Këngëtarja ka qenë së fundi e ftuar në emisionin “Mirage”, ku zbuloi shumë të pathëna nga jeta profesionale dhe ajo private, shkruan lajmi.net.

Samanta foli edhe për detajet rreth projektit të fundit si dhe për pjesëmarrjen në “Kënga Magjike” me këngën “Humbur”.

Ndër të tjera, ajo ka zbuluar për “Mirage” edhe detajet rreth këngëve që po planifikon t’i publikojë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe kuptoni se çfarë po përgatit Samanta. /Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here