Ani pse thuhej se nuk kanë raporte të mira, dy artistet po e dëshmojnë të kundërtën me veprimet e fundit, shkruan lajmi.net.

Pas performancës magjike që Dua dhuroi para fansave të saj në Prishtinë, ajo ndau disa momente nga ky koncert.

Në mesin e shumë komenteve dhe pëlqimeve, këto imazhe i pëlqeu edhe këngëtarja Rita Ora.

Kujtojmë që Dua Lipa në konferencë për medie ka përmendur vazhdimisht suksesin e talentëve shqiptarë në botë, mes tjerash edhe Rita Orën. /Lajmi.net/

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here