Policia ka vënë në pranga 40 vjeçarin Ylli Shabanaj, i cili pas një grindje me shtetasin Sh.A 50 vjeç, ka nxjerrë thikën dhe e ka goditur duke e lënë të plagosur.

Shabanaj i cili është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes është arrestuar mbrëmjen e sotme nga policia, dhe akuzohet për tentativë vrasjeje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here