‘Toto’ mban titullin kënga më e re e Noizyt i cili ka bashkuar forcat me reperin e huaj, Raf Camora që jeton në Berlin të Gjermanisë, shkruan lajmi net.

Këngën tani mund ta gjeni në kanalin zyrtar Youtube, ku pritet të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku dhe fansat e artistëve.

Vlen të ceket se pjesa e reperit është në gjuhën gjermane përkundër tekstit të Noizyt në gjuhën shqipe. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here