XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/vv-n-lypjan-imri-ahmeti-me-20-tender-t-orkestruar/60%Daily2015-02-28 16:12
https://kosova-info.com/t-shtna-me-arm-zjarri-n-prizren/60%Daily2015-02-28 16:11
https://kosova-info.com/a-ishte-kjo-penallti-video/60%Daily2015-02-28 16:07
https://kosova-info.com/theret-me-thik-nj-taksist-n-sknderaj/60%Daily2015-02-28 16:00
https://kosova-info.com/dicaprio-n-rolin-e-njeriut-me-24-personalitete-t-ndryshme/60%Daily2015-02-28 15:53
https://kosova-info.com/kush-jan-dy-m-t-krkuarit-n-shqipri/60%Daily2015-02-28 15:43
https://kosova-info.com/gjendet-vetura-e-vrassve-t-nemtsov/60%Daily2015-02-28 15:35
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-qesharake-e-dshtimit-t-messit-vitin-e-kaluar/60%Daily2015-02-28 15:33
https://kosova-info.com/sportistja-lind-n-fshehtsi-fmijn-e-vladimir-putin/60%Daily2015-02-28 15:16
https://kosova-info.com/onedrive-icloud-dropbox-apo-google-drive-fjala-e-fundit-sht-e-juaja/60%Daily2015-02-28 13:54
https://kosova-info.com/top-10-futbollistt-me-m-s-shumti-shanse-t-humbura/60%Daily2015-02-28 14:56
https://kosova-info.com/chloe-goodman-i-heq-t-gjitha-foto/60%Daily2015-02-28 14:42
https://kosova-info.com/drenica-godet-hajvalin-e-munishit/60%Daily2015-02-28 14:35
https://kosova-info.com/srish-shokon-miley-cyrus-foto-18/60%Daily2015-02-28 14:34
https://kosova-info.com/marquinhos-i-lumtur-pr-interesimin-e-united/60%Daily2015-02-28 14:29
https://kosova-info.com/ja-kush-sht-i-dashuri-i-dhurata-dors-foto/60%Daily2015-02-28 14:22
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-sunderland/60%Daily2015-02-28 14:12
https://kosova-info.com/iljeta-kim-kardashian-sht-e-rndomt-para-meje/60%Daily2015-02-28 14:04
https://kosova-info.com/ribery-djali-im-mund-ta-luaj-pr-gjermanin/60%Daily2015-02-28 13:44
https://kosova-info.com/braida-nis-pazarin-me-milanin/60%Daily2015-02-28 13:32
https://kosova-info.com/pas-fitnesit-e-tregon-trupin-foto/60%Daily2015-02-28 13:26
https://kosova-info.com/e-bukura-india-tregon-t-gjitha-pjest-e-trupit-foto-18/60%Daily2015-02-28 13:13
https://kosova-info.com/el-clasico-n-rrezik-t-mos-luhet/60%Daily2015-02-28 13:08
https://kosova-info.com/juve-urgjenc-pr-blerjen-e-shqiptarit/60%Daily2015-02-28 12:55
https://kosova-info.com/5-laptop-kompakt-pr-studentt/60%Daily2015-02-28 12:39
https://kosova-info.com/domeini-app-zyrtarisht-i-prket-google/60%Daily2015-02-28 08:24
https://kosova-info.com/n-rrjetin-social-facebook-tani-keni-mundsin-ti-shptoni-jetn-nj-miku/60%Daily2015-02-28 08:19
https://kosova-info.com/vlersim-ndrkombtar-pr-arsimin/60%Daily2015-02-28 09:56
https://kosova-info.com/superministrat-me-katr-vende-pune/60%Daily2015-02-28 09:41
https://kosova-info.com/shprthen-nj-bomb-n-veri-t-mitrovics/60%Daily2015-02-28 09:39
https://kosova-info.com/lg-braktis-sistemin-operativ-android-wear-lanon-orn-e-par-inteligjente-bazuar-n-platformn-webos/60%Daily2015-02-28 08:16
https://kosova-info.com/dy-dit-m-par-google-ndaloi-prmbajtjet-pornografike-n-blogger-tani-po-i-rikthen-prsri/60%Daily2015-02-27 18:26
https://kosova-info.com/njihuni-me-runcible-smartfonin-q-ngjason-me-nj-or-xhepi/60%Daily2015-02-27 17:52
https://kosova-info.com/foto-lupita-nyongos-i-vjedhin-n-hollivud-fustanin-150-000-usd/60%Daily2015-02-27 11:44
https://kosova-info.com/futbollistt-q-e-urrejn-guardioln/60%Daily2015-02-27 11:20
https://kosova-info.com/pr-vildanen-nuk-ka-dimr-foto/60%Daily2015-02-27 10:53
https://kosova-info.com/videofoto-kush-sht-ngjlli-m-seksi/60%Daily2015-02-27 10:50
https://kosova-info.com/lindsay-lohan-sht-br-normale-shum-madje/60%Daily2015-02-27 10:42
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-qeveritart-tan-sillen-si-hardhucat/60%Daily2015-02-27 10:13
https://kosova-info.com/video-prindrit-filmojn-fmijn-q-shtyhet-nga-nj-fantazm/60%Daily2015-02-27 10:11
https://kosova-info.com/hashim-thaci-kosova-do-e-padis-serbin-pr-gjenocid/60%Daily2015-02-27 10:10
https://kosova-info.com/revista-krkon-falje-publikoi-foto-shokuese-t-modeles-anoreksike/60%Daily2015-02-27 09:56
https://kosova-info.com/ariana-grande-pr-pak-sa-nuk-vdiqa/60%Daily2015-02-27 09:53
https://kosova-info.com/foto-rita-frymzohet-nga-ish-kunata-kim-kardashian/60%Daily2015-02-27 09:29
https://kosova-info.com/kshtu-bhet-n-britani-provokuese-por-me-stil-foto/60%Daily2015-02-27 09:16
https://kosova-info.com/e-sikletshme-rita-dhe-kim-n-ndej-tek-madonn/60%Daily2015-02-27 08:54
https://kosova-info.com/fansi-i-obsesionuar-i-thyen-makinn-paris-hiltonit-foto/60%Daily2015-02-27 08:48
https://kosova-info.com/katr-t-arrestuar-n-klin-nj-tjetr-n-krkim/60%Daily2015-02-27 08:33
https://kosova-info.com/liqenati-i-bjeshkve-t-rugovs-ndahet-n-dysh-2/60%Daily2015-02-27 08:23
https://kosova-info.com/ditmir-bushati-sot-n-kosov/60%Daily2015-02-27 08:19
https://kosova-info.com/stavileci-me-300-euro-rrog-mos-i-bni-7-fmij/60%Daily2015-02-27 08:14
https://kosova-info.com/varsia-ndaj-facebok-shkaktari-kryesor-i-rritjes-s-prdorimti-t-smartfonve/60%Daily2015-02-27 07:37
https://kosova-info.com/ismail-qemali-shtja-shqiptare-nuk-sht-n-vlor-por-n-londr/60%Daily2015-02-27 07:32
https://kosova-info.com/fati-i-ushtris-n-duar-t-ndrkombtarve/60%Daily2015-02-27 07:27
https://kosova-info.com/nj-vit-nga-krijimi-i-nisma-s/60%Daily2015-02-27 07:04
https://kosova-info.com/krasniqi-nisma-filozofi-e-re-politike/60%Daily2015-02-27 06:43
https://kosova-info.com/ministri-shqiptar-ndan-libra-vetm-n-gjuhn-maqedonase/60%Daily2015-02-27 06:36
https://kosova-info.com/kosov-shqipri-bisedojn-sot-pr-takimin-e-dy-qeverive/60%Daily2015-02-27 06:30
https://kosova-info.com/askush-nuk-kaloi-n-hungari-dy-ditt-e-fundit/60%Daily2015-02-27 06:27
https://kosova-info.com/rrjedh-plani-rus-pr-pushtimin-e-ukrains/60%Daily2015-02-26 23:59
https://kosova-info.com/liqenati-i-bjeshkve-t-rugovs-ndahet-n-dysh/60%Daily2015-02-26 23:58
https://kosova-info.com/anton-quni-pr-listat-e-veteranve-t-pritet-fjala-prfundimtare/60%Daily2015-02-26 22:46
https://kosova-info.com/lajmrohet-agim-eku-veteran-mos-e-humbni-shpresn-as-besimin/60%Daily2015-02-26 22:42
https://kosova-info.com/el-romn-nuk-e-pengojn-tensionet-n-stadium-video/60%Daily2015-02-26 22:39
https://kosova-info.com/ndrpritet-ndeshja-feyenoord-roma-vazhdon-srish/60%Daily2015-02-26 21:46
https://kosova-info.com/nervozohet-arbrie-nagavci-video/60%Daily2015-02-26 20:38
https://kosova-info.com/ndrkombtart-krkojn-viza-t-kosovs-duan-t-na-vizitojn/60%Daily2015-02-26 20:36
https://kosova-info.com/kjo-sht-mafia-q-ka-aq-shum-para-sa-nuk-ka-ku-ti-drgoj-video/60%Daily2015-02-26 20:28
https://kosova-info.com/huligant-ia-msyjn-fushs-ndrpritet-ndeshja-n-el-video/60%Daily2015-02-26 20:25
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-vetm-pr-kosovn-jo-edhe-serbin-nuk-e-votojme/60%Daily2015-02-26 20:16
https://kosova-info.com/uefa-shpall-formacionin-m-t-mir-nga-liga-e-kampionve-foto/60%Daily2015-02-26 20:12
https://kosova-info.com/bomba-e-guarinit-kualifikon-interin-video/60%Daily2015-02-26 19:59
https://kosova-info.com/zbulohen-kundrshtart-e-kosovs/60%Daily2015-02-26 19:38
https://kosova-info.com/xhaka-ia-dridh-sevillas-video/60%Daily2015-02-26 19:27
https://kosova-info.com/di-matteo-mirsevjen-khedira/60%Daily2015-02-26 19:17
https://kosova-info.com/guardiola-futbollistt-flasin-keq-pr-mua/60%Daily2015-02-26 19:10
https://kosova-info.com/tani-dront-do-t-mund-ti-kontrollojm-thjesht-me-mendjet-tona/60%Daily2015-02-26 17:20
https://kosova-info.com/falcao-bhet-bashk-me-nj-shqiptar/60%Daily2015-02-26 17:52
https://kosova-info.com/arta-e-prqndruar-para-lansimit-t-projekteve-t-reja/60%Daily2015-02-26 17:44
https://kosova-info.com/lepuri-mbi-zogun-e-morens-foto/60%Daily2015-02-26 17:11
https://kosova-info.com/hulumtuesit-britanik-kan-vendosur-nj-rekord-t-ri-t-5g-s-me-nj-shpejtsi-prej-1-tbps/60%Daily2015-02-26 16:56
https://kosova-info.com/mustafi-nuk-largohet-nga-valencia/60%Daily2015-02-26 15:57
https://kosova-info.com/19-vjeari-prdor-t-miturin-pr-t-futur-drog-n-burg/60%Daily2015-02-26 15:56
https://kosova-info.com/foto-trupi-super-i-emily-scott/60%Daily2015-02-26 15:54
https://kosova-info.com/limaj-kosova-sht-n-nj-situat-jashtzakonisht-t-rnd/60%Daily2015-02-26 15:48
https://kosova-info.com/qiproja-injoron-be-n-nnshkruan-marrveshje-ushtarake-me-rusin/60%Daily2015-02-26 15:41
https://kosova-info.com/italia-ndrra-e-ancelottit/60%Daily2015-02-26 15:38
https://kosova-info.com/opozita-krkon-dorheqjen-e-ministrit-t-shndetsis/60%Daily2015-02-26 15:33
https://kosova-info.com/foto-e-dehur-si-mos-m-keq-pamjet-skandaloze-t-charli-xcx/60%Daily2015-02-26 15:32
https://kosova-info.com/nga-38-pyetje-vetm-nnt-morn-prgjigje/60%Daily2015-02-26 15:26
https://kosova-info.com/ldk-shpend-ahmeti-i-ka-hipur-pr-bishti-demokracis/60%Daily2015-02-26 15:25
https://kosova-info.com/milan-fiton-300-milion-euro/60%Daily2015-02-26 15:06
https://kosova-info.com/khloe-tregon-t-pasmet-seksi-me-stree-transparente-foto/60%Daily2015-02-26 14:56
https://kosova-info.com/foto-fantastike-por-sht-si-t-shkosh-n-goj-t-vdekjes/60%Daily2015-02-26 14:49
https://kosova-info.com/kongresi-mobil-botror-2015-ja-far-duhet-t-presim-nga-shfaqja-m-e-madhe-e-smartfonve/60%Daily2015-02-26 17:11
https://kosova-info.com/kim-dhe-kanye-shpenzojn-250-000-dollar-pr-nj-park-lojrash-foto/60%Daily2015-02-26 14:22
https://kosova-info.com/shokon-ribery-do-bhem-gjerman/60%Daily2015-02-26 14:10
https://kosova-info.com/jennifer-tregon-t-pasmet-e-saj-bombastike-foto/60%Daily2015-02-26 14:38
https://kosova-info.com/iljeta-noizy-kopjojn-kim-kardashian-kanye-west/60%Daily2015-02-26 13:43
https://kosova-info.com/foto-khloe-tregon-t-pasmet-seksi-me-stree-transparente/60%Daily2015-02-26 13:53
https://kosova-info.com/intel-po-aplikon-nj-brend-t-ri-pr-proesort-intel-atom-duke-qndruar-n-nj-linj-me-familjen-core-i3-i5-dhe-i7/60%Daily2015-02-26 12:21
https://kosova-info.com/jenna-nxjerr-dy-bombat-e-saj/60%Daily2015-02-26 12:50
https://kosova-info.com/video-prezantuesi-i-martuar-shkon-me-nj-bionde-por-zgjohet-pa-testikuj/60%Daily2015-02-26 13:53
https://kosova-info.com/babai-i-angelina-jolie-dshiron-t-luaj-n-film-me-vajzn-e-tij/60%Daily2015-02-26 12:34
https://kosova-info.com/kshtu-e-kallke-floriani-n-vitin-2012-video/60%Daily2015-02-26 12:03
https://kosova-info.com/fotot-charli-xcx-tregon-gjoksin/60%Daily2015-02-26 11:59
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-kosovart-dhe-hebrenjt-kan-luftuar-gjat-pr-shtetet-e-tyre/60%Daily2015-02-26 11:56
https://kosova-info.com/fotot-gjoksi-shprthyes-i-daisy-lowe/60%Daily2015-02-26 11:55
https://kosova-info.com/revista-krkon-falje-pr-kt-modele/60%Daily2015-02-26 11:53
https://kosova-info.com/foto-rita-ora-i-v-syrin-orlando-bloom-flirton-n-brit-awards/60%Daily2015-02-26 11:37
https://kosova-info.com/prditsohet-ubuntu-14-04-sjell-mbshtetje-pr-harduert-e-rinj-dhe-nj-version-t-ri-kernel-t-linux/60%Daily2015-02-26 10:41
https://kosova-info.com/foto-nuk-e-mbajn-m-kmbt-festa-shkon-keq-pr-ed-sheeran/60%Daily2015-02-26 11:00
https://kosova-info.com/ju-prezantojm-dashnort-e-venedikut/60%Daily2015-02-26 10:49
https://kosova-info.com/fotot-mitet-dhe-sekrete-t-monumentit-indian-t-dashuris/60%Daily2015-02-26 11:08
https://kosova-info.com/lg-nxori-n-shitje-smartfonin-karakteristik-me-ekran-t-lakuar-g-flex-2/60%Daily2015-02-26 09:16
https://kosova-info.com/ulrike-lunaek-shpresoj-q-largimi-i-madh-i-njerzve-ta-zgjoj-nga-gjumi-qeverin/60%Daily2015-02-26 08:25
https://kosova-info.com/fundi-i-t-fortve/60%Daily2015-02-26 08:23
https://kosova-info.com/studentt-sot-srish-n-protest/60%Daily2015-02-26 08:21
https://kosova-info.com/policia-europiane-europol-shkatrroi-botnet-in-ramnit-q-kishte-infektuar-3-2-milion-kompjutera/60%Daily2015-02-26 07:49
https://kosova-info.com/genta-ismajlit-i-mungon-foto/60%Daily2015-02-26 08:15
https://kosova-info.com/nj-dry-inteligjent-nj-i-till-i-paisur-me-bluetooth-dhe-nfc-po-vjen-muajin-e-ardhshm/60%Daily2015-02-25 18:33
https://kosova-info.com/q-nga-dita-e-sotme-google-do-t-konvertoj-reklamat-e-bazuara-n-adobe-flash-n-html5/60%Daily2015-02-25 17:56
https://kosova-info.com/motorola-sjell-android-lollipop-dhe-4g-lte-n-modelin-moto-e-2015/60%Daily2015-02-25 16:15
https://kosova-info.com/ja-si-i-prgjigjet-isis-filmit-snajperi-amerikan-video/60%Daily2015-02-25 14:52
https://kosova-info.com/orteqet-mbysin-100-afgan/60%Daily2015-02-25 14:41
https://kosova-info.com/ja-si-dshtoj-n-vjedhjen-e-topit-messi-video/60%Daily2015-02-25 14:40
https://kosova-info.com/presidenca-ende-pa-vendim-pr-kryeprokurorin-e-shtetit/60%Daily2015-02-25 14:35
https://kosova-info.com/bale-ka-nj-lndim/60%Daily2015-02-25 14:30
https://kosova-info.com/dshton-takimi-dekant-e-bojkotojn-rektorin-zejnullahu/60%Daily2015-02-25 14:41
https://kosova-info.com/ifti-nga-gjakova-dshmon-n-gjykimin-e-oliver-ivanoviqit/60%Daily2015-02-25 14:15
https://kosova-info.com/okb-nj-e-treta-e-afganve-t-arrestuar-raportuan-torturn/60%Daily2015-02-25 14:12
https://kosova-info.com/milionat-e-ministrave-milioner-t-qeveris-s-kosovs/60%Daily2015-02-25 14:19
https://kosova-info.com/pasuria-e-konfiskuar-rrit-pr-246-mij-euro-buxhetin-e-kosovs/60%Daily2015-02-25 14:06
https://kosova-info.com/beyonce-shfaq-m-shum-se-q-duhet-foto/60%Daily2015-02-25 13:51
https://kosova-info.com/kush-po-bhet-krenar-me-vesa-luma/60%Daily2015-02-25 13:49
https://kosova-info.com/pr-pak-i-doli-gjoksi-foto/60%Daily2015-02-25 13:44
https://kosova-info.com/n-2014-tn-platformat-android-dhe-ios-s-bashku-zotronin-96-3-t-tregut-t-smartfonve/60%Daily2015-02-25 12:20
https://kosova-info.com/shba-t-dhe-kosova-do-t-vazhdojn-bashkpunimin-e-ngusht-n-fushn-e-siguris/60%Daily2015-02-25 13:39
https://kosova-info.com/foto-jourdan-dunn-ia-dshiron-gjoksin-cara-delevingne/60%Daily2015-02-25 13:36
https://kosova-info.com/bale-i-lnduar-dy-dit-pa-strvitje/60%Daily2015-02-25 13:27
https://kosova-info.com/fansat-elvana-art-n-vete/60%Daily2015-02-25 13:06
https://kosova-info.com/foto-garn-pr-femrn-me-seksi-e-fiton-rosie-huntington-whiteley/60%Daily2015-02-25 12:59
https://kosova-info.com/foto-12-vjearja-fotografon-fantazmn-me-iphone/60%Daily2015-02-25 12:42
https://kosova-info.com/noizy-dhe-iljeta-krejt-nudo/60%Daily2015-02-25 12:30
https://kosova-info.com/microsoft-nuk-do-t-ofroj-m-komunikimin-me-kontaktet-google-talk-dhe-facebook-n-outlook-com/60%Daily2015-02-25 10:48
https://kosova-info.com/t-gjith-syt-tek-gjoksi-i-christina-milian/60%Daily2015-02-25 11:53
https://kosova-info.com/blero-e-ironizon-yllka-gashin/60%Daily2015-02-25 11:22
https://kosova-info.com/foto-mrekullia-foshnja-lind-brenda-qesks-amniotike/60%Daily2015-02-25 11:32
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-ornela-muti-dnohet-me-8-muaj-burg-pr-mashtrim/60%Daily2015-02-25 10:59
https://kosova-info.com/taylor-swift-sht-gruaja-e-vitit/60%Daily2015-02-25 10:42
https://kosova-info.com/martin-leka-knga-e-re-e-elhaids-nj-pop-balad/60%Daily2015-02-25 10:33
https://kosova-info.com/foto-shanina-shaik-sfidon-t-ftohtin-me-bikini-blu/60%Daily2015-02-25 10:33
https://kosova-info.com/21-pyetje-q-duhet-tu-prgjigjeni-prpara-se-t-ndrtoni-nj-aplikacion/60%Daily2015-02-25 11:01
https://kosova-info.com/fotot-ups-beyonce-tregon-gjoksin/60%Daily2015-02-25 10:13
https://kosova-info.com/john-kerry-kosova-n-vijn-e-zjarrit-n-konfliktin-washington-mosk/60%Daily2015-02-25 10:00
https://kosova-info.com/kosova-rol-liderist-n-luftn-kundr-terrorizmit/60%Daily2015-02-25 09:40
https://kosova-info.com/ai-analizon-gjendjen-e-t-drejtave-t-njeriut-n-kosov/60%Daily2015-02-25 09:37
https://kosova-info.com/foto-claire-richards-del-nudo-nuk-kam-asgj-pr-t-fshehur/60%Daily2015-02-24 23:44
https://kosova-info.com/kim-kardashian-i-laj-flokt-nj-her-n-5-dit/60%Daily2015-02-24 23:33
https://kosova-info.com/familjart-e-dy-vjearjes-q-humbi-jetn-n-kampet-hungareze-vdiq-nga-i-ftohti/60%Daily2015-02-24 21:03
https://kosova-info.com/kur-dy-fituesit-e-oscar-luanin-historin-e-nj-incesti-nn-e-bir/60%Daily2015-02-25 00:14
https://kosova-info.com/m-25-mars-daiq-n-kosov/60%Daily2015-02-24 15:20
https://kosova-info.com/mustafa-pr-shqip-nuk-kam-dosje-krenar-pr-t-shkuarn-time/60%Daily2015-02-24 12:34
https://kosova-info.com/rikthehet-problemi-i-zgjedhjes-s-kryesuesit-t-kuvendit-t-malishevs/60%Daily2015-02-23 14:51
https://kosova-info.com/a-ju-kishte-marr-malli-pr-t-pasmet-e-kallashit-video/60%Daily2015-02-23 14:44
https://kosova-info.com/papritmas-microsoft-filloi-ti-kushtonte-vmendje-bots-mobile/60%Daily2015-02-23 14:29
https://kosova-info.com/selfie-drog-e-arm-i-burgosuri-shqiptar-shokon-austrin/60%Daily2015-02-23 14:38
https://kosova-info.com/zyrtare-monchengladbach-e-blen-kartonin-e-hazardit/60%Daily2015-02-23 14:33
https://kosova-info.com/foto-melanie-griffith-refuzon-t-shoh-t-bijn-n-50-hijet-e-greit/60%Daily2015-02-23 14:32
https://kosova-info.com/ish-presidenti-i-parms-taci-fajtor-i-krizs-s-klubit/60%Daily2015-02-23 14:22
https://kosova-info.com/misioni-i-ri-i-pamundur-i-hashim-thait/60%Daily2015-02-23 14:18
https://kosova-info.com/protest-pr-vjosn-ministria-e-jashtme-smohon-projektin-e-greqis/60%Daily2015-02-23 14:10
https://kosova-info.com/rrfim-preks-i-moshuari-q-ndihet-i-braktisur-nga-tet-fmijt-e-tij/60%Daily2015-02-23 14:07
https://kosova-info.com/antart-e-komisionit-pr-arsim-vizituan-universitetin-e-mitrovics-n-mitrovic/60%Daily2015-02-23 14:04
https://kosova-info.com/dshmitari-nga-gjithsej-9-persona-4-jan-vrar/60%Daily2015-02-23 13:58
https://kosova-info.com/akk-nn-llupn-e-kuvendit/60%Daily2015-02-23 13:51
https://kosova-info.com/universiteti-i-prizrenit-ka-pranuar-me-automatizm-student-t-kategorive-t-lufts/60%Daily2015-02-23 13:38
https://kosova-info.com/ky-sht-votimi-elektronik-n-estoni-nj-nga-vendet-me-demokracin-m-t-zhvilluar-n-bot/60%Daily2015-02-23 13:00
https://kosova-info.com/foto-snominohet-pr-oscar-ama-eleganca-ka-emrin-e-jennifer-aniston/60%Daily2015-02-23 14:05
https://kosova-info.com/foto-m-falni-jam-vip-oprah-winfrey-thyen-sigurin-n-oscar/60%Daily2015-02-23 11:46
https://kosova-info.com/foto-kylie-minogue-kjo-uplin-seksi/60%Daily2015-02-23 11:33
https://kosova-info.com/ja-se-si-t-prdorni-smartfonin-n-vend-t-nj-mikrofoni-n-windows/60%Daily2015-02-23 09:53
https://kosova-info.com/spanja-kundr-msa-s-pr-kosovn/60%Daily2015-02-23 11:03
https://kosova-info.com/dorheqje-n-komunn-e-prishtins/60%Daily2015-02-23 11:02
https://kosova-info.com/suedia-prkrah-liberalizimin-e-vizave-pr-kosovn/60%Daily2015-02-23 10:28
https://kosova-info.com/padia-pr-serbin-retorik-dshpruese-e-thait/60%Daily2015-02-23 10:26
https://kosova-info.com/nuk-i-trembemi-bars-koha-t-triumfojm-edhe-n-champions/60%Daily2015-02-23 10:10
https://kosova-info.com/rregullatort-e-bashkimit-europian-do-t-inspektojn-mnyrn-se-si-google-trajton-t-dhnat-e-shtetasve-evropian/60%Daily2015-02-23 09:32
https://kosova-info.com/foto-femrat-m-t-nxehta-t-oscar-rita-j-lo-e-dakota-johnson/60%Daily2015-02-23 09:23
https://kosova-info.com/foto-irina-shayk-nj-panter-nudo-n-oscar/60%Daily2015-02-23 13:09
https://kosova-info.com/company-stoke-city-m-e-fort-se-barcelona/60%Daily2015-02-23 08:37
https://kosova-info.com/htc-one-m9-mund-t-karakterizohet-nga-nj-dizajn-revolucionar/60%Daily2015-02-23 07:51
https://kosova-info.com/se-harrojn-liverpoolin/60%Daily2015-02-23 07:17
https://kosova-info.com/shqiptarja-rita-ora-shklqen-me-grateful-n-skenn-e-oscarit-fotovideo/60%Daily2015-02-23 10:12
https://kosova-info.com/ka-po-ndodh-me-bleron-edhe-shkurte-gashu-thot-ksaj-radhe-dhe-kurr-m-me-bleron/60%Daily2015-02-22 22:50
https://kosova-info.com/pse-kallashi-nuk-shkoi-me-thain-n-turqifoto/60%Daily2015-02-22 22:33
https://kosova-info.com/edhe-enca-e-prek-foto/60%Daily2015-02-22 21:28
https://kosova-info.com/benzema-shnon-reali-n-eprsi-video/60%Daily2015-02-22 21:21
https://kosova-info.com/nora-kush-po-thot-more-se-jam-shtatzn-foto/60%Daily2015-02-22 21:14
https://kosova-info.com/gashi-shnon-bazeli-humbet/60%Daily2015-02-22 20:52
https://kosova-info.com/konfirmohet-lidhja-e-bleros-me-afrona-dika-foto-video/60%Daily2015-02-22 20:11
https://kosova-info.com/muaji-shkurt-java-3-t-n-pcworld-raporti-i-akep-agron-mustafa-ceo-i-ptk-s-dhe-prditsimi-blackberry-10-3-1/60%Daily2015-02-22 18:46
https://kosova-info.com/far-gjendet-n-brendsi-t-laptopit-tuaj/60%Daily2015-02-22 15:06
https://kosova-info.com/kush-po-ja-puth-barkun-enca-haxhiajt/60%Daily2015-02-22 15:00
https://kosova-info.com/aksidentohet-kim-me-motrat-n-makin-dhe-vajza-north-foto/60%Daily2015-02-22 14:10
https://kosova-info.com/monicca-belluci-dua-t-jem-nj-bond-girl/60%Daily2015-02-22 13:38
https://kosova-info.com/akep-shqipria-numron-336-milion-prdorues-aktiv-t-telefonis-celulare-247070-fikse-dhe-206896-t-internetit-broadband/60%Daily2015-02-22 17:26
https://kosova-info.com/papritmas-microsoft-filloi-ti-kushtonte-vmendje-bots-mobile-2/60%Daily2015-02-22 09:34
https://kosova-info.com/projekti-ara-i-google-a-sht-ky-smartfoni-i-s-ardhmes/60%Daily2015-02-22 14:18
https://kosova-info.com/vshtrim-i-aplikacionit-microsoft-outlook-nj-post-elektronike-inteligjente/60%Daily2019-07-17 10:26
https://kosova-info.com/ministria-e-shndetsis-merr-mbshtetjen-amerikane-pr-vazhdimin-e-bashkpunimit/60%Daily2015-02-19 11:18
https://kosova-info.com/berzh-u-ofron-bizneseve-para-dhe-kshilla/60%Daily2015-02-19 11:12
https://kosova-info.com/amerika-e-gatshme-ta-mbshtes-shndetsin/60%Daily2015-02-19 11:06
https://kosova-info.com/thai-pr-faz-kosovart-meritojn-t-lvizin-lirshm-n-be/60%Daily2015-02-19 11:03
https://kosova-info.com/terry-optimist-pr-vazhdimin-e-kontrats/60%Daily2015-02-19 10:23
https://kosova-info.com/kshtu-i-prognozon-ndeshjet-e-serie-a-gjyqtarja-seksi-foto-18/60%Daily2015-02-19 10:05
https://kosova-info.com/kate-upton-pozon-si-marilyn-monroe-vetm-se-nudo-foto/60%Daily2015-02-19 09:35
https://kosova-info.com/premier-gena-sjell-edhe-nj-hit-video/60%Daily2015-02-18 23:09
https://kosova-info.com/lampard-nj-gabim-kundr-bars-mund-t-na-kushtoj/60%Daily2015-02-18 15:41
https://kosova-info.com/foto-pak-argtim-i-egr-pas-sherreve-me-kardashiant/60%Daily2015-02-18 15:38
https://kosova-info.com/ipet-e-reja-t-qualcomm-do-t-sjellin-4k-dhe-4g-n-n-telefont-me-kosto-mesatare-dhe-t-ult/60%Daily2015-02-18 15:18
https://kosova-info.com/thai-e-fillon-vizitn-n-turqi/60%Daily2015-02-18 15:18
https://kosova-info.com/presidentja-jahjaga-priti-presidenten-e-medica-mondiale-monika-houser/60%Daily2015-02-18 15:18
https://kosova-info.com/skandaloze-bosst-e-rtk-s-mentor-shala-e-mufail-limani-me-paga-m-t-larta-se-kryeministri-i-kosovsdokumente/60%Daily2015-02-18 15:16
https://kosova-info.com/cavani-e-pranon-vshtir-t-kuptohem-me-suarezin/60%Daily2015-02-18 15:03
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-pas-arrestimit-t-ylli-hoxhs-shteti-policor-dhe-i-padrejt-ndryshe-nuk-sht/60%Daily2015-02-18 15:02
https://kosova-info.com/jahjaga-keqprdor-postin-dekoron-me-medalje-gjyshin-e-vet/60%Daily2015-02-18 15:00
https://kosova-info.com/foto-karnavalet-e-brazilit-kthehen-n-gar-puthjesh/60%Daily2015-02-18 14:57
https://kosova-info.com/wenger-sanchez-refuzoi-disa-klube-pr-arsenalin/60%Daily2015-02-18 14:41
https://kosova-info.com/thain-e-presin-si-burrshtetas/60%Daily2015-02-18 15:15
https://kosova-info.com/arrestimi-i-vrassve-me-pages-merrnin-deri-20-mij-euro/60%Daily2015-02-18 15:20
https://kosova-info.com/drejtoria-e-arsimit-n-prizren-punson-msimdhns-n-emr-t-kadri-veselit/60%Daily2015-02-18 14:30
https://kosova-info.com/aksident-te-sllovenia-sporti-krijohet-tollovi-n-trafik-foto/60%Daily2015-02-18 14:26
https://kosova-info.com/hoxha-s-shpejti-i-lir/60%Daily2015-02-18 15:37
https://kosova-info.com/50-hijet-e-grey-t-nami-n-kinemat-botrore-shkojn-me-prezervativ-e-vibrator-t-shohin-filmin/60%Daily2015-02-18 14:19
https://kosova-info.com/gjermania-nuk-do-ta-l-kosovn-n-kt-gjendje-t-rnd/60%Daily2015-02-18 15:12
https://kosova-info.com/ylli-hoxha-arrestohet-nga-policia/60%Daily2015-02-18 15:40
https://kosova-info.com/video-tre-femra-rrmbejn-mashkullin-pr-t-br-seks/60%Daily2015-02-18 13:59
https://kosova-info.com/ja-pse-apple-sht-kompania-me-e-suksesshme-n-histori/60%Daily2015-02-18 13:06
https://kosova-info.com/enca-provkon-del-pa-sutjene-foto/60%Daily2015-02-18 13:38
https://kosova-info.com/skandaloze-afroman-godet-fansen-ne-sken-video/60%Daily2015-02-18 13:38
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-rita-ors-i-varur-ndaj-seksit/60%Daily2015-02-18 13:39
https://kosova-info.com/prfundon-protesta-e-studentve/60%Daily2015-02-18 13:25
https://kosova-info.com/pr-postin-e-avokatit-t-popullit-aplikojn-18-kandidat/60%Daily2015-02-18 13:17
https://kosova-info.com/nuk-duhet-t-mendosh-pr-miliona-njerzit-q-do-t-t-shohin-nudo-foto/60%Daily2015-02-18 13:06
https://kosova-info.com/selena-topless-n-revistn-v/60%Daily2015-02-18 13:00
https://kosova-info.com/orkestra-2-korriku-kng-serioze-kushtuar-lops-video/60%Daily2015-02-18 12:47
https://kosova-info.com/facebook-po-punon-mbi-nj-realitet-virtual-t-aplikacioneve-t-tij/60%Daily2015-02-18 11:56
https://kosova-info.com/foto-video-candice-tregon-pse-sht-femra-m-seksi-n-bot/60%Daily2015-02-18 11:11
https://kosova-info.com/linja-galaxy-s6-e-samsung-mund-t-sjell-risin-e-karikimit-me-an-t-wirelesit/60%Daily2015-02-18 14:06
https://kosova-info.com/vlc-media-player-rikthehet-srisht-n-app-store/60%Daily2015-02-18 07:47
https://kosova-info.com/psg-n-e-zgjodha-shkaku-i-ibras-deklaron-luiz/60%Daily2015-02-15 13:47
https://kosova-info.com/e-njihni-shrbimin-helpouts-google-po-e-braktis-m-20-prill/60%Daily2015-02-15 11:56
https://kosova-info.com/milani-nuk-e-mposht-as-empolin-video/60%Daily2015-02-15 13:38
https://kosova-info.com/lndohen-katr-persona-nga-nj-aksident-n-ferizaj/60%Daily2015-02-15 13:28
https://kosova-info.com/rritje-e-vogl-e-hyrjeve-ilegale-n-hungari/60%Daily2015-02-15 13:23
https://kosova-info.com/suedia-do-t-kthej-azilantt-nga-kosova/60%Daily2015-02-15 13:12
https://kosova-info.com/greta-koi-n-spital-aksidentohet-me-makin/60%Daily2015-02-15 13:00
https://kosova-info.com/thai-nostalgjik-pr-kohn-kur-ishte-student/60%Daily2015-02-15 12:54
https://kosova-info.com/qytetart-flasin-nuk-prmbushen-pritjet-as-7-vjet-pas-pavarsis/60%Daily2015-02-15 12:53
https://kosova-info.com/tani-edhe-mozilla-po-braktis-adobe-flash-player-ndrkoh-html5-po-shfaqet-n-horizont/60%Daily2015-02-15 10:42
https://kosova-info.com/maloku-kontrabanduesit-po-e-marrin-goditjen-e-merituar/60%Daily2015-02-15 12:03
https://kosova-info.com/pranga-pr-kontrabanduesin-e-migrantve-mori-1200-euro-pr-t-drguar-n-hungari-gjilanasin/60%Daily2015-02-15 11:52
https://kosova-info.com/rrahje-mes-femrave-n-prishtin-pr-shn-valentin/60%Daily2015-02-15 11:47
https://kosova-info.com/aleanca-kuqezi-krkon-heqjen-e-vizave-pr-kosovn/60%Daily2015-02-15 11:46
https://kosova-info.com/shprthen-enca-foto-video/60%Daily2015-02-15 11:34
https://kosova-info.com/ky-sht-mendimi-i-vildane-zeneli-pr-dashurin/60%Daily2015-02-15 11:34
https://kosova-info.com/telefoni-u-shit-m-9-shkurt-e-mbaj-mend-blersin/60%Daily2015-02-15 11:20
https://kosova-info.com/xhaka-festoi-me-fuqin-e-fundit-fotovideo/60%Daily2015-02-15 11:15
https://kosova-info.com/a-po-e-lkund-koalicionin-thai-mustafa-lista-e-veteranve-t-uk-s/60%Daily2015-02-15 10:59
https://kosova-info.com/microsoft-po-ofron-aplikacionin-onenote-pr-windows-tersisht-falas/60%Daily2015-02-15 07:49
https://kosova-info.com/arsenali-dhe-dortmundi-shtyhen-pr-khediran/60%Daily2015-02-15 09:23
https://kosova-info.com/neymar-iu-dhuron-trndafila-femrave-t-tij-video/60%Daily2015-02-15 09:11
https://kosova-info.com/garcia-ndaj-parms-pr-3-pik/60%Daily2015-02-15 09:09
https://kosova-info.com/zabaleta-zbulon-t-metat-e-pellegrinit/60%Daily2015-02-15 08:55
https://kosova-info.com/cili-shfletues-uebi-sht-m-i-sigurt/60%Daily2015-02-15 07:46
https://kosova-info.com/zidane-frymzohet-nga-guardiola/60%Daily2015-02-15 08:13
https://kosova-info.com/blero-ndjen-mall-pr-teutn-n-ditn-e-t-dashuruarve-video/60%Daily2015-02-15 08:07
https://kosova-info.com/ronaldo-m-mir-mos-e-shiko-irina-krejt-cullak-foto18/60%Daily2015-02-14 23:10
https://kosova-info.com/si-t-kuptoni-nse-telefoni-juaj-fiks-ose-celular-prgjohet/60%Daily2015-02-14 22:47
https://kosova-info.com/si-t-kuptoni-nse-telefoni-juaj-fiks-ose-celular-prgjohet-2/60%Daily2015-02-14 22:47
https://kosova-info.com/jahjaga-tepr-aktive-merr-pjes-n-inaugurimin-e-presidentes-kroate/60%Daily2015-02-14 22:22
https://kosova-info.com/palermo-e-gjunjzoi-napolin/60%Daily2015-02-14 22:23
https://kosova-info.com/ministrja-gjermane-jepni-qeveris-kosovare-koh/60%Daily2015-02-14 21:30
https://kosova-info.com/shkndije-mujaj-kundr-fests-s-shn-valentinit-sht-haram/60%Daily2015-02-14 21:20
https://kosova-info.com/prishtina-fiton-strvitjen-me-trepn/60%Daily2015-02-14 21:08
https://kosova-info.com/a-ka-kush-e-ndal-shklzen-gashin-video/60%Daily2015-02-14 20:21
https://kosova-info.com/fotot-fjolla-morina-iljeta-cila-e-ka-gjoksin-m-t-madh/60%Daily2015-02-14 19:33
https://kosova-info.com/android-lollipop-i-disponueshm-pr-t-gjith-prdoruesit-europian-t-galaxy-note-4/60%Daily2015-02-14 16:09
https://kosova-info.com/ja-se-si-nj-shtojc-e-re-e-dropbox-prmirson-produktivitetin-n-postn-elektronike-t-gmail/60%Daily2015-02-14 15:44
https://kosova-info.com/dshmi-tronditse-a-din-t-fluturojn-pilott-e-transasia-airlines-video/60%Daily2015-02-14 16:08
https://kosova-info.com/seria-a-juventusi-do-t-udhtoj-pr-n-ezena-interi-pr-n-bergamo/60%Daily2015-02-14 15:57
https://kosova-info.com/la-liga-reali-pret-n-bernabeu-deportivon-atletiko-do-t-prballet-me-celta-vigon/60%Daily2015-02-14 15:53
https://kosova-info.com/kshilli-i-minsitrave-harton-nj-projektligj-t-ri-pr-bastet-sportive/60%Daily2015-02-14 15:49
https://kosova-info.com/sulmohet-inspektori-komunal-n-prishtin/60%Daily2015-02-14 15:46
https://kosova-info.com/rrzohet-nj-aeroplan-n-serbi-foto/60%Daily2015-02-14 15:38
https://kosova-info.com/shanina-shayk-me-mesazh-t-fuqishm-dashurie/60%Daily2015-02-14 15:35
https://kosova-info.com/derisa-vdekja-t-na-ndaj-ifti-gjendjet-i-prqafuar-pas-6000-vitesh/60%Daily2015-02-14 15:26
https://kosova-info.com/ja-ka-i-dhuroj-djali-i-sali-berishs-nuses-s-tij-foto/60%Daily2015-02-14 15:37
https://kosova-info.com/dyqani-i-aplikacioneve-ios-app-store-ka-rritur-limitin-e-madhsis-aplikacioneve-n-4-gb/60%Daily2015-02-14 14:15
https://kosova-info.com/pr-shkak-t-shn-valentinit-ofiqaria-punoi-edhe-sot/60%Daily2015-02-14 14:48
https://kosova-info.com/fotot-rita-ora-mendoja-se-kisha-b-t-mdha/60%Daily2015-02-14 14:07
https://kosova-info.com/blerim-destani-tregohet-romantik-n-festn-e-t-dashuruarve-foto/60%Daily2015-02-14 14:00
https://kosova-info.com/fotot-kjo-sht-kaurrelsja-m-seksi-n-bot/60%Daily2015-02-14 13:59
https://kosova-info.com/mesila-doda-shn-valentini-sht-thjesht-konsumizm/60%Daily2015-02-14 13:54
https://kosova-info.com/hashim-thai-thot-se-po-manipulohet-me-shifrat-e-emigrantve-ilegal/60%Daily2015-02-14 13:48
https://kosova-info.com/beyonce-flen-n-mbrmjen-e-promovimit-t-koleksioni-t-kanye-west-foto/60%Daily2015-02-14 13:37
https://kosova-info.com/visar-ymeri-nesr-prezanton-kandidaturn-pr-kryetar-t-vv-s/60%Daily2015-02-14 13:26
https://kosova-info.com/deputeti-rrustem-berisha-gjithmon-n-aak/60%Daily2015-02-14 13:21
https://kosova-info.com/ngjyroset-newborn/60%Daily2015-02-14 13:15
https://kosova-info.com/shala-e-trmkolli-e-dorzojn-mandatin-e-deputetit/60%Daily2015-02-14 13:13
https://kosova-info.com/rrjeti-social-i-fotografive-flickr-solli-nj-ndrfaqe-t-re-n-ueb/60%Daily2015-02-14 10:12
https://kosova-info.com/armina-zbulon-dhuratn-e-zenit-zoti-iu-bekoft-me-gjn-m-t-muar/60%Daily2015-02-14 14:31
https://kosova-info.com/fjolla-e-paknaqur-me-gjoksin-konkuron-ciljetn-foto/60%Daily2015-02-14 12:20
https://kosova-info.com/foto-emily-scott-tregon-ann-e-saj-t-egr/60%Daily2015-02-14 12:08
https://kosova-info.com/samsung-hedh-syt-nga-microsoft-aplikacionet-e-ktij-t-fundit-do-t-jen-t-para-instaluara-n-galaxy-s6/60%Daily2015-02-14 10:00
https://kosova-info.com/foto-cindy-crawford-shkakton-stuhi-me-trupin-pa-fotoshop/60%Daily2015-02-14 11:26
https://kosova-info.com/foto-canalis-i-tregon-gjoksin-miliarderit-richard-lugner/60%Daily2015-02-13 19:26
https://kosova-info.com/foto-ja-si-e-feston-41-vjetorin-robbie-williams/60%Daily2015-02-13 17:15
https://kosova-info.com/adem-salihaj-askush-nuk-mund-ta-mohoj-veprimtarin-kriminale-t-shik-ut/60%Daily2015-02-13 12:37
https://kosova-info.com/opozita-nga-kuvendi-paralajmron-protesta-pr-trepn/60%Daily2015-02-13 12:21
https://kosova-info.com/unhcr-migrimi-i-kosovarve-t-diskutohet-n-nivel-evropian/60%Daily2015-02-13 08:59
https://kosova-info.com/ministri-rrrahmani-hetohet-nga-antikorrupsioni/60%Daily2015-02-13 08:54
https://kosova-info.com/nenad-rashiq-kritikon-deputett-serb-pr-bojkotim-t-kuvendit/60%Daily2015-02-13 08:47
https://kosova-info.com/mos-gjuaj-brllok-o-brllok/60%Daily2015-02-12 14:08
https://kosova-info.com/bashklufttari-i-zahir-pajazitit-n-lista-u-futen-edhe-ata-q-kan-sjell-turrshi-pr-uk-n/60%Daily2015-02-12 14:06
https://kosova-info.com/ledri-dhe-era-bashk/60%Daily2015-02-12 13:59
https://kosova-info.com/vlera-e-apple-sht-m-e-lart-se-google-dhe-microsoft-s-bashku/60%Daily2015-02-12 13:53
https://kosova-info.com/foto-askush-nuk-ia-ndan-dot-syt-modeles-karlie-kloss/60%Daily2015-02-12 13:57
https://kosova-info.com/seul-puntori-i-kopshtit-zoologjik-vritet-nga-luant/60%Daily2015-02-12 13:40
https://kosova-info.com/visar-ymeri-mustafs-hajeni-marrveshjen/60%Daily2015-02-12 13:40
https://kosova-info.com/edhe-nj-krcnim-nga-sbashk-grev-e-prgjithshme-n-arsim/60%Daily2015-02-12 13:37
https://kosova-info.com/kjo-sht-gemma-lee-farrell-foto/60%Daily2015-02-12 13:34
https://kosova-info.com/5500-euro-dme-krijuan-prmbytjet-vetm-n-trrne-t-ferizajt/60%Daily2015-02-12 13:25
https://kosova-info.com/zbulohen-detaje-pr-ikjet-masive-t-raportit-t-ulrike-lunacek/60%Daily2015-02-12 13:09
https://kosova-info.com/kto-jan-qndrimet-e-grupeve-parlamentare-pr-marrveshjen-me-serbin/60%Daily2015-02-12 13:08
https://kosova-info.com/ja-se-si-azilkrkuesit-kosovar-parfimosen-prej-majave-t-gishtave-e-deri-tek-koka-video/60%Daily2015-02-12 13:06
https://kosova-info.com/shmanget-lufta-n-minutn-e-fundit-putini-pranon-marrveshjen/60%Daily2015-02-12 13:13
https://kosova-info.com/berisha-familja-m-sjell-fat-armenin-e-mundim/60%Daily2015-02-12 12:54
https://kosova-info.com/majlinda-punon-fuqishm-pr-tu-rikthyer/60%Daily2015-02-12 12:48
https://kosova-info.com/si-do-t-trajtohen-azilkrkuesit-nga-kosova-n-gjermani/60%Daily2015-02-12 12:46
https://kosova-info.com/revista-jo-edhe-aq-miqsore-zvicerane-weltwoche-me-akuza-tashm-t-njohura-kundr-thait-e-uk-s/60%Daily2015-02-12 12:48
https://kosova-info.com/obama-planifikon-luft-trevjeare-kundr-isis-it/60%Daily2015-02-12 12:59
https://kosova-info.com/kurbin-jetonte-n-kontenier-ndrron-jet-nga-i-ftohti-7-vjearja/60%Daily2015-02-12 12:42
https://kosova-info.com/ja-si-e-luan-art-abazi-himnin-me-kitare-pas-qafe-video/60%Daily2015-02-12 12:38
https://kosova-info.com/joe-biden-fton-mustafn-n-washington/60%Daily2015-02-12 12:27
https://kosova-info.com/prkujtohet-7-vjetori-i-pavarsis-s-kosovs/60%Daily2015-02-12 12:25
https://kosova-info.com/analfabett-e-mti-s/60%Daily2015-02-12 12:24
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-srish-sht-rihapur-pako-e-ahtisarit/60%Daily2015-02-12 13:04
https://kosova-info.com/foto-dasma-e-par-sekrete-e-george-clooney/60%Daily2015-02-12 12:17
https://kosova-info.com/facebook-paraqiti-nj-mnyr-t-re-pr-t-shitur-produkte-n-grupet-e-rrjetit-social/60%Daily2015-02-12 11:01
https://kosova-info.com/shqipria-prsri-e-63-ta/60%Daily2015-02-12 11:44
https://kosova-info.com/carmen-ejogo-sensuale-n-revistn-the-violet-files-foto/60%Daily2015-02-12 11:32
https://kosova-info.com/modelja-83-vjeare-ende-bj-seks-sigurisht/60%Daily2015-02-12 11:28
https://kosova-info.com/vazhdojn-t-publikohen-video-nga-festimi-i-ditlindjes-s-cristiano-ronaldos/60%Daily2015-02-12 11:19
https://kosova-info.com/foto-kendall-jenner-mer-gjith-vmendjen/60%Daily2015-02-12 10:53
https://kosova-info.com/konferenca-vjetore-google-io-po-vjen-n-datat-28-29-maj/60%Daily2015-02-12 10:33
https://kosova-info.com/deputett-shqyrtojn-sot-projektligjin-pr-ndrmarrjet-publike/60%Daily2015-02-12 10:03
https://kosova-info.com/gotze-mos-m-krahasoni-me-messin/60%Daily2015-02-12 09:24
https://kosova-info.com/de-jong-n-vr-te-united/60%Daily2015-02-12 09:08
https://kosova-info.com/flipboard-thyen-hegjemonin-e-aplikacioneve-mobile-tani-i-disponueshm-edhe-nga-shfletuesi-juaj/60%Daily2015-02-12 09:02
https://kosova-info.com/ariel-meredith-e-nxeht-n-si-swimsuit-2015-foto/60%Daily2015-02-12 08:47
https://kosova-info.com/a-mund-tia-qlloni-tifoze-e-kujt-sht-kjo-bomb-foto/60%Daily2015-02-12 07:23
https://kosova-info.com/al-jazeera-zvoglohet-numri-i-emigrantve-kosovar-n-kufirin-hungarez-video/60%Daily2015-02-10 20:20
https://kosova-info.com/cilat-jan-dy-lajmet-interesante-pr-jakup-krasniqin/60%Daily2015-02-10 20:19
https://kosova-info.com/miriam-cani-ja-si-ka-qen-para-20-vjetsh-foto/60%Daily2015-02-10 20:00
https://kosova-info.com/rama-veseli-bashkim-doganor-forcim-i-shkmbimeve-tregtare/60%Daily2015-02-10 19:58
https://kosova-info.com/para-se-t-digjej-i-gjall-nga-isis-piloti-jordanez-u-drogua-foto-18/60%Daily2015-02-10 19:56
https://kosova-info.com/arlind-demaj-bhet-pjes-e-fiorentinas/60%Daily2015-02-10 19:52
https://kosova-info.com/kshilltart-e-thait-sot-superaktiv-nurellari-thot-se-ikjet-nuk-jan-pr-shkak-t-gjendjes-ekonomike-shembull-shqipria/60%Daily2015-02-10 19:47
https://kosova-info.com/kanye-west-shprthen-kundr-mimeve-grammy-pas-fitores-s-beck/60%Daily2015-02-10 19:42
https://kosova-info.com/krasniqi-po-dezintegrohet-drejtsia-nisma-drejt-qendrs-s-majt/60%Daily2015-02-10 19:41
https://kosova-info.com/skandal-ekskursioni-i-asambleistve-t-fush-kosovs-me-para-t-qytetarve/60%Daily2015-02-10 19:38
https://kosova-info.com/city-nuk-sht-n-kriz-deklaron-pellegrini/60%Daily2015-02-10 19:32
https://kosova-info.com/foto-u-tall-pas-rrzimit-presidenti-i-zimbabwe-pushon-27-bodyguard/60%Daily2015-02-10 20:05
https://kosova-info.com/tani-sht-ndryshe-shaqiri-bhet-i-mir/60%Daily2015-02-10 19:23
https://kosova-info.com/kim-friksohej-se-do-i-binte-zogu-foto/60%Daily2015-02-10 19:09
https://kosova-info.com/foto-djema-erdhi-modelja-e-re-slveig-mork/60%Daily2015-02-10 19:09
https://kosova-info.com/kallashi-sht-e-zgjuar-kur-ne-flem-foto/60%Daily2015-02-10 19:08
https://kosova-info.com/arlind-gashi-po-krkohet-edhe-pas-pes-ditsh/60%Daily2015-02-10 19:05
https://kosova-info.com/gazetarja-flirton-gjat-intervists/60%Daily2015-02-10 19:05
https://kosova-info.com/foto-t-nxehta-nga-mario-falcone-dhe-e-dashura-e-tij/60%Daily2015-02-10 19:01
https://kosova-info.com/a-ka-shptim-akr-ja-e-pacollit-edhe-fadil-ismajli-shkon-nga-kjo-parti/60%Daily2015-02-10 18:55
https://kosova-info.com/emily-far-dhurate-e-nxeht-pr-shn-valentin/60%Daily2015-02-10 18:50
https://kosova-info.com/a-ka-qeveria-e-kosovs-plan-pr-parandalimin-e-emigrimit-ilegal/60%Daily2015-02-10 18:50
https://kosova-info.com/beogradi-thot-se-mori-maksimumin-n-bruksel-prishtina-poashtu-kush-ka-t-drejt/60%Daily2015-02-10 18:39
https://kosova-info.com/sindikalistt-e-policis-gjermane-ekzodi-nga-kosova-nuk-ndalet-me-kontrolla-policore-npr-kufi/60%Daily2015-02-10 18:39
https://kosova-info.com/foto-varsia-nga-telefoni-beyonce-dhe-jay-z-sherr-dhe-xhelozi/60%Daily2015-02-10 18:31
https://kosova-info.com/gjoksi-i-bleona-qeretit-tem-e-gazets-prestigjioze-britanike-foto/60%Daily2015-02-10 18:44
https://kosova-info.com/microsoft-do-t-finalizoj-windows-10-n-muajin-qershor/60%Daily2015-02-10 16:08
https://kosova-info.com/foto-njihuni-me-derrat-q-jetojn-n-parajs/60%Daily2015-02-10 17:24
https://kosova-info.com/foto-caroline-wozniacki-ylli-i-tenisit-dhe-modelingut/60%Daily2015-02-10 17:10
https://kosova-info.com/televizort-inteligjent-t-samsung-po-prgjojn-bisedat-tuaja-personale/60%Daily2015-02-10 16:07
https://kosova-info.com/vajza-e-whitney-do-vdes-nesr-n-t-njjtn-dit-q-vdiq-kngtarja/60%Daily2015-02-10 15:23
https://kosova-info.com/dell-surprizon-me-venue-8-nj-tablet-android-super-i-holl-prej-alumini/60%Daily2015-02-10 14:54
https://kosova-info.com/vajza-e-whitney-houston-do-t-vdes-n-t-njjtn-dit-si-e-ma/60%Daily2015-02-10 14:21
https://kosova-info.com/foto-zbulohet-anta-dhe-sendet-q-kishte-n-hn-neil-armstrong/60%Daily2015-02-10 14:08
https://kosova-info.com/m-n-fund-aplikacioni-skype-n-android-bn-t-mundur-drgimin-e-fotove-edhe-tek-kontaktet-q-nuk-gjenden-n-linj/60%Daily2015-02-10 11:27
https://kosova-info.com/vildanja-e-ka-sosur-t-na-bej-nxeht/60%Daily2015-02-10 12:09
https://kosova-info.com/google-maps-nj-dekad-transformimi-t-hartave-dixhitale/60%Daily2015-02-10 08:20
https://kosova-info.com/telefont-m-popullor-t-brendit-lumia-do-t-ngelen-pa-disa-veori-kye-t-windows-10/60%Daily2015-02-10 08:14
https://kosova-info.com/publikohet-raporti-i-dyt-i-transparencs-s-twitter-asnj-krkes-nga-shqipria/60%Daily2015-02-10 08:04
https://kosova-info.com/pas-sulmeve-t-shumta-dhe-t-suksesshme-kibernitike-lind-nevoja-pr-nj-strategji-t-re-sigurie/60%Daily2015-02-09 18:56
https://kosova-info.com/fillon-dialogu-n-bruksel-isa-mustafa-me-dorshtrngime-e-hashim-thai-me-prqafime/60%Daily2015-02-09 18:37
https://kosova-info.com/t-gjelbrit-e-gjermanis-kritikojn-ashpr-ambasadn-e-gjermanis-n-kosov-njerzit-nuk-jan-katastrof-natyrore-q-t-q/60%Daily2015-02-09 18:17
https://kosova-info.com/probleme-n-mesfushn-e-realit-edhe-khedira-mungon-tri-jav/60%Daily2015-02-09 18:17
https://kosova-info.com/ronaldo-para-messit-n-spanj/60%Daily2015-02-09 18:04
https://kosova-info.com/mustafa-takohet-me-hahn-para-nisjes-s-dialogut/60%Daily2015-02-09 18:23
https://kosova-info.com/ikin-nga-varfria-dhe-plakiten-nga-policia-serbe/60%Daily2015-02-09 18:23
https://kosova-info.com/13-fakte-surprizuese-pr-t-famshmin-bill-gates/60%Daily2015-02-09 16:04
https://kosova-info.com/tottenhami-mund-t-sfidoj-pr-trofe-n-t-ardhmen/60%Daily2015-02-09 16:43
https://kosova-info.com/toksort-e-par-shkojn-n-mars-n-vitin-2024/60%Daily2015-02-09 16:30
https://kosova-info.com/foto-west-si-heq-dot-duart-nga-asetet-e-kim/60%Daily2015-02-09 15:33
https://kosova-info.com/foto-m-n-fund-lady-gaga-sensuale-dhe-jo-si-monstr/60%Daily2015-02-09 15:21
https://kosova-info.com/unikkatili-kthehet-n-koh-ri-kujton-projektin-me-gjikln-dhe-hallin-video/60%Daily2015-02-09 15:19
https://kosova-info.com/mourinho-titulli-ende-nuk-sht-fituar/60%Daily2015-02-09 15:03
https://kosova-info.com/varfria-dhe-papunsia-shkaktar-kryesor-pr-ikje-nga-kosova/60%Daily2015-02-09 14:00
https://kosova-info.com/trepa-moll-sherri-mes-pozits-e-opozits/60%Daily2015-02-09 13:55
https://kosova-info.com/di-maria-messi-mund-t-punoj-me-mourinhon/60%Daily2015-02-09 13:55
https://kosova-info.com/beckham-si-artist/60%Daily2015-02-09 13:44
https://kosova-info.com/kontrata-e-klose-vazhdohet-sonte/60%Daily2015-02-09 13:31
https://kosova-info.com/e-kam-q-edelman-in-nuk-ju-gnjej/60%Daily2015-02-09 12:55
https://kosova-info.com/a-po-vuani-nga-depresioni-pr-shkak-t-rrjetit-social-facebook/60%Daily2015-02-09 12:36
https://kosova-info.com/luan-krasniqi-tash-edhe-aktor-foto/60%Daily2015-02-09 13:30
https://kosova-info.com/mehmet-kosova-n-lidhje-me-ish-gruan-e-arda-turan-foto/60%Daily2015-02-09 11:35
https://kosova-info.com/mafia-kishte-n-plan-t-vriste-michael-jackson/60%Daily2015-02-09 10:30
https://kosova-info.com/ka-ka-t-re-te-ibrahim-tatlises/60%Daily2015-02-09 10:20
https://kosova-info.com/blerim-shala-negociatori-i-prjetshm/60%Daily2015-02-09 08:28
https://kosova-info.com/lumi-sitnica-vrshon-shum-shtpi-n-mitrovic/60%Daily2015-02-09 08:26
https://kosova-info.com/wikileaks-kosova-po-rrshqet-drejt-ndarjes/60%Daily2015-02-09 08:23
https://kosova-info.com/asnj-deputet-me-pag-t-njjt/60%Daily2015-02-09 08:21
https://kosova-info.com/m-shum-se-njmij-kosovar-ndalohen-npr-stacionet-e-budapestit/60%Daily2015-02-09 08:32
https://kosova-info.com/sot-vazhdon-dialogu-n-bruksel/60%Daily2015-02-09 08:30
https://kosova-info.com/rrefimi-i-nje-emigranti-kosovar-rinia-e-kosoves-para-keti-migrimi-masiv-qe-ndodhi-ne-perfundimin-e-vitit-2014-dhe-ne-fillim-te-vitit-2015/60%Daily2015-02-08 21:09
https://kosova-info.com/fotot-pozicioni-qe-preferon-kim-kardashian-18/60%Daily2015-02-07 19:00
https://kosova-info.com/qualcomm-mund-t-ket-zgjidhur-problemin-me-proesorin-snapdragon-810/60%Daily2015-02-07 18:57
https://kosova-info.com/fitojn-dortmundi-dhe-bayerni/60%Daily2015-02-07 17:20
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-qan-nga-inati-video/60%Daily2015-02-07 17:16
https://kosova-info.com/pse-zvicra-sht-joatraktive-pr-emigrantt-kosovar/60%Daily2015-02-07 17:15
https://kosova-info.com/gabon-city-chelsea-shkon-n-7/60%Daily2015-02-07 17:11
https://kosova-info.com/atletico-e-bn-pr-pes-pare-realin/60%Daily2015-02-07 17:08
https://kosova-info.com/kah-po-del-blerim-shalan-pdk-apo-n-ldk/60%Daily2015-02-07 17:05
https://kosova-info.com/ngritja-dhe-suksesi-i-shfletuesit-vivaldi/60%Daily2015-02-07 16:15
https://kosova-info.com/foto-danielle-lloyd-single-dhe-gati-pr-sulm/60%Daily2015-02-07 16:02
https://kosova-info.com/vajza-e-ema-andreas-set-fotosh-provokative-lesbike-foto-18/60%Daily2015-02-07 16:02
https://kosova-info.com/atletico-po-i-jep-leksione-realit-video/60%Daily2015-02-07 15:35
https://kosova-info.com/gjunjzohet-arsenali/60%Daily2015-02-07 15:22
https://kosova-info.com/gjunjzohet-arsenali-2/60%Daily2015-02-07 15:22
https://kosova-info.com/foto-fytyra-e-jackson-nse-sdo-bnte-100-operacione-n-30-vjet/60%Daily2015-02-07 15:19
https://kosova-info.com/rimishrimi-5-vjeari-isha-grua-kur-vdiqa-m-quanin-pam/60%Daily2015-02-07 15:03
https://kosova-info.com/google-dhe-firma-e-lodrave-mattel-do-t-sjellin-nj-produkt-misterioz-n-13-shkurt/60%Daily2015-02-07 14:29
https://kosova-info.com/aksioni-i-policis-boshnjake-pr-flamurin-e-isis-it-del-huq/60%Daily2015-02-07 14:51
https://kosova-info.com/fsk-n-krkim-t-arlind-gashi/60%Daily2015-02-07 14:20
https://kosova-info.com/vetvendosje-e-nis-pr-hungari-kabinetin-qeveritar/60%Daily2015-02-07 14:17
https://kosova-info.com/si-i-mashtroi-dhe-la-serbi-gjasht-shqiptar-n-mal/60%Daily2015-02-07 14:04
https://kosova-info.com/gigi-hadid-q-nga-mosha-2-vjeare-pozon-pr-guess/60%Daily2015-02-07 13:59
https://kosova-info.com/agk-qeveria-po-i-shtyp-dhe-diskriminon-kategorit-sociale/60%Daily2015-02-07 13:48
https://kosova-info.com/martohet-argjentina-ramosaj-foto/60%Daily2015-02-07 13:44
https://kosova-info.com/zoran-zaev-do-t-arrestohet-t-hnn/60%Daily2015-02-07 13:40
https://kosova-info.com/foto-gigi-hadid-q-nga-mosha-2-vjee-pozon-pr-guess/60%Daily2015-02-07 13:22
https://kosova-info.com/ancelotti-zidane-mund-ta-menaxhoj-realin/60%Daily2015-02-07 13:20
https://kosova-info.com/hungaria-vetm-dje-arrestoi-1233-shqiptar-nga-kosova/60%Daily2015-02-07 13:25
https://kosova-info.com/gjika-drgohet-ntiran-psoi-parainfarkt-pas-arrestimit/60%Daily2015-02-07 13:11
https://kosova-info.com/prditsimi-ios-8-2-do-t-mbrrij-n-muajin-mars/60%Daily2015-02-07 13:08
https://kosova-info.com/i-papijshm-uji-nga-puset-e-kuzminit-dhe-lipjanit/60%Daily2015-02-07 13:09
https://kosova-info.com/lady-gaga-ekspozon-shum-me-nj-fustan-versace/60%Daily2015-02-07 12:56
https://kosova-info.com/kaqusha-jashari-shnon-25-vjetorin-e-partis/60%Daily2015-02-07 12:54
https://kosova-info.com/kallashi-tregon-gjoksin-shprthyes-foto/60%Daily2015-02-07 12:51
https://kosova-info.com/nicki-minaj-transformohet-n-barbi/60%Daily2015-02-07 12:35
https://kosova-info.com/vetvendosje-nis-pr-subotic-e-hungari-qeverin-e-koalicionit-pdk-ldk-foto/60%Daily2015-02-07 13:26
https://kosova-info.com/trajneri-i-lyon-ibra-shum-i-keq-me-arbitrat/60%Daily2015-02-07 12:25
https://kosova-info.com/fotot-n-rrjetet-sociale-plas-gallata-me-arben-ristanin/60%Daily2015-02-07 14:06
https://kosova-info.com/foto-nicki-minaj-transformohet-n-barbie/60%Daily2015-02-07 11:58
https://kosova-info.com/super-berisha-gol-dhe-asistim-n-derbi-video/60%Daily2015-02-07 11:55
https://kosova-info.com/foto-christina-milian-operacion-pr-t-pasme-si-t-j-lo/60%Daily2015-02-07 11:45
https://kosova-info.com/historia-e-teknologjis-celulare/60%Daily2015-02-07 14:58
https://kosova-info.com/video-pamjet-mahnitse-nga-nasa-aurora-prek-agimin/60%Daily2015-02-07 10:45
https://kosova-info.com/rruga-e-mjerimit-e-emigrantve-kosovar/60%Daily2015-02-07 10:32
https://kosova-info.com/cavani-lavezzi-di-maria/60%Daily2015-02-07 10:26
https://kosova-info.com/cana-si-krejt-shqiptart-edhe-un-dua-djal/60%Daily2015-02-07 10:19
https://kosova-info.com/foto-sarah-hyland-tregon-aftsit-si-striptiste/60%Daily2015-02-07 09:56
https://kosova-info.com/foto-nj-shfaqje-ngjllore-nga-rihanna/60%Daily2015-02-07 09:49
https://kosova-info.com/microsoft-n-mnyr-indirekte-sjell-asistentin-dixhital-cortana-n-ios-dhe-android/60%Daily2015-02-07 09:30
https://kosova-info.com/lady-gaga-l-pa-fjal-kolegt/60%Daily2015-02-07 09:27
https://kosova-info.com/fustani-i-bleons-q-turproi-shqiptart-del-n-ankand-foto-18/60%Daily2015-02-07 09:02
https://kosova-info.com/noizy-un-nuk-do-isha-arratisur-si-stresi/60%Daily2015-02-07 08:59
https://kosova-info.com/juventus-shite-pogba-ai-nuk-sht-messi/60%Daily2015-02-07 08:29
https://kosova-info.com/rosanna-arkle-e-do-edhe-sportin-e-boksit-foto/60%Daily2015-02-07 08:25
https://kosova-info.com/noizy-tallet-me-stresin-un-sdo-isha-arratisur/60%Daily2015-02-07 08:22
https://kosova-info.com/swatch-do-t-lanoj-nj-or-inteligjente-n-tre-muajt-e-ardhshm/60%Daily2015-02-07 07:18
https://kosova-info.com/lenjani-mend-francezt-e-kndon-himnin-e-shqipris-n-skuadr-video/60%Daily2015-02-07 07:44
https://kosova-info.com/njjt-si-ronaldinho-video/60%Daily2015-02-06 20:24
https://kosova-info.com/gerrard-i-l-nj-amanet-liverpoolit/60%Daily2015-02-06 20:01
https://kosova-info.com/ndahen-shaqiri-e-podolski/60%Daily2015-02-06 19:23
https://kosova-info.com/smartfoni-ubuntu-tashm-sht-nj-realitet/60%Daily2015-02-06 17:03
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s6-do-t-mbrrij-n-1-mars-dhe-kjo-mund-t-jet-pamja-zyrtare-e-smartfonit/60%Daily2015-02-06 16:06
https://kosova-info.com/apple-po-braktis-aplikacionin-iphoto-n-mac-duke-e-zvendsuar-me-nj-t-ri/60%Daily2015-02-06 13:45
https://kosova-info.com/fillojn-vrshimet-n-kosov/60%Daily2015-02-06 11:59
https://kosova-info.com/ivica-daiq-kosova-dshiron-ta-dboj-unmik-un/60%Daily2015-02-06 08:55
https://kosova-info.com/kshilli-i-sigurimit-diskuton-sot-pr-kosovn/60%Daily2015-02-06 08:53
https://kosova-info.com/kabineti-mustafa-pa-program-qeveritar/60%Daily2015-02-06 08:52
https://kosova-info.com/dy-trmete-goditen-mbrm-kosovn/60%Daily2015-02-06 08:45
https://kosova-info.com/aplikimi-pr-legalizim-shkakton-tollovi-n-komunn-e-prishtins/60%Daily2015-02-06 08:43
https://kosova-info.com/16-vjet-nga-konferenca-e-rambujes/60%Daily2015-02-06 08:11
https://kosova-info.com/nga-falja-e-borxheve-do-t-fitojn-biznese-e-individ-me-superpasuri/60%Daily2015-02-06 08:09
https://kosova-info.com/lista-serbe-vendos-pas-dialogut-n-bruksel-pr-pjesmarrje-n-institucione/60%Daily2015-02-05 14:47
https://kosova-info.com/foto-51-vjeari-johnny-depp-i-sapomartuar-me-amber-heard/60%Daily2015-02-05 14:20
https://kosova-info.com/i-hedh-granat-fqinjit-n-dern-e-shtpis/60%Daily2015-02-05 14:15
https://kosova-info.com/lirohet-qarkullimi-n-njrn-korsi/60%Daily2015-02-05 14:12
https://kosova-info.com/mbreti-jordanez-n-aeroplan-kundr-isis-it-video/60%Daily2015-02-05 14:10
https://kosova-info.com/ldk-e-pdk-godasin-vv-n-shkarkojn-aksionart-e-ndrmarrjeve-publike-n-prishtin/60%Daily2015-02-05 14:10
https://kosova-info.com/austria-deportoi-26-azilkrkues-kosovar-a-do-ta-ndaloj-kjo-valn-e-emigrimit/60%Daily2015-02-05 14:01
https://kosova-info.com/pique-messi-hero-i-barcelons/60%Daily2015-02-05 13:59
https://kosova-info.com/foto-format-vrasse-t-aktores-gemma-merna/60%Daily2015-02-05 13:34
https://kosova-info.com/foto-gjrat-e-mira-vijn-n-pako-t-vogla/60%Daily2015-02-05 13:00
https://kosova-info.com/me-kto-pozicione-po-provokon-morena-foto/60%Daily2015-02-05 12:36
https://kosova-info.com/be-qeveria-prgjegjse-pr-emigrimin-ilegal-t-qytetarve/60%Daily2015-02-05 12:22
https://kosova-info.com/kadaj-bujupi-krkon-t-mbahet-interpelanca-beqiri-kundr/60%Daily2015-02-05 12:15
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-godet-keq-ldk-n-i-doni-emrat-ja-ku-i-keni/60%Daily2015-02-05 11:30
https://kosova-info.com/hungarezt-duan-t-ndrtojn-mur-pr-parandalimin-e-refugjatve-nga-kosova/60%Daily2015-02-05 11:27
https://kosova-info.com/foto-asgj-pr-t-veshur-chloe-pazar-me-t-brendshme/60%Daily2015-02-05 11:14
https://kosova-info.com/nga-lufta-me-letra-n-prleshje-fizike-vv-ldk-n-asamblen-komunale-t-prishtins/60%Daily2015-02-05 11:13
https://kosova-info.com/bashkimi-evropian-qeveria-ta-ndal-emigrimin-ilegal-t-qytetarve/60%Daily2015-02-05 11:25
https://kosova-info.com/deputett-e-lists-serbe-bojkotojn-seancn-e-kuvendit-t-kosovs/60%Daily2015-02-05 11:06
https://kosova-info.com/a-do-t-shfrytzoj-microsoft-proesorin-qualcomm-snapdragon-810-pr-t-rivalizuar-samsung-n-biznesin-e-smartfonve/60%Daily2015-02-05 10:53
https://kosova-info.com/arben-gashi-krkon-q-n-kuvend-t-ndalohet-fjala-metohi/60%Daily2015-02-05 10:54
https://kosova-info.com/foto-rihanna-noton-me-peshkaqent/60%Daily2015-02-05 10:49
https://kosova-info.com/e-jashtzakonshme-ganimete-musliu-e-pdk-s-e-quan-opozitn-fashiste/60%Daily2015-02-05 10:36
https://kosova-info.com/foto-pas-kim-kendall-pozon-topless/60%Daily2015-02-05 10:31
https://kosova-info.com/ia-merr-me-zor-vathin-e-dukatit/60%Daily2015-02-05 10:27
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-pr-15-vjet-drejtsia-nuk-bri-asgj-pr-masakrn-ndaj-shqiptarve-n-veri-t-mitrovics/60%Daily2015-02-05 10:26
https://kosova-info.com/minutat-shtes-t-kadri-veselit/60%Daily2015-02-05 10:16
https://kosova-info.com/dasma-1-javore-e-johnny-depp-dhe-amber-heard/60%Daily2015-02-05 09:45
https://kosova-info.com/ramosin-dhe-james-mungojn-kundr-atleticos/60%Daily2015-02-05 09:42
https://kosova-info.com/si-po-ndikojn-tablett-dhe-telefont-inteligjent-n-zhvillimin-emocional-dhe-social/60%Daily2015-02-05 08:06
https://kosova-info.com/kuvendi-sot-voton-projektrezolutn-pr-pengimin-e-migrimit-ilegal-t-qytetarve/60%Daily2015-02-05 09:15
https://kosova-info.com/foto-erdhi-koha-e-modeleve-t-shndosha/60%Daily2015-02-05 08:59
https://kosova-info.com/bllokohet-shpendi/60%Daily2015-02-05 08:52
https://kosova-info.com/kalimi-i-paligjshm-i-kufirit-serbi-hungari/60%Daily2015-02-05 08:49
https://kosova-info.com/aleksandr-jabllanoviq-se-lkund-qeverin/60%Daily2015-02-05 08:40
https://kosova-info.com/nse-krkoni-nj-twitter-m-t-mire-sht-koha-t-provoni-karakteristikn-m-t-re-instant-timeline/60%Daily2015-02-05 07:32
https://kosova-info.com/revoltohet-mancini-ne-jemi-budallenj/60%Daily2015-02-05 06:40
https://kosova-info.com/kallashi-m-hot-se-kurr-foto-16/60%Daily2015-02-05 06:20
https://kosova-info.com/15-sekondat-e-mendura-t-iris-shals-video/60%Daily2015-02-05 06:19
https://kosova-info.com/dridhet-reali-ramos-mungon-tri-jav/60%Daily2015-02-05 06:11
https://kosova-info.com/humbje-tjetr-pr-interin/60%Daily2015-02-04 22:27
https://kosova-info.com/reali-fiton-edhe-pa-ronaldon/60%Daily2015-02-04 22:30
https://kosova-info.com/nj-trup-q-t-gjith-e-adhurojn-foto/60%Daily2015-02-04 21:33
https://kosova-info.com/kim-sndalet-del-srish-nudo-pr-love-foto-18/60%Daily2015-02-04 21:15
https://kosova-info.com/vazhdon-tmerri-n-kto-momente-disa-autobus-nisen-nga-bujanoci-foto/60%Daily2015-02-04 21:13
https://kosova-info.com/vazhdon-tmerri-n-kto-momente-disa-autobus-nisen-nga-bujanoci-foto/60%Daily2015-02-04 21:13
https://kosova-info.com/ky-sht-parashikimi-i-motit-deri-n-fund-t-javs/60%Daily2015-02-04 21:08
https://kosova-info.com/daffy-lpije-o-ledri-lpije-foto/60%Daily2015-02-04 21:05
https://kosova-info.com/stresi-n-fb-jam-n-tiran-jo-n-zvicr-ja-pse-u-arratisa-nga-policia-foto/60%Daily2015-02-04 21:03
https://kosova-info.com/kush-sht-xhihadisti-shqiptar-q-po-i-mbron-vrasjet-n-charlie-hedbo-video/60%Daily2015-02-04 20:59
https://kosova-info.com/tmerri-ska-fund-burra-gra-e-fmij-drejt-europs-video/60%Daily2015-02-04 20:37
https://kosova-info.com/freund-bale-i-ka-arsyetuar-100-milion-eurot/60%Daily2015-02-04 20:34
https://kosova-info.com/arben-gashi-godet-agim-veliun-e-haki-rugovn-i-quan-mjerana-video/60%Daily2015-02-04 20:27
https://kosova-info.com/lamtumir-president-un-nuk-po-ik-nga-dshira-po-ik-nga-pamundsia-pr-t-jetuar/60%Daily2015-02-04 20:23
https://kosova-info.com/alexis-largohet-nga-arsenali/60%Daily2015-02-04 20:06
https://kosova-info.com/eksod-n-dortmund/60%Daily2015-02-04 19:58
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-nga-aeroplani-i-rrzuar-n-lum-nxirret-i-gjall-fmija-video/60%Daily2015-02-04 19:50
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-shkarkimi-i-jabllanoviqit-fitore-e-qytetarve-t-kosovs/60%Daily2015-02-04 19:48
https://kosova-info.com/shprblehen-gazetart-pr-nj-vit-pun-vehbi-kajtazi-gazetari-i-vitit/60%Daily2015-02-04 19:32
https://kosova-info.com/getit-po-i-dhemb-zemra-pr-ka-pr-k-foto/60%Daily2015-02-04 19:28
https://kosova-info.com/shoferi-pr-pak-sa-nuk-e-filmoi-vdekjen-e-vet-video/60%Daily2015-02-04 19:25
https://kosova-info.com/foto-e-tepron-kim-del-srish-nudo-e-tra-pr-love/60%Daily2015-02-04 19:24
https://kosova-info.com/shaqiri-titullar-ndaj-napolit-formacionet-zyrtare/60%Daily2015-02-04 19:22
https://kosova-info.com/prishtina-e-pushton-bullgarin/60%Daily2015-02-04 18:02
https://kosova-info.com/mbrritn-versionet-paraprake-t-aplikacioneve-universale-t-word-excel-dhe-powerpoint-pr-windows-10/60%Daily2015-02-04 18:01
https://kosova-info.com/studiuesit-facebook-shkakton-depresion-tek-prdoruesit-e-tij/60%Daily2015-02-04 19:36
https://kosova-info.com/kshtu-ia-shkatrruan-shtpin-rons-ushtria-e-millosheviqit-foto/60%Daily2015-02-04 17:22
https://kosova-info.com/foto-njihuni-me-modelen-m-seksi-n-britani/60%Daily2015-02-04 16:54
https://kosova-info.com/ratajkowski-shfaq-linjat-e-saj/60%Daily2015-02-04 16:28
https://kosova-info.com/nj-maluer-i-ri-po-bn-krdin-n-dyqanin-e-aplikacioneve-android-t-google-play/60%Daily2015-02-04 18:30
https://kosova-info.com/lubonja-mesazh-pr-shqiptart-e-kosovs/60%Daily2015-02-04 15:26
https://kosova-info.com/hulumtuesit-thon-se-qndrimi-para-ekraneve-pr-nj-koh-t-gjat-dmton-gjumin/60%Daily2015-02-04 13:14
https://kosova-info.com/qaush-balaj-zvendson-jabllanoviqin/60%Daily2015-02-04 12:38
https://kosova-info.com/pse-azilkrkuesit-n-gjermani-nuk-do-t-kthehen-n-kosov/60%Daily2015-02-04 12:36
https://kosova-info.com/rita-ora-nominohet-n-brit-award/60%Daily2015-02-04 10:10
https://kosova-info.com/rrokulliset-automobili-nuk-ka-viktima-foto/60%Daily2015-02-04 10:09
https://kosova-info.com/kurti-shkarkimi-i-jabllanoviqit-leksion-i-mir-pr-t-gjith-ministrat/60%Daily2015-02-04 10:08
https://kosova-info.com/edhe-mjekt-e-infermiert-e-ln-kosovn/60%Daily2015-02-04 10:05
https://kosova-info.com/krcnohet-nprmjet-telefonit/60%Daily2015-02-04 10:00
https://kosova-info.com/arm-prezanton-dizajnet-e-proesorve-dhe-ipeve-grafike-t-2016-ts/60%Daily2015-02-04 09:28
https://kosova-info.com/foto-ndahen-pr-her-t-katrt-scherzinger-e-shkatrruar/60%Daily2015-02-04 09:58
https://kosova-info.com/n-tokn-e-askujt-drama-kosovare-n-kufirin-serbo-hungarez-foto/60%Daily2015-02-04 09:55
https://kosova-info.com/duhanpirja-vesi-i-keq-i-ambrosios-foto/60%Daily2015-02-04 09:48
https://kosova-info.com/foto-radha-e-ronaldos-ti-tregoj-irins-far-ka-humbur/60%Daily2015-02-04 09:47
https://kosova-info.com/be-shumica-e-krkesave-pr-azil-nga-kosova-refuzohen/60%Daily2015-02-04 09:40
https://kosova-info.com/be-shumica-e-krkesave-pr-azil-nga-kosovart-do-t-refuzohen/60%Daily2015-02-04 09:38
https://kosova-info.com/gjuri-largimi-i-jabllanovi-i-gabuar/60%Daily2015-02-04 09:37
https://kosova-info.com/emigrimi-ilegal-v-n-rrezik-jetn-e-fmijve/60%Daily2015-02-04 09:35
https://kosova-info.com/ikja-e-hashim-thait/60%Daily2015-02-04 09:28
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-i-ka-disa-pyetje-pr-isa-mustafn/60%Daily2015-02-04 09:20
https://kosova-info.com/alves-n-krkim-t-klubit-t-ri/60%Daily2015-02-04 09:08
https://kosova-info.com/kumnova-po-ndihemi-m-t-lehtsuara-pas-shkarkimit-t-jabllanoviqit/60%Daily2015-02-04 09:44
https://kosova-info.com/lista-serbe-nesr-n-beograd-tek-vuiqi-pr-instrukcione/60%Daily2015-02-04 08:59
https://kosova-info.com/mediat-austriake-pse-po-na-vjen-kjo-stuhi-refugjatsh-nga-kosova/60%Daily2015-02-04 08:39
https://kosova-info.com/coentrao-u-ofrohet-klubeve-angleze/60%Daily2015-02-04 08:37
https://kosova-info.com/kisha-ortodokse-serbe-do-t-mund-t-rrnohet/60%Daily2015-02-04 09:59
https://kosova-info.com/microsoft-do-t-mbshtes-raspberry-pi-2-duke-ofruar-nj-version-falas-t-windows-10/60%Daily2015-02-04 08:24
https://kosova-info.com/belen-m-puthi-me-gjuh-volla-pr-nj-jav/60%Daily2015-02-04 08:22
https://kosova-info.com/nj-puthje-lesbike-pr-inat-t-politikanit-foto/60%Daily2015-02-04 08:04
https://kosova-info.com/bahtiri-fajson-qeverin-pr-ikjen-e-qytetarve/60%Daily2015-02-03 23:06
https://kosova-info.com/azilkrkuesit-kosovar-n-austri-nuk-kthehemi-n-kosov/60%Daily2015-02-03 23:04
https://kosova-info.com/beyonce-e-jay-z-sherr-n-restorant/60%Daily2015-02-03 22:46
https://kosova-info.com/rashiq-i-gatshm-tia-z-vendin-lists-serbe-n-qeveri/60%Daily2015-02-03 22:44
https://kosova-info.com/tuna-zhgnjen-fansat-me-pamjen-e-saj/60%Daily2015-02-03 22:42
https://kosova-info.com/fotot-sensuale-t-paris-hilton/60%Daily2015-02-03 22:40
https://kosova-info.com/dega-e-agim-veliut-mbshtet-isa-mustafn-nga-kush-jan-kapur-ata-q-nuk-e-prkrahin-kryeministrin-e-partis-s-tyre/60%Daily2015-02-03 22:32
https://kosova-info.com/jabllanoviq-lajmin-pr-shkarkim-e-msova-nga-mediat/60%Daily2015-02-03 21:58
https://kosova-info.com/barazon-bayerni/60%Daily2015-02-03 21:43
https://kosova-info.com/januzaj-sistemi-i-van-gaal-nuk-m-prshtatet/60%Daily2015-02-03 21:39
https://kosova-info.com/lee-seung-woo-nj-figo-i-ri/60%Daily2015-02-03 21:02
https://kosova-info.com/spektakl-n-karaga-peja-i-jep-leksion-mornarit/60%Daily2015-02-03 20:28
https://kosova-info.com/foto-pattison-kjo-zonjush-vampire/60%Daily2015-02-03 19:45
https://kosova-info.com/ancelotti-ndaj-sevillas-sfid-e-vshtir/60%Daily2015-02-03 18:51
https://kosova-info.com/stresi-provokon-policin-shihemi-n-kaliforni/60%Daily2015-02-03 19:36
https://kosova-info.com/50-hijet-e-greit-m-shum-se-20-minuta-seks/60%Daily2015-02-03 17:08
https://kosova-info.com/britania-vendi-i-par-n-bot-voton-ligjin-pro-fmijve-me-tre-prindr/60%Daily2015-02-03 18:58
https://kosova-info.com/foto-trupi-i-saj-vlen-47-milion-dollar/60%Daily2015-02-03 16:00
https://kosova-info.com/shndrrimi-n-grua-e-ma-e-bruce-krenare-pr-tim-bir/60%Daily2015-02-03 17:03
https://kosova-info.com/office-online-vs-office-365-far-sht-falas-far-sht-me-pages-dhe-far-sht-e-domodoshme-pr-ju/60%Daily2015-02-03 15:21
https://kosova-info.com/reus-e-do-arsenalin/60%Daily2015-02-03 13:54
https://kosova-info.com/vv-shtyn-konferencn-pr-media-a-po-e-pret-lajmin-pr-jablanovic/60%Daily2015-02-03 13:47
https://kosova-info.com/kelani-organizatort-e-protests-skan-pranuar-t-takohen-me-policin/60%Daily2015-02-03 13:43
https://kosova-info.com/shitjet-e-smartfonve-motorola-kan-kontribuar-n-rritjen-e-t-ardhurave-t-lenovo-s/60%Daily2015-02-03 13:14
https://kosova-info.com/pritet-dorheqja-e-jabllanoviqit-mustafa-n-konferenc-pr-media-n-ora-1600/60%Daily2015-02-03 13:48
https://kosova-info.com/delfina-shqiptarja-e-playboy-q-mend-me-format-e-saj-18/60%Daily2015-02-03 13:34
https://kosova-info.com/foto-rikthimi-i-nxeht-i-britney-spears/60%Daily2015-02-03 13:32
https://kosova-info.com/5-mij-hektar-tok-nn-uj-dhe-420-familje-t-evakuuar/60%Daily2015-02-03 13:25
https://kosova-info.com/fry-cili-zot-do-krijonte-nj-bot-me-dhimbje-e-mizori-pr-t-cilat-skemi-faj/60%Daily2015-02-03 13:30
https://kosova-info.com/fsk-n-ndihm-shqipris-2/60%Daily2015-02-03 12:55
https://kosova-info.com/kjo-sht-ftesa-e-policis-t-cils-vv-ja-nuk-i-sht-prgjigjur/60%Daily2015-02-03 12:54
https://kosova-info.com/kanadaja-nj-tjetr-parajs-e-synuar-nga-kosovart/60%Daily2015-02-03 12:57
https://kosova-info.com/hoxha-e-nao-bisedojn-pr-sistemin-prokurorial/60%Daily2015-02-03 12:48
https://kosova-info.com/pogba-te-real-madrid-zidane-nis-kontaktet/60%Daily2015-02-03 12:37
https://kosova-info.com/kjo-sht-ftesa-e-policis-t-cils-vv-ja-nuk-i-sht-prgjigjur-dokument/60%Daily2015-02-03 12:31
https://kosova-info.com/foto-ndoshta-sht-koha-pr-nj-lady-in-gold/60%Daily2015-02-03 12:13
https://kosova-info.com/antonelli-do-t-japi-maksimumin-pr-milanin/60%Daily2015-02-03 12:12
https://kosova-info.com/samsung-do-t-prezantoj-galaxy-s6-n-1-mars/60%Daily2015-02-03 11:30
https://kosova-info.com/masht-thirrje-drejtorve-mos-i-leni-fmijt-n-protesta/60%Daily2015-02-03 11:59
https://kosova-info.com/foto-miranda-kerr-mbetet-nj-supermodele/60%Daily2015-02-03 11:53
https://kosova-info.com/fsk-n-ndihm-shqipris/60%Daily2015-02-03 12:02
https://kosova-info.com/top-10-prforcimet-m-t-shtrenjta-t-janarit/60%Daily2015-02-03 11:49
https://kosova-info.com/kievo-blen-lojtarin-pr-nj-mij-euro/60%Daily2015-02-03 11:36
https://kosova-info.com/foto-4-muaj-pas-lindjes-silueta-seksi-e-mila-kuins/60%Daily2015-02-03 11:35
https://kosova-info.com/foto-format-q-e-bjn-kim-kardashian-nostalgjike/60%Daily2015-02-03 11:26
https://kosova-info.com/serbia-nuk-sht-prgjegjse-pr-gjenocid-n-vukovar/60%Daily2015-02-03 11:00
https://kosova-info.com/vv-ngrit-kallzim-penal-ndaj-komandantve-dhe-shefave-t-policis/60%Daily2015-02-03 11:12
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-vuiqi-miliona-euro-pr-serbt-e-kosovs-n-form-ndihmash-sociale/60%Daily2015-02-03 10:53
https://kosova-info.com/kdi-jabllanoviq-penges-pr-adresimin-e-sfidave-t-mdha/60%Daily2015-02-03 10:46
https://kosova-info.com/microsoft-ndalon-prodhimin-e-nokia-lumia-2520-duke-braktisur-platformn-windows-rt/60%Daily2015-02-03 10:27
https://kosova-info.com/prezantohet-programi-pr-punsim-2020-edhe-n-kosov/60%Daily2015-02-03 10:11
https://kosova-info.com/wow-sht-gjoks-apo-balon/60%Daily2015-02-03 09:31
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-publikon-kodet-e-mbrojtjes-nga-hakerat/60%Daily2015-02-03 09:14
https://kosova-info.com/ban-ki-moon-i-shqetsuar-pr-ikjet-masive-nga-kosova/60%Daily2015-02-03 09:18
https://kosova-info.com/etoo-mbetet-te-sampdoria/60%Daily2015-02-03 08:28
https://kosova-info.com/koreani-i-barcs-pran-kalimit-te-reali/60%Daily2015-02-03 08:26
https://kosova-info.com/avancon-kanceri-n-qkuk/60%Daily2015-02-03 08:22
https://kosova-info.com/protest-kundr-s-keqes-s-madhe/60%Daily2015-02-03 08:18
https://kosova-info.com/windows-7-dhe-windows-xp-nuk-po-shfaqin-shenja-dorzimi/60%Daily2015-02-03 07:56
https://kosova-info.com/kendra-nuk-shkoj-m-n-universitet/60%Daily2015-02-03 06:29
https://kosova-info.com/vesa-e-shqetsuar-me-ikjet-e-kosovarve-foto/60%Daily2015-02-03 06:20
https://kosova-info.com/shkndija-publikon-klipin-e-paralajmruar-video/60%Daily2015-02-03 06:12
https://kosova-info.com/tuna-mes-dy-partnerve-shijon-jetn-e-tirans-foto/60%Daily2015-02-02 23:45
https://kosova-info.com/skandaloze-leci-duka-ma-dha-pasaportn-pr-shkak-t-ndeshjeve-t-kurdisura/60%Daily2015-02-02 22:41
https://kosova-info.com/kto-jan-femrat-me-gjinjt-m-t-bukur-n-bot-foto/60%Daily2015-02-02 21:29
https://kosova-info.com/i-vran-djalin-60-vjeari-ekzekuton-7-terrorist-t-isis-it/60%Daily2015-02-02 21:27
https://kosova-info.com/ja-si-e-parkon-policia-e-kosovs-veturn-foto/60%Daily2015-02-02 21:22
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-vazhdojn-ikjet-masive-foto/60%Daily2015-02-02 21:23
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-shkarkimi-i-jabllanoviqit-tregon-fuqin-e-qeveris/60%Daily2015-02-02 21:09
https://kosova-info.com/policia-rruga-e-kombit-nuk-kalohet-pa-zinxhir-ka-reshje-t-dendura/60%Daily2015-02-02 21:08
https://kosova-info.com/lumir-abdixhiku-ne-lejuam-nj-grusht-zaptuesish-t-pacip-t-na-humbin-shpresn/60%Daily2015-02-02 21:07
https://kosova-info.com/dicaprio-ia-ndalon-tatuazhet-rihannas-foto/60%Daily2015-02-02 21:03
https://kosova-info.com/fotot-delfina-aziri-ka-se-far-t-tregoj/60%Daily2015-02-02 20:47
https://kosova-info.com/fotot-ja-pse-ajo-sht-nj-nga-modelet-m-seksi/60%Daily2015-02-02 20:39
https://kosova-info.com/fotot-orlando-bloom-n-lidhje-me-nj-bionde-misterioze/60%Daily2015-02-02 20:35
https://kosova-info.com/alarmi-nga-prmbytjet-rama-mbledh-urgjent-qeverin/60%Daily2015-02-02 20:32
https://kosova-info.com/fotot-45-vje-por-heather-graham-sht-super/60%Daily2015-02-02 20:30
https://kosova-info.com/vite-t-tra-i-pa-vn-re-ky-sht-njeriu-q-spiunoi-al-kaidn-foto/60%Daily2015-02-02 20:29
https://kosova-info.com/avni-kastrati-sistemohet-si-zvendsministr-n-mzhe/60%Daily2015-02-02 20:23
https://kosova-info.com/arda-turan-largohet-n-ver/60%Daily2015-02-02 20:14
https://kosova-info.com/shklzen-gashi-lojtari-i-vitit-n-zvicr-xhaka-n-formacionin-e-vitit/60%Daily2015-02-02 20:06
https://kosova-info.com/dridhet-barcelona-hetime-ndaj-neymarit/60%Daily2015-02-02 19:55
https://kosova-info.com/u-nis-pr-n-gjermani-vdiq-rrugs/60%Daily2015-02-02 19:54
https://kosova-info.com/shprthen-vildanja-foto/60%Daily2015-02-02 19:48
https://kosova-info.com/lidhja-diplomatike-m-e-re-sht-ajo-mes-kosovs-dhe-distributorit-amerikan-online-amazon/60%Daily2015-02-02 19:23
https://kosova-info.com/far-nxjerr-pasqyra-kur-pozon-delfina-foto/60%Daily2015-02-02 19:23
https://kosova-info.com/hapet-portali-online-pr-denoncimin-e-korrupsionit/60%Daily2015-02-02 17:41
https://kosova-info.com/whatsapp-sht-duke-testuar-shrbimin-e-thirrjeve-me-z-n-android/60%Daily2015-02-02 17:03
https://kosova-info.com/mbrrin-raspberry-pi-2-m-i-fuqishm-m-i-shpejt-i-cili-kushton-vetm-35/60%Daily2015-02-02 14:36
https://kosova-info.com/irina-i-tregon-ronaldos-se-far-ka-humbur-foto/60%Daily2015-02-02 15:17
https://kosova-info.com/ja-sesi-mund-t-ngjaj-iphone-7-n-2016/60%Daily2015-02-02 13:13
https://kosova-info.com/pacolli-i-kryqzon-thain-dhe-mustafn/60%Daily2015-02-02 08:12
https://kosova-info.com/kosova-rrezikon-t-humb-nga-nj-qytez-n-muaj/60%Daily2015-02-02 08:09
https://kosova-info.com/e-la-shtpin-dhe-nnn-e-vetmuar-u-nis-pr-gjermani/60%Daily2015-02-02 08:07
https://kosova-info.com/aak-ultimatu-mustafs-per-shkarkimin-e-jabllanovicit/60%Daily2015-02-02 08:05
https://kosova-info.com/marko-gjuriq-do-t-flasim-pr-statutin-e-asociacionit/60%Daily2015-02-02 08:03
https://kosova-info.com/vajza-e-whitney-houston-n-koma-u-gjet-n-vask-si-e-ma/60%Daily2015-02-01 16:50
https://kosova-info.com/kundrprgjigjet-isa-mustafa-me-ultimatume-nuk-ka-zgjidhje-pr-asgj/60%Daily2015-02-01 16:41
https://kosova-info.com/foto-gjoksi-shprthyes-i-casey-batchelor/60%Daily2015-02-01 16:40
https://kosova-info.com/feniksi-ngrihet-nga-rrnojat-pirate-bay-sht-online/60%Daily2015-02-01 16:14
https://kosova-info.com/3-vjear-gjuan-baban-dhe-nnn-shtatzne/60%Daily2015-02-01 16:38
https://kosova-info.com/krijohet-rrjeti-i-t-rinjve-dhe-studentve-t-kroacis-dhe-sllovenis/60%Daily2015-02-01 16:30
https://kosova-info.com/presidenti-i-bullgaris-shum-shpejt-viziton-kosovn/60%Daily2015-02-01 16:10
https://kosova-info.com/n-shqipri-nga-sot-shkon-n-burg-kushdo-q-ndrton-pa-leje/60%Daily2015-02-01 15:48
https://kosova-info.com/shtyhet-prditsimi-android-lollipop-n-htc-one-m7-dhe-m8/60%Daily2015-02-01 15:06
https://kosova-info.com/stresi-shpallet-n-krkim-nga-policia/60%Daily2015-02-01 14:27
https://kosova-info.com/rita-ia-kthen-sharmin-spektaklit-the-voice-uk-video/60%Daily2015-02-01 14:25
https://kosova-info.com/zaimina-provokon-me-thimth/60%Daily2015-02-01 14:16
https://kosova-info.com/n-irland-selfiet-do-t-jen-pjes-e-kartave-t-identitetit/60%Daily2015-02-01 12:57
https://kosova-info.com/foto-e-dashura-e-egr-e-robert-pattinson/60%Daily2015-02-01 13:12
https://kosova-info.com/5-aplikacione-t-cilat-mund-t-rezultojn-t-rrezikshme-pr-fmijt-tuaj/60%Daily2015-02-01 11:19
https://kosova-info.com/foto-trupi-vrass-i-39-vjeares-jennifer-nicole-lee/60%Daily2015-02-01 11:32
https://kosova-info.com/nj-antar-i-kryesis-s-partis-s-zafir-berishs-largohet-nga-kosova/60%Daily2015-02-01 10:49
https://kosova-info.com/kur-do-t-fluturoj-policia-e-kosovs-me-helikopter-video/60%Daily2015-02-01 10:27
https://kosova-info.com/shkndija-bombardohet-me-komente-n-videon-e-saj-t-re-video/60%Daily2015-02-01 10:25
https://kosova-info.com/prplasja-e-par-serioze-e-partnerve-ldk-pdk-fark-apo-fak/60%Daily2015-02-01 10:23
https://kosova-info.com/m-n-fund-google-earth-pro-ofrohet-falas/60%Daily2015-02-01 08:30
https://kosova-info.com/shaqiri-titullar-ndaj-sassuolos/60%Daily2015-02-01 09:56
https://kosova-info.com/biel-shtatzn-timberlake-do-t-bhet-baba/60%Daily2015-02-01 09:32
https://kosova-info.com/n-2014-jan-shitur-1-milliard-smartfon-android/60%Daily2015-02-01 08:02
https://kosova-info.com/special-cuadrado/60%Daily2015-02-01 07:23
https://kosova-info.com/vjen-klipi-i-shkndijes-foto/60%Daily2015-02-01 07:08
https://kosova-info.com/seferi-fati-nuk-ishte-me-mua/60%Daily2015-02-01 00:57