XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/19-vjet-nga-protestat-studentore/60%Daily2016-09-30 21:56
https://kosova-info.com/bizneset-nga-cila-komune-e-kosoves-paguajne-me-shume-taksa-video/60%Daily2016-09-30 21:49
https://kosova-info.com/sarande-vajza-plagoset-nga-i-dashuri/60%Daily2016-09-30 21:47
https://kosova-info.com/shqiperi-real-madrid-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2016-09-30 21:45
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-mirepritese-te-shyhretes-per-nusen-foto/60%Daily2016-09-30 21:44
https://kosova-info.com/turqia-mbyll-20-televizione-dhe-radio/60%Daily2016-09-30 21:39
https://kosova-info.com/jashari-familjeve-te-deshmoreve-u-takojne-pensionet-rregullohet-me-ligj-te-vecante/60%Daily2016-09-30 21:35
https://kosova-info.com/morata-apo-benzema-varane-apo-ramos-vendosin-tifozet-e-realit/60%Daily2016-09-30 21:33
https://kosova-info.com/isufi-qeveria-po-i-perul-veteranet-e-uck-se/60%Daily2016-09-30 21:30
https://kosova-info.com/deputeti-egjiptian-vajzat-te-testohen-nese-jane-te-virgjera-para-se-te-pranohen-ne-universitet/60%Daily2016-09-30 21:20
https://kosova-info.com/uefa-publikon-renditjen-e-re/60%Daily2016-09-30 21:19
https://kosova-info.com/matoshi-serbia-i-ka-fut-ne-kurth-disa-shqiptare-naiv-per-shperberje-te-shtetit-te-kosoves/60%Daily2016-09-30 21:10
https://kosova-info.com/shqiptari-ne-itali-digjet-me-benzine-gruaja-hidhet-nga-ballkoni/60%Daily2016-09-30 21:08
https://kosova-info.com/doktori-zbulon-ne-emision-opercaionet-plastike-qe-ka-bere-aurela-hoxha-video/60%Daily2016-09-30 21:06
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-lirimin-e-nehat-thacit-dhe-nderprerjen-e-dialogut-me-serbine/60%Daily2016-09-30 21:03
https://kosova-info.com/terroristet-islamik-ngjajne-ne-kanibale-jane-te-cmendur-si-hitleri/60%Daily2016-09-30 21:02
https://kosova-info.com/moyes-befason-me-kete-deklarate-per-adnan-januzajn/60%Daily2016-09-30 21:02
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-sia-ka-haberin-librit-madje-i-blen-te-fotokopjuar/60%Daily2016-09-30 20:46
https://kosova-info.com/zbulohen-fanellat-e-reja-te-kosoves-foto/60%Daily2016-09-30 20:39
https://kosova-info.com/ky-eshte-bmw-x2-i-ri-foto/60%Daily2016-09-30 20:20
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-neser-teston-alarmin-me-tingull/60%Daily2016-09-30 20:18
https://kosova-info.com/21-klubet-me-stemat-me-te-bukura-ne-bote-foto/60%Daily2016-09-30 20:14
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-me-ish-in-jam-lidhur-vetem-per-letra/60%Daily2016-09-30 20:10
https://kosova-info.com/serbia-i-cakton-30-dite-paraburgim-nehat-thacit/60%Daily2016-09-30 19:58
https://kosova-info.com/pasi-deshtoi-marreveshja-per-telekomin-arkep-do-te-ndermerr-masa-ndaj-operimeve-ilegale-te-mts-se/60%Daily2016-09-30 19:57
https://kosova-info.com/haradinaj-ska-vota-per-demarkacionin-as-edhe-me-120-deputete-te-pranishem/60%Daily2016-09-30 19:53
https://kosova-info.com/nje-klub-terhiqet-nga-fiba-europe-cup-shkaku-i-ekipeve-kosovare/60%Daily2016-09-30 19:41
https://kosova-info.com/a-e-dini-kur-eshte-hera-e-fundit-qe-ibrahimovic-ishte-pjese-e-europa-league/60%Daily2016-09-30 19:36
https://kosova-info.com/msa-nuk-ndikon-ne-rritjen-e-eksportit-video/60%Daily2016-09-30 19:32
https://kosova-info.com/brad-dhe-angelina-arrijne-marreveshje-per-femijet/60%Daily2016-09-30 19:29
https://kosova-info.com/brad-dhe-angelina-arrijne-marreveshje-per-femijet/60%Daily2016-09-30 19:29
https://kosova-info.com/formacioni-me-lojtaret-me-te-mire-qe-wenger-ka-pasur-te-arsenali-foto/60%Daily2016-09-30 19:22
https://kosova-info.com/ylli-i-interit-i-ben-nervoz-tifozet-pas-postimit-te-kesaj-fotografie/60%Daily2016-09-30 19:11
https://kosova-info.com/kujt-i-drejtojne-gishtin-e-mesem-genta-me-nenen-foto/60%Daily2016-09-30 19:03
https://kosova-info.com/a-eshte-i-sigurt-fluturimi-me-aeroplan-gjate-shtatzenise/60%Daily2016-09-30 18:52
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-dukeshin-formacionet-e-dinamo-z-dhe-hajdukit-nese-do-te-mbanin-yjet/60%Daily2016-09-30 18:39
https://kosova-info.com/edukatorja-pretendon-se-u-largua-nga-puna-mbi-baza-partiake-video/60%Daily2016-09-30 18:32
https://kosova-info.com/ja-si-eshte-dukur-nusja-e-shyhretes-ne-diten-e-marteses-foto/60%Daily2016-09-30 18:26
https://kosova-info.com/simeone-te-interi-super-lajm-nga-massimo-moratti/60%Daily2016-09-30 18:24
https://kosova-info.com/mustafa-sondazhi-i-porositur-nga-vv-nuk-eshte-real/60%Daily2016-09-30 18:22
https://kosova-info.com/ne-burgun-e-dubraves-tentim-dhunime-e-kushte-te-renda-video/60%Daily2016-09-30 18:21
https://kosova-info.com/urimi-prekes-i-nenes-se-luan-haradinajt-pas-betimit-si-kadet-i-fsk-se-foto/60%Daily2016-09-30 18:20
https://kosova-info.com/ekstradohet-nga-gjermania-shqiptari-i-denuar-per-perdhunim/60%Daily2016-09-30 18:20
https://kosova-info.com/salihaj-i-ldk-se-qeverise-mos-e-procedoni-demarkacionin-video/60%Daily2016-09-30 18:19
https://kosova-info.com/bunjaki-flet-per-ndeshjen-me-kroacine/60%Daily2016-09-30 18:07
https://kosova-info.com/franca-sulmon-disa-rajone-ne-mosul-te-irakut/60%Daily2016-09-30 18:01
https://kosova-info.com/glm-prezanton-makinen-elektrike-qe-i-hap-dyert-me-sistemin-flutur-foto/60%Daily2016-09-30 18:01
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nderhyrja-me-e-rende-dhe-me-e-turpshme-ne-futboll-video/60%Daily2016-09-30 17:56
https://kosova-info.com/alto-dashboard-aplikacioni-i-duhur-pr-menaxhimin-e-fardo-lloj-poste-elektronike/60%Daily2016-09-30 17:54
https://kosova-info.com/alto-dashboard-aplikacioni-i-duhur-pr-menaxhimin-e-fardo-lloj-poste-elektronike/60%Daily2016-09-30 17:54
https://kosova-info.com/alto-dashboard-aplikacioni-i-duhur-pr-menaxhimin-e-fardo-lloj-poste-elektronike/60%Daily2016-09-30 17:54
https://kosova-info.com/93-vjecarja-qe-disa-dite-pa-ngrene-jeton-ne-kushte-mjerimi-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-09-30 17:51
https://kosova-info.com/yjet-e-muzikes-popullore-ne-nje-fotografi-foto/60%Daily2016-09-30 17:49
https://kosova-info.com/shba-ngre-baze-ushtarake-ne-niger/60%Daily2016-09-30 17:38
https://kosova-info.com/blake-lively-dhe-ryan-reynolds-behen-prinder-per-here-te-dyte/60%Daily2016-09-30 17:35
https://kosova-info.com/ukraine-kosove-ndeshja-nuk-luhet-ne-poloni-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-09-30 17:29
https://kosova-info.com/aplikacioni-google-maps-n-android-u-prgjigjet-komandave-zanore/60%Daily2016-09-30 17:25
https://kosova-info.com/rusia-thote-se-shba-po-mbron-nje-grup-xhihadist-ne-siri/60%Daily2016-09-30 17:19
https://kosova-info.com/%e2%80%8bzbulohen-problemet-qe-shkakton-pagjumesia-ne-tru/60%Daily2016-09-30 17:16
https://kosova-info.com/shqiptari-denohet-me-3-vjet-burg-gati-mbyti-me-gure-15-vjecarin/60%Daily2016-09-30 17:03
https://kosova-info.com/albert-bunjaki-ka-nje-lajm-per-adnan-januzajn/60%Daily2016-09-30 17:02
https://kosova-info.com/francezi-hyn-ne-dyqanin-e-apple-shkaterron-14-iphone-video/60%Daily2016-09-30 16:59
https://kosova-info.com/bunjaki-per-ndeshjen-me-kroacine-forcohemi-me-keta-dy-yje/60%Daily2016-09-30 16:55
https://kosova-info.com/erdogani-nuk-ndalet-tash-kerkon-ridefinimin-e-kufijve-me-greqine-athina-na-panik/60%Daily2016-09-30 16:50
https://kosova-info.com/pas-galaxy-note-7-ts-shprthejn-makinat-larse-t-samsung/60%Daily2016-09-30 16:48
https://kosova-info.com/policia-amerikan-vrau-nje-afro-amerikan-sepse-mbante-cigare-elektronike-video/60%Daily2016-09-30 16:45
https://kosova-info.com/parandalohet-kontrabanda-e-3-mije-litrave-nafte-ne-mitrovice-foto/60%Daily2016-09-30 16:35
https://kosova-info.com/bunjaki-rashica-nuk-eshte-i-lenduar-luan-ndaj-kroacise/60%Daily2016-09-30 16:34
https://kosova-info.com/guardiola-tregon-se-cili-ka-qene-sezoni-me-i-mire-i-tij-te-barca/60%Daily2016-09-30 16:25
https://kosova-info.com/nrg-band-publikojne-kengen-e-re-mos-ma-le-fajin-video/60%Daily2016-09-30 16:25
https://kosova-info.com/momenti-kur-fundoset-anija-qe-transportonte-400-ton-kimikale-video/60%Daily2016-09-30 16:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fotoja-me-e-embel-e-ermal-mamaqit-dhe-joelit-foto/60%Daily2016-09-30 16:14
https://kosova-info.com/premtimi-i-gazetares-zhvishem-nese-xhaka-e-fiton-premierligen-foto/60%Daily2016-09-30 16:07
https://kosova-info.com/be-ratifikon-marreveshjen-per-klimen/60%Daily2016-09-30 16:03
https://kosova-info.com/guvernatori-i-kosoves-nevojiten-100-milione-euro-per-pensionet-e-veteraneve-nuk-i-kemi/60%Daily2016-09-30 15:57
https://kosova-info.com/shkelqeje-kunder-realite-blen-barcelona-per-60-milione-euro-foto/60%Daily2016-09-30 15:47
https://kosova-info.com/hoti-nuk-di-ku-do-i-marrin-parate-per-pensionet-e-veteraneve/60%Daily2016-09-30 15:46
https://kosova-info.com/pas-dy-javesh-starton-universiteti-nena-tereze-ne-shkup/60%Daily2016-09-30 15:46
https://kosova-info.com/beyonce-n-nuk-e-ndal-as-stuhia-fotovideo/60%Daily2016-09-30 15:36
https://kosova-info.com/nje-komision-i-kuvendit-reagon-per-arrestimin-e-nehat-thacit/60%Daily2016-09-30 15:33
https://kosova-info.com/skandaloze-4-vjecari-mesohet-se-si-te-luftohet-me-thike-video/60%Daily2016-09-30 15:27
https://kosova-info.com/kur-sara-hoxha-behet-romantike-foto/60%Daily2016-09-30 15:27
https://kosova-info.com/nj-teknologji-e-re-drgon-n-5gbps-kapacitetin-e-kabllove-cat-5e-dhe-cat-6-t-internetit/60%Daily2016-09-30 14:49
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-tyson-fury-deshton-ne-testin-e-kokaines/60%Daily2016-09-30 15:27
https://kosova-info.com/lady-gaga-do-te-performoje-ne-finalen-e-madhe-te-super-bowl-foto/60%Daily2016-09-30 15:23
https://kosova-info.com/lajmivox-qytetaret-flasin-per-mungesen-e-ushtrise-akuzojne-qeverine-video/60%Daily2016-09-30 15:17
https://kosova-info.com/gjuriq-nuk-pranuam-te-krijohet-nje-enklave-e-telekomunikacionit-per-serbet/60%Daily2016-09-30 15:16
https://kosova-info.com/selimi-thacit-ne-protesten-e-lgbt-se-dukeshe-tamam-burreshtetas-e-te-veteraneve/60%Daily2016-09-30 15:11
https://kosova-info.com/veseli-miqesia-me-familjen-blair-e-vlefshme-per-kosoven/60%Daily2016-09-30 15:10
https://kosova-info.com/nikoliq-izraeli-sdo-ta-njoh-kurre-kosoven/60%Daily2016-09-30 15:02
https://kosova-info.com/goli-i-kohes-shtese-i-dhuron-fitoren-gjilanit-ndaj-drites/60%Daily2016-09-30 15:02
https://kosova-info.com/pa-asnje-marreveshje-perfundon-takimi-per-telekomin-ne-bruksel/60%Daily2016-09-30 14:59
https://kosova-info.com/nehat-thaci-kthehet-ne-nish/60%Daily2016-09-30 14:58
https://kosova-info.com/trysnia-ndaj-gylenit-edhe-ne-kosove-video/60%Daily2016-09-30 14:53
https://kosova-info.com/drita-gjilani-e-pabesueshme-sa-minuta-shtese-kane-dhene-gjyqtaret/60%Daily2016-09-30 14:53
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-se-motrave-hadid-foto/60%Daily2016-09-30 14:52
https://kosova-info.com/grashtica-gare-percaktuese-per-automobilizmin-ne-kosove/60%Daily2016-09-30 14:50
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-ne-nje-lidhje-me-kolegen-e-tij-te-dance-with-me-foto/60%Daily2016-09-30 14:45
https://kosova-info.com/osdh-sulmet-ruse-kane-vrane-rreth-10-mije-persona-ne-siri/60%Daily2016-09-30 14:44
https://kosova-info.com/zyrtare-ukraina-publikon-listen-anti-kosove/60%Daily2016-09-30 14:36
https://kosova-info.com/50-vjecarja-shtatzene-ja-si-duket-janet-jackson-foto/60%Daily2016-09-30 14:33
https://kosova-info.com/shpetohet-foshnja-nga-rrenojat-shpetimtari-shperthen-ne-lot-video/60%Daily2016-09-30 14:32
https://kosova-info.com/raportohet-se-apple-do-t-prditsoj-linjn-e-laptopve-macbook-pro-gjat-tetorit/60%Daily2016-09-30 14:32
https://kosova-info.com/familja-behluli-merr-nusen-foto/60%Daily2016-09-30 14:28
https://kosova-info.com/statistikat-courtois-portieri-me-i-dobet-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-09-30 14:22
https://kosova-info.com/zvicra-publikon-listen-prape-shumice-jane-shqiptaret/60%Daily2016-09-30 14:11
https://kosova-info.com/papa-arriti-ne-gjeorgji-ne-kuader-te-turneut-ne-kaukaz/60%Daily2016-09-30 14:06
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-paralajmeron-kengen-e-re-foto/60%Daily2016-09-30 14:00
https://kosova-info.com/alves-real-barcelona-jo-ky-ekip-mund-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-09-30 13:51
https://kosova-info.com/drita-gjilani-rezultat-befasues-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2016-09-30 13:47
https://kosova-info.com/vetem-40-per-qind-e-foshnjave-ushqehen-me-qumesht-gjiri/60%Daily2016-09-30 13:45
https://kosova-info.com/ferizaj-konfiskohen-drunj-ne-sasi-afer-20-metra-kub/60%Daily2016-09-30 13:44
https://kosova-info.com/mustafa-takon-shefin-e-fmn-se-bisedojne-per-pagesat-e-veteraneve/60%Daily2016-09-30 13:43
https://kosova-info.com/klinsmann-trajner-i-klubit-te-njohur/60%Daily2016-09-30 13:34
https://kosova-info.com/hedh-iphone-7-nga-ndertesa-me-e-larte-ne-bote-dhe-ja-cka-ndodh-video/60%Daily2016-09-30 13:33
https://kosova-info.com/banoret-e-fshatit-bibaj-bllokojne-autostraden-arben-xhaferi/60%Daily2016-09-30 13:28
https://kosova-info.com/si-te-humbni-peshe-duke-ngrene-pica/60%Daily2016-09-30 13:26
https://kosova-info.com/sonda-evropiane-e-perfundoi-misionin-12-vjecar-ne-komete/60%Daily2016-09-30 13:19
https://kosova-info.com/ymeri-arrestimi-i-drejtorit-te-policise-shperfaqe-nenshtrimin-e-kosoves/60%Daily2016-09-30 13:18
https://kosova-info.com/vrau-prinderit-e-pastaj-edhe-17-fqinje-per-ta-fshehur-krimin/60%Daily2016-09-30 13:14
https://kosova-info.com/biznesmeni-uzurpator-i-depove-milioneshe-ne-lakrishte-uzurpator-edhe-ne-dardani-dokument/60%Daily2016-09-30 13:09
https://kosova-info.com/gruaja-vdes-pas-lindjes-burri-demshperblehet-me-750-mije-euro/60%Daily2016-09-30 13:05
https://kosova-info.com/foto-shume-e-vjeter-remzie-osmani-nuse-foto/60%Daily2016-09-30 12:58
https://kosova-info.com/jo-vetem-note-7-edhe-iphone-7-eksplodon/60%Daily2016-09-30 12:46
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-ne-rrezik-per-jete-foto/60%Daily2016-09-30 12:45
https://kosova-info.com/nj-konsumator-i-apple-shkatrron-14-iphone-n-nj-dyqan-n-franc/60%Daily2016-09-30 13:38
https://kosova-info.com/2po2-dhe-elinel-kane-bashkuar-forcat-hipokrit-mban-titullin-kenga-e-tyre-e-perbashket-foto/60%Daily2016-09-30 12:44
https://kosova-info.com/zbulohet-kisha-700-vjecare-ne-lezhe/60%Daily2016-09-30 12:32
https://kosova-info.com/stojanoviq-thaci-ka-per-qellim-organizimin-e-referendumit-per-bashkimin-me-shqiperine/60%Daily2016-09-30 12:28
https://kosova-info.com/5-vjecari-nuk-mund-te-shpetohet-nena-ndalon-mbledhjen-e-fondeve-foto/60%Daily2016-09-30 12:27
https://kosova-info.com/zyrtare-shqiperia-fton-futbollistin-e-njohur-nga-kosova-foto/60%Daily2016-09-30 12:26
https://kosova-info.com/veseli-bashke-me-gazetaret-ne-diten-nderkombetare-te-qasjes-ne-informata/60%Daily2016-09-30 12:26
https://kosova-info.com/daciq-smund-te-kete-referendum-ne-vojvodine/60%Daily2016-09-30 12:20
https://kosova-info.com/presidenti-i-filipineve-masakron-qytetaret-e-vet-foto-shqetesuese/60%Daily2016-09-30 12:17
https://kosova-info.com/super-gol-ne-stervitjen-e-realit-video/60%Daily2016-09-30 12:12
https://kosova-info.com/thaci-norvegjia-kontribuese-per-kosoven-ne-organizatat-nderkombetare/60%Daily2016-09-30 12:10
https://kosova-info.com/aksident-ne-drenas-dyshohet-se-jane-aksidentuar-bekim-jashari-dhe-dy-pjesetare-te-fsk-se-foto/60%Daily2016-09-30 12:03
https://kosova-info.com/aksident-ne-drenas-dyshohet-se-jane-aksidentuar-bekim-jashari-dhe-dy-pjesetare-te-fsk-se-foto/60%Daily2016-09-30 12:03
https://kosova-info.com/10-mije-euro-ose-te-vrava/60%Daily2016-09-30 12:00
https://kosova-info.com/fatos-rizvanolli-serish-del-para-gjykates-i-akuzuari-per-terrorizem/60%Daily2016-09-30 11:55
https://kosova-info.com/netanyahu-dhe-abbas-shtrengojne-duart-pas-gjashte-vitesh-video/60%Daily2016-09-30 11:54
https://kosova-info.com/shkendija-ju-njofton-me-motren-e-saj-foto/60%Daily2016-09-30 11:52
https://kosova-info.com/barcelona-ka-nje-lajm-te-keq-per-kosoven-foto/60%Daily2016-09-30 11:45
https://kosova-info.com/besnik-qaka-publikon-sonte-kengen-e-re-foto/60%Daily2016-09-30 11:39
https://kosova-info.com/google-ribrandon-aplikacionet-e-produktivitetit-apps-for-work-n-g-suite/60%Daily2016-09-30 10:26
https://kosova-info.com/a-e-dini-cka-ndodh-kur-hani-veze-cdo-dite/60%Daily2016-09-30 11:25
https://kosova-info.com/hetimi-kunder-feto-s-ne-turqi-leshohet-urdher-per-arrestimin-e-75-zyrtareve-te-burgjeve/60%Daily2016-09-30 11:15
https://kosova-info.com/miqesite-mes-yjeve-brenda-hollivudit-foto/60%Daily2016-09-30 11:15
https://kosova-info.com/super-gashi-shikojeni-cfare-i-ka-ndodhur-ne-mls-video/60%Daily2016-09-30 11:13
https://kosova-info.com/super-gashi-shikojeni-cfare-i-ka-ndodhur-ne-mls-video/60%Daily2016-09-30 11:13
https://kosova-info.com/ceremonia-e-betimit-te-kadeteve-te-fsk-se-video/60%Daily2016-09-30 11:12
https://kosova-info.com/jeni-te-dobet-ne-matematike-ja-cfare-thote-kjo-per-shendetin/60%Daily2016-09-30 11:01
https://kosova-info.com/haradinaj-qeverise-terhiqeni-demarkacionin-e-asociacionin-prioritet-ushtria-e-trepca/60%Daily2016-09-30 11:00
https://kosova-info.com/ukraine-kosove-lajm-fantastik-per-dardanet/60%Daily2016-09-30 10:59
https://kosova-info.com/hoxhaj-ftohet-ne-raportim-per-rrahjen-e-zyrtareve-te-mpj-se-dokument/60%Daily2016-09-30 10:57
https://kosova-info.com/ja-si-ti-eliminoni-pergjithmone-qimet-e-fytyres/60%Daily2016-09-30 10:53
https://kosova-info.com/do-te-jetojme-te-lumtur-i-dashur-bora-kokedhima-ne-krahet-e-partnerit-zbulon-unazen-me-diamant-foto/60%Daily2016-09-30 10:46
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-spanjes-kunder-shqiperise-foto/60%Daily2016-09-30 10:43
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-spanjes-kunder-shqiperise-foto/60%Daily2016-09-30 10:43
https://kosova-info.com/eshte-sulmuar-nje-inspektor-i-ndertimit-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2016-09-30 10:41
https://kosova-info.com/kater-rome-kapen-duke-vjedhur-radiatorin-ne-qendren-shendetesore-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2016-09-30 10:39
https://kosova-info.com/zhduket-nje-femer-ne-prizren/60%Daily2016-09-30 10:35
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-kjo-nga-arkiva-e-miss-kosova-2016-foto/60%Daily2016-09-30 10:31
https://kosova-info.com/i-vihet-zjarri-nje-lokali-ne-fushe-kosove/60%Daily2016-09-30 10:29
https://kosova-info.com/futbollisti-serb-rrah-ish-bukuroshen-e-neymarit-foto/60%Daily2016-09-30 10:21
https://kosova-info.com/enca-kapet-mat-ne-nje-moment-romantik-me-noizynfoto/60%Daily2016-09-30 10:19
https://kosova-info.com/me-20-veta-ne-shesh-veteranet-nisin-protesten-kunder-qeverise-foto/60%Daily2016-09-30 10:16
https://kosova-info.com/lumezi-prokuroreve-mos-nderhyni-ne-rastet-qe-nuk-ju-takojne/60%Daily2016-09-30 10:09
https://kosova-info.com/lumezi-prokuroreve-mos-nderhyni-ne-rastet-qe-nuk-ju-takojne/60%Daily2016-09-30 10:09
https://kosova-info.com/ky-futbollist-nuk-do-te-luaje-me-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-09-30 10:08
https://kosova-info.com/hp-rikthen-mbshtetjen-pr-bojrat-e-palve-t-treta-n-printerat-officejet-officejet-pro-dhe-x/60%Daily2016-09-30 09:05
https://kosova-info.com/sabriu-me-bashkeshorten-ne-viziten-e-pare-tek-sinani-si-prind-foto/60%Daily2016-09-30 10:06
https://kosova-info.com/ahmeti-ceshtja-e-kishes-duhet-zgjidhur-ne-parlament/60%Daily2016-09-30 10:04
https://kosova-info.com/anetarja-e-kshz-se-mori-12-000-euro-per-6-muaj-per-shpenzime-udhetimi/60%Daily2016-09-30 09:57
https://kosova-info.com/kdi-qytetaret-e-kosoves-per-dialogun-kosove-serbi-te-painformuar-dhe-te-painteresuar/60%Daily2016-09-30 09:55
https://kosova-info.com/isis-eshte-afer-disfates/60%Daily2016-09-30 09:54
https://kosova-info.com/sulmuesi-brazilian-tallet-para-syve-te-balotellit-video/60%Daily2016-09-30 09:50
https://kosova-info.com/vajza-ne-foto-eshte-kengetare-shume-e-njohur-sot-foto/60%Daily2016-09-30 09:46
https://kosova-info.com/ja-cfare-ben-kjo-shitese-ne-dyqan-pasi-e-perfundon-punen-video/60%Daily2016-09-30 09:44
https://kosova-info.com/wenger-anglia-lajmi-i-fundit-nga-the-sun/60%Daily2016-09-30 09:44
https://kosova-info.com/observatori-nga-sulmet-ajrore-ruse-ne-siri-per-nje-vit-u-vrane-afro-10-mije-vete/60%Daily2016-09-30 09:40
https://kosova-info.com/ja-sa-ndikon-diferenca-ne-moshe-brenda-nje-lidhje/60%Daily2016-09-30 09:35
https://kosova-info.com/bashke-ne-luftera-bashke-ne-futboll-foto/60%Daily2016-09-30 09:30
https://kosova-info.com/presidenti-i-filipineve-do-ti-shfaros-drogmenet-ashtu-sic-shfarosi-hitleri-hebrenjte/60%Daily2016-09-30 09:27
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-ceremonine-e-varrimit-te-ish-presidentit-te-izraelit-video/60%Daily2016-09-30 09:16
https://kosova-info.com/ja-nen-shoqerine-e-kujt-e-kaloi-mbreme-naten-blero-foto/60%Daily2016-09-30 09:13
https://kosova-info.com/mourinho-ky-futbollist-eshte-fantastik-edhe-nese-nuk-shenon-gol-foto/60%Daily2016-09-30 09:05
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ndjenja-me-e-mire-seksuale-arrihet-per-5-minuta-2/60%Daily2016-09-30 09:02
https://kosova-info.com/pse-jane-kunder-njera-tjetres-dua-lipa-dhe-bebe-rexha-foto/60%Daily2016-09-30 09:01
https://kosova-info.com/shperthim-ne-nje-spital-ne-gjermani-vdesin-dy-persona-15-te-plagosur-foto/60%Daily2016-09-30 09:00
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-kroacise-kunder-kosoves-foto/60%Daily2016-09-30 08:58
https://kosova-info.com/semundjet-e-zemres-ne-rritje/60%Daily2016-09-30 08:57
https://kosova-info.com/semundjet-e-zemres-ne-rritje/60%Daily2016-09-30 08:57
https://kosova-info.com/i-preu-koken-12-vjecarit-ne-vlore-zanin-e-largojne-nga-paraburgimi/60%Daily2016-09-30 08:52
https://kosova-info.com/tirane-vellai-rrah-motren-i-can-me-gershere-dy-gishta/60%Daily2016-09-30 08:51
https://kosova-info.com/apple-ios-10-dobson-sigurin-e-iphone/60%Daily2016-09-30 08:33
https://kosova-info.com/selektori-i-spanjes-italia-dhe-shqiperia-jane-dy-ekipe-te-veshtira/60%Daily2016-09-30 08:43
https://kosova-info.com/bektashianet-nisin-matemin-me-12-tetor/60%Daily2016-09-30 08:38
https://kosova-info.com/eliza-hoxha-rruan-komplet-floket-foto/60%Daily2016-09-30 08:06
https://kosova-info.com/eliza-hoxha-rruan-komplet-floket-foto/60%Daily2016-09-30 08:06
https://kosova-info.com/noizy-zbulon-disa-vargje-te-kenges-se-re-fotovideo/60%Daily2016-09-30 07:57
https://kosova-info.com/mos-i-lidhni-femijet-ja-cfare-mund-tju-ndodhe-me-vone/60%Daily2016-09-30 07:56
https://kosova-info.com/shtetet-e-bashkuara-dhurojn-internetin-nj-komuniteti-ndrkombtar/60%Daily2016-09-30 07:03
https://kosova-info.com/ciao-juventus-transferohet-ne-psg-foto/60%Daily2016-09-30 07:43
https://kosova-info.com/investitoret-po-ikin-nga-kosova/60%Daily2016-09-30 07:40
https://kosova-info.com/kurir-ja-si-po-sillet-thaci-ne-burg/60%Daily2016-09-30 07:37
https://kosova-info.com/arrestohet-mjeku-rus-qe-drejtonte-klinike-te-trafikut-te-organeve-ne-tirane/60%Daily2016-09-30 07:36
https://kosova-info.com/rita-ora-ua-rikujton-ndjekesve-sa-e-nxehte-eshte-foto/60%Daily2016-09-30 07:35
https://kosova-info.com/kroos-largohet-nga-real-madrid-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-09-30 07:30
https://kosova-info.com/kete-foto-te-azizit-nuk-e-keni-pare-asnjehere-foto/60%Daily2016-09-30 07:23
https://kosova-info.com/gjermania-nderton-trenin-e-pare-me-hidrogjen-video/60%Daily2016-09-30 07:19
https://kosova-info.com/dua-lipa-kendon-kengen-e-re-ne-bbc-video/60%Daily2016-09-30 07:05
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-cfare-emri-mban-kjo-fanelle-e-man-utd-foto/60%Daily2016-09-30 07:04
https://kosova-info.com/obama-merkel-denohen-sulmet-barbare-te-rusise-dhe-sirise-ne-alepo/60%Daily2016-09-30 06:58
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-morata-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-09-30 06:54
https://kosova-info.com/vjeshta-zbret-ne-parlament-ja-si-vishen-politikanet-shqiptar-foto/60%Daily2016-09-30 06:54
https://kosova-info.com/tepricen-e-qumeshtit-nga-gjiri-ngrijeni-ne-frigorifer/60%Daily2016-09-30 06:50
https://kosova-info.com/gruaja-qe-i-bashkon-clinton-e-trump/60%Daily2016-09-30 06:47
https://kosova-info.com/vlora-citaku-pushton-ballinen-e-revistes-amerikane-foto/60%Daily2016-09-30 06:41
https://kosova-info.com/vendet-e-ballkanit-diskutojn-heqjen-e-tarifave-roaming/60%Daily2016-09-29 22:08
https://kosova-info.com/nje-molle-ne-dite-eviton-zhvillimin-e-5-llojeve-te-kancerit/60%Daily2016-09-30 06:31
https://kosova-info.com/bankat-ne-kosove-paten-8-4-milione-euro-fitim-vetem-ne-muajin-gusht/60%Daily2016-09-30 06:29
https://kosova-info.com/era-gati-per-kengen-e-re-foto/60%Daily2016-09-30 06:24
https://kosova-info.com/horoskopi-30-shtator-2016/60%Daily2016-09-30 06:16
https://kosova-info.com/veteranet-sot-ne-proteste/60%Daily2016-09-30 06:01
https://kosova-info.com/izraeli-nuk-do-ta-njohe-paravaresine-e-kosoves/60%Daily2016-09-30 06:00
https://kosova-info.com/sot-betohen-kadetet-e-rinj-te-fsk-se/60%Daily2016-09-30 05:25
https://kosova-info.com/kandiq-arrestimi-i-thacit-veprim-i-pamenduar-politikisht-e-juridikisht/60%Daily2016-09-30 05:24
https://kosova-info.com/per-dialogun-kosove-serbi-sot-publikohet-kendveshtrimi-i-qytetareve/60%Daily2016-09-30 05:24
https://kosova-info.com/jabllanoviq-ministrat-serbe-te-mustafes-marrin-70-ne-tendere/60%Daily2016-09-30 05:23
https://kosova-info.com/iphone-8-do-te-jete-krejtesisht-ndryshe/60%Daily2016-09-29 23:57
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-flini-ne-krahun-e-majte/60%Daily2016-09-29 23:50
https://kosova-info.com/ferrari-lanson-hibridin-e-hapur-laferrari-aperta-qe-kushton-1-3-milion-euro/60%Daily2016-09-29 23:32
https://kosova-info.com/femra-ja-ngjyra-qe-terbon-meshkujt/60%Daily2016-09-29 23:10
https://kosova-info.com/humbni-nje-centimeter-cdo-dite-ne-bel-me-vetem-dy-gota-nga-ky-leng/60%Daily2016-09-29 22:56
https://kosova-info.com/messenger-tani-ju-kujton-per-shoket-qe-ju-kane-borxh/60%Daily2016-09-29 22:35
https://kosova-info.com/keto-jane-skecet-e-reja-nga-stupcat-video/60%Daily2016-09-29 22:30
https://kosova-info.com/dallimet-themelore-midis-te-renit-ne-dashuri-dhe-dashurise/60%Daily2016-09-29 22:16
https://kosova-info.com/ja-binjaket-e-teuta-kurtit-foto/60%Daily2016-09-29 22:06
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-nehat-thaci-akuzohet-per-debimin-e-serbeve-nga-lipjani/60%Daily2016-09-29 22:06
https://kosova-info.com/iphone-7-eshte-rezistent-ndaj-ujit-por-a-mund-ti-rezistoj-valeve-te-medha/60%Daily2016-09-29 22:04
https://kosova-info.com/conte-largon-pese-yje-nga-chelsea/60%Daily2016-09-29 22:00
https://kosova-info.com/shala-qeveritaret-po-tallen-me-popullin-mustafa-ta-zgjidhe-ceshtjen-e-policit-te-arrestuar/60%Daily2016-09-29 21:59
https://kosova-info.com/i-denuar-ne-shqiperi-i-riu-fitoi-azil-ne-britani-dhe-kreu-nje-vrasje/60%Daily2016-09-29 21:44
https://kosova-info.com/deshtimi-i-vitit-vjen-nga-barcelona-foto/60%Daily2016-09-29 21:42
https://kosova-info.com/formon3d-shpallet-fitues-i-mimit-t-inovacionit-n-catch-2016/60%Daily2016-09-29 22:10
https://kosova-info.com/agani-kryetar-legjitim-i-pd-se-jam-une/60%Daily2016-09-29 21:31
https://kosova-info.com/rritja-e-oreve-te-punes-ne-belgjike-mijera-vete-dalin-ne-proteste/60%Daily2016-09-29 21:23
https://kosova-info.com/zgjeba-e-specit-demton-fermeret-video/60%Daily2016-09-29 21:22
https://kosova-info.com/debat-i-ashper-televiziv-mes-tifozit-te-drites-dhe-atij-te-gjilanit-para-derbit-video/60%Daily2016-09-29 21:20
https://kosova-info.com/problem-me-eren-e-hudhres-zgjidhja-per-dy-minuta/60%Daily2016-09-29 21:17
https://kosova-info.com/pamela-anderson-nudo-ne-film-fotovideo/60%Daily2016-09-29 21:15
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ta-zgjatni-jeten-e-baterise-ne-ios-10/60%Daily2016-09-29 21:14
https://kosova-info.com/njihuni-me-94-vjecaren-qe-shet-dere-me-dere-qe-nga-viti-1962/60%Daily2016-09-29 21:14
https://kosova-info.com/njihuni-me-gruan-me-te-kerkuar-nga-isis-qe-ka-vrare-18-terroriste/60%Daily2016-09-29 21:02
https://kosova-info.com/nje-levizje-e-gishtit-e-shpetoi-nga-vdekja-kete-vajze/60%Daily2016-09-29 20:58
https://kosova-info.com/roma-demolon-astran-video/60%Daily2016-09-29 20:56
https://kosova-info.com/mbyllet-man-utd-zorya-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-video/60%Daily2016-09-29 20:54
https://kosova-info.com/zvicerani-u-con-uje-kosove-300-mije-shqiptareve-ne-zvicer/60%Daily2016-09-29 20:52
https://kosova-info.com/havolli-zbut-papunesine-i-dalin-20-mije-vende-te-reja-te-punes-gjate-vitit-2015/60%Daily2016-09-29 20:51
https://kosova-info.com/kastro-zizo-postim-prekes-per-nenen-e-ndjere-foto/60%Daily2016-09-29 20:51
https://kosova-info.com/%e2%80%8bhungaria-me-referendum-per-ti-thene-jo-refugjateve/60%Daily2016-09-29 20:46
https://kosova-info.com/cfare-i-shtyne-kosovaret-te-luftojne-ne-siri/60%Daily2016-09-29 20:41
https://kosova-info.com/ja-cka-eshte-lezeti-per-bleron-foto/60%Daily2016-09-29 20:40
https://kosova-info.com/man-utd-zorya-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2016-09-29 20:32
https://kosova-info.com/perdhunonte-gruan-dhe-rrihte-femijet-shqiptari-denohet-me-8-vite-e-gjysme-burg/60%Daily2016-09-29 20:30
https://kosova-info.com/buxhovi-per-referendumin-91%e2%80%b2-driten-e-gjelber-nga-shba-ja-e-solli-rugova-video/60%Daily2016-09-29 20:25
https://kosova-info.com/krim-brenda-familjes-burri-vret-gruan-djalin-e-me-pas-veten/60%Daily2016-09-29 20:23
https://kosova-info.com/asistim-magjik-i-tottit-gol-mjeshteror-nga-salah-video/60%Daily2016-09-29 20:19
https://kosova-info.com/roma-astra-autogol-qesharak-video/60%Daily2016-09-29 20:12
https://kosova-info.com/fansi-i-cmendur-tremb-kim-kardashian-ne-paris-video/60%Daily2016-09-29 20:10
https://kosova-info.com/totti-bombardon-traversen-pastaj-vjen-goli-video/60%Daily2016-09-29 19:56
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-eleminoni-aplikacionet-dhe-proceset-q-ju-ngadalsojn-kompjuterin/60%Daily2016-09-29 19:50
https://kosova-info.com/audi-q5-e-re-eshte-mahnitese/60%Daily2016-09-29 19:33
https://kosova-info.com/roma-astra-goli-i-pare-video/60%Daily2016-09-29 19:23
https://kosova-info.com/bleona-qereti-e-nxehte-nga-roma-foto/60%Daily2016-09-29 19:17
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-thone-tifozet-per-cmimin-e-biletave-te-ndeshjes-kosove-kroaci-video/60%Daily2016-09-29 19:15
https://kosova-info.com/avokati-nga-novi-pazari-flet-per-pensionet-e-kosovareve-ne-serbi/60%Daily2016-09-29 19:13
https://kosova-info.com/pse-eshte-e-domosdoshme-pirja-e-kafese/60%Daily2016-09-29 19:11
https://kosova-info.com/japonezet-ndihmojne-shendetesine-kosovare-video/60%Daily2016-09-29 18:55
https://kosova-info.com/google-allo-n-ekspansion-shnon-5-milion-shkarkime/60%Daily2016-09-29 19:23
https://kosova-info.com/maskat-ideale-me-geshtenja-per-te-trajtuar-floket-dhe-fytyren/60%Daily2016-09-29 18:48
https://kosova-info.com/edhe-salsano-rrapi-largohet-nga-portokalli-video/60%Daily2016-09-29 18:46
https://kosova-info.com/nusja-e-djalit-te-berishes-shfaqet-tejet-provokuese-foto/60%Daily2016-09-29 18:39
https://kosova-info.com/azem-syla-te-lirohet-nga-masa-e-paraburgimit-video/60%Daily2016-09-29 18:39
https://kosova-info.com/pensionisti-flet-per-luften-juridike-me-serbine-per-ta-marre-pensionin/60%Daily2016-09-29 18:38
https://kosova-info.com/lideret-shteteror-heshtin-per-arrestimin-e-nehat-thacit/60%Daily2016-09-29 18:37
https://kosova-info.com/dhjetera-femije-te-helmuar-ne-shkolle/60%Daily2016-09-29 18:32
https://kosova-info.com/marines-i-del-gjoksi-ja-me-cfare-e-mbulon-foto/60%Daily2016-09-29 18:31
https://kosova-info.com/tuna-shpohet-me-gjilpere-ne-te-pasme-gjate-xhirimeve-te-klipit-video/60%Daily2016-09-29 18:28
https://kosova-info.com/sony-xperia-xz-me-kamere-23mp/60%Daily2016-09-29 18:26
https://kosova-info.com/rusia-nuk-degjon-shba-te-vazhdon-bombardimet-ne-aleppo/60%Daily2016-09-29 18:23
https://kosova-info.com/marigona-me-koncerte-neper-qytete-te-ndryshme-kosoves-per-25-vjetorin-e-grupit/60%Daily2016-09-29 18:12
https://kosova-info.com/ekspertet-ska-liri-per-shukri-xhelilin-ai-e-perballon-burgun/60%Daily2016-09-29 18:11
https://kosova-info.com/tani-samsung-liron-marshmallow-per-galaxy-a7-edhe-ne-europe/60%Daily2016-09-29 18:07
https://kosova-info.com/kerry-shume-afer-pezullimit-te-bashkepunimit-me-rusine-ne-siri/60%Daily2016-09-29 18:04
https://kosova-info.com/collaku-jane-13-deputete-te-ldk-se-qe-se-votojne-demarkacioninvideo/60%Daily2016-09-29 17:59
https://kosova-info.com/man-utd-zorya-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-29 17:58
https://kosova-info.com/rreth-14-per-qind-e-te-pastreheve-ne-france-kane-diplome-universitare/60%Daily2016-09-29 17:50
https://kosova-info.com/fotografi-qe-aferdita-dreshaj-nuk-do-donte-ti-shihnit-foto/60%Daily2016-09-29 17:48
https://kosova-info.com/gashi-vazhdimi-i-paraburgimit-te-aktivisteve-te-vv-se-loje-politike/60%Daily2016-09-29 17:39
https://kosova-info.com/te-jesh-e-gruaja-adoleshente-e-nje-manjati-nafte/60%Daily2016-09-29 17:18
https://kosova-info.com/dritarja-e-diplomacise-ne-siri-mund-te-mbyllet-se-shpejti-paralajmeron-shba-ja/60%Daily2016-09-29 17:16
https://kosova-info.com/ukraine-shenohet-masakra-kunder-mijera-hebrenjeve/60%Daily2016-09-29 17:12
https://kosova-info.com/huawei-prezanton-mate-9-m-3-nntor/60%Daily2016-09-29 20:22
https://kosova-info.com/sparta-inter-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2016-09-29 17:10
https://kosova-info.com/biletat-e-ndeshjes-kosove-kroaci-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2016-09-29 16:53
https://kosova-info.com/kim-ve-te-gjithe-ne-dyshim-me-veshjen-me-te-fundit-foto/60%Daily2016-09-29 16:53
https://kosova-info.com/dita-boterore-e-zemres-10-keshilla-per-nje-zemer-te-shendetshme/60%Daily2016-09-29 16:51
https://kosova-info.com/mpj-per-arrestimin-e-komandantit-jemi-ne-kontakt-me-autoritetet-serbe/60%Daily2016-09-29 16:48
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-se-argjentina-ramosaj-e-ka-kunate-kete-prezantuese-te-njohur-foto/60%Daily2016-09-29 16:42
https://kosova-info.com/zhduket-e-mitura-nga-prishtina/60%Daily2016-09-29 16:33
https://kosova-info.com/mustafi-poston-nje-foto-kur-luante-ne-hamburg-a-e-njihni-foto/60%Daily2016-09-29 16:30
https://kosova-info.com/gruaja-e-ermal-fejzullahut-i-cmend-fansat-ne-instagram-foto/60%Daily2016-09-29 16:25
https://kosova-info.com/sot-dita-e-shkakut-me-te-madh-te-vdekjeve-ne-bote-kosova-asnje-aktivitet/60%Daily2016-09-29 16:23
https://kosova-info.com/10-histori-per-te-famshmit-me-te-sjellshem-ne-hollywood/60%Daily2016-09-29 16:18
https://kosova-info.com/obama-ja-perse-nuk-e-perdori-termin-terrorizmi-islamik/60%Daily2016-09-29 16:18
https://kosova-info.com/sparta-inter-nje-super-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-29 16:14
https://kosova-info.com/selimi-po-vazhdon-spastrimi-etnik-ne-veri/60%Daily2016-09-29 16:12
https://kosova-info.com/pd-e-kercenon-aganin-me-padi-nese-ai-shfytezon-mjetet-financiare/60%Daily2016-09-29 16:08
https://kosova-info.com/samsung-mbi-1-milion-konsumator-n-mbar-botn-po-prdorin-galaxy-note-7-tn/60%Daily2016-09-29 15:52
https://kosova-info.com/enca-tregon-tingujt-e-pare-te-kenges-se-re-dhe-kur-do-te-publikohet-video/60%Daily2016-09-29 15:49
https://kosova-info.com/rusia-e-perkushtuar-per-vazhdimin-e-operacioneve-ne-siri/60%Daily2016-09-29 15:45
https://kosova-info.com/takohen-per-here-te-pare-ne-festival-djali-godet-vajzen-me-grusht-video/60%Daily2016-09-29 15:44
https://kosova-info.com/zbulimi-i-madh-i-dortmundit-transferohet-ne-spanje/60%Daily2016-09-29 15:37
https://kosova-info.com/agim-veliut-i-ka-falimentuar-morali-kombetar/60%Daily2016-09-29 15:28
https://kosova-info.com/asgjesohen-mbi-25-mije-kilograme-produkte-ushqimore-dhe-higjienike/60%Daily2016-09-29 15:27
https://kosova-info.com/pajaziti-dialogu-me-serbine-zgjidhja-e-vetme-per-normalitetin-ne-veri/60%Daily2016-09-29 15:26
https://kosova-info.com/lekaj-serbia-arrestoi-nje-zyrtar-policor-pse-po-hesht-shteti/60%Daily2016-09-29 15:25
https://kosova-info.com/ndryshime-ne-tabelen-e-superliges-shikoni-kush-eshte-ne-vendin-e-pare-foto/60%Daily2016-09-29 15:20
https://kosova-info.com/brad-pitt-testohet-per-perdorim-droge/60%Daily2016-09-29 15:19
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-boshnjake-e-dyshuar-per-krim-lufte/60%Daily2016-09-29 15:17
https://kosova-info.com/tomtom-marrveshje-me-volvo-dhe-skoda-pr-shrbimin-e-hartave/60%Daily2016-09-29 14:20
https://kosova-info.com/aksidenti-i-trenit-te-udhetareve-ne-shba-konfirmohet-per-3-te-vdekur-mbi-100-te-lenduar-video/60%Daily2016-09-29 15:05
https://kosova-info.com/kjo-bukuroshe-do-ta-driblonte-lorik-canen-foto/60%Daily2016-09-29 15:03
https://kosova-info.com/mbyllen-dy-ndeshje-ne-superlige-ja-cfare-kane-bere-prishtina-dhe-besa/60%Daily2016-09-29 14:57
https://kosova-info.com/4-versione-te-rralla-te-modelit-bmw-m3-per-te-cilat-nuk-keni-degjuar-me-pare/60%Daily2016-09-29 14:50
https://kosova-info.com/ushqimet-dhe-pijet-qe-duhet-ti-shmangni-pas-ores-1900/60%Daily2016-09-29 14:40
https://kosova-info.com/gashi-i-jashtezakonshem-shikoni-cfare-ben-me-keta-femije-video/60%Daily2016-09-29 14:34
https://kosova-info.com/aksidentohet-treni-mbi-100-persona-te-lenduar/60%Daily2016-09-29 14:25
https://kosova-info.com/de-biasi-tallet-me-golin-e-barcelones-video/60%Daily2016-09-29 14:16
https://kosova-info.com/aktivizoni-luajtjen-automatike-t-videove-dhe-prmbajtjeve-html5-n-chrome-firefox-dhe-opera/60%Daily2016-09-29 20:18
https://kosova-info.com/kosove-kroaci-mungojne-biletat-me-cmimin-me-te-kerkuar/60%Daily2016-09-29 13:38
https://kosova-info.com/lista-e-frances-a-eshte-benzema-foto/60%Daily2016-09-29 13:25
https://kosova-info.com/zyrtare-legia-varshave-real-madrid-pa-tifoze/60%Daily2016-09-29 13:11
https://kosova-info.com/kosove-kroaci-numri-i-biletave-te-shitura-deri-me-tani/60%Daily2016-09-29 12:52
https://kosova-info.com/bittorrent-prezanton-modalitetin-altruistik-ngarkimi-do-t-jet-dyfish-m-i-lart-sesa-shkarkimi/60%Daily2016-09-29 13:47
https://kosova-info.com/ozil-real-madrid-lajm-i-cmendur-nga-bild-foto/60%Daily2016-09-29 12:43
https://kosova-info.com/protestoj-thote-se-me-kete-qeveri-pleqeria-vjen-me-shume-halle/60%Daily2016-09-29 12:40
https://kosova-info.com/iluzioni-qe-zbulon-se-a-jeni-te-cmendur-pas-seksit-foto/60%Daily2016-09-29 12:36
https://kosova-info.com/murtezaj-vizioni-i-kosoves-eshte-avancimi-i-raporteve-me-nato-n/60%Daily2016-09-29 12:27
https://kosova-info.com/ska-kuorum-shtyhet-votimi-per-rezoluten-lidhur-me-kodin-telefonik-te-kosoves/60%Daily2016-09-29 12:26
https://kosova-info.com/opozita-ia-kalon-buxhetin-per-vitin-2017-administrates-se-shpend-ahmetit/60%Daily2016-09-29 12:22
https://kosova-info.com/super-lajm-per-tifozet-e-boksit/60%Daily2016-09-29 12:22
https://kosova-info.com/ish-prokurores-vahide-badivuku-i-vertetohet-denimi-me-burgim/60%Daily2016-09-29 12:21
https://kosova-info.com/nuk-do-ti-besoni-syve-sa-e-plote-ka-qene-afrona-foto/60%Daily2016-09-29 12:19
https://kosova-info.com/kurti-kodi-i-ri-telefonik-nuk-eshte-i-kosoves/60%Daily2016-09-29 12:18
https://kosova-info.com/kurti-kodi-i-ri-telefonik-nuk-eshte-i-kosoves/60%Daily2016-09-29 12:18
https://kosova-info.com/shkencetaret-kane-krijuar-nje-vaksine-te-re-vret-edhe-kancerin/60%Daily2016-09-29 12:15
https://kosova-info.com/mustafa-kosova-do-te-jete-pronare-e-kodit-383/60%Daily2016-09-29 12:11
https://kosova-info.com/ky-ekip-ka-mbrojtjen-me-te-mire-ne-europe-shifra-te-frikshme-foto/60%Daily2016-09-29 12:05
https://kosova-info.com/turqia-zgjat-edhe-tre-muaj-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2016-09-29 12:03
https://kosova-info.com/skandali-i-femijeve-te-kontrabanduar-nga-murgeshat-katolike/60%Daily2016-09-29 12:06
https://kosova-info.com/aak-marreveshja-per-kodin-telefonik-cenon-kosoven/60%Daily2016-09-29 11:58
https://kosova-info.com/pasuria-e-trumpit-eshte-zvogeluar-per-800-milione/60%Daily2016-09-29 11:45
https://kosova-info.com/balotelli-lajm-i-cuditshem-nga-nice/60%Daily2016-09-29 11:45
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-ndryshoni-motorin-parsor-t-krkimit-n-shfletuesin-edge/60%Daily2016-09-29 13:49
https://kosova-info.com/konjufca-thaci-u-arrestua-me-akuzen-per-terrorizem-vetem-pse-ka-qene-ne-uck/60%Daily2016-09-29 11:31
https://kosova-info.com/thaci-sot-del-para-gjykates-ne-nish/60%Daily2016-09-29 11:27
https://kosova-info.com/ja-arsyeja-pse-rob-kardashian-deshi-ti-hakmerret-motres-kylie-jenner/60%Daily2016-09-29 11:27
https://kosova-info.com/aeroplani-privat-i-ronaldos-aksident-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-09-29 11:24
https://kosova-info.com/mustafa-me-kodin-telefonik-kosova-pavaresohet-ne-rrjetin-e-telekomunikacionit/60%Daily2016-09-29 11:16
https://kosova-info.com/hiqet-nga-rendi-i-dites-shqyrtimi-i-licences-per-kompanine-e-clarkut/60%Daily2016-09-29 11:12
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-prej-joliet-pitt-takohet-fshehtas-ne-nje-hotel-me-anistonin/60%Daily2016-09-29 11:03
https://kosova-info.com/biletat-e-ndeshjes-kosove-kroaci-nuk-do-ta-besoni-cfare-ka-ndodhur-ne-mitrovice-foto/60%Daily2016-09-29 10:55
https://kosova-info.com/firma-e-siguris-kibernetike-thot-se-yahoo-sht-hakuar-nga-disa-kriminel-t-europs-lindore/60%Daily2016-09-29 10:48
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-se-cfare-ka-bere-roberti-me-renee-video/60%Daily2016-09-29 10:39
https://kosova-info.com/aziz-salihu-fotografi-te-prekshme-nga-stambolli-foto/60%Daily2016-09-29 10:38
https://kosova-info.com/si-te-jeni-seksi-ne-moshen-40-vjecare/60%Daily2016-09-29 10:24
https://kosova-info.com/telegraf-i-serbise-barcelona-duhet-te-denohet-faji-i-ballistit-foto/60%Daily2016-09-29 10:16
https://kosova-info.com/instagram-prditson-aplikacionin-pr-windows-10-mobile-me-veorin-e-zmadhimit-t-fotove/60%Daily2016-09-29 10:00
https://kosova-info.com/veteranet-serish-ne-protesta/60%Daily2016-09-29 10:12
https://kosova-info.com/mozzik-sot-feston-ditelindjen-ky-eshte-urimi-emocionues-i-getinjos-foto/60%Daily2016-09-29 10:08
https://kosova-info.com/serbia-e-arreston-drejtorin-e-policise-se-mitrovices-per-terrorizem/60%Daily2016-09-29 10:01
https://kosova-info.com/kosove-kroaci-ku-kane-mbetur-biletat-foto/60%Daily2016-09-29 09:57
https://kosova-info.com/mustafa-ymerit-ju-vazhdoni-jetoni-me-kompleksin-e-serbise/60%Daily2016-09-29 09:56
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-filmi-i-pare-shqiptar-me-pulle-te-kuqe/60%Daily2016-09-29 09:55
https://kosova-info.com/fadil-berisha-perkujdeset-per-pozen-joshese-te-angela-martinit-foto/60%Daily2016-09-29 09:42
https://kosova-info.com/aktivisteve-te-vetevendosjes-u-vazhdohen-masat-per-dy-muaj/60%Daily2016-09-29 09:40
https://kosova-info.com/shqiptari-sdo-te-kthehet-ne-vendlindje-ka-frike-nga-hakmarrja/60%Daily2016-09-29 09:40
https://kosova-info.com/kaka-milan-lajmi-i-fundit-nga-italia-foto/60%Daily2016-09-29 09:38
https://kosova-info.com/dy-ide-kreative-per-ti-vendosur-pikturat-ne-shtepi-foto/60%Daily2016-09-29 09:19
https://kosova-info.com/dy-ide-kreative-per-ti-vendosur-pikturat-ne-shtepi-foto/60%Daily2016-09-29 09:19
https://kosova-info.com/dy-ide-kreative-per-ti-vendosur-pikturat-ne-shtepi-foto/60%Daily2016-09-29 09:19
https://kosova-info.com/edhe-aktorja-e-serilait-ezel-ka-prejadhrje-shqiptare-foto/60%Daily2016-09-29 09:19
https://kosova-info.com/edhe-aktorja-e-serilait-ezel-ka-prejadhrje-shqiptare-foto/60%Daily2016-09-29 09:19
https://kosova-info.com/edhe-aktorja-e-serilait-ezel-ka-prejadhrje-shqiptare-foto/60%Daily2016-09-29 09:19
https://kosova-info.com/problemi-i-barcelones-ky-futbollist-duket-deshtak-foto/60%Daily2016-09-29 09:16
https://kosova-info.com/ndrtimi-14931-i-windows-10-ts-sjell-shtojcat-t-reja-n-microsoft-edge/60%Daily2016-09-29 09:51
https://kosova-info.com/demi-te-pershpejtohen-procedurat-ndaj-ojq-ve-qe-promovuan-ekstremizmin/60%Daily2016-09-29 09:09
https://kosova-info.com/demi-te-pershpejtohen-procedurat-ndaj-ojq-ve-qe-promovuan-ekstremizmin/60%Daily2016-09-29 09:09
https://kosova-info.com/anetaret-e-komisionit-per-integrime-evropiane-vizite-zyrtare-ne-berlin/60%Daily2016-09-29 09:07
https://kosova-info.com/mendoi-se-kishte-alergji-ne-ushqim-por-vuante-nga-tumori-foto/60%Daily2016-09-29 09:00
https://kosova-info.com/kim-kardashian-poston-foto-nudo-foto/60%Daily2016-09-29 08:52
https://kosova-info.com/de-biasi-nuk-e-fton-yllin-kosovar-per-ndeshjet-kunder-lihtenshtajnit-dhe-spanjes-foto/60%Daily2016-09-29 08:49
https://kosova-info.com/de-biasi-nuk-e-fton-yllin-kosovar-per-ndeshjet-kunder-lihtenshtajnit-dhe-spanjes-foto/60%Daily2016-09-29 08:49
https://kosova-info.com/ish-te-dashures-se-ronaldos-i-publikohet-videoja-pornografike-me-ish-futbollistin-e-barcelones-video/60%Daily2016-09-29 08:26
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-ekip-dua-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-09-29 08:23
https://kosova-info.com/a-u-fejua-vajza-e-kengetarit-te-njohur-foto/60%Daily2016-09-29 07:59
https://kosova-info.com/vritet-kandidati-per-kryetar-komune-sulm-i-armatosur-gjate-takimit-zgjedhor/60%Daily2016-09-29 07:56
https://kosova-info.com/spotify-n-diskutime-pr-blerjen-e-soundcloud/60%Daily2016-09-29 07:22
https://kosova-info.com/shikojeni-radhen-per-ti-blere-biletat-e-ndeshjes-kosove-kroaci-foto/60%Daily2016-09-29 07:54
https://kosova-info.com/pogba-transferon-nje-super-futbollist-ne-man-utd-foto/60%Daily2016-09-29 07:44
https://kosova-info.com/konfirmohet-serbia-arreston-drejtorin-e-policise-se-mitrovices/60%Daily2016-09-29 07:37
https://kosova-info.com/futbollisti-e-sulmon-me-grushte-reagimi-i-gjyqtarit-i-befasoi-te-gjithe-video/60%Daily2016-09-29 07:32
https://kosova-info.com/sqarohet-obama-ja-pse-nuk-e-perdori-termin-terrorizem-islamik/60%Daily2016-09-29 07:32
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-dedikim-te-embel-per-nje-grua-nuk-eshte-ami-foto/60%Daily2016-09-29 07:24
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-kush-eshte-ky-vogelush-me-fanellen-e-ronaldos-foto/60%Daily2016-09-29 07:22
https://kosova-info.com/qeveria-ska-plan-b-per-brezovicen/60%Daily2016-09-29 07:17
https://kosova-info.com/klubi-i-njohur-nga-serie-a-humb-40-mije-tifoze-foto/60%Daily2016-09-29 07:04
https://kosova-info.com/klubi-i-njohur-nga-serie-a-humb-40-mije-tifoze-foto/60%Daily2016-09-29 07:04
https://kosova-info.com/e-embel-joshese-por-edhe-provokuese-keshtu-mund-te-pershkruhet-rita-ne-setin-e-ri-foto/60%Daily2016-09-29 06:56
https://kosova-info.com/simeone-atletico-madrid-arome-e-ndarjes/60%Daily2016-09-29 06:51
https://kosova-info.com/simeone-atletico-madrid-arome-e-ndarjes/60%Daily2016-09-29 06:51
https://kosova-info.com/te-denuarit-per-terrorizem-mbahen-nen-vezhgim/60%Daily2016-09-29 06:49
https://kosova-info.com/keto-jane-10-gangsteret-me-te-rrezikshme-ne-bote-foto/60%Daily2016-09-29 06:44
https://kosova-info.com/htc-lanoi-viveport-dyqanin-e-aplikacioneve-t-realitetit-virtual/60%Daily2016-09-29 07:12
https://kosova-info.com/mos-i-vendosni-kurre-kapak-furces-se-dhembeve-ja-pse/60%Daily2016-09-29 06:28
https://kosova-info.com/stupcat-sot-lansojne-dy-video-skece-te-reja/60%Daily2016-09-29 06:26
https://kosova-info.com/stupcat-sot-lansojne-dy-video-skece-te-reja/60%Daily2016-09-29 06:26
https://kosova-info.com/adelina-dhe-higjiena-si-nata-me-dite-shikoni-nen-sqetullat-e-saj-foto/60%Daily2016-09-29 06:25
https://kosova-info.com/bleresve-nuk-u-besohet-sa-kushton-ne-te-vertete-iphone-7/60%Daily2016-09-29 06:21
https://kosova-info.com/kryeministri-perballe-opozites-nje-vit-pasi-u-gjuajt-me-veze/60%Daily2016-09-29 06:19
https://kosova-info.com/ska-disponim-per-takimin-pozite-opozite/60%Daily2016-09-29 06:12
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-verteta-e-aktorit-qe-ka-fjetur-me-12755-femra-foto/60%Daily2016-09-29 06:09
https://kosova-info.com/kosova-ska-strategji-per-linjitin/60%Daily2016-09-29 05:57
https://kosova-info.com/gazeta-serbe-shqiptari-ngriti-shtepine-e-bardhe-ne-serbi-foto/60%Daily2016-09-29 05:50
https://kosova-info.com/nisin-hetimet-ndaj-prokurorit-qe-u-korruptua-me-18-mije-euro/60%Daily2016-09-29 05:42
https://kosova-info.com/pensionimi-ne-moshen-67-vjecare-por-me-kusht/60%Daily2016-09-29 05:35
https://kosova-info.com/ter-stegen-nese-nuk-do-te-largohej-bravo/60%Daily2016-09-29 05:30
https://kosova-info.com/komuna-e-drenasit-nuk-i-lejon-maturantet-te-shkojne-ne-ekskursion/60%Daily2016-09-29 05:26
https://kosova-info.com/rrahja-e-tifozeve-dinamo-zagreb-juventus-video/60%Daily2016-09-29 05:22
https://kosova-info.com/horoskopi-29-shtator-2016/60%Daily2016-09-29 05:18
https://kosova-info.com/deputetet-sot-shqyrtojne-licencen-per-kompanine-e-wesley-clark-ut/60%Daily2016-09-29 05:09
https://kosova-info.com/ja-sa-smartfona-galaxy-note-7-jane-nderruar/60%Daily2016-09-28 23:06
https://kosova-info.com/ky-perberes-do-tua-permiresoj-shikimin-per-97/60%Daily2016-09-28 22:51
https://kosova-info.com/i-kerkoi-gruas-te-humbe-peshen-e-fituar-pas-shtatzenise-ajo-iu-kunderpergjigj-gjashte-vite-me-vone/60%Daily2016-09-28 22:36
https://kosova-info.com/si-ndikon-ne-shendetin-tuaj-nese-keni-nje-burre-te-merzitshem-ose-anasjelltas/60%Daily2016-09-28 22:14
https://kosova-info.com/saimir-kodra-kemi-video-ku-nje-drejtues-gjykate-kerkon-favor-seksual-video/60%Daily2016-09-28 22:00
https://kosova-info.com/kerkojne-nje-kulete-te-vjedhur-zbulojne-nje-arsenal-armesh-ne-banesen-e-shqiptarit/60%Daily2016-09-28 21:58
https://kosova-info.com/the-weeknd-publikon-klipin-e-ri-video/60%Daily2016-09-28 21:57
https://kosova-info.com/imami-shqiptar-ne-zvicer-bartja-e-burkas-eshte-nje-absurditet-seshte-obligim/60%Daily2016-09-29 05:05
https://kosova-info.com/simeone-presion-dhe-stop-ne-mesfushe-keshtu-e-mposhta-bayernin/60%Daily2016-09-28 21:50
https://kosova-info.com/taulanti-reagon-pas-humbjes-ndaj-granitit-foto/60%Daily2016-09-28 21:46
https://kosova-info.com/ahmeti-thote-se-u-shantazhua-nga-grate/60%Daily2016-09-28 21:45
https://kosova-info.com/ciljeta-zbulon-si-e-therret-djali-i-saj-foto/60%Daily2016-09-28 21:36
https://kosova-info.com/mustafa-neser-raporton-para-deputeteve/60%Daily2016-09-28 21:34
https://kosova-info.com/ancelotti-ja-pse-humbem-ndaj-atleticos/60%Daily2016-09-28 21:32
https://kosova-info.com/vmro-eshte-partia-me-e-pasur-ne-evrope/60%Daily2016-09-28 21:31
https://kosova-info.com/suhareke-kater-te-arrestuar-per-vjedhje-pylli/60%Daily2016-09-28 21:30
https://kosova-info.com/nese-hani-banane-keto-jane-10-gjerat-qe-duhet-ti-dini/60%Daily2016-09-28 21:27
https://kosova-info.com/kadri-kastati-nuk-i-pagova-harac-zoran-zaevit/60%Daily2016-09-28 21:25
https://kosova-info.com/fletushkat-e-bizneseve-irritojne-banoret-video/60%Daily2016-09-28 21:24
https://kosova-info.com/graniti-dhe-taulanti-nderruan-fanellat-pas-ndeshjes/60%Daily2016-09-28 21:16
https://kosova-info.com/ja-cka-i-beri-adonisi-teutes-foto/60%Daily2016-09-28 21:15
https://kosova-info.com/a-mund-te-kete-sukses-lidhja-me-mashkullin-me-te-ri/60%Daily2016-09-28 21:04
https://kosova-info.com/takimi-i-vellezerve-xhaka-uefa-ben-dicka-te-mrekullueshme-foto/60%Daily2016-09-28 20:57
https://kosova-info.com/nuk-mbahet-fansi-puth-te-pasmet-e-kim-ne-rruge-foto/60%Daily2016-09-28 20:49
https://kosova-info.com/renzi-referendumi-te-mos-perdoret-per-te-me-hequr-qafe/60%Daily2016-09-28 20:46
https://kosova-info.com/rezultatet-komplete-te-mbremjes-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-09-28 20:44
https://kosova-info.com/kongresi-del-kunder-presidentit-obama/60%Daily2016-09-28 20:41
https://kosova-info.com/mercedes-maybach-6-ju-le-pa-fjale/60%Daily2016-09-28 20:39
https://kosova-info.com/mercedes-maybach-6-ju-le-pa-fjale/60%Daily2016-09-28 20:39
https://kosova-info.com/reagon-ministri-i-drejtesise-per-prokurorin-qe-mori-18-mije-euro/60%Daily2016-09-28 20:38
https://kosova-info.com/atletico-bayern-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-video/60%Daily2016-09-28 20:37
https://kosova-info.com/gladbach-barcelona-ky-gol-vendosi-ndeshjen-video/60%Daily2016-09-28 20:36
https://kosova-info.com/mbyllet-celtic-man-city-befasi-e-madhe-video/60%Daily2016-09-28 20:34
https://kosova-info.com/arsenal-basel-ky-eshte-rezultati-perfundimtar-video/60%Daily2016-09-28 20:33
https://kosova-info.com/cka-tha-asllan-boletini-ne-vushtrri-ne-vitin-1945/60%Daily2016-09-28 20:32
https://kosova-info.com/johanes-han-me-14-tetor-ne-shkup/60%Daily2016-09-28 20:28
https://kosova-info.com/penallti-per-atleticon-e-cuditshme-cfare-beri-griezmann-video/60%Daily2016-09-28 20:28
https://kosova-info.com/edhe-rexhep-selimi-thote-se-mund-te-kete-lufte-ne-kosove-video/60%Daily2016-09-28 20:22
https://kosova-info.com/%e2%80%8bekstradimi-i-gylen-shba-pergjigja-brenda-pak-ditesh/60%Daily2016-09-28 20:21
https://kosova-info.com/ditelindja-ne-arrati-e-viola-spiros-ka-nje-surprize-shume-te-ve%d2%abante-foto/60%Daily2016-09-28 20:15
https://kosova-info.com/martohen-dy-murgesha-ne-itali/60%Daily2016-09-28 19:59
https://kosova-info.com/%e2%80%8bnje-i-vdekur-tre-te-plagosur-nga-sulmi-ne-shkollen-fillore/60%Daily2016-09-28 19:51
https://kosova-info.com/robert-aliaj-godet-serish-enver-hoxha-ka-qene-gay-foto/60%Daily2016-09-28 19:50
https://kosova-info.com/dorezohet-blackberry-nuk-do-te-prodhoje-me-telefona/60%Daily2016-09-28 19:45
https://kosova-info.com/derisa-noizy-pret-floket-ja-cfare-bejne-fansat-pas-tij-video/60%Daily2016-09-28 19:25
https://kosova-info.com/brenda-avionit-me-te-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2016-09-28 19:22
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsulm-me-arme-ne-nje-shkolle-dyshohet-per-te-vdekur-dhe-te-plagosur/60%Daily2016-09-28 19:16
https://kosova-info.com/arsenal-basel-shikoni-kush-ka-shenuar-video/60%Daily2016-09-28 19:15
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-njeh-ceshtjen-came/60%Daily2016-09-28 19:13
https://kosova-info.com/celtic-man-city-aksion-i-bukur-dhe-gol-video/60%Daily2016-09-28 19:12
https://kosova-info.com/koronarografia-rikthehet-ne-funksion-video/60%Daily2016-09-28 19:09
https://kosova-info.com/grupi-pakenaqur-i-pd-se-mban-kuvend-shkarkojne-aganin-zgjedhin-cerkezin-kryetar/60%Daily2016-09-28 19:07
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-vendimi-i-canes-foto/60%Daily2016-09-28 19:06
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-vendimi-i-canes-foto/60%Daily2016-09-28 19:06
https://kosova-info.com/familja-e-sinan-hoxhes-ne-nje-darke-te-rendesishme-mefoto/60%Daily2016-09-28 19:02
https://kosova-info.com/mos-i-neglizhoni-asnjehere-keto-shenja-te-kancerit-ne-zorre-te-trashe/60%Daily2016-09-28 19:00
https://kosova-info.com/celtic-city-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-09-28 19:00
https://kosova-info.com/vetura-godet-per-vdekje-kembesorin-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2016-09-28 18:59
https://kosova-info.com/arsenal-basel-goli-i-pare-video/60%Daily2016-09-28 18:56
https://kosova-info.com/celtic-city-super-skeme-dhe-gol-i-papritur-video/60%Daily2016-09-28 18:51
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s8-do-te-jete-bisha-e-re-nga-android/60%Daily2016-09-28 18:34
https://kosova-info.com/urimi-me-i-vecante-per-greta-kocin-erdhi-nga-lulzim-basha-foto/60%Daily2016-09-28 18:25
https://kosova-info.com/virgjeria-ne-ankand-per-130-mije-euro/60%Daily2016-09-28 18:16
https://kosova-info.com/virgjeria-ne-ankand-per-130-mije-euro/60%Daily2016-09-28 18:16
https://kosova-info.com/sadiku-konfirmon-nje-lajm-fantastik/60%Daily2016-09-28 18:12
https://kosova-info.com/shperthimi-i-jelekut-me-eksploziv-vret-16-terroriste-ne-kirkuk/60%Daily2016-09-28 18:10
https://kosova-info.com/rusia-hedh-tutje-shrbimet-e-microsoft-adopton-nj-alternativ-vendase/60%Daily2016-09-28 16:24
https://kosova-info.com/floriana-garo-ne-nje-lidhje-te-re-dashurie/60%Daily2016-09-28 18:01
https://kosova-info.com/keshilltari-i-kryeministrit-ahmetit-ti-dhe-vv-ja-keni-terrorizuar-familjaret-e-kundershtareve-foto/60%Daily2016-09-28 17:46
https://kosova-info.com/atletico-bayern-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-28 17:46
https://kosova-info.com/arsenal-basel-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-28 17:41
https://kosova-info.com/ja-sa-shpejt-e-vodhen-hajnat-nje-bastore-ne-podujeve-video/60%Daily2016-09-28 17:33
https://kosova-info.com/transformimi-i-pabesueshem-i-roza-latit-nuk-keni-per-ta-besuar-se-si-duket/60%Daily2016-09-28 17:33
https://kosova-info.com/apple-ka-nisur-krijimin-e-iphone-8/60%Daily2016-09-28 17:31
https://kosova-info.com/apple-ka-nisur-krijimin-e-iphone-8/60%Daily2016-09-28 17:31
https://kosova-info.com/tri-strategjite-e-isis-it-sulme-me-drone-infiltrim-dhe-google-maps/60%Daily2016-09-28 17:17
https://kosova-info.com/motorola-telefont-moto-z-dhe-g4-prfitojn-android-nougat-n-tre-mujorin-e-fundit/60%Daily2016-09-28 16:17
https://kosova-info.com/policia-shqiptare-ndalon-27-refugjate/60%Daily2016-09-28 17:12
https://kosova-info.com/si-te-beni-kacurrelat-me-kamomil/60%Daily2016-09-28 17:09
https://kosova-info.com/lekaj-bosi-i-kosoves-eshte-vuciqi-video/60%Daily2016-09-28 17:08
https://kosova-info.com/elhaida-dani-perseri-ne-shkolle-foto/60%Daily2016-09-28 17:07
https://kosova-info.com/gerxhaliu-trepca-sduhet-te-jete-pjese-e-dialogut-te-brukselit/60%Daily2016-09-28 16:53
https://kosova-info.com/fenomeni-i-paralizes-se-gjumit-5-keshilla-si-ta-evitoni-kete-perjetim/60%Daily2016-09-28 16:51
https://kosova-info.com/rrahin-shokun-e-klases-per-shkak-te-races-se-tij-publikojne-videon-ne-rrjetet-sociale-video/60%Daily2016-09-28 16:49
https://kosova-info.com/publikohet-nje-video-e-re-shkaterrohet-karriera-e-allardyce-video/60%Daily2016-09-28 16:45
https://kosova-info.com/kjo-foto-e-robertit-po-i-cmend-vajzat-foto/60%Daily2016-09-28 16:35
https://kosova-info.com/shuplaka-dhe-shkelma-per-femijen-me-aftesi-te-kufizuara-tre-mesues-te-arrestuar-video/60%Daily2016-09-28 16:32
https://kosova-info.com/10-arsyet-me-absurde-te-humbjes-se-telefonit/60%Daily2016-09-28 16:24
https://kosova-info.com/trajneri-i-pare-i-vellezerve-xhaka-tregon-dicka-te-jashtezakonshme-foto/60%Daily2016-09-28 16:20
https://kosova-info.com/kerry-e-kercenon-rusine-nese-bombardimet-vazhdojne-do-nderpresim-cdo-kontakt-me-ju/60%Daily2016-09-28 16:18
https://kosova-info.com/bes-kallaku-manjola-nallbanit-zyshe-skam-ndjekur-oret-e-kantos-ndaj-perfundova-duke-kenduar-me-ratin/60%Daily2016-09-28 16:18
https://kosova-info.com/i-propozon-martese-ne-stadium-por-ndodh-me-e-keqja/60%Daily2016-09-28 16:04
https://kosova-info.com/aktori-shqiptar-puth-ne-buze-kolegun-si-reagoi-bashkeshortja-e-tij/60%Daily2016-09-28 15:57
https://kosova-info.com/super-ndryshime-ne-tabele-sdo-ta-besoni-liderin-e-superliges-foto/60%Daily2016-09-28 15:54
https://kosova-info.com/samsung-cakton-datn-28-tetor-pr-rishitjen-e-modelit-europian-t-galaxy-note-7/60%Daily2016-09-28 15:45
https://kosova-info.com/reagon-lladrovci-asnje-incident-nuk-ka-ndodhur-me-inspektorin-e-aki-se-shkrimi-i-sajuar-dhe-i-porositur/60%Daily2016-09-28 15:41
https://kosova-info.com/fqinjet-ndjene-ere-te-tmerrshme-me-pas-zbulohet-se-varrosi-burrin-ne-shtepi/60%Daily2016-09-28 15:39
https://kosova-info.com/messi-ia-jep-nje-lajm-te-jashtezakonshem-barcelones/60%Daily2016-09-28 15:39
https://kosova-info.com/befason-zanfina-ja-ku-i-vjerr-te-brendshmet-e-saj-foto/60%Daily2016-09-28 15:29
https://kosova-info.com/mustafa-partia-e-drejtesise-eshte-shnderruar-ne-matematike-per-partneret-e-medhenj/60%Daily2016-09-28 15:26
https://kosova-info.com/ajo-qe-po-ndodh-ne-aleppo-eshte-e-tmerrshme-atje-po-kryejne-krime-lufte/60%Daily2016-09-28 15:25
https://kosova-info.com/futbollisti-i-superliges-shenon-dy-golat-e-karrieres-brenda-10-minutave-video/60%Daily2016-09-28 15:21
https://kosova-info.com/mustafa-vleresoi-perkrahjen-e-osbe-se-per-proceset-ne-kosove/60%Daily2016-09-28 15:18
https://kosova-info.com/shqiptari-i-kthyer-nga-siria-pjese-e-luftes-jane-44-gra-dhe-28-femije-nga-shqiperia/60%Daily2016-09-28 15:16
https://kosova-info.com/a-e-mbani-mend-bulzen-vajzen-e-sabri-fejzullahut-foto/60%Daily2016-09-28 15:08
https://kosova-info.com/blackberry-jep-dorheqjen-nga-bota-e-harduerit-telefont-blackberry-do-t-jetojn/60%Daily2016-09-28 15:06
https://kosova-info.com/be-kriza-e-refugjateve-vazhdon-edhe-600-milione-euro-ne-turqi/60%Daily2016-09-28 15:01
https://kosova-info.com/mbyllen-ndeshjet-rezultate-befasuese-ne-superlige/60%Daily2016-09-28 14:57
https://kosova-info.com/qkk-shpall-16-projekte-te-perzgjedhura-nga-ana-e-jurise-vleresuese/60%Daily2016-09-28 14:54
https://kosova-info.com/google-allo-1-mln-shkarkime-ne-vetem-3-dite/60%Daily2016-09-28 14:48
https://kosova-info.com/justin-bieber-teshtin-ne-fytyre-te-fansave-video/60%Daily2016-09-28 14:48
https://kosova-info.com/isis-humb-kontrollin-mbi-puset-e-naftes-ne-irak/60%Daily2016-09-28 14:42
https://kosova-info.com/uefa-me-super-lajm-per-kosoven-dhe-shqiperine-foto/60%Daily2016-09-28 14:42
https://kosova-info.com/ja-sa-mije-euro-i-kane-deklaruar-ne-atk-kengetaret-kosovare/60%Daily2016-09-28 14:38
https://kosova-info.com/femijet-serb-te-pameshirshem-ja-cfare-i-bene-nje-7-vjecar-nje-qeni-te-vogel-video/60%Daily2016-09-28 14:36
https://kosova-info.com/ne-shkurt-turqia-perfundon-ndertimin-e-murit-ne-kufirin-me-sirine-2/60%Daily2016-09-28 14:25
https://kosova-info.com/stupcat-dhe-undp-me-video-kunder-korrupsionit/60%Daily2016-09-28 14:23
https://kosova-info.com/abrashi-peruron-zyren-e-punesimit-ne-rahovec/60%Daily2016-09-28 14:22
https://kosova-info.com/deget-kryengritese-te-pd-se-sot-zgjedhin-kryetarin-e-ri/60%Daily2016-09-28 14:22
https://kosova-info.com/gjykata-e-arbitrazhit-do-ta-shqyrtoje-ankesen-e-serbise-per-kosoven-foto/60%Daily2016-09-28 14:20
https://kosova-info.com/ne-shkurt-turqia-perfundon-ndertimin-e-murit-ne-kufirin-me-sirine/60%Daily2016-09-28 14:11
https://kosova-info.com/qeveria-paralajmeron-riprocedim-te-demarkacionit-opozita-kerkon-rinegociim/60%Daily2016-09-28 14:08
https://kosova-info.com/lengu-qe-ne-menyre-natyrale-ul-tensionin-e-gjakut/60%Daily2016-09-28 13:45
https://kosova-info.com/arsenal-basel-shikojeni-cfare-ka-bere-granit-xhaka-foto/60%Daily2016-09-28 13:43
https://kosova-info.com/arsenal-basel-shikojeni-cfare-ka-bere-granit-xhaka-foto/60%Daily2016-09-28 13:43
https://kosova-info.com/rrezohet-helikopteri-ushtarak-humbin-jeten-te-dy-pilotet/60%Daily2016-09-28 13:40
https://kosova-info.com/rrezohet-helikopteri-ushtarak-humbin-jeten-te-dy-pilotet/60%Daily2016-09-28 13:40
https://kosova-info.com/adela-e-big-brother-dikur-vajze-reklamash-foto/60%Daily2016-09-28 13:39
https://kosova-info.com/microsoft-rikthen-sinkronizimin-manual-t-t-dhnave-n-aplikacionin-desktop-t-onedrive/60%Daily2016-09-28 13:35
https://kosova-info.com/microsoft-rikthen-sinkronizimin-manual-t-t-dhnave-n-aplikacionin-desktop-t-onedrive/60%Daily2016-09-28 13:35
https://kosova-info.com/de-biasi-fton-edhe-dy-futbolliste-nga-kosova-ne-kombetare/60%Daily2016-09-28 13:32
https://kosova-info.com/era-istrefi-promovon-brezovicen-dhe-rugoven-ne-mediat-boterore-foto/60%Daily2016-09-28 13:28
https://kosova-info.com/kroacia-nxjerr-ne-shitje-biletat-per-ndeshjen-kunder-kosoves-foto/60%Daily2016-09-28 13:28
https://kosova-info.com/shtepi-klasike-nga-mbare-bota-foto/60%Daily2016-09-28 13:24
https://kosova-info.com/fantashkenca-shnderrohet-ne-realitet-nga-inxhinieret-turq/60%Daily2016-09-28 13:17
https://kosova-info.com/vajza-simpatike-e-edona-llalloshit-foto/60%Daily2016-09-28 13:15
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-beni-nese-ngulfateni-video/60%Daily2016-09-28 13:11
https://kosova-info.com/kosove-kroaci-shtyhet-dalja-ne-shitje-e-biletave/60%Daily2016-09-28 13:08
https://kosova-info.com/edhe-nje-cift-ne-hollywood-divorcohen-pas-11-vjetesh-bashke/60%Daily2016-09-28 13:02
https://kosova-info.com/barcelona-ne-monchengladbach-shikojeni-ku-ka-shkuar-messi-foto/60%Daily2016-09-28 12:54
https://kosova-info.com/aak-sigurimet-shendetesore-promotor-i-zhvillimit-ekonomik/60%Daily2016-09-28 12:50
https://kosova-info.com/2-vjet-burg-nga-gjykata-ne-tirane-per-iranianin-qe-ngacmoi-seksualisht-11%c2%ad-vjecarin/60%Daily2016-09-28 12:45
https://kosova-info.com/krasniqi-mustafa-e-beri-lluge-prishtinen-tash-edhe-kosoven/60%Daily2016-09-28 12:40
https://kosova-info.com/arsenal-basel-formacionet-e-skuadrave-foto/60%Daily2016-09-28 12:27
https://kosova-info.com/arsenal-basel-formacionet-e-skuadrave-foto/60%Daily2016-09-28 12:27
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-treten-shume-veshtire/60%Daily2016-09-28 12:27
https://kosova-info.com/zyrtare-raketa-ruse-shkaktoi-tragjedine-e-aeroplanit-mh17/60%Daily2016-09-28 12:25
https://kosova-info.com/mbreteresha-e-pasarelave-tregon-te-pasmet-ne-itali-foto/60%Daily2016-09-28 12:14
https://kosova-info.com/alvarez-mcgregor-shikojeni-cfare-ndodhi-ne-konference-per-media-video/60%Daily2016-09-28 12:09
https://kosova-info.com/shba-ja-kritikohet-per-diskriminim-ndaj-njerezve-me-ngjyre/60%Daily2016-09-28 12:04
https://kosova-info.com/menyra-me-e-keqe-e-te-fjeturit-eshte-kjo/60%Daily2016-09-28 12:03
https://kosova-info.com/shkrirja-e-android-dhe-chrome-os-do-t-materializohet-n-2017-tn-me-laptopin-pixel-3/60%Daily2016-09-28 11:33
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-nuk-do-ta-besoni-ekipin-e-ri-te-wengerit-foto/60%Daily2016-09-28 11:49
https://kosova-info.com/gazetarja-myslimane-pozon-per-playboy-me-hixhab-foto/60%Daily2016-09-28 11:42
https://kosova-info.com/perplasje-te-tille-nuk-keni-pare-kurre-video/60%Daily2016-09-28 11:37
https://kosova-info.com/totti-real-madrid-lajm-i-madh-foto/60%Daily2016-09-28 11:30
https://kosova-info.com/bedri-hamza-aprovoi-drejtorin-e-kunderligjshem-dokument/60%Daily2016-09-28 11:28
https://kosova-info.com/keshtu-duket-rita-me-floke-natyrale-foto/60%Daily2016-09-28 11:21
https://kosova-info.com/mozilla-heq-dor-nga-zhvillimi-komercial-i-firefox-os/60%Daily2016-09-28 11:16
https://kosova-info.com/corluka-lajm-i-keq-per-kosoven/60%Daily2016-09-28 11:14
https://kosova-info.com/thaci-sk-eshte-ushtria-e-ardhshme-e-kosoves/60%Daily2016-09-28 11:13
https://kosova-info.com/papa-do-te-jepni-llogari-para-zotit-per-sulmet-ne-aleppo/60%Daily2016-09-28 10:58
https://kosova-info.com/thaci-mbeshtet-bashkepunimin-e-odave-ekonomike-te-rajonit-ne-takim-edhe-kryetari-i-odes-se-serbise/60%Daily2016-09-28 10:54
https://kosova-info.com/thaci-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-shimon-peres/60%Daily2016-09-28 10:48
https://kosova-info.com/basketbollistja-kosovare-po-cmend-rrjetet-sociale-befason-me-profesionin-e-ri-foto/60%Daily2016-09-28 10:47
https://kosova-info.com/pjaca-befason-me-fjalet-per-kosoven/60%Daily2016-09-28 10:35
https://kosova-info.com/profeti-muhamed-i-ka-lejuar-grate-te-udheheqin-namazin/60%Daily2016-09-28 10:32
https://kosova-info.com/angela-provokon-serish-vjen-zhveshur-foto/60%Daily2016-09-28 10:18
https://kosova-info.com/brad-pitt-tregon-arsyen-pse-ka-munguar-ne-premieren-e-filmit/60%Daily2016-09-28 10:11
https://kosova-info.com/super-sulmuesi-i-argjentines-pensionohet-nga-futbolli-foto/60%Daily2016-09-28 10:09
https://kosova-info.com/rrahman-rama-fsk-po-pergatitet-per-detyrat-shtese/60%Daily2016-09-28 10:03
https://kosova-info.com/kerkohen-400-mije-euro-per-rtk-ne-per-blerjen-e-te-drejtave-sportive/60%Daily2016-09-28 10:00
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-ofsajd-ia-konfirmon-kameramani-video/60%Daily2016-09-28 09:57
https://kosova-info.com/deshmi-te-reja-se-gaddafi-financoi-fushaten-parazgjedhore-te-sarkozy/60%Daily2016-09-28 09:46
https://kosova-info.com/ora-qe-vlen-112000-dollare-foto/60%Daily2016-09-28 09:34
https://kosova-info.com/borussia-dortmund-e-pabesueshme-cfare-i-ka-ndodhur-realit-foto/60%Daily2016-09-28 09:32
https://kosova-info.com/borussia-dortmund-e-pabesueshme-cfare-i-ka-ndodhur-realit-foto/60%Daily2016-09-28 09:32
https://kosova-info.com/mustafa-vleresoi-perkushtimin-e-komunitetit-boshnjak-per-shtetin-e-kosoves/60%Daily2016-09-28 09:32
https://kosova-info.com/dyshohet-se-vrau-foshnjen-2-muajshe-ne-gracanice-arrestohet-nje-grua/60%Daily2016-09-28 09:27
https://kosova-info.com/tre-arinjte-e-keqtrajtuar-gjejne-shtepine-e-re-ne-kosove/60%Daily2016-09-28 09:27
https://kosova-info.com/apeli-shtyn-gjykimin-e-ivanoviqit-mbrojtja-nuk-do-gjyqtar-shqiptar/60%Daily2016-09-28 09:23
https://kosova-info.com/turqi-mbi-30-mije-persona-jane-arrestuar-pas-pucit-te-deshtuar/60%Daily2016-09-28 09:22
https://kosova-info.com/mjeket-ia-krisin-vallezimit-ne-mes-te-operacionit-video/60%Daily2016-09-28 09:20
https://kosova-info.com/shrbimi-profesional-facebook-at-work-debuton-muajin-e-ardhshm/60%Daily2016-09-28 09:18
https://kosova-info.com/ronaldo-zidane-shikojeni-cfare-ndodhi-pas-ndeshjes-me-dortmundin-foto/60%Daily2016-09-28 09:11
https://kosova-info.com/pse-bebet-levizin-naten-ne-bark/60%Daily2016-09-28 09:10
https://kosova-info.com/kush-po-i-dergon-cdo-dite-trendafila-morenes-foto/60%Daily2016-09-28 09:05
https://kosova-info.com/selena-gomez-perfundon-ne-nje-klinike-rehabilitimi/60%Daily2016-09-28 08:58
https://kosova-info.com/libanin-po-e-mbyte-berllogu-foto/60%Daily2016-09-28 08:49
https://kosova-info.com/nishani-i-gatshem-edhe-per-nje-mandat-si-president-i-shqiperise/60%Daily2016-09-28 08:44
https://kosova-info.com/januzaj-injoron-kosoven-i-ndodh-dicka-shume-e-keqe-foto/60%Daily2016-09-28 08:42
https://kosova-info.com/si-te-keni-gjinj-te-forte/60%Daily2016-09-28 08:36
https://kosova-info.com/arrestohen-kater-persona-te-dyshuar-per-sulm-ndaj-personit-zyrtar/60%Daily2016-09-28 08:34
https://kosova-info.com/verratti-ky-ekip-dua-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-09-28 08:31
https://kosova-info.com/aktoret-qe-sakrifikuan-bukurine-e-tyre-per-rolet-filmike-foto/60%Daily2016-09-28 08:02
https://kosova-info.com/shqiperi-spanje-ajo-qe-e-pret-canen-do-ta-mbaje-ne-mend-per-gjithe-jeten/60%Daily2016-09-28 08:02
https://kosova-info.com/me-mire-single-apo-ne-lidhje/60%Daily2016-09-28 08:00
https://kosova-info.com/blackberry-do-t-sjell-nj-tjetr-telefon-android-dtek60/60%Daily2016-09-28 07:22
https://kosova-info.com/serena-williams-e-tepron-me-veshjen-zbulon-gjoksin-video/60%Daily2016-09-28 07:56
https://kosova-info.com/rihanna-drejton-reklamen-seksi-te-cara-delevigne-per-puma-foto/60%Daily2016-09-28 07:51
https://kosova-info.com/3-vjecari-irlandez-kuron-epilepsine-me-kanabis-foto/60%Daily2016-09-28 07:49
https://kosova-info.com/britania-kunder-krijimit-te-ushtrise-evropiane/60%Daily2016-09-28 07:44
https://kosova-info.com/pokemon-go-bie-nga-froni/60%Daily2016-09-28 07:41
https://kosova-info.com/bota-e-futbollit-qeshet-me-benzeman-video/60%Daily2016-09-28 07:36
https://kosova-info.com/prekese-momenti-kur-babai-sheh-trupin-e-djalit-te-vdekur-nga-sulmet-ne-aleppo/60%Daily2016-09-28 07:33
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-ne-55-vite-shba-emeron-ambasadorin-ne-kube/60%Daily2016-09-28 07:28
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-ja-fjalet-e-visar-pejes-pas-vdekjes-se-nenes-foto/60%Daily2016-09-28 07:22
https://kosova-info.com/kfor-i-organizon-pritje-majlinda-kelmendit-foto/60%Daily2016-09-28 07:22
https://kosova-info.com/lind-nje-foshnje-pa-sy-fotovideo/60%Daily2016-09-28 07:22
https://kosova-info.com/be-ja-ndan-3-5-milione-euro-per-universitetin-ne-veri/60%Daily2016-09-28 07:15
https://kosova-info.com/aksident-me-fatalitet-ne-slivove-te-ferizajt/60%Daily2016-09-28 07:08
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-komenton-deklaraten-e-kurtit-per-lufte-te-mundshme/60%Daily2016-09-28 07:08
https://kosova-info.com/me-ane-te-shuplakes-mund-te-zbuloni-jeten-dashurore-foto/60%Daily2016-09-28 07:06
https://kosova-info.com/ozil-nderron-numrin-e-fanelles-foto/60%Daily2016-09-28 07:05
https://kosova-info.com/keds-largon-nga-puna-95-punetore/60%Daily2016-09-28 06:57
https://kosova-info.com/nxirre-gjuhen-dhe-te-tregoj-cfare-ke/60%Daily2016-09-28 06:55
https://kosova-info.com/nderron-jete-ish-presidenti-izraelit-shimon-peres/60%Daily2016-09-28 06:55
https://kosova-info.com/pese-gjerat-qe-duhet-te-beni-ne-mengjes-per-te-qene-te-shendetshem/60%Daily2016-09-28 06:49
https://kosova-info.com/xiaomi-prezantoi-mi-5s-dhe-5s-plus-telefont-e-par-me-skaner-ultrasonik-t-shenjave-t-gishtrinjve/60%Daily2016-09-28 07:14
https://kosova-info.com/5-arsyet-perse-eshte-mire-te-keni-nje-gjoks-te-vogel/60%Daily2016-09-28 06:26
https://kosova-info.com/ben-cdo-dite-seks-me-burrin-per-1-vit-rresht-ja-arsyeja/60%Daily2016-09-28 06:09
https://kosova-info.com/horoskopi-28-shtator-2016/60%Daily2016-09-28 06:02
https://kosova-info.com/ronaldo-shqelmon-futbollistin-e-dortmundit-a-do-te-denohet-video/60%Daily2016-09-28 05:30
https://kosova-info.com/sot-flet-deshmitari-i-mbrojtur-ne-rastin-e-azem-syles/60%Daily2016-09-28 05:29
https://kosova-info.com/behuni-gati-sonte-nje-ndeshje-speciale-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-09-28 05:25
https://kosova-info.com/cfare-i-ndodh-trupit-tone-kur-hame-pas-ores-7-te-darkes/60%Daily2016-09-27 23:49
https://kosova-info.com/dy-nder-gabimet-me-te-zakonshme-qe-i-bejne-ciftet-ne-shtrat/60%Daily2016-09-27 23:11
https://kosova-info.com/hani-5-arra-ne-dite-ja-cfare-efekte-ka/60%Daily2016-09-27 23:06
https://kosova-info.com/ushtrime-te-cilat-rrafshojne-stomakun-dhe-zvogelojne-belin-ne-afat-rekord/60%Daily2016-09-27 23:04
https://kosova-info.com/ilaci-i-pare-i-tuberkulozit-i-dedikuar-per-femije-lansohet-ne-keni/60%Daily2016-09-27 22:32
https://kosova-info.com/kjo-eshte-data-kur-do-te-dalin-ne-shitje-atletet-e-mencura-nga-nike/60%Daily2016-09-27 22:03
https://kosova-info.com/kujt-ia-ka-friken-majk-video/60%Daily2016-09-27 21:56
https://kosova-info.com/tifozi-i-vogel-i-leicesterit-behet-hit-ne-internet-video/60%Daily2016-09-27 21:55
https://kosova-info.com/tifozi-i-vogel-i-leicesterit-behet-hit-ne-internet-video/60%Daily2016-09-27 21:55
https://kosova-info.com/kujdes-nga-ky-hajdut-ne-tirane-video/60%Daily2016-09-27 21:54
https://kosova-info.com/pas-filmit-the-doors-aktori-val-kilmer-pati-terapi-qe-te-dilte-jashte-rolit/60%Daily2016-09-27 21:46
https://kosova-info.com/termkolli-koalicioni-qeverises-demtoi-vendin/60%Daily2016-09-27 21:46
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-cdo-mengjes-konsumoni-caj-te-gjelbert/60%Daily2016-09-27 21:44
https://kosova-info.com/keto-priten-te-jene-ndryshimet-e-de-biasit-ne-formacionin-e-shqiperise/60%Daily2016-09-27 21:42
https://kosova-info.com/cka-po-ndodh-me-lidhjen-e-aferdita-dreshajt-foto/60%Daily2016-09-27 21:40
https://kosova-info.com/suzana-shkreli-une-shqiptarja-e-pare-ne-kongresin-amerikan/60%Daily2016-09-27 21:31
https://kosova-info.com/trajneri-i-dortmundit-befason-me-deklaraten-e-tij/60%Daily2016-09-27 21:30
https://kosova-info.com/zidane-flet-per-barazimin-e-realit-me-dortmundin/60%Daily2016-09-27 21:21
https://kosova-info.com/rruget-e-prishtines-kundermojne-nga-berlloku-video/60%Daily2016-09-27 21:18
https://kosova-info.com/donald-trump-do-ta-godas-fort-clinton-sdoja-ta-lendoja/60%Daily2016-09-27 21:11
https://kosova-info.com/pallaska-demarkacioni-mund-te-ndalet-vetem-me-vote/60%Daily2016-09-27 21:07
https://kosova-info.com/majki-thyen-heshtjen-publikon-fotografi-me-te-dashuren-foto/60%Daily2016-09-27 21:04
https://kosova-info.com/analistet-sondazhet-ne-kosove-me-qellime-te-caktuara-por-te-deshtuara-video/60%Daily2016-09-27 21:04
https://kosova-info.com/dortmund-real-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2016-09-27 21:01
https://kosova-info.com/ky-aplikacion-i-shperblen-shoferet-qe-nuk-perdorin-telefonin-gjate-vozitjes/60%Daily2016-09-27 20:57
https://kosova-info.com/turqia-vazhdon-shtypjen-e-aleateve-te-gulenit/60%Daily2016-09-27 20:54
https://kosova-info.com/rezultate-befasuese-ne-xhiron-e-dyte-te-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2016-09-27 20:45
https://kosova-info.com/katy-perry-del-teresisht-lakuriq-per-te-ndryshuar-boten-video-18-2/60%Daily2016-09-27 20:43
https://kosova-info.com/spektakel-po-por-jo-edhe-fitues-ne-perballjen-dortmund-real-video/60%Daily2016-09-27 20:35
https://kosova-info.com/juventusi-shkaterron-dinamon-e-zagrebit-video/60%Daily2016-09-27 20:34
https://kosova-info.com/nait-hasani-kerkon-referendum-per-bashkim-me-shqiperine-video/60%Daily2016-09-27 20:33
https://kosova-info.com/keni-provuar-ndonjehere-vaj-majdanozi-keto-jane-7-veti-te-pakrahasueshme-te-tij/60%Daily2016-09-27 20:30
https://kosova-info.com/ismet-peja-humb-bashkeshorten-foto/60%Daily2016-09-27 20:15
https://kosova-info.com/dortmund-real-shenohet-goli-i-trete-video/60%Daily2016-09-27 20:14
https://kosova-info.com/bmw-seria-5-perpiqet-te-imitoj-modelin-s/60%Daily2016-09-27 20:07
https://kosova-info.com/dybala-i-shenon-gol-te-cmendur-dinamos-se-zagrebit-video/60%Daily2016-09-27 20:02
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-arabia-saudite-ua-zvogelon-pagat-ministrave/60%Daily2016-09-27 19:56
https://kosova-info.com/agani-kundershtaret-ne-parti-dikur-me-falenderonin-ne-ministri-video/60%Daily2016-09-27 19:53
https://kosova-info.com/lori-hoxha-tregon-gjoksin-foto/60%Daily2016-09-27 19:52
https://kosova-info.com/qeveria-mustafa-deshtoi-ne-gjithcka-na-duhen-zgjedhjet/60%Daily2016-09-27 19:50
https://kosova-info.com/lind-femija-i-pare-ne-bote-me-tre-prinder/60%Daily2016-09-27 19:36
https://kosova-info.com/ronaldo-golin-ndaj-dortmundit-e-festoi-me-zidanen-foto/60%Daily2016-09-27 19:32
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-galaxy-on8-njihuni-me-performancat/60%Daily2016-09-27 19:20
https://kosova-info.com/capital-t-publikon-projektin-e-ri-koka-kola-video/60%Daily2016-09-27 19:20
https://kosova-info.com/zyrtare-shkarkohet-sam-allardyce/60%Daily2016-09-27 19:13
https://kosova-info.com/shenohet-gol-ne-perballjen-d-zagreb-juventus-video/60%Daily2016-09-27 19:13
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-krejt-meshkujt-jane-tuca-video/60%Daily2016-09-27 19:12
https://kosova-info.com/dortmund-real-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2016-09-27 19:05
https://kosova-info.com/kina-po-nderton-trenin-me-shpejtesi-500kmh/60%Daily2016-09-27 19:04
https://kosova-info.com/ushtaret-holandeze-do-padise-shtetin-per-misionin-ne-srebrenices/60%Daily2016-09-27 18:54
https://kosova-info.com/pak-dite-nga-vdekja-22-vjecarja-fiton-betejen-me-anoreksine/60%Daily2016-09-27 18:50
https://kosova-info.com/samsung-prezantoi-telefonin-e-ri-buxhetor-galaxy-on8/60%Daily2016-09-27 16:29
https://kosova-info.com/selena-gomez-me-rekord-te-ri-foto/60%Daily2016-09-27 18:38
https://kosova-info.com/gazetaret-nisen-per-ne-bize-filmojne-parcelat-me-kanabis-video/60%Daily2016-09-27 18:33
https://kosova-info.com/si-mund-te-ulim-temperaturen-ne-kushte-shtepie/60%Daily2016-09-27 18:32
https://kosova-info.com/tash-e-tutje-ska-me-nga-dy-pensione-video/60%Daily2016-09-27 18:25
https://kosova-info.com/mashtrohen-bleresit-e-banesave-ne-mitrovice-video/60%Daily2016-09-27 18:22
https://kosova-info.com/ja-ne-krah-te-ciles-femer-ka-festuar-ditelindjen-noizy-foto/60%Daily2016-09-27 18:09
https://kosova-info.com/yahoo-kritikohet-ashpr-nga-senatort-amerikan-zbulimi-i-hakimit-pas-dy-vitesh-i-papranueshm/60%Daily2016-09-27 16:11
https://kosova-info.com/aziz-salihu-e-uron-donjeta-sadikun-per-titullin-e-evropes-foto/60%Daily2016-09-27 18:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-d-zagreb-juventus-foto/60%Daily2016-09-27 17:47
https://kosova-info.com/zbulohen-personazhet-e-sezonit-te-ri-te-o-sa-mire-foto/60%Daily2016-09-27 17:43
https://kosova-info.com/samsung-ka-nje-lajm-shume-te-mire-rreth-galaxy-note-7/60%Daily2016-09-27 17:42
https://kosova-info.com/bota-po-thith-ajer-te-ndotur/60%Daily2016-09-27 17:34
https://kosova-info.com/maloku-institucionet-po-deshtojne-ne-ruajtjen-e-objekteve-shteterore-kjo-rrit-friken-e-qytetareve/60%Daily2016-09-27 17:27
https://kosova-info.com/google-i-shpall-luft-internetit-t-ngadalt-me-versionin-e-ri-beta-t-shfletuesit-chrome/60%Daily2016-09-27 15:53
https://kosova-info.com/kjo-pije-i-cmend-femrat-ne-dashuri/60%Daily2016-09-27 17:23
https://kosova-info.com/tre-arinjte-qe-u-keqtrajtuan-ne-shqiperi-shpetohen-ne-kosove-foto/60%Daily2016-09-27 17:20
https://kosova-info.com/spahiu-rindertimi-i-xhamise-te-ura-e-ibrit-nuk-eshte-parapare/60%Daily2016-09-27 17:13
https://kosova-info.com/deshmi-se-elvana-gjata-nuk-ka-bere-asnje-operacion-plastik-foto/60%Daily2016-09-27 17:12
https://kosova-info.com/vetite-e-pabesueshme-shendetesore-te-limonit-dhe-sodes-se-bukes/60%Daily2016-09-27 17:11
https://kosova-info.com/ne-gjermani-policia-kapi-24-kg-heroine-me-vlere-tregu-3-milione-euro/60%Daily2016-09-27 17:08
https://kosova-info.com/shfaqja-e-nje-ciniku-kosovar-censurohet-ne-shqiperi-anulohet-premiera/60%Daily2016-09-27 16:57
https://kosova-info.com/shfaqja-e-nje-ciniku-kosovar-censurohet-ne-shqiperi-anulohet-premiera/60%Daily2016-09-27 16:57
https://kosova-info.com/xhaxhai-i-lodrave-sfidon-luften-e-sirise-arsye-e-tij-eshte-lumturia-e-femijeve-videofoto/60%Daily2016-09-27 16:53
https://kosova-info.com/dy-shqiptaret-e-famshme-nominohen-per-mtv-ema-votoni-per-triumfin-e-tyre/60%Daily2016-09-27 16:47
https://kosova-info.com/djali-i-zidane-ben-gafen-e-vitit-video/60%Daily2016-09-27 16:45
https://kosova-info.com/gjeorgji-grushtohen-kandidatet-per-deputete-live-ne-emision-video/60%Daily2016-09-27 16:41
https://kosova-info.com/amnesty-international-hungaria-keqtrajton-refugjatet/60%Daily2016-09-27 16:34
https://kosova-info.com/kapet-kosovari-ne-gjermani-me-500-euro-te-falsifikuara/60%Daily2016-09-27 16:31
https://kosova-info.com/makinat-me-harta-per-te-gjetur-vend-te-lire-parkimi/60%Daily2016-09-27 16:25
https://kosova-info.com/barcelona-ben-nje-perforcim-te-papritur-foto/60%Daily2016-09-27 16:21
https://kosova-info.com/pamje-brutale-policia-amerikane-rreh-keq-nje-qytetar-video18/60%Daily2016-09-27 16:19
https://kosova-info.com/kur-e-ka-datlindjen-google-askush-nuk-e-di/60%Daily2016-09-27 16:19
https://kosova-info.com/zbulohet-vellau-binjak-i-noizyt-foto/60%Daily2016-09-27 16:17
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-shikoni-se-si-fermeret-perdorin-dhune-ndaj-kafsheve-video/60%Daily2016-09-27 16:15
https://kosova-info.com/mediat-gjermane-bosnja-para-shperberjes/60%Daily2016-09-27 16:11
https://kosova-info.com/dua-lipa-deklaron-se-burim-i-frymezimit-eshte-babai-i-saj/60%Daily2016-09-27 16:07
https://kosova-info.com/wikipedia-zyrtarizon-transferimin-e-ivanovic-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-09-27 16:00
https://kosova-info.com/debati-presidencial-trump-kritikon-moderatorin-ankohet-edhe-per-mikrofonin/60%Daily2016-09-27 15:59
https://kosova-info.com/fituesi-i-cmimit-grammy-awards-po-vjen-ne-prishtine/60%Daily2016-09-27 15:53
https://kosova-info.com/wenger-me-deklarate-interesante-per-ballafaqimin-e-vellezerve-xhaka/60%Daily2016-09-27 15:35
https://kosova-info.com/kengetari-turk-ne-caste-romantike-me-aktoren-shqiptare-foto/60%Daily2016-09-27 15:32
https://kosova-info.com/momenti-historik-i-majlinda-kelmendit-solli-triumf-boteror-nga-krijuesit-e-bonevet/60%Daily2016-09-27 15:30
https://kosova-info.com/n-versionin-e-ri-beta-t-whatsapp-mund-t-ftoni-antar-t-rinj-n-grupe-prmes-lidhjeve/60%Daily2016-09-27 15:41
https://kosova-info.com/ibrahimovic-berisha-befasia-e-dites-video/60%Daily2016-09-27 15:23
https://kosova-info.com/drenasi-ne-vitin-2017-do-te-kete-mbi-13-milione-euro-buxhet/60%Daily2016-09-27 15:19
https://kosova-info.com/forcat-qeveritare-siriane-marrin-qendren-e-aleppos/60%Daily2016-09-27 15:17
https://kosova-info.com/publikohen-pamje-te-rralla-nga-dasma-e-medes-video/60%Daily2016-09-27 15:14
https://kosova-info.com/ngritet-kallezim-penal-ndaj-erion-veliaj/60%Daily2016-09-27 15:11
https://kosova-info.com/dyshohet-per-kurdisje-te-tendereve-ne-ministrine-e-infrastruktures/60%Daily2016-09-27 15:07
https://kosova-info.com/trajnimi-i-kirurgeve-ne-kukulla-3d-para-se-te-hyjne-ne-operacion-foto16/60%Daily2016-09-27 15:03
https://kosova-info.com/stoltenberg-dhe-mogherini-ushtria-e-be-se-nuk-e-cenon-nato-n/60%Daily2016-09-27 14:56
https://kosova-info.com/zbulohen-pamje-te-reja-ja-cfare-ka-bere-ronaldo-sot-ne-stervitje-video/60%Daily2016-09-27 14:51
https://kosova-info.com/telefoni-qe-mban-24-dite-bateri/60%Daily2016-09-27 14:29
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-ne-histori-princi-ua-ul-pagat-arabeve/60%Daily2016-09-27 14:25
https://kosova-info.com/shperthen-laboratori-i-droges-ne-new-york-digjet-shefi-i-zjarrfikesve-foto/60%Daily2016-09-27 14:25
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-protestues-kunder-putinit-ne-moske/60%Daily2016-09-27 14:06
https://kosova-info.com/legjenda-feston-ditelindjen-goal-me-karikature-interesante-per-te-dhe-de-rossin-foto/60%Daily2016-09-27 14:05
https://kosova-info.com/ilazi-permbushja-e-msa-se-nga-kosova-kontribuon-ne-stabilitetin-e-evropes/60%Daily2016-09-27 14:04
https://kosova-info.com/drenasi-me-13-milion-e-141-euro-buxhet-per-vitin-2017/60%Daily2016-09-27 14:01
https://kosova-info.com/policia-ende-ska-te-dyshuar-per-vendosjen-e-mjetit-shperthyes/60%Daily2016-09-27 13:59
https://kosova-info.com/pse-gold-ag-nuk-i-bleu-unaze-te-fejuares-video/60%Daily2016-09-27 13:55
https://kosova-info.com/lindon-me-mire-vetem-se-me-adrianin-video/60%Daily2016-09-27 13:45
https://kosova-info.com/zidane-i-guximshem-ben-dy-ndryshime-ne-formacion-ne-momentet-e-fundit-foto/60%Daily2016-09-27 13:45
https://kosova-info.com/pep-guardiola-tani-edhe-model-foto/60%Daily2016-09-27 13:41
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-dalin-ne-shitje-biletat-per-kosove-kroaci-dhe-cmimet-e-tyre/60%Daily2016-09-27 13:23
https://kosova-info.com/nuk-keni-degjim-te-mire-lexoni-keto-keshilla/60%Daily2016-09-27 13:23
https://kosova-info.com/plisat-i-kerkojne-falje-sigal-prishtines-foto/60%Daily2016-09-27 13:22
https://kosova-info.com/windows-10-numron-400-milion-prdorues-shfletuesi-edge-s-shpejti-me-makin-virtuale/60%Daily2016-09-27 13:18
https://kosova-info.com/katy-perry-del-teresisht-lakuriq-per-te-ndryshuar-boten-video-18/60%Daily2016-09-27 13:16
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-plisat-sot-mund-te-ndodh-dicka-shume-e-rrezikshme-foto/60%Daily2016-09-27 13:04
https://kosova-info.com/nora-istrefi-me-veshje-transparente-shokon-fansat-ne-koncert-foto/60%Daily2016-09-27 12:46
https://kosova-info.com/vdes-regjisori-i-njohur-i-filmave-horror/60%Daily2016-09-27 12:44
https://kosova-info.com/policet-ndalin-lorik-canen-para-baneses-se-sali-berishes-shikoni-si-reagon-ai-foto/60%Daily2016-09-27 12:42
https://kosova-info.com/vetevendosje-shpalos-kerkesat-per-demarkacionin/60%Daily2016-09-27 12:38
https://kosova-info.com/vriten-12-ushtare-afgan-gjate-kohes-kur-ishin-ne-gjume/60%Daily2016-09-27 12:35
https://kosova-info.com/ndryshim-i-madh-nga-audi-vjen-me-gjeneraten-e-re-te-q5-video/60%Daily2016-09-27 12:29
https://kosova-info.com/gracanice-gjendet-trupi-i-foshnjes-dymuajshe-ne-pus/60%Daily2016-09-27 12:29
https://kosova-info.com/flet-burri-i-adrola-dushit-e-verteta-e-ndarjes-time-nga-adrola-foto/60%Daily2016-09-27 12:26
https://kosova-info.com/mendoi-se-ishte-shtatzene-por-foto/60%Daily2016-09-27 12:18
https://kosova-info.com/disa-deodorante-mund-te-shkaktojne-kancer/60%Daily2016-09-27 12:18
https://kosova-info.com/flet-vajza-nga-fieri-ja-si-me-perdhunonte-xhaxhai-47-vjecari-i-pergjigjet-nga-burgu/60%Daily2016-09-27 12:18
https://kosova-info.com/skandal-burg-6-muaj-deri-ne-1-vit-per-futbollistin-e-la-ligas-foto/60%Daily2016-09-27 12:16
https://kosova-info.com/gjermania-krkon-shfuqizimin-e-marrveshjes-s-t-dhnave-mes-facebook-dhe-whatsapp/60%Daily2016-09-27 12:12
https://kosova-info.com/vazhdojne-bisedimet-rreth-telekomunikacionit-ne-bruksel/60%Daily2016-09-27 11:59
https://kosova-info.com/ky-eshte-biznesi-luksoz-i-motrave-mustafa-foto/60%Daily2016-09-27 11:47
https://kosova-info.com/navas-pret-penalltine-me-sy-te-mbyllur-video/60%Daily2016-09-27 11:44
https://kosova-info.com/qeveria-e-zvicres-ka-vec-7-ministra/60%Daily2016-09-27 11:42
https://kosova-info.com/brenda-festes-private-te-ditelindjes-se-greta-kocit-foto/60%Daily2016-09-27 11:34
https://kosova-info.com/taulant-xhaka-ka-nje-fotografi-para-duelit-me-granitin-foto/60%Daily2016-09-27 11:34
https://kosova-info.com/katastrofe-nga-juventus-para-ndeshjes-me-dinamon/60%Daily2016-09-27 11:25
https://kosova-info.com/meshkuj-keto-jane-te-gjitha-keshillat-qe-duhet-ti-dini-per-qethje-dhe-rroje/60%Daily2016-09-27 11:16
https://kosova-info.com/hitleri-nuk-kreu-vetevrasje-i-gjendet-varri-ne-argjentine-foto/60%Daily2016-09-27 11:02
https://kosova-info.com/turqi-shkarkohen-87-persona-nga-inteligjenca-kombetare/60%Daily2016-09-27 10:56
https://kosova-info.com/ronaldo-serish-nervoz-ja-cfare-ben-ne-stervitje-video/60%Daily2016-09-27 10:49
https://kosova-info.com/hakerat-rus-zhvillojn-trojanin-komplex-shnjestrojn-industrin-hapsinore/60%Daily2016-09-27 10:15
https://kosova-info.com/klopp-ky-futbollist-me-pelqen-me-se-tepermi-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-09-27 10:29
https://kosova-info.com/largohet-mjeti-i-dyshimte-nga-objekti-i-qeverise-foto/60%Daily2016-09-27 10:25
https://kosova-info.com/kosova-ka-deshtuar-ne-krijimin-e-nje-imazhi-pozitiv/60%Daily2016-09-27 10:24
https://kosova-info.com/vetevendosje-pranon-se-pagoi-1770-euro-per-sodazhin/60%Daily2016-09-27 10:24
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-vazhdimin-e-mases-se-paraburgimit-per-aktivistet-e-vv-se/60%Daily2016-09-27 10:20
https://kosova-info.com/policia-konfirmon-se-dyshohet-per-mjet-shperthyes-te-qeveria/60%Daily2016-09-27 10:20
https://kosova-info.com/hollywoodi-tronditet-nga-nje-tjeter-ndarje-e-bujshme/60%Daily2016-09-27 10:19
https://kosova-info.com/bombe-te-qeveria-e-kosoves/60%Daily2016-09-27 10:09
https://kosova-info.com/rritja-ekonomike-vazhdon-papunesia-mbetet-e-larte-ne-kosove/60%Daily2016-09-27 10:08
https://kosova-info.com/gjenerallejtenant-hodges-vendimin-per-transformim-e-fsk-se-eshte-shume-i-rendesishme-qe-te-mbeshtete-nga-parlamenti/60%Daily2016-09-27 10:05
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-transferohet-ne-milan-foto-2/60%Daily2016-09-27 09:54
https://kosova-info.com/publikohen-imazhet-capital-t-me-plot-femra-e-alkool-ne-angli-video/60%Daily2016-09-27 09:51
https://kosova-info.com/publikohen-imazhe-t-google-pixel-x-spikat-ndrfaqja-e-re-e-android-it/60%Daily2016-09-27 09:50
https://kosova-info.com/te-merkuren-malisheva-lopet-te-mos-i-leshoje-nga-grazhdi/60%Daily2016-09-27 09:45
https://kosova-info.com/nje-xhami-ne-gjermani-sulmohet-me-bombe/60%Daily2016-09-27 09:35
https://kosova-info.com/super-lajm-per-etrit-berishen/60%Daily2016-09-27 09:30
https://kosova-info.com/urime-granit-xhaka-foto/60%Daily2016-09-27 09:19
https://kosova-info.com/mercedes-benz-prezanton-modelin-e-ri-te-maybach-s550-4matic-2017-foto/60%Daily2016-09-27 09:15
https://kosova-info.com/pervecse-e-kritikoi-trump-as-nuk-e-pershendeti-moderatorin-e-debatit-video/60%Daily2016-09-27 08:58
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-la-lige-nga-marca-foto/60%Daily2016-09-27 08:55
https://kosova-info.com/hiqni-pikat-e-zeza-ne-fytyre-vetem-me-patate/60%Daily2016-09-27 08:45
https://kosova-info.com/cfare-video-i-dergoi-soni-malaj-alberije-hadergjonajt-qe-e-emocionoi-kaq-shume-video/60%Daily2016-09-27 08:40
https://kosova-info.com/produktet-natyrale-kunder-depresionit/60%Daily2016-09-27 08:31
https://kosova-info.com/facebook-akuzohet-pr-censurim-t-gazetarve-palestinez-rrjeti-social-krkon-falje/60%Daily2016-09-27 08:27
https://kosova-info.com/keta-jane-njerezit-qe-smerziten-sa-like-marrin-ne-facebook/60%Daily2016-09-27 08:19
https://kosova-info.com/kosove-kroaci-e-pabesueshme-cfare-kerkon-uefa/60%Daily2016-09-27 08:11
https://kosova-info.com/do-te-qesheni-cili-futbollist-e-ka-refuzuar-barcelonen-foto/60%Daily2016-09-27 07:57
https://kosova-info.com/azem-syla-nga-qkuk-ja-dergohet-ne-dyz/60%Daily2016-09-27 07:53
https://kosova-info.com/super-interesim-ne-super-viva-per-kartelen-e-lojalitetit-mana/60%Daily2016-09-27 07:52
https://kosova-info.com/vesa-luma-publikon-kengen-per-babane-e-ndjere-video/60%Daily2016-09-27 07:49
https://kosova-info.com/haradinaj-flet-per-here-te-pare-per-kishen-ne-oborr-te-up-se/60%Daily2016-09-27 07:48
https://kosova-info.com/si-shfaqet-mungesa-e-vitaminave/60%Daily2016-09-27 07:44
https://kosova-info.com/real-madrid-perforcim-i-cmendur-nga-dortmund-foto/60%Daily2016-09-27 07:40
https://kosova-info.com/arifi-per-sondazhin-dikur-pesimistet-besonin-se-europa-do-te-okupohej-nga-komunistet-kinez/60%Daily2016-09-27 07:37
https://kosova-info.com/noizy-sot-ka-ditelindjen-ka-ndare-nje-foto-te-rralle-me-ndjekesit-foto/60%Daily2016-09-27 07:26
https://kosova-info.com/lezhe-ekzekutohet-me-arme-zjarri-nje-person-qe-mblidhte-qumesht/60%Daily2016-09-27 07:18
https://kosova-info.com/pezullohet-nga-puna-inspektori-i-arrestuar-per-ryshfet/60%Daily2016-09-27 07:17
https://kosova-info.com/njihuni-me-mercedesin-gls-perbindeshin-plot-shkelqim-foto/60%Daily2016-09-27 07:16
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-te-dashur-zyrtarisht-ka-pasur-gylsereni-foto/60%Daily2016-09-27 07:13
https://kosova-info.com/ish-keshilltari-i-thacit-shperblehet-me-82-mije-euro/60%Daily2016-09-27 07:05
https://kosova-info.com/super-futbollisti-i-gjermanise-do-te-nenshkruaje-me-barcelonen-foto/60%Daily2016-09-27 07:01
https://kosova-info.com/shokon-ky-amerikan-kanceri-mund-te-sherohet-per-3-minuta/60%Daily2016-09-27 06:58
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-realin-pak-ore-para-ndeshjes-me-dortmundin/60%Daily2016-09-27 06:49
https://kosova-info.com/ja-kujt-i-dedikohet-kenga-e-re-e-ledrit-foto/60%Daily2016-09-27 06:49
https://kosova-info.com/qeriqi-qeverise-terhiqeni-vendimin-ose-protestojme-te-premten/60%Daily2016-09-27 06:42
https://kosova-info.com/seksi-dhe-suksesi-a-mundet-seksi-i-shpeshte-tju-beje-me-te-suksesshem/60%Daily2016-09-27 06:27
https://kosova-info.com/noizy-reagon-per-incidentin-me-arme-ne-klubin-ku-kendonte-foto/60%Daily2016-09-27 06:23
https://kosova-info.com/pozite-e-opozite-te-gatshme-per-zgjedhje/60%Daily2016-09-27 06:22
https://kosova-info.com/policia-ende-ska-shqiptuar-gjobe-900-euro/60%Daily2016-09-27 06:17
https://kosova-info.com/ja-perse-femrat-shkojne-bashke-ne-wc/60%Daily2016-09-27 06:14
https://kosova-info.com/horoskopi-27-shtator-2016/60%Daily2016-09-27 06:06
https://kosova-info.com/ronaldo-shau-zidanen-shikojeni-cfare-ndodhi-ne-stervitje-video/60%Daily2016-09-27 05:28
https://kosova-info.com/mourinho-befason-te-gjithe-me-vendimin-per-matan-foto/60%Daily2016-09-27 05:21
https://kosova-info.com/kombinati-trepca-rrezikon-te-shkoje-ne-likuidim-me-automatizem/60%Daily2016-09-27 05:10
https://kosova-info.com/debati-i-pare-clinton-trump-me-i-shikuari-ne-historine-televizive/60%Daily2016-09-27 05:02
https://kosova-info.com/zbulohet-substanca-ne-vajin-e-palmes-qe-lufton-kancerin/60%Daily2016-09-26 23:39
https://kosova-info.com/audi-bmw-dhe-mercedes-bashkojne-forcat-per-nje-projekt-te-madh/60%Daily2016-09-26 23:34
https://kosova-info.com/keni-pucrra-ne-fytyre-ky-i-ri-ju-tregon-zgjidhjen/60%Daily2016-09-26 23:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-nuk-duhet-te-bleni-iphone-7-me-ngjyre-te-zeze/60%Daily2016-09-26 22:43
https://kosova-info.com/xperia-xz-dhe-x-performance-marrin-android-7-0-nougat/60%Daily2016-09-26 22:18
https://kosova-info.com/kampanja-brutale-e-aktivisteve-qe-mbrojne-kafshet-pjekin-lekuren-e-tyre-video-shqetesuese/60%Daily2016-09-26 22:04
https://kosova-info.com/koco-kokedhima-me-vajzat-e-jetes-se-tij-foto/60%Daily2016-09-26 22:00
https://kosova-info.com/nje-diagnostikim-i-gabuar-e-le-ne-karrige-me-rrota-per-43-vite/60%Daily2016-09-26 21:58
https://kosova-info.com/barcelone-dortmund-finalja-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-09-26 21:57
https://kosova-info.com/drejtori-i-bordit-te-trustit-deklaroj-me-pergjegjesi-se-kursimet-pensionale-nuk-preken/60%Daily2016-09-26 21:51
https://kosova-info.com/trepca-rrezikon-te-shkoje-ne-likuidim-me-automatizem/60%Daily2016-09-26 21:48
https://kosova-info.com/komandanti-i-ushtrise-amerikane-i-referohet-fsk-se-si-ushtri-e-kosoves/60%Daily2016-09-26 21:46
https://kosova-info.com/fotografohet-serbja-me-kroaten-fotografia-pushton-ballkanin-foto/60%Daily2016-09-26 21:45
https://kosova-info.com/e-lidhur-torturuar-dhe-e-perdhunuar-angelina-jolie-zbulon-nje-sekret-te-illuminatit-video/60%Daily2016-09-26 21:40
https://kosova-info.com/zyrtare-caktohet-stadiumi-ku-do-te-luhet-ndeshja-ukraine-kosove-foto/60%Daily2016-09-26 21:36
https://kosova-info.com/shkup-mbaron-protesta-sulmohet-me-ngjyre-gjykata-penale/60%Daily2016-09-26 21:34
https://kosova-info.com/ekziston-nje-dite-gjate-muajit-kur-femrat-duan-te-bejne-seks/60%Daily2016-09-26 21:33
https://kosova-info.com/majk-pranon-se-eshte-ne-lidhje-me-zeshkanen-prishtinase-fotovideo/60%Daily2016-09-26 21:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vlera-e-kombetares-se-kroacise-qe-me-6-tetor-luan-me-kosoven-foto/60%Daily2016-09-26 21:20
https://kosova-info.com/nasa-fakte-te-reja-per-ekzistimin-e-ujit-ne-evropen-e-jupiterit/60%Daily2016-09-26 21:18
https://kosova-info.com/schalke-04-ndryshon-emrin-ne-schalke-05-arsyeja-qesharake-foto/60%Daily2016-09-26 21:02
https://kosova-info.com/zenun-pajaziti-perjashton-zgjedhjet-e-parakohshme/60%Daily2016-09-26 20:57
https://kosova-info.com/zenun-pajaziti-perjashton-zgjedhjet-e-parakohshme/60%Daily2016-09-26 20:57
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-ne-bashkepunim-me-willy-william/60%Daily2016-09-26 20:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-mercedes-benz-amg-gt-c/60%Daily2016-09-26 20:38
https://kosova-info.com/ne-vere-ishte-afer-largimit-tani-zyrtarisht-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-evrope-foto/60%Daily2016-09-26 20:36
https://kosova-info.com/te-debuarit-e-dardanise-gra-e-femije-i-shkojne-te-shtepia-shpend-ahmetit/60%Daily2016-09-26 20:32
https://kosova-info.com/pjese-e-kompanise-qe-nxori-vv-ne-si-partia-e-dyte-reja-e-ish-kandidatit-te-vv-se-per-deputet-foto/60%Daily2016-09-26 20:26
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-thote-se-ekstremizmi-u-eksportua-ne-kosove-nga-vendet-e-tjera/60%Daily2016-09-26 20:25
https://kosova-info.com/momenti-kur-nusja-ia-merr-doren-vjehrres-foto/60%Daily2016-09-26 20:15
https://kosova-info.com/momenti-kur-nusja-ia-merr-doren-vjehrres-foto/60%Daily2016-09-26 20:15
https://kosova-info.com/a-e-dini-pse-kjo-fotografi-kushton-750-milione-euro-foto/60%Daily2016-09-26 20:09
https://kosova-info.com/ja-cilat-kengetare-po-kujdesen-per-atmosferen-ne-kanagjeq-te-rese-se-shyretit-foto/60%Daily2016-09-26 20:07
https://kosova-info.com/klopp-ky-eshte-lojtari-qe-me-pelqen-me-se-shumti-ne-premierlige/60%Daily2016-09-26 19:58
https://kosova-info.com/aleance-renault-nissan-microsoft-per-pergatitjen-e-pilotimit-te-se-ardhmes/60%Daily2016-09-26 19:52
https://kosova-info.com/dy-kosovare-ne-formacionin-e-javes-ne-holande-foto/60%Daily2016-09-26 19:45
https://kosova-info.com/uji-pershpejton-aktivitetin-e-trurit/60%Daily2016-09-26 19:36
https://kosova-info.com/renault-dhe-nissan-bashkpunim-me-microsoft-pr-teknologjin-e-makinave-autonome/60%Daily2016-09-26 17:30
https://kosova-info.com/renault-dhe-nissan-bashkpunim-me-microsoft-pr-teknologjin-e-makinave-autonome/60%Daily2016-09-26 17:30
https://kosova-info.com/ldk-i-kerkon-ubo-consulting-te-tregoje-se-sa-para-mori-nga-vetevendosje-per-sondazhin/60%Daily2016-09-26 19:19
https://kosova-info.com/keto-jane-syzet-me-kamere-nga-snapchat/60%Daily2016-09-26 19:14
https://kosova-info.com/inspektori-i-aki-se-i-dehur-fyen-dhe-shane-ambasadorin-ramiz-lladrovci-ne-tirane/60%Daily2016-09-26 19:14
https://kosova-info.com/skandaloze-sulmohen-zyrat-e-sigal-prishtines-foto/60%Daily2016-09-26 19:14
https://kosova-info.com/debati-i-pare-televiziv-trump-clinton-pret-rekord-shikuesish-deri-ne-100-milione/60%Daily2016-09-26 19:07
https://kosova-info.com/ja-cfare-goli-ka-pranuar-etrit-berisha-sonte-video/60%Daily2016-09-26 19:05
https://kosova-info.com/ta-ndihmojme-te-sherohet-edona-dermakun/60%Daily2016-09-26 19:02
https://kosova-info.com/labi-ia-dorezon-parate-e-mbledhura-familjes-se-sases-foto/60%Daily2016-09-26 19:00
https://kosova-info.com/rita-ora-shperndan-16-shperblime-te-punuara-prej-saj-kjo-eshte-menyra-e-fitimit-video/60%Daily2016-09-26 18:56
https://kosova-info.com/kerkojne-burgosjen-e-portierit-pas-kesaj-nderhyrje-horror-video/60%Daily2016-09-26 18:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-taksisti-shqiptar-i-fiksuar-pas-donald-trump-behet-lajm-ne-gjithe-boten-foto/60%Daily2016-09-26 18:50
https://kosova-info.com/aktorja-hollywoodiane-lohan-viziton-refugjatet-siriane-ne-nje-spital-te-stambollit/60%Daily2016-09-26 18:44
https://kosova-info.com/top-10-ueb-faqet-me-te-klikuara-ne-bote/60%Daily2016-09-26 18:43
https://kosova-info.com/perballja-mes-granitit-dhe-taulantit-befasia-vjen-nga-uefa/60%Daily2016-09-26 18:39
https://kosova-info.com/reja-e-shyhrete-behlulit-sot-ka-kanagjeq-ja-si-i-rrine-dimite-foto/60%Daily2016-09-26 18:37
https://kosova-info.com/gezim-kelmendi-parasheh-zgjedhje-te-parakohshme-sivjet/60%Daily2016-09-26 18:28
https://kosova-info.com/thaci-per-suksesin-e-donjeta-sadikut-epoka-e-sportisteve-tane-te-arte-sapo-ka-filluar/60%Daily2016-09-26 18:23
https://kosova-info.com/mourinho-e-le-ne-bankine-rooneyn-ja-cfare-vendimi-merr-sulmuesi/60%Daily2016-09-26 18:17
https://kosova-info.com/shqiperia-e-piste-dhe-ligji-i-mbetjeve/60%Daily2016-09-26 18:17
https://kosova-info.com/anetari-i-bordit-te-konkurrences-muhamet-krasniqi-ndalet-ne-aeroportin-e-beogradit/60%Daily2016-09-26 18:12
https://kosova-info.com/a-eshte-e-demshme-apo-e-dobishme-per-trupin-dhe-trurin-tuaj-marijuana/60%Daily2016-09-26 18:07
https://kosova-info.com/hap-nj-vrim-me-trapan-pr-kufjet-3-5-mm-n-iphone-7-videoja-shikohet-mbi-10-milion-her/60%Daily2016-09-26 17:07
https://kosova-info.com/gecaj-ironizon-me-visar-ymerin-pishman-qe-nuk-e-kerkova-kete-gjeni-sa-ishim-ne-britani/60%Daily2016-09-26 18:02
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-publikon-klipin-e-ri-keshtu-nuk-e-keni-pare-asnjehere-video/60%Daily2016-09-26 18:01
https://kosova-info.com/plisat-e-ofendojne-rende-drilon-hajrizin-foto/60%Daily2016-09-26 17:55
https://kosova-info.com/tashme-ka-nje-kure-per-renien-e-flokeve/60%Daily2016-09-26 17:50
https://kosova-info.com/mali-i-zi-do-te-shnderrohet-ne-kuvajt-te-ri-nis-kerkimi-i-naftes-dhe-gazit-ne-bregdet/60%Daily2016-09-26 17:43
https://kosova-info.com/ndizet-sfida-e-xhakajve-ne-lk-taulanti-e-kercenon-granitin/60%Daily2016-09-26 17:41
https://kosova-info.com/ndizet-sfida-e-xhakajve-ne-lk-taulanti-e-kercenon-granitin/60%Daily2016-09-26 17:41
https://kosova-info.com/ja-me-sa-mundim-zgjohet-nga-gjumi-vildane-zeneli-foto/60%Daily2016-09-26 17:38
https://kosova-info.com/bunjaki-me-2-tetor-zbulon-listen-ka-disa-risi/60%Daily2016-09-26 17:28
https://kosova-info.com/ish-presidenti-sarkozy-mbeshtet-fitoren-e-hillary-clinton/60%Daily2016-09-26 17:28
https://kosova-info.com/personi-qe-hoqi-pankarten-ne-kishen-ne-oborrin-e-up-se-ishte-polic/60%Daily2016-09-26 17:24
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-tek-klubi-ku-kendonte-noizy/60%Daily2016-09-26 17:22
https://kosova-info.com/mpj-ne-mbrojtje-te-gjeneral-kastratit-dhe-albin-kurtit-kerkon-maturi-nga-partite-maqedonase/60%Daily2016-09-26 17:21
https://kosova-info.com/gruaja-ne-menyre-qesharake-i-imiton-yjet-boteror-ne-fotografite-e-tyre/60%Daily2016-09-26 17:18
https://kosova-info.com/shkrirja-e-androidchrome-os-mund-t-njoftohet-nga-google-m-4-tetor/60%Daily2016-09-26 16:11
https://kosova-info.com/miranda-kerr-zbulon-sekretin-me-te-madh-ne-20-vite-karriere-foto/60%Daily2016-09-26 17:16
https://kosova-info.com/kolumbia-nenshkruan-marreveshjen-historike-te-paqes-me-farc-un/60%Daily2016-09-26 17:10
https://kosova-info.com/trajneri-i-dortmundit-flet-per-cristiano-ronaldon/60%Daily2016-09-26 17:08
https://kosova-info.com/apple-pergatitet-te-bleje-kete-marke-te-veturave/60%Daily2016-09-26 17:02
https://kosova-info.com/albert-berisha-nuk-jam-terrorist-u-denova-pa-faj/60%Daily2016-09-26 16:48
https://kosova-info.com/zidane-flet-per-here-te-pare-per-incidentin-me-ronaldon-ja-cfare-thote/60%Daily2016-09-26 16:44
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-javet-e-ardhshme-perkrahja-e-gjermanise-jetike-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2016-09-26 16:44
https://kosova-info.com/alonso-do-ta-mbyll-ne-kete-skuader-karrieren/60%Daily2016-09-26 16:33
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-etrit-berishen-2/60%Daily2016-09-26 16:26
https://kosova-info.com/mustafi-zgjedh-mes-ronaldos-brazilian-dhe-cristiano-ronaldos/60%Daily2016-09-26 16:15
https://kosova-info.com/pija-natyrale-e-cila-ben-mrekulli-kunder-gerhitjes-receta/60%Daily2016-09-26 16:07
https://kosova-info.com/rritet-vlera-e-perfaqesueses-se-kosoves-ja-sa-milione-kushton-tani-foto/60%Daily2016-09-26 16:07
https://kosova-info.com/kek-u-ndihmon-fsk-ne-me-transportimin-e-3-vagoneve/60%Daily2016-09-26 16:06
https://kosova-info.com/jeremiq-i-dyti-pas-raundit-te-peste-te-votimit-por-shba-ja-e-bllokon-per-shkak-te-kosoves/60%Daily2016-09-26 15:59
https://kosova-info.com/focusmusic-fm-muzik-pr-pun-dhe-produktivitet/60%Daily2016-09-26 15:57
https://kosova-info.com/tuchel-casmiro-mungese-e-madhe-per-realin/60%Daily2016-09-26 15:56
https://kosova-info.com/keto-vende-nuk-do-te-kene-rryme-neser/60%Daily2016-09-26 15:48
https://kosova-info.com/donjeta-sadiku-e-fiton-medaljen-e-arte-ne-turqi/60%Daily2016-09-26 15:45
https://kosova-info.com/gjakovarja-grimon-paris-hiltonin-foto/60%Daily2016-09-26 15:41
https://kosova-info.com/alberije-hadergjonaj-cmend-nju-jorkun-foto/60%Daily2016-09-26 15:36
https://kosova-info.com/qesharake-mustafi-zbulon-pse-bashkelojtaret-nuk-e-therrasin-ne-emrin-e-tij/60%Daily2016-09-26 15:36
https://kosova-info.com/tahiri-trualli-i-xhamise-te-ura-ne-mitrovice-eshte-i-mbrojtur-spahiu-ia-futi-paushall/60%Daily2016-09-26 15:36
https://kosova-info.com/kete-jave-pritet-finalizimi-i-marreveshjes-se-partive-politike-per-demarkacionin/60%Daily2016-09-26 15:26
https://kosova-info.com/vedat-bajrami-blen-veture-100-mije-euro-foto/60%Daily2016-09-26 15:23
https://kosova-info.com/fra-te-shtenat-afer-supermarketit-dy-te-plagosur-arrestohet-sulmuesi/60%Daily2016-09-26 15:20
https://kosova-info.com/baby-g-zbardh-detaje-rreth-kenges-se-re-foto/60%Daily2016-09-26 15:16
https://kosova-info.com/kur-kenga-te-ka-lali-shpirt-behet-hit-ne-turqi-e-arabi-fotovideo/60%Daily2016-09-26 15:07
https://kosova-info.com/deutsche-welle-dorezon-padi-kunder-ministrise-turke/60%Daily2016-09-26 15:00
https://kosova-info.com/hysaj-nenshkruan-me-napolin-i-vendoset-klauzole-e-cmendur/60%Daily2016-09-26 15:00
https://kosova-info.com/inteligjenca-artificiale-tensorflow-e-google-shnon-nj-efikasitet-rekord-93-9/60%Daily2016-09-26 14:24
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-i-reagon-kadri-veselit-a-ka-ne-kosove-skena-te-sirise/60%Daily2016-09-26 14:49
https://kosova-info.com/11-yjet-qe-wenger-deshtoi-ti-sjelle-ne-arsenal-foto/60%Daily2016-09-26 14:48
https://kosova-info.com/ajatollah-khamenei-i-sugjeron-ahmadinejadit-te-mos-kandidoj/60%Daily2016-09-26 14:36
https://kosova-info.com/fifa-racizmi-vazhdon-te-luftohet-seriozisht/60%Daily2016-09-26 14:30
https://kosova-info.com/sulm-terrorist-ne-sirnak-te-turqise/60%Daily2016-09-26 14:29
https://kosova-info.com/mmph-urdheron-ndaljen-e-punimeve-ne-stadiumin-e-prishtines-nuk-ka-leje-foto/60%Daily2016-09-26 14:28
https://kosova-info.com/kosoves-i-vjen-nje-perforcim-i-madh-per-ndeshjen-me-kroacine-foto/60%Daily2016-09-26 14:23
https://kosova-info.com/prokuroria-e-bosnjes-therret-dodikun-ne-seance-degjimore-per-referendumin/60%Daily2016-09-26 14:21
https://kosova-info.com/shba-ja-do-ta-bllokoje-vuk-jeremiqin-ne-garen-drejt-okb-se/60%Daily2016-09-26 14:19
https://kosova-info.com/vajza-e-eminemit-dikur-dhe-tash-ndikimi-i-saj-ne-jeten-dhe-karrieren-e-reperit-foto/60%Daily2016-09-26 14:14
https://kosova-info.com/harrojeni-gjysten-vajza-e-saj-eshte-edhe-me-e-nxehte-fotovideo/60%Daily2016-09-26 14:06
https://kosova-info.com/aksidenti-ky-eshte-polici-qe-humbi-jeten-ne-kamez/60%Daily2016-09-26 14:04
https://kosova-info.com/mallkimi-i-kosoves-ndjek-januzajn-edhe-te-sunderlandi/60%Daily2016-09-26 13:55
https://kosova-info.com/gaz-paja-krenaria-e-mallakastres-foto/60%Daily2016-09-26 13:51
https://kosova-info.com/lajmivox-qytetaret-nuk-duan-lufte-thone-se-as-ushtri-nuk-kemi-video/60%Daily2016-09-26 13:46
https://kosova-info.com/kompania-e-gjeneralit-clark-ne-kosove-nga-qymyri-do-te-prodhoje-nafte-dhe-kerozine/60%Daily2016-09-26 13:44
https://kosova-info.com/te-gjithe-do-te-donin-te-ishin-ketu-ku-eshte-elvana-gjata-foto/60%Daily2016-09-26 13:42
https://kosova-info.com/ipko-ofron-2gb-internet-falas-te-gjithe-ata-qe-kalojne-ne-4g/60%Daily2016-09-26 13:41
https://kosova-info.com/kontrabanduesi-i-lodrave-rrefimi-per-njeriun-qe-sjell-gezim-ne-fytyrat-e-femijeve-siriane-fotovideo/60%Daily2016-09-26 13:41
https://kosova-info.com/far-dreqin-duhet-t-bj-me-jetn-time-nj-uebfaqe-ka-prgjigjen/60%Daily2016-09-26 13:16
https://kosova-info.com/ubo-consulting-vetevendosje-kontraktoi-anketen-dhe-rezultatet-i-nxori-vet-ne-publik/60%Daily2016-09-26 13:34
https://kosova-info.com/lajm-shokues-per-arsenalin-por-xhaka-buzeqeshe/60%Daily2016-09-26 13:31
https://kosova-info.com/zbulohet-nje-nga-konkurentet-e-kenges-magjike-2016-video/60%Daily2016-09-26 13:21
https://kosova-info.com/disa-histori-te-panjohura-kur-amerikes-i-semuren-presidentet/60%Daily2016-09-26 13:17
https://kosova-info.com/i-denuari-per-terrorizem-zekrija-qazimi-me-7-nentor-gjykohet-ne-apel/60%Daily2016-09-26 13:17
https://kosova-info.com/banoret-e-dardanise-i-ankohen-behxhet-shales-se-nuk-po-i-mbron-interesat-e-tyre-video/60%Daily2016-09-26 13:13
https://kosova-info.com/harroni-barcelonen-goli-tiki-taka-i-vitit-vjen-nga-blackburni-video/60%Daily2016-09-26 13:09
https://kosova-info.com/reagimi-i-hamdi-ibrahimit-per-rastin-e-sanije-selimit-dhe-sqarimi-i-lajmi-net/60%Daily2016-09-26 13:03
https://kosova-info.com/reagimi-i-hamdi-ibrahimit-per-rastin-e-sanije-selimit-dhe-sqarimi-i-lajmi-net/60%Daily2016-09-26 13:03
https://kosova-info.com/arrijne-71-kamione-me-ndihma-ne-qytetet-e-rrethuara-te-sirise/60%Daily2016-09-26 13:02
https://kosova-info.com/banoret-e-dardanise-ne-hall-nuk-e-dine-adresen-e-pronarit-te-banesave-fotovideo/60%Daily2016-09-26 13:02
https://kosova-info.com/gruaja-e-ermalit-nuk-e-ka-problem-del-pa-te-brendshme-foto/60%Daily2016-09-26 12:56
https://kosova-info.com/apple-iphone-7-sa-i-mir-sht-nj-telefon-bateria-e-t-cilit-nuk-mban-as-nj-dit-t-vetme/60%Daily2016-09-26 12:48
https://kosova-info.com/perzgjedhesi-i-finlandes-injoron-keq-kosoven/60%Daily2016-09-26 12:45
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-houston-te-pakten-shtate-te-plagosur-foto/60%Daily2016-09-26 12:43
https://kosova-info.com/cfare-po-planifikon-bleona-me-miliarderin-indian-foto/60%Daily2016-09-26 12:33
https://kosova-info.com/libraria-qe-do-tju-le-pa-fjale-foto/60%Daily2016-09-26 12:31
https://kosova-info.com/prokuroria-e-gjilanit-ka-ngritur-aktakuze-kunder-b-h-dhe-l-d-per-keqperdorim-te-detyres-zyrtare/60%Daily2016-09-26 12:30
https://kosova-info.com/serbi-e-heq-pankarten-e-studenteve-te-kisha-ne-oborrin-e-up-se-foto/60%Daily2016-09-26 12:29
https://kosova-info.com/lihtenshtajn-shqiperi-vendim-totalisht-i-papritur-nga-fshf/60%Daily2016-09-26 12:29
https://kosova-info.com/james-ker-lindsay-kujt-i-kujtohet-referendumi-i-serbeve-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2016-09-26 12:26
https://kosova-info.com/shkencetari-i-famshem-zoti-ekziston-dhe-drejton-gjithcka-kam-provat/60%Daily2016-09-26 12:24
https://kosova-info.com/babai-dhe-femija-te-vdekur-nen-germadha-ne-aleppo-kujdes-foto-18/60%Daily2016-09-26 12:19
https://kosova-info.com/meshkujt-qe-bejne-me-shpesh-seks-jane-me-te-prire-te/60%Daily2016-09-26 12:16
https://kosova-info.com/be-rrezon-referendumin-ne-republiken-serpska-thote-se-eshte-ilegal/60%Daily2016-09-26 12:14
https://kosova-info.com/orinda-huta-keshtu-nisi-historia-ime-me-turin-foto/60%Daily2016-09-26 12:08
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-tallet-me-plisat-foto/60%Daily2016-09-26 12:08
https://kosova-info.com/pos-qe-ishin-te-mrekullueshem-disa-filma-romantike-u-bazuan-ne-ngjarje-te-verteta-foto/60%Daily2016-09-26 12:02
https://kosova-info.com/pamje-te-tmerrshme-nga-aleppo-vdekja-e-babait-dhe-djalit-nen-germadha/60%Daily2016-09-26 11:56
https://kosova-info.com/telashe-per-bale-e-pabesueshme-cfare-i-ka-bere-kusherira-e-te-fejuares/60%Daily2016-09-26 11:50
https://kosova-info.com/6-emocionet-qe-na-demtojne-organizmin/60%Daily2016-09-26 11:50
https://kosova-info.com/humbi-57-kile-vetem-sepse-kishte-turp-ta-shikonte-veten-ne-pasqyre-foto/60%Daily2016-09-26 11:15
https://kosova-info.com/bajrami-librat-jane-shperndare-ne-te-gjitha-shkollat/60%Daily2016-09-26 11:04
https://kosova-info.com/veseli-dikujt-ne-kosove-po-i-pelqejne-skenat-e-sirise/60%Daily2016-09-26 11:00
https://kosova-info.com/bmw-daimler-dhe-volkswagen-marrveshje-pr-ndarjen-e-informacioneve-t-trafikut-n-hartat-here/60%Daily2016-09-26 12:50
https://kosova-info.com/policia-zbardh-detajet-mbi-krismat-me-arme-ne-klubin-ku-performonte-noizy/60%Daily2016-09-26 10:56
https://kosova-info.com/studentet-vendosin-foto-te-krimeve-serbe-dhe-flamurin-amerikan-ne-kishe-foto/60%Daily2016-09-26 10:50
https://kosova-info.com/super-beth-i-beson-shume-mourinhos-foto/60%Daily2016-09-26 10:48
https://kosova-info.com/barcelona-sergi-roberto-lajm-i-papritur/60%Daily2016-09-26 10:47
https://kosova-info.com/modelja-bombastike-thyen-rrjetin-100-nudo-ne-kalendarin-e-ri-foto/60%Daily2016-09-26 10:32
https://kosova-info.com/futbollisti-i-psg-se-denohet-me-dy-muaj-burg-foto/60%Daily2016-09-26 10:31
https://kosova-info.com/dy-projekte-nga-kosova-ne-itali-foto/60%Daily2016-09-26 10:30
https://kosova-info.com/gjiganti-spanjoll-transferon-zbulimin-e-madh-te-dortmundit/60%Daily2016-09-26 10:18
https://kosova-info.com/pse-duhet-te-flini-zhveshur/60%Daily2016-09-26 10:15
https://kosova-info.com/miriam-cani-pa-make-up-mahniten-fansat-foto/60%Daily2016-09-26 10:02
https://kosova-info.com/gruaja-e-tottit-jep-nje-deklarate-tronditese-per-spallettin/60%Daily2016-09-26 09:56
https://kosova-info.com/bima-e-kudogjendur-qe-kuron-dhjetra-semundje/60%Daily2016-09-26 09:55
https://kosova-info.com/ja-pse-u-rrethuan-serish-banesat-ne-dardani-nga-policia/60%Daily2016-09-26 09:55
https://kosova-info.com/edhe-kfor-i-ne-dardani/60%Daily2016-09-26 09:51
https://kosova-info.com/opozita-kundershton-shqyrtimin-e-dhenies-se-licences-per-kompanine-e-clark-ut/60%Daily2016-09-26 09:47
https://kosova-info.com/hakimi-i-yahoo-m-i-madhi-n-histori/60%Daily2016-09-26 08:44
https://kosova-info.com/hakimi-i-yahoo-m-i-madhi-n-histori/60%Daily2016-09-26 08:44
https://kosova-info.com/kryesia-e-kuvendit-cakton-daten-e-seances-se-radhes-foto/60%Daily2016-09-26 09:39
https://kosova-info.com/ronaldo-zidane-pamjet-e-reja-zbulojne-dicka-shokuese-video/60%Daily2016-09-26 09:36
https://kosova-info.com/e-nisni-diten-me-nje-filxhan-kafe-ja-cfare-ndodh-me-trupin-tuaj/60%Daily2016-09-26 09:23
https://kosova-info.com/faqja-e-facebook-ut-qe-u-mundeson-takime-homoseksualeve-kosovare-foto/60%Daily2016-09-26 09:08
https://kosova-info.com/manaj-sjam-messi-e-as-ronaldo-por/60%Daily2016-09-26 09:01
https://kosova-info.com/aksionet-e-twitter-rriten-me-22-pas-raportimeve-pr-nj-blerje-nga-google-ose-salesforce/60%Daily2016-09-26 07:08
https://kosova-info.com/super-yje-ne-formacionin-e-deshtakeve-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-09-26 08:46
https://kosova-info.com/havolli-nis-punen-ne-akk-do-te-fuqizoje-bashkepunimin-me-prokurorine/60%Daily2016-09-26 08:45
https://kosova-info.com/a-e-ka-tradhtuar-ndonjehere-mihrija-naimin-video/60%Daily2016-09-26 08:40
https://kosova-info.com/kjo-eshte-rruga-e-kosovareve-ne-tirane-foto/60%Daily2016-09-26 08:34
https://kosova-info.com/rrahje-masive-mes-vajzave-ne-podujeve-video/60%Daily2016-09-26 08:30
https://kosova-info.com/dicka-e-pabesueshme-ndodhi-per-19-sekonda-ne-ndeshjen-arsenal-chelsea-video/60%Daily2016-09-26 08:25
https://kosova-info.com/mbulohet-miss-kosova-foto/60%Daily2016-09-26 08:23
https://kosova-info.com/per-shkak-te-dhunes-zviceranet-pranojne-te-pergjohen/60%Daily2016-09-26 08:19
https://kosova-info.com/bllokohet-shkupi-nga-policia-vazhdon-gjykimi-i-grupit-te-kumanoves/60%Daily2016-09-26 08:13
https://kosova-info.com/de-boer-i-hekurt-lamtumire-dy-yjeve-te-interit/60%Daily2016-09-26 08:05
https://kosova-info.com/e-dini-cili-eshte-fiksimi-i-ences-foto/60%Daily2016-09-26 07:56
https://kosova-info.com/aplikacioni-bing-n-android-dhe-ios-adoptoi-teknologjin-amp-n-rezultatet-e-krkimit/60%Daily2016-09-26 06:57
https://kosova-info.com/aktakuze-prokurori-u-korruptua-me-nje-kose-nje-cader-dhe-kerkoi-5-mije-euro/60%Daily2016-09-26 07:47
https://kosova-info.com/raiola-tregon-kercenimin-e-pabesueshem-te-ibrahimovic-per-pogban/60%Daily2016-09-26 07:41
https://kosova-info.com/galaxy-s8-me-grafike-dhe-procesor-te-jashtezakonshem/60%Daily2016-09-26 07:40
https://kosova-info.com/gecaj-referendumi-baze-e-pavaresise/60%Daily2016-09-26 07:34
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-te-shkurorezimit-intrigues-jolie-ka-kerkuar-te-dale-me-meshkuj-tjere-dhe-ka-shfaqur-sjellje-agresive/60%Daily2016-09-26 07:28
https://kosova-info.com/kriza-e-ronaldos-as-zbulon-shkaktarin/60%Daily2016-09-26 07:26
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-kamez-shkaktari-eshte-djali-i-ish-deputetit-te-ps-se/60%Daily2016-09-26 07:17
https://kosova-info.com/nuk-duhet-tia-beni-kurre-kete-organit-intim-femeror/60%Daily2016-09-26 07:14
https://kosova-info.com/nuk-duhet-tia-beni-kurre-kete-organit-intim-femeror/60%Daily2016-09-26 07:14
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-humb-ndeshjen-barcelona-man-city-foto/60%Daily2016-09-26 07:03
https://kosova-info.com/kujdes-kur-bisedoni-me-viber-kete-te-keqe-kurre-nuk-e-keni-ditur/60%Daily2016-09-26 07:01
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-beri-nje-gjest-human-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-09-26 06:56
https://kosova-info.com/zgjoheni-ndonjehere-me-te-nxira-ne-trup-ja-cka-ndodh-me-ju-gjate-nates-foto/60%Daily2016-09-26 06:55
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-mbroheni-nga-hakimi-i-yahoo/60%Daily2016-09-26 06:48
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-premierlige-foto-7/60%Daily2016-09-26 06:43
https://kosova-info.com/shikoni-momentin-kur-justin-bieber-sulmohet-ne-gjermani-video/60%Daily2016-09-26 06:36
https://kosova-info.com/shokohet-psg-di-maria-transferohet-te-gjiganti-evropian/60%Daily2016-09-26 06:33
https://kosova-info.com/spitalet-rrezikojne-te-mbesin-pa-ushqim/60%Daily2016-09-26 06:30
https://kosova-info.com/shkolla-pa-asnje-nxenes-ne-skenderaj/60%Daily2016-09-26 06:29
https://kosova-info.com/debati-clinton-vs-trump-pritet-ti-terheq-mbi-100-milione-shikues/60%Daily2016-09-26 06:25
https://kosova-info.com/fundjava-solli-dy-rezultate-te-pabesueshme-ne-ligen-e-dyte-ne-kosove/60%Daily2016-09-26 06:22
https://kosova-info.com/ledri-dhe-dafina-bashke-ne-new-york-foto/60%Daily2016-09-26 06:14
https://kosova-info.com/kryesia-e-kuvendit-mbidhet-sot-demarkacioni-nuk-eshte-ne-rend-dite/60%Daily2016-09-26 06:06
https://kosova-info.com/puci-ndaj-aganit-ska-deshtuar-18-dege-kerkojne-largimin-e-tij/60%Daily2016-09-26 05:49
https://kosova-info.com/18-vjet-nga-masakra-e-abrise-se-eperme/60%Daily2016-09-26 05:41
https://kosova-info.com/horoskopi-26-shtator-2016/60%Daily2016-09-26 05:07
https://kosova-info.com/banoret-vendosin-tabela-orientuese-me-emrat-e-familjeve-ne-hyrje-te-fshatit-foto/60%Daily2016-09-26 05:03
https://kosova-info.com/25-vjetori-i-referendumit-per-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2016-09-26 05:00
https://kosova-info.com/femrat-betohen-ne-kete-ndjenje-te-papershkrueshme-gjate-seksit/60%Daily2016-09-26 00:03
https://kosova-info.com/kjo-mund-te-jete-risia-e-radhes-ne-messenger/60%Daily2016-09-25 23:46
https://kosova-info.com/bmw-m4-me-615-kuaj-fuqi/60%Daily2016-09-25 23:14
https://kosova-info.com/aksident-ne-prishtine-2/60%Daily2016-09-25 22:27
https://kosova-info.com/nissan-gt-r-nismo-vjen-ne-vitin-2017/60%Daily2016-09-25 22:16
https://kosova-info.com/kosovare-asllani-ben-historine-me-man-cityn-ne-angli/60%Daily2016-09-25 22:00
https://kosova-info.com/loja-e-ndyte-e-donald-trump-fton-ne-debat-perballe-hillaryt-ish-dashnoren-e-bill-clintonit/60%Daily2016-09-25 21:54
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-gold-ag-per-mc-kreshen-dhe-lyrical-son-video/60%Daily2016-09-25 21:51
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-gold-ag-per-mc-kreshen-dhe-lyrical-son-video-2/60%Daily2016-09-25 21:51
https://kosova-info.com/vokrri-kosova-perforcohet-me-tre-lojtare-ndaj-kroacise/60%Daily2016-09-25 21:49
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-nese-e-vendosni-nje-limon-prane-krevatit/60%Daily2016-09-25 21:49
https://kosova-info.com/berisha-rama-ka-bere-operacione-plastike-video/60%Daily2016-09-25 21:46
https://kosova-info.com/studentja-e-psikologjise-qe-pelqen-te-zhvishet-para-aparatit-foto-16/60%Daily2016-09-25 21:32
https://kosova-info.com/a-do-te-luaje-rashica-ndaj-kroacise-pergjigjjet-sahiti/60%Daily2016-09-25 21:26
https://kosova-info.com/pamjet-e-minutave-te-para-pas-aksidentit-ne-kamez-qytetaret-e-irrituar-per-vonesen-e-ambulances-video/60%Daily2016-09-25 21:24
https://kosova-info.com/per-cka-u-operua-sahide-mustafa-foto/60%Daily2016-09-25 21:16
https://kosova-info.com/bardhyl-meta-me-shume-miq-perfshihet-ne-organizimin-e-ndeshjes-kosove-kroaci/60%Daily2016-09-25 21:15
https://kosova-info.com/kundershtimet-per-kishen-ne-nivel-fjalesh-video/60%Daily2016-09-25 21:05
https://kosova-info.com/dodik-paralajmeron-fundin-e-bosnjes-pas-referendumit-republiken-serbe-e-quan-shtet/60%Daily2016-09-25 21:00
https://kosova-info.com/dortmundi-e-ndez-sfiden-me-realin-e-nguc-keq-ne-twitter-foto/60%Daily2016-09-25 20:59
https://kosova-info.com/evi-reci-befason-me-pozen-e-re-foto/60%Daily2016-09-25 20:53
https://kosova-info.com/rrahje-ne-mes-vajzave-ne-podujeve-qerojne-hesapet-pas-fyerjeve-ne-facebook-video/60%Daily2016-09-25 20:43
https://kosova-info.com/hasan-preteni-akk-e-ka-parandaluar-korrupsionin-ne-kosove/60%Daily2016-09-25 20:43
https://kosova-info.com/fiorentina-dhe-milani-ndajne-piket-video/60%Daily2016-09-25 20:39
https://kosova-info.com/detaje-nga-aksidenti-ne-kamez-foto/60%Daily2016-09-25 20:38
https://kosova-info.com/sulm-me-arme-ne-malmo-te-suedise-4-persona-te-plagosur-foto/60%Daily2016-09-25 20:34
https://kosova-info.com/si-te-transformoni-nje-cope-materiali-ne-nje-fustan-elegant-dhe-seksi-ideja-do-tiu-mahnite-video/60%Daily2016-09-25 20:27
https://kosova-info.com/me-brushe-dhembesh-ka-ferkuar-hunden-ka-zbuluar-qe-ky-truk-ben-mrekulli/60%Daily2016-09-25 20:27
https://kosova-info.com/keshtu-njoftojne-aktoret-per-ardhjen-e-kafeneja-jone-foto/60%Daily2016-09-25 20:23
https://kosova-info.com/shevchenko-flet-per-perballjen-me-kosoven/60%Daily2016-09-25 20:19
https://kosova-info.com/si-te-rigjeneroni-floket-ne-nje-nate-ky-eshte-ilaci-natyral-video/60%Daily2016-09-25 20:13
https://kosova-info.com/pamje-nga-aksidenti-te-shkolla-ibrahim-rugova-ku-vdiq-nje-polic-video/60%Daily2016-09-25 20:12
https://kosova-info.com/perse-gruaja-juaj-shikon-filma-pornografike/60%Daily2016-09-25 20:02
https://kosova-info.com/ilac-natyral-per-zbardhjen-e-dhembeve-efekti-i-menjehershem-video/60%Daily2016-09-25 19:59
https://kosova-info.com/polici-nokauton-tifozin-ne-ndeshjen-feronikeli-prishtina-video/60%Daily2016-09-25 19:57
https://kosova-info.com/kamze-aksident-te-shkolla-ibrahim-rugova-nderron-jete-nje-polic/60%Daily2016-09-25 19:54
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-nga-arrestimi-i-dy-te-dyshuarve-ne-sarande/60%Daily2016-09-25 19:48
https://kosova-info.com/morena-taraku-mua-ne-argjentine-nuk-do-te-ma-kishin-dhene-cmimin-miss-argjentina-video/60%Daily2016-09-25 19:48
https://kosova-info.com/natascha-blene-shtepine-ku-u-perdhunua-per-8-vite-rreth-video/60%Daily2016-09-25 19:42
https://kosova-info.com/imami-ekzekuton-shkrimtarin-pas-postimit-te-nje-karikature/60%Daily2016-09-25 19:41
https://kosova-info.com/referendumi-ne-republiken-serbe-99-80-e-serbeve-votojne-per-rriten-tensionet/60%Daily2016-09-25 19:40
https://kosova-info.com/urimi-emocionues-i-vokrrit-per-lojtaret-qe-refuzuan-kosoven/60%Daily2016-09-25 19:40
https://kosova-info.com/pedofili-sulmoi-seksualisht-10-vjecaren-ne-gjykate-tentoi-ta-vriste-prokurorin-video/60%Daily2016-09-25 19:38
https://kosova-info.com/u2-i-njejte-si-40-vite-me-pare/60%Daily2016-09-25 19:31
https://kosova-info.com/familjes-ronaldo-i-shtohet-edhe-nje-anetar-foto/60%Daily2016-09-25 19:22
https://kosova-info.com/penallti-ne-ndeshjen-fiorentina-milan-e-pabesueshme-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-09-25 19:11
https://kosova-info.com/nje-dite-para-debatit-gjasat-e-clintonit-dhe-trumpit-te-barabarta/60%Daily2016-09-25 19:10
https://kosova-info.com/ja-sa-do-te-kushtojne-syzet-qe-do-te-lancohen-nga-snapchat/60%Daily2016-09-25 19:06
https://kosova-info.com/artiste-te-njohur-qe-nuk-kane-gjurme-as-ne-rrjetet-sociale-video/60%Daily2016-09-25 19:03
https://kosova-info.com/njoftim-i-rendesishem-para-ndeshjes-ukraine-kosove-duhet-ta-lexoni/60%Daily2016-09-25 19:02
https://kosova-info.com/perfundon-referendumi-kunderthenes-i-serbeve-te-bosnjes/60%Daily2016-09-25 19:01
https://kosova-info.com/ramushit-ju-ka-bo-djali-burre-gjini-ne-bjeshket-e-sharrit-bashke-me-baben-foto/60%Daily2016-09-25 18:48
https://kosova-info.com/si-dukeshin-te-vogla-femrat-qe-sot-konsiderohen-me-te-bukurat-e-botes-foto/60%Daily2016-09-25 18:43
https://kosova-info.com/haxhinjte-u-luten-per-kosoven-mysafiret-ua-bejne-per-hair-video/60%Daily2016-09-25 18:37
https://kosova-info.com/ekskluzive-bmw-z5toyota-spiunohet-gjate-testimeve/60%Daily2016-09-25 18:37
https://kosova-info.com/donjeta-sadiku-arrin-ne-finale-ne-turneun-e-boksit-ne-turqi-foto/60%Daily2016-09-25 18:36
https://kosova-info.com/hapeni-kliniken-e-studenteve-zoti-ju-marrofte/60%Daily2016-09-25 18:32
https://kosova-info.com/haradinaj-e-demanton-sali-berishen-shtepia-e-tij-nuk-ishte-baze-e-uck-se/60%Daily2016-09-25 18:25
https://kosova-info.com/graniti-poston-nje-fotografi-interesante-te-skuadres-se-pare-te-tij-ne-futboll-foto/60%Daily2016-09-25 18:22
https://kosova-info.com/barku-i-saj-peshonte-124-kilograme-ja-cfare-gjeten-mjeket-pas-operacionit/60%Daily2016-09-25 18:21
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-shoqerohet-me-bleonen-pastaj-e-perqesh-ate-foto/60%Daily2016-09-25 18:03
https://kosova-info.com/celina-pergezon-ekipin-per-fitoren-ndaj-vitesses/60%Daily2016-09-25 18:00
https://kosova-info.com/uss-ford-bisha-e-superfuqise-amerikane-qe-kushton-13-mld-dollare-foto/60%Daily2016-09-25 17:54
https://kosova-info.com/shpetim-desku-ironizon-me-buzet-e-morena-tarakut-video/60%Daily2016-09-25 17:50
https://kosova-info.com/nese-keni-njerin-nga-keta-smartfone-samsung-duhet-te-keni-kujdes/60%Daily2016-09-25 17:50
https://kosova-info.com/clinton-vs-trump-neser-debati-i-pare/60%Daily2016-09-25 17:49
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-fiorentina-milan-2/60%Daily2016-09-25 17:47
https://kosova-info.com/shaqiri-ia-ben-dhurate-vetes-nje-super-veture-foto/60%Daily2016-09-25 17:40
https://kosova-info.com/zvicra-vendi-me-i-pasur-ne-bote/60%Daily2016-09-25 17:38
https://kosova-info.com/momenti-kur-morena-taraku-shperthen-ne-vaj-ne-emision-video/60%Daily2016-09-25 17:36
https://kosova-info.com/zvicra-ka-nevoje-per-punetore-te-huaj/60%Daily2016-09-25 17:34
https://kosova-info.com/nitaj-ska-koncenzus-per-demarkacionin-te-gjitha-jane-spekulime/60%Daily2016-09-25 17:32
https://kosova-info.com/anija-e-grave-vazhdon-udhetimin-e-shpreses-per-ne-gaza/60%Daily2016-09-25 17:29
https://kosova-info.com/genta-e-imitoi-adelinen-per-xhirimet-e-vitit-te-ri-video/60%Daily2016-09-25 17:21
https://kosova-info.com/java-e-kosovareve-bernard-berisha-i-shenon-zenitit-dhe-bie-ne-sexhde-video/60%Daily2016-09-25 17:20
https://kosova-info.com/njihuni-me-qenin-qe-eshte-pronari-i-8-iphone-7s/60%Daily2016-09-25 17:19
https://kosova-info.com/shqiptaret-nuk-jane-me-ne-mesin-e-optimisteve-foto/60%Daily2016-09-25 17:16
https://kosova-info.com/keta-jane-10-njerezit-me-me-ndikim-ne-bote/60%Daily2016-09-25 17:09
https://kosova-info.com/majk-vjen-me-nje-kerkim-fajle-foto/60%Daily2016-09-25 17:04
https://kosova-info.com/aleppo-kushtet-e-keqija-ne-spitale-rrisin-numrin-e-te-vdekurve/60%Daily2016-09-25 17:02
https://kosova-info.com/ja-cfare-do-te-thote-deshira-per-te-ngrene-ose-per-te-mos-ngrene-kur-jeni-te-semure/60%Daily2016-09-25 16:54
https://kosova-info.com/guardiola-befason-me-kete-deklarate/60%Daily2016-09-25 16:53
https://kosova-info.com/aksidentohen-karabinieret-te-mensa-bllokohen-rruget-e-prishtines-fotovideo/60%Daily2016-09-25 16:38
https://kosova-info.com/plisat-drilon-hajrizi-nuk-luan-per-sigal-prishtinen-dhe-pike/60%Daily2016-09-25 16:34
https://kosova-info.com/degjimi-i-muzikes-ndihmon-pacientet-me-kancer-autizem-dhe-alzheimer/60%Daily2016-09-25 16:29
https://kosova-info.com/pjata-e-shendetshme-e-dites-sallate-me-molle-dhe-rrepa/60%Daily2016-09-25 16:23
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-momenti-kur-ronaldo-e-shane-rende-zidanen-video/60%Daily2016-09-25 16:22
https://kosova-info.com/zviceranet-votojne-pro-pergjimeve-elektronike-nga-sherbimet-sekrete/60%Daily2016-09-25 16:19
https://kosova-info.com/zviceranet-votojne-pro-pergjimeve-elektronike-nga-sherbimet-sekrete-2/60%Daily2016-09-25 16:19
https://kosova-info.com/ja-si-u-prezantua-ekspozita-e-gjelosh-gjokajt-ne-beograd-vitin-e-kaluar/60%Daily2016-09-25 16:09
https://kosova-info.com/goli-i-griezmann-i-sjell-fitoren-atleticos-video/60%Daily2016-09-25 16:08
https://kosova-info.com/mbremje-gala-me-gra-te-suksesshme-shqiptare-te-new-yorkut/60%Daily2016-09-25 16:07
https://kosova-info.com/foshnja-kineze-lind-me-31-gishta-ne-duar-e-kembe/60%Daily2016-09-25 16:04
https://kosova-info.com/izbetbegoviq-terhiqet-para-presionit-serb-thote-se-ne-bosnje-nuk-do-te-kete-lufte/60%Daily2016-09-25 16:01
https://kosova-info.com/zbulohet-biseda-e-tensionuar-mes-ronaldos-dhe-zizus-pas-perfundimit-te-ndeshjes/60%Daily2016-09-25 15:58
https://kosova-info.com/ne-familjen-e-teuta-kurtit-sot-ka-feste-foto/60%Daily2016-09-25 15:52
https://kosova-info.com/gjelosh-gjokaj-do-te-kujtohet-nepermjet-piktures-metafizike/60%Daily2016-09-25 15:51
https://kosova-info.com/microsoft-do-gjejme-kuren-e-kancerit-per-dhjete-vite/60%Daily2016-09-25 15:47
https://kosova-info.com/renditja-tabelare-ne-vala-superligen-e-kosoves-pas-xhiros-se-gjashte-foto/60%Daily2016-09-25 15:45
https://kosova-info.com/maliqi-shkruan-monografi-per-gjelosh-gjokajn/60%Daily2016-09-25 15:41
https://kosova-info.com/bes-kallaku-kthehet-prapa-ne-kohe-foto/60%Daily2016-09-25 15:35
https://kosova-info.com/ndikimi-turk-te-shqiptaret-e-maqedonise-ne-gostivar-u-hap-stadiumi-recep-tayyip-erdogan/60%Daily2016-09-25 15:31
https://kosova-info.com/ronela-hajati-kur-te-qane-shpirti-per-pak-buze-foto/60%Daily2016-09-25 15:29
https://kosova-info.com/interneti-n-koren-e-veriut-jeta-online-n-nj-shtet-totalitar/60%Daily2016-09-25 15:30
https://kosova-info.com/meksike-215-mije-persona-protestuan-per-martesat-e-te-njejtit-seks-foto/60%Daily2016-09-25 15:28
https://kosova-info.com/konfirmohet-vrasja-e-lidereve-talibane-pakistaneze/60%Daily2016-09-25 15:22
https://kosova-info.com/kosova-apo-finlanda-vendos-perfundimisht-perparim-hetemaj/60%Daily2016-09-25 15:18
https://kosova-info.com/duda-paralajmeron-projektin-me-te-ri-muzikor-foto16/60%Daily2016-09-25 15:18
https://kosova-info.com/moska-i-pergjigjet-ashper-boris-johnsonit-ju-bete-krime-ne-irak-jo-ne/60%Daily2016-09-25 15:16
https://kosova-info.com/bmw-x6-tenton-ti-ik-policise-perfundon-ne-oborrin-e-shtepise-video/60%Daily2016-09-25 15:13
https://kosova-info.com/pejani-shkoi-ne-burg-per-ta-vizituar-vellane-por-mbetet-edhe-vet-brenda/60%Daily2016-09-25 15:10
https://kosova-info.com/besa-mposht-driten/60%Daily2016-09-25 15:06
https://kosova-info.com/policia-arreston-homoseksualin-qe-ngacmoi-nje-mashkull-ne-prizren/60%Daily2016-09-25 15:00
https://kosova-info.com/avni-ajeti-largohet-edhe-nga-ldk-ja/60%Daily2016-09-25 14:59
https://kosova-info.com/lideri-i-boko-haramit-eshte-plagosur-rende-por-ai-shfaqet-me-nje-mesazh-kercenues-video/60%Daily2016-09-25 14:59
https://kosova-info.com/interi-ndalet-nga-bologna-video/60%Daily2016-09-25 14:57
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-prishtine-vetura-godet-kembesorin-foto/60%Daily2016-09-25 14:53
https://kosova-info.com/mustafa-kerkon-nga-ban-ki-moon-vazhdimin-e-perkrahjes-per-kosoven/60%Daily2016-09-25 14:52
https://kosova-info.com/super-manaj-i-shenon-gol-te-bukur-genoas-video/60%Daily2016-09-25 14:49
https://kosova-info.com/ku-qendron-e-verteta-e-thashethemeve-per-violete-kukajn-video/60%Daily2016-09-25 14:47
https://kosova-info.com/johnson-rusia-mund-te-kete-kryer-krime-lufte-ne-siri/60%Daily2016-09-25 14:39
https://kosova-info.com/intervenimi-heroik-i-zjarrfikesit-kur-e-nxjerre-3-vjecarin-nga-kjo-grope-video/60%Daily2016-09-25 14:34
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-vajza-qe-planifikonin-sulm-terrorist-ne-france/60%Daily2016-09-25 14:26
https://kosova-info.com/bleona-zbulon-arsyen-e-rikthimit-ne-kosove-video/60%Daily2016-09-25 14:24
https://kosova-info.com/rashica-larg-fushave-per-dy-jave/60%Daily2016-09-25 14:15
https://kosova-info.com/vajza-e-dorina-memes-kopje-e-nenes-se-saj-foto/60%Daily2016-09-25 14:13
https://kosova-info.com/shba-policia-ne-sharlote-e-ka-publikuar-videon-e-qitjes-fatale-me-arme/60%Daily2016-09-25 14:05
https://kosova-info.com/sellma-grimerja-e-pare-shqiptare-qe-sjell-produkte-me-emrin-e-saj-foto/60%Daily2016-09-25 13:59
https://kosova-info.com/sellma-grimerja-e-pare-shqiptare-qe-sjell-produkte-me-emrin-e-saj-foto/60%Daily2016-09-25 13:59
https://kosova-info.com/reagon-genta-ismajli-lidhur-me-lajmet-per-adelinen-ja-cfare-thote-foto/60%Daily2016-09-25 13:49
https://kosova-info.com/inter-bologna-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-09-25 13:42
https://kosova-info.com/show-i-jashtezakonshem-ja-cfare-ndodhi-ne-pushimin-mes-pjeseve-ne-angli/60%Daily2016-09-25 13:37
https://kosova-info.com/qejfi-me-i-madh-se-gjoba-foto/60%Daily2016-09-25 13:34
https://kosova-info.com/ja-kush-i-dergon-beses-lule-cdo-jave-foto/60%Daily2016-09-25 13:33
https://kosova-info.com/kanabis-ne-kacanik/60%Daily2016-09-25 13:24
https://kosova-info.com/inter-bologna-gol-shokues-video/60%Daily2016-09-25 13:22
https://kosova-info.com/twente-vitesse-katastrofe-per-rashicen-foto/60%Daily2016-09-25 13:07
https://kosova-info.com/samanta-nostalgjike-per-kohen-kur-ishte-17-vjece-foto/60%Daily2016-09-25 13:06
https://kosova-info.com/bayern-klopp-e-pabesueshme-por-e-vertete/60%Daily2016-09-25 12:52
https://kosova-info.com/kadaj-bujupi-pyet-se-ku-jane-20-mije-vende-te-punes/60%Daily2016-09-25 12:43
https://kosova-info.com/gold-ag-viziton-varrin-e-babait-keto-jane-vargjet-emocionuese-foto/60%Daily2016-09-25 12:41
https://kosova-info.com/magjia-arkeologjike-e-dersnikut-foto/60%Daily2016-09-25 12:38
https://kosova-info.com/xhensila-kujton-kohet-ne-shtepine-e-big-brother-tregon-me-ke-ka-bere-seks/60%Daily2016-09-25 12:23
https://kosova-info.com/mbyllet-torino-roma-rezultat-i-papritur-video/60%Daily2016-09-25 12:22
https://kosova-info.com/inter-bologna-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-25 12:10
https://kosova-info.com/qytetaret-e-kosoves-mbi-200-mije-blerje-online/60%Daily2016-09-25 12:03
https://kosova-info.com/torino-roma-gol-i-bukur-video/60%Daily2016-09-25 11:55
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-publikon-fotografi-intime-nga-shtrati-foto/60%Daily2016-09-25 11:53
https://kosova-info.com/thaci-u-shua-njeri-nga-artistet-me-te-talentuar/60%Daily2016-09-25 11:51
https://kosova-info.com/jevtiq-policia-pranoi-urdhera-politike/60%Daily2016-09-25 11:48
https://kosova-info.com/tani-penallti-per-romen-totti-apo-hart-video/60%Daily2016-09-25 11:44
https://kosova-info.com/penallti-per-torinon-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-09-25 11:42
https://kosova-info.com/twente-vitesse-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-25 11:39
https://kosova-info.com/fsk-ja-ne-krah-te-ushtrise-shqiptare-dhe-britanike-foto/60%Daily2016-09-25 11:30
https://kosova-info.com/ganja-sulmon-vetevendosjen/60%Daily2016-09-25 11:25
https://kosova-info.com/ky-eshte-asistuesi-me-i-mire-ne-la-liga/60%Daily2016-09-25 11:25
https://kosova-info.com/rrah-te-dashuren-per-arsye-xhelozie/60%Daily2016-09-25 11:23
https://kosova-info.com/policia-arrestoi-sulmuesin-qe-vrau-ne-qendren-tregtare-ne-washington/60%Daily2016-09-25 11:19
https://kosova-info.com/johnson-rusia-e-ka-bere-edhe-me-te-tmerrshem-konfliktin-ne-siri/60%Daily2016-09-25 11:15
https://kosova-info.com/pjest-prbrse-t-iphone-7-kushtojn-jo-m-shum-se-220-dollar/60%Daily2016-09-25 11:12
https://kosova-info.com/qetesohen-gjakrat-noizy-pajtohet-me-albert-krasniqin/60%Daily2016-09-25 11:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-sot/60%Daily2016-09-25 11:10
https://kosova-info.com/dite-zie-per-milot-rashicen-foto/60%Daily2016-09-25 11:02
https://kosova-info.com/perurohen-dy-projekte-rrugore-ne-komunen-e-mitrovices-foto/60%Daily2016-09-25 10:58
https://kosova-info.com/orinda-huta-zgjedh-fustanin-e-nuserise-foto/60%Daily2016-09-25 10:51
https://kosova-info.com/torino-roma-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2016-09-25 10:40
https://kosova-info.com/vetevrasjet-e-mistershme-te-shtyra-nga-fajdet-video/60%Daily2016-09-25 10:40
https://kosova-info.com/pamje-te-reja-ja-si-shpertheu-ronaldo-ne-bankine-video/60%Daily2016-09-25 10:26
https://kosova-info.com/ja-si-u-pranua-nora-istrefi-ne-fakultet-video/60%Daily2016-09-25 10:24
https://kosova-info.com/isis-e-djege-te-gjalle-komandantin-e-vet-per-shkak-te-disfates/60%Daily2016-09-25 10:16
https://kosova-info.com/celina-rashica-ja-cfare-do-te-ndodh-sot/60%Daily2016-09-25 10:15
https://kosova-info.com/shba-be-i-takon-rusise-te-shpetoje-armepushimin-ne-siri/60%Daily2016-09-25 10:08
https://kosova-info.com/ban-ki-moon-i-tmerruar-me-pershkallezimin-ushtarak-ne-alepo/60%Daily2016-09-25 10:06
https://kosova-info.com/pakistan-rapotohet-per-vrasjen-e-tre-liderereve-talibane/60%Daily2016-09-25 10:03
https://kosova-info.com/noizyt-i-del-serish-emri-ne-nje-perplasje-me-arme-foto/60%Daily2016-09-25 09:59
https://kosova-info.com/neser-rikthehen-protestat-e-revolucionit-shumengjyresh/60%Daily2016-09-25 09:58
https://kosova-info.com/up-perkulet-para-studenteve-te-rene-gjate-luftes-video/60%Daily2016-09-25 09:55
https://kosova-info.com/keshtu-duket-beatrix-ramosaj-pa-grim-foto/60%Daily2016-09-25 09:54
https://kosova-info.com/nena-e-ronaldos-reagon-pas-zevendesimit-te-birit-foto/60%Daily2016-09-25 09:47
https://kosova-info.com/kompania-e-mbyllur-publikoi-sondazh-qe-nxori-albin-kurtin-kryeminister-dokument/60%Daily2016-09-25 09:37
https://kosova-info.com/bankat-me-teprice-te-mjeteve-ekonomia-e-vendit-ne-mjerim-video/60%Daily2016-09-25 09:30
https://kosova-info.com/gjashte-persona-te-therur-me-thike-ne-bosoton/60%Daily2016-09-25 09:27
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kosoves-fiton-titullin-kampion-foto/60%Daily2016-09-25 09:26
https://kosova-info.com/e-famshmja-shqiptare-krahe-david-beckham-reagon-dafina-zeqiri-foto/60%Daily2016-09-25 09:22
https://kosova-info.com/laboratori-i-droges-ne-ishem-arrestohet-nje-tjeter-trafikant/60%Daily2016-09-25 09:11
https://kosova-info.com/torino-roma-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-25 09:10
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-darkon-me-david-beckham-foto/60%Daily2016-09-25 09:04
https://kosova-info.com/analistet-spresin-zgjidhje-per-demarkacionin-nga-takimi-i-mundshem-ne-tetor/60%Daily2016-09-25 08:51
https://kosova-info.com/deshtimi-total-i-stoke-cityt-shaqiri-thote-dicka-te-papritur/60%Daily2016-09-25 08:48
https://kosova-info.com/vritet-me-arme-zjarri-ne-hyrje-te-fshatit-47-vjecari/60%Daily2016-09-25 08:48
https://kosova-info.com/bosnja-sot-nen-ethet-e-referendumit-te-qe-po-mbane-republika-srpska/60%Daily2016-09-25 08:45
https://kosova-info.com/ronaldo-kjo-eshte-shume-e-cuditshme-foto/60%Daily2016-09-25 08:25
https://kosova-info.com/perplasje-mes-adelina-ismailit-dhe-genta-ismajlit/60%Daily2016-09-25 08:22
https://kosova-info.com/policia-jep-shifra-per-numrin-e-armeve-te-konfiskuara/60%Daily2016-09-25 08:05
https://kosova-info.com/bonucci-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-09-25 08:01
https://kosova-info.com/enca-ngre-kembet-dhe-kerkon-mendim-nga-fansat-foto/60%Daily2016-09-25 07:51
https://kosova-info.com/shkembim-me-arme-zjarri-ne-tirane/60%Daily2016-09-25 07:41
https://kosova-info.com/shkembim-me-arme-zjarri-ne-tirane/60%Daily2016-09-25 07:41
https://kosova-info.com/reagimi-i-gashit-pas-golit-sensacional-video/60%Daily2016-09-25 07:40
https://kosova-info.com/ne-tirane-51-vjecari-ben-seks-me-29-vjecaren-e-ajo-e-vjedh/60%Daily2016-09-25 07:35
https://kosova-info.com/vjen-foto-nudo-e-aferdites-foto/60%Daily2016-09-25 07:33
https://kosova-info.com/shkelzen-gashi-shenon-gol-te-cmendur-video/60%Daily2016-09-25 07:29
https://kosova-info.com/papa-te-mos-i-pergjigjemi-urrjetjes-me-urrejtje/60%Daily2016-09-25 07:22
https://kosova-info.com/ja-kush-i-ka-fajet-sipas-noizyt-per-perleshjen-e-tij-me-cozman-foto/60%Daily2016-09-25 07:15
https://kosova-info.com/serbet-e-kosoves-me-nga-dy-pensione/60%Daily2016-09-25 07:02
https://kosova-info.com/incidentet-me-arme-cenojne-sigurine-ne-veri/60%Daily2016-09-25 06:52
https://kosova-info.com/efektet-e-ligjit-te-ri-te-trafikut/60%Daily2016-09-25 06:49
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-isis-it-hedh-ne-ajer-kryengritesit-siriane-ne-konference-per-media-video/60%Daily2016-09-25 06:36
https://kosova-info.com/opozita-kundershton-paralajmerimin-e-kryeministrit-per-takim-ne-tetor/60%Daily2016-09-25 06:18
https://kosova-info.com/planet-ogurzeza-te-sheshelit-per-kosoven-datojne-nga-viti-1991video/60%Daily2016-09-25 06:17
https://kosova-info.com/obama-hetohet-nga-fbi-per-skandalin-e-e-maileve-te-clinton/60%Daily2016-09-25 06:12
https://kosova-info.com/publikohet-promo-e-episodes-se-re-te-kafeneja-jone-video/60%Daily2016-09-25 05:47
https://kosova-info.com/kur-eshte-koha-me-e-mire-per-te-postuar-ne-facebook/60%Daily2016-09-25 03:46
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-me-fotografite-qe-fshihen-nga-nje-kompjuter/60%Daily2016-09-25 03:31
https://kosova-info.com/twitter-drejt-shitjes-ja-cila-komani-e-madhe-pretendon-ta-bleje/60%Daily2016-09-25 02:55
https://kosova-info.com/sali-berisha-pritet-ne-emision-me-kengen-o-moj-serbi-o-murin-ta-prisha-se-mua-me-thone-doktor-berisha/60%Daily2016-09-25 02:15
https://kosova-info.com/sali-berisha-pritet-ne-emision-me-kengen-o-moj-serbi-o-murin-ta-prisha-se-mua-me-thone-doktor-berisha/60%Daily2016-09-25 02:15
https://kosova-info.com/narcos-ju-flet-pablo-escobar-theniet-me-te-mira-te-nxjerra-nga-seriali/60%Daily2016-09-25 00:22
https://kosova-info.com/befason-zidane-ja-pse-e-nxora-ronaldon/60%Daily2016-09-24 23:55
https://kosova-info.com/sot-zhvillohen-keto-ndeshje-te-vala-superliges/60%Daily2016-09-24 23:44
https://kosova-info.com/dy-dite-pas-pitt-jolie-edhe-jennifer-aniston-po-mendon-ndarjen/60%Daily2016-09-24 23:44
https://kosova-info.com/rita-ora-zbulon-listen-e-kengeve-te-albumit-te-ri/60%Daily2016-09-24 23:29
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-ne-panelin-e-jurise-te-the-voice/60%Daily2016-09-24 23:02
https://kosova-info.com/arrestohet-polici-i-kosoves-qe-transportonte-droge-video/60%Daily2016-09-24 22:19
https://kosova-info.com/adonisi-me-dhurate-speciale-per-taren-foto/60%Daily2016-09-24 22:16
https://kosova-info.com/vokrri-vihet-ne-siklet-kur-pyetet-nese-ishte-me-i-mire-ai-apo-davor-shukeri/60%Daily2016-09-24 22:15
https://kosova-info.com/nje-tjeter-vogelush-i-mbuluar-me-gjak-e-pluhur-shpalos-tmerrin-ne-aleppo-foto/60%Daily2016-09-24 22:14
https://kosova-info.com/nje-super-lajm-vjen-nga-era-istrefi/60%Daily2016-09-24 22:03
https://kosova-info.com/vokrri-ndeshja-me-kroacine-ndeshje-vellazerore/60%Daily2016-09-24 22:02
https://kosova-info.com/orban-ne-vjene-kriza-zgjidhet-nese-refugjatet-largohen-nga-be-ja/60%Daily2016-09-24 21:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kengetarja-kosovare-qe-i-pelqen-sali-berishes-video/60%Daily2016-09-24 21:53
https://kosova-info.com/sulm-i-armatosur-ne-shba-5-te-vdekur-video/60%Daily2016-09-24 21:52
https://kosova-info.com/indi-akuza-per-pakistanin-se-po-eksporton-terrorizem/60%Daily2016-09-24 21:48
https://kosova-info.com/kur-te-lexoni-efektet-per-bamjet-nuk-do-rrini-dot-pa-i-konsumuar/60%Daily2016-09-24 21:45
https://kosova-info.com/njerezit-jane-te-lumtur-qe-shtriga-e-lig-ka-mbetur-pa-burre/60%Daily2016-09-24 21:38
https://kosova-info.com/viti-1993-kur-policet-e-shpetojne-arkanin-pas-ndeshjes-novi-pazar-prishtina-video/60%Daily2016-09-24 21:37
https://kosova-info.com/mesohet-cilin-politikan-urren-sali-berisha-video/60%Daily2016-09-24 21:29
https://kosova-info.com/koci-specialja-rezultat-i-politikes-jo-te-mencur/60%Daily2016-09-24 21:24
https://kosova-info.com/a-e-dini-si-reagoi-ronaldo-kur-e-zevendesoi-zidane-video/60%Daily2016-09-24 21:20
https://kosova-info.com/beses-i-dergojne-lule-cdo-jave-foto/60%Daily2016-09-24 21:19
https://kosova-info.com/kosova-po-varferohet-nga-xehet-strategjike-video/60%Daily2016-09-24 21:15
https://kosova-info.com/trajneri-i-prishtines-feronikelin-e-mposhta-me-kete-taktike-pese-minuteshe/60%Daily2016-09-24 21:12
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-greqi-shqiptari-i-shumekerkuar-per-vrasje/60%Daily2016-09-24 21:09
https://kosova-info.com/berisha-flet-per-femren-me-te-bukur-ne-bote-ironizon-kim-in-foto/60%Daily2016-09-24 20:46
https://kosova-info.com/napoli-hije-e-juventusit-video/60%Daily2016-09-24 20:44
https://kosova-info.com/vetevendosje-ftesa-e-panevojshme-ska-konsensus-per-demarkacionin/60%Daily2016-09-24 20:38
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-perkrah-david-beckham-it-por-ndihet-indiferente-foto/60%Daily2016-09-24 20:35
https://kosova-info.com/prape-deshton-reali-video/60%Daily2016-09-24 20:34
https://kosova-info.com/veterani-i-luftes-ne-lufte-per-mbijetese-video/60%Daily2016-09-24 20:30
https://kosova-info.com/aak-ne-takim-me-poziten-vetem-nese-fillohet-proces-i-ri-i-demarkacionit/60%Daily2016-09-24 20:13
https://kosova-info.com/ilda-bejleri-rrefen-tradhetia-me-ka-dhembur-shume/60%Daily2016-09-24 20:03
https://kosova-info.com/stoke-barazoi-me-wba-ne-pas-ndeshjes-shaqirit-i-ndodhi-dicka-e-mire-foto/60%Daily2016-09-24 20:00
https://kosova-info.com/nisma-deklarohet-per-takimin-e-mundshem-me-poziten/60%Daily2016-09-24 19:56
https://kosova-info.com/mbi-dy-mije-tiketa-ne-trafik-tri-ditet-e-fundit/60%Daily2016-09-24 19:56
https://kosova-info.com/a-vazhdojne-te-mos-flasin-zanfina-e-leonora-jakupi-video/60%Daily2016-09-24 19:54
https://kosova-info.com/udhezimi-ja-si-te-aplikoni-pa-gabime-per-lotarine-amerikane/60%Daily2016-09-24 19:45
https://kosova-info.com/koscielny-mustafi-vjen-bomba-nga-wenger/60%Daily2016-09-24 19:42
https://kosova-info.com/i-ati-i-branimir-stojanoviqit-nderpret-punimet-ne-nje-rruge-ne-prishtine-video/60%Daily2016-09-24 19:41
https://kosova-info.com/samsung-zvendson-galaxy-note-7-n-kore-konsumatort-raportojn-humbje-t-fuqis-s-bateris/60%Daily2016-09-24 19:30
https://kosova-info.com/las-palmas-trondit-real-madridin-video/60%Daily2016-09-24 19:24
https://kosova-info.com/prezantuesja-e-njohur-befason-ne-thumb-porno-per-fame-po-fotovideo/60%Daily2016-09-24 19:24
https://kosova-info.com/ministri-abrashi-ironizon-me-sondazhet-e-vetevendosjes/60%Daily2016-09-24 19:22
https://kosova-info.com/mustafa-e-veseli-ftojne-opoziten-ne-takim-ne-fillim-te-tetorit/60%Daily2016-09-24 19:16
https://kosova-info.com/ligji-i-ri-po-i-disiplinon-shoferet/60%Daily2016-09-24 19:11
https://kosova-info.com/peje-kompania-me-e-shtrenjte-fitoi-tenderin-per-ekskursionin-e-nxenesve-video/60%Daily2016-09-24 19:01
https://kosova-info.com/zanfina-ka-refuzuar-te-beje-duet-me-adelinen-video/60%Daily2016-09-24 18:59
https://kosova-info.com/mustafi-provokon-chelsea-me-kete-postim-foto/60%Daily2016-09-24 18:54
https://kosova-info.com/zanfina-tregon-pervojen-kur-e-kishte-rrahur-nje-djale-video/60%Daily2016-09-24 18:47
https://kosova-info.com/ozil-ua-ben-nje-fotografi-fantastike-xhakes-dhe-mustafit-pas-ndeshjes-foto/60%Daily2016-09-24 18:41
https://kosova-info.com/sulmuesi-vetevrases-i-isis-it-hedh-ne-ajer-kryengritesit-siriane-gjate-konferences-per-shtyp-video-18/60%Daily2016-09-24 18:39
https://kosova-info.com/arsenal-chelsea-nota-jashtezakonisht-te-medha-per-xhaken-dhe-mustafin-foto/60%Daily2016-09-24 18:34
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-kenga-me-e-re-e-lindonit-video/60%Daily2016-09-24 18:28
https://kosova-info.com/messi-i-kosoves-arber-zeneli-shenon-serish-gol-te-bukur-video/60%Daily2016-09-24 18:23
https://kosova-info.com/londra-eshte-e-kuqe-video/60%Daily2016-09-24 18:20
https://kosova-info.com/m-4-tetor-google-do-t-prezantoj-nj-router-wi-fi-129-dollarsh/60%Daily2016-09-24 15:10
https://kosova-info.com/shkaterrohet-organizata-shqiptaro-greke-e-droges/60%Daily2016-09-24 18:04
https://kosova-info.com/rama-takon-merkelin-ne-austri/60%Daily2016-09-24 17:59
https://kosova-info.com/juventusi-nje-gol-tre-pike-video/60%Daily2016-09-24 17:56
https://kosova-info.com/pd-pergenjeshtron-lajmin-per-thirrje-te-kuvendit-te-jashtezakonshem/60%Daily2016-09-24 17:54
https://kosova-info.com/merkel-deshirojme-ta-ndalim-migrimin-ilegal-por-me-humanitet/60%Daily2016-09-24 17:48
https://kosova-info.com/merkel-deshirojme-ta-ndalim-migrimin-ilegal-por-me-humanitet-2/60%Daily2016-09-24 17:48
https://kosova-info.com/pas-8-vitesh-martese-jari-e-beri-naser-rafunen-te-qaje/60%Daily2016-09-24 17:44
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-las-palmas-real-madrid-foto/60%Daily2016-09-24 17:32
https://kosova-info.com/gold-ag-i-martuar-mesoni-me-shume-rreth-bashkeshortes-se-tij/60%Daily2016-09-24 17:28
https://kosova-info.com/palermo-juventus-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2016-09-24 17:19
https://kosova-info.com/new-york-times-mbeshtet-hillary-clinton-per-presidente/60%Daily2016-09-24 17:13
https://kosova-info.com/new-york-times-mbeshtet-hillary-clinton-per-presidente/60%Daily2016-09-24 17:13
https://kosova-info.com/arsenali-shkaterron-chelsean-ozil-shenon-super-gol-per-30-video/60%Daily2016-09-24 17:13
https://kosova-info.com/fat-ne-fatkeqesi-per-granit-xhaken-foto/60%Daily2016-09-24 17:07
https://kosova-info.com/capital-t-ne-stadium-per-te-ndjekur-shaqirin-foto/60%Daily2016-09-24 16:53
https://kosova-info.com/5-kanale-n-youtube-pr-vetprmirsim-dhe-motivim/60%Daily2016-09-24 18:50
https://kosova-info.com/biznes-forumi-prezanton-firmat-prodhuese-vendore/60%Daily2016-09-24 16:35
https://kosova-info.com/ja-si-jane-veshur-xhaka-dhe-mustafi-para-ndeshjes-me-chelsean-foto/60%Daily2016-09-24 16:16
https://kosova-info.com/ish-komandanti-denoncon-agim-cekun-pas-luftes-ishin-20-mije-ushtare-te-uckse-e-jo-60-mije/60%Daily2016-09-24 16:13
https://kosova-info.com/si-po-e-feston-ylli-limani-ditelindjen-foto/60%Daily2016-09-24 16:13
https://kosova-info.com/barcelona-shkaterron-gijonin-video/60%Daily2016-09-24 16:05
https://kosova-info.com/izraeli-liron-nga-paraburgimi-palestinezin-qe-qendroi-ne-greve-urie-69-dite/60%Daily2016-09-24 15:59
https://kosova-info.com/liverpooli-dhe-city-vazhdojne-me-fitore-video/60%Daily2016-09-24 15:55
https://kosova-info.com/arsim-bajrami-sqarohet-per-fjalimin-ne-kuvend/60%Daily2016-09-24 15:53
https://kosova-info.com/rike-roci-tatuazh-ne-vendin-intim-foto/60%Daily2016-09-24 15:48
https://kosova-info.com/dialogu-kosove-serbi-permbyllet-me-integrim-ne-be-apo-njohje-reciproke/60%Daily2016-09-24 15:47
https://kosova-info.com/dogana-ka-arketuar-746-milione-euro-shenon-rritje-per-14/60%Daily2016-09-24 15:44
https://kosova-info.com/stoltenberg-flet-per-nato-n-ne-harvard-permend-kosoven-si-rast-suksesi-video/60%Daily2016-09-24 15:40
https://kosova-info.com/keto-jane-rastet-kur-yjet-u-tradhtuan-nga-bikinit-e-tyre-foto-16/60%Daily2016-09-24 15:39
https://kosova-info.com/cfare-ka-ndodhur-me-canen-foto/60%Daily2016-09-24 15:38
https://kosova-info.com/mbi-140-mije-punekerkues-te-regjistruar-ne-zyrat-per-punesim/60%Daily2016-09-24 15:30
https://kosova-info.com/bayerni-fiton-ne-fund/60%Daily2016-09-24 15:22
https://kosova-info.com/liverpool-hull-coutinho-shenon-golin-e-karrieres-video/60%Daily2016-09-24 15:14
https://kosova-info.com/basketbollistja-me-e-bukur-ne-kosove-kalon-te-penza-e-pejes-foto/60%Daily2016-09-24 15:10
https://kosova-info.com/ligji-i-ri-i-komunikacionit-n-kosov-m-i-krkuari-n-google/60%Daily2016-09-24 14:07
https://kosova-info.com/kim-kardashian-shkelqen-ne-dasmen-e-mikes-se-saj-foto/60%Daily2016-09-24 15:05
https://kosova-info.com/palermo-juventus-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-24 15:03
https://kosova-info.com/prishtina-e-fiton-derbin-ndaj-feronikelit/60%Daily2016-09-24 14:55
https://kosova-info.com/mpb-ne-tetor-planifikon-te-ankohet-per-vendimin-e-arbitrazhit-lidhur-me-pasaportat/60%Daily2016-09-24 14:53
https://kosova-info.com/ngjyrat-e-tendences-per-pranveren-2017/60%Daily2016-09-24 14:43
https://kosova-info.com/qeniet-e-botes-se-lire-ne-siri-permes-artit-vijne-serish-ne-prishtine/60%Daily2016-09-24 14:31
https://kosova-info.com/neser-tour-de-culture-nga-shpella-e-radavcit-te-ujevara-e-mirushes/60%Daily2016-09-24 14:16
https://kosova-info.com/swansea-city-gol-i-papritur-video/60%Daily2016-09-24 14:11
https://kosova-info.com/motrat-hadid-sfilojne-se-bashku-ne-milano-foto/60%Daily2016-09-24 14:05
https://kosova-info.com/nje-airbag-i-ri-per-mbrojtjen-e-kokes-ne-formen-kaskes-video/60%Daily2016-09-24 13:55
https://kosova-info.com/snapchat-hyn-n-botn-e-harduerit-prezanton-syze-dielli-129-dollarshe/60%Daily2016-09-24 14:23
https://kosova-info.com/puff-daddy-dhuron-shume-marramendese-per-ish-universitetin-e-tij/60%Daily2016-09-24 13:49
https://kosova-info.com/feronikeli-prishtina-rezultati-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2016-09-24 13:49
https://kosova-info.com/hardinaj-pdk-e-ldk-te-tregojne-nese-aak-eshte-e-lidhur-me-krimin-video/60%Daily2016-09-24 13:49
https://kosova-info.com/shqipet-nalt-bimbimma-teksti-i-kenges/60%Daily2016-09-24 13:44
https://kosova-info.com/tahiri-i-kerkuari-per-shkelje-ne-trafik-foto-me-bashen/60%Daily2016-09-24 13:41
https://kosova-info.com/prizrenasja-rrefen-ngacmimet-qe-perjetoi-teksa-shkonte-ne-shtepi/60%Daily2016-09-24 13:38
https://kosova-info.com/super-lajm-nga-shaqiri-foto/60%Daily2016-09-24 13:36
https://kosova-info.com/vv-kundershton-referendumin-ne-bosnje-e-hercegovne/60%Daily2016-09-24 13:36
https://kosova-info.com/kenga-e-javes-java-34-voto-2/60%Daily2016-09-24 13:35
https://kosova-info.com/e-konformon-avokati-azem-syla-i-shtrire-ne-spital/60%Daily2016-09-24 13:24
https://kosova-info.com/man-utd-leicester-city-spektakel-me-5-gola-video/60%Daily2016-09-24 13:24
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sporting-gijon-barcelona/60%Daily2016-09-24 13:16
https://kosova-info.com/xhensila-tregon-nese-ka-bere-seks-anal-video/60%Daily2016-09-24 12:57
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-po-e-marton-djalin-foto/60%Daily2016-09-24 12:47
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-hamburg-bayern-munich/60%Daily2016-09-24 12:46
https://kosova-info.com/man-utd-leicester-city-40-e-pabesueshme-cfare-ka-bere-ranieri-foto/60%Daily2016-09-24 12:42
https://kosova-info.com/dhune-ne-familjen-gjakovare-arrestohen-4-persona/60%Daily2016-09-24 12:41
https://kosova-info.com/tre-te-arrestuar-per-trafikim-me-qenie-njerezore/60%Daily2016-09-24 12:39
https://kosova-info.com/rrahje-ne-cagllavice-arrestohen-tre-persona/60%Daily2016-09-24 12:35
https://kosova-info.com/4-gola-nga-balotelli-super-lajm-nga-italia-foto/60%Daily2016-09-24 12:35
https://kosova-info.com/berisha-kercenimi-i-kryeprokurorit-veper-e-lejtnantve-te-al-kapones/60%Daily2016-09-24 12:34
https://kosova-info.com/i-liruari-per-sulmin-ndaj-kryeministrit-do-kompensim/60%Daily2016-09-24 12:32
https://kosova-info.com/olta-gixharit-flet-per-biznesman-in-me-te-cilin-thuhet-se-eshte-lidhur/60%Daily2016-09-24 12:24
https://kosova-info.com/man-utd-leicester-city-gol-nga-pogba-video/60%Daily2016-09-24 12:14
https://kosova-info.com/man-utd-leicester-city-rezultat-i-cmendur-video/60%Daily2016-09-24 12:12
https://kosova-info.com/angelina-jolie-merr-masa-drastike-ndaj-brad-pitt/60%Daily2016-09-24 12:10
https://kosova-info.com/sulmet-ajrore-ne-alepo-lene-femije-te-bllokuar-nen-rrenoja-video/60%Daily2016-09-24 12:09
https://kosova-info.com/samsung-lancon-modelin-e-ri-galaxy-on7-2016/60%Daily2016-09-24 11:52
https://kosova-info.com/perse-femrat-nuk-duhet-te-punojne-gjate-ciklit/60%Daily2016-09-24 11:39
https://kosova-info.com/facebook-ka-manipuluar-kohn-mesatare-t-shpenzuar-n-shikimin-e-videove-n-rrjetin-social/60%Daily2016-09-24 14:14
https://kosova-info.com/strakosha-luajti-ndaj-milanit-kjo-qe-i-ka-ndodhur-tani-eshte-befasi-e-madhe/60%Daily2016-09-24 11:35
https://kosova-info.com/veseli-perkujton-dr-lec-gradicen/60%Daily2016-09-24 11:12
https://kosova-info.com/ja-si-e-befasoi-tuna-yllin-mbreme-ne-mesnate-video/60%Daily2016-09-24 11:07
https://kosova-info.com/sondazhi-i-ri-pdk-e-para-vetevendosje-e-dyta-ldk-e-treta/60%Daily2016-09-24 11:00
https://kosova-info.com/mijatovic-shokon-serbine-me-fjalet-per-kosoven/60%Daily2016-09-24 10:58
https://kosova-info.com/aksidentohet-presidenti-i-zvicres/60%Daily2016-09-24 10:46
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-james-befason-tifozet-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-09-24 10:43
https://kosova-info.com/djali-i-david-beckham-ne-nje-lidhje-te-re-foto/60%Daily2016-09-24 10:32
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-leicester-city-2/60%Daily2016-09-24 10:31
https://kosova-info.com/pedofili-tenton-ta-godase-prokurorin-me-cope-metali-video/60%Daily2016-09-24 10:26
https://kosova-info.com/ne-prishtine-zbrazen-kontejneret-por-mbeturinat-rreth-tyre-mbesin-video/60%Daily2016-09-24 10:19
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-shikojeni-cfare-ka-bere-basketbollisti-i-kosoves-foto/60%Daily2016-09-24 10:13
https://kosova-info.com/policia-parandalon-nje-vrasje-te-paralajmeruar/60%Daily2016-09-24 10:09
https://kosova-info.com/celina-krenar-me-kosoven-video/60%Daily2016-09-24 09:53
https://kosova-info.com/ne-portin-e-durresit-kapen-130-kg-lende-narkotike-nje-i-arrestuar/60%Daily2016-09-24 09:52
https://kosova-info.com/zemra-jem-vig-poppa-ft-tuna-teksti/60%Daily2016-09-24 09:43
https://kosova-info.com/alepo-2-milione-njerez-pa-uje-te-pijshem/60%Daily2016-09-24 09:37
https://kosova-info.com/nga-tri-sulme-vetevrasese-ne-bagdad-vdesin-11-e-plagosen-34-persona/60%Daily2016-09-24 09:34
https://kosova-info.com/shpend-ahmetit-i-kryen-pune-edhe-ish-drejtori-i-urbanizmit-ne-kohen-e-ismet-beqirit-dokument/60%Daily2016-09-24 09:32
https://kosova-info.com/pogba-kthehet-ne-juventus-shikojeni-cfare-u-ka-blere-ish-bashkelojtareve-foto/60%Daily2016-09-24 09:31
https://kosova-info.com/ne-vjene-diskutohet-per-migrantet-nga-ballkani-kosova-nuk-merr-pjese/60%Daily2016-09-24 09:31
https://kosova-info.com/ledri-perkrahe-kengen-e-tunes-foto/60%Daily2016-09-24 09:27
https://kosova-info.com/si-mund-te-ndihmojne-xhamite-ne-parandalimin-e-terrorit/60%Daily2016-09-24 08:59
https://kosova-info.com/firechat-aplikacioni-i-komunikimit-q-funksionon-pa-rrjet-wi-fi-dhe-celular/60%Daily2016-09-24 07:04
https://kosova-info.com/elton-deda-perfundon-ne-gjyq/60%Daily2016-09-24 08:44
https://kosova-info.com/ja-cfare-tha-ardit-ferizi-hakeri-kosovar-qe-u-denua-ne-shba-per-terrorizem/60%Daily2016-09-24 08:44
https://kosova-info.com/sporting-gijon-barcelona-lajm-i-keq-pak-ore-para-ndeshjes/60%Daily2016-09-24 08:37
https://kosova-info.com/rama-ne-vjene-me-ftese-te-homologut-austriak/60%Daily2016-09-24 08:36
https://kosova-info.com/pagese-per-cdo-hyrje-ne-shtetet-e-be-se/60%Daily2016-09-24 08:32
https://kosova-info.com/fury-klitschko-anulohet-ndeshja/60%Daily2016-09-24 08:27
https://kosova-info.com/era-istrefi-zbulon-per-radion-amerikane-se-kush-zbuloi-talentin-e-saj-video/60%Daily2016-09-24 08:20
https://kosova-info.com/40-prona-ne-veri-mbahen-te-uzurpuara-nga-serbet/60%Daily2016-09-24 08:18
https://kosova-info.com/ky-ishte-azem-bejta-foto/60%Daily2016-09-24 08:13
https://kosova-info.com/miss-italia-kritikohet-se-e-ka-gjoksin-shume-te-madh-foto/60%Daily2016-09-24 08:11
https://kosova-info.com/snapchat-lanson-syzet-spectacles-me-kamere/60%Daily2016-09-24 08:09
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-eshte-duke-ndodhur-me-ronaldon-foto/60%Daily2016-09-24 08:06
https://kosova-info.com/dpa-ende-ska-vdekur-ideja-e-serbise-se-madhe/60%Daily2016-09-24 08:04
https://kosova-info.com/nje-tjeter-histori-dashurie-per-olta-gixharin/60%Daily2016-09-24 07:52
https://kosova-info.com/arsenal-chelsea-lajmi-i-fundit-per-xhaken-foto/60%Daily2016-09-24 07:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-dyshuari-per-vrasjen-e-trefishte-ne-shba-foto/60%Daily2016-09-24 07:46
https://kosova-info.com/nuk-permbahet-adriana-lima-komplet-nudo-para-pasqyres-foto/60%Daily2016-09-24 07:41
https://kosova-info.com/mbyt-vajzen-ne-pishine-njerku-xhirohet-nga-kamera-e-hotelit-dhe-merr-100-vjet-burg-video/60%Daily2016-09-24 07:37
https://kosova-info.com/nuk-ka-me-cifte-te-arta-bie-miti-ne-hollywood/60%Daily2016-09-24 07:32
https://kosova-info.com/si-ndihmojne-xhamite-ne-parandalimin-e-terrorit/60%Daily2016-09-24 07:28
https://kosova-info.com/3-te-vrare-ne-burlington-te-shba-se/60%Daily2016-09-24 07:23
https://kosova-info.com/pogba-ne-krize-shikojeni-cfare-ka-vendosur-mourinho-foto/60%Daily2016-09-24 07:21
https://kosova-info.com/ne-veri-40-prona-te-akp-se-mbahen-te-uzurpuara-nga-serbet/60%Daily2016-09-24 07:19
https://kosova-info.com/kasapi-i-kabulit-behet-shprese-per-paqe/60%Daily2016-09-24 07:11
https://kosova-info.com/terminator-viziton-barcelonen-foto/60%Daily2016-09-24 07:11
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-kombetares-shqiptare-nenshkruan-me-klubin-nga-serie-a-foto/60%Daily2016-09-24 06:54
https://kosova-info.com/greva-ne-arsim-duket-ne-horizont/60%Daily2016-09-24 06:53
https://kosova-info.com/demarkacioni-bllokoi-qeverine/60%Daily2016-09-24 06:49
https://kosova-info.com/sporting-gijon-barcelona-formacionet-me-nje-ndryshim-ne-sulm-foto/60%Daily2016-09-24 06:41
https://kosova-info.com/qeveria-demarkacioni-nuk-kthehet-ne-piken-zero-video/60%Daily2016-09-24 06:40
https://kosova-info.com/griezmann-psg-lajm-i-madh-nga-franca-foto/60%Daily2016-09-24 06:35
https://kosova-info.com/gjuriq-u-reklamon-luginen-e-diellit-serbeve-te-kraleves/60%Daily2016-09-24 06:29
https://kosova-info.com/bale-real-madrid-ndodh-dicka-shume-e-keqe-foto/60%Daily2016-09-24 06:25
https://kosova-info.com/vdes-adoleshenti-qe-tentoi-te-beje-selfie-video/60%Daily2016-09-24 06:24
https://kosova-info.com/kercenon-gjuriq-neser-vizitoj-pejen-ose-permbyset-dialogu/60%Daily2016-09-23 21:51
https://kosova-info.com/shaqiri-kjo-eshte-liga-me-e-forte-ne-bote-2/60%Daily2016-09-23 21:50
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-nderpren-arian-canin-live-ne-zone-e-lire-video/60%Daily2016-09-23 21:46
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-kreu-i-vv-se-per-shamite-kishen-ne-oborrin-e-up-se-dhe-perfaqesuesen-e-kosoves/60%Daily2016-09-23 21:44
https://kosova-info.com/pa-kimioterapi-shkencetaret-shkaterrojne-kancerin-per-11-dite/60%Daily2016-09-23 21:42
https://kosova-info.com/media-zvicerane-shkruan-per-gjashte-familjet-shqiptare-qe-ruajten-hebrenjte-nga-fashistet/60%Daily2016-09-23 21:35
https://kosova-info.com/tuna-e-ylli-me-seri-te-re-te-fotove-perplot-me-dashuri-foto/60%Daily2016-09-23 21:27
https://kosova-info.com/lorik-cana-poston-nje-fotografi-emocionuese-foto/60%Daily2016-09-23 21:27
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-te-gjithe-po-i-kerkojne-ibrahimovicit-ta-shikoje-kete-gol-video/60%Daily2016-09-23 21:16
https://kosova-info.com/bleona-e-gjitha-e-zhveshur-ne-prapaskene-video/60%Daily2016-09-23 21:03
https://kosova-info.com/azem-syla-nuk-gjendet-ne-burg/60%Daily2016-09-23 20:56
https://kosova-info.com/cana-ne-bankinen-e-kombetares-ja-cfare-thote-duka/60%Daily2016-09-23 20:56
https://kosova-info.com/ymeri-shqiptaret-duhet-ta-kene-nje-lige-dhe-nje-kombetare/60%Daily2016-09-23 20:50
https://kosova-info.com/si-po-ndjehet-brad-pitt-pas-ndarjes-me-jolie/60%Daily2016-09-23 20:48
https://kosova-info.com/17-deget-e-pd-se-ne-kuvend-te-jashtezakonshem-te-merkuren/60%Daily2016-09-23 20:48
https://kosova-info.com/tronditet-serish-psg-ja/60%Daily2016-09-23 20:37
https://kosova-info.com/dikur-tuna-shante-kengen-e-kaos-tani-vjen-ne-bashkepunim-video/60%Daily2016-09-23 20:34
https://kosova-info.com/nje-person-leviz-me-nje-kufome-ne-rruget-e-tiranes-video/60%Daily2016-09-23 20:32
https://kosova-info.com/ymeri-thote-se-levizja-e-kufirit-sjelle-lufte-por-nuk-tregon-nese-eshte-i-gatshem-per-te/60%Daily2016-09-23 20:31
https://kosova-info.com/i-burgosuri-i-dubraves-deklarohet-per-shkelje-te-te-drejtave-video/60%Daily2016-09-23 20:21
https://kosova-info.com/dortmundi-mposht-freiburgun-e-amir-abrashit/60%Daily2016-09-23 20:16
https://kosova-info.com/arben-gashi-kunder-enver-hoxhajt-dhe-edita-tahirit-video/60%Daily2016-09-23 20:13
https://kosova-info.com/guardiola-i-trajton-lojtaret-sikur-qente/60%Daily2016-09-23 20:08
https://kosova-info.com/visar-ymeri-isa-mustafa-eshte-dinak-ne-takim-tek-ai-shkojme-vetem-me-keto-kushte/60%Daily2016-09-23 20:08
https://kosova-info.com/ja-nga-kush-e-mbron-me-fanatizem-rexhep-selimi-albin-kurtin/60%Daily2016-09-23 20:03
https://kosova-info.com/elina-duni-i-jep-shpirt-shtepise-se-emin-gjikut-foto/60%Daily2016-09-23 20:02
https://kosova-info.com/formacioni-i-endrrave-i-zlatan-ibrahimovicit-foto/60%Daily2016-09-23 19:58
https://kosova-info.com/tyson-furyt-i-merret-titulli-i-botes-ne-boks/60%Daily2016-09-23 19:42
https://kosova-info.com/flet-cozman-noizy-na-provokoi-ishim-2-me-15-te-ja-si-ndodhi-ngjarja/60%Daily2016-09-23 19:38
https://kosova-info.com/skivi-flet-per-here-te-pare-pas-sherrit-me-noizy-n-tregon-versionin-e-tij-te-ngjarjes/60%Daily2016-09-23 19:37
https://kosova-info.com/vig-poppa-tuna-e-bimbimma-hapin-sezonin-vjeshte-dimer-te-hiteve-video/60%Daily2016-09-23 19:32
https://kosova-info.com/prekese-i-fejuari-e-la-nje-dite-para-marteses-ja-cka-beri-vajza/60%Daily2016-09-23 19:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-mercedesi-bunker-foto/60%Daily2016-09-23 19:24
https://kosova-info.com/mustafa-telekomi-nuk-ka-te-ardhura-si-ne-te-kaluaren/60%Daily2016-09-23 19:23
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-anulohet-serish-meci-fury-klitschko-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-09-23 19:22
https://kosova-info.com/shefi-i-gk-te-aak-se-lavderon-buxhetin-por-voton-kunder-per-shkak-te-partise/60%Daily2016-09-23 19:19
https://kosova-info.com/floket-qe-ju-bejne-te-dukeni-5-vite-me-te-reja/60%Daily2016-09-23 19:16
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-hakan-sukur-fshihet-nga-historia-e-galatasarayt/60%Daily2016-09-23 19:02
https://kosova-info.com/14-vjecarja-kalon-dy-shtete-me-biciklete-per-ta-takuar-gjyshen/60%Daily2016-09-23 19:02
https://kosova-info.com/del-ne-shitje-libri-the-mediator-i-ahtisaarit-aty-flitet-edhe-per-kosoven/60%Daily2016-09-23 18:56
https://kosova-info.com/lojtari-i-milanit-iu-vete-ofrua-barcelones-ja-cfare-pergjigje-mori-foto/60%Daily2016-09-23 18:50
https://kosova-info.com/krasniqi-uck-ja-nuk-u-formua-per-te-luftuar-ibrahim-rugoven-por-pushtuesin-serb/60%Daily2016-09-23 18:49
https://kosova-info.com/mustafa-e-vuciq-pritet-te-dialogojne-ne-new-york-video/60%Daily2016-09-23 18:31
https://kosova-info.com/debutoi-te-lazio-ja-cfare-deklaron-thomas-strakosha/60%Daily2016-09-23 18:14
https://kosova-info.com/hyne-per-te-vjedhur-pronarja-i-pret-me-pistolete-video/60%Daily2016-09-23 18:10
https://kosova-info.com/aplikacioni-speedify-kombinon-rrjetet-wi-fi-dhe-celulare-pr-m-shum-shpejtsi-dhe-qndrueshmri/60%Daily2016-09-23 15:40
https://kosova-info.com/premiere-tuna-dhe-vig-poppa-publikojne-zemra-jem-video/60%Daily2016-09-23 18:04
https://kosova-info.com/si-u-dashurua-bota-me-svastikan-derisa-e-vodhi-hitleri/60%Daily2016-09-23 18:00
https://kosova-info.com/futbollisti-i-arsenalit-spiunonte-wengerin-te-mourinho/60%Daily2016-09-23 17:57
https://kosova-info.com/tahiri-javen-e-ardhshme-kosova-behet-me-kod-telefonik/60%Daily2016-09-23 17:53
https://kosova-info.com/tragjedi-nxirren-162-kufoma-te-emigranteve-nga-permbytja-e-anijes-ne-egjipt/60%Daily2016-09-23 17:48
https://kosova-info.com/haradinaj-mirepret-investimin-e-gjeneralit-clark-kerkon-ndertimin-e-nje-termocentrali-ne-dukagjin/60%Daily2016-09-23 17:44
https://kosova-info.com/momenti-kur-mourinho-ia-shkaterron-fytyren-wengerit-video/60%Daily2016-09-23 17:39
https://kosova-info.com/bashkohen-gjergj-dedaj-dhe-behgjet-pacolli/60%Daily2016-09-23 17:37
https://kosova-info.com/turi-dhe-orinda-vendosin-daten-e-marteses/60%Daily2016-09-23 17:31
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-lewis-hamilton-i-ri-shikoni-se-cfare-i-ben-5-vjecari-vetures-se-babait-video/60%Daily2016-09-23 17:27
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-lewis-hamilton-i-ri-shikoni-se-cfare-i-ben-5-vjecari-vetures-se-babait-video/60%Daily2016-09-23 17:27
https://kosova-info.com/elseid-hysaj-te-henen-nenshkruan-me-napolin/60%Daily2016-09-23 17:22
https://kosova-info.com/jim-carrey-akuzohet-per-vetvrasjen-e-te-dashures-se-tij/60%Daily2016-09-23 17:16
https://kosova-info.com/wenger-keshillon-mustafin-para-perballjes-me-costan/60%Daily2016-09-23 17:11
https://kosova-info.com/gylen-akuzon-erdoganin-se-ai-fshihet-pas-pucit/60%Daily2016-09-23 17:10
https://kosova-info.com/xhensila-mahnitese-pa-grim-foto/60%Daily2016-09-23 17:05
https://kosova-info.com/kina-dhe-rusia-kryesojn-listn-e-t-dyshuarve-pr-hakimin-e-yahoo/60%Daily2016-09-23 18:39
https://kosova-info.com/tronditet-serbia-kapiteni-tyre-ka-perdoruar-substanca-te-ndaluara-foto/60%Daily2016-09-23 16:59
https://kosova-info.com/seti-me-i-cuditshem-fotografik-i-kim-kardashian-foto/60%Daily2016-09-23 16:49
https://kosova-info.com/xhudistja-kosovare-fiton-me-ippon-shikoni-reagimin-e-majlinda-kelmendit-foto/60%Daily2016-09-23 16:46
https://kosova-info.com/antonio-conte-fjale-te-medha-per-arsene-wengerin/60%Daily2016-09-23 16:33
https://kosova-info.com/momenti-rreqethes-kur-foshnja-nxirret-e-gjalle-nga-rrenojat-ne-aleppo-foto/60%Daily2016-09-23 16:29
https://kosova-info.com/sa-e-tmerrshme-nena-e-meson-2-vjecarin-si-te-pihet-cigarja-dhe-qesh-video/60%Daily2016-09-23 16:28
https://kosova-info.com/studimi-kjo-eshte-kenga-me-lumturuese-ne-bote-video/60%Daily2016-09-23 16:26
https://kosova-info.com/microsoft-lanoi-versionin-2-0-t-gjuhs-s-programimit-typescript/60%Daily2016-09-23 14:24
https://kosova-info.com/distria-krasniqi-e-argjendte-ne-grand-slamin-ne-kroaci/60%Daily2016-09-23 16:22
https://kosova-info.com/enrique-mungon-messi-ky-eshte-plani-im/60%Daily2016-09-23 16:10
https://kosova-info.com/nente-fakte-interesante-qe-nuk-i-dinit-per-njohjen-e-brad-pitt-dhe-angelina-jolie/60%Daily2016-09-23 15:58
https://kosova-info.com/nishani-ne-okb-njohja-e-kosoves-stabilitet-per-rajonin/60%Daily2016-09-23 15:57
https://kosova-info.com/viktimat-16-vjecare-qe-u-perdoren-si-prostituta-ne-ibiza-shpetohen-nga-policia-video/60%Daily2016-09-23 15:53
https://kosova-info.com/ukraine-kosove-zbulohet-lista-foto/60%Daily2016-09-23 15:53
https://kosova-info.com/hakeret-publikojne-pasaporten-e-skanuar-te-michelle-obames/60%Daily2016-09-23 15:48
https://kosova-info.com/ceku-jam-i-befasuar-me-numrin-e-madh-te-veteraneve-te-pa-pune-nuk-ka-nevoje-per-riverifikim/60%Daily2016-09-23 15:44
https://kosova-info.com/sonte-vjen-surpriza-e-tunes-me-vig-poppa/60%Daily2016-09-23 15:38
https://kosova-info.com/fjolla-kelmendi-fiton-medaljen-e-bronzte-mposht-xhudisten-ruse/60%Daily2016-09-23 15:36
https://kosova-info.com/efektet-psikologjike-qe-shpjegojne-mendjen/60%Daily2016-09-23 15:31
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-note-2-prfshihet-nga-tymi-gjat-nj-fluturimi-ajror-n-indi/60%Daily2016-09-23 13:54
https://kosova-info.com/adele-zeri-mu-dobesua-pas-lenies-se-duhanit/60%Daily2016-09-23 15:09
https://kosova-info.com/barcelona-serish-ne-gjykate-shkaku-i-neymarit/60%Daily2016-09-23 15:00
https://kosova-info.com/trepca-89-mposht-lirine-merr-kreun/60%Daily2016-09-23 14:48
https://kosova-info.com/kylie-jenner-seksi-ne-fustan-lekure-foto/60%Daily2016-09-23 14:42
https://kosova-info.com/si-te-grimoheni-sipas-kim-kardashian-video/60%Daily2016-09-23 14:37
https://kosova-info.com/mali-i-zi-terheq-nga-tregu-fjalorin-me-te-cilin-shqiptaret-u-ndjen-te-ofenduar/60%Daily2016-09-23 14:36
https://kosova-info.com/ldk-shpend-ahmeti-eshte-fajtor-per-debimit-te-familjeve-ne-dardani/60%Daily2016-09-23 14:25
https://kosova-info.com/vidal-e-ofendoi-rende-barcelonen-ja-pergjigja-e-luis-enriques/60%Daily2016-09-23 14:25
https://kosova-info.com/nxirren-115-trupa-nga-deti-mesdhe/60%Daily2016-09-23 14:22
https://kosova-info.com/arsenal-chelsea-formacioni-i-kombinuar-foto/60%Daily2016-09-23 14:12
https://kosova-info.com/plot-dashuri-nora-dhe-roberti-rrugeve-te-prishtines-foto/60%Daily2016-09-23 14:04
https://kosova-info.com/reagon-kryeprokurori-llalla-pasi-mori-kercenime-ne-familje/60%Daily2016-09-23 14:03
https://kosova-info.com/whatsapp-do-t-shtoj-sigurin-e-aplikacioneve-mobile-prmes-fjalkalimeve/60%Daily2016-09-23 13:06
https://kosova-info.com/kryesia-e-kuvendit-mblidhet-te-henen/60%Daily2016-09-23 13:58
https://kosova-info.com/sekreti-i-djathit/60%Daily2016-09-23 13:53
https://kosova-info.com/zaimina-reklamon-nje-kemishe-nate-por-vemendja-mbetet-diku-tjeter-foto/60%Daily2016-09-23 13:53
https://kosova-info.com/ministri-krasniqi-takoi-sekretare-te-bujqesise-te-shteteve-te-ndryshme-ne-shba/60%Daily2016-09-23 13:51
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-na-forcojne-kujtesen/60%Daily2016-09-23 13:46
https://kosova-info.com/benzema-arsenal-lajm-i-madh-nga-zidane/60%Daily2016-09-23 13:44
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-puthje-pasionante-jep-valdin-sahiti-foto/60%Daily2016-09-23 13:43
https://kosova-info.com/dashnoret-me-te-mire-ne-bote-i-ka-ky-shtet/60%Daily2016-09-23 13:34
https://kosova-info.com/pas-dy-super-golave-vjen-nje-lajm-i-keq-per-xhaken-foto/60%Daily2016-09-23 13:31
https://kosova-info.com/samsung-shitjet-e-galaxy-note-7-n-europ-rifillojn-n-nntor/60%Daily2016-09-23 11:00
https://kosova-info.com/tv-lajmi-per-3600-vende-ne-konvikte-aplikuan-7157-studente-video/60%Daily2016-09-23 13:16
https://kosova-info.com/nick-young-me-te-dashur-te-re-foto/60%Daily2016-09-23 13:13
https://kosova-info.com/burri-i-komunikon-ndarjen-ne-tv-ish-kunati-ngujohu-do-marr-hak-sipas-kanunit/60%Daily2016-09-23 13:10
https://kosova-info.com/gol-i-cmendur-ia-vlen-ta-shikoni-10-here-video/60%Daily2016-09-23 13:03
https://kosova-info.com/iphone-7-prezantohet-edhe-ne-kosove/60%Daily2016-09-23 12:54
https://kosova-info.com/lajmivox-cfare-thone-qytetaret-per-bartjen-e-shamise-video/60%Daily2016-09-23 12:53
https://kosova-info.com/ukraine-kosove-ne-cilin-stadium-do-te-zhvillohet-ndeshja-foto/60%Daily2016-09-23 12:52
https://kosova-info.com/lista-e-realit-mungojne-tre-futbolliste-foto/60%Daily2016-09-23 12:42
https://kosova-info.com/jonida-publikon-foto-me-personin-me-te-shtrenjte-e-vershojne-me-komente-foto/60%Daily2016-09-23 12:25
https://kosova-info.com/te-behesh-nene-ne-norvegji-eshte-endrra-e-cdo-gruaje/60%Daily2016-09-23 12:14
https://kosova-info.com/te-behesh-nene-ne-norvegji-eshte-endrra-e-cdo-gruaje/60%Daily2016-09-23 12:14
https://kosova-info.com/sadiku-ka-nje-lajm-te-madh-nga-spitali-foto/60%Daily2016-09-23 12:07
https://kosova-info.com/gjykata-amerikane-jep-sot-dnimin-nn-akuzat-e-terrorizmit-pr-hakerin-shqiptar-nga-kosova-ardit-ferizi/60%Daily2016-09-24 11:39
https://kosova-info.com/fsk-eshte-gati-foto/60%Daily2016-09-23 12:02
https://kosova-info.com/myslimanja-le-punen-pasi-urdherohet-tu-zgjase-doren-kolegeve-meshkuj/60%Daily2016-09-23 11:59
https://kosova-info.com/kaq-elegante-dhe-seksi-nuk-e-keni-pare-moti-morena-tarakun-foto/60%Daily2016-09-23 11:59
https://kosova-info.com/ministrja-tahiri-priti-ne-takim-lamtumires-shefin-e-osbe-se-ambasadorin-schlumberger/60%Daily2016-09-23 11:57
https://kosova-info.com/feston-kombetarja-kthehet-ajeti-foto/60%Daily2016-09-23 11:56
https://kosova-info.com/zevendesministri-krasniqi-premton-mbeshtetje-per-profesionistet-shendetesor/60%Daily2016-09-23 11:55
https://kosova-info.com/demarkacioni-nuk-eshte-problem-mes-kosoves-dhe-malit-te-zi-por-mes-qeverise-se-kosoves-dhe-popullit/60%Daily2016-09-23 11:53
https://kosova-info.com/zidane-barcelona-lajmi-i-fundit-nga-spanja-foto/60%Daily2016-09-23 11:47
https://kosova-info.com/chris-brown-rrezikon-te-humbase-gjene-me-te-shtrenjte-foto/60%Daily2016-09-23 11:41
https://kosova-info.com/tre-vjeci-mbijeton-3-dite-i-vetem-ne-mal-me-ujq-dhe-arinj-foto/60%Daily2016-09-23 11:41
https://kosova-info.com/arrestohet-zyrtari-ligjor-ne-stacionin-e-autobuseve/60%Daily2016-09-23 11:30
https://kosova-info.com/zyrtare-ukraine-kosove-befasi-ku-do-te-zhvillohet-ndeshja-foto/60%Daily2016-09-23 11:25
https://kosova-info.com/ancelotti-kthehet-ne-real-madrid/60%Daily2016-09-23 11:19
https://kosova-info.com/restaurimi-i-murit-kinez-shkakton-reagime/60%Daily2016-09-23 11:03
https://kosova-info.com/hadergjonaj-tregon-nese-do-te-luaje-per-kosoven/60%Daily2016-09-23 11:00
https://kosova-info.com/kim-kardashian-deshiron-te-behet-studente/60%Daily2016-09-23 10:59
https://kosova-info.com/teper-provokuese-instagram-fshin-postimin-e-belluccit-foto-16/60%Daily2016-09-23 10:56
https://kosova-info.com/ibrahimovic-si-futbollist-i-superliges-se-kosoves/60%Daily2016-09-23 10:46
https://kosova-info.com/hulumtuesit-aksidentalisht-krijuan-nj-bateri-e-cila-mund-t-shfryzohet-pr-400-vite/60%Daily2016-09-23 10:03
https://kosova-info.com/rreth-400-mjeke-e-infermiere-largohen-nga-kosova/60%Daily2016-09-23 10:40
https://kosova-info.com/sindikata-e-sherbyesve-civil-mti-nuk-respekton-nepunesit-e-vdekur/60%Daily2016-09-23 10:38
https://kosova-info.com/fakte-te-pabesueshme-per-trupin-e-njeriut/60%Daily2016-09-23 10:38
https://kosova-info.com/vuk-jeremiq-i-dyti-ne-raundin-e-ri-te-votimit-per-sekretar-te-pergjithshem-te-okb-se/60%Daily2016-09-23 10:32
https://kosova-info.com/aziz-salihu-lajm-i-madh-nga-stambolli/60%Daily2016-09-23 10:26
https://kosova-info.com/mbi-40-e-te-punesuarve-ne-maqedoni-marrin-rroge-mujore-me-pak-se-200-euro/60%Daily2016-09-23 10:25
https://kosova-info.com/futbollisti-i-deshtuar-i-barcelones-lendohet-duke-fjetur-foto/60%Daily2016-09-23 10:17
https://kosova-info.com/pse-shtojme-ne-peshe/60%Daily2016-09-23 10:05
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-i-kosoves-mbetet-pa-rroge-foto/60%Daily2016-09-23 09:59
https://kosova-info.com/veseli-ne-takim-te-paparalajmeruar-me-delawie/60%Daily2016-09-23 09:49
https://kosova-info.com/linkedin-njoftoi-ridizenjim-masiv-t-rrjetit-social-profesional-n-desktop/60%Daily2016-09-23 09:48
https://kosova-info.com/album-i-ri-nga-aktorja-qe-e-ka-deshmuar-veten-edhe-si-kengetare/60%Daily2016-09-23 09:46
https://kosova-info.com/a-dehemi-me-kafe/60%Daily2016-09-23 09:38
https://kosova-info.com/a-dehemi-me-kafe/60%Daily2016-09-23 09:38
https://kosova-info.com/ermira-mehmeti-zbulon-inicialet-e-vajzes-qe-foli-ne-emrin-e-saj/60%Daily2016-09-23 09:35
https://kosova-info.com/mbi-200-gra-luftuan-te-behen-presidente-te-shba-se/60%Daily2016-09-23 09:32
https://kosova-info.com/legjenda-e-realit-gjobitet-me-7-milione-euro-foto/60%Daily2016-09-23 09:27
https://kosova-info.com/plagoset-i-riu-ne-mitrovice-arrestohen-6-persona/60%Daily2016-09-23 09:26
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-albano-bogdo-ngushellohet-duke-ia-prekur-te-pasmet-eliona-pitarkes-foto/60%Daily2016-09-23 09:26
https://kosova-info.com/rrahje-mes-dy-deputeteve-ukrainas-para-gazetareve-video/60%Daily2016-09-23 09:23
https://kosova-info.com/kontrollet-qe-hetojne-kancerin-e-zorres-se-trashe/60%Daily2016-09-23 09:22
https://kosova-info.com/sbashk-u-nuk-i-bindet-thirrjes-se-prinderve-ultimatumi-per-greve-mbetet-ne-fuqi/60%Daily2016-09-23 09:21
https://kosova-info.com/sportisti-i-njohur-ne-fotografi-te-nxehta-me-te-dashuren-foto/60%Daily2016-09-23 09:09
https://kosova-info.com/mourinho-nje-dite-kete-trajner-do-ta-takoj-ne-rruge-dhe-do-tia-shkaterroj-fytyren-foto/60%Daily2016-09-23 08:52
https://kosova-info.com/dikur-kishte-202-kilograme-por-sot-te-gjithe-ia-kane-lakmi-linjat-trupore-foto/60%Daily2016-09-23 08:52
https://kosova-info.com/kercenon-stresi-nese-doni-lufte-bujrum-foto/60%Daily2016-09-23 08:47
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-stamboll-disa-te-lenduar/60%Daily2016-09-23 08:35
https://kosova-info.com/hakmarrja-e-fatit-lidhja-jolie-pitt-nisi-mbi-nje-tradhti-foto/60%Daily2016-09-23 08:35
https://kosova-info.com/serie-a-befason-hysajn-foto/60%Daily2016-09-23 08:34
https://kosova-info.com/dyshoni-se-partneri-po-ju-tradhton-ja-formula-se-si-ta-zbuloni/60%Daily2016-09-23 08:33
https://kosova-info.com/grate-dhe-lufta-per-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2016-09-23 08:17
https://kosova-info.com/babai-une-do-ti-them-asaj-cdo-dite-se-eshte-e-bukur/60%Daily2016-09-23 08:14
https://kosova-info.com/nepermjet-facebook-ut-zbulon-se-djali-ka-kancer-foto/60%Daily2016-09-23 08:14
https://kosova-info.com/vuciq-duhet-te-krijojme-ardhmeri-te-perbashket-me-shqiptaret-e-kosoves/60%Daily2016-09-23 08:11
https://kosova-info.com/tifoze-te-arsenalit-ja-cfare-do-te-beje-xhaka-foto/60%Daily2016-09-23 08:10
https://kosova-info.com/a-do-e-provonit-kutine-e-orgazmes-foto/60%Daily2016-09-23 08:06
https://kosova-info.com/trupi-mahnites-i-bar-rafaeli-6-jave-pas-lindjes-foto/60%Daily2016-09-23 08:04
https://kosova-info.com/apple-publikoi-betan-e-par-publike-t-ios-10-1-mbrrin-modaliteti-portret-n-iphone-7-plus/60%Daily2016-09-23 07:31
https://kosova-info.com/apple-publikoi-betan-e-par-publike-t-ios-10-1-mbrrin-modaliteti-portret-n-iphone-7-plus-2/60%Daily2016-09-23 15:52
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-i-shqiperise-gjen-klubin-e-ri-me-football-manager-foto/60%Daily2016-09-23 07:58
https://kosova-info.com/meta-ne-shqiperi-nuk-ka-radikalizem-fetar-por-politik/60%Daily2016-09-23 07:57
https://kosova-info.com/shqiptaret-prijne-per-nga-numri-i-azilkerkuesve-ne-islande/60%Daily2016-09-23 07:52
https://kosova-info.com/gjuriq-do-te-jem-serish-ne-kosove-pas-disa-ditesh/60%Daily2016-09-23 07:41
https://kosova-info.com/%e2%80%8bdeshton-testi-i-uniformes-se-policise-se-shqiperise/60%Daily2016-09-23 07:40
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-50-cent-nje-bombe-e-vertete-foto/60%Daily2016-09-23 07:39
https://kosova-info.com/ranieri-ky-futbollist-i-man-utd-nuk-mund-te-ze-vend-ne-leicester-city-foto/60%Daily2016-09-23 07:35
https://kosova-info.com/real-madrid-largon-odegaardin-do-te-befasoheni-nga-klubi-i-ri-foto/60%Daily2016-09-23 07:22
https://kosova-info.com/dybala-nenshkruan-me-nje-super-klub-foto/60%Daily2016-09-23 07:11
https://kosova-info.com/femijen-e-semure-e-harrojne-ne-aeroport-foto/60%Daily2016-09-23 07:08
https://kosova-info.com/erdogan-nga-new-york-ata-qe-tentuan-te-nderronin-pushtetin-moren-pergjigje-nga-populli/60%Daily2016-09-23 07:07
https://kosova-info.com/keto-jane-20-biblotekat-me-te-bukura-ne-bote-foto/60%Daily2016-09-23 07:07
https://kosova-info.com/ne-pritje-te-albumit-te-ri-nga-rita/60%Daily2016-09-23 07:01
https://kosova-info.com/prekese-shikoni-se-si-kjo-nene-sfidon-betejen-me-kancer-foto/60%Daily2016-09-23 07:00
https://kosova-info.com/bye-bye-chelsea-fabregas-transferohet-te-klubi-i-njohur-evropian-foto/60%Daily2016-09-23 06:58
https://kosova-info.com/rashica-frikeson-kroacine-me-nje-super-gol-video/60%Daily2016-09-23 06:46
https://kosova-info.com/stresi-nudo-mbulohet-vetem-me-nje-peshqir-foto/60%Daily2016-09-23 06:45
https://kosova-info.com/google-allo-mos-e-prdorni-thot-eduard-snouden/60%Daily2016-09-23 07:07
https://kosova-info.com/zvarritet-verifikimi-i-viktimave-te-dhunes-seksuale/60%Daily2016-09-23 06:38
https://kosova-info.com/kur-ushtaret-kryejne-stervitjet-me-kengen-e-greta-koci-t-video/60%Daily2016-09-23 06:17
https://kosova-info.com/horoskopi-23-shtator-2016/60%Daily2016-09-23 06:08
https://kosova-info.com/kqz-ja-e-kosoves-anetaresohet-ne-aceeeo/60%Daily2016-09-23 05:51
https://kosova-info.com/gjendet-i-varur-ne-peme-nje-32-vjecar/60%Daily2016-09-23 05:44
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-kerkesave-per-azil-ne-be/60%Daily2016-09-23 05:34
https://kosova-info.com/adios-barcelona-transferohet-ne-inter-foto/60%Daily2016-09-23 05:31
https://kosova-info.com/sahiti-skemi-mundesi-financiare-per-hulumtime/60%Daily2016-09-23 05:31
https://kosova-info.com/lamtumire-wenger-arsenal-zgjedh-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2016-09-23 05:23
https://kosova-info.com/shba-dhe-rusia-deshtojne-te-arrijne-marreveshje-per-sirine/60%Daily2016-09-23 05:16
https://kosova-info.com/seksi-ne-moshe-te-re-mund-te-jete-fatal-per-femrat/60%Daily2016-09-23 03:59
https://kosova-info.com/spiunohet-audi-s7-qe-vjen-ne-vitin-2018/60%Daily2016-09-23 03:46
https://kosova-info.com/rolls-royce-ka-prodhuar-vetem-25-vetura-te-ketij-modeli/60%Daily2016-09-23 03:31
https://kosova-info.com/mrekullite-shendetesore-qe-vine-nga-limoni-i-ngrire/60%Daily2016-09-23 02:58
https://kosova-info.com/ja-si-mund-ti-siguroni-shendet-dhe-bardhesi-dhembeve-tuaj/60%Daily2016-09-23 01:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-jahti-me-i-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2016-09-23 01:20
https://kosova-info.com/huawei-mate-9-mund-te-vije-me-skaner-irisi/60%Daily2016-09-23 00:43
https://kosova-info.com/keshtu-duken-mushkerite-pas-konsumimit-te-20-cigareve/60%Daily2016-09-23 00:15
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-perdorim-kakao/60%Daily2016-09-22 23:15
https://kosova-info.com/si-te-blesh-nje-galaxy-note-7-qe-nuk-do-te-shpertheje/60%Daily2016-09-22 23:15
https://kosova-info.com/si-te-blesh-nje-galaxy-note-7-qe-nuk-do-te-shpertheje/60%Daily2016-09-22 23:15
https://kosova-info.com/murtezaj-presim-lajme-te-mira-nga-greqia/60%Daily2016-09-22 22:01
https://kosova-info.com/per-cka-mund-te-paditet-tuna-foto/60%Daily2016-09-22 21:58
https://kosova-info.com/putin-i-uron-suksese-republikes-srpska-me-referendum/60%Daily2016-09-22 21:58
https://kosova-info.com/goli-i-javes-shenohet-ne-malte-video/60%Daily2016-09-22 21:58
https://kosova-info.com/3600-studente-neser-vendosen-ne-konvikte/60%Daily2016-09-22 21:50
https://kosova-info.com/si-e-mashtruan-kinezet-milanin/60%Daily2016-09-22 21:48
https://kosova-info.com/kenga-te-ka-lali-shpirt-ne-variantin-me-te-cuditshem-video/60%Daily2016-09-22 21:47
https://kosova-info.com/yahoo-deklaron-500-milione-llogari-jane-vjedhur/60%Daily2016-09-22 21:46
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-fotografohet-pa-te-brendshme-foto/60%Daily2016-09-22 21:38
https://kosova-info.com/bbc-msn-dicka-interesante-ndodhi-per-here-te-pare/60%Daily2016-09-22 21:28
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-perkujton-bashkeluftetaret-fehmi-dhe-xheve-lladrovci/60%Daily2016-09-22 21:28
https://kosova-info.com/instagrami-i-cenzuron-foton-nudo-monica-bellucit-reagon-aktorja-foto-16/60%Daily2016-09-22 21:28
https://kosova-info.com/skylar-grey-e-eminem-publikojne-kill-for-you-audio/60%Daily2016-09-22 21:13
https://kosova-info.com/haxhiu-qeveria-e-ka-bere-demarkacionin-kusht-per-vizat/60%Daily2016-09-22 21:12
https://kosova-info.com/louis-van-gaal-drejt-bundesliges/60%Daily2016-09-22 21:12
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-veternik-ka-te-lenduar-foto/60%Daily2016-09-22 21:11
https://kosova-info.com/tronditese-momenti-kur-automjeti-perplas-kembesorin-ne-kavaje-video/60%Daily2016-09-22 20:59
https://kosova-info.com/era-istrefi-performon-live-ne-facebook-ne-billboard-video/60%Daily2016-09-22 20:57
https://kosova-info.com/valon-murati-thote-se-demarkacioni-nuk-kalon-video/60%Daily2016-09-22 20:53
https://kosova-info.com/perqafim-mes-policit-e-protestuesit-ne-protestat-e-ashpra-ne-amerike-video/60%Daily2016-09-22 20:51
https://kosova-info.com/harrojeni-lendimin-e-sadikut-kombetarja-merr-nje-super-lajm-foto/60%Daily2016-09-22 20:46
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-11-milione-te-dicaprios-ne-malibu-foto/60%Daily2016-09-22 20:46
https://kosova-info.com/refuzon-te-kryen-marredhenie-seksuale-rrahet-ne-mizorisht-nga-i-dashuri-foto-18/60%Daily2016-09-22 20:42
https://kosova-info.com/yahoo-jan-vjedhur-informacione-nga-t-paktn-500-milion-llogari-prdoruesisht/60%Daily2016-09-22 20:43
https://kosova-info.com/10-sportistet-me-te-paguar-ne-bote-3/60%Daily2016-09-22 20:21
https://kosova-info.com/apostolova-i-kerkon-kucit-qe-opozita-te-perfshihet-ne-proceset-vendimmarrese/60%Daily2016-09-22 20:08
https://kosova-info.com/milot-rashica-shenon-golin-e-pare-kete-sezon-foto/60%Daily2016-09-22 20:04
https://kosova-info.com/miratohet-me-votat-e-mazhorances-ligji-per-importin-e-mbetjeve/60%Daily2016-09-22 20:02
https://kosova-info.com/kenga-me-e-re-e-duas-me-e-kerkuara-ne-amerike-video/60%Daily2016-09-22 20:00
https://kosova-info.com/hallakame-ne-stacionin-e-autobuseve-video/60%Daily2016-09-22 20:00
https://kosova-info.com/shqiperia-kerkon-legalizimin-e-kanabisit-dhe-prostitucionit/60%Daily2016-09-22 20:00
https://kosova-info.com/a-ka-lindur-messi-ne-shekullin-17-te-shikojeni-kete-fotografi-foto/60%Daily2016-09-22 19:52
https://kosova-info.com/edhe-ne-shba-mustafa-pyetet-per-demarkacion/60%Daily2016-09-22 19:51
https://kosova-info.com/ja-pse-femrat-me-floke-kacurrela-kane-me-shume-probleme/60%Daily2016-09-22 19:32
https://kosova-info.com/ja-pse-femrat-me-floke-kacurrela-kane-me-shume-probleme/60%Daily2016-09-22 19:32
https://kosova-info.com/ja-pse-femrat-me-floke-kacurrela-kane-me-shume-probleme/60%Daily2016-09-22 19:32
https://kosova-info.com/tronditet-kombetarja-shqiptare/60%Daily2016-09-22 19:25
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-momenti-kur-brad-e-angelina-i-dhane-fund-marteses-foto/60%Daily2016-09-22 19:24
https://kosova-info.com/ajaxi-zhvilloi-ndeshjen-historike-qe-do-ta-ndryshoje-pergjithmone-futbollin-video/60%Daily2016-09-22 19:10
https://kosova-info.com/adam-levine-behet-baba-per-here-te-pare/60%Daily2016-09-22 19:01
https://kosova-info.com/menaxheri-i-yaya-toure-ve-ne-sprove-pep-guardiolan/60%Daily2016-09-22 18:56
https://kosova-info.com/a-jane-keto-reklamat-me-skandaloze-qe-u-ndaluan-video/60%Daily2016-09-22 18:53
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-i-pergjigjet-albin-kurtit-kush-e-kerkon-luften-eshte-i-cmendur-video/60%Daily2016-09-22 18:46
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-i-pergjigjet-albin-kurtit-kush-e-kerkon-luften-eshte-i-cmendur-video/60%Daily2016-09-22 18:46
https://kosova-info.com/rita-engjlli-i-ardhshm-i-victorias-secret-foto/60%Daily2016-09-22 18:43
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-se-cfare-i-ka-bere-skuadra-zvicerane-mesfushorit-me-te-mire-te-kosoves/60%Daily2016-09-22 18:38
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-tetor-mund-te-ratifikohet-marreveshja-per-demarkacionin-video/60%Daily2016-09-22 18:37
https://kosova-info.com/ismet-salihu-liber-per-gjykaten-speciale-video/60%Daily2016-09-22 18:35
https://kosova-info.com/krasniqi-gjuriqin-e-thacin-i-ben-bashke-mllefi-ndaj-albin-kurtit/60%Daily2016-09-22 18:33
https://kosova-info.com/nje-bmw-si-kjo-nuk-e-keni-pare-video/60%Daily2016-09-22 18:31
https://kosova-info.com/rezistenca-ndaj-antibiotikeve-shqetesim-boteror-2/60%Daily2016-09-22 18:29
https://kosova-info.com/flet-eskorta-e-te-pasurve-islamike-ja-cfare-na-kerkojne-te-bejme-2/60%Daily2016-09-22 18:26
https://kosova-info.com/ancelotti-real-madrid-lajm-i-papritur/60%Daily2016-09-22 18:23
https://kosova-info.com/veseli-neser-i-takon-perfaqesuesit-e-lugines/60%Daily2016-09-22 18:17
https://kosova-info.com/ja-me-cka-e-mban-shpirtin-ariana-fejzullahu-foto/60%Daily2016-09-22 18:13
https://kosova-info.com/google-fillon-lanimin-e-play-store-n-laptopt-chrome-os/60%Daily2016-09-22 18:18
https://kosova-info.com/ja-si-ia-kerkoi-angelina-divorcin-brad-pitt-it/60%Daily2016-09-22 18:07
https://kosova-info.com/barcelona-ne-telashe-ja-ne-cilat-ndeshje-do-te-mungoje-messi-foto/60%Daily2016-09-22 18:01
https://kosova-info.com/moment-i-tensionuar-shikoni-se-si-perdorin-grushte-dy-politikane-ne-emsionin-live-video/60%Daily2016-09-22 17:53
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-real-madridin/60%Daily2016-09-22 17:51
https://kosova-info.com/ka-njerez-te-vdekur-gjithkund-kjo-ishte-thirrja-ne-911-e-viktimes-nga-sulmi-terrorist/60%Daily2016-09-22 17:36
https://kosova-info.com/microsoft-publikoi-ndrtimin-14931-t-windows-10-ts-prmirson-aplikacionin-e-hartave/60%Daily2016-09-22 15:27
https://kosova-info.com/kim-deshiron-te-behet-studente-do-te-kryeje-juridikun/60%Daily2016-09-22 17:08
https://kosova-info.com/dokumentari-francez-si-po-behet-shqiperia-mali-i-plehrave-europiane-video/60%Daily2016-09-22 17:08
https://kosova-info.com/wayne-rooney-viktima-e-pare-e-jose-mourinho/60%Daily2016-09-22 17:07
https://kosova-info.com/akp-leshon-me-qira-10-objekte-te-liruara-nga-uzurpatoret/60%Daily2016-09-22 17:00
https://kosova-info.com/presidenti-i-serbise-paralajmeron-lufte-ne-bosnje-hercegovine/60%Daily2016-09-22 16:59
https://kosova-info.com/omnix-prokuroria-sekuestron-pronen-tek-gjiri-i-lalezit/60%Daily2016-09-22 16:58
https://kosova-info.com/ekspertet-kosova-peng-i-interesave-te-ngushta/60%Daily2016-09-22 16:56
https://kosova-info.com/anomaly-nje-eksperiment-filmik-i-regjisorit-te-ri-kosovar-me-seksualitetin-video-18/60%Daily2016-09-22 16:48
https://kosova-info.com/rezistenca-ndaj-antibiotikeve-shqetesim-boteror/60%Daily2016-09-22 16:48
https://kosova-info.com/pritet-largimi-lojtarit-te-njohur-nga-barca-e-ofendoi-skuadren-ne-instagram-foto/60%Daily2016-09-22 16:45
https://kosova-info.com/irani-e-dine-kush-e-perhapi-terrorizmin-ne-bote/60%Daily2016-09-22 16:44
https://kosova-info.com/themeluesi-i-facebook-premton-se-deri-ne-fund-te-shekullit-do-ti-zhduk-te-gjitha-semundjet/60%Daily2016-09-22 16:34
https://kosova-info.com/ancelotti-kete-keshille-ia-dhashe-zinedine-zidanes/60%Daily2016-09-22 16:32
https://kosova-info.com/gigi-hadid-viktime-e-nje-rrengu-ne-milan-grushton-fansin-fotovideo/60%Daily2016-09-22 16:28
https://kosova-info.com/ja-ofendimi-i-rende-qe-suarezi-ia-beri-felipe-luisit-foto/60%Daily2016-09-22 16:22
https://kosova-info.com/tjeter-rakete-e-leshuar-nga-siria-bie-ne-qytetin-kilis-te-turqise/60%Daily2016-09-22 16:16
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-eshte-goli-me-i-bukur-qe-kam-shenuar-ne-karrieren-time-video/60%Daily2016-09-22 16:05
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikoje-2po2-kenget-e-mbetura-te-albumit/60%Daily2016-09-22 15:57
https://kosova-info.com/me-aplikacionin-trips-google-shndrrohet-n-nj-shoqrues-turistik/60%Daily2016-09-22 18:13
https://kosova-info.com/kryetari-veseli-beri-homazhe-prane-varrit-te-deshmoreve-fehmi-e-xheve-lladrovci/60%Daily2016-09-22 15:54
https://kosova-info.com/scherzinger-eshte-fejuar-me-dimitrov/60%Daily2016-09-22 15:48
https://kosova-info.com/nese-shkoni-ne-irak-me-fanellet-e-ketyre-skuadrave-ja-cfare-iu-ben-nga-isis-foto/60%Daily2016-09-22 15:45
https://kosova-info.com/grupi-i-vrasjeve-me-pagese-rrefehet-admir-tafili-si-e-njoha-kristi-pinen-video/60%Daily2016-09-22 15:45
https://kosova-info.com/42-emigrante-te-vdekur-nga-permbytja-e-varkes-ne-egjipt/60%Daily2016-09-22 15:38
https://kosova-info.com/ky-burre-u-martua-me-tezen-e-vet-dhe-vajzen-e-saj-7-vjecare-foto/60%Daily2016-09-22 15:37
https://kosova-info.com/media-kroate-kosoves-po-i-bashkohet-edhe-lojtari-i-skuadres-legjendare-foto/60%Daily2016-09-22 15:33
https://kosova-info.com/theret-me-thike-nje-nxenes-ne-mitrovice/60%Daily2016-09-22 15:22
https://kosova-info.com/eksploziv-ne-sarajeve-evakuohet-qendra-foto/60%Daily2016-09-22 15:17
https://kosova-info.com/giggs-trajner-i-skuadres-nga-premierliga/60%Daily2016-09-22 15:16
https://kosova-info.com/pamje-te-tmerrshme-vajza-2-vjecare-perpiqet-ta-zgjoje-nenen-e-saj-te-droguar-nga-dyshemeja-video/60%Daily2016-09-22 15:15
https://kosova-info.com/brad-pitt-po-hetohet-per-dhune-ndaj-femijeve/60%Daily2016-09-22 15:14
https://kosova-info.com/izmaku-zevendeson-pajazitin-ne-komisionin-per-administrate-publike/60%Daily2016-09-22 15:06
https://kosova-info.com/media-kroate-raport-special-per-majlinda-kelmendin-foto/60%Daily2016-09-22 15:04
https://kosova-info.com/veseli-prodhuesit-vendore-dhe-investitoret-jane-heronj-te-diteve-tona/60%Daily2016-09-22 14:55
https://kosova-info.com/neser-vendimi-ndaj-musa-ademit-te-akuzuarit-per-terrorizem/60%Daily2016-09-22 14:53
https://kosova-info.com/kuci-ben-homazhe-tek-varret-e-fehmi-e-xheve-lladrovcit/60%Daily2016-09-22 14:52
https://kosova-info.com/gjykimi-per-kumanoven-mbaron-degjimi-i-deshmitareve/60%Daily2016-09-22 14:49
https://kosova-info.com/kur-prishtina-fabrika-ne-shkabaj-nuk-rrezikohet/60%Daily2016-09-22 14:47
https://kosova-info.com/andres-iniesta-refuzon-pep-guardiolan-dhe-man-cityn/60%Daily2016-09-22 14:43
https://kosova-info.com/heqja-e-tarifave-roaming-komisioni-europian-rikthen-n-fuqi-propozimin-e-par/60%Daily2016-09-22 12:59
https://kosova-info.com/20-vitet-e-wengerit-te-arsenali-ja-transferimet-me-te-mira-qe-ka-bere-foto/60%Daily2016-09-22 14:29
https://kosova-info.com/presidenti-filipinas-per-be-ne-do-ti-coj-ne-djall-te-gjithe/60%Daily2016-09-22 14:28
https://kosova-info.com/pas-super-golit-ne-kupe-xhaka-vjen-me-nje-kercenim-foto/60%Daily2016-09-22 14:17
https://kosova-info.com/qyteti-i-alepos-bombardohet-rende/60%Daily2016-09-22 14:12
https://kosova-info.com/putini-i-jep-cmimin-hero-i-rusise-nje-polici-te-vrare-nga-militantet/60%Daily2016-09-22 14:09
https://kosova-info.com/yahoo-pritet-t-raportoj-nj-thyerje-sigurie-me-miliona-prdorues-t-prekur/60%Daily2016-09-22 12:30
https://kosova-info.com/zyrtare-rose-kerkohej-nga-gjithe-evropa-ai-nenshkruan-me-foto/60%Daily2016-09-22 13:52
https://kosova-info.com/tri-menyra-se-si-eshte-ndryshe-seksi-per-meshkujt-dhe-femrat/60%Daily2016-09-22 13:40
https://kosova-info.com/kurrizi-nuk-do-te-kryhet-as-ne-kete-vit-komuna-e-prishrtines-pranoi-projekt-te-hartuar-keq/60%Daily2016-09-22 13:37
https://kosova-info.com/policia-thote-se-ligji-i-ri-per-trafikun-po-pritet-mire-nga-qytetaret/60%Daily2016-09-22 13:36
https://kosova-info.com/vrasjet-e-23-ushtareve-te-uck-se-pas-lufte-berisha-i-aak-se-pyet-per-zbardhjen-e-tyre/60%Daily2016-09-22 13:30
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-nora-ne-fillimet-e-karrieres-video/60%Daily2016-09-22 13:29
https://kosova-info.com/arsenali-ben-nje-video-shume-interesante-per-xhaken-video/60%Daily2016-09-22 13:29
https://kosova-info.com/nga-rusia-ne-dubai-vetem-per-te-shitur-virgjerine-per-10-mije-paund-foto/60%Daily2016-09-22 13:22
https://kosova-info.com/nuk-mund-ta-ushqeni-beben-me-gji-kjo-eshte-alternativa-me-e-lehte-foto/60%Daily2016-09-22 13:14
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-fbk-pas-kualifikueseve-per-eurobasket-2017/60%Daily2016-09-22 13:08
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-shume-prane-dicaprios-dhe-de-niros-foto/60%Daily2016-09-22 13:06
https://kosova-info.com/kosova-perfiton-nga-pervoja-e-iowas-ne-bujqesi/60%Daily2016-09-22 12:59
https://kosova-info.com/kjo-grua-po-kerkon-ndihme-burri-im-nuk-arrin-dot/60%Daily2016-09-22 12:58
https://kosova-info.com/bebe-rexha-krah-beyonce-alicia-keys-nicki-minaj-e-shume-te-tjere-ja-cfare-i-bashkon/60%Daily2016-09-22 12:51
https://kosova-info.com/hoxha-dhe-ciljeta-kapen-ne-aksion-ne-publik-foto/60%Daily2016-09-22 12:48
https://kosova-info.com/gabimet-qe-bejne-meshkujt-gjate-seksit/60%Daily2016-09-22 12:47
https://kosova-info.com/rolling-stone-dua-lipa-si-amy-winehouse-dhe-nelly-furtado/60%Daily2016-09-22 12:28
https://kosova-info.com/rolling-stone-dua-lipa-si-amy-winehouse-dhe-nelly-furtado/60%Daily2016-09-22 12:28
https://kosova-info.com/xhaka-stankovic-si-e-komentoni-kete-video/60%Daily2016-09-22 12:25
https://kosova-info.com/mendoi-se-ishte-prekur-nga-gripi-adoleshentja-humbet-te-dyja-kembet-foto/60%Daily2016-09-22 12:24
https://kosova-info.com/prane-varrezave-ne-tirane-u-gjet-nje-trup-i-pajete/60%Daily2016-09-22 12:14
https://kosova-info.com/bajrami-mesimdhenesit-e-viteve-te-90-ta-te-mos-kerkojne-dekorata/60%Daily2016-09-22 12:12
https://kosova-info.com/si-neper-filma-rrahje-masive-ne-nje-tramvaj-ne-beograd-video-18/60%Daily2016-09-22 12:11
https://kosova-info.com/solidrun-q4-nj-mini-kompjuter-i-fuqishm-139-dollarsh-me-windows-10/60%Daily2016-09-22 11:14
https://kosova-info.com/deputetet-pro-ndryshimeve-te-ligjit-per-fondet-pensionale/60%Daily2016-09-22 12:10
https://kosova-info.com/noizy-bashkepunim-me-reperin-e-njohur-italian-foto/60%Daily2016-09-22 12:05
https://kosova-info.com/sokol-bashota-nuk-e-heq-rugoven-nga-zyra/60%Daily2016-09-22 12:04
https://kosova-info.com/barcelona-nenshkruan-me-mesfushorin-e-njohur-foto/60%Daily2016-09-22 12:02
https://kosova-info.com/rolet-e-para-te-yjeve-te-hollivudit-foto/60%Daily2016-09-22 11:59
https://kosova-info.com/rrezohet-nje-helikopter-rus-3-te-vdekur/60%Daily2016-09-22 11:58
https://kosova-info.com/anxhelina-dhe-alberia-hadergjonaj-ne-te-njejtin-vend-me-dicaprion-dhe-de-niron-fotovideo/60%Daily2016-09-22 11:55
https://kosova-info.com/kolni-mposhti-schalken-por-shikoni-noten-e-cuditshme-te-mavrajt/60%Daily2016-09-22 11:42
https://kosova-info.com/kjo-eshte-aktorja-e-re-e-o-sa-mire-foto/60%Daily2016-09-22 11:34
https://kosova-info.com/letra-prekese-e-djaloshit-6-vjecar-per-obamen-foto/60%Daily2016-09-22 11:29
https://kosova-info.com/letra-prekese-e-djaloshit-6-vjecar-per-obamen-foto/60%Daily2016-09-22 11:29
https://kosova-info.com/kosove-kroaci-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-loro-borici/60%Daily2016-09-22 11:22
https://kosova-info.com/keta-jane-5-shpikesit-shqiptare-me-markat-e-tyre-mesoni-cfare-kane-bere/60%Daily2016-09-22 11:20
https://kosova-info.com/per-pagat-e-28-mije-e-31-veteraneve-duhen-edhe-mbi-15-milione-euro/60%Daily2016-09-22 11:09
https://kosova-info.com/fabrika-e-ujit-ne-shkabaj-drejt-deshtimit-investitoret-heshtin/60%Daily2016-09-22 11:08
https://kosova-info.com/policet-i-bejne-kontroll-per-droge-irritohet-stresi-jam-i-paster-foto/60%Daily2016-09-22 11:01
https://kosova-info.com/befason-katie-seksi-me-riisen-ishte/60%Daily2016-09-22 10:56
https://kosova-info.com/microsoft-heq-reklamat-e-windows-10-ts-nga-kompjuterat-windows-7-dhe-8-1/60%Daily2016-09-22 11:14
https://kosova-info.com/veseli-uron-qe-ne-sesionin-vjeshtor-te-kete-debat-e-jo-dhune/60%Daily2016-09-22 10:43
https://kosova-info.com/tete-cerdhe-ne-prishtine-presin-zgjedhjen-e-drejtoreve/60%Daily2016-09-22 10:39
https://kosova-info.com/hoxha-shfrenon-fantazine-kjo-me-pelqen-me-shume-te-ciljeta/60%Daily2016-09-22 10:33
https://kosova-info.com/dorina-mema-me-fjale-te-renda-per-encen-foto/60%Daily2016-09-22 10:30
https://kosova-info.com/dorina-mema-me-fjale-te-renda-per-encen-foto/60%Daily2016-09-22 10:30
https://kosova-info.com/arrestohet-hajni-i-tmerrshem-i-durresit/60%Daily2016-09-22 10:25
https://kosova-info.com/zyrtare-fifa-ia-ndaloi-kosoven-xhakes-por-shikoni-cfare-ka-vendosur-per-krkic/60%Daily2016-09-22 10:16
https://kosova-info.com/a-duhet-lare-fytyren-cdo-mengjes-pergjigjen-dermatologet/60%Daily2016-09-22 09:59
https://kosova-info.com/ciljeta-xhilaga-dhe-alban-hoxha-bashkejetojne-prej-me-pak-se-nje-viti/60%Daily2016-09-22 09:59
https://kosova-info.com/kurteshi-pyet-abrashin-nese-ka-menduar-te-jap-doreheqje-nga-posti-i-ministrit/60%Daily2016-09-22 09:43
https://kosova-info.com/kurteshi-pyet-abrashin-nese-ka-menduar-te-jap-doreheqje-nga-posti-i-ministrit/60%Daily2016-09-22 09:43
https://kosova-info.com/ymeri-idealet-e-xheve-e-fehmit-lladrovcit-jane-braktisur-nga-qeveria/60%Daily2016-09-22 09:40
https://kosova-info.com/hithra-sa-perveluese-aq-sheruese/60%Daily2016-09-22 09:37
https://kosova-info.com/nis-hetimi-ja-vendimi-i-gjyqtares-se-durresit-qe-solli-konfliktin-me-biznesmenin-libanez-foto/60%Daily2016-09-22 09:33
https://kosova-info.com/kusari-lila-ne-tetor-e-prezantojme-partine-e-re/60%Daily2016-09-22 09:29
https://kosova-info.com/super-ndeshjet-qe-na-presin-ne-fundjave/60%Daily2016-09-22 09:23
https://kosova-info.com/pas-debutimit-me-milanin-strakosha-merr-nje-lajm-fantastik/60%Daily2016-09-22 09:22
https://kosova-info.com/derguti-kuvendi-po-keqperdoret-per-ta-sulmuar-komunen-e-prishtines/60%Daily2016-09-22 09:16
https://kosova-info.com/thaci-kthen-per-riprocedim-listen-e-gjyqtareve-serbe/60%Daily2016-09-22 09:16
https://kosova-info.com/protestuesit-perplasen-me-policine-para-kuvendit-video/60%Daily2016-09-22 09:15
https://kosova-info.com/pse-te-rinjte-nuk-po-blejne-vetura-dhe-shtepi-te-tyre-me/60%Daily2016-09-22 09:15
https://kosova-info.com/pas-deshtimit-me-villarrealin-vjen-nje-lajm-katastrofal-per-zidanen-foto/60%Daily2016-09-22 09:13
https://kosova-info.com/pas-deshtimit-me-villarrealin-vjen-nje-lajm-katastrofal-per-zidanen-foto-2/60%Daily2016-09-22 09:13
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-dhe-sali-berisha-kane-nje-mesazh-per-edi-ramen-video/60%Daily2016-09-22 09:10
https://kosova-info.com/flora-brovina-serish-ulet-prane-deputeteve-te-pavarur-foto/60%Daily2016-09-22 09:09
https://kosova-info.com/macos-sierra-riparon-mbi-60-dobsi-sigurie/60%Daily2016-09-22 09:05
https://kosova-info.com/ministria-e-infrastruktures-financon-dy-projekteve-infrastrukturore-ne-komunen-e-klines/60%Daily2016-09-22 08:59
https://kosova-info.com/benzema-ne-premierlige-per-40-milione-funte/60%Daily2016-09-22 08:58
https://kosova-info.com/hysaj-vjen-me-nje-lajm-te-jashtezakonshem/60%Daily2016-09-22 08:44
https://kosova-info.com/ja-me-ke-darkoi-mbreme-marina-nuk-eshte-geti-foto/60%Daily2016-09-22 08:43
https://kosova-info.com/apple-synon-te-blej-gjigantin-e-veturave-sportive/60%Daily2016-09-22 08:42
https://kosova-info.com/ymeri-demarkacioni-edhe-politikisht-ka-marr-fund-me-1-shtator/60%Daily2016-09-22 08:41
https://kosova-info.com/tentim-vrasje-ne-skenderaj/60%Daily2016-09-22 08:36
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-horoskopi-per-menyren-si-dashuroni/60%Daily2016-09-22 08:34
https://kosova-info.com/vildanja-ju-tregon-gjithcka-ne-mengjes-foto/60%Daily2016-09-22 08:33
https://kosova-info.com/gaxherri-nuk-do-te-lejohet-as-kishe-as-xhami-ne-oborrin-e-up-se/60%Daily2016-09-22 08:30
https://kosova-info.com/seanca-e-kuvendit-kritikohet-komuna-e-prishtines-per-largimin-e-banoreve-nga-banesat/60%Daily2016-09-22 08:25
https://kosova-info.com/ja-cka-ka-bere-cozman-pas-perleshjes-foto/60%Daily2016-09-22 08:22
https://kosova-info.com/xhaka-fabregas-ja-cfare-shkruan-metro-foto/60%Daily2016-09-22 08:21
https://kosova-info.com/shenohet-dita-boterore-pa-makina-defilojne-bicikletat-ne-prishtine-fotovideo/60%Daily2016-09-22 08:20
https://kosova-info.com/gjermani-kapen-3-shqiptare-me-500-kg-marihuane-ne-garazh-foto/60%Daily2016-09-22 08:17
https://kosova-info.com/shpallet-gjendje-e-jashtezakonshme-ne-karolinen-e-veriut/60%Daily2016-09-22 08:15
https://kosova-info.com/jeta-e-shthurur-e-femijeve-te-pasur-te-singaporit-foto/60%Daily2016-09-22 08:13
https://kosova-info.com/apple-n-bisedime-pr-blerjen-e-mclaren-ky-i-fundit-hedh-posht-spekulimet/60%Daily2016-09-22 07:05
https://kosova-info.com/wenger-me-deklarate-te-papritur-per-xhaken/60%Daily2016-09-22 08:04
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-flet-per-perleshjen-noizy-cozman-video/60%Daily2016-09-22 07:47
https://kosova-info.com/emery-per-yllin-e-psg-se-ti-nuk-je-messi/60%Daily2016-09-22 07:41
https://kosova-info.com/fruti-qe-nuk-duhet-konsumuar-kurre-ne-mengjes-foto/60%Daily2016-09-22 07:32
https://kosova-info.com/ulet-numri-i-tiketave-ne-trafik/60%Daily2016-09-22 07:27
https://kosova-info.com/kercenohet-me-vdekje-aktorja-franceze-shkaku-i-pitt-dhe-jolie-foto/60%Daily2016-09-22 07:26
https://kosova-info.com/permbyset-autobusi-qe-vinte-nga-greqia-28-te-plagosur-1-femije/60%Daily2016-09-22 07:25
https://kosova-info.com/mourinho-e-tepron-shikoni-cfare-ka-thene-per-gjyqtaret-pas-ndeshjes-me-northamptonin/60%Daily2016-09-22 07:20
https://kosova-info.com/punetoret-e-ferronikelit-mbeten-pa-paga/60%Daily2016-09-22 07:10
https://kosova-info.com/horoskopi-22-shtator-2016/60%Daily2016-09-22 07:05
https://kosova-info.com/shokon-vali-corleone-po-me-ndjek-sherbimi-sekret-italian-po-mi-sjellin-femrat-ne-shtrat/60%Daily2016-09-22 07:00
https://kosova-info.com/shokon-vali-corleone-po-me-ndjek-sherbimi-sekret-italian-po-mi-sjellin-femrat-ne-shtrat/60%Daily2016-09-22 07:00
https://kosova-info.com/barcelona-atletico-ylli-i-madh-pesoi-lendim-te-tmerrshem-foto/60%Daily2016-09-22 06:58
https://kosova-info.com/mbi-500-familje-kerkojne-tu-zgjidhet-ceshtja-e-banimit/60%Daily2016-09-22 06:57
https://kosova-info.com/ja-kush-po-e-kujton-lecin-foto/60%Daily2016-09-22 06:50
https://kosova-info.com/autoritetet-gjermane-krcnojn-marrveshjen-e-whatsapp-me-facebook/60%Daily2016-09-22 06:47
https://kosova-info.com/shokohet-barcelona-ja-sa-do-te-mungoje-messi-foto/60%Daily2016-09-22 06:42
https://kosova-info.com/sot-dita-boterore-pa-makina-aktivitete-me-bicikleta-ne-prishtine/60%Daily2016-09-22 06:33
https://kosova-info.com/kurti-edhe-amerika-gabon/60%Daily2016-09-22 06:17
https://kosova-info.com/besa-gashi-flet-per-bashkeshortin-e-saj-ne-burg-foto/60%Daily2016-09-22 06:15
https://kosova-info.com/a-mund-te-jete-gjenetike-te-qenit-ne-mbipeshe/60%Daily2016-09-22 06:14
https://kosova-info.com/ja-sa-mund-te-fitoni-nga-keta-telefona-te-vjeter-nese-i-keni-ende-ne-shtepi/60%Daily2016-09-22 06:03
https://kosova-info.com/disa-keshilla-dhe-maska-natyrale-per-mbrojtjen-e-flokeve/60%Daily2016-09-22 06:03
https://kosova-info.com/sot-seanca-e-kuvendit-demarkacioni-seshte-ne-rend-dite/60%Daily2016-09-22 05:45
https://kosova-info.com/sot-protesta-e-nente-e-qytetareve-protestoj/60%Daily2016-09-22 05:25
https://kosova-info.com/favore-seksuale-ne-universitetin-e-gjakoves-studentet-do-i-dergojne-rastet-ne-prokurori/60%Daily2016-09-22 05:10
https://kosova-info.com/mercedes-benz-e-class-qe-po-konsiderohet-vetura-e-endrrave/60%Daily2016-09-22 04:18
https://kosova-info.com/perditesimi-i-ri-nga-whatsapp-nuk-do-te-ju-pelqej/60%Daily2016-09-22 04:10
https://kosova-info.com/5-aryse-pse-menjehere-duhet-te-largoheni-nga-kufjet/60%Daily2016-09-22 03:54
https://kosova-info.com/ky-eshte-perditesimi-me-i-ri-ne-instagram/60%Daily2016-09-22 03:06
https://kosova-info.com/pse-i-mbyllim-syte-kur-teshtijme/60%Daily2016-09-22 02:15
https://kosova-info.com/pse-i-mbyllim-syte-kur-teshtijme/60%Daily2016-09-22 02:15
https://kosova-info.com/konsumi-i-kafese-kunder-rrezikut-te-alzheimerit/60%Daily2016-09-22 01:40
https://kosova-info.com/kjo-eshte-data-kur-do-te-rifilloje-shitja-e-galaxy-note-7/60%Daily2016-09-22 01:09
https://kosova-info.com/rreziqet-shendetesore-qe-i-sjell-mungesa-e-vitamines-d/60%Daily2016-09-22 00:07
https://kosova-info.com/ja-sa-kushton-ndertimi-i-nje-iphone-7/60%Daily2016-09-21 23:11
https://kosova-info.com/shorti-i-kupes-se-anglise-ballafaqim-i-cmendur/60%Daily2016-09-21 22:44
https://kosova-info.com/dashuri-apo-epsh-syte-e-tregojne-te-verteten/60%Daily2016-09-21 22:43
https://kosova-info.com/e-fajesoi-per-krime-lufte-ne-kosove-ish-gazetari-zviceran-e-padit-ish-oficerin/60%Daily2016-09-21 22:02
https://kosova-info.com/shtyhet-gjykimi-per-vrasjen-e-dyfishte-ne-gjakove-video/60%Daily2016-09-21 21:56
https://kosova-info.com/letra-tejet-emocionuese-e-brad-pitt-ben-xhiron-e-botes/60%Daily2016-09-21 21:54
https://kosova-info.com/letra-tejet-emocionuese-e-brad-pitt-ben-xhiron-e-botes/60%Daily2016-09-21 21:54
https://kosova-info.com/futbollisti-i-bolognas-shenon-golin-e-javes-ne-evrope-video/60%Daily2016-09-21 21:54
https://kosova-info.com/ne-nje-fshat-te-gjakoves-shperthen-gypi-i-ujit-video/60%Daily2016-09-21 21:50
https://kosova-info.com/festa-e-gracanices-pa-shqiptare-kostiq-refuzon-ta-ftoje-shpend-ahmetin-video/60%Daily2016-09-21 21:50
https://kosova-info.com/barcelona-barazon-me-atleticon-video/60%Daily2016-09-21 21:48
https://kosova-info.com/neser-protesta-e-nente-e-qytetareve-protestoj/60%Daily2016-09-21 21:41
https://kosova-info.com/rashiq-une-jam-kosovar-video/60%Daily2016-09-21 21:41
https://kosova-info.com/payet-shenon-gol-te-cmendur-per-west-hamin-video/60%Daily2016-09-21 21:38
https://kosova-info.com/haziri-sa-me-pare-te-zbardhet-vrasja-e-ahmet-krasniqit/60%Daily2016-09-21 21:38
https://kosova-info.com/dieta-e-cmendur-me-qumesht-humbni-5-kg-ne-nje-jave/60%Daily2016-09-21 21:31
https://kosova-info.com/luana-vjollca-kapet-mat-publikohen-fotografite-me-biznesmenin-kosovar-foto/60%Daily2016-09-21 21:27
https://kosova-info.com/luana-vjollca-kapet-mat-publikohen-fotografite-me-biznesmenin-kosovar-foto/60%Daily2016-09-21 21:27
https://kosova-info.com/a-mund-te-ndryshohet-destinimi-i-objektit-kishtar-ne-oborrin-e-up-se-video/60%Daily2016-09-21 21:26
https://kosova-info.com/policia-gjermane-shokohet-nga-autobusi-shqiptar-do-habiteni-me-cka-i-ka-zevendesuar-frenat-foto/60%Daily2016-09-21 21:25
https://kosova-info.com/barcelona-atletico-gol-i-bukur-video/60%Daily2016-09-21 21:20
https://kosova-info.com/adele-ia-dedikon-koncertin-ndarjes-se-pitt-dhe-jolie-video/60%Daily2016-09-21 21:17
https://kosova-info.com/barcelona-atletico-katastrofe-per-katalunasit-foto/60%Daily2016-09-21 21:16
https://kosova-info.com/kush-i-dhuroi-kides-trendafil-te-kuq-foto/60%Daily2016-09-21 21:14
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-goli-ka-pesuar-etrit-berisha-ne-minuten-e-89-te-video/60%Daily2016-09-21 21:09
https://kosova-info.com/noizy-se-shpejti-me-befasi-nga-italia-foto/60%Daily2016-09-21 21:05
https://kosova-info.com/%e2%80%8bizraelitet-plagosin-palestinezen-13-vjecare/60%Daily2016-09-21 20:52
https://kosova-info.com/barcelona-atletico-madrid-vjen-goli-video/60%Daily2016-09-21 20:46
https://kosova-info.com/empoli-inter-ky-eshte-rezultati-perfundimtar-video/60%Daily2016-09-21 20:43
https://kosova-info.com/roma-crotone-shkaterrim-total-video/60%Daily2016-09-21 20:40
https://kosova-info.com/%e2%80%8bedhe-nje-mur-tjeter-ne-evrope-kunder-emigranteve/60%Daily2016-09-21 20:37
https://kosova-info.com/mbyllen-ndeshjet-ne-angli-ja-cfare-kane-bere-united-dhe-city-video/60%Daily2016-09-21 20:37
https://kosova-info.com/juventus-cagliari-rezultat-i-cmendur-video/60%Daily2016-09-21 20:33
https://kosova-info.com/zjarri-i-madh-ne-stokholm-tym-i-dendur-mbi-ndertesat-e-institutit-mbreteror-te-artit/60%Daily2016-09-21 20:31
https://kosova-info.com/northampton-man-utd-gol-interesant-video/60%Daily2016-09-21 20:21
https://kosova-info.com/ujesjellesi-ua-fal-3-milione-euro-borxh-ish-ministrave-dhe-ish-deputeteve/60%Daily2016-09-21 20:19
https://kosova-info.com/northampton-man-utd-gol-i-bukur-video/60%Daily2016-09-21 20:15
https://kosova-info.com/krasniqi-kushdo-qe-punon-per-destabilizimin-e-shtetit-inkuadrohet-ne-strategjine-serbo-ruse/60%Daily2016-09-21 20:14
https://kosova-info.com/mr-rez-vesa-luma-dhe-big-basta-publikojne-inna-di-dance-video/60%Daily2016-09-21 20:12
https://kosova-info.com/dy-zonja-ne-nje-foto/60%Daily2016-09-21 20:03
https://kosova-info.com/zogaj-nese-kurti-e-sheh-se-marreveshja-miratohet-lufta-do-te-behet-ate-dite-ose-kurre/60%Daily2016-09-21 19:58
https://kosova-info.com/keto-jane-femrat-me-te-cilat-ka-qene-i-lidhur-brad-pitt-foto/60%Daily2016-09-21 19:51
https://kosova-info.com/northampton-man-utd-barazojne-vendesit-video/60%Daily2016-09-21 19:32
https://kosova-info.com/juventus-cagliari-super-gol-video/60%Daily2016-09-21 19:27
https://kosova-info.com/juventus-cagliari-te-gjithe-priten-gol-nga-ky-futbollist-vidoe/60%Daily2016-09-21 19:22
https://kosova-info.com/gruaja-goditet-26-here-me-thike-ne-mes-te-rruges-ne-pike-te-dites-kalimtaret-nuk-e-shpetojne-fotovideo-18/60%Daily2016-09-21 19:19
https://kosova-info.com/roma-crotone-goli-i-pare-video/60%Daily2016-09-21 19:17
https://kosova-info.com/mozzik-takon-pornostaren-shqiptare-foto-intime-nga-shtrati-foto/60%Daily2016-09-21 19:17
https://kosova-info.com/real-madrid-villarreal-vjen-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-09-21 19:09
https://kosova-info.com/real-madrid-villarreal-vjen-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-09-21 19:09
https://kosova-info.com/kryeprokurori-beka-pergjimet-nuk-do-duhej-te-publikoheshin-video/60%Daily2016-09-21 18:58
https://kosova-info.com/lumia-216-shnon-lamtumirn-telefonve-nokia-prodhuar-nga-microsoft/60%Daily2016-09-21 16:03
https://kosova-info.com/mustafa-publikon-foton-me-ciftin-obama-i-falenderon-per-pritjen/60%Daily2016-09-21 18:43
https://kosova-info.com/ndahen-te-miturit-qe-u-martuan-ne-malisheve-video/60%Daily2016-09-21 18:38
https://kosova-info.com/gjuriq-para-kerkim-faljes-duhet-ti-normalizojme-marredheniet-video/60%Daily2016-09-21 18:25
https://kosova-info.com/murtezaj-njohja-e-kosoves-nga-greqia-eshte-me-afer/60%Daily2016-09-21 18:15
https://kosova-info.com/dita-nderkombetare-e-paqes-15-thenie-te-famshme-per-paqen/60%Daily2016-09-21 18:15
https://kosova-info.com/empoli-inter-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-21 18:01
https://kosova-info.com/ludela-candle-qiriu-i-par-inteligjent-i-cili-ndizet-me-an-t-nj-aplikacioni/60%Daily2016-09-21 15:41
https://kosova-info.com/skena-te-tmerrshme-te-babait-qe-terhoqi-zvarre-vajzen-e-tij-foto/60%Daily2016-09-21 17:59
https://kosova-info.com/northampton-man-utd-mourinho-befason-me-formacionin/60%Daily2016-09-21 17:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-hera-e-fundit-kur-familja-jolie-pitt-u-pane-bashke-foto/60%Daily2016-09-21 17:57
https://kosova-info.com/juventus-cagliari-allegri-ben-ndryshime-ne-formacionin-zyrtar/60%Daily2016-09-21 17:53
https://kosova-info.com/ronaldo-kujton-viziten-ne-gjakove-poston-foto-emocionuese-ne-facebook-foto/60%Daily2016-09-21 17:43
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-ironizon-me-albin-kurtin-keshtu-behet-gati-per-lufte-foto/60%Daily2016-09-21 17:36
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-ironizon-me-albin-kurtin-keshtu-behet-gati-per-lufte-foto/60%Daily2016-09-21 17:36
https://kosova-info.com/kerry-te-ndalojme-fluturimet-ne-siri-qe-te-shpetohet-armepushimi/60%Daily2016-09-21 17:27
https://kosova-info.com/google-shkel-premtimin-e-privatesise/60%Daily2016-09-21 17:25
https://kosova-info.com/rtk-ja-padite-per-falsifikim-deputeten-e-vv-se-shqipe-pantina/60%Daily2016-09-21 17:17
https://kosova-info.com/rita-ora-projekti-im-per-kosovaret/60%Daily2016-09-21 17:11
https://kosova-info.com/sllobodan-vujiciq-nderprene-greven-e-urise-komuna-e-prishtines-ia-ploteson-kerkesat/60%Daily2016-09-21 17:07
https://kosova-info.com/momenti-kur-george-clooney-merr-vesh-nga-gazetari-per-ndarjen-e-miqve-te-tij-video/60%Daily2016-09-21 17:06
https://kosova-info.com/ne-korene-e-veriut-ka-vetem-28-faqe-interneti/60%Daily2016-09-21 17:01
https://kosova-info.com/samsung-prezantoi-gjeneratn-e-re-t-disqeve-solide-nvme-960-pro-dhe-960-evo/60%Daily2016-09-21 15:22
https://kosova-info.com/real-madrid-villarreal-ylli-i-madh-mbetet-jashte-formacionit-zyrtar/60%Daily2016-09-21 16:54
https://kosova-info.com/polemika-ndermjet-hashim-thacit-dhe-albin-kurtit-arrin-deri-ne-serbi/60%Daily2016-09-21 16:49
https://kosova-info.com/pamje-te-reja-te-frikshme-nga-isis-engjelli-i-bardhe-ekzekutues-foto/60%Daily2016-09-21 16:49
https://kosova-info.com/serish-dyshime-per-shendetin-e-clintonit-anuloi-nje-takim-shume-te-rendesishem/60%Daily2016-09-21 16:45
https://kosova-info.com/publikohet-traileri-per-filmin-me-te-pritur-te-ketij-viti-video/60%Daily2016-09-21 16:44
https://kosova-info.com/mancini-te-gjiganti-spanjoll/60%Daily2016-09-21 16:40
https://kosova-info.com/etoo-perjashtohet-per-shkak-te-nje-komenti-ne-instagram/60%Daily2016-09-21 16:21
https://kosova-info.com/kthehet-normaliteti-ne-shkollat-e-ishullit-kanadez-pas-kercenimit-me-bombe/60%Daily2016-09-21 16:20
https://kosova-info.com/alarm-i-rreme-ne-new-york-pakoja-e-dyshimte-ishte-bosh/60%Daily2016-09-21 16:16
https://kosova-info.com/kjo-fotografi-mund-te-jete-shkaku-i-ndarjes-se-angelines-me-brad-pitt-foto/60%Daily2016-09-21 16:15
https://kosova-info.com/pd-thote-se-nje-grup-zyrtaresh-tentuan-puc-ndaj-ferid-aganit/60%Daily2016-09-21 16:11
https://kosova-info.com/mediet-sociale-arme-e-re-ne-duart-e-te-mireve-dhe-te-keqijve/60%Daily2016-09-21 16:09
https://kosova-info.com/leonora-poloska-i-jep-fund-beqarise-andini-nenshkruan-kapitulimin-foto/60%Daily2016-09-21 16:02
https://kosova-info.com/nasa-te-henen-do-te-beje-nje-lajmerim-befasues/60%Daily2016-09-21 16:00
https://kosova-info.com/ja-cilat-femra-i-preferojne-meshkujt-me-shume/60%Daily2016-09-21 15:55
https://kosova-info.com/airbus-e-mori-licencen-amerikane-per-shitjen-e-aeroplaneve-ne-iran/60%Daily2016-09-21 15:44
https://kosova-info.com/neser-ne-abc-premiera-e-blood-father-me-mel-gibson-video/60%Daily2016-09-21 15:40
https://kosova-info.com/ciljeta-e-marrosur-pas-alban-hoxhes-foto/60%Daily2016-09-21 15:35
https://kosova-info.com/pamje-nga-droni-terroristet-fshehin-armet-ne-mesin-e-kamioneve-me-ndihma-video/60%Daily2016-09-21 15:30
https://kosova-info.com/arrestohet-adoleshenti-sirian-per-shkak-te-lidhjeve-me-isis/60%Daily2016-09-21 15:26
https://kosova-info.com/lajm-katastrofal-per-kosoven-para-ndeshjes-me-kroacine/60%Daily2016-09-21 15:24
https://kosova-info.com/vokrri-sot-e-beri-nje-vizite-speciale-foto/60%Daily2016-09-21 15:23
https://kosova-info.com/chrome-53-google-largon-aplikacionet-dhe-sjell-web-bluetooth/60%Daily2016-09-21 14:48
https://kosova-info.com/edhe-shtepia-e-kukullave-madame-tussauds-ndan-angelinen-prej-brad-pitt-foto/60%Daily2016-09-21 15:13
https://kosova-info.com/prokuroria-hedh-aktakuzen-kunder-djalit-te-erdoganit/60%Daily2016-09-21 15:11
https://kosova-info.com/shokohet-reali-ramos-te-gjiganti-evropian/60%Daily2016-09-21 15:10
https://kosova-info.com/evakuohen-urgjentisht-shkollat-dhe-kolegjet-ne-kanada/60%Daily2016-09-21 15:05
https://kosova-info.com/ministri-shala-pret-vokrrin-dhe-kreun-e-dardaneve-ja-pse/60%Daily2016-09-21 14:54
https://kosova-info.com/kqz-ja-anetaresohet-ne-aceeeo/60%Daily2016-09-21 14:42
https://kosova-info.com/denohet-ibrahim-tatlises-video/60%Daily2016-09-21 14:41
https://kosova-info.com/lajmi-per-helmimin-e-skocezeve-dhe-serbeve-ne-shqiperi-vjen-reagimi-zyrtar/60%Daily2016-09-21 14:39
https://kosova-info.com/mbyllet-times-square-ne-new-york-shkak-nje-pako-e-dyshimte/60%Daily2016-09-21 14:36
https://kosova-info.com/neser-shkycje-te-rrymes-ne-prishtine-prizren-ferizaj-peje-gjilan-mitrovice-dhe-gjakove/60%Daily2016-09-21 14:35
https://kosova-info.com/cifti-i-njohur-kurorezojne-lidhjen-e-tyre-foto/60%Daily2016-09-21 14:25
https://kosova-info.com/gecaj-al-bin-kurti-duhet-ti-kerkoj-falje-malit-te-zi/60%Daily2016-09-21 14:22
https://kosova-info.com/tifozet-e-arsenalit-me-kenge-speciale-per-xhaken-video/60%Daily2016-09-21 14:22
https://kosova-info.com/cozman-nuk-frikesohet-shetit-lirshem-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-09-21 14:11
https://kosova-info.com/microsoft-sht-duke-zhvilluar-nj-klient-t-ri-t-skype-quajtur-skype-for-life/60%Daily2016-09-21 13:10
https://kosova-info.com/tre-shqiptare-dhe-nje-malazez-kapen-me-sasi-rekorde-te-marihuanes-500-kilograme/60%Daily2016-09-21 13:58
https://kosova-info.com/sportisti-serb-me-fanellen-kosova-eshte-serbi-ja-cfare-i-kane-bere-shqiptaret/60%Daily2016-09-21 13:52
https://kosova-info.com/france-shqiperi-e-cuditshme-cfare-ndodhi-gjate-himnit-video/60%Daily2016-09-21 13:39
https://kosova-info.com/xhaka-me-shoke-e-festojne-fitoren-ne-menyre-kosovare-foto/60%Daily2016-09-21 13:28
https://kosova-info.com/refuzohet-kerkesa-e-3-ushtareve-puciste-per-azil-politik-ne-greqi/60%Daily2016-09-21 13:06
https://kosova-info.com/dasma-speciale-ne-shkoder-nusja-dhe-dhendri-foto/60%Daily2016-09-21 13:02
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkosova-fiton-cmim-special-per-eposin-e-kreshnikeve/60%Daily2016-09-21 12:54
https://kosova-info.com/arrestohet-7-te-dyshuar-per-vjedhje-dhe-plagosjen-e-nje-personi-ne-tc-kosova-b/60%Daily2016-09-21 12:54
https://kosova-info.com/apple-macos-sierra-i-disponueshm-pr-t-gjith-prdoruesit/60%Daily2016-09-21 12:53
https://kosova-info.com/gjenden-dy-trupa-te-pajete-ne-kosove/60%Daily2016-09-21 12:52
https://kosova-info.com/qeveria-e-kalon-jashteligjshem-projektin-e-wesley-clark/60%Daily2016-09-21 12:49
https://kosova-info.com/ja-si-dukej-noizy-atehere-kur-nuk-bente-probleme-foto/60%Daily2016-09-21 12:49
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-aktivist-i-vetevendosjes-3/60%Daily2016-09-21 12:49
https://kosova-info.com/iphone-6s-me-antene-shume-te-dobet/60%Daily2016-09-21 12:49
https://kosova-info.com/ukraine-kosove-degjojeni-shevchenkon/60%Daily2016-09-21 12:48
https://kosova-info.com/kosova-lajm-i-madh-per-hetemajn/60%Daily2016-09-21 12:34
https://kosova-info.com/historite-e-cuditshme-te-angelina-jolie/60%Daily2016-09-21 12:31
https://kosova-info.com/konfirmohet-lidhja-e-luana-vjollces-foto/60%Daily2016-09-21 12:03
https://kosova-info.com/zyrtare-kosoves-i-vijne-edhe-dy-super-futbolliste-foto/60%Daily2016-09-21 12:00
https://kosova-info.com/deshironi-seks-me-te-mire-drita-eshte-shpetimi-juaj-foto/60%Daily2016-09-21 11:52
https://kosova-info.com/a-po-vjen-januzaj/60%Daily2016-09-21 11:50
https://kosova-info.com/burg-per-ish-zyrtaret-e-kacanikut/60%Daily2016-09-21 11:45
https://kosova-info.com/problemet-e-bateris-s-surface-pro-3-nuk-kan-t-mbaruar/60%Daily2016-09-21 11:43
https://kosova-info.com/kerkohet-ndalimi-i-aktiviteteve-ilegale-ne-fushen-minerale/60%Daily2016-09-21 11:39
https://kosova-info.com/mundesi-e-mire-qe-floket-te-mos-ju-mbesin-ne-kreher-video/60%Daily2016-09-21 11:11
https://kosova-info.com/njohes-te-sigurise-populli-i-kosoves-seshte-i-gatshem-per-lufte/60%Daily2016-09-21 11:10
https://kosova-info.com/opozita-ka-dhene-shenja-per-kthimin-e-normalitetit-ne-kuvend/60%Daily2016-09-21 11:09
https://kosova-info.com/ferizaj-dy-femrave-nga-shqiperia-u-vidhen-cantat-e-krahut/60%Daily2016-09-21 10:59
https://kosova-info.com/plackitet-banka-private-e-biznesit-ne-podujeve/60%Daily2016-09-21 10:54
https://kosova-info.com/chelsea-70-milione-euro-per-futbollistin-e-realit-foto/60%Daily2016-09-21 10:52
https://kosova-info.com/aksident-tragjik-vdes-gruaja-shqiptare-lendohet-rende-djali-12-vjec/60%Daily2016-09-21 10:48
https://kosova-info.com/polici-qe-ka-bere-vetevrasje-ka-lene-tre-letra-pas/60%Daily2016-09-21 10:37
https://kosova-info.com/jeni-shtatzene-dhe-beni-seks-ja-cka-ndodh-me-foshnjen/60%Daily2016-09-21 10:34
https://kosova-info.com/nena-qe-tregoi-historine-tronditese-te-bebes-se-saj-ja-cka-i-ndodhi-nga-nje-puthje-foto/60%Daily2016-09-21 10:30
https://kosova-info.com/nje-i-vrare-nga-sulmi-ne-ambasaden-e-izraelit-ne-turqi/60%Daily2016-09-21 10:27
https://kosova-info.com/jennifer-aniston-flet-per-ndarjen-jolie-pitt/60%Daily2016-09-21 10:25
https://kosova-info.com/topi-godet-nje-tifoz-ne-tribuna-por-i-shpeton-jeten/60%Daily2016-09-21 10:24
https://kosova-info.com/ios-10-0-1-nxjerr-jasht-funksioni-aplikacionin-e-parashikimit-t-motit-n-kosov/60%Daily2016-09-21 10:28
https://kosova-info.com/femrat-qe-meshkujt-nuk-iu-rezistojne-dot/60%Daily2016-09-21 10:17
https://kosova-info.com/konfirmohet-vdekja-e-policit-ka-bere-vetevrasje/60%Daily2016-09-21 10:16
https://kosova-info.com/%e2%80%8babrashi-kolonel-krasniqi-u-godit-tinezisht/60%Daily2016-09-21 10:15
https://kosova-info.com/zbriten-cmimet-e-arkave-fiskale-per-naftetaret/60%Daily2016-09-21 10:10
https://kosova-info.com/cfare-shkruante-reuters-per-motrat-mustafa-ne-vitin-1999-video-2/60%Daily2016-09-21 10:08
https://kosova-info.com/rakitic-nderhyrje-horror-ndaj-neymarit-video/60%Daily2016-09-21 10:07
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-nje-polic-ne-dubove-te-pejes/60%Daily2016-09-21 10:05
https://kosova-info.com/lewandowski-nenshkruan-me-nje-super-klub-rroga-mbi-15-milione-euro-foto/60%Daily2016-09-21 09:57
https://kosova-info.com/the-game-shokon-familjen-kardashian-kam-bere-seks-me-kim-khloe-e-blac-chynan-video/60%Daily2016-09-21 09:50
https://kosova-info.com/kenga-e-tifozeve-te-arsenalit-per-xhaken-video/60%Daily2016-09-21 09:44
https://kosova-info.com/i-shperthen-samsung-u-ne-xhep-tani-ka-humbur-te-gjitha-ndjenjat-ne-kembe-video/60%Daily2016-09-21 09:44
https://kosova-info.com/zyrtare-fc-prishtina-me-trajner-gjerman-foto/60%Daily2016-09-21 09:26
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-si-dukej-2ton-kur-nuk-e-njihte-askush-foto/60%Daily2016-09-21 09:26
https://kosova-info.com/kryekeshilltari-i-rames-tony-blair-mbyll-konsulencen-e-tij/60%Daily2016-09-21 09:20
https://kosova-info.com/google-lanon-zyrtarisht-aplikacionin-e-komunikimit-allo/60%Daily2016-09-21 10:24
https://kosova-info.com/shihni-cfare-dajaku-i-dha-vetem-pse-ia-derdhi-red-bull-in-ne-dysheme/60%Daily2016-09-21 09:02
https://kosova-info.com/policia-nxjerr-nga-trafiku-autobusin-shqiptar-te-bere-per-skrap/60%Daily2016-09-21 09:01
https://kosova-info.com/vjedhje-e-rende-ne-suhareke/60%Daily2016-09-21 08:58
https://kosova-info.com/fatmir-spahiun-e-shpallin-te-vdekur-ky-eshte-reagimi-i-aktorit-foto/60%Daily2016-09-21 08:55
https://kosova-info.com/ne-mitrovice-arrestohet-dy-persona-per-vjedhje/60%Daily2016-09-21 08:55
https://kosova-info.com/milan-lazio-nje-dite-pas-ndeshjes-ndodh-befasia-me-strakoshen/60%Daily2016-09-21 08:47
https://kosova-info.com/era-perkrahje-edhe-nga-ambasada-e-kosoves-ne-bullgari-foto-2/60%Daily2016-09-21 08:43
https://kosova-info.com/keto-jane-lehtesirat-qe-ua-mundeson-marreveshja-per-targat/60%Daily2016-09-21 08:43
https://kosova-info.com/franca-ne-krize-per-burgje-planifikon-te-ndertoje-16-mije-qeli-te-reja/60%Daily2016-09-21 08:41
https://kosova-info.com/te-gjithe-flasin-per-xhaken-shikojeni-cfare-i-ka-ndodhur-shaqirit-foto/60%Daily2016-09-21 08:39
https://kosova-info.com/ne-prishtine-vjen-panair-teper-i-vecante/60%Daily2016-09-21 08:37
https://kosova-info.com/revoltohet-enca-ndaj-kritikave-ne-opinion-foto/60%Daily2016-09-21 08:37
https://kosova-info.com/vritet-nje-30-vjecar-me-thike/60%Daily2016-09-21 08:36
https://kosova-info.com/largimi-i-libanezit-nga-shqiperia-hetim-administrativ-per-truallin-ne-gjirin-e-lalzit/60%Daily2016-09-21 08:32
https://kosova-info.com/sa-kane-rendesi-geshtenjat/60%Daily2016-09-21 08:31
https://kosova-info.com/vitin-e-kaluar-trafikantet-fituan-kater-miliarde-dollare-nga-refugjatet/60%Daily2016-09-21 08:22
https://kosova-info.com/barcelona-atletico-madrid-formacionet-e-derbit-foto/60%Daily2016-09-21 08:18
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ben-nje-djale-i-vogel-kur-ne-ekran-del-noizy-foto/60%Daily2016-09-21 08:14
https://kosova-info.com/kodi-sekret-i-kenaqesise-femerore/60%Daily2016-09-21 08:13
https://kosova-info.com/super-golat-e-xhakes-shikojeni-fytyren-e-wengerit-foto/60%Daily2016-09-21 08:06
https://kosova-info.com/keshtu-mund-te-sheroni-dhimbjen-e-kokes-pa-ilace/60%Daily2016-09-21 08:01
https://kosova-info.com/te-dielen-tour-de-culture-nga-shpella-e-radavcit-te-ujevara-e-mirushes/60%Daily2016-09-21 08:01
https://kosova-info.com/barcelona-atletico-madrid-nuk-do-te-ju-pelqeje-ne-sa-ora-fillon-ndeshja/60%Daily2016-09-21 07:57
https://kosova-info.com/ndrtimi-i-sheshit-bllokon-qytetart-n-hyrje-t-klins-fotovideo/60%Daily2016-09-21 07:51
https://kosova-info.com/nga-qabja-ne-lokal-nate-ky-eshte-rrugetimi-i-kengetarit-te-njohur-shqiptar-foto/60%Daily2016-09-21 07:49
https://kosova-info.com/largohet-nga-arsenal-transferohet-ne-man-city-foto/60%Daily2016-09-21 07:45
https://kosova-info.com/censura-e-facebook-editori-i-aftenposten-sfidoi-zuckerbeg-n-nj-debat-t-hapur/60%Daily2016-09-20 21:29
https://kosova-info.com/si-e-shfaqin-meshkujt-dashurine/60%Daily2016-09-21 07:38
https://kosova-info.com/kur-ia-huq-edhe-amerika-800-emigranteve-ua-jep-gabimisht-shtetesine/60%Daily2016-09-21 07:26
https://kosova-info.com/perse-shihni-endrra-te-tmerrshme-pak-momente-para-se-te-zgjoheni-nga-gjumi/60%Daily2016-09-21 07:23
https://kosova-info.com/skandal-seksual-policet-seks-me-te-burgosurit-ne-itali/60%Daily2016-09-21 07:23
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-kushton-canta-dhe-qizmet-e-adelina-tahirit-foto/60%Daily2016-09-21 07:17
https://kosova-info.com/dje-shenoi-super-gol-shikojeni-cfare-i-ka-ndodhur-sot-xhakes-foto/60%Daily2016-09-21 07:09
https://kosova-info.com/%e2%80%8bperse-nuk-duhet-te-pini-uje-gjate-ngrenies/60%Daily2016-09-21 07:03
https://kosova-info.com/kosova-ndeshje-miqesore-me-kampionin-e-botes-foto/60%Daily2016-09-21 06:57
https://kosova-info.com/kosova-ndeshje-miqesore-me-kampionin-e-botes-foto/60%Daily2016-09-21 06:57
https://kosova-info.com/greta-koci-noizy-imitohet-eshte-model-per-rinine-shqiptare-video/60%Daily2016-09-21 06:53
https://kosova-info.com/lamtumire-atletico-simeone-e-ka-gati-klubin-e-ri-nga-viti-2018/60%Daily2016-09-21 06:50
https://kosova-info.com/nj-haker-sfidon-nj-kompani-farmaceutike-ndrton-nj-paisje-600-dollarshe-pr-30-dollar/60%Daily2016-09-20 21:06
https://kosova-info.com/shenjat-qe-nuk-jeni-te-gatshme-per-lidhje-te-re/60%Daily2016-09-21 06:30
https://kosova-info.com/shenjat-qe-nuk-jeni-te-gatshme-per-lidhje-te-re/60%Daily2016-09-21 06:30
https://kosova-info.com/ilazi-instituti-per-studime-politike-do-ta-fuqizoje-pdk-ne/60%Daily2016-09-21 06:29
https://kosova-info.com/kjo-kengetare-shqiptare-u-martua-ne-moshen-15-vjecare-foto/60%Daily2016-09-21 06:20
https://kosova-info.com/horoskopi-21-shtator-2016/60%Daily2016-09-21 06:17
https://kosova-info.com/kurti-lufta-mund-te-nise/60%Daily2016-09-21 06:10
https://kosova-info.com/daciq-beogradi-do-te-mbroje-serbet-e-bosnjes/60%Daily2016-09-21 06:01
https://kosova-info.com/murtezaj-po-qendron-per-vizite-te-rendesishme-ne-greqi/60%Daily2016-09-21 05:35
https://kosova-info.com/futbollisti-me-kembet-me-te-mira-ne-real-madrid-foto/60%Daily2016-09-21 05:28
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-rusia-pergjegjese-per-sulmet-mbi-konvojet-me-ndihma/60%Daily2016-09-21 05:20
https://kosova-info.com/payet-real-madrid-lajm-i-madh-nga-anglia/60%Daily2016-09-21 05:20
https://kosova-info.com/gjeneral-jackson-jep-detaje-per-takimin-me-ruset-ne-aeroportin-e-prishtines-me-1999/60%Daily2016-09-20 21:59
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-etrit-berishen/60%Daily2016-09-20 21:58
https://kosova-info.com/noizy-jep-versionin-e-tij-pas-ngjarjes-me-cozman/60%Daily2016-09-20 21:57
https://kosova-info.com/shefi-i-okbse-fajeson-qeverine-e-sirise-per-viktimat-civile/60%Daily2016-09-20 21:53
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-se-kjo-aktore-eshte-bashkeshortja-e-cun-lajcit-foto/60%Daily2016-09-20 21:52
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-xhaka-pas-super-golit-qe-shenoi-video/60%Daily2016-09-20 21:50
https://kosova-info.com/erdogan-refugjatet-po-perballen-me-sjellje-poshteruese-ne-evrope/60%Daily2016-09-20 21:41
https://kosova-info.com/aak-e-vendosur-nuk-leshojme-pe-per-demarkacionin-video/60%Daily2016-09-20 21:34
https://kosova-info.com/era-perkrahje-edhe-nga-ambasada-e-kosoves-ne-bullgari-foto/60%Daily2016-09-20 21:30
https://kosova-info.com/sfidat-e-patejkalueshme-te-qeverise-video/60%Daily2016-09-20 21:29
https://kosova-info.com/nokia-e-re-do-te-ofroi-facebook-internet-dhe-bateri-qe-zgjat-24-ore-ne-dite-foto/60%Daily2016-09-20 21:28
https://kosova-info.com/chelsea-e-fiton-dramen-ndaj-leicester-cityt-video/60%Daily2016-09-20 21:18
https://kosova-info.com/sophia-loren-sot-mbushi-82-vjet-foto/60%Daily2016-09-20 21:13
https://kosova-info.com/ferizaj-behet-me-nje-bibliobus/60%Daily2016-09-20 21:08
https://kosova-info.com/percarje-brenda-partise-se-drejtesise/60%Daily2016-09-20 20:57
https://kosova-info.com/sadri-ferati-thote-se-demokracia-ne-kosove-nisi-me-ldk-ne/60%Daily2016-09-20 20:54
https://kosova-info.com/leicester-chelsea-ky-lojtar-shenon-dy-gola-per-dy-minuta-video/60%Daily2016-09-20 20:48
https://kosova-info.com/elinel-publikon-kengen-sheikh-video/60%Daily2016-09-20 20:46
https://kosova-info.com/gazetarja-shqiptare-shfaqet-live-ne-tv-me-kanabis-ne-dore-foto/60%Daily2016-09-20 20:45
https://kosova-info.com/milani-mposht-lazion-video/60%Daily2016-09-20 20:44
https://kosova-info.com/hyseni-i-vv-se-maniaket-e-medhenj-po-ndikojne-ne-mediat-e-kosoves/60%Daily2016-09-20 20:41
https://kosova-info.com/arsenali-kalon-tutje-ne-kupen-e-liges-shenon-xhaka-video/60%Daily2016-09-20 20:37
https://kosova-info.com/liverpooli-vazhdon-tutje-ne-kupen-e-liges-video/60%Daily2016-09-20 20:34
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-kjo-vajze-mbahuni-para-se-ti-shikoni-keto-foto-te-saj-foto/60%Daily2016-09-20 20:30
https://kosova-info.com/ban-ki-moon-obames-eja-luajme-golf/60%Daily2016-09-20 20:25
https://kosova-info.com/penallti-per-arsenalin-cfare-ndodhi-video-2/60%Daily2016-09-20 20:12
https://kosova-info.com/engel-amerikanet-e-dine-se-nuk-kane-miq-me-te-mire-se-kosova-video/60%Daily2016-09-20 20:08
https://kosova-info.com/leicester-chelsea-shenohet-super-gol-me-vollej-goditje-video/60%Daily2016-09-20 19:57
https://kosova-info.com/atk-ja-do-te-ndryshoje-rimbursimin-e-kuponeve-fiskal/60%Daily2016-09-20 19:44
https://kosova-info.com/mbyll-femijen-ne-makine-qe-te-dale-me-shoqerine/60%Daily2016-09-20 19:43
https://kosova-info.com/obama-kritikon-putinin-per-perdorimin-e-forces/60%Daily2016-09-20 19:31
https://kosova-info.com/kur-marina-fara-nuk-ndalon-se-provokuari-foto/60%Daily2016-09-20 19:29
https://kosova-info.com/ja-ne-cfare-gjendje-iku-nga-shqiperia-biznesmeni-libanez-foto/60%Daily2016-09-20 19:28
https://kosova-info.com/leicester-chelsea-shenohet-gol-pas-ketij-aksioni-te-cmendur-video/60%Daily2016-09-20 19:23
https://kosova-info.com/derby-liverpool-shenon-kjo-skuader-video/60%Daily2016-09-20 19:19
https://kosova-info.com/granit-xhaka-bombardon-serish-shenon-super-gol-per-arsenalin-video/60%Daily2016-09-20 19:12
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-leicester-chelsea-video/60%Daily2016-09-20 19:08
https://kosova-info.com/kerry-vijon-armepushimi-ne-siri/60%Daily2016-09-20 19:06
https://kosova-info.com/pas-paralajmeroi-lufte-kurti-thote-se-femrat-mbi-16-vjec-mund-te-bartin-shami-ne-shkolla/60%Daily2016-09-20 19:04
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-madhe-spanjolle-shkarkon-trajnerin-foto/60%Daily2016-09-20 19:02
https://kosova-info.com/flet-brad-pitt-ja-cfare-thote-per-ndarjen-me-jolie/60%Daily2016-09-20 18:52
https://kosova-info.com/milan-lazio-nje-shqiptar-debuton-ne-kete-super-ndeshje-foto/60%Daily2016-09-20 18:34
https://kosova-info.com/publikohet-ajo-ka-faj-nga-erik-lloshi-dhe-albatrit-muciqi-video/60%Daily2016-09-20 18:19
https://kosova-info.com/boksieri-shqiptar-me-flamur-te-kosoves-ne-beograd-foto/60%Daily2016-09-20 18:17
https://kosova-info.com/sandisk-prezantoi-kartn-e-par-sd-n-bot-me-kapacitet-1-terabajt/60%Daily2016-09-20 16:12
https://kosova-info.com/premiere-jon-tarifa-publikon-kengen-e-re-video/60%Daily2016-09-20 18:06
https://kosova-info.com/fabregas-largohet-ne-janar-nga-chelsea-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2016-09-20 18:05
https://kosova-info.com/banoret-ne-dardani-rikthehen-ne-banesa-me-frike-se-do-te-largohen-perseri/60%Daily2016-09-20 18:02
https://kosova-info.com/astrofizikani-ja-si-do-ta-shkaterroje-dielli-planetin-tone/60%Daily2016-09-20 18:00
https://kosova-info.com/albin-kurti-paralajmeron-lufte-ne-kosove/60%Daily2016-09-20 17:56
https://kosova-info.com/nje-termet-i-forte-godet-japonine/60%Daily2016-09-20 17:55
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-lazio/60%Daily2016-09-20 17:54
https://kosova-info.com/rusia-mohon-se-ka-sulmuar-konvojet-me-ndihma-ne-siri/60%Daily2016-09-20 17:50
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-nottingham-arsenal/60%Daily2016-09-20 17:48
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leicester-chelsea-2/60%Daily2016-09-20 17:48
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-derby-liverpool/60%Daily2016-09-20 17:46
https://kosova-info.com/google-konfirmon-evenimentin-e-4-tetorit-pritet-zbulimi-i-pixel-x-dhe-pixel-xl/60%Daily2016-09-20 14:48
https://kosova-info.com/sekretari-i-ri-i-okb-se-pritet-te-zgjidhet-ne-fillim-te-tetorit/60%Daily2016-09-20 17:17
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ti-zgjeroni-kepucet-e-sapo-blera/60%Daily2016-09-20 17:06
https://kosova-info.com/elina-duni-ne-koncert-bamiresie-me-23-shtator-ne-prishtine/60%Daily2016-09-20 16:55
https://kosova-info.com/elseid-hysaj-vilma-masha-shikoni-cfare-ka-ndodhur-foto/60%Daily2016-09-20 16:50
https://kosova-info.com/thaci-per-kishen-millosheviqi-rrenoi-400-xhami-nuk-duhet-ta-kopjojme/60%Daily2016-09-20 16:50
https://kosova-info.com/refuzon-kimioterapine-aktorja-vdes-ne-moshe-te-re-foto/60%Daily2016-09-20 16:39
https://kosova-info.com/obama-konflikti-ne-siri-zgjidhet-vetem-permes-diplomacise/60%Daily2016-09-20 16:38
https://kosova-info.com/deputeti-i-nismes-hoti-ramiz-kelmendi-eshte-mashtrues-politik/60%Daily2016-09-20 16:37
https://kosova-info.com/hoxhaj-takon-homologun-hungarez-se-shpejti-forumi-i-perbashket-ekonomik/60%Daily2016-09-20 16:34
https://kosova-info.com/plagosja-me-thike-ne-gjimnaz-autori-me-shau-dhe-me-goditi/60%Daily2016-09-20 16:25
https://kosova-info.com/ka-mbrritur-versioni-zyrtar-i-shfletuesit-opera-me-vpn-t-integruar/60%Daily2016-09-20 14:40
https://kosova-info.com/aksident-ne-rrugen-gostivar-tetove-tre-te-lenduar/60%Daily2016-09-20 16:20
https://kosova-info.com/pese-studente-humbin-jeten-pas-nje-selfie/60%Daily2016-09-20 16:16
https://kosova-info.com/2po2-shkel-mbi-para-foto/60%Daily2016-09-20 16:14
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-jackson-in-per-kontribut-ne-paqe-dhe-siguri-ne-kosove/60%Daily2016-09-20 16:12
https://kosova-info.com/ukraine-nuk-njihen-zgjedhjet-parlamentare-ruse/60%Daily2016-09-20 16:11
https://kosova-info.com/isis-ska-para-masakron-trupat-e-luftetareve-te-vet-dhe-ua-shet-organet-foto/60%Daily2016-09-20 16:03
https://kosova-info.com/ja-sa-ka-ndryshuar-milagro-foto/60%Daily2016-09-20 15:49
https://kosova-info.com/ja-ku-gjendet-aktualisht-noizy-foto/60%Daily2016-09-20 15:39
https://kosova-info.com/ne-tetor-fillon-punen-gjykata-ne-veri-pritet-dekretimi-i-34-gjykatesve/60%Daily2016-09-20 15:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nena-e-motrave-mustafa-foto/60%Daily2016-09-20 15:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nena-e-motrave-mustafa-foto/60%Daily2016-09-20 15:24
https://kosova-info.com/shoferi-hyn-ne-drejtimin-e-kundert-ne-prishtine-shikoni-cfare-ndodhe-video/60%Daily2016-09-20 15:22
https://kosova-info.com/ronaldo-dhe-futbollisti-shqiptar-kishin-te-njejten-te-dashur-foto/60%Daily2016-09-20 15:18
https://kosova-info.com/vajza-tronditet-kur-shkon-ne-spitalin-e-lezhes-tani-e-kuptoj-pse-vdiq-nena-ime-foto/60%Daily2016-09-20 15:15
https://kosova-info.com/tete-te-arrestuar-per-sulmin-ne-nice-te-frances/60%Daily2016-09-20 15:08
https://kosova-info.com/gopro-prezantoi-dronin-karma-dhe-kamerat-e-aksionit-hero5/60%Daily2016-09-20 12:45
https://kosova-info.com/angelina-jolie-dhe-brad-pitt-po-ndahen-pas-12-vitesh-foto/60%Daily2016-09-20 15:02
https://kosova-info.com/zidane-tallet-me-ronaldon-video/60%Daily2016-09-20 14:55
https://kosova-info.com/okb-ban-ki-moon-e-akuzoi-qeverine-e-sirise-per-vrasje-te-civileve/60%Daily2016-09-20 14:45
https://kosova-info.com/37-te-vrare-nga-forcat-e-sigurise-se-kongos-ne-dy-ditet-e-fundit-foto/60%Daily2016-09-20 14:43
https://kosova-info.com/cana-pescara-zbulohet-e-verteta/60%Daily2016-09-20 14:36
https://kosova-info.com/kitaristi-shqiptar-me-kontrate-muzikore-edhe-ne-brazil/60%Daily2016-09-20 14:36
https://kosova-info.com/kompania-e-wesley-clark-tri-vjet-pret-licence-per-operim/60%Daily2016-09-20 14:27
https://kosova-info.com/merkel-e-pranoi-nje-pjese-te-fajit-per-disfaten-zgjedhore/60%Daily2016-09-20 14:27
https://kosova-info.com/kosove-kroaci-ky-eshte-lajmi-i-fundit-foto/60%Daily2016-09-20 14:24
https://kosova-info.com/ekskluzive-detaje-rreth-projektit-te-ri-te-shkenda-duboves/60%Daily2016-09-20 14:21
https://kosova-info.com/policia-i-reagon-kmdlnj-se-per-intervenimin-ne-lagjen-dardania/60%Daily2016-09-20 14:21
https://kosova-info.com/keto-semundje-vine-nga-ndryshimi-i-motit/60%Daily2016-09-20 14:20
https://kosova-info.com/vogelushja-e-piu-detergjentin-per-pastrimin-e-banjes-eshte-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2016-09-20 14:16
https://kosova-info.com/biznesmeni-arab-iken-pasi-e-dhunuan-shqiperia-humbet-450-mln-euro/60%Daily2016-09-20 14:12
https://kosova-info.com/cfare-shkruante-reuters-per-motrat-mustafa-ne-vitin-1999-video/60%Daily2016-09-20 14:08
https://kosova-info.com/njihuni-me-telefont-e-rinj-buxhetor-t-htc-desire-10-pro-dhe-desire-10-lifestyle/60%Daily2016-09-20 11:37
https://kosova-info.com/pensionohet-yaya-toure-foto/60%Daily2016-09-20 13:55
https://kosova-info.com/mbyllet-festivali-first-step-triumfon-tradhti-me-letra-foto/60%Daily2016-09-20 13:42
https://kosova-info.com/mehmet-kosova-po-behet-baba/60%Daily2016-09-20 13:36
https://kosova-info.com/momenti-rreqethes-kur-vetura-shkel-tre-femije-shpetojne-pa-lendime-te-renda/60%Daily2016-09-20 13:32
https://kosova-info.com/marina-vjollca-na-tregon-parajsen-e-saj-dhe-te-getit-video/60%Daily2016-09-20 13:23
https://kosova-info.com/binjaket-e-lindura-me-koka-te-ngjitura-ende-nuk-mund-ti-nenshtrohen-operimit-foto/60%Daily2016-09-20 13:21
https://kosova-info.com/avokatet-prinderit-qe-lejojne-martesen-e-femijeve-mund-te-denohen-deri-ne-20-vjet-burg/60%Daily2016-09-20 13:11
https://kosova-info.com/kmdlnj-debimi-masiv-i-banoreve-ne-dardani-shkelje-e-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2016-09-20 13:10
https://kosova-info.com/psikologet-tragjedi-martesa-e-femijeve-ne-malisheve/60%Daily2016-09-20 13:01
https://kosova-info.com/enca-me-ne-fund-u-diplomua-foto/60%Daily2016-09-20 12:50
https://kosova-info.com/gjiko-e-mban-premtimin/60%Daily2016-09-20 12:43
https://kosova-info.com/de-biasi-te-klubi-i-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2016-09-20 12:33
https://kosova-info.com/sociologu-fadil-maloku-nuk-e-sheh-tragjike-martesen-e-dy-femijeve/60%Daily2016-09-20 12:28
https://kosova-info.com/ne-spanje-planifikohet-te-hapet-shkolla-e-pare-islame/60%Daily2016-09-20 12:24
https://kosova-info.com/pese-volejbolliste-perdhunojne-nje-finlandeze-ne-hotel-shikoni-si-denohen-foto/60%Daily2016-09-20 12:17
https://kosova-info.com/hakimi-i-harduerit-mposht-sigurin-e-fjalkalimeve-t-apple/60%Daily2016-09-20 11:14
https://kosova-info.com/ekzistojne-kater-kategori-te-pijaneceve-ciles-i-perkisni/60%Daily2016-09-20 11:58
https://kosova-info.com/zidane-neymar-lajmi-i-fundit-nga-spanja/60%Daily2016-09-20 11:50
https://kosova-info.com/ua-prezantojme-michael-jackson-komandantin-e-pare-te-kfor-it/60%Daily2016-09-20 11:43
https://kosova-info.com/simeone-ky-futbollist-e-meriton-topin-e-arte-foto/60%Daily2016-09-20 11:41
https://kosova-info.com/veseli-i-jep-mbeshtetje-kryeshefit-te-ri-te-akk-se/60%Daily2016-09-20 11:34
https://kosova-info.com/spahiu-specialja-mund-te-prodhoje-ndryshime-ne-skenen-politike-por-jo-destabilitet/60%Daily2016-09-20 11:31
https://kosova-info.com/aksidentohet-trajneri-i-njohur-nga-superliga-e-kosoves-foto/60%Daily2016-09-20 11:28
https://kosova-info.com/thaci-te-kemi-besim-ne-prodhimet-vendore/60%Daily2016-09-20 11:28
https://kosova-info.com/ancelotti-ky-do-te-jete-ekipi-im-pas-vitit-2019/60%Daily2016-09-20 11:22
https://kosova-info.com/ngjyra-e-zeze-ju-ben-te-dukeni-mbreterore-foto/60%Daily2016-09-20 11:15
https://kosova-info.com/apple-iphone-7-shkatrron-samsung-galaxy-note-7-n-performanc/60%Daily2016-09-20 08:52
https://kosova-info.com/uefa-lajm-i-madh-per-kosoven-foto/60%Daily2016-09-20 10:56
https://kosova-info.com/rrezohet-nje-helikopter-ushtarak-i-greqise-foto/60%Daily2016-09-20 10:52
https://kosova-info.com/qeveria-oferta-per-te-biseduar-per-demarkacionin-eshte-serioze/60%Daily2016-09-20 10:47
https://kosova-info.com/juventus-ndryshon-formacionin-a-ju-pelqen-foto/60%Daily2016-09-20 10:46
https://kosova-info.com/problemi-i-sirise-kthehet-ne-piken-zero/60%Daily2016-09-20 10:35
https://kosova-info.com/ahmeti-sqaron-se-kush-largoi-banoret-nga-lagjja-dardania/60%Daily2016-09-20 10:26
https://kosova-info.com/courtois-frikeson-chelsean-dua-te-transferohem-ne-foto/60%Daily2016-09-20 10:25
https://kosova-info.com/delawie-amerika-do-te-investoje-12-milione-dollare-per-luftimin-e-korrupsionit/60%Daily2016-09-20 10:17
https://kosova-info.com/250-infermiere-nga-kosova-sivjet-do-te-punesohen-ne-gjermani/60%Daily2016-09-20 10:09
https://kosova-info.com/lequipe-votojeni-kete-futbollist-per-topin-e-arte-foto/60%Daily2016-09-20 10:00
https://kosova-info.com/%e2%80%8bne-ferizaj-arrestohet-16-vjecari-i-cili-kishte-kryer-vjedhje-ne-xhami/60%Daily2016-09-20 09:59
https://kosova-info.com/ciljeta-flet-per-lidhjen-e-saj-me-portierin-alban-hoxha-video/60%Daily2016-09-20 09:54
https://kosova-info.com/ciljeta-flet-per-lidhjen-e-saj-me-portierin-alban-hoxha-video/60%Daily2016-09-20 09:54
https://kosova-info.com/me-taksat-e-qytetareve-institucionet-e-arsimit-investojne-shkel-e-shko-foto/60%Daily2016-09-20 09:48
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-me-cilen-bukuroshe-eshte-ne-lidhje-ronaldo-foto/60%Daily2016-09-20 09:41
https://kosova-info.com/interneti-me-kapacitet-terabit-n-fibrat-optike-nj-hap-m-afr-realitetit/60%Daily2016-09-20 08:43
https://kosova-info.com/befasohet-luana-vjollca-foto/60%Daily2016-09-20 09:32
https://kosova-info.com/pantina-e-akuzon-rtk-ne-per-keqperdorim-te-buxhetit/60%Daily2016-09-20 09:30
https://kosova-info.com/perqafimi-prekes-i-binjakeve-njeri-nuk-arriti-te-mbijetoj-foto/60%Daily2016-09-20 09:29
https://kosova-info.com/komandanti-i-pare-i-kfor-it-ne-kosove-kosova-e-meriton-ta-kete-ushtrine-e-saj/60%Daily2016-09-20 09:22
https://kosova-info.com/skandal-me-topin-e-arte-dy-fitues-nuk-ishin-te-paret-me-vota-foto/60%Daily2016-09-20 09:03
https://kosova-info.com/ylli-e-puth-tunen-foto/60%Daily2016-09-20 09:02
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-shterpce-nje-i-vdekur/60%Daily2016-09-20 08:50
https://kosova-info.com/super-sulmuesi-zgjedh-kosoven-foto/60%Daily2016-09-20 08:48
https://kosova-info.com/8-kishat-me-te-bukura-qe-jane-konvertuar-ne-perdorime-laike/60%Daily2016-09-20 08:46
https://kosova-info.com/edita-tahiri-ne-korene-jugore-rrefen-per-jeten-e-saj-dhe-te-grave-ne-kosove/60%Daily2016-09-20 08:39
https://kosova-info.com/nora-poston-foto-te-nje-nate-intime-me-robertin-foto/60%Daily2016-09-20 08:34
https://kosova-info.com/ish-futbollisti-i-barcelones-zgjedh-serbine-foto/60%Daily2016-09-20 08:27
https://kosova-info.com/nene-tereza-vendoset-ne-kuvendin-e-kosove-foto/60%Daily2016-09-20 08:26
https://kosova-info.com/arrestohet-personi-qe-vodhi-500-euro-ne-piken-e-derivateve-ne-shtime/60%Daily2016-09-20 08:23
https://kosova-info.com/policia-ruse-arrestoi-nj-robot-gjat-nj-tubimi-politik/60%Daily2016-09-20 11:15
https://kosova-info.com/albert-krasniqi-shkruan-nga-burgu-pas-sherrit-me-noizyn-foto/60%Daily2016-09-20 08:10
https://kosova-info.com/abramovich-shkarkon-conten/60%Daily2016-09-20 08:01
https://kosova-info.com/veseli-degjon-hallet-e-banoreve-te-larguar-nga-banesat-foto/60%Daily2016-09-20 07:47
https://kosova-info.com/ja-per-ke-mendojne-grate-kur-bejne-seks/60%Daily2016-09-20 07:45
https://kosova-info.com/ja-per-ke-mendojne-grate-kur-bejne-seks/60%Daily2016-09-20 07:45
https://kosova-info.com/ja-per-ke-mendojne-grate-kur-bejne-seks/60%Daily2016-09-20 07:45
https://kosova-info.com/shekulli-21-ne-kosove-martohet-14-vjecari-me-nje-13-vjecare-video/60%Daily2016-09-20 07:45
https://kosova-info.com/aktori-i-famshem-paditet-per-vdekjen-e-ish-te-dashures-foto/60%Daily2016-09-20 07:41
https://kosova-info.com/polica-jep-detaje-per-nderhyrjen-e-djeshme-ne-dardani/60%Daily2016-09-20 07:38
https://kosova-info.com/man-utd-vjen-nje-super-perforcim-nga-real-madrid-foto/60%Daily2016-09-20 07:36
https://kosova-info.com/kerkohet-memorial-ne-kampusin-e-universitetit-per-studentet-e-vrare-gjate-luftes/60%Daily2016-09-20 07:24
https://kosova-info.com/shpenzoi-40-mije-paund-per-tu-bere-femer-por-fytyra-e-tij-u-be-tmerr-i-vertete-video/60%Daily2016-09-20 07:15
https://kosova-info.com/lamtumire-milan-transferohet-ne-real-madrid-per-40-milione-euro-foto/60%Daily2016-09-20 07:13
https://kosova-info.com/skenderaj-1100-familje-ne-skema-sociale/60%Daily2016-09-20 07:12
https://kosova-info.com/kujdes-nga-sot-nisin-denimet-e-ashpra-te-policise/60%Daily2016-09-20 07:01
https://kosova-info.com/thellohet-skandali-dalin-ne-drite-detaje-tronditese-nga-relacioni-kristela-gjoka-noga/60%Daily2016-09-20 07:00
https://kosova-info.com/i-riu-shprblehet-pasi-gjeti-dobsi-sigurie-n-facebook-business-manager/60%Daily2016-09-20 07:16
https://kosova-info.com/adios-atletico-do-te-befasoheni-nga-klubi-i-ri-i-simeones-foto/60%Daily2016-09-20 06:54
https://kosova-info.com/pyetjet-qe-duhet-tua-beni-femijeve-cdo-dite/60%Daily2016-09-20 06:35
https://kosova-info.com/horoskopi-20-shtator-2016/60%Daily2016-09-20 06:27
https://kosova-info.com/ja-cka-u-beri-kete-here-noizy-babastarsave/60%Daily2016-09-20 06:16
https://kosova-info.com/rreth-400-zyrtare-me-alltia-ne-shoke/60%Daily2016-09-20 06:00
https://kosova-info.com/pak-shpresa-nga-takimi-me-kryeministrin/60%Daily2016-09-20 05:50
https://kosova-info.com/largohet-nga-arsenal-transferohet-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-09-20 05:26
https://kosova-info.com/sode-buke-per-nje-fytyre-te-paster/60%Daily2016-09-20 05:25
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-i-ka-ndodhur-celines-foto/60%Daily2016-09-20 05:17
https://kosova-info.com/asambleja-e-pergjithshme-e-okb-se-rast-i-mire-per-njohje-imazh-dhe-investime/60%Daily2016-09-20 05:10
https://kosova-info.com/vetura-me-e-mire-nga-mercedes-benz-vjen-ne-2017/60%Daily2016-09-20 04:02
https://kosova-info.com/keto-jane-5-gjerat-qe-cdo-mashkull-i-deshiron-ne-shtrat/60%Daily2016-09-20 03:50
https://kosova-info.com/veturat-e-se-ardhmes-mund-te-jene-vdekjeprurese/60%Daily2016-09-20 03:20
https://kosova-info.com/edhe-dy-galaxy-note-7-eksplodojne/60%Daily2016-09-20 03:07
https://kosova-info.com/ja-si-mund-ti-zhdukni-qellimisht-kujtimet-e-keqija-nga-mendja-juaj/60%Daily2016-09-20 02:20
https://kosova-info.com/kater-keshilla-per-pervoje-te-jashtezakonshme-seksuale/60%Daily2016-09-20 00:50
https://kosova-info.com/si-ta-permiresoni-shikimin-ne-menyre-natyrale/60%Daily2016-09-20 00:18
https://kosova-info.com/spiunohet-bmw-seria-8-gjate-testimeve/60%Daily2016-09-19 23:50
https://kosova-info.com/jeni-te-varur-nga-interneti-ja-disa-lajme-te-keqija-per-ju/60%Daily2016-09-19 23:20
https://kosova-info.com/seti-seksi-i-amber-rose-foto/60%Daily2016-09-19 22:01
https://kosova-info.com/pacolli-sjam-kandidat-per-kryetar-prishtinepor-nje-djale-i-pergatitur-jashte-vendit/60%Daily2016-09-19 21:57
https://kosova-info.com/donjeta-sadiku-e-rrah-rusen-ne-kampionatin-evropian-te-boksit/60%Daily2016-09-19 21:51
https://kosova-info.com/clinton-rreziku-nga-terrorizmi-eshte-i-vertete/60%Daily2016-09-19 21:51
https://kosova-info.com/joss-stone-kendon-shqip-ne-mes-te-prishtines-video/60%Daily2016-09-19 21:48
https://kosova-info.com/ish-prokurorja-badivuku-ne-perpjekje-te-gjetjes-se-pafajesise-video/60%Daily2016-09-19 21:43
https://kosova-info.com/parashikimi-i-berishes-opozita-ben-gabim-fatal-nese-takohet-me-mustafen/60%Daily2016-09-19 21:40
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-zbulon-se-pse-argjentinasja-fitoi-miss-universe-kosova-video/60%Daily2016-09-19 21:39
https://kosova-info.com/lorik-jasharaj-qe-e-rrahu-mjekun-thote-se-ai-merrej-me-telefon-e-jo-me-paciente/60%Daily2016-09-19 21:36
https://kosova-info.com/10-lojtaret-me-te-fuqishem-ne-fifa-2017-do-te-befasoheni-kush-eshte-i-pari/60%Daily2016-09-19 21:25
https://kosova-info.com/pse-i-ka-mbledhur-ardit-gjebrea-keta-artiste-foto/60%Daily2016-09-19 21:25
https://kosova-info.com/banoret-e-dardanise-nen-qiell-te-hapur-kerkojne-doreheqjen-e-shpend-ahmetit/60%Daily2016-09-19 21:18
https://kosova-info.com/a-jeni-gati-per-ndeshjen-kosove-kroaci-ja-kur-dalin-ne-shitje-biletat/60%Daily2016-09-19 21:04
https://kosova-info.com/agnesa-flet-publikisht-per-te-dashurin-e-miss-kosova-2016-foto/60%Daily2016-09-19 20:54
https://kosova-info.com/zjarr-ne-kampin-grek-ne-moria-te-lesbosfotovideo/60%Daily2016-09-19 20:52
https://kosova-info.com/gashi-prokurori-me-azem-sylen-gjuajti-shigjeta-drejt-brukselit/60%Daily2016-09-19 20:46
https://kosova-info.com/policia-konfirmon-hedhjen-e-vajzes-nga-banesa-ne-dardani-gjendja-e-saj-eshte-stabile/60%Daily2016-09-19 20:40
https://kosova-info.com/ja-sa-shtrenjte-do-ti-kushtoje-legias-shkarkimi-i-besnik-hasit/60%Daily2016-09-19 20:37
https://kosova-info.com/vicky-dhe-jessy-fituesit-e-nates-se-dyte-te-dance-with-me/60%Daily2016-09-19 20:29
https://kosova-info.com/policia-largohet-nga-dardania-banoret-kerkojne-doreheqjen-e-shpend-ahmetit/60%Daily2016-09-19 20:27
https://kosova-info.com/njihuni-me-nenen-e-anjeza-shahinit-foto/60%Daily2016-09-19 20:23
https://kosova-info.com/lituania-premton-se-do-ti-dale-krah-kosoves-ne-organizatat-nderkombetare/60%Daily2016-09-19 20:20
https://kosova-info.com/messi-i-cmend-te-gjithe-me-kete-gol-ne-stervitje-te-barcelona-video/60%Daily2016-09-19 20:13
https://kosova-info.com/emocione-pasi-tre-vjecari-merr-rrugen-per-gjermani-video/60%Daily2016-09-19 20:08
https://kosova-info.com/vajza-12-vjec-me-sindromin-down-kerceu-nga-kati-i-trete-kur-nderhyri-policia-ne-banesat-ne-dardani-video/60%Daily2016-09-19 20:02
https://kosova-info.com/gundogan-ja-dallimet-mes-guardiolas-dhe-kloppit/60%Daily2016-09-19 19:58
https://kosova-info.com/gundogan-ja-dallimet-mes-guardiolas-dhe-kloppit/60%Daily2016-09-19 19:58
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-vjet-i-mbush-sot-shota-baraliu-foto/60%Daily2016-09-19 19:49
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-vjet-i-mbush-sot-shota-baraliu-foto/60%Daily2016-09-19 19:49
https://kosova-info.com/raiola-godet-balotellin/60%Daily2016-09-19 19:37
https://kosova-info.com/nuk-dihet-arsyeja-e-mungeses-se-beyonce-ne-emmy-awards-foto/60%Daily2016-09-19 19:30
https://kosova-info.com/zogaj-rrenimi-i-kishes-ortodokse-cenim-i-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2016-09-19 19:28
https://kosova-info.com/shqiperia-nuk-ka-radare-qe-kapin-avionet-e-vegjel/60%Daily2016-09-19 19:19
https://kosova-info.com/ndryshojne-rregullat-per-topin-e-arte-ja-risite/60%Daily2016-09-19 19:17
https://kosova-info.com/kompleksi-i-vellezerve-gervalla-vitin-e-ardhshem-shtepi-muze/60%Daily2016-09-19 19:13
https://kosova-info.com/turmen-qe-vrapoi-pas-ences-mezi-e-ndali-sigurimi-video/60%Daily2016-09-19 19:11
https://kosova-info.com/city-dhe-barca-ne-lufte-per-lojtarin-e-arsenalit-foto/60%Daily2016-09-19 18:57
https://kosova-info.com/asociacioni-mund-te-sjelle-trazira-video/60%Daily2016-09-19 18:52
https://kosova-info.com/demi-therret-prokurorine-te-hetoje-shitjen-e-hidrocentraleve-te-vegjel/60%Daily2016-09-19 18:49
https://kosova-info.com/twitter-prjashton-fotot-videot-dhe-imazhet-gif-nga-kufizimi-i-140-karaktereve/60%Daily2016-09-19 18:44
https://kosova-info.com/formacionet-e-javes-ne-kater-ligat-me-te-medha-te-evropes-foto/60%Daily2016-09-19 18:37
https://kosova-info.com/familja-e-dorasit-nga-malisheva-kerkon-falje-per-vrasjen-qe-e-beri-i-biri-i-tyre/60%Daily2016-09-19 18:35
https://kosova-info.com/javen-tjeter-mblidhen-partite-per-demarkacionin-video/60%Daily2016-09-19 18:27
https://kosova-info.com/arbnora-ademaj-zgjodhi-nenen-per-parakalim-ne-tapetin-e-kuq-foto/60%Daily2016-09-19 18:26
https://kosova-info.com/scholes-ky-lojtar-nuk-ka-vend-ne-man-utd/60%Daily2016-09-19 18:19
https://kosova-info.com/kelmendi-e-konfirmon-se-pret-te-emerohet-zv-kryeminister/60%Daily2016-09-19 18:15
https://kosova-info.com/rovena-dilo-jep-nje-lajm-te-gezueshem-foto/60%Daily2016-09-19 18:11
https://kosova-info.com/jahjaga-si-ndahet-jordanise/60%Daily2016-09-19 17:53
https://kosova-info.com/lorik-cana-merr-nje-oferte-nga-italia/60%Daily2016-09-19 17:45
https://kosova-info.com/kryeministri-ne-samitin-e-global-clinton-initiative-foto/60%Daily2016-09-19 17:39
https://kosova-info.com/cka-po-pergatit-blero-per-afrona-diken-foto/60%Daily2016-09-19 17:39
https://kosova-info.com/xhelozia-e-samsung-pr-t-sfiduar-apple-oi-n-dshtimin-e-galaxy-note-7-ts/60%Daily2016-09-19 17:09
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kenga-qe-mban-rekord-per-perserijen-e-fjalive-video/60%Daily2016-09-19 17:34
https://kosova-info.com/shuplaka-qe-beatrix-ramosaj-do-ta-kujtoje-tere-jeten-foto/60%Daily2016-09-19 17:26
https://kosova-info.com/skuadrat-qe-kane-vrapuar-me-se-shumti-kete-edicion-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-09-19 17:26
https://kosova-info.com/arrestohet-i-dyshuari-per-sulmin-me-bombe-ne-nju-jork/60%Daily2016-09-19 17:26
https://kosova-info.com/selfie-diplomatike/60%Daily2016-09-19 17:23
https://kosova-info.com/e-rralle-qeni-behet-hero-futet-ne-fushe-dhe-shpeton-gol-te-sigurt-video/60%Daily2016-09-19 17:05
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-prezanton-fanellat-e-reja-ben-dicka-te-pabesueshme-per-plisat-foto/60%Daily2016-09-19 16:50
https://kosova-info.com/pergjaken-rruget-e-shqiperise-brenda-dites-tre-te-vdekur/60%Daily2016-09-19 16:46
https://kosova-info.com/oracle-lanoi-nj-platform-pr-zhvillimin-e-robotve-t-komunikimit/60%Daily2016-09-19 15:40
https://kosova-info.com/rita-ora-shume-seksi-me-sytjena-te-zeza-foto/60%Daily2016-09-19 16:41
https://kosova-info.com/rita-ora-shume-seksi-me-sytjena-te-zeza-foto/60%Daily2016-09-19 16:41
https://kosova-info.com/kryeziu-banoret-e-dardanise-nuk-bene-kerkesa-per-blerje-banesash/60%Daily2016-09-19 16:37
https://kosova-info.com/bombardon-ilir-azemi-rikthehet-nga-lendimi-shenon-nga-30-metra-video/60%Daily2016-09-19 16:34
https://kosova-info.com/bomba-nga-spanja-lojtari-i-njohur-kroat-ne-janar-te-barcelona-foto/60%Daily2016-09-19 16:17
https://kosova-info.com/krasniqi-mbeshtete-idene-e-pallaskes-per-kishen-ortodokse/60%Daily2016-09-19 16:15
https://kosova-info.com/mustafa-e-hoxhaj-selfie-me-clinton/60%Daily2016-09-19 16:05
https://kosova-info.com/nikolla-marku-deklarohet-per-kishen-ortodokse-ne-kampusin-universitar/60%Daily2016-09-19 15:59
https://kosova-info.com/indiani-kafshon-kosovarin-8-muaj-burg-me-kusht/60%Daily2016-09-19 15:52
https://kosova-info.com/bravo-tregon-arsyen-e-largimit-nga-barcelona/60%Daily2016-09-19 15:49
https://kosova-info.com/keshtu-duket-si-nuse-adelina-ismaili-video/60%Daily2016-09-19 15:49
https://kosova-info.com/keshtu-duket-si-nuse-adelina-ismaili-video/60%Daily2016-09-19 15:49
https://kosova-info.com/veseli-i-mrekulluar-nga-bujqesia-ne-prizren-premton-mbeshtetje-per-bujqit-foto/60%Daily2016-09-19 15:46
https://kosova-info.com/microsoft-prditson-skype-prdoruesit-mund-t-menaxhojn-sms-t-nga-kompjuteri/60%Daily2016-09-19 14:42
https://kosova-info.com/e-rrezikshme-dhe-mbreselenese-foto16/60%Daily2016-09-19 15:34
https://kosova-info.com/nga-paraliza-ne-debutim-ne-serie-a-futbollisti-nuk-iu-permbahet-loteve-video/60%Daily2016-09-19 15:28
https://kosova-info.com/kurc-i-shqetesuar-per-rritjen-e-radikalizimit-islamik-ne-ballkan/60%Daily2016-09-19 15:18
https://kosova-info.com/aksident-ne-prrenjas-1-i-vdekur-dhe-4-te-plagosur/60%Daily2016-09-19 15:12
https://kosova-info.com/ish-ylli-i-realit-dhe-barces-kthehet-ne-evrope-te-skuadra-qe-se-njeh-askush-foto/60%Daily2016-09-19 15:11
https://kosova-info.com/rrezohet-nje-helikopter-ushtarak-ne-egjipt-2-te-vdekur/60%Daily2016-09-19 15:10
https://kosova-info.com/mashkulli-qe-shpenzoi-40-mije-funte-per-tu-dukur-si-modelja-e-famshme-fotovideo/60%Daily2016-09-19 15:05
https://kosova-info.com/banoret-e-debuar-te-dardanise-kerkojne-ndihme-nga-kadri-veseli/60%Daily2016-09-19 15:00
https://kosova-info.com/ja-vendet-ku-neser-sdo-te-kete-rryme/60%Daily2016-09-19 14:50
https://kosova-info.com/e-cuditshme-policia-arreston-portierin-pranoi-43-gola-ne-nje-ndeshje-foto/60%Daily2016-09-19 14:49
https://kosova-info.com/dailymail-pese-gjerat-qe-duhet-ti-beje-mourinho-te-unitedi/60%Daily2016-09-19 14:39
https://kosova-info.com/per-zbatimin-e-msa-se-institucionet-e-kosoves-kane-pergjegjesi/60%Daily2016-09-19 14:35
https://kosova-info.com/kosova-shteti-pa-ushtri/60%Daily2016-09-19 14:26
https://kosova-info.com/gabimi-me-i-madh-ne-histori-te-barces-e-shiten-per-400-mije-euro-sot-kushton-100-mln-video/60%Daily2016-09-19 14:23
https://kosova-info.com/vv-po-ndodhe-rrenimi-social/60%Daily2016-09-19 14:19
https://kosova-info.com/fiat-suzuki-dhe-renault-sfidojn-volkswagen-jan-ndotsit-m-t-mdhenj-n-europ/60%Daily2016-09-19 18:19
https://kosova-info.com/deputeti-besim-beqaj-ia-kris-kenges-video/60%Daily2016-09-19 14:12
https://kosova-info.com/klopp-kete-trofe-deshirojme-ta-fitojme-kete-sezon/60%Daily2016-09-19 14:11
https://kosova-info.com/rozana-radi-se-shpejti-me-biznesin-e-saj-foto/60%Daily2016-09-19 14:00
https://kosova-info.com/policia-banoret-ne-lagjen-dardania-na-gjuajten-me-gure/60%Daily2016-09-19 13:57
https://kosova-info.com/publikohet-orari-ja-kur-luhet-derbi-i-sezonit-ne-superlige/60%Daily2016-09-19 13:51
https://kosova-info.com/nisma-ulet-ne-bisedime-me-kryeministrin-vetem-me-nje-kusht/60%Daily2016-09-19 13:36
https://kosova-info.com/tifozet-ia-demtuan-makinen-reagon-lenjani-foto/60%Daily2016-09-19 13:30
https://kosova-info.com/enca-cmend-gjilanin-ja-cfare-bejne-fansat-pas-saj-video/60%Daily2016-09-19 13:29
https://kosova-info.com/inpo-svarqa-u-jep-leje-kazinove-qe-i-kishte-mbyllur-para-dy-viteve/60%Daily2016-09-19 13:26
https://kosova-info.com/stojanoviq-fashistet-po-luftojne-kunder-kishes/60%Daily2016-09-19 13:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-lista-e-familjeve-qe-do-te-largohen-nga-banesat-ne-dardani-foto/60%Daily2016-09-19 13:14
https://kosova-info.com/morena-ia-huq-i-duket-dicka-qe-ajo-po-mundohet-ta-fshehe-foto/60%Daily2016-09-19 13:13
https://kosova-info.com/james-zyrtarizon-te-ardhmen/60%Daily2016-09-19 13:09
https://kosova-info.com/karikaturistet-karikaturizojne-karikaturat-edhe-sivjet-ne-festivalin-nderkombetar/60%Daily2016-09-19 13:07
https://kosova-info.com/elvana-gjata-pozon-e-lagur-foto/60%Daily2016-09-19 12:56
https://kosova-info.com/babai-i-ben-per-spital-dy-vajzat-e-tij-ne-gjilan/60%Daily2016-09-19 12:50
https://kosova-info.com/pas-fitores-ndaj-espanyolit-reali-merr-nje-super-lajm-foto/60%Daily2016-09-19 12:44
https://kosova-info.com/gopro-n-krkim-t-vmendjes-s-entuziastve-t-sportit-me-dronin-karma/60%Daily2016-09-19 14:25
https://kosova-info.com/cfare-ndodhi-sot-ne-lagjen-dardania-flasin-banoret-video/60%Daily2016-09-19 12:32
https://kosova-info.com/zbulimi-i-muajit-ronaldo-ne-lidhje-serioze-me-seks-bomben-nga-spanja-foto/60%Daily2016-09-19 12:16
https://kosova-info.com/identifikohet-i-dyshuari-per-shperthimin-ne-nju-jork-foto/60%Daily2016-09-19 12:03
https://kosova-info.com/sulmohet-mjeku-i-urgjences-ne-qkuk/60%Daily2016-09-19 12:01
https://kosova-info.com/ministri-shala-i-pakenaqur-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-09-19 12:01
https://kosova-info.com/liberalizimi-i-vizave-me-i-veshtire-vitin-tjeter/60%Daily2016-09-19 11:59
https://kosova-info.com/a-eshte-vrapimi-i-demshem-per-nyjet/60%Daily2016-09-19 11:46
https://kosova-info.com/pele-messi-apo-ronaldo-lojtari-me-i-mire-ne-bote-eshte/60%Daily2016-09-19 11:37
https://kosova-info.com/sivjet-32-mije-japoneze-mbushin-100-vjet/60%Daily2016-09-19 11:30
https://kosova-info.com/sulm-ddos-ndaj-battle-net-overwatch-dhe-world-of-warcraft-shfaqen-offline/60%Daily2016-09-19 11:25
https://kosova-info.com/aktorja-me-e-pelqyer-largohet-nga-seriali-o-sa-mire/60%Daily2016-09-19 11:21
https://kosova-info.com/zyrtare-doellman-kosova-vjen-vendimi/60%Daily2016-09-19 11:14
https://kosova-info.com/vajzat-me-fleksibile-ne-bote-ja-cfare-bejne-me-trupin-e-tyre-foto/60%Daily2016-09-19 11:10
https://kosova-info.com/bebe-rexha-komode-me-pjesen-e-pasme-foto/60%Daily2016-09-19 11:06
https://kosova-info.com/raiola-tremb-milanin-per-donnarumman/60%Daily2016-09-19 10:57
https://kosova-info.com/kryetari-i-malazezeve-te-kosoves-ne-greve-urie-per-boron-dhe-zogoviqin/60%Daily2016-09-19 10:49
https://kosova-info.com/82-mije-euro-shperblim-per-informata-rreth-vrasjes-se-doganierit-te-eulex-it/60%Daily2016-09-19 10:43
https://kosova-info.com/dardani-banoreve-po-u-hiqen-edhe-orendite-nga-banesat-foto/60%Daily2016-09-19 10:37
https://kosova-info.com/moti-sjell-ndikim-ne-dhimbjet-e-trupit/60%Daily2016-09-19 10:30
https://kosova-info.com/microsoft-integroi-fotot-e-facebook-dhe-google-drive-n-outlook-com/60%Daily2016-09-19 09:51
https://kosova-info.com/studentet-me-libra-mblidhen-para-kishes-ne-oborrin-e-up-se-foto/60%Daily2016-09-19 10:13
https://kosova-info.com/era-istrefi-cmend-bullgaret-video/60%Daily2016-09-19 10:09
https://kosova-info.com/shefja-e-zyres-se-be-se-duam-te-shohim-largimin-e-njerezve-me-aktakuza/60%Daily2016-09-19 10:07
https://kosova-info.com/ky-eshte-goli-i-javes-ne-serie-a-video/60%Daily2016-09-19 10:06
https://kosova-info.com/tifozet-e-rennes-i-bejne-dicka-te-tmerrshme-lenjanit-video/60%Daily2016-09-19 10:05
https://kosova-info.com/arbana-kombinim-ne-detaj-dhe-perqafim-te-ngrohte-me-djalin-e-saj-foto/60%Daily2016-09-19 09:59
https://kosova-info.com/reagon-nora-pas-akuzave-se-e-imitoi-kimin-foto/60%Daily2016-09-19 09:48
https://kosova-info.com/januzaj-ibrahimovic-sulmi-i-deshtakeve-foto/60%Daily2016-09-19 09:43
https://kosova-info.com/thaci-priti-ne-takim-lamtumires-shefin-e-osbe-se-ambasadorin-schlumberger/60%Daily2016-09-19 09:28
https://kosova-info.com/hajnat-deshtojne-te-vjedhin-para-ne-nje-shitore-ne-prishtine-kamerat-kapin-gjithcka-video/60%Daily2016-09-19 09:21
https://kosova-info.com/schumacher-nuk-mund-te-ece-me/60%Daily2016-09-19 09:21
https://kosova-info.com/vajza-mos-i-injoroni-keto-shenja-te-abuzimit-emocional/60%Daily2016-09-19 09:14
https://kosova-info.com/vajza-mos-i-injoroni-keto-shenja-te-abuzimit-emocional/60%Daily2016-09-19 09:14
https://kosova-info.com/vajza-mos-i-injoroni-keto-shenja-te-abuzimit-emocional/60%Daily2016-09-19 09:14
https://kosova-info.com/hp-bllokon-bojn-jozyrtare-t-printerave-me-nprmjet-nj-prditsimi/60%Daily2016-09-19 07:18
https://kosova-info.com/pranoi-tre-gola-ne-debutim-sot-vjen-nje-lajm-i-papritur-per-berishen/60%Daily2016-09-19 09:03
https://kosova-info.com/bmw-prezanton-funksionet-e-avancuara-te-modelit-te-ri-te-seria-5-video/60%Daily2016-09-19 08:45
https://kosova-info.com/dje-u-shenua-goli-i-vitit-ne-la-liga-video/60%Daily2016-09-19 08:38
https://kosova-info.com/vetura-dyshohet-te-jete-e-vjedhur-nje-person-i-arrestuar/60%Daily2016-09-19 08:37
https://kosova-info.com/pse-ne-kosove-lindin-me-shume-djem-se-vajza/60%Daily2016-09-19 08:28
https://kosova-info.com/shperthimi-ne-new-york-bombat-ishin-tenxhere-me-presion-fotovideo/60%Daily2016-09-19 08:26
https://kosova-info.com/rihanna-pozon-me-gjoks-jashte-e-me-nje-bebe-ne-dore-foto/60%Daily2016-09-19 08:25
https://kosova-info.com/duke-ikur-me-veture-te-vjedhur-shkaktojne-aksident-te-rende-ka-te-arrestuar-foto/60%Daily2016-09-19 08:24
https://kosova-info.com/up-kerkon-kthimin-e-prones-ku-u-ndertua-kisha/60%Daily2016-09-19 08:19
https://kosova-info.com/valencia-kapet-ne-aksion-me-bukuroshen-norvegjeze-foto/60%Daily2016-09-19 08:18
https://kosova-info.com/flet-eskorta-e-te-pasurve-islamike-ja-cfare-na-kerkojne-te-bejme/60%Daily2016-09-19 08:12
https://kosova-info.com/avni-mazreku-basri-muja-me-kerkoi-tia-punesoj-gruan-ne-kolegj/60%Daily2016-09-19 08:09
https://kosova-info.com/ky-eshte-shqiptari-me-dy-gra-e-7-femije-qe-i-bleu-serbes-xhipin-75-mije-euro-foto/60%Daily2016-09-19 08:08
https://kosova-info.com/sejdiu-kisha-po-keqperdoret-per-relacionet-e-ciftit-te-thacit-me-vuciqin/60%Daily2016-09-19 08:07
https://kosova-info.com/dieta-e-jashtezakonshme-hiqe-dhjamin-nga-stomaku-brenda-nje-nate/60%Daily2016-09-19 08:02
https://kosova-info.com/tramezzani-konfirmon-skemen-e-re-te-shqiperise/60%Daily2016-09-19 08:00
https://kosova-info.com/prdoruesit-e-par-t-iphone-7-plus-raportojn-zhurma-nga-bordi-logjik-i-telefonit/60%Daily2016-09-19 07:09
https://kosova-info.com/kjo-foto-ka-prekur-zemrat-e-mijera-njerezve-foto/60%Daily2016-09-19 07:46
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-del-pa-tekst-para-protestuesve-ne-mitrovice-video/60%Daily2016-09-19 07:44
https://kosova-info.com/gjiganti-evropian-arrine-marreveshje-me-marquinhos/60%Daily2016-09-19 07:40
https://kosova-info.com/54-vjecari-vdes-ne-qelite-e-komisariatit-te-lushnjes-policet-refuzuan-ti-jepnin-ilacet/60%Daily2016-09-19 07:39
https://kosova-info.com/historia-e-25-vjecarit-bera-seks-me-nje-grua-te-martuar-por-me-pas-u-tmerrova/60%Daily2016-09-19 07:30
https://kosova-info.com/harrojeni-miss-kosoven-kjo-eshte-motra-e-saj-seksi-foto/60%Daily2016-09-19 07:29
https://kosova-info.com/nishani-shkon-ne-okb-me-ftese-te-ban-ki-moon/60%Daily2016-09-19 07:27
https://kosova-info.com/isis-djeg-te-gjalla-19-femra-refuzuan-te-benin-seks-me-ta/60%Daily2016-09-19 07:15
https://kosova-info.com/isis-djeg-te-gjalla-19-femra-refuzuan-te-benin-seks-me-ta/60%Daily2016-09-19 07:15
https://kosova-info.com/autopsia-e-shtatzenes-carja-e-shpretkes-mund-te-kete-ndodhur-nga-femija-i-madh/60%Daily2016-09-19 07:13
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-premierlige-foto-6/60%Daily2016-09-19 07:12
https://kosova-info.com/bik-u-ther-kurbanet-ne-hungari/60%Daily2016-09-19 07:08
https://kosova-info.com/nje-dite-e-zakonshme-ne-kine-foto/60%Daily2016-09-19 07:00
https://kosova-info.com/xhaka-coquelin-100-nuk-e-dini-cfare-ka-ndodhur-para-golit-video/60%Daily2016-09-19 06:57
https://kosova-info.com/ska-hulumtim-rreth-dyshimeve-per-monopol/60%Daily2016-09-19 06:57
https://kosova-info.com/e-konfirmon-agjenti-e-pabesueshme-ku-do-te-transferohet-balotelli/60%Daily2016-09-19 06:44
https://kosova-info.com/kaq-hot-e-ka-gruan-ish-i-dashuri-i-gentes-foto/60%Daily2016-09-19 06:43
https://kosova-info.com/motori-i-krkimit-t-google-shfrytzon-5000-her-m-shum-kod-sesa-anija-e-par-hapsinore/60%Daily2016-09-19 06:42
https://kosova-info.com/e-larguan-nga-modelizmi-per-shkak-te-mbipeshes-por-sot-iu-pergjigjet-keshtu-fotovideo/60%Daily2016-09-19 06:32
https://kosova-info.com/opozita-i-thote-po-thirrjes-se-mustafes/60%Daily2016-09-19 06:28
https://kosova-info.com/zbulohet-personi-qe-ia-fshiu-instagramin-cozmanit-foto/60%Daily2016-09-19 06:17
https://kosova-info.com/nxenesit-dhe-profesoret-protestojne-ne-mitrovice-viti-i-ri-shkollor-ende-ska-nisur-per-ta-foto/60%Daily2016-09-19 05:50
https://kosova-info.com/tri-vjet-nga-vrasja-e-doganierit-te-eulex-it-2/60%Daily2016-09-19 05:28
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme-nga-ihmk-4/60%Daily2016-09-19 05:20
https://kosova-info.com/shperthimi-ne-nju-jork-fbi-arreston-pese-persona/60%Daily2016-09-19 05:12
https://kosova-info.com/ish-i-dashuri-i-vajzes-se-whintey-huston-shpallet-pergjegjes-per-vdekjen-e-saj/60%Daily2016-09-18 22:00
https://kosova-info.com/foshnja-20-minuta-pa-sheja-jete-mjeket-ne-siri-mahnisin-me-punen-e-tyre-video/60%Daily2016-09-18 21:58
https://kosova-info.com/ende-nuk-dihet-arsyeja-e-bombardimeve-ne-new-york/60%Daily2016-09-18 21:55
https://kosova-info.com/edhe-aurelen-e-akuzojne-se-kopjon-kim-in-ja-si-mbrohet-ajo-foto/60%Daily2016-09-18 21:51
https://kosova-info.com/keshtu-i-gezohet-rikthimit-ne-fushe-shkelzen-gashi-foto/60%Daily2016-09-18 21:49
https://kosova-info.com/e-turpshme-menyra-se-si-e-ka-mesuar-shkarkimin-besnik-hasi/60%Daily2016-09-18 21:44
https://kosova-info.com/merkel-merr-goditje-edhe-ne-berlin-humbe-zgjedhjet/60%Daily2016-09-18 21:43
https://kosova-info.com/labi-mobilizohet-perseri-kerkon-ndihme-per-te-semuren-liridona-gajtani-e-cila-vuan-nga-leukemia-akute/60%Daily2016-09-18 21:39
https://kosova-info.com/pacolli-kosova-ka-qeveri-dhe-opozite-te-mbrapshte/60%Daily2016-09-18 21:31
https://kosova-info.com/e-bukur-dhe-bishe-audi-rs7-me-745-kuaj-fuqi/60%Daily2016-09-18 21:23
https://kosova-info.com/renato-ia-shkul-floket-rozana-radit-video/60%Daily2016-09-18 21:18
https://kosova-info.com/tri-vjet-nga-vrasja-e-doganierit-te-eulex-it/60%Daily2016-09-18 21:17
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-e-la-ligas-pas-xhiros-se-katert-foto/60%Daily2016-09-18 21:15
https://kosova-info.com/shokuese-cfare-u-gjet-ne-kompjuterin-e-tij-babai-i-dashur-denohet-me-11-vite-burg/60%Daily2016-09-18 21:10
https://kosova-info.com/urdheri-i-mjekeve-te-shqiperise-jo-arrestime-pa-u-provuar-fajesia-e-mjekeve/60%Daily2016-09-18 21:06
https://kosova-info.com/arkani-eshte-gjalle-foto/60%Daily2016-09-18 21:04
https://kosova-info.com/keshtu-duket-renditja-ne-premierlige-shikoni-sa-poshte-ka-rene-unitedi-foto/60%Daily2016-09-18 21:03
https://kosova-info.com/basha-rama-ne-veri-te-vendit-jo-per-te-degjuar-njerezit-me-halle/60%Daily2016-09-18 20:57
https://kosova-info.com/per-ke-do-te-votojne-myslimanet/60%Daily2016-09-18 20:50
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-rusi-triumfon-partia-e-putinit/60%Daily2016-09-18 20:48
https://kosova-info.com/zidane-ne-histori-te-la-ligas-thyen-rekordin-e-madh-te-guardiolas/60%Daily2016-09-18 20:45
https://kosova-info.com/fiorentina-ia-shkakton-humbjen-e-pare-romes-video/60%Daily2016-09-18 20:39
https://kosova-info.com/teuta-selimi-dhe-tuna-shoqerohen-bashke-foto/60%Daily2016-09-18 20:35
https://kosova-info.com/reali-vazhdon-serine-e-fitoreve-ne-la-liga-video/60%Daily2016-09-18 20:34
https://kosova-info.com/kosoves-i-duhen-edhe-tri-kushte-per-vizat-video-2/60%Daily2016-09-18 20:33
https://kosova-info.com/espanyol-real-madrid-a-eshte-ky-goli-i-fitores-video/60%Daily2016-09-18 20:16
https://kosova-info.com/pamje-nga-paraqitja-e-eres-ne-koncertin-the-energy-tour-foto/60%Daily2016-09-18 20:10
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-e-shkarkimit-te-besnik-hasit/60%Daily2016-09-18 20:03
https://kosova-info.com/opozita-sndalet-deri-ne-rrezimin-e-qeverise-video/60%Daily2016-09-18 19:40
https://kosova-info.com/meda-tregon-arsyen-pse-nuk-ka-shkuar-ne-ditelindjen-e-behgjet-pacollit-video/60%Daily2016-09-18 19:39
https://kosova-info.com/espanyol-real-madrid-gol-ne-minuten-e-fundit-te-pjeses-se-pare-video/60%Daily2016-09-18 19:35
https://kosova-info.com/selimi-kisha-brenda-kampusit-universitar-nuk-meriton-te-respektohet/60%Daily2016-09-18 19:12
https://kosova-info.com/pas-20-vitesh-femija-i-dikurshem-takon-policin-qe-e-kishte-shpetuar-nga-mbytja-ne-uje-foto/60%Daily2016-09-18 19:10
https://kosova-info.com/ingrit-gjoni-nuk-e-ka-problem-te-dale-pa-te-brendshme-foto/60%Daily2016-09-18 19:08
https://kosova-info.com/ingrit-gjoni-nuk-e-ka-problem-te-dale-pa-te-brendshme-foto/60%Daily2016-09-18 19:08
https://kosova-info.com/ja-me-cfare-note-te-dobet-eshte-vleresuar-sot-adnan-januzaj-foto/60%Daily2016-09-18 19:01
https://kosova-info.com/vogelushja-sherohet-nga-kanceri-por-e-vret-babai-foto/60%Daily2016-09-18 19:01
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-njofton-se-kolegji-i-iowas-do-te-jap-10-bursa-per-studente/60%Daily2016-09-18 19:00
https://kosova-info.com/kengetarin-meda-e-qethin-ne-emision-video/60%Daily2016-09-18 18:56
https://kosova-info.com/millosheve-rrethrrotullimi-eshte-shnderruar-ne-treg-video/60%Daily2016-09-18 18:52
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-hene-19-shtator-2016/60%Daily2016-09-18 18:45
https://kosova-info.com/urdher-arrest-nderkombetar-per-mjekun-lutfi-dervishi-e-djalin-e-tij-arbanin/60%Daily2016-09-18 18:44
https://kosova-info.com/trajneri-interit-flet-pas-fitores-se-madhe-ndaj-juventusit/60%Daily2016-09-18 18:40
https://kosova-info.com/inter-juventus-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2016-09-18 18:27
https://kosova-info.com/kosoves-i-duhen-edhe-tri-kushte-per-vizat-video/60%Daily2016-09-18 18:25
https://kosova-info.com/shba-pritet-denimi-i-babait-vrases-vrau-foshnjen-se-ndihej-xheloz-foto/60%Daily2016-09-18 18:20
https://kosova-info.com/ne-france-emigrantet-femra-ofrojne-seks-per-te-kaluar-ilegalisht-ne-angli/60%Daily2016-09-18 18:17
https://kosova-info.com/po-ndodh-tani-ja-cili-eshte-hapi-i-radhes-i-cozman-foto/60%Daily2016-09-18 18:14
https://kosova-info.com/digjet-nje-lokal-ne-ferizaj-banoret-ikin-ne-panik-foto/60%Daily2016-09-18 18:14
https://kosova-info.com/pas-termetit-familja-ramadani-mbetet-pa-kulm-mbi-koke-video/60%Daily2016-09-18 18:13
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-espanyol-real-madrid/60%Daily2016-09-18 18:09
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-espanyol-real-madrid/60%Daily2016-09-18 18:09
https://kosova-info.com/reagon-fuqishem-luan-krasniqi-ja-pse-mbeshteta-firat-arslanin/60%Daily2016-09-18 18:08
https://kosova-info.com/gazetari-padite-bbc-ne-fiton-58-254-euro/60%Daily2016-09-18 18:07
https://kosova-info.com/interi-e-ule-ne-toke-juventusin-video/60%Daily2016-09-18 17:58
https://kosova-info.com/vajza-e-droguar-zhvishet-ne-mes-te-rruges-hip-siper-makinave-dhe-foto/60%Daily2016-09-18 17:51
https://kosova-info.com/inter-juventus-shenohet-goli-i-trete-video/60%Daily2016-09-18 17:42
https://kosova-info.com/kusheriri-i-pare-i-mbretereshes-elizabete-zbuloi-se-eshte-gay-%e2%80%8b/60%Daily2016-09-18 17:41
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-derbin-inter-juventus-video/60%Daily2016-09-18 17:33
https://kosova-info.com/isis-merr-pergjegjesine-per-sulmin-me-thike-ne-minesota-%e2%80%8b/60%Daily2016-09-18 17:30
https://kosova-info.com/teuta-sjell-pamje-nga-pikniku-me-adonisin-dhe-taren-foto/60%Daily2016-09-18 17:27
https://kosova-info.com/spanje-nje-e-vdekur-dhe-15-te-plagosur-nga-shperthimi-ne-nje-apartament/60%Daily2016-09-18 17:19
https://kosova-info.com/obama-neser-takohet-me-kryeministrin-e-irakut/60%Daily2016-09-18 17:14
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2016-09-18 16:53
https://kosova-info.com/ja-si-pergjigjet-gold-ag-kur-e-pyesin-ne-menyre-direkte-se-a-eshte-fejuar-foto/60%Daily2016-09-18 16:50
https://kosova-info.com/tifozet-e-unitedit-kane-nje-kerkese-per-roonyen-pas-humbjes-nga-watfordi-foto/60%Daily2016-09-18 16:43
https://kosova-info.com/koci-per-gjykaten-speciale-nuk-besoj-qe-thaci-apo-veseli-do-te-akuzohen/60%Daily2016-09-18 16:32
https://kosova-info.com/ja-pse-iphone-7-eshte-me-i-mire-se-galaxy-s7/60%Daily2016-09-18 16:20
https://kosova-info.com/nisin-problemet-per-balotellin-te-nice-nuk-e-fton-fare-trajneri-per-kete-arsye/60%Daily2016-09-18 16:17
https://kosova-info.com/guvernatori-per-shperthimin-ne-new-york-nuk-ka-prova-te-terrorizmit-nderkombetar/60%Daily2016-09-18 16:06
https://kosova-info.com/ushtaret-amerikane-te-lumtur-qe-do-te-ndihmojne-kosoven/60%Daily2016-09-18 16:05
https://kosova-info.com/ermali-ia-dha-nje-keshille-gjikos-mesoni-cfare-i-ka-thene-video/60%Daily2016-09-18 15:59
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-e-ministri-hoxhaj-ne-nju-jork-per-njohje-te-reja/60%Daily2016-09-18 15:57
https://kosova-info.com/raportohet-per-shkelje-ne-zgjedhjet-parlamentare-ne-rusi/60%Daily2016-09-18 15:50
https://kosova-info.com/raportohet-per-shkelje-ne-zgjedhjet-parlamentare-ne-rusi/60%Daily2016-09-18 15:50
https://kosova-info.com/merrjep-paul-pogba-ndodh-e-papritura-foto/60%Daily2016-09-18 15:45
https://kosova-info.com/ky-ishte-reagimi-i-te-dashures-se-xhakes-pas-golit-qe-ai-dha-mbreme-video/60%Daily2016-09-18 15:27
https://kosova-info.com/shba-shpreh-keqardhje-per-sulmin-vdekjeprures-mbi-forcat-e-regjimit-sirian/60%Daily2016-09-18 15:26
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-vite-kane-kaluar-nga-koha-kur-mourinho-ka-pesuar-tre-humbje-radhazi/60%Daily2016-09-18 15:24
https://kosova-info.com/papa-francesku-korrupsioni-eshte-si-nje-lloj-droge/60%Daily2016-09-18 15:22
https://kosova-info.com/i-rebeluari-ramiz-kelmendi-do-te-emerohet-zv-kryeminister/60%Daily2016-09-18 15:20
https://kosova-info.com/kush-eshte-vajza-misterioze-qe-po-e-shoqeron-agon-amigen-foto/60%Daily2016-09-18 15:17
https://kosova-info.com/e-rrah-keq-dhe-perpiqet-ta-perdhunonte-horror-per-29-vjecaren-maqedonase/60%Daily2016-09-18 15:09
https://kosova-info.com/hajvalia-shenon-fitoren-e-pare-trepca-89-fiton-ne-fund/60%Daily2016-09-18 15:06
https://kosova-info.com/avionet-ushtarake-sulmojne-qytetin-e-alepos/60%Daily2016-09-18 15:05
https://kosova-info.com/rovena-sfidon-shiun-ne-plazh-partneri-i-filmon-trupin-seksi-video/60%Daily2016-09-18 15:04
https://kosova-info.com/tahiri-sulmon-meten-i-kujton-qeverisjen-me-berishen/60%Daily2016-09-18 15:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-juventus-2/60%Daily2016-09-18 14:57
https://kosova-info.com/etrit-berishes-i-ndodh-dicka-shume-e-keqe-ne-debutim-te-atalanta-video/60%Daily2016-09-18 14:55
https://kosova-info.com/referendumi-nuk-sjell-ndryshime-kushtetuese-as-themelim-te-ushtrise/60%Daily2016-09-18 14:54
https://kosova-info.com/moska-erdhi-ne-nje-perfundim-te-tmerrshem-shtepia-e-bardhe-mbron-isis-in/60%Daily2016-09-18 14:49
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-tottenham-sunderland-foto/60%Daily2016-09-18 14:38
https://kosova-info.com/13-viktima-nga-permbytja-e-anijes-ne-tajlande/60%Daily2016-09-18 14:35
https://kosova-info.com/vv-krimineli-arkan-financoi-objektin-ne-oborrin-e-up-se-video/60%Daily2016-09-18 14:26
https://kosova-info.com/emrat-me-ne-mode-video/60%Daily2016-09-18 14:18
https://kosova-info.com/nena-me-sepate-mbyti-kater-femijet-dhe-me-pas-kreu-vetevrasje-arsyeja-e-krimit-do-tju-shokoje/60%Daily2016-09-18 14:14
https://kosova-info.com/berlini-drejt-ndeshkimit-te-merkelit-kryebashkiaku-afd-rilindje-e-nazizmit/60%Daily2016-09-18 14:12
https://kosova-info.com/mourinho-fajeson-serish-gjyqtaret-per-humbjen-e-unitedit/60%Daily2016-09-18 14:10
https://kosova-info.com/dhurata-qe-lady-gaga-i-dha-te-pastrehut/60%Daily2016-09-18 13:56
https://kosova-info.com/tragjedi-ne-lojerat-paraolimpike-vdes-ciklisti-video/60%Daily2016-09-18 13:46
https://kosova-info.com/al-shabaab-ka-vrare-nje-gjeneral-somalez/60%Daily2016-09-18 13:37
https://kosova-info.com/permbytje-ne-durres-disa-rruge-bllokohen-nga-uji/60%Daily2016-09-18 13:35
https://kosova-info.com/mediat-thone-qe-jane-ndare-ja-cfare-i-shkruan-bashkeshorti-miss-it-shqiptar-ne-instagram/60%Daily2016-09-18 13:33
https://kosova-info.com/berisha-peson-gol-pas-8-minutash-ne-debutim-video/60%Daily2016-09-18 13:17
https://kosova-info.com/te-henen-kthehet-instagrami-i-cozmanit-i-verifikuar/60%Daily2016-09-18 13:09
https://kosova-info.com/instituti-per-studime-politike-i-pdk-se-realizon-konsultimet-e-para-me-eksperte/60%Daily2016-09-18 13:08
https://kosova-info.com/vv-nen-emertesen-liria-e-levizjes-po-mohohet-shtetesia-e-kosoves/60%Daily2016-09-18 13:03
https://kosova-info.com/mbyllet-watford-man-utd-rezultat-shokues-video/60%Daily2016-09-18 12:56
https://kosova-info.com/pdk-e-gjilanit-beson-ne-pafajesine-e-qemajl-mustafes/60%Daily2016-09-18 12:56
https://kosova-info.com/watford-man-utd-gol-ne-minuten-e-83-te-video/60%Daily2016-09-18 12:46
https://kosova-info.com/valerit-i-grisen-nga-mbrapa-pantallonat-ne-emisionin-live-duke-kercyer-twerk-video/60%Daily2016-09-18 12:43
https://kosova-info.com/hospitalizohet-ish-presidenti-francez-jacques-chirac/60%Daily2016-09-18 12:36
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-fantastik-per-berishen/60%Daily2016-09-18 12:35
https://kosova-info.com/gabim-i-pafalshem-i-behramit-shenon-united-video/60%Daily2016-09-18 12:26
https://kosova-info.com/rrustem-mustafa-kunder-rrenimit-te-kishes-ne-oborrin-e-up-se/60%Daily2016-09-18 12:17
https://kosova-info.com/noizy-genjeu-ai-ishte-ne-bern-por-iu-ndalua-te-performonte-video/60%Daily2016-09-18 12:17
https://kosova-info.com/vdekja-e-gruas-shtatzene-flasin-mjeket-qe-u-arrestuan-nga-policia/60%Daily2016-09-18 12:08
https://kosova-info.com/bombe-nga-paul-pogba-video/60%Daily2016-09-18 12:01
https://kosova-info.com/zyrtari-i-vv-se-nga-shqiperia-ben-thirrje-per-rrenimin-e-kishes-ne-oborrin-e-up-se/60%Daily2016-09-18 11:58
https://kosova-info.com/nena-plagoset-rende-me-thike-te-bijat-thone-se-ishte-aksident/60%Daily2016-09-18 11:53
https://kosova-info.com/apple-ka-zvendsuar-portn-3-5-mm-t-kufjeve-me-disa-vrima/60%Daily2016-09-18 11:51
https://kosova-info.com/cozman-e-kishte-paralajmeruar-noizyn-ke-thene-se-ke-bere-seks-me-tunen-mos-shkel-ne-prishtine/60%Daily2016-09-18 11:49
https://kosova-info.com/kryekrimineli-arkan-ne-venien-e-gurthemelit-te-kishes-ne-prishtine-me-1992-video/60%Daily2016-09-18 11:42
https://kosova-info.com/watford-man-utd-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2016-09-18 11:37
https://kosova-info.com/dancing-with-jurgen-jo-vetem-per-vip-at-shqiptare-foto/60%Daily2016-09-18 11:25
https://kosova-info.com/watford-man-utd-huqja-e-sezonit-ne-premierlige-video/60%Daily2016-09-18 11:22
https://kosova-info.com/fotografia-qe-preku-zemrat-e-mijera-njerezve/60%Daily2016-09-18 11:20
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-ne-barcelone-1-i-vdekur-15-te-plagosur-video/60%Daily2016-09-18 11:09
https://kosova-info.com/luana-me-ne-fund-vishet-dhe-ndryshon-look-foto/60%Daily2016-09-18 11:09
https://kosova-info.com/mbreme-u-shenua-goli-i-vitit-ne-turqi-video/60%Daily2016-09-18 11:06
https://kosova-info.com/e-fshehu-armen-te-matesi-i-ujit-arrestohet-i-riu-shqiptar-foto/60%Daily2016-09-18 11:02
https://kosova-info.com/e-fshehu-armen-te-matesi-i-ujit-arrestohet-i-riu-shqiptar-foto/60%Daily2016-09-18 11:02
https://kosova-info.com/5-gjra-q-ubuntu-i-bn-m-mir-sesa-windows/60%Daily2016-09-18 11:00
https://kosova-info.com/vdekja-tragjike-e-31-vjecarit-ne-podujeve-nga-makina-e-silazhit/60%Daily2016-09-18 10:53
https://kosova-info.com/dy-emrat-me-te-pelqyer-ne-shqiperi-ja-kuptimi-i-tyre/60%Daily2016-09-18 10:44
https://kosova-info.com/forcat-e-koalicionit-vrane-gabimisht-mbi-80-ushtare-te-regjimit-sirian/60%Daily2016-09-18 10:39
https://kosova-info.com/era-shkelqen-perseri-kesaj-radhe-cmend-londinezet-video/60%Daily2016-09-18 10:39
https://kosova-info.com/kace-luajti-kunder-tottit-thote-dicka-te-cuditshme/60%Daily2016-09-18 10:38
https://kosova-info.com/gjenerali-i-nato-s-ballkani-rrezikohet-nga-terrorizmi-dhe-ndikimi-rus/60%Daily2016-09-18 10:31
https://kosova-info.com/17-vjecari-femija-i-pare-qe-vdes-me-injeksion-ne-belgjike/60%Daily2016-09-18 10:16
https://kosova-info.com/mourinho-bombardon-realin-dhe-atleticon/60%Daily2016-09-18 10:15
https://kosova-info.com/harrojeni-brad-pitt-ky-eshte-mashkulli-me-i-bukur-ne-bote-foto/60%Daily2016-09-18 10:14
https://kosova-info.com/memushaj-humbi-penalltine-trajneri-oddo-me-deklarate-te-papritur/60%Daily2016-09-18 09:56
https://kosova-info.com/tjeter-koncert-i-anuluar-nga-noizy-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2016-09-18 09:48
https://kosova-info.com/zyrtare-mbi-400-mije-kosovare-jetojne-ne-diaspore/60%Daily2016-09-18 09:42
https://kosova-info.com/indi-sulm-ne-nje-kamp-ushtarak-17-te-vrare/60%Daily2016-09-18 09:40
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-se-pse-krasniqi-ishte-mbreme-kunder-seferit-foto/60%Daily2016-09-18 09:32
https://kosova-info.com/mozzik-mendimi-im-per-sherrin-noizy-cozman/60%Daily2016-09-18 09:24
https://kosova-info.com/nga-dasma-ne-spital-vdes-47-vjecarja-shqiptare/60%Daily2016-09-18 09:15
https://kosova-info.com/seferi-tha-qe-u-mposht-padrejtesisht-shikoni-si-i-kunderpergjigjet-arslan-foto/60%Daily2016-09-18 09:12
https://kosova-info.com/agnus-dei-fitoi-tri-cmime-ne-spanje/60%Daily2016-09-18 09:02
https://kosova-info.com/leshohet-urdher-arrest-nderkombetar-per-lutfi-dhe-arban-dervishin/60%Daily2016-09-18 08:57
https://kosova-info.com/majku-i-babastars-ne-zi-humb-nje-person-te-aferm-foto/60%Daily2016-09-18 08:57
https://kosova-info.com/rreziku-nga-armet-ne-shkolla/60%Daily2016-09-18 08:49
https://kosova-info.com/gruaja-e-matrit-i-dashur-me-fal-por-totti/60%Daily2016-09-18 08:45
https://kosova-info.com/olti-curri-ironizon-bleonen-ajo-pergjigjet-vetem-me-nje-fjale-foto/60%Daily2016-09-18 08:36
https://kosova-info.com/horoskopi-18-shtator-2016/60%Daily2016-09-18 08:26
https://kosova-info.com/inter-juventus-formacionet-e-derbit-foto/60%Daily2016-09-18 08:23
https://kosova-info.com/trafikimi-i-droges-nga-nendeteset-te-pastat-e-dhembeve/60%Daily2016-09-18 08:18
https://kosova-info.com/tenori-shqiptar-i-kafshon-te-pasmet-te-dashures-foto/60%Daily2016-09-18 08:07
https://kosova-info.com/espanyol-real-madrid-zidane-vjen-me-dy-super-befasi-ne-formacion-foto/60%Daily2016-09-18 08:04
https://kosova-info.com/vdekja-e-nenes-dhe-femijes-ne-maternitet-prokuroria-ja-cfare-nuk-bene-mjeket/60%Daily2016-09-18 08:03
https://kosova-info.com/mjerimi-i-veteranit-te-uck-se/60%Daily2016-09-18 07:52
https://kosova-info.com/berisha-e-merr-nje-super-lajm-pas-nje-kohe-te-gjate/60%Daily2016-09-18 07:47
https://kosova-info.com/kim-del-perseri-pa-sytjena-cmend-te-gjithe-foto/60%Daily2016-09-18 07:45
https://kosova-info.com/tahiri-qytetaret-u-nervozuan-prandaj-u-nxitova-me-lajmin-per-tabelat/60%Daily2016-09-18 07:35
https://kosova-info.com/zbulohen-foto-intime-momente-hot-te-miss-kosoves-me-te-dashurin-foto/60%Daily2016-09-18 07:27
https://kosova-info.com/krimi-ne-rritje/60%Daily2016-09-18 07:26
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kosoves-shenon-gol-te-cmendur-video/60%Daily2016-09-18 07:25
https://kosova-info.com/kosovaret-te-armatosur-si-ne-kohe-lufte/60%Daily2016-09-18 07:10
https://kosova-info.com/kosovaret-te-armatosur-si-ne-kohe-lufte-2/60%Daily2016-09-18 07:10
https://kosova-info.com/tjeter-sulm-ne-shba-nje-person-ther-8-veta-me-thike/60%Daily2016-09-18 06:59
https://kosova-info.com/seferi-mesazh-indirekt-per-krasniqin-foto/60%Daily2016-09-18 06:58
https://kosova-info.com/shperthimi-ne-nju-jork-kamerat-kapin-momentin-video-18/60%Daily2016-09-18 06:50
https://kosova-info.com/bomba-e-dyte-ne-nju-jork-u-gjet-ne-nje-tenxhere-foto/60%Daily2016-09-18 06:41
https://kosova-info.com/momenti-i-shperthimit-ne-nju-jork-video/60%Daily2016-09-18 06:31
https://kosova-info.com/29-te-lenduar-nga-nje-shperthim-i-fuqishem-ne-nju-jork-fotovideo/60%Daily2016-09-18 06:10
https://kosova-info.com/29-te-lenduar-nga-nje-shperthim-i-fuqishem-ne-nju-jork-fotovideo/60%Daily2016-09-18 06:10
https://kosova-info.com/aksindet-i-rende-ne-veternik-lendohen-disa-persona-foto-16/60%Daily2016-09-18 06:04
https://kosova-info.com/arifhikmeti-nuk-do-te-jete-me-pjese-e-o-sa-mire-foto/60%Daily2016-09-18 01:37
https://kosova-info.com/iphone-7-i-nenshtrohet-testit-te-pameshirshem-te-fortesise-video/60%Daily2016-09-18 01:24
https://kosova-info.com/vajza-e-miliarderit-rus-me-lamborghini-fluturon-ne-rruget-e-moskes-fotovideo/60%Daily2016-09-18 01:20
https://kosova-info.com/regjistrohet-rasti-i-pare-ne-bote-i-vdekjes-se-embel-tek-nje-femije/60%Daily2016-09-18 01:18
https://kosova-info.com/twitter-ndryshon-nga-19-shtatori/60%Daily2016-09-18 01:15
https://kosova-info.com/3-bime-qe-sjellin-energji-pozitive-ne-zyren-tuaj-foto/60%Daily2016-09-18 01:10
https://kosova-info.com/kater-ndeshje-shume-interesante-ne-superlige/60%Daily2016-09-18 00:15
https://kosova-info.com/sot-na-presin-keto-dy-super-sfida/60%Daily2016-09-18 00:10
https://kosova-info.com/ne-radhe-per-iphone-7-video/60%Daily2016-09-17 23:58
https://kosova-info.com/keta-jane-shkaktaret-e-aromes-se-keqe-te-gojes/60%Daily2016-09-17 23:23
https://kosova-info.com/ja-si-ta-shpejtoni-ios-10-ne-iphone-te-vjeter/60%Daily2016-09-17 23:06
https://kosova-info.com/luan-krasniqi-flet-per-humbjen-e-nuri-seferit/60%Daily2016-09-17 22:52
https://kosova-info.com/per-te-fjetur-ne-makine-ju-duhet-ky-dyshek-foto/60%Daily2016-09-17 22:39
https://kosova-info.com/nuri-seferi-e-konteston-fitoren-e-firat-arslanit-foto/60%Daily2016-09-17 22:36
https://kosova-info.com/momenti-kur-luan-krasniqi-e-keshillon-boksierin-turk-se-si-ta-rrah-nuri-seferin-foto/60%Daily2016-09-17 22:30
https://kosova-info.com/firat-arslan-e-rrah-nuri-seferin/60%Daily2016-09-17 22:19
https://kosova-info.com/samsung-paditet-per-note-7/60%Daily2016-09-17 22:18
https://kosova-info.com/zaimina-ne-setin-e-ri-fotografik-ka-marre-komplet-vemendjen-foto/60%Daily2016-09-17 21:59
https://kosova-info.com/vdekja-e-gruas-shtatzene-ndalohen-dy-mjeke/60%Daily2016-09-17 21:45
https://kosova-info.com/rama-acarohet-me-qytetarin-video/60%Daily2016-09-17 21:43
https://kosova-info.com/cozman-mbyll-instagramin-foto/60%Daily2016-09-17 21:41
https://kosova-info.com/%e2%80%8bvaksinat-kunder-semundjes-gungore-te-gjedheve-nuk-sherojne-semundjen-vetem-e-parandalojne-ate/60%Daily2016-09-17 21:33
https://kosova-info.com/zanfina-flet-hapur-per-dafina-zeqirin-dhe-raportet-e-prishura-me-te-video/60%Daily2016-09-17 21:29
https://kosova-info.com/edhe-pse-e-mposhti-seferin-charr-u-duartrokit-nga-gjithe-tifozet-shqiptare-pas-ketij-gjesti-foto/60%Daily2016-09-17 21:24
https://kosova-info.com/me-kengen-xhamadani-vija-vija-nuri-seferi-ngjitet-ne-ring-video/60%Daily2016-09-17 21:20
https://kosova-info.com/avni-rudaku-kisha-ortodokse-molle-sherri-per-trazira-ja-cila-eshte-zgjidhja-me-e-mire/60%Daily2016-09-17 21:20
https://kosova-info.com/siria-mohon-se-po-ndalon-hyrjen-e-konvojeve-me-ndihma/60%Daily2016-09-17 21:11
https://kosova-info.com/sefer-seferi-mposhtet-nga-manuel-charr/60%Daily2016-09-17 21:02
https://kosova-info.com/permbytet-durresi/60%Daily2016-09-17 20:53
https://kosova-info.com/napoli-merr-kreun-ne-serie-a-video/60%Daily2016-09-17 20:41
https://kosova-info.com/ushtria-siriane-deklaron-se-amerikanet-po-ndihmojne-isis-in/60%Daily2016-09-17 20:31
https://kosova-info.com/kete-here-nuk-e-mbulon-gjoksin-me-duar-del-me-bluze-te-tejdukshme-dhe-zbulon-gjithcka-foto/60%Daily2016-09-17 20:27
https://kosova-info.com/ymeri-kisha-serbe-ne-oborrin-e-up-se-simbol-i-regjimit-te-millosheviqit/60%Daily2016-09-17 20:27
https://kosova-info.com/aksident-ne-aksin-fushe-kruje-rinas-nje-i-plagosur-rende/60%Daily2016-09-17 20:25
https://kosova-info.com/ja-me-cfare-veshje-speciale-do-te-ngjitet-ne-ring-nuri-seferi-foto/60%Daily2016-09-17 20:08
https://kosova-info.com/banoret-e-lladroviqit-mbrojne-bashkefshatarin-e-arrestuar-video/60%Daily2016-09-17 20:07
https://kosova-info.com/cfare-po-paralajmeron-asim-gashi-dhe-autori-i-njohur-i-kengeve-shqiptare-foto/60%Daily2016-09-17 20:07
https://kosova-info.com/erion-veliaj-pas-deshtimit-ne-sport-dhe-muzike-politika-ishte-e-treta-e-verteta-video/60%Daily2016-09-17 20:04
https://kosova-info.com/a-ishte-pergjigje-per-kosovaret-menyra-se-si-xhaka-e-festoi-golin-video/60%Daily2016-09-17 20:03
https://kosova-info.com/arifi-reagon-ndaj-thacit-kisha-ortodokse-monument-terrori/60%Daily2016-09-17 19:54
https://kosova-info.com/berisha-ja-kush-i-vrau-aiden-dhe-engjellin-e-saj/60%Daily2016-09-17 19:51
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-per-flet-per-akuzat-ne-miss-kosova-2016-nuk-bie-ne-nivelin-e-tyre/60%Daily2016-09-17 19:43
https://kosova-info.com/kosova-e-mbyll-me-humbjen-ciklin-kualifikues-per-eurobasket-foto/60%Daily2016-09-17 19:41
https://kosova-info.com/arber-zeneli-shenon-supergol-per-heerenveen-video/60%Daily2016-09-17 19:31
https://kosova-info.com/humbe-jeten-32-vjecari-nga-bajqina-e-podujeves-pasi-rrokulliset-me-makine-sillazhi/60%Daily2016-09-17 19:31
https://kosova-info.com/bukuroshja-shqiptare-flet-per-eksperiencen-qe-pati-ne-serialin-turk-si-gruaja-e-sulltanit-fotovideo/60%Daily2016-09-17 19:16
https://kosova-info.com/shikoni-perleshjen-e-tifozeve-te-partizanit-dhe-crvena-zvezdas-video/60%Daily2016-09-17 18:58
https://kosova-info.com/ldk-nuk-do-kredi-per-autobuset-video/60%Daily2016-09-17 18:56
https://kosova-info.com/kolovica-e-rrezikuar-nga-shtyllat-elektrike-video/60%Daily2016-09-17 18:49
https://kosova-info.com/arrestohen-20-anetare-te-dyshuar-te-isis-it-per-pergatitjen-e-nje-sulmi-terrorist/60%Daily2016-09-17 18:41
https://kosova-info.com/ferronikeli-perballe-krizes-se-mbylljes-video/60%Daily2016-09-17 18:41
https://kosova-info.com/kosove-bullgari-rezultat-befasues-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2016-09-17 18:39
https://kosova-info.com/si-thahet-manikyri-ne-thonj-ne-gjysmen-e-kohes/60%Daily2016-09-17 18:37
https://kosova-info.com/noizy-kthehet-ne-tirane-pse-tvjen-inatfoto/60%Daily2016-09-17 18:31
https://kosova-info.com/ankesa-per-mosmirembajtje-te-varrezave-ne-gjilan/60%Daily2016-09-17 18:24
https://kosova-info.com/%e2%80%8bfatkeqesi-ne-bajqince-te-podujeves-humb-jeten-nje-person/60%Daily2016-09-17 18:20
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-mecin-mes-nuri-seferit-dhe-firat-arslan-video/60%Daily2016-09-17 18:17
https://kosova-info.com/bonbon-hit-edhe-ne-kaliforni-foto/60%Daily2016-09-17 18:11
https://kosova-info.com/thaci-per-kishen-ne-kampusin-e-up-se-e-turpshme-protesta-e-studenteve-kisha-nuk-guxon-te-cenohet/60%Daily2016-09-17 18:09
https://kosova-info.com/i-jashtezakonshem-bersant-celina-shenon-serish-per-twenten-video/60%Daily2016-09-17 18:07
https://kosova-info.com/te-gjithe-tifozet-ne-salle-po-e-fishkellejne-kete-basketbollist-te-kosoves-foto/60%Daily2016-09-17 18:02
https://kosova-info.com/hib-petrol-tani-edhe-ne-podujeve/60%Daily2016-09-17 17:57
https://kosova-info.com/dardanet-ia-kthejne-shpinen-kosoves-foto/60%Daily2016-09-17 17:53
https://kosova-info.com/berisha-jep-lajmin-e-mire-per-te-gjithe/60%Daily2016-09-17 17:51
https://kosova-info.com/aj-ska-me-te-dasht-si-une-thote-ermal-fejzullahu/60%Daily2016-09-17 17:40
https://kosova-info.com/lirohet-azem-syla/60%Daily2016-09-17 17:38
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-gold-ag-i-fejuar-tash-e-nje-kohe/60%Daily2016-09-17 17:35
https://kosova-info.com/ja-efektet-negative-per-shendetin-tuaj-nga-konsumimi-i-mishit-te-kuq/60%Daily2016-09-17 17:33
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-per-tentim-vrasjen-e-mimoza-kusari-liles/60%Daily2016-09-17 17:23
https://kosova-info.com/moska-situata-ne-siri-po-perkeqesohet-fajin-e-kane-amerikanet/60%Daily2016-09-17 17:23
https://kosova-info.com/shqiptarja-almeda-abazi-flet-per-lidhjen-e-saj-me-cenarin/60%Daily2016-09-17 17:23
https://kosova-info.com/versioni-2-0-i-aplikacionit-google-photos-sjell-opsione-t-reja-pr-albumet/60%Daily2016-09-17 17:20
https://kosova-info.com/mustafi-dhe-ozil-urojne-granit-xhaken-per-golin-foto/60%Daily2016-09-17 17:19
https://kosova-info.com/mustafi-dhe-ozil-urojne-granit-xhaken-per-golin-foto/60%Daily2016-09-17 17:19
https://kosova-info.com/hajni-i-mitrovices-shkon-mysafir-e-vjedh-mikpritesin/60%Daily2016-09-17 17:16
https://kosova-info.com/enca-i-le-me-gojehapur-gazetaret-ata-e-pyesin-per-noizy-n-ja-si-ia-kthen-ajo-video/60%Daily2016-09-17 17:11
https://kosova-info.com/perleshje-ne-mes-te-policise-dhe-protestuesve-ne-baku/60%Daily2016-09-17 17:10
https://kosova-info.com/shikojeni-momentin-kur-xhaka-iu-thote-kritikuesve-mbylleni-gojen-video/60%Daily2016-09-17 17:03
https://kosova-info.com/lazio-pescara-nuk-do-ta-besoni-cfare-ka-bere-memushaj-nga-penalltia-video/60%Daily2016-09-17 16:43
https://kosova-info.com/xhaka-i-lumtur-qe-shenoi-golin-e-pare-per-arsenalin/60%Daily2016-09-17 16:40
https://kosova-info.com/fibi-kap-milionshin-foto/60%Daily2016-09-17 16:39
https://kosova-info.com/ne-belgjike-per-here-te-pare-kryhet-vdekja-e-asistuar-e-nje-te-mituri/60%Daily2016-09-17 16:35
https://kosova-info.com/ne-belgjike-per-here-te-pare-kryhet-vdekja-e-asistuar-e-nje-te-mituri/60%Daily2016-09-17 16:35
https://kosova-info.com/hull-arsenal-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2016-09-17 16:30
https://kosova-info.com/%e2%80%8btahiri-bashespo-e-luftojme-drogen-ne-cdo-cep-bashkohuni-ne-kete-beteje/60%Daily2016-09-17 16:27
https://kosova-info.com/graniti-shenon-supergol-nuk-do-ta-besoni-reagimin-e-taulantit-video/60%Daily2016-09-17 16:21
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-provokon-me-veshje-transparente-foto/60%Daily2016-09-17 16:15
https://kosova-info.com/unioni-i-studenteve-hapesira-ne-oborrin-e-up-se-i-takon-vetem-studenteve-dhe-askujt-tjeter/60%Daily2016-09-17 16:14
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-ne-nje-xhami-te-pakten-36-persona-te-vrare/60%Daily2016-09-17 16:10
https://kosova-info.com/ish-aktivisti-i-vv-se-aty-ku-perfshihet-vv-ja-prishet-puna/60%Daily2016-09-17 16:03
https://kosova-info.com/%e2%80%8b%e2%80%8bdonald-trump-serish-i-akuzuar-per-nxitje-te-dhunes-kunder-hillary-clinton/60%Daily2016-09-17 15:58
https://kosova-info.com/pitja-e-labinot-tahirit-foto/60%Daily2016-09-17 15:52
https://kosova-info.com/sport-lajmi-net-2016-09-17-175202/60%Daily2016-09-17 15:52
https://kosova-info.com/tjeter-penallti-ne-ndeshjen-hull-arsenal-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-09-17 15:39
https://kosova-info.com/belgjika-vendi-i-vetem-qe-lejon-eutanazine-per-te-mitur/60%Daily2016-09-17 15:34
https://kosova-info.com/e-pranon-merkel-be-ja-ne-krize/60%Daily2016-09-17 15:33
https://kosova-info.com/man-city-bournemouth-shenohet-edhe-goli-i-katert-video/60%Daily2016-09-17 15:28
https://kosova-info.com/morena-hap-arkiven-sjell-foto-familjare-te-cilat-nuk-i-keni-pare-asnjehere-foto/60%Daily2016-09-17 15:26
https://kosova-info.com/fitojne-dortmundi-dhe-bayerni/60%Daily2016-09-17 15:22
https://kosova-info.com/hull-arsenal-aksion-i-cmendur-dhe-gol-video/60%Daily2016-09-17 15:16
https://kosova-info.com/pakistan-rritet-numri-i-viktimave-nga-sulmi-vetevrases-ne-nje-xhami/60%Daily2016-09-17 15:10
https://kosova-info.com/edi-ramen-e-tallin-ne-vaun-e-dejes-video/60%Daily2016-09-17 15:06
https://kosova-info.com/qeveria-e-maqedonise-me-thirrje-te-re-publike-per-ndertimin-e-rrjetit-distribues-te-gazsjellesit/60%Daily2016-09-17 15:05
https://kosova-info.com/rozana-radi-ndryshon-teresisht-pamjen-video/60%Daily2016-09-17 15:02
https://kosova-info.com/opozita-e-sigurt-qe-demarkacioni-skalon-lista-serbe-thote-se-ska-vene-kushte-video/60%Daily2016-09-17 15:00
https://kosova-info.com/psup-nuk-morem-pjese-ne-aksionin-tek-kisha-ortodokse-se-patem-informata-se-do-bashkohej-edhe-vetevendosje/60%Daily2016-09-17 14:35
https://kosova-info.com/prditsohet-pas-23-vitesh-sistemi-operativ-i-kompjuterit-apple-ii/60%Daily2016-09-17 17:32
https://kosova-info.com/city-bournemouth-kundersulm-i-shpejt-dhe-gol-video/60%Daily2016-09-17 14:27
https://kosova-info.com/hull-arsenal-zhbllokohet-ndeshja-video/60%Daily2016-09-17 14:23
https://kosova-info.com/man-city-bournemouth-shenohet-supergol-nga-gjuajtja-e-lire-video/60%Daily2016-09-17 14:18
https://kosova-info.com/irani-paralajmeron-shqiperia-eshte-ne-prag-lufte/60%Daily2016-09-17 14:10
https://kosova-info.com/ja-pse-japonezet-nuk-shendoshen-kurre-dhe-jetojne-me-gjate/60%Daily2016-09-17 14:09
https://kosova-info.com/putin-kerkon-transparence-nga-shba-ja-per-armepushimin-ne-siri/60%Daily2016-09-17 14:07
https://kosova-info.com/prishtine-gruaja-deshi-ta-rrah-burrin-ai-e-denoncon-ne-polici/60%Daily2016-09-17 13:51
https://kosova-info.com/ledion-lico-lidhja-me-saren-me-ka-sjelle-probleme-video/60%Daily2016-09-17 13:48
https://kosova-info.com/basha-droga-po-shkaterron-jeten-e-shoqerise-se-vendit/60%Daily2016-09-17 13:44
https://kosova-info.com/kosova-e-pa-prekur-nga-kriza-ekonomike-ne-be/60%Daily2016-09-17 13:41
https://kosova-info.com/tentim-vrasje-ne-prishtine/60%Daily2016-09-17 13:41
https://kosova-info.com/pasim-ilegal-nga-suarez-per-neymar-video/60%Daily2016-09-17 13:40
https://kosova-info.com/ne-burg-njeri-nga-dhunuesit-e-biznesmenit-libanez/60%Daily2016-09-17 13:34
https://kosova-info.com/xhaka-rezervist-shikojeni-cfare-ndodh-pak-para-ndeshjes-foto/60%Daily2016-09-17 13:30
https://kosova-info.com/shba-dy-te-vrare-nga-te-shtenat-ne-filadelfia/60%Daily2016-09-17 13:30
https://kosova-info.com/artistja-qe-shnderron-njerezit-ne-piktura-video/60%Daily2016-09-17 13:22
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-hull-city-arsenal-2/60%Daily2016-09-17 13:04
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-zvicra-zgjedh-kosoven-foto/60%Daily2016-09-17 12:56
https://kosova-info.com/keshtu-duket-samanta-karavella-kur-zgjohet-nga-gjumi-foto/60%Daily2016-09-17 12:52
https://kosova-info.com/barcelona-shkaterron-leganesin-video/60%Daily2016-09-17 12:47
https://kosova-info.com/belgjike-rasti-i-pare-i-vdekjes-se-embel-tek-nje-femije/60%Daily2016-09-17 12:43
https://kosova-info.com/belgjike-rasti-i-pare-i-vdekjes-se-embel-tek-nje-femije/60%Daily2016-09-17 12:43
https://kosova-info.com/bombe-ne-porten-e-barcelones-video/60%Daily2016-09-17 12:37
https://kosova-info.com/kadare-flet-per-letrat-anonime-qe-shkojne-kunder-tij-ne-akademine-e-nobelit/60%Daily2016-09-17 12:29
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-kush-eshte-kjo-bukuroshe-foto/60%Daily2016-09-17 12:27
https://kosova-info.com/thaci-ngushellon-per-vdekjen-e-ish-presidentit-italian/60%Daily2016-09-17 12:22
https://kosova-info.com/leganes-barcelona-shenohet-nje-super-gol-video/60%Daily2016-09-17 12:21
https://kosova-info.com/vv-reagon-pas-incidentit-te-kisha-policia-po-i-mbron-interesat-e-serbise/60%Daily2016-09-17 12:19
https://kosova-info.com/eni-koci-tani-vjen-topless-foto/60%Daily2016-09-17 12:16
https://kosova-info.com/messi-nga-penalltia-ku-shkoi-topi-video/60%Daily2016-09-17 12:11
https://kosova-info.com/policia-largon-pllaken-te-kisha-pak-minuta-pasi-e-vendosen-studentet-foto/60%Daily2016-09-17 12:00
https://kosova-info.com/trump-truprojat-e-clintonit-duhet-te-carmatosen/60%Daily2016-09-17 11:54
https://kosova-info.com/barcelona-dhuron-spektakel-nderkohe-dicka-shume-e-keqe-ndodh-ne-real-madrid-foto/60%Daily2016-09-17 11:53
https://kosova-info.com/momenti-i-perleshjes-mes-policise-dhe-studenteve-video/60%Daily2016-09-17 11:49
https://kosova-info.com/suarez-nuk-eshte-normal-gol-nga-neymar-video/60%Daily2016-09-17 11:47
https://kosova-info.com/skv-e-policia-merren-vesh-lejohet-aksioni-simbolik/60%Daily2016-09-17 11:45
https://kosova-info.com/skv-e-policia-merren-vesh-lejohet-aksioni-simbolik/60%Daily2016-09-17 11:45
https://kosova-info.com/mrekulli-nga-messi-e-suarez-video/60%Daily2016-09-17 11:33
https://kosova-info.com/leganes-barcelona-goli-i-pare-video/60%Daily2016-09-17 11:19
https://kosova-info.com/eskalon-situata-policia-arreston-tre-studente-protestues-fotovideo/60%Daily2016-09-17 11:19
https://kosova-info.com/jimmy-fallon-shaka-me-hillary-clinton-i-uron-mireseardhje-me-maske-ne-fytyre-video/60%Daily2016-09-17 11:04
https://kosova-info.com/flet-miku-i-noizy-t-u-zune-per-tunen-cozman-i-kishte-thene-mos-hajde-ne-prishtine/60%Daily2016-09-17 11:03
https://kosova-info.com/etrit-berisha-i-plotesohet-deshira-e-madhe/60%Daily2016-09-17 11:03
https://kosova-info.com/etrit-berisha-i-plotesohet-deshira-e-madhe/60%Daily2016-09-17 11:03
https://kosova-info.com/duda-balje-per-gjashte-muaj-kaloi-26-mije-kilometra-ne-udhetime-zyrtare/60%Daily2016-09-17 11:03
https://kosova-info.com/kurti-dialogu-per-demarkacionin-kur-qeveria-eshte-ne-defanzive/60%Daily2016-09-17 11:02
https://kosova-info.com/kalimi-i-kohes-vetem-i-ka-bere-me-te-bukura-foto/60%Daily2016-09-17 10:53
https://kosova-info.com/opozita-e-sigurt-qe-demarkacioni-skalon/60%Daily2016-09-17 10:52
https://kosova-info.com/karrota-vetite-kuruese-te-saj/60%Daily2016-09-17 10:38
https://kosova-info.com/edhe-nje-tender-per-kompanine-ne-te-cilen-hysen-durmishi-ishte-menaxher/60%Daily2016-09-17 10:33
https://kosova-info.com/ngrirja-e-detit-ne-arktik-shenon-rekord/60%Daily2016-09-17 10:32
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-sa-ulese-ka-stadiumi-ku-do-te-luaje-sot-barcelona-foto/60%Daily2016-09-17 10:28
https://kosova-info.com/mel-gibson-baba-per-te-nenten-here/60%Daily2016-09-17 10:22
https://kosova-info.com/dafina-publikon-fotografine-qe-te-gjithe-e-fshehin-foto/60%Daily2016-09-17 10:18
https://kosova-info.com/kush-fal-i-pari-tradhtine/60%Daily2016-09-17 10:17
https://kosova-info.com/vdekja-e-gruas-shtatzene-tre-mjeke-ne-hetime/60%Daily2016-09-17 10:09
https://kosova-info.com/eurosport-shpall-fituesin-e-topit-te-arte-foto/60%Daily2016-09-17 10:08
https://kosova-info.com/deshton-shkuarja-ne-buzet/60%Daily2016-09-17 10:04
https://kosova-info.com/veseli-asnje-zyrtare-i-pdk-se-nuk-do-ti-bishtnoj-drejtesise/60%Daily2016-09-17 09:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leganes-barcelona/60%Daily2016-09-17 09:55
https://kosova-info.com/arsenal-xhaka-lajmi-i-fundit-nga-anglia/60%Daily2016-09-17 09:44
https://kosova-info.com/pdk-ja-behet-me-institut-per-studime-politike-do-kete-dy-udheheqes/60%Daily2016-09-17 09:38
https://kosova-info.com/drake-dhe-rihanna-zgjedhin-destinacionin-per-dasmen/60%Daily2016-09-17 09:27
https://kosova-info.com/drake-dhe-rihanna-zgjedhin-destinacionin-per-dasmen/60%Daily2016-09-17 09:27
https://kosova-info.com/schweinsteiger-humb-miliona-euro-nese-gruaja-e-tij-ivanovic-mbetet-shtatzene/60%Daily2016-09-17 09:21
https://kosova-info.com/schweinsteiger-humb-miliona-euro-nese-gruaja-e-tij-ivanovic-mbetet-shtatzene/60%Daily2016-09-17 09:21
https://kosova-info.com/emily-ratajkowski-nuk-ndalet-se-provokuari-foto/60%Daily2016-09-17 09:19
https://kosova-info.com/gsjp-jane-permbushur-vetem-27-e-obligimeve-qe-dalin-nga-msa-ja/60%Daily2016-09-17 09:08
https://kosova-info.com/kosova-me-fanella-te-reja-nderron-te-verdhen-me-nje-ngjyre-tjeter/60%Daily2016-09-17 09:08
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-ne-nje-xhami-ne-pakistan-24-te-vrare/60%Daily2016-09-17 09:02
https://kosova-info.com/stjuardesat-shqiptare-ne-mesin-e-me-te-bukurave-ne-bote-foto/60%Daily2016-09-17 09:01
https://kosova-info.com/leganes-barcelona-formacionet-me-nje-mungese-te-madhe-foto/60%Daily2016-09-17 08:28
https://kosova-info.com/largohet-nga-barcelona-duke-qare-si-femije-foto/60%Daily2016-09-17 08:23
https://kosova-info.com/kosova-ka-buxhet-per-ushtri-moderne/60%Daily2016-09-17 08:17
https://kosova-info.com/fundjava-me-vranesira-dhe-diell-pritet-edhe-shi-lokal/60%Daily2016-09-17 08:15
https://kosova-info.com/studentet-me-aksion-kunder-funksionalizimit-te-kishes-serbe/60%Daily2016-09-17 08:05
https://kosova-info.com/aksidentohet-djali-i-ermal-fejzullahut-foto/60%Daily2016-09-17 08:03
https://kosova-info.com/leganes-barcelona-do-te-befasoheni-ne-sa-ora-fillon-ndeshja/60%Daily2016-09-17 08:00
https://kosova-info.com/cilat-profile-fotografish-te-femrave-joshin-meshkujt-foto/60%Daily2016-09-17 07:58
https://kosova-info.com/keni-kete-grope-midis-hundes-dhe-buzes-por-a-e-dini-cfare-do-te-thote-fotovideo/60%Daily2016-09-17 07:43
https://kosova-info.com/sanchez-transferohet-te-ekipi-qe-synon-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-09-17 07:36
https://kosova-info.com/yjet-qe-i-thane-jo-alkoolit/60%Daily2016-09-17 07:26
https://kosova-info.com/konsumoni-kafe-per-mbrojtjen-e-syve-tuaj/60%Daily2016-09-17 07:21
https://kosova-info.com/shuhet-edward-albee/60%Daily2016-09-17 07:18
https://kosova-info.com/gjyqtarja-e-eulex-it-sot-vendos-per-azem-sylen/60%Daily2016-09-17 07:15
https://kosova-info.com/sot-luan-kosova-ne-sa-ora-do-te-filloje-ndeshja/60%Daily2016-09-17 07:12
https://kosova-info.com/be-do-ti-ndaje-bullgarise-108-milione-euro-per-sigurine-kufitare-dhe-menaxhimin-e-migrimit/60%Daily2016-09-17 07:10
https://kosova-info.com/ilazi-lufta-ndaj-krimit-dhe-korrupsionit-pershpejton-liberalizimin/60%Daily2016-09-17 07:03
https://kosova-info.com/a-jeni-e-sigurt-qe-jeni-e-gatshme-te-martoheni/60%Daily2016-09-17 07:01
https://kosova-info.com/kim-kardashian-merr-gjithe-vemendjen-nga-kanye-foto/60%Daily2016-09-17 06:59
https://kosova-info.com/bye-bye-man-utd-rooney-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-09-17 06:58
https://kosova-info.com/sot-nis-vaksinimi-i-gjedheve-kunder-semundjes-gungore/60%Daily2016-09-17 06:48
https://kosova-info.com/85-milione-euro-ajo-qe-ka-bere-james-do-tju-befasoje-foto/60%Daily2016-09-17 06:46
https://kosova-info.com/neymar-e-messi-shokojne-barcelonen-ne-bisedime-me-foto/60%Daily2016-09-17 06:34
https://kosova-info.com/problem-i-madh-per-lenjanin/60%Daily2016-09-17 06:26
https://kosova-info.com/menyra-efikase-per-te-humbur-peshe-duke-ecur/60%Daily2016-09-17 06:21
https://kosova-info.com/menyra-efikase-per-te-humbur-peshe-duke-ecur/60%Daily2016-09-17 06:21
https://kosova-info.com/menyra-efikase-per-te-humbur-peshe-duke-ecur/60%Daily2016-09-17 06:21
https://kosova-info.com/demarkacioni-partite-pa-konsensus/60%Daily2016-09-17 06:20
https://kosova-info.com/ndihma-per-sirianet-nuk-ka-arritur-ende-perkunder-armepushimit/60%Daily2016-09-17 06:13
https://kosova-info.com/horoskopi-17-shtator-2016/60%Daily2016-09-17 05:59
https://kosova-info.com/conte-flet-per-humbjen-e-chelseas-nga-liverpooli/60%Daily2016-09-16 22:05
https://kosova-info.com/ciljeta-partneri-nuk-u-merzit-per-zvogelimin-e-gjoksit/60%Daily2016-09-16 21:57
https://kosova-info.com/fiks-fare-si-riciklohen-mishi-dhe-vaji-ne-fast-food-et-e-shqiperise/60%Daily2016-09-16 21:56
https://kosova-info.com/erdes-18-muajshe-i-duhet-ndihma-juaj-nuk-mund-te-sherohet-ne-kosove-video/60%Daily2016-09-16 21:55
https://kosova-info.com/cfare-i-ka-ofruar-ky-sheik-neymarit-po-cilesohet-marrezi-per-futbollin/60%Daily2016-09-16 21:52
https://kosova-info.com/fundi-i-trishtuar-i-nje-historie-te-bukur-dashurie-nusja-vdes-vetem-nje-dite-para-dasmes-foto/60%Daily2016-09-16 21:49
https://kosova-info.com/kryetari-i-dardaneve-ka-qene-pjesetar-i-uck-se-video/60%Daily2016-09-16 21:41
https://kosova-info.com/a-eshte-iphone-7-me-te-vertete-i-qendrueshem-ndaj-ujit-video/60%Daily2016-09-16 21:40
https://kosova-info.com/i-jepet-denimi-me-i-rende-ne-futboll-arsyeja-do-tju-befasoje-video/60%Daily2016-09-16 21:35
https://kosova-info.com/gazetaret-ruse-pranojne-se-hyne-ilegalisht-ne-kosove-por-vazhdojne-mohimin-e-shtetit/60%Daily2016-09-16 21:32
https://kosova-info.com/noizy-refuzoi-paraqitjen-te-zone-e-lire-ciljeta-tregon-arsyen-dhe-ka-mesazh-per-babastars/60%Daily2016-09-16 21:29
https://kosova-info.com/supergoli-i-hendersonit-dhe-festa-e-cmendur-kloppit-video/60%Daily2016-09-16 21:16
https://kosova-info.com/flet-nena-qe-humbi-dy-djem-shkaku-i-fajdeve/60%Daily2016-09-16 21:03
https://kosova-info.com/pas-aktakuzes-qemajl-mustafa-jep-doreheqje/60%Daily2016-09-16 21:00
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-nudo-ne-dashuri-ne-bjeshket-e-namuna-foto/60%Daily2016-09-16 20:56
https://kosova-info.com/apelohet-per-ruajtje-te-shtreses-se-ozonit-parandalohet-kanceri-ne-lekure/60%Daily2016-09-16 20:51
https://kosova-info.com/apelohet-per-ruajtje-te-shtreses-se-ozonit-parandalohet-kanceri-ne-lekure/60%Daily2016-09-16 20:51
https://kosova-info.com/liverpooli-e-fiton-derbin-conte-e-shijon-humbjen-e-pare-ne-premierlige-video/60%Daily2016-09-16 20:49
https://kosova-info.com/gjerat-qe-gjithmone-duhet-ti-mbani-sekret-2/60%Daily2016-09-16 20:39
https://kosova-info.com/jonah-hill-tallet-keq-nga-nje-prezantuese-franceze-video/60%Daily2016-09-16 20:37
https://kosova-info.com/bacca-hero-i-milanit-ia-siguron-tre-pike-ndaj-sampdorias-video/60%Daily2016-09-16 20:35
https://kosova-info.com/shifra-rekorde-te-pasurise-se-sekuestruar-video/60%Daily2016-09-16 20:33
https://kosova-info.com/haradinaj-pi-caj-rusi-ne-vushtrri-foto/60%Daily2016-09-16 20:29
https://kosova-info.com/studimi-dieta-e-fshatarit-qe-ndihmon-kunder-diabetit/60%Daily2016-09-16 20:27
https://kosova-info.com/aktorja-vdes-pas-seancave-me-kupa/60%Daily2016-09-16 20:23
https://kosova-info.com/super-diego-costa-chelsea-ngushton-epersine-video/60%Daily2016-09-16 20:20
https://kosova-info.com/kjo-eshte-diferenca-ideale-e-moshes-midis-partnereve/60%Daily2016-09-16 20:19
https://kosova-info.com/besim-beqaj-flet-per-pronton-dhe-vendet-e-tij-te-punes-video/60%Daily2016-09-16 20:18
https://kosova-info.com/van-gaali-ma-beri-jeten-ferr-foto/60%Daily2016-09-16 20:05
https://kosova-info.com/ciljeta-ja-pse-zvogelova-numrin-e-gjoksit/60%Daily2016-09-16 19:59
https://kosova-info.com/shenjester-e-rendesise-se-vecante-vritet-ministri-i-informacionit-te-isis-it/60%Daily2016-09-16 19:58
https://kosova-info.com/dicka-e-keqe-i-ndodh-lenjanit-i-prish-pune-edhe-te-kombetarja/60%Daily2016-09-16 19:54
https://kosova-info.com/video-e-re-cozman-policeve-noizy-ma-mshoi-i-pari-video/60%Daily2016-09-16 19:46
https://kosova-info.com/justin-timberlake-si-roje-plazhi-foto/60%Daily2016-09-16 19:40
https://kosova-info.com/chelsea-liverpool-shenohet-goli-i-vitit-video/60%Daily2016-09-16 19:40
https://kosova-info.com/kerry-ska-marreveshje-me-rusine-pa-arritur-ndihmat-ne-alepo/60%Daily2016-09-16 19:37
https://kosova-info.com/kerry-ska-marreveshje-me-rusine-pa-arritur-ndihmat-ne-alepo/60%Daily2016-09-16 19:37
https://kosova-info.com/luizit-i-mbulohet-fytyra-me-gjak-cfare-ndodhi-foto/60%Daily2016-09-16 19:33
https://kosova-info.com/kelmendi-me-plan-ekonomik-do-te-punesoj-mbi-1-milion-persona-per-6-vjet-video/60%Daily2016-09-16 19:31
https://kosova-info.com/hoxhaj-per-handesblatt-pa-gjermanine-dhe-merkelin-kosova-sdo-te-arrinte-ketu-ku-eshte-sot/60%Daily2016-09-16 19:29
https://kosova-info.com/traileri-i-fifty-shades-darker-thyen-rekordin-si-me-i-shikuari-brenda-24-oreve-video/60%Daily2016-09-16 19:23
https://kosova-info.com/chelsea-liverpool-shenohet-supergol-video/60%Daily2016-09-16 19:19
https://kosova-info.com/sherifi-molliqajt-permes-opozites-se-bashkuar-tentove-ta-kapje-shtetin/60%Daily2016-09-16 19:12
https://kosova-info.com/12-permbysjet-me-te-medha-te-real-madridit-video/60%Daily2016-09-16 19:10
https://kosova-info.com/menyre-e-re-per-ta-trajtuar-stresin/60%Daily2016-09-16 19:05
https://kosova-info.com/reagimi-i-mourinhos-pas-provokimit-nga-45-mije-tifoze-te-feyenoordit-video/60%Daily2016-09-16 18:42
https://kosova-info.com/eros-grezda-shenon-gol-dy-minuta-pas-inkuadrimit-ne-loje-video/60%Daily2016-09-16 18:36
https://kosova-info.com/10-filmat-qe-kane-detyruar-shikuesit-te-dalin-nga-kinemaja-foto/60%Daily2016-09-16 18:36
https://kosova-info.com/land-rover-tregon-fuqine-e-modelit-discovery-video/60%Daily2016-09-16 18:28
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-kosoven-lendohet-enis-alushi/60%Daily2016-09-16 18:17
https://kosova-info.com/gjesti-i-mahnitshem-i-princit-william-ja-cfare-beri-ai-video/60%Daily2016-09-16 18:12
https://kosova-info.com/marreveshja-per-targat-parandaloi-bllokaden-kaosin-dhe-dhunen/60%Daily2016-09-16 18:11
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-liverpool-2/60%Daily2016-09-16 18:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sampdoria-milan/60%Daily2016-09-16 17:59
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sampdoria-milan/60%Daily2016-09-16 17:59
https://kosova-info.com/eni-koci-vjen-e-nxehte-ne-fotosesionin-e-ri-foto/60%Daily2016-09-16 17:54
https://kosova-info.com/studenti-i-up-se-zhvillon-nje-pajisje-qe-monitoron-parametrat-shendetesor-te-trupit-te-njeriut-video/60%Daily2016-09-16 17:42
https://kosova-info.com/gashi-arrestimi-i-syles-spektakel-dhe-sinjal-per-brukselin/60%Daily2016-09-16 17:38
https://kosova-info.com/jeni-shtatzene-dhe-beni-seks-mesoni-cka-ndodh-me-foshnjen/60%Daily2016-09-16 17:28
https://kosova-info.com/kangaroo-notebook-nj-laptop-krejtsisht-tjetr/60%Daily2016-09-16 16:06
https://kosova-info.com/kepucet-e-kosoves-tash-edhe-ne-serbi-e-rumani/60%Daily2016-09-16 17:20
https://kosova-info.com/kater-skuadrat-e-medha-qe-e-kerkuan-neymarin-kete-vere/60%Daily2016-09-16 17:18
https://kosova-info.com/keshtu-i-arsyetohet-noizy-fansave-per-perleshjen-foto/60%Daily2016-09-16 17:06
https://kosova-info.com/conte-liverpooli-kundershtar-shume-i-papershtatshem-per-chelsean/60%Daily2016-09-16 17:00
https://kosova-info.com/policia-sqaron-debimin-e-dy-gazetareve-ruse-nga-kosova/60%Daily2016-09-16 16:52
https://kosova-info.com/policia-tregon-se-si-ndodhi-vdekja-e-16-vjecarit-nga-istogu-qe-u-rrah-nga-3-moshatare/60%Daily2016-09-16 16:50
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-ne-france-ka-te-lenduar-foto/60%Daily2016-09-16 16:42
https://kosova-info.com/ciljeta-ka-nje-mesazh-per-noizyn-dhe-encen-foto/60%Daily2016-09-16 16:41
https://kosova-info.com/ulqinaket-kerkojne-ullishtat-shteti-jugosllav-ua-mori-ne-1978/60%Daily2016-09-16 16:36
https://kosova-info.com/ilir-azemi-per-here-te-pare-ne-bankine-te-furthi-kete-edicion/60%Daily2016-09-16 16:36
https://kosova-info.com/ilir-azemi-per-here-te-pare-ne-bankine-te-furthi-kete-edicion/60%Daily2016-09-16 16:36
https://kosova-info.com/momenti-i-vendosjes-se-kryqit-ne-kishen-e-millosheviqit-ne-oborrin-e-up-se-video/60%Daily2016-09-16 16:27
https://kosova-info.com/disa-qytete-te-kroacise-goditen-nga-nje-stuhi-e-forte-i-mbulon-uji-video/60%Daily2016-09-16 16:26
https://kosova-info.com/ronaldo-dhe-bale-dridhin-real-madridin/60%Daily2016-09-16 16:23
https://kosova-info.com/shpallet-fajtori-per-vdekjen-e-vajzes-se-whitney-houston/60%Daily2016-09-16 16:20
https://kosova-info.com/ishte-nder-sulmuesit-me-te-mire-ne-bote-sot-eshte-bere-per-ndihme-sociale-video/60%Daily2016-09-16 16:10
https://kosova-info.com/reuters-targat-nga-letra-pengese-e-metejshme-per-nje-vend-te-varfer-dhe-te-izoluar/60%Daily2016-09-16 16:03
https://kosova-info.com/reuters-targat-nga-letra-pengese-e-metejshme-per-nje-vend-te-varfer-dhe-te-izoluar/60%Daily2016-09-16 16:03
https://kosova-info.com/aksident-ne-ferizaj-rrokulliset-vetura-foto/60%Daily2016-09-16 15:59
https://kosova-info.com/delawie-kultivimi-i-mjedres-nga-llapjanet-duhet-te-jete-model-edhe-per-te-tjeret/60%Daily2016-09-16 15:56
https://kosova-info.com/mediet-serbe-tallen-me-fitoren-e-thelle-te-serbise-ndaj-shqiperise-foto/60%Daily2016-09-16 15:52
https://kosova-info.com/mustafa-shpreh-perkrahjen-e-qeverise-per-komunen-e-decanit/60%Daily2016-09-16 15:46
https://kosova-info.com/kompletohet-ekipi-menaxhues-qe-do-te-punoje-ne-hartimin-e-statutit-te-asociacionit/60%Daily2016-09-16 15:42
https://kosova-info.com/veliaj-i-jep-celesin-e-qytetit-kengetarit-albano-carrisi/60%Daily2016-09-16 15:41
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-vikend-vere-nga-e-hene-vjeshta-e-vertete/60%Daily2016-09-16 15:40
https://kosova-info.com/rusia-bllokon-pornhub-dhe-youporn-kshillon-ndjeksit-t-takojn-dik-n-jetn-reale/60%Daily2016-09-16 15:37
https://kosova-info.com/bonucci-isha-gati-te-transferohem-te-kjo-skuader-gjate-veres/60%Daily2016-09-16 15:37
https://kosova-info.com/si-rezultoi-testi-i-fortesise-per-iphone-7-video/60%Daily2016-09-16 15:25
https://kosova-info.com/nuri-seferi-firat-arslan-behen-matjet-zyrtare-video/60%Daily2016-09-16 15:22
https://kosova-info.com/ngjyra-me-e-famshme-ne-internet/60%Daily2016-09-16 15:16
https://kosova-info.com/perfundon-drama-arrestohet-njeriu-qe-krijoi-kaos-ne-londer-video/60%Daily2016-09-16 15:14
https://kosova-info.com/marines-dhe-getit-i-ndodhi-e-papritura-e-bukur-ne-pushime-video/60%Daily2016-09-16 15:11
https://kosova-info.com/arrestohet-cifti-qe-po-planifikonte-sulm-terrorist-ne-bruksel/60%Daily2016-09-16 14:54
https://kosova-info.com/toger-ismail-sekiraqa-kthehet-ne-atdhe-ishte-akuzuar-ne-shba-per-abuzim-seksual/60%Daily2016-09-16 14:50
https://kosova-info.com/stuhia-me-e-madhe-ne-histori-rrafshon-tajvanin-foto/60%Daily2016-09-16 14:41
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-europa-league-foto/60%Daily2016-09-16 14:39
https://kosova-info.com/shqiperia-mundet-thelle-edhe-nga-serbia/60%Daily2016-09-16 14:24
https://kosova-info.com/wenger-lavderon-xhaken/60%Daily2016-09-16 14:15
https://kosova-info.com/siria-horrori-pa-fund-video/60%Daily2016-09-16 13:58
https://kosova-info.com/sali-berisha-i-ftuari-i-pare-ne-emisionin-e-ermal-mamaqit-video/60%Daily2016-09-16 13:55
https://kosova-info.com/sulm-me-bombe-gjate-namazit-te-xhumase-16-te-vrare-25-te-lenduar/60%Daily2016-09-16 13:49
https://kosova-info.com/vdekja-e-gruas-shtatzene-ministria-ja-cndodhi-me-nenen-dhe-foshnjen/60%Daily2016-09-16 13:37
https://kosova-info.com/auditori-gjente-se-mustafa-u-jepte-para-kompanive-me-shume-se-ne-kontrata/60%Daily2016-09-16 13:32
https://kosova-info.com/wenger-vonohet-4-ore-ne-konference-per-media-arsyeja-e-cuditshme/60%Daily2016-09-16 13:31
https://kosova-info.com/ne-takimet-mes-partive-nuk-eshte-diskutuar-demarkacioni/60%Daily2016-09-16 13:30
https://kosova-info.com/ne-hage-ishte-prokurore-ne-ndjekjen-e-haradinajt-dhe-limajt-ne-prishtine-kryetare-e-trupit-gjykues-ndaj-limajt/60%Daily2016-09-16 13:28
https://kosova-info.com/mesoni-pse-njerezit-e-zgjuar-kane-me-pak-miq/60%Daily2016-09-16 13:25
https://kosova-info.com/nje-hap-larg-tabletes-se-dobesimit-shkencetaret-zbulojne-perberesin-mrekulli/60%Daily2016-09-16 13:18
https://kosova-info.com/wenger-bellerin-bolt-ky-do-te-ishte-fitues-foto/60%Daily2016-09-16 13:17
https://kosova-info.com/kim-e-ben-perseri-pozon-komplet-nudo-foto18/60%Daily2016-09-16 13:09
https://kosova-info.com/torrenthound-njoftoi-mbylljen-ndjek-fatin-e-kat-dhe-torrentz/60%Daily2016-09-16 13:03
https://kosova-info.com/historite-tronditese-te-vajzave-te-mitura-qe-u-perdhunuan-ne-indi-foto/60%Daily2016-09-16 13:03
https://kosova-info.com/walker-kendon-himnin-e-liges-se-kampioneve-rezultati-qesharak-video/60%Daily2016-09-16 13:01
https://kosova-info.com/dicka-shume-e-keqe-i-ka-ndodhur-shaqirit/60%Daily2016-09-16 12:48
https://kosova-info.com/mr-bean-me-rol-serioz-foto/60%Daily2016-09-16 12:44
https://kosova-info.com/scholes-ia-ben-bajat-pogbas/60%Daily2016-09-16 12:33
https://kosova-info.com/pavaresohet-fakulteti-i-shkencave-te-aplikuara-ne-ferizaj/60%Daily2016-09-16 12:28
https://kosova-info.com/veseli-pret-ne-takim-perfaqesuesit-e-projektit-atomi/60%Daily2016-09-16 12:24
https://kosova-info.com/gashi-dikush-tjeter-tentoi-te-ndikoje-tek-deshmitaret-jo-azem-syla/60%Daily2016-09-16 12:22
https://kosova-info.com/produktet-e-drurit-nga-kosova-ekspozohen-ne-panairin-m-o-w-ne-gjermani/60%Daily2016-09-16 12:16
https://kosova-info.com/identifikohet-nxenesi-qe-shtiu-me-arme-ne-lagjen-lakrishte-te-prishtines/60%Daily2016-09-16 12:10
https://kosova-info.com/goli-qe-ka-cmendur-italine-foto/60%Daily2016-09-16 12:09
https://kosova-info.com/deshi-te-bente-nje-selfie-kryengritesi-sirian-hedh-veten-dhe-shoket-e-tij-ne-ere-video/60%Daily2016-09-16 12:09
https://kosova-info.com/shikoni-si-hidhet-genta-ismajli-te-syri-i-kalter-video/60%Daily2016-09-16 12:02
https://kosova-info.com/armando-sadiku-keshtu-shenova-super-golin-ndaj-villarrealit-video/60%Daily2016-09-16 11:56
https://kosova-info.com/bashkimi-europian-premton-internet-wi-fi-falas-pr-t-gjith-brenda-2020-ts/60%Daily2016-09-16 12:46
https://kosova-info.com/shaqiri-injoroi-kosoven-por-shikojeni-cfare-i-ka-ndodhur-ne-google-foto/60%Daily2016-09-16 11:43
https://kosova-info.com/ja-si-jane-dukur-dikur-aktoret-e-kafeneja-jone-foto/60%Daily2016-09-16 11:36
https://kosova-info.com/50-euro-takse-per-te-hyre-ne-zonen-shengen/60%Daily2016-09-16 11:26
https://kosova-info.com/cas-merr-vendim-per-real-madridin/60%Daily2016-09-16 11:20
https://kosova-info.com/kozniku-kosova-kroacia-ky-ekip-do-te-fitoje-ne-shkoder/60%Daily2016-09-16 11:11
https://kosova-info.com/kozniku-kosova-kroacia-ky-ekip-do-te-fitoje-ne-shkoder/60%Daily2016-09-16 11:11
https://kosova-info.com/komf-dhe-qkrmt-shprehin-shqetesimin-per-mos-fillimin-e-mesimit-per-te-miturit-ne-qendren-korrektuese/60%Daily2016-09-16 11:09
https://kosova-info.com/stojanoviq-ankohet-ne-qeveri-ndaj-komunes-se-prishtines/60%Daily2016-09-16 11:07
https://kosova-info.com/vdes-ish-presidenti-italian-ciampi/60%Daily2016-09-16 11:01
https://kosova-info.com/bashkepunimi-nderparlamentar-me-hungarine-zgjerohet-ne-ekonomi/60%Daily2016-09-16 11:00
https://kosova-info.com/google-bllokon-pirate-bay-raporton-programe-t-dmshme/60%Daily2016-09-16 10:01
https://kosova-info.com/dhunonte-bashkejetuesen-dhe-dy-vajzat-arrestohet-54-vjecari/60%Daily2016-09-16 10:57
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-edmond-azemi-me-familje-u-shpetojne-plumbave/60%Daily2016-09-16 10:53
https://kosova-info.com/sportisti-i-njohur-i-shpeton-plumbave-ne-qender-te-prishtines-foto/60%Daily2016-09-16 10:53
https://kosova-info.com/ne-tanzani-gjendet-nje-pjese-e-avionit-te-zhdukur-malajzian-mh370/60%Daily2016-09-16 10:53
https://kosova-info.com/momenti-kur-policet-amerikane-qellojne-disa-here-mbi-sulmuesin-me-thike-fotovideo/60%Daily2016-09-16 10:38
https://kosova-info.com/real-madrid-sporting-lisbon-ndeshje-e-kurdisur-foto/60%Daily2016-09-16 10:23
https://kosova-info.com/si-te-shmangim-deformimet-e-shtylles-kurrizore/60%Daily2016-09-16 10:22
https://kosova-info.com/tronditet-aurela-gace/60%Daily2016-09-16 10:03
https://kosova-info.com/prokuroria-e-shtetit-ka-sekuestruar-asete-ne-vlere-prej-58-milione-euro/60%Daily2016-09-16 10:00
https://kosova-info.com/plagosje-para-parlamentit-shqiptar/60%Daily2016-09-16 09:52
https://kosova-info.com/kush-eshte-futbollisti-me-i-kerkuar-ne-google-foto/60%Daily2016-09-16 09:51
https://kosova-info.com/moderatori-ben-shaka-ne-emision-me-floket-e-trump-video/60%Daily2016-09-16 09:48
https://kosova-info.com/qndrueshmria-e-iphone-7-ndaj-grvishtjeve-nxehtsis-dhe-shtypjes/60%Daily2016-09-16 09:22
https://kosova-info.com/vitia-dhe-kirchhain-te-interesuara-per-partneritet/60%Daily2016-09-16 09:36
https://kosova-info.com/noizy-e-ka-fshire-mesazhin-me-te-cilin-kercenonte-foto/60%Daily2016-09-16 09:26
https://kosova-info.com/umtiti-mos-flisni-me-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-bote-foto/60%Daily2016-09-16 09:25
https://kosova-info.com/bulliqi-po-te-varej-prej-gecajt-moti-kisha-ece-nga-ldk-ja/60%Daily2016-09-16 09:25
https://kosova-info.com/italiania-vetevritet-pasi-video-e-seksit-i-perfundoi-ne-internet-por-ja-kush-ia-nxori-foto/60%Daily2016-09-16 09:19
https://kosova-info.com/keane-gerrard-luajne-kunder-30-femijeve-video/60%Daily2016-09-16 09:09
https://kosova-info.com/guardiola-transferon-futbollistin-e-bayern-munich-foto/60%Daily2016-09-16 08:55
https://kosova-info.com/pese-femrat-me-gjinjte-me-te-medhenj-ne-bote-video/60%Daily2016-09-16 08:50
https://kosova-info.com/britney-teston-veten-provon-ta-beje-shpagen-dhe-ja-rezultati-foto/60%Daily2016-09-16 08:48
https://kosova-info.com/turqi-vriten-nente-pjesetare-te-forcave-turke-te-sigurise/60%Daily2016-09-16 08:45
https://kosova-info.com/europa-league-futbollisti-mbetet-i-palevizshem-video/60%Daily2016-09-16 08:39
https://kosova-info.com/privatsia-e-google-street-view-fsheh-fytyrn-e-nj-lope/60%Daily2016-09-16 08:40
https://kosova-info.com/vdes-ne-tirane-nena-shtatezane-urgjenca-ishte-mbyllur/60%Daily2016-09-16 08:38
https://kosova-info.com/ivanov-e-nikoliq-takohen-ne-manastir/60%Daily2016-09-16 08:31
https://kosova-info.com/kryetari-i-obiliqit-i-blen-rroba-vozitesit-te-vet/60%Daily2016-09-16 08:29
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ndihmojne-kunder-diabetit/60%Daily2016-09-16 08:28
https://kosova-info.com/shqiperia-u-mposht-110-selektori-akuzon-kosovaret-per-tradhti/60%Daily2016-09-16 08:25
https://kosova-info.com/samsung-zvendson-1-milion-telefon-galaxy-note-7/60%Daily2016-09-16 08:18
https://kosova-info.com/bleona-ngacmon-blendi-fevziun-ne-instagram-foto/60%Daily2016-09-16 08:08
https://kosova-info.com/ciao-de-boer-inter-zgjedh-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2016-09-16 08:05
https://kosova-info.com/perleshje-mes-protestuesve-dhe-policise-ne-france-foto/60%Daily2016-09-16 07:57
https://kosova-info.com/keto-jane-pasaportat-me-te-fuqishme-ne-bote/60%Daily2016-09-16 07:54
https://kosova-info.com/largohet-nga-psg-transferohet-ne-barcelone-per-60-milione-euro-foto/60%Daily2016-09-16 07:50
https://kosova-info.com/finlande-kosove-deklarate-interesante-nga-de-biasi/60%Daily2016-09-16 07:39
https://kosova-info.com/madonna-ne-biciklete-nuk-e-priti-se-do-ti-ndodhe-kjo-foto/60%Daily2016-09-16 07:31
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-lagjen-lakrishte-foto/60%Daily2016-09-16 07:31
https://kosova-info.com/thoni-lamtumire-syzeve-dhe-permiresoni-shikimin-me-kete-recete-te-perkryer/60%Daily2016-09-16 07:18
https://kosova-info.com/statuja-e-rugoves-ne-parking-te-durresit-foto/60%Daily2016-09-16 07:18
https://kosova-info.com/ja-motra-e-kujt-eshte-bukuroshja-qe-e-sheroi-noizyn-foto/60%Daily2016-09-16 07:15
https://kosova-info.com/kreu-marredhenie-me-15-vjecaren-gruaja-e-tij-ne-lot-dua-ta-peshtyj-per-mua-ka-vdekur/60%Daily2016-09-16 07:14
https://kosova-info.com/perfaqesueses-se-kosoves-i-largohet-ylli-me-i-madh-i-ekipit-foto/60%Daily2016-09-16 07:14
https://kosova-info.com/britania-mbyll-ambasaden-ne-ankara/60%Daily2016-09-16 07:13
https://kosova-info.com/fifa-ska-me-topi-i-arte-foto/60%Daily2016-09-16 07:04
https://kosova-info.com/demarkacioni-nuk-procedohet-as-javen-tjeter/60%Daily2016-09-16 07:01
https://kosova-info.com/metoda-me-e-lehte-dhe-me-e-sigurt-per-heqjen-e-dyllit-ne-vesh/60%Daily2016-09-16 07:00
https://kosova-info.com/ja-cka-tha-noizy-per-adelina-berishen/60%Daily2016-09-16 06:54
https://kosova-info.com/ja-cka-tha-noizy-per-adelina-berishen/60%Daily2016-09-16 06:54
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-james-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2016-09-16 06:47
https://kosova-info.com/tesla-hedh-n-gjyq-nj-ekzekutiv-kompanie-shtirej-si-elon-musk/60%Daily2016-09-16 08:22
https://kosova-info.com/gruaja-qe-eshte-alergjike-ndaj-ujit/60%Daily2016-09-16 06:40
https://kosova-info.com/cozman-shfaqet-pa-asnje-shenje-me-mungon-vellau-alberti-foto/60%Daily2016-09-16 06:40
https://kosova-info.com/presidenti-kthehet-ne-atdhe-me-premtime-nga-investuesit-kanadeze/60%Daily2016-09-16 06:15
https://kosova-info.com/horoskopi-16-shtator-2016/60%Daily2016-09-16 06:06
https://kosova-info.com/babai-perdhunoi-te-bijen-flet-nena-ai-per-mua-ka-vdekur/60%Daily2016-09-16 06:00
https://kosova-info.com/policia-amerikane-vret-13-vjecarin-me-ngjyre-foto/60%Daily2016-09-16 05:52
https://kosova-info.com/la-repubblicapiloti-italian-pjese-e-klaneve-te-droges-dhe-armeve/60%Daily2016-09-16 05:39
https://kosova-info.com/proteste-kunder-grabovcit-para-prokurorise-speciale/60%Daily2016-09-16 05:35
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-eshte-duke-ndodhur-me-pogban-foto/60%Daily2016-09-16 05:23
https://kosova-info.com/shqiperi-serbi-ne-sa-ora-do-te-filloje-ndeshja/60%Daily2016-09-16 05:15
https://kosova-info.com/mercedez-benz-me-nje-model-te-ri-g-wagen/60%Daily2016-09-16 03:55
https://kosova-info.com/modeli-i-ri-nga-volvo-i-destinuar-per-rruge-te-veshtira/60%Daily2016-09-16 03:53
https://kosova-info.com/gruaja-qe-ka-mbetur-shtatzene-nga-seksi-anal/60%Daily2016-09-16 03:51
https://kosova-info.com/keto-10-ushqime-largojne-nikotinen-nga-trupi-juaj/60%Daily2016-09-16 03:31
https://kosova-info.com/keto-10-ushqime-largojne-nikotinen-nga-trupi-juaj/60%Daily2016-09-16 03:31
https://kosova-info.com/ja-disa-keshilla-si-te-shmangemi-nga-deformimet-e-shtylles-kurrizore/60%Daily2016-09-16 03:30
https://kosova-info.com/e-ngacmonin-ne-shkolle-vetevritet-9-vjecari/60%Daily2016-09-16 02:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-iphone-8/60%Daily2016-09-16 01:38
https://kosova-info.com/keto-jane-detajet-e-iphone-7-te-permbledhura-ne-nje-video/60%Daily2016-09-16 00:48
https://kosova-info.com/ja-perse-keni-dhimbje-stomaku-pasi-keni-ngrene/60%Daily2016-09-16 00:29
https://kosova-info.com/ne-24-oret-e-para-ios-10-eshte-instaluar-ne-14-5-te-paisjeve/60%Daily2016-09-16 00:04
https://kosova-info.com/qendroni-ne-levizje-per-ta-ulur-rrezikun-e-sulmit-ne-zemer/60%Daily2016-09-15 23:20
https://kosova-info.com/zbulohet-nje-metode-e-re-per-heqjen-e-tumorit-ne-vesh-pa-nderhyrje-ne-kafke/60%Daily2016-09-15 22:58
https://kosova-info.com/rrokulliset-nje-veture-ne-magjistralen-prishtine-gjilan/60%Daily2016-09-15 22:29
https://kosova-info.com/yjet-boterore-qe-grimohen-vete-foto/60%Daily2016-09-15 21:56
https://kosova-info.com/ish-ushtari-i-uck-se-i-deshperuar-nga-analistet-kosovare-foto/60%Daily2016-09-15 21:54
https://kosova-info.com/de-boer-ky-eshte-fajtori-per-turperimin-e-interit/60%Daily2016-09-15 21:50
https://kosova-info.com/berisha-e-cileson-viziten-e-mustafes-ne-rugove-zmbrapsje-per-demarkacionin/60%Daily2016-09-15 21:41
https://kosova-info.com/noizy-dhe-enca-fitues-te-zhurma-show-fotovideo/60%Daily2016-09-15 21:41
https://kosova-info.com/tahiri-kerkon-nga-be-afatizim-te-dialogut/60%Daily2016-09-15 21:37
https://kosova-info.com/perleshje-mes-deputeteve-ne-shqiperi-video/60%Daily2016-09-15 21:34
https://kosova-info.com/policia-arreston-dy-gazetare-ruse-ata-hyne-ilegalisht-ne-kosove/60%Daily2016-09-15 21:32
https://kosova-info.com/justin-bieber-publikon-ne-facebook-videoklipin-e-kenges-se-re-video/60%Daily2016-09-15 21:32
https://kosova-info.com/protestoj-zhvendoset-para-prokurorise/60%Daily2016-09-15 21:28
https://kosova-info.com/mustafa-deklaratat-e-fatmir-sejdiut-per-ldk-ne-u-bene-per-inate-video/60%Daily2016-09-15 21:28
https://kosova-info.com/sadiku-shenoi-gol-sensacional-shikoni-si-reagon-uefa-foto/60%Daily2016-09-15 21:26
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-kandidat-per-kryetar-komune-video/60%Daily2016-09-15 21:24
https://kosova-info.com/mbyllet-inter-hapoel-rezultat-shokues-video/60%Daily2016-09-15 20:58
https://kosova-info.com/villarreal-zurich-sadiku-nuk-mjafton-video/60%Daily2016-09-15 20:55
https://kosova-info.com/kim-kardashian-6000-selfie-ne-4-dite/60%Daily2016-09-15 20:46
https://kosova-info.com/pjesetari-i-feto-s-deshmon-para-kongresit-amerikan-reagime-nga-turqia/60%Daily2016-09-15 20:44
https://kosova-info.com/%e2%80%8bdrejtori-i-fbi-se-mbulon-kameren-e-tij-me-shirit/60%Daily2016-09-15 20:43
https://kosova-info.com/inter-hapoel-gol-i-jashtezakonshem-video/60%Daily2016-09-15 20:36
https://kosova-info.com/piloti-italian-e-pranoi-do-provonte-pisten-per-te-marre-200-kg-droge/60%Daily2016-09-15 20:35
https://kosova-info.com/avokati-tome-gashi-tregon-se-kush-e-kontaktoi-ta-mbroje-nga-gjykata-speciale-video/60%Daily2016-09-15 20:34
https://kosova-info.com/edhe-enca-ne-zhurma-show-ja-si-duket-kengetarja-video/60%Daily2016-09-15 20:30
https://kosova-info.com/bulliqi-do-te-mbetem-ne-ldk/60%Daily2016-09-15 20:29
https://kosova-info.com/rusia-pergjoi-telefonaten-e-seksit-clinton-lewinsky-foto/60%Daily2016-09-15 20:24
https://kosova-info.com/inter-hapoel-gol-shokues-video/60%Daily2016-09-15 20:21
https://kosova-info.com/shperthim-terrorist-ne-bagdad/60%Daily2016-09-15 20:11
https://kosova-info.com/shperthim-terrorist-ne-bagdad/60%Daily2016-09-15 20:11
https://kosova-info.com/kujdes-ja-cfare-rrezikoni-nese-flini-gjate-dites/60%Daily2016-09-15 20:08
https://kosova-info.com/ky-eshte-arsyetimi-i-mourinhos-per-humbjen-ndaj-feyenoordit/60%Daily2016-09-15 20:01
https://kosova-info.com/sadiku-shenoi-super-gol-por-shikoni-si-i-kunderpergjigjet-tani-pato-video/60%Daily2016-09-15 19:42
https://kosova-info.com/si-arriti-labinot-tahiri-ti-grumbulloje-mbi-200-mije-euro-per-vetem-48-ore-video/60%Daily2016-09-15 19:30
https://kosova-info.com/ne-ios-10-te-gjithe-mund-tua-lexojne-mesazhet-foto/60%Daily2016-09-15 19:29
https://kosova-info.com/sadiku-shenon-gol-te-cmendur-ndaj-villarrealit-video/60%Daily2016-09-15 19:16
https://kosova-info.com/ja-si-ti-largoni-dhimbjet-kur-ju-jeni-ne-cikel-menstrual/60%Daily2016-09-15 19:12
https://kosova-info.com/neonazistet-sulmojne-20-emigrante-ne-gjermani-video/60%Daily2016-09-15 19:12
https://kosova-info.com/apel-per-ndihme-zinepe-iseini-ka-nevoje-per-transplant-veshke/60%Daily2016-09-15 19:07
https://kosova-info.com/noizy-perseri-ne-kosove-paraqitet-ne-festivalin-zhurma-show-foto/60%Daily2016-09-15 19:05
https://kosova-info.com/viti-2016-i-kobshem-per-vozitesit-kosovare-video/60%Daily2016-09-15 19:04
https://kosova-info.com/rusia-dhe-nato-ja-kane-biseduar-per-reduktimin-e-rrezikut/60%Daily2016-09-15 18:56
https://kosova-info.com/feyenoord-man-utd-rezultat-shokues-video/60%Daily2016-09-15 18:52
https://kosova-info.com/mbyllet-plzen-roma-rezultat-i-papritur-video/60%Daily2016-09-15 18:51
https://kosova-info.com/majk-anulon-datat-ne-shqiperi-kam-frike-se-me-sulmojne/60%Daily2016-09-15 18:48
https://kosova-info.com/feyenoord-man-utd-gol-ne-minuten-e-79-te-video/60%Daily2016-09-15 18:40
https://kosova-info.com/powell-trump-eshte-racist-e-clinton-eshte-arrogante/60%Daily2016-09-15 18:36
https://kosova-info.com/era-istrefi-real-madrid-e-pabesueshme-por-e-vertete-video/60%Daily2016-09-15 18:29
https://kosova-info.com/top-channel-merr-hakun-e-ledionit-sulmon-noizyn-ne-edicionin-e-lajmeve-foto/60%Daily2016-09-15 18:29
https://kosova-info.com/si-lufton-truri-yne-per-te-na-mbajtur-te-rinj/60%Daily2016-09-15 18:02
https://kosova-info.com/parandalohet-krimi-ne-familje-video/60%Daily2016-09-15 18:00
https://kosova-info.com/justin-timberlake-pranon-te-bashkepunoje-me-britney-spears-video/60%Daily2016-09-15 17:51
https://kosova-info.com/mblidhen-partite-politike-pozite-opozite-diskutojne-per-demarkacionin/60%Daily2016-09-15 17:47
https://kosova-info.com/deputetja-deliu-kodra-nuk-pranon-te-flase-per-aferen-pronto/60%Daily2016-09-15 17:36
https://kosova-info.com/befason-pepe-kete-futbollist-te-barcelones-e-dua-te-real-madridi-foto/60%Daily2016-09-15 17:35
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-shkruani-cdo-gje-qe-beni/60%Daily2016-09-15 17:23
https://kosova-info.com/pantina-thote-se-vendi-po-rreshqet-drejti-nje-shteti-autoritar/60%Daily2016-09-15 17:19
https://kosova-info.com/trump-thote-se-ndjehet-si-30-vjecar-derisa-clinton-po-permiresohet/60%Daily2016-09-15 17:17
https://kosova-info.com/aplikacionet-desktop-win32-do-t-pushtojn-dyqanin-e-aplikacioneve-windows-store/60%Daily2016-09-15 14:21
https://kosova-info.com/plzen-roma-gol-i-bukur-me-koke-video/60%Daily2016-09-15 17:14
https://kosova-info.com/goga-jam-plotesisht-i-pafajshem-do-te-vazhdoje-ti-sherbeje-popullit-fese-dhe-shtetit-tim/60%Daily2016-09-15 17:11
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-ne-lidhje-me-calvin-harris-foto/60%Daily2016-09-15 17:09
https://kosova-info.com/nasa-planeti-i-ri-ka-atmosfere/60%Daily2016-09-15 17:07
https://kosova-info.com/penallti-per-romen-a-eshte-korrekt-ky-ekzekutim-nga-perotti/60%Daily2016-09-15 17:06
https://kosova-info.com/kaos-dhe-gjak-ne-rruget-e-frances-videofoto/60%Daily2016-09-15 16:56
https://kosova-info.com/de-biasi-ja-cka-pas-ne-pjesen-e-dyte-te-ndeshjes-finlande-kosove/60%Daily2016-09-15 16:53
https://kosova-info.com/kenga-e-eres-degjohet-edhe-ne-stadiumin-e-realit-para-lojes-se-champions-league-video/60%Daily2016-09-15 16:47
https://kosova-info.com/michelle-obama-rrefehet-per-jeten-ne-shtepine-e-bardhe-video/60%Daily2016-09-15 16:44
https://kosova-info.com/erion-veliaj-te-respektohet-kombetarja-e-kosoves-u-gezova-per-golin-e-pare/60%Daily2016-09-15 16:40
https://kosova-info.com/rrahje-masive-mes-azilkerkuesve-dhe-djathtisteve-ne-gjermani-video/60%Daily2016-09-15 16:33
https://kosova-info.com/kjo-deklarate-e-cmendur-e-shaqirit-pritet-te-shpallet-me-e-mira-e-vitit/60%Daily2016-09-15 16:29
https://kosova-info.com/nicole-mahnit-italine-foto/60%Daily2016-09-15 16:23
https://kosova-info.com/vuciq-rreth-marreveshjes-per-targat-veturat-e-shqiptareve-i-sjellin-te-mira-serbise/60%Daily2016-09-15 16:18
https://kosova-info.com/kritikohet-ligji-i-ri-i-trafikut-qe-parasheh-gjoba-deri-ne-1500-euro/60%Daily2016-09-15 16:17
https://kosova-info.com/migranti-ngacmon-seksualisht-nje-grua-ne-rruge-reagimi-i-saj-do-tiu-le-pa-mend-video/60%Daily2016-09-15 16:04
https://kosova-info.com/shefqet-krasniqi-vazhdon-te-hetohet/60%Daily2016-09-15 16:04
https://kosova-info.com/victoria-plzen-roma-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-15 16:04
https://kosova-info.com/fuad-ramiqi-jam-i-pafajshem/60%Daily2016-09-15 16:03
https://kosova-info.com/lirohet-cozman/60%Daily2016-09-15 16:02
https://kosova-info.com/bordi-i-drejtoreve-dhe-menaxhmenti-i-agjencise-vizituan-njesine-e-ndermarrjes-trep%d2%aba-ne-veri/60%Daily2016-09-15 16:00
https://kosova-info.com/feyenoord-united-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-15 15:57
https://kosova-info.com/si-po-ndikojn-hakerat-n-zgjedhjet-presidenciale-t-shteteve-t-bashkuara/60%Daily2016-09-15 13:34
https://kosova-info.com/gjykimi-ndaj-limajt-merr-kthese-te-papritur/60%Daily2016-09-15 15:52
https://kosova-info.com/beerfest-6-cakton-datat-e-reja-ja-ku-do-te-mbahet-kete-here-foto/60%Daily2016-09-15 15:50
https://kosova-info.com/tragjedi-ne-amerike-policia-vrasin-gabimisht-nje-13-vjecar-kishte-pistolete-ajrore/60%Daily2016-09-15 15:44
https://kosova-info.com/i-skadon-kontrata-gjiganti-evropian-merr-silvan-pa-asnje-cent/60%Daily2016-09-15 15:34
https://kosova-info.com/rihanna-dhe-drake-po-martohen-ne-malibu/60%Daily2016-09-15 15:30
https://kosova-info.com/taylor-swift-e-cmendur-pas-burrave-britanike/60%Daily2016-09-15 15:13
https://kosova-info.com/aktakuze-per-terrorizem-kunder-5-imameve-dhe-hoxhallareve-ska-fakte-per-shefqet-krasniqin/60%Daily2016-09-15 15:11
https://kosova-info.com/keds-i-njofton-per-vendet-qe-nuk-do-te-kene-neser-rryme/60%Daily2016-09-15 15:07
https://kosova-info.com/veseli-para-nxenesve-ne-ferizaj-ligjeron-per-demokracine-foto/60%Daily2016-09-15 15:07
https://kosova-info.com/shefi-i-ri-i-uefa-s-injoron-tifozet-e-kombetares-qe-ne-mbledhjen-e-pare/60%Daily2016-09-15 15:06
https://kosova-info.com/shefi-i-ri-i-uefa-s-injoron-tifozet-e-kombetares-qe-ne-mbledhjen-e-pare/60%Daily2016-09-15 15:06
https://kosova-info.com/a-po-e-favorizon-me-projekte-sponsoruesin-kryetari-i-prishtines/60%Daily2016-09-15 14:45
https://kosova-info.com/sejdi-hoxha-pakoja-ne-banesen-time-ishte-dhurate/60%Daily2016-09-15 14:42
https://kosova-info.com/skuadra-qe-e-nisi-per-mrekulli-superligen-mbetet-pa-trajner/60%Daily2016-09-15 14:39
https://kosova-info.com/spotify-deklaron-40-milion-abonent-me-pages/60%Daily2016-09-15 13:09
https://kosova-info.com/conte-e-quan-keshtu-kloppin/60%Daily2016-09-15 14:16
https://kosova-info.com/i-gjendet-ilaci-semundjes-gungore/60%Daily2016-09-15 14:09
https://kosova-info.com/rrezohet-bella-hadid-foto/60%Daily2016-09-15 13:59
https://kosova-info.com/policia-arreston-pese-persona-te-dyshuar-per-trafikim-dhe-prostitucion/60%Daily2016-09-15 13:59
https://kosova-info.com/policia-arreston-pese-persona-te-dyshuar-per-trafikim-dhe-prostitucion/60%Daily2016-09-15 13:59
https://kosova-info.com/rreth-1000-nxenes-ne-mitrovice-qe-10-dite-kane-mbretur-pa-mesim/60%Daily2016-09-15 13:57
https://kosova-info.com/sbashk-u-paralajmeron-protesta/60%Daily2016-09-15 13:53
https://kosova-info.com/jeta-luksoze-e-vajzes-se-arkanit-ku-i-gjen-kaq-shume-para-foto/60%Daily2016-09-15 13:45
https://kosova-info.com/ish-futbollisti-i-kroacise-deshiron-te-luaje-per-kosoven-foto/60%Daily2016-09-15 13:41
https://kosova-info.com/marina-vjollca-me-e-dashuruar-se-kurre-shikoni-cfare-ben-geti-per-te-foto/60%Daily2016-09-15 13:32
https://kosova-info.com/real-madrid-sporting-fitore-e-parregullt-foto/60%Daily2016-09-15 13:27
https://kosova-info.com/obames-i-kerkohet-te-fale-snowdenin/60%Daily2016-09-15 13:27
https://kosova-info.com/alarm-i-rrejshem-nuk-ka-bombe-ne-lagjen-arberia-foto/60%Daily2016-09-15 13:25
https://kosova-info.com/prokuroria-speciale-e-maqedonise-ngre-padi-ndaj-21-zyrtareve-shteterore/60%Daily2016-09-15 13:24
https://kosova-info.com/30-dite-paraburgim-per-albert-krasniqin-i-perfshirin-ne-perleshjen-e-cozmanit-me-noizyn/60%Daily2016-09-15 13:22
https://kosova-info.com/pas-dy-golave-ne-debutim-shikojeni-cfare-ka-bere-balotelli-foto/60%Daily2016-09-15 13:16
https://kosova-info.com/stresi-i-pergjigjet-noizyt-me-arme-ne-dore-ja-cfare-thote-foto/60%Daily2016-09-15 13:11
https://kosova-info.com/deshironi-femije-te-mencur-perqendrohuni-ne-ushqimin-e-tyre/60%Daily2016-09-15 13:05
https://kosova-info.com/keta-kater-futbolliste-shqiptare-luajne-sonte-ne-europa-league-foto/60%Daily2016-09-15 13:02
https://kosova-info.com/luiz-do-te-luaje-kunder-liverpoolit/60%Daily2016-09-15 12:51
https://kosova-info.com/ekskluzive-ja-kur-do-te-lirohet-cozman-nga-burgu-flet-avokati-i-tij/60%Daily2016-09-15 12:46
https://kosova-info.com/ekskluzive-ja-kur-do-te-lirohet-cozman-nga-burgu-flet-avokati-i-tij/60%Daily2016-09-15 12:46
https://kosova-info.com/ky-eshte-filmi-qe-kosova-dergon-kesaj-radhe-ne-oscar-fotovideo/60%Daily2016-09-15 12:46
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-dhe-ministrja-e-drejtesise-premtojne-mbrojtje-te-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2016-09-15 12:39
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-dhe-ministrja-e-drejtesise-premtojne-mbrojtje-te-te-drejtave-te-njeriut-2/60%Daily2016-09-15 12:39
https://kosova-info.com/dell-prditson-linjn-e-laptopve-xps-13-me-procesort-kaby-lake/60%Daily2016-09-15 11:40
https://kosova-info.com/ja-cila-eshte-komuna-me-atraktive-ne-zvicer/60%Daily2016-09-15 12:38
https://kosova-info.com/keshtu-mund-te-regjistroheni-ne-kampin-e-juventusit-qe-mbahet-ne-kosove-foto/60%Daily2016-09-15 12:34
https://kosova-info.com/bombe-nga-italia-thiago-silva-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-09-15 12:24
https://kosova-info.com/vazhdojne-punimet-ne-kishen-problematike-kfor-i-dhe-policia-te-pranishem-foto/60%Daily2016-09-15 12:24
https://kosova-info.com/vazhdojne-punimet-ne-kishen-problematike-kfor-i-dhe-policia-te-pranishem-foto/60%Daily2016-09-15 12:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kengetarja-e-vetme-shqiptare-pa-operacione-plastike-foto/60%Daily2016-09-15 11:58
https://kosova-info.com/simeone-befason-boten-e-futbollit-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-09-15 11:55
https://kosova-info.com/ruset-publikojne-transmetimin-live-te-situates-ne-aleppo-video/60%Daily2016-09-15 11:41
https://kosova-info.com/po-luante-pokemon-go-pikas-nje-plantacion-me-kanabis/60%Daily2016-09-15 11:40
https://kosova-info.com/versioni-i-policise-per-uljen-e-aeroplanit-italian-ne-durres/60%Daily2016-09-15 11:35
https://kosova-info.com/kjo-eshte-motra-e-gentes-qe-nuk-e-keni-pare-kurre-foto/60%Daily2016-09-15 11:34
https://kosova-info.com/veseli-nuk-ka-force-qe-na-ndale-per-forcimin-e-shtetit-ligjor-dhe-demokracise/60%Daily2016-09-15 11:29
https://kosova-info.com/avioni-u-ul-ne-ishem-piloti-italian-shoqerohet-ne-polici/60%Daily2016-09-15 11:28
https://kosova-info.com/e-tradhtonte-burrin-varet-gruaja-bashke-me-te-dashurin/60%Daily2016-09-15 11:27
https://kosova-info.com/kishte-120-kg-qe-po-ia-ndalnin-frymen-por-shikoni-si-duket-sot-foto/60%Daily2016-09-15 11:24
https://kosova-info.com/gjimnazi-sami-frasheri-ne-prishtine-behet-ahmet-gashi/60%Daily2016-09-15 11:21
https://kosova-info.com/man-utd-viziton-tifozin-45-minuta-para-vdekjes-foto/60%Daily2016-09-15 11:19
https://kosova-info.com/rrjeti-social-twitter-lanon-nj-aplikacion-videosh/60%Daily2016-09-15 11:12
https://kosova-info.com/prokuroria-ka-nje-lajm-te-keq-per-noizyn-dhe-cozmanin/60%Daily2016-09-15 11:08
https://kosova-info.com/lajm-i-madh-per-mavrajn/60%Daily2016-09-15 10:58
https://kosova-info.com/senatorja-australiane-emigranteve-myslimane-kthehuni-nga-keni-ardhur-video/60%Daily2016-09-15 10:54
https://kosova-info.com/naser-rafuna-e-kishte-parashikuar-rrahjen-video/60%Daily2016-09-15 10:41
https://kosova-info.com/zyrtare-finalja-e-liges-se-kampioneve-2018-ne-kiev-foto/60%Daily2016-09-15 10:27
https://kosova-info.com/2-5-mln-euro-xhipa-per-fsk-ne-te-gatshem-edhe-per-lufte/60%Daily2016-09-15 10:25
https://kosova-info.com/drafti-i-ri-i-t-drejtave-autoriale-propozuar-nga-komisioni-europian-ngjall-shpres-tek-sektori-mediatik/60%Daily2016-09-15 10:20
https://kosova-info.com/kater-menyra-te-thjeshta-per-tu-bere-i-famshem-ne-shqiperi-foto/60%Daily2016-09-15 10:14
https://kosova-info.com/lumenj-gjaku-neper-rruget-e-bangladeshit-foto/60%Daily2016-09-15 10:13
https://kosova-info.com/basel-ludogorets-shikojeni-cfare-i-ka-ndodhur-xhakes-foto/60%Daily2016-09-15 10:11
https://kosova-info.com/veseli-takon-veliajn/60%Daily2016-09-15 10:05
https://kosova-info.com/bashkepunim-nder-rajonal-per-ambientin/60%Daily2016-09-15 10:02
https://kosova-info.com/rrezohet-nje-avion-me-droge-ne-durres-video/60%Daily2016-09-15 09:59
https://kosova-info.com/festivali-i-letersise-ne-orllan-sivjet-homazh-per-migjenin-dhe-federico-garcia-lorken/60%Daily2016-09-15 09:51
https://kosova-info.com/pse-duhet-te-hame-spinaq/60%Daily2016-09-15 09:47
https://kosova-info.com/bale-nenshkruan-me-klubin-e-madh-evropian-cmimi-588-milione-euro-foto/60%Daily2016-09-15 09:40
https://kosova-info.com/apple-prballet-me-krkes-t-lart-t-iphone-7-dhe-7-plus/60%Daily2016-09-15 09:36
https://kosova-info.com/kercenon-noizy-ka-nje-mesazh-per-babastars-foto/60%Daily2016-09-15 09:33
https://kosova-info.com/digjet-nje-zyre-ne-repartin-e-radiologjise/60%Daily2016-09-15 09:20
https://kosova-info.com/binjaket-e-famshme-te-instagramit-pelqejne-florin-dhe-ledrin-video/60%Daily2016-09-15 09:14
https://kosova-info.com/tri-vdekje-te-dyshimta-kane-ndodhur-dje-ne-kosove/60%Daily2016-09-15 09:14
https://kosova-info.com/kosova-me-adoleshence-te-shendetshme-adoleshentet-flasin-ndryshe/60%Daily2016-09-15 09:11
https://kosova-info.com/kjo-eshte-semundja-nga-e-cila-vuan-hillary-clinton/60%Daily2016-09-15 09:09
https://kosova-info.com/simiq-marreveshja-per-targat-zgjidhje-e-mire/60%Daily2016-09-15 08:55
https://kosova-info.com/renditja-e-fifa-s-do-te-befasoheni-ku-gjendet-kosova-foto/60%Daily2016-09-15 08:54
https://kosova-info.com/veseli-kosova-sakrifikoi-shume-per-demokracine/60%Daily2016-09-15 08:53
https://kosova-info.com/policia-holandeze-trajnon-shqiponja-pr-ekipin-e-tyre-anti-dron/60%Daily2016-09-15 09:37
https://kosova-info.com/lekaj-ne-kosove-mungon-demokracia-kushtetuese/60%Daily2016-09-15 08:47
https://kosova-info.com/marjan-dema-shperfill-statutin-e-up-se-zbut-kriteret-e-kalueshmerise/60%Daily2016-09-15 08:44
https://kosova-info.com/zbulohet-opinionistja-e-pare-e-sezonit-te-ri-ne-top-show-magazine-foto/60%Daily2016-09-15 08:43
https://kosova-info.com/befasi-nga-fifa-ndryshon-topi-i-arte/60%Daily2016-09-15 08:42
https://kosova-info.com/del-ekspertiza-12-vjecarja-u-perdhunua-nga-njerku-nje-dite-para-arrestimit/60%Daily2016-09-15 08:30
https://kosova-info.com/veturat-e-abramovichit-ia-bejne-bajat-edhe-ronaldos-video/60%Daily2016-09-15 08:28
https://kosova-info.com/shpend-ku-eshte-transparenca-dhe-qeverisja-e-mire/60%Daily2016-09-15 08:27
https://kosova-info.com/historia-e-repit-shqiptar-si-filluan-therjet-dhe-plagosjet-mes-kengetareve/60%Daily2016-09-15 08:21
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-cfare-ka-ndodhur-ne-shqiperi-me-shkumen-e-gjyqtareve/60%Daily2016-09-15 08:07
https://kosova-info.com/okb-miliona-femije-refugjate-privohen-nga-shkollimi/60%Daily2016-09-15 08:07
https://kosova-info.com/per-tre-muaj-33-mije-e-290-vizitore-pushuan-ne-hotelet-e-kosoves/60%Daily2016-09-15 07:55
https://kosova-info.com/deputeti-kosovar-i-quan-rrugace-dhe-te-degjeneruar-noizyn-dhe-cozmanin-video/60%Daily2016-09-15 07:54
https://kosova-info.com/miliardat-e-nentokes-se-kosoves-mbesin-te-pashfrytezuara/60%Daily2016-09-15 07:48
https://kosova-info.com/simeone-lajmi-i-fundit-nga-spanja-foto/60%Daily2016-09-15 07:48
https://kosova-info.com/shperthim-ne-nje-traget-ne-bali-nje-e-vdekur-dhe-20-te-lenduar-fotovideo/60%Daily2016-09-15 07:48
https://kosova-info.com/bebe-rexha-e-ndan-shtratin-me-kete-mashkull/60%Daily2016-09-15 07:46
https://kosova-info.com/vectr-editor-falas-pr-grafikat-vektoriale/60%Daily2016-09-15 06:36
https://kosova-info.com/postuan-foto-ne-facebook-pa-lejen-e-saj-vajza-padit-prinderit/60%Daily2016-09-15 07:30
https://kosova-info.com/do-te-qesheni-se-cfare-mban-ne-breke-ronaldo-foto/60%Daily2016-09-15 07:30
https://kosova-info.com/gani-thaci-e-kurdisi-zgjedhjen-e-drejtorit-te-sigurimeve/60%Daily2016-09-15 07:30
https://kosova-info.com/babai-i-noizyt-flet-per-gjendjen-e-te-birit-dhe-per-momentin-kur-e-takoi/60%Daily2016-09-15 07:28
https://kosova-info.com/muaji-i-lindjes-do-tju-zbuloje-gjithcka-per-prirjet-tuaja-seksuale/60%Daily2016-09-15 07:25
https://kosova-info.com/sot-shpalosen-detajet-e-para-per-gjykaten-speciale/60%Daily2016-09-15 07:24
https://kosova-info.com/nderron-jete-ish-miss-saranda-foto/60%Daily2016-09-15 07:21
https://kosova-info.com/mosha-e-kandidateve-debati-kryesor-i-fushates-presidenciale-ne-shba/60%Daily2016-09-15 07:20
https://kosova-info.com/bisedimet-per-brexit-in-pas-nje-viti/60%Daily2016-09-15 07:19
https://kosova-info.com/hakeret-ruse-publikojne-raporte-te-reja-sekrete-per-atletetet/60%Daily2016-09-15 07:16
https://kosova-info.com/shiroka-pula-uron-per-me-shume-demokraci-ne-diten-nderkombetare-te-demokracise/60%Daily2016-09-15 07:07
https://kosova-info.com/sekretet-e-menaxhimit-te-kohes-ne-pune/60%Daily2016-09-15 07:04
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-nga-liga-e-kampioneve-foto-4/60%Daily2016-09-15 07:01
https://kosova-info.com/sot-kuvendi-i-kosoves-shenon-diten-nderkombetare-te-demokracise/60%Daily2016-09-15 06:58
https://kosova-info.com/200000-dollar-pr-ata-q-hakojn-telefont-android-prmes-e-mail-it-dhe-numrit-t-telefonit/60%Daily2016-09-15 06:32
https://kosova-info.com/ja-si-tallet-linda-morina-me-noizyn-foto/60%Daily2016-09-15 06:30
https://kosova-info.com/horoskopi-15-shtator-2016/60%Daily2016-09-15 06:21
https://kosova-info.com/aksident-ne-prishtine-krijohen-kolona-foto/60%Daily2016-09-15 06:20
https://kosova-info.com/sejdiu-demarkacionin-nuk-e-percaktoi-ahtisaari/60%Daily2016-09-15 06:18
https://kosova-info.com/luana-lexon-e-zhveshur-ne-shtrat-foto/60%Daily2016-09-15 06:14
https://kosova-info.com/disa-keshilla-dhe-rregulla-se-si-te-beni-seks-gjate-gjithe-nates/60%Daily2016-09-15 06:08
https://kosova-info.com/universitetet-e-reja-publike-po-perballen-me-mungese-buxheti-dhe-kuadri/60%Daily2016-09-15 06:00
https://kosova-info.com/miliona-euro-per-restaurimin-e-kishave-ortodokse-serbe/60%Daily2016-09-15 05:30
https://kosova-info.com/rikthehen-hajnat-e-veturave/60%Daily2016-09-15 05:20
https://kosova-info.com/ozil-ne-bisedime-me-klubin-e-madh-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-09-15 05:11
https://kosova-info.com/elezaj-qeveria-te-beje-zgjidhje-te-perhershme-per-pensionet-e-veteraneve/60%Daily2016-09-15 05:08
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-transferohet-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-09-15 05:04
https://kosova-info.com/shokon-doktori-njerezit-nuk-vdesin-nga-kanceri-por-nga-kimioterapia-2/60%Daily2016-09-15 03:05
https://kosova-info.com/mercedes-benz-dhe-bmw-ne-gare-shpejtesie-cila-eshte-me-e-shpejte/60%Daily2016-09-15 03:01
https://kosova-info.com/cigaret-elektronike-nje-menyre-efikase-per-ta-lene-duhanin/60%Daily2016-09-15 02:59
https://kosova-info.com/shampo-me-sode-buke-ja-si-ndikon-ne-rritjen-e-shpejte-te-flokeve/60%Daily2016-09-15 02:32
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nje-prej-vecorive-me-te-mira-te-ios-10/60%Daily2016-09-15 01:45
https://kosova-info.com/ios-10-ndryshon-menyren-e-hapjes-se-iphone/60%Daily2016-09-15 01:26
https://kosova-info.com/hiqni-qafe-dhembjen-e-shpines-tri-ushtrime-tendosjeje-te-cilat-ju-nevojiten/60%Daily2016-09-15 01:05
https://kosova-info.com/parfumosja-e-ketyre-pjeseve-te-trupit-e-ben-aromen-te-zgjase-me-shume/60%Daily2016-09-15 00:40
https://kosova-info.com/samsung-limiton-baterite-e-note-7/60%Daily2016-09-14 23:40
https://kosova-info.com/mos-u-brengosni-airpods-nuk-bien-nga-veshet/60%Daily2016-09-14 22:39
https://kosova-info.com/skandal-ne-ndeshjen-e-besnik-hasit-video/60%Daily2016-09-14 21:59
https://kosova-info.com/serbia-e-kenaqur-me-marreveshjen-e-reciprocitetit/60%Daily2016-09-14 21:59
https://kosova-info.com/200-milione-euro-per-autostraden-drejt-shkupit/60%Daily2016-09-14 21:54
https://kosova-info.com/noizy-e-kishte-planifikuar-konfliktin-me-babastars-dite-me-pare-foto/60%Daily2016-09-14 21:54
https://kosova-info.com/shqiptaret-bllokohen-ne-itali-nuk-niset-trageti-i-linjes-ancona-durres/60%Daily2016-09-14 21:52
https://kosova-info.com/allegri-nuk-fituam-sepse/60%Daily2016-09-14 21:45
https://kosova-info.com/clinton-i-kthehet-te-enjten-fushates-per-presidente/60%Daily2016-09-14 21:43
https://kosova-info.com/zafir-berisha-thaci-pergjegjes-per-demarkacionin-duhet-te-jape-llogari-para-ligjit-video/60%Daily2016-09-14 21:31
https://kosova-info.com/gold-ag-sqaron-pse-ishte-sot-te-vendi-ku-u-plagos-noizy-foto/60%Daily2016-09-14 21:29
https://kosova-info.com/real-madrid-sporting-sdo-te-besoni-kush-u-shpall-deshtaku-i-ndeshjes/60%Daily2016-09-14 21:28
https://kosova-info.com/shqiptari-vdes-ne-spital-te-afermit-fajesojne-mjeket-greke/60%Daily2016-09-14 21:20
https://kosova-info.com/eklipsi-henor-do-te-mund-te-shihet-edhe-nga-sheshi-zahir-pajaziti/60%Daily2016-09-14 21:19
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-ja-si-deshen-te-me-helmonin-arian-cani-dhe-ardit-gjebrea-kur-mesuan-qe-do-beja-xingun-ne-klan-interviste/60%Daily2016-09-14 21:16
https://kosova-info.com/juventus-sevilla-ylli-i-madh-shpallet-deshtaku-i-ndeshjes/60%Daily2016-09-14 21:14
https://kosova-info.com/disa-nga-zakonet-qe-ju-demtojne-veshkat/60%Daily2016-09-14 21:08
https://kosova-info.com/veteranet-i-kerkojne-qeverise-zgjidhje-te-perhershme-per-pensionet/60%Daily2016-09-14 21:06
https://kosova-info.com/ky-eshte-profesori-nga-mitrovica-qe-ligjeron-ne-harward/60%Daily2016-09-14 21:04
https://kosova-info.com/rashiq-nuk-kemi-qendrim-zyrtar-per-demarkacionin/60%Daily2016-09-14 21:00
https://kosova-info.com/85-te-vdekur-ne-rruget-e-zvicres-per-6-muaj/60%Daily2016-09-14 20:59
https://kosova-info.com/krasniqi-i-vonuar-propozimi-i-shaip-mujes-video/60%Daily2016-09-14 20:54
https://kosova-info.com/dridhjet-e-tokes-po-qetesohen-shkupjanet-mund-te-flene-te-qete/60%Daily2016-09-14 20:53
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-shkelqen-edhe-pa-grim-video/60%Daily2016-09-14 20:52
https://kosova-info.com/shokohet-hasi-ndalet-mehmedi-ja-rezultatet-komplete/60%Daily2016-09-14 20:48
https://kosova-info.com/juventus-sevilla-rezultat-i-papritur-video/60%Daily2016-09-14 20:44
https://kosova-info.com/brugge-leicester-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-ne-fund-video/60%Daily2016-09-14 20:42
https://kosova-info.com/cmenduri-ne-real-sporting-ndeshja-mbyllet-me-kete-rezultat-video/60%Daily2016-09-14 20:39
https://kosova-info.com/city-monchengladbach-rezultat-i-cmendur-video/60%Daily2016-09-14 20:36
https://kosova-info.com/ronaldo-shenon-nje-gol-te-jashtezakonshem-video/60%Daily2016-09-14 20:32
https://kosova-info.com/ja-cka-kishte-thene-noizy-te-arian-cani-per-cozmanin-dhe-getin-video/60%Daily2016-09-14 20:25
https://kosova-info.com/lumi-b-ben-tatuazh-per-gruan-e-tij-foto/60%Daily2016-09-14 20:06
https://kosova-info.com/be-mirepret-marreveshjen-e-tabelave-kerkon-negociata-per-aks-ne/60%Daily2016-09-14 20:00
https://kosova-info.com/skandal-ne-tirane-mishi-i-derrit-e-stomaket-e-pulave-shiten-per-mish-vici/60%Daily2016-09-14 19:55
https://kosova-info.com/selena-gomez-ndryshon-numrin-e-telefonit-per-ti-shpetuar-telefonatave-te-justin-bieber/60%Daily2016-09-14 19:48
https://kosova-info.com/veliaj-patriotizem-eshte-tu-ofrosh-pune-shqiptareve/60%Daily2016-09-14 19:46
https://kosova-info.com/gjysmehena-e-kuqe-turke-shperndan-kurbane-ne-shqiperi/60%Daily2016-09-14 19:44
https://kosova-info.com/pallaska-grabovci-duhet-ta-kete-vetem-nje-deshire-te-gjykohet-drejte/60%Daily2016-09-14 19:39
https://kosova-info.com/ish-zyrtari-i-bankes-ndihet-i-pafajshem/60%Daily2016-09-14 19:35
https://kosova-info.com/romet-e-shkupit-vazhdojne-te-qendrojne-jashte-shtepive-si-pasoje-e-termeteve/60%Daily2016-09-14 19:27
https://kosova-info.com/abrashi-mijera-veterane-lane-punen-per-te-marre-pensionin/60%Daily2016-09-14 19:23
https://kosova-info.com/penallti-per-cityn-shikoni-cfare-beri-aguero-video/60%Daily2016-09-14 19:15
https://kosova-info.com/hermann-fajeson-merkelin-per-celulen-terroriste-ne-bavari/60%Daily2016-09-14 19:12
https://kosova-info.com/ministrat-e-jashtem-te-gjermanise-dhe-frances-takohen-me-poroshenkon/60%Daily2016-09-14 19:03
https://kosova-info.com/lirimi-i-noizy-pas-incidentit-i-cuditshem-video/60%Daily2016-09-14 19:01
https://kosova-info.com/city-gladbach-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2016-09-14 19:00
https://kosova-info.com/mehmedi-shenon-ndaj-cska-se/60%Daily2016-09-14 18:57
https://kosova-info.com/brugge-leicester-shikoni-kush-ka-shenuar-video/60%Daily2016-09-14 18:54
https://kosova-info.com/gecaj-sejdiut-more-i-mjere-merru-me-prishtinen/60%Daily2016-09-14 18:43
https://kosova-info.com/roja-bregdetare-italiane-shpeton-650-migrante/60%Daily2016-09-14 18:41
https://kosova-info.com/noizy-paralajmeron-neser-vij-prap-ne-kosove-foto/60%Daily2016-09-14 18:40
https://kosova-info.com/afat-7-ditesh-per-largimin-e-kamp-shtepizave-ne-prevalle/60%Daily2016-09-14 18:39
https://kosova-info.com/veliaj-bashkimi-kombetar-absurd-njerezit-po-vdesin-nga-ndotja-e-ajrit-video/60%Daily2016-09-14 18:34
https://kosova-info.com/fruti-qe-parandalon-diabetin/60%Daily2016-09-14 18:14
https://kosova-info.com/ne-cilin-shtet-po-shkon-per-te-mbajtur-koncert-per-here-te-pare-era-istrefi-foto/60%Daily2016-09-14 18:11
https://kosova-info.com/gjykata-amerikane-shpall-te-pafajshem-togerin-e-fsk-se-per-abuzim-seksual-te-nje-te-miture/60%Daily2016-09-14 18:08
https://kosova-info.com/turperohet-nga-ish-i-dashuri-transformohet-teresisht-foto/60%Daily2016-09-14 18:04
https://kosova-info.com/man-city-gladbach-guardiola-ben-nje-ndryshim-ne-formacionin-zyrtar/60%Daily2016-09-14 17:57
https://kosova-info.com/nigeri-vriten-30-esktremiste-te-boko-haram-%e2%80%8b/60%Daily2016-09-14 17:52
https://kosova-info.com/juventus-sevilla-mungese-e-madhe-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-14 17:50
https://kosova-info.com/real-madrid-sporting-befaso-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-14 17:46
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-jep-nje-lajm-te-madh-video/60%Daily2016-09-14 17:46
https://kosova-info.com/perdhunon-shoqen-ne-shtepine-e-saj-dhe-i-dergon-mesazhin-e-pamendueshem-foto/60%Daily2016-09-14 17:38
https://kosova-info.com/perdhunon-shoqen-ne-shtepine-e-saj-dhe-i-dergon-mesazhin-e-pamendueshem-foto/60%Daily2016-09-14 17:38
https://kosova-info.com/kosova-turperohet-nga-ukraina/60%Daily2016-09-14 17:31
https://kosova-info.com/australia-ka-vullnet-te-thelloje-bashkepunimin-me-kosoven/60%Daily2016-09-14 17:31
https://kosova-info.com/avokati-tregon-se-kur-do-te-lirohet-cozman-video/60%Daily2016-09-14 17:26
https://kosova-info.com/ilazi-barazia-gjinore-e-rendesishme-per-integrimet-evropiane/60%Daily2016-09-14 17:21
https://kosova-info.com/cmendet-turqia-der-spiegel-e-paraqet-erdogani-diktator-foto/60%Daily2016-09-14 17:20
https://kosova-info.com/edhe-noizy-me-lendime-ne-fytyre-nga-perleshja-e-tij-me-cozman-foto/60%Daily2016-09-14 17:19
https://kosova-info.com/adblock-plus-lanon-nj-fushat-reklamimi-me-platformn-e-reklamave-t-pranueshme/60%Daily2016-09-14 13:30
https://kosova-info.com/a-eshte-helmuar-hillary-clinton-nga-vladimir-putin-video/60%Daily2016-09-14 17:15
https://kosova-info.com/ukraine-kosove-me-mire-mos-e-shikoni-rezultatin-pas-cerekun-e-trete/60%Daily2016-09-14 17:15
https://kosova-info.com/ja-ku-gjendet-noizy-momentalisht-foto/60%Daily2016-09-14 17:06
https://kosova-info.com/ambasadori-britanik-kryen-haxhin-pasi-pranoi-fene-islame/60%Daily2016-09-14 17:06
https://kosova-info.com/rusia-bombardon-isis-in-afer-qytetit-te-palmires/60%Daily2016-09-14 17:00
https://kosova-info.com/fejohet-miss-kosova-foto/60%Daily2016-09-14 16:52
https://kosova-info.com/ukraine-kosove-rezultat-shokues-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2016-09-14 16:42
https://kosova-info.com/ukraine-kosove-rezultat-i-thelle-ne-cerekun-e-pare/60%Daily2016-09-14 16:24
https://kosova-info.com/zbulohet-foto-intime-e-seven-saraqit-ne-shtrat-me-nje-femer-foto/60%Daily2016-09-14 16:12
https://kosova-info.com/marine-le-pen-nese-une-fitoje-do-organizoje-referendum-per-te-lene-be-ne/60%Daily2016-09-14 16:11
https://kosova-info.com/marjan-dema-politika-nuk-do-te-jete-pjese-e-up-se/60%Daily2016-09-14 16:10
https://kosova-info.com/hillary-clinton-nuk-mund-te-ngjitet-ne-podium/60%Daily2016-09-14 16:01
https://kosova-info.com/hamilton-tifoz-i-futbollistit-te-kosoves-foto/60%Daily2016-09-14 16:00
https://kosova-info.com/arkitektura-grafike-vega-e-amd-s-mbrrin-n-gjysmn-e-par-t-2017-ts/60%Daily2016-09-14 13:16
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-barcelone-24-persona-te-lenduar/60%Daily2016-09-14 15:52
https://kosova-info.com/policia-e-shpalli-te-zhdukur-15-vjecari-luante-ne-kompjuter/60%Daily2016-09-14 15:52
https://kosova-info.com/stresi-e-ofendon-kunderpergjigjet-shoku-i-noizyt-foto/60%Daily2016-09-14 15:50
https://kosova-info.com/velija-takon-edhe-mustafen/60%Daily2016-09-14 15:46
https://kosova-info.com/mbyllet-shqiperi-skoci-rezultat-i-turpshem/60%Daily2016-09-14 15:39
https://kosova-info.com/reagojne-studentet-prifterinjte-dhe-murgeshat-nuk-i-lejojme-ne-kampusin-e-up-se/60%Daily2016-09-14 15:34
https://kosova-info.com/malazezet-e-kosoves-leksion-politikes-kosovare-mos-u-shantazhoni-nga-lista-serbe/60%Daily2016-09-14 15:34
https://kosova-info.com/shoket-ia-rrahen-geti-me-pushime-foto/60%Daily2016-09-14 15:32
https://kosova-info.com/shoket-ia-rrahen-geti-me-pushime-foto-2/60%Daily2016-09-14 15:32
https://kosova-info.com/rrokulliset-vetura-ne-shterpce-fotovideo/60%Daily2016-09-14 15:29
https://kosova-info.com/prezantohet-berisha-tregon-cili-futbollist-i-shqiperise-e-dergoi-te-atalanta/60%Daily2016-09-14 15:20
https://kosova-info.com/pas-plagosjes-ja-kush-i-rri-afer-noizyt-foto/60%Daily2016-09-14 15:16
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-ne-kanada-flet-per-reformat-ne-kosove/60%Daily2016-09-14 15:13
https://kosova-info.com/ja-vendet-qe-neser-do-te-kene-mungese-te-rrymes/60%Daily2016-09-14 15:02
https://kosova-info.com/stuhia-me-e-madhe-ne-bote-merr-gjithcka-para-vetes-gjysme-milione-njerez-pa-rryme-video/60%Daily2016-09-14 14:58
https://kosova-info.com/dardanet-zgjedhin-kryetarin-foto/60%Daily2016-09-14 14:57
https://kosova-info.com/microsoft-vret-prfundimisht-aplikacionin-kalendarik-sunrise/60%Daily2016-09-14 13:02
https://kosova-info.com/senatori-australian-te-braktisim-kombet-e-bashkuara/60%Daily2016-09-14 14:42
https://kosova-info.com/senatori-australian-te-braktisim-kombet-e-bashkuara/60%Daily2016-09-14 14:42
https://kosova-info.com/arrestohet-personi-i-dyshuar-per-vrasjen-ne-malisheve/60%Daily2016-09-14 14:36
https://kosova-info.com/mimoza-ahmetaj-zevendeson-bekim-collaku-ne-ministrine-e-integrimeve/60%Daily2016-09-14 14:35
https://kosova-info.com/berisha-paralajmeron-dicka-ne-facebook-foto/60%Daily2016-09-14 14:35
https://kosova-info.com/fshati-hade-apo-laboratori-i-kosoves/60%Daily2016-09-14 14:30
https://kosova-info.com/takimet-e-mustafes-per-demarkacionin-te-vonuara/60%Daily2016-09-14 14:29
https://kosova-info.com/te-vritesh-per-noizyn-dhe-stresin/60%Daily2016-09-14 14:22
https://kosova-info.com/kryetari-i-ri-i-uefa-s-lajm-i-madh-per-kosoven/60%Daily2016-09-14 14:13
https://kosova-info.com/publikohen-emailet-e-ish-sekretarit-te-shtetit-trumpi-shtrese-e-ulet-turp-kombetar/60%Daily2016-09-14 14:13
https://kosova-info.com/publikohen-emailet-e-ish-sekretarit-te-shtetit-trumpi-shtrese-e-ulet-turp-kombetar/60%Daily2016-09-14 14:13
https://kosova-info.com/taksisti-qe-tradhtoi-marina-vjollcen-per-donald-trump/60%Daily2016-09-14 14:11
https://kosova-info.com/juncker-megjithe-largimin-e-britanise-be-ja-nuk-eshte-ne-rrezik/60%Daily2016-09-14 14:01
https://kosova-info.com/juncker-megjithe-largimin-e-britanise-be-ja-nuk-eshte-ne-rrezik/60%Daily2016-09-14 14:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-dashuri-i-pare-i-adriana-limes-qe-nga-divorci-foto/60%Daily2016-09-14 13:59
https://kosova-info.com/kmdlnj-cozman-eshte-i-kenaqur-me-sjelljen-e-policise/60%Daily2016-09-14 13:52
https://kosova-info.com/ios-10-probleme-n-iphone-dhe-ipad-apple-raporton-nj-numr-t-kufizuar-t-prekurish/60%Daily2016-09-14 12:50
https://kosova-info.com/bella-hadid-provokon-fansat-serish-pozon-nudo-foto/60%Daily2016-09-14 13:31
https://kosova-info.com/zonjusha-nga-sonte-ne-teatrin-oda-video/60%Daily2016-09-14 13:26
https://kosova-info.com/dushi-shpreh-mbeshtetje-per-familjet-e-personave-te-pagjetur/60%Daily2016-09-14 13:26
https://kosova-info.com/mkhitaryan-e-rooney-jashte-ekipit-te-man-utd/60%Daily2016-09-14 13:24
https://kosova-info.com/indi-42-vjecari-perdhunon-foshnjen-per-dy-ore-foto/60%Daily2016-09-14 13:24
https://kosova-info.com/ja-lendimet-qe-ka-marre-cozman-nga-grushtat-e-noizyt-foto/60%Daily2016-09-14 13:11
https://kosova-info.com/juncker-be-ndodhet-ne-nje-krize-ekzistenciale/60%Daily2016-09-14 12:58
https://kosova-info.com/largoni-dhjamin-me-keta-dy-perberes/60%Daily2016-09-14 12:58
https://kosova-info.com/vendimi-i-uefa-s-gezon-serbine-foto/60%Daily2016-09-14 12:55
https://kosova-info.com/vendimi-i-uefa-s-gezon-serbine-foto/60%Daily2016-09-14 12:55
https://kosova-info.com/deputeti-i-kosoves-diss-noizyt-dhe-cozmanit/60%Daily2016-09-14 12:53
https://kosova-info.com/austria-ka-frike-futbollisti-i-njohur-do-te-luaje-per-kosoven-foto/60%Daily2016-09-14 12:35
https://kosova-info.com/letra-e-te-burgosurve-nga-maqedonia-qe-te-dridh-zemren/60%Daily2016-09-14 12:22
https://kosova-info.com/mbahet-kampionati-mbarekombetar-i-bodybuilding-ut-ne-kosove/60%Daily2016-09-14 12:21
https://kosova-info.com/veseli-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadoren-franceze-maryse-daviet/60%Daily2016-09-14 12:20
https://kosova-info.com/vajzat-qe-ngjajne-me-baballaret-e-tyre-te-famshem-foto/60%Daily2016-09-14 12:14
https://kosova-info.com/shqiperia-apo-kosova-ja-cilin-ekip-do-ta-zgjidhte-hasi/60%Daily2016-09-14 12:12
https://kosova-info.com/rahoveci-vlereson-demet-qe-shkaktoi-bresheri-i-12-shtatorit/60%Daily2016-09-14 12:07
https://kosova-info.com/rahoveci-vlereson-demet-qe-shkaktoi-bresheri-i-12-shtatorit/60%Daily2016-09-14 12:07
https://kosova-info.com/rahoveci-vlereson-demet-qe-shkaktoi-bresheri-i-12-shtatorit/60%Daily2016-09-14 12:07
https://kosova-info.com/general-motors-sfidon-tesla-me-makinn-e-par-elektrike-bolt-ev/60%Daily2016-09-14 12:05
https://kosova-info.com/detajet-e-policise-per-perleshjen-ndermjet-noizyt-dhe-cozman/60%Daily2016-09-14 11:59
https://kosova-info.com/veseli-i-ofron-kryetarit-te-gracanices-mbeshtetje-per-zhvillim-ekonomik/60%Daily2016-09-14 11:57
https://kosova-info.com/studimi-i-ri-e-konfirmon-se-femijet-e-trashegojne-inteligjencen-nga-nena/60%Daily2016-09-14 11:51
https://kosova-info.com/nikoliq-i-plotesojme-kushtet-e-be-se-pervec-njohjes-se-kosoves/60%Daily2016-09-14 11:50
https://kosova-info.com/pas-sherrit-kercenohet-me-jete-noizy-do-te-vrasim/60%Daily2016-09-14 11:49
https://kosova-info.com/regjimi-maqedonas-dhe-shqipfolesit-i-mbyllen-dy-radiot-shqiptare-ne-manastir/60%Daily2016-09-14 11:49
https://kosova-info.com/perfaqesuesja-e-kosoves-ka-nje-ide-fantastike-per-ti-ndihmuar-skamnoret/60%Daily2016-09-14 11:48
https://kosova-info.com/noizyt-nuk-i-duhet-askush-shikoni-cfare-ka-bere-me-instagramin-e-tij-foto/60%Daily2016-09-14 11:41
https://kosova-info.com/15-vjecarja-propozon-emoji-me-shami-ne-koke-foto/60%Daily2016-09-14 11:35
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-njohur-deshiron-te-luaje-per-kosoven-foto/60%Daily2016-09-14 11:34
https://kosova-info.com/morena-taraku-tregon-unazen-e-fejeses-foto/60%Daily2016-09-14 11:28
https://kosova-info.com/ekspertet-nderkombetar-te-drogave-arrijne-ne-kosove/60%Daily2016-09-14 11:28
https://kosova-info.com/momenti-kur-degjohet-krisma-e-revoles-e-cila-plagosi-noizyn-video/60%Daily2016-09-14 11:14
https://kosova-info.com/bastoret-shpallin-fituesin-e-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2016-09-14 11:13
https://kosova-info.com/zhduken-dy-vajza-ne-kosove-njera-ne-ferizaj-tjetra-ne-mitrovice/60%Daily2016-09-14 11:09
https://kosova-info.com/ja-cfare-thone-serbet-per-perleshjen-e-noizyt-me-babastars-foto/60%Daily2016-09-14 11:06
https://kosova-info.com/shkencetaret-u-kerkojne-te-keni-kujdes-me-produktet-e-pastrimit/60%Daily2016-09-14 11:03
https://kosova-info.com/pas-injorimit-ne-euro-2016-shikojeni-cfare-i-ka-ndodhur-tani-gjimshitit/60%Daily2016-09-14 10:55
https://kosova-info.com/spitali-amerikan-organizon-serish-kongresin-nderkombetar-mjekesor-multidisiplinor-imca/60%Daily2016-09-14 10:49
https://kosova-info.com/spitali-amerikan-organizon-serish-kongresin-nderkombetar-mjekesor-multidisiplinor-imca/60%Daily2016-09-14 10:49
https://kosova-info.com/plagoset-me-armen-e-bashkeshortit/60%Daily2016-09-14 10:46
https://kosova-info.com/facebook-dhe-twitter-bashkojn-forcat-pr-t-luftuar-keqinformimin-n-rrjetet-sociale/60%Daily2016-09-14 12:20
https://kosova-info.com/hasi-per-kete-arsye-nuk-jam-bere-selektor-i-shqiperise/60%Daily2016-09-14 10:42
https://kosova-info.com/mariq-ska-ekipe-te-dyfishta-per-asociacionin/60%Daily2016-09-14 10:41
https://kosova-info.com/mkhitaryan-man-utd-e-pabesueshme-cfare-ka-ndodhur/60%Daily2016-09-14 10:35
https://kosova-info.com/shqiptari-perdhunon-adoleshenten-ne-banjen-e-diskos-shoqet-e-filmojne/60%Daily2016-09-14 10:26
https://kosova-info.com/veseli-e-riperserit-asociacioni-dhe-demarkacioni-do-te-kalojne/60%Daily2016-09-14 10:24
https://kosova-info.com/shqiperia-prape-kunder-serbise-kjo-eshte-data-e-ndeshjes-foto/60%Daily2016-09-14 10:12
https://kosova-info.com/jay-z-humb-miliona/60%Daily2016-09-14 10:08
https://kosova-info.com/ambasadorja-daviet-kosova-ka-perspektive-te-qarte-evropiane/60%Daily2016-09-14 10:05
https://kosova-info.com/anniesa-hasibuan-prezanton-koleksionin-e-veshjeve-per-grate-me-hixhab-foto/60%Daily2016-09-14 10:03
https://kosova-info.com/ahmeti-me-veliajn-hapin-qendren-e-mjekesise-familjare-ne-tophane/60%Daily2016-09-14 10:02
https://kosova-info.com/sipas-nje-hulumtimi-shume-vende-lejojne-martesen-e-femijeve-nen-18-vjec/60%Daily2016-09-14 10:01
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-gjilan-foto/60%Daily2016-09-14 09:58
https://kosova-info.com/grabovci-ironizon-per-emerimet-teksa-del-nga-prokuroria-video/60%Daily2016-09-14 09:54
https://kosova-info.com/tifozet-e-arsenalit-nuk-mund-ta-besojne-cfare-i-ka-ndodhur-mustafit-foto/60%Daily2016-09-14 09:53
https://kosova-info.com/seanca-e-radhes-me-22-shtator-demarkacioni-nuk-eshte-ne-rend-dite/60%Daily2016-09-14 09:47
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-zgjedh-presidentin-e-ri-foto/60%Daily2016-09-14 09:32
https://kosova-info.com/kur-te-gjithe-jane-kthyer-ne-kryesine-e-kuvendit-mungon-shefi-i-shefave/60%Daily2016-09-14 09:32
https://kosova-info.com/dhimbjet-gjate-ciklit-menstrual-me-te-keqija-se-ataku-ne-zemer-pse-mjeket-po-e-injorojne-kete-pergjigja-eshte-e-thjeshte/60%Daily2016-09-14 09:18
https://kosova-info.com/ky-eshte-hajduti-shqiptar-qe-duket-si-ronaldo-foto/60%Daily2016-09-14 09:16
https://kosova-info.com/vjedhje-e-rende-ne-dragash-policia-zbardh-rastin-dhe-ia-kthen-gjesendet-pronarit/60%Daily2016-09-14 09:16
https://kosova-info.com/viza-c-ne-te-ardhmen-vetem-per-te-huajt-e-integruar-mire/60%Daily2016-09-14 09:10
https://kosova-info.com/deklarata-se-beri-seks-me-tunen-i-kushtoi-noizyt/60%Daily2016-09-14 09:06
https://kosova-info.com/deklarata-se-beri-seks-me-tunen-i-kushtoi-noizyt/60%Daily2016-09-14 09:06
https://kosova-info.com/shqiperia-nder-23-vendet-qe-duhet-vizituar-te-pakten-nje-here-ne-jete/60%Daily2016-09-14 08:56
https://kosova-info.com/oferta-me-e-cmendur-ne-histori-te-futbollit-foto/60%Daily2016-09-14 08:53
https://kosova-info.com/rita-ora-kam-pasur-shume-drama-apo-jo/60%Daily2016-09-14 08:52
https://kosova-info.com/rita-ora-kam-pasur-shume-drama-apo-jo/60%Daily2016-09-14 08:52
https://kosova-info.com/si-e-ndryshoi-deshmine-brenda-pak-oresh-nena-monster/60%Daily2016-09-14 08:51
https://kosova-info.com/google-maps-do-t-tregoj-shpejtsin-e-automjetit-n-koh-reale/60%Daily2016-09-14 07:15
https://kosova-info.com/ukraine-kosove-befasi-nga-uefa/60%Daily2016-09-14 08:43
https://kosova-info.com/hoxhaj-takon-sekretarin-e-pergjithshem-jagland-me-keshillin-e-evropes-bashkepunim-i-ri/60%Daily2016-09-14 08:38
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-sytjenave-nder-vite-video/60%Daily2016-09-14 08:30
https://kosova-info.com/papa-francesku-vrasja-ne-emer-te-zotit-eshte-satanike/60%Daily2016-09-14 08:27
https://kosova-info.com/ronaldo-denohet-me-1-vit-burg-foto/60%Daily2016-09-14 08:26
https://kosova-info.com/noga-behet-trim-fton-otr-serish-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-09-14 08:21
https://kosova-info.com/kapen-mbi-16-kilograme-marijuane/60%Daily2016-09-14 08:20
https://kosova-info.com/mbeten-ne-fuqi-masat-e-sigurise-ndaj-gjashte-aktivisteve-te-vv-se/60%Daily2016-09-14 08:13
https://kosova-info.com/%e2%80%8bgjerat-qe-duhet-te-beni-cdo-mengjes-per-te-qene-e-shendetshme/60%Daily2016-09-14 08:09
https://kosova-info.com/vrasja-ne-pogradeczbardhet-motivi-si-nisi-ne-fb-sherri-per-nje-femer/60%Daily2016-09-14 08:09
https://kosova-info.com/grabovci-mberrin-ne-prokurorine-speciale/60%Daily2016-09-14 08:06
https://kosova-info.com/perdoren-qese-ne-vend-te-kondomit-keshtu-e-pesuan-foto/60%Daily2016-09-14 08:01
https://kosova-info.com/perdoren-qese-ne-vend-te-kondomit-keshtu-e-pesuan-foto/60%Daily2016-09-14 08:01
https://kosova-info.com/kjo-komune-ne-kosove-eshte-me-e-rrezikuara-nga-termetet/60%Daily2016-09-14 08:00
https://kosova-info.com/samsung-prditson-softuerin-e-galaxy-note-7-kufizon-ngarkimin-e-bateris-n-60/60%Daily2016-09-14 05:53
https://kosova-info.com/stilistja-shqiptare-shnderron-bebe-rexhen-ne-brigitte-bardot-fotovideo/60%Daily2016-09-14 07:58
https://kosova-info.com/stilistja-shqiptare-shnderron-bebe-rexhen-ne-brigitte-bardot-fotovideo/60%Daily2016-09-14 07:58
https://kosova-info.com/stilistja-shqiptare-shnderron-bebe-rexhen-ne-brigitte-bardot-fotovideo/60%Daily2016-09-14 07:58
https://kosova-info.com/mourinho-barcelona-permendet-edhe-vdekja/60%Daily2016-09-14 07:57
https://kosova-info.com/moti-me-dy-fytyra-ne-britani-foto/60%Daily2016-09-14 07:54
https://kosova-info.com/moti-me-dy-fytyra-ne-britani-foto/60%Daily2016-09-14 07:54
https://kosova-info.com/thaci-i-shpreh-mbeshtetje-komunitetit-shqiptare-ne-toronto-shperndau-edhe-abetaren/60%Daily2016-09-14 07:51
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-me-te-burgosurit-e-grupit-te-kumanoves/60%Daily2016-09-14 07:48
https://kosova-info.com/publikohet-traileri-i-nxehte-i-pjeses-se-dyte-te-fifty-shades-of-grey-video/60%Daily2016-09-14 07:48
https://kosova-info.com/vullkani-gjigant-qe-kercenon-japonine/60%Daily2016-09-14 07:43
https://kosova-info.com/rrefimi-ekskluziv-i-besnik-hasit-me-dy-kombetare-ka-me-pak-cilesi/60%Daily2016-09-14 07:35
https://kosova-info.com/rrefimi-ekskluziv-i-besnik-hasit-me-dy-kombetare-ka-me-pak-cilesi/60%Daily2016-09-14 07:35
https://kosova-info.com/aplikimi-i-parfumit-ne-keto-vende-e-ben-aromen-te-zgjase/60%Daily2016-09-14 07:28
https://kosova-info.com/erdogan-per-denimin-me-vdekje-nuk-vendos-be-ja-por-populli-turk/60%Daily2016-09-14 07:27
https://kosova-info.com/ky-eshte-apartamenti-miliona-dollaresh-i-motrave-jenner-foto/60%Daily2016-09-14 07:25
https://kosova-info.com/fruti-qe-parandalon-diabetin-foto/60%Daily2016-09-14 07:13
https://kosova-info.com/real-madrid-sporting-lisbon-formacionet-foto/60%Daily2016-09-14 07:08
https://kosova-info.com/kallashi-tallet-keq-me-revolen-e-cozmanit-e-cila-e-plagosi-noizyn-foto/60%Daily2016-09-14 06:52
https://kosova-info.com/sot-luan-kosova-ne-sa-ora-fillon-ndeshja-2/60%Daily2016-09-14 06:48
https://kosova-info.com/hakerat-rus-sulmojn-agjensin-botrore-t-anti-dopingut-zbulojn-t-dhna-sekrete/60%Daily2016-09-14 07:43
https://kosova-info.com/edhe-pse-i-plagosur-noizy-hakmerret-ndaj-babastars-ja-video/60%Daily2016-09-14 06:28
https://kosova-info.com/horoskopi-14-shtator-2016/60%Daily2016-09-14 06:24
https://kosova-info.com/lista-serbe-pret-ftese-nga-mustafa/60%Daily2016-09-14 06:23
https://kosova-info.com/lista-serbe-pret-ftese-nga-mustafa/60%Daily2016-09-14 06:23
https://kosova-info.com/kerkohet-afatizim-i-dialogut-me-serbine/60%Daily2016-09-14 06:15
https://kosova-info.com/vazhdojne-edhe-sot-bisedimet-ne-bruksel/60%Daily2016-09-14 05:59
https://kosova-info.com/10-keshilla-per-nje-seks-te-mire/60%Daily2016-09-14 05:43
https://kosova-info.com/nuk-kane-te-ndalur-termetet-ne-shkup/60%Daily2016-09-14 05:29
https://kosova-info.com/liga-e-kampioneve-a-jeni-gati-per-keto-super-ndeshje-foto/60%Daily2016-09-14 05:23
https://kosova-info.com/maloku-arbitrazhi-e-vetmja-zgjidhje-per-demarkacionin/60%Daily2016-09-14 05:18
https://kosova-info.com/i-injoruar-nga-wenger-kjo-eshte-deklarata-e-xhakes-foto/60%Daily2016-09-14 05:17
https://kosova-info.com/sot-caktohet-seanca-e-ardhshme/60%Daily2016-09-14 05:10
https://kosova-info.com/femrat-urgjentisht-duhet-te-fillojne-ta-luftojne-stresin-ja-pse/60%Daily2016-09-14 04:00
https://kosova-info.com/forconi-wifi-ne-tuaj-me-vetem-nje-kanace/60%Daily2016-09-14 03:57
https://kosova-info.com/bmw-gati-me-veturat-elektrike-per-ta-sfiduar-teslan/60%Daily2016-09-14 03:49
https://kosova-info.com/pse-ndikon-puthja-pozitivisht-ne-shendetin-tone/60%Daily2016-09-14 03:00
https://kosova-info.com/ky-cift-ka-9-vjet-pa-seks-arsyeja-do-tju-lere-pa-fjale/60%Daily2016-09-14 02:47
https://kosova-info.com/ju-mjafton-vetem-nje-pompe-e-ketille-qe-ti-zevendesoni-shtate-te-zakonshme/60%Daily2016-09-14 02:19
https://kosova-info.com/terheqja-e-celularit-te-ri-te-samsung-ul-cmimet-e-aksioneve/60%Daily2016-09-14 02:06
https://kosova-info.com/pas-plagosjes-noizy-shan-babastars-ne-koncertin-ne-ferizaj/60%Daily2016-09-14 01:38
https://kosova-info.com/edhe-nje-tjeter-reper-perfshihet-ne-sherrin-mes-noizyt-dhe-cozmanit-ai-ka-nje-mesazh-per-stresin/60%Daily2016-09-14 01:19
https://kosova-info.com/godet-serish-drin-zatriqi-noizy-beri-fame-duke-u-kapur-me-bs-cozy-dhe-ymeri-djem-te-mire-qe-u-provokuan-foto/60%Daily2016-09-14 00:58
https://kosova-info.com/studimi-ja-cfare-e-shkakton-vartesine-nga-duhani/60%Daily2016-09-14 00:32
https://kosova-info.com/mediat-e-huaja-raportojne-per-konfliktin-mes-cozmanit-dhe-noizyt/60%Daily2016-09-13 23:59
https://kosova-info.com/ish-menaxheri-i-babastars-drin-zatriqi-ne-perkrahje-te-shokeve/60%Daily2016-09-13 23:39
https://kosova-info.com/noizy-arrin-ne-ferizaj-pamje-nga-vendi-i-ngjarjes/60%Daily2016-09-13 23:23
https://kosova-info.com/reagimi-i-pare-i-tunes-pas-perleshjes-se-cozmanit-dhe-noizyt/60%Daily2016-09-13 23:09
https://kosova-info.com/48-ore-burg-per-cozmanin-vellain-dhe-shokun-e-tij-dyshohen-per-tentim-vrasje/60%Daily2016-09-13 22:22
https://kosova-info.com/teknologjia-qe-ju-lejon-te-prekni-beben-qe-eshte-ende-ne-bark/60%Daily2016-09-13 22:14
https://kosova-info.com/teknologjia-qe-ju-lejon-te-prekni-beben-qe-eshte-ende-ne-bark-2/60%Daily2016-09-13 22:14
https://kosova-info.com/perfundon-shkollen-djale-kthehet-nga-pushimet-vajze-super-seksi-foto/60%Daily2016-09-13 22:02
https://kosova-info.com/luis-enrique-messi-eshte-me-i-madhi-i-te-gjitha-koherave/60%Daily2016-09-13 21:55
https://kosova-info.com/luis-enrique-messi-eshte-me-i-madhi-i-te-gjitha-koherave/60%Daily2016-09-13 21:55
https://kosova-info.com/luis-enrique-messi-eshte-me-i-madhi-i-te-gjitha-koherave/60%Daily2016-09-13 21:55
https://kosova-info.com/per-cfare-do-te-ju-kujtonim-nese-do-te-kishit-vdekur/60%Daily2016-09-13 21:54
https://kosova-info.com/per-cfare-do-te-ju-kujtonim-nese-do-te-kishit-vdekur/60%Daily2016-09-13 21:54
https://kosova-info.com/per-cfare-do-te-ju-kujtonim-nese-do-te-kishit-vdekur/60%Daily2016-09-13 21:54
https://kosova-info.com/stresi-ne-perkrahje-te-babastars-niset-drejt-prishtines-foto/60%Daily2016-09-13 21:47
https://kosova-info.com/versioni-aktual-i-demarkacionit-do-te-prodhonte-konflikte-paralajmeron-maloku/60%Daily2016-09-13 21:40
https://kosova-info.com/ja-momenti-kur-noizy-godet-me-grusht-personin-qe-qelloi-me-arme-video/60%Daily2016-09-13 21:40
https://kosova-info.com/keto-jane-pamjet-e-para-te-varrosit-pas-plagosjes-behet-gati-per-operim-videofoto/60%Daily2016-09-13 21:33
https://kosova-info.com/keto-jane-pamjet-e-para-te-varrosit-pas-plagosjes-behet-gati-per-operim-videofoto/60%Daily2016-09-13 21:33
https://kosova-info.com/kallashi-i-del-ne-mbrojtje-noizyt-sulmon-me-fjale-te-renda-cozmanin-foto/60%Daily2016-09-13 21:31
https://kosova-info.com/kallashi-i-del-ne-mbrojtje-noizyt-sulmon-me-fjale-te-renda-cozmanin-foto/60%Daily2016-09-13 21:31
https://kosova-info.com/noizy-ka-nje-mesazh-ky-eshte-postimi-i-fundit-foto/60%Daily2016-09-13 21:24
https://kosova-info.com/ky-eshte-droni-me-i-frikshem-video/60%Daily2016-09-13 21:21
https://kosova-info.com/messi-ka-nje-lajm-te-keq-per-ronaldon-foto/60%Daily2016-09-13 21:21
https://kosova-info.com/si-duhet-te-silleni-me-ish-te-dashurinen/60%Daily2016-09-13 21:14
https://kosova-info.com/policia-ia-deshton-koncertin-noizyt-foto/60%Daily2016-09-13 21:12
https://kosova-info.com/policia-ia-deshton-koncertin-noizyt-foto/60%Daily2016-09-13 21:12
https://kosova-info.com/ancelottit-i-mjaftoi-nje-ndeshje-per-te-thyer-rekordin-qe-se-ka-askush-ne-l-k/60%Daily2016-09-13 21:09
https://kosova-info.com/pse-genjeu-noizy-se-nuk-eshte-plagosur-fotovideo/60%Daily2016-09-13 21:05
https://kosova-info.com/bimet-me-te-mira-kunder-ankthit/60%Daily2016-09-13 21:05
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-hettrik-ka-shenuar-messi-ne-karrieren-e-tij/60%Daily2016-09-13 21:01
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-hettrik-ka-shenuar-messi-ne-karrieren-e-tij/60%Daily2016-09-13 21:01
https://kosova-info.com/barcelona-thyen-rekord-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-09-13 20:51
https://kosova-info.com/fansat-ne-pritje-te-noizyt-ne-mitrovice-keto-jane-pamjet-nga-lokali-ku-po-mbahet-koncerti-foto/60%Daily2016-09-13 20:46
https://kosova-info.com/fansat-ne-pritje-te-noizyt-ne-mitrovice-keto-jane-pamjet-nga-lokali-ku-po-mbahet-koncerti-foto/60%Daily2016-09-13 20:46
https://kosova-info.com/bayerni-deklason-rostovin-video/60%Daily2016-09-13 20:45
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arma-me-te-cilen-u-plagos-noizy-foto/60%Daily2016-09-13 20:41
https://kosova-info.com/swiss-diamond-hotel-keshtu-ndodhi-perleshja-mes-noizy-it-e-babastars/60%Daily2016-09-13 20:41
https://kosova-info.com/swiss-diamond-hotel-keshtu-ndodhi-perleshja-mes-noizy-it-e-babastars/60%Daily2016-09-13 20:41
https://kosova-info.com/psg-dhe-arsenali-ndahen-baras-atletico-fiton-ne-holande-video/60%Daily2016-09-13 20:40
https://kosova-info.com/barcelona-tregohet-e-pameshirshme-ndaj-celticut-video/60%Daily2016-09-13 20:35
https://kosova-info.com/noizy-me-plage-ja-cfare-ka-vendosur-te-beje-tani/60%Daily2016-09-13 20:34
https://kosova-info.com/psg-arsenal-shenohet-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-09-13 20:24
https://kosova-info.com/edhe-gold-ag-ka-dicka-per-te-thene-per-incidentin-noizy-cozman-foto/60%Daily2016-09-13 20:24
https://kosova-info.com/edhe-gold-ag-ka-dicka-per-te-thene-per-incidentin-noizy-cozman-foto-2/60%Daily2016-09-13 20:24
https://kosova-info.com/edhe-gold-ag-ka-dicka-per-te-thene-per-incidentin-noizy-cozman-foto-3/60%Daily2016-09-13 20:24
https://kosova-info.com/clinton-se-kam-ditur-qe-pneumonia-behet-problem-i-madh/60%Daily2016-09-13 20:22
https://kosova-info.com/armend-zemaj-del-kunder-mustafes-per-demarkacionin-video/60%Daily2016-09-13 20:19
https://kosova-info.com/bombarduesit-amerikane-shkaterruan-fabriken-e-armeve-kimike-te-isis-it/60%Daily2016-09-13 20:17
https://kosova-info.com/shaip-muja-kunder-pdk-se-ben-publike-idene-e-re-per-demarkacionin-video/60%Daily2016-09-13 20:15
https://kosova-info.com/deshmi-noizy-e-kishte-marre-plumbi-ne-prapanice-foto/60%Daily2016-09-13 20:04
https://kosova-info.com/andres-iniesta-shenon-golin-e-karrieres-video/60%Daily2016-09-13 20:04
https://kosova-info.com/operohet-noizy-i-hiqet-nje-plumb/60%Daily2016-09-13 20:00
https://kosova-info.com/zbulohet-femra-qe-po-e-shoqeronte-skivin-gjate-fjalosjes-me-noizyn-foto/60%Daily2016-09-13 19:55
https://kosova-info.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-perleshjen-e-noizyt-me-cozmanin-foto/60%Daily2016-09-13 19:51
https://kosova-info.com/ekskluzive-keshtu-nisi-rrahja-qe-perfundoi-me-plumba-ndermjet-noizyt-dhe-cozmanit-video/60%Daily2016-09-13 19:33
https://kosova-info.com/deri-tani-armepushimi-ne-siri-eshte-respektuar-ne-pergjithesi/60%Daily2016-09-13 19:32
https://kosova-info.com/pacolli-thote-se-akr-ja-nuk-do-te-hyje-kurre-me-ne-koalicion-me-pdk-ne-video/60%Daily2016-09-13 19:12
https://kosova-info.com/termeti-e-dridh-edhe-nje-qytet-tjeter-te-maqedonise-foto/60%Daily2016-09-13 19:06
https://kosova-info.com/barcelona-celtic-shenohet-supergol-ne-minuten-e-3-video/60%Daily2016-09-13 18:55
https://kosova-info.com/salihaj-viziton-bujkun-qe-kultivon-kivi-ne-prizren-thote-se-ky-eshte-nje-mesazh-per-qeverine/60%Daily2016-09-13 18:53
https://kosova-info.com/psg-arsenal-qe-ne-minuten-e-pare-ka-gol-video/60%Daily2016-09-13 18:50
https://kosova-info.com/lajmerohet-stresi-ka-nje-selam-per-noizyn-foto/60%Daily2016-09-13 18:49
https://kosova-info.com/sulmet-ajrore-amerikane-vrane-tre-luftetare-te-isis-it/60%Daily2016-09-13 18:49
https://kosova-info.com/rrefimi-i-deshmitarit-qe-pa-ngjarjen-noizy-rrahu-cozmanin-por-ja-kush-e-nisi/60%Daily2016-09-13 18:37
https://kosova-info.com/zyrtare-shtyhet-ndeshja-manchester-city-monchengladbach/60%Daily2016-09-13 18:33
https://kosova-info.com/franca-thekson-perkrahjen-e-metejme-per-kosoven/60%Daily2016-09-13 18:27
https://kosova-info.com/ruset-zbulojne-doping-testet-e-motrave-williams/60%Daily2016-09-13 18:27
https://kosova-info.com/arrestohet-19-vjecari-qe-po-pergatiste-sulme-terroriste-ne-londer/60%Daily2016-09-13 18:17
https://kosova-info.com/vritet-nje-18-vjecar-mesohet-autori-foto/60%Daily2016-09-13 18:16
https://kosova-info.com/manchester-city-monchengladbach-anulohet-ndeshja-kjo-eshte-arsyeja-videofoto/60%Daily2016-09-13 18:15
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-hillary-clinton-terhiqet/60%Daily2016-09-13 18:07
https://kosova-info.com/t-enjten-rikthehet-startup-grind-tirana-i-ftuar-julien-coustaury/60%Daily2016-09-13 17:01
https://kosova-info.com/arsenal-wenger-xhaka-e-pabesueshme-cfare-kane-bere-tifozet-foto/60%Daily2016-09-13 17:55
https://kosova-info.com/mbi-300-mije-te-vrare-ne-luften-e-sirise/60%Daily2016-09-13 17:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-basel-ludogorets/60%Daily2016-09-13 17:41
https://kosova-info.com/ky-eshte-dissi-qe-babastars-i-kishte-thur-noizyt-disa-vite-me-pare-video/60%Daily2016-09-13 17:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-psg-arsenal/60%Daily2016-09-13 17:35
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-city-monchengladbach/60%Daily2016-09-13 17:34
https://kosova-info.com/ky-eshte-vellai-i-cozmanit-qe-mori-pjese-ne-plagosjen-e-noizyt-dhe-varrosit-videofoto/60%Daily2016-09-13 17:32
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munich-rostov/60%Daily2016-09-13 17:31
https://kosova-info.com/noizy-dhe-babastars-ishin-perleshur-edhe-ne-vitin-2012-ne-zvicer-video/60%Daily2016-09-13 17:28
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-celtic/60%Daily2016-09-13 17:28
https://kosova-info.com/a-do-te-mbaje-noizy-koncert-sonte-ne-mitrovice-e-ferizaj-foto/60%Daily2016-09-13 17:24
https://kosova-info.com/figo-ja-pse-e-lashe-barcelonen-per-real-madridin/60%Daily2016-09-13 17:16
https://kosova-info.com/ekskluzive-pervec-noizyt-ky-eshte-i-plagosuri-tjeter-foto/60%Daily2016-09-13 17:09
https://kosova-info.com/keto-jane-skuadrat-qe-shpenzuan-me-se-shumti-kete-vere-foto/60%Daily2016-09-13 16:55
https://kosova-info.com/avramopolous-siguron-kosovaret-qe-vizat-hiqen-shume-shpejte-fotovideo/60%Daily2016-09-13 16:40
https://kosova-info.com/fotografi-dhe-video-ekskluzive-noizy-zbret-nga-vetura-e-ndihmes-se-shpejt-ne-qkuk/60%Daily2016-09-13 16:32
https://kosova-info.com/trendi-i-facebook-publikon-tjetr-marrzi-hedh-dyshime-mbi-11-shtatorin/60%Daily2016-09-13 16:27
https://kosova-info.com/maroku-deklarohet-rreth-njohjes-se-kosoves/60%Daily2016-09-13 16:25
https://kosova-info.com/skuadrat-favorite-per-te-kaluar-grupet-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-09-13 16:20
https://kosova-info.com/miss-bumbum-hyn-ne-fushe-dhe-nxjerre-gjoksin-video/60%Daily2016-09-13 16:03
https://kosova-info.com/qyteti-qe-rrezikon-te-zhduket/60%Daily2016-09-13 16:01
https://kosova-info.com/video-ekskluzive-shoku-i-cozmanit-plagos-me-arme-zjarri-shokun-e-noizyt-ne-prishtine/60%Daily2016-09-13 15:56
https://kosova-info.com/thaci-ne-toronto-me-kryeministren-wynne-diskutojne-per-kosoven/60%Daily2016-09-13 15:49
https://kosova-info.com/kerry-falenderon-shqiperine-per-muxhahedinet-video/60%Daily2016-09-13 15:47
https://kosova-info.com/kosove-kroaci-ky-pritet-te-jete-cmimi-i-biletave/60%Daily2016-09-13 15:46
https://kosova-info.com/plagosje-ne-sheshin-e-prishtines-i-perfshire-noizy-foto/60%Daily2016-09-13 15:42
https://kosova-info.com/hysaj-nenshkruan-me-napolin-i-vendoset-edhe-kjo-klauzole/60%Daily2016-09-13 15:37
https://kosova-info.com/britani-inflacioni-ne-menyre-befasuese-po-qendron-stabil/60%Daily2016-09-13 15:30
https://kosova-info.com/qepa-e-kuqe-ben-mrekulli-per-gjendren-tiroide/60%Daily2016-09-13 15:25
https://kosova-info.com/ja-sa-kushton-sakte-iphone-7/60%Daily2016-09-13 15:24
https://kosova-info.com/ukraine-lideret-separatiste-kane-shpallur-armepushim-te-njeanshem/60%Daily2016-09-13 15:23
https://kosova-info.com/pepe-falenderoj-zotin-qe-mourinho-u-largua-nga-reali/60%Daily2016-09-13 15:22
https://kosova-info.com/ja-si-duket-gjoksi-i-ciljetes-pas-operacionit-foto/60%Daily2016-09-13 15:17
https://kosova-info.com/fifa-i-jep-lejen-elbasan-rashanit-qe-ti-bashkohet-kosoves/60%Daily2016-09-13 15:02
https://kosova-info.com/perzierja-nga-e-cila-nuk-do-te-hiqni-dore/60%Daily2016-09-13 15:00
https://kosova-info.com/ronaldo-para-gruas-me-te-bukur-ne-bote-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-09-13 14:49
https://kosova-info.com/flet-motra-e-ilmiut-ska-abuzuar-im-vella-me-12-vjecaren-selvija-e-lyente-dhe-e-vishte-me-taka/60%Daily2016-09-13 14:48
https://kosova-info.com/sherifi-ia-kujton-mustafes-se-ende-ka-njerez-qe-jetojne-ne-varferi-te-skajshme/60%Daily2016-09-13 14:41
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-goditet-ne-koke-me-top-te-hokejit-vdes-gjyqtari-video/60%Daily2016-09-13 14:34
https://kosova-info.com/apple-lanoi-dyqanin-e-aplikacioneve-t-imessage-sot-debuton-ios-10/60%Daily2016-09-13 09:06
https://kosova-info.com/mourinho-zbulon-se-si-e-bindi-pogban-qe-ti-bashkohet-unitedit/60%Daily2016-09-13 14:18
https://kosova-info.com/cfare-po-kerkon-elita-rudi-te-doktori-i-kirurgjise-estetike-foto/60%Daily2016-09-13 14:13
https://kosova-info.com/dyshja-e-magjishme-qe-ndricoje-kete-te-premte-prishtinen-video/60%Daily2016-09-13 14:02
https://kosova-info.com/15-vjecari-kthehet-ne-shkolle-pas-pushimeve-verore-askush-nuk-e-njohu-foto/60%Daily2016-09-13 13:55
https://kosova-info.com/malesori-te-liqeni-i-kukesit-nje-kafe-me-nenen-dhe-bashkeshorten-foto/60%Daily2016-09-13 13:39
https://kosova-info.com/malesori-te-liqeni-i-kukesit-nje-kafe-me-nenen-dhe-bashkeshorten-foto/60%Daily2016-09-13 13:39
https://kosova-info.com/aak-nuk-deshiron-hyrje-ne-koalicion-kerkon-zgjedhje/60%Daily2016-09-13 13:37
https://kosova-info.com/ndihma-e-be-se-per-ballkanin-ishte-penguar-nga-autoritetet-lokale/60%Daily2016-09-13 13:36
https://kosova-info.com/policia-arreston-dy-persona-te-dyshuar-per-trafikim-me-njerez-dhe-identifikon-nje-viktime-te-trafikimit/60%Daily2016-09-13 13:35
https://kosova-info.com/bakllava-i-beri-kosovaret-per-spital/60%Daily2016-09-13 13:34
https://kosova-info.com/nigeri-4-5-milione-njerez-kane-nevoje-urgjente-per-ushqim/60%Daily2016-09-13 13:32
https://kosova-info.com/milot-rashica-kapet-me-ilda-bejlerin/60%Daily2016-09-13 13:28
https://kosova-info.com/nga-lavdia-e-frances-te-ferri-i-trukimeve/60%Daily2016-09-13 13:25
https://kosova-info.com/fermeri-nga-skenderaj-qe-komplekson-kengetaret-me-zerin-e-tij-video/60%Daily2016-09-13 13:17
https://kosova-info.com/james-dhe-helga-bomba-e-dites-foto-18/60%Daily2016-09-13 13:15
https://kosova-info.com/ndersa-kristela-i-tregon-noges-se-cfare-ka-humbur-ne-nje-menyre-tjeter-foto/60%Daily2016-09-13 12:53
https://kosova-info.com/ndersa-kristela-i-tregon-noges-se-cfare-ka-humbur-ne-nje-menyre-tjeter-foto/60%Daily2016-09-13 12:53
https://kosova-info.com/ndersa-kristela-i-tregon-noges-se-cfare-ka-humbur-ne-nje-menyre-tjeter-foto-2/60%Daily2016-09-13 12:53
https://kosova-info.com/trajneri-i-futbollistit-anglez-qe-vdiq-ne-fushe-babai-dhe-nena-e-tij/60%Daily2016-09-13 12:52
https://kosova-info.com/microsoft-trheq-nga-tregu-makn-lumia-fillojn-spekulimet-e-nj-telefoni-surface/60%Daily2016-09-13 08:48
https://kosova-info.com/3-vjet-me-lajmi-net/60%Daily2016-09-13 12:34
https://kosova-info.com/noga-ia-kujton-kristeles-me-ane-te-pasurise-se-tij-se-cka-ka-humbur-foto/60%Daily2016-09-13 12:32
https://kosova-info.com/futbolli-ne-zi-lojtari-anglez-vdes-ne-fushen-e-lojes-foto/60%Daily2016-09-13 12:27
https://kosova-info.com/vajza-e-dr-florit-kendon-kengen-e-babait-duke-shkuar-ne-shkolle-video/60%Daily2016-09-13 12:24
https://kosova-info.com/aksident-ne-anijen-me-te-madhe-ne-bote-nje-i-vdekur-dhe-dy-te-lenduar/60%Daily2016-09-13 12:23
https://kosova-info.com/qeriqi-pastrimi-i-listave-shmange-problemet-buxhetore-dhe-ato-me-fmn-ne/60%Daily2016-09-13 12:21
https://kosova-info.com/video-me-brutale-e-publikuar-deri-me-tani-nga-isis-njerezit-theren-si-kafshe/60%Daily2016-09-13 12:15
https://kosova-info.com/samsung-dhe-lg-prfundojn-n-gjykat-akuzohen-pr-politika-t-pandershme-punsimi/60%Daily2016-09-13 11:40
https://kosova-info.com/samsung-dhe-lg-prfundojn-n-gjykat-akuzohen-pr-politika-t-pandershme-punsimi/60%Daily2016-09-13 11:40
https://kosova-info.com/u-ndalohet-hyrja-ne-diskoteke-vetem-pse-jane-shqiptare/60%Daily2016-09-13 12:08
https://kosova-info.com/skandal-kater-klube-qe-garojne-ne-serbi-ne-fundjave-luajten-ne-kosove/60%Daily2016-09-13 11:58
https://kosova-info.com/clintonin-mund-ta-kene-helmuar-foto/60%Daily2016-09-13 11:58
https://kosova-info.com/roberti-ne-kembe-perpara-nores-ia-kendon-kengen-a-e-din-sa-shume-te-dua-video/60%Daily2016-09-13 11:52
https://kosova-info.com/tre-vjecari-nga-podujeva-pritet-te-udhetoje-neser-per-ne-gjermani/60%Daily2016-09-13 11:48
https://kosova-info.com/gjermani-arrestohen-tre-siriane-per-sulmet-ne-paris/60%Daily2016-09-13 11:41
https://kosova-info.com/vetura-shkel-nje-femije-ne-besi-te-prishtines/60%Daily2016-09-13 11:39
https://kosova-info.com/luksemburgu-kerkon-debimin-e-hungarise-nga-be-ja/60%Daily2016-09-13 11:39
https://kosova-info.com/ne-oher-mbahet-konference-per-ceshtje-sigurie/60%Daily2016-09-13 11:36
https://kosova-info.com/zyrtare-besiktasi-transferon-basketbollistin-kosovar-foto/60%Daily2016-09-13 11:35
https://kosova-info.com/instagram-lejon-prdoruesit-t-filtrojn-komentet-ose-ti-aktivizojn-tersisht/60%Daily2016-09-12 21:10
https://kosova-info.com/reagojne-veteranet-qeveria-duhet-ta-permbushe-detyrimet-e-veta/60%Daily2016-09-13 11:21
https://kosova-info.com/doganat-thyen-rekord-ne-te-hyra/60%Daily2016-09-13 11:16
https://kosova-info.com/cmenduri-nga-mbreti-ronaldo-kete-messi-as-smund-ta-enderroje/60%Daily2016-09-13 11:12
https://kosova-info.com/nuk-mund-te-shkoj-ne-vendin-tim-presidenti-me-ha-testikujt/60%Daily2016-09-13 10:48
https://kosova-info.com/produksioni-i-dance-with-me-per-bleonen-ajo-eshte-paguar/60%Daily2016-09-13 10:46
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-milione-euro-fiton-skuadra-qe-do-te-triumfoje-ne-ligen-e-kampioneve-kete-sezon/60%Daily2016-09-13 10:43
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-sikur-ta-kishim-edhe-ushtrine/60%Daily2016-09-13 10:41
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-sikur-ta-kishim-edhe-ushtrine-2/60%Daily2016-09-13 10:41
https://kosova-info.com/babai-i-morena-tarakut-e-mban-ne-facebookun-e-tij-nje-foto-gjysem-nudo-te-vajzes-foto/60%Daily2016-09-13 10:39
https://kosova-info.com/telefont-inteligjent-fundi-i-kamerave-dixhitale/60%Daily2016-09-12 21:04
https://kosova-info.com/keshtu-na-thote-miremengjes-fibi-foto/60%Daily2016-09-13 10:31
https://kosova-info.com/veteranet-do-te-mbesin-pa-pensione/60%Daily2016-09-13 10:30
https://kosova-info.com/skandali-ne-shqiperi-edhe-gjyqtaret-pjese-e-kurdisjeve/60%Daily2016-09-13 10:23
https://kosova-info.com/arjan-cani-ka-goditur-ne-shenje-a-eshte-kjo-sofia-me-seksi-qe-ka-pasur-ndonjehere-foto/60%Daily2016-09-13 10:21
https://kosova-info.com/qeveria-kuvendi-e-gjykatat-me-te-korruptuarat/60%Daily2016-09-13 10:13
https://kosova-info.com/1-6-per-qind-e-kosovareve-perdorin-droge/60%Daily2016-09-13 10:11
https://kosova-info.com/1-6-per-qind-e-kosovareve-perdorin-droge/60%Daily2016-09-13 10:11
https://kosova-info.com/tekstet-e-historise-pa-terma-fyese/60%Daily2016-09-13 10:07
https://kosova-info.com/tekstet-e-historise-pa-terma-fyese/60%Daily2016-09-13 10:07
https://kosova-info.com/filmi-kosovar-agnus-dei-fiton-edhe-dy-cmime-nderkombetare/60%Daily2016-09-13 10:06
https://kosova-info.com/cana-po-reklamon-me-gishtin-tregues-dicka-shume-interesante-foto/60%Daily2016-09-13 09:58
https://kosova-info.com/cana-po-reklamon-me-gishtin-tregues-dicka-shume-interesante-foto/60%Daily2016-09-13 09:58
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-afer-nje-xhami-shiite-ne-pakistan-plagosen-4-police/60%Daily2016-09-13 09:50
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-afer-nje-xhami-shiite-ne-pakistan-plagosen-4-police/60%Daily2016-09-13 09:50
https://kosova-info.com/opozita-kerkon-te-trajtohet-licenca-per-kompanine-e-gjeneralit-clark/60%Daily2016-09-13 09:48
https://kosova-info.com/opozita-kerkon-te-trajtohet-licenca-per-kompanine-e-gjeneralit-clark/60%Daily2016-09-13 09:48
https://kosova-info.com/meta-ne-britani-me-rendesi-marredheniet-me-shqiperine-pas-daljes-nga-be/60%Daily2016-09-13 09:34
https://kosova-info.com/reali-zgjedh-kapitenin-e-katert-foto/60%Daily2016-09-13 09:33
https://kosova-info.com/facebook-prezantoi-shrbimin-e-pagesave-prmes-aplikacionit-messenger/60%Daily2016-09-12 20:58
https://kosova-info.com/pneunomia-e-clintonit-mund-ta-percaktoj-garen-per-president/60%Daily2016-09-13 09:17
https://kosova-info.com/lajm-katastrofal-per-kosoven-para-sfides-ndaj-kroacise-foto/60%Daily2016-09-13 09:14
https://kosova-info.com/babai-ben-seks-ne-sy-te-djalit-te-mitur-njerka-ja-si-eshte-e-verteta/60%Daily2016-09-13 09:03
https://kosova-info.com/rozana-radi-fshin-foton-bleona-i-komenton-serish-foto/60%Daily2016-09-13 08:56
https://kosova-info.com/konfirmohet-berisha-kosova-lajm-i-jashtezakonshem/60%Daily2016-09-13 08:54
https://kosova-info.com/kosova-ne-konferencen-e-policise-evropiane/60%Daily2016-09-13 08:52
https://kosova-info.com/itali-goditet-grupi-italo-shqiptar-i-droges-19-te-arrestuar/60%Daily2016-09-13 08:48
https://kosova-info.com/bleona-akuzon-rozana-radin-per-euro-borxh-reagon-edhe-alketa-vejsiu-foto/60%Daily2016-09-13 08:47
https://kosova-info.com/turqia-i-dergon-shba-ve-kerkese-per-arrestimin-e-kreut-te-feto-s-gylen/60%Daily2016-09-13 08:39
https://kosova-info.com/viktima-ne-malisheve-kishte-30-mije-euro-me-vete-thote-vellai-i-tij/60%Daily2016-09-13 08:35
https://kosova-info.com/edi-rama-i-cuditi-te-gjithe-ja-per-cka-behet-fjale-foto/60%Daily2016-09-13 08:31
https://kosova-info.com/pas-nje-sezoni-te-jashtezakonshem-tani-vjen-nje-lajm-i-keq-per-hysajn-te-napoli/60%Daily2016-09-13 08:31
https://kosova-info.com/bllokohet-rruga-resnje-manastir-shembet-dheu/60%Daily2016-09-13 08:28
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-veri-te-mitrovices-plagoset-nje-person/60%Daily2016-09-13 08:15
https://kosova-info.com/migranti-afrikan-12-vite-ne-kerkim-te-evropes/60%Daily2016-09-13 08:11
https://kosova-info.com/migranti-afrikan-12-vite-ne-kerkim-te-evropes-2/60%Daily2016-09-13 08:11
https://kosova-info.com/migranti-afrikan-12-vite-ne-kerkim-te-evropes-2/60%Daily2016-09-13 08:11
https://kosova-info.com/pas-konfliktit-me-bashkeshortin-gruaja-vetehelmohet/60%Daily2016-09-13 08:06
https://kosova-info.com/shprthen-galaxy-note-7-n-shba-shkakton-djegie-t-rnda-n-trupin-e-nj-6-vjeari/60%Daily2016-09-12 20:49
https://kosova-info.com/befason-trajneri-serb-i-sllovenise-isha-per-here-te-pare-ne-kosove-ja-cfare-me-ndodhi/60%Daily2016-09-13 08:04
https://kosova-info.com/zbulohet-misteri-pse-lumi-ne-rusi-mori-ngjyre-te-kuqe/60%Daily2016-09-13 08:04
https://kosova-info.com/majkut-i-vidhet-vetura/60%Daily2016-09-13 07:55
https://kosova-info.com/keto-foto-te-shkurte-fejzes-nuk-i-keni-pare-kurre-foto/60%Daily2016-09-13 07:47
https://kosova-info.com/veseli-e-shtyne-takimin-me-shefen-e-re-te-be-se-ne-kosove/60%Daily2016-09-13 07:42
https://kosova-info.com/konfirmohet-nga-enrique-lajm-shume-i-keq-per-messin/60%Daily2016-09-13 07:41
https://kosova-info.com/shkaku-i-termeteve-prinderve-u-kerkohet-te-mos-i-cojne-femijet-ne-cerdhe/60%Daily2016-09-13 07:37
https://kosova-info.com/ja-si-shkon-per-pazar-anxhela-martini-foto/60%Daily2016-09-13 07:36
https://kosova-info.com/ja-cfare-moti-do-te-mbaje-sot-ne-kosove/60%Daily2016-09-13 07:32
https://kosova-info.com/capital-t-sa-i-thjeshte-udheton-edhe-me-tren-foto/60%Daily2016-09-13 07:25
https://kosova-info.com/rikthehet-magjia-e-liges-se-kampioneve-sonte-na-pret-kjo-super-ndeshje/60%Daily2016-09-13 07:18
https://kosova-info.com/armepushimi-ne-siri-po-respektohet/60%Daily2016-09-13 07:17
https://kosova-info.com/pentagoni-thote-se-eshte-vrare-zedhenesi-i-isis-it/60%Daily2016-09-13 07:09
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-premierlige-foto-5/60%Daily2016-09-13 07:01
https://kosova-info.com/shkrimtari-nga-india-osho-nene-tereza-mashtruese-dhe-hipokrite/60%Daily2016-09-13 06:51
https://kosova-info.com/hp-blen-biznesin-e-printerve-t-samsung-pr-105-miliard-dollar/60%Daily2016-09-12 20:40
https://kosova-info.com/levizja-e-lire-dhe-kodi-telefonik-teme-e-bisedimeve-ne-bruksel/60%Daily2016-09-13 06:43
https://kosova-info.com/befasohet-politikani-zviceran-ne-gjakove-islami-se-dominon-jeten-ne-kosove/60%Daily2016-09-13 06:27
https://kosova-info.com/prokuroria-ekspertizat-i-con-jashte-kosoves/60%Daily2016-09-13 06:13
https://kosova-info.com/kuvendi-e-nis-sesionin-vjeshtor-pa-demarkacionin/60%Daily2016-09-13 06:08
https://kosova-info.com/gjermania-do-te-ndryshoje-sistemin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2016-09-13 06:00
https://kosova-info.com/shba-ja-e-frikeson-korene-e-veriut-me-bombardues-b-1/60%Daily2016-09-13 05:52
https://kosova-info.com/clinton-thote-se-ndihet-me-mire/60%Daily2016-09-13 05:46
https://kosova-info.com/gjermania-liberalizimi-i-vizave-pasi-te-ratifikohet-demarkacioni/60%Daily2016-09-13 05:25
https://kosova-info.com/horoskopi-13-shtator-2016/60%Daily2016-09-13 05:15
https://kosova-info.com/qeveri-gjitheperfshirese-apo-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2016-09-13 05:09
https://kosova-info.com/pas-iphone-7-apple-sjell-risine-e-radhes/60%Daily2016-09-13 03:54
https://kosova-info.com/bisha-mercedes-sl-amg-me-621-kuaj-fuqi-vjen-ne-vitin-2018/60%Daily2016-09-13 03:48
https://kosova-info.com/10-fakte-interesante-per-syte-qe-nuk-i-kemi-ditur-me-pare/60%Daily2016-09-13 03:30
https://kosova-info.com/mrekullia-e-placentes-ja-si-vepron-ajo-gjate-shtatzenise/60%Daily2016-09-13 02:57
https://kosova-info.com/ja-cili-eshte-sekreti-i-nje-cifti-te-lumtur/60%Daily2016-09-13 02:55
https://kosova-info.com/galaxy-note-7-i-eksplodon-ne-dore-6-vjecarit/60%Daily2016-09-13 02:32
https://kosova-info.com/a-shkaktojne-kancer-telefonat-2/60%Daily2016-09-13 00:38
https://kosova-info.com/as-te-kosova-e-as-te-belgjika-januzaj-te-san-marino/60%Daily2016-09-13 00:33
https://kosova-info.com/ukraine-kosove-mund-te-regjistrohet-03/60%Daily2016-09-13 00:30
https://kosova-info.com/4-arsye-pse-meshkujt-i-duan-femrat-pak-me-te-moshuara-2/60%Daily2016-09-13 00:05
https://kosova-info.com/instagram-ju-vjen-ne-ndihme-per-komentet-fyese/60%Daily2016-09-12 23:33
https://kosova-info.com/instituti-sizmologjik-istogu-peja-e-prizreni-qytetet-me-te-rrezikuara-nga-termetet/60%Daily2016-09-12 22:33
https://kosova-info.com/rreth-40-e-femijeve-jane-konsumues-pasiv-te-duhanit/60%Daily2016-09-12 22:18
https://kosova-info.com/tuna-publikon-imazhe-te-reja-nga-xhirimet-e-videoklipit-te-ri-duket-shume-hot-foto/60%Daily2016-09-12 21:53
https://kosova-info.com/gjithe-keta-yje-jane-prodhuar-te-dinamo-e-zagrebit/60%Daily2016-09-12 21:51
https://kosova-info.com/hamiti-nuk-eshte-as-humane-e-as-fetare-qe-ne-facebook-te-reklamohet-prerja-e-kurbanit/60%Daily2016-09-12 21:41
https://kosova-info.com/neser-serish-protestoj-ne-zahir-pajaziti/60%Daily2016-09-12 21:36
https://kosova-info.com/rafuna-per-tete-muaj-25-padi-per-kontrabande/60%Daily2016-09-12 21:30
https://kosova-info.com/a-eshte-pogba-mysliman-tifozet-e-unitedit-marrin-pergjigjen-e-pyetjes-se-shume-kerkuar-foto/60%Daily2016-09-12 21:25
https://kosova-info.com/dafina-dhe-noizy-gezojne-femijet-e-sos-fshatit-ne-prishtine/60%Daily2016-09-12 21:23
https://kosova-info.com/ronaldos-i-bejne-dicka-speciale-ne-vendlindje-foto/60%Daily2016-09-12 21:05
https://kosova-info.com/kishin-kohe-pa-publikuar-nje-foto-bashke-ja-si-duken-nora-dhe-roberti-foto/60%Daily2016-09-12 20:50
https://kosova-info.com/lukaku-e-deklason-sunderlandin-e-januzajt-video/60%Daily2016-09-12 20:47
https://kosova-info.com/ciftet-e-famshme-qe-provojne-se-dashuria-mund-te-zgjase-pergjithmone-foto/60%Daily2016-09-12 20:46
https://kosova-info.com/banoret-e-shkupit-nuk-do-te-flene-ne-shtepia-ngritin-kamp-tek-ambasada-amerikane-video/60%Daily2016-09-12 20:45
https://kosova-info.com/hillary-se-shpejti-vazhdon-fushaten-parazgjedhore-ishte-ndjere-keq-per-shkak-te-pneumonise/60%Daily2016-09-12 20:39
https://kosova-info.com/skena-te-nxehta-erotike-mes-klaudia-pepes-dhe-albi-nakos-foto/60%Daily2016-09-12 20:37
https://kosova-info.com/gjest-i-madh-i-bernard-berishes-per-festen-e-bajramit-foto/60%Daily2016-09-12 20:26
https://kosova-info.com/edi-rama-pas-fitores-ne-diber-faleminderit-detyrim-ndaj-dibraneve/60%Daily2016-09-12 20:25
https://kosova-info.com/ministri-murati-shqiptaret-e-kroacise-sot-kane-dy-festa/60%Daily2016-09-12 20:19
https://kosova-info.com/pese-skuadrat-qe-po-e-kerkojne-james-rodriguezin/60%Daily2016-09-12 20:08
https://kosova-info.com/pamje-rreqethese-keshtu-u-dridhen-dje-dy-televizionet-ne-maqedoni-video/60%Daily2016-09-12 20:00
https://kosova-info.com/mbajeni-frymen-para-se-ta-shikoni-koleksionin-e-veturave-te-roman-abramovichit-video/60%Daily2016-09-12 19:47
https://kosova-info.com/nje-tjeter-megastrukture-aliene/60%Daily2016-09-12 19:39
https://kosova-info.com/fjolla-morina-tregon-anen-e-saj-seksi-video/60%Daily2016-09-12 19:27
https://kosova-info.com/hoxhaj-deri-ne-fund-te-vitit-formalizohet-raporti-i-ri-kosove-nato-video/60%Daily2016-09-12 19:26
https://kosova-info.com/tevez-ia-shane-motren-gjyqtarit-ja-si-ia-kthen-ai-video/60%Daily2016-09-12 19:19
https://kosova-info.com/shperthimi-i-zjarrit-ne-nje-shtepi-shuan-nje-familje-nente-anetaresh/60%Daily2016-09-12 19:15
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-ne-ligen-ballkanike/60%Daily2016-09-12 19:05
https://kosova-info.com/si-mund-te-parandalojme-alergjite-nga-dielli/60%Daily2016-09-12 18:53
https://kosova-info.com/nje-familje-e-perkyer-si-e-greses-dhe-lyrcial-son-foto/60%Daily2016-09-12 18:39
https://kosova-info.com/evi-reci-modelja-%c2%adartiste-qe-duket-sikur-ka-dale-nga-vitet-30/60%Daily2016-09-12 18:33
https://kosova-info.com/guardiola-kjo-gje-po-me-cudit-te-skuadrat-angleze/60%Daily2016-09-12 18:31
https://kosova-info.com/david-cameron-perfundoi-karrieren-e-tij-politike-jep-doreheqje-edhe-nga-parlamenti/60%Daily2016-09-12 18:26
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sunderland-everton-foto/60%Daily2016-09-12 18:04
https://kosova-info.com/armepushimi-ne-siri-hyn-ne-fuqi/60%Daily2016-09-12 17:54
https://kosova-info.com/perkthyesi-i-plote-i-kuranit-ne-gjuhen-shqipe-eshte-asamblist-ne-prishtine/60%Daily2016-09-12 17:48
https://kosova-info.com/dyfishohen-afatet-e-provimeve-video/60%Daily2016-09-12 17:47
https://kosova-info.com/ja-menyra-e-duhur-qe-te-ndani-embelsiren-video/60%Daily2016-09-12 17:41
https://kosova-info.com/gruaja-terheq-si-qen-burrin-ne-kine-foto/60%Daily2016-09-12 17:37
https://kosova-info.com/rinia-e-pdk-se-per-bajram-ishte-prane-familjeve-dhe-femijeve-ne-nevoje/60%Daily2016-09-12 17:31
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-enver-kelmendi-nga-malisheva/60%Daily2016-09-12 17:24
https://kosova-info.com/bera-gjithcka-qe-te-largohem-nga-chelsea/60%Daily2016-09-12 17:03
https://kosova-info.com/trump-thote-se-shpreson-se-clinton-do-te-jete-mire-se-shpejti/60%Daily2016-09-12 17:01
https://kosova-info.com/unitedi-tregon-sa-milione-euro-i-kushtoi-shkarkimi-i-louis-van-gaalit/60%Daily2016-09-12 16:48
https://kosova-info.com/britaniket-duan-shtetesi-gjermane/60%Daily2016-09-12 16:47
https://kosova-info.com/paraqitjes-se-pare-te-joveticit-me-interin-ia-sheh-hajrin-man-city/60%Daily2016-09-12 16:35
https://kosova-info.com/veton-rasaj-kerkon-voten-e-shqiptareve-ne-zvicer/60%Daily2016-09-12 16:34
https://kosova-info.com/daciq-thote-se-kosova-nuk-munde-ta-padise-serbine/60%Daily2016-09-12 16:25
https://kosova-info.com/edhe-shkodran-mustafi-uron-per-kurban-bajram-foto/60%Daily2016-09-12 16:22
https://kosova-info.com/lokalet-ne-pallatin-e-rinise-nuk-i-binden-urdhrit-per-te-punuar-edhe-te-dielave/60%Daily2016-09-12 16:12
https://kosova-info.com/jevtiq-viziton-nje-familje-shqiptare-ne-shterpce-kujton-pllaken-e-thyer-ne-lipjan/60%Daily2016-09-12 16:05
https://kosova-info.com/skuadra-me-e-re-dhe-ajo-me-e-vjetra-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-09-12 16:04
https://kosova-info.com/era-istrefi-ne-jurine-e-the-voice-of-albania-foto/60%Daily2016-09-12 15:59
https://kosova-info.com/pjesa-e-dyte-e-fifty-shades-ka-gati-trailerin-e-pare-video/60%Daily2016-09-12 15:53
https://kosova-info.com/basha-pas-humbjes-ne-diber-dite-e-zeze-per-shqiperine/60%Daily2016-09-12 15:48
https://kosova-info.com/fotoja-tregon-pse-totti-eshte-princ-ne-rome-foto/60%Daily2016-09-12 15:48
https://kosova-info.com/partia-socialiste-fiton-zgjedhjet-ne-diber/60%Daily2016-09-12 15:37
https://kosova-info.com/guardiola-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-cityt/60%Daily2016-09-12 15:29
https://kosova-info.com/nga-atentatet-te-vrasja-e-mistershme-50-fakte-per-jeten-e-azem-hajdarit/60%Daily2016-09-12 15:29
https://kosova-info.com/kendall-jenner-bukuri-freskuese-per-allure-fotovideo/60%Daily2016-09-12 15:26
https://kosova-info.com/guardiola-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-09-12 15:17
https://kosova-info.com/cameron-dorezon-mandatin-e-deputetit/60%Daily2016-09-12 15:16
https://kosova-info.com/hoxhaj-e-hahn-flasin-per-takimin-e-keshillit-te-stabilizim-asocimit-video/60%Daily2016-09-12 15:16
https://kosova-info.com/formacioni-me-lojtaret-me-me-se-shumti-paraqitje-ne-l-k-foto/60%Daily2016-09-12 15:02
https://kosova-info.com/tete-te-vdekur-ne-ndertimtari-auditori-konstaton-se-shteti-nuk-po-e-kryen-punen/60%Daily2016-09-12 15:00
https://kosova-info.com/ankete-e-cnn-kush-po-avancon-trump-apo-clinton/60%Daily2016-09-12 14:59
https://kosova-info.com/panik-ne-city-mall-ja-si-e-ndien-edhe-kosovaret-termetin-ne-shkup-video/60%Daily2016-09-12 14:55
https://kosova-info.com/serish-dridhet-ne-shkup/60%Daily2016-09-12 14:46
https://kosova-info.com/terrori-nuk-eshte-vetem-fushe-veprimi-e-meshkujve/60%Daily2016-09-12 14:45
https://kosova-info.com/pep-guardiola-ka-mahnitur-edhe-alex-fergusonin/60%Daily2016-09-12 14:43
https://kosova-info.com/a-do-te-rrezikoje-burgun-aktori-bes-kallaku-pas-kesaj-foto/60%Daily2016-09-12 14:43
https://kosova-info.com/tara-me-te-atin-bashke-per-bajram-blero-uron-lexuesit-e-lajmi-net-videofoto/60%Daily2016-09-12 14:33
https://kosova-info.com/rrefimi-i-12-vjecares-mamaja-na-shihte-kur-ai-kryente-marredhenie-me-mua/60%Daily2016-09-12 14:22
https://kosova-info.com/be-shqyrton-heqjen-e-vizave-per-kosovaret-ne-tetor/60%Daily2016-09-12 14:18
https://kosova-info.com/konservatoret-ne-kroaci-fitojne-zgjedhjet-e-parakohshme/60%Daily2016-09-12 14:17
https://kosova-info.com/132-vjet-burg-per-13-shqiptare/60%Daily2016-09-12 14:09
https://kosova-info.com/lady-gaga-pranon-se-ende-po-perdore-ilace-kunder-depresionit/60%Daily2016-09-12 14:07
https://kosova-info.com/vetevritet-shqiptari-ne-burgun-e-malandrinos/60%Daily2016-09-12 14:03
https://kosova-info.com/bresher-i-madh-ne-rahovec-rrezikohet-rrushi-fotovideo/60%Daily2016-09-12 14:02
https://kosova-info.com/erion-veliaj-neser-vizite-ne-kosove/60%Daily2016-09-12 13:58
https://kosova-info.com/babai-i-xavit-tallet-keq-me-ronaldon/60%Daily2016-09-12 13:54
https://kosova-info.com/pas-berishes-nje-tjeter-futbollist-qe-luan-ne-australi-do-kosoven/60%Daily2016-09-12 13:32
https://kosova-info.com/supermakinat-pushtojne-londren-per-filmin-e-radhes-transformers-foto/60%Daily2016-09-12 13:17
https://kosova-info.com/rrezohet-nje-aeroplan-ne-shba-asnje-i-mbijetuar-foto/60%Daily2016-09-12 13:11
https://kosova-info.com/rrezohet-nje-aeroplan-ne-shba-asnje-i-mbijetuar-foto/60%Daily2016-09-12 13:11
https://kosova-info.com/do-te-fascionoheni-nga-fotoja-e-urimit-te-canes-foto/60%Daily2016-09-12 13:06
https://kosova-info.com/perse-kaq-shume-termete-ne-mesdhe/60%Daily2016-09-12 12:49
https://kosova-info.com/dua-lipa-publikon-videoklipin-e-ri-video/60%Daily2016-09-12 12:49
https://kosova-info.com/shaqiri-uron-me-nje-foto-speciale-foto/60%Daily2016-09-12 12:42
https://kosova-info.com/nje-person-therret-me-thike-ne-drenas/60%Daily2016-09-12 12:38
https://kosova-info.com/rriten-cmimet-e-konsumit-ditor/60%Daily2016-09-12 12:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fotografia-familjare-e-gylserenit-per-festen-e-bajramit-foto/60%Daily2016-09-12 12:23
https://kosova-info.com/rashica-ju-uron-bajramin-nga-foto/60%Daily2016-09-12 12:21
https://kosova-info.com/turqi-deri-tani-48-te-plagosur-nga-shperthimi-i-sotem/60%Daily2016-09-12 12:17
https://kosova-info.com/zhvilluesit-e-openoffice-diskutojn-mbylljen-e-suits-s-produktivitetit/60%Daily2016-09-12 12:10
https://kosova-info.com/ana-e-ndjeshme-e-kim-foto/60%Daily2016-09-12 12:06
https://kosova-info.com/berisha-uron-bajramin-me-nje-foto-interesante/60%Daily2016-09-12 11:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-karakteristika-e-silva-gunbardhit-e-kishit-vene-re-me-pare-foto/60%Daily2016-09-12 11:46
https://kosova-info.com/njeriu-qe-i-detyron-jeten-te-panjohurve/60%Daily2016-09-12 11:41
https://kosova-info.com/veseli-smund-te-luaje-per-empolin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-09-12 11:36
https://kosova-info.com/mbeturina-te-fytyrat-e-besimtareve-foto/60%Daily2016-09-12 11:35
https://kosova-info.com/ambasadori-britanik-uron-bajramin-ne-tre-gjuhe/60%Daily2016-09-12 11:27
https://kosova-info.com/ne-shkup-edhe-sot-pati-termet/60%Daily2016-09-12 11:16
https://kosova-info.com/veseli-ngushellon-per-vdekjen-e-fetihes-nenes-se-heroit-agim-ramadani/60%Daily2016-09-12 11:04
https://kosova-info.com/ancelotti-ja-pse-sbehem-selektor/60%Daily2016-09-12 11:04
https://kosova-info.com/momenti-kur-hillary-clinton-i-bie-te-fiket-ne-ceremonine-e-11-shtatorit-video/60%Daily2016-09-12 10:53
https://kosova-info.com/siri-bashar-al-asad-lutet-ne-xhamine-e-qytetit-simbol-i-rebelimit/60%Daily2016-09-12 10:49
https://kosova-info.com/liki-zgjedh-kete-skec-humoristik-tua-uroj-bajramin-video/60%Daily2016-09-12 10:40
https://kosova-info.com/jese-shperthen-kunder-trajnerit/60%Daily2016-09-12 10:40
https://kosova-info.com/demokratet-te-shqetesuar-per-semundjen-e-hillary-clinton/60%Daily2016-09-12 10:38
https://kosova-info.com/keto-gjera-duhet-ti-beni-per-te-jetuar-te-lumtur/60%Daily2016-09-12 10:34
https://kosova-info.com/enca-me-stil-te-ri-te-zbulimit-te-gjoksit-foto/60%Daily2016-09-12 10:32
https://kosova-info.com/horror-ne-tirane-gjendet-trupi-i-copetuar-i-nje-mashkulli/60%Daily2016-09-12 10:28
https://kosova-info.com/dy-termete-te-fuqishme-ne-turqi/60%Daily2016-09-12 10:24
https://kosova-info.com/ndaj-grupeve-ekstremiste-ne-siri-nuk-ka-armepushim/60%Daily2016-09-12 10:20
https://kosova-info.com/pas-humbjes-nga-alaves-barcelona-e-merr-nje-lajm-fantastik/60%Daily2016-09-12 10:16
https://kosova-info.com/deputetja-kosovare-mbulohet-per-bajram-ja-si-duket-me-shami-ne-koke-foto/60%Daily2016-09-12 10:14
https://kosova-info.com/mexhidi-miresite-e-festes-te-jene-te-pranishme-cdo-dite/60%Daily2016-09-12 10:10
https://kosova-info.com/veseli-uron-per-bajram-thote-se-kjo-feste-perfaqeson-vlerat/60%Daily2016-09-12 10:01
https://kosova-info.com/zidane-ka-bere-dicka-te-jashtezakonshme-te-reali/60%Daily2016-09-12 09:54
https://kosova-info.com/teuta-per-bajram-vjen-me-nje-fotografi-familjare-bashke-me-adonisin-foto/60%Daily2016-09-12 09:51
https://kosova-info.com/ora-me-zile-qe-ju-zgjon-me-aroma-te-kendshme/60%Daily2016-09-12 09:45
https://kosova-info.com/blackberry-zgjeron-numrin-e-aplikacioneve-n-suitn-hub-pr-android/60%Daily2016-09-11 22:12
https://kosova-info.com/hoxhaj-kerkon-nga-be-ti-behet-me-shume-presion-serbise/60%Daily2016-09-12 09:36
https://kosova-info.com/nje-truk-i-shpejte-me-kripe-per-te-pastruar-hekurin/60%Daily2016-09-12 09:34
https://kosova-info.com/edhe-genta-ka-nje-urim-per-ju-foto/60%Daily2016-09-12 09:31
https://kosova-info.com/dukla-besa-ky-ekip-eliminohet-nga-ehf/60%Daily2016-09-12 09:31
https://kosova-info.com/ajo-eshte-misherim-i-bukurise-amerikane-foto/60%Daily2016-09-12 09:21
https://kosova-info.com/shperthim-ne-turqi-te-pakten-19-te-lenduar/60%Daily2016-09-12 09:20
https://kosova-info.com/mavraj-e-merr-nje-super-lajm-per-bajram/60%Daily2016-09-12 09:10
https://kosova-info.com/shqiptaret-nder-njerezit-qe-punojne-me-shume-ne-evrope-por-paguhen-me-pak/60%Daily2016-09-12 09:03
https://kosova-info.com/rodriguez-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2016-09-12 08:51
https://kosova-info.com/sony-prezantoi-x3000r-nj-kamera-aksioni-4k-me-stabilizim-optik/60%Daily2016-09-11 22:02
https://kosova-info.com/per-kosovaret-tryeza-e-festes-se-bajramit-vazhdon-te-jete-e-shtrenjte/60%Daily2016-09-12 08:48
https://kosova-info.com/urimet-e-personazheve-te-njohur-per-kurban-bajramin-foto/60%Daily2016-09-12 08:47
https://kosova-info.com/urimet-e-personazheve-te-njohur-per-kurban-bajramin-foto/60%Daily2016-09-12 08:47
https://kosova-info.com/flirti-loje-per-kenaqesi/60%Daily2016-09-12 08:39
https://kosova-info.com/arrestohet-15-vjecari-ne-france/60%Daily2016-09-12 08:32
https://kosova-info.com/kosovaret-te-rrezikuar-nga-gjarperinjte/60%Daily2016-09-12 08:25
https://kosova-info.com/digne-fanella-e-vetme-ne-jete-te-cilen-e-kam-kerkuar-eshte-ajo-e/60%Daily2016-09-12 08:22
https://kosova-info.com/a-e-ka-rritur-gjoksin-diana-avdiu-foto/60%Daily2016-09-12 08:21
https://kosova-info.com/cili-eshte-me-i-mire-per-shendet-rrushi-i-bardhe-apo-i-zi/60%Daily2016-09-12 08:18
https://kosova-info.com/termeti-i-vitit-1963-ne-shkup-mbi-1-mije-persona-humben-jeten-video/60%Daily2016-09-12 08:15
https://kosova-info.com/kur-shpendi-han-cokollate-per-bajram/60%Daily2016-09-12 08:14
https://kosova-info.com/atifete-jahjaga-uron-festen-e-kurban-bajramit/60%Daily2016-09-12 08:10
https://kosova-info.com/pas-barazimit-me-swansean-conte-merr-nje-lajm-te-tmerrshem-foto/60%Daily2016-09-12 08:02
https://kosova-info.com/kengetarja-dhuron-5-000-dollare-per-familjen-e-fanses-se-ndjere/60%Daily2016-09-12 07:54
https://kosova-info.com/haradinaj-kjo-ane-gjithe-e-ka-kultivuar-sakrificen/60%Daily2016-09-12 07:45
https://kosova-info.com/urimi-i-don-lush-gjergjit-bajrami-i-vogel-por-me-nje-domethenie-te-madhe/60%Daily2016-09-12 07:42
https://kosova-info.com/totti-thyen-nje-rekord-shume-interesant-ne-serie-a/60%Daily2016-09-12 07:38
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-i-lumtur-per-festen-e-kurban-bajramit/60%Daily2016-09-12 07:27
https://kosova-info.com/2ton-prezanton-babain-per-kurban-bajram-foto/60%Daily2016-09-12 07:26
https://kosova-info.com/pelegrinet-ne-haxh-e-gjuajne-dreqin-me-gure-video/60%Daily2016-09-12 07:17
https://kosova-info.com/wawrinka-djokovic-ky-tenist-fiton-finalen-e-us-open/60%Daily2016-09-12 07:17
https://kosova-info.com/marina-vjollca-braktis-top-channel-per-getin-foto/60%Daily2016-09-12 07:08
https://kosova-info.com/keto-rregulla-duhet-ti-dini-patjeter-per-kurban-bajramin/60%Daily2016-09-12 07:06
https://kosova-info.com/mavraj-uron-bajramin-me-nje-postim-interesant-foto/60%Daily2016-09-12 07:02
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-uron-e-para-festen-e-kurban-bajramit-foto/60%Daily2016-09-12 06:42
https://kosova-info.com/mozilla-shtyn-debutimin-e-versionit-49-t-firefox/60%Daily2016-09-11 21:44
https://kosova-info.com/bajgora-lutemi-te-mbizoteroje-arsyeja-dhe-te-sjelle-paqen/60%Daily2016-09-12 06:36
https://kosova-info.com/vetevendosje-uron-besimtaret-per-festen-e-kurban-bajramit/60%Daily2016-09-12 06:25
https://kosova-info.com/keto-jane-kenget-me-te-pelqyera-per-festen-e-bajramit-te-kenduara-nga-artistet-shqiptare-video/60%Daily2016-09-12 06:25
https://kosova-info.com/hillary-clinton-diagnostifikohet-me-pneumoni/60%Daily2016-09-12 06:21
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-pese-dite-nga-ihmk-7/60%Daily2016-09-12 06:12
https://kosova-info.com/the-sun-bandat-shqiptare-po-helmojne-evropen-me-raki/60%Daily2016-09-12 06:07
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-ceremonine-e-namazit-te-kurban-bajramit-video/60%Daily2016-09-12 04:48
https://kosova-info.com/mercedes-benz-c63-amg-mahnites-ne-ngjyre-ari/60%Daily2016-09-12 04:06
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-duhet-te-konsumoni-mish-te-kuq/60%Daily2016-09-12 03:58
https://kosova-info.com/audi-a8-qe-lancohet-ne-vitin-e-ardhshem-eshte-bishe-e-vertete/60%Daily2016-09-12 03:53
https://kosova-info.com/audi-a8-qe-lancohet-ne-vitin-e-ardhshem-eshte-bishe-e-vertete/60%Daily2016-09-12 03:53
https://kosova-info.com/shumica-e-njerezve-kane-deshire-te-qendrojne-vetem/60%Daily2016-09-12 03:47
https://kosova-info.com/ja-pse-shperthejne-telefonat-samsung/60%Daily2016-09-12 02:35
https://kosova-info.com/iphone-7-eshte-test-per-iphone-8/60%Daily2016-09-12 02:20
https://kosova-info.com/nese-ndodhe-kjo-dentistet-rrezikojne-te-mbesin-pa-pune/60%Daily2016-09-12 02:06
https://kosova-info.com/keto-11-gabime-nuk-duhet-ti-beni-asnjehere-ne-iphone/60%Daily2016-09-12 01:37
https://kosova-info.com/robotet-se-shpejti-do-te-mund-te-lexojne-mendjen-tuaj/60%Daily2016-09-12 01:00
https://kosova-info.com/ky-eshte-gabimi-me-i-madh-gjate-aktit-seksual/60%Daily2016-09-12 00:29
https://kosova-info.com/perse-femrat-besojne-qe-mund-ta-ndryshojne-mashkullin/60%Daily2016-09-12 00:01
https://kosova-info.com/mbreme-u-shenua-goli-i-vitit-ne-la-liga-video/60%Daily2016-09-11 23:58
https://kosova-info.com/kosovari-qe-mbajti-doren-ne-zemer-gjate-himnit-per-kete-arsye-nuk-iu-bashkova-kosoves/60%Daily2016-09-11 23:51
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-mund-te-luani-super-mario-ne-iphone/60%Daily2016-09-11 23:35
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-hani-me-shume-embelsira/60%Daily2016-09-11 23:08
https://kosova-info.com/sot-kurban-bajrami-namazi-falet-ne-ora-649/60%Daily2016-09-11 22:11
https://kosova-info.com/veshjet-e-ketyre-te-famshmeve-para-se-te-behen-ikona-te-stilit-foto/60%Daily2016-09-11 22:08
https://kosova-info.com/mediat-britanike-bandat-shqiptare-po-helmojne-evropen-me-raki-foto/60%Daily2016-09-11 22:06
https://kosova-info.com/iggy-azalea-provokon-duke-prekur-pjesen-intime-foto/60%Daily2016-09-11 22:01
https://kosova-info.com/arrestohet-edhe-nje-aktivist-i-vetevendosjes-4/60%Daily2016-09-11 21:58
https://kosova-info.com/keto-dy-gjera-marina-vjollca-i-adhuron-ta-prekin-foto/60%Daily2016-09-11 21:56
https://kosova-info.com/pse-pacolli-nuk-e-ftoi-ne-party-meden-mikun-dhe-bashke-aksionarin-te-fc-hajvalia/60%Daily2016-09-11 21:52
https://kosova-info.com/balotelli-ky-eshte-gabimi-me-i-madh-ne-jeten-time/60%Daily2016-09-11 21:42
https://kosova-info.com/mobilizohen-ekipet-e-shtabit-per-mbrojtje-dhe-shpetim-ne-qytetin-e-shkupit/60%Daily2016-09-11 21:40
https://kosova-info.com/kjo-eshte-deputetja-e-kuvendit-te-kosoves-foto/60%Daily2016-09-11 21:33
https://kosova-info.com/rezultatet-e-para-hdz-ja-7-deputete-me-shume-se-koalicioni-popullor/60%Daily2016-09-11 21:25
https://kosova-info.com/ne-stadiumin-e-valencias-thyhet-rekordi-52-vjecar/60%Daily2016-09-11 21:21
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-qe-solli-cover-kengen-let-her-go-nga-passanger-video/60%Daily2016-09-11 21:19
https://kosova-info.com/alarmon-shefi-i-cia-s-jemi-ne-rrezik-nga-hakeret-ruse/60%Daily2016-09-11 21:06
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-biri-i-ish-pjesetarit-te-uck-se-qe-i-tha-po-kosoves/60%Daily2016-09-11 21:06
https://kosova-info.com/ne-gjermani-kerkojne-shofere-autobusesh-trenash-alarmi-po-bie-gjermanet-po-plaken/60%Daily2016-09-11 21:03
https://kosova-info.com/pas-sherrit-qe-plasi-me-ledrin-reagon-dafina-foto/60%Daily2016-09-11 20:48
https://kosova-info.com/cila-eshte-arsyeja-per-termete-te-shpeshta-ne-maqedoni-dhe-ballkan/60%Daily2016-09-11 20:39
https://kosova-info.com/icardi-ia-sjell-fitoren-e-pare-interit-video/60%Daily2016-09-11 20:39
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-nga-cili-vend-i-shqiperise-eshte-baby-g/60%Daily2016-09-11 20:34
https://kosova-info.com/shperthen-balotelli-shenon-edhe-golin-e-dyte-video/60%Daily2016-09-11 20:28
https://kosova-info.com/cfare-i-ka-ndodhur-rihannes-foto/60%Daily2016-09-11 20:26
https://kosova-info.com/pescara-inter-shenohet-nje-supergol-video/60%Daily2016-09-11 20:24
https://kosova-info.com/meta-dhe-momenti-kur-i-ftuari-nga-kosova-hedh-100-mije-dollare-ne-dasmen-e-djalit-te-ylli-ndroqit-foto/60%Daily2016-09-11 20:22
https://kosova-info.com/pescara-trondit-interin-video/60%Daily2016-09-11 20:10
https://kosova-info.com/policia-mes-dy-zjarreve-ska-me-veshtire-se-me-u-ballafaqu-me-popullin-gjate-protestave-video/60%Daily2016-09-11 20:10
https://kosova-info.com/sherr-mes-dafina-zeqirit-dhe-ledri-vules-ne-ditelindjen-e-behgjet-pacollit/60%Daily2016-09-11 20:05
https://kosova-info.com/gjermani-aksident-tragjik-shkelen-tre-femije-shqiptare/60%Daily2016-09-11 19:59
https://kosova-info.com/dy-milione-myslimane-ne-haxhillek/60%Daily2016-09-11 19:55
https://kosova-info.com/i-tha-po-kosoves-shenon-dy-gola-per-skuadren-e-tij-video/60%Daily2016-09-11 19:54
https://kosova-info.com/bubulina-motres-i-ka-bere-nje-befasi-te-jashtezakonshme-foto/60%Daily2016-09-11 19:39
https://kosova-info.com/mbreteresha-elizabete-nuk-e-leshon-timonin-nga-dora-foto/60%Daily2016-09-11 19:30
https://kosova-info.com/iniesta-i-del-ne-mbrojtje-mascheranos/60%Daily2016-09-11 19:28
https://kosova-info.com/%e2%80%8bgjerat-e-mrekullueshme-qe-nuk-i-dinit-per-misrin/60%Daily2016-09-11 19:15
https://kosova-info.com/ja-cili-futbollist-i-superliges-duhet-te-ftohet-ne-perfaqesuesen-e-kosoves-sipas-bylbyl-sokolit/60%Daily2016-09-11 19:12
https://kosova-info.com/super-mario-balotelli-debuton-me-gol-te-nice-ne-france-video/60%Daily2016-09-11 18:59
https://kosova-info.com/lotet-e-plakut-familja-qe-jetonte-ne-tende-u-be-me-shtepi-naten-e-kurban-bajramit-video/60%Daily2016-09-11 18:49
https://kosova-info.com/lotet-e-plakut-familja-qe-jetonte-ne-tende-u-be-me-shtepi-naten-e-kurban-bajramit-video/60%Daily2016-09-11 18:49
https://kosova-info.com/lotet-e-plakut-familja-qe-jetonte-ne-tende-u-be-me-shtepi-naten-e-kurban-bajramit-video/60%Daily2016-09-11 18:49
https://kosova-info.com/aktorja-ne-foto-i-ka-dajte-e-forte-njerin-ia-njihni-te-gjithe-foto/60%Daily2016-09-11 18:43
https://kosova-info.com/aktorja-ne-foto-i-ka-dajte-e-forte-njerin-ia-njihni-te-gjithe-foto/60%Daily2016-09-11 18:43
https://kosova-info.com/puthja-ikone-e-pasluftes-foto/60%Daily2016-09-11 18:43
https://kosova-info.com/fakte-te-reja-tronditese-per-trukimet-ne-superligen-shqiptare/60%Daily2016-09-11 18:41
https://kosova-info.com/per-liberalizimin-e-vizave-aktakuze-per-150-persona/60%Daily2016-09-11 18:36
https://kosova-info.com/haradinaj-i-kunderpergjigjet-qeverise-kam-thene-shkurt-e-shqip-qe-sflas-dhe-slexoj-serbisht/60%Daily2016-09-11 18:33
https://kosova-info.com/cilat-jan-ndrtesat-m-t-shtrenjta-n-bot-infografik/60%Daily2016-09-11 21:07
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-serbia-para-se-te-hyje-ne-be-duhet-ta-njoh-kosoven/60%Daily2016-09-11 18:23
https://kosova-info.com/ronaldo-ndryshon-pamjen-per-nje-dite-foto/60%Daily2016-09-11 18:21
https://kosova-info.com/para-nje-muaji-i-dha-fund-lidhjes-shikoni-si-e-perballon-ajo-ndarjen-foto/60%Daily2016-09-11 18:15
https://kosova-info.com/te-rikthesh-shikimin-pas-operacionit-robotik/60%Daily2016-09-11 18:07
https://kosova-info.com/montella-eshte-e-turpshme/60%Daily2016-09-11 18:00
https://kosova-info.com/era-istrefi-shume-e-respektuar-po-e-bejne-gjyqtare/60%Daily2016-09-11 17:57
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-xhensila-dhe-kida-ne-duet-ja-detajet-foto/60%Daily2016-09-11 17:47
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-pescara-inter-foto/60%Daily2016-09-11 17:46
https://kosova-info.com/nice-marseille-befasi-nga-balotelli-foto/60%Daily2016-09-11 17:36
https://kosova-info.com/hoxha-nga-maqedonia-termetet-jane-terheqje-e-verejtjes/60%Daily2016-09-11 17:32
https://kosova-info.com/isa-mustafa-dhe-ramush-haradinajn-urojne-per-kurban-bajram/60%Daily2016-09-11 17:29
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-krkoni-prmbajtje-n-brendsi-t-aplikacioneve-android/60%Daily2016-09-11 21:07
https://kosova-info.com/duhani-ne-mengjes-me-i-rrezikshmi/60%Daily2016-09-11 17:25
https://kosova-info.com/cifti-obama-te-pazevedesueshem-nje-foto-e-fundit-e-tyre-ka-mahnitur-te-gjithe-foto/60%Daily2016-09-11 17:23
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-pese-dite-e-ardhshme-diell/60%Daily2016-09-11 17:22
https://kosova-info.com/50-persona-te-plagosur-nga-termeti-i-fuqishem-ne-shkup/60%Daily2016-09-11 17:19
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-09-11 17:15
https://kosova-info.com/pas-termetit-ne-shkup-uji-ndryshon-ngjyren-video/60%Daily2016-09-11 17:02
https://kosova-info.com/beyonce-surprizon-lideren-e-grupit-gjate-performances-live-video/60%Daily2016-09-11 17:02
https://kosova-info.com/swansea-ndal-chelsean-video/60%Daily2016-09-11 16:51
https://kosova-info.com/swansea-chelsea-shenohet-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-09-11 16:43
https://kosova-info.com/ajaxi-e-mund-vitessen-e-milot-rashices-foto/60%Daily2016-09-11 16:38
https://kosova-info.com/kristjana-saxobeat-kercenon-noizyn-ja-cfare-i-thote-foto/60%Daily2016-09-11 16:37
https://kosova-info.com/hillary-clinton-nuk-ndjehet-mire-largohet-nga-ceremonia-e-11-shtatorit-video/60%Daily2016-09-11 16:25
https://kosova-info.com/swansea-chelsea-gabim-amator-ne-mbrojte-vjen-goli-video/60%Daily2016-09-11 16:23
https://kosova-info.com/egersohet-eni-koci-kaq-seksi-ka-kohe-qe-nuk-eshte-shfaqur-foto/60%Daily2016-09-11 16:11
https://kosova-info.com/diego-costa-ben-huqjen-e-vitit-video/60%Daily2016-09-11 16:02
https://kosova-info.com/totti-ia-dhuron-tre-pike-romes-shenon-ne-minuten-e-fundit-video/60%Daily2016-09-11 15:56
https://kosova-info.com/aksident-komunikacioni-ne-qender-te-prishtines-foto/60%Daily2016-09-11 15:54
https://kosova-info.com/shenjat-e-gjuhes-se-trupit-qe-tregojne-se-ai-eshte-i-dhene-pas-jush/60%Daily2016-09-11 15:47
https://kosova-info.com/genta-ismajli-di-ta-beje-edhe-kete-video/60%Daily2016-09-11 15:45
https://kosova-info.com/ka-te-lenduar-nga-termeti-ne-shkup-video/60%Daily2016-09-11 15:42
https://kosova-info.com/iphone-7-plus-ka-3gb-ram-shklqen-n-performanc/60%Daily2016-09-11 14:39
https://kosova-info.com/qeveria-haradinaj-konfirmoi-se-pronat-ne-bjelluhe-dhe-cakorr-kane-qene-dhe-jane-ne-mal-te-zi/60%Daily2016-09-11 15:29
https://kosova-info.com/roma-sampdoria-asistimi-fantastik-shenohet-goli-i-katert-video/60%Daily2016-09-11 15:26
https://kosova-info.com/pdk-dhe-nisma-urojne-besimtaret-per-festen-e-kurban-bajramit/60%Daily2016-09-11 15:20
https://kosova-info.com/swansea-chelsea-shenohet-nje-supergol-video/60%Daily2016-09-11 15:20
https://kosova-info.com/njihuni-me-boten-plot-ngjyra-te-albana-osmanit-foto/60%Daily2016-09-11 15:19
https://kosova-info.com/rifillon-ndeshja-mes-romes-dhe-sampdorias-video/60%Daily2016-09-11 15:14
https://kosova-info.com/sofia-vergara-kapet-mat-duke-dale-nga-doktori-qe-ben-operacione-plastike-foto/60%Daily2016-09-11 15:12
https://kosova-info.com/video-ekskluzive-termeti-ne-shkupi-zgjati-plot-29-sekonda-dridhjet-ishte-te-fuqishme/60%Daily2016-09-11 15:07
https://kosova-info.com/ministri-rrahmani-pranon-se-politika-eshte-perzier-edhe-ne-spitale/60%Daily2016-09-11 14:53
https://kosova-info.com/pamje-nga-demet-qe-shkaktoi-termeti-i-fuqishem-ne-shkup-foto/60%Daily2016-09-11 14:49
https://kosova-info.com/pasojat-e-termetit-shtepi-te-krisura-e-gjesende-te-levizura-nga-vendi/60%Daily2016-09-11 14:40
https://kosova-info.com/keshilla-se-si-duhet-te-reagoni-ne-kohe-kur-ka-termete/60%Daily2016-09-11 14:35
https://kosova-info.com/joe-hart-gabon-rende-ne-debutim-te-torino-video/60%Daily2016-09-11 14:30
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-panelist-ne-forumin-ekonomik-nderkombetar-ne-toronto-te-kanadase/60%Daily2016-09-11 14:28
https://kosova-info.com/roma-sampdoria-nderpritet-ndeshja-video/60%Daily2016-09-11 14:14
https://kosova-info.com/befasi-ne-formacionet-zyrtare-swansea-chelsea-foto/60%Daily2016-09-11 14:05
https://kosova-info.com/android-7-0-nougat-po-drgohet-n-telefont-android-one/60%Daily2016-09-11 14:02
https://kosova-info.com/feronikeli-vazhdon-me-fitore/60%Daily2016-09-11 13:58
https://kosova-info.com/katy-perry-bashkepunim-me-taylor-swift-vetem-nese-kerkon-falje-foto/60%Daily2016-09-11 13:56
https://kosova-info.com/fc-prishtina-ne-futsall-organizon-miqesore-nderkombetare-foto/60%Daily2016-09-11 13:48
https://kosova-info.com/bes-kallaku-rrezikon-seriozisht-me-postimin-e-kesaj-fotoje-foto/60%Daily2016-09-11 13:42
https://kosova-info.com/roma-sampdoria-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-09-11 13:24
https://kosova-info.com/lindoni-me-pasoja-nga-termeti-foto/60%Daily2016-09-11 13:20
https://kosova-info.com/termet-ne-kosove/60%Daily2016-09-11 13:15
https://kosova-info.com/roma-sampdoria-super-asistim-dhe-gol-video/60%Daily2016-09-11 13:12
https://kosova-info.com/kida-ia-kalon-edhe-rita-ores-foto/60%Daily2016-09-11 13:11
https://kosova-info.com/ministria-e-shendetesise-do-te-vazhdojme-ndihmen-per-3-vjecarin-nga-podujeva/60%Daily2016-09-11 13:02
https://kosova-info.com/duckduckgo-krkon-t-bhet-motori-i-krkimit-t-programuesve/60%Daily2016-09-11 16:06
https://kosova-info.com/gjimshiti-isha-duke-e-humbur-kombetaren-per-kete-arsye/60%Daily2016-09-11 12:55
https://kosova-info.com/te-rinjte-qeverise-si-intereson-liberalizimi-i-vizave/60%Daily2016-09-11 12:49
https://kosova-info.com/ja-cila-nga-kengetaret-u-pagua-me-se-shumti-nga-behgjet-pacolli/60%Daily2016-09-11 12:45
https://kosova-info.com/sdo-ta-besoni-profesionin-e-pare-te-yllit-te-unitedit/60%Daily2016-09-11 12:30
https://kosova-info.com/mengjeset-e-nora-istrefit-nuk-mund-te-jene-me-te-embla-se-kaq-shikoni-cfare-ben-roberti-per-te-foto/60%Daily2016-09-11 12:17
https://kosova-info.com/etno-festi-fillon-me-14-shtator/60%Daily2016-09-11 12:14
https://kosova-info.com/milan-udinese-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-11 12:10
https://kosova-info.com/ballkani-ne-rrezik-nga-aktiviteti-sizmik/60%Daily2016-09-11 12:05
https://kosova-info.com/roma-sampdoria-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-09-11 12:04
https://kosova-info.com/ha