Me këmbë të hapura dhe gjoks jashtë, ishte fotografia më e zjarrtë që kemi parë nga ajo, shkruan lajmi.net

Modeles seksi, anëtare e OTR i ka rënë këmisha dhe gjoksi pa sytjena sapo i ‘doli’ në shesh.

Ndryshe emri i saj është komentuar shpesh në media dhe së fundmi ishte pjesë e klipit ‘Toto’ në të cilin Noizy erdhi në duet me Raf Camona./Lajmi.net/