XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/edona-llalloshi-kenge-per-agim-ramadanin-video/60%Daily2014-12-31 02:32
https://kosova-info.com/enca-mbyll-vitin-me-nje-akt-bamiresie-fotovideo/60%Daily2014-12-31 00:27
https://kosova-info.com/edhe-nje-anije-me-700-pasagjere-ne-rrezik-mbytje-ne-korfuz/60%Daily2014-12-31 00:18
https://kosova-info.com/gjenden-kufoma-dhe-mbetje-te-aeroplanit-te-zhdukur-te-air-asia-video/60%Daily2014-12-31 00:08
https://kosova-info.com/agim-vinca-rrahman-morina-ishte-vasal-i-millosheviqit-ali-ahmeti-i-gruevskit-video/60%Daily2014-12-31 00:01
https://kosova-info.com/shqiperi-termet-4-7-balle-epiqendra-ne-adriatik/60%Daily2014-12-30 23:44
https://kosova-info.com/edhe-kjo-ndodh-bleona-mbulohet-dhe-lutet-ne-xhami/60%Daily2014-12-30 23:38
https://kosova-info.com/rrefimi-i-shqiptarit-ne-anijen-qe-digjej-na-lane-ne-dore-te-fatit/60%Daily2014-12-30 23:32
https://kosova-info.com/demaci-viti-2014-me-i-keqi-per-shtetin-e-kosoves/60%Daily2014-12-30 23:29
https://kosova-info.com/kurti-vv-nuk-do-ndalet-deri-ne-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2014-12-30 23:26
https://kosova-info.com/kek-premton-rryme-per-vitin-e-ri/60%Daily2014-12-30 23:19
https://kosova-info.com/isa-mustafa-ua-qarteson-sindikalisteve-ska-rritje-te-pagave/60%Daily2014-12-30 23:14
https://kosova-info.com/adem-grabovci-pdk-nuk-eshte-udhehequr-nga-politikat-perjashtuese/60%Daily2014-12-30 23:10
https://kosova-info.com/besiana-mehmedi-thote-se-u-fyen-dhe-u-kercenuan-ne-festivalin-e-rtsh/60%Daily2014-12-30 22:34
https://kosova-info.com/lista-serbe-kercenon-partneret-e-pdk-se-dhe-ldk-se/60%Daily2014-12-30 22:27
https://kosova-info.com/sabit-geci-mbetet-pa-avokat-ska-para-ta-paguaj/60%Daily2014-12-30 22:22
https://kosova-info.com/shqiperia-sekuestron-tragetin-e-tragjedise-norman-atlantic/60%Daily2014-12-30 22:19
https://kosova-info.com/jahjaga-nuk-jam-presidente-e-zarfit-as-e-amerikes/60%Daily2014-12-30 22:16
https://kosova-info.com/kosova-dhe-maqedonia-bashkojne-forcat-per-luftimin-e-korrupsionit/60%Daily2014-12-30 22:14
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-edhe-me-2015-do-te-perballemi-me-korrupsion-dhe-qeverisje-pasive/60%Daily2014-12-30 22:12
https://kosova-info.com/flamur-shala-ylli-le-te-kete-kujdes-nga-dhembet-e-tij/60%Daily2014-12-30 21:29
https://kosova-info.com/norman-atlantic-10-te-vdekur-38-te-zhdukur/60%Daily2014-12-30 21:25
https://kosova-info.com/23-vjetori-i-qendreses-se-formacionit-te-adem-jasharit/60%Daily2014-12-30 21:21
https://kosova-info.com/e-tepron-ylli-hoxha-i-vv-se-dhembet-e-koalicionit-pdk-ldk-i-krahason-me-ata-te-qenve-endacak/60%Daily2014-12-30 21:19
https://kosova-info.com/aeroplani-disa-ore-ne-ajer-per-shkak-te-defektit-ne-rrota-video/60%Daily2014-12-30 21:11
https://kosova-info.com/kjo-eshte-lista-kush-votoi-pro-e-kush-kunder-njohjes-se-stazhit-te-atyre-qe-punuan-nga-1989-1999-dokument/60%Daily2014-12-30 21:05
https://kosova-info.com/hashim-thaci-kemi-krize-sociale-por-se-bashku-do-ta-tejkalojme-ate/60%Daily2014-12-30 20:57
https://kosova-info.com/norman-atlantic-shqiptaret-dhe-turqit-u-shpetuan-te-fundit/60%Daily2014-12-30 20:48
https://kosova-info.com/thaci-e-kuci-edhe-te-rinj-ishin-bashke-foto/60%Daily2014-12-30 20:46
https://kosova-info.com/kallashi-gezon-femijet-e-vegjel-shprendan-dhurata-per-vitin-e-ri-2015/60%Daily2014-12-30 20:36
https://kosova-info.com/paraqitja-fenomenale-e-enver-petrovci-festivalin-e-rtsh-se-video/60%Daily2014-12-28 23:38
https://kosova-info.com/ermal-fejzullau-ft-lumi-b-dhe-ledri-vula-tavolina-video/60%Daily2014-12-28 23:35
https://kosova-info.com/arta-bajrami-provo-btch-video/60%Daily2014-12-28 23:32
https://kosova-info.com/bimbimma-mos-e-dhi-punen-video/60%Daily2014-12-28 23:27
https://kosova-info.com/te-mbijetuarit-rrefejne-tmerrin-ne-traget-zbulohet-shkaktari-i-djegies-video/60%Daily2014-12-28 23:12
https://kosova-info.com/nikoliq-nese-e-njohim-kosoven-na-ndjek-mallkimi-i-kishave-dhe-i-varreve-te-braktisura/60%Daily2014-12-28 23:06
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur-nga-djegia-e-anijesvideo/60%Daily2014-12-28 23:04
https://kosova-info.com/ja-imazhet-e-evakuimeve-te-para-me-helikopter-nga-trageti-norman-atlantic/60%Daily2014-12-28 23:01
https://kosova-info.com/mbi-traget-per-16-ore-po-perjetojme-titanikun-do-te-vdesim-nga-te-ftohtit-video/60%Daily2014-12-28 22:46
https://kosova-info.com/pamjet-e-para-brenda-tragetit-flaket-ne-katet-e-para-video/60%Daily2014-12-28 22:10
https://kosova-info.com/deshmia-tmerruese-e-dy-policeve-serbe-qe-pane-vrasjen-e-shqiptareve/60%Daily2014-12-28 22:01
https://kosova-info.com/ne-kete-skamje-vec-kur-ta-blej-nje-konop/60%Daily2014-12-28 21:50
https://kosova-info.com/deshmia-e-dy-vajzave-te-shpetuara-ne-anije-na-u-duk-si-titaniku/60%Daily2014-12-28 21:46
https://kosova-info.com/imami-shqiptar-njeriu-i-vitit-ne-zvicer/60%Daily2014-12-28 21:41
https://kosova-info.com/kuvendi-i-kosoves-neser-serish-ne-seance-plenare-pritet-miratimi-perfundimtar-i-buxhetit/60%Daily2014-12-28 21:35
https://kosova-info.com/skender-hyseni-do-te-hetohen-te-gjithe-ata-qe-mund-te-kene-bere-leshime/60%Daily2014-12-28 21:33
https://kosova-info.com/vijon-evakuimi-i-pasagjereve-nga-trageti-norman-atlantic-mediat-italiane-nje-i-vdekur/60%Daily2014-12-28 21:31
https://kosova-info.com/ministri-i-financave-hoti-deri-ne-6-perqind-mund-te-rriten-rrogat/60%Daily2014-12-28 21:28
https://kosova-info.com/bora-bllokon-edhe-rrugen-e-kombit/60%Daily2014-12-28 21:22
https://kosova-info.com/pornostar-ja-me-origjine-shqiptare-alby-rydes-sfidon-kallashin-foto18/60%Daily2014-12-28 21:20
https://kosova-info.com/zjarri-ne-traget-flasin-te-evakuuarit-ekuipazhi-dha-me-vonese-alarmin/60%Daily2014-12-28 20:48
https://kosova-info.com/ja-si-po-shpetohen-pasagjeret-e-anijes-ne-flake-video/60%Daily2014-12-28 20:39
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-kosove-e-serbi-ngadalesuan-ritmin-e-dialogut/60%Daily2014-12-28 20:35
https://kosova-info.com/ky-eshte-ferri-ne-tragetin-ne-flake-me-qindra-udhetare-video/60%Daily2014-12-28 20:32
https://kosova-info.com/hetohen-zyrtaret-qe-kane-bere-leshime-ne-rastin-gavriq/60%Daily2014-12-28 20:29
https://kosova-info.com/vazhdon-misteri-i-humbjes-se-avionit-me-162-njerez-ne-linjen-indonezi-singapor/60%Daily2014-12-28 20:24
https://kosova-info.com/shpetojne-te-gjithe-pasagjeret-e-anijes-qe-po-digjet-ne-korfuz/60%Daily2014-12-28 20:16
https://kosova-info.com/enver-hoxha-i-dergoi-ushtaret-ne-jugosllavi-per-ti-ndihmuar-vellezerit-sllave-shume-nga-ta-dezertuan/60%Daily2014-12-28 20:10
https://kosova-info.com/jahjaga-nuk-dorezohet-thote-se-marreveshja-pdk-ldk-nuk-permend-emrin-e-presidentit/60%Daily2014-12-28 20:04
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-moti-per-javen-e-ardhshme-bore-akull-dhe-ere-temperaturat-deri-ne-18-c/60%Daily2014-12-28 20:02
https://kosova-info.com/modeli-turk-kallashi-femra-me-seksi-ne-ballkanvideo/60%Daily2014-12-28 02:20
https://kosova-info.com/jahjaga-serbia-nuk-ka-vend-ne-be-pa-zgjidhur-te-gjitha-ceshtjet-me-kosoven/60%Daily2014-12-27 22:26
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsuspendohen-kater-zyrtare-policore-se-regjistruan-hyrjen-e-gavriqit-ne-kosove/60%Daily2014-12-27 22:20
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-seshte-i-lumtur-qe-do-te-takoje-mustafen-e-thacin/60%Daily2014-12-27 22:17
https://kosova-info.com/kjo-eshte-rrahja-e-vitit-ne-nje-parlament-xhirimi-i-perleshjes-se-djeshme-te-deputeteve-ne-gjeorgji-video/60%Daily2014-12-27 22:12
https://kosova-info.com/enver-hasani-behgjet-pacolli-ka-qene-president-nuk-e-kemi-shkarkuar-ska-pasur-nevoje-te-jape-doreheqje-video/60%Daily2014-12-27 20:56
https://kosova-info.com/kryeministri-i-serbise-vuciq-ekzistojne-dyshime-te-caktuara-per-te-dyshuarin-serb-gavriq/60%Daily2014-12-27 20:46
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-organet-e-sigurise-skane-nevoje-per-falenderime-por-per-mbeshtetje/60%Daily2014-12-27 20:41
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-terrorizem-gavriq-doja-qe-ta-shisja-eksplozivin/60%Daily2014-12-27 20:33
https://kosova-info.com/tatimi-ne-prone-ne-gjakove-me-i-larte-se-ne-prishtine/60%Daily2014-12-27 20:26
https://kosova-info.com/dy-te-vdekur-ne-2-aksidente-te-njepasnjeshme/60%Daily2014-12-27 20:13
https://kosova-info.com/shqiptari-kthehet-nga-gjermania-nenen-plake-e-debon-nga-banesa-dhe-e-hedh-ne-rruge/60%Daily2014-12-27 20:10
https://kosova-info.com/liam-neeson-dua-te-behem-mysliman/60%Daily2014-12-27 20:05
https://kosova-info.com/hidhet-drite-mbi-shkaqet-e-aksidentit-ne-mal-te-zi/60%Daily2014-12-27 20:00
https://kosova-info.com/cikloni-qe-do-ta-godase-kosoven-neser/60%Daily2014-12-27 19:46
https://kosova-info.com/prokuroria-eksplozivi-i-gavriqit-u-testua-me-skaner-te-ambasades-amerikane/60%Daily2014-12-27 19:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-qe-vdiq-ne-aksidentin-e-djeshem-ne-mal-te-zi-foto/60%Daily2014-12-27 19:39
https://kosova-info.com/arben-gashi-keshtu-u-zgjodhen-ministrat-e-ldk-se-video/60%Daily2014-12-27 19:28
https://kosova-info.com/identifikohet-viktima-e-aksidentit-ne-mal-te-zi/60%Daily2014-12-27 19:18
https://kosova-info.com/30-dite-paraburgim-per-te-dyshuarin-per-terrorizem-slobodan-gavriq/60%Daily2014-12-27 19:14
https://kosova-info.com/erdogan-i-con-selam-be-se/60%Daily2014-12-27 19:05
https://kosova-info.com/sivjet-tete-punetore-e-kane-humbur-jeten-ne-vendin-e-tyre-te-punes-jane-lenduar-mbi-35/60%Daily2014-12-27 18:59
https://kosova-info.com/trepca-thyen-rekordin-e-prodhimit/60%Daily2014-12-27 18:31
https://kosova-info.com/edita-tahiri-ia-ben-te-qarte-serbise-pa-e-njohur-kosoven-ska-be/60%Daily2014-12-27 18:27
https://kosova-info.com/shume-fshatra-te-prizrenit-sot-pa-rryme/60%Daily2014-12-27 18:25
https://kosova-info.com/me-31-dhjetor-te-gjithe-ne-shesh/60%Daily2014-12-27 18:22
https://kosova-info.com/me-ne-fund-takohen-olta-gixharri-dhe-aleksander-arvizu-video/60%Daily2014-12-27 06:41
https://kosova-info.com/agjenda-e-edi-rames-ka-ndryshuar-dje-sishte-ne-prishtine-a-planifikoi-serbi-sulm-kunder-tij-video/60%Daily2014-12-27 06:31
https://kosova-info.com/aksident-i-tmerrshem-ne-autostraden-prishtine-podujeve-foto/60%Daily2014-12-27 05:59
https://kosova-info.com/ja-pamjet-e-autobusit-me-shqiptare-qe-ra-ne-nje-humnere-te-malit-te-zi-video/60%Daily2014-12-27 05:45
https://kosova-info.com/a-ishte-caki-i-sulmit-xhamia-e-madhe-ne-prishtine-mesoni-detaje-te-reja/60%Daily2014-12-27 05:41
https://kosova-info.com/mal-i-zi-autobusi-me-53-shqiptare-bie-ne-humnere-1-i-vdekur-dhe-17-te-plagosur/60%Daily2014-12-27 05:39
https://kosova-info.com/sulmi-me-eksploziv-do-te-shkaktonte-konflikte-nderfetare/60%Daily2014-12-27 05:34
https://kosova-info.com/top-channel-cak-i-sulmit-terrorist-mbreme-ishte-edi-rama/60%Daily2014-12-27 05:29
https://kosova-info.com/the-times-shpalli-kancelaren-merkel-personi-i-vitit-2014/60%Daily2014-12-27 05:24
https://kosova-info.com/kallashi-pushton-edhe-ballinen-e-revistes-kosovarja/60%Daily2014-12-27 04:58
https://kosova-info.com/kujdes-si-festoni-100-euro-gjobe-kush-hedh-mjete-piroteknike-ne-sheshet-e-kryeqytetit/60%Daily2014-12-27 04:39
https://kosova-info.com/ministri-serb-i-policise-po-bashkepunojme-me-eulex-in-per-serbin-e-arrestuar/60%Daily2014-12-27 04:36
https://kosova-info.com/sbashk-u-nuk-terhiqet-qeveria-ka-afat-deri-me-10-janar-qe-ti-rris-pagat/60%Daily2014-12-27 04:31
https://kosova-info.com/eksperti-i-minimeve-ja-cfare-deme-mund-ti-shkaktonte-eksplozivi-i-kapur/60%Daily2014-12-27 04:26
https://kosova-info.com/policia-bene-thirrje-per-kujdes-shkak-bora/60%Daily2014-12-27 04:11
https://kosova-info.com/cka-foli-roja-i-parkingut-me-serbin-e-dyshuar-per-terrorizem/60%Daily2014-12-27 04:06
https://kosova-info.com/nje-arrestim-dhe-shume-dyshime/60%Daily2014-12-27 04:00
https://kosova-info.com/vetevendosje-don-dyfishim-te-buxhetit-per-te-varferit/60%Daily2014-12-27 03:58
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-denon-ashper-sulmin-terrorist/60%Daily2014-12-27 03:53
https://kosova-info.com/serish-halle-per-shqiptaret-e-kroit-te-vitakut-nuk-lejohen-ti-rindertojne-shtepite/60%Daily2014-12-27 03:43
https://kosova-info.com/kryeministri-i-puneve-te-jashtme-thaci-pergezon-aksionin-policor-ne-parandalimin-e-terrorizmit/60%Daily2014-12-27 03:39
https://kosova-info.com/mediat-serbe-fillojne-te-raportojne-per-te-arrestuarin-ne-prishtine-zyrtare-te-qeverise-se-serbise-heshtin/60%Daily2014-12-27 03:36
https://kosova-info.com/arrestohet-fitim-lladrovci-i-dyshuar-per-terrorizem/60%Daily2014-12-27 03:29
https://kosova-info.com/arrestimi-i-serbit-me-eksploziv-jahjaga-takon-mustafen-dhe-kreret-e-sigurise-se-shtetit/60%Daily2014-12-27 03:25
https://kosova-info.com/ministri-hyseni-sjapim-ende-detaje-por-i-arrestuari-donte-te-bente-sulm-terrorist/60%Daily2014-12-27 03:20
https://kosova-info.com/prokuroria-speciale-ndalim-48-ore-per-serbin-e-dyshuar-per-akte-terroriste/60%Daily2014-12-27 03:14
https://kosova-info.com/godet-arben-gashi-sdo-ta-votoj-hashim-thacin-ja-si-do-ta-pengojme-ardhjen-e-tij-ne-krye-te-shtetit-video/60%Daily2014-12-27 02:43
https://kosova-info.com/daciq-per-kosoven-duhet-leshuar-topin/60%Daily2014-12-27 02:39
https://kosova-info.com/vazhdon-misteri-i-arrestimit-te-serbit-me-eksploziv-mediat-e-serbise-heshtin/60%Daily2014-12-27 02:36
https://kosova-info.com/%e2%80%8bpresidentja-nuk-fale-per-vitin-e-ri-vetem-per-pavaresi/60%Daily2014-12-27 02:30
https://kosova-info.com/ku-mbeti-pasuria-e-titos-sa-i-takoi-kosoves/60%Daily2014-12-27 02:27
https://kosova-info.com/opozita-nuk-e-voton-gjykaten-speciale/60%Daily2014-12-27 02:20
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-akuzon-kadri-veselin-e-shkeli-rregulloren-e-punes-se-kuvendit/60%Daily2014-12-27 02:17
https://kosova-info.com/policia-po-e-interviston-shoferin-serb-te-vetures-qe-dyshohet-se-bart-eksploziv-video/60%Daily2014-12-27 02:12
https://kosova-info.com/para-100-vitesh-ndodhi-nje-mrekulli-ne-front-a-e-dini-cka/60%Daily2014-12-27 01:53
https://kosova-info.com/kosova-si-model-i-harmonise-fetare/60%Daily2014-12-27 01:49
https://kosova-info.com/a-zhvishet-adelina-ne-talk-video/60%Daily2014-12-25 20:14
https://kosova-info.com/shabani-tregon-pse-u-be-zef-video/60%Daily2014-12-25 20:09
https://kosova-info.com/pa-kufizime-per-institucionet-qe-kane-qasje-ne-pergjime/60%Daily2014-12-25 20:00
https://kosova-info.com/pamje-te-rralla-adolf-hitleri-i-kosoves-ne-uck-video/60%Daily2014-12-25 19:56
https://kosova-info.com/nanadimri-rita-te-gjithe-i-con-peshe/60%Daily2014-12-25 19:45
https://kosova-info.com/perderisa-deputetet-shqiptare-rrisin-pagat-deputeti-italian-i-kthen-shtetit-75-mije-euro/60%Daily2014-12-25 19:06
https://kosova-info.com/kallashi-nuk-dorezohet-lehte/60%Daily2014-12-25 19:00
https://kosova-info.com/ish-gazetari-i-kohes-ditore-surroi-te-tregoje-qe-ora-n-e-themeloi-shik-u/60%Daily2014-12-25 18:37
https://kosova-info.com/ushtari-izraelit-e-qellon-me-plumb-djaloshin-palestinez/60%Daily2014-12-25 18:32
https://kosova-info.com/isis-vret-100-anetare-te-vete/60%Daily2014-12-25 18:29
https://kosova-info.com/viti-i-ardhshem-i-rende-per-maqedonine/60%Daily2014-12-25 18:26
https://kosova-info.com/hakeret-kosovare-sulmojne-edhe-nje-ueb-faqe-ne-serbi/60%Daily2014-12-25 18:23
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-te-dyshuar-trafikuan-dy-femra-te-mitura-ne-prishtine/60%Daily2014-12-25 18:14
https://kosova-info.com/angela-merkel-sekretare-e-pergjithshme-e-okb/60%Daily2014-12-25 18:05
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-per-qeverisjen-nje-vjecare-i-ndalem-punet-e-keqija-dhe-filluam-me-pune-te-mira/60%Daily2014-12-25 18:02
https://kosova-info.com/edhe-jakup-krasniqi-i-ka-dy-fjale-per-task-forcen-kunder-migrimit-ilagal/60%Daily2014-12-25 17:53
https://kosova-info.com/me-ke-po-pi-blero-foto/60%Daily2014-12-25 17:50
https://kosova-info.com/takimi-lushtaku-bllaca-ne-burgun-e-dubraves-eulex-e-quan-incident-te-rende/60%Daily2014-12-25 17:27
https://kosova-info.com/vetevendosje-synon-41-deputete/60%Daily2014-12-25 17:05
https://kosova-info.com/%e2%80%8bqeveria-mustafa-imiton-qeverine-thaci-2/60%Daily2014-12-25 16:55
https://kosova-info.com/ahmet-isufi-koalicioni-pdk-ldk-eshte-i-paqendrueshem/60%Daily2014-12-25 16:22
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-apelon-tek-qytetaret-mos-ikni-rrini-ketu-do-te-behet-mire/60%Daily2014-12-25 15:54
https://kosova-info.com/pamje-te-mahnitshme-te-fishekzjarreve-nga-droni-video/60%Daily2014-12-25 15:48
https://kosova-info.com/kaos-ne-hong-kong-mijera-dollare-ne-rruge-bllokohet-komunikacioni-video/60%Daily2014-12-25 15:23
https://kosova-info.com/kush-e-gjen-kete-pellumb-fiton-10-mije-euro-ja-arsyeja-foto/60%Daily2014-12-25 15:04
https://kosova-info.com/historia-interesante-e-anijes-mbi-cati/60%Daily2014-12-25 14:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-meshari-i-gjon-buzukut-foto/60%Daily2014-12-25 14:44
https://kosova-info.com/kastrati-fsk-synon-anetaresimin-ne-nato/60%Daily2014-12-25 14:36
https://kosova-info.com/java-e-ardhshme-me-bore-dhe-acar/60%Daily2014-12-25 14:15
https://kosova-info.com/dardan-molliqaj-ikjet-masive-sndalen-me-kerbac-shik-un-do-ta-hetojme/60%Daily2014-12-25 14:12
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafanuk-ka-para-qe-te-rriten-pagat/60%Daily2014-12-25 13:53
https://kosova-info.com/hashim-thaci-gjashte-muaj-te-vitit-2014-ishin-bllokade-torturuese/60%Daily2014-12-25 13:47
https://kosova-info.com/nikoliq-deklarata-e-thacit-per-njohjen-e-kosoves-nje-pafytyresi/60%Daily2014-12-25 13:41
https://kosova-info.com/dode-gjergji-te-mundohemi-te-gjithe-qe-kosoven-ta-bejme-me-te-bukur/60%Daily2014-12-25 13:38
https://kosova-info.com/12-yje-boterore-dhe-kopjet-e-tyre-video/60%Daily2014-12-24 21:31
https://kosova-info.com/kallashit-prap-i-del-pune-me-policine-kufitare-maqedonase/60%Daily2014-12-24 21:23
https://kosova-info.com/keshtu-ua-uron-krishtlindjen-bleona-foto/60%Daily2014-12-24 20:56
https://kosova-info.com/keshtu-iu-pershendet-kallashi-foto18/60%Daily2014-12-24 19:31
https://kosova-info.com/migjen-kelmendi-thote-se-veton-surroit-e-aferdita-kelmendit-iu-falen-frekuencat-video/60%Daily2014-12-24 18:05
https://kosova-info.com/hajredin-kuci-thaci-ska-dhene-premtime-mashtruese-pagat-do-te-rriten/60%Daily2014-12-24 17:53
https://kosova-info.com/qytetaret-e-prishtines-te-kenaqur-me-sherbimet-e-administrates-se-gjendjes-civile/60%Daily2014-12-24 17:20
https://kosova-info.com/albin-kurti-situata-ne-kosove-po-shkon-drejt-shperthimit/60%Daily2014-12-24 17:18
https://kosova-info.com/akuza-te-reja-per-korrupsion-ne-eulex/60%Daily2014-12-24 17:15
https://kosova-info.com/ringjallet-nje-sekonde-para-se-tia-digjnin-trupin-video/60%Daily2014-12-24 17:07
https://kosova-info.com/fejesa-e-rralle-ne-aeroportin-adem-jashari-te-prishtines-video/60%Daily2014-12-24 16:37
https://kosova-info.com/pese-kuriozitete-per-krishtlindjet/60%Daily2014-12-24 16:32
https://kosova-info.com/kush-e-zhveshi-adelina-tahirinfoto/60%Daily2014-12-24 16:29
https://kosova-info.com/thaci-urime-krishtlindja-per-shume-mot/60%Daily2014-12-24 16:10
https://kosova-info.com/mustafa-ta-ruajme-tolerancen-nderfetare/60%Daily2014-12-24 16:03
https://kosova-info.com/te-gjitha-shtate-vajzat-e-mitura-nga-bosnja-kane-abortuar/60%Daily2014-12-24 16:02
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-blen-vetura-e-llaptope-rrit-buxhetin-per-barna-dhe-trajtime-shendetesore/60%Daily2014-12-24 16:00
https://kosova-info.com/tadic-paqe-me-shqiptaret-video/60%Daily2014-12-24 15:41
https://kosova-info.com/pohimet-per-korrupsion-ne-eulex-do-te-hulumtohen/60%Daily2014-12-24 15:36
https://kosova-info.com/isis-kap-te-gjalle-pilotin-foto/60%Daily2014-12-24 15:33
https://kosova-info.com/milaim-zekes-i-vazhdohet-masa-e-ndalimit-edhe-per-dy-muaj/60%Daily2014-12-24 15:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-teper-adelina-i-qet-te-pasmet-ne-shesh-foto18/60%Daily2014-12-24 00:36
https://kosova-info.com/isa-mustafa-paralajmeroi-hakmarrje-ndaj-te-rebeluarve-edhe-brenda-ldk-se-video/60%Daily2014-12-24 00:16
https://kosova-info.com/asambleisti-nga-drenasi-tregon-si-behet-politika-informon-zgjedhesit-e-tij-per-punen-nje-vjecare-video/60%Daily2014-12-24 00:07
https://kosova-info.com/suspendohet-mjekja-nga-fushe-kosova-per-rastin-e-kafshimit-nga-qente/60%Daily2014-12-23 23:53
https://kosova-info.com/sindikatat-qeveria-ka-afat-deri-me-9-janar-te-rrise-pagat/60%Daily2014-12-23 23:47
https://kosova-info.com/i-pastrehu-u-ndihmua-me-100-dollareshikoni-ku-i-shpenzoi-ato-paravideo/60%Daily2014-12-23 23:34
https://kosova-info.com/mbishkrime-ne-restorant-na-vjen-keq-ndalohet-hyrja-e-muslimaneve/60%Daily2014-12-23 23:18
https://kosova-info.com/%e2%80%8barrestohet-perfaqesuesi-i-shqiptareve-ne-veri/60%Daily2014-12-23 23:14
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-kete-buxhet-e-pergatiti-qeveria-e-hashim-thacit/60%Daily2014-12-23 23:09
https://kosova-info.com/vajza-e-xhemail-mustafes-e-zhgenjyer-nga-isa-mustafa/60%Daily2014-12-23 23:03
https://kosova-info.com/vendimi-sui-generis-i-rektorit-disa-studente-pranohen-tash-per-vitin-e-ardhshem-akademik-dokument/60%Daily2014-12-23 23:00
https://kosova-info.com/hajredin-kuci-zotohet-fokusi-do-te-jete-ne-ngritjen-e-efikasitetit-tegjyqesorit/60%Daily2014-12-23 22:49
https://kosova-info.com/aak-kerkon-rritjen-e-pagave-25-perqind-dhe-zbatimin-e-kontrates-kolektive/60%Daily2014-12-23 22:44
https://kosova-info.com/qytetaret-e-kosoves-ne-hall-me-cmimet-e-larta-ne-prag-te-festave-te-fundvitit-video/60%Daily2014-12-23 22:29
https://kosova-info.com/thaci-nuk-e-len-vet-mustafen-ne-dialogun-me-vuciqin/60%Daily2014-12-23 22:24
https://kosova-info.com/ja-kjo-eshte-ngjyra-e-vertete-e-tokes-foto/60%Daily2014-12-23 22:16
https://kosova-info.com/veteranet-kerkojne-llogari-nga-agim-ceku-dhe-kercenojne-me-demonstrata/60%Daily2014-12-23 21:41
https://kosova-info.com/jashari-kerkon-ballafaqim-me-rektorin-zejnullahu/60%Daily2014-12-23 21:39
https://kosova-info.com/familja-nga-sllovia-e-lipjan-gjen-ne-are-monedha-bizantine-video/60%Daily2014-12-23 21:29
https://kosova-info.com/sejdiu-isa-mustafa-ta-ktheje-flamurin-e-dardanise/60%Daily2014-12-23 21:23
https://kosova-info.com/nikoliq-po-po-mire-kam-degjuar-kosova-eshte-kusht-per-serbine/60%Daily2014-12-23 21:20
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-kengen-gone-video/60%Daily2014-12-23 20:44
https://kosova-info.com/reagon-arta-bajrami-nuk-u-lavderova-vetem-deshta-te-inkurajoj/60%Daily2014-12-23 20:40
https://kosova-info.com/fansat-tuna-te-frikeson-pa-grim-foto/60%Daily2014-12-23 20:16
https://kosova-info.com/sinan-vllasaliu-preket-nga-ikja-e-kosovareve-video/60%Daily2014-12-23 20:10
https://kosova-info.com/ceremonia-e-rivarrimit-te-eshtrave-te-isa-boletinit-me-16-janar/60%Daily2014-12-23 19:55
https://kosova-info.com/matoshi-bravo-i-qofte-haradinajt/60%Daily2014-12-23 19:46
https://kosova-info.com/aak-e-liron-enver-berishen-nga-te-gjitha-funksionet-partiake/60%Daily2014-12-23 19:41
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-50-mije-eurot-e-kursyera-i-ndane-per-skamnoret/60%Daily2014-12-23 19:36
https://kosova-info.com/aak-fillon-pastrimin-ne-parti-prokuroria-bastise-kryetarin-e-aak-se-ne-kline/60%Daily2014-12-23 19:28
https://kosova-info.com/dy-procese-gjyqesore-per-vrasjen-e-enver-zymberit-bashkohen-ne-nje/60%Daily2014-12-23 19:23
https://kosova-info.com/vritet-nje-tjeter-shqiptar-ne-siri-gruaja-dhe-femijet-mbesin-atje/60%Daily2014-12-23 19:16
https://kosova-info.com/cfare-tha-teuta-rugova-per-ldk-ne/60%Daily2014-12-23 19:13
https://kosova-info.com/koalicioni-pdk-ldk-drejt-shembjes/60%Daily2014-12-23 19:07
https://kosova-info.com/thaci-kosova-eshte-me-fat-per-perkrahjen-nderkombetare/60%Daily2014-12-23 19:04
https://kosova-info.com/grate-dhe-vajzat-yazidi-detyrohen-ne-vetevrasje/60%Daily2014-12-23 18:48
https://kosova-info.com/mustafa-dhe-kryesia-e-ldk-se-bene-homazhe-tek-varri-i-presidentit-rugova/60%Daily2014-12-23 18:45
https://kosova-info.com/muftiu-ternava-uron-dode-gjergjin-me-rastin-e-festes-se-krishtlindjes/60%Daily2014-12-23 18:42
https://kosova-info.com/shpendi-po-fryhet-me-ngrohtoren-qe-seshte-projekt-i-tij/60%Daily2014-12-23 18:39
https://kosova-info.com/aak-largon-tre-anetare/60%Daily2014-12-23 18:35
https://kosova-info.com/gazetari-gjerman-qe-pa-nga-afer-isis-in-kujdes-ata-do-pushtojne-europen/60%Daily2014-12-23 18:28
https://kosova-info.com/ta-ndihmojme-humoristin-lalushi/60%Daily2014-12-23 18:24
https://kosova-info.com/aktakuze-me-shtate-pika-te-pandehurve-per-prasjen-e-enver-zymberit/60%Daily2014-12-23 18:19
https://kosova-info.com/thaci-takoi-ambasadorin-e-bullgarise/60%Daily2014-12-23 18:16
https://kosova-info.com/aak-nis-reformat-e-brendshme-partiake/60%Daily2014-12-23 18:12
https://kosova-info.com/fmn-lavderon-mustafen-per-mos-rritjen-e-pagave/60%Daily2014-12-22 22:43
https://kosova-info.com/haliti-vv-e-aak-kane-pasur-kohe-te-mjaftueshme-ta-padisin-kadri-veselin/60%Daily2014-12-22 22:24
https://kosova-info.com/shqiptaret-ne-veri-pengohen-ne-ndertimin-e-shtepive/60%Daily2014-12-22 22:18
https://kosova-info.com/reagon-genta-ismaili-mos-me-prekni-ne-moral/60%Daily2014-12-22 20:39
https://kosova-info.com/genta-e-kastro-puthen-ne-publik-foto/60%Daily2014-12-22 20:32
https://kosova-info.com/edi-rama-te-premten-ne-kosove/60%Daily2014-12-22 20:19
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-shkendije-mujaj-une-i-fali-pese-vakte-namaz-video/60%Daily2014-12-22 20:16
https://kosova-info.com/ambasadori-i-norvegjise-nuk-pres-liberalizim-ne-vitin-2015/60%Daily2014-12-22 20:05
https://kosova-info.com/hashim-thaci-per-die-presse-te-austrise-kosova-de-facto-eshte-njohur-nga-serbia/60%Daily2014-12-22 20:02
https://kosova-info.com/hashim-thacirritja-e-pagave-mund-te-behet-vetem-me-vendim-te-vecante-te-qeverise/60%Daily2014-12-22 19:45
https://kosova-info.com/isa-mustafa-takon-edhe-shefin-e-eulex-it-flasin-per-gjykaten-speciale/60%Daily2014-12-22 19:30
https://kosova-info.com/miratohet-buxheti-per-vitin-2015/60%Daily2014-12-22 22:57
https://kosova-info.com/optimisti-isa-mustafa-se-shpejti-permbushim-kriteret-per-vizat/60%Daily2014-12-22 19:16
https://kosova-info.com/france-ne-kamionin-e-ngarkuar-me-bredha-u-zune-16-shqiptare-te-kosoves/60%Daily2014-12-22 19:09
https://kosova-info.com/arben-gashi-per-buxhetin-e-qeverise-thuani-qarte-se-sdo-te-kete-rritje-pagash/60%Daily2014-12-22 19:00
https://kosova-info.com/limaj-projektligji-per-buxhetin-joserioz-ska-rritje-te-pagave-dhe-punesim/60%Daily2014-12-22 18:37
https://kosova-info.com/albin-kurti-thaci-genjeu-qytetaret-per-rritje-te-pagave/60%Daily2014-12-22 18:32
https://kosova-info.com/thaci-ia-kthen-borxhin-mustafes-foto/60%Daily2014-12-22 18:26
https://kosova-info.com/a-jane-pajtuar-isa-e-vjosa-foto/60%Daily2014-12-22 18:22
https://kosova-info.com/nentedhjetevjecari-nga-llapushniku-konvertohet-ne-fene-katolike-foto/60%Daily2014-12-22 18:08
https://kosova-info.com/krasniqi-shperngulja-eshte-shpresa-qe-po-e-jep-koalicioni-pdk-ldk/60%Daily2014-12-22 18:01
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-ky-eshte-buxhet-i-thellimit-te-varferise-dhe-mjerimit/60%Daily2014-12-22 17:48
https://kosova-info.com/asnje-subjekt-nuk-ka-aplikuar-per-zgjedhje-ne-gracanice/60%Daily2014-12-22 17:42
https://kosova-info.com/aak-kunder-buxhetit-kadaj-thote-se-nuk-sjell-ndryshim/60%Daily2014-12-22 17:31
https://kosova-info.com/takimi-mustafa-vuciq-me-8-e-9-shkurt-teme-asociacioni-i-komunave-serbe/60%Daily2014-12-22 17:26
https://kosova-info.com/gjenden-eshtra-kafke-ne-prishtine/60%Daily2014-12-22 17:19
https://kosova-info.com/koalicioni-qeverises-i-varur-nga-zgjedhjet-ne-ldk/60%Daily2014-12-22 17:08
https://kosova-info.com/rruga-trup-e-kosovareve-per-ne-evrope/60%Daily2014-12-22 17:05
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-vali-corleone-per-kallashin-e-shkendije-mujajn/60%Daily2014-12-22 16:32
https://kosova-info.com/shkendije-mujaj-e-nxehte-te-kojshija-show-video/60%Daily2014-12-21 23:02
https://kosova-info.com/zatriqi-13-eshte-kenga-qe-era-ia-dedikon-nates-kur-shkuam-ne-shtrat/60%Daily2014-12-21 20:58
https://kosova-info.com/edhe-edita-sopjani-ka-te-pasme-seksi/60%Daily2014-12-21 20:54
https://kosova-info.com/sulmojne-me-sepate-arrestohet-i-dyshuari-nga-lipjani/60%Daily2014-12-21 20:46
https://kosova-info.com/brenda-isis-it-gazetari-i-pare-qe-lejohet-te-vizitoje-terroristet/60%Daily2014-12-21 20:44
https://kosova-info.com/%e2%80%8bpolicia-konfiskon-arme-pa-leje-ne-pese-raste-te-ndryshme/60%Daily2014-12-21 20:03
https://kosova-info.com/mafia-e-organizuar-10-mije-femije-serbe-zhduken-nga-spitali-posa-lindin/60%Daily2014-12-21 19:54
https://kosova-info.com/hashim-thaci-vazhdon-ta-promovoj-punen-e-bere-si-ish-kryeminister/60%Daily2014-12-21 19:49
https://kosova-info.com/as-burim-ramadani-i-aak-se-smerret-me-reforma-ne-partine-e-tij-por-ia-ban-dertin-qeverise-si-ta-ndale-migrimin-ilagal/60%Daily2014-12-21 19:45
https://kosova-info.com/besnik-tahiri-ua-qan-hallin-degeve-te-pdk-ldk-se-por-deshtimet-ne-degen-e-aak-se-ne-prishtine-nuk-i-sheh-fare/60%Daily2014-12-21 19:40
https://kosova-info.com/kosid-me-kosoven-e-re-rryma-dyfish-me-shtrenjte/60%Daily2014-12-21 19:27
https://kosova-info.com/pamjet-e-aksidentit-tragjik-ku-nderroi-jete-atjon-zhiti-video/60%Daily2014-12-21 19:21
https://kosova-info.com/isa-mustafa-boton-biografine-zyrtare-me-nje-retushim-te-cuditshem/60%Daily2014-12-21 19:13
https://kosova-info.com/rrebelet-e-ldk-se-ende-te-pavendosur-a-do-ta-votojne-buxhetin-e-qeverise/60%Daily2014-12-21 19:08
https://kosova-info.com/fark-u-mund-te-perplase-koalicionin/60%Daily2014-12-21 19:04
https://kosova-info.com/sonte-eshte-nata-me-e-gjate-ne-histori-te-planetit/60%Daily2014-12-21 19:00
https://kosova-info.com/kallashi-godet-serish-me-prapanicen-e-saj-xxlfoto18/60%Daily2014-12-21 18:47
https://kosova-info.com/dj-landa-musafirja-e-embel-ne-zone-e-lirevideo/60%Daily2014-12-21 03:27
https://kosova-info.com/xhemilja-ja-pse-e-kendova-kengen-e-ceca-razhnjatovicit-video/60%Daily2014-12-21 02:18
https://kosova-info.com/lufte-prapanicash-ne-mes-te-motrave-kardashian-foto/60%Daily2014-12-21 03:15
https://kosova-info.com/bleones-i-duket-vetja-si-rihannafoto/60%Daily2014-12-21 00:04
https://kosova-info.com/fjolla-morina-me-menaxher-te-ri-foto/60%Daily2014-12-20 22:51
https://kosova-info.com/isis-ekzekuton-100-dezertues-te-huaj/60%Daily2014-12-20 22:40
https://kosova-info.com/jeta-nen-rrezikun-e-telave-te-rrymes-elektrikevideo/60%Daily2014-12-20 22:15
https://kosova-info.com/rrugeve-te-emigranteve-neper-hungari-foto/60%Daily2014-12-20 22:11
https://kosova-info.com/nicki-minaj-ne-krye-te-toplistes-me-kengen-onlyvideo/60%Daily2014-12-20 22:04
https://kosova-info.com/policia-kufitare-ne-kushte-te-mjerueshme/60%Daily2014-12-20 21:48
https://kosova-info.com/vuciq-provokohet-edhe-nga-cnn-e-pyesin-per-njohjen-e-kosoves-video/60%Daily2014-12-20 21:25
https://kosova-info.com/propozimet-serbe-jane-ide-te-shekullit-19-te/60%Daily2014-12-20 21:18
https://kosova-info.com/ekzekutohen-ne-mes-te-rruges-dy-persona/60%Daily2014-12-20 21:16
https://kosova-info.com/nurtel-bleros-kam-kompanin-time-por-mund-te-kemi-bashkepunim/60%Daily2014-12-20 21:10
https://kosova-info.com/dhurata-nuk-deshiron-te-besoje-qe-blero-e-quajti-psikopate/60%Daily2014-12-20 21:00
https://kosova-info.com/megjithate-kallashi-pesoi-aksidentvideo/60%Daily2014-12-20 21:30
https://kosova-info.com/prishtina-behet-me-ne-fund-me-bredh-te-stolisur-foto/60%Daily2014-12-20 19:39
https://kosova-info.com/shesheli-i-thote-nikoliqit-exhelin-e-ke-afer/60%Daily2014-12-20 19:27
https://kosova-info.com/misteret-me-te-medha-ne-vitin-2014-video/60%Daily2014-12-20 19:28
https://kosova-info.com/nisin-problemet-e-para-per-isa-mustafen-%e2%80%8bsbashk-u-ultimatum-qeverise-deri-me-dhjete-janar/60%Daily2014-12-20 18:56
https://kosova-info.com/bora-paralizon-rusine-arrine-trashesine-3-metra-video/60%Daily2014-12-20 18:53
https://kosova-info.com/perplasen-daciq-e-nikoliq-shkak-kosova/60%Daily2014-12-20 18:48
https://kosova-info.com/shaip-muja-mund-ti-nxjerr-telashe-te-medha-hashim-thacit/60%Daily2014-12-20 18:43
https://kosova-info.com/mjeket-amerikane-shpetojne-jeten-e-5-vjecarit-nga-kosova/60%Daily2014-12-20 18:39
https://kosova-info.com/tragjedia-e-familjes-nga-kosova-me-banim-ne-zvicer-nje-e-vdekur-e-pese-te-lenduar-afer-beogradit/60%Daily2014-12-20 18:29
https://kosova-info.com/thaci-pata-kenaqesine-qe-te-pija-kafene-e-mengjesit-me-ilir-meten/60%Daily2014-12-20 18:22
https://kosova-info.com/vritet-edhe-nje-shqiptar-nga-shkupi-ne-siri/60%Daily2014-12-20 18:16
https://kosova-info.com/hashim-thacit-i-duhen-edhe-votat-e-minoriteteve-per-tu-bere-president/60%Daily2014-12-20 18:12
https://kosova-info.com/ish-deputetet-1500-euro-page/60%Daily2014-12-20 18:08
https://kosova-info.com/mustafa-gjykata-speciale-sfide-jo-e-lehte/60%Daily2014-12-20 18:04
https://kosova-info.com/%e2%80%8b-humanistja-gjermane-ne-burgun-e-lipjanit/60%Daily2014-12-20 17:40
https://kosova-info.com/atmosfere-festive-ne-familjen-lushtaku-foto/60%Daily2014-12-20 01:59
https://kosova-info.com/a-ishte-i-kurdisur-tenderi-per-dekorimin-e-sheshit-ne-prishtine/60%Daily2014-12-20 01:50
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s6-do-te-kete-ekran-me-skaje-te-lakuara-dhe-trup-prej-alumini/60%Daily2014-12-20 01:36
https://kosova-info.com/puqolli-hipokrizi-jeta-nje-qeni-me-e-vlefshme-se-njeriut-video/60%Daily2014-12-20 01:22
https://kosova-info.com/hungaria-kthen-20-azilkerkues-ja-rrefimet-e-tyre-dhe-te-prinderve-qe-i-priten-video/60%Daily2014-12-20 01:16
https://kosova-info.com/kurti-qeveria-e-kosoves-i-ka-tre-kryeministra/60%Daily2014-12-20 01:09
https://kosova-info.com/ja-pse-edhe-femrat-jane-perverse-video/60%Daily2014-12-20 01:05
https://kosova-info.com/shtate-nxenese-pas-ekskursionit-peseditor-kthehen-shtatzene/60%Daily2014-12-20 00:53
https://kosova-info.com/prishtina-ne-ofensive-shanset-e-kosoves-per-keshillin-e-evropes-5149/60%Daily2014-12-20 00:47
https://kosova-info.com/feste-ne-skenderaj-per-lirimin-e-sami-lushtakut/60%Daily2014-12-20 00:40
https://kosova-info.com/haradinaj-viti-2015-nuk-do-te-do-te-jete-vit-i-lehte/60%Daily2014-12-20 00:10
https://kosova-info.com/ja-sa-para-dha-sami-lushtaku-si-garansi-per-lirim-nga-paraburgimi/60%Daily2014-12-19 16:34
https://kosova-info.com/veseli-takon-kryetarin-e-presheves/60%Daily2014-12-19 16:31
https://kosova-info.com/morena-me-gishtin-e-mesem-u-con-selam-hejterave/60%Daily2014-12-19 16:24
https://kosova-info.com/dhurata-dhe-dafina-ne-perqafim-te-nxehte/60%Daily2014-12-19 16:22
https://kosova-info.com/tome-gashi-konfirmon-lirimin-nga-paraburgimi-te-sylejman-selimit/60%Daily2014-12-19 16:17
https://kosova-info.com/thaci-migrimi-ilegal-nuk-do-ta-pengoje-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2014-12-19 16:13
https://kosova-info.com/kadri-veseli-vizitoi-familjen-jasharaj-ne-fushe-kosove/60%Daily2014-12-19 16:11
https://kosova-info.com/policia-kosovare-arreston-pjesetarin-e-sup-it-serb/60%Daily2014-12-19 16:08
https://kosova-info.com/grupi-i-drenices-lirohen-nga-paraburgimi-mbrohen-ne-liri/60%Daily2014-12-19 16:00
https://kosova-info.com/kur-isa-mustafa-bente-homazhe-te-varri-i-titos-foto/60%Daily2014-12-19 15:53
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-shba-vdes-16-vjecarja-nga-kosova-minete-zeka/60%Daily2014-12-19 15:46
https://kosova-info.com/kate-upton-femra-me-seksi-qe-jeton-ne-planet-foto-18/60%Daily2014-12-19 12:07
https://kosova-info.com/thaci-jahjaga-foli-drejt-dha-mesazhe-te-qarta/60%Daily2014-12-19 11:44
https://kosova-info.com/mustafa-dialogu-me-serbine-te-garantoje-qendrueshmeri/60%Daily2014-12-19 11:40
https://kosova-info.com/ja-rrefimi-i-vajzave-qe-u-sulmuan-nga-qente/60%Daily2014-12-19 11:35
https://kosova-info.com/qeveria-miraton-projektligjin-kunder-pjesemarrjes-ne-luftera-te-huaja/60%Daily2014-12-19 11:31
https://kosova-info.com/thaci-ia-cakton-mustafes-takimin-me-vuciqin-tek-mogherini-ne-janar/60%Daily2014-12-19 11:25
https://kosova-info.com/pacolli-une-isha-ne-veri-te-shkojne-edhe-politikanet-tjere-pa-pyetur-askend-foto/60%Daily2014-12-19 11:22
https://kosova-info.com/nga-frika-e-qenve-dy-femije-goditen-nga-vetura/60%Daily2014-12-19 11:18
https://kosova-info.com/jahjaga-ua-beri-8-me-2-deputeteve-ne-vend-se-te-raportoj-ajo-kritikoi-dhe-qortoi-deputetet/60%Daily2014-12-19 06:07
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-shpend-ahmeti-pjesa-e-trete-e-skandalit-me-naften-nga-neser-edhe-ndertimet-pa-leje-dokumente/60%Daily2014-12-19 06:03
https://kosova-info.com/i-bie-dhembi-ne-transmetim-direkt-video/60%Daily2014-12-19 05:15
https://kosova-info.com/tmerr-ne-bordin-e-avionit-lendohen-15-pasagjere-video/60%Daily2014-12-19 05:04
https://kosova-info.com/presidentja-gati-rrezohet-duke-iu-folur-ministrave-video/60%Daily2014-12-19 04:45
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-arsyeja-e-largimit-te-shaip-mujes-nga-pdk-video/60%Daily2014-12-19 04:26
https://kosova-info.com/pacolli-vizitat-ne-veri-duhet-te-behen-rutine/60%Daily2014-12-19 03:22
https://kosova-info.com/arvizu-vizat-ne-shba-per-shqiptaret-do-te-behen-3-vjecare/60%Daily2014-12-19 02:31
https://kosova-info.com/tensione-ne-luboten-mes-shqiptareve-dhe-policise-maqedonase/60%Daily2014-12-19 02:15
https://kosova-info.com/hoxhaj-ende-nuk-dihet-kush-e-zevendeson-thacin-me-2016-video/60%Daily2014-12-19 02:10
https://kosova-info.com/wall-street-journal-thaci-njeriu-me-i-fuqishem-ne-kosove/60%Daily2014-12-19 01:55
https://kosova-info.com/rreziku-nga-qente-endacake-qytetaret-kerkojne-mbrojtje-nga-komuna-e-prishtines-video/60%Daily2014-12-19 01:50
https://kosova-info.com/ish-agjenti-serb-i-akise-u-bera-viktime-sepse-kerkova-drejtesi-per-vrasjen-e-enver-zymberit-video/60%Daily2014-12-19 01:46
https://kosova-info.com/doktoresha-qe-duhej-ti-ofronte-ndihme-femijes-se-kafshuar-nga-qeni-sishte-ne-pune-video/60%Daily2014-12-19 01:33
https://kosova-info.com/jacobson-i-ofron-mbeshtetje-ministrit-agani/60%Daily2014-12-19 01:24
https://kosova-info.com/pdk-po-zvogelohet-ldk-po-behet-grupi-me-i-madh-parlamentar/60%Daily2014-12-19 01:18
https://kosova-info.com/shaip-muja-jep-doreheqje-nga-grupi-parlamentar-pdkse-behet-deputet-i-pavarur/60%Daily2014-12-19 00:59
https://kosova-info.com/nikolic-be-se-do-serbine-anetare-nese-njohja-e-kosoves-eshte-kusht/60%Daily2014-12-19 00:56
https://kosova-info.com/takimi-thaci-hahn-eshte-dakorduar-teksti-i-msas-se-shpejti-nenshkrimi/60%Daily2014-12-19 00:53
https://kosova-info.com/edhe-vetevendosja-ka-nisur-kapjen-e-prishtines/60%Daily2014-12-19 00:44
https://kosova-info.com/stupcat-ironizojne-me-bllokun/60%Daily2014-12-19 00:34
https://kosova-info.com/cka-ka-dafina-zeqiri-video/60%Daily2014-12-19 00:37
https://kosova-info.com/bleona-apo-jennifer-lopez-cila-duket-me-mire-foto/60%Daily2014-12-18 23:49
https://kosova-info.com/blero-dhurata-ka-probleme-mendore-chipsi-ka-shkelur-buken-e-vet/60%Daily2014-12-18 23:39
https://kosova-info.com/kallashi-mohon-aksidentin-nuk-kom-bo-aksident-mos-u-boni-merak-video/60%Daily2014-12-19 12:52
https://kosova-info.com/pdk-komuna-i-ka-fajet-per-qente-endacak/60%Daily2014-12-18 22:52
https://kosova-info.com/mogherini-do-te-punoj-ngushte-me-thacin-takimi-mustafa-vucic-ne-janar/60%Daily2014-12-18 22:46
https://kosova-info.com/bajram-rexhepi-per-skandalin-e-pasaportave-drejtesia-me-ne-fund-foli-por-une-u-demtova-politikisht/60%Daily2014-12-18 22:38
https://kosova-info.com/thaci-mogherinit-kosova-do-ti-kryeje-te-gjitha-obligimet/60%Daily2014-12-18 22:31
https://kosova-info.com/jahjaga-per-te-zhdukurit-do-te-bejme-cmos-per-kthimin-e-tyre/60%Daily2014-12-18 22:27
https://kosova-info.com/opozita-bojkoton-jahjagen/60%Daily2014-12-18 22:22
https://kosova-info.com/12-vjet-burg-per-natali-veliajn/60%Daily2014-12-18 22:21
https://kosova-info.com/forcat-e-armatosura-mund-te-jene-pjese-e-dialogut/60%Daily2014-12-18 22:17
https://kosova-info.com/shqiperia-e-35-a-ne-evrope-si-marke-turistike/60%Daily2014-12-18 22:15
https://kosova-info.com/aeroplani-i-cili-do-te-udhetoje-perreth-botes-brenda-4-oreve-fotovideo/60%Daily2014-12-18 02:00
https://kosova-info.com/cfare-eshte-kjo-krijese-misterioze/60%Daily2014-12-18 01:55
https://kosova-info.com/fshati-qe-vuan-nga-epidemia-e-gjumit/60%Daily2014-12-18 00:51
https://kosova-info.com/shkendije-mujaj-elegante-por-serish-ne-plan-te-pare-te-pasmetfoto/60%Daily2014-12-18 00:31
https://kosova-info.com/armand-shkullaku-hashim-thaci-e-kishte-planifikuar-me-kohe-punesimin-e-isa-mustafes/60%Daily2014-12-18 00:01
https://kosova-info.com/befason-blerta-deliu-kodra-duhet-te-hetohet-shik-u/60%Daily2014-12-17 23:58
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-ne-nje-aksident-trafiku-ne-peje/60%Daily2014-12-17 23:35
https://kosova-info.com/vjen-dhe-goditja-e-pare-per-mustafen-ambasadorja-gjermane-thote-se-liberalizimi-tek-me-2016/60%Daily2014-12-17 23:27
https://kosova-info.com/ky-eshte-15-vjecari-qe-i-shpeton-vdekjes-se-nuk-i-ra-alarmi-i-ores-gjithe-shoket-e-klases-u-vrane/60%Daily2014-12-17 23:14
https://kosova-info.com/keta-jane-njerezit-mizore-qe-masakruan-132-femije-te-pafajshem-foto/60%Daily2014-12-17 23:09
https://kosova-info.com/origjinalja-afer-6-5-milione-klikime-ne-youtubefotovideo/60%Daily2014-12-17 23:07
https://kosova-info.com/muharrem-nitaj-a-ka-kush-pergjegjesi-per-fjalen-publike-ne-kete-vend/60%Daily2014-12-17 22:55
https://kosova-info.com/porosia-e-jakup-krasniqit-lerini-perrallat-e-pervishuni-punes/60%Daily2014-12-17 22:48
https://kosova-info.com/jabllanoviq-shuplake-qeverise-nuk-e-pekrahim-buxhetin-se-njohim-shtetin-e-kosoves-ushtria-seshte-e-nevojshme/60%Daily2014-12-17 22:44
https://kosova-info.com/kryeministri-i-puneve-te-jashtme-hashim-thaci-ne-strasbourg-kosova-me-afer-keshillit-te-evropes/60%Daily2014-12-17 22:39
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-lugines-se-presheves-pjese-e-kombit-shqiptare/60%Daily2014-12-17 21:25
https://kosova-info.com/e-papranueshme-mbyllja-e-deponise-ne-mirash/60%Daily2014-12-17 21:21
https://kosova-info.com/erdogan-porosite-be-ne-ti-shikoje-punet-e-veta/60%Daily2014-12-17 21:15
https://kosova-info.com/ekskluzive-chipsi-largohet-nga-elephant-fajtore-teuta-krasniqi/60%Daily2014-12-17 21:09
https://kosova-info.com/don-arbas-u-del-ne-mbrojtje-myslimaneve/60%Daily2014-12-17 21:04
https://kosova-info.com/landi-i-west-side-family-ben-tatuazhin-e-dr-florit/60%Daily2014-12-17 21:01
https://kosova-info.com/enver-hasani-akuzat-se-i-rrezova-sejdiun-e-pacollin-jane-absurde/60%Daily2014-12-17 20:52
https://kosova-info.com/ministri-hoti-shpjegon-pse-nuk-do-te-kete-rritje-pagash-per-25-video/60%Daily2014-12-17 20:51
https://kosova-info.com/qente-endacak-mbysin-nje-femije-7-vjeqarnga-fushe-kosova-u-kafshua-ne-qafe-dhe-koke-13-herevideo/60%Daily2014-12-17 20:43
https://kosova-info.com/kuci-ii-tash-do-ua-kthej-qytetareve-besimin-ne-drejtesi/60%Daily2014-12-17 20:39
https://kosova-info.com/ambasadat-reagojne-per-emigrimin-illegal/60%Daily2014-12-17 20:31
https://kosova-info.com/vuciq-se-shpejti-ne-tirane/60%Daily2014-12-17 20:29
https://kosova-info.com/del-ponte-ah-sikur-te-ishte-gjalle-arkani/60%Daily2014-12-17 20:26
https://kosova-info.com/hyseni-denimi-per-emigrantet-vjen-nga-be-ja-e-jo-nga-kosova/60%Daily2014-12-17 20:22
https://kosova-info.com/shikoni-tmerrin-e-jetes-se-kosovareve-ne-kampet-hungareze-video/60%Daily2014-12-17 20:16
https://kosova-info.com/per-te-shkuar-mustafa-ne-veri-duhet-te-marre-leje-nga-beogradi/60%Daily2014-12-17 20:13
https://kosova-info.com/veseli-e-vuhiciq-per-thellim-te-bashkepunimit/60%Daily2014-12-17 19:54
https://kosova-info.com/gjukanoviq-uron-mustafen/60%Daily2014-12-17 19:49
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-godet-serish-pjesa-e-dyte-e-skandaleve-qe-gjeti-ne-komune-dokumente/60%Daily2014-12-17 12:22
https://kosova-info.com/nis-takimi-rama-vucic/60%Daily2014-12-17 12:19
https://kosova-info.com/visar-ymeri-ldk-po-krekoset-se-e-ka-kryeministrin/60%Daily2014-12-17 12:13
https://kosova-info.com/mustafa-shik-u-seshte-pune-e-imja/60%Daily2014-12-17 12:13
https://kosova-info.com/gazeta-dita-e-tiranes-godet-edhe-sot-kryeministrin-ise-ku-jane-milionat/60%Daily2014-12-17 12:10
https://kosova-info.com/edi-rama-shkarkon-nje-zevendesministre-se-pagoi-rrymen/60%Daily2014-12-17 12:01
https://kosova-info.com/era-istrefi-dhe-enca-haxhia-puthje-pertej-provokimitfoto/60%Daily2014-12-17 00:07
https://kosova-info.com/shkendije-mujaj-e-kalle-edhe-kojshine-video/60%Daily2014-12-16 23:52
https://kosova-info.com/rufat-shkreta-rrefen-per-plackitjet-ne-serbi-dhe-keqtrajtimin-ne-hungari-video/60%Daily2014-12-16 23:43
https://kosova-info.com/ministri-bajrami-pataten-e-nxehte-qe-ia-la-buja-ne-dore-ia-leshon-qeverise/60%Daily2014-12-16 23:36
https://kosova-info.com/kapen-9-shqiptare-klandestine-ne-gjermani/60%Daily2014-12-16 23:13
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-hashim-thaci-denon-sulmin-terrorist-ne-pakistan/60%Daily2014-12-16 23:06
https://kosova-info.com/matoshi-rexhep-qosja-ti-drejtohet-gjykates-per-isa-mustafen-video/60%Daily2014-12-16 23:01
https://kosova-info.com/viti-1999-kadri-veseli-i-uron-mireseardhje-hashim-thacit-video/60%Daily2014-12-16 21:39
https://kosova-info.com/nga-janari-facebook-kushton-3-ne-muaj/60%Daily2014-12-16 21:35
https://kosova-info.com/tuna-ende-mbetet-zogu-ma-i-mire-prej-krejtve/60%Daily2014-12-16 21:28
https://kosova-info.com/kosovaret-duan-te-ikin-thone-se-ketu-nuk-ka-kurrgje/60%Daily2014-12-16 21:22
https://kosova-info.com/tmerr-isis-po-kryqezon-heq-kokat-dhe-vret-me-gure-femijet/60%Daily2014-12-16 21:20
https://kosova-info.com/perdoruesit-rus-te-facebook-ut-po-sulmohen-nga-nje-virus-i-panjohur/60%Daily2014-12-16 21:18
https://kosova-info.com/kadri-veseli-mirepret-femijet-ne-kuvend-foto/60%Daily2014-12-16 21:17
https://kosova-info.com/nervozohet-shpend-ahmeti-pushka-top-ju-befte/60%Daily2014-12-16 21:07
https://kosova-info.com/kina-zbarkon-ne-ballkan-rama-zbardh-marreveshjet-qe-synohen/60%Daily2014-12-16 20:59
https://kosova-info.com/brazili-heq-vizat-per-shqiperine/60%Daily2014-12-16 20:58
https://kosova-info.com/be-ja-qeverise-merruni-me-trafikantet-qe-po-i-dergojne-qytetaret-jashte-vendit/60%Daily2014-12-16 20:43
https://kosova-info.com/femijet-merdhine-ne-cerdhen-flutura-video/60%Daily2014-12-16 20:34
https://kosova-info.com/taksisti-ndeshet-me-autoambulancen-ne-lagjen-bregu-i-diellitvideo/60%Daily2014-12-16 20:28
https://kosova-info.com/kuvendi-futet-ne-ngerc-te-komisionevevideo/60%Daily2014-12-16 20:22
https://kosova-info.com/ja-si-jetojne-shqiptaret-ne-beograd-video/60%Daily2014-12-16 20:18
https://kosova-info.com/a-po-i-perzihet-presidentja-jahjaga-kryeministrit-te-puneve-te-jashtme-thacit-ne-politike-te-jashtme/60%Daily2014-12-16 20:12
https://kosova-info.com/hungaria-kthen-emigrantet-permes-aeroportit-te-prishtines/60%Daily2014-12-16 20:08
https://kosova-info.com/shtohet-presioni-nderkombetar-hrw-themelojeni-gjykaten-speciale-menjehere/60%Daily2014-12-16 20:03
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-mos-emeroni-me-shume-se-nga-nje-zevendesminister/60%Daily2014-12-16 19:57
https://kosova-info.com/shtypi-i-majte-ne-shqiperi-me-akuza-te-renda-kunder-isa-mustafes/60%Daily2014-12-16 19:55
https://kosova-info.com/heshtja-e-frikshme-e-qeverise-per-ikjet-masive-perdorimi-i-policise-sikurse-ne-kore-te-veriut/60%Daily2014-12-16 19:51
https://kosova-info.com/shtetet-e-be-se-kerkojne-nga-qeveria-ndaljen-e-ikjes-se-qytetareve-nga-kosova/60%Daily2014-12-16 19:47
https://kosova-info.com/mustafes-i-vijne-telegrame-urimi-nga-kroacia-shqiperia-izraeli/60%Daily2014-12-16 19:44
https://kosova-info.com/thaci-fillon-punen-si-kryediplomat-i-kosoves-me-udhetime-ne-strasburg-e-bruksel/60%Daily2014-12-16 19:41
https://kosova-info.com/sindikatat-e-kosoves-bashkohen-dhe-kercenojne-qeverine-mustafa-me-greva-nese-nuk-rriten-pagat/60%Daily2014-12-16 19:32
https://kosova-info.com/adem-demaci-nuk-e-komenton-polemiken-qosja-mustafa-dhe-shton-seshte-dasht-me-hy-laknave/60%Daily2014-12-16 19:22
https://kosova-info.com/skender-hysenit-i-duket-vetja-si-te-ishte-ende-minister-i-jashtem-por-ja-qe-e-ka-ministrine-ndoshta-me-te-veshtire/60%Daily2014-12-16 19:19
https://kosova-info.com/kadri-veseli-takim-me-ambasadorin-e-britanise-se-madhe/60%Daily2014-12-16 19:11
https://kosova-info.com/dashuria-e-nenes-ja-si-e-mbron-me-trupin-e-saj-femijen-nga-vetura-video/60%Daily2014-12-16 18:52
https://kosova-info.com/kryeministri-i-puneve-te-jashtme-hashim-thaci-ne-strasbourg-anetaresimi-i-kosoves-ne-keshillin-e-evropes-afer/60%Daily2014-12-16 18:45
https://kosova-info.com/jabllanoviq-se-shpejti-asociacioni-i-komunave-serbe/60%Daily2014-12-16 18:41
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-publikon-deshmite-per-qeverisjen-e-ldk-se-qe-ia-ndaloi-prokuroria-dokumente/60%Daily2014-12-16 18:36
https://kosova-info.com/mustafa-merr-mbeshtetje-edhe-nga-shqiperia/60%Daily2014-12-16 17:51
https://kosova-info.com/ikin-nga-kosova-pa-e-ditur-se-ku-po-shkojne/60%Daily2014-12-16 17:46
https://kosova-info.com/isa-mustafa-injoron-prizrenin/60%Daily2014-12-16 17:41
https://kosova-info.com/petrit-selimi-serbia-nxiti-bosnjen-te-votonte-kunder-kosoves/60%Daily2014-12-16 17:38
https://kosova-info.com/kryeministri-isa-mustafa-priti-ambasadoren-e-gjermanise-angelika-viets/60%Daily2014-12-16 17:34
https://kosova-info.com/gjendet-nje-i-vdekur-ne-kllokot-ka-plumb-ne-trup/60%Daily2014-12-16 17:27
https://kosova-info.com/kryeministri-kinez-mberrin-ne-beograd/60%Daily2014-12-16 17:23
https://kosova-info.com/analistetthaci-do-ta-fuqizoje-diplomacine/60%Daily2014-12-16 17:17
https://kosova-info.com/vazhdojne-takimet-tahiri-sot-ne-bruksel/60%Daily2014-12-16 17:14
https://kosova-info.com/era-rihana-e-kosoves-foto/60%Daily2014-12-16 03:50
https://kosova-info.com/rita-ora-kendon-per-familjen-obama-foto/60%Daily2014-12-16 01:51
https://kosova-info.com/kush-eshte-kadri-veseli-profili-nga-lufta-e-99-e-deri-me-sot-video/60%Daily2014-12-16 01:22
https://kosova-info.com/98-vjecari-deshmitari-i-zhvillimeve-te-medha-boterore-foto/60%Daily2014-12-16 01:11
https://kosova-info.com/vrasje-ne-viti/60%Daily2014-12-16 00:46
https://kosova-info.com/per-komunen-e-vv-se-krishtlindjet-ska-nevoje-te-permenden-fare-foto/60%Daily2014-12-16 00:11
https://kosova-info.com/haradinaj-kjo-qeveri-nuk-do-te-zgjase-shume/60%Daily2014-12-16 00:00
https://kosova-info.com/kuci-gjykata-speciale-varet-nga-negociatat-be-holande/60%Daily2014-12-15 23:40
https://kosova-info.com/ministrat-e-jashtem-te-be-se-neser-udhezojne-kosoven-ta-formoje-gjykaten-speciale-per-krime-lufte/60%Daily2014-12-15 21:11
https://kosova-info.com/shqiptaret-qe-jetojne-ne-beograd-se-kane-asnjehere-lehte/60%Daily2014-12-15 21:10
https://kosova-info.com/mogherini-dialogu-kosove-serbi-rinis-ne-janar/60%Daily2014-12-15 21:06
https://kosova-info.com/kadri-veselit-i-vijne-urimet-e-para/60%Daily2014-12-15 20:57
https://kosova-info.com/kryeministri-sherben-kryeministrin-foto/60%Daily2014-12-15 20:53
https://kosova-info.com/kujtim-shala-kthen-ibrahim-rugoven-ne-ministri-te-kultures-dhe-pret-ambasadoren-jacobson/60%Daily2014-12-15 20:44
https://kosova-info.com/flamuri-shqiptar-ngritet-e-valon-ne-beograd-edi-rama-eshte-atje/60%Daily2014-12-15 20:38
https://kosova-info.com/kryeministri-i-puneve-te-jashtme-hashim-thaci-priti-ne-zyren-e-re-ambasadoren-jacobson/60%Daily2014-12-15 20:27
https://kosova-info.com/ja-cfare-ngjau-sot-ne-kuvendin-e-kosoves-folesit-dhe-temat/60%Daily2014-12-15 20:21
https://kosova-info.com/bahtiri-nipi-im-nuk-e-ka-sulmuar-rojen-e-parkingut/60%Daily2014-12-15 20:14
https://kosova-info.com/marsh-per-elvis-pisten-foto/60%Daily2014-12-15 20:08
https://kosova-info.com/nipi-dhe-shoferi-i-agim-bahtirit-rrahe-rojen-e-parkingut/60%Daily2014-12-15 20:04
https://kosova-info.com/cliff-uron-mustafen/60%Daily2014-12-15 18:43
https://kosova-info.com/veseli-takoi-ambasadoren-e-turqise-songul-ozan/60%Daily2014-12-15 18:37
https://kosova-info.com/erdogan-i-kerkon-be-se-te-mos-perzihet/60%Daily2014-12-15 18:23
https://kosova-info.com/bosna-refuzon-antaresimin-e-kosoves-ne-karten-e-adriatikut/60%Daily2014-12-15 18:20
https://kosova-info.com/angela-merkel-e-uron-dhe-e-fton-mustafen-ne-berlin/60%Daily2014-12-15 12:21
https://kosova-info.com/gazetarja-qeshet-kur-lubonja-flet-per-papagallin-e-edi-rames-video/60%Daily2014-12-15 12:14
https://kosova-info.com/lunacek-serbia-beri-gjenocid-ne-kosove/60%Daily2014-12-15 12:02
https://kosova-info.com/ndodhe-edhe-kjo-familja-musolli-perkujton-macen-ne-1-mujorin-e-ngordhjes/60%Daily2014-12-15 11:51
https://kosova-info.com/interviste-mark-zuckerberg-me-shume-se-10-miliarde-mesazhe-ne-dite-kalojne-permes-facebookut/60%Daily2014-12-15 11:46
https://kosova-info.com/aak-nenshkruan-kodin-e-etikes/60%Daily2014-12-15 11:39
https://kosova-info.com/jahjaga-largimi-i-qytetareve-nga-vendi-shqetesues/60%Daily2014-12-15 11:34
https://kosova-info.com/koalicioni-i-madh-si-ka-votat-ne-seancen-e-pare-aprovimin-e-komisioneve-parlamentare/60%Daily2014-12-15 11:17
https://kosova-info.com/sabri-hamiti-shfaqet-ne-foltoren-e-kuvendit-dhe-flet-me-pakicat/60%Daily2014-12-15 11:14
https://kosova-info.com/shumica-e-deputeteve-te-komisionit-te-jashtem-parlamentar-sdijne-anglisht/60%Daily2014-12-15 11:08
https://kosova-info.com/erjon-brace-mbron-rexhep-qosjen-dhe-sulmon-ashper-isa-mustafen/60%Daily2014-12-15 11:04
https://kosova-info.com/kuvendi-i-kosoves-nis-seancen-plenare-per-zgjedhjen-e-komisioneve-parlamentare/60%Daily2014-12-15 10:48
https://kosova-info.com/ky-eshte-bredhi-i-ferizajt-ju-kujtohet-vitin-e-kaluar-ai-i-drenasitfoto/60%Daily2014-12-15 10:45
https://kosova-info.com/kaosi-ne-shendetesi-sfide-per-qeverine-e-re/60%Daily2014-12-15 10:35
https://kosova-info.com/grabovci-u-sakrifikuam-per-shtet/60%Daily2014-12-15 10:32
https://kosova-info.com/kosoven-e-pret-shperthimi-i-bombes-sociale/60%Daily2014-12-15 10:28
https://kosova-info.com/kallashi-nje-shikim-nga-mbrapafoto18/60%Daily2014-12-15 03:22
https://kosova-info.com/ja-platformat-e-fqinjeve-per-shfarosjen-e-shqiptareve/60%Daily2014-12-14 23:47
https://kosova-info.com/vllasi-mesoni-prej-ises-dhe-thacit/60%Daily2014-12-14 21:21
https://kosova-info.com/suedia-kthen-azilkerkuesit-kosovare/60%Daily2014-12-14 21:10
https://kosova-info.com/kosova-po-zbrazet/60%Daily2014-12-14 20:49
https://kosova-info.com/matoshi-bravo-per-ramushin/60%Daily2014-12-14 20:45
https://kosova-info.com/lunacek-peseshja-e-be-se-duhet-ta-njohe-kosoven/60%Daily2014-12-14 20:36
https://kosova-info.com/ish-i-dashuri-i-eres-drin-zatriqi-flet-per-kengen-13-video/60%Daily2014-12-14 20:25
https://kosova-info.com/muharrem-nitaj-i-thote-isa-mustafes-ta-ndale-gojen/60%Daily2014-12-14 20:00
https://kosova-info.com/sinadinovski-babai-me-fliste-per-rrenjet-shqiptare/60%Daily2014-12-14 19:53
https://kosova-info.com/turqia-vazhdon-ta-demonstroje-forcen-tash-gati-te-prodhoje-aeroplanin-e-saj-luftarak/60%Daily2014-12-14 19:51
https://kosova-info.com/haradinaj-dergon-ngushellimet-per-vdekjen-e-shockenhoff/60%Daily2014-12-14 19:49
https://kosova-info.com/limaj-e-kundershton-emerimin-e-70-zevendesministrave/60%Daily2014-12-14 19:46
https://kosova-info.com/thaci-marreveshja-do-te-zbatohet-ne-teresi/60%Daily2014-12-14 19:44
https://kosova-info.com/kosova-lindore-do-te-jete-e-perfaqesuar-ne-qeverine-e-kosoves/60%Daily2014-12-14 19:42
https://kosova-info.com/mustafa-sot-eshte-nje-dite-e-hidhur-per-te-gjithe-ne/60%Daily2014-12-14 19:37
https://kosova-info.com/donika-kadaj-mustafa-deshtoi-per-pagat-dhe-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2014-12-14 19:34
https://kosova-info.com/thaci-shpreh-ngushellime-me-rastin-e-vdekjes-se-andreas-shockenhoff/60%Daily2014-12-14 19:28
https://kosova-info.com/veseli-ngushellon-per-vdekjen-schockenhoff/60%Daily2014-12-14 19:26
https://kosova-info.com/thaci-kujton-muje-krasniqin-dhe-deshmoret-e-tjere/60%Daily2014-12-14 19:23
https://kosova-info.com/vdiq-bashkepunetori-i-merkel-shockenhoff/60%Daily2014-12-14 19:15
https://kosova-info.com/vazhdon-ikja-nga-kosova-sonte-5-autobuse-nga-prishtina-foto/60%Daily2014-12-14 01:18
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-isen-do-ta-largoje-nga-qeveria-sic-e-largova-nga-prishtina/60%Daily2014-12-14 01:16
https://kosova-info.com/a-e-pranoi-aak-per-here-te-pare-haracin-si-pjese-te-saj/60%Daily2014-12-14 01:11
https://kosova-info.com/bujqesia-e-blerandit-e-mora-me-10-milione-po-e-le-me-60-milione-euro/60%Daily2014-12-14 01:09
https://kosova-info.com/bajrami-autonomia-universitare-eshte-thelbesore-ne-rritjen-e-cilesise/60%Daily2014-12-14 01:03
https://kosova-info.com/reagon-deputetja-blerta-deliu-per-vjedhjen-ne-mamografin-mobil/60%Daily2014-12-14 00:59
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-lufta-e-uck-se-eshte-e-paster-video/60%Daily2014-12-14 00:53
https://kosova-info.com/humb-jeten-pasi-dyshohet-se-ra-nga-kulmi-i-shtepise/60%Daily2014-12-14 02:17
https://kosova-info.com/llapi-heq-dore-nga-deputetet-e-ldk-se-qe-votuan-kunder-qeverise/60%Daily2014-12-14 00:38
https://kosova-info.com/ledri-e-quan-vella-noyzin-foto/60%Daily2014-12-14 00:25
https://kosova-info.com/era-sjell-baladen-e-re-13-video/60%Daily2014-12-14 00:11
https://kosova-info.com/kim-kardashian-tundohet-nga-princi-arab-per-seks-me-te-pranon-ftesen/60%Daily2014-12-15 22:44
https://kosova-info.com/nicki-minaj-super-seksi-ne-klipin-e-ri-video/60%Daily2014-12-13 23:41
https://kosova-info.com/kallashi-ta-thyej-koken-me-kete-gjoks-foto/60%Daily2014-12-13 23:30
https://kosova-info.com/kim-kardashian-merr-1-milion-dollare-per-nje-nate-me-princin-arab/60%Daily2014-12-13 23:20
https://kosova-info.com/reagon-kryeministri-isa-mustafa-pas-14-rrenave-rexhep-qosja-heren-e-15-te-shkoje-ne-psikiatri/60%Daily2014-12-13 22:43
https://kosova-info.com/rexhep-qosja-godet-rende-hashim-thacin-ia-dorezove-postin-vrasesit-isa-mustafa/60%Daily2014-12-13 22:42
https://kosova-info.com/kadri-veselit-spo-i-ecen-puna-mire-me-mediat-e-publikun/60%Daily2014-12-13 22:40
https://kosova-info.com/gjermania-kunder-influences-ruse-ne-serbi-kosove/60%Daily2014-12-13 22:38
https://kosova-info.com/qeveria-e-isa-mustafes-nuk-do-ti-kete-50-por-hic-me-pak-se-70-zevendesministra/60%Daily2014-12-13 22:36
https://kosova-info.com/isa-mustafa-mban-peng-zgjedhjen-e-kryetarit-te-deges-se-ldk-se-ne-prizren/60%Daily2014-12-13 22:33
https://kosova-info.com/per-naim-malokun-hashim-thaci-eshte-i-pamposhtur/60%Daily2014-12-13 22:33
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-ende-se-din-a-do-udhetoje-ne-samitin-e-beogradit/60%Daily2014-12-13 22:28
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-reforma-ne-aak-do-nise-nga-une-fjalimi-i-plotevideo/60%Daily2014-12-13 22:26
https://kosova-info.com/isa-mustafa-premtoi-120-mije-vende-te-reja-pune-sa-do-ti-realizoje/60%Daily2014-12-13 22:21
https://kosova-info.com/ivica-daciqi-mire-do-te-ishte-ta-nderrojme-kushtetuten/60%Daily2014-12-13 22:19
https://kosova-info.com/dukagjin-gorani-fati-i-ldk-se-varet-nga-ai-i-pdk-se/60%Daily2014-12-13 22:13
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-ata-qe-votuan-kunder-kryeministrit-mustafa-do-te-pendohen/60%Daily2014-12-13 22:09
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-mobilizon-aak-ne-ne-rolin-e-opozites/60%Daily2014-12-13 22:04
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-serbine-nga-be-ja-shkak-kosova/60%Daily2014-12-13 21:41
https://kosova-info.com/komuna-apel-qytetaret-e-prishtines-deri-me-31-dhjetor-duhet-te-kryejne-pagesen-e-tatimit-ne-prone/60%Daily2014-12-13 21:37
https://kosova-info.com/eulex-i-perfshihet-edhe-ne-nje-tjeter-skandal-rasti-limaj/60%Daily2014-12-13 21:35
https://kosova-info.com/lavdrim-muhaxheri-nuk-e-dogji-pasaporten-e-tij-ja-cfare-thote-per-te-nje-hetues-nderkombetar-video/60%Daily2014-12-13 21:34
https://kosova-info.com/kurioze-kryeministri-mustafa-nuk-e-dha-intervisten-e-pare-ne-rtk-por-ne-tv21/60%Daily2014-12-13 21:32
https://kosova-info.com/rrefimi-i-snajperistit-gjerman-qe-ishte-ushtar-i-uck-se/60%Daily2014-12-13 21:25
https://kosova-info.com/ambasadorja-e-amerikes-jacobson-vizitorja-e-pare-tek-kryeministri-mustafa/60%Daily2014-12-13 21:22
https://kosova-info.com/ne-maxharre-te-malisheves-gjuhen-me-kallash-per-nje-pusete-kanalizimi/60%Daily2014-12-13 21:18
https://kosova-info.com/qkuk-rikthehen-ne-pune-ct-te-dhe-radioterapia/60%Daily2014-12-13 21:17
https://kosova-info.com/perlyhet-tabela-rrugore-mbante-emrin-e-deshmorit-te-uck-se/60%Daily2014-12-13 21:14
https://kosova-info.com/shpjegohet-arben-gashi-ja-pse-votova-kunder-sdo-ta-votoj-as-hashim-thacin/60%Daily2014-12-13 21:10
https://kosova-info.com/thaci-i-ka-dy-fjale-pas-dorezimit-te-detyres-e-ndryshova-kosoven/60%Daily2014-12-13 21:09
https://kosova-info.com/mbledhja-e-pare-e-qeverise-pdk-ldk-kryeministri-mustafa-prioritete-jane-ushtria-dhe-gjykata-speciale/60%Daily2014-12-13 21:07
https://kosova-info.com/kim-kardashian-pranoi-oferten-1-milion-dollareshepor-kallashi-cfare-do-beje/60%Daily2014-12-12 21:54
https://kosova-info.com/isa-mustafa-kryeministri-i-gjashte-i-kosoves/60%Daily2014-12-12 13:50
https://kosova-info.com/sbashk-kryeminister-nese-si-rrit-pagat-prej-janarit-te-presin-protestat/60%Daily2014-12-12 13:39
https://kosova-info.com/mbishkrimi-i-zyres-se-kryeministrit-isa-mustafa-tashme-eshte-vendosur-foto/60%Daily2014-12-12 13:30
https://kosova-info.com/grabovci-bisedimet-me-ldkne-nisen-me-9-qershor-video/60%Daily2014-12-12 13:24
https://kosova-info.com/oret-e-fundit-te-hashim-thacit-ne-kryeministri/60%Daily2014-12-12 13:00
https://kosova-info.com/deputetja-duda-balje-ne-gjykate-per-mosdeklarim-te-pasurise/60%Daily2014-12-12 12:54
https://kosova-info.com/nje-grusht-serbesh-ne-shqiperi-duan-te-barazohen-me-mbi-100-mije-shqiptare-ne-lugine/60%Daily2014-12-12 12:41
https://kosova-info.com/fuqia-e-presidentit-pritet-te-rritet/60%Daily2014-12-12 12:36
https://kosova-info.com/ldk-zbutet-per-farkun/60%Daily2014-12-12 12:32
https://kosova-info.com/qeveria-e-obligimeve-nderkombetare/60%Daily2014-12-12 12:25
https://kosova-info.com/sot-thaci-i-dorezon-detyren-mustafes/60%Daily2014-12-12 12:19
https://kosova-info.com/maria-bamieh-fiton-betejen-e-pare/60%Daily2014-12-12 12:14
https://kosova-info.com/kukavica-e-ceces-kthehet-ne-shqip-video/60%Daily2014-12-12 01:31
https://kosova-info.com/risia-e-fundit-e-googlelehtesi-ne-ndertimin-e-aplikacioneve/60%Daily2014-12-12 01:14
https://kosova-info.com/smartfoni-lamborghini-kushton-6000/60%Daily2014-12-12 01:07
https://kosova-info.com/kodi-telefonik-gazivoda-dhe-parku-i-paqes-kushte-te-bese-per-serbine/60%Daily2014-12-12 00:59
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-e-bukur-si-gjithmonefoto/60%Daily2014-12-12 00:40
https://kosova-info.com/haki-rugova-sulmon-rebelet-e-ldk-se-treguan-shembull-te-keq/60%Daily2014-12-12 00:35
https://kosova-info.com/skandaloze-isa-mustafa-u-hakmerret-shpejt-atyre-qe-nuk-e-votuan/60%Daily2014-12-12 00:32
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-dy-franceze-ne-bashkepunim-me-shikun-me-cuan-ne-burg-video/60%Daily2014-12-12 00:30
https://kosova-info.com/edi-rama-siguron-dy-kryeministrat-mustafen-e-thacin-per-bashkepunim-te-metejme/60%Daily2014-12-12 00:22
https://kosova-info.com/ministri-i-lutes-ne-zgjedhjet-e-8-qershorit-i-kishte-marre-640-vota/60%Daily2014-12-12 00:21
https://kosova-info.com/ldk-partia-qe-u-trazua-per-pushtet-a-do-ti-dale-tymi-percarjeve-brenda-partise/60%Daily2014-12-12 00:18
https://kosova-info.com/fillon-presioni-per-gjykaten-speciale-jahjaga-flet-ne-telefon-me-nuland-per-kete-teme/60%Daily2014-12-12 00:15
https://kosova-info.com/kur-avdullah-hoti-deklaronte-se-rritja-e-pagave-duhet-te-ishte-jo-25-po-43-perqind/60%Daily2014-12-12 00:13
https://kosova-info.com/flet-isa-mustafa-prioritet-i-qeverise-sime-jane-zhvillimi-ekonomik-dhe-shteti-ligjor/60%Daily2014-12-12 00:11
https://kosova-info.com/prishtina-ne-mesin-e-50-vendeve-qe-duhet-vizituar-me-2015/60%Daily2014-12-12 00:07
https://kosova-info.com/molliqaj-isa-mustafa-vetem-ligjerues-i-ekonomise-jo-njohes-i-saj/60%Daily2014-12-12 00:05
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-para-largimit-godet-albin-kurtin-nuk-e-kupton-politiken-e-jashtme/60%Daily2014-12-12 00:00
https://kosova-info.com/shefi-gjerman-i-vendosur-te-luftoje-deri-ne-fund-per-kosovarin/60%Daily2014-12-11 23:59
https://kosova-info.com/mega-qeveria-mustafa/60%Daily2014-12-11 23:58
https://kosova-info.com/be-lufta-kunder-korrupsionit-te-jete-prioritet-i-qeverise-se-re/60%Daily2014-12-11 23:55
https://kosova-info.com/opozita-e-pakenaqur-me-ndarjen-e-komisioneve-parlamentare/60%Daily2014-12-11 23:55
https://kosova-info.com/nje-person-pa-shenja-jete-ne-prishtine-u-vra-me-tre-plumba-per-kontest-pronesor/60%Daily2014-12-11 23:48
https://kosova-info.com/thaci-brezovica-hap-3000-vende-pune/60%Daily2014-12-11 23:43
https://kosova-info.com/hib-petrol-al-petrol-petrol-company-kontrabande-me-nafte/60%Daily2014-12-11 23:38
https://kosova-info.com/%e2%80%8bjaven-e-ardhshme-kuvendi-mban-dy-seanca/60%Daily2014-12-11 23:35
https://kosova-info.com/parnaxhieva-sa-kohe-jam-une-ketu-nuk-do-te-kete-tabela-ne-shqip/60%Daily2014-12-11 23:34
https://kosova-info.com/lyen-letren-higjienike-me-piper-per-te-dashurin-rezultati-video/60%Daily2014-12-11 23:31
https://kosova-info.com/ipko-e-leshon-rrjetin-4g-per-here-te-pare-ne-kosove/60%Daily2014-12-11 23:28
https://kosova-info.com/zori-i-ben-aktore-edhe-meden-labin-e-gold-ag-n/60%Daily2014-12-11 23:25
https://kosova-info.com/flasin-tete-te-rrebeluarit-gjithmone-me-ldk-dhe-gjithmone-kunder-pdk/60%Daily2014-12-11 23:25
https://kosova-info.com/kadri-veseli-udheheq-mbledhjen-e-pare-te-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2014-12-11 23:20
https://kosova-info.com/shkon-bajram-rexhepi-e-vjen-skender-hyseni-foto/60%Daily2014-12-11 23:18
https://kosova-info.com/operacion-per-kapjen-e-fajdexhinjve-7-te-arrestuar-ne-mitrovice-e-skenderaj/60%Daily2014-12-11 23:15
https://kosova-info.com/fatmir-sejdiu-ldk-kishte-marreveshje-me-pdk-ne-qe-nga-shkurti/60%Daily2014-12-11 23:14
https://kosova-info.com/migrimi-i-kosovareve-po-ndikon-ne-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2014-12-11 23:12
https://kosova-info.com/te-pakenaqurit-mund-ta-dridhin-ldk-ne/60%Daily2014-12-11 23:11
https://kosova-info.com/nexhat-daci-hashim-thaci-eshte-kryeminister/60%Daily2014-12-11 23:09
https://kosova-info.com/pamje-shokuese-ja-se-si-talibani-e-shperthen-bomben-ne-policine-e-kabulit-video/60%Daily2014-12-11 22:53
https://kosova-info.com/hoxhaj-thaci-eshte-me-i-miri-fuqia-ime-ne-pdk-mbetet-e-njejte/60%Daily2014-12-11 22:47
https://kosova-info.com/marina-amerikane-demonstron-armen-laserike-video/60%Daily2014-12-11 22:42
https://kosova-info.com/ja-si-tenton-ta-perdhunoje-19-vjecaren-serbe-video/60%Daily2014-12-11 03:56
https://kosova-info.com/ja-pse-jakup-krasniqi-nuk-ia-dorezoje-mandatin-kadri-veselit/60%Daily2014-12-11 03:49
https://kosova-info.com/kadri-veseli-jakup-krasniqi-nuk-ma-dorezoi-detyren/60%Daily2014-12-11 03:48
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-ldk-nuk-eshte-ajo-per-te-cilen-shumica-e-qytetareve-votojne-video/60%Daily2014-12-11 02:04
https://kosova-info.com/rrokum-ldk-me-dy-grupe-parlamentare/60%Daily2014-12-11 01:43
https://kosova-info.com/%e2%80%8bveseli-iu-pergjigjet-kritikeve-edhe-bush-ishte-shef-i-cias-por-u-be-president-video/60%Daily2014-12-11 01:32
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-do-te-punoj-per-ruajtjen-e-unitetit-ne-ldk-video/60%Daily2014-12-11 01:25
https://kosova-info.com/rrefimi-i-nje-nene-te-re-qe-braktisi-femijen-video/60%Daily2014-12-11 04:05
https://kosova-info.com/thaci-per-gjashte-muaj-degjuam-deklarata-naive-nga-blloku-ne-sakrifikuam-per-zhbllokade-video/60%Daily2014-12-11 01:17
https://kosova-info.com/kosovari-qe-kultivoi-9-bime-hashashi-denohet-me-nga-nje-muaj-burg-per-secilen/60%Daily2014-12-11 01:09
https://kosova-info.com/kosova-ne-harten-e-vendeve-ku-parashihet-shperthimi-i-dhunes-politike/60%Daily2014-12-11 00:28
https://kosova-info.com/keto-jane-obligimet-e-qeverise-mustafa/60%Daily2014-12-11 00:27
https://kosova-info.com/ky-eshte-postimi-i-mustafes-per-armend-zemajn-te-cilin-e-fshiu-mepas-foto/60%Daily2014-12-11 00:24
https://kosova-info.com/osbe-ne-kosove-e-shqetesuar-me-sulmin-ndaj-gazetarit-zekria-shabani/60%Daily2014-12-11 00:10
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-pergjon-edhe-bisedat-ne-viber/60%Daily2014-12-11 00:09
https://kosova-info.com/qeveria-mustafa-ofron-kuantitet-por-jo-kualitet/60%Daily2014-12-11 00:06
https://kosova-info.com/sebastian-kurz-ska-evrope-per-serbine-pa-pajtim-me-kosoven/60%Daily2014-12-11 00:04
https://kosova-info.com/godet-rektori-guxon-tua-ndale-pagat-politikaneve/60%Daily2014-12-10 23:59
https://kosova-info.com/arrestohen-17-kontrabandiste-te-naftes-5-ende-ne-arrati/60%Daily2014-12-10 23:56
https://kosova-info.com/ushtaret-izraelite-vrasin-ministrin-palestinezfoto/60%Daily2014-12-10 23:47
https://kosova-info.com/hashim-thaci-ne-menyre-speciale-uron-diten-e-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2014-12-10 23:41
https://kosova-info.com/isa-mustafa-i-rehabilitoi-ne-qeveri-humbesit-ne-zgjedhjet-e-8-qershorit/60%Daily2014-12-10 23:35
https://kosova-info.com/demanton-jablanoviq-e-dhash-dhe-nenshkrova-betimin/60%Daily2014-12-10 23:30
https://kosova-info.com/atifete-jahjaga-mos-te-lejojme-qe-te-rinjte-tane-te-behen-pjese-e-grupeve-radikale/60%Daily2014-12-10 23:28
https://kosova-info.com/albin-kurti-do-ta-hetojme-te-kaluaren-e-shik-ut/60%Daily2014-12-10 23:27
https://kosova-info.com/ambasadoret-e-be-se-ne-kosove-e-kane-prioritet-bekim-collakun-ministrin-e-ri-te-integrimeve-evropiane/60%Daily2014-12-10 23:04
https://kosova-info.com/pak-e-aspak-urime-per-kadri-veselin-e-isa-mustafen/60%Daily2014-12-10 23:00
https://kosova-info.com/shefi-i-ri-i-diplomacise-hashim-thaci-i-dridh-diplomatet-e-kosoves/60%Daily2014-12-10 22:55
https://kosova-info.com/paralajmeron-isa-mustafa-do-ta-verifikojme-pasurine-e-zyrtareve-te-larte/60%Daily2014-12-10 22:53
https://kosova-info.com/alma-lama-propozn-kuote-gjinore-edhe-per-qeverine/60%Daily2014-12-10 22:49
https://kosova-info.com/kallashi-nuk-shitem-as-per-2-milion-sme-lejon-as-prapanica-2/60%Daily2014-12-10 22:45
https://kosova-info.com/vesa-luma-remzije-osmani-nje-mikeshe-shume-e-mire/60%Daily2014-12-10 21:22
https://kosova-info.com/kush-po-i-mungon-bleros-foto/60%Daily2014-12-10 21:17
https://kosova-info.com/chris-hill-kur-ibrahim-rugoves-ia-puthnin-doren-si-papes-e-kuptova-qe-ishte-force-qe-duhet-bere-hesap/60%Daily2014-12-10 21:05
https://kosova-info.com/mbushen-kampet-hungareze-me-kosovare/60%Daily2014-12-10 21:02
https://kosova-info.com/arrestohen-shtate-persona-per-krim-te-organizuar-aksioni-po-vazhdon/60%Daily2014-12-10 21:00
https://kosova-info.com/kabineti-i-ri-qeveritar-jo-edhe-aq-premtues/60%Daily2014-12-10 20:58
https://kosova-info.com/isa-mustafa-kryeminister-me-ldk-ne-jounike/60%Daily2014-12-10 20:57
https://kosova-info.com/thaci-me-kompetenca-te-presidentit/60%Daily2014-12-10 20:55
https://kosova-info.com/gjermania-shkon-tutje-kerkon-heqjen-e-kosoves-nga-kushtetuta-e-serbise/60%Daily2014-12-10 20:46
https://kosova-info.com/lista-e-13-517-shqiptareve-te-kosoves-te-vrare-gjate-viteve-1998-2000/60%Daily2014-12-10 20:37
https://kosova-info.com/ukshin-hoti-beje-ose-vdis-pjesa-e-dyte-video/60%Daily2014-12-10 20:29
https://kosova-info.com/gorani-koalicioni-pdk-ldk-nuk-u-be-me-zor-eshte-nje-martese-me-shume-dashuri-video/60%Daily2014-12-10 03:59
https://kosova-info.com/rrefimi-i-te-burgosurit-qe-u-perdhunua-ne-burgun-e-dubraves-video/60%Daily2014-12-10 03:53
https://kosova-info.com/rama-be-e-lodhur-nga-zgjerimi-por-ballkani-eshte-i-lodhur-nga-durimi/60%Daily2014-12-10 03:39
https://kosova-info.com/vuciq-ka-refuzuar-ti-komentoj-11-kushtet-per-pranimin-e-serbise-ne-be/60%Daily2014-12-10 03:35
https://kosova-info.com/dhia-nderpret-ndeshjen-e-futbollit-video/60%Daily2014-12-10 02:57
https://kosova-info.com/rita-ora-dhe-iggy-azalea-ndezin-skenenfoto/60%Daily2014-12-10 02:37
https://kosova-info.com/era-istrefi-me-videoklip-te-ri-video/60%Daily2014-12-10 02:32
https://kosova-info.com/ekskluzive-mesoni-se-cka-ndodhi-ne-mbledhjen-e-gp-te-ldk-se-ku-pati-shume-tensione/60%Daily2014-12-10 02:19
https://kosova-info.com/godet-halil-matoshi-kosova-i-ka-tre-kryeministra-dy-ne-prishtine-nje-ne-beograd-video/60%Daily2014-12-10 02:14
https://kosova-info.com/albanopolis-toka-nga-ku-morem-emrin-video/60%Daily2014-12-10 02:00
https://kosova-info.com/rrjetet-sociale-kjo-eshte-hierarkia-e-re-e-qeverisjes-ne-kosoves-foto/60%Daily2014-12-10 01:55
https://kosova-info.com/shkelqimi-dhe-renia-e-shokut-enver-mesoni-prapaskenat-se-si-hyri-ne-pdk-e-deri-te-mbetja-jashte-qeverie/60%Daily2014-12-10 01:50
https://kosova-info.com/video-e-rralle-e-ukshin-hotit-beje-ose-vdis-video/60%Daily2014-12-10 01:47
https://kosova-info.com/lista-e-deputeteve-te-ri-qe-do-hyjne-ne-kuvend-ne-vend-te-ministrave/60%Daily2014-12-10 01:38
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-e-vv-me-kete-qeveri-korrupsioni-vec-sa-do-rritet/60%Daily2014-12-10 04:17
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-beogradi-u-perforcua-sot-ne-qeverine-e-kosoves/60%Daily2014-12-10 01:31
https://kosova-info.com/hashim-thaci-do-te-vazhdoj-te-punoj/60%Daily2014-12-10 01:29
https://kosova-info.com/reagon-donika-gervalla-isa-mustafa-lincoi-deputetet-e-ldk-se-qe-nuk-e-votuan/60%Daily2014-12-10 01:26
https://kosova-info.com/ky-eshte-kabineti-qeveritar-i-kryeministrit-isa-mustafa/60%Daily2014-12-10 01:21
https://kosova-info.com/daciq-sheqim-dore-as-nga-be-ja-dhe-as-nga-kosova/60%Daily2014-12-10 01:10
https://kosova-info.com/aak-qeveria-e-re-e-ben-kosoven-nje-nder-vendet-me-te-korruptuara-ne-bote/60%Daily2014-12-10 01:07
https://kosova-info.com/gjermania-kerkon-nga-serbia-njohjen-e-kosoves-11-kushte-te-reja-per-qeverine-ne-beograd/60%Daily2014-12-10 00:55
https://kosova-info.com/mustafa-koalicioni-me-pdk-ne-i-veshtire-por-domosdoshem/60%Daily2014-12-10 00:53
https://kosova-info.com/veseli-i-thote-lunacekut-se-do-te-punoj-pa-dallime/60%Daily2014-12-10 00:43
https://kosova-info.com/vetevendosje-na-u-thelluan-problemet-e-vjetra/60%Daily2014-12-10 00:40
https://kosova-info.com/neue-zurcher-zeitung-serish-thaci-triumfoi/60%Daily2014-12-10 00:38
https://kosova-info.com/haradinaj-dhe-lunacek-flasin-per-perspektiven-evropiane-te-kosoves/60%Daily2014-12-10 00:35
https://kosova-info.com/flasin-demokratet-e-ldk-se-video/60%Daily2014-12-10 00:30
https://kosova-info.com/jahjaga-kerkon-kompensim-te-kohes-se-humbur-nga-mustafa-e-veseli/60%Daily2014-12-10 00:22
https://kosova-info.com/kosova-do-te-kerkoje-edhe-pasurine-nga-koha-e-titos/60%Daily2014-12-10 00:20
https://kosova-info.com/thaci-takon-lunacekun-flasin-per-perspektiven-evropiane-te-kosoves/60%Daily2014-12-10 00:16
https://kosova-info.com/ekskluzive-kallashit-i-ofrohen-1-milion-euro-nga-nje-politikanfoto/60%Daily2015-09-13 16:31
https://kosova-info.com/ekskluzive-marreveshja-pdk-ldk-lista-serbe-dokument/60%Daily2014-12-09 22:11
https://kosova-info.com/ku-mbeten-rexhepi-hoxhaj-mujota-beqaj-e-buja/60%Daily2014-12-09 22:03
https://kosova-info.com/thaci-nuk-ia-dorezon-detyren-mustafes-deri-te-premten/60%Daily2014-12-09 21:57
https://kosova-info.com/opozita-do-te-punojme-per-tia-shkurtuar-jeten-qeverise-mustafa/60%Daily2014-12-09 21:55
https://kosova-info.com/zyra-e-be-se-pershendet-konstituimin-e-institucioneve/60%Daily2014-12-09 18:01
https://kosova-info.com/ja-cilet-deputete-te-ldk-se-votuan-kunder-qeverise-mustafa/60%Daily2014-12-09 17:51
https://kosova-info.com/mustafa-i-mllefosur-ne-deputetet-e-ldk-se-qe-votuan-kunder-qeverise/60%Daily2014-12-09 17:47
https://kosova-info.com/visar-ymeri-ne-kuvend-u-ndalua-debati/60%Daily2014-12-09 17:36
https://kosova-info.com/kuvendi-voton-qeverine-e-re-ja-emrat-e-kabinetit-mustafa/60%Daily2014-12-09 17:30
https://kosova-info.com/transformimi-i-veselit-dhe-thacit-foto/60%Daily2014-12-09 17:20
https://kosova-info.com/kushtet-e-listes-serbe-rrezik-per-perfshirjen-e-serbise-ne-institucionet-kosovare/60%Daily2014-12-09 17:14
https://kosova-info.com/nese-isa-nuk-e-ben-qeverine-brenda-dy-javesh-presidentja-nominon-kandidat-tjeter/60%Daily2014-12-09 00:50
https://kosova-info.com/ferizaj-treni-serish-godet-nje-makine-te-berishet-foto/60%Daily2014-12-09 00:35
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-peje-lendohen-tre-persona-foto/60%Daily2014-12-09 00:31
https://kosova-info.com/reuters-rivalet-e-perbetuar-qeverisin-me-kosoven/60%Daily2014-12-09 00:27
https://kosova-info.com/ramadani-beson-ne-zgjedhje-te-reja/60%Daily2014-12-08 23:33
https://kosova-info.com/shyhretja-nuk-e-pranon-banesen-neser-perballet-serish-me-kunatin/60%Daily2014-12-08 23:26
https://kosova-info.com/keto-jane-kushtet-e-listes-serbe-per-koalicionin-pdk-ldk-skthehen-ne-kuvend-pa-plotesimin-e-tyre/60%Daily2014-12-08 22:14
https://kosova-info.com/arsyetimi-qesharak-i-ismet-beqirit-per-shtyrjen-e-seances-se-kuvendit/60%Daily2014-12-08 21:17
https://kosova-info.com/nje-nanadimer-seksi-si-kallashi-foto/60%Daily2014-12-08 21:08
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-vazhdon-neser-ne-oren-12/60%Daily2014-12-08 20:25
https://kosova-info.com/reagoi-edhe-nisma-hashim-thaci-per-pese-muaj-na-luti-te-gjitheve/60%Daily2014-12-08 20:20
https://kosova-info.com/ramadani-pdk-dhe-thaci-na-u-vardis-neve/60%Daily2014-12-08 20:19
https://kosova-info.com/vetevendosje-edhe-po-te-lind-per-se-dyti-hashimi-nuk-merr-oferte-prej-vv/60%Daily2014-12-08 20:17
https://kosova-info.com/kthim-ne-perandorine-otomane-erdogan-kerkon-gjuhen-e-vjeter-ne-shkolla/60%Daily2014-12-08 20:12
https://kosova-info.com/meta-i-nderuar-zoti-veseli-pranoni-ndjenjat-e-konsiderates-time-me-te-larte/60%Daily2014-12-08 20:10
https://kosova-info.com/fotolajm-agani-tenton-ta-zbus-gezim-kelmendin/60%Daily2014-12-08 20:05
https://kosova-info.com/geti-mos-shpifni-jam-single-marina-shoqe-e-mire/60%Daily2014-12-08 19:59
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-koalicioni-ka-ende-probleme-me-emrat-e-ministrave/60%Daily2014-12-08 19:49
https://kosova-info.com/edi-rama-uron-isa-mustafen-dhe-e-fton-ne-tirane/60%Daily2014-12-08 19:45
https://kosova-info.com/rusia-planifikon-ndertimin-e-tubacionit-te-gazit-ne-turqi/60%Daily2014-12-08 19:42
https://kosova-info.com/pauza-u-kerkua-qe-te-bindet-lista-serbe-te-kthehet-ne-kuvend/60%Daily2014-12-08 19:36
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-kur-thaci-del-ne-foltore-opoziten-e-leshon-toka/60%Daily2014-12-08 19:34
https://kosova-info.com/kuvendi-ne-pauze-30-minuteshe/60%Daily2014-12-08 19:27
https://kosova-info.com/hashim-thaci-vv-aak-dhe-nisma-me-ofruan-bashkeqeverisje/60%Daily2014-12-08 19:20
https://kosova-info.com/kurti-ldk-tha-qe-edhe-sabri-hamitin-e-plagosi-shik-u/60%Daily2014-12-08 19:22
https://kosova-info.com/largohen-nga-salla-deputetet-e-opozites/60%Daily2014-12-08 18:56
https://kosova-info.com/haradinaj-ldk-si-e-votuat-kadri-veselin-qe-e-mendoni-njeri-te-krimit/60%Daily2014-12-08 19:25
https://kosova-info.com/interviste-vladimir-putin-nuk-jemi-ne-prag-te-ndonje-lufte-amerika-po-sillet-me-agresivitet/60%Daily2014-12-08 19:03
https://kosova-info.com/lista-finale-e-qeverise-mustafa/60%Daily2014-12-08 18:39
https://kosova-info.com/perfundimtare-keta-jane-ministrat-e-ldkse-plote-befasi/60%Daily2014-12-08 18:35
https://kosova-info.com/anita-gruaja-e-ramush-haradinajt-mbahu-kosove/60%Daily2014-12-08 18:29
https://kosova-info.com/zafir-berisha-enveristat-dhe-titistat/60%Daily2014-12-08 18:18
https://kosova-info.com/kapen-arme-te-kontrabanduara-ne-vermice/60%Daily2014-12-08 18:15
https://kosova-info.com/ja-programi-i-prezantuar-nga-isa-mustafa/60%Daily2014-12-08 18:10
https://kosova-info.com/limaj-qysh-bre-hashim-e-leshove-postin-e-kryeministrit/60%Daily2014-12-08 17:58
https://kosova-info.com/termkolli-e-ka-nje-pyetje-per-ldk-ne-a-keni-pyetur-per-vrasjet-politike/60%Daily2014-12-08 17:55
https://kosova-info.com/edhe-visar-ymeri-gjuan-gure-ne-koalicionin-pdk-ldk/60%Daily2014-12-08 17:50
https://kosova-info.com/thaci-veseli-eshte-njeri-i-duhur-per-kohen-e-duhur-me-pergjegjesite-e-duhura/60%Daily2014-12-08 17:45
https://kosova-info.com/per-dallim-nga-margarita-ramiz-kelmendi-i-mbetet-besnik-thacit/60%Daily2014-12-08 17:41
https://kosova-info.com/pal-lekaj-e-quan-skelet-fjalimin-e-isa-mustafes/60%Daily2014-12-08 17:36
https://kosova-info.com/deda-kercenon-nuk-do-te-lejojme-keqqeverisjen-4-vjecare/60%Daily2014-12-08 17:33
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-jane-bashku-i-keqi-dhe-i-dobeti/60%Daily2014-12-08 17:29
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-i-flet-isa-mustafes-per-moral/60%Daily2014-12-08 17:27
https://kosova-info.com/petrit-selimi-minister-i-jashtem-me-2016/60%Daily2014-12-08 17:23
https://kosova-info.com/donika-kadaj-ky-eshte-koalicioni-putin-eskobar-kastro/60%Daily2014-12-08 17:19
https://kosova-info.com/glauk-konjufca-isa-mustafa-ti-je-nje-kumarxhi/60%Daily2014-12-08 17:17
https://kosova-info.com/biografia-e-kadri-veselit/60%Daily2014-12-08 17:15
https://kosova-info.com/live-seanca-e-kuvendit-te-kosoves-video/60%Daily2014-12-08 17:11
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-udhehiqet-nga-dy-te-keqija-shik-dhe-sigurimi-i-atdheut/60%Daily2014-12-08 16:13
https://kosova-info.com/margarita-ashtu-si-hyri-edhe-doli-nga-pdk/60%Daily2014-12-08 16:54
https://kosova-info.com/pacolli-koalicioni-pdk-ldk-dicka-e-rralle-ne-demokraci/60%Daily2014-12-08 14:14
https://kosova-info.com/ilir-meta-uron-kadri-veselin-e-fton-per-vizite-ne-tirane/60%Daily2014-12-08 13:53
https://kosova-info.com/seanca-per-votimin-e-qeverise-ne-ora-1600/60%Daily2014-12-08 13:49
https://kosova-info.com/thaci-te-jahjaga-ja-jep-emrin-e-mandatarit-te-qeverise/60%Daily2014-12-08 13:47
https://kosova-info.com/keta-jane-deputetet-e-rinj-te-pdk-se/60%Daily2014-12-08 13:35
https://kosova-info.com/keta-jane-deputetet-e-ldk-se-qe-votuan-kunder-veselit-video/60%Daily2014-12-08 13:30
https://kosova-info.com/kuvendi-mblidhet-serish-ne-ora-1500-pritet-te-zgjedhet-qeveria-e-kosoves/60%Daily2014-12-08 12:36
https://kosova-info.com/cka-po-fshehesh-sabri-hamiti-foto/60%Daily2014-12-08 12:34
https://kosova-info.com/arben-gashi-ja-pse-votova-kunder-kadri-veselit/60%Daily2014-12-08 13:40
https://kosova-info.com/zemaj-do-te-votoi-kunder-bandave-vrastare-video/60%Daily2014-12-08 12:28
https://kosova-info.com/limaj-eshte-bere-pazar-individual/60%Daily2014-12-08 12:22
https://kosova-info.com/ilir-deda-pdk-ldk-koalicioni-i-erresires/60%Daily2014-12-08 12:21
https://kosova-info.com/kelmendi-voton-kunder-veselit-dhe-ndahet-nga-koalicioni-pdk-pd/60%Daily2014-12-08 12:19
https://kosova-info.com/ja-cilet-deputete-te-ldkse-votuan-kunder-kadri-veselit/60%Daily2014-12-08 12:16
https://kosova-info.com/ymeri-ne-krye-te-kuvendit-njeriu-i-nentokes-se-kosoves/60%Daily2014-12-08 12:14
https://kosova-info.com/kadri-veseli-adem-jashari-inspirim-uck-kapitull-i-mbyllur/60%Daily2014-12-08 12:11
https://kosova-info.com/opozita-dhe-nje-pjese-e-ldk-se-bojkotojne-kuvendin/60%Daily2014-12-08 12:04
https://kosova-info.com/tete-deputete-te-ldk-se-nuk-e-votuan-kadri-veselin-per-kryeparlamentar/60%Daily2014-12-08 11:54
https://kosova-info.com/kadri-veseli-zgjedhet-kryetar-kuvendi/60%Daily2014-12-08 11:59
https://kosova-info.com/edhe-naim-ternava-pjesemarres-ne-seancen-konstituive-te-kuvenditfoto/60%Daily2014-12-08 11:14
https://kosova-info.com/ekzaltohet-agim-veliu-po-e-percjellim-isen-ne-kryeministri/60%Daily2014-12-08 11:09
https://kosova-info.com/jahjaga-priti-ne-takim-thacin-dhe-mustafen/60%Daily2014-12-08 11:07
https://kosova-info.com/dokument-isa-mustafa-kryeminister-hashim-thaci-president-ne-vitin-2016/60%Daily2014-12-08 11:03
https://kosova-info.com/donika-kadaj-bujupi-do-te-votojme-kunder-kandidatit-per-kryeparlamentar-ne-seance/60%Daily2014-12-08 10:55
https://kosova-info.com/qeveria-mustafa-lista-e-plote-e-ministrave/60%Daily2014-12-08 10:09
https://kosova-info.com/mustafa-dhe-thaci-nuk-treguan-emrin-e-kryeministrit-dhe-te-ministrave/60%Daily2014-12-08 10:07
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshja-pdk-ldk/60%Daily2014-12-08 10:03
https://kosova-info.com/zyrtare-mustafa-kryeminister-thaci-zevendes-i-tij-dhe-minister-i-mpj-se/60%Daily2014-12-08 09:42
https://kosova-info.com/sot-nenshkruhet-marreveshja-pdk-ldk-dhe-mbahet-seanca/60%Daily2014-12-08 08:29
https://kosova-info.com/rrezik-eurokremi-nga-serbia-prodhohet-ngambeturinat/60%Daily2014-12-08 08:27
https://kosova-info.com/kuvendin-e-presin-detyra-emergjente/60%Daily2014-12-08 08:20
https://kosova-info.com/thaci-pret-deri-ne-janar-2016/60%Daily2014-12-08 08:15
https://kosova-info.com/kosovaret-shpenzojne-150-milione-euro-ne-duhan/60%Daily2014-12-08 08:08
https://kosova-info.com/seanca-konstituive-e-kuvendit-ne-ora-1200/60%Daily2014-12-08 08:03
https://kosova-info.com/gjashte-muaj-degradim-te-shtetit/60%Daily2014-12-08 07:43
https://kosova-info.com/raporte-te-reja-per-vrasjen-e-xhihadistit-nga-kosova-lavdrim-muhaxherit/60%Daily2014-12-08 07:41
https://kosova-info.com/moti-per-javen-e-ardhshme/60%Daily2014-12-08 02:06
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-show-bizi-shqiptar-bira-e-fundit-e-kavallit/60%Daily2014-12-08 00:33
https://kosova-info.com/kallashi-na-e-kthen-tytenkete-here-kompletcullak-foto18/60%Daily2014-12-08 00:28
https://kosova-info.com/hoxhaj-shef-i-dialogut-teknik-ja-emrat-e-ministrave-tjere/60%Daily2014-12-07 23:51
https://kosova-info.com/cfare-do-te-bej-neser-vv/60%Daily2014-12-07 23:48
https://kosova-info.com/krasniqi-demanton-limajn-deputetet-jane-njoftuar-zyrtarisht-per-seancen-e-neserme/60%Daily2014-12-07 22:33
https://kosova-info.com/edhe-nje-fotografi-e-xhavit-halitit-me-ibrahim-rugoven-foto/60%Daily2014-12-08 03:36
https://kosova-info.com/ky-eshte-kabineti-i-qeverise-mustafa/60%Daily2014-12-07 22:22
https://kosova-info.com/top-chanel-hashim-thaci-mbetet-vetem-ne-krye-te-pdk-se-pret-postin-e-presidentit-video/60%Daily2014-12-07 21:43
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-terhiqet-nga-posti-i-deputetit/60%Daily2014-12-07 21:40
https://kosova-info.com/hashim-thaci-provon-edhe-sonte-te-behet-kryeminister-vetem-edhe-per-nje-vit/60%Daily2014-12-07 21:37
https://kosova-info.com/pse-u-shty-per-neser-mbledhja-e-kryesise-se-ldk-se-e-parapare-te-mbahej-sot/60%Daily2014-12-07 21:34
https://kosova-info.com/surpriza-per-kallashin-nje-porshe-me-vlere-100000-eurofotovideo/60%Daily2014-12-07 21:23
https://kosova-info.com/ariana-grande-pershendet-shqiptaret-video/60%Daily2014-12-07 20:45
https://kosova-info.com/premiere-floriani-lanson-e-di-qe-don-video/60%Daily2014-12-07 20:42
https://kosova-info.com/aeroporti-adem-jashari-prezanton-reklamen-e-re-video/60%Daily2014-12-07 20:19
https://kosova-info.com/pdk-9-ministri-ldk-7-dhe-nje-zvkryeminister/60%Daily2014-12-07 20:16
https://kosova-info.com/shperthen-ndermjetesi-limaj-pdk-ldk-koalicion-i-arrogances/60%Daily2014-12-07 20:04
https://kosova-info.com/i-vihet-zjarri-xhamise-shqiptare-ne-flums-sg/60%Daily2014-12-07 20:00
https://kosova-info.com/rusia-e-kolapson-serbine-me-mosrealizimin-e-rrjedhes-jugore/60%Daily2014-12-07 19:53
https://kosova-info.com/nese-neser-ska-marreveshje-vendi-shkon-ne-zgjedhje/60%Daily2014-12-07 19:50
https://kosova-info.com/prive-modeli-turk-per-kallashin-femra-me-sekski-ne-ballkanvideo/60%Daily2014-12-07 19:43
https://kosova-info.com/qartet-ledri-kercenon-e-shan-ne-klub-video-18/60%Daily2014-12-07 19:41
https://kosova-info.com/ferizaj-vdes-16-vjecari-ra-nga-kati-i-gjashte-i-baneses/60%Daily2014-12-07 17:27
https://kosova-info.com/anulohet-mbledhja-e-kryesise-se-ldk-se/60%Daily2014-12-07 17:25
https://kosova-info.com/ende-ska-emer-per-kryeminister/60%Daily2014-12-07 17:22
https://kosova-info.com/daciq-be-nuk-e-ka-kerkuar-njohjen-e-kosoves/60%Daily2014-12-07 17:20
https://kosova-info.com/merkel-rusia-po-i-ndeshkon-vendet-me-aspirata-evropiane/60%Daily2014-12-07 17:18
https://kosova-info.com/thaci-neser-nenshkruhet-marreveshja-dhe-mbahet-seanca/60%Daily2014-12-07 17:16
https://kosova-info.com/made-in-kosova-kalon-kufijte-vendor/60%Daily2014-12-07 16:56
https://kosova-info.com/vuciq-nuk-ia-vare-nikoliqit-edhe-evropa-edhe-kosova/60%Daily2014-12-07 16:53
https://kosova-info.com/nje-vajze-nga-suhareka-goditet-per-vdekje/60%Daily2014-12-07 16:49
https://kosova-info.com/marreveshja-enigme/60%Daily2014-12-07 16:46
https://kosova-info.com/thaci-e-mustafa-u-takuan-me-jacobsonin/60%Daily2014-12-07 16:41
https://kosova-info.com/brovina-konfirmon-seanca-neser-ne-ora-1200/60%Daily2014-12-07 16:39
https://kosova-info.com/shperthen-kallashi-publikon-foto-teresisht-nudo-foto18/60%Daily2014-12-17 01:24
https://kosova-info.com/nicki-minaj-zbulon-gjoksin-e-saj-bombastikfoto/60%Daily2014-12-07 15:47
https://kosova-info.com/morena-reklamon-gjoksin-shperthyes/60%Daily2014-12-07 18:34
https://kosova-info.com/surpriza-per-kallashin-nje-porshevideo/60%Daily2014-12-07 20:47
https://kosova-info.com/bamieh-padit-eulexin-per-akuzat-per-viktimizim-te-informatoreve-dhe-shpifjeve-ndaj-saj-video/60%Daily2014-12-06 21:13
https://kosova-info.com/rrefimi-i-nje-te-riu-nga-siria-qe-kerkoi-azil-ne-kosove-video/60%Daily2014-12-06 21:08
https://kosova-info.com/halimi-ne-shqiperi-nuk-ka-pakice-serbe-video/60%Daily2014-12-06 21:06
https://kosova-info.com/ta-beja-rrafsh-projekti-i-ri-nga-don-arbas-me-mc-kreshen-video/60%Daily2014-12-06 20:53
https://kosova-info.com/mozzik-ft-enca-edhe-njo-video/60%Daily2014-12-06 20:49
https://kosova-info.com/aferdita-se-shpejti-me-nje-kenge-te-re/60%Daily2014-12-06 20:47
https://kosova-info.com/edi-rama-per-te-dyten-here-me-antiplumb-ne-beograd/60%Daily2014-12-06 20:25
https://kosova-info.com/serbet-i-thone-po-krijimit-te-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2014-12-06 20:22
https://kosova-info.com/zbulohet-karikatura-100-vjecare-e-isa-boletinit/60%Daily2014-12-06 20:18
https://kosova-info.com/rama-nuk-kishte-jelek-antiplumb-ne-beograd/60%Daily2014-12-06 20:15
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-1000-telashevideo/60%Daily2014-12-06 20:15
https://kosova-info.com/zbulohen-fotot-nudo-te-lorik-canes-foto/60%Daily2014-12-06 19:36
https://kosova-info.com/rugova-u-keqinterpretova-nga-ldk-ja-largohem-nese/60%Daily2014-12-06 19:27
https://kosova-info.com/inaugurohet-rruga-qe-lidh-manastirin-ortodoks-dhe-komunen-e-decanit-foto/60%Daily2014-12-06 19:26
https://kosova-info.com/keto-jane-5-shtyllat-e-programit-qeverises-pdk-ldk/60%Daily2014-12-06 19:22
https://kosova-info.com/rusia-lufte-me-nato-n-10-mije-tanke-per-te-pushtuar-edhe-kosoven-dhe-malin-e-zi/60%Daily2014-12-06 19:19
https://kosova-info.com/thaci-e-mustafa-ne-kontakt-per-ndarjen-e-pergjegjesive/60%Daily2014-12-06 19:16
https://kosova-info.com/kuci-sot-definohet-marreveshja-pdk-ldk/60%Daily2014-12-06 19:13
https://kosova-info.com/kapet-i-kerkuari-per-terrorizem-ne-fushe-kosove/60%Daily2014-12-06 19:06
https://kosova-info.com/opozita-kritika-per-pdk-e-ldk/60%Daily2014-12-06 19:03
https://kosova-info.com/8-500-persona-iken-sivjet/60%Daily2014-12-06 19:01
https://kosova-info.com/mti-aksion-shtese-per-kontrollin-e-cilesise-se-karburanteve/60%Daily2014-12-06 18:59
https://kosova-info.com/kallashi-e-kalle-edhe-gostivarin-foto/60%Daily2014-12-06 11:37
https://kosova-info.com/upsss-shperthen-gjoksi-i-ences-foto/60%Daily2014-12-06 01:15
https://kosova-info.com/djali-i-isa-mustafes-javen-qe-vjen-del-para-gjyqit/60%Daily2014-12-06 01:07
https://kosova-info.com/flet-edhe-xhavit-haliti-nuk-eshte-kryeministri-i-ldk-se/60%Daily2014-12-06 01:04
https://kosova-info.com/blero-merr-rruge-pa-kthim-drejt-finlandes/60%Daily2014-12-06 01:00
https://kosova-info.com/nga-e-hena-kosoven-e-mbulon-bora/60%Daily2014-12-06 00:43
https://kosova-info.com/kuci-nuk-ka-mosmarreveshje-ne-mes-te-pdk-se-e-ldk-se/60%Daily2014-12-06 00:41
https://kosova-info.com/deshmitari-c-mallkuar-qofte-dita-kur-kerkova-ndihme-nga-eulex/60%Daily2014-12-06 00:34
https://kosova-info.com/aksidentohet-vildane-zeneli-foto/60%Daily2014-12-06 00:22
https://kosova-info.com/sinani-vllasaliu-ft-vjollca-haxhiu-nanushvideo/60%Daily2014-12-06 00:20
https://kosova-info.com/skandaloze-gjethi-i-kanabisit-ne-librin-parashkollor/60%Daily2014-12-06 00:06
https://kosova-info.com/nikoliq-edhe-me-i-qarte-be-ja-do-te-na-kerkoje-njohjen-e-kosoves/60%Daily2014-12-06 00:02
https://kosova-info.com/thaci-ata-qe-flasin-per-postin-e-kryeministrit-jane-zera-te-parendesishem-video/60%Daily2014-12-06 00:00
https://kosova-info.com/haliti-posti-i-kryeministrit-mbetet-ceshtje-e-diskutueshme-video/60%Daily2014-12-05 23:53
https://kosova-info.com/haradinaj-isa-mustafa-i-dobet-per-kryeminister-video/60%Daily2014-12-05 23:49
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-sheshelit-fundjete-te-kendshme/60%Daily2014-12-05 23:47
https://kosova-info.com/sheshel-serbia-do-te-kthehet-ne-kosove-me-lufte-ose-pa-lufte-video/60%Daily2014-12-05 23:42
https://kosova-info.com/haradinaj-e-dija-qe-mustafa-po-flirtonte-me-thacin/60%Daily2014-12-05 23:31
https://kosova-info.com/kfor-i-krijon-baze-te-helikoptereve-ne-sllatine/60%Daily2014-12-05 23:24
https://kosova-info.com/sulmohet-prona-e-investitorit-italian-fantinelli-ne-kosove/60%Daily2014-12-05 23:22
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-marreveshja-me-pdk-ka-qene-e-ngutshme/60%Daily2014-12-05 23:19
https://kosova-info.com/thaci-siguron-marreveshja-me-ldk-ne-finalizohet-gjate-vikendit/60%Daily2014-12-05 23:16
https://kosova-info.com/rugova-nese-ldk-heqe-dore-nga-kryeministri-une-largohem-nga-ldk/60%Daily2014-12-05 23:14
https://kosova-info.com/imami-ne-washington-fton-te-krishteret-te-luten-ne-xhami/60%Daily2014-12-05 23:13
https://kosova-info.com/kosove-shteti-i-shet-papagajte-e-konfiskuar-per-20-euro-video/60%Daily2014-12-05 23:11
https://kosova-info.com/be-rusise-rri-larg-ballkanit-perendimor/60%Daily2014-12-05 23:09
https://kosova-info.com/ramadani-pdk-do-te-qeverise-qofte-me-kryeminister-te-ldk-se-qofte-me-te-sajin/60%Daily2014-12-05 23:08
https://kosova-info.com/heroi-boshnjak-rrezon-edhe-kryqin-e-fundit-serb-mbi-sarajeve-foto/60%Daily2014-12-05 23:06
https://kosova-info.com/vdes-njeriu-me-i-trashe-ne-bote-peshonte-plot-445-kilograme/60%Daily2014-12-05 23:02
https://kosova-info.com/fluturon-fluturon-kallashi-5-5-milion-klikime-nyoutubefotovideo/60%Daily2014-12-05 04:02
https://kosova-info.com/shkendija-iu-ben-marketing-te-pasmeve-me-dhe-pa-tesha/60%Daily2014-12-04 23:08
https://kosova-info.com/besim-beqaj-anetar-i-bordit-keshillues-te-institutit-per-diplomaci-kulturore-te-berlinit/60%Daily2014-12-04 22:50
https://kosova-info.com/shqiperia-permireson-skandalin-ne-tekstet-ku-mungonte-harta-e-kosoves/60%Daily2014-12-04 22:47
https://kosova-info.com/zhvishet-angela-martini-foto/60%Daily2014-12-04 22:29
https://kosova-info.com/kelmendi-pdk-ka-vetem-nje-emer-qe-dihet-e-ai-eshte-hashim-thaci/60%Daily2014-12-04 22:14
https://kosova-info.com/ramandan-zejnullahu-po-cfare-doreheqje-more/60%Daily2014-12-04 22:12
https://kosova-info.com/thaci-i-thote-vuciqit-flamuri-i-kosoves-do-te-valoje-ne-rio-dhe-ne-okb/60%Daily2014-12-04 22:03
https://kosova-info.com/zarif-kosova-ka-hyre-ne-fazen-e-fundit-te-konstituimit-te-institucioneve/60%Daily2014-12-04 21:43
https://kosova-info.com/vuciq-e-akuzon-mimoza-kusarin-per-moskthimin-e-serbeve/60%Daily2014-12-04 21:39
https://kosova-info.com/dite-te-veshtira-per-ldk-ne-pdk-nis-presionin-per-postin-e-kryeministrit/60%Daily2014-12-04 21:30
https://kosova-info.com/eulex-i-ndjek-ne-cdo-hap-ish-prokuroren-e-vet-maria-bamieh/60%Daily2014-12-04 21:21
https://kosova-info.com/e-thote-edhe-remi-thaci-eshte-i-nominuari-yne-per-kryeminister-te-vendit/60%Daily2014-12-04 21:14
https://kosova-info.com/perfundon-protesta-ministri-buja-premton-zgjidhje-javen-qe-vjen/60%Daily2014-12-04 21:09
https://kosova-info.com/gangnam-style-thyen-kufijte-e-youtube/60%Daily2014-12-04 20:57
https://kosova-info.com/muzika-shqiptare-mesohet-ne-nje-universitet-amerikan/60%Daily2014-12-04 20:51
https://kosova-info.com/pdk-e-don-postin-e-kryeministrit-deri-ne-vere-te-vitit-2016-mustafa-deri-atehere-duhet-te-prese-si-kryetar-i-kuvendit/60%Daily2014-12-04 19:28
https://kosova-info.com/greket-terbohen-kunder-washingtonit-inicident-ne-bruksel-per-shkak-te-maqedonise/60%Daily2014-12-04 19:20
https://kosova-info.com/dardan-molliqaj-qeveria-pdk-ldk-do-te-perballet-me-opozite-te-fuqishme/60%Daily2014-12-04 19:13
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-pdk-nuk-ka-hequr-dore-nga-posti-i-kryeministrit/60%Daily2014-12-04 18:58
https://kosova-info.com/pas-kthimit-nga-new-yorku-thaci-e-mustafa-tek-jahjaga/60%Daily2014-12-04 18:47
https://kosova-info.com/vv-dhe-aak-te-gatshme-per-zgjedhje-te-jashtezakonshme/60%Daily2014-12-04 18:41
https://kosova-info.com/kryeministrat-thaci-e-vuciq-perballen-sot-ne-keshillin-e-sigurimit-te-okb-se-per-kosoven/60%Daily2014-12-04 18:30
https://kosova-info.com/dy-familje-pretendojne-se-i-kane-te-afermit-ne-te-njejtin-varr/60%Daily2014-12-04 18:14
https://kosova-info.com/ndalen-22-siriane-ne-tentative-per-te-kaluar-ne-kosove/60%Daily2014-12-04 18:05
https://kosova-info.com/ja-mesazhi-i-fundit-i-adoleshentes-para-se-te-beje-vetevrasje/60%Daily2014-12-04 18:00
https://kosova-info.com/nje-propozim-martese-si-ky-video/60%Daily2014-12-04 17:53
https://kosova-info.com/mosmarreveshjet-pdk-ldk-mund-ta-shtyejne-mbledhjen-e-kuvendit-te-henen-qe-vjen/60%Daily2014-12-03 23:54
https://kosova-info.com/hashim-thaci-spo-flet-si-nje-km-ne-shkuarje-edhe-sot-premton-vende-te-reja-te-punes-ushtrine-dhe-sukseset-nderkombetare/60%Daily2014-12-03 23:52
https://kosova-info.com/tomislav-nikoliq-pa-e-njohur-kosoven-sna-pranojne-ne-be/60%Daily2014-12-03 23:48
https://kosova-info.com/hashim-thaci-nuk-terhiqet/60%Daily2014-12-03 23:13
https://kosova-info.com/keto-jane-pese-shtyllat-e-programit-qeverises-pdk-ldk/60%Daily2014-12-03 23:10
https://kosova-info.com/telefonat-e-pare-me-ubuntu-ne-fillim-te-2015-s/60%Daily2014-12-03 22:43
https://kosova-info.com/blero-me-baladen-n-u-n-2-milione-klikime-per-nje-jave/60%Daily2014-12-03 22:39
https://kosova-info.com/shokon-lady-gaga-jam-perdhunuar-nga-nje-producent-muzikor/60%Daily2014-12-03 22:37
https://kosova-info.com/yotaphone-2-telefoni-me-dy-ekrane/60%Daily2014-12-03 22:35
https://kosova-info.com/epike-hashim-thaci-me-megafon-i-pranishem-edhe-ilir-meta/60%Daily2014-12-03 22:27
https://kosova-info.com/burim-ramadani-sjelle-kronologjine-e-bllokut-te-ri-pdk-ldk/60%Daily2014-12-03 22:22
https://kosova-info.com/vetem-njehere-e-pashe-te-merzitur-ibrahim-rugoven/60%Daily2014-12-03 22:19
https://kosova-info.com/gold-ag-eshte-nje-analfabet-i-manipuluar/60%Daily2014-12-03 22:13
https://kosova-info.com/2015-ta-pritet-te-jete-viti-me-i-nxehte-ne-histori/60%Daily2014-12-03 22:09
https://kosova-info.com/jacobson-kosova-e-korruptuar-shkakton-deme-te-medha/60%Daily2014-12-03 22:07
https://kosova-info.com/obama-e-provon-i-pari-printerin-3d-video/60%Daily2014-12-03 22:06
https://kosova-info.com/kosova-pa-fusnote-ne-koalicionin-kunder-isis-foto/60%Daily2014-12-03 22:03
https://kosova-info.com/ja-disa-nga-fotografite-e-vitit-foto/60%Daily2014-12-03 22:00
https://kosova-info.com/a-do-te-pranoje-fatmir-sejdiu-ta-sfidoje-isa-mustafen/60%Daily2014-12-03 21:54
https://kosova-info.com/ja-fotografia-origjinale-e-thacit-dhe-rugoves-ne-rambuje/60%Daily2014-12-03 21:53
https://kosova-info.com/a-do-te-kete-6-dite-erresire-te-plote-ne-dhjetor/60%Daily2014-12-03 04:51
https://kosova-info.com/nikolic-porosi-te-qarta-te-be-se-per-kosoven/60%Daily2014-12-03 04:30
https://kosova-info.com/valltarja-leta-zyba-selam-kallashit-video/60%Daily2014-12-03 04:42
https://kosova-info.com/mesoni-pse-u-shty-marreveshja-pdk-ldk-hashim-thaci-tash-shpresat-i-ka-ne-new-yorku/60%Daily2014-12-03 03:03
https://kosova-info.com/kallashi-flen-cullak-foto/60%Daily2014-12-05 04:00
https://kosova-info.com/jobs-gjeniu-i-apple-i-tradhetuar-prej-emaileve/60%Daily2014-12-03 02:38
https://kosova-info.com/cka-ka-shpija-seriali-me-i-ri-ne-rtk-video/60%Daily2014-12-03 02:24
https://kosova-info.com/fotografi-e-isa-boletinit-e-marre-nga-nje-gazete-ruse-foto/60%Daily2014-12-03 02:22
https://kosova-info.com/keshilli-i-sigurimit-te-enjten-diskuton-per-kosoven/60%Daily2014-12-03 02:15
https://kosova-info.com/rita-seksi-edhe-ne-te-zeza-foto/60%Daily2014-12-03 01:39
https://kosova-info.com/rusia-e-la-serbine-edhe-pa-naften-e-vet/60%Daily2014-12-03 01:31
https://kosova-info.com/papa-francesku-islami-nuk-eshte-terrorizem/60%Daily2014-12-03 00:53
https://kosova-info.com/gjermania-kerkon-bisedime-nato-rusi/60%Daily2014-12-03 00:42
https://kosova-info.com/teuta-rugova-urime-ditelindjen-e-70-babe/60%Daily2014-12-03 00:38
https://kosova-info.com/shqiperi-rikthehen-permbytjet-probleme-ne-disa-qytete-video/60%Daily2014-12-03 00:35
https://kosova-info.com/hoxhaj-insiston-ne-heqjen-e-vizave-per-kosovaret-fotovideo/60%Daily2014-12-03 00:30
https://kosova-info.com/ratko-mlladiq-nxirret-nga-salla-e-gjyqit/60%Daily2014-12-03 00:21
https://kosova-info.com/muhovc-gjakesit-lene-katundin-video/60%Daily2014-12-03 00:17
https://kosova-info.com/aeroplani-turk-tmerron-austrine/60%Daily2014-12-03 00:11
https://kosova-info.com/lushnje-53-vjecari-i-ve-flaken-vetes-prane-komisariatit/60%Daily2014-12-02 23:52
https://kosova-info.com/publikohet-video-e-vrasjeve-ne-mes-te-bandave-ne-mal-te-zi-video/60%Daily2014-12-02 23:45
https://kosova-info.com/kjo-eshte-peja-e-vitit-1942-fotovideo/60%Daily2014-12-02 23:42
https://kosova-info.com/nato-formon-forcat-e-perkohshme-per-mbrojtje-nga-rusia/60%Daily2014-12-02 23:38
https://kosova-info.com/zbulohet-nje-monument-arkeologjik-ne-sheshin-lidhja-e-prizrenit/60%Daily2014-12-02 23:36
https://kosova-info.com/tito-kishte-origjine-shqiptare/60%Daily2014-12-02 21:42
https://kosova-info.com/jahjaga-ne-afrike-me-kosovo/60%Daily2014-12-02 21:36
https://kosova-info.com/pdk-qosja-beri-nje-reagim-non-sens/60%Daily2014-12-02 21:47
https://kosova-info.com/si-dhe-pse-u-ndertua-muri-kinez-video/60%Daily2014-12-02 03:49
https://kosova-info.com/nje-seksbomb-si-kallashi-foto-galeri/60%Daily2014-12-05 04:03
https://kosova-info.com/shkendije-mujaj-vajza-qe-cmend-secilin-mashkull-foto/60%Daily2015-12-28 03:32
https://kosova-info.com/a-eshte-mc-kresha-reperi-me-i-mire-i-ketij-viti-video/60%Daily2014-12-02 02:18
https://kosova-info.com/nente-milione-klikime-per-encen/60%Daily2014-12-02 02:11
https://kosova-info.com/historia-e-shqiptares-28-vjece-shtatzene-me-aids-video/60%Daily2014-12-02 02:04
https://kosova-info.com/blero-mos-u-merrni-me-jeten-tone/60%Daily2014-12-02 01:57
https://kosova-info.com/skandalizohen-serbet-shqiptaret-refuzojne-ta-heqin-flamurin-kombetar/60%Daily2014-12-02 01:51
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-perkrah-shyhrete-berishen/60%Daily2014-12-02 01:42
https://kosova-info.com/bunkeri-gati-4-miliardesh-i-tito-s-270-metra-nen-toke/60%Daily2014-12-02 01:37
https://kosova-info.com/kusari-lila-urime-gjakove-pervjetori-i-ndryshimit/60%Daily2014-12-02 01:33
https://kosova-info.com/shqiptar-2-solli-edhe-njehere-ne-polici-reperin-gold-ag-video/60%Daily2014-12-02 01:25
https://kosova-info.com/ku-shkon-hashim-thaci-nese-isa-mustafa-behet-kryeminister/60%Daily2014-12-02 01:16
https://kosova-info.com/edhe-nje-fans-amerikan-i-kalalshit-video/60%Daily2014-12-15 00:36
https://kosova-info.com/mustafa-nese-nuk-jam-kryeminister-prishet-koalicioni/60%Daily2014-12-01 22:15
https://kosova-info.com/nuk-eshte-ndare-asnje-post-as-kryeministri/60%Daily2014-12-01 22:08
https://kosova-info.com/haradinaj-thaci-ma-ofroi-postin-e-kryeministrit/60%Daily2014-12-01 22:02
https://kosova-info.com/blero-musafir-ne-emisionin-prall-me-tupan-video/60%Daily2014-12-05 04:21
https://kosova-info.com/top-channel-e-pret-me-qofte-kengetaren-jessie-j-foto/60%Daily2014-12-01 17:12
https://kosova-info.com/flori-dhe-argjentina-ku-isha-unevideo/60%Daily2014-12-01 17:09
https://kosova-info.com/sllavisha-ristiq-po-merret-ne-pyetje-per-vrasjen-e-enver-zymberit/60%Daily2014-12-01 17:01
https://kosova-info.com/prokuroret-e-hages-kerkojne-rikthimin-e-sheshelit-ne-burg/60%Daily2014-12-01 16:58
https://kosova-info.com/kryetari-i-drenasit-kembekryq-ne-xhami/60%Daily2014-12-01 16:55
https://kosova-info.com/lagjja-e-re-e-komoranit-me-rrjet-te-ri/60%Daily2014-12-01 16:53
https://kosova-info.com/kosova-ka-numer-konstant-te-personave-te-prekur-nga-hiv-aids/60%Daily2014-12-01 16:51
https://kosova-info.com/thaci-viziton-aki-ne-perkushtimi-ndaj-atdheut-edhe-kur-duhen-sakrifica-sublime/60%Daily2014-12-01 16:48
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-per-ndarjen-e-ministrive-ja-detajet/60%Daily2014-12-01 16:45
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-pdk-ldk-koalicion-i-zorit/60%Daily2014-12-01 01:29
https://kosova-info.com/pese-vetura-perfshihen-ne-nje-aksident-zinxhiror-ne-prishtine/60%Daily2014-12-01 01:06
https://kosova-info.com/njeriu-i-merkelit-takime-me-thacin-e-mustafen-per-ndertimin-e-institucioneve/60%Daily2014-12-01 01:04
https://kosova-info.com/fondi-i-punesimit-1-5-miliarde-euro-arsimi-dhe-shendetesia-prioritet/60%Daily2014-12-01 01:00
https://kosova-info.com/rita-jam-krenare-qe-jam-shqiptare/60%Daily2014-12-01 00:52
https://kosova-info.com/sinan-vllasaliu-sjelle-klipin-e-kenges-shkaktar-video/60%Daily2014-12-01 00:44