XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-e-kall-rinora-4/60%Daily2014-06-22 20:29
https://kosova-info.com/zbulimet-e-mysliman%c3%abve-q%c3%ab-ndryshuan-bot%c3%abn/60%Daily2014-06-22 20:24
https://kosova-info.com/unikkatili-sulmohet-ne-koncert-video/60%Daily2015-09-13 16:26
https://kosova-info.com/qeveria-fton-per-qetesi-premton-heqjen-e-barrikades/60%Daily2014-06-22 19:36
https://kosova-info.com/bajram-rexhepi-barrikaden-nese-nuk-e-heqin-nderkombtaret-e-heqim-ne/60%Daily2014-06-22 19:29
https://kosova-info.com/13-police-dhe-10-qytetare-te-lenduar-5-persona-te-arrestuar/60%Daily2014-06-22 19:17
https://kosova-info.com/reagon-njesia-speciale-dhe-largon-qytetaret-nga-ura-e-ibrit/60%Daily2014-06-22 19:06
https://kosova-info.com/pamje-nga-protesta-ne-mitrovice-video/60%Daily2014-06-22 18:53
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-ft-2ton-emocion-video-premier/60%Daily2014-06-21 23:33
https://kosova-info.com/shkendije-mujaj-e-ben-nxehte-foto-18/60%Daily2014-06-20 22:39
https://kosova-info.com/edita-tahiri-selam-brukselit-ose-hiqni-barrikaden-ose-e-heqim-ne/60%Daily2014-06-20 22:00
https://kosova-info.com/pdk-37-deputete-ldk-30-vv-16/60%Daily2014-06-20 18:18
https://kosova-info.com/huawei-prezanton-telefonin-e-menqur-mulan-huawei-introduces-smart-phone-mulan/60%Daily2014-06-20 18:00
https://kosova-info.com/iphone-6-with-sapphire-screen-iphone-6-me-ekran-safiri/60%Daily2014-06-20 17:45
https://kosova-info.com/gjiko-ft-felony-1mishe-video-premier/60%Daily2014-06-20 17:17
https://kosova-info.com/eurodeputetja-pack-paralajmeron-ldk-ne-per-kthesen-e-rrezikshme/60%Daily2014-06-20 16:49
https://kosova-info.com/rezultati-zyrtar-i-votave-me-kusht/60%Daily2014-06-20 16:14
https://kosova-info.com/a-je-me-brazilin/60%Daily2014-06-19 23:02
https://kosova-info.com/agon-amiga-se-shpejti-klip-me-ronelen/60%Daily2014-06-19 22:46
https://kosova-info.com/rrah-gruan-pa-meshire-ne-rruge-han-dajak-nga-kalimtaretvideo/60%Daily2014-06-19 22:43
https://kosova-info.com/kane-mbetur-edhe-4-mije-vota-per-tu-numeruar/60%Daily2014-06-19 19:23
https://kosova-info.com/akr-ja-ka-kaluar-pragun/60%Daily2014-06-19 18:29
https://kosova-info.com/presidentja-e-vendit-jahjaga-i-drejtohet-gjykates-kushtetuese/60%Daily2014-06-19 18:11
https://kosova-info.com/adelina-berisha-me-seksi-se-kurre-foto/60%Daily2014-06-19 16:35
https://kosova-info.com/kurti-i-kemi-paraqitur-me-shkrim-kerkesat-per-nderprerjen-e-bisedimeve-me-serbine/60%Daily2014-06-19 15:34
https://kosova-info.com/nuk-i-bashkohemi-koalicionit-te-hakmarrjes/60%Daily2014-06-19 14:46
https://kosova-info.com/pzap-nisma-ka-blere-vota-ne-malisheve-foto/60%Daily2014-06-19 14:39
https://kosova-info.com/berisha-perjashtohet-nga-kuvendi-ofendoi-gruan-e-ministrit-video/60%Daily2014-06-19 13:37
https://kosova-info.com/poezi-kushtuar-elvis-pistes/60%Daily2014-06-19 13:24
https://kosova-info.com/problemet-n-faqen-e-facebook-shkaktojn-panik-te-prdoruesit/60%Daily2014-06-19 12:58
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-ja-pse-u-takova-me-hashim-thacin/60%Daily2014-06-18 19:38
https://kosova-info.com/dafina-ledri-ft-dj-sardi-klipi-i-gatshemvideo/60%Daily2014-06-18 19:12
https://kosova-info.com/youtube-do-bllokoj-kngt-e-disa-kngtarve-t-paknaqur/60%Daily2014-06-18 08:04
https://kosova-info.com/motrat-istrefi-pa-te-brendshme/60%Daily2014-06-17 20:54
https://kosova-info.com/thaci-dhe-ambasadoret-dakordohen-per-te-hequr-barrikaden/60%Daily2014-06-17 20:50
https://kosova-info.com/pamje-ekskluzive-te-policise-shqiptare-ne-lazarat-video/60%Daily2014-06-17 20:38
https://kosova-info.com/hashim-thaci-une-jam-fituesi-une-jam-kryeministri/60%Daily2014-06-17 20:30
https://kosova-info.com/korab-shaqiri-welcome-to-albania-video-premier/60%Daily2014-06-17 18:26
https://kosova-info.com/adelina-berisha-ft-blasta-dicka-me-shumevideo-premier/60%Daily2014-06-17 17:58
https://kosova-info.com/darabuka-ft-mimoza-shkodra-dhe-dj-benity-vec-edhe-ka-njo-video/60%Daily2014-06-17 14:27
https://kosova-info.com/nese-shkohet-ne-zgjedhjeisa-mustafa-nuk-i-prin-ldk-se/60%Daily2014-06-17 14:17
https://kosova-info.com/eulex-i-mbikqyr-hetimet-per-vrasjen-e-pistes/60%Daily2014-06-17 14:13
https://kosova-info.com/biografia-e-elvis-pistes/60%Daily2014-06-17 16:42
https://kosova-info.com/paralajmrimi-nsa-mund-t-jet-duke-ju-prgjuar-nprmjet-mikrofonit-t-iphone/60%Daily2014-06-16 12:59
https://kosova-info.com/mc-kresha-police-video-premiere/60%Daily2014-06-15 21:26
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-ft-floriani-oj-ti-qik-video-premiere/60%Daily2014-06-15 21:04
https://kosova-info.com/kaltrina-te-du-video-premiere/60%Daily2014-06-15 21:06
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-10-mije-euro-shperblim-per-informacionet-per-vrasjen-e-pistes/60%Daily2014-06-16 12:09
https://kosova-info.com/letra-e-fundit-e-elvis-pistes-para-se-te-vritej/60%Daily2014-06-15 22:14
https://kosova-info.com/varroset-elvis-pista-foto/60%Daily2014-06-15 17:21
https://kosova-info.com/kreret-e-partive-politike-reagojne-ndaj-vrasjes-se-elvis-pistes/60%Daily2014-06-15 16:36
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-kujt-i-pengoi-suksesi-yt-elvis/60%Daily2014-06-15 15:32
https://kosova-info.com/hashim-thaci-autoret-e-krimit-do-te-dalin-para-drejtesise/60%Daily2014-06-15 15:28
https://kosova-info.com/mbaron-mbledhja-komemorative-per-pisten-varrimi-behet-ne-1700/60%Daily2014-06-15 15:10
https://kosova-info.com/elsvis-pista-do-te-varroset-sot-ne-varrezat-e-qytetit-te-rahovecit/60%Daily2014-06-15 16:48
https://kosova-info.com/vrahet-mbrapa-shpine-elvis-pistane-afersi-prej-5-metrave/60%Daily2014-06-15 14:55
https://kosova-info.com/gervalla-ldk-tradhtoi-familjet-e-veprimtareve-te-ldk-se-te-vrare-pas-luftes/60%Daily2014-06-14 15:44
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-fituese-ne-videofestin-2014/60%Daily2014-06-14 14:47
https://kosova-info.com/p-i-n-t-padisin-nje-qytetar-shqiptar-ne-zvicer-per-te-drejten-e-autorit/60%Daily2014-06-14 14:37
https://kosova-info.com/2po2-selam-videofestit-ju-pshsha-ntepih-tkuq/60%Daily2014-06-14 14:07
https://kosova-info.com/filxhant-e-zgjuar-tregojn-prmbajtjen-dhe-kalorit/60%Daily2014-06-14 14:03
https://kosova-info.com/flori-ta-boja-me-dritavideo-premiere/60%Daily2014-06-14 13:15
https://kosova-info.com/nora-istrefi-pa-te-brendshme-ne-videofestvideo/60%Daily2014-06-14 12:46
https://kosova-info.com/hashim-thaci-me-i-votuari-ne-kosove/60%Daily2014-06-14 12:27
https://kosova-info.com/atifete-jahjaga-ne-shoqeri-te-john-kerry-brad-pitt-dhe-angelina-jolie/60%Daily2014-06-13 15:36
https://kosova-info.com/sherr-femrash-ne-tirane-video/60%Daily2014-06-12 23:01
https://kosova-info.com/hashim-thaci-vapa-i-ka-dalldisur-shume-aktore-politike/60%Daily2014-06-12 22:53
https://kosova-info.com/vildane-zeneli-e-nxen-instagraminfoto/60%Daily2014-06-12 21:27
https://kosova-info.com/limaj-i-kemi-numrat-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2014-06-12 21:07
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-nuk-me-tradhtoi-ldk-ja-por-isa-mustafa/60%Daily2014-06-12 20:52
https://kosova-info.com/u-mbajt-seanca-e-radhes-ndaj-grupit-te-drenices/60%Daily2014-06-12 16:11
https://kosova-info.com/baze-mustafa-shiti-gjithcka-per-postin-e-kryeparlamentarit/60%Daily2014-06-12 15:25
https://kosova-info.com/adriatik-kelmendi-pdk-e-pamposhtur/60%Daily2014-06-12 14:17
https://kosova-info.com/skandaloze-teuta-rugoves-po-i-vidhen-votat/60%Daily2014-06-11 21:30
https://kosova-info.com/zaimina-publikon-videoklipin-e-kenges-shum-video-premiere/60%Daily2014-06-11 21:20
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-nud0-foto/60%Daily2014-06-11 21:08
https://kosova-info.com/hajredin-kuci-nuk-i-kemi-bere-oferte-haradinajt/60%Daily2014-06-11 20:27
https://kosova-info.com/arsim-bajrami-pdk-ne-opozite-kur-ti-humb-zgjedhjet/60%Daily2014-06-11 20:12
https://kosova-info.com/nese-pdk-sarrin-te-formoje-qeverine-shkohet-ne-zgjedhje/60%Daily2014-06-11 16:32
https://kosova-info.com/ramiz-kelmendi-beson-ne-realizimin-e-misionit-te-ri/60%Daily2014-06-11 16:27
https://kosova-info.com/ja-pse-mustafa-nuk-mund-te-behet-kryeparlamentar/60%Daily2014-06-11 16:14
https://kosova-info.com/qeverine-e-udheheq-partia-qe-ka-marre-me-shume-vota-thote-kuci/60%Daily2014-06-11 16:10
https://kosova-info.com/arsim-bajrami-marreveshja-e-opozites-anti-kushtetuese/60%Daily2014-06-11 16:07
https://kosova-info.com/pdk-mandati-per-formimin-e-qeverise-i-takon-fituesit/60%Daily2014-06-11 16:03
https://kosova-info.com/opozita-nuk-mund-te-krijoje-qeverine-thote-enver-hasani/60%Daily2014-06-11 15:57
https://kosova-info.com/vv-sdo-te-jete-ne-qeveri-por-ka-kushte/60%Daily2014-06-11 15:47
https://kosova-info.com/une-jam-i-nominuar-i-perbashket-per-kryeminister-thote-haradinaj/60%Daily2014-06-11 15:38
https://kosova-info.com/opozita-arrin-marreveshje-propozon-haradinaj-per-kryeminister/60%Daily2014-06-11 15:19
https://kosova-info.com/ja-cfare-beri-shkendije-mujaj-per-zgjedhjet-parlamentarefoto/60%Daily2014-06-12 21:14
https://kosova-info.com/psy-feat-snoop-dogg-hangover-video-premiere/60%Daily2014-06-09 17:02
https://kosova-info.com/perleshje-mes-simpatizanteve-te-pdk-se-dhe-ldk-se-video/60%Daily2014-06-09 16:46
https://kosova-info.com/nisma-le-mundesine-e-hapur-per-koalicion-me-pdk-ne/60%Daily2014-06-09 16:33
https://kosova-info.com/pdk-konfirmohet-si-fituese-akr-jashte-parlamentit/60%Daily2014-06-09 15:18
https://kosova-info.com/mblidhet-ldk-isa-mustafa-nuk-jep-doreheqje/60%Daily2014-06-09 14:55
https://kosova-info.com/misioni-i-ri-e-ka-garantuesin-e-tij-hashim-thacin/60%Daily2014-06-09 14:47
https://kosova-info.com/exit-poll-fiton-pdk-ja-me-33-1-per-qind/60%Daily2014-06-08 19:04
https://kosova-info.com/partia-e-forte-shpalle-fitoren/60%Daily2014-06-08 18:58
https://kosova-info.com/nora-istrefi-ne-listen-e-votuesve-ishte-edhe-babi-im-qe-ka-vdekur-para-10-vjetesh/60%Daily2014-06-08 18:51
https://kosova-info.com/kqz-votuan-43-e-votuesve-ose-738-943-mije-votues/60%Daily2014-06-08 18:43
https://kosova-info.com/adem-grabovci-presim-fitore-bindese/60%Daily2014-06-08 18:31
https://kosova-info.com/ne-skenderaj-po-mbushen-kutite-e-votimit/60%Daily2014-06-08 16:41
https://kosova-info.com/rita-ora-ngushellon-kosoven-per-tragjedine-ne-kek/60%Daily2014-06-08 15:53
https://kosova-info.com/skenderajdrenasi-e-prishtina-votojne-me-se-shumti/60%Daily2014-06-08 14:41
https://kosova-info.com/parregullsi-ne-gjilan-ankohet-pdk-ja/60%Daily2014-06-08 14:44
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-nuk-mundi-te-votoj-pse/60%Daily2014-06-08 14:26
https://kosova-info.com/deri-tash-tri-raste-te-dyshuara-per-veper-penale/60%Daily2014-06-08 14:18
https://kosova-info.com/aak-ankohet-per-militantet-e-ldk-se-ne-podujeve/60%Daily2014-06-08 14:14
https://kosova-info.com/unikkatili-ft-presioni-si-ni-vakt-audio-premiere/60%Daily2014-06-08 13:18
https://kosova-info.com/mungese-te-fletevotimeve-ne-gjithe-kosoven/60%Daily2014-06-08 13:06
https://kosova-info.com/hashim-thaci-dita-e-betejes-dhe-konkurrences/60%Daily2014-06-08 12:54
https://kosova-info.com/procesi-i-deritashem-zgjedhor-vleresohet-pozitivisht-nga-pdk/60%Daily2014-06-08 12:47
https://kosova-info.com/projekti-ushtria-amerikane-me-dorezat-magjike-t-mission-impossible-4/60%Daily2014-06-08 07:48
https://kosova-info.com/ledri-vula-elvana-video-premiere/60%Daily2014-06-07 20:33
https://kosova-info.com/u-varros-bashkim-mehana-viktime-e-shperthimit-te-djeshem-ne-kek/60%Daily2014-06-07 20:23
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-ma-ngat-video-premiere/60%Daily2014-06-07 20:43
https://kosova-info.com/ledri-shtyn-lansimin-e-klipit-shkaku-i-tragjedise-ne-kek/60%Daily2014-06-07 15:21
https://kosova-info.com/rita-ora-dhe-calvin-harris-nuk-jane-me-bashke/60%Daily2014-06-07 15:08
https://kosova-info.com/policia-dhe-prokuroria-gati-per-zgjedhjet/60%Daily2014-06-07 14:59
https://kosova-info.com/500-police-ne-diten-e-zgjedhjeve-ne-veri-rosu-ne-gatishmeri/60%Daily2014-06-07 14:54
https://kosova-info.com/regjep-selimi-do-tia-konfiskojme-pasaporten-thacit/60%Daily2014-06-07 14:50
https://kosova-info.com/gjendja-e-te-lenduarit-tefik-bela-mbetet-e-njejte/60%Daily2014-06-07 14:50
https://kosova-info.com/japonezt-shpikin-robotin-q-kupton-emocionet-njerzore/60%Daily2014-06-06 14:17
https://kosova-info.com/himni-i-partise-se-forte-video/60%Daily2014-06-06 08:10
https://kosova-info.com/krasniqi-ku-nuk-ka-kompetence-nuk-ka-qeverisje-te-mire/60%Daily2014-06-06 07:43
https://kosova-info.com/kufijte-e-shteteve-te-evropes-sipas-putinit-krijohet-shqiperia-e-madhe-foto/60%Daily2014-06-06 04:45
https://kosova-info.com/rihanna-im-wild-in-bed/60%Daily2014-06-04 21:42
https://kosova-info.com/shkendije-mujaj-tregon-format-e-saj-bombastike/60%Daily2014-06-04 19:59
https://kosova-info.com/gena-nuk-kam-fajvideo-premiere/60%Daily2014-06-04 17:57
https://kosova-info.com/vlora-citaku-shume-poshte-shume-shume-poshte-keni-ra/60%Daily2014-06-04 17:44
https://kosova-info.com/elvana-gjata-si-asnjehere-me-parefoto/60%Daily2014-06-03 21:07
https://kosova-info.com/nicki-minaj-tregon-gjoksinfoto/60%Daily2014-06-04 20:06
https://kosova-info.com/kend-e-priti-era-istrefi-foto/60%Daily2014-06-03 20:16
https://kosova-info.com/rihannaa-shows-everything-photos-video/60%Daily2014-06-03 19:00
https://kosova-info.com/ledri-vula-promovon-kengen-e-re-elvana-ne-rinora4/60%Daily2014-06-03 17:39
https://kosova-info.com/motrat-istrefi-kur-ishin-te-vogla/60%Daily2014-06-03 17:06
https://kosova-info.com/varroset-i-riu-qe-vdiq-nga-leukemia/60%Daily2014-06-03 16:52
https://kosova-info.com/angelina-jolie-cleopatra/60%Daily2014-06-03 16:47
https://kosova-info.com/familja-thaci-flet-per-hashim-thacin-video/60%Daily2014-06-02 20:45
https://kosova-info.com/jeniffer-lopez-hot-ne-klipin-e-saj-me-te-ri-fotovideo/60%Daily2014-06-05 02:11
https://kosova-info.com/lidhja-e-internetit-mund-t-arrij-deri-n-hn/60%Daily2014-06-02 11:02
https://kosova-info.com/ledri-se-shpejti-me-videoklipi-te-ri/60%Daily2014-06-02 01:08
https://kosova-info.com/vajzat-e-estrades-kopje-e-njera-tjetres/60%Daily2014-06-02 00:48
https://kosova-info.com/rita-ora-flet-embel-shqip-ne-zvicerr-video/60%Daily2014-06-01 20:28