XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/toyota-c-hr-vetem-me-touchscreen/60%Daily2016-06-30 23:42
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-konsumoni-caj-te-gjelbert/60%Daily2016-06-30 23:10
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-konsumoni-caj-te-gjelbert/60%Daily2016-06-30 23:10
https://kosova-info.com/ja-data-e-lancimit-te-huawei-honor-8-dhe-performancat-e-tij/60%Daily2016-06-30 22:42
https://kosova-info.com/i-papune-40-vjecari-vret-gruan-e-tij-me-cekic-dhe-pastaj-veten/60%Daily2016-06-30 22:13
https://kosova-info.com/me-ke-takohet-portugalia-ne-gjysmefinale/60%Daily2016-06-30 22:10
https://kosova-info.com/a-mendoni-se-jeni-qesharak-sot-keni-rastin-ta-tregoni-veten/60%Daily2016-06-30 22:04
https://kosova-info.com/kometa-e-shkaterron-satelitin-me-30-shtator/60%Daily2016-06-30 22:00
https://kosova-info.com/universiteti-i-prishtines-shpenzoi-25-mije-euro-mbushje-telefoni-pa-procedure-te-prokurimit/60%Daily2016-06-30 21:56
https://kosova-info.com/poloni-portugali-kjo-penallti-vendosi-gjithcka-video/60%Daily2016-06-30 21:55
https://kosova-info.com/kryeministri-per-demarkacionin-le-te-paraqiten-pronaret-e-tokave-te-humbura/60%Daily2016-06-30 21:53
https://kosova-info.com/mbyllen-penalltite-ky-ekip-shkon-ne-gjysmefinale-video/60%Daily2016-06-30 21:42
https://kosova-info.com/microsoft-ndryshon-opsionet-e-instalimit-te-windows-10/60%Daily2016-06-30 21:35
https://kosova-info.com/faqja-e-re-e-google-aktiviteti-im-shfaq-gjithcka-qe-keni-bere/60%Daily2016-06-30 21:34
https://kosova-info.com/kabllo-nenujore-e-internetit-qe-lidh-shba-ne-me-japonine-2/60%Daily2016-06-30 21:33
https://kosova-info.com/kabllo-nenujore-e-internetit-qe-lidh-shba-ne-me-japonine-2/60%Daily2016-06-30 21:33
https://kosova-info.com/volkswagen-lanson-nje-edicion-te-vecante-te-touareg/60%Daily2016-06-30 21:32
https://kosova-info.com/cartet-kryeministri-per-demarkacionin-le-te-paraqiten-pronaret-e-tokave-te-humbura/60%Daily2016-06-30 21:32
https://kosova-info.com/teuta-nostalgjike-per-periudhen-e-kater-viteve-me-pare-foto/60%Daily2016-06-30 21:31
https://kosova-info.com/mbyllet-120-minuteshi-ky-eshte-rezultati-i-ndeshjes-poloni-portugali-video/60%Daily2016-06-30 21:31
https://kosova-info.com/facebook-messenger-nuk-eshte-privat/60%Daily2016-06-30 21:30
https://kosova-info.com/ja-si-ta-mbushni-telefonin-ne-menyre-qe-bateria-te-qendroj-me-gjate/60%Daily2016-06-30 21:28
https://kosova-info.com/eulex-i-e-nis-ligjerisht-mandatin-e-ri-do-te-merret-me-100-raste-video/60%Daily2016-06-30 21:24
https://kosova-info.com/poloni-portugali-sulmohet-ronaldo-dhe-nderpritet-ndeshja/60%Daily2016-06-30 21:23
https://kosova-info.com/zemaj-veprimet-e-vetevendosjes-jane-populiste/60%Daily2016-06-30 21:23
https://kosova-info.com/kadaj-bujupi-nese-ne-kuvend-shkon-demarkacioni-per-ratifikim-nuk-marrim-pergjegjesi-per-ate-qe-do-te-ndodhe-video/60%Daily2016-06-30 21:22
https://kosova-info.com/transformimi-i-fsk-se-mund-te-behet-edhe-pa-kaluar-ne-kuvend-video/60%Daily2016-06-30 21:21
https://kosova-info.com/shba-te-jane-te-gatshme-te-presin-rreth-10-mije-refugjate-siriane/60%Daily2016-06-30 21:19
https://kosova-info.com/yllka-kuqit-i-vdes-nje-person-i-aferm-foto/60%Daily2016-06-30 21:11
https://kosova-info.com/ish-zvministri-fsk-mund-te-transformohet-pa-kaluar-ne-kuvend/60%Daily2016-06-30 21:10
https://kosova-info.com/mbyllet-shkendija-cracovia-rezultat-interesant/60%Daily2016-06-30 21:08
https://kosova-info.com/bahtiri-zotohet-serish-per-ta-bashkuar-mitrovicen/60%Daily2016-06-30 21:06
https://kosova-info.com/hoxhe-elvis-naci-ne-iftar-te-familja-jashari-ne-prekaz-foto/60%Daily2016-06-30 21:00
https://kosova-info.com/citaku-nenshkruhet-ne-librin-e-zise-per-viktimat-e-stambollit/60%Daily2016-06-30 20:59
https://kosova-info.com/vellai-i-zafir-berishes-nuk-behet-pjese-e-nisma-s/60%Daily2016-06-30 20:57
https://kosova-info.com/vellai-i-zafir-berishes-nuk-behet-pjese-e-nisma-s/60%Daily2016-06-30 20:57
https://kosova-info.com/22-te-arrestuar-ne-stamboll-e-izmir-te-dyshuar-per-lidhje-me-isis-in/60%Daily2016-06-30 20:53
https://kosova-info.com/poloni-portugali-kush-e-ka-pritur-kete-rezultat/60%Daily2016-06-30 20:51
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shtepia-luksoze-e-labinot-tahirit-foto/60%Daily2016-06-30 20:46
https://kosova-info.com/kilianet-tallen-keq-me-shqiperine-foto/60%Daily2016-06-30 20:40
https://kosova-info.com/ja-cili-plazh-shqiptar-konsiderohet-si-me-i-miri-ne-evrope/60%Daily2016-06-30 20:38
https://kosova-info.com/kate-hudson-krejtesisht-nudo-reklamon-te-pasmet-foto/60%Daily2016-06-30 20:28
https://kosova-info.com/tmerr-ne-tirane-i-riu-pret-damaret-ne-sy-te-policeve-video/60%Daily2016-06-30 20:24
https://kosova-info.com/ndryshon-gjithcka-kosove-kroaci-luhet-ne-kete-stadium/60%Daily2016-06-30 20:20
https://kosova-info.com/cnn-britania-te-behet-shteti-i-51-te-amerikan/60%Daily2016-06-30 20:17
https://kosova-info.com/%e2%80%8b5-arsye-pse-duhet-te-hash-gjithmone-para-se-te-flesh/60%Daily2016-06-30 20:11
https://kosova-info.com/zemaj-veprimet-e-vetevendosjes-jane-populiste-video/60%Daily2016-06-30 20:06
https://kosova-info.com/teuta-almaty-mbyllet-me-rezultat-befasues-sdo-tiu-besoni-syve-se-kush-ka-shenuar-gol/60%Daily2016-06-30 20:05
https://kosova-info.com/paralajmeron-kadaj-bujupi-vv-smerr-pergjegjesi-nese-ratifikohet-demarkacioni-video/60%Daily2016-06-30 20:02
https://kosova-info.com/djali-i-shyhretes-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-kengetarja-foto/60%Daily2016-06-30 20:01
https://kosova-info.com/dash-shqiperia-destiancion-i-trafikimit/60%Daily2016-06-30 19:59
https://kosova-info.com/poloni-portugali-e-pabesueshme-cfare-ka-bere-lewandowski-video/60%Daily2016-06-30 19:56
https://kosova-info.com/sekreti-per-tu-dobesuar/60%Daily2016-06-30 19:55
https://kosova-info.com/ura-e-mostarit-ne-bosnje-ndricohet-me-ngjyrat-e-flamurit-turk/60%Daily2016-06-30 19:47
https://kosova-info.com/numri-i-qenve-endacake-ne-prishtine-alarmues-video/60%Daily2016-06-30 19:44
https://kosova-info.com/%e2%80%8bputini-autorizon-udhetimet-drejt-turqise/60%Daily2016-06-30 19:37
https://kosova-info.com/ne-turqi-perurohet-gjerdani-i-gjirit-te-izmitit-merr-pjese-edhe-rama/60%Daily2016-06-30 19:37
https://kosova-info.com/ky-eshte-modeli-me-i-ri-i-%e2%80%8blamborghinit/60%Daily2016-06-30 19:33
https://kosova-info.com/ky-eshte-modeli-me-i-ri-i-%e2%80%8blamborghinit/60%Daily2016-06-30 19:33
https://kosova-info.com/pas-skandalit-ne-amerike-berisha-akuzon-ramen-per-shperlarje-parash/60%Daily2016-06-30 19:30
https://kosova-info.com/arber-mehmeti-pjese-e-kastit-te-aktoreve-hollivudian-ne-filmin-why-him-foto/60%Daily2016-06-30 19:28
https://kosova-info.com/jahjaga-pjese-e-konferences-pjesemarrja-e-grave-ne-zgjidhjen-e-konflikteve/60%Daily2016-06-30 19:20
https://kosova-info.com/thaci-shtron-iftar-denon-sulmet-ne-turqi/60%Daily2016-06-30 19:15
https://kosova-info.com/ja-me-cilin-kengetar-vjen-ne-bashkepunim-yllka-kuqi-video/60%Daily2016-06-30 19:11
https://kosova-info.com/nis-gjykimi-i-mjekeve-ku-vdiq-pacientja-arbenita-spahiu-video/60%Daily2016-06-30 19:06
https://kosova-info.com/poloni-portugali-gol-nga-ylli-i-madh-video/60%Daily2016-06-30 19:06
https://kosova-info.com/prokurori-kerkon-denimin-e-zyrtareve-komunale-te-suharekes/60%Daily2016-06-30 18:59
https://kosova-info.com/mbyllet-kukesi-rudar-rezultat-i-papritur/60%Daily2016-06-30 18:56
https://kosova-info.com/kosova-perfiton-nga-brexit-ivideo/60%Daily2016-06-30 18:49
https://kosova-info.com/kosova-perfiton-nga-brexit-ivideo/60%Daily2016-06-30 18:49
https://kosova-info.com/finlande-kosove-sa-bileta-jane-ne-dispozicion-per-tifozet-kosovare-dhe-sa-kushtojne-ato/60%Daily2016-06-30 18:47
https://kosova-info.com/mesimi-i-nje-gjuhe-te-huaj-mbron-trurin/60%Daily2016-06-30 18:43
https://kosova-info.com/busti-i-hillary-clintonit-vendoset-ne-sarande/60%Daily2016-06-30 18:38
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ne-premierlige-cmendet-hart-video/60%Daily2016-06-30 18:32
https://kosova-info.com/e-dogji-shtepizen-komunale-dorezohet-ne-polici/60%Daily2016-06-30 18:25
https://kosova-info.com/bujqit-ne-maqedoni-paralajmerojne-proteste-kunder-cmimit-te-ulet-te-grurit/60%Daily2016-06-30 18:25
https://kosova-info.com/zhvishet-xherdan-shaqiri-ja-arsyeja-foto/60%Daily2016-06-30 18:18
https://kosova-info.com/kreu-i-ri-i-sherbimit-civil-ne-kosove-632-ankesa-me-2015-170-shkelje-nga-institucionet/60%Daily2016-06-30 18:14
https://kosova-info.com/kreu-i-ri-i-sherbimit-civil-ne-kosove-632-ankesa-me-2015-170-shkelje-nga-institucionet/60%Daily2016-06-30 18:14
https://kosova-info.com/kreu-i-ri-i-sherbimit-civil-ne-kosove-632-ankesa-me-2015-170-shkelje-nga-institucionet/60%Daily2016-06-30 18:14
https://kosova-info.com/kreu-i-ri-i-sherbimit-civil-ne-kosove-632-ankesa-me-2015-170-shkelje-nga-institucionet/60%Daily2016-06-30 18:14
https://kosova-info.com/pas-brexit-londra-fillon-te-vuaje-pasojat-ekonomike/60%Daily2016-06-30 18:13
https://kosova-info.com/deputetet-opozitare-shkojne-neser-ne-kuqishte/60%Daily2016-06-30 18:03
https://kosova-info.com/elvana-gjata-ka-gati-projektin-e-ri-ja-kur-do-te-publikohet/60%Daily2016-06-30 18:02
https://kosova-info.com/boris-johnson-pershendetet-pakendshem-nga-nje-kalimtar-foto/60%Daily2016-06-30 17:59
https://kosova-info.com/nxenesit-denoncojne-testin-joreal-te-matures/60%Daily2016-06-30 17:56
https://kosova-info.com/nxenesit-denoncojne-testin-joreal-te-matures-2/60%Daily2016-06-30 17:56
https://kosova-info.com/poloni-portugali-nje-mungese-e-madhe-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-06-30 17:54
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsheqeri-rrezik-varesie-si-kokaina/60%Daily2016-06-30 17:52
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-shba-per-lobim-takon-ne-okb-perfaqesuesit-e-vendeve-jo-njohese/60%Daily2016-06-30 17:52
https://kosova-info.com/turqia-sulmi-ne-stamboll-eshte-kryer-nga-isis/60%Daily2016-06-30 17:47
https://kosova-info.com/noizy-vazhdon-te-thumboje-ledion-licon-video/60%Daily2016-06-30 17:45
https://kosova-info.com/shkoi-per-te-marre-te-birin-nga-isis-vdiq-gjate-sulmeve-ne-stamboll/60%Daily2016-06-30 17:43
https://kosova-info.com/%e2%80%8bnga-53-lagje-tipike-vetem-2-shqiptare/60%Daily2016-06-30 17:38
https://kosova-info.com/%e2%80%8bpas-sulmit-ne-turqi-kulla-eiffel-ndricohet-me-ngjyrat-e-flamurit-turk/60%Daily2016-06-30 17:35
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-jep-doreheqje/60%Daily2016-06-30 17:29
https://kosova-info.com/gjithcka-permbyset-nga-sondazhet-e-fundit-ne-garen-per-president-te-shba-ve/60%Daily2016-06-30 17:23
https://kosova-info.com/era-istrefi-zbulon-bashkepunim-me-te-ri-per-radion-prestigjioze-holandeze/60%Daily2016-06-30 17:19
https://kosova-info.com/ndodh-takimi-i-shumepritur-mes-ramiz-lladrovcit-dhe-rexhep-selimit/60%Daily2016-06-30 17:14
https://kosova-info.com/zyrtare-mbyllet-gjyqi-per-futbollistin-e-kombetares-fifa-tregon-vendimin/60%Daily2016-06-30 17:10
https://kosova-info.com/shba-mediat-sociale-platforme-rekrutimi-per-trafikim-ne-kosove/60%Daily2016-06-30 17:05
https://kosova-info.com/per-ke-po-pi-rozana-radi-foto/60%Daily2016-06-30 16:59
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-organizatori-kryesor-i-masakres-ne-stamboll-foto/60%Daily2016-06-30 16:55
https://kosova-info.com/zvministri-i-jashtem-i-kosoves-nuk-ka-note-proteste-nga-mali-i-zi/60%Daily2016-06-30 16:52
https://kosova-info.com/prishtina-3-pa-rryme-keds-i-njofton-per-avari/60%Daily2016-06-30 16:51
https://kosova-info.com/de-biasi-shokon-kombetaren-shqiperine-e-le-per-kete-perfaqesuese/60%Daily2016-06-30 16:46
https://kosova-info.com/sami-kurteshi-qeveria-genjeu-nuk-ka-note-proteste-nga-mali-i-zi/60%Daily2016-06-30 16:45
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkroacia-perforcon-kufirin-e-saj-me-serbine/60%Daily2016-06-30 16:42
https://kosova-info.com/keshtu-duket-shkenda-dubova-pa-grim-video/60%Daily2016-06-30 16:41
https://kosova-info.com/keshtu-duket-shkenda-dubova-pa-grim-video/60%Daily2016-06-30 16:41
https://kosova-info.com/keshtu-duket-shkenda-dubova-pa-grim-video/60%Daily2016-06-30 16:41
https://kosova-info.com/konsumi-i-peshkut-te-mbron-nga-depresioni-2/60%Daily2016-06-30 16:40
https://kosova-info.com/konsumi-i-peshkut-te-mbron-nga-depresioni-2/60%Daily2016-06-30 16:40
https://kosova-info.com/konsumi-i-peshkut-te-mbron-nga-depresioni-2/60%Daily2016-06-30 16:40
https://kosova-info.com/pas-vetevendosjes-agim-bahtirit-ia-ze-deren-edhe-ldk-ja-foto/60%Daily2016-06-30 16:30
https://kosova-info.com/pamje-te-reja-te-sulmit-ne-stamboll-video/60%Daily2016-06-30 16:29
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-i-ibrahimovicit-te-united-foto/60%Daily2016-06-30 16:25
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-ka-regjistrim-te-popullsise-ne-maqedoni/60%Daily2016-06-30 16:18
https://kosova-info.com/skivi-publikon-projektin-e-ri-3she-video/60%Daily2016-06-30 16:10
https://kosova-info.com/skivi-publikon-projektin-e-ri-3she-video/60%Daily2016-06-30 16:10
https://kosova-info.com/skivi-publikon-projektin-e-ri-3she-video/60%Daily2016-06-30 16:10
https://kosova-info.com/formacioni-i-jashtezakonshem-i-unitedit-me-ibrahimovicin/60%Daily2016-06-30 16:05
https://kosova-info.com/shikoni-brenda-viles-ku-jetoi-michael-jackson-tejet-perrallore-foto/60%Daily2016-06-30 16:04
https://kosova-info.com/ja-si-ndikon-gjendra-tiroide-ne-trupin-tuaj/60%Daily2016-06-30 15:58
https://kosova-info.com/ne-familjen-e-motrave-mustafa-ka-feste-foto/60%Daily2016-06-30 15:55
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-befason-kosoven-foto/60%Daily2016-06-30 15:48
https://kosova-info.com/thaci-kosova-me-fat-qe-ka-prane-saj-miqte-amerikane/60%Daily2016-06-30 15:47
https://kosova-info.com/thaci-kosova-me-fat-qe-ka-prane-saj-miqte-amerikane/60%Daily2016-06-30 15:47
https://kosova-info.com/arrestohen-moter-e-vella-pasi-fshehen-24-milione-dollare-ne-muret-e-shtepise/60%Daily2016-06-30 15:45
https://kosova-info.com/thomas-yazdgerdi-rikonfirmon-mbeshtetjen-e-kosoves-nga-shba-te/60%Daily2016-06-30 15:45
https://kosova-info.com/grabitja-e-rinasit-autoret-cane-rrethimin-e-aeroportit/60%Daily2016-06-30 15:40
https://kosova-info.com/paris-hilton-i-kujton-kanye-west-se-kush-e-beri-te-famshme-bashkeshorten-e-tij/60%Daily2016-06-30 15:38
https://kosova-info.com/fadil-hoxha-kryetar-i-odes-ekonomike-gjermano-kosovare/60%Daily2016-06-30 15:36
https://kosova-info.com/niveli-i-trafikimit-me-njerez-ne-kosove-shqetesues/60%Daily2016-06-30 15:33
https://kosova-info.com/florian-dushi-emerohet-zyrtarisht-zevendesminister-i-drejtesise/60%Daily2016-06-30 15:29
https://kosova-info.com/ibrahimovic-manchester-united-page-shokuese/60%Daily2016-06-30 15:28
https://kosova-info.com/mpj-i-vlereson-te-shkelqyera-raportet-me-malin-e-zi-reagimi-ishte-i-ngutshem/60%Daily2016-06-30 15:28
https://kosova-info.com/pas-10-vjetesh-seksi-me-robote-do-te-jete-krejtesisht-normal-foto/60%Daily2016-06-30 15:26
https://kosova-info.com/ja-sa-kilograme-peshon-tani-luana-vjollca-foto/60%Daily2016-06-30 15:26
https://kosova-info.com/momenti-kur-terroristi-e-gjuan-me-arme-zjarri-policin-ne-stamboll-video/60%Daily2016-06-30 15:24
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-dhe-arben-gashi-nuk-e-tregojne-voten-per-demarkacionin/60%Daily2016-06-30 15:21
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-eshte-skuadra-e-re-e-ibrahimovic-foto/60%Daily2016-06-30 15:12
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-eshte-skuadra-e-re-e-ibrahimovic-foto/60%Daily2016-06-30 15:12
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-eshte-skuadra-e-re-e-ibrahimovic-foto/60%Daily2016-06-30 15:12
https://kosova-info.com/lendohet-futbollisti-i-njohur-mungon-ne-cerekfinale/60%Daily2016-06-30 15:01
https://kosova-info.com/google-eksperimenton-me-nj-mjet-t-testimit-t-shpejtsis-s-internetit-n-rezultat-e-krkimit/60%Daily2016-07-01 08:51
https://kosova-info.com/ja-cka-ndodh-kur-nuk-beni-seks/60%Daily2016-06-30 14:52
https://kosova-info.com/polici-i-dhunshem-godet-me-dy-duar-gruan-per-toke-video/60%Daily2016-06-30 14:40
https://kosova-info.com/publikohet-me-videoklip-balada-e-re-nga-rihanna-video/60%Daily2016-06-30 14:40
https://kosova-info.com/modelja-super-seksi-le-dy-futbollistet-e-njohur-tashme-femra-e-re-e-ronaldos/60%Daily2016-06-30 14:36
https://kosova-info.com/kuci-kosova-e-perkushtuar-te-vazhdoje-bashkepunimin-me-eulex-in/60%Daily2016-06-30 14:34
https://kosova-info.com/nena-e-xhenetes-kemi-ende-nevoje-per-ndihme/60%Daily2016-06-30 14:32
https://kosova-info.com/%e2%80%8bprokurori-i-shtetit-merret-me-ndjekjen-e-veprave-penale-e-jo-edhe-raporte-te-auditoreve/60%Daily2016-06-30 14:30
https://kosova-info.com/pas-spitalit-rita-menjehere-ne-bikini-foto/60%Daily2016-06-30 14:27
https://kosova-info.com/13-vjecarja-izraelite-vritet-me-thike-ne-gjume-foto/60%Daily2016-06-30 14:23
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-lindjeve-ne-gjermani/60%Daily2016-06-30 14:17
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-transferon-futbollistin-per-25-milione-euro/60%Daily2016-06-30 14:11
https://kosova-info.com/tesla-blen-prapa-veturen-x-ev/60%Daily2016-06-30 14:00
https://kosova-info.com/sulmohet-ne-washington-baza-ku-qendron-aeroplani-i-presidentit-obama/60%Daily2016-06-30 13:59
https://kosova-info.com/sulmohet-ne-washington-baza-ku-qendron-aeroplani-i-presidentit-obama/60%Daily2016-06-30 13:59
https://kosova-info.com/sulmohet-ne-washington-baza-ku-qendron-aeroplani-i-presidentit-obama/60%Daily2016-06-30 13:59
https://kosova-info.com/sulmohet-ne-washington-baza-ku-qendron-aeroplani-i-presidentit-obama/60%Daily2016-06-30 13:59
https://kosova-info.com/sulmohet-ne-washington-baza-ku-qendron-aeroplani-i-presidentit-obama/60%Daily2016-06-30 13:59
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-jete-kenga-me-e-re-e-majk-video/60%Daily2016-06-30 13:58
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-jete-kenga-me-e-re-e-majk-video/60%Daily2016-06-30 13:58
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kombetares-behet-me-klub-te-ri-foto/60%Daily2016-06-30 13:47
https://kosova-info.com/debuton-aplikacioni-vlc-media-play-pr-windows-10/60%Daily2016-07-01 08:50
https://kosova-info.com/poloni-portugali-nelson-zgjedh-fituesin-video/60%Daily2016-06-30 13:30
https://kosova-info.com/aksident-ne-korce-plagoset-rende-nje-femije/60%Daily2016-06-30 13:18
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-kerkon-ndihmen-e-institucioneve-per-qente-endacake/60%Daily2016-06-30 13:14
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-ne-jurine-e-oscar-anetare-me-ngjyre-dhe-femra/60%Daily2016-06-30 13:13
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-ne-jurine-e-oscar-anetare-me-ngjyre-dhe-femra/60%Daily2016-06-30 13:13
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-ne-jurine-e-oscar-anetare-me-ngjyre-dhe-femra/60%Daily2016-06-30 13:13
https://kosova-info.com/sadiku-nenshkruan-ne-ligen-e-madhe-evropiane/60%Daily2016-06-30 13:12
https://kosova-info.com/ariu-e-mbyt-nje-ciklist/60%Daily2016-06-30 13:10
https://kosova-info.com/ariu-e-mbyt-nje-ciklist/60%Daily2016-06-30 13:10
https://kosova-info.com/ariu-e-mbyt-nje-ciklist/60%Daily2016-06-30 13:10
https://kosova-info.com/foto-mes-rames-e-obames-u-pagua-80-mije-dollare/60%Daily2016-06-30 13:04
https://kosova-info.com/foto-mes-rames-e-obames-u-pagua-80-mije-dollare/60%Daily2016-06-30 13:04
https://kosova-info.com/foto-mes-rames-e-obames-u-pagua-80-mije-dollare/60%Daily2016-06-30 13:04
https://kosova-info.com/vin-diesel-per-paul-walker-shihemi-serish-foto/60%Daily2016-06-30 12:58
https://kosova-info.com/fotot-e-adoleshenteve-milionere-ne-rusi-zemerojne-tej-mase-putinin-foto/60%Daily2016-06-30 12:57
https://kosova-info.com/moldavi-9-vjet-burg-per-korrupsion-ish-presidentit-filat/60%Daily2016-06-30 12:56
https://kosova-info.com/blushi-partite-politike-e-duan-presidentin-per-te-bere-pazar/60%Daily2016-06-30 12:52
https://kosova-info.com/euro-2016-ndodh-mrekullia-per-ajetin/60%Daily2016-06-30 12:49
https://kosova-info.com/konference-per-paqe-mes-palestinezeve-dhe-izraeliteve/60%Daily2016-06-30 12:37
https://kosova-info.com/miliona-femije-irakiane-perballen-me-rreziqe-serioze/60%Daily2016-06-30 12:35
https://kosova-info.com/miliona-femije-irakiane-perballen-me-rreziqe-serioze/60%Daily2016-06-30 12:35
https://kosova-info.com/kjo-eshte-rroga-e-hulkut-per-cdo-sekonde-dhe-minute-ne-kine/60%Daily2016-06-30 12:32
https://kosova-info.com/afganistan-dy-kamikaze-vrasin-40-persona/60%Daily2016-06-30 12:25
https://kosova-info.com/thaci-takohet-me-rektorin-e-universitetit-te-tiranes/60%Daily2016-06-30 12:24
https://kosova-info.com/thaci-takohet-me-rektorin-e-universitetit-te-tiranes-2/60%Daily2016-06-30 12:24
https://kosova-info.com/analistit-driton-selmanaj-i-punesohet-gruaja-tek-zv-kryeministri-i-kosoves-foto/60%Daily2016-06-30 12:21
https://kosova-info.com/cfare-ka-ndodhur-me-johnny-depp-shikoni-sa-eshte-dobesuar-aktori-foto/60%Daily2016-06-30 12:20
https://kosova-info.com/berisha-pranoni-nenin-88-dhe-te-votojme-reformen/60%Daily2016-06-30 12:13
https://kosova-info.com/ballack-ky-ekip-do-te-eliminohet-nga-euro-2016/60%Daily2016-06-30 12:13
https://kosova-info.com/ilacin-kunder-tumorit-ne-tru-e-kemi-te-gjithe-ne-shtepi/60%Daily2016-06-30 12:12
https://kosova-info.com/ilacin-kunder-tumorit-ne-tru-e-kemi-te-gjithe-ne-shtepi/60%Daily2016-06-30 12:12
https://kosova-info.com/tome-gashi-eulex-i-deshton-serish-ne-rastin-e-azem-syles/60%Daily2016-06-30 12:11
https://kosova-info.com/%e2%80%8boda-e-profesionisteve-shendetesore-merr-kompetenca-nga-ministria-e-shendetesise/60%Daily2016-06-30 12:09
https://kosova-info.com/publikohet-videoklipi-hot-i-gjyste-vulaj-video/60%Daily2016-06-30 12:06
https://kosova-info.com/pas-perleshjes-mes-familjareve-vdes-55-vjecari/60%Daily2016-06-30 12:00
https://kosova-info.com/serbet-i-tremben-rritjes-se-numrit-te-boshnjakeve-ne-bosnje/60%Daily2016-06-30 11:57
https://kosova-info.com/%e2%80%8byagcilar-nenshkruhet-ne-librin-e-zise/60%Daily2016-06-30 11:56
https://kosova-info.com/kolumbi-shba-itali-policia-kape-11-tone-kokaine-vlere-marramendese/60%Daily2016-06-30 11:52
https://kosova-info.com/terroristet-buzeqeshnin-para-se-te-kryenin-sulmet-ne-stamboll-foto/60%Daily2016-06-30 11:49
https://kosova-info.com/zyrtare-neymar-nenshkruan-kontrate-me-nje-super-klub-cmimi-230-milione-euro/60%Daily2016-06-30 11:46
https://kosova-info.com/fsk-ja-me-plan-te-integritetit/60%Daily2016-06-30 11:39
https://kosova-info.com/stamboll-sulmuesit-ishin-nga-rusia-uzbekistani-dhe-kirgizia/60%Daily2016-06-30 11:37
https://kosova-info.com/higuain-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-la-liga/60%Daily2016-06-30 11:28
https://kosova-info.com/vajza-lind-nga-embrioni-i-ngrire-18-vjet-me-pare/60%Daily2016-06-30 11:28
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-pozon-e-zhveshur-nen-uje-foto/60%Daily2016-06-30 11:27
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-pozon-e-zhveshur-nen-uje-foto/60%Daily2016-06-30 11:27
https://kosova-info.com/boris-johnson-shokon-opinionin-britanik-terhiqet-nga-gara-per-kryeminister/60%Daily2016-06-30 11:25
https://kosova-info.com/vetullat-e-trasha-trendi-per-kete-vere/60%Daily2016-06-30 11:13
https://kosova-info.com/ora-e-ronaldos-ka-nje-cmim-te-cmendur-foto/60%Daily2016-06-30 11:10
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-mohon-origjinen-jam-100-grek-video/60%Daily2016-06-30 11:05
https://kosova-info.com/akamai-shpejtsia-mesatare-globale-e-internetit-sht-6-3-mbps/60%Daily2016-06-29 21:27
https://kosova-info.com/kabllo-nenujore-e-internetit-qe-lidh-shba-ne-me-japonine/60%Daily2016-06-30 11:03
https://kosova-info.com/aeroporti-i-prishtines-me-fluturime-per-ne-paris/60%Daily2016-06-30 11:01
https://kosova-info.com/uefa-tradhton-tifozet-shqiptare-foto/60%Daily2016-06-30 10:55
https://kosova-info.com/shefi-i-ri-i-eulex-it-takon-thacin-nje-dite-pas-takimit-me-gjuriqin/60%Daily2016-06-30 10:50
https://kosova-info.com/ku-ka-mbetur-fatime-kosumi/60%Daily2016-06-30 10:45
https://kosova-info.com/maturantja-nga-tirana-qe-i-la-te-gjithe-me-goje-hapur-foto/60%Daily2016-06-30 10:40
https://kosova-info.com/ballkani-perendimor-pas-brexit-fitore-e-rusise-humbje-e-evropes/60%Daily2016-06-30 10:36
https://kosova-info.com/digjet-pushimorja-ne-parkun-e-qytetit-te-suharekes/60%Daily2016-06-30 10:36
https://kosova-info.com/kampioni-i-euro-2016-kunder-kilit/60%Daily2016-06-30 10:35
https://kosova-info.com/aksion-i-suksesshem-policia-asgjeson-6-bime-narkotike/60%Daily2016-06-30 10:34
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-me-anglishten-gjuhen-zyrtare-te-be-se/60%Daily2016-06-30 10:28
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-ne-ferizaj-humbi-jeten-plaku-88-vjecar/60%Daily2016-06-30 10:27
https://kosova-info.com/babai-i-rrah-keq-dy-vajzat-e-tij-arrestohet/60%Daily2016-06-30 10:25
https://kosova-info.com/sulmohet-nje-autobus-30-te-vrare/60%Daily2016-06-30 10:21
https://kosova-info.com/indonezia-ftese-speciale-per-regjisorin-kosovar/60%Daily2016-06-30 10:16
https://kosova-info.com/njihuni-me-citroen-c3-te-ri-video/60%Daily2016-06-30 10:12
https://kosova-info.com/hyjne-ne-fuqi-ligjet-per-mandatin-e-eulex-it/60%Daily2016-06-30 10:06
https://kosova-info.com/seance-me-deshmitare-te-mbrojtur-per-rastin-kumanova/60%Daily2016-06-30 10:05
https://kosova-info.com/mustafa-aty-ku-perfshihen-grate-ka-me-shume-zhvillim/60%Daily2016-06-30 10:05
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldkse-kerkon-komision-per-verifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2016-06-30 10:04
https://kosova-info.com/ministria-e-ambientit-dyshohet-se-kurdisi-tenderin-per-servisimin-e-automjeteve/60%Daily2016-06-30 10:03
https://kosova-info.com/uefa-shpall-fitues-shaqirin-video/60%Daily2016-06-30 09:56
https://kosova-info.com/testin-e-matures-e-kaluan-mbi-70-perqind-te-maturanteve/60%Daily2016-06-30 09:51
https://kosova-info.com/testin-e-matures-e-kaluan-mbi-70-perqind-te-maturanteve/60%Daily2016-06-30 09:51
https://kosova-info.com/si-ta-kuptoni-se-gruaja-po-ju-tradhton/60%Daily2016-06-30 09:49
https://kosova-info.com/si-ta-kuptoni-se-gruaja-po-ju-tradhton/60%Daily2016-06-30 09:49
https://kosova-info.com/suarez-zbulon-vendimin-e-fundit-te-messit/60%Daily2016-06-30 09:39
https://kosova-info.com/aksidentohet-per-vdekje-nje-kembesor/60%Daily2016-06-30 09:32
https://kosova-info.com/nje-tjeter-grua-per-gjyqtarin-e-beratit-me-provokoi-edhe-mua/60%Daily2016-06-30 09:29
https://kosova-info.com/rrjetet-wi-fi-do-t-ofrojn-shpejtsi-multigigabitshe-fal-prditsimit-t-802-11ac/60%Daily2016-06-29 21:07
https://kosova-info.com/shikojeni-ku-ka-perfunduar-fanella-e-sadikut-nga-ndeshja-me-rumanine-foto/60%Daily2016-06-30 09:17
https://kosova-info.com/ushtria-turke-ka-neutralizuar-dy-siriane-qe-planifikonin-sulme-terroriste/60%Daily2016-06-30 09:07
https://kosova-info.com/rita-ora-pershendete-nga-spitali-foto/60%Daily2016-06-30 09:02
https://kosova-info.com/aksione-ne-stamboll-ne-kerkim-te-xhihadisteve-te-isis-it/60%Daily2016-06-30 08:52
https://kosova-info.com/10-miqte-e-ngushte-te-showbizit-shqiptar-foto/60%Daily2016-06-30 08:51
https://kosova-info.com/shqiptari-pret-damaret-ne-burgun-italian-me-lini-te-vdes/60%Daily2016-06-30 08:50
https://kosova-info.com/morata-tradhton-realin-nenshkruan-me-klubin-e-urryer/60%Daily2016-06-30 08:49
https://kosova-info.com/meha-largohet-menjehere-nga-al-nasr-i-ndodh-dicka-e-cuditshme/60%Daily2016-06-30 08:22
https://kosova-info.com/nis-mbyllja-e-tregjeve-te-kafsheve-neper-komuna-dokument/60%Daily2016-06-30 08:17
https://kosova-info.com/hoti-ne-bb-procesi-i-integrimit-ne-be-shtytesi-kryesor-per-stabilitet-ne-rajon/60%Daily2016-06-30 08:12
https://kosova-info.com/drejtori-i-cia-s-sulmi-ne-stamboll-mban-vulen-e-isis-it/60%Daily2016-06-30 07:56
https://kosova-info.com/messi-gezon-te-gjithe-tifozet-e-futbollit/60%Daily2016-06-30 07:49
https://kosova-info.com/obama-i-shqetesuar-per-rritjen-ekonomike-globale-pas-brexit/60%Daily2016-06-30 07:44
https://kosova-info.com/futbollistet-me-te-shtrenjte-nga-euro-2016/60%Daily2016-06-30 07:33
https://kosova-info.com/legalizimi-i-marihuanes-shkon-ne-parlamentin-italian/60%Daily2016-06-30 07:27
https://kosova-info.com/scarlett-johansson-aktorja-me-fitimprurese-e-te-gjitha-koheve/60%Daily2016-06-30 07:26
https://kosova-info.com/25-produkte-sigurie-t-symantec-prmbajn-dobsi-sigurie-t-nj-rrezikshmrie-t-lart/60%Daily2016-06-29 21:07
https://kosova-info.com/formacioni-i-yjeve-qe-se-bashku-nuk-kushtojne-as-1-euro/60%Daily2016-06-30 07:24
https://kosova-info.com/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-beni-sapo-te-zgjoheni/60%Daily2016-06-30 07:21
https://kosova-info.com/gazeta-e-barcelones-zbulon-klubin-e-ri-te-neymarit-foto/60%Daily2016-06-30 07:13
https://kosova-info.com/aksident-ne-rinas-femija-mbetet-i-bllokuar-ne-makine/60%Daily2016-06-30 07:13
https://kosova-info.com/ministria-e-arsimit-per-nje-vit-shpenzoi-telefon-105514-euro/60%Daily2016-06-30 07:01
https://kosova-info.com/sms-at-e-cuditshem-te-gjyqtarit-kerkon-seks-sipas-kritereve-te-okb-se/60%Daily2016-06-30 06:59
https://kosova-info.com/sms-at-e-cuditshem-te-gjyqtarit-kerkon-seks-sipas-kritereve-te-okb-se/60%Daily2016-06-30 06:59
https://kosova-info.com/niftar-te-thaci/60%Daily2016-06-30 06:53
https://kosova-info.com/flet-seldi-ja-pse-u-ndava-me-dafinen/60%Daily2016-06-30 06:50
https://kosova-info.com/frike-te-barcelona-real-marid-transferon-nje-super-futbollist-foto/60%Daily2016-06-30 06:49
https://kosova-info.com/dikush-ka-zbuluar-lidhjen-mes-dhurata-dora-dhe-2-ton-fotovideo/60%Daily2016-06-30 06:45
https://kosova-info.com/gjendet-e-vdekur-miss-brazili-foto/60%Daily2016-06-30 06:24
https://kosova-info.com/te-punesohen-grate-e-burgosura/60%Daily2016-06-30 06:13
https://kosova-info.com/rumunet-ofrojne-strehim-per-britaniket-ne-be/60%Daily2016-06-30 05:59
https://kosova-info.com/verberia-e-erdoganit-turqit-e-paguajne-shtrenjte/60%Daily2016-06-30 05:54
https://kosova-info.com/horoskopi-30-qershor-2016/60%Daily2016-06-30 05:46
https://kosova-info.com/kujtohen-te-debuarit-nga-kosova-lindore/60%Daily2016-06-30 05:44
https://kosova-info.com/britania-ishte-gardiane-e-kosoves-ne-be/60%Daily2016-06-30 05:34
https://kosova-info.com/tramezzani-ky-futbollist-i-shqiperise-vinte-ne-stervitje-nje-ore-para-te-tjereve-foto/60%Daily2016-06-30 05:24
https://kosova-info.com/taulant-xhaka-ne-lidhje-me-kete-bukuroshe-foto/60%Daily2016-06-30 05:17
https://kosova-info.com/ja-cili-eshte-sekreti-i-vetures-qe-mund-te-parkohet-kudo/60%Daily2016-06-30 03:59
https://kosova-info.com/ushtrime-2-minuteshe-ne-mengjes-per-nje-dite-te-perkryer/60%Daily2016-06-30 03:31
https://kosova-info.com/studim-ja-ne-cfare-kushte-zhvillohet-tumori-ne-tru/60%Daily2016-06-30 02:32
https://kosova-info.com/ky-10-vjecar-eshte-femija-me-i-shendoshe-ne-bote/60%Daily2016-06-30 02:03
https://kosova-info.com/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-beni-kur-te-zgjoheni/60%Daily2016-06-30 01:31
https://kosova-info.com/shkrimi-prekes-i-28-vjecares-qe-mbeti-e-vrare-nga-sulmi-ne-stamboll-2/60%Daily2016-06-30 00:27
https://kosova-info.com/vajza-tentoi-te-kryente-marredhenie-seksuale-me-te-lendohet-rend-10-vjecari/60%Daily2016-06-29 23:17
https://kosova-info.com/vajza-tentoi-te-kryente-marredhenie-seksuale-me-te-lendohet-rend-10-vjecari/60%Daily2016-06-29 23:17
https://kosova-info.com/mercedes-amg-gt-s-2016-me-defekt/60%Daily2016-06-29 23:16
https://kosova-info.com/mercedes-amg-gt-s-2016-me-defekt/60%Daily2016-06-29 23:16
https://kosova-info.com/mercedes-amg-gt-s-2016-me-defekt/60%Daily2016-06-29 23:16
https://kosova-info.com/kujdes-ekspertet-pohojne-se-mund-te-vdisni-duke-bere-seks/60%Daily2016-06-29 22:56
https://kosova-info.com/fehmi-feratit-ia-plackisin-veturen-ka-nje-mesazh-per-hajnin/60%Daily2016-06-29 22:25
https://kosova-info.com/fehmi-feratit-ia-plackisin-veturen-ka-nje-mesazh-per-hajnin/60%Daily2016-06-29 22:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-kembet-dhe-duart-tuaja-jane-te-ftohta/60%Daily2016-06-29 21:57
https://kosova-info.com/sdo-ta-besoni-se-cfare-iftari-gjigant-ka-shtruar-big-mama-per-koleget-e-saj-foto/60%Daily2016-06-29 21:56
https://kosova-info.com/islanda-e-ka-nje-tifoze-speciale-ne-cerekfinale-foto/60%Daily2016-06-29 21:42
https://kosova-info.com/1-4-milion-dollare-shperblim-per-trurin-e-sulmit-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 21:38
https://kosova-info.com/1-4-milion-dollare-shperblim-per-trurin-e-sulmit-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 21:38
https://kosova-info.com/1-4-milion-dollare-shperblim-per-trurin-e-sulmit-ne-stamboll-2/60%Daily2016-06-29 21:38
https://kosova-info.com/1-4-milion-dollare-shperblim-per-trurin-e-sulmit-ne-stamboll-2/60%Daily2016-06-29 21:38
https://kosova-info.com/rita-ora-shtrohet-ne-spital-foto/60%Daily2016-06-29 21:33
https://kosova-info.com/rita-ora-shtrohet-ne-spital-foto/60%Daily2016-06-29 21:33
https://kosova-info.com/rita-ora-shtrohet-ne-spital-foto/60%Daily2016-06-29 21:33
https://kosova-info.com/menyra-e-duhur-per-te-lare-femijet/60%Daily2016-06-29 21:29
https://kosova-info.com/ja-si-duket-sot-motra-e-zanfines-dhe-adelines-foto/60%Daily2016-06-29 21:26
https://kosova-info.com/vazhdojne-aktivitetet-kunder-korrupsionit/60%Daily2016-06-29 21:19
https://kosova-info.com/verratti-i-ben-thirrje-ibras-ti-bashkohet-pescaras-foto/60%Daily2016-06-29 21:19
https://kosova-info.com/verratti-i-ben-thirrje-ibras-ti-bashkohet-pescaras-foto/60%Daily2016-06-29 21:19
https://kosova-info.com/profesori-shqiptar-zbuloi-vaksinen-kunder-kancerit/60%Daily2016-06-29 21:12
https://kosova-info.com/rexhepi-kuvendi-te-krijoje-komision-per-verifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2016-06-29 21:10
https://kosova-info.com/shkrimi-prekes-i-28-vjecares-qe-mbeti-e-vrare-nga-sulmi-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 21:02
https://kosova-info.com/shkrimi-prekes-i-28-vjecares-qe-mbeti-e-vrare-nga-sulmi-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 21:02
https://kosova-info.com/gjermania-solidarizohet-me-turqine/60%Daily2016-06-29 21:01
https://kosova-info.com/nje-shqiptar-ne-formacionin-me-te-mire-te-te-eliminuarve-nga-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-29 21:01
https://kosova-info.com/nje-shqiptar-ne-formacionin-me-te-mire-te-te-eliminuarve-nga-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-29 21:01
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kengetarja-shqiptare-me-vile-ne-greqi-foto/60%Daily2016-06-29 20:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kengetarja-shqiptare-me-vile-ne-greqi-foto/60%Daily2016-06-29 20:58
https://kosova-info.com/brexit-i-rrit-valen-e-racizmit-ne-britani-te-madhe-video/60%Daily2016-06-29 20:58
https://kosova-info.com/kosova-e-shqiperia-te-rrezikuara-nga-sulmet-terroriste/60%Daily2016-06-29 20:51
https://kosova-info.com/nis-ndertimi-i-shtepise-per-familjen-e-xheneta-gashit/60%Daily2016-06-29 20:43
https://kosova-info.com/sulmuesi-belg-kalon-testet-mjekesore-te-chelsea/60%Daily2016-06-29 20:42
https://kosova-info.com/sulmuesi-belg-kalon-testet-mjekesore-te-chelsea/60%Daily2016-06-29 20:42
https://kosova-info.com/%e2%80%8bja-cfare-moti-do-te-kemi-neser/60%Daily2016-06-29 20:37
https://kosova-info.com/%e2%80%8bja-cfare-moti-do-te-kemi-neser/60%Daily2016-06-29 20:37
https://kosova-info.com/%e2%80%8bja-cfare-moti-do-te-kemi-neser-2/60%Daily2016-06-29 20:37
https://kosova-info.com/sekretet-e-erreta-te-hillary-rrefyer-nga-ish-keshilltari-i-saj/60%Daily2016-06-29 20:36
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-turke-i-shpetoi-sulmit-ne-stamboll-per-nje-fije-floku-foto-2/60%Daily2016-06-29 20:35
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-turke-i-shpetoi-sulmit-ne-stamboll-per-nje-fije-floku-foto-3/60%Daily2016-06-29 20:35
https://kosova-info.com/partia-fjala-denimi-me-13-vite-burgim-per-sllobodan-gavriqin-i-ulet-jo-i-drejte-dhe-politik/60%Daily2016-06-29 20:27
https://kosova-info.com/evernote-kufizon-prdoruesit-pa-pages-n-vetm-dy-paisje-rrit-mimet-me-40-pr-planet-me-pages/60%Daily2016-06-29 20:21
https://kosova-info.com/era-merr-cmim-te-arte-nderkombetar-foto/60%Daily2016-06-29 20:19
https://kosova-info.com/era-merr-cmim-te-arte-nderkombetar-foto/60%Daily2016-06-29 20:19
https://kosova-info.com/martial-kopjon-shaqirin-video/60%Daily2016-06-29 20:19
https://kosova-info.com/kryebashkiaku-holandez-azilkerkuesit-shqiptare-jane-hajdute/60%Daily2016-06-29 20:14
https://kosova-info.com/facebook-kufizon-trafikun-e-publikuesve-n-favor-t-prmbajtjeve-individuale/60%Daily2016-06-29 20:05
https://kosova-info.com/keto-rreziqe-iu-kanosen-gjate-sezonit-te-veres/60%Daily2016-06-29 20:03
https://kosova-info.com/bashkelojtari-e-zbulon-cfare-bente-ronaldo-nen-dush/60%Daily2016-06-29 20:01
https://kosova-info.com/dardani-ne-pushime-me-ish-te-fejuaren-e-getit-foto/60%Daily2016-06-29 19:52
https://kosova-info.com/rrahen-per-vdekje-marokenin-denohen-6-shqiptare/60%Daily2016-06-29 19:51
https://kosova-info.com/ne-bordin-e-aeroplanit-egyptair-ms804-kishte-tym/60%Daily2016-06-29 19:50
https://kosova-info.com/rinia-e-pdk-se-ne-peje-ndez-qirinj-ne-nderim-te-viktimave-te-stambollit-foto/60%Daily2016-06-29 19:49
https://kosova-info.com/droge-shqiptare-ne-itali-kapet-gomonia-me-170-kg-kanabis-sativa/60%Daily2016-06-29 19:42
https://kosova-info.com/haradinaj-jabllanoviq-ti-mbushe-kamionet-me-lule-e-ti-dergoje-ne-beograd-video/60%Daily2016-06-29 19:38
https://kosova-info.com/skandal-i-mituri-infektohet-ne-spital-me-hivaids-video/60%Daily2016-06-29 19:37
https://kosova-info.com/keshtu-ndodhi-sulmi-terrorist-ne-ataturk-rikrijimvideo/60%Daily2016-06-29 19:36
https://kosova-info.com/zhegra-mesazh-shaqirit-video/60%Daily2016-06-29 19:32
https://kosova-info.com/luana-ka-shtuar-peshe-foto/60%Daily2016-06-29 19:29
https://kosova-info.com/shefi-i-cia-a-paralajmeron-amerikanet-per-nje-sulm-te-ngjashem-si-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 19:28
https://kosova-info.com/adoleshenti-policit-kepucet-e-mia-kushtojne-me-shume-se-rroga-jote-video/60%Daily2016-06-29 19:24
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-formacioni-i-argjentines-pa-messin-foto/60%Daily2016-06-29 19:19
https://kosova-info.com/hapet-libri-i-zise-per-viktimat-e-stambollit-video/60%Daily2016-06-29 19:18
https://kosova-info.com/sulmet-ne-stamboll-kosovaret-si-ndalin-pushimet-ne-turqi/60%Daily2016-06-29 19:17
https://kosova-info.com/ja-pse-kosova-i-ka-vec-1-milion-e-771-mije-e-604-banore/60%Daily2016-06-29 19:11
https://kosova-info.com/uefa-ne-cerekfinale-nuk-mbahet-nje-minute-heshtje-per-viktimat-e-stambollit/60%Daily2016-06-29 19:08
https://kosova-info.com/me-mu-2ton-teksti-i-kenges/60%Daily2016-06-29 19:02
https://kosova-info.com/kryeministri-turk-aeroportet-tona-jane-te-sigurta/60%Daily2016-06-29 18:59
https://kosova-info.com/versioni-i-kelmendit-per-shqiptaret-qe-luftuan-kunder-perandorise-osmane/60%Daily2016-06-29 18:51
https://kosova-info.com/kapen-keq-fisnik-ismaili-dhe-adriatik-kelmendi/60%Daily2016-06-29 18:49
https://kosova-info.com/twitter-me-vize-lidhese/60%Daily2016-06-29 18:47
https://kosova-info.com/para-nje-viti-luajten-ne-finale-te-el-sot-jane-afer-shuarjes/60%Daily2016-06-29 18:43
https://kosova-info.com/valdete-idrizi-fituese-e-cmimit-nderkombetar-per-paqe/60%Daily2016-06-29 18:40
https://kosova-info.com/porsche-prezanton-gjeneraten-e-re-te-panameras-foto/60%Daily2016-06-29 18:27
https://kosova-info.com/pas-dy-vitesh-ja-cfare-ndodhi-sot-mes-bleros-dhe-teutes-video/60%Daily2016-06-29 18:23
https://kosova-info.com/ronaldo-neser-ne-kerkim-te-rekordit-me-te-madh-ne-evropian/60%Daily2016-06-29 18:23
https://kosova-info.com/obama-i-ofron-mbeshtetje-turqise/60%Daily2016-06-29 18:14
https://kosova-info.com/merkel-e-vendos-piken-nuk-ka-me-kthim-per-britanine-ne-be/60%Daily2016-06-29 18:10
https://kosova-info.com/wilmots-preferoj-finale-ndaj-frances-se-ndaj-islandes/60%Daily2016-06-29 18:08
https://kosova-info.com/abdixhiku-ka-nje-mesazh-per-donald-trumpat-e-kosoves-lidhur-me-islamin/60%Daily2016-06-29 18:06
https://kosova-info.com/ekipet-qe-i-le-mihajlovic-i-merr-gjithmone-montella-foto/60%Daily2016-06-29 18:00
https://kosova-info.com/spahiu-ska-viktima-nga-kosova-ne-turqi-njerezit-duhet-te-kene-kujdes/60%Daily2016-06-29 17:57
https://kosova-info.com/zbulohet-modelja-seksi-ne-klipin-e-ledrit-e-florit-dhe-vendi-i-xhirimit-foto/60%Daily2016-06-29 17:56
https://kosova-info.com/delawie-dhuna-politike-pamundesoi-pjesemarrjen-e-kosoves-ne-institucionet-nderkombetare/60%Daily2016-06-29 17:42
https://kosova-info.com/%e2%80%8bja-sa-sulme-terroriste-kane-goditur-turqine-prej-vitit-1982/60%Daily2016-06-29 17:41
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-takoi-perfaqesues-te-shoqerise-civile/60%Daily2016-06-29 17:34
https://kosova-info.com/bastoret-favorizojne-dy-kombetare-per-titullin-e-euro-2016/60%Daily2016-06-29 17:34
https://kosova-info.com/kina-do-te-jemi-te-paret-qe-do-te-zbulojme-alienet/60%Daily2016-06-29 17:23
https://kosova-info.com/lista-e-kosoves-per-olimpiaden-rio-2016/60%Daily2016-06-29 17:19
https://kosova-info.com/publikohen-fotot-e-para-te-autoreve-te-sulmeve-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 17:13
https://kosova-info.com/thaci-per-televizionin-e-panamase-flet-per-serbine-dhe-ndikimin-e-brexit/60%Daily2016-06-29 17:12
https://kosova-info.com/leicesteri-e-zyrtarizon-transferimin-e-radhes-foto/60%Daily2016-06-29 17:09
https://kosova-info.com/blero-dhe-adonisi-shihen-ne-lokalin-e-njejte-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-06-29 17:01
https://kosova-info.com/aeroporti-i-tiranes-anulon-fluturimet-me-stambollin/60%Daily2016-06-29 17:00
https://kosova-info.com/per-rrudhat-ne-sy-kjo-eshte-zgjidhja-me-e-mire/60%Daily2016-06-29 16:56
https://kosova-info.com/blerta-quni-sportistja-luftarake-qe-po-i-ben-krenare-zviceranet-dhe-shqiptaret-fotovideo/60%Daily2016-06-29 16:53
https://kosova-info.com/mergimja-vajza-prapa-sfilatave-te-modes-foto/60%Daily2016-06-29 16:37
https://kosova-info.com/mediat-gjermane-shtate-arsyet-pse-italia-do-te-qaje-ne-cerekfinale/60%Daily2016-06-29 16:28
https://kosova-info.com/pdsh-rishikimi-i-buxhetit-demton-shqiptaret/60%Daily2016-06-29 16:23
https://kosova-info.com/emigrimi-zvogeloi-popullsine-e-kosoves/60%Daily2016-06-29 16:21
https://kosova-info.com/2ton-publikon-projektin-e-ri-me-mu-video/60%Daily2016-06-29 16:18
https://kosova-info.com/brazili-ia-jep-nje-lajm-te-keq-barcelones/60%Daily2016-06-29 16:16
https://kosova-info.com/temperaturat-e-larta-si-te-mbrojme-femijet/60%Daily2016-06-29 16:15
https://kosova-info.com/ministrja-e-pare-skocia-nuk-kerkon-largimin-nga-be-ja/60%Daily2016-06-29 16:11
https://kosova-info.com/marko-gjuriq-perfaqesues-i-politikes-serbe-apo-ruse-ne-kosove/60%Daily2016-06-29 16:07
https://kosova-info.com/ronela-e-vecante-dhe-pa-komplekse-ne-klipin-e-ri-video/60%Daily2016-06-29 16:03
https://kosova-info.com/mavraj-i-futet-politikes-foto/60%Daily2016-06-29 16:01
https://kosova-info.com/brexit-be-nuk-ben-kompromise-per-lirine-e-levizjes/60%Daily2016-06-29 15:49
https://kosova-info.com/putin-i-heq-kufizimet-turqise-pas-bisedes-me-erdogan/60%Daily2016-06-29 15:44
https://kosova-info.com/trajneri-gjerman-perzgjedhes-i-anglise/60%Daily2016-06-29 15:42
https://kosova-info.com/sherbimi-inteligjent-turk-paralajmeroi-sulmet-20-dite-me-pare/60%Daily2016-06-29 15:35
https://kosova-info.com/dafina-publikon-kengen-e-re-edhe-njo-ne-youtube-video/60%Daily2016-06-29 15:33
https://kosova-info.com/keshtu-e-lidh-kimi-gjoksin-kur-del-naten-me-shoqe-foto/60%Daily2016-06-29 15:24
https://kosova-info.com/adnan-januzaj-reagon-pas-sulmeve-ne-aeroportin-e-stambollit-foto/60%Daily2016-06-29 15:22
https://kosova-info.com/gjuriq-takon-perfaqesuesin-e-eulex-it/60%Daily2016-06-29 15:12
https://kosova-info.com/nj-maluer-vendos-n-rrezik-miliona-prdorues-android-t-aplikacioneve-whatsapp-uber-dhe-google-play/60%Daily2016-06-29 15:12
https://kosova-info.com/futbollisti-me-me-se-shumti-asiste-ne-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-29 15:12
https://kosova-info.com/stavileci-qeveria-e-perkushtuar-ta-fuqizoje-sektorin-minerar/60%Daily2016-06-29 15:10
https://kosova-info.com/abu-bekri-mund-te-jete-i-dyshuari-kryesor-per-sulmin-ne-turqi/60%Daily2016-06-29 15:09
https://kosova-info.com/thirret-proteste-gjithepopullore-kunder-car-lazarit/60%Daily2016-06-29 15:05
https://kosova-info.com/neser-dalin-rezultatet-e-matures-shteterore/60%Daily2016-06-29 14:59
https://kosova-info.com/islandezet-thyejne-rekord-ja-sa-perqind-e-popullsise-e-ndoqen-ndeshjen-me-angline/60%Daily2016-06-29 14:54
https://kosova-info.com/prditsimi-i-prvjetorit-t-windows-10-ts-do-t-publikohet-m-2-gusht-konfirmoi-microsoft/60%Daily2016-06-29 14:52
https://kosova-info.com/mali-i-zi-note-proteste-kosoves-per-vendosjen-e-flamurit-shqiptar-ne-kufi/60%Daily2016-06-29 14:49
https://kosova-info.com/kepuca-e-arte-ne-euro-2016-keta-jane-kandidatet-e-mbetur-foto/60%Daily2016-06-29 14:44
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-vendet-me-reputacionin-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2016-06-29 14:43
https://kosova-info.com/microsoft-i-paguan-dhjete-mije-dollare-shkaku-i-keq-funksionimit-te-windows/60%Daily2016-06-29 14:35
https://kosova-info.com/ja-si-mund-te-duket-iphone-7-video/60%Daily2016-06-29 14:33
https://kosova-info.com/seshte-cudi-qe-neser-ti-shohim-nikoliqin-e-vuqiqin-si-ministra-ne-kosove/60%Daily2016-06-29 14:32
https://kosova-info.com/kosova-nuk-ka-perparuar-korrupsioni-mbetet-i-larte/60%Daily2016-06-29 14:30
https://kosova-info.com/evakuohet-edhe-aeroporti-i-new-york-ut-shkaku-i-nje-pakoje-te-dyshimte/60%Daily2016-06-29 14:30
https://kosova-info.com/florian-dushi-zevendesminister-i-drejtesise/60%Daily2016-06-29 14:29
https://kosova-info.com/rojet-e-armatosura-do-ti-patrullojne-plazhet-franceze-kete-vere/60%Daily2016-06-29 14:28
https://kosova-info.com/dell-zevendeson-tabelat-e-klasave-me-ekrane-gjigante/60%Daily2016-06-29 14:22
https://kosova-info.com/izraeli-miraton-marreveshjen-me-turqine/60%Daily2016-06-29 14:22
https://kosova-info.com/portieri-brazilian-ne-sulmet-e-stambollit-kisha-armen-ne-koke/60%Daily2016-06-29 14:20
https://kosova-info.com/lajmi-i-keq-per-shoferet/60%Daily2016-06-29 14:19
https://kosova-info.com/spanja-refuzon-bisedimet-me-skocine-i-frikohet-katalonise-e-baskise/60%Daily2016-06-29 14:08
https://kosova-info.com/fillon-ceremonia-e-varrimit-te-te-vrareve-ne-turqi-foto/60%Daily2016-06-29 14:04
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-mbrojtes-per-30-milione-euro-foto/60%Daily2016-06-29 14:03
https://kosova-info.com/rihanna-e-drake-i-organizojne-feste-surprize-nicole-scherzinger-foto/60%Daily2016-06-29 14:02
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-mitrovice-nje-person-i-dyshuar-per-vrasje-ne-tentative/60%Daily2016-06-29 13:59
https://kosova-info.com/prishtine-arrestohet-per-mashtrim-nje-qytetar/60%Daily2016-06-29 13:52
https://kosova-info.com/sulmet-terroriste-ne-stamboll-mesazh-i-forte-nga-meha-foto/60%Daily2016-06-29 13:36
https://kosova-info.com/i-pabesueshem-transformimi-i-motrave-mustafa-foto/60%Daily2016-06-29 13:32
https://kosova-info.com/i-pabesueshem-transformimi-i-motrave-mustafa-foto/60%Daily2016-06-29 13:32
https://kosova-info.com/ekskluzive-ky-eshte-projekti-me-i-ri-i-stupcave-video/60%Daily2016-06-29 13:07
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-euro-2016-bastoret-zbulojne-milionat/60%Daily2016-06-29 13:01
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-euro-2016-bastoret-zbulojne-milionat/60%Daily2016-06-29 13:01
https://kosova-info.com/pas-gjoksit-ciljeta-ndryshon-edhe-floket-foto/60%Daily2016-06-29 12:56
https://kosova-info.com/kercenohet-serish-charlie-hebdo/60%Daily2016-06-29 12:44
https://kosova-info.com/universiteti-pr-biznes-dhe-teknologji-zyrtarisht-me-cert-division/60%Daily2016-06-29 14:56
https://kosova-info.com/sulmet-terroriste-ne-stamboll-deshton-pjesemarrja-e-kosoves-ne-evropian-foto/60%Daily2016-06-29 12:43
https://kosova-info.com/ku-ka-shkuar-sadiku-foto/60%Daily2016-06-29 12:35
https://kosova-info.com/florian-dushi-i-ldk-se-emerohet-zevendesminister/60%Daily2016-06-29 12:35
https://kosova-info.com/partia-fjala-denimi-me-13-vite-burgim-per-sllobodan-gavriqin-i-ulet-dhe-politik/60%Daily2016-06-29 12:27
https://kosova-info.com/kane-filluar-funeralet-ne-turqi-foto/60%Daily2016-06-29 12:25
https://kosova-info.com/partia-fjala-denon-sulmin-terrorist-qe-ndodhi-ne-aeroportin-e-stambollit/60%Daily2016-06-29 12:23
https://kosova-info.com/thaci-linja-e-re-e-interkoneksionit-i-jep-fuqi-marredhenieve-vellazerore/60%Daily2016-06-29 12:22
https://kosova-info.com/ne-shqiperi-nuk-paguhej-sot-kushton-7-5-milione-euro-foto/60%Daily2016-06-29 12:18
https://kosova-info.com/stilime-me-skandaloze-te-flokeve-ne-tapetin-e-kuq-foto/60%Daily2016-06-29 12:11
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ka-nje-klub-te-ri/60%Daily2016-06-29 12:00
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-gruaja-zbulon-krimba-ne-urinen-e-saj-foto/60%Daily2016-06-29 11:51
https://kosova-info.com/e-rrahin-per-vdekje-marokenin-6-shqiptaret-denohen-me-73-vjet-burg/60%Daily2016-06-29 11:47
https://kosova-info.com/gashi-largohet-nga-colorado-vjen-ne-serie-a/60%Daily2016-06-29 11:28
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-turke-i-shpetoi-sulmit-ne-stamboll-per-nje-fije-floku-foto/60%Daily2016-06-29 11:27
https://kosova-info.com/serbet-arrijne-qe-pervjetorin-e-vidovdanit-ta-festojne-ne-parlamentin-britanik/60%Daily2016-06-29 11:26
https://kosova-info.com/microsoft-i-paguan-dhjete-mije-dollare-nje-gruaje-ne-kaliforni/60%Daily2016-06-29 11:26
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-me-pike-te-perbashket-kontrolli-gjate-veres/60%Daily2016-06-29 11:21
https://kosova-info.com/hej-dhe-sp-events-organizojne-ndeje-te-madhe-per-bajram/60%Daily2016-06-29 11:19
https://kosova-info.com/shkembehet-alo-ja-e-pare-ndermjet-erdoganit-dhe-putinit/60%Daily2016-06-29 11:17
https://kosova-info.com/stamboll-terroristi-me-kallash-ne-dore-duke-ndjekur-njerezit-video/60%Daily2016-06-29 11:08
https://kosova-info.com/coveri-i-na-nga-arta-hajra-vjen-me-nje-remix-qe-do-ju-freskoje-veren-video/60%Daily2016-06-29 11:05
https://kosova-info.com/lamtumire-mavraj-e-pabesueshme-kush-do-te-luaje-ne-vend-te-tij-foto/60%Daily2016-06-29 11:05
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-te-vdekurve-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 11:01
https://kosova-info.com/pse-te-gjithe-po-e-shperndajne-kete-fotografi/60%Daily2016-06-29 10:57
https://kosova-info.com/memushaj-shkelqeu-ne-euro-2016-nenshkruan-me-nje-klub-te-njohur/60%Daily2016-06-29 10:42
https://kosova-info.com/fotografite-me-mahnitese-ndonjehere-pa-nderhyrje-me-fotoshop-foto/60%Daily2016-06-29 10:42
https://kosova-info.com/gjyqtari-nga-berati-i-kerkon-lidhje-intime-gruas-se-divorcuar-300-telefona-per-3-muaj/60%Daily2016-06-29 10:26
https://kosova-info.com/gjyqtari-nga-berati-i-kerkon-lidhje-intime-gruas-se-divorcuar-300-telefona-per-3-muaj/60%Daily2016-06-29 10:26
https://kosova-info.com/gjyqtari-nga-berati-i-kerkon-lidhje-intime-gruas-se-divorcuar-300-telefona-per-3-muaj/60%Daily2016-06-29 10:26
https://kosova-info.com/formacioni-i-deshtakeve-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-29 10:19
https://kosova-info.com/kerkohet-ligj-me-i-mire-per-kinematografi/60%Daily2016-06-29 10:18
https://kosova-info.com/mustafa-ngushellon-homologun-turk/60%Daily2016-06-29 10:16
https://kosova-info.com/publikohen-emrat-dhe-shtetesia-e-te-vdekurve-ne-stamboll-foto/60%Daily2016-06-29 10:12
https://kosova-info.com/xhaka-ne-pushim-shikojeni-cfare-ka-ne-tavoline-foto/60%Daily2016-06-29 10:05
https://kosova-info.com/xhaketa-e-cila-ua-mbush-telefonin/60%Daily2016-06-29 10:05
https://kosova-info.com/anulohet-nje-fluturim-nga-prishtina-per-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 09:58
https://kosova-info.com/shikoni-disa-nga-veturat-me-te-mira-nga-goodwood-2016-video/60%Daily2016-06-29 09:57
https://kosova-info.com/brazilianet-po-vdesin-nga-i-ftohti-ne-qytetin-me-te-pasur-sao-paulo/60%Daily2016-06-29 09:56
https://kosova-info.com/edhe-twitter-me-stickers-dhe-emoji/60%Daily2016-06-29 09:56
https://kosova-info.com/anulohet-fluturimi-stamboll-prishtine/60%Daily2016-06-29 09:55
https://kosova-info.com/skocia-vendos-perfundimisht-qendrimin-ne-be/60%Daily2016-06-29 09:49
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-se-dafina-zeqiri-dhe-gold-ag-kane-nje-bashkepunim-video/60%Daily2016-06-29 09:49
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-se-dafina-zeqiri-dhe-gold-ag-kane-nje-bashkepunim-video/60%Daily2016-06-29 09:49
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-denon-sulmet-terroriste-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 09:46
https://kosova-info.com/qeveria-fillon-ndryshimin-e-ligjit-per-shendetesi/60%Daily2016-06-29 09:45
https://kosova-info.com/vulin-haradinajt-smund-ta-ndryshoni-historine-serbe-ngase-se-keni-tuajen/60%Daily2016-06-29 09:41
https://kosova-info.com/de-biasi-behet-trajner-i-kundershtarit-te-shqiperise/60%Daily2016-06-29 09:28
https://kosova-info.com/anulohen-fluturimet-nga-tirana-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 09:24
https://kosova-info.com/rrefimi-i-nenes-vajza-me-tha-ne-telefon-jam-mire-dhe-ia-plasi-te-qarit/60%Daily2016-06-29 09:14
https://kosova-info.com/ipeshkvia-organizon-meshe-per-viktimat-ne-turqi/60%Daily2016-06-29 09:08
https://kosova-info.com/alberia-nuk-deshiron-te-plaket-kurre-foto/60%Daily2016-06-29 09:08
https://kosova-info.com/me-nfund-familja-shqiptare-me-katernjake-merr-leje-qendrimi-ne-gjermani/60%Daily2016-06-29 09:06
https://kosova-info.com/johnny-depp-jep-intervisten-e-pare-qe-prej-ndarjes-nga-amber/60%Daily2016-06-29 08:58
https://kosova-info.com/nderroi-jete-kitaristi-i-elvis-presley-scotty-moore-foto/60%Daily2016-06-29 08:54
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-e-transferon-guardiola-foto/60%Daily2016-06-29 08:51
https://kosova-info.com/calvin-harris-tallet-me-taylor-swift-foto/60%Daily2016-06-29 08:48
https://kosova-info.com/calvin-harris-tallet-me-taylor-swift-foto/60%Daily2016-06-29 08:48
https://kosova-info.com/calvin-harris-tallet-me-taylor-swift-foto/60%Daily2016-06-29 08:48
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-niset-ne-pushime-ja-destinacioni-fotovideo/60%Daily2016-06-29 08:40
https://kosova-info.com/personat-qe-u-bene-te-njohur-ne-estrade-pa-kurrfare-talenti-foto/60%Daily2016-06-29 08:31
https://kosova-info.com/messi-ky-eshte-vendimi-im-i-fundit-per-argjentinen/60%Daily2016-06-29 08:20
https://kosova-info.com/bukureshti-eshte-suksesi-i-radhes-i-regjisorit-kosovar-foto/60%Daily2016-06-29 08:16
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-emergjent-i-konsullit-kosovar-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 08:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-emergjent-i-konsullit-kosovar-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 08:11
https://kosova-info.com/edhe-nje-grope-tjeter-e-rrezikshme-per-femijet-foto/60%Daily2016-06-29 08:03
https://kosova-info.com/kerry-brexit-ndoshta-nuk-do-te-realizohet-kurre/60%Daily2016-06-29 08:01
https://kosova-info.com/duka-keta-jane-futbollistet-qe-de-biasi-duhet-ti-ftoje-ne-kombetare/60%Daily2016-06-29 07:57
https://kosova-info.com/islanda-eliminoi-angline-pas-ndeshjes-filloi-rrahja-video/60%Daily2016-06-29 07:46
https://kosova-info.com/chelsea-transferon-sulmues-per-40-milione-euro-foto/60%Daily2016-06-29 07:36
https://kosova-info.com/kryeqyteti-i-kines-po-fundoset/60%Daily2016-06-29 07:23
https://kosova-info.com/sulmi-terrorist-ne-stamboll-mesazh-emocionues-nga-turan-foto/60%Daily2016-06-29 07:22
https://kosova-info.com/veseli-qendrojme-prane-turqise-si-aleat/60%Daily2016-06-29 07:13
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-wenger-behet-trajner-i-nje-super-skuadre/60%Daily2016-06-29 06:59
https://kosova-info.com/keshtu-eshte-dukur-me-pare-vajza-qe-i-ngjan-kukulles-barbie-fotovideo/60%Daily2016-06-29 06:58
https://kosova-info.com/12-vjecari-nga-kosovaqe-po-mahnite-gjermanine-me-kengen-e-adele-video/60%Daily2016-06-29 06:20
https://kosova-info.com/gecaj-pdk-ta-diskutoje-me-thacin-demarkacionin/60%Daily2016-06-29 06:00
https://kosova-info.com/analistet-i-ftojne-poziten-dhe-opoziten-per-debat-per-demarkacionin/60%Daily2016-06-29 05:55
https://kosova-info.com/kosovaret-po-varferohen/60%Daily2016-06-29 05:50
https://kosova-info.com/kalendar-i-sulmeve-terroriste-ne-turqi/60%Daily2016-06-29 05:40
https://kosova-info.com/fshatrat-e-fushe-kosoves-sot-pa-uje/60%Daily2016-06-29 05:36
https://kosova-info.com/sot-protestohet-para-rektoratit-te-up-se/60%Daily2016-06-29 05:34
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-konsumoni-per-te-luftuar-rrezikun-e-kancerit/60%Daily2016-06-29 05:30
https://kosova-info.com/zidane-kerkon-futbollistin-e-frances-ne-real-madrid-foto/60%Daily2016-06-29 05:27
https://kosova-info.com/nata-e-pergjakur-ne-stamboll-permes-fotografive/60%Daily2016-06-29 05:27
https://kosova-info.com/sadiku-kjo-me-ndodhi-me-femra-pas-golit-ndaj-rumanise/60%Daily2016-06-29 05:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjeja-e-fundit-qe-prisni-te-shihni-te-kapur-per-nje-lamborghini/60%Daily2016-06-29 03:42
https://kosova-info.com/edhe-ban-ki-moon-i-denon-sulmet-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 03:10
https://kosova-info.com/e-gjitha-cfare-dihet-deri-me-tani-per-sulmet-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 02:10
https://kosova-info.com/suedia-krijon-rrugen-e-pare-elektrike/60%Daily2016-06-29 01:40
https://kosova-info.com/flet-kryeministri-i-turqise-pas-sulmeve-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 01:07
https://kosova-info.com/nuk-do-te-besoni-se-cfare-ka-bere-ky-refugjat/60%Daily2016-06-29 00:38
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-i-denon-sulmet-ne-stamboll/60%Daily2016-06-29 00:06
https://kosova-info.com/deklarohet-erdogan-terrorizmi-nuk-njeh-fe-do-ta-luftojme-deri-ne-fund-ate/60%Daily2016-06-28 23:03
https://kosova-info.com/hillary-clinton-per-sulmet-ne-stamboll-nuk-terhiqemi-perball-kercenimeve/60%Daily2016-06-28 23:00
https://kosova-info.com/pd-vlerat-e-qyteterimit-islam-do-te-mbizoterojne-ndaj-te-keqes-primitive/60%Daily2016-06-28 22:50
https://kosova-info.com/%e2%80%8btrajneri-i-perfaqesueses-se-kosoves-i-shpetoi-sulmit-ne-stamboll/60%Daily2016-06-28 22:47
https://kosova-info.com/rama-akt-barbar-i-atyre-qe-skane-zot/60%Daily2016-06-28 22:39
https://kosova-info.com/gjermania-edhe-njehere-turqia-u-godit-nga-sulmet-terroriste/60%Daily2016-06-28 22:33
https://kosova-info.com/sulmi-ne-stamboll-shumica-e-te-vrareve-jane-turq/60%Daily2016-06-28 22:22
https://kosova-info.com/erdogan-mban-mbledhje-urgjente-me-zyrtaret-e-larte-te-vendit/60%Daily2016-06-28 22:15
https://kosova-info.com/berisha-e-quan-idiotesk-reagimin-e-rames-per-sulmet-ne-stamboll/60%Daily2016-06-28 22:08
https://kosova-info.com/hoxhaj-denon-sulmet-ne-stamboll/60%Daily2016-06-28 22:00
https://kosova-info.com/shkenda-perdore-joint-ne-klipin-e-ri-video/60%Daily2016-06-28 21:59
https://kosova-info.com/mpj-deri-me-tani-nga-shperthimi-ne-stamboll-nuk-eshte-prekur-asnje-kosovare/60%Daily2016-06-28 21:51
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-polici-qellon-sulmuesin-vetevrases-ai-me-pas-hedh-veten-ne-ere-video/60%Daily2016-06-28 21:51
https://kosova-info.com/suarez-gezon-tifozet-e-argjentines-per-messin/60%Daily2016-06-28 21:47
https://kosova-info.com/shtate-kenge-shqipe-hite-te-muajit-ne-zvicer/60%Daily2016-06-28 21:43
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-i-shpeton-sulmit-ne-stamboll/60%Daily2016-06-28 21:25
https://kosova-info.com/deshmitari-tregon-per-skenat-e-tmerrshme-qe-pa-ne-aerportin-ataturk/60%Daily2016-06-28 21:25
https://kosova-info.com/ky-eshte-momentin-i-shperthimit-ne-aeroportin-e-stambollit-video/60%Daily2016-06-28 21:24
https://kosova-info.com/duka-tregon-pse-xhaka-e-perplasi-shishen-video/60%Daily2016-06-28 21:24
https://kosova-info.com/se-shpejti-vjen-engjelli-i-alban-skenderajt-foto/60%Daily2016-06-28 21:13
https://kosova-info.com/legjenda-spanjolle-paralajmeron-pensionimin/60%Daily2016-06-28 21:13
https://kosova-info.com/edi-rama-jam-shendoshe-e-mire-neser-do-te-jem-ne-ankara/60%Daily2016-06-28 21:08
https://kosova-info.com/ambasadori-spahiu-nuk-kemi-te-dhenat-nese-ka-kosovare-ne-mesin-e-viktimave-ne-stamboll/60%Daily2016-06-28 21:01
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-arrin-ne-60-numri-i-te-plagosurve-ne-mesin-e-tyre-ka-edhe-femije-foto-18/60%Daily2016-06-28 20:56
https://kosova-info.com/aeroplani-nga-prishtina-aterron-ne-ataturk/60%Daily2016-06-28 20:51
https://kosova-info.com/zyrtare-milan-me-trajner-te-ri/60%Daily2016-06-28 20:43
https://kosova-info.com/apple-zbulon-ekranin-e-ri-te-iphone/60%Daily2016-06-28 20:42
https://kosova-info.com/ekskluzive-ja-kur-do-te-publikohet-projekti-i-ri-i-xhensiles-foto-dhe-detaje-nga-klipi/60%Daily2016-06-28 20:41
https://kosova-info.com/ekskluzive-ja-kur-do-te-publikohet-projekti-i-ri-i-xhensiles-foto-dhe-detaje-nga-klipi/60%Daily2016-06-28 20:41
https://kosova-info.com/ekskluzive-ja-kur-do-te-publikohet-projekti-i-ri-i-xhensiles-foto-dhe-detaje-nga-klipi-2/60%Daily2016-06-28 20:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vecoria-me-e-re-ne-facebook-video/60%Daily2016-06-28 20:39
https://kosova-info.com/kujdes-facebook-iu-pergjon-kur-ju-shikoni-video-porno/60%Daily2016-06-28 20:38
https://kosova-info.com/pese-sekretet-e-iphone-qe-nuk-i-keni-ditur-asnjehere-me-pare/60%Daily2016-06-28 20:36
https://kosova-info.com/neser-protestohet-para-rektoratit-te-up-se/60%Daily2016-06-28 20:35
https://kosova-info.com/super-formacioni-i-psg-se-nen-drejtimin-e-emeryt/60%Daily2016-06-28 20:31
https://kosova-info.com/pasardhesi-i-mate-8-vjen-me-1-shtator/60%Daily2016-06-28 20:24
https://kosova-info.com/thaci-kerkon-thellimin-e-bashkepunimit-me-parlamentin-e-amerikes-latine-2/60%Daily2016-06-28 20:21
https://kosova-info.com/iniciativa-e-haradinajt-per-betejen-e-kosoves-trondite-serbine/60%Daily2016-06-28 20:20
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-i-reagon-radios-evropa-e-lire-per-shkrimin-brenda-kazanit-islamik-te-kosoves/60%Daily2016-06-28 20:15
https://kosova-info.com/dyshimet-e-para-dy-pjesetare-te-isis-it-kryen-shperthimet-ne-ataturk/60%Daily2016-06-28 20:06
https://kosova-info.com/mjeket-e-kombetares-demantojne-ajetin-per-zevendesimin-ndaj-frances/60%Daily2016-06-28 20:02
https://kosova-info.com/live-video-te-pakten-10-te-vdekur-nga-shperthimet-ne-stamboll-foto18/60%Daily2016-06-28 19:53
https://kosova-info.com/nuk-do-te-besoni-cfare-fotosh-ka-postuar-porno-ylli-shqiptar-pas-seksit-foto/60%Daily2016-06-28 19:49
https://kosova-info.com/buxhovi-disa-historian-jane-sherbetor-te-politikes-se-sotme/60%Daily2016-06-28 19:45
https://kosova-info.com/shitje-rekorde-e-fanellave-te-kombetares-ky-ishte-futbollisti-i-preferuar/60%Daily2016-06-28 19:45
https://kosova-info.com/islanda-eliminoi-angline-por-ja-sa-e-kishte-kuoten-ne-bastore-foto/60%Daily2016-06-28 19:32
https://kosova-info.com/youtube-shperblen-onrecords-foto/60%Daily2016-06-28 19:27
https://kosova-info.com/shenohet-18-vjetori-i-themelimit-te-zones-operative-te-shales/60%Daily2016-06-28 19:27
https://kosova-info.com/shenohet-18-vjetori-i-themelimit-te-zones-operative-te-shales/60%Daily2016-06-28 19:27
https://kosova-info.com/futbollistet-e-suspenduar-per-cerekfinalet-e-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-28 19:13
https://kosova-info.com/zbulim-shokues-mund-te-mbetni-shtatzene-permes-seksit-anal/60%Daily2016-06-28 19:10
https://kosova-info.com/publikohen-fanellat-e-shqiperise-per-kualifikimet-e-boterorit-rusia-2018/60%Daily2016-06-28 18:59
https://kosova-info.com/ja-ku-po-pushojne-ermali-me-gruan-fotovideo/60%Daily2016-06-28 18:58
https://kosova-info.com/ja-ku-po-pushojne-ermali-me-gruan-fotovideo/60%Daily2016-06-28 18:58
https://kosova-info.com/ja-ku-po-pushojne-ermali-me-gruan-fotovideo/60%Daily2016-06-28 18:58
https://kosova-info.com/sida-dhe-tuberkulozi-mund-te-sherohen-por/60%Daily2016-06-28 18:54
https://kosova-info.com/ja-sa-kane-shpenzuar-shqiptaret-ne-evropian/60%Daily2016-06-28 18:37
https://kosova-info.com/motra-e-gentes-tregon-gjoksin-foto/60%Daily2016-06-28 18:37
https://kosova-info.com/terence-hill-per-bud-spencer-kam-humbur-mikun-tim-me-te-afert/60%Daily2016-06-28 18:34
https://kosova-info.com/terence-hill-per-bud-spencer-kam-humbur-mikun-tim-me-te-afert/60%Daily2016-06-28 18:34
https://kosova-info.com/ronaldinho-vjen-me-asistin-e-vitit-video/60%Daily2016-06-28 18:29
https://kosova-info.com/shefki-kuqi-trajner-i-skuadres-angleze/60%Daily2016-06-28 18:17
https://kosova-info.com/nis-ofensiva-e-re-anti-isis/60%Daily2016-06-28 18:11
https://kosova-info.com/foto-nga-xhirimet-e-klipit-te-ri-te-ledrit-dhe-florit-zbulohet-nje-pjese-e-tekstit/60%Daily2016-06-28 18:07
https://kosova-info.com/foto-nga-xhirimet-e-klipit-te-ri-te-ledrit-dhe-florit-zbulohet-nje-pjese-e-tekstit/60%Daily2016-06-28 18:07
https://kosova-info.com/thaci-kerkon-thellimin-e-bashkepunimit-me-parlamentin-e-amerikes-latine/60%Daily2016-06-28 18:01
https://kosova-info.com/lumezi-kerkon-nga-kryeprokuroret-efikasitet-ne-pune/60%Daily2016-06-28 17:55
https://kosova-info.com/partizani-barazon-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2016-06-28 17:54
https://kosova-info.com/zyrtare-juventusi-vjen-ne-kosove/60%Daily2016-06-28 17:47
https://kosova-info.com/ja-cfare-ju-bejne-te-rinjte-angleze-te-huajve-pas-daljes-nga-be-ja-video/60%Daily2016-06-28 17:26
https://kosova-info.com/ja-cfare-ju-bejne-te-rinjte-angleze-te-huajve-pas-daljes-nga-be-ja-video/60%Daily2016-06-28 17:26
https://kosova-info.com/ja-cfare-ju-bejne-te-rinjte-angleze-te-huajve-pas-daljes-nga-be-ja-video/60%Daily2016-06-28 17:26
https://kosova-info.com/ja-cfare-ju-bejne-te-rinjte-angleze-te-huajve-pas-daljes-nga-be-ja-video/60%Daily2016-06-28 17:26
https://kosova-info.com/eli-fara-dhe-aurela-gace-me-shume-se-kolege-ja-si-bejne-plazh-bashke-foto/60%Daily2016-06-28 17:25
https://kosova-info.com/familja-shqiptare-fiton-azilin-pasi-u-be-me-katernjake/60%Daily2016-06-28 17:21
https://kosova-info.com/gecaj-ec-shpend-jep-doreheqje/60%Daily2016-06-28 17:18
https://kosova-info.com/po-ti-mbante-keta-lojtare-southampton-do-ta-kishte-nje-super-skuader-foto/60%Daily2016-06-28 17:14
https://kosova-info.com/nait-hasani-tregon-se-cfare-tha-per-gazeten-serbe-ne-vitin-1998/60%Daily2016-06-28 17:10
https://kosova-info.com/jabllanoviq-nderon-ne-koshare-heronjte-atje-ku-uck-ja-i-beri-batare-forcat-serbe/60%Daily2016-06-28 17:07
https://kosova-info.com/nis-konferenca-treditore-e-organizuar-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2016-06-28 17:06
https://kosova-info.com/griezmann-tregon-pse-nuk-e-festoi-si-zakonisht-golin-ndaj-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-28 17:03
https://kosova-info.com/babai-i-3-vjecarit-te-dhunuar-do-ta-shes-edhe-shtepine-per-djalin-terapia-kushton-shume-shtrenjte/60%Daily2016-06-28 17:03
https://kosova-info.com/landsat-8-prmirson-imazhet-satelitore-t-google-maps/60%Daily2016-06-28 16:58
https://kosova-info.com/landsat-8-prmirson-imazhet-satelitore-t-google-maps-2/60%Daily2016-06-29 12:39
https://kosova-info.com/suksesi-tjeter-i-eres-performanca-mahnitese-per-shume-radio-ne-belgjike-videofoto/60%Daily2016-06-28 16:56
https://kosova-info.com/fjalimi-emocionues-i-deputetit-skocez-ne-pe-video/60%Daily2016-06-28 16:56
https://kosova-info.com/fjalimi-emocionues-i-deputetit-skocez-ne-pe-video/60%Daily2016-06-28 16:56
https://kosova-info.com/fjalimi-emocionues-i-deputetit-skocez-ne-pe-video/60%Daily2016-06-28 16:56
https://kosova-info.com/fjalimi-emocionues-i-deputetit-skocez-ne-pe-video/60%Daily2016-06-28 16:56
https://kosova-info.com/nga-delet-te-milingonat-ja-7-cmendurite-qe-duhet-ti-dini-patjeter-per-islanden-video/60%Daily2016-06-28 16:55
https://kosova-info.com/suzana-shkreli-shqiptarja-e-pare-ne-kongresin-amerikan/60%Daily2016-06-28 16:53
https://kosova-info.com/fushe-kosova-neser-mbetet-pa-uje-te-pijshem/60%Daily2016-06-28 16:46
https://kosova-info.com/fushe-kosova-neser-mbetet-pa-uje-te-pijshem/60%Daily2016-06-28 16:46
https://kosova-info.com/fushe-kosova-neser-mbetet-pa-uje-te-pijshem/60%Daily2016-06-28 16:46
https://kosova-info.com/rrahje-mes-serbeve-ne-veri-te-mitrovices-lendohet-polici/60%Daily2016-06-28 16:44
https://kosova-info.com/sa-para-kane-shpenzuar-tifozet-e-kombetares-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-28 16:43
https://kosova-info.com/sa-para-kane-shpenzuar-tifozet-e-kombetares-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-28 16:43
https://kosova-info.com/nait-hasani-ti-vije-turp-bajram-gecajt-qe-krahasoi-adem-jasharin-me-car-llazarin/60%Daily2016-06-28 16:42
https://kosova-info.com/vv-do-ta-vendosim-serish-tabelen-por-ate-ta-mbroje-policia-dhe-fsk-ja/60%Daily2016-06-28 16:40
https://kosova-info.com/ke-do-adoptoje-enca-video/60%Daily2016-06-28 16:35
https://kosova-info.com/trump-ndryshon-retoriken-per-myslimanet/60%Daily2016-06-28 16:32
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-kur-gruaja-lufton-qe-te-shpetoje-nga-perdhunuesi-video/60%Daily2016-06-28 16:31
https://kosova-info.com/zyrtare-trajneri-i-shqiperise-i-pergjigjet-keshtu-ofertes/60%Daily2016-06-28 16:23
https://kosova-info.com/si-sot-4-vjet-me-pare-u-be-festa-me-e-diskutuar-e-nje-goli-ne-evropian/60%Daily2016-06-28 16:07
https://kosova-info.com/prpjekjet-e-microsoft-pr-t-hapur-burimin-e-net-prekin-nj-moment-historik/60%Daily2016-06-28 16:04
https://kosova-info.com/prpjekjet-e-microsoft-pr-t-hapur-burimin-e-net-prekin-nj-moment-historik-2/60%Daily2016-06-28 16:04
https://kosova-info.com/lady-gaga-ne-listen-e-zeze-te-kines-foto/60%Daily2016-06-28 15:54
https://kosova-info.com/sturgeon-neser-ne-bruksel-per-mbetjen-e-skocise-ne-be/60%Daily2016-06-28 15:53
https://kosova-info.com/deshtimi-i-anglise-shikoni-tatuazhin-e-cmendur-te-nje-tifozi-para-euro-2016/60%Daily2016-06-28 15:45
https://kosova-info.com/ja-si-duket-albana-osmani-pa-grim-foto/60%Daily2016-06-28 15:32
https://kosova-info.com/nikoliq-i-quan-nacionaliste-te-gjithe-kroatet/60%Daily2016-06-28 15:23
https://kosova-info.com/zyrtare-emery-trajner-i-gjigantit-evropian-foto/60%Daily2016-06-28 15:22
https://kosova-info.com/themelohet-qendra-e-vetevendosjes-ne-suedi/60%Daily2016-06-28 15:20
https://kosova-info.com/erdogan-tregon-letren-e-kerkim-faljes/60%Daily2016-06-28 15:16
https://kosova-info.com/familja-sylejmani-nga-podujeva-behet-me-shtepi-te-re/60%Daily2016-06-28 15:09
https://kosova-info.com/era-istrefi-do-te-pozoje-per-nje-reviste-amerikane-foto/60%Daily2016-06-28 15:09
https://kosova-info.com/%e2%80%8b3-menyra-si-ti-rrisni-femije-me-aktiv/60%Daily2016-06-28 15:02
https://kosova-info.com/ide-kreative-zun-vend-n-vjen-gjat-hakatonit-social-t-european-youth-awards-2016/60%Daily2016-06-28 14:47
https://kosova-info.com/ide-kreative-zun-vend-n-vjen-gjat-hakatonit-social-t-european-youth-awards-2016-2/60%Daily2016-06-28 14:47
https://kosova-info.com/ide-kreative-zun-vend-n-vjen-gjat-hakatonit-social-t-european-youth-awards-2016-2/60%Daily2016-06-28 14:47
https://kosova-info.com/tre-vellezer-perdhunojne-nje-13-vjecare/60%Daily2016-06-28 14:41
https://kosova-info.com/befason-griezmann-kete-gje-harrova-ta-bej-kunder-shqiperise/60%Daily2016-06-28 14:38
https://kosova-info.com/okb-e-shqetesuar-per-sulmet-ksenofobike-ne-britani/60%Daily2016-06-28 14:34
https://kosova-info.com/keto-jane-10-semundjet-e-veres/60%Daily2016-06-28 14:25
https://kosova-info.com/ja-sa-i-kushtoi-familjes-mbreterore-vizita-e-princit-charles-ne-kosove/60%Daily2016-06-28 14:21
https://kosova-info.com/anglia-deshtoi-i-gjithe-stadiumi-syte-te-gruaja-seksi-e-ketij-futbollisti/60%Daily2016-06-28 14:19
https://kosova-info.com/mmph-thote-se-per-punimet-ne-kolovice-nuk-ka-pranuar-asnje-njoftim/60%Daily2016-06-28 14:12
https://kosova-info.com/jeremy-hunt-rrit-mundesine-per-nje-referendum-te-dyte-ne-britani/60%Daily2016-06-28 14:05
https://kosova-info.com/tri-veprime-historike-qe-erdogan-i-beri-per-dy-dite/60%Daily2016-06-28 14:04
https://kosova-info.com/gjuriq-me-ministrat-e-qeverise-se-kosoves-te-car-llazari-foto/60%Daily2016-06-28 14:01
https://kosova-info.com/arrestohet-egjiptiani-qe-mori-peng-anijen-e-peshkimit-me-shqiptare-video/60%Daily2016-06-28 14:00
https://kosova-info.com/messi-le-argjentinen-miss-bum-bum-vjen-me-dy-foto-sensacionale-per-te/60%Daily2016-06-28 13:59
https://kosova-info.com/ekskluzive-edhe-nje-tjeter-hit-veror-po-vjen-ja-per-ke-behet-fjale-video/60%Daily2016-06-28 13:58
https://kosova-info.com/serbet-ne-gazimestan-provokuan-me-thirrje-nacionaliste-dhe-me-millosheviqin-e-mlladiqin/60%Daily2016-06-28 13:48
https://kosova-info.com/arsyeja-pse-thaci-ka-veshur-kete-kemishe-te-bardhe-ne-panama-foto/60%Daily2016-06-28 13:46
https://kosova-info.com/pezullohet-sekretari-i-msh-se-gani-shabani/60%Daily2016-06-28 13:40
https://kosova-info.com/ajeti-merr-nje-oferte-zyrtare-nga-serie-a/60%Daily2016-06-28 13:36
https://kosova-info.com/gjykata-leshon-urdher-arrest-per-vali-corleonen/60%Daily2016-06-28 13:34
https://kosova-info.com/shaqiri-messi-e-pabesueshme-por-e-vertete/60%Daily2016-06-28 13:15
https://kosova-info.com/irak-sulmi-vetevrases-le-te-vdekur-nente-persona-ne-xhami/60%Daily2016-06-28 13:14
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-po-e-marton-vajzen-ky-eshte-dhendrri-foto/60%Daily2016-06-28 13:12
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-ka-nje-kerkese-per-britanine/60%Daily2016-06-28 13:05
https://kosova-info.com/nena-e-dua-lipes-merr-nje-puthje-romantike-nga-bashkeshorti-foto/60%Daily2016-06-28 13:03
https://kosova-info.com/ndarja-emocionuese-e-eurodeputeteve-me-komisionerin-britanik-video/60%Daily2016-06-28 13:02
https://kosova-info.com/askush-nga-lideret-e-beogradit-nuk-u-pa-ne-gazimestan/60%Daily2016-06-28 12:52
https://kosova-info.com/seks-skandal-pas-finales-se-kupes-se-amerikes-kapet-me-dy-vajza-lakuriq-ne-shtrat-foto/60%Daily2016-06-28 12:52
https://kosova-info.com/%e2%80%8bgoogle-maps-me-pamje-te-reja/60%Daily2016-06-28 12:51
https://kosova-info.com/%e2%80%8bgoogle-maps-me-pamje-te-reja/60%Daily2016-06-28 12:51
https://kosova-info.com/%e2%80%8bgoogle-maps-me-pamje-te-reja/60%Daily2016-06-28 12:51
https://kosova-info.com/%e2%80%8bgoogle-maps-me-pamje-te-reja/60%Daily2016-06-28 12:51
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-autostrada-energjetike-ekuivalente-e-rruges-se-kombit/60%Daily2016-06-28 12:50
https://kosova-info.com/universiteti-i-mitrovices-kete-vit-pranon-1430-studente/60%Daily2016-06-28 12:47
https://kosova-info.com/mustafa-autostrada-energjetike-ekuivalente-me-rrugen-e-kombit/60%Daily2016-06-28 12:45
https://kosova-info.com/marre-ronela-hajati-teksi-i-kenges-video/60%Daily2016-06-28 12:44
https://kosova-info.com/pas-eliminimit-vjen-nje-trondites-te-spanja/60%Daily2016-06-28 12:34
https://kosova-info.com/thaci-ne-panama-lobon-per-njohje/60%Daily2016-06-28 12:30
https://kosova-info.com/misteri-i-vrasjes-mafioze-te-picierit-shqiptar-ne-rome/60%Daily2016-06-28 12:24
https://kosova-info.com/ja-sa-vjet-mbushi-sot-elita-rudi-foto/60%Daily2016-06-28 12:22
https://kosova-info.com/shkencetarja-shqiptare-ja-zbulimi-historik-qe-shkakton-kancerin-ne-gjinj/60%Daily2016-06-28 12:21
https://kosova-info.com/zyrtare-liverpooli-prezanton-transferimin-e-vitit-ne-evrope/60%Daily2016-06-28 12:18
https://kosova-info.com/jakup-%e2%80%8bkrasniqi-promovon-zhurmuesit-e-demokracise/60%Daily2016-06-28 12:18
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8bkalifornia-vazhdon-te-perfshihet-nga-flaket/60%Daily2016-06-28 12:17
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8bkalifornia-vazhdon-te-perfshihet-nga-flaket/60%Daily2016-06-28 12:17
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8bkalifornia-vazhdon-te-perfshihet-nga-flaket/60%Daily2016-06-28 12:17
https://kosova-info.com/stojanoviq-serbet-e-kosoves-ta-ruajne-trashegimine/60%Daily2016-06-28 12:11
https://kosova-info.com/vetura-godet-nenen-me-femije-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-06-28 12:06
https://kosova-info.com/hp-chromebook-11-g5-eshte-lansuar-zyrtarisht/60%Daily2016-06-28 12:02
https://kosova-info.com/demtohen-varrezat-myslimane-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2016-06-28 12:00
https://kosova-info.com/willems-kosova-nuk-eshte-e-vetme-ne-rrugen-e-saj-per-ne-be/60%Daily2016-06-28 11:59
https://kosova-info.com/dhurata-dora-e-elita-rudi-binjake-foto/60%Daily2016-06-28 11:56
https://kosova-info.com/dhurata-dora-e-elita-rudi-binjake-foto/60%Daily2016-06-28 11:56
https://kosova-info.com/me-shume-se-40-te-vrare-ne-sulme-vetevrasese-ne-jemen/60%Daily2016-06-28 11:56
https://kosova-info.com/edhe-pse-u-votua-per-te-brexit-nuk-do-te-ndodhe-ja-pse/60%Daily2016-06-28 11:48
https://kosova-info.com/stojanoviq-te-mos-lejojme-qe-kosova-te-mbetet-pa-emra-e-mbiemra-serbe/60%Daily2016-06-28 11:43
https://kosova-info.com/serbet-arrijne-ne-gazimestan-foto/60%Daily2016-06-28 11:42
https://kosova-info.com/zyrtare-zenit-shet-hulkun-per-55-milione-euro/60%Daily2016-06-28 11:42
https://kosova-info.com/zyrtare-zenit-shet-hulkun-per-55-milione-euro/60%Daily2016-06-28 11:42
https://kosova-info.com/a-rrezikoi-per-kete-fotografi-beatrix-ramosaj-foto/60%Daily2016-06-28 11:24
https://kosova-info.com/messi-u-pensionua-ky-eshte-vendimi-i-rooneyt/60%Daily2016-06-28 11:24
https://kosova-info.com/te-rinjte-e-kosoves-paqesore-dhe-pesimiste/60%Daily2016-06-28 11:14
https://kosova-info.com/zurich-vendim-i-cmendur-per-sadikun/60%Daily2016-06-28 11:11
https://kosova-info.com/ferrarese-sfide-per-kosoven-prodhimi-energjise-pa-e-demtuar-ambientin/60%Daily2016-06-28 10:57
https://kosova-info.com/islanda-eliminon-angline-ka-nje-mesazh-qesharak-per-ronaldon-foto/60%Daily2016-06-28 10:54
https://kosova-info.com/tmerruese-gruaja-e-perdhunuar-gjendet-e-mbyllur-ne-valixhe-video/60%Daily2016-06-28 10:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-djali-i-cimes-qe-ndoshta-nuk-e-keni-pare-asnjehere-foto/60%Daily2016-06-28 10:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-djali-i-cimes-qe-ndoshta-nuk-e-keni-pare-asnjehere-foto/60%Daily2016-06-28 10:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-djali-i-cimes-qe-ndoshta-nuk-e-keni-pare-asnjehere-foto/60%Daily2016-06-28 10:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-djali-i-cimes-qe-ndoshta-nuk-e-keni-pare-asnjehere-foto/60%Daily2016-06-28 10:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-djali-i-cimes-qe-ndoshta-nuk-e-keni-pare-asnjehere-foto/60%Daily2016-06-28 10:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-djali-i-cimes-qe-ndoshta-nuk-e-keni-pare-asnjehere-foto/60%Daily2016-06-28 10:40
https://kosova-info.com/fillojne-percarjet-ne-britani-londra-kerkon-autonomi-te-zgjeruar/60%Daily2016-06-28 10:40
https://kosova-info.com/de-biasi-largohet-nga-shqiperia-ky-do-te-jete-ekipi-i-ri/60%Daily2016-06-28 10:28
https://kosova-info.com/ligji-per-faljen-e-borxheve-shfuqizohet-me-3-shtator-2016/60%Daily2016-06-28 10:23
https://kosova-info.com/ribashkohet-marigona-koncert-ne-prishtine/60%Daily2016-06-28 10:23
https://kosova-info.com/ribashkohet-marigona-koncert-ne-prishtine-2/60%Daily2016-06-28 10:23
https://kosova-info.com/sauditet-ofrojne-250-miliarde-dollare-per-blerjen-e-facebook-ja-pse/60%Daily2016-06-28 10:21
https://kosova-info.com/hakohet-llogaria-n-quora-e-shefit-ekzekutiv-t-google-sundar-pichai/60%Daily2016-06-28 13:17
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkerkohet-seance-degjimore-ne-kuvend-per-demarkacionin/60%Daily2016-06-28 10:15
https://kosova-info.com/mpj-emeron-ish-ushtarin-e-uck-se-ne-zyren-nderlidhese-ne-beograd/60%Daily2016-06-28 10:12
https://kosova-info.com/pija-qe-pastron-arteriet-dhe-parandalon-sulmet-e-zemres-foto/60%Daily2016-06-28 10:11
https://kosova-info.com/pija-qe-pastron-arteriet-dhe-parandalon-sulmet-e-zemres-foto/60%Daily2016-06-28 10:11
https://kosova-info.com/pija-qe-pastron-arteriet-dhe-parandalon-sulmet-e-zemres-foto/60%Daily2016-06-28 10:11
https://kosova-info.com/pija-qe-pastron-arteriet-dhe-parandalon-sulmet-e-zemres-foto/60%Daily2016-06-28 10:11
https://kosova-info.com/pija-qe-pastron-arteriet-dhe-parandalon-sulmet-e-zemres-foto/60%Daily2016-06-28 10:11
https://kosova-info.com/pija-qe-pastron-arteriet-dhe-parandalon-sulmet-e-zemres-foto/60%Daily2016-06-28 10:11
https://kosova-info.com/kujt-ia-dedikoi-keto-fjale-alberie-hadergjonaj-a-e-braktisi-dikush-foto/60%Daily2016-06-28 10:04
https://kosova-info.com/kujt-ia-dedikoi-keto-fjale-alberie-hadergjonaj-a-e-braktisi-dikush-foto/60%Daily2016-06-28 10:04
https://kosova-info.com/super-lajm-per-shaqirin-foto/60%Daily2016-06-28 10:03
https://kosova-info.com/nexhat-demaku-lirohet-nga-akuza-per-shperdorim-detyre/60%Daily2016-06-28 10:03
https://kosova-info.com/junkcer-e-ben-hore-perfaqesuesin-britanik-krejt-pe-ja-qesh-me-te-video/60%Daily2016-06-28 09:58
https://kosova-info.com/mustafa-pritet-ne-takim-nga-rama/60%Daily2016-06-28 09:50
https://kosova-info.com/gruaja-rrihet-nga-bashkeshorti-dhe-kunati/60%Daily2016-06-28 09:37
https://kosova-info.com/gjuriqit-i-lejohet-hyrja-ne-kosove/60%Daily2016-06-28 09:29
https://kosova-info.com/talebanet-abuzuan-seksualisht-me-femijet/60%Daily2016-06-28 09:28
https://kosova-info.com/adoleshentja-29-kg-qe-kishte-vetem-48-ore-jete-shpeton-mrekullisht-foto/60%Daily2016-06-28 09:27
https://kosova-info.com/adoleshentja-29-kg-qe-kishte-vetem-48-ore-jete-shpeton-mrekullisht-foto/60%Daily2016-06-28 09:27
https://kosova-info.com/adoleshentja-29-kg-qe-kishte-vetem-48-ore-jete-shpeton-mrekullisht-foto/60%Daily2016-06-28 09:27
https://kosova-info.com/adoleshentja-29-kg-qe-kishte-vetem-48-ore-jete-shpeton-mrekullisht-foto/60%Daily2016-06-28 09:27
https://kosova-info.com/adoleshentja-29-kg-qe-kishte-vetem-48-ore-jete-shpeton-mrekullisht-foto/60%Daily2016-06-28 09:27
https://kosova-info.com/greta-koci-publikon-kengen-e-radhes-kete-here-vjen-me-bashkepunim-video/60%Daily2016-06-28 09:24
https://kosova-info.com/adrola-sot-ka-ditelindjen-merr-nje-urim-te-vecante-video/60%Daily2016-06-28 09:08
https://kosova-info.com/graniti-dhe-leonita-ne-pushime-shikojeni-cfare-ka-veshur-mesfushori-foto/60%Daily2016-06-28 09:06
https://kosova-info.com/lozte-me-top-ne-binare-treni-shtyp-15-vjecarin-shqiptar/60%Daily2016-06-28 09:02
https://kosova-info.com/nj-prditsim-i-paautorizuar-n-windows-10-i-kushtoi-microsoft-plot-10000-dollar/60%Daily2016-06-28 09:00
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-memorial-per-shqiptaret-e-betejes-se-kosoves/60%Daily2016-06-28 08:50
https://kosova-info.com/presidenti-bjellorus-urdheron-popullin-te-zhvishet-foto/60%Daily2016-06-28 08:49
https://kosova-info.com/kjo-eshte-rroga-qe-kerkon-ajeti/60%Daily2016-06-28 08:46
https://kosova-info.com/kjo-eshte-rroga-qe-kerkon-ajeti/60%Daily2016-06-28 08:46
https://kosova-info.com/kjo-eshte-rroga-qe-kerkon-ajeti/60%Daily2016-06-28 08:46
https://kosova-info.com/kjo-eshte-rroga-qe-kerkon-ajeti/60%Daily2016-06-28 08:46
https://kosova-info.com/hap-i-guximshem-i-mpj-se-emeron-ish-pjesetarin-e-uck-se-diplomat-ne-serbi/60%Daily2016-06-28 08:46
https://kosova-info.com/kur-shakira-ishte-ne-krah-te-ricky-martin-pique-ishte-gjashte-vjecar-foto/60%Daily2016-06-28 08:39
https://kosova-info.com/kur-shakira-ishte-ne-krah-te-ricky-martin-pique-ishte-gjashte-vjecar-foto-2/60%Daily2016-06-28 08:39
https://kosova-info.com/i-jepet-lamtumira-nenes-se-dy-femijeve-e-vrare-ne-kamp-nga-burri-i-saj/60%Daily2016-06-28 08:27
https://kosova-info.com/pse-kosova-po-heshte-per-grupin-e-kumanoves/60%Daily2016-06-28 08:27
https://kosova-info.com/presidenti-i-argjentines-ka-nje-lutje-per-messin/60%Daily2016-06-28 08:27
https://kosova-info.com/horoskopi-28-qershor-2016/60%Daily2016-06-28 08:17
https://kosova-info.com/enca-dhe-franceska-pushojne-ne-hotelin-e-bosit-te-droges-foto/60%Daily2016-06-28 08:12
https://kosova-info.com/flaka-krelani-sjell-ne-jete-femijen-e-pare-foto/60%Daily2016-06-28 07:59
https://kosova-info.com/sulmon-me-thike-per-shkak-te-borxhit-arrestohet/60%Daily2016-06-28 07:58
https://kosova-info.com/sulmon-me-thike-per-shkak-te-borxhit-arrestohet/60%Daily2016-06-28 07:58
https://kosova-info.com/me-1-shtator-huawei-prezenton-telefonin-me-te-ri/60%Daily2016-06-28 07:56
https://kosova-info.com/keshtu-mund-te-duket-audi-rs5-i-ri/60%Daily2016-06-28 07:56
https://kosova-info.com/google-vendos-te-krijoje-vete-telefonat-e-kompanise/60%Daily2016-06-28 07:55
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-pedofil-i-kercenonte-femijet-ta-shikonin-duke-masturbuar-foto/60%Daily2016-06-28 07:54
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-pedofil-i-kercenonte-femijet-ta-shikonin-duke-masturbuar-foto/60%Daily2016-06-28 07:54
https://kosova-info.com/volkswagen-polo-i-ri-ndizet-pa-celes/60%Daily2016-06-28 07:54
https://kosova-info.com/shfaqet-smartfoni-i-ri-i-samsungut/60%Daily2016-06-28 07:52
https://kosova-info.com/shfaqet-smartfoni-i-ri-i-samsungut/60%Daily2016-06-28 07:52
https://kosova-info.com/unicef-tu-jepet-prioritet-femijeve-qe-jane-me-te-pafavorizuarit/60%Daily2016-06-28 07:51
https://kosova-info.com/unicef-tu-jepet-prioritet-femijeve-qe-jane-me-te-pafavorizuarit/60%Daily2016-06-28 07:51
https://kosova-info.com/unicef-tu-jepet-prioritet-femijeve-qe-jane-me-te-pafavorizuarit/60%Daily2016-06-28 07:51
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-nga-klubi-i-ri-i-shaqirit/60%Daily2016-06-28 07:50
https://kosova-info.com/specialja-rekruton-stafin-veres-2/60%Daily2016-06-28 07:46
https://kosova-info.com/specialja-rekruton-stafin-veres-2/60%Daily2016-06-28 07:46
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-morata-nenshkruan-me-klubin-e-madh-evropian/60%Daily2016-06-28 07:41
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-morata-nenshkruan-me-klubin-e-madh-evropian/60%Daily2016-06-28 07:41
https://kosova-info.com/ja-cilat-komuna-do-te-mbesin-sot-pa-rryme/60%Daily2016-06-28 07:35
https://kosova-info.com/kalendari-i-cerekfinaleve-nga-gjermani-itali-te-france-islande/60%Daily2016-06-28 07:30
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-e-gatshme-per-mbikeqyrjen-e-vidovdan-it/60%Daily2016-06-28 07:29
https://kosova-info.com/adele-shan-33-here-ne-skene-bbc-e-kercenon-video/60%Daily2016-06-28 07:25
https://kosova-info.com/ndikimi-i-kafes-se-mengjesit-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2016-06-28 07:14
https://kosova-info.com/ndikimi-i-kafes-se-mengjesit-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2016-06-28 07:14
https://kosova-info.com/ndikimi-i-kafes-se-mengjesit-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2016-06-28 07:14
https://kosova-info.com/reperja-i-detyroi-mediat-te-shkruajne-per-te-foto/60%Daily2016-06-28 07:12
https://kosova-info.com/reperja-i-detyroi-mediat-te-shkruajne-per-te-foto/60%Daily2016-06-28 07:12
https://kosova-info.com/te-dyshuarit-arrestohen-rrahin-dy-police-dhe-dy-zyrtare-te-keds-it/60%Daily2016-06-28 07:10
https://kosova-info.com/te-dyshuarit-arrestohen-rrahin-dy-police-dhe-dy-zyrtare-te-keds-it-2/60%Daily2016-06-28 07:10
https://kosova-info.com/wilmots-kjo-do-te-jete-finalja-e-euro-2016/60%Daily2016-06-28 07:09
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-autostraden-tirane-vlore-vdes-nje-person-foto/60%Daily2016-06-28 07:03
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-autostraden-tirane-vlore-vdes-nje-person-foto/60%Daily2016-06-28 07:03
https://kosova-info.com/pique-ky-eshte-fajtori-i-humbjes-nga-italia/60%Daily2016-06-28 07:01
https://kosova-info.com/pique-ky-eshte-fajtori-i-humbjes-nga-italia/60%Daily2016-06-28 07:01
https://kosova-info.com/aksident-me-fatalitet-ne-prizren-vdes-kembesori/60%Daily2016-06-28 06:28
https://kosova-info.com/largimi-i-britanise-me-pasoja-ne-integrimin-e-rajonit/60%Daily2016-06-28 06:27
https://kosova-info.com/ja-cfare-moti-do-te-kemi-sot/60%Daily2016-06-28 06:25
https://kosova-info.com/ja-cfare-moti-do-te-kemi-sot/60%Daily2016-06-28 06:25
https://kosova-info.com/ja-cfare-moti-do-te-kemi-sot/60%Daily2016-06-28 06:25
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-lejoi-vendosjen-e-car-llazarit/60%Daily2016-06-28 06:15
https://kosova-info.com/specialja-rekruton-stafin-veres/60%Daily2016-06-28 06:05
https://kosova-info.com/serbia-fshese-policeve-shqiptare-ne-lugine/60%Daily2016-06-28 05:53
https://kosova-info.com/serbia-fshese-policeve-shqiptare-ne-lugine/60%Daily2016-06-28 05:53
https://kosova-info.com/serbia-fshese-policeve-shqiptare-ne-lugine-2/60%Daily2016-06-28 05:53
https://kosova-info.com/serbia-fshese-policeve-shqiptare-ne-lugine-2/60%Daily2016-06-28 05:53
https://kosova-info.com/sot-zbulohet-permendorja-e-car-llazarit/60%Daily2016-06-28 05:50
https://kosova-info.com/kriza-politike-pasoja-te-medha-ne-ekonomi/60%Daily2016-06-28 05:45
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-zgjohemi-heret-ne-mengjes/60%Daily2016-06-28 05:43
https://kosova-info.com/parandalimi-i-radikalizmit-diskutohet-ne-kosove/60%Daily2016-06-28 05:40
https://kosova-info.com/parandalimi-i-radikalizmit-diskutohet-ne-kosove/60%Daily2016-06-28 05:40
https://kosova-info.com/sot-inaugurohet-autostrada-energjetike-kosove-shqiperi/60%Daily2016-06-28 05:32
https://kosova-info.com/sot-inaugurohet-autostrada-energjetike-kosove-shqiperi/60%Daily2016-06-28 05:32
https://kosova-info.com/futbollisti-qe-tradhtoi-angline-foto/60%Daily2016-06-28 05:25
https://kosova-info.com/eliminohet-anglia-shikojeni-reagimin-e-ekipit-te-uellsit-video/60%Daily2016-06-28 05:20
https://kosova-info.com/fjalet-e-dhimbshme-te-nenes-se-18-vjecares-qe-vdiq-nga-kanceri-i-lekures/60%Daily2016-06-28 04:07
https://kosova-info.com/nje-lajm-i-mire-per-te-gjithe-ata-qe-nuk-jane-ne-lidhje-dashurie/60%Daily2016-06-28 03:40
https://kosova-info.com/probleme-me-gjumin-ja-cilat-ushqime-duhet-ti-konsumoni/60%Daily2016-06-28 02:12
https://kosova-info.com/probleme-me-gjumin-ja-cilat-ushqime-duhet-ti-konsumoni/60%Daily2016-06-28 02:12
https://kosova-info.com/spiunohet-pickup-i-i-ri-nga-mercedes/60%Daily2016-06-28 01:10
https://kosova-info.com/operohet-ne-stomak-por-4-muaj-me-vone-zbulon-gabimin-shokues-te-mjekeve/60%Daily2016-06-28 00:41
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-note-7-vjen-me-nje-vecori-shume-interesante/60%Daily2016-06-27 23:40
https://kosova-info.com/tre-vellezer-e-perdhunojne-vajzen-e-mitur/60%Daily2016-06-27 23:10
https://kosova-info.com/kesaj-i-thone-te-shpetosh-per-nje-qime-te-flokut/60%Daily2016-06-27 22:40
https://kosova-info.com/ja-pse-te-jeni-gjithmone-optimist-eshte-e-rrezikshme-per-ju/60%Daily2016-06-27 22:11
https://kosova-info.com/si-te-fokusoheni-ne-pune/60%Daily2016-06-27 21:58
https://kosova-info.com/ja-si-dukej-madonna-kur-ishte-femije-foto/60%Daily2016-06-27 21:53
https://kosova-info.com/per-tome-gashin-shqiperia-eshte-shtet-me-normal-se-kosova-video/60%Daily2016-06-27 21:50
https://kosova-info.com/krijohet-departament-i-vecante-per-dosjen-brexit/60%Daily2016-06-27 21:49
https://kosova-info.com/krijohet-departament-i-vecante-per-dosjen-brexit/60%Daily2016-06-27 21:49
https://kosova-info.com/krijohet-departament-i-vecante-per-dosjen-brexit/60%Daily2016-06-27 21:49
https://kosova-info.com/krijohet-departament-i-vecante-per-dosjen-brexit-2/60%Daily2016-06-27 21:49
https://kosova-info.com/krijohet-departament-i-vecante-per-dosjen-brexit-3/60%Daily2016-06-27 21:49
https://kosova-info.com/krijohet-departament-i-vecante-per-dosjen-brexit-3/60%Daily2016-06-27 21:49
https://kosova-info.com/rekordi-i-zi-i-anglise-ne-20-vitet-e-fundit-foto/60%Daily2016-06-27 21:44
https://kosova-info.com/jeep-padit-fiat-chrysler/60%Daily2016-06-27 21:40
https://kosova-info.com/kengetaret-tona-godasin-me-bikini-por-cila-eshte-me-seksi-foto/60%Daily2016-06-27 21:34
https://kosova-info.com/brexit-britaniket-kerkojne-pasaporta-te-vendeve-te-be-se/60%Daily2016-06-27 21:33
https://kosova-info.com/gruaja-merr-demshperblim-prej-10-mije-dollare-nga-microsoft-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-06-27 21:31
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-profesioni-ka-trajneri-i-islandes/60%Daily2016-06-27 21:31
https://kosova-info.com/hiqni-dore-nga-keto-gjera-nese-deshironi-te-jeni-te-suksesshem/60%Daily2016-06-27 21:29
https://kosova-info.com/njihuni-me-anijen-transportuese-te-se-ardhmes-video/60%Daily2016-06-27 21:29
https://kosova-info.com/dhunohet-dhe-grabitet-studentja-ne-mes-te-tiranes/60%Daily2016-06-27 21:20
https://kosova-info.com/dhunohet-dhe-grabitet-studentja-ne-mes-te-tiranes-2/60%Daily2016-06-27 21:20
https://kosova-info.com/hodgson-jep-doreheqje/60%Daily2016-06-27 21:18
https://kosova-info.com/hodgson-jep-doreheqje/60%Daily2016-06-27 21:18
https://kosova-info.com/momentet-me-gazmore-nga-filmat-e-aktorit-bud-spencer-video/60%Daily2016-06-27 21:13
https://kosova-info.com/lekaj-vv-se-a-jeni-ne-gjendje-me-mbrojt-shtizen-e-flamurin-qe-e-vendoset-sot-ne-kufi/60%Daily2016-06-27 21:11
https://kosova-info.com/gashi-thote-se-shqiperia-shtet-shume-me-normal-se-kosova-video/60%Daily2016-06-27 21:10
https://kosova-info.com/selimi-qeveria-e-ka-lene-veriun-ne-dore-te-serbise/60%Daily2016-06-27 21:09
https://kosova-info.com/ciftet-cerekfinale-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-27 21:02
https://kosova-info.com/ja-pse-meshkujt-refuzojne-seksin/60%Daily2016-06-27 21:01
https://kosova-info.com/vdes-aktori-legjendar-bud-spencer/60%Daily2016-06-27 20:59
https://kosova-info.com/islanden-e-pret-nje-kundershtar-i-forte-ne-cerekfinale/60%Daily2016-06-27 20:55
https://kosova-info.com/pas-brexit-anglia-tani-eliminohet-nga-euro-2016-video/60%Daily2016-06-27 20:50
https://kosova-info.com/largohen-therrat-nga-verrat-e-llukes-video/60%Daily2016-06-27 20:48
https://kosova-info.com/neser-inaugurohet-linja-energjetike-kosove-shqiperi/60%Daily2016-06-27 20:28
https://kosova-info.com/momenti-i-sherrit-ne-mes-biznesmenit-bamllari-dhe-policise-video/60%Daily2016-06-27 20:20
https://kosova-info.com/per-abrashin-pensionistet-jane-si-zemra-foto/60%Daily2016-06-27 20:20
https://kosova-info.com/rike-roci-po-cmendet-pas-ketij-futbollisti-italian-foto/60%Daily2016-06-27 20:20
https://kosova-info.com/anjeza-shahini-dashuron-nje-te-dyte-me-lejen-e-bashkeshortit-video/60%Daily2016-06-27 20:18
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-kupes-se-amerikes-foto/60%Daily2016-06-27 20:12
https://kosova-info.com/lekaj-vv-se-kufiri-nuk-mbrohet-me-shtiza-e-tabela-video/60%Daily2016-06-27 20:12
https://kosova-info.com/kerry-evropianet-te-mos-e-humbin-toruan-perballe-brexit/60%Daily2016-06-27 20:11
https://kosova-info.com/kerry-evropianet-te-mos-e-humbin-toruan-perballe-brexit/60%Daily2016-06-27 20:11
https://kosova-info.com/zbulohen-fotografite-e-rinor-hykollit-qe-u-fotografua-nudo-nga-vlorijan-halili-foto16/60%Daily2016-06-27 20:08
https://kosova-info.com/denohet-hajdutja-qe-vodhi-bashkeshorten-e-nendrejtorit-te-policise/60%Daily2016-06-27 19:59
https://kosova-info.com/reagimi-i-medieve-spanjolle-pas-eliminimit-te-spanjes-nga-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-27 19:57
https://kosova-info.com/deshmia-tronditese-e-edukatores-femijet-rriheshin-sistematikisht-video/60%Daily2016-06-27 19:50
https://kosova-info.com/auditori-gjen-mal-me-shkelje-ne-komunen-e-podujeves/60%Daily2016-06-27 19:45
https://kosova-info.com/mesfushori-italian-vendos-rekord-ne-ndeshjen-itali-spanje/60%Daily2016-06-27 19:37
https://kosova-info.com/papa-homoseksualet-sduhet-te-diskriminohen-por-duhet-te-respektohen/60%Daily2016-06-27 19:36
https://kosova-info.com/prokuroria-interesohet-per-varrezen-te-kisha-video/60%Daily2016-06-27 19:26
https://kosova-info.com/islanda-shokon-angline-video/60%Daily2016-06-27 19:22
https://kosova-info.com/mos-e-puthni-qenin-asnjehere-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-06-27 19:17
https://kosova-info.com/ferrarese-rregulloni-imazhin-e-shtetit/60%Daily2016-06-27 19:12
https://kosova-info.com/angli-islande-dy-gola-te-shpejte-video/60%Daily2016-06-27 19:09
https://kosova-info.com/pellumbi-vizita-e-fshehte-e-fatos-nanos-ne-shba/60%Daily2016-06-27 19:09
https://kosova-info.com/merkel-britanise-i-duhet-kohe-per-finalizimin-e-brexit/60%Daily2016-06-27 18:57
https://kosova-info.com/cavkov-takohet-me-delegacionin-e-asamblese-parlamentare-te-nato/60%Daily2016-06-27 18:57
https://kosova-info.com/reagon-ajeti-kjo-eshte-e-verteta-e-zevendesimit-tim-ndaj-frances/60%Daily2016-06-27 18:53
https://kosova-info.com/arsyeja-pse-eshte-cilesuar-si-femra-me-seksi-ne-bote-foto-16/60%Daily2016-06-27 18:47
https://kosova-info.com/italia-me-nje-mungese-te-madhe-ndaj-gjermanise/60%Daily2016-06-27 18:23
https://kosova-info.com/krahasimi-ciljeta-para-dhe-pas-operacionit-te-gjoksit-foto/60%Daily2016-06-27 18:21
https://kosova-info.com/propozohet-falja-e-namazit-te-bajramit-ne-sheshin-zahir-pajaziti/60%Daily2016-06-27 18:18
https://kosova-info.com/permendoret-e-te-vdekurve-nuk-mund-ti-kthejne-te-gjallet/60%Daily2016-06-27 18:09
https://kosova-info.com/italine-ne-cerekfinale-e-pret-ferri-foto/60%Daily2016-06-27 18:07
https://kosova-info.com/komuna-e-gracanices-masakron-parane-publike-shpenzon-miliona-euro-kunderligjshem/60%Daily2016-06-27 18:04
https://kosova-info.com/vdiq-pasi-nuk-iu-hap-parashuta/60%Daily2016-06-27 18:01
https://kosova-info.com/vdiq-pasi-nuk-iu-hap-parashuta-2/60%Daily2016-06-27 18:01
https://kosova-info.com/italia-spanja-uefa-zgjedh-lojtarin-e-ndeshjes-foto/60%Daily2016-06-27 18:00
https://kosova-info.com/reshjet-e-shiut-bllokojne-magjistralen-prishtine-peje-foto/60%Daily2016-06-27 17:52
https://kosova-info.com/italia-ne-cerekfinale-eliminon-kampionin-video/60%Daily2016-06-27 17:52
https://kosova-info.com/videot-propagandistike-facebook-e-youtube-kunder-isis-it/60%Daily2016-06-27 17:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-angli-islande-foto/60%Daily2016-06-27 17:45
https://kosova-info.com/hp-premton-aplikacionet-android-n-laptopin-chromebook-11/60%Daily2016-06-27 17:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-ardhmja-e-transportit-ujor-video/60%Daily2016-06-27 17:37
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-si-bleona-qereti-foto/60%Daily2016-06-27 17:31
https://kosova-info.com/shiu-bllokon-rrugen-kolone-3-km-e-gjate-ne-llapushnik-video/60%Daily2016-06-27 17:29
https://kosova-info.com/eder-e-leshon-rastin-me-te-mire-ne-ndeshje-video/60%Daily2016-06-27 17:21
https://kosova-info.com/reagon-ashper-papa-francesku-masakra-turke-ne-armeni-gjenocid-dhe-pike/60%Daily2016-06-27 17:17
https://kosova-info.com/vllasi-per-car-llazarin-serbise-vetem-mitologjia-i-ka-mbetur-ne-kosove/60%Daily2016-06-27 17:16
https://kosova-info.com/itali-spanje-kjo-statistike-dergon-azzuret-ne-cerekfinale-foto/60%Daily2016-06-27 17:12
https://kosova-info.com/ndodhe-edhe-kjo-pizza-geti-foto/60%Daily2016-06-27 17:03
https://kosova-info.com/kadaj-bujupi-kufijte-ruhen-me-se-miri-nen-flamurin-kombetar/60%Daily2016-06-27 17:00
https://kosova-info.com/kadaj-bujupi-kufijte-ruhen-me-se-miri-nen-flamurin-kombetar/60%Daily2016-06-27 17:00
https://kosova-info.com/kadaj-bujupi-kufijte-ruhen-me-se-miri-nen-flamurin-kombetar/60%Daily2016-06-27 17:00
https://kosova-info.com/izraeli-i-paguan-turqise-20-mln-demshperblim-per-paqen/60%Daily2016-06-27 16:59
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-shqiptaret-te-lodhur-nga-lojerat-e-politikaneve/60%Daily2016-06-27 16:52
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-shqiptaret-te-lodhur-nga-lojerat-e-politikaneve/60%Daily2016-06-27 16:52
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-shqiptaret-te-lodhur-nga-lojerat-e-politikaneve-2/60%Daily2016-06-27 16:52
https://kosova-info.com/keni-dhimbje-gjoksi-keto-mund-te-jene-arsyet/60%Daily2016-06-27 16:46
https://kosova-info.com/italia-shenon-ndaj-spanjes-video/60%Daily2016-06-27 16:37
https://kosova-info.com/rikthehet-vetura-historike-e-ford/60%Daily2016-06-27 16:37
https://kosova-info.com/dikush-po-ia-rrah-te-pasmet-tunes-foto/60%Daily2016-06-27 16:36
https://kosova-info.com/thaci-ne-panama-ne-keso-ngjarje-kosova-forcon-subjektivitetin-video/60%Daily2016-06-27 16:33
https://kosova-info.com/pas-brexit-ulet-cmimi-i-naftes/60%Daily2016-06-27 16:32
https://kosova-info.com/shqiperia-shkarkon-edhe-nje-trajner/60%Daily2016-06-27 16:24
https://kosova-info.com/emerohet-femra-e-pare-ne-post-te-larte-ne-historine-e-nato-s/60%Daily2016-06-27 16:22
https://kosova-info.com/de-gea-shpeton-spanjen-video/60%Daily2016-06-27 16:15
https://kosova-info.com/brexit-ngadaleson-procesin-e-zgjerimit-te-be-se/60%Daily2016-06-27 16:12
https://kosova-info.com/ish-kryeministri-i-moldavise-denohet-me-9-vjet-burg/60%Daily2016-06-27 16:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-performanaca-e-dua-lipes-ne-festivalin-prestigjioz-boteror-video/60%Daily2016-06-27 16:03
https://kosova-info.com/te-rimendohet-mandati-i-misioneve-nderkombetare/60%Daily2016-06-27 15:57
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-jani-vogli-atentatori-i-biznesmenit-qipriot-foto/60%Daily2016-06-27 15:45
https://kosova-info.com/nisin-pergatitjet-per-akademine-evropiane-verore-te-muzikes/60%Daily2016-06-27 15:44
https://kosova-info.com/marko-gjuriq-do-ta-zbuloje-permendoren-e-car-llazarit/60%Daily2016-06-27 15:39
https://kosova-info.com/marko-gjuriq-do-ta-zbuloje-permendoren-e-car-llazarit/60%Daily2016-06-27 15:39
https://kosova-info.com/gjykata-supreme-hedh-poshte-kufizimet-per-abortin/60%Daily2016-06-27 15:38
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-beri-xhensila-besit-thote-mos-i-tregoni-foto/60%Daily2016-06-27 15:32
https://kosova-info.com/%e2%80%8bme-8-korrik-shpallet-konkursi-up-pranon-8-mije-e-500-studente/60%Daily2016-06-27 15:26
https://kosova-info.com/%e2%80%8bme-8-korrik-shpallet-konkursi-up-pranon-8-mije-e-500-studente/60%Daily2016-06-27 15:26
https://kosova-info.com/%e2%80%8bme-8-korrik-shpallet-konkursi-up-pranon-8-mije-e-500-studente-2/60%Daily2016-06-27 15:26
https://kosova-info.com/xhaka-e-ka-nje-mesazh-nga-londra-foto/60%Daily2016-06-27 15:21
https://kosova-info.com/xhaka-e-ka-nje-mesazh-nga-londra-foto/60%Daily2016-06-27 15:21
https://kosova-info.com/asnje-fjale-nga-qeveria-per-shtatoren-e-car-llazarit/60%Daily2016-06-27 15:21
https://kosova-info.com/asnje-fjale-nga-qeveria-per-shtatoren-e-car-llazarit-2/60%Daily2016-06-27 15:21
https://kosova-info.com/pas-brexit-shtohen-rastet-raciste-ne-britani-sulmohen-polaket-dhe-myslimanet/60%Daily2016-06-27 15:18
https://kosova-info.com/eva-longoria-e-zbulon-zogun-pa-dashje-foto/60%Daily2016-06-27 15:15
https://kosova-info.com/turp-per-qeverine-e-kosoves-qe-lejon-nje-kryetar-te-komunes-te-mohon-shtetesine-e-kosoves-dhe-te-shkel-ligjet-e-kosoves/60%Daily2016-06-27 15:11
https://kosova-info.com/ronaldo-nuk-festova-per-shkak-te-modric/60%Daily2016-06-27 15:10
https://kosova-info.com/keshtu-i-kalon-ditet-e-shtatzenise-arta-bajrami-foto/60%Daily2016-06-27 15:06
https://kosova-info.com/aziz-salihu-vuan-nga-disa-semundje/60%Daily2016-06-27 15:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-italia-spanja/60%Daily2016-06-27 14:58
https://kosova-info.com/islamofobia-ne-ballkan-po-rritet/60%Daily2016-06-27 14:55
https://kosova-info.com/task-forca-kunder-piraterise-konfiskon-qindra-dvd-me-filma-e-muzike/60%Daily2016-06-27 14:46
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-perfundimisht-e-hoqem-llocin-dhe-vadat-ne-doberqan/60%Daily2016-06-27 14:44
https://kosova-info.com/keto-komuna-neser-skane-rryme-2/60%Daily2016-06-27 14:43
https://kosova-info.com/keto-komuna-neser-skane-rryme-2/60%Daily2016-06-27 14:43
https://kosova-info.com/zyrtare-konfirmohet-ku-do-te-luaje-kosova-si-vendase-video/60%Daily2016-06-27 14:42
https://kosova-info.com/sigurohen-gjashte-serume-kunder-kafshimit-te-gjarprit/60%Daily2016-06-27 14:41
https://kosova-info.com/ymeri-permendorja-e-car-lazarit-deshmon-projektin-e-zajednices/60%Daily2016-06-27 14:40
https://kosova-info.com/ramadani-ironizon-me-vetevendosjen-performancat-artistike-nuk-e-demtojne-te-verteten/60%Daily2016-06-27 14:39
https://kosova-info.com/car-llazari-mund-te-shkoje-ne-gjykaten-kushtetuese/60%Daily2016-06-27 14:39
https://kosova-info.com/pajtohen-ermal-mamaqi-dhe-alketa-vejsiu-foto/60%Daily2016-06-27 14:35
https://kosova-info.com/reperi-dhe-prezantuesja-shqiptare-martohen-serish-pas-10-vjetesh-foto/60%Daily2016-06-27 14:29
https://kosova-info.com/brexit-mund-te-ndikoje-mbi-msa-ne-per-kosoven/60%Daily2016-06-27 14:29
https://kosova-info.com/ja-disa-arsye-pse-masturbimi-eshte-me-i-mire-se-seksi/60%Daily2016-06-27 14:28
https://kosova-info.com/pese-skuadra-italiane-pas-ajetit/60%Daily2016-06-27 14:26
https://kosova-info.com/trumpit-i-bie-clintonit-i-ngritet-perkrahja/60%Daily2016-06-27 14:26
https://kosova-info.com/policia-ndermerr-masa-per-festen-e-vidovdanit/60%Daily2016-06-27 14:16
https://kosova-info.com/e-keni-pare-ndonjehere-yllka-kuqin-me-bikini-foto/60%Daily2016-06-27 14:16
https://kosova-info.com/djemte-e-isa-mustafes-servisuan-bmw-ne-e-lutfi-zharkut-pa-tender/60%Daily2016-06-27 14:15
https://kosova-info.com/vlera-e-kombetares-rritet-dukshem-pas-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-27 14:12
https://kosova-info.com/kush-eshte-car-llazari/60%Daily2016-06-27 14:07
https://kosova-info.com/filmi-shqiptaro-britanik-home-fiton-cmimin-e-pare/60%Daily2016-06-27 14:03
https://kosova-info.com/katastrofe-per-argjentinen-pas-messit-largohen-edhe-disa-yje/60%Daily2016-06-27 14:00
https://kosova-info.com/dikur-te-varfer-tani-milionere/60%Daily2016-06-27 13:54
https://kosova-info.com/david-cameron-ua-merdhine-britanikeve-ska-referendum-te-dyte/60%Daily2016-06-27 13:51
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-tani-vjen-nje-lajm-sensacional/60%Daily2016-06-27 13:50
https://kosova-info.com/stupcat-se-shpejti-sjellin-hallakame-foto/60%Daily2016-06-27 13:46
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-erdogan-i-kerkon-falje-putinit/60%Daily2016-06-27 13:16
https://kosova-info.com/nudo-ne-shtrat-me-kanye-west-reagon-ish-presidenti-bush-foto/60%Daily2016-06-27 13:12
https://kosova-info.com/intel-trhiqet-nga-biznesi-i-siguris-kibernetike-n-bisedime-pr-shitjen-e-mcafee/60%Daily2016-06-27 13:09
https://kosova-info.com/deputeti-lekaj-reagon-ndaj-ngritjes-te-shtatores-se-car-lazarit/60%Daily2016-06-27 13:09
https://kosova-info.com/hoti-pas-msa-se-nuk-do-te-kete-rritje-te-taksave-e-as-te-akcizes/60%Daily2016-06-27 13:06
https://kosova-info.com/franca-nuk-ia-fale-dakikin-britanise-zgjidheni-perfaqesuesin-ne-negociatat-per-largim/60%Daily2016-06-27 13:02
https://kosova-info.com/thaci-me-lidere-boterore-ne-ceremonine-e-perurimit-te-zgjerimit-te-kanalit-te-panamase-foto/60%Daily2016-06-27 12:59
https://kosova-info.com/thaci-me-lidere-boterore-ne-ceremonine-e-perurimit-te-zgjerimit-te-kanalit-te-panamase-foto/60%Daily2016-06-27 12:59
https://kosova-info.com/thaci-me-lidere-boterore-ne-ceremonine-e-perurimit-te-zgjerimit-te-kanalit-te-panamase-foto/60%Daily2016-06-27 12:59
https://kosova-info.com/55-fakte-mbreslnse-q-nuk-i-dinit-rreth-google/60%Daily2016-06-27 12:55
https://kosova-info.com/kerry-nato-edhe-me-e-rendesishme-pas-dalje-se-britanise-nga-be-ja/60%Daily2016-06-27 12:49
https://kosova-info.com/franceska-shume-joshese-me-bikini-foto/60%Daily2016-06-27 12:46
https://kosova-info.com/%e2%80%8bgoogle-sjell-telefonin-personal-foto/60%Daily2016-06-27 12:44
https://kosova-info.com/%e2%80%8bgoogle-sjell-telefonin-personal-foto/60%Daily2016-06-27 12:44
https://kosova-info.com/collaku-viziton-shtetin-i-cili-nga-1-janari-merr-kryesimin-e-be-se/60%Daily2016-06-27 12:43
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-fajeson-mustafen-dhe-thacin-per-shtatoren-e-car-llazarit/60%Daily2016-06-27 12:40
https://kosova-info.com/kosova-dhe-ballkani-perendimor-pas-brexit-it/60%Daily2016-06-27 12:34
https://kosova-info.com/kosova-dhe-ballkani-perendimor-pas-brexit-it/60%Daily2016-06-27 12:34
https://kosova-info.com/kosova-dhe-ballkani-perendimor-pas-brexit-it/60%Daily2016-06-27 12:34
https://kosova-info.com/deshton-tenderi-policia-e-kosove-mbetet-pa-kepuce-dokument/60%Daily2016-06-27 12:31
https://kosova-info.com/kenga-e-javes-java-29-voto/60%Daily2016-06-27 12:23
https://kosova-info.com/u-injorua-nga-de-biasi-ja-cfare-po-ben-tani-rashica/60%Daily2016-06-27 12:21
https://kosova-info.com/car-llazari-erdhi-naten-e-zuri-ne-gjume-qeverine-e-kosoves/60%Daily2016-06-27 12:15
https://kosova-info.com/lugina-e-diellit-ne-mitrovice-ndihmohet-nga-rusia-me-nje-kishe/60%Daily2016-06-27 12:14
https://kosova-info.com/azem-syla-ke-afat-48-ore-me-ma-shite-token-ndryshe-e-sheh-kush-jam-une/60%Daily2016-06-27 12:14
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-me-album-te-pare-nderkombetar-ja-detajet-video/60%Daily2016-06-27 12:08
https://kosova-info.com/iu-gezua-golit-si-i-cmendur-e-pabesueshme-cfare-i-kane-bere-me-pas-komentatorit-islandez-video/60%Daily2016-06-27 12:07
https://kosova-info.com/fjala-turp-per-qeverine-qe-lejoi-rakiqin-te-mohoje-shtetesine-e-kosoves/60%Daily2016-06-27 12:02
https://kosova-info.com/zyrtaret-gjermane-thone-se-britania-duhet-ta-rishqyrtoje-largimin-nga-be/60%Daily2016-06-27 11:58
https://kosova-info.com/zyrtaret-gjermane-thone-se-britania-duhet-ta-rishqyrtoje-largimin-nga-be/60%Daily2016-06-27 11:58
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-ti-konsumoni-dredhezat/60%Daily2016-06-27 11:55
https://kosova-info.com/historia-e-ardhjes-se-car-llazarit-ne-sheshin-e-mitrovices-se-veriut/60%Daily2016-06-27 11:54
https://kosova-info.com/zyrtare-gjiganti-evropian-ndahet-me-trajnerin/60%Daily2016-06-27 11:52
https://kosova-info.com/lekaj-ngritja-e-shtatores-se-car-lazarit-eshte-sulm-mbi-historine-tone/60%Daily2016-06-27 11:50
https://kosova-info.com/paradoksi-i-vv-se-me-steme-te-kosove-dhe-flamur-te-shqiperise-ne-kufirin-me-malin-e-zi-foto/60%Daily2016-06-27 11:38
https://kosova-info.com/hajdutet-vodhen-ora-luksoze-ne-nje-kasaforte-ne-paris-me-vlere-prej-3-milione-euro/60%Daily2016-06-27 11:28
https://kosova-info.com/google-gati-t-sfidoj-apple-me-at-q-mund-t-jet-telefoni-i-par-i-gjigandit-t-motorit-t-krkimit/60%Daily2016-06-27 11:18
https://kosova-info.com/vazhdojne-hetimet-per-vdekjen-e-gjashtevjecarit-nga-kumanova/60%Daily2016-06-27 11:13
https://kosova-info.com/martino-godet-messin-pas-humbjes/60%Daily2016-06-27 11:11
https://kosova-info.com/mushkolaj-me-flamur-kuqezi-ne-kufirin-me-malin-e-zi-folklorizem/60%Daily2016-06-27 11:11
https://kosova-info.com/cfare-i-kerkoi-leci-cimes-pak-para-vdekjes/60%Daily2016-06-27 11:00
https://kosova-info.com/cfare-i-kerkoi-leci-cimes-pak-para-vdekjes/60%Daily2016-06-27 11:00
https://kosova-info.com/cfare-i-kerkoi-leci-cimes-pak-para-vdekjes-2/60%Daily2016-06-27 11:00
https://kosova-info.com/cfare-i-kerkoi-leci-cimes-pak-para-vdekjes-3/60%Daily2016-06-27 11:00
https://kosova-info.com/ja-menyra-me-e-shendetshme-per-te-rene-ne-peshe/60%Daily2016-06-27 11:00
https://kosova-info.com/ja-menyra-me-e-shendetshme-per-te-rene-ne-peshe/60%Daily2016-06-27 11:00
https://kosova-info.com/boateng-nuk-permbahet-dot-ja-cfare-i-ben-gruas-ne-ceremonine-e-marteses/60%Daily2016-06-27 11:00
https://kosova-info.com/msa-ja-5-milione-euro-me-pak-inkasim-ne-dogana/60%Daily2016-06-27 10:58
https://kosova-info.com/lila-ishte-duke-u-perleshur-me-pogban-shikoni-cfare-i-tha-francezi/60%Daily2016-06-27 10:40
https://kosova-info.com/threedots-i-kerkojne-falje-getit/60%Daily2016-06-27 10:34
https://kosova-info.com/flaka-krelani-publikon-album-foto/60%Daily2016-06-27 10:24
https://kosova-info.com/miss-bum-bum-lionel-messi-ndodh-befasia-e-madhe/60%Daily2016-06-27 10:21
https://kosova-info.com/alves-juventus-lajmi-i-dites/60%Daily2016-06-27 09:55
https://kosova-info.com/ambasadori-i-austrise-ne-kosove-rithekson-mbeshtetjen-austriake-per-kosoven/60%Daily2016-06-27 09:47
https://kosova-info.com/policia-maqedonase-plagos-shqiptarin-qe-po-transportonte-emigrante/60%Daily2016-06-27 09:45
https://kosova-info.com/keto-jane-femrat-me-te-pasura-shqiptare-foto/60%Daily2016-06-27 09:39
https://kosova-info.com/kipred-shteti-ka-deshtuar-ne-parandalimin-e-islamit-radikal/60%Daily2016-06-27 09:34
https://kosova-info.com/franca-dhe-gjermania-arrijne-marreveshje-per-ndarjen-e-britanise-nga-be-ja/60%Daily2016-06-27 09:24
https://kosova-info.com/nuk-do-te-besoni-se-ku-eshte-momentalisht-topi-i-ndeshjes-rumani-shqiperi/60%Daily2016-06-27 09:22
https://kosova-info.com/arbana-e-emocionuar-pas-takimit-me-frymezuesin-e-cetnikeve-serbe-foto/60%Daily2016-06-27 09:22
https://kosova-info.com/shaqiri-te-nje-klub-i-madh-boteror/60%Daily2016-06-27 09:20
https://kosova-info.com/britaniket-po-luajne-me-kohen/60%Daily2016-06-27 09:18
https://kosova-info.com/vetura-zyrtare-e-kryetarit-te-mitrovices-me-targa-te-serbise/60%Daily2016-06-27 09:12
https://kosova-info.com/unicef-25-femije-u-vrane-nga-nje-sulm-ajror-ne-siri/60%Daily2016-06-27 09:10
https://kosova-info.com/gjykata-kalon-kohen-ligjore-per-rastin-e-deportimit-te-dy-aktivisteve-te-vv-se/60%Daily2016-06-27 09:07
https://kosova-info.com/kosova-kampione-e-perdorimit-te-antibiotikeve/60%Daily2016-06-27 09:03
https://kosova-info.com/ministri-shala-hajvalia-ne-ligen-e-kampioneve-do-te/60%Daily2016-06-27 09:00
https://kosova-info.com/perfundon-sinodi-i-shenjte-mesha-e-fundit-ne-gjuhen-shqipe-video/60%Daily2016-06-27 08:55
https://kosova-info.com/kali-i-trojes-nuk-ishte-kale-ishte-anije/60%Daily2016-06-27 08:52
https://kosova-info.com/komuna-e-gjakoves-akademi-perkujtimore-per-motrat-petershoni/60%Daily2016-06-27 08:49
https://kosova-info.com/komuna-e-gjakoves-akademi-perkujtimore-per-motrat-petershoni/60%Daily2016-06-27 08:49
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-agnesa-vuthaj-si-13-vjecare-foto/60%Daily2016-06-27 08:46
https://kosova-info.com/formacioni-ideal-i-kosoves-me-kete-skuader-do-te-mund-te-kualifikoheshim-ne-rusi-2018/60%Daily2016-06-27 08:43
https://kosova-info.com/gazeta-britanike-shkruan-fjale-te-medha-per-plazhet-e-shqiperise/60%Daily2016-06-27 08:39
https://kosova-info.com/shqiperia-u-eliminua-por-tani-per-futbollistet-vjen-nje-lajm-i-jashtezakonshem/60%Daily2016-06-27 08:26
https://kosova-info.com/aktori-naser-rafuna-eshte-bere-baba/60%Daily2016-06-27 08:14
https://kosova-info.com/5-fruta-qe-cdo-femer-duhet-ti-ha-ja-pse-foto/60%Daily2016-06-27 08:14
https://kosova-info.com/ylli-i-kombetares-pergenjeshtron-de-biasin/60%Daily2016-06-27 08:11
https://kosova-info.com/ministri-britanik-te-gatshem-te-perballemi-me-pasojat/60%Daily2016-06-27 08:10
https://kosova-info.com/ky-eshte-versioni-me-i-mire-i-kenges-aramam-kenduar-nga-nje-shqiptare-video/60%Daily2016-06-27 07:57
https://kosova-info.com/pensionimi-i-messit-reagon-fifa/60%Daily2016-06-27 07:55
https://kosova-info.com/referendumi-i-cmendur-britania-kurre-nuk-do-te-nis-procesin-e-ndarjes-nga-be-ja/60%Daily2016-06-27 07:50
https://kosova-info.com/prostituta-15-vjecare-shqiptare-trondit-greqine-seks-dhe-kokaine-me-biznesmene/60%Daily2016-06-27 07:42
https://kosova-info.com/prinderit-e-dua-lipes-te-cmendur-ne-glastonbury-foto/60%Daily2016-06-27 07:38
https://kosova-info.com/deshtimi-i-messit-shperthen-ronaldo-video/60%Daily2016-06-27 07:37
https://kosova-info.com/leopardi-ushqehej-me-nje-12-vjecare-gjate-kohes-kur-ajo-ishte-ne-gjume-foto/60%Daily2016-06-27 07:26
https://kosova-info.com/era-performon-ne-paraden-pride-ne-new-york-video/60%Daily2016-06-27 07:22
https://kosova-info.com/ja-momenti-dritherues-messi-zyrtarizoi-pensionimin-nga-argjentina-me-lot-ne-sy-video/60%Daily2016-06-27 07:19
https://kosova-info.com/kapet-pas-20-vitesh-bosi-i-mafias-kalabreze-ernesto-fazzalari/60%Daily2016-06-27 07:19
https://kosova-info.com/horoskopi-27-qershor-2016/60%Daily2016-06-27 07:07
https://kosova-info.com/keshtu-duket-ciljeta-pas-zvogelimit-te-gjoksit-foto/60%Daily2016-06-27 07:02
https://kosova-info.com/avioni-merr-flake-ne-ajer-pasagjeret-ne-panik-videofoto/60%Daily2016-06-27 07:01
https://kosova-info.com/aguero-ja-cfare-bente-messi-ne-zhveshtore-pas-ndeshjes/60%Daily2016-06-27 07:01
https://kosova-info.com/beyonce-e-kendrick-lamar-ndezin-skenen-e-bet-awards-video/60%Daily2016-06-27 06:49
https://kosova-info.com/aksidentohet-nje-familje-plagosen-6-persona-humb-jeten-ne-spital-12-vjecari-video/60%Daily2016-06-27 06:43
https://kosova-info.com/prishtinen-e-mbulon-berlloku-foto/60%Daily2016-06-27 06:39
https://kosova-info.com/25-vjetori-i-pavaresise-se-kroacise/60%Daily2016-06-27 06:29
https://kosova-info.com/penalltia-e-messit-cfare-ndodhi-ne-te-vertete/60%Daily2016-06-27 06:26
https://kosova-info.com/arrestohet-masazhisti-30-vjecar-pasi-ngacmoi-seksualisht-nje-11-vjecar/60%Daily2016-06-27 06:25
https://kosova-info.com/ja-si-duket-bleona-pa-grim-foto/60%Daily2016-06-27 06:25
https://kosova-info.com/opozita-e-kritikon-masht-in-per-cilesine-e-dobet-ne-arsim/60%Daily2016-06-27 06:20
https://kosova-info.com/messi-i-deshperuar-pas-humbjes-se-penalltise-i-thote-lamtumire-argjentines/60%Daily2016-06-27 06:10
https://kosova-info.com/bisedime-midis-zyrtareve-amerikane-dhe-evropiane-per-brexit-in/60%Daily2016-06-27 06:00
https://kosova-info.com/dogana-prezanton-te-hyrat-e-gjashtemujorit-te-pare/60%Daily2016-06-27 05:58
https://kosova-info.com/me-protesta-kunder-kolonizimit-te-veriut/60%Daily2016-06-27 05:56
https://kosova-info.com/permendorja-e-car-lazarit-vendoset-ne-qender-te-mitrovices-foto/60%Daily2016-06-27 05:52
https://kosova-info.com/a-e-dini-pse-ndodhet-kjo-vrime-e-vogel-afer-kameres-se-iphone-2/60%Daily2016-06-27 03:19
https://kosova-info.com/kili-fituese-e-kupes-se-amerikes/60%Daily2016-06-27 03:00
https://kosova-info.com/perfundojne-vazhdimet-argjentina-kili-ne-penallti/60%Daily2016-06-27 02:41
https://kosova-info.com/argjentina-kili-pa-gola-ndeshja-shkon-ne-vazhdime/60%Daily2016-06-27 02:08
https://kosova-info.com/e-gjitha-cfare-duhet-te-dini-per-mushkonjat-kete-vere/60%Daily2016-06-27 01:56
https://kosova-info.com/argjentina-kili-vjen-kartoni-i-dyte-i-kuq-ne-ndeshje/60%Daily2016-06-27 00:52
https://kosova-info.com/argjetina-kili-ndeshkohet-me-karton-te-kuq-lojtari-i-kilit/60%Daily2016-06-27 00:43
https://kosova-info.com/argjentina-kili-keto-jane-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-06-26 23:48
https://kosova-info.com/momenti-shokues-kur-gruaja-thith-gaz-ne-fund-te-autobusit/60%Daily2016-06-26 23:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-roboti-qe-kryen-qe-gjitha-punet-e-shtepise/60%Daily2016-06-26 22:54
https://kosova-info.com/njihuni-me-vendin-ku-cdo-11-minuta-perdhunohet-nje-femer/60%Daily2016-06-26 22:20
https://kosova-info.com/krasniqi-te-nderpritet-dialogu-me-serbine/60%Daily2016-06-26 21:59
https://kosova-info.com/euro-2016-rreziku-qe-vjen-pa-e-kuptuar/60%Daily2016-06-26 21:59
https://kosova-info.com/miremengjesi-futbolldashes-sot-euro-2016-sjelle-keto-dy-super-sfida/60%Daily2016-06-26 21:58
https://kosova-info.com/momenti-kur-blero-bie-ne-kameren-e-fshehte-video/60%Daily2016-06-26 21:55
https://kosova-info.com/gotze-kapet-offside-pas-ndeshjes/60%Daily2016-06-26 21:51
https://kosova-info.com/konkurenti-i-robert-berishes-eshte-vellai-i-tij-patrisi-foto/60%Daily2016-06-26 21:49
https://kosova-info.com/letra-prekese-e-kusari-liles-per-vdekjen-e-ilirjana-perteshonit/60%Daily2016-06-26 21:47
https://kosova-info.com/letra-prekese-e-kusari-liles-per-vdekjen-e-ilirjana-perteshonit/60%Daily2016-06-26 21:47
https://kosova-info.com/karikaturat-qe-paraqesin-qarte-peshtjellimin-qe-solli-brexit-foto/60%Daily2016-06-26 21:45
https://kosova-info.com/krasniqi-te-nderpritet-dialogu-me-serbine-eshte-permendorja-e-turpit/60%Daily2016-06-26 21:44
https://kosova-info.com/kujdes-mergimtare-ligjet-e-kosoves-mund-tiu-ndeshkojne-video/60%Daily2016-06-26 21:37
https://kosova-info.com/vazhdon-shkrirja-e-akujve-ndermjet-pdk-se-dhe-aak-se-lladrovci-takon-haradinajn/60%Daily2016-06-26 21:36
https://kosova-info.com/keto-shkelje-i-gjeti-auditori-ne-ministrine-e-kucit/60%Daily2016-06-26 21:34
https://kosova-info.com/shtatorja-e-car-llazarit-vendoset-ne-qender-te-mitrovices-veriore/60%Daily2016-06-26 21:33
https://kosova-info.com/zenka-ne-zhveshtore-qe-fitoi-ndeshjen/60%Daily2016-06-26 21:26
https://kosova-info.com/pas-brexit-britaniket-nuk-i-duan-popujt-e-tjere-ne-vendin-e-tyre/60%Daily2016-06-26 21:25
https://kosova-info.com/turistja-polake-shpetimtarja-e-te-plagosurve-ne-sarande-video/60%Daily2016-06-26 21:23
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-gjume-njeri-nga-mafiozet-me-te-kerkuar-ne-itali/60%Daily2016-06-26 21:15
https://kosova-info.com/e-njihni-aferdita-dreshajn-por-shikoni-te-motren-qe-te-le-pa-fryme-foto/60%Daily2016-06-26 21:11
https://kosova-info.com/belgjika-duhet-te-nderprese-festen-menjehere-shikoni-kush-e-pret-ne-cerekfinale/60%Daily2016-06-26 21:05
https://kosova-info.com/trupi-i-ardianit-per-lakmi-foto/60%Daily2016-06-26 21:03
https://kosova-info.com/hungari-belgjike-rezultat-i-cmendur/60%Daily2016-06-26 20:48
https://kosova-info.com/hungari-belgjike-rezultat-i-cmendur-2/60%Daily2016-06-26 20:48
https://kosova-info.com/zaev-nga-shteti-vidhen-400-mije-euro-ne-vit/60%Daily2016-06-26 20:46
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-qafe-muzine-vdes-nje-femije/60%Daily2016-06-26 20:45
https://kosova-info.com/shperthim-ne-madagaskar-2-te-vdekur-e-70-te-plagosur/60%Daily2016-06-26 20:41
https://kosova-info.com/ministria-e-drejtesise-nuk-arrin-ti-kryeje-pagesat-ne-afat-ligjor/60%Daily2016-06-26 20:38
https://kosova-info.com/hungari-belgjike-dy-gola-per-tre-minuta/60%Daily2016-06-26 20:36
https://kosova-info.com/mustafa-ramazani-muaji-i-afrimit/60%Daily2016-06-26 20:25
https://kosova-info.com/a-do-te-vijne-taulant-dhe-granit-xhaka-te-kosova-ja-cfare-kishte-thene-babai-i-tyre/60%Daily2016-06-26 20:20
https://kosova-info.com/goli-i-xherdan-shaqirit-reagim-epik-nga-sali-berisha/60%Daily2016-06-26 20:03
https://kosova-info.com/vala-e-pakenaqesive-vazhdon-te-zgjerohet-juncker-eshte-fajtor-doreheqje/60%Daily2016-06-26 19:56
https://kosova-info.com/arrestohet-reperi-50-cent-ne-karaibe-per-nje-sharje-ne-skene/60%Daily2016-06-26 19:51
https://kosova-info.com/shperndahet-dhunshem-marshi-lgbti-ne-stamboll/60%Daily2016-06-26 19:43
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-meqe-njera-nga-viktimat-keshilltare-e-ish-ministrit-ferig-agani/60%Daily2016-06-26 19:43
https://kosova-info.com/hungari-belgjike-bombe-nga-de-bruyne/60%Daily2016-06-26 19:41
https://kosova-info.com/%e2%80%8btragjedi-ne-kumanove-ashensori-mbyti-nje-femije/60%Daily2016-06-26 19:38
https://kosova-info.com/putin-komenton-deklaraten-e-cameronit/60%Daily2016-06-26 19:35
https://kosova-info.com/stamboll-shperndahet-dhunshem-marshi-pro-lgbti/60%Daily2016-06-26 19:31
https://kosova-info.com/spanjollet-zgjedhin-te-majtet-ekstrem-dalin-te-dytet-pp-e-para/60%Daily2016-06-26 19:31
https://kosova-info.com/hungari-belgjike-per-pak-sa-nuk-u-shenua-auto-goli-i-shekullit-video/60%Daily2016-06-26 19:29
https://kosova-info.com/per-ndertimin-e-xhamise-ne-dubrave-vetem-nje-vote-ishte-kunder/60%Daily2016-06-26 19:18
https://kosova-info.com/hungari-belgjike-mbrojtja-ne-gjume-dhe-gol-video/60%Daily2016-06-26 19:12
https://kosova-info.com/era-gati-te-performoje-ne-gej-paraden-e-nju-jorkut-foto/60%Daily2016-06-26 19:11
https://kosova-info.com/miss-bum-bum-zhvishet-dhe-prezanton-urimin-special-per-messin/60%Daily2016-06-26 18:57
https://kosova-info.com/kengetares-shqiptare-ia-leshon-fore-publiku-bie-poshte-video/60%Daily2016-06-26 18:47
https://kosova-info.com/jeta-ne-kushte-te-mjerueshme-e-veteranit-te-uck-se-video/60%Daily2016-06-26 18:32
https://kosova-info.com/jeta-ne-kushte-te-mjerueshme-e-veteranit-te-uck-se-video-2/60%Daily2016-06-26 18:32
https://kosova-info.com/tjeter-cmenduri-nga-low-preke-hunden-pasi-futi-doren-ne/60%Daily2016-06-26 18:32
https://kosova-info.com/interesim-i-larte-ne-referendumin-e-pare-ne-kosove-video/60%Daily2016-06-26 18:24
https://kosova-info.com/hungari-belgjike-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-06-26 18:12
https://kosova-info.com/akr-se-ne-drenas-i-bashkohen-150-te-rinj-foto/60%Daily2016-06-26 18:10
https://kosova-info.com/gjermania-shkoi-ne-cerekfinale-por-aty-e-pret-ferri/60%Daily2016-06-26 18:07
https://kosova-info.com/marina-vjollca-largohet-nga-top-channel/60%Daily2016-06-26 18:03
https://kosova-info.com/tom-hardy-do-te-luaje-fotografin-e-famshem-don-mccullin/60%Daily2016-06-26 18:02
https://kosova-info.com/femija-cohet-ne-kembe-per-here-te-pare-nen-ritmet-e-kenges-se-bebe-rexhes-video/60%Daily2016-06-26 18:01
https://kosova-info.com/ne-aksidentin-gjakove-kline-humben-jeten-dy-femra-23-e-32-vjecare-foto/60%Daily2016-06-26 17:53
https://kosova-info.com/gjermani-sllovaki-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-video/60%Daily2016-06-26 17:49
https://kosova-info.com/nora-istrefi-nuk-di-ti-zhvesh-keto-bikini-foto/60%Daily2016-06-26 17:49
https://kosova-info.com/basha-xhahilet-e-tahirit-dhunuan-barbarisht-3-qytetare/60%Daily2016-06-26 17:49
https://kosova-info.com/elektricisti-mbytet-nga-rryma/60%Daily2016-06-26 17:49
https://kosova-info.com/tifozet-e-kombetares-dridhin-angline-arsyeja-e-pabesueshme/60%Daily2016-06-26 17:41
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-e-harron-platone-e-kurrizit-video/60%Daily2016-06-26 17:40
https://kosova-info.com/kryeministri-italian-kerkon-fundin-e-masave-kursimtare-pas-brexit/60%Daily2016-06-26 17:39
https://kosova-info.com/nipi-i-vellezerve-aliu-qe-kendon-si-ibrahim-tatlises-fotovideo/60%Daily2016-06-26 17:29
https://kosova-info.com/nipi-i-vellezerve-aliu-qe-kendon-si-ibrahim-tatlises-fotovideo/60%Daily2016-06-26 17:29
https://kosova-info.com/nipi-i-vellezerve-aliu-qe-kendon-si-ibrahim-tatlises-fotovideo/60%Daily2016-06-26 17:29
https://kosova-info.com/hollande-franca-e-gjermania-duhet-te-ndermarrin-iniciativen-mbi-be-ne/60%Daily2016-06-26 17:24
https://kosova-info.com/gjermani-sllovaki-gol-qe-per-pak-nuk-e-shqeu-rrjeten-video/60%Daily2016-06-26 17:22
https://kosova-info.com/turqia-kritikon-papen-fjala-gjenocid-mentalitet-kryqezatash/60%Daily2016-06-26 17:13
https://kosova-info.com/balerini-i-kerkon-zajmines-4000-euro-ja-si-i-pergjigjet-ajo-video/60%Daily2016-06-26 17:09
https://kosova-info.com/10-aplikacionet-mobile-m-popullore-n-planet/60%Daily2016-06-26 17:06
https://kosova-info.com/penalltia-e-ozil-ndodhi-dicka-e-pabesueshme-video/60%Daily2016-06-26 17:05
https://kosova-info.com/skoci-vagoni-me-femije-del-nga-binaret-bie-nga-lartesia-10-metra/60%Daily2016-06-26 17:02
https://kosova-info.com/berlini-dhe-parisi-e-kane-gati-dokumentin-e-shpetimit-pas-brexit-it/60%Daily2016-06-26 17:02
https://kosova-info.com/limaj-lavderon-kuvendin-e-nismes/60%Daily2016-06-26 17:00
https://kosova-info.com/stili-unik-i-rihanna-s-permes-fotografive-foto/60%Daily2016-06-26 16:55
https://kosova-info.com/hakerat-shqiptare-thyejne-faqen-e-policise-ne-britanine-e-madhe-foto/60%Daily2016-06-26 16:54
https://kosova-info.com/dubrava-vendos-me-referendum-per-xhamine/60%Daily2016-06-26 16:50
https://kosova-info.com/gjermani-sllovaki-driblim-fantastik-dhe-gol-video/60%Daily2016-06-26 16:46
https://kosova-info.com/gjermani-sllovaki-driblim-fantastik-dhe-gol-video/60%Daily2016-06-26 16:46
https://kosova-info.com/te-ka-lali-shpirt-kenga-e-pare-shqiptare-me-rekord-klikimesh-video/60%Daily2016-06-26 16:45
https://kosova-info.com/veturat-me-te-shtrenjta-dhe-shpejta-foto/60%Daily2016-06-26 16:42
https://kosova-info.com/urime-etrit-berisha-foto/60%Daily2016-06-26 16:34
https://kosova-info.com/reagon-getoar-selimi-vjen-me-nje-mesazh-kuptimplote-fotovideo/60%Daily2016-06-26 16:31
https://kosova-info.com/tregu-i-lojerave-ne-telefon-vazhdon-te-shenoje-rritje/60%Daily2016-06-26 16:30
https://kosova-info.com/dumoshi-pyet-komunen-e-prishtines-ku-jeni/60%Daily2016-06-26 16:28
https://kosova-info.com/penallti-per-gjermanine-e-pabesueshme-cfare-beri-ozil-video/60%Daily2016-06-26 16:16
https://kosova-info.com/7-te-lenduar-mes-tyre-4-femije-ne-akdidentin-ne-sarande-foto/60%Daily2016-06-26 16:12
https://kosova-info.com/ibrahimi-ne-kosove-me-lehte-luftohet-terrorizmi-se-korrupsioni/60%Daily2016-06-26 16:11
https://kosova-info.com/gjermani-sllovaki-gol-totalisht-i-cmendur-video/60%Daily2016-06-26 16:11
https://kosova-info.com/3-minuta-nga-fillimi-i-ndeshjes-gjermani-sllovaki-kjo-eshte-shume-e-cuidtshme/60%Daily2016-06-26 15:56
https://kosova-info.com/video-thirrjet-n-bbm-t-disponueshme-globalisht/60%Daily2016-06-26 15:52
https://kosova-info.com/lengu-i-boronices-lufton-infeksionet/60%Daily2016-06-26 15:41
https://kosova-info.com/motociklete-me-motor-maserati-v8-ja-sa-kushton/60%Daily2016-06-26 15:33
https://kosova-info.com/kerry-ne-londer-e-bruksel/60%Daily2016-06-26 15:29
https://kosova-info.com/percahen-britaniket-te-rinjte-kunder-te-vjeterve/60%Daily2016-06-26 15:19
https://kosova-info.com/francen-e-pret-tmerri-ne-cerekfinale/60%Daily2016-06-26 15:14
https://kosova-info.com/gjermani-sllovaki-low-me-nje-befasi-te-madhe-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-06-26 14:56
https://kosova-info.com/zhvishet-mariah-carey-perkunder-moshes-e-tepron-foto/60%Daily2016-06-26 14:53
https://kosova-info.com/mbyllet-france-irlande-ky-ekip-shkon-ne-cerekfinale-video/60%Daily2016-06-26 14:53
https://kosova-info.com/arkeologet-zbulojne-bishen-14000-vjecare-ne-meksike-foto/60%Daily2016-06-26 14:52
https://kosova-info.com/izrael-burg-te-perjetshem-ultra-ortodoksit-qe-e-sulmoi-marshin-lgbt/60%Daily2016-06-26 14:39
https://kosova-info.com/france-irlande-dridhet-porta-video/60%Daily2016-06-26 14:39
https://kosova-info.com/koncepti-qe-do-te-ndryshoje-menyren-e-reklamimit-te-veturave-video/60%Daily2016-06-26 14:32
https://kosova-info.com/audi-zbulon-konceptin-e-motocikletes-unike-video/60%Daily2016-06-26 14:31
https://kosova-info.com/kjo-eshte-makina-italiane-me-e-fuqishme-deri-me-sot/60%Daily2016-06-26 14:31
https://kosova-info.com/po-vjen-telefoni-4-dollaresh-qe-pritet-ta-trondise-tregun/60%Daily2016-06-26 14:29
https://kosova-info.com/zaev-nese-plotesohen-kushtet-zgjedhje-ne-nentor/60%Daily2016-06-26 14:23
https://kosova-info.com/euro-2016-ndodh-dicka-e-papritur-pas-eliminimit-te-shqiperise/60%Daily2016-06-26 14:13
https://kosova-info.com/kur-fibi-fotografohet-nga-poshte-fotovideo/60%Daily2016-06-26 14:13
https://kosova-info.com/pamje-te-rralla-nga-konferenca-e-rambujese-dino-asanaj-perkthyes-i-thacit-video/60%Daily2016-06-26 14:12
https://kosova-info.com/me-shume-se-80-te-vdekur-nga-bombardimet-ne-deir-ezzor/60%Daily2016-06-26 14:01
https://kosova-info.com/humbe-jeten-nje-6-vjecar-ne-kumanove/60%Daily2016-06-26 13:54
https://kosova-info.com/te-rinjte-e-aak-se-deputete-mbrojeni-kufirin/60%Daily2016-06-26 13:51
https://kosova-info.com/qytetaret-serbe-perdorin-dinarin-ne-vend-te-euros-video/60%Daily2016-06-26 13:50
https://kosova-info.com/franca-ne-disavantazh-pas-pjeses-se-pare-video/60%Daily2016-06-26 13:49
https://kosova-info.com/thaci-i-ftuar-nderi-per-diten-e-pavaresise-se-shba-ve/60%Daily2016-06-26 13:47
https://kosova-info.com/ja-si-ta-kuptoni-nese-u-eshte-vjedhur-fjalekalimi/60%Daily2016-06-26 13:46
https://kosova-info.com/londra-do-te-dobesohet-por-nuk-vdes-pas-brexit/60%Daily2016-06-26 13:43
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-shpjegon-pse-hodhi-mikrofonin-ne-top-awards-fotovideo/60%Daily2016-06-26 13:40
https://kosova-info.com/forcat-irakiane-perfundimisht-rimarrin-falluxhen/60%Daily2016-06-26 13:38
https://kosova-info.com/gazeta-britanike-shqiperia-vendi-magjepses-qe-konkurron-cdo-shtet-ne-evrope/60%Daily2016-06-26 13:32
https://kosova-info.com/recete-me-produkte-natyrale-per-heqjen-e-qimeve-ne-fytyre/60%Daily2016-06-26 13:26
https://kosova-info.com/shaqiri-mesazh-tifozeve-kosovare-foto/60%Daily2016-06-26 13:14
https://kosova-info.com/aksident-me-motor-vdes-25-vjecari/60%Daily2016-06-26 13:12
https://kosova-info.com/thaci-do-te-jete-mysafir-nderi-ne-diten-e-pavaresise-se-shba-se-foto/60%Daily2016-06-26 13:05
https://kosova-info.com/penallti-per-irlanden-ja-cfare-beri-brady-video/60%Daily2016-06-26 13:05
https://kosova-info.com/rinia-e-aak-se-me-fushate-kunder-demarkacionit/60%Daily2016-06-26 12:58
https://kosova-info.com/xhaka-reagon-pas-spekulimeve-do-te-qendroje-te-shqiperia/60%Daily2016-06-26 12:47
https://kosova-info.com/kledi-bahiti-tallet-keq-me-getin-fotovideo/60%Daily2016-06-26 12:44
https://kosova-info.com/kushtetua-se-lejon-por-ne-suhareke-po-mbahet-referendum/60%Daily2016-06-26 12:42
https://kosova-info.com/trezeguet-parashikon-ndeshjet-e-sotme-ja-cilat-ekipe-i-dergon-ne-cerekfinale/60%Daily2016-06-26 12:42
https://kosova-info.com/majko-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme-dhe-referendum-ne-te-njejten-dite/60%Daily2016-06-26 12:34
https://kosova-info.com/si-ta-mbrojme-lekuren-nga-dielli/60%Daily2016-06-26 12:19
https://kosova-info.com/bukuroshja-braziliane-ne-krahet-e-futbollistit-kosovar-foto/60%Daily2016-06-26 12:19
https://kosova-info.com/i-denuari-per-terrorizem-tentoi-te-vetevritej-ne-paraburgim/60%Daily2016-06-26 12:12
https://kosova-info.com/noizy-ka-dhe-nje-sulm-kunder-ledrit-foto/60%Daily2016-06-26 12:10
https://kosova-info.com/memushaj-me-pseudonime-qesharake-per-bashkelojtaret/60%Daily2016-06-26 12:07
https://kosova-info.com/memushaj-me-pseudonime-qesharake-per-bashkelojtaret/60%Daily2016-06-26 12:07
https://kosova-info.com/arrestohet-serbi-qe-mbante-prej-18-vjetesh-ne-bodrum-vajzen-myslimane-nga-bosnja/60%Daily2016-06-26 12:05
https://kosova-info.com/bajrami-ska-me-tekste-parauniversitare-me-deformime-profesionale/60%Daily2016-06-26 11:58
https://kosova-info.com/recete-e-thjeshte-per-ti-larguar-mushkonjat-video/60%Daily2016-06-26 11:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-franca-irlanda/60%Daily2016-06-26 11:51
https://kosova-info.com/flaka-krelani-te-nxehtin-e-sfidon-keshtu-foto/60%Daily2016-06-26 11:42
https://kosova-info.com/vdesin-mbi-80-foshnja-per-6-muaj-ne-kliniken-e-gjinekologjise-ne-shkup/60%Daily2016-06-26 11:39
https://kosova-info.com/quaresma-cmendi-komentatoret-portugeze-audio/60%Daily2016-06-26 11:35
https://kosova-info.com/soros-nese-nuk-rikonstruktohet-be-do-te-shperbehet-perfundimisht/60%Daily2016-06-26 11:34
https://kosova-info.com/bim-bimma-te-babastars-video/60%Daily2016-06-26 11:26
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-edhe-nje-futbollist-nga-dortmundi/60%Daily2016-06-26 11:21
https://kosova-info.com/tramezzani-ia-rekomandon-fiorentines-dy-shqiptare/60%Daily2016-06-26 11:03
https://kosova-info.com/papa-do-te-vizitoje-kufirin-armeni-turqi/60%Daily2016-06-26 11:00
https://kosova-info.com/njihuni-me-bashkeshorten-dhe-djalin-e-vig-poppa-s-foto/60%Daily2016-06-26 10:54
https://kosova-info.com/behrami-nuk-permbahet-qan-pas-eliminimit-video/60%Daily2016-06-26 10:44
https://kosova-info.com/pas-gjashte-muajsh-krize-spanjollet-i-drejtohen-kutive-te-votimit/60%Daily2016-06-26 10:40
https://kosova-info.com/microsoft-ndryshon-rregullat-e-liensimit-me-prditsimin-vjetor-t-windows-10-ts/60%Daily2016-06-26 10:39
https://kosova-info.com/lumi-b-sakrifikohet-per-fansat-shkon-i-semure-ne-koncert-foto/60%Daily2016-06-26 10:34
https://kosova-info.com/bim-bimma-i-ka-dy-fjale-per-getoar-selimin-video/60%Daily2016-06-26 10:25
https://kosova-info.com/keshilla-per-tu-mbrojtur-nga-i-nxehti/60%Daily2016-06-26 10:23
https://kosova-info.com/xhemaili-u-perlesh-me-lewandowskin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-06-26 10:16
https://kosova-info.com/edhe-finlanda-ben-peticion-per-te-dale-nga-be-ja/60%Daily2016-06-26 10:13
https://kosova-info.com/low-kroos-vendimtar-ne-suksesin-e-gjermanise/60%Daily2016-06-26 10:07
https://kosova-info.com/siri-82-te-vrare-58-prej-tyre-jane-civile/60%Daily2016-06-26 09:56
https://kosova-info.com/aksidentohen-8-makina-ne-autostraden-tirane-durres/60%Daily2016-06-26 09:50
https://kosova-info.com/keto-mesazhe-seksi-duhet-ti-dergoni-te-dashurit-tuaj/60%Daily2016-06-26 09:43
https://kosova-info.com/zyrtare-skenderbeu-transferon-futbollistin-e-kombetares/60%Daily2016-06-26 09:37
https://kosova-info.com/rreth-3-mije-perdorues-te-drogave-ne-kosove/60%Daily2016-06-26 09:32
https://kosova-info.com/perparesite-e-gjoksit-te-vogel/60%Daily2016-06-26 09:23
https://kosova-info.com/klubi-cek-nuk-luan-me-kete-skuader-shqiptare-per-shkak-te-kurdisjeve/60%Daily2016-06-26 09:23
https://kosova-info.com/grupi-me-fame-boterore-pelqen-kengen-e-re-te-2po2-foto/60%Daily2016-06-26 09:17
https://kosova-info.com/masakra-ne-qipro-jani-vogli-dyshohet-se-organizoi-edhe-atentatin-e-vitit-2012/60%Daily2016-06-26 09:13
https://kosova-info.com/auditoret-nje-zevendes-minister-vodhi-perkohesisht-veturen-e-shtetit/60%Daily2016-06-26 09:09
https://kosova-info.com/bogdani-kjo-eshte-e-verteta-e-perplasjes-se-xhakes-me-de-biasin/60%Daily2016-06-26 09:03
https://kosova-info.com/rrah-gruan-arrestohet-2/60%Daily2016-06-26 08:54
https://kosova-info.com/barrierat-ne-biznes-po-largojne-investitoret-vendore-video/60%Daily2016-06-26 08:48
https://kosova-info.com/momenti-pikellues-kur-shaqiri-me-shoke-largohen-nga-hoteli-video/60%Daily2016-06-26 08:42
https://kosova-info.com/aksidentohet-autobusi-me-turiste-30-te-vdekur/60%Daily2016-06-26 08:37
https://kosova-info.com/rita-ora-ne-lidhje-me-lewis-hamilton-foto/60%Daily2016-06-26 08:25
https://kosova-info.com/kroaci-portugali-edhe-djali-i-ronaldos-i-merzitur-foto/60%Daily2016-06-26 08:24
https://kosova-info.com/pritet-te-rritet-numri-i-rasteve-te-meshkujve-te-dhunuar-gjate-luftes/60%Daily2016-06-26 08:17
https://kosova-info.com/bogdani-e-tregon-te-ardhmen-e-de-biasit/60%Daily2016-06-26 08:08
https://kosova-info.com/zgjoheni-te-lodhur-dhe-pa-energji-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-06-26 08:03
https://kosova-info.com/brexit-rusia-ka-arsye-te-gezohet/60%Daily2016-06-26 07:56
https://kosova-info.com/portugalia-me-e-dobet-se-turqia-dhe-cekia/60%Daily2016-06-26 07:42
https://kosova-info.com/vetura-e-nje-serbi-goditet-nga-nje-predhe/60%Daily2016-06-26 07:40
https://kosova-info.com/hoxha-nga-gjilani-qe-agjeroi-85-muaj-te-ramazanit/60%Daily2016-06-26 07:32
https://kosova-info.com/malisheva-paguan-fatura-me-cmime-me-te-larta-se-ato-ne-kontrate/60%Daily2016-06-26 07:24
https://kosova-info.com/keshtu-e-perqafoi-e-fejuara-granitin-pas-humbjes-se-penalltise-foto/60%Daily2016-06-26 07:21
https://kosova-info.com/prishtine-arrestohen-dy-hajdute/60%Daily2016-06-26 07:06
https://kosova-info.com/zeshkanet-jane-me-te-mira-ne-shtrat/60%Daily2016-06-26 07:00
https://kosova-info.com/zeshkanet-jane-me-te-mira-ne-shtrat/60%Daily2016-06-26 07:00
https://kosova-info.com/rreth-15-milione-njerez-jane-te-varur-nga-droga/60%Daily2016-06-26 06:56
https://kosova-info.com/ketyre-gjerave-meshkujt-nuk-mund-tu-rezistojne/60%Daily2016-06-26 06:50
https://kosova-info.com/ne-fotografi-deshperimi-i-kroateve-dhe-gezimi-i-portugezeve-foto/60%Daily2016-06-26 06:46
https://kosova-info.com/rihanna-ua-ndalon-perdorimin-e-telefonave-fansave-te-saj/60%Daily2016-06-26 06:40
https://kosova-info.com/e-lane-gjermanine-per-uck-ne-po-vdesin-nga-uria-ne-kosove-foto/60%Daily2016-06-26 06:33
https://kosova-info.com/e-lane-gjermanine-per-uck-ne-po-vdesin-nga-uria-ne-kosove-foto/60%Daily2016-06-26 06:33
https://kosova-info.com/perballje-mes-fituesit-te-euro-2016-dhe-kupes-se-amerikes/60%Daily2016-06-26 06:30
https://kosova-info.com/sa-zgjat-dashuria/60%Daily2016-06-26 06:25
https://kosova-info.com/beteja-me-veteranet/60%Daily2016-06-26 06:20
https://kosova-info.com/modric-ne-lot-ja-cfare-i-beri-ronaldo-pas-ndeshjes-foto/60%Daily2016-06-26 06:13
https://kosova-info.com/euro-2016-sot-luajne-tri-kombetare-te-medha/60%Daily2016-06-26 06:05
https://kosova-info.com/horoskopi-26-qershor-2016/60%Daily2016-06-26 06:04
https://kosova-info.com/edhe-keto-dyja-ecen-neper-tepihun-e-kuq-te-top-awards-foto/60%Daily2016-06-25 22:19
https://kosova-info.com/vritet-nena-qe-qelloi-per-vdekje-vajzat-e-saj-foto/60%Daily2016-06-25 21:59
https://kosova-info.com/ngjashmeria-e-emrit-te-shaqirit-me-shakiran-cfare-thote-kengetarja-foto/60%Daily2016-06-25 21:55
https://kosova-info.com/kryeprokurori-qe-me-vendim-kerkon-te-verifikohen-shkrimet-ne-media/60%Daily2016-06-25 21:47
https://kosova-info.com/portugalia-e-di-kundershtarin-e-cerekfinales/60%Daily2016-06-25 21:47
https://kosova-info.com/gazetari-i-prive-rrefen-per-sulmi-ndaj-tij-shpjegon-gjithcka-video/60%Daily2016-06-25 21:46
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-lojtarin-e-ndeshjes-kroaci-portugali-foto/60%Daily2016-06-25 21:41
https://kosova-info.com/gjerat-qe-duhet-te-bere-cdo-mbremje-per-te-shmangur-rrudhat/60%Daily2016-06-25 21:38
https://kosova-info.com/rozana-radi-kete-here-tregon-shume-shikojani-gjoksin-foto/60%Daily2016-06-25 21:36
https://kosova-info.com/portugalia-ne-cerekfinale-pas-vazhdimeve-video/60%Daily2016-06-25 21:32
https://kosova-info.com/pas-britanise-keto-jane-5-vende-tjera-qe-mund-te-dalin-nga-be-ja/60%Daily2016-06-25 21:30
https://kosova-info.com/quaresma-shenon-ne-minuten-e-117-te-video/60%Daily2016-06-25 21:28
https://kosova-info.com/neser-shenohet-dita-nderkombetare-kunder-abuzimit-me-droga/60%Daily2016-06-25 21:27
https://kosova-info.com/ndjekja-nga-policia-e-kamionit-me-derivate-video/60%Daily2016-06-25 21:21
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-me-ronaldon-foto/60%Daily2016-06-25 21:16
https://kosova-info.com/sa-here-qe-i-sheh-keto-imazhe-alonso-pendohet-foto/60%Daily2016-06-25 21:15
https://kosova-info.com/shakira-ka-nje-mesazh-qesharak-per-shaqirin-foto/60%Daily2016-06-25 21:00
https://kosova-info.com/dinamika-e-liberalizimit-pas-brexit-video/60%Daily2016-06-25 20:51
https://kosova-info.com/kroacia-portugalia-pa-gola-pas-90-minutave-video/60%Daily2016-06-25 20:50
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-publikon-kengen-e-re-video/60%Daily2016-06-25 20:45
https://kosova-info.com/edhe-nje-puthje-publike-per-butrintin-kush-e-beri-tani-foto/60%Daily2016-06-25 20:29
https://kosova-info.com/portugalia-me-rekord-te-zi-ne-evropian-foto/60%Daily2016-06-25 20:22
https://kosova-info.com/ne-teksas-sulm-ne-nje-studio-vallezimi-dy-te-vrare/60%Daily2016-06-25 20:19
https://kosova-info.com/mbytet-aksidentalisht-te-shkembi-i-kavajes-nje-56-vjecarje/60%Daily2016-06-25 20:16
https://kosova-info.com/britaniket-duan-edhe-nje-referendum-per-be-ne-dhe-pavaresim-te-londres/60%Daily2016-06-25 20:12
https://kosova-info.com/momenti-kur-shkenda-tenton-ta-prek-zogun-ne-klip-fotovideo/60%Daily2016-06-25 20:10
https://kosova-info.com/sejdiu-enver-hasani-e-pergatiti-shkarkimin-tim-video/60%Daily2016-06-25 20:05
https://kosova-info.com/tifozet-kroate-tallen-me-ronaldon-foto/60%Daily2016-06-25 20:02
https://kosova-info.com/nje-cante-prane-ambasades-amerikane-ne-tirane-ve-ne-alarm-policine/60%Daily2016-06-25 19:43
https://kosova-info.com/flet-vajza-e-jackson-pas-raportit-se-babait-te-saj-iu-gjeten-imazhe-te-keqtrajtimit-seksual-te-femijeve-foto/60%Daily2016-06-25 19:32
https://kosova-info.com/shaqiri-kritikon-futbollistet-polake-video/60%Daily2016-06-25 19:22
https://kosova-info.com/blloqet-e-kek-ut-bien-nga-funksioni-edhe-ne-pike-te-veres/60%Daily2016-06-25 19:12
https://kosova-info.com/pasojat-e-perdorimit-te-telefonit-kur-jeni-shtrire/60%Daily2016-06-25 19:03
https://kosova-info.com/prishtine-pasi-plagos-16-vjecaren-vetevritet-28-vjecari/60%Daily2016-06-25 18:38
https://kosova-info.com/brexit-do-ta-zvogeloje-ekonomine-e-be-se-me-28-trilione-dollare/60%Daily2016-06-25 18:28
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vdekur-nga-bombardimet-ne-lindje-te-sirise/60%Daily2016-06-25 18:20
https://kosova-info.com/shaqiri-i-del-ne-mbrojtje-xhakes/60%Daily2016-06-25 18:14
https://kosova-info.com/shkaku-i-eulex-it-shtyhen-germimet-te-kisha-video/60%Daily2016-06-25 18:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-kroacia-portugalia/60%Daily2016-06-25 18:03
https://kosova-info.com/badgal-shkenda-dubova-teksti-i-kenges-video/60%Daily2016-06-25 18:03
https://kosova-info.com/xhaka-me-reagim-emocional-pas-penalltise-se-humbur-foto/60%Daily2016-06-25 17:58
https://kosova-info.com/juncker-gati-te-therrase-nje-tjeter-komisioner-britanik-pas-doreheqjes-se-hill/60%Daily2016-06-25 17:56
https://kosova-info.com/tuna-dhe-yll-limani-me-bashkepunim/60%Daily2016-06-25 17:53
https://kosova-info.com/deputeti-anglez-kerkon-nga-parlamenti-ta-injoroje-referendumin/60%Daily2016-06-25 17:44
https://kosova-info.com/kryetari-legjendar-shume-i-dashuruar-foto/60%Daily2016-06-25 17:37
https://kosova-info.com/publikohet-badgal-nga-shkenda-dubova-video/60%Daily2016-06-25 17:32
https://kosova-info.com/aksident-me-makine-vdes-kembesori-30-vjec/60%Daily2016-06-25 17:30
https://kosova-info.com/thaci-pritet-me-ovacione-ne-panama-duartrokitet-si-president-i-vendlindjes-se-nenes-tereze-fotovideo/60%Daily2016-06-25 17:22
https://kosova-info.com/flet-pronari-i-tokes-ku-u-mbyten-dy-femijet-inspektorati-i-komunes-me-ka-injoruar-fotodokument/60%Daily2016-06-25 17:19
https://kosova-info.com/mustafa-brexit-nuk-e-ndal-rrugen-e-kosoves-drejt-be-se/60%Daily2016-06-25 16:58
https://kosova-info.com/iphone-7-me-nje-kamere-shume-te-madhe/60%Daily2016-06-25 16:52
https://kosova-info.com/a-mund-ta-imagjinoni-se-cfare-gjendet-ne-bodrumin-e-shtepise-se-gilit-foto/60%Daily2016-06-25 16:45
https://kosova-info.com/whatsapp-realizon-mbi-100-milione-thirrje-ne-dite/60%Daily2016-06-25 16:39
https://kosova-info.com/zbulohen-specifikat-kryesore-te-nexus-s1-sailfish/60%Daily2016-06-25 16:38
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmasakra-ne-qipro-shpallet-ne-kerkim-nje-48-vjecar-shqiptar/60%Daily2016-06-25 16:38
https://kosova-info.com/xhaka-e-humbi-penalltine-por-shikoni-cfare-i-ndodhi-pas-ndeshjes-foto/60%Daily2016-06-25 16:35
https://kosova-info.com/reagon-irma-xhema-nuk-kam-asgje-personale-me-on-records-foto/60%Daily2016-06-25 16:24
https://kosova-info.com/banda-e-lazaratit-ne-gjyq-nje-vit-me-pare-vrane-efektivin-e-renea-s/60%Daily2016-06-25 16:17
https://kosova-info.com/reagon-ledion-lico-pas-degjenerimit-qe-i-beri-noizy-foto/60%Daily2016-06-25 16:02
https://kosova-info.com/kujt-i-mungoi-flori-pa-mase-mbreme-foto/60%Daily2016-06-25 15:48
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-edhe-komisionari-britanik-i-be-se/60%Daily2016-06-25 15:25
https://kosova-info.com/60-vjecari-e-kuptoi-nga-google-se-ka-kancer-mjeket-deshtuan/60%Daily2016-06-25 15:21
https://kosova-info.com/hetohen-copezat-e-gjetura-ne-tanzani-dyshohet-se-kane-lidhje-me-mh370/60%Daily2016-06-25 15:20
https://kosova-info.com/brexit-trondit-industrin-e-teknologjis-apple-alphabet-hp-ibm-intel-microsoft-dhe-paypal-shnojn-rnie/60%Daily2016-06-25 15:10
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsuper-ushqimet-per-nje-jete-aktive-gjate-plakjes/60%Daily2016-06-25 14:45
https://kosova-info.com/ministrat-e-be-se-i-kerkojne-britanise-te-dale-shpejte-nga-unioni/60%Daily2016-06-25 14:42
https://kosova-info.com/a-e-dini-pse-ju-shfaqen-dy-zgjidhje-te-ndryshme-per-tiu-pergjigjur-thirrjeve-ne-iphone/60%Daily2016-06-25 14:07
https://kosova-info.com/aleanca-siriane-dhe-shba-te-marrin-nen-kontroll-bazen-manbij-te-isis-it/60%Daily2016-06-25 14:05
https://kosova-info.com/goli-me-i-bukur-i-fazes-se-grupeve-ne-euro-2016-video/60%Daily2016-06-25 14:01
https://kosova-info.com/a-do-te-kishte-skandal-me-onrecords-noizy-nese-do-te-ishte-prezent-ne-top-awards/60%Daily2016-06-25 13:52
https://kosova-info.com/itali-plazhet-ne-venecia-kthejne-parate-nese-perkeqesohet-moti/60%Daily2016-06-25 13:50
https://kosova-info.com/pacolli-qeverise-po-na-shkaterroni-ambientin-natyra-do-te-na-hakmerret-foto/60%Daily2016-06-25 13:43
https://kosova-info.com/zvicer-poloni-goli-i-pare-video/60%Daily2016-06-25 13:42
https://kosova-info.com/myslimanes-nga-uellsi-i-kerkohet-largim-pasi-beri-fushate-per-mosdalje-nga-be/60%Daily2016-06-25 13:37
https://kosova-info.com/berisha-i-thote-lamtumire/60%Daily2016-06-25 13:35
https://kosova-info.com/per-erdoganin-evropa-eshte-islamofobe/60%Daily2016-06-25 13:25
https://kosova-info.com/teuta-ne-krahe-te-adonisit-ne-dasmen-e-bubulines-foto/60%Daily2016-06-25 13:24
https://kosova-info.com/nainggolan-duhanpires-ne-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-25 13:23
https://kosova-info.com/%e2%80%8bgoditet-nga-rryma-mbetet-i-varur-ne-shtyllen-elektrike/60%Daily2016-06-25 13:22
https://kosova-info.com/gjermania-nuk-do-te-lejojme-askend-qe-te-na-e-marre-evropen/60%Daily2016-06-25 13:20
https://kosova-info.com/top-awards-artistet-kosovare-vs-alban-skenderaj/60%Daily2016-06-25 13:13
https://kosova-info.com/princ-llazari-vendoset-ne-veri-institucionet-pa-pergjigje/60%Daily2016-06-25 13:11
https://kosova-info.com/milik-humb-nje-rast-fantastik-video/60%Daily2016-06-25 13:04
https://kosova-info.com/cana-ndeshja-pershendetese-kunder-kosoves/60%Daily2016-06-25 12:58
https://kosova-info.com/euro-2016-ndodh-dicka-interesante/60%Daily2016-06-25 12:49
https://kosova-info.com/tifozja-seksi-polake-u-jep-zemer-futbollisteve-para-ndeshjes-me-zvicren-foto/60%Daily2016-06-25 12:29
https://kosova-info.com/zvicer-poloni-fantastike-nga-shaqiri/60%Daily2016-06-25 12:19
https://kosova-info.com/arrestohet-hajduti-29-vjecar-tmerri-i-banesave-ne-tirane/60%Daily2016-06-25 12:17
https://kosova-info.com/burg-babait-shqiptar-dhunoi-vajzen-4-vjecare/60%Daily2016-06-25 12:09
https://kosova-info.com/diplomati-britanik-pendohet-ideja-e-largimit-ishte-frustrim-i-kohes/60%Daily2016-06-25 12:05
https://kosova-info.com/mesiq-zbulon-detaje-nga-biseda-me-kryekasapin-e-ballkanit-millosheviqi-planifikonte-ta-kolonizoje-kosoven/60%Daily2016-06-25 12:05
https://kosova-info.com/thaci-vizite-zyrtare-ne-panama-2/60%Daily2016-06-25 12:04
https://kosova-info.com/demarkacioni-percane-koalicionin-me-presidentin-2/60%Daily2016-06-25 12:02
https://kosova-info.com/limaj-kandidati-i-vetem-per-kryetar-te-nismes-votimi-i-fshehte/60%Daily2016-06-25 12:01
https://kosova-info.com/kryeprokurori-i-shtetit-i-konsideron-te-pandershme-deklaratat-e-kardiologeve/60%Daily2016-06-25 11:59
https://kosova-info.com/ja-arsyeja-pse-geti-refuzoi-top-awards/60%Daily2016-06-25 11:44
https://kosova-info.com/kryetari-i-novoberdes-pa-asnje-simbol-shteteror/60%Daily2016-06-25 11:38
https://kosova-info.com/peticioni-arrin-1-milion-nenshkrime-per-referendum-te-ri-ne-britani/60%Daily2016-06-25 11:36
https://kosova-info.com/euro-2016-futbollistet-e-ketij-ekipi-kane-shenuar-me-se-shumti-gola/60%Daily2016-06-25 11:29
https://kosova-info.com/xhaka-iniesta-shpallet-fituesi/60%Daily2016-06-25 10:59
https://kosova-info.com/limaj-mbetet-kryetar-i-nismes-15-delegat-votuan-kunder-tij/60%Daily2016-06-25 10:57
https://kosova-info.com/peje-vellai-kercenon-me-jete-vellane-per-tia-leshuar-shtepine/60%Daily2016-06-25 10:48
https://kosova-info.com/microsoft-i-jep-fund-prodhimit-t-hibridit-2n1-me-kosto-t-ult-surface-3/60%Daily2016-06-25 10:46
https://kosova-info.com/i-rrah-vellane-ne-shenje-hakmarrje-tentoi-ta-godet-me-veture/60%Daily2016-06-25 10:40
https://kosova-info.com/i-rrah-vellane-ne-shenje-hakmarrje-tentoi-ta-godet-me-veture-2/60%Daily2016-06-25 10:40
https://kosova-info.com/peco-xhaka-do-te-largohet-nga-kombetarja-shqiptare/60%Daily2016-06-25 10:37
https://kosova-info.com/thaci-vizite-zyrtare-ne-panama/60%Daily2016-06-25 10:31
https://kosova-info.com/albana-osmani-i-le-te-gjithe-me-goje-hapur-seksi-dhe-transparente-ne-top-awards-foto/60%Daily2016-06-25 10:29
https://kosova-info.com/sadiku-e-balaj-kapen-me-femra-ne-festen-e-kombetares-foto/60%Daily2016-06-25 10:21
https://kosova-info.com/youtube-sjell-transmetimet-live-aplikacionet-android-dhe-ios/60%Daily2016-06-25 15:12
https://kosova-info.com/ferizaj-arrestohen-kater-persona-per-tentim-vrasje/60%Daily2016-06-25 10:16
https://kosova-info.com/buxheti-per-viktimat-e-dhunes-seksuale-i-pamjaftueshem/60%Daily2016-06-25 10:12
https://kosova-info.com/buxheti-per-viktimat-e-dhunes-seksuale-i-pamjaftueshem-2/60%Daily2016-06-25 10:12
https://kosova-info.com/koncerti-turperues-i-rihanna-s-ne-wembley-foto/60%Daily2016-06-25 10:11
https://kosova-info.com/ish-kapiteni-i-kombetares-kritikon-ceremonine-e-pritjes/60%Daily2016-06-25 10:05
https://kosova-info.com/xhamia-20-milioneshe-pret-lejen-kete-muaj/60%Daily2016-06-25 09:50
https://kosova-info.com/limaj-kandidati-i-vetem-per-kryetar-te-nismes/60%Daily2016-06-25 09:38
https://kosova-info.com/furtune-ne-top-channel-mbyllen-dy-nga-programet-me-te-njohura/60%Daily2016-06-25 09:33
https://kosova-info.com/18-here-kampioni-transferon-xhemailin/60%Daily2016-06-25 09:25
https://kosova-info.com/ekskluzive-ja-cfare-ka-te-shkruar-bleona-ne-zogun-e-saj-foto/60%Daily2016-06-25 09:22
https://kosova-info.com/evropa-e-cmendur-pas-ajetit/60%Daily2016-06-25 09:17
https://kosova-info.com/kombetarja-shqiptare-lajm-i-zi-nga-uefa/60%Daily2016-06-25 08:56
https://kosova-info.com/vendet-e-braktisura-komuniste-ne-shqiperi/60%Daily2016-06-25 08:32
https://kosova-info.com/grate-e-futbollisteve-polak-sfidojne-gruan-e-xhemailit-foto/60%Daily2016-06-25 08:29
https://kosova-info.com/menaxheri-i-kides-rreh-keq-gazetarin-kosovar-foto/60%Daily2016-06-25 08:29
https://kosova-info.com/kim-kardashian-me-forma-te-mrekullueshme-foto/60%Daily2016-06-25 08:25
https://kosova-info.com/zgjimi-ne-oren-600-ja-pse-duhet-praktikuar/60%Daily2016-06-25 08:24
https://kosova-info.com/arrin-ne-23-numri-i-te-vdekurve-nga-permbytjet-ne-virginia/60%Daily2016-06-25 08:17
https://kosova-info.com/kosovaret-preferojne-lengjet-e-importuara-para-atyre-vendore/60%Daily2016-06-25 08:14
https://kosova-info.com/tara-si-princeshe-ne-dasmen-e-tezes-foto/60%Daily2016-06-25 08:10
https://kosova-info.com/ramsey-shenon-gol-nje-viktime-e-madhe-foto/60%Daily2016-06-25 08:10
https://kosova-info.com/bubulina-shkelqen-si-nuse-video/60%Daily2016-06-25 07:58
https://kosova-info.com/judah-askush-nuk-e-do-zgjerimin-e-be-se-ne-keto-kushte/60%Daily2016-06-25 07:55
https://kosova-info.com/zidane-ky-futbollist-nga-ndeshja-france-shqiperi-ishte-fantastik-foto/60%Daily2016-06-25 07:54
https://kosova-info.com/ibrahimovic-befason-te-gjithe-me-klubin-e-ri/60%Daily2016-06-25 07:45
https://kosova-info.com/roshi-hyn-ne-histori-nga-euro-2016/60%Daily2016-06-25 07:25
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-canen/60%Daily2016-06-25 07:13
https://kosova-info.com/big-basta-publikon-kengen-mvini-onash-video/60%Daily2016-06-25 07:11
https://kosova-info.com/shba-lejon-ushtaret-homoseksuale/60%Daily2016-06-25 07:10
https://kosova-info.com/mourinho-transferon-nje-yll-per-120-milione-euro-foto/60%Daily2016-06-25 07:06
https://kosova-info.com/firmat-e-shqiptareve-veshin-punetoret-me-uniforma-pune-nga-kosova-foto/60%Daily2016-06-25 07:02
https://kosova-info.com/kanye-west-thyen-internetin-publikon-videon-e-re-me-shume-te-famshem-te-zhveshur-ne-shtrat-video-18/60%Daily2016-06-25 07:00
https://kosova-info.com/stadiumi-i-barcelones-ndodh-dicka-e-cuditshme-foto/60%Daily2016-06-25 06:58
https://kosova-info.com/britaniket-bien-pishman-per-voten-pro-daljes-ja-pse-foto/60%Daily2016-06-25 06:50
https://kosova-info.com/gjashte-femije-u-mbyten-ne-gropa/60%Daily2016-06-25 06:41
https://kosova-info.com/demarkacioni-percane-koalicionin-me-presidentin/60%Daily2016-06-25 06:33
https://kosova-info.com/kenga-sorry-e-beyonce-shkakton-termet-ne-youtube-video/60%Daily2016-06-25 06:27
https://kosova-info.com/nuk-mund-ta-besoni-se-sa-vjec-u-martua-ermal-fejzullahu-foto/60%Daily2016-06-25 06:22
https://kosova-info.com/tmerrohen-pushuesit-ne-plazhin-e-vlores-ja-cfare-nxjerr-deti-video/60%Daily2016-06-25 06:20
https://kosova-info.com/fillon-mini-olimpiada-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2016-06-25 06:12
https://kosova-info.com/operacionet-apo-palestra-si-ka-ndryshuar-kaq-shume-khloe-kardashian/60%Daily2016-06-25 03:38
https://kosova-info.com/audi-rs6-avant-nga-prior-design/60%Daily2016-06-25 02:39
https://kosova-info.com/vraponi-cdo-dite-per-kujtese-me-te-mire/60%Daily2016-06-25 01:42
https://kosova-info.com/i-keni-keto-pucrra-te-kuqe-neper-trup-ja-cfare-jane-ato-dhe-perse-jane-te-rrezikshme/60%Daily2016-06-25 00:39
https://kosova-info.com/instagram-vjen-me-risine-e-rradhes/60%Daily2016-06-24 23:38
https://kosova-info.com/parkimi-me-i-keq-qe-keni-pare-ndonjehere-dhe-jo-vetem/60%Daily2016-06-24 22:40
https://kosova-info.com/gazeta-bild-publikon-shqetesimin-dhe-ironine-gjermane-foto/60%Daily2016-06-24 22:17
https://kosova-info.com/plagosje-me-arme-zjarri-ne-prishtine-nje-person-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2016-06-24 22:15
https://kosova-info.com/noizy-fiton-cmimin-e-publikut-ka-nje-mesazh-per-fansat-video/60%Daily2016-06-24 22:11
https://kosova-info.com/era-istrefi-alban-skenderaj-fitues-te-top-music-awards-foto/60%Daily2016-06-24 21:59
https://kosova-info.com/gotze-po-deshton-ne-evropian-fajet-i-ka-mungesa-e-te-fejuares-super-seksi-ne-shtrat/60%Daily2016-06-24 21:56
https://kosova-info.com/ja-si-i-mashtroi-britaniket-nismetari-i-brexit-it-video/60%Daily2016-06-24 21:52
https://kosova-info.com/%e2%80%8bnuland-vjen-ne-maqedoni-per-krizen-politike/60%Daily2016-06-24 21:42
https://kosova-info.com/haxha-kufiri-administrativ-ne-veri-smund-te-ndryshohet-pa-pelqimin-e-banoreve-video/60%Daily2016-06-24 21:40
https://kosova-info.com/pritja-e-kombetares-ndodhi-nje-turp-i-madh/60%Daily2016-06-24 21:38
https://kosova-info.com/dua-lipa-dhe-bebe-rexha-pershendesin-shqiptaret-ne-top-awards-ne-anglisht-foto/60%Daily2016-06-24 21:34
https://kosova-info.com/a-e-dini-pse-ndodhet-kjo-vrime-e-vogel-afer-kameres-se-iphone/60%Daily2016-06-24 21:30
https://kosova-info.com/ja-sa-thirrje-behen-brenda-dites-ne-whatsapp/60%Daily2016-06-24 21:28
https://kosova-info.com/te-rinjte-ne-veri-te-mitrovices-nuk-deshirojne-te-jetojne-ne-kosove/60%Daily2016-06-24 21:24
https://kosova-info.com/collaku-na-mban-me-shprese-liberalizimi-kete-vit-brexit-nuk-ndikon-2/60%Daily2016-06-24 21:23
https://kosova-info.com/lideret-e-be-se-mblidhen-urgjentisht-cameron-merr-pjese-per-here-te-fundit/60%Daily2016-06-24 21:22
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-denim-per-gavriq-mbrojtja-thote-se-mungojne-provat-video/60%Daily2016-06-24 21:17
https://kosova-info.com/harroni-riken-dhe-shoqen-e-saj-kjo-eshte-tifozja-e-re-super-seksi-e-kombetares/60%Daily2016-06-24 21:16
https://kosova-info.com/noizy-braktise-top-awards-shan-keq-ledion-licon-foto/60%Daily2016-06-24 21:14
https://kosova-info.com/bushati-per-brexit-keto-jane-kohe-te-veshtira/60%Daily2016-06-24 21:13
https://kosova-info.com/rama-iftar-per-ramazanin-per-shqiperine-ka-vetem-nje-rruge/60%Daily2016-06-24 21:12
https://kosova-info.com/ferizaj-ne-telash-me-qente-endacak-video/60%Daily2016-06-24 21:09
https://kosova-info.com/kampi-robo-per-femijet-e-moshes-12-15-vjecare-aty-ku-natyra-ndeshet-me-teknologjine/60%Daily2016-06-24 21:04
https://kosova-info.com/ne-qku-mjeket-nuk-e-trajtojne-pacienten-sepse-shikonin-futboll-video/60%Daily2016-06-24 21:03
https://kosova-info.com/obama-bisedon-me-udheheqesit-evropiane-per-brexit/60%Daily2016-06-24 21:02
https://kosova-info.com/adhuruesit-e-iphone-7-reagojne-ndaj-largimit-te-pjeses-per-degjuese-2/60%Daily2016-06-24 21:02
https://kosova-info.com/marina-eshte-merzitur-ne-top-awards-vazhdimisht-ne-kontakt-me-getin-foto/60%Daily2016-06-24 21:01
https://kosova-info.com/stuhi-ne-skenderaj-foto/60%Daily2016-06-24 20:59
https://kosova-info.com/limaj-e-kane-corodit-shtetin-nuk-dihet-kush-eshte-president-e-kush-kryeminister/60%Daily2016-06-24 20:56
https://kosova-info.com/shqiperi-itali-zbulohet-plani-i-madh/60%Daily2016-06-24 20:49
https://kosova-info.com/ja-si-duket-bubulina-krasniqi-si-nuse-foto/60%Daily2016-06-24 20:38
https://kosova-info.com/ky-eshte-shqiptari-qe-vrau-kater-persona-ne-qiprofoto/60%Daily2016-06-24 20:30
https://kosova-info.com/nga-franca-ne-top-awards-futbollistet-e-kombetares-i-japin-cmim-era-istrefit-foto/60%Daily2016-06-24 20:28
https://kosova-info.com/skenderbeu-transferon-futbollistin-e-kombetares/60%Daily2016-06-24 20:15
https://kosova-info.com/zyrtare-a-do-te-largohet-taulant-xhaka-nga-shqiperia-vjen-vendimi/60%Daily2016-06-24 20:06
https://kosova-info.com/limaj-i-bindur-se-demarkacioni-do-ta-coje-vendin-ne-zgjedhje-video/60%Daily2016-06-24 20:03
https://kosova-info.com/limaj-i-bindur-se-demarkacioni-do-ta-coje-vendin-ne-zgjedhje-video/60%Daily2016-06-24 20:03
https://kosova-info.com/xeni-as-me-parisin-nuk-e-nderron-gjakoven-video/60%Daily2016-06-24 20:02
https://kosova-info.com/edi-rama-do-ta-perdore-kengen-bonbon-ne-fushaten-e-vitit-te-ardhshem/60%Daily2016-06-24 19:58
https://kosova-info.com/brexit-shkakton-termet-ne-evrope-djathtistet-ne-france-dhe-holande-gati-per-out/60%Daily2016-06-24 19:55
https://kosova-info.com/brexit-shkakton-termet-ne-evrope-djathtistet-ne-france-dhe-holande-gati-per-out/60%Daily2016-06-24 19:55
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-euro-2016-vjen-dicka-e-jashtezakonshme/60%Daily2016-06-24 19:46
https://kosova-info.com/collaku-na-mban-me-shprese-liberalizimi-kete-vit-brexit-nuk-ndikon/60%Daily2016-06-24 19:46
https://kosova-info.com/collaku-na-mban-me-shprese-liberalizimi-kete-vit-brexit-nuk-ndikon/60%Daily2016-06-24 19:46
https://kosova-info.com/startup-grind-tirana-garazh-dhe-global-opportunities-albania-sjellin-edicionin-e-dyt-t-startup-summer-party/60%Daily2016-06-24 20:03
https://kosova-info.com/kreret-irlandeze-rrezojne-idene-per-nje-referendum-mbi-unifikimin/60%Daily2016-06-24 19:43
https://kosova-info.com/valdrin-sahiti-me-gjithe-familjen-ne-dasmen-e-bubulines-foto/60%Daily2016-06-24 19:41
https://kosova-info.com/valdrin-sahiti-me-gjithe-familjen-ne-dasmen-e-bubulines-foto/60%Daily2016-06-24 19:41
https://kosova-info.com/plas-humori-britaniket-kerkojne-strehim-ne-irlande-si-refugjate/60%Daily2016-06-24 19:36
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-hane-iftar-dhe-bjen-ne-sexhde-foto/60%Daily2016-06-24 19:31
https://kosova-info.com/tallava-dhe-vajza-super-seksi-shikoni-cfare-kane-bere-mbreme-futbollistet-e-kombetares-video/60%Daily2016-06-24 19:25
https://kosova-info.com/luana-tejet-sensuale-ne-paraqitjen-e-saj-per-top-awards-foto/60%Daily2016-06-24 19:22
https://kosova-info.com/shperndahen-fotot-e-porsche-panamera/60%Daily2016-06-24 19:17
https://kosova-info.com/shperndahen-fotot-e-porsche-panamera/60%Daily2016-06-24 19:17
https://kosova-info.com/prezantuesja-nuk-njeh-artistet-ne-tepihun-e-kuq-ne-top-awards/60%Daily2016-06-24 19:14
https://kosova-info.com/adhuruesit-e-iphone-7-reagojne-ndaj-largimit-te-pjeses-per-degjuese/60%Daily2016-06-24 19:12
https://kosova-info.com/e-turpshme-ky-njeri-eshte-duke-e-shkaterruar-kombetaren/60%Daily2016-06-24 19:02
https://kosova-info.com/%e2%80%8bwhatsapp-se-shpejti-shperndan-edhe-muzike/60%Daily2016-06-24 19:01
https://kosova-info.com/%e2%80%8bhahn-jemi-edhe-me-tutje-per-zgjerimin-e-be-se/60%Daily2016-06-24 18:57
https://kosova-info.com/%e2%80%8bzjarri-shkaterron-qindra-shtepi-ne-kaliforni/60%Daily2016-06-24 18:56
https://kosova-info.com/ylli-i-kosoves-zbulon-te-dashuren-seksi-ajo-duket-sikur-irina-shayk/60%Daily2016-06-24 18:40
https://kosova-info.com/pallati-i-drejtesise-probleme-edhe-me-klimatizimin-video/60%Daily2016-06-24 18:25
https://kosova-info.com/nisma-demanton-agim-bahtirin-per-marrjen-e-deges-ne-mitrovice/60%Daily2016-06-24 18:23
https://kosova-info.com/kombetarja-tradhton-edi-ramen-kendon-per-sali-berishen-video/60%Daily2016-06-24 18:18
https://kosova-info.com/shume-britanike-jane-penduar-qe-votuan-per-ta-braktisur-be-ne/60%Daily2016-06-24 18:06
https://kosova-info.com/huawei-prgatitet-pr-nj-konfrontim-t-mundshm-me-android-in-ndrton-sistemin-operativ-vetjak/60%Daily2016-06-24 18:05
https://kosova-info.com/fansat-jane-mbledhur-per-te-pritur-yjet-ne-tepihun-e-kuq-te-top-awards-foto/60%Daily2016-06-24 17:57
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kroacise-me-femren-me-seksi-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-24 17:56
https://kosova-info.com/%e2%80%8bzyra-e-jahjages-gati-50-mije-euro-i-harxhoi-vec-per-telefon/60%Daily2016-06-24 17:41
https://kosova-info.com/nexus-sailfish-do-t-jet-telefoni-i-ri-i-linjs-nexus-q-do-t-ndrtohet-nga-htc/60%Daily2016-06-24 17:37
https://kosova-info.com/uefa-ky-eshte-futbollisti-me-pasimet-me-te-sakta-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-24 17:35
https://kosova-info.com/uefa-ky-eshte-futbollisti-me-pasimet-me-te-sakta-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-24 17:35
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsanders-thote-se-do-ta-votoje-hillary-clinton/60%Daily2016-06-24 17:31
https://kosova-info.com/ekskluzive-ja-si-duken-mozzik-baby-g-getinjo-e-artistet-tjere-te-onrecords-ne-top-awards-foto/60%Daily2016-06-24 17:26
https://kosova-info.com/bye-bye-europe-4-hapat-qe-do-te-hidhen-pas-referendumit/60%Daily2016-06-24 17:20
https://kosova-info.com/pas-lajmit-per-largimin-nga-kombetarja-vjen-reagimi-i-pare-i-gashit-faleminderit-per/60%Daily2016-06-24 17:13
https://kosova-info.com/be-kerkon-largim-sa-me-te-shpejte-te-britanise/60%Daily2016-06-24 17:10
https://kosova-info.com/ekskluzive-kida-me-fustan-qe-zbulon-shume-ne-top-awards-foto/60%Daily2016-06-24 17:10
https://kosova-info.com/pdk-se-i-shtohen-edhe-80-gra/60%Daily2016-06-24 17:05
https://kosova-info.com/prodhuesit-e-grurit-kerkojne-lehtesime-nga-qeveria-per-prodhimet-e-tyre/60%Daily2016-06-24 16:57
https://kosova-info.com/zyrtare-manaj-luan-ne-kete-skuader-ne-sezonin-e-ardhshem/60%Daily2016-06-24 16:56
https://kosova-info.com/kryesia-e-ldk-se-merr-vendim-per-zgjedhje-ne-degen-e-donika-gervalles/60%Daily2016-06-24 16:56
https://kosova-info.com/mustafa-shenjterimi-i-nenes-tereze-moment-krenarie-per-qytetaret-e-kosoves/60%Daily2016-06-24 16:55
https://kosova-info.com/2po2-publikon-diss-in-per-top-awards-video/60%Daily2016-06-24 16:45
https://kosova-info.com/ja-si-e-sheh-rusia-dhe-putini-largimin-e-britanise-nga-be-ja/60%Daily2016-06-24 16:40
https://kosova-info.com/ronela-hajati-publikon-kengen-e-re-me-videoklip-marre-video/60%Daily2016-06-24 16:39
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-e-ardhmja-e-botes-foto/60%Daily2016-06-24 16:35
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-dy-yjet-e-kombetares-perplasen-me-trajnerin-dhe-largohen-nga-ekipi/60%Daily2016-06-24 16:33
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-justin-bieber-martohet-me-biznesmenin-62-vjecar-foto/60%Daily2016-06-24 16:28
https://kosova-info.com/uefa-ky-ishte-futbollisti-me-i-mire-i-shqiperise-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-24 16:21
https://kosova-info.com/xhaka-zbulon-dedikimin-e-pabesueshem-te-kepuceve-me-te-bukura-ne-bote/60%Daily2016-06-24 16:04
https://kosova-info.com/a-e-dinin-britaniket-se-per-cfare-votuan-duket-se-jo-foto/60%Daily2016-06-24 16:02
https://kosova-info.com/rita-ora-tregon-mbathjet-ne-glastonbury-foto/60%Daily2016-06-24 15:59
https://kosova-info.com/rita-ora-tregon-mbathjet-ne-glastonbury-foto-2/60%Daily2016-06-24 15:59
https://kosova-info.com/rita-ora-tregon-mbathjet-ne-glastonbury-foto-2/60%Daily2016-06-24 15:59
https://kosova-info.com/%e2%80%8bekstradohet-nga-anglia-do-vuaje-ne-shqiperi-denimin-e-mbetur-per-vrasje/60%Daily2016-06-24 15:50
https://kosova-info.com/ekstradohet-nga-anglia-do-vuaje-ne-shqiperi-denimin-e-mbetur-per-vrasje/60%Daily2016-06-24 15:44
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-me-shtetasit-e-huaj-qe-jetojne-ne-britanine-e-madhe/60%Daily2016-06-24 15:41
https://kosova-info.com/kylie-jenner-serish-ne-shtrat-me-tyga-n-foto/60%Daily2016-06-24 15:28
https://kosova-info.com/obama-perkunder-brex-it-raportet-shba-britani-jane-te-qendrueshme/60%Daily2016-06-24 15:27
https://kosova-info.com/edhe-londra-kerkon-te-ndahet-nga-britania-e-madhe/60%Daily2016-06-24 15:18
https://kosova-info.com/rriten-kerkesat-per-aplikimin-per-pasaporte-irlandeze/60%Daily2016-06-24 15:06
https://kosova-info.com/zyrtare-reali-dhe-ateltico-vijne-ne-kosove/60%Daily2016-06-24 15:03
https://kosova-info.com/ja-kush-vendosi-per-rezultatin-perfundimtar-te-referendumit-grafika/60%Daily2016-06-24 14:52
https://kosova-info.com/seldi-flet-per-prishjen-e-fejeses-me-dafinen/60%Daily2016-06-24 14:42
https://kosova-info.com/vendet-ne-peje-prizren-e-mitrovice-ku-neser-do-te-kete-nderprerje-te-rrymes/60%Daily2016-06-24 14:40
https://kosova-info.com/microsoft-publikoi-ndrtimin-14372-t-windows-10-ts-me-shtojcn-evernote-pr-shfletuesin-edge/60%Daily2016-06-24 17:58
https://kosova-info.com/france-shqiperi-e-pabesueshme-cfare-ka-ndodhur-ne-nje-studio-televizive-ne-tajlande/60%Daily2016-06-24 14:38
https://kosova-info.com/blake-lively-kujton-naten-kur-ryan-reynolds-u-dashurua-me-te/60%Daily2016-06-24 14:37
https://kosova-info.com/blake-lively-kujton-naten-kur-ryan-reynolds-u-dashurua-me-te-2/60%Daily2016-06-24 14:37
https://kosova-info.com/visar-ymeri-nuk-ishte-e-mjaftueshme-perpjekja-titanike-e-xhelal-svecles/60%Daily2016-06-24 14:36
https://kosova-info.com/zhvishet-deputeti-zhville-i-ldk-se-foto/60%Daily2016-06-24 14:30
https://kosova-info.com/dalja-e-britanise-nga-be-e-pershkruar-ne-karikatura-foto/60%Daily2016-06-24 14:29
https://kosova-info.com/lideret-politike-te-habitur-ne-doreheqjen-brexit-dhe-cameron-it/60%Daily2016-06-24 14:26
https://kosova-info.com/mergim-mavraj-me-vizite-speciale-sot/60%Daily2016-06-24 14:21
https://kosova-info.com/cameron-pas-doreheqjes-takon-edhe-mbretereshen/60%Daily2016-06-24 14:14
https://kosova-info.com/a-po-e-largon-morgan-stanley-stafin-nga-londra-ne-dublin/60%Daily2016-06-24 14:02
https://kosova-info.com/sadiku-ne-perqafim-te-ahmet-kalase-foto/60%Daily2016-06-24 13:58
https://kosova-info.com/seldi-dhe-dafina-i-japin-fund-fejeses-5-vjecare-foto/60%Daily2016-06-24 13:56
https://kosova-info.com/si-votuan-britaniket-pleqte-e-shtyne-britanine-jashte-evropes/60%Daily2016-06-24 13:56
https://kosova-info.com/shperthen-labi-2ton-nuk-lejohet-te-kendoje-ne-prishtine/60%Daily2016-06-24 13:52
https://kosova-info.com/kosova-ne-grupin-e-dyte-per-kualifikmet-per-kampionatin-boteror-2017/60%Daily2016-06-24 13:44
https://kosova-info.com/tre-futbollistet-e-shqiperise-qe-nuk-luajten-asnje-sekonde-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-24 13:30
https://kosova-info.com/njihuni-me-nenen-e-elita-rudit-foto/60%Daily2016-06-24 13:29
https://kosova-info.com/me-cfare-cmimesh-mund-te-pushohet-sivjet-ne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2016-06-24 13:22
https://kosova-info.com/me-cfare-cmimesh-mund-te-pushohet-sivjet-ne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2016-06-24 13:22
https://kosova-info.com/me-cfare-cmimesh-mund-te-pushohet-sivjet-ne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2016-06-24 13:22
https://kosova-info.com/obiliq-arrestohet-pasi-sulmon-tjetrin-me-dru/60%Daily2016-06-24 13:13
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-dhe-ojq-te-kerkojne-hetime-per-vdekjen-e-dy-femijeve/60%Daily2016-06-24 13:11
https://kosova-info.com/corriere-dello-sport-cakton-notat-shqiptaret-me-te-mire-se-ylli-i-euro-2016/60%Daily2016-06-24 13:08
https://kosova-info.com/pse-na-ze-lemza-dhe-fakte-tjera-interesante-rreth-saj/60%Daily2016-06-24 13:08
https://kosova-info.com/risi-ne-instagram/60%Daily2016-06-24 13:02
https://kosova-info.com/vjen-klipi-i-ri-i-shakiras-kater-mije-njerez-pjesemarres-video/60%Daily2016-06-24 13:00
https://kosova-info.com/shpiken-syzet-qe-iu-lejojne-vetem-ju-ta-shihni-telefonin-tuaj/60%Daily2016-06-24 13:00
https://kosova-info.com/cfare-do-te-sjelle-ios-10-ne-iphone/60%Daily2016-06-24 12:59
https://kosova-info.com/facebook-beri-nje-ndryshim-te-pakendshem-ne-profilin-tuaj/60%Daily2016-06-24 12:58
https://kosova-info.com/hasani-nisma-e-gatshme-per-konsensus-por-jo-marreveshjet-te-jene-ne-dem-te-vendit/60%Daily2016-06-24 12:51
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-per-top-awards-foto-ekskluzive-nga-tirana-foto/60%Daily2016-06-24 12:50
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-per-top-awards-foto-ekskluzive-nga-tirana-foto-2/60%Daily2016-06-24 12:50
https://kosova-info.com/stojanoviq-ankohet-qe-unmik-nuk-ka-kompetenca/60%Daily2016-06-24 12:49
https://kosova-info.com/hajvalia-meson-kundershtarin-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-06-24 12:47
https://kosova-info.com/sa-do-te-zgjase-dalja-e-britanise-nga-be/60%Daily2016-06-24 12:47
https://kosova-info.com/thaci-kishte-parashikuar-efektet-e-brexit-it/60%Daily2016-06-24 12:46
https://kosova-info.com/sadiku-edhe-nje-lajm-fantastik/60%Daily2016-06-24 12:29
https://kosova-info.com/ekskluzive-reagon-ledion-lico-pas-kritikave-te-gentes-dhe-etnon-per-top-awards-foto/60%Daily2016-06-24 12:20
https://kosova-info.com/cili-eshte-telefoni-me-i-mire-per-momentin-qe-ia-kalon-edhe-iphone-6s/60%Daily2016-06-24 12:17
https://kosova-info.com/project-ara-revolucioni-me-i-ri-nga-google/60%Daily2016-06-24 12:16
https://kosova-info.com/tornado-ne-kine-98-persona-te-vdekur-dhe-800-te-plagosur/60%Daily2016-06-24 12:07
https://kosova-info.com/kush-do-ta-zevendesoje-cameron-in-pas-doreheqjes/60%Daily2016-06-24 11:53
https://kosova-info.com/kush-do-ta-zevendesoje-cameron-in-pas-doreheqjes/60%Daily2016-06-24 11:53
https://kosova-info.com/enca-haxhia-thyhet-ne-bel-foto/60%Daily2016-06-24 11:46
https://kosova-info.com/aak-prokuroria-te-hetoje-keqmenaxhimin-dhe-shkeljet-e-medha-ne-mpb/60%Daily2016-06-24 11:41
https://kosova-info.com/mustafa-premton-mbeshtetje-per-komunitetin-egjiptian/60%Daily2016-06-24 11:35
https://kosova-info.com/skocia-behet-gati-per-referendumin-e-dyte-video/60%Daily2016-06-24 11:30
https://kosova-info.com/gjermanet-e-ftohte-akull-dilni-me-shpejt-nga-be-ja-eshte-koha-per-evropen-e-re/60%Daily2016-06-24 11:29
https://kosova-info.com/eliminohet-turqia-keshtu-i-hakmerret-italise/60%Daily2016-06-24 11:28
https://kosova-info.com/reniet-ekstreme-ne-bursat-boterore-pas-daljes-se-britanise-nga-be/60%Daily2016-06-24 11:20
https://kosova-info.com/interviste-ekskluzive-me-butrint-imerin-fotovideo/60%Daily2016-06-24 11:14
https://kosova-info.com/sadiku-te-klubi-i-njohur-nga-serie-a/60%Daily2016-06-24 11:09
https://kosova-info.com/selmanaj-takon-shalen-thote-se-gjendja-e-lumebardhit-duhet-te-kthehet-sipas-kontrates/60%Daily2016-06-24 11:01
https://kosova-info.com/veseli-bashkepunimi-me-britanine-dhe-anetaresimi-ne-be-nuk-do-te-ndryshojne/60%Daily2016-06-24 11:00
https://kosova-info.com/gjilan-arrestohen-tre-persona-pas-bastisjes-ne-shtepine-e-tyre/60%Daily2016-06-24 10:55
https://kosova-info.com/gjilan-arrestohen-tre-persona-pas-bastisjes-ne-shtepine-e-tyre-2/60%Daily2016-06-24 10:55
https://kosova-info.com/ja-cilat-do-te-jene-pasojat-globale-pas-largimit-te-britanise-nga-be-ja/60%Daily2016-06-24 10:51
https://kosova-info.com/dalja-e-britanise-nga-be-katastrofe-per-futbollistet-dhe-premierligen/60%Daily2016-06-24 10:48
https://kosova-info.com/a-do-ta-komplikoje-dalja-e-britanise-rrugen-e-kosoves-drejt-be-se/60%Daily2016-06-24 10:42
https://kosova-info.com/pas-brexit-edhe-frexit/60%Daily2016-06-24 10:41
https://kosova-info.com/a-ka-mundesi-qe-britania-te-del-edhe-nga-nato/60%Daily2016-06-24 10:39
https://kosova-info.com/nena-me-probleme-psikike-sulmon-vajzen-e-saj/60%Daily2016-06-24 10:27
https://kosova-info.com/shqiperia-pa-canen/60%Daily2016-06-24 10:21
https://kosova-info.com/jo-vetem-bashkepunim-foto/60%Daily2016-06-24 10:19
https://kosova-info.com/agolli-thumbon-edi-ramen-i-kujton-premtimin-per-kacen/60%Daily2016-06-24 09:55
https://kosova-info.com/babastars-dhe-dafina-zeqiri-injorojne-top-awards-nuk-do-marrin-pjese/60%Daily2016-06-24 09:38
https://kosova-info.com/babastars-dhe-dafina-zeqiri-injorojne-top-awards-nuk-do-marrin-pjese/60%Daily2016-06-24 09:38
https://kosova-info.com/zbulohen-te-ftuarit-vip-ne-darken-e-kombetares-foto/60%Daily2016-06-24 09:38
https://kosova-info.com/donald-trump-largimi-i-britanise-nga-be-ja-lajm-fantastik-video/60%Daily2016-06-24 09:36
https://kosova-info.com/kreu-i-laburisteve-dite-shume-te-veshtira-per-britanine/60%Daily2016-06-24 09:33
https://kosova-info.com/pas-britanise-nga-be-ja-dalin-edhe-danimarka-italia-greqia/60%Daily2016-06-24 09:33
https://kosova-info.com/pas-britanise-nga-be-ja-dalin-edhe-danimarka-italia-greqia-2/60%Daily2016-06-24 09:33
https://kosova-info.com/ryva-kajtazi-merr-nje-koment-te-cuditshem-nga-nje-ndjekese-foto/60%Daily2016-06-24 09:27
https://kosova-info.com/mustafa-i-pafuqishem-karshi-ministrave-serbe/60%Daily2016-06-24 09:24
https://kosova-info.com/eulex-shtyn-edhe-seancat-e-javes-se-ardhshme/60%Daily2016-06-24 09:11
https://kosova-info.com/berisha-merr-nje-lajm-te-cuditshem-pas-euro-2016/60%Daily2016-06-24 09:09
https://kosova-info.com/publikohet-lista-e-vrasjeve-nga-isis/60%Daily2016-06-24 09:09
https://kosova-info.com/publikohet-lista-e-vrasjeve-nga-isis/60%Daily2016-06-24 09:09
https://kosova-info.com/komenti-i-lidereve-europian-dhe-shtepise-se-bardhe-pas-referendumit-te-britanise-se-madhe/60%Daily2016-06-24 09:07
https://kosova-info.com/kjo-ishte-foto-e-pare-e-luanes-ne-instagram-foto/60%Daily2016-06-24 08:59
https://kosova-info.com/merren-vesh-detajet-per-modelin-e-ri-te-nexus/60%Daily2016-06-24 08:57
https://kosova-info.com/thaci-slejojme-asnje-kolonizim-te-ri-te-serbise-lugina-e-diellit-perpjekje-e-rrezikshme/60%Daily2016-06-24 08:53
https://kosova-info.com/hollande-therret-mbledhje-urgjente-te-qeverise-pas-referendumit-ne-britani/60%Daily2016-06-24 08:42
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-ka-plan-se-si-do-ti-paguaje-veteranet/60%Daily2016-06-24 08:36
https://kosova-info.com/tifozi-poston-foton-e-famshme-me-ronaldon-foto/60%Daily2016-06-24 08:33
https://kosova-info.com/eleni-publikon-foto-nga-shtrati-e-zhveshur-foto/60%Daily2016-06-24 08:26
https://kosova-info.com/se-shpejti-vendoset-per-pozitat-e-kunderligjshme-te-petrit-selimit/60%Daily2016-06-24 08:25
https://kosova-info.com/thaci-per-die-presse-slejojme-asnje-kolonizim-te-ri-te-serbise-lugina-e-diellit-perpjekje-e-rrezikshme/60%Daily2016-06-24 08:23
https://kosova-info.com/ja-cfare-nuk-u-pa-nga-mberritja-e-kombetares-ne-shqiperi/60%Daily2016-06-24 08:12
https://kosova-info.com/genci-nuk-ka-fjale-te-mira-per-top-awards-video/60%Daily2016-06-24 08:06
https://kosova-info.com/cameron-jep-doreheqjen-vendi-ka-nevoje-per-nje-lidership-te-ri/60%Daily2016-06-24 08:01
https://kosova-info.com/portali-zviceran-ka-nje-mesazh-fantastik-per-tifozet-e-shqiperise/60%Daily2016-06-24 07:55
https://kosova-info.com/proteston-komuniteti-egjiptian-ne-kosove/60%Daily2016-06-24 07:54
https://kosova-info.com/daily-mail-shqiperia-me-e-mira-e-grupit-a/60%Daily2016-06-24 07:39
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-sa-ka-ndryshuar-sabrie-kamberi-ish-zedhenesja-e-policise-se-kosoves-foto/60%Daily2016-06-24 07:32
https://kosova-info.com/dogana-shkaterron-409-aparate-te-lojerave-te-fatit/60%Daily2016-06-24 07:28
https://kosova-info.com/ajeti-shkelqeu-ne-euro-2016-kerkohet-nga-shume-klube/60%Daily2016-06-24 07:25
https://kosova-info.com/david-cameron-jep-doreheqje/60%Daily2016-06-24 07:25
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-rita-ora-ndjek-ish-te-dashurin-foto/60%Daily2016-06-24 07:14
https://kosova-info.com/problem-i-madh-per-italine-dhe-kroacine/60%Daily2016-06-24 07:13
https://kosova-info.com/collaku-dalja-e-britanise-nga-be-e-dhimbshme-per-ne/60%Daily2016-06-24 07:09
https://kosova-info.com/euro-2016-befasi-nga-granit-xhaka/60%Daily2016-06-24 06:55
https://kosova-info.com/ky-tifoz-i-shqiperise-eshte-ndryshe-nga-te-gjithe-te-tjeret-video/60%Daily2016-06-24 06:45
https://kosova-info.com/reklamat-me-seksiste-te-shekullit-20-foto/60%Daily2016-06-24 06:44
https://kosova-info.com/ronaldo-dhe-portugalia-e-pabesueshme-per-shqiperine/60%Daily2016-06-24 06:38
https://kosova-info.com/bbc-britaniket-vendosin-per-largim-nga-bashkimi-europian/60%Daily2016-06-24 06:07
https://kosova-info.com/rrefehet-sot-inspektori-i-aki-se/60%Daily2016-06-24 05:42
https://kosova-info.com/dhuna-ndaj-femijeve-ne-shkolla-shqetesuese-2/60%Daily2016-06-24 05:37
https://kosova-info.com/nje-hap-tjeter-i-madh-ne-luften-kunder-kancerit/60%Daily2016-06-24 04:01
https://kosova-info.com/iphone-7-me-cmime-te-njejta-si-paraardhesi-2/60%Daily2016-06-24 03:10
https://kosova-info.com/verberia-mund-te-shkaktohet-nga-ky-veprim-qe-ne-e-bejme-cdo-nate/60%Daily2016-06-24 02:11
https://kosova-info.com/verberia-mund-te-shkaktohet-nga-ky-veprim-qe-ne-e-bejme-cdo-nate/60%Daily2016-06-24 02:11
https://kosova-info.com/ja-cfare-thot-babai-qe-e-kishte-perdhunuar-vajzen-e-tij-te-mitur/60%Daily2016-06-24 01:41
https://kosova-info.com/vdes-ne-moshen-22-vjecare-ish-konkurrentja-e-miss-botes-2014/60%Daily2016-06-23 23:53
https://kosova-info.com/samsung-tashme-ka-nje-faqe-interneti-te-dedikuar-per-video-360-grade/60%Daily2016-06-23 23:39
https://kosova-info.com/jeni-te-ftohur-apo-me-grip-luftoni-ato-me-kete-trajtim-super-te-lehte/60%Daily2016-06-23 23:10
https://kosova-info.com/nje-shkolle-ne-izrael-aksidentalisht-ju-jep-nxenseve-te-klases-se-gjashte-dvd-pornografike/60%Daily2016-06-23 22:40
https://kosova-info.com/nje-shkolle-ne-izrael-aksidentalisht-ju-jep-nxenseve-te-klases-se-gjashte-dvd-pornografike/60%Daily2016-06-23 22:40
https://kosova-info.com/zgjohet-nga-gjumi-dhe-ajo-qe-gjen-ne-dhomen-e-saj-eshte-shume-e-frikshme/60%Daily2016-06-23 22:11
https://kosova-info.com/me-ne-fund-pergjigjet-de-biasi-ky-eshte-futbollisti-kryesor-i-kombetares/60%Daily2016-06-23 22:01
https://kosova-info.com/xhelal-svecla-jep-doreheqje/60%Daily2016-06-23 22:00
https://kosova-info.com/propozim-romantik-shqiptar-ne-paris-foto/60%Daily2016-06-23 21:56
https://kosova-info.com/kosova-do-te-regjistroje-popullaten-ne-veri/60%Daily2016-06-23 21:55
https://kosova-info.com/iphone-7-me-cmime-te-njejta-si-paraardhesi/60%Daily2016-06-23 21:54
https://kosova-info.com/kjo-vecori-ne-ios-10-nuk-ka-qene-kurre-ne-iphone/60%Daily2016-06-23 21:53
https://kosova-info.com/seks-bomba-e-yllit-te-realit-femra-me-bombastike-ne-bote/60%Daily2016-06-23 21:36
https://kosova-info.com/vv-ngushellon-familjen-mramori-nuk-e-ben-pergjegjese-askend/60%Daily2016-06-23 21:34
https://kosova-info.com/vjen-versioni-zyrtar-ne-anglisht-i-kenges-bonbon-audio/60%Daily2016-06-23 21:31
https://kosova-info.com/britania-mbetet-ne-be-kampi-pro-largimit-pranon-humbjen/60%Daily2016-06-23 21:30
https://kosova-info.com/dhuna-ndaj-femijeve-ne-shkolla-shqetesuese/60%Daily2016-06-23 21:30
https://kosova-info.com/%e2%80%8bgrate-deputete-vizitojne-luginen-e-presheves/60%Daily2016-06-23 21:28
https://kosova-info.com/me-mijera-shqiptare-te-shperngulur-nga-lugina-e-presheves/60%Daily2016-06-23 21:18
https://kosova-info.com/%e2%80%8bshqiptaret-perkrahin-qendrimin-e-britanise-ne-be/60%Daily2016-06-23 21:16
https://kosova-info.com/dukej-gjithcka-perfekt-por-sot-kombetares-i-ka-ndodhur-dicka-e-pabesueshme/60%Daily2016-06-23 21:08
https://kosova-info.com/de-biasi-bombe-ne-itali/60%Daily2016-06-23 20:45
https://kosova-info.com/kusari-lila-tre-femije-paguan-deshtimin-tone-per-te-ndertuar-nje-shtet-normal/60%Daily2016-06-23 20:44
https://kosova-info.com/pronarja-e-kopshtit-ju-lutem-me-lironi-femija-im-ka-nevoje-per-mua/60%Daily2016-06-23 20:44
https://kosova-info.com/prej-1-shtatorit-qytetaret-do-demshperblehen-nese-u-mungon-energjia/60%Daily2016-06-23 20:38
https://kosova-info.com/myslimane-e-katolike-iftar-ne-kline/60%Daily2016-06-23 20:28
https://kosova-info.com/referendumi-ne-britani-deri-ne-oren-2300/60%Daily2016-06-23 20:23
https://kosova-info.com/shikoni-momentin-kur-cana-perlotet-nga-fjalet-qe-i-thote-per-te-kryeministri-rama/60%Daily2016-06-23 20:23
https://kosova-info.com/uefa-perjashton-perfundimisht-gjigantin-evropian/60%Daily2016-06-23 20:01
https://kosova-info.com/ja-si-mbushen-buzet-me-botox-arbnora-ademaj-publikon-videon/60%Daily2016-06-23 20:01
https://kosova-info.com/kur-rasti-eshte-mbret-i-botes-video/60%Daily2016-06-23 19:55
https://kosova-info.com/franca-ne-alarm-i-frikesohet-luftes-civile/60%Daily2016-06-23 19:49
https://kosova-info.com/kombetarja-rikthehet-ne-tirane-nga-uefa-vjen-dicka-e-bukur/60%Daily2016-06-23 19:38
https://kosova-info.com/soni-malaj-hedh-ne-gjyq-olti-currin-foto/60%Daily2016-06-23 19:22
https://kosova-info.com/zviceranet-nderrojne-fytyren-ja-cfare-shkruajne-tani-per-kombetaren/60%Daily2016-06-23 19:14
https://kosova-info.com/marreveshje-historike-armepushimi-ne-kolumbi-pas-gjysme-shekulli/60%Daily2016-06-23 19:14
https://kosova-info.com/perseri-bashke-rita-ora-dhe-clavin-harris-percjellin-njeri-tjetrin-ne-rrjete-sociale-foto/60%Daily2016-06-23 19:14
https://kosova-info.com/i-pazevendesueshmi-ferid/60%Daily2016-06-23 19:06
https://kosova-info.com/a-e-dini-cili-yll-i-kombetares-mungoi-sot-ne-pritjen-madheshtore-ne-tirane/60%Daily2016-06-23 18:55
https://kosova-info.com/era-zbulon-aksidentalisht-fytyren-e-sia-s-foto/60%Daily2016-06-23 18:53
https://kosova-info.com/tunel-ne-veri-nga-gjykata-ne-burg-video/60%Daily2016-06-23 18:52
https://kosova-info.com/thaci-ngushellon-familjen-mramori-kerkon-ndricimin-e-shkaqeve-te-tragjedise/60%Daily2016-06-23 18:48
https://kosova-info.com/nese-bllokohen-bisedimet-me-be-ne-lideret-i-drejtohen-popullit/60%Daily2016-06-23 18:39
https://kosova-info.com/futbollistet-po-festonin-me-tifozet-ndersa-ajeti-bashke-me-gruan-e/60%Daily2016-06-23 18:34
https://kosova-info.com/a-e-din-kujt-ia-ka-marre-autobusin-shqiperia-per-festen-e-sotme/60%Daily2016-06-23 18:12
https://kosova-info.com/genta-ismajli-manual-per-injorim-nga-top-awards-foto/60%Daily2016-06-23 17:58
https://kosova-info.com/whatsapp-bn-t-mundur-100-milion-thirrje-telefonike-do-dit/60%Daily2016-06-23 17:51
https://kosova-info.com/whatsapp-bn-t-mundur-100-milion-thirrje-telefonike-do-dit/60%Daily2016-06-23 17:51
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kombetares-me-nenshkrmin-me-qesharak-ne-bote-foto/60%Daily2016-06-23 17:50
https://kosova-info.com/berisha-me-nje-falenderim-special-per-euro-2016/60%Daily2016-06-23 17:40
https://kosova-info.com/rinia-demokratike-reagon-per-tragjedine-ne-kolovice/60%Daily2016-06-23 17:39
https://kosova-info.com/mmph-kompania-qe-hapi-gropen-fatkeqe-ne-kolovice-nuk-kishte-leje/60%Daily2016-06-23 17:39
https://kosova-info.com/zvicra-ka-385-mije-milionere/60%Daily2016-06-23 17:28
https://kosova-info.com/zbulohen-antitrupat-e-afte-te-neutralizojne-virusin-zika/60%Daily2016-06-23 17:28
https://kosova-info.com/pamje-te-rralla-kur-noizy-rrihej-me-grushte-video/60%Daily2016-06-23 17:21
https://kosova-info.com/sadiku-me-dedikim-special-golin-e-shenova-per/60%Daily2016-06-23 17:19
https://kosova-info.com/blendi-fevziu-ironizon-me-kombetaren/60%Daily2016-06-23 17:09
https://kosova-info.com/%e2%80%8btornado-godet-kinen-51-te-vdekur/60%Daily2016-06-23 17:04
https://kosova-info.com/irina-shfaqet-komplet-e-zhveshur-ne-instagram-foto/60%Daily2016-06-23 16:58
https://kosova-info.com/atmosfere-e-cmendur-per-kombetaren/60%Daily2016-06-23 16:58
https://kosova-info.com/do-te-jem-pishman-gjithe-jeten-qe-nuk-e-bera-kete-ne-ndeshjen-me-serbine/60%Daily2016-06-23 16:49
https://kosova-info.com/qytetaret-jane-kunder-asociacionit/60%Daily2016-06-23 16:35
https://kosova-info.com/shatri-numri-i-madh-i-veteraneve-mund-ta-destablizoje-buxhetin/60%Daily2016-06-23 16:32
https://kosova-info.com/edi-rama-deklarate-te-cmendur-per-rike-rocin/60%Daily2016-06-23 16:32
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-ne-panama-per-zgjerim-te-kanalit-te-panamase/60%Daily2016-06-23 16:29
https://kosova-info.com/blackberry-rrezikon-ndrsa-prgatitet-t-prezantoj-nj-telefon-t-ri-muajin-e-ardhshm/60%Daily2016-06-23 16:29
https://kosova-info.com/de-biasi-himin-e-shqiperise-e-di-me-mire-se/60%Daily2016-06-23 16:25
https://kosova-info.com/david-guetta-publikon-videot-per-te-gjitha-kombetaret-per-shqiperine-me-e-shikuara-video/60%Daily2016-06-23 16:24
https://kosova-info.com/duka-ky-ishte-dirigjenti-i-suksesit-te-kombetares-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-23 16:16
https://kosova-info.com/mungon-vullneti-politik-per-ceshtjen-e-viktimave-te-dhunes-seksuale/60%Daily2016-06-23 16:15
https://kosova-info.com/kim-jong-un-raketat-e-reja-mund-te-godasin-shba-te/60%Daily2016-06-23 16:12
https://kosova-info.com/samsung-notebook-spin-7-del-n-shitje-m-26-qershor-me-kosto-fillestare-800-dollar/60%Daily2016-06-23 16:03
https://kosova-info.com/pasioni-tjeter-i-bes-kallakut-video/60%Daily2016-06-23 15:52
https://kosova-info.com/frutat-qe-ngadalesojne-plakjen-e-lekures/60%Daily2016-06-23 15:50
https://kosova-info.com/game-of-thrones-me-rekorde-ja-sa-milione-vete-kane-shikuar-nje-episod/60%Daily2016-06-23 15:50
https://kosova-info.com/vritet-sulmuesi-ne-gjermani/60%Daily2016-06-23 15:43
https://kosova-info.com/festa-e-kombetares-me-tifozet-ndryshim-i-papritur/60%Daily2016-06-23 15:39
https://kosova-info.com/200-refugjate-kane-vdekur-nga-uria-ne-nigeri/60%Daily2016-06-23 15:37
https://kosova-info.com/banoret-e-kolovices-e-lajmeruam-disa-here-komunen-per-gropen-por-nuk-ndermoren-asgje/60%Daily2016-06-23 15:15
https://kosova-info.com/sulm-ne-nje-kinema-ne-frankfurt-vritet-nje-e-plagosen-rreth-50-te-tjere-foto/60%Daily2016-06-23 15:10
https://kosova-info.com/detaje-nga-vdekja-tragjike-e-dy-femijeve-ne-kolovice-familjaret-fajesojne-komunen-foto/60%Daily2016-06-23 15:04
https://kosova-info.com/ne-shume-rajone-te-vendit-neser-sdo-te-kete-rryme/60%Daily2016-06-23 15:01
https://kosova-info.com/yjet-boterore-te-filmave-si-adoleshente-foto/60%Daily2016-06-23 14:33
https://kosova-info.com/cfare-jane-duke-bere-futbollistet-e-kombetares-mbi-autobus/60%Daily2016-06-23 14:26
https://kosova-info.com/aeroplani-me-energji-diellore-perfundon-fluturimin-mbi-atlantik/60%Daily2016-06-23 14:24
https://kosova-info.com/te-gjithe-do-te-quhen-heronj-por-ky-i-kombetares-do-te-ofendohet-dhe-do-te-quhet-tradhtar/60%Daily2016-06-23 14:15
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-dy-femije-humbin-jeten-tragjikisht-ne-lagjen-kolovica-te-prishtines/60%Daily2016-06-23 14:14
https://kosova-info.com/deshmia-tmerruese-e-rites-ne-gjykate/60%Daily2016-06-23 14:14
https://kosova-info.com/51-persona-humbin-jeten-nga-tornado-foto/60%Daily2016-06-23 14:13
https://kosova-info.com/xhafer-gashi-i-aak-se-me-pdk-ne-po-funksionojme-shume-mire-video/60%Daily2016-06-23 14:01
https://kosova-info.com/morena-serish-kopjon-dafina-zeqirin-foto/60%Daily2016-06-23 13:59
https://kosova-info.com/tirane-makina-perplase-per-vdekje-kalimtaren/60%Daily2016-06-23 13:57
https://kosova-info.com/live-kombetarja-mberrin-ne-tirane-pritet-me-nderime-te-larta-ushtarake-video/60%Daily2016-06-23 13:50
https://kosova-info.com/mustafa-thote-se-kosovaret-kerkojne-te-kthehen-nga-isis-i/60%Daily2016-06-23 13:48
https://kosova-info.com/shqiperia-u-eliminua-por-shtate-futbolliste-shqiptare-do-te-jene-ende-ne-france-foto/60%Daily2016-06-23 13:45
https://kosova-info.com/ja-kur-publikohet-projekti-i-ri-i-roneles-do-qeshni-shume-foto/60%Daily2016-06-23 13:44
https://kosova-info.com/2po2-sulm-spektakolar-ndaj-top-awards-neser-publikon-klipin-si-revolte-foto/60%Daily2016-06-23 13:31
https://kosova-info.com/miliona-euro-per-ajetin/60%Daily2016-06-23 13:18
https://kosova-info.com/referendumi-ne-britani-prijne-bindshem-votat-pro-qendrimit-ne-be/60%Daily2016-06-23 13:18
https://kosova-info.com/keshtu-duket-marina-kur-zgjohet-vone-nga-gjumi-foto/60%Daily2016-06-23 13:17
https://kosova-info.com/euro-2016-fitore-e-shqiperise/60%Daily2016-06-23 13:10
https://kosova-info.com/kete-foto-te-teutes-nuk-e-keni-pare-ndonjehere-foto/60%Daily2016-06-23 13:05
https://kosova-info.com/nuk-do-te-besoni-cfare-veti-pozitive-ju-sjellin-trangujt/60%Daily2016-06-23 13:04
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-euro-2016-me-statistika-foto/60%Daily2016-06-23 12:51
https://kosova-info.com/serbia-film-per-betejen-e-koshares-aty-ku-i-lane-eshtrat-qindra-ushtare-serbe/60%Daily2016-06-23 12:49
https://kosova-info.com/serbia-film-per-betejen-e-koshares-aty-ku-i-lane-eshtrat-qindra-ushtare-serbe/60%Daily2016-06-23 12:49
https://kosova-info.com/zhdukni-rrudhat-per-5-minuta/60%Daily2016-06-23 12:45
https://kosova-info.com/etnologu-coloviq-thyen-mitin-serb-per-kosoven/60%Daily2016-06-23 12:45
https://kosova-info.com/perdorimi-i-telefonit-ne-erresise-mund-te-ju-verberoje/60%Daily2016-06-23 12:39
https://kosova-info.com/shoqeria-civile-kerkon-nga-mustafa-suspendimin-e-mujes/60%Daily2016-06-23 12:39
https://kosova-info.com/kosova-ekstradon-ne-maqedoni-komandant-sulen-e-grupit-te-kumanoves/60%Daily2016-06-23 12:38
https://kosova-info.com/galaxy-note-7-me-6gb-ram-dhe-baterine-masive-prej-4000mah/60%Daily2016-06-23 12:37
https://kosova-info.com/hoxhaj-pranimi-i-kosoves-ne-gjykaten-e-perhershme-te-arbitrazhit-eshte-legal/60%Daily2016-06-23 12:36
https://kosova-info.com/selimi-veselit-foli-per-etiken-parlamentare-personi-qe-perdori-fjale-banale/60%Daily2016-06-23 12:36
https://kosova-info.com/ne-tetove-gjendet-kanabis-ne-nje-are-te-mbjelle-me-patate/60%Daily2016-06-23 12:25
https://kosova-info.com/nene-dhe-bije-nisin-nje-fushate-ne-facebook-u-dhurojne-gjera-higjienike-grave-te-pastreha-foto/60%Daily2016-06-23 12:21
https://kosova-info.com/ministri-dalibor-jevtiq-shfrytezoi-buxhetin-e-kosoves-per-tua-paguar-serbeve-rrymen/60%Daily2016-06-23 12:17
https://kosova-info.com/befasi-nga-cana-pas-euro-2016-do-te-shkoje/60%Daily2016-06-23 12:08
https://kosova-info.com/agjenda-e-kombetares-pritja-pasaportat-dhe-koncerti-festiv/60%Daily2016-06-23 11:57
https://kosova-info.com/anketa-me-e-besueshme-prijne-votat-per-qendrim-ne-be/60%Daily2016-06-23 11:52
https://kosova-info.com/gati-pasaportat-diplomatike-per-kombetaren-ja-kush-do-ti-marre-ato/60%Daily2016-06-23 11:42
https://kosova-info.com/jagland-evropa-do-te-mbijetoje-edhe-pa-britanine-e-madhe/60%Daily2016-06-23 11:42
https://kosova-info.com/ne-prizren-shitet-bluza-kunder-metropoleve-boterore-foto/60%Daily2016-06-23 11:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-familja-e-naser-rafunes-foto/60%Daily2016-06-23 11:38
https://kosova-info.com/bruksel-serbia-shume-mbrapa-me-ceshtjen-e-kufijve/60%Daily2016-06-23 11:33
https://kosova-info.com/pas-24-vjetesh-serbia-rinis-fluturimet-ne-shba/60%Daily2016-06-23 11:31
https://kosova-info.com/stuhite-gjate-nates-permbysin-londren-fotovideo/60%Daily2016-06-23 11:27
https://kosova-info.com/sot-mbyllen-votimet-per-top-music-awards-shfaqen-pamjet-e-para-te-tapetit-te-kuq-dhe-skenes-video/60%Daily2016-06-23 11:15
https://kosova-info.com/kombetarja-shqiptare-ka-nje-befasi-per-tifozet-foto/60%Daily2016-06-23 11:15
https://kosova-info.com/keto-fakte-nuk-i-keni-ditur-per-referendumet/60%Daily2016-06-23 11:06
https://kosova-info.com/eliminohet-shqiperia-mesazh-fantastik-nga-gashi/60%Daily2016-06-23 10:53
https://kosova-info.com/pro-apo-kunder-be-se-ja-si-votuan-rita-ora-dhe-dua-lipa/60%Daily2016-06-23 10:53
https://kosova-info.com/dyshohet-per-perfshirjen-e-sherbimit-sekret-britanik-ne-referendumin-per-be-ne/60%Daily2016-06-23 10:51
https://kosova-info.com/arrestohet-shqiptari-qe-shfrytezoi-per-prostitucion-rumunen-minorene/60%Daily2016-06-23 10:28
https://kosova-info.com/zhduket-15-vjecarja-shqiptare-nena-e-denoncon-ne-polici/60%Daily2016-06-23 10:27
https://kosova-info.com/ekskluzive-keta-kengetare-te-famshem-nuk-do-te-jene-ne-top-awards/60%Daily2016-06-23 10:25
https://kosova-info.com/zyrtare-vardy-nenshkruan-me-leicesterin/60%Daily2016-06-23 10:25
https://kosova-info.com/zyrtare-vardy-nenshkruan-me-leicesterin/60%Daily2016-06-23 10:25
https://kosova-info.com/euro-2016-a-ishte-kjo-ndeshje-e-kurdisur-foto/60%Daily2016-06-23 10:12
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-momenti-kur-femija-shpetohet-nga-rrenojat-ne-aleppo-video/60%Daily2016-06-23 10:10
https://kosova-info.com/kongresistet-amerikane-protestojne-si-opozitaret-kosovare-foto/60%Daily2016-06-23 09:57
https://kosova-info.com/premtimi-interesant-i-bild-nese-britania-mbetet-ne-be/60%Daily2016-06-23 09:51
https://kosova-info.com/eja-floriani-teksti-i-kenges/60%Daily2016-06-23 09:50
https://kosova-info.com/hysaj-ka-nje-premtim-te-madh-per-tifozet-e-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-23 09:48
https://kosova-info.com/ministri-i-qeverise-qe-i-ka-ne-qejf-lokalet-e-nates-foto/60%Daily2016-06-23 09:28
https://kosova-info.com/ministri-i-qeverise-qe-i-ka-ne-qejf-lokalet-e-nates-foto/60%Daily2016-06-23 09:28
https://kosova-info.com/ne-vitin-2015-ne-kosove-kane-vdekur-8202-persona/60%Daily2016-06-23 09:15
https://kosova-info.com/ne-vitin-2015-ne-kosove-kane-vdekur-8202-persona/60%Daily2016-06-23 09:15
https://kosova-info.com/ne-vitin-2015-ne-kosove-kane-vdekur-8202-persona/60%Daily2016-06-23 09:15
https://kosova-info.com/petrit-selimi-nuk-mund-te-ushtroje-dy-funksione-te-jete-zv-minister-ose-koordinator-i-zsm-se-dokument/60%Daily2016-06-23 09:14
https://kosova-info.com/degjoni-tingullin-e-mahnitshem-qe-leshon-mercedes-amg-kupe-c43-video/60%Daily2016-06-23 09:09
https://kosova-info.com/euro-2016-dicka-nuk-eshte-ne-rregull/60%Daily2016-06-23 09:09
https://kosova-info.com/luana-dogji-te-pasmet-me-hekur-shenja-i-mbeti-perjete/60%Daily2016-06-23 09:06
https://kosova-info.com/ja-si-u-vendos-kamera-qe-incizoi-dhunen-ne-cerdhe/60%Daily2016-06-23 09:03
https://kosova-info.com/profilet-e-larta-ne-dore-te-eulex-it/60%Daily2016-06-23 09:03
https://kosova-info.com/deputetet-e-kosoves-me-te-paguarit-ne-rajon-2/60%Daily2016-06-23 09:01
https://kosova-info.com/petrit-selimi-ne-konflikt-interesi-duhet-te-jape-doreheqje-nga-posti-i-zevendesministrit/60%Daily2016-06-23 09:00
https://kosova-info.com/cana-largohet-nga-shqiperia-a-do-te-luaje-per-kosoven/60%Daily2016-06-23 08:48
https://kosova-info.com/ktheheshin-nga-franca-me-flamurin-kuqezi-ne-veture-u-ndodh-dicka-e-keqe-ne-budve/60%Daily2016-06-23 08:42
https://kosova-info.com/ja-cfare-gabimi-beri-shoferi-i-cisternes-ne-han-te-elezit-foto/60%Daily2016-06-23 08:27
https://kosova-info.com/ja-cfare-gabimi-beri-shoferi-i-cisternes-ne-han-te-elezit-foto/60%Daily2016-06-23 08:27
https://kosova-info.com/de-biasi-ky-futbollist-i-shqiperise-eshte-shembull-per-te-gjithe-foto/60%Daily2016-06-23 08:24
https://kosova-info.com/jcoders-hap-aplikimet-pr-akademin-verore-n-shtator-mbrrin-n-tiran/60%Daily2016-06-23 16:41
https://kosova-info.com/gjakovari-sulmon-tri-femra-dhe-nje-mashkull-arrestohet/60%Daily2016-06-23 08:16
https://kosova-info.com/pse-po-e-ndjekin-keta-meshkuj-sinan-hoxhen-foto/60%Daily2016-06-23 08:14
https://kosova-info.com/lojtaret-e-kombetares-do-te-priten-si-heronj-ja-detajet-e-festes/60%Daily2016-06-23 08:01
https://kosova-info.com/kujdes-dielli-i-perkeqeson-keto-semundje/60%Daily2016-06-23 07:48
https://kosova-info.com/kuvendi-ka-realizuar-vetem-19-perqind-te-agjendes/60%Daily2016-06-23 07:45
https://kosova-info.com/kuvendi-ka-realizuar-vetem-19-perqind-te-agjendes/60%Daily2016-06-23 07:45
https://kosova-info.com/liberalizimi-i-vizave-varet-nga-kuvendi-dhe-partite-politike/60%Daily2016-06-23 07:42
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-tuna-ka-dicka-te-re-te-cozman-foto/60%Daily2016-06-23 07:42
https://kosova-info.com/cisterna-me-nafte-perplaset-ne-fabriken-sharrcem-foto/60%Daily2016-06-23 07:24
https://kosova-info.com/evrope-femijet-shfrytezohen-si-skllever-nga-rrjetet-kriminale/60%Daily2016-06-23 07:06
https://kosova-info.com/cfare-eshte-kjo-pike-e-zeze-ne-zogun-e-bleones-foto/60%Daily2016-06-23 07:05
https://kosova-info.com/mbyllet-diagnostika-plus-punoi-11-muaj-pa-licence/60%Daily2016-06-23 06:43
https://kosova-info.com/mbyllet-diagnostika-plus-punoi-11-muaj-pa-licence/60%Daily2016-06-23 06:43
https://kosova-info.com/mbyllet-diagnostika-plus-punoi-11-muaj-pa-licence/60%Daily2016-06-23 06:43
https://kosova-info.com/futbollisti-i-madh-i-thote-lamtumire-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-23 06:42
https://kosova-info.com/oki-e-bene-djalin-synet-foto/60%Daily2016-06-23 06:41
https://kosova-info.com/trafik-municionesh-nga-greqia-ne-shqiperi-pranga-43-vjecarit/60%Daily2016-06-23 06:36
https://kosova-info.com/kater-futbollistet-e-shqiperise-qe-nuk-do-te-harrohen-nga-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-23 06:30
https://kosova-info.com/kur-enca-dhe-franceska-jace-harbohen-ne-makine-foto/60%Daily2016-06-23 06:25
https://kosova-info.com/ciftet-e-rrethit-te-dyte-jane-caktuar-por-shikojeni-kush-do-te-takohet-ne-cerekfinale/60%Daily2016-06-23 06:15
https://kosova-info.com/marreveshja-per-ekstradim-me-shba-ne-nuk-ratifikohet/60%Daily2016-06-23 06:15
https://kosova-info.com/marreveshja-per-ekstradim-me-shba-ne-nuk-ratifikohet/60%Daily2016-06-23 06:15
https://kosova-info.com/marreveshja-per-ekstradim-me-shba-ne-nuk-ratifikohet-2/60%Daily2016-06-23 06:15
https://kosova-info.com/rrefimi-i-shokut-mikeli-punonte-hamall-qe-13-vjec-pasi-mbeti-jetim/60%Daily2016-06-23 06:05
https://kosova-info.com/te-jesh-a-te-mos-jesh-ne-be-kjo-eshte-ceshtja-per-britaniket-sot/60%Daily2016-06-23 05:54
https://kosova-info.com/te-jesh-a-te-mos-jesh-ne-be-kjo-eshte-ceshtja-per-britaniket-sot/60%Daily2016-06-23 05:54
https://kosova-info.com/sot-kujtohen-te-debuarit-nga-medvegja-bujanoci-e-presheva/60%Daily2016-06-23 05:50
https://kosova-info.com/horoskopi-23-qershor-2016/60%Daily2016-06-23 05:43
https://kosova-info.com/deputetet-e-kosoves-me-te-paguarit-ne-rajon/60%Daily2016-06-23 05:34
https://kosova-info.com/kurre-mos-e-hidhni-levoren-e-shalqirit/60%Daily2016-06-23 02:38
https://kosova-info.com/vija-qe-ndan-te-pasurit-me-te-varferit-ne-afrike-te-jugut/60%Daily2016-06-23 02:08
https://kosova-info.com/cka-nuk-ben-te-mbani-ne-frigorifer/60%Daily2016-06-23 01:09
https://kosova-info.com/zbulohet-pse-omar-mateen-e-ka-kryer-sulmin-ne-orlando/60%Daily2016-06-23 00:08
https://kosova-info.com/shba-ja-me-ligj-qe-ndalon-dronet/60%Daily2016-06-22 23:40
https://kosova-info.com/ishin-duke-bere-fotot-e-dasmes-por-ndodh-dicka-shume-e-keqe/60%Daily2016-06-22 23:11
https://kosova-info.com/nese-zgjoheni-heret-keni-nje-varg-perfitimesh-shendetesore/60%Daily2016-06-22 22:42
https://kosova-info.com/instagram-arrin-500-milione-perdorues/60%Daily2016-06-22 22:03
https://kosova-info.com/facebook-ndryshon-rregullat-per-video/60%Daily2016-06-22 22:02
https://kosova-info.com/facebook-shpenzon-50-milione-dollare-per-promovimin-e-live/60%Daily2016-06-22 22:00
https://kosova-info.com/galaxy-note-7-vjen-me-ekran-te-lakuar/60%Daily2016-06-22 21:59
https://kosova-info.com/2-mije-euro-per-videon-erotike-qe-ke-bere/60%Daily2016-06-22 21:58
https://kosova-info.com/mediat-serbe-ne-vend-te-thacit-veseli-ne-gjykaten-speciale/60%Daily2016-06-22 21:56
https://kosova-info.com/euro-2016-kthehet-te-shtunen-me-tre-ndeshje-foto/60%Daily2016-06-22 21:54
https://kosova-info.com/arbana-osmani-mahnit-me-bikini-foto/60%Daily2016-06-22 21:52
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmenyra-per-te-reduktuar-stresin/60%Daily2016-06-22 21:48
https://kosova-info.com/lista-e-zeze-i-hesht-politikanet-video/60%Daily2016-06-22 21:46
https://kosova-info.com/roth-kosova-kusht-per-anetaresimin-e-serbise-ne-be/60%Daily2016-06-22 21:45
https://kosova-info.com/kuci-per-demarkacionin-duhet-konsensus-nacional-2/60%Daily2016-06-22 21:44
https://kosova-info.com/gazzetta-dello-sport-ky-njeri-theu-endrren-e-shqiperise/60%Daily2016-06-22 21:42
https://kosova-info.com/deputeti-me-dy-gra-ka-paga-vjetore-24-mije-euro-dokument/60%Daily2016-06-22 21:41
https://kosova-info.com/prezantohen-te-arriturat-e-projektit-me-vlere-19-milion-euro/60%Daily2016-06-22 21:30
https://kosova-info.com/vrau-burrin-te-mos-behej-prostitute/60%Daily2016-06-22 21:27
https://kosova-info.com/2po2-une-krijoj-kenge-nuk-kopjoj-si-disa-foto/60%Daily2016-06-22 21:23
https://kosova-info.com/kuci-per-demarkacionin-duhet-konsensus-nacional/60%Daily2016-06-22 21:21
https://kosova-info.com/mavraj-qan-pas-eliminimit-foto/60%Daily2016-06-22 21:21
https://kosova-info.com/sia-mesazh-ironik-per-kim-kardashian-fotovideo/60%Daily2016-06-22 21:07
https://kosova-info.com/decani-padite-austriaket-per-hidrocentralet/60%Daily2016-06-22 21:06
https://kosova-info.com/ciftet-e-18-se-finales-ne-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-22 21:05
https://kosova-info.com/16-kombetaret-e-kualifikuara-tutje/60%Daily2016-06-22 21:01
https://kosova-info.com/renditja-e-vendeve-te-treta-irlanda-eliminon-kete-kombetare-foto/60%Daily2016-06-22 20:55
https://kosova-info.com/perfundojne-ndeshjet-e-grupit-e-irlanda-kalon-si-e-treta-video/60%Daily2016-06-22 20:50
https://kosova-info.com/thaci-ne-listen-e-zeze-amerikane/60%Daily2016-06-22 20:50
https://kosova-info.com/thaci-ne-listen-e-zeze-amerikane-2/60%Daily2016-06-22 20:50
https://kosova-info.com/merkel-kerkon-qendrimin-e-britanise-ne-be/60%Daily2016-06-22 20:47
https://kosova-info.com/beyonce-publikon-sorry-video/60%Daily2016-06-22 20:45
https://kosova-info.com/cfare-shkruante-ne-letren-qe-mori-ronaldo/60%Daily2016-06-22 20:44
https://kosova-info.com/era-e-forte-rrezikon-disa-kalimtare-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-06-22 20:40
https://kosova-info.com/fjalet-e-ronaldos-pasi-e-kualifikoi-portugaline-ne-fazen-tjeter-video/60%Daily2016-06-22 20:33
https://kosova-info.com/hani-cokollate-te-zeze-per-nje-gjume-te-mire/60%Daily2016-06-22 20:26
https://kosova-info.com/kanali-televiziv-turk-i-jep-fund-partneritetit-me-kanalin-gjerman/60%Daily2016-06-22 20:24
https://kosova-info.com/floriani-publikon-projektin-e-ri-eja-video/60%Daily2016-06-22 20:19
https://kosova-info.com/instagram-me-500-milione-perdorues/60%Daily2016-06-22 20:18
https://kosova-info.com/dalja-e-britanise-nga-be-ja-ndikon-ne-ekonomine-amerikane/60%Daily2016-06-22 20:10
https://kosova-info.com/mediat-nderkombetare-luana-dhe-marina-dy-motrat-qe-po-cmendin-shqiperine-foto/60%Daily2016-06-22 20:09
https://kosova-info.com/gjermania-kosova-kushti-i-serbise/60%Daily2016-06-22 20:08
https://kosova-info.com/shikoni-si-kendon-shqip-artistja-turke-video/60%Daily2016-06-22 19:55
https://kosova-info.com/ne-peje-vazhdon-festivali-nderkombetar-i-kitares/60%Daily2016-06-22 19:53
https://kosova-info.com/hasani-nje-pjese-e-madhe-e-pdk-se-eshte-kunder-demarkacionit-video/60%Daily2016-06-22 19:52
https://kosova-info.com/kuqezinjte-bejne-gati-valixhet-video/60%Daily2016-06-22 19:37
https://kosova-info.com/cana-me-fjale-te-medha-pas-eliminimit-foto/60%Daily2016-06-22 19:31
https://kosova-info.com/nuk-miratohet-ligji-per-kontroll-me-te-madh-nga-fbi/60%Daily2016-06-22 19:29
https://kosova-info.com/agolli-e-permbledhe-suksesin-e-shqiperise-me-nje-foto-foto/60%Daily2016-06-22 19:24
https://kosova-info.com/agolli-e-permbledhe-suksesin-e-shqiperise-me-nje-foto-foto-2/60%Daily2016-06-22 19:24
https://kosova-info.com/%e2%80%8bvrasesi-me-famekeq-ne-gjermanine-e-pasluftes-vrau-30-vete/60%Daily2016-06-22 19:21
https://kosova-info.com/shakaja-pa-kripe-e-ermal-mamaqit-foto/60%Daily2016-06-22 19:12
https://kosova-info.com/rrjetet-kriminale-ne-evrope-shfrytezojne-femijet-si-skllever/60%Daily2016-06-22 19:00
https://kosova-info.com/gjermania-e-meson-kundershtarin-ne-18-e-finales/60%Daily2016-06-22 18:50
https://kosova-info.com/zbulohet-plani-i-pritjes-se-kombetares/60%Daily2016-06-22 18:37
https://kosova-info.com/serbia-shkarkoi-ambasadorin-e-saj-ne-be/60%Daily2016-06-22 18:29
https://kosova-info.com/hoxhaj-i-kunderpergjigjet-rusise/60%Daily2016-06-22 18:25
https://kosova-info.com/ja-si-eshte-lidhur-marinari-shqiptar-i-marre-foto/60%Daily2016-06-22 18:20
https://kosova-info.com/autori-i-masakres-ne-orlando-ishte-homoseksual/60%Daily2016-06-22 18:13
https://kosova-info.com/%e2%80%8bushqimet-qe-duhet-te-hani-gjate-veres/60%Daily2016-06-22 18:03
https://kosova-info.com/suedia-forcon-rregullat-per-azil-dhe-bashkim-familjar/60%Daily2016-06-22 17:51
https://kosova-info.com/ne-prizren-hapet-konkursi-per-portretin-me-te-mire/60%Daily2016-06-22 17:50
https://kosova-info.com/%e2%80%8bjordania-i-shpall-zona-te-mbyllura-ushtarake-kufijte-me-irakun-dhe-sirine/60%Daily2016-06-22 17:45
https://kosova-info.com/temperaturat-e-larta-pushtojne-ameriken-perendimore/60%Daily2016-06-22 17:37
https://kosova-info.com/%e2%80%8bjuncker-paralajmeron-britanine/60%Daily2016-06-22 17:36
https://kosova-info.com/rovena-stefa-ne-zi-humb-nje-person-te-dashur-foto/60%Daily2016-06-22 17:34
https://kosova-info.com/shtohen-takimet-e-bahtirit-me-vetevendosjen/60%Daily2016-06-22 17:28
https://kosova-info.com/me-keto-veprime-ju-demtoni-dhembet/60%Daily2016-06-22 17:27
https://kosova-info.com/ronaldo-barazon-serish-video/60%Daily2016-06-22 17:20
https://kosova-info.com/ekskluzive-anulohet-performanca-e-2ton-ne-top-awards-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2016-06-22 17:07
https://kosova-info.com/maqedoni-perpjekje-per-rikthimin-e-dialogut-mes-lidereve/60%Daily2016-06-22 17:06
https://kosova-info.com/nuk-ka-per-ne-strategji-dalese-nga-kosova/60%Daily2016-06-22 17:04
https://kosova-info.com/papa-thyen-rregullat-per-emigrantet/60%Daily2016-06-22 16:59
https://kosova-info.com/ska-burra-ne-siri-shfaqen-lezbiket-foto/60%Daily2016-06-22 16:49
https://kosova-info.com/nato-e-pafuqishme-ndaj-rusise-nuk-mund-ti-mbrojme-shtetet-baltike/60%Daily2016-06-22 16:49
https://kosova-info.com/motra-e-rita-ores-doli-ne-gjykate/60%Daily2016-06-22 16:40
https://kosova-info.com/kercenon-marinari-egjiptian-me-jepni-70-mije-euro-ose-do-fundos-anijen-shqiptare/60%Daily2016-06-22 16:20
https://kosova-info.com/edhe-policia-i-shkel-rregullat-e-trafikut-foto/60%Daily2016-06-22 16:13
https://kosova-info.com/ekskluzive-roberti-tregon-nese-do-te-jete-me-noren-ne-top-awards/60%Daily2016-06-22 16:12
https://kosova-info.com/futbollisti-i-vetem-i-kombetares-qe-ska-luajtur-asnje-minute-ne-europian/60%Daily2016-06-22 16:02
https://kosova-info.com/%e2%80%8bhaliti-e-derguti-vazhdojne-takimet-ne-strasburg/60%Daily2016-06-22 15:56
https://kosova-info.com/philips-artikulli-i-new-york-times-perkon-me-agjenden-serbe-kunder-kosoves/60%Daily2016-06-22 15:47
https://kosova-info.com/tesla-ofron-2-8-miliarde-dollare-per-blerjen-e-solarcity/60%Daily2016-06-22 15:47
https://kosova-info.com/5-milione-per-encen-dhe-noizyn-video/60%Daily2016-06-22 15:41
https://kosova-info.com/juncker-britanise-nese-ke-dal-ke-dal/60%Daily2016-06-22 15:22
https://kosova-info.com/edhe-gili-i-bashkohet-instagramit-ky-eshte-profili-i-saj-foto/60%Daily2016-06-22 15:20
https://kosova-info.com/ne-vushtrri-prindi-shkel-per-vdekje-femijen-e-vet-me-veture/60%Daily2016-06-22 15:05
https://kosova-info.com/audi-r8-e-tron-qe-lansohet-me-2017-filmohet-rastesisht-video/60%Daily2016-06-22 15:02
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-zyrtarit-financiar-te-komunes-se-gjakoves/60%Daily2016-06-22 15:00
https://kosova-info.com/msh-dhe-ksk-bisedojne-per-vazhdimin-e-bashkepunimit/60%Daily2016-06-22 14:58
https://kosova-info.com/paris-lejohet-marshi-i-protestuesve/60%Daily2016-06-22 14:54
https://kosova-info.com/huliganet-kroate-paralajmeruan-incidente-ndaj-spanjes-por-ja-si-u-penguan-ato/60%Daily2016-06-22 14:44
https://kosova-info.com/nga-sulmet-ajrore-vriten-18-civile-ne-raqqa/60%Daily2016-06-22 14:41
https://kosova-info.com/uefa-befason-skuadren-kosovare-foto/60%Daily2016-06-22 14:40
https://kosova-info.com/nente-rekomandime-per-mbrojtje-nga-rrezet-e-diellit/60%Daily2016-06-22 14:33
https://kosova-info.com/sadiku-reagon-per-lidhjen-me-vajzen-e-trajnerit-te-kombetares-foto/60%Daily2016-06-22 14:29
https://kosova-info.com/motra-e-rita-ores-ne-gjykate-ja-pse/60%Daily2016-06-22 14:29
https://kosova-info.com/los-angeles-rrezikojne-te-bashkohen-dy-zjarre-te-medha/60%Daily2016-06-22 14:22
https://kosova-info.com/vajza-e-lutfi-hazirit-tregon-familjen-e-saj-te-lumtur-foto/60%Daily2016-06-22 14:22
https://kosova-info.com/messi-rekord-me-argjentinen-mbreme-ronaldo-sot-me-portugaline-ne-evropian-foto/60%Daily2016-06-22 14:18
https://kosova-info.com/serbet-ne-veri-po-perdorin-modelin-izraelit-ne-palestine/60%Daily2016-06-22 14:18
https://kosova-info.com/veseli-ne-kuvend-pati-akuza-per-krim-por-askush-sshkoi-ne-prokurori/60%Daily2016-06-22 14:17
https://kosova-info.com/ju-bezdisin-thirrjet-me-numer-privat-ja-metoda-se-si-ti-zbuloni-keto-thirrje-video/60%Daily2016-06-22 14:15
https://kosova-info.com/mbrmjen-e-s-mrkurs-emisioni-opinion-n-tv-klan-foli-gjuhn-e-albanian-ict-awards/60%Daily2016-06-23 08:26
https://kosova-info.com/steinmeier-paqja-ne-evrope-seshte-e-garantuar/60%Daily2016-06-22 14:02
https://kosova-info.com/blero-flet-pas-akuzave-per-vjedhjen-e-kenges-se-re-foto/60%Daily2016-06-22 13:59
https://kosova-info.com/basha-rama-armiku-i-drejtesise-se-pavarur/60%Daily2016-06-22 13:55
https://kosova-info.com/termkolli-afro-400-mije-euro-pasuri-te-paluajtshme-ndersa-15-euro-telefonin-foto/60%Daily2016-06-22 13:44
https://kosova-info.com/ne-det-premiera-e-radhes-ne-teatrin-kombetar/60%Daily2016-06-22 13:44
https://kosova-info.com/dedikimi-i-hafiz-gagices-per-sali-cekajn-do-te-doja-te-festonim-bashke-ditelindjen-tende/60%Daily2016-06-22 13:35
https://kosova-info.com/dy-te-rinj-shantazhojne-nje-vajze-na-jep-2-mije-euro-te-mos-publikojme-videon-intime/60%Daily2016-06-22 13:34
https://kosova-info.com/dhjete-bimet-te-cilat-ua-forcojne-imunitetin/60%Daily2016-06-22 13:32
https://kosova-info.com/gruaja-e-futbollistit-shqiptar-cmend-francen-foto/60%Daily2016-06-22 13:13
https://kosova-info.com/apple-do-t-shmang-ciklin-tradicional-t-rifreskimit-pr-iphone-e-2016-ts/60%Daily2016-06-22 13:11
https://kosova-info.com/vritet-kengetari-i-famshem-foto/60%Daily2016-06-22 13:03
https://kosova-info.com/futbollisti-i-shqiperise-turperon-ronaldon-foto/60%Daily2016-06-22 13:01
https://kosova-info.com/sadiku-sot-eshte-sulmues-i-madh-por-dikur-ishte/60%Daily2016-06-22 12:47
https://kosova-info.com/gjermani-infermieri-i-vdekjes-dyshohet-se-vrau-30-paciente/60%Daily2016-06-22 12:42
https://kosova-info.com/cerdhja-e-dhunes-ndjekje-penale-edhe-per-dy-edukatoret/60%Daily2016-06-22 12:33
https://kosova-info.com/low-befason-me-deklaraten-per-shqiperine/60%Daily2016-06-22 12:31
https://kosova-info.com/matoshi-te-pafytyret-i-shajne-ata-qe-mendojne/60%Daily2016-06-22 12:28
https://kosova-info.com/matoshi-te-pafytyret-i-shajne-ata-qe-mendojne/60%Daily2016-06-22 12:28
https://kosova-info.com/thaci-u-bashkohet-lidereve-boterore-ne-inaugurimin-e-kanalit-te-panamase/60%Daily2016-06-22 12:26
https://kosova-info.com/thaci-u-bashkohet-lidereve-boterore-ne-inaugurimin-e-kanalit-te-panamase-2/60%Daily2016-06-22 12:26
https://kosova-info.com/albumi-i-kreshes-dhe-lyrical-son-edhe-ne-majat-e-billboard-foto/60%Daily2016-06-22 12:25
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-nuk-ka-probleme-me-ameriken/60%Daily2016-06-22 12:19
https://kosova-info.com/rikthehen-ne-rigjykim-dy-te-akuzuar-per-terrorizem-ne-prishtine/60%Daily2016-06-22 12:13
https://kosova-info.com/britania-vendos-neser-te-jete-apo-te-mos-jete-ne-be/60%Daily2016-06-22 12:12
https://kosova-info.com/rrefehet-adelina-ja-si-i-shmangem-seksit-kur-nuk-dua-te-bej/60%Daily2016-06-22 12:10
https://kosova-info.com/putin-rusia-do-ti-pergjigjet-nato-s/60%Daily2016-06-22 12:03
https://kosova-info.com/instagram-arrin-500-milion-prdorues-aktiv-n-muaj-95-milion-publikojn-foto-do-dit/60%Daily2016-06-22 11:54
https://kosova-info.com/turqi-vriten-terroristet-qe-sulmuan-nje-ekip-policie/60%Daily2016-06-22 11:51
https://kosova-info.com/kim-feston-diten-e-selfie-ve-me-nje-selfie-super-seksi-foto/60%Daily2016-06-22 11:50
https://kosova-info.com/bombe-para-ndeshjes-se-madhe-ne-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-22 11:44
https://kosova-info.com/profesori-amerikan-kosova-te-kete-kujdes-nga-agjenda-e-turqise/60%Daily2016-06-22 11:32
https://kosova-info.com/profesori-amerikan-kosova-te-kete-kujdes-nga-agjenda-e-turqise/60%Daily2016-06-22 11:32
https://kosova-info.com/keta-jane-37-shqiptaret-e-padeshiruar-per-ameriken-emrat/60%Daily2016-06-22 11:21
https://kosova-info.com/2po2-ne-bashkepunim-me-unikkatilin-foto/60%Daily2016-06-22 11:20
https://kosova-info.com/kosoves-i-shtohen-edhe-mbi-50-ndermarres-te-rinj/60%Daily2016-06-22 11:11
https://kosova-info.com/gazzetta-dello-sport-keshtu-kualifikohet-shqiperia/60%Daily2016-06-22 10:48
https://kosova-info.com/rihanna-qan-gjate-kendimit-te-kenges-love-the-way-you-lie-video/60%Daily2016-06-22 10:44
https://kosova-info.com/mbreteresha-kerkon-tri-arsye-pse-britania-duhet-te-qendroje-ne-be/60%Daily2016-06-22 10:30
https://kosova-info.com/mbreteresha-kerkon-tri-arsye-pse-britania-duhet-te-qendroje-ne-be/60%Daily2016-06-22 10:30
https://kosova-info.com/mbreteresha-kerkon-tri-arsye-pse-britania-duhet-te-qendroje-ne-be/60%Daily2016-06-22 10:30
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-duart-e-gjyqtarit-te-beogradit-foto/60%Daily2016-06-22 10:27
https://kosova-info.com/martesa-e-blerta-zeqirit-perzgjedhet-ne-karlovy-vary/60%Daily2016-06-22 10:25
https://kosova-info.com/gjashte-serbet-e-arrestuar-sot-dalin-para-gjykates/60%Daily2016-06-22 10:21
https://kosova-info.com/mkrs-ja-investon-425-mije-euro-ne-samadrexhe-te-vushtrrise/60%Daily2016-06-22 10:15
https://kosova-info.com/ramos-e-humbi-penalltine-shikoni-cfare-i-beri-modricit-foto/60%Daily2016-06-22 10:12
https://kosova-info.com/qeveria-miraton-ligjin-per-buxhetin-shtese-te-komunave-te-vogla/60%Daily2016-06-22 10:04
https://kosova-info.com/arrestohet-pjesetari-i-fsk-se-ne-amerike-beri-seks-me-nje-14-vjecare/60%Daily2016-06-22 09:56
https://kosova-info.com/cartet-ronaldo-shikoni-cfare-i-beri-gazetarit-video/60%Daily2016-06-22 09:51
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-te-kendall-dhe-ka-nje-arsye-foto/60%Daily2016-06-22 09:38
https://kosova-info.com/kamioni-i-dedikuar-per-bostan-mbushet-me-refugjate/60%Daily2016-06-22 09:33
https://kosova-info.com/twitter-zgjeron-limitin-e-videove-n-140-sekonda-lanon-aplikacionin-engage/60%Daily2016-06-22 09:33
https://kosova-info.com/ronaldo-lajm-fantastik-per-shqiperine/60%Daily2016-06-22 09:30
https://kosova-info.com/eneda-tarifa-ironizon-buzet-e-fryra-te-kolegeve-foto/60%Daily2016-06-22 09:23
https://kosova-info.com/youtube-mbeshtet-komunitetin-lgbt-fotovideo/60%Daily2016-06-22 09:23
https://kosova-info.com/denohet-apple/60%Daily2016-06-22 09:20
https://kosova-info.com/grate-siriane-po-kerkojne-burra-per-martese/60%Daily2016-06-22 09:18
https://kosova-info.com/elinel-behet-baba-per-here-te-pare-foto/60%Daily2016-06-22 09:17
https://kosova-info.com/presidenti-i-dobet-karshi-te-forteve-te-pdk-se-2/60%Daily2016-06-22 09:10
https://kosova-info.com/arrestohen-6-serbe-qe-provokonin-kalimtaret-dhe-sulmuan-policine/60%Daily2016-06-22 09:09
https://kosova-info.com/keta-jane-personat-nga-kosova-qe-vazhdojne-te-mbesin-ne-listen-e-zeze-te-shba-ve/60%Daily2016-06-22 09:07
https://kosova-info.com/mateen-vrasesi-i-50-homoseksualeve-u-prek-me-hiv-nga-seksi-me-meshkuj/60%Daily2016-06-22 08:54
https://kosova-info.com/tri-deshtimet-e-qeverise-se-kosoves-ne-privatizim/60%Daily2016-06-22 08:42
https://kosova-info.com/shqiperia-ka-nje-premtim-te-cmendur-ne-rast-te-kualifikimit-foto/60%Daily2016-06-22 08:41
https://kosova-info.com/turan-sulmohet-nga-tifozet-nena-e-tij-ben-dicka-te-dhimbshme/60%Daily2016-06-22 08:26
https://kosova-info.com/uefa-gabim-i-madh-me-shqiperine-foto/60%Daily2016-06-22 08:11
https://kosova-info.com/jordania-mbyll-kufirin-me-sirine-dhe-irakun-pas-vrasjes-se-6-ushtareve/60%Daily2016-06-22 08:09
https://kosova-info.com/nje-lajm-shume-i-mire-per-kafe-dashesit/60%Daily2016-06-22 08:07
https://kosova-info.com/edha-marina-e-tepron-me-botoks-e-operacione-plastike-foto/60%Daily2016-06-22 07:59
https://kosova-info.com/asnje-i-lenduar-nga-djegia-e-autobusit-ne-germi/60%Daily2016-06-22 07:52
https://kosova-info.com/sadiku-e-kishte-kapur-per-fyti-por-tani-eshte-krejt-ndryshe/60%Daily2016-06-22 07:51
https://kosova-info.com/katie-holmes-dhe-jamie-foxx-frikesohen-nga-tom-cruise/60%Daily2016-06-22 07:50
https://kosova-info.com/puna-e-gjate-ne-kompjuter-shkakton-pasoja-ja-zgjidhja/60%Daily2016-06-22 07:48
https://kosova-info.com/vermice-dogana-zbuloi-10-kg-marihuane-ne-nje-opel/60%Daily2016-06-22 07:43
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-provokuese-ne-rruget-e-new-york-foto/60%Daily2016-06-22 07:36
https://kosova-info.com/arrestohet-per-nje-vrasje-rrefen-edhe-19-te-tjera/60%Daily2016-06-22 07:36
https://kosova-info.com/arrestohet-per-nje-vrasje-rrefen-edhe-19-te-tjera/60%Daily2016-06-22 07:36
https://kosova-info.com/arrestohet-per-nje-vrasje-rrefen-edhe-19-te-tjera/60%Daily2016-06-22 07:36
https://kosova-info.com/arrestohet-per-nje-vrasje-rrefen-edhe-19-te-tjera/60%Daily2016-06-22 07:36
https://kosova-info.com/gjermania-tradhtoi-shqiperine-shikoni-cfare-ka-bere-pas-ndeshjes-me-irlanden-foto/60%Daily2016-06-22 07:25
https://kosova-info.com/gjesti-i-kombetares-ka-prekur-komplet-francen-foto/60%Daily2016-06-22 07:02
https://kosova-info.com/pas-justin-bieber-edhe-selena-gomez-rrezohet-ne-skene-video/60%Daily2016-06-22 06:59
https://kosova-info.com/shba-argjentina-ky-ekip-u-kualifikua-ne-finale-video/60%Daily2016-06-22 06:52
https://kosova-info.com/horoskopi-22-qershor-2016/60%Daily2016-06-22 06:52
https://kosova-info.com/cikalleshi-nuk-i-fsheh-tensionet-ja-cfare-flasim-cdo-nate-me-lojtaret/60%Daily2016-06-22 06:46
https://kosova-info.com/cikalleshi-nuk-i-fsheh-tensionet-ja-cfare-flasim-cdo-nate-me-lojtaret/60%Daily2016-06-22 06:46
https://kosova-info.com/shokuese-dokumentet-e-reja-tregojne-se-michael-jackson-mbante-video-te-femijeve-dhe-foto-te-kafsheve-te-torturuara/60%Daily2016-06-22 06:36
https://kosova-info.com/nese-eliminohet-shqiperia-ky-ekip-e-ben-edhe-me-te-dhimbshme/60%Daily2016-06-22 06:30
https://kosova-info.com/ja-cka-gjeti-morena-ne-makinen-e-saj-luksoze-foto/60%Daily2016-06-22 06:23
https://kosova-info.com/ky-fakt-i-heq-te-gjitha-dyshimet-mbi-noren-e-robertin/60%Daily2016-06-22 06:16
https://kosova-info.com/cerdhet-ne-prishtine-heqin-salsicet-i-zevendesojne-me-spinaq/60%Daily2016-06-22 06:13
https://kosova-info.com/jeton-svirca-minister-i-mjedisit/60%Daily2016-06-22 06:08
https://kosova-info.com/presidenti-i-dobet-karshi-te-forteve-te-pdk-se/60%Daily2016-06-22 05:50
https://kosova-info.com/presidenti-i-dobet-karshi-te-forteve-te-pdk-se/60%Daily2016-06-22 05:50
https://kosova-info.com/sot-nxehte-por-do-fryje-edhe-era/60%Daily2016-06-22 05:42
https://kosova-info.com/sot-mbledhja-e-qeverise-me-nje-minister-me-pak/60%Daily2016-06-22 05:37
https://kosova-info.com/hamann-sjell-range-rover-evoque-2017/60%Daily2016-06-22 02:58
https://kosova-info.com/argjentina-shba-messi-shenon-super-gol-nga-gjuajtja-e-lire/60%Daily2016-06-22 01:56
https://kosova-info.com/rrefehet-ne-gjykate-nena-qe-e-la-foshnjen-e-saj-te-vdiste-ne-plazh/60%Daily2016-06-22 01:35
https://kosova-info.com/nervozizmi-e-rrit-ndjenjen-e-urise/60%Daily2016-06-22 00:34
https://kosova-info.com/nervozizmi-e-rrit-ndjenjen-e-urise/60%Daily2016-06-22 00:34
https://kosova-info.com/mercedes-maybach-lason-modelin-landaulet-s650-ne-shtator/60%Daily2016-06-22 00:02
https://kosova-info.com/studiuesit-krijojne-procesorin-me-te-fuqishem-te-krijuar-ndonjehere-ne-universitet/60%Daily2016-06-21 23:35
https://kosova-info.com/studiuesit-krijojne-procesorin-me-te-fuqishem-te-krijuar-ndonjehere-ne-universitet/60%Daily2016-06-21 23:35
https://kosova-info.com/vajza-14-vjec-perdhunohet-nga-3-persona/60%Daily2016-06-21 23:04
https://kosova-info.com/genc-prelvukajt-i-pengon-dashuria-per-turqine/60%Daily2016-06-21 22:35
https://kosova-info.com/de-biasi-si-nje-shqiptar-i-vertete-kendon-serish-himnin-kombetar-video/60%Daily2016-06-21 22:23
https://kosova-info.com/qe-te-jetoni-me-gjate-duhet-te-ndjekni-keta-5-hapa-te-thjeshte/60%Daily2016-06-21 22:14
https://kosova-info.com/modric-i-tregoi-subasicit-nga-te-hidhet-te-penalltia-e-ramos/60%Daily2016-06-21 22:02
https://kosova-info.com/te-pasmet-e-kesaj-amerikaneje-jane-me-te-medha-se-nje-tv-i-zakonshem-foto-16/60%Daily2016-06-21 21:57
https://kosova-info.com/dashuria-e-pare-ndikon-ne-te-gjitha-lidhjet-e-ardhshme/60%Daily2016-06-21 21:56
https://kosova-info.com/%e2%80%8breferendumi-ne-britani-draghi-te-gatshem-per-cdo-skenar/60%Daily2016-06-21 21:50
https://kosova-info.com/kepuca-e-arte-ne-evropian-ndryshon-renditja-foto/60%Daily2016-06-21 21:46
https://kosova-info.com/decanasit-me-deshmi-te-reja-per-demarkacionin-video/60%Daily2016-06-21 21:43
https://kosova-info.com/decanasit-me-deshmi-te-reja-per-demarkacionin-video/60%Daily2016-06-21 21:43
https://kosova-info.com/decanasit-me-deshmi-te-reja-per-demarkacionin-video/60%Daily2016-06-21 21:43
https://kosova-info.com/decanasit-me-deshmi-te-reja-per-demarkacionin-video/60%Daily2016-06-21 21:43
https://kosova-info.com/revoltohet-big-basta-ja-cfare-ben-foto/60%Daily2016-06-21 21:39
https://kosova-info.com/edhe-nje-kombetare-mbetet-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-21 21:35
https://kosova-info.com/pas-vdekjes-se-14-femijeve-arrestohet-drejtoresha-e-hotelit/60%Daily2016-06-21 21:35
https://kosova-info.com/pastroni-gjakun-nga-yndyra-me-kete-ilac-natyral/60%Daily2016-06-21 21:28
https://kosova-info.com/kundershtar-i-forte-per-spanjen-ne-rrethin-tjeter-foto/60%Daily2016-06-21 21:23
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-e-pranon-per-here-te-pare-qe-eshte-ne-lidhje-video/60%Daily2016-06-21 21:10
https://kosova-info.com/%e2%80%8bpark-reagon-ndaj-komunes-se-ferizajt-per-qente-endacake/60%Daily2016-06-21 21:08
https://kosova-info.com/keto-rezultate-i-duhen-shqiperise-per-tu-kualifikuar-tutje/60%Daily2016-06-21 21:03
https://kosova-info.com/kosova-ska-permbushur-te-gjitha-obligimet-per-specialen-video/60%Daily2016-06-21 21:01
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-bleros-e-vjedhur-video/60%Daily2016-06-21 21:00
https://kosova-info.com/renditja-e-vendeve-te-treta-pas-ndeshjeve-te-grupit-d-foto/60%Daily2016-06-21 20:58
https://kosova-info.com/fitojne-kroacia-dhe-turqia-deshperohet-shqiperia-video/60%Daily2016-06-21 20:52
https://kosova-info.com/ajeti-ne-ldk-jemi-pa-vendime-pune-marrim-180-euro-page-video/60%Daily2016-06-21 20:46
https://kosova-info.com/era-istrefi-do-te-performoje-ne-paraden-e-komunitetit-lgbt-ne-new-york-foto/60%Daily2016-06-21 20:43
https://kosova-info.com/ramos-e-humb-penalltine-video/60%Daily2016-06-21 20:31
https://kosova-info.com/shembuj-qe-deshmojne-se-floket-e-shkurtra-mund-te-jene-ide-e-mire-foto/60%Daily2016-06-21 20:30
https://kosova-info.com/super-paga-e-adrian-zallit-62-mije-euro-ne-vit-dokument/60%Daily2016-06-21 20:25
https://kosova-info.com/super-paga-e-adrian-zallit-62-mije-euro-ne-vit-dokument/60%Daily2016-06-21 20:25
https://kosova-info.com/turqia-shenon-serish-probleme-per-shqiperine-video/60%Daily2016-06-21 20:24
https://kosova-info.com/tekstet-serbisht-mund-te-hyjne-vetem-me-leje-te-autoriteteve-kosovare/60%Daily2016-06-21 20:20
https://kosova-info.com/rrefimi-i-nenes-se-te-miturit-perlot-kengetaren-e-njohur-foto/60%Daily2016-06-21 20:15
https://kosova-info.com/schaeuble-me-ose-pa-britanine-evropa-duhet-te-ndryshoje/60%Daily2016-06-21 20:14
https://kosova-info.com/gjest-i-madh-nga-kombetarja-e-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-21 20:08
https://kosova-info.com/sherr-ne-qender-te-firencez-plagoset-rende-nje-shqiptar/60%Daily2016-06-21 20:04
https://kosova-info.com/ekskluzive-detaje-per-projektin-e-ri-te-eres-qe-publikohet-te-premten-foto/60%Daily2016-06-21 19:59
https://kosova-info.com/cekia-turqia-pjesa-e-pare-ne-favor-te-shqiperise-video/60%Daily2016-06-21 19:46
https://kosova-info.com/blero-dhe-uki-publikojne-projektin-e-ri-ta-ha-gojen-video/60%Daily2016-06-21 19:40
https://kosova-info.com/blero-dhe-uki-publikojne-projektin-e-ri-ta-ha-gojen-video/60%Daily2016-06-21 19:40
https://kosova-info.com/video-shokuese-3-vjecari-i-traumatizuar-nga-dhuna-godet-veten-me-grushte/60%Daily2016-06-21 19:39
https://kosova-info.com/florim-isufi-kemi-gjetur-fakte-juridike-se-kufiri-eshte-ne-cakorr/60%Daily2016-06-21 19:38
https://kosova-info.com/nena-52-vjecare-e-motrave-hadid-foto/60%Daily2016-06-21 19:17
https://kosova-info.com/ne-turqi-protestohet-kunder-arrestimit-te-gazetareve/60%Daily2016-06-21 19:15
https://kosova-info.com/ne-turqi-protestohet-kunder-arrestimit-te-gazetareve/60%Daily2016-06-21 19:15
https://kosova-info.com/ky-eshte-apeli-i-babait-te-3-vjecarit-te-dhunuar-ne-kopsht/60%Daily2016-06-21 19:09
https://kosova-info.com/ben-butler-denohet-me-burg-te-perjetshem-per-vrasjen-e-vajzes/60%Daily2016-06-21 18:46
https://kosova-info.com/ekskluzive-ja-me-ke-vjen-ne-bashkepunim-mozzik/60%Daily2016-06-21 18:45
https://kosova-info.com/vetevendosje-pdk-nuk-ka-legjitimitet-te-vazhdoje-qeverisjen-ne-prizren/60%Daily2016-06-21 18:43
https://kosova-info.com/%e2%80%8bferrarese-shkuarjen-nga-kosova-e-feston-me-muzike-italiane-video/60%Daily2016-06-21 18:33
https://kosova-info.com/zyrtare-konfirmohet-kundershtari-i-zvicres-ne-fazen-e-ardhshme/60%Daily2016-06-21 18:18
https://kosova-info.com/revoltohet-kengetarja-shqiptare-do-tu-siguroj-te-ardhmen-femijeve-jo-ne-shqiperi-foto/60%Daily2016-06-21 18:14
https://kosova-info.com/gjendet-e-mbytur-nje-grua-ne-plazhin-e-durresit/60%Daily2016-06-21 18:09
https://kosova-info.com/edukatoret-pranojne-dhunen-e-anjezes-ndaj-femijes-kishim-frike-te-denonconim-pushoheshim-nga-puna/60%Daily2016-06-21 18:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-kroacia-spanja/60%Daily2016-06-21 17:59
https://kosova-info.com/edi-rama-tregon-se-si-e-ideoi-fanellen-e-kombetares-per-euro-2016-video/60%Daily2016-06-21 17:56
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-cekia-turqia/60%Daily2016-06-21 17:56
https://kosova-info.com/kur-nexhmije-pagarusha-ishte-si-merilyn-monroe-foto/60%Daily2016-06-21 17:50
https://kosova-info.com/fiton-gjermania-por-smjafton-per-shqiperine-video/60%Daily2016-06-21 17:49
https://kosova-info.com/pasuria-e-zhdukur-e-gaddafit-400-miliarde-dollare/60%Daily2016-06-21 17:47
https://kosova-info.com/pasuria-e-zhdukur-e-gaddafit-400-miliarde-dollare-2/60%Daily2016-06-21 17:47
https://kosova-info.com/pas-crvena-zvezdes-edhe-nje-ekip-serb-luan-ne-kosove/60%Daily2016-06-21 17:41
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-shkolle-ne-milano-evakuohen-femijet/60%Daily2016-06-21 17:29
https://kosova-info.com/e-kam-mesuar-ne-kopsht-veprimi-i-vogelushes-le-nenen-pa-mend/60%Daily2016-06-21 17:23
https://kosova-info.com/zbulohen-pamjet-intime-te-majkit-me-nje-femer-foto/60%Daily2016-06-21 17:22
https://kosova-info.com/si-te-zbardhni-dhembet-me-vetem-2-perberes/60%Daily2016-06-21 17:17
https://kosova-info.com/zyrtare-reali-vendos-ta-riktheje-moratan/60%Daily2016-06-21 17:00
https://kosova-info.com/irlande-e-veriut-gjermani-shikoni-si-po-e-perjetojne-ndeshjen-futbollistet-e-kombetares/60%Daily2016-06-21 16:55
https://kosova-info.com/erdogan-ha-darke-me-nje-travestit-te-famshem-foto/60%Daily2016-06-21 16:51
https://kosova-info.com/ekskluzive-ja-me-ke-vjen-ne-bashkepunim-ledri-vula-nuk-eshte-noizy/60%Daily2016-06-21 16:49
https://kosova-info.com/ekskluzive-ja-me-ke-vjen-ne-bashkepunim-ledri-vula-nuk-eshte-noizy/60%Daily2016-06-21 16:49
https://kosova-info.com/irlande-e-veriut-gjermani-rezultat-i-keq-per-shqiperine/60%Daily2016-06-21 16:46
https://kosova-info.com/nga-perplasja-e-autobusit-ne-serbi-3-sllovake-dhe-2-ceke-te-vdekur/60%Daily2016-06-21 16:42
https://kosova-info.com/gjykata-gjermane-kunder-erdoganit/60%Daily2016-06-21 16:37
https://kosova-info.com/gjoksi-i-18-vjecares-merr-vemendjen-e-mediave-roze-foto/60%Daily2016-06-21 16:35
https://kosova-info.com/komunat-veriore-marrin-6-4-milione-euro-nga-fondi-per-veri/60%Daily2016-06-21 16:13
https://kosova-info.com/ne-cerdhet-e-prishtines-do-te-vendosen-kamera-te-sigurise/60%Daily2016-06-21 16:12
https://kosova-info.com/ahmeti-mbane-takim-me-qytetaret-ja-cilat-jane-kerkesat-e-tyre/60%Daily2016-06-21 16:04
https://kosova-info.com/17-vjet-me-pare-luftoi-per-liri-sot-jeton-ne-tende-foto/60%Daily2016-06-21 16:02
https://kosova-info.com/17-vjet-me-pare-luftoi-per-liri-sot-jeton-ne-tende-foto/60%Daily2016-06-21 16:02
https://kosova-info.com/ekskluzive-nuk-do-te-kete-bashkepunim-mes-ledrit-dhe-noizyt/60%Daily2016-06-21 16:02
https://kosova-info.com/shala-belegu-kjo-ndodhi-sot/60%Daily2016-06-21 15:45
https://kosova-info.com/versioni-i-tlagi-me-shampanje-me-te-cilin-qesh-edhe-majki-video/60%Daily2016-06-21 15:41
https://kosova-info.com/dallim-i-ngushte-mes-britanikeve-qe-e-duan-be-ne-dhe-atyre-qe-nuk-e-duan/60%Daily2016-06-21 15:37
https://kosova-info.com/ap-zbulon-rolin-e-ri-te-eulex-it-ne-kosove/60%Daily2016-06-21 15:27
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-kapet-mat-me-disa-modele-ne-veture-foto/60%Daily2016-06-21 15:26
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-publikojne-projektin-e-ri-video/60%Daily2016-06-21 15:14
https://kosova-info.com/mogherini-kriteri-i-fundit-per-liberalizim-ratifikimi-i-demarkacionit/60%Daily2016-06-21 15:11
https://kosova-info.com/rrefehet-e-ema-e-djalit-nuk-eshte-autik-per-8-muaj-kaloi-traume/60%Daily2016-06-21 15:03
https://kosova-info.com/rrefehet-e-ema-e-djalit-nuk-eshte-autik-per-8-muaj-kaloi-traume/60%Daily2016-06-21 15:03
https://kosova-info.com/vajza-franceze-dhe-tifozi-irlandez-pse-kjo-video-ka-mbi-1-milione-klikime-ne-youtube/60%Daily2016-06-21 15:03
https://kosova-info.com/ferizaj-kerkohet-personi-qe-i-humbi-1400-euro-ne-nje-barnatore-foto/60%Daily2016-06-21 15:03
https://kosova-info.com/ferizaj-kerkohet-personi-qe-i-humbi-1400-euro-ne-nje-barnatore-foto-2/60%Daily2016-06-21 15:03
https://kosova-info.com/hamann-sjell-range-rover-evoque-2017-video/60%Daily2016-06-21 15:02
https://kosova-info.com/grate-e-vetevendosjes-vizituan-presheven/60%Daily2016-06-21 15:00
https://kosova-info.com/grate-e-vetevendosjes-vizituan-presheven/60%Daily2016-06-21 15:00
https://kosova-info.com/zbulohet-laboratori-i-droges-dy-shqiptare-ne-pranga-ne-palermo-video/60%Daily2016-06-21 14:54
https://kosova-info.com/fedora-24-sjell-gnome-3-20-dhe-tre-versione-t-sistemit-operativ/60%Daily2016-06-21 14:40
https://kosova-info.com/po-perjetoni-internet-te-dobet-sot-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-06-21 14:37
https://kosova-info.com/vajza-e-trajnerit-te-kombetares-eshte-e-dashura-e-ketij-ylli-te-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-21 14:26
https://kosova-info.com/mustafa-enver-tali-dha-kontribut-te-paepur-per-clirim/60%Daily2016-06-21 14:23
https://kosova-info.com/hungaria-i-kerkon-ke-se-hapjen-e-negociatave-per-anetaresimin-e-shqiperise/60%Daily2016-06-21 14:22
https://kosova-info.com/presidenti-i-parlamentit-evropian-priti-presidentin-thaci-flasin-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2016-06-21 14:21
https://kosova-info.com/ambasadori-francez-euro-2016-ndryshoi-perceptimin-per-shqiptaret/60%Daily2016-06-21 14:20
https://kosova-info.com/kerkesa-e-thacit-per-brukselin-pershpejtim-te-liberalizimit-te-vizave-2/60%Daily2016-06-21 14:19
https://kosova-info.com/gavriq-thote-se-hyri-ne-kosove-me-eksploziv-pa-u-kontrolluar-nga-askush/60%Daily2016-06-21 14:17
https://kosova-info.com/rekord-i-temperaturave-te-larta-ne-antalia-asfalti-po-shkrihet/60%Daily2016-06-21 14:09
https://kosova-info.com/kualifikimi-nga-vendi-i-trete-conte-ia-jep-nje-super-lajm-shqiperise/60%Daily2016-06-21 14:06
https://kosova-info.com/5g-po-vjen-teknologjia-po-testohet/60%Daily2016-06-21 13:49
https://kosova-info.com/futbollistet-e-kombetares-shkaktojne-nje-problem-te-papritur-ja-porosia-e-fundit/60%Daily2016-06-21 13:48
https://kosova-info.com/spekulimet-e-fundit-rreth-iphone-7/60%Daily2016-06-21 13:48
https://kosova-info.com/shokuese-jacksonit-iu-gjeten-imazhe-te-keqtrajtimit-seksual-dhe-torturimit-te-femijeve-foto/60%Daily2016-06-21 13:46
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-qe-nuk-e-ka-problem-te-zhvishet-foto/60%Daily2016-06-21 13:40
https://kosova-info.com/humoristi-francez-tallet-me-kombetaren-e-shqiperise/60%Daily2016-06-21 13:33
https://kosova-info.com/mbreti-i-krimit-rrefen-perandorine-e-terrorit-te-rrembimeve-foto/60%Daily2016-06-21 13:27
https://kosova-info.com/tatuazhi-ne-qafe-te-morenes-me-domethenie-te-vecante-foto/60%Daily2016-06-21 13:20
https://kosova-info.com/trump-ne-telashe-clinton-ka-para-per-fushate-me-shume-se-kurre/60%Daily2016-06-21 13:20
https://kosova-info.com/spotify-arrin-ne-100-milione-perdorues/60%Daily2016-06-21 13:14
https://kosova-info.com/foto-te-rralla-ismail-kadare-ne-paris-ne-vitin-1991/60%Daily2016-06-21 13:13
https://kosova-info.com/moti-i-coroditur-ne-serbine-erera-te-forta-rrezojne-edhe-peme-foto/60%Daily2016-06-21 13:08
https://kosova-info.com/trafikoi-800-kg-hashash-nga-cekodhima-ne-itali-arrestohet-43-vjecari/60%Daily2016-06-21 13:05
https://kosova-info.com/do-ta-luftojme-se-bashku-bir-sa-emocionuese/60%Daily2016-06-21 13:03
https://kosova-info.com/do-ta-luftojme-se-bashku-bir-sa-emocionuese/60%Daily2016-06-21 13:03
https://kosova-info.com/mjedrat-tregues-per-zhvillimin-e-bujqesise/60%Daily2016-06-21 12:59
https://kosova-info.com/probleme-per-kosovarin-e-barcelones/60%Daily2016-06-21 12:57
https://kosova-info.com/probleme-per-kosovarin-e-barcelones-2/60%Daily2016-06-21 12:57
https://kosova-info.com/probleme-per-kosovarin-e-barcelones-3/60%Daily2016-06-21 12:57
https://kosova-info.com/ekskluzive-be-po-nderton-tunel-ne-veri-te-kosoves-dokument/60%Daily2016-06-21 12:56
https://kosova-info.com/2po2-me-shotgan-ne-klipin-e-ri-foto/60%Daily2016-06-21 12:54
https://kosova-info.com/2po2-me-shotgan-ne-klipin-e-ri-foto-2/60%Daily2016-06-21 12:54
https://kosova-info.com/soros-keshillon-britanine-qe-te-mos-del-nga-be/60%Daily2016-06-21 12:43
https://kosova-info.com/ne-pritje-te-kualifikimit-uefa-gezon-shqiperine-foto/60%Daily2016-06-21 12:38
https://kosova-info.com/senati-i-shba-ve-refuzon-shtrengimin-e-masave-per-blerjen-e-armeve/60%Daily2016-06-21 12:30
https://kosova-info.com/blero-bjen-ne-gracken-e-big-mames-video/60%Daily2016-06-21 12:23
https://kosova-info.com/zbulohet-nje-ditar-i-panjohur-i-vaclav-havelit/60%Daily2016-06-21 12:19
https://kosova-info.com/presidenti-i-parlamentit-evropian-priti-presidentin-thaci-flasin-per-liberalizimin-e-vizave-2/60%Daily2016-06-21 12:15
https://kosova-info.com/kerkesa-e-thacit-per-brukselin-pershpejtim-te-liberalizimit-te-vizave-3/60%Daily2016-06-21 12:15
https://kosova-info.com/pse-mungoi-shkurte-fejza-ne-iftarin-e-organizuar-nga-motrat-mustafa/60%Daily2016-06-21 12:12
https://kosova-info.com/flash-falcon-avioni-i-se-ardhmes-foto/60%Daily2016-06-21 12:11
https://kosova-info.com/mitsubishi-i-interesuar-per-ndertimin-e-termocentralit-kosova-e-re/60%Daily2016-06-21 12:02
https://kosova-info.com/gjermani-irlande-e-veriut-lajm-fantastik-per-shqiperine/60%Daily2016-06-21 11:58
https://kosova-info.com/kryetari-i-obliqit-me-i-pasuri-ne-rajonin-e-prishtines/60%Daily2016-06-21 11:56
https://kosova-info.com/enca-godet-serish-foto/60%Daily2016-06-21 11:55
https://kosova-info.com/as-super-titull-per-kombetaren-shqiptare-foto/60%Daily2016-06-21 11:47
https://kosova-info.com/be-zgjate-sanksionet-ndaj-rusise/60%Daily2016-06-21 11:46
https://kosova-info.com/shakaja-qe-beyonce-dhe-nje-spektator-ua-servuan-mediave-foto/60%Daily2016-06-21 11:43
https://kosova-info.com/shakaja-qe-beyonce-dhe-nje-spektator-ua-servuan-mediave-foto-2/60%Daily2016-06-21 11:43
https://kosova-info.com/banka-i-ndeshkon-punonjesit-me-goditje-shkopi-ne-prapanice-video/60%Daily2016-06-21 11:39
https://kosova-info.com/kroaci-spanje-nelson-zgjedh-fituesin-video/60%Daily2016-06-21 11:37
https://kosova-info.com/rike-roci-tregon-te-verteten-per-futbollistin-e-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-21 11:25
https://kosova-info.com/sadiku-nga-rroga-e-pare-te-goli-historik-ndaj-rumanise/60%Daily2016-06-21 11:13
https://kosova-info.com/tifozi-serb-me-tre-gishta-nuk-do-ta-besoni-cfare-i-kane-bere-shqiptaret-foto/60%Daily2016-06-21 10:50
https://kosova-info.com/ndertimtaret-ankohen-per-taksa-te-larta/60%Daily2016-06-21 10:42
https://kosova-info.com/rumani-shqiperi-notat-e-futbollisteve-te-kombetares/60%Daily2016-06-21 10:38
https://kosova-info.com/fati-i-brezovices-mund-ta-percjelle-trepcen-e-kosoven-e-re/60%Daily2016-06-21 10:36
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-tifozi-qe-qau-kunder-frances-shikojeni-si-duket-tash-foto/60%Daily2016-06-21 10:23
https://kosova-info.com/mkrs-ja-licencon-federaten-e-bjeshkatareve-dhe-te-minigolfit/60%Daily2016-06-21 10:16
https://kosova-info.com/shperthim-ne-kufirin-jordani-siri-humbin-jeten-6-persona/60%Daily2016-06-21 10:16
https://kosova-info.com/superkompjuteri-kinez-sunway-taihulight-kryeson-listn-e-500-kompjuterave-m-t-fuqishm-n-planet/60%Daily2016-06-21 10:11
https://kosova-info.com/zbardhet-deshmia-e-anjezes-ne-polici-ja-cfare-tha/60%Daily2016-06-21 10:04
https://kosova-info.com/sekretari-i-nato-s-ndaj-rusise-qasje-ushtarake-dhe-politike/60%Daily2016-06-21 10:01
https://kosova-info.com/kerkesa-e-thacit-per-brukselin-pershpejtim-te-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2016-06-21 09:35
https://kosova-info.com/veseli-dhe-ashmawy-flasin-per-etiken-parlamentare/60%Daily2016-06-21 09:30
https://kosova-info.com/spotify-deklaroi-100-milion-prdorues-aktiv/60%Daily2016-06-21 09:52
https://kosova-info.com/viti-tentim-vrasje-per-toke-arrestohen-dy-te-dyshuar/60%Daily2016-06-21 09:22
https://kosova-info.com/lupu-rumani-shqiperi-ndeshje-e-kurdisur/60%Daily2016-06-21 09:21
https://kosova-info.com/sa-vjet-burg-rrezikon-anjeza-qe-rrahu-femijen-3-vjecar/60%Daily2016-06-21 09:10
https://kosova-info.com/zyrtare-doreheqja-e-pare-ne-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-21 09:10
https://kosova-info.com/apeli-verteton-pafajesine-e-visar-ymerit-dhe-rexhep-selimit/60%Daily2016-06-21 09:07
https://kosova-info.com/duka-nese-eliminohemi-ky-do-te-jete-selektor-i-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-21 08:52
https://kosova-info.com/keto-bukuroshe-i-bejne-konkurrence-kampionatit-evropian-foto-16/60%Daily2016-06-21 08:32
https://kosova-info.com/keto-bukuroshe-i-bejne-konkurrence-kampionatit-evropian-foto-16/60%Daily2016-06-21 08:32
https://kosova-info.com/keto-bukuroshe-i-bejne-konkurrence-kampionatit-evropian-foto-16/60%Daily2016-06-21 08:32
https://kosova-info.com/be-ja-do-ia-dal-pa-britanine-por-jo-pa-gjermanine-dhe-francen/60%Daily2016-06-21 08:28
https://kosova-info.com/be-ja-do-ia-dal-pa-britanine-por-jo-pa-gjermanine-dhe-francen/60%Daily2016-06-21 08:28
https://kosova-info.com/topi-i-ri-i-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-21 08:26
https://kosova-info.com/eulex-do-te-sherbejme-ne-perputhje-me-ligjet-kosovare/60%Daily2016-06-21 08:21
https://kosova-info.com/dhjete-deshtaket-e-euro-2016/60%Daily2016-06-21 08:19
https://kosova-info.com/donald-trump-i-shpetoi-per-pak-atentatit/60%Daily2016-06-21 08:11
https://kosova-info.com/nje-vere-e-nxehte-kjo-per-anxhelinen-foto/60%Daily2016-06-21 08:07
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ndihmojne-ne-rritjen-e-flokeve/60%Daily2016-06-21 08:06
https://kosova-info.com/dite-e-nxehte-kujdes-nga-levizjet-ne-mesdite/60%Daily2016-06-21 08:04
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-futbollistet-e-kombetares/60%Daily2016-06-21 07:51
https://kosova-info.com/plani-i-frikshem-i-tifozeve-kroate-per-ndeshjen-me-spanjen/60%Daily2016-06-21 07:42
https://kosova-info.com/nese-kualifikohet-ky-do-te-jete-kundershtari-i-shqiperise/60%Daily2016-06-21 07:27
https://kosova-info.com/tirane-shperthen-eksplozivi-te-fusha-e-aviacionit/60%Daily2016-06-21 07:27
https://kosova-info.com/ylli-televiziv-tejkalon-problemet-me-te-dashurin-shprehin-dashurine-ne-plazh-foto/60%Daily2016-06-21 07:13
https://kosova-info.com/ky-futbollist-nga-serie-a-eshte-ne-lidhje-me-tifozen-zeshkane-te-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-21 07:11
https://kosova-info.com/ja-si-duktet-sot-lora-motra-e-mihrije-brahes-foto/60%Daily2016-06-21 07:06
https://kosova-info.com/alarm-per-bombe-ne-bruksel/60%Daily2016-06-21 06:58
https://kosova-info.com/tifozet-myslimane-do-te-hidherohen-me-shqiperine/60%Daily2016-06-21 06:55
https://kosova-info.com/de-biasi-ky-ekip-do-te-luaje-per-shqiperine/60%Daily2016-06-21 06:44
https://kosova-info.com/rivitalizimi-i-ures-peng-i-kufijve-administrative/60%Daily2016-06-21 06:42
https://kosova-info.com/ratifikimi-i-demarkacionit-mund-te-shtyhet-pas-pushimeve/60%Daily2016-06-21 06:32
https://kosova-info.com/specialja-termet-ne-fundvit/60%Daily2016-06-21 06:31
https://kosova-info.com/euro-2016-ndodh-dicka-e-pabesueshme-per-kosoven/60%Daily2016-06-21 06:30
https://kosova-info.com/apeli-i-3-motrave-te-mitura-duam-te-ecim-si-shoqet-tona/60%Daily2016-06-21 06:27
https://kosova-info.com/presidenti-obama-ne-mbrojtje-dhe-ndihme-te-refugjateve-foto/60%Daily2016-06-21 06:26
https://kosova-info.com/cili-kengetar-shqiptar-e-pelqen-shume-elvana-gjaten/60%Daily2016-06-21 06:17
https://kosova-info.com/rrezik-nga-radikalizmi-neper-burgje/60%Daily2016-06-21 06:16
https://kosova-info.com/rrezik-nga-radikalizmi-neper-burgje-2/60%Daily2016-06-21 06:16
https://kosova-info.com/grupi-c-dhe-d-keto-rezultate-i-duhen-sot-shqiperise/60%Daily2016-06-21 06:15
https://kosova-info.com/gjermania-ne-2050-en-vetem-makina-ekologjike/60%Daily2016-06-21 06:12
https://kosova-info.com/dita-e-liqenit-te-ohrit/60%Daily2016-06-21 06:02
https://kosova-info.com/festa-e-muzikes-sot-ne-prishtine/60%Daily2016-06-21 05:42
https://kosova-info.com/ja-cfare-ka-fituar-dhe-cfare-ka-humbur-shteti-islamik/60%Daily2016-06-21 03:41
https://kosova-info.com/foto-te-frikshme-te-qyteteve-kineze-ku-nuk-jeton-asnje-njeri-arsyeja-do-tju-befasoje/60%Daily2016-06-21 03:22
https://kosova-info.com/grupi-volkswagen-planifikon-shuarjen-e-me-shume-se-40-modeleve/60%Daily2016-06-21 02:49
https://kosova-info.com/vdes-duke-shikuar-film-horror-zhduket-trupi-i-tij/60%Daily2016-06-21 02:23
https://kosova-info.com/nena-e-shpeton-djalin-e-saj-5-vjec-nga-luani/60%Daily2016-06-21 01:51
https://kosova-info.com/kjo-maske-largon-njollat-rrudhat-dhe-shenjat-e-akneve/60%Daily2016-06-21 01:18
https://kosova-info.com/te-gjithe-e-konsumojne-cdo-dite-por-nuk-e-dine-se-e-shkakton-kancerin/60%Daily2016-06-21 00:49
https://kosova-info.com/dashuria-e-vertete-ekziston-ja-ciftet-e-famshme-qe-e-kane-gjetur/60%Daily2016-06-21 00:23
https://kosova-info.com/ja-cfare-ngjyra-duhet-te-kete-dhoma-juaj-qe-te-jeni-me-te-perqendruar/60%Daily2016-06-20 23:41
https://kosova-info.com/pas-fbi-se-policet-indiane-tentojne-te-zhbllokojne-enkriptimin-e-apple/60%Daily2016-06-20 23:20
https://kosova-info.com/coroditet-dua-lipa-per-pak-sa-nuk-i-doli-foto/60%Daily2016-06-20 22:01
https://kosova-info.com/pacolli-shtron-iftar-per-nenat-e-personave-te-zhdukur/60%Daily2016-06-20 21:56
https://kosova-info.com/ledri-vula-dhe-noziy-bashkojne-forcat-per-kengen-e-re/60%Daily2016-06-20 21:54
https://kosova-info.com/policet-deshmojne-per-vrasjen-qe-ndodhi-ne-pranine-e-tyre-ne-prizren/60%Daily2016-06-20 21:50
https://kosova-info.com/avioni-solar-impulse-2-pershkon-atlantikun-drejt-evropes/60%Daily2016-06-20 21:47
https://kosova-info.com/renditja-aktuale-e-vendeve-te-treta-keshtu-kualifikohet-shqiperia-foto/60%Daily2016-06-20 21:44
https://kosova-info.com/cekia-dislokon-forca-policore-ne-kufirin-greko-maqedonas/60%Daily2016-06-20 21:41
https://kosova-info.com/anjeza-rrihte-3-vjecarin-dhe-i-bente-foto-per-reklame-video/60%Daily2016-06-20 21:40
https://kosova-info.com/gili-zbulon-nje-te-vertete-te-pathene-deri-me-tani/60%Daily2016-06-20 21:35
https://kosova-info.com/gili-zbulon-nje-te-vertete-te-pathene-deri-me-tani/60%Daily2016-06-20 21:35
https://kosova-info.com/oneplus-3-vs-iphone-6s-cili-eshte-me-i-shpejte-video/60%Daily2016-06-20 21:29
https://kosova-info.com/jeta-luksoze-e-pronares-se-kopshtit-qe-rrihte-femijen-3-vjec-foto/60%Daily2016-06-20 21:27
https://kosova-info.com/kundershtari-i-anglise-ne-rrethin-e-ardhshem/60%Daily2016-06-20 21:26
https://kosova-info.com/kosova-rrezikon-te-mbetet-pa-ushtri-edhe-ne-kete-mandat/60%Daily2016-06-20 21:24
https://kosova-info.com/ratifikimi-i-demarkacionit-mund-te-shtyhet-pas-pushimeve-verore/60%Daily2016-06-20 21:23
https://kosova-info.com/per-tete-muaj-asnje-kosovar-ne-siri-video/60%Daily2016-06-20 21:20
https://kosova-info.com/adelina-pretendoi-se-ka-dhimbje-koke-per-tiu-shmangur-seksit-video/60%Daily2016-06-20 21:14
https://kosova-info.com/kina-krijon-kompjuterin-me-te-fuqishem-ne-bote/60%Daily2016-06-20 21:11
https://kosova-info.com/700-mije-euro-per-uniformat-e-820-zjarrfikesve-video/60%Daily2016-06-20 21:11
https://kosova-info.com/be-se-nuk-po-i-pelqejne-kushtezimet-kosove-serbi-video/60%Daily2016-06-20 21:11
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-lojtaret-e-ndeshjeve-sllovaki-angli-dhe-rusi-uells-foto/60%Daily2016-06-20 21:09
https://kosova-info.com/kosova-srrezikohet-nga-fluksi-i-refugjateve-video/60%Daily2016-06-20 21:08
https://kosova-info.com/qehaja-kosova-aktualisht-pa-gjasa-per-anetaresim-ne-interpol/60%Daily2016-06-20 21:07
https://kosova-info.com/objektet-nen-mbrojtje-rrezik-per-qytetaret-video/60%Daily2016-06-20 21:04
https://kosova-info.com/shqiperia-e-mrekullueshme-e-edith-durham-foto-te-rralla/60%Daily2016-06-20 21:01
https://kosova-info.com/ndryshon-kundershtari-i-shqiperise-ne-rast-kualifikimi-tutje/60%Daily2016-06-20 20:59
https://kosova-info.com/uellsi-perfundon-lider-ne-grupin-b-anglia-e-dyta-video/60%Daily2016-06-20 20:50
https://kosova-info.com/uellsi-perfundon-lider-ne-grupin-b-anglia-e-dyta-video/60%Daily2016-06-20 20:50
https://kosova-info.com/deshironi-floke-me-te-gjata-ja-zgjidhja/60%Daily2016-06-20 20:48
https://kosova-info.com/tensione-ne-qiell-ruset-dhe-amerikanet-perballen-per-rebelet-siriane/60%Daily2016-06-20 20:47
https://kosova-info.com/kurz-evropa-ka-humbur-kontrollin-mbi-krizen-e-refugjateve/60%Daily2016-06-20 20:45
https://kosova-info.com/ashleigh-defty-shfaqet-topless-dhe-tregon-te-pasmet-foto/60%Daily2016-06-20 20:40
https://kosova-info.com/uellsi-po-e-deklason-rusine-shenon-bale-video/60%Daily2016-06-20 20:26
https://kosova-info.com/njihuni-me-familjen-e-hekuran-krasniqit-foto/60%Daily2016-06-20 20:18
https://kosova-info.com/autobusi-i-tiranes-se-re-perplas-te-riun-me-biciklete-fotovideo/60%Daily2016-06-20 20:18
https://kosova-info.com/tunizia-zgjate-edhe-nje-muaj-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2016-06-20 20:16
https://kosova-info.com/de-biasi-cart-serbet-me-nje-video-video/60%Daily2016-06-20 20:16
https://kosova-info.com/cameron-ben-thirrje-per-unitet-pas-vrasjes-se-deputetes-jo-cox/60%Daily2016-06-20 20:12
https://kosova-info.com/prishtina-pergatitet-per-festen-e-muzikes-foto/60%Daily2016-06-20 20:07
https://kosova-info.com/ja-si-u-zbulua-dhuna-ne-kopshtin-privat-ne-tirane-fotovideo/60%Daily2016-06-20 19:59
https://kosova-info.com/zbulohet-prapaskena-ja-si-e-mesoi-cana-qe-nuk-do-te-ishte-ne-fushe-kunder-rumanise/60%Daily2016-06-20 19:56
https://kosova-info.com/sllovaki-angli-pjesa-e-pare-zhgenjen-shqiptaret-video/60%Daily2016-06-20 19:46
https://kosova-info.com/u-burgos-gabimisht-lirohet-pas-13-vitesh/60%Daily2016-06-20 19:41
https://kosova-info.com/ai-nga-luana-vjollca-arrin-shifer-te-larte-video/60%Daily2016-06-20 19:39
https://kosova-info.com/femija-3-vjec-rrihet-barbarisht-nga-pronarja-e-kopshtit-video/60%Daily2016-06-20 19:33
https://kosova-info.com/krejt-cka-eshte-duke-ndodhur-ne-protesten-e-revolucionit-laraman-fotovideo/60%Daily2016-06-20 19:30
https://kosova-info.com/uellsi-e-dyfishon-epersine-video/60%Daily2016-06-20 19:22
https://kosova-info.com/komandanti-i-nato-s-ruset-jane-me-te-shpejte-se-ne/60%Daily2016-06-20 19:22
https://kosova-info.com/uellsi-shenon-ndaj-rusise-video/60%Daily2016-06-20 19:14
https://kosova-info.com/ferizaj-ne-hall-me-korbat-video/60%Daily2016-06-20 19:13
https://kosova-info.com/ministri-krasniqi-ngushelloi-familjen-hajdaraj/60%Daily2016-06-20 19:08
https://kosova-info.com/dizenjatori-i-shqiponjes-ne-fanellat-e-kombetares/60%Daily2016-06-20 19:06
https://kosova-info.com/ndahen-iggy-azalea-dhe-nick-young/60%Daily2016-06-20 18:54
https://kosova-info.com/sulmet-me-bomba-vrasin-se-paku-24-veta-ne-afganistan/60%Daily2016-06-20 18:48
https://kosova-info.com/shqiperia-stervitet-e-pergjysmuar/60%Daily2016-06-20 18:48
https://kosova-info.com/keni-internet-te-dobet-sot-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-06-20 18:41
https://kosova-info.com/sadiku-tregon-pse-iu-drejtua-stolit-dhe-jo-tifozeve-pas-golit/60%Daily2016-06-20 18:23
https://kosova-info.com/koreja-veriore-vend-i-sigurt-per-zogjte/60%Daily2016-06-20 18:17
https://kosova-info.com/momenti-kur-behrami-e-shperthen-topin-video/60%Daily2016-06-20 18:15
https://kosova-info.com/endrra-amerikane-e-besit-dhe-xhensiles-foto/60%Daily2016-06-20 18:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-rusi-uells/60%Daily2016-06-20 18:00
https://kosova-info.com/stervitje-ekstreme-e-forcave-speciale-kineze-video/60%Daily2016-06-20 18:00
https://kosova-info.com/edhe-shkurte-gashi-te-pasmet-ne-plan-te-pare-foto/60%Daily2016-06-20 17:58
https://kosova-info.com/ne-fund-te-2015-se-bota-kishte-65-milione-refugjate/60%Daily2016-06-20 17:48
https://kosova-info.com/ja-cfare-beri-era-istrefi-per-tre-muaj-fotovideo/60%Daily2016-06-20 17:44
https://kosova-info.com/digjet-makina-e-nje-polici-ne-mirdite/60%Daily2016-06-20 17:40
https://kosova-info.com/shba-mali-i-zi-ne-nato-do-te-promovonte-stabilitet/60%Daily2016-06-20 17:40
https://kosova-info.com/mafia-e-tokave-sekuestrohen-15-mije-metra-katrore-ne-shkoder/60%Daily2016-06-20 17:33
https://kosova-info.com/keshtu-iu-gezuan-fitores-shqiptaret-ne-gjermani-kallet-bielefeldi-video/60%Daily2016-06-20 17:29
https://kosova-info.com/kosova-vendlindja-e-yjeve-qe-nuk-shndrit/60%Daily2016-06-20 17:26
https://kosova-info.com/tramezzani-keta-futbolliste-te-kombetares-mund-te-transferohen-ne-itali/60%Daily2016-06-20 17:23
https://kosova-info.com/ngacmim-seksual-online-rrezikon-3-vjet-burg/60%Daily2016-06-20 17:10
https://kosova-info.com/publikohet-ajo-qe-i-ka-thene-sulmuesi-ne-orlando-policise/60%Daily2016-06-20 17:08
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-numri-i-tifozeve-te-arrestuar-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-20 17:06
https://kosova-info.com/tare-rashica-e-ardhmja-e-kombetares-foto/60%Daily2016-06-20 16:56
https://kosova-info.com/pd-beson-ne-pafajesine-e-aganit/60%Daily2016-06-20 16:48
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-mahnit-serish-me-bikini-fotovideo/60%Daily2016-06-20 16:44
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-mahnit-serish-me-bikini-fotovideo-2/60%Daily2016-06-20 16:44
https://kosova-info.com/futbollisti-me-i-shpejte-ne-euro-2016-nuk-jane-bale-dhe-ronaldo/60%Daily2016-06-20 16:40
https://kosova-info.com/bresher-ne-vushtrri-foto/60%Daily2016-06-20 16:27
https://kosova-info.com/thaci-neser-takohet-me-mogherinin-dhe-schulzin/60%Daily2016-06-20 16:21
https://kosova-info.com/ajeti-nderron-skuader-mbetet-ne-itali/60%Daily2016-06-20 16:20
https://kosova-info.com/ajeti-nderron-skuader-mbetet-ne-itali/60%Daily2016-06-20 16:20
https://kosova-info.com/publikohet-love-nga-young-zerka-video/60%Daily2016-06-20 16:18
https://kosova-info.com/uefa-denon-kroacine/60%Daily2016-06-20 16:09
https://kosova-info.com/xhaka-therret-giroud-shikojeni-reagimin-e-francezit-video/60%Daily2016-06-20 15:58
https://kosova-info.com/nepal-policia-i-arrestoi-36-mjeke-te-rrejshem/60%Daily2016-06-20 15:56
https://kosova-info.com/kosova-spreket-nga-stuhia-qe-do-ta-godas-serbine/60%Daily2016-06-20 15:50
https://kosova-info.com/zbulohet-njera-nga-grupet-me-te-medha-vahabiste/60%Daily2016-06-20 15:42
https://kosova-info.com/angli-sllovaki-hodgson-me-gjashte-ndryshime/60%Daily2016-06-20 15:41
https://kosova-info.com/microsoft-edge-do-t-jet-deri-53-m-efikas-n-konsumin-e-energjis-krahasuar-me-rivalt/60%Daily2016-06-20 15:34
https://kosova-info.com/evropianet-nuk-duhet-te-udhehiqen-nga-urrejtja-perballe-terrorizmit/60%Daily2016-06-20 15:30
https://kosova-info.com/prizren-nexhat-cocaj-denohet-me-tri-vjet-burg/60%Daily2016-06-20 15:25
https://kosova-info.com/iran-shmanget-sulmi-terrorist-per-bombardimin-e-teheranit/60%Daily2016-06-20 15:13
https://kosova-info.com/a-e-keni-pare-de-biasin-ndonjehere-keshtu-foto/60%Daily2016-06-20 15:10
https://kosova-info.com/blero-flet-per-kontrollen-e-policise-dhe-operacionet-plastike/60%Daily2016-06-20 15:08
https://kosova-info.com/formacioni-i-refugjateve-te-evropianit-ja-sa-shqiptare-bejne-pjese-foto/60%Daily2016-06-20 15:01
https://kosova-info.com/tifozi-shqiptar-kerkoi-nuse-ne-stadium-por-kishte-nje-kusht-foto/60%Daily2016-06-20 14:46
https://kosova-info.com/genci-ka-dy-premtime-nese-kombetarja-kalon-grupet-foto/60%Daily2016-06-20 14:44
https://kosova-info.com/de-biasi-keshtu-kualifikohet-shqiperia/60%Daily2016-06-20 14:35
https://kosova-info.com/permbytje-ne-indonezi-49-te-vdekur/60%Daily2016-06-20 14:32
https://kosova-info.com/nje-keshille-shume-e-rendesishme-per-te-gjithe-nga-jennifer-lopez-foto/60%Daily2016-06-20 14:20
https://kosova-info.com/opozitari-rus-u-vra-per-230-mije-dollare/60%Daily2016-06-20 14:12
https://kosova-info.com/fmn-ja-kushtezon-qeverine-per-pensionet-e-veteraneve/60%Daily2016-06-20 14:12
https://kosova-info.com/fmn-ja-kushtezon-qeverine-per-pensionet-e-veteraneve-2/60%Daily2016-06-20 14:12
https://kosova-info.com/keshilltari-i-kryeministrit-mustafa-kercenon-gjuriqin-me-foto-te-uck-se/60%Daily2016-06-20 14:10
https://kosova-info.com/3-vjet-burg-per-drejtorin-e-arsimit-ne-prizren/60%Daily2016-06-20 14:03
https://kosova-info.com/pdk-ja-po-pergatite-opinionin-per-deshtimin-e-demarkacionit/60%Daily2016-06-20 13:58
https://kosova-info.com/dioni-publikon-spotin-e-kenges-a-ma-jep-video/60%Daily2016-06-20 13:57
https://kosova-info.com/dioni-publikon-spotin-e-kenges-a-ma-jep-video/60%Daily2016-06-20 13:57
https://kosova-info.com/prezantuesja-e-njohur-kalon-nga-ktv-ja-ne-rtk-foto/60%Daily2016-06-20 13:49
https://kosova-info.com/rumani-shqiperi-te-qeshim-se-bashku/60%Daily2016-06-20 13:47
https://kosova-info.com/caktohet-seanca-ndaj-enver-hasanit/60%Daily2016-06-20 13:45
https://kosova-info.com/ukrainasit-i-sulmohet-vetura-zyrtare-ne-mitrovice/60%Daily2016-06-20 13:30
https://kosova-info.com/pas-statusit-ne-twitter-xhaka-uron-shqiperine-edhe-ne-mediat-zvicerane/60%Daily2016-06-20 13:29
https://kosova-info.com/foto-qe-vertetojne-se-blero-ka-bere-nderhyrje-kirurgjike-foto/60%Daily2016-06-20 13:28
https://kosova-info.com/gjendet-trupi-i-nje-gruaje-ne-lumin-vardar-ne-shkup/60%Daily2016-06-20 13:27
https://kosova-info.com/dorezohet-aida-derguti-e-shikon-ndeshjen-bashke-me-xhavit-halitin/60%Daily2016-06-20 13:16
https://kosova-info.com/nderron-jete-aktori-i-njohur/60%Daily2016-06-20 13:11
https://kosova-info.com/ferizaj-rrezikon-te-mbetet-pa-pyje-komuna-pa-strategji-per-mbrojtjen-e-tyre/60%Daily2016-06-20 13:06
https://kosova-info.com/de-biasi-i-ka-motivuar-futbollistet-me-kete-video-rreqethese-para-ndeshjes/60%Daily2016-06-20 13:01
https://kosova-info.com/puthi-ne-buze-te-mituren-ne-supermarket-denohet-3-vjet-e-4-muaj-i-moshuari/60%Daily2016-06-20 12:51
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-e-perleshjes-se-plisave-me-polaket-shikoni-tifozin-e-gjakosur/60%Daily2016-06-20 12:50
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-bashkia-e-romes-do-drejtohet-nga-nje-grua/60%Daily2016-06-20 12:45
https://kosova-info.com/ipko-leshon-ne-qarkullim-me-shume-numra-ne-043/60%Daily2016-06-20 12:43
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-se-nora-dhe-zanfina-ishin-ne-nje-klase-foto/60%Daily2016-06-20 12:42
https://kosova-info.com/provokon-rende-marko-gjuriq-kosova-pas-50-vjetesh-do-te-jete-si-shumadia/60%Daily2016-06-20 12:41
https://kosova-info.com/shaqiri-ia-sheh-sherrin-deklarates-sensacionale-per-prezervativet/60%Daily2016-06-20 12:32
https://kosova-info.com/i-jashtezakonshem-ky-eshte-mercedes-brabus-850-6-0-cabrio-me-838kf-foto/60%Daily2016-06-20 12:26
https://kosova-info.com/kryeredaktori-i-rtk-se-e-fshine-foton-ku-shihej-duke-festuar-me-njerezit-e-mustafes/60%Daily2016-06-20 12:23
https://kosova-info.com/balerina-gjermane-krenare-me-ty-shqiperi-ia-dolem-video/60%Daily2016-06-20 12:10
https://kosova-info.com/1-milion-euro-shperblim-kombetares-duka-edhe-pasaporta-diplomatike/60%Daily2016-06-20 12:05
https://kosova-info.com/nese-e-lexoni-me-vemendje-cdo-fjale-qe-sapo-tha-mavraj-padyshim-do-te-perloteni/60%Daily2016-06-20 12:05
https://kosova-info.com/elbasan-15-raste-pickimi-nga-gjarperinjte-akrepi-dhe-vejusha-e-zeze/60%Daily2016-06-20 12:01
https://kosova-info.com/zyrtare-ferid-agani-nuk-eshte-me-minister/60%Daily2016-06-20 11:54
https://kosova-info.com/mustafa-kriteret-per-heqje-te-vizave-kosova-dyfish-me-shume-se-shtetet-tjera/60%Daily2016-06-20 11:51
https://kosova-info.com/avioni-i-kombetares-ben-ulje-te-detyruar/60%Daily2016-06-20 11:49
https://kosova-info.com/armando-sadiku-ka-dicka-per-cristiano-ronaldon/60%Daily2016-06-20 11:41
https://kosova-info.com/mosprivatizimi-i-pronave-ne-komunat-serbe/60%Daily2016-06-20 11:40
https://kosova-info.com/kalifati-islamik-kercenon-me-bombe-nje-aeroplan-qe-fluturonte-per-hamburg/60%Daily2016-06-20 11:38
https://kosova-info.com/femija-me-trurin-jashte-kafkes-cudit-mjeket-foto16/60%Daily2016-06-20 11:34
https://kosova-info.com/bali-beu-i-propozoi-martese-te-fejuares-se-tij-ne-menyre-perrallore-foto/60%Daily2016-06-20 11:27
https://kosova-info.com/turqi-plumba-gome-dhe-gazlotsjelles-per-lgbt/60%Daily2016-06-20 11:15
https://kosova-info.com/demarkacioni-thyen-koalicionin/60%Daily2016-06-20 11:10
https://kosova-info.com/me-cilin-politikan-kosovar-do-te-pinte-kafe-marko-gjuriq-2/60%Daily2016-06-20 11:08
https://kosova-info.com/vullnetare-serbe-ne-ndertimin-e-lugines-se-diellit/60%Daily2016-06-20 11:07
https://kosova-info.com/haradinaj-prehu-ne-paqe-miku-im-tome-hajdaraj/60%Daily2016-06-20 11:06
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-shkyceni-nga-facebook-sa-here-qe-shikoni-pornografi-ne-internet/60%Daily2016-06-20 11:04
https://kosova-info.com/veseli-qendrueshmeria-buxhetore-dhe-rritja-e-vazhdueshme-ekonomike-eshte-synim-yni-paresor/60%Daily2016-06-20 11:02
https://kosova-info.com/fjalet-e-angela-martinit-pas-fitores-se-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-20 10:57
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-kundershtari-i-skenderbeut-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-06-20 10:57
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-kundershtari-i-skenderbeut-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-06-20 10:57
https://kosova-info.com/kqz-kritikohet-nga-deputetet/60%Daily2016-06-20 10:49
https://kosova-info.com/neser-fillon-%e2%80%8bfesta-e-muzikes/60%Daily2016-06-20 10:47
https://kosova-info.com/bleros-i-del-problem-me-policine-foto/60%Daily2016-06-20 10:41
https://kosova-info.com/kur-e-zhvillon-ndeshjen-e-radhes-shqiperia-nese-e-kalon-grupin-foto/60%Daily2016-06-20 10:39
https://kosova-info.com/keshtu-ben-tifo-per-kombetaren-marina-vjollca-foto/60%Daily2016-06-20 10:29
https://kosova-info.com/nis-trajnimi-per-te-drejtat-e-autorit/60%Daily2016-06-20 10:18
https://kosova-info.com/uefa-tallet-me-reagimin-ne-golin-e-sadikut/60%Daily2016-06-20 10:14
https://kosova-info.com/femrat-e-skenes-qe-vendosen-mbulese-islame-foto/60%Daily2016-06-20 09:55
https://kosova-info.com/femrat-e-skenes-qe-vendosen-mbulese-islame-foto/60%Daily2016-06-20 09:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-vrasesi-shqiptar-qe-jeton-ne-britani-si-refugjat-lufte/60%Daily2016-06-20 09:42
https://kosova-info.com/ramushi-dhe-shpendi-i-dhane-zemer-kombetares-mbreme-ne-lyon-foto/60%Daily2016-06-20 09:40
https://kosova-info.com/befason-banori-i-big-brother-albania-zhvishet-100-nudo-foto/60%Daily2016-06-20 09:37
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-rezultati-qesharak-kishte-parashikuar-trezeguet-per-ndeshjen-rumani-shqiperi/60%Daily2016-06-20 09:35
https://kosova-info.com/uefa-pas-fitores-shqiperia-mund-te-kualifikohet-keshtu-nga-grupi/60%Daily2016-06-20 09:32
https://kosova-info.com/me-cilin-politikan-kosovar-do-te-pinte-kafe-marko-gjuriq/60%Daily2016-06-20 09:28
https://kosova-info.com/sonte-gjithe-shqiptaret-tifo-per-angline-ja-cili-rezultat-i-konvenon-kombetares/60%Daily2016-06-20 09:15
https://kosova-info.com/agon-amiga-pasi-ma-prishi-aferdita-martesen-nuk-po-mund-te-dashuroj-me/60%Daily2016-06-20 09:15
https://kosova-info.com/krasniqi-ua-jep-nje-propozim-te-ri-koalicionit-qeverises-per-ceshtjen-e-demarkacionit/60%Daily2016-06-20 09:14
https://kosova-info.com/kryeredaktori-i-rtk-se-feston-me-njerezit-e-isa-mustafes-foto/60%Daily2016-06-20 09:10
https://kosova-info.com/mali-i-zi-do-terhiqet-nga-fjalori-i-kontestuar/60%Daily2016-06-20 09:04
https://kosova-info.com/haradinaj-tome-hajdaraj-kontribuoi-per-lirine-dhe-shtetndertimin-e-kosoves/60%Daily2016-06-20 08:59
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-i-kishte-bere-fshf-ja-heroit-sadiku-kur-ai-luante-ne-shqiperi/60%Daily2016-06-20 08:58
https://kosova-info.com/vendi-ku-te-jetosh-me-te-vdekurit-eshte-tradite-foto18/60%Daily2016-06-20 08:55
https://kosova-info.com/deshmite-amerikane-mbi-ali-pasha-tepelenen/60%Daily2016-06-20 08:52
https://kosova-info.com/fitoi-shqiperia-shikoni-cfare-i-beri-arlind-ajeti-gruas-se-tij-ne-tribuna-foto/60%Daily2016-06-20 08:45
https://kosova-info.com/653-milione-persona-te-shperngulur-gjate-vitit-te-kaluar/60%Daily2016-06-20 08:44
https://kosova-info.com/nuk-ia-keni-idene-pse-shqiperia-luajti-mbreme-me-fanellat-e-zeza/60%Daily2016-06-20 08:41
https://kosova-info.com/horoskopi-20-qershor-2016/60%Daily2016-06-20 08:39
https://kosova-info.com/veseli-ngushellon-familjen-e-tome-hajdarit/60%Daily2016-06-20 08:36
https://kosova-info.com/e-dini-cili-personazh-i-njohur-eshte-ky-femije-sot-foto/60%Daily2016-06-20 08:32
https://kosova-info.com/mavraj-ajeti-cmenduri-para-kamerave-video/60%Daily2016-06-20 08:28
https://kosova-info.com/shqiperia-mposht-rumanine-shperthen-granit-xhaka-2/60%Daily2016-06-20 08:11
https://kosova-info.com/tifozja-shqiptare-ja-si-me-puthi-lorik-cana-foto/60%Daily2016-06-20 08:06
https://kosova-info.com/januzaj-poston-video-por-ky-futbollist-ia-shkaterron-jeten-me-nje-koment-epik/60%Daily2016-06-20 07:59
https://kosova-info.com/pogba-turperoi-futbollin-kosovar-pas-ndeshjes/60%Daily2016-06-20 07:44
https://kosova-info.com/sonte-enrique-performon-ne-shkup-foto/60%Daily2016-06-20 07:38
https://kosova-info.com/veriu-arene-e-qerimit-te-hesapeve-te-grupeve-kriminale/60%Daily2016-06-20 07:37
https://kosova-info.com/miroslav-mishkoviq-denohet-me-5-vjet-burg-dhe-gjobe-me-para/60%Daily2016-06-20 07:36
https://kosova-info.com/de-biasi-tregon-pse-e-la-jashte-canen-ja-cfare-me-tha-kapiteni-per-formacionin/60%Daily2016-06-20 07:27
https://kosova-info.com/u-larguan-154-uzurpatore-mbeten-edhe-78/60%Daily2016-06-20 07:27
https://kosova-info.com/fiton-shqiperia-kercet-pistoleta-ne-berlin/60%Daily2016-06-20 07:17
https://kosova-info.com/ja-si-u-perballen-bukurite-rumune-dhe-shqiptare-ne-ndeshjen-e-djeshme-foto/60%Daily2016-06-20 07:11
https://kosova-info.com/be-nuk-kishte-mosmarreveshje-per-eulex-in-video/60%Daily2016-06-20 07:09
https://kosova-info.com/tifozi-serb-me-tre-gishta-mes-shqiptareve-cfare-ndodhi-pastaj/60%Daily2016-06-20 07:04
https://kosova-info.com/zbuloni-ku-ka-bere-nderhyrje-shyhrete-behluli-foto/60%Daily2016-06-20 06:58
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-keta-tre-ishin-me-te-miret/60%Daily2016-06-20 06:51
https://kosova-info.com/taksite-ne-kosove-nuk-leshojne-kupone-fiskale-atk-paralajmeron-gjoba-video/60%Daily2016-06-20 06:28
https://kosova-info.com/pas-rikes-nje-tjeter-banore-e-big-brother-eshte-pare-ne-stadium-foto/60%Daily2016-06-20 06:26
https://kosova-info.com/i-denuari-per-korrupsion-udheheq-etiken-e-spitalit/60%Daily2016-06-20 06:19
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmoti-gjate-kesaj-jave/60%Daily2016-06-20 06:10
https://kosova-info.com/enca-ia-sill-armando-sadikut-foto/60%Daily2016-06-20 06:10
https://kosova-info.com/vriten-23-militante-te-isis-qe-pergatiteshin-per-sulm-ne-turqi/60%Daily2016-06-20 06:04
https://kosova-info.com/historike-cleveland-cavaliers-fitojne-titullin-e-nba-s/60%Daily2016-06-20 06:02
https://kosova-info.com/besa-gaxherri-kemi-hapesire-ta-rishikojme-demarkacionin/60%Daily2016-06-20 05:54
https://kosova-info.com/gigi-hadid-me-fustan-princeshash-ne-aeroport-foto/60%Daily2016-06-20 02:21
https://kosova-info.com/fillon-prodhimi-i-iphone-7/60%Daily2016-06-20 01:10
https://kosova-info.com/ka-filluar-me-rekorde-filmi-qe-te-gjithe-e-kane-pritur-per-13-vjet-video/60%Daily2016-06-20 00:57
https://kosova-info.com/golin-e-armando-sadikut-mergim-mavraj-e-festoi-duke-rene-ne-sexhde-foto/60%Daily2016-06-19 23:03
https://kosova-info.com/sonte-dy-ndeshje-interesante-te-euro-2016-shqiperia-ben-tifo-per-kete-ekip/60%Daily2016-06-19 22:59
https://kosova-info.com/edi-rama-te-gjithe-lojtaret-do-te-pajisen-me-pasaporta-diplomatike-video/60%Daily2016-06-19 22:51
https://kosova-info.com/cmendet-lila-kete-lojtar-doja-ta-shaja-dhe-ta-haja-per-se-gjalli/60%Daily2016-06-19 22:43
https://kosova-info.com/testet-anti-doping-befasohet-futbollisti-i-shqiperise/60%Daily2016-06-19 22:31
https://kosova-info.com/madheshtore-david-guetta-kenge-shqiperise-this-ones-for-you-albania-video/60%Daily2016-06-19 22:21
https://kosova-info.com/lorik-cana-ne-interviste-por-cfare-ndodhi-keshtu/60%Daily2016-06-19 22:13
https://kosova-info.com/me-cilin-gjigant-evropian-takohet-shqiperia-nese-e-kalon-grupin/60%Daily2016-06-19 22:07
https://kosova-info.com/ka-vdekur-tome-hajdari-anetar-i-kryesise-se-aak-se/60%Daily2016-06-19 22:06
https://kosova-info.com/gruaja-e-xhemailit-bukuroshja-tjeter-shqiptare-e-ketij-evropiani-foto/60%Daily2016-06-19 22:04
https://kosova-info.com/dafina-feston-ne-menyre-te-vecante-foto/60%Daily2016-06-19 22:02
https://kosova-info.com/basha-ja-cfare-do-te-bej-gjate-gjithe-nates-sonte/60%Daily2016-06-19 22:00
https://kosova-info.com/edhe-nje-vecori-e-re-mund-te-vije-me-ios-10/60%Daily2016-06-19 21:59
https://kosova-info.com/ahmeti-zoti-e-bekofte-shqiperine-dhe-shqiptaret/60%Daily2016-06-19 21:58
https://kosova-info.com/moment-i-prekshem-pas-ndeshjes-mavraj-perqafon-nenen-foto/60%Daily2016-06-19 21:57
https://kosova-info.com/iphone-7-mund-te-vije-me-dy-kartela/60%Daily2016-06-19 21:55
https://kosova-info.com/citaku-shqiperi-te-qofsha-fal/60%Daily2016-06-19 21:54
https://kosova-info.com/deputetet-e-vv-se-takim-me-deputetin-e-spd-se/60%Daily2016-06-19 21:53
https://kosova-info.com/ymeri-kombetarja-na-ben-krenare/60%Daily2016-06-19 21:52
https://kosova-info.com/keshtu-ndihet-marina-vjollca-pas-fitores-foto/60%Daily2016-06-19 21:48
https://kosova-info.com/keta-jane-titujt-e-mediave-serbe-per-fitoren-historike-te-shqiperise/60%Daily2016-06-19 21:41
https://kosova-info.com/msiti-i-llapit-msitnova-400-vajza-e-djem-video/60%Daily2016-06-19 21:40
https://kosova-info.com/ja-si-i-gezohet-fitores-e-dashura-e-balajt-fotovideo/60%Daily2016-06-19 21:36
https://kosova-info.com/haradinaj-krenar-me-djelmoshat-e-kombetares/60%Daily2016-06-19 21:32
https://kosova-info.com/mustafa-shqiperia-na-beri-serish-krenar/60%Daily2016-06-19 21:24
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-mbajti-premtimin-ja-cfare-ben-foto/60%Daily2016-06-19 21:20
https://kosova-info.com/keshtu-reagon-edi-rama-ndaj-fitores-historike-te-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-19 21:18
https://kosova-info.com/uefa-rumani-shqiperi-ky-eshte-futbollisti-i-ndeshjes/60%Daily2016-06-19 21:07
https://kosova-info.com/tabela-e-vendeve-te-treta-ja-si-kualifikohet-shqiperia/60%Daily2016-06-19 21:04
https://kosova-info.com/shenon-sadiku-ja-cfare-ben-luana-foto/60%Daily2016-06-19 21:01
https://kosova-info.com/nje-fermer-kolumbian-e-pranoi-vrasjen-e-20-njerezve/60%Daily2016-06-19 21:00
https://kosova-info.com/historike-shqiperia-shenon-fitoren-e-pare-ne-kampionatin-evropian/60%Daily2016-06-19 20:53
https://kosova-info.com/france-zvicer-a-e-keni-pritur-kete-rezultat/60%Daily2016-06-19 20:48
https://kosova-info.com/lindon-perkrah-kombetaren-e-shqiperise-nga-stadiumi-i-lionit-foto/60%Daily2016-06-19 20:39
https://kosova-info.com/tifozet-super-seksi-perseri-ne-mbeshtetje-te-shqiperise-video/60%Daily2016-06-19 20:31
https://kosova-info.com/mediat-e-huaja-per-golin-e-pare-te-shqiperise-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-19 20:10
https://kosova-info.com/thaci-erdhi-goli-i-shumepritur/60%Daily2016-06-19 19:55
https://kosova-info.com/mali-i-zi-do-te-terheq-fjalorin-e-kontestuar/60%Daily2016-06-19 19:47
https://kosova-info.com/rumani-shqiperi-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2016-06-19 19:45
https://kosova-info.com/luana-dhe-labi-bashke-bejne-shqiponjen-foto/60%Daily2016-06-19 19:44
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-lenjani-vjen-me-huqjen-e-vitit-video/60%Daily2016-06-19 19:28
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-beri-etrit-berisha-video/60%Daily2016-06-19 19:21
https://kosova-info.com/marina-me-gjoks-jasht-i-jep-zemer-kombetares-foto/60%Daily2016-06-19 19:13
https://kosova-info.com/rumani-shqiperi-befasi-e-keqe/60%Daily2016-06-19 19:07
https://kosova-info.com/roma-mund-te-zgjedhe-kryebashkiaken-e-pare-grua/60%Daily2016-06-19 18:51
https://kosova-info.com/de-biasi-perjashton-yllin-e-shqiperise-para-ndeshjes-me-rumanine/60%Daily2016-06-19 18:49
https://kosova-info.com/police-speciale-dhe-me-antiplumb-po-patrullojne-shesheve-te-prishtines-foto/60%Daily2016-06-19 18:46
https://kosova-info.com/france-zvicer-gruaja-super-seksi-e-xhemailit-cmend-stadiumin/60%Daily2016-06-19 18:45
https://kosova-info.com/trump-do-profilizim-te-myslimaneve/60%Daily2016-06-19 18:43
https://kosova-info.com/uzurpohen-tokat-perreth-hekurudhave/60%Daily2016-06-19 18:35
https://kosova-info.com/ndizet-rike-roci-e-do-kete-yll-te-shqiperise/60%Daily2016-06-19 18:33
https://kosova-info.com/serbet-ne-zvecan-vullnetare-ne-ndertimin-e-300-shtepive-video/60%Daily2016-06-19 18:30
https://kosova-info.com/rrjetet-sociale-epidemia-e-vetmise-2/60%Daily2016-06-19 18:20
https://kosova-info.com/befasojne-dy-tifozet-seksi-te-kombetares-shikoni-ku-jane-tani/60%Daily2016-06-19 18:18
https://kosova-info.com/cfare-thone-familjaret-per-rojen-e-gjetur-te-vdekur-sot-ne-lipjan-video/60%Daily2016-06-19 18:09
https://kosova-info.com/kqz-ja-tash-tri-vjet-mban-gjashte-ushtrues-detyre/60%Daily2016-06-19 18:06
https://kosova-info.com/rumani-shqiperi-dy-befasi-te-medha-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-06-19 18:04
https://kosova-info.com/ndertimtaria-pune-shume-para-pak/60%Daily2016-06-19 17:58
https://kosova-info.com/tifozi-serb-provokon-me-flamurin-e-serbise-por-ja-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-06-19 17:56
https://kosova-info.com/farage-vrasja-e-jo-cox-ka-ndalur-kohen-per-brexit/60%Daily2016-06-19 17:50
https://kosova-info.com/klipi-i-ri-i-young-zerkes-eshte-gati-foto/60%Daily2016-06-19 17:48
https://kosova-info.com/keto-jane-kater-modele-te-xhinseve-qe-do-te-dominojne-kete-vere-foto/60%Daily2016-06-19 17:42
https://kosova-info.com/rumani-shqiperi-lajm-jo-i-mire-nga-lioni/60%Daily2016-06-19 17:41
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-gjilan-video/60%Daily2016-06-19 17:39
https://kosova-info.com/uefa-konfirmon-granit-xhaken/60%Daily2016-06-19 17:29
https://kosova-info.com/a-do-te-fitoje-sonte-roberti-apo-rumuni-i-vogel-video/60%Daily2016-06-19 17:28
https://kosova-info.com/veseli-uron-qe-kombetarja-te-fitoje/60%Daily2016-06-19 17:27
https://kosova-info.com/%e2%80%8b-gjyqtari-ne-prokurori-dyshohet-se-favorizoi-emiljano-shullazin/60%Daily2016-06-19 17:22
https://kosova-info.com/nis-me-percarje-mbledhja-e-pare-pas-me-shume-se-1000-vjetesh-e-lidereve-ortodokse/60%Daily2016-06-19 17:22
https://kosova-info.com/uefa-sonte-shqiperia-thyen-rekord/60%Daily2016-06-19 17:15
https://kosova-info.com/%e2%80%8bvaji-i-karotes-ilac-per-lekuren-tuaj/60%Daily2016-06-19 17:10
https://kosova-info.com/dy-ore-nga-ndeshja-shikoni-cfare-po-ndodh-ne-stadium/60%Daily2016-06-19 16:57
https://kosova-info.com/enca-provokon-serish-nuk-harron-ta-nxjerr-gjoksin-foto/60%Daily2016-06-19 16:57
https://kosova-info.com/trajneri-rumun-shqiperine-e-mposhtim-me-kete-rezultat/60%Daily2016-06-19 16:42
https://kosova-info.com/%e2%80%8blufta-civile-ne-siri-ka-lene-600-mije-femije-jetime/60%Daily2016-06-19 16:42
https://kosova-info.com/ermali-dha-nje-premtim-ja-cfare-do-te-bej-nese-fitojme-sonte-foto/60%Daily2016-06-19 16:36
https://kosova-info.com/%e2%80%8bdyshimet-per-sigurine-e-telefonave-inteligjente/60%Daily2016-06-19 16:21
https://kosova-info.com/nena-kerkon-mbrojtje-nga-vajza-e-saj-21-vjec/60%Daily2016-06-19 16:12
https://kosova-info.com/prishtine-keshtu-nuk-te-duam-foto/60%Daily2016-06-19 16:00
https://kosova-info.com/edhe-adem-jashari-ne-lyon-per-ti-dhene-zemer-shqiperise-video/60%Daily2016-06-19 16:00
https://kosova-info.com/%e2%80%8bzgjidhja-algjeriane-per-te-mos-kopjuar-ne-provimet-e-matures/60%Daily2016-06-19 15:59
https://kosova-info.com/deshcamps-tallet-me-kombetaren-e-shqiperise/60%Daily2016-06-19 15:56
https://kosova-info.com/besoni-ose-jo-asaj-i-duket-vetja-e-shemtuar-dhe-e-shendoshe-foto/60%Daily2016-06-19 15:54
https://kosova-info.com/kaos-ne-stamboll-ska-gej-parade-gjate-muajit-te-ramazanit-video/60%Daily2016-06-19 15:49
https://kosova-info.com/%e2%80%8bja-si-duhet-te-grimoheni-nese-mbani-syze/60%Daily2016-06-19 15:48
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-ne-perkrahje-te-kombetares-foto/60%Daily2016-06-19 15:47
https://kosova-info.com/ne-rusi-stuhia-godet-varken-11-femije-te-vdekur/60%Daily2016-06-19 15:38
https://kosova-info.com/tre-futbollistet-e-shqiperise-intervenime-te-berberi/60%Daily2016-06-19 15:37
https://kosova-info.com/problemet-me-ankthin-zayn-malik-kerkon-ndihme-nga-adele/60%Daily2016-06-19 15:36
https://kosova-info.com/rama-investimet-terheqin-vemendjen-e-te-huajve/60%Daily2016-06-19 15:36
https://kosova-info.com/ne-japoni-protestohet-kunder-pranise-amerikane/60%Daily2016-06-19 15:25
https://kosova-info.com/lequipe-zbulon-formacionin-e-shqiperise-ka-shume-befasi/60%Daily2016-06-19 15:22
https://kosova-info.com/ja-prane-cilit-mashkull-ndihet-e-sigurt-alberie-hadergjonaj-foto/60%Daily2016-06-19 15:17
https://kosova-info.com/ky-eshte-nipi-i-sinan-vllasaliut-foto/60%Daily2016-06-19 14:57
https://kosova-info.com/historianet-e-decanit-padisin-gjykatesit-e-kushtetueses/60%Daily2016-06-19 14:56
https://kosova-info.com/cameron-per-brexit-votoni-me-pergjegjesi-nuk-ka-kthim-pas/60%Daily2016-06-19 14:51
https://kosova-info.com/nene-tereza-i-bashkon-ne-gjermani-shqiptaret-e-te-gjitha-feve-foto/60%Daily2016-06-19 14:47
https://kosova-info.com/nisma-per-kosoven-mbajti-kuvendet-zgjedhore-ne-viti-dhe-kllokot/60%Daily2016-06-19 14:45
https://kosova-info.com/tifozja-seksi-e-kombetares-vjen-bomba-e-radhes/60%Daily2016-06-19 14:44
https://kosova-info.com/pese-hapat-qe-duhet-ndjekur-per-te-jetuar-me-gjate/60%Daily2016-06-19 14:40
https://kosova-info.com/del-ne-shitje-albumi-pa-namaz-nga-gold-ag-foto/60%Daily2016-06-19 14:35
https://kosova-info.com/aksident-ne-veternik-kamioni-del-nga-rruga-foto/60%Daily2016-06-19 14:28
https://kosova-info.com/nuk-ia-keni-idene-sa-dhjetera-mijera-shqiptare-do-te-jene-sonte-ne-stadium/60%Daily2016-06-19 14:27
https://kosova-info.com/mediat-kroate-serbet-ishin-ata-qe-shkaktuan-trazira-ne-stadium/60%Daily2016-06-19 14:14
https://kosova-info.com/ramushi-ne-duel-me-nuri-seferin-foto/60%Daily2016-06-19 14:11
https://kosova-info.com/rumani-shqiperi-francezet-i-japin-zemer-kombetares/60%Daily2016-06-19 14:09
https://kosova-info.com/kur-ryva-kajtazi-ia-huq-me-gjuhen-angleze-foto/60%Daily2016-06-19 13:54
https://kosova-info.com/tre-terroriste-te-dyshuar-akuzohen-per-tentim-vrasje/60%Daily2016-06-19 13:49
https://kosova-info.com/pd-pergjimi-i-paligjshem-krimi-i-krimeve/60%Daily2016-06-19 13:37
https://kosova-info.com/forcat-speciale-irakiane-marrin-kontrollin-e-falluxhes/60%Daily2016-06-19 13:36
https://kosova-info.com/suedia-e-ibrahimovic-me-rekord-negativ-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-19 13:34
https://kosova-info.com/edhe-prezantuesja-seksi-ne-lion-ne-mbeshtetje-te-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2016-06-19 13:30
https://kosova-info.com/rusi-i-ze-stuhia-ne-liqen-humbin-jeten-10-femije/60%Daily2016-06-19 13:30
https://kosova-info.com/kriza-politike-le-ne-harrese-problemet-e-shqiptareve-ne-maqedoni/60%Daily2016-06-19 13:25
https://kosova-info.com/dy-te-vdekur-ne-nje-aksident-ne-tetove/60%Daily2016-06-19 13:20
https://kosova-info.com/vrasja-ne-korce-flet-i-tronditur-babai-i-viktimes/60%Daily2016-06-19 13:15
https://kosova-info.com/ledri-e-ngacmon-live-gazetaren-video/60%Daily2016-06-19 13:12
https://kosova-info.com/te-semure-e-ne-mjerim-vec-vetevrasjen-e-shohin-zgjidhje-videofoto/60%Daily2016-06-19 13:10
https://kosova-info.com/vidal-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2016-06-19 13:06
https://kosova-info.com/prizren-disa-zyrtare-paguhen-nga-dy-here/60%Daily2016-06-19 13:01
https://kosova-info.com/prishtine-djali-e-rrah-nenen/60%Daily2016-06-19 12:54
https://kosova-info.com/deshton-mbledhja-historike-e-ortodokseve-ne-krete-terhiqen-ruset/60%Daily2016-06-19 12:49
https://kosova-info.com/rita-ora-me-urim-te-vecante-per-babain-e-saj-foto/60%Daily2016-06-19 12:47
https://kosova-info.com/uefa-ky-eshte-numri-total-i-tifozeve-ne-stadiume-deri-me-tani/60%Daily2016-06-19 12:35
https://kosova-info.com/plagosja-ne-golem-per-nje-cope-toke/60%Daily2016-06-19 12:29
https://kosova-info.com/qeverite-shkaktare-te-vetevrasjeve-pas-luftes/60%Daily2016-06-19 12:25
https://kosova-info.com/itali-shqiptari-kapet-me-kokaine-ne-wc-ne-e-klubit-te-nates/60%Daily2016-06-19 12:21
https://kosova-info.com/zhvishet-tuna-keshtu-nuk-e-keni-pare-kurre-foto/60%Daily2016-06-19 12:18
https://kosova-info.com/lyoni-vishet-kuq-e-zi-foto/60%Daily2016-06-19 12:09
https://kosova-info.com/alma-bektashi-i-nenshtrohet-operacionit/60%Daily2016-06-19 12:06
https://kosova-info.com/pas-vdekjes-se-deputetes-cox-dy-sondazhe-favorizojne-qendrimin-ne-be/60%Daily2016-06-19 12:05
https://kosova-info.com/dueli-i-milionave-keto-jane-premiot-e-dy-federatave/60%Daily2016-06-19 12:03
https://kosova-info.com/shqiptaret-dominojne-ne-formacionin-e-zvicres-ndaj-frances/60%Daily2016-06-19 11:55
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-si-i-eshte-pergjigjur-majk-thumbave-te-mc-kreshes-foto/60%Daily2016-06-19 11:48
https://kosova-info.com/cka-iu-ndalon-facebook-u/60%Daily2016-06-19 11:41
https://kosova-info.com/kete-mund-ta-beni-tash-e-tutje-ne-ios-10/60%Daily2016-06-19 11:36
https://kosova-info.com/nje-ps4-shume-i-fuqishem-lansohet-kete-vit/60%Daily2016-06-19 11:34
https://kosova-info.com/uefa-tregon-kush-kualifikohet-nese-ka-kombetare-me-pike-te-barabarta/60%Daily2016-06-19 11:27
https://kosova-info.com/ilir-deda-tregon-pse-u-largua-nga-vetevendosje/60%Daily2016-06-19 11:26
https://kosova-info.com/deri-ne-fund-te-vitit-ska-liberalizim-per-kosoven/60%Daily2016-06-19 11:19
https://kosova-info.com/veseli-ballkani-vater-e-luftes-kemi-nevoje-per-pajtim-2/60%Daily2016-06-19 11:18
https://kosova-info.com/ky-eshte-mikel-xhiko-burri-qe-vrau-gruan-ne-korce-foto/60%Daily2016-06-19 11:17
https://kosova-info.com/lajmerohet-fjolla-pas-aksidentit-ja-cfare-thote-foto/60%Daily2016-06-19 11:17
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-nuk-duhet-ti-trajtoje-mergimtaret-si-bankomat/60%Daily2016-06-19 11:15
https://kosova-info.com/mustafa-perkujton-nekibe-kelmendin-e-quan-shtylle-te-ldk-se/60%Daily2016-06-19 11:11
https://kosova-info.com/enca-gati-per-plazh-shikoni-sa-seksi-duket-foto/60%Daily2016-06-19 11:11
https://kosova-info.com/grate-gjakovare-te-tragjedive-embelsojne-qytetaret/60%Daily2016-06-19 11:10
https://kosova-info.com/isa-mustafa-ende-se-ka-liruar-nga-detyra-ministrin-e-akuzuar/60%Daily2016-06-19 11:08
https://kosova-info.com/te-rinjte-e-kosoves-per-dhe-kunder-studimeve-ne-distance/60%Daily2016-06-19 11:08
https://kosova-info.com/dhuna-ne-shkolla-shqetesuese/60%Daily2016-06-19 11:03
https://kosova-info.com/te-rinjte-per-dhe-kunder-studimeve-ne-distance/60%Daily2016-06-19 10:58
https://kosova-info.com/ronaldo-le-prapa-shqiperine-foto/60%Daily2016-06-19 10:53
https://kosova-info.com/shikoni-sa-eshte-rritur-vajza-e-rezarta-shkurtes-tashme-aktore-e-vogel-video/60%Daily2016-06-19 10:44
https://kosova-info.com/xhihadisti-shqiptar-feja-ime-eshte-e-paster-ska-terrorizem/60%Daily2016-06-19 10:36
https://kosova-info.com/gjasa-te-medha-keto-jane-takimet-qe-vendosin-per-kualifikimin-e-shqiperise/60%Daily2016-06-19 10:32
https://kosova-info.com/tri-vjet-ushtrues-detyre-ne-kqz-kane-te-drejte-vetem-tre-muaj/60%Daily2016-06-19 10:26
https://kosova-info.com/anketa-isa-mustafa-duhet-ta-shkarkoje-ministrin-ferid-aganin/60%Daily2016-06-19 10:21
https://kosova-info.com/ronaldo-i-deshperuar-ky-eshte-mesazhi-i-tij-pas-ndeshjes-foto/60%Daily2016-06-19 10:21
https://kosova-info.com/kujdes-nga-gjarperinjte-ka-mungese-te-barit-kunder-kafshimit/60%Daily2016-06-19 10:18
https://kosova-info.com/tramezzani-refuzoi-luganon-per-kombetaren/60%Daily2016-06-19 10:06
https://kosova-info.com/aksident-ne-fushe-kosove-lendohen-dy-femije-foto/60%Daily2016-06-19 10:03
https://kosova-info.com/rike-roci-ja-kush-me-propozoi-martese/60%Daily2016-06-19 10:02
https://kosova-info.com/keto-fanella-do-ti-veshe-shqiperia-sonte-foto/60%Daily2016-06-19 09:52
https://kosova-info.com/biznesmeni-latif-kryeziu-le-punetoret-pa-paga/60%Daily2016-06-19 09:49
https://kosova-info.com/per-tre-muaj-falimentuan-727-biznese/60%Daily2016-06-19 09:45
https://kosova-info.com/dhurata-mashtron-teuten-ne-kanagjeqin-e-bubulines-video/60%Daily2016-06-19 09:41
https://kosova-info.com/kapet-hakeri-ne-prishtine/60%Daily2016-06-19 09:34
https://kosova-info.com/lajmerohet-ronaldo-ja-cfare-thote-pas-penalltise-se-humbur-video/60%Daily2016-06-19 09:30
https://kosova-info.com/ndryshon-gjithcka-kjo-kombetare-favorite-per-euro-2016-pas-dy-ndeshjesh/60%Daily2016-06-19 09:16
https://kosova-info.com/vritet-kengetari-i-njohur-foto/60%Daily2016-06-19 09:14
https://kosova-info.com/zvicra-tallet-me-francen-para-ndeshjes-foto/60%Daily2016-06-19 09:06
https://kosova-info.com/clinton-dhe-trump-ne-kerkim-te-unitetit-brenda-partise/60%Daily2016-06-19 09:03
https://kosova-info.com/clinton-dhe-trump-ne-kerkim-te-unitetit-brenda-partise-2/60%Daily2016-06-19 09:03
https://kosova-info.com/ja-sa-e-ka-ndryshuar-shtatzenia-arta-bajramin-foto/60%Daily2016-06-19 08:49
https://kosova-info.com/ish-presidenti-morsi-denohet-me-40-vite-burg-per-spiunazh/60%Daily2016-06-19 08:46
https://kosova-info.com/basha-leter-presidentit-te-gjykates-se-strasburgut-per-ceshtjen-e-pronave/60%Daily2016-06-19 08:40
https://kosova-info.com/shakohoxha-nese-fiton-shqiperia-une-do-te/60%Daily2016-06-19 08:37
https://kosova-info.com/lezhe-zbardhet-plagosja-e-se-shtunes/60%Daily2016-06-19 08:34
https://kosova-info.com/bleona-qereti-ne-kazakistan-zbulohet-arsyeja-e-ketij-udhetimi-foto/60%Daily2016-06-19 08:30
https://kosova-info.com/drenica-mtpt-apex-kek-u-e-azem-syla-rastet-e-medha-te-eulex-it/60%Daily2016-06-19 08:28
https://kosova-info.com/tifozet-shqiptare-pushtojne-lyonin/60%Daily2016-06-19 08:19
https://kosova-info.com/letra-e-zbuloi-identitetin-e-shqiptarit-qe-vrau-ciftin-britanik/60%Daily2016-06-19 08:09
https://kosova-info.com/majk-dhe-ghetto-geasy-e-vjedhin-kengen-e-re-nga-maitre-gims-video/60%Daily2016-06-19 08:03
https://kosova-info.com/euro-2016%e2%80%b2-apo-copa-america-kush-i-ka-tifozet-me-te-bukura-sigurisht-se-nuk-mungojne-shqiptaret-foto/60%Daily2016-06-19 08:00
https://kosova-info.com/vesa-prezanton-djalin-lian-foto/60%Daily2016-06-19 07:43
https://kosova-info.com/risi-ne-formacionin-e-shqiperise-vendoset-kush-e-zevendeson-kukelin/60%Daily2016-06-19 07:40
https://kosova-info.com/policet-gjejne-3-vjecaren-ne-rruge-ajo-qe-u-kerkon-i-le-pa-fjale/60%Daily2016-06-19 07:37
https://kosova-info.com/gjermani-shqiptari-vret-gruan-ne-kampin-e-azilkerkuesve/60%Daily2016-06-19 07:28
https://kosova-info.com/qendresa-dulaj-ja-pse-u-ndava-nga-shpat-kasapi-foto/60%Daily2016-06-19 07:22
https://kosova-info.com/putin-si-mundet-qe-200-tifoze-ruse-te-rrahin-1000-tifoze-angleze/60%Daily2016-06-19 07:21
https://kosova-info.com/ja-si-luhet-me-parane-publike-ne-komunen-e-podujeves/60%Daily2016-06-19 07:17
https://kosova-info.com/veseli-ballkani-vater-e-luftes-kemi-nevoje-per-pajtim/60%Daily2016-06-19 07:13
https://kosova-info.com/januzaj-nuk-u-ftua-nga-belgjika-por-ja-reagimi-i-tij-pas-fitores-ndaj-irlandes-foto/60%Daily2016-06-19 07:08
https://kosova-info.com/shqiperia-me-dy-mungesa-ndaj-rumanise/60%Daily2016-06-19 06:55
https://kosova-info.com/pd-kercenon-me-djegie-te-mandateve-dhe-pervelim-te-vendit/60%Daily2016-06-19 06:53
https://kosova-info.com/romero-i-argjentines-ia-shkaterron-karrieren-futbollistit-te-venezueles-video/60%Daily2016-06-19 06:41
https://kosova-info.com/horoskopi-19-qershor-2016/60%Daily2016-06-19 06:36
https://kosova-info.com/horoskopi-19-qershor-2016/60%Daily2016-06-19 06:36
https://kosova-info.com/messi-ne-histori-te-argjentines-foto/60%Daily2016-06-19 06:22
https://kosova-info.com/eulex-i-pak-i-dobishem-por-i-nevojshem/60%Daily2016-06-19 06:16
https://kosova-info.com/kili-shkaterron-meksiken-ne-cerekfinale-video/60%Daily2016-06-19 06:07
https://kosova-info.com/argjentina-ne-gjysmefinale-te-kupes-se-amerikes-video/60%Daily2016-06-19 06:03
https://kosova-info.com/momenti-kur-te-rinjte-turq-sulmohen-pasi-pinin-birra-ne-ramazan-video/60%Daily2016-06-19 05:58
https://kosova-info.com/momenti-kur-te-rinjte-turq-sulmohen-pasi-pinin-birra-ne-ramazan-video/60%Daily2016-06-19 05:58
https://kosova-info.com/euro-2016-sot-dita-e-shqiptareve/60%Daily2016-06-19 05:58
https://kosova-info.com/sot-takimi-nderkombetar-i-lidershipit/60%Daily2016-06-19 05:52
https://kosova-info.com/deda-tregon-pse-u-largua-nga-vetevendosje/60%Daily2016-06-18 22:03
https://kosova-info.com/festa-e-modeles-se-njohur-shqiptare-dhe-puthja-me-shkelzen-berishen-fotovideo/60%Daily2016-06-18 21:59
https://kosova-info.com/radiohead-promovon-albumin-me-birra-sulmohen-nga-ekstremistet-islamike/60%Daily2016-06-18 21:54
https://kosova-info.com/kallet-atmosfera-ne-kanagjeqin-e-bubulines-video/60%Daily2016-06-18 21:53
https://kosova-info.com/deda-tash-kritikon-ldk-ne-nuk-ka-asgje-te-perbashket-me-ibrahim-rugoven-video/60%Daily2016-06-18 21:51
https://kosova-info.com/pirlo-e-hapi-llogarine-ne-mls-me-nje-gol-te-cmendur-video/60%Daily2016-06-18 21:48
https://kosova-info.com/apple-ndalon-shitjen-e-iphone-6-ne-kine/60%Daily2016-06-18 21:43
https://kosova-info.com/si-po-duket-sonte-teuta-ne-festen-e-motres-video/60%Daily2016-06-18 21:38
https://kosova-info.com/thaci-per-televizionin-italian-rai-vatikani-do-ta-njohe-kosoven/60%Daily2016-06-18 21:33
https://kosova-info.com/dy-sfidat-e-medha-te-kosoves-qeverisja-e-demshme-dhe-perzierja-e-serbise-ne-punet-tona/60%Daily2016-06-18 21:32
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-ende-nuk-eshte-pune-e-kryer/60%Daily2016-06-18 21:30
https://kosova-info.com/pasi-deshtoi-ndaj-austrise-ronaldo-e-beri-nje-gjest-te-madh-video/60%Daily2016-06-18 21:28
https://kosova-info.com/mediat-italiane-cmenden-pas-rike-rocit-foto/60%Daily2016-06-18 21:19
https://kosova-info.com/arrestohet-shqiptari-ne-france-e-pabesueshme-ku-e-fshehu-fishekzjarrin/60%Daily2016-06-18 21:15
https://kosova-info.com/portugali-austri-ky-eshte-lojtari-i-ndeshjes-foto/60%Daily2016-06-18 21:02
https://kosova-info.com/portugalia-nuk-fiton-as-ndaj-austrise-video/60%Daily2016-06-18 20:48
https://kosova-info.com/keshtu-i-rri-dallama-bubulina-krasniqit-foto/60%Daily2016-06-18 20:48
https://kosova-info.com/astronauti-arrin-ne-shtepi/60%Daily2016-06-18 20:46
https://kosova-info.com/anonymous-shqiptare-serbise-vrate-14-mije-njerez-perdhunuat-20-mije-gra-skemi-harruar/60%Daily2016-06-18 20:39
https://kosova-info.com/ronaldo-deshton-nga-penalltia-video/60%Daily2016-06-18 20:36
https://kosova-info.com/ja-pse-bashkepunuan-butrinti-dhe-eleni-foureira-video/60%Daily2016-06-18 20:31
https://kosova-info.com/xhaka-me-atlete-te-reja-per-francen-ja-emrat-e-kujt-i-ka-shkruar-ne-to-foto/60%Daily2016-06-18 20:30
https://kosova-info.com/ekspozita-e-prodhimeve-kosovare-te-drurit-hapet-ne-gjermani/60%Daily2016-06-18 20:20
https://kosova-info.com/ekspozita-e-prodhimeve-kosovare-te-drurit-hapet-ne-gjermani/60%Daily2016-06-18 20:20
https://kosova-info.com/ekspozita-e-prodhimeve-kosovare-te-drurit-hapet-ne-gjermani/60%Daily2016-06-18 20:20
https://kosova-info.com/low-kjo-eshte-pika-e-forte-e-shqiperise/60%Daily2016-06-18 20:13
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-zvicer-aak-eshte-ndryshimi-i-kosoves/60%Daily2016-06-18 19:56
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-zvicer-aak-eshte-ndryshimi-i-kosoves/60%Daily2016-06-18 19:56
https://kosova-info.com/pas-fotove-me-aferdita-dreshajn-gjimshiti-ka-nje-premtim-per-te-dashuren-foto/60%Daily2016-06-18 19:54
https://kosova-info.com/qendresa-heroike-e-jasharve-ekspozohet-ne-hamburg-te-gjermanise/60%Daily2016-06-18 19:46
https://kosova-info.com/fuqia-e-nenes-qe-lufton-me-kater-kancere/60%Daily2016-06-18 19:43
https://kosova-info.com/dikur-plazhe-sot-deponi/60%Daily2016-06-18 19:36
https://kosova-info.com/rriten-importet-e-karburanteve-i-njejti-trend-per-cigaret-dhe-birren/60%Daily2016-06-18 19:29
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-ne-rai-paralajmeron-njohjen-e-kosoves-nga-vatikani/60%Daily2016-06-18 19:18
https://kosova-info.com/bahtiri-flet-per-veten-ne-veten-e-trete-iqv-drejtohet-nga-nje-veprimtar-i-pdk-se/60%Daily2016-06-18 19:10
https://kosova-info.com/ke-e-mbeshtesin-yjet-hillary-clintonin-apo-donald-trumpin/60%Daily2016-06-18 19:09
https://kosova-info.com/mesazhi-ne-gjoksin-e-tifozit-te-spanjes-e-ka-prekur-boten-foto/60%Daily2016-06-18 19:08
https://kosova-info.com/ska-liberalizim-deri-ne-fund-te-vititvideo/60%Daily2016-06-18 19:02
https://kosova-info.com/formacioni-i-shqiperise-per-rumanine-kjo-eshte-dilema-e-de-biasit-foto/60%Daily2016-06-18 18:59
https://kosova-info.com/rumania-pa-disa-lojtare-kryesore-ndaj-shqiperise/60%Daily2016-06-18 18:48
https://kosova-info.com/kur-do-te-perfundoje-qendra-tregtare-ne-pejton-video/60%Daily2016-06-18 18:42
https://kosova-info.com/zyrtare-basketbollisti-i-barcelones-luan-per-kosoven-foto/60%Daily2016-06-18 18:23
https://kosova-info.com/shqiptari-i-burgosur-var-veten-me-lidheset-e-kepuceve/60%Daily2016-06-18 18:19
https://kosova-info.com/shqiptari-i-burgosur-var-veten-me-lidheset-e-kepuceve-2/60%Daily2016-06-18 18:19
https://kosova-info.com/zana-krasniqi-shtatzene-foto/60%Daily2016-06-18 18:16
https://kosova-info.com/mesohet-identiteti-i-bukuroshes-ne-jahtin-e-ronaldos-shikoni-format-e-saj-foto/60%Daily2016-06-18 18:11
https://kosova-info.com/zhduket-nje-vajze-ne-gjilan/60%Daily2016-06-18 18:10
https://kosova-info.com/ylli-n-ngritje-i-albanian-ict-awards-ii-evis-hoxha-shpallet-fituese-e-burss-google-anita-borg/60%Daily2016-06-18 18:08
https://kosova-info.com/familja-krasniqi-gati-per-kanagjeq-foto/60%Daily2016-06-18 17:54
https://kosova-info.com/hungaria-e-siguron-nje-pike-ne-fund-ndaj-islandes-video/60%Daily2016-06-18 17:51
https://kosova-info.com/pronaret-e-tokave-ndihen-te-tradhtuar-nga-komuna-video/60%Daily2016-06-18 17:40
https://kosova-info.com/kroacia-e-merr-nje-goditje-para-ndeshjes-kryesore-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-18 17:39
https://kosova-info.com/remzie-osmanit-i-vidhet-banesa/60%Daily2016-06-18 17:36
https://kosova-info.com/the-guardian-arta-dobroshi-refugjatja-qe-nuk-harron-te-kaluaren/60%Daily2016-06-18 17:28
https://kosova-info.com/kundershtaret-e-mundshem-te-shqiperise-nese-kualifikohet-tutje/60%Daily2016-06-18 17:21
https://kosova-info.com/krimineli-i-tmerrshem-qe-u-mbijetoi-gjashte-atentateve-i-kthehet-fese-foto/60%Daily2016-06-18 17:19
https://kosova-info.com/ledina-celo-nuse-kosove-tregon-pervojat-foto/60%Daily2016-06-18 17:14
https://kosova-info.com/disa-nga-kombinimet-qe-kualifikojne-shqiperine/60%Daily2016-06-18 17:10
https://kosova-info.com/qeveria-marreveshja-per-demarkacion-eshte-ne-rregull-shpejt-e-procedojme-per-kuvend-video/60%Daily2016-06-18 17:08
https://kosova-info.com/kriza-politike-le-ne-harrese-problemet-e-shqiptareve/60%Daily2016-06-18 17:07
https://kosova-info.com/maloku-kerkon-arrestimin-e-murat-mehes-per-tradhti-kombetare/60%Daily2016-06-18 16:54
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-dikush-deshiron-qe-fjolla-morina-te-vdes-foto/60%Daily2016-06-18 16:44
https://kosova-info.com/penallti-per-islanden-ja-ku-perfundoi-topi-video/60%Daily2016-06-18 16:43
https://kosova-info.com/%e2%80%8bskadoi-ultimatumi-i-revolucionit-shumengjyresh/60%Daily2016-06-18 16:39
https://kosova-info.com/finlande-kosove-shitje-rekorde-e-biletave-ne-diten-e-pare/60%Daily2016-06-18 16:36
https://kosova-info.com/si-te-ulni-temperaturen-brenda-shtepise/60%Daily2016-06-18 16:35
https://kosova-info.com/mediet-rumune-ja-pse-do-te-fitojme-ndaj-shqiperise/60%Daily2016-06-18 16:31
https://kosova-info.com/enca-paralajmeron-turneun-veror-shfaqet-super-seksi-fotovideo/60%Daily2016-06-18 16:30
https://kosova-info.com/vrau-ciftin-britanik-zbulohet-letra-qe-la-shqiptari-ali-qazimaj/60%Daily2016-06-18 16:20
https://kosova-info.com/de-biasi-nuk-e-ftoj-kete-sulmues-ne-kombetare/60%Daily2016-06-18 16:15
https://kosova-info.com/rreziku-nga-shtrirja-e-radikalizmit-ne-burgjet-e-kosoves/60%Daily2016-06-18 16:04
https://kosova-info.com/kufiri-norvegji-finlande-nje-realitet-i-kundert-me-kosove-mal-i-zi/60%Daily2016-06-18 16:02
https://kosova-info.com/mesazhi-i-de-biasit-futbollisteve-per-ndeshjen-me-rumanine/60%Daily2016-06-18 15:58
https://kosova-info.com/varrosen-viktimat-ne-orlando/60%Daily2016-06-18 15:50
https://kosova-info.com/bjondja-e-puthe-ronaldon-ne-stervitje-kush-eshte-ajo-video/60%Daily2016-06-18 15:43
https://kosova-info.com/arrestohet-thjeshtra-e-reperit-t-i-po-mundohej-te-fuste-nje-arme-ne-avion-foto/60%Daily2016-06-18 15:42
https://kosova-info.com/zbulohet-misteri-i-plakut-ne-ndeshjen-france-shqiperi/60%Daily2016-06-18 15:40
https://kosova-info.com/lnda-n-gjykat-akp-ja-i-shet-bechtel-enka-s-materialet-e-mim-goleshit/60%Daily2016-06-18 15:31
https://kosova-info.com/publikohet-po-du-nga-kaltrina-selimi-video/60%Daily2016-06-18 15:28
https://kosova-info.com/golashenuesit-me-te-mire-ne-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-18 15:17
https://kosova-info.com/shperndarja-e-testit-te-matures-ne-rrjetet-sociale-shqetesuese/60%Daily2016-06-18 15:14
https://kosova-info.com/komentet-e-grekeve-per-delicious-video/60%Daily2016-06-18 14:58
https://kosova-info.com/%e2%80%8bvera-ne-shqiperi-10-vendet-me-terheqese-per-pushim/60%Daily2016-06-18 14:58
https://kosova-info.com/mediet-italiane-thaci-ne-seline-e-shenjte-kerkoi-njohjen-e-kosoves-nga-vatikani/60%Daily2016-06-18 14:26
https://kosova-info.com/mc-kresha-thumbon-getin-dhe-majkun-foto/60%Daily2016-06-18 14:22
https://kosova-info.com/vjedhje-e-pyllit-arrestohen-pese-persona/60%Daily2016-06-18 14:09
https://kosova-info.com/tmerruese-ja-sa-lehte-fshihet-nje-ar-15-dhe-qindra-plumba-ne-trup-video/60%Daily2016-06-18 14:06
https://kosova-info.com/ja-si-e-deshtoi-serbia-privatizimin-e-brezovices/60%Daily2016-06-18 13:46
https://kosova-info.com/zhvishet-enca-e-ka-shume-nxehte-foto/60%Daily2016-06-18 13:46
https://kosova-info.com/belgjike-republike-e-irlandes-rezultati-befasues-video/60%Daily2016-06-18 13:46
https://kosova-info.com/uefa-e-ndalon-stervitjen-e-shqiperise/60%Daily2016-06-18 13:41
https://kosova-info.com/muhammed-morsi-denohet-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2016-06-18 13:35
https://kosova-info.com/flori-uron-vellain-e-vogel-per-ditelindje-foto/60%Daily2016-06-18 13:32
https://kosova-info.com/emigrantet-ngrene-kamp-refugjatesh-prane-stacionit-te-metrose-ne-paris/60%Daily2016-06-18 13:29
https://kosova-info.com/ja-plase-vajit-pasi-perjashtohet-nga-testi-i-matures-video/60%Daily2016-06-18 13:20
https://kosova-info.com/koncerti-i-dua-lipa-ne-prishtine-per-bamiresi/60%Daily2016-06-18 13:04
https://kosova-info.com/bahtiri-eshte-zhdukur-po-e-kerkojme/60%Daily2016-06-18 13:00
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-fjolla-morines-foto/60%Daily2016-06-18 12:46
https://kosova-info.com/9-vjecarja-qe-habiti-apple/60%Daily2016-06-18 12:39
https://kosova-info.com/gazeta-zvicerane-ky-futbollist-eshte-deshtaku-i-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-18 12:34
https://kosova-info.com/mesohen-arsyet-e-incidenti-te-armatosur-te-familjeve-shqiptare-ne-shkup/60%Daily2016-06-18 12:32
https://kosova-info.com/basha-drafti-i-reformes-ne-kuvend-provokim-i-ulet/60%Daily2016-06-18 12:27
https://kosova-info.com/femijet-ne-kosove-detyrohen-te-punojne-pune-te-renda/60%Daily2016-06-18 12:23
https://kosova-info.com/pdk-akuzon-mustafen-e-bahtirin-per-gjendjen-ne-mitrovice/60%Daily2016-06-18 12:17
https://kosova-info.com/duka-ka-nje-premtim-per-kualifikimin-e-shqiperise/60%Daily2016-06-18 12:17
https://kosova-info.com/koalicioni-i-madh-ne-krize-te-votave/60%Daily2016-06-18 12:09
https://kosova-info.com/presidenti-shkel-te-drejtat-autoriale/60%Daily2016-06-18 12:08
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-i-ndodh-de-biasit-dhe-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-18 12:07
https://kosova-info.com/vendimi-per-aganin-ne-bashkepunim-me-dy-partite-ne-koalicion/60%Daily2016-06-18 12:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-belgjike-republike-e-irlandes/60%Daily2016-06-18 12:02
https://kosova-info.com/kerkohet-doreheqja-e-agim-bahtirit-2/60%Daily2016-06-18 12:00
https://kosova-info.com/krasniqi-a-do-te-akuzohet-uck-ja-per-mos-efikasitetin-e-eulex-it/60%Daily2016-06-18 11:55
https://kosova-info.com/konjufca-thote-se-zyrtare-serbe-te-kosoves-po-ushtrojne-me-arme-ne-veri/60%Daily2016-06-18 11:52
https://kosova-info.com/vrasesi-i-jo-cox-vdekje-tradhtareve-liri-britanise/60%Daily2016-06-18 11:47
https://kosova-info.com/vrasesi-i-jo-cox-vdekje-tradhtareve-liri-britanise/60%Daily2016-06-18 11:47
https://kosova-info.com/kenga-e-javes-java-28-voto/60%Daily2016-06-18 11:45
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-i-dergon-sms-edi-rames-per-kombetaren-foto/60%Daily2016-06-18 11:28
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-i-jep-fund-lidhjes/60%Daily2016-06-18 11:28
https://kosova-info.com/ja-mesazhi-qe-ish-trajneri-i-milanit-i-dergoi-edi-rames/60%Daily2016-06-18 11:25
https://kosova-info.com/rumani-shqiperi-miliona-euro-per-kualifikim/60%Daily2016-06-18 11:19
https://kosova-info.com/tramezzani-ky-futbollist-i-shqiperise-eshte-si-lahm-foto/60%Daily2016-06-18 11:07
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-beje-nje-i-moshuar-gjate-diteve-te-nxehta/60%Daily2016-06-18 11:04
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-per-kanosje-me-arme-ne-skenderaj/60%Daily2016-06-18 10:57
https://kosova-info.com/ja-si-duket-eva-mendes-6-jave-pas-lindjes-foto/60%Daily2016-06-18 10:47
https://kosova-info.com/bije-numri-i-aksidenteve-me-fatalitet-rritet-ai-me-deme-materiale/60%Daily2016-06-18 10:45
https://kosova-info.com/de-biasi-ky-futbollist-e-prishi-ndeshjen-me-francen-foto/60%Daily2016-06-18 10:44
https://kosova-info.com/paralajmerohet-anulimi-i-testit-te-matures-ne-disa-qendra/60%Daily2016-06-18 10:42
https://kosova-info.com/deputetja-e-nismas-ministrit-bajrami-problemet-nuk-jane-te-regjistrimi-por-te-perfundimi-i-studimeve/60%Daily2016-06-18 10:38
https://kosova-info.com/fjolla-morina-eshte-mire-i-ka-shpetuar-aksidentit/60%Daily2016-06-18 10:37
https://kosova-info.com/gjimshiti-kapet-me-kengetaren-e-njohur-shqiptare-foto/60%Daily2016-06-18 10:27
https://kosova-info.com/tifozet-e-kroacise-jeta-ne-rrezik/60%Daily2016-06-18 10:18
https://kosova-info.com/iphone-6-akuzohet-pr-shkelje-t-patentave-t-dizajnit-t-nj-telefoni-kinez-baili-100c/60%Daily2016-06-18 10:06
https://kosova-info.com/krasniqi-serbia-po-perkedhelet-nga-nderkombetaret-per-krimet-e-bera/60%Daily2016-06-18 09:55
https://kosova-info.com/tea-zhuli-vjen-terheqese-ne-fotot-ne-bikini-fotovideo/60%Daily2016-06-18 09:55
https://kosova-info.com/50-dite-nga-olimpiku-rio-de-janeiro-shpall-katastrofe-financiare/60%Daily2016-06-18 09:51
https://kosova-info.com/ja-si-te-pergatisni-lekuren-per-nxirje-perfekte/60%Daily2016-06-18 09:36
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-i-gjermanise-akuzon-nato-n-per-nxitje-lufte-me-rusine/60%Daily2016-06-18 09:35
https://kosova-info.com/zhduket-nje-vajze-nga-gjilani/60%Daily2016-06-18 09:29
https://kosova-info.com/ja-e-verteta-per-martesen-dhe-shtatzenine-e-marines/60%Daily2016-06-18 09:27
https://kosova-info.com/problem-i-madh-te-zvicra-e-ka-bere-shaqiri-foto/60%Daily2016-06-18 09:26
https://kosova-info.com/perjashtohet-nje-nxenes-nga-testi-i-matures/60%Daily2016-06-18 09:26
https://kosova-info.com/provimi-i-matures-angazhohet-edhe-policia-e-kosoves/60%Daily2016-06-18 09:21
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-cfare-ka-bere-xhaka/60%Daily2016-06-18 09:10
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-qe-la-te-vdekur-deputeten-britanike-foto/60%Daily2016-06-18 09:00
https://kosova-info.com/fjalet-e-deschamps-ne-zhveshtore-qe-sollen-dy-golat-kunder-shqiperise/60%Daily2016-06-18 08:57
https://kosova-info.com/ja-cfare-veprimesh-demtojne-veshkat/60%Daily2016-06-18 08:57
https://kosova-info.com/flasin-per-here-te-pare-prinderit-e-christina-grimmie-per-vdekjen-e-vajzes/60%Daily2016-06-18 08:47
https://kosova-info.com/kerkohet-doreheqja-e-agim-bahtirit/60%Daily2016-06-18 08:39
https://kosova-info.com/zbulohet-laboratori-i-droges-11-shqiptare-ne-pranga/60%Daily2016-06-18 08:36
https://kosova-info.com/formacioni-i-shqiperise-kunder-rumanise-foto/60%Daily2016-06-18 08:36
https://kosova-info.com/plagosja-me-arme-ne-nje-pike-bastesh-ne-vlore-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2016-06-18 08:28
https://kosova-info.com/policia-belge-arreston-12-persona-te-dyshuar-per-terrorizem/60%Daily2016-06-18 08:25
https://kosova-info.com/futbollistet-e-lodhur-de-biasi-ndryshon-formacionin/60%Daily2016-06-18 08:24
https://kosova-info.com/bajrami-kerkon-qe-te-ulet-numri-i-pranimit-te-studenteve-ne-up/60%Daily2016-06-18 08:22
https://kosova-info.com/flet-ciljeta-operacioni-ishte-i-dhimbshem-dhe-i-gjate/60%Daily2016-06-18 08:18
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-shqiperine-para-ndeshjes-me-rumanine/60%Daily2016-06-18 08:17
https://kosova-info.com/basketbollisti-i-barcelones-do-te-luaje-per-kosoven-foto/60%Daily2016-06-18 07:46
https://kosova-info.com/parandjenja-e-fjolles-para-aksidentit/60%Daily2016-06-18 07:46
https://kosova-info.com/angelina-jolie-perlotet-teksa-flet-per-operacionin-kunder-kancerit/60%Daily2016-06-18 07:42
https://kosova-info.com/40-mije-dollare-ne-muaj-ja-shtepia-e-taylor-swift-foto/60%Daily2016-06-18 07:39
https://kosova-info.com/kavaje-kurti-thote-se-personat-qe-plagosi-i-ngacmonin-gruan/60%Daily2016-06-18 07:38
https://kosova-info.com/rumani-shqiperi-lendohet-nje-prej-futbollisteve-me-te-mire/60%Daily2016-06-18 07:32
https://kosova-info.com/ministri-grek-pronat-e-kishes-ortodokse-ne-shqiperi-interes-per-ne-reagon-ministria-e-jashtme/60%Daily2016-06-18 07:28
https://kosova-info.com/suker-ky-do-te-jete-denimi-i-uefa-s-per-kroacine/60%Daily2016-06-18 07:19
https://kosova-info.com/princ-llazari-ne-mitrovice-asamblistet-shqiptare-e-boshnjake-protestojne/60%Daily2016-06-18 07:19
https://kosova-info.com/rat-me-shqiperine-ndeshje-e-veshtire/60%Daily2016-06-18 07:07
https://kosova-info.com/serbia-po-nderprene-germimet-per-te-pagjeturit-e-luftes-ne-kosove/60%Daily2016-06-18 06:58
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-rrahmani-nuk-u-ftua-nga-de-biasi-por/60%Daily2016-06-18 06:47
https://kosova-info.com/balaj-ka-nje-lutje-per-de-biasin/60%Daily2016-06-18 06:42
https://kosova-info.com/bilic-per-kete-arsye-tifozet-e-kroacine-e-nderprene-ndeshjen/60%Daily2016-06-18 06:28
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-me-hetimin-e-boseve-te-krimit-nga-eulex-i/60%Daily2016-06-18 06:22
https://kosova-info.com/euro-2016-sot-na-pret-nje-super-ndeshje/60%Daily2016-06-18 06:18
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-kete-fundjave/60%Daily2016-06-18 06:07
https://kosova-info.com/sot-mbahet-pjesa-e-dyte-e-testit-te-matures/60%Daily2016-06-18 06:00
https://kosova-info.com/mjeket-japin-paralajmrime-urgjente-per-adoleshentet-me-mbipeshe/60%Daily2016-06-18 04:48
https://kosova-info.com/mesuesja-kryen-marredhenie-seksuale-me-dy-nxenes-te-saj/60%Daily2016-06-18 04:43
https://kosova-info.com/avioni-mbushet-tym-vetem-pak-qaste-pas-ngritjes/60%Daily2016-06-18 04:38
https://kosova-info.com/rikthehet-bmw-m1-per-te-konkurruar-super-veturat-ne-treg/60%Daily2016-06-18 04:14
https://kosova-info.com/burri-ngjitet-ne-ure-pastaj-arrestohet/60%Daily2016-06-18 03:31
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-cfare-perfitimesh-shendetesore-ka-hurma/60%Daily2016-06-18 03:11
https://kosova-info.com/shkon-ne-spital-qe-te-linde-nje-femije-ne-sallen-e-lindjes-e-zbulojne-se-ka-pesenjake/60%Daily2016-06-18 01:41
https://kosova-info.com/fjolla-morina-peson-aksident-te-rende/60%Daily2016-06-18 00:35
https://kosova-info.com/mjeket-kineze-i-shpetojne-jeten-pacientit-ja-cfare-i-hoqen-nga-trupi/60%Daily2016-06-17 23:52
https://kosova-info.com/xiaomi-zbulon-smartphone-in-redmi-3x/60%Daily2016-06-17 23:40
https://kosova-info.com/aksidentohet-kamioni-qe-po-transportonte-mijera-zogj/60%Daily2016-06-17 23:10
https://kosova-info.com/mjeket-i-dhane-vetem-48-ore-jete-por-pastaj-ndodhi-nje-mrekulli/60%Daily2016-06-17 22:12
https://kosova-info.com/neser-pjesa-e-dyte-e-testit-te-matures/60%Daily2016-06-17 21:57
https://kosova-info.com/beyonce-dhe-jay-z-blejne-pallat-per-93-milione-dollare-ne-la-foto/60%Daily2016-06-17 21:57
https://kosova-info.com/ceki-kroaci-a-e-dini-se-cfare-vendimi-mori-fillimisht-gjyqtari-clattenburg/60%Daily2016-06-17 21:50
https://kosova-info.com/zbulohet-kamp-emigrantesh-afer-kumanoves-aty-po-ndodh-trafikim-me-njerez-video/60%Daily2016-06-17 21:41
https://kosova-info.com/obama-dhe-biden-mbeshtesin-peticionin-ku-kerkohet-ndalimi-i-armeve-nga-pronesia-civile/60%Daily2016-06-17 21:31
https://kosova-info.com/konjufca-do-ti-radikalizojme-veprimet-ne-kuvend-per-te-bllokuar-ratifikimin-e-demarkacionit-video-2/60%Daily2016-06-17 21:30
https://kosova-info.com/thaci-thote-se-vonimi-i-liberalizimit-e-ushqen-ekstremizmin-dhe-nacionalizmin/60%Daily2016-06-17 21:29
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-do-ta-denoje-shqiperine/60%Daily2016-06-17 21:21
https://kosova-info.com/hasani-besoj-se-pdk-ja-do-ta-kerkoje-rishikimin-e-demarkacionit/60%Daily2016-06-17 21:19
https://kosova-info.com/konjufca-do-ti-radikalizojme-veprimet-ne-kuvend-per-te-bllokuar-ratifikimin-e-demarkacionit-video/60%Daily2016-06-17 21:08
https://kosova-info.com/shqiperine-e-pret-ferri-nese-kualifikohet-nga-grupi/60%Daily2016-06-17 21:02
https://kosova-info.com/shqiperine-e-pret-ferri-nese-kualifikohet-nga-grupi-2/60%Daily2016-06-17 21:02
https://kosova-info.com/martohet-noga-ja-si-duken-cifti-si-nuse-dhe-dhender-foto/60%Daily2016-06-17 21:02
https://kosova-info.com/obama-pret-princin-saudit-ne-dhomen-ovale-mbeshtesin-luften-kunder-isis-it/60%Daily2016-06-17 20:54
https://kosova-info.com/spanje-turqi-a-e-keni-pritur-kete-rezultat/60%Daily2016-06-17 20:50
https://kosova-info.com/hashim-thaci-vonesat-per-liberalizimin-e-vizave-rrezikojne-kosoven/60%Daily2016-06-17 20:44
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-i-keq-per-kroacine/60%Daily2016-06-17 20:38
https://kosova-info.com/%e2%80%8bgoditet-grupi-i-trafikut-te-droges-11-te-arrestuar-jane-shqiptare/60%Daily2016-06-17 20:32
https://kosova-info.com/perzgjedhesi-kroat-plot-mllef-ata-nuk-ishin-tifoz-ata-ishin-terrorist/60%Daily2016-06-17 20:26
https://kosova-info.com/vajzes-qe-cmendi-stadiumin-i-publikohen-fotot-ne-shtrat-me-ish-te-dashurin-foto/60%Daily2016-06-17 20:20
https://kosova-info.com/premtimi-i-collakut-kosovaret-ne-vjeshte-udhetojne-pa-viza/60%Daily2016-06-17 20:15
https://kosova-info.com/incidenti-i-tifozeve-kroate-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-uefa/60%Daily2016-06-17 20:15
https://kosova-info.com/spanje-turqi-aksion-i-stilit-te-barcelones-dhe-gol-video/60%Daily2016-06-17 20:09
https://kosova-info.com/spanje-turqi-aksion-i-stilit-te-barcelones-dhe-gol-video/60%Daily2016-06-17 20:09
https://kosova-info.com/veseli-ne-qeverisjen-e-shpend-ahmetit-po-merren-leje-me-sekser-video/60%Daily2016-06-17 20:03
https://kosova-info.com/rakitic-bombardon-tifozet-e-kombetares-se-tij/60%Daily2016-06-17 19:58
https://kosova-info.com/programuesja-9-vjecare-qe-habiti-apple/60%Daily2016-06-17 19:49
https://kosova-info.com/bulliqi-qeveria-e-kosoves-dhe-ajo-e-malit-te-zi-ta-kthejne-ne-fillim-demarkacionin/60%Daily2016-06-17 19:46
https://kosova-info.com/haliti-shkembimi-i-demarkacionit-me-liberalizim-vizash-presion-dhe-test-per-kosoven/60%Daily2016-06-17 19:42
https://kosova-info.com/arian-cani-nderron-serish-sofine-foto/60%Daily2016-06-17 19:39
https://kosova-info.com/arian-cani-nderron-serish-sofine-foto/60%Daily2016-06-17 19:39
https://kosova-info.com/arian-cani-nderron-serish-sofine-foto/60%Daily2016-06-17 19:39
https://kosova-info.com/spanje-turqi-gabim-amatoresk-dhe-gol-video/60%Daily2016-06-17 19:39
https://kosova-info.com/spanje-turqi-gabim-amatoresk-dhe-gol-video/60%Daily2016-06-17 19:39
https://kosova-info.com/spanje-turqi-gabim-amatoresk-dhe-gol-video-2/60%Daily2016-06-17 19:39
https://kosova-info.com/spanje-turqi-gabim-amatoresk-dhe-gol-video-3/60%Daily2016-06-17 19:39
https://kosova-info.com/spanje-turqi-gabim-amatoresk-dhe-gol-video-2/60%Daily2016-06-17 19:39
https://kosova-info.com/spanje-turqi-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2016-06-17 19:36
https://kosova-info.com/spanje-turqi-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2016-06-17 19:36
https://kosova-info.com/cartet-presidentja-kroate-ju-jeni-armiq-te-kroacise-marre-ju-kofte/60%Daily2016-06-17 19:22
https://kosova-info.com/cartet-presidentja-kroate-ju-jeni-armiq-te-kroacise-marre-ju-kofte/60%Daily2016-06-17 19:22
https://kosova-info.com/cartet-presidentja-kroate-ju-jeni-armiq-te-kroacise-marre-ju-kofte/60%Daily2016-06-17 19:22
https://kosova-info.com/gjermani-denohet-ne-moshen-94-vjecare-roja-i-aushvicit/60%Daily2016-06-17 19:21
https://kosova-info.com/gjermani-denohet-ne-moshen-94-vjecare-roja-i-aushvicit/60%Daily2016-06-17 19:21
https://kosova-info.com/ceki-kroaci-perleshje-masive-mes-kroateve-ne-tribuna/60%Daily2016-06-17 19:20
https://kosova-info.com/ceki-kroaci-perleshje-masive-mes-kroateve-ne-tribuna-2/60%Daily2016-06-17 19:20
https://kosova-info.com/labi-viziton-dhe-ndan-te-holla-per-familjen-e-xheneta-gashit-video/60%Daily2016-06-17 19:19
https://kosova-info.com/radhe-te-gjata-per-piten-e-ramazanit-ne-furren-boshnjake/60%Daily2016-06-17 19:19
https://kosova-info.com/euro-2016-kjo-ndodhi-per-here-te-pare/60%Daily2016-06-17 19:11
https://kosova-info.com/euro-2016-kjo-ndodhi-per-here-te-pare/60%Daily2016-06-17 19:11
https://kosova-info.com/euro-2016-kjo-ndodhi-per-here-te-pare-2/60%Daily2016-06-17 19:11
https://kosova-info.com/aksion-i-madh-policor-ndalohen-176-femra-punonin-pa-licence-ne-lokalet-e-nates/60%Daily2016-06-17 19:11
https://kosova-info.com/aksion-i-madh-policor-ndalohen-176-femra-punonin-pa-licence-ne-lokalet-e-nates/60%Daily2016-06-17 19:11
https://kosova-info.com/kush-po-mashtron-ne-debatin-e-ri-te-ikjes-se-katolikeve-nga-kosova/60%Daily2016-06-17 19:09
https://kosova-info.com/bongo-capital-t-ft-dhurata-dora-teksti-i-kenges/60%Daily2016-06-17 19:08
https://kosova-info.com/sigurimi-i-gruevskit-nderhyn-ne-punen-e-tv21-gazetarit-ia-fshijne-fotografite-nga-telefoni/60%Daily2016-06-17 18:53
https://kosova-info.com/france-shqiperi-gruaja-e-andi-liles-u-frikesua-shume/60%Daily2016-06-17 18:49
https://kosova-info.com/france-shqiperi-gruaja-e-andi-liles-u-frikesua-shume-2/60%Daily2016-06-17 18:49
https://kosova-info.com/beyonce-dhe-jay-z-marrin-gjithe-vemendjen-ne-finalen-e-nba-foto/60%Daily2016-06-17 18:49
https://kosova-info.com/skandal-tifozet-kroate-lendojne-me-fishekzjarre-nje-punonjes-te-stadiumit-foto/60%Daily2016-06-17 18:41
https://kosova-info.com/per-dy-dite-dy-zyrtare-te-mie-se-shpenzuan-4-mije-euro-ne-bruksel/60%Daily2016-06-17 18:29
https://kosova-info.com/premiere-luana-publikon-me-videoklip-kengen-ai-video/60%Daily2016-06-17 18:23
https://kosova-info.com/premiere-luana-publikon-me-videoklip-kengen-ai-video/60%Daily2016-06-17 18:23
https://kosova-info.com/collaku-demarkacioni-seshte-kusht-per-viza/60%Daily2016-06-17 18:22
https://kosova-info.com/thaci-organizoi-meshe-ne-vatikan-per-nene-terezen-foto/60%Daily2016-06-17 18:19
https://kosova-info.com/thjeshtesia-e-madheshtise-quhet-merita-halili/60%Daily2016-06-17 18:06
https://kosova-info.com/spanje-turqi-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-06-17 18:04
https://kosova-info.com/mbyllet-ceki-kroaci-rezultat-i-papritur-video/60%Daily2016-06-17 17:56
https://kosova-info.com/penallti-ne-minutat-shtese-por-ku-shkoi-topi-video/60%Daily2016-06-17 17:53
https://kosova-info.com/era-pak-pushim-ne-kosove-bonbon-vazhdon-me-suksese-foto/60%Daily2016-06-17 17:53
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-luksemburg-kosovari-qe-akuzohet-per-vrasjen-e-ciftit-britanik-foto/60%Daily2016-06-17 17:46
https://kosova-info.com/ceki-kroaci-tifozet-nderpresin-ndeshjen-foto/60%Daily2016-06-17 17:44
https://kosova-info.com/ceki-kroaci-tifozet-nderpresin-ndeshjen-foto/60%Daily2016-06-17 17:44
https://kosova-info.com/festa-e-muzikes-te-marten-ne-prishtine/60%Daily2016-06-17 17:42
https://kosova-info.com/cdo-individ-i-perket-nje-peme-ja-karakteristikat/60%Daily2016-06-17 17:37
https://kosova-info.com/cdo-individ-i-perket-nje-peme-ja-karakteristikat/60%Daily2016-06-17 17:37
https://kosova-info.com/ceki-kroaci-super-gol-me-koke-nga-11-metra-video/60%Daily2016-06-17 17:34
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-publikon-loje-pas-shpine-video/60%Daily2016-06-17 17:24
https://kosova-info.com/ceki-kroaci-gol-mjeshteror-video/60%Daily2016-06-17 17:17
https://kosova-info.com/ska-hetime-per-keqtrajtimin-e-te-burgosurve-ne-rastin-e-kumanoves/60%Daily2016-06-17 17:17
https://kosova-info.com/bebe-rexha-i-tregon-botes-se-eshte-shqiptare-fotovideo/60%Daily2016-06-17 17:16
https://kosova-info.com/balaj-i-guximshem-paralajmeron-keshtu-de-biasin/60%Daily2016-06-17 17:14
https://kosova-info.com/historia-e-gabrielit-9-vjecari-shqiptar-me-tumor-qe-e-njohin-miliona-amerikane/60%Daily2016-06-17 16:59
https://kosova-info.com/historia-e-gabrielit-9-vjecari-shqiptar-me-tumor-qe-e-njohin-miliona-amerikane-2/60%Daily2016-06-17 16:59
https://kosova-info.com/dua-lipa-konfirmon-koncertin-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-06-17 16:57
https://kosova-info.com/mediat-italiane-kerkesa-e-kosoves-per-njohje-shkakton-termet-ne-raportet-vatikan-rusi/60%Daily2016-06-17 16:57
https://kosova-info.com/finlande-kosove-ky-eshte-cmimi-i-biletave/60%Daily2016-06-17 16:56
https://kosova-info.com/rike-roci-shfaqe-format-ne-bikini-foto/60%Daily2016-06-17 16:50
https://kosova-info.com/rike-roci-shfaqe-format-ne-bikini-foto-2/60%Daily2016-06-17 16:50
https://kosova-info.com/sela-kercenon-kushtetuesen-nese-lejoni-kryqin-ndertojme-permendore-video/60%Daily2016-06-17 16:49
https://kosova-info.com/a-ka-lidhje-vazhdimi-i-mandatit-te-eulex-it-me-specialen/60%Daily2016-06-17 16:46
https://kosova-info.com/%e2%80%8bshqiptari-var-veten-me-lidheset-e-kepuceve-ne-burgun-e-romes/60%Daily2016-06-17 16:42
https://kosova-info.com/ceki-kroaci-gol-i-bukur-video/60%Daily2016-06-17 16:40
https://kosova-info.com/e-zhveshur-ne-pishine-tani-tifozja-seksi-e-kombetares-i-cmend-te-gjithe/60%Daily2016-06-17 16:30
https://kosova-info.com/putin-dorezohet-amerika-e-vetmja-superfuqi-ne-bote/60%Daily2016-06-17 16:26
https://kosova-info.com/ja-cka-eshte-belgjika-per-donald-trump/60%Daily2016-06-17 16:25
https://kosova-info.com/ekziston-plani-b-per-brezovicen/60%Daily2016-06-17 16:16
https://kosova-info.com/i-vdiq-babai-me-turqine-shikoni-si-qane-srna-gjate-himnit-kroat/60%Daily2016-06-17 16:11
https://kosova-info.com/qeveria-e-zene-me-eulex-in-ia-zgjate-aganit-qendrimin-ne-ekzekutiv/60%Daily2016-06-17 16:08
https://kosova-info.com/zyrtare-perjashtohet-rusia/60%Daily2016-06-17 15:56
https://kosova-info.com/vendim-i-papritur-largohet-nga-shqiperia/60%Daily2016-06-17 15:39
https://kosova-info.com/tuna-komplimenton-veten-jam-perfekte-nga-koka-te-kembet-video/60%Daily2016-06-17 15:36
https://kosova-info.com/keto-ishin-fjalet-e-fundit-te-deputetes-britanike-para-se-te-vdiste/60%Daily2016-06-17 15:28
https://kosova-info.com/miss-britanise-ia-marrin-kuroren-beri-seks-ne-nje-show-televiziv-foto/60%Daily2016-06-17 15:23
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-i-kane-bere-italianet-ibrahimovicit/60%Daily2016-06-17 15:20
https://kosova-info.com/justin-bieber-peson-rrezim-fatal-ne-skene-video/60%Daily2016-06-17 15:18
https://kosova-info.com/justin-bieber-peson-rrezim-fatal-ne-skene-video/60%Daily2016-06-17 15:18
https://kosova-info.com/zbulohet-fjalimi-emocionues-i-de-biasit-per-ditelindje-ja-cfare-iu-tha-lojtareve/60%Daily2016-06-17 15:07
https://kosova-info.com/zyrtare-deshton-privatizimi-i-brezovices/60%Daily2016-06-17 15:06
https://kosova-info.com/ibrahim-rugova-i-vogel-video/60%Daily2016-06-17 14:51
https://kosova-info.com/itali-suedi-goli-ne-fund-vendos-gjithcka/60%Daily2016-06-17 14:51
https://kosova-info.com/%e2%80%8bbe-sanksione-edhe-per-2-vjet-ndaj-rusise/60%Daily2016-06-17 14:49
https://kosova-info.com/denohet-me-5-vite-e-6-muaj-burg-per-ndihme-ne-vrasje-ne-tentative/60%Daily2016-06-17 14:46
https://kosova-info.com/bmw-vision-next-eshte-vetura-juaj-e-endrrave-video/60%Daily2016-06-17 14:40
https://kosova-info.com/telefoni-i-ri-qe-do-te-sjell-8gb-ram/60%Daily2016-06-17 14:35
https://kosova-info.com/lg-sjell-linjen-e-re-te-telefonave-x/60%Daily2016-06-17 14:34
https://kosova-info.com/kerkohet-qe-ne-parlament-te-diskutohet-per-vdekjen-e-3-vjecares-ne-prizren/60%Daily2016-06-17 14:26
https://kosova-info.com/serbet-marrin-2-4-milione-euro-nga-kina-per-ndertimin-e-lugines-se-diellit/60%Daily2016-06-17 14:24
https://kosova-info.com/anglezet-nuk-duan-qe-shqiperia-te-eliminohet-arsyeja-eshte-qesharake/60%Daily2016-06-17 14:22
https://kosova-info.com/dhurata-dora-dhe-capital-t-vijne-me-bongo-video/60%Daily2016-06-17 14:20
https://kosova-info.com/femijet-e-angelina-jolie-flasin-tete-gjuhe/60%Daily2016-06-17 14:14
https://kosova-info.com/femijet-e-angelina-jolie-flasin-tete-gjuhe/60%Daily2016-06-17 14:14
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-ferid-agani-jep-doreheqje/60%Daily2016-06-17 14:08
https://kosova-info.com/vrasesi-i-deputetes-britanike-dyshohet-te-kete-lidhje-me-nje-organizate-raciste/60%Daily2016-06-17 14:06
https://kosova-info.com/itali-suedi-lufte-ne-fushe-por-tifozet-super-seksi-puthen-ne-tribuna/60%Daily2016-06-17 14:05
https://kosova-info.com/eleni-foureira-dikur-e-mohonte-se-eshte-shqiptare-por-sotvideo/60%Daily2016-06-17 14:02
https://kosova-info.com/hyseni-thote-se-migrimi-ilegal-i-kosovareve-ne-be-eshte-ndalur-komplet/60%Daily2016-06-17 14:01
https://kosova-info.com/ministrja-bajrami-mbledhe-keshillin-nderministror-per-brezovicen/60%Daily2016-06-17 13:49
https://kosova-info.com/itali-suedi-rezultati-befasues-video/60%Daily2016-06-17 13:45
https://kosova-info.com/pas-nje-ore-seanca-e-re-votohen-ne-lexim-te-dyte-projektligjet-per-eulex-in/60%Daily2016-06-17 13:41
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-shengjin-dyshohet-per-2-te-plagosur/60%Daily2016-06-17 13:39
https://kosova-info.com/shqiperia-kualifikohet-nese-ky-ekip-fiton-kunder/60%Daily2016-06-17 13:30
https://kosova-info.com/aksion-i-madh-policor-ka-arrestime-konfiskime-e-mbyllje-te-lokaleve/60%Daily2016-06-17 13:26
https://kosova-info.com/aksion-i-madh-policor-ka-arrestime-konfiskime-e-mbyllje-te-lokaleve/60%Daily2016-06-17 13:26
https://kosova-info.com/merkel-vdekja-e-deputetes-britanike-te-zbardhet-urgjentisht/60%Daily2016-06-17 13:25
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-morri-nje-dhurate-speciale-foto/60%Daily2016-06-17 13:22
https://kosova-info.com/turqia-ndalon-paraden-e-homoseksualeve/60%Daily2016-06-17 13:20
https://kosova-info.com/tribune-de-geneve-shaqiri-ne-ekipin-e-kosoves/60%Daily2016-06-17 13:02
https://kosova-info.com/isis-vret-me-gure-kater-burra-ata-tradhtuan-grate-video/60%Daily2016-06-17 12:59
https://kosova-info.com/isis-vret-me-gure-kater-burra-ata-tradhtuan-grate-video/60%Daily2016-06-17 12:59
https://kosova-info.com/enca-ne-nje-tjeter-gare-te-euro-2016-po-aq-fort-sa-shqiperia-fotovideo/60%Daily2016-06-17 12:58
https://kosova-info.com/manipulimi-me-emrin-imam/60%Daily2016-06-17 12:52
https://kosova-info.com/hashim-thaci-papa-na-inkurajon-te-vazhdojme-me-tolerancen-fetare/60%Daily2016-06-17 12:50
https://kosova-info.com/ne-norvegji-nuk-do-te-pritet-me-as-edhe-nje-peme/60%Daily2016-06-17 12:44
https://kosova-info.com/kosova-dhe-maqedonia-me-konkurs-te-perbashket-per-kerkime-shkencore/60%Daily2016-06-17 12:43
https://kosova-info.com/be-ja-shkaterrohet-nese-del-britania-e-madhe/60%Daily2016-06-17 12:42
https://kosova-info.com/be-ja-shkaterrohet-nese-del-britania-e-madhe/60%Daily2016-06-17 12:42
https://kosova-info.com/presidenti-kinez-arrin-ne-beograd-e-presin-te-gjithe-kreret-e-shtetit-serb/60%Daily2016-06-17 12:40
https://kosova-info.com/porosia-e-bamieh-kosove-kujdes-nga-eulex-i/60%Daily2016-06-17 12:37
https://kosova-info.com/publikohet-delicious-nga-butrinti-dhe-eleni-foureira-video/60%Daily2016-06-17 12:37
https://kosova-info.com/gjermania-kerkon-bursiste-nga-kosova/60%Daily2016-06-17 12:24
https://kosova-info.com/ja-me-cilen-femer-te-estrades-vjen-ne-bashkepunim-gold-ag-foto/60%Daily2016-06-17 12:24
https://kosova-info.com/%e2%80%8bdhjete-telefonat-me-te-mire-ne-2016/60%Daily2016-06-17 12:20
https://kosova-info.com/mustafa-duhet-te-thellohet-bashkepunimi-me-eulex-in/60%Daily2016-06-17 12:15
https://kosova-info.com/stresi-demaskon-tifozen-seksi-iu-tregoj-kush-ka-qene-mos-ne-bej-si-e-virgjer-foto/60%Daily2016-06-17 12:14
https://kosova-info.com/kuvendi-shmang-rregulloret-per-vazhdimin-e-mandatit-te-eulex-it/60%Daily2016-06-17 12:12
https://kosova-info.com/veseli-mos-shpresoni-ta-eliminoni-njeri-tjetrin-permes-drejtesise/60%Daily2016-06-17 12:12
https://kosova-info.com/ekskluzive-rikthehet-anxhelina-gati-te-shpertheje-ne-tregun-boteror-foto/60%Daily2016-06-17 11:58
https://kosova-info.com/perfitimet-e-perdorimit-te-fares-se-zeze/60%Daily2016-06-17 11:43
https://kosova-info.com/uefa-cakton-gjyqtarin-e-ndeshjes-shqiperi-rumani/60%Daily2016-06-17 11:39
https://kosova-info.com/new-york-times-shkruan-per-kuqezinjte/60%Daily2016-06-17 11:38
https://kosova-info.com/new-york-times-shkruan-per-kuqezinjte/60%Daily2016-06-17 11:38
https://kosova-info.com/mustafa-kerkon-nga-kuvendit-te-votohen-ligjet-per-eulex-in/60%Daily2016-06-17 11:28
https://kosova-info.com/mustafa-kerkon-nga-kuvendit-te-votohen-ligjet-per-eulex-in/60%Daily2016-06-17 11:28
https://kosova-info.com/mustafa-kerkon-nga-kuvendit-te-votohen-ligjet-per-eulex-in/60%Daily2016-06-17 11:28
https://kosova-info.com/mustafa-kerkon-nga-kuvendit-te-votohen-ligjet-per-eulex-in/60%Daily2016-06-17 11:28
https://kosova-info.com/ja-sa-vjet-i-mbushi-venera-lumani-fotovideo/60%Daily2016-06-17 11:24
https://kosova-info.com/shqiperi-rumani-kjo-nuk-guxon-te-ndodhe/60%Daily2016-06-17 11:22
https://kosova-info.com/paraqitet-ne-kuvend-projektligji-per-eulex-in/60%Daily2016-06-17 11:16
https://kosova-info.com/paralajmerojne-proteste-punetoret-teknik-te-qendres-studentore/60%Daily2016-06-17 11:01
https://kosova-info.com/kosova-ka-te-drejte-te-dije-per-fatin-e-ukshin-hotit/60%Daily2016-06-17 10:59
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ti-mbroni-floket-gjate-veres/60%Daily2016-06-17 10:47
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-e-grabitjes-se-supermarketit-grabitesi-do-tju-vras/60%Daily2016-06-17 10:44
https://kosova-info.com/giorgio-armani-ka-ndaluar-perdorimin-e-gezofit-te-kafsheve-per-veshje-foto/60%Daily2016-06-17 10:38
https://kosova-info.com/policia-identifikon-publikuesit-e-testit-te-matures-ne-facebook/60%Daily2016-06-17 10:34
https://kosova-info.com/%e2%80%8bastronauti-britanik-pergatitet-te-kthehet-ne-toke-pas-gjashte-muajsh/60%Daily2016-06-17 10:26
https://kosova-info.com/tifozet-shqiptare-rrahin-dhe-therin-me-thike-dy-franceze-video/60%Daily2016-06-17 10:20
https://kosova-info.com/pini-kete-pije-qe-te-shkrini-dhjamin-e-barkut/60%Daily2016-06-17 10:18
https://kosova-info.com/kuvendi-i-vendose-ne-rend-dite-projektligjet-per-eulex-in/60%Daily2016-06-17 10:09
https://kosova-info.com/largohet-shaqiri/60%Daily2016-06-17 10:03
https://kosova-info.com/kroacia-i-premton-kosoves-perkrahje-per-vizat/60%Daily2016-06-17 10:00
https://kosova-info.com/sherr-ne-familje-djali-rreh-babane-dhe-me-pas-e-qellon-me-thike/60%Daily2016-06-17 09:56
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmessenger-i-i-facebook-se-shpejti-do-te-ndryshoje/60%Daily2016-06-17 09:53
https://kosova-info.com/britanikja-me-gjoksin-bombastik-qe-i-ben-konkurrence-rikes-foto/60%Daily2016-06-17 09:52
https://kosova-info.com/ne-kuvendin-e-serbise-krijohet-grupi-parlamentar-qe-perkrah-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2016-06-17 09:49
https://kosova-info.com/agani-pret-verdiktin-e-shpejte-te-drejtesise-per-pafajesine-e-tij/60%Daily2016-06-17 09:47
https://kosova-info.com/futbollisti-i-shqiperise-fitoi-600-000-euro-nga-ndeshja-me-francen-foto/60%Daily2016-06-17 09:46
https://kosova-info.com/istog-vajza-rrah-nenen-e-saj/60%Daily2016-06-17 09:40
https://kosova-info.com/cka-ka-ftyra-jem-thote-2po2-foto/60%Daily2016-06-17 09:21
https://kosova-info.com/shaqiri-ishte-idhull-i-tifozeve-te-zvicres-por-shikoni-cfare-i-kane-bere-sot-foto/60%Daily2016-06-17 09:06
https://kosova-info.com/me-keto-truqe-te-mahnitshme-me-asnjehere-nuk-do-te-ndjeni-dhimbje-kur-mbathni-take-te-larta-video/60%Daily2016-06-17 08:55
https://kosova-info.com/me-keto-truqe-te-mahnitshme-me-asnjehere-nuk-do-te-ndjeni-dhimbje-kur-mbathni-take-te-larta-video/60%Daily2016-06-17 08:55
https://kosova-info.com/stacionet-e-ngarkimit-t-telefonve-me-energji-diellore-ofrojn-elektricitet-falas-pr-refugjatt-n-greqi/60%Daily2016-06-17 08:54
https://kosova-info.com/mbulohet-deputetja-bukuroshe-shqiptare-foto/60%Daily2016-06-17 08:49
https://kosova-info.com/mehmedi-i-shenoi-rumanise-por-pas-ndeshjes-i-ndodhi-dicka-e-cuditshme-ne-telefon-foto/60%Daily2016-06-17 08:47
https://kosova-info.com/14-vjecarja-shfrytezohet-per-prostitucion-arrestohet-45-vjecari/60%Daily2016-06-17 08:44
https://kosova-info.com/euro-2016-e-pabesueshme-cfare-po-ndodhe-ne-pjeset-e-dyta/60%Daily2016-06-17 08:30
https://kosova-info.com/24-vjecari-vdiq-ne-fabrike-nena-dua-demshperblim-nga-pronari-grek/60%Daily2016-06-17 08:28
https://kosova-info.com/%e2%80%8bja-si-ndikon-mungesa-e-gjumit-ne-shendet/60%Daily2016-06-17 08:22
https://kosova-info.com/shpikjet-e-mediave-serbe-ne-gusht-trazira-ne-rajon/60%Daily2016-06-17 08:19
https://kosova-info.com/britaniket-kujtojne-deputeten-e-vrare/60%Daily2016-06-17 08:15
https://kosova-info.com/britaniket-kujtojne-deputeten-e-vrare/60%Daily2016-06-17 08:15
https://kosova-info.com/rumania-i-ben-dicka-shume-te-keqe-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-17 08:12
https://kosova-info.com/diana-avdiu-ben-tatuazhin-e-pare-foto/60%Daily2016-06-17 08:07
https://kosova-info.com/daily-mail-zgjedh-formacionin-me-te-mire-ne-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-17 07:58
https://kosova-info.com/ja-si-te-zgjoheni-te-lumtur-2/60%Daily2016-06-17 07:57
https://kosova-info.com/%e2%80%8bperfitimet-shendetesore-nga-hurmat/60%Daily2016-06-17 07:54
https://kosova-info.com/horoskopi-17-qershor-2016/60%Daily2016-06-17 07:43
https://kosova-info.com/ajo-nga-ghetto-dhe-majk-ngjason-shume-me-kete-kenge-video/60%Daily2016-06-17 07:40
https://kosova-info.com/ndryshohet-banknota-50-euroshe/60%Daily2016-06-17 07:31
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-eliminohet-shqiperia/60%Daily2016-06-17 07:28
https://kosova-info.com/ramadan-muja-shpenzoi-44-mije-euro-vec-per-mbushje-te-telefonit-dokument/60%Daily2016-06-17 07:17
https://kosova-info.com/euro-2016-ky-eshte-deri-me-tani-futbollisti-me-i-mire-foto/60%Daily2016-06-17 07:13
https://kosova-info.com/publikohet-videoklipi-i-this-is-what-you-came-for-video/60%Daily2016-06-17 07:07
https://kosova-info.com/admir-mehmedi-shenoi-gol-per-zvicren-vellai-feston-ne-autobus/60%Daily2016-06-17 07:06
https://kosova-info.com/duka-kjo-ishte-arsyeja-e-zevendesimeve-te-de-biasit/60%Daily2016-06-17 07:00
https://kosova-info.com/ska-asociacion-pa-heqje-te-barikades-mbi-iber/60%Daily2016-06-17 07:00
https://kosova-info.com/ja-si-duket-e-mbuluar-yllka-kuqifoto/60%Daily2016-06-17 06:59
https://kosova-info.com/indi-denohet-me-burgim-te-perjetshem-11-persona/60%Daily2016-06-17 06:56
https://kosova-info.com/arsyet-e-13-deputeteve-shqiptare-qe-kundershtojne-martesat-gay/60%Daily2016-06-17 06:52
https://kosova-info.com/rami-ky-futbollist-i-shqiperise-ishte-si-i-cmendur-foto/60%Daily2016-06-17 06:49
https://kosova-info.com/blero-dhe-uki-shume-shpejt-me-ta-ha-gojen-video/60%Daily2016-06-17 06:31
https://kosova-info.com/sejdiu-tregon-se-kur-do-te-vijne-autobuset-e-rinj-per-prishtinen/60%Daily2016-06-17 05:59
https://kosova-info.com/sot-nis-se-ndertuari-shtatorja-e-ukshin-hotit/60%Daily2016-06-17 05:55
https://kosova-info.com/flet-ornela-bashkeshortja-e-andi-liles-ju-tregoj-pse-qau-lila-ne-fushe/60%Daily2016-06-17 05:52
https://kosova-info.com/mesoni-si-do-te-jete-sot-moti/60%Daily2016-06-17 05:42
https://kosova-info.com/asgje-konkrete-per-rifillimin-e-germimeve-ne-kizhevak-te-rashkes/60%Daily2016-06-17 05:38
https://kosova-info.com/shqiperi-rumani-nuk-do-ta-besoni-kush-do-te-jete-tifoz-i-kombetares-foto/60%Daily2016-06-17 05:30
https://kosova-info.com/foto-e-dites-ne-gazeten-the-guardian-eshte-ajo-nga-prishtina/60%Daily2016-06-17 05:28
https://kosova-info.com/tri-super-ndeshje-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-17 05:24
https://kosova-info.com/tri-super-ndeshje-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-17 05:24
https://kosova-info.com/ismajli-kujdes-me-hartimin-e-statutit-te-asociacionit/60%Daily2016-06-17 05:00
https://kosova-info.com/krapfen-me-nutella-receta/60%Daily2016-06-17 04:01
https://kosova-info.com/burri-perfshihet-nga-flaka-ne-nje-pike-karburanti/60%Daily2016-06-17 03:40
https://kosova-info.com/kikiriket-ulin-rrezikun-e-vdekjes-nga-kanceri-i-prostates/60%Daily2016-06-17 03:11
https://kosova-info.com/une-jam-polic-dhe-mund-te-bej-cfare-te-dua/60%Daily2016-06-17 01:41
https://kosova-info.com/audi-uno-qe-lansohet-me-2020-do-te-jete-nje-kryeveper-e-se-ardhmes/60%Daily2016-06-17 01:10
https://kosova-info.com/i-nxjerrin-gjilperen-4-cm-nga-fyti-shpeton-femija/60%Daily2016-06-16 23:53
https://kosova-info.com/i-nxjerrin-gjilperen-4-cm-nga-fyti-shpeton-femija/60%Daily2016-06-16 23:53
https://kosova-info.com/apple-sjell-karakteristika-te-reja-ne-aplikacionin-messages/60%Daily2016-06-16 23:40
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-perdhunohet-vajza-3-vjecare/60%Daily2016-06-16 22:40
https://kosova-info.com/ja-ne-sa-ora-duhet-te-filloje-mesimi-sipas-mjeksise/60%Daily2016-06-16 22:12
https://kosova-info.com/lansohet-traileri-i-filmit-te-biografise-se-tupac-shakur-video/60%Daily2016-06-16 21:59
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-ekip-eliminohet-nga-euro-2016/60%Daily2016-06-16 21:58
https://kosova-info.com/dialogu-pa-zgjidhje-ndermjet-serbise-e-kosoves/60%Daily2016-06-16 21:52
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-kamez-plagoset-19-vjecarja/60%Daily2016-06-16 21:50
https://kosova-info.com/ditelindja-e-de-biasit-shikoni-cfare-ka-bere-sot-kombetarja/60%Daily2016-06-16 21:48
https://kosova-info.com/ban-ki-moon-duhet-te-perforcohen-lidhjet-jo-te-ndertohet-mure/60%Daily2016-06-16 21:47
https://kosova-info.com/cia-e-shqetesuar-nga-zgjerimi-i-isis-it/60%Daily2016-06-16 21:40
https://kosova-info.com/a-e-dini-pse-nuk-luajti-sonte-mustafi/60%Daily2016-06-16 21:39
https://kosova-info.com/kur-pritet-lansimi-i-galaxy-note-7-dhe-note-7-edge/60%Daily2016-06-16 21:30
https://kosova-info.com/butoni-home-ne-iphone-7-do-te-jete-i-ndjeshem-ne-prekje/60%Daily2016-06-16 21:29
https://kosova-info.com/telefonat-e-humbin-vleren-e-tyre-me-shpejt-se-sa-veturat/60%Daily2016-06-16 21:29
https://kosova-info.com/olivia-walsh-shfaq-format-fenomenale-foto/60%Daily2016-06-16 21:27
https://kosova-info.com/haziri-ldk-e-merr-me-seriozitet-deklaraten-e-grabovcit-per-demarkacionin-video/60%Daily2016-06-16 21:27
https://kosova-info.com/thaci-vatikani-afer-njohjes-se-kosoves-2/60%Daily2016-06-16 21:26
https://kosova-info.com/aida-derguti-e-pergezon-agim-bahtirin/60%Daily2016-06-16 21:25
https://kosova-info.com/thaci-i-dhuroi-papa-franceskut-nje-fotografi-te-gjakoves-foto/60%Daily2016-06-16 21:25
https://kosova-info.com/krasniqi-numri-i-veteraneve-nga-15-deri-20-mije/60%Daily2016-06-16 21:24
https://kosova-info.com/e-cuditshme-kjo-ndodhi-sonte-per-here-te-pare-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-16 21:23
https://kosova-info.com/hoxhaj-nuk-eshte-serbia-pengese-per-anetaresimin-ne-okb-por-veto-ruse/60%Daily2016-06-16 21:23
https://kosova-info.com/albumi-i-kreshes-dhe-lyrical-son-kryeson-ne-kete-shtet-evropian-foto/60%Daily2016-06-16 21:20
https://kosova-info.com/handikos-pranon-donacion-450-karroca/60%Daily2016-06-16 21:10
https://kosova-info.com/skandal-ne-euro-2016-duhan-dhe-alkool-ne-zhveshtoret-e-ketij-ekipi/60%Daily2016-06-16 21:08
https://kosova-info.com/skandal-ne-euro-2016-duhan-dhe-alkool-ne-zhveshtoret-e-ketij-ekipi/60%Daily2016-06-16 21:08
https://kosova-info.com/grabitje-ne-kamez-plagoset-menaxherja-e-nje-supermarketi-video/60%Daily2016-06-16 21:06
https://kosova-info.com/%e2%80%8bpeson-renie-numri-i-kerkesave-per-azil-ne-be/60%Daily2016-06-16 21:01
https://kosova-info.com/%e2%80%8bpeson-renie-numri-i-kerkesave-per-azil-ne-be/60%Daily2016-06-16 21:01
https://kosova-info.com/paul-pogba-mund-te-denohet-per-gjestin-racist-ndaj-shqiperise-video/60%Daily2016-06-16 20:58
https://kosova-info.com/mbyllet-gjermani-poloni-rezultat-i-papritur/60%Daily2016-06-16 20:49
https://kosova-info.com/izraeli-ia-bllokon-ujin-palestines/60%Daily2016-06-16 20:47
https://kosova-info.com/flet-burri-i-deputetes-gruaja-ime-u-vra-nga-urrejtja/60%Daily2016-06-16 20:42
https://kosova-info.com/obama-perqafon-familjaret-e-viktimave-ne-florida/60%Daily2016-06-16 20:37
https://kosova-info.com/hoxhaj-unmik-u-eshte-instrument-i-politikes-ruse/60%Daily2016-06-16 20:34
https://kosova-info.com/kosova-luajti-sot-ne-gjermani-ja-rezultati/60%Daily2016-06-16 20:32
https://kosova-info.com/krasniqi-numri-i-veteraneve-te-uck-se-15-deri-20-mije-video/60%Daily2016-06-16 20:32
https://kosova-info.com/keto-shenja-tregojne-se-duhet-te-pini-me-shume-uje/60%Daily2016-06-16 20:27
https://kosova-info.com/emocionuese-letra-e-tifozit-italian-per-kombetaren-e-shqiperise/60%Daily2016-06-16 20:18
https://kosova-info.com/te-henen-vendimi-per-cocajn-dhe-dy-mesimdhenesit/60%Daily2016-06-16 19:59
https://kosova-info.com/ne-vendin-ku-krokodili-mbyti-2-vjecarin-edhe-nje-tjeter-femije-ishte-aty-foto/60%Daily2016-06-16 19:57
https://kosova-info.com/kim-kardashian-nudo-ne-shtrat-foto/60%Daily2016-06-16 19:51
https://kosova-info.com/kim-kardashian-nudo-ne-shtrat-foto/60%Daily2016-06-16 19:51
https://kosova-info.com/per-deshtime-ne-kosove-pajaziti-ben-pergjegjes-edhe-be-ne-video/60%Daily2016-06-16 19:42
https://kosova-info.com/puna-qe-e-pret-eulex-in-ne-mandatin-e-ri/60%Daily2016-06-16 19:42
https://kosova-info.com/thaci-vatikani-afer-njohjes-se-kosoves/60%Daily2016-06-16 19:39
https://kosova-info.com/thaci-vatikani-afer-njohjes-se-kosoves/60%Daily2016-06-16 19:39
https://kosova-info.com/krimineli-me-i-pashem-i-amerikes-vazhdon-te-cmende-internetin-foto/60%Daily2016-06-16 19:35
https://kosova-info.com/de-biasi-sot-mbush-60-vjet-dua-qe-futbollistet-te-ma-bejne-kete-dhurate-per-ditelindje/60%Daily2016-06-16 19:34
https://kosova-info.com/koktej-molotovi-ne-autobusin-e-pasagjereve-arrestohet-shqiptari-dhe-greku/60%Daily2016-06-16 19:17
https://kosova-info.com/xhesika-berberi-si-gigi-hadid-ne-klipin-e-getit-me-majk-video/60%Daily2016-06-16 19:16
https://kosova-info.com/low-blindon-duart-sonte-ska-kryevepra-nga-ai/60%Daily2016-06-16 19:12
https://kosova-info.com/euro-2016-kjo-nuk-ka-ndodhur-ende-ne-france/60%Daily2016-06-16 18:50
https://kosova-info.com/shba-te-nuk-e-perkrahin-ndertimin-e-lagjes-lugina-e-diellit-ne-veri-video/60%Daily2016-06-16 18:28
https://kosova-info.com/memushaj-de-biasi-duhet-te-inkuadroje-keta-futbolliste-me-rumanine/60%Daily2016-06-16 18:25
https://kosova-info.com/ardit-ferizi-hakeri-qe-ndihmoi-is-in-mund-te-denohet-me-25-vjet-burg/60%Daily2016-06-16 18:23
https://kosova-info.com/shperthen-bombola-e-gazit-ne-itali-disa-te-plagosur/60%Daily2016-06-16 18:16
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kenga-e-getit-dhe-majk-video/60%Daily2016-06-16 18:14
https://kosova-info.com/gjermani-poloni-nje-super-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-06-16 18:03
https://kosova-info.com/gol-ne-fund-ukraine-irlande-mbyllet-me-rezultat-te-papritur/60%Daily2016-06-16 17:53
https://kosova-info.com/zjarr-ne-sicili-evakuohen-zonat-turistike-video/60%Daily2016-06-16 17:43
https://kosova-info.com/tetovari-e-plagos-veten-derisa-vinte-revolen-nen-jastek/60%Daily2016-06-16 17:43
https://kosova-info.com/murtezaj-dialogu-me-serbine-duhet-te-ndryshoje/60%Daily2016-06-16 17:40
https://kosova-info.com/murtezaj-dialogu-me-serbine-duhet-te-ndryshoje-2/60%Daily2016-06-16 17:40
https://kosova-info.com/tezja-e-kokaines-qan-ne-seance-video/60%Daily2016-06-16 17:38
https://kosova-info.com/befason-kukeli-rumunet-jane/60%Daily2016-06-16 17:36
https://kosova-info.com/ska-kuorum-nuk-votohet-per-vazhdimin-e-mandatit-te-eulex-it/60%Daily2016-06-16 17:34
https://kosova-info.com/ska-kuorum-nuk-votohet-per-vazhdimin-e-mandatit-te-eulex-it-2/60%Daily2016-06-16 17:34
https://kosova-info.com/kush-eshte-shaip-havolli-drejtori-i-ri-i-agjencise-kunder-korrupsionit/60%Daily2016-06-16 17:26
https://kosova-info.com/kush-eshte-shaip-havolli-drejtori-i-ri-i-agjencise-kunder-korrupsionit-2/60%Daily2016-06-16 17:26
https://kosova-info.com/ska-deputete-ne-salle-per-te-ndryshuar-rendin-e-dites-ligjet-per-eulex-in-mbesin-per-fund/60%Daily2016-06-16 17:24
https://kosova-info.com/ska-deputete-ne-salle-per-te-ndryshuar-rendin-e-dites-ligjet-per-eulex-in-mbesin-per-fund/60%Daily2016-06-16 17:24
https://kosova-info.com/spanja-proteston-kunder-vizites-se-kryeministrit-britanik/60%Daily2016-06-16 17:20
https://kosova-info.com/spanja-proteston-kunder-vizites-se-kryeministrit-britanik/60%Daily2016-06-16 17:20
https://kosova-info.com/kosovari-qe-kerkohej-per-vrasje-ne-sllovaki-arrestohet-ne-morine/60%Daily2016-06-16 17:18
https://kosova-info.com/ronela-hajati-lendohet-gjate-xhirimeve-foto/60%Daily2016-06-16 17:16
https://kosova-info.com/nderpritet-ndeshja-ukraine-irlande/60%Daily2016-06-16 17:15
https://kosova-info.com/nderpritet-ndeshja-ukraine-irlande/60%Daily2016-06-16 17:15
https://kosova-info.com/nderpritet-ndeshja-ukraine-irlande/60%Daily2016-06-16 17:15
https://kosova-info.com/komandant-sokoli-u-shoqerua-ne-gjykate-nga-100-police/60%Daily2016-06-16 17:11
https://kosova-info.com/gol-ne-ukraine-irlande-sdo-te-besoni-sa-vjecar-eshte-golashenuesi/60%Daily2016-06-16 17:08
https://kosova-info.com/gol-ne-ukraine-irlande-sdo-te-besoni-sa-vjecar-eshte-golashenuesi-2/60%Daily2016-06-16 17:08
https://kosova-info.com/dw-per-shqiperine-e-barabarte-me-francen/60%Daily2016-06-16 17:02
https://kosova-info.com/zyrtare-gaitan-transferohet-te-gjiganti-i-la-ligas/60%Daily2016-06-16 16:47
https://kosova-info.com/nje-i-arrestuar-ne-france-tentoi-te-sulmoje-turistet-amerikane-e-ruse/60%Daily2016-06-16 16:38
https://kosova-info.com/vdes-deputetja-britanike-e-cila-u-sulmua-me-arme/60%Daily2016-06-16 16:35
https://kosova-info.com/neser-vjen-hiti-nga-capital-t-dhe-dhurata-dora-foto/60%Daily2016-06-16 16:33
https://kosova-info.com/uefa-gezon-futbollin-shqiptar/60%Daily2016-06-16 16:30
https://kosova-info.com/uefa-gezon-futbollin-shqiptar/60%Daily2016-06-16 16:30
https://kosova-info.com/momentet-e-fundit-te-jetes-se-xheneta-gashit-video/60%Daily2016-06-16 16:20
https://kosova-info.com/momentet-e-fundit-te-jetes-se-xheneta-gashit-video/60%Daily2016-06-16 16:20
https://kosova-info.com/momentet-e-fundit-te-jetes-se-xheneta-gashit-video/60%Daily2016-06-16 16:20
https://kosova-info.com/momentet-e-fundit-te-jetes-se-xheneta-gashit-video/60%Daily2016-06-16 16:20
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-vetura-shperthen-ne-zjarr-burri-merr-djegie-te-shkalles-se-trete-video/60%Daily2016-06-16 16:17
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-pushtetaret-po-i-frikesohen-eulex-it-video/60%Daily2016-06-16 16:16
https://kosova-info.com/vardy-shenon-bbc-zbulon-aksidentalisht-skuadren-e-tij-te-re/60%Daily2016-06-16 16:10
https://kosova-info.com/kapet-gruaja-me-24-qese-heroine-ne-organin-gjenital-foto/60%Daily2016-06-16 16:07
https://kosova-info.com/cia-isis-po-mundohet-te-shperndaje-militantet-per-sulme-ne-perendim/60%Daily2016-06-16 15:53
https://kosova-info.com/iran-air-lejohet-te-fluturoje-drejt-be-se/60%Daily2016-06-16 15:53
https://kosova-info.com/france-shqiperi-futbollisti-kuqezi-me-i-miri-ne-fushe/60%Daily2016-06-16 15:49
https://kosova-info.com/fjalim-14-oresh-mbi-legjislacionin-e-kontrollit-te-armeve-pas-masakres-ne-orlando-video/60%Daily2016-06-16 15:40
https://kosova-info.com/fjalim-14-oresh-mbi-legjislacionin-e-kontrollit-te-armeve-pas-masakres-ne-orlando-video/60%Daily2016-06-16 15:40
https://kosova-info.com/shpallet-fajtor-hakeri-nga-kosova-ardit-ferizi-pr-vjedhje-informacionesh-pr-llogari-t-isis/60%Daily2016-06-17 08:56
https://kosova-info.com/mavraj-komenton-perseri-humbjen-ja-cfare-thote-tani/60%Daily2016-06-16 15:31
https://kosova-info.com/dua-lipa-koncert-ne-prishtine/60%Daily2016-06-16 15:30
https://kosova-info.com/adonisi-ben-tatuazh-syrin-e-teutes-foto/60%Daily2016-06-16 15:19
https://kosova-info.com/vershellehet-himni-i-shqiperise-sdo-te-besoni-me-ke-u-perleshen-shqiptaret-pastaj/60%Daily2016-06-16 15:16
https://kosova-info.com/ja-kur-del-kenga-e-getit-me-majk-foto/60%Daily2016-06-16 15:15
https://kosova-info.com/bie-qeveria-e-kroacise/60%Daily2016-06-16 15:10
https://kosova-info.com/tifozi-shqiptar-i-propozon-martese-te-dashures-ne-ndeshjen-shqiperi-france-video/60%Daily2016-06-16 14:59
https://kosova-info.com/angli-uells-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-ne-fund/60%Daily2016-06-16 14:54
https://kosova-info.com/angli-uells-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-ne-fund/60%Daily2016-06-16 14:54
https://kosova-info.com/angli-uells-gol-ne-minuten-e-92-te/60%Daily2016-06-16 14:52
https://kosova-info.com/vrasesi-i-grimmie-beri-operacione-qe-ajo-ta-pelqente/60%Daily2016-06-16 14:45
https://kosova-info.com/goli-i-vardyt-cmendet-gruaja-e-tij/60%Daily2016-06-16 14:42
https://kosova-info.com/goli-i-vardyt-cmendet-gruaja-e-tij/60%Daily2016-06-16 14:42
https://kosova-info.com/cifti-i-famshem-ne-pritje-te-femijes-se-dyte-foto/60%Daily2016-06-16 14:37
https://kosova-info.com/gjendet-regjistruesi-i-zerit-te-avionit-te-rrezuar-egjiptian/60%Daily2016-06-16 14:34
https://kosova-info.com/53-e-britanikeve-duan-te-dalin-nga-be-ja/60%Daily2016-06-16 14:33
https://kosova-info.com/ja-pse-babai-i-dafines-e-la-vete-ate-dhe-nenen-e-saj/60%Daily2016-06-16 13:59
https://kosova-info.com/deputetja-britanike-qellohet-me-arme-zjarri-dhe-theret-me-thike/60%Daily2016-06-16 13:54
https://kosova-info.com/xhaka-ka-nje-mesazh-per-francen-pas-humbjes-se-shqiperise/60%Daily2016-06-16 13:54
https://kosova-info.com/xhaka-ka-nje-mesazh-per-francen-pas-humbjes-se-shqiperise-2/60%Daily2016-06-16 13:54
https://kosova-info.com/xhaka-ka-nje-mesazh-per-francen-pas-humbjes-se-shqiperise-2/60%Daily2016-06-16 13:54
https://kosova-info.com/xhaka-ka-nje-mesazh-per-francen-pas-humbjes-se-shqiperise-2/60%Daily2016-06-16 13:54
https://kosova-info.com/mediat-serbe-kallen-pas-bukurosheve-shqiptare-ne-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-16 13:53
https://kosova-info.com/bombe-nga-bale-video/60%Daily2016-06-16 13:46
https://kosova-info.com/sot-u-liruan-pese-prona-te-uzurpuar-me-siperfaqe-285-hektar/60%Daily2016-06-16 13:45
https://kosova-info.com/flet-tifozja-seksi-ja-pse-u-zhvesha-ne-stadium-foto/60%Daily2016-06-16 13:42
https://kosova-info.com/rumania-ka-nje-lajm-te-keq-per-shqiperine/60%Daily2016-06-16 13:30
https://kosova-info.com/rumania-ka-nje-lajm-te-keq-per-shqiperine/60%Daily2016-06-16 13:30
https://kosova-info.com/rumania-ka-nje-lajm-te-keq-per-shqiperine-2/60%Daily2016-06-16 13:30
https://kosova-info.com/rumania-ka-nje-lajm-te-keq-per-shqiperine-2/60%Daily2016-06-16 13:30
https://kosova-info.com/ios-10-i-jep-fund-mbshtetjes-pr-iphone-4s-ja-lista-e-paisjeve-t-mbshtetura/60%Daily2016-06-16 11:18
https://kosova-info.com/france-shqiperi-gjest-i-turpshem-nga-pogba-foto/60%Daily2016-06-16 13:04
https://kosova-info.com/kenga-himn-kuq-e-zi-je-ti-ngre-stadiumin-e-marsejes-ne-kembe-video/60%Daily2016-06-16 13:02
https://kosova-info.com/mediat-franceze-shqiptare-ejani-sa-here-te-doni/60%Daily2016-06-16 13:01
https://kosova-info.com/fruti-qe-bene-mrekulli-ne-jeten-tuaj-ja-pse/60%Daily2016-06-16 12:59
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-orlandos-kishte-paralajmeruar-ne-facebook-per-sulmin-e-tij/60%Daily2016-06-16 12:50
https://kosova-info.com/ronela-ndryshon-pamje-nuk-do-ta-njihni-foto/60%Daily2016-06-16 12:47
https://kosova-info.com/tifozet-e-shqiperise-i-therin-me-thike-dy-tifoze-te-ketyre-ekipeve/60%Daily2016-06-16 12:40
https://kosova-info.com/edhe-shkurte-fejza-i-ka-dy-fjale-per-kombetaren/60%Daily2016-06-16 12:39
https://kosova-info.com/edhe-nje-sulm-ne-cikago-nje-i-vrare-e-13-te-plagosur/60%Daily2016-06-16 12:31
https://kosova-info.com/edhe-nje-sulm-ne-cikago-nje-i-vrare-e-13-te-plagosur-2/60%Daily2016-06-16 12:31
https://kosova-info.com/syla-mbetet-ne-paraburgim-apeli-e-konsideron-te-rrezikshem-dokument/60%Daily2016-06-16 12:25
https://kosova-info.com/rusia-edhe-me-nje-baze-ushtarake-ne-serbi/60%Daily2016-06-16 12:25
https://kosova-info.com/zvicra-terheq-aplikimin-per-anetaresim-ne-be/60%Daily2016-06-16 12:17
https://kosova-info.com/thaci-zvicer-shqiperi-fitoi-kosova-a/60%Daily2016-06-16 12:16
https://kosova-info.com/kush-ishte-plaku-te-tifozet-e-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-16 12:07
https://kosova-info.com/kush-ishte-plaku-te-tifozet-e-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-16 12:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-angli-uells/60%Daily2016-06-16 11:58
https://kosova-info.com/mosmarreveshje-me-mogherinin-dorehiqet-zyrtari-francez-i-be-se/60%Daily2016-06-16 11:47
https://kosova-info.com/lajm-shume-i-keq-per-shqiperine-para-ndeshjes-me-rumanine-foto/60%Daily2016-06-16 11:38
https://kosova-info.com/lajm-shume-i-keq-per-shqiperine-para-ndeshjes-me-rumanine-foto/60%Daily2016-06-16 11:38
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-te-shqiperise-ne-ndeshjen-ndaj-frances-foto/60%Daily2016-06-16 11:23
https://kosova-info.com/veseli-mireqeverisja-e-parase-publike-detyrim-i-yni/60%Daily2016-06-16 11:13
https://kosova-info.com/veseli-mireqeverisja-e-parase-publike-detyrim-i-yni/60%Daily2016-06-16 11:13
https://kosova-info.com/veseli-mireqeverisja-e-parase-publike-detyrim-i-yni/60%Daily2016-06-16 11:13
https://kosova-info.com/zhvilluesit-mund-t-testojn-aplikacionet-e-tyre-n-play-store-n-versionin-e-4-t-eksperimental-t-android-n/60%Daily2016-06-16 11:09
https://kosova-info.com/eulex-i-futet-ne-rend-dite/60%Daily2016-06-16 11:01
https://kosova-info.com/vv-do-te-votoje-kunder-mandatit-te-eulex-it/60%Daily2016-06-16 11:00
https://kosova-info.com/vv-do-te-votoje-kunder-mandatit-te-eulex-it/60%Daily2016-06-16 11:00
https://kosova-info.com/vv-do-te-votoje-kunder-mandatit-te-eulex-it/60%Daily2016-06-16 11:00
https://kosova-info.com/vv-do-te-votoje-kunder-mandatit-te-eulex-it/60%Daily2016-06-16 11:00
https://kosova-info.com/ketyre-zyrtareve-te-larte-do-tu-hetohet-pasuria/60%Daily2016-06-16 10:55
https://kosova-info.com/ketyre-zyrtareve-te-larte-do-tu-hetohet-pasuria/60%Daily2016-06-16 10:55
https://kosova-info.com/kjo-shqiptare-e-njohur-merr-dhurate-speciale-nga-ndeshja-france-shqiperi-foto/60%Daily2016-06-16 10:54
https://kosova-info.com/rama-leter-emocionuese-de-biasit-dhe-futbollisteve/60%Daily2016-06-16 10:49
https://kosova-info.com/nese-islami-eshte-fe-e-dhunes-ashtu-eshte-edhe-krishterimi/60%Daily2016-06-16 10:47
https://kosova-info.com/nese-islami-eshte-fe-e-dhunes-ashtu-eshte-edhe-krishterimi/60%Daily2016-06-16 10:47
https://kosova-info.com/nese-islami-eshte-fe-e-dhunes-ashtu-eshte-edhe-krishterimi/60%Daily2016-06-16 10:47
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-eulex-it-serish-me-imunitet-dokument/60%Daily2016-06-16 10:46
https://kosova-info.com/gazzetta-dello-sport-zbulon-spiunin-e-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-16 10:45
https://kosova-info.com/arrest-shtepiak-per-elvis-rroshin-4/60%Daily2016-06-16 10:41
https://kosova-info.com/arrest-shtepiak-per-elvis-rroshin/60%Daily2016-06-16 10:41
https://kosova-info.com/arrest-shtepiak-per-elvis-rroshin-2/60%Daily2016-06-16 10:41
https://kosova-info.com/arrest-shtepiak-per-elvis-rroshin-3/60%Daily2016-06-16 10:41
https://kosova-info.com/arrest-shtepiak-per-elvis-rroshin-3/60%Daily2016-06-16 10:41
https://kosova-info.com/perleshje-per-fajde-ne-suhareke-dy-te-arrestuar-dhe-nje-i-lenduar/60%Daily2016-06-16 10:38
https://kosova-info.com/nje-tjeter-banor-i-big-brother-shihet-ne-stadium-foto/60%Daily2016-06-16 10:34
https://kosova-info.com/nderpriten-punimet-ne-luginen-e-diellit/60%Daily2016-06-16 10:32
https://kosova-info.com/shqiperise-i-vjen-nje-perforcim-per-ndeshjen-me-rumanine-foto/60%Daily2016-06-16 10:24
https://kosova-info.com/shqiperise-i-vjen-nje-perforcim-per-ndeshjen-me-rumanine-foto/60%Daily2016-06-16 10:24
https://kosova-info.com/rusia-shpall-armepushim-48-oresh-ne-alepo/60%Daily2016-06-16 10:19
https://kosova-info.com/keta-3-kengetare-shqiptare-kenduan-ne-dasmen-e-arlind-ajetit-foto/60%Daily2016-06-16 10:12
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-arsyen-pse-low-i-fut-duart-nen-pantallona-video/60%Daily2016-06-16 10:04
https://kosova-info.com/shkon-ne-polici-dhe-dorezon-armen/60%Daily2016-06-16 10:02
https://kosova-info.com/mbledhja-e-qeverise-eulex-i-dhe-autobuset-e-prishtines/60%Daily2016-06-16 09:56
https://kosova-info.com/letra-e-thacit-derguar-mogherinit-per-eulex-in-dokument/60%Daily2016-06-16 09:53
https://kosova-info.com/hoti-njofton-fmn-ne-lidhur-me-mundesite-buxhetore-per-veteranet/60%Daily2016-06-16 09:48
https://kosova-info.com/tifozja-tregon-se-cili-lojtar-i-kombetares-eshte-me-seksi-foto/60%Daily2016-06-16 09:48
https://kosova-info.com/recica-vv-si-udb-po-kontrollon-se-kush-me-ke-po-rri/60%Daily2016-06-16 09:41
https://kosova-info.com/e-godet-njerin-me-kacavide-e-me-pas-arrestohet/60%Daily2016-06-16 09:38
https://kosova-info.com/brexit-rrezik-per-rritje-te-eurozones/60%Daily2016-06-16 09:30
https://kosova-info.com/brexit-rrezik-per-rritje-te-eurozones/60%Daily2016-06-16 09:30
https://kosova-info.com/ekskluzive-flet-per-here-te-pare-per-lajmi-net-tifozja-seksi-shqiptare-fotointerviste/60%Daily2016-06-16 09:16
https://kosova-info.com/ekskluzive-flet-per-here-te-pare-per-lajmi-net-tifozja-seksi-shqiptare-fotointerviste/60%Daily2016-06-16 09:16
https://kosova-info.com/ja-teknologjia-e-re-me-te-cilen-vjen-samsung-galaxy-note-7/60%Daily2016-06-16 09:16
https://kosova-info.com/34-refugjate-vdiqen-nga-etja-ne-sahara-ne-mesin-e-tyre-20-femije/60%Daily2016-06-16 09:11
https://kosova-info.com/rts-jep-ndeshjet-e-shqiperise-por-jo-edhe-tvsh-ja/60%Daily2016-06-16 09:05
https://kosova-info.com/uefa-france-shqiperi-ndodh-dicka-fantastike-foto/60%Daily2016-06-16 09:02
https://kosova-info.com/vonohet-seanca-deputetet-e-pdk-se-mbledhje-ne-parti/60%Daily2016-06-16 08:51
https://kosova-info.com/boronica-promovohet-ne-sheshin-e-kryeqytetit/60%Daily2016-06-16 08:48
https://kosova-info.com/shba-ndihmon-ukrainen-me-miliona-dollare/60%Daily2016-06-16 08:44
https://kosova-info.com/shqiperi-rumani-ky-rezultat-e-kualifikon-kombetaren/60%Daily2016-06-16 08:39
https://kosova-info.com/sekuestrohen-kanabis-e-celulare-ne-burgun-e-peqinit/60%Daily2016-06-16 08:35
https://kosova-info.com/si-e-ndiqte-ish-te-dashuren-polici-i-patrulles/60%Daily2016-06-16 08:31
https://kosova-info.com/tirane-dy-persona-ne-pranga-per-kontrabande-mallrash/60%Daily2016-06-16 08:28
https://kosova-info.com/seanca-e-kuvendit-deputetet-si-nenshtrohen-skanerit-te-dyte-foto/60%Daily2016-06-16 08:27
https://kosova-info.com/ky-eshte-ish-i-dashuri-seksi-i-femres-shqiptare-qe-cmendi-evropen-foto/60%Daily2016-06-16 08:25
https://kosova-info.com/de-biasi-kjo-ndodhi-ne-zhveshtore-pas-humbjes-nga-franca/60%Daily2016-06-16 08:22
https://kosova-info.com/putin-takohet-sot-me-juncker/60%Daily2016-06-16 08:10
https://kosova-info.com/putin-takohet-sot-me-juncker/60%Daily2016-06-16 08:10
https://kosova-info.com/qyteti-corum-ne-turqi-percaktohet-nga-google-si-qendra-e-botes/60%Daily2016-06-16 08:03
https://kosova-info.com/qyteti-corum-ne-turqi-percaktohet-nga-google-si-qendra-e-botes/60%Daily2016-06-16 08:03
https://kosova-info.com/qyteti-corum-ne-turqi-percaktohet-nga-google-si-qendra-e-botes/60%Daily2016-06-16 08:03
https://kosova-info.com/tifozi-serb-befason-boten-me-mesazhin-per-shqiperine-foto/60%Daily2016-06-16 07:53
https://kosova-info.com/kosova-i-raporton-brukselit-ska-aks-pa-zbatimin-e-marreveshjeve-nga-serbia/60%Daily2016-06-16 07:50
https://kosova-info.com/kosova-i-raporton-brukselit-ska-aks-pa-zbatimin-e-marreveshjeve-nga-serbia/60%Daily2016-06-16 07:50
https://kosova-info.com/pas-ndeshjes-france-shqiperi-shoferi-i-dehur-godet-per-vdekje-kembesorin/60%Daily2016-06-16 07:50
https://kosova-info.com/memushaj-nuk-kemi-nevoje-per-komplimente-por-per/60%Daily2016-06-16 07:44
https://kosova-info.com/shteti-injoroi-amanetin-e-bekim-fehmiut/60%Daily2016-06-16 07:32
https://kosova-info.com/dy-tifozet-seksi-shqiptare-cmendin-kroacine-foto/60%Daily2016-06-16 07:21
https://kosova-info.com/bordello-ne-banglladesh-ja-ne-cfare-kushte-bejne-seks-te-miturat-foto/60%Daily2016-06-16 07:21
https://kosova-info.com/banorja-e-big-brother-qe-beri-buje-ne-france-del-fotoja-tjeter-edhe-me-seksi/60%Daily2016-06-16 07:11
https://kosova-info.com/qeveria-aprovon-garancine-per-kredine-e-autobuseve/60%Daily2016-06-16 07:11
https://kosova-info.com/qeveria-aprovon-garancine-per-kredine-e-autobuseve/60%Daily2016-06-16 07:11
https://kosova-info.com/qeveria-aprovon-garancine-per-kredine-e-autobuseve-2/60%Daily2016-06-16 07:11
https://kosova-info.com/rrahet-brutalisht-deshmitari-kryesor-ne-rastin-e-enver-zymberit-dokument-foto/60%Daily2016-06-16 07:05
https://kosova-info.com/legjenda-e-arsenalit-ben-dicka-fantastike-per-shqiperine-video/60%Daily2016-06-16 06:57
https://kosova-info.com/qeveria-raporton-para-be-se-serbia-po-i-bllokon-marreveshjet/60%Daily2016-06-16 06:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-flori-mumajesi-pas-humbjes-me-francen-foto/60%Daily2016-06-16 06:54
https://kosova-info.com/qeveria-e-serbise-kercenon-investitoret-per-brezovicen/60%Daily2016-06-16 06:49
https://kosova-info.com/qeveria-arrin-marreveshje-me-be-ne-per-eulex-in/60%Daily2016-06-16 06:48
https://kosova-info.com/qeveria-arrin-marreveshje-me-be-ne-per-eulex-in/60%Daily2016-06-16 06:48
https://kosova-info.com/de-biasi-kjo-ishte-arsyeja-pse-e-aktivizova-kete-futbollist/60%Daily2016-06-16 06:46
https://kosova-info.com/termkolli-demarkacioni-duhet-te-rishikohet-e-komisioni-duhet-te-shkarkohet/60%Daily2016-06-16 06:45
https://kosova-info.com/sot-pritet-vazhdimi-i-komplikuar-i-mandatit-te-eulex-it/60%Daily2016-06-16 06:44
https://kosova-info.com/bartja-e-pronesise-tek-grate-pa-pagese/60%Daily2016-06-16 06:44
https://kosova-info.com/qeveria-mban-mbledhje-urgjente/60%Daily2016-06-16 06:43
https://kosova-info.com/filmohet-mercedesi-unik-qe-eshte-shume-i-vjeter-dhe-i-rralle-video/60%Daily2016-06-16 06:42
https://kosova-info.com/audi-s4-avant-vetura-me-354-kuaj-fuqi-dhe-zhurma-ngazelluese-video/60%Daily2016-06-16 06:41
https://kosova-info.com/agani-e-shabani-dyshohen-per-shperdorim-te-4-5-milione-eurove/60%Daily2016-06-16 06:32
https://kosova-info.com/agani-e-shabani-dyshohen-per-shperdorim-te-4-5-milione-eurove/60%Daily2016-06-16 06:32
https://kosova-info.com/gjenden-rrenojat-e-aeroplanit-egyptair-2/60%Daily2016-06-16 06:29
https://kosova-info.com/edhe-nje-shqiptare-tjeter-seksi-mbreme-ne-ndeshjen-france-shqiperi-foto/60%Daily2016-06-16 06:24
https://kosova-info.com/horoskopi-16-qershor-2016/60%Daily2016-06-16 06:19
https://kosova-info.com/selimi-mcc-ja-do-te-siguroje-investime-per-vende-te-reja-pune/60%Daily2016-06-16 06:01
https://kosova-info.com/selimi-mcc-ja-do-te-siguroje-investime-per-vende-te-reja-pune-2/60%Daily2016-06-16 06:01
https://kosova-info.com/berisha-kercenon-me-destabilitet/60%Daily2016-06-16 05:51
https://kosova-info.com/protestohet-ne-decan/60%Daily2016-06-16 05:45
https://kosova-info.com/protestohet-ne-decan/60%Daily2016-06-16 05:45
https://kosova-info.com/protestohet-ne-decan/60%Daily2016-06-16 05:45
https://kosova-info.com/protestohet-ne-decan/60%Daily2016-06-16 05:45
https://kosova-info.com/qeveria-mblidhet-serish-per-eulex-in/60%Daily2016-06-16 05:37
https://kosova-info.com/bulliqi-ldk-ja-ska-arsye-te-refuzoje-rishikimin-e-demarkacionit/60%Daily2016-06-16 05:32
https://kosova-info.com/berisha-ky-ishte-fajtori-i-humbjes-nga-franca/60%Daily2016-06-16 05:22
https://kosova-info.com/sot-zhvillohen-dy-super-ndeshje-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-16 05:16
https://kosova-info.com/sot-zhvillohen-dy-super-ndeshje-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-16 05:16
https://kosova-info.com/sot-zhvillohen-dy-super-ndeshje-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-16 05:16
https://kosova-info.com/sot-zhvillohen-dy-super-ndeshje-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-16 05:16
https://kosova-info.com/sot-zhvillohen-dy-super-ndeshje-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-16 05:16
https://kosova-info.com/edhe-europa-ka-shkretetire-ja-ne-cilin-shtet/60%Daily2016-06-16 03:10
https://kosova-info.com/mercedes-benz-lanson-gjeneraten-e-trete-te-cls-ne-fund-te-vitit-2018/60%Daily2016-06-16 02:34
https://kosova-info.com/konsumi-i-panxharit-dhe-mrekullite-shendetesore-te-tij/60%Daily2016-06-16 02:06
https://kosova-info.com/babai-publikon-foto-tmerri-te-se-bijes-bota-ta-shohe-si-u-vra/60%Daily2016-06-16 00:05
https://kosova-info.com/nje-lajm-i-mire-per-perdoruesit-e-paisjeve-android/60%Daily2016-06-15 23:20
https://kosova-info.com/nje-lajm-i-mire-per-perdoruesit-e-paisjeve-android/60%Daily2016-06-15 23:20
https://kosova-info.com/sulmuesi-ne-orlando-vdiq-por-cfare-do-te-ndodh-me-gruan-e-tij/60%Daily2016-06-15 23:05
https://kosova-info.com/sulmuesi-ne-orlando-vdiq-por-cfare-do-te-ndodh-me-gruan-e-tij/60%Daily2016-06-15 23:05
https://kosova-info.com/kush-eshte-ai-ja-detaje-te-kenges-dhe-klipit-te-ri-nga-luana-vjollca-foto/60%Daily2016-06-15 22:50
https://kosova-info.com/kanceri-shkaktohet-nga-pijet-qe-ne-i-konsumojme-cdo-dite/60%Daily2016-06-15 22:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-zeshkanja-seksi-qe-ka-marre-vemendjen-e-kamerave-ne-marseille-foto/60%Daily2016-06-15 22:16
https://kosova-info.com/2-vjecari-sulmohet-nga-krokodili/60%Daily2016-06-15 22:09
https://kosova-info.com/ja-sa-rende-e-perjetoi-ky-tifoz-humbjen-e-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-15 22:00
https://kosova-info.com/keshtu-u-pasqyrua-ndeshja-france-shqiperi-ne-mediet-nderkombetare/60%Daily2016-06-15 21:57
https://kosova-info.com/nje-ne-dhjete-gjermane-e-do-nje-hitler-te-ri/60%Daily2016-06-15 21:53
https://kosova-info.com/pas-humbjes-mavraj-gjen-vend-edhe-per-humor/60%Daily2016-06-15 21:52
https://kosova-info.com/pak-kohe-pas-ndarjes-taylor-swift-me-te-dashur-te-ri-foto/60%Daily2016-06-15 21:49
https://kosova-info.com/titujt-e-medieve-serbe-per-humbjen-e-shqiperise/60%Daily2016-06-15 21:47
https://kosova-info.com/deschamps-me-fjale-te-medha-per-shqiperine/60%Daily2016-06-15 21:43
https://kosova-info.com/messenger-nga-sot-ju-lejon-te-dergoni-sms/60%Daily2016-06-15 21:38
https://kosova-info.com/messenger-nga-sot-ju-lejon-te-dergoni-sms/60%Daily2016-06-15 21:38
https://kosova-info.com/pallatit-te-telasheve-i-ndalet-rryma-e-interneti/60%Daily2016-06-15 21:37
https://kosova-info.com/hysaj-keshtu-kualifikohemi-tutje/60%Daily2016-06-15 21:33
https://kosova-info.com/statistika-nga-ndeshja-france-shqiperi/60%Daily2016-06-15 21:28
https://kosova-info.com/sulmuan-stacionin-policor-ne-turqi-2-shqiptare-denohen-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2016-06-15 21:27
https://kosova-info.com/de-biasi-flet-pas-humbjes/60%Daily2016-06-15 21:24
https://kosova-info.com/de-biasi-flet-pas-humbjes/60%Daily2016-06-15 21:24
https://kosova-info.com/de-biasi-flet-pas-humbjes/60%Daily2016-06-15 21:24
https://kosova-info.com/gjykimi-i-policit-per-mosndalimin-e-traktoreve-me-drunj/60%Daily2016-06-15 21:22
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-shqiptarja-seksi-qe-po-cmend-gjithe-evropen-foto/60%Daily2016-06-15 21:21
https://kosova-info.com/rama-falenderon-kuqezinjte/60%Daily2016-06-15 21:09
https://kosova-info.com/grushte-dhe-shqelma-ne-parlamentin-e-ukraines-video/60%Daily2016-06-15 21:08
https://kosova-info.com/problemet-qe-sjell-pagjumesia/60%Daily2016-06-15 21:00
https://kosova-info.com/gjenden-rrenojat-e-aeroplanit-egyptair/60%Daily2016-06-15 20:55
https://kosova-info.com/%e2%80%8bcameron-emigrantet-ne-be-duhen-falenderuar/60%Daily2016-06-15 20:52
https://kosova-info.com/haradinajzerat-po-shtohen-se-kufiri-eshte-ne-cakorr-dhe-zhlep/60%Daily2016-06-15 20:41
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-lidhe-veselin-e-pogban/60%Daily2016-06-15 20:36
https://kosova-info.com/vrane-26-vjecarin-ne-tropoje-policia-arreston-vellezerit-autore/60%Daily2016-06-15 20:32
https://kosova-info.com/franca-dridh-shqiperine-video/60%Daily2016-06-15 20:30
https://kosova-info.com/%e2%80%8bpolitikane-evropiane-pro-qendrimit-te-britanise-ne-be/60%Daily2016-06-15 20:26
https://kosova-info.com/e-cuditshme-konsumimi-i-birres-mban-trurin-te-shendetshem/60%Daily2016-06-15 20:22
https://kosova-info.com/thaci-edhe-roma-po-frymon-shqip-foto/60%Daily2016-06-15 20:21
https://kosova-info.com/plas-sherri-ne-byron-kosovare-te-sigurimit-perleshen-drejtoret/60%Daily2016-06-15 20:12
https://kosova-info.com/rama-krenar-per-superkombetaren/60%Daily2016-06-15 20:07
https://kosova-info.com/cana-e-mc-kresha-po-e-ndjekin-ndeshjen-bashke-foto/60%Daily2016-06-15 20:04
https://kosova-info.com/mbi-400-mije-lende-te-pazgjidhura-ne-gjykata-2/60%Daily2016-06-15 20:00
https://kosova-info.com/krasniqi-kerkon-doreheqjen-edhe-te-qeverise-video/60%Daily2016-06-15 19:59
https://kosova-info.com/vv-ne-perkrahje-te-kombetares-foto/60%Daily2016-06-15 19:44
https://kosova-info.com/franca-paralajmerohet-per-sulme-terroriste/60%Daily2016-06-15 19:42
https://kosova-info.com/vdes-57-vjecarja-shqiptare-i-bie-pema-mbi-kokefoto/60%Daily2016-06-15 19:34
https://kosova-info.com/uefa-ia-huq-rezultatit-te-rumani-zvicer-foto/60%Daily2016-06-15 19:19
https://kosova-info.com/xhaka-paralajmeron-francen/60%Daily2016-06-15 19:08
https://kosova-info.com/cana-shqiperia-lajm-i-keq-per-kuqezinjte/60%Daily2016-06-15 18:58
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-ka-vetem-nje-kerkese-nga-kombetarja-foto/60%Daily2016-06-15 18:49
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-arrin-letra-nga-mogherini-neser-pritet-vazhdimi-i-mandatit-te-eulex-it/60%Daily2016-06-15 18:43
https://kosova-info.com/keshtu-titullohet-kenga-me-e-re-me-videoklip-nga-dafina-video/60%Daily2016-06-15 18:33
https://kosova-info.com/incidenti-i-bes-kallakut-ne-palester-shikoni-cfare-i-ka-ndodhur-video/60%Daily2016-06-15 18:26
https://kosova-info.com/rumani-zvicer-shqiptari-lojtar-i-ndeshjes-foto/60%Daily2016-06-15 18:08
https://kosova-info.com/edhe-zahir-pajaziti-ne-marseje-ne-prag-te-ndeshjes-france-shqiperi-foto/60%Daily2016-06-15 18:06
https://kosova-info.com/france-shqiperi-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-06-15 18:00
https://kosova-info.com/selmanaj-ben-thirrje-per-pjesemarrje-masovike-ne-protesten-ne-decan-video/60%Daily2016-06-15 18:00
https://kosova-info.com/36-vjecari-qe-humbi-jeten-ne-shkoder-ish-ciklist-i-vllaznise-foto/60%Daily2016-06-15 17:59
https://kosova-info.com/tifozet-shqiptare-pushtojne-velodromin-foto/60%Daily2016-06-15 17:56
https://kosova-info.com/%e2%80%8bprotestat-e-dhunshme-ne-france-40-te-lenduar/60%Daily2016-06-15 17:53
https://kosova-info.com/%e2%80%8bherzog-netanyahu-po-rrezikon-sigurine-e-izraelit/60%Daily2016-06-15 17:51
https://kosova-info.com/kim-kardashian-nudo-per-revisten-gq-fotovideo/60%Daily2016-06-15 17:50
https://kosova-info.com/rama-te-prishim-vellazerine-ne-krim-mes-politikes-dhe-gjyqesorit/60%Daily2016-06-15 17:48
https://kosova-info.com/momenti-shokues-kur-ne-kamionin-e-mallrave-gjenden-emigrante-2/60%Daily2016-06-15 17:46
https://kosova-info.com/shemben-skelet-e-nje-ure-ne-gjermani-dy-te-vdekur/60%Daily2016-06-15 17:38
https://kosova-info.com/greqia-pati-11-kryeministra-shqiptare/60%Daily2016-06-15 17:25
https://kosova-info.com/ngjyrat-neon-ideale-per-pranvere-foto/60%Daily2016-06-15 17:23
https://kosova-info.com/makina-bie-ne-gremine-humb-jeten-gruaja-e-drejtuesit-te-mjetit/60%Daily2016-06-15 17:20
https://kosova-info.com/%e2%80%8bklosi-i-dhuron-celesat-e-shtepise-gruas-nga-vlora-qe-e-rrahu-ish-burri/60%Daily2016-06-15 17:16
https://kosova-info.com/thaci-takon-ambasadorin-rohan-e-quan-mbeshtetes-te-pavaresise/60%Daily2016-06-15 17:08
https://kosova-info.com/haliti-i-shtohet-zerave-te-pdk-se-kunder-demarkacionit-me-malin-e-zi/60%Daily2016-06-15 17:06
https://kosova-info.com/maqedoni-partite-vazhdojne-bisedimet-per-tejkalimin-e-krizes/60%Daily2016-06-15 17:06
https://kosova-info.com/xhaka-fantastik-ne-pjesen-e-pare-foto/60%Daily2016-06-15 17:02
https://kosova-info.com/cila-do-te-jete-befasia-e-tifozave-kuq-e-zi-sonte-foto/60%Daily2016-06-15 16:55
https://kosova-info.com/ja-si-ta-percjellni-live-renditjen-e-shqiperise-per-hashtags/60%Daily2016-06-15 16:55
https://kosova-info.com/microsoft-publikoi-ndrtimin-e-radhs-eksperimental-t-windows-10-ts-me-office-online-n-shfletuesin-edge/60%Daily2016-06-15 16:52
https://kosova-info.com/%e2%80%8btrump-kerkon-ligje-me-te-rrepta-per-armet/60%Daily2016-06-15 16:40
https://kosova-info.com/android-vijon-t-dominoj-shitjet-e-telefonve-inteligjent/60%Daily2016-06-15 16:33
https://kosova-info.com/%e2%80%8bte-pastrehet-pushtojne-athinen/60%Daily2016-06-15 16:14
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-zvkryeministri-kroat/60%Daily2016-06-15 16:10
https://kosova-info.com/ankohet-shqiptari-ne-kosove-nuk-jam-i-sigurt-nga-gjakmarrja-as-ne-burg/60%Daily2016-06-15 15:57
https://kosova-info.com/rusia-arsyeton-huliganet-e-saj-ne-france-kercenon-parisin-me-prishje-te-marredhenieve/60%Daily2016-06-15 15:57
https://kosova-info.com/ischinger-evropa-la-te-izoluar-2-milione-kosovare-te-shkrete/60%Daily2016-06-15 15:55
https://kosova-info.com/treni-aksidenton-veturen-ne-fushe-kosove-4-te-lenduar-foto/60%Daily2016-06-15 15:41
https://kosova-info.com/ferid-agani-jep-doreheqje/60%Daily2016-06-15 15:37
https://kosova-info.com/cana-takon-nje-tifoz-special-para-ndeshjes-foto/60%Daily2016-06-15 15:35
https://kosova-info.com/shqiperia-duhet-te-kete-kujdes-nga-ky-futbollist-francez/60%Daily2016-06-15 15:29
https://kosova-info.com/ja-vendet-ku-neser-nuk-do-te-kete-rryme/60%Daily2016-06-15 15:29
https://kosova-info.com/zyrtare-nga-interpoli-nuk-do-ta-arrestojme-thacin/60%Daily2016-06-15 15:24
https://kosova-info.com/cendrim-ramadani-denohet-175-vjet-burg-per-terrorizem/60%Daily2016-06-15 15:21
https://kosova-info.com/princi-william-pozon-ne-kopertinen-e-revistes-per-homoseksuale-foto/60%Daily2016-06-15 15:17
https://kosova-info.com/gjermania-nuk-njeh-martesat-me-shume-gra/60%Daily2016-06-15 15:16
https://kosova-info.com/thaci-perspektiva-e-vetme-e-kosoves-e-ardhmja-euroaltantike/60%Daily2016-06-15 15:15
https://kosova-info.com/ja-si-u-sterviten-huliganet-ruse-per-trazira-ne-euro-2016-video/60%Daily2016-06-15 15:14
https://kosova-info.com/perkunder-numrit-te-madh-te-tifozeve-shqiptare-francezet-do-te-dominojne-ne-velordome/60%Daily2016-06-15 15:13
https://kosova-info.com/te-famshmit-qe-kane-moshe-te-njejte-foto/60%Daily2016-06-15 15:07
https://kosova-info.com/13-bahreinasve-u-hiqet-shtetesia/60%Daily2016-06-15 15:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-rumania-zvicra/60%Daily2016-06-15 14:57
https://kosova-info.com/ahmeti-nenshkruajeni-me-se-e-tepruat/60%Daily2016-06-15 14:51
https://kosova-info.com/keshtu-komunikonin-mjeket-ne-rastin-stenta-dokument/60%Daily2016-06-15 14:49
https://kosova-info.com/sllovakia-merr-piket-e-para-fiton-ndaj-rusise-video/60%Daily2016-06-15 14:49
https://kosova-info.com/nuk-ka-seance-ne-kuvend-deputetet-ne-france-bejne-tifo-per-kombetaren/60%Daily2016-06-15 14:47
https://kosova-info.com/premiere-enca-publikon-kengen-me-noizyn-video/60%Daily2016-06-15 14:45
https://kosova-info.com/lala-kjo-eshte-shuma-qe-duhet-te-paguajne-klubet-per-rashicen/60%Daily2016-06-15 14:44
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-italian-behet-shqiptar-2/60%Daily2016-06-15 14:39
https://kosova-info.com/portieret-me-me-se-shumti-pritje-ne-evropian-ja-ku-renditet-berisha/60%Daily2016-06-15 14:26
https://kosova-info.com/nishani-se-bashku-me-hollande-ndjekin-nga-afer-ndeshjen-ne-marseille/60%Daily2016-06-15 14:25
https://kosova-info.com/ne-sfecel-shenohet-dita-e-specit/60%Daily2016-06-15 14:23
https://kosova-info.com/reagon-astrit-haraqija-zoti-eshte-i-madh/60%Daily2016-06-15 14:20
https://kosova-info.com/kerry-rusise-durimi-jone-ka-fund/60%Daily2016-06-15 14:14
https://kosova-info.com/france-shqiperi-cfare-po-kerkon-policia/60%Daily2016-06-15 14:13
https://kosova-info.com/apple-sjell-modelin-me-te-ri-te-ekranit-ne-modelet-e-saj/60%Daily2016-06-15 14:11
https://kosova-info.com/ne-%e2%80%8bprizren-u-protestua-per-vdekjen-e-xhenetes/60%Daily2016-06-15 14:10
https://kosova-info.com/zvicra-e-para-shqiperia-e-pesta-foto/60%Daily2016-06-15 14:01
https://kosova-info.com/facebook-shton-mbshtetjen-pr-sms-t-n-aplikacionin-messenger-n-android/60%Daily2016-06-15 14:01
https://kosova-info.com/facebook-shton-mbshtetjen-pr-sms-t-n-aplikacionin-messenger-n-android/60%Daily2016-06-15 14:01
https://kosova-info.com/facebook-shton-mbshtetjen-pr-sms-t-n-aplikacionin-messenger-n-android-2/60%Daily2016-06-15 14:01
https://kosova-info.com/franca-befason-me-formacionin-kunder-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-15 13:57
https://kosova-info.com/ja-cfare-bejne-per-kombetaren-dhurata-dora-dhe-labi-foto/60%Daily2016-06-15 13:45
https://kosova-info.com/ja-si-e-presin-vipat-shqiptare-ndeshjen-me-francen-foto/60%Daily2016-06-15 13:32
https://kosova-info.com/nga-neser-temperaturat-ne-vendin-tone-do-te-arrijne-deri-ne-34-grade-celsius/60%Daily2016-06-15 13:28
https://kosova-info.com/hapet-gara-per-fotografite-me-te-mira-me-motive-nga-bujqesia-tokajone/60%Daily2016-06-15 13:26
https://kosova-info.com/tifozi-i-shqiperise-cmend-marseillen-me-veturen-e-tij-foto/60%Daily2016-06-15 13:25
https://kosova-info.com/nato-kerkon-nga-rusia-ti-largoje-trupat-nga-krimeja/60%Daily2016-06-15 13:25
https://kosova-info.com/oneplus-lanson-modelin-oneplus-3-video/60%Daily2016-06-15 13:19
https://kosova-info.com/tv-klan-shpenzime-marramendese-per-ermal-mamaqin-foto/60%Daily2016-06-15 13:19
https://kosova-info.com/ronaldo-zgjedh-kosoven/60%Daily2016-06-15 13:16
https://kosova-info.com/tifozet-e-zvicres-shokojne-boten-me-ate-qe-i-kane-bere-flamurit-shqiptar-foto/60%Daily2016-06-15 13:00
https://kosova-info.com/pistorius-ecen-ne-gjykate-pa-proteza-fotovideo/60%Daily2016-06-15 12:58
https://kosova-info.com/ky-femije-me-cigare-ne-goje-sot-eshte-nje-nga-kengetaret-me-te-pelqyer-shqiptar-foto/60%Daily2016-06-15 12:54
https://kosova-info.com/kurre-nuk-eshte-vone-njihuni-me-nxenesin-68-vjecar-foto/60%Daily2016-06-15 12:41
https://kosova-info.com/alarmon-policia-isis-eshte-nisur-per-france-e-belgjike-per-te-kryer-sulme/60%Daily2016-06-15 12:25
https://kosova-info.com/raketat-e-padukshme-te-putinit-kunder-aeroplaneve-amerikane-lufta-e-te-ardhmes-fillon-sot/60%Daily2016-06-15 12:21
https://kosova-info.com/gjyste-vulaj-tregon-te-pasmet-seksi-nuk-ka-veshur-te-brendshme-foto/60%Daily2016-06-15 12:21
https://kosova-info.com/enca-e-tepron-kerkon-ti-gjeni-numrin-e-kembes-por-ja-cfare-fotografon-foto/60%Daily2016-06-15 12:12
https://kosova-info.com/shqiperi-zvicer-futbollisti-shqiptar-i-propozon-martese-te-dashures-ne-stadium-foto/60%Daily2016-06-15 12:10
https://kosova-info.com/france-shqiperi-befasi-nga-marseille/60%Daily2016-06-15 12:05
https://kosova-info.com/kosova-ka-ngritur-kapacitetet-kunder-rreziqeve-nga-terrorizmi/60%Daily2016-06-15 12:01
https://kosova-info.com/shba-goditet-edhe-nga-nje-tjeter-sulm-vdes-nje-adoleshente/60%Daily2016-06-15 11:57
https://kosova-info.com/astrit-haraqija-dhe-valton-beqiri-kthehen-ne-rigjykim/60%Daily2016-06-15 11:52
https://kosova-info.com/keshilli-i-evropes-ndan-29-milione-euro-per-specialen/60%Daily2016-06-15 11:51
https://kosova-info.com/ne-prizren-u-kerkua-doreheqja-e-mujes-dhe-dy-ministrave/60%Daily2016-06-15 11:50
https://kosova-info.com/ja-ilacet-popullore-qe-ju-heqin-menjehere-dhimbjen-e-dhembit/60%Daily2016-06-15 11:47
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-fuqizimi-i-rolit-te-grave-dhe-vajzave-prioritet-i-qeverise/60%Daily2016-06-15 11:46
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-hetim-per-tenderet-e-dhene-ne-kohen-e-fatmir-limajt/60%Daily2016-06-15 11:44
https://kosova-info.com/trezeguet-france-shqiperi-perfundon-me-kete-rezultat-foto/60%Daily2016-06-15 11:41
https://kosova-info.com/kthehet-ne-rigjykim-rasti-i-ish-ministrave-te-kultures-haracija-e-beqiri/60%Daily2016-06-15 11:39
https://kosova-info.com/oneplus-3-sjell-trup-prej-alumini-snapdragon-820-dhe-6gb-ram-pr-399-euro/60%Daily2016-06-15 11:27
https://kosova-info.com/sky-sports-france-shqiperi-ky-do-te-jete-rezultati-foto/60%Daily2016-06-15 11:23
https://kosova-info.com/mustafa-fuqizimi-i-rolit-te-grave-dhe-vajzave-prioritet-i-qeverise/60%Daily2016-06-15 11:05
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-i-ben-roberti-prezantueses-shqiptare-video/60%Daily2016-06-15 10:56
https://kosova-info.com/lajm-shume-i-keq-per-shqiperine-pak-ore-para-ndeshjes-me-francen/60%Daily2016-06-15 10:53
https://kosova-info.com/shteti-e-ndalon-ndertimin-e-shtepive-afer-kalase-se-novoberdes-foto/60%Daily2016-06-15 10:39
https://kosova-info.com/ja-sa-thjeshte-del-rita-ora-neper-rruget-e-los-angelesit-foto/60%Daily2016-06-15 10:38
https://kosova-info.com/france-shqiperi-ne-marseille-po-ndodh-dicka-fantastike/60%Daily2016-06-15 10:28
https://kosova-info.com/stresi-feston-ditelindjen-ja-sa-vjet-mbush-sot-foto/60%Daily2016-06-15 10:18
https://kosova-info.com/shqiptaret-nga-lufta-ne-euro-2016-shume-te-civilizuar-foto/60%Daily2016-06-15 10:10
https://kosova-info.com/ja-si-mund-te-shtoni-peshe-me-perime/60%Daily2016-06-15 10:08
https://kosova-info.com/serbia-ka-frike-shaqiri-largohet-nga-zvicra-dhe-behet-kapiten-i-ketij-ekipi-foto/60%Daily2016-06-15 10:00
https://kosova-info.com/sonte-publikohet-dueti-enca-ft-noizy-foto/60%Daily2016-06-15 09:48
https://kosova-info.com/lequipe-viziton-ballistin-para-ndeshjes-me-francen-foto/60%Daily2016-06-15 09:48
https://kosova-info.com/nje-aligator-terheq-ne-uje-nje-2-vjecar-babai-tenton-tia-rrembej-nga-goja-video/60%Daily2016-06-15 09:45
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-dhe-kater-te-plagosur-nga-te-shtenat-ne-oakland/60%Daily2016-06-15 09:42
https://kosova-info.com/gazetat-shqiptare-tallen-me-francen-foto/60%Daily2016-06-15 09:35
https://kosova-info.com/malisheve-arrestohen-nje-person-per-tentim-vrasje/60%Daily2016-06-15 09:35
https://kosova-info.com/per-tre-muaj-mbi-30-mije-vizitore-ne-hotele-rreth-gjysma-vendore/60%Daily2016-06-15 09:32
https://kosova-info.com/baby-g-ishte-ne-burg-ne-britanine-e-madhe-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2016-06-15 09:22
https://kosova-info.com/aksion-anti-terror-ne-turqi-15-te-arrestuar/60%Daily2016-06-15 09:10
https://kosova-info.com/bonbon-i-eres-ne-versionin-me-tupan-video/60%Daily2016-06-15 09:09
https://kosova-info.com/britania-jashte-be-se-ja-cili-vend-peson-humbjet-me-te-medha/60%Daily2016-06-15 09:08
https://kosova-info.com/arrestohen-me-shume-se-11000-ekstremiste-ne-bangladesh/60%Daily2016-06-15 09:02
https://kosova-info.com/serish-rrihen-ruset-dhe-anglezet-video/60%Daily2016-06-15 09:00
https://kosova-info.com/plisat-perleshen-me-tifozet-e-kesaj-skuadre-ne-marseille/60%Daily2016-06-15 08:37
https://kosova-info.com/publiku-pelqen-123-nga-besa-dhe-flori-video/60%Daily2016-06-15 08:33
https://kosova-info.com/gruaja-e-sulmuesit-te-orlandos-mund-te-perballet-me-burgim/60%Daily2016-06-15 08:31
https://kosova-info.com/france-shqiperi-formacionet-e-skuadrave/60%Daily2016-06-15 08:27
https://kosova-info.com/france-shqiperi-bastorja-turperon-kombetaren-foto/60%Daily2016-06-15 08:14
https://kosova-info.com/per-shkak-te-mandatit-eulex-i-shtyn-te-gjitha-seancat-gjyqesore/60%Daily2016-06-15 08:11
https://kosova-info.com/kaltrina-mahnitese-ne-klipin-e-ri-video/60%Daily2016-06-15 08:08
https://kosova-info.com/obama-qorton-ashper-trumpin-per-retoriken-antimyslimane/60%Daily2016-06-15 08:01
https://kosova-info.com/zvicra-takohet-me-rumanine-por-xhaka-ka-bere-dicka-qe-do-tu-pelqeje-te-gjithe-tifozeve-te-shqiperise/60%Daily2016-06-15 07:29
https://kosova-info.com/zenga-shqiperi-france-jam-i-sigurt-se-do-te-ndodhe-kjo/60%Daily2016-06-15 07:12
https://kosova-info.com/france-shqiperi-nuk-do-ta-besoni-cfare-do-te-ndodhe-sot-foto/60%Daily2016-06-15 06:53
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-shqiperine-ne-diten-e-ndeshjes-me-francen/60%Daily2016-06-15 06:45
https://kosova-info.com/mospajtime-per-kompetencat-e-eulex-it-2/60%Daily2016-06-15 06:32
https://kosova-info.com/30-vjecarja-e-cila-ju-le-pa-mend-me-format-e-saj-super-seksi-foto/60%Daily2016-06-15 06:30
https://kosova-info.com/eulex-it-i-ka-kaluar-afati-kuvendi-pritet-te-mblidhet-sot/60%Daily2016-06-15 06:15
https://kosova-info.com/ky-ekip-sot-mund-te-perjashtohet-nga-euro-2016/60%Daily2016-06-15 06:15
https://kosova-info.com/butrinti-po-martohet-foto/60%Daily2016-06-15 06:10
https://kosova-info.com/ne-tre-mujorin-e-pare-10-milione-euro-me-pak-investime-te-huaja-2/60%Daily2016-06-15 05:50
https://kosova-info.com/aksion-para-qeverise-se-kosoves-per-situaten-ne-veri/60%Daily2016-06-15 05:44
https://kosova-info.com/sot-proteste-kerkohet-doreheqja-e-ramadan-mujes-dhe-dy-ministrave/60%Daily2016-06-15 05:38
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-vajza-me-e-guximshme-ne-bote/60%Daily2016-06-15 03:27
https://kosova-info.com/embelsire-per-iftar-torte-fanta/60%Daily2016-06-15 02:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-emri-me-i-cuditshem-qe-keni-degjuar-ndonjehere/60%Daily2016-06-15 02:10
https://kosova-info.com/xhenxhefili-me-i-mire-se-kimioterapia-per-shkaterrimin-e-kancerit/60%Daily2016-06-15 01:10
https://kosova-info.com/u-shtira-si-i-vdekur-per-ti-mbijetuar-sulmit-ne-orlando/60%Daily2016-06-14 23:55
https://kosova-info.com/mbyllet-rrjeti-social-qe-ishte-rivali-i-instagram/60%Daily2016-06-14 23:41
https://kosova-info.com/keni-probleme-me-gjumin-ja-si-mund-te-flini-brenda-60-sekondash/60%Daily2016-06-14 22:39
https://kosova-info.com/sulmi-ne-orlando-numri-i-viktimave-mund-te-rritet/60%Daily2016-06-14 21:55
https://kosova-info.com/chris-brown-koncert-ne-shqiperi-foto/60%Daily2016-06-14 21:49
https://kosova-info.com/ihk-erera-dhe-reshje-te-fuqishme-ne-podujeve/60%Daily2016-06-14 21:47
https://kosova-info.com/franca-ka-harruar-kur-ka-humbur-ne-velodrome/60%Daily2016-06-14 21:44
https://kosova-info.com/greqi-arrestohet-shqiptari-i-denuar-me-5-vjet-burg/60%Daily2016-06-14 21:40
https://kosova-info.com/gashi-mandati-i-eulex-it-eshte-i-lidhur-me-specialen/60%Daily2016-06-14 21:34
https://kosova-info.com/arta-nderprene-aktivitetet-muzikore/60%Daily2016-06-14 21:33
https://kosova-info.com/lamtumire-slide-to-unlock-iphone-me-ios-10-mund-te-hapet-vetem-keshtu/60%Daily2016-06-14 21:29
https://kosova-info.com/sejdiu-hoti-po-keqperdore-detyren-zyrtare/60%Daily2016-06-14 21:28
https://kosova-info.com/fakte-interesante-per-ndeshjet-e-para-ne-grupe-ja-sa-gola-u-shenuan/60%Daily2016-06-14 21:23
https://kosova-info.com/konfirmohet-data-e-prezantimit-te-samsung-galaxy-note-7/60%Daily2016-06-14 21:20
https://kosova-info.com/tifozet-angleze-tallen-me-femijet-lypsare-ne-france-video/60%Daily2016-06-14 21:18
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-godet-fort-rexhep-selimin-kur-fehmiu-e-xheva-luftonin-ti-kendoje/60%Daily2016-06-14 21:16
https://kosova-info.com/gjuriq-lugina-e-diellit-me-bashkepunimin-kosove-serbi/60%Daily2016-06-14 21:16
https://kosova-info.com/thaci-finalizohet-beteja-kosova-anetaresohet-ne-gjykaten-e-arbitrazhit/60%Daily2016-06-14 21:15
https://kosova-info.com/bulliqi-publikon-procesverbalin-e-komisionit-te-malit-te-zi-ja-cka-beri-komisioni-i-mehes-video/60%Daily2016-06-14 21:14
https://kosova-info.com/grabovci-te-mos-politizohet-demarkacioni-2/60%Daily2016-06-14 21:13
https://kosova-info.com/portugali-islande-uefa-e-zgjedh-lojtarin-e-ndeshjes-foto/60%Daily2016-06-14 21:03
https://kosova-info.com/lladrovci-selimit-kur-fehmiu-e-xheva-luftonin-ti-kendoje/60%Daily2016-06-14 20:58
https://kosova-info.com/pike-historike-per-islanden-ndaj-portugalise-video/60%Daily2016-06-14 20:50
https://kosova-info.com/angela-martini-ne-poza-tejet-seksi-foto/60%Daily2016-06-14 20:49
https://kosova-info.com/bajrami-demarkacionin-do-ta-kundershtojme-por-pa-gaz-lotsjelles-video/60%Daily2016-06-14 20:37
https://kosova-info.com/kjo-eshte-perqindja-e-popullsise-islandeze-sot-ne-st-etienne/60%Daily2016-06-14 20:29
https://kosova-info.com/grabovci-te-mos-politizohet-demarkacioni/60%Daily2016-06-14 20:23
https://kosova-info.com/sanders-ben-fushate-per-clinton/60%Daily2016-06-14 20:13
https://kosova-info.com/edhe-dhurata-dora-pre-e-kengetareve-bullgar-video/60%Daily2016-06-14 20:12
https://kosova-info.com/byroja-rrezon-kerkesen-e-pd-per-perjashtimin-e-rames-nga-kuvendi/60%Daily2016-06-14 20:08
https://kosova-info.com/islanda-barazon-me-nje-gol-te-bukur-video/60%Daily2016-06-14 20:07
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-ka-ndodhur-ne-ndeshjen-portugali-islande-foto/60%Daily2016-06-14 19:57
https://kosova-info.com/prokuroria-lumezi-nuk-mund-te-kapet-nga-askush/60%Daily2016-06-14 19:53
https://kosova-info.com/lenovo-rifreskoi-kompjuterat-e-puns-me-kosto-t-ult-thinkstation-p410-dhe-p510/60%Daily2016-06-14 19:51
https://kosova-info.com/cka-beri-e-cka-sberi-eulex-i-per-8-vjet-video/60%Daily2016-06-14 19:42
https://kosova-info.com/lajmerohet-elvana-gjata-foto/60%Daily2016-06-14 19:37
https://kosova-info.com/arrestohet-tifozi-i-pare-shqiptar-ne-france/60%Daily2016-06-14 19:35
https://kosova-info.com/radeon-rx-460-dhe-470-jan-nj-tjetr-prpjekje-e-amd-s-drejt-grafikave-t-performancs-s-lart-me-kosto-t-ult/60%Daily2016-06-14 19:31
https://kosova-info.com/kylie-jenner-do-ju-le-pa-fryme-foto/60%Daily2016-06-14 19:21
https://kosova-info.com/a-do-te-luaje-xhaka-kjo-eshte-pergjigja-e-de-biasit/60%Daily2016-06-14 19:17
https://kosova-info.com/okb-e-denon-sulmin-ne-orlando/60%Daily2016-06-14 19:12
https://kosova-info.com/jahjaga-merr-pjese-ne-samitin-per-grate-te-organizuar-nga-shtepia-e-bardhe/60%Daily2016-06-14 19:07
https://kosova-info.com/france-shqiperi-xhaka-ka-nje-premtim-per-tifozet-e-kombetares-foto/60%Daily2016-06-14 19:02
https://kosova-info.com/kodheli-te-gatshem-per-vendosjen-e-trupave-ne-kufijte-lindore-te-aleances/60%Daily2016-06-14 18:57
https://kosova-info.com/kosova-organizon-konference-rajonale-per-kercenimet-ndaj-sigurise-berthamore/60%Daily2016-06-14 18:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-cmimi-marramendes-i-vetures-se-re-te-tunes-foto/60%Daily2016-06-14 18:49
https://kosova-info.com/cana-ka-probleme-te-medha-ky-eshte-sekreti-i-mbajtur-ne-kombetare/60%Daily2016-06-14 18:48
https://kosova-info.com/brazili-e-shkarkon-dungan-ky-eshte-trajneri-i-ri/60%Daily2016-06-14 18:40
https://kosova-info.com/selmanaj-fton-qytetaret-te-marrin-pjese-ne-protesten-e-16-qershorit-video/60%Daily2016-06-14 18:38
https://kosova-info.com/123-besa-ft-flori-teksti-i-kenges/60%Daily2016-06-14 18:30
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-portugali-islande/60%Daily2016-06-14 18:03
https://kosova-info.com/besa-dhe-flori-publikojne-duetin-1-2-3-video/60%Daily2016-06-14 17:55
https://kosova-info.com/hungaria-fiton-ndaj-austrise-video/60%Daily2016-06-14 17:49
https://kosova-info.com/obama-e-kundershton-retoriken-anti-myslimane-te-trumpit/60%Daily2016-06-14 17:36
https://kosova-info.com/austria-hungaria-karton-i-kuq-video/60%Daily2016-06-14 17:25
https://kosova-info.com/hungaria-shenon-ndaj-austrise-video/60%Daily2016-06-14 17:21
https://kosova-info.com/gjoksi-i-21-vjecares-hit-ne-kalendarin-erotik-te-vitit-foto/60%Daily2016-06-14 17:16
https://kosova-info.com/per-putinin-vuciq-prishi-raportet-me-brukselin-e-washingtonin/60%Daily2016-06-14 17:09
https://kosova-info.com/hajvali-vret-djalin-e-axhes-per-nje-pellembe-toke-fotovideo/60%Daily2016-06-14 17:00
https://kosova-info.com/austri-hungari-mrekulli-nga-40-vjecari/60%Daily2016-06-14 16:42
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-shtrohet-urgjentisht-ne-spital-video/60%Daily2016-06-14 16:39
https://kosova-info.com/nga-neser-asnje-gjykates-i-eulex-it-nuk-ka-mandat-te-gjykoje/60%Daily2016-06-14 16:29
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-hajde-dalim-video/60%Daily2016-06-14 16:24
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-te-merkuren-takon-papa-franceskun-ne-vatikan/60%Daily2016-06-14 16:20
https://kosova-info.com/reforma-gjyqesore-ne-shqiperi-ngriti-ne-kembe-edhe-gjermanine/60%Daily2016-06-14 16:18
https://kosova-info.com/austri-hungari-bombe-nga-alaba/60%Daily2016-06-14 16:08
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-nis-pushimet-ne-turqi-me-te-dashurin-foto/60%Daily2016-06-14 16:06
https://kosova-info.com/microsoft-prezantoi-projektin-scorpio-pasardhsi-i-xbox-one/60%Daily2016-06-14 16:04
https://kosova-info.com/aksion-pastrimi-ne-fshatin-besi/60%Daily2016-06-14 15:58
https://kosova-info.com/eshte-i-suspenduar-por-shikoni-si-do-ta-ndihmoje-kombetaren-kapiteni-cana/60%Daily2016-06-14 15:57
https://kosova-info.com/atlasi-gjeografik-i-vitit-1961-kufiri-i-kosoves-eshte-ne-cakorr-harta/60%Daily2016-06-14 15:51
https://kosova-info.com/publikohet-ilegalisht-kenga-e-re-e-dafina-zeqirit-video/60%Daily2016-06-14 15:50
https://kosova-info.com/15-te-burgosur-shqiptare-hyjne-ne-greve-urie/60%Daily2016-06-14 15:42
https://kosova-info.com/ne-ora-1800-do-te-thyhet-nje-rekord-i-jashtezakonshem-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-14 15:40
https://kosova-info.com/ambasadori-grek-dekorohet-nga-presidenti-nishani/60%Daily2016-06-14 15:36
https://kosova-info.com/portali-francez-zgjedh-kengetaren-shqiptare-si-tifozen-me-te-bukur-foto/60%Daily2016-06-14 15:35
https://kosova-info.com/keshtu-u-duk-kida-gjate-ceremonise-se-diplomimit-foto/60%Daily2016-06-14 15:20
https://kosova-info.com/uefa-perjashton-super-yllin-e-anglise-nga-evropiani/60%Daily2016-06-14 15:19
https://kosova-info.com/meucci-komandantet-e-uck-se-skane-te-drejte-te-bejne-cka-te-duan/60%Daily2016-06-14 15:04
https://kosova-info.com/ja-cilet-te-akuzuar-nga-grupi-i-kumanoves-u-keqtrajtuan-nga-policet-speciale/60%Daily2016-06-14 14:59
https://kosova-info.com/berlusconi-kryen-operacionin-4-oresh-ne-zemer/60%Daily2016-06-14 14:58
https://kosova-info.com/lulet-qe-pastrojne-ajrin-e-shtepise-foto/60%Daily2016-06-14 14:50
https://kosova-info.com/xhaka-kroos-a-e-keni-pritur-kete/60%Daily2016-06-14 14:46
https://kosova-info.com/zyrtare-nga-valencia-ne-premierlige/60%Daily2016-06-14 14:14
https://kosova-info.com/ulen-tensionet-erdogan-mesazh-urimi-putinit-per-festen-kombetare/60%Daily2016-06-14 14:00
https://kosova-info.com/xiaomi-sjell-modelin-e-lire-te-telefonit-te-avancuar-redmi-3s/60%Daily2016-06-14 14:00
https://kosova-info.com/apple-prezantoi-ios-10-pr-iphone-ipad-dhe-ipod-zgjeron-funksionalitetet-aplikacioneve/60%Daily2016-06-14 14:00
https://kosova-info.com/apple-lanson-ios-10-vjen-me-vone-gjate-vitit/60%Daily2016-06-14 13:59
https://kosova-info.com/diplomati-gjerman-steinmeier-miratoni-reformen-ne-drejtesi/60%Daily2016-06-14 13:54
https://kosova-info.com/fiton-italia-modelja-nxjerre-te-pasmet-dhe-dridh-internetin/60%Daily2016-06-14 13:53
https://kosova-info.com/kine-shirat-e-dendura-permbytin-rruge-e-shtepi/60%Daily2016-06-14 13:51
https://kosova-info.com/osmani-ndryshimet-kushtetuese-po-kerkohen-per-ceshtje-tjera-jo-per-fak/60%Daily2016-06-14 13:49
https://kosova-info.com/ambasadori-i-be-se-ne-turqi-jep-doreheqje/60%Daily2016-06-14 13:49
https://kosova-info.com/kengetarja-akuzon-koleget-per-vjedhje-te-klikimeve-foto/60%Daily2016-06-14 13:47
https://kosova-info.com/shqiperi-reforma-votohet-pa-pd-opozita-largohet-per-piken-88/60%Daily2016-06-14 13:34
https://kosova-info.com/fshf-ja-sa-dhjetera-mijera-shqiptare-do-te-jene-ne-ndeshjen-france-shqiperi/60%Daily2016-06-14 13:32
https://kosova-info.com/rrefehet-adoleshentja-ja-si-ishte-seksi-me-noizyn-video/60%Daily2016-06-14 13:21
https://kosova-info.com/shqiptaret-zgjidhen-tifozet-me-hot-ne-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-14 13:11
https://kosova-info.com/zvarraniku-parashikon-rezultatin-e-ndeshjes-france-shqiperi-a-do-tia-qelloje/60%Daily2016-06-14 13:11
https://kosova-info.com/videoklipi-qe-ua-zuri-ekranin-filmave-ne-abc-foto/60%Daily2016-06-14 13:07
https://kosova-info.com/bombardon-prishtina-transferon-tre-ish-futbolliste-te-shqiperise/60%Daily2016-06-14 13:01
https://kosova-info.com/sondazh-clinton-kryeson-ndaj-trump-me-7-pike/60%Daily2016-06-14 12:54
https://kosova-info.com/top-7-fotot-e-kater-diteve-te-para-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-14 12:47
https://kosova-info.com/ja-si-ti-zbardhni-dhembet-brenda-nje-ore-me-folje-alumini-foto/60%Daily2016-06-14 12:41
https://kosova-info.com/behu-me-floke-duke-perdorur-banane/60%Daily2016-06-14 12:39
https://kosova-info.com/zbulohet-enigma-e-skivit-foto/60%Daily2016-06-14 12:26
https://kosova-info.com/erdogan-i-dergon-leter-putinit-per-diten-kombetare-te-rusise/60%Daily2016-06-14 12:16
https://kosova-info.com/ardian-gjinin-sic-nuk-e-keni-pare-ushtar-dhe-me-floke-foto/60%Daily2016-06-14 12:15
https://kosova-info.com/ardian-gjinin-sic-nuk-e-keni-pare-ushtar-dhe-me-floke-foto-2/60%Daily2016-06-14 12:15
https://kosova-info.com/ndermjetesimi-per-nje-kredi-kushton-500-euro-ne-kosove/60%Daily2016-06-14 12:05
https://kosova-info.com/neser-proteste-kerkohet-doreheqja-e-kryetarit-te-prizrenit-dhe-dy-ministrave/60%Daily2016-06-14 12:05
https://kosova-info.com/hajduti-vjedh-dy-televizore-ne-nje-hotel-ne-peje/60%Daily2016-06-14 12:02
https://kosova-info.com/hajduti-vjedh-dy-televizore-ne-nje-hotel-ne-peje-2/60%Daily2016-06-14 12:02
https://kosova-info.com/emocionuese-keshtu-e-pret-iftarin-lyricalson-fotovideo/60%Daily2016-06-14 12:02
https://kosova-info.com/national-geographic-kosova-ne-mesin-e-10-vendeve-qe-meritojne-te-vizitohen/60%Daily2016-06-14 11:58
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-vritet-lideri-i-isis-abu-bakr-al-baghdadi/60%Daily2016-06-14 11:51
https://kosova-info.com/ja-si-te-shmangni-alergjite/60%Daily2016-06-14 11:50
https://kosova-info.com/euro-2016-befasohet-nga-ky-futbollist-i-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-14 11:36
https://kosova-info.com/uefa-perjashton-nje-ekip-nga-euro-2016/60%Daily2016-06-14 11:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-kryetari-me-i-varfer-ne-kosove-foto/60%Daily2016-06-14 11:11
https://kosova-info.com/duka-nese-ndodh-kjo-de-biasi-largohet-nga-kombetarja/60%Daily2016-06-14 11:02
https://kosova-info.com/plagosen-pese-persona-te-parku-i-qytetit-me-arme-zjarri/60%Daily2016-06-14 11:01
https://kosova-info.com/valltaret-serbe-po-e-kallin-tetoven-edhe-gjate-ramazanit/60%Daily2016-06-14 10:58
https://kosova-info.com/vetevendosje-perkrah-protesten-per-doreheqjen-e-ramadan-mujes/60%Daily2016-06-14 10:51
https://kosova-info.com/dy-dite-me-pare-brohoriten-per-kosoven-sot-e-kane-tradhtuar-keq-video/60%Daily2016-06-14 10:37
https://kosova-info.com/berlusconi-operohet-ne-zemer/60%Daily2016-06-14 10:28
https://kosova-info.com/berlusconi-operohet-ne-zemer/60%Daily2016-06-14 10:28
https://kosova-info.com/goli-i-mustafit-i-ndihmon-shqiperise/60%Daily2016-06-14 10:27
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-tifoz-i-cilit-ekip-eshte-ilir-meta/60%Daily2016-06-14 10:10
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-tifoz-i-cilit-ekip-eshte-ilir-meta-2/60%Daily2016-06-14 10:10
https://kosova-info.com/indonezia-planifikon-ekzekutime-masive-pas-muajit-te-shenjte-te-ramazanit/60%Daily2016-06-14 10:06
https://kosova-info.com/mbi-200-myslimane-falen-dhe-luten-per-viktimat-e-orlandos-video/60%Daily2016-06-14 10:05
https://kosova-info.com/%e2%80%8bcokollata-ilac-per-zemer/60%Daily2016-06-14 09:59
https://kosova-info.com/france-shqiperi-tri-ndryshime-ne-formacionin-e-kombetares/60%Daily2016-06-14 09:58
https://kosova-info.com/7-shqiptare-dhe-italiane-grabiten-82-shtepi-te-veshur-si-police/60%Daily2016-06-14 09:50
https://kosova-info.com/yjet-e-hollivudit-qe-e-kane-humbur-virgjerine-ne-moshe-te-re/60%Daily2016-06-14 09:48
https://kosova-info.com/xhaka-kampion-ne-instagram-foto/60%Daily2016-06-14 09:40
https://kosova-info.com/minorenia-prostitute-tregon-pse-e-refuzoi-biznesmenin-qe-i-ofroi-1500-euro/60%Daily2016-06-14 09:40
https://kosova-info.com/hani-rrush-per-sy-te-shendosh/60%Daily2016-06-14 09:39
https://kosova-info.com/guardiola-transferon-nje-super-sulmues-per-85-milione-euro-foto/60%Daily2016-06-14 09:25
https://kosova-info.com/ndjekesit-ofendojne-shkurte-gashin-i-kerkojne-ta-fshij-nje-fotografi-foto/60%Daily2016-06-14 09:07
https://kosova-info.com/portieri-i-zvicres-ka-fjale-te-medha-per-shqiperine/60%Daily2016-06-14 09:07
https://kosova-info.com/franca-debon-huliganet-ruse-qe-u-perfshine-ne-perleshje-gjate-euro-2016/60%Daily2016-06-14 08:45
https://kosova-info.com/franca-debon-huliganet-ruse-qe-u-perfshine-ne-perleshje-gjate-euro-2016-2/60%Daily2016-06-14 08:45
https://kosova-info.com/video-shokuese-vajza-filmon-momentin-kur-vritet-ne-klubin-e-homoseksualeve/60%Daily2016-06-14 08:45
https://kosova-info.com/krasniqi-kerkon-perkrahje-nga-qeveria-dhe-rtk-per-sulejman-gashin/60%Daily2016-06-14 08:27
https://kosova-info.com/per-kafshet-e-infektuara-ne-komunen-e-bujanocit-arrin-vaksina-nga-bashkimi-evropian/60%Daily2016-06-14 08:21
https://kosova-info.com/ragip-xhaka-pas-euro-2016-taulanti-do-te-luaje-per-kete-ekip/60%Daily2016-06-14 08:12
https://kosova-info.com/arrestohen-shqiptaret-vidhnin-neper-banesa-te-pleqve-italiane/60%Daily2016-06-14 08:11
https://kosova-info.com/shtepite-per-serbet-ne-veri-do-te-ndertohen-pavaresisht-kundershtimeve/60%Daily2016-06-14 08:09
https://kosova-info.com/thyhet-profili-i-baby-g-ne-instagram-publikohen-foto-jo-fort-te-kendshme-foto/60%Daily2016-06-14 08:03
https://kosova-info.com/thyhet-profili-i-baby-g-ne-instagram-publikohen-foto-jo-fort-te-kendshme-foto/60%Daily2016-06-14 08:03
https://kosova-info.com/cameron-duhet-te-jap-doreheqje-nese-britania-largohet-nga-be/60%Daily2016-06-14 08:02
https://kosova-info.com/ky-eshte-erzen-rrustemi-qe-sot-shpallet-qytetar-nderi-i-gjilanit/60%Daily2016-06-14 07:57
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-te-bini-ne-peshe-gjate-veres/60%Daily2016-06-14 07:56
https://kosova-info.com/haradinaj-dhuron-gjak/60%Daily2016-06-14 07:53
https://kosova-info.com/kryesia-e-kuvendit-mblidhet-sot-ne-ora-1115/60%Daily2016-06-14 07:52
https://kosova-info.com/de-biasi-denon-xhaken/60%Daily2016-06-14 07:50
https://kosova-info.com/terroristi-i-orlandos-kishte-ne-plan-te-sulmonte-disney-world-foto/60%Daily2016-06-14 07:46
https://kosova-info.com/blero-i-kunderpergjigjet-teutes-ja-cka-thote-per-taren-foto/60%Daily2016-06-14 07:40
https://kosova-info.com/kuvendi-sot-merr-vendim-per-perjashtimin-e-edi-rames/60%Daily2016-06-14 07:39
https://kosova-info.com/shkoder-57-vjecarja-tenton-vetevrasjen/60%Daily2016-06-14 07:37
https://kosova-info.com/grimeri-i-kim-me-kapelen-me-shqiponje-foto/60%Daily2016-06-14 07:18
https://kosova-info.com/vritet-me-thike-shefi-i-policise-ne-paris-dyshohet-per-akt-terrorist/60%Daily2016-06-14 07:11
https://kosova-info.com/ja-kur-publikohet-projekti-i-shumepritur-i-beses-dhe-florit-foto/60%Daily2016-06-14 06:59
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsot-dita-boterore-e-dhurimit-te-gjakut/60%Daily2016-06-14 06:55
https://kosova-info.com/horoskopi-14-qershor/60%Daily2016-06-14 06:53
https://kosova-info.com/lendohet-futbollisti-i-kombetares-mungon-kunder-frances/60%Daily2016-06-14 06:52
https://kosova-info.com/%e2%80%8b17-vjet-nga-clirimi-i-gjakoves/60%Daily2016-06-14 06:52
https://kosova-info.com/thaci-kriza-ne-maqedoni-etnike-jo-politike/60%Daily2016-06-14 06:47
https://kosova-info.com/pas-kartonit-te-kuq-vjen-nje-lajm-i-mire-per-canen/60%Daily2016-06-14 06:42
https://kosova-info.com/shokon-bebe-rexha-kap-zogun-me-dore-foto/60%Daily2016-06-14 06:30
https://kosova-info.com/uefa-zbulon-skemat-e-shqiperise/60%Daily2016-06-14 06:29
https://kosova-info.com/tete-gjera-qe-nuk-dini-per-marihuanen/60%Daily2016-06-14 06:27
https://kosova-info.com/euro-2016-sot-ndodh-nje-ndryshim-i-madh/60%Daily2016-06-14 06:20
https://kosova-info.com/%e2%80%8bja-si-ndikojne-ushtrimet-e-mengjesit-ne-shendet/60%Daily2016-06-14 06:11
https://kosova-info.com/sot-hapet-konkursi-per-pranimin-e-femijeve-ne-cerdhet-publike/60%Daily2016-06-14 05:42
https://kosova-info.com/momenti-shokues-kur-grabitesit-e-sulmojne-gruan-para-shtepise-se-saj/60%Daily2016-06-14 03:45
https://kosova-info.com/deklarata-te-cuditshme-nga-babai-i-sulmuesit-ne-orlando/60%Daily2016-06-14 02:16
https://kosova-info.com/djaloshi-i-adoptuar-zbulon-nenen-e-tij-te-vertete-por-ndodh-dicka-shume-e-cuditshme/60%Daily2016-06-14 01:46
https://kosova-info.com/lenovo-lancon-smartfonin-e-pare-google-tango/60%Daily2016-06-13 23:41
https://kosova-info.com/lenovo-lancon-smartfonin-e-pare-google-tango/60%Daily2016-06-13 23:41
https://kosova-info.com/disa-keshilla-si-mund-te-fitoni-vemendjen-e-femrave/60%Daily2016-06-13 23:10
https://kosova-info.com/u-tha-policise-se-ishte-kidnapuar-per-te-fituar-vemendjen-e-burrit-te-saj/60%Daily2016-06-13 22:44
https://kosova-info.com/efektet-negative-shendetesore-qe-sjellin-kufjet/60%Daily2016-06-13 22:15
https://kosova-info.com/nje-bisede-e-shkuar-me-ernesto-sabaton/60%Daily2016-06-13 21:57
https://kosova-info.com/izraeli-fshine-xhamite-nga-harta/60%Daily2016-06-13 21:57
https://kosova-info.com/ja-per-cka-u-bene-bashke-noizy-dhe-blerim-destani-foto/60%Daily2016-06-13 21:55
https://kosova-info.com/kryetari-i-londres-heq-reklamen-me-modelen-seksi-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-06-13 21:54
https://kosova-info.com/kryetari-i-londres-heq-reklamen-me-modelen-seksi-kjo-eshte-arsyeja-2/60%Daily2016-06-13 21:54
https://kosova-info.com/microsoft-blen-linkedin-per-262-miliarde-dollare/60%Daily2016-06-13 21:49
https://kosova-info.com/blatter-pas-finales-se-boterorit-messi-i-thoshte-vetes/60%Daily2016-06-13 21:47
https://kosova-info.com/kredia-per-individet-ne-shqiperi-u-rrit-me-4-8/60%Daily2016-06-13 21:43
https://kosova-info.com/erdogan-askush-te-mos-testoje-tolerancen-tone/60%Daily2016-06-13 21:36
https://kosova-info.com/erdogan-askush-te-mos-testoje-tolerancen-tone/60%Daily2016-06-13 21:36
https://kosova-info.com/kate-moss-ne-krahet-e-parukierit-shqiptar-foto/60%Daily2016-06-13 21:32
https://kosova-info.com/miqte-katolike-shtrojne-iftar-per-hoxhen-osman-musliu-foto/60%Daily2016-06-13 21:31
https://kosova-info.com/buxheti-dhe-stafi-i-speciales-caktohen-kete-vere-video/60%Daily2016-06-13 21:24
https://kosova-info.com/conte-pergjaket-gjate-festimit-te-golit-video/60%Daily2016-06-13 21:22
https://kosova-info.com/ja-ku-mund-ta-gjeni-te-zhveshur-robert-berishen-video/60%Daily2016-06-13 21:13
https://kosova-info.com/ja-si-reagonte-presidenti-kur-dikush-e-ngacmonte-ne-shkolle-video/60%Daily2016-06-13 21:12
https://kosova-info.com/belgjika-italia-uefa-zgjedh-lojtarin-e-ndeshjes-foto/60%Daily2016-06-13 21:05
https://kosova-info.com/lekaj-vv-u-kthye-ne-kuvend-per-ti-ndihmuar-qeverise-video/60%Daily2016-06-13 21:01
https://kosova-info.com/nano-sheh-vdekjen-e-ps-nga-rilindja/60%Daily2016-06-13 20:54
https://kosova-info.com/hoxhaj-e-bushati-bisedojne-per-koordinim-te-politikes-se-jashtme/60%Daily2016-06-13 20:53
https://kosova-info.com/rita-hap-bluzen-me-duar-zbulon-komplet-gjoksin-foto/60%Daily2016-06-13 20:51
https://kosova-info.com/italia-e-fiton-derbin-ndaj-belgjikes-video/60%Daily2016-06-13 20:50
https://kosova-info.com/vetite-pozitive-te-vajit-te-ullirit/60%Daily2016-06-13 20:45
https://kosova-info.com/obama-ska-prova-se-sulmi-ne-orlando-eshte-udhehequr-nga-jashte/60%Daily2016-06-13 20:39
https://kosova-info.com/futbollistet-e-shqiperise-show-ne-stervitje-video/60%Daily2016-06-13 20:38
https://kosova-info.com/ekzekutohet-pengu-kanadez-ne-filipine/60%Daily2016-06-13 20:34
https://kosova-info.com/france-shqiperi-statistika-te-hidhura-e-te-cuditshme/60%Daily2016-06-13 20:32
https://kosova-info.com/milicite-libiane-perparojne-isis-i-i-rrethuar-ne-sirte/60%Daily2016-06-13 20:31
https://kosova-info.com/perkrahesit-e-brexit-akuzohen-per-perfitim-nga-masakra-e-orlandos/60%Daily2016-06-13 20:29
https://kosova-info.com/facebook-do-ti-fshije-fotot-e-juaja-deri-me-7-korrik/60%Daily2016-06-13 20:20
https://kosova-info.com/iphone-7-me-i-mire-se-cdo-celular-tjeter/60%Daily2016-06-13 20:18
https://kosova-info.com/low-nuk-e-ka-ndermend-te-ndalet-me-kete-gjest-video/60%Daily2016-06-13 20:15
https://kosova-info.com/dua-lipa-ia-kalon-beyonces-foto/60%Daily2016-06-13 20:12
https://kosova-info.com/isufi-vazhdimi-i-mandatit-te-eulex-it-deshtim-i-institucioneve-video/60%Daily2016-06-13 20:11
https://kosova-info.com/mogherini-su-pergjigj-per-projektligjin-per-vazhdimin-e-mandatit-te-eulex-it/60%Daily2016-06-13 20:05
https://kosova-info.com/sa-e-madhe-eshte-apple-mesoni-vetem-disa-detaje-qe-ka-zbuluar-kompania-sot/60%Daily2016-06-13 20:02
https://kosova-info.com/gazetari-maqedonas-fyen-mustafin-reagon-facebook-foto/60%Daily2016-06-13 19:55
https://kosova-info.com/trump-akuzon-myslimanet-per-mosbashkepunim-pas-masakres-se-orlandos/60%Daily2016-06-13 19:47
https://kosova-info.com/trump-akuzon-myslimanet-per-mosbashkepunim-pas-masakres-se-orlandos/60%Daily2016-06-13 19:47
https://kosova-info.com/trump-akuzon-myslimanet-per-mosbashkepunim-pas-masakres-se-orlandos/60%Daily2016-06-13 19:47
https://kosova-info.com/trump-akuzon-myslimanet-per-mosbashkepunim-pas-masakres-se-orlandos/60%Daily2016-06-13 19:47
https://kosova-info.com/italia-ne-epersi-ndaj-belgjikes-video/60%Daily2016-06-13 19:34
https://kosova-info.com/krasniqi-kemi-qasje-ne-treg-prej-500-milione-konsumatoresh/60%Daily2016-06-13 19:29
https://kosova-info.com/limaj-po-luftojne-qe-serbia-mos-te-vije-ne-gjilan/60%Daily2016-06-13 19:28
https://kosova-info.com/zvicra-mposhti-shqiperine-pas-ndeshjes-pushim-dhe-feste-me-te-dashurat-foto/60%Daily2016-06-13 19:24
https://kosova-info.com/cfare-ka-te-vecante-shqiptari-qe-u-martua-me-dilaren-foto/60%Daily2016-06-13 19:22
https://kosova-info.com/vrasja-ne-hajvali-arrestohet-nje-person/60%Daily2016-06-13 19:16
https://kosova-info.com/obiliq-6-vjecari-ne-rrezik-jete-u-godit-nga-vetura/60%Daily2016-06-13 19:12
https://kosova-info.com/mustafi-i-shenon-ukraines-vjen-urimi-nga-futbollisti-i-barcelones-foto/60%Daily2016-06-13 19:04
https://kosova-info.com/shokon-blatter-keshtu-behen-manipulimet-ne-short/60%Daily2016-06-13 18:42
https://kosova-info.com/rroshi-reagon-pas-arrestimit-do-ta-fitoj-betejen-me-drejtesine-e-berishes/60%Daily2016-06-13 18:27
https://kosova-info.com/nena-e-xhenetes-nuk-pranon-ndihmen-e-komunes-kerkon-drejtesi-video/60%Daily2016-06-13 18:20
https://kosova-info.com/fotoreporteri-shqiptar-fikson-golin-e-spanjes-foto/60%Daily2016-06-13 18:18
https://kosova-info.com/dalja-e-britanise-nga-be-ja-do-te-shkaterronte-qyteterimin-politik/60%Daily2016-06-13 18:10
https://kosova-info.com/abrashi-nuk-duhet-te-pranojme-gol-heret-ndaj-frances/60%Daily2016-06-13 18:08
https://kosova-info.com/microsoft-blen-linkedin-per-26-miliarde-dollare/60%Daily2016-06-13 18:07
https://kosova-info.com/microsoft-blen-linkedin-per-26-miliarde-dollare/60%Daily2016-06-13 18:07
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-pse-ju-vjen-fatura-e-larte-e-energjise-elektrike-edhe-kur-i-fikni-te-gjitha/60%Daily2016-06-13 18:06
https://kosova-info.com/hoxhaj-konfirmon-pranimin-e-kosoves-ne-gjykaten-e-arbitrazhit/60%Daily2016-06-13 18:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-belgjika-italia/60%Daily2016-06-13 17:56
https://kosova-info.com/kjo-do-te-ishte-vjehrra-e-tunes-foto/60%Daily2016-06-13 17:56
https://kosova-info.com/rama-ofron-kompromis-basha-i-thote-te-terhiqet/60%Daily2016-06-13 17:55
https://kosova-info.com/irlanda-dhe-suedia-ndajne-piket-video/60%Daily2016-06-13 17:50
https://kosova-info.com/bien-cmimet-e-prodhimit/60%Daily2016-06-13 17:44
https://kosova-info.com/kuci-arsyeton-projektligjin-per-vazhdimin-e-mandatit-te-eulex-it/60%Daily2016-06-13 17:43
https://kosova-info.com/vv-voton-kunder-eulex-it-aak-e-nisma-bojkotojne-seancen/60%Daily2016-06-13 17:37
https://kosova-info.com/vdes-aktori-qe-interpretoi-alfin-fotovideo/60%Daily2016-06-13 17:32
https://kosova-info.com/suedia-e-barazon-rezultatin-video/60%Daily2016-06-13 17:32
https://kosova-info.com/srna-largohet-nga-kombetarja-merr-pjese-ne-varrimin-e-babait-foto/60%Daily2016-06-13 17:25
https://kosova-info.com/obama-tragjedia-e-orlandos-pasoje-e-ekstremizmit-brenda-kufijve/60%Daily2016-06-13 17:22
https://kosova-info.com/shtatorja-e-nene-terezes-vendoset-me-18-qershor-ne-gjermani/60%Daily2016-06-13 17:16
https://kosova-info.com/kallezim-penal-per-vrasjen-e-elvis-pistes/60%Daily2016-06-13 17:09
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-cila-kengetare-eshte-motra-e-reperit-stine-fotovideo/60%Daily2016-06-13 17:09
https://kosova-info.com/irlanda-supergol-suedise-video/60%Daily2016-06-13 17:07
https://kosova-info.com/irlanda-supergol-suedise-video/60%Daily2016-06-13 17:07
https://kosova-info.com/ja-pse-eshte-arrestuar-elvis-rroshi/60%Daily2016-06-13 17:04
https://kosova-info.com/skandal-ne-futbollin-serb-trajneri-shuplake-futbollistit-video/60%Daily2016-06-13 17:01
https://kosova-info.com/princi-charles-pi-birre-e-tregon-barsoleta/60%Daily2016-06-13 16:58
https://kosova-info.com/i-jashtezakonshmi-iniesta-as-nuk-i-afrohet-asaj-qe-beri-xhaka-ndaj-shqiperise-foto/60%Daily2016-06-13 16:54
https://kosova-info.com/microsoft-blen-rrjetin-social-profesional-linkedin-pr-26-2-miliard-dollar/60%Daily2016-06-13 16:46
https://kosova-info.com/ekskluzive-eulex-it-i-vazhdohet-mandati-deri-me-2018/60%Daily2016-06-13 16:45
https://kosova-info.com/france-shqiperi-gashi-me-premtim-te-madh-foto/60%Daily2016-06-13 16:44
https://kosova-info.com/zyrtare-pjanic-transferohet-te-gjiganti-evropian-foto/60%Daily2016-06-13 16:34
https://kosova-info.com/pamje-te-rralla-kur-floriani-e-nisi-karrieren-me-tallava-video/60%Daily2016-06-13 16:32
https://kosova-info.com/nje-fotografi-e-rralle-e-okit-kur-ai-ishte-fit-foto/60%Daily2016-06-13 16:14
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-homoseksualeve-ne-shba-dikur-shoqerohej-me-ta/60%Daily2016-06-13 16:12
https://kosova-info.com/cka-do-te-ndodhte-nese-djali-i-thacit-citon-profetin-muhamed/60%Daily2016-06-13 16:04
https://kosova-info.com/pas-evropianit-na-presin-dy-dasma-te-medha-foto/60%Daily2016-06-13 15:57
https://kosova-info.com/kodrat-e-liqenit-cifti-nuk-permbahet-ne-mes-te-dites-video-18/60%Daily2016-06-13 15:53
https://kosova-info.com/a-jeni-gati-per-veren-e-nxehte-ne-fundjave-temperaturat-arrijne-40-grade/60%Daily2016-06-13 15:53
https://kosova-info.com/asim-gashi-se-shpejti-me-kater-kenge-te-jugut-te-shqiperise-video/60%Daily2016-06-13 15:51
https://kosova-info.com/spanje-ceki-uefa-e-gabon-rezultatin-foto/60%Daily2016-06-13 15:50
https://kosova-info.com/rutte-jam-kategorikisht-kunder-referendumeve/60%Daily2016-06-13 15:49
https://kosova-info.com/opozita-bashkon-votat-kunder-vazhdimit-te-misionit-te-eulex-it/60%Daily2016-06-13 15:43
https://kosova-info.com/ibrahimovic-dhe-ronaldo-ne-kerkim-te-rekordit-ne-euro-2016-foto/60%Daily2016-06-13 15:42
https://kosova-info.com/capussela-eulex-i-duhet-te-largohet-menjehere-video/60%Daily2016-06-13 15:38
https://kosova-info.com/dyshohet-per-varreze-masive-afer-kishes-ne-kampusin-e-universitetit-te-prishtines-video/60%Daily2016-06-13 15:32
https://kosova-info.com/proteste-ne-prizren-per-vdekjen-e-tre-vjecares-2/60%Daily2016-06-13 15:30
https://kosova-info.com/euro-2016-futbollisti-me-kater-veshka/60%Daily2016-06-13 15:23
https://kosova-info.com/perleshen-forcat-kufitare-afgane-me-ato-pakistaneze/60%Daily2016-06-13 15:23
https://kosova-info.com/gjera-qe-nuk-i-dini-per-zbardhjen-e-dhembeve/60%Daily2016-06-13 15:10
https://kosova-info.com/ledina-celo-e-zhveshur-para-femijes-foto/60%Daily2016-06-13 15:01
https://kosova-info.com/gracanica-shtron-iftar/60%Daily2016-06-13 14:56
https://kosova-info.com/uzurpatoret-trembin-investitoret-nga-diaspora/60%Daily2016-06-13 14:50
https://kosova-info.com/pini-caj-banane-per-gjume-me-te-mire/60%Daily2016-06-13 14:50
https://kosova-info.com/gazeta-hurriyet-nderohet-me-cmimin-e-lirise-se-shtypit/60%Daily2016-06-13 14:45
https://kosova-info.com/frika-nga-brexit-britanikja-merr-nenshtetesi-franceze-video/60%Daily2016-06-13 14:43
https://kosova-info.com/spanje-ceki-dicka-e-pazakonte-ne-futboll-ndodhi-ne-fillim-foto/60%Daily2016-06-13 14:34
https://kosova-info.com/rama-nuk-ka-perendi-qe-kape-drejtesine-video/60%Daily2016-06-13 14:33
https://kosova-info.com/denohet-dhe-gjobitet-holandezja-pasi-u-perdhunua/60%Daily2016-06-13 14:32
https://kosova-info.com/tony-awards-nderon-viktimat-e-orlandos/60%Daily2016-06-13 14:31
https://kosova-info.com/cana-e-pranon-se-ka-gabuar-por-jo-te-kartoni-i-kuq/60%Daily2016-06-13 14:18
https://kosova-info.com/keto-dy-vajza-sot-jane-kengetare-te-njohura-foto/60%Daily2016-06-13 14:18
https://kosova-info.com/france-shqiperi-bilanci-i-ndeshjeve-direkte/60%Daily2016-06-13 14:02
https://kosova-info.com/dafina-fshin-te-gjitha-fotografite-me-te-dashurin-foto/60%Daily2016-06-13 14:00
https://kosova-info.com/dorehiqet-ismet-munishi/60%Daily2016-06-13 13:51
https://kosova-info.com/mblidhen-kreret-e-shtetit-vendosin-per-misionin-e-eulex-it/60%Daily2016-06-13 13:46
https://kosova-info.com/qumeshtaret-ankohen-per-mos-mbeshtetje-te-duhur-nga-shteti/60%Daily2016-06-13 13:37
https://kosova-info.com/shperthen-kengetarja-me-fjalor-rrugesh-kunder-prezantueses-shqiptare-foto/60%Daily2016-06-13 13:34
https://kosova-info.com/cfare-ka-ne-sy-hashim-thaci-foto/60%Daily2016-06-13 13:22
https://kosova-info.com/cfare-ka-ne-sy-hashim-thaci-foto/60%Daily2016-06-13 13:22
https://kosova-info.com/tragjedite-nga-sulmet-me-arme-qe-kane-shoqeruar-shba-te-nga-viti-1999/60%Daily2016-06-13 13:19
https://kosova-info.com/mustafa-e-meucci-flasin-per-sukseset-ne-kosove/60%Daily2016-06-13 13:16
https://kosova-info.com/morata-nderhyrje-te-ashper-ne-gjyqtarin-anesor/60%Daily2016-06-13 13:15
https://kosova-info.com/mrekullite-e-aspirines-zbulohet-nje-tjeter-efekt-parandalues-i-kancerit/60%Daily2016-06-13 13:09
https://kosova-info.com/proteste-ne-prizren-per-vdekjen-e-tre-vjecares/60%Daily2016-06-13 13:07
https://kosova-info.com/vec-ti-kishe-pas-me-nje-burre-ja-si-pergjigjet-teuta-krasniqi-foto/60%Daily2016-06-13 13:06
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-ne-france-neymar-kapet-me-tenisten-super-seksi-serena-williams/60%Daily2016-06-13 12:57
https://kosova-info.com/nato-kater-batalione-forcash-shumekombeshe-ne-baltik-dhe-poloni-per-tu-mbrojtur-nga-rusia/60%Daily2016-06-13 12:55
https://kosova-info.com/qytetaret-me-shume-i-besojne-institucioneve-fetare-sesa-qeverise/60%Daily2016-06-13 12:53
https://kosova-info.com/makina-8x8-me-3-sisteme-drejtimi-qe-nuk-ngec-askund-video/60%Daily2016-06-13 12:52
https://kosova-info.com/stojkoviq-bisedimet-beograd-prishtine-te-transferohen-ne-moske/60%Daily2016-06-13 12:51
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-do-ta-reformojme-skemen-pensionale-pe-veteranet-e-uck-se/60%Daily2016-06-13 12:49
https://kosova-info.com/ronela-nuk-ka-te-ndalur-shume-shpejt-kenga-e-re-fotovideo/60%Daily2016-06-13 12:49
https://kosova-info.com/avokati-i-ri-shtyn-seancen-ndaj-fatmir-limajt/60%Daily2016-06-13 12:47
https://kosova-info.com/spekulim-siri-vjen-edhe-ne-macbook/60%Daily2016-06-13 12:47
https://kosova-info.com/mulliri-i-6-shekujve-videofoto/60%Daily2016-06-13 12:46
https://kosova-info.com/mulliri-i-6-shekujve-videofoto-2/60%Daily2016-06-13 12:46
https://kosova-info.com/galaxy-note-7-ne-vend-te-note-6-nga-samsung/60%Daily2016-06-13 12:45
https://kosova-info.com/apple-nuk-eshte-me-brendi-me-i-vlefshem-google-ia-ka-zene-vendin-e-pare/60%Daily2016-06-13 12:43
https://kosova-info.com/shperthim-nga-nje-bombe-makine-ne-turqi/60%Daily2016-06-13 12:41
https://kosova-info.com/deschamps-ndez-ndeshjen-deklarate-interesante-per-shqiperine/60%Daily2016-06-13 12:39
https://kosova-info.com/spitali-amerikan-nenshkruan-marreveshja-bashkepunimi-me-fbk-ne/60%Daily2016-06-13 12:37
https://kosova-info.com/veseli-takoi-grupin-e-mjekeve-dhe-studenteve-nga-xhorxhia-shba/60%Daily2016-06-13 12:22
https://kosova-info.com/france-shqiperi-vjen-nje-super-lajm-per-de-biasin/60%Daily2016-06-13 12:20
https://kosova-info.com/rita-ora-i-shpeton-sulmit-terrorist-foto/60%Daily2016-06-13 12:18
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-dashura-e-seven-saraqit-e-cila-sot-feston-ditelindjen-foto/60%Daily2016-06-13 12:08
https://kosova-info.com/%e2%80%8bzbulohen-ushqimet-qe-na-plakin/60%Daily2016-06-13 12:04
https://kosova-info.com/spanje-ceki-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-06-13 11:57
https://kosova-info.com/rishfaqet-shukriu-kushtetuesja-pranon-shqyrtimin-e-kerkeses-se-tij/60%Daily2016-06-13 11:53
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-shikoni-cfare-i-bejne-huliganet-ruse-nje-anglezi-qe-mbeti-i-vetem/60%Daily2016-06-13 11:44
https://kosova-info.com/dj-sardi-jam-me-gjermanine-jo-me-shqiperine-foto/60%Daily2016-06-13 11:37
https://kosova-info.com/vuciq-anulon-vizitat-ne-bruksel-dhe-shba/60%Daily2016-06-13 11:33
https://kosova-info.com/perfaqesuesja-e-tyre-ne-shtepi-serbet-me-kombetaren-e-shqiperise/60%Daily2016-06-13 11:22
https://kosova-info.com/thaci-pret-ne-takim-lamtumires-shefin-e-eulex-it/60%Daily2016-06-13 11:21
https://kosova-info.com/sarande-gjendet-i-pajete-ne-banese-30-vjecari/60%Daily2016-06-13 11:13
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkulla-eiffel-nderron-ngjyrat-per-nder-te-tragjedise-ne-orlando-foto/60%Daily2016-06-13 10:57
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-euro-2016-ballisti-ka-dicka/60%Daily2016-06-13 10:52
https://kosova-info.com/mot-i-keq-ne-te-gjithe-vendin-rrembehet-nga-uji-nje-furgon-me-pasagjer-ne-peshkepi/60%Daily2016-06-13 10:46
https://kosova-info.com/ministrat-milionere-te-ldk-se/60%Daily2016-06-13 10:44
https://kosova-info.com/hulumtuesi-i-siguris-t-gjith-mund-t-shikojn-lidhjet-e-drguara-n-facebook-messenger/60%Daily2016-06-13 09:38
https://kosova-info.com/mavraj-e-merr-nje-super-lajm-para-ndeshjes-me-francen/60%Daily2016-06-13 10:33
https://kosova-info.com/rrihen-kater-persona-tek-stacioni-i-autobuseve/60%Daily2016-06-13 10:29
https://kosova-info.com/aak-dhe-nisma-i-bejne-dhurate-xhavit-halitit/60%Daily2016-06-13 10:26
https://kosova-info.com/keto-video-te-iva-alikos-dhe-xhesika-ndoj-nuk-i-keni-pare-kurre/60%Daily2016-06-13 10:20
https://kosova-info.com/isis-perseri-shokon-boten-xhihadisti-vret-vellane-video/60%Daily2016-06-13 10:13
https://kosova-info.com/analiza-e-mbremshme-de-biasi-i-kerkon-xhakes-shpjegim-per-shishen-e-hedhur-ja-cfare-i-tha-taulanti/60%Daily2016-06-13 10:13
https://kosova-info.com/ndryshohen-shenjat-e-horoskopit-ja-ciles-shenje-i-perkisni-ne-te-vertete/60%Daily2016-06-13 10:11
https://kosova-info.com/edhe-kim-niset-per-ne-france-foto/60%Daily2016-06-13 10:06
https://kosova-info.com/hulumtimi-22-e-qytetareve-kerkojne-arrestimin-e-kosovareve-qe-kthehen-nga-isis-i/60%Daily2016-06-13 09:52
https://kosova-info.com/trishtohet-bebe-rexha-per-viktimat-e-orlandos-foto/60%Daily2016-06-13 09:37
https://kosova-info.com/behrami-ne-vitin-2012-isha-prane-transferimit-te-ky-gjigant-evropian/60%Daily2016-06-13 09:35
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-te-merkuren-ne-austri-pritet-nga-presidenti-fischer/60%Daily2016-06-13 09:34
https://kosova-info.com/keta-jane-viktimat-e-para-te-identifikuara-ne-masakren-e-klubit-te-homoseksualeve-foto/60%Daily2016-06-13 09:31
https://kosova-info.com/mbpzhr-avancon-komunikim-dhe-transparencen-me-fermeret-shume-njoftime-ua-dergon-me-sms-dhe-e-mail/60%Daily2016-06-13 09:27
https://kosova-info.com/twitter-bllokon-miliona-llogari-pas-publikimit-t-32-milion-kredencialeve-online/60%Daily2016-06-13 09:23
https://kosova-info.com/te-enjten-seanca-e-radhes-e-kuvendit-te-kosoves-per-eulex-in-duhet-23-e-votave/60%Daily2016-06-13 09:16
https://kosova-info.com/e-ka-te-dashuren-serbe-schweinsteiger-e-festoi-golin-sikur-nje-serb-i-vertete/60%Daily2016-06-13 09:16
https://kosova-info.com/nje-artiste-e-kompletuar-si-elvana-gjata-video/60%Daily2016-06-13 09:12
https://kosova-info.com/pas-takimit-me-bashen-meta-takohet-me-ramen/60%Daily2016-06-13 09:09
https://kosova-info.com/teuta-sahatqiaj-nis-zyrtarisht-punen-si-konsulle-e-kosoves-ne-nju-jork/60%Daily2016-06-13 08:59
https://kosova-info.com/shqiperia-me-reagim-zyrtar-ndaj-xherdan-shaqirit/60%Daily2016-06-13 08:55
https://kosova-info.com/edhe-vetevendosje-merr-pjese-ne-mbledhjen-e-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2016-06-13 08:48
https://kosova-info.com/edhe-vetevendosje-merr-pjese-ne-mbledhjen-e-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2016-06-13 08:48
https://kosova-info.com/vetite-e-mira-te-ujit-gjate-muajit-ramazan/60%Daily2016-06-13 08:42
https://kosova-info.com/spiuni-i-shqiperise-vjen-raportimi/60%Daily2016-06-13 08:41
https://kosova-info.com/enca-tregon-se-di-te-beje-edhe-kete-gje-video/60%Daily2016-06-13 08:37
https://kosova-info.com/dritan-abazoviqi-me-i-popullarizuar-ne-mal-te-zi-se-gjukanoviq/60%Daily2016-06-13 08:35
https://kosova-info.com/mustafa-do-ta-bejme-shtetin-sa-me-te-mire-per-femijet/60%Daily2016-06-13 08:31
https://kosova-info.com/de-biasi-drastik-4-ndryshime-te-medha-ne-formacion-ndaj-frances/60%Daily2016-06-13 08:29
https://kosova-info.com/udheheqesi-i-myslimaneve-ne-shba-isis-ju-nuk-na-perfaqesoni-neve-video/60%Daily2016-06-13 08:29
https://kosova-info.com/sinan-hoxha-foto-me-granit-xhaken-ja-mesazhi-qe-jep-foto/60%Daily2016-06-13 08:14
https://kosova-info.com/spiunazh-brenda-kombetares-se-shqiperise-vjen-nje-perjashtim/60%Daily2016-06-13 08:08
https://kosova-info.com/ky-ishte-gjesti-tjeter-i-gerditshem-nga-low-te-cilin-nuk-e-keni-pare-mbreme/60%Daily2016-06-13 07:51
https://kosova-info.com/kryetari-veseli-ngushellon-homologun-e-tij-amerikan-paul-d-ryan/60%Daily2016-06-13 07:49
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsi-te-visheni-ne-ditet-me-shi-foto/60%Daily2016-06-13 07:45
https://kosova-info.com/mbahet-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2016-06-13 07:39
https://kosova-info.com/pjanic-kryen-testet-mjekesore-te-gjiganti-evropian/60%Daily2016-06-13 07:38
https://kosova-info.com/reshjet-e-shiut-bllokojne-vloren-probleme-ne-durres-e-tirane/60%Daily2016-06-13 07:34
https://kosova-info.com/kriza-politike-efekte-negative-ne-ekonomi/60%Daily2016-06-13 07:32
https://kosova-info.com/tirana-si-venecia-videofoto/60%Daily2016-06-13 07:29
https://kosova-info.com/%e2%80%8bushqimet-e-shendetshme-per-mengjes/60%Daily2016-06-13 07:29
https://kosova-info.com/pas-perfundimit-te-euro-2016-mustafi-transferohet-te-ky-gjigant-evropian/60%Daily2016-06-13 07:27
https://kosova-info.com/cka-po-ndodh-me-bleron-e-afronen-a-jane-ndare-foto/60%Daily2016-06-13 07:21
https://kosova-info.com/mediat-serbe-pa-anetaresimin-e-kosoves-ne-okb-serbia-nuk-mund-te-hyje-ne-be/60%Daily2016-06-13 07:17
https://kosova-info.com/a-e-dini-cka-ka-punuar-mihrija-dikur/60%Daily2016-06-13 07:01
https://kosova-info.com/shokohet-top-favoriti-i-kupes-se-amerikes-eliminohet-ne-fazen-e-grupeve-video/60%Daily2016-06-13 06:59
https://kosova-info.com/licencimi-favorizon-mjeket-qe-u-sponsorizuan-nga-kompanite-e-ilaceve/60%Daily2016-06-13 06:49
https://kosova-info.com/getinjo-feston-ditelindjen-ja-sa-vjet-mbush-sot-foto/60%Daily2016-06-13 06:45
https://kosova-info.com/viets-luftimi-i-korrupsionit-kusht-per-viza/60%Daily2016-06-13 06:39
https://kosova-info.com/miremengjesi-futbolldashes-sot-na-presin-keto-tri-ndeshje-interesante/60%Daily2016-06-13 06:38
https://kosova-info.com/rikthehen-permbytjet-ne-vlore-e-lezhe-rruge-biznese-dhe-banesa-nen-uje/60%Daily2016-06-13 06:37
https://kosova-info.com/rovena-zbulon-te-brendshmet-e-saj-dhe-fjolla-morines-foto/60%Daily2016-06-13 06:34
https://kosova-info.com/babai-i-sulmuesit-ne-orlando-ishte-thjesht-nje-incident/60%Daily2016-06-13 06:23
https://kosova-info.com/%e2%80%8bte-behesh-model-me-60-vjet-foto/60%Daily2016-06-13 06:17
https://kosova-info.com/%e2%80%8bpagjumesia-shkakton-diabet/60%Daily2016-06-13 06:09
https://kosova-info.com/ja-cfare-moti-do-te-kemi-gjate-javes/60%Daily2016-06-13 05:52
https://kosova-info.com/pasqyrohen-perceptimet-e-qytetareve-per-ekstremizmin/60%Daily2016-06-13 05:44
https://kosova-info.com/ne-etiopi-myslimanet-dhe-te-krishteret-e-kalojne-bashke-ramazanin/60%Daily2016-06-13 05:40
https://kosova-info.com/mandati-i-eulex-it-duhet-te-vazhdohet-me-se-largu-deri-me-15-qershor-ne-ora-2400/60%Daily2016-06-13 05:34
https://kosova-info.com/jens-lehmann-kritikon-shkodran-mustafin/60%Daily2016-06-12 22:01
https://kosova-info.com/rritet-kerkesa-e-qytetareve-per-kredi/60%Daily2016-06-12 21:56
https://kosova-info.com/venezuele-njerezit-e-uritur-grabisin-cdo-gje-video/60%Daily2016-06-12 21:52
https://kosova-info.com/duka-mbledhje-me-skuadren-shikoni-cfare-iu-ka-thene-sot-futbollisteve/60%Daily2016-06-12 21:48
https://kosova-info.com/arkivole-te-hapura-ne-varrezat-e-deshmoreve-ne-kacanik-video/60%Daily2016-06-12 21:45
https://kosova-info.com/babai-i-sulmuesit-ne-shba-perkrahes-i-talebaneve-afgan-video/60%Daily2016-06-12 21:43
https://kosova-info.com/mustafi-nuk-permbahet-pas-golit/60%Daily2016-06-12 21:34
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-pasuruar-majk-se-fundmi-foto/60%Daily2016-06-12 21:32
https://kosova-info.com/referendumi-mbi-brexit-cameron-turqia-sdo-te-anetaresohet-ne-be/60%Daily2016-06-12 21:29
https://kosova-info.com/cefta-ska-ndihmuar-prodhimin-ka-rritur-importin-nga-serbia-video/60%Daily2016-06-12 21:25
https://kosova-info.com/trump-i-jep-te-drejte-vetes-pas-sulmit-terrorist-ne-florida/60%Daily2016-06-12 21:25
https://kosova-info.com/gjermani-ukraine-note-e-papritur-per-mustafin/60%Daily2016-06-12 21:23
https://kosova-info.com/pagat-e-majme-qe-marrin-juria-e-x-factor/60%Daily2016-06-12 21:12
https://kosova-info.com/e-gerditshme-low-e-fut-doren-te-organi-gjenital-dhe-pastaj-e-shijon-eren/60%Daily2016-06-12 21:09
https://kosova-info.com/bastisje-ne-decan-konfiskohen-disa-arme/60%Daily2016-06-12 21:08
https://kosova-info.com/jeta-ne-mjerim-te-skajshem-e-gani-kollcakut-nga-peja-video/60%Daily2016-06-12 21:02
https://kosova-info.com/turqi-kroaci-futbollistit-i-vdiq-babai-gjate-ndeshjes/60%Daily2016-06-12 20:59
https://kosova-info.com/thaci-denon-sulmin-ne-shba/60%Daily2016-06-12 20:57
https://kosova-info.com/gol-ne-minuten-e-93-te-gjermani-ukraine-mbyllet-me-kete-rezultat/60%Daily2016-06-12 20:50
https://kosova-info.com/ne-los-angeles-arrestohet-personi-me-arme-e-municion-qe-ishte-nisur-ne-gay-parade/60%Daily2016-06-12 20:48
https://kosova-info.com/sulmi-ne-shba-rindez-debatin-per-armet/60%Daily2016-06-12 20:41
https://kosova-info.com/rama-takon-babane-e-vellezerve-xhaka-ja-cfare-i-tha-pas-ndeshjes/60%Daily2016-06-12 20:39
https://kosova-info.com/shperthim-ne-aeroportin-e-shangait/60%Daily2016-06-12 20:31
https://kosova-info.com/apple-me-macbook-me-te-holle-se-kurre/60%Daily2016-06-12 20:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fifa-17-futboll-pothuajse-real-video/60%Daily2016-06-12 20:28
https://kosova-info.com/dy-shqiptare-ne-top-tifozet-me-seksi-te-euro-2016-por-cila-eshte-me-e-mira/60%Daily2016-06-12 20:27
https://kosova-info.com/shqiptari-e-ruante-drogen-me-dy-qen-ptitbull-por-megjithate-arrestohet/60%Daily2016-06-12 20:19
https://kosova-info.com/drane-jakja-100-vjecarja-qe-sfidoi-komunistet-me-kufomen-e-te-birit/60%Daily2016-06-12 20:17
https://kosova-info.com/robert-berisha-do-te-beja-duet-me-linda-morinen-video/60%Daily2016-06-12 20:17
https://kosova-info.com/christina-grimmie-pershendeti-vrasesin-e-saj-me-krahet-hapur/60%Daily2016-06-12 20:15
https://kosova-info.com/hidhen-dyshime-per-prejardhjen-e-pasurise-se-xhavit-halitit-video/60%Daily2016-06-12 20:12
https://kosova-info.com/ymeri-jemi-partia-e-dyte-ne-kosove/60%Daily2016-06-12 20:12
https://kosova-info.com/mustafa-zgjedhjet-e-reja-me-2018-organet-e-drejtesise-ti-zbardhin-vrasjet-politike/60%Daily2016-06-12 20:10
https://kosova-info.com/gjyqtaret-e-kushtetueses-serish-ne-pakete-me-eulex-in-video/60%Daily2016-06-12 20:09
https://kosova-info.com/arilena-publikon-me-videoklip-kengen-e-re-tokerroke-video/60%Daily2016-06-12 20:08
https://kosova-info.com/referendumi-i-pare-ne-kosove-mbahet-per-xhami/60%Daily2016-06-12 20:07
https://kosova-info.com/hasani-nga-kosova-qe-ka-lidhur-jeten-me-plazhin-e-darezezes/60%Daily2016-06-12 20:04
https://kosova-info.com/isis-merr-pergjegjesine-per-sulmin-ne-florida/60%Daily2016-06-12 19:53
https://kosova-info.com/gjermani-ukraine-kjo-mund-te-shpallet-nderhyrja-me-e-mire-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-12 19:48
https://kosova-info.com/neser-pasqyrohen-perceptimet-e-qytetareve-per-ekstremizmin/60%Daily2016-06-12 19:39
https://kosova-info.com/referendumi-i-pare-ne-kosove-mbahet-per-xhami-video/60%Daily2016-06-12 19:38
https://kosova-info.com/myslimanet-ne-pakistan-ndertojne-kishe-per-fqinjet-e-krishtere/60%Daily2016-06-12 19:30
https://kosova-info.com/shkodran-mustafi-shenon-per-gjermanine/60%Daily2016-06-12 19:22
https://kosova-info.com/sms-para-vrasjes-nene-ne-tualet-jam-ai-po-vjen-do-te-vdes-foto/60%Daily2016-06-12 19:13
https://kosova-info.com/gjermani-ukraine-cmenduri-nga-neuer/60%Daily2016-06-12 19:09
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-do-te-heqe-dore-nga-muzika-per-politike-kandidon-per-kryetar-te-ferizajt-video/60%Daily2016-06-12 18:52
https://kosova-info.com/ish-futbollisti-i-kombetares-tifoz-i-ukraines/60%Daily2016-06-12 18:43
https://kosova-info.com/askush-se-pranon-listen-e-veteraneve-e-vet-i-kane-fryre-listat-video/60%Daily2016-06-12 18:42
https://kosova-info.com/obama-sulmi-ne-orlando-eshte-akt-terrorist/60%Daily2016-06-12 18:25
https://kosova-info.com/serbia-jashte-evropianit-sulmuesi-i-tyre-ben-cmenduri-ne-publik/60%Daily2016-06-12 18:19
https://kosova-info.com/personi-qe-vrau-50-persona-ne-nje-klub-homoseksualesh-kishte-simpati-per-isis-in/60%Daily2016-06-12 18:18
https://kosova-info.com/gjermani-ukraine-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-06-12 17:57
https://kosova-info.com/a-jane-ftohur-me-te-verrtete-maredheniet-ne-mes-te-bleros-dhe-afrones/60%Daily2016-06-12 17:54
https://kosova-info.com/matoshi-mallkon-ata-qe-ngrihen-kunder-kombeve-qe-cliruan-kosoven/60%Daily2016-06-12 17:52
https://kosova-info.com/mbyllet-poloni-irlande-rezultat-historik/60%Daily2016-06-12 17:49
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-librat-me-te-shitur-ne-panairin-e-librit-ne-prishtine/60%Daily2016-06-12 17:45
https://kosova-info.com/bashkepunimi-i-shumepritur-eshte-gati-foto/60%Daily2016-06-12 17:43
https://kosova-info.com/mposhti-shqiperine-shperblim-interesant-per-xhaken/60%Daily2016-06-12 17:37
https://kosova-info.com/ja-sa-vjet-mbushi-sot-bukuroshja-super-seksi-adriana-lima-foto/60%Daily2016-06-12 17:33
https://kosova-info.com/majko-e-kujton-diten-e-clirimit-me-fotografine-e-ferdonije-qerkezit/60%Daily2016-06-12 17:31
https://kosova-info.com/france-shqiperi-vjen-nje-super-lajm-per-kombetaren/60%Daily2016-06-12 17:25
https://kosova-info.com/capjat-qelluan-policine-prokuroria-tregon-cfare-ndodhi-ne-elbasan/60%Daily2016-06-12 17:18
https://kosova-info.com/babai-i-sulmuesit-sulmi-ska-te-beje-me-fene-islame/60%Daily2016-06-12 17:15
https://kosova-info.com/albumi-i-kreshes-dhe-lyricalit-debuton-suksesshem-ne-tregun-nderkombetar-foto/60%Daily2016-06-12 17:12
https://kosova-info.com/sulmuesi-ne-shba-u-inatos-kur-pa-djem-qe-putheshin/60%Daily2016-06-12 17:12
https://kosova-info.com/ndotja-e-mjedisit-rrezik-per-prekjen-nga-alzheimer-dhe-parkinson/60%Daily2016-06-12 17:10
https://kosova-info.com/poloni-irlande-vjen-goli-i-pare/60%Daily2016-06-12 17:09
https://kosova-info.com/%e2%80%8bdeputete-gjermane-me-origjine-turke-kercenohen-me-jete/60%Daily2016-06-12 17:08
https://kosova-info.com/historianet-e-decanit-e-ngarkojne-me-faj-moral-e-ligjor-rama-hajrizin/60%Daily2016-06-12 17:01
https://kosova-info.com/cmenden-serbet-kroatet-me-flamurin-e-shqiperise-edhe-ne-stadium/60%Daily2016-06-12 16:59
https://kosova-info.com/ish-gruaja-e-sulmuesit-te-orlandos-ishte-abuziv-me-rrihte-vazhdimisht/60%Daily2016-06-12 16:56
https://kosova-info.com/kush-qelloi-mbi-policine-ne-elbasan/60%Daily2016-06-12 16:55
https://kosova-info.com/kur-stresi-te-ben-te-qash-me-nje-urim-emocionues-foto/60%Daily2016-06-12 16:52
https://kosova-info.com/sulmi-ne-shba-mesazhi-qe-djali-ia-coi-nenes-para-se-te-vritej-foto/60%Daily2016-06-12 16:48
https://kosova-info.com/fluturojne-karriget-perleshje-te-reja-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-12 16:42
https://kosova-info.com/tere-jeten-i-keni-kthyer-menget-e-kemishes-gabimisht-video/60%Daily2016-06-12 16:39
https://kosova-info.com/siguria-ne-stadiume-policet-shqiptare-ruajne-rendin-ne-france-foto/60%Daily2016-06-12 16:32
https://kosova-info.com/young-zerka-po-vjen-me-dicka-te-re-fotovideo/60%Daily2016-06-12 16:32
https://kosova-info.com/sulmi-ne-klubin-e-homoseksualeve-reagojne-kandidatet-presidencial/60%Daily2016-06-12 16:32
https://kosova-info.com/politikanet-heshtin-per-incidentet-ne-veri/60%Daily2016-06-12 16:21
https://kosova-info.com/kreu-i-orlandos-dyer-klubi-ishte-i-pergjakur-ne-te-gjitha-anet-foto/60%Daily2016-06-12 16:17
https://kosova-info.com/nje-konserve-per-dy-veta-kjo-eshte-shujta-ne-burgun-e-shkupit-foto/60%Daily2016-06-12 16:16
https://kosova-info.com/makina-del-nga-rruga-nje-i-vdekur-ne-kukes-foto/60%Daily2016-06-12 16:06
https://kosova-info.com/kengetari-do-ta-zbuloje-emrin-e-ish-te-dashures-ne-kenge-video/60%Daily2016-06-12 16:05
https://kosova-info.com/harta-e-virusit-zika-gjate-veres-do-te-zgjerohet-ne-evrope-e-kercenuar-edhe-kosova-foto/60%Daily2016-06-12 15:53
https://kosova-info.com/pse-e-ofendoi-taulant-xhaka-dje-xherdan-shaqirin/60%Daily2016-06-12 15:47
https://kosova-info.com/qesharake-the-independent-ngaterron-etritin-me-sali-berishen-foto/60%Daily2016-06-12 15:46
https://kosova-info.com/per-te-vraret-ne-florida-ngushellon-ambasadori-britanik-ne-kosove/60%Daily2016-06-12 15:45
https://kosova-info.com/betim-morina-i-pari-ne-mister-suisse-francophone-foto/60%Daily2016-06-12 15:42
https://kosova-info.com/trump-ashperson-gjuhen/60%Daily2016-06-12 15:32
https://kosova-info.com/per-keto-dy-arsye-uefa-pritet-ta-denoje-shqiperine/60%Daily2016-06-12 15:29
https://kosova-info.com/uefa-shokon-perfaqesuesen-e-kosoves/60%Daily2016-06-12 15:17
https://kosova-info.com/168-milione-femije-ne-rrezik-prej-punes-se-detyruar/60%Daily2016-06-12 15:07
https://kosova-info.com/uefa-perjashton-dy-perfaqesueset-e-njohura-nga-euro-2016/60%Daily2016-06-12 15:02
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-flet-per-perparim/60%Daily2016-06-12 15:00
https://kosova-info.com/meta-pas-takimit-bashen-e-sigurova-per-proces-legjitim-ne-kuvend/60%Daily2016-06-12 14:56
https://kosova-info.com/turqi-kroaci-a-e-keni-pritur-kete-rezultat/60%Daily2016-06-12 14:53
https://kosova-info.com/vrasesi-i-50-personave-ne-gej-klubin-ne-orlando-eshte-amerikan-me-prejardhje-afgane-video/60%Daily2016-06-12 14:45
https://kosova-info.com/tifozet-turq-ironizojne-keq-me-serbet-ku-eshte-marko-foto/60%Daily2016-06-12 14:39
https://kosova-info.com/basha-drejtesia-eshte-kapur-politikisht/60%Daily2016-06-12 14:34
https://kosova-info.com/turqi-kroaci-tifozi-futet-ne-fushe-por-reagon-sigurimi/60%Daily2016-06-12 14:32
https://kosova-info.com/turqi-kroaci-tifozi-futet-ne-fushe-por-reagon-sigurimi/60%Daily2016-06-12 14:32
https://kosova-info.com/sulmi-ndaj-homoseksualeve-policia-e-cileson-si-terrorist/60%Daily2016-06-12 14:29
https://kosova-info.com/kosova-nuk-eshte-bere-shtet-funksional/60%Daily2016-06-12 14:24
https://kosova-info.com/turqi-kroaci-dridhet-porta/60%Daily2016-06-12 14:14
https://kosova-info.com/caktohet-gjyqtari-i-ndeshjes-france-shqiperi-gezohet-de-biasi/60%Daily2016-06-12 14:07
https://kosova-info.com/5-te-lenduar-nga-shperthimi-ne-aeroportin-e-shangait/60%Daily2016-06-12 14:03
https://kosova-info.com/se-shpejti-videoklip-ne-kujtim-te-elvis-pistes-foto/60%Daily2016-06-12 14:00
https://kosova-info.com/se-shpejti-videoklip-ne-kujtim-te-elvis-pistes-foto/60%Daily2016-06-12 14:00
https://kosova-info.com/britaniku-i-uck-se-merr-certifikaten-e-veteranit-kosova-eshte-ne-zemren-time-i-takoj-asaj/60%Daily2016-06-12 13:54
https://kosova-info.com/pacolli-jakup-krasniqi-ishte-nxenes-i-dobet/60%Daily2016-06-12 13:46
https://kosova-info.com/pacolli-jakup-krasniqi-ishte-nxenes-i-dobet/60%Daily2016-06-12 13:46
https://kosova-info.com/gol-i-cmendur-nga-modric-video/60%Daily2016-06-12 13:43
https://kosova-info.com/11-vjet-nga-parulla-jo-negociata-vetevendosje/60%Daily2016-06-12 13:40
https://kosova-info.com/libi-shteti-islamik-po-kryen-sulme-ndaj-forcave-qeveritare/60%Daily2016-06-12 13:32
https://kosova-info.com/memushaj-ne-serie-a-por-jo-me-pescaran/60%Daily2016-06-12 13:29
https://kosova-info.com/orlando-20-te-vrare-dhe-shume-te-lenduar-ne-pulse/60%Daily2016-06-12 13:23
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-valon-behrami-meriton-te-shahet-foto/60%Daily2016-06-12 13:22
https://kosova-info.com/hamza-rritja-aktuale-ekonomike-e-pamjaftueshme/60%Daily2016-06-12 13:19
https://kosova-info.com/cdo-liber-i-kerkuar-eshte-gjetur-ne-panairin-e-librit/60%Daily2016-06-12 13:06
https://kosova-info.com/cdo-liber-i-kerkuar-eshte-gjetur-ne-panairin-e-librit/60%Daily2016-06-12 13:06
https://kosova-info.com/taulanti-tregon-se-cfare-i-tha-graniti-pas-ndeshjes/60%Daily2016-06-12 13:05
https://kosova-info.com/cameron-brexit-nje-dekade-e-humbur-per-britaniket/60%Daily2016-06-12 12:56
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-i-kthehet-dashurise-se-vjeter-foto/60%Daily2016-06-12 12:48
https://kosova-info.com/ish-drejtuesi-i-cia-s-ende-ka-mundesi-per-ndryshim-te-kufijve-te-maqedonise-dhe-kosoves/60%Daily2016-06-12 12:48
https://kosova-info.com/tifozet-e-kroacise-kosova-republike-video/60%Daily2016-06-12 12:45
https://kosova-info.com/veseli-shpallet-qytetar-nderi-i-qytetit-bansko/60%Daily2016-06-12 12:42
https://kosova-info.com/keto-femra-i-pelqejne-butrintit/60%Daily2016-06-12 12:41
https://kosova-info.com/vrane-fatmir-pulen-cohen-per-gjykim-4-persona/60%Daily2016-06-12 12:38
https://kosova-info.com/huliganet-ruse-sulmojne-gruan-e-vardyt-foto/60%Daily2016-06-12 12:34
https://kosova-info.com/ky-politikan-shqiptar-ka-marre-oferte-per-film-nga-hollywoodi-video/60%Daily2016-06-12 12:23
https://kosova-info.com/ky-politikan-shqiptar-ka-marre-oferte-per-film-nga-hollywoodi-video/60%Daily2016-06-12 12:23
https://kosova-info.com/hamza-thote-se-rritja-ekonomike-ne-kosoves-eshte-e-pamjaftushme/60%Daily2016-06-12 12:21
https://kosova-info.com/ushqimi-qe-sheron-pothuajse-gjithcka-dikur-u-lejohej-vetem-perandoreve/60%Daily2016-06-12 12:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-turqi-kroaci/60%Daily2016-06-12 12:02
https://kosova-info.com/aktobe-arrestohen-edhe-dy-te-dyshuar-per-terrorizem/60%Daily2016-06-12 11:55
https://kosova-info.com/rrefehen-ushtaret-e-pare-qe-hyne-ne-prishtinen-e-cliruar-video/60%Daily2016-06-12 11:42
https://kosova-info.com/pamje-nga-videoklipi-i-capital-t-dhe-dhurata-dores-foto/60%Daily2016-06-12 11:41
https://kosova-info.com/eulexit-i-perfundon-mandati-me-14-qershor/60%Daily2016-06-12 11:40
https://kosova-info.com/prioritet-e-fondeve-te-be-se-per-kete-vit-ne-kosove/60%Daily2016-06-12 11:39
https://kosova-info.com/eurosport-cana-me-i-dobeti/60%Daily2016-06-12 11:34
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-me-poligone-nuk-i-shfrytezon-privatet/60%Daily2016-06-12 11:24
https://kosova-info.com/gerxhaliu-dyshohet-per-varreze-masive-afer-kishes-ne-kampusin-e-up-se-video/60%Daily2016-06-12 11:10
https://kosova-info.com/me-ke-nuk-do-te-kendonte-asnjehere-ronela-hajati/60%Daily2016-06-12 11:08
https://kosova-info.com/40-mije-vizitore-ne-panairin-e-librit/60%Daily2016-06-12 11:00
https://kosova-info.com/sot-ne-vatikan-do-te-lexohet-kurani/60%Daily2016-06-12 10:51
https://kosova-info.com/orari-zyrtar-i-ndeshjeve-te-kosoves-per-boterorin-rusia-2018/60%Daily2016-06-12 10:51
https://kosova-info.com/orlando-vritet-i-dyshuari-i-sulmit-brenda-klubit-pulse/60%Daily2016-06-12 10:42
https://kosova-info.com/giroud-paralajmeron-shqiperine/60%Daily2016-06-12 10:35
https://kosova-info.com/komuna-e-drenasit-nuk-i-permbahet-marreveshjes-qshf-nuk-hapet-kurre/60%Daily2016-06-12 10:34
https://kosova-info.com/amazon-me-sherbim-te-ri-te-muzikes-rivalitet-ndaj-spotify-dhe-apple-music/60%Daily2016-06-12 10:22
https://kosova-info.com/ushtron-dhune-ndaj-babait-arrestohet/60%Daily2016-06-12 10:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-eshte-ndare-pacolli-nga-ana-oxa-video/60%Daily2016-06-12 10:21
https://kosova-info.com/keshtu-e-deformon-gishtin-tuaj-smartphone/60%Daily2016-06-12 10:19
https://kosova-info.com/facebook-kercenon-me-fshirjen-e-fotove-nese-nuk-e-shkarkoni-kete-aplikacion/60%Daily2016-06-12 10:17
https://kosova-info.com/doreheqje-dhe-pergjegjesi-penale-per-tragjedine-e-prizrenit/60%Daily2016-06-12 10:11
https://kosova-info.com/cana-kjo-eshte-arsyeja-pse-e-mora-kartonin-e-kuq/60%Daily2016-06-12 10:10
https://kosova-info.com/cana-kjo-eshte-arsyeja-pse-e-mora-kartonin-e-kuq-2/60%Daily2016-06-12 10:10
https://kosova-info.com/reforma-ne-drejtesi-takohet-meta-dhe-basha/60%Daily2016-06-12 10:10
https://kosova-info.com/gjermania-per-serbine-normalizimi-i-marredhenieve-me-kosoven-kusht-per-ne-be/60%Daily2016-06-12 10:02
https://kosova-info.com/liberalizimi-i-vizave-po-shtyhet-per-shkak-te-frikes-nga-azilantet-e-rinj/60%Daily2016-06-12 10:02
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-e-dashura-me-tradhtoi-e-qellova-me-shpulle-video/60%Daily2016-06-12 09:52
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-pengoi-zyrtaret-policore/60%Daily2016-06-12 09:50
https://kosova-info.com/de-biasi-ja-pse-humbem-nga-zvicra/60%Daily2016-06-12 09:47
https://kosova-info.com/siria-ende-larg-perspektives-se-perfundimit-te-konfliktit/60%Daily2016-06-12 09:41
https://kosova-info.com/vildane-zeneli-tani-topless-ne-instagram-foto/60%Daily2016-06-12 09:34
https://kosova-info.com/bashkejeton-me-nje-te-mitur-arrestohet-gjilanasi/60%Daily2016-06-12 09:28
https://kosova-info.com/de-biasi-e-tregon-gabimin-e-canes/60%Daily2016-06-12 09:19
https://kosova-info.com/pique-ronaldo-eshte-i-kompletuar-por-messi-me-i-miri-ne-histori/60%Daily2016-06-12 09:03
https://kosova-info.com/sulm-ne-shba-dhjetera-te-plagosur-sulmuesi-besohet-se-ka-marr-pengje/60%Daily2016-06-12 09:03
https://kosova-info.com/roberti-do-ti-bej-nores-10-femije/60%Daily2016-06-12 09:03
https://kosova-info.com/ja-cfare-note-i-jep-kim-kardashian-burrit-te-saj-ne-seks/60%Daily2016-06-12 08:58
https://kosova-info.com/22-kg-marihuane-ne-makine-arrestohet-shqiptari/60%Daily2016-06-12 08:55
https://kosova-info.com/uefa-denon-rusine/60%Daily2016-06-12 08:51
https://kosova-info.com/soni-malaj-ja-cfare-mendon-vajza-per-te-fejuarin-video/60%Daily2016-06-12 08:50
https://kosova-info.com/ne-keto-fusha-do-te-shfrytezohen-fondet-e-be-se/60%Daily2016-06-12 08:42
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fituesja-e-gjeniut-te-vogel-7-fotovideo/60%Daily2016-06-12 08:37
https://kosova-info.com/vazhdojne-incidentet-ne-france-gjashte-te-lenduar-video/60%Daily2016-06-12 08:34
https://kosova-info.com/perplasja-me-policine-krimet-e-renda-mbajne-ne-burg-burrat-e-fisit-capja/60%Daily2016-06-12 08:31
https://kosova-info.com/banderola-per-camerine-ministri-grek-pas-ketij-veprimi-ka-gisht-turqia/60%Daily2016-06-12 08:25
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-nje-lokal-nate-ne-shba/60%Daily2016-06-12 08:20
https://kosova-info.com/microsoft-parashikon-fituesin-e-evropianit/60%Daily2016-06-12 08:09
https://kosova-info.com/kercenohen-me-vdekje-11-deputete-me-origjine-turke/60%Daily2016-06-12 07:47
https://kosova-info.com/uefa-tregon-sa-i-rendesishem-eshte-shaqiri-per-zvicren-foto/60%Daily2016-06-12 07:42
https://kosova-info.com/uefa-tregon-sa-i-rendesishem-eshte-shaqiri-per-zvicren-foto-2/60%Daily2016-06-12 07:42
https://kosova-info.com/lugina-e-diellit-tendence-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2016-06-12 07:40
https://kosova-info.com/france-shqiperi-bastoret-tallen-me-kuqezinjte-foto/60%Daily2016-06-12 07:31
https://kosova-info.com/keshtu-arrestohet-nje-hajdut-ne-shba-foto/60%Daily2016-06-12 07:30
https://kosova-info.com/17-vjet-nga-hyrja-e-forcave-te-nato-se-ne-kosove-video/60%Daily2016-06-12 07:07
https://kosova-info.com/blick-keta-dy-shqiptare-zhgenjyen-ndaj-shqiperise/60%Daily2016-06-12 07:04
https://kosova-info.com/skandali-i-pergjimeve-hetuesit-fotografuan-fshehjen-e-pajisjes-ne-polici/60%Daily2016-06-12 06:58
https://kosova-info.com/keshtu-e-pasqyruan-mediet-e-huaja-debutimin-e-shqiperise-ne-euro-2016/60%Daily2016-06-12 06:54
https://kosova-info.com/te-pasurit-e-sektorit-te-varfer/60%Daily2016-06-12 06:52
https://kosova-info.com/sot-mbyllet-panairi-i-librit/60%Daily2016-06-12 06:42
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-shqiptari-me-shqiponjen-e-vizatuar-ne-fytyre-foto/60%Daily2016-06-12 06:29
https://kosova-info.com/kolumbia-dhe-shba-te-ne-rrethin-tjeter-te-kupes-se-amerikes-video/60%Daily2016-06-12 06:25
https://kosova-info.com/sulmohet-me-bombe-policia-ne-veri-lendohet-nje-polic-foto/60%Daily2016-06-12 06:22
https://kosova-info.com/banesa-ze-ne-gracke-hajdutet/60%Daily2016-06-12 06:18