XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/instagram-sjell-zmadhimin-e-fotove/60%Daily2016-08-31 23:50
https://kosova-info.com/cifti-i-moshuar-qe-i-kane-pershtatur-veshjet-per-52-vite-me-radhe/60%Daily2016-08-31 22:19
https://kosova-info.com/bajram-gecaj-qeveria-nuk-bie-edhe-nese-demarkacioni-nuk-kalon/60%Daily2016-08-31 22:07
https://kosova-info.com/pse-eshte-i-pabesueshem-opinioni-i-marc-wellerit-sipas-jakup-krasniqit/60%Daily2016-08-31 21:59
https://kosova-info.com/befason-berisha-per-kete-arsye-e-refuzova-kosoven/60%Daily2016-08-31 21:57
https://kosova-info.com/rita-kritikohet-se-nuk-e-ka-permendur-lidhjen-e-saj-me-nene-terezen-te-jimmy-fallon-video/60%Daily2016-08-31 21:53
https://kosova-info.com/rreziku-nga-semundja-e-lopeve-video/60%Daily2016-08-31 21:50
https://kosova-info.com/rreziku-nga-semundja-e-lopeve-video/60%Daily2016-08-31 21:50
https://kosova-info.com/protesta-horror-ne-madrid-foto/60%Daily2016-08-31 21:49
https://kosova-info.com/arroganca-e-edi-rames-ndaj-kryetares-se-shkodres-ne-inaugurimin-e-loro-boricit-video/60%Daily2016-08-31 21:49
https://kosova-info.com/lajm-katastrofik-per-mustafin-nje-dite-pas-transferimit-te-arsenali-foto/60%Daily2016-08-31 21:42
https://kosova-info.com/letra-e-gruas-drejtuar-dashnores-se-burrit-po-ben-nam-ne-internet/60%Daily2016-08-31 21:39
https://kosova-info.com/sipas-matematikes-se-oreve-te-fundit-demarkacioni-drejt-deshtimit/60%Daily2016-08-31 21:38
https://kosova-info.com/okb-ndotja-e-ujit-rrezikon-shendetin-e-320-milione-njerezve-ne-bote/60%Daily2016-08-31 21:37
https://kosova-info.com/presidentja-e-brazilit-shkarkohet-nga-senati/60%Daily2016-08-31 21:32
https://kosova-info.com/finlanda-mposhtet-nga-gjermania-cfare-beri-bunjaku/60%Daily2016-08-31 21:23
https://kosova-info.com/nju-jorku-do-te-nderoje-nene-terezen/60%Daily2016-08-31 21:17
https://kosova-info.com/shba-stuhia-tropikale-i-drejtohet-floridas/60%Daily2016-08-31 21:07
https://kosova-info.com/kush-e-ve-robertin-ne-gjume-foto/60%Daily2016-08-31 21:05
https://kosova-info.com/zyrtare-super-lajm-per-pejen-foto/60%Daily2016-08-31 20:57
https://kosova-info.com/perleshje-fizike-edhe-tek-stacioni-i-autobuseve-video/60%Daily2016-08-31 20:54
https://kosova-info.com/provokon-samanta-tregon-gjoksin-foto/60%Daily2016-08-31 20:39
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-ministri-turk/60%Daily2016-08-31 20:36
https://kosova-info.com/kujt-po-ja-le-pasurine-sabri-fejzullahu-foto/60%Daily2016-08-31 20:33
https://kosova-info.com/shqiperia-vec-barazim-pa-gola-ne-stadiumin-e-ri/60%Daily2016-08-31 20:31
https://kosova-info.com/mjeket-i-thane-qe-te-mos-luaje-ne-evropian-cana-vuan-nga-kjo-semundje/60%Daily2016-08-31 20:21
https://kosova-info.com/meshkuj-ja-si-te-lumturoni-nje-femer-me-fjale-te-vogla/60%Daily2016-08-31 20:17
https://kosova-info.com/zyrtare-arbeloa-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re-foto/60%Daily2016-08-31 20:13
https://kosova-info.com/obama-zvogelon-denimet-e-burgosurve-federal/60%Daily2016-08-31 20:10
https://kosova-info.com/kjo-metode-e-heqjes-se-vetullave-la-gojehapur-perdoruesit-e-instagramit-video/60%Daily2016-08-31 20:04
https://kosova-info.com/partia-e-drejtesise-del-kunder-ferid-aganit-nuk-e-votojme-demarkacionin/60%Daily2016-08-31 20:01
https://kosova-info.com/zbulohen-konkurrentet-e-dance-with-me-3/60%Daily2016-08-31 19:59
https://kosova-info.com/arrestohen-3-te-dyshuar-per-grabitjen-e-bankes/60%Daily2016-08-31 19:58
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-eshte-skuadra-e-re-e-balotellit-foto/60%Daily2016-08-31 19:53
https://kosova-info.com/kanceri-ne-fyt-ja-shkaktari-kryesor/60%Daily2016-08-31 19:53
https://kosova-info.com/edi-rama-e-kryetarja-e-shkodres-perplasen-fort-para-mediave-video/60%Daily2016-08-31 19:52
https://kosova-info.com/ne-nje-bote-plot-me-kardashiane-behu-diana-19-vjet-nga-vdekja-e-princeshes/60%Daily2016-08-31 19:50
https://kosova-info.com/do-mendoheni-mire-per-nje-tatuazh-pasi-te-lexoni-kete-informacion/60%Daily2016-08-31 19:45
https://kosova-info.com/bajram-gecaj-kush-ua-preu-teshat-bulliqit-dhe-isufit-foto/60%Daily2016-08-31 19:42
https://kosova-info.com/zyrtare-klubi-italian-konfirmon-transferimin-e-berishes/60%Daily2016-08-31 19:41
https://kosova-info.com/kosova-debuton-me-humbje-ndaj-sllovenise/60%Daily2016-08-31 19:33
https://kosova-info.com/shqiperi-marok-mbyllet-pjesa-e-pare/60%Daily2016-08-31 19:24
https://kosova-info.com/instagram-tani-lejon-te-afroni-fotot-dhe-videot-video/60%Daily2016-08-31 19:23
https://kosova-info.com/incidenti-qe-mund-te-shkaktonte-vdekjen-nusja-rrezikon-jeten-videofoto/60%Daily2016-08-31 19:17
https://kosova-info.com/slloveni-kosove-ky-eshte-rezultati-pas-cerekut-te-trete/60%Daily2016-08-31 19:14
https://kosova-info.com/ymeri-deputeteve-nese-keni-respekt-e-dashuri-per-vendin-votoni-kunder/60%Daily2016-08-31 19:08
https://kosova-info.com/qeveria-shperndan-opinionin-e-nje-eksperti-se-si-mund-te-zgjidhet-problemi-i-kufirit/60%Daily2016-08-31 19:08
https://kosova-info.com/befason-amber-rose-e-urrej-trupin-tim-foto/60%Daily2016-08-31 19:03
https://kosova-info.com/futbollisti-kosovar-behet-kapiten-i-shqiperise-foto/60%Daily2016-08-31 18:59
https://kosova-info.com/zvicra-pershpejton-procesin-e-ligjit-te-azilit/60%Daily2016-08-31 18:56
https://kosova-info.com/kadaj-bujupi-protesta-e-neserme-eshte-historike/60%Daily2016-08-31 18:55
https://kosova-info.com/chris-brown-lirohet-nga-burgu-testohet-per-posedim-te-droges/60%Daily2016-08-31 18:55
https://kosova-info.com/kleriket-vleresojne-raportet-nderfetare-ne-kosove-video/60%Daily2016-08-31 18:53
https://kosova-info.com/marina-seksi-dhe-pa-sutjena-me-fustanin-e-zajmines-foto/60%Daily2016-08-31 18:48
https://kosova-info.com/edhe-lista-serbe-kunder-demarkacionit/60%Daily2016-08-31 18:42
https://kosova-info.com/shqiperi-marok-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-08-31 18:29
https://kosova-info.com/presidenti-tregon-se-kush-ia-organizoi-viziten-ne-piken-kufitare-ne-jarinje/60%Daily2016-08-31 18:27
https://kosova-info.com/slloveni-kosove-rezultati-pas-cerekut-te-pare/60%Daily2016-08-31 18:18
https://kosova-info.com/keta-jane-deputetet-pro-kunder-dhe-te-pavendosur-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-31 18:13
https://kosova-info.com/futsall-kosove-turqi-rezultat-i-pabesueshem/60%Daily2016-08-31 18:12
https://kosova-info.com/shitjet-e-disqeve-solide-do-t-kalojn-ato-t-hardisqeve-n-2018-tn/60%Daily2016-08-31 11:34
https://kosova-info.com/shitjet-e-disqeve-solide-do-t-kalojn-ato-t-hardisqeve-n-2018-tn/60%Daily2016-08-31 11:34
https://kosova-info.com/bajrami-keshillon-halitin/60%Daily2016-08-31 18:01
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-per-kombetaren-nga-meda-leonora-vjollca-dhe-gold-ag-audio/60%Daily2016-08-31 17:53
https://kosova-info.com/ldk-beson-se-eshte-unike-per-te-votuar-demarkacionin/60%Daily2016-08-31 17:52
https://kosova-info.com/tahiri-nuk-mund-te-behet-evropiane-serbia-me-mentalitet-millosheviqian/60%Daily2016-08-31 17:44
https://kosova-info.com/ilo-agjencia-e-punes-e-okb-se-vecon-kosoven-nga-serbia-foto/60%Daily2016-08-31 17:44
https://kosova-info.com/rovena-mundohet-te-mbuloje-gjoksin-por-deshton-foto-16/60%Daily2016-08-31 17:38
https://kosova-info.com/kelmendi-tregon-se-perse-deshtoi-takimi-i-sotem-ne-konakun-e-tij/60%Daily2016-08-31 17:34
https://kosova-info.com/dokument-i-deklasifikuar-cia-i-trembej-konfliktit-serbi-shqiperi/60%Daily2016-08-31 17:21
https://kosova-info.com/iphone-7-do-jete-i-fundit-qe-do-te-kete-buton/60%Daily2016-08-31 17:20
https://kosova-info.com/ldk-denon-incidentin-ne-malisheve-vv-po-nxit-dhune-dhe-konflikte/60%Daily2016-08-31 17:15
https://kosova-info.com/perflitet-se-ka-vdekur-presidenti-diktator-i-uzbekistanit/60%Daily2016-08-31 17:13
https://kosova-info.com/serwer-demarkacioni-rrezikon-stabilitetin-e-kosoves/60%Daily2016-08-31 17:07
https://kosova-info.com/nuk-ia-keni-idene-ku-ndodhet-momentalisht-david-luiz-foto/60%Daily2016-08-31 17:05
https://kosova-info.com/selena-gomez-anulon-turneun-do-te-pushoje-per-te-kuruar-depresionin/60%Daily2016-08-31 16:57
https://kosova-info.com/pergjaket-kengetari-shqiptar-kastro-zizo-rrefen-ngjarjen-makabre-foto/60%Daily2016-08-31 16:49
https://kosova-info.com/demokracia-e-njejte-shihet-ndryshe-nga-kundershtaret-politike/60%Daily2016-08-31 16:49
https://kosova-info.com/be-planifikon-sanksione-te-reja-ndaj-rusise/60%Daily2016-08-31 16:47
https://kosova-info.com/facebook-largon-nga-puna-ekipin-e-menaxhimit-t-trendeve-alegoritmi-mendet/60%Daily2016-09-01 07:53
https://kosova-info.com/ja-sa-mund-te-denohen-me-burg-aktivistet-e-arrestuar-te-vetevendosjes/60%Daily2016-08-31 16:45
https://kosova-info.com/finlandezet-i-gezohen-deklarates-se-bunjakut-foto/60%Daily2016-08-31 16:41
https://kosova-info.com/per-nder-te-11-shtatorit-rikrijohet-kenga-e-njohur-where-is-the-love-video/60%Daily2016-08-31 16:29
https://kosova-info.com/ne-shterpce-kapet-sasi-e-madhe-trotili-dinamiti-e-mina-foto/60%Daily2016-08-31 16:23
https://kosova-info.com/zyrtare-chelsea-prezanton-perforcimin-e-madh-foto/60%Daily2016-08-31 16:17
https://kosova-info.com/yjet-e-hollivudit-qe-jane-plakur-me-hijeshi-foto/60%Daily2016-08-31 16:16
https://kosova-info.com/kryeministri-tregon-arsyen-pse-nuk-shkoi-ne-vilen-e-ramiz-kelmendit/60%Daily2016-08-31 16:14
https://kosova-info.com/nuk-duam-dhune-por-parandalimin-e-seances/60%Daily2016-08-31 16:11
https://kosova-info.com/kur-plastika-te-ben-mrekulli-jonida-maliqi-viktima-e-radhes-foto/60%Daily2016-08-31 16:09
https://kosova-info.com/gjuriqi-revoltohet-me-viziten-e-presidentit-thaci-ne-veri/60%Daily2016-08-31 16:05
https://kosova-info.com/miriam-cani-debaton-me-nje-fanse-ja-arsyeja-foto-2/60%Daily2016-08-31 16:05
https://kosova-info.com/shume-fshatra-e-qytete-neser-nuk-do-te-kene-rryme/60%Daily2016-08-31 16:05
https://kosova-info.com/ne-kete-foto-te-ronaldos-ka-dicka-aspak-mashkullore-a-e-vereni/60%Daily2016-08-31 16:03
https://kosova-info.com/modelja-me-e-paguar-ne-bote-per-vitin-e-14-te-radhazi-foto/60%Daily2016-08-31 15:59
https://kosova-info.com/shqiptari-i-maqedonise-kercenon-shqiperine/60%Daily2016-08-31 15:41
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-i-madh-per-sigal-prishtinen-foto/60%Daily2016-08-31 15:29
https://kosova-info.com/qendra-e-transfuzionit-te-gjakut-pergatitet-per-protesten-e-neserme/60%Daily2016-08-31 15:27
https://kosova-info.com/qehaja-mundesia-per-keqperdorim-te-protestes-eshte-deri-ne-70-per-qind/60%Daily2016-08-31 15:26
https://kosova-info.com/rita-ora-tregon-tek-jimmy-fallon-se-ku-ka-filluar-te-mirret-me-kendim-video/60%Daily2016-08-31 15:21
https://kosova-info.com/tronditet-zagrebi-nje-femer-hedh-ne-ere-nje-makine/60%Daily2016-08-31 15:07
https://kosova-info.com/largohet-nga-barcelona-ne-diten-e-fundit-foto/60%Daily2016-08-31 15:06
https://kosova-info.com/google-ndalon-shitjen-e-chromebook-pixel-2-nuk-e-zvendson/60%Daily2016-08-31 11:07
https://kosova-info.com/luiz-sensacioni-i-dites-se-fundit-te-merkatos/60%Daily2016-08-31 14:39
https://kosova-info.com/ish-ministri-i-shqiperise-tritan-shehu-flet-per-demarkacionin-e-kosoves-e-mbron-versionin-aktual/60%Daily2016-08-31 14:33
https://kosova-info.com/kryetari-i-ashak-ut-i-quan-diletante-genjeshtare-dhe-plagjiatore-bulliqin-dhe-isufin-foto/60%Daily2016-08-31 14:32
https://kosova-info.com/bajrami-marreveshje-per-bashkefinancim-per-zonen-agro-industriale-ne-suhareke/60%Daily2016-08-31 14:30
https://kosova-info.com/ministrja-bajrami-priti-ne-takim-kryetarin-e-rrjetit-te-bizneseve-shqiptare-per-evrope/60%Daily2016-08-31 14:30
https://kosova-info.com/trump-ne-meksike-por-jo-i-mireseardhur/60%Daily2016-08-31 14:24
https://kosova-info.com/rritet-ne-72-numri-i-te-vdekurve-nga-sulmi-ne-jemen/60%Daily2016-08-31 14:19
https://kosova-info.com/benzema-shokon-realin-ne-oret-e-fundit-te-merkatos/60%Daily2016-08-31 14:18
https://kosova-info.com/dy-gra-rrahin-brutalisht-te-dashuren-e-burrit-te-tyre-videofoto-18/60%Daily2016-08-31 14:05
https://kosova-info.com/moska-merr-pergjegjesine-e-vrasjes-se-komandantit-te-isis-it/60%Daily2016-08-31 14:02
https://kosova-info.com/e-dashura-sekrete-e-michael-jackson-shkruan-liber-per-romancen-e-tyre-foto/60%Daily2016-08-31 13:58
https://kosova-info.com/isco-zgjedh-realin/60%Daily2016-08-31 13:57
https://kosova-info.com/zyrtare-nasri-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2016-08-31 13:45
https://kosova-info.com/me-kete-shpikje-makina-juaj-do-te-ece-ne-te-gjitha-drejtimet-video/60%Daily2016-08-31 13:42
https://kosova-info.com/perplasje-mes-ences-dhe-noizy-t-per-kengen-bow-down-foto/60%Daily2016-08-31 13:41
https://kosova-info.com/meshkuj-deshironi-te-dukeni-seksi-ndiqni-keto-keshilla-te-garderobes/60%Daily2016-08-31 13:37
https://kosova-info.com/finlande-kosove-shqiperi-maqedoni-te-dy-ndeshjet-mund-ti-shikoni-ne-nje-vend-video/60%Daily2016-08-31 13:37
https://kosova-info.com/miriam-cani-debaton-me-nje-fanse-ja-arsyeja-foto/60%Daily2016-08-31 13:34
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-kerkon-te-merren-veprime-per-personat-qe-perdoren-dhune-javeve-te-fundit/60%Daily2016-08-31 13:09
https://kosova-info.com/basketbollisti-i-madh-shqiptar-ne-nba-foto/60%Daily2016-08-31 13:07
https://kosova-info.com/pogba-vjen-me-nje-frizure-te-cmendur-video/60%Daily2016-08-31 13:00
https://kosova-info.com/ambasada-gjermane-dhuna-dhe-kercenimet-jane-te-papranueshme/60%Daily2016-08-31 13:00
https://kosova-info.com/intel-prezantoi-kaby-lake-arkitekturn-e-procesorve-t-gjenerats-s-7-t/60%Daily2016-08-31 10:53
https://kosova-info.com/simeone-ne-darke-ne-hotel-i-ndodh-dicka-shume-e-keqe/60%Daily2016-08-31 12:49
https://kosova-info.com/kosova-dhe-kroacia-bashkepunim-te-ngushte-ne-fushen-e-gjeologjise/60%Daily2016-08-31 12:38
https://kosova-info.com/zbulohet-kokaine-me-vlere-50-milione-euro-ne-nje-fabrike-te-coca-cola-s/60%Daily2016-08-31 12:36
https://kosova-info.com/bojken-abazi-policia-me-ndihmuan-qe-te-hyj-ne-kosove/60%Daily2016-08-31 12:34
https://kosova-info.com/kryesia-e-ldk-se-nuk-ia-nderron-mendjen-deputetit-bulliqi-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-31 12:27
https://kosova-info.com/justin-bieber-kapet-duke-bere-seks-ne-publik-foto-18/60%Daily2016-08-31 12:14
https://kosova-info.com/vuan-nga-vitiligo-por-kjo-nuk-e-pengon-te-pozoje-nudo-foto-18/60%Daily2016-08-31 12:08
https://kosova-info.com/bye-bye-chelsea-e-pret-milan-foto/60%Daily2016-08-31 11:59
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-shqiptare-ne-lucern-te-dyshuar-per-shitje-droge/60%Daily2016-08-31 11:58
https://kosova-info.com/raporti-malazez-per-caktimin-e-kufirit-me-kosoven-dokumenteharta/60%Daily2016-08-31 11:57
https://kosova-info.com/ambasadori-delawie-demarkacioni-duhet-te-kaloje-kundershtimet-jane-lufte-per-pushtet/60%Daily2016-08-31 11:52
https://kosova-info.com/kur-plastika-te-ben-mrekullira-merr-emrin-jonida-maliqi-foto/60%Daily2016-08-31 11:49
https://kosova-info.com/ldk-te-gjithe-deputetet-tane-do-ta-votojne-demarkacionin/60%Daily2016-08-31 11:47
https://kosova-info.com/albin-kurti-kosova-nuk-ka-toke-per-te-falur-as-gjak-per-te-shkelur/60%Daily2016-08-31 11:44
https://kosova-info.com/zyrtare-keta-dy-futbolliste-kane-te-drejte-te-luajne-per-kosoven/60%Daily2016-08-31 11:37
https://kosova-info.com/microsoft-riparon-prmes-nj-prditsimi-baterin-e-tmerrshme-t-surface-pro-3/60%Daily2016-08-31 09:56
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-eshte-ne-shitje-merr-22-oferta-per-1-dite-foto/60%Daily2016-08-31 11:23
https://kosova-info.com/si-ta-perdorni-hudhren-ne-trajtimin-e-hemorroideve/60%Daily2016-08-31 11:22
https://kosova-info.com/burri-do-tju-tradhtoje-edhe-pse-keni-martese-te-lumtur-ja-perse/60%Daily2016-08-31 11:20
https://kosova-info.com/ekskluzive-zbulohet-i-dashuri-i-kengetares-shqiptare-foto/60%Daily2016-08-31 11:19
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-ku-mund-te-transferohet-maicon-foto/60%Daily2016-08-31 11:11
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-bjordi-i-big-brother-kjo-eshte-e-dashura-e-re-foto/60%Daily2016-08-31 10:58
https://kosova-info.com/ne-keshilli-te-sigurimit-thuhet-se-ne-siri-jane-perdorur-arme-kimike/60%Daily2016-08-31 10:51
https://kosova-info.com/gjerat-per-te-cilat-ia-vlen-te-shpenzoni-me-shume-para-foto/60%Daily2016-08-31 10:49
https://kosova-info.com/kryetari-i-decanit-thirrje-deputeteve-qe-mos-ta-votojne-demarkacionin/60%Daily2016-08-31 10:48
https://kosova-info.com/rakitic-lajmi-i-fundit-nga-spanja/60%Daily2016-08-31 10:48
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-deshton-takimi-i-thirrur-nga-ramiz-kelmendi/60%Daily2016-08-31 10:44
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendi-ku-do-te-mbahet-takimi-i-lidereve-ne-konak-te-kelmendit/60%Daily2016-08-31 10:42
https://kosova-info.com/armet-e-gjetura-ne-shtepite-e-aktivisteve-te-vetevendosjes-te-pershtatshme-per-atentate-foto/60%Daily2016-08-31 10:39
https://kosova-info.com/selena-gomez-terhiqet-nga-muzika/60%Daily2016-08-31 10:38
https://kosova-info.com/largohet-pogba-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-31 10:26
https://kosova-info.com/e-hapur-per-publikun-tuneli-sekret-i-nazisteve-qe-u-perdor-per-tu-fshehur-ne-ditet-e-fundit-te-luftes-se-dyte-boterore/60%Daily2016-08-31 10:16
https://kosova-info.com/angela-martini-e-mbyt-fotoshopin-foto/60%Daily2016-08-31 10:16
https://kosova-info.com/mustafi-shkakton-problemin-e-pare-ne-arsenal-video/60%Daily2016-08-31 10:09
https://kosova-info.com/sulmoi-gruan-me-arme-zjarri-chris-brown-arrestohet-si-nje-kriminel-foto/60%Daily2016-08-31 10:02
https://kosova-info.com/a-i-keni-keto-tri-vija-ne-dore-ja-cfare-tregojne-ato/60%Daily2016-08-31 09:47
https://kosova-info.com/letra-e-shatrit-per-ekipin-e-kosoves-foto/60%Daily2016-08-31 09:47
https://kosova-info.com/komisioni-europian-urdhron-apple-t-paguaj-13-miliard-euro-prftim-nga-taksat-irlandeze/60%Daily2016-08-31 14:48
https://kosova-info.com/skandal-vajzat-shqiptare-eskorte-ne-emirate-zbulohen-emrat-e-modeleve-dhe-kengetareve/60%Daily2016-08-31 09:40
https://kosova-info.com/skandal-vajzat-shqiptare-eskorte-ne-emirate-zbulohen-emrat-e-modeleve-dhe-kengetareve/60%Daily2016-08-31 09:40
https://kosova-info.com/zyrtare-gjimshiti-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2016-08-31 09:36
https://kosova-info.com/16-vjecari-gjen-kuren-per-kancer/60%Daily2016-08-31 09:35
https://kosova-info.com/shtepia-perrallore-e-pleqve-foto/60%Daily2016-08-31 09:27
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-e-re-e-berishes/60%Daily2016-08-31 09:26
https://kosova-info.com/protesta-publikohet-orari-i-nisjeve-me-autobuse-nga-komunat-tjera-per-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-08-31 09:25
https://kosova-info.com/aktivistet-e-vetevendosjes-dergohen-ne-gjykate/60%Daily2016-08-31 09:25
https://kosova-info.com/mbi-100-mije-zvicerane-nuk-paguajne-sigurimet-shendetesore/60%Daily2016-08-31 09:20
https://kosova-info.com/mustafa-e-demanton-shpend-ahmetin-per-tenderin-e-autobuseve/60%Daily2016-08-31 09:16
https://kosova-info.com/huawei-sinjalizon-ardhjen-e-dy-telefonve-buxhetor/60%Daily2016-08-31 09:06
https://kosova-info.com/gjermani-evakuohet-aeroporti-i-frankfurtit-pas-alarmit-per-bombe/60%Daily2016-08-31 09:06
https://kosova-info.com/rita-ora-mysafire-te-jimmy-fallon-flet-per-te-ardhmen/60%Daily2016-08-31 09:00
https://kosova-info.com/letra-e-xhakes-zvicra-e-perjashton-foto/60%Daily2016-08-31 08:54
https://kosova-info.com/cnn-sjell-nje-nga-deshmitaret-e-mrekullive-te-nene-terezes-foto/60%Daily2016-08-31 08:53
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-ne-krahet-e-noizyt-foto/60%Daily2016-08-31 08:40
https://kosova-info.com/do-te-qesheni-me-klubin-e-ri-te-balotellit-foto/60%Daily2016-08-31 08:30
https://kosova-info.com/sot-takim-i-lidereve-a-do-te-shkoje-maqedonia-ne-zgjedhje-me-11-dhjetor/60%Daily2016-08-31 08:25
https://kosova-info.com/vlore-asgjesohen-40-mije-rrenje-kanabis-4-te-arrestuar-fotovideo/60%Daily2016-08-31 08:22
https://kosova-info.com/ministri-francez-i-ekonomise-largohet/60%Daily2016-08-31 08:19
https://kosova-info.com/arsenal-zbulohet-cmimi-i-mustafit-foto/60%Daily2016-08-31 08:18
https://kosova-info.com/historianet-e-decanit-vazhdojne-thirrjen-per-mos-votim-te-demarkacionit/60%Daily2016-08-31 08:18
https://kosova-info.com/aksidentohet-kastro-zizo-foto/60%Daily2016-08-31 08:16
https://kosova-info.com/plagosja-ne-lezhe-policia-jep-detajet-ne-kerkim-dy-vellezerit-seferaj/60%Daily2016-08-31 08:13
https://kosova-info.com/platforma-per-gjume-krevati-me-syza-qe-do-ta-kenaq-djalin-apo-vajzen-tuaj-foto/60%Daily2016-08-31 08:10
https://kosova-info.com/gjermani-qindra-refugjate-punojne-ilegalisht/60%Daily2016-08-31 08:08
https://kosova-info.com/remzie-osmani-nis-pushimet-me-familjen-foto/60%Daily2016-08-31 08:05
https://kosova-info.com/kur-grimeri-gabon-dukjet-me-te-keqija-te-bukurosheve-te-famshme-video/60%Daily2016-08-31 08:00
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-tarashaj-foto/60%Daily2016-08-31 07:55
https://kosova-info.com/slloveni-kosove-ne-sa-ora-do-te-filloje-ndeshja/60%Daily2016-08-31 07:45
https://kosova-info.com/pas-bisedave-erotike-me-noizyn-kristjana-kapet-duke-vjedhur-iphone-s6-foto/60%Daily2016-08-31 07:45
https://kosova-info.com/gruaja-me-e-vjeter-ne-bote-kam-jetuar-kaq-gjate-pasi-jam-beqare/60%Daily2016-08-31 07:38
https://kosova-info.com/tifoze-te-barcelones-ne-kosove-kjo-ndodh-per-here-te-pare-foto/60%Daily2016-08-31 07:37
https://kosova-info.com/manjola-nallbani-ne-javen-e-kultures-ballkanike-ja-si-e-prezantojne-organizatoret-ne-publik/60%Daily2016-08-31 07:25
https://kosova-info.com/dridhet-barcelona-futbollisti-i-njohur-largohet-nga-klubi-foto/60%Daily2016-08-31 07:04
https://kosova-info.com/super-lajm-per-dorina-memen-foto/60%Daily2016-08-31 07:00
https://kosova-info.com/sonte-nis-festivali-zambaku-i-prizrenit/60%Daily2016-08-31 06:57
https://kosova-info.com/per-sot-eshte-parashikuar-mot-me-shi/60%Daily2016-08-31 06:46
https://kosova-info.com/si-ta-besh-parfumin-te-zgjase-me-shume/60%Daily2016-08-31 06:44
https://kosova-info.com/kush-do-te-jene-moderatoret-e-rinj-te-procesit-sportiv/60%Daily2016-08-31 06:42
https://kosova-info.com/digjet-dolce-vita-aty-ku-pine-kafe-edita-tahiri-e-agim-bahtiri/60%Daily2016-08-31 06:39
https://kosova-info.com/analistet-mbledhja-e-ramiz-kelmendit-do-te-deshtoje/60%Daily2016-08-31 06:35
https://kosova-info.com/perfundon-projekti-tre-vjecar-per-luftimin-e-krimit-te-organizuar/60%Daily2016-08-31 06:28
https://kosova-info.com/rrefehet-21-vjecari-shkoj-te-shtepia-e-shokut-per-seks-me-nenen-e-tij/60%Daily2016-08-31 06:26
https://kosova-info.com/zanfina-pozon-me-bikini-foto/60%Daily2016-08-31 06:16
https://kosova-info.com/llapjanet-e-kane-sot-diten-e-specit/60%Daily2016-08-31 05:31
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-e-pabesueshme-ku-do-te-transferohet-isco-foto/60%Daily2016-08-31 05:26
https://kosova-info.com/horoskopi-31-gusht-2016/60%Daily2016-08-31 05:23
https://kosova-info.com/guardiola-ky-ekip-luan-futbollin-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2016-08-31 05:20
https://kosova-info.com/nje-dite-nga-jeta-e-njeriut-me-te-fuqishem-ne-bote-foto/60%Daily2016-08-31 05:17
https://kosova-info.com/be-porosi-te-qarta-per-kosoven-e-serbine-video/60%Daily2016-08-31 05:07
https://kosova-info.com/be-porosi-te-qarta-per-kosoven-e-serbine-video/60%Daily2016-08-31 05:07
https://kosova-info.com/be-porosi-te-qarta-per-kosoven-e-serbine-video/60%Daily2016-08-31 05:07
https://kosova-info.com/be-porosi-te-qarta-per-kosoven-e-serbine-video/60%Daily2016-08-31 05:07
https://kosova-info.com/be-porosi-te-qarta-per-kosoven-e-serbine-video-2/60%Daily2016-08-31 05:07
https://kosova-info.com/be-porosi-te-qarta-per-kosoven-e-serbine-video-2/60%Daily2016-08-31 05:07
https://kosova-info.com/be-porosi-te-qarta-per-kosoven-e-serbine-video-3/60%Daily2016-08-31 05:07
https://kosova-info.com/njihuni-me-veturen-e-cila-eshte-e-mbeshtjellur-me-ar/60%Daily2016-08-31 03:57
https://kosova-info.com/nese-ndiheni-te-lodhur-dhe-harroni-gjera-keni-mungese-te-kesaj-vitamine/60%Daily2016-08-31 03:34
https://kosova-info.com/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-beni-gjate-nje-marredhenie-seksuale/60%Daily2016-08-31 03:27
https://kosova-info.com/huawei-me-dy-pajisje-te-reja/60%Daily2016-08-31 03:10
https://kosova-info.com/audi-rivalizon-teslan-me-modelin-e-ri-a9/60%Daily2016-08-31 01:52
https://kosova-info.com/semureni-nga-kanceri-sepse-vazhdimisht-i-hani-keto-dy-ushqime/60%Daily2016-08-31 01:17
https://kosova-info.com/vitamina-a-ndihmon-ne-luftimin-e-nje-lloji-te-kancerit/60%Daily2016-08-31 00:13
https://kosova-info.com/gjashte-persona-vjedhin-10-kg-ari-dhe-askush-nuk-eshte-arrestuar/60%Daily2016-08-30 23:43
https://kosova-info.com/instagram-vjen-me-nje-risi-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2016-08-30 22:40
https://kosova-info.com/te-famshmit-qe-jane-martuar-me-dashnoret-e-tyre-foto/60%Daily2016-08-30 22:11
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-bomba-100-milioneshe-qe-reali-ka-pergatitur-per-diten-e-fundit-te-transferimeve-foto/60%Daily2016-08-30 22:09
https://kosova-info.com/derisa-erdogani-eshte-ne-pushtet-nuk-ka-anetaresim-te-turqise-ne-be/60%Daily2016-08-30 22:04
https://kosova-info.com/keto-jane-armet-jugosllave-te-vetevendosje-s/60%Daily2016-08-30 21:57
https://kosova-info.com/miss-bumbum-i-lutet-messit-ka-vetem-nje-kerkese-per-te-foto/60%Daily2016-08-30 21:54
https://kosova-info.com/lunar-x-prize-sonda-robotike-henore-video/60%Daily2016-08-30 21:53
https://kosova-info.com/angela-martini-hyp-mbi-te-dashurin-foto/60%Daily2016-08-30 21:50
https://kosova-info.com/historia-e-pabesueshme-e-shkodran-mustafit-foto/60%Daily2016-08-30 21:47
https://kosova-info.com/karikuesi-qe-mban-ne-ajer-celularin-tuaj-video/60%Daily2016-08-30 21:46
https://kosova-info.com/kadri-veseli-i-bindur-demarkacioni-do-te-votohet-me-1-shtator/60%Daily2016-08-30 21:42
https://kosova-info.com/konfirmohet-lidhja-e-drake-dhe-rihanna-s-foto/60%Daily2016-08-30 21:40
https://kosova-info.com/femijet-rrahen-keq-per-shkak-te-nje-topi-video/60%Daily2016-08-30 21:36
https://kosova-info.com/chelsea-ben-oferte-sensacionale-per-david-luizin-foto/60%Daily2016-08-30 21:30
https://kosova-info.com/si-te-jesh-lider-100-thenie-lidershipi-qe-duhet-ti-mesoni/60%Daily2016-08-30 21:26
https://kosova-info.com/sofia-kastrioti-takon-ster-gjyshin-e-saj-foto/60%Daily2016-08-30 21:24
https://kosova-info.com/ja-cili-eshte-plani-i-forcave-malazeze-nese-eskalon-situata-ne-kufirin-me-kosoven/60%Daily2016-08-30 21:19
https://kosova-info.com/ja-cili-eshte-plani-i-forcave-malazeze-nese-eskalon-situata-ne-kufirin-me-kosoven/60%Daily2016-08-30 21:19
https://kosova-info.com/pas-debatit-maratonik-keshilli-drejtues-i-pdk-se-jep-pelqimin-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-30 21:19
https://kosova-info.com/emrat-e-femijeve-te-zhdukur-ekspozohen-ne-sheshin-zahir-pajaziti/60%Daily2016-08-30 21:17
https://kosova-info.com/ushtaret-kurde-sqarojne-pse-perdorin-grim-foto/60%Daily2016-08-30 21:14
https://kosova-info.com/zviceranet-e-godasin-keq-xhaken-i-thone-genjeshtar-foto/60%Daily2016-08-30 21:12
https://kosova-info.com/genta-zbulon-me-shume-se-qe-duhet-gjate-performances-foto-18/60%Daily2016-08-30 21:11
https://kosova-info.com/zbulohen-72-varre-masive-mbi-15-mije-persona-te-vdekur/60%Daily2016-08-30 21:10
https://kosova-info.com/ozil-i-uron-mireseardhje-mustafit-por-e-ben-hore-me-kete-video/60%Daily2016-08-30 21:02
https://kosova-info.com/sekreti-qetesues-qe-ju-shpeton-nga-stresi/60%Daily2016-08-30 21:00
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-sa-ka-humbur-peshe-aktorja-e-serialit-empire-foto/60%Daily2016-08-30 20:57
https://kosova-info.com/mesazhi-emocionues-i-shkodran-mustafit-per-valencian/60%Daily2016-08-30 20:55
https://kosova-info.com/hetimet-termeti-ne-itali-bashke-me-lekundjet-vijojne-edhe-skandalet/60%Daily2016-08-30 20:53
https://kosova-info.com/vetem-3-jave-pas-lindjes-bar-refaeli-me-forma-befasuese-foto/60%Daily2016-08-30 20:44
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-shkodran-mustafit-si-lojtar-i-arsenalit-video/60%Daily2016-08-30 20:42
https://kosova-info.com/reuters-edhe-nese-kosova-e-ratifikon-demarkacionin-ne-kohe-be-ja-sia-garanton-vizat/60%Daily2016-08-30 20:38
https://kosova-info.com/beri-buje-te-madhe-kur-erdhi-te-interi-para-dy-muajve-sot-largohet-si-i-pavlere-foto/60%Daily2016-08-30 20:35
https://kosova-info.com/ymeri-i-vv-se-nuk-i-pergjigjet-fteses-se-ramiz-kelmendit/60%Daily2016-08-30 20:31
https://kosova-info.com/ushqimi-jo-i-mire-shkakton-epidemine-e-semundjeve-mendore/60%Daily2016-08-30 20:26
https://kosova-info.com/bebe-rexha-feston-ditelindjen-ja-dhurata-me-e-mire-qe-ka-mare-video/60%Daily2016-08-30 20:26
https://kosova-info.com/kryredaktori-i-rtk-3-thote-se-ndihet-i-kercenuar-nga-lincimet-e-vv-se/60%Daily2016-08-30 20:21
https://kosova-info.com/edhe-nje-portier-boshnjak-ne-perfaqesuesen-e-kosoves-foto/60%Daily2016-08-30 20:20
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-plagosjen-ne-lezhe/60%Daily2016-08-30 20:19
https://kosova-info.com/pas-termetit-ne-itali-ndertohen-shtepi-druri-per-te-mbijetuarit/60%Daily2016-08-30 20:11
https://kosova-info.com/enca-prezanton-nenen-e-saj-foto/60%Daily2016-08-30 20:07
https://kosova-info.com/samir-nasri-i-bashkohet-sevillas-foto/60%Daily2016-08-30 20:05
https://kosova-info.com/ja-cfare-pati-gjetur-policia-vitin-e-kaluar-ne-seline-e-vetevendosjes-foto/60%Daily2016-08-30 19:59
https://kosova-info.com/ja-cfare-pati-gjetur-policia-vitin-e-kaluar-ne-seline-e-vetevendosjes-foto/60%Daily2016-08-30 19:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-agjenda-e-takimit-te-lidereve-ne-vilen-e-kelmendit/60%Daily2016-08-30 19:58
https://kosova-info.com/japonezet-ne-panik-tajfuni-po-i-afrohet-fukushimes/60%Daily2016-08-30 19:56
https://kosova-info.com/arsene-wenger-vjen-me-deklarate-te-madhe-per-shkodran-mustafin/60%Daily2016-08-30 19:54
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-nje-foto-shume-dashuri-foto/60%Daily2016-08-30 19:49
https://kosova-info.com/zyrtare-shkodran-mustafi-lojtar-i-arsenalit-foto/60%Daily2016-08-30 19:41
https://kosova-info.com/vritet-zedhenesi-i-isis/60%Daily2016-08-30 19:31
https://kosova-info.com/ja-sa-i-eshte-rritur-vlera-perfaqesueses-se-kosoves-pas-ardhjes-se-disa-yjeve-foto/60%Daily2016-08-30 19:30
https://kosova-info.com/dhurata-speciale-e-ditelindjes-se-william-levy-t-foto/60%Daily2016-08-30 19:28
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-eshte-viktima-e-pare-e-shkodran-mustafit-te-arsenali-foto/60%Daily2016-08-30 19:21
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-edhe-boksiere-video/60%Daily2016-08-30 19:14
https://kosova-info.com/ministrin-e-ze-gjumi-ne-mbledhje-nuk-mund-ta-besoni-si-u-ekzekutua/60%Daily2016-08-30 19:11
https://kosova-info.com/zyrtare-talenti-17-vjecar-nga-ferizaji-prezantohet-te-juventusi-foto/60%Daily2016-08-30 19:06
https://kosova-info.com/diabeti-semundja-e-heshtur/60%Daily2016-08-30 19:03
https://kosova-info.com/gjendet-aeroplani-i-zhdukur-ne-alpe-por-jo-edhe-piloti/60%Daily2016-08-30 19:00
https://kosova-info.com/restoranti-me-i-frikshem-ne-botea-do-te-guxonit-te-drekonit-ketu-foto/60%Daily2016-08-30 19:00
https://kosova-info.com/aak-situata-ne-pjesen-malazeze-te-kufirit-e-papranueshme/60%Daily2016-08-30 18:55
https://kosova-info.com/permiresohet-gjendja-e-11-vjecarit-kosovar-20-vjecari-nga-shqiperia-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2016-08-30 18:52
https://kosova-info.com/gazetari-qe-u-degjua-ne-biseden-e-pergjuar-me-grabovcin-kerkon-falje-publike/60%Daily2016-08-30 18:49
https://kosova-info.com/kaluan-13-vite-por-ajo-duket-se-eshte-rinuar-imazhi-qe-deshmon-se-beyonce-nuk-po-plaket-foto/60%Daily2016-08-30 18:48
https://kosova-info.com/ramiz-kelmendi-i-pergjigjet-aak-se-dhe-nismes-thaci-eshte-i-mireseardhur-ne-konak/60%Daily2016-08-30 18:39
https://kosova-info.com/arrestohet-vladimir-putin/60%Daily2016-08-30 18:33
https://kosova-info.com/tarashaj-luan-viktimen-del-kunder-ffk-se-thote-se-nuk-ekziston-mundesia-ti-bashkohet-kosoves/60%Daily2016-08-30 18:24
https://kosova-info.com/meda-leonora-goldi-e-vjollca-kenge-per-dy-kombetaret-ne-futboll/60%Daily2016-08-30 18:23
https://kosova-info.com/vrasesit-te-john-lennon-i-refuzohet-lirimi-me-kusht-per-te-nenten-here/60%Daily2016-08-30 18:10
https://kosova-info.com/sergio-aguero-trondit-pep-guardiolan/60%Daily2016-08-30 18:06
https://kosova-info.com/bresheri-dhe-stuhia-me-shi-godet-colorado-springs-foto/60%Daily2016-08-30 18:02
https://kosova-info.com/chris-brown-akuzohet-per-sulm-me-arme-video/60%Daily2016-08-30 17:57
https://kosova-info.com/e-ze-gjumi-ne-mbledhje-ekzekutohet-me-kunderajror/60%Daily2016-08-30 17:51
https://kosova-info.com/meha-me-fjale-emocionuese-para-ndeshjes-me-finlanden/60%Daily2016-08-30 17:46
https://kosova-info.com/mustafa-kosova-krenohet-me-simbolin-global-te-humanizmit-nenen-tereze/60%Daily2016-08-30 17:44
https://kosova-info.com/ramme-nj-klient-instagrami-pr-windows-linux-dhe-mac/60%Daily2016-08-31 10:56
https://kosova-info.com/larja-e-dhembeve-ndihmon-ne-luftimin-e-semundjeve-te-zemres/60%Daily2016-08-30 17:34
https://kosova-info.com/kim-kardashian-shfaq-arsenalin-me-te-bardha-foto/60%Daily2016-08-30 17:31
https://kosova-info.com/isis-i-shpall-lufte-papa-franceskut/60%Daily2016-08-30 17:29
https://kosova-info.com/deri-te-premten-mund-te-paraqiten-demet-e-shkaktuara-nga-permbytjet-e-6-gushtit/60%Daily2016-08-30 17:22
https://kosova-info.com/bajrami-ti-zgjidhim-problemet-me-mjete-paqesore/60%Daily2016-08-30 17:20
https://kosova-info.com/steinmeier-populistet-si-trump-helm-per-ekonomine/60%Daily2016-08-30 17:16
https://kosova-info.com/zyrtare-gabriel-barbosa-lojtar-i-interit-foto/60%Daily2016-08-30 17:12
https://kosova-info.com/justin-bieber-ne-histori-tete-rekorde-te-reja-ne-librin-e-rekordeve-te-guinness-foto/60%Daily2016-08-30 17:09
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-ministri-i-ekonomise-i-frances/60%Daily2016-08-30 17:06
https://kosova-info.com/kater-menyra-se-si-ti-beni-vetullat-e-plota-ne-kushte-shtepiake/60%Daily2016-08-30 17:04
https://kosova-info.com/buzzfeed-keshtu-zhduken-femijet-shqiptare-ne-britanine-e-madhe/60%Daily2016-08-30 17:02
https://kosova-info.com/denohet-nje-rus-luftoi-kunder-separatisteve-pro-ruse-ne-ukraine-2/60%Daily2016-08-30 17:00
https://kosova-info.com/shqiptari-i-real-madridit-ja-cfare-me-tha-ronaldo/60%Daily2016-08-30 16:58
https://kosova-info.com/mbledhja-per-demarkacionin-pdk-e-mban-me-dyer-te-mbyllura/60%Daily2016-08-30 16:51
https://kosova-info.com/shqiperi-maqedoni-e-pabesueshme-sa-bileta-jane-shitur/60%Daily2016-08-30 16:43
https://kosova-info.com/shba-beson-ende-ne-marreveshjen-per-tregti-me-be-ne/60%Daily2016-08-30 16:38
https://kosova-info.com/si-arriti-amd-t-ndrtonte-at-q-mund-t-jet-ndr-procesort-m-t-mir-t-dekads/60%Daily2016-08-31 10:04
https://kosova-info.com/lajm-katastrofal-per-kosoven-para-ndeshjes-ndaj-finlandes/60%Daily2016-08-30 16:21
https://kosova-info.com/vedati-eshte-bere-baba-ja-emri-i-vecante-i-femijes-foto/60%Daily2016-08-30 16:11
https://kosova-info.com/zbulohet-unaza-qe-ju-mban-afer-te-dashurit-edhe-kur-jeni-larg-foto/60%Daily2016-08-30 16:09
https://kosova-info.com/shpetim-saraci-bashkepunim-me-rita-oren-per-koncertin-e-vatikanit/60%Daily2016-08-30 15:58
https://kosova-info.com/hart-del-para-tifozeve-te-klubit-te-ri-foto/60%Daily2016-08-30 15:56
https://kosova-info.com/gjobe-rekord-per-apple/60%Daily2016-08-30 15:55
https://kosova-info.com/ishte-nje-pune-e-brendshme-ish-roja-zbulon-se-kush-e-vrau-kennedyn/60%Daily2016-08-30 15:53
https://kosova-info.com/lubonja-per-kosoven-banditet-po-qendrojne-te-qete-ne-pushtet/60%Daily2016-08-30 15:41
https://kosova-info.com/aksidentohet-familja-kosovare-ne-malin-e-zi-vdes-gruaja-53-vjecare/60%Daily2016-08-30 15:37
https://kosova-info.com/putin-planifikon-takime-te-rendesishme-ne-samitin-e-g20-es/60%Daily2016-08-30 15:36
https://kosova-info.com/agolli-nuk-eshte-bere-kapiten-ja-si-do-te-vendoset-per-shiritin-e-shqiperise/60%Daily2016-08-30 15:34
https://kosova-info.com/rrefimi-i-plote-per-vrasjen-e-komandant-shqiponjes/60%Daily2016-08-30 15:30
https://kosova-info.com/vmagazine-era-istrefi-ylli-shqiptar-qe-po-ben-boten-per-vete-foto/60%Daily2016-08-30 15:29
https://kosova-info.com/keto-zona-neser-kane-nderprerje-te-rrymes/60%Daily2016-08-30 15:29
https://kosova-info.com/qeveria-thirrje-qytetareve-shmanguni-prej-formave-te-dhunshme/60%Daily2016-08-30 15:22
https://kosova-info.com/reagon-vv-pdk-po-luan-rolin-e-prokurorise-e-gjykatave-fundi-i-tyre-po-vjen/60%Daily2016-08-30 15:21
https://kosova-info.com/carlo-ancelotti-ne-shqiperi/60%Daily2016-08-30 15:17
https://kosova-info.com/nga-e-gjithe-estrada-ky-eshte-mashkulli-te-cilin-e-vecon-enca-foto/60%Daily2016-08-30 15:03
https://kosova-info.com/denohet-nje-rus-luftoi-kunder-separatisteve-pro-ruse-ne-ukraine/60%Daily2016-08-30 14:59
https://kosova-info.com/theret-me-thike-ne-fyt-nje-police-ne-france/60%Daily2016-08-30 14:29
https://kosova-info.com/zyrtare-bunjaku-konfirmon-yllin-tjeter-qe-refuzoi-kosoven/60%Daily2016-08-30 14:25
https://kosova-info.com/shaqiri-cmend-tifozet-e-kosoves-me-kete-foto/60%Daily2016-08-30 14:21
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-itali-merr-perkrahje-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2016-08-30 14:00
https://kosova-info.com/gafe-qesharake-ne-konferencen-e-perfaqesueses-se-kosoves/60%Daily2016-08-30 13:59
https://kosova-info.com/milaim-zeka-e-quan-dardan-molliqjan-dardan-gjakderdhja/60%Daily2016-08-30 13:58
https://kosova-info.com/justin-beiber-e-la-mtv-ne-qe-ta-kenaqte-te-dashuren-foto/60%Daily2016-08-30 13:57
https://kosova-info.com/neser-mbahet-takimi-i-shumepritur-i-lidereve-ahmeti-thaci-gruevski-dhe-zaev/60%Daily2016-08-30 13:53
https://kosova-info.com/pdk-lutfi-haziri-te-jap-doreheqje/60%Daily2016-08-30 13:51
https://kosova-info.com/ja-me-ke-e-kaloi-naten-mbreme-adelina-tahiri-foto/60%Daily2016-08-30 13:44
https://kosova-info.com/cka-ndodhe-me-ju-nese-nuk-i-lani-carcafet/60%Daily2016-08-30 13:40
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-shkroi-nene-tereza-ramiz-alise-ne-vitin-1989/60%Daily2016-08-30 13:38
https://kosova-info.com/ujkani-kosova-luan-per-fitore-ne-finlande/60%Daily2016-08-30 13:36
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-lori-hoxhes-i-ploteson-cdo-deshire-vellait-te-saj-te-vogel-foto/60%Daily2016-08-30 13:35
https://kosova-info.com/ajo-eshte-40-vjecare-dhe-tashme-beqare/60%Daily2016-08-30 13:30
https://kosova-info.com/iggy-azalea-ne-krahet-e-nje-tjeter-reperi-foto/60%Daily2016-08-30 13:21
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-ia-uron-vetes-ditelindjen-foto/60%Daily2016-08-30 13:20
https://kosova-info.com/shenohet-dita-e-te-pagjeturve-ne-merdare/60%Daily2016-08-30 13:15
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-takon-prezantuesen-e-ktv-se-dhe-ish-drejtorin-e-vv-se-ne-prishtine/60%Daily2016-08-30 13:15
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-kosoves-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2016-08-30 13:10
https://kosova-info.com/safetja-nis-pushimet-me-bashkeshortin-e-ri/60%Daily2016-08-30 13:08
https://kosova-info.com/kmdlnj-ka-vizituar-te-arrestuarit-tregojne-per-gjendjen-e-tyre-shendetesore/60%Daily2016-08-30 13:03
https://kosova-info.com/flasin-avokatet-e-te-arrestuarve-per-sulmin-ne-kuvend-video/60%Daily2016-08-30 13:01
https://kosova-info.com/doli-nga-burgu-para-4-ditesh-kapet-serish-per-trafik-droge-ja-kush-eshte-27-vjecari/60%Daily2016-08-30 12:57
https://kosova-info.com/me-shume-vende-pune-ne-zvicer/60%Daily2016-08-30 12:52
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-shqiptar-gatuan-per-dafina-zeqirin-foto/60%Daily2016-08-30 12:50
https://kosova-info.com/bunjaku-bombardon-januzajn/60%Daily2016-08-30 12:49
https://kosova-info.com/genjeshtrat-qe-i-themi-pothuajse-cdo-dite/60%Daily2016-08-30 12:44
https://kosova-info.com/vokrri-tregon-nese-shaqiri-do-te-luaje-per-kosoven/60%Daily2016-08-30 12:44
https://kosova-info.com/kosova-publikon-dy-listat-e-futbollisteve-te-ftuar-foto/60%Daily2016-08-30 12:38
https://kosova-info.com/berisha-jep-nje-deklarate-sensacionale-te-gjithe-e-duartrokasin/60%Daily2016-08-30 12:32
https://kosova-info.com/fitbit-charge-2-dhe-flex-2-jan-rripa-fitnesi-t-cilt-shklqejn-n-stil-dhe-funksionalitet/60%Daily2016-08-30 11:52
https://kosova-info.com/the-guardian-okb-ka-paguar-miliona-dollare-ne-llogari-te-regjimit-sirian/60%Daily2016-08-30 12:14
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gruaja-shqiptare-e-ambasadorit-oconnell-foto/60%Daily2016-08-30 12:14
https://kosova-info.com/granit-xhaka-a-te-kujtohet-kjo-nate-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-08-30 11:55
https://kosova-info.com/mustafa-te-pagjeturit-plaga-me-e-madhe-e-kosoves-se-lire/60%Daily2016-08-30 11:54
https://kosova-info.com/bes-kallaku-ngacmon-encen-ne-piken-e-saj-te-dobet-foto/60%Daily2016-08-30 11:51
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-ngritet-aktakuze-ndaj-lutfi-hazirit/60%Daily2016-08-30 11:51
https://kosova-info.com/si-te-forconi-kujtesen/60%Daily2016-08-30 11:50
https://kosova-info.com/si-te-forconi-kujtesen/60%Daily2016-08-30 11:50
https://kosova-info.com/britaniku-e-sheh-djain-e-tij-13-vjecar-duke-ia-prere-koken-ushtareve-kurde-video/60%Daily2016-08-30 11:38
https://kosova-info.com/berisha-i-pergjigjet-konferences-se-rames-vetem-me-nje-foto/60%Daily2016-08-30 11:38
https://kosova-info.com/historianet-e-decanit-kerkese-deputeteve-hadergjonaj-dhe-zemaj-te-mos-e-votojne-demarkacionin/60%Daily2016-08-30 11:37
https://kosova-info.com/gjendet-trupi-i-pajete-i-nje-femije-10-vjecar/60%Daily2016-08-30 11:33
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-ndeshja-ne-ore-te-cuditshme-foto/60%Daily2016-08-30 11:33
https://kosova-info.com/ja-arsyeja-e-vertete-pse-taylor-swift-mungoi-ne-vmas-foto/60%Daily2016-08-30 11:33
https://kosova-info.com/nje-poshterim-publik-live-ne-vma-ja-cfare-rihanna-i-tha-drake-ut-pas-puthjes-qe-shkoi-keq-video/60%Daily2016-08-30 11:14
https://kosova-info.com/lamtumire-lazio-berisha-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2016-08-30 11:09
https://kosova-info.com/serie-a-ekipi-i-njohur-e-humb-ndeshjen-ne-tavoline/60%Daily2016-08-30 11:01
https://kosova-info.com/melbourne-shtrihet-n-lindje-t-japonis-thot-bing-maps/60%Daily2016-08-30 15:29
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-sa-burra-kishte-gylsereni-foto/60%Daily2016-08-30 10:49
https://kosova-info.com/molliqaj-arme-mund-te-gjeni-ne-cdo-shtepi-kosovare-edhe-ne-shtepine-time/60%Daily2016-08-30 10:42
https://kosova-info.com/publikohet-videoklipi-pervelues-side-to-side-nga-ariana-grande-dhe-nicki-minaj-video/60%Daily2016-08-30 10:41
https://kosova-info.com/mos-e-beni-kete-veprim-gjate-seksit-rrezikoheni-rende/60%Daily2016-08-30 10:36
https://kosova-info.com/ymeri-gjetja-e-armeve-propagande-aktivistet-jane-rrahur/60%Daily2016-08-30 10:34
https://kosova-info.com/mesuesi-kapet-mat-nga-policia-duke-bere-seks-me-nxenesen-video/60%Daily2016-08-30 10:32
https://kosova-info.com/gazetarja-shqiptare-shikon-live-kim-kardashian-eshte-si-morr-foto/60%Daily2016-08-30 10:28
https://kosova-info.com/iphone-7-dhe-iphone-7-plus-lansohen-me-7-shtator/60%Daily2016-08-30 10:27
https://kosova-info.com/rama-marreveshjet-shqiperi-kosove-po-shkojme-drejte-shkrirjes-se-kufirit-ne-te-gjitha-drejtimet/60%Daily2016-08-30 10:27
https://kosova-info.com/shqiperia-zgjedh-kapitenin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-30 10:25
https://kosova-info.com/per-arrestimet-e-fundit-shpend-ahmeti-fajeson-qeverine/60%Daily2016-08-30 10:23
https://kosova-info.com/zyrtare-rrahmani-ne-dinamo-zagreb-foto/60%Daily2016-08-30 10:15
https://kosova-info.com/ska-shtyrje-te-afatit-per-faljen-e-borxheve/60%Daily2016-08-30 10:11
https://kosova-info.com/thenie-te-zgjuara-dhe-argetuese-per-femrat-dhe-martesen/60%Daily2016-08-30 10:07
https://kosova-info.com/e-mbani-mend-conchiten-ajo-ka-hequr-mjekren-foto/60%Daily2016-08-30 10:06
https://kosova-info.com/fifa-ky-futbollist-nuk-ka-te-drejte-te-luaje-per-kosoven-foto/60%Daily2016-08-30 09:56
https://kosova-info.com/kjo-vogelushe-sot-feston-ditelindjen-dhe-eshte-shume-e-suksesshme-foto/60%Daily2016-08-30 09:49
https://kosova-info.com/apple-organizon-me-7-shtator-evenimentin-e-prezantimit-t-modeleve-t-reja-t-iphone/60%Daily2016-08-30 09:46
https://kosova-info.com/gjerat-qe-gjithmone-duhet-ti-mbani-sekret/60%Daily2016-08-30 09:40
https://kosova-info.com/kida-ka-bere-dicka-shume-prekese/60%Daily2016-08-30 09:39
https://kosova-info.com/ishte-nje-gabim-justin-bieber-nuk-eshte-me-ne-instagram-foto/60%Daily2016-08-30 09:20
https://kosova-info.com/viti-shkollor-nuk-fillon-me-1-shtator-por-me-5-shtator/60%Daily2016-08-30 09:10
https://kosova-info.com/bale-nenshkruan-me-nje-super-klub-rroga-17-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-30 08:58
https://kosova-info.com/vazhdon-seanca-gjyqesore-ndaj-uke-rugoves/60%Daily2016-08-30 08:52
https://kosova-info.com/frutat-dhe-perimet-qe-mund-te-konsumohen-me-levore/60%Daily2016-08-30 08:52
https://kosova-info.com/shqiperia-i-shpeton-kosoves/60%Daily2016-08-30 08:46
https://kosova-info.com/adea-batusha-mbesa-e-visar-ymerit-ne-mesin-e-6-te-arrestuarve-foto/60%Daily2016-08-30 08:41
https://kosova-info.com/ancelotti-ky-ekip-do-te-shpallet-kampion-ne-la-lige/60%Daily2016-08-30 08:27
https://kosova-info.com/instagram-do-t-rekomandoj-histori-nga-llogari-q-nuk-i-ndiqni-n-seksioni-i-eksplorimit/60%Daily2016-08-30 15:34
https://kosova-info.com/vv-ja-konference-te-jashtezakonshme-ne-oren-1200/60%Daily2016-08-30 08:24
https://kosova-info.com/cka-perfitoni-nga-ecja-zbathur-ne-plazh/60%Daily2016-08-30 08:15
https://kosova-info.com/leter-e-hapur-nga-granit-xhaka-per-kosoven/60%Daily2016-08-30 08:08
https://kosova-info.com/policia-e-prokuroria-konfirmojne-arrestimin-e-6-personave-ne-mesin-e-tyre-edhe-frasher-krasniqin-e-vv/60%Daily2016-08-30 08:08
https://kosova-info.com/policia-e-prokuroria-konfirmojne-arrestimin-e-6-personave-ne-mesin-e-tyre-edhe-frasher-krasniqin-e-vv/60%Daily2016-08-30 08:08
https://kosova-info.com/cmenden-fansatja-cka-iu-ofron-luana-foto/60%Daily2016-08-30 08:06
https://kosova-info.com/njihuni-me-shtepine-me-te-shtrenjte-ne-amerike-foto/60%Daily2016-08-30 08:05
https://kosova-info.com/ja-cilat-vende-mbesin-pa-rryme-sot-2/60%Daily2016-08-30 08:01
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kosoves-nenshkruan-me-klubin-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-08-30 08:00
https://kosova-info.com/konfirmohet-aksioni-i-policise-per-sulmet-e-fundit-me-granata-bastisjet-jane-duke-ndodhur/60%Daily2016-08-30 07:55
https://kosova-info.com/kosova-shqiperia-ekziston-vetem-nje-ekip-foto/60%Daily2016-08-30 07:51
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-pacienti-ne-qkuk-lihet-nen-meshiren-e-fatit-video/60%Daily2016-08-30 07:39
https://kosova-info.com/200-police-e-forca-speciale-ne-diten-e-dyte-te-operacionit-antikanabis-ne-shkoder-foto/60%Daily2016-08-30 07:39
https://kosova-info.com/fejohet-dafina-zeqiri/60%Daily2016-08-30 07:37
https://kosova-info.com/aubameyang-enderron-realin-foto/60%Daily2016-08-30 07:35
https://kosova-info.com/ciao-juventus-transferohet-ne-inter-foto/60%Daily2016-08-30 07:19
https://kosova-info.com/bleona-qereti-tregon-se-me-ke-fle-pese-vitet-e-fundit/60%Daily2016-08-30 07:11
https://kosova-info.com/xhaka-largon-nje-super-futbollist-nga-arsenal-foto/60%Daily2016-08-30 07:09
https://kosova-info.com/vdes-gene-wilder-foto/60%Daily2016-08-30 06:55
https://kosova-info.com/messi-ne-bisedime-me-nje-super-klub-foto/60%Daily2016-08-30 06:53
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-me-gjashte-te-lenduar/60%Daily2016-08-30 06:52
https://kosova-info.com/prezantuesen-e-kap-vapa-i-heq-te-brendshmet-e-saj-foto-18/60%Daily2016-08-30 06:47
https://kosova-info.com/me-3-shtator-proteste-ne-prishtine-kunder-vuk-jeremiqit/60%Daily2016-08-30 06:42
https://kosova-info.com/shpetohen-mijera-migrante-ne-libi-foto/60%Daily2016-08-30 06:30
https://kosova-info.com/dikur-getinjo-kendonte-gjermanisht-video/60%Daily2016-08-30 06:27
https://kosova-info.com/horoskopi-30-gusht-2016/60%Daily2016-08-30 06:22
https://kosova-info.com/flet-i-moshuari-pasi-vrau-gruan-ajo-me-tradhtonte-gjithmone/60%Daily2016-08-30 06:19
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit/60%Daily2016-08-30 06:16
https://kosova-info.com/fakte-interesante-per-aromat/60%Daily2016-08-30 06:11
https://kosova-info.com/shperthim-ne-ambasaden-kineze-dyshohet-per-nje-te-vrare/60%Daily2016-08-30 06:09
https://kosova-info.com/muja-deputete-edhe-nga-pozita-sdo-ta-votojne-demarkacionin/60%Daily2016-08-30 05:37
https://kosova-info.com/kosova-sot-kujton-dhe-kerkon-edhe-1666-te-zhdukurit-e-saj-nga-lufta/60%Daily2016-08-30 05:29
https://kosova-info.com/sanches-largohet-nga-ekipi-i-portugalise/60%Daily2016-08-30 05:26
https://kosova-info.com/hart-ne-serie-a/60%Daily2016-08-30 05:19
https://kosova-info.com/nuk-ka-greve-te-mesimdhenesve-me-1-shtator/60%Daily2016-08-30 05:16
https://kosova-info.com/kafshimi-nga-dashuria-qe-i-kushtoi-me-jete-djaloshit-17-vjecar/60%Daily2016-08-30 03:53
https://kosova-info.com/konfirmohet-data-e-prezantimit-te-iphone-7-me-afer-sesa-qe-eshte-pritur/60%Daily2016-08-30 03:49
https://kosova-info.com/volkswagen-vetura-te-reja-me-cmim-te-ulet-ja-pse/60%Daily2016-08-30 03:43
https://kosova-info.com/ja-disa-ushtrime-per-nje-bark-me-te-rrafshet/60%Daily2016-08-30 02:11
https://kosova-info.com/amerika-me-gjenerate-te-re-te-trenave-te-shpejte/60%Daily2016-08-30 02:05
https://kosova-info.com/ciftet-po-cmenden-pas-kesaj-unaze-ajo-nuk-i-ndan-kurre-nga-njeri-tjetri/60%Daily2016-08-30 01:19
https://kosova-info.com/zbuloi-nje-menyre-te-pazakonshme-per-ta-ndihmuar-babane-qe-vuan-nga-alzheimeri/60%Daily2016-08-30 00:50
https://kosova-info.com/qumeshti-i-kokosit-njejte-si-qumeshti-i-gjirit/60%Daily2016-08-30 00:24
https://kosova-info.com/nike-ridizenjon-aplikacionin-nuk-pritet-mire-nga-perdoruesit/60%Daily2016-08-29 23:49
https://kosova-info.com/ja-sa-milione-euro-do-ti-kushtoje-amir-rrahmani-dinamos-se-zagrebit/60%Daily2016-08-29 23:48
https://kosova-info.com/teknologjia-qe-vret-qelizat-e-kancerit-metastatik-do-te-filloje-testimet/60%Daily2016-08-29 22:20
https://kosova-info.com/vokrri-shaqiri-eshte-shume-i-nxehte-ti-bashkohet-kosoves/60%Daily2016-08-29 22:13
https://kosova-info.com/jeremiqit-i-zbehen-gjasat-per-sekretar-te-okb-se-renditet-i-treti/60%Daily2016-08-29 22:08
https://kosova-info.com/kurti-e-quan-aak-ne-lakmitare-te-pushtetit/60%Daily2016-08-29 22:07
https://kosova-info.com/kasparov-putini-diktator-qe-ndjell-vdekje-nga-siria-deri-ne-ukraine/60%Daily2016-08-29 21:57
https://kosova-info.com/ndeshja-ne-angli-nderpritet-pas-16-sekondave-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-08-29 21:57
https://kosova-info.com/dy-shqiptaret-e-famshme-kritikohen-per-veshjet-e-tyre-foto/60%Daily2016-08-29 21:55
https://kosova-info.com/ja-se-cfare-i-shkakton-trurit-tuaj-sheqeri/60%Daily2016-08-29 21:54
https://kosova-info.com/te-gjitheve-nga-mungojne/60%Daily2016-08-29 21:41
https://kosova-info.com/lamtumire-inter-transferohet-te-chelsea-per-25-mln-euro-foto/60%Daily2016-08-29 21:40
https://kosova-info.com/madonna-kujton-jacksonin-ne-ditelindjen-e-tij-foto/60%Daily2016-08-29 21:34
https://kosova-info.com/mustafa-i-pavendosur-per-takim-me-lideret-ne-konakun-e-kelmendit/60%Daily2016-08-29 21:28
https://kosova-info.com/valoni-jeton-per-zvicren-ne-granitin-nuk-kam-dyshuar-kurre/60%Daily2016-08-29 21:28
https://kosova-info.com/skuadra-e-njohur-ne-menyre-speciale-njofton-se-i-ylli-i-tyre-eshte-ftuar-nga-kosova-foto/60%Daily2016-08-29 21:11
https://kosova-info.com/kunata-e-kim-cmend-rrjetin-pozon-nudo-foto/60%Daily2016-08-29 21:11
https://kosova-info.com/zbulohet-cilen-skuader-refuzoi-lorik-cana-foto/60%Daily2016-08-29 21:03
https://kosova-info.com/keshtu-e-kalon-era-vikendin-foto/60%Daily2016-08-29 20:43
https://kosova-info.com/ne-malisheve-drejtori-i-arsimit-puneson-djalin-pa-diplome-video/60%Daily2016-08-29 20:23
https://kosova-info.com/sinani-behet-romantik-ja-si-e-llaston-andrren-foto/60%Daily2016-08-29 20:18
https://kosova-info.com/mblidhet-kombetarja-shqiptare-foto/60%Daily2016-08-29 20:18
https://kosova-info.com/afishe-ne-prishtine-me-permbajtje-ironike-kunder-protestes-se-1-shtatorit/60%Daily2016-08-29 20:16
https://kosova-info.com/policia-e-gatshme-per-protesten-e-1-shtatorit/60%Daily2016-08-29 20:02
https://kosova-info.com/plaka-75-vjec-rrefen-per-rrahjet-nga-i-biri-video/60%Daily2016-08-29 19:58
https://kosova-info.com/pamje-fantastike-nga-stadiumi-i-shkodres-aty-ku-do-te-luaj-shqiperia-dhe-kosova/60%Daily2016-08-29 19:56
https://kosova-info.com/pamje-fantastike-nga-stadiumi-i-shkodres-aty-ku-do-te-luaj-shqiperia-dhe-kosova/60%Daily2016-08-29 19:56
https://kosova-info.com/obama-takon-erdoganin-me-4-shtator/60%Daily2016-08-29 19:52
https://kosova-info.com/enca-ia-doli-shikoni-sa-kilograme-ka-humbur-foto/60%Daily2016-08-29 19:51
https://kosova-info.com/qela-kundershtuesit-e-demarkacionit-jo-konsistente-dhe-me-qasje-te-ngushte/60%Daily2016-08-29 19:36
https://kosova-info.com/zvicra-i-injoron-keq-shqiptaret-me-se-shumti-granit-xhaken-foto/60%Daily2016-08-29 19:31
https://kosova-info.com/zvicra-i-injoron-keq-shqiptaret-me-se-shumti-granit-xhaken-foto-2/60%Daily2016-08-29 19:31
https://kosova-info.com/zvicra-i-injoron-keq-shqiptaret-me-se-shumti-granit-xhaken-foto-2/60%Daily2016-08-29 19:31
https://kosova-info.com/gorani-dikur-si-keshilltar-i-thacit-punesoi-gruan-ne-akp-tani-flet-per-ckapje-te-shtetit/60%Daily2016-08-29 19:29
https://kosova-info.com/per-cka-po-flet-morena-foto/60%Daily2016-08-29 19:26
https://kosova-info.com/aeroplani-luftarak-zviceran-humb-ne-alpe/60%Daily2016-08-29 19:20
https://kosova-info.com/trajneri-i-zvicres-nuk-kam-pasur-nevoje-ta-bind-askend-qe-te-vazhdoje-me-ne/60%Daily2016-08-29 19:17
https://kosova-info.com/trajneri-i-zvicres-nuk-kam-pasur-nevoje-ta-bind-askend-qe-te-vazhdoje-me-ne/60%Daily2016-08-29 19:17
https://kosova-info.com/gjimshiti-le-atalantan-shkon-te-skuadra-qe-po-e-kerkon-qe-tre-vite/60%Daily2016-08-29 18:56
https://kosova-info.com/per-15-vjet-1500-vrasje-ne-kosove-video/60%Daily2016-08-29 18:54
https://kosova-info.com/stermbesa-e-skenderbeut-ne-krahet-e-reperit-shqiptar-foto/60%Daily2016-08-29 18:51
https://kosova-info.com/uke-rugova-dhe-te-tjeret-neser-rrefehen-ne-gjykate-per-rastin-viza/60%Daily2016-08-29 18:45
https://kosova-info.com/operacioni-antikanabis-ne-shkoder/60%Daily2016-08-29 18:41
https://kosova-info.com/majki-nis-pushimet-me-te-dashuren-foto/60%Daily2016-08-29 18:25
https://kosova-info.com/ja-sa-kushtojne-fanellat-e-perfaqesueses-se-kosoves/60%Daily2016-08-29 18:15
https://kosova-info.com/sinan-hoxha-fansave-keni-nevoje-per-syze-foto/60%Daily2016-08-29 18:07
https://kosova-info.com/vokrri-fifa-i-lejon-keta-tre-lojtare-te-luajne-per-kosoven-foto/60%Daily2016-08-29 17:54
https://kosova-info.com/eulex-i-shkarkon-te-gjithe-stafin-serb/60%Daily2016-08-29 17:45
https://kosova-info.com/twitter-mbyll-mijera-llogari-te-terroristeve/60%Daily2016-08-29 17:36
https://kosova-info.com/masakrohet-shqiptari-ne-greqi/60%Daily2016-08-29 17:34
https://kosova-info.com/mustafa-borea-projekt-me-impulse-per-zhvillimin-ekonomik/60%Daily2016-08-29 17:22
https://kosova-info.com/barcelona-aksidentalisht-zbulon-transferimin-e-radhes-foto/60%Daily2016-08-29 17:18
https://kosova-info.com/dicka-e-pabesueshme-i-ndodh-majlinda-kelmendit-foto/60%Daily2016-08-29 17:08
https://kosova-info.com/messi-trondit-serish-argjentinen/60%Daily2016-08-29 16:58
https://kosova-info.com/ne-gjermani-9-mije-emigrante-adoleshente-llogariten-si-te-zhdukur/60%Daily2016-08-29 16:53
https://kosova-info.com/microsoft-ngacmon-me-fotot-e-para-t-nj-surface-book-2-t-zi/60%Daily2016-08-29 16:40
https://kosova-info.com/ryva-befasohet-nga-bashkeshorti-ja-cfare-dhurate-merr-foto/60%Daily2016-08-29 16:39
https://kosova-info.com/federatat-nderkombetare-te-gazetareve-denojne-sulmin-mbi-rtk-ne/60%Daily2016-08-29 16:37
https://kosova-info.com/zyrtare-rossi-befason-me-skuadren-e-re-foto/60%Daily2016-08-29 16:31
https://kosova-info.com/hoxhaj-e-gentiloni-pajtohen-per-bashkepunim-me-te-madh-kosove-itali/60%Daily2016-08-29 16:15
https://kosova-info.com/ja-si-e-trullosi-januzaj-gjysmen-e-skuadres-se-southamptonit-video/60%Daily2016-08-29 16:15
https://kosova-info.com/aksidentohet-tuna-ja-e-verteta-foto/60%Daily2016-08-29 16:07
https://kosova-info.com/shqiperi-maqedoni-ja-sa-bileta-jane-shitur-deri-me-tani/60%Daily2016-08-29 15:36
https://kosova-info.com/zbardhet-arsyeja-e-vertete-pse-73-vjecari-vrau-me-sepate-graune-tij-68-vjec/60%Daily2016-08-29 15:29
https://kosova-info.com/kosova-e-mund-finlanden-ne-futsal/60%Daily2016-08-29 15:28
https://kosova-info.com/adele-refuzon-te-darkoje-me-kim-kardashian-dhe-kanye-west/60%Daily2016-08-29 15:28
https://kosova-info.com/te-bini-ne-peshe-me-ndihmen-e-nje-lengu-te-thjeshte/60%Daily2016-08-29 15:27
https://kosova-info.com/te-bini-ne-peshe-me-ndihmen-e-nje-lengu-te-thjeshte/60%Daily2016-08-29 15:27
https://kosova-info.com/vucic-ia-boton-librin-rames-ky-ia-nderton-qendren-kulturore-dhe-kishe-serbe-ne-libofshe/60%Daily2016-08-29 15:15
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-vdes-edhe-arianit-gashi-i-plagosur-afer-parkut-te-qytetit/60%Daily2016-08-29 15:13
https://kosova-info.com/keshtu-ndryshon-formacioni-i-kosoves-me-ardhjen-e-besart-berishes-foto/60%Daily2016-08-29 15:12
https://kosova-info.com/gjysma-e-kosoves-neser-pa-rryme/60%Daily2016-08-29 15:06
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-kengetarja-e-muzikes-popullore/60%Daily2016-08-29 15:05
https://kosova-info.com/cmendet-psg-ofron-75-milione-euro-per-kete-futbollist-foto/60%Daily2016-08-29 14:56
https://kosova-info.com/veseli-haradinaj-dhe-limaj-pranojne-ftesen-e-kelmendit-per-konak-ne-rugove/60%Daily2016-08-29 14:54
https://kosova-info.com/me-ne-fundelvana-gjata-shpjegon-kuptimin-e-fotos-lejla/60%Daily2016-08-29 14:49
https://kosova-info.com/vetevendosje-kerkon-qe-te-hetohet-menaxhmenti-i-rtk-se/60%Daily2016-08-29 14:47
https://kosova-info.com/nisma-edhe-pas-18-viteve-kosova-me-plage-te-renda/60%Daily2016-08-29 14:44
https://kosova-info.com/xhaka-provokon-kosoven-me-kete-fotografi-shqiptaret-e-bombardojne-me-komente-foto/60%Daily2016-08-29 14:42
https://kosova-info.com/amir-rrahmani-arrin-marreveshje-me-klubin-me-te-madh-nga-ballkani/60%Daily2016-08-29 14:32
https://kosova-info.com/kim-e-refuzoi-bashkeshortin-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2016-08-29 14:09
https://kosova-info.com/bt-dhe-nokia-nisin-kerkimet-per-brezin-e-ri-te-internetit-5g/60%Daily2016-08-29 14:05
https://kosova-info.com/inaugurohen-punimet-per-asfaltimin-e-rruges-hani-i-elezit-gorance-gllobocice-fotovideo/60%Daily2016-08-29 14:01
https://kosova-info.com/filarmonia-e-kosoves-gati-per-koncertin-ne-rome-ja-detajet/60%Daily2016-08-29 13:58
https://kosova-info.com/filarmonia-e-kosoves-gati-per-koncertin-ne-rome-ja-detajet/60%Daily2016-08-29 13:58
https://kosova-info.com/labiniot-tahiri-shkruan-nje-mesazh-prekes-pas-vrasjes-se-te-riut-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-08-29 13:57
https://kosova-info.com/vv-i-reagon-ldk-se-prishe-koalicionin-me-pdk-ne-dhe-mos-shpifni/60%Daily2016-08-29 13:53
https://kosova-info.com/ja-sa-jane-rritur-qepet-ne-bahqen-e-leonora-jakupit-foto/60%Daily2016-08-29 13:42
https://kosova-info.com/detajet-e-policise-per-vrasjen-te-parku-i-qytetit-identifikohet-nje-i-dyshuar/60%Daily2016-08-29 13:41
https://kosova-info.com/isis-merr-pergjegjesine-per-sulmin-ne-nje-dasme-shiite/60%Daily2016-08-29 13:34
https://kosova-info.com/nje-grua-serbe-vrau-90-vjecaren-per-pasuri-gjykata-ia-cakton-nje-muaj-paraburgim/60%Daily2016-08-29 13:33
https://kosova-info.com/zyrtare-kater-skuadra-kosovare-ne-bibl/60%Daily2016-08-29 13:33
https://kosova-info.com/ciljeta-dhe-alban-hoxha-vijojne-komentet-e-dyshimta-ne-instagram-foto/60%Daily2016-08-29 13:32
https://kosova-info.com/shqiperia-merr-mjekun-e-juventusit/60%Daily2016-08-29 13:18
https://kosova-info.com/fotografi-rus-krijon-nje-version-seksi-te-foto-serive-me-ndiq-mua-foto-18/60%Daily2016-08-29 13:16
https://kosova-info.com/retrospektive-dhjete-kenge-per-tu-kujtuar-nga-armend-rexhepagiqi-video/60%Daily2016-08-29 13:11
https://kosova-info.com/futbollisti-i-arsenalit-kunder-ardhjes-se-mustafit-foto/60%Daily2016-08-29 12:56
https://kosova-info.com/arrin-ne-kosove-stermbesa-e-skenderbeut-fotovideo/60%Daily2016-08-29 12:52
https://kosova-info.com/15-te-vrare-nga-nje-sulm-vetevrases-ne-nje-dasme-ne-irak/60%Daily2016-08-29 12:49
https://kosova-info.com/bleones-i-zbulojne-nje-sekret-te-madh-e-verteta-e-hidhur-e-jetes-se-saj/60%Daily2016-08-29 12:41
https://kosova-info.com/rugovasit-marrin-pergjegjesine-per-bomben-te-shtepia-e-mentor-shales/60%Daily2016-08-29 12:36
https://kosova-info.com/konfirmohet-yjet-mund-te-vijne-ende-te-kosova-kjo-eshte-menyra/60%Daily2016-08-29 12:31
https://kosova-info.com/njerezit-qe-deshmuan-se-kurre-nuk-eshte-vone-per-te-ndryshuar-foto/60%Daily2016-08-29 12:30
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-plagosuri-i-dyte-te-parku-i-qytetit-foto/60%Daily2016-08-29 12:26
https://kosova-info.com/flet-deshmitari-qe-i-ndihmoi-te-plagosurit-te-parku-i-qytetit/60%Daily2016-08-29 12:17
https://kosova-info.com/bekim-haxhiu-bombardon-ragip-xhaken-dhe-yjet-e-zvicres/60%Daily2016-08-29 12:15
https://kosova-info.com/11-fakte-qe-si-keni-ditur-per-trupin-tuaj/60%Daily2016-08-29 12:13
https://kosova-info.com/ja-sa-e-afert-eshte-enca-me-familjen-e-noizyt-foto/60%Daily2016-08-29 12:04
https://kosova-info.com/itali-shqiptarja-grabitet-me-thike-ne-fyt/60%Daily2016-08-29 12:00
https://kosova-info.com/messi-cmendi-stadiumin-me-kete-pasim-magjik-video/60%Daily2016-08-29 11:53
https://kosova-info.com/vdes-njeri-nga-te-plagosurit-te-parku-i-qytetit-foto/60%Daily2016-08-29 11:48
https://kosova-info.com/zyrtare-peja-befason-me-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-29 11:37
https://kosova-info.com/luana-vjollca-zbulon-per-here-te-pare-kete-foto/60%Daily2016-08-29 11:30
https://kosova-info.com/eron-agaj-i-plagosur-te-parku-i-qytetit-eshte-anetar-i-tifozeve-plisat-foto/60%Daily2016-08-29 11:22
https://kosova-info.com/dashuria-eshte-terapi-per-trupin-tuaj/60%Daily2016-08-29 11:22
https://kosova-info.com/policia-i-bllokon-rruget-te-parku-i-qytetit-video/60%Daily2016-08-29 11:17
https://kosova-info.com/konfirmohet-klubi-i-ri-rama-befason-te-gjithe-me-kete-vendim/60%Daily2016-08-29 11:16
https://kosova-info.com/edhe-apple-se-shpejti-me-rrjet-social/60%Daily2016-08-29 11:10
https://kosova-info.com/plaku-nuk-pranon-tua-jap-policise-pamjet-e-kamerave-ku-ndodhi-plagosja-video/60%Daily2016-08-29 11:10
https://kosova-info.com/e-pranon-kim-po-kam-vjedhur-bikini/60%Daily2016-08-29 11:06
https://kosova-info.com/e-pranon-kim-po-kam-vjedhur-bikini/60%Daily2016-08-29 11:06
https://kosova-info.com/e-pranon-kim-po-kam-vjedhur-bikini/60%Daily2016-08-29 11:06
https://kosova-info.com/e-pranon-kim-po-kam-vjedhur-bikini/60%Daily2016-08-29 11:06
https://kosova-info.com/nga-pokemon-go-ne-gjuetar-te-librave/60%Daily2016-08-29 11:00
https://kosova-info.com/finlande-kosove-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2016-08-29 10:55
https://kosova-info.com/aksidentohet-ne-pushime-zanfina-ismaili-foto/60%Daily2016-08-29 10:38
https://kosova-info.com/de-biasi-ngacmon-rashicen-dhe-bunjakun/60%Daily2016-08-29 10:30
https://kosova-info.com/noga-kristela-u-martua-me-mua-vetem-per/60%Daily2016-08-29 10:21
https://kosova-info.com/ja-cfare-moti-do-te-mbaje-sot-ne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2016-08-29 10:07
https://kosova-info.com/beni-keto-gjera-per-nje-dite-me-produktive/60%Daily2016-08-29 10:07
https://kosova-info.com/fadil-vokrri-godet-rende-ragip-xhaken/60%Daily2016-08-29 10:07
https://kosova-info.com/debat-i-lidereve-per-demarkacionin-ne-vilen-e-kelmendit/60%Daily2016-08-29 10:04
https://kosova-info.com/protestoj-nuk-ndalemi-deri-ne-lirimin-e-institucioneve-te-pavarura-foto/60%Daily2016-08-29 09:57
https://kosova-info.com/si-ti-tregoni-dikujt-ne-menyre-te-sjellshme-se-jeni-te-zene/60%Daily2016-08-29 09:55
https://kosova-info.com/si-ti-tregoni-dikujt-ne-menyre-te-sjellshme-se-jeni-te-zene/60%Daily2016-08-29 09:55
https://kosova-info.com/triumfon-beyonce-behet-artistja-me-me-se-shumti-cmime-vma/60%Daily2016-08-29 09:37
https://kosova-info.com/emocionuese-do-te-transferohet-te-leicesteri-qane-si-femije-video/60%Daily2016-08-29 09:24
https://kosova-info.com/arsyet-pse-duhet-te-pini-uje-te-kripur/60%Daily2016-08-29 09:23
https://kosova-info.com/de-biasi-ka-dicka-te-jashtezakonshme-per-canen/60%Daily2016-08-29 09:22
https://kosova-info.com/mos-e-beni-kete-ne-veture-ose-mund-te-vdisni/60%Daily2016-08-29 09:16
https://kosova-info.com/nora-gjakova-le-spitalin-ne-gjendje-shume-te-mire-shendetesore/60%Daily2016-08-29 09:12
https://kosova-info.com/dy-yje-ne-formacionin-e-deshtakeve-te-premierliges-foto/60%Daily2016-08-29 09:07
https://kosova-info.com/deshmia-e-te-moshuarit-qe-vrau-gruan-me-kishte-tradhetuar-gjithe-jeten/60%Daily2016-08-29 09:05
https://kosova-info.com/semundjet-qe-transmetohen-nga-njeri-brez-ne-tjetrin/60%Daily2016-08-29 08:59
https://kosova-info.com/agk-sulmet-kane-qellim-frikesimin-e-gazetareve/60%Daily2016-08-29 08:58
https://kosova-info.com/publikohet-lista-de-biasi-le-jashte-futbollistin-me-pervoje/60%Daily2016-08-29 08:47
https://kosova-info.com/nicki-minaj-pa-te-brendshme-ne-vma-cmend-me-format-bombastike-foto/60%Daily2016-08-29 08:43
https://kosova-info.com/psikologet-jepuni-femijeve-vetebesim/60%Daily2016-08-29 08:26
https://kosova-info.com/berisha-e-ka-nje-lajm-shume-te-keq-per-kosoven/60%Daily2016-08-29 08:24
https://kosova-info.com/berisha-e-ka-nje-lajm-shume-te-keq-per-kosoven/60%Daily2016-08-29 08:24
https://kosova-info.com/wenger-e-krahason-xhaken-me-nje-legjende-te-arsenalit/60%Daily2016-08-29 08:03
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-ne-jemen-dhjetera-te-vdekur/60%Daily2016-08-29 07:58
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shkelqen-ne-mbremjen-e-vma-foto/60%Daily2016-08-29 07:56
https://kosova-info.com/shqiperi-maqedoni-rrezik-i-madh-ne-loro-borici/60%Daily2016-08-29 07:41
https://kosova-info.com/beyonce-tregon-pse-eshte-mbreteresha-video/60%Daily2016-08-29 07:38
https://kosova-info.com/ia-vjedhin-bmw-ne-lap-topin-para-te-gatshme-dhe-kartelat-bankare/60%Daily2016-08-29 07:36
https://kosova-info.com/raporti-i-policise-per-sulmin-ne-shtepine-e-mentor-shales/60%Daily2016-08-29 07:26
https://kosova-info.com/mustafi-ky-futbollist-i-njohur-me-bindi-qe-te-transferohem-te-arsenali/60%Daily2016-08-29 07:24
https://kosova-info.com/armepushim-ne-kolumbi-pas-52-vjetesh-foto/60%Daily2016-08-29 07:23
https://kosova-info.com/detajet-e-policise-per-aksidentin-e-djeshem-me-traktor-ne-podujeve/60%Daily2016-08-29 07:18
https://kosova-info.com/lojtare-te-papritur-ne-formacionin-e-javes-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-08-29 07:02
https://kosova-info.com/nje-termet-i-fuqishem-7-1-balle-godet-oqeanin-atlantik/60%Daily2016-08-29 06:48
https://kosova-info.com/floket-e-gjate-dhe-mirembajtja-e-tyre-video/60%Daily2016-08-29 06:44
https://kosova-info.com/arsyetohet-ragip-xhaka-per-kete-arsye-graniti-nuk-erdhi-te-kosova/60%Daily2016-08-29 06:42
https://kosova-info.com/reagimi-i-cmendur-i-spallettit-pas-golit-te-cagliarit-ne-fund-video/60%Daily2016-08-29 06:32
https://kosova-info.com/panik-ne-aeroportin-e-los-angeles-evakuohen-pasagjeret/60%Daily2016-08-29 06:26
https://kosova-info.com/meshkuj-shpejtoni-rritjen-e-muskujve-me-kete-truk-te-thjeshte-video/60%Daily2016-08-29 06:23
https://kosova-info.com/vetevendosje-do-ta-pengoj-votimin-e-demarkacionit/60%Daily2016-08-29 06:17
https://kosova-info.com/vetevendosje-do-ta-pengoj-votimin-e-demarkacionit/60%Daily2016-08-29 06:17
https://kosova-info.com/gjevrek-me-susam-receta-per-mengjes/60%Daily2016-08-29 06:08
https://kosova-info.com/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-ne-ulqin/60%Daily2016-08-29 06:05
https://kosova-info.com/protestoj-aksion-simbolik-para-qeverise-2/60%Daily2016-08-29 06:00
https://kosova-info.com/horoskopi-29-gusht-2016/60%Daily2016-08-29 05:27
https://kosova-info.com/shperthim-bombe-ne-ndertesen-e-policise-ne-bruksel/60%Daily2016-08-29 05:25
https://kosova-info.com/drake-pranon-para-te-gjitheve-se-dashuron-rihanna-n-video/60%Daily2016-08-29 04:17
https://kosova-info.com/njihuni-me-audi-rs-q8/60%Daily2016-08-29 03:58
https://kosova-info.com/secili-nga-ju-do-ti-deshironit-mercedes-c-class-dhe-amg-c43/60%Daily2016-08-29 03:52
https://kosova-info.com/ne-menyre-te-mistershme-ngordhin-mbi-300-drere-ne-norvegji/60%Daily2016-08-29 03:40
https://kosova-info.com/kujdes-me-perdorimin-e-antibiotikeve-tek-femijet/60%Daily2016-08-29 03:10
https://kosova-info.com/si-te-largoni-celulitin-sa-me-pare/60%Daily2016-08-29 02:45
https://kosova-info.com/sa-miq-keni-ja-cfare-mund-te-jete-e-rrezikshme-per-shendetin-tuaj/60%Daily2016-08-29 01:41
https://kosova-info.com/rita-ora-kete-here-si-rokere-arrin-ne-mtv-vma-foto/60%Daily2016-08-29 01:13
https://kosova-info.com/apple-vjen-me-pese-emoji-te-reja-ja-per-cfare-do-te-sherbejne/60%Daily2016-08-29 01:09
https://kosova-info.com/para-se-te-shkoni-te-flini-gjume-hani-nje-grusht-fara-te-bardha/60%Daily2016-08-29 00:12
https://kosova-info.com/facebook-lancon-nje-aplikacion-te-ri-qe-vetem-adoleshentet-do-ta-kuptojne/60%Daily2016-08-28 23:42
https://kosova-info.com/beyonce-shoqerohet-nga-vajza-arrin-si-perendeshe-ne-vma-fotovideo/60%Daily2016-08-28 23:29
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-prej-nga-na-vjen-deshira-per-te-pire-kafe/60%Daily2016-08-28 22:42
https://kosova-info.com/rihanna-ka-kerkuar-qe-rita-te-mos-i-afrohet-sonte-ne-mtv-vma/60%Daily2016-08-28 22:31
https://kosova-info.com/milot-rashica-i-kendon-kosoves-para-ndeshjes-me-finlanden-video/60%Daily2016-08-28 22:20
https://kosova-info.com/%e2%80%8bfabregas-qeteson-tifozet-e-chelseat-do-te-fitojme-shume-tituj/60%Daily2016-08-28 22:17
https://kosova-info.com/shala-pati-shperthim-te-fuqishem-ne-shtepi-ishim-e-gjithe-familja/60%Daily2016-08-28 22:03
https://kosova-info.com/ekskluzive-kjo-eshte-letra-qe-besart-berisha-njofton-fifa-n-se-do-te-luaj-per-kosoven/60%Daily2016-08-28 21:57
https://kosova-info.com/sulmohet-me-bombe-shtepia-e-drejtorit-te-rtk-se-mentor-shala/60%Daily2016-08-28 21:41
https://kosova-info.com/jozefina-topalli-nostalgjike-ja-si-dukej-femije-foto/60%Daily2016-08-28 21:37
https://kosova-info.com/ekskluzive-besart-berisha-i-thote-po-kosoves/60%Daily2016-08-28 21:24
https://kosova-info.com/35-vjecari-mbytet-me-traktor-ne-podujeve/60%Daily2016-08-28 21:22
https://kosova-info.com/i-dashuri-angela-martinit-mos-publiko-foto-pasi-je-shume-seksi-foto/60%Daily2016-08-28 21:20
https://kosova-info.com/protestoj-aksion-simbolik-para-qeverise/60%Daily2016-08-28 21:16
https://kosova-info.com/nga-8-deri-10-shtator-bisedime-teknike-kosove-serbi-video/60%Daily2016-08-28 21:08
https://kosova-info.com/shba-te-neser-i-pranoje-10-mije-refugjate-nga-siria/60%Daily2016-08-28 21:02
https://kosova-info.com/ja-cili-televizion-e-transmeton-ndeshjen-historike-mes-finlandes-dhe-kosoves-video/60%Daily2016-08-28 20:56
https://kosova-info.com/zevendesi-i-merkelit-nuk-pendohet-qe-nazisteve-ua-tregoj-gishtin-e-mesem-video/60%Daily2016-08-28 20:47
https://kosova-info.com/afrona-dhe-tara-behen-bashke-foto-2/60%Daily2016-08-28 20:47
https://kosova-info.com/afrona-dhe-tara-behen-bashke-foto-2/60%Daily2016-08-28 20:47
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-perse-73-vjecari-e-vrau-me-sepate-68-vjecaren-ne-golem/60%Daily2016-08-28 20:45
https://kosova-info.com/roma-e-leshon-fitoren-nga-duart-video/60%Daily2016-08-28 20:42
https://kosova-info.com/shumekateshet-i-afrohen-trashegimise-ne-gjakove-video/60%Daily2016-08-28 20:40
https://kosova-info.com/rey-manaj-shenon-golin-e-pare-te-pescara-video/60%Daily2016-08-28 20:31
https://kosova-info.com/terror-ne-kishe-kamikazi-i-isis-perpiqet-te-shpertheje-bomben-foto18/60%Daily2016-08-28 20:31
https://kosova-info.com/emocionuese-michael-schumacher-ben-hapat-e-tij-te-pare/60%Daily2016-08-28 20:23
https://kosova-info.com/deputetja-shqiptare-mahnit-me-bikini-ne-plazh-foto/60%Daily2016-08-28 20:19
https://kosova-info.com/turp-per-suarezin-nuk-do-ta-besoni-se-cfare-ka-humbur-video/60%Daily2016-08-28 20:13
https://kosova-info.com/barcelona-vuan-por-fiton-video/60%Daily2016-08-28 20:06
https://kosova-info.com/lojtari-me-i-pafat-ne-bote-shenon-pas-dy-viteve-per-romen-video/60%Daily2016-08-28 19:58
https://kosova-info.com/pse-po-shlyhen-pasaportat-biometrike-te-kosoves-video/60%Daily2016-08-28 19:47
https://kosova-info.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-spektaklin-e-sotem-te-mtv-video-music-awards-2016/60%Daily2016-08-28 19:45
https://kosova-info.com/pronari-i-restorantit-ne-paris-refuzon-tju-sherbej-dy-myslimaneve-te-gjithe-jeni-terrorist-video/60%Daily2016-08-28 19:41
https://kosova-info.com/kastro-zizo-kandidon-ne-zgjedhjet-e-ardhshme/60%Daily2016-08-28 19:21
https://kosova-info.com/cifti-italian-martohet-ne-kishen-gjysme-te-rrenuar-nga-termeti-fotovideo/60%Daily2016-08-28 19:01
https://kosova-info.com/penallti-per-romen-cfare-ndodhi-video-2/60%Daily2016-08-28 18:59
https://kosova-info.com/femija-i-vrau-54-njerez-do-ti-shkaterroj/60%Daily2016-08-28 18:58
https://kosova-info.com/angela-martini-superseksi-midis-ibizas-foto/60%Daily2016-08-28 18:54
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-anglise-publikon-listen-sjell-shume-befasi-foto/60%Daily2016-08-28 18:47
https://kosova-info.com/tzipras-kerkon-nje-tjeter-reduktim-te-borxhit-kritikon-rende-berlinin/60%Daily2016-08-28 18:42
https://kosova-info.com/bilbao-barcelona-shenohet-nje-super-gol-video/60%Daily2016-08-28 18:40
https://kosova-info.com/termet-i-ri-prej-4-4-shkallesh-ne-itali/60%Daily2016-08-28 18:35
https://kosova-info.com/shkodran-mustafi-ja-pse-u-transferova-te-arsenali/60%Daily2016-08-28 18:33
https://kosova-info.com/edhe-ne-tirane-protestohet-kunder-demarkacionit/60%Daily2016-08-28 18:28
https://kosova-info.com/dy-grupe-te-armatosura-perleshen-ne-parkingun-e-etc-se/60%Daily2016-08-28 18:26
https://kosova-info.com/keshtu-nuk-e-keni-pare-asnjehere-gresa-pallasken-foto/60%Daily2016-08-28 18:25
https://kosova-info.com/martohet-vajza-e-adem-jasharit/60%Daily2016-08-28 18:12
https://kosova-info.com/ekskluzive-te-henen-fifa-vendos-per-lojtaret-e-kosoves/60%Daily2016-08-28 18:08
https://kosova-info.com/interi-barazon-me-palermon-video/60%Daily2016-08-28 17:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-cagliari-roma-foto/60%Daily2016-08-28 17:52
https://kosova-info.com/bmw-konfirmon-daten-e-prezantimit-te-modelit-te-ri-mbushet-me-energji-permes-sistemit-wi-fi-foto/60%Daily2016-08-28 17:46
https://kosova-info.com/pogba-mustafi-e-pabesueshme-por-e-vertete-foto/60%Daily2016-08-28 17:40
https://kosova-info.com/inter-palermo-shenohet-goli-i-dyte-i-ndeshjes-video/60%Daily2016-08-28 17:37
https://kosova-info.com/ja-si-dukej-kosova-ne-vitin-1913-foto/60%Daily2016-08-28 17:10
https://kosova-info.com/cfare-kerkojne-me-shume-italianet-ne-google/60%Daily2016-08-28 17:02
https://kosova-info.com/bekim-balaj-shenon-nje-tjeter-gol-te-bukur-ne-rusi-video/60%Daily2016-08-28 17:00
https://kosova-info.com/ja-si-e-feston-18-vjetorin-e-dashura-e-justin-bieber-foto/60%Daily2016-08-28 16:56
https://kosova-info.com/radikalizohet-pacolli-i-pranojme-serbet-ne-kosove-kur-te-ndeshkohen-kriminelet/60%Daily2016-08-28 16:56
https://kosova-info.com/fotot-e-pabesueshme-ne-vitin-1913-cameria-plot-me-shqiptare/60%Daily2016-08-28 16:52
https://kosova-info.com/kosovaret-vazhdimisht-kritikojne-sistemin-publik-arsimor-por-statistikisht-mbetet-me-i-pelqyeri/60%Daily2016-08-28 16:51
https://kosova-info.com/city-iu-pergjigjet-me-fitore-chelseas-dhe-unitedit-video/60%Daily2016-08-28 16:50
https://kosova-info.com/braktiset-prinderit-biresues-mundohen-ta-shpetojne-foto/60%Daily2016-08-28 16:45
https://kosova-info.com/conte-i-kerkon-fabregasit-largimin-nga-chelsea-foto/60%Daily2016-08-28 16:40
https://kosova-info.com/me-sa-meshkuj-ka-bere-seks-bukuroshja-amber-rose/60%Daily2016-08-28 16:39
https://kosova-info.com/bashkepunetori-i-pare-i-merkelit-shokon-turqine-nuk-e-keni-vendin-ne-be-jeni-shume/60%Daily2016-08-28 16:22
https://kosova-info.com/west-ham-ngushton-epersine-video/60%Daily2016-08-28 16:18
https://kosova-info.com/ja-cfare-ka-publikuar-e-dashura-e-majkit-foto/60%Daily2016-08-28 16:16
https://kosova-info.com/motra-e-stines-me-status-te-ri-me-duket-akoma-e-pabesueshme-foto/60%Daily2016-08-28 16:08
https://kosova-info.com/palestinezet-nuk-e-ndalin-shkollen-1-2-milion-nxenes-nis-vitin-e-ri-shkollor/60%Daily2016-08-28 16:01
https://kosova-info.com/thaci-skenat-ne-mushtisht-te-papranueshme-drejtesia-te-flase-per-te-gjithe/60%Daily2016-08-28 16:00
https://kosova-info.com/ulqin-zjarri-nen-kontroll-arrestohet-nje-i-dyshuar-nga-prishtina/60%Daily2016-08-28 15:55
https://kosova-info.com/gjilani-e-shijon-fitoren-e-pare-feronikeli-peson-humbjen-e-dyte/60%Daily2016-08-28 15:54
https://kosova-info.com/spears-befason-pranon-nje-bashkepunim-me-justin-timberlake/60%Daily2016-08-28 15:42
https://kosova-info.com/ish-polici-fadil-shishani-kerkon-falje-ne-apel-pasi-kishte-qelluar-me-arme-drejt-gjyqtarit/60%Daily2016-08-28 15:35
https://kosova-info.com/etrit-berisha-drejt-torinos/60%Daily2016-08-28 15:30
https://kosova-info.com/sulmohet-me-thike-nje-cift-ne-gjermani/60%Daily2016-08-28 15:28
https://kosova-info.com/dalin-foto-te-reja-nudo-te-kengetares-serbe-qe-iu-vodh-telefoni-foto-18/60%Daily2016-08-28 15:23
https://kosova-info.com/man-city-west-ham-shenohet-nje-tjeter-super-gol-video/60%Daily2016-08-28 15:20
https://kosova-info.com/hajvalia-po-fiton-ne-ligen-e-kampioneve-por-a-e-kualifikon-ky-rezultat-foto/60%Daily2016-08-28 15:15
https://kosova-info.com/man-city-west-ham-aksion-fantastik-gol-i-bukur-video/60%Daily2016-08-28 15:10
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-palermo/60%Daily2016-08-28 15:03
https://kosova-info.com/simon-cowell-rita-ora-shume-egoiste/60%Daily2016-08-28 14:58
https://kosova-info.com/mustafi-te-arsenali-nuk-do-ta-besoni-sa-milione-i-takojne-sampdorias-foto/60%Daily2016-08-28 14:47
https://kosova-info.com/droge-nga-shqiperia-drejt-italise-kapet-gomonia-me-300-kg-kanabis-foto/60%Daily2016-08-28 14:40
https://kosova-info.com/nje-tjeter-ane-e-dafina-zeqirit-qe-nuk-e-njihnit-foto/60%Daily2016-08-28 14:33
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-formula-1-video/60%Daily2016-08-28 14:32
https://kosova-info.com/ish-polici-fadil-shishani-kerkon-falje-ne-apel/60%Daily2016-08-28 14:25
https://kosova-info.com/debatik-curri-ky-lojtar-duhet-te-jete-kapiten-i-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2016-08-28 14:23
https://kosova-info.com/mesohet-arsyeja-se-pse-pogba-e-refuzoi-real-madridin/60%Daily2016-08-28 14:16
https://kosova-info.com/23-vjecarja-nga-argjentina-ne-gare-per-me-te-bukuren-e-kosoves/60%Daily2016-08-28 14:07
https://kosova-info.com/qeveria-protesta-paqesore-legjitime-por-edhe-kthimi-i-serbeve-po-ashtu/60%Daily2016-08-28 14:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-city-west-ham-foto/60%Daily2016-08-28 14:01
https://kosova-info.com/policia-protestuesit-u-lenduan-vet-gjate-protestes-ne-mushtisht/60%Daily2016-08-28 13:58
https://kosova-info.com/te-shtena-armesh-ne-tirane-autori-u-arrestua-nga-policja-video/60%Daily2016-08-28 13:53
https://kosova-info.com/rusia-zbutet-ne-raport-me-turqine/60%Daily2016-08-28 13:48
https://kosova-info.com/arrestohet-per-prostitucion-motra-e-mariah-carey/60%Daily2016-08-28 13:44
https://kosova-info.com/perplaset-makina-ne-muret-e-shtepise-dy-te-lenduar-foto/60%Daily2016-08-28 13:31
https://kosova-info.com/aksident-me-pasoje-vdekjen-ne-autostraden-tirane-durres/60%Daily2016-08-28 13:18
https://kosova-info.com/incidenti-i-kengetares-shqiptare-zbulon-zogun-ne-fotot-e-reja/60%Daily2016-08-28 13:16
https://kosova-info.com/arbereshet-e-ruajne-gjuhen-brenda-familjes/60%Daily2016-08-28 13:13
https://kosova-info.com/zaza-ne-angli-e-dashura-e-tij-seksi-dridh-premierligen-foto/60%Daily2016-08-28 13:08
https://kosova-info.com/zbulohet-kush-eshte-i-dashuri-i-rike-ro%d2%abit-nuk-ka-lidhje-me-futbollin-foto/60%Daily2016-08-28 12:46
https://kosova-info.com/fellaini-beri-nje-gjest-te-jashtezakonshem-gjate-festes-se-golit-foto/60%Daily2016-08-28 12:44
https://kosova-info.com/19-vjecari-i-virgjer-i-kerkon-seks-bleones-foto/60%Daily2016-08-28 12:28
https://kosova-info.com/rreth-700-raste-te-reja-me-kancer-per-7-muaj/60%Daily2016-08-28 12:21
https://kosova-info.com/itali-qindra-trupa-ende-nen-rrenojat-e-shtepive-te-shkaterruara-nga-termeti/60%Daily2016-08-28 12:09
https://kosova-info.com/curri-rikthen-polemikat-nuk-do-te-veproja-si-kosovaret-qe-erdhen-te-kosova/60%Daily2016-08-28 12:08
https://kosova-info.com/rrezohet-ashensori-flet-punetori-pashe-nje-femije-qe-varej-por-nuk-e-ndihmova-dot/60%Daily2016-08-28 12:06
https://kosova-info.com/violeta-kukaj-le-muziken-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-08-28 11:59
https://kosova-info.com/koci-banoret-e-mushtishtit-kane-te-drejte-por-jo-te-gjithe-serbet-kane-kryer-krime/60%Daily2016-08-28 11:59
https://kosova-info.com/hart-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2016-08-28 11:58
https://kosova-info.com/kruje-3-vellezerit-e-rrahin-rende-kusheririn/60%Daily2016-08-28 11:51
https://kosova-info.com/ja-si-e-uron-shyhrete-behluli-burrin-e-saj-per-ditelindje-foto/60%Daily2016-08-28 11:49
https://kosova-info.com/jevtiq-ne-mushtisht-u-tregua-se-serbet-nuk-jane-te-mireseardhur-ne-kosove/60%Daily2016-08-28 11:39
https://kosova-info.com/morata-zbulohet-prapaskena-e-cmendur-e-veres/60%Daily2016-08-28 11:32
https://kosova-info.com/zyrtare-ja-kur-publikohet-kenga-e-re-e-eres/60%Daily2016-08-28 11:31
https://kosova-info.com/skandal-nga-celina-grindet-me-te-dashuren-dhe-perfundon-ne-polici/60%Daily2016-08-28 11:11
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-heq-dore-nga-muzika/60%Daily2016-08-28 11:08
https://kosova-info.com/zyrtare-keto-jane-fanellat-e-shqiperise-per-kualifikimet-e-rusi-2018-foto/60%Daily2016-08-28 10:46
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-ku-ka-bere-seks-stresi/60%Daily2016-08-28 10:36
https://kosova-info.com/per-24-ore-nje-i-vdekur-e-32-te-lenduar-nga-aksidentet-ne-trafik/60%Daily2016-08-28 10:35
https://kosova-info.com/kermijte-pushtojne-mitrovicen-fotovideo/60%Daily2016-08-28 10:28
https://kosova-info.com/paul-pogba-kapet-ne-aksion-me-ish-femren-e-justin-bieber-foto/60%Daily2016-08-28 10:21
https://kosova-info.com/enca-reagon-ashper-per-phototoshopin-jeni-te-deshperuar-dhe-shume-budallenje-foto/60%Daily2016-08-28 10:21
https://kosova-info.com/sadiku-i-pandalshem-ja-goli-i-radhes-video/60%Daily2016-08-28 10:01
https://kosova-info.com/zyrtare-zaza-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-08-28 09:39
https://kosova-info.com/perplasje-te-herepashershme-ndermjet-protestuesve-dhe-policise-ne-mushtisht-live/60%Daily2016-08-28 09:31
https://kosova-info.com/nj-defekt-i-brendshm-i-iphone-6-dhe-6s-shkakton-humbjen-e-funksionalitetit-t-ekranit/60%Daily2016-08-28 06:25
https://kosova-info.com/sulm-me-raketa-ne-nje-aeroport-te-turqise-nuk-raportohet-per-viktima/60%Daily2016-08-28 09:23
https://kosova-info.com/adhurues-te-superliges-sot-ju-presin-keto-5-ndeshje-foto/60%Daily2016-08-28 09:13
https://kosova-info.com/haxhi-arifi-heq-dore-nga-bspk-ja-por-jo-edhe-nga-akp-ja/60%Daily2016-08-28 09:13
https://kosova-info.com/keto-jane-grate-me-te-bukura-ne-bote/60%Daily2016-08-28 09:04
https://kosova-info.com/mustafa-disa-bose-kane-monopolizuar-nje-sfere-te-shoqerise/60%Daily2016-08-28 08:59
https://kosova-info.com/xhaka-poston-foto-pas-fitores-tifozet-e-kosoves-ia-bejne-bajat-foto/60%Daily2016-08-28 08:49
https://kosova-info.com/13-te-arrestuar-ne-mushtisht/60%Daily2016-08-28 08:46
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-katastrofal-per-leicesterin-foto/60%Daily2016-08-28 08:28
https://kosova-info.com/policia-jep-10-minuta-ultimatum-per-shperndarjen-e-protestuesve/60%Daily2016-08-28 08:17
https://kosova-info.com/termeti-ne-itali-mberrin-ne-shqiperi-trupi-i-pajete-i-erjon-toros/60%Daily2016-08-28 08:10
https://kosova-info.com/petrit-zogaj-kunder-protestes-se-banoreve-te-mushtishtit/60%Daily2016-08-28 08:06
https://kosova-info.com/loro-borici-eshte-gati-por-projektuesit-kane-bere-nje-super-gafe-foto/60%Daily2016-08-28 08:05
https://kosova-info.com/momenti-romantik-i-bleros-foto/60%Daily2016-08-28 08:02
https://kosova-info.com/arratiset-pa-asnje-veshtiresi-nga-qendra-e-paraburgimit-ne-lipjan/60%Daily2016-08-28 07:51
https://kosova-info.com/nga-kroacia-vjen-nje-super-lajm-per-liverpoolin-foto/60%Daily2016-08-28 07:44
https://kosova-info.com/situate-e-qete-ne-mushtisht-policia-po-negocion-me-protestuesit/60%Daily2016-08-28 07:41
https://kosova-info.com/25-vite-linux-korporatat-kan-n-dor-t-ardhmen-e-sistemit-operativ/60%Daily2016-08-28 06:07
https://kosova-info.com/shqiperia-zbulon-listen-fton-nje-futbollist-qe-do-ta-ftoje-edhe-kosova-foto/60%Daily2016-08-28 07:20
https://kosova-info.com/horoskopi-28-gusht-2016/60%Daily2016-08-28 07:16
https://kosova-info.com/rashica-niset-drejt-kosoves-foto/60%Daily2016-08-28 07:03
https://kosova-info.com/zyrtare-inter-joao-mario-shume-e-cmendur/60%Daily2016-08-28 06:44
https://kosova-info.com/mushtisht-policia-largon-protestuesit-me-gaz-lotsjelles-ka-te-lenduar/60%Daily2016-08-28 06:39
https://kosova-info.com/mushtisht-policia-largon-protestuesit-me-gaz-lotsjelles-ka-te-lenduar-2/60%Daily2016-08-28 06:39
https://kosova-info.com/kuvendi-organizon-tryeze-per-personat-e-zhdukur/60%Daily2016-08-28 06:20
https://kosova-info.com/ende-ska-targa-rks/60%Daily2016-08-28 06:16
https://kosova-info.com/shqiptari-kercenon-me-sepate-pronarin-e-diskotekes/60%Daily2016-08-28 06:03
https://kosova-info.com/sot-na-presin-keto-ndeshje-shume-interesante/60%Daily2016-08-28 01:04
https://kosova-info.com/kur-elvana-konkurronte-ne-ethet-e-se-premtes-15-vjecare-video/60%Daily2016-08-27 22:22
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-i-prin-thirrjes-per-proteste-me-1-shtator-video/60%Daily2016-08-27 22:20
https://kosova-info.com/deshton-serish-atletico-madridi/60%Daily2016-08-27 22:04
https://kosova-info.com/deshton-serish-atletico-madridi/60%Daily2016-08-27 22:04
https://kosova-info.com/adriano-galliani-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-milanit/60%Daily2016-08-27 21:53
https://kosova-info.com/ulqini-nuk-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme-2-te-arrestuar-per-zjarrin-video/60%Daily2016-08-27 21:51
https://kosova-info.com/wenger-befason-me-fjalet-per-xhaken/60%Daily2016-08-27 21:38
https://kosova-info.com/europol-sulme-te-mundshme-te-isis-it-me-forma-te-reja-ne-evrope/60%Daily2016-08-27 21:15
https://kosova-info.com/mourinho-ky-eshte-synimi-i-unitedit-kete-sezon/60%Daily2016-08-27 21:06
https://kosova-info.com/prishtina-nen-vezhgimin-e-kamerave-video/60%Daily2016-08-27 21:00
https://kosova-info.com/napoli-e-fiton-sfiden-ndaj-milanit-video/60%Daily2016-08-27 20:45
https://kosova-info.com/napoli-milan-karton-i-kuq-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-08-27 20:32
https://kosova-info.com/filmi-jason-bourne-ne-3d-ben-per-te-vjelle-shikuesit-video/60%Daily2016-08-27 20:30
https://kosova-info.com/napoli-milan-shenohet-edhe-goli-i-peste-video/60%Daily2016-08-27 20:27
https://kosova-info.com/digjet-nje-banese-nga-zjarri-ne-orosh-rrezikohen-3-fshatra/60%Daily2016-08-27 20:25
https://kosova-info.com/akademiku-anglez-bashkimi-shqiperi-kosove-eshte-legjitim/60%Daily2016-08-27 20:18
https://kosova-info.com/cka-nese-ratifikohet-demarkacioni-video/60%Daily2016-08-27 20:16
https://kosova-info.com/si-te-silleni-ne-takimin-e-pare/60%Daily2016-08-27 20:15
https://kosova-info.com/vuan-reali-por-fiton-video/60%Daily2016-08-27 20:12
https://kosova-info.com/presidenti-ivanov-nuk-e-duron-shqipen-dhe-shqiptaret/60%Daily2016-08-27 20:10
https://kosova-info.com/napoli-milan-shenohet-dy-gola-te-shpejte-video/60%Daily2016-08-27 20:07
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-kadri-veseli-ne-rini-foto/60%Daily2019-07-31 21:52
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leganes-atl-madrid-foto/60%Daily2016-08-27 20:03
https://kosova-info.com/aventurat-para-dasmes-se-princ-lekes-dhe-elia-zaharise-foto/60%Daily2016-08-27 20:00
https://kosova-info.com/real-celta-vigo-shenohet-nje-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-08-27 20:00
https://kosova-info.com/itali-zbulohet-plantacioni-me-marijuhane-ne-pranga-2-shqiptare/60%Daily2016-08-27 19:58
https://kosova-info.com/kolone-ne-kufi-me-serbine-pritjet-zgjasin-mbi-dy-ore-foto/60%Daily2016-08-27 19:54
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-anuloni-ndarjen-informacioneve-mes-whatsapp-dhe-facebook/60%Daily2016-08-27 19:57
https://kosova-info.com/thonj-te-verdhe-keto-jane-arsyet/60%Daily2016-08-27 19:50
https://kosova-info.com/real-celta-bombardohet-porta-e-kesaj-skuadre-video/60%Daily2016-08-27 19:44
https://kosova-info.com/real-madrid-celta-vigo-shenohet-me-ne-fund-goli-i-pare-video/60%Daily2016-08-27 19:37
https://kosova-info.com/hakohet-shrbimi-i-sinkronizimit-opera-ndryshon-fjalkalimet/60%Daily2016-08-27 19:35
https://kosova-info.com/andrra-dhe-sinani-publikojne-portretin-familjar-foto/60%Daily2016-08-27 19:14
https://kosova-info.com/shtetet-e-bashkuar-te-grave-video/60%Daily2016-08-27 19:09
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ju-shtojne-edhe-me-teper-oreksin/60%Daily2016-08-27 19:03
https://kosova-info.com/liberta-ekspozon-trupin-bomastik-foto/60%Daily2016-08-27 18:59
https://kosova-info.com/irani-zbulon-maluer-n-dy-komplekse-petrokimike/60%Daily2016-08-27 18:46
https://kosova-info.com/tifozja-seksi-e-euro2016-tregon-si-e-priti-familja-lidhjen-e-saj-me-futbollistin-me-ngjyre-foto/60%Daily2016-08-27 18:42
https://kosova-info.com/te-gjithe-si-te-cmendur-po-festonin-golin-e-rashfordit-por-krejt-dicka-tjeter-po-bente-mourinho-video/60%Daily2016-08-27 18:41
https://kosova-info.com/ermali-dhe-ariana-shkelqejne-ne-dasmen-familjare-foto/60%Daily2016-08-27 18:26
https://kosova-info.com/manchester-united-fiton-ne-minuten-e-fundit-video/60%Daily2016-08-27 18:23
https://kosova-info.com/17-vjecari-nga-gjilani-kapet-ne-aeroport-duke-shkuar-ne-siri/60%Daily2016-08-27 18:15
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-me-ke-po-darkon-xhaka-pas-fitores-foto/60%Daily2016-08-27 18:11
https://kosova-info.com/zara-e-plote-por-shume-seksi-foto/60%Daily2016-08-27 18:09
https://kosova-info.com/drama-nuk-ka-fund-vellezerit-siriane-perlotin-boten-video/60%Daily2016-08-27 18:06
https://kosova-info.com/juventusi-fiton-derbin-ndaj-lazios-video/60%Daily2016-08-27 18:00
https://kosova-info.com/kim-vizite-tek-figurat-e-zhveshura-te-perdorur-nga-kanye-ne-spot-foto/60%Daily2016-08-27 17:59
https://kosova-info.com/policia-moldave-perleshet-me-protestues-ne-pervjetorin-e-pavaresise/60%Daily2016-08-27 17:57
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-napoli-milan/60%Daily2016-08-27 17:49
https://kosova-info.com/rrjeti-i-ojq-ve-te-ndalohet-aktiviteti-i-dyshimte-i-nje-shoqate-islame-ne-podujeve/60%Daily2016-08-27 17:41
https://kosova-info.com/lazio-juventus-nuk-do-ta-besoni-kush-ka-shenuar-video/60%Daily2016-08-27 17:36
https://kosova-info.com/abetare-per-nxenesit-shqiptare-ne-mal-te-zi/60%Daily2016-08-27 17:31
https://kosova-info.com/krize-tjeter-mes-dy-aktoreve-te-njohur-turq/60%Daily2016-08-27 17:29
https://kosova-info.com/me-fat-qe-jane-gjalle-videofoto/60%Daily2016-08-27 17:26
https://kosova-info.com/nje-trup-i-pajete-i-nje-gruaje-gjendet-ne-lumin-sitnica-foto/60%Daily2016-08-27 17:26
https://kosova-info.com/selfie-qe-deshmon-se-tupac-eshte-ende-gjalle-foto/60%Daily2016-08-27 17:24
https://kosova-info.com/mali-i-ulqinit-perfshihet-nga-flaket-turistet-ne-panik/60%Daily2016-08-27 17:21
https://kosova-info.com/befasi-ne-formacionet-zyrtare-real-madrid-celta-vigo/60%Daily2016-08-27 17:17
https://kosova-info.com/herolind-shala-fantastik-e-shenon-golin-e-pare-ne-turqi-video/60%Daily2016-08-27 17:08
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-ne-nje-rol-te-ri-do-te-kete-skena-hot/60%Daily2016-08-27 16:47
https://kosova-info.com/shfrytezonte-pronen-e-kontestuar-arrestohet-nje-person-ne-malisheves/60%Daily2016-08-27 16:40
https://kosova-info.com/vetevendosje-peja-i-pergjigjet-fuqishem-kercenimeve-te-thacit-mustafes-e-veselit/60%Daily2016-08-27 16:36
https://kosova-info.com/france-kreret-e-bashkive-nen-presion-per-burkinin/60%Daily2016-08-27 16:32
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcohet-milani-foto/60%Daily2016-08-27 16:27
https://kosova-info.com/ferid-agani-fillon-shkarkimet-e-drejtuesve-te-pd-se-shkak-kundershtimi-i-demarkacionit-dokument/60%Daily2016-08-27 16:24
https://kosova-info.com/keto-jane-pjesemarreset-ne-miss-kosova-2016-foto/60%Daily2016-08-27 16:23
https://kosova-info.com/skandal-ne-pogradec-polici-i-dehur-dhunon-grupin-e-xhirimit-gazetarja-me-terhoqi-zvarre/60%Daily2016-08-27 16:11
https://kosova-info.com/edhe-kida-ka-zmadhuar-buzet-foto/60%Daily2016-08-27 16:10
https://kosova-info.com/mustafi-te-arsenali-kjo-zbulon-gjithcka-foto/60%Daily2016-08-27 16:08
https://kosova-info.com/prishtina-e-fiton-derbin-me-lirine/60%Daily2016-08-27 15:59
https://kosova-info.com/itali-e-dhimbshme-qeni-nuk-largohet-per-asnje-moment-nga-arkivoli-i-pronarit/60%Daily2016-08-27 15:59
https://kosova-info.com/arsenali-e-mposht-me-lehtesi-watfordin-video/60%Daily2016-08-27 15:52
https://kosova-info.com/iran-nje-i-vdekur-dhe-35-te-plagosur-nga-zjarri-ne-nje-spital/60%Daily2016-08-27 15:49
https://kosova-info.com/mali-digjej-por-ajo-fotografon-dicka-te-pazakonte-foto/60%Daily2016-08-27 15:45
https://kosova-info.com/lufta-ne-siri-15-te-vrare-nga-shperthimi-me-bombe/60%Daily2016-08-27 15:26
https://kosova-info.com/te-famshmet-qe-i-kane-partneret-me-te-shkurter-se-ato-foto/60%Daily2016-08-27 15:23
https://kosova-info.com/watford-arsenali-rrebesh-golash-video/60%Daily2016-08-27 15:17
https://kosova-info.com/leicester-watford-bombardohet-porta-video/60%Daily2016-08-27 15:12
https://kosova-info.com/analistet-kerkojne-te-hetohen-emrat-ne-rastin-pronto-ii/60%Daily2016-08-27 15:02
https://kosova-info.com/ronela-hajati-behet-nostalgjike-poston-foto-nga-femijeria/60%Daily2016-08-27 15:00
https://kosova-info.com/seanca-e-1-shtatorit-ka-mundesi-te-shtyhet/60%Daily2016-08-27 14:46
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-malisheve-prishtine-foto/60%Daily2016-08-27 14:38
https://kosova-info.com/funeral-masiv-per-viktimat-ne-itali/60%Daily2016-08-27 14:30
https://kosova-info.com/djali-21-vjecar-i-tom-cruise-ben-jete-luksoze-me-femra-e-vetura-te-shtrenjta-foto/60%Daily2016-08-27 14:23
https://kosova-info.com/shtetasit-e-shqiperise-e-te-shba-se-mbushin-hotelet-e-kosovareve/60%Daily2016-08-27 14:18
https://kosova-info.com/penallti-per-arsenalin-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-08-27 14:11
https://kosova-info.com/kriza-politike-veshtireson-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/60%Daily2016-08-27 14:11
https://kosova-info.com/nje-pjese-akull-ne-kete-pjese-te-kokes-ben-mrekulli/60%Daily2016-08-27 14:10
https://kosova-info.com/rritet-ne-290-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-ne-itali/60%Daily2016-08-27 14:06
https://kosova-info.com/sulm-ne-zemer-vdiq-ish-futbollisti-i-njohur-shqiptar-foto/60%Daily2016-08-27 13:50
https://kosova-info.com/formacioni-i-kosoves-pa-yjet-e-zvicres-foto/60%Daily2016-08-27 13:44
https://kosova-info.com/arratisje-nga-qendra-e-paraburgimit-ne-lipjan/60%Daily2016-08-27 13:41
https://kosova-info.com/matuidi-jo-juventus-transferon-nje-tjeter-francez-foto/60%Daily2016-08-27 13:41
https://kosova-info.com/muxhahedinet-e-iranit-falsin-per-jeten-ne-shqiperi/60%Daily2016-08-27 13:37
https://kosova-info.com/vrasja-e-dy-grave-ne-shterpce-arrestohet-nje-shtetase-e-serbise/60%Daily2016-08-27 13:35
https://kosova-info.com/burri-humbi-jeten-gjate-termetit-ne-itali-qeni-nuk-i-ndahet-arkivolit-te-tij-video/60%Daily2016-08-27 13:30
https://kosova-info.com/interneti-zbulon-nje-gje-shume-interesante-tek-rihanna-video/60%Daily2016-08-27 13:25
https://kosova-info.com/hoxhaj-paralajmeron-lajme-te-mira-per-kosoven-kete-fundvit/60%Daily2016-08-27 13:18
https://kosova-info.com/linkedin-n-ios-dhe-android-sjell-krkimin-specifik-t-prmbajtjeve/60%Daily2016-08-27 13:12
https://kosova-info.com/arrestohen-pese-shtetas-te-maqedonise-synonin-ti-bashkoheshin-isis-it/60%Daily2016-08-27 13:06
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-me-koalicionin-qeverises-nese-deshton-demarkacioni/60%Daily2016-08-27 13:00
https://kosova-info.com/ylli-i-kinemase-turke-kthehem-per-pushime-ne-skrapar-aty-ndihem-vetvetja/60%Daily2016-08-27 12:42
https://kosova-info.com/januzaj-befason-kosoven/60%Daily2016-08-27 12:32
https://kosova-info.com/konfiskohen-arme-e-fisheke-ne-kline/60%Daily2016-08-27 12:30
https://kosova-info.com/vriten-dy-te-moshuara-ne-shterpce/60%Daily2016-08-27 12:29
https://kosova-info.com/komisioni-shteteror-toka-e-askujt-ne-kufi-i-takon-malit-te-zi/60%Daily2016-08-27 12:24
https://kosova-info.com/tottenham-liverpool-gol-nga-penalltia-video/60%Daily2016-08-27 12:21
https://kosova-info.com/landi-dhe-aurela-gace-gjithnje-prane-familjes-se-dr-florit-foto/60%Daily2016-08-27 12:21
https://kosova-info.com/kanoset-ne-facebook-policia-heton-rastin/60%Daily2016-08-27 12:19
https://kosova-info.com/rikthim-i-fuqishem-nga-britney-spears-foto/60%Daily2016-08-27 12:15
https://kosova-info.com/termeti-letra-e-zjarrfikesit-po-perlot-boten-giulia-me-fal-arritem-vone/60%Daily2016-08-27 12:15
https://kosova-info.com/termeti-letra-e-zjarrfikesit-po-perlot-boten-giulia-me-fal-arritem-vone/60%Daily2016-08-27 12:15
https://kosova-info.com/trashegimtarja-e-formula-1-perfekte-me-bikini-foto/60%Daily2016-08-27 12:07
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-peja-transferohet-te-sigal-prishtina-foto/60%Daily2016-08-27 12:05
https://kosova-info.com/njihuni-me-super-audin-e-ri-vetura-qe-riparohet-vete-ne-rast-perplasjeje-video/60%Daily2016-08-27 12:04
https://kosova-info.com/drake-publikon-mesazh-te-madh-ne-mes-te-qytetit-per-rihanna-n-foto/60%Daily2016-08-27 11:55
https://kosova-info.com/enrique-ky-futbollist-do-te-largohet-nga-barcelona-foto/60%Daily2016-08-27 11:54
https://kosova-info.com/tottenham-liverpool-e-pabesueshme-cfare-ka-bere-coutinho-video/60%Daily2016-08-27 11:38
https://kosova-info.com/jlo-publikon-mesazh-prekes-pas-ndarjes-me-smart-foto/60%Daily2016-08-27 11:29
https://kosova-info.com/zyrtare-ribery-largohet-nga-bayern-munich-foto/60%Daily2016-08-27 11:28
https://kosova-info.com/demarkacioni-ne-rrezik-haliti-kritikon-edhe-punen-e-komisionit/60%Daily2016-08-27 11:15
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-pritja-me-e-mire-nga-penalltia-video/60%Daily2016-08-27 11:04
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-pritja-me-e-mire-nga-penalltia-video/60%Daily2016-08-27 11:04
https://kosova-info.com/fushe-kosove-arrestohen-dy-persona-per-prostitucion/60%Daily2016-08-27 11:01
https://kosova-info.com/rush-e-kurdisi-shortin-e-liges-se-kampioneve-video/60%Daily2016-08-27 10:51
https://kosova-info.com/dy-vajza-godasin-ashper-njera-tjetren-ne-mes-te-rruges-video/60%Daily2016-08-27 10:40
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-tottenham-liverpool/60%Daily2016-08-27 10:38
https://kosova-info.com/sheila-vjen-me-poza-sensuale-foto/60%Daily2016-08-27 10:31
https://kosova-info.com/shba-dhe-rusia-afer-marreveshjes-per-sirine/60%Daily2016-08-27 10:20
https://kosova-info.com/xhaka-e-shaqiri-refuzuan-kosove-shikojeni-cfare-u-ndodh-ne-facebook-foto/60%Daily2016-08-27 10:18
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-james-e-ka-gati-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-27 09:57
https://kosova-info.com/aurela-me-skena-te-nxehta-ne-film-a-duhet-te-xhelozoje-diellza-foto/60%Daily2016-08-27 09:45
https://kosova-info.com/haxhiu-paralajmeron-rezistence-te-fuqishme-me-1-shtator/60%Daily2016-08-27 09:35
https://kosova-info.com/deputetet-kane-folur-kater-here-me-shume-se-burrat-ne-kuvend/60%Daily2016-08-27 09:33
https://kosova-info.com/autoritetet-britanike-do-t-monitorojn-ndarjen-e-informacionit-mes-whatsapp-dhe-facebook/60%Daily2016-08-27 13:35
https://kosova-info.com/historianet-e-decanit-komisioni-shteteror-ka-realizuar-apetitet-shekullore-te-malit-te-zi/60%Daily2016-08-27 09:31
https://kosova-info.com/balotelli-befason-tifozet-e-futbollit-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-27 09:07
https://kosova-info.com/te-pakten-16-te-vdekur-nga-zjarri-ne-nje-depo-ne-moske/60%Daily2016-08-27 09:06
https://kosova-info.com/ja-pse-shoqerueset-e-nuses-veshin-fustane-te-njejte/60%Daily2016-08-27 09:01
https://kosova-info.com/gabigol-joao-mario-inter-ka-nje-super-formacion-foto/60%Daily2016-08-27 08:52
https://kosova-info.com/kim-rikthehet-ne-bjonde-shikoni-sa-hot-eshte-veshur-kete-here-foto/60%Daily2016-08-27 08:43
https://kosova-info.com/ronaldo-ka-nje-mesazh-per-tifozet-e-realit-video/60%Daily2016-08-27 08:38
https://kosova-info.com/lvv-kerkon-protesta-me-te-shtuara-ne-rastin-grabovci/60%Daily2016-08-27 08:36
https://kosova-info.com/sot-varrosen-viktimat-e-termetit-ne-itali/60%Daily2016-08-27 08:29
https://kosova-info.com/largohet-nga-dortmund-transferohet-ne-liverpool-foto/60%Daily2016-08-27 08:25
https://kosova-info.com/lufta-per-pushtet-mund-te-shkaktoje-trazira-ne-kosove/60%Daily2016-08-27 08:23
https://kosova-info.com/riaktivizohen-tre-vatra-zjarri-ne-shengjin/60%Daily2016-08-27 08:15
https://kosova-info.com/gol-i-ri-nga-gashi-video/60%Daily2016-08-27 08:10
https://kosova-info.com/kate-uptonit-i-definohet-gjoksi-foto-18/60%Daily2016-08-27 08:05
https://kosova-info.com/rita-mbyll-aventuren-ne-new-york-shikoni-si-eshte-shfaqur-ne-diten-e-fundit-foto/60%Daily2016-08-27 07:58
https://kosova-info.com/u-kritikua-se-e-kishte-lene-babane-ne-mjerim-ja-si-pergjigjet-morena-taraku-foto/60%Daily2016-08-27 07:47
https://kosova-info.com/real-madrid-celta-vigo-formacionet-me-plot-mungesa-foto/60%Daily2016-08-27 07:41
https://kosova-info.com/zyrtare-pellegrini-behet-trajner-i-ekipit-ku-do-te-kenaqet-me-rroge-foto/60%Daily2016-08-27 07:22
https://kosova-info.com/apple-do-te-ndihmoje-ne-kapjen-me-te-lehte-te-hajduteve-te-iphone/60%Daily2016-08-27 07:17
https://kosova-info.com/barcelona-ska-te-ndalur-largon-edhe-nje-futbollist-foto/60%Daily2016-08-27 07:17
https://kosova-info.com/veseli-i-bb-rrefen-per-planet-e-tij-ne-politike-nese-behem-deputet-do-te/60%Daily2016-08-27 07:16
https://kosova-info.com/eksperti-i-se-drejtes-nderkombetare-tregon-zgjidhjen-e-vetme-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-27 06:56
https://kosova-info.com/james-isco-njeri-do-te-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2016-08-27 06:54
https://kosova-info.com/sulmet-prekin-vijen-e-kuqe-te-terrorizmit/60%Daily2016-08-27 06:41
https://kosova-info.com/lamtumire-atletico-madrid-simeone-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-27 06:39
https://kosova-info.com/pique-armiku-i-realit/60%Daily2016-08-27 06:30
https://kosova-info.com/opozita-i-kerkon-llogari-kryetarit-te-shkupit-per-viktimat/60%Daily2016-08-27 06:29
https://kosova-info.com/shenjterimi-i-nene-terezes-me-4-shtator-aktivitete-edhe-ne-shkup/60%Daily2016-08-27 06:25
https://kosova-info.com/kosova-natyralizon-nje-amerikan-nga-bilbao-foto/60%Daily2016-08-27 06:20
https://kosova-info.com/isis-detyron-femijet-britanik-te-vrasin-te-burgosurit-ne-siri/60%Daily2016-08-27 06:19
https://kosova-info.com/moti-per-kete-fundjave-a-do-te-kete-ndryshime/60%Daily2016-08-27 06:15
https://kosova-info.com/mbi-8-mije-maturante-i-nenshtrohen-sot-testit-te-matures/60%Daily2016-08-27 06:11
https://kosova-info.com/sot-ne-peje-protestohet-kunder-demarkacionit-2/60%Daily2016-08-27 06:07
https://kosova-info.com/ja-8-ushqimet-e-thjeshta-qe-ju-ndihmojne-per-nje-gjume-me-te-mire/60%Daily2016-08-26 22:00
https://kosova-info.com/lamtumire-atalanta-gjimshiti-drejt-bundesliges/60%Daily2016-08-26 21:56
https://kosova-info.com/lamtumire-atalanta-gjimshiti-drejt-bundesliges/60%Daily2016-08-26 21:56
https://kosova-info.com/sara-sampaio-topless-ne-jahtin-luksoz-foto/60%Daily2016-08-26 21:54
https://kosova-info.com/mbikeqyresit-ne-testin-e-matures-kesaj-here-me-rigoroze-me-ata-qe-kopjojne/60%Daily2016-08-26 21:49
https://kosova-info.com/peja-neser-proteston-kunder-demarkacionit/60%Daily2016-08-26 21:44
https://kosova-info.com/deshtaku-rikthehet-ne-serie-a-te-kjo-skuader/60%Daily2016-08-26 21:44
https://kosova-info.com/lufta-berthamore-nuk-ka-qene-kurre-me-afer/60%Daily2016-08-26 21:38
https://kosova-info.com/skandal-seksual-profesori-qejfli-kapet-me-nxenesen-video/60%Daily2016-08-26 21:37
https://kosova-info.com/rita-ora-dhe-bebe-rexha-bashke-kete-fundjave-ne-mtv-vma-foto/60%Daily2016-08-26 21:26
https://kosova-info.com/populli-qe-kurre-nuk-semuret-dhe-ska-ide-cka-eshte-kanceri/60%Daily2016-08-26 21:23
https://kosova-info.com/dardanet-sjellin-nje-video-qe-tregon-se-me-cfare-sakrifice-u-ndertua-perfaqesuesja-e-kosoves/60%Daily2016-08-26 21:20
https://kosova-info.com/tete-vjecari-i-shkruan-leter-kryeministrit-detyrat-e-shtepise-po-me-shkaterrojne-femijerine/60%Daily2016-08-26 21:20
https://kosova-info.com/dy-djem-e-pajtuan-kosoven-dhe-serbine-do-te-habiteni-se-si-video/60%Daily2016-08-26 21:01
https://kosova-info.com/big-basta-zbulon-koleget-edhe-ghetto-geasy-me-majk-blejne-klikime/60%Daily2016-08-26 20:59
https://kosova-info.com/ben-dy-gjera-ne-te-njejten-kohe-provokon-te-gjithe-sfidon-ibren-video/60%Daily2016-08-26 20:59
https://kosova-info.com/dhimbja-e-dy-vellezerve-preku-zemrat-e-te-gjitheve-video/60%Daily2016-08-26 20:47
https://kosova-info.com/e-pranoi-kosoven-tani-tregon-arsyet-emocionuese-qe-e-shtyne-ta-marre-kete-vendim/60%Daily2016-08-26 20:45
https://kosova-info.com/njihuni-me-vajzen-qe-ka-zemren-jashte-trupit/60%Daily2016-08-26 20:44
https://kosova-info.com/era-krijon-vatra-te-reja-te-zjarrit-ne-shengjin/60%Daily2016-08-26 20:44
https://kosova-info.com/robot-i-armatosur-i-krijuar-per-te-luftuar-isis-in-video/60%Daily2016-08-26 20:43
https://kosova-info.com/spitali-i-mohoi-transportin-burri-mban-ne-krahe-kufomen-e-gruas-per-12-km-video/60%Daily2016-08-26 20:41
https://kosova-info.com/zanfina-vuan-nga-kjo-semundje/60%Daily2016-08-26 20:39
https://kosova-info.com/daciq-pa-themelimin-e-asociacionit-te-komunave-nuk-vazhdon-dialogu-ne-bruksel/60%Daily2016-08-26 20:37
https://kosova-info.com/bleona-ju-cmend-me-kete-foto-pa-te-bredshme-foto/60%Daily2016-08-26 20:31
https://kosova-info.com/menaxheri-i-ffk-se-ja-pse-yjet-e-zvicres-refuzuan-kosoven/60%Daily2016-08-26 20:29
https://kosova-info.com/femra-ja-veprimet-qe-shkundin-piken-tuaj-g/60%Daily2016-08-26 20:28
https://kosova-info.com/shqiptari-nga-peja-qe-neser-perleshet-me-malesoret-zvicerane-foto/60%Daily2016-08-26 20:27
https://kosova-info.com/bayerni-shkaterron-werderin/60%Daily2016-08-26 20:24
https://kosova-info.com/anxhelina-vajza-shqiptare-qe-lekura-i-ngjason-me-cokollaten-foto/60%Daily2016-08-26 20:23
https://kosova-info.com/bajram-gecaj-ne-veri-ende-nuk-kemi-qasje-te-plote-edhe-pse-ka-perparime-te-mira/60%Daily2016-08-26 20:22
https://kosova-info.com/palin-e-kritikon-trump-in-mjaft-me-qendrime-e-lagu-se-lagu/60%Daily2016-08-26 20:19
https://kosova-info.com/e-transferuan-dhe-e-larguan-brenda-24-oreve-nuk-do-ta-besoni-arsyen-foto/60%Daily2016-08-26 20:18
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-ciljeta-kur-ishte-14-vjece-foto/60%Daily2016-08-26 20:16
https://kosova-info.com/afrona-ia-tregon-gishtin-e-mesem-bleros-foto/60%Daily2016-08-26 20:12
https://kosova-info.com/bali-bej-e-harron-te-dashuren-ne-krah-me-nje-femer-tjeter-foto/60%Daily2016-08-26 20:11
https://kosova-info.com/mallkimi-nga-termetet-per-familjen-shqiptare-ne-82-i-prishi-shtepine-ne-itali-i-vrau-djalin/60%Daily2016-08-26 20:08
https://kosova-info.com/virusi-zika-i-transmetueshem-edhe-permes-seksit/60%Daily2016-08-26 20:07
https://kosova-info.com/demokratet-harrojne-berishen-ja-pritja-qe-i-bejne-bashes-ne-diber-foto/60%Daily2016-08-26 20:04
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-vikend-mund-tju-riktheje-ne-deti/60%Daily2016-08-26 19:55
https://kosova-info.com/rashica-asiston-ne-barazimin-e-vitesses-video/60%Daily2016-08-26 19:51
https://kosova-info.com/matoshi-mesymja-e-vv-se-ndaj-shtepise-se-kadri-veselit-per-me-tardh-marre/60%Daily2016-08-26 19:45
https://kosova-info.com/kjo-selfie-kushton-300-milione-euro-ja-arsyeja-foto/60%Daily2016-08-26 19:43
https://kosova-info.com/nga-29-gushti-te-gjithe-policet-ne-pune-ju-nderpritet-pushimi-per-shkak-te-protestes/60%Daily2016-08-26 19:38
https://kosova-info.com/dyluftoi-tre-ore-me-ariun-ja-pasojat-e-renda-videofoto/60%Daily2016-08-26 19:28
https://kosova-info.com/ibra-neser-mund-te-thyej-rekordin-91-vjecar/60%Daily2016-08-26 19:26
https://kosova-info.com/punimet-e-stergjatura-te-ismail-qemali-i-prishtines-video/60%Daily2016-08-26 19:20
https://kosova-info.com/nena-e-argjentina-ramosaj-ne-poza-seksi-foto/60%Daily2016-08-26 19:19
https://kosova-info.com/myslimanet-hej-isis-ju-ta-shpifni/60%Daily2016-08-26 19:17
https://kosova-info.com/shkon-ne-218-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-shkaterrues-ne-itali/60%Daily2016-08-26 19:12
https://kosova-info.com/18-vjecari-nga-kosova-vazhdon-te-shkelqej-ne-austri-shenon-perseri-foto/60%Daily2016-08-26 19:10
https://kosova-info.com/zjarri-i-ibizes-foto/60%Daily2016-08-26 19:03
https://kosova-info.com/zjarri-i-ibizes-foto/60%Daily2016-08-26 19:03
https://kosova-info.com/adoleshenti-qellohet-16-here-edhe-pse-i-paarmatosur-video18/60%Daily2016-08-26 18:56
https://kosova-info.com/renia-e-trishte-e-nje-ylli-televiziv-foto-shokuese-te-margeras-se-jackass/60%Daily2016-08-26 18:55
https://kosova-info.com/nje-vit-nga-marreveshja-qe-bllokoi-shtetin-video/60%Daily2016-08-26 18:43
https://kosova-info.com/nje-vit-nga-marreveshja-qe-bllokoi-shtetin-video/60%Daily2016-08-26 18:43
https://kosova-info.com/per-cka-ndodhi-vrasja-e-dyfishte-ne-decan-video/60%Daily2016-08-26 18:41
https://kosova-info.com/shikoni-se-si-femijet-e-isis-it-behen-gati-ti-ekzekutojne-ushtaret-videofoto-18/60%Daily2016-08-26 18:32
https://kosova-info.com/lufte-me-flaket-ne-bregdet-vatra-zjarri-ne-shengjin-e-velipoje-video/60%Daily2016-08-26 18:19
https://kosova-info.com/sakrifica-ne-dimer-per-nje-trup-perfekt-ne-vere-foto/60%Daily2016-08-26 18:17
https://kosova-info.com/e-refuzuan-kosoven-ja-cfare-thone-tifozet-per-shaqirin-xhaken-behramin-e-tarashajn-foto/60%Daily2016-08-26 18:15
https://kosova-info.com/orban-ben-thirrje-per-ushtri-te-perbashket-evropiane/60%Daily2016-08-26 17:56
https://kosova-info.com/rikthehet-gjira-publikon-me-videoklip-kengen-e-re-video/60%Daily2016-08-26 17:52
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munich-werder-bremen-foto/60%Daily2016-08-26 17:49
https://kosova-info.com/trafikimi-i-migranteve-permes-bullgarise-pasurimi-ne-tragjedine-e-tjetrit/60%Daily2016-08-26 17:46
https://kosova-info.com/keshtu-e-nokautoi-tifozi-i-west-hamit-tifozin-e-ekipit-kundershtar-video/60%Daily2016-08-26 17:43
https://kosova-info.com/vajzat-i-propozojne-martese-cdo-dite-shikoni-fotot-dhe-videot-e-aktorit-pas-te-cilit-po-cmenden-ato-foto/60%Daily2016-08-26 17:38
https://kosova-info.com/mentor-shala-e-kemi-thirr-visarin-por-jo-qysh-ai-ka-dashte-por-qysh-kemi-dashte-ne/60%Daily2016-08-26 17:28
https://kosova-info.com/i-punesuar-apo-jo-finlanda-nuk-te-lene-me-xhepa-bosh/60%Daily2016-08-26 17:27
https://kosova-info.com/hoxhaj-uashingtoni-mbeshtet-agjenden-e-njohjeve-te-kosoves/60%Daily2016-08-26 17:26
https://kosova-info.com/erdogani-bene-historine-inaugurohet-ura-qe-lidh-boten-fotovideo/60%Daily2016-08-26 17:17
https://kosova-info.com/ismet-munishi-e-zbulon-lojtarin-e-radhes-qe-do-ti-thote-po-kosoves-foto/60%Daily2016-08-26 17:11
https://kosova-info.com/zbulohet-plani-qe-alex-ferguson-kishte-per-zlatan-ibrahimovicin/60%Daily2016-08-26 17:05
https://kosova-info.com/albani-babai-me-i-lumtur-foto/60%Daily2016-08-26 17:03
https://kosova-info.com/shqiptari-i-kerkon-wengerit-ta-beje-shqiponjen-ja-si-reagon-ai-foto/60%Daily2016-08-26 16:53
https://kosova-info.com/obama-krijon-zonen-e-mbrojtur-detare-me-te-madhe-ne-bote-video/60%Daily2016-08-26 16:47
https://kosova-info.com/mediat-menaxheri-i-ri-i-trumpit-ishte-akuzuar-per-dhunen-ne-familje/60%Daily2016-08-26 16:44
https://kosova-info.com/termet-ne-greqi-dridhet-athina-dhe-disa-ishuj/60%Daily2016-08-26 16:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-dallimi-mes-hixhabit-burkes-dhe-burkinit-foto/60%Daily2016-08-26 16:29
https://kosova-info.com/arsenal-mustafi-ky-eshte-lajmi-i-fundit-foto/60%Daily2016-08-26 16:28
https://kosova-info.com/themeluesi-i-wikileaks-it-thote-se-trump-komprometon-veten/60%Daily2016-08-26 16:28
https://kosova-info.com/edhe-pleqte-argetohen-me-kengen-e-lumi-b-video/60%Daily2016-08-26 16:26
https://kosova-info.com/edhe-pleqte-argetohen-me-kengen-e-lumi-b-video-2/60%Daily2016-08-26 16:26
https://kosova-info.com/erdogan-dhe-putin-dakord-per-te-pershpejtuar-ndihmat-humanitare-ne-alepo/60%Daily2016-08-26 16:23
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-ja-cfare-denimi-i-prete-sportistet-e-korese-se-veriut-qe-nuk-treguan-sukses-ne-rio-foto/60%Daily2016-08-26 16:20
https://kosova-info.com/policia-arreston-dy-aktiviste-te-vv-se-demtuan-veturen-zyrtare-sot-ne-mitrovice/60%Daily2016-08-26 16:17
https://kosova-info.com/pdk-denon-ashper-sjelljet-vandaliste-te-vv-se-ndaj-familjes-se-kadri-veselit-kerkon-zbardhjen-e-rastit/60%Daily2016-08-26 16:13
https://kosova-info.com/yildirim-autoret-e-sulmit-do-te-marrin-denimin-e-merituar/60%Daily2016-08-26 16:10
https://kosova-info.com/akp-ja-i-jep-ferronikelit-ne-shfrytezim-minieren-e-goleshit/60%Daily2016-08-26 16:07
https://kosova-info.com/pa-shaqirin-xhaken-keshtu-duket-super-formacioni-i-kosoves-foto/60%Daily2016-08-26 16:01
https://kosova-info.com/garmin-prezantoi-orn-e-par-inteligjente-luksoze-felix-chronos/60%Daily2016-08-26 13:52
https://kosova-info.com/ellie-goulding-publikon-kengen-still-falling-for-you-video/60%Daily2016-08-26 15:43
https://kosova-info.com/bersant-celina-prezantohet-te-twente-foto/60%Daily2016-08-26 15:41
https://kosova-info.com/a-mbaron-ketu-endrra-e-kosovareve-per-ti-pare-keta-yje-ne-perfaqesuesen-e-kosoves-foto/60%Daily2016-08-26 15:23
https://kosova-info.com/ne-itali-neser-dite-zie-dhe-funeral-shteteror/60%Daily2016-08-26 15:21
https://kosova-info.com/shikoni-ndryshimin-drastik-qe-ka-pesuar-bertan-asllani-foto/60%Daily2016-08-26 15:11
https://kosova-info.com/zyrtare-zvicra-publikon-listen-mungon-nje-kosovar-foto/60%Daily2016-08-26 15:01
https://kosova-info.com/aksident-ne-lipjan-vetura-godet-ne-zebra-nje-femije-foto/60%Daily2016-08-26 14:56
https://kosova-info.com/drita-behet-me-autobus-super-modern-foto/60%Daily2016-08-26 14:53
https://kosova-info.com/ndermarrja-banesore-ne-prishtine-vlon-nga-kontratat-mbi-veper/60%Daily2016-08-26 14:49
https://kosova-info.com/geti-fotografon-marinen-duke-bere-selfie-foto/60%Daily2016-08-26 14:46
https://kosova-info.com/edhe-zidane-i-pergjigjet-piques/60%Daily2016-08-26 14:42
https://kosova-info.com/te-pakten-11-police-te-vrare-nga-nje-sulm-i-pkk-se-ne-afersi-te-sirise/60%Daily2016-08-26 14:39
https://kosova-info.com/perleshje-per-shkak-te-fese-ne-sarajeve-grate-rrihen-ne-tramvaj-video/60%Daily2016-08-26 14:39
https://kosova-info.com/kompania-amerikane-domino-fillon-drgimin-e-picave-prmes-dronve/60%Daily2016-08-26 13:49
https://kosova-info.com/vetevendosje-largohet-nga-qendra-ja-ku-do-te-vendoset/60%Daily2016-08-26 14:27
https://kosova-info.com/shtyhet-publikimi-i-listes-se-futbollisteve-te-zvicra-shkaku-i-kosovareve-foto/60%Daily2016-08-26 14:26
https://kosova-info.com/hardhfest-ju-fton-te-gjithe-ne-rahovec-per-kokerr-tqefit-video/60%Daily2016-08-26 14:19
https://kosova-info.com/1500-iraniane-te-rinj-nen-hetime-tentojne-ti-bashkohen-isis-it/60%Daily2016-08-26 14:15
https://kosova-info.com/gjykata-franceze-pezullon-ndalesen-e-burkinit-rroba-plazhi-myslimane-videofoto/60%Daily2016-08-26 14:10
https://kosova-info.com/zyrtare-manchester-united-largon-mesfushorin-premtues-foto/60%Daily2016-08-26 14:04
https://kosova-info.com/reagon-rtk-perfaqesuesit-e-vv-se-refuzuan-formatin-e-debatit-me-visar-ymerin/60%Daily2016-08-26 14:03
https://kosova-info.com/reagon-rtk-perfaqesuesit-e-vv-se-refuzuan-formatin-e-debatit-me-visar-ymerin/60%Daily2016-08-26 14:03
https://kosova-info.com/zjarri-nga-shengjini-kalon-edhe-ne-velipoje-video/60%Daily2016-08-26 13:59
https://kosova-info.com/fotografia-e-kendall-jenner-qe-vogue-nuk-ka-dashur-ta-publikoje-pasi-ishte-shume-seksi-foto/60%Daily2016-08-26 13:55
https://kosova-info.com/haradinaj-molliqajt-kush-je-ti-qe-ti-ngrehesh-zhag-njerezit-apo-e-ke-edukate-nga-babai/60%Daily2016-08-26 13:53
https://kosova-info.com/gjilanasit-prej-sot-mund-ti-marrin-nente-sherbime-ne-kuader-te-e-kioskut/60%Daily2016-08-26 13:51
https://kosova-info.com/zidane-ky-eshte-klubi-i-jamesit-per-sezonin-201617-foto/60%Daily2016-08-26 13:49
https://kosova-info.com/vajza-ky-eshte-mashkulli-ideal/60%Daily2016-08-26 13:45
https://kosova-info.com/befason-britney-nuk-deshiron-te-martohet-por-do-edhe-tre-femije-video/60%Daily2016-08-26 13:37
https://kosova-info.com/doni-ta-vizitoni-plazhin-e-dashurise-ja-ku-ndodhet-ai-foto/60%Daily2016-08-26 13:35
https://kosova-info.com/zyrtare-dy-super-blerje-per-nje-dite-cmimi-70-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-26 13:34
https://kosova-info.com/receta-per-xhem-shtepiak-nga-kumbullat/60%Daily2016-08-26 13:27
https://kosova-info.com/mourinho-deklarate-qesharake-per-shortin-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-08-26 13:18
https://kosova-info.com/ky-eshte-shqiptari-nga-peja-qe-neser-perleshet-me-malesoret-zvicerane/60%Daily2016-08-26 13:18
https://kosova-info.com/elia-zaharia-martese-me-fustan-te-dizajnuar-nga-kreatorja-kosovare-e-edhe-shoqeruese-ka-nje-kosovare-foto/60%Daily2016-08-26 13:11
https://kosova-info.com/apple-mbyll-tre-dobsi-siguris-n-ios-9-mund-t-jen-shfrytzuar-prej-vitesh/60%Daily2016-08-26 13:08
https://kosova-info.com/mateni-gishtin-e-unazes-dhe-gishtin-tregues-mesoni-se-a-do-tju-tradhtoje/60%Daily2016-08-26 13:07
https://kosova-info.com/turqi-8-te-vdekur-e-18-te-lenduar-nga-nje-aksident-rrugor/60%Daily2016-08-26 13:00
https://kosova-info.com/tentim-per-atentat-ndaj-angela-merkel/60%Daily2016-08-26 12:53
https://kosova-info.com/pas-dyshimeve-te-shumta-burri-i-vendos-tinez-kameren-ajo-e-rrah-djalin-e-tyre-video/60%Daily2016-08-26 12:43
https://kosova-info.com/veshtiresohet-situata-ne-shengjin-video/60%Daily2016-08-26 12:42
https://kosova-info.com/veshtiresohet-situata-ne-shengjin-video/60%Daily2016-08-26 12:42
https://kosova-info.com/anxhelina-hadergjonaj-pozon-pa-te-brendshme-foto/60%Daily2016-08-26 12:42
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-kerkon-shtrirjen-e-notereve-ne-te-gjithe-vendin/60%Daily2016-08-26 12:40
https://kosova-info.com/sdo-ta-besoni-se-si-duket-david-cameron-tani-foto/60%Daily2016-08-26 12:40
https://kosova-info.com/demanton-policia-askujt-nuk-i-eshte-kerkuar-nderprerja-e-pushimit-per-shkak-te-protestes/60%Daily2016-08-26 12:38
https://kosova-info.com/urime-shkodran-mustafi-foto/60%Daily2016-08-26 12:34
https://kosova-info.com/grate-deputete-bejne-homazhe-tek-pllaka-e-nene-terezes-ne-shkup/60%Daily2016-08-26 12:32
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-nena-tereze-simbol-global-i-humanizmit-dhe-devotshmerise/60%Daily2016-08-26 12:30
https://kosova-info.com/floke-te-buta-dhe-te-ndritshme-brenda-10-minutave-me-coca-cola/60%Daily2016-08-26 12:24
https://kosova-info.com/keshtu-duket-rihanna-pa-grim-foto/60%Daily2016-08-26 12:22
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-i-keq-per-ronaldon-foto/60%Daily2016-08-26 11:54
https://kosova-info.com/isis-kerkon-te-zgjerohet-ne-azine-juglindore/60%Daily2016-08-26 11:49
https://kosova-info.com/shorti-cakton-grupet-ne-europa-league-foto/60%Daily2016-08-26 11:42
https://kosova-info.com/vetevendosje-tregon-se-cfare-deshi-te-beje-te-shtepia-e-kadri-veselit-video/60%Daily2016-08-26 11:21
https://kosova-info.com/migrantet-shenojne-rritje-rekorde-te-popullsise-ne-gjermani/60%Daily2016-08-26 11:11
https://kosova-info.com/zyrtare-spanja-pa-casillas-e-fabregas-foto/60%Daily2016-08-26 11:11
https://kosova-info.com/tenton-ti-korruptoje-policet-me-5-euro-arrestohet/60%Daily2016-08-26 11:09
https://kosova-info.com/xiaomi-vendos-bateri-4100-mah-dhe-procesor-10-brthamsh-n-nj-telefon-135-dollarsh/60%Daily2016-08-26 11:07
https://kosova-info.com/lumezi-se-shpejti-aktvendim-per-hetime-rreth-pergjimeve/60%Daily2016-08-26 10:55
https://kosova-info.com/kylies-gati-ti-pelcase-trupi-foto/60%Daily2016-08-26 10:48
https://kosova-info.com/belgjika-nuk-e-fton-januzajn-shprese-per-kosoven/60%Daily2016-08-26 10:48
https://kosova-info.com/perleshja-e-vetevendosjes-dhe-policise-ne-mitrovice-video/60%Daily2016-08-26 10:45
https://kosova-info.com/cilen-kenge-e-degjon-genci-para-gjumit-video/60%Daily2016-08-26 10:43
https://kosova-info.com/zyrtare-henry-ka-nje-ekip-te-ri-foto/60%Daily2016-08-26 10:42
https://kosova-info.com/eskalon-situata-ne-mitrovice-militante-te-vetevendosjes-perballen-me-policine/60%Daily2016-08-26 10:30
https://kosova-info.com/zjarri-i-afrohet-qytetit-te-shengjinit/60%Daily2016-08-26 10:28
https://kosova-info.com/chelsea-transferon-alonson-per-20-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-26 10:26
https://kosova-info.com/rita-vazhdon-sfilatat-mahnitese-ne-rruget-e-new-york-foto/60%Daily2016-08-26 10:25
https://kosova-info.com/ide-interesante-per-te-transformuar-kepucet-e-vjetra-foto/60%Daily2016-08-26 10:13
https://kosova-info.com/ide-interesante-per-te-transformuar-kepucet-e-vjetra-foto-2/60%Daily2016-08-26 10:13
https://kosova-info.com/misteri-i-hololens-nj-procesor-holografik-24-brthamsh-ndrtuar-nga-tsmc/60%Daily2016-08-26 10:11
https://kosova-info.com/serish-renie-e-numrit-te-nxenesve-te-klases-se-pare/60%Daily2016-08-26 10:05
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-zgjedh-kosoven-fifa-i-thote-jo-foto/60%Daily2016-08-26 09:55
https://kosova-info.com/aak-fton-qytetaret-ne-protesten-e-neserme-ne-peje/60%Daily2016-08-26 09:54
https://kosova-info.com/aak-fton-qytetaret-ne-protesten-e-neserme-ne-peje/60%Daily2016-08-26 09:54
https://kosova-info.com/10-vjecarja-e-perdhunuar-dhe-masakruar-arrestohet-nena-e-saj-me-te-dashurin/60%Daily2016-08-26 09:48
https://kosova-info.com/zbulimi-me-i-ri-shton-shpresat-per-ciftet-pa-femije/60%Daily2016-08-26 09:46
https://kosova-info.com/kengetaret-shqiptare-milionere-te-ahengjeve-ja-sa-fitojne-ne-dasma/60%Daily2016-08-26 09:43
https://kosova-info.com/largohet-berat-gjimshiti/60%Daily2016-08-26 09:43
https://kosova-info.com/google-publikoi-imazhet-e-android-7-0-nougat-pr-disa-paisje-nexus/60%Daily2016-08-26 09:39
https://kosova-info.com/margarita-kadriu-kunder-demarkacionit/60%Daily2016-08-26 09:36
https://kosova-info.com/studim-i-ri-sandvici-i-kohes-se-drekes-eshte-fajtori-per-kilet-e-teperta/60%Daily2016-08-26 09:30
https://kosova-info.com/nora-gjakova-perfundon-me-sukses-operacionin-e-gjurit/60%Daily2016-08-26 09:27
https://kosova-info.com/rene-e-permalluar-per-noren-ja-si-vrapon-pas-saj-video/60%Daily2016-08-26 09:26
https://kosova-info.com/lhk-historia-do-ti-quaje-tradhtare-deputetet-qe-votojne-demarkacionin/60%Daily2016-08-26 09:21
https://kosova-info.com/kampioni-i-euro-2016-transferohet-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-08-26 09:19
https://kosova-info.com/spanje-shkaterrohet-rrjeti-kriminal-i-shperndarjes-se-droges-bosi-shqiptar/60%Daily2016-08-26 09:18
https://kosova-info.com/liga-e-kampioneve-ndryshon-diten-e-ndeshjeve/60%Daily2016-08-26 09:07
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kenga-me-e-re-e-dua-lipes-audio/60%Daily2016-08-26 09:05
https://kosova-info.com/gjerat-qe-duhet-ti-beni-me-partnerin-si-te-zgjoheni/60%Daily2016-08-26 09:02
https://kosova-info.com/tete-shenjat-qe-tregojne-se-keni-mungese-te-vitamines-d/60%Daily2016-08-26 08:54
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-ndryshon-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-08-26 08:50
https://kosova-info.com/historia-e-24-vjecares-qe-ben-seks-me-vellain-kemi-marredhenie-te-vecante/60%Daily2016-08-26 08:43
https://kosova-info.com/modeli-shqiptar-ne-krah-te-vajzes-se-michael-jackson-foto/60%Daily2016-08-26 08:38
https://kosova-info.com/modeli-shqiptar-ne-krah-te-vajzes-se-michael-jackson-foto/60%Daily2016-08-26 08:38
https://kosova-info.com/rrihen-vellezerit-ne-mes-vete-perfundojne-ne-spital/60%Daily2016-08-26 08:26
https://kosova-info.com/edhe-nje-ankand-i-bonove-te-thesarit-ne-vlere-20-milione-euro/60%Daily2016-08-26 08:21
https://kosova-info.com/seminari-ne-prishtine-piketakim-per-arbereshet-e-italise/60%Daily2016-08-26 08:18
https://kosova-info.com/blerona-zeqiri-ndryshon-pamjen-ja-si-duket-tani-foto/60%Daily2016-08-26 08:18
https://kosova-info.com/blerona-zeqiri-ndryshon-pamjen-ja-si-duket-tani-foto/60%Daily2016-08-26 08:18
https://kosova-info.com/horoskopi-26-gusht-2016/60%Daily2016-08-26 08:17
https://kosova-info.com/a-j-kujtohet-veseli-ja-cfare-i-ka-ndodhur/60%Daily2016-08-26 08:14
https://kosova-info.com/dicka-qe-duhet-te-keni-parasysh-per-femijet-tekanjoze/60%Daily2016-08-26 08:13
https://kosova-info.com/e-premte-e-ngrohte/60%Daily2016-08-26 08:10
https://kosova-info.com/martohet-ish-banori-i-big-brother-kurorezohet-nga-erion-veliaj-foto/60%Daily2016-08-26 08:08
https://kosova-info.com/shperthim-ne-belgjike-nje-i-vdekur-dhe-dy-te-plagosur/60%Daily2016-08-26 08:05
https://kosova-info.com/grate-deputete-te-kosoves-vizitojne-sot-shtepine-e-nene-terezes/60%Daily2016-08-26 08:03
https://kosova-info.com/gabigol-cmend-tifozet-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-26 08:02
https://kosova-info.com/keta-jane-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-dyfishte-ne-decan-foto/60%Daily2016-08-26 08:01
https://kosova-info.com/real-madrid-celta-vigo-ndeshja-e-fundit-per-yllin-e-los-blancos-foto/60%Daily2016-08-26 07:47
https://kosova-info.com/lufta-ne-distance-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-26 07:34
https://kosova-info.com/ja-moti-ne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2016-08-26 07:32
https://kosova-info.com/juventus-shet-futbollistin-e-njohur-per-28-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-26 07:29
https://kosova-info.com/perse-jane-aq-te-rendesishme-emailet-private-te-clintonit/60%Daily2016-08-26 07:27
https://kosova-info.com/dhoma-e-posacme-merr-vendimin-per-kooperativen-bibaj/60%Daily2016-08-26 07:21
https://kosova-info.com/vesa-luma-nxjerr-gjoksin-dhe-zogun-foto/60%Daily2016-08-26 07:21
https://kosova-info.com/hart-i-hakmerret-guardioles-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-26 07:14
https://kosova-info.com/kylie-tregon-te-verteten-rreth-gjoksit-te-saj-foto/60%Daily2016-08-26 07:11
https://kosova-info.com/tjeter-termet-ne-itali-shemben-serish-ndertesa/60%Daily2016-08-26 07:07
https://kosova-info.com/a-e-xhelozon-gili-burrin-e-saj/60%Daily2016-08-26 06:58
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-nga-klubi-i-ri-i-mavrajt-foto/60%Daily2016-08-26 06:57
https://kosova-info.com/speci-i-kuq-i-djeges-zhduk-dhembjet/60%Daily2016-08-26 06:53
https://kosova-info.com/oconnell-po-humbni-kohe-me-demarkacionin-merruni-me-korrupsionin/60%Daily2016-08-26 06:41
https://kosova-info.com/ja-format-superseksi-te-sheila-haxhiraj-foto/60%Daily2016-08-26 06:39
https://kosova-info.com/shperthim-ne-turqi-8-te-vdekur-dhe-mbi-40-te-lenduar/60%Daily2016-08-26 06:33
https://kosova-info.com/kelmendi-vota-ime-do-te-jete-kunder-demarkacionit/60%Daily2016-08-26 05:52
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-te-hane-duhanpiresit/60%Daily2016-08-26 05:45
https://kosova-info.com/minatoret-greviste-vrasin-zevendesministrin-e-puneve-te-brendshme/60%Daily2016-08-26 05:37
https://kosova-info.com/ronaldo-ia-ben-bajat-piques-foto/60%Daily2016-08-26 05:30
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-casemiro-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-26 05:22
https://kosova-info.com/diskutohet-per-gjendjen-e-hekurudhave-te-kosoves/60%Daily2016-08-26 05:20
https://kosova-info.com/grupi-britanik-publikojne-kenge-me-titullin-rita-ora-video/60%Daily2016-08-25 21:57
https://kosova-info.com/e-la-fustanin-dy-vjet-ne-fund-te-detit-te-vdekur-rezultati-do-tju-lere-pa-fjale/60%Daily2016-08-25 21:55
https://kosova-info.com/7-arsyet-se-pse-ronaldo-u-shpall-lojtari-i-vitit-ne-evrope/60%Daily2016-08-25 21:52
https://kosova-info.com/gjendje-e-jashtezakonshme-ne-itali/60%Daily2016-08-25 21:48
https://kosova-info.com/banale-arsyeja-e-vrasjes-se-dyfishte-ne-decan/60%Daily2016-08-25 21:43
https://kosova-info.com/ardhjet-e-futbollisteve-ja-sa-milione-euro-i-kane-ardhur-deri-me-tani-kosoves/60%Daily2016-08-25 21:37
https://kosova-info.com/selmanaj-lutet-qe-vrasja-ne-decan-te-jete-e-fundit-me-shqiptareve/60%Daily2016-08-25 21:34
https://kosova-info.com/gjashte-gabimet-qe-e-shkaterrojne-nje-familje/60%Daily2016-08-25 21:27
https://kosova-info.com/thyhet-rekordi-nuk-do-ta-besoni-sa-mije-tifoze-ishin-ne-stadium-per-te-mbeshtetur-shkendijen-foto/60%Daily2016-08-25 21:24
https://kosova-info.com/molliqaj-nuk-ndalet-thote-se-njerezit-si-grabovci-do-ti-terheqin-zvarre/60%Daily2016-08-25 21:23
https://kosova-info.com/30-km-trafikdikush-tentoi-te-hidhet-nga-ura-foto/60%Daily2016-08-25 21:07
https://kosova-info.com/babe-e-bir-autore-te-vrasjes-se-dyfishte-ne-decan/60%Daily2016-08-25 21:00
https://kosova-info.com/uefa-ky-eshte-formacioni-me-i-mire-i-edicionit-te-kaluar-foto/60%Daily2016-08-25 21:00
https://kosova-info.com/zjarr-ne-plazhin-e-madh-ne-ulqin-video/60%Daily2016-08-25 20:59
https://kosova-info.com/edhe-nje-kosovare-ne-mtv-video/60%Daily2016-08-25 20:56
https://kosova-info.com/edhe-nje-kosovare-ne-mtv-video-2/60%Daily2016-08-25 20:56
https://kosova-info.com/kolumbia-ne-paqe-permbyllet-lufta-me-e-gjate-perendimore/60%Daily2016-08-25 20:55
https://kosova-info.com/cun-lajci-perfundoi-luften-per-cakorrin-a-do-te-shkoj-edhe-opozita-rruges-se-tij/60%Daily2016-08-25 20:47
https://kosova-info.com/guardian-arsenali-dhe-valencia-arrijne-marreveshje-per-shkodran-mustafin-foto/60%Daily2016-08-25 20:44
https://kosova-info.com/skulpturat-me-mbreselenese-neper-bote/60%Daily2016-08-25 20:39
https://kosova-info.com/shikojeni-si-roberto-carlos-e-monton-shortin-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2016-08-25 20:28
https://kosova-info.com/mjeti-me-i-madh-fluturues-perplaset-ne-proven-e-dyte-videofoto/60%Daily2016-08-25 20:25
https://kosova-info.com/pamje-nga-vendi-ku-ndodhi-vrasja-ne-decan-video/60%Daily2016-08-25 20:24
https://kosova-info.com/pamje-nga-vendi-ku-ndodhi-vrasja-ne-decan-video/60%Daily2016-08-25 20:24
https://kosova-info.com/valon-berisha-me-fjale-emocionuese-ja-pse-zgjodha-kosoven/60%Daily2016-08-25 20:16
https://kosova-info.com/femrat-keshillojne-meshkujt-keto-jane-tete-menyrat-qe-te-na-beni-te-lumtura/60%Daily2016-08-25 20:14
https://kosova-info.com/te-famshmit-qe-nuk-kursyen-skenat-e-nxehta-ne-keto-pushime-foto-18/60%Daily2016-08-25 20:08
https://kosova-info.com/hajvalia-zhvillon-ndeshjen-e-dyte-ne-ligen-e-kampioneve-ky-eshte-rezultati/60%Daily2016-08-25 20:03
https://kosova-info.com/keto-jane-8-urat-me-te-bukura-te-ndertuara-ndonjehere/60%Daily2016-08-25 20:02
https://kosova-info.com/keta-jane-dy-personat-e-vrare-sonte-ne-decan-foto/60%Daily2016-08-25 19:55
https://kosova-info.com/zajmina-bukuri-qe-vret-foto/60%Daily2016-08-25 19:51
https://kosova-info.com/merr-fund-endrra-e-shkendijes-video/60%Daily2016-08-25 19:50
https://kosova-info.com/molliqaj-jemi-te-gatshem-per-bashkepunim/60%Daily2016-08-25 19:48
https://kosova-info.com/politikanet-islamike-qe-predikonin-moral-kapen-duke-bere-seks-ne-veture/60%Daily2016-08-25 19:47
https://kosova-info.com/format-perfekte-te-albana-osmanit-tregon-si-i-ka-arritur-ato-foto/60%Daily2016-08-25 19:45
https://kosova-info.com/shkendija-gent-ky-gol-vendos-gjithcka-video/60%Daily2016-08-25 19:43
https://kosova-info.com/dy-te-vrare-ne-decan/60%Daily2016-08-25 19:39
https://kosova-info.com/dacic-kritikon-eren-ne-mes-te-okb-se-video/60%Daily2016-08-25 19:33
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-konsumoni-lengun-e-domateve-te-ziera/60%Daily2016-08-25 19:33
https://kosova-info.com/shkendija-gent-gabim-i-madh-ne-mbrojtje-shenohet-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-08-25 19:32
https://kosova-info.com/skandali-qe-tronditi-boten-burri-barte-gruan-e-vdekur-12-kilometra-video16/60%Daily2016-08-25 19:23
https://kosova-info.com/shkendija-gent-shenohet-goli-i-pare-i-ndeshjes-video/60%Daily2016-08-25 19:22
https://kosova-info.com/tahiri-ban-ki-moon-i-painformuar-gjithmone-kritikoi-vetem-kosoven/60%Daily2016-08-25 19:05
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-dashuria-e-madhe-e-era-istrefit-foto/60%Daily2016-08-25 19:03
https://kosova-info.com/gjuhetaret-deputetet-me-plot-gabime-gjuhesore-video/60%Daily2016-08-25 19:01
https://kosova-info.com/shkendija-gent-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2016-08-25 18:47
https://kosova-info.com/luana-ne-prishtine-me-fotosesion-te-nxehte-foto/60%Daily2016-08-25 18:40
https://kosova-info.com/perballja-me-taulantin-vjen-reagimi-i-granitit-foto/60%Daily2016-08-25 18:39
https://kosova-info.com/konflikti-ne-siri-sjell-viktima-te-pafajshme-vriten-11-femije/60%Daily2016-08-25 18:36
https://kosova-info.com/reali-me-fat-ne-lk-e-nis-me-kete-kundershtar-te-dobet/60%Daily2016-08-25 18:30
https://kosova-info.com/ferne-mccan-rrezikon-me-bikini-t-foto/60%Daily2016-08-25 18:28
https://kosova-info.com/zhbogar-demarkacioni-kusht-i-be-se-per-kosoven-qe-nga-viti-2012/60%Daily2016-08-25 18:27
https://kosova-info.com/trump-e-quan-raciste-clintonin/60%Daily2016-08-25 18:25
https://kosova-info.com/arsenalin-e-pret-ferri-ne-ndeshjen-e-pare-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-08-25 18:24
https://kosova-info.com/taylor-swift-ka-zmadhuar-gjoksin-foto/60%Daily2016-08-25 18:21
https://kosova-info.com/ja-kur-luhet-super-ndeshja-barcelone-manchester-city/60%Daily2016-08-25 18:13
https://kosova-info.com/vetem-kim-kardashian-mund-te-luaje-tenis-me-bikini-ja-fotot-e-spektaklit/60%Daily2016-08-25 18:10
https://kosova-info.com/azem-syla-lirohet-edhe-fizikisht/60%Daily2016-08-25 18:08
https://kosova-info.com/aksidentohet-vetura-zyrtare-ka-disa-te-lenduar-lehte/60%Daily2016-08-25 18:06
https://kosova-info.com/kur-eliza-dushku-aktronte-me-leo-dicaprio-foto/60%Daily2016-08-25 17:48
https://kosova-info.com/besnik-hasi-shqiptari-me-i-pafat-ne-shortin-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-08-25 17:34
https://kosova-info.com/kete-perballje-ne-ligen-e-kampioneve-do-ta-shikojne-te-gjithe-shqiptaret/60%Daily2016-08-25 17:26
https://kosova-info.com/delawie-deklarohet-per-pergjimet-pret-drejtesi-pa-presione-video/60%Daily2016-08-25 17:19
https://kosova-info.com/ky-eshte-grupi-me-lehte-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-08-25 17:17
https://kosova-info.com/uefa-cristiano-ronaldo-lojtari-i-vitit-ne-evrope/60%Daily2016-08-25 17:10
https://kosova-info.com/avokati-tome-gashi-i-emocionuar-per-lirimin-e-azem-syles/60%Daily2016-08-25 17:07
https://kosova-info.com/kjo-eshte-forca-e-ushtrise-ruse-pamje-nga-stervitjet-videofoto/60%Daily2016-08-25 17:06
https://kosova-info.com/whatsapp-do-t-ndaj-informacionin-e-numrave-telefonik-me-facebook/60%Daily2016-08-25 17:04
https://kosova-info.com/lirohet-azem-syla-dokument/60%Daily2016-08-25 16:55
https://kosova-info.com/papa-francesku-merr-dhurata-nga-kosova-foto/60%Daily2016-08-25 16:52
https://kosova-info.com/britania-kerkon-qe-seanca-per-kosoven-ne-ks-te-okb-se-te-mbahet-me-rralle/60%Daily2016-08-25 16:50
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-ri-i-amber-heard-prej-vitesh-e-pelqente-ate/60%Daily2016-08-25 16:45
https://kosova-info.com/italia-para-dhe-pas-termetit-video/60%Daily2016-08-25 16:35
https://kosova-info.com/emily-ratajkowski-teresisht-nudo-ne-santorini-foto/60%Daily2016-08-25 16:16
https://kosova-info.com/fifa-trondit-shqiperine-e-humb-kete-ndeshje-30-ne-tavoline/60%Daily2016-08-25 16:13
https://kosova-info.com/kryetari-i-londres-mos-u-tregoni-grave-cfare-te-veshin/60%Daily2016-08-25 16:07
https://kosova-info.com/zyrtare-sinan-bytyqi-nenshkruan-me-manchester-cityn-foto/60%Daily2016-08-25 16:07
https://kosova-info.com/ushtaret-e-isis-it-largohen-nga-kufiri-ne-siri/60%Daily2016-08-25 16:02
https://kosova-info.com/live-shorti-i-liges-se-kampioneve-video/60%Daily2016-08-25 15:58
https://kosova-info.com/do-te-cuditeni-me-cka-jane-sjelle-ne-monako-ronaldo-dhe-bale-foto/60%Daily2016-08-25 15:54
https://kosova-info.com/61-vjecari-i-hollywoodit-kishte-lidhje-me-aktoret-me-te-famshme-foto-16/60%Daily2016-08-25 15:50
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-lorik-cana-cila-do-te-jete-skuadra-e-re-foto/60%Daily2016-08-25 15:43
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-lorik-cana-cila-do-te-jete-skuadra-e-re-foto/60%Daily2016-08-25 15:43
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-forumin-e-dubrovnikut-i-domosdoshem-integrimi-i-rajonit-ne-be/60%Daily2016-08-25 15:35
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-zgjedh-pritjen-e-vitit-videofoto/60%Daily2016-08-25 15:32
https://kosova-info.com/gati-protesta-kunder-pronto-ii/60%Daily2016-08-25 15:28
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-e-ndarjes-se-jlo-me-te-dashurin/60%Daily2016-08-25 15:20
https://kosova-info.com/pse-aloe-vera-quhet-bima-e-pavdekesise-mesoni-sekretin/60%Daily2016-08-25 15:12
https://kosova-info.com/zyrtare-arlind-ajeti-shokon-shqiperine/60%Daily2016-08-25 15:04
https://kosova-info.com/zyrtare-arlind-ajeti-shokon-shqiperine/60%Daily2016-08-25 15:04
https://kosova-info.com/lamtumire-lazio-konfirmohet-skuadra-e-re-e-etrit-berishes/60%Daily2016-08-25 14:55
https://kosova-info.com/vajza-yazidi-i-ve-vetes-flaken-qe-te-shmang-dhunimin-nga-ushtaret-e-isis-it/60%Daily2016-08-25 14:54
https://kosova-info.com/vajza-yazidi-i-ve-vetes-flaken-qe-te-shmang-dhunimin-nga-ushtaret-e-isis-it/60%Daily2016-08-25 14:54
https://kosova-info.com/itali-autoritetet-ndryshojne-te-dhenat-e-viktimave-te-termetit/60%Daily2016-08-25 14:48
https://kosova-info.com/20-femrat-me-te-bukura-te-shekullit-21-foto/60%Daily2016-08-25 14:47
https://kosova-info.com/ja-cilen-skuader-refuzoi-celina-per-tiu-bashkuar-twentes/60%Daily2016-08-25 14:46
https://kosova-info.com/celina-ne-holande-a-e-keni-pritur-kete-reagim-nga-milot-rashica-foto/60%Daily2016-08-25 14:33
https://kosova-info.com/ja-cfare-bishe-eshte-valon-berisha-ne-mesfushe-lojtari-qe-i-tha-po-kosoves-video/60%Daily2016-08-25 14:28
https://kosova-info.com/onerepublic-publikojne-kengen-e-re-kids-foto/60%Daily2016-08-25 14:24
https://kosova-info.com/pdk-sjell-fakte-shtese-per-punesimet-e-paligjshme-ne-prishtine/60%Daily2016-08-25 14:18
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-ndahet-nga-i-dashuri-i-saj-29-vjecar-foto/60%Daily2016-08-25 13:58
https://kosova-info.com/indi-mbi-250-te-vdekur-nga-permbytjet-sezonale/60%Daily2016-08-25 13:48
https://kosova-info.com/valon-berisha-i-thote-po-kosoves/60%Daily2016-08-25 13:47
https://kosova-info.com/sulmohet-me-arme-zjarri-autokolona-e-kryeopozitarit-te-turqise/60%Daily2016-08-25 13:44
https://kosova-info.com/bulliqi-flet-per-argumente-shtese-lidhur-me-demarkacionin/60%Daily2016-08-25 13:39
https://kosova-info.com/fjolla-morina-kenaqet-me-vajzen-e-saj-ne-vilen-luksoze-ne-brezovice/60%Daily2016-08-25 13:36
https://kosova-info.com/histori-tragjike-nga-termeti-ne-itali-8-vjecarja-shpeton-motren-vdes-vete/60%Daily2016-08-25 13:34
https://kosova-info.com/histori-tragjike-nga-termeti-ne-itali-8-vjecarja-shpeton-motren-vdes-vete/60%Daily2016-08-25 13:34
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-lazio-per-shkak-te-kosoves-foto/60%Daily2016-08-25 13:34
https://kosova-info.com/shkendija-e-tetoves-gent-a-e-dini-kush-do-te-jete-ne-tribuna-foto/60%Daily2016-08-25 13:15
https://kosova-info.com/shperthen-arilena-shikoni-format-bombastike-foto/60%Daily2016-08-25 13:09
https://kosova-info.com/finlande-kosove-kuotat-e-bastoreve-foto/60%Daily2016-08-25 13:06
https://kosova-info.com/humbja-e-peshes-ia-ndryshoi-jeten-ja-pse-foto/60%Daily2016-08-25 12:48
https://kosova-info.com/ja-si-e-ha-michael-buble-misrin-e-zier-foto/60%Daily2016-08-25 12:46
https://kosova-info.com/ja-si-e-ha-michael-buble-misrin-e-zier-foto/60%Daily2016-08-25 12:46
https://kosova-info.com/abrashi-cmend-tifozet-e-man-utd-foto/60%Daily2016-08-25 12:33
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-me-etrit-berishen/60%Daily2016-08-25 12:18
https://kosova-info.com/norvegjia-nderton-muri-rrethues-ne-kufi-me-rusine/60%Daily2016-08-25 12:14
https://kosova-info.com/cannavaro-ky-eshte-ekipi-me-i-veshtire-ne-short/60%Daily2016-08-25 12:11
https://kosova-info.com/ymeri-thote-se-kryeministri-kercenoi-qytetaret-me-statusin-e-tij/60%Daily2016-08-25 12:08
https://kosova-info.com/thaci-demarkacioni-votohet-e-kosova-do-te-fitoje-liberalizimin-e-ushtrine/60%Daily2016-08-25 12:02
https://kosova-info.com/njihuni-me-partneret-seksi-te-futbollisteve-shqiptare-video/60%Daily2016-08-25 11:52
https://kosova-info.com/murgesha-shqiptare-rrefen-pas-termetit-me-shpetoi-nje-hero/60%Daily2016-08-25 11:52
https://kosova-info.com/ne-stamboll-neser-hapet-ura-e-trete-me-e-gjate-mbi-bosfor/60%Daily2016-08-25 11:41
https://kosova-info.com/oda-ekonomike-e-kosoves-rames-dhe-vuciq-nuk-mund-te-vendosni-per-fatin-tone/60%Daily2016-08-25 11:40
https://kosova-info.com/biden-ne-suedi-per-ceshtjen-e-emigranteve/60%Daily2016-08-25 11:39
https://kosova-info.com/kjo-eshte-bukuroshja-e-arte-shoqja-e-ngushte-e-kim-kardashian-foto/60%Daily2016-08-25 11:32
https://kosova-info.com/butoni-i-ri-i-rrjetit-social-twitter-sjell-m-pran-konsumatort-dhe-bizneset/60%Daily2016-08-25 09:29
https://kosova-info.com/butoni-i-ri-i-rrjetit-social-twitter-sjell-m-pran-konsumatort-dhe-bizneset/60%Daily2016-08-25 09:29
https://kosova-info.com/shembet-objekti-me-3-kulla-ne-tirane-foto-video/60%Daily2016-08-25 11:27
https://kosova-info.com/messi-shaqiri-uefa-shpall-fituesin-foto/60%Daily2016-08-25 11:26
https://kosova-info.com/shqiptaret-pergatiten-ta-nderojne-shenjterimin-e-nenes-tereze/60%Daily2016-08-25 11:26
https://kosova-info.com/ne-prishtine-te-shtunen-proteste-kunder-jeremiqit-per-sekretar-te-okb-se/60%Daily2016-08-25 11:24
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-me-tryeze-per-tema-te-rendesishme-sportive/60%Daily2016-08-25 11:11
https://kosova-info.com/vietnamezja-paguan-shokun-tia-keput-doren-dhe-kemben/60%Daily2016-08-25 11:01
https://kosova-info.com/barcelona-shet-nje-super-futbollist-foto/60%Daily2016-08-25 10:56
https://kosova-info.com/mercedes-benz-publikon-konceptin-e-kupese-glc-qe-do-ti-kete-367-kuaj-fuqi-foto/60%Daily2016-08-25 10:50
https://kosova-info.com/baby-g-shfaqet-seksi-ne-te-zeza-para-pasqyres-foto/60%Daily2016-08-25 10:47
https://kosova-info.com/qeveria-italiane-jep-500-euro-per-ditelindjen-e-cdo-18-vjecari-qe-i-shpenzon-ne-libra/60%Daily2016-08-25 10:34
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-prezanton-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-25 10:32
https://kosova-info.com/befason-noizy-perdor-dhune-ndaj-fansit-qe-donte-te-fotografohej-me-te-video/60%Daily2016-08-25 10:16
https://kosova-info.com/lamtumire-man-city-do-te-cuditeni-ku-eshte-transferuar-celina/60%Daily2016-08-25 10:11
https://kosova-info.com/aksident-ne-vushtrri-pese-te-lenduar/60%Daily2016-08-25 10:00
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-ne-merdar-mashtronin-dhe-falsifikonin-dokumente/60%Daily2016-08-25 09:58
https://kosova-info.com/zyrtare-meha-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-25 09:57
https://kosova-info.com/profesionet-qe-demtojne-zemren/60%Daily2016-08-25 09:54
https://kosova-info.com/motrat-dreshaj-ne-gare-per-gjoksin-me-joshes-foto/60%Daily2016-08-25 09:49
https://kosova-info.com/shorti-i-liges-se-kampioneve-te-gjithe-i-deshirojne-keto-dy-ekipe-foto/60%Daily2016-08-25 09:49
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-perdorni-vajin-e-kokosit-si-trajtim-per-floke/60%Daily2016-08-25 09:41
https://kosova-info.com/formacioni-i-shqiperise-kunder-maqedonise/60%Daily2016-08-25 09:30
https://kosova-info.com/rona-nishliu-feston-ditelindjen-ja-sa-vjet-mbush-sot-foto/60%Daily2016-08-25 09:14
https://kosova-info.com/adem-grabovci-eshte-jashte-shtetit/60%Daily2016-08-25 09:07
https://kosova-info.com/montimi-i-galaxy-note-7-ts-zbulon-nj-tjetr-telefon-samsung-tejet-i-vshtir-pr-tu-riparuar/60%Daily2016-08-25 09:03
https://kosova-info.com/bonbon-e-shtata-ne-top-listen-e-mtv-se-foto/60%Daily2016-08-25 08:56
https://kosova-info.com/gjilani-apelon-qytetaret-qe-ti-shlyejne-obligimet-ndaj-komunes-deri-me-2-shtator/60%Daily2016-08-25 08:55
https://kosova-info.com/pique-ky-eshte-ekipi-qe-e-dua-ne-short-foto/60%Daily2016-08-25 08:47
https://kosova-info.com/vetem-dy-perberes-fytyre-e-paster-gjate-gjithe-javes/60%Daily2016-08-25 08:39
https://kosova-info.com/mpb-i-jep-tenderin-kompanise-qe-ofroi-cmimin-me-te-larte/60%Daily2016-08-25 08:35
https://kosova-info.com/harrojeni-gigi-hadid-shikoni-motren-e-saj-foto/60%Daily2016-08-25 08:30
https://kosova-info.com/ilir-deda-demarkacionin-nuk-e-votoj/60%Daily2016-08-25 08:29
https://kosova-info.com/roma-gjobit-de-rossin-ai-largohet-nga-klubi-foto/60%Daily2016-08-25 08:28
https://kosova-info.com/ja-cilat-femra-kane-me-shume-gjase-te-lindin-binjake/60%Daily2016-08-25 08:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arma-me-joshese-e-femrave-asnje-mashkull-nuk-i-reziston/60%Daily2016-08-25 08:14
https://kosova-info.com/nora-nuk-can-koken-per-kritikat-fotoja-e-fundit-habit-serish/60%Daily2016-08-25 08:02
https://kosova-info.com/tifozet-e-futbollit-qeshen-me-klubin-e-ri-te-balotellit-foto/60%Daily2016-08-25 07:54
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-alaba-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-25 07:45
https://kosova-info.com/ja-cfare-moti-do-te-kemi-sot-2/60%Daily2016-08-25 07:41
https://kosova-info.com/irina-shayk-cmendet-pas-meshkujve-dhe-ajvarit-foto/60%Daily2016-08-25 07:35
https://kosova-info.com/shefi-i-diplomacise-greke-koxias-sot-ne-maqedoni/60%Daily2016-08-25 07:31
https://kosova-info.com/foto-te-rralla-nga-vizita-e-nenes-tereze-ne-shqiperi-foto/60%Daily2016-08-25 07:29
https://kosova-info.com/falja-e-borxheve-vetem-edhe-shtate-dite/60%Daily2016-08-25 07:26
https://kosova-info.com/grupi-i-vdekjes-per-barcelonen/60%Daily2016-08-25 07:26
https://kosova-info.com/kuvendi-i-pushimit/60%Daily2016-08-25 07:24
https://kosova-info.com/shperblehet-me-tender-kompania-me-cmimin-me-te-larte/60%Daily2016-08-25 07:19
https://kosova-info.com/shperblehet-me-tender-kompania-me-cmimin-me-te-larte/60%Daily2016-08-25 07:19
https://kosova-info.com/ronaldo-real-madrid-super-lajm-nga-marca/60%Daily2016-08-25 07:18
https://kosova-info.com/rritet-numri-ne-250-te-vdekur-nga-termeti-ne-itali-nje-vajze-10-vjec-nxirret-e-gjalle/60%Daily2016-08-25 07:13
https://kosova-info.com/tirana-tronditet-nga-shperthimi-ne-nje-autobus/60%Daily2016-08-25 07:05
https://kosova-info.com/draxler-transferohet-te-klubi-me-i-madh-ne-bote-foto/60%Daily2016-08-25 07:01
https://kosova-info.com/shtojca-github-plus-e-bn-t-thjesht-shkarkimin-e-projekteve-nga-github/60%Daily2016-08-25 06:58
https://kosova-info.com/shikoni-si-e-dridh-prapanicen-kim-kardashian-video/60%Daily2016-08-25 06:55
https://kosova-info.com/bye-bye-chelsea-transferohet-ne-milan-foto/60%Daily2016-08-25 06:49
https://kosova-info.com/kjo-eshte-koha-kur-uji-ju-ndihmon-te-humbni-peshe-2/60%Daily2016-08-25 06:43
https://kosova-info.com/vedat-ademi-thumbon-kengetaret-shqiptare-foto/60%Daily2016-08-25 06:22
https://kosova-info.com/horoskopi-25-gusht-2016/60%Daily2016-08-25 06:15
https://kosova-info.com/policia-gjermane-ndalon-autobusin-nga-kosova-shoferet-qe-kater-dite-pa-pauze/60%Daily2016-08-25 06:01
https://kosova-info.com/sot-ne-peje-protestohet-kunder-demarkacionit/60%Daily2016-08-25 05:51
https://kosova-info.com/krasniqi-deputetet-te-nderpresin-esato-sogizmin-duke-falur-toka-shqiptare/60%Daily2016-08-25 05:37
https://kosova-info.com/rritet-edhe-me-shume-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-ne-itali/60%Daily2016-08-25 05:32
https://kosova-info.com/arsenal-transferon-sulmues-per-20-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-25 05:30
https://kosova-info.com/keshilli-i-sigurimit-shqyrton-raportin-per-kosoven/60%Daily2016-08-25 05:25
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcimi-i-ri-niset-per-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-08-25 05:22
https://kosova-info.com/hillary-clinton-do-te-vdese-brenda-nje-viti/60%Daily2016-08-25 05:15
https://kosova-info.com/clinton-mposht-trump-in-ne-shtetet-kyce/60%Daily2016-08-24 22:03
https://kosova-info.com/kelmendi-nuk-do-ta-votoj-demarkacionin/60%Daily2016-08-24 22:00
https://kosova-info.com/a-e-dini-cka-e-ka-leonora-jakupi-rexhep-selimin/60%Daily2016-08-24 21:52
https://kosova-info.com/januzaj-flet-pas-supergolit-me-sunderlandin/60%Daily2016-08-24 21:51
https://kosova-info.com/kosova-perballe-fatkeqesive-natyrore/60%Daily2016-08-24 21:39
https://kosova-info.com/kasaforta-qe-perdoret-nga-te-pastrehet/60%Daily2016-08-24 21:37
https://kosova-info.com/kupa-e-liges-terhiqet-shorti-sjell-nje-super-perballje-foto/60%Daily2016-08-24 21:36
https://kosova-info.com/studenti-mundohet-ti-le-pershtypje-te-dashures-kercen-nga-ndertesa/60%Daily2016-08-24 21:23
https://kosova-info.com/tete-shqiptare-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-08-24 21:20
https://kosova-info.com/derguti-deputetet-kane-pergjegjesi-individuale-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-24 21:19
https://kosova-info.com/morena-e-sheh-veten-si-gazetare-dhe-frymezim-per-vajzat-e-reja/60%Daily2016-08-24 21:18
https://kosova-info.com/a-e-dini-kur-hidhet-shorti-i-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2016-08-24 21:05
https://kosova-info.com/vdesin-binjaket-siameze-ne-siri-regjimi-si-la-te-dilnin-jashte-vendit-per-tu-operuar/60%Daily2016-08-24 21:02
https://kosova-info.com/njihuni-me-sekretin-e-leonora-poloskes/60%Daily2016-08-24 20:58
https://kosova-info.com/ja-skuadrat-qe-kane-siguruar-fazen-e-grupeve-te-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2016-08-24 20:57
https://kosova-info.com/shkruhet-historia-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-08-24 20:48
https://kosova-info.com/januzaj-ia-siguron-fitoren-sunderlandit-me-kete-gol-te-cmendur-video/60%Daily2016-08-24 20:41
https://kosova-info.com/morena-taraku-nuk-e-pranon-qe-mban-paruke-foto/60%Daily2016-08-24 20:39
https://kosova-info.com/manchester-city-siguron-grupet-e-liges-se-kampioneve-video/60%Daily2016-08-24 20:36
https://kosova-info.com/shikoni-cka-i-ndodh-trupit-tone-pas-ndarjes-video/60%Daily2016-08-24 20:34
https://kosova-info.com/marina-vjollca-pushton-prishtinen-vjen-shume-seksi-foto/60%Daily2016-08-24 20:33
https://kosova-info.com/mungesa-e-gjumit-shkakton-kancerin-e-gjirit/60%Daily2016-08-24 20:29
https://kosova-info.com/city-steaua-guardiola-cfare-po-ndodh-foto/60%Daily2016-08-24 20:11
https://kosova-info.com/ja-per-cfare-do-te-flase-ne-okb-ivica-daciq/60%Daily2016-08-24 20:04
https://kosova-info.com/ja-per-cfare-do-te-flase-ne-okb-ivica-daciq/60%Daily2016-08-24 20:04
https://kosova-info.com/me-demarkacionin-kosova-nuk-humb-territor-por-malit-te-zi-i-eshte-shtuar-siperfaqja/60%Daily2016-08-24 19:53
https://kosova-info.com/partia-e-drejtesise-deklarohet-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-24 19:49
https://kosova-info.com/noga-i-lumtur-me-lidhjen-e-re/60%Daily2016-08-24 19:47
https://kosova-info.com/vv-i-perseritem-zhbogarit-qendrimet-tona-per-demarkacionin-dhe-krimet-e-regjimit/60%Daily2016-08-24 19:36
https://kosova-info.com/shikoni-ne-cfare-gjendje-ka-perfunduar-lojtari-i-portos-pas-nderhyrjes-se-ashper-te-de-rossit-foto/60%Daily2016-08-24 19:31
https://kosova-info.com/isufi-qeveria-te-terhiqet-nga-marreveshja-per-demarkacionin-me-malin-e-zi/60%Daily2016-08-24 19:19
https://kosova-info.com/kim-apo-enca-kush-i-ka-te-pasmet-me-te-mira-foto/60%Daily2016-08-24 19:17
https://kosova-info.com/deputetet-e-ldk-se-si-frikesohen-shefit/60%Daily2016-08-24 19:10
https://kosova-info.com/mustafi-dhe-10-lojtaret-e-tjere-qe-kete-afat-mund-te-nderrojne-skuader-foto/60%Daily2016-08-24 19:09
https://kosova-info.com/agjensia-hapsinore-nasa-ofron-krkimet-e-saj-n-internet-dhe-falas/60%Daily2016-08-24 19:07
https://kosova-info.com/tesla-prezantoi-modelet-e-reja-t-makinave-elektrike-s-dhe-x/60%Daily2016-08-24 18:53
https://kosova-info.com/kjo-eshte-koha-kur-do-te-publikohet-kenga-e-majkut/60%Daily2016-08-24 18:48
https://kosova-info.com/ky-eshte-goli-me-i-cuditshem-qe-eshte-pare-ne-futboll-video/60%Daily2016-08-24 18:44
https://kosova-info.com/shba-ja-paralajmron-bashkimin-europian-pr-hetimin-mbi-taksat-ndaj-kompanive-amerikane/60%Daily2016-08-24 18:42
https://kosova-info.com/kredite-spo-shfrytezohen-per-zhvillim-ekonomik-video/60%Daily2016-08-24 18:40
https://kosova-info.com/pallati-i-endrrave-i-kadarese-botohet-ne-serbisht/60%Daily2016-08-24 18:28
https://kosova-info.com/de-biasi-kercenon-italine-dhe-spanjen-dua-kete-vend-ne-kualifikime/60%Daily2016-08-24 18:26
https://kosova-info.com/nje-shqiptar-i-vdekur-nga-termeti-ne-itali-zbulohet-identiteti-i-tij/60%Daily2016-08-24 18:20
https://kosova-info.com/arber-zeneli-ky-person-me-bindi-qe-ti-them-po-kosoves-foto/60%Daily2016-08-24 18:12
https://kosova-info.com/elina-duni-me-tur-koncertal-edhe-ne-japoni-e-kore-foto/60%Daily2016-08-24 18:05
https://kosova-info.com/veteranet-e-decanit-u-kerkojne-deputeteve-te-mos-e-votojne-demarkacionin/60%Daily2016-08-24 18:02
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-fantastik-per-adnan-januzajn/60%Daily2016-08-24 17:57
https://kosova-info.com/shkon-ne-120-numri-i-te-vdekurve-ne-itali/60%Daily2016-08-24 17:52
https://kosova-info.com/ndihma-nga-emiratet-e-bashkuara-per-familjet-skamnore-ne-mitrovice/60%Daily2016-08-24 17:29
https://kosova-info.com/tete-te-arrestuar-per-fajde-ne-peje-decan-e-gjakove/60%Daily2016-08-24 17:25
https://kosova-info.com/vetura-luksoze-e-getinjos-foto/60%Daily2016-08-24 17:22
https://kosova-info.com/shqiptaret-zgjedhin-vendin-e-gabuar-per-plazh-nudo-e-pesojne-keq/60%Daily2016-08-24 17:18
https://kosova-info.com/old-timer-i-me-paraqite-te-vecante-ne-rruget-e-prishtines-foto/60%Daily2016-08-24 17:12
https://kosova-info.com/ndikimi-i-gjumit-ne-trurin-e-njeriut/60%Daily2016-08-24 17:02
https://kosova-info.com/ulpiana-lama-pozon-ne-bikini-foto/60%Daily2016-08-24 16:58
https://kosova-info.com/nje-amerikan-ne-kombetaren-shqiptare-te-basketbollit/60%Daily2016-08-24 16:50
https://kosova-info.com/veseli-i-bindur-se-demarkacioni-do-te-kaloje/60%Daily2016-08-24 16:46
https://kosova-info.com/qipro-e-fiton-pjesen-e-pare-ndaj-kosoves/60%Daily2016-08-24 16:44
https://kosova-info.com/mbytet-edhe-nje-turist-ne-bregdetin-e-shqiperise/60%Daily2016-08-24 16:40
https://kosova-info.com/ne-amerike-i-tallin-basketbollistet-e-serbise-video/60%Daily2016-08-24 16:37
https://kosova-info.com/turp-cfare-i-kane-bere-hakan-shukurit-tani-ne-turqi-foto/60%Daily2016-08-24 16:27
https://kosova-info.com/anxhelina-hadergjonaj-ja-vjedh-rihannes-foto/60%Daily2016-08-24 16:05
https://kosova-info.com/numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-ne-itali-rritet-ne-73/60%Daily2016-08-24 15:54
https://kosova-info.com/alma-lama-dekretohet-si-ambasadore/60%Daily2016-08-24 15:46
https://kosova-info.com/policia-ne-skoci-lejon-mbulesen-fetare-si-uniforme-zyrtare/60%Daily2016-08-24 15:46
https://kosova-info.com/tanket-turke-hyjne-ne-siri/60%Daily2016-08-24 15:42
https://kosova-info.com/serbia-dhe-shqiperia-me-ode-ekonomike-te-perbashket-kosova-nuk-merr-pjese/60%Daily2016-08-24 15:37
https://kosova-info.com/cfare-po-kurdis-luana-vjollca-foto/60%Daily2016-08-24 15:33
https://kosova-info.com/perkeqesohet-moti-ne-tirane-foto/60%Daily2016-08-24 15:29
https://kosova-info.com/heroi-besart-berisha-prape-vendimtar-per-melbourne-victory-video/60%Daily2016-08-24 15:27
https://kosova-info.com/ekipit-olimpik-te-britanise-se-madhe-i-ndodhi-dicka-e-pabesueshme-ne-aeroportin-e-londres-foto/60%Daily2016-08-24 15:17
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-feston-32-vjetorin-e-marteses-foto/60%Daily2016-08-24 15:08
https://kosova-info.com/shkon-ne-60-numri-i-te-vdekurve-ne-itali/60%Daily2016-08-24 15:05
https://kosova-info.com/poeti-norvegjez-knut-odegard-do-te-vije-ne-kosove/60%Daily2016-08-24 14:57
https://kosova-info.com/opera-vpn-mbrrin-n-android-sjell-funksionalitete-t-reja/60%Daily2016-08-24 14:57
https://kosova-info.com/lamtumire-koln-mergim-mavraj-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2016-08-24 14:55
https://kosova-info.com/numri-i-punedhenesve-turq-ne-evrope-eshte-149-mije/60%Daily2016-08-24 14:52
https://kosova-info.com/hulumtuesit-e-universitetit-princeton-do-t-ndrtojn-nj-kompjuter-me-8000-procesor-25-brthamsh/60%Daily2016-08-24 14:41
https://kosova-info.com/grabovci-ende-ska-vendosur-si-do-te-votoje-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-24 14:12
https://kosova-info.com/vdes-vogelushja-18-muajshe-nena-u-largua-nga-aquila/60%Daily2016-08-24 14:08
https://kosova-info.com/bale-ky-ekip-do-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-08-24 13:59
https://kosova-info.com/ja-kush-do-ta-perfaqesoje-kosoven-neser-ne-mbledhjen-e-keshillit-te-sigurimit/60%Daily2016-08-24 13:56
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-suedia-zgjedh-kosoven-foto/60%Daily2016-08-24 13:55
https://kosova-info.com/nato-thote-se-transformimi-i-fsk-se-ne-fak-varet-nga-shteti-i-kosoves/60%Daily2016-08-24 13:48
https://kosova-info.com/ne-jahtin-85-milione-paund-me-modelen-e-victorias-secret-foto/60%Daily2016-08-24 13:43
https://kosova-info.com/shqiperia-u-jep-pasaporta-tre-kosovareve-foto/60%Daily2016-08-24 13:42
https://kosova-info.com/polici-godet-me-motor-nje-vajze-ne-prishtine-video/60%Daily2016-08-24 13:37
https://kosova-info.com/ja-si-sht-xhiruar-videoklipi-upup-nga-coldplay-video/60%Daily2016-08-24 13:29
https://kosova-info.com/enca-deti-dhe-zogjte-foto/60%Daily2016-08-24 12:59
https://kosova-info.com/balotelli-dua-te-transferohem-ne-man-utd-foto/60%Daily2016-08-24 12:52
https://kosova-info.com/balotelli-dua-te-transferohem-ne-man-utd-foto/60%Daily2016-08-24 12:52
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-lenduar-nga-termeti-ne-itali-jashte-rrezikut-per-jete/60%Daily2016-08-24 12:43
https://kosova-info.com/aktorja-e-pasionet-e-fshehta-publikon-foton-pas-operacionit-te-gjoksit-per-shkak-te-kancerit-foto-18/60%Daily2016-08-24 12:43
https://kosova-info.com/thaci-i-bindur-se-demarkacioni-do-te-kryhet-sikurse-edhe-vizat/60%Daily2016-08-24 12:38
https://kosova-info.com/kosova-apo-shqiperia-vendos-liridon-latifi/60%Daily2016-08-24 12:36
https://kosova-info.com/policia-e-prokuroret-e-punesuar-nuk-i-ndeshkojne-pushtetaret/60%Daily2016-08-24 12:35
https://kosova-info.com/itali-nxirren-nga-germadhat-2-vellezer-4-dhe-7-vjec-gjyshja-i-shpetoi-duke-i-futur-poshte-krevatit/60%Daily2016-08-24 12:27
https://kosova-info.com/schweinsteiger-zgjedh-klubin-per-sezonin-201617/60%Daily2016-08-24 12:24
https://kosova-info.com/kush-ishte-hiti-i-kesaj-vere-lufte-klikimesh-ne-youtube-video/60%Daily2016-08-24 12:22
https://kosova-info.com/bebe-rexha-fton-te-gjithe-shqiptaret-ne-koncertin-e-saj-ne-tirane-foto/60%Daily2016-08-24 12:16
https://kosova-info.com/kjo-eshte-koha-kur-uji-ju-ndihmon-te-humbni-peshe/60%Daily2016-08-24 12:08
https://kosova-info.com/kjo-eshte-koha-kur-uji-ju-ndihmon-te-humbni-peshe/60%Daily2016-08-24 12:08
https://kosova-info.com/bajrami-kerkon-shmangien-e-ndikimit-politik-tek-nxenesit/60%Daily2016-08-24 12:06
https://kosova-info.com/aak-komuna-e-pejes-kampione-e-punesimeve-partiake/60%Daily2016-08-24 11:59
https://kosova-info.com/ish-missi-i-kosoves-behet-pastruese-foto/60%Daily2016-08-24 11:58
https://kosova-info.com/tentim-per-vrasje-ne-hajvali-te-prishtines/60%Daily2016-08-24 11:55
https://kosova-info.com/sanchez-ne-real-madrid-dy-yje-te-realit-ne-arsenal-foto/60%Daily2016-08-24 11:55
https://kosova-info.com/takim-mes-diplomateve-greke-e-maqedonas/60%Daily2016-08-24 11:48
https://kosova-info.com/kadri-veseli-solidarizohet-me-popullin-italian/60%Daily2016-08-24 11:38
https://kosova-info.com/selektori-i-finlandes-zbulon-vendimin-e-hetemajt-per-kosoven/60%Daily2016-08-24 11:34
https://kosova-info.com/kjo-eshte-aktorja-me-e-paguar-e-vitit-foto/60%Daily2016-08-24 11:34
https://kosova-info.com/xhamia-ne-prishtine-vater-e-droges-dhe-prostitucionit/60%Daily2016-08-24 11:24
https://kosova-info.com/dua-zbulon-kopertinen-dhe-emrin-e-albumit-foto/60%Daily2016-08-24 11:22
https://kosova-info.com/mitrovice-arrestohet-nje-person-per-mashtrim/60%Daily2016-08-24 11:19
https://kosova-info.com/lista-e-finlandes-zbulon-tri-perforcimet-e-kosoves-foto/60%Daily2016-08-24 11:17
https://kosova-info.com/gjerat-qe-duhet-ti-beni-sa-jeni-ende-te-rinj/60%Daily2016-08-24 11:15
https://kosova-info.com/vetevendosje-po-mobilizon-qytetaret-per-protesten-e-1-shtatorit/60%Daily2016-08-24 11:13
https://kosova-info.com/real-madrid-me-kundershtarin-me-te-keq-foto/60%Daily2016-08-24 10:56
https://kosova-info.com/zyrtare-gudjohnsen-ka-nje-klub-te-ri-foto/60%Daily2016-08-24 10:45
https://kosova-info.com/thaci-solidarizohet-me-popullin-italian/60%Daily2016-08-24 10:32
https://kosova-info.com/thaci-solidarizohet-me-popullin-italian/60%Daily2016-08-24 10:32
https://kosova-info.com/neser-protesta-e-radhes-kunder-pronto-2/60%Daily2016-08-24 10:29
https://kosova-info.com/collaku-zhbogar-mund-te-ndihet-krenar/60%Daily2016-08-24 10:27
https://kosova-info.com/termeti-si-ne-itali-mund-ta-godase-edhe-shqiperine/60%Daily2016-08-24 10:23
https://kosova-info.com/shqiperi-marok-publikohet-lista-e-futbollisteve-foto/60%Daily2016-08-24 10:18
https://kosova-info.com/adios-barcelona-transferim-i-cuditshem-foto/60%Daily2016-08-24 10:09
https://kosova-info.com/tuna-shume-seksi-ne-videoklipin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-24 10:04
https://kosova-info.com/termeti-ne-itali-raportohet-edhe-per-shqiptare-te-plagosur/60%Daily2016-08-24 10:04
https://kosova-info.com/ngjyrat-e-fotografive-ne-instagram-ndihmojne-diagnostikimin-e-depresionit/60%Daily2016-08-24 09:55
https://kosova-info.com/tre-femije-nxirren-te-gjalle-nga-rrenojat-e-termetit-ne-itali/60%Daily2016-08-24 09:54
https://kosova-info.com/rrefimi-i-gazetares-shqiptare-ne-itali-mes-frikes-per-djalin-dhe-profesionin/60%Daily2016-08-24 09:52
https://kosova-info.com/aak-qeveria-urgjentisht-ti-siguroje-vaksinat-per-semundjen-gungore-te-gjedhit/60%Daily2016-08-24 09:49
https://kosova-info.com/mustafa-nis-riformatimin-e-qeverise-duke-shtuar-zyrtare/60%Daily2016-08-24 09:46
https://kosova-info.com/soni-malaj-merr-trajnime-per-boks-video/60%Daily2016-08-24 09:45
https://kosova-info.com/bayern-munich-me-nje-kundershtar-special-foto/60%Daily2016-08-24 09:38
https://kosova-info.com/hyseni-mbrapa-lypsareve-jane-boset-andaj-sduhet-ti-mbyllim-syte/60%Daily2016-08-24 09:35
https://kosova-info.com/presidenti-italian-nje-moment-i-dhimbjes/60%Daily2016-08-24 09:30
https://kosova-info.com/pique-ky-eshte-ekipi-me-i-forte-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-08-24 09:18
https://kosova-info.com/mariah-carey-hedh-nga-dritarja-laptopin-e-te-fejuarit-ishte-duke-degjuar-beyonce-n/60%Daily2016-08-24 09:14
https://kosova-info.com/kater-te-arrestuar-ne-mitrovice-per-trafikim-me-njerez-njeri-eshte-polic/60%Daily2016-08-24 09:11
https://kosova-info.com/e-famshmja-shqiptare-qe-i-shpetoi-termetit-ne-itali-foto/60%Daily2016-08-24 09:06
https://kosova-info.com/arrestohet-16-vjecari-ne-tirane-ushtroi-dhune-mbi-babain/60%Daily2016-08-24 09:01
https://kosova-info.com/ja-cka-i-ben-tuna-policeve-te-kosoves-foto/60%Daily2016-08-24 08:57
https://kosova-info.com/babai-i-10-femijeve-me-lironi-nga-burgu-gruan-e-fal-qe-me-goditi-me-thike-do-i-mbaj-te-dyja-grate-ne-nje-shtepi/60%Daily2016-08-24 08:54
https://kosova-info.com/nora-istrefi-harron-ti-heq-mustaqet-ja-si-e-ngacmojne-fansat-foto/60%Daily2016-08-24 08:50
https://kosova-info.com/super-futbollisti-i-gjermanise-transferohet-ne-real-madrid-foto/60%Daily2016-08-24 08:49
https://kosova-info.com/noga-kristela-gjoka-nusja-qe-iku-nga-shtepia-pas-dasmes-70-mije-euro/60%Daily2016-08-24 08:46
https://kosova-info.com/perplasje-mes-nje-treni-mallrash-dhe-autobus-shkolle-ne-gjermani/60%Daily2016-08-24 08:26
https://kosova-info.com/termeti-zhduk-gati-teresisht-amatrice-qytetin-e-vjeter-ne-itali-fotovideo/60%Daily2016-08-24 08:24
https://kosova-info.com/spitali-ne-gjakove-pastrohet-vetem-me-uje/60%Daily2016-08-24 08:18
https://kosova-info.com/grupi-i-vdekjes-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-08-24 08:17
https://kosova-info.com/shqiperia-ngushellon-italine-mpj-publikon-numrin-e-telefonit-per-shqiptaret/60%Daily2016-08-24 08:10
https://kosova-info.com/maska-ideale-kunder-lodhjes-dhe-rrudhave/60%Daily2016-08-24 08:07
https://kosova-info.com/aksident-ne-fier-vdes-nje-65-vjecar/60%Daily2016-08-24 08:05
https://kosova-info.com/griezmann-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-evrope-foto/60%Daily2016-08-24 08:04
https://kosova-info.com/zharku-nenshkruan-udhezimin-administrativ-per-veturat-me-gas/60%Daily2016-08-24 08:04
https://kosova-info.com/per-vrasjen-e-trefishte-ne-gjakove-policia-arrestoi-te-dyshuarit/60%Daily2016-08-24 08:01
https://kosova-info.com/perdorni-sheqer-per-fytyre-te-paster-dhe-me-shkelqim/60%Daily2016-08-24 07:53
https://kosova-info.com/kush-i-dha-shuplake-futbollistes-serbe-foto/60%Daily2016-08-24 07:49
https://kosova-info.com/skandal-ne-hollywood-will-smith-ka-paguar-dy-milione-dollare-per-te-fshehur-lidhjen-homoseksuale/60%Daily2016-08-24 07:45
https://kosova-info.com/keto-vende-sot-do-te-mbesin-pa-rryme/60%Daily2016-08-24 07:33
https://kosova-info.com/rritet-ne-13-numri-i-viktimave-ne-itali/60%Daily2016-08-24 07:32
https://kosova-info.com/kundershtari-me-i-keq-per-barcelonen-foto/60%Daily2016-08-24 07:30
https://kosova-info.com/sivjet-27-mije-femije-per-here-te-pare-ne-shkolle-e-400-mije-rihapin-ditaret/60%Daily2016-08-24 07:26
https://kosova-info.com/vendet-me-te-famshme-per-turizem-mjekesor/60%Daily2016-08-24 07:21
https://kosova-info.com/spitali-i-gjakoves-mban-higjienen-vetem-me-uje/60%Daily2016-08-24 07:18
https://kosova-info.com/bolt-maratone-ne-shtrat-foto/60%Daily2016-08-24 07:16
https://kosova-info.com/perfundon-projekti-punesimi-permes-programit-te-be-se-kosova-e-bukur/60%Daily2016-08-24 07:03
https://kosova-info.com/brad-pitt-dhe-angelina-jolie-festojne-pervjetorin-e-dyte-te-marteses-foto/60%Daily2016-08-24 07:00
https://kosova-info.com/ish-modeles-njera-kembe-i-peshon-12-kg-me-teper-se-tjetra-foto/60%Daily2016-08-24 07:00
https://kosova-info.com/majlinda-prej-mbijeteses-nga-lufta-te-podiumi-olimpik/60%Daily2016-08-24 06:56
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-per-sa-para-u-shit-kjo-makine/60%Daily2016-08-24 06:54
https://kosova-info.com/noti-sporti-me-i-mire-per-trupin/60%Daily2016-08-24 06:52
https://kosova-info.com/liga-e-kampioneve-a-do-te-jete-kjo-ndeshja-me-speciale-ne-short/60%Daily2016-08-24 06:47
https://kosova-info.com/liga-e-kampioneve-a-do-te-jete-kjo-ndeshja-me-speciale-ne-short/60%Daily2016-08-24 06:47
https://kosova-info.com/enca-me-dhe-pa-photoshop-foto/60%Daily2016-08-24 06:44
https://kosova-info.com/tete-zakone-per-lekure-te-shkelqyer-foto/60%Daily2016-08-24 06:40
https://kosova-info.com/mediat-nderkombetare-raportojne-per-granaten-qe-u-hodh-ne-rtk/60%Daily2016-08-24 06:39
https://kosova-info.com/blero-flet-per-ndarjen-me-afronen-koncertet-e-anuluara-ne-turqi-dhe-per-librin-autobiografik/60%Daily2016-08-24 06:37
https://kosova-info.com/perse-bebet-i-ferkojne-syte/60%Daily2016-08-24 06:29
https://kosova-info.com/deputetja-paralajmeron-tensionim-te-situates/60%Daily2016-08-24 06:23
https://kosova-info.com/horoskopi-24-gusht-2016/60%Daily2016-08-24 06:18
https://kosova-info.com/termeti-trondite-italine-6-te-vdekur-dhjetera-nen-rrenoja-e-shume-deme-foto/60%Daily2016-08-24 05:56
https://kosova-info.com/aak-ja-diskuton-per-aktualitetin-politik-ne-peje/60%Daily2016-08-24 05:50
https://kosova-info.com/aak-ja-diskuton-per-aktualitetin-politik-ne-peje/60%Daily2016-08-24 05:50
https://kosova-info.com/sot-diskutohet-per-pergatitjet-e-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2016-08-24 05:49
https://kosova-info.com/analistet-opozita-e-pafuqishme/60%Daily2016-08-24 05:42
https://kosova-info.com/identifikohen-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-trefishte-ne-gjakove/60%Daily2016-08-24 05:28
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-transferohet-ne-juventus-foto/60%Daily2016-08-24 05:27
https://kosova-info.com/isco-nuk-dua-te-luaj-per-kete-klub-foto/60%Daily2016-08-24 05:19
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-nuk-ka-vendosur-ende-nese-do-ta-votoje-demarkacionin/60%Daily2016-08-24 05:15
https://kosova-info.com/shba-dergon-16-avione-f-35-ne-japoni/60%Daily2016-08-23 21:56
https://kosova-info.com/dua-lipa-sensuale-me-te-dashurin-foto/60%Daily2016-08-23 21:56
https://kosova-info.com/pese-arsye-pse-duhet-te-konsumojme-shalqirin/60%Daily2016-08-23 21:55
https://kosova-info.com/e-rralle-pas-ekzekutimit-te-32-penalltive-percaktohet-fituesi-foto/60%Daily2016-08-23 21:55
https://kosova-info.com/e-rralle-pas-ekzekutimit-te-32-penalltive-percaktohet-fituesi-foto/60%Daily2016-08-23 21:55
https://kosova-info.com/mustafa-opozites-keni-mungese-te-njohurive-elementare-po-e-devalvoni-shkencen/60%Daily2016-08-23 21:52
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-lordi-bendtner-do-tiu-gezoje-ky-lajm-per-te/60%Daily2016-08-23 21:43
https://kosova-info.com/rrokulliset-vetura-ne-raushiq-te-pejes-foto/60%Daily2016-08-23 21:37
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-kasandra-ja-sa-eshte-plakur-ajo-foto/60%Daily2016-08-23 21:34
https://kosova-info.com/zbulohet-e-verteta-e-zenkes-mes-guardiolas-dhe-hartit-video/60%Daily2016-08-23 21:31
https://kosova-info.com/ja-si-e-dalloni-nje-femer-qe-ka-bere-sapo-ka-bere-seks/60%Daily2016-08-23 21:22
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-trupit-tuaj-i-mungon-vitamina-c-2/60%Daily2016-08-23 21:19
https://kosova-info.com/ska-liberalizim-vizash-as-kete-vit-video/60%Daily2016-08-23 21:13
https://kosova-info.com/kjo-fotografi-e-tottit-do-tua-prek-zemrat-te-gjitheve-foto/60%Daily2016-08-23 21:13
https://kosova-info.com/televizioni-kinez-fotografite-e-omran-pjese-e-propagandes-perendimore/60%Daily2016-08-23 21:07
https://kosova-info.com/keshtu-duket-dhurata-dora-pa-grim-foto/60%Daily2016-08-23 21:05
https://kosova-info.com/pese-skuadrat-qe-sonte-siguruan-grupet-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-08-23 20:59
https://kosova-info.com/turqia-ka-kerkuar-zyrtarisht-ekstradimin-e-gulenit/60%Daily2016-08-23 20:58
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-kur-vendosni-hurdher-ne-vesh/60%Daily2016-08-23 20:51
https://kosova-info.com/shqiptari-ne-itali-godet-me-sepate-bashkatdhetarin-e-tij/60%Daily2016-08-23 20:50
https://kosova-info.com/besnik-hasi-ne-ligen-e-kampioneve-shkruan-historine-ne-futbollin-polak/60%Daily2016-08-23 20:49
https://kosova-info.com/si-ndryshon-fytyra-e-njerezve-nga-7-e-mengjesit-ne-7-te-darkes/60%Daily2016-08-23 20:44
https://kosova-info.com/pdk-e-ldk-te-gatshme-per-proteste-kunder-shpend-ahmetit-video/60%Daily2016-08-23 20:44
https://kosova-info.com/demarkacioni-kosove-mali-i-zi-te-henen-proteste-ne-tirane/60%Daily2016-08-23 20:38
https://kosova-info.com/fitojne-liverpooli-dhe-chelsea/60%Daily2016-08-23 20:38
https://kosova-info.com/roma-eliminohet-nga-liga-e-kampioneve-video/60%Daily2016-08-23 20:38
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-fsheh-fytyren-pa-grim-foto/60%Daily2016-08-23 20:38
https://kosova-info.com/shqiptari-ne-itali-rrah-ish-gruan-dhe-bashkeshortin-e-saj-te-ri/60%Daily2016-08-23 20:30
https://kosova-info.com/shkaterrohet-roma-video/60%Daily2016-08-23 20:22
https://kosova-info.com/blero-kercenon-publikisht-ne-emision/60%Daily2016-08-23 20:14
https://kosova-info.com/sulmet-ndaj-kuvendit-dhe-rtk-se-mund-te-kene-nje-nderlidhje/60%Daily2016-08-23 20:08
https://kosova-info.com/burton-liverpool-shenohet-goli-i-radhes-video/60%Daily2016-08-23 20:06
https://kosova-info.com/kush-eshte-ky-mashkull-qe-po-ja-prek-gjoksin-tunes-foto/60%Daily2016-08-23 20:04
https://kosova-info.com/roma-porto-tjeter-nderhyrje-e-ashper-tjeter-karton-i-kuq-video/60%Daily2016-08-23 20:01
https://kosova-info.com/pinterest-rrmben-instapaper-in-do-t-vijoj-t-jetoj-si-aplikacion-m-vehte/60%Daily2016-08-23 20:00
https://kosova-info.com/nena-publikon-fotografi-vetedijesimi-per-vajzen-e-vdekur-nga-mbidoza/60%Daily2016-08-23 20:00
https://kosova-info.com/vashat-e-hajvalise-luajne-baras-me-paokun/60%Daily2016-08-23 19:53
https://kosova-info.com/beni-kujdes-kete-pjese-te-trupit-mos-e-lani-kurre/60%Daily2016-08-23 19:53
https://kosova-info.com/ja-pse-njerezit-bejne-thashetheme/60%Daily2016-08-23 19:47
https://kosova-info.com/25-vjet-nga-themelimi-i-www-kjo-sht-faqja-e-par-e-internetit/60%Daily2016-08-23 19:43
https://kosova-info.com/publikohen-mesazhet-hot-te-mozzikut-me-nje-femer-foto/60%Daily2016-08-23 19:35
https://kosova-info.com/obama-viziton-louisianan-e-goditur-nga-vershimet/60%Daily2016-08-23 19:34
https://kosova-info.com/samsung-prezantoi-telefonin-e-par-tizen-me-mbshtetje-pr-4g-n/60%Daily2016-08-23 19:33
https://kosova-info.com/roma-porto-nderhyje-e-tmerrshme-karton-i-kuq-video/60%Daily2016-08-23 19:33
https://kosova-info.com/chelsea-bristol-cfare-po-ndodh-tre-gola-shenohen-per-gjashte-minuta/60%Daily2016-08-23 19:27
https://kosova-info.com/lista-e-zyrtareve-shteterore-qe-rehatuan-familjaret-ne-institucione-e-kompani-publike/60%Daily2016-08-23 19:22
https://kosova-info.com/nuk-ka-te-arrestuar-per-sulmin-ndaj-rtk-se-video/60%Daily2016-08-23 19:12
https://kosova-info.com/basha-koha-e-rames-ka-mbaruar-dibranet-e-braktisen/60%Daily2016-08-23 19:03
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-shume-vite-diference-kane-elvir-muriqi-dhe-e-fejuara-e-tij-video/60%Daily2016-08-23 19:03
https://kosova-info.com/pas-vrasjes-se-trefishte-ne-gjakove-disa-persona-shoqerohen-ne-stacionin-e-policise/60%Daily2016-08-23 18:58
https://kosova-info.com/vritet-britaniku-teksa-caktivizonte-nje-bombe-te-isis-it/60%Daily2016-08-23 18:51
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-futbollisti-i-njohur-transferohet-te-juventusi-foto/60%Daily2016-08-23 18:48
https://kosova-info.com/turqia-evakuon-banoret-nga-qyteti-ne-kufi-me-sirine/60%Daily2016-08-23 18:44
https://kosova-info.com/paok-hajvalia-a-e-dini-kush-ka-shenuar/60%Daily2016-08-23 18:21
https://kosova-info.com/opozita-shpreson-ne-voten-e-pozites-kunder-demarkacionit-video/60%Daily2016-08-23 18:18
https://kosova-info.com/merkel-turqit-qe-jetojne-ne-gjermani-te-jene-besnik-ndaj-ketij-vendi/60%Daily2016-08-23 18:13
https://kosova-info.com/ja-sa-vjet-eshte-ariana-me-e-madhe-se-ermali-foto/60%Daily2016-08-23 18:12
https://kosova-info.com/semundja-qe-ka-shnderruar-kete-djale-ne-peme-foto/60%Daily2016-08-23 18:09
https://kosova-info.com/aktivisti-i-vv-se-thote-se-u-kercenua-me-kanun-nga-drejtori-komunal-i-ldk-se-foto/60%Daily2016-08-23 18:04
https://kosova-info.com/isis-i-granaton-zonen-kufitare-turqi-siri/60%Daily2016-08-23 17:58
https://kosova-info.com/france-sulmet-terroriste-godasin-turizmin-ne-paris/60%Daily2016-08-23 17:35
https://kosova-info.com/e-mbyll-bastoren-i-qellon-20-ndeshje-fiton-kaq-mijera-euro-foto/60%Daily2016-08-23 17:29
https://kosova-info.com/edhe-te-ushqyerit-ndikon-ne-joshje-ndaj-gjinise-se-kundert/60%Daily2016-08-23 17:26
https://kosova-info.com/ter-stegen-te-barcelona-deri-ne-vitin-2021-foto/60%Daily2016-08-23 17:18
https://kosova-info.com/trajneri-i-argjentines-ja-fjalet-qe-e-binden-messin-te-rikthehet-ne-kombetare/60%Daily2016-08-23 17:02
https://kosova-info.com/aktorja-e-filmave-pornografik-tregon-telefonin-me-flamurin-shqiptar-foto-18/60%Daily2016-08-23 17:01
https://kosova-info.com/gjykohet-bosi-kryesor-i-droges-ne-serbi/60%Daily2016-08-23 16:51
https://kosova-info.com/okb-ja-paralajmeron-per-rreziqet-e-ofanzives-ne-mosul/60%Daily2016-08-23 16:30
https://kosova-info.com/gjyste-vulaj-e-pranon-ja-ne-cilen-pjese-te-fytyres-ka-bere-botoks-video/60%Daily2016-08-23 16:29
https://kosova-info.com/reagon-ambasada-britanike-per-sulmin-ndaj-rtk-se/60%Daily2016-08-23 16:24
https://kosova-info.com/me-ne-fund-nje-skuader-kerkon-balotellin/60%Daily2016-08-23 16:05
https://kosova-info.com/mot-i-fresket-apo-i-nxehte-ja-si-do-te-jete-kjo-jave-dhe-tjetra/60%Daily2016-08-23 16:00
https://kosova-info.com/perleshje-me-arme-ne-gjakove-tre-persona-mbesin-te-vrare/60%Daily2016-08-23 15:56
https://kosova-info.com/privatesia-e-whatsapp-it-nen-kercenim/60%Daily2016-08-23 15:52
https://kosova-info.com/xhaka-i-rrefen-te-gjitha-foto/60%Daily2016-08-23 15:51
https://kosova-info.com/ciljeta-urim-special-per-ditelindjen-e-florit-zbulon-dicka-nga-e-kaluara-foto/60%Daily2016-08-23 15:49
https://kosova-info.com/ky-eshte-tanku-robotik-me-te-cilin-iraku-e-lufton-isis-in-video/60%Daily2016-08-23 15:40
https://kosova-info.com/policia-i-quan-te-paverteta-pergjimet-per-punesim-kerkon-hetim-ndaj-gazetarit/60%Daily2016-08-23 15:32
https://kosova-info.com/keds-i-ende-nuk-i-ka-perfunduar-punimet-ja-vendet-qe-neser-do-te-mbesin-pa-rryme/60%Daily2016-08-23 15:28
https://kosova-info.com/kastro-zizo-fjale-te-ashpra-ndaj-erletes-ti-nuk-meriton-te-quhesh-nene/60%Daily2016-08-23 15:23
https://kosova-info.com/ne-greqi-kerkuan-azil-me-shume-se-41-mije-refugjate/60%Daily2016-08-23 15:20
https://kosova-info.com/gzuar-ditn-e-internetit-25-vite-nga-themelimi-i-world-wide-web/60%Daily2016-08-23 15:13
https://kosova-info.com/futbolli-ne-zi-qellohet-per-vdekje-futbollisti-19-vjecar-foto/60%Daily2016-08-23 14:43
https://kosova-info.com/ne-rruget-e-shba-ve-vdiqen-19-mije-persona-2-2-milione-te-tjere-u-plagosen/60%Daily2016-08-23 14:39
https://kosova-info.com/pep-guardiola-kapet-me-joe-hartin-ky-i-fundit-le-stervitjet-video/60%Daily2016-08-23 14:30
https://kosova-info.com/hyseni-qe-11-muaj-asnje-pjesemarres-i-kosoves-ne-luftera-te-huaja/60%Daily2016-08-23 14:28
https://kosova-info.com/nje-klerik-mysliman-vritet-me-cekan-nga-mbeshtetes-te-isis-it/60%Daily2016-08-23 14:25
https://kosova-info.com/intervista-e-eres-per-revisten-vogue-njihuni-me-rihannan-e-evropes/60%Daily2016-08-23 14:18
https://kosova-info.com/shba-e-perkushtuar-per-sigurine-e-shteteve-baltike-thote-biden/60%Daily2016-08-23 14:13
https://kosova-info.com/boksi-kosovar-ne-zi-nderron-jete-nje-legjende-foto/60%Daily2016-08-23 14:13
https://kosova-info.com/cili-deputet-e-ka-krejt-familjen-te-punesuar-ne-shtet-dokument/60%Daily2016-08-23 14:08
https://kosova-info.com/studentes-myslimane-i-ndalohet-mbulimi-i-fytyres/60%Daily2016-08-23 14:03
https://kosova-info.com/samsung-planifikon-t-shes-telefon-t-prdorur/60%Daily2016-08-23 13:54
https://kosova-info.com/fiks-fare-ndryshon-moderatoret-largohen-fiori-me-doktorin/60%Daily2016-08-23 13:42
https://kosova-info.com/do-te-cuditeni-nga-reagimi-i-femrave-kur-e-shohin-ronaldon-video/60%Daily2016-08-23 13:35
https://kosova-info.com/zidane-real-madrid-shikojeni-cfare-ben-trajneri-para-ndeshjes-video/60%Daily2016-08-23 13:29
https://kosova-info.com/stresi-e-heq-stresin-me-ilahi-video/60%Daily2016-08-23 13:26
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-pse-griezmann-vesh-fanella-me-menge-te-gjata-foto/60%Daily2016-08-23 13:21
https://kosova-info.com/guardiola-zbulon-perforcimin-e-madh-ne-man-city-foto/60%Daily2016-08-23 13:12
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-vazhdon-te-mahnise-nga-santorini-foto/60%Daily2016-08-23 13:11
https://kosova-info.com/aksident-ne-mitrovice-vdes-femija-1-vjec-e-gjysme/60%Daily2016-08-23 13:09
https://kosova-info.com/paraburgim-te-dyshuarit-per-vrasjen-ne-ferizaj/60%Daily2016-08-23 13:02
https://kosova-info.com/ekskluzive-detaje-nga-kenga-e-re-e-majk-foto/60%Daily2016-08-23 12:55
https://kosova-info.com/kosove-shqiperi-bashke-ne-procesin-e-integrimit/60%Daily2016-08-23 12:49
https://kosova-info.com/ja-cmenduria-e-radhes-qe-pokemon-go-ka-shkaktuar-video/60%Daily2016-08-23 12:46
https://kosova-info.com/dumoshi-drejtuesit-e-komunes-se-prishtines-po-zaptojne-meritat-e-te-tjereve/60%Daily2016-08-23 12:25
https://kosova-info.com/jeni-anemik-ja-sa-ju-ndihmon-qepa/60%Daily2016-08-23 12:21
https://kosova-info.com/elvana-gjata-me-urimin-me-te-bukur-per-ditelindjen-e-florit-foto/60%Daily2016-08-23 12:17
https://kosova-info.com/gjermania-te-angazhohet-me-shume-ne-zhvillimin-ekonomik-te-mitrovices/60%Daily2016-08-23 12:12
https://kosova-info.com/nena-e-ibrahimovicit-eshte-shqiptare-foto/60%Daily2016-08-23 12:12
https://kosova-info.com/sekreti-si-te-mbathni-taka-dhe-te-ndiheni-rehat-foto/60%Daily2016-08-23 12:03
https://kosova-info.com/aziz-salihu-dhe-ibrahim-rugova-nje-fotografi-e-rralle-foto/60%Daily2016-08-23 11:59
https://kosova-info.com/edhe-nisma-denon-sulmin-ndaj-transmetuesit-publik-rtk/60%Daily2016-08-23 11:55
https://kosova-info.com/osbe-denon-sulmin-ndaj-rtk-se/60%Daily2016-08-23 11:51
https://kosova-info.com/neymar-feston-medaljen-e-arte-me-nje-seks-bombe-foto/60%Daily2016-08-23 11:51
https://kosova-info.com/be-e-cileson-sulm-ndaj-lirise-se-shprehjes-aktin-kunder-rtk-se/60%Daily2016-08-23 11:45
https://kosova-info.com/google-ndryshon-strategjin-e-prditsimeve-n-android-adopton-qasjen-e-microsoft-me-windows-10/60%Daily2016-08-23 11:44
https://kosova-info.com/pezullohet-inspektori-i-policise-ne-hanin-e-hotit-mori-para-per-te-kaluar-makinat-pa-radhe-video/60%Daily2016-08-23 11:40
https://kosova-info.com/ne-luksemburg-pensioni-mesatar-1800-euro/60%Daily2016-08-23 11:32
https://kosova-info.com/eddie-murphy-tregon-se-aktori-shqiptar-i-ofronte-kokaine-dhe-heroine/60%Daily2016-08-23 11:28
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-brazilian-vdes-ne-stervitje-foto/60%Daily2016-08-23 11:22
https://kosova-info.com/kenget-hite-qe-ka-shkruar-flori-mumajesi-video/60%Daily2016-08-23 11:10
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-ky-futbollist-i-barcelones-nga-sot-do-te-kete-nje-klub-te-ri-foto/60%Daily2016-08-23 11:07
https://kosova-info.com/konsumimi-i-antibiotikeve-nga-femijet-rrit-rrezikun-per-diabet/60%Daily2016-08-23 11:01
https://kosova-info.com/pas-kercenimeve-te-noges-vjen-pergjigja-e-kristeles-foto/60%Daily2016-08-23 10:47
https://kosova-info.com/largohet-gjimshiti/60%Daily2016-08-23 10:45
https://kosova-info.com/zyrtare-perjashtohet-rusia-2/60%Daily2016-08-23 10:25
https://kosova-info.com/ja-cka-shohim-ne-instagram-dhe-cili-eshte-realiteti-foto/60%Daily2016-08-23 10:23
https://kosova-info.com/performanca-fantastike-e-bebe-rexhes-tek-jimmy-fallon-video/60%Daily2016-08-23 10:20
https://kosova-info.com/ligji-per-investime-strategjike-jo-i-domosdoshem/60%Daily2016-08-23 10:18
https://kosova-info.com/menaxhmenti-i-rtk-se-denon-sulmin-kerkon-nga-partite-te-ndalin-gjuhen-e-urrejtjes/60%Daily2016-08-23 10:16
https://kosova-info.com/nga-1-janari-2017-nje-ore-parkim-ne-vjene-do-te-kushtoje-2-10-euro/60%Daily2016-08-23 10:09
https://kosova-info.com/gervinho-si-pepe-shqelmon-kundershtarin-video/60%Daily2016-08-23 10:08
https://kosova-info.com/arifi-me-1-shtator-rifillon-prodhimi-ne-ferronikel/60%Daily2016-08-23 10:08
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-transferohet-ne-chelsea-foto/60%Daily2016-08-23 09:59
https://kosova-info.com/thaci-te-vihen-para-drejtesise-pergjegjesit-e-ketij-akti-kriminal/60%Daily2016-08-23 09:48
https://kosova-info.com/vetevritet-nje-serb-ne-veri-dyshohet-se-perdorte-lende-narkotike/60%Daily2016-08-23 09:40
https://kosova-info.com/sot-festohet-dita-boterore-e-internetit/60%Daily2016-08-23 09:18
https://kosova-info.com/gruaja-e-lumi-b-tregon-linjat-seksi-ne-bikini-foto/60%Daily2016-08-23 09:15
https://kosova-info.com/ramsey-me-frizuren-e-re-ia-ben-bajat-pogbas-foto/60%Daily2016-08-23 09:14
https://kosova-info.com/nenshkruhet-memorandumi-per-qendren-historike-te-prizrenit/60%Daily2016-08-23 09:14
https://kosova-info.com/me-la-pa-rroba-ne-pyll-rrefimi-shokues-i-vajzes-qe-perdhunoi-i-ati/60%Daily2016-08-23 09:09
https://kosova-info.com/pingpong-kosova-kthehet-nga-kampionati-ballkanik-u21-me-rezultate-te-pritura/60%Daily2016-08-23 09:01
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-javes-ne-la-lige-foto/60%Daily2016-08-23 08:57
https://kosova-info.com/zgjedhin-kritiket-keta-jane-filmat-me-te-mire-te-shekullit-21/60%Daily2016-08-23 08:55
https://kosova-info.com/perse-duhet-te-shmangni-sarkazmen-gjate-nje-interviste-pune/60%Daily2016-08-23 08:51
https://kosova-info.com/fifa-bllokon-futbollistin-e-realit-foto/60%Daily2016-08-23 08:48
https://kosova-info.com/qeveria-sulmi-ndaj-rtk-se-sulm-ndaj-fjales-se-lire/60%Daily2016-08-23 08:44
https://kosova-info.com/policia-arreston-dy-persona-qe-merreshin-me-fajde/60%Daily2016-08-23 08:42
https://kosova-info.com/pamje-te-tmerrshme-gruaja-terhiqet-zvarre-prej-flokesh-ne-mes-te-rruges-video/60%Daily2016-08-23 08:30
https://kosova-info.com/cmimi-shokues-i-ores-qe-mban-noizy-ne-dore-cdo-dite/60%Daily2016-08-23 08:24
https://kosova-info.com/calhanoglu-te-klubi-i-madh-nga-la-liga-foto/60%Daily2016-08-23 08:23
https://kosova-info.com/mezi-bleu-makinen-e-endrrave-por-dicka-e-tmerrshme-i-ndodhi-vec-pak-minuta-me-pas-foto/60%Daily2016-08-23 08:21
https://kosova-info.com/vajza-i-vdes-nga-i-nxehti-ne-makine-e-tmerrshme-cka-ben-babai-per-ta-ngjalle/60%Daily2016-08-23 08:21
https://kosova-info.com/vajza-i-vdes-nga-i-nxehti-ne-makine-e-tmerrshme-cka-ben-babai-per-ta-ngjalle/60%Daily2016-08-23 08:21
https://kosova-info.com/nora-istrefi-pushime-te-vecanta-me-vajzen-foto/60%Daily2016-08-23 08:17
https://kosova-info.com/shalli-i-cili-do-jete-trend-i-shtatorit-foto/60%Daily2016-08-23 08:13
https://kosova-info.com/ish-burri-i-mariah-carey-tregon-per-jeten-ne-shtrat-me-te/60%Daily2016-08-23 08:04
https://kosova-info.com/vogelushja-siriane-kendon-e-lumtur-por-kengen-ia-nderpret-nje-shperthim-bombe-video16/60%Daily2016-08-23 08:03
https://kosova-info.com/rita-serish-lavderohet-per-stilin-del-me-veshje-sportive-dhe-taka-foto/60%Daily2016-08-23 07:54
https://kosova-info.com/sarkozy-nuk-terhiqet-shpall-kandidaturen-per-president-te-frances/60%Daily2016-08-23 07:54
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-veseli-denon-sulmin-ndaj-rtk-se/60%Daily2016-08-23 07:53
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-veseli-denon-sulmin-ndaj-rtk-se/60%Daily2016-08-23 07:53
https://kosova-info.com/uefa-konfirmon-bartesit-e-shortit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-08-23 07:53
https://kosova-info.com/okb-alepo-ne-katastrofe-te-papare-humanitare/60%Daily2016-08-23 07:49
https://kosova-info.com/ferronikeli-drejt-falimentimit/60%Daily2016-08-23 07:37
https://kosova-info.com/thjerrezat-tuaja-mund-te-flasin-me-telefonin-tuaj-permes-wifi-se/60%Daily2016-08-23 07:37
https://kosova-info.com/vetura-futet-ne-nje-dyqan-ne-prishtine-video/60%Daily2016-08-23 07:31
https://kosova-info.com/messi-shokon-boten-e-futbollit-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-23 07:30
https://kosova-info.com/rugovasit-marrin-pergjegjesine-per-sulmin-ne-rtk-po-e-mbrojne-demarkacionin/60%Daily2016-08-23 07:19
https://kosova-info.com/per-te-paren-here-era-rrefen-momentin-e-jashtezakonshem-qe-i-dha-famen-video/60%Daily2016-08-23 07:17
https://kosova-info.com/horoskopi-23-gusht-2016/60%Daily2016-08-23 07:10
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-nga-futbollisti-i-interit-foto/60%Daily2016-08-23 07:09
https://kosova-info.com/gruaja-e-ermalit-me-foto-seksi-nga-kuzhina-foto/60%Daily2016-08-23 07:08
https://kosova-info.com/ja-cfare-ka-studiuar-afrim-muciqi/60%Daily2016-08-23 07:02
https://kosova-info.com/zyrtare-valencia-vendos-per-mustafin-2/60%Daily2016-08-23 06:57
https://kosova-info.com/sulm-me-granate-ne-nje-banese-ne-suedi-vritet-nje-8-vjecar-foto/60%Daily2016-08-23 06:53
https://kosova-info.com/rrefimi-e-babait-monster-nuk-e-di-as-vete-sesi-ndodhi-perdhunimi/60%Daily2016-08-23 06:52
https://kosova-info.com/bonucci-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-liga-e-kampioneve-foto-2/60%Daily2016-08-23 06:48
https://kosova-info.com/londra-miraton-planin-kunder-islamizmit-radikal-ne-burgje/60%Daily2016-08-23 06:42
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-zgjasin-floket-tuaj/60%Daily2016-08-23 06:38
https://kosova-info.com/kjo-pjese-e-trupit-kurre-nuk-pastrohet/60%Daily2016-08-23 06:18
https://kosova-info.com/lista-serbe-kushtezon-demarkacionin/60%Daily2016-08-23 06:10
https://kosova-info.com/a-po-e-godasin-token-vrimat-e-zeza-cdo-1000-vite/60%Daily2016-08-23 05:54
https://kosova-info.com/edhe-sot-mot-i-vranet-e-me-reshje-shiu/60%Daily2016-08-23 05:43
https://kosova-info.com/edhe-sot-mot-i-vranet-e-me-reshje-shiu/60%Daily2016-08-23 05:43
https://kosova-info.com/ja-cilat-vende-mbesin-pa-rryme-sot/60%Daily2016-08-23 05:37
https://kosova-info.com/hyseni-sot-ne-gjakove-diskuton-per-sigurine/60%Daily2016-08-23 05:30
https://kosova-info.com/biblioteka-e-prishtines-nga-sot-behet-me-objekt-te-ri/60%Daily2016-08-23 05:25
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-njohur-nenshkruan-me-barcelonen-foto/60%Daily2016-08-23 05:25
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-njohur-nenshkruan-me-barcelonen-foto/60%Daily2016-08-23 05:25
https://kosova-info.com/ciao-liverpool-balotelli-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-23 05:19
https://kosova-info.com/publikohen-pamje-te-rtk-se-pas-sulmit-video/60%Daily2016-08-22 22:16
https://kosova-info.com/publikohen-pamje-te-rtk-se-pas-sulmit-video/60%Daily2016-08-22 22:16
https://kosova-info.com/elmazi-te-hyrat-per-vitin-2017-do-te-jene-1-66-miliarde/60%Daily2016-08-22 22:04
https://kosova-info.com/perplasja-me-arme-ne-tirane-cfare-filmuan-kamerat-e-sigurise/60%Daily2016-08-22 21:56
https://kosova-info.com/ja-si-duket-miss-i-i-dikurshem-pa-grim-foto/60%Daily2016-08-22 21:53
https://kosova-info.com/valencia-las-palmas-rezultati-do-tiu-befasoje/60%Daily2016-08-22 21:50
https://kosova-info.com/hoxha-qe-la-xhamine-per-lufte-video/60%Daily2016-08-22 21:49
https://kosova-info.com/sa-duhet-te-punojne-njerezit-mbi-moshen-40-vjecare/60%Daily2016-08-22 21:43
https://kosova-info.com/shperthim-ne-rtk-policia-rrethon-objektin/60%Daily2016-08-22 21:41
https://kosova-info.com/berisha-ministri-ahmetaj-la-80-mije-euro-ne-kazino/60%Daily2016-08-22 21:37
https://kosova-info.com/shikoni-kete-aksident-qesharak-qe-yjet-e-barcelones-kane-bere-sot-video/60%Daily2016-08-22 21:36
https://kosova-info.com/reperi-dmx-behet-baba-per-here-te-15/60%Daily2016-08-22 21:35
https://kosova-info.com/e-fitoi-ligen-e-kampioneve-me-bayernin-tani-befason-me-skuadren-e-re-foto/60%Daily2016-08-22 21:27
https://kosova-info.com/keto-karakteristika-ju-bejne-terheqese/60%Daily2016-08-22 21:26
https://kosova-info.com/mjeku-nga-siria-i-shkruan-obamas-mos-me-injoroni/60%Daily2016-08-22 21:19
https://kosova-info.com/reali-i-thote-jo-ofertes-te-kesaj-skuadre-per-kete-lojtar/60%Daily2016-08-22 21:17
https://kosova-info.com/lajci-territor-po-humb-shteti-i-kosoves-jo-komunat/60%Daily2016-08-22 21:09
https://kosova-info.com/erleta-hoti-kerkon-avokat-per-te-fituar-kujdestarine-e-vajzes-foto/60%Daily2016-08-22 21:05
https://kosova-info.com/bajram-gecaj-ironizon-me-shpend-ahmetin-q7-po-e-pret-kryetarin-e-ri-te-ldk-se/60%Daily2016-08-22 20:52
https://kosova-info.com/dicaprio-ngushellon-te-dashuren-pas-aksidentit-foto/60%Daily2016-08-22 20:51
https://kosova-info.com/mustafi-nuk-po-luan-e-pabesueshme-cfare-po-i-ndodh-valencias-video/60%Daily2016-08-22 20:47
https://kosova-info.com/zyrtare-blackett-i-bashkohet-readingut/60%Daily2016-08-22 20:40
https://kosova-info.com/dua-lipa-publikon-per-ditelindje-video-kur-ishte-5-vjece-video/60%Daily2016-08-22 20:37
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-nje-19-vjecar-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2016-08-22 20:35
https://kosova-info.com/eintracht-trier-dortmund-ky-eshte-rezultati-perfundimtar-video/60%Daily2016-08-22 20:34
https://kosova-info.com/tragjedi-e-dyfishte-ne-nje-familje-te-varfer-te-obiliqit/60%Daily2016-08-22 20:32
https://kosova-info.com/hoti-ska-afat-shtese-per-borxhet-publike/60%Daily2016-08-22 20:28
https://kosova-info.com/gecaj-statuti-i-asociacionit-nuk-ka-nisur-te-hartohet-video/60%Daily2016-08-22 20:25
https://kosova-info.com/chelsea-milan-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2016-08-22 20:18
https://kosova-info.com/armiku-i-marteses-se-lumtur-jane-keto-lloje-femrash/60%Daily2016-08-22 20:15
https://kosova-info.com/nje-delegacion-amerikan-ne-turqi-per-te-hetuar-mbi-gulenin/60%Daily2016-08-22 20:12
https://kosova-info.com/rashica-zgjodhi-kosoven-ja-cfare-i-ndodh-tash-ne-holande-foto/60%Daily2016-08-22 20:02
https://kosova-info.com/keshtu-ka-mashtruar-kim-kardashian-paparazzit-foto/60%Daily2016-08-22 20:01
https://kosova-info.com/largohet-nga-juventusi-transferohet-te-skuadra-e-njohur-e-premierliges-foto/60%Daily2016-08-22 19:51
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kenga-me-e-degjuar-e-momentit-ne-amerike-video/60%Daily2016-08-22 19:41
https://kosova-info.com/shpikjet-te-cilat-ua-bejne-jeten-me-te-rehatshme-foto/60%Daily2016-08-22 19:37
https://kosova-info.com/zyrtarizohet-android-nougat-ngelen-jasht-nexus-5-dhe-7/60%Daily2016-08-22 19:35
https://kosova-info.com/yidirim-sulmi-ne-gazantiep-mund-te-mos-jete-kryer-nga-nje-femije/60%Daily2016-08-22 19:29
https://kosova-info.com/legjenda-e-futbollit-shqiptar-kosovaret-sjane-tradhtare-foto/60%Daily2016-08-22 19:22
https://kosova-info.com/be-do-te-fokusohet-ne-mbrojtje-siguri-dhe-rritje-ekonomike/60%Daily2016-08-22 19:20
https://kosova-info.com/lyrical-son-me-urim-te-bukur-per-ditelindjen-e-bashkeshortes-foto/60%Daily2016-08-22 19:19
https://kosova-info.com/zbulohen-spiunet-e-shqiperise-ne-bote-ja-sa-ka-ne-kosove-dokument/60%Daily2016-08-22 19:10
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-ja-cfare-ka-pergatitur-isis-me-kete-femije-me-fanellen-e-messit-video/60%Daily2016-08-22 19:09
https://kosova-info.com/tuna-dhe-ylli-per-nje-nate-bashke-ne-tirane/60%Daily2016-08-22 19:07
https://kosova-info.com/sfidat-e-luftes-kunder-korrupsionit-ne-kosove%e2%80%8b-video/60%Daily2016-08-22 19:03
https://kosova-info.com/valencia-las-palmas-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-08-22 19:00
https://kosova-info.com/sulmi-ne-turqi-femija-kamikaz-i-pajisur-me-bombe-artizanale/60%Daily2016-08-22 18:53
https://kosova-info.com/balotelli-befason-me-skuadren-e-re-foto/60%Daily2016-08-22 18:53
https://kosova-info.com/mungojne-vaksinat-per-semundjen-gungore-te-lekures-tek-gjedhet-video/60%Daily2016-08-22 18:33
https://kosova-info.com/halilovic-debuton-te-hamburgu-shenon-gol-te-cmendur-video/60%Daily2016-08-22 18:30
https://kosova-info.com/shoqja-qe-gjithmone-mashtron-rihanna-n-ne-video-selfie-video/60%Daily2016-08-22 18:23
https://kosova-info.com/vuciq-serbia-do-te-ndertoje-marredhenie-te-vecanta-me-shqiperine/60%Daily2016-08-22 18:23
https://kosova-info.com/shikoni-kete-nderhyrje-vrastare-te-gervinhos-ne-kine-video/60%Daily2016-08-22 18:19
https://kosova-info.com/journal-pioneer-shqiperia-dhe-kosova-frikesohen-nga-rritja-e-ekstremizmit-fetar/60%Daily2016-08-22 18:09
https://kosova-info.com/buffon-pogba-mi-kujton-keto-dy-legjenda/60%Daily2016-08-22 18:06
https://kosova-info.com/majk-paralajmeron-kengen-e-re-foto/60%Daily2016-08-22 18:04
https://kosova-info.com/trump-hidhet-ne-sulm-te-mbyllet-fondacioni-i-clinton-burim-ryshfeti/60%Daily2016-08-22 18:01
https://kosova-info.com/ministrja-e-drejtesise-shkarkon-keshilltarin-politik-te-akuzuar-per-veper-penale/60%Daily2016-08-22 17:54
https://kosova-info.com/shpend-pse-spo-e-shet-xhipin/60%Daily2016-08-22 17:52
https://kosova-info.com/turqia-fajeson-shtetin-islamik-per-sulmin-ne-gaziantep/60%Daily2016-08-22 17:50
https://kosova-info.com/keshtu-duket-formacioni-i-kosoves-tani-foto/60%Daily2016-08-22 17:44
https://kosova-info.com/10-theniet-e-sportisteve-ne-rio-majlinda-ka-nje-te-vecante/60%Daily2016-08-22 17:36
https://kosova-info.com/sarkozy-serish-ne-gare-per-president-te-frances/60%Daily2016-08-22 17:34
https://kosova-info.com/amerikanet-te-pakenaqur-nga-dy-kandidatet-per-president/60%Daily2016-08-22 17:31
https://kosova-info.com/familja-eshte-celesi-per-nje-jete-te-gjate-dhe-te-lumtur/60%Daily2016-08-22 17:26
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-ibishi-demarkacioni-nuk-eshte-ne-rregull-por-do-ta-votoj/60%Daily2016-08-22 17:23
https://kosova-info.com/prishtina-neser-behet-me-biblioteke-te-re/60%Daily2016-08-22 17:17
https://kosova-info.com/denohet-modelja-pasi-genjeu-se-eshte-perdhunuar-nga-dy-burra/60%Daily2016-08-22 17:14
https://kosova-info.com/hart-largohet-nga-city-befason-me-skuadren-e-re-foto/60%Daily2016-08-22 17:05
https://kosova-info.com/gjermania-ne-alarm-qytetaret-keshillohen-te-grumbulloje-rezerva-ushqimore/60%Daily2016-08-22 16:59
https://kosova-info.com/lamtumire-real-futbollisti-i-njohur-transferohet-te-arsenali-foto/60%Daily2016-08-22 16:51
https://kosova-info.com/arrestohen-adoleshentja-dhe-nje-grua-20-vjecare-tentuan-ti-bashkohen-isis-it/60%Daily2016-08-22 16:49
https://kosova-info.com/operacion-si-ne-filma-policia-italiane-ndjek-trafikantet-shqiptar-me-motora-uji-video/60%Daily2016-08-22 16:44
https://kosova-info.com/dhurata-ahmetaj-publikon-kengen-e-re-video-2/60%Daily2016-08-22 16:38
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-gruaja-sulmon-me-hanxhar-lendon-tre-persona-ne-bruksel/60%Daily2016-08-22 16:33
https://kosova-info.com/amir-rrahmani-ja-pse-e-lashe-shqiperine-per-kosoven-foto/60%Daily2016-08-22 16:28
https://kosova-info.com/prinderit-e-rrepte-shnderrojne-femijet-ne-genjeshtare/60%Daily2016-08-22 16:24
https://kosova-info.com/dieta-me-limon-si-te-humbisni-6-kg-ne-2-jave/60%Daily2016-08-22 16:22
https://kosova-info.com/neymari-gati-sa-nuk-u-perlesh-me-tifozet-pas-triumfit-ne-olimpiade-video/60%Daily2016-08-22 16:18
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-kufijte-jane-caktuar-kur-eshte-cliruar-kosova-dhe-eshte-shpallur-pavaresia/60%Daily2016-08-22 16:16
https://kosova-info.com/krasniqi-deputeteve-mos-e-votoni-demarkacionin-eshte-interes-i-shefave-tuaj/60%Daily2016-08-22 16:10
https://kosova-info.com/albanologet-serbe-njerezit-jane-te-njejte-me-gjuhe-te-ndryshme/60%Daily2016-08-22 16:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shtepia-milioneshe-e-legjendes-se-notit-foto/60%Daily2016-08-22 16:02
https://kosova-info.com/romet-ashkalite-dhe-egjiptianet-jetojne-shkurt/60%Daily2016-08-22 15:55
https://kosova-info.com/fotografia-e-sirianit-ai-qe-publikoi-pamjet-dyshohet-per-lidhje-me-nje-grup-famekeq-rebelesh-fotovideo/60%Daily2016-08-22 15:54
https://kosova-info.com/ekskluzive-amir-rrahmani-zyrtarisht-le-shqiperine-i-bashkohet-kosoves-foto/60%Daily2016-08-22 15:53
https://kosova-info.com/media-angleze-ia-kujton-shaqirit-kete-deklarate-per-kosoven-qe-e-kishte-dhene/60%Daily2016-08-22 15:46
https://kosova-info.com/zotohet-nikoliq-kosova-nuk-do-te-jete-kurre-anetare-e-okb-se-perderisa/60%Daily2016-08-22 15:46
https://kosova-info.com/i-dashuri-e-turperon-dua-lipen-ia-zbulon-dallaveret-foto/60%Daily2016-08-22 15:38
https://kosova-info.com/motorola-akuzon-samsung-pr-vjedhjen-e-ideve/60%Daily2016-08-22 15:28
https://kosova-info.com/rusia-ndalon-perdorimin-e-bazes-ushtarake-ne-iran/60%Daily2016-08-22 15:20
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-e-cila-ia-mori-zemren-majkut-foto/60%Daily2016-08-22 15:12
https://kosova-info.com/ish-ekzekutivi-i-rovio-ngarkohet-me-detyrn-pr-t-rikthyer-n-treg-telefont-me-markn-nokia/60%Daily2016-08-22 15:11
https://kosova-info.com/pa-ratifikimin-e-demarkacionit-ska-as-viza/60%Daily2016-08-22 15:00
https://kosova-info.com/rafuna-kerkon-sa-me-shume-bashkepunim-nga-odat-ekonomike/60%Daily2016-08-22 14:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kenga-e-radhes-qe-do-te-publikoje-rihanna-video/60%Daily2016-08-22 14:54
https://kosova-info.com/vendi-ku-100-te-rinj-kane-provuar-te-bejne-vetevrasje/60%Daily2016-08-22 14:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-koleksioni-me-i-ri-i-rites-per-adidas-foto/60%Daily2016-08-22 14:47
https://kosova-info.com/turqia-nuk-ka-te-ndalur-tani-suspendon-95-police/60%Daily2016-08-22 14:43
https://kosova-info.com/ferizaj-nje-vajze-tenton-te-kryeje-vetevrasje/60%Daily2016-08-22 14:37
https://kosova-info.com/presidenti-meksikan-vjedh-temen-e-diplomes/60%Daily2016-08-22 14:29
https://kosova-info.com/nena-vret-kater-femijet-e-saj/60%Daily2016-08-22 14:21
https://kosova-info.com/befason-unitedi-ia-ofron-schweinsteingerin-kesaj-skuadre-italiane-foto/60%Daily2016-08-22 14:20
https://kosova-info.com/dy-risite-e-medha-qe-do-te-kete-iphone-7/60%Daily2016-08-22 14:17
https://kosova-info.com/ushtar-i-isis-it-buzeqesh-ne-gjykate-dhe-mban-syze-dielli/60%Daily2016-08-22 14:13
https://kosova-info.com/irak-policia-e-ndalon-nje-sulm-vetvrases/60%Daily2016-08-22 14:08
https://kosova-info.com/arlind-ajeti-ia-jep-nje-lajm-te-keq-shqiperise/60%Daily2016-08-22 14:05
https://kosova-info.com/kosova-e-varfer-me-autostrada-moderne/60%Daily2016-08-22 14:01
https://kosova-info.com/blero-nxihet-duke-qeshur-ja-me-ke-foto/60%Daily2016-08-22 13:55
https://kosova-info.com/nuk-ka-shtyrje-te-afatit-per-borxhet-publike/60%Daily2016-08-22 13:45
https://kosova-info.com/grafite-serbe-mbi-pllaken-e-ambasades-se-kosoves-ne-paris/60%Daily2016-08-22 13:42
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-08-22 13:39
https://kosova-info.com/kuptohet-e-verteta-per-te-dashurin-e-ences-foto/60%Daily2016-08-22 13:37
https://kosova-info.com/tanin-viziton-beogradin-daciq-lavderon-unmik-un/60%Daily2016-08-22 13:35
https://kosova-info.com/pogba-real-madrid-befasia-e-dites-foto/60%Daily2016-08-22 13:33
https://kosova-info.com/neymar-pushime-shtese-nga-barcelona/60%Daily2016-08-22 13:21
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-trupit-tuaj-i-mungon-vitamina-c/60%Daily2016-08-22 13:21
https://kosova-info.com/ahmeti-e-mohon-se-sulmi-ne-komune-ka-prapavije-politike/60%Daily2016-08-22 13:15
https://kosova-info.com/zbulohet-i-dashuri-i-rikes-kapen-mat-ne-plazh-foto/60%Daily2016-08-22 13:09
https://kosova-info.com/shkendija-fton-te-gjithe-shqiptaret-ne-stadium-ka-nje-dhurate-foto/60%Daily2016-08-22 13:06
https://kosova-info.com/ciao-milan-transferohet-ne-chelsea-per-35-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-22 13:01
https://kosova-info.com/enrique-ky-eshte-i-vetmi-sulmues-qe-dua-ta-transferoj-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-08-22 12:41
https://kosova-info.com/teuta-perlahet-keq-me-fansat-e-saj-per-adonisin-foto/60%Daily2016-08-22 12:39
https://kosova-info.com/teknologjia-mobile-standardet-dhe-kornizat-drejt-zgjidhjes-s-problemeve/60%Daily2016-08-22 12:39
https://kosova-info.com/thaci-fton-te-gjithe-spektrin-politik-qe-te-ngrihen-mbi-cdo-interes-dhe-logjike-provinciale/60%Daily2016-08-22 12:33
https://kosova-info.com/rrezik-nga-verbimi-nese-flini-me-thjerreza/60%Daily2016-08-22 12:27
https://kosova-info.com/bleona-sfidon-dhe-fiton-bastin-me-justin-bieber-video/60%Daily2016-08-22 12:24
https://kosova-info.com/largohet-nga-atletico-madrid-transferohet-ne-arsenal-foto/60%Daily2016-08-22 12:16
https://kosova-info.com/arma-e-re-kunder-peshes-limoni-dhe-portokalli/60%Daily2016-08-22 12:16
https://kosova-info.com/skandaloze-burri-zvarrit-per-flokesh-gruan-e-cila-qan-e-kerkon-ndihme-video/60%Daily2016-08-22 12:15
https://kosova-info.com/mozilla-po-ndryshon-pamjen-krkon-mendimin-e-internetit/60%Daily2016-08-22 12:11
https://kosova-info.com/ja-pse-orizi-cilesohet-si-ushqim-i-bukurise/60%Daily2016-08-22 11:57
https://kosova-info.com/kace-transferohet-te-klubi-i-ri/60%Daily2016-08-22 11:52
https://kosova-info.com/pjeset-ne-fytyre-ku-keni-akne-tregojne-per-shendetin-tuaj/60%Daily2016-08-22 11:49
https://kosova-info.com/james-lajm-i-madh-nga-zidane/60%Daily2016-08-22 11:37
https://kosova-info.com/nga-sulmi-me-bombe-ne-turqi-shumica-e-viktimave-ishin-femije/60%Daily2016-08-22 11:31
https://kosova-info.com/bikini-si-keto-te-dafines-sbesojme-qe-keni-pare-ndonjehere-foto/60%Daily2016-08-22 11:21
https://kosova-info.com/pritje-90-minuteshe-ne-merdare/60%Daily2016-08-22 11:18
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-el-haddadi-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-22 11:16
https://kosova-info.com/tash-e-tutje-baterite-e-telefonave-do-te-zgjasin-me-shume/60%Daily2016-08-22 11:11
https://kosova-info.com/thaci-pas-marrjes-ne-pyetje-kur-flet-drejtesia-duhet-te-heshte-politika/60%Daily2016-08-22 11:10
https://kosova-info.com/majlinda-keto-ishin-fjalet-e-presidentit-te-komitetit-nderkombetar-olimpik/60%Daily2016-08-22 11:02
https://kosova-info.com/ja-pse-na-pelqen-te-bejme-thashetheme/60%Daily2016-08-22 10:58
https://kosova-info.com/agani-me-aktakuze-por-i-ruhet-pozita-per-minister/60%Daily2016-08-22 10:57
https://kosova-info.com/mourinho-para-man-utd-isha-afer-spanjes-dhe-italise/60%Daily2016-08-22 10:56
https://kosova-info.com/zbogar-pershendetet-me-krasniqin/60%Daily2016-08-22 10:54
https://kosova-info.com/kjo-eshte-familja-e-mc-kreshes-qe-nuk-e-keni-pare-asnjehere-foto/60%Daily2016-08-22 10:51
https://kosova-info.com/lakuriqesia-dhe-disa-fakte-misterioze-per-gruan-e-donald-trump-foto-16/60%Daily2016-08-22 10:50
https://kosova-info.com/rio-2016-publikon-tabelen-e-fundit-ku-gjendet-kosova/60%Daily2016-08-22 10:42
https://kosova-info.com/djali-i-arkanit-i-ofron-4-milione-euro-per-vrasjen-e-ceces-foto/60%Daily2016-08-22 10:26
https://kosova-info.com/studimi-udhetimet-na-bejne-me-te-lumtur-se-blerja-e-gjerave-materiale/60%Daily2016-08-22 10:17
https://kosova-info.com/sokoli-ky-futbollist-i-shqiperise-do-te-luaje-per-kosoven-foto/60%Daily2016-08-22 10:17
https://kosova-info.com/aktorja-serbe-hap-restorant-ne-shqiperi/60%Daily2016-08-22 10:06
https://kosova-info.com/tifozet-e-interit-e-masakrojne-kete-futbollist-ne-facebook-foto/60%Daily2016-08-22 10:05
https://kosova-info.com/nje-ore-ne-vaske-te-nxehte-shkrin-kalori-sa-nje-ecje-30-minuteshe/60%Daily2016-08-22 09:45
https://kosova-info.com/konfiskohet-snajperi-ne-nje-dasme-ne-kosterrc-te-skenderajt/60%Daily2016-08-22 09:44
https://kosova-info.com/fundet-me-lule-trendi-i-veres-2016-foto/60%Daily2016-08-22 09:37
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-shume-eshte-dobesuar-eni-cobani-pas-shume-kritikash-foto/60%Daily2016-08-22 09:31
https://kosova-info.com/nderpritet-debati-per-shpronesim-te-tokave-mungoi-drejtori-i-kek-ut/60%Daily2016-08-22 09:30
https://kosova-info.com/sejdini-de-biasi-si-enver-hoxha-turp-cfare-beri-me-rashicen/60%Daily2016-08-22 09:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-sportistja-shqiptare-e-martuar-me-basketbollistin-nigerian-foto/60%Daily2016-08-22 09:25
https://kosova-info.com/kalabria-dhe-sofalia-me-trafo-te-reja-e-rrjet-nentokesor/60%Daily2016-08-22 09:25
https://kosova-info.com/merkel-hollande-renzi-takim-per-unitetin-evropian-2/60%Daily2016-08-22 09:10
https://kosova-info.com/punoni-ulur-gjate-gjithe-dites-ja-pasojat-video-2/60%Daily2016-08-22 09:03
https://kosova-info.com/ligjerata-ne-xhami-per-rrezikun-nga-semundjet-dhe-kujdesin-ne-trafik/60%Daily2016-08-22 08:58
https://kosova-info.com/ja-ku-ja-fut-gishtat-afrona-bleros-foto/60%Daily2016-08-22 08:50
https://kosova-info.com/peshkopi-maqedonas-arrestohet-ne-australi-per-vjedhje/60%Daily2016-08-22 08:44
https://kosova-info.com/prinderit-luten-qe-zoti-ta-sheroje-djalin-e-tyre-ai-vdes-para-se-te-therrasin-ambulancen/60%Daily2016-08-22 08:44
https://kosova-info.com/gecaj-synimi-i-vetevendosjes-eshte-permbytja-e-pushtetit/60%Daily2016-08-22 08:41
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-premierlige-foto-4/60%Daily2016-08-22 08:40
https://kosova-info.com/tronditet-japonia-nena-vret-kater-femijet-e-saj/60%Daily2016-08-22 08:34
https://kosova-info.com/higuain-me-quani-te-trashe-dhe-do-te-shenoj-ne-cdo-ndeshje/60%Daily2016-08-22 08:31
https://kosova-info.com/bullgaria-nuk-pranon-fajin-per-armet-e-saj-ne-siri/60%Daily2016-08-22 08:31
https://kosova-info.com/kryeinfermierja-ne-spitalin-e-mitrovices-sdi-te-shkruaje-shqip/60%Daily2016-08-22 08:21
https://kosova-info.com/leo-dicaprio-dhe-e-dashura-e-tij-perfshihen-ne-nje-aksident/60%Daily2016-08-22 08:16
https://kosova-info.com/kurimi-i-verbris-duke-riparuar-kornean-me-qeliza-korneale-artificiale/60%Daily2016-08-22 08:13
https://kosova-info.com/seks-skandal-me-usain-bolt-foto/60%Daily2016-08-22 07:57
https://kosova-info.com/neymar-ka-nje-tatuazh-te-ri-ai-eshte-special-foto/60%Daily2016-08-22 07:49
https://kosova-info.com/dua-lipa-feston-ditelindjen-video/60%Daily2016-08-22 07:45
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-2/60%Daily2016-08-22 07:38
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-duhet-te-flini-me-floke-te-lagura/60%Daily2016-08-22 07:28
https://kosova-info.com/neymar-transferon-nje-super-futbollist-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-08-22 07:24
https://kosova-info.com/enca-haxhia-zbulon-me-ne-fund-te-dashurin-momente-duke-u-puthur-foto/60%Daily2016-08-22 07:23
https://kosova-info.com/femija-i-dirigjuar-nga-isis-i-kapet-para-shperthimit-te-bombes-video/60%Daily2016-08-22 07:13
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-lichtsteiner-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-22 07:10
https://kosova-info.com/mcgregor-diaz-shikoni-si-duken-fytyrat-e-tyre-nje-dite-pas-mecit-foto/60%Daily2016-08-22 06:55
https://kosova-info.com/kur-teuta-doli-krejtesisht-nudo-foto/60%Daily2016-08-22 06:46
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8bja-pse-duhet-te-zgjohemi-heret-ne-mengjes/60%Daily2016-08-22 06:45
https://kosova-info.com/zidane-sa-here-e-bej-kete-ne-real-madrid-kam-dhimbje-koke/60%Daily2016-08-22 06:43
https://kosova-info.com/inter-shet-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-22 06:31
https://kosova-info.com/franceska-jace-rikthen-provokimet-foto/60%Daily2016-08-22 06:27
https://kosova-info.com/mustafi-ndodh-me-e-keqja-per-arsenalin/60%Daily2016-08-22 06:22
https://kosova-info.com/cka-pine-sportistet-olimpike/60%Daily2016-08-22 06:18
https://kosova-info.com/e-mbani-mend-zhaden-te-filmi-kloni-ja-si-duket-ajo-sot-foto/60%Daily2016-08-22 06:11
https://kosova-info.com/horoskopi-22-gusht-2016/60%Daily2016-08-22 06:05
https://kosova-info.com/kamikazi-i-sulmit-terrorist-ne-gaziantep-ne-moshen-12-14-vjecare/60%Daily2016-08-22 05:50
https://kosova-info.com/alarm-per-semundjen-e-malaries-ne-greqi/60%Daily2016-08-22 05:47
https://kosova-info.com/minxhozi-demarkacionit-ti-japin-pergjigje-deputetet/60%Daily2016-08-22 05:37
https://kosova-info.com/sot-aksion-pastrimi-ne-banje-te-istogut/60%Daily2016-08-22 05:32
https://kosova-info.com/hyseni-flet-sot-ne-anamorave-per-luften-kunder-terrorizimit/60%Daily2016-08-22 05:16
https://kosova-info.com/atletico-madrid-dhe-alaves-ndajne-piket-video/60%Daily2016-08-21 22:10
https://kosova-info.com/pacolli-kalon-pushimet-ne-bregdetin-shqiptar-ky-eshte-jahti-superluksoz-i-tij-foto/60%Daily2016-08-21 21:59
https://kosova-info.com/prince-mbante-narkotike-50-here-me-te-forte-se-heroina-ne-shishe-te-vitamines-c/60%Daily2016-08-21 21:54
https://kosova-info.com/renditja-tabelare-e-premierliges-dhe-kalenderi-i-super-ndeshjeve-qe-na-presin-javen-e-ardhshme-foto/60%Daily2016-08-21 21:52
https://kosova-info.com/volkswagen-pezullon-prodhimin-e-golfit/60%Daily2016-08-21 21:52
https://kosova-info.com/ju-vrasin-kembet-kater-menyra-si-ti-zgjeroni-kepucet-pa-i-demtuar/60%Daily2016-08-21 21:48
https://kosova-info.com/mbytet-74-vjecari-ne-velipoje/60%Daily2016-08-21 21:42
https://kosova-info.com/ja-sa-milione-euro-do-ti-kushtoje-unitedit-largimi-i-schweinsteingerit/60%Daily2016-08-21 21:39
https://kosova-info.com/pankartat-e-vendosura-ne-mushtisht-e-cojne-peshe-serbine-urgjentisht-te-largohen/60%Daily2016-08-21 21:24
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-kosoves-debuton-me-supergol-ne-superligen-e-turqise-video/60%Daily2016-08-21 21:21
https://kosova-info.com/fotot-me-te-mira-me-dron-te-2016-es/60%Daily2016-08-21 21:19
https://kosova-info.com/a-po-i-njiheni-keto-legjenda-te-futbollit-foto/60%Daily2016-08-21 21:10
https://kosova-info.com/gjuriq-kosova-nuk-po-e-zbaton-asnje-marreveshje-te-arritur-ne-bruksel-serbia-te-gjitha/60%Daily2016-08-21 21:09
https://kosova-info.com/bella-hadid-pozon-komplet-e-zhveshur-ne-nje-fotosesion-super-seksi-per-vogue-foto-18/60%Daily2016-08-21 21:02
https://kosova-info.com/hyseni-neser-ne-anamorave-diskuton-per-sigurine/60%Daily2016-08-21 20:52
https://kosova-info.com/proteste-e-komunitetit-lgbt-per-vrasjen-e-hande-kader/60%Daily2016-08-21 20:45
https://kosova-info.com/xhemailit-iu-deshen-pak-minuta-per-te-bere-asistim-perfekt-ne-fitoren-minimale-te-bolognas-video/60%Daily2016-08-21 20:45
https://kosova-info.com/vdes-ne-burg-themeluesi-i-backstreet-boys-dhe-nsync/60%Daily2016-08-21 20:41
https://kosova-info.com/chievo-e-trondit-interin-video/60%Daily2016-08-21 20:39
https://kosova-info.com/kritikohet-per-luften-e-eger-ndaj-droges-duterte-largohemi-nga-okb/60%Daily2016-08-21 20:33
https://kosova-info.com/shba-te-fitojne-medaljen-e-arte-shkaterrojne-serbine-ne-finale/60%Daily2016-08-21 20:28
https://kosova-info.com/ajo-serish-kenga-me-e-pelqyer-e-javes-video/60%Daily2016-08-21 20:28
https://kosova-info.com/shpjegimi-i-genc-prelvukaj-per-listen-e-punesimeve-te-vv-se-publikuar-nga-pdk-ja/60%Daily2016-08-21 20:23
https://kosova-info.com/dicaprio-e-nina-agdal-ne-aksident-me-veture/60%Daily2016-08-21 20:08
https://kosova-info.com/be-solidarizohet-me-turqine/60%Daily2016-08-21 20:03
https://kosova-info.com/real-madridi-starton-me-fitore-video/60%Daily2016-08-21 20:03
https://kosova-info.com/chievo-inter-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2016-08-21 19:58
https://kosova-info.com/eulex-nuk-interesohet-per-raste-te-reja-video/60%Daily2016-08-21 19:58
https://kosova-info.com/dardan-islami-ironizon-keq-me-kauzat-e-protestave/60%Daily2016-08-21 19:53
https://kosova-info.com/pas-toures-dhe-hartit-ky-lojtar-i-madh-eshte-viktima-e-radhes-e-guardiolas-te-city/60%Daily2016-08-21 19:49
https://kosova-info.com/orgazma-per-nje-femer-me-mire-me-dike-qe/60%Daily2016-08-21 19:39
https://kosova-info.com/momente-emocionuese-te-lindjeve-ne-uje-merr-pjese-gjithe-familja-foto/60%Daily2016-08-21 19:33
https://kosova-info.com/shba-po-shkaterron-serbine-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2016-08-21 19:32
https://kosova-info.com/e-virgjer-per-20-minuta/60%Daily2016-08-21 19:29
https://kosova-info.com/kenga-e-javes-java-33-voto/60%Daily2016-08-21 20:30
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pika-e-re-kufitare-kosove-serbi-video/60%Daily2016-08-21 19:20
https://kosova-info.com/nuk-ka-veshje-qe-ia-mban-dot-format-chloe-s-foto/60%Daily2016-08-21 19:08
https://kosova-info.com/kjo-bente-qe-ai-te-me-perdhunonte-me-shume-foto/60%Daily2016-08-21 19:07
https://kosova-info.com/aktoret-qe-ndryshuan-me-kalimin-e-viteve-foto/60%Daily2016-08-21 18:59
https://kosova-info.com/sociedad-real-madrid-shenohet-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-08-21 18:57
https://kosova-info.com/kryeministrit-te-singaporit-i-bie-te-fiket-gjate-fjalimit-tre-oresh/60%Daily2016-08-21 18:53
https://kosova-info.com/wenger-flet-per-mustafin-gezon-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2016-08-21 18:51
https://kosova-info.com/david-beckham-zbulon-tatuazhin-e-radhes-foto/60%Daily2016-08-21 18:47
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimte-e-nje-te-burgosure-ne-qkuk/60%Daily2016-08-21 18:46
https://kosova-info.com/suicide-squad-filmi-me-i-shikuar-per-te-treten-jave-rresht-foto/60%Daily2016-08-21 18:40
https://kosova-info.com/i-shpetoi-luftes-se-fundit-po-e-vret-ngadale-semundja-video/60%Daily2016-08-21 18:37
https://kosova-info.com/pse-nuk-duhet-ti-kryqezoni-kembet-kur-uleni/60%Daily2016-08-21 18:34
https://kosova-info.com/dje-e-beri-barcelona-sot-keshtu-i-pergjigjet-reali/60%Daily2016-08-21 18:31
https://kosova-info.com/fermeret-ne-kamenice-ende-po-perballen-me-semundjen-e-lekures-se-lopeve-video/60%Daily2016-08-21 18:27
https://kosova-info.com/fuqia-e-mallrave-te-shtrenjte/60%Daily2016-08-21 18:23
https://kosova-info.com/sociedad-real-madrid-shenohet-gol-ne-minuten-e-pare-video/60%Daily2016-08-21 18:19
https://kosova-info.com/gjermania-do-ti-porosise-qytetaret-te-grumbullojne-rezerva-ushqimi-dhe-uji-ne-rast-te-sulmeve/60%Daily2016-08-21 18:11
https://kosova-info.com/ish-ministri-i-ekonomise-ne-gare-per-president/60%Daily2016-08-21 18:05
https://kosova-info.com/heqja-e-barrikades-ne-veri-ceshtje-ditesh-video/60%Daily2016-08-21 18:00
https://kosova-info.com/edhe-dafina-zeqiri-ne-pushime-ja-cilin-vend-ka-zgjedhur/60%Daily2016-08-21 17:48
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chievo-inter/60%Daily2016-08-21 17:43
https://kosova-info.com/5-perimet-antibiotike-qe-sherojne-semundje/60%Daily2016-08-21 17:40
https://kosova-info.com/aak-mohon-shuarjen-e-deges-ne-drenas-i-quan-tradhtar-ata-qe-kaluan-ne-pdk/60%Daily2016-08-21 17:28
https://kosova-info.com/penallti-per-milanin-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-08-21 17:26
https://kosova-info.com/dardan-sejdiu-ldk-pdk-bashke-kunder-prishtines/60%Daily2016-08-21 17:16
https://kosova-info.com/ndoci-kosovaret-e-duan-muziken-tallava/60%Daily2016-08-21 17:12
https://kosova-info.com/merkel-hollande-renzi-takim-per-unitetin-evropian/60%Daily2016-08-21 17:02
https://kosova-info.com/%e2%80%8bshtepia-e-bardhe-denon-sulmin-ne-nje-dasme-ne-turqi/60%Daily2016-08-21 16:55
https://kosova-info.com/miloti-dhe-genci-shpjegojne-punesimin-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2016-08-21 16:51
https://kosova-info.com/leita-kaka-i-dhuron-dicka-speciale-shkelzen-gashit-foto/60%Daily2016-08-21 16:36
https://kosova-info.com/dezertimi-i-rrezikshem-nga-apj-me-1991-te-ikesh-nga-kazerma-me-kallashnikov-te-ushtrise/60%Daily2016-08-21 16:36
https://kosova-info.com/shperthimet-godasin-somaline-12-te-vrare/60%Daily2016-08-21 16:30
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-diber-basha-akuza-per-kercenime-ndaj-mesuesve/60%Daily2016-08-21 16:25
https://kosova-info.com/shikoni-me-ke-eshte-takuar-sot-xherdan-shaqiri-foto/60%Daily2016-08-21 16:20
https://kosova-info.com/luana-mahnite-me-trupin-ne-bikini-foto/60%Daily2016-08-21 16:17
https://kosova-info.com/daciq-ne-bruksel-nuk-eshte-diskutuar-ndryshimi-i-kushtetutes/60%Daily2016-08-21 16:17
https://kosova-info.com/haradinaj-thacit-leri-deputetet-rahat/60%Daily2016-08-21 16:14
https://kosova-info.com/cillessen-kerkon-ti-bashkohet-sa-me-pare-barcelones/60%Daily2016-08-21 16:05
https://kosova-info.com/rezultatet-befasuese-te-tri-ndeshjeve-te-vala-superliges-se-kosoves/60%Daily2016-08-21 15:54
https://kosova-info.com/frank-ocean-publikon-albumin-e-shumepritur-audio/60%Daily2016-08-21 15:52
https://kosova-info.com/okb-kerkon-armepushim-ne-alepo/60%Daily2016-08-21 15:39
https://kosova-info.com/zyrtare-urime-inter-foto/60%Daily2016-08-21 15:36
https://kosova-info.com/parada-e-engjejve-foto/60%Daily2016-08-21 15:23
https://kosova-info.com/fushata-e-trumpit-shpenzon-shume-me-pak-se-ajo-e-clintonit/60%Daily2016-08-21 15:21
https://kosova-info.com/bajrush-xhemajli-nga-burgu-drejt-e-ne-plazh/60%Daily2016-08-21 15:19
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-torino-2/60%Daily2016-08-21 15:04
https://kosova-info.com/punoni-ulur-gjate-gjithe-dites-ja-pasojat-video/60%Daily2016-08-21 15:01
https://kosova-info.com/shuhet-aak-ja-ne-drenas-tere-kryesia-kalon-ne-pdk/60%Daily2016-08-21 14:57
https://kosova-info.com/ferizaj-hajvalia-rezultati-trondites-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2016-08-21 14:55
https://kosova-info.com/japonia-nen-kercenimin-e-dy-tajfuneve/60%Daily2016-08-21 14:55
https://kosova-info.com/zbulimi-i-tmerrshem-i-erdoganit-sulmuesi-ne-dasme-kishte-12-ose-14-vjet/60%Daily2016-08-21 14:48
https://kosova-info.com/pas-murit-me-te-gjate-kina-nderton-uren-me-te-gjate-prej-qelqi/60%Daily2016-08-21 14:45
https://kosova-info.com/sunderland-12-middlesbrough-ja-me-cfare-note-vleresohet-adnan-januzaj-foto/60%Daily2016-08-21 14:45
https://kosova-info.com/e-fitoi-medaljen-e-arte-ja-cfare-ka-bere-tani-neymar-foto/60%Daily2016-08-21 14:31
https://kosova-info.com/sunderlandi-i-januzajt-mundet-perseri/60%Daily2016-08-21 14:21
https://kosova-info.com/turqi-prokuroria-zbulohen-mbetjet-e-nje-jeleku-me-eksploziv-ne-zonen-e-shperthimit/60%Daily2016-08-21 14:15
https://kosova-info.com/iraku-var-36-burra-ne-lidhje-me-nje-masaker-te-isis-it/60%Daily2016-08-21 14:06
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkurti-iu-bene-thirrje-aktivisteve-gjilanas-te-organizohen-per-protesten/60%Daily2016-08-21 14:02
https://kosova-info.com/andrra-e-sinanit-rikthen-linjat-e-meparshme-foto/60%Daily2016-08-21 13:57
https://kosova-info.com/fitore-e-madhe-e-kosoves/60%Daily2016-08-21 13:55
https://kosova-info.com/herrera-zgjedh-mbrojtesin-me-te-mire-te-gjithe-qeshen-me-te-foto/60%Daily2016-08-21 13:37
https://kosova-info.com/befason-obama-nese-trump-behet-president-une-e-familja-e-braktisim-shba-ne/60%Daily2016-08-21 13:29
https://kosova-info.com/korab-shaqiri-axhe-per-here-te-dyte-foto/60%Daily2016-08-21 13:28
https://kosova-info.com/papa-lutet-per-viktimat-e-sulmit-ne-gaziantep-te-turqise/60%Daily2016-08-21 13:11
https://kosova-info.com/zyrtare-lamtumire-arsenal-foto-2/60%Daily2016-08-21 13:10
https://kosova-info.com/kjo-eshte-lista-e-50-shqiptareve-me-te-famshem-ne-bote/60%Daily2016-08-21 13:00
https://kosova-info.com/sunderland-middlesbrough-super-gol-video/60%Daily2016-08-21 12:51
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-drenas-disa-te-lenduar-nga-perplasja-e-tri-automjeteve-foto/60%Daily2016-08-21 12:41
https://kosova-info.com/urime-adnan-januzaj/60%Daily2016-08-21 12:34
https://kosova-info.com/rovena-dilo-zbulon-misterin-e-fotos-topless-foto/60%Daily2016-08-21 12:31
https://kosova-info.com/danaj-maqedonia-stabilizohet-vetem-kur-te-ndahet/60%Daily2016-08-21 12:24
https://kosova-info.com/simeone-transferon-nje-super-futbollist-ne-atletico-madrid-foto/60%Daily2016-08-21 12:17
https://kosova-info.com/prezantuesja-shqiptare-le-ekranin-nuk-do-ta-besoni-per-cka/60%Daily2016-08-21 12:02
https://kosova-info.com/ahmeti-deklarohet-per-dyshimet-se-punesoi-kunderligjshem-250-persona/60%Daily2016-08-21 11:57
https://kosova-info.com/kosova-dhe-rashica-degjojeni-cfare-thote-tramezzani/60%Daily2016-08-21 11:44
https://kosova-info.com/feste-ne-milano-vjen-nje-super-perforcim-nga-real-madrid-foto/60%Daily2016-08-21 11:34
https://kosova-info.com/gardiani-rrahe-cnjerezisht-te-burgosurin-shqiptar-ne-idrizove-te-shkupit-foto/60%Daily2016-08-21 11:32
https://kosova-info.com/ne-tepelene-hashashit-i-kendohet-me-klarinete-video/60%Daily2016-08-21 11:27
https://kosova-info.com/blero-krahason-messin-me-luanin-foto/60%Daily2016-08-21 11:26
https://kosova-info.com/komisioni-i-kufirit-deklarohet-kosova-nuk-humb-asnje-centimeter-territor/60%Daily2016-08-21 11:20
https://kosova-info.com/ciao-liverpool-balotelli-transferohet-nga-nje-shqiptar-foto/60%Daily2016-08-21 11:15
https://kosova-info.com/artiste-dhe-sportiste-shqiptare-me-3-shtator-ne-vatikan/60%Daily2016-08-21 10:53
https://kosova-info.com/artiste-dhe-sportiste-shqiptare-me-3-shtator-ne-vatikan/60%Daily2016-08-21 10:53
https://kosova-info.com/mcgregor-mposhti-diazin-do-te-cuditeni-sa-para-i-fitoi/60%Daily2016-08-21 10:47
https://kosova-info.com/bashkeluftetaret-e-thacit-ofendohen-me-nderimet-qe-u-ben-te-vrareve-serbe/60%Daily2016-08-21 10:46
https://kosova-info.com/largohet-nga-psg-transferohet-ne-milan-foto/60%Daily2016-08-21 10:32
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-ster-mbesa-e-skenderbeut-do-performoje-ne-hardhfest-2016-video/60%Daily2016-08-21 10:17
https://kosova-info.com/ministri-bushati-reagon-per-sulmin-terrorist-ne-gaziantep/60%Daily2016-08-21 10:11
https://kosova-info.com/perkeqesohet-bilanci-50-te-vdekur-ne-sulmin-me-bombe-ne-gaziantep/60%Daily2016-08-21 10:07
https://kosova-info.com/pdk-kerkon-hetim-te-punesimeve-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2016-08-21 09:55
https://kosova-info.com/hollywoodi-film-per-gerdecin/60%Daily2016-08-21 09:45
https://kosova-info.com/flet-tifozja-seksi-ja-cka-me-propozuan-ne-shqiperi/60%Daily2016-08-21 09:45
https://kosova-info.com/shume-keq-per-etrit-berishen/60%Daily2016-08-21 09:43
https://kosova-info.com/menduh-thaci-neser-para-prokurorise/60%Daily2016-08-21 09:28
https://kosova-info.com/bye-bye-arsenal-nuk-do-ta-besoni-ku-do-te-transferohet-sanchez-foto/60%Daily2016-08-21 09:19
https://kosova-info.com/presidenti-i-filipineve-kercenon-se-do-te-dale-nga-okb-ja/60%Daily2016-08-21 09:17
https://kosova-info.com/britney-spears-zbulon-detaje-per-albumin-e-ri/60%Daily2016-08-21 09:16
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-njohur-nuk-eshte-me-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-08-21 08:54
https://kosova-info.com/edhe-ardit-gjebrea-zgjedh-te-pushoje-jashte-shqiperise-foto/60%Daily2016-08-21 08:49
https://kosova-info.com/250-personat-qe-dyshohet-se-shpend-ahmeti-i-punesoi-pa-konkurs/60%Daily2016-08-21 08:48
https://kosova-info.com/ne-sulmin-e-armatosur-ne-shba-5-te-vdekur/60%Daily2016-08-21 08:38
https://kosova-info.com/farmacistja-gjermane-mbledh-ndihma-per-benetin-e-plagosur-ne-sulmin-e-munihut/60%Daily2016-08-21 08:29
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ky-ekip-do-te-shpallet-kampion-ne-premierlige/60%Daily2016-08-21 08:24
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-itali-i-merr-jeten-17-vjecarit-shqiptar/60%Daily2016-08-21 08:24
https://kosova-info.com/pornostarja-shqiptare-i-dergon-mesazh-mozzikut-video/60%Daily2016-08-21 08:17
https://kosova-info.com/cuadrado-largohet-nga-chelsea-ka-nje-klub-te-ri-foto/60%Daily2016-08-21 08:12
https://kosova-info.com/moti-sot/60%Daily2016-08-21 08:03
https://kosova-info.com/flet-babai-i-mitrovicasit-qe-terrorizoi-vloren-djali-im-vuan-nga-depresioni/60%Daily2016-08-21 08:00
https://kosova-info.com/zyrtare-behet-publike-data-e-koncertit-te-bebe-rexhes-ne-tirane-foto/60%Daily2016-08-21 07:59
https://kosova-info.com/edhe-sot-kolone-ne-merdare/60%Daily2016-08-21 07:55
https://kosova-info.com/zhvishet-lyra-e-o-sa-mire-tregon-linjat-seksi-foto/60%Daily2016-08-21 07:50
https://kosova-info.com/shikojeni-si-duket-fytyra-e-diaz-pas-humbjes-nga-mcgregor-foto/60%Daily2016-08-21 07:45
https://kosova-info.com/perkeqesohet-bilanci-nga-sulmi-ne-nje-dasme-ne-gaziantep-30-te-vdekur-dhe-94-te-plagosur/60%Daily2016-08-21 07:35
https://kosova-info.com/lori-hoxha-shijon-live-koncertin-e-kengetares-se-famshme-boterore/60%Daily2016-08-21 07:31
https://kosova-info.com/real-sociedad-real-madrid-formacionet-me-plot-mungesa-te-ekipi-i-zidane-foto/60%Daily2016-08-21 07:17
https://kosova-info.com/barcelona-konfirmon-largimin-e-bravos/60%Daily2016-08-21 07:06
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-james-nenshkruan-me-klubin-e-ri-per-70-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-21 06:50
https://kosova-info.com/guardiola-man-city-eshte-me-fat-qe-shaqiri/60%Daily2016-08-21 06:42
https://kosova-info.com/conte-transferon-nje-super-futbollist-nga-juventus-foto/60%Daily2016-08-21 06:35
https://kosova-info.com/kosova-merr-seriozisht-verejtjet-e-bidenit/60%Daily2016-08-21 06:21
https://kosova-info.com/lirim-zendeli-ze-vendin-e-dyte-ne-formula-4-le-pas-djalin-e-legjendes-michael-schumacher-video/60%Daily2016-08-20 23:30
https://kosova-info.com/neymari-ia-dhuron-medaljen-e-arte-brazilit-ne-lojerat-olimpike-video/60%Daily2016-08-20 23:11
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-serish-mahnite-ne-xhirimet-e-dashuria-e-bjeshkeve-te-nemuna-3-foto/60%Daily2016-08-20 22:10
https://kosova-info.com/omranit-i-vdiq-vellai-nga-bombardimet-por-vete-konsiderohet-me-fat-video/60%Daily2016-08-20 22:10
https://kosova-info.com/sevilla-e-fiton-dramen-ku-u-shenuan-10-gola-video/60%Daily2016-08-20 22:07
https://kosova-info.com/artistja-indiane-punon-logon-e-nene-terezes/60%Daily2016-08-20 21:56
https://kosova-info.com/olta-boka-ja-pse-nuk-bej-videoklipe-dhe-skandale/60%Daily2016-08-20 21:49
https://kosova-info.com/ferdinand-lavderon-granit-xhaken-foto/60%Daily2016-08-20 21:47
https://kosova-info.com/shteti-shpenzoi-190-milione-euro-per-furnizime-e-154-milione-per-pune/60%Daily2016-08-20 21:36
https://kosova-info.com/ne-malin-e-zi-cdo-e-dyta-komune-ka-me-shume-vdekje-se-lindje/60%Daily2016-08-20 21:29
https://kosova-info.com/miss-bumbum-u-premton-dicka-speciale-futbollisteve-te-brazilit-nese-fitojne-olimpiaden-foto/60%Daily2016-08-20 21:26
https://kosova-info.com/vdes-anetari-i-3-doors-down-video/60%Daily2016-08-20 21:23
https://kosova-info.com/mallkimi-qe-po-e-ndjek-cristiano-ronaldon/60%Daily2016-08-20 21:16
https://kosova-info.com/mallkimi-qe-po-e-ndjek-cristiano-ronaldon/60%Daily2016-08-20 21:16
https://kosova-info.com/tronditet-turqia-8-persona-vdesin-ne-sulmin-vetevrases-ne-dasme-videofoto/60%Daily2016-08-20 21:13
https://kosova-info.com/fantastik-neymar-shenon-gol-jashtezakonisht-te-bukur-video/60%Daily2016-08-20 21:08
https://kosova-info.com/graziano-pelle-po-cmend-kinen-me-kete-gol-video/60%Daily2016-08-20 21:00
https://kosova-info.com/kjo-eshte-loja-e-preferuar-e-luana-vjollces-foto/60%Daily2016-08-20 20:50
https://kosova-info.com/juventusi-starton-me-fitore-higuain-debuton-me-gol-video/60%Daily2016-08-20 20:39
https://kosova-info.com/juve-i-pergjigjet-fiorentines-higuain-shenon-golin-e-pare-te-zonja-e-vjeter-video/60%Daily2016-08-20 20:21
https://kosova-info.com/tuna-kunate-me-nora-istrefin-foto/60%Daily2016-08-20 20:20
https://kosova-info.com/analistet-kerkojne-qe-kosova-ti-ve-kushte-serbise-video/60%Daily2016-08-20 20:19
https://kosova-info.com/fiorentina-trondit-juventusin-video/60%Daily2016-08-20 20:17
https://kosova-info.com/deshtimi-i-demarkacionit-nuk-e-izolon-vendin-video/60%Daily2016-08-20 20:13
https://kosova-info.com/de-boer-gezon-tifozet-e-interit-po-kerkojme-kete-lojtar/60%Daily2016-08-20 20:10
https://kosova-info.com/munihu-do-te-blindohet-per-oktoberfest/60%Daily2016-08-20 20:08
https://kosova-info.com/munihu-do-te-blindohet-per-oktoberfest/60%Daily2016-08-20 20:08
https://kosova-info.com/dicaprio-shume-i-afert-me-te-dashuren-e-re-foto/60%Daily2016-08-20 20:02
https://kosova-info.com/ja-si-u-vleresua-xhaka-per-paraqitjen-ndaj-leicesterit-foto/60%Daily2016-08-20 19:56
https://kosova-info.com/prodhimi-i-targave-proces-i-tejzgjaturvideo/60%Daily2016-08-20 19:50
https://kosova-info.com/barcelona-e-konfirmon-arritjen-e-nje-marreveshje-me-man-cityn-per-bravon-foto/60%Daily2016-08-20 19:43
https://kosova-info.com/alberije-hadergjonaj-jam-pjeshke-nuk-bej-pune-shtepie/60%Daily2016-08-20 19:28
https://kosova-info.com/vdes-vellai-i-omranit-vogelushit-sirian-fotografia-e-te-cilit-tronditi-boten/60%Daily2016-08-20 19:19
https://kosova-info.com/mitrovicasi-qe-tha-jam-i-derguari-i-allahut-e-do-tju-vras-u-shtrua-ne-psikiatri-video/60%Daily2016-08-20 19:07
https://kosova-info.com/kurthi-ndaj-pedofilit-qe-u-kap-kur-shkoi-te-takonte-13-vjecaren/60%Daily2016-08-20 19:01
https://kosova-info.com/trafot-kane-zene-trotuarin-ne-kolovice-video/60%Daily2016-08-20 18:57
https://kosova-info.com/skuadra-kosovare-deklason-nje-tjeter-kundershtare-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2016-08-20 18:46
https://kosova-info.com/sputnik-serbia-trembet-nga-vizita-e-rames-pasi-mund-ta-njohe-kosoven/60%Daily2016-08-20 18:43
https://kosova-info.com/zidane-kerkon-titullin-e-la-ligas-kete-edicion/60%Daily2016-08-20 18:34
https://kosova-info.com/shqiptaret-ne-presheve-kerkojne-reduktimin-e-forcave-te-xhandarmerise/60%Daily2016-08-20 18:30
https://kosova-info.com/leicesteri-dhe-arsenali-ndajne-piket/60%Daily2016-08-20 18:20
https://kosova-info.com/miss-gjermania-behet-nuse-shqiptare-foto/60%Daily2016-08-20 18:19
https://kosova-info.com/isufi-hartat-ne-gjnd-sperputhen-me-demarkacionin-e-tanishem-foto/60%Daily2016-08-20 18:14
https://kosova-info.com/ne-shtator-dihet-filmi-qe-do-ta-perfaqesoje-kosoven-ne-oscar/60%Daily2016-08-20 18:06
https://kosova-info.com/barcelona-shkaterron-betisin-video/60%Daily2016-08-20 18:05
https://kosova-info.com/semundja-gungore-e-gjedhit-nuk-prek-qumeshtin-dhe-mishin/60%Daily2016-08-20 18:02
https://kosova-info.com/barcelona-betis-ky-lojtar-kompleton-hatrikun-me-kete-supergol-video/60%Daily2016-08-20 17:59
https://kosova-info.com/aak-ja-e-kundershton-ne-menyren-e-vet-ne-demarkacionin/60%Daily2016-08-20 17:56
https://kosova-info.com/roma-udinese-rezultati-perfundimtar-eshte-i-turpshem-video/60%Daily2016-08-20 17:54
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-fiorentina/60%Daily2016-08-20 17:50
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-fiorentina/60%Daily2016-08-20 17:50
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-konsumoni-ne-mengjes-per-te-qendruar-ne-forme/60%Daily2016-08-20 17:39
https://kosova-info.com/vajza-e-yllka-gashit-e-mire-si-e-ema-foto/60%Daily2016-08-20 17:37
https://kosova-info.com/messi-trullos-mbrojtjen-e-betisit-shenon-golin-e-peste-per-barcen-video/60%Daily2016-08-20 17:37
https://kosova-info.com/turan-messi-suarez-cfare-supergoli-video/60%Daily2016-08-20 17:32
https://kosova-info.com/penallti-per-romen-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-08-20 17:27
https://kosova-info.com/a-e-pate-kete-nderhyrje-fantastike-te-xhakes-ne-mahrezin-gjate-pjeses-se-pare-video/60%Daily2016-08-20 17:23
https://kosova-info.com/pyet-23-vjecari-pse-bej-seks-20-here-ne-dite/60%Daily2016-08-20 17:19
https://kosova-info.com/pyet-23-vjecari-pse-bej-seks-20-here-ne-dite/60%Daily2016-08-20 17:19
https://kosova-info.com/national-geographic-u-sugjeron-lexuesve-ta-vizitojne-kosoven-video/60%Daily2016-08-20 17:13
https://kosova-info.com/kush-eshte-engjelli-mbrojtes-i-ences-foto/60%Daily2016-08-20 17:03
https://kosova-info.com/10-gjerat-qe-nuk-i-dinit-per-rrezitjen-ne-plazh/60%Daily2016-08-20 17:01
https://kosova-info.com/gecaj-keshillon-deputetet-e-ldk-se-te-mos-behen-vegla-te-opozites/60%Daily2016-08-20 16:50
https://kosova-info.com/as-gjykata-e-apelit-slejon-te-publikohet-kenga-shqiptari-2/60%Daily2016-08-20 16:43
https://kosova-info.com/pse-presidenti-po-nderon-te-vraret-serbe-ne-kosove/60%Daily2016-08-20 16:40
https://kosova-info.com/justin-bieber-largohet-nga-instagrami-fajtore-selena-foto/60%Daily2016-08-20 16:38
https://kosova-info.com/dibranet-kerkojne-debimin-nga-fshati-te-babait-qe-perdhunoi-vajzen-e-vet/60%Daily2016-08-20 16:30
https://kosova-info.com/tjeter-rast-pedofilie-ne-shqiperi/60%Daily2016-08-20 16:25
https://kosova-info.com/barcelona-betis-a-e-dini-kush-ka-shenuar-video/60%Daily2016-08-20 16:24
https://kosova-info.com/goli-i-costas-dhe-festa-e-cmendur-e-antonio-contes-video/60%Daily2016-08-20 16:20
https://kosova-info.com/kfor-i-perfundon-me-sukses-asistimin-ne-zonat-e-permbytura-ne-shkup/60%Daily2016-08-20 16:20
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-rritur-djali-i-big-bastes-dhe-vesa-lumes-foto/60%Daily2016-08-20 16:14
https://kosova-info.com/okb-rreth-24-milione-persona-ne-emergjence-humanitare/60%Daily2016-08-20 15:59
https://kosova-info.com/besa-befason-feronikelin/60%Daily2016-08-20 15:58
https://kosova-info.com/chelsea-serish-fiton-ne-fund-te-ndeshjes-video/60%Daily2016-08-20 15:52
https://kosova-info.com/burnley-befason-liverpoolin-video/60%Daily2016-08-20 15:49
https://kosova-info.com/tjeter-tragjedi-ne-korce-45-vjecari-i-alkoolizuar-i-jep-fund-jetes/60%Daily2016-08-20 15:41
https://kosova-info.com/askush-nuk-do-te-doje-tju-puthe-me-buze-te-cara/60%Daily2016-08-20 15:39
https://kosova-info.com/demarkacioni-eshte-ne-perputhje-me-vendimin-e-gjnd-se-dokument/60%Daily2016-08-20 15:31
https://kosova-info.com/memorja-dram-do-t-jetoj-ddr5-do-t-prek-kompjuterat-n-2020-n/60%Daily2016-08-20 15:22
https://kosova-info.com/rikthehet-frank-ocean-publikon-kengen-e-pare-pas-kater-vjetesh-video/60%Daily2016-08-20 15:17
https://kosova-info.com/23-vjecari-shqiptar-gjendet-i-vdekur-ne-shtepine-e-tij/60%Daily2016-08-20 15:13
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-betis/60%Daily2016-08-20 15:12
https://kosova-info.com/ymeri-thaci-ky-kumbare-i-familjes-pronto/60%Daily2016-08-20 15:07
https://kosova-info.com/deri-dje-konsiderohej-i-larguar-sot-i-ndodh-befasia-ermir-lenjanit/60%Daily2016-08-20 14:57
https://kosova-info.com/rezultate-befasuese-pas-pjeseve-te-para-te-ndeshjeve-ne-premierlige-videofoto/60%Daily2016-08-20 14:48
https://kosova-info.com/burnley-liverpool-mbrojtja-ne-gjume-shenohet-edhe-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-08-20 14:40
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-udinese/60%Daily2016-08-20 14:36
https://kosova-info.com/perdhunohet-18-vjecarja-ne-pokemon-party/60%Daily2016-08-20 14:24
https://kosova-info.com/perdhunohet-18-vjecarja-ne-pokemon-party/60%Daily2016-08-20 14:24
https://kosova-info.com/gjuriq-ne-takimin-e-nishit-te-ftuar-jane-edhe-zyrtaret-nga-prishtina/60%Daily2016-08-20 14:17
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-madh-i-dhurata-dores-ne-kohe-te-shkurter-foto/60%Daily2016-08-20 14:08
https://kosova-info.com/katastrofe-ne-milan-foto/60%Daily2016-08-20 13:54
https://kosova-info.com/uke-rugova-del-ne-gjyq-javen-e-ardhshme/60%Daily2016-08-20 13:51
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-ku-i-ka-shpenzuar-bale-rreth-450-mije-euro/60%Daily2016-08-20 13:48
https://kosova-info.com/nxirren-nga-rezervuari-pas-24-oresh-dy-kusherinjte-e-mbytur/60%Daily2016-08-20 13:32
https://kosova-info.com/nihan-feston-sot-ditelindjen-ja-si-e-uron-bashkeshorti-foto/60%Daily2016-08-20 13:30
https://kosova-info.com/imami-i-firences-shkakton-shume-polemika-ne-facebook/60%Daily2016-08-20 13:26
https://kosova-info.com/imami-i-firences-shkakton-shume-polemika-ne-facebook/60%Daily2016-08-20 13:26
https://kosova-info.com/man-city-triumfon-ndaj-stoke-cityt-video/60%Daily2016-08-20 13:24
https://kosova-info.com/kanye-west-me-dyqane-ne-kryeqytetet-me-te-medha-ne-bote/60%Daily2016-08-20 13:17
https://kosova-info.com/stoke-city-man-city-nolito-e-vendos-fituesin-video/60%Daily2016-08-20 13:17
https://kosova-info.com/pse-po-forcohet-frangu-zvicran/60%Daily2016-08-20 13:11
https://kosova-info.com/huffington-post-kurorezon-majlinda-kelmendin-foto/60%Daily2016-08-20 13:08
https://kosova-info.com/londra-inaguron-metrone-qe-do-te-qendroje-e-hapur-edhe-pas-mesnate/60%Daily2016-08-20 13:02
https://kosova-info.com/korce-gjendet-ne-kenete-trupi-i-njerit-prej-adoleshenteve/60%Daily2016-08-20 13:00
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-ju-fton-ne-hardhfest-qe-te-kenaqeni-per-kokerr-te-qefit/60%Daily2016-08-20 12:57
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-ju-fton-ne-hardhfest-qe-te-kenaqeni-per-kokerr-te-qefit-2/60%Daily2016-08-20 12:57
https://kosova-info.com/nexhat-osmani-behet-serish-baba-foto/60%Daily2016-08-20 12:55
https://kosova-info.com/penallti-per-stoke-cityn-ku-shkoi-topi-video/60%Daily2016-08-20 12:38
https://kosova-info.com/kampionia-olimpike-dergon-bucet-me-lule-te-varri-i-rugoves/60%Daily2016-08-20 12:38
https://kosova-info.com/kolona-te-gjata-ne-merdar-foto/60%Daily2016-08-20 12:27
https://kosova-info.com/autostrada-qe-mund-ti-bashkoje-ne-nish-lideret-e-rajonit/60%Daily2016-08-20 12:26
https://kosova-info.com/invalidet-e-luftes-paralajmerojne-proteste-me-1-shtator/60%Daily2016-08-20 12:23
https://kosova-info.com/invalidet-e-luftes-paralajmerojne-proteste-me-1-shtator/60%Daily2016-08-20 12:23
https://kosova-info.com/dy-aktoret-me-te-pelqyer-bashke/60%Daily2016-08-20 12:23
https://kosova-info.com/tifozat-kuq-e-zi-kane-nje-lajm-te-keq-per-kosoven/60%Daily2016-08-20 12:19
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-kauzat-e-rrejshme-politike-po-rrezikojne-shtetin-integrimet-dhe-aleancen-tone-strategjike/60%Daily2016-08-20 12:17
https://kosova-info.com/autogoli-i-vitit-shenohet-ne-rio-2016-video/60%Daily2016-08-20 12:14
https://kosova-info.com/identifikohen-15-pikat-qe-shkaktojne-depresion-te-njeriu/60%Daily2016-08-20 12:10
https://kosova-info.com/stoke-city-man-city-shenohet-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-08-20 12:08
https://kosova-info.com/nga-cili-shtet-bashkatdhetaret-po-dergojne-para-me-shume-e-nga-cili-me-pak-dokument/60%Daily2016-08-20 12:01
https://kosova-info.com/rozana-radi-zbulon-te-dashurin-momente-romantike-me-te-ne-plazh-foto/60%Daily2016-08-20 11:39
https://kosova-info.com/shaqiri-sulmon-guardiolen/60%Daily2016-08-20 11:38
https://kosova-info.com/trump-u-apelon-afro-amerikaneve-por-media-e-ka-me-bashkeshorten-e-tij-foto/60%Daily2016-08-20 11:27
https://kosova-info.com/nait-hasani-akuzon-rende-komisioni-per-demarkacionin-po-mashtron-ja-faktet-foto/60%Daily2016-08-20 11:26
https://kosova-info.com/arrestohet-personi-qe-vrau-te-riun-ne-ferizaj/60%Daily2016-08-20 11:23
https://kosova-info.com/rashica-tradhtar-degjojeni-mire-altin-lalen/60%Daily2016-08-20 11:22
https://kosova-info.com/zbulim-i-pabesueshem-ky-fryt-e-shkaterron-kancerin-ne-pak-minuta/60%Daily2016-08-20 11:20
https://kosova-info.com/odat-ekonomike-te-kosoves-e-serbise-te-ndertohet-autostrada-prishtine-nish/60%Daily2016-08-20 11:15
https://kosova-info.com/krasniqi-sivjet-prodhim-rekord-i-mjedres-8-milione-te-hyra-per-kosoven/60%Daily2016-08-20 11:13
https://kosova-info.com/hitleri-kishte-fantazi-seksuale-te-cmendura-me-nje-person-te-afert/60%Daily2016-08-20 11:08
https://kosova-info.com/shaqiri-kjo-eshte-liga-me-e-forte-ne-bote/60%Daily2016-08-20 11:02
https://kosova-info.com/bieber-preket-nga-historia-e-te-panjohurve-ja-si-reagoi-ai/60%Daily2016-08-20 11:01
https://kosova-info.com/kisha-ortodokse-ne-gracanice-ndertohet-me-buxhetin-e-kosoves/60%Daily2016-08-20 11:00
https://kosova-info.com/krimet-e-renda-mbyllin-ne-psikiatri-te-riun-nga-mitrovica/60%Daily2016-08-20 10:42
https://kosova-info.com/perzgjidhen-kompozimet-e-kengeve-konkurruese-per-edicionin-e-28-te-festivalit-zambaku-i-prizrenit/60%Daily2016-08-20 10:41
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-stoke-city-man-city/60%Daily2016-08-20 10:41
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-nje-i-plagosur-ne-fushe-kosove/60%Daily2016-08-20 10:39
https://kosova-info.com/shkon-komandanti-i-kfor-it-gjenerali-miglietta/60%Daily2016-08-20 10:34
https://kosova-info.com/griezmann-ky-ekip-do-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-08-20 10:30
https://kosova-info.com/koalicioni-feston-edhe-ne-dasma-lutfi-haziri-e-elmi-recica-e-ndreqin-atmosferen-foto/60%Daily2016-08-20 10:18
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-portier-per-14-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-20 10:16
https://kosova-info.com/adelina-berisha-jam-25-vjece-dhe-skam-pasur-kurre-te-dashur/60%Daily2016-08-20 10:16
https://kosova-info.com/nje-projekt-i-ri-per-bregdetin-dhe-malesine-jugore-te-shqiperise/60%Daily2016-08-20 10:08
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-pish-uje-te-ngrohte-me-limon-cdo-mengjes/60%Daily2016-08-20 09:59
https://kosova-info.com/enca-ekspozon-gjoksin-foto/60%Daily2016-08-20 09:54
https://kosova-info.com/pushime-te-bukura-te-xhensiles-foto/60%Daily2016-08-20 09:45
https://kosova-info.com/dosja-e-shefave-xv-grabovci-vazhdon-me-punesim-neper-borde-audio/60%Daily2016-08-20 09:37
https://kosova-info.com/pogba-bailly-e-cuditshme-cfare-bejne-me-duar-video/60%Daily2016-08-20 09:29
https://kosova-info.com/adem-grabovci-nuk-eshte-me-as-nenkryetar-i-pdk-se/60%Daily2016-08-20 09:29
https://kosova-info.com/ban-ki-moon-kritik-ndaj-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2016-08-20 09:21
https://kosova-info.com/qeveria-ia-kthen-shpinen-feronikelit/60%Daily2016-08-20 09:08
https://kosova-info.com/rekord-i-futbollisteve-shqiptare-ne-ligen-e-madhe-evropiane-foto/60%Daily2016-08-20 09:03
https://kosova-info.com/ja-si-e-vlereson-babai-i-miriamit-dhendrin-e-tij-alban-skenderaj-video/60%Daily2016-08-20 08:52
https://kosova-info.com/ronaldo-zgjedh-formacionin-ideal-do-te-befasoheni-kush-mungon-video/60%Daily2016-08-20 08:45
https://kosova-info.com/guardiola-ska-te-ndalur-transferon-edhe-nje-mesfushor-foto/60%Daily2016-08-20 08:35
https://kosova-info.com/rihanna-pa-sytjena-ne-shoqerine-e-justin-bieber-foto/60%Daily2016-08-20 08:27
https://kosova-info.com/shaqiri-zbulon-vendimin-e-tij/60%Daily2016-08-20 08:23
https://kosova-info.com/arrestohet-gazetari-ne-turqi-akuzohet-per-lidhje-me-terrorizmin/60%Daily2016-08-20 08:15
https://kosova-info.com/me-gigin-ne-krah-zayn-eshte-nje-djale-me-fat-foto/60%Daily2016-08-20 08:09
https://kosova-info.com/remi-komenton-takimin-rama-vuciq/60%Daily2016-08-20 08:02
https://kosova-info.com/man-utd-southampton-armiku-i-mourinhos-ne-tribuna-foto/60%Daily2016-08-20 07:51
https://kosova-info.com/haliti-nuk-eshte-fare-optimist-per-votimin-e-demarkacionit/60%Daily2016-08-20 07:50
https://kosova-info.com/kim-kardashian-cmend-meksiken-foto/60%Daily2016-08-20 07:49
https://kosova-info.com/mcgregor-diaz-do-te-vras-ty-dhe-komplet-ekipin-video/60%Daily2016-08-20 07:35
https://kosova-info.com/71-miliarde-dollare-demet-nga-fatkeqesite-natyrore-me-bote/60%Daily2016-08-20 07:34
https://kosova-info.com/ska-me-turizem-patriotik-ne-shqiperi/60%Daily2016-08-20 07:29
https://kosova-info.com/zbatimi-i-msa-se-ule-per-10-milione-euro-te-hyrat-doganore-2/60%Daily2016-08-20 07:14
https://kosova-info.com/trump-clinton-me-pare-puneson-nje-refugjat-se-nje-afrikano-amerikan/60%Daily2016-08-20 07:10
https://kosova-info.com/rama-ne-serbi-promovon-autostraden-dhe-kurbanin/60%Daily2016-08-20 07:01
https://kosova-info.com/kercova-goditet-nga-moti-i-lige/60%Daily2016-08-20 06:52
https://kosova-info.com/barcelona-real-betis-formacioni-i-kampionit-me-shume-mungesa-foto/60%Daily2016-08-20 06:51
https://kosova-info.com/sot-betohen-35-vullnetare-te-korpusit-te-paqes/60%Daily2016-08-20 06:47
https://kosova-info.com/ku-jane-qindra-mijera-vende-pune-te-premtuara/60%Daily2016-08-20 06:42
https://kosova-info.com/veratti-ky-futbollist-i-shqiperise-eshte-talent-i-madh-foto/60%Daily2016-08-20 06:38
https://kosova-info.com/nje-pjese-e-opozites-jane-zbutur-lidhur-me-demarkacionin/60%Daily2016-08-20 06:35
https://kosova-info.com/finalja-ne-4x100-metra-cfare-beri-bolt-video/60%Daily2016-08-20 06:28
https://kosova-info.com/zidane-largohet-nga-real-madrid-ky-eshte-klubi-i-ri/60%Daily2016-08-20 06:17
https://kosova-info.com/shpendin-e-godet-partneri-i-koalicionit-nuk-e-ka-as-formimin-elementar-kombetar/60%Daily2016-08-19 22:30
https://kosova-info.com/gjermania-fiton-te-arten-mund-suedine-dhe-kosovare-asllanin/60%Daily2016-08-19 22:16
https://kosova-info.com/neser-betohen-35-vullnetare-te-korpusit-te-paqes/60%Daily2016-08-19 22:02
https://kosova-info.com/jose-mourinho-rrefen-nje-problem-te-madh-me-te-cilin-po-perballet-te-unitedi/60%Daily2016-08-19 21:57
https://kosova-info.com/zbatimi-i-msa-se-ule-per-10-milione-euro-te-hyrat-doganore/60%Daily2016-08-19 21:57
https://kosova-info.com/te-jetosh-ne-shtepine-germadhe/60%Daily2016-08-19 21:46
https://kosova-info.com/soulja-boy-kercenon-me-vrajse-ish-te-dashuren-video/60%Daily2016-08-19 21:44
https://kosova-info.com/kruani-hunden-me-gisht-ja-perse-nuk-duhet-ta-beni/60%Daily2016-08-19 21:41
https://kosova-info.com/ibra-pogba-do-te-qeshni-me-lot-me-ate-qe-ndodhi-pas-ndeshjes-video/60%Daily2016-08-19 21:40
https://kosova-info.com/shba-dergon-aeroplane-per-te-mbrojtur-kurdet-nga-bombardimet-e-regjimit-sirian/60%Daily2016-08-19 21:38
https://kosova-info.com/zhduken-dy-adoleshente-dyshohet-se-rane-ne-rezervuar/60%Daily2016-08-19 21:35
https://kosova-info.com/labi-shuan-zerat-per-prishjen-e-fejeses-foto/60%Daily2016-08-19 21:35
https://kosova-info.com/shba-te-bejne-mrekulline-e-radhes-ne-rio-2016/60%Daily2016-08-19 21:32
https://kosova-info.com/si-eshte-gjendja-e-pishinave-ne-kosove-video/60%Daily2016-08-19 21:31
https://kosova-info.com/si-eshte-gjendja-e-pishinave-ne-kosove-video/60%Daily2016-08-19 21:31
https://kosova-info.com/trump-viziton-luizianen-e-shkaterruar-nga-permbytjet/60%Daily2016-08-19 21:27
https://kosova-info.com/a-e-dini-kush-po-e-kopjon-leonora-jakupin-ne-veshje-foto/60%Daily2016-08-19 21:24
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-juventusi-transferohet-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-08-19 21:22
https://kosova-info.com/higuain-neser-debuton-me-juventusin-sot-iu-dergon-nje-mesazh-tifozeve-te-napolit/60%Daily2016-08-19 21:15
https://kosova-info.com/prezantohet-ne-anibar-krijimtaria-e-gjeniut-te-animacionit-te-disney-studio-ward-kimball/60%Daily2016-08-19 21:15
https://kosova-info.com/rikthehet-ryva-kajtazi-sjell-kenge-te-re-video/60%Daily2016-08-19 21:09
https://kosova-info.com/pija-qe-duhet-te-pini-para-gjumit-per-bark-te-sheshte-2/60%Daily2016-08-19 21:03
https://kosova-info.com/isis-peson-edhe-nje-humbje/60%Daily2016-08-19 21:01
https://kosova-info.com/aksident-ne-vranjevc-dy-te-lenduar-video/60%Daily2016-08-19 20:52
https://kosova-info.com/golat-e-ibrahimovicit-ia-sjellin-fitoren-e-dyte-unitedit-video/60%Daily2016-08-19 20:51
https://kosova-info.com/golat-e-ibrahimovicit-ia-sjellin-fitoren-e-dyte-unitedit-video/60%Daily2016-08-19 20:51
https://kosova-info.com/preteni-korrupsioni-nuk-luftohet-me-prokurore-e-gjykates-nga-pazaret-politike/60%Daily2016-08-19 20:44
https://kosova-info.com/arrestohen-kater-persona-te-dyshuar-per-lidhje-me-gulen-ne-azerbejxhan/60%Daily2016-08-19 20:34
https://kosova-info.com/bayerni-shkaterron-jenan-video/60%Daily2016-08-19 20:33
https://kosova-info.com/martohet-boksieri-elvir-muriqi-kjo-eshte-nusja-e-tij-foto/60%Daily2016-08-19 20:23
https://kosova-info.com/8-ushqimet-qe-ju-ndihmojne-ne-rritjen-e-flokut/60%Daily2016-08-19 20:15
https://kosova-info.com/perfshihet-nga-flaket-nje-ndertese-ne-londer/60%Daily2016-08-19 20:12
https://kosova-info.com/penallti-per-unitedin-por-cfare-beri-i-cmenduri-video/60%Daily2016-08-19 20:12
https://kosova-info.com/pique-dhe-alba-vune-bast-kaq-para-nese-bravo-do-te-priste-penalltine-por-kush-fitoi-video/60%Daily2016-08-19 20:02
https://kosova-info.com/mustafa-deputetet-e-ldk-se-qe-nuk-e-votojne-demarkacionin-nuk-perfaqesojne-interesat-e-partise/60%Daily2016-08-19 20:01
https://kosova-info.com/zvministri-krasniqi-pranon-donacion-per-produkte-medicinale/60%Daily2016-08-19 19:55
https://kosova-info.com/dy-te-rinj-ne-berat-detyrojne-femijen-5-vjec-te-kryeje-marredhenie-seksuale-me-dhine-foto/60%Daily2016-08-19 19:46
https://kosova-info.com/united-southampton-shenohet-goli-i-pare-shenon-i-cmenduri-video/60%Daily2016-08-19 19:38
https://kosova-info.com/a-kualifikohet-shqiperia-ne-kampionatin-boteror-de-biasi-jep-deklarate-te-forte/60%Daily2016-08-19 19:31
https://kosova-info.com/zaimina-nuk-mund-te-jete-me-seksi-se-kaq-foto/60%Daily2016-08-19 19:22
https://kosova-info.com/ishte-ne-deti-kur-shoku-i-tregoi-se-liverpooli-e-ka-shitur-foto/60%Daily2016-08-19 19:15
https://kosova-info.com/pallaska-shantazhi-vetevrases-i-qeverise-dhe-opozites/60%Daily2016-08-19 19:12
https://kosova-info.com/vv-nuk-premton-proteste-paqesore-fton-aak-ne-dhe-nismen-ti-bashkohen/60%Daily2016-08-19 18:53
https://kosova-info.com/ura-ne-mitrovice-ne-gjendje-jo-te-mire-video/60%Daily2016-08-19 18:50
https://kosova-info.com/suarez-keshtu-me-ofendoi-neymar-kur-godita-topin-te-penalltia-e-famshme-video/60%Daily2016-08-19 18:47
https://kosova-info.com/mustafa-biden-ishte-i-drejtperdrejte-kerkoi-ta-ratifikojme-demarkacionin/60%Daily2016-08-19 18:44
https://kosova-info.com/thaci-per-te-perditshmen-boshnjake-dnevni-avaz-eshte-me-rendesi-qe-be-dhe-shba-te-perkrahin-ballkanin/60%Daily2016-08-19 18:37
https://kosova-info.com/cmendet-trajneri-i-kombetares-se-njohur-fton-93-lojtare-per-kualifikimet-e-boterorit-te-rusise/60%Daily2016-08-19 18:24
https://kosova-info.com/libri-i-autorit-misterioz-qe-percau-krejt-fshatin-video/60%Daily2016-08-19 18:24
https://kosova-info.com/kardashianet-nisin-lufte-te-pasmesh-foto/60%Daily2016-08-19 18:18
https://kosova-info.com/pkk-ja-merr-persiper-sulmin-kunder-policise-ne-turqi/60%Daily2016-08-19 18:13
https://kosova-info.com/ngjarje-e-rende-ne-diber-babai-kryen-marredhenie-seksuale-me-vajzen/60%Daily2016-08-19 18:07
https://kosova-info.com/facebook-n-bashkpunim-me-unity-sfidojn-steam-me-platform-desktop-lojrash/60%Daily2016-08-19 18:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-manchester-united-southampton/60%Daily2016-08-19 18:01
https://kosova-info.com/thaci-garanton-qe-koalicioni-eshte-unik-per-demarkacionin-jep-porosi-per-opoziten/60%Daily2016-08-19 17:56
https://kosova-info.com/jena-bayern-munich-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-08-19 17:54
https://kosova-info.com/pint-fesojne-5-vjetorin-publikojne-dy-videoklipe-te-reja-video/60%Daily2016-08-19 17:50
https://kosova-info.com/ther-me-thike-burrin-pasi-e-tradhtoi-kalimtaret-e-shokuar-shikojne-burrin-e-lare-ne-gjak-fotovideo-18/60%Daily2016-08-19 17:49
https://kosova-info.com/plagosja-e-pesevjecarit-sirian-ne-alepo-rusia-mohon-pergjegjesine-e-sulmit-ajror/60%Daily2016-08-19 17:41
https://kosova-info.com/driblim-dhe-asistim-perfekt-nga-bernard-berisha-ne-rusi-video/60%Daily2016-08-19 17:40
https://kosova-info.com/politikanet-austriake-bejne-thirrje-per-ndalimin-e-plote-te-burkas/60%Daily2016-08-19 17:38
https://kosova-info.com/sinan-bytyqi-po-qendron-ne-kosove-foto/60%Daily2016-08-19 17:32
https://kosova-info.com/orlando-bloom-deshiron-te-krijoje-familje-me-katy-perry-n-foto/60%Daily2016-08-19 17:28
https://kosova-info.com/ukraina-ofron-deshmi-qe-manafort-fitoi-para-nga-janukovic/60%Daily2016-08-19 17:28
https://kosova-info.com/arsenal-shkodran-mustafi-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2016-08-19 17:21
https://kosova-info.com/mot-i-paqendrueshem-ne-kete-fundjave/60%Daily2016-08-19 17:16
https://kosova-info.com/i-shpeton-plumbit-per-vetem-pak-centimetra-video/60%Daily2016-08-19 17:08
https://kosova-info.com/james-fabregas-10-yjet-qe-pritet-te-nderrojne-skuader-kete-afat-kalimtar/60%Daily2016-08-19 17:04
https://kosova-info.com/krasniqi-ka-nje-premtim-per-fermeret-qe-humben-gjedhet/60%Daily2016-08-19 17:03
https://kosova-info.com/krasniqi-pro-riformatimit-te-qeverise/60%Daily2016-08-19 16:54
https://kosova-info.com/france-klith-allahu-akbar-dhe-plagos-nje-hebre-ortodoks/60%Daily2016-08-19 16:46
https://kosova-info.com/problemet-me-stomak-detyrojne-atletin-te-kryej-nevojen-gjate-gares-video/60%Daily2016-08-19 16:43
https://kosova-info.com/pas-100-mije-eurove-nga-kosova-majlinda-kelmendi-merr-dhurate-edhe-galatasaray-foto/60%Daily2016-08-19 16:33
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-deklarohet-nuk-marrim-pjese-ne-takimin-e-nishit/60%Daily2016-08-19 16:31
https://kosova-info.com/fc-prishtina-ne-futsal-behet-me-sponsor-teknik/60%Daily2016-08-19 16:24
https://kosova-info.com/keto-vende-neser-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike/60%Daily2016-08-19 16:18
https://kosova-info.com/fifa-shkruan-per-kosoven-dhe-kosovare-asllanin-foto/60%Daily2016-08-19 16:06
https://kosova-info.com/era-super-seksi-me-veshje-tejet-transparente-foto/60%Daily2016-08-19 16:03
https://kosova-info.com/prishtina-starton-me-fitore-mund-llapin-video/60%Daily2016-08-19 15:52
https://kosova-info.com/nje-foshnje-8-muajshe-e-vdekur-ne-mesin-e-emigranteve-siriane/60%Daily2016-08-19 15:45
https://kosova-info.com/mbeshteten-40-fermere-me-makina-mjelese-te-qumeshtit/60%Daily2016-08-19 15:42
https://kosova-info.com/renia-e-numrit-te-duhanpiresve-ule-sulmet-fatale-ne-tru/60%Daily2016-08-19 15:36
https://kosova-info.com/gjejne-foshnjen-e-vdekur-ne-qese-te-plastikes-videofoto-18/60%Daily2016-08-19 15:33
https://kosova-info.com/antonio-conte-gezon-tifozet-e-chelsea/60%Daily2016-08-19 15:33
https://kosova-info.com/prishtina-llapi-shenohet-goli-i-pare-i-ketij-edicioni-video/60%Daily2016-08-19 15:12
https://kosova-info.com/platforma-windows-phone-n-kolaps-bien-shitjet-e-telefonve-windows-me-76/60%Daily2016-08-19 15:11
https://kosova-info.com/mourinho-i-kerkon-balotellit-te-largohet-nga-liverpooli-ia-propozon-keto-dy-skuadra-te-vogla/60%Daily2016-08-19 15:03
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-udheheqesi-i-fushates-se-trumpit-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-08-19 15:01
https://kosova-info.com/prishtina-llapi-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2016-08-19 14:50
https://kosova-info.com/pasaportat-me-te-vlefshme-ja-ku-renditet-ajo-e-kosoves/60%Daily2016-08-19 14:44
https://kosova-info.com/nuk-do-te-besoni-ku-mund-te-perfundoje-elvis-kabashi-i-juventusit-qe-pati-refuzuar-kombetaren/60%Daily2016-08-19 14:40
https://kosova-info.com/zgjidhet-misteri-i-fotos-lejla-te-artisteve/60%Daily2016-08-19 14:38
https://kosova-info.com/greqi-policia-i-shpetoi-dhjetera-migrante/60%Daily2016-08-19 14:33
https://kosova-info.com/putin-e-kryesoi-mbledhjen-e-keshillit-te-sigurise-ne-krimene-e-aneksuar/60%Daily2016-08-19 14:30
https://kosova-info.com/tallet-allegri-kjo-eshte-arsyeja-e-largimit-te-pogbas-nga-juventusi/60%Daily2016-08-19 14:25
https://kosova-info.com/ashna-certifikohet-per-sherbime-te-navigacionit-ajror/60%Daily2016-08-19 14:21
https://kosova-info.com/nata-e-cmendur-e-tuna-sejdiut-me-ermal-mamaqin-ja-si-dolen-jashte-kontrollit-ne-klub-foto/60%Daily2016-08-19 14:21
https://kosova-info.com/veturat-do-te-vazhdojne-te-pajisen-me-tabela-te-letres/60%Daily2016-08-19 14:21
https://kosova-info.com/krasniqi-takoi-pronaret-e-qendrave-grumbulluese-te-mjedres/60%Daily2016-08-19 14:18
https://kosova-info.com/osbe-trajnon-36-police-nga-veriu-i-mitrovices/60%Daily2016-08-19 14:09
https://kosova-info.com/miley-cyrus-anulon-muajin-e-mjaltit-ne-bora-bora/60%Daily2016-08-19 14:04
https://kosova-info.com/dardan-berisha-flet-per-miqesoret-qe-zhvilloi-perfaqesuesja-e-kosoves-ne-basketboll/60%Daily2016-08-19 14:04
https://kosova-info.com/portieri-i-partizanit-per-kete-arsye-ndodhi-rrahja-ne-aeroport/60%Daily2016-08-19 13:53
https://kosova-info.com/vetevendosje-mustafa-sherbetor-i-thacit-po-kercenon-deputetet/60%Daily2016-08-19 13:50
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-ka-nje-mesazh-per-tunen-nepermjet-cozman-it-foto/60%Daily2016-08-19 13:49
https://kosova-info.com/qe-te-mundesohet-falja-e-borxheve-ujesjellesi-qendra-ne-prishtine-do-te-punoje-edhe-te-shtunave/60%Daily2016-08-19 13:44
https://kosova-info.com/rama-per-here-te-pare-flet-per-te-verteten-e-takimit-te-nishit/60%Daily2016-08-19 13:41
https://kosova-info.com/instagram-deshiron-qe-ne-te-shohim-me-shume-video/60%Daily2016-08-19 13:38
https://kosova-info.com/karta-e-re-grafike-nvidia-gtx-1060-me-3gb-ram-sfidon-radeon-rx-480-t-amd-s/60%Daily2016-08-19 13:31
https://kosova-info.com/kosova-triumfon-ndaj-maqedonise/60%Daily2016-08-19 13:19
https://kosova-info.com/qarqet-ruse-paralajmerojne-konflikte-ne-maqedoni-serbi-dhe-beh-gjate-fundit-te-gushtit/60%Daily2016-08-19 13:18
https://kosova-info.com/roberti-zbulon-kush-eshte-bota-e-tij-foto/60%Daily2016-08-19 13:14
https://kosova-info.com/portierit-te-partizanit-ia-shajne-ciljeten-shperthen-rrahja-video/60%Daily2016-08-19 13:10
https://kosova-info.com/rrahet-serbi-ne-gorazhdec-se-ishte-me-thacin/60%Daily2016-08-19 13:08
https://kosova-info.com/shaqiri-guardiola-lajm-i-madh-nga-sky-sports-foto/60%Daily2016-08-19 12:54
https://kosova-info.com/arrestohen-126-shqiptare-ne-spanje/60%Daily2016-08-19 12:52
https://kosova-info.com/sipas-shkencetareve-kjo-eshte-gruaja-me-trupin-me-perfekt-ne-bote-foto/60%Daily2016-08-19 12:52
https://kosova-info.com/pa-doreheqjen-e-dy-kokave-te-krimit-nuk-do-te-kete-stabilitet/60%Daily2016-08-19 12:45
https://kosova-info.com/cudit-elvana-gjata-cfare-eshte-kjo-ngjyre-lejla-foto/60%Daily2016-08-19 12:39
https://kosova-info.com/fotot-qe-bene-histori-foto/60%Daily2016-08-19 12:30
https://kosova-info.com/fustanet-me-te-bukura-gjate-kesaj-vere-foto/60%Daily2016-08-19 12:10
https://kosova-info.com/milot-rashica-kosova-dhe-shqiperia/60%Daily2016-08-19 12:06
https://kosova-info.com/inter-prezanton-perforcimin-e-ri-cmimi-22-milione-euro-video/60%Daily2016-08-19 12:04
https://kosova-info.com/foto-qe-tregojne-nje-sharm-tjeter-te-femrave-foto/60%Daily2016-08-19 11:56
https://kosova-info.com/gulseren-befason-me-dukjen-e-re-foto/60%Daily2016-08-19 11:55
https://kosova-info.com/komenti-i-hoxhajt-per-ngritjen-e-shtatores-se-millosheviqit/60%Daily2016-08-19 11:48
https://kosova-info.com/e-dashura-e-boltit-eshte-nje-seks-bombe-foto/60%Daily2016-08-19 11:41
https://kosova-info.com/bateria-e-tesla-model-s-shprtheu-n-flak-makina-shkatrrohet-brenda-5-minutave/60%Daily2016-08-19 11:36
https://kosova-info.com/vetem-7-shtetas-shqiptare-e-kane-fituar-azilin-ne-gjermani/60%Daily2016-08-19 11:30
https://kosova-info.com/mustafa-i-gatshem-te-perballet-me-vv-ne-ne-kuvend/60%Daily2016-08-19 11:22
https://kosova-info.com/%e2%80%8bdo-te-biesh-nga-pesha-ja-10-ushqimet-qe-duhet-te-kesh-ne-frigorifer/60%Daily2016-08-19 11:20
https://kosova-info.com/istogu-ne-alarm-semundja-gungore-prek-mbi-100-lope/60%Daily2016-08-19 11:20
https://kosova-info.com/barcelona-i-befason-te-gjithe-me-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-19 11:19
https://kosova-info.com/beyonce-e-guximshme-hidhet-nga-lartesia-video/60%Daily2016-08-19 11:17
https://kosova-info.com/gazetari-emanuel-demaj-zevendesminister-i-puneve-te-jashtme/60%Daily2016-08-19 11:00
https://kosova-info.com/problem-i-madh-ne-barcelone-feste-ne-real-madrid/60%Daily2016-08-19 10:58
https://kosova-info.com/oconnell-thote-se-nepotizmi-nuk-eshte-risi-ne-kosove/60%Daily2016-08-19 10:55
https://kosova-info.com/collaku-demarkacioni-eshte-kushti-i-fundit-ne-skenarin-pozitiv-per-vizat-vendoset-ne-fund-te-vitit/60%Daily2016-08-19 10:55
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-ti-evitojme-nga-konsumimi-i-tepert/60%Daily2016-08-19 10:46
https://kosova-info.com/pse-arti-i-kosoves-triumfon-ndaj-atij-te-shqiperise/60%Daily2016-08-19 10:42
https://kosova-info.com/zbogar-interesat-politike-po-i-demtojne-ato-kombetare/60%Daily2016-08-19 10:38
https://kosova-info.com/pogba-ka-nje-lajm-te-keq-per-messin-e-ronaldon/60%Daily2016-08-19 10:38
https://kosova-info.com/messi-lufton-kunder-ronaldos-kush-doli-fitues-video/60%Daily2016-08-19 10:21
https://kosova-info.com/30-mije-euro-per-rehabilitim-te-veteraneve/60%Daily2016-08-19 10:10
https://kosova-info.com/seks-ne-plazhin-e-rios-derisa-gazetari-ishte-drejtperdrejt-ne-tv-video/60%Daily2016-08-19 10:08
https://kosova-info.com/juventus-fiorentina-tifozet-befasohen-se-cfare-ka-ndodhur-me-higuain/60%Daily2016-08-19 10:02
https://kosova-info.com/pavaresia-e-kosoves-nga-shqiperia/60%Daily2016-08-19 09:59
https://kosova-info.com/metallica-rikthehen-ne-nentor-me-albumin-e-ri/60%Daily2016-08-19 09:56
https://kosova-info.com/ja-cfare-do-te-beje-amber-heard-me-milionat-e-fituara-nga-divorci-me-johnny-depp/60%Daily2016-08-19 09:55
https://kosova-info.com/icardi-cfare-ka-ndodhur-me-ty/60%Daily2016-08-19 09:44
https://kosova-info.com/biden-cdo-pasardhes-i-imi-do-ta-vizitojne-kosoven-vendin-qe-nderoi-djalin-tim-te-vdekur/60%Daily2016-08-19 09:44
https://kosova-info.com/tmerr-ne-diber-babai-perdhunon-vajzen-e-mitur-arrestohet-nga-policia/60%Daily2016-08-19 09:40
https://kosova-info.com/ja-si-te-dukeni-e-bukur-edhe-pa-grim/60%Daily2016-08-19 09:33
https://kosova-info.com/rivarrosen-familjaret-e-azem-galices/60%Daily2016-08-19 09:32
https://kosova-info.com/shteti-i-jep-shperblimin-majlinda-kelmendit-foto/60%Daily2016-08-19 09:22
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-e-bukurise/60%Daily2016-08-19 09:15
https://kosova-info.com/james-largohet-nga-real-madrid-klubi-i-ri-eshte-nje-befasi/60%Daily2016-08-19 09:14
https://kosova-info.com/shpend-ne-cilin-katund-te-prishtines-jetojne-600-katolike/60%Daily2016-08-19 09:13
https://kosova-info.com/perleshje-mes-dy-grupeve-pese-te-arrestuar/60%Daily2016-08-19 09:12
https://kosova-info.com/perseri-rita-elegante-si-gjithmone-foto/60%Daily2016-08-19 09:07
https://kosova-info.com/grupi-i-famshem-polak-i-inspiruar-nga-shqiptaret-video/60%Daily2016-08-19 09:03
https://kosova-info.com/ferizaj-qellohet-per-vdekje-me-arme-zjarri-po-kerkohet-i-dyshuari/60%Daily2016-08-19 08:57
https://kosova-info.com/ekipi-i-parizanit-pritet-me-grushte-ne-aeroportin-e-tiranes-video/60%Daily2016-08-19 08:56
https://kosova-info.com/shaqiri-xhaka-behramilajm-i-keq-per-kosoven/60%Daily2016-08-19 08:47
https://kosova-info.com/kim-kardashian-pushime-me-familjen-e-mrekullueshme-ne-bikini-foto/60%Daily2016-08-19 08:45
https://kosova-info.com/gruaja-var-veten-ne-kasolle/60%Daily2016-08-19 08:45
https://kosova-info.com/gjilan-gruan-e-ben-per-spital-policia-e-arreston/60%Daily2016-08-19 08:39
https://kosova-info.com/urime-shkelzen-gashi-video/60%Daily2016-08-19 08:37
https://kosova-info.com/prishtine-te-shtena-nga-vetura/60%Daily2016-08-19 08:31
https://kosova-info.com/udhezimi-administrativ-ende-ne-fuqi-mjeket-ne-dileme-si-ta-zbatojne/60%Daily2016-08-19 08:29
https://kosova-info.com/irina-me-e-nxehte-se-asnjehere-per-gq-foto/60%Daily2016-08-19 08:27
https://kosova-info.com/simeone-nuk-e-meriton-por-ky-futbollist-do-ta-fitoje-topin-e-arte-foto/60%Daily2016-08-19 08:26
https://kosova-info.com/bill-clinton-sot-feston-ditelindjen/60%Daily2016-08-19 08:16
https://kosova-info.com/zidane-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2016-08-19 08:12
https://kosova-info.com/e-verteta-mbi-kercitjen-e-gishtave/60%Daily2016-08-19 08:11
https://kosova-info.com/klubi-i-madh-evropian-mbetet-pa-tifoze-shifrat-do-tju-befasojne/60%Daily2016-08-19 07:48
https://kosova-info.com/memushaj-deklarate-bombe-per-rashicen/60%Daily2016-08-19 07:32
https://kosova-info.com/sllovakia-dhe-holanda-ndihmojne-te-prekurit-nga-vershimet-ne-maqedoni/60%Daily2016-08-19 07:32
https://kosova-info.com/formacioni-i-real-madridit-ne-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-19 07:18
https://kosova-info.com/sot-dita-boterore-e-humanizmit/60%Daily2016-08-19 07:07
https://kosova-info.com/formacioni-i-barcelones-ne-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-19 07:04
https://kosova-info.com/bahtiri-kerkon-kthimin-e-12-mije-shqiptareve-ne-veri/60%Daily2016-08-19 07:01
https://kosova-info.com/rusia-eshte-pajtuar-per-armepushim-48-oresh-ne-aleppo/60%Daily2016-08-19 06:55
https://kosova-info.com/duka-ne-takim-sekret-me-futbollistet-kosovare-vjen-nje-lajm-i-madh/60%Daily2016-08-19 06:49
https://kosova-info.com/si-te-bejme-nje-gjume-te-mire/60%Daily2016-08-19 06:47
https://kosova-info.com/horoskopi-19-gusht-2016/60%Daily2016-08-19 06:42
https://kosova-info.com/finalja-ne-200-metra-cfare-beri-bolt-video/60%Daily2016-08-19 06:40
https://kosova-info.com/shteti-shperblen-sot-majlinda-kelmendin/60%Daily2016-08-19 05:49
https://kosova-info.com/amerika-se-bind-opoziten-ne-kosove/60%Daily2016-08-19 05:40
https://kosova-info.com/analistet-pozita-dhe-opozita-ti-marrin-seriozisht-porosite-e-bidenit/60%Daily2016-08-19 05:30
https://kosova-info.com/bonucci-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-08-19 05:24
https://kosova-info.com/mourinho-ky-eshte-mesfushori-me-i-mire-ne-bote-foto/60%Daily2016-08-19 05:17
https://kosova-info.com/permbytjet-ne-luiziana-lene-mijera-persona-te-pastrehe/60%Daily2016-08-18 21:58
https://kosova-info.com/frika-nga-isis-shikoni-cfare-ka-bere-juventus/60%Daily2016-08-18 21:57
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-ku-ka-bere-piercing-morena-foto/60%Daily2016-08-18 21:55
https://kosova-info.com/shkon-ne-12-numri-i-te-vdekureve-nga-sulmet-ne-turqi/60%Daily2016-08-18 21:51
https://kosova-info.com/tri-gjerat-qe-asnjehere-nuk-duhet-tia-kerkoni-burrit/60%Daily2016-08-18 21:47
https://kosova-info.com/viktima-ne-ferizaj-kishte-pasur-probleme-me-dorasin/60%Daily2016-08-18 21:46
https://kosova-info.com/irina-kall-rrjetin-me-pozat-e-saj-nudo-foto/60%Daily2016-08-18 21:40
https://kosova-info.com/rikthehet-ivan-bogdanov-cfare-ka-bere-ai-sonte-foto/60%Daily2016-08-18 21:35
https://kosova-info.com/skandaloze-policet-qeshin-pasi-gjuajne-per-vdekje-nje-te-semure-mendor-video/60%Daily2016-08-18 21:28
https://kosova-info.com/mustafa-si-kemi-votat-por-po-kujdesem-maksimalisht-te-ratifikohet-demarkacioni/60%Daily2016-08-18 21:21
https://kosova-info.com/rihanna-viziton-statujen-e-saj-me-gjoksin-me-te-madh-ndonjehere-foto/60%Daily2016-08-18 21:20
https://kosova-info.com/rajoy-i-vendosur-te-riemerohet-kryeminister-i-spanjes/60%Daily2016-08-18 21:10
https://kosova-info.com/e-cuditshme-cfare-bejne-gjyqtaret-ne-pushimin-15-minutesh-video/60%Daily2016-08-18 21:08
https://kosova-info.com/gjuriq-sulmon-thacin-ska-sinqeritet-ne-gjestin-e-tij-ne-gorazhdec/60%Daily2016-08-18 21:00
https://kosova-info.com/ja-sa-paguajne-kosovaret-ne-ambulancat-e-zonave-bregdetare/60%Daily2016-08-18 20:55
https://kosova-info.com/zhvillime-te-reja-te-kafeneja-jone-ja-kur-do-te-rikthehet-seriali-foto/60%Daily2016-08-18 20:54
https://kosova-info.com/82-mije-persona-evakuohen-nga-zjarri-ne-shba-2/60%Daily2016-08-18 20:45
https://kosova-info.com/cfare-po-bente-portieri-i-shkendijes-ne-momentin-e-golit-ne-fund/60%Daily2016-08-18 20:45
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-nuk-jep-afat-per-liberalizim-te-vizave-video/60%Daily2016-08-18 20:38
https://kosova-info.com/nje-mashkull-arrestohet-prane-shtepise-se-kendall-jenner/60%Daily2016-08-18 20:28
https://kosova-info.com/a-ndikon-madhesia-e-penisit-dhe-numri-marredhenieve-ne-madhesine-e-vagines/60%Daily2016-08-18 20:24
https://kosova-info.com/gol-ne-fund-gent-shkendija-mbyllet-me-kete-rezultat-video/60%Daily2016-08-18 20:20
https://kosova-info.com/shba-ja-i-jep-fund-perdorimit-te-burgjeve-private/60%Daily2016-08-18 20:17
https://kosova-info.com/okb-nje-pushim-humanitar-ne-siri-i-mireseardhur/60%Daily2016-08-18 20:16
https://kosova-info.com/feniks-encampin-rezultat-i-pabesueshem/60%Daily2016-08-18 20:12
https://kosova-info.com/ngordh-tigri-me-i-vjeter-ne-bote/60%Daily2016-08-18 20:09
https://kosova-info.com/vrasesin-e-12-vjecarit-nga-spitali-e-nxorri-babai/60%Daily2016-08-18 20:08
https://kosova-info.com/babai-i-vajzes-qe-e-vrau-i-dashuri-65-vjecar-jonida-nuk-u-vra-nga-sokrati/60%Daily2016-08-18 20:04
https://kosova-info.com/trajneri-i-partizanit-ky-eshte-fajtori-per-humbjen-40/60%Daily2016-08-18 19:59
https://kosova-info.com/veseli-riformatim-i-gjere-i-qeverise-pas-1-shtatorit/60%Daily2016-08-18 19:58
https://kosova-info.com/gazetarja-e-cnn-qane-teksa-raporton-per-te-mbijetuarin-e-bombardimeve-ne-siri-video/60%Daily2016-08-18 19:57
https://kosova-info.com/keshtu-duket-pa-grim-jonida-vokshi-foto/60%Daily2016-08-18 19:56
https://kosova-info.com/kosovare-asllani-do-te-beje-dicka-te-jashtezakonshme-me-flamurin-e-kosoves-ne-finale-foto/60%Daily2016-08-18 19:33
https://kosova-info.com/kosovare-asllani-do-te-beje-dicka-te-jashtezakonshme-me-flamurin-e-kosoves-ne-finale-foto/60%Daily2016-08-18 19:33
https://kosova-info.com/kaq-joshese-dhe-seksi-sa-orinda-huta-foto/60%Daily2016-08-18 19:30
https://kosova-info.com/evakuohet-aeroporti-i-manchesterit-raportohet-per-pako-te-dyshimte/60%Daily2016-08-18 19:22
https://kosova-info.com/gent-shkendija-vjen-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-08-18 19:20
https://kosova-info.com/autogol-aksidental-nga-cikalleshi-video/60%Daily2016-08-18 19:09
https://kosova-info.com/soni-shfaqet-seksi-ne-bikini-foto/60%Daily2016-08-18 19:04
https://kosova-info.com/perleshje-me-arme-ne-gjakove-dyshohet-per-te-plagosur-foto/60%Daily2016-08-18 18:59
https://kosova-info.com/tika-tregon-arsyen-e-vendosjes-se-flamurit-turk-ne-shkollen-elena-gjika/60%Daily2016-08-18 18:55
https://kosova-info.com/ymeri-thaci-publikisht-lansoi-fushaten-e-trysnise-mbi-deputetet-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-18 18:47
https://kosova-info.com/gent-shkendija-gol-i-jashtezakonshem-video/60%Daily2016-08-18 18:44
https://kosova-info.com/marina-fares-po-i-shperthen-gjoksi-foto/60%Daily2016-08-18 18:39
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-vritet-nje-i-ri-ne-ferizaj/60%Daily2016-08-18 18:34
https://kosova-info.com/krasnodari-shkaterron-partizanin-video/60%Daily2016-08-18 18:22
https://kosova-info.com/bajrami-i-kunderpergjigjet-thacit-kosoven-po-e-minon-pronto-i-ii-iii-iv-v/60%Daily2016-08-18 18:21
https://kosova-info.com/marina-njesoj-si-ghetto-geasy-foto/60%Daily2016-08-18 18:14
https://kosova-info.com/sporti-kosovar-ne-zi-nderron-jete-ish-lojtari-dhe-trajneri-i-njohur/60%Daily2016-08-18 17:59
https://kosova-info.com/zika-mund-ta-demtoje-edhe-trurin-e-te-rriturve/60%Daily2016-08-18 17:53
https://kosova-info.com/gjenerata-e-re-e-baterive-prej-litiumi-mund-t-dyfishoj-jetgjatsin-e-baterive-t-telefonve/60%Daily2016-08-19 18:06
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-vishni-ne-nje-interviste-pune-gjate-stines-se-veres/60%Daily2016-08-18 17:46
https://kosova-info.com/shqiperi-maqedoni-ky-eshte-cmimi-i-biletave/60%Daily2016-08-18 17:43
https://kosova-info.com/facebook-lejon-reklamimin-nga-robott-e-komunikimit-n-messenger/60%Daily2016-08-18 17:41
https://kosova-info.com/konjufca-flet-nga-arresti-shtepiak-prokurori-me-krahasoi-me-nje-bandit/60%Daily2016-08-18 17:40
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-neser-e-pasneser/60%Daily2016-08-18 17:34
https://kosova-info.com/krasnodar-partizani-rezultat-deshperues-ne-pjesen-e-pare-video/60%Daily2016-08-18 17:20
https://kosova-info.com/keto-melmesa-luftojne-kancerin/60%Daily2016-08-18 17:19
https://kosova-info.com/shkencetaret-kane-zbuluar-ilacin-qe-zevendeson-morfinen-pa-ndikim-anesor/60%Daily2016-08-18 17:16
https://kosova-info.com/erdogani-kerkon-llogari-nga-obama-per-gulenin/60%Daily2016-08-18 17:07
https://kosova-info.com/shala-zbulon-sekretin-ia-kisha-dhene-fjalen-bunjakut/60%Daily2016-08-18 16:56
https://kosova-info.com/fillon-rimekembja-e-zonave-te-permbytura-ne-maqedoni/60%Daily2016-08-18 16:53
https://kosova-info.com/poroshenko-i-frikohet-pushtimit-nga-rusia/60%Daily2016-08-18 16:52
https://kosova-info.com/poroshenko-i-frikohet-pushtimit-nga-rusia/60%Daily2016-08-18 16:52
https://kosova-info.com/twitter-mbylli-235000-llogari-n-prpjekje-pr-t-luftuar-ekstremizmin/60%Daily2016-08-18 16:51
https://kosova-info.com/degjojeni-kengen-qe-dua-e-ka-shkruar-per-kengetaren-italiane-video/60%Daily2016-08-18 16:43
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-nje-shtatori-kthen-rezistencen-e-vitit-te-shkuar/60%Daily2016-08-18 16:37
https://kosova-info.com/roboti-i-komunikimit-i-cili-sfidoi-160000-gjoba-tani-po-u-vjen-n-ndihm-t-pastrehve/60%Daily2016-08-18 16:36
https://kosova-info.com/zbulohet-dokumenti-sekret-qe-tregon-se-gjermania-i-ka-prish-raportet-me-turqine/60%Daily2016-08-18 16:30
https://kosova-info.com/zyrtare-djali-i-simeones-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-08-18 16:30
https://kosova-info.com/kadri-veseli-takohet-me-pacollin-dhe-agim-bahtirin-foto/60%Daily2016-08-18 16:29
https://kosova-info.com/mergimtari-nga-suhareka-tregon-si-u-arrestua-dhe-maltretua-ne-serbi/60%Daily2016-08-18 16:24
https://kosova-info.com/amd-shtyn-lanimin-e-procesorve-zen-premton-m-shum-performanc-se-intel-broadwell-e/60%Daily2016-08-18 16:21
https://kosova-info.com/denohen-me-burg-418-perkrahes-te-dyshuar-te-vellazerise-myslimane/60%Daily2016-08-18 16:15
https://kosova-info.com/korab-shaqiri-shtrohet-ne-spital-foto/60%Daily2016-08-18 16:15
https://kosova-info.com/tirane-i-semuri-mendor-kercenon-njerezit-ne-rruge-me-sepate-ne-dore/60%Daily2016-08-18 16:12
https://kosova-info.com/82-mije-persona-evakuohen-nga-zjarri-ne-shba/60%Daily2016-08-18 16:10
https://kosova-info.com/luan-krasniqi-i-doli-kunder-nuri-seferi-fton-te-gjithe-shqiptaret/60%Daily2016-08-18 16:06
https://kosova-info.com/femijet-qe-shpetuan-mes-zjarrit-e-shperthimeve-ne-siri-fotovideo/60%Daily2016-08-18 16:06
https://kosova-info.com/spanje-shkaterrohet-rrjeti-shqiptaro-bullgar-i-heroines/60%Daily2016-08-18 16:05
https://kosova-info.com/martohet-reperi-shqiptar-foto/60%Daily2016-08-18 15:55
https://kosova-info.com/mcgregor-diaz-perleshje-ne-konference-para-mecit-video/60%Daily2016-08-18 15:44
https://kosova-info.com/erdogan-fajeson-mbeshtetesit-e-gylenit-per-sulmet-me-bomba/60%Daily2016-08-18 15:34
https://kosova-info.com/butrint-imeri-prezanton-babain-foto/60%Daily2016-08-18 15:30
https://kosova-info.com/frika-e-amerikes-ka-nje-emer-te-ri-angela-merkel/60%Daily2016-08-18 15:28
https://kosova-info.com/vv-demanton-aak-ne-e-nismen-i-ftuam-ne-takim-per-proteste-por-nuk-shprehen-interesim/60%Daily2016-08-18 15:24
https://kosova-info.com/mos-harroni-sonte-luajne-shkendija-dhe-partizani/60%Daily2016-08-18 15:24
https://kosova-info.com/be-ja-kerkon-nderprerjen-e-menjehershme-te-luftimeve-ne-aleppo/60%Daily2016-08-18 15:19
https://kosova-info.com/tmerruese-incizohet-ne-snapchat-rrahja-brutale-e-nje-vajze-video/60%Daily2016-08-18 15:18
https://kosova-info.com/zbulohet-aki-ja-tregon-se-ku-i-lane-veturat-per-2500-euro/60%Daily2016-08-18 15:15
https://kosova-info.com/pese-keshilla-per-tu-dukur-pese-vjet-me-e-re/60%Daily2016-08-18 15:14
https://kosova-info.com/sulmi-i-trete-ne-turqi-qe-nga-mengjesi-10-te-vdekur-219-te-plagosur/60%Daily2016-08-18 15:09
https://kosova-info.com/asociacioni-kushtezohet-me-zhberjen-e-strukturave-paralele/60%Daily2016-08-18 15:06
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-i-keq-per-barcelonen/60%Daily2016-08-18 15:03
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-sonte-ne-ora-20-i-drejtohet-popullit/60%Daily2016-08-18 14:58
https://kosova-info.com/biden-kishte-edhe-nje-dhurate-per-vlora-dumoshin-ja-cfare-i-dhuroi-foto/60%Daily2016-08-18 14:50
https://kosova-info.com/kylie-jenner-me-te-pasme-me-te-mira-se-kimi-foto/60%Daily2016-08-18 14:46
https://kosova-info.com/shqiptari-shpeton-karrieren-e-balotellit-foto/60%Daily2016-08-18 14:45
https://kosova-info.com/dhjete-ushqimet-qe-bejne-mire-per-lekuren-tende/60%Daily2016-08-18 14:41
https://kosova-info.com/nevojiten-edhe-25-mije-vaksina-per-te-luftuar-semundjen-gungore-te-kafshet/60%Daily2016-08-18 14:37
https://kosova-info.com/veseli-vlereson-larte-kontributin-e-samuel-zhbogar-per-kosoven/60%Daily2016-08-18 14:34
https://kosova-info.com/burgjet-siriane-ai-mijera-viktima-nga-torturat/60%Daily2016-08-18 14:28
https://kosova-info.com/cmendet-beyonce-hidhet-nga-10-metra-lartesi-foto/60%Daily2016-08-18 14:26
https://kosova-info.com/pkk-ja-rinis-nje-fushate-te-dhunshme-pas-grusht-shtetit-12-te-vdekur/60%Daily2016-08-18 14:22
https://kosova-info.com/qesharake-ronaldo-te-kosova-sipas-wikipedias-foto/60%Daily2016-08-18 14:20
https://kosova-info.com/hyseni-ne-zona-te-luftes-gjenden-edhe-73-shtetas-te-kosoves/60%Daily2016-08-18 14:12
https://kosova-info.com/mediat-shqipe-ne-maqedoni-biden-shenjestroi-veselin-si-lider-te-se-ardhmes-ne-kosove/60%Daily2016-08-18 14:08
https://kosova-info.com/shtohen-ankesat-ndaj-bankave-dhe-kompanive-te-sigurimeve/60%Daily2016-08-18 14:06
https://kosova-info.com/premier-liga-angleze-ekskluzivisht-ne-ipko-deri-ne-2019/60%Daily2016-08-18 14:04
https://kosova-info.com/qytetaret-te-revoltuar-me-pritjet-e-gjata-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2016-08-18 14:02
https://kosova-info.com/zanfina-thyen-rekordin-personal-me-kengen-e-re-fotovideo/60%Daily2016-08-18 13:56
https://kosova-info.com/per-zbatimin-e-msa-se-duhet-koordimin-i-pergjithshem/60%Daily2016-08-18 13:47
https://kosova-info.com/zyrtare-basketbollisti-i-njohur-largohet-nga-sigal-prishtina-foto/60%Daily2016-08-18 13:42
https://kosova-info.com/policia-dhe-doganat-konfiskojne-rroba-te-falsifikuara-me-vlere-200-mije-euro-5-te-arrestuar/60%Daily2016-08-18 13:41
https://kosova-info.com/ja-si-ta-pergatisni-kafene-per-bark-te-sheshte/60%Daily2016-08-18 13:40
https://kosova-info.com/aak-nuk-i-bashkohet-protestes-se-vetevendosjes/60%Daily2016-08-18 13:39
https://kosova-info.com/xhaka-januzaj-shaqiri-lajm-i-madh-nga-vokrri/60%Daily2016-08-18 13:36
https://kosova-info.com/personat-me-sy-te-kalter-e-kane-kete-gje-te-perbashket/60%Daily2016-08-18 13:31
https://kosova-info.com/hysaj-nuk-guxon-te-transferohet-te-kjo-lige-evropiane/60%Daily2016-08-18 13:27
https://kosova-info.com/kengetaret-me-te-klikuar-shqiptare-festojne-tre-vjetorin-e-marteses-foto/60%Daily2016-08-18 13:23
https://kosova-info.com/skandaloze-mti-ja-nuk-ka-pajisje-e-as-staf-per-verifikimin-e-mjeteve-matese-te-gazit/60%Daily2016-08-18 13:07
https://kosova-info.com/gabigol-transferohet-ne-madrid-foto/60%Daily2016-08-18 13:06
https://kosova-info.com/%e2%80%8bvala-sponzoron-superligen-e-kosoves-caktohet-shperblimi-per-ekipin-kampion/60%Daily2016-08-18 12:50
https://kosova-info.com/femrat-e-dine-shtate-genjeshtrat-me-te-shpeshta-qe-meshkujt-ua-bejne-femrave/60%Daily2016-08-18 12:49
https://kosova-info.com/odegaard-ka-nje-klub-te-ri-se-shpejti-zyrtarizimi/60%Daily2016-08-18 12:46
https://kosova-info.com/ky-eshte-cmimi-i-nje-nate-me-cecen/60%Daily2016-08-18 12:43
https://kosova-info.com/operacioni-policor-ne-14-lokacione-pese-persona-te-arrestuar/60%Daily2016-08-18 12:35
https://kosova-info.com/driton-kuka-dhe-majlinda-kelmendi-fotografi-e-rralle-nga-viti-2000-foto/60%Daily2016-08-18 12:22
https://kosova-info.com/ymeri-therret-proteste-me-1-shtator-kunder-demarkacionit-thote-se-do-te-kete-edhe-trimeri/60%Daily2016-08-18 12:15
https://kosova-info.com/pas-serbeve-dhe-kroateve-shqiptaret-ishin-ne-vendin-e-3-per-spiunim/60%Daily2016-08-18 12:13
https://kosova-info.com/gjigandi-cisco-do-ti-largoje-nga-puna-5500-punetore/60%Daily2016-08-18 12:12
https://kosova-info.com/januzaj-thyen-heshtjen-kjo-eshte-ajo-qe-dua/60%Daily2016-08-18 12:11
https://kosova-info.com/era-kryesorja-e-dites-ne-mtv-foto/60%Daily2016-08-18 12:09
https://kosova-info.com/kontrollohen-mbi-6-mije-biznese-per-kupone-fiskal/60%Daily2016-08-18 12:00
https://kosova-info.com/veseli-premton-kompensim-per-fermeret-e-demtuar/60%Daily2016-08-18 11:59
https://kosova-info.com/zhgenjehen-prodhuesit-cmimi-i-mjedres-bie-pergjysme/60%Daily2016-08-18 11:58
https://kosova-info.com/ministria-e-sportit-pret-majlinden-zbulohet-shperblimi-financiar/60%Daily2016-08-18 11:54
https://kosova-info.com/joseph-serbia-do-te-duhet-ta-njoh-kosoven-para-se-te-hyje-ne-be/60%Daily2016-08-18 11:46
https://kosova-info.com/modelet-e-reja-t-audi-a4-dhe-q7-ofrojn-informacion-n-koh-reale-t-dritave-t-trafikut/60%Daily2016-08-18 11:46
https://kosova-info.com/adelina-emocionohet-nga-kenga-e-zanfines-per-nenen-e-tyre-te-ndjere-fotovideo/60%Daily2016-08-18 11:44
https://kosova-info.com/adelina-emocionohet-nga-kenga-e-zanfines-per-nenen-e-tyre-te-ndjere-fotovideo/60%Daily2016-08-18 11:44
https://kosova-info.com/ronaldo-reklamon-veturen-e-re-nuk-do-ta-besoni-sa-kushton-video/60%Daily2016-08-18 11:30
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-erotike-te-nicole-scherzinger-foto/60%Daily2016-08-18 11:18
https://kosova-info.com/terrorizmin-ne-gjermani-nuk-e-sollen-refugjatet/60%Daily2016-08-18 11:15
https://kosova-info.com/xhaka-kosova-lajm-i-madh-nga-goal-com-foto/60%Daily2016-08-18 10:57
https://kosova-info.com/%e2%80%8b-semuret-adele-anulon-koncertin-shikoni-si-duket-ajo-foto/60%Daily2016-08-18 10:52
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-gabimet-me-te-shpeshta-qe-beni-me-grimin/60%Daily2016-08-18 10:47
https://kosova-info.com/shpetim-desku-godet-rende-gazetarin-qe-fyu-shqiptaret-e-kosoves-foto/60%Daily2016-08-18 10:43
https://kosova-info.com/te-fusni-gishtin-ne-hunde-nuk-eshte-vetem-e-peshtire-eshte-edhe-e-rrezikshme-foto/60%Daily2016-08-18 10:40
https://kosova-info.com/lazim-destani-nese-shkendija-mposht-gentin-do-te-paguaj-500/60%Daily2016-08-18 10:37
https://kosova-info.com/nj-grup-misterioz-hakerash-pretendon-t-ket-vjedhur-mjete-t-sofistikuara-hakimi-nga-nsa-ja/60%Daily2016-08-18 10:26
https://kosova-info.com/messi-barcelona-ndodh-per-here-te-pare-foto/60%Daily2016-08-18 10:25
https://kosova-info.com/shifra-te-larta-klikimesh-per-kengen-e-re-te-zanfines-video/60%Daily2016-08-18 10:24
https://kosova-info.com/koloneli-qe-denoncoi-paktin-detar-mes-greqise-dhe-shqiperise-kufiri-kosove-mali-i-zi-humbje-per-kombin-shqiptar/60%Daily2016-08-18 10:21
https://kosova-info.com/dy-familje-shkodrane-falin-gjakun-dhe-shtrijne-doren-e-pajtimit/60%Daily2016-08-18 10:18
https://kosova-info.com/shpeton-per-mrekulli-37-vjecari-atentat-teksa-shkonte-te-prinderit-ne-durres/60%Daily2016-08-18 10:16
https://kosova-info.com/qeveria-ndan-300-mije-euro-ne-renovimin-e-stadiumit-ne-ferizaj/60%Daily2016-08-18 10:09
https://kosova-info.com/sacchi-ky-ekip-i-futbollit-eshte-10-vjet-para-te-tjereve-foto/60%Daily2016-08-18 10:05
https://kosova-info.com/gjermani-i-arrestuar-kishte-material-propagandues-per-isis/60%Daily2016-08-18 09:53
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-sot-viziton-spitalin-foto/60%Daily2016-08-18 09:51
https://kosova-info.com/si-te-trajtoni-dhe-pastroni-fytyren-me-rrush/60%Daily2016-08-18 09:49
https://kosova-info.com/largohet-nga-barcelona-transferohet-ne-inter-foto/60%Daily2016-08-18 09:44
https://kosova-info.com/cozman-feston-ditelindjen-e-pare-pa-tunen/60%Daily2016-08-18 09:42
https://kosova-info.com/djaloshi-sirian-qe-po-trondit-boten-video/60%Daily2016-08-18 09:37
https://kosova-info.com/bet365-shpall-kampionin-e-ri-te-la-liges-foto/60%Daily2016-08-18 09:24
https://kosova-info.com/si-te-beheni-me-e-mira-qe-ai-ndonjehere-ka-pasur-ne-shtrat/60%Daily2016-08-18 09:18
https://kosova-info.com/lindsay-lohan-ka-nje-mesazh-per-ish-banorin-e-big-brother-foto/60%Daily2016-08-18 09:14
https://kosova-info.com/afer-18-mije-njerez-kane-vdekur-ne-burgjet-e-sirise/60%Daily2016-08-18 09:08
https://kosova-info.com/wenger-konfirmon-lajmin-e-pritur-nga-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2016-08-18 09:06
https://kosova-info.com/per-rrudhat-ne-sy-kjo-eshte-zgjidhja-natyrale-me-e-mire/60%Daily2016-08-18 08:58
https://kosova-info.com/mmph-e-ka-liruar-nga-detyra-bashkim-bekollin/60%Daily2016-08-18 08:54
https://kosova-info.com/premierliga-do-te-transmetohet-nga-ky-televizion-ne-kosove/60%Daily2016-08-18 08:50
https://kosova-info.com/zyrtare-mahrez-nenshkruan-me-klubin-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-08-18 08:32
https://kosova-info.com/sezoni-i-ri-ne-la-lige-katastrofe-per-real-madridin/60%Daily2016-08-18 08:24
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-turisteve-te-huaj-qe-vizitojne-shqiperine/60%Daily2016-08-18 08:14
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-dini-per-shalqirin/60%Daily2016-08-18 08:11
https://kosova-info.com/bolt-i-pari-por-ajo-qe-beri-ne-fund-ishte-qesharake-foto/60%Daily2016-08-18 08:07
https://kosova-info.com/tifozja-seksi-e-kombetares-cmend-te-gjithe-ne-plazhin-e-durresit-foto/60%Daily2016-08-18 07:58
https://kosova-info.com/flet-gruaja-e-sokratit-ia-kam-thene-vete-zonjes-qe-u-vra-i-mori-me-vete/60%Daily2016-08-18 07:55
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-pa-sutjena-ne-koncert-foto/60%Daily2016-08-18 07:47
https://kosova-info.com/aksidentohet-zyrtarja-kroate-rruges-per-ne-kosove/60%Daily2016-08-18 07:47
https://kosova-info.com/serbia-kroacia-ky-ekip-kualifikohet-ne-gjysmefinale-foto/60%Daily2016-08-18 07:44
https://kosova-info.com/tuna-po-shijon-pushimet-ne-maksimum-le-te-gjitha-thashethemet-pas-kraheve-foto/60%Daily2016-08-18 07:43
https://kosova-info.com/havolli-ironizon-me-kurtin-ne-e-duam-ameriken/60%Daily2016-08-18 07:40
https://kosova-info.com/microsoft-fillon-drgimin-e-prditsimit-t-prvjetorit-t-windows-10-ts-tek-telefont-lumia/60%Daily2016-08-17 21:41
https://kosova-info.com/xhaka-shaqirijanuzaj-kosova-nen-ethe/60%Daily2016-08-18 07:30
https://kosova-info.com/keshilla-nga-nje-trajner-personal-i-cili-humbi-70-kilograme/60%Daily2016-08-18 07:29
https://kosova-info.com/biden-nuk-do-te-le-shenje/60%Daily2016-08-18 07:23
https://kosova-info.com/turqi-sulmi-me-bombe-ndaj-policise-vret-tre-persona/60%Daily2016-08-18 07:13
https://kosova-info.com/lajm-shume-i-keq-per-barcelonen-foto/60%Daily2016-08-18 07:12
https://kosova-info.com/aksion-i-madh-policor-zbulohet-punetoria-qe-falsifikon-marken-e-tekstilit/60%Daily2016-08-18 07:12
https://kosova-info.com/marina-vjen-super-sensuale-ne-fotosesionin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-18 07:07
https://kosova-info.com/keto-te-brendshme-mund-ti-perdorni-edhe-si-bluza-foto/60%Daily2016-08-18 07:02
https://kosova-info.com/lamtumire-liverpool-balotelli-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-18 06:58
https://kosova-info.com/a-e-keni-pare-ndonjehere-me-kaq-shume-makijazh-rita-oren-foto/60%Daily2016-08-18 06:55
https://kosova-info.com/bashkojne-forcat-gaga-dhe-cooper/60%Daily2016-08-18 06:51
https://kosova-info.com/45-milione-euro-per-ndertimin-e-liqenit-artificial-ne-mitrovice/60%Daily2016-08-18 06:50
https://kosova-info.com/largohet-nga-real-madrid-transferohet-ne-milan-foto/60%Daily2016-08-18 06:45
https://kosova-info.com/dua-lipa-ekspozon-te-brendshmet-foto/60%Daily2016-08-18 06:32
https://kosova-info.com/horoskopi-18-gusht-2016/60%Daily2016-08-18 06:14
https://kosova-info.com/ditet-e-promovimit-te-mjedres/60%Daily2016-08-18 05:46
https://kosova-info.com/reshje-shiu-sot-ne-kosove/60%Daily2016-08-18 05:40
https://kosova-info.com/nje-super-futbollist-i-thote-po-kosoves-foto/60%Daily2016-08-18 05:32
https://kosova-info.com/collaku-te-punojme-qe-procesi-per-vizat-te-permbyllet-kete-vit/60%Daily2016-08-18 05:30
https://kosova-info.com/bushi-keta-futbolliste-do-te-largohen-nga-shqiperia-per-te-luajtur-per-kosoven-video/60%Daily2016-08-18 05:23
https://kosova-info.com/barcelona-fiton-superkupen-e-spanjes/60%Daily2016-08-17 22:50
https://kosova-info.com/super-gol-nga-leo-messi-video/60%Daily2016-08-17 22:15
https://kosova-info.com/barcelona-sevilla-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-08-17 22:07
https://kosova-info.com/sherifi-biden-nuk-tha-qe-demarkacioni-duhet-te-ratifikohet/60%Daily2016-08-17 22:01
https://kosova-info.com/keto-jane-grate-qe-ndryshuan-boten/60%Daily2016-08-17 21:58
https://kosova-info.com/valeri-i-ben-nje-urim-te-vecante-bashkeshortes-foto/60%Daily2016-08-17 21:56
https://kosova-info.com/skifterat-vjedhin-turistin-gjerman-ne-dhermi-ja-cka-i-kane-marre/60%Daily2016-08-17 21:47
https://kosova-info.com/fotoreporteri-i-njohur-kosovar-dua-myslimane-para-statujes-se-jezu-krishtit-ne-rio-foto/60%Daily2016-08-17 21:46
https://kosova-info.com/tmerrohet-nena-gjen-fotot-e-djalit-te-saj-te-vdekur-ne-facebook-foto/60%Daily2016-08-17 21:39
https://kosova-info.com/penallti-per-sevillen-e-pabesueshme-cfare-ben-bravo-video/60%Daily2016-08-17 21:34
https://kosova-info.com/pamje-te-papara-te-njesise-speciale-te-uck-se-foto/60%Daily2016-08-17 21:31
https://kosova-info.com/pamje-te-papara-te-njesise-speciale-te-uck-se-foto/60%Daily2016-08-17 21:31
https://kosova-info.com/kercen-ne-shinat-e-trenit-per-te-shpetuar-te-semurin-foto/60%Daily2016-08-17 21:25
https://kosova-info.com/morena-taraku-ndryshon-perseri-pamje-ja-si-duket-tani-foto/60%Daily2016-08-17 21:24
https://kosova-info.com/ymeri-nderkombetaret-nuk-e-ndihmojne-kosoven-duke-lavderuar-pushtetin/60%Daily2016-08-17 21:15
https://kosova-info.com/barcelona-sevilla-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2016-08-17 21:12
https://kosova-info.com/mesazhi-i-djalit-te-bin-laden-te-rrezojme-regjimin-saudit/60%Daily2016-08-17 21:06
https://kosova-info.com/shba-muaji-korrik-me-i-nxehti-ne-histori/60%Daily2016-08-17 20:57
https://kosova-info.com/lendohet-rita-ora-foto/60%Daily2016-08-17 20:53
https://kosova-info.com/kjo-eshte-finalja-e-madhe-e-rio-2016-video/60%Daily2016-08-17 20:53
https://kosova-info.com/crrenjosen-80-bime-kanabis-ne-leshan-te-suharekes/60%Daily2016-08-17 20:43
https://kosova-info.com/porto-roma-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-ne-fund-video/60%Daily2016-08-17 20:37
https://kosova-info.com/teuta-sadiku-bie-pre-e-nje-mashtruesi-foto/60%Daily2016-08-17 20:33
https://kosova-info.com/lirohet-nga-burgu-bajrush-xhemajli-foto/60%Daily2016-08-17 20:27
https://kosova-info.com/te-gjithe-e-presim-shaqirin-te-kosova-shikoni-cfare-poston-ai-ne-facebook-foto/60%Daily2016-08-17 20:23
https://kosova-info.com/cila-fytyre-publike-po-tallet-me-noizyn-foto/60%Daily2016-08-17 20:10
https://kosova-info.com/vazhdon-perplasja-gecaj-bulliqi-e-ardhmja-do-te-tregoj-se-kush-ti-ka-prere-teshat-ty/60%Daily2016-08-17 20:08
https://kosova-info.com/penallti-per-porton-ku-shkoi-topi-video/60%Daily2016-08-17 20:05
https://kosova-info.com/barcelona-sevilla-nje-mungese-e-madhe-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-08-17 20:01
https://kosova-info.com/porto-roma-debutim-i-tmerrshem-per-vermaelen-video/60%Daily2016-08-17 19:40
https://kosova-info.com/ende-nuk-dihet-kush-do-te-jete-shefi-i-shefave-video/60%Daily2016-08-17 19:39
https://kosova-info.com/julian-deda-ne-mbrojtje-te-futbollisteve-kosovare-ata-nuk-jane-tradhtare-foto/60%Daily2016-08-17 19:31
https://kosova-info.com/keto-ushqime-luftojne-plakjen/60%Daily2016-08-17 19:29
https://kosova-info.com/burg-te-perjetshem-per-dy-gra-vrane-barbarisht-biznesmenen/60%Daily2016-08-17 19:26
https://kosova-info.com/bmw-ja-rinovon-makinen-sportive-bmw-507-te-elvis-presley/60%Daily2016-08-17 19:15
https://kosova-info.com/porto-roma-autogol-qesharak-video/60%Daily2016-08-17 19:10
https://kosova-info.com/biden-sia-nderron-mendjen-opozites-per-asociacionin-e-demarkacionin-video/60%Daily2016-08-17 19:07
https://kosova-info.com/rikthehet-lady-gaga-ja-kur-publikohet-kenga-e-re-foto/60%Daily2016-08-17 19:05
https://kosova-info.com/kercenon-se-do-te-vrase-gruan-dhe-femijet-nese-e-kthejne-ne-kosove/60%Daily2016-08-17 19:05
https://kosova-info.com/interpalencat-do-te-mbahen-pa-pelqimin-e-kryeministrit-video/60%Daily2016-08-17 19:01
https://kosova-info.com/gazetari-qe-i-quajti-kosovaret-race-e-poshter-eshte-vet-kosovar/60%Daily2016-08-17 18:59
https://kosova-info.com/zyrtare-xhemajli-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re-foto/60%Daily2016-08-17 18:57
https://kosova-info.com/rike-roci-ne-durres-shfaq-gjoksin-bombastik-foto/60%Daily2016-08-17 18:35
https://kosova-info.com/edi-rama-vazhdon-me-befasi-tash-synon-burgosjen-e-gazetareve-permes-ligjit/60%Daily2016-08-17 18:17
https://kosova-info.com/pallaska-duhet-te-kemi-kujdes-me-shba-te-ceshtjet-e-brendshme-duhet-ti-zgjedhim-vet/60%Daily2016-08-17 18:13
https://kosova-info.com/si-e-kalojne-kohen-e-lire-biznesmenet-e-suksesshem/60%Daily2016-08-17 18:11
https://kosova-info.com/tyga-sulmohet-nga-dy-femra-video/60%Daily2016-08-17 18:06
https://kosova-info.com/shekulli-pezullon-gazetarin-isuf-kurtaj-i-quajti-kosovaret-race-e-poshter/60%Daily2016-08-17 18:01
https://kosova-info.com/djaloshi-me-pune-speciale-ne-rio-2016-foto/60%Daily2016-08-17 18:00
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-vragoli-kamioni-perplaset-me-anesoret-foto/60%Daily2016-08-17 17:55
https://kosova-info.com/brazili-ne-finalen-e-rio-2016/60%Daily2016-08-17 17:53
https://kosova-info.com/porto-roma-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-08-17 17:44
https://kosova-info.com/kengetarja-serbe-tregon-me-sa-meshkuj-ka-bere-seks-foto/60%Daily2016-08-17 17:40
https://kosova-info.com/punimet-ne-mirushe-lene-gropa-te-rrezikshme-foto/60%Daily2016-08-17 17:39
https://kosova-info.com/ofendoi-rende-kosoven-per-shkak-te-rashices-ja-cfare-i-ndodhi-pastaj-gazetarit-nga-shqiperia/60%Daily2016-08-17 17:36
https://kosova-info.com/mediat-serbe-pyesin-pse-biden-nuk-e-respektoi-flamurin-serb-si-ate-te-kosoves-video/60%Daily2016-08-17 17:36
https://kosova-info.com/joe-biden-arriti-ti-beje-bashke-pacollin-dhe-hoxhajn-armiqte-e-perbetuar-foto/60%Daily2016-08-17 17:33
https://kosova-info.com/isa-mustafa-e-kishte-gruan-e-semure-te-bideni-e-mori-vajzen-e-tij-foto/60%Daily2016-08-17 17:20
https://kosova-info.com/zanfina-publikon-kengen-e-re-kushtuar-nenes-se-ndjere-video/60%Daily2016-08-17 17:20
https://kosova-info.com/boksieri-irlandez-me-historine-me-emocionuese-ne-rio-2016-foto/60%Daily2016-08-17 17:18
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike/60%Daily2016-08-17 17:15
https://kosova-info.com/nvidia-premton-potencial-grafik-me-versionet-mobile-t-gtx-1080-1070-dhe-1060-pr-laptopt/60%Daily2016-08-17 17:02
https://kosova-info.com/nvidia-premton-potencial-grafik-me-versionet-mobile-t-gtx-1080-1070-dhe-1060-pr-laptopt/60%Daily2016-08-17 17:02
https://kosova-info.com/thaci-nepermjet-kujtimit-per-beau-biden-kosova-eshte-lidhur-me-shume-me-kete-familje-foto/60%Daily2016-08-17 16:58
https://kosova-info.com/ekskluzive-zbulohet-i-dashuri-i-ri-i-tunes-foto/60%Daily2016-08-17 16:56
https://kosova-info.com/shqiperia-ndan-premiot-e-euro-2016-a-i-kane-marre-ato-rashica-dhe-shala/60%Daily2016-08-17 16:54
https://kosova-info.com/kapen-dy-xhihadiste-ne-aeroportin-e-cyrihut/60%Daily2016-08-17 16:34
https://kosova-info.com/brazil-honduras-neymar-shenon-ne-sekonden-e-14-te-video/60%Daily2016-08-17 16:34
https://kosova-info.com/gazetari-nga-shqiperia-quan-kosovaret-race-e-poshter-vendit-i-referohet-kosove-dhe-metohi/60%Daily2016-08-17 16:29
https://kosova-info.com/higuain-shenon-golin-e-pare-nen-fanellen-e-juves-video/60%Daily2016-08-17 16:24
https://kosova-info.com/lirohet-mergimtari-nga-suhareka-qe-u-arrestua-ne-serbi/60%Daily2016-08-17 16:19
https://kosova-info.com/lirohet-mergimtari-nga-suhareka-qe-u-arrestua-ne-serbi/60%Daily2016-08-17 16:19
https://kosova-info.com/skandal-ne-qkmf-lipjan-mjeket-ia-qesin-celesin-repartit-stomatologjik-video/60%Daily2016-08-17 16:17
https://kosova-info.com/sulm-ne-rusi-shtohet-numri-i-te-vdekurve/60%Daily2016-08-17 15:52
https://kosova-info.com/policia-vizita-e-zvpresidentit-biden-kaloi-pa-asnje-incident/60%Daily2016-08-17 15:51
https://kosova-info.com/pse-maqedonia-anashkalohet-nga-lideret-boterore/60%Daily2016-08-17 15:26
https://kosova-info.com/veseli-e-shoqeroi-dhe-e-percolli-zvpresidentin-biden-videofoto/60%Daily2016-08-17 15:20
https://kosova-info.com/ceshtja-rashica-gazetari-nga-shqiperia-e-quan-kosoven-kosovska-metohio/60%Daily2016-08-17 15:15
https://kosova-info.com/treni-perplaset-ne-france-dhjetera-persona-te-plagosur/60%Daily2016-08-17 15:15
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-i-ka-disa-fjale-per-joe-biden-foto/60%Daily2016-08-17 14:55
https://kosova-info.com/rio-2016-goditet-nga-nje-super-skandal-foto/60%Daily2016-08-17 14:51
https://kosova-info.com/lenovo-prezantoi-dy-desktop-kompakt-gati-pr-realitetin-virtual/60%Daily2016-08-17 14:47
https://kosova-info.com/dua-lipa-reklamon-te-brendshmet-foto/60%Daily2016-08-17 14:44
https://kosova-info.com/viti-2017-do-te-jete-me-i-ftohte/60%Daily2016-08-17 14:40
https://kosova-info.com/shperthen-zjarri-ne-anijen-me-500-pasagjere-video/60%Daily2016-08-17 14:35
https://kosova-info.com/zyrtare-veseli-ne-serie-a/60%Daily2016-08-17 14:30
https://kosova-info.com/arrestohet-gjermani-me-materiale-qe-mund-te-perdoren-si-eksploziv/60%Daily2016-08-17 14:26
https://kosova-info.com/tre-filma-qe-duhet-ti-shihni-patjeter-deri-ne-fund-te-gushtit/60%Daily2016-08-17 14:24
https://kosova-info.com/mitrovicasi-ne-vlore-duke-thirrur-allahu-akbar-tentoi-ti-rrembeje-3-persona/60%Daily2016-08-17 14:17
https://kosova-info.com/zyrtare-valencia-vendos-per-mustafin/60%Daily2016-08-17 14:12
https://kosova-info.com/majlinda-nora-e-toni-rikthehen-ne-vala-foto/60%Daily2016-08-17 14:10
https://kosova-info.com/mbyllet-kampi-i-refugjateve-ne-ishullin-manus/60%Daily2016-08-17 14:08
https://kosova-info.com/khloe-kardashian-rrezikon-jeten-nga-kjo-semundje-foto/60%Daily2016-08-17 14:06
https://kosova-info.com/aksident-ne-gurrakoc-te-istogut-vdes-nje-e-reja-nga-vitomirica/60%Daily2016-08-17 13:57
https://kosova-info.com/dridhet-bayern-munich-lendohet-nje-super-futbollist-foto/60%Daily2016-08-17 13:55
https://kosova-info.com/izraeli-do-ti-paguaje-turqise-20-milione-dollare-kompensim-pas-mosmarreveshjes-gjashtevjecare/60%Daily2016-08-17 13:40
https://kosova-info.com/befason-floriani-shikoni-stilin-e-flokeve-te-tij-foto/60%Daily2016-08-17 13:35
https://kosova-info.com/largohet-nga-psg-transferohet-ne-barcelone-foto-3/60%Daily2016-08-17 13:32
https://kosova-info.com/makina-me-e-shpejte-ne-bote-video/60%Daily2016-08-17 13:31
https://kosova-info.com/kanceri-se-shkaterron-jeten-seksuale/60%Daily2016-08-17 13:25
https://kosova-info.com/studimi-i-tmerrshem-per-antibiotiket/60%Daily2016-08-17 13:11
https://kosova-info.com/sprinteri-imiton-boltin-turperohet-keq-video/60%Daily2016-08-17 13:09
https://kosova-info.com/hyseni-po-rritet-numri-i-perdoruesve-te-droges/60%Daily2016-08-17 13:08
https://kosova-info.com/dj-i-famshem-boteror-zgjedh-kengen-kuq-e-zi-je-ti-te-elvanes-dhe-florit-video/60%Daily2016-08-17 13:07
https://kosova-info.com/mustafa-tek-shba-te-kosova-e-sheh-aleatin-e-perhershem-vend-me-te-cilin-rugova-ka-ndertuar-raporte-speciale/60%Daily2016-08-17 13:03
https://kosova-info.com/nishi-bashkon-qeverite-e-serbise-dhe-shqiperise-takimi-brenda-nje-muaji/60%Daily2016-08-17 12:59
https://kosova-info.com/serbia-e-arreston-mergimtarin-nga-suhareka/60%Daily2016-08-17 12:53
https://kosova-info.com/vritet-nje-pjesetar-i-policise-nga-te-shtenat-ne-moske/60%Daily2016-08-17 12:50
https://kosova-info.com/truqe-qe-patjeter-duhet-ti-dini-ne-kuzhine-foto/60%Daily2016-08-17 12:47
https://kosova-info.com/truqe-qe-patjeter-duhet-ti-dini-ne-kuzhine-foto/60%Daily2016-08-17 12:47
https://kosova-info.com/befason-alban-ramosaj-kjo-eshte-fotografia-qe-e-frymezon-foto/60%Daily2016-08-17 12:46
https://kosova-info.com/largohet-etrit-berisha/60%Daily2016-08-17 12:42
https://kosova-info.com/dy-futbolliste-largohen-nga-shqiperia-zgjedhin-kosoven-foto/60%Daily2016-08-17 12:33
https://kosova-info.com/unaza-te-cilen-e-duan-te-gjithe-mund-tia-degjoni-te-rrahurat-e-zemres-se-partnerit-fotovideo/60%Daily2016-08-17 12:21
https://kosova-info.com/zyrtare-herolind-shala-zgjedh-ekipin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-17 12:16
https://kosova-info.com/bonbon-e-era-istrefit-tashme-pjese-edhe-e-video-lojes-se-famshme-just-dance-2017-video/60%Daily2016-08-17 12:09
https://kosova-info.com/zyrtare-sigal-prishtina-transferon-nje-super-basketbollist-foto/60%Daily2016-08-17 12:06
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-emertimi-i-rruges-me-emrin-e-djalit-te-bidenit-eshte-nje-nder/60%Daily2016-08-17 11:48
https://kosova-info.com/olta-gixhari-kerkon-burre-ne-instagram-foto/60%Daily2016-08-17 11:46
https://kosova-info.com/ford-do-te-sjelle-makinen-qe-ska-timon-e-vete-vozitet/60%Daily2016-08-17 11:41
https://kosova-info.com/te-pakten-dy-shperthime-ne-rusi/60%Daily2016-08-17 11:38
https://kosova-info.com/futbollisti-i-pare-me-pasaporte-kosovare-qe-kalon-ne-rusi-foto/60%Daily2016-08-17 11:37
https://kosova-info.com/sheroni-ulcerat-aftoze-ne-buze-brenda-pak-minutave-ne-menyre-natyrale/60%Daily2016-08-17 11:31
https://kosova-info.com/vellai-vret-vellane-ne-dukagjin-zbardhen-detaje/60%Daily2016-08-17 11:26
https://kosova-info.com/me-ne-fund-e-ben-edhe-edona-llalloshi-foto/60%Daily2016-08-17 11:18
https://kosova-info.com/biden-kujton-ibrahim-rugovenfotografia-e-tij-me-kthen-ne-kujtime/60%Daily2016-08-17 11:17
https://kosova-info.com/procesort-intel-t-arkitekturs-kaby-lake-do-t-prmbajn-grafika-4k-t-integruara/60%Daily2016-08-17 11:14
https://kosova-info.com/egjiptianet-akuzojne-erdoganin-po-i-kidnapon-profesoret-e-gulen-it/60%Daily2016-08-17 11:12
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-njohur-mohon-se-ka-zgjedhur-kosoven-foto/60%Daily2016-08-17 11:09
https://kosova-info.com/deputete-dhe-ministra-me-autobuse-ia-mesyne-ferizajt-foto/60%Daily2016-08-17 11:02
https://kosova-info.com/kosova-fiton-edhe-nje-ndeshje-ne-basketboll/60%Daily2016-08-17 10:42
https://kosova-info.com/ja-nga-cka-vuan-rita-ora-2/60%Daily2016-08-17 10:40
https://kosova-info.com/balotelli-mourinho-ndodh-ajo-qe-me-se-paku-pritej-foto/60%Daily2016-08-17 10:26
https://kosova-info.com/katastrofe-cfare-ka-ndodhur-me-benzeman/60%Daily2016-08-17 10:11
https://kosova-info.com/thaci-para-biden-it-pa-demarkacion-dhe-asociacion-kosova-mbetet-e-izoluar/60%Daily2016-08-17 10:03
https://kosova-info.com/bashkatdhetaret-nga-zvicra-e-bejne-me-shtepi-te-re-familjen-nga-abria/60%Daily2016-08-17 09:52
https://kosova-info.com/formacioni-i-kosoves-me-shaqirin-xhaken-e-behramin-foto/60%Daily2016-08-17 09:43
https://kosova-info.com/sot-vendoset-per-masen-e-arrestit-ndaj-azem-syles/60%Daily2016-08-17 09:42
https://kosova-info.com/ja-si-duket-rruga-dhe-pllaka-qe-do-te-mbaje-emrin-e-djalit-te-joe-bidenit-foto/60%Daily2016-08-17 09:39
https://kosova-info.com/calvin-harris-eshte-dj-me-i-paguar-kjo-eshte-top-dhjeteshja/60%Daily2016-08-17 09:20
https://kosova-info.com/12-te-vdekur-nga-pirja-e-alkoolit/60%Daily2016-08-17 09:09
https://kosova-info.com/cfare-domethenie-ka-nese-gishtin-e-dyte-te-kembes-e-keni-me-te-gjate-se-tjeret/60%Daily2016-08-17 09:03
https://kosova-info.com/cfare-domethenie-ka-nese-gishtin-e-dyte-te-kembes-e-keni-me-te-gjate-se-tjeret/60%Daily2016-08-17 09:03
https://kosova-info.com/cfare-domethenie-ka-nese-gishtin-e-dyte-te-kembes-e-keni-me-te-gjate-se-tjeret/60%Daily2016-08-17 09:03
https://kosova-info.com/si-te-beni-grimin-sikur-victoria-beckham-video/60%Daily2016-08-17 09:00
https://kosova-info.com/floket-shkelqejne-edhe-me-produkte-natyrale/60%Daily2016-08-17 08:57
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ta-mbani-shalqirin-te-fresket-per-nje-vit-foto/60%Daily2016-08-17 08:50
https://kosova-info.com/ja-si-mund-te-parandaloni-renien-e-flokeve-ne-menyre-natyrale/60%Daily2016-08-17 08:40
https://kosova-info.com/rita-ora-shijon-qendrimin-ne-new-york-mahnit-me-stilin-e-saj-foto/60%Daily2016-08-17 08:30
https://kosova-info.com/era-istrefi-flet-per-revisten-boterore-vogue-foto/60%Daily2016-08-17 08:28
https://kosova-info.com/volkswageni-teston-touaregin-e-ri-t-prime-foto/60%Daily2016-08-17 08:24
https://kosova-info.com/zevendesi-i-merkelit-u-tregoi-gishtin-e-mesem-neo-nazisteve-video/60%Daily2016-08-17 08:16
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-hani-qe-te-merrni-ngjyre-te-thelle-dhe-te-shendetshme-ne-plazh/60%Daily2016-08-17 08:16
https://kosova-info.com/ja-kur-duhet-te-perdorni-deodorantin/60%Daily2016-08-17 08:10
https://kosova-info.com/ja-kur-duhet-te-perdorni-deodorantin/60%Daily2016-08-17 08:10
https://kosova-info.com/ne-kaliforni-shpallet-gjendje-e-jashtezakonshme-fotovideo/60%Daily2016-08-17 07:53
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-kap-per-se-gjalli-nje-gjarper-video/60%Daily2016-08-17 07:44
https://kosova-info.com/keshtu-mund-te-digjni-me-shume-kalori-per-me-pak-minuta/60%Daily2016-08-17 07:29
https://kosova-info.com/trump-e-justifikon-vrasjen-e-nje-njeriu-me-ngjyre/60%Daily2016-08-17 06:59
https://kosova-info.com/vidhet-nje-cisterne-mbante-900000-litra-nafte/60%Daily2016-08-17 06:53
https://kosova-info.com/jeni-brune-kjo-eshte-maska-ideale-per-floket-tuaja/60%Daily2016-08-17 06:38
https://kosova-info.com/ferexhe-ne-koke-nudo-poshte-kjo-eshte-artistja-shqiptare-foto/60%Daily2016-08-17 06:35
https://kosova-info.com/real-madrid-reims-rezultati-eshte-i-cmendur-video/60%Daily2016-08-16 22:24
https://kosova-info.com/real-madrid-reims-shenohet-goli-i-shtate-cfare-po-ndodh-video/60%Daily2016-08-16 22:10
https://kosova-info.com/shenoi-reims-vjen-pergjigja-e-realit-video/60%Daily2016-08-16 21:59
https://kosova-info.com/ankaraja-insiston-per-ekstradimin-e-pucisteve-te-arratisur-ne-greqi/60%Daily2016-08-16 21:57
https://kosova-info.com/ylli-rikthehet-te-tuna-por-kjo-e-fundit-ka-dicka-per-te-thene-foto/60%Daily2016-08-16 21:57
https://kosova-info.com/serbia-barazohet-me-kosoven-fiton-medaljen-e-pare-ne-rio/60%Daily2016-08-16 21:56
https://kosova-info.com/imami-i-isis-ne-londer-droge-seks-dhe-rocknroll-ne-rini-foto/60%Daily2016-08-16 21:52
https://kosova-info.com/edhe-dy-futbolliste-te-kombetares-shqiptare-i-bashkohen-kosoves-emri-i-njerit-do-tiu-befasoje/60%Daily2016-08-16 21:51
https://kosova-info.com/mbrojtja-e-realit-ne-gjume-shenohet-goli-i-peste-i-ndeshjes-video/60%Daily2016-08-16 21:46
https://kosova-info.com/e-pranon-nikolliq-pa-e-njohur-kosoven-serbia-shyn-ne-be/60%Daily2016-08-16 21:44
https://kosova-info.com/biden-e-presim-me-buke-kripe-e-zemer/60%Daily2016-08-16 21:40
https://kosova-info.com/vajza-e-kim-kardashian-ne-gjurmet-e-mamase-ja-cfare-ben-foto/60%Daily2016-08-16 21:39
https://kosova-info.com/smajl-latifi-i-semuri-psikik-do-te-jem-gjithnje/60%Daily2016-08-16 21:33
https://kosova-info.com/real-madrid-reims-supergol-ne-minuten-e-fundit-te-pjeses-se-pare-video/60%Daily2016-08-16 21:29
https://kosova-info.com/selena-gomez-pendohet-i-kerkon-falje-justin-bieber-foto/60%Daily2016-08-16 21:24
https://kosova-info.com/biden-ne-kosove-me-femijet-e-djalit-foto/60%Daily2016-08-16 21:23
https://kosova-info.com/lajmerohet-xherdan-shaqiri-mesazh-me-flamurin-e-kosoves-foto/60%Daily2016-08-16 21:22
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-dhuroi-joe-biden-majlinda-kelmendit-foto/60%Daily2016-08-16 21:21
https://kosova-info.com/real-madrid-reims-shenon-i-perhershmi-video/60%Daily2016-08-16 21:19
https://kosova-info.com/thaci-partneriteti-strategjik-me-shba-te-na-ka-mundesuar-te-behemi-shtet-foto/60%Daily2016-08-16 21:04
https://kosova-info.com/shpat-deda-i-ka-dy-fjale-per-gjenden-politike-ne-kosove-foto/60%Daily2016-08-16 21:00
https://kosova-info.com/muja-demarkacioni-nuk-kalon-as-me-1-shtator-video/60%Daily2016-08-16 20:52
https://kosova-info.com/real-madrid-reims-shenohen-dy-supergola-video/60%Daily2016-08-16 20:51
https://kosova-info.com/vet-joe-biden-kerkoi-qe-majlinda-kelmendi-ta-pret-ne-aeroportin-adem-jashari/60%Daily2016-08-16 20:47
https://kosova-info.com/pas-majlinda-kelmendit-edhe-ne-kosovare-siguron-medalje-ne-rio-foto/60%Daily2016-08-16 20:47
https://kosova-info.com/nje-james-bond-turk-sjell-pucin-e-deshtuar-ne-ekrane/60%Daily2016-08-16 20:41
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-per-m-e-zanfines-video/60%Daily2016-08-16 20:32
https://kosova-info.com/nese-sadiku-apo-hysaj-iknin-me-kosoven/60%Daily2016-08-16 20:28
https://kosova-info.com/joe-biden-argetohet-ne-beograd-vallezon-ne-rruge-videofoto/60%Daily2016-08-16 20:18
https://kosova-info.com/justin-e-ka-te-veshtire-te-largohet-nga-instagrami-ja-adresa-qe-perdor-tani-foto/60%Daily2016-08-16 20:10
https://kosova-info.com/edhe-majlinda-kelmendi-ne-pritje-te-bidenit-foto/60%Daily2016-08-16 19:57
https://kosova-info.com/ja-15-femrat-me-te-pasura-ne-tirane-dhe-jeta-e-tyre-tmerresisht-luksoze/60%Daily2016-08-16 19:41
https://kosova-info.com/hollande-palet-ne-ukraine-te-ruhen-nga-cdo-pershkallezim-i-dhunes/60%Daily2016-08-16 19:33
https://kosova-info.com/steaua-city-shenohet-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-08-16 19:29
https://kosova-info.com/legjenda-ne-moshen-66-vjecare-ben-cmendurine-duke-shenuar-kete-gol-video/60%Daily2016-08-16 19:22
https://kosova-info.com/befasi-ja-ke-takuan-papritur-cifti-i-njohur-ne-pushime-foto/60%Daily2016-08-16 19:18
https://kosova-info.com/mustafen-e-presin-dy-interpelanca-video/60%Daily2016-08-16 19:11
https://kosova-info.com/kosova-e-forte-per-kansas-state/60%Daily2016-08-16 19:11
https://kosova-info.com/nj-malware-android-po-shprndahet-n-rrjetin-e-google-adsense/60%Daily2016-08-16 19:11
https://kosova-info.com/pozat-me-te-pershtatshme-me-bikini-foto-2/60%Daily2016-08-16 19:08
https://kosova-info.com/bushati-shqiperi-kosove-konsullate-te-perbashket-edhe-ne-bari-se-shpejti-ne-munih/60%Daily2016-08-16 19:08
https://kosova-info.com/pija-qe-duhet-te-pini-para-gjumit-per-bark-te-sheshte/60%Daily2016-08-16 19:01
https://kosova-info.com/aplikacion-per-te-mos-shperdoruar-ushqimin/60%Daily2016-08-16 18:52
https://kosova-info.com/tri-vizita-te-fuqishme-amerikane-ne-kosove-tri-injorime-amerikane-per-opoziten/60%Daily2016-08-16 18:47
https://kosova-info.com/dr-luke-merr-hak-ndaj-kesha-s-kengetarja-tashme-ne-banken-e-te-akuzuarit/60%Daily2016-08-16 18:44
https://kosova-info.com/nuk-i-kam-edhe-aq-te-medha-foto/60%Daily2016-08-16 18:43
https://kosova-info.com/gjermania-e-konsideron-turqine-si-platforme-kryesore-islamike/60%Daily2016-08-16 18:35
https://kosova-info.com/veseli-synon-te-riorganizoj-pdk-ne-e-nisi-me-prizren/60%Daily2016-08-16 18:26
https://kosova-info.com/kosova-e-vendosur-per-parandalimin-e-perhapjes-se-semundjes-se-gjedhit/60%Daily2016-08-16 18:23
https://kosova-info.com/ekskluzive-shaqiri-xhaka-tarashaj-e-januzaj-i-bashkohen-kosoves/60%Daily2016-08-16 18:19
https://kosova-info.com/radikalet-proteste-per-shkak-te-biden-mbajne-fanella-me-fotografine-e-trumpit-foto/60%Daily2016-08-16 18:18
https://kosova-info.com/arrestohet-furnizuesi-i-armeve-nga-te-cilat-u-sulmua-munihu/60%Daily2016-08-16 18:11
https://kosova-info.com/pas-agon-amiges-aferdita-dreshaj-kapet-me-getoar-selimin-foto/60%Daily2016-08-16 18:06
https://kosova-info.com/emocionuese-ja-si-e-njofton-sinan-bytyqi-austrine-se-ka-zgjedhur-vendlindjen-e-tij-kosoven-foto/60%Daily2016-08-16 18:05
https://kosova-info.com/haraqija-bushtit-sa-per-ty-ne-ende-do-ishim-ne-serbi-e-ti-do-valezoje-me-kenget-e-ceces/60%Daily2016-08-16 17:54
https://kosova-info.com/cfare-kane-fshehur-armando-duka-dhe-fadil-vokrri/60%Daily2016-08-16 17:45
https://kosova-info.com/tentim-vrasje-per-shkak-te-nje-punesimi-ne-prizren/60%Daily2016-08-16 17:35
https://kosova-info.com/ministrja-dhurata-hoxha-pastron-qkuk-ne-nga-te-burgosurit-i-kthen-ata-ne-burgje/60%Daily2016-08-16 17:33
https://kosova-info.com/ministrja-dhurata-hoxha-pastron-qkuk-ne-nga-te-burgosurit-i-kthen-ata-ne-burgje/60%Daily2016-08-16 17:33
https://kosova-info.com/serbet-zberthejne-domethenien-e-kravates-se-joe-bidenit-ja-cfare-zbuluan-foto/60%Daily2016-08-16 17:33
https://kosova-info.com/martohet-ish-banorja-e-big-brother-nje-vit-pas-lindjes-se-vajzes-foto/60%Daily2016-08-16 17:32
https://kosova-info.com/vv-pas-doreheqjes-se-grabovcit-kerkojme-doreheqjen-e-kokave-te-krimit/60%Daily2016-08-16 17:30
https://kosova-info.com/pija-qe-ju-duhet-kur-jeni-te-stresuar/60%Daily2016-08-16 17:28
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-jep-detaje-per-negociatat-lidhur-me-brexit-in/60%Daily2016-08-16 17:18
https://kosova-info.com/viti-1996-kur-gili-fton-ne-skene-ermalin-vesen-e-zanfinen-ne-festivalin-e-femijeve-video/60%Daily2016-08-16 17:00
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-guardiola-do-ta-aktivizoje-yllin-e-skuadres-ne-porte-foto/60%Daily2016-08-16 16:53
https://kosova-info.com/nasa-korriku-i-2016-es-me-i-nxehti-i-te-gjitha-koherave/60%Daily2016-08-16 16:45
https://kosova-info.com/biseda-kryesore-biden-vuciq-ishte-kosova-ja-cka-biseduan/60%Daily2016-08-16 16:43
https://kosova-info.com/vuciq-me-bidenin-u-bisedua-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2016-08-16 16:34
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-ska-koment-per-doreheqjen-e-adem-grabovcit/60%Daily2016-08-16 16:34
https://kosova-info.com/kosova-e-pandalshme-merr-edhe-dy-futbolliste-nga-premierliga-dhe-serie-a/60%Daily2016-08-16 16:31
https://kosova-info.com/lori-hoxha-ne-parajse-shfaqet-me-seksi-se-kurre-foto/60%Daily2016-08-16 16:19
https://kosova-info.com/edhe-futbollisti-tjeter-i-shqiperise-kalon-te-kosova-foto/60%Daily2016-08-16 16:18
https://kosova-info.com/dy-serbet-kapen-nga-policia-zvicerane-me-disa-kilogram-droge/60%Daily2016-08-16 16:12
https://kosova-info.com/google-debutoi-aplikacionin-duo-n-fokus-video-thirrjet/60%Daily2016-08-16 18:55
https://kosova-info.com/selena-gomez-e-ka-tradhetuar-me-nje-nga-ish-yjet-e-one-direction-bieber-e-rrefen-vete-foto/60%Daily2016-08-16 16:02
https://kosova-info.com/zyrtare-prezantohet-januzaj-foto/60%Daily2016-08-16 16:00
https://kosova-info.com/rikthehet-ylli-kroacia-shpall-listen-qe-do-ta-sfidoje-kosoven-dhe-te-tjerat/60%Daily2016-08-16 15:46
https://kosova-info.com/ngjashmeria-e-madhe-e-vellezerve-berisha-cili-eshte-lumi-foto/60%Daily2016-08-16 15:38
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-adem-grabovci/60%Daily2016-08-16 15:34
https://kosova-info.com/serish-proteste-kunder-korrupsionit-rritet-numri-i-protestuesve-foto/60%Daily2016-08-16 15:30
https://kosova-info.com/zbulohen-futbollistet-qe-i-ka-ftuar-kosova/60%Daily2016-08-16 15:21
https://kosova-info.com/tete-institucione-nuk-e-perfillin-auditorin-gjeneral/60%Daily2016-08-16 15:19
https://kosova-info.com/kengetares-serbe-ia-vjedhin-celularin-publikohen-foto-nudo-18/60%Daily2016-08-16 15:16
https://kosova-info.com/stojanoviq-denon-perdhosjen-e-xhamise/60%Daily2016-08-16 15:09
https://kosova-info.com/erdogan-populli-turk-duhet-te-puthet-ne-balle/60%Daily2016-08-16 14:58
https://kosova-info.com/komoyedov-perdorimi-i-bazes-iraniane-kursim-i-karburantit/60%Daily2016-08-16 14:42
https://kosova-info.com/shqiptari-ben-mrekulline-ne-rio-2016/60%Daily2016-08-16 14:35
https://kosova-info.com/mbytet-nje-familje-ne-lume-ne-perpjekje-per-te-bere-selfie/60%Daily2016-08-16 14:31
https://kosova-info.com/aak-akuzon-donika-kadajn-per-shperdorimin-e-20-mije-eurove-te-partise/60%Daily2016-08-16 14:27
https://kosova-info.com/remi-pas-lirimit-nga-burgu-deklarohet-pro-gjykates-speciale/60%Daily2016-08-16 14:20
https://kosova-info.com/vv-nderrimi-i-gjashte-drejtoreve-ne-prizren-eshte-vetem-mashtrim-optik/60%Daily2016-08-16 14:19
https://kosova-info.com/bytyqi-ky-person-me-bindi-qe-ti-bashkohem-kosoves/60%Daily2016-08-16 14:16
https://kosova-info.com/ja-dy-gjera-per-te-cilat-do-vdiste-getinjo-foto/60%Daily2016-08-16 13:57
https://kosova-info.com/largimi-i-kosovareve-nga-shqiperia-cfare-jane-duke-bere-tifozet-kuq-e-zi/60%Daily2016-08-16 13:53
https://kosova-info.com/binjaket-e-teuta-kurtit-me-emra-te-rralle/60%Daily2016-08-16 13:47
https://kosova-info.com/rihanna-shtatzene/60%Daily2016-08-16 13:40
https://kosova-info.com/a-e-keni-verejtur-kete-ngjashmeri-te-flori-dhe-ledri-foto/60%Daily2016-08-16 13:25
https://kosova-info.com/vetevendosje-i-kerkon-ldk-se-te-prish-koalicionin-me-pdk-ne/60%Daily2016-08-16 13:12
https://kosova-info.com/putin-me-turqine-kemi-krijuar-marredhenie-te-vecante/60%Daily2016-08-16 13:09
https://kosova-info.com/me-2-shtator-nis-festivali-nderkombetar-i-poezise/60%Daily2016-08-16 13:00
https://kosova-info.com/ish-e-fejuara-e-getit-zbulon-sekretin-e-fshehur-me-vite-foto/60%Daily2016-08-16 12:59
https://kosova-info.com/proteste-ne-beograd-kunder-vizites-se-biden-it-me-moton-votoni-per-trump-in/60%Daily2016-08-16 12:59
https://kosova-info.com/ja-deklarata-per-nenen-pas-te-ciles-asensio-qau-ne-prezantim-video/60%Daily2016-08-16 12:56
https://kosova-info.com/permes-tatuazhit-mund-ta-kontrolloni-telefonin-video/60%Daily2016-08-16 12:55
https://kosova-info.com/besa-gashi-bukurine-e-ka-trasheguar-nga-nena-e-saj-foto/60%Daily2016-08-16 12:49
https://kosova-info.com/vazhdon-cmenduria-e-analisteve-ne-shqiperi-andi-bushati-e-quan-tradhtar-milot-rashicen/60%Daily2016-08-16 12:47
https://kosova-info.com/pozat-me-te-pershtatshme-me-bikini-foto/60%Daily2016-08-16 12:39
https://kosova-info.com/gazetari-nga-shqiperia-e-quan-rashicen-tradhtar/60%Daily2016-08-16 12:34
https://kosova-info.com/iu-dha-lamtumira-e-fundit-shahirit-osman-sefe-mleqani-foto/60%Daily2016-08-16 12:30
https://kosova-info.com/kim-kardashian-e-pranon-marr-injeksione-ne-te-pasme-foto/60%Daily2016-08-16 12:11
https://kosova-info.com/tre-baballaret-nga-estrada-qe-u-kushtojne-shume-kujdes-vajzave-te-tyre-foto/60%Daily2016-08-16 11:56
https://kosova-info.com/posta-promovoi-pullen-postare-per-shenjterimin-e-nenes-tereze/60%Daily2016-08-16 11:54
https://kosova-info.com/biden-po-shkoj-ne-kosove-qe-ti-risiguroj-aleatet-per-raportet-me-shba-ne/60%Daily2016-08-16 11:52
https://kosova-info.com/isco-dridh-realin-nenshkruan-me-klubin-e-ri/60%Daily2016-08-16 11:48
https://kosova-info.com/isco-dridh-realin-nenshkruan-me-klubin-e-ri/60%Daily2016-08-16 11:48
https://kosova-info.com/personat-inteligjente-jane-shume-me-te-lumtur-kur-nuk-kalojne-kohe-me-shoqeri/60%Daily2016-08-16 11:41
https://kosova-info.com/masa-te-jashtezakonshme-te-sigurise-rreth-hotelit-ku-do-te-fleje-joe-biden-foto/60%Daily2016-08-16 11:36
https://kosova-info.com/masa-te-jashtezakonshme-te-sigurise-rreth-hotelit-ku-do-te-fleje-joe-biden-foto-2/60%Daily2016-08-16 11:36
https://kosova-info.com/sistemi-i-informatave-kadastrale-nuk-po-punon/60%Daily2016-08-16 11:33
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-man-cityt-do-te-luaje-per-kosoven-foto/60%Daily2016-08-16 11:33
https://kosova-info.com/morena-paraqitet-milionere-por-ja-me-cka-udheton-babai-i-saj-foto/60%Daily2016-08-16 11:30
https://kosova-info.com/kompania-britanike-nuk-i-ndale-punesimet-partiake/60%Daily2016-08-16 11:24
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-vendose-gjykata-per-azem-sylen/60%Daily2016-08-16 11:19
https://kosova-info.com/derisa-blero-kishte-koncert-afrona-takon-ish-te-dashurin-foto/60%Daily2016-08-16 11:18
https://kosova-info.com/shqiperia-apo-kosova-lajm-i-madh-nga-plisat-foto/60%Daily2016-08-16 11:15
https://kosova-info.com/menyra-me-e-thjeshte-per-te-qene-te-lumtur/60%Daily2016-08-16 11:14
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ngjyre-ka-marre-flaka-krelani-foto/60%Daily2016-08-16 11:01
https://kosova-info.com/sulm-me-thike-ne-nje-tren-ne-austri/60%Daily2016-08-16 10:58
https://kosova-info.com/reuters-per-viziten-e-biden-ne-kosove-vendi-ku-amerikanet-shihen-si-shpetimtare/60%Daily2016-08-16 10:57
https://kosova-info.com/medalja-e-arte-me-e-cuditshme-ne-rio-2016-video/60%Daily2016-08-16 10:56
https://kosova-info.com/medalja-e-arte-me-e-cuditshme-ne-rio-2016-video-2/60%Daily2016-08-16 10:56
https://kosova-info.com/mascherano-ky-futbollist-do-te-largohet-nga-barcelona-foto/60%Daily2016-08-16 10:45
https://kosova-info.com/detaje-nga-mjeti-shperthyes-ne-afersi-te-lumit-iber/60%Daily2016-08-16 10:45
https://kosova-info.com/masaker-ne-serbi-burri-vret-gruan-dhe-foshnjen-4-muajshe/60%Daily2016-08-16 10:41
https://kosova-info.com/hoxha-duhet-dhene-hapesire-e-vecante-legjislacionit-komercial/60%Daily2016-08-16 10:34
https://kosova-info.com/hoxha-duhet-dhene-hapesire-e-vecante-legjislacionit-komercial/60%Daily2016-08-16 10:34
https://kosova-info.com/ja-nga-cka-vuan-rita-ora/60%Daily2016-08-16 10:33
https://kosova-info.com/google-prezanton-duo-rivalin-e-whatsapp-dhe-facetime/60%Daily2016-08-16 10:33
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-nga-gashi-video/60%Daily2016-08-16 10:28
https://kosova-info.com/njihuni-me-zeshkanen-me-seksi-te-instagramit-foto-18/60%Daily2016-08-16 10:22
https://kosova-info.com/apple-publikoi-versionin-5-t-betas-publike-t-ios-10/60%Daily2016-08-16 10:20
https://kosova-info.com/mustafi-lajm-i-keq-per-arsenalin/60%Daily2016-08-16 10:19
https://kosova-info.com/metoda-20-20-20-ju-mbron-syte-nga-ekrani/60%Daily2016-08-16 10:17
https://kosova-info.com/pogba-ka-nje-pune-te-re-ne-manchester-foto/60%Daily2016-08-16 10:08
https://kosova-info.com/dokumentet-zbulojne-se-si-ka-manipuluar-soros-me-zgjedhjet-ne-europe/60%Daily2016-08-16 10:08
https://kosova-info.com/policia-gjen-te-vdekur-ish-futbollistin-e-njohur-nga-premierliga-foto/60%Daily2016-08-16 09:57
https://kosova-info.com/presidenti-ngushellon-familjen-e-osman-sefe-gashit/60%Daily2016-08-16 09:56
https://kosova-info.com/a-e-keni-pare-ndonjehere-edona-llalloshin-kaq-patriote-dhe-me-pushke-ne-dore-foto/60%Daily2016-08-16 09:50
https://kosova-info.com/kristela-me-linja-seksi-pas-ndarjes-nga-noga-foto/60%Daily2016-08-16 09:39
https://kosova-info.com/kjo-eshte-puna-e-pare-qe-ka-bere-ambasadori-delawie/60%Daily2016-08-16 09:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-puna-e-pare-qe-ka-bere-ambasadori-delawie/60%Daily2016-08-16 09:38
https://kosova-info.com/kosova-ska-te-ndalur-sot-vijne-edhe-dy-futbolliste/60%Daily2016-08-16 08:58
https://kosova-info.com/modric-sakaton-ramosin-shenon-super-gol-video/60%Daily2016-08-16 08:42
https://kosova-info.com/largohet-nga-shqiperia-zgjedh-kosoven-foto-3/60%Daily2016-08-16 08:34
https://kosova-info.com/rrefehet-gjyste-vulaj-tregon-me-sa-meshkuj-ka-bere-seks-video/60%Daily2016-08-16 08:22
https://kosova-info.com/veseli-qeveria-do-riformatohet/60%Daily2016-08-16 08:17
https://kosova-info.com/johnny-depp-pren-majen-e-gishtit-dhe-shkruan-me-gjakun-e-tij-akuzat-ndaj-bashkeshortes-amber-heard-foto16/60%Daily2016-08-16 08:07
https://kosova-info.com/prape-deshtojne-negociatat-ne-bruksel-per-telekomunikacionin/60%Daily2016-08-16 08:06
https://kosova-info.com/sezoni-turistik-fluks-pushuesish-nga-kosova-ne-morine/60%Daily2016-08-16 08:03
https://kosova-info.com/situata-perkeqesohet-ne-nje-lokalitet-ne-lindje-te-ukraines/60%Daily2016-08-16 07:59
https://kosova-info.com/boksierja-e-njohur-amerikane-po-cmend-te-gjithe-me-sharmin-e-saj-foto/60%Daily2016-08-16 07:49
https://kosova-info.com/kapet-ne-fushe-kosove-hajni-qe-vodhi-makinen-ne-vushtrri/60%Daily2016-08-16 07:43
https://kosova-info.com/motra-e-shkurte-gashit-nuse-ja-sa-shume-ngjajne-foto/60%Daily2016-08-16 07:43
https://kosova-info.com/shume-qytete-te-kosove-me-nderprerje-te-energjise-elektrike/60%Daily2016-08-16 07:31
https://kosova-info.com/bravo-ne-man-city-barcelona-transferon-portier-te-ri-foto/60%Daily2016-08-16 07:26
https://kosova-info.com/man-utd-transferon-sulmues-per-35-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-16 07:15
https://kosova-info.com/momentet-intime-te-madonnas-dhe-ish-te-dashurit-te-saj-se-shpejti-ne-dokumentar/60%Daily2016-08-16 07:09
https://kosova-info.com/cfare-po-kerkon-tuna-ne-beograd-foto/60%Daily2016-08-16 07:03
https://kosova-info.com/tifozi-sulmon-portierin-kercenon-me-bombe-video/60%Daily2016-08-16 07:02
https://kosova-info.com/dubai-reklamon-ofertat-turistike-me-ane-te-veturave-luksoze-video/60%Daily2016-08-16 06:58
https://kosova-info.com/kim-mehmeti-do-te-deshiroja-te-mos-votohet-demarkacioni-me-malin-e-zi/60%Daily2016-08-16 06:43
https://kosova-info.com/horoskopi-16-gusht-2016/60%Daily2016-08-16 06:32
https://kosova-info.com/pushteti-mund-te-perballet-me-vendime-edhe-me-te-veshtira/60%Daily2016-08-16 06:27
https://kosova-info.com/pulle-postare-shenjterimi-i-nene-terezes/60%Daily2016-08-16 06:25
https://kosova-info.com/i-refuzohet-kerkesa-avokatit-te-enver-hasanit/60%Daily2016-08-15 22:03
https://kosova-info.com/nje-nate-vere-si-kjo-per-soni-malajn-e-ka-vene-ne-pah-gjoksin-foto/60%Daily2016-08-15 21:56
https://kosova-info.com/bunjaku-ne-angli-per-ti-bindur-yjet/60%Daily2016-08-15 21:51
https://kosova-info.com/ja-cka-i-sjell-fat-ledri-vules-foto/60%Daily2016-08-15 21:47
https://kosova-info.com/keshilltari-i-mustafes-nuk-mohon-se-biden-do-flas-edhe-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-15 21:47
https://kosova-info.com/rebelohet-nje-kryetar-dege-i-isa-mustafes-sulmon-kadri-veselin/60%Daily2016-08-15 21:31
https://kosova-info.com/ish-miss-kosova-ndryshon-drastikisht-ne-pamje-foto/60%Daily2016-08-15 21:31
https://kosova-info.com/reagon-ashper-fevziu-rama-nje-injorant-te-ndiqet-penalisht/60%Daily2016-08-15 21:26
https://kosova-info.com/vokrri-nuk-e-mohon-ardhjen-e-januzajt/60%Daily2016-08-15 21:26
https://kosova-info.com/po-duhet-tia-beje-hyzmetin-princit-foto/60%Daily2016-08-15 21:17
https://kosova-info.com/koci-vizita-e-bidenit-ne-kosove-deshmi-se-amerika-qendron-dhe-kujdeset-per-ne/60%Daily2016-08-15 21:14
https://kosova-info.com/djali-i-deputetes-kosovare-u-kurorezua-ne-akademine-ushtarake-te-shba-ve-foto/60%Daily2016-08-15 21:10
https://kosova-info.com/top-7-keto-jane-femrat-me-te-bukura-te-brazilit/60%Daily2016-08-15 20:57
https://kosova-info.com/chelsea-west-ham-goli-i-cmendur-ne-fund-vendos-fituesin-video/60%Daily2016-08-15 20:52
https://kosova-info.com/ramiz-kelmendi-e-pret-hashim-thaci-ne-super-villen-e-tij-ne-rugove-foto/60%Daily2016-08-15 20:46
https://kosova-info.com/zbulojeni-se-cfare-studion-enca-haxhia/60%Daily2016-08-15 20:46
https://kosova-info.com/chelsea-west-ham-gol-i-papritur-video/60%Daily2016-08-15 20:41
https://kosova-info.com/vetedija-vdes-tre-minuta-pasi-qe-pushon-zemra/60%Daily2016-08-15 20:38
https://kosova-info.com/per-cka-pendohet-marina-fara-foto/60%Daily2016-08-15 20:37
https://kosova-info.com/conte-spektakel-ne-debutim-video/60%Daily2016-08-15 20:29
https://kosova-info.com/e-sa-dashnor-i-kishte-afrona/60%Daily2016-08-15 20:26
https://kosova-info.com/ne-nice-te-frances-panik-si-ne-prishtine-lendohen-rreth-40-persona-fotovideo/60%Daily2016-08-15 20:25
https://kosova-info.com/penallti-per-chelsean-cfare-beri-hazard/60%Daily2016-08-15 20:10
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-nuk-munden-ata-qe-jane-definicion-i-nepotizmit-ta-luftojne-ate/60%Daily2016-08-15 20:04
https://kosova-info.com/modelja-fjale-dashurie-djalit-te-jozefina-topallit-ja-si-i-pergjigjet-ai-foto/60%Daily2016-08-15 20:01
https://kosova-info.com/sportistja-ukrainase-tregon-te-pasmet-seksi-ne-rio-2016-cmendet-interneti-video/60%Daily2016-08-15 19:49
https://kosova-info.com/biden-nje-dite-para-vizites-ne-kosove-trumpit-i-pelqen-putini-do-ti-pelqente-edhe-stalini/60%Daily2016-08-15 19:49
https://kosova-info.com/kush-eshte-personi-qe-adelines-i-sjell-gjithmone-lule-foto/60%Daily2016-08-15 19:37
https://kosova-info.com/haradinaj-mire-se-vjen-miku-i-madh-i-kosoves-joe-biden/60%Daily2016-08-15 19:28
https://kosova-info.com/gjyqtari-kosovar-gjykoi-ne-rio-2016-foto/60%Daily2016-08-15 19:25
https://kosova-info.com/oconnell-askush-nuk-ka-kerkuar-asnje-meter-katror-toke-nga-kosova/60%Daily2016-08-15 19:20
https://kosova-info.com/pasi-mbushi-bordet-me-militante-te-ldk-se-mustafa-tash-thote-se-eshte-koha-e-profesionisteve/60%Daily2016-08-15 19:12
https://kosova-info.com/nexus-sailfish-shfaqet-me-dizajnin-e-kombinuar-t-htc-10-dhe-nexus-4/60%Daily2016-08-15 19:03
https://kosova-info.com/edhe-behrami-i-jep-shprese-kosoves-foto/60%Daily2016-08-15 18:48
https://kosova-info.com/the-piratebay-shndrrohet-edhe-njher-tjetr-n-mbretin-e-torrenteve/60%Daily2016-08-15 18:47
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-i-madh-per-realin-foto/60%Daily2016-08-15 18:45
https://kosova-info.com/vitesse-njofton-te-gjithe-qe-rashica-ka-zgjedhur-te-luaj-per-kosoven-foto/60%Daily2016-08-15 18:35
https://kosova-info.com/tifozja-qe-do-iu-le-pa-fryme-me-format-shperthyesefoto/60%Daily2016-08-15 18:34
https://kosova-info.com/elita-rudi-zbulon-gjoksin-tregon-ne-cilin-vend-eshte-e-dashuruar-foto/60%Daily2016-08-15 18:29
https://kosova-info.com/berlini-merr-ne-konsiderate-ndalimin-e-ferexhese/60%Daily2016-08-15 18:21
https://kosova-info.com/a-nisi-fshesa-e-kadri-veselit-ne-parti-nga-jerusalemi-i-pdk-se/60%Daily2016-08-15 18:07
https://kosova-info.com/zbuloni-super-veturen-e-re-te-ilda-bejlerit-qe-kushton-100-mije-euro-foto/60%Daily2016-08-15 18:02
https://kosova-info.com/librat-e-keshilluar-nga-obama-per-tu-lexuar/60%Daily2016-08-15 17:52
https://kosova-info.com/ilir-deda-nuk-kemi-hequr-dore-nga-partia-e-re-jemi-pak-te-heshtur/60%Daily2016-08-15 17:50
https://kosova-info.com/pas-largimit-te-tre-kosovareve-shqiperia-perforcohet-me-kete-futbollist-foto/60%Daily2016-08-15 17:47
https://kosova-info.com/eliminohet-nga-rio-2016-per-faj-te-penisit-video/60%Daily2016-08-15 17:42
https://kosova-info.com/avni-arifi-i-aak-se-thote-se-shteti-duhet-te-shperbleje-majlinden-me-1-milion-euro/60%Daily2016-08-15 17:39
https://kosova-info.com/egjipt-ndeshen-dy-autobuse-17-te-vdekur/60%Daily2016-08-15 17:33
https://kosova-info.com/droni-m-i-shpejt-n-bot-mund-t-incizoj-video-4k-n-85-milje-pr-or/60%Daily2016-08-15 18:44
https://kosova-info.com/zyrtare-basha-do-te-luaje-per-kete-perfaqesuese/60%Daily2016-08-15 16:53
https://kosova-info.com/zyrtare-basha-do-te-luaje-per-kete-perfaqesuese/60%Daily2016-08-15 16:53
https://kosova-info.com/hasanbeg-nje-jave-pas-vershimeve-nis-dezinfektimi/60%Daily2016-08-15 16:51
https://kosova-info.com/fuschia-quhet-sistemi-operativ-m-i-ri-i-google/60%Daily2016-08-15 18:52
https://kosova-info.com/ekspertet-e-quajne-mashtrim-edhe-argumentin-e-komisionit-shteteror-per-planet-hapesinore/60%Daily2016-08-15 16:38
https://kosova-info.com/sa-here-mke-dasht-thote-alberie-hadergjonaj-video/60%Daily2016-08-15 16:36
https://kosova-info.com/beqaj-haradinaj-po-tregohet-i-pafuqishem-kurti-internacionalist/60%Daily2016-08-15 16:34
https://kosova-info.com/lenjani-ndryshon-mendje-ne-fund/60%Daily2016-08-15 16:31
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-me-e-re-e-adelina-berishes-video/60%Daily2016-08-15 16:30
https://kosova-info.com/hoxhaj-falenderon-bushatin-qe-konsullata-e-shqiperise-ne-bari-te-jete-ne-dispozicion-te-kosovareve/60%Daily2016-08-15 16:30
https://kosova-info.com/thaci-i-qeras-serbet-me-birra-peja-jep-mesazh-per-bashkejetese-flamuri-i-kosoves-ne-sfond-foto/60%Daily2016-08-15 16:24
https://kosova-info.com/pjesemarrja-ne-beautiful-i-eshte-kthyer-ne-mankth-video/60%Daily2016-08-15 16:21
https://kosova-info.com/bunjaku-i-befason-te-gjithe-me-reagimin-e-tij/60%Daily2016-08-15 16:08
https://kosova-info.com/keta-jane-6-drejtoret-e-pdk-se-ne-prizren-qe-kadri-veseli-i-shkarkon-edhe-nijazi-kryeziu/60%Daily2016-08-15 16:06
https://kosova-info.com/te-pakten-2-police-dhe-nje-femije-i-vrare-pas-sulmit-ne-dijarbakir/60%Daily2016-08-15 16:01
https://kosova-info.com/ciljeta-me-stil-te-ri-flokesh-por-vemendjen-ia-marrin-te-pasmet-foto/60%Daily2016-08-15 15:59
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-koalicioni-me-ldk-ne-stabil-zgjedhjet-ne-vjeshten-e-2018-tes/60%Daily2016-08-15 15:54
https://kosova-info.com/ne-serbi-nis-iniciativa-per-ngritjen-e-permendores-sllobodan-millosheviqit-kasapit-te-ballkanit/60%Daily2016-08-15 15:47
https://kosova-info.com/kaq-terheqese-diana-avdiu-n-nuk-e-keni-pare-moti-foto/60%Daily2016-08-15 15:46
https://kosova-info.com/ylli-i-shqiperise-dhe-ai-i-zvicres-i-bashkohen-kosoves/60%Daily2016-08-15 15:39
https://kosova-info.com/5-shenja-qe-tregojne-se-ti-po-investon-me-shume-ne-kete-lidhje/60%Daily2016-08-15 15:35
https://kosova-info.com/5-shenja-qe-tregojne-se-ti-po-investon-me-shume-ne-kete-lidhje/60%Daily2016-08-15 15:35
https://kosova-info.com/vdes-shahiri-osman-sefe-mleqani-foto/60%Daily2016-08-15 15:30
https://kosova-info.com/rifat-jashari-viziton-hilmi-haradinajn-ne-gllogjan-foto/60%Daily2016-08-15 15:24
https://kosova-info.com/grinden-dy-serbe-te-torino-perfiton-ajeti/60%Daily2016-08-15 15:19
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmpj-e-kosoves-nga-sot-nis-ofrimi-i-sherbimeve-konsullore-ne-bari-te-italise/60%Daily2016-08-15 15:10
https://kosova-info.com/ambasada-shqiptare-ne-athine-vdekja-e-emigrantit-e-filmuar-kemi-kerkuar-pamjet/60%Daily2016-08-15 15:07
https://kosova-info.com/vip-at-shqiptare-qe-koheve-te-fundit-u-perfolen-per-lidhje-dashurie-foto/60%Daily2016-08-15 15:05
https://kosova-info.com/qytetaret-optimiste-ura-do-ta-bashkoje-veriun-dhe-jugun/60%Daily2016-08-15 15:03
https://kosova-info.com/berisha-vjen-me-nje-vendim-te-madh/60%Daily2016-08-15 14:57
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-dekorohet-nga-kryetari-i-qytetit-te-bronx-it-foto/60%Daily2016-08-15 14:55
https://kosova-info.com/erdogan-eshte-baraspeshim-per-boten-islame/60%Daily2016-08-15 14:53
https://kosova-info.com/ja-si-kendon-adem-grabovci-ne-dasmen-e-nipit-video/60%Daily2016-08-15 14:44
https://kosova-info.com/zayn-malik-do-shkruaje-nje-autobiografi-per-ish-grupin-e-tij/60%Daily2016-08-15 14:36
https://kosova-info.com/tifozet-e-kombetares-e-quajne-rashicen-tradhtar-foto/60%Daily2016-08-15 14:34
https://kosova-info.com/motra-e-vogel-ka-nje-mesazh-per-lori-hoxhen/60%Daily2016-08-15 14:20
https://kosova-info.com/krimi-ne-golem-kush-ishte-biznesmeni-dhe-e-dashura-studente-foto/60%Daily2016-08-15 14:19
https://kosova-info.com/rashica-konfirmon-lajmin-ja-pse-do-te-luaje-per-kosoven/60%Daily2016-08-15 14:13
https://kosova-info.com/autobusi-del-nga-autostrada-33-te-vdekur-dhe-28-te-plagosur/60%Daily2016-08-15 14:13
https://kosova-info.com/rusia-fillon-ushtrime-ushtarake-ne-mesdhe/60%Daily2016-08-15 14:10
https://kosova-info.com/edhe-nje-lajm-tjeter-i-madh-pas-milot-rashices-kosoves-i-bashkohet-edhe-alban-meha/60%Daily2016-08-15 14:02
https://kosova-info.com/komuna-e-decanit-i-ndan-cmimin-per-trimeri-majlinda-kelmendit-video/60%Daily2016-08-15 13:58
https://kosova-info.com/shkaku-i-gjoksit-seksi-mariah-carey-ndalohet-ne-dy-aeroporte-foto/60%Daily2016-08-15 13:56
https://kosova-info.com/sportistja-e-pare-amerikane-me-hixhab-fiton-medalje-bronzi-ne-olimpiade/60%Daily2016-08-15 13:46
https://kosova-info.com/transgjinorja-dashurohet-ne-nje-burre-qe-dikur-ishte-grua-foto/60%Daily2016-08-15 13:44
https://kosova-info.com/isis-i-kemi-vrare-50-rebele-siriane-ne-kufirin-siri-turqi/60%Daily2016-08-15 13:42
https://kosova-info.com/mustafa-seminari-ne-prishtine-rol-te-jashtezakonshem-per-njohjen-e-kultures-gjuhes-dhe-letersise-shqipe/60%Daily2016-08-15 13:41
https://kosova-info.com/pengmarrja-e-te-mitures-pamjet-e-shpetimit-dhe-arrestimi-i-autorit-video/60%Daily2016-08-15 13:41
https://kosova-info.com/mesazhi-qe-rashica-ia-dergoi-dukes-per-ti-thene-se-ka-zgjedhur-kosoven/60%Daily2016-08-15 13:40
https://kosova-info.com/zhduket-15-vjecari-nga-gjilani-familja-apelon-per-ndihme-foto/60%Daily2016-08-15 13:39
https://kosova-info.com/marina-dhe-geti-presin-tragetin-ja-kush-i-shoqeron-foto/60%Daily2016-08-15 13:39
https://kosova-info.com/ofendohet-nga-gazetari-ky-eshte-reagimi-i-armina-mevlanit-foto/60%Daily2016-08-15 13:19
https://kosova-info.com/personat-qe-postojne-foto-nga-palestra-ne-facebook-kane-probleme-psiqike/60%Daily2016-08-15 13:10
https://kosova-info.com/rita-ora-shetite-ne-mes-te-dites-me-nje-kemishe-nate-foto/60%Daily2016-08-15 12:55
https://kosova-info.com/kosova-sikurse-rumania-ne-supermarkete-51-te-prodhimeve-vendore/60%Daily2016-08-15 12:53
https://kosova-info.com/gionee-s6s-modeli-i-ri-unik-i-telefonit-foto/60%Daily2016-08-15 12:52
https://kosova-info.com/sprej-thike-e-sepate-me-mbishkrimin-e-policise-ne-veturen-me-targa-te-huaja/60%Daily2016-08-15 12:50
https://kosova-info.com/turisti-italian-gjendet-i-vdekur-ne-golem-shkaku-i-viagra-s/60%Daily2016-08-15 12:45
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-milot-rashica-le-shqiperine-per-kosoven-foto/60%Daily2016-08-15 12:42
https://kosova-info.com/uniforma-te-reja-per-postieret-e-kosoves/60%Daily2016-08-15 12:40
https://kosova-info.com/biden-do-i-bashkohet-fushates-se-hillaryt-ne-vendlindje/60%Daily2016-08-15 12:35
https://kosova-info.com/ky-eshte-vallezimi-me-interesant-me-kengen-e-era-istrefit-video/60%Daily2016-08-15 12:30
https://kosova-info.com/guardiola-nuk-e-fton-serish-yaya-touren/60%Daily2016-08-15 12:28
https://kosova-info.com/ky-do-te-ishte-formacioni-i-frikshem-i-southamptonit-nese-do-ti-mbante-ne-skuader-keta-yje-foto/60%Daily2016-08-15 12:15
https://kosova-info.com/ky-do-te-ishte-formacioni-i-frikshem-i-southamptonit-nese-do-ti-mbante-ne-skuader-keta-yje-foto/60%Daily2016-08-15 12:15
https://kosova-info.com/2po2-i-irrituar-e-quan-kosoven-shtet-pa-identitet-foto/60%Daily2016-08-15 12:06
https://kosova-info.com/e-turpshme-ja-si-e-tradhtoi-lazio-etrit-berishen/60%Daily2016-08-15 12:00
https://kosova-info.com/sa-eshte-pesha-mesatare-e-njerezve-te-shteteve-te-ndryshme-te-botes/60%Daily2016-08-15 11:51
https://kosova-info.com/alvaro-morata-prezantohet-te-real-madridi-foto/60%Daily2016-08-15 11:48
https://kosova-info.com/hulumtuesit-kan-zbuluar-nj-mnyr-pr-t-vjedhur-t-dhna-nga-zhurma-e-nj-hardisku-kompjuterik/60%Daily2016-08-15 11:45
https://kosova-info.com/renditja-akademike-e-universiteteve-me-te-mira-ne-bote-per-vitin-2016/60%Daily2016-08-15 11:30
https://kosova-info.com/trump-do-te-flas-sot-si-do-e-mund-isis-in/60%Daily2016-08-15 11:28
https://kosova-info.com/sulm-terrorist-ne-diyarbakir-te-turqise-disa-te-plagosur/60%Daily2016-08-15 11:21
https://kosova-info.com/zyrtare-ja-sa-do-te-mungoje-iniesta-dhe-mathieu/60%Daily2016-08-15 11:19
https://kosova-info.com/pamje-nga-evakuimi-i-aeroportit-ne-nice-video/60%Daily2016-08-15 11:12
https://kosova-info.com/majlinda-ben-viziten-e-pare-ne-kosove-viziton-familjen-haradinaj-ne-gllogjan-foto/60%Daily2016-08-15 11:08
https://kosova-info.com/ternava-atakimi-i-objekteve-fetare-akt-i-papranueshem/60%Daily2016-08-15 11:06
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-reperi-qe-ka-fjetur-me-tri-motrat-kardashian-foto/60%Daily2016-08-15 10:57
https://kosova-info.com/hapet-seminari-qe-mbledh-albanologet-nga-e-gjithe-bota/60%Daily2016-08-15 10:53
https://kosova-info.com/yjet-shqiptare-zbresin-ne-vatikan-bashke-me-shenjterimin-e-nene-terezes/60%Daily2016-08-15 10:47
https://kosova-info.com/shokohet-futbolli-anglez-qellohet-per-vdekje-nga-policia-nje-legjende-foto/60%Daily2016-08-15 10:47
https://kosova-info.com/blerim-destani-reklamon-oren-e-re-cmimi-i-saj-do-tju-shokoje-foto/60%Daily2016-08-15 10:37
https://kosova-info.com/evakuohet-aeroplani-i-manchester-cityt-foto/60%Daily2016-08-15 10:34
https://kosova-info.com/chelsea-west-ham-formacionet-e-mundshme-foto/60%Daily2016-08-15 10:21
https://kosova-info.com/chelsea-west-ham-formacionet-e-mundshme-foto-2/60%Daily2016-08-15 10:21
https://kosova-info.com/disa-nga-arsyet-pse-smund-te-humbni-peshe/60%Daily2016-08-15 10:15
https://kosova-info.com/adele-refuzon-te-behet-si-michael-jackson-dhe-justin-timberlake/60%Daily2016-08-15 10:12
https://kosova-info.com/zyrtare-trepca-ne-ligen-ballkanike-foto/60%Daily2016-08-15 10:10
https://kosova-info.com/protestoj-shpall-pdk-ne-pronto-departamenti-i-korrupsionit/60%Daily2016-08-15 10:08
https://kosova-info.com/zyrtare-rusia-merr-vendim-per-kosovaret-e-partizanit/60%Daily2016-08-15 09:59
https://kosova-info.com/marreveshje-bashkepunime-ne-mes-te-ambasades-se-britanise-kuvendit-dhe-qeverise/60%Daily2016-08-15 09:53
https://kosova-info.com/xhakes-i-mjaftuan-24-minuta-per-te-thyer-nje-rekord-te-padeshiruar-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-08-15 09:48
https://kosova-info.com/oconnell-shteti-sbehet-me-nepotizem/60%Daily2016-08-15 09:47
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-rritur-vajza-e-ermal-fejzullahut-foto/60%Daily2016-08-15 09:47
https://kosova-info.com/do-te-befasohuni-nga-formacioni-me-i-mire-i-javes-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-08-15 09:37
https://kosova-info.com/durres-merr-peng-kusheriren-e-mitur/60%Daily2016-08-15 09:22
https://kosova-info.com/selena-gomez-zemerohet-me-justin-bieber-ja-cfare-i-shkruan/60%Daily2016-08-15 09:19
https://kosova-info.com/a-eshte-ne-rregull-te-konsumoni-birre-pas-ushtrimeve-fizike/60%Daily2016-08-15 09:16
https://kosova-info.com/komisioni-vija-kufitare-me-malin-e-zi-ne-perputhje-te-plote-me-strategjite-zhvillimore-te-pejes/60%Daily2016-08-15 09:16
https://kosova-info.com/laget-prezantuesja-shqiptare-ja-sa-seksi-duket-foto/60%Daily2016-08-15 08:58
https://kosova-info.com/policia-i-pergjigjet-zafir-berishes-dokufest-nuk-eshte-dokudroge/60%Daily2016-08-15 08:45
https://kosova-info.com/zyrtare-real-madridi-sot-prezanton-transferin-e-ri-ja-per-ke-behet-fjale-foto/60%Daily2016-08-15 08:45
https://kosova-info.com/kosoves-i-erdhi-medalja-e-pare-olimpike-nuk-ia-keni-idene-cfare-po-ndodh-ne-serbi/60%Daily2016-08-15 08:31
https://kosova-info.com/cifti-beckham-humbin-3-milione-dollare-foto/60%Daily2016-08-15 08:30
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-shtepia-e-sundimtareve-ilir-arkeologet-zbulojne-dy-pallate-qe-i-perkisnin-mbreterise-se-lashte-indo-evropiane-foto/60%Daily2016-08-15 08:25
https://kosova-info.com/dosja-e-shefave-x-grabovci-veselit-ti-i-merr-vendimet-une-i-zbatoj/60%Daily2016-08-15 08:20
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-sa-lire-i-ka-kushtuar-guingampit-blerja-e-ermir-lenjanit/60%Daily2016-08-15 08:19
https://kosova-info.com/noizy-ne-studio-duke-incizuar-kengen-e-re-mesazh-thumbues-per-koleget-e-tij-foto/60%Daily2016-08-15 08:07
https://kosova-info.com/horoskopi-15-gusht-2016/60%Daily2016-08-15 08:00
https://kosova-info.com/sulm-me-thike-dhe-te-shtena-ne-gjermani/60%Daily2016-08-15 07:51
https://kosova-info.com/tom-hiddleston-ka-vendosur-te-flase-hapur-per-lidhjen-me-taylor-swift/60%Daily2016-08-15 07:42
https://kosova-info.com/james-hooper-kosova-e-serbia-ta-kuptojne-drejt-viziten-e-bidenit/60%Daily2016-08-15 07:35
https://kosova-info.com/njerezit-e-zgjuar-shkojne-vone-ne-shtrat-lene-gjithcka-rremuje-dhe-perdorin-fjalor-te-keq/60%Daily2016-08-15 07:33
https://kosova-info.com/njerezit-e-zgjuar-shkojne-vone-ne-shtrat-lene-gjithcka-rremuje-dhe-perdorin-fjalor-te-keq-2/60%Daily2016-08-15 07:33
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-kaka-ja-cfare-goli-ka-shenuar-ne-mls-video/60%Daily2016-08-15 07:25
https://kosova-info.com/fillon-inside-out-kosova-kerkohen-fytyra-te-lumtura-shprehese-e-rrezatuese/60%Daily2016-08-15 07:22
https://kosova-info.com/sara-hoxha-publikon-foton-e-pare-shtatzene/60%Daily2016-08-15 07:20
https://kosova-info.com/andy-murray-fiton-te-arten-ne-rio/60%Daily2016-08-15 07:09
https://kosova-info.com/shikoni-momentin-kur-rrufeja-bolt-fiton-medaljen-e-arte-video/60%Daily2016-08-15 06:55
https://kosova-info.com/vidhet-nje-veture-ne-ferizaj/60%Daily2016-08-15 06:50
https://kosova-info.com/5-milione-te-pastra-per-elvana-gjaten-video/60%Daily2016-08-15 06:46
https://kosova-info.com/hiqet-barrikada-vetem-ne-jug-te-ures-se-ibrit-jo-edhe-ne-veri/60%Daily2016-08-15 06:44
https://kosova-info.com/gruaja-rrahet-nga-burri-i-saj-ne-rahovec/60%Daily2016-08-15 06:42
https://kosova-info.com/stresi-dedikim-emocionues-per-shokun-e-ndjere-foto/60%Daily2016-08-15 06:34
https://kosova-info.com/peje-babai-nen-ndikim-te-alkoolit-rrah-djalin-policia-e-arreston/60%Daily2016-08-15 06:33
https://kosova-info.com/trajneri-i-interit-gezon-tifozet-po-percjellim-kete-futbolliste/60%Daily2016-08-15 06:21
https://kosova-info.com/kjo-pije-shkrine-dhjamin-per-8-ore/60%Daily2016-08-15 06:17
https://kosova-info.com/rike-roci-ja-si-i-siguroj-parate/60%Daily2016-08-15 06:12
https://kosova-info.com/pune-e-kryer-odegaard-huazohet-atje-ku-askush-se-ka-pritur/60%Daily2016-08-15 06:10
https://kosova-info.com/ja-sa-shpesh-duhet-te-pastroheni/60%Daily2016-08-15 06:10
https://kosova-info.com/sot-fillon-seminari-i-gjuhes-dhe-letersise-shqipe/60%Daily2016-08-15 06:05
https://kosova-info.com/200-milione-euro-humbje-ne-mungese-te-kodit-telefonik/60%Daily2016-08-15 05:45
https://kosova-info.com/profesori-i-gjeografise-kufiri-me-malin-e-zi-ka-devijime/60%Daily2016-08-15 05:39
https://kosova-info.com/derisa-ne-ishim-ne-gjume-bolt-ka-bere-historine-ne-lojerat-olimpike/60%Daily2016-08-15 05:38
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-e-para-te-super-tankut-rus-video/60%Daily2016-08-14 22:00
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-sjell-foto-nga-pushimet-me-bashkeshortin-foto/60%Daily2016-08-14 21:59
https://kosova-info.com/barcelona-e-fiton-perballjen-e-pare-me-sevillen-video/60%Daily2016-08-14 21:55
https://kosova-info.com/djali-i-mr-bean-ushtarak-si-personazhi-i-te-atit/60%Daily2016-08-14 21:53
https://kosova-info.com/ky-eshte-qifti-nga-peja-qe-pati-ne-dasem-kadri-veselin-ministra-e-deputete-foto/60%Daily2016-08-14 21:48
https://kosova-info.com/avioni-rrezohet-dhe-bie-ne-det-shpeton-70-vjecari/60%Daily2016-08-14 21:45
https://kosova-info.com/sevilla-barcelona-shenohet-edhe-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-08-14 21:45
https://kosova-info.com/ndersa-keshtu-e-hedh-vallen-adem-grabovci-video/60%Daily2016-08-14 21:39
https://kosova-info.com/ja-cilat-ushqime-pastrojne-trupin-nga-nikotina/60%Daily2016-08-14 21:29
https://kosova-info.com/e-keni-rastin-ta-shihni-si-e-ndez-atmosferen-veseli-ne-dasem-te-mikut-video/60%Daily2016-08-14 21:18
https://kosova-info.com/sevilla-barcelona-shenohet-nje-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-08-14 21:18
https://kosova-info.com/imami-dhe-asistenti-i-tij-qellohen-per-vdekje-ne-new-york/60%Daily2016-08-14 21:16
https://kosova-info.com/bik-u-i-trishtuar-nga-sjellja-e-serbit-qe-demoloi-kupolen-e-xhamise/60%Daily2016-08-14 21:02
https://kosova-info.com/kosova-gati-per-pritjen-e-bidenit-video/60%Daily2016-08-14 20:59
https://kosova-info.com/tifozet-e-dortmundit-e-ofenduan-ja-me-cfare-gjesti-te-mire-iu-pergjigjet-hummels-foto/60%Daily2016-08-14 20:55
https://kosova-info.com/komuna-e-gjilanit-denon-demtimin-e-objektit-te-xhamise-ne-fshatin-velekince/60%Daily2016-08-14 20:53
https://kosova-info.com/berisha-te-zbardhet-vrasja-shtazarake-e-emigrantit-shqiptar-ne-greqi/60%Daily2016-08-14 20:43
https://kosova-info.com/tronditet-serish-barcelona-lendohet-edhe-ky-futbollist-foto/60%Daily2016-08-14 20:41
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-neser-viziton-famljen-haradinaj/60%Daily2016-08-14 20:39
https://kosova-info.com/shqiptarja-qe-u-rrembye-ne-kampin-e-refugjateve-dyshohet-se-u-dhunua-nga-4-burra/60%Daily2016-08-14 20:33
https://kosova-info.com/finalja-me-sevillan-tronditet-barcelona-foto/60%Daily2016-08-14 20:33
https://kosova-info.com/ja-si-shkrihet-shyhretja-kur-eshte-prane-lulitfoto/60%Daily2016-08-14 20:32
https://kosova-info.com/suarez-i-vetem-perballe-portierit-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-08-14 20:27
https://kosova-info.com/thaci-rikthimi-i-majlindes-eshte-shprese-dhe-motiv-per-endrrat-e-te-rinjve/60%Daily2016-08-14 20:25
https://kosova-info.com/bayern-munich-fiton-superkupen-e-gjermanise-video/60%Daily2016-08-14 20:20
https://kosova-info.com/prezantuesja-e-rtk-se-dashurohet-ne-majlinda-kelmendin-foto/60%Daily2016-08-14 20:15
https://kosova-info.com/dortmund-bayern-shenohet-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-08-14 20:11
https://kosova-info.com/prinderit-se-bashku-me-mijera-qytetare-presin-majlinda-kelmendit-ne-peje-foto/60%Daily2016-08-14 20:07
https://kosova-info.com/49-milioneshi-shqiptar-detyron-yjet-e-schalkes-qe-te-bejne-shqiponjen-me-duar-foto/60%Daily2016-08-14 20:05
https://kosova-info.com/nusja-e-cka-ka-shpija-shfaqet-seksi-ekspozon-gjoksin-foto/60%Daily2016-08-14 19:57
https://kosova-info.com/live-majlinda-kelmendi-pritet-me-entuziazem-te-madh-nga-bashkeqytetaret-e-saj-video/60%Daily2016-08-14 19:51
https://kosova-info.com/dortmund-bayern-shenohet-goli-i-pare-i-ndeshjes-video/60%Daily2016-08-14 19:49
https://kosova-info.com/ja-cila-ishte-dhurata-me-e-bukur-per-ditelindjen-e-teutes-gruas-se-sinanit/60%Daily2016-08-14 19:43
https://kosova-info.com/mediet-e-huaja-shkruajne-per-pritjen-madheshtore-qe-iu-be-majlinda-kelmendit/60%Daily2016-08-14 19:41
https://kosova-info.com/jeta-e-mjerueshme-ne-24-metra-katrore-prane-minjve-e-gjarpinjve-video/60%Daily2016-08-14 19:40
https://kosova-info.com/mbi-katermije-lende-te-pazgjidhura-ne-veri-video/60%Daily2016-08-14 19:25
https://kosova-info.com/shikoni-si-i-festoi-golat-e-liverpoolit-trajneri-jurgen-klopp-video/60%Daily2016-08-14 19:23
https://kosova-info.com/sulmoi-fizikisht-bashkeshorten-arrestohet-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2016-08-14 19:22
https://kosova-info.com/aksidentohet-petr-cech-foto/60%Daily2016-08-14 19:08
https://kosova-info.com/ambulanca-ngec-ne-balte-ne-stajkovci-qindra-qytetare-jane-ankuar-per-probleme-te-zemres/60%Daily2016-08-14 19:01
https://kosova-info.com/sevilla-barcelona-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-08-14 18:57
https://kosova-info.com/keshtu-duket-adele-pa-grim-dhe-me-rroba-shtepie-foto/60%Daily2016-08-14 18:56
https://kosova-info.com/unitedi-fitoi-ja-cfare-thote-jose-mourinho/60%Daily2016-08-14 18:46
https://kosova-info.com/si-rralle-here-lorik-cana-shfaqet-prane-bashkeshortes-foto/60%Daily2016-08-14 18:41
https://kosova-info.com/banoret-e-veriut-i-mirepresin-punimet-mbi-uren-kryesore-te-ibrit-video/60%Daily2016-08-14 18:39
https://kosova-info.com/e-luajti-bastore-se-xhaka-do-te-ndeshkohet-me-karton-te-verdh-ja-sa-para-fitoje-foto/60%Daily2016-08-14 18:32
https://kosova-info.com/bar-rafaeli-uroi-phelpsin-nje-dite-para-lindjes-se-vajzes-foto/60%Daily2016-08-14 18:30
https://kosova-info.com/depresioni-cfare-e-shkakton-simptomat-dhe-si-trajtohet/60%Daily2016-08-14 18:14
https://kosova-info.com/arrestohet-serbi-tentonte-te-prishte-minaren-jashte-xhamise-turma-serbesh-e-shqiptaresh-video/60%Daily2016-08-14 18:07
https://kosova-info.com/ne-videon-e-grupit-boko-haram-shihen-vajzat-e-rrembyera/60%Daily2016-08-14 17:57
https://kosova-info.com/zhvishet-nena-e-rita-ores-shikoni-sa-e-bukur-duket-ne-bikini-foto/60%Daily2016-08-14 17:51
https://kosova-info.com/godet-zafa-dokufest-duhet-te-thirret-dokudroga-dokualkooli-apo-dokuprostutucioni/60%Daily2016-08-14 17:50
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-dortmund-bayern-munich-foto/60%Daily2016-08-14 17:50
https://kosova-info.com/rusia-gjobit-google-me-6-8-miliard-dollar-pr-abuzime-me-android-in/60%Daily2016-08-14 17:46
https://kosova-info.com/live-majlinda-kelmendi-parakalon-ne-sheshet-e-prishtines-videofoto/60%Daily2016-08-14 17:36
https://kosova-info.com/percet-dynenshtetesia-dhe-siguria-e-brendshme/60%Daily2016-08-14 17:34
https://kosova-info.com/te-famshmit-qe-duket-se-fare-nuk-po-plaken-foto/60%Daily2016-08-14 17:33
https://kosova-info.com/paraqitje-e-dobet-e-xhakes-ne-derbin-ndaj-liverpoolit-foto/60%Daily2016-08-14 17:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nena-e-majlinda-kelmendit-foto/60%Daily2016-08-14 17:23
https://kosova-info.com/kampionia-olimpike-majlinda-kelmendi-niset-drejt-prishtines-video/60%Daily2016-08-14 17:14
https://kosova-info.com/kjo-eshte-motra-e-majlinda-kelmendit-gruaja-e-driton-kukes-foto/60%Daily2016-08-14 17:02
https://kosova-info.com/majlinda-pyetet-se-kur-do-te-pensionohet-kjo-eshte-pergjigja-epike-e-kampiones/60%Daily2016-08-14 16:57
https://kosova-info.com/azilantja-shqiptare-me-rrembyen-nga-kampi-e-me-perdhunuan/60%Daily2016-08-14 16:55
https://kosova-info.com/parku-i-fluturave-ne-antalya-behet-atraksion-turistik-per-vizitoret/60%Daily2016-08-14 16:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2016-08-14 16:47
https://kosova-info.com/cilen-vere-leonora-nuk-deshiron-ta-kujtoje/60%Daily2016-08-14 16:42
https://kosova-info.com/arsenal-liverpool-cfare-drame-shenohet-goli-i-shtate-video/60%Daily2016-08-14 16:39
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-medalja-e-arte-eshte-nje-sukses-i-madh-jam-e-lumtur-per-kosoven-urime-te-gjitheve/60%Daily2016-08-14 16:35
https://kosova-info.com/fytyra-e-vertete-e-kylie-jenner-ja-cfare-na-ka-fshehur-per-vite-me-radhe-foto/60%Daily2016-08-14 16:27
https://kosova-info.com/arsenal-liverpool-shenohet-goli-i-vitit-video/60%Daily2016-08-14 16:22
https://kosova-info.com/mustafa-e-kam-perjetuar-me-emocione-fitoren-e-majlindes/60%Daily2016-08-14 16:18
https://kosova-info.com/arsenal-liverpool-shenohet-goli-i-radhes-video/60%Daily2016-08-14 16:15
https://kosova-info.com/nese-udhetoni-ne-serbi-kete-duhet-ta-dini/60%Daily2016-08-14 16:12
https://kosova-info.com/bonbon-po-transmetohet-edhe-ne-radiot-e-londres-foto/60%Daily2016-08-14 16:09
https://kosova-info.com/qytetaret-protestojne-serish-te-marten/60%Daily2016-08-14 16:04
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-ka-ateruar-ne-aeroportin-adem-jashari-ne-prishtine/60%Daily2016-08-14 15:56
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-e-ka-numrin-e-kembes-presidenti-hashim-thaci/60%Daily2016-08-14 15:46
https://kosova-info.com/perfundojne-30-per-qind-e-punimeve-per-aeroportin-e-ri-te-stambollit/60%Daily2016-08-14 15:32
https://kosova-info.com/haziri-fsk-ka-kapacitete-per-emergjenca-ne-kosove-dhe-jashte-saj/60%Daily2016-08-14 15:30
https://kosova-info.com/marina-vjollca-nuk-e-ndien-mungesen-e-getit-foto/60%Daily2016-08-14 15:28
https://kosova-info.com/shba-trazira-ne-protesten-kunder-vrasjes-se-nje-afro-amerikani-nga-policia/60%Daily2016-08-14 15:25
https://kosova-info.com/mundesi-e-arte-per-arsenalin-por-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-08-14 15:20
https://kosova-info.com/ekskluzive-ledri-kapet-mat-me-te-dashuren-pas-koncertit-ne-jale-foto/60%Daily2016-08-14 15:18
https://kosova-info.com/sulme-ndaj-vendbanimeve-ne-idlib-5-te-vrare-dhe-11-te-plagosur/60%Daily2016-08-14 15:17
https://kosova-info.com/spektakel-meteorik-mbi-qiellin-ne-konya-dhe-van-te-turqise/60%Daily2016-08-14 15:14
https://kosova-info.com/ibra-flet-per-golin-dhe-fitoren-e-pare-ne-premierlige/60%Daily2016-08-14 15:13
https://kosova-info.com/policia-greke-e-rrah-shqiptarin-deri-ne-vdekje-fsheh-trupin-e-tij-per-10-dite-ne-frigorifer/60%Daily2016-08-14 15:10
https://kosova-info.com/ylli-qe-mund-ti-bashkohet-kosoves-ka-shenuar-nje-super-gol-sot-video/60%Daily2016-08-14 15:01
https://kosova-info.com/mourinho-nuk-e-ftoi-as-ne-bankine-e-madhe-kjo-cfare-ka-bere-schweinsteiger-foto/60%Daily2016-08-14 14:54
https://kosova-info.com/vajza-siriane-gjuan-burkan-pasi-vendi-i-saj-u-clirua-nga-isis/60%Daily2016-08-14 14:54
https://kosova-info.com/pandeli-majko-lirimi-i-ures-mbi-iber-shprese-per-neser/60%Daily2016-08-14 14:27
https://kosova-info.com/irak-filloi-ofensiva-kurde-kunder-is-it-ne-mosul/60%Daily2016-08-14 14:24
https://kosova-info.com/valon-murtezaj-shpend-ahmetit-nuk-strukemi-shfaqemi-aty-ku-duhet/60%Daily2016-08-14 14:16
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-shqiperi-i-dyshuari-per-terrorizem/60%Daily2016-08-14 14:09
https://kosova-info.com/veseli-rivitalizimi-i-ures-ne-mitrovice-hap-pozitiv-por-i-vonuar/60%Daily2016-08-14 14:05
https://kosova-info.com/rita-ora-ekspozon-zogun-ajo-cfare-shihet-do-ju-le-pa-fjale-foto/60%Daily2016-08-14 13:57
https://kosova-info.com/bournemouth-united-shenohen-dy-gola-te-shpejte-shenon-ai-qe-te-gjithe-e-kemi-pritur-video/60%Daily2016-08-14 13:54
https://kosova-info.com/zvicer-nga-sulmi-ne-tren-ka-vdekur-nje-grua/60%Daily2016-08-14 13:51
https://kosova-info.com/femijeria-e-pabesueshme-e-sportistes-amerikane-ne-rio-2016/60%Daily2016-08-14 13:41
https://kosova-info.com/pushimet-luksoze-te-floriana-garos-kush-po-e-shoqeron/60%Daily2016-08-14 13:27
https://kosova-info.com/bournemouth-man-utd-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2016-08-14 13:13
https://kosova-info.com/pdk-prokurorise-shpendi-punesoi-276-militante-tenderet-po-ua-jep-vv-se/60%Daily2016-08-14 12:57
https://kosova-info.com/eliza-dushku-skena-hot-duke-bere-seks-pamje-si-asnjehere-me-pare-foto-18/60%Daily2016-08-14 12:54
https://kosova-info.com/tenistja-nokautohet-ne-fushe-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-08-14 12:54
https://kosova-info.com/rikja-e-dashuruar-a-eshte-i-dashuri-i-saj-futbollist-ne-kombetare/60%Daily2016-08-14 12:25
https://kosova-info.com/bik-u-ne-ferizaj-le-kufomat-jashte-nuk-hapin-varret/60%Daily2016-08-14 12:20
https://kosova-info.com/e-keni-verejtur-kete-detaj-leonores-i-del-gjoksi-ne-klipin-e-ri-tradhetohet-nga-fustani-foto/60%Daily2016-08-14 12:16
https://kosova-info.com/agjenda-per-pritjen-e-majlindes-ne-cfare-kohe-vjen-ajo-dhe-kur-parakalon-me-autobus/60%Daily2016-08-14 12:08
https://kosova-info.com/largohet-i-ashtuquajturi-parku-i-paqes-foto/60%Daily2016-08-14 12:06
https://kosova-info.com/bahtiri-nga-janari-ura-eshte-e-lire-afer-do-ndertohet-edhe-xhamia-foto/60%Daily2016-08-14 11:55
https://kosova-info.com/bournemouth-man-utd-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-08-14 11:47
https://kosova-info.com/befason-rovena-dilo-shfaqet-nudo-foto/60%Daily2016-08-14 11:42
https://kosova-info.com/neser-takimi-perfundimtar-i-dialogut-per-kodin-telefonik/60%Daily2016-08-14 11:30
https://kosova-info.com/atleti-rrezohet-zgjohet-dhe-ne-fund-fiton-garen-video/60%Daily2016-08-14 11:21
https://kosova-info.com/gili-e-kall-ne-dasma-ja-si-i-kendon-nuses-dhe-dhendrrit-video/60%Daily2016-08-14 11:19
https://kosova-info.com/denohet-djali-qe-i-vodhi-makinen-adelina-tahirit-ja-si-ndodhi-ngjarja/60%Daily2016-08-14 11:01
https://kosova-info.com/pas-vazhdimit-te-kontrates-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-ronaldo/60%Daily2016-08-14 11:01
https://kosova-info.com/tahiri-sot-po-fillon-historia-e-bashkimit-te-ures-se-mitrovices/60%Daily2016-08-14 10:57
https://kosova-info.com/zyrtare-refuzohet-real-madridi/60%Daily2016-08-14 10:38
https://kosova-info.com/thaci-vizita-e-biden-shenon-nje-moment-te-ri-dhe-historik-per-kosoven/60%Daily2016-08-14 10:37
https://kosova-info.com/prapaskenat-e-setit-hot-te-angela-martinit-me-te-dashurin-rumun-video/60%Daily2016-08-14 10:31
https://kosova-info.com/veseli-kujton-hasan-prishtinen/60%Daily2016-08-14 10:23
https://kosova-info.com/majlinda-ne-gjume-ku-eshte-medalja-foto/60%Daily2016-08-14 10:14
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-olti-curri-per-dua-lipen/60%Daily2016-08-14 10:02
https://kosova-info.com/pikelluese-artistet-kosovare-nuk-dine-ta-derdhin-ne-bronz-william-walkerin/60%Daily2016-08-14 10:02
https://kosova-info.com/kishte-premtuar-qe-do-te-zhvishet-ne-studio-nese-leicesteri-fiton-titullin-ja-cfare-beri-dje-video/60%Daily2016-08-14 09:58
https://kosova-info.com/valon-murati-i-painformuar-se-cka-do-te-ndodh-me-dikasterin-qe-udheheq/60%Daily2016-08-14 09:48
https://kosova-info.com/dua-lipa-akuzohet-per-vjedhje-foto/60%Daily2016-08-14 09:38
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-ne-lojerat-olimpike-video/60%Daily2016-08-14 09:37
https://kosova-info.com/lori-dhe-sara-hoxha-ne-las-vegas-per-nje-arsye-te-vecante-foto/60%Daily2016-08-14 09:18
https://kosova-info.com/nje-sheik-merr-klubin-e-njohur-te-superliges/60%Daily2016-08-14 09:16
https://kosova-info.com/shqiptari-godet-disa-here-me-thike-kunaten-ne-mes-te-lokalit/60%Daily2016-08-14 09:01
https://kosova-info.com/a-e-dini-cfare-beri-phelps-mbreme-ne-garen-e-fundit-ne-karriere/60%Daily2016-08-14 09:00
https://kosova-info.com/gjuriq-neser-rifillojne-bisedimet-per-asociacionin/60%Daily2016-08-14 08:55
https://kosova-info.com/dafina-i-shkruan-zanfines-ja-si-ia-kthen-ajo-foto/60%Daily2016-08-14 08:26
https://kosova-info.com/turp-cfare-ka-bere-mbreme-neymar-video/60%Daily2016-08-14 08:26
https://kosova-info.com/fillon-heqja-e-barrikades-mbi-uren-e-ibrit-ne-mitrovice-foto/60%Daily2016-08-14 08:20
https://kosova-info.com/super-lajm-per-xhaken-para-ndeshjes-me-liverpoolin-foto/60%Daily2016-08-14 08:12
https://kosova-info.com/gazetari-shqiptar-kapet-me-encen-ja-cfare-i-thote-publikisht-foto/60%Daily2016-08-14 07:50
https://kosova-info.com/kosova-ndihmoi-haitin-por-jo-dhe-hasanbegun/60%Daily2016-08-14 07:47
https://kosova-info.com/yll-limani-tradhton-tunen-foto/60%Daily2016-08-14 07:27
https://kosova-info.com/demarkacioni-krize-njevjecare/60%Daily2016-08-14 07:18
https://kosova-info.com/morena-e-lagur-kush-e-ka-fotografuar-foto/60%Daily2016-08-14 07:10
https://kosova-info.com/peticioni-arkivohet-ne-presidence/60%Daily2016-08-14 07:00
https://kosova-info.com/be-sot-fillon-puna-ndertimore-ne-uren-ne-mitrovice-do-hapet-per-te-gjithe/60%Daily2016-08-14 06:35
https://kosova-info.com/vlora-citaku-reagon-per-pergjimet/60%Daily2016-08-14 06:22
https://kosova-info.com/lojerat-tradicionale-sot-ne-rugove/60%Daily2016-08-14 06:17
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-sot-kthehet-ne-kosove-parakalon-edhe-ne-qendren-e-prishtines/60%Daily2016-08-14 06:13
https://kosova-info.com/perleshje-ne-shba-te-shtena-me-arme-fotovideo/60%Daily2016-08-14 06:00
https://kosova-info.com/mercedes-cls-me-ngjyre-te-vecante/60%Daily2016-08-14 04:04
https://kosova-info.com/perdorimi-i-gjate-i-internetit-shkakton-presion-te-larte-te-gjakut-tek-adoleshentet/60%Daily2016-08-14 03:40
https://kosova-info.com/lg-ne-shtator-me-smartfonin-e-radhes-ja-cila-eshte-e-vecanta-e-tij/60%Daily2016-08-14 03:12
https://kosova-info.com/mesoni-cilat-ushqime-te-shpejta-e-demtojne-lekuren/60%Daily2016-08-14 01:58
https://kosova-info.com/instagram-stories-mund-te-shihen-tani-ne-chrome/60%Daily2016-08-14 01:39
https://kosova-info.com/shumica-e-grave-i-nenvleresojne-keto-dy-shkaqe-te-kancerit-te-gjirit/60%Daily2016-08-14 01:15
https://kosova-info.com/sot-ne-premierlige-zhvillohen-dy-super-ndeshje/60%Daily2016-08-14 00:39
https://kosova-info.com/ora-e-ardhshme-e-apple-do-te-mase-te-dhenat-tuaja-shendetesore/60%Daily2016-08-14 00:24
https://kosova-info.com/e-mbani-telefonin-ne-karikues-gjate-nates-kjo-mund-te-ju-kushtoje-me-jete/60%Daily2016-08-14 00:11
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-granit-xhaka-valon-behrami-keni-afat-edhe-15-dite/60%Daily2016-08-13 23:57
https://kosova-info.com/vellot-e-te-famshmeve-qe-kane-hyre-ne-histori-foto/60%Daily2016-08-13 23:35
https://kosova-info.com/ndikimi-i-kremit-te-plazhit-ne-trupin-tuaj/60%Daily2016-08-13 23:08
https://kosova-info.com/vriten-10-femije-ne-nje-shkolle-ne-jemen/60%Daily2016-08-13 22:37
https://kosova-info.com/audi-r8-ngjyre-ari-foto/60%Daily2016-08-13 22:31
https://kosova-info.com/si-te-dalloni-nese-dikush-po-ju-vjedh-wifi-n/60%Daily2016-08-13 22:22
https://kosova-info.com/miq-me-ish-in/60%Daily2016-08-13 22:13
https://kosova-info.com/sot-nis-bashkimi-i-mitrovices/60%Daily2016-08-13 22:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-rezultati-i-perballjes-se-pare-kosove-serbi/60%Daily2016-08-13 22:09
https://kosova-info.com/noga-per-ish-bashkeshorten-kristela-gjoka-duhet-te-burgoset-foto/60%Daily2016-08-13 22:05
https://kosova-info.com/e-diela-e-futbollit-mos-i-humbni-keto-kater-ndeshje-te-cmendura/60%Daily2016-08-13 21:53
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-diamanti-i-bukur-i-valdrin-sahitit-fotovideo/60%Daily2016-08-13 21:47
https://kosova-info.com/premtoi-se-do-te-zhvishet-ne-emision-nese-leicesteri-fiton-titullin-legjenda-mban-premtimin-foto/60%Daily2016-08-13 21:43
https://kosova-info.com/vijne-reagimet-e-para-pas-prerjes-se-teshave-nga-gecaj-per-demarkacionin-skandal/60%Daily2016-08-13 21:35
https://kosova-info.com/bbc-zakoni-i-shaqirit-per-te-shenuar-gola-spektakular-vazhdoi-edhe-sot-fotovideo/60%Daily2016-08-13 21:35
https://kosova-info.com/ja-cfare-jete-luksoze-bente-shoku-i-getit-qe-vdiq-sot-foto/60%Daily2016-08-13 21:26
https://kosova-info.com/greqia-arreston-tahir-veliun-partia-e-tij-e-shpall-greqine-shtet-armik/60%Daily2016-08-13 21:25
https://kosova-info.com/keso-pamje-mund-ti-shihni-nje-here-ne-jete-dollare-me-grushte-ne-nje-dasme-ne-has-video/60%Daily2016-08-13 21:22
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-cuditen-me-sukseset-e-michael-phelps-por-po-harrojne-si-stervitet-ai-video/60%Daily2016-08-13 21:17
https://kosova-info.com/stresi-shume-i-merzitur-per-vdekjen-e-jetnisit-e-kujton-nepermjet-disa-fotografive-foto/60%Daily2016-08-13 21:06
https://kosova-info.com/vlore-humb-jeten-ne-radhime-turisti-italian/60%Daily2016-08-13 21:02
https://kosova-info.com/rio-2016-deshtimi-i-radhes-per-shqiperine/60%Daily2016-08-13 21:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-goli-i-cmendur-i-dybalas-video/60%Daily2016-08-13 20:53
https://kosova-info.com/virusi-zika-qendroi-ne-sperme-ne-rekord-prej-6-muajsh/60%Daily2016-08-13 20:53
https://kosova-info.com/iran-denohet-me-vdekje-per-nje-foto-te-postuar-ne-facebook/60%Daily2016-08-13 20:46
https://kosova-info.com/busquets-ky-lojtar-eshte-i-mirepritur-te-barcelona-foto/60%Daily2016-08-13 20:45
https://kosova-info.com/gjoksi-i-leonores-ne-kengen-e-re-po-i-tranon-fansat-e-saj-videofoto/60%Daily2016-08-13 20:43
https://kosova-info.com/geti-shpreh-ngushellime-per-mikun-e-tij-prene-foton-ku-shihej-arma-foto/60%Daily2016-08-13 20:38
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-flet-per-supergolin-qe-shenoi-sot-video/60%Daily2016-08-13 20:32
https://kosova-info.com/kur-fjolla-morina-e-shkendije-mujaj-behen-bashke-kallet-atmosfera-video/60%Daily2016-08-13 20:27
https://kosova-info.com/bajram-gecaj-per-demarkacionin-na-i-kane-pre-teshat-pa-na-pyet-fare/60%Daily2016-08-13 20:18
https://kosova-info.com/inter-celtic-perfundon-ndeshja-me-rezultat-te-paster-video/60%Daily2016-08-13 20:00
https://kosova-info.com/getoar-selimit-i-vdes-shoku-ne-aksident-me-motor-ishin-fotografuar-me-revole-foto/60%Daily2016-08-13 20:00
https://kosova-info.com/adem-grabovci-nuk-frikesohet-nga-kercenimet-skerkon-mbrojtje-policore/60%Daily2016-08-13 19:58
https://kosova-info.com/juventus-espanyol-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-video/60%Daily2016-08-13 19:55
https://kosova-info.com/filmi-serb-per-luften-ne-kosove-fiton-cmimin-kryesor-ne-dokufest-video/60%Daily2016-08-13 19:49
https://kosova-info.com/aventurat-e-reja-te-bleros-dhe-afrones-foto/60%Daily2016-08-13 19:38
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-me-motor-ne-tirane-humb-jeten-jetnis-dollapi-anetar-i-tba-foto/60%Daily2016-08-13 19:33
https://kosova-info.com/printer-ushqimi-3d-printoni-vaktin-tuaj/60%Daily2016-08-13 19:31
https://kosova-info.com/panik-ne-karolinen-veriore-mbyllet-qendra-tregtare-per-shkak-te-shtenave-video/60%Daily2016-08-13 19:23
https://kosova-info.com/isis-merr-pergjegjesine-per-sulmin-ne-tren-te-zvicres/60%Daily2016-08-13 19:14
https://kosova-info.com/fate-njerezish-80-vjecarja-nga-prishtina-mban-edhe-barren-e-mbajtjes-se-familjes-video/60%Daily2016-08-13 19:07
https://kosova-info.com/hashim-thaci-do-ti-drejtoj-bisedimet-e-jo-isa-mustafa-video/60%Daily2016-08-13 19:04
https://kosova-info.com/tryeze-e-re-pozite-opozite-para-1-shtatorit/60%Daily2016-08-13 18:47
https://kosova-info.com/e-shetit-mbrojtjen-e-juventusit-e-mposht-buffonin-video/60%Daily2016-08-13 18:42
https://kosova-info.com/ate-qe-se-arriti-per-100-vjet-shqiperia-kosova-e-beri-me-te-paren-foto/60%Daily2016-08-13 18:31
https://kosova-info.com/ja-sa-in-eshte-kjo-aktore-ne-jeten-reale-foto/60%Daily2016-08-13 18:30
https://kosova-info.com/qeveria-e-kanadase-kerkon-300-mije-emigrante/60%Daily2016-08-13 18:25
https://kosova-info.com/pep-guardiola-e-shijon-fitoren-e-pare-ne-premierlige-video/60%Daily2016-08-13 18:20
https://kosova-info.com/shtetet-e-bashkuara-rrisin-pranine-berthamore-ne-gjermani/60%Daily2016-08-13 18:18
https://kosova-info.com/albin-kurti-ne-ceremonine-permbyllese-te-dokufest-it-foto/60%Daily2016-08-13 18:10
https://kosova-info.com/varferia-ne-familje-e-shtyu-policen-shqiptare-ti-jepte-fund-jetes/60%Daily2016-08-13 17:57
https://kosova-info.com/regjimi-mesdhetar-ushqen-trurin/60%Daily2016-08-13 17:55
https://kosova-info.com/gegaj-shtyrja-e-ratifikimit-te-demarkacionit-eshte-mesazh-i-keq-nga-kosova/60%Daily2016-08-13 17:46
https://kosova-info.com/bleona-qereti-i-ka-tmerruar-ndjekesit-e-fyejne-rende-foto/60%Daily2016-08-13 17:41
https://kosova-info.com/shefi-i-stafit-te-merkelit-nevojitet-nje-sistem-me-i-mire-kunder-radikalizimit/60%Daily2016-08-13 17:40
https://kosova-info.com/faktoret-qe-ju-shkurtojne-jeten/60%Daily2016-08-13 17:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-espanyol/60%Daily2016-08-13 17:21
https://kosova-info.com/kush-eshte-djali-qe-vjollca-haxhiu-po-e-perqafon-kaq-ngrohte-foto/60%Daily2016-08-13 17:09
https://kosova-info.com/vokrri-brenda-dy-apo-tre-diteve-do-ta-kemi-te-qarte-situaten-te-perfaqesuesja-e-kosoves/60%Daily2016-08-13 17:07
https://kosova-info.com/sulm-ne-zvicer-nje-person-i-armatosur-plagos-shtate-persona-ne-tren/60%Daily2016-08-13 17:05
https://kosova-info.com/kur-adem-grabovci-falte-gjaqe-foto/60%Daily2016-08-13 16:53
https://kosova-info.com/vazhdon-degradimi-i-trashegimise-ndertimore-ne-prizren/60%Daily2016-08-13 16:46
https://kosova-info.com/lufte-para-derbit-besiktas-galatasaray-theren-kater-persona-foto/60%Daily2016-08-13 16:45
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-e-re-e-leonora-jakupit-ajo-duket-shume-seksi-video/60%Daily2016-08-13 16:44
https://kosova-info.com/penallti-ne-ndeshjen-city-sunderland-por-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-08-13 16:39
https://kosova-info.com/rexhep-hoti-pyet-veton-surroin-si-i-grumbulluat-80-milione-e-nen-tiranine-e-pdk-se/60%Daily2016-08-13 16:35
https://kosova-info.com/man-city-sunderland-cfare-po-ndodh-me-celinen-dhe-januzajn-foto/60%Daily2016-08-13 16:20
https://kosova-info.com/vjollca-llapashtica-dizejnatorja-qe-perkujdeset-per-miset-e-botes-foto/60%Daily2016-08-13 16:16
https://kosova-info.com/usain-bolt-debuton-ne-lojerat-olimpike-mos-u-befasoni-nga-rezultati/60%Daily2016-08-13 16:10
https://kosova-info.com/turqi-82-mije-te-shkarkuar-dhe-pezulluar/60%Daily2016-08-13 16:08
https://kosova-info.com/lorik-cana-kalon-pushimet-ne-dhermi-me-gazetaren-e-njohur-foto/60%Daily2016-08-13 15:59
https://kosova-info.com/prishtina-e-fiton-superkupen-e-kosoves-video/60%Daily2016-08-13 15:57
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-e-shpeton-nga-humbja-stoke-cityn-video/60%Daily2016-08-13 15:54
https://kosova-info.com/shija-e-lirise-banoret-e-qytetit-qe-larguan-isis-in-kane-filluar-te-rruhen-dhe-puthen-ne-rruge-videofoto/60%Daily2016-08-13 15:34
https://kosova-info.com/motra-e-rites-ora-elena-zbulon-teresisht-gjoksin-foto-16/60%Daily2016-08-13 15:30
https://kosova-info.com/motra-e-rites-ora-elena-zbulon-teresisht-gjoksin-foto-16/60%Daily2016-08-13 15:30
https://kosova-info.com/goditen-me-grushte-e-karrike-policine-arrestohen-4-persona/60%Daily2016-08-13 15:18
https://kosova-info.com/prokuroria-ne-stamboll-kerkon-arrestimin-e-gulenit/60%Daily2016-08-13 15:11
https://kosova-info.com/lirak-celaj-prezanton-gruan-e-re-aty-eshte-edhe-luan-krasniqi-foto/60%Daily2016-08-13 15:04
https://kosova-info.com/perfundoi-e-fundit-ne-rio-por-ne-kosove-theu-nje-rekord/60%Daily2016-08-13 15:00
https://kosova-info.com/ja-si-do-te-duke-ura-mbi-lumin-iber-pas-leshimit-ne-qarkullim-foto/60%Daily2016-08-13 14:58
https://kosova-info.com/ja-si-do-te-duke-ura-mbi-lumin-iber-pas-leshimit-ne-qarkullim-foto/60%Daily2016-08-13 14:58
https://kosova-info.com/feronikeli-prishtina-perfundon-pjesa-e-pare-video/60%Daily2016-08-13 14:52
https://kosova-info.com/ne-vermice-konfiskohen-116-kamera-sigurie/60%Daily2016-08-13 14:46
https://kosova-info.com/feronikeli-prishtina-shenohet-nje-supergol-video/60%Daily2016-08-13 14:44
https://kosova-info.com/ministrja-e-suedise-jep-doreheqjen-u-kap-duke-ngare-makinen-nen-ndikimin-e-alkoolit/60%Daily2016-08-13 14:36
https://kosova-info.com/eliminohet-edhe-vijona-kryeziu/60%Daily2016-08-13 14:34
https://kosova-info.com/everton-tottenham-shenohet-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-08-13 14:19
https://kosova-info.com/tahiri-ura-e-mitrovices-po-lirohet-pas-16-vjetesh/60%Daily2016-08-13 14:19
https://kosova-info.com/zvicra-ia-bllokon-cendrim-ramadanit-32-000-franga-demshperblim-te-lejuara-nga-gjykata/60%Daily2016-08-13 14:09
https://kosova-info.com/bashkepunimi-i-getit-me-majk-mposht-noizyn-me-encen-video/60%Daily2016-08-13 13:58
https://kosova-info.com/kenga-e-javes-java-32-voto/60%Daily2016-08-13 13:53
https://kosova-info.com/masat-antiterror-ne-gjermani-kontrollon-edhe-telefonave/60%Daily2016-08-13 13:46
https://kosova-info.com/skandali-ne-rio-ne-listen-e-kosoves-per-brazil-ishin-60-zyrtare-vetem-tete-sportiste-foto/60%Daily2016-08-13 13:40
https://kosova-info.com/kujdes-me-peshqirin-e-trupit-ja-sa-here-duhet-ta-lani-ate/60%Daily2016-08-13 13:36
https://kosova-info.com/kujdes-me-peshqirin-e-trupit-ja-sa-here-duhet-ta-lani-ate/60%Daily2016-08-13 13:36
https://kosova-info.com/heroi-i-euro-2016-nenshkruan-me-real-madridin-foto/60%Daily2016-08-13 13:35
https://kosova-info.com/gazetari-i-kercenuar-prej-mafise-bene-film-per-ta/60%Daily2016-08-13 13:27
https://kosova-info.com/kim-mahnit-serish-me-trupin-e-tonifikuar-foto/60%Daily2016-08-13 13:26
https://kosova-info.com/fotografite-me-skandaloze-te-rita-ores-foto-18/60%Daily2016-08-13 13:10
https://kosova-info.com/disa-menyra-efektive-per-te-pasur-kembe-me-te-holla/60%Daily2016-08-13 13:00
https://kosova-info.com/ahmeti-per-pergjimet-lumezi-te-deshmohet-duke-marr-veprime/60%Daily2016-08-13 12:56
https://kosova-info.com/ja-si-mund-te-dini-nese-ju-ka-bllokuar-dikush-ne-whatsapp/60%Daily2016-08-13 12:52
https://kosova-info.com/m-i-a-publikon-bird-song-video/60%Daily2016-08-13 12:49
https://kosova-info.com/teknologjia-ndihmon-por-nuk-lufton-korrupsionin/60%Daily2016-08-13 12:44
https://kosova-info.com/kylie-tani-komplet-si-kimi-foto/60%Daily2016-08-13 12:43
https://kosova-info.com/zvicra-do-te-mbeshtes-kosoven-ne-secilen-faze-te-zhvillimit-te-saj/60%Daily2016-08-13 12:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gruaja-e-driton-kukes-motra-e-majlinda-kelmendit-foto/60%Daily2016-08-13 12:34
https://kosova-info.com/neser-nisin-punimet-per-lirimin-e-ures-se-ibrit/60%Daily2016-08-13 12:32
https://kosova-info.com/hull-city-leicester-city-goli-i-pare-eshte-nje-befasi-video/60%Daily2016-08-13 12:19
https://kosova-info.com/elimino-stresin-duke-perdorur-keto-menyra-te-thjeshta/60%Daily2016-08-13 12:09
https://kosova-info.com/atletja-nga-arabia-saudite-shkruan-historine-ne-rio-2016-video/60%Daily2016-08-13 11:57
https://kosova-info.com/edhe-sharon-stone-e-tradhton-veshja-ne-venecia-foto/60%Daily2016-08-13 11:56
https://kosova-info.com/po-mos-te-ishte-ky-njeri-sot-majlinda-nuk-do-te-garonte-per-kosoven-foto/60%Daily2016-08-13 11:44
https://kosova-info.com/mungese-perspektive-por-te-rinjte-nuk-ndalen/60%Daily2016-08-13 11:38
https://kosova-info.com/rozana-radi-shijon-pushimet-me-ne-forme-se-kurre-foto/60%Daily2016-08-13 11:31
https://kosova-info.com/shba-serbi-rezultati-mund-tju-befasoje-video/60%Daily2016-08-13 11:30
https://kosova-info.com/ministrja-suedeze-jep-doreheqje-pasi-kapet-duke-ngasur-nen-ndikim-te-alkoolit/60%Daily2016-08-13 11:20
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-nenshkruan-me-bayern-munich-foto/60%Daily2016-08-13 11:11
https://kosova-info.com/gervalla-kerkon-nga-deputetet-e-ldk-se-ta-mbrojne-territorin-e-kosoves/60%Daily2016-08-13 11:09
https://kosova-info.com/austria-kthen-migrantet-ne-kufirin-italian/60%Daily2016-08-13 11:03
https://kosova-info.com/roli-i-romeos-i-mundeson-drinit-nga-kosova-te-qendroje-ne-gjermani/60%Daily2016-08-13 10:57
https://kosova-info.com/mustafa-ne-prag-te-vizites-se-biden-it-ata-qe-thirren-ne-rugovizem-te-besojne-tek-shba-te/60%Daily2016-08-13 10:53
https://kosova-info.com/real-madrid-gezon-tifozet-e-barcelones-foto/60%Daily2016-08-13 10:43
https://kosova-info.com/pokemon-go-rrezik-per-sigurine-amerikane-pentagoni-e-shpall-te-paligjshme/60%Daily2016-08-13 10:20
https://kosova-info.com/villa-messi-ronaldo-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2016-08-13 10:19
https://kosova-info.com/shperthen-corona-belen-rodriguez-me-tradhtonte-foto/60%Daily2016-08-13 10:18
https://kosova-info.com/mjeshteria-me-e-re-e-prerjes-se-flokeve-vertete-mahnitese-video/60%Daily2016-08-13 10:11
https://kosova-info.com/keta-jane-miqte-me-te-ngushte-te-hollywood-it-foto/60%Daily2016-08-13 10:07
https://kosova-info.com/mjetet-te-cilat-isis-perdorte-per-ti-torturuar-grate-qe-svishnin-burka-videofoto-16/60%Daily2016-08-13 10:05
https://kosova-info.com/fidel-kastro-feston-ditelindjen/60%Daily2016-08-13 09:55
https://kosova-info.com/kosova-i-vetmi-shtet-ne-regjion-qe-nuk-e-ka-sistemin-e-referimit/60%Daily2016-08-13 09:41
https://kosova-info.com/digjet-nje-shtepi-ne-skenderaj/60%Daily2016-08-13 09:35
https://kosova-info.com/hysaj-nenshkruan-me-klubin-e-madh-evropian-cmimi-50-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-13 09:35
https://kosova-info.com/dosja-e-shefave-ix-shteti-ne-sherbim-te-djemve-te-adem-grabovcit-video/60%Daily2016-08-13 09:28
https://kosova-info.com/largohet-nga-real-madrid-odegaard-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-13 09:27
https://kosova-info.com/vjona-kryeziu-nga-kosova-ne-rio-2016-ne-sa-ora-fillon-gara/60%Daily2016-08-13 09:15
https://kosova-info.com/biden-i-kerkon-ukraines-te-mos-i-pershkallezoje-tensionet-me-rusine/60%Daily2016-08-13 09:12
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-johnny-depp-i-dhunshem-dhe-hedh-gjera-ne-prani-te-amber-heard-video/60%Daily2016-08-13 09:11
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pritja-madheshtore-per-majlinda-kelmendin-ne-prishtine/60%Daily2016-08-13 08:51
https://kosova-info.com/prishtine-keqperdor-seksualisht-nje-femer-te-mitur/60%Daily2016-08-13 08:49
https://kosova-info.com/edhe-dicaprio-medalist-ne-olimpiade-foto/60%Daily2016-08-13 08:38
https://kosova-info.com/leshon-faturat-ne-menyre-te-parregullt-perfiton-8-mije-euro/60%Daily2016-08-13 08:36
https://kosova-info.com/mustafi-arsenal-ndodh-befasia/60%Daily2016-08-13 08:30
https://kosova-info.com/depolitizimi-i-sistemit-te-drejtesise-ne-duart-e-nderkombetareve/60%Daily2016-08-13 08:29
https://kosova-info.com/kontrolloni-shtepine-permes-ketij-aplikacioni/60%Daily2016-08-13 08:22
https://kosova-info.com/shba-vritet-lideri-i-isis-it-ne-afganistan-e-pakistan/60%Daily2016-08-13 08:14
https://kosova-info.com/shikoni-sa-shume-ka-ndryshuar-agnesa-vuthaj-per-13-vite-foto/60%Daily2016-08-13 07:54
https://kosova-info.com/gjenden-5-siriane-brenda-nje-veture-ne-kufirin-kosove-serbi/60%Daily2016-08-13 07:54
https://kosova-info.com/lamtumire-phelps/60%Daily2016-08-13 07:50
https://kosova-info.com/gjashte-te-vdekur-nga-rrezimi-i-nje-aeroplan-privat/60%Daily2016-08-13 07:49
https://kosova-info.com/tentoi-ta-korruptoje-policin-ja-sa-para-i-ofroje/60%Daily2016-08-13 07:44
https://kosova-info.com/armina-mevlani-e-pranon-se-eshte-fejuar-me-djalin-e-sali-berishes-foto/60%Daily2016-08-13 07:29
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-sulmues-per-30-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-13 07:29
https://kosova-info.com/hoteli-grand-mes-30-vendeve-me-te-gerditshme-ne-bote-foto/60%Daily2016-08-13 07:21
https://kosova-info.com/futbollisti-i-tottenhamit-largon-emrin-nga-fanella-arsyeja-e-cuditshme/60%Daily2016-08-13 07:17
https://kosova-info.com/hillary-dhe-bill-clinton-tregojne-shumen-e-taksave-te-paguara/60%Daily2016-08-13 07:00
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-james-nenshkruan-me-nje-super-klub-foto/60%Daily2016-08-13 06:29
https://kosova-info.com/borxhet-e-veriut-skane-fund-vetem-per-uje-arrin-ne-miliona-euro/60%Daily2016-08-13 06:29
https://kosova-info.com/marreveshja-e-ohrit-15-vjet-me-pas/60%Daily2016-08-13 06:21
https://kosova-info.com/phelps-ne-finale-ndodh-befasia-ne-rio-2016/60%Daily2016-08-13 06:15
https://kosova-info.com/perballje-kosove-serbi-ne-basketboll/60%Daily2016-08-13 06:12
https://kosova-info.com/aksident-ne-prishtine/60%Daily2016-08-12 22:25
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-milot-rashicen/60%Daily2016-08-12 22:12
https://kosova-info.com/numer-rekord-i-miliardereve-keta-jane-5-njerezit-me-te-pasur-ne-bote/60%Daily2016-08-12 22:11
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-pjese-e-videoklipit-te-bimbimmes-foto/60%Daily2016-08-12 21:58
https://kosova-info.com/rafael-nadal-e-transferoje-kete-lojtar-te-real-madrid-foto/60%Daily2016-08-12 21:55
https://kosova-info.com/tahiri-vizita-e-biden-sdo-te-kete-ndikim-ne-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2016-08-12 21:52
https://kosova-info.com/a-jane-keto-fotografite-me-interesante-te-nje-fejese/60%Daily2016-08-12 21:48
https://kosova-info.com/ibra-me-deklarate-qe-nuk-do-tiu-pelqeje-tifozeve-te-barces-juves-e-milanit/60%Daily2016-08-12 21:36
https://kosova-info.com/valltarja-anoreksike-martohet-me-shokun-e-shpirtit/60%Daily2016-08-12 21:32
https://kosova-info.com/kush-eshte-kjo-bukuroshe-perveluese-foto/60%Daily2016-08-12 21:25
https://kosova-info.com/eshte-bomba-e-lojerave-olimpike-te-gjithe-po-e-presin-me-padurim-garen-e-pare-te-saj-foto/60%Daily2016-08-12 21:24
https://kosova-info.com/lubonja-kemi-udheheqes-me-individualizem-ekstrem-duhet-nje-levizje/60%Daily2016-08-12 21:22
https://kosova-info.com/liverpooli-takohet-me-kete-skuader-te-vogel-per-balotellin/60%Daily2016-08-12 21:14
https://kosova-info.com/beyonce-shfaqe-asetet-me-fustanin-e-hapur-foto/60%Daily2016-08-12 21:13
https://kosova-info.com/luana-kete-here-pa-te-brendshme-foto/60%Daily2016-08-12 21:05
https://kosova-info.com/institucionet-pa-pergjigje-per-numrin-e-te-zhdukurve-ne-maqedoni/60%Daily2016-08-12 20:59
https://kosova-info.com/zgjidhen-fanellat-me-te-mira-arsyeja-e-nje-zemre-qe-kane-me-te-cilen-percohet-nje-mesazh-i-madh-foto/60%Daily2016-08-12 20:56
https://kosova-info.com/ja-cfare-beri-kjo-nene-per-ta-shpetuar-femijen-e-saj/60%Daily2016-08-12 20:52
https://kosova-info.com/per-kufirin-me-malin-e-zi-eshte-dashur-te-kujdeset-uck-ja-e-jo-tash-te-merret-bulliqi-i-podujeves/60%Daily2016-08-12 20:49
https://kosova-info.com/nuk-ia-keni-idene-sa-eshte-vlera-monetare-e-medaljes-se-arte-video/60%Daily2016-08-12 20:43
https://kosova-info.com/dianes-po-i-mungon-amerika/60%Daily2016-08-12 20:40
https://kosova-info.com/tronditet-saranda-gjendet-e-vetevrare-oficerja-25-vjecare-e-policise/60%Daily2016-08-12 20:39
https://kosova-info.com/rexhep-hotit-i-del-gjumi-kah-fundi-kerkon-komision-te-ri-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-12 20:37
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-entuaziast-thote-se-do-ti-fitojne-mbi-20-per-qind-te-votave-video/60%Daily2016-08-12 20:32
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-qe-ka-punen-me-te-merzitshme-ne-rio-2016-foto/60%Daily2016-08-12 20:30
https://kosova-info.com/nokia-pritet-te-rikthehet-me-android-video/60%Daily2016-08-12 20:28
https://kosova-info.com/97-vjecarja-joshese-foto/60%Daily2016-08-12 20:17
https://kosova-info.com/shpejtim-bulliqi-ka-nje-pyetje-publike-per-kadri-veselin/60%Daily2016-08-12 20:15
https://kosova-info.com/thirrje-per-ndihme-ka-humbur-kuleta-ne-prishtine-me-dokumente-shume-te-rendesishme/60%Daily2016-08-12 20:11
https://kosova-info.com/blero-ne-kanagjegj-te-rihanna-fotovideo/60%Daily2016-08-12 20:10
https://kosova-info.com/phelps-ka-fituar-medalje-te-arta-me-shume-se-56-vende-te-botes-foto/60%Daily2016-08-12 20:09
https://kosova-info.com/bajrush-morina-ja-pse-me-1-shtator-mund-te-bie-qeveria-video/60%Daily2016-08-12 20:04
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-e-ish-kryetarit-te-torontos-duke-tymosur-marihuane-video/60%Daily2016-08-12 19:54
https://kosova-info.com/nis-sezoni-ne-france-ky-eshte-rezultati-i-ndeshjes-se-pare-te-psg-se-video/60%Daily2016-08-12 19:53
https://kosova-info.com/veseli-majlinda-eshte-shembull-eshte-krenaria-e-republikes-se-kosoves/60%Daily2016-08-12 19:48
https://kosova-info.com/dafina-e-lumtur-sjelle-te-dashurin-ne-shqiperi-foto/60%Daily2016-08-12 19:44
https://kosova-info.com/firefox-49-fjalkalimet-e-ruajtura-n-http-do-t-ruhen-automatikisht-edhe-n-https/60%Daily2016-08-12 19:41
https://kosova-info.com/ndeshja-kualifikuese-per-boterorin-e-rusise-mes-ukraines-kosoves-do-te-luhet-ne-fushe-neutrale/60%Daily2016-08-12 19:39
https://kosova-info.com/pdk-po-fuqizohet-perdite/60%Daily2016-08-12 19:39
https://kosova-info.com/ky-eshte-fustani-i-nuserise-pas-te-cilit-cmendet-interneti-foto/60%Daily2016-08-12 19:32
https://kosova-info.com/keshtu-i-torturon-isis-femrat-qe-nuk-mbulohen-videofoto/60%Daily2016-08-12 19:32
https://kosova-info.com/veseli-vendimi-per-largimin-e-uzurpatoreve-pati-sukses/60%Daily2016-08-12 19:30
https://kosova-info.com/tepelene-vret-kusheririn-me-arme-zjarri/60%Daily2016-08-12 19:27
https://kosova-info.com/kadri-veseli-komenton-per-here-te-pare-publikimin-e-pergjimeve/60%Daily2016-08-12 19:24
https://kosova-info.com/caktohet-vendi-ku-do-te-luhet-ndeshja-ukraine-kosove/60%Daily2016-08-12 19:23
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-shba-clinton-publikon-tatimin-mbi-te-ardhurat-presion-trumpit-ta-kopjoje/60%Daily2016-08-12 19:19
https://kosova-info.com/deklarata-emocionuese-e-messit-ku-tregon-pse-u-kthye-te-kombetarja-e-argjentines/60%Daily2016-08-12 19:17
https://kosova-info.com/sead-alushi-nuk-u-mbyt-ne-iber-video/60%Daily2016-08-12 19:15
https://kosova-info.com/jessica-alba-tregon-format-e-mrekullueshme-te-trupit-foto/60%Daily2016-08-12 19:00
https://kosova-info.com/vjedh-aeroplanin-por-vdes-pas-aksidentit-qe-ben/60%Daily2016-08-12 18:51
https://kosova-info.com/kadri-veseli-i-bindur-demarkacioni-kryhet-me-1-shtator-kosova-nuk-humb-asnje-meter-toke/60%Daily2016-08-12 18:45
https://kosova-info.com/enca-vjen-me-kenge-anglisht-ja-kur-e-publikon-foto/60%Daily2016-08-12 18:44
https://kosova-info.com/koha-kur-erdogani-e-kishte-per-qejfi-hakan-sukurin-ai-eshte-shqiptar-por-edhe-futbollisti-me-i-madh-turk-video/60%Daily2016-08-12 18:35
https://kosova-info.com/a-jeni-gati-per-spektakel-neser-fillon-premierliga-keto-jane-super-perballjet-foto/60%Daily2016-08-12 18:26
https://kosova-info.com/pdk-akuza-te-rende-per-lutfi-hazirin-i-humbe-3-milione-euro-donacione/60%Daily2016-08-12 18:19
https://kosova-info.com/e-akuzojne-per-koncert-te-deshtuar-por-shikoni-si-iu-pergjigjet-noizy-video/60%Daily2016-08-12 18:14
https://kosova-info.com/mesohet-orari-i-gares-se-vijona-kryeziut-ne-rio-2016/60%Daily2016-08-12 18:13
https://kosova-info.com/gjermania-u-paralajmerua-per-sulmin-vetevrases-me-bombe/60%Daily2016-08-12 18:07
https://kosova-info.com/shkendija-e-tetoves-ben-nje-gjest-te-madh/60%Daily2016-08-12 17:55
https://kosova-info.com/dua-tregon-medaljen-qe-i-dhuroi-presidenti-thaci-foto/60%Daily2016-08-12 17:50
https://kosova-info.com/veturat-me-te-mira-per-femra-foto/60%Daily2016-08-12 17:48
https://kosova-info.com/adem-grabovci-papergjegjesi-totale-nga-vetevendosje/60%Daily2016-08-12 17:47
https://kosova-info.com/fifa-historia-do-te-shkruhet-ne-rio-2016-kjo-eshte-rregulla-e-re/60%Daily2016-08-12 17:40
https://kosova-info.com/ylli-i-bollywoodit-ndalohet-ne-aeroportin-e-los-anxheles/60%Daily2016-08-12 17:31
https://kosova-info.com/papa-francesku-viziton-ish-prostitutat-ne-rome/60%Daily2016-08-12 17:30
https://kosova-info.com/e-pafat-kosova-mundet-ne-vazhdime/60%Daily2016-08-12 17:26
https://kosova-info.com/kjo-eshte-doktoresha-me-seksi-ne-bote-foto/60%Daily2016-08-12 17:24
https://kosova-info.com/shkodran-mustafi-arrin-marreveshje-me-arsenalin/60%Daily2016-08-12 17:19
https://kosova-info.com/turqia-kerkon-32-diplomate-te-arratisur/60%Daily2016-08-12 17:08
https://kosova-info.com/barcelona-e-transferon-sulmuesin-e-njohur-per-30-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-12 17:05
https://kosova-info.com/ja-sa-minuta-ushtrime-ne-dite-jane-te-mjaftueshme-per-te-qene-ne-forme/60%Daily2016-08-12 17:02
https://kosova-info.com/modelja-martohet-ne-fustanin-me-te-zhveshur-te-nuserise-qe-keni-pare-ndonjehere-foto/60%Daily2016-08-12 16:50
https://kosova-info.com/rusia-instalon-sistem-raketahedhes-ne-krime/60%Daily2016-08-12 16:47
https://kosova-info.com/bajram-gecaj-ia-kthen-shpend-ahmetit-ne-prishtine-vec-kungja-ke-ngjite/60%Daily2016-08-12 16:43
https://kosova-info.com/sheshi-grand-place-ne-bruksel-zbukurohet-me-nje-qilim-prej-600-mije-lulesh/60%Daily2016-08-12 16:38
https://kosova-info.com/zonat-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-ne-tri-ditet-e-ardhshme/60%Daily2016-08-12 16:34
https://kosova-info.com/ja-cfare-shkruajne-mediat-e-huaja-per-iliret/60%Daily2016-08-12 16:33
https://kosova-info.com/reagojne-bulliqi-e-isufi-pse-pse-pse/60%Daily2016-08-12 16:22
https://kosova-info.com/demarkacioni-munde-te-rrezikoje-situaten-e-sigurise-policia-ne-gatishmeri/60%Daily2016-08-12 16:21
https://kosova-info.com/adblock-plus-ofron-nj-alternativ-t-re-pr-bllokimin-e-reklamave/60%Daily2016-08-12 16:19
https://kosova-info.com/esa-vokshi-anulon-tregun-e-plackave-per-vajza-frike-nga-terrorizmi/60%Daily2016-08-12 16:17
https://kosova-info.com/musa-hajdari-ky-eshte-fajtori-per-eliminimin-tim-nga-rio-2016/60%Daily2016-08-12 15:59
https://kosova-info.com/mbi-500-milione-te-rinj-ne-bote-jetojne-ne-varferi/60%Daily2016-08-12 15:58
https://kosova-info.com/ranieri-mahrezit-nese-e-ben-kete-gje-do-te-vras/60%Daily2016-08-12 15:54
https://kosova-info.com/ne-plazh-me-kylie-jenner-foto/60%Daily2016-08-12 15:51
https://kosova-info.com/bon-jovi-rikthehen-me-kenge-te-re-video/60%Daily2016-08-12 15:46
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-numri-qe-do-te-barte-januzaj-te-sunderland-foto/60%Daily2016-08-12 15:42
https://kosova-info.com/del-online-video-ku-terroristi-nga-radhet-e-isis-it-kercenonte-kanadezet-video/60%Daily2016-08-12 15:38
https://kosova-info.com/formacioni-me-lojtaret-me-te-shtrenjte-ne-futboll-foto/60%Daily2016-08-12 15:32
https://kosova-info.com/serbia-pengon-xhirimet-e-filmit-qe-tregon-ikjen-masive-te-kosovareve/60%Daily2016-08-12 15:20
https://kosova-info.com/pushuesit-braktisin-durresin/60%Daily2016-08-12 15:19
https://kosova-info.com/microsoft-publikoi-nj-ndrtim-t-ri-eksperimental-t-windows-10-ts-pr-platformat-desktop/60%Daily2016-08-12 15:16
https://kosova-info.com/klopp-liverpooli-mund-ta-fitoje-titullin/60%Daily2016-08-12 15:16
https://kosova-info.com/vajza-e-ronald-regan-it-denon-komentet-e-donald-trump-it-per-vrasjen-e-hillaryt/60%Daily2016-08-12 15:16
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-kllapa-e-isa-mustafes-shtetin-e-shohin-si-lope/60%Daily2016-08-12 15:09
https://kosova-info.com/demarkacioni-margjinalizon-agjenden-e-kuvendit/60%Daily2016-08-12 14:58
https://kosova-info.com/rita-ora-kete-here-shume-elegante-foto/60%Daily2016-08-12 14:49
https://kosova-info.com/djemte-e-keqinj-kthehen-me-nje-film-te-ri-foto/60%Daily2016-08-12 14:40
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-ja-momenti-i-arrestimit-te-babait-te-hakan-sukur-ne-turqi-foto/60%Daily2016-08-12 14:37
https://kosova-info.com/kengetaret-qe-studiuan-dicka-tjeter-por-qe-tani-merren-me-muzike-foto/60%Daily2016-08-12 14:29
https://kosova-info.com/jose-mourinho-tregon-pse-e-largoi-adnan-januzajn/60%Daily2016-08-12 14:18
https://kosova-info.com/tailanda-tronditet-nga-njembedhjete-bomba-brenda-nje-dite-foto/60%Daily2016-08-12 14:11
https://kosova-info.com/shitesit-ambulant-shperfillin-urdherat-e-inspekcionit-te-prishtines-foto/60%Daily2016-08-12 14:09
https://kosova-info.com/nente-deputete-te-koalicionit-qeverises-kunder-demarkacionit-ja-emrat/60%Daily2016-08-12 14:05
https://kosova-info.com/google-trheq-nga-play-store-integrimin-e-rrjetit-social-google/60%Daily2016-08-12 14:02
https://kosova-info.com/edhe-putin-vepron-njejte-si-erdogan-shkarkon-mikun-e-vjeter/60%Daily2016-08-12 14:02
https://kosova-info.com/provokon-bashkeshortja-e-ermalit-mban-gjoksin-me-dore-foto/60%Daily2016-08-12 14:00
https://kosova-info.com/gruaja-46-vjecare-vetevaret-ne-nje-peme/60%Daily2016-08-12 13:51
https://kosova-info.com/vaji-i-lajthise-mrekullon-fytyren-dhe-floket-tuaj/60%Daily2016-08-12 13:50
https://kosova-info.com/skandal-i-madh-me-ekipin-e-kosoves-ne-rio-2016/60%Daily2016-08-12 13:47
https://kosova-info.com/kush-eshte-bukuroshi-qe-ka-kapur-per-dore-ganimete-musliun-foto/60%Daily2016-08-12 13:44
https://kosova-info.com/vetevendosje-ia-publikon-numrat-personal-adem-grabovcit-foto/60%Daily2016-08-12 13:44
https://kosova-info.com/morena-nis-pushimet-luksoze-incizon-cdo-detaj-te-trupit-video/60%Daily2016-08-12 13:29
https://kosova-info.com/ja-si-pergatitet-qumeshti-i-arte-dhe-pse-duhet-ta-pish-cdo-dite/60%Daily2016-08-12 13:21
https://kosova-info.com/musa-hajdari-nga-kosova-vrapon-ne-rio-2016-rezultati-i-keq/60%Daily2016-08-12 13:19
https://kosova-info.com/musa-hajdari-nga-kosova-vrapon-ne-rio-2016-rezultati-i-keq/60%Daily2016-08-12 13:19
https://kosova-info.com/trump-e-perdori-sarkazmin-ndaj-hillary-clinton-it-dhe-barack-obama-s/60%Daily2016-08-12 13:15
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-behet-nuse-video/60%Daily2016-08-12 13:07
https://kosova-info.com/itali-ngadalesohet-rritja-ekonomike/60%Daily2016-08-12 13:04
https://kosova-info.com/nese-arrestohet-nga-turqia-ky-eshte-denimi-qe-e-pret-sukurin/60%Daily2016-08-12 12:57
https://kosova-info.com/aksidentohen-ne-ksamil-me-motociklete-nje-cift-nga-kosova/60%Daily2016-08-12 12:51
https://kosova-info.com/mbyllte-ne-garazh-e-rrihte-femijet-arrestohet-shqiptari-ne-itali/60%Daily2016-08-12 12:50
https://kosova-info.com/bytyqi-prokuroria-ra-nen-presionin-e-shoqerise-civile/60%Daily2016-08-12 12:46
https://kosova-info.com/letra-e-republikaneve-te-ndalet-donald-trump/60%Daily2016-08-12 12:44
https://kosova-info.com/pogba-i-denuar-nuk-mund-te-luaje-per-man-utd/60%Daily2016-08-12 12:38
https://kosova-info.com/strategjite-per-ta-bere-per-vete/60%Daily2016-08-12 12:32
https://kosova-info.com/putin-ia-nderron-postin-nje-zyrtari-te-rendesishem/60%Daily2016-08-12 12:30
https://kosova-info.com/e-pa-vrasjen-me-cekan-te-boshnjakes-e-perjetoi-fatin-e-ngjashem-fotovideo/60%Daily2016-08-12 12:16
https://kosova-info.com/zyrtare-januzaj-nenshkruan-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-12 12:14
https://kosova-info.com/flet-fethullah-gulen-do-te-kthehem-ne-turqi-nese/60%Daily2016-08-12 12:00
https://kosova-info.com/ozil-real-madrid-e-thote-wenger/60%Daily2016-08-12 11:59
https://kosova-info.com/ekstradimi-i-gulenit-nje-delegacion-i-shba-se-do-te-zhvilloje-bisedime-ne-turqi/60%Daily2016-08-12 11:45
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-stadiumi-qemal-stafa-shikojeni-cfare-eshte-duke-u-punuar-ne-te-foto/60%Daily2016-08-12 11:41
https://kosova-info.com/gjykata-vendos-per-konfiskimin-e-pasurise-se-gulenit-ne-turqi/60%Daily2016-08-12 11:35
https://kosova-info.com/bastisje-ne-bruksel-arrestohen-tre-persona/60%Daily2016-08-12 11:27
https://kosova-info.com/modelja-bar-refaeli-behet-nene-per-here-te-pare/60%Daily2016-08-12 11:18
https://kosova-info.com/britania-e-madhe-shpetimtare-per-largimin-e-korrupsionit-ne-borde-publike/60%Daily2016-08-12 11:15
https://kosova-info.com/turqia-deshiron-te-bleje-me-shume-gaz-natyror-nga-irani/60%Daily2016-08-12 11:07
https://kosova-info.com/motra-e-skivit-e-ka-nje-stil-te-vecante-foto/60%Daily2016-08-12 11:02
https://kosova-info.com/tmerruese-mbi-100-aksidente-per-24-ore-ne-kosove/60%Daily2016-08-12 10:56
https://kosova-info.com/historia-e-tmerrshme-qe-fshihet-pas-kesaj-fotoje-vellai-pret-te-varrose-vellane/60%Daily2016-08-12 10:55
https://kosova-info.com/si-ti-beni-kepucet-rezistente-ndaj-ujit-video/60%Daily2016-08-12 10:55
https://kosova-info.com/sulm-ne-spanje-dy-te-plagosur-me-arme-zjarri/60%Daily2016-08-12 10:52
https://kosova-info.com/burri-i-shtrire-ne-toke-pret-ambulancen-per-45-minuta-video/60%Daily2016-08-12 10:50
https://kosova-info.com/migjen-basha-ka-nje-klub-te-ri/60%Daily2016-08-12 10:42
https://kosova-info.com/njihuni-me-prinderit-e-lina-halimit-foto/60%Daily2016-08-12 10:38
https://kosova-info.com/xhaka-shaqiri-behrami-e-januzaj-a-do-te-luajne-per-kosoven/60%Daily2016-08-12 10:26
https://kosova-info.com/zyrtare-elvisi-dusha-ne-sigal-prishtine/60%Daily2016-08-12 10:16
https://kosova-info.com/ekskluzive-ja-cfare-domethenie-ka-tatuazhi-i-shume-komentuar-i-mozzik-foto/60%Daily2016-08-12 10:07
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-kosoven-feste-ne-serbi-foto/60%Daily2016-08-12 10:06
https://kosova-info.com/rrahje-massive-ne-malisheve/60%Daily2016-08-12 10:06
https://kosova-info.com/ne-gjendje-te-dehur-sulmon-gruan-ne-peje/60%Daily2016-08-12 10:02
https://kosova-info.com/kosova-i-kunderpergjigjet-pretendimeve-te-serbise-per-pronat/60%Daily2016-08-12 09:52
https://kosova-info.com/obi-mikel-turperon-pogban-video/60%Daily2016-08-12 09:50
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-kunder-vuk-jeremiqit-per-sekretar-te-okb-se-seshte-njeriu-i-duhur/60%Daily2016-08-12 09:49
https://kosova-info.com/reisi-qe-e-ka-mbeshtetjen-e-turqise-ne-betimin-per-kosoven-ne-serbi-zukorliqi-e-ferhatoviqi-dalin-jashte/60%Daily2016-08-12 09:39
https://kosova-info.com/wenger-befason-me-fjalet-per-mustafin/60%Daily2016-08-12 09:38
https://kosova-info.com/shpetim-saraci-pas-asaj-qe-kalova-tani-kam-me-shume-besim-tek-zoti/60%Daily2016-08-12 09:37
https://kosova-info.com/shba-mirepret-lidhjet-turqi-rusi-nese-vertete-duan-ta-luftojne-is-in/60%Daily2016-08-12 09:29
https://kosova-info.com/shba-mirepret-lidhjet-turqi-rusi-nese-vertete-duan-ta-luftojne-is-in-2/60%Daily2016-08-12 09:29
https://kosova-info.com/shikoni-motren-e-j-lo-nuk-i-ngjane-aspak-kengetares-foto/60%Daily2016-08-12 09:27
https://kosova-info.com/turan-real-madrid-kjo-eshte-e-verteta-foto/60%Daily2016-08-12 09:24
https://kosova-info.com/ferdonija-filmi-dhe-nena-qe-te-gjithe-i-beri-me-lot/60%Daily2016-08-12 09:24
https://kosova-info.com/mavraj-beqar-tregon-nese-deshiron-grua-gjermane-apo-shqiptare/60%Daily2016-08-12 08:59
https://kosova-info.com/kardio-stervitja-me-e-mire-per-trup-te-skalitur-si-ti-digjni-400-kalori-per-vetem-gjysme-ore-video/60%Daily2016-08-12 08:59
https://kosova-info.com/ja-sa-shume-ka-ndryshuar-sot-marseli-nga-kenga-origjinale-fotovideo/60%Daily2016-08-12 08:56
https://kosova-info.com/bie-nga-skelet-humb-jeten/60%Daily2016-08-12 08:53
https://kosova-info.com/i-digjet-shtepia-invalidit-te-uck-se-foto/60%Daily2016-08-12 08:52
https://kosova-info.com/raport-bizneset-britanike-e-perdorin-internetin-ne-mobil-ne-tere-boten/60%Daily2016-08-12 08:51
https://kosova-info.com/erdogan-urdher-arrest-per-futbollistin-e-madh-nga-prishtina-foto/60%Daily2016-08-12 08:46
https://kosova-info.com/i-mbijetuari-nga-permbytjet-ne-shkup-zoti-me-dha-fuqi-hypa-ne-dru-dhe-shpetova-video/60%Daily2016-08-12 08:35
https://kosova-info.com/dosja-e-shefave-viii-telefonata-qe-solli-salih-mekajn-ne-krye-te-gjykates-se-apelit/60%Daily2016-08-12 08:31
https://kosova-info.com/pese-rregullat-themelore-te-bukurise/60%Daily2016-08-12 08:19
https://kosova-info.com/abdullahu-e-sulmon-ashper-presidentin-afgan-ghani/60%Daily2016-08-12 08:14
https://kosova-info.com/dieta-limonade-nje-kilogram-me-pak-cdo-dite/60%Daily2016-08-12 08:12
https://kosova-info.com/eli-fara-vjen-me-kenge-ritmike-video/60%Daily2016-08-12 08:10
https://kosova-info.com/trump-parashikon-se-nese-fiton-presidencen-do-te-shkoje-ne-parajse-video/60%Daily2016-08-12 08:07
https://kosova-info.com/barcelona-zgjedh-sulmuesin-nga-serie-a-foto/60%Daily2016-08-12 08:04
https://kosova-info.com/komploti-ukrainas-rusia-njofton-lojera-lufte-ne-detin-e-zi/60%Daily2016-08-12 08:00
https://kosova-info.com/zhvishet-mozzik-vemendjen-ia-merr-tatuazhi-foto/60%Daily2016-08-12 07:57
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-ozil-nenshkruan-me-klubin-me-te-madh-ne-bote-foto/60%Daily2016-08-12 07:47
https://kosova-info.com/%e2%80%8b-pagjumesine-mund-ta-luftoni-edhe-me-fruta/60%Daily2016-08-12 07:38
https://kosova-info.com/banoret-e-prekur-nga-vershimet-ne-shkup-vazhdojne-te-kerkojne-ndihme-mjekesore/60%Daily2016-08-12 07:34
https://kosova-info.com/neymar-del-nga-autobusi-ajo-qe-shihet-me-pas-eshte-e-tmerrshme-video/60%Daily2016-08-12 07:31
https://kosova-info.com/sulmet-ne-tajlande-nuk-jane-terrorizem/60%Daily2016-08-12 07:28
https://kosova-info.com/rihanna-e-fiton-cmimin-per-veper-jetesore-nga-mtv/60%Daily2016-08-12 07:21
https://kosova-info.com/ia-thyejne-paswordin-e-emailit-i-vjedhin-20-mije-euro-biznesmenit-nga-tirana/60%Daily2016-08-12 07:21
https://kosova-info.com/keshtu-i-meson-bebe-rexha-te-huajt-ta-hedhin-vallen-e-rugoves-video/60%Daily2016-08-12 07:16
https://kosova-info.com/veron-kthehet-ne-futboll-nuk-do-ta-besoni-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-12 07:14
https://kosova-info.com/ben-seks-treshe-ne-rruge-me-dy-miqte-e-saj-nuk-pendohem-video/60%Daily2016-08-12 07:07
https://kosova-info.com/keshtu-duket-vetura-e-pare-e-ndertuar-me-titanium-video/60%Daily2016-08-12 07:02
https://kosova-info.com/real-madrid-nxjerr-ne-shitje-nje-yll-kushton-90-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-12 07:00
https://kosova-info.com/banorja-e-big-brother-i-heq-te-gjitha-vallezon-topless-video-18/60%Daily2016-08-12 06:49
https://kosova-info.com/enrique-real-madrid-barcelona-jo-ky-eshte-ekipi-qe-mund-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-08-12 06:46
https://kosova-info.com/jo-barack-obama-nuk-e-formoi-isis-in/60%Daily2016-08-12 06:37
https://kosova-info.com/blero-mbi-gjysme-milione-per-48-ore-foto/60%Daily2016-08-12 06:29
https://kosova-info.com/arrestohet-per-droge-por-shokon-policine-se-cka-i-gjeten-ne-telefon-foto/60%Daily2016-08-12 06:24
https://kosova-info.com/shkoder-zbulohet-motivi-i-vrasjes-ja-per-cfare-u-godit-me-thike-punonjesi-i-oshee-se-foto/60%Daily2016-08-12 06:17
https://kosova-info.com/minoritetet-po-demarkacionit/60%Daily2016-08-12 06:12
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-getit-shkelqen-ne-hollywood-foto/60%Daily2016-08-12 06:08
https://kosova-info.com/aksion-simbolik-te-zyra-e-prokurorit-te-shtetit/60%Daily2016-08-12 05:57
https://kosova-info.com/dhjete-menyra-per-tu-zgjuar-me-energji/60%Daily2016-08-12 05:50
https://kosova-info.com/bizneset-e-emigranteve-krijojne-vende-pune-ne-gjermani/60%Daily2016-08-12 05:44
https://kosova-info.com/tre-vjecarja-cane-koken-nga-flladitesja-foto/60%Daily2016-08-12 05:39
https://kosova-info.com/sulme-me-bomba-ne-tajlande-se-paku-4-viktima/60%Daily2016-08-12 05:30
https://kosova-info.com/siri-qeveria-fajesohet-per-sulm-te-ri-kimik/60%Daily2016-08-12 05:28
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-nenshkruan-me-man-utd-foto/60%Daily2016-08-12 05:26
https://kosova-info.com/evropianet-te-shqetesuar-nga-kandidati-donald-trump/60%Daily2016-08-12 05:25
https://kosova-info.com/permbytjet-demtojne-rende-ekonomine-e-maqedonise/60%Daily2016-08-12 05:22
https://kosova-info.com/phelps-e-arta-numer-22-video/60%Daily2016-08-12 05:18
https://kosova-info.com/ngrenia-e-peshkut-mund-te-ndihmoje-kunder-depresionit/60%Daily2016-08-12 03:42
https://kosova-info.com/bmw-i8-me-750-kuaj-fuqi/60%Daily2016-08-12 03:40
https://kosova-info.com/macbook-pro-vjen-pas-iphone-7/60%Daily2016-08-12 03:19
https://kosova-info.com/pokemon-go-e-mire-per-shendetin-pohojne-ekspertet/60%Daily2016-08-12 02:30
https://kosova-info.com/pozita-me-e-mire-e-gjumit-per-femrat/60%Daily2016-08-12 01:59
https://kosova-info.com/ja-cila-eshte-e-vecanta-e-galaxy-note-7/60%Daily2016-08-12 01:27
https://kosova-info.com/vendoseni-akullin-ne-qafe-per-shendetin-tuaj/60%Daily2016-08-12 00:56
https://kosova-info.com/porsche-duhet-te-kete-frike-nga-mercedes-amg-gt-s/60%Daily2016-08-12 00:24
https://kosova-info.com/zbardhoni-dhembet-tuaj-per-vetem-dy-minuta-me-keta-dy-perberes-qe-i-kemi-ne-shtepi/60%Daily2016-08-11 22:16
https://kosova-info.com/haziri-ldk-ja-do-te-jete-unike-ne-votimin-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-11 22:00
https://kosova-info.com/ja-cfare-mendon-mc-kresha-per-blerjen-e-klikimeve-ne-youtube-video/60%Daily2016-08-11 21:53
https://kosova-info.com/si-ne-filma-horror-e-rrahin-te-pastrehin-deri-ne-vdekje-para-se-ta-djegin/60%Daily2016-08-11 21:51
https://kosova-info.com/pochettino-tregon-se-ke-deshironte-ta-vriste/60%Daily2016-08-11 21:51
https://kosova-info.com/pertacia-eshte-shenje-inteligjence/60%Daily2016-08-11 21:40
https://kosova-info.com/ne-bote-jane-me-shume-se-200-mosmarreveshje-per-demarkacione/60%Daily2016-08-11 21:30
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-stervitje-me-makinen-e-re-video/60%Daily2016-08-11 21:22
https://kosova-info.com/gruaja-me-semundje-te-pasherueshme-organizoi-aheng-para-se-ti-jepte-fund-jetes/60%Daily2016-08-11 21:21
https://kosova-info.com/dash-kosova-ende-me-probleme-fetare/60%Daily2016-08-11 21:20
https://kosova-info.com/kendall-jenner-arrin-ate-qe-cdo-modele-ne-bote-e-endrron-foto/60%Daily2016-08-11 21:19
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-nese-nderprisni-duhanin/60%Daily2016-08-11 21:08
https://kosova-info.com/iphone-7-do-te-heq-butonin-tradicional-si-dhe-kufjet-jack/60%Daily2016-08-11 20:58
https://kosova-info.com/mata-transferohet-atje-ku-nuk-e-ka-pritur-askush/60%Daily2016-08-11 20:58
https://kosova-info.com/vritet-vajza-nga-londra-qe-iu-bashkua-isis-it/60%Daily2016-08-11 20:52
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-deputeteve-mos-u-frikesoni-nga-kercenimet-partiake/60%Daily2016-08-11 20:40
https://kosova-info.com/luana-poston-foto-provokuese-kunati-getoar-selimi-nuk-i-reziston-dot-komentimit-foto/60%Daily2016-08-11 20:29
https://kosova-info.com/ylli-i-barcelones-pelqen-fanellen-e-realit-ne-twitter-tifozet-duan-largimin-e-tij-foto/60%Daily2016-08-11 20:28
https://kosova-info.com/u-varros-pjesetari-i-fsk-se-kapiten-sahit-goxhuli/60%Daily2016-08-11 20:27
https://kosova-info.com/prizren-tre-djem-e-dy-vajza-shoqerohen-ne-polici-per-konsumim-narkotikesh/60%Daily2016-08-11 20:20
https://kosova-info.com/muja-as-me-1-shtator-demarkacioni-nuk-kalon-video/60%Daily2016-08-11 20:11
https://kosova-info.com/edhe-nje-vote-kunder-per-demarkacionin-nga-koalicioni-qeveritar/60%Daily2016-08-11 20:07
https://kosova-info.com/kosova-cederville-rezultat-i-papritur/60%Daily2016-08-11 20:07
https://kosova-info.com/yjet-femra-qe-kane-guxuar-te-heqin-te-gjithe-floket-foto/60%Daily2016-08-11 19:58
https://kosova-info.com/zyrtare-alaba-real-bombe-nga-gjermania/60%Daily2016-08-11 19:47
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-neser-dhe-ne-ditet-ne-vazhdim/60%Daily2016-08-11 19:39
https://kosova-info.com/femijet-franceze-do-te-mesohen-si-ti-mbijetojne-nje-sulmi-terrorist/60%Daily2016-08-11 19:29
https://kosova-info.com/edhe-nje-shuplake-amerikane-per-opoziten-kosovare/60%Daily2016-08-11 19:25
https://kosova-info.com/arsenali-ka-bere-dicka-te-jashtezakonshme-per-tifozet-myslimane-ne-emirates-foto/60%Daily2016-08-11 19:25
https://kosova-info.com/bahtiri-betohet-edhe-nje-here-me-14-gusht-largohet-barrikada-mbi-iber-video/60%Daily2016-08-11 19:18
https://kosova-info.com/dua-lipa-tashme-me-mungon-prishtina-foto/60%Daily2016-08-11 19:08
https://kosova-info.com/larja-e-dhembeve-parandalon-kancerin-e-zorreve/60%Daily2016-08-11 19:06
https://kosova-info.com/horror-ne-guatemala-gjyqtari-nokautohet-ne-fushe-shikoni-fytyren-e-tij-pas-ndeshjes-video/60%Daily2016-08-11 18:58
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-futbollisti-i-barcelones-transferohet-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-08-11 18:38
https://kosova-info.com/kanadezi-24-vjecar-po-planifikonte-sulm-terrorist/60%Daily2016-08-11 18:33
https://kosova-info.com/ja-sa-njerez-ishin-te-pranishem-ne-koncertin-e-dua-lipes-ne-tirane-foto/60%Daily2016-08-11 18:29
https://kosova-info.com/e-fundit-bombe-ne-tajlande-1-i-vdekur-dhe-10-te-plagosur-video/60%Daily2016-08-11 18:23
https://kosova-info.com/barazuan-me-italine-shikoni-cfare-kane-bere-futbollistet-shqiptare-ne-zhveshtore-foto/60%Daily2016-08-11 18:21
https://kosova-info.com/behuni-gati-per-pokemon-go-ne-klasa/60%Daily2016-08-11 18:17
https://kosova-info.com/ndjeheni-e-lodhur-dhe-po-harroni-shume-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-08-11 18:13
https://kosova-info.com/a-shkaktojne-kancer-telefonat/60%Daily2016-08-11 18:10
https://kosova-info.com/joe-biden-takon-vetem-thacin-e-mustafen-injoron-opoziten/60%Daily2016-08-11 18:08
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-kumbarja-e-kokaines-foto/60%Daily2016-08-11 18:04
https://kosova-info.com/kercenohet-adem-grabovci-kjo-eshte-letra-e-cila-i-eshte-lene-para-deres-se-shtepise-foto/60%Daily2016-08-11 18:02
https://kosova-info.com/qyteti-i-lindjes-ne-flake-gjest-madheshtor-nga-ronaldo-foto/60%Daily2016-08-11 17:52
https://kosova-info.com/viktima-e-vlores-nje-20-vjecar-nga-librazhdi-qe-punonte-si-bari/60%Daily2016-08-11 17:39
https://kosova-info.com/keds-pervec-qe-le-banoret-pa-rryme-sot-i-la-edhe-pa-uje/60%Daily2016-08-11 17:27
https://kosova-info.com/rusia-njeh-kosovaret-fale-uefa-s/60%Daily2016-08-11 17:26
https://kosova-info.com/zyrtare-autorja-j-k-rowling-tani-eshte-me-e-njohur-se-shekspiri/60%Daily2016-08-11 17:23
https://kosova-info.com/trump-po-flet-si-putini/60%Daily2016-08-11 17:22
https://kosova-info.com/deda-dhe-kusari-lila-terhiqen-nga-ideja-e-krijimit-te-partise-politike/60%Daily2016-08-11 17:12
https://kosova-info.com/renie-drastike-e-temperaturave-ne-kosove/60%Daily2016-08-11 17:05
https://kosova-info.com/ruset-hakuan-me-shume-se-100-zyrtare-demokratike-te-shba-se/60%Daily2016-08-11 17:04
https://kosova-info.com/trajneri-serb-injoron-kacen-shqiptari-largohet-nga-paok-u/60%Daily2016-08-11 17:02
https://kosova-info.com/luana-vjollca-vendose-te-postoje-foto-ne-bikini-foto/60%Daily2016-08-11 17:02
https://kosova-info.com/dushi-vv-paraprin-me-dhune-qeveria-ishte-e-gatshme-per-dialog/60%Daily2016-08-11 16:57
https://kosova-info.com/gjermania-me-plan-te-ri-anti-terror-per-te-penguar-militantet-islamike/60%Daily2016-08-11 16:46
https://kosova-info.com/serbia-behet-me-qeveri-te-re-ja-si-e-ka-futur-vuciq-kosoven-ne-betim/60%Daily2016-08-11 16:41
https://kosova-info.com/selena-gomez-befason-fansen-e-saj-me-te-flakte-e-viziton-ne-shtepi-foto/60%Daily2016-08-11 16:40
https://kosova-info.com/garuan-85-notare-shikoni-poziten-e-zhavelit/60%Daily2016-08-11 16:40
https://kosova-info.com/erdogan-fiton-perkrahje-te-madhe-pas-pucit/60%Daily2016-08-11 16:40
https://kosova-info.com/mbyllet-gara-cfare-beri-hoxha-qe-ishte-i-pari-foto/60%Daily2016-08-11 16:29
https://kosova-info.com/ferrari-dhe-petale-lulesh-ja-si-varroset-nje-mafioz-italian-ne-rome/60%Daily2016-08-11 16:12
https://kosova-info.com/lum-zhaveli-eliminohet-nga-rio-2016-video/60%Daily2016-08-11 16:12
https://kosova-info.com/kengetaret-shqiptare-fotografohen-ne-skena-te-nxehta-me-njera-tjetren-foto/60%Daily2016-08-11 16:06
https://kosova-info.com/rio-2016-notari-shqiptar-ben-mrekulline-foto/60%Daily2016-08-11 16:05
https://kosova-info.com/kur-dua-lipa-ishte-fytyra-e-reklames-per-ipko-video/60%Daily2016-08-11 15:58
https://kosova-info.com/rritet-presioni-ndaj-serbise-per-ta-pranuar-kosoven/60%Daily2016-08-11 15:58
https://kosova-info.com/lum-zhaveli-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2016-08-11 15:57
https://kosova-info.com/30-dite-nshpi-per-glauk-konjufcen/60%Daily2016-08-11 15:44
https://kosova-info.com/kosovari-shokon-suedine-ja-pse-nuk-e-kendoj-himnin-tuaj/60%Daily2016-08-11 15:40
https://kosova-info.com/keto-jane-zonat-qe-neser-mbesin-pa-rryme/60%Daily2016-08-11 15:38
https://kosova-info.com/yjet-e-fast-furious-grinden-n-set-t-xhirimeve-video/60%Daily2016-08-11 15:37
https://kosova-info.com/veseli-me-shtetin-dhe-popullin-zviceran-ti-thellojme-bashkepunimet-ne-te-gjitha-nivelet/60%Daily2016-08-11 15:32
https://kosova-info.com/kesco-sqaron-se-si-konsumatoret-mund-ti-shlyejne-borxhet-e-vjetra/60%Daily2016-08-11 15:28
https://kosova-info.com/festa-e-cmendur-e-kylie-jenner-per-ditelindjen-e-19-te-foto/60%Daily2016-08-11 15:23
https://kosova-info.com/ja-cili-ishte-plani-i-shik-ut-per-eliminimin-e-sali-berishes/60%Daily2016-08-11 15:22
https://kosova-info.com/edi-rama-fsheh-skandalin-e-shqiperise-ne-rio-2016/60%Daily2016-08-11 15:20
https://kosova-info.com/ambasadori-delawie-demarkacioni-ne-perputhje-me-harten-ne-flamurin-e-kosoves/60%Daily2016-08-11 15:19
https://kosova-info.com/pacientet-e-paralizuar-ecin-perseri-fale-zbulimit-te-madh-mjekesor-video/60%Daily2016-08-11 15:16
https://kosova-info.com/keto-jane-temat-per-te-cilat-joe-biden-po-vjen-ne-kosove/60%Daily2016-08-11 15:12
https://kosova-info.com/erdogan-i-thash-putinit-ta-ndajme-5050/60%Daily2016-08-11 15:07
https://kosova-info.com/rihanna-di-si-te-kenaqet-foto/60%Daily2016-08-11 15:06
https://kosova-info.com/babai-i-internetit-tim-berners-lee-krkon-ta-rimarr-at-nga-facebook-dhe-google/60%Daily2016-08-11 17:00
https://kosova-info.com/babai-i-internetit-tim-berners-lee-krkon-ta-rimarr-at-nga-facebook-dhe-google-2/60%Daily2016-08-12 15:18
https://kosova-info.com/adele-e-fton-ne-skene-nje-fanse-mahnitet-nga-zeri-i-saj-video/60%Daily2016-08-11 14:51
https://kosova-info.com/ukraina-kerkon-bisedime-me-rusine/60%Daily2016-08-11 14:51
https://kosova-info.com/okb-ja-po-heton-sulmin-me-gaz-toksik-ne-siri/60%Daily2016-08-11 14:49
https://kosova-info.com/pushimet-familjare-te-keshilltarit-te-kryeministrit-foto/60%Daily2016-08-11 14:40
https://kosova-info.com/liria-e-shprehjes-renie-e-re-per-maqedonine/60%Daily2016-08-11 14:39
https://kosova-info.com/liria-e-shprehjes-renie-e-re-per-maqedonine-2/60%Daily2016-08-11 14:39
https://kosova-info.com/sportistet-me-seksi-ne-rio-2016-foto/60%Daily2016-08-11 14:14
https://kosova-info.com/dashnoret-e-famshme-qe-rrenuan-martesat-e-te-tjereve/60%Daily2016-08-11 14:07
https://kosova-info.com/momenti-kur-isis-e-hedh-homoseksualin-nga-ndertesa-e-larte-videofoto-18/60%Daily2016-08-11 13:45
https://kosova-info.com/mustafa-paralajmeron-ndryshime-ne-qeveri-pas-demarkacionit/60%Daily2016-08-11 13:42
https://kosova-info.com/rita-tregon-se-si-arrin-te-mbaje-linjat-e-trupit-foto/60%Daily2016-08-11 13:26
https://kosova-info.com/shptotwitterin-quhet-trendi-m-i-ri-n-rrjetin-social-i-cili-jep-lamtumirn-n-2017-tn/60%Daily2016-08-11 16:48
https://kosova-info.com/nje-nene-seksi-si-ledina-celo-foto/60%Daily2016-08-11 13:13
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-galliani-milan-ka-nje-drejtor-te-ri-foto/60%Daily2016-08-11 13:06
https://kosova-info.com/cfare-mendon-lionel-richie-per-lidhjen-e-vajzes-se-tij-me-justin-bieber-foto/60%Daily2016-08-11 12:38
https://kosova-info.com/ylli-i-euro-2016-dua-te-transferohem-ne-real-madrid-foto/60%Daily2016-08-11 12:37
https://kosova-info.com/angela-martini-me-set-te-nxehte-fotosh-me-te-dashurin-foto/60%Daily2016-08-11 12:29
https://kosova-info.com/trupat-ne-lindje-te-ukraines-ne-gjendje-gatishmerie-te-larte/60%Daily2016-08-11 12:24
https://kosova-info.com/trupat-ne-lindje-te-ukraines-ne-gjendje-gatishmerie-te-larte-2/60%Daily2016-08-11 12:22
https://kosova-info.com/koha-kur-ledri-dhe-dua-lipa-ishin-ne-lidhje-mesoni-arsyet-e-ndarjes-foto/60%Daily2016-08-11 12:20
https://kosova-info.com/serbia-goditet-nga-nje-stuhi-e-rrezikshme/60%Daily2016-08-11 12:14
https://kosova-info.com/sfidat-e-zbatimit-te-ligjit-per-sigurime-shendetesore-ne-kosove/60%Daily2016-08-11 12:08
https://kosova-info.com/nxihuni-ne-kushte-shtepie-vetem-me-nje-produkt/60%Daily2016-08-11 12:08
https://kosova-info.com/nxihuni-ne-kushte-shtepie-vetem-me-nje-produkt/60%Daily2016-08-11 12:08
https://kosova-info.com/policia-arreston-personin-qe-vodhi-drunje/60%Daily2016-08-11 12:07
https://kosova-info.com/e-rralle-femija-lind-me-kemishe-video/60%Daily2016-08-11 12:03
https://kosova-info.com/nj-firm-sigurie-ofron-500000-dollar-pr-problemet-kritike-t-siguris-n-ios-9-3/60%Daily2016-08-11 16:36
https://kosova-info.com/ldk-individet-qe-mbeshtesin-kauzen-e-rrejshme-te-opozites-nuk-jane-ne-anen-e-ldk-se/60%Daily2016-08-11 11:46
https://kosova-info.com/kadrijaj-mbron-deputetin-e-ldk-se-nga-akuzat-e-shefave-te-tij/60%Daily2016-08-11 11:42
https://kosova-info.com/mustafi-transferohet-te-nje-top-klub-i-evropes-foto/60%Daily2016-08-11 11:37
https://kosova-info.com/januzaj-i-hakmerret-mourinhos-lamtumire-man-utd/60%Daily2016-08-11 10:59
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-ndertese-ne-shba-25-te-plagosur/60%Daily2016-08-11 10:55
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-ndertese-ne-shba-25-te-plagosur/60%Daily2016-08-11 10:55
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-ndertese-ne-shba-25-te-plagosur/60%Daily2016-08-11 10:55
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-ndertese-ne-shba-25-te-plagosur-2/60%Daily2016-08-11 10:55
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-i-iranit-do-te-pritet-ne-takim-nga-erdogani/60%Daily2016-08-11 10:50
https://kosova-info.com/tifozet-e-kolnit-kerkojne-te-dashur-per-mavrajn/60%Daily2016-08-11 10:40
https://kosova-info.com/kosova-apo-shqiperia-majlinda-pergjigjet-ne-menyre-fantastike/60%Daily2016-08-11 10:14
https://kosova-info.com/hp-rifreskoi-laptopt-stream-me-harduer-dhe-teknologji-t-reja/60%Daily2016-08-11 16:14
https://kosova-info.com/makinat-qe-cmendin-femrat-foto/60%Daily2016-08-11 10:11
https://kosova-info.com/delawie-te-ndiqen-penalisht-kriminelet/60%Daily2016-08-11 10:07
https://kosova-info.com/erdogan-ashperson-gjuhen-ndaj-shba-se-i-jep-nje-ultimatum/60%Daily2016-08-11 10:04
https://kosova-info.com/erdogan-ashperson-gjuhen-ndaj-shba-se-i-jep-nje-ultimatum-2/60%Daily2016-08-11 10:04
https://kosova-info.com/keshtu-duket-stadiumi-ku-do-te-luaje-perfaqesuesja-e-kosoves-ne-futboll-foto/60%Daily2016-08-11 10:00
https://kosova-info.com/kim-kardashian-a-nuk-duket-beli-im-si-i-bere-me-photoshop-foto/60%Daily2016-08-11 09:51
https://kosova-info.com/dikur-talleshin-me-ta-ndersa-sot-jane-me-fame-boterore-foto/60%Daily2016-08-11 09:46
https://kosova-info.com/rama-ne-himare-me-nje-person-te-vecante-foto/60%Daily2016-08-11 09:45
https://kosova-info.com/nje-kast-i-mrekullueshem-femrash-ne-riberjen-e-filmit-oceans-eleven-foto/60%Daily2016-08-11 09:42
https://kosova-info.com/nuk-ia-pagoi-parkingun-e-beri-per-spital/60%Daily2016-08-11 09:38
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-nese-konsumoni-cdo-dite-kos/60%Daily2016-08-11 09:32
https://kosova-info.com/guardiola-mourinho-477-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-11 09:31
https://kosova-info.com/lejohet-permbyllja-e-procesit-te-likuidimit-per-ndermarrjet-shoqata-auto-moto-dhe-kb-vitomirica/60%Daily2016-08-11 09:29
https://kosova-info.com/korrupsionin-duhet-luftuar-te-gjithe/60%Daily2016-08-11 09:27
https://kosova-info.com/turqi-pezullohet-leja-e-mbi-27-mije-arsimtareve/60%Daily2016-08-11 09:25
https://kosova-info.com/meizu-prezanton-modelin-m3e/60%Daily2016-08-11 09:23
https://kosova-info.com/be-e-shqetesuar-me-kthimin-e-akteve-te-dhunes-ne-kosove/60%Daily2016-08-11 09:18
https://kosova-info.com/gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-vlore/60%Daily2016-08-11 09:16
https://kosova-info.com/largohet-nga-inter-transferohet-ne-juventus-foto-2/60%Daily2016-08-11 09:08
https://kosova-info.com/xhemajli-nenshkruan-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-11 08:51
https://kosova-info.com/bella-hailey-dhe-kendall-shfaqin-te-pasmet-ne-bahamas-foto/60%Daily2016-08-11 08:32
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-januzaj-befason-me-klubin-e-ri-foto-2/60%Daily2016-08-11 08:30
https://kosova-info.com/dash-kosova-me-ligje-te-mira-por-ende-me-probleme-fetare/60%Daily2016-08-11 08:19
https://kosova-info.com/shqiptari-i-beri-vajzes-propozim-horror-fejesa-u-kthye-ne-tragjedi/60%Daily2016-08-11 08:16
https://kosova-info.com/a-mund-ta-pershpejtoje-dobesimin-uji-me-limon/60%Daily2016-08-11 08:15
https://kosova-info.com/universiteti-i-prishtines-rangohet-me-i-miri-prej-institucioneve-te-arsimit-ne-rajon/60%Daily2016-08-11 08:06
https://kosova-info.com/loje-seksi-te-cilen-duhet-ta-provoni-per-kenaqesine-me-te-madhe-deri-tani/60%Daily2016-08-11 07:58
https://kosova-info.com/gjermania-me-masa-te-reja-te-sigurise/60%Daily2016-08-11 07:53
https://kosova-info.com/mbani-qen-apo-mace-kjo-tregon-dicka-per-personalitetin-tuaj/60%Daily2016-08-11 07:51
https://kosova-info.com/wenger-nese-paguaj-70-milione-euro-do-ta-bej-vetem-per-keta-dy-sulmues-foto/60%Daily2016-08-11 07:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nena-bukuroshe-e-dua-lipes-foto/60%Daily2016-08-11 07:46
https://kosova-info.com/vdiq-duka-i-westminister-10-miliarde-sterlina-i-kalojne-djalit/60%Daily2016-08-11 07:43
https://kosova-info.com/mjeket-e-alepos-i-kerkojne-ndihme-obames/60%Daily2016-08-11 07:39
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-pushime-ajo-qe-ka-bere-i-ka-befasuar-tifozet-foto/60%Daily2016-08-11 07:33
https://kosova-info.com/njihuni-me-ishullin-e-seksit/60%Daily2016-08-11 07:30
https://kosova-info.com/arrestohet-i-riu-qe-u-ngjit-ne-ndertesen-trump-tower-video/60%Daily2016-08-11 07:27
https://kosova-info.com/gjermani-fixhi-rezultat-i-cmendur-per-futboll-video/60%Daily2016-08-11 07:14
https://kosova-info.com/presidenca-endrit-thaci-ne-rio-me-buxhet-personal/60%Daily2016-08-11 07:09
https://kosova-info.com/tri-jave-armepushim-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-11 07:07
https://kosova-info.com/ja-cfare-shkruan-afrona-per-bleron-ne-instagram-foto/60%Daily2016-08-11 07:04
https://kosova-info.com/ia-con-mamit-gabimisht-kete-foto-por-pergjigja-e-saj-do-tju-habise-foto/60%Daily2016-08-11 07:01
https://kosova-info.com/azilkerkuesit-raportojne-rrejshem-per-perdhunime/60%Daily2016-08-11 06:56
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-cfare-i-ka-ndodhur-ketij-peshengritesi-video/60%Daily2016-08-11 06:56
https://kosova-info.com/historia-kapa-gruan-duke-bere-seks-me-djalin-tim-adoleshent-por-gjerat-ishin-edhe-me-keq/60%Daily2016-08-11 06:54
https://kosova-info.com/turqi-vazhdojne-demonstratat-pro-pushtetit-kunder-perendimit/60%Daily2016-08-11 06:51
https://kosova-info.com/brazil-danimarke-mbyllet-me-kater-gola-video/60%Daily2016-08-11 06:48
https://kosova-info.com/collaku-nese-kalon-demarkacioni-pa-viza-ne-nentor/60%Daily2016-08-11 06:44
https://kosova-info.com/cka-po-ndodh-me-ronen-shikojeni-sa-ka-rene-ne-peshe-foto/60%Daily2016-08-11 06:42
https://kosova-info.com/mesuesi-qe-dhunoi-nxenesen-rrahet-dhe-lihet-i-zhveshur-ne-publik/60%Daily2016-08-11 06:19
https://kosova-info.com/kanada-vritet-personi-qe-dyshohej-se-do-kryente-sulm-terrorist/60%Daily2016-08-11 05:58
https://kosova-info.com/moti-i-duhur-nese-do-beni-plazh-ne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2016-08-11 05:43
https://kosova-info.com/clinton-trump-nxiti-dhune-me-komentin-per-armembajtesit/60%Daily2016-08-11 05:30
https://kosova-info.com/shba-australi-fitore-e-ngushte-video/60%Daily2016-08-11 05:27
https://kosova-info.com/demarkacioni-do-te-zhbehet-me-protesta/60%Daily2016-08-11 05:19
https://kosova-info.com/largohet-nga-barcelona-transferohet-ne-valencia-foto/60%Daily2016-08-11 05:18
https://kosova-info.com/merr-fund-monitorimi-i-doganes-nga-eulex-i/60%Daily2016-08-11 05:13
https://kosova-info.com/horoskopi-11-gusht-2016/60%Daily2016-08-11 05:11
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-hame-ne-mengjes/60%Daily2016-08-11 04:54
https://kosova-info.com/rita-shfaqe-format-ne-kompletin-e-kuq-foto/60%Daily2016-08-10 22:19
https://kosova-info.com/nene-e-bir-ska-me-mire-geti-me-nenen-ne-dreke-foto/60%Daily2016-08-10 22:04
https://kosova-info.com/xhaka-mustafi-a-e-dini-cfare-ka-ndodhur-sonte-foto/60%Daily2016-08-10 21:52
https://kosova-info.com/publiku-shqiptar-kendon-njezeri-me-dua-lipen-video/60%Daily2016-08-10 21:45
https://kosova-info.com/isis-humb-bastionin-e-fundit-ne-libi/60%Daily2016-08-10 21:41
https://kosova-info.com/perfundon-koncerti-dua-lipa-pushton-sheshin-nene-tereza-video/60%Daily2016-08-10 21:40
https://kosova-info.com/dash-kosova-duhet-te-kete-strategji-per-tiu-kundervene-ekstremizmit-te-dhunshem/60%Daily2016-08-10 21:35
https://kosova-info.com/kriza-evropiane-e-refugjateve-ende-po-vlon/60%Daily2016-08-10 21:33
https://kosova-info.com/trajneri-i-italise-shqiperia-eshte-ekip-shume-i/60%Daily2016-08-10 21:32
https://kosova-info.com/serbia-perfshihet-nga-stuhi-te-fuqishme-shiu-moti-perkeqesohet-edhe-ne-kosove-foto/60%Daily2016-08-10 21:32
https://kosova-info.com/%e2%80%8b-si-te-visheni-sipas-gjatesise-tuaj-foto/60%Daily2016-08-10 21:18
https://kosova-info.com/parandalohet-sulm-ndaj-hillary-clintonit-video/60%Daily2016-08-10 21:13
https://kosova-info.com/shba-thote-qe-300-ushtare-te-shtetit-islamik-jane-vrare/60%Daily2016-08-10 21:11
https://kosova-info.com/mbyllet-itali-shqiperi-rezultat-i-papritur/60%Daily2016-08-10 21:11
https://kosova-info.com/rreziku-nga-terrorizmi-eshte-i-larte/60%Daily2016-08-10 21:05
https://kosova-info.com/zjarr-ne-france-kater-zjarrfikes-te-lenduar-rende/60%Daily2016-08-10 20:55
https://kosova-info.com/barcelona-sampdoria-gabim-amatoresk-i-regjise-foto/60%Daily2016-08-10 20:48
https://kosova-info.com/lajci-situata-eskalon-nese-ratifikohet-demarkacioni/60%Daily2016-08-10 20:38
https://kosova-info.com/lekaj-te-qendrojme-zgjuar-24-ore-dhe-ti-mbrojme-tokat-tona-video/60%Daily2016-08-10 20:33
https://kosova-info.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-akupunkturen-si-funksionon-dhe-per-cfare-perdoret/60%Daily2016-08-10 20:32
https://kosova-info.com/alaudini-ne-shtrat-me-nje-femer-te-zhveshur-liberta-i-fotografon-foto/60%Daily2016-08-10 20:31
https://kosova-info.com/12-foshnja-vdiqen-pas-zjarrit-ne-spitalin-e-bagdadit/60%Daily2016-08-10 20:27
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-tentim-vrasje-ne-sopije-te-suharekes/60%Daily2016-08-10 20:26
https://kosova-info.com/barcelona-sampdoria-a-e-pritet-kete-rezultat-video/60%Daily2016-08-10 20:23
https://kosova-info.com/evakuohet-disneyland-gjendet-nje-pako-e-dyshimte/60%Daily2016-08-10 20:18
https://kosova-info.com/barcelona-sampdoria-gol-tjeter-i-bukur-video/60%Daily2016-08-10 20:11
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-qe-babai-i-tunes-eshte-medalist-olimpik-foto/60%Daily2016-08-10 20:08
https://kosova-info.com/rusia-ukraina-po-perpiqet-te-sulmoje-krimene/60%Daily2016-08-10 20:08
https://kosova-info.com/plani-i-thacit-per-padi-ndaj-serbise-per-gjenocid-shihet-i-pagjase-per-sukses/60%Daily2016-08-10 20:06
https://kosova-info.com/haziri-ymeri-sot-e-degradoi-fjalorin-politik-ldk-nuk-bie-ne-gracken-e-tyre/60%Daily2016-08-10 20:01
https://kosova-info.com/harroni-golin-messi-cmend-stadiumin-me-kete-asistim-te-jashtezakonshem-video/60%Daily2016-08-10 20:00
https://kosova-info.com/messi-shenon-golin-e-vitit-video/60%Daily2016-08-10 19:42
https://kosova-info.com/noga-poston-mesazh-prekes-per-femijen-qe-nuk-lindi-kurre-foto/60%Daily2016-08-10 19:34
https://kosova-info.com/noga-poston-mesazh-prekes-per-femijen-qe-nuk-lindi-kurre-foto-2/60%Daily2016-08-10 19:34
https://kosova-info.com/alarm-per-bombe-ne-aeroportin-e-brukselit/60%Daily2016-08-10 19:29
https://kosova-info.com/%e2%80%8bfotografite-ne-dokufest-viktime-e-krimeve-serbe-ose-e-ndeshkimit-nga-uck-ja/60%Daily2016-08-10 19:25
https://kosova-info.com/trump-akuzon-gazetaret-deformuan-fjalet-e-mia-per-vrasjen-e-hillaryt/60%Daily2016-08-10 19:23
https://kosova-info.com/chrome-fillon-t-favorizoj-html5-n-kurriz-t-adobe-flash/60%Daily2016-08-10 19:23
https://kosova-info.com/me-shku-me-rrnu-jashte-ndoshta-atehere-na-vleresojne-ketu-a-e-ka-eliza-per-duan/60%Daily2016-08-10 19:16
https://kosova-info.com/me-shku-me-rrnu-jashte-ndoshta-atehere-na-vleresojne-ketu-a-e-ka-eliza-per-duan/60%Daily2016-08-10 19:16
https://kosova-info.com/kryetari-i-bashkise-se-tiranes-i-jep-celesin-e-qytetit-dua-lipes-foto/60%Daily2016-08-10 19:05
https://kosova-info.com/be-revitalizimi-i-ures-se-ibrit-me-cdo-kusht-te-nise-me-14-gusht-video/60%Daily2016-08-10 19:03
https://kosova-info.com/ambasadorja-e-turqise-ne-kosove-takon-gazetaret-turq-po-vijne-dite-te-ndritshme/60%Daily2016-08-10 18:59
https://kosova-info.com/pogba-i-pari-xhaka-i-gjashti/60%Daily2016-08-10 18:55
https://kosova-info.com/e-turpshme-shikoni-cfare-vendimi-ka-marre-vardari-per-kerkesen-e-shkendijes/60%Daily2016-08-10 18:53
https://kosova-info.com/sulmohet-fizikisht-nje-lider-opozitar-rus/60%Daily2016-08-10 18:45
https://kosova-info.com/me-shume-qytetare-neper-kafiteri-sesa-ne-proteste-foto/60%Daily2016-08-10 18:38
https://kosova-info.com/thaci-forcat-malazeze-na-dolen-perpara-5-km-brenda-territorit-te-kosoves-foto/60%Daily2016-08-10 18:32
https://kosova-info.com/deshton-plani-i-madh-i-serbise-kunder-majlindes/60%Daily2016-08-10 18:31
https://kosova-info.com/zanfina-publikon-nje-pjese-te-klipit-dedikuar-nenes-se-ndjere-video/60%Daily2016-08-10 18:29
https://kosova-info.com/gjashte-te-vdekur-nga-dy-sulme-te-njekohshme-ne-turqi/60%Daily2016-08-10 18:16
https://kosova-info.com/kelmendi-i-pergjigjet-kritikeve-endrra-ime-ishte-fitorja-me-flamurin-e-kosoves/60%Daily2016-08-10 18:12
https://kosova-info.com/sportisti-nga-kosova-fiton-medaljen-e-arte-ne-rio-2016-per-kroacine/60%Daily2016-08-10 18:07
https://kosova-info.com/a-mund-ti-perballoje-kosova-fatkeqesite-e-mundshme-natyrore/60%Daily2016-08-10 17:44
https://kosova-info.com/shtatorja-e-nene-terezes-ne-rio-de-janeiro-foto/60%Daily2016-08-10 17:43
https://kosova-info.com/e-gjithe-bota-po-tallet-me-notarin-etiopian-a-e-dini-pse-video/60%Daily2016-08-10 17:42
https://kosova-info.com/shtyhet-mbledhja-e-keshillit-drejtues-te-pdk-se/60%Daily2016-08-10 17:38
https://kosova-info.com/prinderit-qe-i-shtyn-femijet-per-tu-bere-vegjetarian-do-te-burgosen/60%Daily2016-08-10 17:35
https://kosova-info.com/vuciq-nuk-injoron-fuqine-shqiptare-thote-se-jane-popull-ne-rritje/60%Daily2016-08-10 17:35
https://kosova-info.com/mbyllet-gara-shikoni-cfare-beri-notarja-shqiptare-ne-rio-2016/60%Daily2016-08-10 17:19
https://kosova-info.com/mbyllet-gara-shikoni-cfare-beri-notarja-shqiptare-ne-rio-2016/60%Daily2016-08-10 17:19
https://kosova-info.com/gjermania-planifikon-ta-ndaloje-bartjen-e-ferexhese/60%Daily2016-08-10 17:09
https://kosova-info.com/e-zjarrta-kylie-foto/60%Daily2016-08-10 16:54
https://kosova-info.com/e-zjarrta-kylie-foto/60%Daily2016-08-10 16:54
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-vjen-si-diamant-video/60%Daily2016-08-10 16:47
https://kosova-info.com/maqedoni-permbytjet-shkaktojne-miliona-euro-deme-ne-ekonomi/60%Daily2016-08-10 16:36
https://kosova-info.com/bulliqi-mustafa-nuk-me-ofendoi-vetem-mua-por-te-gjithe-intelektualet/60%Daily2016-08-10 16:26
https://kosova-info.com/turqi-shperthim-ne-spital-50-te-lenduar/60%Daily2016-08-10 16:26
https://kosova-info.com/seagate-prezantoi-diskun-solid-me-kapacitet-60-terabajt/60%Daily2016-08-10 16:21
https://kosova-info.com/admirali-turk-kerkon-azil-ne-shba-pas-pucit-te-deshtuar/60%Daily2016-08-10 16:21
https://kosova-info.com/januzaj-pogba-lajm-i-papritur-nga-united/60%Daily2016-08-10 16:17
https://kosova-info.com/premiere-gjiko-dhe-ermali-publikojne-hajmaline-video/60%Daily2016-08-10 16:14
https://kosova-info.com/bulliqi-po-ti-kishte-ldk-ja-votat-demarkacioni-moti-do-te-kryhej/60%Daily2016-08-10 16:12
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-beri-seks-me-nxenesen-prinderit-e-rrahin-ashper-mesuesin-video/60%Daily2016-08-10 16:10
https://kosova-info.com/ldk-nderlidh-fyerjen-e-visar-ymerit-per-mustafen-me-kercenimet-dhe-sulmet-e-fundit/60%Daily2016-08-10 16:08
https://kosova-info.com/aeroplanet-ruse-transportojne-ufo-ne-siri-video/60%Daily2016-08-10 16:06
https://kosova-info.com/dy-koleget-ne-estrade-tatuazh-emrat-e-njera-tjetres-foto/60%Daily2016-08-10 16:00
https://kosova-info.com/djali-i-fidel-castros-takohet-me-majlinden-foto/60%Daily2016-08-10 15:52
https://kosova-info.com/rozana-radi-dikur-ne-rolin-e-nje-prostituteje-foto/60%Daily2016-08-10 15:41
https://kosova-info.com/be-takimin-putin-erdogan-e-shohin-si-mundesi-per-te-sjelle-paqe-ne-siri/60%Daily2016-08-10 15:38
https://kosova-info.com/edhe-tirana-gjithcka-gati-per-duan-ja-skena-ku-do-te-performoje-foto/60%Daily2016-08-10 15:37
https://kosova-info.com/komiteti-olimpik-tregon-se-ne-cfare-ore-do-te-mberrije-majlinda-ne-kosove/60%Daily2016-08-10 15:32
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-ldk-ne-takim-urgjent-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-10 15:24
https://kosova-info.com/permbytjet-ne-shkuprrefimi-i-burrit-si-i-gjeta-nene-e-bije-gjalle-ne-mbeturina/60%Daily2016-08-10 15:24
https://kosova-info.com/ne-gjyq-shqiptari-qe-mbyti-gruan-e-tij-sllovake-me-rrip-pantallonash/60%Daily2016-08-10 15:22
https://kosova-info.com/adele-nuk-bindet-te-kendoje-ne-super-bowl-ja-arsyeja/60%Daily2016-08-10 15:21
https://kosova-info.com/thaci-kuvendi-te-qendroje-ne-lartesi-te-detyres-kosova-nuk-humb-asnje-meter-toke/60%Daily2016-08-10 15:19
https://kosova-info.com/kdi-i-kerkon-lumezit-ta-hetoje-sa-me-shpejte-rastin-e-pergjimeve/60%Daily2016-08-10 15:18
https://kosova-info.com/pse-kjo-foto-nga-rio-2016-ka-shkaktuar-sensacion-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2016-08-10 15:13
https://kosova-info.com/me-para-te-kujt-ka-shkuar-thaci-ne-rio-2016/60%Daily2016-08-10 14:54
https://kosova-info.com/perplasje-balle-per-balle-e-autobuseve-17-te-vdekur/60%Daily2016-08-10 14:52
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-ronaldon-por-i-jashtezakonshem-per-realin-foto/60%Daily2016-08-10 14:40
https://kosova-info.com/besa-publikon-kengen-e-re-video/60%Daily2016-08-10 14:36
https://kosova-info.com/apple-publikoi-betan-e-katrt-publike-t-ios-10/60%Daily2016-08-10 14:32
https://kosova-info.com/turbina-teatri-me-i-ri-ne-tirane-emer-qe-kujton-realizmin-socialist-rama-publikon-fotot/60%Daily2016-08-10 14:23
https://kosova-info.com/turbina-teatri-me-i-ri-ne-tirane-emer-qe-kujton-realizmin-socialist-rama-publikon-fotot/60%Daily2016-08-10 14:23
https://kosova-info.com/gjira-me-kenge-te-re-pas-dy-vjeteve-foto/60%Daily2016-08-10 14:17
https://kosova-info.com/shqiperia-harroi-regjistrimin-e-sportistit-ne-rio-2016-foto/60%Daily2016-08-10 14:14
https://kosova-info.com/mediat-ruse-viziten-e-erdoganit-e-quajne-historike/60%Daily2016-08-10 14:03
https://kosova-info.com/xhudisti-nga-rio-2016-e-ndjek-hajdutin-ne-plazh-nuk-kaloi-mire-foto/60%Daily2016-08-10 13:55
https://kosova-info.com/erdogan-jemi-te-vendosur-ta-crrenjosim-feto-n-dhe-isis-in/60%Daily2016-08-10 13:54
https://kosova-info.com/audi-exclusive-sjell-modelin-e-ri-s8-plus-foto/60%Daily2016-08-10 13:50
https://kosova-info.com/audi-exclusive-sjell-modelin-e-ri-s8-plus-foto/60%Daily2016-08-10 13:50
https://kosova-info.com/ternava-kerkon-vazhdim-te-bashkepunimit-mes-kosoves-e-turqise/60%Daily2016-08-10 13:50
https://kosova-info.com/ja-ku-ka-xhiruar-nora-nje-pjese-te-klipit-te-ri-video/60%Daily2016-08-10 13:46
https://kosova-info.com/pdk-perkrah-ratifikimin-e-marreveshjes-per-kufirin-ne-mes-te-kosoves-dhe-malit-te-zi/60%Daily2016-08-10 13:45
https://kosova-info.com/fotografi-ekskluzive-nga-perballja-e-decanasve-me-policine-malazeze-ne-kulle/60%Daily2016-08-10 13:41
https://kosova-info.com/mesoni-se-a-jeni-punetor-apo-thjesht-i-varur-nga-puna/60%Daily2016-08-10 13:34
https://kosova-info.com/edhe-kate-middleton-garon-ne-olimpiade-foto/60%Daily2016-08-10 13:32
https://kosova-info.com/futbollisti-nga-peja-transferohet-te-klubi-i-madh-evropian-foto/60%Daily2016-08-10 13:26
https://kosova-info.com/pese-menyra-qe-te-shpejtoni-metabolizmin/60%Daily2016-08-10 13:18
https://kosova-info.com/vucic-uron-majlinden-bravo-hallall-te-qofte-per-suksesin/60%Daily2016-08-10 13:02
https://kosova-info.com/gigi-hadid-puthje-pasionante-me-nje-mashkull-tjeter-fotovideo/60%Daily2016-08-10 12:55
https://kosova-info.com/gjerat-te-cilat-meshkujt-i-lakmojne-ne-seks/60%Daily2016-08-10 12:52
https://kosova-info.com/wenger-nese-ndodh-kjo-largohem-nga-arsenal/60%Daily2016-08-10 12:46
https://kosova-info.com/arrestohet-16-vjecarja-planifikonte-sulm-terrorist-ne-france/60%Daily2016-08-10 12:42
https://kosova-info.com/pamje-te-bera-nga-bjeshkatari-arben-islami-keto-jane-territoret-qe-po-mbeten-ne-mal-te-zi-video/60%Daily2016-08-10 12:34
https://kosova-info.com/google-akuzohet-pr-fshirjen-e-palestins-nga-shrbimi-i-hartave/60%Daily2016-08-10 12:29
https://kosova-info.com/63-vite-martuar-vdesin-te-dy-brenda-20-minutash/60%Daily2016-08-10 12:28
https://kosova-info.com/agk-denon-bllokimin-gazetareve-nga-kuvendi/60%Daily2016-08-10 12:26
https://kosova-info.com/pas-prishtines-dua-sonte-performon-per-shqiptaret-ne-tirane/60%Daily2016-08-10 12:24
https://kosova-info.com/unazat-me-te-bukura-ne-bote-foto/60%Daily2016-08-10 12:22
https://kosova-info.com/chelsea-transferon-sulmues-per-76-milione-euro-foto/60%Daily2016-08-10 12:18
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-behet-per-spital-foto/60%Daily2016-08-10 12:13
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-caktohet-data-e-seances-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-10 12:12
https://kosova-info.com/blero-tani-kapet-me-koleget-skam-nevoje-per-ta-video/60%Daily2016-08-10 12:01
https://kosova-info.com/vajza-mos-keni-frike-nga-ndryshimet-foto/60%Daily2016-08-10 11:58
https://kosova-info.com/man-utd-gol-i-cmendur-kunder-barcelones-video/60%Daily2016-08-10 11:50
https://kosova-info.com/ja-si-ti-ricikloni-peshqiret-e-vjeter-video/60%Daily2016-08-10 11:45
https://kosova-info.com/vesa-luma-dhe-big-basta-vijne-me-bashkepunim-video/60%Daily2016-08-10 11:41
https://kosova-info.com/zyrtare-sigal-prishtina-rikthen-rugoven/60%Daily2016-08-10 11:37
https://kosova-info.com/19-vjecarja-qe-perdor-floket-e-saj-te-gjate-si-bluze-foto/60%Daily2016-08-10 11:36
https://kosova-info.com/collaku-demarkacioni-si-kriter-per-vizat-eshte-i-padrejte-por-duhet-miratuar/60%Daily2016-08-10 11:24
https://kosova-info.com/beni-vete-kremin-per-lekuren-e-plasaritur-te-duarve-me-tre-perberes-qe-nuk-kushtojne-asgje/60%Daily2016-08-10 11:13
https://kosova-info.com/hardh-fest-drejt-nderkombetarizimit-performon-dj-i-njohur-zviceran/60%Daily2016-08-10 11:12
https://kosova-info.com/ekskluzive-shkenda-prezanton-te-dashurin-per-here-te-pare-foto/60%Daily2016-08-10 11:01
https://kosova-info.com/a-duhet-ti-lani-dhembet-3-here-ne-dite/60%Daily2016-08-10 10:58
https://kosova-info.com/si-u-komentua-veshja-e-dua-lipes-ne-takimet-me-politikanet-foto/60%Daily2016-08-10 10:52
https://kosova-info.com/kosova-e-para-ne-rio-2016/60%Daily2016-08-10 10:43
https://kosova-info.com/nga-lufta-te-medalja-olimpike/60%Daily2016-08-10 10:28
https://kosova-info.com/ekskluzive-me-kete-kengetar-te-njohur-do-te-vije-ne-bashkepunim-roberti/60%Daily2016-08-10 10:20
https://kosova-info.com/neymar-rio-2016-ndodh-dicka-qe-nuk-e-priste-askush/60%Daily2016-08-10 10:12
https://kosova-info.com/mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-edhe-opozita-merr-pjese/60%Daily2016-08-10 10:10
https://kosova-info.com/tuna-nuk-heq-dore-nga-zakoni-i-vjeter-prek-zogun-foto/60%Daily2016-08-10 10:06
https://kosova-info.com/kryesia-e-pdk-se-mblidhet-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-10 09:59
https://kosova-info.com/e-thote-shkenca-cfare-i-ndodh-trupit-tone-kur-na-pelqen-dikush/60%Daily2016-08-10 09:52
https://kosova-info.com/veseli-kujton-abejen-me-shoke/60%Daily2016-08-10 09:51
https://kosova-info.com/korce-motocikleta-del-nga-rruga-humb-jeten-56-vjecari/60%Daily2016-08-10 09:46
https://kosova-info.com/valencia-konfirmon-largimin-e-mustafit-foto/60%Daily2016-08-10 09:43
https://kosova-info.com/zyrtare-jabarie-hinds-nenshkruan-me-sigal-prishtinen/60%Daily2016-08-10 09:35
https://kosova-info.com/keta-jane-femijet-me-te-bukur-te-politikaneve-tane-foto/60%Daily2016-08-10 09:35
https://kosova-info.com/aktivistja-indiane-perfundon-greven-16-vjecare-te-urise-fotovideo/60%Daily2016-08-10 09:15
https://kosova-info.com/prezantohet-vetura-e-pare-ne-bote-e-ndertuar-me-titanium-foto/60%Daily2016-08-10 09:04
https://kosova-info.com/prezantohet-vetura-e-pare-ne-bote-e-ndertuar-me-titanium-foto/60%Daily2016-08-10 09:04
https://kosova-info.com/klopp-te-gjithe-do-te-kene-frike-nga-ky-ekip/60%Daily2016-08-10 08:59
https://kosova-info.com/kengen-e-re-blero-ia-kushtoi-teutes-fotovideo/60%Daily2016-08-10 08:54
https://kosova-info.com/brazil-senati-pro-shkarkimit-te-presidentes-rousseff/60%Daily2016-08-10 08:51
https://kosova-info.com/pese-ushtare-te-vdekur-dhe-tete-te-plagosur-ne-turqi/60%Daily2016-08-10 08:44
https://kosova-info.com/e-rrahu-burri-ne-mes-te-vlores-banka-nuk-ia-jep-leket-qe-i-dhuruan-qytetaret/60%Daily2016-08-10 08:41
https://kosova-info.com/shikoni-se-cka-humben-femrat-mbreme-ne-koncertin-e-dua-lipes-foto/60%Daily2016-08-10 08:40
https://kosova-info.com/ishte-ne-nje-dasem-grabitet-shtepia-e-kengetarit-te-njohur-foto/60%Daily2016-08-10 08:36
https://kosova-info.com/zyrtare-ranieri-nenshkruan-me-klubin-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-08-10 08:34
https://kosova-info.com/nga-dhimbja-e-madhe-vdesin-tre-nga-familjaret-e-viktimave-ne-maqedoni/60%Daily2016-08-10 08:27
https://kosova-info.com/a-do-te-kete-bomba-tjera-para-votimit-te-demarkacionit/60%Daily2016-08-10 08:22
https://kosova-info.com/williams-rezultat-shokues-ne-rio-2016/60%Daily2016-08-10 08:20
https://kosova-info.com/kater-materiale-te-cilat-nuk-do-te-duhej-ti-lani-me-zbutes/60%Daily2016-08-10 08:19
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-nderon-dua-lipen-me-medalje-te-meritave-video/60%Daily2016-08-10 08:18
https://kosova-info.com/ne-vitin-2017-fillon-implementimi-i-ligjit-per-sigurime-shendetesore/60%Daily2016-08-10 08:09
https://kosova-info.com/sekretet-e-erreta-te-familjes-mbreterore-truproja-i-lady-dianes-rrefen-gjithcka-foto/60%Daily2016-08-10 08:05
https://kosova-info.com/barcelona-ska-te-ndalur-transferon-mbrojtes-foto/60%Daily2016-08-10 07:57
https://kosova-info.com/vajza-behuni-gati-keto-jane-ngjyrat-e-flokeve-me-te-popullarizuara-per-vjeshte-foto/60%Daily2016-08-10 07:55
https://kosova-info.com/dua-lipa-zbulon-numrin-e-pjesemarresve-ne-koncertin-e-prishtines-video/60%Daily2016-08-10 07:54
https://kosova-info.com/abuzimi-me-refugjatet-australia-mohon-raportet-sekrete/60%Daily2016-08-10 07:42
https://kosova-info.com/calja-perfundon-garen-ne-rio-2016-a-befasoheni-nga-pozita-e-tij/60%Daily2016-08-10 07:39
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-spital-ne-bagdad-vdesin-11-foshnje/60%Daily2016-08-10 07:36
https://kosova-info.com/gjermani-refugjatet-myslimane-konvertohen-ne-te-krishtere-per-te-fituar-azilin/60%Daily2016-08-10 07:33
https://kosova-info.com/tirane-parandalohet-vrasja-e-tre-vellezerve-arrestohet-35-vjecari-qe-qelloi-mbi-ta/60%Daily2016-08-10 07:24
https://kosova-info.com/tirane-parandalohet-vrasja-e-tre-vellezerve-arrestohet-35-vjecari-qe-qelloi-mbi-ta/60%Daily2016-08-10 07:24
https://kosova-info.com/mustafi-transferohet-te-klubi-i-madh-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-08-10 07:23
https://kosova-info.com/ja-kush-i-ka-shpikur-syzet-e-diellit-foto/60%Daily2016-08-10 07:11
https://kosova-info.com/opozita-flet-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-10 07:06
https://kosova-info.com/decanasit-sot-kolektivisht-ia-mesyjne-kufirit-me-malin-e-zi/60%Daily2016-08-10 06:59
https://kosova-info.com/ky-eshte-emri-i-rralle-qe-arta-bajrami-i-ka-vendosur-djalit/60%Daily2016-08-10 06:59
https://kosova-info.com/a-jane-te-shendetshme-te-verdhet-e-vezeve-ngjyre-te-shndritshme-do-te-befasoheni/60%Daily2016-08-10 06:58
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-isco-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-08-10 06:57
https://kosova-info.com/disa-arsye-pse-duhet-te-beni-seks-ne-cdo-mengjes-foto/60%Daily2016-08-10 06:52
https://kosova-info.com/e-arta-e-21-te-per-phelpsin/60%Daily2016-08-10 06:46
https://kosova-info.com/te-arrestuarit-per-vrasjen-ne-sharre-se-njohim-ate-person-e-sollen-nga-tirana/60%Daily2016-08-10 06:44
https://kosova-info.com/te-arrestuarit-per-vrasjen-ne-sharre-se-njohim-ate-person-e-sollen-nga-tirana/60%Daily2016-08-10 06:44
https://kosova-info.com/dua-te-kenaq-sa-me-shume-meshkuj-ne-shtrat-87-vjecarja-sfidon-vajzat-e-reja-foto/60%Daily2016-08-10 06:42
https://kosova-info.com/afrim-por-jo-me-teper/60%Daily2016-08-10 06:38
https://kosova-info.com/kur-njerezit-bejne-seks-rrugeve-foto-16/60%Daily2016-08-10 06:27
https://kosova-info.com/koalicioni-si-ka-votat-per-demarkacionin/60%Daily2016-08-10 06:22
https://kosova-info.com/joe-biden-javen-e-ardhshme-ne-kosove-e-serbi/60%Daily2016-08-10 06:00
https://kosova-info.com/reagim-emocionues-i-babait-te-dua-lipes-kur-ajo-e-therret-ne-skene-video/60%Daily2016-08-10 05:46
https://kosova-info.com/gazeta-e-barcelones-ka-nje-arsye-per-fitoren-e-realit-foto/60%Daily2016-08-10 05:28
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-nga-ihmk/60%Daily2016-08-10 05:28
https://kosova-info.com/aubameyang-zgjedh-ekipin-per-sezonin-201617/60%Daily2016-08-10 05:22
https://kosova-info.com/horoskopi-10-gusht-2016/60%Daily2016-08-10 05:18
https://kosova-info.com/sot-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-procedohet-demarkacioni/60%Daily2016-08-10 05:04
https://kosova-info.com/bmw-lancon-modelin-e-ri-230i/60%Daily2016-08-10 03:57
https://kosova-info.com/nese-qendroni-gjate-ulur-gjithesesi-duhet-ta-beni-kete-veprim/60%Daily2016-08-10 03:55
https://kosova-info.com/filmojne-vdekjen-e-tyre-duke-vozitur-100kmh-pa-duar/60%Daily2016-08-10 03:50
https://kosova-info.com/lengu-i-pjeprit-vlera-e-freskise-verore/60%Daily2016-08-10 03:20
https://kosova-info.com/ekrani-i-samsung-galaxy-note-7-vleresohet-si-me-i-miri-ndonjehere/60%Daily2016-08-10 02:22
https://kosova-info.com/nje-hudher-nen-jastek-ben-mrekulli-per-gjumin/60%Daily2016-08-10 01:48
https://kosova-info.com/ja-si-perfunduan-armet-e-ushtrise-amerikane-ne-duart-e-isis-t/60%Daily2016-08-10 01:20
https://kosova-info.com/pas-vdekjes-se-burrit-gazeta-zbulon-sekretin-shumevjecar/60%Daily2016-08-10 00:19
https://kosova-info.com/kete-vit-apple-pritet-te-lancoj-dy-versione-te-reja-apple-watch/60%Daily2016-08-09 23:46
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-zidane-per-fitoren-e-realit-ndaj-sevilles/60%Daily2016-08-09 22:24
https://kosova-info.com/majlinda-para-medieve-te-botes-perlotet-derisa-flet-per-kosoven-video/60%Daily2016-08-09 22:15
https://kosova-info.com/recete-e-thjeshte-kunder-renies-se-flokeve/60%Daily2016-08-09 22:14
https://kosova-info.com/recete-e-thjeshte-kunder-renies-se-flokeve/60%Daily2016-08-09 22:14
https://kosova-info.com/ta-ndihmojme-heroidin-ti-mbaroje-studime-ne-shba-babain-invalid/60%Daily2016-08-09 22:01
https://kosova-info.com/10-futbollistet-me-pagen-me-te-larte-ja-ku-renditet-pogba/60%Daily2016-08-09 21:56