XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/largoni-pikat-e-zeza-nga-fytyra-me-vetem-nje-veze/60%Daily2016-07-31 23:36
https://kosova-info.com/merkel-takohet-me-familjaret-e-dijamant-zabergjes/60%Daily2016-07-31 22:03
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-shfaqet-shume-seksi-ne-bikine-foto/60%Daily2016-07-31 21:59
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-shfaqet-shume-seksi-ne-bikine-foto/60%Daily2016-07-31 21:59
https://kosova-info.com/britania-e-madhe-pyetja-eshte-kur-e-jo-se-a-do-te-kete-sulme/60%Daily2016-07-31 21:52
https://kosova-info.com/vokrri-jep-lajmin-e-madh-per-futbollistet-qe-duan-ti-bashkohen-kosoves/60%Daily2016-07-31 21:45
https://kosova-info.com/aksidentohet-per-vdekje-80-vjecari/60%Daily2016-07-31 21:44
https://kosova-info.com/kolona-te-gjata-ne-merdare-dy-ore-pritje-ne-kufij/60%Daily2016-07-31 21:41
https://kosova-info.com/turqia-kercenon-be-ne-terhiqemi-nga-marreveshja-nese-nuk-liberalizohen-vizat/60%Daily2016-07-31 21:38
https://kosova-info.com/huqja-e-vitit-ndodh-ne-finale-te-evropianit-te-femrave-video/60%Daily2016-07-31 21:30
https://kosova-info.com/shqiptari-vdiq-duke-transportuar-nje-grua-te-vdekur/60%Daily2016-07-31 21:30
https://kosova-info.com/tradita-e-bicikletave-ne-shkoder-video/60%Daily2016-07-31 21:27
https://kosova-info.com/sulmohet-spitali-ne-siri-gjashte-te-vdekur/60%Daily2016-07-31 21:19
https://kosova-info.com/roshi-vendimtar-per-groznin-video/60%Daily2016-07-31 21:02
https://kosova-info.com/haliti-nese-ska-konsensus-te-gjere-demarkacioni-eshte-beteja-e-zgjedhjeve-te-ardhshme/60%Daily2016-07-31 21:02
https://kosova-info.com/ulpiana-basketbollistja-e-bukur-kosovare-shfaq-linjat-foto/60%Daily2016-07-31 20:48
https://kosova-info.com/ushtaret-franceze-patrullojne-ne-plazhet-e-saint-tropez-foto/60%Daily2016-07-31 20:40
https://kosova-info.com/bolt-ky-futbollist-duhet-ta-fitoje-topin-e-arte/60%Daily2016-07-31 20:33
https://kosova-info.com/deklarata-e-krasniqit-feministet-propozojne-proteste-ne-bikini-para-xhamise-foto/60%Daily2016-07-31 20:32
https://kosova-info.com/berisha-shqiperia-ngjan-me-nje-shpartalline/60%Daily2016-07-31 20:20
https://kosova-info.com/krasniqi-mohon-ti-kete-quajtur-grate-prostituta-video/60%Daily2016-07-31 20:17
https://kosova-info.com/zyrtare-mbrojtesi-i-atleticos-kalon-ne-wolves/60%Daily2016-07-31 20:14
https://kosova-info.com/dorezohen-sulmuesit-e-stacionit-policor-ne-jerevan/60%Daily2016-07-31 20:08
https://kosova-info.com/rita-ora-del-nudo-ne-snapchat-foto-18/60%Daily2016-07-31 20:03
https://kosova-info.com/mergimtaret-mblidhen-ne-bajgore/60%Daily2016-07-31 19:53
https://kosova-info.com/manaj-i-pandalshem-te-pescara-shenon-serish/60%Daily2016-07-31 19:47
https://kosova-info.com/abdixhiku-per-hoxhe-krasniqin-sot-i-quan-grate-prostituta-neser-terror-mbi-to/60%Daily2016-07-31 19:44
https://kosova-info.com/ramadani-ne-aksionin-e-tij-terrorist-ka-pasur-me-vete-bomba-zvicerane/60%Daily2016-07-31 19:33
https://kosova-info.com/vrasje-e-rende-ne-rusi-video/60%Daily2016-07-31 19:27
https://kosova-info.com/ne-prishtine-prishet-rruga-vetem-pese-muaj-pas-ndertimit-video/60%Daily2016-07-31 19:22
https://kosova-info.com/oferte-speciale-nga-nje-restaurant-ne-napoli-nese-lendohet-higuain/60%Daily2016-07-31 19:20
https://kosova-info.com/mengjes-joshes-ne-te-brendshme-i-zeshkanes-se-evropianit-foto/60%Daily2016-07-31 19:15
https://kosova-info.com/berisha-titullar-te-lazio-ja-cfare-beri/60%Daily2016-07-31 19:06
https://kosova-info.com/nena-e-ushtarit-te-vrare-amerikan-i-kunderpergjigjet-trumpit/60%Daily2016-07-31 19:04
https://kosova-info.com/alkooli-eshte-me-i-rrezikshem-sesa-mendohej/60%Daily2016-07-31 18:58
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-pese-dite-nga-ihmk-6/60%Daily2016-07-31 18:51
https://kosova-info.com/haradinaj-i-gatshem-per-debatin-e-3-gushtit-video/60%Daily2016-07-31 18:46
https://kosova-info.com/papa-e-tregon-futbollistin-me-te-mire-ne-histori/60%Daily2016-07-31 18:43
https://kosova-info.com/aksident-ne-golem-po-jep-shpirt-ambulanca-nuk-duket-gjekundi-video-18/60%Daily2016-07-31 18:36
https://kosova-info.com/vazhdon-tradita-e-kercimit-nga-ura-e-fshenjte-video/60%Daily2016-07-31 18:29
https://kosova-info.com/turperohet-leite-kaka-video/60%Daily2016-07-31 18:28
https://kosova-info.com/rreth-10-mije-persona-ne-manifestimin-pro-erdoganit-ne-gjermani/60%Daily2016-07-31 18:22
https://kosova-info.com/placido-domingo-do-ta-inauguroje-teatrin-dubai-opera/60%Daily2016-07-31 18:12
https://kosova-info.com/floriana-garo-zbulon-parajsen-foto/60%Daily2016-07-31 18:07
https://kosova-info.com/floriana-garo-zbulon-parajsen-foto/60%Daily2016-07-31 18:07
https://kosova-info.com/kylie-jenner-merr-dhuraten-e-pare-per-ditelindje-fotovideo/60%Daily2016-07-31 18:03
https://kosova-info.com/bogdani-kjo-skuader-e-njohur-e-ka-kerkuar-sadikun/60%Daily2016-07-31 18:03
https://kosova-info.com/fundjava-e-arbana-osmanit-ne-nje-dasem-shqiptare-foto/60%Daily2016-07-31 17:58
https://kosova-info.com/kuptimi-i-gjesteve-t-duarve-n-vende-t-ndryshme-t-bots-infografik/60%Daily2016-07-31 17:56
https://kosova-info.com/gjyste-vulaj-e-kalle-ne-dasma-duket-tejet-seksi-foto/60%Daily2016-07-31 17:47
https://kosova-info.com/hyka-shenon-supergol-ne-kampionatin-zviceran-video/60%Daily2016-07-31 17:37
https://kosova-info.com/burdushi-me-pushime-ne-hotel-shume-luksoz-foto/60%Daily2016-07-31 17:34
https://kosova-info.com/e-therin-me-thike-dhe-ia-vjedhin-700-euro/60%Daily2016-07-31 17:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-qelia-e-trafikantit-te-frikshem-dhe-vdekjeprures-foto/60%Daily2016-07-31 17:21
https://kosova-info.com/menez-largohet-nga-milan-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2016-07-31 17:20
https://kosova-info.com/blero-po-e-perjeton-rend-ndarjen-ben-tatuazh-fytyren-e-afrones-ne-dore-fotovideo/60%Daily2016-07-31 17:16
https://kosova-info.com/refugjati-i-lojerave-olimpike-perlot-boten-me-fjalet-e-tij-video/60%Daily2016-07-31 17:03
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-po-plakem-me-parate-e-kurbetit/60%Daily2016-07-31 17:02
https://kosova-info.com/publikohen-fotot-nudo-te-gruas-se-kandidatit-per-president-te-shba-ve-foto18/60%Daily2016-07-31 16:55
https://kosova-info.com/julian-green-talenti-i-bayernit-qe-i-shenoi-het-trik-interit-video/60%Daily2016-07-31 16:50
https://kosova-info.com/zbulohet-pse-giggs-e-perplasi-per-muri-ronaldon/60%Daily2016-07-31 16:32
https://kosova-info.com/atentati-i-deshtuar-ne-burgun-e-vaqarrit-mesohet-kush-ishte-shenjestra/60%Daily2016-07-31 16:29
https://kosova-info.com/percarje-per-nje-xhami-ne-nje-fshat-te-decanit-video/60%Daily2016-07-31 16:25
https://kosova-info.com/si-u-njohen-ciftet-me-te-famshme-ne-bote-foto/60%Daily2016-07-31 16:22
https://kosova-info.com/gomes-kete-legjende-te-realit-e-kam-idol/60%Daily2016-07-31 16:16
https://kosova-info.com/rob-kardashian-pret-te-behet-baba-merr-keshilla-prinderore-nga-scott-disick/60%Daily2016-07-31 15:58
https://kosova-info.com/babai-i-vrasesit-nga-munihu-po-na-kercenojne-me-vdekje/60%Daily2016-07-31 15:56
https://kosova-info.com/heroi-i-finales-se-europa-liges-transferohet-ne-schalke/60%Daily2016-07-31 15:49
https://kosova-info.com/ja-sa-e-forte-eshte-nusja-e-familjes-rugova-fotovideo/60%Daily2016-07-31 15:42
https://kosova-info.com/shtepia-ne-prizren-nga-e-cila-te-burgosurit-hapen-300-metra-kanal-me-luge/60%Daily2016-07-31 15:37
https://kosova-info.com/robert-elsie-tregon-nje-zbulim-albanologjik-foto/60%Daily2016-07-31 15:22
https://kosova-info.com/robert-elsie-tregon-nje-zbulim-albanologjik-foto/60%Daily2016-07-31 15:22
https://kosova-info.com/modelja-argjentinase-turperon-messin-zbulon-detaje-nga-seksi-me-te-foto/60%Daily2016-07-31 15:19
https://kosova-info.com/morena-e-gjen-te-zhveshur-gazetarin-e-njohur-i-ben-atij-masazh-video/60%Daily2016-07-31 15:16
https://kosova-info.com/forcat-arabo-kurde-perparojne-kunder-isis-it/60%Daily2016-07-31 15:16
https://kosova-info.com/djali-i-diego-simeones-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2016-07-31 15:10
https://kosova-info.com/kosova-importon-produkte-2-6-miliarde-euro-eksporton-vetem-325-milione/60%Daily2016-07-31 15:08
https://kosova-info.com/france-myslimanet-marrin-pjese-ne-meshen-per-priftin-e-vrare/60%Daily2016-07-31 15:00
https://kosova-info.com/zidane-apo-vieira-ja-ke-zgjedh-granit-xhaka/60%Daily2016-07-31 14:59
https://kosova-info.com/ganja-dhe-proband-vendosin-standard-te-ri-ne-dasmat-shqiptare-bejne-dicka-te-papare-me-heret-foto/60%Daily2016-07-31 14:51
https://kosova-info.com/dekreti-qe-nderron-gjithcka-erdogan-tash-kontrollon-ushtrine/60%Daily2016-07-31 14:47
https://kosova-info.com/ulqinaket-po-ankohen-sivjet/60%Daily2016-07-31 14:43
https://kosova-info.com/zgjedhet-trajneri-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2016-07-31 14:36
https://kosova-info.com/aak-ja-thote-se-gjakovaret-nuk-po-e-prekin-qeverisjen-lokale/60%Daily2016-07-31 14:35
https://kosova-info.com/aurela-nuk-ju-le-ta-harroni-foto/60%Daily2016-07-31 14:23
https://kosova-info.com/serish-kercenime-ne-shqip-nga-isis-i-fotovideo/60%Daily2016-07-31 14:22
https://kosova-info.com/klopp-nuk-e-deshiron-e-pabesueshme-cfare-eshte-duke-bere-balotelli-foto/60%Daily2016-07-31 14:18
https://kosova-info.com/reperi-kanadez-dhe-ghetto-geasy-pervec-mjekrres-kane-edhe-dicka-te-njejte-foto/60%Daily2016-07-31 14:04
https://kosova-info.com/e-konfirmon-zidane-ylli-i-realit-afer-psg-se/60%Daily2016-07-31 14:03
https://kosova-info.com/barcelona-celtic-nuk-ia-keni-idene-cfare-fanella-kane-veshur-tifozet-foto/60%Daily2016-07-31 13:21
https://kosova-info.com/tensione-ne-prag-te-debatit-per-demarkacion/60%Daily2016-07-31 13:17
https://kosova-info.com/kryeministri-prezanton-frutat-e-kultivuara-ne-bjeshket-e-gollakut-foto/60%Daily2016-07-31 13:11
https://kosova-info.com/sacchi-godet-messin/60%Daily2016-07-31 12:58
https://kosova-info.com/afrona-shfrytezoi-bleron-fotovideo/60%Daily2016-07-31 12:55
https://kosova-info.com/vardy-arsenal-vjen-nje-lajm-i-papritur/60%Daily2016-07-31 12:38
https://kosova-info.com/njihuni-me-vajzat-bukuroshe-te-teuta-sahatqise-foto/60%Daily2016-07-31 12:34
https://kosova-info.com/ne-brazil-arrestohet-nje-serb-i-akuzuar-per-krime-lufte/60%Daily2016-07-31 12:32
https://kosova-info.com/ibrahimovic-largohet-nga-hoteli-i-unitedit-arsyeja-eshte-e-pabesueshme-foto/60%Daily2016-07-31 12:15
https://kosova-info.com/mesoni-se-me-ke-ishte-i-fejuar-blero-para-teutes-video/60%Daily2016-07-31 12:13
https://kosova-info.com/game-of-thrones-ne-2018-do-te-ofroje-sezonin-e-tete-dhe-te-fundit/60%Daily2016-07-31 12:00
https://kosova-info.com/veterani-i-uck-se-pjese-ne-perkujdesjen-e-demokracise-ne-turqi/60%Daily2016-07-31 11:52
https://kosova-info.com/dy-futbollistet-e-kombetares-dalin-huq/60%Daily2016-07-31 11:48
https://kosova-info.com/anjeza-branka-publikon-foto-nga-shtrati-e-kritikon-keq-nje-ndjekes-foto/60%Daily2016-07-31 11:48
https://kosova-info.com/21-vjecari-nga-kosova-rrefen-per-sulmin-ne-kinemane-e-viernheim-it/60%Daily2016-07-31 11:45
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-shqiperi-kosovari-qe-kerkohej-nga-zvicra/60%Daily2016-07-31 11:30
https://kosova-info.com/ja-si-mund-te-beni-kacurrelat-me-kamomil/60%Daily2016-07-31 11:26
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcimi-i-veres-e-shokon-romen/60%Daily2016-07-31 11:25
https://kosova-info.com/rikthehet-normaliteti-ne-burgjet-e-vaqarrit-dhe-shenkollit/60%Daily2016-07-31 11:21
https://kosova-info.com/bukuroshja-shqiptare-nga-zvicra-perfaqeson-kosoven-ne-face-of-beauty-internacional-foto/60%Daily2016-07-31 11:19
https://kosova-info.com/pd-reagon-per-taksen-prej-10-eurosh-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2016-07-31 11:17
https://kosova-info.com/oborri-i-objektit-te-mpms-se-ne-prizren-gjate-vikendit-parking-me-pagese/60%Daily2016-07-31 11:14
https://kosova-info.com/pas-gruas-se-trump-hillary-clinton-akuzohet-se-ka-perdorur-vargjet-e-lil-wayne-ne-fjalim-foto/60%Daily2016-07-31 11:11
https://kosova-info.com/xhaka-klopp-a-e-keni-ditur-kete/60%Daily2016-07-31 11:05
https://kosova-info.com/ami-ka-edhe-nje-vajze/60%Daily2016-07-31 10:50
https://kosova-info.com/shqiperi-maroko-vendim-i-cuditshem-nga-fshf/60%Daily2016-07-31 10:44
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-noizyt-tashme-ne-krahet-e-cozman-foto/60%Daily2016-07-31 10:24
https://kosova-info.com/conte-shokon-tifozet-e-chelseat/60%Daily2016-07-31 10:22
https://kosova-info.com/matoshi-komuna-e-prishtines-beri-gabim-fatal-qe-anuloi-beerfest-in/60%Daily2016-07-31 10:19
https://kosova-info.com/martohet-gjiko-foto/60%Daily2016-07-31 10:03
https://kosova-info.com/lamtumire-serie-a-icardi-transferohet-te-gjiganti-evropian/60%Daily2016-07-31 10:00
https://kosova-info.com/zhduket-29-vjecari-nga-skenderaj-familja-ne-kerkim-te-tij-foto/60%Daily2016-07-31 09:58
https://kosova-info.com/pogba-united-vjen-nje-lajm-totalisht-i-papritur/60%Daily2016-07-31 09:36
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-per-seminarin-e-gjuhes-vijne-edhe-arbereshe-nga-zara/60%Daily2016-07-31 09:35
https://kosova-info.com/gjermania-ia-ndalon-erdoganit-nje-fjalim-ne-keln-permes-nje-telekonference/60%Daily2016-07-31 09:24
https://kosova-info.com/video-ekskluzive-te-shtenat-ne-teksas-dhe-tmerri-qe-perjetuan-njerezit/60%Daily2016-07-31 09:18
https://kosova-info.com/sulm-me-bombe-e-te-shtena-me-arme-ne-somali-nente-te-vdekur/60%Daily2016-07-31 09:09
https://kosova-info.com/terror-ne-teksas-te-vdekur-dhe-te-plagosur/60%Daily2016-07-31 09:04
https://kosova-info.com/5-fanellat-me-te-deshtuara-ne-evrope-foto/60%Daily2016-07-31 08:51
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-teksas-raportohet-per-shume-te-vdekur/60%Daily2016-07-31 08:34
https://kosova-info.com/real-madrid-chelsea-e-pabesueshme-sa-shikues-kishte-ne-stadium-foto/60%Daily2016-07-31 08:26
https://kosova-info.com/aksidentohen-teksa-ktheheshin-nga-dasma-vdes-e-ema-bija-lendohet-rende/60%Daily2016-07-31 08:09
https://kosova-info.com/ilir-deda-behet-baba-e-quan-monika-foto/60%Daily2016-07-31 08:05
https://kosova-info.com/momenti-kur-cahill-shnderrohet-ne-messi-video/60%Daily2016-07-31 08:01
https://kosova-info.com/serish-kryeministri-shkruan-ne-facebook-tregon-cfare-pret-nga-opozita-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-31 07:48
https://kosova-info.com/sdo-te-besoni-cfare-ka-bere-lampard-kunder-gashit-video/60%Daily2016-07-31 07:40
https://kosova-info.com/bebe-rexha-eshte-truri-qe-fshihet-pas-40-kengeve-tuaja-te-preferuara-video/60%Daily2016-07-31 07:21
https://kosova-info.com/skuadra-e-berishes-luajti-me-atleticon-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-07-31 07:20
https://kosova-info.com/imami-islami-e-lejon-te-mbash-skllave-seksi/60%Daily2016-07-31 07:11
https://kosova-info.com/psg-leicester-rezultat-shokues-video/60%Daily2016-07-31 07:10
https://kosova-info.com/i-aprovohet-kerkesa-ramush-haradinaj-merr-pjese-ne-tryezen-e-3-gushtit/60%Daily2016-07-31 06:59
https://kosova-info.com/vritet-nje-polic-ne-kumanove/60%Daily2016-07-31 06:56
https://kosova-info.com/liverpool-milan-u-mbyll-me-kete-rezultat-video/60%Daily2016-07-31 06:55
https://kosova-info.com/ja-pse-vera-eshte-stina-ideale-per-cifte/60%Daily2016-07-31 06:51
https://kosova-info.com/kosova-paralele/60%Daily2016-07-31 06:45
https://kosova-info.com/perfitimet-qe-sjellin-ushtrimet-per-shendetin/60%Daily2016-07-31 06:33
https://kosova-info.com/sot-mbahet-manifestimi-dita-e-mergimtareve-ne-mitrovice/60%Daily2016-07-31 06:29
https://kosova-info.com/dialogu-nuk-shoi-strukturat-paralele/60%Daily2016-07-31 06:24
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-ne-plazhin-e-durresit-nje-45-vjecar/60%Daily2016-07-31 06:21
https://kosova-info.com/duhet-te-tregoni-kujdes-te-shtuar-me-femijet-ne-kete-pike/60%Daily2016-07-31 03:45
https://kosova-info.com/nje-13-vjecar-arrin-200-kmh-shpejtesi-me-bugatti-veyron/60%Daily2016-07-31 03:15
https://kosova-info.com/beni-keto-ushtrime-qe-kane-efekt-sikur-te-keni-ushtruar-dy-ore/60%Daily2016-07-31 02:45
https://kosova-info.com/audi-nuk-ka-te-ndalur-keto-jane-dy-super-veturat-e-saj/60%Daily2016-07-31 02:15
https://kosova-info.com/maska-me-limon-per-te-eliminuar-rrudhat-dhe-papastertite-nga-fytyra/60%Daily2016-07-31 01:44
https://kosova-info.com/bayern-inter-rezultat-i-cmendur-video/60%Daily2016-07-31 01:14
https://kosova-info.com/mesazhet-e-fshira-ne-whatsapp-nuk-jane-vertete-te-fshira/60%Daily2016-07-30 23:47
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-sa-mund-te-zgjase-orgazma-tek-femrat/60%Daily2016-07-30 23:15
https://kosova-info.com/pse-ju-dalin-lot-derisa-jeni-duke-fjetur/60%Daily2016-07-30 22:46
https://kosova-info.com/ences-ne-gjoks-ndersa-motres-se-saj-pesha-i-ka-shkuar-ne-vithe-video/60%Daily2016-07-30 22:05
https://kosova-info.com/zbulohet-qelia-luksoze-me-tri-dhoma-ne-nje-burg-te-paraguait-foto/60%Daily2016-07-30 22:03
https://kosova-info.com/turqia-arrin-ne-deshmite-se-gulen-ishte-i-perfshire-ne-grusht-shtet/60%Daily2016-07-30 21:53
https://kosova-info.com/ky-eshte-armiku-qe-po-ua-zvogelon-gjinjte/60%Daily2016-07-30 21:45
https://kosova-info.com/ligj-i-ri-rregulla-te-reja-per-patent-shofer/60%Daily2016-07-30 21:45
https://kosova-info.com/shtohet-interesimi-i-diaspores-per-regjistrim-video/60%Daily2016-07-30 21:35
https://kosova-info.com/sot-3-vjet-pa-zyhren-sahide-mustafa-e-kujton-me-mall-foto/60%Daily2016-07-30 21:31
https://kosova-info.com/eulex-pergjysmon-stafin/60%Daily2016-07-30 21:20
https://kosova-info.com/mediat-nderkombetare-ylli-i-xhudos-barte-shpresen-e-kosoves-per-medalje-ne-rio/60%Daily2016-07-30 21:14
https://kosova-info.com/pagjumesia-nje-tmerr-i-verrtete-ja-si-ta-luftoni/60%Daily2016-07-30 21:10
https://kosova-info.com/ja-disa-momente-te-lumtura-qe-dhurata-kaloi-me-te-dashurin-foto/60%Daily2016-07-30 20:59
https://kosova-info.com/real-madrid-chelsea-rezultat-i-papritur-video/60%Daily2016-07-30 20:58
https://kosova-info.com/pal-lekaj-nuk-di-te-shkruaj-shqip-ja-pse-foto/60%Daily2016-07-30 20:58
https://kosova-info.com/porta-e-zbrazur-cfare-beri-hazard-video/60%Daily2016-07-30 20:47
https://kosova-info.com/cka-po-ben-qeni-i-morenes-ne-pjesen-intime-te-babait-te-saj-video/60%Daily2016-07-30 20:46
https://kosova-info.com/flamur-sula-i-burgosuri-qe-humbi-jeten-ne-burgun-e-shenkollit/60%Daily2016-07-30 20:42
https://kosova-info.com/ibrahimovic-pogba-do-te/60%Daily2016-07-30 20:42
https://kosova-info.com/ylli-serb-i-muzikes-kendon-sonte-ne-hotelin-e-biznesmenit-kosovar-foto/60%Daily2016-07-30 20:36
https://kosova-info.com/arbnora-ademaj-dikur-skishte-buke-per-te-ngrene-video/60%Daily2016-07-30 20:23
https://kosova-info.com/selami-i-mustafes-per-lekajn-dhe-selimin-pranojeni-se-mashtruat-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-30 20:20
https://kosova-info.com/rashford-nxjerre-penallti-cmendet-ibrahimovic-video/60%Daily2016-07-30 20:19
https://kosova-info.com/pas-intervistes-cozman-i-con-porosi-tunes-foto/60%Daily2016-07-30 20:15
https://kosova-info.com/tensionohen-keq-raportet-ldk-aak-partia-e-mustafes-publikon-deshmi-video/60%Daily2016-07-30 20:09
https://kosova-info.com/njeriu-qe-kaloi-25-vjet-ne-shpelle-nuk-do-te-besoni-cfare-ka-brenda-videofoto/60%Daily2016-07-30 20:03
https://kosova-info.com/blogeri-i-famshem-amerikan-i-fiksuar-pas-bon-bon-it-te-eres-foto/60%Daily2016-07-30 20:00
https://kosova-info.com/blogeri-i-famshem-amerikan-i-fiksuar-pas-bon-bon-it-te-eres-foto/60%Daily2016-07-30 20:00
https://kosova-info.com/real-madrid-chelsea-a-eshte-ky-goli-i-vitit-video/60%Daily2016-07-30 19:48
https://kosova-info.com/keta-jane-helikopteret-qe-amerika-ia-dhuroj-kroacise-si-pergjigje-ndaj-serbise/60%Daily2016-07-30 19:45
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-shume-i-sinqerte-tregon-se-per-cilen-femer-u-rrah-me-nje-gjerman-video/60%Daily2016-07-30 19:37
https://kosova-info.com/tjeter-super-gol-ne-real-madrid-chelsea-golashenuesi-i-cuditshem-video/60%Daily2016-07-30 19:36
https://kosova-info.com/zafa-perfshihet-ne-debatin-mustafa-aak-e-quan-kryeministrin-te-semure/60%Daily2016-07-30 19:33
https://kosova-info.com/real-madrid-chelsea-gol-i-jashtezakonshem-video/60%Daily2016-07-30 19:28
https://kosova-info.com/shikoni-5-here-kete-pasim-magjik-te-messit-video/60%Daily2016-07-30 19:14
https://kosova-info.com/tuna-flet-pas-shume-kohesh-nuk-e-besoni-cka-thote-per-cozman-video/60%Daily2016-07-30 19:13
https://kosova-info.com/trazira-ne-turqi-ushtria-vret-35-kurde-gjate-nje-sulmi-ne-nje-baze-ushtarake/60%Daily2016-07-30 19:13
https://kosova-info.com/erdogan-evropa-dhe-amerika-ti-shkojne-punet-e-veta-po-ju-dhimbsen-pucistet/60%Daily2016-07-30 19:08
https://kosova-info.com/erdogan-evropa-dhe-amerika-ti-shkojne-punet-e-veta-po-ju-dhimbsen-pucistet/60%Daily2016-07-30 19:08
https://kosova-info.com/erdogan-evropa-dhe-amerika-ti-shkojne-punet-e-veta-po-ju-dhimbsen-pucistet/60%Daily2016-07-30 19:08
https://kosova-info.com/publikohet-shqiptari-i-zi-nga-gjon-karrica-dhe-jessy-hennesy-video/60%Daily2016-07-30 19:08
https://kosova-info.com/%e2%80%8bketo-dy-fruta-ju-ndihmojne-kunder-kapsllekut/60%Daily2016-07-30 19:00
https://kosova-info.com/barcelona-celtic-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-ne-fund-video/60%Daily2016-07-30 18:57
https://kosova-info.com/cka-thone-psikologet-per-panikun-e-mbremshem-video/60%Daily2016-07-30 18:54
https://kosova-info.com/cka-thone-psikologet-per-panikun-e-mbremshem-video/60%Daily2016-07-30 18:54
https://kosova-info.com/pritje-te-gjata-ne-kufirin-kosove-serbi-video/60%Daily2016-07-30 18:53
https://kosova-info.com/mikrobote-te-projektuar-per-te-levizur-ne-arterie-dhe-vena/60%Daily2016-07-30 18:51
https://kosova-info.com/iniciativa-dhuro-gjak-ndihmoje-zbardhjen-e-krimit-ne-kujtim-te-elvis-pistes-video/60%Daily2016-07-30 18:50
https://kosova-info.com/droni-gjuetar-i-minave-mundet-t-bj-botn-nj-vend-m-t-sigurt/60%Daily2016-07-30 18:49
https://kosova-info.com/per-nje-muaj-450-mije-kosovare-ne-shqiperi/60%Daily2016-07-30 18:42
https://kosova-info.com/per-nje-muaj-450-mije-kosovare-ne-shqiperi-2/60%Daily2016-07-30 18:42
https://kosova-info.com/galatasaray-united-rezultat-totalisht-i-papritur-pas-pjeses-se-pare-video/60%Daily2016-07-30 18:20
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-shteti-eshte-kapur-nga-shik-u-video/60%Daily2016-07-30 18:17
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-shteti-eshte-kapur-nga-shik-u-video-2/60%Daily2016-07-30 18:17
https://kosova-info.com/mjeket-japin-shprese-kanceri-mund-te-sherohet-me-metoda-te-thjeshta/60%Daily2016-07-30 18:07
https://kosova-info.com/dhurata-ahmetaj-ndahet-nga-i-dashuri-foto/60%Daily2016-07-30 18:03
https://kosova-info.com/barcelona-celtic-kater-gola-video/60%Daily2016-07-30 17:56
https://kosova-info.com/pjesetaret-e-vv-se-jane-te-ushtruar-qe-me-brigadat-e-kuqe-te-shkaktojne-dhune/60%Daily2016-07-30 17:48
https://kosova-info.com/ibrahimovic-gol-sensacional-ne-debutim-me-unitedin-video/60%Daily2016-07-30 17:42
https://kosova-info.com/mitrovica-behet-me-akademi-kosovare-per-lidership-e-cila-kushtoi-5-3-milione-dollare/60%Daily2016-07-30 17:32
https://kosova-info.com/barcelona-celtic-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-07-30 17:28
https://kosova-info.com/plagoset-nje-40-vjecar-nga-kosova/60%Daily2016-07-30 17:21
https://kosova-info.com/a-eshte-xheloz-vig-poppa-qe-lumi-b-po-sjell-projekte-solo-video/60%Daily2016-07-30 17:19
https://kosova-info.com/fotoja-obama-clinton-ja-modifikimet-qe-po-bejne-xhiron-e-botes-foto/60%Daily2016-07-30 17:19
https://kosova-info.com/rrezohet-nje-aerostat-ne-teksas-ne-mesin-e-16-personave-nuk-ka-te-mbijetuar/60%Daily2016-07-30 17:16
https://kosova-info.com/skocezet-ne-rruge-kerkojne-pavaresi-foto/60%Daily2016-07-30 17:12
https://kosova-info.com/e-dashura-e-gotzes-zhvishet-dhe-trondite-instagramin-nga-ibiza-foto-18/60%Daily2016-07-30 17:10
https://kosova-info.com/prezantuesja-e-njohur-kosovare-po-pret-femijen-e-saj-te-dyte-foto/60%Daily2016-07-30 16:59
https://kosova-info.com/kroaci-kryetari-i-komunes-brela-kater-vite-nuk-ka-shfrytezuar-pushimin-vjetor/60%Daily2016-07-30 16:52
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-kane-bere-dy-gjyqtaret-kosovare-ne-ndeshjen-e-pare-te-kampionatit-evropian/60%Daily2016-07-30 16:48
https://kosova-info.com/angela-martini-terheq-vemendje-ve-kembet-mbi-tavoline-foto/60%Daily2016-07-30 16:46
https://kosova-info.com/murati-u-kerkon-femijeve-te-diaspores-te-mesojne-ne-shkollat-shqipe/60%Daily2016-07-30 16:40
https://kosova-info.com/ldk-ja-fyen-keq-tere-partine-e-ramush-haradinajt-klubi-i-mediokerve-te-aak-se/60%Daily2016-07-30 16:38
https://kosova-info.com/femrat-myslimane-qe-udhehoqen-shtete-mes-tyre-edhe-jahjaga-foto/60%Daily2016-07-30 16:31
https://kosova-info.com/luana-provokon-nga-palestra-kete-here-pak-me-ndryshe-foto/60%Daily2016-07-30 16:30
https://kosova-info.com/zyrtare-interi-ben-nje-transferim-te-papritur-foto/60%Daily2016-07-30 16:28
https://kosova-info.com/bashkohen-berisha-dhe-torres-por-cfare-kane-ne-duar-foto/60%Daily2016-07-30 16:07
https://kosova-info.com/mozzik-publikon-cocainen-video/60%Daily2016-07-30 16:04
https://kosova-info.com/evakuohet-nje-qender-tregtare-ne-munih/60%Daily2016-07-30 16:00
https://kosova-info.com/kur-bella-vishet-aq-ngushte-sa-i-vizatohet-cdo-pjese-e-trupit-foto/60%Daily2016-07-30 15:49
https://kosova-info.com/erdogan-i-bie-pishman-nuk-ua-heq-padite-atyre-qe-e-ofenduan/60%Daily2016-07-30 15:46
https://kosova-info.com/januzaj-shperthen-pas-injorimit-nga-mourinho/60%Daily2016-07-30 15:43
https://kosova-info.com/veterani-i-uck-se-erdogani-eshte-shpresa-jone-duhet-ta-mbrojme-me-cdo-kusht/60%Daily2016-07-30 15:38
https://kosova-info.com/ironizon-bajram-gecaj-aak-spo-arrin-as-nivelin-e-deklaratave-te-donika-kadajt/60%Daily2016-07-30 15:23
https://kosova-info.com/fethullah-gulen-erdoganin-e-ka-helmuar-pushteti/60%Daily2016-07-30 15:22
https://kosova-info.com/pogba-me-fanellen-e-skuadres-se-re-foto/60%Daily2016-07-30 15:21
https://kosova-info.com/organizatoret-beer-fest-anulohet-ne-shesh-pritet-te-organizohet-ne-nje-lokacion-tjeter/60%Daily2016-07-30 15:17
https://kosova-info.com/nxehet-debati-mustafa-aak-kryeministri-e-quan-pal-lekajn-mashtrues/60%Daily2016-07-30 15:14
https://kosova-info.com/nxehet-debati-mustafa-aak-kryeministri-e-quan-pal-lekajn-mashtrues-2/60%Daily2016-07-30 15:14
https://kosova-info.com/lirohen-familjet-e-bllokuara-ne-qytetin-e-alepos/60%Daily2016-07-30 14:56
https://kosova-info.com/alba-ronaldo-eshte-nje/60%Daily2016-07-30 14:55
https://kosova-info.com/alba-ronaldo-eshte-nje/60%Daily2016-07-30 14:55
https://kosova-info.com/alarm-per-bombe-ne-nje-qender-tregtare-ne-angli/60%Daily2016-07-30 14:50
https://kosova-info.com/reagon-ashper-ldk-ja-ndaj-dardan-sejdiut-ti-dhe-shefi-yt-e-shnderruat-komunen-ne-klub-banditesh/60%Daily2016-07-30 14:42
https://kosova-info.com/abrashi-ka-dicka-per-kampionin-e-evropes/60%Daily2016-07-30 14:34
https://kosova-info.com/jolie-dhe-pitt-prinder-per-here-te-shtate/60%Daily2016-07-30 14:29
https://kosova-info.com/parisi-do-nje-islamizem-francez/60%Daily2016-07-30 14:28
https://kosova-info.com/i-nxehti-cmend-mensurin-e-stupcave-shikoni-cfare-ben-foto/60%Daily2016-07-30 14:21
https://kosova-info.com/mrekullia-e-konsumimit-te-misrave/60%Daily2016-07-30 14:20
https://kosova-info.com/mrekullia-e-konsumimit-te-misrave/60%Daily2016-07-30 14:20
https://kosova-info.com/aguero-nenshkruan-kontrate-me-kete-skuader/60%Daily2016-07-30 14:13
https://kosova-info.com/papa-pavaresisht-sulmeve-terroriste-dyert-e-kishave-do-rrine-hapu/60%Daily2016-07-30 14:04
https://kosova-info.com/miss-kosova-2016-teme-e-edicionit-vetedijesimi-i-gruas-per-kancerin-e-gjirit/60%Daily2016-07-30 13:59
https://kosova-info.com/tentojne-te-kalojne-kufirin-ne-menyre-ilegale-debohen-nga-kosova/60%Daily2016-07-30 13:57
https://kosova-info.com/ushtari-turk-vret-veten-spranon-te-qelloje-civilet-sjemi-tradhtar-video/60%Daily2016-07-30 13:46
https://kosova-info.com/tifozi-i-lutet-wengerit-ta-transferoje-kete-yll-video/60%Daily2016-07-30 13:44
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-personi-ne-gjendje-kritike-ne-durres-i-jepet-ndihma-e-pare-foto/60%Daily2016-07-30 13:43
https://kosova-info.com/nga-sot-ne-shitje-biletat-per-koncertin-e-dua-lipas-ne-prishtine/60%Daily2016-07-30 13:40
https://kosova-info.com/emergjenca-jep-detaje-per-gjendjen-e-pacienteve-te-pranuar-nga-ngjarja-ne-beer-fest/60%Daily2016-07-30 13:33
https://kosova-info.com/ja-sa-here-i-eshte-propozuar-martese-bukuroshes-jennifer-lopez/60%Daily2016-07-30 13:29
https://kosova-info.com/armiku-kryesor-qe-ia-zvogelon-gjinjte-femrave/60%Daily2016-07-30 13:25
https://kosova-info.com/nenshkruan-me-kukesin-pastaj-peson-aksident/60%Daily2016-07-30 13:23
https://kosova-info.com/turqi-17-gazetare-lidhur-me-akuza-per-terror-mbahen-ne-arrest/60%Daily2016-07-30 13:16
https://kosova-info.com/te-gjithe-duan-pasurine-e-prince/60%Daily2016-07-30 13:07
https://kosova-info.com/facebook-trefishon-fitimet/60%Daily2016-07-30 13:06
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-gameiro-vjen-sulmuesi-i-ri-ne-sevilla/60%Daily2016-07-30 13:01
https://kosova-info.com/ermali-dhe-gjiko-bashke-per-hajmali-foto/60%Daily2016-07-30 13:00
https://kosova-info.com/policia-po-organizohen-manifestime-pa-vleresim-te-nivelit-te-sigurise/60%Daily2016-07-30 12:49
https://kosova-info.com/figo-godet-ronaldon-ky-eshte-portugezi-me-i-mire-ne-histori/60%Daily2016-07-30 12:39
https://kosova-info.com/pamje-te-personave-te-armatosur-ne-festivalin-e-birres-video/60%Daily2016-07-30 12:34
https://kosova-info.com/veliu-kerkon-qe-te-mos-ulet-cmimi-i-mjedres-se-llapit/60%Daily2016-07-30 12:26
https://kosova-info.com/portieri-i-talentuar-shqiptar-kalon-te-skuadra-italiane/60%Daily2016-07-30 12:20
https://kosova-info.com/rrahje-ne-prizren-per-nje-ceshtje-te-pazakonte/60%Daily2016-07-30 12:19
https://kosova-info.com/vellai-i-higuainit-napoli-na-ofroi-me-shume-por/60%Daily2016-07-30 12:07
https://kosova-info.com/iris-shala-pozon-serish-playboy-foto-18/60%Daily2016-07-30 11:56
https://kosova-info.com/klubi-grek-oferte-rames/60%Daily2016-07-30 11:44
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-paguan-102-mije-euro-per-bicikleta-dhe-motocikleta/60%Daily2016-07-30 11:43
https://kosova-info.com/dita-boterore-kunder-trafikimit-me-njerez/60%Daily2016-07-30 11:38
https://kosova-info.com/bella-hadid-supermodele-edhe-ne-rruge-foto/60%Daily2016-07-30 11:37
https://kosova-info.com/zgjerimi-i-rruges-u-rrezikon-shembjen-e-shtepise/60%Daily2016-07-30 11:31
https://kosova-info.com/pike-kalimi-ne-merdare-me-i-frekuentuari/60%Daily2016-07-30 11:29
https://kosova-info.com/kuqi-jep-doreheqje/60%Daily2016-07-30 11:21
https://kosova-info.com/zyrtare-skenderbeu-e-transferon-futbollistin-e-hajvalise/60%Daily2016-07-30 11:00
https://kosova-info.com/ja-pamjet-e-para-te-filmit-me-te-ri-te-king-kong-video/60%Daily2016-07-30 10:41
https://kosova-info.com/ja-pamjet-e-para-te-filmit-me-te-ri-te-king-kong-video/60%Daily2016-07-30 10:41
https://kosova-info.com/dhuna-ne-europian-tifozet-ruse-denohen-serish-me-burg/60%Daily2016-07-30 10:35
https://kosova-info.com/ja-numri-i-te-lenduarve-ne-beer-fest-nuk-dihet-kush-shtiu-me-arme/60%Daily2016-07-30 10:21
https://kosova-info.com/rrefehet-burri-me-2-gra-isha-ne-gjume-kur-me-nguli-thiken-ja-cndodhi/60%Daily2016-07-30 10:13
https://kosova-info.com/ja-cfare-ka-te-shkruar-rita-ora-ne-fjaline-e-gjate-ne-trupin-e-saj-foto/60%Daily2016-07-30 10:12
https://kosova-info.com/up-pa-studime-ne-gjuhen-turke-e-boshnjake-por-testin-pranues-e-perktheu/60%Daily2016-07-30 10:11
https://kosova-info.com/putin-viziton-ne-sllovenine-ne-kohen-e-tensioneve-me-perendimin/60%Daily2016-07-30 10:09
https://kosova-info.com/zyrtare-vietton-e-kerkonte-barca-ja-ku-u-transferua/60%Daily2016-07-30 10:05
https://kosova-info.com/ja-arsyet-pse-floket-tuaja-nuk-rriten/60%Daily2016-07-30 09:53
https://kosova-info.com/zyrtare-atletico-madrid-e-transferon-nje-super-sulmues-foto/60%Daily2016-07-30 09:48
https://kosova-info.com/zyrtare-atletico-madrid-e-transferon-nje-super-sulmues-foto-2/60%Daily2016-07-30 09:48
https://kosova-info.com/te-krishtere-dhe-myslimane-ne-kishe-imami-nuk-e-njollosim-islamin-me-vrasesin-e-priftit/60%Daily2016-07-30 09:38
https://kosova-info.com/shuma-e-cmendur-qe-e-ka-fituar-united-nga-fanellat-e-ibras/60%Daily2016-07-30 09:27
https://kosova-info.com/belgjike-shmangen-sulmet-terroriste-arrestohen-dy-persona/60%Daily2016-07-30 09:22
https://kosova-info.com/gigi-sensuale-ne-biciklete-me-bikini-foto/60%Daily2016-07-30 09:19
https://kosova-info.com/turqia-paralajmeron-kosoven-per-sulme-terroriste-nga-organizata-e-gylenit/60%Daily2016-07-30 09:15
https://kosova-info.com/nje-ore-stervitje-per-te-shmangur-sforcimet-e-punes-ne-zyre/60%Daily2016-07-30 09:03
https://kosova-info.com/nese-largohet-pogba-ky-futbollist-e-merr-numrin-10/60%Daily2016-07-30 09:03
https://kosova-info.com/ish-missi-shqiptar-ndahet-nga-burri-foto/60%Daily2016-07-30 09:00
https://kosova-info.com/befason-messi-e-dua-kete-skuader-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-07-30 08:42
https://kosova-info.com/bukuroshet-shqiptare-shume-te-aferta-njera-me-tjetren-video/60%Daily2016-07-30 08:38
https://kosova-info.com/majko-e-pranon-ka-carje-ne-koalicionin-qeverises-ps-lsi/60%Daily2016-07-30 08:35
https://kosova-info.com/nje-lajm-i-keq-per-ata-qe-presin-te-shohin-ndeshjen-e-kthimit-te-partizanit/60%Daily2016-07-30 08:24
https://kosova-info.com/tuna-rrah-ermal-mamaqin-video/60%Daily2016-07-30 08:10
https://kosova-info.com/isis-po-trajnon-femijet-per-tu-bere-gjenerata-e-ardhshme-e-terroristeve-foto/60%Daily2016-07-30 08:09
https://kosova-info.com/fitoi-cmimin-puskas-braziliani-i-jep-fund-karrieres-video/60%Daily2016-07-30 08:06
https://kosova-info.com/biblioteka-kombetare-ne-mesin-e-9-mrekullive-moderne-qe-ruhet-nga-getty-fondation-foto/60%Daily2016-07-30 08:05
https://kosova-info.com/propozimet-me-te-cuditshme-per-martese-qe-kane-marre-te-famshmet/60%Daily2016-07-30 07:50
https://kosova-info.com/zbulohet-deklarata-e-rende-e-higuain-ja-cfare-tha-per-juventusin-para-3-muajsh/60%Daily2016-07-30 07:42
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-milot-1-i-vdekur-dhe-5-te-plagosur/60%Daily2016-07-30 07:38
https://kosova-info.com/era-bisede-live-me-personalitetin-e-njohur-televiziv-ne-amerike-video/60%Daily2016-07-30 07:28
https://kosova-info.com/paniku-ne-beer-fest-nje-femres-nga-nxitimi-per-te-ikur-i-bie-dicka-e-pazakonte/60%Daily2016-07-30 07:27
https://kosova-info.com/tifozi-kerkon-nga-pogba-tia-nenshkruaje-fanellen-e-united-ja-si-reagon-francezi/60%Daily2016-07-30 07:19
https://kosova-info.com/pogba-tallet-me-manchester-unitedin-foto/60%Daily2016-07-30 07:04
https://kosova-info.com/futbollisti-i-barcelones-transferohet-ne-valencia-foto/60%Daily2016-07-30 06:49
https://kosova-info.com/mustafa-kerkon-qe-kundershtaret-e-demarkacionit-te-kontrollohen-te-mjeku/60%Daily2016-07-30 06:44
https://kosova-info.com/gjest-i-turpshem-nga-higuain-pas-largimit-nga-napoli/60%Daily2016-07-30 06:39
https://kosova-info.com/dita-boterore-miqesise/60%Daily2016-07-30 06:36
https://kosova-info.com/partite-politike-prone-te-lidereve-dhe-klaneve/60%Daily2016-07-30 06:27
https://kosova-info.com/collaku-perfundimisht-tregon-se-cili-muaj-eshte-vendimtar-per-vizat/60%Daily2016-07-30 06:21
https://kosova-info.com/zidane-ronaldo-mungon-ne-keto-ndeshje/60%Daily2016-07-30 06:18
https://kosova-info.com/pyetjet-qe-kerkohen-me-se-shpeshti-ne-google/60%Daily2016-07-30 06:17
https://kosova-info.com/pyetjet-qe-kerkohen-me-se-shpeshti-ne-google/60%Daily2016-07-30 06:17
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-kosova-se-shpejti-do-ta-padis-serbine-per-gjenocid/60%Daily2016-07-30 06:03
https://kosova-info.com/international-champions-cup-sot-zhvillohen-tre-super-derbi/60%Daily2016-07-30 06:01
https://kosova-info.com/policia-nje-i-dehur-ka-shtene-me-arme-zjarri-por-nuk-e-lendoi-askend/60%Daily2016-07-29 23:19
https://kosova-info.com/video-ku-shihet-momenti-i-panikut/60%Daily2016-07-29 23:15
https://kosova-info.com/specialistja-e-emergjences-ska-te-plagosur-me-arme-zjarri-por-me-thike-video/60%Daily2016-07-29 22:59
https://kosova-info.com/disa-nga-te-lenduarit-po-largohen-nga-qkuk-ja-foto/60%Daily2016-07-29 22:48
https://kosova-info.com/te-shtena-armesh-edhe-ne-fushe-kosove-video/60%Daily2016-07-29 22:37
https://kosova-info.com/thaci-komunes-se-prishtines-merrni-mesim-organizojeni-ne-periferi-kete-festival/60%Daily2016-07-29 22:36
https://kosova-info.com/mustafi-i-kerkon-valencias-ti-mundesohet-transferimi-te-arsenali/60%Daily2016-07-29 22:31
https://kosova-info.com/e-plagosura-me-arme-zjarri-ne-beer-fest-eshte-nje-15-vjecare/60%Daily2016-07-29 22:19
https://kosova-info.com/organizatorja-tregon-nese-do-te-vazhdohet-te-mbahet-beerfest/60%Daily2016-07-29 22:17
https://kosova-info.com/mbi-500-qytetar-te-skenderajit-zyrtarisht-aderuan-ne-akr/60%Daily2016-07-29 22:16
https://kosova-info.com/rrefen-nje-nga-te-lenduarat-kishte-edhe-femije-shkelnim-mbi-njeri-tjetrin/60%Daily2016-07-29 22:10
https://kosova-info.com/keto-jane-kepucet-dhe-atletet-qe-mbeten-ne-shesh-nga-paniku-ne-beer-fest-foto/60%Daily2016-07-29 22:04
https://kosova-info.com/i-vrau-nenen-te-dashures-policia-greke-arreston-shqiptarin/60%Daily2016-07-29 20:48
https://kosova-info.com/adnan-januzaj-jo-te-sunderlandi-por-te-milani/60%Daily2016-07-29 20:48
https://kosova-info.com/myslimanet-italiane-te-dielen-ne-kisha/60%Daily2016-07-29 20:34
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-befasi-per-nusen-nga-dhendri-performon-ne-nje-dasme-ne-prishtine-video/60%Daily2016-07-29 20:29
https://kosova-info.com/me-muzike-birra-e-shume-njerez-fillon-edicioni-i-gjashte-i-beerfest-kosova-foto/60%Daily2016-07-29 20:21
https://kosova-info.com/shefja-e-obsh-se-do-te-shkoje-ne-rio-rreziku-nga-virusi-zika-me-i-ulet/60%Daily2016-07-29 19:51
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-sa-milione-euro-ka-fituar-unitedi-nga-shitjet-e-fanellave-te-ibrahimovicit/60%Daily2016-07-29 19:48
https://kosova-info.com/martohen-me-njera-tjetren-ne-menyre-qe-te-mos-humbasin-shtepite-e-tyre/60%Daily2016-07-29 19:42
https://kosova-info.com/shba-skeptike-per-planin-rus-ne-aleppo/60%Daily2016-07-29 19:42
https://kosova-info.com/i-re-pishmon-lyrical-son-teksti-i-kenges/60%Daily2016-07-29 19:40
https://kosova-info.com/turku-hidhet-nga-ballkoni-pas-sherrit-me-babain-video/60%Daily2016-07-29 19:36
https://kosova-info.com/me-ne-fund-avokati-i-popullit-behet-me-zyre-te-re-video/60%Daily2016-07-29 19:17
https://kosova-info.com/lyrical-son-publikon-me-videoklip-kengen-i-re-pishmon-video/60%Daily2016-07-29 19:15
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-ambasadore-nderi-e-kosoves-ekipi-olimpik-me-medalje-presidenciale/60%Daily2016-07-29 19:11
https://kosova-info.com/si-dukeshin-dikur-meshkujt-me-te-ndjekur-shqiptare-foto/60%Daily2016-07-29 19:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-shefki-kuqi/60%Daily2016-07-29 18:57
https://kosova-info.com/kim-kardashian-perandoreshe-ne-videoklipin-e-ri-te-kanye-west-video/60%Daily2016-07-29 18:44
https://kosova-info.com/erdogan-gjeneralit-amerikan-po-e-zbuloni-veten-se-ishit-ju-pas-grusht-shtetit/60%Daily2016-07-29 18:29
https://kosova-info.com/mavrajt-i-shfaqet-problemi-i-pare-te-kolni/60%Daily2016-07-29 18:18
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-sa-ka-kushtuar-unaza-e-marteses-se-mila-kunis-video/60%Daily2016-07-29 18:15
https://kosova-info.com/te-dielen-kercehet-nga-ura-e-fshenjte/60%Daily2016-07-29 18:05
https://kosova-info.com/tottenham-atletico-pritje-fantastike-video/60%Daily2016-07-29 17:55
https://kosova-info.com/pse-donald-trump-mbylli-faqen-e-internetit-te-bashkeshortes/60%Daily2016-07-29 17:40
https://kosova-info.com/fotoja-e-nenes-se-donald-trampit-objekt-humori-ne-rrjet-foto/60%Daily2016-07-29 17:36
https://kosova-info.com/a-e-di-sa-shume-te-dua-e-xhakes-shikoni-cfare-po-ndodh-ne-serbi-foto-video/60%Daily2016-07-29 17:29
https://kosova-info.com/era-istrefi-pushton-hollywood-in-foto/60%Daily2016-07-29 17:28
https://kosova-info.com/deshton-inaugurimi-i-rratheve-olimpike-ne-prishtine/60%Daily2016-07-29 17:24
https://kosova-info.com/presidenti-malazez-i-gezohet-rruges-plave-cakorr-peje/60%Daily2016-07-29 17:18
https://kosova-info.com/arta-dobroshi-ne-videoklipin-e-grupit-te-njohur-anglez-video/60%Daily2016-07-29 17:17
https://kosova-info.com/bie-eksporti-rritet-importi/60%Daily2016-07-29 17:16
https://kosova-info.com/demolli-komitetit-te-senatit-amerikan-fsk-e-angazhuar-ne-luften-kunder-terrorizmit/60%Daily2016-07-29 17:14
https://kosova-info.com/soft-news-gjenealogji-britaniket-origjina-e-tyre-anglo-saksone-eshte-ne-minorance/60%Daily2016-07-29 17:10
https://kosova-info.com/ronaldo-perseri-i-papermbajtshem-shikoni-cfare-i-ben-kesaj-vajze-foto/60%Daily2016-07-29 17:00
https://kosova-info.com/justin-bieber-perfundon-dominimin-15-javesh-te-drake-ne-top-lista-video/60%Daily2016-07-29 16:56
https://kosova-info.com/cmendet-bota-e-ndertimit-kostot-kapin-miliarda-dollare/60%Daily2016-07-29 16:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-fituesi-i-gares-nderkombetare-te-fotografise-wiki-loves-earth/60%Daily2016-07-29 16:48
https://kosova-info.com/premiere-dj-flow-dhe-young-zerka-publikojne-kengen-habibi-video/60%Daily2016-07-29 16:36
https://kosova-info.com/tete-arsye-pse-te-konsumoni-mango/60%Daily2016-07-29 16:36
https://kosova-info.com/te-dyshuarit-per-sulme-ne-paris-fshiheshin-ne-austri-i-dorezohen-frances/60%Daily2016-07-29 16:32
https://kosova-info.com/virusi-zika-rastet-ne-florida-te-shba-se-transmetohen-permes-mushkonjave/60%Daily2016-07-29 16:29
https://kosova-info.com/messi-inter-cmenduri-e-thohir/60%Daily2016-07-29 16:28
https://kosova-info.com/drejtori-i-fbi-se-shkaterrimi-i-isis-it-ne-siri-nxit-zgjerimin-e-terroristeve-ne-diaspore/60%Daily2016-07-29 16:27
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-se-braktisur-te-orgjive/60%Daily2016-07-29 16:21
https://kosova-info.com/david-guetta-nuk-permbahet-skena-te-nxehta-ne-plazh-foto/60%Daily2016-07-29 16:21
https://kosova-info.com/hartat-e-google-rikthejne-emrat-e-vendeve-ne-krime-nga-koha-sovjetike/60%Daily2016-07-29 16:15
https://kosova-info.com/nicole-scherzinger-me-linja-perfekte-ne-greqi-vjen-me-levizje-seksi-fotovideo/60%Daily2016-07-29 16:09
https://kosova-info.com/preteni-i-kerkon-lumezit-ti-publikoje-emrat-e-zyrtareve-te-korruptuar/60%Daily2016-07-29 16:02
https://kosova-info.com/zyrtare-pogba-united-lajm-bombe-foto/60%Daily2016-07-29 15:59
https://kosova-info.com/ne-shkup-theren-kurbane-falenderimi-per-zmbrapsjen-e-grusht-shtetit-ne-turqi/60%Daily2016-07-29 15:59
https://kosova-info.com/ai-momenti-kur-zbret-taksine-dhe-ekspozon-zogun-foto/60%Daily2016-07-29 15:58
https://kosova-info.com/shperthen-bombola-e-gazit-ne-lipjan-babe-dhe-bir-kane-nevoje-per-ndihme/60%Daily2016-07-29 15:55
https://kosova-info.com/shkoder-nusja-sperkat-me-benzine-vjehrren-dhe-kunaten/60%Daily2016-07-29 15:53
https://kosova-info.com/xhaka-e-pershkruan-me-kete-foto-debutimin-te-arsenali-foto/60%Daily2016-07-29 15:36
https://kosova-info.com/bieber-refuzon-5-milione-dollare-nga-donald-trump-per-te-kenduar-ne-fushaten-e-tij/60%Daily2016-07-29 15:33
https://kosova-info.com/kushdo-qe-zgjidhet-ameriken-e-presin-luftera-te-pergjakura/60%Daily2016-07-29 15:33
https://kosova-info.com/google-shnon-rritje-t-ardhurash-me-21-3-n-215-miliard-dollar/60%Daily2016-07-29 14:09
https://kosova-info.com/google-shnon-rritje-t-ardhurash-me-21-3-n-215-miliard-dollar/60%Daily2016-07-29 14:09
https://kosova-info.com/pushteti-te-plak-foto/60%Daily2016-07-29 15:24
https://kosova-info.com/turqia-ka-arrestuar-gjithsej-18-mije-persona-dhe-i-ka-shkaterruar-50-mije-pasaporta/60%Daily2016-07-29 15:22
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-bashkepunimin-me-martin-garrix-audio/60%Daily2016-07-29 15:19
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-bashkepunimin-me-martin-garrix-audio/60%Daily2016-07-29 15:19
https://kosova-info.com/duka-dhe-fshf-skandal-i-madh/60%Daily2016-07-29 15:18
https://kosova-info.com/dokufest-me-konference-vjetore-edhe-ne-tirane/60%Daily2016-07-29 15:11
https://kosova-info.com/nuset-e-haradinajve-per-pushime-ne-plazhet-italiane-foto/60%Daily2016-07-29 15:04
https://kosova-info.com/vazhdojne-sulmet-ne-shba-vritet-nje-polic-nje-tjeter-plagoset/60%Daily2016-07-29 15:02
https://kosova-info.com/papa-lutje-ne-auschwitz-thirrje-te-rinjve-polake-mikpritini-refugjatet-video/60%Daily2016-07-29 15:00
https://kosova-info.com/kosova-ne-lojerat-olimpike-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2016-07-29 14:57
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-paralajmeron-emisionin-e-ri-me-modelen-kristin-prengaj-video/60%Daily2016-07-29 14:55
https://kosova-info.com/gjendet-nje-skelet-njeriu-ne-plazhin-rana-e-hedhun-afer-shengjinit/60%Daily2016-07-29 14:55
https://kosova-info.com/inspektorati-i-punes-denon-tri-media-ne-kosove/60%Daily2016-07-29 14:54
https://kosova-info.com/banka-boterore-kosova-po-shenon-rritje-solide-ekonomike/60%Daily2016-07-29 14:48
https://kosova-info.com/alarmi-i-fbi-se-pritet-nje-diaspore-terroristesh-nga-siria/60%Daily2016-07-29 14:45
https://kosova-info.com/turqia-mbyll-bazen-ajrore-dhe-kazermat-qe-ishin-perdorur-nga-pucistet/60%Daily2016-07-29 14:43
https://kosova-info.com/erdogan-je-ne-anen-e-pucisteve/60%Daily2016-07-29 14:39
https://kosova-info.com/rothen-nuk-e-prek-fare-fanellen-e-canes-sdo-te-besoni-pse-video/60%Daily2016-07-29 14:33
https://kosova-info.com/kryeministri-francez-te-ndalohet-financimi-nga-jashte-i-xhamive/60%Daily2016-07-29 14:30
https://kosova-info.com/ish-missi-shqiptar-pozon-nudo-ne-france-foto/60%Daily2016-07-29 14:26
https://kosova-info.com/ne-kosove-prodhohet-printeri-i-pare-3d-foto/60%Daily2016-07-29 14:25
https://kosova-info.com/marina-ushtarake-italiane-shpeton-603-migrante-ne-mesdhe/60%Daily2016-07-29 14:20
https://kosova-info.com/zyrtare-mourinho-largon-januzajn-foto/60%Daily2016-07-29 14:02
https://kosova-info.com/shansi-i-fundit-pr-t-prfituar-windows-10-tn-falas/60%Daily2016-07-29 13:56
https://kosova-info.com/schweinsteiger-ivanovic-fryti-i-pare/60%Daily2016-07-29 13:37
https://kosova-info.com/shperthen-tifozja-super-seksi-e-shqiperise-ja-cfare-shkruan-per-te-dashurin-ganez-foto/60%Daily2016-07-29 13:15
https://kosova-info.com/ekskluzive-thaci-sot-ne-podgorice-takon-kreret-e-shtetit-malazez/60%Daily2016-07-29 13:02
https://kosova-info.com/detajohen-specifikat-e-kartave-grafikave-radeon-rx-470-dhe-rx-460/60%Daily2016-07-29 12:51
https://kosova-info.com/zbulohet-identiteti-i-vajzes-se-fotografise-ikonike-te-elvis-presleyt-fotovideo/60%Daily2016-07-29 12:45
https://kosova-info.com/forcohet-shqiperia-de-biasi-merr-futbollistin-qe-kushton-50-milione-euro/60%Daily2016-07-29 12:45
https://kosova-info.com/papa-francesku-perlotet-gjate-vizites-ne-kampin-e-aushvicit-foto/60%Daily2016-07-29 12:37
https://kosova-info.com/keanu-reeves-une-nuk-mund-te-jem-pjese-e-nje-bote-ku-burrat-i-veshin-grate-e-tyre-si-prostituta/60%Daily2016-07-29 12:31
https://kosova-info.com/sekuestrohet-pasuria-e-deputetit-mark-frrkoku/60%Daily2016-07-29 12:30
https://kosova-info.com/ambasada-iraniane-kerkon-lirimin-e-shtetasit-te-tyre-te-arrestuar-ne-kosove/60%Daily2016-07-29 12:21
https://kosova-info.com/familjaret-e-te-burgosurve-kumanova-alarmojne-per-dhunen-ndaj-tyre/60%Daily2016-07-29 12:17
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-futbollisti-i-njohur-i-barcelones-befason-me-skuadren-e-re-foto/60%Daily2016-07-29 12:15
https://kosova-info.com/edhe-kreu-i-opozites-ne-turqi-fajeson-gylenin-per-tentim-puc/60%Daily2016-07-29 12:13
https://kosova-info.com/vritet-cifti-indian-nuk-paguan-22-cent-borxh/60%Daily2016-07-29 12:06
https://kosova-info.com/adele-fton-ne-skene-sozine-e-saj-fotovideo/60%Daily2016-07-29 12:01
https://kosova-info.com/tottenham-atletico-ky-eshte-rezultati-perfundimtar-video/60%Daily2016-07-29 11:56
https://kosova-info.com/vendet-qe-me-para-e-blen-shtetesine/60%Daily2016-07-29 11:55
https://kosova-info.com/geti-u-hyn-ne-mes-motrave-vjollca-foto/60%Daily2016-07-29 11:48
https://kosova-info.com/kengetarit-nacionalist-serb-nuk-i-lejohet-te-kendoje-ne-zvicer/60%Daily2016-07-29 11:47
https://kosova-info.com/kreatorja-vjollca-llapashtica-vesh-modelet-ne-videoklipin-meksikan-video/60%Daily2016-07-29 11:40
https://kosova-info.com/lirohen-te-akuzuarit-per-shperthimin-te-sekiraqa/60%Daily2016-07-29 11:39
https://kosova-info.com/qeveria-miratoi-projekt-propozimin-per-promovim-te-vlerave-evropiane/60%Daily2016-07-29 11:38
https://kosova-info.com/tuna-ne-krahet-e-ermal-mamaqit-foto/60%Daily2016-07-29 11:33
https://kosova-info.com/guardiola-ne-taksi-tifozet-e-cityt-siu-besojne-syve-video/60%Daily2016-07-29 11:28
https://kosova-info.com/i-vjen-rendi-edhe-elhaida-danit-te-publikoj-imazhe-ne-bikini-foto/60%Daily2016-07-29 11:22
https://kosova-info.com/i-vjen-rendi-edhe-elhaida-danit-te-publikoj-imazhe-ne-bikini-foto/60%Daily2016-07-29 11:22
https://kosova-info.com/nj-lojtar-i-pokemon-go-arrin-nivelin-maksimal-duke-prdorur-nj-bot/60%Daily2016-07-29 08:05
https://kosova-info.com/leo-messi-i-ike-policise-foto/60%Daily2016-07-29 10:55
https://kosova-info.com/zyrtare-sulmuesi-i-kosoves-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2016-07-29 10:28
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-futbollisti-qe-e-fitoi-puskas-2015-ai-ka-marre-nje-vendim-te-pabesueshem/60%Daily2016-07-29 10:05
https://kosova-info.com/tifozet-e-arsenalit-kenge-shume-interesante-per-xhaken-video/60%Daily2016-07-29 09:39
https://kosova-info.com/ubt-cert-dhe-alcirt-nnshkruajn-marrveshje-mirkuptimi-pr-sigurin-kibernetike/60%Daily2016-07-29 12:25
https://kosova-info.com/shokuese-trup-i-vdekur-ne-vendin-ku-do-te-garojne-notaret-ne-lojerat-olimpike-foto/60%Daily2016-07-29 09:16
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-shokues-nga-schweinsteiger-foto/60%Daily2016-07-29 08:53
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-shokues-nga-schweinsteiger-foto/60%Daily2016-07-29 08:53
https://kosova-info.com/pogba-kryen-testet-mjekesore-ne-shba-ku-po-transferohet-foto/60%Daily2016-07-29 08:37
https://kosova-info.com/etoo-transferohet-te-skuadra-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-07-29 08:19
https://kosova-info.com/reali-prezanton-fanellat-e-treta-tifozet-kritikojne-ngjyren-foto/60%Daily2016-07-29 08:01
https://kosova-info.com/hartat-e-google-maps-me-nj-dizajn-m-t-pastr-prezantohen-pikat-e-interesit/60%Daily2016-07-29 07:44
https://kosova-info.com/qeveria-mban-mbledhjen-sflet-per-5-milionet-qe-duhet-paguar-austriakeve/60%Daily2016-07-29 07:42
https://kosova-info.com/wenger-e-quan-keshtu-xhaken-pas-debutimit/60%Daily2016-07-29 07:42
https://kosova-info.com/rita-ora-ne-stilin-latin-foto/60%Daily2016-07-29 07:32
https://kosova-info.com/xhaka-super-debutim-te-arsenali-video/60%Daily2016-07-29 07:25
https://kosova-info.com/trepca-do-te-prodhoje-1-milion-tone-xehe-ne-vit/60%Daily2016-07-29 07:22
https://kosova-info.com/a-mund-te-vdisni-nga-humbja-e-dashurise/60%Daily2016-07-29 07:20
https://kosova-info.com/gashi-keshillon-shqiperine-mos-pranoni-te-huajt-te-perzgjedhin-prokurore-e-gjyqtare/60%Daily2016-07-29 07:16
https://kosova-info.com/martohet-jon-tarifa-foto/60%Daily2016-07-29 07:14
https://kosova-info.com/horoskopi-29-korrik-2016/60%Daily2016-07-29 07:04
https://kosova-info.com/horoskopi-29-korrik-2016/60%Daily2016-07-29 07:04
https://kosova-info.com/e-le-e-dashura-i-riu-e-kercenon-me-publikim-fotosh-duke-bere-seks/60%Daily2016-07-29 07:02
https://kosova-info.com/embelsire-me-cokollate/60%Daily2016-07-29 06:56
https://kosova-info.com/clinton-pas-nominimit-amerika-eshte-ne-nje-moment-rivleresimi/60%Daily2016-07-29 06:44
https://kosova-info.com/i-syrgjynosuri-oliver-con-porosi-nga-burgu-per-asociacionin/60%Daily2016-07-29 06:31
https://kosova-info.com/policia-po-heton-rastin-e-xhamise-ne-vitomirice/60%Daily2016-07-29 06:21
https://kosova-info.com/haziri-demarkacioni-nuk-i-shpeton-nga-specialja/60%Daily2016-07-29 06:16
https://kosova-info.com/artana-qyteti-me-i-vjeter-mesjetar-ne-kosove-video/60%Daily2016-07-29 06:06
https://kosova-info.com/moti-sot-ne-kosoves/60%Daily2016-07-29 05:50
https://kosova-info.com/si-sot-103-vjet-me-pare-u-vendos-per-ndarjen-e-tokave-shqiptare-ne-londer/60%Daily2016-07-29 05:39
https://kosova-info.com/nuk-ia-keni-idene-sa-futbolliste-te-shqiperise-kane-nderruar-skuader-pas-euro-2016/60%Daily2016-07-29 00:15
https://kosova-info.com/lajm-sensacional-per-leicester-cityn/60%Daily2016-07-29 00:06
https://kosova-info.com/bomba-godet-ndertesen-betoni-bie-ne-veture-me-pas-ne-skene-dalin-dy-heronj-video/60%Daily2016-07-28 22:15
https://kosova-info.com/admir-mehmedi-e-kalli-ne-dasmen-e-tij-shikojeni-si-kercen-mbi-tavolina-video/60%Daily2016-07-28 21:58
https://kosova-info.com/parlamenti-ne-maqedoni-miraton-ligjet-e-marreveshjes-politike/60%Daily2016-07-28 21:57
https://kosova-info.com/mtv-i-thote-lamtumire-taylor-swift-it/60%Daily2016-07-28 21:56
https://kosova-info.com/erdogan-miraton-vendimet-e-keshillit-te-larte-ushtarak/60%Daily2016-07-28 21:55
https://kosova-info.com/formacioni-me-yjet-qe-juve-ka-mundur-ti-transferoje-per-90-milione-euro-foto/60%Daily2016-07-28 21:51
https://kosova-info.com/shqiptaret-mbeshtetesit-me-te-medhenj-te-erdoganit-ne-ballkan/60%Daily2016-07-28 21:49
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-aksidenteve-rrugore-faktor-shpejtesia/60%Daily2016-07-28 21:44
https://kosova-info.com/national-geographic-kosova-ne-mesin-e-10-vendeve-ne-bote-qe-duhet-vizituar/60%Daily2016-07-28 21:41
https://kosova-info.com/ledion-lico-tregon-a-do-te-vazhdoje-me-the-voice-of-albania/60%Daily2016-07-28 21:40
https://kosova-info.com/pas-crvena-zvezdes-shkaku-i-kosoves-denimi-i-pret-edhe-keto-dy-skuadra/60%Daily2016-07-28 21:37
https://kosova-info.com/theresa-may-eshte-e-gatshme-te-perdor-armet-berthamore-kunder-rusise/60%Daily2016-07-28 21:31
https://kosova-info.com/mary-j-blige-i-kerkon-divorcin-bashkeshortit-pas-12-vitesh-martese/60%Daily2016-07-28 21:23
https://kosova-info.com/shqiptare-si-do-te-reagonit-nese-themi-se-loja-po-luhet-ne-shkoder-ne-stadiumin-sllobodan-millosheviq/60%Daily2016-07-28 21:21
https://kosova-info.com/a-do-ta-trajtonit-dot-bill-clintonin-si-zonje-e-pare/60%Daily2016-07-28 21:14
https://kosova-info.com/kete-foto-te-shpatit-nuk-e-keni-pare-asnjeherekeshtu-dukej-ne-adoleshence-foto/60%Daily2016-07-28 21:08
https://kosova-info.com/komentet-per-ruset-trump-ishin-shaka/60%Daily2016-07-28 21:06
https://kosova-info.com/januzajt-dhe-tete-lojtareve-te-tjere-te-unitedi-iu-behet-i-ditur-lajmi-i-largimit/60%Daily2016-07-28 20:57
https://kosova-info.com/%e2%80%8becni-nje-ore-ne-dite-dhe-zgjateni-jeten-thone-shkencetaret/60%Daily2016-07-28 20:57
https://kosova-info.com/ambasadori-lu-ka-shume-heronj-dhe-antiheronj-por-fitorja-i-takon-popullit-shqiptar/60%Daily2016-07-28 20:56
https://kosova-info.com/ambasadori-lu-ka-shume-heronj-dhe-antiheronj-por-fitorja-i-takon-popullit-shqiptar/60%Daily2016-07-28 20:56
https://kosova-info.com/ambasadori-lu-ka-shume-heronj-dhe-antiheronj-por-fitorja-i-takon-popullit-shqiptar-2/60%Daily2016-07-28 20:56
https://kosova-info.com/zayn-gigi-jo-vetem-e-bukur-por-edhe-inteligjente/60%Daily2016-07-28 20:52
https://kosova-info.com/pacienti-kerkon-ndihme-mjeket-e-pejes-ne-telefon-foto/60%Daily2016-07-28 20:50
https://kosova-info.com/pacienti-kerkon-ndihme-mjeket-e-pejes-ne-telefon-foto/60%Daily2016-07-28 20:50
https://kosova-info.com/pacienti-kerkon-ndihme-mjeket-e-pejes-ne-telefon-foto-2/60%Daily2016-07-28 20:50
https://kosova-info.com/pacienti-kerkon-ndihme-mjeket-e-pejes-ne-telefon-foto-2/60%Daily2016-07-28 20:50
https://kosova-info.com/pacienti-kerkon-ndihme-mjeket-e-pejes-ne-telefon-foto-2/60%Daily2016-07-28 20:50
https://kosova-info.com/pacienti-kerkon-ndihme-mjeket-e-pejes-ne-telefon-foto-3/60%Daily2016-07-28 20:50
https://kosova-info.com/pacienti-kerkon-ndihme-mjeket-e-pejes-ne-telefon-foto-3/60%Daily2016-07-28 20:50
https://kosova-info.com/luftimi-i-korrupsionit-i-sjell-kosoves-njohje-te-reja-video/60%Daily2016-07-28 20:38
https://kosova-info.com/shqiperia-luan-miqesore-ne-gusht-ja-kundershtari/60%Daily2016-07-28 20:37
https://kosova-info.com/eskalon-protesta-anti-amerikane-ne-turqi-digjet-flamuri-i-shba-ve-video/60%Daily2016-07-28 20:30
https://kosova-info.com/ekskluzive-zbulohet-se-me-cilet-deputete-kosovare-po-feston-ditelindjen-gold-ag-foto/60%Daily2016-07-28 20:29
https://kosova-info.com/tubim-ne-shkup-ne-mbeshtetje-te-erdoganit-foto/60%Daily2016-07-28 20:21
https://kosova-info.com/tubim-ne-shkup-ne-mbeshtetje-te-erdoganit-foto/60%Daily2016-07-28 20:21
https://kosova-info.com/shifra-te-medha-klikimesh-arrin-kenga-me-e-fundit-e-bebe-rexhes-video/60%Daily2016-07-28 20:18
https://kosova-info.com/pamje-te-reja-te-iphone-7/60%Daily2016-07-28 20:18
https://kosova-info.com/shkendija-bene-nje-hap-te-madh-fiton-ndaj-mlada-boleslav-video/60%Daily2016-07-28 20:13
https://kosova-info.com/shaqiri-ali-ahmeti-e-dinte-per-kumanoven-video/60%Daily2016-07-28 20:11
https://kosova-info.com/ruset-ja-pse-shqiptaret-jane-dukshem-me-te-fuqishem-se-serbet/60%Daily2016-07-28 20:09
https://kosova-info.com/si-te-beni-nje-limonade/60%Daily2016-07-28 20:04
https://kosova-info.com/xhevdet-shala-percaktimi-i-kufijve-eshte-rregulluar-me-deklaraten-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2016-07-28 20:00
https://kosova-info.com/hoti-pretendon-se-qeveria-do-ta-bllokoje-debatin-e-3-gushtit-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-28 19:54
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-ku-e-fut-doren-angela-martini-foto/60%Daily2016-07-28 19:51
https://kosova-info.com/89-mije-dollare-per-konservimin-e-bibliotekes-kombetare/60%Daily2016-07-28 19:44
https://kosova-info.com/tomor-qela-me-demarkacionin-rajoni-i-pejes-eshte-i-paprekur/60%Daily2016-07-28 19:42
https://kosova-info.com/kancerin-mund-ta-luftosh-ne-tavoline-studimi-zbulon-nje-tjeter-armik/60%Daily2016-07-28 19:34
https://kosova-info.com/meti-publikon-kengen-e-re-ska-si-ti-video/60%Daily2016-07-28 19:34
https://kosova-info.com/higuain-tranon-tifozet-e-napolit-de-laurentiis-me-shtyu-drejt-juventusit/60%Daily2016-07-28 19:30
https://kosova-info.com/keta-jane-dy-vellezerit-kosovar-qe-amerika-krenohet-me-ta-video/60%Daily2016-07-28 19:20
https://kosova-info.com/pse-u-sulmua-mozzik-ne-podujeve-video/60%Daily2016-07-28 19:15
https://kosova-info.com/inspektoriati-i-punes-raporton-neser-per-gjendjen-e-mediave-ne-kosove/60%Daily2016-07-28 19:14
https://kosova-info.com/dorehiqen-dy-gjenerale-turq-ne-shenje-proteste/60%Daily2016-07-28 19:10
https://kosova-info.com/kim-kardashian-tregon-format-seksi-pas-humbjes-ne-peshe-foto/60%Daily2016-07-28 18:57
https://kosova-info.com/bashkesia-islame-e-frances-myslimanet-te-shkojne-te-dielen-ne-kisha/60%Daily2016-07-28 18:57
https://kosova-info.com/bashkesia-islame-e-frances-myslimanet-te-shkojne-te-dielen-ne-kisha/60%Daily2016-07-28 18:57
https://kosova-info.com/cana-mes-tre-me-te-forteve-ne-bote/60%Daily2016-07-28 18:51
https://kosova-info.com/zvicer-swiss-nderpret-fluturimet-drejt-stambollit-pas-trazirave-ne-turqi/60%Daily2016-07-28 18:49
https://kosova-info.com/qeni-i-ngordhur-kundermon-ere-ne-qender-te-qytetit-turistik/60%Daily2016-07-28 18:47
https://kosova-info.com/erdogan-kerkon-ta-kontrolloje-ushtrine/60%Daily2016-07-28 18:46
https://kosova-info.com/zajmina-tregon-detaje-rreth-dyqanit-te-ri-dhe-planeve-ne-muzike-foto/60%Daily2016-07-28 18:34
https://kosova-info.com/ne-indi-dhe-nepal-90-te-vdekur-nga-permbytjet/60%Daily2016-07-28 18:19
https://kosova-info.com/per-nje-vit-ne-kosove-u-kurorezuan-16-mije-e-274-cifte/60%Daily2016-07-28 18:17
https://kosova-info.com/viola-spiro-selfie-me-nicole-scherzinger-foto/60%Daily2016-07-28 18:16
https://kosova-info.com/makinat-me-te-shtrenjta-ne-bote-foto/60%Daily2016-07-28 18:08
https://kosova-info.com/mediat-austriake-e-serbe-raportojne-per-gjyqin-e-humbur-te-kosoves-ne-arbitrazh/60%Daily2016-07-28 18:01
https://kosova-info.com/skandali-i-pasaportave-apo-rruga-e-nje-procesi-te-humbur-gjyqesor/60%Daily2016-07-28 18:01
https://kosova-info.com/vesa-e-big-basta-momente-intime-me-njeri-tjetrin-foto/60%Daily2016-07-28 17:58
https://kosova-info.com/bajram-rexhepi-refuzon-te-flase-per-gjyqin-e-humbur-ne-rastin-e-pasaportave/60%Daily2016-07-28 17:51
https://kosova-info.com/fronti-al-nusra-ne-siri-ndahet-nga-al-qaeda/60%Daily2016-07-28 17:47
https://kosova-info.com/mustafi-ben-nje-foto-qe-do-ta-gezoje-cdo-shqiptar-foto/60%Daily2016-07-28 17:44
https://kosova-info.com/pamje-nga-klipi-i-gjon-karrices-me-ish-te-dashuren-e-50-cent-dhe-shqiptarin-e-zi-foto/60%Daily2016-07-28 17:43
https://kosova-info.com/turqia-ia-drejton-nje-kerkese-gjermanise-per-gulenistat/60%Daily2016-07-28 17:35
https://kosova-info.com/protestuesit-ne-turqi-brohorasin-dhe-mbajne-parulla-kunder-shba-ve/60%Daily2016-07-28 17:32
https://kosova-info.com/ja-si-duket-samanta-pa-grim-foto/60%Daily2016-07-28 17:23
https://kosova-info.com/shqiperia-mes-10-vendeve-per-tu-vizituar-video/60%Daily2016-07-28 17:19
https://kosova-info.com/xhaka-zidane-deklarate-e-madhe/60%Daily2016-07-28 17:18
https://kosova-info.com/lendohen-pese-ushtare-amerikane-ne-afganistan/60%Daily2016-07-28 17:06
https://kosova-info.com/kapet-me-droge-modelja-e-njohur/60%Daily2016-07-28 17:05
https://kosova-info.com/pamjet-horror-te-shperndaresve-te-droges-te-vrare-ne-mes-te-rruges-foto-18/60%Daily2016-07-28 17:00
https://kosova-info.com/ndahet-grupi-xhihadist-al-nusra-nga-al-qaeda/60%Daily2016-07-28 16:57
https://kosova-info.com/messi-ramos-lufte-per-frizura-foto/60%Daily2016-07-28 16:54
https://kosova-info.com/ne-kosove-ka-pune-por-nuk-ka-punetore/60%Daily2016-07-28 16:47
https://kosova-info.com/merkel-refuzon-te-ndryshoje-politiken-e-refugjateve-pas-sulmeve-ne-gjermani/60%Daily2016-07-28 16:44
https://kosova-info.com/ja-sa-per-qind-turiste-humbi-turqia/60%Daily2016-07-28 16:44
https://kosova-info.com/veseli-ska-me-marreveshje-me-serbine-pa-u-liruar-ura-mbi-lumin-iber/60%Daily2016-07-28 16:43
https://kosova-info.com/apple-shet-1-miliard-iphone-vijon-rnia-e-t-ardhurave/60%Daily2016-07-28 16:42
https://kosova-info.com/zhvishet-mimoza-e-big-brother-tregon-te-pasmet-foto/60%Daily2016-07-28 16:38
https://kosova-info.com/trump-thote-se-thirrja-e-tij-drejtuar-rusise-ishte-sarkastike/60%Daily2016-07-28 16:31
https://kosova-info.com/candreva-transferohet-te-gjiganti-evropian/60%Daily2016-07-28 16:30
https://kosova-info.com/keshtu-dukeshin-dikur-25-lideret-dhe-diktatoret-me-te-medhenj-foto/60%Daily2016-07-28 16:21
https://kosova-info.com/besnik-berisha-denimin-per-pasaportat-do-ta-paguajne-qytetaret/60%Daily2016-07-28 16:20
https://kosova-info.com/n-emiratet-e-bashkuara-arabe-mund-t-gjobitesh-me-550000-dollar-nse-prdor-vpn/60%Daily2016-07-28 16:17
https://kosova-info.com/marina-vjollca-shokon-pa-grim-foto/60%Daily2016-07-28 16:14
https://kosova-info.com/berisha-nderron-mendje-kjo-eshte-skuadra-e-re/60%Daily2016-07-28 16:02
https://kosova-info.com/berisha-nderron-mendje-kjo-eshte-skuadra-e-re/60%Daily2016-07-28 16:02
https://kosova-info.com/turqi-perfundon-mbledhja-e-keshillit-te-larte-ushtarak/60%Daily2016-07-28 15:58
https://kosova-info.com/zbulohen-foto-nudo-te-sara-kapos-vajzes-qe-mori-pjese-ne-klipin-e-ledrit-dhe-florit-foto/60%Daily2016-07-28 15:56
https://kosova-info.com/besojme-se-shqiperia-do-te-marre-masat-e-nevojshme-ndaj-feto-s/60%Daily2016-07-28 15:52
https://kosova-info.com/si-u-la-ne-rruget-e-shqiperise-i-burgosuri-i-cia/60%Daily2016-07-28 15:42
https://kosova-info.com/perleshje-ne-stervitjet-e-skuadres-se-njohur-italiane-video/60%Daily2016-07-28 15:36
https://kosova-info.com/kush-eshte-tim-kaine-kandidati-demokrat-per-nenpresident/60%Daily2016-07-28 15:34
https://kosova-info.com/facebook-thyen-parashikimet-e-wall-street-gjeneron-t-ardhura-rekord/60%Daily2016-07-28 15:34
https://kosova-info.com/veseli-per-nominimin-e-hillaryt-per-presidente-mikja-e-kosoves-po-bene-histori/60%Daily2016-07-28 15:30
https://kosova-info.com/bleona-dua-te-bej-nje-femije-por-nuk-video/60%Daily2016-07-28 15:29
https://kosova-info.com/nje-e-treta-e-danezeve-besojne-se-vendi-eshte-ne-lufte-me-islamin/60%Daily2016-07-28 15:23
https://kosova-info.com/yll-limani-kam-dashuri-te-pastert-me-tunen-video/60%Daily2016-07-28 15:20
https://kosova-info.com/italia-nis-fushaten-qe-paralajmeron-emigrantet-per-rreziqet-gjate-rruges-per-ne-evrope/60%Daily2016-07-28 15:19
https://kosova-info.com/berisha-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2016-07-28 15:12
https://kosova-info.com/debuton-family-library-6-antar-mund-t-ndajn-blerjet-n-play-store/60%Daily2016-07-28 12:55
https://kosova-info.com/hrw-reagon-ndaj-abuzimit-te-femijeve-te-arrestuar/60%Daily2016-07-28 14:48
https://kosova-info.com/prishtina-reagon-pas-largimit-te-berishes/60%Daily2016-07-28 14:47
https://kosova-info.com/hillary-clinton-ka-nje-mesazh-te-vecante-per-obamen-foto/60%Daily2016-07-28 14:43
https://kosova-info.com/qytetet-me-te-bukura-ne-bote-ja-fotot-e-realizuara-nga-ajri-foto/60%Daily2016-07-28 14:42
https://kosova-info.com/higuain-i-kunderpergjigjet-tottit-ne-prezantimin-te-juve/60%Daily2016-07-28 14:23
https://kosova-info.com/mpb-nuk-ka-informacione-qe-austriaket-do-tia-marrin-kosoves-5-milione-euro-per-pasaportat/60%Daily2016-07-28 14:19
https://kosova-info.com/mpb-nuk-ka-informacione-qe-austriaket-do-tia-marrin-kosoves-5-milione-euro-per-pasaportat/60%Daily2016-07-28 14:19
https://kosova-info.com/prokuroria-mbyll-germimet-afer-kishes-nuk-ka-mbetje/60%Daily2016-07-28 14:15
https://kosova-info.com/vazhdojne-pastrimet-ne-turqi-largohen-nga-puna-88-punonjes-te-mpj-se/60%Daily2016-07-28 14:14
https://kosova-info.com/keto-jane-institucionet-arsimore-ne-kosove-qe-turqia-deshiron-ti-mbylle/60%Daily2016-07-28 14:11
https://kosova-info.com/fetullah-gylen-prej-40-vitesh-pergatitej-per-kete-grusht-shteti/60%Daily2016-07-28 14:03
https://kosova-info.com/franca-dhe-britania-kerkojne-qe-ti-jepet-fund-rrethimit-te-aleppos/60%Daily2016-07-28 14:03
https://kosova-info.com/historia-e-nje-te-burgosuri-te-cia%c2%ads-qe-pas-torturave-u-braktis-ne-shqiperi/60%Daily2016-07-28 14:01
https://kosova-info.com/mbyllet-dortmund-city-rezultat-i-papritur-video/60%Daily2016-07-28 13:56
https://kosova-info.com/isis-krijon-bomben-e-re-qe-shkakton-vrasje-masive-tmerr-e-frike/60%Daily2016-07-28 13:52
https://kosova-info.com/pamje-nga-performanca-e-kides-mozzik-dhe-getinjos-mbreme-ne-podujeve-video/60%Daily2016-07-28 13:46
https://kosova-info.com/zyrtare-ylli-i-kosoves-befason-me-skuadren-e-re-foto/60%Daily2016-07-28 13:30
https://kosova-info.com/merkel-nuk-i-nderron-politikat-per-refugjatet/60%Daily2016-07-28 13:25
https://kosova-info.com/kush-jane-bali-dhe-balica-nga-prishtina/60%Daily2016-07-28 13:13
https://kosova-info.com/gold-ag-fyen-kadarene-ai-nuk-ka-kokerr-vlere-per-mua/60%Daily2016-07-28 13:13
https://kosova-info.com/ukraina-deklarohet-kunder-njohjes-se-kosoves/60%Daily2016-07-28 13:10
https://kosova-info.com/ambasadori-durmishi-i-dorezoi-letrat-kredenciale-presidentit-te-malit-te-zi-filip-vujanoviq/60%Daily2016-07-28 13:09
https://kosova-info.com/turtle-pergatitet-per-aventuren-me-te-madhe-verore-ne-shqiperi-foto/60%Daily2016-07-28 13:06
https://kosova-info.com/gjykata-themelore-eshte-duke-i-trajtuar-disa-lende-te-ngritura-nga-investitoret-e-huaj/60%Daily2016-07-28 13:06
https://kosova-info.com/guardiola-turperohet-para-futbollisteve-video/60%Daily2016-07-28 13:06
https://kosova-info.com/adelina-per-asnje-moment-nuk-pushon-se-reklamuari-te-pasmet-foto/60%Daily2016-07-28 12:52
https://kosova-info.com/franca-do-te-behet-me-garde-kombetare/60%Daily2016-07-28 12:40
https://kosova-info.com/pogba-befason-te-gjithe-me-numrin-e-fanelles-te-united/60%Daily2016-07-28 12:38
https://kosova-info.com/hakerat-rus-fshihen-pas-sulmit-ndaj-komitetit-kombtar-t-partis-demokratike-n-shba-raporton-threatconnect/60%Daily2016-07-28 12:31
https://kosova-info.com/arrestohet-miliarderi-qe-perfitonte-nga-lufterat-civile/60%Daily2016-07-28 12:23
https://kosova-info.com/zyrtare-dardan-berisha-shokon-prishtinen/60%Daily2016-07-28 12:14
https://kosova-info.com/zyrtare-dardan-berisha-shokon-prishtinen/60%Daily2016-07-28 12:14
https://kosova-info.com/asad-fton-kryengritesit-te-dorezohen-u-premton-amnisti/60%Daily2016-07-28 12:03
https://kosova-info.com/kek-u-kerkon-siguri-nga-organet-shteterore/60%Daily2016-07-28 11:55
https://kosova-info.com/sdo-te-besoni-se-cfare-veshe-nen-fanelle-messi-foto/60%Daily2016-07-28 11:52
https://kosova-info.com/njihuni-me-vajzen-qe-arriti-fame-boterore-duke-kenduar-ne-shkallet-e-baneses-foto/60%Daily2016-07-28 11:51
https://kosova-info.com/kanabis-ne-arat-e-gollakut/60%Daily2016-07-28 11:47
https://kosova-info.com/ekskluzive-gold-ag-ka-organizuar-nje-ndeje-te-vecante-ja-sa-vjet-mbushi-sot-foto/60%Daily2016-07-28 11:32
https://kosova-info.com/sadiku-kete-sezon-do-te-luaje-per/60%Daily2016-07-28 11:26
https://kosova-info.com/hoxha-pret-kryetaren-e-kqz-se/60%Daily2016-07-28 11:24
https://kosova-info.com/kjo-nene-solli-ne-jete-femijen-e-19-te-foto/60%Daily2016-07-28 11:16
https://kosova-info.com/shala-kritikon-kreun-e-prishtines-se-po-e-shkel-ligjin-me-konkursin-per-mesimdhenes/60%Daily2016-07-28 11:11
https://kosova-info.com/rashica-kalon-te-gjiganti-evropian/60%Daily2016-07-28 10:58
https://kosova-info.com/flet-i-dyti-i-qeverise-se-malit-te-zi-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-28 10:56
https://kosova-info.com/avast-mashtron-1200-delegat-republikan-n-shba-lidhen-me-rrjete-wi-fi-t-pasigurta/60%Daily2016-07-28 12:09
https://kosova-info.com/avast-mashtron-1200-delegat-republikan-n-shba-lidhen-me-rrjete-wi-fi-t-pasigurta/60%Daily2016-07-28 12:09
https://kosova-info.com/martohet-kingu-vali-corleone-foto/60%Daily2016-07-28 10:52
https://kosova-info.com/erdogan-urdheron-mbylljen-e-45-gazetave-dhe-16-televizioneve/60%Daily2016-07-28 10:51
https://kosova-info.com/turqi-dy-gjenerale-te-rendesishem-japin-doreheqjen/60%Daily2016-07-28 10:48
https://kosova-info.com/papa-rrezohet-gjate-meshes-foto/60%Daily2016-07-28 10:42
https://kosova-info.com/zbardhet-deshmia-e-infermierit-se-si-u-vu-zjarri-ne-spital-pashe-tmerr/60%Daily2016-07-28 10:36
https://kosova-info.com/nowitzki-emiton-zazan-e-pabesueshme-ku-perfundon-topi-video/60%Daily2016-07-28 10:35
https://kosova-info.com/per-vellon-e-princeshes-po-kujdeset-nje-dizajnere-nga-kosova-foto/60%Daily2016-07-28 10:34
https://kosova-info.com/zvicer-kosovari-denohet-me-mbi-5-vjet-burg-per-vjedhje-profesionale/60%Daily2016-07-28 10:13
https://kosova-info.com/icardi-nderron-skuader-por-mbetet-ne-serie-a/60%Daily2016-07-28 10:12
https://kosova-info.com/elefanti-qellohet-ne-koke-nga-gjuetaret-por-fotovideo/60%Daily2016-07-28 10:10
https://kosova-info.com/ekskluzive-dasma-e-shekullit-princ-leka-dhe-elia-zaharia-zbulojne-gjithcka/60%Daily2016-07-28 10:00
https://kosova-info.com/mbreme-ne-podujeve-u-hodh-koktej-molotovi-por-jo-ne-koncertin-e-on-records/60%Daily2016-07-28 09:57
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-mazgit-nje-i-vdekur-dhe-6-te-lenduar/60%Daily2016-07-28 09:51
https://kosova-info.com/tronditet-chelsea-ylli-i-madh-konfirmon-largimin-ne-instagram-foto/60%Daily2016-07-28 09:50
https://kosova-info.com/lenovo-nxjerr-n-shitje-laptopin-e-par-me-ekran-oled-thinkpad-x1-yoga/60%Daily2016-07-28 08:51
https://kosova-info.com/ribery-bombardon-guardiolan/60%Daily2016-07-28 09:26
https://kosova-info.com/babastars-sonte-me-koncert-te-madh-ne-zone-foto/60%Daily2016-07-28 09:24
https://kosova-info.com/te-shtena-armesh-ne-dasma-policia-arreston-pese-persona-ne-prishtine/60%Daily2016-07-28 09:20
https://kosova-info.com/aktorja-turke-elife-u-martua-me-burrin-e-dyte-qe-njohu-foto/60%Daily2016-07-28 09:15
https://kosova-info.com/te-shtunen-ne-rahovec-aksioni-shpeto-jete-deno-krimin-perelvisin/60%Daily2016-07-28 09:09
https://kosova-info.com/zhvishet-femra-e-re-e-ronaldos-15-here-me-e-mire-se-irina-foto/60%Daily2016-07-28 09:03
https://kosova-info.com/nderprehet-koncerti-i-on-records-ne-podujeve-dy-persona-te-therur-me-thike-video/60%Daily2016-07-28 08:40
https://kosova-info.com/gruaja-ne-gjendje-kritike-piu-acid-klorhidrik-ne-vend-te-ujit/60%Daily2016-07-28 08:40
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-e-re-e-mustafit-2/60%Daily2016-07-28 08:38
https://kosova-info.com/redmi-pro-sht-telefoni-buxhetor-m-i-fundit-i-xiaomi/60%Daily2016-07-28 08:23
https://kosova-info.com/mark-zuckerberg-shfaq-rezultate-interesante-ne-facebook-foto/60%Daily2016-07-28 08:20
https://kosova-info.com/ja-cili-eshte-i-dashuri-i-sara-kapo-s-foto/60%Daily2016-07-28 08:19
https://kosova-info.com/chelsea-liverpool-turp-cfare-ka-bere-fabregas-video/60%Daily2016-07-28 08:14
https://kosova-info.com/messi-turperon-keq-suarezin-video/60%Daily2016-07-28 08:10
https://kosova-info.com/luana-vjollca-ne-rruget-e-prishtines-foto/60%Daily2016-07-28 08:04
https://kosova-info.com/fifa-katastrofe-per-kosoven/60%Daily2016-07-28 08:03
https://kosova-info.com/si-ta-ktheni-gjumin-gjate-veres/60%Daily2016-07-28 07:59
https://kosova-info.com/pkk-ja-sulm-ne-turqi-vriten-2-police-dhe-plagosen-15-te-tjere/60%Daily2016-07-28 07:56
https://kosova-info.com/pkk-ja-sulm-ne-turqi-vriten-2-police-dhe-plagosen-15-te-tjere/60%Daily2016-07-28 07:56
https://kosova-info.com/te-akuzuarve-per-pjesemarrje-ne-luftera-te-huaja-u-refuzohen-ankesat/60%Daily2016-07-28 07:33
https://kosova-info.com/bulqize-gruaja-qellon-gjashte-here-me-thike-burrin/60%Daily2016-07-28 07:31
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vetura-luksoze-e-arbana-osmanit-foto/60%Daily2016-07-28 07:31
https://kosova-info.com/identifikohet-sulmuesi-i-dyte-i-priftit-francez-foto/60%Daily2016-07-28 07:30
https://kosova-info.com/si-e-pershkruan-liberta-spahiu-te-dashurin-e-fundit/60%Daily2016-07-28 07:14
https://kosova-info.com/aksident-ne-vlore-vdes-policja-36-vjecare/60%Daily2016-07-28 06:40
https://kosova-info.com/sot-dita-boterore-e-hepatitit/60%Daily2016-07-28 06:34
https://kosova-info.com/serbia-synon-ti-ktheje-ne-kosove-11-mije-refugjate-nga-mali-i-zi/60%Daily2016-07-28 06:31
https://kosova-info.com/keshtu-duket-nje-filxhan-caji-ne-mbare-boten-foto/60%Daily2016-07-28 06:23
https://kosova-info.com/gecaj-dukagjinasit-po-duan-vota-duke-rrezikuar-fatin-e-kosoves/60%Daily2016-07-28 06:19
https://kosova-info.com/horoskopi-28-korrik-2016/60%Daily2016-07-28 05:48
https://kosova-info.com/bugatti-konfirmon-planet-per-nje-super-veture/60%Daily2016-07-28 04:08
https://kosova-info.com/konsumoni-pjeshket-si-ilac-natyral/60%Daily2016-07-28 04:06
https://kosova-info.com/pastroni-dhembet-ose-do-te-rrezikoheni-nga-keto-semundje/60%Daily2016-07-28 04:02
https://kosova-info.com/lamborghini-me-rimorkio-ja-cfare-kishte-ne-te/60%Daily2016-07-28 03:55
https://kosova-info.com/milan-bayern-perfundojne-penalltite-ky-eshte-fituesi/60%Daily2016-07-28 03:48
https://kosova-info.com/milan-bayern-ne-penallti/60%Daily2016-07-28 03:33
https://kosova-info.com/milan-bayern-vjen-goli-i-peste-ne-ndeshje/60%Daily2016-07-28 03:00
https://kosova-info.com/milan-bayern-shenohet-edhe-nje-gol/60%Daily2016-07-28 02:48
https://kosova-info.com/milan-bayern-vjen-goli-i-trete-ne-ndeshje/60%Daily2016-07-28 02:21
https://kosova-info.com/milan-bayern-barazohet-rezultati/60%Daily2016-07-28 02:10
https://kosova-info.com/milan-bayern-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2016-07-28 02:03
https://kosova-info.com/milan-bayern-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-07-28 01:37
https://kosova-info.com/mbyllet-sfida-real-madrid-psg-ky-eshte-rezultati-perfundimtar/60%Daily2016-07-28 01:29
https://kosova-info.com/ja-si-te-perballeni-me-vapen-e-padurueshme/60%Daily2016-07-28 00:54
https://kosova-info.com/real-madrid-psg-penallti-per-madrilenet/60%Daily2016-07-28 00:25
https://kosova-info.com/real-madrid-cfare-po-ben-vjen-goli-i-trete/60%Daily2016-07-28 00:19
https://kosova-info.com/real-madrid-psg-goli-i-dyte-ne-ndeshje/60%Daily2016-07-28 00:14
https://kosova-info.com/ja-sa-iphone-jane-shitur-deri-me-tani/60%Daily2016-07-27 23:57
https://kosova-info.com/real-madrid-psg-vjen-goli-i-pare-ne-ndeshje/60%Daily2016-07-27 23:46
https://kosova-info.com/real-madrid-psg-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-07-27 23:36
https://kosova-info.com/pogba-jep-sinjalin-me-te-forte-per-skuadren-e-tij-te-re/60%Daily2016-07-27 22:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-do-te-thote-nese-keni-filluar-menstruacionet-me-vone/60%Daily2016-07-27 22:19
https://kosova-info.com/falet-spanja-e-portugalia-be-i-penalizoi-per-mosuljen-e-deficitit-buxhetor-video/60%Daily2016-07-27 22:11
https://kosova-info.com/shqiptaret-ne-presheve-ne-mbeshtetje-te-erdoganit-vellezerit-turq-video/60%Daily2016-07-27 22:05
https://kosova-info.com/justin-bieber-seks-me-nje-mashkull-ne-film/60%Daily2016-07-27 22:05
https://kosova-info.com/serbia-nje-nga-pistat-e-transportit-te-armeve-drejt-lufterave-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2016-07-27 21:55
https://kosova-info.com/serbia-nje-nga-pistat-e-transportit-te-armeve-drejt-lufterave-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2016-07-27 21:55
https://kosova-info.com/donis-avdijaj-kercen-me-surle-e-tupan-ne-mes-te-rruges-ne-kosove-video/60%Daily2016-07-27 21:55
https://kosova-info.com/aferdita-nuk-refuzon-nje-duet-me-shpatin/60%Daily2016-07-27 21:49
https://kosova-info.com/uashington-kercenim-me-bombe-ne-stacionin-hekurudhor/60%Daily2016-07-27 21:48
https://kosova-info.com/ajeti-e-fiton-trofeun-e-pare-me-torinon-video/60%Daily2016-07-27 21:42
https://kosova-info.com/rivalet-e-cia-s-ja-10-agjencite-me-te-fuqishme-te-spiunazhit-ne-bote/60%Daily2016-07-27 21:42
https://kosova-info.com/moment-intim-mes-irinas-dhe-bradley-foto/60%Daily2016-07-27 21:39
https://kosova-info.com/sarajeva-planifikon-ti-heqe-vizat-per-kosoven/60%Daily2016-07-27 21:36
https://kosova-info.com/limaj-demarkacioni-te-zgjidhet-me-konsensus-shoqeror-dhe-politik/60%Daily2016-07-27 21:30
https://kosova-info.com/xhaka-dua-te-pensionohem-te-ky-klub/60%Daily2016-07-27 21:28
https://kosova-info.com/hillary-clinton-nje-jete-nen-syrin-e-publikut/60%Daily2016-07-27 21:24
https://kosova-info.com/kercova-ne-mbeshtetje-te-popullit-turk-dhe-presidentit-erdogan/60%Daily2016-07-27 21:21
https://kosova-info.com/saint-west-ne-pak-dite-thote-fjalen-e-pare-dhe-del-ne-publik-foto/60%Daily2016-07-27 21:21
https://kosova-info.com/tiangong-stacioni-hapesinor-kinez-eshte-duke-rene/60%Daily2016-07-27 21:15
https://kosova-info.com/termet-ne-tokio/60%Daily2016-07-27 21:10
https://kosova-info.com/kaos-krim-dhe-korrupsion-ne-rio-lojerat-mes-problemeve/60%Daily2016-07-27 21:07
https://kosova-info.com/asociacioni-do-te-rendoje-marredheniet-politike-video/60%Daily2016-07-27 21:04
https://kosova-info.com/publikohen-fotot-nga-festa-private-e-ditelindjes-se-teutes/60%Daily2016-07-27 21:01
https://kosova-info.com/shtepia-ku-lindi-gyleni-do-te-behet-tualet-publik/60%Daily2016-07-27 20:56
https://kosova-info.com/policia-evakuon-nje-qender-tregtare-ne-bremen-te-gjermanise/60%Daily2016-07-27 20:47
https://kosova-info.com/zogaj-debati-i-3-gushtit-deshton-nese-ska-fakte-te-reja/60%Daily2016-07-27 20:43
https://kosova-info.com/ia-vlen-te-rrini-zgjuar-pas-mesnate-luhen-tre-super-derbi/60%Daily2016-07-27 20:41
https://kosova-info.com/khloe-kardashian-cmend-te-gjithe-me-te-pasmet-bombastike-ne-ditelindjen-e-gjyshes-se-saj-foto/60%Daily2016-07-27 20:34
https://kosova-info.com/12-menyrat-se-si-ju-e-shkaterroni-lekuren-tuaj/60%Daily2016-07-27 20:26
https://kosova-info.com/boateng-ne-la-liga-nuk-do-ta-besoni-ekipin/60%Daily2016-07-27 20:25
https://kosova-info.com/limaj-ankohet-per-vonesen-e-procesverbaleve/60%Daily2016-07-27 20:22
https://kosova-info.com/atentatori-i-ish-presidentit-amerikan-do-te-lirohet/60%Daily2016-07-27 20:07
https://kosova-info.com/vrasja-ne-vlore-shkon-ne-3-numri-i-te-vrareve/60%Daily2016-07-27 20:07
https://kosova-info.com/urimi-mahnites-i-adonisit-per-ditelindjen-e-teutes-foto/60%Daily2016-07-27 20:05
https://kosova-info.com/urimi-mahnites-i-adonisit-per-ditelindjen-e-teutes-foto-2/60%Daily2016-07-27 20:05
https://kosova-info.com/barcelona-e-shkemben-tellon-me-sulmuesin-e-njohur/60%Daily2016-07-27 20:01
https://kosova-info.com/isis-publikon-videon-e-dy-sulmuesve-qe-vrane-prifti-francez/60%Daily2016-07-27 19:59
https://kosova-info.com/hapet-fabrika-philippos-food-ne-podujeve-300-punetore-fillojne-punen/60%Daily2016-07-27 19:57
https://kosova-info.com/haradinaj-xhavit-haliti-se-thote-te-verteten-nuk-po-e-cenojme-malin-e-zi/60%Daily2016-07-27 19:52
https://kosova-info.com/stresi-konsumon-hashash-ne-driten-e-diellit-frymezim-per-kengen-e-re-video/60%Daily2016-07-27 19:50
https://kosova-info.com/autoritetet-turke-mbyllin-130-media-dhe-shkarkojne-2400-ushtare-e-oficere/60%Daily2016-07-27 19:43
https://kosova-info.com/di-marzio-pogba-ne-united-brenda-48-oresh/60%Daily2016-07-27 19:39
https://kosova-info.com/mediat-franceze-nuk-do-te-publikojne-me-fotografite-e-terroristeve-ja-arsyeja/60%Daily2016-07-27 19:37
https://kosova-info.com/be-e-shba-kerkojne-nga-shqiperia-miratimin-e-shpejte-te-7-ligjeve/60%Daily2016-07-27 19:37
https://kosova-info.com/microsoft-pix-shfrytzon-inteligjencn-artificiale-pr-realizuar-foto-t-cilsis-s-lart-nga-kamera-e-iphone/60%Daily2016-07-27 19:34
https://kosova-info.com/jahjaga-mban-fjalim-ne-kuader-te-konventes-se-demokrateve/60%Daily2016-07-27 19:25
https://kosova-info.com/gjest-i-pahijshem-nga-ronaldo-shikoni-se-cfare-i-ben-fansit-te-tij-video/60%Daily2016-07-27 19:19
https://kosova-info.com/skandali-i-radhes-pas-bleonesbes-kallaku-del-nudo-ne-erseke-foto/60%Daily2016-07-27 19:13
https://kosova-info.com/kapitulli-35-do-ta-kapitulloje-vuciqin-video/60%Daily2016-07-27 19:11
https://kosova-info.com/tevez-ky-klub-i-madh-me-ka-bere-oferte/60%Daily2016-07-27 19:04
https://kosova-info.com/familja-vuniqi-nga-fshati-blinaj-i-lipjanit-qe-9-muaj-pa-rryme-video/60%Daily2016-07-27 19:01
https://kosova-info.com/historia-e-lidhjeve-te-kosoves-me-erdoganin-video/60%Daily2016-07-27 18:56
https://kosova-info.com/shba-arrestimi-i-gazetareve-ne-turqi-trend-shqetesues/60%Daily2016-07-27 18:53
https://kosova-info.com/dua-lipa-mezi-po-pres-te-vij-ne-kosove/60%Daily2016-07-27 18:46
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-me-balotellin-refuzohet-nga-nje-tjeter-skuader/60%Daily2016-07-27 18:44
https://kosova-info.com/doellman-arrin-ne-kosove-foto/60%Daily2016-07-27 18:29
https://kosova-info.com/haliti-koalicioni-si-ka-votat-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-27 18:26
https://kosova-info.com/costa-i-telefonon-klubit-te-njohur/60%Daily2016-07-27 18:16
https://kosova-info.com/enca-fotografon-te-pasmet-e-motres-se-saj-ne-pishine-foto/60%Daily2016-07-27 18:15
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-per-bashkepunetorin-e-sulmuesit-te-munihut-pergatiste-sulm-te-ri/60%Daily2016-07-27 18:11
https://kosova-info.com/baby-g-i-del-gjoksi-aksidentalisht-fotovideo/60%Daily2016-07-27 18:07
https://kosova-info.com/shaip-muja-flet-per-akuzat-per-transplantim-organesh-video/60%Daily2016-07-27 17:57
https://kosova-info.com/roberti-kalon-pasditen-me-renee-ja-ku-gjenden-ata-foto/60%Daily2016-07-27 17:51
https://kosova-info.com/xhaka-pervec-futbollit-luaj-mire-edhe-ne-kete-sport/60%Daily2016-07-27 17:51
https://kosova-info.com/te-shtenat-ne-arizone-nuk-ka-te-lenduar/60%Daily2016-07-27 17:51
https://kosova-info.com/kryeministri-turk-paralajmeron-denimin-me-vdekje-dhe-aleance-me-rusine/60%Daily2016-07-27 17:33
https://kosova-info.com/bleona-ja-kush-i-paguan-parate-per-mua/60%Daily2016-07-27 17:27
https://kosova-info.com/higuain-e-dua-kete-trofe-me-juventusin/60%Daily2016-07-27 17:27
https://kosova-info.com/abuzoi-me-te-bijen-e-mitur-per-disa-vite-denohet-me-8-vite-burg-shqiptari/60%Daily2016-07-27 17:20
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-ne-pishine-me-femra-superseksi-video/60%Daily2016-07-27 17:14
https://kosova-info.com/shqiptaro-amerikani-qe-ka-lansuar-produktin-hello-tejkalon-te-gjitha-pritjet/60%Daily2016-07-27 17:14
https://kosova-info.com/autori-i-masakres-se-munihut-ishte-nazist-adhuronte-hitlerin/60%Daily2016-07-27 17:09
https://kosova-info.com/biletat-per-koncertin-e-dua-lipes-dalin-ne-treg-te-shtunen/60%Daily2016-07-27 17:08
https://kosova-info.com/xhaka-kendon-shqip-para-bashkelojtareve-video/60%Daily2016-07-27 17:01
https://kosova-info.com/morenes-i-shqyhen-xhinset-i-dalin-te-pasmet-foto/60%Daily2016-07-27 16:59
https://kosova-info.com/techcrunch-bie-viktim-e-grupit-t-shquar-t-hakerave-ourmine/60%Daily2016-07-27 16:51
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-plagjiature-ne-departamentin-e-historise-avancohet-nga-senati-si-profesor-asistent/60%Daily2016-07-27 16:43
https://kosova-info.com/publikohen-fotografite-nudo-te-bleones-ne-plazh-foto/60%Daily2016-07-27 16:40
https://kosova-info.com/tome-gashi-me-vjen-cudi-si-shqiptaret-mund-ti-duan-turqit/60%Daily2016-07-27 16:40
https://kosova-info.com/xhaka-ky-ishte-momenti-me-i-mire-ne-karrieren-time/60%Daily2016-07-27 16:36
https://kosova-info.com/xhaka-ky-ishte-momenti-me-i-mire-ne-karrieren-time/60%Daily2016-07-27 16:36
https://kosova-info.com/mbreteresha-e-bukurise-dhe-ekokaines-denohet-me-15-vjet-burg/60%Daily2016-07-27 16:36
https://kosova-info.com/mbreteresha-e-bukurise-dhe-ekokaines-denohet-me-15-vjet-burg/60%Daily2016-07-27 16:36
https://kosova-info.com/kryeministri-i-hungarise-i-quan-refugjatet-helm/60%Daily2016-07-27 16:29
https://kosova-info.com/franca-premton-perkrahje-per-kosoves-per-gjyqesorin/60%Daily2016-07-27 16:25
https://kosova-info.com/cana-dhe-cikalleshi-festojne-ditelindjet-ja-sa-vjet-mbushin/60%Daily2016-07-27 16:25
https://kosova-info.com/trump-nuk-e-njoh-putinin-kurre-nuk-e-kam-njohur/60%Daily2016-07-27 16:23
https://kosova-info.com/afer-deshtimit-partia-e-mimoza-kusarit-dhe-ilir-dedes/60%Daily2016-07-27 16:17
https://kosova-info.com/alarmi-per-sulm-ne-aeroportin-e-gjeneves-nje-grua-e-pengoi-udhetimin-e-burrit/60%Daily2016-07-27 16:16
https://kosova-info.com/kadaj-bujupi-jemi-te-vendosur-ta-ndalojme-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2016-07-27 16:15
https://kosova-info.com/xhaka-jam-rritur-duke-i-shikuar-kete-dy-lojtare/60%Daily2016-07-27 16:07
https://kosova-info.com/kryeministri-turk-pastrimi-ende-nuk-ka-perfunduar/60%Daily2016-07-27 16:07
https://kosova-info.com/amazon-n-bashkpunim-me-autoritetet-britanike-filloi-testimin-e-drgesave-prmes-dronve/60%Daily2016-07-27 16:06
https://kosova-info.com/kerkesa-e-ambasades-turke-nuk-eshte-ceshtje-per-prokurorine/60%Daily2016-07-27 15:58
https://kosova-info.com/chelsea-ia-merr-napolit-yllin-tjeter-per-45-milione-euro/60%Daily2016-07-27 15:54
https://kosova-info.com/prokurori-gjerman-kerkon-burgim-te-perjetshem-per-ish-spiunet-jugosllave/60%Daily2016-07-27 15:49
https://kosova-info.com/austria-ndalon-vendosjen-e-flamurit-turk-ne-ballkone/60%Daily2016-07-27 15:41
https://kosova-info.com/guardiola-perjashton-lojtaret-me-mbipeshe/60%Daily2016-07-27 15:40
https://kosova-info.com/policia-demanton-mediat-ska-shperthim-ne-gjermani/60%Daily2016-07-27 15:38
https://kosova-info.com/adrola-dushi-shqiperia-mi-dha-te-gjitha-ja-pse-po-largohem-ne-shba/60%Daily2016-07-27 15:36
https://kosova-info.com/ne-ministrine-e-fsk-se-mbahet-forumi-i-pare-i-nenoficereve-te-larte/60%Daily2016-07-27 15:34
https://kosova-info.com/denohet-kamerierja-hajdute-ne-tirane-ja-si-vidhte/60%Daily2016-07-27 15:22
https://kosova-info.com/messi-apo-ronaldo-kjo-eshte-pergjigja-e-gomes-video/60%Daily2016-07-27 15:17
https://kosova-info.com/angela-martini-prek-partnerin-ne-vend-te-keq-foto/60%Daily2016-07-27 15:15
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-shperthim-prane-zyres-se-emigracionit-ne-gjermani-foto/60%Daily2016-07-27 15:07
https://kosova-info.com/shkrimtari-preshevar-reagon-kunder-mbeshtetesve-te-erdoganit/60%Daily2016-07-27 15:06
https://kosova-info.com/njihuni-me-te-dashuren-seksi-te-higuain-foto/60%Daily2016-07-27 15:00
https://kosova-info.com/edhe-rtk-kalon-ne-vala/60%Daily2016-07-27 14:59
https://kosova-info.com/papa-francesku-bota-eshte-ne-lufte-por-jo-edhe-fete/60%Daily2016-07-27 14:58
https://kosova-info.com/cima-ndalohet-nga-policia-foto/60%Daily2016-07-27 14:55
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-ne-shqiperi-per-ruajtjen-e-rendit-dhe-ligjit/60%Daily2016-07-27 14:51
https://kosova-info.com/moska-mohon-te-kete-hyre-ne-email-at-e-demokrateve-amerikane/60%Daily2016-07-27 14:50
https://kosova-info.com/pamja-tmerruese-e-tornados-qe-merr-gjithcka-me-vete-videofoto/60%Daily2016-07-27 14:47
https://kosova-info.com/nderprerjet-e-rrymes-per-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2016-07-27 14:44
https://kosova-info.com/zyrtare-pato-nenshkruan-me-klubin-e-ri/60%Daily2016-07-27 14:38
https://kosova-info.com/mustafi-ne-shitje-kjo-eshte-shuma-qe-e-kerkon-valencia/60%Daily2016-07-27 14:30
https://kosova-info.com/gomes-ja-pse-e-zgjodha-barcen-para-realit/60%Daily2016-07-27 14:17
https://kosova-info.com/up-heq-afatin-e-provimeve-per-tetor/60%Daily2016-07-27 14:05
https://kosova-info.com/vera-ekspozon-edhe-tatuazhet-e-artisteve-tona-foto/60%Daily2016-07-27 13:59
https://kosova-info.com/mbi-1-milion-euro-deme-nga-breshri-ne-rahovec/60%Daily2016-07-27 13:56
https://kosova-info.com/kunder-lodhjes-dhe-moshes-ja-cila-eshte-maska-ideale/60%Daily2016-07-27 13:52
https://kosova-info.com/demokratet-e-quajne-te-larte-taksen-per-rrugen-e-kombit/60%Daily2016-07-27 13:46
https://kosova-info.com/dikur-yahoo-refuzonte-te-blinte-google-n-tani-shitet-per-vetem-5-miliarde-dollare/60%Daily2016-07-27 13:46
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-emeron-sali-zyben-ne-vend-te-xhelal-svecles/60%Daily2016-07-27 13:37
https://kosova-info.com/a-ishte-note-verbale-kerkesa-e-turqise-per-ndeshkim-te-gazetarit/60%Daily2016-07-27 13:34
https://kosova-info.com/terhiqet-filmi-vizatimor-zjarrfikesi-sam-personazhi-kryesor-shkel-mbi-faqet-e-kuranit/60%Daily2016-07-27 13:34
https://kosova-info.com/veteranet-boshnjake-bllokojne-kalimet-kufitare-ne-bosnje/60%Daily2016-07-27 13:31
https://kosova-info.com/hillary-dhe-bill-clinton-mes-romances-e-politikes-40-vite-martese-foto/60%Daily2016-07-27 13:30
https://kosova-info.com/intensifikohen-punimet-rahoveci-gati-per-hardh-fest-foto/60%Daily2016-07-27 13:29
https://kosova-info.com/enca-me-motren-cmenden-ne-shkuma-party-video/60%Daily2016-07-27 13:22
https://kosova-info.com/ushtria-peng-i-listes-serbe-jo-i-demarkacionit/60%Daily2016-07-27 13:17
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsi-te-kujdeseni-per-lekuren-pas-plazhit-qe-te-ruani-ngjyren-sa-me-gjate/60%Daily2016-07-27 13:14
https://kosova-info.com/papasterti-dhe-miza-gjithandej-ne-qendren-emergjences-primare-ne-ferizaj-foto/60%Daily2016-07-27 13:09
https://kosova-info.com/irina-seksi-ne-bikini-ne-pushime-me-te-dashurin-foto/60%Daily2016-07-27 13:05
https://kosova-info.com/bill-clinton-nese-ti-je-mysliman-e-urren-terrorizmin-amerika-te-do-ty-video/60%Daily2016-07-27 13:05
https://kosova-info.com/bill-clinton-nese-ti-je-mysliman-e-urren-terrorizmin-amerika-te-do-ty-video/60%Daily2016-07-27 13:05
https://kosova-info.com/lila-merr-nje-oferte-zyrtare/60%Daily2016-07-27 13:01
https://kosova-info.com/per-6-muaj-humben-jeten-50-persona-ne-aksidente-komunikacioni/60%Daily2016-07-27 12:59
https://kosova-info.com/laptopi-i-par-i-xiaomi-sht-nj-rival-i-vrtet-macbook-air-i-cili-kushton-vetm-540-dollar/60%Daily2016-07-27 12:52
https://kosova-info.com/ja-sa-fiton-selena-gomez-nga-fansat-ne-instagram/60%Daily2016-07-27 12:48
https://kosova-info.com/selami-i-ambasadores-turke-presim-qe-kosova-mos-ti-mbylle-syte-para-gylenisteve/60%Daily2016-07-27 12:37
https://kosova-info.com/50-te-vrare-ne-siri-pergjegjesine-e-merr-isis-foto/60%Daily2016-07-27 12:18
https://kosova-info.com/sevdi-miftarit-pjese-e-grupin-kumanova-i-jane-thyer-kembet-nga-dhuna-e-policise/60%Daily2016-07-27 12:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-i-ushtareve-dhe-mjeteve-ushtarake-qe-u-perdorin-ne-pucin-ne-turqi/60%Daily2016-07-27 12:01
https://kosova-info.com/pse-duhet-ti-mbani-floket-gershet-kur-notoni/60%Daily2016-07-27 12:01
https://kosova-info.com/udheheqesit-fetare-ne-france-bejne-thirrje-per-me-shume-siguri/60%Daily2016-07-27 11:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-e-re-e-balotellit/60%Daily2016-07-27 11:57
https://kosova-info.com/bill-clinton-ja-pse-duhet-ta-votoni-hillaryn/60%Daily2016-07-27 11:55
https://kosova-info.com/juventus-godet-pogban-ne-twitter-foto/60%Daily2016-07-27 11:36
https://kosova-info.com/mustafa-ne-takimin-nderkombetar-te-lidereve-ne-filadelfia/60%Daily2016-07-27 11:33
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-se-mban-premtimin-per-xhamine/60%Daily2016-07-27 11:19
https://kosova-info.com/sot-eshte-dita-me-speciale-ne-jete-per-canen/60%Daily2016-07-27 11:15
https://kosova-info.com/njihuni-me-telefonin-e-dyt-android-t-blackberry-dtek50/60%Daily2016-07-27 11:13
https://kosova-info.com/kercenim-per-sulm-paralizohet-aeroporti-i-gjeneves/60%Daily2016-07-27 11:12
https://kosova-info.com/nisin-germimet-per-varreze-masive-fillimisht-thyhet-betoni-prapa-rektoratit-foto/60%Daily2016-07-27 11:05
https://kosova-info.com/beogradi-nuk-ka-plan-ta-heqe-kosoven-nga-kushtetuta-e-serbise/60%Daily2016-07-27 11:03
https://kosova-info.com/berisha-e-ka-nje-lajm-te-madh-per-kosoven/60%Daily2016-07-27 10:54
https://kosova-info.com/dy-italiane-torturojne-ne-karrige-elektrike-emigrantin-shqiptar-ne-greqi/60%Daily2016-07-27 10:32
https://kosova-info.com/fa-cup-ndryshim-te-madh-ne-rregullore/60%Daily2016-07-27 10:30
https://kosova-info.com/deshton-mbledhja-e-komisionit-per-buxhet-dhe-financa/60%Daily2016-07-27 10:28
https://kosova-info.com/drejtori-i-institutit-republikan-per-bashen-treguat-se-pd-eshte-gati-te-qeverise/60%Daily2016-07-27 10:25
https://kosova-info.com/ajo-ben-nje-ndryshim-drastik-pas-operacionit-foto/60%Daily2016-07-27 10:07
https://kosova-info.com/kengetarja-serbe-e-quan-kosoven-shtet-fqinj-video/60%Daily2016-07-27 10:05
https://kosova-info.com/policet-tentojne-arrestimin-e-yllit-te-futbollit-amerikan-por-shikoni-cfare-iu-ben-ai-video/60%Daily2016-07-27 10:02
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-si-pritet-higuain-ne-torino-video/60%Daily2016-07-27 09:42
https://kosova-info.com/heroi-i-qe-parandaloi-xhihadistin-te-vrase-2-500-njerez-ne-koncert/60%Daily2016-07-27 09:28
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-qe-ka-fituar-me-se-shumti-para-nga-edicioni-i-kaluar/60%Daily2016-07-27 09:23
https://kosova-info.com/ambasadori-gashi-i-dorezoi-letrat-kredenciale-presidentit-francez-foto/60%Daily2016-07-27 09:20
https://kosova-info.com/enca-kaq-bukur-sa-nuk-ka-nevoje-per-efekte-foto/60%Daily2016-07-27 09:20
https://kosova-info.com/serbia-arreston-shqiptarin-me-arme-droge-e-para/60%Daily2016-07-27 09:10
https://kosova-info.com/pas-vrasjes-se-priftit-presidenti-hollande-takon-udheheqesit-fetare-foto/60%Daily2016-07-27 09:09
https://kosova-info.com/djali-ne-mergim-babai-nga-fieri-per-15-vjet-ia-perdhunon-gruan/60%Daily2016-07-27 09:05
https://kosova-info.com/guardiola-denon-dy-yjet-e-cityt-sdo-ta-besoni-arsyen/60%Daily2016-07-27 09:00
https://kosova-info.com/rifilluan-germimet-per-varreze-masive-afer-rektoratit/60%Daily2016-07-27 08:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-vrasesi-i-priftit-ne-france-foto/60%Daily2016-07-27 08:53
https://kosova-info.com/ky-eshte-vrasesi-i-priftit-ne-france-foto/60%Daily2016-07-27 08:53
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-nente-gjerat-qe-ju-bejne-me-pak-terheqese/60%Daily2016-07-27 08:51
https://kosova-info.com/ne-turqi-arrestohen-47-gazetare-te-gazetes-zaman/60%Daily2016-07-27 08:39
https://kosova-info.com/frizura-e-messit-kunderpergjigjet-ronaldo-foto/60%Daily2016-07-27 08:38
https://kosova-info.com/albana-osmani-fqinj-me-messin-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-07-27 08:34
https://kosova-info.com/10-modele-ideale-te-cantave-verore-foto/60%Daily2016-07-27 08:19
https://kosova-info.com/marcelo-spektakel-ne-stervitjet-e-realit-video/60%Daily2016-07-27 08:16
https://kosova-info.com/nuk-ia-keni-idene-cfare-kane-thene-pas-ndeshjes-futbollistet-e-salzburgut-per-partizanin/60%Daily2016-07-27 07:51
https://kosova-info.com/gazetarja-sportive-e-tvsh-se-deshton-totalisht-me-veshjen-e-saj-ne-emision-live-foto/60%Daily2016-07-27 07:29
https://kosova-info.com/zbulohet-videoja-per-te-cilen-klopp-e-largoi-sakhon-nga-skuadra/60%Daily2016-07-27 07:13
https://kosova-info.com/horoskopi-27-korrik-2016/60%Daily2016-07-27 07:01
https://kosova-info.com/ja-cfare-te-beni-ne-mengjes-nese-doni-te-largoni-peshen/60%Daily2016-07-27 06:55
https://kosova-info.com/dr-dre-sulmohet-dhe-vihet-nen-pranga/60%Daily2016-07-27 06:50
https://kosova-info.com/pogba-bomba-e-mengjesit/60%Daily2016-07-27 06:50
https://kosova-info.com/ja-si-duken-miss-et-ne-jeten-reale-foto/60%Daily2016-07-27 06:34
https://kosova-info.com/orban-mbeshtet-trumpin/60%Daily2016-07-27 06:33
https://kosova-info.com/japonezi-qe-vrau-19-persona-me-thike-tregon-arsyen-e-aktit/60%Daily2016-07-27 06:28
https://kosova-info.com/deputetet-e-aak-se-e-nismes-rrezikojne-mandatet/60%Daily2016-07-27 06:24
https://kosova-info.com/rruga-e-gabuar-e-studenteve-kosovare/60%Daily2016-07-27 06:19
https://kosova-info.com/pervec-kosoves-turqia-harton-liste-te-zeze-edhe-per-shqiperi/60%Daily2016-07-27 06:14
https://kosova-info.com/projektligj-per-rregullat-ne-trafik/60%Daily2016-07-27 05:41
https://kosova-info.com/sot-mbi-kosove-do-te-kete-mot-te-mire/60%Daily2016-07-27 05:38
https://kosova-info.com/hillary-clinton-niset-drejt-shtepise-se-bardhe-nominohet-per-presidente/60%Daily2016-07-27 05:31
https://kosova-info.com/njihuni-me-bmw-m4-gts/60%Daily2016-07-27 04:04
https://kosova-info.com/caj-pjeshke-pije-freskuese/60%Daily2016-07-27 03:56
https://kosova-info.com/caj-pjeshke-pije-freskuese/60%Daily2016-07-27 03:56
https://kosova-info.com/jaguar-bmw-dhe-ford-bashkojne-forcat/60%Daily2016-07-27 03:27
https://kosova-info.com/qendroni-gjate-ne-dush-ja-cka-do-te-thote-per-personalitetin-tuaj/60%Daily2016-07-27 02:52
https://kosova-info.com/iphone-it-te-ri-i-mungon-nje-pjese-shume-e-rendesishme/60%Daily2016-07-27 02:20
https://kosova-info.com/si-te-flini-me-lehte-ne-keto-dite-te-nxehta-vere/60%Daily2016-07-27 01:20
https://kosova-info.com/ja-ne-cilin-krah-duhet-te-flini/60%Daily2016-07-27 00:50
https://kosova-info.com/e-kishte-humbur-njeren-kembe-ne-aksident-bukuroshja-rrefen-perjetimet-e-saj/60%Daily2016-07-26 22:50
https://kosova-info.com/tesla-elon-musk-zbulon-masterplanin/60%Daily2016-07-26 22:21
https://kosova-info.com/juventus-higuain-lajm-i-papritur/60%Daily2016-07-26 22:15
https://kosova-info.com/sot-germohet-prapa-rektoratit-ne-kerkim-te-varrezes-masive-video/60%Daily2016-07-26 22:02
https://kosova-info.com/marina-fara-gjithnje-e-me-shume-shperthyese-me-bikini-foto/60%Daily2016-07-26 21:57
https://kosova-info.com/hetuesi-pengon-ne-pune-prokurorin-syle-hoxha-video/60%Daily2016-07-26 21:56
https://kosova-info.com/si-te-flini-ne-me-pak-se-nje-minute/60%Daily2016-07-26 21:52
https://kosova-info.com/pamje-te-rralla-te-sulmeve-ajrore-kunder-isis-it-video/60%Daily2016-07-26 21:52
https://kosova-info.com/lavrov-mohon-akuzat-per-implikim-ne-fushaten-zgjedhore-ne-shba/60%Daily2016-07-26 21:44
https://kosova-info.com/klubi-i-arsenalit-tregon-kur-do-te-debutoje-xhaka/60%Daily2016-07-26 21:41
https://kosova-info.com/cnn-injoron-demi-lovato-n-foto/60%Daily2016-07-26 21:39
https://kosova-info.com/formacioni-me-lojtaret-me-te-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit-foto/60%Daily2016-07-26 21:26
https://kosova-info.com/10-mrekullite-e-botes-qe-duhet-ti-vizitoni/60%Daily2016-07-26 21:18
https://kosova-info.com/totti-godet-higuainin-pas-kalimit-ne-juventus/60%Daily2016-07-26 21:12
https://kosova-info.com/rovena-dilo-vendos-te-flase-per-balerinin-kur-e-shikoj-mbetem-pa-fryme-video/60%Daily2016-07-26 21:11
https://kosova-info.com/rovena-dilo-vendos-te-flase-per-balerinin-kur-e-shikoj-mbetem-pa-fryme-video-2/60%Daily2016-07-26 21:11
https://kosova-info.com/gervalla-lemshi-per-vrasjen-e-jusufit-e-bardhoshit-po-zgjidhet/60%Daily2016-07-26 21:11
https://kosova-info.com/kosova-me-masa-per-parandalim-te-sulmeve-terroriste/60%Daily2016-07-26 21:05
https://kosova-info.com/te-shtenat-ne-malmo-nuk-kane-te-bejne-me-akt-terrorist/60%Daily2016-07-26 21:00
https://kosova-info.com/te-shtenat-ne-malmo-nuk-kane-te-bejne-me-akt-terrorist/60%Daily2016-07-26 21:00
https://kosova-info.com/me-parate-e-imta-te-kusurit-shkupjani-bleu-veture-foto/60%Daily2016-07-26 20:56
https://kosova-info.com/vritet-nje-prej-drejtuesve-te-isis/60%Daily2016-07-26 20:52
https://kosova-info.com/hollande-zotohem-ta-luftoj-kercenimin-e-madh-islamik/60%Daily2016-07-26 20:48
https://kosova-info.com/shpallen-nominimet-per-mtv-video-music-awards-2016-kryeson-beyonce-me-11-nominime/60%Daily2016-07-26 20:47
https://kosova-info.com/denim-3300-euro-per-manipulimet-me-patente-shofere/60%Daily2016-07-26 20:45
https://kosova-info.com/keto-jane-shumat-marramendese-te-shpenzuara-per-transfere-ne-ligat-kryesore-foto/60%Daily2016-07-26 20:43
https://kosova-info.com/arrestohet-biznesmeni-shqiptar-goditi-me-thike-ne-fyt-italianin/60%Daily2016-07-26 20:38
https://kosova-info.com/prifti-mallkon-higuainin-pas-kalimit-te-juve/60%Daily2016-07-26 20:29
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-me-in-tv-prezantuesit-ne-proteste-foto/60%Daily2016-07-26 20:20
https://kosova-info.com/udhetimi-historik-avioni-me-energji-diellore-ben-xhiron-e-botes/60%Daily2016-07-26 20:09
https://kosova-info.com/partizani-mposhtet-nga-salzburg-ne-prag-te-eliminimit-nga-lk-video/60%Daily2016-07-26 20:05
https://kosova-info.com/identifikohet-njeri-nga-sulmuesit-qe-vrau-priftin-ne-france/60%Daily2016-07-26 20:04
https://kosova-info.com/rrefimi-shokues-i-gruasi-fejuari-me-varrosi-per-se-gjalli/60%Daily2016-07-26 19:55
https://kosova-info.com/flet-mjeku-i-michael-jackson-pas-akuzave-per-pedofili/60%Daily2016-07-26 19:52
https://kosova-info.com/salzburg-shenon-nga-penalltia-karton-i-kuq-per-partizanin-video/60%Daily2016-07-26 19:46
https://kosova-info.com/hungari-merren-migrantet-nga-austria-por-i-kthen-ata-ne-kosove-dhe-shqiperi/60%Daily2016-07-26 19:38
https://kosova-info.com/shba-denohet-sulmi-ne-kishen-ne-france/60%Daily2016-07-26 19:36
https://kosova-info.com/partizani-salzburg-karton-i-kuq/60%Daily2016-07-26 19:30
https://kosova-info.com/ja-ku-e-bazon-ambasada-turke-kerkesen-per-arrestimin-e-berat-buzhales/60%Daily2016-07-26 19:21
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-ka-humbur-sulmuesi-i-partizanit-video/60%Daily2016-07-26 19:17
https://kosova-info.com/femijen-e-vrare-ne-munih-e-mbuloi-me-dhe-vellai-i-saj-ne-podujeve-videofoto/60%Daily2016-07-26 19:14
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-prezantuesja-e-motit-me-seksi-qe-e-keni-pare-foto/60%Daily2016-07-26 19:04
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-prezantuesja-e-motit-me-seksi-qe-e-keni-pare-foto/60%Daily2016-07-26 19:04
https://kosova-info.com/partizani-salzburg-pa-gola-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2016-07-26 19:01
https://kosova-info.com/greqi-kapet-kamioni-me-refugjate-policia-greke-emigrantet-drejt-shqiperise/60%Daily2016-07-26 18:45
https://kosova-info.com/buzhala-ambasadorja-turke-vizitoi-edhe-dy-ministri-me-kerkese-arrestimin-tim/60%Daily2016-07-26 18:40
https://kosova-info.com/trepca-perforcohet-me-ish-basketbollistin-e-miami-heat/60%Daily2016-07-26 18:36
https://kosova-info.com/boeing-777-ben-ulje-emergjente-ne-mumbai-nuk-ka-te-lenduar/60%Daily2016-07-26 18:27
https://kosova-info.com/corinthians-e-konfirmon-klubin-e-ri-te-patos/60%Daily2016-07-26 18:22
https://kosova-info.com/holandezet-me-te-gjatet-ne-bote-183-guatemalaset-me-te-shkurtrat-149/60%Daily2016-07-26 18:21
https://kosova-info.com/pergjaket-shqiperia-3-te-vdekur-e-3-te-plagosur-ne-dy-aksidente-rrugore/60%Daily2016-07-26 18:20
https://kosova-info.com/cmendet-serbia-i-digjet-flamuri-nga-isis-ne-bosnje-video/60%Daily2016-07-26 18:20
https://kosova-info.com/kimi-seksi-shikoni-gjyshen-e-kardashianeve-foto/60%Daily2016-07-26 18:19
https://kosova-info.com/erdogan-populli-deshiron-rivendosjen-e-denimit-me-vdekje/60%Daily2016-07-26 18:14
https://kosova-info.com/turqia-mike-nis-fushate-te-eger-kunder-kosoves/60%Daily2016-07-26 18:11
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ekspozon-te-pasmet-ne-rruget-e-new-york-foto/60%Daily2016-07-26 18:03
https://kosova-info.com/perforcimi-i-barcelones-mberrin-ne-camp-nou-video/60%Daily2016-07-26 18:00
https://kosova-info.com/veseli-gjate-vizites-ne-shba-takon-madeline-albraight-e-fton-ta-vizitoje-kosoven-foto/60%Daily2016-07-26 17:53
https://kosova-info.com/gecaj-dyshon-nese-vv-ka-spiunuar-edhe-ne-vendet-tjera-pervec-turqise/60%Daily2016-07-26 17:43
https://kosova-info.com/dielli-mund-tiu-demtoje-syte-dhe-10-fakte-qe-nuk-i-dini-mbi-shikimin/60%Daily2016-07-26 17:39
https://kosova-info.com/higuain-ne-juventus-dybala-i-dergon-mesazh-video/60%Daily2016-07-26 17:38
https://kosova-info.com/justin-bieber-mposhte-reperin-drake/60%Daily2016-07-26 17:38
https://kosova-info.com/spektakolar-ky-eshte-tuneli-nenujor-qe-po-nderton-norvegjia-foto/60%Daily2016-07-26 17:33
https://kosova-info.com/londra-mund-te-humbase-titullin-si-qytet-kryesor-per-finance/60%Daily2016-07-26 17:29
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-partizani-red-bull-salzburg/60%Daily2016-07-26 17:20
https://kosova-info.com/historia-e-sulmeve-vdekjeprurese-ne-france-foto/60%Daily2016-07-26 17:08
https://kosova-info.com/e-akuzojne-se-kopjon-lori-hoxhen-ja-si-reagon-viola-spiro-foto/60%Daily2016-07-26 17:07
https://kosova-info.com/higuain-ne-juventus-tani-e-zyrtarizojne-edhe-klubet-foto/60%Daily2016-07-26 17:02
https://kosova-info.com/nga-pakoja-e-dyshimte-evakuohet-zyra-e-policise-ne-miami-video/60%Daily2016-07-26 16:55
https://kosova-info.com/atletico-madrid-e-transferon-sulmuesin-francez/60%Daily2016-07-26 16:53
https://kosova-info.com/partia-fjala-kujton-deshmorin-enver-zymberi/60%Daily2016-07-26 16:51
https://kosova-info.com/cifte-si-ne-film-ashtu-edhe-ne-jeten-reale-foto/60%Daily2016-07-26 16:43
https://kosova-info.com/ish-ambasadori-peci-kosova-ti-dergoje-note-proteste-turqise/60%Daily2016-07-26 16:43
https://kosova-info.com/ish-ambasadori-peci-kosova-ti-dergoje-note-proteste-turqise/60%Daily2016-07-26 16:43
https://kosova-info.com/pacolli-e-akuzon-ministren-bajrami-per-deshtimin-e-brezovices/60%Daily2016-07-26 16:38
https://kosova-info.com/napoli-e-ka-gati-zevendesuesin-e-higuain-foto/60%Daily2016-07-26 16:32
https://kosova-info.com/meta-flet-per-voa-n-si-e-sheh-te-ardhmen-e-koaliconit-dal-sqarohem-para-grupit-te-ps/60%Daily2016-07-26 16:26
https://kosova-info.com/justin-timberlake-ha-shuplake-nga-nje-spektator-video/60%Daily2016-07-26 16:23
https://kosova-info.com/justin-timberlake-ha-shuplake-nga-nje-spektator-video/60%Daily2016-07-26 16:23
https://kosova-info.com/suhareka-zgjedh-fermerin-e-vitit-video/60%Daily2016-07-26 16:11
https://kosova-info.com/temperatura-e-larte-ne-kuvajt-thyen-rekordin/60%Daily2016-07-26 16:09
https://kosova-info.com/formacioni-i-frikshem-i-juventusit-me-higuainin-foto/60%Daily2016-07-26 16:09
https://kosova-info.com/ambasada-turke-i-shmanget-deklarimit-lidhur-me-kerkesen-per-ndeshkim-te-gazetarit/60%Daily2016-07-26 16:05
https://kosova-info.com/lugina-i-kerkon-ndihme-tahirit/60%Daily2016-07-26 15:58
https://kosova-info.com/1-vit-te-martuar-neda-dedikim-te-ndjere-ogrenit-foto/60%Daily2016-07-26 15:56
https://kosova-info.com/zjarri-ne-ishullin-grek-me-pamje-qe-te-kujton-ferrin-foto/60%Daily2016-07-26 15:56
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-atleticos-lihet-jashte-skuadres-ku-do-te-transferohet/60%Daily2016-07-26 15:47
https://kosova-info.com/zyrtare-psg-e-transferon-mesfushorin-argjentinas-foto/60%Daily2016-07-26 15:37
https://kosova-info.com/momenti-kur-pacienti-i-ve-flaken-te-semurit-ne-tirane-video/60%Daily2016-07-26 15:36
https://kosova-info.com/momenti-kur-pacienti-i-ve-flaken-te-semurit-ne-tirane-video/60%Daily2016-07-26 15:36
https://kosova-info.com/enca-nis-pushimet-tregon-te-pasmet-ne-bikini-foto/60%Daily2016-07-26 15:35
https://kosova-info.com/babai-i-dijamantit-merr-pjese-na-varrimin-e-armelas-foto/60%Daily2016-07-26 15:33
https://kosova-info.com/murtezaj-i-pergjigjet-kerkeses-turke-ketu-behet-sipas-ligjeve-te-kosoves/60%Daily2016-07-26 15:29
https://kosova-info.com/largoni-mushkonjat-ne-menyre-dhe-recete-shume-te-thjesht-video/60%Daily2016-07-26 15:27
https://kosova-info.com/zyrtare-higuain-i-juventusit/60%Daily2016-07-26 15:20
https://kosova-info.com/publikohen-skena-hot-mes-mariah-carey-dhefoto/60%Daily2016-07-26 15:18
https://kosova-info.com/shqiptaro-amerikani-lanson-produktin-inovativ-hello-tejkalon-te-gjitha-pritjet/60%Daily2016-07-26 15:12
https://kosova-info.com/momenti-kur-rrufeja-godet-ndertesen-empire-state-ne-new-york-video/60%Daily2016-07-26 15:08
https://kosova-info.com/i-jepet-lamtumira-e-fundit-armela-segashit/60%Daily2016-07-26 15:08
https://kosova-info.com/fisnik-ismailin-e-bashkon-turqia-me-berat-buzhalen/60%Daily2016-07-26 15:01
https://kosova-info.com/sondazh-kjo-eshte-skuadra-me-e-urryer-ne-premierlige/60%Daily2016-07-26 14:53
https://kosova-info.com/shperthim-ne-nje-fabrike-armesh-ne-azerbajxhan-20-te-plagosur-video/60%Daily2016-07-26 14:48
https://kosova-info.com/ja-pse-tanku-amerikan-m1-abrams-eshte-mbret-i-fushebetejave-video/60%Daily2016-07-26 14:44
https://kosova-info.com/kampionati-boteror-2026-me-40-ekipe/60%Daily2016-07-26 14:42
https://kosova-info.com/terrorizmi-islamik-ka-mberritur-ne-gjermani-duhet-parandaluar/60%Daily2016-07-26 14:38
https://kosova-info.com/amd-prezantoi-linjn-e-re-t-kartave-grafike-profesionale-radeon-wx-pro-zvendsohet-firepro/60%Daily2016-07-26 14:36
https://kosova-info.com/isis-merr-pergjegjesine-per-sulmin-ne-kishen-franceze/60%Daily2016-07-26 14:30
https://kosova-info.com/arrestohet-hiena-qe-paguhej-per-te-bere-seks-me-femije/60%Daily2016-07-26 14:28
https://kosova-info.com/certifikohen-instruktore-te-fsk-se-per-fitnes-fizik-foto/60%Daily2016-07-26 14:26
https://kosova-info.com/fjalet-rrenqethese-te-aziz-salihut-para-nisjes-per-sherim-ne-turqi/60%Daily2016-07-26 14:24
https://kosova-info.com/odat-e-bizneseve-bejne-thirrje-per-miratim-te-ligjit-per-investitoret-strategjik/60%Daily2016-07-26 14:23
https://kosova-info.com/mediat-boterore-raportojne-per-kerkesen-e-turqise-per-arrestimin-e-gazetarit-kosovar-foto/60%Daily2016-07-26 14:23
https://kosova-info.com/hyseni-enver-zymeri-eshte-personifikim-i-heroit-per-perkushtim-ndaj-vendit/60%Daily2016-07-26 14:20
https://kosova-info.com/zyrtare-refuzohet-oferta-e-arsenalit-per-sulmuesin-e-njohur/60%Daily2016-07-26 14:18
https://kosova-info.com/vala-del-me-parallogari-viber-i-hoqi-mbi-60-milione-euro/60%Daily2016-07-26 14:17
https://kosova-info.com/limaj-reagon-ashper-ndaj-kerkeses-se-ambasades-turke-e-quan-lajm-shokues/60%Daily2016-07-26 14:13
https://kosova-info.com/anjeza-shabani-kerkon-lirimin-nga-burgu/60%Daily2016-07-26 14:06
https://kosova-info.com/merkel-ne-presion-per-shkak-te-sulmeve/60%Daily2016-07-26 14:04
https://kosova-info.com/sky-sport-higuain-eshte-futbollist-i-juves/60%Daily2016-07-26 14:03
https://kosova-info.com/vodafone-dhe-huawei-arrijn-20gbps-gjat-testimit-t-5g-s-n-terren/60%Daily2016-07-26 14:02
https://kosova-info.com/sportisteve-kosovare-ne-lojerat-olimpike-te-premten-thaci-ua-dorezon-flamurin-shteteror/60%Daily2016-07-26 14:01
https://kosova-info.com/ermali-i-ben-nje-shaka-te-hidhur-amit-por-ne-fund-e-peson-keq-video/60%Daily2016-07-26 13:57
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-si-ka-ndryshuar-stili-i-messit-pas-njohjes-me-neymarin-foto/60%Daily2016-07-26 13:56
https://kosova-info.com/idc-rnie-drastike-e-shitjeve-t-orve-inteligjente-apple-watch-n-tatpjet/60%Daily2016-07-26 13:47
https://kosova-info.com/anxhela-peristeri-e-mahnitshme-ne-bikini-video/60%Daily2016-07-26 13:41
https://kosova-info.com/zbulohen-emrat-e-kater-futbollisteve-qe-do-te-largohen-nga-barcelona/60%Daily2016-07-26 13:34
https://kosova-info.com/stilet-e-flokeve-te-cilat-i-kemi-mesuar-nga-heroinat-e-game-of-thrones-foto/60%Daily2016-07-26 13:17
https://kosova-info.com/reali-me-nje-vendim-qe-sdo-tiu-pelqeje-aspak-tifozeve/60%Daily2016-07-26 13:13
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-perlotet-ne-varrimin-e-dijamantit-foto/60%Daily2016-07-26 13:08
https://kosova-info.com/ronaldo-kapet-ne-aksion-me-seks-bomben-italiane-ne-ibiza-foto/60%Daily2016-07-26 12:49
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-duket-nora-ne-videoklipin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-26 12:42
https://kosova-info.com/vritet-njeri-prej-lidereve-te-isis-it/60%Daily2016-07-26 12:30
https://kosova-info.com/shokon-donnarumma-kjo-skuader-do-ta-fitoje-titullin-ne-itali/60%Daily2016-07-26 12:26
https://kosova-info.com/shokon-donnarumma-kjo-skuader-do-ta-fitoje-titullin-ne-itali/60%Daily2016-07-26 12:26
https://kosova-info.com/%e2%80%8biphone-photography-awards-shpall-fituesit-e-vitit/60%Daily2016-07-26 12:26
https://kosova-info.com/%e2%80%8biphone-photography-awards-shpall-fituesit-e-vitit/60%Daily2016-07-26 12:26
https://kosova-info.com/berlin-te-shtena-ne-spital-qellohet-nje-doktor/60%Daily2016-07-26 12:17
https://kosova-info.com/edona-llalloshi-feston-ditelindjen-ja-sa-vjece-eshte-bere-foto/60%Daily2016-07-26 12:15
https://kosova-info.com/ky-eshte-prifti-francez-qe-sulmuesit-ia-prene-fytin-foto/60%Daily2016-07-26 12:10
https://kosova-info.com/dhurohet-donacion-per-dializen-e-femijeve-ne-kosove/60%Daily2016-07-26 11:59
https://kosova-info.com/zhduken-tre-qytetare-ne-shkup-nder-ta-nje-vajze-15-vjecare/60%Daily2016-07-26 11:51
https://kosova-info.com/turqia-kerkon-nga-kosova-ndeshkimin-e-gazetarit-qe-komentoi-kunder-erdoganit/60%Daily2016-07-26 11:50
https://kosova-info.com/ford-prqafon-android-auto-dhe-apple-car-play-ofron-mbshtetje-pr-platformat-n-t-gjitha-modelet-e-2017-ts/60%Daily2016-07-26 11:42
https://kosova-info.com/gjermania-financon-interkonjeksionin-shqiperi-maqedoni/60%Daily2016-07-26 11:40
https://kosova-info.com/peje-arrestohen-dy-persona-per-propagande-per-grupet-terroriste/60%Daily2016-07-26 11:25
https://kosova-info.com/publikohet-video-private-e-soni-malajt-video/60%Daily2016-07-26 11:23
https://kosova-info.com/salihu-ne-stamboll-fotoja-e-pare-nga-spitali-foto/60%Daily2016-07-26 11:14
https://kosova-info.com/nvidia-prezantoi-kartn-grafike-profesionale-quadro-p6000-me-arkitekturn-pascal-dhe-24gb-ram/60%Daily2016-07-26 11:16
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-hani-nese-jeni-duhanpires/60%Daily2016-07-26 11:07
https://kosova-info.com/juventus-tottenham-rezultat-i-papritur-pas-pjeses-se-pare-video/60%Daily2016-07-26 10:52
https://kosova-info.com/mediat-serbe-alarmojne-shqiptaret-e-kosoves-po-e-okupjne-jugun-e-serbise/60%Daily2016-07-26 10:48
https://kosova-info.com/thaci-zymberi-shembelltyre-e-mbrojtjes-se-kushtetutes/60%Daily2016-07-26 10:35
https://kosova-info.com/vdes-autori-i-zjarrvenies-se-nje-spitali-ne-tirane/60%Daily2016-07-26 10:24
https://kosova-info.com/vdes-autori-i-zjarrvenies-se-nje-spitali-ne-tirane/60%Daily2016-07-26 10:24
https://kosova-info.com/zogj-te-ngordhur-para-qeverise-video/60%Daily2016-07-26 10:20
https://kosova-info.com/zogj-te-ngordhur-para-qeverise-video-2/60%Daily2016-07-26 10:20
https://kosova-info.com/mergimtari-godet-me-veture-nje-femije-ne-besi-te-prishtines-fotovideo/60%Daily2016-07-26 10:17
https://kosova-info.com/mergimtari-godet-me-veture-nje-femije-ne-besi-te-prishtines-fotovideo/60%Daily2016-07-26 10:17
https://kosova-info.com/keshtu-eshte-dukur-nusja-e-shkodran-mustafit-ne-dasme-foto/60%Daily2016-07-26 10:04
https://kosova-info.com/sulmuesit-ne-france-ia-prene-fytin-priftit/60%Daily2016-07-26 09:52
https://kosova-info.com/enca-ka-gati-albumin-e-saj-te-pare-foto/60%Daily2016-07-26 09:42
https://kosova-info.com/zyrtare-immobile-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re-video/60%Daily2016-07-26 09:40
https://kosova-info.com/haradinaj-ngushellon-familjet-e-viktimave-kosovare-ne-munih/60%Daily2016-07-26 09:37
https://kosova-info.com/policia-franceze-vret-dy-sulmues-qe-moren-pengje-ne-nje-kishe/60%Daily2016-07-26 09:22
https://kosova-info.com/grezda-transferohet-te-skuadra-e-njohur/60%Daily2016-07-26 09:20
https://kosova-info.com/ambasada-e-shba-se-ne-tirane-sqaron-kercenimin-per-deputetet/60%Daily2016-07-26 09:19
https://kosova-info.com/moska-akuzohet-per-implikim-ne-fushaten-zgjedhore-ne-shba/60%Daily2016-07-26 09:16
https://kosova-info.com/mariah-carey-ne-skena-te-nxehta-me-te-fejuarin-foto/60%Daily2016-07-26 09:11
https://kosova-info.com/komenti-i-ahmetit-akuzon-nje-parti-por-thote-se-ska-koment/60%Daily2016-07-26 09:03
https://kosova-info.com/sonte-partizani-salzburg-shikoni-cfare-ka-bere-lojtari-i-austriakeve-jashte-stadiumit/60%Daily2016-07-26 08:57
https://kosova-info.com/australi-fillojne-hetimet-per-keqtrajtimin-e-te-miturve/60%Daily2016-07-26 08:56
https://kosova-info.com/nervozohet-rihanna-nuk-dua-tju-shoh-duke-luajtur-pokemon-go-ne-koncertin-tim/60%Daily2016-07-26 08:51
https://kosova-info.com/ererat-shkaktuan-deme-edhe-ne-ministrine-e-arsimit-foto/60%Daily2016-07-26 08:51
https://kosova-info.com/fjalimi-prekes-i-michelle-obama-s-ne-konventen-kombetare-demokratike-video/60%Daily2016-07-26 08:49
https://kosova-info.com/ja-deklarata-e-plote-e-policise-per-vjedhjen-ne-shtepine-e-getoarit-dhe-marines/60%Daily2016-07-26 08:35
https://kosova-info.com/deshton-milani-mustafi-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2016-07-26 08:33
https://kosova-info.com/vendim-i-cuditshem-i-realit-ja-pasojat-e-para/60%Daily2016-07-26 08:16
https://kosova-info.com/erdogani-shkon-ne-rusi-per-te-stabilizuar-marredheniet/60%Daily2016-07-26 08:16
https://kosova-info.com/fansi-godet-me-shuplake-kengetarin-justin-timberlake-video/60%Daily2016-07-26 08:15
https://kosova-info.com/13-te-vrare-dhe-5-te-plagosur-ne-aeroportin-e-somalise/60%Daily2016-07-26 08:13
https://kosova-info.com/haziri-thote-se-gjilani-eshte-kryeqytet-kulturor-i-shqiptareve/60%Daily2016-07-26 08:12
https://kosova-info.com/aksident-ne-korce-vetura-godet-per-vdekje-74-vjecarin/60%Daily2016-07-26 08:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-e-mahrez-per-sezonin-e-ri/60%Daily2016-07-26 07:57
https://kosova-info.com/kosova-a-do-te-studiohet-nga-nderkombetaret/60%Daily2016-07-26 07:55
https://kosova-info.com/ora-me-cmim-marramendes-qe-ia-kane-vjedhur-getoar-selimit-foto/60%Daily2016-07-26 07:51
https://kosova-info.com/ora-me-cmim-marramendes-qe-ia-kane-vjedhur-getoar-selimit-foto/60%Daily2016-07-26 07:51
https://kosova-info.com/sansal-islamizmi-ndalet-duke-ndalur-arabine-saudite-iranin-dhe-katarin/60%Daily2016-07-26 07:45
https://kosova-info.com/lendohet-keq-enca-haxhia-foto/60%Daily2016-07-26 07:43
https://kosova-info.com/bajram-gecaj-publikon-fotografi-te-dasmes-madheshtore-te-mbeses-se-tij-foto/60%Daily2016-07-26 07:38
https://kosova-info.com/bajram-gecaj-publikon-fotografi-te-dasmes-madheshtore-te-mbeses-se-tij-foto/60%Daily2016-07-26 07:38
https://kosova-info.com/merruni-me-sport-edhe-ne-ditet-me-temperatura-te-larta/60%Daily2016-07-26 07:34
https://kosova-info.com/rrefehet-burri-qe-theri-gruan-e-godita-se-me-qelloi-e-para/60%Daily2016-07-26 07:32
https://kosova-info.com/messi-i-kunderpergjigjet-ronaldos/60%Daily2016-07-26 07:29
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-nga-sulmi-ne-japoni/60%Daily2016-07-26 07:24
https://kosova-info.com/lajm-shokues-te-arsenali/60%Daily2016-07-26 07:08
https://kosova-info.com/ndalohen-42-gazetare-ne-turqi-junker-turqia-larg-evropes/60%Daily2016-07-26 06:59
https://kosova-info.com/princi-harry-zbulon-pengun-e-tij-me-te-madh-per-vdekjen-e-dianes/60%Daily2016-07-26 06:58
https://kosova-info.com/shperthimi-i-madh-ne-somali-u-shkaktua-nga-dy-bomba/60%Daily2016-07-26 06:55
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-tirane-dy-te-vdekur-tre-te-lenduar/60%Daily2016-07-26 06:49
https://kosova-info.com/pato-transferohet-ne-la-liga/60%Daily2016-07-26 06:46
https://kosova-info.com/rita-e-thjeshte-por-shume-seksi-ne-rruget-e-new-york-foto/60%Daily2016-07-26 06:45
https://kosova-info.com/shperthim-i-madh-ne-afersi-te-aeroportit-ne-somali/60%Daily2016-07-26 06:40
https://kosova-info.com/sultan-hyrem-ka-siguruar-vajzen-e-saj-llogaria-bankare-me-shifra-marramendese/60%Daily2016-07-26 06:34
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-tani-komplet-si-aaliyah-foto/60%Daily2016-07-26 06:33
https://kosova-info.com/detajet-e-masakres-qe-ndodhi-dje-ne-nje-spital-ne-shqiperi/60%Daily2016-07-26 06:30
https://kosova-info.com/detajet-e-masakres-qe-ndodhi-dje-ne-nje-spital-ne-shqiperi/60%Daily2016-07-26 06:30
https://kosova-info.com/menyra-se-si-flini-zbulon-shumecka-per-ju/60%Daily2016-07-26 06:28
https://kosova-info.com/te-akuzuarit-vazhdojne-te-punojne-ne-spitalin-e-gjilanit/60%Daily2016-07-26 06:23
https://kosova-info.com/isufi-i-aak-se-qeveria-te-mbledh-mend-kufiri-eshte-ne-cakorr/60%Daily2016-07-26 06:05
https://kosova-info.com/pas-sulmeve-ne-munih-shtohen-masat-e-sigurise/60%Daily2016-07-26 05:57
https://kosova-info.com/horoskopi-26-korrik-2016/60%Daily2016-07-26 05:49
https://kosova-info.com/sanders-e-perkrahe-fuqishem-clintonin/60%Daily2016-07-26 05:42
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-nga-ihmk/60%Daily2016-07-26 05:37
https://kosova-info.com/dy-viktimat-kosovare-ne-munih-varrosen-sot-ne-vushtrri-dhe-podujeve/60%Daily2016-07-26 05:33
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-mund-ta-blini-iphone-7/60%Daily2016-07-26 02:52
https://kosova-info.com/miti-qe-vezet-jane-te-demshme-bie-poshte-ja-cfare-vlerash-ushqyese-na-ofrojne-ato/60%Daily2016-07-26 02:50
https://kosova-info.com/se-shpejti-bota-behet-me-domate-qe-nuk-prishen-kurre/60%Daily2016-07-26 02:23
https://kosova-info.com/nissan-vjen-me-nje-super-veture/60%Daily2016-07-26 01:48
https://kosova-info.com/nexus-marlin-pozon-para-kamerave/60%Daily2016-07-26 00:40
https://kosova-info.com/sindroma-e-stokholmit-ja-se-cfare-eshte-dhe-si-manifestohet/60%Daily2016-07-26 00:09
https://kosova-info.com/propozimi-ne-gjermani-kutite-e-zeza-pervecse-ne-avione-edhe-ne-makina/60%Daily2016-07-25 23:40
https://kosova-info.com/modelja-e-paturpshme-ne-lidhje-me-dy-meshkuj-foto/60%Daily2016-07-25 23:17
https://kosova-info.com/gjumi-i-rehatshem-celesi-per-shendetin-tone/60%Daily2016-07-25 23:14
https://kosova-info.com/kejsi-tola-fsheh-linjat-nuk-publikon-foto-me-bikini-as-ne-det-foto/60%Daily2016-07-25 23:07
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-arrijne-ne-kosove-trupat-e-dijamant-zabergjes-dhe-armela-segashit/60%Daily2016-07-25 23:03
https://kosova-info.com/ja-si-duket-femra-me-e-bukur-shqiptare-me-bikini-foto/60%Daily2016-07-25 22:54
https://kosova-info.com/surprizon-kylie-jenner-tatuazh-ne-te-pasme-video/60%Daily2016-07-25 22:34
https://kosova-info.com/arrestohen-30-persona-ne-koncertin-e-guns-nroses-video/60%Daily2016-07-25 22:28
https://kosova-info.com/rikthimi-i-messit-te-argjentina-vjen-nje-lajm-sensacional/60%Daily2016-07-25 22:24
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-ne-konak-te-rrustem-gecaj-goditje-per-bajram-gecajn-foto/60%Daily2016-07-25 22:05
https://kosova-info.com/paris-hilton-ne-ibiza-shfaq-linjat-perfekte-foto/60%Daily2016-07-25 21:59
https://kosova-info.com/fundjava-plot-dashuri-e-bashkeshortes-se-dr-florit-foto/60%Daily2016-07-25 21:50
https://kosova-info.com/schweinsteiger-ivanovic-e-pabesueshme-cfare-i-ka-ndodhur-ciftit-pas-marteses-foto/60%Daily2016-07-25 21:48
https://kosova-info.com/martohet-shkodran-mustafi-foto/60%Daily2016-07-25 21:45
https://kosova-info.com/pas-kosoves-dhe-shqiperise-ankaraja-sulmon-edhe-gylenistet-ne-kroaci/60%Daily2016-07-25 21:45
https://kosova-info.com/shba-demanton-se-gjenerali-i-tyre-ka-gisht-ne-organizimin-e-pucit-ne-turqi/60%Daily2016-07-25 21:34
https://kosova-info.com/ja-si-duket-roza-lati-pas-operacionit-ne-hunde-foto/60%Daily2016-07-25 21:33
https://kosova-info.com/ura-e-bosforit-do-te-quhet-ura-e-deshmoreve-15-korrik/60%Daily2016-07-25 21:30
https://kosova-info.com/nje-person-ne-japoni-vret-19-njerez-dhe-plagos-45-te-tjere-video/60%Daily2016-07-25 21:24
https://kosova-info.com/rtk-ne-gjendje-te-jashtezakonshme-drejtori-zot-ndihmona-video/60%Daily2016-07-25 21:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-e-re-e-toni-kroos/60%Daily2016-07-25 21:23
https://kosova-info.com/gjendje-e-jashtezakonshme-ne-greqi-zjarri-perfshine-nje-ishull/60%Daily2016-07-25 21:15
https://kosova-info.com/digjet-nje-shtepi-39-te-vdekur-prej-tyre-17-femije/60%Daily2016-07-25 21:12
https://kosova-info.com/djali-i-sinan-hoxhes-mbush-2-muaj-ja-cfare-poston-andrra-foto/60%Daily2016-07-25 21:06
https://kosova-info.com/infantino-ia-jep-nje-lajm-te-madh-kosoves-dhe-shqiperise/60%Daily2016-07-25 20:57
https://kosova-info.com/zjarri-ne-spitalin-amerikan-zbardhet-deshmia-e-shenjestres-se-autorit-me-benzine/60%Daily2016-07-25 20:56
https://kosova-info.com/shperthen-gypi-i-ujit-ne-lagjen-santea-te-kryeqytetit-video/60%Daily2016-07-25 20:52
https://kosova-info.com/shperthen-gypi-i-ujit-ne-lagjen-santea-te-kryeqytetit-video/60%Daily2016-07-25 20:52
https://kosova-info.com/kida-ka-nje-rival-te-ri-me-te-njejtin-emer-video/60%Daily2016-07-25 20:50
https://kosova-info.com/alarm-fals-per-bombe-ne-milano-pakoja-kishte-lodra-femijesh/60%Daily2016-07-25 20:46
https://kosova-info.com/vetetima-godet-lagjen-veterrnik-fotovideo/60%Daily2016-07-25 20:44
https://kosova-info.com/sadiku-shenon-gol-ne-ndeshjen-e-pare-kampionale-por-shikoni-si-reagon-me-pas-video/60%Daily2016-07-25 20:34
https://kosova-info.com/bie-ne-pranga-i-riu-qe-i-vodhi-makinen-adelina-tahirit-foto/60%Daily2016-07-25 20:28
https://kosova-info.com/gol-i-cmendur-ne-shba-video/60%Daily2016-07-25 20:12
https://kosova-info.com/keto-lagje-te-prishtines-jane-me-te-prekurat-nga-reshjet-e-shiut/60%Daily2016-07-25 20:10
https://kosova-info.com/reshjet-e-shiut-ne-prishtine-veturat-ngecin-brenda-ne-uje/60%Daily2016-07-25 19:59
https://kosova-info.com/alarmante-uji-i-afrohet-oreve-te-rrymes-ne-kete-lagje-te-prishtines-video/60%Daily2016-07-25 19:49
https://kosova-info.com/premierliga-ka-dicka-sensacionale-per-celinen-foto/60%Daily2016-07-25 19:48
https://kosova-info.com/zyrtare-lamtumire-liverpool-transferohet-atje-ku-se-priti-askush-foto/60%Daily2016-07-25 19:22
https://kosova-info.com/vizita-ilegale-me-kryetare-ilegale-e-ambasadorit-rus-ne-veri-te-kosoves-video/60%Daily2016-07-25 19:09
https://kosova-info.com/rovena-dilo-eshte-46-vjecare-por-ta-shikoni-ne-bikini-ju-mahnit-foto/60%Daily2016-07-25 19:03
https://kosova-info.com/rovena-dilo-eshte-46-vjecare-por-ta-shikoni-ne-bikini-ju-mahnit-foto/60%Daily2016-07-25 19:03
https://kosova-info.com/maradona-tallet-me-frizuren-e-messit-foto/60%Daily2016-07-25 19:02
https://kosova-info.com/rruga-e-taksiratit-ne-mitrovice-video/60%Daily2016-07-25 19:00
https://kosova-info.com/kur-syri-i-keq-e-sheh-encen-i-ndodhi-dicka-e-keqe-foto/60%Daily2016-07-25 18:51
https://kosova-info.com/reshjet-e-shiut-vershojne-rruget-e-prishtines-krijohet-kolone-video/60%Daily2016-07-25 18:44
https://kosova-info.com/mustafi-transferohet-te-gjiganti-evropian-foto/60%Daily2016-07-25 18:40
https://kosova-info.com/shteti-nuk-po-ia-jep-pensionin-e-heroit-familjes-se-enver-zymberit-video/60%Daily2016-07-25 18:30
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-prishtina-perfshihet-nga-stuhia-e-shiut-video/60%Daily2016-07-25 18:25
https://kosova-info.com/ballistet-e-quajne-stadiumin-e-shkupit-adem-jashari-cmenden-serbet-foto/60%Daily2016-07-25 18:19
https://kosova-info.com/zbulohen-detaje-te-reja-nga-grabitja-e-baneses-se-getoar-selimit/60%Daily2016-07-25 18:17
https://kosova-info.com/shpejtimi-bulliqi-nuk-flas-deri-me-3-gusht/60%Daily2016-07-25 18:13
https://kosova-info.com/keshtu-shkep-para-blerim-destani-fotovideo/60%Daily2016-07-25 18:05
https://kosova-info.com/audi-me-tre-automobila-elektrike-deri-me-2020/60%Daily2016-07-25 18:04
https://kosova-info.com/pergjimet-britanike-erdogan-gati-te-haje-dhe-eshtrat-per-pushtet/60%Daily2016-07-25 18:03
https://kosova-info.com/shqiptari-plagoset-rende-nga-dy-amerikano-jugor/60%Daily2016-07-25 18:02
https://kosova-info.com/ronaldo-mcgregor-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-07-25 17:54
https://kosova-info.com/kjo-bukuroshe-eshte-punetorja-me-e-re-ne-zyren-e-kryeministrit-mustafa-foto/60%Daily2016-07-25 17:53
https://kosova-info.com/ne-spanje-lind-foshnja-me-virusin-zika/60%Daily2016-07-25 17:52
https://kosova-info.com/heqja-e-barrikades-mbi-iber-kusht-per-themelimin-e-asociacionit/60%Daily2016-07-25 17:47
https://kosova-info.com/anketa-trumpi-udheheqe-kundrejt-hillaryt/60%Daily2016-07-25 17:44
https://kosova-info.com/galaxy-j2-pro-n-shitje-dyfishin-e-memorjes-dhe-2gb-ram/60%Daily2016-07-25 17:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-me-e-vlefshme-ne-bote-foto/60%Daily2016-07-25 17:33
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-me-e-vlefshme-ne-bote-foto/60%Daily2016-07-25 17:33
https://kosova-info.com/e-ardhmja-e-cyanogen-n-dyshim-raportohet-shkurtim-i-fuqis-puntore-me-20/60%Daily2016-07-25 17:32
https://kosova-info.com/theresa-may-siguron-irlandezet-ska-rikthim-te-kufirit/60%Daily2016-07-25 17:30
https://kosova-info.com/theresa-may-siguron-irlandezet-ska-rikthim-te-kufirit-2/60%Daily2016-07-25 17:30
https://kosova-info.com/ences-i-dalin-tulat-ku-mbeti-beli-i-saj-i-holle-fotovideo/60%Daily2016-07-25 17:29
https://kosova-info.com/myrtezaj-ska-indikacione-per-sulme-terroriste-ne-kosove-por-duhet-te-jemi-vigjilent/60%Daily2016-07-25 17:19
https://kosova-info.com/corning-gorilla-glass-5-mund-tu-rezistoj-rnieve-n-80-t-rasteve/60%Daily2016-07-25 17:19
https://kosova-info.com/cela-demarkacioni-eshte-korrekt-arbitrazhi-nuk-i-pranon-hartat-topografike-video/60%Daily2016-07-25 17:13
https://kosova-info.com/nora-e-ledri-ndejat-po-i-shfrytezojne-edhe-per-foto/60%Daily2016-07-25 17:07
https://kosova-info.com/e-turpshme-cfare-i-ka-ndodhur-sot-xhakes-ne-stervitje-foto/60%Daily2016-07-25 17:05
https://kosova-info.com/ushtaret-pucist-te-gjakosur-nga-torturat-ne-turqi-video-16/60%Daily2016-07-25 17:03
https://kosova-info.com/amd-po-prgatitet-t-ndrtoj-nj-mega-ip-pr-serverat-dhe-superkompjuterat/60%Daily2016-07-25 16:58
https://kosova-info.com/pse-gjysme-vellai-i-obames-do-te-votoje-per-donald-trump/60%Daily2016-07-25 16:57
https://kosova-info.com/pako-e-dyshimte-ne-nje-stacion-metroje-ne-milano-evakuohen-njerezit/60%Daily2016-07-25 16:52
https://kosova-info.com/moti-i-keq-rrezon-disa-shtylla-elektrike-ne-lagjen-arberia-fototo/60%Daily2016-07-25 16:45
https://kosova-info.com/u-kthye-ne-fushe-pas-4-vjetesh-ne-burg-shikoni-cfare-beri-ne-ndeshjen-e-pare/60%Daily2016-07-25 16:42
https://kosova-info.com/mediat-turke-ish-gjenerali-i-nato-s-truri-i-tentim-grusht-shtetit/60%Daily2016-07-25 16:38
https://kosova-info.com/pse-lidhjet-e-dashurise-te-diteve-te-sotme-jane-me-te-ndjeshme/60%Daily2016-07-25 16:36
https://kosova-info.com/rome-treni-perplaset-me-tramvaj-5-persona-te-plagosur-foto/60%Daily2016-07-25 16:33
https://kosova-info.com/rome-treni-perplaset-me-tramvaj-5-persona-te-plagosur-foto-2/60%Daily2016-07-25 16:33
https://kosova-info.com/kryeministri-rama-i-ftuar-ne-dasmen-e-vajzes-se-deputetes-socialiste-foto/60%Daily2016-07-25 16:27
https://kosova-info.com/babai-i-dijamantit-kishim-planifikuar-te-vijme-bashke-ne-kosove-pas-nje-jave/60%Daily2016-07-25 16:25
https://kosova-info.com/kelcyre-vritet-me-arme-gjahu-28-vjecari-arrestohet-autori/60%Daily2016-07-25 16:20
https://kosova-info.com/pique-dhe-djali-i-tij-e-pabesueshme-por-e-vertete-foto/60%Daily2016-07-25 16:14
https://kosova-info.com/behet-e-ditur-kohe-kur-do-te-varrosen-te-rinjte-kosovare-qe-u-vrane-ne-munih/60%Daily2016-07-25 16:13
https://kosova-info.com/princ-harry-pendohet-pse-heshti-deri-tash-per-vdekjen-e-nenes-foto/60%Daily2016-07-25 16:08
https://kosova-info.com/vetevrasesi-sirian-ne-gjermani-veproi-ne-emer-te-isis-it/60%Daily2016-07-25 16:08
https://kosova-info.com/rrefimi-prekes-i-vellaut-te-armela-segashit-viktime-e-sulmit-te-munihut/60%Daily2016-07-25 15:58
https://kosova-info.com/21-vjecari-shqiptar-zbulon-pikat-e-dobeta-te-samsung-dhe-antivirusit-avira/60%Daily2016-07-25 15:53
https://kosova-info.com/21-vjecari-shqiptar-zbulon-pikat-e-dobeta-te-samsung-dhe-antivirusit-avira/60%Daily2016-07-25 15:53
https://kosova-info.com/21-vjecari-shqiptar-zbulon-pikat-e-dobeta-te-samsung-dhe-antivirusit-avira-2/60%Daily2016-07-25 15:53
https://kosova-info.com/niersbach-pezullohet-me-nje-vit-nga-fifa/60%Daily2016-07-25 15:51
https://kosova-info.com/afro-gjysma-e-popullsis-s-bots-ka-qasje-n-internet-lte-citon-raporti-i-itu-s/60%Daily2016-07-26 13:48
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-ushtare-nga-organizatoret-e-sulmit-ndaj-erdoganit-ne-marmaris/60%Daily2016-07-25 15:43
https://kosova-info.com/dasma-e-pare-madheshtore-ne-pallatin-e-kongreseve-foto/60%Daily2016-07-25 15:41
https://kosova-info.com/kush-eshte-futbollisti-me-me-shume-fanella-te-shitura-nga-edicioni-201516/60%Daily2016-07-25 15:32
https://kosova-info.com/angela-martini-skena-joshese-para-te-dashurit-rumun-video/60%Daily2016-07-25 15:29
https://kosova-info.com/nderprerjet-e-rrymes-ne-tri-dite-vetem-ne-prishtine-ne-17-lokacione/60%Daily2016-07-25 15:28
https://kosova-info.com/kush-jane-ujqerit-e-vetmuar-tmerri-i-evropes-qe-po-nxiten-nga-isis-i/60%Daily2016-07-25 15:27
https://kosova-info.com/shuhet-akr-ja-e-pejes-i-bashkohet-nismes-per-kosoven/60%Daily2016-07-25 15:18
https://kosova-info.com/gjigandi-amerikan-i-telekomunikacionit-verizon-blen-yahoo-pr-4-8-miliard-dollar/60%Daily2016-07-25 15:16
https://kosova-info.com/keshtu-duket-sabri-fejzullahu-kur-del-me-ble-buke-foto/60%Daily2016-07-25 15:15
https://kosova-info.com/haradinaj-kundershtimi-i-vendimeve-te-demshme-po-ia-shton-anetaret-aak-se/60%Daily2016-07-25 15:14
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-shqiperise-vendim-befasues-per-skuadren-e-re/60%Daily2016-07-25 15:14
https://kosova-info.com/vendimi-i-gjykates-se-hages-millosheviqi-sishte-fajtor-per-krimet-ne-bosnje/60%Daily2016-07-25 14:58
https://kosova-info.com/vidhet-shtepia-e-getoar-selimit-i-moren-dicka-te-vlefshme/60%Daily2016-07-25 14:57
https://kosova-info.com/tentojne-penalltine-e-messit-por-turperohen-shume-keq-video/60%Daily2016-07-25 14:53
https://kosova-info.com/erdogan-takon-lideret-e-partive-politike/60%Daily2016-07-25 14:37
https://kosova-info.com/teori-konspirative-per-njeriun-qe-filmoi-masakren-ne-nice-dhe-munih-video/60%Daily2016-07-25 14:33
https://kosova-info.com/zyrtare-ylli-i-shqiperise-tregon-nese-do-te-luaje-per-kosoven-video/60%Daily2016-07-25 14:28
https://kosova-info.com/zyrtare-ylli-i-shqiperise-tregon-nese-do-te-luaje-per-kosoven-video/60%Daily2016-07-25 14:28
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-presheves-luten-per-erdoganin-foto/60%Daily2016-07-25 14:07
https://kosova-info.com/zbulohen-pamjet-nga-brendesia-e-hotelit-sensacional-te-ronaldos-foto/60%Daily2016-07-25 14:07
https://kosova-info.com/thethi-i-mrekullon-gjermanet-ja-cfare-shkruajne-mediat-atje/60%Daily2016-07-25 14:00
https://kosova-info.com/lindsay-lohan-dhunohet-fizikisht-nga-i-fejuari-rus-foto/60%Daily2016-07-25 13:57
https://kosova-info.com/nga-shtatori-suedia-me-ambasador-ne-kosove/60%Daily2016-07-25 13:56
https://kosova-info.com/nga-shtatori-suedia-me-ambasador-ne-kosove-2/60%Daily2016-07-25 13:56
https://kosova-info.com/thaci-takoi-presidentin-e-berzh-it/60%Daily2016-07-25 13:50
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-turqise-faleminderit-zoti-putin/60%Daily2016-07-25 13:47
https://kosova-info.com/barcelona-e-konfirmon-shumen-e-paguar-per-gomes-dhe-klauzolen-e-largimit/60%Daily2016-07-25 13:38
https://kosova-info.com/zbulohet-mashkulli-me-te-cilin-ceca-beri-seks-dhe-iu-publikua-video-ai-eshte-shume-me-i-ri-foto/60%Daily2016-07-25 13:38
https://kosova-info.com/wenger-e-publikon-skuadren-per-turin-parasezonal-foto/60%Daily2016-07-25 13:18
https://kosova-info.com/ubuntu-16-04-1-sjell-prmirsime-n-instalimin-e-softuerve-dhe-desktopin-unity/60%Daily2016-07-25 13:06
https://kosova-info.com/okb-shifer-rekord-femijesh-te-vrare-ne-afganistan-nga-fillimi-i-ketij-viti/60%Daily2016-07-25 13:06
https://kosova-info.com/ledri-kapet-mat-me-te-dashuren-midis-prishtine-foto/60%Daily2016-07-25 13:05
https://kosova-info.com/dikur-superyll-ja-me-ke-po-stervitet-tani-balotelli-foto/60%Daily2016-07-25 13:01
https://kosova-info.com/abrashi-mohon-se-jane-paguar-80-000-euro-pensione-paushall-gjate-vitit-2015/60%Daily2016-07-25 12:57
https://kosova-info.com/sos-fshati-i-femijeve-nga-sot-me-kopshtin-314/60%Daily2016-07-25 12:56
https://kosova-info.com/thaci-pret-ministren-hoxha-askush-nuk-mund-ti-ike-drejtesise/60%Daily2016-07-25 12:50
https://kosova-info.com/zyrtare-veseli-largohet-nga-lugano/60%Daily2016-07-25 12:46
https://kosova-info.com/edhe-rita-ora-ne-koncertin-e-vatikanit/60%Daily2016-07-25 12:45
https://kosova-info.com/siriani-qe-hodhi-veten-ne-ajer-ne-gjermani-do-te-deportohej-ne-bullgari-fotovideo/60%Daily2016-07-25 12:42
https://kosova-info.com/zyrtare-kolo-toure-largohet-nga-liverpool-befason-me-klubin-ri/60%Daily2016-07-25 12:20
https://kosova-info.com/calvin-harris-ne-krah-te-kim-kardashian-kunder-taylor-swift-foto/60%Daily2016-07-25 12:20
https://kosova-info.com/fifa-dokumentar-per-ndeshjen-e-pare-te-kosoves-pas-pranimit-video/60%Daily2016-07-25 12:02
https://kosova-info.com/ja-cila-kengetare-shqiptare-po-vozit-traktor-foto/60%Daily2016-07-25 12:01
https://kosova-info.com/tentojne-ti-kopjojne-messin-dhe-suarezin-ja-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-07-25 11:47
https://kosova-info.com/elvana-e-beyonce-me-fustan-te-njejte-ne-te-njejten-dite-foto/60%Daily2016-07-25 11:43
https://kosova-info.com/veseli-ngushellon-familjet-e-viktimave-dhe-homologun-gjerman/60%Daily2016-07-25 11:35
https://kosova-info.com/xheraldina-nena-e-rebekes-se-ndjere-i-quan-te-pakuptimta-disa-harxhime-te-komunes-se-prishtines/60%Daily2016-07-25 11:33
https://kosova-info.com/disa-futbollisteve-te-kombetares-u-bie-vlera/60%Daily2016-07-25 11:30
https://kosova-info.com/e-turpshmefansja-injoron-beyoncen-per-te-luajtur-pokemon-go-video/60%Daily2016-07-25 11:26
https://kosova-info.com/e-turpshmefansja-injoron-beyoncen-per-te-luajtur-pokemon-go-video/60%Daily2016-07-25 11:26
https://kosova-info.com/gishterinjte-e-kembes-tregojne-personalitetin-tuaj-foto/60%Daily2016-07-25 11:16
https://kosova-info.com/milan-e-transferon-futbollistin-e-real-madridit/60%Daily2016-07-25 11:12
https://kosova-info.com/taulanti-nenshkruan-me-baselin-graniti-i-dergon-mesazh-foto/60%Daily2016-07-25 10:52
https://kosova-info.com/aksidenti-qe-ka-bllokuar-rrugen-ne-fushe-kosove-foto/60%Daily2016-07-25 10:18
https://kosova-info.com/messi-biond-te-gjithe-tallen-me-te-foto/60%Daily2016-07-25 10:16
https://kosova-info.com/lipa-fshati-shqiptar-ne-veri-qe-mundohet-te-mos-shuhet/60%Daily2016-07-25 10:14
https://kosova-info.com/aziz-salihu-niset-per-sherim-jashte-vendit-ja-si-e-ka-ndryshuar-semundja-foto/60%Daily2016-07-25 10:12
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-ja-si-duket-zizi-tani-transferohet-ne-turqi-foto/60%Daily2016-07-25 10:06
https://kosova-info.com/vdes-pacienti-qe-i-vuri-flaken-vetes-ne-spital/60%Daily2016-07-25 10:03
https://kosova-info.com/demtohet-gypi-lagjja-karagac-ne-peje-mbetet-pa-uje/60%Daily2016-07-25 09:57
https://kosova-info.com/mosha-nuk-ka-rendesi-per-veren-foto/60%Daily2016-07-25 09:57
https://kosova-info.com/femijet-qe-lexojne-me-te-suksesshem-ne-te-ardhmen/60%Daily2016-07-25 09:48
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-egjiptian-per-tentim-vrasje/60%Daily2016-07-25 09:45
https://kosova-info.com/mbulohet-diplomatja-ne-maqedoni-shperthen-debati-mbi-shamine/60%Daily2016-07-25 09:42
https://kosova-info.com/2-te-vdekur-e-17-te-plagosur-ne-florida/60%Daily2016-07-25 09:34
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-suarez-per-floket-e-messit-foto/60%Daily2016-07-25 09:34
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-nje-dedikim-special-per-vajzen-ameli-foto/60%Daily2016-07-25 09:28
https://kosova-info.com/man-city-man-utd-fusha-ne-gjendje-te-tmerrshme/60%Daily2016-07-25 09:24
https://kosova-info.com/zbulohet-e-kujt-ishte-idea-per-floket-e-messit-foto/60%Daily2016-07-25 09:00
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-sa-kushtojne-vetem-nje-pale-kepuce-te-morena-tarakut-foto/60%Daily2016-07-25 08:57
https://kosova-info.com/alarm-per-bombe-ne-metrone-e-londres-video/60%Daily2016-07-25 08:45
https://kosova-info.com/barcelona-niset-per-angli-ja-si-duket-messi-me-frizuren-e-re-video/60%Daily2016-07-25 08:35
https://kosova-info.com/ganiu-harron-bleonen-ja-kush-eshte-e-dashura-e-tij-e-re-foto/60%Daily2016-07-25 08:29
https://kosova-info.com/formacioni-me-transferimet-me-te-mira-ne-la-liga-kete-afat-foto/60%Daily2016-07-25 08:26
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-nuk-i-njeh-getinjon-dhe-cozman-mendon-se-jane-futbolliste-video/60%Daily2016-07-25 08:12
https://kosova-info.com/turqia-arreston-40-pjesetare-te-komandes-se-akademive-ushtarake/60%Daily2016-07-25 08:12
https://kosova-info.com/shperthim-vetevrases-ne-irak-21-te-vdekur-e-32-te-plagosur/60%Daily2016-07-25 08:10
https://kosova-info.com/uefa-e-ndryshon-daten-e-ndeshjes-partizani-salzburg/60%Daily2016-07-25 08:03
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-moshen-qe-kane-keto-gra-foto/60%Daily2016-07-25 08:02
https://kosova-info.com/pogba-e-tradheton-unitedin-e-deshiron-nje-tjeter-klub/60%Daily2016-07-25 07:41
https://kosova-info.com/fotoja-e-pare-e-gruas-dhe-vajzes-se-ilir-dedes/60%Daily2016-07-25 07:37
https://kosova-info.com/ne-mbrojtje-te-moralit-irani-shkaterron-100-mije-saca-satelitore-televiziv/60%Daily2016-07-25 07:35
https://kosova-info.com/ja-pse-kjo-hapesire-midis-gishterinjeve-ju-shpeton-jeten-foto/60%Daily2016-07-25 07:35
https://kosova-info.com/kim-kardashian-vazhdon-provokimet-ndaj-taylor-swift/60%Daily2016-07-25 07:28
https://kosova-info.com/ylli-i-reality-show-kam-bere-seks-me-keta-futbolliste-te-realit-dhe-barces-foto/60%Daily2016-07-25 07:25
https://kosova-info.com/policia-qe-ruan-te-tjeret-ska-sigurim-per-vete/60%Daily2016-07-25 07:07
https://kosova-info.com/zyrtare-anulohet-ndeshja-man-city-man-utd/60%Daily2016-07-25 07:00
https://kosova-info.com/siriani-vetevrases-ne-ansbach-kishte-tentuar-edhe-dy-here-te-vritej/60%Daily2016-07-25 06:46
https://kosova-info.com/nxjerr-gjakun-e-babait-pas-19-vjetesh-vrane-djalin-e-hasmit-ne-dasme/60%Daily2016-07-25 06:46
https://kosova-info.com/superkupa-e-evropes-ky-futbollist-e-zevendeson-ronaldon/60%Daily2016-07-25 06:44
https://kosova-info.com/kur-vip-at-harrojne-te-depilohen-foto/60%Daily2016-07-25 06:41
https://kosova-info.com/higuain-ne-juventus-kjo-eshte-shtepia-e-tij-luksoze-ne-torino-foto/60%Daily2016-07-25 06:34
https://kosova-info.com/ratifikimi-i-demarkacionit-pas-3-gushtit/60%Daily2016-07-25 06:32
https://kosova-info.com/horoskopi-25-korrik-2016/60%Daily2016-07-25 06:21
https://kosova-info.com/ariana-grande-me-stil-te-ri-flokesh-fansat-e-pelqejne-ndryshimin-foto/60%Daily2016-07-25 06:20
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-tigri-e-shqyen-gruan-ne-sy-te-familjes-video/60%Daily2016-07-25 06:15
https://kosova-info.com/celaj-ia-numeron-deshtimet-e-ahmetit/60%Daily2016-07-25 06:10
https://kosova-info.com/sot-pese-vjet-me-pare-u-vra-ne-veri-polici-enver-zymberi/60%Daily2016-07-25 06:02
https://kosova-info.com/inter-psg-ky-gol-ia-vlen-te-shikohet-disa-here-video/60%Daily2016-07-25 05:59
https://kosova-info.com/burri-vret-gruan-me-thike-dhe-vetedorezohet-ne-polici/60%Daily2016-07-25 05:51
https://kosova-info.com/siriani-ne-ansbach-te-gjermanise-aktivizoi-bomben-ne-cante-shpine-video/60%Daily2016-07-25 05:47
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-ne-ansbach-te-gjermanise/60%Daily2016-07-25 05:21
https://kosova-info.com/hyundai-vjen-me-nje-super-veture-plot-elegance/60%Daily2016-07-25 03:01
https://kosova-info.com/reagimi-emocionues-i-vajzes-tre-muajshe-kur-degjon-nenen-e-tij-per-here-te-pare/60%Daily2016-07-25 02:56
https://kosova-info.com/sulm-terrorist-me-bombe-ne-gjermani/60%Daily2016-07-25 02:53
https://kosova-info.com/tatuazhet-shkaktojne-kete-semundje-vdekjeprurese/60%Daily2016-07-25 02:26
https://kosova-info.com/ankohet-ne-polici-per-ngacmim-seksual-nga-vellau-i-saj/60%Daily2016-07-25 01:51
https://kosova-info.com/pikepyetje-te-medha-mbi-sigurine-e-veturave-pa-shofer/60%Daily2016-07-25 00:50
https://kosova-info.com/7-llojet-e-kancerit-qe-mund-te-shkaktoje-alkooli/60%Daily2016-07-25 00:17
https://kosova-info.com/provojeni-dieten-laramane-dy-kilograme-per-kater-dite/60%Daily2016-07-24 23:44
https://kosova-info.com/gabimet-qe-i-bejme-gjate-karikimit-te-telefonit/60%Daily2016-07-24 22:44
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ndodh-lekures-tuaj-nese-i-hani-keto-5-ushqime/60%Daily2016-07-24 22:16
https://kosova-info.com/sulmuesi-me-hanxhar-dhe-viktima-e-tij-punonin-bashke/60%Daily2016-07-24 22:02
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-mitrovice-bllokohet-rruga-foto/60%Daily2016-07-24 22:01
https://kosova-info.com/erdogan-e-shperben-garden-presidenciale/60%Daily2016-07-24 21:56
https://kosova-info.com/ekskluzive-noga-eshte-ndare-perfundimisht-nga-bashkeshortja-zbulohen-detajet-foto/60%Daily2016-07-24 21:55
https://kosova-info.com/hamiti-sulmet-vrastare-jane-rezultat-i-fanatizmave-dhe-injorances-fetare/60%Daily2016-07-24 21:53
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-prane-bazes-se-nato-s-ne-turqi-video/60%Daily2016-07-24 21:43
https://kosova-info.com/keshtu-e-dridh-genta-ne-prapaskene-video/60%Daily2016-07-24 21:37
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-januzaj-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-24 21:36
https://kosova-info.com/amnisty-international-pucistet-ne-turqi-po-dhunohen-brutalisht/60%Daily2016-07-24 21:32
https://kosova-info.com/vendi-ku-ndodhi-vrasja-ne-vlore-foto-18/60%Daily2016-07-24 21:25
https://kosova-info.com/inter-psg-goli-i-pare-video/60%Daily2016-07-24 21:23
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-16-vjecar-shok-i-sulmuesit-te-munihut/60%Daily2016-07-24 21:21
https://kosova-info.com/bomba-ruse-me-sharmin-amerikan-foto/60%Daily2016-07-24 21:18
https://kosova-info.com/vrasja-e-dyfishte-ne-vlore-identifikohen-viktimat/60%Daily2016-07-24 21:17
https://kosova-info.com/numer-i-madh-i-armeve-ilegale-rrezik-per-kosovaret/60%Daily2016-07-24 21:10
https://kosova-info.com/james-zgjedh-klubin-e-tij-per-sezonin-201617/60%Daily2016-07-24 21:03
https://kosova-info.com/policia-rrezikon-jeten-shteti-nuk-ua-siguron-as-shendetin-video/60%Daily2016-07-24 20:58
https://kosova-info.com/problemi-i-pare-i-ibrahimovicit-ne-man-utd/60%Daily2016-07-24 20:51
https://kosova-info.com/nese-shkoni-ne-jug-te-shqiperise-shmangeni-kete-rruge-foto/60%Daily2016-07-24 20:50
https://kosova-info.com/me-mijera-britanike-te-bllokuar-ne-kufirin-me-francen-foto/60%Daily2016-07-24 20:44
https://kosova-info.com/j-lo-si-vera-e-kuqe-sa-me-e-vjeter-aq-me-e-mire-video/60%Daily2016-07-24 20:38
https://kosova-info.com/dy-te-vrare-ne-vlore-dhe-nje-i-plagosur-rende/60%Daily2016-07-24 20:37
https://kosova-info.com/vritet-nje-person-me-arme-zjarri/60%Daily2016-07-24 20:31
https://kosova-info.com/sulm-me-rakete-ne-kabul-alaram-te-ambasadat-e-huaja/60%Daily2016-07-24 20:24
https://kosova-info.com/veseli-u-kritikua-ne-euro-2016-tani-i-ndodh-edhe-dicka-e-keqe/60%Daily2016-07-24 20:21
https://kosova-info.com/aksident-i-tmerrshem-ne-qender-te-prishtines-foto/60%Daily2016-07-24 20:14
https://kosova-info.com/basha-shqiperi-apo-kosove-ky-eshte-vendimi-im/60%Daily2016-07-24 20:10
https://kosova-info.com/masakra-e-munihut-edhe-nje-14-vjecar-nga-presheva-mes-viktimave/60%Daily2016-07-24 20:02
https://kosova-info.com/ndizen-qirinj-per-viktimat-kosovare-ne-munih-foto/60%Daily2016-07-24 19:56
https://kosova-info.com/dikush-i-tha-gentes-do-vdes-nese-nuk-behesh-gruaja-ime-foto/60%Daily2016-07-24 19:51
https://kosova-info.com/lendohet-futbollisti-i-chelseas-festojne-tifozet-foto/60%Daily2016-07-24 19:50
https://kosova-info.com/kina-nderton-hidroavionin-me-te-madh-ne-bote/60%Daily2016-07-24 19:47
https://kosova-info.com/xhamia-e-ibrit-ka-gjasa-te-mos-rindertohet-video/60%Daily2016-07-24 19:45
https://kosova-info.com/super-shtepia-e-higuain-kushton-30-mije-euro-ne-muaj-foto/60%Daily2016-07-24 19:37
https://kosova-info.com/skeni-shanse-tia-qelloni-ku-po-mbahet-ky-party-foto/60%Daily2016-07-24 19:17
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-sulmues-per-40-milione-euro-foto/60%Daily2016-07-24 19:12
https://kosova-info.com/para-debatit-te-3-gushtit-vetevendosje-planifikon-aksione-kunder-demarkacionit-video/60%Daily2016-07-24 19:10
https://kosova-info.com/sulm-ne-damask-tete-te-vdekur/60%Daily2016-07-24 19:06
https://kosova-info.com/njihuni-me-mikun-e-alban-skenderajt-foto/60%Daily2016-07-24 18:55
https://kosova-info.com/prej-sot-perendimoret-rrezikohen-te-behen-pengje-te-terroristeve/60%Daily2016-07-24 18:48
https://kosova-info.com/autoritetet-iraniane-shkaterrojne-100-mije-antena-parabolike/60%Daily2016-07-24 18:44
https://kosova-info.com/aubameyang-largohem-nga-dortmund-vetem-per-kete-klub-foto/60%Daily2016-07-24 18:44
https://kosova-info.com/ministria-e-diaspores-fton-qytetaret-qe-te-perkujtojne-viktimat-e-munihut/60%Daily2016-07-24 18:38
https://kosova-info.com/eshte-e-tmerrshme-kur-femrat-e-perqeshin-njera-tjetren-per-dukjen/60%Daily2016-07-24 18:37
https://kosova-info.com/milan-transferon-nje-super-futbollist-per-25-milione-euro-foto/60%Daily2016-07-24 18:32
https://kosova-info.com/lavrov-bashkepunimi-me-turqine-varet-nga-zgjidhja-e-krizes-siriane/60%Daily2016-07-24 18:31
https://kosova-info.com/agresori-i-munihut-ishte-shtruar-ne-psikiatri/60%Daily2016-07-24 18:21
https://kosova-info.com/familja-segashi-ju-lutem-ndaloni-se-dhuruari-donacione/60%Daily2016-07-24 18:20
https://kosova-info.com/viktimat-kosovare-ne-munih-varrosen-te-marten-ne-vendlindje/60%Daily2016-07-24 18:13
https://kosova-info.com/sulmuesi-me-hanxhar-azilant-nga-siria/60%Daily2016-07-24 18:00
https://kosova-info.com/obama-kundershton-deklarimet-e-trump-per-nato-n/60%Daily2016-07-24 17:57
https://kosova-info.com/argjentina-kapet-me-pistolete-ne-dore-foto/60%Daily2016-07-24 17:56
https://kosova-info.com/ja-ku-eshte-duke-pushuar-majk-foto/60%Daily2016-07-24 17:47
https://kosova-info.com/dikush-eshte-strukur-ne-valixhen-e-zanfina-ismailit-foto/60%Daily2016-07-24 17:39
https://kosova-info.com/mediat-serbe-ja-kur-do-te-hyje-serbia-ne-be/60%Daily2016-07-24 17:36
https://kosova-info.com/si-ka-kan-ndryshuar-shkencat-kompjuterike-prgjat-viteve-infografik/60%Daily2016-07-24 17:26
https://kosova-info.com/aeroplani-i-man-utd-zhduket-ne-kine-video/60%Daily2016-07-24 17:18
https://kosova-info.com/pamje-nga-zjarri-ne-kaliforni/60%Daily2016-07-24 17:17
https://kosova-info.com/300-te-ftuar-mes-ullirit-3-mije-vjecardetajet-nga-dasma-e-vajzes-se-ish-presidentit-topi-foto/60%Daily2016-07-24 17:13
https://kosova-info.com/klubi-i-ri-fillon-shitjen-e-fanellave-te-mahrezit-foto/60%Daily2016-07-24 17:09
https://kosova-info.com/arshavin-shenon-golin-me-te-bukur-ne-karriere-video/60%Daily2016-07-24 16:57
https://kosova-info.com/vv-ja-i-avancon-goranin-e-kadaj-bujupin-i-zgjedh-ne-kryesine-e-re/60%Daily2016-07-24 16:55
https://kosova-info.com/njehere-luajti-me-nje-penis-tani-po-ben-dicka-tjeter-foto/60%Daily2016-07-24 16:48
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-dhe-cristiano-ronaldo-naten-ne-las-vegas-video/60%Daily2016-07-24 16:45
https://kosova-info.com/solar-impulse-2-fillon-fluturimin-e-fundit-perreth-botes/60%Daily2016-07-24 16:44
https://kosova-info.com/tigrat-sulmojne-dy-gra-ne-parkun-zoologjik-ne-kine-njera-ka-vdekur/60%Daily2016-07-24 16:41
https://kosova-info.com/plazhi-i-shengjinit-ne-fundjave-dyfishohen-pushuesit-ditore-nga-kosova-video/60%Daily2016-07-24 16:37
https://kosova-info.com/capello-kjo-lige-nuk-duhet-te-luhet-kampioni-dihet/60%Daily2016-07-24 16:31
https://kosova-info.com/e-larguan-nga-agjencia-per-shkak-te-peshes-modelja-pushton-rrjetet-sociale-foto/60%Daily2016-07-24 16:22
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-gjirokaster-tre-persona-ne-gjendje-koma-video/60%Daily2016-07-24 16:17
https://kosova-info.com/tmerr-ne-gjermani-ky-eshte-sulmuesi-qe-vrau-nje-grua-me-hanxhar-foto/60%Daily2016-07-24 15:58
https://kosova-info.com/rita-ora-le-sytjenat-e-saj-ne-shtepi-teksa-del-pa-to-ne-rruget-e-nju-jorkut-foto/60%Daily2016-07-24 15:55
https://kosova-info.com/irina-del-nudo-ronaldo-foto/60%Daily2016-07-24 15:51
https://kosova-info.com/detaje-nga-aksidenti-ne-gjirokaster-nje-nga-viktimat-femija-2-vjecar-nga-kosova/60%Daily2016-07-24 15:43
https://kosova-info.com/ne-kete-pozite-ermalin-dhe-bashkeshorten-e-tij-nuk-i-keni-pare-kurre-foto/60%Daily2016-07-24 15:35
https://kosova-info.com/bdi-ja-e-ahmetit-harroi-ndertimin-e-12-kilometrave-rruge-per-ne-kosove/60%Daily2016-07-24 15:32
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-kovacic-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-24 15:32
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-mberrijne-ne-tirane-te-plagosurit-nga-aksidenti-ne-gjirokaster-video/60%Daily2016-07-24 15:28
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-mberrijne-ne-tirane-te-plagosurit-nga-aksidenti-ne-gjirokaster-video/60%Daily2016-07-24 15:28
https://kosova-info.com/luftetaret-e-isis-it-ikin-nga-qyteti-i-liruar-te-veshur-si-gra/60%Daily2016-07-24 15:25
https://kosova-info.com/laporta-nese-ndodh-kjo-messi-largohet-nga-barcelona/60%Daily2016-07-24 15:19
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-le-pa-fjale-i-duket-trupi-nen-fustan-foto/60%Daily2016-07-24 15:18
https://kosova-info.com/messi-kopjon-prezantuesin-e-njohur-nga-kosova-foto/60%Daily2016-07-24 15:03
https://kosova-info.com/orban-ndaj-te-njejtat-pikepamje-me-trumpin-per-terrorizmin/60%Daily2016-07-24 14:58
https://kosova-info.com/dortmund-ska-te-ndalur-transferon-nje-super-sulmues-foto/60%Daily2016-07-24 14:53
https://kosova-info.com/sulmuesi-ne-munih-kishte-planifikuar-sulmin-per-nje-vit/60%Daily2016-07-24 14:51
https://kosova-info.com/mustafa-e-zevendeson-aganin-me-ish-eprorin-e-shik-ut-ferat-shalen/60%Daily2016-07-24 14:48
https://kosova-info.com/zyrtare-xhaka-nenshkruan-me-klubin-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-07-24 14:42
https://kosova-info.com/njeriu-qe-foli-me-terroristin-skisha-arme-per-ta-qelluar-kisha-vetem-nje-birre/60%Daily2016-07-24 14:36
https://kosova-info.com/kandiq-thaci-i-la-prapa-vuciqin-dhe-nikoliqin/60%Daily2016-07-24 14:31
https://kosova-info.com/pensionohet-ylli-i-filmave-porno-do-te-merret-me-sport-foto/60%Daily2016-07-24 14:29
https://kosova-info.com/kujdes-kur-jepni-para-per-humanizem-ne-peje-u-arrestuan-disa-persona/60%Daily2016-07-24 14:25
https://kosova-info.com/arrestohet-bashkatdhetari-shiste-droge-ne-germi/60%Daily2016-07-24 14:16
https://kosova-info.com/mourinho-ndalon-pokemon-go/60%Daily2016-07-24 14:15
https://kosova-info.com/hamilton-triumfon-ne-hungari/60%Daily2016-07-24 14:11
https://kosova-info.com/zanfina-rikthehet-shume-seksi-foto/60%Daily2016-07-24 13:56
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-prizren-foto-16/60%Daily2016-07-24 13:38
https://kosova-info.com/rovena-dilo-ja-per-sa-para-u-shit-bar-rovena-video/60%Daily2016-07-24 13:36
https://kosova-info.com/akademik-memishi-sfidon-ministrin-bajrami-kerkon-mbylljen-e-shkollave-gylen/60%Daily2016-07-24 13:33
https://kosova-info.com/akademik-memishi-sfidon-ministrin-bajrami-kerkon-mbylljen-e-shkollave-gylen-2/60%Daily2016-07-24 13:33
https://kosova-info.com/beyonce-ne-gjykate-per-lemonade/60%Daily2016-07-24 13:25
https://kosova-info.com/gropa-ku-u-mbyt-12-vjecari-nga-vitia-ishte-hapur-nga-kfor-i/60%Daily2016-07-24 13:24
https://kosova-info.com/uefa-e-perjashton-crvena-zvezdan-nga-liga-e-kampioneve-nese-provokon-serish-kosoven/60%Daily2016-07-24 13:20
https://kosova-info.com/e-dini-pse-ky-djalosh-eshte-heroi-i-masakres-ne-munih/60%Daily2016-07-24 13:08
https://kosova-info.com/si-masaker-ne-gjirokaster-ne-aksident-trafiku-vdesin-2-lendohen-8/60%Daily2016-07-24 13:02
https://kosova-info.com/futbollisti-i-barcelones-mberrin-ne-turqi-nenshkruan-me-klubin-e-ri-video/60%Daily2016-07-24 13:01
https://kosova-info.com/dallim-i-madh-ndermjet-burgjeve-amerikane-dhe-atyre-norvegjeze-video/60%Daily2016-07-24 12:56
https://kosova-info.com/12-vjecari-nga-vitia-shkoi-per-lajthia-por-u-mbyt-ne-pusete/60%Daily2016-07-24 12:47
https://kosova-info.com/cmendet-enca-luan-me-nje-penis-foto/60%Daily2016-07-24 12:47
https://kosova-info.com/partizani-ndan-premiot-e-kualifikimit-te-henen-ja-sa-perfitojne-lojtaret/60%Daily2016-07-24 12:42
https://kosova-info.com/televizionet-kosovare-nuk-respektojne-plotesisht-diten-e-zise-foto/60%Daily2016-07-24 12:36
https://kosova-info.com/televizionet-kosovare-nuk-respektojne-plotesisht-diten-e-zise-foto/60%Daily2016-07-24 12:36
https://kosova-info.com/aventurat-e-arbana-osmanit-nuk-kane-fund-ja-destinacioni-i-radhes-foto/60%Daily2016-07-24 12:25
https://kosova-info.com/messi-ngjyros-floket-ne-te-bardha-ja-cfare-i-ndodhi-pastaj-foto/60%Daily2016-07-24 12:20
https://kosova-info.com/messi-shokon-te-gjithe-me-frizuren-e-re-foto/60%Daily2016-07-24 12:00
https://kosova-info.com/viola-spiro-provokon-nga-santorini-foto/60%Daily2016-07-24 11:53
https://kosova-info.com/drogba-emocionon-te-gjithe-ja-kujt-ia-dedikon-het-trikun-foto/60%Daily2016-07-24 11:39
https://kosova-info.com/ekskluzive-vrasja-ne-ohio-nisi-rreth-nje-bilardoje-video/60%Daily2016-07-24 11:22
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-pelqen-kengen-e-elvana-gjates-ja-si-e-kendon-video/60%Daily2016-07-24 11:21
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-i-hummels-ne-fanelle-te-bayerni-foto/60%Daily2016-07-24 11:20
https://kosova-info.com/zjarr-ne-super-viva-ne-prizren-video/60%Daily2016-07-24 11:16
https://kosova-info.com/vetevendosje-paralajmeron-rikthimin-ne-zanat-organizimin-e-protestave/60%Daily2016-07-24 11:07
https://kosova-info.com/vetem-keta-futbolliste-do-te-jene-me-te-shtrenjte-se-higuain-foto/60%Daily2016-07-24 11:06
https://kosova-info.com/ledri-dhe-gena-sonte-e-kallin-ulqinin-foto/60%Daily2016-07-24 11:02
https://kosova-info.com/haradinaj-molliqaj-ne-gllogjan-nuk-i-la-te-flasin-ymerin-kurtin-e-ahmetin/60%Daily2016-07-24 10:59
https://kosova-info.com/ne-prishtine-sonte-ndezen-qirinj-per-viktimat-ne-munihut/60%Daily2016-07-24 10:55
https://kosova-info.com/nena-e-justin-bieber-surprizon-selena-gomez-in-per-ditelindje/60%Daily2016-07-24 10:51
https://kosova-info.com/reagimi-i-tifozeve-te-napolit-pas-largimit-te-higuain-foto/60%Daily2016-07-24 10:44
https://kosova-info.com/deshmitari-i-sulmit-ne-ohio-njerezit-benin-si-te-vdekur-per-te-shpetuar/60%Daily2016-07-24 10:40
https://kosova-info.com/international-champions-cup-sot-zhvillohet-derbi-i-radhes/60%Daily2016-07-24 10:27
https://kosova-info.com/policia-ne-ohio-konfirmon-per-nje-te-vdekur-e-disa-te-plagosur-foto/60%Daily2016-07-24 10:18
https://kosova-info.com/doreheqje-te-kombetarja-e-shqiperise/60%Daily2016-07-24 10:00
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-sulm-me-arme-ne-nje-lokal-ohio-ka-te-vdekur/60%Daily2016-07-24 09:58
https://kosova-info.com/gjiko-teston-hunden-e-elita-rudit-a-eshte-operacion-plastik-apo-jo-video/60%Daily2016-07-24 09:57
https://kosova-info.com/gjiko-teston-hunden-e-elita-rudit-a-eshte-operacion-plastik-apo-jo-video/60%Daily2016-07-24 09:57
https://kosova-info.com/ne-arabine-saudite-28-vjecari-denohet-rende-pse-eshte-ateist/60%Daily2016-07-24 09:41
https://kosova-info.com/enca-haxhia-hallakatet-ne-dhomen-e-gjumit-video/60%Daily2016-07-24 09:35
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-las-vegas-ne-koncertin-e-kujt-ishte-fotovideo/60%Daily2016-07-24 09:27
https://kosova-info.com/barcelona-e-ka-kontaktuar-32-goleshin-e-sezonit-te-kaluar/60%Daily2016-07-24 09:15
https://kosova-info.com/homazhi-i-presidenti-thaci-ne-gracke-shkund-politiken-ne-serbi/60%Daily2016-07-24 09:14
https://kosova-info.com/analistet-koalicioni-pdk-ldk-vazhdon-por-jo-deri-ne-fund-te-mandatit/60%Daily2016-07-24 09:08
https://kosova-info.com/sa-me-fat-eshte-ylli-i-real-madridit-foto/60%Daily2016-07-24 08:58
https://kosova-info.com/si-nusja-si-vjehrra-ja-sa-i-ngjane-nusja-shyhretes-foto/60%Daily2016-07-24 08:50
https://kosova-info.com/barcelona-e-mbingarkuar-obligohet-te-largoje-futbolliste/60%Daily2016-07-24 08:45
https://kosova-info.com/dyshja-flene-bashke-ja-si-e-zgjon-tuna-yllin-nga-gjumi-video/60%Daily2016-07-24 08:27
https://kosova-info.com/lista-e-largimeve-e-mourinhos-te-man-utd/60%Daily2016-07-24 08:18
https://kosova-info.com/a-do-tia-jap-doren-guardiola-mourinhos-kjo-eshte-pergjigja-e-pep/60%Daily2016-07-24 08:03
https://kosova-info.com/nora-istrefi-tregon-se-a-eshte-e-lumtur-me-jeten-e-saj-private-video/60%Daily2016-07-24 08:00
https://kosova-info.com/ministri-zharku-shqetesohet-per-aksidentet-por-fajin-ua-le-vozitesve/60%Daily2016-07-24 07:50
https://kosova-info.com/napoli-blindon-hysajn-kjo-eshte-klauzola-e-largimit/60%Daily2016-07-24 07:40
https://kosova-info.com/bik-u-tregon-pse-nuk-pati-lutje-per-viktimat-e-grusht-shtetit-ne-turqi/60%Daily2016-07-24 07:25
https://kosova-info.com/video-e-re-nga-tentativa-per-atentat-ndaj-erdoganit/60%Daily2016-07-24 07:23
https://kosova-info.com/e-dashura-e-cenarit-mahnite-nga-tirana-foto/60%Daily2016-07-24 07:20
https://kosova-info.com/edhe-giovinco-het-trik-dy-supergola-nga-gjuajtjet-e-lira-video/60%Daily2016-07-24 07:18
https://kosova-info.com/rusia-mund-te-shpalle-lufte-e-te-pushtoje-rajonin-brenda-nates-video/60%Daily2016-07-24 07:17
https://kosova-info.com/gaboi-thesari-354-fermere-u-paguan-nga-dy-here/60%Daily2016-07-24 07:11
https://kosova-info.com/keta-super-sulmues-mund-ta-zevendesojne-higuainin-te-napoli/60%Daily2016-07-24 07:02
https://kosova-info.com/geraldina-mbreteresha-e-shqiptareve-ne-nje-video-te-rralle/60%Daily2016-07-24 06:55
https://kosova-info.com/pervelohet-aktorja-kosovare-gjendjen-e-ka-keq-foto/60%Daily2016-07-24 06:51
https://kosova-info.com/shperthen-drogba-het-trik-per-montrealin-ne-mls-video/60%Daily2016-07-24 06:44
https://kosova-info.com/salihaj-koalicioni-ldk-pdk-i-brishte-por-qeveria-nuk-rrezohet/60%Daily2016-07-24 06:42
https://kosova-info.com/mourinho-ne-sezonin-e-pare-te-united-e-dua-kete-trofe/60%Daily2016-07-24 06:36
https://kosova-info.com/djali-14-vjecar-i-ronaldos-kapet-mat-me-mesuesen-27-vjecare-foto/60%Daily2016-07-24 06:17
https://kosova-info.com/vrasja-ne-kukes-identifikohet-viktima-kapet-autori/60%Daily2016-07-24 06:13
https://kosova-info.com/5-shtete-te-ballkanit-ne-dhjeteshen-e-vendeve-me-ajrin-me-te-ndotur-ne-bote-video/60%Daily2016-07-24 05:48
https://kosova-info.com/iphone-juaj-mund-te-hakohet-shume-lehte-nese/60%Daily2016-07-24 04:20
https://kosova-info.com/harrojeni-bmw-m5-njihuni-me-perbindeshin-jaguar-xf/60%Daily2016-07-24 04:11
https://kosova-info.com/studimi-kanella-sekreti-i-nje-truri-te-shendoshe/60%Daily2016-07-24 03:53
https://kosova-info.com/ushtrimi-i-vetem-qe-jua-perfeksionon-qendrimin-drejt/60%Daily2016-07-24 03:21
https://kosova-info.com/keto-jane-bakteriet-qe-ju-shkaktojne-vdekjen/60%Daily2016-07-24 02:49
https://kosova-info.com/keto-jane-bakteriet-qe-ju-shkaktojne-vdekjen/60%Daily2016-07-24 02:49
https://kosova-info.com/kurre-mos-e-leni-telefonin-ne-mbushes-gjate-nates/60%Daily2016-07-24 01:25
https://kosova-info.com/pse-ju-paraqiten-aknet-gjithmone-ne-vendin-e-njejte-dhe-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2016-07-24 00:53
https://kosova-info.com/keto-jane-10-ushqimet-me-te-shtrenjta-ne-bote/60%Daily2016-07-24 00:22
https://kosova-info.com/ekrani-i-ri-per-smartfone-qe-do-i-mbijetoje-perplasjeve/60%Daily2016-07-23 23:44
https://kosova-info.com/ekrani-i-ri-per-smartfone-qe-do-i-mbijetoje-perplasjeve/60%Daily2016-07-23 23:44
https://kosova-info.com/familja-bejne-selfie-me-ariun-polar-qe-e-kishte-vrare-fqinji-i-tyre/60%Daily2016-07-23 23:12
https://kosova-info.com/arrestohet-njeri-nga-dy-te-dyshuarit-qe-kishin-perdhunuar-vajzen-5-vjecare/60%Daily2016-07-23 22:40
https://kosova-info.com/sot-kosova-eshte-ne-zi/60%Daily2016-07-23 22:16
https://kosova-info.com/pirja-e-duhanit-tek-femrat-paraqet-nje-rrezik-fatal/60%Daily2016-07-23 22:11
https://kosova-info.com/pirja-e-duhanit-tek-femrat-paraqet-nje-rrezik-fatal/60%Daily2016-07-23 22:11
https://kosova-info.com/ldk-ironizon-me-haradinajn-politika-behet-me-lexim-jo-me-ushtrime-fizike/60%Daily2016-07-23 21:59
https://kosova-info.com/puseta-ku-u-mbyt-11-vjecari-ne-ramjan-te-vitise-u-hap-para-dy-vitesh/60%Daily2016-07-23 21:46
https://kosova-info.com/futbollisti-i-barces-neser-nenshkruan-me-besiktasin/60%Daily2016-07-23 21:42
https://kosova-info.com/terapia-e-cuditshme-e-eliza-dushkut/60%Daily2016-07-23 21:42
https://kosova-info.com/sulmuesi-nga-munihu-u-vetevra-para-syve-te-policise/60%Daily2016-07-23 21:38
https://kosova-info.com/vritet-nje-i-ri-ne-kukes/60%Daily2016-07-23 21:31
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-ja-si-ma-shpetoi-jeten-vellai-shkelzeni-video/60%Daily2016-07-23 21:28
https://kosova-info.com/martial-dridh-tifozet-e-man-utd-me-kete-veprim-foto/60%Daily2016-07-23 21:21
https://kosova-info.com/18-vjecari-nga-ferizaj-humb-jeten-ne-ulqin-perplasen-dy-jet-ski/60%Daily2016-07-23 21:19
https://kosova-info.com/zevendesi-i-daciqit-serbet-te-marrin-shembull-nga-thaci-te-perulen-para-viktimave-shqiptare/60%Daily2016-07-23 21:10
https://kosova-info.com/kontrata-e-manajt-me-peskaren-19-vjecari-kerkoi-edhe-bonus-per-gola/60%Daily2016-07-23 21:07
https://kosova-info.com/rriten-temperaturat-ne-dhermi-shkuma-parti-me-mami-e-vajza-seksi-foto/60%Daily2016-07-23 20:53
https://kosova-info.com/higuain-ne-juventus-vjen-reagimi-i-maradonas/60%Daily2016-07-23 20:40
https://kosova-info.com/kim-bombastike-ne-las-vegas-foto/60%Daily2016-07-23 20:31
https://kosova-info.com/man-utd-e-tradhetoi-martialin/60%Daily2016-07-23 20:22
https://kosova-info.com/keta-jane-6-te-rinjte-e-vrare-dje-ne-munih-perfshire-edhe-3-shqiptaret-foto/60%Daily2016-07-23 20:21
https://kosova-info.com/vajza-me-keto-veprime-mund-ti-demtoni-meshkujt/60%Daily2016-07-23 20:05
https://kosova-info.com/17-vjet-nga-vrasja-e-vellezerve-bytyci-serbia-vazhdon-te-fsheh-krimet-video/60%Daily2016-07-23 20:02
https://kosova-info.com/papa-francesku-per-shqiptaret-fluturoni-lart-si-shqiponja-simbol-i-vendit-te-nene-terezes/60%Daily2016-07-23 19:58
https://kosova-info.com/juventusi-e-konfirmon-largimin-e-pogbas-foto/60%Daily2016-07-23 19:53
https://kosova-info.com/hoxhaj-viziton-familjen-segashi-vendos-lule-ne-vendin-e-tragjedise/60%Daily2016-07-23 19:50
https://kosova-info.com/higuain-te-juventusi-tifozet-e-ofendojne-rende-foto/60%Daily2016-07-23 19:36
https://kosova-info.com/messi-gezon-tifozet-e-barcelones/60%Daily2016-07-23 19:24
https://kosova-info.com/hiti-veror-me-fustanin-modern-video/60%Daily2016-07-23 19:17
https://kosova-info.com/atletico-madrid-e-nis-me-fitore-video/60%Daily2016-07-23 19:08
https://kosova-info.com/atletico-madrid-e-nis-me-fitore-video-2/60%Daily2016-07-23 19:08
https://kosova-info.com/dua-lipa-pas-prishtines-koncert-ne-tirane/60%Daily2016-07-23 18:40
https://kosova-info.com/vajza-e-eli-fares-cmend-plazhin-foto/60%Daily2016-07-23 18:33
https://kosova-info.com/roshi-shperthen-te-grozni-shenon-ne-debutim-video/60%Daily2016-07-23 18:32
https://kosova-info.com/rrushi-dobite-e-shumta-ne-shendet/60%Daily2016-07-23 18:28
https://kosova-info.com/benet-adili-nga-bujanoci-eshte-jashte-rrezikut-per-jete-pas-plagosjes-ne-munih/60%Daily2016-07-23 18:25
https://kosova-info.com/bale-e-ka-nje-kopje-ne-irak-ai-e-imiton-ne-cdo-gje-foto/60%Daily2016-07-23 18:23
https://kosova-info.com/mavraj-solidarizohet-me-familjaret-e-viktimave-te-munichut-foto/60%Daily2016-07-23 18:17
https://kosova-info.com/edhe-nje-tragjedi-nga-gropat-e-hapura-gjendet-i-vdekur-11-vjecari-nga-ramjani-i-vitise/60%Daily2016-07-23 18:09
https://kosova-info.com/mbyllet-perseri-portali-i-isis-it-ne-shqip/60%Daily2016-07-23 17:55
https://kosova-info.com/mahrez-i-pandalshem-shenon-supergol-ne-ndeshjen-e-pare-me-leicester-video/60%Daily2016-07-23 17:52
https://kosova-info.com/mahrez-i-pandalshem-shenon-supergol-ne-ndeshjen-e-pare-me-leicester-video/60%Daily2016-07-23 17:52
https://kosova-info.com/isha-ulur-pija-birre-bam-bam-bam-a-je-normal-video/60%Daily2016-07-23 17:49
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-ciao-nga-sinan-vllasaiu-video/60%Daily2016-07-23 17:45
https://kosova-info.com/ministri-murati-perfaqesimi-i-diaspores-ne-kuvend-do-te-duhej-te-ishte-5-vende/60%Daily2016-07-23 17:41
https://kosova-info.com/bashkepunimi-i-radhes-i-ledrit-do-te-jete-me-foto/60%Daily2016-07-23 17:37
https://kosova-info.com/bashkepunimi-i-radhes-i-ledrit-do-te-jete-me-foto/60%Daily2016-07-23 17:37
https://kosova-info.com/lamtumire-vhs-fundi-i-nje-epoke/60%Daily2016-07-23 17:25
https://kosova-info.com/a-eshte-milionere-agnesa-vuthaj-tregon-kengetarja/60%Daily2016-07-23 17:23
https://kosova-info.com/ja-kush-do-te-kete-nderprerje-te-energjise-elektrike/60%Daily2016-07-23 17:20
https://kosova-info.com/dikush-solli-fryme-te-re-ne-familjen-e-elinel-i-ka-kushtuar-kenge-foto/60%Daily2016-07-23 17:11
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-i-policise-video-lojerat-inspiruan-vrasesin-e-munihut/60%Daily2016-07-23 17:02
https://kosova-info.com/pato-deshtoi-te-chelsea-kjo-eshte-skuadra-e-tij-e-re/60%Daily2016-07-23 16:58
https://kosova-info.com/sting-kthehet-me-album-rok-video/60%Daily2016-07-23 16:53
https://kosova-info.com/nisin-luftimet-kunder-isis-it-ne-sirine-veriore/60%Daily2016-07-23 16:48
https://kosova-info.com/vrasesi-i-munihut-veten-e-quante-me-nofken-psiko-foto/60%Daily2016-07-23 16:46
https://kosova-info.com/karikatura-e-dites-nga-goal-pogba-gris-kontraten-e-united-foto/60%Daily2016-07-23 16:32
https://kosova-info.com/njehere-rita-pastaj-taylor-tash-nje-tjeter-kengetare-foto/60%Daily2016-07-23 16:27
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-napoli-ia-trefishon-rrogen-hysajt/60%Daily2016-07-23 16:23
https://kosova-info.com/shkon-ne-80-numri-i-te-vrareve-neser-dite-zie-ne-afganistan/60%Daily2016-07-23 16:19
https://kosova-info.com/soros-be-ja-do-ta-pije-koktejin-vdekjeprures/60%Daily2016-07-23 16:14
https://kosova-info.com/realizohet-fluturimi-i-par-i-dronit-t-facebook-i-cili-do-t-drgoj-internet-n-do-cep-t-bots/60%Daily2016-07-23 16:12
https://kosova-info.com/profesori-i-up-se-thote-se-qeveria-e-kosoves-duhet-ta-degjoj-erdoganin-ti-mbyll-shkollat-e-gulenit/60%Daily2016-07-23 16:09
https://kosova-info.com/dybala-trullos-futbollistet-e-melbourne-me-keto-levizje-video/60%Daily2016-07-23 16:04
https://kosova-info.com/erdogan-paralajmeron-hakmarrje-nese-nuk-i-pastrojme-do-ta-paguajme-shume-rende/60%Daily2016-07-23 16:01
https://kosova-info.com/nj-problem-sigurie-n-softuert-e-apple-v-n-rrezik-serioz-iphone-ipad-mac-apple-watch-dhe-apple-tv/60%Daily2016-07-23 16:00
https://kosova-info.com/kryetari-i-forumit-islam-ne-munih-kjo-eshte-nje-tragjedi-e-madhe/60%Daily2016-07-23 15:55
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-e-ka-uruar-nenen-e-saj-me-fjale-te-medha-foto/60%Daily2016-07-23 15:49
https://kosova-info.com/ambasadori-rus-nga-mitrovica-kerkon-respektimin-e-rezolutes-1244/60%Daily2016-07-23 15:49
https://kosova-info.com/sulmuesi-shqiptar-debuton-te-evertoni-foto/60%Daily2016-07-23 15:42
https://kosova-info.com/ky-frut-ul-nivelet-e-kolesterolit-te-demshem/60%Daily2016-07-23 15:39
https://kosova-info.com/aeroplanet-luftarak-ruse-kane-bombarduar-nje-baze-sekrete-amerikane/60%Daily2016-07-23 15:33
https://kosova-info.com/rita-ora-dridh-rruget-e-nju-jorkut-foto/60%Daily2016-07-23 15:32
https://kosova-info.com/rita-ora-dridh-rruget-e-nju-jorkut-foto-2/60%Daily2016-07-23 15:32
https://kosova-info.com/rashica-casillas-cfare-ndodhi-ne-ndeshjen-e-sotme-video/60%Daily2016-07-23 15:29
https://kosova-info.com/cfare-pengese-e-kaluan-sinani-e-andrra-foto/60%Daily2016-07-23 15:24
https://kosova-info.com/cavkov-deshmitari-foli-i-hutuar-qe-mirsad-ndrecaj-ishte-arrestuar-i-gjalle/60%Daily2016-07-23 15:24
https://kosova-info.com/erdogan-ua-zgjate-paraburgimin-pa-akuze-funksionareve-shteterore/60%Daily2016-07-23 15:20
https://kosova-info.com/beyonce-ne-gjykate-lemonade-e-kopjuar/60%Daily2016-07-23 15:18
https://kosova-info.com/gena-nuk-ndalet-thyen-edhe-nje-rekord-ne-gjakove-videofoto/60%Daily2016-07-23 15:16
https://kosova-info.com/xhaka-debuton-ne-kete-ndeshje-te-arsenali/60%Daily2016-07-23 15:15
https://kosova-info.com/pas-miratimit-te-reformes-ne-drejtesi-fbi-zbarkon-ne-tirane/60%Daily2016-07-23 15:04
https://kosova-info.com/dita-me-e-nxehte-ndonjehere-ne-bote-regjistrohet-ne-kuvajt-54-grade/60%Daily2016-07-23 14:59
https://kosova-info.com/lucas-ky-futbollist-e-fiton-topin-e-arte/60%Daily2016-07-23 14:54
https://kosova-info.com/babai-i-dijamantit-i-perlotur-pershkruan-momentet-e-fundit-te-djalit-te-tij-video/60%Daily2016-07-23 14:51
https://kosova-info.com/flasin-familjaret-e-viktimes-armela-segashit-nga-podujeva-videofoto/60%Daily2016-07-23 14:46
https://kosova-info.com/collaku-i-tronditur-me-sulmin-e-munihut-u-prefshin-ne-paqe-te-rinjte-tane/60%Daily2016-07-23 14:41
https://kosova-info.com/collaku-i-tronditur-me-sulmin-e-munihut-u-prefshin-ne-paqe-te-rinjte-tane/60%Daily2016-07-23 14:41
https://kosova-info.com/dyshohet-se-nje-femije-ka-humbur-jeten-ne-nje-grope-me-uje-ne-ramjan-te-vitise/60%Daily2016-07-23 14:39
https://kosova-info.com/france-aksidentohet-autobusi-nga-uellsi-lendohen-13-femije/60%Daily2016-07-23 14:30
https://kosova-info.com/familja-zabergja-nga-vushtrria-rrefen-vrasjen-e-dijamantit-ne-munih-video/60%Daily2016-07-23 14:29
https://kosova-info.com/ronaldo-dridh-tifozet-e-realit-e-tregon-daten-e-rikthimit-nga-lendimi/60%Daily2016-07-23 14:29
https://kosova-info.com/turqi-arrestohet-nipi-i-klerikut-fethullah-gulen/60%Daily2016-07-23 14:19
https://kosova-info.com/futbollisti-refuzon-te-luaje-per-kosoven/60%Daily2016-07-23 14:15
https://kosova-info.com/vrasesi-i-munihut-mbate-nje-terrorist-si-foto-profili-ne-whatsapp-foto/60%Daily2016-07-23 14:10
https://kosova-info.com/sanchez-wengerit-transferoje-kete-yll-te-barcelones/60%Daily2016-07-23 14:06
https://kosova-info.com/sot-dite-zie-ne-munih/60%Daily2016-07-23 14:00
https://kosova-info.com/cfare-thote-aktori-jeton-zogjani-per-mergimtarin-qe-demoloi-fotografine-e-ibrahim-rugoves-ne-kuvend/60%Daily2016-07-23 13:56
https://kosova-info.com/guardiola-transferon-sulmuesin-e-kerkuar-nga-real-madrid-dhe-barcelona-foto/60%Daily2016-07-23 13:52
https://kosova-info.com/aurela-gace-zbulon-gjinine-e-foshnjes-ben-dicka-te-vecante-me-duart-e-saj-foto/60%Daily2016-07-23 13:52
https://kosova-info.com/pas-sulmit-ne-munih-merkel-bashkendjejme-me-familjet-e-viktimave/60%Daily2016-07-23 13:52
https://kosova-info.com/bashkatdhetaret-te-pa-kenaqur-me-trajtimin-qe-nga-hyrja-te-kufijte/60%Daily2016-07-23 13:45
https://kosova-info.com/rritet-ne-61-numri-i-viktimave-isis-merr-pergjegjesine-per-sulmin/60%Daily2016-07-23 13:36
https://kosova-info.com/prishtina-mbulohet-me-afishe-kerkohen-shtigje-per-bicikleta-foto/60%Daily2016-07-23 13:30
https://kosova-info.com/gold-ag-ne-ulqin-ja-kush-eshte-prane-tij-foto/60%Daily2016-07-23 13:28
https://kosova-info.com/conte-transferon-pese-futbolliste-ne-chelsea-foto/60%Daily2016-07-23 13:26
https://kosova-info.com/partite-opozitare-denojne-sulmin-ne-gjermani-shprehin-ngushellime-per-familjaret/60%Daily2016-07-23 13:15
https://kosova-info.com/te-vdekurit-ne-munih-shumica-jane-nga-kosova-dhe-turqia/60%Daily2016-07-23 13:03
https://kosova-info.com/publikohet-jeta-jem-nga-neki-emra-video/60%Daily2016-07-23 12:59
https://kosova-info.com/neser-dite-zie-ne-kosove-per-tre-kosovaret-e-vrare-ne-munih-flamujt-ulen-ne-gjysme-shtize/60%Daily2016-07-23 12:54
https://kosova-info.com/super-formacioni-i-juventusit-me-gonzalo-higuain/60%Daily2016-07-23 12:45
https://kosova-info.com/deklarata-e-scholes-do-ta-nervozoje-ibrahimovicin/60%Daily2016-07-23 12:37
https://kosova-info.com/nga-ferizaj-ne-brazil-me-biciklete/60%Daily2016-07-23 12:17
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-e-dashura-e-reperit-te-njohur-shfaqet-perkrah-vjehrres-foto/60%Daily2016-07-23 12:06
https://kosova-info.com/perdorim-arme-ne-ambient-te-mbyllur-lendohet-nje-person/60%Daily2016-07-23 12:03
https://kosova-info.com/perdorim-arme-ne-ambient-te-mbyllur-lendohet-nje-person-2/60%Daily2016-07-23 12:03
https://kosova-info.com/shperthim-ne-kabul-raportohet-per-50-te-vdekur-ose-te-plagosur/60%Daily2016-07-23 11:58
https://kosova-info.com/%ef%bb%bfpolicia-parandalon-nje-vjedhje-ne-veternik/60%Daily2016-07-23 11:55
https://kosova-info.com/i-mituri-nga-podujeva-godet-me-veture-bashkemoshatarin-ciklist/60%Daily2016-07-23 11:48
https://kosova-info.com/vjen-nje-reagim-nga-genc-prelvukaj-flet-per-myslimanet-e-katoliket/60%Daily2016-07-23 11:47
https://kosova-info.com/ronaldo-topi-i-arte-nuk-eshte/60%Daily2016-07-23 11:46
https://kosova-info.com/pse-femijet-vrasin-ky-eshte-libri-qe-u-gjet-ne-shtepine-e-sulmuesit/60%Daily2016-07-23 11:33
https://kosova-info.com/vrasjet-ne-munich-cfare-i-ndodhi-futbollistit-te-bayernit/60%Daily2016-07-23 11:28
https://kosova-info.com/elvana-gjata-ndan-dhimbjen-per-te-vraret-ne-mynih-ngushellon-familjaret-foto/60%Daily2016-07-23 11:28
https://kosova-info.com/matoshi-te-behemi-te-gjithe-bashke-kunder-islamit-politik/60%Daily2016-07-23 10:55
https://kosova-info.com/mustafa-i-shpreh-ngushellime-familjeve-te-tre-te-rinjve-shqiptare/60%Daily2016-07-23 10:49
https://kosova-info.com/nje-fotografi-e-nenes-se-rites-i-ka-mahnitur-te-gjithe-foto/60%Daily2016-07-23 10:48
https://kosova-info.com/higuain-kryen-testet-mjekesore-ne-madrid-nenshkruan-me-klubin-e-ri-per-94-7-milione-euro-foto/60%Daily2016-07-23 10:45
https://kosova-info.com/bashkatdhetaret-mbi-nje-ore-pritje-ne-kufi-me-serbine/60%Daily2016-07-23 10:35
https://kosova-info.com/ekskluzive-flet-shoku-i-klases-sulmuesi-gjithmone-na-ka-kercenuar-me-vrasje/60%Daily2016-07-23 10:30
https://kosova-info.com/ekskluzive-flet-shoku-i-klases-sulmuesi-gjithmone-na-ka-kercenuar-me-vrasje/60%Daily2016-07-23 10:30
https://kosova-info.com/melbourne-victory-juventus-gol-i-cmendur-nga-mesi-i-fushes-video/60%Daily2016-07-23 10:30
https://kosova-info.com/policia-konfirmon-sulmuesi-i-munichut-nuk-kishte-lidhje-me-isis-in/60%Daily2016-07-23 10:29
https://kosova-info.com/enca-rrezohet-ne-skene-video/60%Daily2016-07-23 10:14
https://kosova-info.com/berisha-rrezik-per-juventusin-video/60%Daily2016-07-23 10:10
https://kosova-info.com/babai-i-dijamantit-del-ne-vendin-ku-iu-vra-djali-ne-duar-ka-foto-e-tij-foto/60%Daily2016-07-23 10:05
https://kosova-info.com/babai-i-dijamantit-del-ne-vendin-ku-iu-vra-djali-ne-duar-ka-foto-e-tij-foto/60%Daily2016-07-23 10:05
https://kosova-info.com/kapet-nga-policia-gjermane-babai-i-sulmuesit-te-munihut/60%Daily2016-07-23 10:01
https://kosova-info.com/dridhen-tifozet-e-barcelones-largohet-futbollisti-i-madh-foto/60%Daily2016-07-23 09:51
https://kosova-info.com/eranda-libohova-shfaqet-seksi-ne-bikini-foto/60%Daily2016-07-23 09:46
https://kosova-info.com/zbulohet-gjinia-dhe-mosha-e-viktimave-ne-munih/60%Daily2016-07-23 09:44
https://kosova-info.com/lamtumire-leicester-mahrez-te-klubi-i-madh-per-50-milione-euro-foto/60%Daily2016-07-23 09:37
https://kosova-info.com/ish-kryetari-i-gjilanit-shpallet-i-pafajshem-pushojne-hetimet-edhe-per-tre-zyrtaret-tjere/60%Daily2016-07-23 09:32
https://kosova-info.com/flori-shperndane-nje-video-emocionuese-fjalet-e-tij-jane-shume-prekese-video/60%Daily2016-07-23 09:30
https://kosova-info.com/mpj-konfirmon-vrasjen-e-tre-kosovareve-ne-munih/60%Daily2016-07-23 09:27
https://kosova-info.com/aktorja-shqiptare-rrefen-se-cka-perjetoi-ne-masakren-e-munihut/60%Daily2016-07-23 09:24
https://kosova-info.com/tre-kosovaret-e-vrare-ne-sulmin-terrorist-ne-munih-foto/60%Daily2016-07-23 09:22
https://kosova-info.com/6-gjerat-qe-duhet-te-besh-cdo-dite-per-te-pasur-jete-te-shendetshme/60%Daily2016-07-23 09:06
https://kosova-info.com/iggy-azalea-me-selfie-nga-banjo-seksi-si-gjithmone-foto/60%Daily2016-07-23 08:48
https://kosova-info.com/zbulohet-identiteti-i-sulmuesit-ne-munih/60%Daily2016-07-23 08:45
https://kosova-info.com/hoxha-nenshkruan-me-klubin-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-07-23 08:43
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-cfare-bejne-refugjatet-per-te-kaluar-kufirin-ilegalisht-foto/60%Daily2016-07-23 08:41
https://kosova-info.com/zyrtare-lamtumire-man-utd-foto/60%Daily2016-07-23 08:37
https://kosova-info.com/aferdita-pozon-pak-me-ndryshe-ve-ne-pah-te-pasmet-foto/60%Daily2016-07-23 08:32
https://kosova-info.com/detaj-tmerrues-keshtu-u-joshen-klientet-qe-te-shkojne-ne-qendren-tregtare-ne-munih/60%Daily2016-07-23 08:27
https://kosova-info.com/nga-sulmi-ne-munih-ska-viktima-nga-shqiperia/60%Daily2016-07-23 08:16
https://kosova-info.com/sulmi-ne-munih-merkel-takim-urgjent/60%Daily2016-07-23 08:14
https://kosova-info.com/tevez-ne-serie-a-te-rivali-me-i-urryer-nga-juventus-foto/60%Daily2016-07-23 08:14
https://kosova-info.com/shkoder-gjendet-nje-trup-i-dekompozuar/60%Daily2016-07-23 08:11
https://kosova-info.com/deshmitari-per-bild-sulmuesi-i-munihut-ishte-ofenduar-ne-baza-racore-para-se-te-kryente-sulmin/60%Daily2016-07-23 08:02
https://kosova-info.com/policia-gjermane-apel-qytetareve-na-sillni-cdo-video-ose-pamje-te-sulmit/60%Daily2016-07-23 07:51
https://kosova-info.com/lamtumire-napoli-higuain-zbulon-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-23 07:42
https://kosova-info.com/ne-keto-fshatra-sot-do-te-kete-nderprerje-te-energjise-elektrike/60%Daily2016-07-23 07:37
https://kosova-info.com/ne-keto-fshatra-sot-do-te-kete-nderprerje-te-energjise-elektrike-2/60%Daily2016-07-23 07:37
https://kosova-info.com/deshmitari-shqiptar-ishte-vetem-nje-sulmues/60%Daily2016-07-23 07:35
https://kosova-info.com/guardiola-blen-mbrojtes-per-40-milione-euro-foto/60%Daily2016-07-23 07:28
https://kosova-info.com/ky-eshte-dijamant-zabergja-qe-vdiq-nga-sulmet-ne-munih-foto/60%Daily2016-07-23 07:28
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-portier-te-ri-foto/60%Daily2016-07-23 07:16
https://kosova-info.com/arsenal-lajm-i-madh-per-xhaken/60%Daily2016-07-23 07:04
https://kosova-info.com/dijamant-zabergja-viktima-e-trete-shqiptare-ne-munih-foto/60%Daily2016-07-23 07:02
https://kosova-info.com/barcelona-ska-te-ndalur-transferon-sulmues-per-22-milione-euro-foto/60%Daily2016-07-23 06:50
https://kosova-info.com/partite-e-vogla-kunder-reduktimit-te-ministrive/60%Daily2016-07-23 06:47
https://kosova-info.com/kush-e-fitoi-premierligen-tifozet-amerikane-nuk-ia-kane-idene-video/60%Daily2016-07-23 06:43
https://kosova-info.com/pogba-tradhton-man-utd-in-transferohet-ne-foto/60%Daily2016-07-23 06:34
https://kosova-info.com/zbulohet-biseda-e-terroristit-me-nj-qytetar-transkriptavideo/60%Daily2016-07-23 06:28
https://kosova-info.com/rakitic-zgjedh-ekipin-e-tij-per-sezonin-201617-foto/60%Daily2016-07-23 06:27
https://kosova-info.com/vdes-armela-segashi-viktima-e-dyte-shqiptare-nga-sulmet-ne-munih/60%Daily2016-07-23 06:26
https://kosova-info.com/norvegjia-se-njeh-kosoven/60%Daily2016-07-23 06:20
https://kosova-info.com/sulmi-ne-munih-nepermjet-fotografive/60%Daily2016-07-23 01:08
https://kosova-info.com/asnjehere-mos-ndaloni-se-degjuari-muzike/60%Daily2016-07-23 01:03
https://kosova-info.com/asnjehere-mos-ndaloni-se-degjuari-muzike/60%Daily2016-07-23 01:03
https://kosova-info.com/vajza-e-lutfi-hazirit-pershendet-nga-plazhi/60%Daily2016-07-23 00:53
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-sulmuesi-i-munihut-ishte-gjerman-me-prejardhje-iraniane/60%Daily2016-07-23 00:31
https://kosova-info.com/mendonin-se-ishin-duke-pire-uje-te-thjeshte-por-e-verteta-i-ka-lene-te-shtangur-banoret/60%Daily2016-07-23 00:16
https://kosova-info.com/policia-gjermane-ishte-vetem-nje-sulmues-ai-vrau-veten/60%Daily2016-07-22 23:55
https://kosova-info.com/ekskluzive-kosovari-rrefen-tmerrin-e-munihut-punonte-ne-mcdonalds-foto/60%Daily2016-07-22 23:52
https://kosova-info.com/jahjaga-u-ben-thirrje-shqiptareve-tu-dalin-ne-ndihme-familjeve-te-viktimave-ne-munih/60%Daily2016-07-22 23:33
https://kosova-info.com/ky-eshte-njeri-nga-te-plagosurit-ne-sulmet-ne-munih-kujdes-pamje-te-renda-18/60%Daily2016-07-22 23:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-imami-shqiptar-qe-hapi-xhamine-ne-munih-per-ata-qe-kane-nevoje/60%Daily2016-07-22 22:58
https://kosova-info.com/policia-ne-munih-gjen-veture-te-dyshimte/60%Daily2016-07-22 22:58
https://kosova-info.com/johnson-nese-sulmi-ne-munih-eshte-terrorist-kemi-te-bejme-me-problem-global/60%Daily2016-07-22 22:57
https://kosova-info.com/fotografohet-bmw-5-coupe-jo-me-shume-dallime-foto/60%Daily2016-07-22 22:52
https://kosova-info.com/shokuese-sulmuesi-ne-munih-synonte-vetem-kokat-e-viktimave/60%Daily2016-07-22 22:47
https://kosova-info.com/hekurudhat-i-lejojne-banoret-e-munihut-te-flene-ne-trena/60%Daily2016-07-22 22:46
https://kosova-info.com/munih-gjendet-nje-cante-e-dyshimte-e-njejte-me-ate-te-sulmuesit/60%Daily2016-07-22 22:44
https://kosova-info.com/thirrja-e-vellaut-te-shqiptares-se-zhdukur-ne-munih-foto/60%Daily2016-07-22 22:40
https://kosova-info.com/policia-e-austrise-e-gatshme-per-te-ndihmuar-policine-fqinje-te-munihut/60%Daily2016-07-22 22:32
https://kosova-info.com/partia-e-gezim-kelmendit-denon-sulmin-ne-munih-e-quan-akt-terrorist/60%Daily2016-07-22 22:21
https://kosova-info.com/meksike-ekzekutohet-para-gruas-dhe-femijeve-gazetari/60%Daily2016-07-22 22:21
https://kosova-info.com/steinmeier-motivet-e-sulmit-te-tmerrshem-ne-munih-ende-te-paqarta/60%Daily2016-07-22 22:19
https://kosova-info.com/trump-me-tere-fuqite-tona-ta-parandalojme-terrorizimin/60%Daily2016-07-22 22:17
https://kosova-info.com/clinton-ne-qendrojme-me-gjermanine/60%Daily2016-07-22 22:08
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-si-e-mbron-enca-meden-video/60%Daily2016-07-22 21:55
https://kosova-info.com/pas-kosoves-edhe-shqiperia-e-publikon-listen-e-pjesemarresve-per-rio-2016/60%Daily2016-07-22 21:44
https://kosova-info.com/perendimi-u-godit-nga-sulme-te-shumta-vdekjeprurese-per-nje-vit/60%Daily2016-07-22 21:43
https://kosova-info.com/emrin-e-ronaldos-tani-e-mban-edhe-nje-aeroport/60%Daily2016-07-22 21:36
https://kosova-info.com/cnn-sulmuesi-thirri-allahu-ekber-dhe-shtiu-ne-drejtim-te-femijes-videofoto/60%Daily2016-07-22 21:34
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-i-beni-masazh-kesaj-pjese-ne-ballin-tuaj/60%Daily2016-07-22 21:32
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-turk-thote-se-ne-munih-ishte-akt-terrorist/60%Daily2016-07-22 21:22
https://kosova-info.com/sulmet-ne-munich-reagon-bayerni-foto/60%Daily2016-07-22 21:20
https://kosova-info.com/a-eshte-isis-pergjegjes-per-sulmin-ne-munih/60%Daily2016-07-22 21:12
https://kosova-info.com/koncerte-nga-vlora-ne-diber-noizy-shkon-ne-pune-me-helikopter-video/60%Daily2016-07-22 21:11
https://kosova-info.com/cfare-dihet-dhe-cfare-nuk-dihet-per-sulmet-ne-munih/60%Daily2016-07-22 21:04
https://kosova-info.com/martohet-mario-gomez-foto/60%Daily2016-07-22 21:01
https://kosova-info.com/kolona-te-gjata-ne-merdare-foto/60%Daily2016-07-22 20:59
https://kosova-info.com/flet-deshmitari-nga-kosova-sulmuesi-ne-munih-bertiste-scheiss-auslander/60%Daily2016-07-22 20:49
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-ochoa-kjo-eshte-skuadra-e-tij-e-re-foto/60%Daily2016-07-22 20:41
https://kosova-info.com/bebe-rexha-nen-tingujt-e-kitares-argeton-fansat-video/60%Daily2016-07-22 20:28
https://kosova-info.com/luke-shaw-mesazh-emocionues-per-demba-ba/60%Daily2016-07-22 20:27
https://kosova-info.com/sulmi-ne-munih-5-vjet-me-pare-ne-te-njeten-date-breivik-masakroi-77-persona-ne-norvegji/60%Daily2016-07-22 20:22
https://kosova-info.com/ky-eshte-sulmuesi-qe-u-vetevra-ne-munih-foto/60%Daily2016-07-22 20:15
https://kosova-info.com/kosovari-tregon-perjetimin-e-tij-gjate-sulmeve-ne-munich-shpetova-aty-e-pash-tmerrin/60%Daily2016-07-22 20:09
https://kosova-info.com/dite-e-vecante-per-cristiano-ronaldon-fotovideo/60%Daily2016-07-22 20:07
https://kosova-info.com/obama-solidarizohet-me-gjermanine-pas-sulmit-ne-munich/60%Daily2016-07-22 20:02
https://kosova-info.com/sulmi-nuk-munih-eshte-kryer-nga-radikalet-islamike-dyshohet-per-gjermane-naziste/60%Daily2016-07-22 19:58
https://kosova-info.com/chamberlain-e-shpeton-arsenalin-nga-humbja-ne-nje-supergol-video/60%Daily2016-07-22 19:52
https://kosova-info.com/sulmuesi-para-se-te-kryente-vrasjet-ne-munih-une-jam-gjerman-q-te-huajt/60%Daily2016-07-22 19:33
https://kosova-info.com/sulmi-ne-munih-permes-fotografive-foto/60%Daily2016-07-22 19:31
https://kosova-info.com/shuma-totale-qe-barcelona-e-ka-shpenzuar-per-kater-transferet-foto/60%Daily2016-07-22 19:25
https://kosova-info.com/blackberry-hamburg-do-t-jet-nj-klon-i-alcatel-idol-4/60%Daily2016-07-22 19:25
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-momenti-kur-ekipet-emergjente-luftojne-per-te-shpetuar-viktimat-e-munihut-video/60%Daily2016-07-22 19:21
https://kosova-info.com/je-suis-munih-motoja-franceze-aplikohet-ne-mbeshtetje-te-gjermaneve-foto/60%Daily2016-07-22 19:17
https://kosova-info.com/mpj-kerkon-nga-kosovaret-qe-jetojne-ne-munich-te-rrine-brenda-ky-eshte-nr-telefonit/60%Daily2016-07-22 19:11
https://kosova-info.com/obama-mohon-se-shba-kishte-lidhje-ne-grusht-shtetin-ne-turqi/60%Daily2016-07-22 19:08
https://kosova-info.com/lens-arsenal-rezultat-befasues-ne-pjesen-e-pare-video/60%Daily2016-07-22 19:02
https://kosova-info.com/policia-gjermane-dyshohet-per-sulm-terrorist/60%Daily2016-07-22 18:45
https://kosova-info.com/pamje-te-tmerrit-nga-deshmitaret-brenda-qendres-ne-munih-filmojne-ngjarjen-video/60%Daily2016-07-22 18:44
https://kosova-info.com/mourinho-e-tregon-kapitenin-e-man-utd-per-sezonin-e-ri/60%Daily2016-07-22 18:44
https://kosova-info.com/mourinho-e-tregon-kapitenin-e-man-utd-per-sezonin-e-ri/60%Daily2016-07-22 18:44
https://kosova-info.com/jeta-si-ne-perralle-emina-cunmulaj-biznesmenit-te-saj-cburre-e-baba-i-jashtezakonshem-je-foto/60%Daily2016-07-22 18:36
https://kosova-info.com/publikohen-pamje-te-rreme-rreth-sulmeve-ne-munih-foto/60%Daily2016-07-22 18:35
https://kosova-info.com/arsim-bajrami-i-pergjigjet-erdoganit-nuk-i-mbyllim-shkollat-e-gulenit/60%Daily2016-07-22 18:33
https://kosova-info.com/ellie-goulding-shfaqet-pazakonte-pozon-me-bikini-foto/60%Daily2016-07-22 18:33
https://kosova-info.com/shperthen-nora-istrefi-reagon-per-heqjen-e-unazes-foto/60%Daily2016-07-22 18:28
https://kosova-info.com/vjen-oferta-e-pare-per-hoxhen-nga-serie-a/60%Daily2016-07-22 18:26
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-vajzave-te-reja-qe-po-behen-nena/60%Daily2016-07-22 18:25
https://kosova-info.com/e-pazakonte-ryva-kajtazi-me-taka-ne-kade-foto/60%Daily2016-07-22 18:21
https://kosova-info.com/munih-deshmitaret-tregojne-se-pane-tre-persona-te-armatosur/60%Daily2016-07-22 18:21
https://kosova-info.com/publikohet-ok-nga-sinan-vllasaliu-video/60%Daily2016-07-22 18:11
https://kosova-info.com/zyrtare-liverpool-e-transferon-nje-mesfushor-per-25-milione-funte/60%Daily2016-07-22 18:06
https://kosova-info.com/ne-sulmin-e-munihit-dyshohet-se-kishte-me-shume-se-nje-sulmues/60%Daily2016-07-22 18:05
https://kosova-info.com/milan-inter-kjo-eshte-data-e-derbit-te-qytetit-foto/60%Daily2016-07-22 18:00
https://kosova-info.com/the-independent-sulm-tjeter-ne-munich/60%Daily2016-07-22 17:55
https://kosova-info.com/hapu-peformance-permes-karrocave-ne-bulevardin-nene-tereza-video/60%Daily2016-07-22 17:52
https://kosova-info.com/hapu-peformance-permes-karrocave-ne-bulevardin-nene-tereza-video/60%Daily2016-07-22 17:52
https://kosova-info.com/hapu-peformance-permes-karrocave-ne-bulevardin-nene-tereza-video/60%Daily2016-07-22 17:52
https://kosova-info.com/hapu-peformance-permes-karrocave-ne-bulevardin-nene-tereza-video/60%Daily2016-07-22 17:52
https://kosova-info.com/hapu-peformance-permes-karrocave-ne-bulevardin-nene-tereza-video-2/60%Daily2016-07-22 17:52
https://kosova-info.com/pas-sulmit-ne-munih-isis-fillon-festen-ne-aplikacionin-telegram-foto/60%Daily2016-07-22 17:47
https://kosova-info.com/pas-sulmit-ne-munih-isis-fillon-festen-ne-aplikacionin-telegram-foto/60%Daily2016-07-22 17:47
https://kosova-info.com/enca-e-lindur-te-na-mahnis-shikoni-si-kendon-me-cifteli-video/60%Daily2016-07-22 17:44
https://kosova-info.com/hidhet-shorti-per-ndeshjet-e-serie-a-derbi-qe-ne-xhiron-e-pare-foto/60%Daily2016-07-22 17:44
https://kosova-info.com/pamje-te-tmerrshme-momenti-kur-sulmuesi-shtien-ne-drejtim-te-qytetareve-ne-munih-video/60%Daily2016-07-22 17:41
https://kosova-info.com/qytetaret-perballe-temperaturave-te-larta-ne-kryeqytet-foto/60%Daily2016-07-22 17:35
https://kosova-info.com/morena-ditet-plot-vape-po-na-i-ben-edhe-me-te-veshtira-foto/60%Daily2016-07-22 17:32
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-mashtroi-pdk-ja-nuk-ka-marre-vendim-per-shkarkimin-e-petrit-selimit/60%Daily2016-07-22 17:24
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-i-dashuri-ajo-pozon-nudo-foto-18/60%Daily2016-07-22 17:21
https://kosova-info.com/shqiperia-e-mbytur-nga-trukimet-e-ndeshjeve/60%Daily2016-07-22 17:03
https://kosova-info.com/ronela-hajati-dhe-young-zerka-e-kane-nje-pyetje-per-te-gjithe-foto/60%Daily2016-07-22 16:56
https://kosova-info.com/payet-godet-pogban/60%Daily2016-07-22 16:53
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-nje-qender-tregtare-ne-munih-te-gjermanise/60%Daily2016-07-22 16:52
https://kosova-info.com/mesim-besimi-zbatohet-ne-shkollat-serbe-ne-kosove/60%Daily2016-07-22 16:42
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-demanton-petrit-selimin-shkarkimi-i-tij-ishte-ne-rregull/60%Daily2016-07-22 16:41
https://kosova-info.com/ldk-ja-tallet-me-aak-ne-po-e-mbroni-zedhenesin-nitaj-duhej-te-ishte-e-kunderta/60%Daily2016-07-22 16:37
https://kosova-info.com/rakiq-edita-tahirit-nuk-pyeteni-ju-per-ate-se-cfare-do-te-ndertohet-ne-veri/60%Daily2016-07-22 16:36
https://kosova-info.com/barcelona-shtate-futbolliste-per-dy-pozita-foto/60%Daily2016-07-22 16:28
https://kosova-info.com/ja-faktet-juridike-qe-mbeshtesin-marreveshjen-per-demarkacion-me-malin-e-zi-dokument/60%Daily2016-07-22 16:28
https://kosova-info.com/kallet-alberie-hadergjonaj-e-ka-shume-nxehte-video/60%Daily2016-07-22 16:19
https://kosova-info.com/erdogan-mashtroi-turqit-kinse-pucistet-deshen-ta-rrezonin-aeroplanin-e-tij/60%Daily2016-07-22 16:17
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ka-nje-hobi-te-frikshem-foto/60%Daily2016-07-22 16:13
https://kosova-info.com/bebe-rexha-hap-kembet-pozon-para-nje-fotografi-profesionist-foto/60%Daily2016-07-22 16:04
https://kosova-info.com/pse-duhet-ti-zgjidhni-mjeket-kardiologe-dhe-kardiokirurge-te-spitalit-amerikan/60%Daily2016-07-22 15:58
https://kosova-info.com/alarmon-isis-sulmi-sikur-ne-nice-te-frances-do-te-ndodhe-edhe-ne-londer-video/60%Daily2016-07-22 15:49
https://kosova-info.com/suarez-barcelona-duhet-ta-transferoje-kete-sulmues/60%Daily2016-07-22 15:43
https://kosova-info.com/modelja-meksikane-cmend-duke-vallezuar-me-kengen-bon-bon-video/60%Daily2016-07-22 15:37
https://kosova-info.com/modelja-meksikane-cmend-duke-vallezuar-me-kengen-bon-bon-video/60%Daily2016-07-22 15:37
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shuma-qe-barca-do-ta-paguaje-per-gomesin/60%Daily2016-07-22 15:27
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shuma-qe-barca-do-ta-paguaje-per-gomesin/60%Daily2016-07-22 15:27
https://kosova-info.com/brexit-shkakton-renie-dramatike-te-ekonomise-me-e-ulta-qe-nga-2009/60%Daily2016-07-22 15:22
https://kosova-info.com/zyrtare-trajneri-me-pervoje-ne-krye-te-kb-rahoveci/60%Daily2016-07-22 15:18
https://kosova-info.com/erdogan-mban-fjalim-pas-faljes-se-xhumase-vetem-allahut-i-perulemi/60%Daily2016-07-22 15:07
https://kosova-info.com/erdogan-mban-fjalim-pas-faljes-se-xhumase-vetem-allahut-i-perulemi/60%Daily2016-07-22 15:07
https://kosova-info.com/ahmeti-perfundon-faza-e-pare-e-renovimit-te-ambulantave-neper-fshatrat-e-prishtines-foto/60%Daily2016-07-22 15:07
https://kosova-info.com/rrefimi-trondites-si-digjeshin-shqiptaret-ne-xhamine-e-ibrit-gjate-luftes-video/60%Daily2016-07-22 15:00
https://kosova-info.com/zyrtare-anglia-me-trajner-te-ri-foto/60%Daily2016-07-22 14:57
https://kosova-info.com/edhe-nje-jave-kohe-per-rimbursim-te-kuponeve-fiskal/60%Daily2016-07-22 14:57
https://kosova-info.com/erdogani-mashtroi-turqit-kinse-pucistet-deshen-ta-rrezonin-aeroplanin-e-tij/60%Daily2016-07-22 14:55
https://kosova-info.com/pse-policia-franceze-po-kerkon-fshirjen-e-pamjeve-te-sulmit-ne-nice/60%Daily2016-07-22 14:43
https://kosova-info.com/pogba-man-utd-allegri-dridh-tifozet-e-juves/60%Daily2016-07-22 14:28
https://kosova-info.com/cka-po-ndodhe-me-noren-e-robertin-kengetarja-heq-unazen-e-marteses-foto/60%Daily2016-07-22 14:19
https://kosova-info.com/turqia-me-presion-te-fuqishem-global-kunder-gulenit/60%Daily2016-07-22 14:04
https://kosova-info.com/mbahet-konferenca-e-dyte-informuese-per-marreveshja-e-stabilizim-asociimit/60%Daily2016-07-22 14:03
https://kosova-info.com/kush-eshte-surinami-shteti-i-112-te-qe-njohu-sot-kosoven/60%Daily2016-07-22 14:00
https://kosova-info.com/ja-me-cka-ua-kalon-gruaja-e-daut-haradinajt-kengetareve-tona-foto/60%Daily2016-07-22 13:59
https://kosova-info.com/adelina-berisha-nis-pushimet-mund-ta-paramendoni-ne-bikini-foto/60%Daily2016-07-22 13:47
https://kosova-info.com/the-independent-britania-ndoshta-kurre-nuk-do-te-largohet-nga-be-ja/60%Daily2016-07-22 13:32
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-ben-tatuazh-te-cmendur-foto/60%Daily2016-07-22 13:19
https://kosova-info.com/turqi-u-vazhdohet-masa-e-paraburgimit-mbi-100-gjykatesve-e-prokuroreve/60%Daily2016-07-22 13:14
https://kosova-info.com/personi-qe-e-ka-ne-grusht-zemren-e-leonora-jakupit-foto/60%Daily2016-07-22 13:14
https://kosova-info.com/zyrtare-liverpool-prezanton-perforcimin-e-ri-kundershtaret-fillojne-te-qeshen-foto/60%Daily2016-07-22 13:13
https://kosova-info.com/cana-ne-vatikan-foto/60%Daily2016-07-22 13:01
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-maqedonise-u-luten-sot-per-erdoganin-dhe-popullin-turk/60%Daily2016-07-22 13:00
https://kosova-info.com/njihuni-me-mashkullin-qe-ka-epitetin-e-me-te-deshirueshmit-ne-bote-foto/60%Daily2016-07-22 12:48
https://kosova-info.com/mustafa-peja-do-te-kete-vemendje-te-vecante-te-qeverise-se-kosoves/60%Daily2016-07-22 12:42
https://kosova-info.com/skype-heq-mbshtetjen-pr-versionet-e-vjetra-t-android-ios-dhe-windows-phone/60%Daily2016-07-22 11:40
https://kosova-info.com/rruga-e-kombit-jepet-me-koncesion-per-30-vjet-fituese-shpallet-kompania-turke/60%Daily2016-07-22 12:36
https://kosova-info.com/shayk-dhe-cooper-kthehen-ne-realitet-foto/60%Daily2016-07-22 12:27
https://kosova-info.com/gruaja-e-basketbollistit-ka-nje-ide-te-cmendur-per-ta-kontrolluar-nese-ai-e-ka-tradhtuar-video/60%Daily2016-07-22 12:14
https://kosova-info.com/ndertohet-mur-rreth-yllit-te-donald-trump-ne-hollywood-foto/60%Daily2016-07-22 12:04
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-dikur-poza-seksi-para-avni-selmanit-foto/60%Daily2016-07-22 12:02
https://kosova-info.com/zyrtare-arsenal-prezanton-perforcimin-e-ri-tifozet-te-pakenaqur-foto/60%Daily2016-07-22 12:01
https://kosova-info.com/ja-cila-kengetare-shqiptare-u-arrestua-sot-ne-kufi-me-hashash-foto/60%Daily2016-07-22 11:41
https://kosova-info.com/ndahen-700-mije-euro-per-dy-projekte-ne-komunat-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2016-07-22 11:31
https://kosova-info.com/nxehet-aferdita-ofendon-mediat-pse-i-thane-se-po-kopjon-foto/60%Daily2016-07-22 11:25
https://kosova-info.com/edward-snowden-ka-ndrtuar-nj-kllf-iphone-pr-t-vrar-spiunazhin-e-agjensive-t-inteligjencs/60%Daily2016-07-22 11:27
https://kosova-info.com/nxenesja-nga-kosova-e-treta-ne-bote-per-matematike/60%Daily2016-07-22 11:15
https://kosova-info.com/kercenon-gruaja-do-te-beje-vetevrasje-nese-ma-merrni-shtepine/60%Daily2016-07-22 11:07
https://kosova-info.com/dragoi-i-pavdekshem-14-gjera-qe-nuk-i-keni-ditur-per-bruce-lee-fotovideo/60%Daily2016-07-22 10:58
https://kosova-info.com/peja-short-i-veshtire-ne-fiba-europe-cup/60%Daily2016-07-22 10:51
https://kosova-info.com/zyrtare-roshi-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-22 10:46
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-meson-kundershtaret-ne-fiba-europe-cup/60%Daily2016-07-22 10:42
https://kosova-info.com/shtatori-mund-te-jete-vendimtar-per-veteranet-e-luftes-video/60%Daily2016-07-22 10:39
https://kosova-info.com/secila-cmenduri-e-kastros-nuk-eshte-per-tu-cuditur-zhytet-ne-foto/60%Daily2016-07-22 10:38
https://kosova-info.com/suarez-ky-futbollist-duhet-ta-fitoje-topin-e-arte/60%Daily2016-07-22 10:32
https://kosova-info.com/festivali-p-kompenson-biletat-e-atyre-qe-shkuan-per-bushidon/60%Daily2016-07-22 10:27
https://kosova-info.com/abrashi-ka-dy-dhurata-speciale-nga-euro-2016/60%Daily2016-07-22 10:21
https://kosova-info.com/abrashi-ka-dy-dhurata-speciale-nga-euro-2016/60%Daily2016-07-22 10:21
https://kosova-info.com/thaci-ndihma-per-projektin-atomi-e-rendesishme-por-e-pamjaftueshme/60%Daily2016-07-22 10:20
https://kosova-info.com/aktorja-e-famshme-zgjedh-plazhin-nudo-per-te-pushuar-foto-16/60%Daily2016-07-22 10:17
https://kosova-info.com/arrestohen-4-persona-ne-drenas/60%Daily2016-07-22 10:16
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-aksion-takime-me-deputetet-e-pdk-se-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-22 10:06
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-aksion-takime-me-deputetet-e-pdk-se-per-demarkacionin-2/60%Daily2016-07-22 10:06
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-menaxheri-konfirmon-largimin-e-rakitic-foto/60%Daily2016-07-22 10:03
https://kosova-info.com/mergimtari-largon-fotografine-e-ibrahim-rugoves-ne-kuvend-foto/60%Daily2016-07-22 10:00
https://kosova-info.com/demi-kryeministri-le-ti-shkarkon-edhe-19-anetaret-e-bordeve/60%Daily2016-07-22 09:54
https://kosova-info.com/lansohet-pokemon-go-ne-japoni/60%Daily2016-07-22 09:46
https://kosova-info.com/e-ka-gjoksin-aq-te-madh-sa/60%Daily2016-07-22 09:28
https://kosova-info.com/fanella-me-e-keqe-per-sezonin-201617/60%Daily2016-07-22 09:28
https://kosova-info.com/zhduket-nje-aeroplan-ushtarak-indian-me-20-persona-ne-bord/60%Daily2016-07-22 09:17
https://kosova-info.com/formacioni-i-ri-i-barcelones-frikeson-realin-foto/60%Daily2016-07-22 09:06
https://kosova-info.com/cavani-nenshkruan-me-klubin-e-ri-per-50-milione-euro/60%Daily2016-07-22 08:56
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-te-dyshuar-per-falsifikim-te-targave/60%Daily2016-07-22 08:55
https://kosova-info.com/vv-konfirmon-sulmin-ndaj-hysenit-ti-ndale-deportimet-nga-kosova-fotovideo/60%Daily2016-07-22 08:55
https://kosova-info.com/vetevendosje-serish-me-sulme-ndaj-qeveritareve/60%Daily2016-07-22 08:48
https://kosova-info.com/presidenti-obama-viziton-yosemite-fotovideo/60%Daily2016-07-22 08:41
https://kosova-info.com/mustafa-automjetet-zyrtare-mos-te-shfrytezohen-per-pushime-ne-durres/60%Daily2016-07-22 08:39
https://kosova-info.com/mourinho-nese-deshton-pogba/60%Daily2016-07-22 08:11
https://kosova-info.com/pavaresisht-te-gjithave-e-drejta-per-jete-mbetet-e-garantuar-ne-turqi/60%Daily2016-07-22 08:07
https://kosova-info.com/fotoja-me-romantike-nga-besi-dhe-xhensila-foto/60%Daily2016-07-22 08:03
https://kosova-info.com/shkarkohet-petrit-selimi/60%Daily2016-07-22 07:52
https://kosova-info.com/lagjet-ne-prishtinen-e-vjeter-sot-nuk-do-te-kene-uje/60%Daily2016-07-22 07:45
https://kosova-info.com/bota-behet-gati-te-shoh-transplantimin-e-pare-te-kokes-se-njeriut/60%Daily2016-07-22 07:39
https://kosova-info.com/kim-kardashian-me-serial-te-ri/60%Daily2016-07-22 07:36
https://kosova-info.com/e-godet-me-shishe-ne-koke-sepse-ia-ngacmoi-te-fejuaren/60%Daily2016-07-22 07:34
https://kosova-info.com/nvdia-zbuloi-kartn-grafike-m-t-fuqishme-n-planet-titan-x-me-arkitekturn-pascal/60%Daily2016-07-22 07:33
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-bene-shqiponjen/60%Daily2016-07-22 07:30
https://kosova-info.com/kur-natyra-bashkohet-ne-trupin-e-njeriut-foto/60%Daily2016-07-22 07:05
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-41-foto/60%Daily2016-07-22 06:50
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-41-foto/60%Daily2016-07-22 06:50
https://kosova-info.com/kamikazet-e-kompanive-publike/60%Daily2016-07-22 06:26
https://kosova-info.com/horoskopi-22-korrik-2016/60%Daily2016-07-22 06:26
https://kosova-info.com/be-ja-kerkon-zbatimin-e-menjehershem-te-reformes-ne-drejtesi/60%Daily2016-07-22 06:24
https://kosova-info.com/gjini-i-del-krah-nitajt-ldk-ja-me-deklarata-rrugace/60%Daily2016-07-22 05:50
https://kosova-info.com/mushkolaj-gezim-kelmendi-nuk-duhet-ftuar-ne-emision/60%Daily2016-07-22 05:43
https://kosova-info.com/deputeti-recica-debati-per-demarkacion-sdo-te-jete-sa-per-sy-e-faqe/60%Daily2016-07-22 05:38
https://kosova-info.com/mourinho-refuzon-fanellen-e-chelseas-video/60%Daily2016-07-22 05:22
https://kosova-info.com/pogba-zgjedh-numrin-e-fanelles-ne-man-utd-foto/60%Daily2016-07-22 05:17
https://kosova-info.com/ne-xhamine-e-shkupit-u-bene-lutje-dhe-u-lexua-kurani-per-te-renet-e-pucit/60%Daily2016-07-21 23:28
https://kosova-info.com/urime-lirimin-vella-rem-sa-me-shpejt-te-lirohet-edhe-lata/60%Daily2016-07-21 23:20
https://kosova-info.com/qyteza-me-me-pak-se-10-mije-banore-ruan-fotot-tuaja-te-facebook/60%Daily2016-07-21 23:12
https://kosova-info.com/rama-nuk-e-le-pa-e-thumbuar-pd-ne-u-plotesuar-deshira-e-93-te-shqiptareve/60%Daily2016-07-21 23:07
https://kosova-info.com/shba-jemi-krenare-per-miratimin-e-reformes-vazhdojme-partneritetin-jetegjate/60%Daily2016-07-21 23:03
https://kosova-info.com/basha-pas-miratimit-te-reformes-kjo-dita-e-fundit-e-qeverise/60%Daily2016-07-21 22:58
https://kosova-info.com/bisha-e-re-bmw-m5-vjen-me-600-kuaj-fuqi/60%Daily2016-07-21 22:46
https://kosova-info.com/basha-ne-parlament-ja-si-tallen-deputetet-po-shoku-enver-kur-rilindi-foto/60%Daily2016-07-21 22:46
https://kosova-info.com/rama-reforma-do-nxjerre-tymin-e-zi-te-drejtesise-pa-nderkombetaret-sdo-kishte-votim-konsensual/60%Daily2016-07-21 22:37
https://kosova-info.com/pse-disa-njerez-e-perballojne-me-lehte-stresin/60%Daily2016-07-21 22:21
https://kosova-info.com/erdogan-ende-i-frikesuar-thote-se-mund-te-kete-serish-puc/60%Daily2016-07-21 22:13
https://kosova-info.com/reagon-gezim-kelmendi-adriatiku-me-ngriti-kurth/60%Daily2016-07-21 22:07
https://kosova-info.com/vipat-e-bllokut-keshtu-i-fryu-buzet-laureta-maqedonci-foto/60%Daily2016-07-21 21:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-dashuri-i-dafina-zeqirit-kurre-nuk-e-keni-pare-keshtu-foto/60%Daily2016-07-21 21:51
https://kosova-info.com/nis-seanca-plenare-xhafaj-reforma-ne-drejtesi-kthen-besimin-e-shqiptareve-tek-ligji/60%Daily2016-07-21 21:47
https://kosova-info.com/vazhdohet-paraburgimi-per-vrasesin-e-4-vjecarit-almir-aliut/60%Daily2016-07-21 21:44
https://kosova-info.com/keto-gjera-do-perjetoni-nese-largoni-telefonin-tuaj-per-se-paku-nje-ore-foto/60%Daily2016-07-21 21:44
https://kosova-info.com/tashme-e-zyrtarizon-edhe-barcelona-gomes-ne-camp-nou-foto/60%Daily2016-07-21 21:39
https://kosova-info.com/ldk-i-reagon-muharrem-nitajt-te-aak-se-deri-dje-perdorje-gjuhe-rrugacesh/60%Daily2016-07-21 21:32
https://kosova-info.com/13-fraza-qe-cdo-femer-enderron-ti-degjoje/60%Daily2016-07-21 21:30
https://kosova-info.com/martohet-enca-haxhia-foto/60%Daily2016-07-21 21:27
https://kosova-info.com/barcelona-e-transferon-nje-super-mesfushor-foto/60%Daily2016-07-21 21:27
https://kosova-info.com/femijet-luten-per-babain-polic/60%Daily2016-07-21 21:23
https://kosova-info.com/mourinho-refuzon-ta-nenshkruaje-fanellen-e-chelseas-video/60%Daily2016-07-21 21:17
https://kosova-info.com/si-eshte-e-mundur-ti-shpetohet-ketij-aksidenti-foto/60%Daily2016-07-21 21:14
https://kosova-info.com/ne-kete-moshe-njerezit-jane-me-te-lumtur/60%Daily2016-07-21 21:04
https://kosova-info.com/arbana-osmani-nga-santorini-me-dashurifoto/60%Daily2016-07-21 21:02
https://kosova-info.com/perfitimet-e-pirjes-se-birres/60%Daily2016-07-21 21:01
https://kosova-info.com/hasani-e-quan-shpetim-te-qytetareve-mosmiratimin-e-demarkacionit-video/60%Daily2016-07-21 21:01
https://kosova-info.com/rashica-takohet-me-legjenden-e-realit-foto/60%Daily2016-07-21 21:00
https://kosova-info.com/emocionuese-martohet-me-uniformen-e-babait-deshmorit-te-uck-se-foto/60%Daily2016-07-21 20:59
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-ministri-turk-fton-popullin-ne-rruge-paralajmeron-puc-te-ri/60%Daily2016-07-21 20:47
https://kosova-info.com/beckham-ky-ekip-do-ta-fitoje-premierligen/60%Daily2016-07-21 20:37
https://kosova-info.com/eno-popi-le-wake-up-per-nje-emision-femijesh/60%Daily2016-07-21 20:36
https://kosova-info.com/eno-popi-le-wake-up-per-nje-emision-femijesh/60%Daily2016-07-21 20:36
https://kosova-info.com/bllokohet-serish-reforma-demokratet-largohet-nga-komisioni/60%Daily2016-07-21 20:35
https://kosova-info.com/zvarritet-seanca-per-votimin-e-reformes-ne-drejtesi/60%Daily2016-07-21 20:23
https://kosova-info.com/isufi-dhe-bulliqi-me-dokument-tjeter-per-demarkacionin-ne-tryezen-e-3-gushtit/60%Daily2016-07-21 20:23
https://kosova-info.com/futbollistja-seksi-sdo-te-marre-pjese-ne-olimpiade-foto/60%Daily2016-07-21 20:19
https://kosova-info.com/aida-dhe-gold-ag-vijne-ne-bashkepunim-video/60%Daily2016-07-21 20:12
https://kosova-info.com/pamje-nga-grabitja-e-armatosur-ne-shillove/60%Daily2016-07-21 20:11
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-kundershtari-i-shkendijes-ne-rrethin-tjeter-te-liges-se-evropes/60%Daily2016-07-21 19:59
https://kosova-info.com/shkendija-kualifikohet-tutje-ne-ligen-e-evropes-video/60%Daily2016-07-21 19:49
https://kosova-info.com/aeroplani-i-malajzise-ja-teoria-e-re-per-zhdukjen-e-tij-video/60%Daily2016-07-21 19:48
https://kosova-info.com/leo-dicaprio-mbledh-femrat-me-seksi-ne-jaht-foto/60%Daily2016-07-21 19:43
https://kosova-info.com/leo-dicaprio-mbledh-femrat-me-seksi-ne-jaht-foto/60%Daily2016-07-21 19:43
https://kosova-info.com/gabimet-e-pafalshme-ne-krevat-ja-perse-keni-seks-te-keq/60%Daily2016-07-21 19:38
https://kosova-info.com/femijet-siriane-si-pokemon-go-na-kapni-qe-te-na-shpetoni/60%Daily2016-07-21 19:20
https://kosova-info.com/kukesi-peson-humbje-te-thelle-eliminohet-nga-liga-e-evropes-video/60%Daily2016-07-21 19:18
https://kosova-info.com/ciljeta-vjen-me-projektin-e-ri-titullohet-fle-ne-shpirtin-tim-video/60%Daily2016-07-21 19:14
https://kosova-info.com/turqi-dy-tanke-i-kaluan-mbi-trup-por-mbijetoi-video/60%Daily2016-07-21 19:12
https://kosova-info.com/10-cilesite-qe-ju-bejne-terheqes/60%Daily2016-07-21 19:05
https://kosova-info.com/reforma-ja-risite-qe-sollen-marreveshjen/60%Daily2016-07-21 19:02
https://kosova-info.com/mustafa-pas-takimit-me-deputetet-e-ldk-se-u-konstatua-se-demarkacioni-eshte-ok/60%Daily2016-07-21 18:56
https://kosova-info.com/noizyt-i-hip-ne-qafe-foto/60%Daily2016-07-21 18:54
https://kosova-info.com/skandal-ne-shba-publikohet-videoja-erotike-e-delegates-se-kongresit/60%Daily2016-07-21 18:53
https://kosova-info.com/seks-skandalet-ne-shkollat-e-serbise-nxenesja-boton-librin-shokues-foto/60%Daily2016-07-21 18:52
https://kosova-info.com/aak-heq-dore-nga-zgjedhjet-e-parakohshme-video/60%Daily2016-07-21 18:51
https://kosova-info.com/kukesi-peson-serish-nga-austria-e-vjenes-video/60%Daily2016-07-21 18:48
https://kosova-info.com/familjaret-akuzojne-policine-per-vdekjen-e-19-vjecarit-video/60%Daily2016-07-21 18:45
https://kosova-info.com/shkendija-ne-epersi-ndaj-neftchi-video/60%Daily2016-07-21 18:41
https://kosova-info.com/themeluesi-i-snapchat-fejohet-me-modelen-e-famshme/60%Daily2016-07-21 18:39
https://kosova-info.com/januzaj-e-ndryshon-numrin-e-fanelles-foto/60%Daily2016-07-21 18:27
https://kosova-info.com/van-persie-i-ofrohet-gjigantit-spanjoll/60%Daily2016-07-21 18:16
https://kosova-info.com/5-keshillat-me-te-dobishme-per-te-rinjte/60%Daily2016-07-21 18:12
https://kosova-info.com/ledri-pushime-si-beqar-shkon-ne-plazh-me-cunat-foto/60%Daily2016-07-21 18:10
https://kosova-info.com/qeveria-ndan-mjete-financiare-per-projektin-atomi/60%Daily2016-07-21 17:55
https://kosova-info.com/rama-me-nje-postim-te-vecante-per-marreveshjen-e-arritur-me-opoziten-foto/60%Daily2016-07-21 17:54
https://kosova-info.com/kukesi-ne-disavantazh-pershendetet-nga-liga-e-evropes-video/60%Daily2016-07-21 17:49
https://kosova-info.com/berisha-rama-e-shiste-veten-si-kryehetues-xhafaj-si-mushka-qe-fuste-nen-sqetull-institucionet/60%Daily2016-07-21 17:48
https://kosova-info.com/hamilton-tradhton-riten-ja-me-cilen-femer-kapet-mat-foto/60%Daily2016-07-21 17:44
https://kosova-info.com/blakaj-thaci-dha-shembull-ska-rendesi-cshkruan-ne-pllaken-perkujtimore/60%Daily2016-07-21 17:38
https://kosova-info.com/detajohet-samsung-galaxy-note-7-n-disa-imazhe-live/60%Daily2016-07-21 17:34
https://kosova-info.com/wenger-pret-shume-nga-xhaka/60%Daily2016-07-21 17:32
https://kosova-info.com/arabia-saudite-ndihmon-turqine-me-550-miliarde-dollare-dhe-5-mije-ushtare-speciale/60%Daily2016-07-21 17:31
https://kosova-info.com/suedi-shoferi-godet-azilantin-te-urrej-derr-video/60%Daily2016-07-21 17:29
https://kosova-info.com/e-keni-degjuar-remiksin-e-ri-te-bonbon-video/60%Daily2016-07-21 17:24
https://kosova-info.com/assad-erdogan-po-perdor-grusht-shtetin-per-zbatimin-e-nje-projekti-ekstremist/60%Daily2016-07-21 17:20
https://kosova-info.com/assad-erdogan-po-perdor-grusht-shtetin-per-zbatimin-e-nje-projekti-ekstremist/60%Daily2016-07-21 17:20
https://kosova-info.com/crossover-n-android-premton-aplikacionet-windows-n-laptopt-chrome-os/60%Daily2016-07-21 17:16
https://kosova-info.com/njerezit-me-te-urryer-ne-bote-kur-ishin-femije-foto/60%Daily2016-07-21 17:15
https://kosova-info.com/pse-duhet-te-perdorni-vitamine-d/60%Daily2016-07-21 17:14
https://kosova-info.com/ilir-meta-jep-lajmin-e-arritjes-se-marreveshjes-falenderon-ramen-e-bashen/60%Daily2016-07-21 17:11
https://kosova-info.com/rrefejne-deshmitaret-dy-persona-iken-nga-bkt-ja-foto/60%Daily2016-07-21 17:05
https://kosova-info.com/juventus-e-zyrtarizon-edhe-nje-futbollist-foto/60%Daily2016-07-21 17:05
https://kosova-info.com/edhe-besim-beqaj-i-pdk-se-kunder-demarkacionit/60%Daily2016-07-21 17:03
https://kosova-info.com/n-gusht-firefox-do-t-filloj-bllokimin-e-prmbajtjeve-flash/60%Daily2016-07-21 17:03
https://kosova-info.com/buzhala-i-del-krah-thacit-qysh-moti-do-duhej-te-bente-homazhe-te-serbet/60%Daily2016-07-21 16:57
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-nices-kishte-bashkepunetore-e-planifikua-disa-muaj/60%Daily2016-07-21 16:56
https://kosova-info.com/samanta-shfaqet-pa-te-brendshme-foto/60%Daily2016-07-21 16:56
https://kosova-info.com/man-utd-zyrtarizon-numrat-e-fanellave-ja-cilin-do-ta-barte-ibra-foto/60%Daily2016-07-21 16:47
https://kosova-info.com/keto-jane-gjitha-ndeshjet-e-international-champions-cup/60%Daily2016-07-21 16:37
https://kosova-info.com/shpejtim-bulliqi-dhe-florim-isufi-i-frikesohen-ballafaqimit-me-eksperte/60%Daily2016-07-21 16:33
https://kosova-info.com/nga-neser-fillon-faza-e-dezinsektimit-hapesinor-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2016-07-21 16:29
https://kosova-info.com/amarda-toska-harron-grushtin-e-shtetit-pushime-ne-turqi-foto/60%Daily2016-07-21 16:26
https://kosova-info.com/parlamenti-turk-miratoi-zyrtarisht-shpalljen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2016-07-21 16:21
https://kosova-info.com/ciljeta-ka-fjale-te-medha-per-portierin-e-partizanit-alban-hoxha/60%Daily2016-07-21 16:20
https://kosova-info.com/izraeli-do-te-ndertoje-mur-42-kilometra-ne-bregun-perendimor/60%Daily2016-07-21 16:16
https://kosova-info.com/satan-2-mund-te-zhduke-nje-shtet-sa-franca-ose-sa-teksasi/60%Daily2016-07-21 16:16
https://kosova-info.com/shefi-i-departamentit-te-historise-ne-up-dyshohet-per-plagjiature/60%Daily2016-07-21 16:12
https://kosova-info.com/autogoli-me-qesharak-ne-histori-video/60%Daily2016-07-21 16:01
https://kosova-info.com/stambolli-merr-vendim-pucistet-do-te-varrosen-ne-varret-per-tradhtar/60%Daily2016-07-21 16:01
https://kosova-info.com/kjo-vajze-sot-eshte-kengetare-e-njohur-ne-gjithe-boten-foto/60%Daily2016-07-21 15:56
https://kosova-info.com/italianet-cmenden-per-hoxhen-ja-cfare-shkruajne-foto/60%Daily2016-07-21 15:43
https://kosova-info.com/ja-me-cilen-kengetare-te-njohur-ngjan-kida-foto/60%Daily2016-07-21 15:30
https://kosova-info.com/rama-heq-dilemat-reforma-do-te-votohet/60%Daily2016-07-21 15:26
https://kosova-info.com/arabia-saudite-ndalon-lojen-pokemon-go-thote-se-u-bazua-ne-teorine-e-darvinit/60%Daily2016-07-21 15:25
https://kosova-info.com/partizani-mbush-arken-fitime-te-medha-financiare-nga-kualifikimi/60%Daily2016-07-21 15:22
https://kosova-info.com/steinmeier-kerkoi-nga-ankaraja-te-heqe-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2016-07-21 15:15
https://kosova-info.com/arrestimet-per-terrorizem-ne-brazil-kabineti-mbledhje-urgjente/60%Daily2016-07-21 15:11
https://kosova-info.com/me-eksperte-te-huaj-ldk-tenton-ti-binde-deputetet-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-21 15:10
https://kosova-info.com/objekti-i-shkolles-kelmend-rizvanolli-i-dhurohet-komunes-se-gjakoves/60%Daily2016-07-21 15:09
https://kosova-info.com/zyrtare-mesfushori-largohet-nga-barcelona-foto/60%Daily2016-07-21 15:03
https://kosova-info.com/operacion-anti-terrorist-ne-afersi-te-parisit-arrestohen-20-persona/60%Daily2016-07-21 14:55
https://kosova-info.com/profesoresha-e-o-sa-mire-nudo-foto/60%Daily2016-07-21 14:53
https://kosova-info.com/profesoresha-e-o-sa-mire-nudo-foto/60%Daily2016-07-21 14:53
https://kosova-info.com/jonjerezore-shoferi-rrah-me-grushta-nje-azilkerkues-sirian-video/60%Daily2016-07-21 14:50
https://kosova-info.com/boriello-ne-pushime-me-ish-te-dashuren-e-behramit-foto/60%Daily2016-07-21 14:50
https://kosova-info.com/tablett-dhe-kompjuterat-e-par-me-proesort-kaby-lake-n-shitje-n-vjesht/60%Daily2016-07-21 14:40
https://kosova-info.com/super-mesfushori-holandez-per-teste-mjekesore-te-liverpooli-foto/60%Daily2016-07-21 14:27
https://kosova-info.com/kickasstorrents-offline-pas-arrestimit-t-themeluesit-artem-vaulin/60%Daily2016-07-21 14:26
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-krejtesisht-nudo-foto-18/60%Daily2016-07-21 14:18
https://kosova-info.com/ferencvaros-humb-miliona-euro-pas-eliminimit-nga-partizani/60%Daily2016-07-21 14:13
https://kosova-info.com/genjeu-ne-biografi-deputetja-gjermane-dorezon-mandatin/60%Daily2016-07-21 14:09
https://kosova-info.com/hapja-e-dyerve-sjell-ne-kuvend-rreth-500-bashkatdhetare/60%Daily2016-07-21 14:07
https://kosova-info.com/policia-amerikane-qelloi-nje-terapist-me-ngjyre-po-ndihmonte-pacientin-autik/60%Daily2016-07-21 14:07
https://kosova-info.com/ky-eshte-sekreti-i-panenkas-se-alban-hoxhes-video/60%Daily2016-07-21 14:03
https://kosova-info.com/pas-3-gushtit-demarkacioni-drejt-ratifikimit-apo-anulimit/60%Daily2016-07-21 14:02
https://kosova-info.com/turqia-pezullon-konventen-evropiane-per-te-drejtat-e-njeriut/60%Daily2016-07-21 14:00
https://kosova-info.com/komunaret-gjakovare-i-ulin-shpenzimet-ne-dreka-i-rrisin-ne-telefona/60%Daily2016-07-21 13:59
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-e-kall-ne-dasmen-e-shoqes-video/60%Daily2016-07-21 13:57
https://kosova-info.com/si-te-mbani-nen-kontroll-djersen/60%Daily2016-07-21 13:52
https://kosova-info.com/teshtiu-derisa-po-i-lakonte-qerpiket-por-mbeti-pa-to-foto/60%Daily2016-07-21 13:47
https://kosova-info.com/nje-vizite-te-gyleni-armiku-me-i-madh-i-erdoganit/60%Daily2016-07-21 13:43
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pajisja-shtepiake-e-viteve-te-80-ta-qe-vazhdon-te-prodhohet-edhe-sot-foto/60%Daily2016-07-21 13:38
https://kosova-info.com/pogba-man-utd-raiola-i-shokon-te-gjithe-foto/60%Daily2016-07-21 13:30
https://kosova-info.com/djali-i-gjyste-vulajt-eshte-bere-burre-foto/60%Daily2016-07-21 13:30
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-klubin-e-ri-te-roshit-foto/60%Daily2016-07-21 13:17
https://kosova-info.com/dore-per-dore-perpara-tankeve/60%Daily2016-07-21 13:17
https://kosova-info.com/dore-per-dore-perpara-tankeve/60%Daily2016-07-21 13:17
https://kosova-info.com/dore-per-dore-perpara-tankeve/60%Daily2016-07-21 13:17
https://kosova-info.com/vaji-i-peshkut-iu-mbron-nga-kanceri-i-zorreve/60%Daily2016-07-21 13:12
https://kosova-info.com/ryva-prezanton-motrat-e-saj-foto/60%Daily2016-07-21 13:08
https://kosova-info.com/kete-nuk-e-keni-ditur-per-ledrin/60%Daily2016-07-21 12:49
https://kosova-info.com/lamtumire-galatasaray-xhemaili-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-21 12:48
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-para-kuvendit-te-shqiperise-gruas-i-bie-te-fiket-me-lini-te-vdes/60%Daily2016-07-21 12:37
https://kosova-info.com/arrestohen-ushtaret-qe-shtypen-me-tank-civilet/60%Daily2016-07-21 12:33
https://kosova-info.com/shume-arsye-bejne-repartin-e-kirurgjise-se-pergjithshme-te-spitalit-amerikan-me-te-avancuarin-ne-vend/60%Daily2016-07-21 12:28
https://kosova-info.com/shume-arsye-bejne-repartin-e-kirurgjise-se-pergjithshme-te-spitalit-amerikan-me-te-avancuarin-ne-vend/60%Daily2016-07-21 12:28
https://kosova-info.com/mustafa-diskuton-per-demarkacionin-me-deputetet-e-ldk-se/60%Daily2016-07-21 12:23
https://kosova-info.com/ciljeta-ka-dicka-per-ti-thene-faqes-vipat-e-bllokut-foto/60%Daily2016-07-21 12:23
https://kosova-info.com/manaj-debutim-fantastik-te-pescara-video/60%Daily2016-07-21 12:21
https://kosova-info.com/si-te-flini-kur-temperaturat-jane-te-larta/60%Daily2016-07-21 12:18
https://kosova-info.com/presidenti-i-berzh-it-do-te-vizitoje-kosoven/60%Daily2016-07-21 12:18
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-nga-sulmuesit-ne-hotelin-ku-po-qendronte-erdogan/60%Daily2016-07-21 12:17
https://kosova-info.com/nese-je-shtatzene-keto-ushqime-nuk-duhet-ti-hash/60%Daily2016-07-21 12:15
https://kosova-info.com/vetem-15-minuta-mjaftojne-per-vithe-seksi-dhe-per-kembe-te-bukura-video/60%Daily2016-07-21 12:11
https://kosova-info.com/teknologjia-ndikon-negativisht-ne-zhvillimin-e-muskujve-te-femijeve/60%Daily2016-07-21 12:11
https://kosova-info.com/e-dashura-e-xhemailit-cmend-plazhin-me-veshjen-e-saj-foto/60%Daily2016-07-21 12:06
https://kosova-info.com/perfundon-seanca-e-pare-gjyqesore-mes-sonit-dhe-olti-currit-ja-cfare-ndodhi/60%Daily2016-07-21 12:04
https://kosova-info.com/zbulohet-e-verteta-erdoganin-e-shpetuan-sherbimet-informative-ruse/60%Daily2016-07-21 12:01
https://kosova-info.com/kur-adelina-ismaili-u-shpall-me-e-bukura-ne-kosove-fotovideo/60%Daily2016-07-21 11:56
https://kosova-info.com/drogba-ky-futbollist-e-meriton-topin-e-arte-2/60%Daily2016-07-21 11:53
https://kosova-info.com/disa-libra-dhe-nje-lutje-faktet-e-propagandes-turke-qe-e-bejne-gylenin-pucist/60%Daily2016-07-21 11:48
https://kosova-info.com/enrique-nese-ndodh-kjo-largohem-nga-barcelona/60%Daily2016-07-21 11:41
https://kosova-info.com/nese-trump-zgjidhet-president-disa-vende-do-ta-humbin-mbrojtjen-amerikane/60%Daily2016-07-21 11:34
https://kosova-info.com/nje-person-me-bombe-futet-ne-policine-australiane/60%Daily2016-07-21 11:27
https://kosova-info.com/bale-nenshkruan-me-klubin-e-madh-evropian-foto/60%Daily2016-07-21 11:18
https://kosova-info.com/deputetet-presin-mergimtaret-ju-jeni-pjesa-me-e-rendesishme-e-lirise/60%Daily2016-07-21 11:16
https://kosova-info.com/maqedoni-partite-arrijne-marreveshjen-per-daljen-nga-kriza-politike/60%Daily2016-07-21 11:12
https://kosova-info.com/diplomati-gjerman-turqia-te-mbaje-situate-te-jashtezakonshme-aq-sa-ka-nevoje/60%Daily2016-07-21 11:12
https://kosova-info.com/meta-ambasadorit-amerikan-une-nuk-bej-loje/60%Daily2016-07-21 11:08
https://kosova-info.com/lepa-brena-shokon-serbine-une-nuk-jam-serbe-jam/60%Daily2016-07-21 11:08
https://kosova-info.com/lepa-brena-shokon-serbine-une-nuk-jam-serbe-jam/60%Daily2016-07-21 11:08
https://kosova-info.com/zyrtare-gjykata-shokon-rusine/60%Daily2016-07-21 11:05
https://kosova-info.com/zyrtare-gotze-ne-borussia-dortmund/60%Daily2016-07-21 10:39
https://kosova-info.com/man-utd-juventus-me-ne-fund-flet-pogba/60%Daily2016-07-21 10:29
https://kosova-info.com/versioni-1-24-i-google-photos-prmirson-prerjen-dhe-rnditjen-e-fotove/60%Daily2016-07-21 10:20
https://kosova-info.com/terroristet-kercenojne-olimpiaden-rio-2016/60%Daily2016-07-21 10:13
https://kosova-info.com/nis-seanca-ne-kuvendin-shqiptar-meta-jo-reforme-pa-konsensus/60%Daily2016-07-21 10:06
https://kosova-info.com/malazezet-kerkojne-se-pari-ratifikim-pastaj-matje-te-kufirit/60%Daily2016-07-21 09:59
https://kosova-info.com/autogoli-me-qesharak-ne-histori-te-futbollit-video/60%Daily2016-07-21 09:57
https://kosova-info.com/bregu-burrat-po-behen-si-gra-te-keqija/60%Daily2016-07-21 09:55
https://kosova-info.com/rreziku-qe-vjen-nga-riperdorimi-i-shisheve-plastike-te-ujit/60%Daily2016-07-21 09:52
https://kosova-info.com/pejani-i-rrahe-babe-e-nene/60%Daily2016-07-21 09:50
https://kosova-info.com/publikohet-foto-e-goldit-tek-puth-nje-femer-foto/60%Daily2016-07-21 09:42
https://kosova-info.com/mourinho-pogba-deklarate-speciale-nga-special-one/60%Daily2016-07-21 09:38
https://kosova-info.com/komandant-remi-lirohet-nga-burgu-vleresohet-i-parrezikshem/60%Daily2016-07-21 09:38
https://kosova-info.com/ashpersohet-konflikti-ps-lsi/60%Daily2016-07-21 09:38
https://kosova-info.com/brace-rames-meta-eshte-cmendur-largoje-nga-koalicioni/60%Daily2016-07-21 09:35
https://kosova-info.com/ne-malisheve-vellai-rrah-vellane/60%Daily2016-07-21 09:31
https://kosova-info.com/snapchat-me-risi-ajo-qe-keni-kerkuar-qemoti/60%Daily2016-07-21 09:20
https://kosova-info.com/sulmi-me-helikopter-ne-departamentin-e-policise-ne-ankara-video/60%Daily2016-07-21 09:17
https://kosova-info.com/asambleistja-seksi-e-ldk-se-laget-me-shampon-foto/60%Daily2016-07-21 09:11
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-njohur-largohet-nga-barcelona-foto/60%Daily2016-07-21 09:09
https://kosova-info.com/perplaset-nendetesja-berthamore-e-britanise/60%Daily2016-07-21 09:02
https://kosova-info.com/presidenti-erdogan-therret-ezanin-ne-xhami-video/60%Daily2016-07-21 08:56
https://kosova-info.com/zhbogar-zyrtarizohet-shef-i-misionit-te-be-se-ne-maqedoni/60%Daily2016-07-21 08:54
https://kosova-info.com/5-modelet-e-flokeve-qe-zbulojne-personalitetin-tuaj-foto/60%Daily2016-07-21 08:53
https://kosova-info.com/frizeri-aksidentalisht-zbulon-klubin-e-ri-te-pogbas/60%Daily2016-07-21 08:53
https://kosova-info.com/erdogan-demokracia-turke-nuk-eshte-nen-kercenim/60%Daily2016-07-21 08:51
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-percjell-nga-afer-seancen-per-reformen/60%Daily2016-07-21 08:48
https://kosova-info.com/diplomatja-greke-papadopoulou-pas-17-vjetesh-rikthehet-ne-prishtine/60%Daily2016-07-21 08:45
https://kosova-info.com/a-mbaroi-dashuria-rama-meta/60%Daily2016-07-21 08:42
https://kosova-info.com/han-marreveshja-e-arritur-ne-maqedoni-hap-i-rendesishem-per-perfundimin-e-krizes-politike/60%Daily2016-07-21 08:40
https://kosova-info.com/erdogan-demokracia-turke-nuk-eshte-nen-kercenim-2/60%Daily2016-07-21 08:37
https://kosova-info.com/kine-nga-nje-stuhi-e-fuqishme-vdesin-14-persona-dhe-zhduken-72/60%Daily2016-07-21 08:24
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-kush-e-ka-rrogen-me-te-madhe-se-messi-foto/60%Daily2016-07-21 08:24
https://kosova-info.com/izraeli-eshte-i-vetmi-vend-nga-i-cili-ka-frike-isis-thote-gazetari-gjerman-foto/60%Daily2016-07-21 08:24
https://kosova-info.com/kujdes-me-keto-ushqime-ne-mengjes/60%Daily2016-07-21 08:21
https://kosova-info.com/thaci-e-streson-stresin-ky-ka-nje-mesazh-per-te-foto/60%Daily2016-07-21 08:20
https://kosova-info.com/mesdhe-gjenden-22-trupa-te-pajete-te-emigranteve/60%Daily2016-07-21 08:03
https://kosova-info.com/ja-cili-futbollist-po-ia-nxjerre-ciljetes-zemren-nga-vendi/60%Daily2016-07-21 07:59
https://kosova-info.com/ronaldo-e-pabesueshme-cfare-eshte-duke-bere-ne-pushime-foto/60%Daily2016-07-21 07:52
https://kosova-info.com/simeone-behet-trajner-i-nje-prej-ekipeve-me-te-forta-ne-bote-foto/60%Daily2016-07-21 07:36
https://kosova-info.com/guardian-e-cuditshme-mbeshtetja-e-bankes-boterore-per-termocentralin-e-ri-ne-kosove/60%Daily2016-07-21 07:30
https://kosova-info.com/demba-ba-nuk-dorezohet-do-te-kthehet-edhe-me-i-forte/60%Daily2016-07-21 07:15
https://kosova-info.com/zyrtare-alexandra-papadopoulou-shefe-e-eulex-it/60%Daily2016-07-21 07:10
https://kosova-info.com/pusho-ne-paqe-taylor-swift-foto/60%Daily2016-07-21 07:10
https://kosova-info.com/man-utd-transferon-yllin-e-realit-per-60-milione-euro-foto/60%Daily2016-07-21 07:01
https://kosova-info.com/largohet-nga-barcelona-transferohet-ne-arsenal-foto/60%Daily2016-07-21 06:49
https://kosova-info.com/aksidentohet-kengetari-enis-bytyqi-foto/60%Daily2016-07-21 06:48
https://kosova-info.com/nderron-jete-kenan-ismaili-autori-i-kenges-vetem-5-minuta-fotovideo/60%Daily2016-07-21 06:42
https://kosova-info.com/kosovari-i-kerkuar-nga-policia-sllovene-arrestohet-ne-qafe-morine/60%Daily2016-07-21 06:35
https://kosova-info.com/10-tone-kerpudha-prodhohen-brenda-dites/60%Daily2016-07-21 06:29
https://kosova-info.com/harrojeni-snapchat-in-ky-eshte-aplikacioni-i-ngjashem-qe-dhuron-me-mijera-karakteristika-tjera-foto/60%Daily2016-07-21 06:26
https://kosova-info.com/demerkacioni-ne-facebook/60%Daily2016-07-21 06:23
https://kosova-info.com/sot-politika-e-shqiperise-para-testit-te-madh/60%Daily2016-07-21 06:11
https://kosova-info.com/konjufca-per-serbet-asgje-me-shume-se-komune/60%Daily2016-07-21 06:08
https://kosova-info.com/sulmohet-policia-ne-ohio/60%Daily2016-07-21 06:05
https://kosova-info.com/shkencetarja-shqiptaro-amerikane-sot-flet-ne-prishtine/60%Daily2016-07-21 05:52
https://kosova-info.com/turistet-arratisen-nga-turqia/60%Daily2016-07-21 05:42
https://kosova-info.com/varane-refuzon-man-utd-in-foto/60%Daily2016-07-21 05:26
https://kosova-info.com/varane-refuzon-man-utd-in-foto/60%Daily2016-07-21 05:26
https://kosova-info.com/morata-ka-nenshkruar-deri-me-2021-cmimi-200-milione-euro/60%Daily2016-07-21 05:20
https://kosova-info.com/kujdes-mos-i-lejoni-femijet-te-dalin-ne-diell/60%Daily2016-07-21 03:45
https://kosova-info.com/pickimi-i-mushkonjes-po-e-transformon-burrin-ne-nje-elefant/60%Daily2016-07-21 03:27
https://kosova-info.com/kapet-ne-fotografi-gjate-testimeve-mercedes-amg-e63-wagon/60%Daily2016-07-21 02:18
https://kosova-info.com/shtate-arsyet-pse-njerezit-materialist-nuk-jane-te-permbushur-sic-ne-imagjinojme/60%Daily2016-07-21 01:18
https://kosova-info.com/cadillac-eshte-duke-punuar-ne-nje-numer-te-madh-te-veturave/60%Daily2016-07-21 00:48
https://kosova-info.com/duken-si-binjake-ja-yjet-e-hollivudit-qe-ngjajne-me-njeri-tjetrin/60%Daily2016-07-21 00:18
https://kosova-info.com/tani-mund-te-kerkoni-qe-te-verifikoni-llogarine-tuaj-ne-twitter/60%Daily2016-07-20 23:47
https://kosova-info.com/i-kafshon-koken-maces-se-vogel-ajo-ngordh-pas-pak/60%Daily2016-07-20 23:17
https://kosova-info.com/pas-kesaj-ju-keni-edhe-me-shume-arsye-te-konsumoni-arra/60%Daily2016-07-20 22:15
https://kosova-info.com/spahiu-doli-parashikimi-neser-kemi-kryeminister-te-ri/60%Daily2016-07-20 21:59
https://kosova-info.com/ledri-dafinen-e-kamfoto/60%Daily2016-07-20 21:54
https://kosova-info.com/turqi-arrestohen-edhe-dy-gjyqtare-te-gjykates-kushtetuese/60%Daily2016-07-20 21:52
https://kosova-info.com/tri-modele-te-iphone-7/60%Daily2016-07-20 21:49
https://kosova-info.com/festa-e-cmendur-e-futbollisteve-te-partizanit-ne-zhveshtore-video/60%Daily2016-07-20 21:44
https://kosova-info.com/kerry-pa-fakte-nuk-ka-ekstradim-te-gylenit/60%Daily2016-07-20 21:44
https://kosova-info.com/elvana-i-kthehet-vetvetes-vjen-si-elvana-foto/60%Daily2016-07-20 21:40
https://kosova-info.com/policia-italiane-arrestoi-nje-grup-trafikantesh-kontrabandonin-emigrante/60%Daily2016-07-20 21:30
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-sa-vellezer-ka-alban-skenderaj-foto/60%Daily2016-07-20 21:20
https://kosova-info.com/virusi-zika-nuk-perbene-rrezikun-kryesor-ne-lojerat-olimpike-isis-ja-mesyne-rios/60%Daily2016-07-20 21:17
https://kosova-info.com/virusi-zika-nuk-perbene-rrezikun-kryesor-ne-lojerat-olimpike-isis-ja-mesyne-rios/60%Daily2016-07-20 21:17
https://kosova-info.com/edhe-ancelotti-e-inkuadroi-nje-kosovar-per-bayernin-foto/60%Daily2016-07-20 21:16
https://kosova-info.com/hetohet-nusja-qe-pozoi-me-kallashnikov-ak47/60%Daily2016-07-20 21:12
https://kosova-info.com/olti-curri-neser-gjyq-me-soni-malaj-ja-si-e-ironizon-foto/60%Daily2016-07-20 21:12
https://kosova-info.com/pd-nuk-po-e-bllokojme-ne-reformen-ps-ka-bere-hap-mbrapa/60%Daily2016-07-20 21:07
https://kosova-info.com/ky-eshte-kundershtari-i-radhes-per-partizanin-ne-champions/60%Daily2016-07-20 21:00
https://kosova-info.com/kryeministri-kerkon-mocion-votebesimi-ne-parlament/60%Daily2016-07-20 20:56
https://kosova-info.com/erdogan-shpall-tre-muaj-gjendje-te-jashtezakonshme-ne-turqi/60%Daily2016-07-20 20:55
https://kosova-info.com/alarm-zjarri-ne-muzeun-louvre-ne-paris-evakuohen-te-pranishmit/60%Daily2016-07-20 20:52
https://kosova-info.com/zhgenjen-pd-ja-tash-kerkon-dy-te-tretat-per-4-institucionet-e-reja/60%Daily2016-07-20 20:52
https://kosova-info.com/pergjaket-kengetari-shqiptar-foto/60%Daily2016-07-20 20:38
https://kosova-info.com/portieri-alban-hoxha-shenon-panenka-ndaj-ferencvarosit-video/60%Daily2016-07-20 20:35
https://kosova-info.com/organizata-e-kokaines-publikohen-emrat-e-3-shqiptareve-te-arrestuar-ne-itali/60%Daily2016-07-20 20:35
https://kosova-info.com/ky-eshte-heroi-i-partizanit-video/60%Daily2016-07-20 20:28
https://kosova-info.com/shi-ne-kine-bllokohen-udhetimet-ajrore-dhe-metrote/60%Daily2016-07-20 20:25
https://kosova-info.com/erdogan-vetem-nje-pakice-e-forcave-te-armatosura-u-perfshi-ne-grusht-shtet/60%Daily2016-07-20 20:24
https://kosova-info.com/city-i-guardiolas-mposhtet-nga-bayerni-i-ancelottit-video/60%Daily2016-07-20 20:20
https://kosova-info.com/partizani-kualifikohet-tutje-ne-ligen-e-kampioneve-pas-penalltive-video/60%Daily2016-07-20 20:14
https://kosova-info.com/lendohet-flori-mumajesi-foto/60%Daily2016-07-20 20:03
https://kosova-info.com/guardiola-i-inkuadron-dy-kosovare-kunder-bayernit/60%Daily2016-07-20 20:02
https://kosova-info.com/turqia-arrestoi-edhe-dy-gjyqtare-te-gjykates-kushtetuese/60%Daily2016-07-20 20:00
https://kosova-info.com/mos-i-hidhni-farat-e-shalqirit-beni-caj-per-veshkat-tuaja/60%Daily2016-07-20 19:52
https://kosova-info.com/ne-vend-te-messit-maradona-deshiron-qe-nje-yll-tjeter-argjentinas-te-rikthehet/60%Daily2016-07-20 19:51
https://kosova-info.com/perhapet-semundja-mbyllen-tregjet-ne-kosove-video/60%Daily2016-07-20 19:50
https://kosova-info.com/bajram-gecaj-al-bini-deshiron-permbysjen-e-pushtetit-me-revolucion/60%Daily2016-07-20 19:42
https://kosova-info.com/robert-berisha-deshiron-te-behet-baba-serish-tregon-planin-video/60%Daily2016-07-20 19:40
https://kosova-info.com/autorja-e-fjalimit-te-melania-trumpit-e-pranon-po-e-kopjova-michelle-obamen/60%Daily2016-07-20 19:35
https://kosova-info.com/gjyqtari-don-zhuan-rrezikon-10-vjet-burg-video/60%Daily2016-07-20 19:35
https://kosova-info.com/greqi-deklarata-e-ambasadorit-turk-shqeteson-athinen/60%Daily2016-07-20 19:35
https://kosova-info.com/brexit-may-ne-berlin-negociatat-e-largimit-nuk-do-fillojne-ne-2016/60%Daily2016-07-20 19:29
https://kosova-info.com/familja-e-almirit-kerkon-burg-te-perjetshem-per-vrasesin-e-vogelushit/60%Daily2016-07-20 19:28
https://kosova-info.com/600-shkolla-te-gylenit-mbyllen-ne-turqi-radhen-e-ka-kosove/60%Daily2016-07-20 19:27
https://kosova-info.com/ferencvaros-partizani-ndeshja-shkon-ne-vazhdime-video/60%Daily2016-07-20 19:21
https://kosova-info.com/zhvishet-alberije-hadergjonaj-per-klipin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-20 19:15
https://kosova-info.com/zhvishet-alberije-hadergjonaj-per-klipin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-20 19:15
https://kosova-info.com/transferi-i-fundit-i-realit-tifoz-i-barcelones-foto/60%Daily2016-07-20 19:00
https://kosova-info.com/te-bezdisur-nga-djersa-pa-te-do-te-vdisnim-nga-i-nxehti/60%Daily2016-07-20 18:59
https://kosova-info.com/ronela-hajati-gati-per-surprizen-e-radhes-nuk-ndalet-foto/60%Daily2016-07-20 18:57
https://kosova-info.com/askush-nuk-deshiron-te-transferohet-te-barcelona/60%Daily2016-07-20 18:37
https://kosova-info.com/rikthehet-miley-cyrus-tashme-i-kendon-dashurise-se-vertete/60%Daily2016-07-20 18:28
https://kosova-info.com/drejtori-i-burgjeve-demanton-ministrin-e-brendshem-per-radikalizmin-ne-burgje/60%Daily2016-07-20 18:27
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-tregohet-human-ndihmon-te-aksidentuarit-foto/60%Daily2016-07-20 18:24
https://kosova-info.com/partizani-e-barazon-rezultatin-video/60%Daily2016-07-20 18:14
https://kosova-info.com/theresa-may-perballet-me-deputetet-krahasohet-me-margaret-thacher-video/60%Daily2016-07-20 18:12
https://kosova-info.com/pas-lajmit-per-ndarjen-reagon-kengetarja-e-famshme-ja-e-verteta-foto/60%Daily2016-07-20 18:06
https://kosova-info.com/pacolli-nderon-viktimat-e-sulmit-te-nices-foto/60%Daily2016-07-20 18:02
https://kosova-info.com/frika-nga-puci-ri-aeroplanet-turq-kerkojne-14-anijet-e-zhdukura-luftarake/60%Daily2016-07-20 17:55
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munich-man-city/60%Daily2016-07-20 17:54
https://kosova-info.com/gera-i-hungarise-i-shenon-partizanit-video/60%Daily2016-07-20 17:50
https://kosova-info.com/shqiperia-e-vitit-1939-foto/60%Daily2016-07-20 17:46
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-pese-oresh-i-erdoganit-pritet-vendimi-i-rendesishem/60%Daily2016-07-20 17:37
https://kosova-info.com/zyrtare-sulmuesi-i-madh-largohet-nga-turqia-pas-ngjarjeve-te-fundit/60%Daily2016-07-20 17:32
https://kosova-info.com/kerry-isis-ka-humbur-gjysmen-e-territorit-ne-irak/60%Daily2016-07-20 17:29
https://kosova-info.com/perfundon-ne-humnere-gjate-ndjekjes-se-policise/60%Daily2016-07-20 17:28
https://kosova-info.com/mbyten-85-civile-siriane-nga-avionet-ushtarake-te-shba-ve/60%Daily2016-07-20 17:25
https://kosova-info.com/ia-vjedh-veturen-nga-dora/60%Daily2016-07-20 17:20
https://kosova-info.com/gezim-kelmendi-dardan-gashit-po-te-mos-ishte-turqia-do-te-quheshe-millorad/60%Daily2016-07-20 17:20
https://kosova-info.com/presidenti-nishani-behet-i-gjalle-pergezon-dakordimin-per-reformen-ne-drejtesi/60%Daily2016-07-20 17:17
https://kosova-info.com/kerkon-10-miliarde-nga-apple-pretendon-se-i-vodhi-idene-per-iphone-n/60%Daily2016-07-20 17:16
https://kosova-info.com/konfirmohet-trajneri-i-ri-i-anglise/60%Daily2016-07-20 17:14
https://kosova-info.com/bosnja-thirrje-per-ndalimin-e-referendumit-ne-republiken-serbe/60%Daily2016-07-20 17:12
https://kosova-info.com/princ-leka-zogu-e-elia-zaharia-zbulojne-detajet-e-dasmes-mbreterore-foto/60%Daily2016-07-20 17:08
https://kosova-info.com/vdes-pornostarja-e-njohur-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2016-07-20 16:55
https://kosova-info.com/gjermania-rrezikohet-nga-sulmet-terroriste/60%Daily2016-07-20 16:52
https://kosova-info.com/para-shtate-vitesh-united-e-bleu-pogban-per-nje-shifer-qesharake/60%Daily2016-07-20 16:45
https://kosova-info.com/bruksel-personi-i-dyshuar-me-bombe-ishte-student/60%Daily2016-07-20 16:36
https://kosova-info.com/imazhi-i-euro2016-kritikon-albana-osmanin-prezantuesja-bej-tag-dhe-kryeministrin-qe-te-kapesh-lajmin/60%Daily2016-07-20 16:31
https://kosova-info.com/xhemajli-ne-mls-bashkelojtar-me-nje-futbollist-te-madh/60%Daily2016-07-20 16:27
https://kosova-info.com/partite-arrijne-marreveshje-per-daten-e-zgjedhjeve-do-te-bisedohet-me-31-gusht/60%Daily2016-07-20 16:12
https://kosova-info.com/paparacet-e-kapin-mat-kjo-eshte-e-dashura-e-re-e-ronaldos-foto/60%Daily2016-07-20 16:10
https://kosova-info.com/publikohet-ku-je-nga-getinjo-dhe-kida-video/60%Daily2016-07-20 16:05
https://kosova-info.com/mediat-gjermane-sulmuesi-i-trenit-ishte-pakistanez/60%Daily2016-07-20 16:03
https://kosova-info.com/turqia-bllokon-qasjen-n-uebfaqen-e-wikileaks/60%Daily2016-07-20 15:59
https://kosova-info.com/aplikacioni-facebook-messenger-shnon-1-miliard-prdorues-aktiv-n-muaj/60%Daily2016-07-20 15:49
https://kosova-info.com/enrique-me-fat-ky-eshte-ekipi-i-frikshem-i-barces-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-20 15:47
https://kosova-info.com/apple-mund-t-prezantoj-nj-model-t-tret-iphone-me-sistem-kamera-t-dyfisht/60%Daily2016-07-20 15:40
https://kosova-info.com/evropa-ne-rrezik-nga-keto-sulme-nuk-ka-mbrojtje/60%Daily2016-07-20 15:40
https://kosova-info.com/mblidhen-81-myftinjte-e-turqise-eshte-koha-e-bashkimit-te-79-milione-turqve/60%Daily2016-07-20 15:32
https://kosova-info.com/valon-behrami-serish-baba-vajzes-ia-le-nje-emer-te-huaj-foto/60%Daily2016-07-20 15:31
https://kosova-info.com/ozlo-gjeni-nj-restorant-m-t-mir-sesa-ai-q-rekomandon-google/60%Daily2016-07-20 15:23
https://kosova-info.com/de-laurentiis-ky-klub-i-ka-ofruar-60-milione-euro-dhe-tre-lojtare-per-higuainin/60%Daily2016-07-20 15:19
https://kosova-info.com/shtetet-e-bashkuara-te-perfshira-ne-perpjekjen-per-grusht-shtet-ne-turqi/60%Daily2016-07-20 15:16
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-i-sfidon-te-gjithe-del-ne-emision-pa-grim-video/60%Daily2016-07-20 15:15
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-i-sfidon-te-gjithe-del-ne-emision-pa-grim-video/60%Daily2016-07-20 15:15
https://kosova-info.com/aksion-antidroge-ne-memaliaj-qellohet-policia-nje-i-plagosur/60%Daily2016-07-20 15:08
https://kosova-info.com/demba-ba-tregon-kur-do-te-rikthehet-pas-thyerjes-se-kembes/60%Daily2016-07-20 15:02
https://kosova-info.com/merkel-uron-bashen-per-reformen-ne-drejtesi/60%Daily2016-07-20 14:58
https://kosova-info.com/ferizaj-shembull-i-tolerances-prifti-ortodoks-mik-i-mire-me-hoxhen-fotovideo/60%Daily2016-07-20 14:55
https://kosova-info.com/ferizaj-shembull-i-tolerances-prifti-ortodoks-mik-i-mire-me-hoxhen-fotovideo/60%Daily2016-07-20 14:55
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-bashkepunim-me-kompanine-e-madhe-evropiane/60%Daily2016-07-20 14:55
https://kosova-info.com/biznesi-i-shrbimeve-cloud-nxit-nj-raport-financiar-pozitiv-pr-microsoft/60%Daily2016-07-20 14:52
https://kosova-info.com/pas-rivitalizimit-te-ures-ne-mitrovice-nis-rindertimi-i-xhamise-se-ibrit/60%Daily2016-07-20 14:49
https://kosova-info.com/de-biasi-ky-futbollist-shqiptar-mund-te-luaje-ne-cilindo-kampionat/60%Daily2016-07-20 14:47
https://kosova-info.com/ne-ferizaj-gjakove-mitrovice-prishtine-prizren-e-gjilan-neser-do-te-kete-shkycje/60%Daily2016-07-20 14:43
https://kosova-info.com/undp-dhe-komuna-e-dragashit-marreveshje-per-ti-ndihmuar-fermeret/60%Daily2016-07-20 14:43
https://kosova-info.com/edi-rama-humb-luften-kunder-kanabisit-kultivim-masiv-kete-vit/60%Daily2016-07-20 14:41
https://kosova-info.com/mustafa-flet-per-kostt-in-tregon-angazhimin-e-qeverise/60%Daily2016-07-20 14:38
https://kosova-info.com/sperma-e-burrit-heq-rrudhat/60%Daily2016-07-20 14:33
https://kosova-info.com/po-te-luhej-el-clasico-sot-keto-do-te-ishin-formacionet-e-realit-dhe-barces-foto/60%Daily2016-07-20 14:28
https://kosova-info.com/enca-kercen-twerk-dhe-ekspozon-te-brendshmet-fotovideo/60%Daily2016-07-20 14:23
https://kosova-info.com/turiqa-ne-pritje-te-vendimit-te-rendesishem-te-erdoganit/60%Daily2016-07-20 14:22
https://kosova-info.com/alarm-ne-bruksel-nje-burre-dyshohet-se-ka-bombe-foto/60%Daily2016-07-20 14:20
https://kosova-info.com/transferimet-me-te-shtrenjta-ne-futboll-ku-qendron-xhaka/60%Daily2016-07-20 14:16
https://kosova-info.com/dokumentet-e-wikileaks-aktivistja-e-vv-se-informon-partine-e-erdoganit-per-zhvillimet-ne-kosove/60%Daily2016-07-20 14:15
https://kosova-info.com/zogu-i-irina-shayk-trondit-rrjetin-foto/60%Daily2016-07-20 14:07
https://kosova-info.com/kur-erdogan-deklaronte-se-donte-te-behej-si-hitleri/60%Daily2016-07-20 14:07
https://kosova-info.com/isis-rrezon-helikopterin-francez-vdesin-tre-ushtare/60%Daily2016-07-20 14:03
https://kosova-info.com/nxehet-debati-haradinaj-ia-kthen-gecajt-mos-shpif/60%Daily2016-07-20 14:02
https://kosova-info.com/zyrtare-negredo-rikthehet-ne-premierlige-klubi-do-tju-befasoje-foto/60%Daily2016-07-20 14:00
https://kosova-info.com/horror-ne-dubai-kaplohet-nga-zjarri-ndertesa-75-kateshe-fotovideo/60%Daily2016-07-20 13:53
https://kosova-info.com/ky-eshte-djali-qe-i-fitoi-zemren-tifozes-shqiptare-irid-oksa/60%Daily2016-07-20 13:49
https://kosova-info.com/real-madrid-vjen-nje-mysafir-special-foto/60%Daily2016-07-20 13:48
https://kosova-info.com/dashuria-per-djemte-e-kosoves-largon-motrat-vjollca-nga-top-channel/60%Daily2016-07-20 13:47
https://kosova-info.com/nuk-do-e-njihni-xhesika-ndoj-para-operacioneve-plastike-foto/60%Daily2016-07-20 13:45
https://kosova-info.com/mustafa-shuan-shpresat-per-nje-marreveshje-te-re-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-20 13:41
https://kosova-info.com/ambasadorja-kroate-pergezon-per-te-arriturat-ne-komunen-e-gjakoves/60%Daily2016-07-20 13:36
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-zbulon-videoklipin-e-ri-shfaqet-shume-hot-video/60%Daily2016-07-20 13:34
https://kosova-info.com/thaci-deshtimi-i-demarkacionit-rrezikon-liberalizimin-dhe-te-ardhmen-evropiane/60%Daily2016-07-20 13:33
https://kosova-info.com/ukraine-momenti-kur-gazetari-hidhet-ne-ere-fotovideo/60%Daily2016-07-20 13:30
https://kosova-info.com/shperthim-ne-gjermani-dyshohet-per-terrorizem-foto/60%Daily2016-07-20 13:21
https://kosova-info.com/pamje-e-tmerrshme-kur-nje-f-16-sulmon-protestuesit-anti-pucist-video/60%Daily2016-07-20 13:11
https://kosova-info.com/nderpritet-interneti-ne-britanine-e-madhe/60%Daily2016-07-20 13:07
https://kosova-info.com/fenomeni-boteror-i-kardiokirurgjise-tre-kardiokirurge-vellezerit-kojqiqi/60%Daily2016-07-20 12:59
https://kosova-info.com/nje-femer-ne-krahet-e-gold-ag-foto/60%Daily2016-07-20 12:37
https://kosova-info.com/ja-cfare-vendimi-mori-sot-erdogan-kunder-fetullah-gulenit/60%Daily2016-07-20 12:32
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-i-ka-ndodhur-berishes/60%Daily2016-07-20 12:31
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-per-reformen-vendimtar-propozimi-i-hahn/60%Daily2016-07-20 12:30
https://kosova-info.com/hoxhaj-u-informua-rreth-pergatitjeve-te-samitit-te-romes-ne-kuader-te-procesit-te-berlinit/60%Daily2016-07-20 12:29
https://kosova-info.com/ja-cila-diplomate-kosovare-shkembeu-e-maile-me-clinton-dokument/60%Daily2016-07-20 12:26
https://kosova-info.com/tokio-goditet-nga-termeti-i-trete-brenda-kater-ditesh/60%Daily2016-07-20 12:23
https://kosova-info.com/prizren-shkon-per-kinse-tia-bleje-veturen-tenton-tia-plackis-ate/60%Daily2016-07-20 12:21
https://kosova-info.com/tuna-nis-bashkejetesen-me-yllin-ja-ku-shpengulen-foto/60%Daily2016-07-20 12:17
https://kosova-info.com/ja-cka-do-ti-bente-roberti-nores-nese-ajo-e-tradhton-video/60%Daily2016-07-20 12:05
https://kosova-info.com/benzema-zbulon-sekretin-e-madh-video/60%Daily2016-07-20 12:00
https://kosova-info.com/rita-zbulon-tatuazhin-ka-nje-thenie-te-famshme-te-shakespeare-foto/60%Daily2016-07-20 12:00
https://kosova-info.com/de-biasi-vetem-ky-futbollist-i-shqiperise-do-te-luaje-per-kosoven-foto/60%Daily2016-07-20 11:37
https://kosova-info.com/zyrtare-klopp-befason-me-futbollistin-e-transferuar-ne-liverpool-foto/60%Daily2016-07-20 11:30
https://kosova-info.com/twitter-ofron-verifikimin-e-llogarive-pr-t-gjith-prdoruesit-e-rrjetit-social/60%Daily2016-07-20 11:31
https://kosova-info.com/gazetari-i-infiltruar-te-isis-vec-mysliman-nuk-pashe/60%Daily2016-07-20 11:12
https://kosova-info.com/certifikohen-dhjete-permbarues-privat/60%Daily2016-07-20 11:09
https://kosova-info.com/thaci-beson-ne-bashkim-te-pozites-dhe-opozites-pas-debatit-te-3-gushtit/60%Daily2016-07-20 11:05
https://kosova-info.com/fotografia-e-mourinhos-zbulon-perforcimin-e-madh-ne-man-utd-foto/60%Daily2016-07-20 11:03
https://kosova-info.com/ushtaret-nuk-e-dinin-se-do-te-arrestonin-erdoganin-ja-cfare-kane-deklaruar/60%Daily2016-07-20 11:01
https://kosova-info.com/perplasjet-politike-shtyjne-reformen-zgjedhore/60%Daily2016-07-20 10:52
https://kosova-info.com/gol-i-cmendur-nga-jovetic-video/60%Daily2016-07-20 10:50
https://kosova-info.com/maradona-do-te-behesha-trajner-i-ketij-ekipi-pa-as-1-euro-rroge/60%Daily2016-07-20 10:35
https://kosova-info.com/kern-rivendosja-e-denimit-me-vdekje-do-tu-jape-fund-bisedimeve-turqi-be/60%Daily2016-07-20 10:35
https://kosova-info.com/situata-ne-turqi-nuk-i-ndale-kosovaret-qe-te-shkojne-per-pushime-atje/60%Daily2016-07-20 10:19
https://kosova-info.com/situata-ne-turqi-nuk-i-ndale-kosovaret-qe-te-shkojne-per-pushime-atje/60%Daily2016-07-20 10:19
https://kosova-info.com/wikileaks-publikon-e-mailin-ku-lidhet-kosova-me-partine-e-erdoganit-foto/60%Daily2016-07-20 10:11
https://kosova-info.com/guardiola-fton-celinen-ne-kine/60%Daily2016-07-20 10:09
https://kosova-info.com/vala-me-produkt-te-ri-do-te-ofroje-telefona-te-mencur/60%Daily2016-07-20 10:05
https://kosova-info.com/trezeguet-keto-jane-kater-ekipet-me-te-forta-ne-evrope/60%Daily2016-07-20 10:00
https://kosova-info.com/vdes-nje-person-ne-aksident-trafiku-ne-gjakove/60%Daily2016-07-20 09:57
https://kosova-info.com/dorehiqet-shefi-i-fox-news-channel-pas-akuzave-per-ngacmim-seksual/60%Daily2016-07-20 09:41
https://kosova-info.com/tifozet-e-crvena-zvezdes-koreografi-kunder-kosoves-dhe-uefa-s-foto/60%Daily2016-07-20 09:40
https://kosova-info.com/cana-fillon-stervitjet-ne-nantes-foto/60%Daily2016-07-20 09:30
https://kosova-info.com/recetat-qe-do-tju-ndihmojne-per-rigjenerimin-e-trupit-tuaj/60%Daily2016-07-20 09:04
https://kosova-info.com/arrestohet-shqiptari-me-nenshtetesi-norvegjeze-u-ofron-ryshfet-policise/60%Daily2016-07-20 08:58
https://kosova-info.com/veseli-atletet-ne-lojerat-olimpike-do-te-shkruajne-historine/60%Daily2016-07-20 08:57
https://kosova-info.com/nuk-do-besoni-noizy-fiton-me-shume-se-1-milion-euro-ne-vit/60%Daily2016-07-20 08:55
https://kosova-info.com/mesoni-6-menyra-per-tu-nxire-me-shpejte/60%Daily2016-07-20 08:55
https://kosova-info.com/decan-arrestohet-burri-pasi-mbajti-gruan-te-mbyllur/60%Daily2016-07-20 08:52
https://kosova-info.com/investime-te-reja-ne-suhareke/60%Daily2016-07-20 08:48
https://kosova-info.com/dyshime-per-grusht-shtet-ne-kamoboxhia/60%Daily2016-07-20 08:47
https://kosova-info.com/ancelotti-real-madrid-harroje-kete-futbollist-foto/60%Daily2016-07-20 08:44
https://kosova-info.com/nuland-shqiperise-i-duhet-reforma-ne-drejtesi/60%Daily2016-07-20 08:42
https://kosova-info.com/serbi-arrestohen-gjashte-persona-per-kontrabandim-te-migranteve/60%Daily2016-07-20 08:39
https://kosova-info.com/vdes-garry-marshall/60%Daily2016-07-20 08:38
https://kosova-info.com/burg-te-perjetshem-per-vrasesin-e-familjes-ceke/60%Daily2016-07-20 08:34
https://kosova-info.com/befasi-nga-sadiku-nenshkruan-me-klubin-e-madh-evropian/60%Daily2016-07-20 08:02
https://kosova-info.com/befasi-nga-sadiku-nenshkruan-me-klubin-e-madh-evropian-2/60%Daily2016-07-20 08:02
https://kosova-info.com/zidane-ky-futbollist-i-madh-mund-te-largohet-nga-real-madrid-foto/60%Daily2016-07-20 07:50
https://kosova-info.com/ja-si-do-te-duken-kabinat-ne-aeroplan-ne-nje-te-ardhme-te-afert-foto/60%Daily2016-07-20 07:48
https://kosova-info.com/momenti-kur-kryeministri-turk-qan-teksa-flet-per-pucin-video/60%Daily2016-07-20 07:46
https://kosova-info.com/pse-kosovaret-kane-dashuri-te-madhe-per-erdoganin/60%Daily2016-07-20 07:44
https://kosova-info.com/gecaj-i-reagon-haradinajt-une-mbroj-interesin-nacional-dauti-spo-tregohet-burre/60%Daily2016-07-20 07:43
https://kosova-info.com/ndertimi-i-5-xhamive-qe-zbulon-evazionin-fiskal-foto/60%Daily2016-07-20 07:37
https://kosova-info.com/vritet-nje-gazetar-ne-ukraine/60%Daily2016-07-20 07:34
https://kosova-info.com/ronaldo-tregon-muskujt-foto/60%Daily2016-07-20 07:28
https://kosova-info.com/hillary-clinton-76-perqind-mundesi-per-te-fituar-kandidaturen/60%Daily2016-07-20 07:22
https://kosova-info.com/kredite-e-keqija-170-milione-euro/60%Daily2016-07-20 07:15
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-ferizaj-foto-2/60%Daily2016-07-20 07:14
https://kosova-info.com/lamtumire-inter-icardi-te-klubi-i-ri-per-50-milione-euro/60%Daily2016-07-20 07:11
https://kosova-info.com/vrau-veten-por-fillimisht-gruan-dhe-vajzen/60%Daily2016-07-20 07:01
https://kosova-info.com/kampionati-boteror-2018-lajm-i-keq-per-shqiperine/60%Daily2016-07-20 06:56
https://kosova-info.com/fiat-chrysler-nen-hetime/60%Daily2016-07-20 06:33
https://kosova-info.com/psikologet-leximi-i-librave-iu-ndihmon-te-beheni-njeri-me-i-mire/60%Daily2016-07-20 06:23
https://kosova-info.com/riformatimi-i-qeverise-debat-i-hapur-per-terheqje-te-vemendjes/60%Daily2016-07-20 06:19
https://kosova-info.com/cka-mund-te-tregoje-fytyra-jone-per-gjendjen-shendetesore/60%Daily2016-07-20 06:15
https://kosova-info.com/bashkurti-asociacioni-dhe-demarkacioni-sduhen-miratuar-me-variantet-aktuale/60%Daily2016-07-20 06:14
https://kosova-info.com/hyseni-radikalizmi-ne-burgje-problem-i-madh/60%Daily2016-07-20 05:50
https://kosova-info.com/tkurrje-te-qeverise-dhe-borde-profesionale/60%Daily2016-07-20 05:44
https://kosova-info.com/protestohet-ne-tetove/60%Daily2016-07-20 05:39
https://kosova-info.com/undp-dhe-dragashi-stimulojne-krijimin-e-vendeve-te-punes/60%Daily2016-07-20 05:34
https://kosova-info.com/largohet-nga-madridi-transferohet-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-07-20 05:25
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-pogba-kerkon-man-utd-in/60%Daily2016-07-20 05:16
https://kosova-info.com/jo-vetem-vaji-i-ullirit-edhe-te-mbeturat-jane-te-dobishme/60%Daily2016-07-20 03:29
https://kosova-info.com/ja-si-te-gjeni-cdo-gje-qe-google-di-per-ju/60%Daily2016-07-20 03:20
https://kosova-info.com/beni-mire-te-mos-e-fikni-me-kurre-telefonin/60%Daily2016-07-20 02:49
https://kosova-info.com/kete-veprim-e-bejme-gjate-gjithe-kohes-por-rreziku-eshte-i-madh/60%Daily2016-07-20 01:49
https://kosova-info.com/renault-megane-grand-coupe-vetura-franceze-e-adhuruar-nga-amerikanet/60%Daily2016-07-20 00:50
https://kosova-info.com/ky-algoritem-i-ri-tregon-moshen-tuaj-bazuar-ne-aktivitetin-tuaj-ne-instagram/60%Daily2016-07-19 23:50
https://kosova-info.com/zbulohet-proteina-qe-rigjeneron-qelizat-e-muskujve/60%Daily2016-07-19 23:21
https://kosova-info.com/porosit-akullore-dhe-droni-ta-sjelle-ate/60%Daily2016-07-19 22:49
https://kosova-info.com/paralajmeron-kryeministri-francez-do-te-kete-sulme-te-reja-vuajtje-te-reja/60%Daily2016-07-19 22:03
https://kosova-info.com/bajrami-mustafa-u-keqkuptua-per-opoziten-bizneseve-nuk-u-merret-harac/60%Daily2016-07-19 22:00
https://kosova-info.com/pas-taylor-swift-kjo-eshte-e-dashura-seksi-e-calvin-harris-foto/60%Daily2016-07-19 21:58
https://kosova-info.com/a-po-bejne-pakt-basha-dhe-meta-per-rrezimin-e-rames/60%Daily2016-07-19 21:57
https://kosova-info.com/wikileaks-publikon-300-mije-e-mailat-e-pare-te-partise-se-erdoganit/60%Daily2016-07-19 21:53
https://kosova-info.com/sot-eshte-hena-e-plote-ja-cduhet-te-beni-qe-te-mos-ju-kap-energjia-negative/60%Daily2016-07-19 21:52
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-patrullon-ne-shqiperi-video/60%Daily2016-07-19 21:46
https://kosova-info.com/rikthehet-miranda-kerr-poza-seksi-ne-det-foto/60%Daily2016-07-19 21:43
https://kosova-info.com/ranieri-e-konfirmon-te-ardhmen-e-mahrez-video/60%Daily2016-07-19 21:42
https://kosova-info.com/hasani-thote-se-qeveria-po-paguan-eksperte-per-tryezen-e-3-gushtit-video/60%Daily2016-07-19 21:39
https://kosova-info.com/gjuha-paralele-e-qytetit-te-rrushit-cka-eshte-bugarishtja-e-rahovecit/60%Daily2016-07-19 21:29
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-diego-ja-ku-eshte-transferuar-foto/60%Daily2016-07-19 21:25
https://kosova-info.com/fshesa-e-madhe-e-erdoganit-per-72-ore-largoi-nga-puna-49-321-persona/60%Daily2016-07-19 21:23
https://kosova-info.com/dita-e-peste-e-mbeshtetesve-te-erdoganit-ne-rruge-duam-ekzekutimin-e-tradhtareve/60%Daily2016-07-19 21:19
https://kosova-info.com/detaje-gruaja-shkodrane-planifikoi-vrasjen-e-burrit-me-sakice/60%Daily2016-07-19 21:11
https://kosova-info.com/hp-me-telefon-te-gjithanshem/60%Daily2016-07-19 21:07
https://kosova-info.com/vajza-qe-teshtin-8-000-here-ne-dite-mjeket-nuk-dine-pse/60%Daily2016-07-19 21:06
https://kosova-info.com/michele-obama-kendon-single-ladies-te-beyonce-s-video/60%Daily2016-07-19 21:02
https://kosova-info.com/van-persie-bashkelojtar-me-shaqirin/60%Daily2016-07-19 21:01
https://kosova-info.com/nje-deshire-e-papritur-e-luanes-ka-habitur-getin-fotovideo/60%Daily2016-07-19 21:01
https://kosova-info.com/skandal-kryetari-i-pejes-nuk-e-di-prejardhjen-e-parave-qe-u-ndertua-xhamia/60%Daily2016-07-19 20:59
https://kosova-info.com/e-mbani-mend-borebardhen-ja-si-duket-ajo-pas-46-vjetesh-foto/60%Daily2016-07-19 20:48
https://kosova-info.com/njihuni-me-vajzen-qe-teshtin-8-mije-here-ne-dite/60%Daily2016-07-19 20:47
https://kosova-info.com/martohet-admir-mehmedi-ja-fotot-nga-dasma-foto/60%Daily2016-07-19 20:43
https://kosova-info.com/erdogan-po-i-kerkon-bashkepunetoret-e-gulenit-edhe-ne-shqiperi/60%Daily2016-07-19 20:37
https://kosova-info.com/qellohet-nje-tjeter-polic-ne-shtetet-e-bashkuara/60%Daily2016-07-19 20:34
https://kosova-info.com/reagon-zvministri-krasniqi-nuk-ka-mungese-te-insulines/60%Daily2016-07-19 20:33
https://kosova-info.com/konfirmohet-numri-i-nolitos-ne-fanelle-te-man-city/60%Daily2016-07-19 20:28
https://kosova-info.com/ma-lire-me-shku-ne-durres-sesa-ne-prizren-video/60%Daily2016-07-19 20:21
https://kosova-info.com/guardiola-e-transferon-nje-portier-argjentinas/60%Daily2016-07-19 20:16
https://kosova-info.com/te-gjithe-yjet-amerikane-kopjojne-bleonen-foto/60%Daily2016-07-19 20:16
https://kosova-info.com/xhenxhefili-bima-magjike-qe-duhet-te-konsumohet-ne-vere/60%Daily2016-07-19 20:14
https://kosova-info.com/truri-i-meshkujve-reagon-ndryshe-nga-i-femrave/60%Daily2016-07-19 20:06
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-rreth-mashtrimit-qe-beri-volkswagen/60%Daily2016-07-19 20:01
https://kosova-info.com/skuadren-e-njohur-italiane-e-braktisin-tifozet-i-shet-vetem-11-bileta/60%Daily2016-07-19 20:00
https://kosova-info.com/baza-amerikane-ne-incirlik-mbetet-ende-pa-rryme/60%Daily2016-07-19 19:58
https://kosova-info.com/autobusi-pa-shofer/60%Daily2016-07-19 19:51
https://kosova-info.com/kim-kardashian-ka-frike-nga-taylor-swift-ja-cfare-ben-per-tu-mbrojtur/60%Daily2016-07-19 19:47
https://kosova-info.com/ja-si-mund-te-merrni-vize-ne-kanada/60%Daily2016-07-19 19:47
https://kosova-info.com/volejbollistja-behet-e-famshme-brenda-nates-shume-meshkuj-do-te-donin-ta-kishin-ne-krah-video/60%Daily2016-07-19 19:42
https://kosova-info.com/ja-si-vidhet-motocikleta-ne-zonen-e-astirit-ne-tirane-video/60%Daily2016-07-19 19:40
https://kosova-info.com/dw-turqia-ne-rrugen-e-autokracise-islamike/60%Daily2016-07-19 19:36
https://kosova-info.com/skenderbeu-si-aset-turistik/60%Daily2016-07-19 19:26
https://kosova-info.com/ovl-e-uck-se-kerkon-komision-ad-hoc-per-pastrimin-e-listave-video/60%Daily2016-07-19 19:24
https://kosova-info.com/basha-leshon-pe-pd-do-ta-votoje-reformen-ne-drejtesi/60%Daily2016-07-19 19:20
https://kosova-info.com/reali-ia-tregon-deren-sulmuesit-te-njohur/60%Daily2016-07-19 19:20
https://kosova-info.com/banorja-e-big-brother-albania-behet-nene-per-here-te-pare-foto/60%Daily2016-07-19 19:19
https://kosova-info.com/keto-jane-dhuratat-e-tares-e-afrones-per-bleron-foto/60%Daily2016-07-19 19:04
https://kosova-info.com/de-biasi-zgjedh-tre-futbollistet-me-te-mire-ne-euro-2016/60%Daily2016-07-19 19:00
https://kosova-info.com/gjysma-e-viktimave-ne-nice-ishin-shtetas-te-huaj/60%Daily2016-07-19 18:57
https://kosova-info.com/hajdutet-e-artit-ne-kiev-nje-histori-spiunesh-dhe-policesh-te-korruptuar/60%Daily2016-07-19 18:55
https://kosova-info.com/me-2-gusht-del-ne-treg-xbox-one-s/60%Daily2016-07-19 18:51
https://kosova-info.com/fethullah-gylen-flet-per-grusht-shtetin/60%Daily2016-07-19 18:45
https://kosova-info.com/totti-e-tregon-klasin-e-tij-me-kete-asistim-video/60%Daily2016-07-19 18:43
https://kosova-info.com/chris-brown-per-kanye-dhe-taylor-qepeni-gojen-dhe-beni-muzike/60%Daily2016-07-19 18:37
https://kosova-info.com/refuzimi-i-reformes-bllokim-i-levizjes-nga-shba-dhe-be-video/60%Daily2016-07-19 18:31
https://kosova-info.com/pika-kufitare-stanqiq-bellanoc-ne-fazen-finale/60%Daily2016-07-19 18:31
https://kosova-info.com/largohet-nga-barcelona-transferohet-ne-hamburg/60%Daily2016-07-19 18:23
https://kosova-info.com/abrashi-nuk-dorezohet-para-serbeve/60%Daily2016-07-19 18:21
https://kosova-info.com/qkuk-nentembedhjete-dite-pa-insuline/60%Daily2016-07-19 18:15
https://kosova-info.com/me-deti-te-shqiperise-nuk-ka-gjitha-gocat-zhvishen-pa-jelek-video/60%Daily2016-07-19 18:15
https://kosova-info.com/greqia-e-turperon-kosoven/60%Daily2016-07-19 18:03
https://kosova-info.com/nje-lajm-i-keq-na-vjen-nga-lady-gaga/60%Daily2016-07-19 17:59
https://kosova-info.com/renault-megane-grand-coupe-makina-franceze-e-preferuar-nga-amerikanet-foto/60%Daily2016-07-19 17:47
https://kosova-info.com/drogba-ky-futbollist-e-meriton-topin-e-arte/60%Daily2016-07-19 17:46
https://kosova-info.com/kenga-e-etnon-pritet-mire-shikoni-sa-klikime-ka-marre-per-me-pak-se-15-ore-video/60%Daily2016-07-19 17:41
https://kosova-info.com/publikohet-transkripti-i-pucisteve-turq-qelloni-pa-hezitim-drejt-njerezve/60%Daily2016-07-19 17:21
https://kosova-info.com/rita-me-pamjen-e-saj-vazhdon-te-jete-ne-cak-te-mediave-foto/60%Daily2016-07-19 17:21
https://kosova-info.com/merkato-e-cmendur-ne-evrope-ja-sa-para-u-shpenzuan-ne-transferime/60%Daily2016-07-19 17:21
https://kosova-info.com/mitropoliti-grek-edi-rama-ka-nisur-nje-sulm-ndaj-greqise/60%Daily2016-07-19 17:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-gjenerali-shqiptar-nga-ferizaj-qe-shpetoi-presidentin-erdogan/60%Daily2016-07-19 17:14
https://kosova-info.com/momenti-kur-dy-tanke-te-pucisteve-kalojne-mbi-protestuesin-video/60%Daily2016-07-19 17:12
https://kosova-info.com/atletico-madrid-e-prezanton-nje-super-mesfushor-foto/60%Daily2016-07-19 17:10
https://kosova-info.com/ukraine-shtate-ushtare-te-vrare-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2016-07-19 17:02
https://kosova-info.com/kim-kardashian-dhe-kanye-west-rrezikojne-3-vjet-burg-ja-pse/60%Daily2016-07-19 16:59
https://kosova-info.com/seagate-barracuda-pro-10-tb-sht-hardisku-me-kapacitetin-m-t-lart-pr-konsumatort-individual/60%Daily2016-07-19 16:51
https://kosova-info.com/aziz-salihu-ende-ne-spital-mesohet-gjendja-e-tij-foto/60%Daily2016-07-19 16:49
https://kosova-info.com/shtepia-e-familjes-se-xhenetes-para-perfundimit-video/60%Daily2016-07-19 16:44
https://kosova-info.com/tre-shqiptare-u-vrane-gjate-pucit-ne-turqi-dolen-ne-mbrojtje-te-erdoganit/60%Daily2016-07-19 16:39
https://kosova-info.com/pak-para-sulmit-ne-nice-terroristi-beri-selfie-ne-kamion-foto/60%Daily2016-07-19 16:35
https://kosova-info.com/elton-shala-nenshkruan-kontrate-me-hc-la-chaux-de-fonds-ne-zvicer/60%Daily2016-07-19 16:22
https://kosova-info.com/roza-pas-operacionit-rrezikon-qe-ta-lendoje-hunden-foto/60%Daily2016-07-19 16:15
https://kosova-info.com/puc-i-ri-pas-42-helikoptereve-zhduken-edhe-14-anije-luftarake-dhe-admiral-i-marines/60%Daily2016-07-19 16:13
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-zjarr-masiv-ne-ankara-video/60%Daily2016-07-19 16:06
https://kosova-info.com/porosia-e-terroristit-ne-gjermani-o-qafir-koha-juaj-ka-mbaruar-video18/60%Daily2016-07-19 16:00
https://kosova-info.com/pas-suksesit-me-yllka-kuqin-gazza-publikon-albumin-e-ri-fotovideo/60%Daily2016-07-19 15:54
https://kosova-info.com/erdogan-i-drejtohet-popullit-do-te-jemi-turqi-e-bashkuar/60%Daily2016-07-19 15:54
https://kosova-info.com/kosova-malta-mbyllet-me-nje-pike-diference/60%Daily2016-07-19 15:52
https://kosova-info.com/france-sulmoi-me-thike-gruan-dhe-tre-vajza-e-tij-sepse-ishin-veshur-shkurt/60%Daily2016-07-19 15:50
https://kosova-info.com/pd-e-gatshme-per-negociata-sa-i-perket-reformes-ne-drejtesi/60%Daily2016-07-19 15:36
https://kosova-info.com/jane-hapur-te-gjitha-aeroportet-ne-turqi/60%Daily2016-07-19 15:34
https://kosova-info.com/eliza-hoxha-rikthehet-me-projekt-te-ri-muzikor/60%Daily2016-07-19 15:33
https://kosova-info.com/uefa-e-organizon-ligen-e-kampioneve-ne-ballkan/60%Daily2016-07-19 15:30
https://kosova-info.com/ky-grabites-ne-tirane-u-be-hore-me-armen-e-tij/60%Daily2016-07-19 15:29
https://kosova-info.com/postoi-foto-nudo-nga-palestra-perjashtohet-modelja-e-playboy-t-foto/60%Daily2016-07-19 15:20
https://kosova-info.com/fmn-ja-ul-parashikimet-per-rritjen-ekonomike-globale-pas-brexit/60%Daily2016-07-19 15:15
https://kosova-info.com/pogba-e-zbulon-klubin-e-ardhshem-foto/60%Daily2016-07-19 15:14
https://kosova-info.com/estrada-e-kosoves-po-kendon-para-prokurorise-dyshohen-per-shmangie-tatimi/60%Daily2016-07-19 15:10
https://kosova-info.com/nder-10-keshillat-e-william-hague-per-boris-johnson-eshte-edhe-ballkani/60%Daily2016-07-19 14:58
https://kosova-info.com/largohet-higuain-vjen-njeri-nga-keta-dy-super-sulmues/60%Daily2016-07-19 14:56
https://kosova-info.com/turqia-konfiskon-licencat-e-mediave/60%Daily2016-07-19 14:56
https://kosova-info.com/thaci-pjesemarrja-ne-lojerat-olimpike-fitorja-me-e-madhe-e-sportit-kosovar/60%Daily2016-07-19 14:52
https://kosova-info.com/microsoft-prditson-aplikacionin-universal-skype-sjell-nj-tem-t-re-dhe-prkthim-n-koh-reale/60%Daily2016-07-19 09:51
https://kosova-info.com/serish-drame-ne-france-nje-i-armatosur-rrethon-nje-hotel/60%Daily2016-07-19 14:45
https://kosova-info.com/isis-publikon-foto-te-sulmuesit-ne-gjermani-foto/60%Daily2016-07-19 14:37
https://kosova-info.com/de-biasi-keto-kombetare-kualifikohen-ne-boteror-nga-grupi-yne/60%Daily2016-07-19 14:34
https://kosova-info.com/pamjet-pas-sulmit-te-sotem-ne-turqi-video/60%Daily2016-07-19 14:31
https://kosova-info.com/turqia-vazhdon-pastrimin-e-institucioneve-pezullon-mbi-15-mije-te-punesuar-ne-arsim/60%Daily2016-07-19 14:28
https://kosova-info.com/kuvendi-hap-dyert-per-bashkatdhetaret/60%Daily2016-07-19 14:27
https://kosova-info.com/guardiola-ia-jep-nje-mundesi-celines/60%Daily2016-07-19 14:20
https://kosova-info.com/udhetim-ne-hotelet-me-mahnites-ne-bote/60%Daily2016-07-19 14:13
https://kosova-info.com/demba-ba-mesazh-futbollistit-qe-ia-theu-kemben-video/60%Daily2016-07-19 14:04
https://kosova-info.com/adnan-januzaj-kosova-komplikohet-situata/60%Daily2016-07-19 13:57
https://kosova-info.com/shperthen-anxhelina-shkundet-e-tundet-video/60%Daily2016-07-19 13:52
https://kosova-info.com/mesuesi-akuzohet-se-perdhunoi-nxeneset-ne-pushimin-e-drekes/60%Daily2016-07-19 13:34
https://kosova-info.com/pse-ju-hane-mushkonjat/60%Daily2016-07-19 13:33
https://kosova-info.com/svlejne-hartat-para-vitit-1974-demarkacioni-u-vendos-me-teknologjine-moderne/60%Daily2016-07-19 13:32
https://kosova-info.com/sony-xperia-z6-shfaqet-n-foto-live-me-ndryshime-drastike-n-dizajn/60%Daily2016-07-19 09:41
https://kosova-info.com/skender-hyseni-kerkon-rishkrim-te-ligjit-per-komunikacion-rrugor/60%Daily2016-07-19 13:27
https://kosova-info.com/bullgaria-arreston-45-emigrante-ne-kufi-me-serbine/60%Daily2016-07-19 13:25
https://kosova-info.com/me-pistolete-loder-grabitet-kazinjo-ne-mes-te-tiranes/60%Daily2016-07-19 13:22
https://kosova-info.com/okb-turqia-te-mos-e-ktheje-denimin-me-vdekje/60%Daily2016-07-19 13:19
https://kosova-info.com/ja-si-e-feston-blero-ditelindjen-i-vjen-dicka-speciale-foto/60%Daily2016-07-19 13:19
https://kosova-info.com/ja-si-e-feston-blero-ditelindjen-i-vjen-dicka-speciale-foto/60%Daily2016-07-19 13:19
https://kosova-info.com/ja-disa-menyra-per-ti-mbrojtur-floket-para-se-te-notoni/60%Daily2016-07-19 13:19
https://kosova-info.com/perforcimi-i-enderruar-nga-te-gjithe-tifozet-e-realit-foto/60%Daily2016-07-19 13:14
https://kosova-info.com/turqia-prishet-me-ameriken-per-gulenin-ia-permend-sulmin-terrorist-911/60%Daily2016-07-19 13:05
https://kosova-info.com/drenicaku-ironizon-me-dashurine-e-shfaqur-te-shqiptareve-ndaj-turqve-foto/60%Daily2016-07-19 13:02
https://kosova-info.com/nene-e-bije-ne-mesin-e-te-vrareve-ne-britani-te-madhe/60%Daily2016-07-19 12:54
https://kosova-info.com/lippi-kthehet-ne-futboll-behet-trajner-i-nje-super-ekipi-foto/60%Daily2016-07-19 12:47
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ju-bejne-edhe-me-te-uritur/60%Daily2016-07-19 12:42
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-se-cka-i-ben-dadoja-nje-2-vjecari-video/60%Daily2016-07-19 12:36
https://kosova-info.com/ukraine-kosove-ndeshjet-ne-terren-neutral/60%Daily2016-07-19 12:31
https://kosova-info.com/kur-angelina-jolie-ishte-percjellese-nuseje-foto-keto-te-rralla-foto/60%Daily2016-07-19 12:22
https://kosova-info.com/vajza-ja-si-e-demtoni-pamjen-me-veprime-te-perditshme/60%Daily2016-07-19 12:17
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-pranoi-kredencialet-e-ambasadorit-te-ri-te-italise/60%Daily2016-07-19 12:15
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-heq-dore-nga-android/60%Daily2016-07-19 12:10
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-heq-dore-nga-android/60%Daily2016-07-19 12:10
https://kosova-info.com/rrefimi-i-motoristit-hero-qe-tentoi-ta-parandaloje-sulmin-ne-nice/60%Daily2016-07-19 12:01
https://kosova-info.com/largohet-nga-shqiperia-zgjedh-kosoven-foto-2/60%Daily2016-07-19 12:01
https://kosova-info.com/ata-qe-vrapojne-ne-mengjes-jane-me-te-lumtur-ja-pse/60%Daily2016-07-19 11:57
https://kosova-info.com/skuadrat-e-kosoves-mesojne-kundershtaret-evropiane/60%Daily2016-07-19 11:57
https://kosova-info.com/ndrtimi-i-ri-eksperimental-14393-i-windows-10-ts-shfrytzon-ipod-t-sikur-t-ishin-nj-usb/60%Daily2016-07-19 09:20
https://kosova-info.com/destani-merr-dy-stadiumet-e-tetoves-ku-pritet-te-investoje-8-milione-euro/60%Daily2016-07-19 11:53
https://kosova-info.com/pamje-nga-xhirimet-e-klipit-te-ri-te-veses-video/60%Daily2016-07-19 11:47
https://kosova-info.com/vuciq-me-shqiptaret-do-te-jetojme-edhe-1000-vjet-sduam-lufte/60%Daily2016-07-19 11:42
https://kosova-info.com/irid-oxa-zbulohet-fotografia-intime-me-futbollistin-nga-serie-a-foto/60%Daily2016-07-19 11:35
https://kosova-info.com/dedikim-special-i-florit-perkulem-para-teje-deri-sa-te-kem-jete-ti-puth-kembet-foto/60%Daily2016-07-19 11:35
https://kosova-info.com/tre-te-vrare-ne-shkembim-zjarri-ne-britani-te-madhe-foto/60%Daily2016-07-19 11:31
https://kosova-info.com/edi-rama-nuk-heq-dore-konsensus-vetem-sipas-nuland/60%Daily2016-07-19 11:29
https://kosova-info.com/ne-prishtine-protestohet-kunder-vrasjes-se-qeneve/60%Daily2016-07-19 11:17
https://kosova-info.com/meta-reforma-ne-drejtesi-do-te-votohet/60%Daily2016-07-19 11:16
https://kosova-info.com/vuciq-takohet-me-thacin-e-mustafen/60%Daily2016-07-19 11:14
https://kosova-info.com/rrefimi-i-motoristit-qe-tentoi-te-parandalonte-sulmin-ne-nise/60%Daily2016-07-19 11:12
https://kosova-info.com/mustafa-kosova-dhe-peja-nuk-e-humbin-asnje-meter-katror/60%Daily2016-07-19 11:11
https://kosova-info.com/shikoni-sa-shume-i-ka-ngjare-gjyshes-miranda-kerr-foto/60%Daily2016-07-19 11:07
https://kosova-info.com/pse-ju-vjen-fatura-e-larte-e-energjise-elektrike-edhe-kur-i-fikni-te-gjitha/60%Daily2016-07-19 11:02
https://kosova-info.com/brenda-burgut-tmerrues-te-isis-it-aty-ku-njerezit-prisnin-per-ekzekutim-video/60%Daily2016-07-19 10:37
https://kosova-info.com/brenda-burgut-tmerrues-te-isis-it-aty-ku-njerezit-prisnin-per-ekzekutim-video-2/60%Daily2016-07-19 10:37
https://kosova-info.com/mourinho-lajm-i-madh-per-januzajn-foto/60%Daily2016-07-19 10:32
https://kosova-info.com/kryeministri-turk-kush-shkel-ligjin-gjate-detyres-do-te-ndeshkohet-rreptesisht/60%Daily2016-07-19 10:28
https://kosova-info.com/big-bang-shperthimi-kryesor-i-cili-krijoi-universin-planetin-toke-dhe-jeten/60%Daily2016-07-19 10:27
https://kosova-info.com/ilir-shaqiri-zgjodhi-te-njejten-kengetare-per-tri-dasmat-e-djemve-foto/60%Daily2016-07-19 10:20
https://kosova-info.com/e-thone-tre-ministra-te-kosoves-duhet-sherbime-elektronike-dhe-po-e-bejme/60%Daily2016-07-19 10:10
https://kosova-info.com/sulm-terrorist-ne-turqivriten-dy-police-dhe-plagosen-pese-te-tjere/60%Daily2016-07-19 10:08
https://kosova-info.com/demi-e-vret-gruan-para-burrit-dhe-femijes-video-16/60%Daily2016-07-19 10:07
https://kosova-info.com/po-realizohet-endrra-e-kosoves/60%Daily2016-07-19 10:06
https://kosova-info.com/ne-shkoder-13-vjecares-i-ngec-nje-cope-metali-ne-fyt-teksa-po-hante-sallam/60%Daily2016-07-19 10:05
https://kosova-info.com/dshton-blerja-e-opera-s-nga-konsorciumi-kinez-nj-marrveshje-e-dyt-hyn-n-fuqi/60%Daily2016-07-19 09:08
https://kosova-info.com/pokemon-go-dyfishon-aksionet-e-nintendo/60%Daily2016-07-19 09:58
https://kosova-info.com/cozman-mbeshtetes-i-isis-it-foto/60%Daily2016-07-19 09:52
https://kosova-info.com/kosova-zbulon-emrat-e-sportisteve-per-olimpiaden-ne-rio/60%Daily2016-07-19 09:46
https://kosova-info.com/aak-kerkon-hetimin-e-muhaxherit-pe-xhamine-ne-vitomirice/60%Daily2016-07-19 09:46
https://kosova-info.com/pjanic-alves-benatia-edhe-nje-super-futbollist-ne-juventus-foto/60%Daily2016-07-19 09:42
https://kosova-info.com/mustafa-perkunder-gazit-lotsjelles-patem-rritje-ekonomike/60%Daily2016-07-19 09:28
https://kosova-info.com/beyonce-kendon-per-te-vraret-ne-turqi-video/60%Daily2016-07-19 09:21
https://kosova-info.com/bajrami-kosova-ka-permiresuar-dukshem-kushtet-per-te-bere-biznes/60%Daily2016-07-19 09:16
https://kosova-info.com/zyrtare-sulmuesi-nenshkruan-me-barcelonen-kushton-60-milione-euro-foto/60%Daily2016-07-19 09:06
https://kosova-info.com/mosha-kur-grate-konsiderohen-te-moshuara-per-floke-te-shkurtra-dhe-xhinse-te-ngushta/60%Daily2016-07-19 09:03
https://kosova-info.com/isis-e-merr-pergjegjesine-per-sulmin-me-sakice-ne-trenin-gjerman/60%Daily2016-07-19 08:57
https://kosova-info.com/microsoft-zbulon-xbox-one-s-n-shitje-pas-dats-2-gusht-duke-filluar-nga-300-dollar/60%Daily2016-07-19 08:56
https://kosova-info.com/administrata-percjell-kerkesen-e-gjocajt-per-doreheqjen-e-te-akuzuarve-ne-rastin-stenta/60%Daily2016-07-19 08:52
https://kosova-info.com/340-mije-euro-per-stadiumin-e-kacanikut/60%Daily2016-07-19 08:48
https://kosova-info.com/derisa-getinjo-dhe-mozzik-flasin-kamera-kap-te-pasmet-e-kides-video/60%Daily2016-07-19 08:45
https://kosova-info.com/germimi-per-varreze-masive-ne-prishtine-streson-familjaret/60%Daily2016-07-19 08:38
https://kosova-info.com/largohet-nga-zurich-sadiku-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2016-07-19 08:33
https://kosova-info.com/disa-nga-performancat-e-shkelqyera-ne-top-awards-video/60%Daily2016-07-19 08:29
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-james-te-skuadra-ku-do-te-shkelqeje-foto/60%Daily2016-07-19 08:27
https://kosova-info.com/arrestohen-pilotet-e-dehur-pak-para-se-te-fluturonin/60%Daily2016-07-19 08:22
https://kosova-info.com/parlamenti-europian-diskuton-reformen-per-drejtesi-ne-shqiperi-2/60%Daily2016-07-19 08:10
https://kosova-info.com/kercenoi-me-publikimin-e-100-mije-dokumenteve-sekrete-per-turqine-sulmohet-wikileaks/60%Daily2016-07-19 08:06
https://kosova-info.com/gjakove-vdes-nje-person-pasi-vetaksidentohet-te-ura-e-fshejte/60%Daily2016-07-19 08:03
https://kosova-info.com/jeni-tifoze-te-ndonjerit-prej-ketyre-ekipeve-lajm-i-madh-per-ju/60%Daily2016-07-19 08:02
https://kosova-info.com/blero-merr-nje-urim-te-vecante-per-ditelindje-a-e-dini-sa-vjet-mbush-sot-foto/60%Daily2016-07-19 07:49
https://kosova-info.com/video-ku-ushtaret-turq-marrin-nen-kontroll-televizionin-publik-trt/60%Daily2016-07-19 07:46
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-eshte-duke-ndodhur-te-barcelona-foto/60%Daily2016-07-19 07:41
https://kosova-info.com/rrefim-i-sinqerte-i-majk-atehere-kur-nuk-kisha-asnje-euro-ne-xhep-foto/60%Daily2016-07-19 07:38
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-ushqimet-me-te-shendetshme-per-mengjes/60%Daily2016-07-19 07:36
https://kosova-info.com/telefoni-i-prishur-i-agjencise-se-veterines-dhe-ushqimit-2/60%Daily2016-07-19 07:36
https://kosova-info.com/vrasja-ne-lokal-viktima-i-tha-autorit-cdo-ketu-ti-o-gjysh-ai-ia-nguli-thiken/60%Daily2016-07-19 07:29
https://kosova-info.com/vrau-burrin-ne-gjume-rrefehet-gruaja-me-rrihte-ne-sy-te-femijeve/60%Daily2016-07-19 07:27
https://kosova-info.com/man-utd-oferte-rekorde-per-pogban/60%Daily2016-07-19 07:25
https://kosova-info.com/jeta-luksoze-e-gruas-se-presidentit-erdogan-ajo-pi-caj-qe-kushton-1800-euro-ne-gote-ari-qe-ben-300-euro-foto/60%Daily2016-07-19 07:23
https://kosova-info.com/26-turiste-te-vdekur-ne-tajvan-nga-shperthimi-i-autobusit/60%Daily2016-07-19 07:17
https://kosova-info.com/bonbon-edhe-remiks-audio/60%Daily2016-07-19 07:08
https://kosova-info.com/sulmi-ne-trenin-gjerman-refugjati-afgan-kishe-flamurin-e-isis-ne-dhomen-e-tij/60%Daily2016-07-19 07:07
https://kosova-info.com/messi-kjo-ndodh-nje-here-ne-jete/60%Daily2016-07-19 07:03
https://kosova-info.com/xhamia-u-ndertua-mbi-varre-eshtrat-i-barten-qente-endacake-foto/60%Daily2016-07-19 07:00
https://kosova-info.com/zyrtare-lamtumire-arsenal-foto/60%Daily2016-07-19 06:54
https://kosova-info.com/real-madrid-transferon-kampionin-e-euro-2016-foto/60%Daily2016-07-19 06:46
https://kosova-info.com/perse-mbyllim-syte-kur-puthim/60%Daily2016-07-19 06:26
https://kosova-info.com/serbet-ne-veri-kunder-regjistrimit-te-popullsise/60%Daily2016-07-19 06:14
https://kosova-info.com/microsoft-ul-pritshmerite/60%Daily2016-07-19 06:13
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-jam-takuar-me-kadri-veselin-2/60%Daily2016-07-19 06:10
https://kosova-info.com/ronaldo-gezon-realin-frikeson-barcelonen/60%Daily2016-07-19 05:28
https://kosova-info.com/mertesacker-befason-me-fjalet-per-xhaken/60%Daily2016-07-19 05:21
https://kosova-info.com/buka-qe-nuk-te-shton-peshe-recete-e-thjeshte-dhe-e-shpejte/60%Daily2016-07-19 03:00
https://kosova-info.com/kanella-sekreti-per-suksesin-e-femijeve-tuaj/60%Daily2016-07-19 02:53
https://kosova-info.com/edhe-nese-nuk-jeni-me-mbipeshe-duhet-te-hani-me-pak-ushqim/60%Daily2016-07-19 02:20
https://kosova-info.com/e-kishin-perdhunuar-para-3-vitesh-te-njejten-e-kane-bere-perseri/60%Daily2016-07-19 01:52
https://kosova-info.com/kujdes-ky-ushqim-krijon-varesi-si-droga/60%Daily2016-07-19 01:19
https://kosova-info.com/fotografohet-ferrari-i-rralle-me-ndryshime-te-bera-nga-mansory/60%Daily2016-07-19 00:19
https://kosova-info.com/banka-japoneze-blen-kompanine-qe-prodhon-cipet-e-iphone/60%Daily2016-07-18 23:48
https://kosova-info.com/nuk-do-te-besoni-por-njerezit-ju-gjykojne-ne-baze-te-ketyre-gjerave-te-vogla/60%Daily2016-07-18 22:43
https://kosova-info.com/nigar-kalfa-vjen-ne-shkup-ja-ne-duart-e-kujt-foto/60%Daily2016-07-18 22:00
https://kosova-info.com/erdogan-tregon-ku-ishte-dhe-si-degjoi-per-tentim-grusht-shtetin/60%Daily2016-07-18 21:57
https://kosova-info.com/shba-ky-liqen-qe-po-e-shihni-i-beri-per-spital-100-veta-foto/60%Daily2016-07-18 21:56
https://kosova-info.com/dikush-beri-tatuazh-per-marinen-foto/60%Daily2016-07-18 21:55
https://kosova-info.com/diskutimet-per-brexit-may-pritet-te-takoje-merkel/60%Daily2016-07-18 21:51
https://kosova-info.com/rruget-qe-marrin-jete-njerezish-video/60%Daily2016-07-18 21:50
https://kosova-info.com/festat-erotike-ne-banesen-e-dafina-zeqirit-foto-18/60%Daily2016-07-18 21:49
https://kosova-info.com/conte-te-chelsea-italia-neser-e-prezanton-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-18 21:48
https://kosova-info.com/hasani-nuk-do-te-kalojme-demarkacionin/60%Daily2016-07-18 21:36
https://kosova-info.com/isis-shfaqet-edhe-ne-ameriken-latine-paralajmeron-masakra/60%Daily2016-07-18 21:34
https://kosova-info.com/sulmet-terroriste-ne-jemen-rritet-numri-i-viktimave/60%Daily2016-07-18 21:30
https://kosova-info.com/nje-nene-kaq-hot-si-argjentina-ramosaj-foto/60%Daily2016-07-18 21:25
https://kosova-info.com/kosova-kusht-i-pashmangshem-i-serbise-per-ne-be/60%Daily2016-07-18 21:25
https://kosova-info.com/dy-persona-vdesin-e-dhjetera-shtrohen-ne-spital-nga-sallata-e-blere-ne-markete/60%Daily2016-07-18 21:25
https://kosova-info.com/shefki-kuqit-nuk-po-i-ecen-mire-si-trajner/60%Daily2016-07-18 21:23
https://kosova-info.com/vendet-e-varfra-presin-me-shume-refugjate-sesa-te-pasurat/60%Daily2016-07-18 21:22
https://kosova-info.com/%e2%80%8barm-shitet-per-32-bilione-dollare/60%Daily2016-07-18 21:19
https://kosova-info.com/aa-permireson-lajmin-akin-ozturk-mohon-organizimin-e-grusht-shtetit/60%Daily2016-07-18 21:18
https://kosova-info.com/nje-person-me-sakice-sulmon-udhetaret-ne-nje-tren-ne-gjermani/60%Daily2016-07-18 21:17
https://kosova-info.com/nata-e-katert-turqit-serish-ne-rruge-ne-mbeshtetje-te-erdoganit/60%Daily2016-07-18 21:09
https://kosova-info.com/odegaard-perplas-zidanin-dhe-perezin/60%Daily2016-07-18 21:08
https://kosova-info.com/babai-i-ledrit-kerkon-qe-ai-te-beje-femije/60%Daily2016-07-18 21:06
https://kosova-info.com/brukseli-trondite-turqine-listat-ishin-gati/60%Daily2016-07-18 20:53
https://kosova-info.com/ja-si-vidhen-parate-e-nje-fast-food-i-ne-tirane-video/60%Daily2016-07-18 20:48
https://kosova-info.com/irina-duke-u-rrezitur-bikinet-po-i-bien-te-vogla-foto/60%Daily2016-07-18 20:47
https://kosova-info.com/meta-do-ta-votoj-reformen-ne-drejtesi/60%Daily2016-07-18 20:41
https://kosova-info.com/tjeter-problem-per-fanellat-puma-klubi-i-njohur-terheq-nga-tregu-uniformen-e-trete/60%Daily2016-07-18 20:40
https://kosova-info.com/limani-riaktivizimi-i-trepces-do-te-ishte-pol-i-zhvillimit-ekonomik-video/60%Daily2016-07-18 20:25
https://kosova-info.com/kosovaret-qe-jetojne-ne-finlande-pa-simbole-te-kosoves-ne-stadium/60%Daily2016-07-18 20:24
https://kosova-info.com/kerkesat-e-aak-se-per-demarkacionin-video/60%Daily2016-07-18 20:16
https://kosova-info.com/rovena-stefa-me-foto-te-nxehta-foto/60%Daily2016-07-18 20:15
https://kosova-info.com/kryeministri-shpalos-faktet-kosova-nuk-humbi-toke/60%Daily2016-07-18 20:11
https://kosova-info.com/124-spider-fiat-nga-mazda/60%Daily2016-07-18 20:05
https://kosova-info.com/ish-ylli-i-realit-deshtova-per-shkak-se-isha-alkoolist/60%Daily2016-07-18 20:03
https://kosova-info.com/nga-ku-u-nisen-avionet-qe-sulmuan-ankarane-prova-qe-implikon-shba-ne/60%Daily2016-07-18 20:01
https://kosova-info.com/erdogan-kunder-te-gjitheve-parlamenti-vendos-mbi-denimin-me-vdekje/60%Daily2016-07-18 20:00
https://kosova-info.com/makina-shkrumbohet-ne-flake-ne-autostraden-tirane-durres/60%Daily2016-07-18 19:57
https://kosova-info.com/mediet-e-huaja-raportojne-per-denimin-e-grupit-badovci/60%Daily2016-07-18 19:41
https://kosova-info.com/cdo-plumb-godet-nje-cak-mos-perdori-arme-ne-ahengje/60%Daily2016-07-18 19:40
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-zbulohet-skuadra-e-re-e-costas/60%Daily2016-07-18 19:36
https://kosova-info.com/kreret-e-shtetit-ne-mbremje-homazhi-per-viktimat-ne-nice/60%Daily2016-07-18 19:27
https://kosova-info.com/tifozi-i-arsenalit-perlot-angline-me-kete-akt-human-veshka-e-tij-shpeton-jeten-e-tifozit-te-totenhamit/60%Daily2016-07-18 19:24
https://kosova-info.com/gazetarja-shqiptare-martohet-me-marko-markovicin-foto/60%Daily2016-07-18 19:22
https://kosova-info.com/mushkolaj-nese-vertetohet-cenimi-i-territorit-te-kosoves-presidenti-duhet-me-u-ndjek-penalisht/60%Daily2016-07-18 19:18
https://kosova-info.com/clinton-vrasesit-e-policeve-do-te-ndjen-forcen-e-ligjit-nese/60%Daily2016-07-18 19:15
https://kosova-info.com/coquelin-lavderon-xhaken/60%Daily2016-07-18 19:07
https://kosova-info.com/ora-qe-freskon/60%Daily2016-07-18 19:03
https://kosova-info.com/ne-vlore-femija-bie-nga-kati-i-katert-i-baneses/60%Daily2016-07-18 19:03
https://kosova-info.com/festivali-i-fishkellimave/60%Daily2016-07-18 19:02
https://kosova-info.com/ronaldo-lajmerohet-nga-pushimet-mesazh-tifozeve-video/60%Daily2016-07-18 19:01
https://kosova-info.com/dhurata-dora-ia-ruan-shpinen-capital-t-foto/60%Daily2016-07-18 18:55
https://kosova-info.com/putin-personat-e-permendur-ne-raportin-per-doping-do-te-pezullohen/60%Daily2016-07-18 18:53
https://kosova-info.com/tri-menyra-per-ta-zbuluar-kosoven-foto/60%Daily2016-07-18 18:52
https://kosova-info.com/siri-nga-sulmet-e-koalicionit-jane-vrare-21-civile/60%Daily2016-07-18 18:49
https://kosova-info.com/trazirat-ne-turqi-anulohen-pushimet-per-miliona-nepunes/60%Daily2016-07-18 18:46
https://kosova-info.com/be-serbi-ratifikohet-hapja-e-dy-kapitujve-te-rendesishem/60%Daily2016-07-18 18:40
https://kosova-info.com/fejohet-bale-ja-vlera-marramendese-e-unazes/60%Daily2016-07-18 18:36
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-vv-ja-gaboi-kerkon-ndihme-nga-pdk-ja-dhe-ldk-ja/60%Daily2016-07-18 18:32
https://kosova-info.com/leonora-e-mahnitshme-ne-klipin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-18 18:28
https://kosova-info.com/nato-turqia-nje-aleate-e-vlefshme/60%Daily2016-07-18 18:27
https://kosova-info.com/sagna-ne-pushime-te-gjithe-syte-kah-gruaja-e-tij-foto/60%Daily2016-07-18 18:20
https://kosova-info.com/ne-kosove-me-shume-ka-mbeshtetje-erdogani-sesa-mustafa-foto/60%Daily2016-07-18 18:15
https://kosova-info.com/hoxhaj-demarkacioni-me-serbine-behet-brenda-dy-vjetesh/60%Daily2016-07-18 18:09
https://kosova-info.com/gundogan-e-konfirmon-numrin-e-fanelles-te-man-city/60%Daily2016-07-18 18:09
https://kosova-info.com/keshtu-i-ngrit-luana-kembet-foto/60%Daily2016-07-18 18:08
https://kosova-info.com/aksidentohet-rende-tetevjecari/60%Daily2016-07-18 18:06
https://kosova-info.com/policia-nis-patrullimin-edhe-me-vetura-civile/60%Daily2016-07-18 18:02
https://kosova-info.com/nicole-scherzinger-gjen-pak-kohe-per-pushime-te-nxehta-foto/60%Daily2016-07-18 17:58
https://kosova-info.com/google-publikoi-versionin-e-5-t-dhe-final-eksperimental-t-android-nougat/60%Daily2016-07-18 17:52
https://kosova-info.com/pas-takimit-me-bashen-e-meten-rama-hedh-akuza-duan-te-pengojne-revolucionin/60%Daily2016-07-18 17:51
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-prezantueset-shqiptare-me-me-shume-ndjekes-ne-instagram-foto/60%Daily2016-07-18 17:51
https://kosova-info.com/video-perballe-e-kamionit-qe-ne-nice-mbyti-njerezit-qe-festonin/60%Daily2016-07-18 17:48
https://kosova-info.com/4-mije-njerez-te-arrestuar-per-baste-ilegale-gjate-euro-2016/60%Daily2016-07-18 17:48
https://kosova-info.com/rama-ne-sistemin-e-drejtesise-blihet-cekici-i-gjykatesit/60%Daily2016-07-18 17:39
https://kosova-info.com/aksidentohet-rende-tetevjecari-2/60%Daily2016-07-18 17:36
https://kosova-info.com/higuain-juventus-mbyllet-gjithcka/60%Daily2016-07-18 17:34
https://kosova-info.com/hp-prezanton-n-fund-t-muajit-telefonin-m-t-mir-windows-10-n-treg-elite-x3/60%Daily2016-07-18 17:31
https://kosova-info.com/sherri-per-nje-femer-vritet-34-vjecari/60%Daily2016-07-18 17:30
https://kosova-info.com/momenti-kur-ndodh-nje-sulm-ajror-prane-presidences-turke-video/60%Daily2016-07-18 17:17
https://kosova-info.com/armeni-u-liruan-dy-te-rrembyer-por-tensionet-vazhdojne/60%Daily2016-07-18 17:07
https://kosova-info.com/300-milionet-e-ndikimit-turk-ne-kosove/60%Daily2016-07-18 16:58
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-nices-u-radikalizua-vetem-dy-jave-para-sulmit/60%Daily2016-07-18 16:58
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-nuk-e-ka-vella-erdoganin/60%Daily2016-07-18 16:58
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-zgjedhje-te-enjten-bie-qeveria-rama/60%Daily2016-07-18 16:51
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ndihmojne-melcine-te-eleminoje-toksinat/60%Daily2016-07-18 16:47
https://kosova-info.com/gjiganti-italian-e-kerkon-januzajn/60%Daily2016-07-18 16:46
https://kosova-info.com/nga-alpet-e-europes-te-venecia-8-vende-qe-duhet-te-vizitoni-perpara-se-te-zhduken/60%Daily2016-07-18 16:40
https://kosova-info.com/erdogan-zhvillon-bisede-telefonike-me-merkel-dhe-stoltenberg/60%Daily2016-07-18 16:38
https://kosova-info.com/pse-dy-avionet-rebele-qe-e-kishin-ne-shenjester-avionin-e-erdoganit-nuk-e-qelluan/60%Daily2016-07-18 16:34
https://kosova-info.com/tare-ia-refuzoi-shtate-lojtare-bielsas-mes-tyre-edhe-nje-shqiptar/60%Daily2016-07-18 16:28
https://kosova-info.com/nice-ne-banesen-e-shqiptarit-te-arrestuar-u-gjeten-kokaine-dhe-11-telefona/60%Daily2016-07-18 16:28
https://kosova-info.com/shkon-ne-9-mije-numri-i-policeve-te-shkarkuar/60%Daily2016-07-18 16:19
https://kosova-info.com/sevilla-ia-rremben-barcelones-sulmuesin-nga-duart/60%Daily2016-07-18 16:16
https://kosova-info.com/ja-ku-e-ka-zbuluar-talentin-majku/60%Daily2016-07-18 16:15
https://kosova-info.com/shba-kerry-nuk-ka-kercenuar-kurre-turqine-per-anetaresimin-ne-nato/60%Daily2016-07-18 16:14
https://kosova-info.com/kjo-eshte-masazherja-joshese-shqiptare-foto/60%Daily2016-07-18 16:02
https://kosova-info.com/arsenali-befason-me-kapitenin-e-ri/60%Daily2016-07-18 15:54
https://kosova-info.com/shperthen-kengetari-shqiptar-mjaft-me-me-laviret-e-rendomta-qe-duan-fame-me-te-pasmet/60%Daily2016-07-18 15:45
https://kosova-info.com/bllokohet-ferizaj-nje-person-i-shtrire-midis-rruges-kryesore-foto/60%Daily2016-07-18 15:40
https://kosova-info.com/ukraina-kosova-luhet-ne-terren-neutral/60%Daily2016-07-18 15:29
https://kosova-info.com/france-moment-i-heshtjes-ne-nderim-te-viktimave-ne-nice/60%Daily2016-07-18 15:28
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-kerkon-hetime-ndaj-keds-it/60%Daily2016-07-18 15:22
https://kosova-info.com/sondazhet-clinton-udheheq-ndaj-trump-it/60%Daily2016-07-18 15:22
https://kosova-info.com/kur-rike-roci-mblidhet-me-shoqe-ne-houseparty-ja-cfare-bejne-video/60%Daily2016-07-18 15:22
https://kosova-info.com/lojtari-me-i-mire-ne-evrope-messi-para-ronaldos/60%Daily2016-07-18 15:21
https://kosova-info.com/nje-zjarr-i-madh-perfshine-shqiperine/60%Daily2016-07-18 15:16
https://kosova-info.com/mercedesi-prezanton-autobusin-e-se-ardhmes-video/60%Daily2016-07-18 15:12
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pyetja-e-pare-qe-u-behet-pucisteve-ne-turqi-video/60%Daily2016-07-18 15:09
https://kosova-info.com/ja-si-ndodhi-masakra-ne-nice-video-3d/60%Daily2016-07-18 15:09
https://kosova-info.com/keta-jane-78-kandidatet-qe-kaluan-provimin-e-jurisprudences-emrat/60%Daily2016-07-18 15:09
https://kosova-info.com/fakt-i-mahnitshem-te-gjitha-grusht-shtetet-ndodhin-ne-muajin-korrik-kronologjia/60%Daily2016-07-18 15:03
https://kosova-info.com/tri-klube-pas-lenjanit/60%Daily2016-07-18 14:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-marreveshja-shba-turqi-e-cila-mund-ta-ekstradoje-gylenin/60%Daily2016-07-18 14:55
https://kosova-info.com/vendet-ku-neser-sdo-te-kete-rryme-2/60%Daily2016-07-18 14:49
https://kosova-info.com/kjo-eshte-reja-seksi-e-kengetares-gili-foto/60%Daily2016-07-18 14:44
https://kosova-info.com/vrasesi-ne-shba-ishte-paqesor-ne-rrjetet-sociale-foto/60%Daily2016-07-18 14:42
https://kosova-info.com/portugalia-mesazh-shqiperise/60%Daily2016-07-18 14:37
https://kosova-info.com/4-shtojca-esenciale-t-google-drive-pr-shfletuesin-chrome/60%Daily2016-07-18 14:27
https://kosova-info.com/resul-sinani-shkeli-ylberin-per-nje-moment-behet-femer-foto/60%Daily2016-07-18 14:22
https://kosova-info.com/barcelona-sevilla-konfirmohen-datat-e-ndeshjeve-te-superkupes/60%Daily2016-07-18 14:19
https://kosova-info.com/keta-vip-a-nisin-nje-aksion-bamires-foto/60%Daily2016-07-18 14:12
https://kosova-info.com/atentat-ndaj-nje-zyrtari-turk-ne-stamboll/60%Daily2016-07-18 14:07
https://kosova-info.com/nje-yll-i-madh-dhe-dy-futbolliste-te-shqiperise-zgjedhin-kosoven/60%Daily2016-07-18 14:03
https://kosova-info.com/historike-nga-sot-ne-parlamentin-malazez-flitet-zyrtarisht-edhe-shqip/60%Daily2016-07-18 14:01
https://kosova-info.com/ushtria-ruse-nderton-avionin-bombardues/60%Daily2016-07-18 13:55
https://kosova-info.com/kim-kardashian-shkon-pa-te-brendshme-ne-festen-e-modes-foto/60%Daily2016-07-18 13:55
https://kosova-info.com/kivi-per-nje-jete-me-te-mire/60%Daily2016-07-18 13:54
https://kosova-info.com/gjyqtarja-e-akuzuar-per-korrupsion-rikthehet-nga-italia-pa-bashkeshortin/60%Daily2016-07-18 13:51
https://kosova-info.com/i-mrekullueshmi-rolls-royce-dawn-foto/60%Daily2016-07-18 13:49
https://kosova-info.com/zbulohet-identiteti-i-ciftit-shqiptare-qe-ndihmoi-terroristin-ne-france/60%Daily2016-07-18 13:48
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-nuk-prish-pushimet-refuzon-projektin-filmik/60%Daily2016-07-18 13:46
https://kosova-info.com/grupi-i-badovcit-denohet-me-49-vjet-e-3-muaj-burg/60%Daily2016-07-18 13:38
https://kosova-info.com/zhbogar-ambasadori-i-be-se-ne-maqedoni-vendin-e-tij-ne-kosove-e-ze-apostollova/60%Daily2016-07-18 13:33
https://kosova-info.com/naim-ef-ternava-zoti-e-ruajt-turqine/60%Daily2016-07-18 13:27
https://kosova-info.com/klubi-spanjoll-transferon-nje-pokemon-foto/60%Daily2016-07-18 13:25
https://kosova-info.com/evakuohet-parlamenti-turk/60%Daily2016-07-18 13:23
https://kosova-info.com/shyhretja-flet-per-raportet-me-shkurte-fejzen-e-mahmut-feratin-foto/60%Daily2016-07-18 13:18
https://kosova-info.com/suspendohen-nga-shkolla-per-shkak-te-shperndarjes-se-imazheve-seksuale-ne-instagram/60%Daily2016-07-18 13:14
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-ka-ndodhur-ne-kete-ndeshje-video-2/60%Daily2016-07-18 13:09
https://kosova-info.com/man-utd-transferon-nje-miliarder-ai-prezantohet-me-numrin-7-foto/60%Daily2016-07-18 13:01
https://kosova-info.com/lori-hoxha-per-ledionin-dhe-saren-dashuria-juaj-me-frymezon-foto/60%Daily2016-07-18 12:57
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-golin-me-te-bukur-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2016-07-18 12:48
https://kosova-info.com/fshf-me-nje-risi-kjo-ndodh-per-here-te-pare-ne-histori-te-kombetares/60%Daily2016-07-18 12:41
https://kosova-info.com/profesori-i-gjeodezise-demarkacioni-eshte-realizuar-gojarisht-hartat/60%Daily2016-07-18 12:37
https://kosova-info.com/vip-at-qe-vuajne-nga-problemet-mendore/60%Daily2016-07-18 12:31
https://kosova-info.com/messi-ronaldo-vota-e-kosoves/60%Daily2016-07-18 12:28
https://kosova-info.com/pamje-dramatike-nga-sulmi-i-pucisteve-ndaj-sherbimit-informativ-te-turqise-video/60%Daily2016-07-18 12:27
https://kosova-info.com/i-ndalohet-hyrja-ne-kosoven-aktivistes-se-vv-se-nga-shqiperia-dejona-mihali/60%Daily2016-07-18 12:17
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-publikon-imazhe-per-persona-mbi-16-vjet-foto/60%Daily2016-07-18 12:17
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kerkuar-nga-barcelona-transferohet-ne-real-madrid-foto-2/60%Daily2016-07-18 12:10
https://kosova-info.com/keto-jane-armet-me-te-cilat-do-te-tentohej-te-vritej-erdogani-foto/60%Daily2016-07-18 12:02
https://kosova-info.com/cozman-dhe-luana-ne-duet-mohohet-bashkepunimi-me-samanten/60%Daily2016-07-18 12:02
https://kosova-info.com/largohet-xhaka/60%Daily2016-07-18 11:56
https://kosova-info.com/bregdeti-i-shqiperise-si-karaibet/60%Daily2016-07-18 11:53
https://kosova-info.com/gazetaret-e-shqetesuar-per-nismen-ligjore-per-mediat-lidhur-me-raportimin-per-femije/60%Daily2016-07-18 11:48
https://kosova-info.com/jeep-feston-75-vjetorin-me-automjet-ushtarak/60%Daily2016-07-18 11:45
https://kosova-info.com/shperthen-fatma-kunder-komenteve-dashakeqe-per-sara-hoxhen-ndjej-neveri-per-ju/60%Daily2016-07-18 11:41
https://kosova-info.com/sherri-per-nje-femer-ky-eshte-34-vjecari-qe-u-vra-ne-tirane/60%Daily2016-07-18 11:38
https://kosova-info.com/xavi-askush-nuk-do-te-behet-kurre-si-ky-futbollist-foto/60%Daily2016-07-18 11:38
https://kosova-info.com/turqia-i-pergjigjet-merkelit-denimi-i-pucisteve-vetem-sipas-ligjit/60%Daily2016-07-18 11:37
https://kosova-info.com/arrestimet-e-gjyqtareve-hahn-qeveria-turke-i-kishte-pergatitur-me-heret-listat/60%Daily2016-07-18 11:36
https://kosova-info.com/kerry-nese-ka-prova-do-ta-ekstradojme-gulenin-ne-turqi/60%Daily2016-07-18 11:19
https://kosova-info.com/sara-zbulon-gjinine-e-femijes-ja-cfare-pret-cifti-foto/60%Daily2016-07-18 11:15
https://kosova-info.com/tifozet-e-realit-dridhen-nga-lajmi-per-ronaldon/60%Daily2016-07-18 11:04
https://kosova-info.com/i-ciles-komune-eshte-territori-i-opozites-qe-po-humb-me-demarkacionin-me-malin-e-zi/60%Daily2016-07-18 11:04
https://kosova-info.com/adelina-berisha-instagram-vs-real-life-foto/60%Daily2016-07-18 10:58
https://kosova-info.com/yildirim-si-pasoje-e-grusht-shtetit-kemi-208-deshmore-dhe-2893-ushtare-te-arrestuar/60%Daily2016-07-18 10:55
https://kosova-info.com/kaos-ne-almaty-te-kazakistanit-te-shtena-ne-tere-qytetin-ka-te-vdekur-videofoto18/60%Daily2016-07-18 10:47
https://kosova-info.com/lajm-shume-i-keq-per-gashin-foto/60%Daily2016-07-18 10:39
https://kosova-info.com/gazsjellesi-tap-keto-jane-zonat-e-para-ne-shqiperi-qe-perfitojne-nga-projekti/60%Daily2016-07-18 10:39
https://kosova-info.com/podujeve-nje-femer-godet-nje-femije-me-makine-iken-nga-vendi-i-ngjarjes-foto/60%Daily2016-07-18 10:33
https://kosova-info.com/etnon-publikojne-projektin-e-ri-ca-bon-per-mu-video/60%Daily2016-07-18 10:31
https://kosova-info.com/merkel-kercenon-erdoganin-harroje-be-ne-po-ktheve-denimin-me-vdekje/60%Daily2016-07-18 10:31
https://kosova-info.com/turqia-nis-mbylljen-e-shkollave-te-gulenit-neper-bote-edhe-ne-kosove/60%Daily2016-07-18 10:26
https://kosova-info.com/ibrahimovic-perplaset-me-legjenden-e-man-utd-foto/60%Daily2016-07-18 10:24
https://kosova-info.com/softbank-blen-gjigandin-britanik-t-dizajnit-t-proesorve-arm/60%Daily2016-07-18 10:17
https://kosova-info.com/digjet-nje-stan-ne-bjeshket-e-isniqit/60%Daily2016-07-18 10:15
https://kosova-info.com/ky-eshte-ndermjetesuesi-i-xhamive-me-donacione-arabe-foto/60%Daily2016-07-18 10:08
https://kosova-info.com/te-shtena-para-gjykates-ku-po-merren-ne-pyetje-gjeneralet-puciste/60%Daily2016-07-18 09:55
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-kandidatet-per-futbollisti-me-i-mire-ne-evrope/60%Daily2016-07-18 09:46
https://kosova-info.com/era-per-here-te-pare-zbulon-se-si-lindi-ideja-e-krijimit-te-hitit-bonbon-video/60%Daily2016-07-18 09:42
https://kosova-info.com/nje-futbollist-izraelit-tmerron-milot-rashicen/60%Daily2016-07-18 09:31
https://kosova-info.com/bukuroshi-shqiptar-qe-perfaqeson-zvicren-ne-mister-world-foto/60%Daily2016-07-18 09:11
https://kosova-info.com/vdes-20-vjecari-pas-aksidentit-ne-landovice-foto/60%Daily2016-07-18 09:07
https://kosova-info.com/ranieri-ky-eshte-objektivi-i-leicester-city-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2016-07-18 09:07
https://kosova-info.com/basha-mirepres-dhe-mbeshtes-propozimin-e-metes/60%Daily2016-07-18 09:02
https://kosova-info.com/enca-haxhia-hap-arkivat-e-femijerise-zbulon-edhe-sekretin-e-vesheve-foto/60%Daily2016-07-18 09:01
https://kosova-info.com/vendet-me-te-pasura-strehojne-me-se-paku-refugjate/60%Daily2016-07-18 08:59
https://kosova-info.com/per-shkak-te-trazirave-ne-turqi-anulohet-koncerti-bamires-ne-prizren/60%Daily2016-07-18 08:56
https://kosova-info.com/dorezohet-kroacia-serbia-sot-zyrtarisht-hap-dy-kapitujt-e-negociatave-me-be-ne/60%Daily2016-07-18 08:52
https://kosova-info.com/flet-ushtari-turk-na-tradhtuan-komandantet-na-thane-qe-kemi-ushtrime-video/60%Daily2016-07-18 08:44
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-ne-pushimet-e-ronaldos-foto/60%Daily2016-07-18 08:43
https://kosova-info.com/befason-gulen-do-te-ekstradohem-ne-turqi-por-erdogani-e-organizoi-pucin/60%Daily2016-07-18 08:35
https://kosova-info.com/kim-kardashian-ia-nxjerr-te-palarat-publikisht-taylor-swift/60%Daily2016-07-18 08:33
https://kosova-info.com/hajduti-hyn-ne-shtepine-e-mourinhos-derisa-ai-ishte-duke-shikuar-futboll-cfare-ndodhi-foto/60%Daily2016-07-18 08:29
https://kosova-info.com/urimi-prekes-i-aureles-per-ditelindjen-e-motres-foto/60%Daily2016-07-18 08:17
https://kosova-info.com/historia-e-vera-camajt-e-burgosura-qe-nuk-i-lejojne-te-takoje-femijet/60%Daily2016-07-18 08:13
https://kosova-info.com/largohet-nga-nantes-lenjani-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2016-07-18 08:12
https://kosova-info.com/kadri-veselit-i-mungon-nje-kadri-vesel/60%Daily2016-07-18 08:06
https://kosova-info.com/top-modelja-seksi-prezanton-heroin-e-saj-video/60%Daily2016-07-18 08:04
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-zyrtarizimi-sot-foto/60%Daily2016-07-18 08:02
https://kosova-info.com/grushti-shteti-nga-erdogani-jo-nga-ushtria/60%Daily2016-07-18 07:57
https://kosova-info.com/sarkozy-fajeson-qeverine-e-frances-sepse-nuk-pengoi-sulmet/60%Daily2016-07-18 07:50
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-reagon-ashper-per-pucin-ne-turqi/60%Daily2016-07-18 07:41
https://kosova-info.com/bajram-gecaj-shpend-ahmeti-vec-per-kungja-do-te-mbahet-mend/60%Daily2016-07-18 07:34
https://kosova-info.com/demba-ba-zgjohet-ne-spital-nuk-do-ta-besoni-cfare-ka-thene/60%Daily2016-07-18 07:33
https://kosova-info.com/mesazhi-i-evropes-me-sabah-per-erdoganin-kujdes-cfare-po-ben/60%Daily2016-07-18 07:21
https://kosova-info.com/evoluon-cadra-vjen-air-umbrella/60%Daily2016-07-18 07:15
https://kosova-info.com/basketbollisti-kunder-erdoganit-do-te-vrasim-foto/60%Daily2016-07-18 07:13
https://kosova-info.com/rita-ora-dhe-lewis-te-pandare-foto/60%Daily2016-07-18 07:12
https://kosova-info.com/rinisin-sulmet-kunder-isis-it-nga-turqia/60%Daily2016-07-18 07:06
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-sulmues-zbulohet-ne-wikipedia-foto/60%Daily2016-07-18 07:03
https://kosova-info.com/zbuloni-cfare-jete-beni-ne-baze-te-rrudhave-ne-fytyre-foto/60%Daily2016-07-18 07:02
https://kosova-info.com/numrat-magjik-te-arrestuarve-ne-turqi-70-gjenerale-149-police-6-mije-ushtare/60%Daily2016-07-18 07:00
https://kosova-info.com/noizy-dhe-blerim-destani-argetohen-me-muzike-tallava-video/60%Daily2016-07-18 06:57
https://kosova-info.com/real-madrid-gati-perforcimi-me-i-cmendur-i-vitit-foto/60%Daily2016-07-18 06:50
https://kosova-info.com/kamez-vritet-me-thike-34-vjecari/60%Daily2016-07-18 06:49
https://kosova-info.com/te-mirat-dhe-te-keqijat-e-pirjes-se-kafes/60%Daily2016-07-18 06:46
https://kosova-info.com/celina-guardiola-ndodh-dicka-interesante/60%Daily2016-07-18 06:40
https://kosova-info.com/aeroplanet-luftarak-turq-kontrollojne-qiellin-e-tyre/60%Daily2016-07-18 06:40
https://kosova-info.com/boris-johnson-takon-sot-homologet-e-be-se/60%Daily2016-07-18 06:29
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-zhvishet-para-fansave-te-saj-foto/60%Daily2016-07-18 06:28
https://kosova-info.com/18-korriku-ne-histori-botohet-mein-kampf-i-hitlerit/60%Daily2016-07-18 06:22
https://kosova-info.com/horoskopi-18-korrik-2016/60%Daily2016-07-18 06:21
https://kosova-info.com/ronaldo-mbron-gjurin-e-lenduar-ne-pushim-foto/60%Daily2016-07-18 06:18
https://kosova-info.com/krim-i-rende-ne-familje-gruaja-vret-burrin-me-sepate-ndersa-flinte/60%Daily2016-07-18 06:04
https://kosova-info.com/skeptike-ndaj-tryezes-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-18 06:01
https://kosova-info.com/adem-jashari-sic-nuk-e-keni-pare-asnjehere-foto/60%Daily2016-07-18 05:52
https://kosova-info.com/qeni-hero-vdes-pasi-shpetoi-familjen-e-pronarit-nga-4-kobra/60%Daily2016-07-18 03:31
https://kosova-info.com/njihuni-me-super-jahtin-norvegjez/60%Daily2016-07-18 03:28
https://kosova-info.com/keni-pare-ndonjehere-vetura-duke-fluturuar/60%Daily2016-07-18 03:18
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-pa-te-cilat-organe-mund-te-jetoje-njeriu/60%Daily2016-07-18 02:50
https://kosova-info.com/njihuni-me-10-ciftet-me-te-reja-qe-kane-sjellur-ne-jete-femije/60%Daily2016-07-18 02:21
https://kosova-info.com/harrojeni-migrenen-me-uje-xhenxhefil-dhe-limon/60%Daily2016-07-18 01:20
https://kosova-info.com/binjaket-linden-te-kapura-dore-per-dore-ato-jane-ende-te-pandashme/60%Daily2016-07-18 00:49
https://kosova-info.com/ja-dhurata-e-twitter-per-perdoruesit-e-tij/60%Daily2016-07-17 23:50
https://kosova-info.com/semundja-e-alzheimerit-mund-te-diagnostifikohet-shume-lehte/60%Daily2016-07-17 23:19
https://kosova-info.com/gruaja-ishte-ne-depresion-ajo-cfare-ka-bere-burri-i-saj-i-ka-mahnitur-te-gjithe/60%Daily2016-07-17 22:51
https://kosova-info.com/aeroplani-i-boris-johnsonit-aterron-dhunshem/60%Daily2016-07-17 22:03
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-ilir-shaqirit-po-i-martohet-djali-fotovideo/60%Daily2016-07-17 21:57
https://kosova-info.com/tsipras-telefonon-kryeministrin-turk-ka-nisur-procedura-per-ekstradimin-e-8-pucisteve/60%Daily2016-07-17 21:54
https://kosova-info.com/keta-jane-organizatoret-e-grusht-shtetit-ne-turqi-video/60%Daily2016-07-17 21:54
https://kosova-info.com/largohet-nga-chelsea-kerkon-te-transferohet-ne-madrid-foto/60%Daily2016-07-17 21:41
https://kosova-info.com/e-cuditshme-autori-i-masakres-se-nises-u-kap-i-gjalle-video/60%Daily2016-07-17 21:40
https://kosova-info.com/gold-ag-nga-gjermania-vjen-me-nje-kritike-foto/60%Daily2016-07-17 21:39
https://kosova-info.com/bashota-opozita-padrejtesisht-po-pengon-punen-e-koalicionit-qeverises/60%Daily2016-07-17 21:37
https://kosova-info.com/protestuesit-ne-pensilvani-kerkojne-nga-shba-te-te-ekstradoje-gulenin-ne-turqi/60%Daily2016-07-17 21:24
https://kosova-info.com/pjaca-largohet-nga-dinamo-zagreb-nenshkruan-me-klubin-e-madh-evropian/60%Daily2016-07-17 21:24
https://kosova-info.com/identifikohet-vrasesi-i-tre-policeve-ne-baton-rouge/60%Daily2016-07-17 21:19
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-paguan-messi-per-nje-dite-pushimi-foto/60%Daily2016-07-17 21:05
https://kosova-info.com/i-erdh-dita-edhe-gazetares-irma-xhema-foto/60%Daily2016-07-17 21:03
https://kosova-info.com/xavi-ky-ekip-e-luan-futbollin-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2016-07-17 20:54
https://kosova-info.com/25-krere-te-pucit-qe-u-arrestuan-jane-me-prejardhje-shqiptare/60%Daily2016-07-17 20:50
https://kosova-info.com/hakmarrja-mizore-ne-turqi-polici-i-thote-ushtarit-se-do-tia-dhunoje-vajzen-10-muajshe-video/60%Daily2016-07-17 20:46
https://kosova-info.com/kerry-puci-i-deshtuar-ne-turqi-nuk-e-nderprene-luften-kunder-is-it/60%Daily2016-07-17 20:30
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-reagon-ashper-pas-grusht-shtetit-ne-turqi/60%Daily2016-07-17 20:29
https://kosova-info.com/shqiperi-greqi-rezultati-i-tmerrshem/60%Daily2016-07-17 20:25
https://kosova-info.com/gulen-sfidon-erdoganin-le-ti-hetoje-nje-grup-nderkombetar-akuzat-tua-do-ta-pranoj-rezultatin/60%Daily2016-07-17 20:16
https://kosova-info.com/era-istrefi-ia-kalon-edhe-justin-timberlake-s-foto/60%Daily2016-07-17 20:09
https://kosova-info.com/obama-vrasja-e-policeve-ne-baton-rouge-akt-frikacak/60%Daily2016-07-17 20:09
https://kosova-info.com/obama-vrasja-e-policeve-ne-baton-rouge-akt-frikacak-2/60%Daily2016-07-17 20:09
https://kosova-info.com/sissoko-transferohet-atje-ku-nuk-e-priste-askush/60%Daily2016-07-17 20:08
https://kosova-info.com/thaci-e-uron-shefin-e-ri-te-osbe-se-ne-kosove-eshte-ambasadori-norvegjez/60%Daily2016-07-17 20:03
https://kosova-info.com/umtiti-zgjedh-numrin-e-fanelles-ne-barcelone-eshte-shume-special-foto/60%Daily2016-07-17 19:55
https://kosova-info.com/mijera-turq-ne-rruge-ne-mbeshtetje-te-erdoganit/60%Daily2016-07-17 19:44
https://kosova-info.com/cka-po-perzien-flori-mumajesi-me-kim-kardashian-foto/60%Daily2016-07-17 19:38
https://kosova-info.com/e-dashura-e-van-der-wiel-ben-gjera-te-cuditshme-me-gjuhe-video/60%Daily2016-07-17 19:34
https://kosova-info.com/arrestohet-personi-i-trete-i-lidhur-me-sulmet-ne-nice/60%Daily2016-07-17 19:30
https://kosova-info.com/arrestohet-personi-i-trete-i-lidhur-me-sulmet-ne-nice-2/60%Daily2016-07-17 19:30
https://kosova-info.com/angela-martini-shkoi-ne-rumani-pritet-te-takoje-vjehrrine-foto/60%Daily2016-07-17 19:28
https://kosova-info.com/trafik-droge-shqiperi-maqedoni-4-ne-pranga-nje-ne-kerkim/60%Daily2016-07-17 19:26
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-armatosur-po-mban-pengje-ne-burger-king/60%Daily2016-07-17 19:23
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-armatosur-po-mban-pengje-ne-burger-king-2/60%Daily2016-07-17 19:23
https://kosova-info.com/analistet-qeveria-deshtoi-ne-terheqjen-e-investimeve-te-huaja-video/60%Daily2016-07-17 19:21
https://kosova-info.com/rama-i-pergjigjet-fteses-se-metes-i-gatshem-te-ulem-ne-cdo-moment-ne-tryeze/60%Daily2016-07-17 19:16
https://kosova-info.com/totti-messi-ronaldo-duhet-ta-pranojme/60%Daily2016-07-17 19:12
https://kosova-info.com/te-gjithe-e-prisnin-roza-e-publikon-me-ne-fund-foto/60%Daily2016-07-17 19:07
https://kosova-info.com/xhaka-me-tifozet-e-arsenalit-ne-kosove-befasi-nga-klubi-i-premierliges-video/60%Daily2016-07-17 19:00
https://kosova-info.com/njihuni-me-nenen-e-moderatores-seksi-brikena-beqiri-foto/60%Daily2016-07-17 18:51
https://kosova-info.com/flasin-familjaret-e-pucistit-nga-prizreni-adem-hudut-video/60%Daily2016-07-17 18:50
https://kosova-info.com/pse-pucistet-ia-falen-jeten-erdoganit/60%Daily2016-07-17 18:48
https://kosova-info.com/prizrenasit-festuan-deshtimin-e-grusht-shtetit-ne-turqi-video/60%Daily2016-07-17 18:47
https://kosova-info.com/revolucion-ne-nba-shenime-per-kater-pike-dhe-sulme/60%Daily2016-07-17 18:47
https://kosova-info.com/erdogan-pas-pucit-e-mundshme-kthimi-i-denimit-me-vdekje/60%Daily2016-07-17 18:32
https://kosova-info.com/atomi-mbyllet-se-nuk-ka-para/60%Daily2016-07-17 18:30
https://kosova-info.com/britania-nuk-do-te-del-nga-be-ja-deri-me-1-janar-2019/60%Daily2016-07-17 18:29
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-te-duket-keshtu-emina-vetem-pak-muaj-pas-lindjes-foto/60%Daily2016-07-17 18:29
https://kosova-info.com/masakra-ne-nice-e-pergatitur-10-dite-me-heret/60%Daily2016-07-17 18:23
https://kosova-info.com/ledion-lico-dhe-e-dashura-e-tij-sara-ne-pritje-per-tu-bere-prinder-foto/60%Daily2016-07-17 18:18
https://kosova-info.com/man-utd-pogba-bombe-nga-the-sun-foto/60%Daily2016-07-17 18:16
https://kosova-info.com/uji-i-shales-se-bajgores-behet-me-pagese/60%Daily2016-07-17 18:08
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-ne-krahet-e-nje-femre-tjeter-foto/60%Daily2016-07-17 18:02
https://kosova-info.com/galatasaray-zurich-zhduket-sadiku/60%Daily2016-07-17 17:59
https://kosova-info.com/superjahti-me-20-metra-pishine-foto/60%Daily2016-07-17 17:54
https://kosova-info.com/superjahti-me-20-metra-pishine-foto-2/60%Daily2016-07-17 17:54
https://kosova-info.com/zhduken-42-helikoptere-a-po-pergatitet-puc-i-ri-kunder-erdoganit/60%Daily2016-07-17 17:50
https://kosova-info.com/skandali-majkell-xhekson-donte-te-martohej-me-emma-watson-kur-ishte-11-vjece-foto/60%Daily2016-07-17 17:49
https://kosova-info.com/mourinho-largon-kater-futbolliste-nga-man-utd-2/60%Daily2016-07-17 17:48
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-kur-pucistet-tentuan-te-arrestonin-erdoganin-video/60%Daily2016-07-17 17:36
https://kosova-info.com/vetevendosje-jemi-gati-per-pergjegjesi-dhe-ndryshime/60%Daily2016-07-17 17:27
https://kosova-info.com/shokuese-ushtare-te-zhveshur-dhe-te-lidhur-pas-deshtimit-te-grusht-shtetit-foto/60%Daily2016-07-17 17:16
https://kosova-info.com/eshte-rritur-me-shume-se-290-numri-i-viktimave-ne-turqi/60%Daily2016-07-17 17:03
https://kosova-info.com/trazira-e-reja-ne-stamboll-te-shtena-ne-aeroport/60%Daily2016-07-17 16:55
https://kosova-info.com/nuk-pendohem-pse-e-mbyta-keto-jane-arsyet-pse-vellau-e-mbyti-motren-e-tij-videofoto/60%Daily2016-07-17 16:50
https://kosova-info.com/shkenda-drejt-ishujve-maldive-per-tu-martuar/60%Daily2016-07-17 16:38
https://kosova-info.com/femra-e-pare-qe-ia-rrembeu-zemren-bleros-ishte-zeshkane-kengetari-zbulon-emrin-e-saj/60%Daily2016-07-17 16:30
https://kosova-info.com/ibrahimovic-zgjedh-numrin-e-fanelles-ne-man-utd-foto/60%Daily2016-07-17 16:30
https://kosova-info.com/receta-magjike-pastron-mushkerite-nga-duhani/60%Daily2016-07-17 16:15
https://kosova-info.com/vajza-e-njejte-me-veshje-te-njejte-ne-klipet-e-noizyt-dhe-robertit-fotovideo/60%Daily2016-07-17 16:12
https://kosova-info.com/real-madrid-fluturon-per-kanada-sulmuesi-nuk-eshte-ne-aeroplan-foto/60%Daily2016-07-17 16:11
https://kosova-info.com/pamje-mahnitese-nga-bregdeti-britanik-foto/60%Daily2016-07-17 16:08
https://kosova-info.com/armeni-policet-jane-marre-pengje-kerkohet-doreheqja-e-presidentit/60%Daily2016-07-17 16:07
https://kosova-info.com/luftetaret-e-huaj-lidhja-mes-xhihadizmit-e-cmendurise/60%Daily2016-07-17 16:03
https://kosova-info.com/mustafa-zhvillimi-ekonomik-ne-rritje-trendet-me-te-mira-se-periudhat-e-kaluara/60%Daily2016-07-17 15:56
https://kosova-info.com/blerja-e-re-e-realit-befasia-me-e-madhe-e-veres-foto/60%Daily2016-07-17 15:53
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-kenga-e-re-e-etnon-foto/60%Daily2016-07-17 15:43
https://kosova-info.com/iu-dha-lamtumira-e-fundit-armend-bytycit-djalit-te-biznismenit-nga-istogut-foto/60%Daily2016-07-17 15:41
https://kosova-info.com/xhaka-ka-nenshkruar-por-ky-perforcim-do-ti-cmend-tifozet-e-arsenalit-foto/60%Daily2016-07-17 15:33
https://kosova-info.com/7-police-u-goditen-nga-te-shtenat-3-prej-tyre-mbeten-te-vdekur-videofoto/60%Daily2016-07-17 15:32
https://kosova-info.com/erdogan-qan-ne-funeralin-e-stambollit-zotohet-ne-pastrimin-e-vendin-nga-virusi-videofoto/60%Daily2016-07-17 15:30
https://kosova-info.com/ushtria-turke-tentim-puci-eshte-neutralizuar/60%Daily2016-07-17 15:26
https://kosova-info.com/bella-merr-rreze-dielli-ne-karaibe-mund-ta-paramendoni-sa-seksi-duket-foto/60%Daily2016-07-17 15:18
https://kosova-info.com/haziri-nje-milion-euro-po-i-investojme-ne-projektin-e-rruges-gjilan-bujanoc/60%Daily2016-07-17 15:18
https://kosova-info.com/barcelona-refuzon-mahrezin/60%Daily2016-07-17 15:14
https://kosova-info.com/babe-e-bir-te-humbur-qe-nga-dita-e-enjte/60%Daily2016-07-17 15:13
https://kosova-info.com/kjo-eshte-familja-e-presidentit-turk-erdogan-foto/60%Daily2016-07-17 15:04
https://kosova-info.com/greqi-neser-fillon-procesi-gjyqesor-per-8-pucistet-e-arratisur-nga-turqia/60%Daily2016-07-17 14:59
https://kosova-info.com/gjashte-ndeshjet-e-barcelones-para-sezonit-te-ri-foto/60%Daily2016-07-17 14:58
https://kosova-info.com/zbulohet-se-keshilltari-i-erdoganit-ishte-udheheqes-i-pucit/60%Daily2016-07-17 14:49
https://kosova-info.com/autostrada-me-gropa/60%Daily2016-07-17 14:48
https://kosova-info.com/ronaldinho-zgjedh-futbollistin-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2016-07-17 14:46
https://kosova-info.com/reagon-samanta-sa-i-perket-bashkepunimit-me-cozman-foto/60%Daily2016-07-17 14:39
https://kosova-info.com/largohet-nga-barcelona-transferohet-ne-liverpool-foto-2/60%Daily2016-07-17 14:37
https://kosova-info.com/serbia-investon-ne-veri-pa-lejen-e-kosoves/60%Daily2016-07-17 14:37
https://kosova-info.com/dy-te-vdekur-nga-te-shtenat-ne-nje-spital-te-florides/60%Daily2016-07-17 14:33
https://kosova-info.com/perez-kerkon-largimin-e-ketij-futbollisti-nga-real-madrid-foto/60%Daily2016-07-17 14:27
https://kosova-info.com/turkish-arlines-anulon-afer-200-fluturime/60%Daily2016-07-17 14:26
https://kosova-info.com/kush-eshte-fethullah-gulen-armiku-i-perbetuar-i-erdoganit/60%Daily2016-07-17 14:23
https://kosova-info.com/publikohen-dy-mesazhet-e-terroristit-te-nices-ai-shkruante/60%Daily2016-07-17 14:19
https://kosova-info.com/big-mama-i-kam-fshehur-frajerat/60%Daily2016-07-17 14:16
https://kosova-info.com/lamtumire-lazio-berisha-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-17 14:16
https://kosova-info.com/pamje-te-gjeneralit-turk-te-arrestuar-i-rrahur-e-keqtrajtuar-foto/60%Daily2016-07-17 14:14
https://kosova-info.com/tentojne-te-fusin-ne-kosove-duhan-te-paperpunuar-arrestohen/60%Daily2016-07-17 14:06
https://kosova-info.com/de-gea-udheton-ne-shba-por-ne-aeroplan-i-ndodh-dicka-e-keqe-foto/60%Daily2016-07-17 14:06
https://kosova-info.com/zjarr-ne-afersi-te-mekes-video/60%Daily2016-07-17 14:00
https://kosova-info.com/zjarr-ne-afersi-te-mekes-video/60%Daily2016-07-17 14:00
https://kosova-info.com/ylli-amerikan-i-kerkon-bashkepunim-era-istrefit-video/60%Daily2016-07-17 13:59
https://kosova-info.com/jese-ne-lidhje-me-nje-seks-bombe-foto/60%Daily2016-07-17 13:56
https://kosova-info.com/erdogan-mban-kufomat-e-viktimave-te-grusht-shtetit-video/60%Daily2016-07-17 13:51
https://kosova-info.com/santos-me-super-skuader-po-ti-mbante-keta-yje-foto/60%Daily2016-07-17 13:47
https://kosova-info.com/ekstradimi-i-fethullah-gulen-biseda-mes-ministrit-turk-dhe-kerry-t/60%Daily2016-07-17 13:45
https://kosova-info.com/tirane-kosovari-merr-peng-te-dashuren-gjermane-denohet-me-kusht/60%Daily2016-07-17 13:37
https://kosova-info.com/keshtu-duket-ryva-natyrale-pa-grim-foto/60%Daily2016-07-17 13:35
https://kosova-info.com/nje-gjerman-arrestohet-ne-merdare/60%Daily2016-07-17 13:32
https://kosova-info.com/sulmi-ne-armeni-viktima-te-plagosur-dhe-pengje/60%Daily2016-07-17 13:28
https://kosova-info.com/studentet-shqiptare-ne-shkup-grisin-diplomat-e-kolegjit-turk-ja-pse/60%Daily2016-07-17 13:26
https://kosova-info.com/dhunohet-nje-femer-ne-gjakove-dy-persona-ne-kerkim/60%Daily2016-07-17 13:18
https://kosova-info.com/ska-grure-te-mjaftueshem-per-kete-vit/60%Daily2016-07-17 13:10
https://kosova-info.com/ky-eshte-vellau-i-mirsa-kerqelit-foto/60%Daily2016-07-17 13:06
https://kosova-info.com/martohet-ylli-shqiptar-i-zvicres/60%Daily2016-07-17 13:02
https://kosova-info.com/imami-nga-prizreni-i-ben-thirrje-erdoganit-qe-ti-likuidoj-pucistet-foto/60%Daily2016-07-17 12:44
https://kosova-info.com/sanches-e-zbulon-numrin-e-fanelles-te-bayerni-foto/60%Daily2016-07-17 12:38
https://kosova-info.com/ja-ku-po-e-pret-ditelindjen-aferdita-dreshaj-foto/60%Daily2016-07-17 12:36
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-gostivar-humbin-jeten-bashkeshortet-dhe-nusja/60%Daily2016-07-17 12:26
https://kosova-info.com/messi-ne-jaht-tifozet-e-ndjekin-not-foto/60%Daily2016-07-17 12:21
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-unaze-diamanti-dhe-se-shpejt-nuse-video/60%Daily2016-07-17 12:17
https://kosova-info.com/macja-puciste/60%Daily2016-07-17 12:16
https://kosova-info.com/gjykata-hedh-poshte-kerkesen-e-spark-ut-kastrati-e-quan-vendim-te-drejte/60%Daily2016-07-17 12:08
https://kosova-info.com/do-te-shkoni-ne-ulqin-ja-cfare-moti-do-te-mbaje-javen-e-ardhshme/60%Daily2016-07-17 12:02
https://kosova-info.com/ku-po-i-kalon-pushimet-cana-foto/60%Daily2016-07-17 12:02
https://kosova-info.com/armeni-grupi-i-armatosur-po-mban-peng-nje-regjiment-te-policise/60%Daily2016-07-17 11:58
https://kosova-info.com/vazhdon-skandali-top-awards-i-hakmerret-noizyt-foto/60%Daily2016-07-17 11:43
https://kosova-info.com/mustafi-ne-premierlige-per-30-milione-euro/60%Daily2016-07-17 11:40
https://kosova-info.com/pakistanezja-qandeel-baloch-vritet-nga-i-vellai-pasi-ushtronte-modelingun/60%Daily2016-07-17 11:34
https://kosova-info.com/thaci-forcat-e-armatosura-force-multietnike-me-standarde-te-nato-s/60%Daily2016-07-17 11:31
https://kosova-info.com/ymeri-pushteti-nuk-duhet-lejuar-qe-ta-shkaterroje-republiken/60%Daily2016-07-17 11:29
https://kosova-info.com/kosova-mposhtet-nga-britania-e-madhe/60%Daily2016-07-17 11:18
https://kosova-info.com/kosova-mposhtet-nga-britania-e-madhe-2/60%Daily2016-07-17 11:18
https://kosova-info.com/fejohet-gareth-bale-foto/60%Daily2016-07-17 11:10
https://kosova-info.com/cifti-shqiptar-ia-dha-armen-terroristit-ne-nice/60%Daily2016-07-17 11:00
https://kosova-info.com/microsoft-publikon-nj-tjetr-ndrtim-t-windows-10-ts-s-bashku-me-nj-shtojc-t-amazon-pr-shfletuesin-edge/60%Daily2016-07-17 10:58
https://kosova-info.com/asgjesohen-mbi-11-mije-bime-hashashi-arrestohet-4-kultivuesit/60%Daily2016-07-17 10:50
https://kosova-info.com/asgjesohen-mbi-11-mije-bime-hashashi-arrestohet-4-kultivuesit/60%Daily2016-07-17 10:50
https://kosova-info.com/pas-suksesit-t-talking-tom-outfit-7-sjell-lojn-m-t-re-talking-tom-gold-run/60%Daily2016-07-17 10:47
https://kosova-info.com/pas-euro-2016-probleme-per-disa-lojtare-te-kombetares/60%Daily2016-07-17 10:45
https://kosova-info.com/meta-te-krijohet-qeveri-teknike-jam-gati-te-jap-doreheqjen/60%Daily2016-07-17 10:42
https://kosova-info.com/vazhdon-arrestimi-i-ushtareve-ne-turqi/60%Daily2016-07-17 10:33
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-kush-eshte-e-dashura-e-shpat-dedes-foto/60%Daily2016-07-17 10:28
https://kosova-info.com/arrestohen-edhe-dy-persona-per-sulmin-ne-nice/60%Daily2016-07-17 10:23
https://kosova-info.com/alban-meha-me-page-te-cmendur-te-al-nassr/60%Daily2016-07-17 10:21
https://kosova-info.com/pas-deshtimit-qeveria-me-plan-b-per-brezovicen/60%Daily2016-07-17 10:14
https://kosova-info.com/kampioni-pa-skuader/60%Daily2016-07-17 10:02
https://kosova-info.com/shtohen-dyshimet-ne-shba-erdogan-e-sajoi-vete-pucin-ushtarak/60%Daily2016-07-17 09:55
https://kosova-info.com/adelina-shokon-me-pamjen-e-saj-pa-make-up-foto/60%Daily2016-07-17 09:50
https://kosova-info.com/policia-i-arreston-dy-persona-por-smund-ti-intervistoje-ja-pse/60%Daily2016-07-17 09:50
https://kosova-info.com/zyrtare-robben-mungon-gjate-pas-lendimit/60%Daily2016-07-17 09:38
https://kosova-info.com/tre-veta-vdiqen-ne-nje-dite-policia-apel-per-siguri-ne-komunikacion/60%Daily2016-07-17 09:35
https://kosova-info.com/a-ishte-puci-inskenim-i-erdoganit-flet-gazetari-italian/60%Daily2016-07-17 09:27
https://kosova-info.com/blerim-destani-flet-per-lidhjen-e-tij-me-bebe-rexhen-foto/60%Daily2016-07-17 09:27
https://kosova-info.com/hysaj-me-page-marramendese-ne-kontraten-e-re/60%Daily2016-07-17 09:19
https://kosova-info.com/vijon-vala-e-arrestimeve-pas-masakres-ne-nice/60%Daily2016-07-17 09:15
https://kosova-info.com/kuote-e-pabesueshme-per-leicesterin-qe-ta-mbroje-titullin/60%Daily2016-07-17 09:00
https://kosova-info.com/cilin-e-preferon-me-shume-mustafa-veselin-apo-thacin/60%Daily2016-07-17 08:59
https://kosova-info.com/gasso-publikon-shihem-veres-video/60%Daily2016-07-17 08:58
https://kosova-info.com/bajrami-ambienti-i-biznesit-30-vende-me-mire-se-vitin-e-kaluar/60%Daily2016-07-17 08:49
https://kosova-info.com/zyra-e-erdoganit-pas-sulmeve-foto/60%Daily2016-07-17 08:40
https://kosova-info.com/gashi-serish-perballe-portierit-cfare-beri-video/60%Daily2016-07-17 08:37
https://kosova-info.com/paralajmerohet-ibrahim-tatlises-do-te-vrasin/60%Daily2016-07-17 08:35
https://kosova-info.com/rama-i-ben-kerkese-tjeter-basha-mjaft-me-letra-te-hapura/60%Daily2016-07-17 08:35
https://kosova-info.com/neser-hapet-libri-i-ngushellimeve-per-viktimat-ne-nice/60%Daily2016-07-17 08:20
https://kosova-info.com/henry-dua-te-jem-trajner-i-ketij-ekipi/60%Daily2016-07-17 08:15
https://kosova-info.com/meshkuj-kjo-semundje-ua-shtremberon-penisin/60%Daily2016-07-17 08:14
https://kosova-info.com/mourinho-vendos-per-januzajn-2/60%Daily2016-07-17 08:01
https://kosova-info.com/baby-g-feston-ditelindjen-ja-sa-vjet-mbush-sot-foto/60%Daily2016-07-17 08:00
https://kosova-info.com/shba-paralajmeron-turqine-per-shpifjet-e-perfshirjes-ne-puc/60%Daily2016-07-17 07:58
https://kosova-info.com/policia-rumune-ne-qytetin-qe-u-pushtua-nga-grupi-i-armatosur-foto/60%Daily2016-07-17 07:45
https://kosova-info.com/pas-kantes-conte-e-merr-edhe-yllin-tjeter-te-leicesterit/60%Daily2016-07-17 07:40
https://kosova-info.com/ky-sekret-i-michael-jackson-do-tju-shokoje-foto/60%Daily2016-07-17 07:39
https://kosova-info.com/ndikimi-ky-titull-profesioni-qe-ka-kapluar-kosoven/60%Daily2016-07-17 07:35
https://kosova-info.com/deshtoi-kunder-gjermanise-pellen-nuk-e-lene-te-gjuaje-penallti-ne-kine-video/60%Daily2016-07-17 07:22
https://kosova-info.com/dasmoret-e-forte-te-mitrovices-te-armatosur-ecin-neper-qytet-foto/60%Daily2016-07-17 07:22
https://kosova-info.com/kjo-eshte-reja-seksi-e-gilit-foto/60%Daily2016-07-17 07:14
https://kosova-info.com/durres-25-vjecari-aksidentoi-me-makine-2-kembesore-nderron-jete-53-vjecarja/60%Daily2016-07-17 07:12
https://kosova-info.com/keta-dy-aktore-i-shpetuan-sulmit-terrorist-ne-nice-foto/60%Daily2016-07-17 07:08
https://kosova-info.com/ja-si-duket-kamioni-qe-shkeli-per-vdekje-84-persona-ne-nice-video/60%Daily2016-07-17 07:02
https://kosova-info.com/shaqiri-dortmund-vjen-reagimi-i-futbollistit/60%Daily2016-07-17 07:01
https://kosova-info.com/greqia-ushtaret-e-helikopterit-do-te-kthehen-ne-turqi/60%Daily2016-07-17 06:52
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-a-e-keni-pare-golin-e-joe-cole-video/60%Daily2016-07-17 06:47
https://kosova-info.com/babai-merr-vesh-se-i-biri-4-vjecar-vdiq-ne-nice-video/60%Daily2016-07-17 06:43
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-me-me-se-shumti-ministra-e-staf-ne-evrope/60%Daily2016-07-17 06:29
https://kosova-info.com/horoskopi-17-korrik-2016/60%Daily2016-07-17 06:13
https://kosova-info.com/opozita-po-shperndan-mjegull/60%Daily2016-07-17 06:05
https://kosova-info.com/messi-e-vazhdon-kontraten-pas-pushimeve/60%Daily2016-07-17 06:01
https://kosova-info.com/ja-si-mund-te-rreziteni-me-shpejt/60%Daily2016-07-17 01:59
https://kosova-info.com/meshkuj-mesoni-sa-gjate-do-te-jetoni/60%Daily2016-07-17 01:15
https://kosova-info.com/lamborghini-me-rrota-roze/60%Daily2016-07-17 00:41
https://kosova-info.com/a-i-keni-njohur-binjaket-e-yjeve-te-hollivudit/60%Daily2016-07-17 00:12
https://kosova-info.com/postime-urrejtjeje-ne-mediat-sociale-policia-gjermane-kryen-nje-sere-bastisjesh/60%Daily2016-07-16 23:43
https://kosova-info.com/arrestohet-grupi-qe-kishte-kryer-35-transplantime-organesh/60%Daily2016-07-16 23:10
https://kosova-info.com/ja-me-ke-do-e-nderronte-noren-roberti-video/60%Daily2016-07-16 21:54
https://kosova-info.com/nje-i-ri-serb-tallet-me-turqine-dhe-turqit-foto/60%Daily2016-07-16 21:52
https://kosova-info.com/cka-ben-daja-per-nipin-keshtu-e-festoi-2po2-ditelindjen-e-capital-t-video/60%Daily2016-07-16 21:45
https://kosova-info.com/kercenohet-me-jete-legjenda-e-futbollit-turk-hakan-shukur/60%Daily2016-07-16 21:43
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-nese-donald-trump-zgjidhet-president/60%Daily2016-07-16 21:40
https://kosova-info.com/gjergj-dedaj-ironizon-me-edi-ramen/60%Daily2016-07-16 21:27
https://kosova-info.com/skivi-flet-per-raportin-e-tij-me-samanten-thote-se-eshte-shume-i-dashuruar-video/60%Daily2016-07-16 21:27
https://kosova-info.com/pascal-craymer-shfaqet-perveluese-ne-bregdet-foto/60%Daily2016-07-16 21:25
https://kosova-info.com/reali-dhe-barcelona-gare-per-mesfushorin-portugez/60%Daily2016-07-16 21:22
https://kosova-info.com/aksion-policor-ne-mesnate-konfiskojne-dru-te-prera-ilegalisht-ne-prishtine/60%Daily2016-07-16 21:17
https://kosova-info.com/amerika-ishte-pas-grusht-shtetit-ne-turqi/60%Daily2016-07-16 21:14
https://kosova-info.com/supergoli-i-rashices-ndaj-rubin-kazanit-video/60%Daily2016-07-16 21:02
https://kosova-info.com/keshtu-e-perkrah-erdoganin-e-dashura-e-cenarit-foto/60%Daily2016-07-16 20:59
https://kosova-info.com/loja-pokemon-go-krijon-kaos-rrugeve-te-new-yorkut-video/60%Daily2016-07-16 20:56
https://kosova-info.com/ne-prizren-festohet-deshtimi-i-pucit-ne-turqi-video/60%Daily2016-07-16 20:50
https://kosova-info.com/mijera-njerez-ne-rruget-e-turqise-perkrahin-erdoganin/60%Daily2016-07-16 20:42
https://kosova-info.com/vellai-i-migjen-bashes-mbetet-ne-spanje-kjo-eshte-skuadra-e-tij-e-re/60%Daily2016-07-16 20:35
https://kosova-info.com/kembesoret-e-goditura-ne-prishtine-jane-mbi-te-40-at-foto/60%Daily2016-07-16 20:23
https://kosova-info.com/kembesoret-e-goditura-ne-prishtine-jane-mbi-te-40-at-foto-2/60%Daily2016-07-16 20:23
https://kosova-info.com/gjakova-behet-komuna-e-pare-ne-kosove-me-muze-te-muzikes/60%Daily2016-07-16 20:23
https://kosova-info.com/pasi-deshtoi-me-messin-miss-bum-bum-mesazh-suarezit-foto/60%Daily2016-07-16 20:16
https://kosova-info.com/dy-kembesore-goditen-nga-nje-veture-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-07-16 20:11
https://kosova-info.com/alarm-per-bombe-ne-moske-evakuohen-1-500-njerez/60%Daily2016-07-16 20:02
https://kosova-info.com/gjiko-sjell-projektin-e-ri-a-eshte-ky-hiti-i-veres-video/60%Daily2016-07-16 20:01
https://kosova-info.com/real-madrid-i-publikon-numrat-e-fanellave-ja-kush-e-ka-ndryshuar/60%Daily2016-07-16 19:53
https://kosova-info.com/kur-edhe-burrat-vajtojne-ai-humbi-gruan-dhe-djalin-ne-masakren-e-nices-videofoto/60%Daily2016-07-16 19:45
https://kosova-info.com/james-te-klubi-qe-perfundoi-i-shtati/60%Daily2016-07-16 19:37
https://kosova-info.com/ardit-gjebrea-godet-me-nje-status-te-fuqishem-per-situaten-ne-turqi-foto/60%Daily2016-07-16 19:33
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-rrefen-atentatin-ne-beograd/60%Daily2016-07-16 19:25
https://kosova-info.com/studentet-shqiptare-ne-shkup-i-grisin-diplomat-e-kolegjit-te-fetah-gulenit-kundershtarit-te-erdoganit/60%Daily2016-07-16 19:17
https://kosova-info.com/publikohet-lista-e-argjentines-per-olimpiade-messi/60%Daily2016-07-16 19:09
https://kosova-info.com/zvogelohet-edhe-nje-kriter-per-familjaret-e-deshmoreve-ne-up-video/60%Daily2016-07-16 19:04
https://kosova-info.com/indi-ndermerren-veprime-per-ndaljen-e-dhunes-ne-kashmir/60%Daily2016-07-16 18:59
https://kosova-info.com/urdherese-per-germime-edhe-ne-veri-te-vendit-video/60%Daily2016-07-16 18:55
https://kosova-info.com/mitrovice-probleme-me-lope-te-semura-video/60%Daily2016-07-16 18:50
https://kosova-info.com/formacioni-i-contes-me-transferet-e-reja-foto/60%Daily2016-07-16 18:47
https://kosova-info.com/qeveria-do-te-riformatizohet-video/60%Daily2016-07-16 18:47
https://kosova-info.com/sa-kushton-zemra-sipas-elises-video/60%Daily2016-07-16 18:41
https://kosova-info.com/mos-blini-veze-pa-vula-jane-te-pakontrolluara/60%Daily2016-07-16 18:37
https://kosova-info.com/futbollisti-shqiptar-debuton-te-bayerni/60%Daily2016-07-16 18:34
https://kosova-info.com/familjaret-e-almirit-gjykimi-te-filloje-sa-me-pare/60%Daily2016-07-16 18:30
https://kosova-info.com/kur-elita-rudi-se-dallon-fakultetin-publik-nga-ai-privat-video/60%Daily2016-07-16 18:27
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-deklaraten-e-fundit-te-skivit-per-ledrin-video/60%Daily2016-07-16 18:26
https://kosova-info.com/gjenerali-i-arrestuar-ne-turqi-eshte-lindur-ne-kosove/60%Daily2016-07-16 18:24
https://kosova-info.com/terroristi-i-nices-u-radikalizua-shpejt/60%Daily2016-07-16 18:16
https://kosova-info.com/rapid-vienna-chelsea-rezultat-shokues-video/60%Daily2016-07-16 18:00
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-mbulohet-nga-shkuma-ekspozon-linjat-foto/60%Daily2016-07-16 17:56
https://kosova-info.com/rashica-shenon-per-vitessen-ndaj-rubin-kazan/60%Daily2016-07-16 17:51
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-podujeve-ka-te-lenduar-foto/60%Daily2016-07-16 17:45
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-kaliforni-14-te-plagosur/60%Daily2016-07-16 17:34
https://kosova-info.com/zyrtare-sevilla-e-transferon-shokun-e-neymar-foto/60%Daily2016-07-16 17:28
https://kosova-info.com/moska-ka-nje-mesazh-per-erdoganin/60%Daily2016-07-16 17:26
https://kosova-info.com/prej-kujt-e-mori-kete-dhurate-te-vecante-fjolla-morina-foto/60%Daily2016-07-16 17:26
https://kosova-info.com/denohet-gardianja-zvicerane-e-njohur-per-dashurite-me-te-burgosurit-shqiptare/60%Daily2016-07-16 17:15
https://kosova-info.com/turqia-arreston-gjeneralin-dhe-gjykatesin-kryesor-ne-vend/60%Daily2016-07-16 17:09
https://kosova-info.com/droni-i-rrezuar-zbulon-se-si-i-maskon-ushtria-videofoto/60%Daily2016-07-16 17:00
https://kosova-info.com/edhe-nje-subjekt-i-ri-ne-kosove-levizja-per-shqiperi-te-bashkuar/60%Daily2016-07-16 16:59
https://kosova-info.com/ushqimet-ilace-hudhra-parandalon-kancerin-ne-fyt-shpargu-parandalon-ate-te-lekures/60%Daily2016-07-16 16:56
https://kosova-info.com/i-akuzuari-per-tentim-grusht-shteti-ne-turqi-ka-nje-rrjet-te-shkollave-ne-kosove/60%Daily2016-07-16 16:44
https://kosova-info.com/matoshi-erdogani-sponsorizon-konservatorizmin-islamik-ne-kosove/60%Daily2016-07-16 16:38
https://kosova-info.com/alonso-ancelotti-duhet-ta-transferoje-kete-super-sulmues/60%Daily2016-07-16 16:32
https://kosova-info.com/mbyten-20-refugjate-ne-brigjet-e-italise-shpetohen-366-te-tjere/60%Daily2016-07-16 16:28
https://kosova-info.com/shqiptarja-rrefen-per-friken-qe-kishte-mbreme-ne-turqi-video/60%Daily2016-07-16 16:19
https://kosova-info.com/ronaldo-blen-bugatti-cmimi-marramendes/60%Daily2016-07-16 16:17
https://kosova-info.com/%e2%80%8brihapet-aeroporti-i-stambollit-fluturimet-vazhdojne-normalisht/60%Daily2016-07-16 16:12
https://kosova-info.com/turqi-mbi-2-800-ushtare-te-arrestuar-viktimat-rreth-200/60%Daily2016-07-16 16:08
https://kosova-info.com/olti-currit-i-pelqen-seksi-ne-makine-por-e-ka-nje-dileme-foto/60%Daily2016-07-16 16:01
https://kosova-info.com/kosova-fiton-ndaj-shqiperise-ne-evropianin-u-20-te-basketbollit/60%Daily2016-07-16 15:57
https://kosova-info.com/mediat-pro-erdoganit-pucistet-komunikuan-permes-whatsapp-it-keto-ishin-fjalet-e-tyre/60%Daily2016-07-16 15:56
https://kosova-info.com/shefqet-krasniqi-i-gezohet-deshtimit-te-grusht-shtetit-ne-turqi-te-tille-ka-edhe-ne-kosove/60%Daily2016-07-16 15:49
https://kosova-info.com/ledri-vula-nje-ne-nje-milion-femra-nuk-ma-ka-lene/60%Daily2016-07-16 15:48
https://kosova-info.com/ancelotti-e-fton-futbollistin-shqiptar-ai-ndodhet-ne-bankine-foto/60%Daily2016-07-16 15:46
https://kosova-info.com/dicaprio-kapet-mat-ne-disa-skena-me-te-dashuren-ne-plazh-foto/60%Daily2016-07-16 15:41
https://kosova-info.com/sulmi-ne-nice-pese-persona-te-arrestuar/60%Daily2016-07-16 15:29
https://kosova-info.com/neymar-ky-lojtar-e-fiton-topin-e-arte/60%Daily2016-07-16 15:25
https://kosova-info.com/kerry-per-kerkesen-turke-per-ekstradim-e-gulenit-kerkohen-deshmi/60%Daily2016-07-16 15:19
https://kosova-info.com/ellie-goulding-rrezikon-te-humbase-zerin/60%Daily2016-07-16 15:16
https://kosova-info.com/pese-arsye-te-deshtimit-te-grusht-shtetit-ne-turqi/60%Daily2016-07-16 15:14
https://kosova-info.com/vdes-nje-person-ne-viti-u-rrokullis-me-traktor/60%Daily2016-07-16 15:09
https://kosova-info.com/franca-spanja-katari-denojne-grusht-shtetin-ne-turqi-perkrahin-erdoganin/60%Daily2016-07-16 15:03
https://kosova-info.com/xhaka-largohet-monchengladbach-e-kerkon-nje-tjeter-shqiptar/60%Daily2016-07-16 15:01
https://kosova-info.com/vajza-rrah-babane-arrestohet/60%Daily2016-07-16 15:01
https://kosova-info.com/zbulohet-e-dashura-e-blerim-destanit-foto/60%Daily2016-07-16 15:00
https://kosova-info.com/merkel-denon-grusht-shtetin-ne-turqi/60%Daily2016-07-16 14:50
https://kosova-info.com/merkel-denon-grusht-shtetin-ne-turqi/60%Daily2016-07-16 14:50
https://kosova-info.com/ministria-e-punes-mbi-800-mije-euro-pagoi-pensione-per-te-vdekurit/60%Daily2016-07-16 14:41
https://kosova-info.com/ministria-e-punes-mbi-800-mije-euro-pagoi-pensione-per-te-vdekurit/60%Daily2016-07-16 14:41
https://kosova-info.com/sportisti-me-bamires-ne-bote-ronaldo-apo-messi/60%Daily2016-07-16 14:40
https://kosova-info.com/imazhe-te-gjakosura-qe-tregojne-kaosin-ne-turqi-foto16/60%Daily2016-07-16 14:38
https://kosova-info.com/miqte-ndikojne-pozitivisht-ne-zakonet-tuaja-te-ushqyerit/60%Daily2016-07-16 14:36
https://kosova-info.com/liberta-spahiut-ia-con-era-fustanin-perpak-sa-nuk-i-doli-foto/60%Daily2016-07-16 14:33
https://kosova-info.com/mourinho-debuton-te-united-ky-eshte-rezultati-video/60%Daily2016-07-16 14:23
https://kosova-info.com/pese-femije-jane-duke-luftuar-per-jete-pas-sulmit-ne-nice/60%Daily2016-07-16 14:19
https://kosova-info.com/pese-femije-jane-duke-luftuar-per-jete-pas-sulmit-ne-nice/60%Daily2016-07-16 14:19
https://kosova-info.com/10-gjra-q-duhet-tu-msoni-fmijve-prpara-se-t-qasen-n-internet-infografik/60%Daily2016-07-16 14:12
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-klubi-i-ri-i-kantes-foto/60%Daily2016-07-16 14:09
https://kosova-info.com/pamje-tejet-te-renda-ushtarit-i-hiqet-koka-nga-turma-pro-erdoganit-video18/60%Daily2016-07-16 14:07
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkaty-perry-publikon-kengen-per-lojerat-olimpike-video/60%Daily2016-07-16 14:04
https://kosova-info.com/mourinho-ia-jep-nje-mundesi-januzajt/60%Daily2016-07-16 14:03
https://kosova-info.com/futbollisti-i-fc-prishtines-tallet-me-rrogen-e-xhakes-foto/60%Daily2016-07-16 13:59
https://kosova-info.com/zyrtare-real-madrid-nenshkruan-me-nje-mesfushor-foto/60%Daily2016-07-16 13:42
https://kosova-info.com/konspiracioni-mbi-pucin-erdogan-ne-stilin-e-hitlerit-shkaterron-kundershtaret-e-tij/60%Daily2016-07-16 13:42
https://kosova-info.com/ja-sa-vjet-mbushi-sot-genc-prelvukaj/60%Daily2016-07-16 13:34
https://kosova-info.com/turqi-ndalohen-afer-3-mije-oficere-ushtarake/60%Daily2016-07-16 13:30
https://kosova-info.com/humb-jeten-armend-bytyci-djali-i-biznesmenit-nga-istogu/60%Daily2016-07-16 13:28
https://kosova-info.com/mourinho-debuton-ne-man-utd-rezultati-i-pjeses-se-pare-do-tju-befasoje-video/60%Daily2016-07-16 13:25
https://kosova-info.com/enca-ben-hapin-tjeter-shikoni-si-i-zberthen-pantollonat-foto/60%Daily2016-07-16 13:24
https://kosova-info.com/enca-ben-hapin-tjeter-shikoni-si-i-zberthen-pantollonat-foto/60%Daily2016-07-16 13:24
https://kosova-info.com/turistet-britanike-bllokohen-ne-turqi/60%Daily2016-07-16 13:22
https://kosova-info.com/hoxhaj-flet-per-partneritetin-qe-kosova-e-ka-me-britanine-pas-brexit/60%Daily2016-07-16 13:16
https://kosova-info.com/keta-dy-ushtarake-organizuan-pucin-e-deshtuar-ne-turqi/60%Daily2016-07-16 13:07
https://kosova-info.com/neki-emra-po-vjen-me-dicka-me-ndryshe-video/60%Daily2016-07-16 13:03
https://kosova-info.com/mos-qofsh-sportiste-ne-kosove-foto/60%Daily2016-07-16 12:52
https://kosova-info.com/zyrtare-giaccherini-ne-napoli/60%Daily2016-07-16 12:32
https://kosova-info.com/modelja-ruse-ankohet-se-terrori-ne-nice-i-prishi-pushimet-ne-jaht-foto/60%Daily2016-07-16 12:26
https://kosova-info.com/nato-vendos-qe-fuqizimi-i-raporteve-me-kosoven-te-ndodhe-para-dhjetorit/60%Daily2016-07-16 12:21
https://kosova-info.com/momente-nga-dorezimi-i-ushtareve-turq-vetem-ne-breke-foto/60%Daily2016-07-16 12:16
https://kosova-info.com/lamtumire-valencia-mustafi-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-16 12:16
https://kosova-info.com/sulmohet-doktori-plastik-i-vip-ave-video/60%Daily2016-07-16 12:10
https://kosova-info.com/erdogan-do-ta-diskutojme-vendimin-per-vdekje/60%Daily2016-07-16 12:00
https://kosova-info.com/xhirim-dramatik-nga-turqia-polici-ia-shpeton-jeten-ushtarit-video/60%Daily2016-07-16 11:58
https://kosova-info.com/dzeko-nuk-dua-te-luajme-me-kete-kundershtar-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-07-16 11:53
https://kosova-info.com/situata-ne-turqi-rritet-niveli-i-sigurise-ne-aeroportin-adem-jashari-foto/60%Daily2016-07-16 11:45
https://kosova-info.com/disa-ushtare-turk-pjese-e-pucit-kerkojne-azil-ne-greqi/60%Daily2016-07-16 11:39
https://kosova-info.com/leicester-city-shet-kanten-per-38-milione-euro/60%Daily2016-07-16 11:38
https://kosova-info.com/anulohet-ndeshja-futbollistet-largohen/60%Daily2016-07-16 11:23
https://kosova-info.com/numri-i-viktimave-ne-turqi-arrin-ne-mbi-260/60%Daily2016-07-16 11:22
https://kosova-info.com/ambasadori-i-kosoves-ne-ankara-flet-per-shtetasit-kosovare-ne-turqi/60%Daily2016-07-16 11:19
https://kosova-info.com/ky-femije-ne-foto-eshte-kengetar-i-njohur-dhe-sot-feston-ditelindjen-foto/60%Daily2016-07-16 11:16
https://kosova-info.com/largohet-nga-real-madrid-transferohet-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-07-16 11:04
https://kosova-info.com/ne-provimin-e-pranues-per-studente-nuk-lejohen-telefonat/60%Daily2016-07-16 10:56
https://kosova-info.com/kim-kopjon-bella-hadid-paraqitet-transparente-ne-publik-foto-16/60%Daily2016-07-16 10:52
https://kosova-info.com/mahrez-barcelona-real-madrid-ky-eshte-klubi-ku-dua-te-luaj/60%Daily2016-07-16 10:45
https://kosova-info.com/kush-po-ia-ngreh-bluzen-alban-ramosajt-foto/60%Daily2016-07-16 10:33
https://kosova-info.com/puci-ne-turqi-cfare-dihet-dhe-nuk-dihet-deri-me-tani/60%Daily2016-07-16 10:31
https://kosova-info.com/sadiku-i-befason-te-gjithe-ky-eshte-ekipi-ku-do-te-luaje-me-201617/60%Daily2016-07-16 10:24
https://kosova-info.com/thaci-per-pucin-ne-turqi-vullneti-i-qytetareve-turk-me-i-fuqishem-se-cdo-tank/60%Daily2016-07-16 10:15
https://kosova-info.com/hoxhaj-deri-me-tani-nuk-ka-kosovare-te-prekur-nga-zhvillimet-ne-turqi/60%Daily2016-07-16 10:11
https://kosova-info.com/fifa-denon-realin-e-atleticon-ska-me-perforcime-deri-me/60%Daily2016-07-16 10:08
https://kosova-info.com/sekretari-i-nato-s-respektoni-institucionet-demokratike-te-turqise/60%Daily2016-07-16 10:05
https://kosova-info.com/kryeministri-turk-tregon-shifra-enorme-te-ushtarakeve-te-arrestuar/60%Daily2016-07-16 09:57
https://kosova-info.com/pershendetja-hot-e-kristin-prengaj-video/60%Daily2016-07-16 09:55
https://kosova-info.com/arbnora-ademaj-nuk-shqetesohet-per-pucin-ne-turqi-shijon-pushimet-atje-foto/60%Daily2016-07-16 09:49
https://kosova-info.com/taulant-xhaka-e-thyen-heshtjen-nga-euro-2016/60%Daily2016-07-16 09:47
https://kosova-info.com/lideret-fetare-ne-turqi-denojne-perpjekjet-per-puc/60%Daily2016-07-16 09:40
https://kosova-info.com/qeveria-ua-mbyll-deren-250-mije-qytetareve/60%Daily2016-07-16 09:32
https://kosova-info.com/rrahje-mes-grave-ne-nje-burg-ne-maqedoni/60%Daily2016-07-16 09:28
https://kosova-info.com/isis-merr-pergjegjesine-per-sulmin-ne-france/60%Daily2016-07-16 09:16
https://kosova-info.com/kaos-ne-turqi-ku-ka-mbetur-turan/60%Daily2016-07-16 09:14
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-te-vrareve-ne-turqi-194-viktima-deri-me-tani/60%Daily2016-07-16 09:05
https://kosova-info.com/protestuesit-ne-brazil-sulmojne-flaken-olimpike-video/60%Daily2016-07-16 08:50
https://kosova-info.com/payet-nderron-fjalet-real-madrid-foto/60%Daily2016-07-16 08:39
https://kosova-info.com/gulen-u-pergjigjet-akuzave-te-erdoganit/60%Daily2016-07-16 08:38
https://kosova-info.com/veseli-pergezon-institucionet-turke-per-kthimin-e-rendit-dhe-ligjit/60%Daily2016-07-16 08:34
https://kosova-info.com/veseli-pergezon-institucionet-turke-per-kthimin-e-rendit-dhe-ligjit/60%Daily2016-07-16 08:34
https://kosova-info.com/rama-i-lumtur-per-popullin-vella-te-turqise-dhe-erdoganin/60%Daily2016-07-16 08:28
https://kosova-info.com/fjalimi-i-erdoganit-pas-deshtimit-te-pucit-video/60%Daily2016-07-16 08:24
https://kosova-info.com/rritet-ne-90-numri-i-te-vdekurve-ne-turqi/60%Daily2016-07-16 08:12
https://kosova-info.com/song-largohet-nga-barcelona-nenshkruan-me-rubin-kazan/60%Daily2016-07-16 08:10
https://kosova-info.com/lihen-pa-emra-deshmoret-e-mamushes/60%Daily2016-07-16 08:00
https://kosova-info.com/james-dridh-realin-transferohet-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-07-16 07:54
https://kosova-info.com/ura-e-bosforit-e-liruar-per-qarkullim/60%Daily2016-07-16 07:40
https://kosova-info.com/problem-ne-barcelone-faji-i-messit/60%Daily2016-07-16 07:38
https://kosova-info.com/pucistet-dorezohen-lirojne-shefin-e-ushtrise-turke-qe-mbahej-peng-video/60%Daily2016-07-16 07:32
https://kosova-info.com/tension-i-madh-ne-turqi-legjenda-e-barcelones-i-bllokuar-ne-hotel-foto/60%Daily2016-07-16 07:24
https://kosova-info.com/mustafa-per-ngjarjet-ne-turqi-me-shtetin-qeverisin-ata-qe-kane-marre-mandatin-nga-populli/60%Daily2016-07-16 07:21
https://kosova-info.com/real-madrid-mposht-barcelonen-transferon-nje-super-sulmues-foto/60%Daily2016-07-16 07:14
https://kosova-info.com/sot-promovohet-platforma-per-shqiperi-te-bashkuar/60%Daily2016-07-16 06:59
https://kosova-info.com/belgjika-ka-nje-lajm-shume-te-keq-per-januzajn/60%Daily2016-07-16 06:53
https://kosova-info.com/policia-vret-16-ushtare-ne-ankara-perleshjet-vazhdojne/60%Daily2016-07-16 06:51
https://kosova-info.com/policia-vret-16-ushtare-ne-ankara-perleshjet-vazhdojne/60%Daily2016-07-16 06:51
https://kosova-info.com/policia-vret-16-ushtare-ne-ankara-perleshjet-vazhdojne-2/60%Daily2016-07-16 06:51
https://kosova-info.com/pershkrimi-i-nates-se-pucit-ne-turqi-foto/60%Daily2016-07-16 06:32
https://kosova-info.com/vijne-masat-ndeshkuese-te-erdoganit-shkarkohen-29-kolonele-e-5-gjenerale-ushtarake/60%Daily2016-07-16 06:16
https://kosova-info.com/kaos-ne-turqi-60-te-vdekur-mbi-700-te-arrestuar/60%Daily2016-07-16 06:01
https://kosova-info.com/ekskluzive-video-nga-brenda-parlamentit-turk-teksa-ka-ndodhur-shperthimi/60%Daily2016-07-16 00:26
https://kosova-info.com/dy-civile-te-vdekur-ne-stamboll/60%Daily2016-07-16 00:15
https://kosova-info.com/aktori-kosovar-jep-shembull-se-kujt-duhet-lejuar-leximi-i-kuran-it/60%Daily2016-07-16 00:14
https://kosova-info.com/ka-deshtuar-grusht-shteti-ne-turqi/60%Daily2016-07-16 00:00
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-sulmohet-objekti-i-parlamentit-turk-video/60%Daily2016-07-16 00:00
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pergjigja-e-nato-s-per-sulmet-ne-turqi/60%Daily2016-07-15 23:46
https://kosova-info.com/mediat-e-erdoganit-ky-eshte-sulm-i-terroristeve-separasit/60%Daily2016-07-15 23:38
https://kosova-info.com/mogherini-ben-thirrje-per-vetepermbajtje-dhe-respekt-per-institucionet-turke/60%Daily2016-07-15 23:38
https://kosova-info.com/komandanti-i-forcave-speciale-te-ushtrise-se-turqise-nje-grup-na-ka-tradhtuar/60%Daily2016-07-15 23:32
https://kosova-info.com/partia-fjala-mbeshtesim-popullin-presidentin-dhe-qeverine-e-turqise/60%Daily2016-07-15 23:29
https://kosova-info.com/obama-tregon-mbeshtetje-per-qeverine-e-erdoganit/60%Daily2016-07-15 23:21
https://kosova-info.com/pergjaken-rruget-e-stambollit-shume-persona-te-plagosur-video/60%Daily2016-07-15 23:15
https://kosova-info.com/pamje-te-cmendura-sulmi-i-helikopterit-ndaj-cakut-ne-ankara-video/60%Daily2016-07-15 23:15
https://kosova-info.com/17-police-te-vrare-ne-turqi/60%Daily2016-07-15 23:07
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-ne-turqi-ja-cfare-dihet-deri-tash/60%Daily2016-07-15 22:39
https://kosova-info.com/perleshje-ne-rruget-e-stambollit/60%Daily2016-07-15 22:29
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-qe-tronditi-ankarane-nuk-dihet-nese-ka-viktima/60%Daily2016-07-15 22:25
https://kosova-info.com/aktorja-shqiptare-reagon-per-grushtshtetin-ne-turqi-foto/60%Daily2016-07-15 22:08
https://kosova-info.com/shtetet-me-te-fuqishme-ne-bote-kundershtojne-erdoganin/60%Daily2016-07-15 22:04
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-shqiptar-diplomon-ne-moshen-33-vjecare/60%Daily2016-07-15 21:59
https://kosova-info.com/mpj-per-zhvillimet-ne-turqi-ftojme-qytetaret-e-kosoves-te-qendrojne-brenda/60%Daily2016-07-15 21:55
https://kosova-info.com/krasniqi-i-pameshirshem-ne-deklaraten-e-pare-pas-fitores/60%Daily2016-07-15 21:51
https://kosova-info.com/krasniqi-i-pameshirshem-ne-deklaraten-e-pare-pas-fitores/60%Daily2016-07-15 21:51
https://kosova-info.com/kush-eshte-mashkulli-nje-koke-siper-rozana-radit-foto/60%Daily2016-07-15 21:50
https://kosova-info.com/qytetaret-rrugeve-te-ankaras-brohorasin-te-gezuar-per-grusht-shtetin-video/60%Daily2016-07-15 21:48
https://kosova-info.com/krasniqi-doberstein-ky-eshte-fituesi-i-madh/60%Daily2016-07-15 21:37
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-ja-si-ua-shpjegojne-ushtaret-turk-qytetareve-video/60%Daily2016-07-15 21:35
https://kosova-info.com/grusht-ushtarak-n-turqi-bllokohet-qasja-n-facebook-twitter-dhe-youtube/60%Daily2016-07-15 23:35
https://kosova-info.com/erdogan-fton-qytetaret-te-protestojne-shesheve-dhe-te-kundershtojne-pucin/60%Daily2016-07-15 21:25
https://kosova-info.com/mbyllet-raundi-i-10-te-cili-boksier-ka-me-shume-pike/60%Daily2016-07-15 21:25
https://kosova-info.com/marina-e-getit-vdes-ta-haje-kete-ushqim-foto/60%Daily2016-07-15 21:24
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-gjendjen-ne-turqi-pas-grusht-shtetit/60%Daily2016-07-15 21:16
https://kosova-info.com/ja-cka-pushtoi-ushtria-turke-deri-me-tani/60%Daily2016-07-15 21:13
https://kosova-info.com/doberstein-ne-toke-cka-tash/60%Daily2016-07-15 21:00
https://kosova-info.com/adelina-tahirit-i-pelqen-ta-beje-ne-shkretetirefoto/60%Daily2016-07-15 20:56
https://kosova-info.com/momenti-i-te-shtenave-nga-helikopteret-ne-ankara-video/60%Daily2016-07-15 20:52
https://kosova-info.com/publikohen-rezultatet-preliminare-te-granteve-per-ujitje-te-tokave-bujqesore-dhe-per-bletari/60%Daily2016-07-15 20:51
https://kosova-info.com/ju-qe-smund-ta-shihni-mecin-ne-tv-ja-linku-me-kualitet-te-larte-dhe-pa-pengesa-video/60%Daily2016-07-15 20:50
https://kosova-info.com/ushtria-turke-kemi-marr-kontrollin-e-vendit-per-rregull-demokratik/60%Daily2016-07-15 20:42
https://kosova-info.com/shtrohet-ne-spital-e-dashura-e-stines-ja-arsyeja-foto/60%Daily2016-07-15 20:37
https://kosova-info.com/microsoft-pranon-1-miliard-paisje-me-windows-10-n-2018-tn-tepr-ambicioze/60%Daily2016-07-15 23:34
https://kosova-info.com/ringu-i-zbrazur-kur-fillon-meci-krasniqi-doberstein/60%Daily2016-07-15 20:15
https://kosova-info.com/krimi-i-tmerrshem-ne-veles-babai-perdhunon-vajzen-e-mitur/60%Daily2016-07-15 20:12
https://kosova-info.com/elena-ora-prezanton-te-dashurin-ai-eshte-mik-i-rites-foto/60%Daily2016-07-15 20:11
https://kosova-info.com/bajrami-serbia-nuk-pati-rol-vendimtar-ne-deshtimin-e-brezovices/60%Daily2016-07-15 20:02
https://kosova-info.com/kryeministri-francez-sulmuesi-kishte-lidhje-me-qarqet-radikale-islamike/60%Daily2016-07-15 19:53
https://kosova-info.com/mecin-krasniqi-doberstein-mund-ta-shihni-vetem-ne-kete-kanal-televiziv/60%Daily2016-07-15 19:51
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kenga-me-e-re-e-mentor-hazirit-video/60%Daily2016-07-15 19:39
https://kosova-info.com/familjaret-e-grupit-te-kumanoves-me-leter-te-hapur-ali-ahmetit-dhe-institucioneve/60%Daily2016-07-15 19:34
https://kosova-info.com/deputeti-i-vv-se-e-krahason-debatin-e-rtk-se-me-ato-te-korese-se-veriut/60%Daily2016-07-15 19:32
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-i-ka-bere-messi-mjekres-se-tij-foto/60%Daily2016-07-15 19:29
https://kosova-info.com/ja-nga-cilat-vende-kishte-viktima-ne-sulmin-e-nices/60%Daily2016-07-15 19:24
https://kosova-info.com/komandanti-per-nje-zevendes-te-mundshem-serb-ska-nga-rruga-ne-fsk/60%Daily2016-07-15 19:24
https://kosova-info.com/te-testohen-gjithe-myslimanet-ne-shba-nese-besojne-ne-ligjin-e-sheriatit/60%Daily2016-07-15 19:16
https://kosova-info.com/skena-te-nxehta-ne-klipin-e-trimit-video/60%Daily2016-07-15 19:16
https://kosova-info.com/pese-librat-qe-bill-gates-ua-sugjeron-ti-lexoni-kete-vere/60%Daily2016-07-15 19:14
https://kosova-info.com/abazi-enver-hasani-ka-bere-hamallin-e-pushtetin-por-paska-babe-mbi-babe/60%Daily2016-07-15 19:12
https://kosova-info.com/ronaldo-kapet-ne-aksion-foto/60%Daily2016-07-15 19:05
https://kosova-info.com/skivi-shkon-me-berber-ne-emision-tregon-cfare-raporti-ka-tani-me-ledri-vulen-video/60%Daily2016-07-15 19:02
https://kosova-info.com/lamborghin-i-me-rrota-roze/60%Daily2016-07-15 18:54
https://kosova-info.com/pas-masakres-ne-nice-sulmohet-nje-xhami-ne-shba/60%Daily2016-07-15 18:53
https://kosova-info.com/mungon-insulina-institucionet-fajesojne-njera-tjetren-video/60%Daily2016-07-15 18:47
https://kosova-info.com/kujt-nuk-po-i-ndahet-ledina-celo-foto/60%Daily2016-07-15 18:45
https://kosova-info.com/ky-eshte-futbollisti-me-bamires-ne-bote/60%Daily2016-07-15 18:42
https://kosova-info.com/kercenohet-klan-kosova-mund-te-perfundoni-sikur-ata-ne-france-video/60%Daily2016-07-15 18:40
https://kosova-info.com/turp-cfare-i-kane-bere-futbollistet-e-kombetares-ballistit/60%Daily2016-07-15 18:20
https://kosova-info.com/organizatat-per-mbrojtjen-e-kafsheve-protestojne-te-merkuren-para-qeverise/60%Daily2016-07-15 18:19
https://kosova-info.com/mustafa-qeveria-e-perkushtuar-per-avancimin-e-mireqenies-se-femijeve/60%Daily2016-07-15 18:15
https://kosova-info.com/skandal-i-madh-nga-igli-tare/60%Daily2016-07-15 17:53
https://kosova-info.com/publikohet-aha-aha-lumi-b-e-then-banken-video/60%Daily2016-07-15 17:40
https://kosova-info.com/e-gjithe-bota-solidarizohet-me-francen-ndricohen-objektet-video/60%Daily2016-07-15 17:38
https://kosova-info.com/terrori-ne-nice-permes-fotografive-foto/60%Daily2016-07-15 17:37
https://kosova-info.com/kosova-san-marino-rezultat-shokues/60%Daily2016-07-15 17:32
https://kosova-info.com/ja-cila-aktore-e-famshme-turke-do-te-jete-pjese-e-serialit-fate-te-kryqezuara-ne-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-15 17:27
https://kosova-info.com/prokuroria-franceze-jep-numrin-e-femijeve-dhe-adoleshenteve-te-vrare/60%Daily2016-07-15 17:21
https://kosova-info.com/sdo-ta-besoni-cfare-pasurie-u-gjet-ne-zyren-e-shqiptarit-martin-shkrelit/60%Daily2016-07-15 17:18
https://kosova-info.com/krasniqi-doberstein-ndryshon-orari-i-mecit/60%Daily2016-07-15 17:10
https://kosova-info.com/bulliqi-e-quan-te-vonshem-debatin-me-3-gusht-per-demarkacionin-nuk-pret-rezultat/60%Daily2016-07-15 17:05
https://kosova-info.com/murtezaj-flet-nga-franca-akoma-nuk-dihet-nese-ka-viktima-nga-kosova/60%Daily2016-07-15 17:04
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-peje-formohen-kolona-te-gjata-me-automjete-foto/60%Daily2016-07-15 17:01
https://kosova-info.com/majlinda-fisi-show-ne-facebook/60%Daily2016-07-15 16:49
https://kosova-info.com/masakra-ne-nice-ajo-qe-dihet-dhe-ajo-qe-ende-nuk-dihet/60%Daily2016-07-15 16:37
https://kosova-info.com/zyrtare-juventus-transferon-yllin-e-madh-foto/60%Daily2016-07-15 16:29
https://kosova-info.com/lu-kerkon-takim-mes-rames-e-bashes-nuk-dalin-nga-salla-pa-marreveshje/60%Daily2016-07-15 16:26
https://kosova-info.com/fjalet-e-aktorit-hollivudian-gerard-butler-per-sulmin-ne-france/60%Daily2016-07-15 16:17
https://kosova-info.com/pogba-ky-futbollist-e-fiton-topin-e-arte/60%Daily2016-07-15 16:11
https://kosova-info.com/ambasada-e-frances-ne-prishtine-hap-librin-e-ngushellimeve/60%Daily2016-07-15 16:07
https://kosova-info.com/ne-nje-studio-bukurie-dogana-e-kosoves-kap-5-aparate-per-lojera/60%Daily2016-07-15 16:01
https://kosova-info.com/aktoret-e-fifty-shades-of-grey-i-shpetojne-sulmit-ne-nice/60%Daily2016-07-15 15:56
https://kosova-info.com/ramadani-10-kosovare-u-kapen-duke-shkuar-ne-isis-video/60%Daily2016-07-15 15:50
https://kosova-info.com/microsoft-fillon-reduktimin-e-hapsirs-falas-n-onedrive-nga-15gb-n-5gb/60%Daily2016-07-15 15:51
https://kosova-info.com/shqiperi-maqedoni-lajm-i-shumepritur/60%Daily2016-07-15 15:50
https://kosova-info.com/rihanna-anulon-koncertin-per-shkak-te-ngjarjes-ne-nice/60%Daily2016-07-15 15:49
https://kosova-info.com/autostrada-prishtine-gjilan-konqul-me-kosto-260-milione-euro-fillon-vitin-e-ardhshem/60%Daily2016-07-15 15:48
https://kosova-info.com/obama-serish-deklarohet-per-ndasite-racore-ne-shba/60%Daily2016-07-15 15:46
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-me-stil-te-ri-flokesh-foto/60%Daily2016-07-15 15:38
https://kosova-info.com/filloi-ndertimi-i-klinikes-se-re-emergjente-ne-prishtine/60%Daily2016-07-15 15:37
https://kosova-info.com/terroristi-i-sulmeve-ne-nice-perdorte-dhune-ndaj-gruas-droge-dhe-alkool/60%Daily2016-07-15 15:32
https://kosova-info.com/arrestohet-ish-gruaja-e-sulmuesit-te-nices/60%Daily2016-07-15 15:30
https://kosova-info.com/perballjet-e-xhiros-se-fundit-ne-la-liga-foto/60%Daily2016-07-15 15:28
https://kosova-info.com/urdheresa-per-varrezen-ne-up-ekzekutohet-edhe-per-nje-vend/60%Daily2016-07-15 15:27
https://kosova-info.com/ky-eshte-ekzekutuesi-qe-kreu-masakren-ne-france-dhe-e-la-boten-ne-shok-foto/60%Daily2016-07-15 15:18
https://kosova-info.com/rreth-130-mije-studente-ne-kosove-ne-vitin-akademik-20152016/60%Daily2016-07-15 15:17
https://kosova-info.com/ja-modelja-qe-po-cmend-rrjetet-sociale-foto/60%Daily2016-07-15 15:12
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-eshte-skuadra-e-shaqirit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2016-07-15 15:07
https://kosova-info.com/ja-si-duket-sot-qyteti-i-masakres-ne-france-foto/60%Daily2016-07-15 14:55
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-shtepi-ja-ku-e-nxjerre-gjoksin-tani-rike-roci-foto/60%Daily2016-07-15 14:44
https://kosova-info.com/prishtina-ne-mesin-e-shtate-qyteteve-me-te-rrezikuara-nga-sulmet-terroriste/60%Daily2016-07-15 14:40
https://kosova-info.com/mustafa-demarkacionin-e-procedojme-kur-te-kerkohet-nga-kuvendi/60%Daily2016-07-15 14:36
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonajt-i-mbulohet-fytyra-me-gjakun-e-saj-foto/60%Daily2016-07-15 14:35
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmustafa-mos-votimi-i-projektligjit-per-investime-strategjike-i-habitshem/60%Daily2016-07-15 14:33
https://kosova-info.com/zyrtare-shevchenko-trajner-i-kombetares-se-njohur/60%Daily2016-07-15 14:23
https://kosova-info.com/rasti-stenta-doreheqje-e-shkarkime-te-mjekeve/60%Daily2016-07-15 14:23
https://kosova-info.com/bahtiri-ne-gjykate-deklarohet-i-pafajshem/60%Daily2016-07-15 14:21
https://kosova-info.com/interpol-dergon-nje-ekip-ne-nice-per-identifikim-te-viktimave/60%Daily2016-07-15 14:19
https://kosova-info.com/google-i-jepet-nj-afat-gjasht-javor-pr-ti-kthyer-prgjigje-akuzave-t-komisionit-europian-pr-android-in/60%Daily2016-07-15 14:11
https://kosova-info.com/brenda-apartamentit-te-terroristit-foto/60%Daily2016-07-15 14:06
https://kosova-info.com/gjermania-italia-dhe-spanja-pas-sulmeve-ne-france-rrisin-nivelin-e-sigurise/60%Daily2016-07-15 14:05
https://kosova-info.com/ballisti-merr-nje-lajm-te-jashtezakonshem/60%Daily2016-07-15 14:04
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-relaksohet-ne-preherin-e-te-dashurit-foto/60%Daily2016-07-15 14:01
https://kosova-info.com/hollande-viziton-nicen-tregon-per-numrin-e-te-plagosurve/60%Daily2016-07-15 13:54
https://kosova-info.com/euro-2016-perfundoi-tani-vjen-nje-super-lajm-per-gjimshitin/60%Daily2016-07-15 13:52
https://kosova-info.com/rita-ora-mundohet-ta-mbuloj-me-dore-zogun-por-ska-sukses-foto/60%Daily2016-07-15 13:38
https://kosova-info.com/zyrtare-belgjika-shkarkon-wilmotsin/60%Daily2016-07-15 13:30
https://kosova-info.com/vajzat-e-mia-i-pane-trupat-kishte-shume/60%Daily2016-07-15 13:30
https://kosova-info.com/kerry-tregon-se-cili-shtet-eshte-vater-i-terroristeve/60%Daily2016-07-15 13:22
https://kosova-info.com/cili-aktore-shqiptare-eshte-i-fejuar-por-se-ka-plan-martesen-foto/60%Daily2016-07-15 13:19
https://kosova-info.com/fillojne-te-ndahen-shperblimet-e-fituara-ne-loja-vala/60%Daily2016-07-15 13:14
https://kosova-info.com/mustafa-klinika-e-re-emergjente-do-ti-plotesoje-nevojat-e-qytetareve/60%Daily2016-07-15 13:12
https://kosova-info.com/kante-nenshkruan-me-klubin-e-ri-per-36-milione-euro/60%Daily2016-07-15 13:04
https://kosova-info.com/sherbimet-sekrete-tuniziane-japin-detaje-per-sulmuesin-e-nices/60%Daily2016-07-15 13:02
https://kosova-info.com/pse-dafina-zeqiri-mungoi-ne-dasmen-e-shoqes-se-saj-foto/60%Daily2016-07-15 13:00
https://kosova-info.com/aak-e-cileson-te-vonuar-debatin-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-15 12:50
https://kosova-info.com/la-liga-ndryshon-trofeun-e-kampionit-foto/60%Daily2016-07-15 12:46
https://kosova-info.com/mick-jagger-serish-baba-nga-e-dashura-43-vjet-me-e-re-foto/60%Daily2016-07-15 12:35
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-ne-fushe-kosove-foto/60%Daily2016-07-15 12:31
https://kosova-info.com/njihuni-me-bashkeshorten-cool-te-petrit-selimit-foto/60%Daily2016-07-15 12:27
https://kosova-info.com/hidhet-shorti-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-07-15 12:16
https://kosova-info.com/rama-bashes-votojme-cdo-variant-tuajin-nese-ka-perkrahje-nderkombetare/60%Daily2016-07-15 12:07
https://kosova-info.com/mbyllet-aeroporti-ne-nice-pamje-nga-evakuimi-i-udhetareve-video/60%Daily2016-07-15 11:59
https://kosova-info.com/fillon-identifikimi-i-viktimave-dy-amerikane-ne-mesin-e-te-vrareve/60%Daily2016-07-15 11:54
https://kosova-info.com/ska-varreze-masive-as-ne-lokacionin-e-dyte-ne-oborrin-e-up-se/60%Daily2016-07-15 11:50
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-caktohen-datat-e-el-clasicos/60%Daily2016-07-15 11:48
https://kosova-info.com/flamuri-italian-francez-e-evropian-ne-gjysme-shtize/60%Daily2016-07-15 11:46
https://kosova-info.com/greqia-ia-shet-italise-hekurudhat-per-45-milione-euro/60%Daily2016-07-15 11:42
https://kosova-info.com/casti-kur-policia-ne-nice-vrau-terroristin-ne-kamionin-video/60%Daily2016-07-15 11:33
https://kosova-info.com/casti-kur-policia-ne-nice-vrau-terroristin-ne-kamionin-video-2/60%Daily2016-07-15 11:33
https://kosova-info.com/barcelona-ia-tregon-deren-nje-futbollisti-foto/60%Daily2016-07-15 11:27
https://kosova-info.com/rendohet-gjendja-ne-nice-54-femije-te-lenduar-rende/60%Daily2016-07-15 11:03
https://kosova-info.com/shorti-i-sezonit-te-ri-ne-la-lige-video/60%Daily2016-07-15 11:01
https://kosova-info.com/rama-strategjia-e-tmerrit-kurre-nuk-do-ta-mund-lirine/60%Daily2016-07-15 10:56
https://kosova-info.com/homazhe-ne-vendin-e-krimit-ne-nice-video/60%Daily2016-07-15 10:53
https://kosova-info.com/sulmi-terrorist-ne-nice-real-madrid-foto/60%Daily2016-07-15 10:49
https://kosova-info.com/deshmia-e-shqiptares-liljana-berberi-ju-rrefej-tmerrin-ne-nice-video/60%Daily2016-07-15 10:37
https://kosova-info.com/kryeministri-francez-franca-nuk-do-te-destabilizohet/60%Daily2016-07-15 10:34
https://kosova-info.com/mohamed-lahouaiej-bouhlel-i-dyshuari-per-tragjedine-ne-france-fotovideo/60%Daily2016-07-15 10:29
https://kosova-info.com/lamtumire-stoke-city-shaqiri-te-nje-prej-klubeve-me-te-medha-ne-evrope/60%Daily2016-07-15 10:25
https://kosova-info.com/gjen-femijen-e-humbur-gjate-sulmit-ne-france/60%Daily2016-07-15 10:15
https://kosova-info.com/zyrtare-higuain-juventus-komunikate-nga-napoli/60%Daily2016-07-15 10:03
https://kosova-info.com/femrat-qe-flene-shume-jane-me-inteligjente-ja-pse/60%Daily2016-07-15 09:55
https://kosova-info.com/kadri-veseli-fuqizon-gruan-dhe-avancon-strukturen/60%Daily2016-07-15 09:54
https://kosova-info.com/rrenohet-shtepia-e-vjeter-ne-prishtine-fotovideo/60%Daily2016-07-15 09:50
https://kosova-info.com/gjykata-e-tiranes-me-vendim-shokues-per-ballistin/60%Daily2016-07-15 09:45
https://kosova-info.com/uran-ismaili-kuadro-i-harvardit-qe-do-te-bashkedrejtoje-pdk-ne/60%Daily2016-07-15 09:41
https://kosova-info.com/ranieri-konfirmon-klubin-e-mahrezit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2016-07-15 09:31
https://kosova-info.com/uran-ismaili-nenkryetar-i-ri-i-pdk-se/60%Daily2016-07-15 09:21
https://kosova-info.com/tri-dite-zie-ne-france/60%Daily2016-07-15 09:15
https://kosova-info.com/asus-prezantoi-dy-antart-e-rinj-t-familjes-zenfone-3-laser-dhe-max/60%Daily2016-07-15 09:07
https://kosova-info.com/juventus-barazon-rekordin-94-milione-euro-per-nje-top-sulmues-foto/60%Daily2016-07-15 08:52
https://kosova-info.com/rrjetet-sociale-pushtohen-me-prayfornice/60%Daily2016-07-15 08:43
https://kosova-info.com/arsenal-transferon-yllin-e-gjermanise-nga-euro-2016-foto/60%Daily2016-07-15 08:42
https://kosova-info.com/e-konfirmon-edhe-shkenca-meshkujt-tmerrohen-nga-femrat-e-mencura/60%Daily2016-07-15 08:37
https://kosova-info.com/ska-viktima-shqiptare-ne-nice/60%Daily2016-07-15 08:36
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-ngushellon-francezet/60%Daily2016-07-15 08:34
https://kosova-info.com/per-sulmin-ne-nice-flasin-shqiptaret-deshmitare-te-rastit/60%Daily2016-07-15 08:30
https://kosova-info.com/kosove-shqiperi-bunjaku-sulmon-de-biasin/60%Daily2016-07-15 08:05
https://kosova-info.com/ne-tirane-makina-fluturon-ne-trotuar-perplaset-me-3-automjete-te-parkuara/60%Daily2016-07-15 07:46
https://kosova-info.com/pas-sulmit-ne-france-flasin-deshmitaret-e-shokuar/60%Daily2016-07-15 07:39
https://kosova-info.com/ronaldo-cmend-te-gjithe-me-veturen-e-tij-qe-kushtoi-1-2-milione-euro-foto/60%Daily2016-07-15 07:39
https://kosova-info.com/ronaldo-cmend-te-gjithe-me-veturen-e-tij-qe-kushtoi-1-2-milione-euro-foto/60%Daily2016-07-15 07:39
https://kosova-info.com/2-kilometrat-e-kamionit-te-vdekjes/60%Daily2016-07-15 07:35
https://kosova-info.com/sulmuesi-ne-nice-eshte-nje-tunizian-31-vjec-video/60%Daily2016-07-15 07:27
https://kosova-info.com/real-madrid-nenshkruan-me-futbollistin-qe-shkelqeu-ne-euro-2016-foto/60%Daily2016-07-15 07:22
https://kosova-info.com/veseli-ngushellon-shtetin-dhe-popullin-francez/60%Daily2016-07-15 07:16
https://kosova-info.com/lideret-boteror-denojne-sulmin-ne-france/60%Daily2016-07-15 07:08
https://kosova-info.com/ronaldo-befason-me-ate-qe-ka-bere-ne-pushim-foto/60%Daily2016-07-15 07:06
https://kosova-info.com/foto-me-femijen-e-vdekur-ne-nice-shnderrohet-ne-simbol-te-ketij-sulmi/60%Daily2016-07-15 06:51
https://kosova-info.com/payet-zgjedh-klubin-e-tij-per-sezonin-e-ri/60%Daily2016-07-15 06:51
https://kosova-info.com/momenti-i-hyrjes-se-kamionit-ne-mes-te-turmes-ne-nice-te-frances-video/60%Daily2016-07-15 06:44
https://kosova-info.com/trump-jemi-ne-lufte-kunder-isis-it-te-perdoret-nato/60%Daily2016-07-15 06:36
https://kosova-info.com/sot-prezantohet-projekti-per-autostraden-prishtine-gjilan-dheu-i-bardhe/60%Daily2016-07-15 06:19
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsot-vendoset-per-debatin-profesional-rreth-demarkacionit/60%Daily2016-07-15 06:15
https://kosova-info.com/cfare-dihet-deri-me-tash-per-sulmin-ne-nice-te-frances-foto/60%Daily2016-07-15 06:13
https://kosova-info.com/horoskopi-15-korrik-2016/60%Daily2016-07-15 06:10
https://kosova-info.com/terroristi-bertiste-para-se-te-vritej-allahu-akbar/60%Daily2016-07-15 05:47
https://kosova-info.com/tmerri-ne-momentin-e-sulmit-ambasada-e-kosoves-ne-paris-publikon-numrin-per-ndihme-video/60%Daily2016-07-15 05:40
https://kosova-info.com/franca-ne-shok-80-te-vdekur-mbi-100-te-lenduar-prej-tyre-18-shume-rende-foto/60%Daily2016-07-15 05:31
https://kosova-info.com/milan-transferon-kater-futbolliste-nga-barcelona-foto/60%Daily2016-07-15 05:27
https://kosova-info.com/nuk-do-tju-besoni-syve-ku-eshte-transferuar-gotze-foto/60%Daily2016-07-15 05:20
https://kosova-info.com/pergjaket-dita-kombetare-e-frances-30-te-vdekur-ne-nice-fotovideo/60%Daily2016-07-14 22:09
https://kosova-info.com/me-ne-fund-neser-fillon-ndertimi-i-klinikes-se-re-emergjente-foto/60%Daily2016-07-14 22:07
https://kosova-info.com/zyrtare-vardy-luan-per-kete-skuader-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2016-07-14 21:59
https://kosova-info.com/gigi-hadid-zbulon-pak-me-shume-sec-duhej-i-del-jashte-foto/60%Daily2016-07-14 21:54
https://kosova-info.com/terror-ne-tirane-grabitet-dhe-plagoset-shoferi/60%Daily2016-07-14 21:44
https://kosova-info.com/fati-i-zi-i-dhurates-qe-kishte-fituar-llotarine-amerikane/60%Daily2016-07-14 21:41
https://kosova-info.com/takon-legjenden-totti-vajza-nis-te-qaje-video/60%Daily2016-07-14 21:38
https://kosova-info.com/serish-keqtrajtohen-te-burgosurit-e-rastit-kumanova/60%Daily2016-07-14 21:32
https://kosova-info.com/rita-me-fustan-te-shkurter-mbulon-zogun-me-duar-foto/60%Daily2016-07-14 21:32
https://kosova-info.com/edhe-ne-oborrin-e-qkuk-se-rrezik-nga-qente-foto/60%Daily2016-07-14 21:30
https://kosova-info.com/ilaci-me-hudher-i-zhduk-milingonat-nga-shtepia-juaj/60%Daily2016-07-14 21:29
https://kosova-info.com/rrembyesi-i-makines-se-zjarrefikesve-ne-drenas-kishte-probleme-mendore-video/60%Daily2016-07-14 21:22
https://kosova-info.com/messi-i-shqiperise-e-ka-nje-kerkese-per-de-biasin/60%Daily2016-07-14 21:13
https://kosova-info.com/greqia-ne-depresion-stervit-qen-per-te-gjetur-para-ne-kufi/60%Daily2016-07-14 21:09
https://kosova-info.com/princi-saudit-alkool-e-femra-ne-turqi-foto/60%Daily2016-07-14 21:05
https://kosova-info.com/ja-cfare-do-te-ndodhe-me-fatmagylin/60%Daily2016-07-14 21:01
https://kosova-info.com/u-zu-me-nje-burre-te-martuar-e-zhveshin-dhe-e-rrahin-ne-mes-te-rruges-video-16/60%Daily2016-07-14 20:56
https://kosova-info.com/mbyllet-austria-e-vienes-kukesi-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-video/60%Daily2016-07-14 20:55
https://kosova-info.com/bisha-porsche-cayenne-2016/60%Daily2016-07-14 20:51
https://kosova-info.com/vetevendosje-paralajmeron-protesta-video/60%Daily2016-07-14 20:46
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pozita-e-re-e-pabesueshme-e-rashices-ne-fushe-foto/60%Daily2016-07-14 20:40
https://kosova-info.com/banores-se-big-brother-i-shqyhet-fustani-i-dalin-vithet-fotovideo/60%Daily2016-07-14 20:32
https://kosova-info.com/ministri-i-drejtesise-godet-ashper-messin-dhe-barcelonen/60%Daily2016-07-14 20:19
https://kosova-info.com/spahiu-cka-ka-bere-mehmet-kraja-eshte-ekstremizem/60%Daily2016-07-14 20:00
https://kosova-info.com/kim-kardashian-tregon-shume-ne-snapchat-keto-pamje-skeni-mundesi-ti-shihni-me-foto-16/60%Daily2016-07-14 19:58
https://kosova-info.com/eder-shokon-boten-babai-im-vrau-nenen-time/60%Daily2016-07-14 19:54
https://kosova-info.com/pushime-ne-durres-65-vjecari-me-skleroze-humb-kontaktet-me-familjaret-foto/60%Daily2016-07-14 19:53
https://kosova-info.com/pushime-ne-durres-65-vjecari-me-skleroze-humb-kontaktet-me-familjaret-foto-2/60%Daily2016-07-14 19:53
https://kosova-info.com/pushime-ne-durres-65-vjecari-me-skleroze-humb-kontaktet-me-familjaret-foto-2/60%Daily2016-07-14 19:53
https://kosova-info.com/pushime-ne-durres-65-vjecari-me-skleroze-humb-kontaktet-me-familjaret-foto-3/60%Daily2016-07-14 19:53
https://kosova-info.com/pushime-ne-durres-65-vjecari-me-skleroze-humb-kontaktet-me-familjaret-foto-4/60%Daily2016-07-14 19:53
https://kosova-info.com/pushime-ne-durres-65-vjecari-me-skleroze-humb-kontaktet-me-familjaret-foto-4/60%Daily2016-07-14 19:53
https://kosova-info.com/pushime-ne-durres-65-vjecari-me-skleroze-humb-kontaktet-me-familjaret-foto-5/60%Daily2016-07-14 19:53
https://kosova-info.com/pushime-ne-durres-65-vjecari-me-skleroze-humb-kontaktet-me-familjaret-foto-6/60%Daily2016-07-14 19:53
https://kosova-info.com/kosova-shtet-i-kushtezimeve-video/60%Daily2016-07-14 19:39
https://kosova-info.com/tesla-x60d-nente-mije-dollare-me-lire/60%Daily2016-07-14 19:38
https://kosova-info.com/dridhet-klubi-i-njohur-kjo-proteste-u-be-edhe-per-nje-futbollist-te-kombetares-foto/60%Daily2016-07-14 19:36
https://kosova-info.com/per-rastin-badoci-vendoset-te-premten-video/60%Daily2016-07-14 19:32
https://kosova-info.com/per-rastin-badoci-vendoset-te-premten-video-2/60%Daily2016-07-14 19:32
https://kosova-info.com/dua-lipa-me-organizate-bamiresie-ne-prishtine/60%Daily2016-07-14 19:25
https://kosova-info.com/raul-deshperon-tifozet-e-realit-me-deklaraten-per-messin/60%Daily2016-07-14 19:18
https://kosova-info.com/njerezit-ne-bik-kane-keqperdorur-detyren-ua-mesonin-fene-ne-malevideo/60%Daily2016-07-14 19:15
https://kosova-info.com/njerezit-ne-bik-kane-keqperdorur-detyren-ua-mesonin-fene-ne-malevideo/60%Daily2016-07-14 19:15
https://kosova-info.com/njerezit-ne-bik-kane-keqperdorur-detyren-ua-mesonin-fene-ne-malevideo/60%Daily2016-07-14 19:15
https://kosova-info.com/probleme-ne-mes-te-shqiptarit-dhe-serbit-per-prone-video/60%Daily2016-07-14 19:05
https://kosova-info.com/probleme-ne-mes-te-shqiptarit-dhe-serbit-per-prone-video/60%Daily2016-07-14 19:05
https://kosova-info.com/facebook-sjell-instant-articles-n-aplikacionin-messenger-pr-android-s-shpejti-edhe-n-ios/60%Daily2016-07-14 18:59
https://kosova-info.com/vajza-e-edona-llalloshit-feston-sot-ditelindjen-ja-si-e-uron-kengetarja-foto/60%Daily2016-07-14 18:57
https://kosova-info.com/vajza-e-edona-llalloshit-feston-sot-ditelindjen-ja-si-e-uron-kengetarja-foto/60%Daily2016-07-14 18:57
https://kosova-info.com/vajza-e-edona-llalloshit-feston-sot-ditelindjen-ja-si-e-uron-kengetarja-foto/60%Daily2016-07-14 18:57
https://kosova-info.com/vajza-e-edona-llalloshit-feston-sot-ditelindjen-ja-si-e-uron-kengetarja-foto/60%Daily2016-07-14 18:57
https://kosova-info.com/vajza-e-edona-llalloshit-feston-sot-ditelindjen-ja-si-e-uron-kengetarja-foto/60%Daily2016-07-14 18:57
https://kosova-info.com/pas-triumfit-ne-euro-2016-ronaldo-shperblen-veten-me-nje-super-makine-foto/60%Daily2016-07-14 18:55
https://kosova-info.com/kadaj-bujupi-mos-kerkoni-fakte-nga-qytetaret-por-rishikojeni-marreveshjen/60%Daily2016-07-14 18:54
https://kosova-info.com/sivjet-ska-pushim-si-zakonisht-per-deputetet-e-kuvendit-video/60%Daily2016-07-14 18:48
https://kosova-info.com/twitch-bn-realitet-luajtsin-html5-t-videove-nj-vit-pas-prezantimit/60%Daily2016-07-14 18:44
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8b-konfiskohen-22-monedha-ari-ne-aeroportin-e-shkupit/60%Daily2016-07-14 18:40
https://kosova-info.com/drejtori-i-ujsjellsit-prishtina-me-5-paga-dhe-shum-pasuri-fotodokument/60%Daily2016-07-14 18:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-e-re-e-higuain-foto/60%Daily2016-07-14 18:34
https://kosova-info.com/telefoni-buxhetor-motorola-moto-e-2016-rritet-n-madhsi-por-jo-n-mim/60%Daily2016-07-14 18:33
https://kosova-info.com/publikohen-pamje-kur-polici-vret-te-riun-e-paarmatosur-video/60%Daily2016-07-14 18:32
https://kosova-info.com/maqedonia-para-kolapsi-qeveria-me-borgj-te-ri-prej-877-milione-euro/60%Daily2016-07-14 18:26
https://kosova-info.com/qysh-qysh-offchestra-pa-jelek-video/60%Daily2016-07-14 18:20
https://kosova-info.com/gjyshja-qe-punon-ende-si-modele-foto/60%Daily2016-07-14 18:13
https://kosova-info.com/simptomat-e-semundjeve-te-zemres-apo-kancerit-te-mushkerive/60%Daily2016-07-14 18:11
https://kosova-info.com/tajfuni-ne-kine-i-merr-jeten-69-personave-shkakton-deme-te-medha/60%Daily2016-07-14 18:11
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-goli-me-i-bukur-ne-euro-2016/60%Daily2016-07-14 18:03
https://kosova-info.com/enca-e-nxjerr-gjoksin-i-ben-selfie-foto/60%Daily2016-07-14 17:54
https://kosova-info.com/neftci-shkendija-ky-eshte-rezultati-perfundimtar/60%Daily2016-07-14 17:46
https://kosova-info.com/hollande-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-france-nderpritet-me-29-korrik/60%Daily2016-07-14 17:43
https://kosova-info.com/ja-ku-po-e-kalon-muajin-e-mjaltit-aktorja-e-njohur-turke-nihan-foto/60%Daily2016-07-14 17:33
https://kosova-info.com/sadri-ferati-kam-paqartesi-per-demarkacionin-dua-ti-degjoj-dy-palet/60%Daily2016-07-14 17:15
https://kosova-info.com/gjeorgjise-i-hiqen-vizat-ne-tetor/60%Daily2016-07-14 17:12
https://kosova-info.com/permbyllet-inspektimi-i-perbashket-ne-vijen-kufitare-kosove-shqiperi/60%Daily2016-07-14 17:08
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-i-uron-homologun-francez-per-diten-nacionale/60%Daily2016-07-14 17:06
https://kosova-info.com/rekord-i-ri-pasuria-e-gjermaneve-ne-rritje/60%Daily2016-07-14 16:58
https://kosova-info.com/aurela-gace-gjest-te-jashtezakonshem-paguan-5-kura-per-femijet-e-prekur-nga-leucemia/60%Daily2016-07-14 16:56
https://kosova-info.com/u-perleshen-ne-matjet-zyrtare-a-e-dini-kur-luhet-meci-krasniqi-doberstein-video/60%Daily2016-07-14 16:40
https://kosova-info.com/britani-may-zyrtarizon-kabinetin-e-saj-qeveritar-euroskeptiket-ne-rolet-kyce/60%Daily2016-07-14 16:29
https://kosova-info.com/denohet-holandezi-sepse-ofendoi-mbretin/60%Daily2016-07-14 16:15
https://kosova-info.com/denohet-holandezi-sepse-ofendoi-mbretin/60%Daily2016-07-14 16:15
https://kosova-info.com/assad-thote-se-rusia-nuk-i-kerkoi-te-largohet-nga-pushteti/60%Daily2016-07-14 16:12
https://kosova-info.com/shqiperia-top-destinacion-per-blerje-te-apartamenteve-nga-te-huajt-ndikon-edhe-brexit/60%Daily2016-07-14 16:08
https://kosova-info.com/shtepia-behet-shkrumb-e-hi-familja-nga-gjakova-mbetet-jashte/60%Daily2016-07-14 16:07
https://kosova-info.com/shtepia-behet-shkrumb-e-hi-familja-nga-gjakova-mbetet-jashte/60%Daily2016-07-14 16:07
https://kosova-info.com/afp-jeta-me-frike-e-femijeve-shqiptare-te-ngujuar-nga-gjakmarrja/60%Daily2016-07-14 15:57
https://kosova-info.com/haxhi-krasniqi-kapet-me-boksierin-kazak-ne-matjet-zyrtare-video/60%Daily2016-07-14 15:53
https://kosova-info.com/haxhi-krasniqi-kapet-me-boksierin-kazak-ne-matjet-zyrtare-video/60%Daily2016-07-14 15:53
https://kosova-info.com/veseli-uron-francen-per-diten-kombetare/60%Daily2016-07-14 15:53
https://kosova-info.com/ekskluzive-kete-video-te-tunes-kur-kendonte-ne-turqi-nuk-e-keni-pare-asnjehere-video/60%Daily2016-07-14 15:51
https://kosova-info.com/vdekja-nga-obeziteti-burrat-me-te-rrezikuar-se-grate/60%Daily2016-07-14 15:50
https://kosova-info.com/korrupsioni-eshte-tema-e-dokufest-xv/60%Daily2016-07-14 15:44
https://kosova-info.com/zyrtare-atletico-ben-dy-transferime-qe-nuk-i-ka-pritur-askush-foto/60%Daily2016-07-14 15:35
https://kosova-info.com/komisioni-europian-ngriti-padin-e-tret-ndaj-google-sulmohen-adsense-dhe-adwords/60%Daily2016-07-14 15:31
https://kosova-info.com/uefa-zbulon-te-verteten-e-kurdisjeve-ne-euro-2016/60%Daily2016-07-14 15:17
https://kosova-info.com/uefa-zbulon-te-verteten-e-kurdisjeve-ne-euro-2016-2/60%Daily2016-07-14 15:17
https://kosova-info.com/ndryshimet-e-temperaturave-pritet-te-ndodhin-sonte/60%Daily2016-07-14 15:06
https://kosova-info.com/putin-pergatitet-per-luften-e-trete-boterore-videofoto/60%Daily2016-07-14 15:04
https://kosova-info.com/mbani-frymen-lara-shfaqet-100-nudo-foto16/60%Daily2016-07-14 15:03
https://kosova-info.com/mbani-frymen-lara-shfaqet-100-nudo-foto16/60%Daily2016-07-14 15:03
https://kosova-info.com/mbani-frymen-lara-shfaqet-100-nudo-foto16/60%Daily2016-07-14 15:03
https://kosova-info.com/australia-kerkon-punetore-llojet-e-vizave-qe-mund-te-merren/60%Daily2016-07-14 14:59
https://kosova-info.com/shkoi-alma-lama-rikthehet-kimete-bytyci-foto/60%Daily2016-07-14 14:55
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-eshte-skuadra-e-re-e-mehes-foto/60%Daily2016-07-14 14:54
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-eshte-skuadra-e-re-e-mehes-foto-2/60%Daily2016-07-14 14:54
https://kosova-info.com/ragip-begajn-gjykata-e-shpall-te-pafajshem/60%Daily2016-07-14 14:52
https://kosova-info.com/goli-i-tij-nuk-u-shpall-me-i-bukuri-ja-si-reagon-shaqiri-video/60%Daily2016-07-14 14:38
https://kosova-info.com/goli-i-tij-nuk-u-shpall-me-i-bukuri-ja-si-reagon-shaqiri-video/60%Daily2016-07-14 14:38
https://kosova-info.com/ja-si-e-befasoi-dafina-te-dashurin-per-ditelindje-video/60%Daily2016-07-14 14:34
https://kosova-info.com/ja-si-e-befasoi-dafina-te-dashurin-per-ditelindje-video/60%Daily2016-07-14 14:34
https://kosova-info.com/ja-si-e-befasoi-dafina-te-dashurin-per-ditelindje-video/60%Daily2016-07-14 14:34
https://kosova-info.com/ja-si-e-befasoi-dafina-te-dashurin-per-ditelindje-video-2/60%Daily2016-07-14 14:34
https://kosova-info.com/hysaj-nje-lajm-i-madh-vjen-nga-spanja/60%Daily2016-07-14 14:18
https://kosova-info.com/tuna-feston-ditelindjen-ja-sa-vjet-mbush-sot-foto/60%Daily2016-07-14 14:10
https://kosova-info.com/zhvishet-ledri-cmend-femrat-ne-instagram-foto/60%Daily2016-07-14 14:01
https://kosova-info.com/pogba-nese-mourinho-me-therret-ne-telefon/60%Daily2016-07-14 13:51
https://kosova-info.com/pogba-nese-mourinho-me-therret-ne-telefon/60%Daily2016-07-14 13:51
https://kosova-info.com/pogba-nese-mourinho-me-therret-ne-telefon/60%Daily2016-07-14 13:51
https://kosova-info.com/vesel-kurtishaj-jam-ne-lidhje-me/60%Daily2016-07-14 13:50
https://kosova-info.com/institutet-nuk-ia-kane-idene-per-shtepine-e-vjeter-qe-po-rrenohet-foto/60%Daily2016-07-14 13:45
https://kosova-info.com/institutet-nuk-ia-kane-idene-per-shtepine-e-vjeter-qe-po-rrenohet-foto-2/60%Daily2016-07-14 13:45
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-kimmich-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-14 13:37
https://kosova-info.com/burrat-me-mbipeshe-me-te-rrezikuar-se-grate/60%Daily2016-07-14 13:35
https://kosova-info.com/tahiri-falenderon-thran-per-angazhimin-ne-zbatimin-e-marreveshjeve-te-brukselit/60%Daily2016-07-14 13:35
https://kosova-info.com/reperi-i-otr-pushime-ne-sarande-me-vajzen-e-eli-fares-foto/60%Daily2016-07-14 13:31
https://kosova-info.com/ja-me-cilin-produkt-mund-ti-zbardhni-rrobat-foto/60%Daily2016-07-14 13:26
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-djale-i-mamit-foto/60%Daily2016-07-14 13:21
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-djale-i-mamit-foto-2/60%Daily2016-07-14 13:21
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-lepa-brena-ja-sa-eshte-plakur-foto/60%Daily2016-07-14 13:19
https://kosova-info.com/ilazi-vizite-pune-ne-bruksel-takime-ne-komision-dhe-parlamentin-evropian/60%Daily2016-07-14 13:15
https://kosova-info.com/ilazi-vizite-pune-ne-bruksel-takime-ne-komision-dhe-parlamentin-evropian-2/60%Daily2016-07-14 13:15
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-korabi-i-familjes-moderne-ju-prezantojme-familjen-e-tij-foto/60%Daily2016-07-14 13:06
https://kosova-info.com/nga-dy-pikat-e-germuara-nuk-ka-shenja-te-varrezes-masive/60%Daily2016-07-14 13:05
https://kosova-info.com/ekskluzive-era-istrefi-degjohet-ne-festivalin-me-te-madh-ne-budva-video/60%Daily2016-07-14 12:48
https://kosova-info.com/hysaj-behet-baba-djali-mban-nje-emer-te-bukur/60%Daily2016-07-14 12:48
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-me-sherbime-konsullore-te-perbashketa-edhe-ne-bari-te-italise/60%Daily2016-07-14 12:47
https://kosova-info.com/6-mercedes-brabus-te-ri-jane-braktisur-arsyeja-do-tiu-befasoje-foto/60%Daily2016-07-14 12:41
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-i-kunderpergjigjet-krasniqit/60%Daily2016-07-14 12:38
https://kosova-info.com/uefa-konfirmon-nese-do-te-perseritet-finalja-e-euro-2016/60%Daily2016-07-14 12:22
https://kosova-info.com/kadri-veseli-mban-premtimin-per-specializantet-zgjidhet-problemi-i-pagave-te-tyre/60%Daily2016-07-14 12:17
https://kosova-info.com/futbollisti-i-realit-mbetet-pa-numer-largohet-nga-klubi-foto/60%Daily2016-07-14 12:11
https://kosova-info.com/studim-mbi-13-mije-shqiptare-te-konvertuar-ne-te-krishtere/60%Daily2016-07-14 12:03
https://kosova-info.com/kosova-dhe-greqia-shqyrtojne-eliminimin-e-barrierave-ne-transport/60%Daily2016-07-14 11:55
https://kosova-info.com/futbollisti-i-shqiperise-vendos-te-luaje-per-kosoven/60%Daily2016-07-14 11:50
https://kosova-info.com/kush-po-ia-zhvesh-pantallonat-morena-tarakut-foto/60%Daily2016-07-14 11:47
https://kosova-info.com/kush-po-ia-zhvesh-pantallonat-morena-tarakut-foto/60%Daily2016-07-14 11:47
https://kosova-info.com/napoli-cakton-cmimin-e-hysajt/60%Daily2016-07-14 11:42
https://kosova-info.com/ja-si-ndodhi-tragjedia-e-trenave-ne-itali/60%Daily2016-07-14 11:32
https://kosova-info.com/ja-si-ndodhi-tragjedia-e-trenave-ne-itali/60%Daily2016-07-14 11:32
https://kosova-info.com/man-utd-real-madrid-juventus-cilen-fanelle-e-zgjodhi-pogba-video/60%Daily2016-07-14 11:21
https://kosova-info.com/thaci-uron-popullin-francez-per-festen-kombetare/60%Daily2016-07-14 11:15
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-lidhje-me-nje-seks-bombe-foto/60%Daily2016-07-14 10:58
https://kosova-info.com/miratohet-huaja-per-eficiencen-e-energjise-ne-ndertesa-publike/60%Daily2016-07-14 10:54
https://kosova-info.com/makina-e-pashkaterrueshme-foto/60%Daily2016-07-14 10:46
https://kosova-info.com/guardiola-transferon-futbollistin-e-kerkuar-nga-real-madrid-dhe-barcelona-foto/60%Daily2016-07-14 10:42
https://kosova-info.com/ps4-dhe-xbox-one-bashkohen-ne-playbox-foto/60%Daily2016-07-14 10:26
https://kosova-info.com/futbollisti-ben-dy-nderhyrje-plastike-para-transferimit-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-07-14 10:24
https://kosova-info.com/sanches-largohet-nga-bayern-munich-nenshkruan-me-foto/60%Daily2016-07-14 10:07
https://kosova-info.com/veseli-shkon-ne-seance-konsultohet-me-avdullah-hotin/60%Daily2016-07-14 09:49
https://kosova-info.com/ibrahimovic-thyen-rekord-ne-man-utd-foto/60%Daily2016-07-14 09:44
https://kosova-info.com/italine-e-mbulon-bora-video/60%Daily2016-07-14 09:43
https://kosova-info.com/hungaria-vendose-ushtrine-ne-kufirin-me-serbine/60%Daily2016-07-14 09:39
https://kosova-info.com/tre-futbolliste-te-real-madridit-i-nderrojne-numrat-e-fanelles/60%Daily2016-07-14 09:27
https://kosova-info.com/microsoft-riparon-probleme-kritike-t-siguris-n-internet-explorer-edge-dhe-windows/60%Daily2016-07-14 08:00
https://kosova-info.com/veseli-takohet-me-greg-delawie-dhe-samuel-zhbogar/60%Daily2016-07-14 09:22
https://kosova-info.com/theth-aty-ku-mund-te-besh-plazh-ne-pishina-natyrore-foto/60%Daily2016-07-14 09:14
https://kosova-info.com/predikuesi-nga-bosnja-denohet-me-20-vjet-burg-per-terrorizem/60%Daily2016-07-14 09:13
https://kosova-info.com/real-madrid-humb-poziten-e-pare-nuk-do-ta-besoni-kush-eshte-klubi-me-i-pasur-ne-bote/60%Daily2016-07-14 08:58
https://kosova-info.com/vajza-me-kete-formule-i-thoni-pergjithmone-jo-celulitit/60%Daily2016-07-14 08:41
https://kosova-info.com/real-madrid-transferon-futbollistin-qe-shkelqeu-ne-finalen-e-euro-2016-foto/60%Daily2016-07-14 08:36
https://kosova-info.com/qeveria-ndan-300-mije-euro-per-bursa-ne-shba-dokument/60%Daily2016-07-14 08:32
https://kosova-info.com/nutella-po-iu-helmon/60%Daily2016-07-14 08:23
https://kosova-info.com/fifa-publikon-renditjen-kjo-eshte-pozita-e-kosoves-foto/60%Daily2016-07-14 08:14
https://kosova-info.com/nje-fans-i-sali-berishes-tenton-te-hyje-ne-kuvend/60%Daily2016-07-14 08:11
https://kosova-info.com/njihuni-me-kabinetin-e-ri-britanik/60%Daily2016-07-14 08:05
https://kosova-info.com/njihuni-me-kabinetin-e-ri-britanik/60%Daily2016-07-14 08:05
https://kosova-info.com/theresa-may-kryeministrja-e-re-perballe-evropes/60%Daily2016-07-14 08:00
https://kosova-info.com/real-madrid-prezanton-fanellat-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-14 07:52
https://kosova-info.com/sot-nis-festivali-fluturat-2016/60%Daily2016-07-14 07:46
https://kosova-info.com/skype-prezantoi-versionin-webrtc-t-skype-n-linux/60%Daily2016-07-14 07:42
https://kosova-info.com/chelsea-paguan-95-milione-euro-per-dy-perforcime-foto/60%Daily2016-07-14 07:37
https://kosova-info.com/boris-johnson-ministri-me-i-padeshiruar-ne-britani/60%Daily2016-07-14 07:30
https://kosova-info.com/vellai-i-obames-qe-nuk-ka-as-shtepi-e-as-buke-askush-se-di-qe-ekzistoj-foto/60%Daily2016-07-14 07:28
https://kosova-info.com/reforma-ne-drejtesi-percan-pd-ne/60%Daily2016-07-14 07:25
https://kosova-info.com/barcelona-prezanton-fanellen-e-dyte-video/60%Daily2016-07-14 07:22
https://kosova-info.com/ajeti-takon-mihajlovicin-ndodh-dicka-interesante/60%Daily2016-07-14 07:11
https://kosova-info.com/ronaldo-tregon-trupin-seksi-mbi-jahtin-luksoz-ne-ibiza-foto/60%Daily2016-07-14 07:06
https://kosova-info.com/kukes-ndihmuan-kosovarin-e-arratisur-ne-pranga-dy-policet/60%Daily2016-07-14 07:01
https://kosova-info.com/mashtrim-ne-finalen-e-euro-2016-perseritet-ndeshja/60%Daily2016-07-14 06:58
https://kosova-info.com/vogelushi-qe-ka-lindur-me-organet-jashte-trupit-foto/60%Daily2016-07-14 06:45
https://kosova-info.com/zhvatja-milioneshe-e-diaspores/60%Daily2016-07-14 06:45
https://kosova-info.com/be-keqardhje-qe-basha-refuzoi-propozimin-per-reformen/60%Daily2016-07-14 06:40
https://kosova-info.com/zmbrapset-pdk-ja-kerkon-konsensus-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-14 06:31
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-qe-skeni-pire-uje-mjaftueshem/60%Daily2016-07-14 06:27
https://kosova-info.com/dacryphilia-kenaqesia-me-e-re-seksuale/60%Daily2016-07-14 06:20
https://kosova-info.com/iphone-7-me-bateri-14-me-te-madhe-se-iphone-6s/60%Daily2016-07-14 06:18
https://kosova-info.com/iphone-7-me-bateri-14-me-te-madhe-se-iphone-6s/60%Daily2016-07-14 06:18
https://kosova-info.com/iphone-7-me-bateri-14-me-te-madhe-se-iphone-6s/60%Daily2016-07-14 06:18
https://kosova-info.com/iphone-7-me-bateri-14-me-te-madhe-se-iphone-6s/60%Daily2016-07-14 06:18
https://kosova-info.com/deputetet-sot-kuvendojne/60%Daily2016-07-14 06:10
https://kosova-info.com/reforma-ne-drejtesi-fleckenstein-nuk-e-kuptoj-pd-dhe-bashen/60%Daily2016-07-14 06:05
https://kosova-info.com/tragjedia-e-trenave-ne-puglia-gabim-njerezor/60%Daily2016-07-14 05:56
https://kosova-info.com/horoskopi-14-korrik-2016/60%Daily2016-07-14 05:43
https://kosova-info.com/deshtimi-i-ligjit-per-investime-strategjike-mund-ta-coje-vendin-ne-zgjedhje/60%Daily2016-07-14 05:34
https://kosova-info.com/ronaldo-e-messi-se-bashku-ne-ibiza/60%Daily2016-07-14 05:27
https://kosova-info.com/barcelona-ska-te-ndalur-edhe-nje-perforcim-foto/60%Daily2016-07-14 05:22
https://kosova-info.com/realizohet-endrra-e-nene-faries-video/60%Daily2016-07-13 22:00
https://kosova-info.com/digjet-nje-veture-ne-cagllavice-video/60%Daily2016-07-13 21:58
https://kosova-info.com/dua-lipa-ruan-traditen-foto/60%Daily2016-07-13 21:53
https://kosova-info.com/babai-shkel-ligjin-i-biri-vuan-burgun/60%Daily2016-07-13 21:52
https://kosova-info.com/isis-konfirmon-vdekjen-e-njerit-prej-lidereve-te-tij-omar-shishani/60%Daily2016-07-13 21:51
https://kosova-info.com/realiteti-i-hidhur-i-shendetesise-shqiptare-infermierja-vdekshi-te-gjithe-video/60%Daily2016-07-13 21:48
https://kosova-info.com/ja-cfare-varianti-gjejne-shqiptaret-per-te-hyre-ilegalisht-ne-britani/60%Daily2016-07-13 21:46
https://kosova-info.com/xhaka-nervozon-wengerin/60%Daily2016-07-13 21:45
https://kosova-info.com/emini-integrimet-evropiane-duhet-te-bashkojne-poziten-e-opoziten/60%Daily2016-07-13 21:42
https://kosova-info.com/zori-i-detyron-greket-te-nderrojne-profesionet-video/60%Daily2016-07-13 21:37
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-42-vjecar-i-kerkuar-per-trafik-droge/60%Daily2016-07-13 21:33
https://kosova-info.com/e-embel-dhe-seksi-adrola-publikon-setin-e-fundit-fotografik-foto/60%Daily2016-07-13 21:33
https://kosova-info.com/kerkohet-perseritja-e-finales-portugali-france/60%Daily2016-07-13 21:31
https://kosova-info.com/spanje-vijon-ngerci-socialistet-refuzojne-koalicionin-me-rajoy-2/60%Daily2016-07-13 21:28
https://kosova-info.com/italia-shqiperise-votoni-reformen-gjithe-bota-i-ka-syte-tek-ju/60%Daily2016-07-13 21:14
https://kosova-info.com/messi-ronaldo-cili-fitoi-me-shume-vitin-e-fundit/60%Daily2016-07-13 21:12
https://kosova-info.com/keshtu-dukeshin-gili-iliri-dhe-aida-baraku-ne-vitin-1985-foto/60%Daily2016-07-13 21:09
https://kosova-info.com/caushi-pushteti-perserite-shpifjen-ne-perserisim-tverteten/60%Daily2016-07-13 21:00
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-atleticos-afer-kalimit-te-barcelona/60%Daily2016-07-13 20:56
https://kosova-info.com/ramadani-demanton-mustafen/60%Daily2016-07-13 20:56
https://kosova-info.com/cukali-shiste-kokaine-te-cilesise-se-pare-08-gr-per-100-euro/60%Daily2016-07-13 20:52
https://kosova-info.com/ali-lajci-rrefen-ne-detaje-punen-e-komisionit-per-demarkacion-video/60%Daily2016-07-13 20:48
https://kosova-info.com/arber-cepani-reagon-pas-ngjarjes-tragjike-nuk-ishte-aksident-ate-e-vrane/60%Daily2016-07-13 20:44
https://kosova-info.com/gjuha-sekreti-per-ta-luftuar-djersitjen-mesojeni-qysh/60%Daily2016-07-13 20:43
https://kosova-info.com/zbulohen-detajet-e-hyundai-elantra-sport/60%Daily2016-07-13 20:39
https://kosova-info.com/policja-kineze-e-shpejte-si-bruce-lee-ja-si-e-carmatos-agresorin-video/60%Daily2016-07-13 20:30
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-pritjet-me-te-mira-te-euro-2016-video/60%Daily2016-07-13 20:28
https://kosova-info.com/fjala-hyrese-ne-gjykimin-e-zhushit-dhe-te-tjereve/60%Daily2016-07-13 20:24
https://kosova-info.com/jepet-fjala-perfundimtare-ne-gjykimin-e-ragip-begajt-video/60%Daily2016-07-13 20:21
https://kosova-info.com/pergjimet-e-trafikantit-shqiptar-te-droges-dyshime-skandali-mbi-prokurorine/60%Daily2016-07-13 20:21
https://kosova-info.com/elvana-ndjek-gjurmet-e-beyonce-foto/60%Daily2016-07-13 20:20
https://kosova-info.com/kandidatet-per-sekretar-te-okb-se-ia-bejne-sefte-ne-debat-televiziv/60%Daily2016-07-13 20:08
https://kosova-info.com/motra-e-ronaldos-perloti-boten-pas-lendimit-te-portugezit/60%Daily2016-07-13 20:04
https://kosova-info.com/rreth-500-faqe-dokumente-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-13 19:55
https://kosova-info.com/partizani-barazon-me-ferencvarosin-ne-ndeshjen-e-pare-video/60%Daily2016-07-13 19:49
https://kosova-info.com/may-nis-emerimet-boris-johnson-minister-i-jashtem/60%Daily2016-07-13 19:43
https://kosova-info.com/bulliqi-sfidon-qeverite-e-malit-te-zi-dhe-kosoves-per-nje-dokumentacion-kadastral-video/60%Daily2016-07-13 19:42
https://kosova-info.com/moderatorja-serbe-ne-kete-vape-smund-te-bej-as-seks-video/60%Daily2016-07-13 19:42
https://kosova-info.com/mustafa-uron-kryeministren-e-re-te-britanise-theresa-may/60%Daily2016-07-13 19:39
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-tygas-vjen-hot-i-tregon-cka-ka-humbur-foto/60%Daily2016-07-13 19:34
https://kosova-info.com/roberti-dhe-renee-si-dy-pika-uji-foto/60%Daily2016-07-13 19:23
https://kosova-info.com/sportingu-do-ta-fitonte-ligen-e-kampioneve-po-ti-mbante-keta-yje-foto/60%Daily2016-07-13 19:21
https://kosova-info.com/partizani-ne-epersi-ndaj-ferencvarosit-video/60%Daily2016-07-13 19:10
https://kosova-info.com/stresi-shok-me-te-fortin-e-myslym-shyrit-droge-arme-dhe-femra-foto18/60%Daily2016-07-13 18:57
https://kosova-info.com/audi-ja-e-vogel-por-e-fuqishme-foto/60%Daily2016-07-13 18:54
https://kosova-info.com/pescara-ia-cakton-cmimin-memushajt-a-vlen-kaq-shume/60%Daily2016-07-13 18:51
https://kosova-info.com/pakistan-ideologu-i-masakres-ne-shkolle-eshte-vrare-nga-droni-amerikan/60%Daily2016-07-13 18:51
https://kosova-info.com/google-dyfishon-numrin-e-punetoreve/60%Daily2016-07-13 18:51
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-ika-ne-theth-nga-tmerri-i-asaj-qe-me-ndodhi-ne-nje-hotel-te-himares/60%Daily2016-07-13 18:46
https://kosova-info.com/vrasja-ne-ferizaj-familja-e-gruas-jep-detaje-per-jeten-e-ciftit-video/60%Daily2016-07-13 18:35
https://kosova-info.com/mjekja-serbe-sheron-ronaldon/60%Daily2016-07-13 18:33
https://kosova-info.com/bahtiri-paralajmeron-tensionim-te-situates-nese-ura-nuk-lirohet/60%Daily2016-07-13 18:29
https://kosova-info.com/isis-krenohet-me-ramazanin-e-tyre-te-pergjakshem/60%Daily2016-07-13 18:27
https://kosova-info.com/stone-castle-sponsor-gjeneral-i-kb-rahovecit/60%Daily2016-07-13 18:19
https://kosova-info.com/fansat-suprizojne-ne-zgjedhje-ja-cilin-cift-te-estrades-do-ta-rikthenin-bashke/60%Daily2016-07-13 18:12
https://kosova-info.com/6-kamione-berllok-pastrohet-ne-veternik/60%Daily2016-07-13 18:11
https://kosova-info.com/maqedonasi-shkel-me-veture-femijen-11-vjecar-ne-tetove-foto/60%Daily2016-07-13 18:07
https://kosova-info.com/al-jazzera-tregon-kushtet-e-veshtira-te-atletes-luiza-gega-video/60%Daily2016-07-13 18:02
https://kosova-info.com/ronaldo-dhe-messi-bashke-ne-pushime/60%Daily2016-07-13 17:57
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-ia-ngreh-veshin-ministres-bajrami-mos-fol-me-emocione/60%Daily2016-07-13 17:56
https://kosova-info.com/selena-gomez-le-me-gisht-ne-goje-justin-bieber-foto/60%Daily2016-07-13 17:53
https://kosova-info.com/samsung-i-ri-me-skaner-ir/60%Daily2016-07-13 17:49
https://kosova-info.com/pal-lekaj-demarkacioni-te-mos-kaloje-kufijte-kthehen-vec-me-lufte-video/60%Daily2016-07-13 17:37
https://kosova-info.com/andrea-memollari-e-donte-shpejtesine-por-sot-mbyti-nje-nene-video/60%Daily2016-07-13 17:27
https://kosova-info.com/paraqitet-f35-avioni-me-i-shtrenjte-luftarak/60%Daily2016-07-13 17:23
https://kosova-info.com/theresa-may-zyrtarisht-kryeministre-e-britanise-se-madhe-videofoto/60%Daily2016-07-13 17:23
https://kosova-info.com/david-luiz-e-nis-keq-shenon-autogol-qesharak-video/60%Daily2016-07-13 17:20
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-se-pse-dafina-po-vjen-me-te-dashurin-ne-kosove-foto/60%Daily2016-07-13 17:19
https://kosova-info.com/grup-i-ministrave-turq-shkojne-ne-moske/60%Daily2016-07-13 17:14
https://kosova-info.com/digjet-vetura-ne-vore-video/60%Daily2016-07-13 17:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-partizani-ferencvaros-ndeshja-e-pare-ne-champions/60%Daily2016-07-13 17:04
https://kosova-info.com/pas-tri-transferimeve-barcelona-i-largon-tete-futbollist/60%Daily2016-07-13 17:00
https://kosova-info.com/festuan-me-arme-policia-konfiskon-nje-kallashnikov/60%Daily2016-07-13 16:59
https://kosova-info.com/cka-te-bene-droga-ne-shba-humbin-ndjenjat-nga-mbidoza-fotovideo/60%Daily2016-07-13 16:56
https://kosova-info.com/duka-fyen-rende-tifozet-e-kombetares-foto/60%Daily2016-07-13 16:36
https://kosova-info.com/letra-e-bardhe-plani-gjerman-per-nje-rend-te-ri-boteror/60%Daily2016-07-13 16:28
https://kosova-info.com/pogba-shnderrohet-ne-biond-me-stilin-e-ri-te-flokeve-foto/60%Daily2016-07-13 16:25
https://kosova-info.com/gjeta-ende-nuk-eshte-gjetur-ndonje-mbetje-mortore/60%Daily2016-07-13 16:23
https://kosova-info.com/rusia-ia-ndalon-hyrjen-kryesuesit-amerikan-te-bbg-se/60%Daily2016-07-13 16:20
https://kosova-info.com/stipe-mesiq-i-rikthehet-politikes/60%Daily2016-07-13 16:16
https://kosova-info.com/12-te-vrare-nga-tri-sulme-ne-bagdad/60%Daily2016-07-13 16:11
https://kosova-info.com/publikohet-eja-nga-baby-g-dhe-besnik-qaka-video/60%Daily2016-07-13 16:11
https://kosova-info.com/liga-e-kampioneve-sot-dite-e-madhe-per-shqiptaret/60%Daily2016-07-13 16:11
https://kosova-info.com/gjermania-dhe-franca-marrin-persiper-forcimin-e-be-se/60%Daily2016-07-13 16:10
https://kosova-info.com/versioni-11-i-aplikacionit-google-hangouts-n-android-sjell-mbshtetjen-pr-videot/60%Daily2016-07-13 16:10
https://kosova-info.com/ja-pse-eshte-i-rrezikshem-mishi-i-perpunuar/60%Daily2016-07-13 16:06
https://kosova-info.com/televizioni-francez-ve-notat-e-euro-2016-shqiperia-si-gjermania/60%Daily2016-07-13 16:01
https://kosova-info.com/stuhia-beri-rremuje-ne-aeroport-perplasen-dy-aeroplane-foto/60%Daily2016-07-13 15:58
https://kosova-info.com/zv-kryeministrit-stojanoviq-i-reagon-ldk-e-novoberdes/60%Daily2016-07-13 15:58
https://kosova-info.com/opozita-dhe-pozita-takohen-me-ndermjetesimin-e-ambasadoreve-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-13 15:55
https://kosova-info.com/zhvishet-nudo-modelja-nga-prishtina-foto18/60%Daily2016-07-13 15:54
https://kosova-info.com/te-rinjte-belge-e-zvicerane-ia-heqin-prishtines-pamjen-e-shemtuar-foto/60%Daily2016-07-13 15:53
https://kosova-info.com/buzhala-sipas-matoshit-duhet-vrare-3-te-te-krishtereve/60%Daily2016-07-13 15:48
https://kosova-info.com/shba-dhe-be-qasje-te-ndryshme-karshi-raporteve-serbi-rusi/60%Daily2016-07-13 15:45
https://kosova-info.com/hoxhaj-pret-ambasadoret-e-quintit-politika-e-jashtme-te-sjelle-investime/60%Daily2016-07-13 15:45
https://kosova-info.com/arsyet-pse-messi-duhet-ta-fitoje-topin-e-arte-para-ronaldos/60%Daily2016-07-13 15:42
https://kosova-info.com/labi-paralajmeron-kengen-e-re-godet-koleget/60%Daily2016-07-13 15:41
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-ekspozon-gjoksin-foto/60%Daily2016-07-13 15:24
https://kosova-info.com/buffon-ne-pushime-te-gjithe-syte-te-e-dashura-e-tij-seksi-foto/60%Daily2016-07-13 15:21
https://kosova-info.com/rrahmani-kritikohet-ashper-nga-deputetet-per-nje-kredi/60%Daily2016-07-13 15:18
https://kosova-info.com/gjermania-nuk-leshon-pe-ndaj-serbise-kur-eshte-fjala-per-kosoven/60%Daily2016-07-13 15:15
https://kosova-info.com/youtube-ka-paguar-2-miliard-dollar-autorve-prmes-programit-contentid/60%Daily2016-07-13 15:10
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-ganso-ai-eshte-transferuar-te-skuadra-e-njohur-evropiane/60%Daily2016-07-13 15:06
https://kosova-info.com/morena-taraku-tregon-te-pasmet-bombastike-foto/60%Daily2016-07-13 15:04
https://kosova-info.com/bardhyl-meta-e-con-ne-qiell-lutfi-hazirin/60%Daily2016-07-13 14:58
https://kosova-info.com/forbes-klubet-me-te-vlefshme-ne-bote-foto/60%Daily2016-07-13 14:50
https://kosova-info.com/forbes-klubet-me-te-vlefshme-ne-bote-foto-2/60%Daily2016-07-13 14:50
https://kosova-info.com/cozman-harron-tunen-zbulohet-e-dashura-e-re-foto/60%Daily2016-07-13 14:47
https://kosova-info.com/gruaja-lind-vajzen-ne-lume-fotovideo/60%Daily2016-07-13 14:42
https://kosova-info.com/pese-futbollistet-me-te-shpejte-ne-euro-2016-mungojne-dy-yje/60%Daily2016-07-13 14:35
https://kosova-info.com/ardit-gjebrea-per-talentin-shqiptar-ne-u-morem-me-europianin-ti-ke-fituar-boterorin/60%Daily2016-07-13 14:31
https://kosova-info.com/pamje-nga-jahti-super-luksoz-ku-po-pushon-messi-foto/60%Daily2016-07-13 14:17
https://kosova-info.com/keta-jane-prinderit-e-dy-artisteve-te-njohura-shqiptare-foto/60%Daily2016-07-13 14:13
https://kosova-info.com/haradinaj-propozon-qe-deri-ne-vjeshte-te-rishikohet-demarkacioni/60%Daily2016-07-13 14:05
https://kosova-info.com/pelle-vendos-rekord-me-transferimin-ne-kine/60%Daily2016-07-13 14:04
https://kosova-info.com/stavileci-fabrikave-tu-lehtesohet-veprimtaria/60%Daily2016-07-13 13:55
https://kosova-info.com/harrojeni-mercedes-benz-s-class-ky-eshte-mercedesi-me-luksoz-qe-keni-pare-foto/60%Daily2016-07-13 13:53
https://kosova-info.com/qeveria-gjermane-rrit-pagat-e-saj-per-merkelin-18-820-euro-ne-muaj/60%Daily2016-07-13 13:51
https://kosova-info.com/raul-zbulon-perforcimin-e-madh-te-realit-foto/60%Daily2016-07-13 13:48
https://kosova-info.com/gjakesit-neper-male-dhe-holandezi-qe-vrau-dashnorin-e-gruas-foto/60%Daily2016-07-13 13:43
https://kosova-info.com/veprimi-befasues-i-dua-lipes-kete-nuk-e-kishte-bere-askush-me-pare/60%Daily2016-07-13 13:42
https://kosova-info.com/prishtinasja-ngjitet-ne-majen-me-te-larte-te-alpeve-mesazhi-i-saj-eshte-mahnites/60%Daily2016-07-13 13:39
https://kosova-info.com/cameron-duartrokitet-nga-deputetet-ne-fjalimin-e-tij-te-fundit-si-kryeminister-video/60%Daily2016-07-13 13:26
https://kosova-info.com/mosmiratimi-i-projektligjit-per-investime-strategjike-demton-kosoven/60%Daily2016-07-13 13:24
https://kosova-info.com/tifozi-i-vogel-i-portugalise-mahnit-boten-me-fjalet-e-tij-video/60%Daily2016-07-13 13:23
https://kosova-info.com/geti-e-quan-veten-mbret-i-mbreterve-foto/60%Daily2016-07-13 13:21
https://kosova-info.com/a-duhet-te-futeni-ne-uje-pasi-keni-ngrene/60%Daily2016-07-13 13:12
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-31-foto/60%Daily2016-07-13 13:09
https://kosova-info.com/27-te-vdekur-nga-perplasja-e-trenave-hetimi-fillon-ne-sistemin-e-alarmit/60%Daily2016-07-13 12:56
https://kosova-info.com/po-vijne-ditet-me-shi/60%Daily2016-07-13 12:54
https://kosova-info.com/gruaja-e-medes-vesh-bluze-me-kryq-e-kritikojne-ashper-fansat-e-burrit-foto/60%Daily2016-07-13 12:53
https://kosova-info.com/meta-kerkon-nga-presidenti-malazez-zgjidhje-per-problemet-e-shqiptareve/60%Daily2016-07-13 12:53
https://kosova-info.com/sot-perballen-nazim-bllaca-dhe-azem-syla/60%Daily2016-07-13 12:47
https://kosova-info.com/krasniqi-takoi-shefen-e-unicef-it-u-shpreh-gatishmeri-per-vazhdim-bashkepunimi/60%Daily2016-07-13 12:45
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-perfundon-ne-spital/60%Daily2016-07-13 12:37
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-transferon-nje-super-futbollist-foto/60%Daily2016-07-13 12:35
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-ish-basketbollisti-i-sigal-prishtines-foto/60%Daily2016-07-13 12:28
https://kosova-info.com/enca-ne-krahet-e-reperit-kosovar-takohen-pas-disa-vitesh-fotovideo/60%Daily2016-07-13 12:27
https://kosova-info.com/kjo-paisje-mund-t-diagnostikoj-malarian-n-vetm-5-sekonda/60%Daily2016-07-13 12:21
https://kosova-info.com/bush-shokon-amerikanet-vallezon-ne-sherbimin-perkujtimor-ne-dallas-video/60%Daily2016-07-13 12:20
https://kosova-info.com/itali-vdes-bernardo-provenzano-ish-shefi-historik-i-cosa-nostras/60%Daily2016-07-13 12:05
https://kosova-info.com/neymar-kur-kam-ardhur-ne-barcelone-kisha-frike-nga-ky-futbollist-foto/60%Daily2016-07-13 12:01
https://kosova-info.com/turqia-ben-kthese-180-grade-te-permiresojme-marredheniet-me-sirine/60%Daily2016-07-13 11:59
https://kosova-info.com/euro-2016-shperblen-shaqirin-dhe-ronaldon/60%Daily2016-07-13 11:43
https://kosova-info.com/keto-jane-dobite-e-sheges/60%Daily2016-07-13 11:41
https://kosova-info.com/zgjidhje-e-perkohshme-per-specialistet/60%Daily2016-07-13 11:36
https://kosova-info.com/klopp-shokon-balotellin-me-vendimin-e-tij/60%Daily2016-07-13 11:29
https://kosova-info.com/klopp-shokon-balotellin-me-vendimin-e-tij/60%Daily2016-07-13 11:29
https://kosova-info.com/qeveria-kerkon-largimin-nga-postet-publike-per-zyrtaret-e-korruptuar/60%Daily2016-07-13 11:24
https://kosova-info.com/ekskluzive-era-bashkepunim-me-yllin-e-njohur-boteror/60%Daily2016-07-13 11:19
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-ndryshimi-i-kilometrave-ne-vetura-reklamohet-edhe-ne-faqe/60%Daily2016-07-13 11:16
https://kosova-info.com/akinfenwa-debuton-me-ekipin-e-ri-i-ndodh-dicka-e-cuditshme/60%Daily2016-07-13 11:11
https://kosova-info.com/nuk-ka-te-ndalur-kultivimi-i-kanabisit-ne-shqiperi/60%Daily2016-07-13 10:57
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-golin-me-te-bukur-ne-euro-2016-video/60%Daily2016-07-13 10:42
https://kosova-info.com/dyshimet-per-varreze-masive-ne-up-vazhdojne-germimet/60%Daily2016-07-13 10:19
https://kosova-info.com/doping-ne-gjysmefinalen-e-euro-2016/60%Daily2016-07-13 10:14
https://kosova-info.com/unicef-shperndan-ne-mbare-boten-videon-e-krijuar-nga-kosovaret/60%Daily2016-07-13 10:13
https://kosova-info.com/kuci-per-demarkacionin-do-te-kete-takime-intensive-te-spektrit-politik/60%Daily2016-07-13 10:07
https://kosova-info.com/kuci-per-demarkacionin-do-te-kete-takime-intensive-te-spektrit-politik/60%Daily2016-07-13 10:07
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-zyrtare-te-qendres-per-regjistrim-te-automjeteve/60%Daily2016-07-13 10:05
https://kosova-info.com/cima-feston-ditelindjen-ja-sa-vjet-mbush-foto/60%Daily2016-07-13 10:04
https://kosova-info.com/mogherini-be-deshiron-ndarje-te-patrazuar-me-britanine/60%Daily2016-07-13 10:02
https://kosova-info.com/xhaka-stervitet-me-fc-prishtinen/60%Daily2016-07-13 09:57
https://kosova-info.com/largohet-nga-inter-transferohet-ne-juventus-foto/60%Daily2016-07-13 09:48
https://kosova-info.com/jaguar-land-rover-do-t-prodhoj-100-makina-autonome-brenda-2020-ts/60%Daily2016-07-13 09:34
https://kosova-info.com/oferte-prej-80-milione-euro-per-moratan-refuzohet-nga-real-madrid/60%Daily2016-07-13 09:30
https://kosova-info.com/kacanik-nena-raporton-se-vajza-i-eshte-zhdukur/60%Daily2016-07-13 09:03
https://kosova-info.com/bukuroshja-18-vjece-publikon-mesazhet-e-ronaldos-ne-instagram-video/60%Daily2016-07-13 09:00
https://kosova-info.com/microsoft-publikoi-ndrtimin-14388-t-windows-10-ts/60%Daily2016-07-13 08:58
https://kosova-info.com/permbyset-barka-me-refugjate-vdesin-edhe-femije/60%Daily2016-07-13 08:55
https://kosova-info.com/ka-mbetur-edhe-pak-kohe-deri-ne-shfuqizimin-e-ligjit-per-faljen-e-borxheve-publike/60%Daily2016-07-13 08:46
https://kosova-info.com/protesta-e-specialisteve-te-papune-foto/60%Daily2016-07-13 08:40
https://kosova-info.com/leicester-pranon-oferten-kante-shitet-te-klubi-i-madh-evropian-foto/60%Daily2016-07-13 08:39
https://kosova-info.com/qeveria-publikon-dokumentet-ku-e-bazoi-demarkacionin/60%Daily2016-07-13 08:37
https://kosova-info.com/shqiperia-u-godit-dje-nga-nente-termete/60%Daily2016-07-13 08:22
https://kosova-info.com/rryma-mbyt-43-vjecarin-ne-mitrovice/60%Daily2016-07-13 08:20
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-benzema-nenshkruan-me/60%Daily2016-07-13 08:09
https://kosova-info.com/gjerat-te-cilat-bejne-te-dukeni-me-pak-terheqes/60%Daily2016-07-13 08:07
https://kosova-info.com/lamtumire-napoli-higuain-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-13 07:57
https://kosova-info.com/fillojne-germimet-per-varrezen-e-dyshuar-ne-oborrin-e-up-se/60%Daily2016-07-13 07:55
https://kosova-info.com/e-pa-besueshme-se-sa-mund-ta-nxjerre-tuna-gjuhen-jashte-foto/60%Daily2016-07-13 07:36
https://kosova-info.com/flamuri-dardan-ne-majen-e-evropes-mont-blanc-foto/60%Daily2016-07-13 07:34
https://kosova-info.com/derisa-po-filmonin-veten-qellohen-nga-nje-bresheri-plumbash/60%Daily2016-07-13 07:34
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-ka-mbajtur-ankandin-e-bonove-te-thesarit/60%Daily2016-07-13 07:29
https://kosova-info.com/real-madrid-me-kete-perforcim-do-ta-mposht-barcelonen-foto/60%Daily2016-07-13 07:27
https://kosova-info.com/instituti-i-shendetit-publik-qytetaret-pine-uje-cilesor-shkrimet-po-behen-per-reklama/60%Daily2016-07-13 07:24
https://kosova-info.com/kur-mehmet-kosova-ishte-model-shikoni-sa-seksi-dukej-ai-foto/60%Daily2016-07-13 07:20
https://kosova-info.com/kur-mehmet-kosova-ishte-model-shikoni-sa-seksi-dukej-ai-foto/60%Daily2016-07-13 07:20
https://kosova-info.com/kur-mehmet-kosova-ishte-model-shikoni-sa-seksi-dukej-ai-foto/60%Daily2016-07-13 07:20
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-largohet-nga-real-madrid-foto/60%Daily2016-07-13 07:04
https://kosova-info.com/modelja-superseksi-bella-hadid-krejt-gjoksin-jashte-foto/60%Daily2016-07-13 07:04
https://kosova-info.com/a-e-dinte-e-dashura-e-seldit-se-para-saj-ai-ishte-puthur-me-adelina-tahirin-foto/60%Daily2016-07-13 06:53
https://kosova-info.com/mourinho-ky-futbollist-dua-te-transferohet-menjehere-ne-man-utd-foto/60%Daily2016-07-13 06:49
https://kosova-info.com/enrique-iglesias-konfirmon-kam-penis-te-vogel-video/60%Daily2016-07-13 06:43
https://kosova-info.com/ju-kujtohen-skenat-e-fifty-shades-of-grey-shikojeni-aktoren-e-zhveshur-ne-plazh-foto/60%Daily2016-07-13 06:28
https://kosova-info.com/sulmohet-kengetarja-serbe-ne-mes-te-koncertit/60%Daily2016-07-13 06:20
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-me-fushate-vetedijesuese-sot-dhuron-gjak/60%Daily2016-07-13 06:19
https://kosova-info.com/sot-protestojne-specialistet-e-papune/60%Daily2016-07-13 06:18
https://kosova-info.com/sot-protestojne-specialistet-e-papune/60%Daily2016-07-13 06:18
https://kosova-info.com/aplikacioni-me-i-madh-teknologjik-per-2016-line/60%Daily2016-07-13 06:10
https://kosova-info.com/lopet-e-dyshimta/60%Daily2016-07-13 06:05
https://kosova-info.com/administrata-dhe-gjyqesori-kampione-te-shkeljes-se-te-drejtave-te-qytetareve/60%Daily2016-07-13 05:50
https://kosova-info.com/pas-deshtimit-te-francezeve-qeveria-pa-plan-per-brezovicen/60%Daily2016-07-13 05:40
https://kosova-info.com/tahiri-be-ja-ka-shtuar-presionin-ndaj-serbise/60%Daily2016-07-13 05:35
https://kosova-info.com/barcelona-e-fillon-diten-me-nje-perforcim-te-ri-foto/60%Daily2016-07-13 05:29
https://kosova-info.com/petit-nese-do-ti-kisha-100-milione-euro-do-ta-transferoja-kete-futbollist-foto/60%Daily2016-07-13 05:23
https://kosova-info.com/familjet-detyrohen-ti-shikojne-te-dashurit-e-tyre-qe-ekzekutohen-nga-isis-foto/60%Daily2016-07-12 21:55
https://kosova-info.com/aak-kriteri-per-viza-kerkese-e-kosoves-jo-kusht-i-be-se-video/60%Daily2016-07-12 21:53
https://kosova-info.com/austria-kerkon-menyra-per-te-mos-e-kthyer-shtepine-e-hitlerit-ne-vend-kulti/60%Daily2016-07-12 21:51
https://kosova-info.com/nihan-u-martua-ne-dasem-nuk-ishte-kemali-partneri-kryesor-ne-film-foto/60%Daily2016-07-12 21:50
https://kosova-info.com/volkswagen-i-paguan-kalifornise-86-milione-dollare/60%Daily2016-07-12 21:42
https://kosova-info.com/gazzetta-dello-sport-ja-pse-de-biasi-nuk-largohet-nga-shqiperia/60%Daily2016-07-12 21:42
https://kosova-info.com/gazzetta-dello-sport-ja-pse-de-biasi-nuk-largohet-nga-shqiperia/60%Daily2016-07-12 21:42
https://kosova-info.com/alarmohet-drenasi-dy-canta-te-dyshuara-me-eksplozive-foto/60%Daily2016-07-12 21:29
https://kosova-info.com/taylor-swift-ylli-me-i-paguar-ne-bote-sipas-forbes/60%Daily2016-07-12 21:26
https://kosova-info.com/ndryshon-trendi-emra-fetare-para-atyre-shqiptare-video/60%Daily2016-07-12 21:25
https://kosova-info.com/formacioni-i-barcelones-me-umtitin-foto/60%Daily2016-07-12 21:23
https://kosova-info.com/formacioni-i-barcelones-me-umtitin-foto-2/60%Daily2016-07-12 21:23
https://kosova-info.com/formacioni-i-barcelones-me-umtitin-foto-2/60%Daily2016-07-12 21:23
https://kosova-info.com/cisco-me-tri-teknologji-te-reja/60%Daily2016-07-12 21:14
https://kosova-info.com/ja-cfare-punesh-kane-gjetur-refugjatet-ne-gjermani/60%Daily2016-07-12 21:09
https://kosova-info.com/zhduket-nje-studente-prej-2-ditesh-jetonte-ne-qytetin-studenti/60%Daily2016-07-12 21:02
https://kosova-info.com/ranglista-e-fifa-se-kjo-eshte-pozita-e-kosoves/60%Daily2016-07-12 21:00
https://kosova-info.com/25-vjetori-i-ps-se-rama-e-ardhmja-eshte-ne-doren-tone/60%Daily2016-07-12 20:55
https://kosova-info.com/enca-haxhia-kengetarja-me-e-degjuar-ne-zvicer-foto/60%Daily2016-07-12 20:54
https://kosova-info.com/ne-shqiperi-edhe-policet-kultivojne-hashash/60%Daily2016-07-12 20:48
https://kosova-info.com/obama-ne-dallas-nuk-jemi-te-ndare-ne-baza-racore-sic-mund-te-duket-video/60%Daily2016-07-12 20:44
https://kosova-info.com/nitaj-qeveria-po-perpiqet-ti-perpunoje-deputetet-kundershtare-te-demarkacionit/60%Daily2016-07-12 20:34
https://kosova-info.com/40-grade-ne-elbasan-3-parainfarkte-nga-temperaturat-e-larta/60%Daily2016-07-12 20:32
https://kosova-info.com/zyrtare-ylli-i-liverpoolit-transferohet-ne-turqi-foto/60%Daily2016-07-12 20:32
https://kosova-info.com/a-e-dinit-se-bali-beu-eshte-dy-here-i-martuar-ja-kush-ishte-gruaja-e-pare-foto/60%Daily2016-07-12 20:28
https://kosova-info.com/ja-sekreti-qe-e-beri-portugaline-kampione/60%Daily2016-07-12 20:23
https://kosova-info.com/samsung-deshton-ndaj-testeve-per-rezistence-ndaj-ujit/60%Daily2016-07-12 20:22
https://kosova-info.com/kujdes-loja-pokemon-go-mund-te-paraqes-rrezik-per-te-dhenat-tuaja-ne-celular/60%Daily2016-07-12 20:21
https://kosova-info.com/pese-variante-te-acura-nsx/60%Daily2016-07-12 20:20
https://kosova-info.com/ldk-ja-do-potenciale-te-reja-ne-qeveri/60%Daily2016-07-12 20:15
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-dashura-shqiptare-e-kengetarit-me-te-perfolur-turk-foto/60%Daily2016-07-12 20:05
https://kosova-info.com/klubi-amator-turperon-ish-trajnerin-e-liverpoolit-rodgers-video/60%Daily2016-07-12 20:00
https://kosova-info.com/gartner-dhe-idc-asnj-shpres-pr-kompjuterat-personal-tregu-n-rnie-q-prej-2-vitesh/60%Daily2016-07-12 17:59
https://kosova-info.com/zhvishet-gruaja-e-ricardinhos-yllit-te-futsallit-foto/60%Daily2016-07-12 19:45
https://kosova-info.com/obama-bush-dhe-biden-homazhet-nderfetare-per-policet-e-vrare/60%Daily2016-07-12 19:45
https://kosova-info.com/elvana-cmend-rruget-e-gjermanise-foto/60%Daily2016-07-12 19:35
https://kosova-info.com/edhe-nje-futbollist-kosovar-me-kontrate-profesionale-ne-zvicer-video/60%Daily2016-07-12 19:33
https://kosova-info.com/shqiptaro-amerikanet-u-kerkojne-deputeteve-te-mos-votojne-demarkacionin/60%Daily2016-07-12 19:17
https://kosova-info.com/vdes-goran-haxhiq-serbi-i-akuzuar-per-krime-lufte-ndaj-kroateve/60%Daily2016-07-12 19:14
https://kosova-info.com/futbollisti-shqiptar-i-shenon-monacos-video/60%Daily2016-07-12 19:14
https://kosova-info.com/mungese-ushqimi-ne-venezuele/60%Daily2016-07-12 19:08
https://kosova-info.com/papa-5-nentori-dita-e-shpalljes-se-38-martireve-shqiptare/60%Daily2016-07-12 19:02
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-femrat-e-bukura-skane-sukses-ne-dashuri/60%Daily2016-07-12 19:01
https://kosova-info.com/lista-serbe-kushtezon-formimin-e-ushtrise-do-edhe-zvkomandantit/60%Daily2016-07-12 18:59
https://kosova-info.com/xhaka-nga-aeroporti-ne-stadiumin-e-prishtines-foto/60%Daily2016-07-12 18:53
https://kosova-info.com/xhaka-nga-aeroporti-ne-stadiumin-e-prishtines-foto-2/60%Daily2016-07-12 18:53
https://kosova-info.com/ldk-ja-sdo-koalicion-me-pdk-ne-nese-svotohet-ligji-per-investime/60%Daily2016-07-12 18:51
https://kosova-info.com/policia-ia-merr-lamborghinin-yllit-te-chelseas/60%Daily2016-07-12 18:45
https://kosova-info.com/taylor-swift-ka-bere-nderhyrje-kirurgjikale-foto/60%Daily2016-07-12 18:42
https://kosova-info.com/windows-10-e3-pr-siprmarrjet-vjen-n-formn-e-nj-shrbimi-kushton-7-dollar-n-muaj/60%Daily2016-07-12 17:43
https://kosova-info.com/premiere-faraoni-g-ft-kastro-zizo-lansojne-jepma-jepma-video/60%Daily2016-07-12 18:29
https://kosova-info.com/premiere-faraoni-g-ft-kastro-zizo-lansojne-jepma-jepma-video/60%Daily2016-07-12 18:29
https://kosova-info.com/premiere-faraoni-g-ft-kastro-zizo-lansojne-jepma-jepma-video-2/60%Daily2016-07-12 18:29
https://kosova-info.com/mesfushori-argjentinas-largohet-nga-besiktasi-pas-sulmeve-terroriste-te-isis/60%Daily2016-07-12 18:21
https://kosova-info.com/i-solli-shqiperise-medalje-por-u-zhgenjye-me-tu-kthyer/60%Daily2016-07-12 18:07
https://kosova-info.com/ricky-martin-shijon-pushimet-e-para-ne-cift-foto/60%Daily2016-07-12 18:00
https://kosova-info.com/e-luajti-ne-bastore-qe-te-shenoje-eder-ja-sa-para-i-ka-fituar/60%Daily2016-07-12 17:51
https://kosova-info.com/foto-e-rralle-remzie-osmani-me-djalin-ne-vitin-1997/60%Daily2016-07-12 17:44
https://kosova-info.com/xhaka-tregon-pse-e-zgjodhi-arsenalin-nuk-flet-per-kosoven-foto/60%Daily2016-07-12 17:42
https://kosova-info.com/qeveria-shtyn-demarkacionin-per-kohe-te-pacaktuar-kerkohet-debat-video/60%Daily2016-07-12 17:41
https://kosova-info.com/shefat-e-grupeve-te-aak-nisma-neser-flasin-ne-kuvend/60%Daily2016-07-12 17:39
https://kosova-info.com/gjysm-dekade-nga-mbyllja-kim-dotcom-premton-rikthimin-e-megaupload-n-2017-tn/60%Daily2016-07-12 16:52
https://kosova-info.com/ja-si-po-i-keqperdoret-emri-aktorit-shpetim-desku-foto/60%Daily2016-07-12 17:26
https://kosova-info.com/sport-tete-arsye-pse-ronaldo-sduhet-ta-fitoje-topin-e-arte/60%Daily2016-07-12 17:23
https://kosova-info.com/sport-tete-arsye-pse-ronaldo-sduhet-ta-fitoje-topin-e-arte/60%Daily2016-07-12 17:23
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-mund-te-beje-aeroplani-luftarak-amerikan-f-35-video/60%Daily2016-07-12 17:21
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-mund-te-beje-aeroplani-luftarak-amerikan-f-35-video/60%Daily2016-07-12 17:21
https://kosova-info.com/vazhdon-mbledhja-e-jashtezakonshme-e-ldk-se/60%Daily2016-07-12 17:08
https://kosova-info.com/pas-umtiti-barcelona-e-transferon-edhe-nje-tjeter-futbollist/60%Daily2016-07-12 17:05
https://kosova-info.com/ledri-kercen-dallendyshe-ne-pishine-per-ditelindje-video/60%Daily2016-07-12 16:59
https://kosova-info.com/zyrtare-willian-nenshkruan-per-foto/60%Daily2016-07-12 16:59
https://kosova-info.com/policia-nuk-gjen-gjurme-armesh-ne-kufirin-me-malin-e-zi/60%Daily2016-07-12 16:44
https://kosova-info.com/bajrami-qeveria-i-ka-kerkuar-be-se-qe-demarkacioni-te-jete-kusht-per-viza/60%Daily2016-07-12 16:39
https://kosova-info.com/skype-for-business-do-t-prkthej-video-konferencat-n-40-gjuh/60%Daily2016-07-12 16:38
https://kosova-info.com/meta-u-pergjigjet-deputeteve-serbe-te-malit-te-zi/60%Daily2016-07-12 16:37
https://kosova-info.com/valdete-bajrami-aak-e-nisma-do-ti-fitojne-zgjedhjet/60%Daily2016-07-12 16:33
https://kosova-info.com/pergjimet-shifrat-e-korrupsionit-me-tendere-numri-1-per-1-milion/60%Daily2016-07-12 16:31
https://kosova-info.com/gena-publikon-projektin-e-ri-jeto-jeten-video/60%Daily2016-07-12 16:29
https://kosova-info.com/renault-prezanton-meganen-e-ri-qe-prodhohet-ne-turqi/60%Daily2016-07-12 16:26
https://kosova-info.com/senatori-sanders-mbeshtete-klintonin-per-presidente-video/60%Daily2016-07-12 16:23
https://kosova-info.com/gecaj-ngucakeq-e-nxite-havollin-ti-shkruaj-koment-hazirit-foto/60%Daily2016-07-12 16:23
https://kosova-info.com/dy-milione-per-elvana-gjaten-video/60%Daily2016-07-12 16:20
https://kosova-info.com/ne-shengjin-muzike-deri-ne-ora-2300-masa-kush-shkel-orarin/60%Daily2016-07-12 16:10
https://kosova-info.com/ldk-me-mbledhje-urgjente-demarkacioni/60%Daily2016-07-12 16:09
https://kosova-info.com/mesuesja-ben-seks-me-dy-nxenesit-vellezer-rruges-per-ne-shtepi-foto/60%Daily2016-07-12 16:06
https://kosova-info.com/dhurata-ahmetaj-mungon-ne-ditelindjen-e-te-dashurit-cfare-po-ndodhe-mes-ciftit-foto/60%Daily2016-07-12 16:02
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-te-vdekurve-nga-perplasja-e-trenave-ne-itali/60%Daily2016-07-12 16:02
https://kosova-info.com/vajzat-shqiptare-qepen-kur-kthehen-emigrantet/60%Daily2016-07-12 15:53
https://kosova-info.com/vajzat-shqiptare-qepen-kur-kthehen-emigrantet/60%Daily2016-07-12 15:53
https://kosova-info.com/vajzat-shqiptare-qepen-kur-kthehen-emigrantet/60%Daily2016-07-12 15:53
https://kosova-info.com/ja-pse-disa-njerez-teshtijne-disa-here-shendet/60%Daily2016-07-12 15:51
https://kosova-info.com/ja-pse-disa-njerez-teshtijne-disa-here-shendet-2/60%Daily2016-07-12 15:51
https://kosova-info.com/publikohet-biseda-mes-dermatologes-dhe-vip-at-e-bllokutja-si-kercenohen-mes-tyre-foto/60%Daily2016-07-12 15:39
https://kosova-info.com/marko-gjuriq-ne-drenice/60%Daily2016-07-12 15:36
https://kosova-info.com/marko-gjuriq-ne-drenice/60%Daily2016-07-12 15:36
https://kosova-info.com/kush-eshte-theresa-may-kryeministrja-e-re-e-britanise-foto/60%Daily2016-07-12 15:31
https://kosova-info.com/u-denua-me-burg-nuk-ia-keni-idene-ku-ndodhet-messi-momentalisht-foto/60%Daily2016-07-12 15:25
https://kosova-info.com/u-denua-me-burg-nuk-ia-keni-idene-ku-ndodhet-messi-momentalisht-foto/60%Daily2016-07-12 15:25
https://kosova-info.com/imami-rus-ne-moske-pro-sulmeve-terroriste/60%Daily2016-07-12 15:22
https://kosova-info.com/pas-yllit-tuna-skena-te-nxehta-me-nje-mashkull-tjeter-foto/60%Daily2016-07-12 15:20
https://kosova-info.com/punimet-ne-rrugen-luan-haradinaj-e-bllokojne-qendren-e-prishtines/60%Daily2016-07-12 15:14
https://kosova-info.com/punimet-ne-rrugen-luan-haradinaj-e-bllokojne-qendren-e-prishtines-2/60%Daily2016-07-12 15:14
https://kosova-info.com/zyrtare-reali-ben-nje-transferim-qe-nuk-e-ka-pritur-askush-foto/60%Daily2016-07-12 15:05
https://kosova-info.com/prishtinasi-renovon-banesen-i-gjen-kater-granata-dore-foto/60%Daily2016-07-12 14:58
https://kosova-info.com/vjeshta-arrin-te-premten/60%Daily2016-07-12 14:58
https://kosova-info.com/vjeshta-arrin-te-premten/60%Daily2016-07-12 14:58
https://kosova-info.com/shkup-pasagjeri-tenton-ta-ze-aeroplanin-duke-vrapuar-ne-piste/60%Daily2016-07-12 14:56
https://kosova-info.com/fillon-fushata-e-korrje-shirjeve-ne-gjakove/60%Daily2016-07-12 14:53
https://kosova-info.com/evropianet-besojne-se-migrimi-rrit-kercenimin-terrorist/60%Daily2016-07-12 14:51
https://kosova-info.com/banka-boterore-do-te-vazhdoje-mbeshtetjen-e-bujqesise-ne-kosove/60%Daily2016-07-12 14:48
https://kosova-info.com/banka-boterore-do-te-vazhdoje-mbeshtetjen-e-bujqesise-ne-kosove-2/60%Daily2016-07-12 14:48
https://kosova-info.com/mustafi-poston-foton-te-muhammad-ali-futbollisti-i-shqiperise-komenton-dhe-e-ze-ngushte-foto/60%Daily2016-07-12 14:40
https://kosova-info.com/teresa-may-merr-mbeshtetjen-e-presidentit-obama/60%Daily2016-07-12 14:31
https://kosova-info.com/kush-do-ta-zevendesoje-nikola-gruevskin/60%Daily2016-07-12 14:26
https://kosova-info.com/gjakova-zgjate-orarin-per-ofrimin-e-sherbimeve-te-ofiqarise/60%Daily2016-07-12 14:20
https://kosova-info.com/rahimi-i-dyshuar-per-sulmet-e-stambollit-ishte-student-i-turpshem/60%Daily2016-07-12 14:19
https://kosova-info.com/zyrtare-low-gjermania-vendim-i-papritur/60%Daily2016-07-12 14:16
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-shqiptare-per-droge-me-vlere-4-milione-euro/60%Daily2016-07-12 14:14
https://kosova-info.com/gruda-edhe-hartat-e-malit-te-zi-tregojne-se-kufiri-eshte-ne-cakor-video/60%Daily2016-07-12 14:05
https://kosova-info.com/hysaj-napoli-lajmi-i-dites/60%Daily2016-07-12 14:04
https://kosova-info.com/miley-tatuazh-sosin-e-preferuar-te-liam-foto/60%Daily2016-07-12 14:01
https://kosova-info.com/meta-flet-shqip-ne-parlamentin-malazez-deputetet-serbe-protestojne/60%Daily2016-07-12 14:00
https://kosova-info.com/prishtina-nuk-funksionon-berlloku-e-mbulon-foto/60%Daily2016-07-12 14:00
https://kosova-info.com/mrekullia-e-liqenit-te-fierzes-dhe-termocentralet-e-kek-ut/60%Daily2016-07-12 13:58
https://kosova-info.com/mustafi-e-ka-kryer-sot-viziten-me-speciale-ne-jete-foto/60%Daily2016-07-12 13:45
https://kosova-info.com/si-u-ndien-te-fyer-romet-nga-komentet-raciste-te-shqiptareve-gjate-euro-2016/60%Daily2016-07-12 13:43
https://kosova-info.com/pokemon-go-loja-e-fundit-qe-te-gjithe-po-e-kerkojne-ja-pse-video/60%Daily2016-07-12 13:42
https://kosova-info.com/vedat-bajrami-edhe-ne-filmin-per-heroin-kombetar-foto/60%Daily2016-07-12 13:30
https://kosova-info.com/shaqiri-dhe-xhaka-te-kosova-vjen-lajmi-bombe/60%Daily2016-07-12 13:29
https://kosova-info.com/multivitaminat-gjate-shtatzenise-te-panevojshme/60%Daily2016-07-12 13:17
https://kosova-info.com/adem-grabovci-kunder-isa-mustafes-mos-e-dergo-demarkacionin-ne-kuvend/60%Daily2016-07-12 13:08
https://kosova-info.com/goli-i-shaqirit-vjen-nje-lajm-i-madh-foto/60%Daily2016-07-12 13:03
https://kosova-info.com/jovanoviq-kerkon-nga-beogradi-zyrtar-te-pranoje-gjenocidin-ne-srebrenice/60%Daily2016-07-12 12:54
https://kosova-info.com/midis-prishtine-kercasin-grushtat-e-shqelmat-video/60%Daily2016-07-12 12:53
https://kosova-info.com/pas-shkrimit-mbi-islamin-akademik-mehmet-kraja-e-mbyll-facebookun/60%Daily2016-07-12 12:53
https://kosova-info.com/fjolla-morina-provokon-me-kembe-te-hapura-ne-plazh-foto/60%Daily2016-07-12 12:53
https://kosova-info.com/google-njofton-prdoruesit-4-mij-sulme-nga-hakerat-shtetror-do-muaj/60%Daily2016-07-12 12:49
https://kosova-info.com/kandidatet-qe-garojne-per-ta-zevendesuar-gruevskin-ne-krye-te-vmro-se/60%Daily2016-07-12 12:44
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-ben-perforcimin-me-te-madh-te-veres-foto/60%Daily2016-07-12 12:43
https://kosova-info.com/te-shtena-ndaj-policeve-ne-washington-arrestohen-pese-persona/60%Daily2016-07-12 12:41
https://kosova-info.com/apple-do-te-krijoje-pajisjen-per-bllokimin-e-kameres/60%Daily2016-07-12 12:40
https://kosova-info.com/apple-do-te-krijoje-pajisjen-per-bllokimin-e-kameres/60%Daily2016-07-12 12:40
https://kosova-info.com/isis-i-ne-irak-organizon-lojerat-olimpike-xhihadiste-foto/60%Daily2016-07-12 12:32
https://kosova-info.com/ja-pse-na-skuqet-fytyra-kur-ndihemi-ne-siklet/60%Daily2016-07-12 12:30
https://kosova-info.com/nga-doli-ky-nishan-ne-fytyre-te-nores-foto/60%Daily2016-07-12 12:29
https://kosova-info.com/skandal-ne-shqiperi-nenkampionia-500-metra-me-limuzine-foto/60%Daily2016-07-12 12:21
https://kosova-info.com/neser-prishtina-pastrohet-nga-berlloku/60%Daily2016-07-12 12:18
https://kosova-info.com/neser-prishtina-pastrohet-nga-berlloku-2/60%Daily2016-07-12 12:18
https://kosova-info.com/kida-shfaqet-seksi-ne-ulqin-foto/60%Daily2016-07-12 12:09
https://kosova-info.com/largohet-nga-real-madrid-transferohet-ne-juventus-foto/60%Daily2016-07-12 12:00
https://kosova-info.com/giggs-kthehet-nga-pensioni-nenshkruan-me-klubin/60%Daily2016-07-12 11:51
https://kosova-info.com/barroso-personi-qe-qendron-prapa-brexit-it/60%Daily2016-07-12 11:51
https://kosova-info.com/ben-vape-zhvishet-policja-e-kosoves-foto/60%Daily2016-07-12 11:47
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-mikrofon-turperohet-para-tifozeve-te-portugalise-video/60%Daily2016-07-12 11:44
https://kosova-info.com/i-hahet-nje-pice-i-detyron-tia-sjellin-prej-qinda-kilometrash/60%Daily2016-07-12 11:42
https://kosova-info.com/tenistja-serbe-ana-ivanovic-martohet-me-futbollistin-e-njohur-nga-euro-2016-video/60%Daily2016-07-12 11:36
https://kosova-info.com/djali-i-afrim-muciqit-publikon-kengen-e-re-fotovideo/60%Daily2016-07-12 11:35
https://kosova-info.com/perplasje-mes-trenash-ne-itali-te-pakten-10-te-vdekur-video/60%Daily2016-07-12 11:27
https://kosova-info.com/ekskluzive-cigaret-per-terroristet-u-prodhuan-nga-boshnjaket-u-transportuan-nga-kosovaret/60%Daily2016-07-12 11:23
https://kosova-info.com/ekskluzive-cigaret-per-terroristet-u-prodhuan-nga-boshnjaket-u-transportuan-nga-kosovaret-2/60%Daily2016-07-12 11:23
https://kosova-info.com/humbin-kujdestarine-e-femijes-per-shkak-te-dietes/60%Daily2016-07-12 11:22
https://kosova-info.com/ky-eshte-fjalimi-i-vlora-citakut-ne-okb-qe-impresionoj-nenat-e-srebrenices-video/60%Daily2016-07-12 11:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-fjalimi-i-vlora-citakut-ne-okb-qe-impresionoj-nenat-e-srebrenices-video/60%Daily2016-07-12 11:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-fjalimi-i-vlora-citakut-ne-okb-qe-impresionoj-nenat-e-srebrenices-video/60%Daily2016-07-12 11:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-fjalimi-i-vlora-citakut-ne-okb-qe-impresionoj-nenat-e-srebrenices-video/60%Daily2016-07-12 11:20
https://kosova-info.com/real-madrid-transferon-futbollistin-e-urryer-nga-ronaldo-foto/60%Daily2016-07-12 11:20
https://kosova-info.com/flet-protagonistja-e-kenges-beautiful-ledri-vula-mendjemadh-dhe-flirtues/60%Daily2016-07-12 11:16
https://kosova-info.com/aktorja-e-o-sa-mire-relaksohet-pa-te-brendshme-foto/60%Daily2016-07-12 11:10
https://kosova-info.com/nj-foto-e-publikuar-nga-sajti-francez-nowhere-else-hedh-drit-mbi-iphone-7/60%Daily2016-07-12 09:14
https://kosova-info.com/kengetarja-kosovare-sekret-i-suksesit-te-hamiltonit-foto/60%Daily2016-07-12 10:57
https://kosova-info.com/jeta-e-lil-wayne-eshte-ne-rrezik/60%Daily2016-07-12 10:51
https://kosova-info.com/aksion-i-madh-policor-ne-maqedoni/60%Daily2016-07-12 10:44
https://kosova-info.com/aksion-i-madh-policor-ne-maqedoni/60%Daily2016-07-12 10:44
https://kosova-info.com/aksion-i-madh-policor-ne-maqedoni/60%Daily2016-07-12 10:44
https://kosova-info.com/aak-u-ben-thirrje-deputeteve-mos-e-votoni-demarkacionin-do-tju-gjykojne-per-tradhtare/60%Daily2016-07-12 10:42
https://kosova-info.com/kdi-te-qartesohen-dilemat-rreth-demarkacionit-para-procedimit/60%Daily2016-07-12 10:33
https://kosova-info.com/dyshime-per-varreze-ne-kampusin-e-up-se-fillojne-germimet/60%Daily2016-07-12 10:31
https://kosova-info.com/verifikim-diplomash-apo-integrim-i-universitetit-te-mitrovices/60%Daily2016-07-12 10:29
https://kosova-info.com/komisioni-aki-permbushi-objektivat-gjashtemujore/60%Daily2016-07-12 10:24
https://kosova-info.com/erdhi-ne-kosove-per-vizite-dhe-i-humb-kuleta-ajo-cfare-i-ndodhi-e-befasoi/60%Daily2016-07-12 10:18
https://kosova-info.com/payet-thyen-rekordin-e-transferimit-me-te-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2016-07-12 10:17
https://kosova-info.com/pergjaket-bagdadi-9-te-vdekur/60%Daily2016-07-12 10:11
https://kosova-info.com/pamje-tmerruese-ne-filipine-pasi-presidenti-beri-thirrje-per-vrasjen-e-drogaxhinjve-foto-16/60%Daily2016-07-12 10:02
https://kosova-info.com/bangladeshi-mund-te-goditet-nga-nje-termet-i-fuqishem/60%Daily2016-07-12 10:02
https://kosova-info.com/dridhet-reali-e-tmerrshme-kur-do-te-kthehet-ronaldo/60%Daily2016-07-12 09:57
https://kosova-info.com/keshtu-na-thote-miremengjes-ciljeta-video/60%Daily2016-07-12 09:49
https://kosova-info.com/vajza-doni-ta-ruani-ngjyren-kur-ktheheni-nga-pushimet-atehere-bejeni-kete/60%Daily2016-07-12 09:43
https://kosova-info.com/rashica-te-nje-prej-klubeve-me-te-medha-ne-bote/60%Daily2016-07-12 09:40
https://kosova-info.com/kina-e-humb-gjyqin-per-te-drejtat-mbi-detin-e-kines-jugore/60%Daily2016-07-12 09:37
https://kosova-info.com/twitter-shton-mbshtetjen-pr-imazhet-e-animuara-gif-me-madhsi-15mb/60%Daily2016-07-12 08:32
https://kosova-info.com/ne-shba-jane-150-te-dyshuar-per-gjenocidin-e-serbrenices/60%Daily2016-07-12 09:30
https://kosova-info.com/hoxhaj-demarkacioni-ne-interes-te-kosoves/60%Daily2016-07-12 09:27
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-hiti-macarena-ja-si-duken-sot-kengetaret-fotovideo/60%Daily2016-07-12 09:23
https://kosova-info.com/topi-i-arte-shpallet-fituesi-foto/60%Daily2016-07-12 09:19
https://kosova-info.com/goditet-nga-vetura-nje-kembesor-ne-skenderaj/60%Daily2016-07-12 09:19
https://kosova-info.com/sot-hapet-panairi-i-veshjeve-dhe-ushqimeve-tradicionale/60%Daily2016-07-12 09:17
https://kosova-info.com/alarm-ne-fluturimin-londer-cikago/60%Daily2016-07-12 09:08
https://kosova-info.com/gazza-dhe-yllka-kuqi-sjellin-bashkepunimin-e-tyre-video/60%Daily2016-07-12 09:04
https://kosova-info.com/west-ham-paguan-70-milione-euro-per-sulmuesin-me-te-mire-ne-evrope-foto/60%Daily2016-07-12 09:02
https://kosova-info.com/ja-cfare-ka-gjetur-auditori-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2016-07-12 09:01
https://kosova-info.com/ja-si-ti-shmangni-problemet-me-tension-si-pasoje-e-vapes/60%Daily2016-07-12 08:57
https://kosova-info.com/filloni-luften-kunder-celulitit/60%Daily2016-07-12 08:39
https://kosova-info.com/ja-cka-i-ben-dadoja-femijes-2-vjecar-video/60%Daily2016-07-12 08:37
https://kosova-info.com/yll-limani-ia-prek-gjoksin-tunes-foto/60%Daily2016-07-12 08:32
https://kosova-info.com/perplasen-legjendat-lamtumire-arsenal-foto/60%Daily2016-07-12 08:30
https://kosova-info.com/pija-qe-sheron-kancerin-ne-42-dite/60%Daily2016-07-12 08:29
https://kosova-info.com/virusi-qe-perhapet-nepermjet-puthjes/60%Daily2016-07-12 08:21
https://kosova-info.com/nicole-dikur-me-shqiptar-tani-me-ish-te-dashurin-e-kengetares-shqiptare-foto/60%Daily2016-07-12 08:18
https://kosova-info.com/abcom-mohon-spekulimet-e-blerjes-nga-operatori-mobil-m-i-madh-n-vend-vodafone/60%Daily2016-07-12 08:12
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-zbulimin-e-gjermanise-ne-euro-2016-foto/60%Daily2016-07-12 07:57
https://kosova-info.com/messi-gezon-te-gjithe-tifozet-e-barcelones/60%Daily2016-07-12 07:44
https://kosova-info.com/aksident-me-te-lenduar-ne-fushe-kosove-videofoto/60%Daily2016-07-12 07:30
https://kosova-info.com/folia-e-aluminit-nuk-duhet-te-perdoret-ne-skare/60%Daily2016-07-12 07:26
https://kosova-info.com/bebe-rexha-kerkoi-burre-shqiptar-takohet-me-nje-te-tille-foto/60%Daily2016-07-12 07:23
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-turan-ne-negociata-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-07-12 07:22
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-pengojne-nje-gjume-te-rehatshem/60%Daily2016-07-12 07:19
https://kosova-info.com/pogba-man-utd-lajm-i-madh-nga-raiola/60%Daily2016-07-12 07:07
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-kosova-futet-ne-harten-e-vendeve-qe-nuk-pihet-uji-foto/60%Daily2016-07-12 07:06
https://kosova-info.com/dy-te-plagosur-nga-shperthimi-i-bomboles-se-gazit/60%Daily2016-07-12 07:03
https://kosova-info.com/drejtoret-e-perfshire-ne-rastin-stenta-para-doreheqjes-ose-shkarkimit/60%Daily2016-07-12 06:48
https://kosova-info.com/polici-nga-peze-helmesi-vret-veten-me-armen-e-sherbimit/60%Daily2016-07-12 06:45
https://kosova-info.com/shpikjet-me-te-mira-teknologjike-te-te-gjitha-koherave-foto/60%Daily2016-07-12 06:43
https://kosova-info.com/kamikazi-tentoi-shperthimin-vetevrases-ne-xhami-por-u-rrah-nga-turma-video/60%Daily2016-07-12 06:38
https://kosova-info.com/lajci-pa-konsensus-nacional-sduhet-te-kete-ratifikim-te-demarkacionit/60%Daily2016-07-12 06:24
https://kosova-info.com/russell-merruni-me-probleme-reale-te-qytetareve/60%Daily2016-07-12 06:21
https://kosova-info.com/nisin-vizitat-ne-bizneset-e-personave-ne-nevoje/60%Daily2016-07-12 06:00
https://kosova-info.com/cameron-shpalli-doreheqjen-dhe-ia-kris-kenges-video/60%Daily2016-07-12 05:49
https://kosova-info.com/termokosi-i-bllokon-disa-rruge-ne-prishtine/60%Daily2016-07-12 05:39
https://kosova-info.com/rita-ora-nderon-kosoven/60%Daily2016-07-12 05:28
https://kosova-info.com/njeriu-i-pare-ne-bote-qe-ngre-plot-500-kilograme-video/60%Daily2016-07-12 05:22
https://kosova-info.com/top-10-futbollistet-me-te-paguar-ne-bote-foto/60%Daily2016-07-12 05:22
https://kosova-info.com/robben-nese-me-kerkon-ky-klub-largohem-menjehere-nga-bayern-munich/60%Daily2016-07-12 05:16
https://kosova-info.com/vokrri-ne-bosnje-kane-luftuar-shume-shqiptare/60%Daily2016-07-12 05:15
https://kosova-info.com/mustafa-ne-bruksel-takon-prodhuesin-e-autobuseve-vanhool/60%Daily2016-07-11 22:05
https://kosova-info.com/beograd-shoqeria-civile-perkujton-gjenocidin-ne-srebrenice-nacionalistet-kundershtojne/60%Daily2016-07-11 22:00
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-ky-per-vajzat-martohet-bali-beu-foto/60%Daily2016-07-11 21:49
https://kosova-info.com/juve-e-zevendeson-pogban-me-yllin-e-barces-foto/60%Daily2016-07-11 21:42
https://kosova-info.com/njihuni-me-qenien-e-pare-artificiale-video/60%Daily2016-07-11 21:28
https://kosova-info.com/adriana-lima-shijon-pushimet-ne-greqi-foto/60%Daily2016-07-11 21:24
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodhe-me-femijet-qe-i-hane-thonjte/60%Daily2016-07-11 21:10
https://kosova-info.com/guardiola-ia-la-nje-mesazh-te-shkruar-ancelottit-foto/60%Daily2016-07-11 21:10
https://kosova-info.com/ajo-ra-ne-gracken-e-flori-mumajesit-video/60%Daily2016-07-11 21:02
https://kosova-info.com/bie-cmimi-i-benzines-ne-shba/60%Daily2016-07-11 21:01
https://kosova-info.com/krasniqi-e-lidhe-demarkacionin-me-kravatat-e-thacit-e-mustafes-video/60%Daily2016-07-11 20:54
https://kosova-info.com/ronaldo-mungon-gjate/60%Daily2016-07-11 20:53
https://kosova-info.com/dy-te-burgosur-nga-guantanamo-transferohen-ne-serbi/60%Daily2016-07-11 20:40
https://kosova-info.com/ama-thote-prezantuesja-e-rtk-se-video/60%Daily2016-07-11 20:37
https://kosova-info.com/portugalia-kampione-kfor-i-ne-prishtine-ne-feste-video/60%Daily2016-07-11 20:35
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-veternik-bllokohet-magjistralja-video/60%Daily2016-07-11 20:27
https://kosova-info.com/presidentja-kroate-me-shami-ne-srebrenice-masakra-u-shkaktua-nga-politika-serbomadhe/60%Daily2016-07-11 20:25
https://kosova-info.com/deshtaket-e-euro-2016-foto/60%Daily2016-07-11 20:21
https://kosova-info.com/vrasja-ne-gjilan-shkakton-debat-per-policin-hero-apo-fajtor/60%Daily2016-07-11 20:16
https://kosova-info.com/560-trupa-amerikane-shtese-ne-irak/60%Daily2016-07-11 20:15
https://kosova-info.com/kengetari-i-famshem-turk-nis-pushimet-me-te-dashuren-shqiptare-foto/60%Daily2016-07-11 20:12
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-nje-gjykate-ne-shba-3-te-vdekur/60%Daily2016-07-11 20:01
https://kosova-info.com/vellai-i-presidentit-thaci-ju-tregoj-une-se-kush-eshte-ne-te-vertete-rrahim-pacolli/60%Daily2016-07-11 20:00
https://kosova-info.com/xhaka-vjen-ne-kosove/60%Daily2016-07-11 19:57
https://kosova-info.com/video-e-frikshme-vetura-perplas-femijen-ne-tirane/60%Daily2016-07-11 19:57
https://kosova-info.com/befasia-e-mbremshme-ia-nxorri-keto-fjale-ledri-vules-foto/60%Daily2016-07-11 19:50
https://kosova-info.com/sipas-krasniqit-thaci-dhe-mustafa-sollen-nulandin-ne-kosove-video/60%Daily2016-07-11 19:45
https://kosova-info.com/asamblisti-shqiptar-ne-new-york-kerkon-rizgjedhjen-foto/60%Daily2016-07-11 19:41
https://kosova-info.com/barcelona-dhe-reali-e-kerkuan-granit-xhaken/60%Daily2016-07-11 19:40
https://kosova-info.com/keshtu-duket-anjeza-branka-ne-bikini-foto/60%Daily2016-07-11 19:38
https://kosova-info.com/zyrtare-valencia-perforcohet-nga-real-madridi-foto/60%Daily2016-07-11 19:34
https://kosova-info.com/uefa-lojtaret-te-cileve-evropiani-ua-ka-ndryshuar-jeten/60%Daily2016-07-11 19:12
https://kosova-info.com/greqi-goditet-organizata-shqiptare-e-kokaines-6-ne-pranga/60%Daily2016-07-11 19:10
https://kosova-info.com/elisa-vjen-nga-amerika-per-te-sjelle-kenge-ne-kosove-video/60%Daily2016-07-11 19:09
https://kosova-info.com/pse-duhet-ta-shfrytzoni-autentikimin-me-dy-faktor-n-shrbimet-online/60%Daily2016-07-11 16:22
https://kosova-info.com/hedhje-mbrapa-a-ka-qene-elita-rudi-gjithmone-kaq-seksi-foto/60%Daily2016-07-11 18:54
https://kosova-info.com/khedira-po-e-sheron-lendimin-me-kete-modele-fotovideo/60%Daily2016-07-11 18:49
https://kosova-info.com/khedira-po-e-sheron-lendimin-me-kete-modele-fotovideo/60%Daily2016-07-11 18:49
https://kosova-info.com/khedira-po-e-sheron-lendimin-me-kete-modele-fotovideo/60%Daily2016-07-11 18:49
https://kosova-info.com/khedira-po-e-sheron-lendimin-me-kete-modele-fotovideo/60%Daily2016-07-11 18:49
https://kosova-info.com/pluhur-i-madh-ne-tc-kosova-a-ankohen-banoret-obiliqit-videofoto/60%Daily2016-07-11 18:48
https://kosova-info.com/marinen-sic-nuk-e-keni-pare-lexon-duke-thithur-puro-foto/60%Daily2016-07-11 18:43
https://kosova-info.com/dy-aksidente-ne-fier-vdes-ne-spital-40-vjecari/60%Daily2016-07-11 18:39
https://kosova-info.com/ish-gazetarja-e-bbc-se-vari-veten-pasi-kishte-humbur-aeroplanin/60%Daily2016-07-11 18:36
https://kosova-info.com/ish-gazetarja-e-bbc-se-vari-veten-pasi-kishte-humbur-aeroplanin/60%Daily2016-07-11 18:36
https://kosova-info.com/korrupsion-me-tendere-arrestohet-zv-drejtori-i-pergjithshem-i-burgjeve/60%Daily2016-07-11 18:34
https://kosova-info.com/legjenda-e-futbollit-anglez-nudo-ne-rruget-e-londres-foto/60%Daily2016-07-11 18:31
https://kosova-info.com/zogu-i-tiranes-feston-ditelindjen-ja-foto-nga-femijeria-e-tij-foto/60%Daily2016-07-11 18:27
https://kosova-info.com/zogu-i-tiranes-feston-ditelindjen-ja-foto-nga-femijeria-e-tij-foto-2/60%Daily2016-07-11 18:27
https://kosova-info.com/franca-ishte-e-bindur-ne-fitore-kjo-eshte-deshmia-video/60%Daily2016-07-11 18:07
https://kosova-info.com/publikohet-sa-najs-nga-bleta-video/60%Daily2016-07-11 18:02
https://kosova-info.com/cmendet-policia-rumune-sdo-ta-besoni-sa-gjoba-dha-per-nje-dite/60%Daily2016-07-11 18:01
https://kosova-info.com/keto-jane-familjet-qe-nxoren-me-shume-se-nje-kengetar/60%Daily2016-07-11 17:54
https://kosova-info.com/gjashte-lojtaret-e-medhenj-qe-u-lenduan-ne-finale/60%Daily2016-07-11 17:53
https://kosova-info.com/premiere-kaos-vjen-me-vandamin-foto/60%Daily2016-07-11 17:50
https://kosova-info.com/qeveria-te-merkuren-procedon-ne-kuvend-demarkacionin-opozita-gati-armet/60%Daily2016-07-11 17:45
https://kosova-info.com/kombetarja-me-me-se-shumti-gola-te-pranuar-ne-euro-2016/60%Daily2016-07-11 17:33
https://kosova-info.com/may-jam-e-nderuar-qe-jam-zgjedhur-kryeministre-e-britanise/60%Daily2016-07-11 17:26
https://kosova-info.com/komuna-nuk-ju-pergjigjet-banoret-detyrohen-vet-ta-largojne-berllokun/60%Daily2016-07-11 17:23
https://kosova-info.com/samsung-zbuloi-diskun-solid-850-evo-me-kapacitet-4tb-dhe-mim-1500-dollar/60%Daily2016-07-11 16:10
https://kosova-info.com/berisha-nuk-ka-te-ndalur-me-fyerjet-ndaj-krereve-te-shtetit-i-quan-legena/60%Daily2016-07-11 17:13
https://kosova-info.com/balaj-i-shenon-veteranit-te-euro-2016-video/60%Daily2016-07-11 17:10
https://kosova-info.com/shba-shton-forcat-ne-irak-per-te-luftuar-isis-in/60%Daily2016-07-11 16:57
https://kosova-info.com/kosova-e-pandalshme-fiton-me-50-pike-epersi/60%Daily2016-07-11 16:53
https://kosova-info.com/turqi-nje-adoleshent-vret-tre-police-dhe-plagos-tre-te-tjere/60%Daily2016-07-11 16:46
https://kosova-info.com/pas-doellman-edhe-nje-basketbollit-amerikan-merr-pasaporte-kosovare/60%Daily2016-07-11 16:43
https://kosova-info.com/pas-doellman-edhe-nje-basketbollit-amerikan-merr-pasaporte-kosovare/60%Daily2016-07-11 16:43
https://kosova-info.com/luana-ne-greqi-realizon-spot-komercial-per-nje-agjenci-greke-foto/60%Daily2016-07-11 16:43
https://kosova-info.com/republika-srpska-ndaloi-thacin-ta-vizitonte-srebrenicen-por-jo-edhe-albin-kurtin/60%Daily2016-07-11 16:29
https://kosova-info.com/komentatoret-portugeze-cmenden-pas-golit-te-eder-video/60%Daily2016-07-11 16:23
https://kosova-info.com/vv-vetem-nje-qeveri-qyqare-fshihet-prapa-nderkombetareve/60%Daily2016-07-11 16:11
https://kosova-info.com/vv-vetem-nje-qeveri-qyqare-fshihet-prapa-nderkombetareve-2/60%Daily2016-07-11 16:11
https://kosova-info.com/cameron-theresa-may-do-te-jete-kryeministre-e-britanise-nga-e-merkura/60%Daily2016-07-11 16:11
https://kosova-info.com/gjate-dy-diteve-ne-vijim-do-te-kete-shume-nderprerje-te-rrymes/60%Daily2016-07-11 16:05
https://kosova-info.com/gjate-dy-diteve-ne-vijim-do-te-kete-shume-nderprerje-te-rrymes/60%Daily2016-07-11 16:05
https://kosova-info.com/gjate-dy-diteve-ne-vijim-do-te-kete-shume-nderprerje-te-rrymes/60%Daily2016-07-11 16:05
https://kosova-info.com/a-e-keni-pare-profesoreshen-e-o-sa-mire-ne-bikini-video/60%Daily2016-07-11 16:03
https://kosova-info.com/payet-flet-per-nderhyrjen-ndaj-ronaldos/60%Daily2016-07-11 16:01
https://kosova-info.com/ky-shtet-i-mbylli-rrjetet-sociale-ne-kohen-e-provimeve/60%Daily2016-07-11 15:55
https://kosova-info.com/skype-meetings-quhet-shrbimi-m-i-ri-i-microsoft-pr-bizneset-e-vogla/60%Daily2016-07-11 15:56
https://kosova-info.com/hamiti-deputeteve-po-folni-nhava/60%Daily2016-07-11 15:51
https://kosova-info.com/pozita-merr-seriozisht-porosite-e-nuland-opozita-serish-kunder-demarkacionit/60%Daily2016-07-11 15:50
https://kosova-info.com/manushaqe-nura-e-fuqishme-me-uniforme-elegante-kur-e-zhvesh-ate-foto/60%Daily2016-07-11 15:50
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-vrasjen-e-trevjecares-e-pranon-edhe-nje-vrasje/60%Daily2016-07-11 15:46
https://kosova-info.com/dy-te-lenduar-ne-aksidentin-e-rende-ne-llapushnik/60%Daily2016-07-11 15:45
https://kosova-info.com/zbulohet-misteri-i-dorezes-se-bardhe-te-eder/60%Daily2016-07-11 15:44
https://kosova-info.com/zbulohet-misteri-i-dorezes-se-bardhe-te-eder/60%Daily2016-07-11 15:44
https://kosova-info.com/rruga-luan-haradinaj-mbyllet-per-qarkullim-nga-neser-deri-me-27-korrik/60%Daily2016-07-11 15:43
https://kosova-info.com/ka-mbrritur-linux-mint-18-prdoruesit-e-17-3-duhet-t-presin/60%Daily2016-07-11 15:41
https://kosova-info.com/nitaj-tregon-si-do-te-veproje-aak-ja-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-11 15:37
https://kosova-info.com/nitaj-tregon-si-do-te-veproje-aak-ja-per-demarkacionin/60%Daily2016-07-11 15:37
https://kosova-info.com/rroga-e-pelles-ne-kine-ne-minute-ore-dite-jave-foto/60%Daily2016-07-11 15:21
https://kosova-info.com/maskat-e-zeza-vjedhin-banken-ne-mes-te-dites/60%Daily2016-07-11 15:09
https://kosova-info.com/pritje-madheshtore-per-portugaline-video/60%Daily2016-07-11 15:09
https://kosova-info.com/pritje-madheshtore-per-portugaline-video/60%Daily2016-07-11 15:09
https://kosova-info.com/evra-njeriu-i-finaleve-te-humbura/60%Daily2016-07-11 15:03
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-shtutgart-e-mundshme-krize-e-pengjeve/60%Daily2016-07-11 15:01
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-shtutgart-e-mundshme-krize-e-pengjeve/60%Daily2016-07-11 15:01
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-shtutgart-e-mundshme-krize-e-pengjeve/60%Daily2016-07-11 15:01
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-shtutgart-e-mundshme-krize-e-pengjeve-2/60%Daily2016-07-11 15:01
https://kosova-info.com/eksporti-i-mallrave-nga-kosova-per-ne-be-pa-ngarkesa-doganore/60%Daily2016-07-11 15:00
https://kosova-info.com/per-500-metra-territor-gjermania-kerkon-komision-te-demarkacionit-me-cekine/60%Daily2016-07-11 14:58
https://kosova-info.com/per-500-metra-territor-gjermania-kerkon-komision-te-demarkacionit-me-cekine/60%Daily2016-07-11 14:58
https://kosova-info.com/kina-hape-vendkalimin-me-te-frikshem-ne-bote-foto/60%Daily2016-07-11 14:54
https://kosova-info.com/kylie-jenner-me-skena-te-nxehta-i-hip-te-dashurit-ne-aeroport-video/60%Daily2016-07-11 14:54
https://kosova-info.com/mjeket-e-perfshire-ne-rastin-stenta-para-shkarkimit/60%Daily2016-07-11 14:48
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-fotografite-me-te-mira-te-euro-2016-foto/60%Daily2016-07-11 14:47
https://kosova-info.com/ldk-shpend-ahmetit-boll-vajtove-zbatoje-ligjin/60%Daily2016-07-11 14:44
https://kosova-info.com/kercenon-koreja-e-veriut-do-e-kthejme-jugun-ne-nje-grumbull-hiri/60%Daily2016-07-11 14:42
https://kosova-info.com/kercenon-koreja-e-veriut-do-e-kthejme-jugun-ne-nje-grumbull-hiri-2/60%Daily2016-07-11 14:42
https://kosova-info.com/padit-facebook-per-shperndarje-dhune/60%Daily2016-07-11 14:39
https://kosova-info.com/qualcomm-prezantoi-snapdragon-821-10-m-i-shpejt-sesa-820/60%Daily2016-07-11 14:33
https://kosova-info.com/ronaldo-e-fitoi-kepucen-e-argjendte-por-ja-kujt-ia-dhuroi-foto/60%Daily2016-07-11 14:30
https://kosova-info.com/ronaldo-e-fitoi-kepucen-e-argjendte-por-ja-kujt-ia-dhuroi-foto/60%Daily2016-07-11 14:30
https://kosova-info.com/ronaldo-e-fitoi-kepucen-e-argjendte-por-ja-kujt-ia-dhuroi-foto/60%Daily2016-07-11 14:30
https://kosova-info.com/tuna-e-kerkon-suksesin-cift/60%Daily2016-07-11 14:29