Protagonisti i kësaj jave në këtë rubrikë ishte reperi 2po2, i cili u vu përballë pyetjeve të sikletshme, shkruan lajmi.net.

Reperi u ‘detyrua’ të zgjedh mes emrave të njohur të estradës, shumë prej tyre edhe bashkëpunëtorë e miq shumë të mirë të tij.

Ndër të tjera, ai zgjodh edhe mes dy prej reperëve më të njohur në vend, Unikkatil dhe Getoar Selimi.

Ndiqeni videon e mëposhtme, nga minuta 1:16 mësoni kë zgjedh Besniku. /Lajmi.net/

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here