XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/toyota-tacoma-ka-nje-dizajn-te-brendshem-fantastik/60%Daily2016-10-31 23:01
https://kosova-info.com/sa-miq-kane-vizituar-per-halloween-familjen-mamaqi-foto/60%Daily2016-10-31 23:01
https://kosova-info.com/sa-miq-kane-vizituar-per-halloween-familjen-mamaqi-foto/60%Daily2016-10-31 23:01
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-pa-maske-fisnik-ismaili-i-burgosur-foto/60%Daily2016-10-31 22:59
https://kosova-info.com/kryevepra-e-messit-votohet-per-golin-me-te-bukur-te-xhiros-trete-ne-l-k/60%Daily2016-10-31 22:53
https://kosova-info.com/arben-llapashtica-e-shkelzen-rexha-fitues-te-wiki-loves-monuments-2016-ne-kosove-e-shqiperi-foto/60%Daily2016-10-31 22:51
https://kosova-info.com/caushi-e-parashikuam-se-do-te-kishim-arrestime-tjera-nga-serbia/60%Daily2016-10-31 22:42
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-beni-nese-e-shihni-dike-duke-ecur-pergjumur-2/60%Daily2016-10-31 22:41
https://kosova-info.com/e-ndieni-aromen-te-cilen-askush-tjeter-nuk-e-ndien-menjehere-shkoni-ne-kontroll-te-mjeku/60%Daily2016-10-31 22:40
https://kosova-info.com/premtimi-i-radhes-nga-bahtiri-mitrovica-bashkohet-ne-janar-akr-ja-fiton-20-per-qind-te-votave/60%Daily2016-10-31 22:38
https://kosova-info.com/enca-haxhia-behet-police-as-me-uniforme-nuk-e-mbulon-gjoksin-foto/60%Daily2016-10-31 22:32
https://kosova-info.com/enca-haxhia-behet-police-as-me-uniforme-nuk-e-mbulon-gjoksin-foto/60%Daily2016-10-31 22:32
https://kosova-info.com/legjenda-e-liverpoolit-e-nguc-keq-mourinhon-dhe-chelsea-videofoto/60%Daily2016-10-31 22:31
https://kosova-info.com/keto-ushqime-parandalojne-impotencen-seksuale/60%Daily2016-10-31 22:20
https://kosova-info.com/nacionalisti-edi-rama-mesazh-greqise-himara-njihet-dhe-eshte-vec-shqiptare/60%Daily2016-10-31 22:14
https://kosova-info.com/vokrri-komenton-seancen-e-cas-it-per-kosoven/60%Daily2016-10-31 22:14
https://kosova-info.com/emisioni-mirage-te-rejat-e-fundit-nga-showbizi-video-2/60%Daily2016-10-31 22:09
https://kosova-info.com/haradinaj-vazhdon-fushaten-parazgjedhore-ndalet-ne-kodren-e-trimave-foto/60%Daily2016-10-31 22:00
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-kjo-eshte-cmenduria-me-e-madhe-ne-karrieren-e-balotellit-video/60%Daily2016-10-31 21:53
https://kosova-info.com/stavileci-ndertimi-i-kosoves-se-re-ne-gjysmen-e-dyte-te-vitit-2017/60%Daily2016-10-31 21:48
https://kosova-info.com/e-dashura-e-princit-harry-shfaqet-ne-skena-te-nxehta-ne-serial-foto-16/60%Daily2016-10-31 21:47
https://kosova-info.com/liverpooli-e-arrin-ate-qe-po-e-priste-qe-gjysme-shekulli/60%Daily2016-10-31 21:42
https://kosova-info.com/kur-suarez-e-ben-nervoz-neymarin-ne-stervitje-video/60%Daily2016-10-31 21:29
https://kosova-info.com/analizoni-figurat-ne-whatsapp-kete-gje-kurre-nuk-e-keni-diturfoto/60%Daily2016-10-31 21:27
https://kosova-info.com/hoxhe-elvis-naci-per-halloween-zoti-i-ka-krijuar-femijet-si-engjej-mos-i-shemtoni-ata/60%Daily2016-10-31 21:21
https://kosova-info.com/halloween-ne-prishtine-shnderrohet-ne-gjuajtje-me-veze-foto/60%Daily2016-10-31 21:17
https://kosova-info.com/keto-jane-efektet-pozitive-te-lengut-te-boronices/60%Daily2016-10-31 21:09
https://kosova-info.com/vritet-tifozi-i-skuadres-serbe-ne-mal-te-zi-pas-perfundimit-te-ndeshjes-se-aba-liges-foto/60%Daily2016-10-31 21:05
https://kosova-info.com/ekskluzive-kengetarja-serbe-huazon-kengen-e-nora-istrefit-video/60%Daily2016-10-31 21:04
https://kosova-info.com/kujdes-ky-virus-po-sulmon-iphonet/60%Daily2016-10-31 20:54
https://kosova-info.com/kujdes-ky-virus-po-sulmon-iphonet/60%Daily2016-10-31 20:54
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-as-serbia-as-kosova-nuk-po-i-permbushin-obligimet-nga-brukseli/60%Daily2016-10-31 20:43
https://kosova-info.com/a-eshte-guardiola-trajneri-me-i-papershtatshem-me-te-cilin-eshte-perballur-enrique/60%Daily2016-10-31 20:43
https://kosova-info.com/sa-i-pafat-shaqiri-lendohet-perseri-foto/60%Daily2016-10-31 20:42
https://kosova-info.com/justin-bieber-u-dashurua-ne-te-por-fotografia-qe-ka-publikuar-modelja-do-ta-zhgenjeje-kengetarin-foto/60%Daily2016-10-31 20:34
https://kosova-info.com/vuciq-i-frikesuar-veshtire-se-do-zbulohet-kush-qendron-pas-armeve-afer-shtepise-time/60%Daily2016-10-31 20:26
https://kosova-info.com/ja-sa-i-lumtur-eshte-schweinsteinger-pas-kthimit-ne-stervitje-nga-mourinho/60%Daily2016-10-31 20:19
https://kosova-info.com/kercenimi-i-greqise-ministria-e-jashtme-shqiptare-therret-ambasadorin-grek-per-sqarime/60%Daily2016-10-31 20:18
https://kosova-info.com/konceptet-e-gjenerates-se-ardhshme-te-veturave-i8-nga-bmw/60%Daily2016-10-31 20:12
https://kosova-info.com/shikoni-si-shtrihet-ne-kafiq-zanfina-ismaili-foto/60%Daily2016-10-31 20:10
https://kosova-info.com/ronaldos-spo-i-ece-ne-dashuri-e-humb-edhe-kete-bukuroshe-foto/60%Daily2016-10-31 20:00
https://kosova-info.com/vjen-edhe-nje-tjeter-permiresim-fantastik-nga-facebook/60%Daily2016-10-31 19:48
https://kosova-info.com/baton-haxhiu-edi-rama-hyri-i-frikesuar-ne-debat-me-analistet-une-e-drejtova-mire-emisionin/60%Daily2016-10-31 19:40
https://kosova-info.com/blero-i-pa-fat-ja-cfare-i-ndodhi-kete-here-foto/60%Daily2016-10-31 19:36
https://kosova-info.com/ferguson-i-sigurt-ky-futbollist-e-fiton-topin-e-arte/60%Daily2016-10-31 19:34
https://kosova-info.com/visar-ymeri-ja-cfare-do-te-beje-vetevendosje-nese-e-merr-pushtetin-video/60%Daily2016-10-31 19:32
https://kosova-info.com/problemet-qe-shkakton-te-femijet-perdorimi-i-telefonit-para-gjumit/60%Daily2016-10-31 19:30
https://kosova-info.com/ky-gol-i-cmendur-eshte-shenuar-ne-ligen-e-dyte-te-kosoves-video/60%Daily2016-10-31 19:22
https://kosova-info.com/ymeri-isa-mustafa-e-ka-bllokuar-hetimin-e-shik-ut-video/60%Daily2016-10-31 19:15
https://kosova-info.com/ymeri-isa-mustafa-e-ka-bllokuar-hetimin-e-shik-ut-video/60%Daily2016-10-31 19:15
https://kosova-info.com/kengetari-asim-gashi-gati-per-festat-e-fundvitit-ky-eshte-projekti-i-tij-festiv-foto/60%Daily2016-10-31 19:13
https://kosova-info.com/toyota-ka-shpikur-nj-teknologji-e-cila-shndrron-telefonin-tuaj-n-nj-els-makine/60%Daily2016-10-31 17:07
https://kosova-info.com/test-per-60-sekonda-ju-duhet-vetem-nje-luge-per-te-vertetuar-nese-keni-ndonje-semundje/60%Daily2016-10-31 19:08
https://kosova-info.com/hetimi-zhyt-hillary-clintonin-bie-ne-sondazhe/60%Daily2016-10-31 19:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-stoke-swansea-foto/60%Daily2016-10-31 19:01
https://kosova-info.com/statistikat-mourinho-me-i-dobet-se-moyes-dhe-van-gaal/60%Daily2016-10-31 18:57
https://kosova-info.com/eli-fara-sfidon-vajzen-e-saj-ne-foton-e-fundit-shfaqet-shume-seksi-foto/60%Daily2016-10-31 18:56
https://kosova-info.com/sondazhi-70-e-shqiptareve-mendojne-se-situata-ekonomike-eshte-perkeqesuar/60%Daily2016-10-31 18:43
https://kosova-info.com/eliza-hoxha-me-paraqitje-mbreslenese-kenga-i-dedikohet-vendit-video/60%Daily2016-10-31 18:41
https://kosova-info.com/besojeni-ose-jo-gjokoviq-kete-jave-mund-te-humb-vendin-e-pare-ne-renditjen-boterore/60%Daily2016-10-31 18:36
https://kosova-info.com/dy-ushtrime-per-kurriz-te-forte-dhembja-nga-qendrimi-i-gjate-ulur-zhduket-shume-shpejt/60%Daily2016-10-31 18:35
https://kosova-info.com/nisin-inspektime-te-gjera-ndaj-notereve/60%Daily2016-10-31 18:31
https://kosova-info.com/edhe-maqedonia-mund-shqiperine-u17/60%Daily2016-10-31 18:25
https://kosova-info.com/inteligjenca-artificiale-e-google-shkruan-nje-algoritem-misterioz-kriptografik/60%Daily2016-10-31 18:24
https://kosova-info.com/kundersulmi-i-nishanit-po-kthehen-nostalgjiket-te-hapen-dosjet/60%Daily2016-10-31 18:23
https://kosova-info.com/rriten-tensionet-putin-e-nenshkroi-ligjin-per-suspendimin-e-marreveshjes-me-shba-te/60%Daily2016-10-31 18:14
https://kosova-info.com/stavileci-reformimi-i-sektorit-te-energjise-prioritet-i-qeverise/60%Daily2016-10-31 18:13
https://kosova-info.com/ja-kostumi-m-i-pabesueshm-i-halloween-it-inspiruar-nga-pokemon-go/60%Daily2016-10-31 16:57
https://kosova-info.com/mimoza-kusari-i-reagon-bajram-gecajt-ky-lloj-i-politikes-te-burrnive-tuaja-pa-burrerri-duhet-nderruar/60%Daily2016-10-31 18:10
https://kosova-info.com/i-veshur-me-kostum-te-freddy-krueger-plagos-pese-persona/60%Daily2016-10-31 18:06
https://kosova-info.com/teknologjia-gati-ta-mposhte-verberine-pergjithmone/60%Daily2016-10-31 18:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pyetja-provokuese-qe-sot-guardiola-refuzoi-ti-pergjigjet/60%Daily2016-10-31 18:03
https://kosova-info.com/kjo-modele-9-vjecare-eshte-femija-me-i-bukur-ne-bote/60%Daily2016-10-31 17:50
https://kosova-info.com/i-madhi-maldini-i-pergjigjet-pyetjes-messi-apo-ronaldo/60%Daily2016-10-31 17:38
https://kosova-info.com/uji-i-orizit-aleati-me-i-madh-i-lekures-tuaj/60%Daily2016-10-31 17:28
https://kosova-info.com/shuhet-topi-i-arte-ky-eshte-cmimi-i-ri-qe-jep-fifa-foto/60%Daily2016-10-31 17:25
https://kosova-info.com/kylie-jenner-si-christina-aguilera-per-halloween-ja-si-e-komenton-kengetarja-foto/60%Daily2016-10-31 17:13
https://kosova-info.com/per-turpin-e-superliges-shqiptare-shkruhet-edhe-ne-serbi-video/60%Daily2016-10-31 17:09
https://kosova-info.com/monedhat-bitcoins-do-te-shiten-ne-zvicer-ja-menyra/60%Daily2016-10-31 17:09
https://kosova-info.com/prokurori-italian-me-parate-e-pensionit-te-zvicres-azem-syla-financoi-grupin-kriminal/60%Daily2016-10-31 17:08
https://kosova-info.com/seagate-lanoi-nj-disk-solid-me-kapacitet-512gb-pr-konsoln-xbox-one/60%Daily2016-10-31 16:13
https://kosova-info.com/seagate-lanoi-nj-disk-solid-me-kapacitet-512gb-pr-konsoln-xbox-one/60%Daily2016-10-31 16:13
https://kosova-info.com/reagon-mpj-pas-arrestimit-te-hilmi-kelmendit-mos-udhetoni-neper-serbi/60%Daily2016-10-31 17:03
https://kosova-info.com/neser-ne-keto-vende-nuk-do-te-kete-rryme-per-shume-ore/60%Daily2016-10-31 16:56
https://kosova-info.com/prekese-studenti-kupton-pas-shume-kohe-se-babai-eshte-verbuar-video/60%Daily2016-10-31 16:46
https://kosova-info.com/policia-shkon-ti-arrestoje-per-droge-por-ajo-cfare-bene-zonja-e-shtepise-do-tiu-habis/60%Daily2016-10-31 16:42
https://kosova-info.com/lajmivox-tregu-i-gjelber-ne-gjendje-te-mjere-shpend-ahmeti-nuk-e-mbajti-premtimin-video/60%Daily2016-10-31 16:39
https://kosova-info.com/lajmivox-tregu-i-gjelber-ne-gjendje-te-mjere-shpend-ahmeti-nuk-e-mbajti-premtimin-video/60%Daily2016-10-31 16:39
https://kosova-info.com/mbahet-seanca-degjimore-ne-cas-shume-shpejte-vendoset-per-kosoven/60%Daily2016-10-31 16:38
https://kosova-info.com/kanabisi-ja-sa-fitojne-trafikantet-per-cdo-kilogram/60%Daily2016-10-31 16:38
https://kosova-info.com/shpati-tregon-a-do-te-kthehej-serish-te-aferdita-video/60%Daily2016-10-31 16:37
https://kosova-info.com/po-hetohet-nderhyrja-e-policeve-ndaj-tifozeve-ne-derbin-e-djeshem-ne-elbasan/60%Daily2016-10-31 16:32
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-do-te-bashkepunojme-me-shoqaten-e-te-burgosurve-politik/60%Daily2016-10-31 16:29
https://kosova-info.com/1-milion-e-500-mije-euro-per-te-akuzuarit-potenciale-te-gjykates-speciale/60%Daily2016-10-31 16:21
https://kosova-info.com/1-milion-e-500-mije-euro-per-te-akuzuarit-potenciale-te-gjykates-speciale/60%Daily2016-10-31 16:21
https://kosova-info.com/buffon-ja-cfare-duhet-te-bejme-per-te-rivalizuar-barcen-dhe-bayernin/60%Daily2016-10-31 16:20
https://kosova-info.com/indi-nju-delhi-mbulohet-nga-reja-e-smogut-zemerohen-banoret/60%Daily2016-10-31 16:12
https://kosova-info.com/dj-vicky-i-tregon-vendin-robert-aliajt/60%Daily2016-10-31 16:10
https://kosova-info.com/a-ka-strategji-qe-e-ndal-messin-pergjigjet-guardiola/60%Daily2016-10-31 16:03
https://kosova-info.com/guardiola-ndeshja-me-barcelonen-si-nje-finale-per-ne/60%Daily2016-10-31 15:50
https://kosova-info.com/nusja-e-decanit-ne-poza-seksi-foto/60%Daily2016-10-31 15:47
https://kosova-info.com/stavileci-sektori-i-teknologjise-se-informacionit-prioritet-i-qeverise/60%Daily2016-10-31 15:42
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-nenshkruan-ligjin-per-trepcen/60%Daily2016-10-31 15:35
https://kosova-info.com/veseli-takon-veteranet-ish-luftetaret-jane-te-gatshem-te-marrin-secilen-pergjegjesi-qe-u-takon/60%Daily2016-10-31 15:34
https://kosova-info.com/la-liga-zbulon-diten-dhe-oren-e-zhvillimit-te-el-classicos-foto/60%Daily2016-10-31 15:30
https://kosova-info.com/pornostarja-e-njohur-e-le-profesionin-per-fene-foto-18/60%Daily2016-10-31 15:21
https://kosova-info.com/pogba-ne-hotel-me-skuadren-e-barcelones-foto/60%Daily2016-10-31 15:19
https://kosova-info.com/pogba-ne-hotel-me-skuadren-e-barcelones-foto/60%Daily2016-10-31 15:19
https://kosova-info.com/pogba-ne-hotel-me-skuadren-e-barcelones-foto-2/60%Daily2016-10-31 15:19
https://kosova-info.com/lista-serbe-nuk-do-ta-perfille-vendimin-e-gjykates-kushtetuese-per-trepcen/60%Daily2016-10-31 15:19
https://kosova-info.com/stavileci-mzhe-po-permbush-me-sukses-obligimet-qe-dalin-nga-msa/60%Daily2016-10-31 15:12
https://kosova-info.com/stavileci-mzhe-po-permbush-me-sukses-obligimet-qe-dalin-nga-msa/60%Daily2016-10-31 15:12
https://kosova-info.com/gold-ag-sonte-nata-e-shejtanit/60%Daily2016-10-31 15:07
https://kosova-info.com/mkrs-neser-nderon-armand-duken/60%Daily2016-10-31 15:03
https://kosova-info.com/nafta-u-lirua-per-4/60%Daily2016-10-31 15:02
https://kosova-info.com/semuret-kengetarja-e-njohur-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-31 14:57
https://kosova-info.com/semuret-kengetarja-e-njohur-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-31 14:57
https://kosova-info.com/shikoni-klipin-e-ri-te-christina-aguileras-video/60%Daily2016-10-31 14:54
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kerkesa-e-re-e-serbise-per-dialogun-me-kosoven/60%Daily2016-10-31 14:40
https://kosova-info.com/dy-kosovare-ne-formacionin-e-javes-ne-bundeslige-foto/60%Daily2016-10-31 14:37
https://kosova-info.com/nuk-do-te-besoni-sa-kushton-vetura-qe-vozit-morena-taraku-foto/60%Daily2016-10-31 14:37
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-perleshje-fizike-ne-malisheve-alivanoset-nje-nxenes-video/60%Daily2016-10-31 14:33
https://kosova-info.com/gaxherri-vrasjet-e-aktivisteve-te-ldk-se-i-beri-shik-u-ata-jane-edhe-ne-opozite/60%Daily2016-10-31 14:33
https://kosova-info.com/brenda-parajses-se-praruar-aty-ku-jeton-donald-trump-foto/60%Daily2016-10-31 14:27
https://kosova-info.com/shperthen-kristela-ja-mesazhi-i-saj-per-nogen/60%Daily2016-10-31 14:19
https://kosova-info.com/realizon-sulm-ddos-ndaj-911-18-vjeari-prfundon-n-pranga/60%Daily2016-10-31 14:19
https://kosova-info.com/aksidentohet-klubi-shqiptar-pese-futbolliste-te-lenduar/60%Daily2016-10-31 14:12
https://kosova-info.com/osmani-koalicioni-e-miraton-buxhetin-me-se-largu-deri-me-20-dhjetor/60%Daily2016-10-31 14:07
https://kosova-info.com/asambleja-e-suharekes-me-deklarate-kunder-kthimit-te-serbeve-ne-mushtisht-dokument/60%Daily2016-10-31 14:05
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-ri-i-rita-ores-kopuk-ia-fut-gishtin-kosovares-ne-mes-te-rruges-foto/60%Daily2016-10-31 14:04
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-e-perleshjes-se-neymar-me-vezon-pas-ndeshjes-video/60%Daily2016-10-31 13:55
https://kosova-info.com/keshtu-u-shkaterrua-italia-nga-termetet-pamje-nga-droni-video/60%Daily2016-10-31 13:51
https://kosova-info.com/fitorja-e-serbise-ne-gjykaten-e-arbitrazhit-sportiv-e-rrezikon-shtetin-e-kosoves/60%Daily2016-10-31 13:38
https://kosova-info.com/kjo-kengetare-kosovare-i-shpetoi-per-pak-termetit-ne-rome-foto/60%Daily2016-10-31 13:36
https://kosova-info.com/kjo-kengetare-kosovare-i-shpetoi-per-pak-termetit-ne-rome-foto/60%Daily2016-10-31 13:36
https://kosova-info.com/tifozi-i-partizanit-merr-peng-dy-tifoze-super-seksi-te-skenderbeut-foto/60%Daily2016-10-31 13:32
https://kosova-info.com/iphone-8-vjen-me-ekranin-oled/60%Daily2016-10-31 13:31
https://kosova-info.com/edi-rama-ne-tropoje-foto/60%Daily2016-10-31 13:30
https://kosova-info.com/vrasja-ne-diskoteken-e-pejes-nje-muaj-paraburgim-per-autorin/60%Daily2016-10-31 13:26
https://kosova-info.com/tesla-prezantoi-tjegulln-solare/60%Daily2016-10-31 13:19
https://kosova-info.com/gjuriq-ne-trepce-me-leje-te-ministrise-se-jashtme-te-kosoves/60%Daily2016-10-31 13:16
https://kosova-info.com/ramiz-kelmendit-i-plotesohet-deshira-ulet-prane-mustafes-si-zvkryeminister-foto/60%Daily2016-10-31 13:13
https://kosova-info.com/misofoni-kur-nuk-mund-ta-duroni-dike-kur-pertype-ushqim/60%Daily2016-10-31 13:13
https://kosova-info.com/kush-jane-kriminelet-e-uck-se/60%Daily2016-10-31 13:09
https://kosova-info.com/ledri-vula-pas-kaq-kohesh-flet-hapur-per-arsyen-e-ndarjes-nga-dafina-zeqiri/60%Daily2016-10-31 13:08
https://kosova-info.com/15-mije-njerez-mbesin-te-pastrehe-nga-termeti-ne-itali/60%Daily2016-10-31 13:02
https://kosova-info.com/teori-te-reja-rreth-zgjerimit-te-isis-ne-evrope/60%Daily2016-10-31 12:49
https://kosova-info.com/e-ngaterruan-per-protestues-nxirret-jashte-mbeshtetesi-i-donald-trump-video/60%Daily2016-10-31 12:44
https://kosova-info.com/mbreteresha-e-prostitucionit-ne-ballkan-jeta-ime-eshte-tmerr-kur-isha-dhjete-vjec-babai-imfoto/60%Daily2016-10-31 12:39
https://kosova-info.com/skandal-shikoni-cfare-iu-kane-bere-tifozet-e-partizanit-atyre-te-skenderbeut-video/60%Daily2016-10-31 12:36
https://kosova-info.com/centurylink-blen-kompanin-e-rrjetit-global-t-fibrave-optike-level-3-pr-19-43-miliard-dollar/60%Daily2016-10-31 12:26
https://kosova-info.com/fotot-e-rruges-qe-smund-ti-anashkaloni-dot-video/60%Daily2016-10-31 12:26
https://kosova-info.com/barack-obama-tete-vite-ne-pushtet-ne-tete-shifra/60%Daily2016-10-31 12:21
https://kosova-info.com/rajoy-ben-betimin-si-kryeminister-i-spanjes/60%Daily2016-10-31 12:18
https://kosova-info.com/perdori-pese-pilula-ne-dite-tani-ndihet-si-20-vjecare-foto/60%Daily2016-10-31 12:15
https://kosova-info.com/u-akuzua-per-vrasjen-e-gruas-beri-24-vjet-burg-kjo-eshte-historia-rreqethese-foto/60%Daily2016-10-31 12:12
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-shokues-per-realin-foto/60%Daily2016-10-31 12:09
https://kosova-info.com/diskriminimi-ndaj-17-vjecares-shqiptare-kompania-ajrore-nuk-e-lejon-te-shkoje-ne-france-dhe-e-zbret-ne-toke/60%Daily2016-10-31 12:09
https://kosova-info.com/fejohet-modelja-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-31 11:57
https://kosova-info.com/sensacionale-suarez-te-skuadra-e-re-per-150-milione-euro/60%Daily2016-10-31 11:53
https://kosova-info.com/almeda-abazi-dy-gezime-ne-nje-dite-foto/60%Daily2016-10-31 11:39
https://kosova-info.com/osbe-institucionet-e-pavarura-sigurojne-qeverisje-te-mire/60%Daily2016-10-31 11:38
https://kosova-info.com/takimet-ne-zyre-dhe-lokale-gruaja-si-me-provokonte-gjyqtari/60%Daily2016-10-31 11:36
https://kosova-info.com/de-biasi-fton-futbollistin-e-ri-per-ndeshjen-me-izraelin-foto/60%Daily2016-10-31 11:29
https://kosova-info.com/veseli-pas-vendimit-te-gjykates-kushtetuese-per-trepcen-urime-minatoreve-dhe-gjithe-qytetareve/60%Daily2016-10-31 11:29
https://kosova-info.com/i-cmenduri-berisha-kompleton-het-trikun-video/60%Daily2016-10-31 11:16
https://kosova-info.com/ankete-gjysma-e-pronareve-te-note-do-te-kalojne-ne-iphone-7/60%Daily2016-10-31 11:11
https://kosova-info.com/ankete-gjysma-e-pronareve-te-note-do-te-kalojne-ne-iphone-7/60%Daily2016-10-31 11:11
https://kosova-info.com/pas-6-vitesh-nga-lanimi-i-portabilitetit-arrin-n-500000-numri-i-portimeve-n-rrjetet-celulare-dhe-fikse/60%Daily2016-10-31 10:25
https://kosova-info.com/alarm-ne-londer-evakuohet-urgjentisht-parlamenti-britanik-foto/60%Daily2016-10-31 11:10
https://kosova-info.com/alarm-ne-londer-evakuohet-urgjentisht-parlamenti-britanik-foto/60%Daily2016-10-31 11:10
https://kosova-info.com/zyrtarizohen-shtetet-pjesemarrese-ne-eurovision-2017-kosova-perseri-jashte/60%Daily2016-10-31 11:10
https://kosova-info.com/ja-cilat-yje-boterore-pelqen-sali-berisha-foto/60%Daily2016-10-31 10:51
https://kosova-info.com/tre-termete-te-reja-ne-itali-sizmologet-konfirmojne-se-mund-te-zgjatin-me-jave/60%Daily2016-10-31 10:49
https://kosova-info.com/vdes-gruaja-e-cila-u-hodh-nga-kati-i-trete-i-spitalit-te-gjakoves/60%Daily2016-10-31 10:48
https://kosova-info.com/zeneli-ne-formacionin-e-javes-foto/60%Daily2016-10-31 10:47
https://kosova-info.com/zeneli-ne-formacionin-e-javes-foto/60%Daily2016-10-31 10:47
https://kosova-info.com/skandal-kjo-qe-po-ndodh-ne-futbollin-kosovar-eshte-e-tmerrshme/60%Daily2016-10-31 10:37
https://kosova-info.com/gecaj-i-pergjigjet-kusari-liles-mimoza-lulezoi-ne-kopshtin-e-bajramit/60%Daily2016-10-31 10:28
https://kosova-info.com/psikologia-e-harvardit-tregon-se-si-ta-zbuloni-nje-genjeshtar/60%Daily2016-10-31 10:25
https://kosova-info.com/psikologia-e-harvardit-tregon-se-si-ta-zbuloni-nje-genjeshtar/60%Daily2016-10-31 10:25
https://kosova-info.com/psikologia-e-harvardit-tregon-se-si-ta-zbuloni-nje-genjeshtar/60%Daily2016-10-31 10:25
https://kosova-info.com/psikologia-e-harvardit-tregon-se-si-ta-zbuloni-nje-genjeshtar/60%Daily2016-10-31 10:25
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-beni-nese-e-shihni-dike-duke-ecur-pergjumur/60%Daily2016-10-31 10:12
https://kosova-info.com/blerta-deliu-sdo-ta-refuzonte-oferten-per-ministre/60%Daily2016-10-31 10:11
https://kosova-info.com/nenat-vip-qe-po-rritin-femije-pa-baba-foto/60%Daily2016-10-31 10:09
https://kosova-info.com/autoritetet-italiane-hetojn-politikat-e-reja-t-prdorimit-t-whatsapp/60%Daily2016-10-31 10:04
https://kosova-info.com/veseli-thote-se-korrupsioni-po-pengon-konsolidimin-e-demokracise/60%Daily2016-10-31 09:52
https://kosova-info.com/veseli-thote-se-korrupsioni-po-pengon-konsolidimin-e-demokracise/60%Daily2016-10-31 09:52
https://kosova-info.com/daciq-nese-e-tradhtojme-rusine-kosova-hyn-ne-okb/60%Daily2016-10-31 09:50
https://kosova-info.com/unicef-300-milione-femije-thithin-ajer-toksik/60%Daily2016-10-31 09:49
https://kosova-info.com/termeti-ne-itali-4-here-me-i-fuqishem-se-bomba-atomike-ne-hiroshima/60%Daily2016-10-31 09:47
https://kosova-info.com/incidenti-i-madh-ne-shqiperi-nuk-ia-keni-idene-sa-tifoze-ka-arrestuar-policia/60%Daily2016-10-31 09:41
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-me-kendall-jenner/60%Daily2016-10-31 09:36
https://kosova-info.com/berisha-shenon-dy-gola-per-melbournen-video/60%Daily2016-10-31 09:32
https://kosova-info.com/ky-eshte-qyteti-me-i-shtrenjte-ne-evrope/60%Daily2016-10-31 09:27
https://kosova-info.com/kusari-lila-gecajt-po-ju-shoh-permas/60%Daily2016-10-31 09:23
https://kosova-info.com/semundja-e-rralle-e-vogelushit-prinderit-i-veshin-rroba-kukullash-foto/60%Daily2016-10-31 09:13
https://kosova-info.com/tentim-vrasje-me-arme-ne-mitrovice/60%Daily2016-10-31 09:13
https://kosova-info.com/e-turpshme-tifozja-e-partizanit-tregon-cfare-i-kane-bere-policet-pas-ndeshjes/60%Daily2016-10-31 09:12
https://kosova-info.com/mesuesja-e-pare-me-down-syndrome-ne-argjentine-fotovideo/60%Daily2016-10-31 09:04
https://kosova-info.com/gruaja-70-vjecare-bie-nga-ndertesa-e-spitalit-te-gjakoves-foto/60%Daily2016-10-31 09:00
https://kosova-info.com/nje-tjeter-konfirmim-vjen-per-shtatzenine-e-tunes-foto/60%Daily2016-10-31 08:57
https://kosova-info.com/nj-video-e-huawei-mate-9-ka-n-fokus-jetgjatsin-e-bateris/60%Daily2016-10-31 08:19
https://kosova-info.com/okb-e-tmerruar-me-sulmet-e-rebeleve-ne-alepo/60%Daily2016-10-31 08:54
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendimi-i-interit-per-de-boer/60%Daily2016-10-31 08:54
https://kosova-info.com/samsung-me-versionin-e-ri-te-galaxy-s7-edge-e-quan-blue-coral/60%Daily2016-10-31 08:46
https://kosova-info.com/cas-shqyrton-sot-ankesen-e-serbise-per-perjashtimin-e-kosoves/60%Daily2016-10-31 08:31
https://kosova-info.com/sa-xheloze-jeni/60%Daily2016-10-31 08:26
https://kosova-info.com/ja-si-e-tremb-marina-getin-foto/60%Daily2016-10-31 08:22
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-momenti-me-komik-i-vitit-ne-futboll-vjen-nga-serbia-video/60%Daily2016-10-31 08:15
https://kosova-info.com/lubia-buldozeri-me-i-madh-ne-bote-video/60%Daily2016-10-31 08:11
https://kosova-info.com/zgjedhje-per-zgjidhje-te-ngercit/60%Daily2016-10-31 08:01
https://kosova-info.com/berisha-synojme-evropen/60%Daily2016-10-31 08:00
https://kosova-info.com/trepca-e-sjelle-gjuriqin-ne-kosove/60%Daily2016-10-31 07:58
https://kosova-info.com/veshja-ideale-per-halloween-sipas-shenjes-se-horoskopit-foto/60%Daily2016-10-31 07:56
https://kosova-info.com/rikthehen-maskat-ne-tirane/60%Daily2016-10-31 07:48
https://kosova-info.com/3-milione-per-lejla-video/60%Daily2016-10-31 07:48
https://kosova-info.com/mustafi-ne-formacionin-e-javes/60%Daily2016-10-31 07:46
https://kosova-info.com/cyanogen-filloi-zhvillimin-e-cyanogenmod-14-bazuar-n-android-7-1/60%Daily2016-10-31 08:10
https://kosova-info.com/termeti-ne-itali-qytetaret-kalojne-naten-jashte/60%Daily2016-10-31 07:30
https://kosova-info.com/nora-istrefi-pozon-rrugeve-te-prishtines-me-vajzen-renee-foto/60%Daily2016-10-31 07:21
https://kosova-info.com/a-po-rrezikohet-qellimisht-hillary-clinton/60%Daily2016-10-31 07:17
https://kosova-info.com/be-bilete-treni-falas-per-18-vjecaret/60%Daily2016-10-31 07:09
https://kosova-info.com/horoskopi-31-tetor-2016/60%Daily2016-10-31 06:11
https://kosova-info.com/veseli-vetevendosje-po-e-luan-lojen-e-sulmit-si-teknike-mbrojtje/60%Daily2016-10-31 06:07
https://kosova-info.com/turqia-arreston-kryeredaktorin-e-gazetes-opozitare-cumhuriyet/60%Daily2016-10-31 06:06
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-kete-jave-ndryshojne-temperaturat/60%Daily2016-10-31 06:05
https://kosova-info.com/fbi-akuzohet-se-po-ndikon-ne-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2016-10-31 06:03
https://kosova-info.com/pese-gjera-qe-femijet-do-te-mbajne-mend-nga-ju-kur-te-rriten/60%Daily2016-10-31 01:05
https://kosova-info.com/organizata-boterore-e-shendetesise-thote-se-pamundesia-per-te-gjetur-partner-eshte-paaftesi/60%Daily2016-10-31 01:02
https://kosova-info.com/aktoret-qe-sakrifikuan-bukurine-e-tyre-per-rol-foto/60%Daily2016-10-31 00:14
https://kosova-info.com/ushtrimet-per-sy-qe-duhet-ti-beni-cdo-dite-video/60%Daily2016-10-31 00:00
https://kosova-info.com/ushtrimet-per-sy-qe-duhet-ti-beni-cdo-dite-video/60%Daily2016-10-31 00:00
https://kosova-info.com/ekskluzive-perleshen-tifozet-gjate-ndeshjes-ylli-bashkimi-video/60%Daily2016-10-30 23:33
https://kosova-info.com/mercedes-amg-e63-e-re-eshte-bishe-e-vertete/60%Daily2016-10-30 23:06
https://kosova-info.com/ja-ne-cfare-forme-i-tregon-nenes-se-vuan-nga-depresioni-video/60%Daily2016-10-30 23:02
https://kosova-info.com/marina-fara-e-nxehte-ne-nje-foto-ne-shtrat-foto/60%Daily2016-10-30 22:56
https://kosova-info.com/sa-skuader-e-pafat-interi-shikojeni-kete-moment-video/60%Daily2016-10-30 22:56
https://kosova-info.com/policia-u-treguam-tolerante-me-tifozet-ishin-te-dehur-video/60%Daily2016-10-30 22:42
https://kosova-info.com/ups-miku-i-zbulon-sekretin-patris-berishes-foto/60%Daily2016-10-30 22:42
https://kosova-info.com/dy-yjet-qe-mund-te-mungojne-ne-el-classico-foto/60%Daily2016-10-30 22:37
https://kosova-info.com/ky-eshte-lengu-natyral-qe-ua-lehteson-kollitjen/60%Daily2016-10-30 22:35
https://kosova-info.com/ky-eshte-lengu-natyral-qe-ua-lehteson-kollitjen/60%Daily2016-10-30 22:35
https://kosova-info.com/do-te-vdisni-se-qeshuri-kur-ta-shihni-cka-ka-veshur-maradona-per-ditelindje-foto/60%Daily2016-10-30 22:34
https://kosova-info.com/termetet-ekspertet-nuk-ka-me-qytete-historike-ne-qender-te-italise/60%Daily2016-10-30 22:33
https://kosova-info.com/cfare-nuk-duhet-te-konsumoni-kur-semureni/60%Daily2016-10-30 22:29
https://kosova-info.com/a-eshte-diss-kenga-e-re-nga-2ton-video/60%Daily2016-10-30 22:28
https://kosova-info.com/kaos-te-interi-ylli-i-skuadres-refuzon-ti-zgjase-doren-de-boerit-foto/60%Daily2016-10-30 22:20
https://kosova-info.com/kaos-te-interi-ylli-i-skuadres-refuzon-ti-zgjase-doren-de-boerit-foto/60%Daily2016-10-30 22:20
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-ndan-disa-sekrete-te-padegjuara-me-pare-video/60%Daily2016-10-30 22:16
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-ndan-disa-sekrete-te-padegjuara-me-pare-video-2/60%Daily2016-10-30 22:16
https://kosova-info.com/kujdes-se-cka-shkruani-ne-viber-ja-pse/60%Daily2016-10-30 22:10
https://kosova-info.com/interi-peson-humbjen-e-radhes-ja-cfare-thote-de-boer/60%Daily2016-10-30 22:05
https://kosova-info.com/20-ushqimet-qe-duhet-ti-hani-dhe-tiu-shmangeni-kur-e-keni-stomakun-e-zbrazet-foto/60%Daily2016-10-30 22:01
https://kosova-info.com/njihuni-me-futbollistin-e-premierliges-qe-nuk-ka-shijuar-fitore-qe-1275-dite-foto/60%Daily2016-10-30 21:58
https://kosova-info.com/marko-gjuriq-neser-viziton-flotacionin-e-trepces-ne-leposaviq/60%Daily2016-10-30 21:58
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-e-zonja-ne-kryerjen-e-puneve-te-shtepise-pak-femrave-ua-jep-doren/60%Daily2016-10-30 21:48
https://kosova-info.com/kosovari-u-takua-me-messin-dhe-mori-dhurate-por-femijet-e-tij-duan-ronaldon-video/60%Daily2016-10-30 21:45
https://kosova-info.com/aksident-i-tmerrshem-nena-dhe-femijet-fluturojne-ne-ajer-video-pamje-te-renda/60%Daily2016-10-30 21:43
https://kosova-info.com/vazhdon-fundosja-e-interit-e-mposht-edhe-sampdoria-video/60%Daily2016-10-30 21:37
https://kosova-info.com/ne-prishtine-per-tre-vjet-ka-renie-te-popullsise-shkak-emigrimi/60%Daily2016-10-30 21:34
https://kosova-info.com/trump-akuzon-facebook-un-google-n-dhe-twitter-in-se-po-ndihmojne-hillary-clintonin/60%Daily2016-10-30 21:32
https://kosova-info.com/vdekja-misterioze-e-truprojave-te-rexhep-selimit-pas-atentatit-ndaj-fetah-rudit/60%Daily2016-10-30 21:15
https://kosova-info.com/gold-ag-e-ka-gati-njeren-prej-shume-kengeve-qe-do-te-vijne-nga-ai-video/60%Daily2016-10-30 21:14
https://kosova-info.com/liridon-krasniqi-fiton-kupen-e-malajzise-videofoto/60%Daily2016-10-30 21:06
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vetura-volkswagen-atlas/60%Daily2016-10-30 21:01
https://kosova-info.com/droga-e-re-vdekjeprurese-per-perhapet-tek-femijet-permes-internetit/60%Daily2016-10-30 20:56
https://kosova-info.com/dj-i-ledri-vules-baba-per-here-te-pare-foto/60%Daily2016-10-30 20:56
https://kosova-info.com/hamilton-triumfon-ne-meksike/60%Daily2016-10-30 20:51
https://kosova-info.com/ja-cfare-e-ka-detyruar-isis-te-bej-nje-tifoz-te-real-madridit-foto/60%Daily2016-10-30 20:42
https://kosova-info.com/eshte-51-vjece-por-guxon-te-pozoje-nudo-ne-vaske-foto/60%Daily2016-10-30 20:37
https://kosova-info.com/ish-bashkeshortja-e-edi-rames-nuk-kam-marredhenie-me-te/60%Daily2016-10-30 20:27
https://kosova-info.com/shurupi-nga-birra-qe-sheron-kollen-per-nje-dite/60%Daily2016-10-30 20:27
https://kosova-info.com/tifoze-te-interit-shikoni-cfare-po-ben-shaqiri-foto/60%Daily2016-10-30 20:21
https://kosova-info.com/tre-vite-burg-per-te-martuarit-qe-tradhtojne-ky-eshte-ligji-i-ri-i-be-se/60%Daily2016-10-30 20:19
https://kosova-info.com/ashton-kutcher-shpetoi-6000-viktima-te-trafikimit-dhe-arrestoi-2000-trafikues/60%Daily2016-10-30 20:17
https://kosova-info.com/spahiu-e-sheh-me-dyshim-pavaresine-e-camerise-video/60%Daily2016-10-30 20:12
https://kosova-info.com/spahiu-e-sheh-me-dyshim-pavaresine-e-camerise-video/60%Daily2016-10-30 20:12
https://kosova-info.com/kjo-fotografi-pati-pushtuar-rrjetet-sociale-kjo-eshte-historia-prekese-mbrapa-saj/60%Daily2016-10-30 20:12
https://kosova-info.com/motra-e-labit-mahnit-me-zerin-e-saj-kendon-bashke-me-vellane-video/60%Daily2016-10-30 20:08
https://kosova-info.com/nevoja-per-nje-ekip-te-ri-te-unitetit-video/60%Daily2016-10-30 20:08
https://kosova-info.com/france-football-ky-eshte-mbrojtesi-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2016-10-30 20:05
https://kosova-info.com/sa-zyrtare-te-ldk-se-jane-vrare-gjate-dhe-pasluftes-video/60%Daily2016-10-30 19:53
https://kosova-info.com/ja-nga-do-i-bie-magjistralja-prishtine-mitrovice-video/60%Daily2016-10-30 19:50
https://kosova-info.com/samsung-eshte-fokusuar-ne-galaxy-s8/60%Daily2016-10-30 19:48
https://kosova-info.com/dikur-ishte-mysafire-ne-dasmen-e-saj-sot-papritmas-iu-be-kunate-foto/60%Daily2016-10-30 19:46
https://kosova-info.com/cifti-firmino-gati-per-halloween-por-fokusin-e-merr-gjoksi-i-gruas-se-tij-foto/60%Daily2016-10-30 19:42
https://kosova-info.com/shqiptaret-tentojne-te-vjedhin-komisariatin-e-policise-ne-france/60%Daily2016-10-30 19:40
https://kosova-info.com/athina-reagon-per-himaren-e-papranueshme-prishja-e-shtepive-te-minoritareve-greke/60%Daily2016-10-30 19:37
https://kosova-info.com/athina-reagon-per-himaren-e-papranueshme-prishja-e-shtepive-te-minoritareve-greke/60%Daily2016-10-30 19:37
https://kosova-info.com/whatsapp-ne-shenjestren-e-autoriteteve-te-be-se/60%Daily2016-10-30 19:28
https://kosova-info.com/ky-eshte-premtimi-qe-ua-beri-sot-ismet-munishi-tifozeve-te-drites-video/60%Daily2016-10-30 19:26
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-e-zevendeson-mimoza-kusarin-me-luan-shllakun/60%Daily2016-10-30 19:17
https://kosova-info.com/serbet-i-gezohen-largimit-te-barrikades-ne-veri-te-mitrovices-video/60%Daily2016-10-30 19:16
https://kosova-info.com/plas-sherri-mes-te-rinjve-plagoset-21-vjecari/60%Daily2016-10-30 19:09
https://kosova-info.com/nuk-keni-nevoje-per-dentistin-ja-si-te-zbardhoni-vet-dhembet-tuaj/60%Daily2016-10-30 19:09
https://kosova-info.com/modeli-kosovar-ne-lidhjen-me-miss-moldavia-foto/60%Daily2016-10-30 19:08
https://kosova-info.com/modeli-kosovar-ne-lidhjen-me-miss-moldavia-foto/60%Daily2016-10-30 19:08
https://kosova-info.com/naim-bazaj-kandidat-i-pdk-se-per-drenas-foto/60%Daily2016-10-30 19:06
https://kosova-info.com/marramendese-mesoni-sa-para-fiton-bale-ne-sekonde-minute-ore-dite-dhe-vit/60%Daily2016-10-30 18:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-super-arma-sekrete-e-putinit-foto/60%Daily2016-10-30 18:48
https://kosova-info.com/ky-eshte-lengu-qe-shkaterron-qelizat-e-kancerit/60%Daily2016-10-30 18:47
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sampdoria-inter/60%Daily2016-10-30 18:45
https://kosova-info.com/ish-banorja-e-big-brother-i-kerkon-ambasadorit-qe-tia-realizoje-endrren-amerikane-foto/60%Daily2016-10-30 18:43
https://kosova-info.com/aleppo-epiqender-e-armeve-kimike/60%Daily2016-10-30 18:35
https://kosova-info.com/fotot-qe-duhet-pare-nga-nje-tjeter-kendveshtrim/60%Daily2016-10-30 18:35
https://kosova-info.com/skuadra-e-liges-se-trete-angleze-kerkon-ryan-giggsin/60%Daily2016-10-30 18:30
https://kosova-info.com/dhune-ne-derbin-shqiptar-lendohet-rende-nje-tifoze-video/60%Daily2016-10-30 18:10
https://kosova-info.com/a-mund-te-beheni-te-varur-nga-seksi-mos-i-injoroni-keto-shenja/60%Daily2016-10-30 18:07
https://kosova-info.com/shteti-ia-ndalon-labinot-tahirit-tubimin-e-parave-per-bamiresi/60%Daily2016-10-30 18:03
https://kosova-info.com/ndahen-ne-paqe-partizani-dhe-skenderbeu/60%Daily2016-10-30 18:01
https://kosova-info.com/detajohet-xiaomi-redmi-4-ekran-5-in-1080p-dhe-3gb-ram/60%Daily2016-10-30 17:53
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-uashington-dy-te-vrare-kater-te-plagosur/60%Daily2016-10-30 17:51
https://kosova-info.com/ministri-serb-nje-pjese-e-armeve-qe-u-gjeten-afer-shtepise-se-vuciqit-jane-nga-fushebetejat-e-kroacise/60%Daily2016-10-30 17:42
https://kosova-info.com/shkelqen-chelsea-mposht-lehtesisht-southamptonin-video/60%Daily2016-10-30 17:41
https://kosova-info.com/siri-kryengritesit-e-vazhdojne-ofensiven-ne-alepon-perendimore/60%Daily2016-10-30 17:41
https://kosova-info.com/shperthime-te-forta-ne-afersi-te-aeroportit-ne-malte-video/60%Daily2016-10-30 17:32
https://kosova-info.com/arrestohet-futbollisti-pas-kesaj-goditje-brutale-ndaj-tifozit-video/60%Daily2016-10-30 17:27
https://kosova-info.com/ky-eshte-fjalekalimi-me-i-cuditshem-i-wifi-se-qe-keni-pare/60%Daily2016-10-30 17:22
https://kosova-info.com/capital-t-paralajmeron-super-kenge-me-2po2/60%Daily2016-10-30 17:18
https://kosova-info.com/diego-costa-shenon-golin-e-javes-ne-premierlige-video/60%Daily2016-10-30 17:14
https://kosova-info.com/diego-costa-shenon-golin-e-javes-ne-premierlige-video/60%Daily2016-10-30 17:14
https://kosova-info.com/youtube-leshon-nje-karakteristike-te-re/60%Daily2016-10-30 17:06
https://kosova-info.com/ja-si-eshte-transformuar-kristela-foto/60%Daily2016-10-30 17:02
https://kosova-info.com/nj-teknik-e-re-injektimi-ekspozon-t-gjitha-versionet-windows-ndaj-sulmeve-kibernetike/60%Daily2016-10-30 14:59
https://kosova-info.com/qeveria-mblidhet-neser-pasdite/60%Daily2016-10-30 16:49
https://kosova-info.com/guardiola-po-e-poshteron-yaya-touren/60%Daily2016-10-30 16:48
https://kosova-info.com/vv-e-prishtines-zgjedh-delegatet-per-keshillin-e-pergjithshem/60%Daily2016-10-30 16:44
https://kosova-info.com/vv-e-prishtines-zgjedh-delegatet-per-keshillin-e-pergjithshem/60%Daily2016-10-30 16:44
https://kosova-info.com/vv-e-prishtines-zgjedh-delegatet-per-keshillin-e-pergjithshem/60%Daily2016-10-30 16:44
https://kosova-info.com/rama-me-uniforme-ne-rruget-e-beratit-foto/60%Daily2016-10-30 16:42
https://kosova-info.com/belsh-shperthen-me-eksploziv-ndertesa-4-kateshe-buze-liqenit-video/60%Daily2016-10-30 16:39
https://kosova-info.com/tuna-ia-la-kemben-e-hajrit-ish-bashkeshortit-sot-ai-ka-nje-familje-te-lumtur-foto/60%Daily2016-10-30 16:38
https://kosova-info.com/ky-ishte-mesazhi-i-fundit-i-vajzes-nga-gjilani-para-se-te-vetevritej-foto/60%Daily2016-10-30 16:35
https://kosova-info.com/kjo-do-te-jete-paga-e-cmendur-e-bale-me-kontraten-e-re-te-reali/60%Daily2016-10-30 16:31
https://kosova-info.com/i-ndodh-per-here-te-pare-hazardit-kjo-gje-ne-premierlige/60%Daily2016-10-30 16:19
https://kosova-info.com/i-ndodh-per-here-te-pare-hazardit-kjo-gje-ne-premierlige/60%Daily2016-10-30 16:19
https://kosova-info.com/suedi-familja-4-anetareshe-vdes-pasi-banesa-e-tyre-perfshihet-nga-zjarri/60%Daily2016-10-30 16:11
https://kosova-info.com/gol-i-hershem-ne-ndeshjen-southampton-chelsea-video/60%Daily2016-10-30 16:08
https://kosova-info.com/pse-e-fshehu-edona-shtatezanine/60%Daily2016-10-30 16:06
https://kosova-info.com/be-ja-dhe-kanadaja-nenshkruajne-marreveshjen-e-tregtise-se-lire/60%Daily2016-10-30 16:00
https://kosova-info.com/bonaventura-i-siguron-fitoren-milanit-barazon-roma-video/60%Daily2016-10-30 15:58
https://kosova-info.com/arrestohet-per-krim-te-organizuar/60%Daily2016-10-30 15:48
https://kosova-info.com/shikoni-si-dukej-oki-kur-ishte-femije-foto/60%Daily2016-10-30 15:40
https://kosova-info.com/studimi-i-fundit-tregon-perqindjen-e-te-rinjve-qe-kane-provuar-kokainen/60%Daily2016-10-30 15:39
https://kosova-info.com/goditje-e-forte-e-memushajt-e-pabesueshme-cfare-ben-donnarumma-video/60%Daily2016-10-30 15:32
https://kosova-info.com/scout-udheheqesi-i-njesise-pergjegjese-per-vellezerit-bytyqi-funksionar-i-partise-drejtuese-ne-serbi/60%Daily2016-10-30 15:29
https://kosova-info.com/zeneli-shenon-dhe-asiston-ne-barazimin-e-heerenveenit-video/60%Daily2016-10-30 15:25
https://kosova-info.com/kate-middleton-dhe-william-ne-pritje-te-nje-vajze/60%Daily2016-10-30 15:10
https://kosova-info.com/blero-publikon-projektin-e-ri-zajmina-provokuese-ne-rolin-e-aktores-video/60%Daily2016-10-30 15:05
https://kosova-info.com/arber-zeneli-bombardon-porten-e-feyenoordit-video/60%Daily2016-10-30 14:56
https://kosova-info.com/dy-ish-te-dashurat-e-ledrit-festojne-bashke-ne-amerike-foto/60%Daily2016-10-30 14:56
https://kosova-info.com/dy-ish-te-dashurat-e-ledrit-festojne-bashke-ne-amerike-foto/60%Daily2016-10-30 14:56
https://kosova-info.com/gjysma-e-prdoruesve-t-note-7-ts-do-t-blejn-nj-iphone-7-zbulon-anketa-e-idc-s/60%Daily2016-10-30 14:52
https://kosova-info.com/115-dite-ne-hapesire-astronautet-zbresin-ne-toke/60%Daily2016-10-30 14:51
https://kosova-info.com/qe-edhe-nje-super-gol-nga-balotelli-video/60%Daily2016-10-30 14:47
https://kosova-info.com/%e2%80%8bja-kush-ishte-nena-e-morena-tarakut-foto/60%Daily2016-10-30 14:37
https://kosova-info.com/ky-eshte-ekipi-me-i-mire-i-te-gjitha-koherave-ne-futboll-foto/60%Daily2016-10-30 14:30
https://kosova-info.com/ky-eshte-ekipi-me-i-mire-i-te-gjitha-koherave-ne-futboll-foto-2/60%Daily2016-10-30 14:30
https://kosova-info.com/empoli-roma-a-ishte-kjo-pritja-e-vitit-video/60%Daily2016-10-30 14:30
https://kosova-info.com/uji-sjell-ne-breg-trupat-e-vdekur-te-16-emigranteve-ne-libi/60%Daily2016-10-30 14:16
https://kosova-info.com/ne-antarktik-do-te-krijohet-parku-me-i-madh-detar-video/60%Daily2016-10-30 14:15
https://kosova-info.com/rrokaj-aleanca-lsi-pd-e-panatyrshme-por-solli-vizat/60%Daily2016-10-30 14:07
https://kosova-info.com/rrokaj-aleanca-lsi-pd-e-panatyrshme-por-solli-vizat/60%Daily2016-10-30 14:07
https://kosova-info.com/rritja-e-gjobave-rrit-denimet-ne-komunikacion-mbi-800-tiketa-trafiku-per-24-ore/60%Daily2016-10-30 14:06
https://kosova-info.com/ja-si-realizohet-nje-grim-frikesues-per-halloween-nga-studio-sellma-video/60%Daily2016-10-30 14:02
https://kosova-info.com/qeveria-se-perdor-eposin-e-kreshnikeve-si-deshmi-per-anetaresim-ne-unesco/60%Daily2016-10-30 13:50
https://kosova-info.com/qeveria-se-perdor-eposin-e-kreshnikeve-si-deshmi-per-anetaresim-ne-unesco/60%Daily2016-10-30 13:50
https://kosova-info.com/qeveria-se-perdor-eposin-e-kreshnikeve-si-deshmi-per-anetaresim-ne-unesco/60%Daily2016-10-30 13:50
https://kosova-info.com/qeveria-se-perdor-eposin-e-kreshnikeve-si-deshmi-per-anetaresim-ne-unesco/60%Daily2016-10-30 13:50
https://kosova-info.com/qeveria-se-perdor-eposin-e-kreshnikeve-si-deshmi-per-anetaresim-ne-unesco-2/60%Daily2016-10-30 13:50
https://kosova-info.com/shala-do-te-flasim-me-emra-se-nga-kush-po-perndiqet-limaj/60%Daily2016-10-30 13:48
https://kosova-info.com/shala-do-te-flasim-me-emra-se-nga-kush-po-perndiqet-limaj/60%Daily2016-10-30 13:48
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-e-gatshme-te-ndihmojne-italine-pas-termetit-shkaterrues/60%Daily2016-10-30 13:48
https://kosova-info.com/njihuni-me-fisin-mundari-qe-i-mbrojne-lopet-me-jeten-e-tyre-foto/60%Daily2016-10-30 13:48
https://kosova-info.com/hoxhaj-kerkon-njohjen-e-kosoves-nga-shtetet-e-organizates-per-bashkepunim-islamik/60%Daily2016-10-30 13:47
https://kosova-info.com/hoxhaj-kerkon-njohjen-e-kosoves-nga-shtetet-e-organizates-per-bashkepunim-islamik/60%Daily2016-10-30 13:47
https://kosova-info.com/moment-prekes-zjarrfikesit-ndihmojne-te-mbijetuarit-te-dalin-nga-rrenojat-e-termetit-ne-itali-video/60%Daily2016-10-30 13:44
https://kosova-info.com/historia-tronditese-e-dua-te-te-bej-te-lumtur-babai-per-vajzen-edhe-po-e-pashe-duke-vdekur-do-ti-ve-shkelmin/60%Daily2016-10-30 13:37
https://kosova-info.com/nuk-e-di-nese-do-jem-me-shqiperine-deri-me-24-mars/60%Daily2016-10-30 13:33
https://kosova-info.com/isis-i-merr-pergjegjesin-per-vrasjen-ne-hamburg/60%Daily2016-10-30 13:26
https://kosova-info.com/milan-pescara-mungon-futbollisti-shqiptar-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-10-30 13:13
https://kosova-info.com/marina-dhe-geti-kapen-mat-ne-avion-moment-i-sikletshem-per-te-dy-video/60%Daily2016-10-30 13:06
https://kosova-info.com/nje-femer-hidhet-nga-ndertesa-ne-prishtine-detajet-e-policise-foto/60%Daily2016-10-30 12:54
https://kosova-info.com/kush-e-fitoi-duelin-e-te-shtunes-mbrema-arbana-apo-ermali-foto/60%Daily2016-10-30 12:52
https://kosova-info.com/mitrovica-pa-barrikada/60%Daily2016-10-30 12:50
https://kosova-info.com/boshnjaku-denohet-me-burg-per-krime-kunder-civileve-serbe/60%Daily2016-10-30 12:50
https://kosova-info.com/empoli-roma-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-10-30 12:47
https://kosova-info.com/shtepia-milioneshe-me-arkitekture-helene-ne-gjakove-video/60%Daily2016-10-30 12:42
https://kosova-info.com/shtepia-milioneshe-me-arkitekture-helene-ne-gjakove-video-2/60%Daily2016-10-30 12:42
https://kosova-info.com/kengetarja-kosovare-rikthehet-ne-kenga-magjike-pas-kater-vitesh-foto/60%Daily2016-10-30 12:37
https://kosova-info.com/kengetarja-kosovare-rikthehet-ne-kenga-magjike-pas-kater-vitesh-foto/60%Daily2016-10-30 12:37
https://kosova-info.com/ambasada-e-kosoves-ne-rome-vendos-ne-dispozicion-numrat-emergjent-per-qytetaret-kosovare/60%Daily2016-10-30 12:24
https://kosova-info.com/kamioni-me-peshe-108-ton-shemb-uren-ne-itali-video/60%Daily2016-10-30 12:17
https://kosova-info.com/keshilla-e-nje-cifti-shumevjecar-mos-shkoni-per-te-fjetur-nese-jeni-te-zemeruar-me-njeri-tjetrin/60%Daily2016-10-30 12:09
https://kosova-info.com/lypesit-nga-shqiperia-pjese-e-rrjetit-te-organizuar/60%Daily2016-10-30 12:05
https://kosova-info.com/astronautet-e-tri-shteteve-u-kthyen-ne-toke/60%Daily2016-10-30 12:03
https://kosova-info.com/serish-proteste-ne-vragoli-bllokohet-magjistralja-prishtine-peje/60%Daily2016-10-30 11:57
https://kosova-info.com/perleshje-mes-futbollisteve-ne-stervitjet-e-klubit-te-madh-shqiptar/60%Daily2016-10-30 11:55
https://kosova-info.com/perleshje-mes-futbollisteve-ne-stervitjet-e-klubit-te-madh-shqiptar/60%Daily2016-10-30 11:55
https://kosova-info.com/perleshje-mes-futbollisteve-ne-stervitjet-e-klubit-te-madh-shqiptar/60%Daily2016-10-30 11:55
https://kosova-info.com/aleppo-vriten-tre-femije-dhe-nje-i-rritur/60%Daily2016-10-30 11:52
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-bale-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2016-10-30 11:31
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-shokon-me-veshjen-ne-dasme-foto/60%Daily2016-10-30 11:21
https://kosova-info.com/tifozja-e-barcelones-dhe-messit-dridh-rrjetet-sociale-foto/60%Daily2016-10-30 11:18
https://kosova-info.com/panik-ne-nju-jork-evakuohet-opera-william-tell-video/60%Daily2016-10-30 11:08
https://kosova-info.com/ne-1-vjetorin-e-mias-urimi-special-dhe-torta-me-e-embel-nga-rudina-magjistari-foto/60%Daily2016-10-30 11:01
https://kosova-info.com/neymar-ka-bere-dicka-te-turpshme-pas-ndeshjes-me-lojtarin-qe-per-pak-nuk-e-puthi/60%Daily2016-10-30 10:53
https://kosova-info.com/neymar-ka-bere-dicka-te-turpshme-pas-ndeshjes-me-lojtarin-qe-per-pak-nuk-e-puthi/60%Daily2016-10-30 10:53
https://kosova-info.com/flet-per-here-te-pare-escobari-i-ballkanit-balili-akuzat-greke-ndaj-meje-politike/60%Daily2016-10-30 10:36
https://kosova-info.com/e-frikshme-kengetarja-shqiptare-mbulohet-me-gjak-foto/60%Daily2016-10-30 10:33
https://kosova-info.com/e-frikshme-kengetarja-shqiptare-mbulohet-me-gjak-foto/60%Daily2016-10-30 10:33
https://kosova-info.com/gruaja-qe-pergjoi-kryegjyqtarin-kercenoi-edhe-ish-bashkeshortin-ne-komisariat/60%Daily2016-10-30 10:32
https://kosova-info.com/super-driblim-dhe-asistim-nga-roshi-shenon-perseri-balaj-video/60%Daily2016-10-30 10:30
https://kosova-info.com/pdiu-dhe-cameria-shpallja-e-pavaresise-demton-rende-ceshtjen-came-dhe-kosoven/60%Daily2016-10-30 10:22
https://kosova-info.com/ne-shtator-kosova-eksporti-21-mln-euro-importoi-232-mln-euro/60%Daily2016-10-30 10:20
https://kosova-info.com/balaj-sapo-shenoi-golin-me-te-pabesueshem-ne-karriere-video/60%Daily2016-10-30 10:11
https://kosova-info.com/soni-malaj-gati-per-nje-martese-te-dyte-ja-si-pergjigjet-kengetarja-foto/60%Daily2016-10-30 10:07
https://kosova-info.com/pamje-te-frikshme-te-aksidenteve-qe-ndodhin-neper-shqiperi-video/60%Daily2016-10-30 10:04
https://kosova-info.com/moto-gp-do-te-befasoheni-nga-fituesi-ne-pisten-e-malajzise/60%Daily2016-10-30 10:01
https://kosova-info.com/termeti-ne-itali-u-ndje-deri-ne-shkup-e-tirane-foto/60%Daily2016-10-30 09:57
https://kosova-info.com/harroni-ndeshjet-nderkombetare-sot-duhet-ta-shikoni-super-sfiden-e-shqiperise/60%Daily2016-10-30 09:47
https://kosova-info.com/familja-e-madhe-e-stresit-foto/60%Daily2016-10-30 09:39
https://kosova-info.com/zhvishet-dhe-tregon-prapanicen-ne-stadium-pas-golit-te-ronaldos-foto/60%Daily2016-10-30 09:19
https://kosova-info.com/etnon-ne-new-york-koncert-qe-nuk-harrohet-kurre-video/60%Daily2016-10-30 09:08
https://kosova-info.com/krasniqi-njerezit-qe-perfituan-ne-emer-te-uck-se-po-e-perndjekin-limajn/60%Daily2016-10-30 09:08
https://kosova-info.com/agjenda-e-aktiviteteve-per-pavaresine-e-camerise-ne-kosove-dokument/60%Daily2016-10-30 09:05
https://kosova-info.com/sali-berisha-ky-ekip-i-shqiperise-kurdise-ndeshje/60%Daily2016-10-30 09:03
https://kosova-info.com/termeti-shkaterron-banesat-e-20-mije-italianeve/60%Daily2016-10-30 08:58
https://kosova-info.com/termeti-shkaterron-banesat-e-20-mije-italianeve/60%Daily2016-10-30 08:58
https://kosova-info.com/rita-ora-vazhdon-fushaten-reklamuese-per-te-brendshmet-video/60%Daily2016-10-30 08:38
https://kosova-info.com/e-turpshme-mourinho-me-nje-vendim-tjeter-te-dhimbshem-per-schweinsteiger/60%Daily2016-10-30 08:33
https://kosova-info.com/pavaresia-e-camerise-do-te-shpallet-edhe-ne-komoran/60%Daily2016-10-30 08:26
https://kosova-info.com/super-ndeshje-ne-superlige-sot/60%Daily2016-10-30 08:14
https://kosova-info.com/super-ndeshje-ne-superlige-sot/60%Daily2016-10-30 08:14
https://kosova-info.com/serbia-po-e-anashkalon-kosoven-nepermjet-shqiperise/60%Daily2016-10-30 08:12
https://kosova-info.com/serbia-po-e-anashkalon-kosoven-nepermjet-shqiperise/60%Daily2016-10-30 08:12
https://kosova-info.com/enca-vazhdon-ta-paralajmeroje-kengen-e-re-me-gjoksin-ne-plan-te-pare-foto/60%Daily2016-10-30 08:11
https://kosova-info.com/pengmarrje-mes-kusherinjve-per-borxh-njeri-perfundon-ne-burg-per-4-vite/60%Daily2016-10-30 08:04
https://kosova-info.com/pengmarrje-mes-kusherinjve-per-borxh-njeri-perfundon-ne-burg-per-4-vite/60%Daily2016-10-30 08:04
https://kosova-info.com/katastrofe-e-madhe-per-juventusin-pas-fitores-ndaj-napolit-foto/60%Daily2016-10-30 07:54
https://kosova-info.com/matoshi-identiteti-etnik-eshte-vrastar/60%Daily2016-10-30 07:50
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-kushtojne-dy-oret-e-noizyt-foto/60%Daily2016-10-30 07:41
https://kosova-info.com/pamje-nga-shkaterrimet-qe-beri-termeti-i-fundit-ne-itali-foto/60%Daily2016-10-30 07:40
https://kosova-info.com/pas-fitores-ndaj-alaves-reali-merr-nje-lajm-shokues-foto/60%Daily2016-10-30 07:34
https://kosova-info.com/horoskopi-30-tetor-2016/60%Daily2016-10-30 07:29
https://kosova-info.com/moti-i-ftohte-i-skocise-nuk-e-pengon-bieberin-qe-te-dale-vetem-me-breke-foto/60%Daily2016-10-30 07:23
https://kosova-info.com/lubonja-kosova-po-krijon-komb-sikurse-zvicra/60%Daily2016-10-30 07:15
https://kosova-info.com/roma-serish-tronditet-nga-nje-termet-i-fuqishem/60%Daily2016-10-30 07:13
https://kosova-info.com/flasim-per-shqiperine-e-pasurojme-serbine/60%Daily2016-10-30 07:07
https://kosova-info.com/momenti-kur-neymar-cmendi-stadiumin-me-kete-magji-video/60%Daily2016-10-29 22:30
https://kosova-info.com/kenga-e-genta-ismajlit-dhe-muma-s-nuk-eshte-e-vjedhur-reagon-kengetari/60%Daily2016-10-29 21:56
https://kosova-info.com/barcelona-granada-note-qesharake-per-messin-foto/60%Daily2016-10-29 21:51
https://kosova-info.com/ahmeti-dhuna-ma-veshtireson-qendrimin-ne-vetevendosje-video/60%Daily2016-10-29 21:50
https://kosova-info.com/vendosja-e-ujesjellesit-le-banoret-e-baices-se-drenasit-me-rruge-te-pakalueshme-foto/60%Daily2016-10-29 21:49
https://kosova-info.com/emri-iu-lakua-ne-nje-skandal-te-madh-ne-serie-a-reagon-bogdani/60%Daily2016-10-29 21:47
https://kosova-info.com/jeta-perrallore-e-gruas-se-ermal-fejzullahit-foto/60%Daily2016-10-29 21:38
https://kosova-info.com/zgjedhjet-i-konvenojne-pdk-se-video/60%Daily2016-10-29 21:35
https://kosova-info.com/asistenti-i-mourinhos-vjen-me-deklarate-tallese-per-gjyqtarin/60%Daily2016-10-29 21:34
https://kosova-info.com/remi-mos-perdorni-kohen-e-lavdise-uck-ka-perfunduar-misionin-e-saj/60%Daily2016-10-29 21:32
https://kosova-info.com/daciq-me-shume-siguri-per-vuciq-autoret-urgjent-ne-pranga/60%Daily2016-10-29 21:22
https://kosova-info.com/a-jane-keto-ekzekutimit-me-te-mencura-te-penalltive-ne-momente-vendimtare/60%Daily2016-10-29 21:18
https://kosova-info.com/fshihet-aleksander-vuciq-pas-gjetjes-se-municioneve-afer-shtepise-se-tij/60%Daily2016-10-29 21:17
https://kosova-info.com/bahtiri-mitrovica-po-bashkohet/60%Daily2016-10-29 21:16
https://kosova-info.com/edhe-kosova-ne-festivalin-nderkombetar-te-ushqimit/60%Daily2016-10-29 21:11
https://kosova-info.com/flet-babai-stresi-eshte-shume-djale-i-urte/60%Daily2016-10-29 21:00
https://kosova-info.com/uefa-ka-angazhuar-avokatin-e-kurores-se-mbretereshes-britanike-per-ta-mbrojtur-kosoven-nga-serbia/60%Daily2016-10-29 21:00
https://kosova-info.com/uefa-ka-angazhuar-avokatin-e-kurores-se-mbretereshes-britanike-per-ta-mbrojtur-kosoven-nga-serbia/60%Daily2016-10-29 21:00
https://kosova-info.com/3-vite-burg-per-partneret-qe-tradhetojne/60%Daily2016-10-29 20:42
https://kosova-info.com/juve-e-fiton-derbin-higuain-i-shenon-napolit-video/60%Daily2016-10-29 20:39
https://kosova-info.com/juve-e-fiton-derbin-higuain-i-shenon-napolit-video/60%Daily2016-10-29 20:39
https://kosova-info.com/brenda-apartamentit-24-4-milionesh-te-bieber-ne-holande-foto/60%Daily2016-10-29 20:36
https://kosova-info.com/barcelona-vuan-por-fiton-video-2/60%Daily2016-10-29 20:35
https://kosova-info.com/barcelona-vuan-por-fiton-video-2/60%Daily2016-10-29 20:35
https://kosova-info.com/barcelona-vuan-por-fiton-video-2/60%Daily2016-10-29 20:35
https://kosova-info.com/sali-berisha-u-propozon-shqiptareve-protesta-per-rrezimin-e-edi-rames/60%Daily2016-10-29 20:35
https://kosova-info.com/tjeter-termet-i-fuqishem-ne-itali/60%Daily2016-10-29 20:17
https://kosova-info.com/higuain-i-shenon-napolit-por-a-e-festoi-golin-video/60%Daily2016-10-29 20:17
https://kosova-info.com/higuain-i-shenon-napolit-por-a-e-festoi-golin-video/60%Daily2016-10-29 20:17
https://kosova-info.com/keshtu-duket-rruga-pas-heqjes-se-barrikades-se-fundit-ne-veri-video/60%Daily2016-10-29 20:00
https://kosova-info.com/keshtu-duket-rruga-pas-heqjes-se-barrikades-se-fundit-ne-veri-video/60%Daily2016-10-29 20:00
https://kosova-info.com/juve-napoli-shenohen-dy-gola-per-kater-minuta-video/60%Daily2016-10-29 20:00
https://kosova-info.com/barcelona-granada-shenohet-me-ne-fund-goli-i-pare-video/60%Daily2016-10-29 19:53
https://kosova-info.com/shtate-yjet-qe-skuadrat-i-perzune-para-kohe/60%Daily2016-10-29 19:49
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-zbret-sonte-ne-strrellc-me-elektoratin-e-rinise-foto/60%Daily2016-10-29 19:43
https://kosova-info.com/kosova-pa-barrikada-e-fundit-u-hoq-ne-veri-te-mitrovices-fotovideo/60%Daily2016-10-29 19:35
https://kosova-info.com/vajza-e-arta-bajramit-e-feston-ditelindjen-si-ne-perralla-foto/60%Daily2016-10-29 19:34
https://kosova-info.com/vajza-e-arta-bajramit-e-feston-ditelindjen-si-ne-perralla-foto/60%Daily2016-10-29 19:34
https://kosova-info.com/vajza-e-arta-bajramit-e-feston-ditelindjen-si-ne-perralla-foto/60%Daily2016-10-29 19:34
https://kosova-info.com/barcelona-granada-rezultati-i-pjeses-se-pare-befasi-e-madhe-foto/60%Daily2016-10-29 19:33
https://kosova-info.com/barcelona-granada-rezultati-i-pjeses-se-pare-befasi-e-madhe-foto/60%Daily2016-10-29 19:33
https://kosova-info.com/kamenice-banoret-ne-hall-me-hajnat-video/60%Daily2016-10-29 19:26
https://kosova-info.com/mozilla-prezantoi-projektin-quantum-nj-motor-t-ri-uebi-pr-firefox/60%Daily2016-10-29 19:11
https://kosova-info.com/keto-jane-te-brendshmet-3-milione-dollare-te-victorias-secret-foto/60%Daily2016-10-29 19:10
https://kosova-info.com/klopp-e-merituam-fitoren/60%Daily2016-10-29 19:10
https://kosova-info.com/juventus-napoli-higuain-vjen-me-nje-gjest-te-madh-foto/60%Daily2016-10-29 18:54
https://kosova-info.com/juventus-napoli-higuain-vjen-me-nje-gjest-te-madh-foto/60%Daily2016-10-29 18:54
https://kosova-info.com/microsoft-paint-3d-eshte-gati-per-tu-shkarkuar/60%Daily2016-10-29 18:41
https://kosova-info.com/microsoft-paint-3d-eshte-gati-per-tu-shkarkuar/60%Daily2016-10-29 18:41
https://kosova-info.com/microsoft-paint-3d-eshte-gati-per-tu-shkarkuar/60%Daily2016-10-29 18:41
https://kosova-info.com/microsoft-paint-3d-eshte-gati-per-tu-shkarkuar/60%Daily2016-10-29 18:41
https://kosova-info.com/microsoft-paint-3d-eshte-gati-per-tu-shkarkuar/60%Daily2016-10-29 18:41
https://kosova-info.com/talentet-e-valencias-tallen-keq-me-neymarin-dhe-barcelonen-video/60%Daily2016-10-29 18:39
https://kosova-info.com/serbet-ne-veri-te-mitrovices-heqin-vete-barrikaden-te-shkolla-teknike-foto/60%Daily2016-10-29 18:33
https://kosova-info.com/serbet-ne-veri-te-mitrovices-heqin-vete-barrikaden-te-shkolla-teknike-foto/60%Daily2016-10-29 18:33
https://kosova-info.com/serbet-ne-veri-te-mitrovices-heqin-vete-barrikaden-te-shkolla-teknike-foto/60%Daily2016-10-29 18:33
https://kosova-info.com/serbet-ne-veri-te-mitrovices-heqin-vete-barrikaden-te-shkolla-teknike-foto/60%Daily2016-10-29 18:33
https://kosova-info.com/serbet-ne-veri-te-mitrovices-heqin-vete-barrikaden-te-shkolla-teknike-foto/60%Daily2016-10-29 18:33
https://kosova-info.com/serbet-ne-veri-te-mitrovices-heqin-vete-barrikaden-te-shkolla-teknike-foto/60%Daily2016-10-29 18:33
https://kosova-info.com/4-shtepi-per-familjet-e-pastreha/60%Daily2016-10-29 18:30
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-e-zonja-edhe-ne-gatim-foto/60%Daily2016-10-29 18:28
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-e-zonja-edhe-ne-gatim-foto/60%Daily2016-10-29 18:28
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-e-zonja-edhe-ne-gatim-foto/60%Daily2016-10-29 18:28
https://kosova-info.com/ende-shume-zona-te-minuara-ne-kosove-video/60%Daily2016-10-29 18:26
https://kosova-info.com/liverpooli-vazhdon-sigurt-video/60%Daily2016-10-29 18:21
https://kosova-info.com/liverpooli-vazhdon-sigurt-video/60%Daily2016-10-29 18:21
https://kosova-info.com/ska-fitues-ne-derbin-a-javes-ne-bundeslige/60%Daily2016-10-29 18:20
https://kosova-info.com/pas-barazimit-befasues-mourinho-merr-kete-vendim-te-papritur/60%Daily2016-10-29 18:08
https://kosova-info.com/c-palace-liverpool-shenohet-goli-i-gjashte-video/60%Daily2016-10-29 18:02
https://kosova-info.com/clintonin-dhe-trumpin-i-ndajne-vetem-2-per-qind/60%Daily2016-10-29 18:01
https://kosova-info.com/hakeri-shqiptar-tregon-si-te-mbrohet-llogaria-ne-rrjetet-sociale-video/60%Daily2016-10-29 18:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-napoli/60%Daily2016-10-29 17:49
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-napoli/60%Daily2016-10-29 17:49
https://kosova-info.com/zevendeskryeministri-gazetares-a-e-dine-te-shtepise-se-je-prostitute/60%Daily2016-10-29 17:48
https://kosova-info.com/apple-prezanton-laptopin-e-ri-macbook-pro-me-retina-dhe-touch-id-video/60%Daily2016-10-29 17:48
https://kosova-info.com/mediat-serbe-ndalen-pensionet-per-mijera-serbe-qe-nuk-jetojne-ne-kosove/60%Daily2016-10-29 17:41
https://kosova-info.com/mediat-serbe-ndalen-pensionet-per-mijera-serbe-qe-nuk-jetojne-ne-kosove/60%Daily2016-10-29 17:41
https://kosova-info.com/mediat-serbe-ndalen-pensionet-per-mijera-serbe-qe-nuk-jetojne-ne-kosove-2/60%Daily2016-10-29 17:41
https://kosova-info.com/sulm-ne-stacionin-e-trenave-ne-frankfurt-video/60%Daily2016-10-29 17:40
https://kosova-info.com/sulm-ne-stacionin-e-trenave-ne-frankfurt-video/60%Daily2016-10-29 17:40
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-granada-2/60%Daily2016-10-29 17:37
https://kosova-info.com/linja-ajrore-e-droges-mbyllen-hetimet-prokuroria-shfajeson-policin/60%Daily2016-10-29 17:27
https://kosova-info.com/blasta-sjell-me-videoklip-kengen-e-re-kesh-video/60%Daily2016-10-29 17:16
https://kosova-info.com/cudia-shqiptare-8-vjecari-qe-nuk-ka-identitet/60%Daily2016-10-29 17:07
https://kosova-info.com/cudia-shqiptare-8-vjecari-qe-nuk-ka-identitet/60%Daily2016-10-29 17:07
https://kosova-info.com/cudia-shqiptare-8-vjecari-qe-nuk-ka-identitet/60%Daily2016-10-29 17:07
https://kosova-info.com/goleade-ne-ndeshjen-crystal-palace-liverpool-video/60%Daily2016-10-29 17:05
https://kosova-info.com/top-5-reperet-me-te-mire-sipas-obamas/60%Daily2016-10-29 17:04
https://kosova-info.com/nuk-kane-te-ndalur-golat-ne-ndeshjen-crystal-palace-liverpool-video/60%Daily2016-10-29 16:54
https://kosova-info.com/crystal-palace-liverpool-shenohen-dy-gola-te-shpejte-video/60%Daily2016-10-29 16:50
https://kosova-info.com/mati-1-ende-pa-rryme-keds-i-hape-gropen-por-se-rregullon-defektin/60%Daily2016-10-29 16:46
https://kosova-info.com/mati-1-ende-pa-rryme-keds-i-hape-gropen-por-se-rregullon-defektin/60%Daily2016-10-29 16:46
https://kosova-info.com/kendall-ndryshe-per-ndejen-e-halloween-foto/60%Daily2016-10-29 16:28
https://kosova-info.com/ne-vitin-2017-buxheti-i-shtetit-2-1-miliard-euro-procedohet-ne-kuvend-me-31-tetor/60%Daily2016-10-29 16:22
https://kosova-info.com/ne-vitin-2017-buxheti-i-shtetit-2-1-miliard-euro-procedohet-ne-kuvend-me-31-tetor/60%Daily2016-10-29 16:22
https://kosova-info.com/ne-kerkim-te-vajzes-se-zhdukur-babai-iku-dhe-la-dy-femijet/60%Daily2016-10-29 16:12
https://kosova-info.com/ne-kerkim-te-vajzes-se-zhdukur-babai-iku-dhe-la-dy-femijet/60%Daily2016-10-29 16:12
https://kosova-info.com/ne-kerkim-te-vajzes-se-zhdukur-babai-iku-dhe-la-dy-femijet/60%Daily2016-10-29 16:12
https://kosova-info.com/erdogan-parlamenti-po-shqyrton-rikthimin-e-denimit-me-vdekje/60%Daily2016-10-29 16:07
https://kosova-info.com/ministri-harron-premtimin-per-matematikanet/60%Daily2016-10-29 16:02
https://kosova-info.com/alaves-real-gol-ne-fund-te-ndeshjes-video/60%Daily2016-10-29 15:58
https://kosova-info.com/alaves-real-gol-ne-fund-te-ndeshjes-video/60%Daily2016-10-29 15:58
https://kosova-info.com/alaves-real-gol-ne-fund-te-ndeshjes-video/60%Daily2016-10-29 15:58
https://kosova-info.com/alaves-real-gol-ne-fund-te-ndeshjes-video/60%Daily2016-10-29 15:58
https://kosova-info.com/alaves-real-gol-ne-fund-te-ndeshjes-video/60%Daily2016-10-29 15:58
https://kosova-info.com/penallti-per-realin-e-pabesueshme-cfare-ka-bere-ronaldo-video/60%Daily2016-10-29 15:53
https://kosova-info.com/unitedi-i-pafat-city-fiton-me-ne-fund-video/60%Daily2016-10-29 15:52
https://kosova-info.com/zbulohet-e-verteta-ja-%d2%abfare-fshihet-ne-te-vertete-pas-shtatzenise-se-tunes-foto/60%Daily2016-10-29 15:51
https://kosova-info.com/mogherini-ne-iran-dhe-arabine-saudite-diskuton-per-krizen-ne-siri/60%Daily2016-10-29 15:40
https://kosova-info.com/mogherini-ne-iran-dhe-arabine-saudite-diskuton-per-krizen-ne-siri/60%Daily2016-10-29 15:40
https://kosova-info.com/mogherini-ne-iran-dhe-arabine-saudite-diskuton-per-krizen-ne-siri/60%Daily2016-10-29 15:40
https://kosova-info.com/shqiptari-con-ne-kembe-jurine-e-the-voice-ne-gjermani-degjoni-cfare-zeri-ka-video/60%Daily2016-10-29 15:35
https://kosova-info.com/ne-ceceni-krijohet-polici-speciale-per-dasma/60%Daily2016-10-29 15:26
https://kosova-info.com/ne-ceceni-krijohet-polici-speciale-per-dasma/60%Daily2016-10-29 15:26
https://kosova-info.com/kengetarja-e-famshme-shnderrohet-ne-hillary-clinton-foto/60%Daily2016-10-29 15:23
https://kosova-info.com/mijera-persona-ne-paraden-pro-lgbt-ne-tajvan-foto/60%Daily2016-10-29 15:20
https://kosova-info.com/7-vjecari-shqiptar-qe-mahniti-jurine-e-belgiums-got-talent-video/60%Daily2016-10-29 14:55
https://kosova-info.com/peja-sfidon-brezovicen/60%Daily2016-10-29 14:50
https://kosova-info.com/peja-sfidon-brezovicen/60%Daily2016-10-29 14:50
https://kosova-info.com/peja-sfidon-brezovicen/60%Daily2016-10-29 14:50
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-prizren-tregon-se-po-pergatiten-per-zgjedhje/60%Daily2016-10-29 14:49
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-prizren-tregon-se-po-pergatiten-per-zgjedhje/60%Daily2016-10-29 14:49
https://kosova-info.com/komunat-serbe-ne-kosove-japin-pak-informacione/60%Daily2016-10-29 14:49
https://kosova-info.com/komunat-serbe-ne-kosove-japin-pak-informacione/60%Daily2016-10-29 14:49
https://kosova-info.com/komunat-serbe-ne-kosove-japin-pak-informacione/60%Daily2016-10-29 14:49
https://kosova-info.com/komunat-serbe-ne-kosove-japin-pak-informacione/60%Daily2016-10-29 14:49
https://kosova-info.com/komunat-serbe-ne-kosove-japin-pak-informacione/60%Daily2016-10-29 14:49
https://kosova-info.com/kanceri-i-gjirit-cdo-e-teta-grua-e-rrezikuar/60%Daily2016-10-29 14:44
https://kosova-info.com/nene-e-bije-sfidojne-njera-tjetren-per-miss-bumbum-foto/60%Daily2016-10-29 14:42
https://kosova-info.com/penallti-per-realin-cfare-beri-ronaldo-video/60%Daily2016-10-29 14:34
https://kosova-info.com/wba-city-aguero-shenon-gol-te-cmendur-video/60%Daily2016-10-29 14:31
https://kosova-info.com/dhjetera-mesimdhenes-ne-prizren-me-diplome-te-shkolles-se-mesme/60%Daily2016-10-29 14:28
https://kosova-info.com/samiti-i-diaspores-ne-shqiperi-publikohet-programi/60%Daily2016-10-29 14:25
https://kosova-info.com/alaves-real-gol-shokues-video/60%Daily2016-10-29 14:25
https://kosova-info.com/wba-city-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2016-10-29 14:21
https://kosova-info.com/maqedonia-25-vite-ne-nje-vend/60%Daily2016-10-29 14:21
https://kosova-info.com/prokuroria-e-shtetit-behet-anetare-e-asociacionit-nderkombetar-te-prokuroreve/60%Daily2016-10-29 14:19
https://kosova-info.com/prokuroria-e-shtetit-behet-anetare-e-asociacionit-nderkombetar-te-prokuroreve/60%Daily2016-10-29 14:19
https://kosova-info.com/prokuroria-e-shtetit-behet-anetare-e-asociacionit-nderkombetar-te-prokuroreve/60%Daily2016-10-29 14:19
https://kosova-info.com/kercenoi-me-benzine-gjykata-le-ne-burg-54-vjecarin/60%Daily2016-10-29 14:17
https://kosova-info.com/sunderlandi-thyen-rekordin-me-te-keq-ne-premierlige/60%Daily2016-10-29 14:15
https://kosova-info.com/kylie-jenner-ne-kuzhine-gatuan-dhe-filmon-veten-duke-u-zhveshur-foto/60%Daily2016-10-29 14:06
https://kosova-info.com/nora-istrefi-mahnit-me-fotografine-e-fundit-foto/60%Daily2016-10-29 13:57
https://kosova-info.com/trepca-89-trepca-kush-fitoi-duelin-e-rivaleve/60%Daily2016-10-29 13:54
https://kosova-info.com/nga-sulmet-e-pkk-se-vriten-3-e-plagosen-5-ushtare-turq/60%Daily2016-10-29 13:52
https://kosova-info.com/shikoni-se-cfare-i-ka-bere-fytyres-era-istrefi-nuk-do-ta-njihni-fotovideo/60%Daily2016-10-29 13:43
https://kosova-info.com/gruaja-qe-regjistroi-gjyqtarin-kam-50-minuta-pergjime/60%Daily2016-10-29 13:24
https://kosova-info.com/gruaja-qe-regjistroi-gjyqtarin-kam-50-minuta-pergjime/60%Daily2016-10-29 13:24
https://kosova-info.com/gruaja-qe-regjistroi-gjyqtarin-kam-50-minuta-pergjime/60%Daily2016-10-29 13:24
https://kosova-info.com/gruaja-qe-regjistroi-gjyqtarin-kam-50-minuta-pergjime-2/60%Daily2016-10-29 13:24
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-alaves-real-madrid/60%Daily2016-10-29 13:18
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-alaves-real-madrid/60%Daily2016-10-29 13:18
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-alaves-real-madrid/60%Daily2016-10-29 13:18
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-alaves-real-madrid/60%Daily2016-10-29 13:18
https://kosova-info.com/sunderland-arsenal-dy-gola-per-dy-minuta-video/60%Daily2016-10-29 13:09
https://kosova-info.com/sunderland-arsenal-dy-gola-per-dy-minuta-video/60%Daily2016-10-29 13:09
https://kosova-info.com/sunderland-arsenal-dy-gola-per-dy-minuta-video/60%Daily2016-10-29 13:09
https://kosova-info.com/sunderland-arsenal-dy-gola-per-dy-minuta-video/60%Daily2016-10-29 13:09
https://kosova-info.com/receta-natyrale-per-tensionin-e-gjakut/60%Daily2016-10-29 13:08
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-burnley/60%Daily2016-10-29 13:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-burnley/60%Daily2016-10-29 13:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-burnley/60%Daily2016-10-29 13:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-burnley/60%Daily2016-10-29 13:06
https://kosova-info.com/sunderland-arsenal-goli-i-trete-video/60%Daily2016-10-29 13:02
https://kosova-info.com/defoe-nga-penalltia-kunder-cech-ku-shkoi-topi-video/60%Daily2016-10-29 12:57
https://kosova-info.com/deklarata-per-liberalizim-perpjekje-ti-iket-deshtimit-per-demarkacionin/60%Daily2016-10-29 12:52
https://kosova-info.com/cfare-i-kerkoi-leci-cimes-pak-para-vdekjes-foto/60%Daily2016-10-29 12:50
https://kosova-info.com/neymar-blen-shtepi-shikojeni-cfare-ka-brenda-saj-foto/60%Daily2016-10-29 12:41
https://kosova-info.com/oshp-e-pa-fuqishme-karshi-kek-ut/60%Daily2016-10-29 12:39
https://kosova-info.com/oshp-e-pa-fuqishme-karshi-kek-ut/60%Daily2016-10-29 12:39
https://kosova-info.com/oshp-e-pa-fuqishme-karshi-kek-ut-2/60%Daily2016-10-29 12:39
https://kosova-info.com/hoti-sa-me-afer-be-se-ceshtjet-behen-me-serioze-dhe-kerkohet-nivel-tjeter-i-bisedimeve-me-serbine/60%Daily2016-10-29 12:35
https://kosova-info.com/historia-seksuale-qe-po-rrezikon-garen-e-hillary-clinton-foto/60%Daily2016-10-29 12:34
https://kosova-info.com/urime-per-kosoven-foto/60%Daily2016-10-29 12:29
https://kosova-info.com/low-nenshkruan-me-nje-prej-ekipeve-me-te-forta-ne-bote-foto/60%Daily2016-10-29 12:14
https://kosova-info.com/tahiri-nuk-ka-kushte-per-beogradin-ata-po-shesin-dezinformata/60%Daily2016-10-29 12:11
https://kosova-info.com/tahiri-nuk-ka-kushte-per-beogradin-ata-po-shesin-dezinformata/60%Daily2016-10-29 12:11
https://kosova-info.com/tahiri-nuk-ka-kushte-per-beogradin-ata-po-shesin-dezinformata-2/60%Daily2016-10-29 12:11
https://kosova-info.com/tahiri-pike-kalimi-i-ri-kufitar-mes-kosoves-e-serbise-afron-shqiptaret/60%Daily2016-10-29 12:10
https://kosova-info.com/tahiri-pike-kalimi-i-ri-kufitar-mes-kosoves-e-serbise-afron-shqiptaret/60%Daily2016-10-29 12:10
https://kosova-info.com/tahiri-pike-kalimi-i-ri-kufitar-mes-kosoves-e-serbise-afron-shqiptaret/60%Daily2016-10-29 12:10
https://kosova-info.com/tahiri-pike-kalimi-i-ri-kufitar-mes-kosoves-e-serbise-afron-shqiptaret/60%Daily2016-10-29 12:10
https://kosova-info.com/lejla-kalon-2-milione-klikime-video/60%Daily2016-10-29 12:05
https://kosova-info.com/sunderland-arsenal-goli-i-pare-video/60%Daily2016-10-29 11:53
https://kosova-info.com/sunderland-arsenal-goli-i-pare-video/60%Daily2016-10-29 11:53
https://kosova-info.com/super-lajm-per-shqiperine-para-ndeshjes-me-izraelin-video/60%Daily2016-10-29 11:49
https://kosova-info.com/turqia-feston-93-vjetorin-e-republikes/60%Daily2016-10-29 11:23
https://kosova-info.com/suarez-nenshkruan-me-klubin-e-madh-evropian-foto/60%Daily2016-10-29 11:19
https://kosova-info.com/konfirmohet-shtatzania-e-majlindes-te-dashures-se-majkut/60%Daily2016-10-29 10:57
https://kosova-info.com/konfirmohet-shtatzania-e-majlindes-te-dashures-se-majkut/60%Daily2016-10-29 10:57
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-thjesht-fantastik-video/60%Daily2016-10-29 10:55
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-thjesht-fantastik-video/60%Daily2016-10-29 10:55
https://kosova-info.com/ish-ambasadori-amerikan-ne-serbi-godet-rende-kosovaret-inkurajon-serbet-kunder-tyre/60%Daily2016-10-29 10:41
https://kosova-info.com/hoxhaj-pa-njohjen-e-kosoves-nga-serbia-ballkani-ne-status-quo/60%Daily2016-10-29 10:41
https://kosova-info.com/hoxhaj-pa-njohjen-e-kosoves-nga-serbia-ballkani-ne-status-quo/60%Daily2016-10-29 10:41
https://kosova-info.com/thaci-grate-qe-munden-kancerit-e-gjirit-jane-shnderruar-ne-frymezim/60%Daily2016-10-29 10:40
https://kosova-info.com/thaci-grate-qe-munden-kancerit-e-gjirit-jane-shnderruar-ne-frymezim/60%Daily2016-10-29 10:40
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sunderland-arsenal/60%Daily2016-10-29 10:40
https://kosova-info.com/mbeturinat-e-fushe-kosoves-do-te-shnderrohen-ne-para/60%Daily2016-10-29 10:42
https://kosova-info.com/shefja-e-be-se-nuk-komenton-per-trepcen-ne-pritje-te-kushtetueses/60%Daily2016-10-29 10:38
https://kosova-info.com/digjen-tri-vetura-ne-prishtine/60%Daily2016-10-29 10:23
https://kosova-info.com/de-biasi-juventus-napoli-ky-ekip-do-te-fitoje-ne-torino/60%Daily2016-10-29 10:22
https://kosova-info.com/vjedhje-e-rende-arrestohen-tre-te-dyshuar-ne-ferizaj/60%Daily2016-10-29 10:18
https://kosova-info.com/fg-i-akr-se-organizon-ligjerate-per-vetedijesimin-e-kancerit-te-gjirit/60%Daily2016-10-29 09:57
https://kosova-info.com/juventus-napoli-formacionet-e-derbit-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-10-29 09:48
https://kosova-info.com/barcelona-granada-formacionet-me-plot-ndryshime-foto/60%Daily2016-10-29 09:43
https://kosova-info.com/zaimina-thumbon-ish-te-dashurin-me-kengen-e-ledrit-foto/60%Daily2016-10-29 09:39
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-barcelones-kunder-granadas/60%Daily2016-10-29 09:26
https://kosova-info.com/fillon-faza-e-pare-e-ndertimit-te-kanalizimin-ne-llukar-foto/60%Daily2016-10-29 09:26
https://kosova-info.com/kush-po-e-shoqeron-modelen-shqiptare-ne-venezia-foto/60%Daily2016-10-29 09:17
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-nga-kosova-behet-selektor-i-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-29 09:12
https://kosova-info.com/13-pika-te-karburanteve-ne-dry-akp-e-al-petrol-perballen-ne-gjykate/60%Daily2016-10-29 09:05
https://kosova-info.com/zevendesministri-i-vmro-se-spasov-shkakton-aksident-dhe-ike-nga-vendi-i-ngjarjes/60%Daily2016-10-29 09:01
https://kosova-info.com/shba-pranon-se-nuk-jane-larguar-te-gjitha-armet-kimike-nga-siria/60%Daily2016-10-29 09:00
https://kosova-info.com/shba-pranon-se-nuk-jane-larguar-te-gjitha-armet-kimike-nga-siria/60%Daily2016-10-29 09:00
https://kosova-info.com/ankoheni-se-nuk-keni-fat-ne-dashuri-me-keto-3-menyra-e-deboni-nga-ju/60%Daily2016-10-29 08:44
https://kosova-info.com/verratti-real-madrid-festojne-tifozet-e-barcelones-foto/60%Daily2016-10-29 08:43
https://kosova-info.com/perparesite-dhe-mangesite-e-seksit-gjate-periudhes-se-shtatzenise/60%Daily2016-10-29 08:40
https://kosova-info.com/shikoni-pozat-gjysme-nudo-te-modelit-te-huaj-i-cili-shihet-perkrah-ish-miss-kosoves-foto/60%Daily2016-10-29 08:38
https://kosova-info.com/alaves-real-madrid-formacionet-e-skuadrave-foto/60%Daily2016-10-29 08:23
https://kosova-info.com/u-mashtrua-lulet-nuk-ishin-per-te-por-per-nenen-e-saj-foto/60%Daily2016-10-29 08:10
https://kosova-info.com/ja-si-ta-zbuloni-fjalekalimin-e-partnerit-ne-facebook-video/60%Daily2016-10-29 08:08
https://kosova-info.com/ciao-roma-tifozet-e-futbollit-befasohen-nga-klubi-i-ri-i-de-rossit-foto/60%Daily2016-10-29 08:03
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-veriut-te-mitrovices-refugjate-ne-qytetin-e-tyre/60%Daily2016-10-29 07:55
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-veriut-te-mitrovices-refugjate-ne-qytetin-e-tyre/60%Daily2016-10-29 07:55
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-veriut-te-mitrovices-refugjate-ne-qytetin-e-tyre/60%Daily2016-10-29 07:55
https://kosova-info.com/privatizimi-i-industrise-se-rende-la-18-mije-te-papune/60%Daily2016-10-29 07:38
https://kosova-info.com/yll-limani-nga-tuna-te-luana-vjollca-foto/60%Daily2016-10-29 07:36
https://kosova-info.com/franca-me-keq-se-spanja-gjermania-dhe-britania/60%Daily2016-10-29 07:36
https://kosova-info.com/franca-me-keq-se-spanja-gjermania-dhe-britania/60%Daily2016-10-29 07:36
https://kosova-info.com/franca-me-keq-se-spanja-gjermania-dhe-britania/60%Daily2016-10-29 07:36
https://kosova-info.com/franca-me-keq-se-spanja-gjermania-dhe-britania/60%Daily2016-10-29 07:36
https://kosova-info.com/guardiola-ka-nje-lajm-shume-te-keq-per-tifozet-e-man-cityt/60%Daily2016-10-29 07:30
https://kosova-info.com/ecje-kunder-kancerit-te-gjirit/60%Daily2016-10-29 07:30
https://kosova-info.com/hasani-fatmir-limaj-po-persekutohet/60%Daily2016-10-29 07:15
https://kosova-info.com/daciq-prishtina-ka-fantazma-politike-sdialogojme-per-njohjen-e-kosoves/60%Daily2016-10-29 07:15
https://kosova-info.com/tifoze-te-arsenalit-shikojeni-cfare-ka-bere-mustafi-foto/60%Daily2016-10-29 07:14
https://kosova-info.com/kmdlnj-denon-sulmin-ne-veri-ku-pati-te-plagosur/60%Daily2016-10-29 07:13
https://kosova-info.com/be-ja-ul-borxhin-e-saj-kosova-e-shton/60%Daily2016-10-29 07:13
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-personave-qe-kerkojne-ndihme-per-shendetin-mendor/60%Daily2016-10-29 07:12
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-modelja-saranda-shala-ja-si-duket-sot-foto/60%Daily2016-10-29 07:05
https://kosova-info.com/super-suarez-video/60%Daily2016-10-29 06:54
https://kosova-info.com/me-ne-fund-reagon-patrisi-per-tunen-foto/60%Daily2016-10-29 06:42
https://kosova-info.com/justin-timberlake-komplimenton-artistin-shqiptar-foto/60%Daily2016-10-29 06:25
https://kosova-info.com/sot-hapen-tregjet-e-kafsheve/60%Daily2016-10-29 06:25
https://kosova-info.com/pdk-se-i-rrezikohet-drenica/60%Daily2016-10-29 06:21
https://kosova-info.com/coutinho-real-madrid-lajm-i-madh-nga-carragher/60%Daily2016-10-29 06:17
https://kosova-info.com/berisha-kete-regjim-duhet-luftuar-me-cdo-cmim/60%Daily2016-10-29 06:00
https://kosova-info.com/berisha-kete-regjim-duhet-luftuar-me-cdo-cmim/60%Daily2016-10-29 06:00
https://kosova-info.com/beni-seks-para-se-te-dilni-me-partnerin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-10-29 05:55
https://kosova-info.com/beni-seks-para-se-te-dilni-me-partnerin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-10-29 05:55
https://kosova-info.com/beni-seks-para-se-te-dilni-me-partnerin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-10-29 05:55
https://kosova-info.com/beni-seks-para-se-te-dilni-me-partnerin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2016-10-29 05:55
https://kosova-info.com/%e2%80%8bakrepat-e-ores-neser-60-minuta-prapa/60%Daily2016-10-29 05:46
https://kosova-info.com/%e2%80%8bakrepat-e-ores-neser-60-minuta-prapa/60%Daily2016-10-29 05:46
https://kosova-info.com/%e2%80%8bakrepat-e-ores-neser-60-minuta-prapa-2/60%Daily2016-10-29 05:46
https://kosova-info.com/mbahet-manifestimi-kulturor-dita-e-plisit/60%Daily2016-10-29 05:44
https://kosova-info.com/mbahet-manifestimi-kulturor-dita-e-plisit/60%Daily2016-10-29 05:44
https://kosova-info.com/fiq-te-thate-lajthi-fistike-nga-turqia-me-aflatoksine-be-ne-panik/60%Daily2016-10-29 05:33
https://kosova-info.com/fiq-te-thate-lajthi-fistike-nga-turqia-me-aflatoksine-be-ne-panik/60%Daily2016-10-29 05:33
https://kosova-info.com/ledri-performon-hitet-e-tij-me-te-fundit-ne-top-show-video/60%Daily2016-10-28 21:55
https://kosova-info.com/messi-a-je-normal-video-4/60%Daily2016-10-28 21:54
https://kosova-info.com/messi-a-je-normal-video-4/60%Daily2016-10-28 21:54
https://kosova-info.com/messi-a-je-normal-video-4/60%Daily2016-10-28 21:54
https://kosova-info.com/messi-a-je-normal-video-4/60%Daily2016-10-28 21:54
https://kosova-info.com/messi-a-je-normal-video-4/60%Daily2016-10-28 21:54
https://kosova-info.com/adresohen-ngacmimet-seksuale-ne-universitete/60%Daily2016-10-28 21:54
https://kosova-info.com/dylan-pjesemarres-ne-ceremonine-e-ndarjes-se-cmimit-nobel-nese-mundem/60%Daily2016-10-28 21:51
https://kosova-info.com/gozte-kercimi-i-mustafit-momenti-me-qesharak-i-kupes-se-botes-video/60%Daily2016-10-28 21:36
https://kosova-info.com/gozte-kercimi-i-mustafit-momenti-me-qesharak-i-kupes-se-botes-video/60%Daily2016-10-28 21:36
https://kosova-info.com/ish-miss-finlanda-e-12-ta-qe-akuzon-trumpin-per-ngacmim-seksual/60%Daily2016-10-28 21:26
https://kosova-info.com/prokurori-premton-terheqjen-pas-drekes-se-gabuar/60%Daily2016-10-28 21:22
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-ka-dicka-per-te-thene-per-konfliktet-me-koleget-e-saj-foto/60%Daily2016-10-28 21:20
https://kosova-info.com/merr-flake-nje-aeroplan-ne-aeroportin-e-cikagos-evakuohen-pasagjeret-video/60%Daily2016-10-28 21:18
https://kosova-info.com/mesuesit-i-duan-nxenesit-pa-telefona-ne-klase-video/60%Daily2016-10-28 21:12
https://kosova-info.com/mesuesit-i-duan-nxenesit-pa-telefona-ne-klase-video/60%Daily2016-10-28 21:12
https://kosova-info.com/djali-i-komandant-lleshit-xhihadist-ne-siri-video/60%Daily2016-10-28 21:08
https://kosova-info.com/djali-i-komandant-lleshit-xhihadist-ne-siri-video/60%Daily2016-10-28 21:08
https://kosova-info.com/djali-i-komandant-lleshit-xhihadist-ne-siri-video/60%Daily2016-10-28 21:08
https://kosova-info.com/djali-i-komandant-lleshit-xhihadist-ne-siri-video/60%Daily2016-10-28 21:08
https://kosova-info.com/rooney-largohet-nga-unitedi-transferohet-te-kjo-skuader-e-premierliges/60%Daily2016-10-28 21:01
https://kosova-info.com/rusia-perjashtohet-nga-keshilli-per-te-drejtat-e-njeriut-ne-okb/60%Daily2016-10-28 20:42
https://kosova-info.com/rusia-perjashtohet-nga-keshilli-per-te-drejtat-e-njeriut-ne-okb/60%Daily2016-10-28 20:42
https://kosova-info.com/rusia-perjashtohet-nga-keshilli-per-te-drejtat-e-njeriut-ne-okb/60%Daily2016-10-28 20:42
https://kosova-info.com/edhe-kenga-e-re-e-gentes-del-te-jete-e-vjedhur-video/60%Daily2016-10-28 20:40
https://kosova-info.com/edhe-kenga-e-re-e-gentes-del-te-jete-e-vjedhur-video/60%Daily2016-10-28 20:40
https://kosova-info.com/goli-i-cavanit-i-dhuron-fitoren-psg-se-video/60%Daily2016-10-28 20:35
https://kosova-info.com/mimoza-kusari-nuk-po-krijojme-parti-elitare-vetem-per-prishtinen/60%Daily2016-10-28 20:32
https://kosova-info.com/mimoza-kusari-nuk-po-krijojme-parti-elitare-vetem-per-prishtinen/60%Daily2016-10-28 20:32
https://kosova-info.com/google-vret-aplikacionin-drive-n-windows-xp-vista-dhe-server-2008/60%Daily2016-10-28 20:29
https://kosova-info.com/kishte-humbur-cdo-shprese-per-jete-e-befason-klubi-i-njohur-nga-la-liga-foto/60%Daily2016-10-28 20:25
https://kosova-info.com/avioni-ne-flake-alarm-ne-aeroportin-me-te-populluar-ne-bote/60%Daily2016-10-28 20:22
https://kosova-info.com/dua-lipa-publikon-kengen-e-re-room-for-2-audio/60%Daily2016-10-28 20:21
https://kosova-info.com/ne-beograd-mendojne-se-kosova-eshte-vegel-politike-e-shba-ve/60%Daily2016-10-28 20:15
https://kosova-info.com/ukraine-nderroi-emrin-per-nje-iphone-7/60%Daily2016-10-28 20:10
https://kosova-info.com/ledri-konfirmon-se-eshte-single-video/60%Daily2016-10-28 20:09
https://kosova-info.com/kryengritesit-siriane-ne-ofensive-per-te-thyer-rrethimin-e-alepos/60%Daily2016-10-28 20:06
https://kosova-info.com/limaj-nuk-po-perballem-me-me-drejtesi-por-me-organe-te-ndjekjes/60%Daily2016-10-28 20:06
https://kosova-info.com/kryetari-i-qytetit-te-napolit-i-ben-nje-paralajmerim-serioz-higuainit/60%Daily2016-10-28 20:02
https://kosova-info.com/shembet-ura-mbi-autostrade-ne-itali-1-i-vdekur-e-5-te-plagosur-videofoto/60%Daily2016-10-28 19:48
https://kosova-info.com/cmendet-noizy-ja-blerjet-luksoze-qe-ka-bere-foto/60%Daily2016-10-28 19:41
https://kosova-info.com/gruaja-goditet-e-terhiqet-zvarre-deshmitaret-nuk-e-ndihmojne-video/60%Daily2016-10-28 19:37
https://kosova-info.com/inva-mula-zbulon-te-verteten-per-ndarjen-nga-ethem-ramadani/60%Daily2016-10-28 19:36
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-eshte-mbrojtesi-me-i-mire-me-te-cilin-jam-perballur/60%Daily2016-10-28 19:32
https://kosova-info.com/keto-tipa-femrash-kurre-nuk-thone-jo-per-seks/60%Daily2016-10-28 19:32
https://kosova-info.com/mori-kancer-pasi-hodhi-puder-bebesh-ne-lekure/60%Daily2016-10-28 19:31
https://kosova-info.com/edhe-armani-me-ore-te-mencur-video/60%Daily2016-10-28 19:28
https://kosova-info.com/i-riu-mbyllet-ne-kafaz-nga-ngacmuesit-e-shkolles-qan-dhe-i-lut-ata-ta-lirojne-video/60%Daily2016-10-28 19:24
https://kosova-info.com/ferguson-lavderon-kloppin-ja-si-i-pergjigjet-ky/60%Daily2016-10-28 19:14
https://kosova-info.com/greket-kerkojne-varret-surlas-tiranes-zhbllokoni-procesin/60%Daily2016-10-28 19:12
https://kosova-info.com/tuna-e-rrezikshme-ne-videoklipin-e-ri-bermuda-video/60%Daily2016-10-28 19:05
https://kosova-info.com/per-spektaklin-e-edi-rames-dhe-keqkuptimet-ne-lidhje-me-te/60%Daily2016-10-28 18:42
https://kosova-info.com/flet-fitim-lladrovci-i-denuar-per-xhihadizem-qe-nuk-eshte-penduar-se-iu-bashkua-isis-it/60%Daily2016-10-28 18:41
https://kosova-info.com/perfaqesuesja-e-kosoves-i-nis-me-fitore-kualifikimet-per-evropian/60%Daily2016-10-28 18:39
https://kosova-info.com/ramiz-kelmendi-betohet-ldk-ja-do-te-jete-partia-ime-e-pensionimit-video/60%Daily2016-10-28 18:31
https://kosova-info.com/adios-liverpool-lojtari-i-njohur-transferohet-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-10-28 18:30
https://kosova-info.com/stoli-i-trendafilave-alban-skenderaj-teksti-i-kenges/60%Daily2016-10-28 18:25
https://kosova-info.com/lojtaret-me-te-mire-te-rinj-ne-serie-a-aty-edhe-nje-shqiptar/60%Daily2016-10-28 18:17
https://kosova-info.com/fbi-rihap-hetimin-ndaj-hillary-clintonit-per-e-mailat-dokument/60%Daily2016-10-28 18:17
https://kosova-info.com/ja-do-kompjuter-mac-t-cilin-apple-e-harroi-t-enjten/60%Daily2016-10-28 18:15
https://kosova-info.com/partia-e-kusari-liles-ne-diten-e-partise-se-pacollit/60%Daily2016-10-28 18:11
https://kosova-info.com/partia-e-kusari-liles-ne-diten-e-partise-se-pacollit/60%Daily2016-10-28 18:11
https://kosova-info.com/ronaldo-nuk-e-kam-mik-messin-por/60%Daily2016-10-28 18:03
https://kosova-info.com/zyra-e-be-se-dhe-eulex-i-reagojne-ndaj-rezolutes-se-kuvendit-per-uck-ne/60%Daily2016-10-28 17:54
https://kosova-info.com/keshtu-feronikeli-mbeshteti-grupin-drenica-ii-foto/60%Daily2016-10-28 17:54
https://kosova-info.com/gjykata-kushtetuese-e-kosoves-hedh-poshte-kerkesen-e-listes-serbe-per-trepcen/60%Daily2016-10-28 17:53
https://kosova-info.com/gjykata-kushtetuese-e-kosoves-hedh-poshte-kerkesen-e-listes-serbe-per-trepcen-2/60%Daily2016-10-28 17:53
https://kosova-info.com/premiere-alban-skenderaj-publikon-stoli-i-trendafilave-video/60%Daily2016-10-28 17:49
https://kosova-info.com/mourinho-ky-lojtar-te-unitedi-eshte-i-pazevendesueshem/60%Daily2016-10-28 17:34
https://kosova-info.com/gjeorgji-kosove-barazohet-rezultati/60%Daily2016-10-28 17:24
https://kosova-info.com/gjermani-arrestohen-sirianet-adoleshente-per-ngacmime-seksuale/60%Daily2016-10-28 17:15
https://kosova-info.com/fabregas-tallet-keq-me-tifozet-e-arsenalit-foto/60%Daily2016-10-28 17:13
https://kosova-info.com/clinton-fillon-te-zgjedhe-anetaret-e-kabinetit-ende-pa-fituar/60%Daily2016-10-28 17:12
https://kosova-info.com/nje-aeroplan-rus-dhe-nje-amerikan-per-pak-sa-nuk-u-perplasen-mbi-siri/60%Daily2016-10-28 17:10
https://kosova-info.com/joe-biden-shef-i-i-diplomacise-amerikane-nese-hillary-fiton-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2016-10-28 16:58
https://kosova-info.com/ja-sa-e-vjeter-eshte-stema-e-flamurit-shqiptar/60%Daily2016-10-28 16:55
https://kosova-info.com/ja-sa-e-vjeter-eshte-stema-e-flamurit-shqiptar/60%Daily2016-10-28 16:55
https://kosova-info.com/numri-i-antarve-t-linkedin-u-rrit-me-18-n-467-milion/60%Daily2016-10-28 17:52
https://kosova-info.com/chrissy-teigen-kerkon-ndihme-nuk-mund-te-ndalet-se-postuari-foto-te-vajzes-ne-kostume-per-halloween/60%Daily2016-10-28 16:50
https://kosova-info.com/kryeministri-e-kryeveterani-flasin-per-bashkepunim/60%Daily2016-10-28 16:46
https://kosova-info.com/cas-shtyn-vendimin-perfundimtar-per-arijan-ademin/60%Daily2016-10-28 16:39
https://kosova-info.com/nje-avion-rus-dhe-nje-amerikan-shmangin-perplasjen-mbi-siri/60%Daily2016-10-28 16:36
https://kosova-info.com/reagon-kengetarja-per-ndarjen-nga-miliarderi/60%Daily2016-10-28 16:36
https://kosova-info.com/facebook-si-snapchat/60%Daily2016-10-28 16:34
https://kosova-info.com/kusari-lila-ne-jemi-demokracia-e-re/60%Daily2016-10-28 16:28
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-e-fushes-se-llapit-foto/60%Daily2016-10-28 16:26
https://kosova-info.com/formati-gjitheperfshires-ne-dialogun-me-serbine-ikje-nga-pergjegjesia/60%Daily2016-10-28 16:25
https://kosova-info.com/zbulohen-4-kapanone-ku-thahej-hashashi-ne-memaliaj-dhe-tepelene/60%Daily2016-10-28 16:19
https://kosova-info.com/ronaldo-zbulon-nje-sekret-te-jose-mourinhos/60%Daily2016-10-28 16:14
https://kosova-info.com/drake-nga-rihanna-te-taylor-swift-foto/60%Daily2016-10-28 16:06
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-cila-legjende-ka-stervitur-sot-me-tottenhamin-foto/60%Daily2016-10-28 16:02
https://kosova-info.com/degjoni-kengen-me-te-dafina-zeqirit-audio/60%Daily2016-10-28 15:48
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-ne-duet-me-shkurte-gashin-foto/60%Daily2016-10-28 15:46
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-ne-duet-me-shkurte-gashin-foto/60%Daily2016-10-28 15:46
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-ne-duet-me-shkurte-gashin-foto/60%Daily2016-10-28 15:46
https://kosova-info.com/rebelet-ne-siri-perpiqen-te-thyejne-rrethimin/60%Daily2016-10-28 15:45
https://kosova-info.com/10-stadiumet-me-te-keqija-ne-futboll-foto/60%Daily2016-10-28 15:41
https://kosova-info.com/10-stadiumet-me-te-keqija-ne-futboll-foto/60%Daily2016-10-28 15:41
https://kosova-info.com/amd-detajoi-kartat-e-reja-grafike-radeon-pro-400-t-prdorura-n-laptopt-macbook-pro/60%Daily2016-10-28 15:33
https://kosova-info.com/mustafi-uron-myslimanet-per-nje-dite-te-premte-me-shume-begati-foto/60%Daily2016-10-28 15:27
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-fundjave-3/60%Daily2016-10-28 15:15
https://kosova-info.com/keshtu-i-falenderon-ronaldo-gjithe-ata-qe-e-urrejne/60%Daily2016-10-28 15:14
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-sonte-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2016-10-28 15:06
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-sonte-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2016-10-28 15:06
https://kosova-info.com/debati-parlamentar-per-vlerat-e-uck-se-shperfaqi-mungesen-e-vlerave-te-deputeteve/60%Daily2016-10-28 15:02
https://kosova-info.com/guardiola-i-vendosur-duhet-te-fitojme-ndaj-wba-se/60%Daily2016-10-28 14:59
https://kosova-info.com/plas-skandali-me-i-madh-ndonjehere-ne-raportet-serbo-ruse-shkak-mali-i-zi/60%Daily2016-10-28 14:57
https://kosova-info.com/reagon-ambasadori-oconnell-gjykimi-i-individeve-nuk-e-demton-imazhin-e-uck-se/60%Daily2016-10-28 14:56
https://kosova-info.com/heidi-klum-mahnitese-ne-mbremjen-e-amfar-foto/60%Daily2016-10-28 14:48
https://kosova-info.com/mourinho-tregon-diten-kur-te-gjithe-do-te-qajne-per-kete-arsye/60%Daily2016-10-28 14:44
https://kosova-info.com/mourinho-tregon-diten-kur-te-gjithe-do-te-qajne-per-kete-arsye-2/60%Daily2016-10-28 14:44
https://kosova-info.com/limaj-si-mund-te-akuzohem-qe-sparandalova-vrasjen-pa-e-ditur-se-mund-te-ndodhe/60%Daily2016-10-28 14:30
https://kosova-info.com/kino-teatri-jusuf-gervalla-ne-peje-perfshihet-nga-zjarri-foto/60%Daily2016-10-28 14:30
https://kosova-info.com/okb-isis-i-ekzekutoi-232-njerez-ne-mosul/60%Daily2016-10-28 14:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kenga-me-e-re-nga-bebe-rexha-video/60%Daily2016-10-28 14:23
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kenga-me-e-re-nga-bebe-rexha-video/60%Daily2016-10-28 14:23
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-nenshkruan-tri-marreveshje-me-sllovenine/60%Daily2016-10-28 13:59
https://kosova-info.com/200-milione-per-era-istrefin-fotovideo/60%Daily2016-10-28 13:53
https://kosova-info.com/kamera-e-pixel-shfaq-probleme-google-prpiqet-ta-riparoj-me-nj-prditsim-softueri/60%Daily2016-10-28 13:20
https://kosova-info.com/kamera-e-pixel-shfaq-probleme-google-prpiqet-ta-riparoj-me-nj-prditsim-softueri/60%Daily2016-10-28 13:20
https://kosova-info.com/kamera-e-pixel-shfaq-probleme-google-prpiqet-ta-riparoj-me-nj-prditsim-softueri/60%Daily2016-10-28 13:20
https://kosova-info.com/fitore-e-madhe-e-feronikelit/60%Daily2016-10-28 13:49
https://kosova-info.com/gani-koci-ironizon-me-eulex-in-dhe-gjykaten-speciale-foto/60%Daily2016-10-28 13:47
https://kosova-info.com/mkrs-investon-1-milion-e-600-mije-euro-ne-ndertimin-e-stadiumit-ne-drenas/60%Daily2016-10-28 13:44
https://kosova-info.com/denohet-me-7-vjet-burg-shqiptari-per-tentimvrasje-ne-konfliktin-e-denje-per-film/60%Daily2016-10-28 13:44
https://kosova-info.com/5-menyra-si-te-permiresoni-kujtesen/60%Daily2016-10-28 13:44
https://kosova-info.com/sqaron-prokuroria-eshte-bere-gabim-koha-kur-limaj-akuzohet-per-vrasje/60%Daily2016-10-28 13:43
https://kosova-info.com/historia-e-pabesueshme-e-njeriut-me-me-fat-ne-bote/60%Daily2016-10-28 13:35
https://kosova-info.com/mourinho-ia-ben-jeten-bajat-mkhitaryanit-foto/60%Daily2016-10-28 13:32
https://kosova-info.com/rrefimi-prekes-i-nenes-se-pesenjakeve-qe-perloti-boten-foto/60%Daily2016-10-28 13:23
https://kosova-info.com/hajvalia-feronikeli-do-te-befasoheni-nga-numri-i-golave/60%Daily2016-10-28 13:22
https://kosova-info.com/super-oferte-nga-fivestar-per-prizrenasit-dhe-ferizajasit-7-dite-stervitje-falas/60%Daily2016-10-28 13:16
https://kosova-info.com/adios-atletico-madrid-griezmann-te-ky-klub-per-100-milione-euro-foto/60%Daily2016-10-28 13:13
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-del-publikisht-me-te-dashuren-e-re-foto/60%Daily2016-10-28 13:12
https://kosova-info.com/e-detyroi-2-vjecarin-te-hante-me-zor-iu-mbushen-mushkerite-me-ushqim-dhe-vdiq/60%Daily2016-10-28 13:08
https://kosova-info.com/autoritetet-europiane-krkojn-informacion-pr-politikat-e-reja-t-whatsapp-dhe-hakimin-e-yahoo-s/60%Daily2016-10-28 12:54
https://kosova-info.com/france-e-drejta-per-te-harruar-punen/60%Daily2016-10-28 12:51
https://kosova-info.com/zidane-u-kry-ky-eshte-fituesi-i-topit-te-arte-foto/60%Daily2016-10-28 12:51
https://kosova-info.com/zidane-u-kry-ky-eshte-fituesi-i-topit-te-arte-foto/60%Daily2016-10-28 12:51
https://kosova-info.com/eliza-dushku-kthehet-ne-kohe-sjell-foto-nudo-e-lagur-foto/60%Daily2016-10-28 12:49
https://kosova-info.com/eliza-dushku-kthehet-ne-kohe-sjell-foto-nudo-e-lagur-foto/60%Daily2016-10-28 12:49
https://kosova-info.com/mustafa-kerkon-qe-demarkacioni-si-kusht-per-vizat-te-rivleresohet/60%Daily2016-10-28 12:40
https://kosova-info.com/zidane-ka-nje-lajm-te-keq-per-ronaldon/60%Daily2016-10-28 12:36
https://kosova-info.com/top-10-klubet-me-te-pasura-ne-bote-foto/60%Daily2016-10-28 12:15
https://kosova-info.com/aksident-ne-aksin-tirane-durres-vetura-perplas-per-vdekje-kembesorin/60%Daily2016-10-28 12:13
https://kosova-info.com/cana-behet-trajner-i-ekipit-te-njohur-shqiptar-2/60%Daily2016-10-28 12:04
https://kosova-info.com/google-tejkalon-prishtshmrit-t-ardhurat-e-kompanis-u-rritn-me-20/60%Daily2016-10-28 10:50
https://kosova-info.com/zanetti-ky-do-te-jete-trajner-i-interit-foto/60%Daily2016-10-28 11:54
https://kosova-info.com/prokuroria-speciale-ka-ngritur-aktakuze-kunder-fatmir-limajt/60%Daily2016-10-28 11:48
https://kosova-info.com/obama-pas-perfundimit-te-mandatit-presidencial-do-te-banoje-me-qira-ne-kete-shtepi-gjigante-foto/60%Daily2016-10-28 11:44
https://kosova-info.com/veseli-perpiqet-te-unifikoje-deputetet-per-deklaraten-per-liberalizimin-e-vizave-por-opozita-kundershton/60%Daily2016-10-28 11:22
https://kosova-info.com/shqiperi-serbi-ky-eshte-rezultati-i-ndeshjes-ne-itali/60%Daily2016-10-28 11:21
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-aheng-te-madh-per-lindjen-e-djalit-foto/60%Daily2016-10-28 11:20
https://kosova-info.com/wenger-ua-bene-bajat-messit-dhe-ronaldos-foto/60%Daily2016-10-28 11:06
https://kosova-info.com/vrapimi-e-permireson-performancen-e-trurit/60%Daily2016-10-28 11:04
https://kosova-info.com/tirane-te-shtena-me-arme-zjarri-ne-nje-lokal-nje-i-plagosur-foto/60%Daily2016-10-28 11:00
https://kosova-info.com/stavileci-trepca-projekti-me-i-rendesishem-por-jo-me-i-lehti/60%Daily2016-10-28 10:58
https://kosova-info.com/haliti-reagon-per-kercenimet-qe-ia-beri-nenkryetari-i-pejes-koordinatorit-te-pdk-se/60%Daily2016-10-28 10:55
https://kosova-info.com/stresi-shoqerohet-serish-ne-polici/60%Daily2016-10-28 10:51
https://kosova-info.com/pirmin-muller-svp-imazhi-i-shqiptareve-ne-zvicer-eshte-permiresuar/60%Daily2016-10-28 10:49
https://kosova-info.com/ciao-de-boer-inter-zgjedh-trajnerin-e-ri-foto-2/60%Daily2016-10-28 10:47
https://kosova-info.com/versioni-i-fundit-i-todoist-sjell-mbshtetjen-pr-dritaret-e-shumfishta-n-nougat-7-0/60%Daily2016-10-28 09:02
https://kosova-info.com/tani-mund-te-vizitoni-zyren-e-hitlerit-ne-bunker-ku-kishte-kryer-vetevrasje-foto/60%Daily2016-10-28 10:41
https://kosova-info.com/maske-per-rritjen-dhe-mos-renien-e-flokut-gjate-vjeshtes/60%Daily2016-10-28 10:35
https://kosova-info.com/celina-refugjati-qe-po-inspiron-twenten/60%Daily2016-10-28 10:30
https://kosova-info.com/be-ja-miraton-mbrojtjen-e-nje-pjese-te-madhe-ujore-ne-antarktide/60%Daily2016-10-28 10:22
https://kosova-info.com/lufta-e-ministrit-hoti-per-ta-kontrolluar-aqp-ne/60%Daily2016-10-28 10:18
https://kosova-info.com/ne-gjakove-formohet-grupi-i-asamblisteve-i-partise-se-kusari-liles/60%Daily2016-10-28 10:11
https://kosova-info.com/zyrtare-fshf-cakton-stadiumin-per-ndeshjen-shqiperi-izrael-foto/60%Daily2016-10-28 10:11
https://kosova-info.com/recica-pyet-ymerin-pse-se-lexove-mbreme-deklaraten-per-lushtakun-kishe-frike/60%Daily2016-10-28 10:02
https://kosova-info.com/mercedes-publikon-sedanin-i-cili-do-te-konkurroj-me-modelin-e-ri-nga-bmw-video/60%Daily2016-10-28 09:59
https://kosova-info.com/cili-eshte-fellaini-foto/60%Daily2016-10-28 09:55
https://kosova-info.com/momenti-kur-shkaterrohet-raketa-qe-shkonte-drejt-mekes-video/60%Daily2016-10-28 09:48
https://kosova-info.com/fotot-e-dasmes-tani-ciftet-po-i-kerkojne-nen-uje-video/60%Daily2016-10-28 09:47
https://kosova-info.com/real-madrid-a-do-te-jete-ky-trajneri-i-ri-foto/60%Daily2016-10-28 09:46
https://kosova-info.com/new-york-rreshqet-nga-pista-aeroplani-i-kandidatit-republikan-per-zevendespresident-fotovideo/60%Daily2016-10-28 09:23
https://kosova-info.com/milan-fton-futbollistin-e-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-28 09:21
https://kosova-info.com/skype-for-business-mbrrin-n-kompjuterat-mac/60%Daily2016-10-28 08:41
https://kosova-info.com/kjo-foto-e-bleros-nuk-do-ti-pelqente-aspak-teutes-ai-e-heq-foto/60%Daily2016-10-28 09:20
https://kosova-info.com/foto-historike-qe-do-tju-japin-nje-tjeter-kendveshtrim-per-te-shkuaren-foto/60%Daily2016-10-28 09:12
https://kosova-info.com/prezantuesin-shqiptar-e-emocionon-ciljeta-rrezohet-ne-skene-para-kembeve-te-saj-video/60%Daily2016-10-28 09:07
https://kosova-info.com/urime-gashi-foto/60%Daily2016-10-28 09:02
https://kosova-info.com/kuvendi-miraton-rezoluten-ne-mbrojtje-te-uck-se-vv-abstenon/60%Daily2016-10-28 08:59
https://kosova-info.com/%e2%80%8bgjermania-ofron-ndihme-ne-luften-kunder-kriminalitetit/60%Daily2016-10-28 08:57
https://kosova-info.com/klubi-shqiptar-me-i-mire-se-real-madrid-barcelona-e-bayern-munich-foto/60%Daily2016-10-28 08:41
https://kosova-info.com/suarez-shokon-barcelonen-transferohet-te-ky-klub-per-150-milione-euro-foto/60%Daily2016-10-28 08:34
https://kosova-info.com/ja-si-ka-ndryshuar-majlinda-pas-ndarjes-nga-majk-foto/60%Daily2016-10-28 08:33
https://kosova-info.com/radonciq-u-pergjigjet-pyetjeve-te-prokurorit/60%Daily2016-10-28 08:25
https://kosova-info.com/ne-rast-te-golit-kunder-napolit-ja-cfare-do-te-beje-higuain/60%Daily2016-10-28 08:14
https://kosova-info.com/putin-sulmet-kibernetike-t-patolerueshme/60%Daily2016-10-28 08:13
https://kosova-info.com/asllanaj-skenes-politike-i-mungon-figura-e-uke-bytycit/60%Daily2016-10-28 08:11
https://kosova-info.com/twitter-do-te-shuaje-sherbimin-vine-se-shpejti/60%Daily2016-10-28 08:09
https://kosova-info.com/2po2-serbia-po-arrin-te-percaje-kosoven-me-shqiperinefoto/60%Daily2016-10-28 08:00
https://kosova-info.com/lamtumire-liverpool-transferohet-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-10-28 07:58
https://kosova-info.com/ahmeti-kerkon-drejtesi-kunder-bogoevskit-por-nuk-do-te-shkoje-ne-gjykate/60%Daily2016-10-28 07:48
https://kosova-info.com/ja-kur-eshte-koha-ideale-per-te-ngrene-mengjes/60%Daily2016-10-28 07:41
https://kosova-info.com/ne-gjermani-anulohen-qindra-fluturimeve-ajrore/60%Daily2016-10-28 07:38
https://kosova-info.com/derisa-ju-jeni-ne-gjume-ja-cfare-ben-mimoza-kusari-foto/60%Daily2016-10-28 07:34
https://kosova-info.com/trump-dhe-clinton-kerkojne-votat-e-zgjedhesve-me-prejardhje-aziatike/60%Daily2016-10-28 07:24
https://kosova-info.com/andrra-rikthen-format-pas-lindjes-foto/60%Daily2016-10-28 07:21
https://kosova-info.com/te-gjithe-i-bejne-like-kesaj-fotografie-te-messit-foto/60%Daily2016-10-28 07:21
https://kosova-info.com/vote-ne-okb-per-nje-marreveshje-te-re-per-ndalimin-e-armeve-berthamore/60%Daily2016-10-28 07:18
https://kosova-info.com/flet-per-here-te-pare-kryegjyqtari-guximtar-boci-per-skandalin-seksual/60%Daily2016-10-28 07:15
https://kosova-info.com/ushtria-irakiane-provon-te-arrije-ne-jug-te-mosulit/60%Daily2016-10-28 07:12
https://kosova-info.com/njihuni-me-motren-e-aferdita-paqarades-foto/60%Daily2016-10-28 07:11
https://kosova-info.com/shkoder-sekuestrohen-156-kg-lende-narkotike-cannabis-sativa-2-persona-ne-pranga-video/60%Daily2016-10-28 07:09
https://kosova-info.com/%e2%80%8bopozita-kunder-ekipit-te-unitetit-ne-bisedimet-me-serbine/60%Daily2016-10-28 07:06
https://kosova-info.com/ish-basketbollisti-shqiptar-gjen-pune-ne-nba-foto/60%Daily2016-10-28 07:05
https://kosova-info.com/6-truke-bukurie-qe-cdo-vajze-duhet-ti-dije-foto/60%Daily2016-10-28 07:04
https://kosova-info.com/thertorja-toni-blair-ne-prishtine-shpallet-drama-me-e-mire-e-festivalit-te-teatrove-2016-ne-ferizaj/60%Daily2016-10-28 07:04
https://kosova-info.com/holandezt-shpikin-nj-pastrues-gjigand-t-ajrit-t-jashtm/60%Daily2016-10-28 07:56
https://kosova-info.com/babai-i-neymarit-ky-futbollist-e-meriton-topin-e-arte-foto/60%Daily2016-10-28 06:53
https://kosova-info.com/msn-i-barcelones-jane-te-forte-por-shikojeni-cfare-ka-bere-real-madrid-foto/60%Daily2016-10-28 06:46
https://kosova-info.com/lori-hoxha-dhe-jeta-ekstreme-foto/60%Daily2016-10-28 06:30
https://kosova-info.com/horoskopi-28-tetor-2016/60%Daily2016-10-28 06:27
https://kosova-info.com/lideret-e-kosoves-injorohen-nga-homologet-boterore/60%Daily2016-10-28 06:16
https://kosova-info.com/ban-ki-moon-sulmi-ne-shkollen-ne-siri-mund-te-jete-krim-lufte/60%Daily2016-10-28 06:15
https://kosova-info.com/usain-bolt-provon-veten-edhe-ne-muzike-video/60%Daily2016-10-28 06:11
https://kosova-info.com/arabia-saudite-thote-se-rebelet-jemene-shkrepen-rakete-ne-drejtim-te-mekes/60%Daily2016-10-28 05:38
https://kosova-info.com/pakistani-dhe-india-debojne-diplomatet-e-njeri-tjetrit-per-shkak-te-kashmirit/60%Daily2016-10-28 05:33
https://kosova-info.com/mourinho-largon-tre-futbolliste-nga-man-utd-foto/60%Daily2016-10-28 05:31
https://kosova-info.com/tifozet-e-futbollit-befasohen-nga-klubi-i-ri-i-rooneyt-foto/60%Daily2016-10-28 05:21
https://kosova-info.com/sarri-befason-te-gjithe-ja-si-do-te-pershendetem-me-higuainin-te-shtunen/60%Daily2016-10-27 22:01
https://kosova-info.com/avni-arifi-aak-eshte-dashte-ta-bojkotoje-sot-kuvendin/60%Daily2016-10-27 21:56
https://kosova-info.com/zogaj-konjufca-deshi-te-na-mbaje-ders/60%Daily2016-10-27 21:54
https://kosova-info.com/autogoli-me-qesharak-ne-histori-te-futbollit-video-2/60%Daily2016-10-27 21:47
https://kosova-info.com/vdes-dijetari-i-madh-i-islamit-shqiptari-shuajb-arnauti/60%Daily2016-10-27 21:46
https://kosova-info.com/rama-tregon-a-e-njeh-privatisht-vuciq-kosoven-video/60%Daily2016-10-27 21:41
https://kosova-info.com/trump-nis-tani-ti-doje-komunitetet-e-fillon-me-ate-hindu-video/60%Daily2016-10-27 21:35
https://kosova-info.com/sarkozy-do-te-votoja-per-hollande-perballe-ekstremit-te-djathte/60%Daily2016-10-27 21:34
https://kosova-info.com/putin-bombardimet-amerikane-ne-serbi-ishin-te-kunderligjshme/60%Daily2016-10-27 21:31
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-me-kenge-te-re/60%Daily2016-10-27 21:31
https://kosova-info.com/cannavaro-ky-futbollist-duhet-ta-fitoje-topin-e-arte/60%Daily2016-10-27 21:31
https://kosova-info.com/2po2-serbia-po-arrin-te-percaje-kosoven-me-shqiperine/60%Daily2016-10-27 21:25
https://kosova-info.com/kidnapohet-nje-person-ne-drenas/60%Daily2016-10-27 21:22
https://kosova-info.com/ja-momenti-dramatik-kur-gjyqtari-mesoi-se-bomba-seksuale-u-publikua-ne-media/60%Daily2016-10-27 21:10
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ka-bere-sonte-mesfushori-i-kosoves-ne-zvicer/60%Daily2016-10-27 21:09
https://kosova-info.com/detajet-thellohet-skandali-i-gjyqtarit-maniak-i-kerkoi-seks-dhe-psikologes/60%Daily2016-10-27 21:07
https://kosova-info.com/mona-lisa-afgane-mund-te-denohet-14-vjet-burg-per-falsifikim-dokumentash/60%Daily2016-10-27 20:53
https://kosova-info.com/pallaska-rames-skishe-pse-te-flisje-per-trepcen-ne-beograd/60%Daily2016-10-27 20:52
https://kosova-info.com/ajeti-realizon-kunder-kukelit-dhe-sadikut-video/60%Daily2016-10-27 20:51
https://kosova-info.com/mbytet-varka-me-emigrante-90-te-vdekur/60%Daily2016-10-27 20:48
https://kosova-info.com/nehat-thaqi-lirohet-neser/60%Daily2016-10-27 20:44
https://kosova-info.com/apple-prezantoi-laptopin-e-ri-macbook-pro-me-kosto-fillestare-1799-dollar/60%Daily2016-10-27 20:47
https://kosova-info.com/rudina-magjistari-i-drejtohet-gjykates/60%Daily2016-10-27 20:40
https://kosova-info.com/digne-me-asistimin-e-vitit-ne-stervitje-video/60%Daily2016-10-27 20:19
https://kosova-info.com/marreveshja-be-kanada-belgjika-zhbllokon-bllokimin/60%Daily2016-10-27 20:12
https://kosova-info.com/goli-i-famshem-ndaj-atleticos-shpallet-me-i-bukuri-i-ronaldos-brazilian-te-reali-video/60%Daily2016-10-27 19:57
https://kosova-info.com/marca-e-ka-nje-befasi-per-shaqirin-video/60%Daily2016-10-27 19:35
https://kosova-info.com/samsung-vazhdon-te-jete-lidere-ne-tregun-e-smartfoneve/60%Daily2016-10-27 19:34
https://kosova-info.com/mes-peplasjesh-verbale-kuvendi-deshtoi-ta-miratoje-rezoluten-per-uck/60%Daily2016-10-27 19:29
https://kosova-info.com/kremi-mund-te-rrezikoje-shendetin-tuaj/60%Daily2016-10-27 19:23
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-po-shijon-beqarine-video/60%Daily2016-10-27 19:19
https://kosova-info.com/nena-braktis-ne-rruge-foshnjen-2-diteshe-video/60%Daily2016-10-27 19:18
https://kosova-info.com/ky-eshte-lojtari-kryesor-i-zidane-te-reali-foto/60%Daily2016-10-27 19:16
https://kosova-info.com/eskalon-situata-ne-kuvendin-e-kosoves-gati-perleshja-fizike-ndermjet-lushtakut-dhe-konjufces-video/60%Daily2016-10-27 19:11
https://kosova-info.com/gigi-konfirmon-kthimin-ne-victorias-fashion-show-foto/60%Daily2016-10-27 19:01
https://kosova-info.com/twitter-mbyll-shrbimin-e-shprndarjes-s-videove-me-metrazh-t-shkurtr-vine/60%Daily2016-10-27 17:59
https://kosova-info.com/ambasada-ceke-hap-fotoekspoziten-ne-kosove-me-dashuri/60%Daily2016-10-27 18:53
https://kosova-info.com/de-biasi-godet-shqiperine-u-17/60%Daily2016-10-27 18:50
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmustafa-askush-mos-te-perdore-shkronjat-as-kohen-e-lavdise/60%Daily2016-10-27 18:50
https://kosova-info.com/krasniqi-kur-kerkoja-drejtesi-ne-kosove-isha-shume-i-vetmuar/60%Daily2016-10-27 18:47
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-formulen-per-te-prodhuar-qumeshtin-e-gjirit/60%Daily2016-10-27 18:39
https://kosova-info.com/ky-eshte-golashenuesi-me-i-mire-ne-evrope-foto/60%Daily2016-10-27 18:29
https://kosova-info.com/gjigandi-i-mods-armani-hyn-n-industrin-e-orve-inteligjente-me-nj-linj-orsh-hibride/60%Daily2016-10-27 16:49
https://kosova-info.com/duterte-trupat-amerikane-jashte-brenda-2-vjeteve/60%Daily2016-10-27 18:24
https://kosova-info.com/keto-shenja-tregojne-se-ai-eshte-duke-rene-ne-dashuri-me-ju/60%Daily2016-10-27 18:23
https://kosova-info.com/edita-tahiri-beogradi-po-manipulon-kosova-nuk-ka-vene-kushte-te-reja/60%Daily2016-10-27 18:22
https://kosova-info.com/ky-eshte-mashkulli-me-i-bukur-ne-bote-foto/60%Daily2016-10-27 18:21
https://kosova-info.com/miley-cyrus-jam-fejuar-por-sme-pelqen-unaza-foto/60%Daily2016-10-27 18:09
https://kosova-info.com/florenzi-keputi-ligamentin-mesazh-i-pabesueshem-nga-lazio-ne-twitter-foto/60%Daily2016-10-27 18:07
https://kosova-info.com/nuhi-uka-ja-pse-u-shpalla-i-pafajshem/60%Daily2016-10-27 18:06
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-shikoni-momentin-kur-peshkaqeni-copeton-nje-lope-midis-oqeani-video/60%Daily2016-10-27 17:56
https://kosova-info.com/terheqja-e-galaxy-note-7-mund-te-mos-jete-si-pasoje-e-baterise/60%Daily2016-10-27 17:51
https://kosova-info.com/lajmivox-te-gjithe-anetaret-e-familjes-jane-trashegimtare-te-barabarte-video/60%Daily2016-10-27 17:49
https://kosova-info.com/pas-golit-dhe-fitores-berisha-cmend-ruset-me-kete-festim-foto/60%Daily2016-10-27 17:45
https://kosova-info.com/mimi-dhe-dalja-n-shitje-e-konsols-nintendo-switch-do-t-zbulohen-m-12-janar/60%Daily2016-10-27 15:45
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-neser-diskuton-per-proceset-integruese/60%Daily2016-10-27 17:33
https://kosova-info.com/e-vecanta-e-iphone-it-te-presidentit-obama-me-funksione-tejet-te-cunguara/60%Daily2016-10-27 17:29
https://kosova-info.com/letra-e-plote-e-doreheqjes-se-deputetit-fadil-demaku/60%Daily2016-10-27 17:28
https://kosova-info.com/prapaskenat-e-filmave-te-hollivudit-qe-nuk-i-keni-pare-kurre-me-pare-foto/60%Daily2016-10-27 17:26
https://kosova-info.com/berisha-i-pandalshem-shenon-edhe-kunder-zenitit-video/60%Daily2016-10-27 17:16
https://kosova-info.com/20-genjeshtra-mbi-shendetin-te-cilat-duhet-ti-dini-gjithesesi/60%Daily2016-10-27 17:15
https://kosova-info.com/blerta-deliu-disa-deputete-te-vv-se-i-kishin-familjaret-kumbare-me-millosheviqin/60%Daily2016-10-27 17:12
https://kosova-info.com/itali-deme-te-medha-materiale-nga-termeti-por-pa-viktima/60%Daily2016-10-27 17:12
https://kosova-info.com/70-lekundje-toke-ne-itali/60%Daily2016-10-27 17:11
https://kosova-info.com/ja-si-duket-adelina-ismajli-shtatzene-foto/60%Daily2016-10-27 17:07
https://kosova-info.com/pengmarrje-ne-tirane-fotovideo/60%Daily2016-10-27 17:07
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kosoves-realizon-gol-fantastik-video/60%Daily2016-10-27 17:05
https://kosova-info.com/google-lanoi-versionin-2-0-t-allo-me-mbshtetje-pr-dritaret-e-shumfishta-dhe-replikat-direkte/60%Daily2016-10-27 15:32
https://kosova-info.com/genta-luan-rrezikshem-foto/60%Daily2016-10-27 16:56
https://kosova-info.com/rusia-mohon-sulmin-mbi-shkollen-ne-siri/60%Daily2016-10-27 16:52
https://kosova-info.com/mesoni-nese-jeni-ne-depresion-ose-skizofreni-nepermjet-facebookut/60%Daily2016-10-27 16:51
https://kosova-info.com/vdes-ish-drejtori-i-rtk-se-agim-zatriqi/60%Daily2016-10-27 16:49
https://kosova-info.com/squat-baby-genta-ft-muma-teksti-i-kenges/60%Daily2016-10-27 16:48
https://kosova-info.com/santon-me-te-dashuren-me-seksi-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-10-27 16:44
https://kosova-info.com/mariah-carey-perfundon-fejesen-me-te-dashurin-miliarder/60%Daily2016-10-27 16:29
https://kosova-info.com/albin-kurti-ska-pergjigje-per-pyetjen-e-ganimete-musliut-pse-refuzoi-luften/60%Daily2016-10-27 16:26
https://kosova-info.com/super-zidane-reali-ka-bere-dicka-qe-barcelona-mund-ta-shohe-vetem-ne-enderr/60%Daily2016-10-27 16:10
https://kosova-info.com/hani-brokoli-dhe-shpetoni-nga-keto-semundje/60%Daily2016-10-27 16:09
https://kosova-info.com/putin-eshte-budallallek-te-mendohet-se-do-ta-sulmojme-evropen/60%Daily2016-10-27 16:02
https://kosova-info.com/whatsapp-ka-nje-super-lajm-per-te-gjithe-perdoruesit-e-vet/60%Daily2016-10-27 15:58
https://kosova-info.com/ish-pjesetari-kosovar-i-isis-it-rrefen-historine-e-tij/60%Daily2016-10-27 15:57
https://kosova-info.com/befason-godin-ky-eshte-sulmuesi-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2016-10-27 15:53
https://kosova-info.com/musliu-pyet-kurtin-se-pse-nuk-e-veshi-uniformen-me-1998-dhe-pse-ishte-te-familja-donciq-ne-vitin-2004/60%Daily2016-10-27 15:50
https://kosova-info.com/zevendeskryeministri-kelmendi-i-kam-gati-projektet/60%Daily2016-10-27 15:49
https://kosova-info.com/nj-grup-hakerash-kinez-shkatrrojn-nexus-6p-vjedhin-fotot-nga-nj-iphone-6s/60%Daily2016-10-27 15:48
https://kosova-info.com/rrefehet-18-vjecarja-bera-seks-me-nje-te-martuar-e-tani/60%Daily2016-10-27 15:48
https://kosova-info.com/hyn-ne-dyqan-per-te-blere-por-shkakton-rremuje-te-frikshme-video/60%Daily2016-10-27 15:42
https://kosova-info.com/ajo-cfare-shihni-ne-kete-fotografi-thote-shume-per-personalitetin-tuaj/60%Daily2016-10-27 15:40
https://kosova-info.com/pas-fitores-ne-derbi-mourinho-merr-nje-lajm-katastrofik/60%Daily2016-10-27 15:31
https://kosova-info.com/stresi-serish-pas-hekurave-kerkon-ndihme-nga-burgu-video/60%Daily2016-10-27 15:20
https://kosova-info.com/babai-ribashkohet-me-vajzen-e-porsalindur-pasi-ishte-kidnapuar/60%Daily2016-10-27 15:18
https://kosova-info.com/ja-cila-do-te-jete-prezantuesja-e-tu-si-que-vales-emer-i-njohur-i-muzikes-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-27 15:14
https://kosova-info.com/pse-kosi-duhet-te-konsumohet-rregullisht/60%Daily2016-10-27 15:06
https://kosova-info.com/super-befasi-ndeshja-shqiperi-izrael-nuk-zhvillohet-ne-shkoder-por-ne/60%Daily2016-10-27 15:02
https://kosova-info.com/foto-e-dites-ish-skllavet-e-isis-fitojne-cmimeve-prestigjioze-evropiane-foto/60%Daily2016-10-27 15:00
https://kosova-info.com/mercedes-do-t-prodhoj-makinat-e-para-plotsisht-elektrike-brenda-2020-ts/60%Daily2016-10-27 14:59
https://kosova-info.com/tensionohet-situata-ne-kuvend-perplasen-ashper-fisnik-ismaili-dhe-shaip-muja/60%Daily2016-10-27 14:55
https://kosova-info.com/jay-z-ofron-40-milione-dollare-per-te-blere-muziken-e-papublikuar-te-prince/60%Daily2016-10-27 14:48
https://kosova-info.com/euro-2024-ne-gjermani/60%Daily2016-10-27 14:46
https://kosova-info.com/tara-e-ka-ditelindjen-teuta-e-uron-me-poezi-foto/60%Daily2016-10-27 14:41
https://kosova-info.com/tara-e-ka-ditelindjen-teuta-e-uron-me-poezi-foto/60%Daily2016-10-27 14:41
https://kosova-info.com/volkswagen-vjen-me-dy-super-vetura-te-reja/60%Daily2016-10-27 14:37
https://kosova-info.com/aksion-i-madh-policor-ne-gjermani-per-te-kapur-kosovarin/60%Daily2016-10-27 14:27
https://kosova-info.com/daily-mail-lufta-e-trete-boterore-ka-filluar/60%Daily2016-10-27 14:26
https://kosova-info.com/messi-dhe-ronaldo-mungojne-ne-listen-e-futbollisteve-me-te-shpejte-ne-bote/60%Daily2016-10-27 14:23
https://kosova-info.com/kjo-eshte-risia-e-radhes-ne-instagram/60%Daily2016-10-27 14:08
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-kenaqet-duke-luajtur-me-vajzen-e-nores-foto/60%Daily2016-10-27 13:56
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ka-nje-pershendetje-sportive-per-otamendin-video/60%Daily2016-10-27 13:54
https://kosova-info.com/dikur-planifikoheshin-lufterat-ne-te-sot-do-te-shnderrohet-ne-hotel-nje-miliard-funte-foto/60%Daily2016-10-27 13:46
https://kosova-info.com/policia-thote-se-reportazhi-nga-televizioni-italian-per-terrorizmin-ne-kosove-nuk-paraqet-gjendjen-reale/60%Daily2016-10-27 13:46
https://kosova-info.com/kufjet-wireless-pr-iphone-7-nuk-jan-ende-gati-pr-tu-shitur/60%Daily2016-10-27 12:48
https://kosova-info.com/super-gol-nga-pelle-a-do-te-jete-me-i-bukuri-i-vitit-video/60%Daily2016-10-27 13:41
https://kosova-info.com/si-ta-ushqeni-femijen-pa-veshtiresi/60%Daily2016-10-27 13:35
https://kosova-info.com/neser-vihet-gurthemeli-i-pikekalimit-kufitar-kapi-e-sfirces/60%Daily2016-10-27 13:28
https://kosova-info.com/mustafa-trashegimia-arkeologjike-ne-ulpiane-vlere-e-vecante-e-kosoves-dhe-mbare-njerezimit/60%Daily2016-10-27 13:27
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-arreston-kater-persona-te-dyshuar-per-marrje-me-prostitucion/60%Daily2016-10-27 13:26
https://kosova-info.com/lajmi-me-i-cuditshem-i-futbollit-ne-vitin-2016-foto/60%Daily2016-10-27 13:21
https://kosova-info.com/mungesa-e-vitamines-d-e-nderlidhur-me-nivelet-e-larta-te-depresionit/60%Daily2016-10-27 13:16
https://kosova-info.com/ja-si-duket-tuneli-i-shkaterruar-i-isis-it-ne-mosul-video/60%Daily2016-10-27 13:12
https://kosova-info.com/ferguson-ky-ekip-nuk-do-te-jete-kampion-i-premierliges-foto/60%Daily2016-10-27 13:07
https://kosova-info.com/turqia-vazhdon-me-arrestime-tre-muaj-pas-tentimit-per-puc/60%Daily2016-10-27 12:54
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-eshte-mbrojtesi-qe-me-ka-bere-bajat-futbollin-foto/60%Daily2016-10-27 12:53
https://kosova-info.com/hetemaj-ka-nje-dhurate-per-drenicen-foto/60%Daily2016-10-27 12:38
https://kosova-info.com/identifikohen-tre-shqiptaret-qe-u-arratisen-nga-burgu-me-carcafe/60%Daily2016-10-27 12:38
https://kosova-info.com/mbahet-n-prishtin-edicioni-i-5-t-i-kosict-n-datat-28-dhe-29-tetor/60%Daily2016-10-27 12:35
https://kosova-info.com/be-reagon-pas-perplasjeve-te-reja-kosove-serbi-dialogu-duhet-te-vazhdoje-nuk-i-dime-kushtet-e-prishtines/60%Daily2016-10-27 12:32
https://kosova-info.com/studentet-e-mjekesise-kerkojne-rishikim-te-rezultateve-te-specializimit/60%Daily2016-10-27 12:23
https://kosova-info.com/shtate-futbollistet-e-milanit-qe-nuk-kane-luajtur-as-1-minute-foto/60%Daily2016-10-27 12:23
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-edhe-pas-17-vitesh-drejtesine-ne-kosove-e-udheheqin-njerezit-e-millosheviqit/60%Daily2016-10-27 12:20
https://kosova-info.com/aziz-salihu-ne-rruget-e-prishtines-shikojeni-cfare-i-ka-ndodhur-foto/60%Daily2016-10-27 12:03
https://kosova-info.com/la-liga-vendos-per-golin-e-messit-kunder-valencias-video/60%Daily2016-10-27 11:55
https://kosova-info.com/marsela-reagon-pas-replikes-se-samantes-tash-thumbon-era-istrefin-foto/60%Daily2016-10-27 11:50
https://kosova-info.com/momenti-kur-bebja-e-shurdher-degjon-zerin-e-nenes-per-here-te-pare-fotovideo/60%Daily2016-10-27 11:45
https://kosova-info.com/aktivistet-yazidi-fituese-te-cmimit-evropian-sakharov/60%Daily2016-10-27 11:28
https://kosova-info.com/aktivistet-yazidi-fituese-te-cmimit-evropian-sakharov/60%Daily2016-10-27 11:28
https://kosova-info.com/aktivistet-yazidi-fituese-te-cmimit-evropian-sakharov-2/60%Daily2016-10-27 11:28
https://kosova-info.com/rusia-gezohet-qe-do-te-luaje-me-kosoven-arsyeja-e-cuditshme/60%Daily2016-10-27 11:28
https://kosova-info.com/tmerr-per-romen-ja-sa-do-te-mungoje-florenzi/60%Daily2016-10-27 11:22
https://kosova-info.com/idc-shitjet-e-telefonve-inteligjent-shnojn-rritje-n-mbar-botn/60%Daily2016-10-27 11:22
https://kosova-info.com/ekspertja-e-okb-se-fast-food-shkelje-e-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2016-10-27 11:21
https://kosova-info.com/pese-vendet-e-be-se-kane-vazhduar-kontrollin-e-kufijve-te-shengenit/60%Daily2016-10-27 11:15
https://kosova-info.com/pese-vendet-e-be-se-kane-vazhduar-kontrollin-e-kufijve-te-shengenit/60%Daily2016-10-27 11:15
https://kosova-info.com/pese-vendet-e-be-se-kane-vazhduar-kontrollin-e-kufijve-te-shengenit/60%Daily2016-10-27 11:15
https://kosova-info.com/pese-gjerat-qe-duhet-ti-beni-per-te-qene-me-te-lumtur/60%Daily2016-10-27 11:02
https://kosova-info.com/abrashi-perkrah-punesimin-e-personave-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2016-10-27 10:59
https://kosova-info.com/valencia-barcelona-ja-cfare-ka-ndodhur-me-tifozin-qe-qelloi-me-shishe-neymarin-video/60%Daily2016-10-27 10:59
https://kosova-info.com/mos-merrni-shume-para-me-vete-ne-fitnes-ja-cka-i-ndodhi-prishtinasit/60%Daily2016-10-27 10:57
https://kosova-info.com/aguero-largohet-nga-man-city-klubi-i-ri-eshte-nga-premierliga-foto/60%Daily2016-10-27 10:47
https://kosova-info.com/pse-kadri-veseli-nuk-e-permendi-sami-lushtakun-ne-fjalimin-e-tij/60%Daily2016-10-27 10:39
https://kosova-info.com/shkruan-bbc-historia-e-dashurise-se-kosovareve-per-klintonet-fotovideo/60%Daily2016-10-27 10:33
https://kosova-info.com/habit-dj-sardi-ja-ku-me-prekin-zakonisht-femrat-video/60%Daily2016-10-27 10:25
https://kosova-info.com/veseli-po-shtohen-shqetesimet-e-publikut/60%Daily2016-10-27 10:23
https://kosova-info.com/denohet-mourinho/60%Daily2016-10-27 10:20
https://kosova-info.com/galaxy-a5-2017-do-t-jet-nj-kopje-e-dizajnit-t-galaxy-s7-ts/60%Daily2016-10-27 11:21
https://kosova-info.com/debati-samanta-marsela-gazetarja-e-njohur-i-shkruan-marseles-beni-nje-perpjekje-me-shume-foto/60%Daily2016-10-27 09:57
https://kosova-info.com/drilon-hajrizi-ka-nje-premtim-per-plisat-foto/60%Daily2016-10-27 09:49
https://kosova-info.com/pas-brexit-rritet-per-0-5-ekonomia-e-britanise-se-madhe/60%Daily2016-10-27 09:43
https://kosova-info.com/pas-brexit-rritet-per-0-5-ekonomia-e-britanise-se-madhe/60%Daily2016-10-27 09:43
https://kosova-info.com/man-utd-man-city-e-tmerrshme-cfare-ndodhi-pas-ndeshjes-foto/60%Daily2016-10-27 09:42
https://kosova-info.com/veseli-berishes-mos-i-jep-shume-zor/60%Daily2016-10-27 09:41
https://kosova-info.com/shokuese-jackson-abuzoi-me-mua-dhe-me-pagoi-900-mije-dollare-foto/60%Daily2016-10-27 09:29
https://kosova-info.com/kompjuteri-i-apple-do-te-jete-teresisht-i-zi/60%Daily2016-10-27 09:25
https://kosova-info.com/beqiri-smund-te-barazohen-krimet-qe-ka-bere-serbia-ne-kosoves-me-luften-clirimtare/60%Daily2016-10-27 09:24
https://kosova-info.com/stupcat-inkurajojne-femijet-me-oret-vala-kids-sguxon-me-ju-nguc-askush/60%Daily2016-10-27 09:22
https://kosova-info.com/zyrtare-kb-prishtina-dhe-plisat-kane-nje-lajm-te-madh-per-drilon-hajrizin-foto/60%Daily2016-10-27 09:11
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-nder-shekuj-ekspozohet-varri-i-jezu-krishtit-fotovideo/60%Daily2016-10-27 09:01
https://kosova-info.com/krkesa-pr-telefont-pixel-m-e-lart-sesa-parashikimet/60%Daily2016-10-27 07:48
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-mkhitaryan-ne-serie-a/60%Daily2016-10-27 08:53
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-puthet-ne-buze-me-nje-femer-foto/60%Daily2016-10-27 08:40
https://kosova-info.com/termetet-ne-itali-shkundin-koloseumin-dhe-pateonin/60%Daily2016-10-27 08:33
https://kosova-info.com/arsenal-ka-nje-lajm-te-keq-per-mustafin-foto/60%Daily2016-10-27 08:30
https://kosova-info.com/fahrudin-radonciq-ne-gjykimin-e-naser-kelmendit/60%Daily2016-10-27 08:19
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ne-krize-man-utd-transferon-sulmues-foto/60%Daily2016-10-27 08:15
https://kosova-info.com/kur-dy-shqiptare-te-suksesshem-ne-bote-behen-bashke-foto/60%Daily2016-10-27 08:09
https://kosova-info.com/bbc-shkruan-per-hillary-n-e-prishtines-video/60%Daily2016-10-27 08:07
https://kosova-info.com/shkaktoi-aksident-me-vdekje-drejtori-i-klubit-shqiptar-perfundon-ne-pranga-foto/60%Daily2016-10-27 07:56
https://kosova-info.com/ujerat-e-detit-nxoren-ne-plazh-tubin-e-mbushur-me-kokaine-vlen-pese-milione-euro-foto/60%Daily2016-10-27 07:45
https://kosova-info.com/dora-e-forte-e-malit-te-zi-kalon-ne-hije/60%Daily2016-10-27 07:44
https://kosova-info.com/tre-shqiptare-arratisen-ne-menyre-spektakolare-nga-nje-burg-ne-rome/60%Daily2016-10-27 07:42
https://kosova-info.com/termetet-ne-itali-shikojeni-cfare-kane-bere-tre-futbollistet-e-kombetares-shqiptare-video/60%Daily2016-10-27 07:41
https://kosova-info.com/fitimet-e-samsung-n-nivelet-m-t-ulta-q-nga-2008-ta-kompania-prgatitet-pr-ndryshime-radikale/60%Daily2016-10-27 07:40
https://kosova-info.com/nuk-e-duan-drejtoreshen-e-re/60%Daily2016-10-27 07:38
https://kosova-info.com/nje-serb-thote-se-dikush-perdhosi-varrin-e-babait-te-tij-ne-rahovec/60%Daily2016-10-27 07:37
https://kosova-info.com/gabimet-qe-i-beni-gjate-vjeshtes-dhe-dimrit/60%Daily2016-10-27 07:34
https://kosova-info.com/nis-xhirimi-i-klipit-te-duetit-mozzik-ft-arta-memedi-foto/60%Daily2016-10-27 07:30
https://kosova-info.com/ronaldo-mesazh-i-cmendur-per-tifozet-e-barcelones/60%Daily2016-10-27 07:28
https://kosova-info.com/griezmann-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-10-27 07:19
https://kosova-info.com/bie-ndjeshem-numri-i-kafsheve-te-egra-ne-bote/60%Daily2016-10-27 07:15
https://kosova-info.com/man-utd-eliminoi-man-cityn-te-gjithe-befasohen-nga-ajo-qe-beri-mourinho-foto/60%Daily2016-10-27 07:03
https://kosova-info.com/nxenesi-ia-con-dy-gishta-edi-rames-ja-si-reagon-ai/60%Daily2016-10-27 06:58
https://kosova-info.com/nxenesi-ia-con-dy-gishta-edi-rames-ja-si-reagon-ai/60%Daily2016-10-27 06:58
https://kosova-info.com/pasi-u-dogj-kampi-i-refugjateve-xhungla-qindra-femije-skane-ku-te-flene/60%Daily2016-10-27 06:55
https://kosova-info.com/smund-ta-besoni-cfare-sakrifikoi-ledri-vula-per-familjen-e-tij-foto/60%Daily2016-10-27 06:53
https://kosova-info.com/gecaj-opozites-i-plotesohet-deshira-per-zgjedhje-te-jashtezakonshme/60%Daily2016-10-27 06:50
https://kosova-info.com/ronaldo-befason-me-fjalet-per-messin/60%Daily2016-10-27 06:47
https://kosova-info.com/shikoni-si-kercen-striptiz-alban-ramosaj-video/60%Daily2016-10-27 06:20
https://kosova-info.com/dyshime-per-fekondim-artificial-me-sperme-e-vezore-nga-vendet-fqinje/60%Daily2016-10-27 06:07
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-bjordi-i-big-brother-rrefen-seksin-me-nje-prostitute-video/60%Daily2016-10-27 06:06
https://kosova-info.com/qeveria-e-serbise-mbledhje-per-kushtet-e-kosoves-ne-dialog/60%Daily2016-10-27 06:05
https://kosova-info.com/shba-rusise-femijet-ne-alepo-nuk-jane-terroriste/60%Daily2016-10-27 05:48
https://kosova-info.com/fotografite-qe-nuk-mund-ti-zhduk-hillary-clinton/60%Daily2016-10-27 05:43
https://kosova-info.com/fotografite-qe-nuk-mund-ti-zhduk-hillary-clinton/60%Daily2016-10-27 05:43
https://kosova-info.com/fotografite-qe-nuk-mund-ti-zhduk-hillary-clinton/60%Daily2016-10-27 05:43
https://kosova-info.com/arrestohet-afgania-syjeshile/60%Daily2016-10-27 05:34
https://kosova-info.com/guardiola-real-madrid-lajmi-i-fundit-nga-spanja/60%Daily2016-10-27 05:29
https://kosova-info.com/%e2%80%8bseance-e-jashtezakonshme-per-vlerat-e-luftes-se-uck-se/60%Daily2016-10-27 05:28
https://kosova-info.com/paul-beatty-amerikani-i-pare-qe-fiton-cmimin-prestigjoz-letrar-man-booker/60%Daily2016-10-27 05:24
https://kosova-info.com/do-te-qesheni-me-denimin-e-valencias-pas-sulmit-ndaj-barcelones/60%Daily2016-10-27 05:22
https://kosova-info.com/horoskopi-27-tetor-2016/60%Daily2016-10-27 05:15
https://kosova-info.com/prova-te-reja-per-kosovarin-i-cili-mbyti-shqiptarin-me-thike-ne-zemer/60%Daily2016-10-27 05:10
https://kosova-info.com/investoi-18000-euro-ne-dekorimin-e-apartamentit-por-ne-fund-kupton-dicka-tejet-deshperuese/60%Daily2016-10-26 23:59
https://kosova-info.com/pese-gjera-qe-mund-ti-beni-me-qepen-ne-shtepi/60%Daily2016-10-26 23:56
https://kosova-info.com/gjerat-qe-smund-tia-thoni-asnjehere-nje-femre-te-pavarur/60%Daily2016-10-26 23:51
https://kosova-info.com/keto-jane-semundjet-te-cilat-transmetohen-nga-puthja/60%Daily2016-10-26 23:28
https://kosova-info.com/tri-sekretet-per-dashuri-te-perjetshme-sipas-eksperteve/60%Daily2016-10-26 23:00
https://kosova-info.com/microsoft-prezanton-superkompjuterin-ultra-te-holle-surface-studio/60%Daily2016-10-26 22:13
https://kosova-info.com/futbollisti-i-realit-realizoi-golin-me-te-bukur-ne-karriere-video/60%Daily2016-10-26 22:02
https://kosova-info.com/ledri-vula-artisti-i-hiteve-video/60%Daily2016-10-26 21:59
https://kosova-info.com/rruga-me-e-rrezikshme-ne-bote-per-te-shkuar-ne-shkolle-foto/60%Daily2016-10-26 21:56
https://kosova-info.com/rruga-me-e-rrezikshme-ne-bote-per-te-shkuar-ne-shkolle-foto/60%Daily2016-10-26 21:56
https://kosova-info.com/erdogan-takohet-me-ministrin-e-jashtem-te-shqiperise-ditmir-bushati/60%Daily2016-10-26 21:56
https://kosova-info.com/qyteza-jone-ka-marre-fund-alarmi-i-kryebashkiakut-te-usites/60%Daily2016-10-26 21:55
https://kosova-info.com/mercedes-prezanton-konceptin-e-bishes-x-class/60%Daily2016-10-26 21:52
https://kosova-info.com/keto-jane-cerekfinalet-e-efl-cup/60%Daily2016-10-26 21:44
https://kosova-info.com/nis-ndertimi-i-urave-qe-lidhin-lakrishten-dhe-arberine/60%Daily2016-10-26 21:39
https://kosova-info.com/nis-ndertimi-i-urave-qe-lidhin-lakrishten-dhe-arberine/60%Daily2016-10-26 21:39
https://kosova-info.com/florim-isufi-dhe-shpejtim-bulliqi-jane-mekataret-me-te-medhenj-te-diteve-tona/60%Daily2016-10-26 21:34
https://kosova-info.com/nato-thekson-mbrojtjen-e-anetareve-pa-asnje-kusht/60%Daily2016-10-26 21:31
https://kosova-info.com/pacolli-une-djali-qe-nuk-kishte-cte-vishte-ne-mbremjen-e-matures-video/60%Daily2016-10-26 21:30
https://kosova-info.com/ne-sherr-perfshihet-adelina-tahiri-i-del-ne-mbrojtje-samantes-foto/60%Daily2016-10-26 21:26
https://kosova-info.com/kur-sylejman-selimi-luante-futboll-foto/60%Daily2016-10-26 21:25
https://kosova-info.com/mbi-3800-te-mbytur-sivjet-ne-detin-mesdhe/60%Daily2016-10-26 21:23
https://kosova-info.com/nxenesit-braktisin-shkollat-per-italine-video/60%Daily2016-10-26 21:22
https://kosova-info.com/shokuese-ylli-i-series-a-kepute-ligamentin-video/60%Daily2016-10-26 21:20
https://kosova-info.com/sherr-ne-estrade-nje-kolege-sulmon-samanten-ja-si-i-pergjigjet-ajo-foto/60%Daily2016-10-26 21:16
https://kosova-info.com/mjekut-me-diplome-false-i-vdes-pacienti-ne-dore-video/60%Daily2016-10-26 21:12
https://kosova-info.com/vetem-nje-gote-e-kesaj-pije-ua-pastron-tere-trupin/60%Daily2016-10-26 21:08
https://kosova-info.com/vetem-nje-gote-e-kesaj-pije-ua-pastron-tere-trupin/60%Daily2016-10-26 21:08
https://kosova-info.com/spahiu-isa-mustafa-nuk-ka-karriere-politike-pasi-te-perfundoje-ky-mandat-prandaj-sdo-zgjedhje/60%Daily2016-10-26 21:04
https://kosova-info.com/te-lenduar-dhe-deme-materiale-pas-dy-termeteve-ne-itali-foto/60%Daily2016-10-26 21:02
https://kosova-info.com/united-fiton-derbin-ndaj-cityt-video/60%Daily2016-10-26 20:52
https://kosova-info.com/leonesas-real-madrid-rezultat-i-cmendur-video/60%Daily2016-10-26 20:51
https://kosova-info.com/blair-lufta-kunder-ekstremizmit-islamik-eshte-lufte-per-te-gjithe-ne/60%Daily2016-10-26 20:47
https://kosova-info.com/blair-lufta-kunder-ekstremizmit-islamik-eshte-lufte-per-te-gjithe-ne-2/60%Daily2016-10-26 20:47
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-rilski-fituesi-percaktohet-ne-sekondat-e-fundit/60%Daily2016-10-26 20:46
https://kosova-info.com/peja-aek-rezultat-historik-video/60%Daily2016-10-26 20:44
https://kosova-info.com/isufi-kjo-qeveri-eshte-degraduar-sa-me-shpejt-zgjedhjet-e-parakohshme/60%Daily2016-10-26 20:42
https://kosova-info.com/juventus-sampdoria-mbyllet-keshtu-video/60%Daily2016-10-26 20:42
https://kosova-info.com/microsoft-ju-rimburson-me-650-dollar-nse-shkmbeni-nj-macbook-me-surface-book/60%Daily2016-10-26 20:42
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-na-tregon-dhomen-e-gjumit-per-tu-marre-shembull-foto/60%Daily2016-10-26 20:40
https://kosova-info.com/west-ham-chelsea-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-video/60%Daily2016-10-26 20:40
https://kosova-info.com/doni-pasaporte-amerikane-apo-angleze-ja-sa-kushtojne/60%Daily2016-10-26 20:36
https://kosova-info.com/fjalimi-emocionues-i-enver-hoxhes-per-kosoven-video/60%Daily2016-10-26 20:34
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-rilski-rezultat-i-pabesueshem-ne-fund/60%Daily2016-10-26 20:28
https://kosova-info.com/venezuele-thellohet-kriza-politike/60%Daily2016-10-26 20:20
https://kosova-info.com/italia-tronditet-ne-oren-2118-minuta-edhe-nga-nje-termet-me-i-forte-se-i-pari/60%Daily2016-10-26 20:15
https://kosova-info.com/goli-i-pare-ne-derbin-man-utd-man-city-video/60%Daily2016-10-26 20:14
https://kosova-info.com/inter-torino-bombardohet-porta-video/60%Daily2016-10-26 20:11
https://kosova-info.com/juventus-sampdoria-goli-i-papritur-video/60%Daily2016-10-26 20:08
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-ciljetes-ne-dhomen-e-zhveshjes-feston-lakuriq-foto/60%Daily2016-10-26 20:08
https://kosova-info.com/cfare-po-thuhet-ne-lidhje-me-iphone-8/60%Daily2016-10-26 19:59
https://kosova-info.com/cfare-po-thuhet-ne-lidhje-me-iphone-8/60%Daily2016-10-26 19:59
https://kosova-info.com/embargoja-ndaj-kubes-shba-te-njoftojne-abstenimin-ne-okb/60%Daily2016-10-26 19:46
https://kosova-info.com/a-mund-te-vrase-kancerin-sistemi-jone-imunitar/60%Daily2016-10-26 19:45
https://kosova-info.com/apple-zbulon-aksidentalisht-detajet-e-macbook-pro-2016-n-macos-10-12-1/60%Daily2016-10-26 19:32
https://kosova-info.com/rrjedhin-koncepte-te-reja-te-samsung-galaxy-s8/60%Daily2016-10-26 19:28
https://kosova-info.com/bien-te-ardhurat-globale-te-coca-cola-per-7-0-per-qind/60%Daily2016-10-26 19:21
https://kosova-info.com/habit-olti-curri-ja-cfare-thote-per-elvana-gjaten-foto/60%Daily2016-10-26 19:15
https://kosova-info.com/edita-tahiri-con-peshe-serbine-daciq-thote-se-kushtet-e-kosove-jane-fontane-deshirash/60%Daily2016-10-26 19:09
https://kosova-info.com/leonesa-real-madrid-shikoni-kush-ka-shenuar-video/60%Daily2016-10-26 19:08
https://kosova-info.com/zhurme-e-ere-e-padurueshme-ne-kardiologji-video/60%Daily2016-10-26 19:08
https://kosova-info.com/mustafa-skemi-folur-asnjehere-per-zgjedhje-kjo-qeveri-do-ta-coje-mandatin-deri-ne-fund/60%Daily2016-10-26 19:08
https://kosova-info.com/bmw-9-series-me-vetura-fantastike/60%Daily2016-10-26 19:05
https://kosova-info.com/sassuolo-roma-gol-i-papritur-video/60%Daily2016-10-26 19:04
https://kosova-info.com/juventus-sampdoria-dy-gola-te-shpejte-video/60%Daily2016-10-26 18:55
https://kosova-info.com/rishikohet-kurrikula-cantat-me-te-lehta-per-nxenesit-video/60%Daily2016-10-26 18:50
https://kosova-info.com/kujdes-keto-jane-ushqimet-qe-ju-shkurtojne-jeten/60%Daily2016-10-26 18:47
https://kosova-info.com/opozita-bojkoton-festen-e-shtatevjetorit-te-kushtetueses-video/60%Daily2016-10-26 18:46
https://kosova-info.com/pelqehet-kenga-e-re-e-samantes-si-ai-video/60%Daily2016-10-26 18:46
https://kosova-info.com/ulpiana-behet-me-park-arkeologjik-video/60%Daily2016-10-26 18:43
https://kosova-info.com/tifozet-harrojne-sigal-prishtinen-foto/60%Daily2016-10-26 18:40
https://kosova-info.com/zbulohet-si-u-krijua-hiti-bon-bon-i-eres-video/60%Daily2016-10-26 18:20
https://kosova-info.com/deklarata-provokuese-e-lutfi-hazirit-ne-zgjedhje-kemi-mbajt-edhe-ne-98-ten-nuk-tutemi-video/60%Daily2016-10-26 18:19
https://kosova-info.com/hoxha-mirenjohje-e-thelle-per-punen-7-vjecare-te-gjykates-kushtetuese/60%Daily2016-10-26 18:12
https://kosova-info.com/perdorni-kete-pije-per-gjume-te-mire/60%Daily2016-10-26 18:09
https://kosova-info.com/juventus-sampdoria-mungese-e-madhe-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-10-26 18:06
https://kosova-info.com/era-befason-dy-vajza-kosovare-ne-nje-market-ne-france-shikojeni-reagimin-e-tyre-video/60%Daily2016-10-26 18:04
https://kosova-info.com/man-utd-man-city-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-10-26 18:00
https://kosova-info.com/west-ham-chelsea-mungesa-te-medha-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-10-26 17:54
https://kosova-info.com/edita-tahiri-sqaron-kushtet-e-kosoves-ndaj-serbise-dhe-tregon-perberjen-e-ekipit-te-unitetit/60%Daily2016-10-26 17:53
https://kosova-info.com/gjuriq-qeveria-e-serbise-neser-deklarohet-per-kushtet-e-reja-te-prishtines-ne-dialog/60%Daily2016-10-26 17:52
https://kosova-info.com/termeti-i-fuqishem-trondit-serish-italine/60%Daily2016-10-26 17:46
https://kosova-info.com/termeti-i-fuqishem-trondit-serish-italine/60%Daily2016-10-26 17:46
https://kosova-info.com/inter-torino-publikohet-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-10-26 17:44
https://kosova-info.com/sassuolo-roma-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-10-26 17:41
https://kosova-info.com/sassuolo-roma-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-10-26 17:41
https://kosova-info.com/publikohet-maradona-nga-cozman-dhe-skivi-diss-messit-video/60%Daily2016-10-26 17:33
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-duke-mbrojtur-kushtetuten-mbrojme-republiken/60%Daily2016-10-26 17:02
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-duke-mbrojtur-kushtetuten-mbrojme-republiken/60%Daily2016-10-26 17:02
https://kosova-info.com/demtohet-me-cekic-ylli-i-trumpit-ne-hollywood-walk-of-fame-videofoto/60%Daily2016-10-26 17:01
https://kosova-info.com/mustafa-falenderoi-epp-ne-per-perkrahjen-e-kosoves/60%Daily2016-10-26 17:01
https://kosova-info.com/brad-pitt-i-droguar-keto-jane-rezultatet-e-analizave/60%Daily2016-10-26 16:58
https://kosova-info.com/brad-pitt-i-droguar-keto-jane-rezultatet-e-analizave/60%Daily2016-10-26 16:58
https://kosova-info.com/powerbeats-3-kufjet-wireless-t-cilat-funksionojn-me-iphone-7-tn/60%Daily2016-10-26 16:56
https://kosova-info.com/ja-si-duhet-te-zhbllokoni-cdo-trofe-ne-snapchat/60%Daily2016-10-26 16:55
https://kosova-info.com/loro-borici-u-mbyll-per-renovim-por-shikoni-gjendjen-e-fushes-foto/60%Daily2016-10-26 16:33
https://kosova-info.com/xhelozia-mes-kengetareve-shqiptare/60%Daily2016-10-26 16:32
https://kosova-info.com/probleme-me-kujtesen-ose-te-menduarit-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2016-10-26 16:25
https://kosova-info.com/kater-vjecarja-qellohet-me-shigjete-ne-koke/60%Daily2016-10-26 16:16
https://kosova-info.com/skandal-ne-kupen-e-kosoves-tifozet-futen-ne-fushe-sulmojne-lojtaret-kundershtare-video/60%Daily2016-10-26 16:14
https://kosova-info.com/me-surface-studio-microsoft-ridefinon-mnyrn-e-t-punuarit-n-desktop/60%Daily2016-10-26 18:32
https://kosova-info.com/whatsapp-vjen-me-nje-risi-te-madhe/60%Daily2016-10-26 16:07
https://kosova-info.com/qeveria-jep-doreheqje-pas-shperberjes-se-koalicionit-ne-pushtet/60%Daily2016-10-26 16:07
https://kosova-info.com/3800-emigrante-te-vdekur-ne-brigjet-e-mesdheut-vetem-ne-vitin-2016/60%Daily2016-10-26 16:04
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-babai-i-femijes-se-tunes-foto/60%Daily2016-10-26 15:56
https://kosova-info.com/televizioni-italian-reportazh-nga-kosova-ne-kampin-e-rekrutimit-te-isis-it-ne-debellde-video/60%Daily2016-10-26 15:48
https://kosova-info.com/kardinali-i-larte-i-vatikanit-merret-ne-pyetje-nen-akuzat-per-abuzim-seksual-te-femijeve/60%Daily2016-10-26 15:47
https://kosova-info.com/mbyllet-itali-shqiperi-a-e-keni-pritur-kete-rezultat/60%Daily2016-10-26 15:43
https://kosova-info.com/shkupi-injoron-prishtinen-dhe-tiranen-mbledhjet-nderqeveritare-mbeten-vetem-premtime/60%Daily2016-10-26 15:43
https://kosova-info.com/7-vjet-me-gjykate-kushtetuese/60%Daily2016-10-26 15:36
https://kosova-info.com/7-vjet-me-gjykate-kushtetuese/60%Daily2016-10-26 15:36
https://kosova-info.com/gecaj-asgje-zyrtare-nuk-kemi-nga-lista-serbe-sa-i-perket-ushtrise-dhe-demarkacionit/60%Daily2016-10-26 15:35
https://kosova-info.com/stresi-per-isa-mustafen-mos-pafsh-dite-o-isavic-turpi-te-mbulofte-perjete-foto/60%Daily2016-10-26 15:33
https://kosova-info.com/fillon-lufta-kunder-mushkonjave-qe-transmetojne-zikan/60%Daily2016-10-26 15:30
https://kosova-info.com/xhaka-tregon-anen-e-jashtezakonshme-foto/60%Daily2016-10-26 15:22
https://kosova-info.com/njihuni-me-bukuroshet-vdekjeprurese-te-cilat-ua-fusin-friken-ne-palce-xhihadisteve-videofoto/60%Daily2016-10-26 15:15
https://kosova-info.com/thyhet-rekordi-lejla-arrin-1-milion-klikime-brenda-46-oreve-video/60%Daily2016-10-26 15:12
https://kosova-info.com/kravatat-e-cmendura-te-rames-foto-lajm/60%Daily2016-10-26 15:03
https://kosova-info.com/lufta-ne-afganistan-mes-frikes-dhe-shpreses-foto/60%Daily2016-10-26 14:56
https://kosova-info.com/zyrtare-kosova-shpalle-listen-per-ndeshjen-me-turqine/60%Daily2016-10-26 14:56
https://kosova-info.com/surface-book-i7-microsoft-prditsoi-hibridin-2n1-me-16-or-jetgjatsi-baterie/60%Daily2016-10-26 16:19
https://kosova-info.com/google-dhe-apple-po-vijne-ne-kosove/60%Daily2016-10-26 14:49
https://kosova-info.com/babai-mbyll-ne-bodrum-te-birin-per-20-vjet-video/60%Daily2016-10-26 14:47
https://kosova-info.com/rriten-shqetesimet-ne-prag-te-nisjes-se-punes-se-gjykates-speciale/60%Daily2016-10-26 14:45
https://kosova-info.com/fifa-befason-shaqirin-foto/60%Daily2016-10-26 14:41
https://kosova-info.com/ja-si-mund-te-kursesh-30-karburant/60%Daily2016-10-26 14:41
https://kosova-info.com/kryetari-i-bik-ut-ne-podujeve-dyshon-se-nje-ojq-promovon-radikalizmin-dhe-ekstremizmin/60%Daily2016-10-26 14:40
https://kosova-info.com/gjuriq-asociacioni-mekanizem-per-mbrojtjen-e-serbeve/60%Daily2016-10-26 14:36
https://kosova-info.com/berisha-ka-bere-dicka-te-jashtezakonshme-te-atalanta/60%Daily2016-10-26 14:17
https://kosova-info.com/eni-koci-me-nje-poze-seksi-paralajmeron-kengen-e-re-foto/60%Daily2016-10-26 14:07
https://kosova-info.com/ilaci-qe-ndihmon-ne-sherimin-e-sinuseve/60%Daily2016-10-26 13:49
https://kosova-info.com/e-tradhton-adn-ja-nena-e-2-femijeve-akuzohet-per-vrasjen-e-rivaleve/60%Daily2016-10-26 13:46
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-kosova-meson-kundershtaret-foto/60%Daily2016-10-26 13:45
https://kosova-info.com/rrjeti-i-playstation-sht-offline/60%Daily2016-10-26 13:16
https://kosova-info.com/perfundoi-ndertimi-i-rruges-rajonale-pirane-mamushe/60%Daily2016-10-26 13:30
https://kosova-info.com/zyrtare-real-madrid-nenshkruan-me-nje-super-futbollist-foto/60%Daily2016-10-26 13:27
https://kosova-info.com/pdk-ka-tendenca-per-inkriminim-te-luftes-se-drejte-te-u%d2%abk-se/60%Daily2016-10-26 13:25
https://kosova-info.com/nga-spitali-i-hitlerit-te-kupola-e-kockave-keto-jane-10-vendet-me-te-frikshme-per-tu-vizituar-foto/60%Daily2016-10-26 13:18
https://kosova-info.com/140-shtetas-te-kosoves-ne-siri-dhe-ne-irak/60%Daily2016-10-26 13:13
https://kosova-info.com/pdk-ne-ferizaj-akuzon-drejtorine-e-arsimit-per-regjistrim-te-nxenesve-pa-kritere/60%Daily2016-10-26 13:11
https://kosova-info.com/dite-zie-ne-futboll-ka-vdekur-nje-legjende-foto/60%Daily2016-10-26 13:08
https://kosova-info.com/grate-duhet-te-presin-edhe-170-vjet-per-tu-barazuar-me-burrat/60%Daily2016-10-26 12:48
https://kosova-info.com/super-gashi-lajm-i-madh-nga-mls-video/60%Daily2016-10-26 12:45
https://kosova-info.com/zjarr-ne-kampin-e-refugjateve-xhungel-shkak-per-ti-debuar-foto/60%Daily2016-10-26 12:42
https://kosova-info.com/presidenti-i-fifa-s-ngushellon-berishen-dhe-federaten-shqiptare-te-futbollit/60%Daily2016-10-26 12:37
https://kosova-info.com/babastars-sonte-me-projekt-te-ri-foto/60%Daily2016-10-26 12:37
https://kosova-info.com/zyrtare-nuk-i-tha-jo-kosoves-shkarkohet-nga-posti-i-presidentit-foto/60%Daily2016-10-26 12:31
https://kosova-info.com/mblidhet-kryesia-e-kuvendit-pritet-te-caktohet-seanca-e-jashtezakonshme/60%Daily2016-10-26 12:28
https://kosova-info.com/mblidhet-kryesia-e-kuvendit-pritet-te-caktohet-seanca-e-jashtezakonshme/60%Daily2016-10-26 12:28
https://kosova-info.com/vodafone-shkel-t-drejtat-e-konsumatorve-n-britani-gjobitet-me-4-6-milion-paund/60%Daily2016-10-26 11:45
https://kosova-info.com/zhvishet-ledina-celo-shfaqe-trupin-ne-super-forme-foto/60%Daily2016-10-26 12:17
https://kosova-info.com/klopp-kete-futbollist-nuk-dua-ta-shoh-me-ne-liverpool-foto/60%Daily2016-10-26 12:14
https://kosova-info.com/dalin-rezultatet-e-testeve-te-droges-qe-ka-bere-brad-pitt/60%Daily2016-10-26 12:12
https://kosova-info.com/plagoset-nje-15-vjecar-ne-prishtine-identifikohet-i-dyshuari/60%Daily2016-10-26 12:07
https://kosova-info.com/banka-boterore-kosova-ka-permiresuar-rregulloret-per-biznes/60%Daily2016-10-26 12:06
https://kosova-info.com/denohet-me-kusht-kryetari-i-kllokotit/60%Daily2016-10-26 12:05
https://kosova-info.com/tahiri-dialogu-po-forcon-sovranitetin-e-kosoves/60%Daily2016-10-26 12:02
https://kosova-info.com/tahiri-dialogu-po-forcon-sovranitetin-e-kosoves/60%Daily2016-10-26 12:02
https://kosova-info.com/ciao-shqiperi-de-biasi-behet-trajner-i-klubit-te-madh-evropian/60%Daily2016-10-26 12:01
https://kosova-info.com/super-prinderit-mund-ti-ndihmojne-femijet-me-autizem/60%Daily2016-10-26 11:57
https://kosova-info.com/timberlake-poston-selfie-ilegale-gjate-votimit-foto/60%Daily2016-10-26 11:47
https://kosova-info.com/e-administrata-inovacioni-i-radhs-i-kolegjit-aab-pr-studentt-dhe-stafin-akademik/60%Daily2016-10-26 11:43
https://kosova-info.com/e-administrata-inovacioni-i-radhs-i-kolegjit-aab-pr-studentt-dhe-stafin-akademik/60%Daily2016-10-26 11:43
https://kosova-info.com/adios-barcelona-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-messit-foto/60%Daily2016-10-26 11:29
https://kosova-info.com/adios-barcelona-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-messit-foto/60%Daily2016-10-26 11:29
https://kosova-info.com/shume-prej-jush-e-keni-por-a-e-dini-se-cfare-do-te-thote-emri-samsung/60%Daily2016-10-26 11:27
https://kosova-info.com/cili-futbollist-ka-fjetur-me-kete-super-modele-foto/60%Daily2016-10-26 11:11
https://kosova-info.com/turqi-kosove-super-lajm-per-tifozet-foto/60%Daily2016-10-26 11:00
https://kosova-info.com/pal-lekaj-kush-i-zgjedh-gjyqtaret-dhe-prokuroret-ne-pjesen-veriore/60%Daily2016-10-26 10:46
https://kosova-info.com/rooney-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-10-26 10:45
https://kosova-info.com/deshton-seanca-kunder-aktivisteve-te-vv-se-per-rrotullimin-e-veturave-te-eulex-it/60%Daily2016-10-26 10:31
https://kosova-info.com/vidhet-vetura-e-ambasades-se-maqedonise-ne-madrid/60%Daily2016-10-26 10:29
https://kosova-info.com/xiaomi-shtang-me-telefonin-e-ri-mi-mix/60%Daily2016-10-26 10:26
https://kosova-info.com/xiaomi-shtang-me-telefonin-e-ri-mi-mix/60%Daily2016-10-26 10:26
https://kosova-info.com/zoti-gjykates-me-thoni-ke-kam-vrare-gruan-apo-dike-tjeter/60%Daily2016-10-26 10:20
https://kosova-info.com/zoti-gjykates-me-thoni-ke-kam-vrare-gruan-apo-dike-tjeter/60%Daily2016-10-26 10:20
https://kosova-info.com/zoti-gjykates-me-thoni-ke-kam-vrare-gruan-apo-dike-tjeter/60%Daily2016-10-26 10:20
https://kosova-info.com/shtetet-e-fuqishme-nuk-bejne-biznes-me-kosoven/60%Daily2016-10-26 10:14
https://kosova-info.com/%e2%80%8bisis-djeg-te-gjalle-9-luftetare-te-vet/60%Daily2016-10-26 10:12
https://kosova-info.com/shqiperi-izrael-do-te-cuditeni-nga-cmimi-i-biletave/60%Daily2016-10-26 10:08
https://kosova-info.com/ide-e-cmendur-nga-mourinho-pogba-ne-qender-te-mbrojtjes-foto/60%Daily2016-10-26 09:56
https://kosova-info.com/era-istrefi-ne-video-lojen-just-dance-2017-te-playstation-video/60%Daily2016-10-26 09:54
https://kosova-info.com/ldk-komuna-e-prishtines-deshtoi-ne-mirembajtjen-e-sinjalizimit-rrugore/60%Daily2016-10-26 09:51
https://kosova-info.com/ekskluzive-kuvendi-mblidhet-sot-ne-seance-te-jashtezakonshme/60%Daily2016-10-26 09:51
https://kosova-info.com/gashi-shqiperia-vendim-i-madh-nga-colorado-rapids/60%Daily2016-10-26 09:38
https://kosova-info.com/shitjet-e-iphone-shnojn-rnie-apple-tejkalon-pritshmrit/60%Daily2016-10-26 09:34
https://kosova-info.com/anetaret-e-familjes-millovanoviq-mohojne-se-thaqi-i-ka-debuar-nga-lipjani/60%Daily2016-10-26 09:29
https://kosova-info.com/man-utd-shkarkon-mourinhon-vjen-nje-trajner-i-njohur-foto/60%Daily2016-10-26 09:11
https://kosova-info.com/turqia-shpall-feste-zyrtare-diten-e-tentimit-per-grushtshtet/60%Daily2016-10-26 08:56
https://kosova-info.com/mbi-16-milione-euro-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza-ne-peje/60%Daily2016-10-26 08:54
https://kosova-info.com/ciara-pritet-te-behet-nene-per-here-te-dyte/60%Daily2016-10-26 08:51
https://kosova-info.com/spitali-amerikan-ja-kush-do-te-perfitoje-falas-nga-programi-i-implantit-koklear/60%Daily2016-10-26 08:50
https://kosova-info.com/qeveria-raporti-i-bb-se-tregon-qe-po-punohet-ne-zhvillimin-ekonomik/60%Daily2016-10-26 08:43
https://kosova-info.com/ronela-hajati-dhe-young-zerka-se-bashku-kete-here-ne-nje-vend-mjaft-special-foto/60%Daily2016-10-26 08:42
https://kosova-info.com/ronela-hajati-dhe-young-zerka-se-bashku-kete-here-ne-nje-vend-mjaft-special-foto-2/60%Daily2016-10-26 08:42
https://kosova-info.com/k0stt-i-i-shpenzon-82-mije-euro-per-bileta-te-aeroplanit-dokument/60%Daily2016-10-26 08:42
https://kosova-info.com/gylseren-me-nje-foto-e-cila-do-ju-le-pa-fjale-foto/60%Daily2016-10-26 08:30
https://kosova-info.com/gylseren-me-nje-foto-e-cila-do-ju-le-pa-fjale-foto/60%Daily2016-10-26 08:30
https://kosova-info.com/mihajlovic-ka-nje-lajm-per-ajetin-qe-do-tu-pelqeje-te-gjithe-tifozeve-shqiptare/60%Daily2016-10-26 08:26
https://kosova-info.com/dr-house-nderohet-me-yll-ne-bulevardin-e-fames-foto/60%Daily2016-10-26 08:19
https://kosova-info.com/toyota-terheq-5-8-milione-vetura-nga-tregu/60%Daily2016-10-26 08:10
https://kosova-info.com/messi-ne-shetitje-shikojeni-cfare-ka-ndodhur-foto/60%Daily2016-10-26 07:57
https://kosova-info.com/ventablack-materiali-m-i-errt-n-bot/60%Daily2016-10-26 07:08
https://kosova-info.com/ciao-inter-gabigol-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2016-10-26 07:38
https://kosova-info.com/aksident-ne-ferizaj-ne-rrugen-driton-islami/60%Daily2016-10-26 07:34
https://kosova-info.com/aksident-ne-ferizaj-ne-rrugen-driton-islami/60%Daily2016-10-26 07:34
https://kosova-info.com/te-mirat-e-akullit-ne-fytyren-tuaj/60%Daily2016-10-26 07:31
https://kosova-info.com/te-mirat-e-akullit-ne-fytyren-tuaj/60%Daily2016-10-26 07:31
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-vjec-eshte-alberie-hadergjonaj/60%Daily2016-10-26 07:29
https://kosova-info.com/gjukanoviq-heq-dore-nga-pozita-e-kryeministrit/60%Daily2016-10-26 07:28
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-rooney-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-10-26 07:24
https://kosova-info.com/brenda-dy-vitesh-4-deputete-te-pdk-se-lane-postin-per-shkak-te-problemeve-me-ligjin/60%Daily2016-10-26 07:21
https://kosova-info.com/ska-marreveshje-per-kosoven-e-re/60%Daily2016-10-26 07:14
https://kosova-info.com/peja-aek-larnaca-e-pabesueshme-sa-kushton-nje-bilete/60%Daily2016-10-26 07:13
https://kosova-info.com/teknologjia-dhe-njerezimi/60%Daily2016-10-26 07:08
https://kosova-info.com/teknologjia-dhe-njerezimi/60%Daily2016-10-26 07:08
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkushtetuesja-shenon-sot-7-vjetorin-e-themelimit/60%Daily2016-10-26 07:07
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkushtetuesja-shenon-sot-7-vjetorin-e-themelimit/60%Daily2016-10-26 07:07
https://kosova-info.com/xbox-scorpio-po-shnon-progres-s-jashtzakonshm-thot-phil-spencer/60%Daily2016-10-26 07:01
https://kosova-info.com/shqiptari-arrestohet-pas-8-vitesh-ne-arrati-emri-dhe-krimet/60%Daily2016-10-26 07:00
https://kosova-info.com/bebe-rexha-provokuese-ne-te-kuqe-foto/60%Daily2016-10-26 06:58
https://kosova-info.com/raporti-ngacmimi-seksual-i-deputeteve-femra-i-perhapur/60%Daily2016-10-26 06:48
https://kosova-info.com/ilazi-sivjet-ska-viza-veshtire-edhe-vitin-tjeter/60%Daily2016-10-26 06:44
https://kosova-info.com/cifti-i-famshem-festojne-ditelindjen-ne-vendin-ku-rane-ne-dashuri-foto/60%Daily2016-10-26 06:40
https://kosova-info.com/trump-hillary-clinton-do-e-nis-luften-e-trete-boterore/60%Daily2016-10-26 06:21
https://kosova-info.com/shba-rekord-rastesh-te-te-prekurve-nga-semundjet-seksualisht-te-transmetueshme/60%Daily2016-10-26 06:20
https://kosova-info.com/deputete-te-ldk-se-veseli-po-synon-te-behet-kryeminister-para-speciales/60%Daily2016-10-26 06:17
https://kosova-info.com/mania-era-prek-artisten-hungareze-e-transformon-veten-ne-era-istrefi-video/60%Daily2016-10-26 06:16
https://kosova-info.com/albanologu-suedez-qvick-gjuha-e-njesuar-kusht-per-bashkimin-kombetar/60%Daily2016-10-26 06:00
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-transferohet-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-10-26 05:26
https://kosova-info.com/horoskopi-26-tetor-2016/60%Daily2016-10-26 05:24
https://kosova-info.com/real-madrid-transferon-sulmues-per-80-milione-euro-dridhet-barcelona-foto/60%Daily2016-10-26 05:19
https://kosova-info.com/shba-ne-aksion-kunder-isis-per-te-marr-qytetin-raqqa-ne-siri/60%Daily2016-10-26 05:16
https://kosova-info.com/dy-jave-para-zgjedhjeve-ne-shba-kandidatet-perqendrohen-te-florida/60%Daily2016-10-26 05:07
https://kosova-info.com/pese-gjera-qe-duhen-bere-ne-rini/60%Daily2016-10-25 23:51
https://kosova-info.com/ilaci-natyral-me-te-cilin-ftohja-zgjat-vetem-dy-dite/60%Daily2016-10-25 22:59
https://kosova-info.com/sa-duhet-te-vrapojme-per-te-shpenzuar-kalorite-e-marra-nga-ngrenia-e-nje-pice/60%Daily2016-10-25 22:57
https://kosova-info.com/gazetaret-robote-se-shpejti-do-te-fillojne-te-shkruajne-artikuj-per-mediumet-ne-mbreterine-e-bashkuar/60%Daily2016-10-25 22:44
https://kosova-info.com/limoni-sheron-dhimbjen-e-gjurit/60%Daily2016-10-25 22:25
https://kosova-info.com/burri-e-tradhetonte-me-sherbetoren-papagalli-e-zbulon/60%Daily2016-10-25 22:05
https://kosova-info.com/kelmendi-biznesmeni-i-pashnderruar-ne-politikan-qe-per-6-vjet-nderroi-3-parti/60%Daily2016-10-25 22:01
https://kosova-info.com/kengetaret-shqiptare-po-e-spiunojne-njeri-tjetrin/60%Daily2016-10-25 21:57
https://kosova-info.com/khedira-ky-futbollist-e-meriton-topin-e-arte-foto/60%Daily2016-10-25 21:57
https://kosova-info.com/e-kapin-duke-vjedhur-hajduti-vret-veten-video18/60%Daily2016-10-25 21:56
https://kosova-info.com/u-kapen-ne-kallamoq-dy-shqiptaret-akuzohen-per-47-vjedhje-te-ndryshme/60%Daily2016-10-25 21:53
https://kosova-info.com/ja-si-te-shpetoni-nga-fryrja-e-barkut-dhe-kilogramet-e-tepert/60%Daily2016-10-25 21:51
https://kosova-info.com/%e2%80%8brama-institucionet-nderkombetare-publikojne-arritjet-e-shqiperise/60%Daily2016-10-25 21:48
https://kosova-info.com/2ton-skam-cka-te-mendoj-per-unikkatilin/60%Daily2016-10-25 21:36
https://kosova-info.com/pas-sa-oresh-uji-i-ndenjur-behet-i-rrezikshem-per-ne/60%Daily2016-10-25 21:36
https://kosova-info.com/ferguson-kjo-gje-me-ka-mbetur-shume-merak-ne-karrieren-time/60%Daily2016-10-25 21:32
https://kosova-info.com/xiaomi-vjen-me-smartfonin-e-se-ardhmes/60%Daily2016-10-25 21:17
https://kosova-info.com/incidenti-qe-per-pak-nuk-i-mori-jeten-hillary-clintonit-video/60%Daily2016-10-25 21:12
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kengetarja-qe-e-degjon-sinan-hoxha-ne-veturen-e-tij-video/60%Daily2016-10-25 21:09
https://kosova-info.com/shqiperi-izrael-super-lajm-per-tifozet/60%Daily2016-10-25 21:04
https://kosova-info.com/kosovaret-ne-vendin-e-60-ne-bote-per-zemergjeresi/60%Daily2016-10-25 21:01
https://kosova-info.com/gashi-pdk-se-i-konvenojne-zgjedhjet/60%Daily2016-10-25 20:52
https://kosova-info.com/gashi-pdk-se-i-konvenojne-zgjedhjet/60%Daily2016-10-25 20:52
https://kosova-info.com/liverpooli-dhe-arsenali-kalojne-tutje-ne-kupen-e-liges-video/60%Daily2016-10-25 20:39
https://kosova-info.com/genoa-e-ul-me-kembe-ne-toke-milanin-video/60%Daily2016-10-25 20:37
https://kosova-info.com/genoa-e-ul-me-kembe-ne-toke-milanin-video/60%Daily2016-10-25 20:37
https://kosova-info.com/tome-gashin-e-kane-kontaktuar-klientet-e-pare-per-gjykaten-speciale-video/60%Daily2016-10-25 20:36
https://kosova-info.com/tome-gashin-e-kane-kontaktuar-klientet-e-pare-per-gjykaten-speciale-video-2/60%Daily2016-10-25 20:36
https://kosova-info.com/kushtetuesja-zbardh-aktvendimin-nga-i-cili-serbet-e-kosoves-duhet-te-zgjedhin-njerin-pension/60%Daily2016-10-25 20:36
https://kosova-info.com/sfarqa-pdk-nuk-eshte-ne-pozite-me-te-favorshme-se-ldk-video/60%Daily2016-10-25 20:35
https://kosova-info.com/lejla-video-me-e-shikuar-ne-bote-ne-24-oret-e-fundit-fotovideo/60%Daily2016-10-25 20:27
https://kosova-info.com/genoa-milan-gol-shokues-video/60%Daily2016-10-25 20:27
https://kosova-info.com/prinderit-e-mbajten-te-lidhur-me-zinxhire-ne-bodrum-jetoi-20-vjet-ne-erresire-ne-dhome-me-jashteqitje-video/60%Daily2016-10-25 20:23
https://kosova-info.com/penallti-ne-ndeshjen-liverpool-tottenham-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-10-25 20:21
https://kosova-info.com/dicka-e-madhe-po-vjen-nga-dafina-zeqiri-dikush-i-zbulon-sekretin-foto/60%Daily2016-10-25 20:17
https://kosova-info.com/policia-ne-meksike-zbulon-ne-kufi-me-shba-ne-nje-tunel-te-fshehte/60%Daily2016-10-25 20:16
https://kosova-info.com/liverpool-tottenham-shenohet-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-10-25 20:10
https://kosova-info.com/genoa-milan-karton-i-kuq-per-kete-futbollist-video/60%Daily2016-10-25 20:03
https://kosova-info.com/shifrat-shqetesuese-te-vdekjeve-si-pasoje-e-konsumit-te-duhanit/60%Daily2016-10-25 19:57
https://kosova-info.com/kadaj-ne-zgjedhje-te-jashtezakonshme-fiton-vv-per-momentin-jemi-vetem-1-mbrapa-pdk-se/60%Daily2016-10-25 19:45
https://kosova-info.com/twitter-shkurton-300-vende-pune/60%Daily2016-10-25 19:43
https://kosova-info.com/lejla-mbi-gjysme-milion-klikime-per-24-ore-video/60%Daily2016-10-25 19:36
https://kosova-info.com/cfare-ndodhe-nese-cdo-dite-pini-uje-ne-stomak-te-zbrazet/60%Daily2016-10-25 19:25
https://kosova-info.com/berisha-rama-shkoi-ne-prishtine-me-antiplumb-foto/60%Daily2016-10-25 19:22
https://kosova-info.com/emisioni-mirage-te-rejat-e-fundit-nga-showbizi-video/60%Daily2016-10-25 19:17
https://kosova-info.com/pista-e-trete-ne-heathrow-miratohet-nga-ministrat/60%Daily2016-10-25 19:14
https://kosova-info.com/ja-me-ke-po-e-ndjek-xhaka-ndeshjen-arsenal-reading-foto/60%Daily2016-10-25 19:12
https://kosova-info.com/lideret-e-partive-do-te-takohen-serish-edhe-per-tema-si-fsk-e-dialogu/60%Daily2016-10-25 19:10
https://kosova-info.com/lideret-e-partive-do-te-takohen-serish-edhe-per-tema-si-fsk-e-dialogu/60%Daily2016-10-25 19:10
https://kosova-info.com/lideret-e-partive-do-te-takohen-serish-edhe-per-tema-si-fsk-e-dialogu/60%Daily2016-10-25 19:10
https://kosova-info.com/lideret-e-partive-do-te-takohen-serish-edhe-per-tema-si-fsk-e-dialogu-2/60%Daily2016-10-25 19:10
https://kosova-info.com/lideret-e-partive-do-te-takohen-serish-edhe-per-tema-si-fsk-e-dialogu-3/60%Daily2016-10-25 19:10
https://kosova-info.com/lideret-e-partive-do-te-takohen-serish-edhe-per-tema-si-fsk-e-dialogu-4/60%Daily2016-10-25 19:10
https://kosova-info.com/genoa-milan-gol-befasues-video/60%Daily2016-10-25 18:59
https://kosova-info.com/nitaj-jep-versionin-e-aak-se-perse-deshtoi-dakordimi-per-deklaraten/60%Daily2016-10-25 18:58
https://kosova-info.com/nese-mund-te-pergjigjeni-ne-keto-5-pyetje-jeta-juaj-eshte-ne-rregull/60%Daily2016-10-25 18:56
https://kosova-info.com/nese-mund-te-pergjigjeni-ne-keto-5-pyetje-jeta-juaj-eshte-ne-rregull/60%Daily2016-10-25 18:56
https://kosova-info.com/gol-i-hershem-ne-perballjen-liverpool-tottenham-video/60%Daily2016-10-25 18:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-thoshte-dikur-adelina-ismaili-per-gilin-video/60%Daily2016-10-25 18:54
https://kosova-info.com/ja-cfare-thoshte-dikur-adelina-ismaili-per-gilin-video/60%Daily2016-10-25 18:54
https://kosova-info.com/ja-cfare-thoshte-dikur-adelina-ismaili-per-gilin-video/60%Daily2016-10-25 18:54
https://kosova-info.com/nena-perqafon-vrasesin-e-se-bijes-video/60%Daily2016-10-25 18:46
https://kosova-info.com/tronditet-manchester-unitedi-foto/60%Daily2016-10-25 18:41
https://kosova-info.com/a-jeni-gati-per-eren-foto/60%Daily2016-10-25 18:28
https://kosova-info.com/fsk-inskenon-aktivitete-te-kerkim-shpetimit-video/60%Daily2016-10-25 18:26
https://kosova-info.com/rrefehet-ferizajasja-si-me-dehen-dhe-me-perdhunuan-dy-egersira/60%Daily2016-10-25 18:22
https://kosova-info.com/testohet-iphone-7-ja-deri-ne-cfare-peshe-nuk-thyhet/60%Daily2016-10-25 18:18
https://kosova-info.com/testohet-iphone-7-ja-deri-ne-cfare-peshe-nuk-thyhet/60%Daily2016-10-25 18:18
https://kosova-info.com/testohet-iphone-7-ja-deri-ne-cfare-peshe-nuk-thyhet/60%Daily2016-10-25 18:18
https://kosova-info.com/dega-e-pdk-se-ne-skenderaj-nuk-pajtohet-me-vendimine-gjykates-se-apelit/60%Daily2016-10-25 18:02
https://kosova-info.com/nese-e-keni-postuar-kete-ne-facebook-fshini-llogarine/60%Daily2016-10-25 17:56
https://kosova-info.com/prdorimi-i-dronve-n-suedi-i-jashtligjshm/60%Daily2016-10-25 16:12
https://kosova-info.com/prdorimi-i-dronve-n-suedi-i-jashtligjshm/60%Daily2016-10-25 16:12
https://kosova-info.com/%e2%80%8bobama-viziton-greqine-gjermanine-dhe-perune-ne-turin-e-fundit-presidencial/60%Daily2016-10-25 17:50
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-reading-foto/60%Daily2016-10-25 17:46
https://kosova-info.com/kelmendi-ajo-qe-po-shihet-ne-kosove-mund-te-jete-gjithcka-vec-drejtesi-jo/60%Daily2016-10-25 17:46
https://kosova-info.com/11-vjecarja-sulmohet-seksualisht-nga-tre-djem/60%Daily2016-10-25 17:43
https://kosova-info.com/skopje-city-mall-shitet-per-92-milione-euro/60%Daily2016-10-25 17:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-tottenham-2/60%Daily2016-10-25 17:33
https://kosova-info.com/skafi-helikopteri-treni-lejla-zbulohet-sekreti-i-klipit-te-elvanes-fotovideo/60%Daily2016-10-25 17:31
https://kosova-info.com/aak-kadri-veselit-ju-sjeni-ne-toke-te-bukes/60%Daily2016-10-25 17:31
https://kosova-info.com/kater-lojtaret-qe-mourinho-ne-janar-do-ti-largoje-nga-unitedi/60%Daily2016-10-25 17:22
https://kosova-info.com/shala-e-apostolova-flasin-per-bashkepunim/60%Daily2016-10-25 17:18
https://kosova-info.com/tete-police-afgane-vriten-ne-afersi-te-kufirit-me-pakistanin/60%Daily2016-10-25 17:12
https://kosova-info.com/renditja-doing-business-kosova-nga-vendi-i-66-te-ngjitet-ne-vendin-e-60-te-dokument/60%Daily2016-10-25 17:11
https://kosova-info.com/demaku-deshmitari-per-rastin-drenica-ii-eshte-i-njohur-per-te-gjithe/60%Daily2016-10-25 17:10
https://kosova-info.com/administratori-i-bosnjes-denon-dekorimet-e-krimineleve-te-luftes/60%Daily2016-10-25 17:08
https://kosova-info.com/konsumoni-caj-te-zi-atehere-gjithesesi-duhet-ta-lexoni-kete/60%Daily2016-10-25 17:07
https://kosova-info.com/kjo-gje-ndodh-shume-rralle-per-noizyn-foto/60%Daily2016-10-25 16:56
https://kosova-info.com/opera-lanoi-versionin-41-t-shfletuesit-pr-platformat-desktop-m-shum-performanc/60%Daily2016-10-25 16:08
https://kosova-info.com/hollande-kujdes-terroristet-mund-te-fshihen-ne-mesin-e-refugjateve/60%Daily2016-10-25 16:55
https://kosova-info.com/9-sekrete-qe-meshkujt-nuk-ua-thone-femrave/60%Daily2016-10-25 16:39
https://kosova-info.com/alcantara-befason-shqiptarin-qe-dhuroi-show-per-bayernin-foto/60%Daily2016-10-25 16:34
https://kosova-info.com/alcantara-befason-shqiptarin-qe-dhuroi-show-per-bayernin-foto/60%Daily2016-10-25 16:34
https://kosova-info.com/ledri-vula-dhe-dhurata-dora-pelqejne-kengen-lejla-fotovideo/60%Daily2016-10-25 16:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vetura-me-e-vecante-qe-keni-pare-nga-mercedes/60%Daily2016-10-25 16:21
https://kosova-info.com/ndodh-ne-kosove-trajneri-i-kthehet-futbollit/60%Daily2016-10-25 16:19
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-infermierja-vret-8-persona/60%Daily2016-10-25 16:10
https://kosova-info.com/facebook-messenger-leshon-nje-vecori-te-re/60%Daily2016-10-25 16:06
https://kosova-info.com/shukri-buja-mustafa-rrezikon-votebesimin-zgjedhjet-mund-te-mbahen-ne-nentor-video/60%Daily2016-10-25 16:02
https://kosova-info.com/shukri-buja-mustafa-rrezikon-votebesimin-zgjedhjet-mund-te-mbahen-ne-nentor-video/60%Daily2016-10-25 16:02
https://kosova-info.com/shukri-buja-mustafa-rrezikon-votebesimin-zgjedhjet-mund-te-mbahen-ne-nentor-video/60%Daily2016-10-25 16:02
https://kosova-info.com/ndalohet-xhirimi-i-seances-se-limajt-per-shkak-te-deshmitarit/60%Daily2016-10-25 15:58
https://kosova-info.com/diss-i-i-radhes-i-stresit-ja-me-cfare-provokon-foto/60%Daily2016-10-25 15:58
https://kosova-info.com/city-mall-ne-shkup-shitet-per-92-milione-euro/60%Daily2016-10-25 15:51
https://kosova-info.com/zemaj-ka-perafrim-te-qendrimeve-ne-mes-pozites-dhe-opozites-per-demarkacionin/60%Daily2016-10-25 15:51
https://kosova-info.com/blackberry-lanoi-dtek60-nj-telefon-elegant-me-kosto-499-dollar/60%Daily2016-10-25 14:45
https://kosova-info.com/videoja-qe-cmendi-nje-shtet-babai-dhe-biri-3-vjecar-pine-birra-se-bashku-video/60%Daily2016-10-25 15:46
https://kosova-info.com/zhduket-ky-person-nga-prishtina-kushdo-qe-e-sheh-ta-lajmeroje-policine-foto/60%Daily2016-10-25 15:39
https://kosova-info.com/fadil-demaku-jep-doreheqje-nga-posti-i-deputetit-te-pdk-se-vendimi-i-gjykates-i-montuar-dhe-skandaloz/60%Daily2016-10-25 15:39
https://kosova-info.com/publikohen-pamje-nga-klipi-i-ri-i-kides-dhe-xhensiles-foto/60%Daily2016-10-25 15:39
https://kosova-info.com/berisha-lojtari-i-javes-ne-rusi-foto/60%Daily2016-10-25 15:38
https://kosova-info.com/vdes-ish-kapiteni-legjendar-i-brazilit-foto/60%Daily2016-10-25 15:20
https://kosova-info.com/rekord-klikimesh-per-lejla-nga-elvana-capital-t-dhe-2po2-video/60%Daily2016-10-25 15:16
https://kosova-info.com/aeroplani-british-airways-bene-ulje-emergjente-25-persona-ne-spital-foto/60%Daily2016-10-25 15:15
https://kosova-info.com/operacion-i-madh-anti-terrorist-ne-gjermani-arrestohen-disa-te-dyshuar/60%Daily2016-10-25 15:03
https://kosova-info.com/vjen-vendimi-i-interit-de-boer-mbetet-trajner/60%Daily2016-10-25 15:00
https://kosova-info.com/zaev-ne-listat-per-deputete-te-lsdm-se-do-te-kete-edhe-shqiptare/60%Daily2016-10-25 14:51
https://kosova-info.com/mali-i-zi-vazhdon-sanksionet-ndaj-rusise/60%Daily2016-10-25 14:49
https://kosova-info.com/pdk-e-drenasit-gjykatat-po-mundohen-te-barazojne-luften-e-kosoves-me-ate-te-serbise/60%Daily2016-10-25 14:47
https://kosova-info.com/filmohet-me-dron-momenti-kur-kamikazi-hedh-ne-ere-bazen-ushtarake-video-18/60%Daily2016-10-25 14:44
https://kosova-info.com/abrashi-skanoi-koken-shikoni-cfare-i-thone-mjeket/60%Daily2016-10-25 14:43
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-realizoni-video-thirrje-me-aplikacionin-whatsapp/60%Daily2016-10-25 14:52
https://kosova-info.com/buxheti-i-komunave-duhet-te-kthehet-ne-zhvillim-te-qendrueshem/60%Daily2016-10-25 14:39
https://kosova-info.com/gruaja-e-sylejman-selimit-mallkon-rende-hashim-thacin/60%Daily2016-10-25 14:37
https://kosova-info.com/kapen-700-kg-kanabis-ne-mamurras/60%Daily2016-10-25 14:31
https://kosova-info.com/abrashi-pas-takimit-ka-presion-nga-be-ja-qe-brenda-ketij-muaji-te-ratifikohet-demarkacioni/60%Daily2016-10-25 14:29
https://kosova-info.com/gruaja-e-xhemailit-ne-emision-sportiv-cmenden-italianet-foto/60%Daily2016-10-25 14:21
https://kosova-info.com/shokuese-dy-gra-filmohen-duke-marre-droge-afer-shkolles-video18/60%Daily2016-10-25 14:20
https://kosova-info.com/shqiperi-serbi-zbulohet-nje-fakt-i-pabesueshem-foto/60%Daily2016-10-25 13:58
https://kosova-info.com/ios-10-1-sjell-modalitetin-portret-pr-kamern-e-iphone-7-plus/60%Daily2016-10-25 13:35
https://kosova-info.com/tash-elita-rudi-i-rikthehet-dashnise-se-vjeter-foto/60%Daily2016-10-25 13:51
https://kosova-info.com/keshilla-se-si-te-ju-pelqeni-te-tjereve/60%Daily2016-10-25 13:45
https://kosova-info.com/shokon-bbc-pak-kohe-para-se-te-vdiste-nena-tereze-i-ishte-nenshtruar-ekzorcizmit/60%Daily2016-10-25 13:41
https://kosova-info.com/mavraj-me-postim-te-jashtezakonshem-per-refugjatet-nga-siria-foto/60%Daily2016-10-25 13:38
https://kosova-info.com/vetevendosje-eulex-po-e-njollos-luften-e-uck-se/60%Daily2016-10-25 13:30
https://kosova-info.com/te-qenit-shume-inteligjente-i-ka-te-keqijat-e-veta/60%Daily2016-10-25 13:29
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-fjale-te-medha-per-babane-me-rastin-e-ditelindjes-se-tij-foto/60%Daily2016-10-25 13:22
https://kosova-info.com/dhuroi-spektakel-per-bayernin-cfare-i-tha-ancelotti-per-shqiperine/60%Daily2016-10-25 13:15
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-ka-bere-shenjezimin-dhe-ndricimin-ne-12-lokacione/60%Daily2016-10-25 13:13
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-ka-bere-shenjezimin-dhe-ndricimin-ne-12-lokacione/60%Daily2016-10-25 13:13
https://kosova-info.com/keto-jane-femrat-me-te-bukura-te-shekullit-21-foto/60%Daily2016-10-25 13:08
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-leshon-takimin-nuk-durohet-isa-mustafa/60%Daily2016-10-25 12:57
https://kosova-info.com/mjeshtri-nga-shqiperia-bije-nga-nje-ndertese-ne-prishtine/60%Daily2016-10-25 12:52
https://kosova-info.com/dortmund-ia-kthen-pergjigjen-realit-per-aubameyang/60%Daily2016-10-25 12:50
https://kosova-info.com/arrestohen-pese-ashkalinje-per-trafikim-me-njerez-dhe-sherbime-seksuale/60%Daily2016-10-25 12:41
https://kosova-info.com/pedro-me-rikthim-te-papritur-ne-la-liga/60%Daily2016-10-25 12:36
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-ja-sheh-live-ne-emision-gjoksin-alberie-hadergjonajt-video/60%Daily2016-10-25 12:35
https://kosova-info.com/ferizajasi-qe-po-bene-emer-ne-skenen-suedeze-fotovideo/60%Daily2016-10-25 12:29
https://kosova-info.com/zyrtare-super-lajm-per-realin-foto/60%Daily2016-10-25 12:19
https://kosova-info.com/tiff-festivali-i-radhes-per-filmin-tradhti-me-letra/60%Daily2016-10-25 12:17
https://kosova-info.com/bie-ne-peshe-kercenohet-me-jete-nga-fansat-foto/60%Daily2016-10-25 12:14
https://kosova-info.com/shkrirja-e-wind-dhe-3-merr-dritn-jeshile-nga-autoritetet-italiane/60%Daily2016-10-25 11:41
https://kosova-info.com/quni-vonimi-i-speciales-nuk-varet-nga-ne/60%Daily2016-10-25 12:13
https://kosova-info.com/berisha-70-mesimdhenes-ne-prizren-jane-me-shkolle-te-mesme/60%Daily2016-10-25 12:11
https://kosova-info.com/gjykata-kushtetuese-pezullon-ligjin-e-vettingut/60%Daily2016-10-25 12:09
https://kosova-info.com/me-ndihmen-e-ketij-truku-llaku-ne-thonj-thahet-per-60-sekonda-video/60%Daily2016-10-25 12:06
https://kosova-info.com/sekuestrohet-droga-ne-vlere-prej-5-milione-euro/60%Daily2016-10-25 11:55
https://kosova-info.com/niang-gol-me-modelen-e-njohur-italiane-foto/60%Daily2016-10-25 11:54
https://kosova-info.com/niang-gol-me-modelen-e-njohur-italiane-foto/60%Daily2016-10-25 11:54
https://kosova-info.com/%e2%80%8beurozona-akordon-2-8-miliarde-euro-per-greqine/60%Daily2016-10-25 11:50
https://kosova-info.com/keto-perparesi-i-kane-femrat-me-te-pasme-te-medha/60%Daily2016-10-25 11:50
https://kosova-info.com/kengetari-qe-kreu-me-shume-se-300-operacione-plastike-foto/60%Daily2016-10-25 11:48
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-burri-tregon-live-si-e-perdhunoi-dhe-vrau-vajzen-4-vjecare/60%Daily2016-10-25 11:47
https://kosova-info.com/shikoni-si-e-mbajne-meshkujt-bleona-qeretin-foto/60%Daily2016-10-25 11:45
https://kosova-info.com/urime-lorik-cana-foto/60%Daily2016-10-25 11:41
https://kosova-info.com/rizzoli-thyen-heshtjen-tregon-pse-e-anuloi-golin-e-pjanic-video/60%Daily2016-10-25 11:29
https://kosova-info.com/france-football-me-rezultat-te-cmendur-per-fituesin-e-topit-te-arte-foto/60%Daily2016-10-25 11:12
https://kosova-info.com/keshtu-e-urojne-vllezerit-haradinaj-babane-per-ditelindje-foto/60%Daily2016-10-25 11:11
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s8-vonohet-per-shkak-te-note-7/60%Daily2016-10-25 11:10
https://kosova-info.com/fusha-e-nje-fshati-qe-duhet-tia-kene-lakmi-ekipet-e-superliges-foto/60%Daily2016-10-25 11:01
https://kosova-info.com/whatsapp-debutoi-video-thirrjet-n-versionin-beta-t-aplikacionit/60%Daily2016-10-25 10:19
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkrijohet-dora-falso-qe-mashtron-sistemet-e-sigurise-foto/60%Daily2016-10-25 10:56
https://kosova-info.com/ekskluzive-mesohet-data-dhe-vendi-ku-do-te-martohen-geti-dhe-marina/60%Daily2016-10-25 10:53
https://kosova-info.com/mourinho-ky-futbollist-nuk-do-te-luaje-me-ne-man-utd-foto/60%Daily2016-10-25 10:53
https://kosova-info.com/pas-vdekjes-se-mbretit-edhe-prostitutat-mbajne-zi-foto/60%Daily2016-10-25 10:50
https://kosova-info.com/punesimi-i-migranteve-nga-ballkani-ne-gjermani-me-fekt-pozitiv/60%Daily2016-10-25 10:47
https://kosova-info.com/lulja-e-blirit-arma-me-e-forte-bimore/60%Daily2016-10-25 10:45
https://kosova-info.com/ne-mes-te-rruges-e-mbuluar-me-batanije-ben-detyrat-e-shtepise-foto/60%Daily2016-10-25 10:36
https://kosova-info.com/serbia-financoi-botimin-e-librit-te-capussela-s-kunder-kosoves/60%Daily2016-10-25 10:30
https://kosova-info.com/gjykata-e-apelit-ia-verteton-denimin-me-burg-sami-lushtakut/60%Daily2016-10-25 10:26
https://kosova-info.com/sulmi-ndaj-gjyqtarit-do-te-qesheni-me-denimin-e-llapit/60%Daily2016-10-25 10:18
https://kosova-info.com/agjenti-i-fbi-se-tregon-ushtrimin-qe-e-mposhte-stresin/60%Daily2016-10-25 10:15
https://kosova-info.com/thaci-politika-ne-serbi-te-jete-pjese-e-zgjidhjes-per-te-pagjeturit-jo-pengese/60%Daily2016-10-25 10:14
https://kosova-info.com/thaci-politika-ne-serbi-te-jete-pjese-e-zgjidhjes-per-te-pagjeturit-jo-pengese/60%Daily2016-10-25 10:14
https://kosova-info.com/limaj-e-krasniqi-kerkojne-nga-strukturat-angazhim-per-ta-fituar-prizrenin/60%Daily2016-10-25 10:04
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-ndryshoni-emrtimin-e-telefonit-n-google-play-store/60%Daily2016-10-25 09:59
https://kosova-info.com/ish-ylli-i-kombetares-shqiptare-i-gatshem-te-luaje-per-kosoven-foto/60%Daily2016-10-25 09:59
https://kosova-info.com/ish-ylli-i-kombetares-shqiptare-i-gatshem-te-luaje-per-kosoven-foto-2/60%Daily2016-10-25 09:59
https://kosova-info.com/talese-nje-dite-eshte-fashist-diten-tjeter-plehre-por-do-ta-votoj-trumpin/60%Daily2016-10-25 09:55
https://kosova-info.com/pedro-barcelona-zbulohet-nje-sekret-i-madh-foto/60%Daily2016-10-25 09:47
https://kosova-info.com/elita-e-gjiko-nuk-jane-vetem-ne-stamboll-familja-behet-bashke-foto/60%Daily2016-10-25 09:39
https://kosova-info.com/psg-neymar-bombe-nga-franca-foto/60%Daily2016-10-25 09:29
https://kosova-info.com/psg-neymar-bombe-nga-franca-foto/60%Daily2016-10-25 09:29
https://kosova-info.com/deputeti-demaku-sot-jep-doreheqje-vendimin-e-gjykates-e-vlereson-skandaloz/60%Daily2016-10-25 09:25
https://kosova-info.com/deputeti-demaku-sot-jep-doreheqje-vendimin-e-gjykates-e-vlereson-skandaloz/60%Daily2016-10-25 09:25
https://kosova-info.com/shtypi-malazez-dikiqin-e-lajmeroi-nje-anetar-i-grupit-te-tij/60%Daily2016-10-25 09:20
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-gra-mos-hiqni-dore-nga-prona/60%Daily2016-10-25 09:17
https://kosova-info.com/kenge-te-shumta-u-publikuan-keto-dite-ja-cilat-po-pelqehen-me-shume-video/60%Daily2016-10-25 09:16
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-truri-ruan-kujtimet-e-bukura-dhe-te-keqija-ne-vende-te-ndara/60%Daily2016-10-25 08:49
https://kosova-info.com/durres-pas-20-vjetesh-lajmeron-ne-polici-zhdukjen-e-bashkeshortit/60%Daily2016-10-25 08:49
https://kosova-info.com/xavi-ky-ekip-nuk-do-te-jete-kampion-i-premierliges/60%Daily2016-10-25 08:44
https://kosova-info.com/kuptojeni-se-a-beson-lori-ne-seks-pa-dashuri-video/60%Daily2016-10-25 08:40
https://kosova-info.com/amd-ul-mimet-e-radeon-rx-460-dhe-470-prpara-debutimit-t-nvidia-geforce-gtx-1050/60%Daily2016-10-25 07:23
https://kosova-info.com/raul-ky-futbollist-do-ta-fitoje-topin-e-arte-foto/60%Daily2016-10-25 08:34
https://kosova-info.com/raul-ky-futbollist-do-ta-fitoje-topin-e-arte-foto/60%Daily2016-10-25 08:34
https://kosova-info.com/momenti-kur-vajza-ne-klip-godet-genten-ne-te-pasme-fotovideo/60%Daily2016-10-25 08:22
https://kosova-info.com/modelja-kosovare-tradhton-portierin-lindegaard-me-aktorin-e-njohur-foto/60%Daily2016-10-25 08:19
https://kosova-info.com/limaj-dje-u-denuan-ata-qe-vullnetarisht-ja-ofruan-jeten-e-tyre-lirise-se-kosoves/60%Daily2016-10-25 08:19
https://kosova-info.com/ventrilokuizmi-te-flasesh-nga-stomaku-video/60%Daily2016-10-25 08:13
https://kosova-info.com/samsung-lanoi-nj-version-t-rifreskuar-t-tabletit-galaxy-tab-a-10-1/60%Daily2016-10-25 07:07
https://kosova-info.com/keso-kartoni-te-verdhe-nuk-keni-pare-asnjehere-video/60%Daily2016-10-25 07:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot/60%Daily2016-10-25 07:47
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot/60%Daily2016-10-25 07:47
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-2/60%Daily2016-10-25 07:47
https://kosova-info.com/ledri-nora-dhe-era-nuk-jane-vetem-kolege-ne-muzike-kjo-eshte-marredhenia-e-tyre-e-vertete-foto/60%Daily2016-10-25 07:43
https://kosova-info.com/kryeministri-libri-me-i-ri-i-ben-blushit-cili-do-te-jete-personazhi-kryesor/60%Daily2016-10-25 07:42
https://kosova-info.com/kryeministri-libri-me-i-ri-i-ben-blushit-cili-do-te-jete-personazhi-kryesor/60%Daily2016-10-25 07:42
https://kosova-info.com/suarez-nese-largohem-nga-barcelona-dua-te-transferohem-ne/60%Daily2016-10-25 07:36
https://kosova-info.com/beteja-per-mosulin-isis-ben-rezistence-te-forte/60%Daily2016-10-25 07:23
https://kosova-info.com/rrezikoi-jeten-per-lejla-ja-cfare-thote-elvana-video/60%Daily2016-10-25 07:23
https://kosova-info.com/xavi-kur-humb-mourinho-nuk-deshiron-futboll-por-lufte/60%Daily2016-10-25 07:20
https://kosova-info.com/1-vajze-me-15-zera-video/60%Daily2016-10-25 07:11
https://kosova-info.com/denohet-gjyqtari-per-korrupsion/60%Daily2016-10-25 07:10
https://kosova-info.com/flet-miku-i-cozman-kjo-eshte-e-verteta-per-shtatzanine-e-tunes/60%Daily2016-10-25 07:09
https://kosova-info.com/burra-e-gra-te-nje-fshati-kapen-me-hashash-nga-policia-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-25 07:00
https://kosova-info.com/beckham-real-madrid-super-lajm-nga-spanja-foto/60%Daily2016-10-25 07:00
https://kosova-info.com/rasti-stenta-mund-te-zgjerohet-me-akuza-te-reja/60%Daily2016-10-25 06:50
https://kosova-info.com/keta-jane-personat-me-te-rrezikshem-ne-tirane/60%Daily2016-10-25 06:47
https://kosova-info.com/keta-jane-personat-me-te-rrezikshem-ne-tirane/60%Daily2016-10-25 06:47
https://kosova-info.com/super-gol-nga-james-video/60%Daily2016-10-25 06:44
https://kosova-info.com/bella-nuk-ndjen-te-ftohte-foto/60%Daily2016-10-25 06:42
https://kosova-info.com/bella-nuk-ndjen-te-ftohte-foto/60%Daily2016-10-25 06:42
https://kosova-info.com/squat-baby-behet-trend-interneti-ne-gjermani-fotovideo/60%Daily2016-10-25 06:27
https://kosova-info.com/plagosen-kater-persona-ne-australi/60%Daily2016-10-25 06:21
https://kosova-info.com/dita-pas-kimioterapise-eshte-rraskapitese-foto/60%Daily2016-10-25 06:19
https://kosova-info.com/cizmet-vishnje-qe-cmenden-kengetaret-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-25 06:13
https://kosova-info.com/dy-simptomat-e-kancerit-te-vezoreve-qe-nuk-duhet-ti-injoroni-kurrsesi/60%Daily2016-10-25 06:02
https://kosova-info.com/masaker-ne-pakistan-vriten-59-kadete-te-policise-foto/60%Daily2016-10-25 05:50
https://kosova-info.com/demaku-jep-doreheqje-nga-pozita-e-kryetarit-te-drenasit/60%Daily2016-10-25 05:28
https://kosova-info.com/mourinho-largon-nje-super-futbollist-nga-man-utd-foto/60%Daily2016-10-25 05:23
https://kosova-info.com/mourinho-largon-nje-super-futbollist-nga-man-utd-foto/60%Daily2016-10-25 05:23
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-transferohet-ne-man-city-foto/60%Daily2016-10-25 05:16
https://kosova-info.com/horoskopi-25-tetor-2016/60%Daily2016-10-25 05:13
https://kosova-info.com/900-persona-iu-bashkuan-isis-it-nga-ballkani/60%Daily2016-10-25 05:08
https://kosova-info.com/paskal-milo-kritikon-dekorimin-e-ballisteve-ishin-me-pushtuesit/60%Daily2016-10-25 05:05
https://kosova-info.com/paskal-milo-kritikon-dekorimin-e-ballisteve-ishin-me-pushtuesit/60%Daily2016-10-25 05:05
https://kosova-info.com/me-cfare-dallohet-bashkeshortja-e-mencur-nga-ajo-e-urta/60%Daily2016-10-25 00:02
https://kosova-info.com/ja-si-te-mesoni-se-kur-dikush-ka-humbur-virgjerine/60%Daily2016-10-24 23:47
https://kosova-info.com/piper-uje-do-ta-pini-sepse-sheron-por-dhe-ndihmon-te-humbni-peshen-trupore/60%Daily2016-10-24 23:45
https://kosova-info.com/kete-pije-me-banane-duhet-ta-pini-para-gjumit/60%Daily2016-10-24 23:27
https://kosova-info.com/studimi-tregon-si-e-zgjedhni-partneret-per-lidhje/60%Daily2016-10-24 22:00
https://kosova-info.com/skivi-publikon-foto-me-prinderit-me-rastin-e-ditelindjes-se-motres-foto/60%Daily2016-10-24 21:56
https://kosova-info.com/keshtu-e-feston-miss-bumbum-perzgjedhjen-e-saj-maskote-te-boterorit-foto/60%Daily2016-10-24 21:53
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-me-pdk-ne-skemi-partneritet-te-dashurise-zgjedhjet-nuk-jane-zgjidhje/60%Daily2016-10-24 21:49
https://kosova-info.com/irina-shayk-pin-caj-rusi-ne-turqi-foto/60%Daily2016-10-24 21:42
https://kosova-info.com/telefoni-i-ri-nga-kodak-vjen-me-nje-super-kamere/60%Daily2016-10-24 21:41
https://kosova-info.com/gashi-veseli-ta-shperbeje-parlamentin/60%Daily2016-10-24 21:38
https://kosova-info.com/gashi-vendimi-i-apelit-per-drenica-ii-i-ndikuar-nga-politika-nderkombetare-e-vendase/60%Daily2016-10-24 21:35
https://kosova-info.com/ja-nen-shoqerine-e-cilit-yll-po-e-kalon-naten-genc-prelvukaj-foto/60%Daily2016-10-24 21:35
https://kosova-info.com/cmenduria-e-javes-vjen-nga-anglia-video/60%Daily2016-10-24 21:33
https://kosova-info.com/10-foto-qe-tregojne-se-elvana-gjata-eshte-femra-me-e-vecante-ne-estraden-tone-foto/60%Daily2016-10-24 21:26
https://kosova-info.com/u-nda-nga-gruaja-dy-ore-pas-marteses-per-shkak-te-snapchat/60%Daily2016-10-24 21:20
https://kosova-info.com/keto-jane-humbjet-me-te-thella-ne-karrieren-e-jose-mourinhos/60%Daily2016-10-24 21:14
https://kosova-info.com/vellai-i-sylejman-selimit-shoket-e-idealit-ta-kthyen-shpinen-foto/60%Daily2016-10-24 21:11
https://kosova-info.com/shqiperi-pergjegjesi-i-sigurise-se-portit-te-sarandes-punon-taksist-per-turistet/60%Daily2016-10-24 21:08
https://kosova-info.com/shqiperi-pergjegjesi-i-sigurise-se-portit-te-sarandes-punon-taksist-per-turistet/60%Daily2016-10-24 21:08
https://kosova-info.com/serbia-merr-zemer-pas-vizites-se-rames-e-ka-gati-projektin-per-zhdukjen-e-kosoves/60%Daily2016-10-24 21:02
https://kosova-info.com/la-liga-zgjedh-sulmuesin-me-te-mire-te-edicionit-te-kaluar-foto/60%Daily2016-10-24 20:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-dashura-e-llukmanit-te-o-sa-mire-foto/60%Daily2016-10-24 20:53
https://kosova-info.com/befason-la-liga-ky-eshte-futbollisti-i-huaj-me-i-mire-i-vitit-foto/60%Daily2016-10-24 20:51
https://kosova-info.com/rrezarta-shkurta-teper-e-zjarrte-rikthehet-me-foto-qe-ta-ndalin-frymen-foto/60%Daily2016-10-24 20:50
https://kosova-info.com/rrezarta-shkurta-teper-e-zjarrte-rikthehet-me-foto-qe-ta-ndalin-frymen-foto/60%Daily2016-10-24 20:50
https://kosova-info.com/diego-simeone-shpallet-trajneri-me-i-mire-i-edicionit-te-kaluar-ne-la-liga/60%Daily2016-10-24 20:43
https://kosova-info.com/mirage-emisioni-i-radhes-me-te-rejat-e-showbizit-video/60%Daily2016-10-24 20:40
https://kosova-info.com/reagon-daut-haradinaj-drenica-dhe-kosova-po-sfidohen-seriozisht/60%Daily2016-10-24 20:36
https://kosova-info.com/ekskluzive-rozana-radi-i-ka-dy-fjale-rreth-kenges-se-saj-te-re-video/60%Daily2016-10-24 20:28
https://kosova-info.com/fshf-behet-me-seli-te-re-foto/60%Daily2016-10-24 20:27
https://kosova-info.com/ldk-ja-po-e-pret-gjykaten-speciale-per-te-shkuar-ne-zgjedhje/60%Daily2016-10-24 20:24
https://kosova-info.com/juventusi-insiston-per-santi-cazorlan/60%Daily2016-10-24 20:22
https://kosova-info.com/audi-eshte-duke-punuar-ne-nje-super-veture/60%Daily2016-10-24 20:17
https://kosova-info.com/marko-gjuriq-serbia-do-te-vazhdoje-ta-mbeshtese-trepcen-po-pergatitemi-per-me-te-keqen/60%Daily2016-10-24 20:04
https://kosova-info.com/ajo-eshte-vetem-15-vjecare-por-duket-sikur-ti-kishte-90/60%Daily2016-10-24 20:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-verteta-e-fotografise-qe-sot-u-be-sensacion-ne-kosove-foto/60%Daily2016-10-24 20:00
https://kosova-info.com/serbja-kendon-shqip-kengen-e-remzie-dhe-nexhat-osmanit-video/60%Daily2016-10-24 19:59
https://kosova-info.com/pijet-me-sheqer-mund-te-shkaktojne-kete-lloj-kanceri/60%Daily2016-10-24 19:49
https://kosova-info.com/skena-te-nxehta-ne-dance-with-me-alketa-largoni-femijet-nga-tv-video/60%Daily2016-10-24 19:46
https://kosova-info.com/blero-dhe-shkurte-gashi-prape-bashke-foto/60%Daily2016-10-24 19:37
https://kosova-info.com/veseli-toleranca-fetare-vlera-me-e-madhe-qe-shquan-vendin-tone-foto/60%Daily2016-10-24 19:34
https://kosova-info.com/mercedes-cls-i-mbeshtjellur-me-nje-milion-kristale/60%Daily2016-10-24 19:32
https://kosova-info.com/mediet-kroate-dhe-serbe-raportojne-per-llocin-e-merdares-foto/60%Daily2016-10-24 19:30
https://kosova-info.com/nehat-baftiu-deputet-i-ri-i-pdk-se-pas-doreheqjes-se-fadil-demakut/60%Daily2016-10-24 19:29
https://kosova-info.com/rast-i-rralle-kjo-vajze-ka-lindur-dy-here/60%Daily2016-10-24 19:16
https://kosova-info.com/kujt-ia-priste-mendja-janet-jackson-me-veshje-myslimane-foto/60%Daily2016-10-24 19:15
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-publikon-foto-me-vellezerit-dhe-motren-foto/60%Daily2016-10-24 19:04
https://kosova-info.com/moyes-mourinho-lajm-i-papritur/60%Daily2016-10-24 19:04
https://kosova-info.com/apple-leshon-ios-10-1-me-nje-vecori-te-re/60%Daily2016-10-24 18:57
https://kosova-info.com/pse-kurre-nuk-ka-shkuar-ne-pub-majlinda-kelmendi/60%Daily2016-10-24 18:51
https://kosova-info.com/rikthehet-miss-globeja-surprizat-e-ketij-edicioni-video/60%Daily2016-10-24 18:47
https://kosova-info.com/ja-cfare-tregon-grupi-i-gjakut-per-shendetin/60%Daily2016-10-24 18:41
https://kosova-info.com/befason-majlinda-kelmendi-ja-pse-kurre-nuk-kam-shkuar-ne-diskoteke/60%Daily2016-10-24 18:30
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-diana-djeg-instagramin-e-veshur-foto/60%Daily2016-10-24 18:26
https://kosova-info.com/driton-kuka-ia-ofron-shqiperise-nje-kampione-bote-nga-kosova/60%Daily2016-10-24 18:20
https://kosova-info.com/luksemburgu-ndan-30-milione-euro-per-kosoven/60%Daily2016-10-24 18:15
https://kosova-info.com/historia-e-jamie-vardyt-gjeja-me-e-mire-qe-i-ka-ndodhur-futbollit/60%Daily2016-10-24 18:11
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-ldk-se-me-dy-mendje-te-gatshem-per-zgjedhje-por-nuk-i-duan-ato/60%Daily2016-10-24 18:07
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-sylejman-selimit-mbahu-vlla-se-skane-cka-bajne-ma-shume-se-kaq/60%Daily2016-10-24 17:59
https://kosova-info.com/james-shenon-super-gol-ne-stervitje-feston-si-i-cmendur-video/60%Daily2016-10-24 17:59
https://kosova-info.com/megaupload-pran-rikthimit-siguron-fondet/60%Daily2016-10-24 16:58
https://kosova-info.com/ekskluzive-pse-u-bllokuan-kenget-e-sabri-fejzullahut-ne-youtube/60%Daily2016-10-24 17:43
https://kosova-info.com/java-e-lodhshme-dhe-pa-gjume-problemi-qendron-tek-vikendi-ja-pse/60%Daily2016-10-24 17:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-me-me-se-shumti-lojtare-ne-garen-per-topin-e-arte-foto/60%Daily2016-10-24 17:32
https://kosova-info.com/jeta-luksoze-e-politikaneve-milionere-ne-shtetin-e-varfer-te-kosoves/60%Daily2016-10-24 17:30
https://kosova-info.com/ledri-fluturon-me-klikime-video/60%Daily2016-10-24 17:25
https://kosova-info.com/skender-hyseni-ne-kosove-rezultatet-e-luftimit-te-ekstremizmit-te-dukshme/60%Daily2016-10-24 17:22
https://kosova-info.com/shkelzen-gashi-fiton-cmim-te-rendesishem-ne-shba-foto/60%Daily2016-10-24 17:17
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-lejla-nga-elvana-gjata-capital-t-dhe-2po2-video/60%Daily2016-10-24 17:02
https://kosova-info.com/tensionohen-edhe-me-shume-raportet-rusi-shba-moska-afer-terheqja-nga-marreveshja-per-plutonium/60%Daily2016-10-24 16:59
https://kosova-info.com/terhiqen-nga-tregu-kamerat-e-perdorura-nga-hakerat/60%Daily2016-10-24 16:57
https://kosova-info.com/albin-kurti-dhe-shpend-ahmeti-ne-shkup-per-instruksione-zgjedhore-partise-se-zijadin-seles/60%Daily2016-10-24 16:53
https://kosova-info.com/kur-bieber-hedh-mikrofonin-dhe-braktis-koncertin-video/60%Daily2016-10-24 16:45
https://kosova-info.com/ciftet-jane-duke-i-realizuar-fotografite-e-marteses-nen-uje-dhe-eshte-me-te-vertete-fantastike-fotovideo/60%Daily2016-10-24 16:40
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-kosova-po-shenon-suksese-te-medha-ne-fushen-e-biznesit/60%Daily2016-10-24 16:37
https://kosova-info.com/zyrtare-keta-jane-30-futbollistet-qe-do-te-garojne-per-topin-e-arte/60%Daily2016-10-24 16:36
https://kosova-info.com/zyrtare-keta-jane-30-futbollistet-qe-do-te-garojne-per-topin-e-arte/60%Daily2016-10-24 16:36
https://kosova-info.com/paypal-sjell-shrbimin-e-pagesave-n-aplikacionin-messenger/60%Daily2016-10-24 16:35
https://kosova-info.com/shikoni-si-e-fale-namazin-don-arbas-foto/60%Daily2016-10-24 16:25
https://kosova-info.com/france-football-zbulon-edhe-pese-emra-te-tjere-per-topin-e-arte/60%Daily2016-10-24 16:23
https://kosova-info.com/talenti-shqiptar-mahnite-yjet-e-bayernit-e-duartrokasin-te-gjithe-video/60%Daily2016-10-24 16:18
https://kosova-info.com/franca-me-ligjin-e-ri-favorizon-te-drejten-e-pushimit-per-punetoret/60%Daily2016-10-24 16:17
https://kosova-info.com/momenti-kur-vjehrra-e-marines-priste-mysafire-ne-fejesen-e-dikurshme-te-getit-foto/60%Daily2016-10-24 16:07
https://kosova-info.com/wenger-tifozeve-te-arsenalit-me-falni-qe-ju-kam-bere-te-vuani-kaq-shume/60%Daily2016-10-24 16:06
https://kosova-info.com/kur-do-te-publikohet-galaxy-note-i-ardhshem-nga-samsung/60%Daily2016-10-24 16:01
https://kosova-info.com/topi-i-arte-zbulohen-edhe-pese-emra-te-tjere-foto/60%Daily2016-10-24 15:51
https://kosova-info.com/gjermani-dhjetera-diplomate-te-turqise-kerkuan-azil/60%Daily2016-10-24 15:49
https://kosova-info.com/gjermani-dhjetera-diplomate-te-turqise-kerkuan-azil/60%Daily2016-10-24 15:49
https://kosova-info.com/ardit-gjebrea-i-ben-bashkeshortes-komplimentin-qe-cdo-grua-do-donte-ta-degjonte-foto/60%Daily2016-10-24 15:42
https://kosova-info.com/pyetja-e-vitit-a-mund-ta-vereni-ku-perfundoi-topi-pas-kesaj-penalltie-video/60%Daily2016-10-24 15:29
https://kosova-info.com/lajmivox-qytetaret-kerkojne-zgjedhje-te-parakohshme-video/60%Daily2016-10-24 15:26
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-trepca-ka-hyre-ne-rrugen-e-zhvillimit-dhe-ardhmeria-e-saj-eshte-e-sigurt/60%Daily2016-10-24 15:25
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-qeveria-do-te-vazhdoje-perkrahjen-per-zhvillimin-e-gjithanshem-te-mitrovices/60%Daily2016-10-24 15:17
https://kosova-info.com/marreveshje-bashkepunimi-me-agk-ne-gazetari-sportiv-i-vitit-zgjidhet-vetem-nga-shgsk-ja/60%Daily2016-10-24 15:13
https://kosova-info.com/letra-e-albert-kamyse-per-mesuesin-e-fillores/60%Daily2016-10-24 15:12
https://kosova-info.com/pas-vendimit-te-apelit-nexhat-dhe-fadil-demaku-paralajmerojne-doreheqje/60%Daily2016-10-24 15:10
https://kosova-info.com/shenoi-dy-super-gola-shaqiri-befason-me-kete-deklarate-video/60%Daily2016-10-24 15:07
https://kosova-info.com/tuna-dhe-morena-shkembejne-partneret-me-njera-tjetren/60%Daily2016-10-24 15:06
https://kosova-info.com/nj-driver-grafik-shkaktoi-probleme-n-windows-10-nvidia-reagoi-me-shpejtsi/60%Daily2016-10-24 14:57
https://kosova-info.com/lituanezet-votuan-per-partine-e-bujqve/60%Daily2016-10-24 14:56
https://kosova-info.com/mustafa-nuk-leviz-qendrimet-per-asociacionin-e-demarkacionin/60%Daily2016-10-24 14:51
https://kosova-info.com/i-ndodh-per-here-te-pare-pas-10-vitesh-kjo-gje-ibrahimovicit/60%Daily2016-10-24 14:50
https://kosova-info.com/britney-spears-probleme-me-veshjen-pothuajse-zbuloi-gjithcka-video/60%Daily2016-10-24 14:48
https://kosova-info.com/hoxhaj-takoi-shefen-e-eulex-it-diskutuan-per-vazhdimin-e-bashkepunimit/60%Daily2016-10-24 14:29
https://kosova-info.com/rrjetet-sociale-arene-lufte-per-emilyn-dhe-irinan-por-cila-ka-te-pasmet-me-te-bukura-fotovideo/60%Daily2016-10-24 14:28
https://kosova-info.com/papunesia-dhe-korrupsioni-dy-problemet-kryesore-qe-ballafaqohet-sot-kosova-foto/60%Daily2016-10-24 14:26
https://kosova-info.com/pensionisti-japonez-hedh-veten-ne-ere-lendon-tre-te-tjere/60%Daily2016-10-24 14:18
https://kosova-info.com/futbollistet-me-te-paguar-ne-bote-nuk-prijne-as-messi-as-ronaldo/60%Daily2016-10-24 14:13
https://kosova-info.com/apeli-merr-vendim-per-drenica-ii-sylejman-selimit-i-ulet-denimi-vetem-per-nje-vit/60%Daily2016-10-24 14:02
https://kosova-info.com/djaloshi-i-mbuluar-me-lloc-tregon-deshiren-e-madhe/60%Daily2016-10-24 13:59
https://kosova-info.com/ja-cfare-ben-era-per-ledrin-foto/60%Daily2016-10-24 13:55
https://kosova-info.com/liria-transferon-kater-afrikane/60%Daily2016-10-24 13:48
https://kosova-info.com/gzuar-datlindjen-e-15-t-ipod/60%Daily2016-10-24 13:05
https://kosova-info.com/pse-shohim-endrra/60%Daily2016-10-24 13:23
https://kosova-info.com/pse-shohim-endrra/60%Daily2016-10-24 13:23
https://kosova-info.com/trump-grate-me-mbeshtesin/60%Daily2016-10-24 13:16
https://kosova-info.com/trump-grate-me-mbeshtesin/60%Daily2016-10-24 13:16
https://kosova-info.com/agk-dhe-shgsk-nenshkruajne-marreveshje-bashkepunimi/60%Daily2016-10-24 13:11
https://kosova-info.com/agk-dhe-shgsk-nenshkruajne-marreveshje-bashkepunimi/60%Daily2016-10-24 13:11
https://kosova-info.com/sa-duhet-ta-keni-rrogen-per-tu-dukur-terheqes-dhe-seksi/60%Daily2016-10-24 13:10
https://kosova-info.com/perdhunonte-te-bijen-tri-here-ne-jave-denohet-me-1503-vjet-burg/60%Daily2016-10-24 13:09
https://kosova-info.com/nikoliq-nuk-e-pranojme-pavaresine-e-kosove-me-asnje-kusht-te-be-se/60%Daily2016-10-24 13:08
https://kosova-info.com/nikoliq-nuk-e-pranojme-pavaresine-e-kosove-me-asnje-kusht-te-be-se/60%Daily2016-10-24 13:08
https://kosova-info.com/nikoliq-nuk-e-pranojme-pavaresine-e-kosove-me-asnje-kusht-te-be-se/60%Daily2016-10-24 13:08
https://kosova-info.com/mcallister-suksesi-i-dialogut-esencial-per-te-dyja-palet/60%Daily2016-10-24 12:58
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-rikuperoni-t-dhnat-tuaja-me-testdisk/60%Daily2016-10-24 12:22
https://kosova-info.com/deshironi-te-punoni-ne-gjermani-ja-si-mund-te-aplikoni/60%Daily2016-10-24 12:40
https://kosova-info.com/pamje-nga-momenti-i-vrasjes-se-shqiptarit-ne-tetove-video-18/60%Daily2016-10-24 12:40
https://kosova-info.com/pamje-nga-momenti-i-vrasjes-se-shqiptarit-ne-tetove-video-18/60%Daily2016-10-24 12:40
https://kosova-info.com/pamje-nga-momenti-i-vrasjes-se-shqiptarit-ne-tetove-video-18/60%Daily2016-10-24 12:40
https://kosova-info.com/zbulohen-pese-konkurrentet-tjere-per-topin-e-arte/60%Daily2016-10-24 12:25
https://kosova-info.com/spalletti-me-gjeste-te-pabesueshme-ne-konference-video/60%Daily2016-10-24 12:17
https://kosova-info.com/spalletti-me-gjeste-te-pabesueshme-ne-konference-video/60%Daily2016-10-24 12:17
https://kosova-info.com/spalletti-me-gjeste-te-pabesueshme-ne-konference-video-2/60%Daily2016-10-24 12:17
https://kosova-info.com/nje-gabim-i-punetoreve-te-keds-it-ua-djeg-krejt-pajisjet-elektrike-lagjes/60%Daily2016-10-24 11:58
https://kosova-info.com/futbollisti-i-besiktasit-me-driblimin-e-vitit-video/60%Daily2016-10-24 11:57
https://kosova-info.com/pas-50-vitesh-opozita-mund-te-vij-ne-pushtet-thote-veseli/60%Daily2016-10-24 11:51
https://kosova-info.com/thaci-kerkon-te-perkrahet-filmi-home-sweet-home-drejt-oscarit/60%Daily2016-10-24 11:50
https://kosova-info.com/thaci-kerkon-te-perkrahet-filmi-home-sweet-home-drejt-oscarit/60%Daily2016-10-24 11:50
https://kosova-info.com/haradinaj-pret-shefin-ri-te-zyres-se-belgjikes-ne-kosove/60%Daily2016-10-24 11:49
https://kosova-info.com/shfaqja-me-tekst-te-teki-dervishit-fiton-grand-prix-ne-bukuresht/60%Daily2016-10-24 11:48
https://kosova-info.com/shfaqja-me-tekst-te-teki-dervishit-fiton-grand-prix-ne-bukuresht/60%Daily2016-10-24 11:48
https://kosova-info.com/njihuni-me-aktoret-e-skenes-boterore-qe-edhe-kendojne-video/60%Daily2016-10-24 11:46
https://kosova-info.com/instaloni-aplikacionet-android-n-windows-me-remix-player/60%Daily2016-10-24 10:25
https://kosova-info.com/tuna-shtatzene-ja-me-ke-kapet-mat-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-10-24 11:40
https://kosova-info.com/shenuesi-me-i-mire-i-realit-ne-proporcion-me-minutat-e-luajtura-foto/60%Daily2016-10-24 11:34
https://kosova-info.com/aziz-salihu-rikthehet-ne-forme-foto/60%Daily2016-10-24 11:02
https://kosova-info.com/top-pese-kengetaret-qe-u-befasuan-nga-zeri-i-fansave-te-tyre-video/60%Daily2016-10-24 10:59
https://kosova-info.com/alarmohet-evropa-nga-salmonela-e-vezeve-polake/60%Daily2016-10-24 10:44
https://kosova-info.com/veseli-e-dergon-ne-seance-deklaraten-per-liberalizim-te-vizave-dokument/60%Daily2016-10-24 10:42
https://kosova-info.com/skandal-ffk-ne-gjume-shikoni-foton-prekese-te-talentit-kosovar-te-mbuluar-me-lloc/60%Daily2016-10-24 10:39
https://kosova-info.com/kulla-650-miliarde-dollareshe-e-eiffelit/60%Daily2016-10-24 10:39
https://kosova-info.com/kulla-650-miliarde-dollareshe-e-eiffelit/60%Daily2016-10-24 10:39
https://kosova-info.com/biznesmeni-shqiptar-nga-shkupi-jep-500-mije-euro-per-tu-bere-deputet/60%Daily2016-10-24 10:36
https://kosova-info.com/burre-e-grua-pjese-e-skuadres-se-vdekjes-marrin-nga-100-dollare-per-qdo-vrasje-te-trafikanteve/60%Daily2016-10-24 10:33
https://kosova-info.com/a-jeni-gati-per-hitin-lejla-nga-elvana-capital-t-dhe-2po2/60%Daily2016-10-24 10:31
https://kosova-info.com/gjigandi-amerikan-att-do-t-blej-konglomeratin-mediatik-timewarner-pr-85-4-miliard-dollar/60%Daily2016-10-24 09:40
https://kosova-info.com/italia-me-dy-shqiptare-kunder-shqiperise/60%Daily2016-10-24 10:26
https://kosova-info.com/neser-zyrtarisht-fillon-coffee-and-tea-festival/60%Daily2016-10-24 10:26
https://kosova-info.com/malte-personat-ne-aeroplanin-e-rrezuar-nuk-jane-anetare-te-frontex-it/60%Daily2016-10-24 10:21
https://kosova-info.com/apostolova-sdo-te-kete-as-jug-as-veri-por-vetem-mitrovice/60%Daily2016-10-24 10:08
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-prekese-e-rozana-radit-video/60%Daily2016-10-24 10:08
https://kosova-info.com/deshironi-te-humbni-peshe-konsumoni-vere-te-kuqe/60%Daily2016-10-24 10:08
https://kosova-info.com/zharku-shqiperia-ska-te-drejte-te-nenshkruaj-marreveshje-qe-prekin-kosoven/60%Daily2016-10-24 09:44
https://kosova-info.com/justin-bieber-probleme-me-fansat-ata-nuk-me-respektojne/60%Daily2016-10-24 09:38
https://kosova-info.com/hyseni-ekstremizmi-problem-trans-nacional-ta-luftojme-bashke/60%Daily2016-10-24 09:37
https://kosova-info.com/boateng-mbreme-ka-realizuar-golin-e-vitit-ne-spanje-video/60%Daily2016-10-24 09:27
https://kosova-info.com/de-biasi-merr-drejtimin-e-gjigantit-italian/60%Daily2016-10-24 09:26
https://kosova-info.com/mimet-e-librave-elektronik-prreth-bots/60%Daily2016-10-24 08:15
https://kosova-info.com/vogelushja-qe-lindi-me-zemer-jashte-kraharorit-foto/60%Daily2016-10-24 09:11
https://kosova-info.com/pas-dy-golave-shaqiri-merr-nje-super-lajm-foto/60%Daily2016-10-24 09:10
https://kosova-info.com/rrihet-ne-rruge-aktori-i-njohur-shqiptar-foto/60%Daily2016-10-24 09:01
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-flet-hapur-per-historine-e-dashurise-qe-beri-buje-ne-portale/60%Daily2016-10-24 08:48
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-flet-hapur-per-historine-e-dashurise-qe-beri-buje-ne-portale/60%Daily2016-10-24 08:48
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-flet-hapur-per-historine-e-dashurise-qe-beri-buje-ne-portale/60%Daily2016-10-24 08:48
https://kosova-info.com/lajm-katastrofal-per-de-biasin-para-ndeshjes-me-izraelin/60%Daily2016-10-24 08:38
https://kosova-info.com/momenti-i-rrezimit-te-aeroplanit-me-zyrtare-te-be-se-video/60%Daily2016-10-24 08:31
https://kosova-info.com/lojerat-e-jonida-maliqit-me-te-birin-ne-fundjave-foto/60%Daily2016-10-24 08:24
https://kosova-info.com/aeroporti-i-beogradit-policia-gjen-10-granata-dore-dhe-nje-mine/60%Daily2016-10-24 08:24
https://kosova-info.com/publikohen-pese-emrat-e-dyte-per-topin-e-arte/60%Daily2016-10-24 08:19
https://kosova-info.com/burri-qe-vrau-gruan-ne-tirane-si-do-i-dal-para-djalit/60%Daily2016-10-24 08:18
https://kosova-info.com/super-befasi-kosova-me-miqesore-ne-nentor/60%Daily2016-10-24 08:15
https://kosova-info.com/mustafa-unmik-u-ska-pasur-asnje-strategji-per-ekonomine-e-kosoves/60%Daily2016-10-24 08:15
https://kosova-info.com/iphone-ka-nje-tastiere-sekrete-te-cilen-askush-nuk-e-ka-zbuluar-deri-tani/60%Daily2016-10-24 08:08
https://kosova-info.com/iphone-ka-nje-tastiere-sekrete-te-cilen-askush-nuk-e-ka-zbuluar-deri-tani/60%Daily2016-10-24 08:08
https://kosova-info.com/hakerat-prdoren-paisje-t-thjeshta-pr-t-rrzuar-gjysmn-e-internetit-t-premten/60%Daily2016-10-24 06:04
https://kosova-info.com/malte-rrezohet-aeroplani-me-zyrtare-te-be-se-pese-te-vdekur-video/60%Daily2016-10-24 07:49
https://kosova-info.com/vajza-serbe-kendon-kengen-e-remzie-osmanit-video/60%Daily2016-10-24 07:44
https://kosova-info.com/kater-aksidente-ne-fushe-kosove-ka-edhe-te-lenduar-foto/60%Daily2016-10-24 07:44
https://kosova-info.com/lista-serbe-nuk-beson-ne-paanshmerine-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2016-10-24 07:35
https://kosova-info.com/lista-serbe-nuk-beson-ne-paanshmerine-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2016-10-24 07:35
https://kosova-info.com/dita-boterore-e-informimit-per-zhvillim/60%Daily2016-10-24 07:30
https://kosova-info.com/publikohen-pese-emrat-e-pare-per-topin-e-arte/60%Daily2016-10-24 07:27
https://kosova-info.com/e-vetmja-gje-qe-meshkujt-duan-me-shume-se-seksin/60%Daily2016-10-24 07:26
https://kosova-info.com/janet-jackson-e-mbulon-shtatzanine-me-veshje-islamike-foto/60%Daily2016-10-24 07:08
https://kosova-info.com/janet-jackson-e-mbulon-shtatzanine-me-veshje-islamike-foto/60%Daily2016-10-24 07:08
https://kosova-info.com/sanches-apo-rashford-ky-futbollist-fiton-cmimin-golden-boy/60%Daily2016-10-24 07:04
https://kosova-info.com/mblidhet-kryesia-e-kuvendit/60%Daily2016-10-24 06:59
https://kosova-info.com/edhe-samsung-sjell-6gb-ram-lanson-modelin-galaxy-c9-pro/60%Daily2016-10-24 06:53
https://kosova-info.com/ldk-nuk-po-tradhtohemi-nga-pdk-ja/60%Daily2016-10-24 06:49
https://kosova-info.com/mehmeti-do-te-ishte-turp-nese-rama-sdo-te-fliste-per-kosoven-ne-beograd/60%Daily2016-10-24 06:45
https://kosova-info.com/eli-fara-refuzon-ta-tregoje-moshen-e-vajzes-video-2/60%Daily2016-10-24 06:44
https://kosova-info.com/te-mirat-e-cajit-me-xhenxhefil/60%Daily2016-10-24 06:41
https://kosova-info.com/ja-sa-koh-duhet-t-shpenzojn-bebet-fmijt-dhe-adoleshentt-prpara-ekranit/60%Daily2016-10-24 05:58
https://kosova-info.com/pula-me-kokaine-kapen-ne-itali/60%Daily2016-10-24 06:29
https://kosova-info.com/njihuni-me-femren-me-seksi-ne-planet-foto/60%Daily2016-10-24 06:15
https://kosova-info.com/dy-te-vdekur-e-dy-police-te-plagosur-ne-ndjekje-te-nje-personi-me-kallashnikov-fotovideo/60%Daily2016-10-24 06:10
https://kosova-info.com/pengjet-qe-u-liruan-nga-piratet-somaleze-mbijetuan-duke-ngrene-minj-foto/60%Daily2016-10-24 06:00
https://kosova-info.com/franca-do-ta-mbyll-kampin-e-refugjateve-xhungla/60%Daily2016-10-24 05:43
https://kosova-info.com/komandanti-amerikan-kritikon-udheheqjen-afgane-per-deshtimet-ne-siguri/60%Daily2016-10-24 05:29
https://kosova-info.com/apostolova-sot-shkon-ne-veri/60%Daily2016-10-24 05:21
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme-2/60%Daily2016-10-24 05:20
https://kosova-info.com/horoskopi-24-tetor-2016/60%Daily2016-10-24 05:14
https://kosova-info.com/me-se-shumti-femije-ne-zvicer-lindin-kosovaret-dhe-norvegjezet/60%Daily2016-10-24 05:06
https://kosova-info.com/pse-nuk-duhet-te-qendroni-kembe-mbi-kembe/60%Daily2016-10-23 23:55
https://kosova-info.com/pse-nuk-duhet-te-qendroni-kembe-mbi-kembe/60%Daily2016-10-23 23:55
https://kosova-info.com/pse-nuk-duhet-te-qendroni-kembe-mbi-kembe/60%Daily2016-10-23 23:55
https://kosova-info.com/zgjidhet-dilema-se-a-duhet-te-zgjohemi-heret-ne-mengjes/60%Daily2016-10-23 23:38
https://kosova-info.com/kater-menyra-te-thjeshta-per-te-mbrojtur-femijet-nga-konflikti/60%Daily2016-10-23 23:22
https://kosova-info.com/si-ti-shikoni-videot-ne-youtube-qe-nuk-jane-ne-dispozicion-ne-vendin-tuaj/60%Daily2016-10-23 22:51
https://kosova-info.com/tesla-te-gjitha-makinat-e-reja-do-jene-me-vete-ngarje/60%Daily2016-10-23 22:16
https://kosova-info.com/ja-pse-thone-nje-fotografi-sa-1000-fjale/60%Daily2016-10-23 22:08
https://kosova-info.com/shkelzen-gashi-shenon-serish-video/60%Daily2016-10-23 22:05
https://kosova-info.com/mick-jagger-i-dhuron-dashnores-43-vjet-me-te-re-nje-apartament-gjashte-milione-dollare-foto/60%Daily2016-10-23 21:56
https://kosova-info.com/kosova-e-serbia-larg-traktatit-te-paqes/60%Daily2016-10-23 21:53
https://kosova-info.com/hamilton-triumfon-ne-garen-per-cmimin-e-madh-te-amerikes/60%Daily2016-10-23 21:53
https://kosova-info.com/injorohet-martesa-e-princit-serb/60%Daily2016-10-23 21:52
https://kosova-info.com/ju-nuk-keni-nevoje-te-jeni-superhero-per-te-bere-vepra-te-mira-video/60%Daily2016-10-23 21:48
https://kosova-info.com/ariana-reagon-pas-lajmit-se-eshte-shtatzene-foto/60%Daily2016-10-23 21:44
https://kosova-info.com/shqiptaret-per-8-muaj-blene-nga-mali-i-zi-2-8-milione-euro-dru/60%Daily2016-10-23 21:42
https://kosova-info.com/ronaldos-i-ndodh-kjo-gje-per-here-te-pare-ne-real-madrid/60%Daily2016-10-23 21:25
https://kosova-info.com/nga-nje-lypes-ne-aktor-te-njohur-silvester-stalone-nuk-perngjane-me-aspak-ne-veten-e-tij-foto/60%Daily2016-10-23 21:24
https://kosova-info.com/%e2%80%8bdushi-e-permbylli-kampionatin-me-fitore/60%Daily2016-10-23 21:15
https://kosova-info.com/boateng-shenon-golin-e-karrieres-do-ta-shikoni-10-here-video/60%Daily2016-10-23 21:11
https://kosova-info.com/duhet-te-qeshni-gjithmone-ja-cila-eshte-arsyeja-shendetesore/60%Daily2016-10-23 21:10
https://kosova-info.com/shqiperia-bote-e-trete-ne-renditjen-e-zbatimit-te-ligjit/60%Daily2016-10-23 21:08
https://kosova-info.com/rangers-celtic-komentatori-francez-behet-sensacion-ne-internet-pas-reagimit-qesharak-video/60%Daily2016-10-23 21:02
https://kosova-info.com/bebe-rexha-tregon-qellimisht-zogun-foto/60%Daily2016-10-23 21:01
https://kosova-info.com/historia-e-nje-nene-kur-zbuloi-arsyen-pse-djali-merrte-me-shume-ushqim-ne-shkolle/60%Daily2016-10-23 21:00
https://kosova-info.com/mos-u-ngutni-me-gjykime-te-shpejta-ja-rasti-video/60%Daily2016-10-23 20:57
https://kosova-info.com/bmw-xd3-veture-shume-e-pelqyer-nga-te-gjithe/60%Daily2016-10-23 20:56
https://kosova-info.com/sikur-ky-gol-te-shenohej-nga-messi-e-gjithe-bota-do-te-fliste-per-disa-muaj-video/60%Daily2016-10-23 20:55
https://kosova-info.com/harxhohen-rezervat-vihen-ne-pikepyetje-pensionet/60%Daily2016-10-23 20:52
https://kosova-info.com/adi-krasta-shfaqet-per-here-te-pare-me-te-bijen-foto/60%Daily2016-10-23 20:48
https://kosova-info.com/shkencetaret-baterite-e-telefoneve-leshojne-mbi-100-gazra-toksike/60%Daily2016-10-23 20:41
https://kosova-info.com/vazhdon-forma-e-mire-e-romes-ne-serie-a-video/60%Daily2016-10-23 20:38
https://kosova-info.com/reali-fiton-dhe-merr-kreun-ne-la-liga-video/60%Daily2016-10-23 20:36
https://kosova-info.com/nenat-me-te-reja-te-te-gjitha-koherave-video/60%Daily2016-10-23 20:34
https://kosova-info.com/enca-terhiqet-nga-ky-djale-foto/60%Daily2016-10-23 20:26
https://kosova-info.com/ish-komandanti-i-xhandarmerise-serbe-i-akuzuar-per-terrorizem-frikesohet-nga-shqiptaret/60%Daily2016-10-23 20:26
https://kosova-info.com/real-bilbao-shenohet-gol-ne-fund-te-ndeshjes-video/60%Daily2016-10-23 20:26
https://kosova-info.com/edhe-nje-risi-e-radhes-ne-instagram/60%Daily2016-10-23 20:15
https://kosova-info.com/kadri-veseli-u-flet-pjesemarresve-te-seminarit-te-nato-s-per-krijimin-e-fak-ut/60%Daily2016-10-23 20:02
https://kosova-info.com/pesha-e-saj-eshte-e-pabesueshme-25-vite-nuk-ka-dale-jashte-shtepise/60%Daily2016-10-23 19:57
https://kosova-info.com/shtate-te-vdekur-pas-aksidentit-me-autobus-ne-kaliforni/60%Daily2016-10-23 19:51
https://kosova-info.com/stresi-rrezikon-burgun-qellon-me-arme-nga-makina-video/60%Daily2016-10-23 19:38
https://kosova-info.com/filloristet-ne-kosove-qe-40-dite-pa-tekste-shkollore-video/60%Daily2016-10-23 19:34
https://kosova-info.com/dior-agushi-nente-vjecari-qe-vuan-nga-semundja-e-zemres-ka-nevoje-per-ndihme-video/60%Daily2016-10-23 19:26
https://kosova-info.com/real-madrid-bilbao-gol-shokues-video/60%Daily2016-10-23 19:14
https://kosova-info.com/rruga-lipjan-shtime-aksidentohet-autoambulanca-foto/60%Daily2016-10-23 19:13
https://kosova-info.com/konsumoni-te-verdhen-e-vezes-dhe-mbani-mjekun-larg/60%Daily2016-10-23 19:09
https://kosova-info.com/konsumoni-te-verdhen-e-vezes-dhe-mbani-mjekun-larg-2/60%Daily2016-10-23 19:09
https://kosova-info.com/mashtruesit-i-marrin-6-lope-familjes-ne-sadovine-video/60%Daily2016-10-23 18:57
https://kosova-info.com/nato-kerkon-forca-per-kosoven-britania-i-pergjigjet-me-30-ushtare/60%Daily2016-10-23 18:54
https://kosova-info.com/probleme-me-stomakun-shmangni-keto-ushqime/60%Daily2016-10-23 18:54
https://kosova-info.com/real-madrid-bilbao-gol-i-hershem-video/60%Daily2016-10-23 18:54
https://kosova-info.com/10-arsyet-e-muharrem-nitajt-se-pse-kosova-duhet-te-shkoje-ne-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2016-10-23 18:53
https://kosova-info.com/momentet-kur-genta-cmend-me-levizjen-e-te-pasmeve-ne-klip-fotovideo/60%Daily2016-10-23 18:44
https://kosova-info.com/new-york-times-prezanton-kosoven-si-vend-per-tu-vizituar-foto/60%Daily2016-10-23 18:39
https://kosova-info.com/mourinho-per-nje-moment-harron-se-nuk-eshte-trajner-i-chelseas-video/60%Daily2016-10-23 18:37
https://kosova-info.com/galaxy-note-7-objekt-batutash-nga-presidenti-i-shteteve-t-bashkuara-barak-obama/60%Daily2016-10-23 16:43
https://kosova-info.com/galaxy-note-7-objekt-batutash-nga-presidenti-i-shteteve-t-bashkuara-barak-obama/60%Daily2016-10-23 16:43
https://kosova-info.com/neville-ia-shkaterron-karrieren-pogbas-me-kete-deklarate/60%Daily2016-10-23 18:26
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-squat-baby-nga-genta-dhe-muma-video/60%Daily2016-10-23 18:25
https://kosova-info.com/gjeorgji-nje-person-i-armatosur-eshte-vrare-afer-qendres-se-nato-s/60%Daily2016-10-23 18:22
https://kosova-info.com/gjoksi-i-zajmines-tejet-i-zmadhuar-nuk-ia-mbajne-sytjenat-video/60%Daily2016-10-23 18:18
https://kosova-info.com/binak-vishaj-ja-pse-kosova-duhet-te-shkoje-ne-zgjedhje/60%Daily2016-10-23 18:09
https://kosova-info.com/krenohet-edi-rama-rrogat-me-rritje-do-te-jene-me-te-medha-se-ne-kosove-dhe-serbi/60%Daily2016-10-23 18:04
https://kosova-info.com/conte-ia-ben-bajat-mourinhos-me-kete-deklarate-pas-ndeshjes/60%Daily2016-10-23 18:02
https://kosova-info.com/kur-geti-ben-dhurata-kesaj-rradhe-jo-per-marinen-foto/60%Daily2016-10-23 17:59
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-athletico-bilbao/60%Daily2016-10-23 17:50
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-mourinho-pas-turperimit-nga-chelsea/60%Daily2016-10-23 17:46
https://kosova-info.com/mbushes-me-wireless-mund-ta-krijoni-vet-ne-kushte-shtepie/60%Daily2016-10-23 17:39
https://kosova-info.com/sonte-kthehet-skuadra-e-arte-e-fsk-se/60%Daily2016-10-23 17:38
https://kosova-info.com/kenget-tallese-qe-tifozet-e-chelsea-ia-kenduan-mourinhos-dhe-pogbas/60%Daily2016-10-23 17:33
https://kosova-info.com/peshmerget-kurde-arrijne-afer-mosulit-luftime-te-ashpra-me-isis-in-video/60%Daily2016-10-23 17:30
https://kosova-info.com/harbohet-noizy-ja-si-hedh-dollaret-ne-mes-te-pub-it-ne-tirane-video/60%Daily2016-10-23 17:29
https://kosova-info.com/zbulohet-cfare-i-tha-mourinho-contes-pas-perfundimit-te-ndeshjes-video/60%Daily2016-10-23 17:21
https://kosova-info.com/te-rinjte-me-dhimbje-te-kokes-arsyet-shume-shqetesuese/60%Daily2016-10-23 17:20
https://kosova-info.com/te-rinjte-me-dhimbje-te-kokes-arsyet-shume-shqetesuese/60%Daily2016-10-23 17:20
https://kosova-info.com/ekzistojn-dy-modele-t-iphone-7-ts-dhe-njri-prej-tyre-sht-m-i-ngadalt/60%Daily2016-10-23 16:17
https://kosova-info.com/florim-kadriu-dhe-mark-kqira-nuk-arrijne-te-behen-pjese-e-parlamentit-te-aargau-t/60%Daily2016-10-23 17:15
https://kosova-info.com/pas-71-vitesh-ushtari-takon-djalin-qe-e-shpetoi-ne-lufte-video/60%Daily2016-10-23 17:05
https://kosova-info.com/nicole-scherzinger-kritikohet-ashper-nga-simon-cowell-neglizhoi-detyren-per-performancen-e-saj-fotovideo/60%Daily2016-10-23 17:04
https://kosova-info.com/eli-fara-refuzon-ta-tregoje-moshen-e-vajzes-video/60%Daily2016-10-23 17:00
https://kosova-info.com/britaniket-tallen-me-anijet-e-putinit/60%Daily2016-10-23 16:58
https://kosova-info.com/mos-bleni-iphone-7-32gb-ja-pse/60%Daily2016-10-23 16:57
https://kosova-info.com/chelsea-turperon-unitedin-e-jose-mourinhos-ne-stamford-bridge-video/60%Daily2016-10-23 16:50
https://kosova-info.com/chelsea-united-rezultat-shokues-video/60%Daily2016-10-23 16:29
https://kosova-info.com/chelsea-united-shenohet-super-gol-video/60%Daily2016-10-23 16:21
https://kosova-info.com/clinton-mposhte-bindshem-trumpin-ne-sondazhin-e-fundit/60%Daily2016-10-23 16:15
https://kosova-info.com/sevilla-merr-kreun-ia-shkakton-humbjen-e-pare-a-madridit-video/60%Daily2016-10-23 16:12
https://kosova-info.com/veseli-takon-majkon-kerkon-thellimin-e-bashkepunimit-me-shqiperine/60%Daily2016-10-23 16:09
https://kosova-info.com/samsung-konfirmoi-mbrritjen-e-nj-modeli-n-ngjyr-blu-t-galaxy-s7-edge/60%Daily2016-10-23 16:07
https://kosova-info.com/ish-kryeministri-kroat-i-gatshem-ta-keshilloje-qeverine-e-kosove-per-anetaresim-ne-be/60%Daily2016-10-23 16:03
https://kosova-info.com/ja-ne-cilin-vend-facebook-ka-rritjen-me-te-madhe/60%Daily2016-10-23 16:00
https://kosova-info.com/a-e-dini-qe-sa-ndeshje-radhazi-nuk-ka-fituar-city-foto/60%Daily2016-10-23 15:55
https://kosova-info.com/pergjigje-nga-shkenctaret-per-plasaritjen-e-gishterinjeve/60%Daily2016-10-23 15:54
https://kosova-info.com/lind-perandoria-mediatike/60%Daily2016-10-23 15:52
https://kosova-info.com/liberta-spahiu-e-tepron-ne-dasme-fustani-i-tejdukshem-i-zbulon-gjithcka-foto/60%Daily2016-10-23 15:48
https://kosova-info.com/pjesa-e-pare-chelsea-20-manchester-united-video/60%Daily2016-10-23 15:46
https://kosova-info.com/keshtu-reagoi-mourinho-kur-chelsea-shenoi-golin-e-dyte-foto/60%Daily2016-10-23 15:37
https://kosova-info.com/lufta-e-ftohte-eshte-rikthyer-ruset-putin-po-sfidon-hegjemonine-amerikane/60%Daily2016-10-23 15:34
https://kosova-info.com/keshtu-i-falenderon-shaqiri-tifozet-e-stoke-city-foto/60%Daily2016-10-23 15:27
https://kosova-info.com/modeles-i-mbeten-ne-gjysme-pozat-ja-cka-ndodhi-prane-detit-video/60%Daily2016-10-23 15:27
https://kosova-info.com/chelsea-united-shenohet-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-10-23 15:23
https://kosova-info.com/chelsea-united-shenohet-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-10-23 15:23
https://kosova-info.com/chelsea-united-shenohet-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-10-23 15:23
https://kosova-info.com/kaq-seksi-ledina-celon-nuk-e-keni-pare-moti-foto/60%Daily2016-10-23 15:17
https://kosova-info.com/vdes-drejtori-i-wikileaksit-dhe-mentori-i-julian-asange/60%Daily2016-10-23 15:09
https://kosova-info.com/chelsea-united-gol-ne-sekonden-e-30-te-video/60%Daily2016-10-23 15:05
https://kosova-info.com/pas-takimit-te-djeshem-me-bleron-afronen-sot-e-gjejme-krejt-diku-tjeter-foto/60%Daily2016-10-23 15:04
https://kosova-info.com/momenti-kur-terry-dhe-mourinho-takohen-ne-stamford-bridge-foto/60%Daily2016-10-23 15:02
https://kosova-info.com/rusi-policia-i-ka-vrare-dy-persona-te-dyshuar-per-eksploziv/60%Daily2016-10-23 14:57
https://kosova-info.com/deklarata-e-pamatur-e-zafir-berishes-se-kosova-eshte-krahine-e-shqiperise-gezon-serbet/60%Daily2016-10-23 14:52
https://kosova-info.com/atalanta-shokon-interin-video/60%Daily2016-10-23 14:51
https://kosova-info.com/ajaxi-ia-prish-serine-e-fitoreve-feyenoordit/60%Daily2016-10-23 14:40
https://kosova-info.com/ja-si-eshte-te-jesh-polic-ne-amerike-ne-njeren-ane-dhe-hajn-ne-anen-tjeter-video/60%Daily2016-10-23 14:40
https://kosova-info.com/cka-po-ndodhe-me-elita-rudin-eshte-mbuluar-foto/60%Daily2016-10-23 14:39
https://kosova-info.com/ka-nderruar-jete-cecilia-hart/60%Daily2016-10-23 14:26
https://kosova-info.com/manchester-city-thellohet-ne-krize-video/60%Daily2016-10-23 14:23
https://kosova-info.com/sa-shpesh-duhet-te-hame-sipas-eksperteve-te-ushqimit/60%Daily2016-10-23 14:20
https://kosova-info.com/eder-ia-terron-etrit-berishes-video/60%Daily2016-10-23 14:13
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-e-xhiron-gruan-duke-lindur-e-publikon-ne-snapchat-video/60%Daily2016-10-23 14:07
https://kosova-info.com/kur-shkenda-ta-ndryshon-jeten-foto/60%Daily2016-10-23 13:47
https://kosova-info.com/papa-francesku-luftimet-ne-mosul-na-bejne-te-qajme/60%Daily2016-10-23 13:42
https://kosova-info.com/fotografi-te-rritjes-se-embrionit-te-njeriut/60%Daily2016-10-23 13:32
https://kosova-info.com/prokuroria-e-shtetit-cenon-te-drejtat-dhe-lirite-themelore-te-njeriut/60%Daily2016-10-23 13:23
https://kosova-info.com/tentim-vrasje-ne-peje-arrestohet-viktima/60%Daily2016-10-23 13:04
https://kosova-info.com/man-city-southampton-gol-shokues-video/60%Daily2016-10-23 12:59
https://kosova-info.com/sherr-per-borxh-ne-prizren-arrestohen-dy-persona-konfiskohet-nje-ak-47/60%Daily2016-10-23 12:58
https://kosova-info.com/neymar-shakhtar-e-pabesueshme-por-e-vertete/60%Daily2016-10-23 12:51
https://kosova-info.com/banoret-e-hades-kerkojne-te-zhvendosen-sa-me-shpejt/60%Daily2016-10-23 12:41
https://kosova-info.com/teuta-selimi-se-shpejti-me-klip-te-ri-mendon-per-duet-me-nje-reper-video/60%Daily2016-10-23 12:40
https://kosova-info.com/befason-mihajlovic-e-quan-keshtu-ajetin/60%Daily2016-10-23 12:28
https://kosova-info.com/asnje-ushtarak-nga-kosova-nuk-ka-shkuar-ne-isis/60%Daily2016-10-23 12:23
https://kosova-info.com/kadri-veseli-perballet-ne-ring-me-kampionen-sadiku-foto/60%Daily2016-10-23 12:20
https://kosova-info.com/shperthen-makina-bombe-ne-turqi-2-te-vdekur/60%Daily2016-10-23 12:18
https://kosova-info.com/premiere-ledri-vula-a-jena-mire-video/60%Daily2016-10-23 12:12
https://kosova-info.com/atalanta-inter-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-10-23 12:03
https://kosova-info.com/noga-ne-lidhje-te-re-ja-kush-eshte-vajza-qe-po-e-puth-foto/60%Daily2016-10-23 11:52
https://kosova-info.com/barcelona-hedh-edhe-zyrtarisht-ne-gjyq-santosin-per-gabigol/60%Daily2016-10-23 11:52
https://kosova-info.com/akr-ne-mitrovice-pdk-po-shpif-me-akuza-ndaj-bahtirit/60%Daily2016-10-23 11:51
https://kosova-info.com/gjiganti-evropian-merr-dybalan-per-100e-milione/60%Daily2016-10-23 11:31
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-shqiptar-ne-vermice-tentoi-te-fuste-40-kg-marihuane-nepermjet-liqenit/60%Daily2016-10-23 11:31
https://kosova-info.com/lejla-po-vjen-elvana-capital-t-dhe-2po2-jane-gati-foto/60%Daily2016-10-23 11:24
https://kosova-info.com/keto-10-korporata-kontrollojne-produktet-kryesore-ne-bote/60%Daily2016-10-23 11:15
https://kosova-info.com/belen-cmend-borriellon-me-te-dashurin-e-ri-foto/60%Daily2016-10-23 11:04
https://kosova-info.com/i-zbulohet-mosha-alberija-pranon-shoqet-e-mia-ende-nuk-jane-martuar-ja-pse-e-kam-gjoksin-e-bukur-foto/60%Daily2016-10-23 10:51
https://kosova-info.com/i-zbulohet-mosha-alberija-pranon-shoqet-e-mia-ende-nuk-jane-martuar-ja-pse-e-kam-gjoksin-e-bukur-foto/60%Daily2016-10-23 10:51
https://kosova-info.com/thaci-nevojitet-nivel-tjeter-i-dialogut-me-serbine/60%Daily2016-10-23 10:47
https://kosova-info.com/banoret-bllokojne-magjistralen-prishtine-peje-kerkojne-mbikalim-foto/60%Daily2016-10-23 10:45
https://kosova-info.com/superliga-vjen-me-super-ndeshje-sot/60%Daily2016-10-23 10:41
https://kosova-info.com/mediat-spanjolle-ne-kosove-gjuha-spanjishte-mesohet-nepermjet-telenovelave-video/60%Daily2016-10-23 10:31
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-nudo-ne-shtrat-foto/60%Daily2016-10-23 10:20
https://kosova-info.com/basha-edi-rama-ua-dha-vec-nje-mundesi-shqiptareve-drogen/60%Daily2016-10-23 10:13
https://kosova-info.com/bayern-lukaku-transferim-rekord/60%Daily2016-10-23 10:09
https://kosova-info.com/bayern-lukaku-transferim-rekord/60%Daily2016-10-23 10:09
https://kosova-info.com/ndalohet-17-vjecari-autori-i-te-pakten-5-vjedhjeve/60%Daily2016-10-23 09:55
https://kosova-info.com/yildirim-turqia-e-gatshme-per-ndermarrjen-e-masve-ne-irak/60%Daily2016-10-23 09:50
https://kosova-info.com/neymar-e-merr-nje-lajm-katastrofik-ne-lidhje-me-djalin-e-tij-foto/60%Daily2016-10-23 09:44
https://kosova-info.com/shkelzen-berisha-ka-nje-mesazh-per-te-gjithe-ndjekesit-e-armines-foto/60%Daily2016-10-23 09:43
https://kosova-info.com/alepo-ne-fund-te-armepushimit-sulme-ajrore-dhe-artilerike/60%Daily2016-10-23 09:37
https://kosova-info.com/delawie-kfor-i-largohet-kur-kosova-te-aftesohet-per-tu-vetembrojtur/60%Daily2016-10-23 09:30
https://kosova-info.com/trump-i-kritikon-mediat-marreveshjet-tregtare-dhe-femrat/60%Daily2016-10-23 09:29
https://kosova-info.com/thaci-uron-pjesetaret-e-fsk-se-per-medalje-te-arte/60%Daily2016-10-23 09:27
https://kosova-info.com/studentet-skane-shume-para-por-shpenzojne-edhe-per-qejf/60%Daily2016-10-23 09:26
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-e-reja-te-incidentit-turp-per-neymarin-dhe-messin-video/60%Daily2016-10-23 09:20
https://kosova-info.com/zbulohet-lidhja-e-re-e-skivit-foto/60%Daily2016-10-23 09:17
https://kosova-info.com/e-burgosura-e-bera-mbesen-15-vjece-prostitute-tani-eshte-penduar-qe-me-denoncoi/60%Daily2016-10-23 09:11
https://kosova-info.com/gashi-veselit-zgjedhje-seriozisht/60%Daily2016-10-23 09:01
https://kosova-info.com/ndizet-debati-me-hafizin-akuze-e-rende-nga-de-biasi/60%Daily2016-10-23 08:58
https://kosova-info.com/shpetohen-2-mije-e-400-emigrante-ne-mesdhe-nxjerren-14-trupa-te-pajete/60%Daily2016-10-23 08:55
https://kosova-info.com/morena-rikthehet-te-dashuria-e-vjeter-foto/60%Daily2016-10-23 08:46
https://kosova-info.com/ndryshon-gjithcka-gjiganti-evropian-transferon-silvan-pa-asnje-cent/60%Daily2016-10-23 08:33
https://kosova-info.com/ja-si-funksionon-mafia-e-plehrave-video/60%Daily2016-10-23 08:16
https://kosova-info.com/pas-lendimit-te-iniestas-barcelona-merr-nje-lajm-te-jashtezakonshem-foto/60%Daily2016-10-23 08:09
https://kosova-info.com/kjo-poze-e-irinas-do-tju-le-pa-gjume-foto/60%Daily2016-10-23 08:07
https://kosova-info.com/kryefamiljari-vrau-gruan-dhe-plagosi-kunaten/60%Daily2016-10-23 07:57
https://kosova-info.com/chelsea-man-utd-disa-mungesa-ne-formacionet-e-skuadrave-foto/60%Daily2016-10-23 07:49
https://kosova-info.com/ne-kete-moshe-u-be-nene-fjolla-morina-per-here-te-pare-video/60%Daily2016-10-23 07:38
https://kosova-info.com/bilbao-ekip-i-rrezikshem-shikoni-me-cfare-formacioni-do-te-luaje-sonte-zidane-foto/60%Daily2016-10-23 07:31
https://kosova-info.com/bilbao-ekip-i-rrezikshem-shikoni-me-cfare-formacioni-do-te-luaje-sonte-zidane-foto-2/60%Daily2016-10-23 07:31
https://kosova-info.com/arratisen-174-te-burgosur/60%Daily2016-10-23 07:31
https://kosova-info.com/isis-ka-vrare-284-burra-djem-dhe-femije/60%Daily2016-10-23 07:21
https://kosova-info.com/pas-humbjes-ne-derbi-juventus-e-merr-nje-lajm-shokues-foto/60%Daily2016-10-23 07:14
https://kosova-info.com/pas-humbjes-ne-derbi-juventus-e-merr-nje-lajm-shokues-foto/60%Daily2016-10-23 07:14
https://kosova-info.com/piratet-lirojne-pengjet-pas-5-vitesh/60%Daily2016-10-23 07:13
https://kosova-info.com/soni-malaj-feston-ditelindjen-ja-sa-vjet-mbush-sot-foto/60%Daily2016-10-23 07:12
https://kosova-info.com/dehari-shqiptaret-jane-faktor-por-skane-unitet/60%Daily2016-10-23 07:04
https://kosova-info.com/fabregas-largohet-nga-chelsea-por-mbetet-ne-premierlige/60%Daily2016-10-23 06:56
https://kosova-info.com/moszbatimi-i-ligjit-shkak-i-dhunes-ne-familje/60%Daily2016-10-23 06:50
https://kosova-info.com/ja-cfare-moti-mban-sot-ne-kosove/60%Daily2016-10-23 06:48
https://kosova-info.com/durham-shqiptaret-nuk-e-denoncojne-kriminelin-dhe-kjo-eshte-pengese-per-berjen-e-shtetit/60%Daily2016-10-23 06:37
https://kosova-info.com/revoltohet-kastro-zizo-fituesi-i-festivalit-te-rtsh-eshte-percaktuar-pa-u-mbaruar-kenga/60%Daily2016-10-23 06:37
https://kosova-info.com/shaqiri-coutinho-de-bruyne-lajm-i-jashtezakonshem/60%Daily2016-10-23 06:36
https://kosova-info.com/horoskopi-23-tetor-2016/60%Daily2016-10-23 06:29
https://kosova-info.com/pornostarja-jessica-drake-trump-me-ofroi-10-mije-dollare-per-seks-fotovideo/60%Daily2016-10-23 06:26
https://kosova-info.com/alberia-ja-cfare-do-te-bej-per-shqiptaret-kur-te-kem-me-shume-para/60%Daily2016-10-23 06:23
https://kosova-info.com/shume-raste-te-dhunes-brenda-familjes-asnje-i-denuar/60%Daily2016-10-23 06:02
https://kosova-info.com/zidane-i-jep-presion-treshes-bbc/60%Daily2016-10-22 23:59
https://kosova-info.com/rumani-marshi-per-bashkim-me-moldavine-u-shnderrua-ne-dhune-2/60%Daily2016-10-22 22:00
https://kosova-info.com/mbulohet-marina-vjollca-foto/60%Daily2016-10-22 21:50
https://kosova-info.com/fjalimi-emocionues-i-cr7-per-lojtaret-e-realit-ne-finalen-e-l-k-ndaj-atelticos/60%Daily2016-10-22 21:47
https://kosova-info.com/muhamet-mustafa-nese-opozita-do-ishte-ne-pushtet-a-do-e-pranonte-demarkacionin/60%Daily2016-10-22 21:42
https://kosova-info.com/ne-pritje-te-duetit-nga-ledri-dhe-vig-poppa-foto/60%Daily2016-10-22 21:42
https://kosova-info.com/perleshje-te-renda-pas-armepushimit-ne-aleppo/60%Daily2016-10-22 21:39
https://kosova-info.com/ndodh-ne-shqiperi-helikopteri-leshohet-ne-stadium-derisa-po-zhvillohej-ndeshja/60%Daily2016-10-22 21:26
https://kosova-info.com/ky-eshte-babai-i-getoar-selimitfoto/60%Daily2016-10-22 21:26
https://kosova-info.com/tirane-te-shtena-me-arme-zjarri-ne-kerkim-autori/60%Daily2016-10-22 21:24
https://kosova-info.com/gjesti-fantastik-i-bersant-celines-video/60%Daily2016-10-22 21:19
https://kosova-info.com/parlamenti-i-holandes-miraton-marreveshjen-per-vendosjen-e-speciales-video/60%Daily2016-10-22 21:12
https://kosova-info.com/be-ja-po-perballet-me-sfidat-me-te-medha-ne-historine-e-saj/60%Daily2016-10-22 21:10
https://kosova-info.com/milani-thyen-mallkimin-pas-kaq-vitesh-mposht-juventusin/60%Daily2016-10-22 21:04
https://kosova-info.com/donnarumma-ben-pritjen-e-vitit-ne-sekonden-e-fundit-te-ndeshjes-video/60%Daily2016-10-22 20:52
https://kosova-info.com/modelet-qe-i-nderruan-emrat-per-fame-si-quheshin-ato-me-pare-foto/60%Daily2016-10-22 20:46
https://kosova-info.com/san-siro-kthehet-ne-makth-per-juventusin-e-mposht-edhe-milani-video/60%Daily2016-10-22 20:42
https://kosova-info.com/san-siro-kthehet-ne-makth-per-juventusin-e-mposht-edhe-milani-video/60%Daily2016-10-22 20:42
https://kosova-info.com/shba-hakeri-rus-akuzohet-per-vjedhje-te-te-dhenave-ne-linkedin/60%Daily2016-10-22 20:40
https://kosova-info.com/shba-hakeri-rus-akuzohet-per-vjedhje-te-te-dhenave-ne-linkedin-2/60%Daily2016-10-22 20:40
https://kosova-info.com/ushtria-irakiane-deperton-5-kilometra-ne-brendesi-te-mosulit/60%Daily2016-10-22 20:27
https://kosova-info.com/cila-ndeshje-e-zhvillua-ne-kete-terren-katastrofe-foto/60%Daily2016-10-22 20:24
https://kosova-info.com/ja-cfare-nate-romantike-po-kalon-elita-rudi-me-gjikon-foto/60%Daily2016-10-22 20:18
https://kosova-info.com/ja-cfare-nate-romantike-po-kalon-elita-rudi-me-gjikon-foto-2/60%Daily2016-10-22 20:18
https://kosova-info.com/kompjuter-tablet-revolucioni-teknologjik-i-microsoft/60%Daily2016-10-22 20:17
https://kosova-info.com/milan-juventus-shenohet-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-10-22 20:14
https://kosova-info.com/qebapi-simbol-i-njohur-i-carshise-se-vjeter-te-shkupit/60%Daily2016-10-22 20:11
https://kosova-info.com/isis-nis-hakmarrjen-vrasin-qindra-persona-ne-mosul/60%Daily2016-10-22 20:03
https://kosova-info.com/emocionohet-klopp-kjo-gje-me-ndodhi-per-here-te-pare-ne-premierlige/60%Daily2016-10-22 19:59
https://kosova-info.com/historia-e-panjohur-e-lazaratit-video/60%Daily2016-10-22 19:58
https://kosova-info.com/pse-po-e-fsheh-te-fejuarin-vajza-e-shkurte-fejzes-video/60%Daily2016-10-22 19:56
https://kosova-info.com/oconnell-medalja-e-arte-e-fsk-se-simbol-bashkepunimi-mes-kosoves-dhe-britanise/60%Daily2016-10-22 19:52
https://kosova-info.com/nato-sqarohet-per-metohine-e-gjuriqit-video/60%Daily2016-10-22 19:50
https://kosova-info.com/a-konsumon-lende-narkotike-dhe-a-e-predikon-fene-gresa-behluli-video/60%Daily2016-10-22 19:48
https://kosova-info.com/a-konsumon-lende-narkotike-dhe-a-e-predikon-fene-gresa-behluli-video/60%Daily2016-10-22 19:48
https://kosova-info.com/fotografite-qe-nuk-do-te-deshironte-ti-shikonte-asnje-tifoz-i-futbollit/60%Daily2016-10-22 19:45
https://kosova-info.com/lufta-per-plotesim-standardesh-video/60%Daily2016-10-22 19:37
https://kosova-info.com/lufta-per-plotesim-standardesh-video/60%Daily2016-10-22 19:37
https://kosova-info.com/vali-corleone-marigona-e-kohes-moderne-qendise-flamurin-internacional-foto/60%Daily2016-10-22 19:34
https://kosova-info.com/vali-corleone-marigona-e-kohes-moderne-qendise-flamurin-internacional-foto/60%Daily2016-10-22 19:34
https://kosova-info.com/vali-corleone-marigona-e-kohes-moderne-qendise-flamurin-internacional-foto/60%Daily2016-10-22 19:34
https://kosova-info.com/celines-i-shkon-keq-festimi-i-golit-shikojeni-gafen-e-tij-video/60%Daily2016-10-22 19:11
https://kosova-info.com/elita-rudi-kapet-mat-me-te-dashurin-e-ri-a-eshte-kjo-arsyeja-pse-u-dashurua-ajo-ne-reperin-e-njohur-fotovideo/60%Daily2016-10-22 19:08
https://kosova-info.com/elita-rudi-kapet-mat-me-te-dashurin-e-ri-a-eshte-kjo-arsyeja-pse-u-dashurua-ajo-ne-reperin-e-njohur-fotovideo/60%Daily2016-10-22 19:08
https://kosova-info.com/elita-rudi-kapet-mat-me-te-dashurin-e-ri-a-eshte-kjo-arsyeja-pse-u-dashurua-ajo-ne-reperin-e-njohur-fotovideo/60%Daily2016-10-22 19:08
https://kosova-info.com/odise-roshi-shenon-golin-e-javes-ne-evrope-video/60%Daily2016-10-22 19:01
https://kosova-info.com/odise-roshi-shenon-golin-e-javes-ne-evrope-video/60%Daily2016-10-22 19:01
https://kosova-info.com/odise-roshi-shenon-golin-e-javes-ne-evrope-video/60%Daily2016-10-22 19:01
https://kosova-info.com/muhamet-bajrami-meti-bene-boom-me-manikene-video/60%Daily2016-10-22 18:54
https://kosova-info.com/premiere-getinjo-vjen-me-o-moj-pare-projekti-i-pare-i-tij-solo-video/60%Daily2016-10-22 18:51
https://kosova-info.com/premiere-getinjo-vjen-me-o-moj-pare-projekti-i-pare-i-tij-solo-video/60%Daily2016-10-22 18:51
https://kosova-info.com/premiere-getinjo-vjen-me-o-moj-pare-projekti-i-pare-i-tij-solo-video/60%Daily2016-10-22 18:51
https://kosova-info.com/be-presion-serbise-per-kodin-telefonik-video/60%Daily2016-10-22 18:50
https://kosova-info.com/fund-dramatik-ne-minatori-peja-e-fiton-derbin/60%Daily2016-10-22 18:42
https://kosova-info.com/fund-dramatik-ne-minatori-peja-e-fiton-derbin/60%Daily2016-10-22 18:42
https://kosova-info.com/fund-dramatik-ne-minatori-peja-e-fiton-derbin/60%Daily2016-10-22 18:42
https://kosova-info.com/llapjani-fiton-120-mije-eurot-e-lotarise-se-kosoves/60%Daily2016-10-22 18:37
https://kosova-info.com/celina-shenon-gol-te-bukur-ne-fitoren-e-twentes-video/60%Daily2016-10-22 18:30
https://kosova-info.com/boom-ledri-ndahet-nga-e-dashura-video/60%Daily2016-10-22 18:28
https://kosova-info.com/rumani-marshi-per-bashkim-me-moldavine-u-shnderrua-ne-dhune/60%Daily2016-10-22 18:25
https://kosova-info.com/bayern-munich-rikthehet-te-fitorja/60%Daily2016-10-22 18:25
https://kosova-info.com/premiere-samanta-karavella-publikon-kengen-si-ai-video/60%Daily2016-10-22 18:22
https://kosova-info.com/vazhdon-forma-e-mire-e-liverpoolit-video/60%Daily2016-10-22 18:19
https://kosova-info.com/droga-ne-greqi-keshtu-u-shkaterruan-dy-grupe-te-trafikut/60%Daily2016-10-22 18:12
https://kosova-info.com/bekim-balaj-i-shenon-gol-te-bukur-skuadres-se-madhe-ruse-video/60%Daily2016-10-22 18:05
https://kosova-info.com/meshkuj-vemendje-kjo-kengetare-e-njohur-eshte-ende-e-virgjer-video/60%Daily2016-10-22 18:01
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-motra-e-ciles-kengetare-te-njohur-eshte-aida-doci-foto/60%Daily2016-10-22 17:49
https://kosova-info.com/19-te-vdekur-pas-perplasjes-se-helikopterit-rus/60%Daily2016-10-22 17:47
https://kosova-info.com/grupi-separatist-rus-kercenon-kosoven/60%Daily2016-10-22 17:45
https://kosova-info.com/kosova-edhe-me-nje-pike-kufitare-me-serbine-video/60%Daily2016-10-22 17:45
https://kosova-info.com/kosova-edhe-me-nje-pike-kufitare-me-serbine-video/60%Daily2016-10-22 17:45
https://kosova-info.com/kosova-edhe-me-nje-pike-kufitare-me-serbine-video/60%Daily2016-10-22 17:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-juventus-3/60%Daily2016-10-22 17:44
https://kosova-info.com/analisti-zberthen-ne-menyre-matematikore-deklaraten-e-veselit-per-zgjedhje/60%Daily2016-10-22 17:41
https://kosova-info.com/analisti-zberthen-ne-menyre-matematikore-deklaraten-e-veselit-per-zgjedhje/60%Daily2016-10-22 17:41
https://kosova-info.com/avni-arifi-asnje-minister-apo-zvminister-nuk-ka-qene-me-i-dobet-se-isa/60%Daily2016-10-22 17:40
https://kosova-info.com/meda-baba-per-te-katerten-here-foto/60%Daily2016-10-22 17:39
https://kosova-info.com/montimi-i-pixel-nga-ifixit-zbulon-nj-telefon-t-vshtir-pr-tu-riparuar/60%Daily2016-10-22 17:37
https://kosova-info.com/shaqiri-vleresohet-me-note-te-larte-pas-dy-super-golave-te-shenuara-foto/60%Daily2016-10-22 17:33
https://kosova-info.com/shaqiri-vleresohet-me-note-te-larte-pas-dy-super-golave-te-shenuara-foto/60%Daily2016-10-22 17:33
https://kosova-info.com/momenti-kur-tifozet-e-valencias-godasin-me-shishe-uji-luis-suarezin-video/60%Daily2016-10-22 17:17
https://kosova-info.com/momenti-kur-tifozet-e-valencias-godasin-me-shishe-uji-luis-suarezin-video/60%Daily2016-10-22 17:17
https://kosova-info.com/momenti-kur-tifozet-e-valencias-godasin-me-shishe-uji-luis-suarezin-video-2/60%Daily2016-10-22 17:17
https://kosova-info.com/momenti-kur-tifozet-e-valencias-godasin-me-shishe-uji-luis-suarezin-video-2/60%Daily2016-10-22 17:17
https://kosova-info.com/momenti-kur-tifozet-e-valencias-godasin-me-shishe-uji-luis-suarezin-video-3/60%Daily2016-10-22 17:17
https://kosova-info.com/momenti-kur-tifozet-e-valencias-godasin-me-shishe-uji-luis-suarezin-video-4/60%Daily2016-10-22 17:17
https://kosova-info.com/spektakular-coutinho-dyfishon-epersine-e-liverpoolit-video/60%Daily2016-10-22 17:07
https://kosova-info.com/spektakular-coutinho-dyfishon-epersine-e-liverpoolit-video/60%Daily2016-10-22 17:07
https://kosova-info.com/liverpool-wba-shenohet-gol-i-bukur-video/60%Daily2016-10-22 16:52
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-kryetari-veseli-ka-qasje-gjitheperfshirese-per-temat-e-rendesise-nacionale/60%Daily2016-10-22 16:46
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-kryetari-veseli-ka-qasje-gjitheperfshirese-per-temat-e-rendesise-nacionale/60%Daily2016-10-22 16:46
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-kryetari-veseli-ka-qasje-gjitheperfshirese-per-temat-e-rendesise-nacionale/60%Daily2016-10-22 16:46
https://kosova-info.com/mihrije-suka-zgjidhet-kryetare-e-forumit-te-gruas-se-aak-se/60%Daily2016-10-22 16:40
https://kosova-info.com/lajm-i-rende-per-barcelonen-ja-sa-gjate-do-te-mungoje-iniesta/60%Daily2016-10-22 16:37
https://kosova-info.com/lajm-i-rende-per-barcelonen-ja-sa-gjate-do-te-mungoje-iniesta/60%Daily2016-10-22 16:37
https://kosova-info.com/lendimi-i-rende-i-iniestas-vjen-reagimi-zyrtar-i-barcelones/60%Daily2016-10-22 16:31
https://kosova-info.com/lendimi-i-rende-i-iniestas-vjen-reagimi-zyrtar-i-barcelones/60%Daily2016-10-22 16:31
https://kosova-info.com/isis-bartet-ne-evrope-ja-pse-ne-kosove-mund-te-kete-sulme-terroriste-foto/60%Daily2016-10-22 16:16
https://kosova-info.com/isis-bartet-ne-evrope-ja-pse-ne-kosove-mund-te-kete-sulme-terroriste-foto-2/60%Daily2016-10-22 16:16
https://kosova-info.com/isis-bartet-ne-evrope-ja-pse-ne-kosove-mund-te-kete-sulme-terroriste-foto-2/60%Daily2016-10-22 16:16
https://kosova-info.com/isis-bartet-ne-evrope-ja-pse-ne-kosove-mund-te-kete-sulme-terroriste-foto-2/60%Daily2016-10-22 16:16
https://kosova-info.com/isis-bartet-ne-evrope-ja-pse-ne-kosove-mund-te-kete-sulme-terroriste-foto-2/60%Daily2016-10-22 16:16
https://kosova-info.com/isis-bartet-ne-evrope-ja-pse-ne-kosove-mund-te-kete-sulme-terroriste-foto-2/60%Daily2016-10-22 16:16
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-ciljetes-feston-thuajse-nudo-ne-dhomat-e-zhveshjes-foto/60%Daily2016-10-22 16:14
https://kosova-info.com/djali-hidhet-nga-dritarja-babai-perpiqet-ta-shpetoje-por-bien-te-dy/60%Daily2016-10-22 16:13
https://kosova-info.com/nisma-mire-qe-pdk-e-pranoi-se-kjo-qeveri-ka-deshtuar-zgjedhjet-jane-te-pashmangshme/60%Daily2016-10-22 16:12
https://kosova-info.com/hoxhaj-e-falenderon-spanjen-edhe-pse-nuk-e-ka-njohur-kosoven/60%Daily2016-10-22 16:10
https://kosova-info.com/hoxhaj-e-falenderon-spanjen-edhe-pse-nuk-e-ka-njohur-kosoven-2/60%Daily2016-10-22 16:10
https://kosova-info.com/hoxhaj-e-falenderon-spanjen-edhe-pse-nuk-e-ka-njohur-kosoven-3/60%Daily2016-10-22 16:10
https://kosova-info.com/pronari-i-kompanise-tregon-pse-iu-rrahen-punetoret-ne-lagjen-mati-1/60%Daily2016-10-22 16:08
https://kosova-info.com/barcelona-mposht-valencian-ne-minuten-e-fundit-video/60%Daily2016-10-22 16:08
https://kosova-info.com/caji-me-i-mire-kunder-gripit/60%Daily2016-10-22 16:01
https://kosova-info.com/keto-ushqime-shkaktojne-akne/60%Daily2016-10-22 15:55
https://kosova-info.com/keto-ushqime-shkaktojne-akne/60%Daily2016-10-22 15:55
https://kosova-info.com/britaniket-tallen-me-putinin-me-keto-rrangalla-do-te-na-kercenosh-foto/60%Daily2016-10-22 15:53
https://kosova-info.com/britaniket-tallen-me-putinin-me-keto-rrangalla-do-te-na-kercenosh-foto/60%Daily2016-10-22 15:53
https://kosova-info.com/middlesbrough-ndal-arsenalin/60%Daily2016-10-22 15:53
https://kosova-info.com/bayern-munich-monchengladbach-formacionet-zyrtare-foto/60%Daily2016-10-22 15:44
https://kosova-info.com/bayern-munich-monchengladbach-formacionet-zyrtare-foto/60%Daily2016-10-22 15:44
https://kosova-info.com/rovena-dilo-shihet-shume-e-afert-me-mikun-e-saj-serb-a-eshte-kjo-arsyeja-pse-shkoi-ne-beograd-foto/60%Daily2016-10-22 15:40
https://kosova-info.com/valencia-barcelone-shenohet-goli-i-katert-video/60%Daily2016-10-22 15:38
https://kosova-info.com/pajisja-qe-kontrollon-endrrat/60%Daily2016-10-22 15:33
https://kosova-info.com/pajisja-qe-kontrollon-endrrat-2/60%Daily2016-10-22 15:33
https://kosova-info.com/egjipt-gjykata-e-apelit-e-verteton-denimin-per-ish-presidentin-morsi/60%Daily2016-10-22 15:31
https://kosova-info.com/egjipt-gjykata-e-apelit-e-verteton-denimin-per-ish-presidentin-morsi/60%Daily2016-10-22 15:31
https://kosova-info.com/egjipt-gjykata-e-apelit-e-verteton-denimin-per-ish-presidentin-morsi/60%Daily2016-10-22 15:31
https://kosova-info.com/egjipt-gjykata-e-apelit-e-verteton-denimin-per-ish-presidentin-morsi/60%Daily2016-10-22 15:31
https://kosova-info.com/egjipt-gjykata-e-apelit-e-verteton-denimin-per-ish-presidentin-morsi/60%Daily2016-10-22 15:31
https://kosova-info.com/egjipt-gjykata-e-apelit-e-verteton-denimin-per-ish-presidentin-morsi/60%Daily2016-10-22 15:31
https://kosova-info.com/edhe-salma-hayek-trump-me-kerkoi-te-dilnim/60%Daily2016-10-22 15:28
https://kosova-info.com/edhe-salma-hayek-trump-me-kerkoi-te-dilnim/60%Daily2016-10-22 15:28
https://kosova-info.com/kurdet-sulmojne-postbllokun-e-ushtrise-turke-e-shnderrojne-kamionin-ne-pluhur-e-hi-video/60%Daily2016-10-22 15:14
https://kosova-info.com/kurdet-sulmojne-postbllokun-e-ushtrise-turke-e-shnderrojne-kamionin-ne-pluhur-e-hi-video-2/60%Daily2016-10-22 15:14
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-shenon-gol-te-cmendur-nga-gjuajtja-e-lire-video/60%Daily2016-10-22 15:09
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-shenon-gol-te-cmendur-nga-gjuajtja-e-lire-video/60%Daily2016-10-22 15:09
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-shenon-gol-te-cmendur-nga-gjuajtja-e-lire-video/60%Daily2016-10-22 15:09
https://kosova-info.com/rrezohet-nga-shkembi-ne-llogara-turisti-francez-peson-lendime-ne-koke/60%Daily2016-10-22 15:06
https://kosova-info.com/varrezat-e-ushtareve-greke-ne-shqiperi-mblidhet-komisioni-ne-athine/60%Daily2016-10-22 15:06
https://kosova-info.com/amir-abrashi-dridh-kombetaren-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-22 15:04
https://kosova-info.com/shenimi-i-bushit-te-vjeter-per-bill-clinton/60%Daily2016-10-22 15:02
https://kosova-info.com/nje-arsye-me-shume-per-ta-shikuar-serialin-kafeneja-jone-foto/60%Daily2016-10-22 14:52
https://kosova-info.com/ismet-munishi-e-nis-me-barazim-aventuren-te-drita/60%Daily2016-10-22 14:50
https://kosova-info.com/ismet-munishi-e-nis-me-barazim-aventuren-te-drita/60%Daily2016-10-22 14:50
https://kosova-info.com/ismet-munishi-e-nis-me-barazim-aventuren-te-drita-2/60%Daily2016-10-22 14:50
https://kosova-info.com/kapen-ne-nje-autobus-11-kosovare-me-qendrim-ilegal-ne-zvicer/60%Daily2016-10-22 14:42
https://kosova-info.com/kapen-ne-nje-autobus-11-kosovare-me-qendrim-ilegal-ne-zvicer/60%Daily2016-10-22 14:42
https://kosova-info.com/reshjet-intensive-te-shiut-rikthyen-permbytjet-ne-lezhe/60%Daily2016-10-22 14:33
https://kosova-info.com/google-wallpapers-aplikacioni-m-i-ri-i-gjigandit-t-motorit-t-krkimit-n-android/60%Daily2016-10-22 14:32
https://kosova-info.com/google-wallpapers-aplikacioni-m-i-ri-i-gjigandit-t-motorit-t-krkimit-n-android/60%Daily2016-10-22 14:32
https://kosova-info.com/google-wallpapers-aplikacioni-m-i-ri-i-gjigandit-t-motorit-t-krkimit-n-android-2/60%Daily2016-10-22 14:32
https://kosova-info.com/super-shaqiri-bombardon-porten-e-hullit-video/60%Daily2016-10-22 14:28
https://kosova-info.com/bajrami-ska-dilema-zgjedhje-te-parakohshme-do-te-kemi-shpejt/60%Daily2016-10-22 14:27
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-cfare-po-i-ben-arsenali-middlesbrouhgut-foto/60%Daily2016-10-22 14:24
https://kosova-info.com/qytetaret-sulmojne-punetoret-dy-prej-tyre-perfundojne-ne-spital/60%Daily2016-10-22 14:20
https://kosova-info.com/rastesi-apo-e-qellimshme-dy-nga-fytyrat-tona-publike-postojne-te-njejtin-lloj-te-fotografise-foto/60%Daily2016-10-22 14:20
https://kosova-info.com/rastesi-apo-e-qellimshme-dy-nga-fytyrat-tona-publike-postojne-te-njejtin-lloj-te-fotografise-foto-2/60%Daily2016-10-22 14:20
https://kosova-info.com/irak-nga-sulmi-ajror-jane-vrare-15-femra/60%Daily2016-10-22 14:17
https://kosova-info.com/talenti-i-kosoves-debuton-ne-bundeslige-kunder-dortmundit/60%Daily2016-10-22 14:13
https://kosova-info.com/talenti-i-kosoves-debuton-ne-bundeslige-kunder-dortmundit-2/60%Daily2016-10-22 14:13
https://kosova-info.com/tuna-e-nora-nuk-jane-me-kunata/60%Daily2016-10-22 14:13
https://kosova-info.com/tuna-e-nora-nuk-jane-me-kunata/60%Daily2016-10-22 14:13
https://kosova-info.com/kush-po-thote-se-kadri-veseli-i-hapi-rruge-shkuarjes-se-shpejt-ne-zgjedhje/60%Daily2016-10-22 14:12
https://kosova-info.com/koalicioni-pdk-ldk-pranon-se-ka-nevoje-te-riformatohet/60%Daily2016-10-22 14:10
https://kosova-info.com/zyrtare-edhe-nje-doreheqje-e-madhe-nga-sigal-prishtina-foto/60%Daily2016-10-22 14:09
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-me-cfare-eshte-ndertuar-kjo-makine/60%Daily2016-10-22 14:02
https://kosova-info.com/tahiri-njohja-nga-serbia-ne-fund-te-dialogut/60%Daily2016-10-22 14:01
https://kosova-info.com/fc-prishtina-trepca-fitore-e-madhe-video/60%Daily2016-10-22 13:52
https://kosova-info.com/divorcohet-kengetarja-e-njohur-foto/60%Daily2016-10-22 13:48
https://kosova-info.com/ja-si-te-fitoni-para-te-majme-nga-facebook-foto/60%Daily2016-10-22 13:44
https://kosova-info.com/ja-si-te-fitoni-para-te-majme-nga-facebook-foto/60%Daily2016-10-22 13:44
https://kosova-info.com/tifozet-e-arsenalit-cuditen-cfare-ka-bere-wilshere-foto/60%Daily2016-10-22 13:43
https://kosova-info.com/tifozet-e-arsenalit-cuditen-cfare-ka-bere-wilshere-foto-2/60%Daily2016-10-22 13:43
https://kosova-info.com/lirojeni-vellane-ai-punonte-me-kanabis-per-te-na-shkolluar-se-jemi-jetime/60%Daily2016-10-22 13:38
https://kosova-info.com/ovl-e-ucks-zgjodhi-edhe-nenkryetaret/60%Daily2016-10-22 13:33
https://kosova-info.com/ja-si-e-festoi-ditelindjen-elena-ora-motra-e-rites-foto/60%Daily2016-10-22 13:33
https://kosova-info.com/bournemouth-tottenham-rezultat-befasues-video/60%Daily2016-10-22 13:32
https://kosova-info.com/bournemouth-tottenham-rezultat-befasues-video/60%Daily2016-10-22 13:32
https://kosova-info.com/rusia-prezanton-maskoten-e-boterorit-2018-foto/60%Daily2016-10-22 13:17
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-valencia-barcelona/60%Daily2016-10-22 13:07
https://kosova-info.com/vreshtaret-te-pakenaqur-me-cmimin-e-shitjes-se-rrushit/60%Daily2016-10-22 13:06
https://kosova-info.com/pse-deshtoi-motra-e-kim-kardashian/60%Daily2016-10-22 13:03
https://kosova-info.com/mesazhi-i-nje-modeli-80-vjecar/60%Daily2016-10-22 13:02
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-middlesbrough/60%Daily2016-10-22 13:01
https://kosova-info.com/pdk-ne-mitrovice-mashtrues-si-bahtiri-sdo-te-vije-ne-50-vitet-e-ardhshme/60%Daily2016-10-22 12:59
https://kosova-info.com/pdk-ne-mitrovice-mashtrues-si-bahtiri-sdo-te-vije-ne-50-vitet-e-ardhshme/60%Daily2016-10-22 12:59
https://kosova-info.com/pdk-ne-mitrovice-mashtrues-si-bahtiri-sdo-te-vije-ne-50-vitet-e-ardhshme/60%Daily2016-10-22 12:59
https://kosova-info.com/maqedoni-prokuroria-speciale-gjunjezon-sherbimet-sekrete/60%Daily2016-10-22 12:55
https://kosova-info.com/maqedoni-prokuroria-speciale-gjunjezon-sherbimet-sekrete/60%Daily2016-10-22 12:55
https://kosova-info.com/real-madrid-frikeson-barcelonen-transferon-nje-prej-sulmuesve-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2016-10-22 12:47
https://kosova-info.com/real-madrid-frikeson-barcelonen-transferon-nje-prej-sulmuesve-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2016-10-22 12:47
https://kosova-info.com/lady-gaga-une-nuk-jam-si-madonna-i-shkruaj-vete-kenget-e-mia/60%Daily2016-10-22 12:36
https://kosova-info.com/a-jeni-gati-neser-ka-ndeshje-perfaqesuesja-e-kosoves/60%Daily2016-10-22 12:34
https://kosova-info.com/jeta-nentoke-ne-malin-turkmen-ne-siri/60%Daily2016-10-22 12:33
https://kosova-info.com/alarm-ne-bazen-ushtarake-te-shbase-ne-mosul-ushtaret-pajisen-me-maska/60%Daily2016-10-22 12:16
https://kosova-info.com/sot-publikohet-kenga-e-re-e-genta-ismajlit-video/60%Daily2016-10-22 12:03
https://kosova-info.com/u-promovua-libri-per-luften-nga-dr-ibish-ahmeti/60%Daily2016-10-22 12:03
https://kosova-info.com/u-promovua-libri-per-luften-nga-dr-ibish-ahmeti/60%Daily2016-10-22 12:03
https://kosova-info.com/u-promovua-libri-per-luften-nga-dr-ibish-ahmeti-2/60%Daily2016-10-22 12:03
https://kosova-info.com/u-promovua-libri-per-luften-nga-dr-ibish-ahmeti-2/60%Daily2016-10-22 12:03
https://kosova-info.com/u-promovua-libri-per-luften-nga-dr-ibish-ahmeti-2/60%Daily2016-10-22 12:03
https://kosova-info.com/messi-a-je-normal-video-3/60%Daily2016-10-22 12:03
https://kosova-info.com/ilaci-qe-sheron-bronkitin/60%Daily2016-10-22 11:56
https://kosova-info.com/ilaci-qe-sheron-bronkitin/60%Daily2016-10-22 11:56
https://kosova-info.com/bernard-berisha-shikojeni-cfare-ka-bere-ne-rusi-video/60%Daily2016-10-22 11:55
https://kosova-info.com/ahmeti-frikesohet-se-mund-te-kete-probleme-ne-zgjedhjet-e-maqedonise/60%Daily2016-10-22 11:45
https://kosova-info.com/ahmeti-frikesohet-se-mund-te-kete-probleme-ne-zgjedhjet-e-maqedonise/60%Daily2016-10-22 11:45
https://kosova-info.com/ahmeti-frikesohet-se-mund-te-kete-probleme-ne-zgjedhjet-e-maqedonise/60%Daily2016-10-22 11:45
https://kosova-info.com/ahmeti-frikesohet-se-mund-te-kete-probleme-ne-zgjedhjet-e-maqedonise/60%Daily2016-10-22 11:45
https://kosova-info.com/zbuloni-se-cila-eshte-kengetarja-qe-rikthehet-pas-9-vitesh-ne-kenga-magjike/60%Daily2016-10-22 11:41
https://kosova-info.com/stuhia-godet-vloren-ndertesa-e-peme-te-rrafshuara/60%Daily2016-10-22 11:40
https://kosova-info.com/stuhia-godet-vloren-ndertesa-e-peme-te-rrafshuara/60%Daily2016-10-22 11:40
https://kosova-info.com/stuhia-godet-vloren-ndertesa-e-peme-te-rrafshuara-2/60%Daily2016-10-22 11:40
https://kosova-info.com/stuhia-godet-vloren-ndertesa-e-peme-te-rrafshuara/60%Daily2016-10-22 11:40
https://kosova-info.com/stuhia-godet-vloren-ndertesa-e-peme-te-rrafshuara-3/60%Daily2016-10-22 11:40
https://kosova-info.com/sbashk-u-serish-kecenon-me-greve-te-pergjithshme-ne-shkolla/60%Daily2016-10-22 11:36
https://kosova-info.com/universiteti-i-prizrenit-planifikon-ti-shpenzoje-3-mije-e-200-euro-per-4-telefona-dokument/60%Daily2016-10-22 11:30
https://kosova-info.com/nishani-flet-per-mundesine-e-nje-lufte-per-shkak-te-demarkacionit-video/60%Daily2016-10-22 11:29
https://kosova-info.com/nishani-flet-per-mundesine-e-nje-lufte-per-shkak-te-demarkacionit-video-2/60%Daily2016-10-22 11:29
https://kosova-info.com/sfarqa-i-kunderpergjigjet-veselit-ldk-i-ka-votat-per-demarkacionin-pdk-nuk-i-ka/60%Daily2016-10-22 11:29
https://kosova-info.com/sfarqa-i-kunderpergjigjet-veselit-ldk-i-ka-votat-per-demarkacionin-pdk-nuk-i-ka/60%Daily2016-10-22 11:29
https://kosova-info.com/londer-20-te-lenduar-nga-perplasja-e-autobusit-ne-ure/60%Daily2016-10-22 11:26
https://kosova-info.com/vdes-nje-femer-ne-vragoli-pasi-u-godit-nga-vetura/60%Daily2016-10-22 11:25
https://kosova-info.com/momenti-kur-janeva-e-detyron-policin-qe-te-hap-deren-e-mpb-se-video/60%Daily2016-10-22 11:18
https://kosova-info.com/shperthime-masive-ne-belgjike-shihen-tre-persona-me-kallashnikove/60%Daily2016-10-22 11:14
https://kosova-info.com/getoari-ka-nje-mesazh-erotik-per-marinen/60%Daily2016-10-22 11:13
https://kosova-info.com/getoari-ka-nje-mesazh-erotik-per-marinen/60%Daily2016-10-22 11:13
https://kosova-info.com/dzeko-zgjedh-formacionin-me-te-mire-foto/60%Daily2016-10-22 11:07
https://kosova-info.com/3-vjecari-me-semundjen-e-rralle-foto/60%Daily2016-10-22 10:59
https://kosova-info.com/tramp-sot-prezanton-planin-per-100-ditet-e-para-si-president/60%Daily2016-10-22 10:44
https://kosova-info.com/per-te-pasmet-e-kesaj-vajze-cmendet-reperi-i-njohur-foto-16/60%Daily2016-10-22 10:40
https://kosova-info.com/braathu-jemi-te-lumtur-per-denimet/60%Daily2016-10-22 10:39
https://kosova-info.com/ekonomia-e-sherbimeve/60%Daily2016-10-22 10:32
https://kosova-info.com/ekonomia-e-sherbimeve/60%Daily2016-10-22 10:32
https://kosova-info.com/idrizi-i-drejtohet-ministrit-te-jashtem-grek-je-tiger-prej-letre/60%Daily2016-10-22 10:31
https://kosova-info.com/tirana-medalje-mirenjohje-aktores-hajrie-rondo-foto/60%Daily2016-10-22 10:22
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-peshon-aferdita-dreshaj-foto/60%Daily2016-10-22 10:06
https://kosova-info.com/papadopoulou-eulex-nuk-do-te-qendroje-pergjithmone-ne-kosove/60%Daily2016-10-22 10:06
https://kosova-info.com/lirim-jakupi-ish-ushtar-i-uck-se-e-ucpmb-se-lirohet-nga-paraburgimi/60%Daily2016-10-22 10:05
https://kosova-info.com/zafir-berisha-e-do-kosoven-te-jete-krahine/60%Daily2016-10-22 09:55
https://kosova-info.com/anne-hathaway-fustani-im-kushtonte-me-shume-se-cmund-te-shohe-dikush-ne-jete-u-ndjeva-shume-keq/60%Daily2016-10-22 09:42
https://kosova-info.com/fotot-tregojne-se-sonda-ruso-evropiane-ne-mars-me-gjase-ka-eksploduar/60%Daily2016-10-22 09:19
https://kosova-info.com/korrieret-braktistin-ne-bregun-italian-650-kg-marijuane-nga-shqiperia-foto/60%Daily2016-10-22 09:17
https://kosova-info.com/okb-siria-ka-kryer-tri-sulme-kimike-ne-vitin-2015/60%Daily2016-10-22 09:15
https://kosova-info.com/okb-siria-ka-kryer-tri-sulme-kimike-ne-vitin-2015/60%Daily2016-10-22 09:15
https://kosova-info.com/lamtumire-napoli-insigne-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-10-22 09:07
https://kosova-info.com/pa-njohjen-e-kosoves-nga-5-vendet-anetare-te-be-se-viza-sdo-te-kete/60%Daily2016-10-22 09:04
https://kosova-info.com/shqiptari-vritet-me-thike-ne-gjermani-sapo-del-nga-shtepia/60%Daily2016-10-22 09:02
https://kosova-info.com/zambrotta-ronaldo-messi-jo-ky-eshte-nje-top-sulmues-foto/60%Daily2016-10-22 09:02
https://kosova-info.com/apostolova-demarkacioni-ishte-kriter-teknik-por-u-politizua/60%Daily2016-10-22 08:59
https://kosova-info.com/apostolova-demarkacioni-ishte-kriter-teknik-por-u-politizua/60%Daily2016-10-22 08:59
https://kosova-info.com/perlotet-xhensila-humb-nje-person-te-shtrenjte-foto/60%Daily2016-10-22 08:57
https://kosova-info.com/man-city-turperohet-nga-messi-guardiola-sjell-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2016-10-22 08:42
https://kosova-info.com/man-city-turperohet-nga-messi-guardiola-sjell-perforcimin-e-ri-foto-2/60%Daily2016-10-22 08:42
https://kosova-info.com/kjo-rruge-ndodhet-ne-njerin-nga-fshatrat-e-drenasit-foto/60%Daily2016-10-22 08:41
https://kosova-info.com/apostolova-ne-seminarin-e-ap-se-nato-s-rikujton-kushtet-per-liberalizim/60%Daily2016-10-22 08:34
https://kosova-info.com/celina-te-klubi-i-madh-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-10-22 08:26
https://kosova-info.com/celina-te-klubi-i-madh-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-10-22 08:26
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-e-ndarjes-se-zajmines-nga-i-dashuri/60%Daily2016-10-22 08:25
https://kosova-info.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-futbollistit-te-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-22 08:12
https://kosova-info.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-futbollistit-te-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-22 08:12
https://kosova-info.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-futbollistit-te-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-22 08:12
https://kosova-info.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-futbollistit-te-kombetares-shqiptare-foto-2/60%Daily2016-10-22 08:12
https://kosova-info.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-futbollistit-te-kombetares-shqiptare-foto-3/60%Daily2016-10-22 08:12
https://kosova-info.com/arratisja-e-radhes-e-embel-e-marines-dhe-getit-foto/60%Daily2016-10-22 08:12
https://kosova-info.com/shba-dhe-turqia-diskutuan-per-rritje-te-bashkepunimit-kunder-is-it/60%Daily2016-10-22 08:11
https://kosova-info.com/nesta-milan-juventus-ky-ekip-do-te-fitoje-ne-san-siro/60%Daily2016-10-22 08:07
https://kosova-info.com/ish-kryeministrja-e-tailandes-gjobitet-1-3-miliarde-dollare/60%Daily2016-10-22 08:05
https://kosova-info.com/milan-juventus-per-cilin-ekip-do-te-jete-tifoz-pirlo/60%Daily2016-10-22 07:59
https://kosova-info.com/milan-juventus-per-cilin-ekip-do-te-jete-tifoz-pirlo-2/60%Daily2016-10-22 07:59
https://kosova-info.com/milan-juventus-per-cilin-ekip-do-te-jete-tifoz-pirlo-3/60%Daily2016-10-22 07:59
https://kosova-info.com/top-show-kritikon-flaka-krelanin-pa-shpalosur-jeten-private-sdo-besh-fame/60%Daily2016-10-22 07:48
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-ap-se-nato-s-e-pakuptimte-mospjesemarrja-e-serbise/60%Daily2016-10-22 07:47
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-ap-se-nato-s-e-pakuptimte-mospjesemarrja-e-serbise/60%Daily2016-10-22 07:47
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-ap-se-nato-s-e-pakuptimte-mospjesemarrja-e-serbise-2/60%Daily2016-10-22 07:47
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-ap-se-nato-s-e-pakuptimte-mospjesemarrja-e-serbise-2/60%Daily2016-10-22 07:47
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-ap-se-nato-s-e-pakuptimte-mospjesemarrja-e-serbise-2/60%Daily2016-10-22 07:47
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-ap-se-nato-s-e-pakuptimte-mospjesemarrja-e-serbise-3/60%Daily2016-10-22 07:47
https://kosova-info.com/veseli-formimi-i-fak-ut-i-rendesishem-per-stabilitet-ne-rajon/60%Daily2016-10-22 07:46
https://kosova-info.com/shtepia-e-mijallkovit-mbreme-ku-u-ndalua-hetuesi-i-prokurorise-speciale-foto/60%Daily2016-10-22 07:44
https://kosova-info.com/shtepia-e-mijallkovit-mbreme-ku-u-ndalua-hetuesi-i-prokurorise-speciale-foto/60%Daily2016-10-22 07:44
https://kosova-info.com/remitencat-shenojne-renie/60%Daily2016-10-22 07:41
https://kosova-info.com/studentja-nga-bulqiza-denoncoi-djalin-per-perdhunim-mjeket-zbulojne-te-verteten/60%Daily2016-10-22 07:34
https://kosova-info.com/filloi-punimet-seminari-rose-roth-i-asamblese-parlamentare-te-nato-s/60%Daily2016-10-22 07:30
https://kosova-info.com/drecun-brukseli-vazhdimisht-imponon-zgjidhje-te-reja-ne-bisedimet-me-kosoven/60%Daily2016-10-22 07:29
https://kosova-info.com/drecun-brukseli-vazhdimisht-imponon-zgjidhje-te-reja-ne-bisedimet-me-kosoven/60%Daily2016-10-22 07:29
https://kosova-info.com/mourinho-transferon-futbollistin-e-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-22 07:25
https://kosova-info.com/shkencetarja-shqiptare-qe-ka-luhatur-teorine-e-big-bang-ut-2/60%Daily2016-10-22 07:15
https://kosova-info.com/real-madrid-paguan-31-4-milione-euro-foto/60%Daily2016-10-22 07:15
https://kosova-info.com/si-dukej-enca-kur-ishte-femije-foto/60%Daily2016-10-22 07:10
https://kosova-info.com/si-dukej-enca-kur-ishte-femije-foto/60%Daily2016-10-22 07:10
https://kosova-info.com/si-dukej-enca-kur-ishte-femije-foto-2/60%Daily2016-10-22 07:10
https://kosova-info.com/yjet-qe-u-perballen-me-plackitje/60%Daily2016-10-22 06:56
https://kosova-info.com/milan-juventus-formacionet-e-derbit-foto/60%Daily2016-10-22 06:56
https://kosova-info.com/milan-juventus-formacionet-e-derbit-foto/60%Daily2016-10-22 06:56
https://kosova-info.com/kanye-uron-kim-in-per-ditelindje-me-nje-video-nga-femijeria-video/60%Daily2016-10-22 06:44
https://kosova-info.com/barcelona-ia-ben-bajat-realit-me-nje-super-perforcim-foto/60%Daily2016-10-22 06:44
https://kosova-info.com/barcelona-ia-ben-bajat-realit-me-nje-super-perforcim-foto/60%Daily2016-10-22 06:44
https://kosova-info.com/thiago-silva-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-10-22 06:32
https://kosova-info.com/arsenal-middlesbrough-lajm-i-keq-per-xhaken-foto/60%Daily2016-10-22 06:15
https://kosova-info.com/arsenal-middlesbrough-lajm-i-keq-per-xhaken-foto/60%Daily2016-10-22 06:15
https://kosova-info.com/asambleja-parlamentare-e-nato-s-mblidhet-sot-ne-prishtine/60%Daily2016-10-22 06:12
https://kosova-info.com/moti-sot-2/60%Daily2016-10-22 06:11
https://kosova-info.com/shkencetarja-shqiptare-qe-ka-luhatur-teorine-e-big-bang-ut/60%Daily2016-10-22 06:11
https://kosova-info.com/shkencetarja-shqiptare-qe-ka-luhatur-teorine-e-big-bang-ut/60%Daily2016-10-22 06:11
https://kosova-info.com/serbet-e-arrestuar-ne-podgorice-frikesohen-nga-rosu/60%Daily2016-10-22 06:11
https://kosova-info.com/promovohet-libri-qe-sjell-kujtimet-e-luftes-1998-1999/60%Daily2016-10-22 06:11
https://kosova-info.com/promovohet-libri-qe-sjell-kujtimet-e-luftes-1998-1999/60%Daily2016-10-22 06:11
https://kosova-info.com/fotografi-me-permbajtje-seksuale-nga-taylor-swift-foto/60%Daily2016-10-21 21:59
https://kosova-info.com/mosuli-bie-raka-po-ashtu-lufta-e-xhihadisteve-zhvendoset-ne-evrope/60%Daily2016-10-21 21:55
https://kosova-info.com/pese-derbit-qe-nuk-duhet-ti-humbni-kete-jave/60%Daily2016-10-21 21:51
https://kosova-info.com/okb-xhihadistet-po-perdorin-civilet-si-mburoja-njerezore/60%Daily2016-10-21 21:47
https://kosova-info.com/ne-vendlindjen-e-adem-salihajt-bejne-hajgare-me-kalashet-e-tij-video/60%Daily2016-10-21 21:42
https://kosova-info.com/ne-vendlindjen-e-adem-salihajt-bejne-hajgare-me-kalashet-e-tij-video/60%Daily2016-10-21 21:42
https://kosova-info.com/kthehet-normalitetit-ne-aeroportin-e-londres-nuk-ka-shenja-te-kimikateve/60%Daily2016-10-21 21:42
https://kosova-info.com/hyseni-shteteve-qe-kane-dyshime-per-vizat-ne-sguxojme-tua-japim-asnje-arsye-per-zvarritje/60%Daily2016-10-21 21:30
https://kosova-info.com/matoshi-rama-te-shkoje-ne-athine-te-flas-per-te-drejtat-e-cameve-kosovaret-vendosin-vet/60%Daily2016-10-21 21:29
https://kosova-info.com/mourinho-kerkon-transferimin-e-futbollistit-shqiptar-ne-janar-te-unitedi/60%Daily2016-10-21 21:29
https://kosova-info.com/linda-transgjinorja-shqiptare-nga-milano-linda-mashkull-por-kam-qene-gjithmone-femer-foto/60%Daily2016-10-21 21:21
https://kosova-info.com/tornado-ne-budva-pamje-mahnitese-e-natyres-se-fuqishme-te-detit-qe-prek-qiellin-video/60%Daily2016-10-21 21:21
https://kosova-info.com/buja-thaqi-nuk-u-arrestua-ne-serbi-pse-ishte-ne-uck-video/60%Daily2016-10-21 21:15
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-perfaqesueses-se-kosoves-shenon-gol-te-bukur-video/60%Daily2016-10-21 21:14
https://kosova-info.com/emisioni-me-i-ri-i-showbizit-te-rejat-e-fundit-ne-mirage-video-2/60%Daily2016-10-21 21:13
https://kosova-info.com/ismet-munishi-futbollistet-e-shqiperise-sikur-golf-4-ndersa-te-kosoves/60%Daily2016-10-21 21:02
https://kosova-info.com/armiqesorja-kosove-shqiperi/60%Daily2016-10-21 20:55
https://kosova-info.com/ministrja-norvegjeze-emigrante-pershtatuni-ne-hame-mish-derri-pime-alkool-dhe-zhvishemi/60%Daily2016-10-21 20:49
https://kosova-info.com/ismet-munishi-ka-nje-selam-per-babane-e-adnan-januzajt/60%Daily2016-10-21 20:46
https://kosova-info.com/rren-titullohet-kenga-e-re-e-bleros-foto/60%Daily2016-10-21 20:45
https://kosova-info.com/krasniqi-shqiptaret-jane-aty-ku-do-te-deshironin-armiqte-tane/60%Daily2016-10-21 20:38
https://kosova-info.com/a-eshte-mizerje-perfaqesuesja-e-kosoves-pergjigjet-ismet-munishi/60%Daily2016-10-21 20:31
https://kosova-info.com/denohet-me-burg-te-perjetshem-turku-qe-vrau-dy-shqiptare/60%Daily2016-10-21 20:22
https://kosova-info.com/53-persona-te-vdekur-300-te-lenduar-ne-nje-aksident-hekurudhor-videofoto/60%Daily2016-10-21 20:20
https://kosova-info.com/ishte-si-pjesetare-e-familjes-por-ja-cfare-bente-kujdestarja-e-te-moshuares-video/60%Daily2016-10-21 20:12
https://kosova-info.com/isis-drejt-zhdukjes-pas-sulmeve-ne-mosul-pritet-te-sulmohet-zemra-e-xhihadisteve-ne-raka/60%Daily2016-10-21 20:02
https://kosova-info.com/tarashaj-shenon-golin-e-pare-ne-bundeslige-feston-me-shqiponje-foto/60%Daily2016-10-21 19:59
https://kosova-info.com/gili-e-rita-ora-si-nane-e-bije-foto/60%Daily2016-10-21 19:53
https://kosova-info.com/gili-e-rita-ora-si-nane-e-bije-foto/60%Daily2016-10-21 19:53
https://kosova-info.com/evra-vjen-me-gjestin-me-te-madh-ne-futboll-foto/60%Daily2016-10-21 19:46
https://kosova-info.com/per-te-paren-here-genta-ekspozon-familjen-para-kameres-video/60%Daily2016-10-21 19:33
https://kosova-info.com/keto-jane-ndeshjet-qe-do-ta-percaktojne-fituesin-e-topit-te-arte/60%Daily2016-10-21 19:32
https://kosova-info.com/sulm-kibernetike-jashte-funksionit-uebfaqet-dhe-rrjetet-sociale-me-te-medha-ne-bote/60%Daily2016-10-21 19:21
https://kosova-info.com/gjuha-shqipe-lende-zgjedhore-ne-turqi/60%Daily2016-10-21 19:19
https://kosova-info.com/gjuha-shqipe-lende-zgjedhore-ne-turqi/60%Daily2016-10-21 19:19
https://kosova-info.com/rinor-ukimeri-publikon-projektin-5-ne-1-luan-ne-5-instrumente-njekohesisht-video/60%Daily2016-10-21 19:12
https://kosova-info.com/giggs-kete-yll-do-te-doja-ta-shihja-ne-manchester-united/60%Daily2016-10-21 19:09
https://kosova-info.com/samsung-prezantoi-ipin-e-par-ram-n-bot-me-kapacitet-8gb/60%Daily2016-10-21 16:50
https://kosova-info.com/martin-schulz-leshon-alarmin-be-ja-kercenon-te-shperbehet/60%Daily2016-10-21 19:04
https://kosova-info.com/martin-schulz-leshon-alarmin-be-ja-kercenon-te-shperbehet/60%Daily2016-10-21 19:04
https://kosova-info.com/uji-i-bekuar-i-katedrales-se-prishtines-video/60%Daily2016-10-21 18:51
https://kosova-info.com/de-biasi-i-pergjigjet-ergys-kaces/60%Daily2016-10-21 18:46
https://kosova-info.com/a-ishin-keta-dy-meshkuj-ne-lidhje-me-marinen-para-getit-foto/60%Daily2016-10-21 18:44
https://kosova-info.com/limaj-edi-rama-dhe-hashim-thaci-jane-pergjegjes-per-polemikat-kosove-shqiperi-video/60%Daily2016-10-21 18:32
https://kosova-info.com/limaj-edi-rama-dhe-hashim-thaci-jane-pergjegjes-per-polemikat-kosove-shqiperi-video/60%Daily2016-10-21 18:32
https://kosova-info.com/bleona-vjen-me-foto-te-reja-100-lakuriq-foto-18/60%Daily2016-10-21 18:30
https://kosova-info.com/zbatimi-i-masave-te-eficiences-perfshin-edhe-shkollen-avni-rrustemi-video/60%Daily2016-10-21 18:21
https://kosova-info.com/mourinho-ja-kush-me-shkarkoi-nga-chelsea/60%Daily2016-10-21 18:15
https://kosova-info.com/ja-arsyeja-pse-gjysma-e-internetit-ishte-offline-mngjesin-e-sotm/60%Daily2016-10-21 16:42
https://kosova-info.com/u-be-shume-zhurme-majk-ik-ne-elbasan-foto/60%Daily2016-10-21 18:07
https://kosova-info.com/tahiri-zvkryeministri-stojanoviq-shkoi-koke-ne-vete-ne-bruksel-per-trepcen-ska-dialog/60%Daily2016-10-21 18:05
https://kosova-info.com/vdes-nje-62-vjecare-ne-sllatine-pasi-goditet-nga-vetura/60%Daily2016-10-21 18:04
https://kosova-info.com/sqarohet-patriarku-rus-ky-eshte-kuptimi-i-luftes-se-shenjte-kunder-te-isis-it/60%Daily2016-10-21 18:04
https://kosova-info.com/xhezair-shaqiri-mirsad-ndrecaj-beg-rizaj-dhe-te-tjeret-jane-vrare-pasi-jane-dorezuar-video/60%Daily2016-10-21 17:56
https://kosova-info.com/ekziston-vetem-nje-arsye-qe-e-largon-guardiolan-nga-city/60%Daily2016-10-21 17:53
https://kosova-info.com/momenti-kur-xhihadisti-kercen-nga-gezimi-pasi-kishte-fituar-shortin-qe-te-hedh-veten-ne-ere-ne-misionin-e-ardhshem-video/60%Daily2016-10-21 17:50
https://kosova-info.com/momenti-kur-xhihadisti-kercen-nga-gezimi-pasi-kishte-fituar-shortin-qe-te-hedh-veten-ne-ere-ne-misionin-e-ardhshem-video/60%Daily2016-10-21 17:50
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-publikon-foto-te-nxehte-nga-shtrati-foto/60%Daily2016-10-21 17:47
https://kosova-info.com/ja-cfare-ju-ben-drita-e-telefonit/60%Daily2016-10-21 17:40
https://kosova-info.com/evakuohen-pasagjeret-nga-aeroporti-london-city-pas-shperthimit-te-nje-zjarri/60%Daily2016-10-21 17:37
https://kosova-info.com/tifozet-e-galatasarayt-me-flamur-te-kosoves-provokojne-serbet-foto/60%Daily2016-10-21 17:30
https://kosova-info.com/pse-prllogaritjet-e-jetgjatsis-s-bateris-s-ngelur-nuk-jan-asnjher-t-sakta/60%Daily2016-10-21 16:30
https://kosova-info.com/nishani-kunder-rames-pajtimin-shqiptaro-serb-duhet-ta-udheheq-kosova-e-jo-shqiperia/60%Daily2016-10-21 17:11
https://kosova-info.com/barcelona-i-vendos-neymarit-klauzolen-me-te-cuditshme-ne-futboll/60%Daily2016-10-21 17:09
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-ndalon-tre-autobuse-me-serbe-ne-merdare-nuk-lejohen-te-vazhdojne-per-ne-serbi/60%Daily2016-10-21 17:08
https://kosova-info.com/pep-guardiola-godet-interin/60%Daily2016-10-21 16:58
https://kosova-info.com/fedora-25-mbrrin-n-minikompjuterin-raspberry-pi/60%Daily2016-10-21 14:54
https://kosova-info.com/premiere-ardian-bujupi-dhe-dj-dalool-publikojne-e-embel-video/60%Daily2016-10-21 16:30
https://kosova-info.com/njeriu-me-gjysme-koke-mbeti-me-gjysme-truri-pas-aksidentit-te-tmerrshem-dhe-u-be-kriminel-videofoto/60%Daily2016-10-21 16:28
https://kosova-info.com/pse-ludovik-karrica-po-bene-kenge-me-mc-qopen-foto/60%Daily2016-10-21 16:22
https://kosova-info.com/publikohet-dicka-tjeter-nga-2ton-video/60%Daily2016-10-21 16:16
https://kosova-info.com/linda-modelja-dhe-grimerja-e-njohur-transgjinorja-e-pare-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-21 16:12
https://kosova-info.com/hamilton-i-trondit-te-gjithe-me-kete-deklarate-per-michael-schumacherin/60%Daily2016-10-21 16:10
https://kosova-info.com/reagimi-i-mpb-se-per-pasaportat-dhe-sqarimi-i-lajmi-net/60%Daily2016-10-21 16:08
https://kosova-info.com/arrestohet-adoleshenti-qe-planifikonte-sulm-terrorist-ne-londer/60%Daily2016-10-21 15:56
https://kosova-info.com/ansi-agolli-kace-u-be-spiun-kur-ishim-ne-kombetare/60%Daily2016-10-21 15:48
https://kosova-info.com/zhvishet-nudo-aktorja-e-serialit-rebelet-foto/60%Daily2016-10-21 15:47
https://kosova-info.com/pensionohet-gazetari-qe-kishte-raportuar-hyrjen-e-britanikeve-ne-kosove-video/60%Daily2016-10-21 15:39
https://kosova-info.com/mourinho-heret-apo-vone-kisha-per-te-luajtur-kunder-chelsea/60%Daily2016-10-21 15:36
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-shfaq-gjoksin-bombastik-ne-dubai-foto/60%Daily2016-10-21 15:16
https://kosova-info.com/uefa-futsal-cup-feniksi-kunder-skuadres-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2016-10-21 15:12
https://kosova-info.com/facebook-krkon-falje-pas-heqjes-s-nj-videoje-ndrgjegjsuese-pr-kancerin-e-gjirit/60%Daily2016-10-21 14:24
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-2ton-eshte-gati-foto/60%Daily2016-10-21 15:05
https://kosova-info.com/formacioni-javes-ne-europa-league-foto/60%Daily2016-10-21 14:51
https://kosova-info.com/resorti-perrallor-i-vip-ave-luksi-i-tepruar-foto/60%Daily2016-10-21 14:51
https://kosova-info.com/eurostat-ne-cilat-vendet-te-rinjte-kane-kushte-me-te-keqija-banimi/60%Daily2016-10-21 14:49
https://kosova-info.com/daciq-kercenon-brukselin-nese-ska-perparim-ne-dialog-pse-duhet-te-vazhdoje/60%Daily2016-10-21 14:47
https://kosova-info.com/strukturat-paralele-ne-veri-nuk-i-zhberi-dialogu-dhe-as-ligji-per-amnisti/60%Daily2016-10-21 14:44
https://kosova-info.com/conte-flet-per-rikthimin-e-mourinho-si-kundershtar-i-chelseas/60%Daily2016-10-21 14:43
https://kosova-info.com/se-shpejti-albume-te-reja-te-prince/60%Daily2016-10-21 14:27
https://kosova-info.com/serbia-hedh-nje-hap-me-shume-drejt-njohjes-se-kosoves/60%Daily2016-10-21 14:20
https://kosova-info.com/ahmeti-pas-lirimit-te-ukes-mos-thoni-pse-ska-liberalizim/60%Daily2016-10-21 14:18
https://kosova-info.com/deklarata-e-thacit-se-e-mbeshtet-fitoren-e-clintonit-ben-buje-ne-mediat-nderkombetare/60%Daily2016-10-21 14:15
https://kosova-info.com/shum-sajte-duke-prfshir-twitter-shopify-dhe-spotify-po-prballen-me-ndrprerje-t-shrbimit/60%Daily2016-10-21 14:10
https://kosova-info.com/shum-sajte-duke-prfshir-twitter-shopify-dhe-spotify-po-prballen-me-ndrprerje-t-shrbimit/60%Daily2016-10-21 14:10
https://kosova-info.com/shum-sajte-duke-prfshir-twitter-shopify-dhe-spotify-po-prballen-me-ndrprerje-t-shrbimit/60%Daily2016-10-21 14:10
https://kosova-info.com/qindra-milionat-e-investuara-ne-kek-te-pamjaftueshme-2/60%Daily2016-10-21 14:09
https://kosova-info.com/lajmivox-flasin-qytetaret-me-shume-pune-e-me-pak-festa-video/60%Daily2016-10-21 14:05
https://kosova-info.com/moment-emocionues-labi-takon-profesorin-qe-e-ndihmoi-te-sherohet-prej-kancerit/60%Daily2016-10-21 13:59
https://kosova-info.com/rita-pranon-propozimin-per-martese-foto/60%Daily2016-10-21 13:50
https://kosova-info.com/kur-edhe-obama-tallet-me-galaxy-note-7-video/60%Daily2016-10-21 13:42
https://kosova-info.com/ronaldo-lajm-shume-i-keq-ne-real-madrid-foto/60%Daily2016-10-21 13:41
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-kosova-ne-grup-te-veshtire-per-euro-2018%e2%80%b2/60%Daily2016-10-21 13:29
https://kosova-info.com/ky-zbulim-per-iphone-mund-tju-zemeroj/60%Daily2016-10-21 13:20
https://kosova-info.com/balotelli-pelqen-gruan-e-presidentit-te-shtetit-foto/60%Daily2016-10-21 13:20
https://kosova-info.com/ministrja-norvegjeze-emigrante-ne-hame-mish-derri-dhe-pime-alkool-pershtatuni/60%Daily2016-10-21 13:04
https://kosova-info.com/qindra-milionat-e-investuara-ne-kek-te-pamjaftueshme/60%Daily2016-10-21 13:03
https://kosova-info.com/kryesia-e-kuvendit-mblidhet-te-henen-demarkacioni-seshte-ne-rend-dite/60%Daily2016-10-21 13:01
https://kosova-info.com/veseli-viziton-demokratet-e-se-ardhmes-foto/60%Daily2016-10-21 12:54
https://kosova-info.com/kim-kardashian-mbush-36-vjet-pozat-seksi-te-bukuroshes-qe-rrenuan-internetin-foto-18/60%Daily2016-10-21 12:51
https://kosova-info.com/kim-kardashian-mbush-36-vjet-pozat-seksi-te-bukuroshes-qe-rrenuan-internetin-foto-18/60%Daily2016-10-21 12:51
https://kosova-info.com/maqedoni-parandalohet-kontrabandimi-i-11-emigranteve/60%Daily2016-10-21 12:47
https://kosova-info.com/okb-denoncon-krimet-e-permasave-historike-ne-siri/60%Daily2016-10-21 12:32
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-transferohet-ne-serie-a-foto-3/60%Daily2016-10-21 12:25
https://kosova-info.com/me-kete-pajisje-do-ti-kontrolloni-endrrat-foto/60%Daily2016-10-21 12:22
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-lejla-nga-elvana-capital-t-dhe-2po2-video/60%Daily2016-10-21 12:20
https://kosova-info.com/shpallet-lista-e-10-universiteteve-me-te-mira-ne-bote-per-vitin-2016/60%Daily2016-10-21 12:11
https://kosova-info.com/a-ka-nisur-lufta-e-re-e-ftohte/60%Daily2016-10-21 12:08
https://kosova-info.com/hoxha-besimi-ne-sistemin-e-drejtesise-nenkupton-besim-ne-shtetin-tone/60%Daily2016-10-21 12:06
https://kosova-info.com/isakov-e-verteta-e-rende-per-trepcen/60%Daily2016-10-21 12:01
https://kosova-info.com/ronaldinho-a-je-normal-video/60%Daily2016-10-21 12:01
https://kosova-info.com/perseri-zjarr-ne-qendren-e-azilkerkuesve-ne-stokholm/60%Daily2016-10-21 11:56
https://kosova-info.com/afrika-e-jugut-terhiqet-nga-gjykata-e-krimeve-te-luftes/60%Daily2016-10-21 11:51
https://kosova-info.com/kodak-ektra-nj-telefon-pr-fotograft-por-hardueri-thot-t-kundrtn/60%Daily2016-10-21 10:44
https://kosova-info.com/anetaresimi-i-kqz-se-ne-aceeeo-mundesi-per-ngritjen-profesionale/60%Daily2016-10-21 11:42
https://kosova-info.com/zyrtare-carrasco-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-10-21 11:37
https://kosova-info.com/chelsea-man-utd-formacioni-me-i-mire-i-kombinuar-foto/60%Daily2016-10-21 11:23
https://kosova-info.com/ide-e-cmendur-nga-uefa-per-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-10-21 10:55
https://kosova-info.com/razer-blade-pro-nj-laptop-me-performancn-e-nj-desktopi/60%Daily2016-10-21 08:56
https://kosova-info.com/nisin-hetimet-per-kurdisje-tenderesh-ne-ministrine-e-zharkut/60%Daily2016-10-21 10:50
https://kosova-info.com/parlamenti-ne-venezuele-po-diskutonin-per-energjine-elektrike-por-i-iken-dritat-foto/60%Daily2016-10-21 10:46
https://kosova-info.com/tara-ia-mbyll-gojen-bleros-foto/60%Daily2016-10-21 10:45
https://kosova-info.com/militanti-i-isis-it-kryen-sulm-vetevrases-ne-mosul-video/60%Daily2016-10-21 10:41
https://kosova-info.com/alessandra-ambrosio-ekspozon-dekoltene-foto/60%Daily2016-10-21 10:32
https://kosova-info.com/kandidati-dyshon-per-kurdisje-konkursi-te-gjykates-themelore-ne-prishtine-dokument/60%Daily2016-10-21 10:29
https://kosova-info.com/veseli-njesoj-si-hungarezet-edhe-qytetaret-e-kosoves-kane-paguar-nje-cmim-te-madh-per-lirine-dhe-pavaresine-e-tyre/60%Daily2016-10-21 10:28
https://kosova-info.com/brexit-mund-te-mos-ndodh/60%Daily2016-10-21 10:27
https://kosova-info.com/pitt-nuk-nenshkruan-dokumentet-per-divorc/60%Daily2016-10-21 10:10
https://kosova-info.com/ushtria-turke-thote-se-ka-vrare-18-militante-kurde/60%Daily2016-10-21 10:05
https://kosova-info.com/kompany-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-10-21 10:04
https://kosova-info.com/turqi-kosove-lajm-i-madh-nga-dardanet/60%Daily2016-10-21 09:47
https://kosova-info.com/vendimin-per-martese-e-merrni-cdo-dite-jo-vetem-ne-diten-e-marteses/60%Daily2016-10-21 09:42
https://kosova-info.com/ministria-e-drejtesise-tu-kerkoje-falje-zyrtareve-te-sherbimit-korrektues/60%Daily2016-10-21 09:38
https://kosova-info.com/messi-real-madrid-lajm-i-cmendur-nga-spanja-foto/60%Daily2016-10-21 09:33
https://kosova-info.com/ferizaj-nje-qytetar-sulmohet-dhe-i-vidhen-500-euro/60%Daily2016-10-21 09:25
https://kosova-info.com/aksionet-e-microsoft-arrijn-pikn-m-t-lart-q-nga-1999/60%Daily2016-10-21 08:46
https://kosova-info.com/vetite-kuruese-te-qumeshtit-te-bletes/60%Daily2016-10-21 09:06
https://kosova-info.com/big-basta-do-ta-le-vesa-lumen-shkaku-i-kombesise/60%Daily2016-10-21 09:02
https://kosova-info.com/vdes-nje-person-ne-aksident-trafiku-ne-gjilan/60%Daily2016-10-21 08:54
https://kosova-info.com/ekipi-i-njohur-perjashtohet-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-10-21 08:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-dashuri-me-ngjyre-i-ences-foto/60%Daily2016-10-21 08:32
https://kosova-info.com/stresi-e-shkakton-kancerin-2/60%Daily2016-10-21 08:31
https://kosova-info.com/ish-shefi-i-nsa-s-thot-se-edhe-shba-ja-ka-hakuar-parti-politike-t-huaja/60%Daily2016-10-21 08:28
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-pyet-halil-matoshin-cfare-kombi-jemi-shqiptaret-e-malit-te-zi/60%Daily2016-10-21 08:21
https://kosova-info.com/humbi-75-kilograme-pasi-u-fejua-foto/60%Daily2016-10-21 08:13
https://kosova-info.com/biblioteka-kombetare-anetaresohet-ne-ifla/60%Daily2016-10-21 08:12
https://kosova-info.com/nxeneset-e-asfiksuara-nga-hashashi-ne-shkolle-ja-deshmite-e-prinderve/60%Daily2016-10-21 08:09
https://kosova-info.com/action-bronson-publikon-kengen-e-re-video/60%Daily2016-10-21 08:09
https://kosova-info.com/sulmohet-ndertesa-qeveritare-ne-irak/60%Daily2016-10-21 07:59
https://kosova-info.com/me-ne-fund-bob-dylan-pranon-cmimin-nobel-per-letersi/60%Daily2016-10-21 07:44
https://kosova-info.com/jonida-vokshi-rrefen-momentin-te-lihesh-7-dite-para-dasme/60%Daily2016-10-21 07:41
https://kosova-info.com/sa-kohe-duhet-te-zihen-vezet-per-te-qene-te-ngrenshme/60%Daily2016-10-21 07:34
https://kosova-info.com/termet-ne-japoni/60%Daily2016-10-21 07:25
https://kosova-info.com/jeta-e-rende-e-nikoletes-qe-jeton-me-tumor-ne-fytyre-foto/60%Daily2016-10-21 07:23
https://kosova-info.com/gjermania-eshte-vendi-me-i-mire-per-te-qene-i-ri/60%Daily2016-10-21 07:21
https://kosova-info.com/bravo-edhe-nje-problem-pas-kartonit-te-kuq-foto/60%Daily2016-10-21 07:20
https://kosova-info.com/gjykata-i-jep-10-vite-burg-alket-rizai-se-shpejti-lirohem/60%Daily2016-10-21 07:19
https://kosova-info.com/daciq-flet-per-serbet-e-arrestuar-per-terrorizem-ne-mal-te-zi/60%Daily2016-10-21 07:16
https://kosova-info.com/tesla-do-te-prodhoj-vetura-vete-drejtuese-foto/60%Daily2016-10-21 07:12
https://kosova-info.com/ish-futbollisti-i-kombetares-deshiroi-te-behet-selektor-i-shqiperise-foto/60%Daily2016-10-21 07:11
https://kosova-info.com/nje-boksere-seksi-si-nina-agdal-foto/60%Daily2016-10-21 07:05
https://kosova-info.com/kosova-behet-me-stadium-ky-shtet-i-ofron-kredi-pa-interes-foto/60%Daily2016-10-21 07:03
https://kosova-info.com/modelja-del-vetem-me-peshqir-ne-rruge-i-zbulon-te-gjitha-foto-16/60%Daily2016-10-21 07:00
https://kosova-info.com/obama-e-quan-te-rrezikshme-retoriken-zgjedhore-te-trumpit/60%Daily2016-10-21 06:58
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-misionin-e-nato-s-ne-egje-dergon-anije-dhe-21-ushtarake/60%Daily2016-10-21 06:56
https://kosova-info.com/guardiola-largon-dy-super-futbolliste-nga-man-city-foto/60%Daily2016-10-21 06:49
https://kosova-info.com/stresi-shan-gjykatesin-foto/60%Daily2016-10-21 06:43
https://kosova-info.com/nintendo-publikoi-trailerin-e-konsols-s-re-switch/60%Daily2016-10-21 06:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dita-me-e-mire-per-te-bere-dashuri/60%Daily2016-10-21 06:37
https://kosova-info.com/horoskopi-21-tetor-2016/60%Daily2016-10-21 06:18
https://kosova-info.com/beja-nuk-e-kercenon-rusine/60%Daily2016-10-21 06:16
https://kosova-info.com/luftime-te-ashpra-ne-mosul-vritet-nje-ushtar-amerikan/60%Daily2016-10-21 06:00
https://kosova-info.com/moti-sot-ne-shqiperi/60%Daily2016-10-21 05:58
https://kosova-info.com/prizren-arrestohet-pasi-e-shantazhonte-nje-grua-ne-facebook/60%Daily2016-10-21 05:55
https://kosova-info.com/pasurite-e-pista-kontroll-deri-ne-vitin-1992-panik-ne-drejtesi/60%Daily2016-10-21 05:48
https://kosova-info.com/bota-e-futbollit-cuditet-me-ate-qe-ka-bere-neymar-foto/60%Daily2016-10-21 05:30
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-reagon-ndaj-deklaratave-te-trump-per-mosnjohjen-e-zgjedhjeve/60%Daily2016-10-21 05:24
https://kosova-info.com/barcelona-organizon-feste-te-ekipit-mungojne-dy-futbolliste-foto/60%Daily2016-10-21 05:21
https://kosova-info.com/berlin-1945-grozni-2000-halep-2016/60%Daily2016-10-21 05:19
https://kosova-info.com/kjo-grua-piu-mjalte-me-limon-per-nje-vit-por-a-mund-ta-zbuloni-cfare-i-ndodhi-pastaj/60%Daily2016-10-21 00:02
https://kosova-info.com/deshironi-gjoks-me-te-madh-dhe-me-muskulor-atehere-bejeni-kete-ushtrim-dy-minutesh-video/60%Daily2016-10-20 23:40
https://kosova-info.com/ky-aplikacion-ju-tregon-ku-e-keni-te-dashuren-ose-te-dashurin/60%Daily2016-10-20 22:50
https://kosova-info.com/pogba-dhe-lingard-vijne-me-festimin-e-vitit-video/60%Daily2016-10-20 22:00
https://kosova-info.com/qosja-fjalimet-e-rames-ne-beograd-leksione-per-serbet/60%Daily2016-10-20 21:54
https://kosova-info.com/trimat-e-isis-it-largohen-nga-beteja-te-veshur-si-femra-foto/60%Daily2016-10-20 21:53
https://kosova-info.com/oki-shnerrohet-ne-femer-foto/60%Daily2016-10-20 21:52
https://kosova-info.com/shteti-i-festave-video/60%Daily2016-10-20 21:52
https://kosova-info.com/samsung-vjen-me-seri-te-re-te-telefonave-galaxy-on-nxt/60%Daily2016-10-20 21:46
https://kosova-info.com/jupi-dhe-de-biasi-nuk-flisnin-me-njeri-tjetrin/60%Daily2016-10-20 21:41
https://kosova-info.com/nga-sherbyes-caji-ne-vip-i-rrjeteve-sociale-foto/60%Daily2016-10-20 21:38
https://kosova-info.com/thaci-jeta-xharres-ne-vitin-2007-ju-ishit-entuziaste-e-fitores-se-pdk-se/60%Daily2016-10-20 21:33
https://kosova-info.com/clinton-mund-te-humbase-nga-buzeqeshja-e-saj-video/60%Daily2016-10-20 21:32
https://kosova-info.com/gecaj-serwer-i-ka-lexuar-intervistat-e-mija-kur-kam-folur-per-vv-ne/60%Daily2016-10-20 21:27
https://kosova-info.com/wikileaks-publikon-adresen-e-emailit-te-presidentit-obama/60%Daily2016-10-20 21:23
https://kosova-info.com/sasi-rekord-droge-ne-qytetin-gjerman-arrestohet-kamionisti-shqiptar/60%Daily2016-10-20 21:19
https://kosova-info.com/me-27-tetor-apple-zbulon-nje-tjeter-produkt/60%Daily2016-10-20 21:19
https://kosova-info.com/momenti-i-jashtezakonshem-kur-old-trafford-i-gezohet-golit-te-van-persiet-video/60%Daily2016-10-20 21:16
https://kosova-info.com/djalli-po-ben-sehir-me-debatin-kosove-shqiperi/60%Daily2016-10-20 21:13
https://kosova-info.com/disa-keshilla-si-te-shpetoni-nga-gripi/60%Daily2016-10-20 21:07
https://kosova-info.com/mashtrim-per-favore-seksuale-vajza-shqiptare-zhvat-zviceranin/60%Daily2016-10-20 21:07
https://kosova-info.com/keto-jane-sytjenat-qe-e-zbulojne-kancerin-brenda-2-minutave/60%Daily2016-10-20 21:03
https://kosova-info.com/trump-beri-dicka-qe-asnje-kandidat-ne-historine-amerikane-nuk-e-beri/60%Daily2016-10-20 21:00
https://kosova-info.com/alarmon-nato-anijet-ruse-mund-te-perdoren-per-sulme-ushtarake-ne-siri/60%Daily2016-10-20 20:59
https://kosova-info.com/zaimina-i-jep-fund-lidhjes-gjashte-vjecare/60%Daily2016-10-20 20:58
https://kosova-info.com/roma-austria-viena-rezultat-shokues-video/60%Daily2016-10-20 20:58
https://kosova-info.com/man-utd-fenerbahce-mbyllet-me-kete-rezultat-video/60%Daily2016-10-20 20:57
https://kosova-info.com/enca-duke-u-puthur-me-te-dashurin-e-saj-me-ngjyre-foto/60%Daily2016-10-20 20:49
https://kosova-info.com/roma-austria-viena-e-pabesueshme-si-eshte-rezultati-tani-video/60%Daily2016-10-20 20:48
https://kosova-info.com/luana-vjollca-si-modele-ne-moshen-15-vjecare-foto/60%Daily2016-10-20 20:42
https://kosova-info.com/avionet-turq-bombardojne-veriun-e-sirise/60%Daily2016-10-20 20:40
https://kosova-info.com/asiston-totti-bombardon-florenzi-video/60%Daily2016-10-20 20:35
https://kosova-info.com/blero-sjell-balade-per-nje-dashuri-te-humbur/60%Daily2016-10-20 20:16
https://kosova-info.com/edhe-lingard-realizon-gol-fantastik-video/60%Daily2016-10-20 20:13
https://kosova-info.com/marrsh-protestues-ne-athine-per-te-drejtat-e-refugjateve/60%Daily2016-10-20 20:07
https://kosova-info.com/instagram-shton-nje-vegel-te-rendesishme/60%Daily2016-10-20 20:03
https://kosova-info.com/pogba-shenon-nje-gol-te-cmendur-video/60%Daily2016-10-20 19:55
https://kosova-info.com/perseri-penallti-per-united-shenon-martial-video/60%Daily2016-10-20 19:46
https://kosova-info.com/si-ta-perdorni-kungullin-si-produkt-kozmetik/60%Daily2016-10-20 19:45
https://kosova-info.com/asistim-magjik-nga-totti-shenon-el-shaarawy-video/60%Daily2016-10-20 19:43
https://kosova-info.com/sensuale-si-elvana-foto/60%Daily2016-10-20 19:40
https://kosova-info.com/penallti-per-united-shikoni-cfare-beri-pogba-video/60%Daily2016-10-20 19:40
https://kosova-info.com/mazreku-qendrimi-i-enver-hoxhajt-joracional-me-shqiperine/60%Daily2016-10-20 19:31
https://kosova-info.com/dardan-gashi-thaci-ka-per-detyre-ti-ftohe-gjakrat-nese-ka-te-tille/60%Daily2016-10-20 19:29
https://kosova-info.com/kampe-stervitore-nacionaliste-per-rinine-ruse/60%Daily2016-10-20 19:25
https://kosova-info.com/nje-ton-kanabis-ne-athine-gjashte-shqiptare-te-arrestuar/60%Daily2016-10-20 19:19
https://kosova-info.com/obsh-tirana-kryeqyteti-me-i-ndotur-ne-rajon/60%Daily2016-10-20 19:14
https://kosova-info.com/stresi-e-shkakton-kancerin/60%Daily2016-10-20 19:12
https://kosova-info.com/rama-per-perrallat-dhe-mitet-e-mediave-kosove-shqiperi-video/60%Daily2016-10-20 19:09
https://kosova-info.com/thaci-mes-akuzave-dhe-mbeshtetjes-per-kombin-video/60%Daily2016-10-20 19:04
https://kosova-info.com/mustafa-ne-samitin-e-holandes-merr-perkrahje-per-proceset-euro-integruese-te-kosoves/60%Daily2016-10-20 18:59
https://kosova-info.com/inter-southampton-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-ne-fund-video/60%Daily2016-10-20 18:51
https://kosova-info.com/historia-e-djalit-2-vjec-qe-pinte-40-cigare-ne-dite-ja-cfare-ndodhi-me-te-video/60%Daily2016-10-20 18:49
https://kosova-info.com/ky-eshte-dizajni-i-mahnitshem-i-iphone-8/60%Daily2016-10-20 18:47
https://kosova-info.com/inter-southampton-nderhyrje-horror-dhe-karton-i-kuq-video/60%Daily2016-10-20 18:42
https://kosova-info.com/dyshja-e-suksesshme-ardian-e-dalool-vijne-me-kenge-te-re-video/60%Daily2016-10-20 18:32
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-sulmeve-t-hakerave-ndaj-routerave-t-shtpis/60%Daily2016-10-20 16:36
https://kosova-info.com/kjo-26-vjecare-po-konsiderohet-femra-me-seksi-e-ketij-viti/60%Daily2016-10-20 18:30
https://kosova-info.com/inter-southampton-shenohet-nje-super-gol-video/60%Daily2016-10-20 18:25
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-ne-nje-qender-tregtare-ne-shba-tete-te-plagosur/60%Daily2016-10-20 18:19
https://kosova-info.com/kryetari-i-presheves-flet-per-lapidarin-e-vetevendosjes-dhe-pijen-fanta-video/60%Daily2016-10-20 18:18
https://kosova-info.com/stojanoviq-kunder-qeverise-per-trepcen-ne-bruksel-video/60%Daily2016-10-20 18:10
https://kosova-info.com/rumunet-ndertojne-veturen-e-jashtezakonshme-ja-cfare-eshte-ne-gjendje-te-beje-ajo/60%Daily2016-10-20 18:09
https://kosova-info.com/pas-nje-femre-te-famshme-fshihet-nje-mashkull-mashtrues-foto/60%Daily2016-10-20 18:07
https://kosova-info.com/nato-e-shqetesuar-me-nisjen-e-luftanijeve-ruse-drejt-sirise/60%Daily2016-10-20 18:05
https://kosova-info.com/lajmivox-mendimi-i-qytetareve-per-vetevrasjet-ne-kosove-video/60%Daily2016-10-20 18:01
https://kosova-info.com/kenga-qe-shkaktoi-qindra-vetevrasje-video/60%Daily2016-10-20 17:59
https://kosova-info.com/shkencetaret-humbin-kontaktet-me-sonden-e-derguar-ne-mars/60%Daily2016-10-20 17:53
https://kosova-info.com/kanye-west-tregon-se-nuk-jane-mire-me-jay-z-ne-video/60%Daily2016-10-20 17:50
https://kosova-info.com/zbulohet-fjalimi-i-jashtezakonshem-i-ronaldos-pas-pjeses-se-pare-te-finales-se-championsit-video/60%Daily2016-10-20 17:48
https://kosova-info.com/trump-do-i-pranoj-zgjedhjet-nese-fitoj-une/60%Daily2016-10-20 17:46
https://kosova-info.com/pse-ky-laptop-windows-sht-ndr-m-t-mirt-e-industris/60%Daily2016-10-20 16:01
https://kosova-info.com/dasma-e-cila-ishte-gati-te-shnderrohej-ne-tragjedi/60%Daily2016-10-20 17:29
https://kosova-info.com/strakosha-merr-lajmin-e-karrieres/60%Daily2016-10-20 17:20
https://kosova-info.com/kuvendi-i-kosoves-njeh-zyren-per-kosove-dhe-metohi/60%Daily2016-10-20 17:04
https://kosova-info.com/greva-e-dyte-per-pagat-e-vonuara-video/60%Daily2016-10-20 16:59
https://kosova-info.com/askush-nuk-ka-pritur-qe-kjo-te-ndodh-mes-mustafit-dhe-ozilit/60%Daily2016-10-20 16:56
https://kosova-info.com/i-pastrehu-goditet-brutalisht-ne-koke-nga-nje-bandit-video/60%Daily2016-10-20 16:53
https://kosova-info.com/vetevendosje-nuk-distancohet-nga-deklaratat-e-boiken-abazit-video/60%Daily2016-10-20 16:52
https://kosova-info.com/lajme-shume-te-keqija-per-meshkujt-qe-flene-shume-dhe-per-ata-qe-flene-pak/60%Daily2016-10-20 16:52
https://kosova-info.com/pitt-e-sheh-per-here-te-pare-te-birin-maddox-pas-konfliktit/60%Daily2016-10-20 16:49
https://kosova-info.com/butrint-imeri-e-elinel-publikojne-bashkepunimin-e-tyre-video/60%Daily2016-10-20 16:35
https://kosova-info.com/irina-shayk-cristiano-ronaldo-befasi-e-madhe-video/60%Daily2016-10-20 16:32
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-mbroni-me-fjalkalim-blloqet-e-shnimeve-n-onenote/60%Daily2016-10-20 15:48
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-e-grabitjes-se-kim-kardashian-ne-paris-video/60%Daily2016-10-20 16:25
https://kosova-info.com/vuani-nga-dhimbjet-e-shpines-ja-cfare-tregon-studimi/60%Daily2016-10-20 16:25
https://kosova-info.com/inter-southampton-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-10-20 16:09
https://kosova-info.com/ja-risia-qe-sjell-facebook-per-videot-live/60%Daily2016-10-20 16:06
https://kosova-info.com/londer-kryhet-shperthim-i-kontrolluar-i-nje-pakoje-te-dyshimte/60%Daily2016-10-20 16:06
https://kosova-info.com/morata-nen-hijen-e-bbc/60%Daily2016-10-20 15:55
https://kosova-info.com/zvarritet-hapja-e-paraleles-shqipe-ne-shkollen-e-muzikes-ne-kumanove/60%Daily2016-10-20 15:54
https://kosova-info.com/bebe-rexha-babai-do-te-me-vrase-video/60%Daily2016-10-20 15:51
https://kosova-info.com/ne-bruksel-u-mbajt-takimi-per-diplomat/60%Daily2016-10-20 15:51
https://kosova-info.com/nis-ndertimi-i-ures-se-drurit-ne-struge/60%Daily2016-10-20 15:49
https://kosova-info.com/ne-bruksel-u-mbajt-takimi-per-diplomat-2/60%Daily2016-10-20 15:48
https://kosova-info.com/te-kujt-jane-eshtrat-e-gjetura-ne-oborrin-e-ali-ahemtit/60%Daily2016-10-20 15:44
https://kosova-info.com/microsoft-lanoi-ndrtimin-14951-t-windows-10-ts-sjell-ubuntu-16-04-n-subsistemin-e-windows/60%Daily2016-10-20 15:34
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-per-planifikim-te-sulmeve-terroriste-ne-tatarstan/60%Daily2016-10-20 15:33
https://kosova-info.com/per-cfare-e-ka-marre-malli-capital-t-ne-foto/60%Daily2016-10-20 15:33
https://kosova-info.com/pogba-real-madrid-shikoni-cfare-ka-ndodhur-ne-vere/60%Daily2016-10-20 15:32
https://kosova-info.com/bdi-eshte-perplot-grueviste-dhe-udbashe-thote-vellai-i-deputetes-se-bdi-se/60%Daily2016-10-20 15:19
https://kosova-info.com/ke-po-e-shan-2ton-video/60%Daily2016-10-20 15:14
https://kosova-info.com/identifikohet-personi-qe-u-arrestua-ne-prage-per-sulme-kibernetike/60%Daily2016-10-20 15:14
https://kosova-info.com/luksi-i-zrre-se-shpenzon-1900-euro-per-4-tablete-pc-dokument/60%Daily2016-10-20 15:08
https://kosova-info.com/kosovari-i-shqiperise-tregon-historine-perlotese-nga-lufta-e-kosoves/60%Daily2016-10-20 15:05
https://kosova-info.com/policia-arrestoi-njerin-nga-dy-te-shumekerkuarit/60%Daily2016-10-20 14:45
https://kosova-info.com/mustafa-merr-mbeshtetje-per-liberalizim-te-vizave-ne-samitin-e-epp-se/60%Daily2016-10-20 14:41
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-formacionin-e-javes-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-10-20 14:41
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-formacionin-e-javes-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-10-20 14:41
https://kosova-info.com/intervista-e-plote-e-thacit-ne-opinion-presidenti-shuan-debatin-shqiptaro-kosovare-e-quan-te-panevojshem/60%Daily2016-10-20 14:38
https://kosova-info.com/zyrtari-i-arsimit-raporton-rrejshem-se-eshte-rrembyer-nje-nxenese/60%Daily2016-10-20 14:29
https://kosova-info.com/foshnjat-e-luftes-ne-aleppo-mbesin-pa-buke-foto/60%Daily2016-10-20 14:24
https://kosova-info.com/sarri-godet-hysajn-shperthen-agjenti/60%Daily2016-10-20 14:21
https://kosova-info.com/somalia-i-liron-3-gazetaret-e-al-jazeera/60%Daily2016-10-20 14:13
https://kosova-info.com/maradona-e-xhelozon-vetem-kete-futbollist-foto/60%Daily2016-10-20 13:53
https://kosova-info.com/ja-arsyeja-pse-cipsat-skadojne-gjithmone-te-shtunave/60%Daily2016-10-20 13:46
https://kosova-info.com/shokon-maddona-ofron-seks-oral-per-voten-e-clintonit-video/60%Daily2016-10-20 13:40
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-ne-krize-vjen-doreheqja-e-madhe-foto/60%Daily2016-10-20 13:32
https://kosova-info.com/t-gjitha-makinat-tesla-q-do-t-prodhohen-q-tani-e-tutje-do-t-ken-teknologji-vetdrejtimi/60%Daily2016-10-20 15:26
https://kosova-info.com/amerika-po-cmendet-pas-kesaj-kenge-te-re-te-eminem-video/60%Daily2016-10-20 13:18
https://kosova-info.com/gold-ag-me-fjale-emocionuese-per-babain-e-ndjere-foto/60%Daily2016-10-20 13:14
https://kosova-info.com/faji-i-shqiperise-e-peson-klubi-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-10-20 13:13
https://kosova-info.com/keshtu-eshte-dukur-gigi-hadid-ne-mbremjen-e-matures-foto/60%Daily2016-10-20 13:08
https://kosova-info.com/prokuroria-speciale-ngrite-aktakuze-ndaj-nje-personi-per-krime-lufte/60%Daily2016-10-20 13:05
https://kosova-info.com/zyrtare-roma-garcia-lajm-i-madh-nga-italia-foto/60%Daily2016-10-20 13:05
https://kosova-info.com/vv-ferizaj-ende-pa-spital-per-ceshtje-inatesh/60%Daily2016-10-20 13:03
https://kosova-info.com/nje-mami-seksi-si-arta-bajrami-foto/60%Daily2016-10-20 13:00
https://kosova-info.com/cfare-po-ben-aziz-salihu-pas-daljes-nga-spitali-foto/60%Daily2016-10-20 12:51
https://kosova-info.com/dafina-plot-stil-ne-hollywood-foto/60%Daily2016-10-20 12:46
https://kosova-info.com/zyrtare-shume-keq-per-barcelonen-ja-sa-do-te-mungoje-pique/60%Daily2016-10-20 12:35
https://kosova-info.com/kazakistani-ndalon-hixhabin-neper-shkolla/60%Daily2016-10-20 12:28
https://kosova-info.com/gjyqtarja-shqiptare-me-seksi-e-futbollit-foto/60%Daily2016-10-20 12:19
https://kosova-info.com/filipine-shkeputet-nga-ndikimi-i-shba-se-afrohet-me-kinen/60%Daily2016-10-20 12:18
https://kosova-info.com/guardiola-largoi-hartin-per-bravon-i-ndodh-kjo-foto/60%Daily2016-10-20 12:11
https://kosova-info.com/tre-favoritet-kryesore-kush-do-ta-fitoje-topin-e-arte-foto/60%Daily2016-10-20 11:57
https://kosova-info.com/be-po-shqyrton-mundesine-e-sanksionimit-te-perkrahesve-te-assadit/60%Daily2016-10-20 11:52
https://kosova-info.com/nenes-19-vjecare-nga-ferizaj-i-sigurohet-nje-vend-pune/60%Daily2016-10-20 13:04
https://kosova-info.com/policia-spanjolle-pr-her-t-par-arrestoi-nj-pirat-t-librave-elektronik/60%Daily2016-10-20 11:13
https://kosova-info.com/270-raste-te-reja-me-kancer-te-gjirit/60%Daily2016-10-20 11:43
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-ligen-e-kampioneve-foto-2/60%Daily2016-10-20 11:36
https://kosova-info.com/van-gaal-mourinho-tifozet-e-man-utd-nuk-mund-tju-besojne-syve-foto/60%Daily2016-10-20 11:19
https://kosova-info.com/avionet-e-turqise-sulmojne-luftetaret-kurde-ne-veri-te-sirise/60%Daily2016-10-20 10:59
https://kosova-info.com/emri-i-madh-largohet-nga-kombetarja-shqiptare-ne-fshf-heshtin-foto/60%Daily2016-10-20 10:45
https://kosova-info.com/kanabis-saimir-tahiri-propozon-ashpersimin-e-denimeve/60%Daily2016-10-20 10:44
https://kosova-info.com/kush-po-ia-fut-duart-morenes-ne-turqi-foto/60%Daily2016-10-20 10:40
https://kosova-info.com/ronaldo-publikon-nje-fotografi-tifozet-i-kerkojne-ta-fshije-foto/60%Daily2016-10-20 10:29
https://kosova-info.com/lind-ne-moshen-62-vjecare-inkurajon-edhe-grate-tjera-ta-bejne-te-njejten-gje/60%Daily2016-10-20 10:28
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-banese-ne-itali-plagosen-7-shqiptare/60%Daily2016-10-20 10:20
https://kosova-info.com/google-lanoi-versionin-eksperimental-t-android-7-1-pr-nexus-5x-6p-dhe-pixel-c/60%Daily2016-10-20 08:16
https://kosova-info.com/vdes-polici-gjerman-qe-u-qellua-nga-nje-ekstremist-gjerman/60%Daily2016-10-20 10:13
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-kush-do-te-largohet-nga-arsenal-foto/60%Daily2016-10-20 10:06
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pozita-me-e-shendetshme-per-te-fjetur/60%Daily2016-10-20 10:03
https://kosova-info.com/elena-ka-ditelindjen-keshtu-e-uron-motren-rita-ora-foto/60%Daily2016-10-20 09:51
https://kosova-info.com/messi-shuplake-guardioles-foto/60%Daily2016-10-20 09:50
https://kosova-info.com/putinin-ne-berlin-e-presin-me-arusha-te-pergjakura-foto/60%Daily2016-10-20 09:40
https://kosova-info.com/icardi-eshte-i-vdekur/60%Daily2016-10-20 09:27
https://kosova-info.com/dhurata-dora-pozon-me-nenen-e-saj-foto/60%Daily2016-10-20 09:21
https://kosova-info.com/ekskluzive-prokuroria-heton-tenderin-20-milionesh-te-pasaportave-dyshime-per-skandal-te-ri-te-mpb-se/60%Daily2016-10-20 09:19
https://kosova-info.com/silva-transferohet-te-klubi-me-i-madh-ne-bote-foto/60%Daily2016-10-20 09:17
https://kosova-info.com/shpallet-fituesi-i-debatit-te-fundit-mes-hillary-clinton-dhe-donald-trump/60%Daily2016-10-20 09:14
https://kosova-info.com/pretendimet-e-bullgareve-per-eshtrat-e-zbuluara-ne-oborrin-e-ali-ahmetit/60%Daily2016-10-20 09:14
https://kosova-info.com/apple-konfirmoi-aktivitetin-e-dats-27-tetor-priten-modele-t-reja-macbook-pro/60%Daily2016-10-20 08:09
https://kosova-info.com/nese-keni-keto-shenja-urime-ju-jeni-shtatzene/60%Daily2016-10-20 09:06
https://kosova-info.com/historia-e-mrekullueshme-e-te-riut-amerikan-qe-po-e-ndihmon-kosoven/60%Daily2016-10-20 09:04
https://kosova-info.com/merkel-debatuam-shume-ashper-me-putin/60%Daily2016-10-20 09:03
https://kosova-info.com/te-dobesohesh-duke-ngrene-karbohidrate-sa-te-duash/60%Daily2016-10-20 08:55
https://kosova-info.com/majki-duet-me-nje-reper-nuk-eshte-getoar-selimi/60%Daily2016-10-20 08:55
https://kosova-info.com/stervitje-e-eger-shihni-si-vuajne-ushtaret-ruse-foto/60%Daily2016-10-20 08:26
https://kosova-info.com/renditja-e-re-e-fifa-se-shikojeni-ku-eshte-kosova-foto/60%Daily2016-10-20 08:17
https://kosova-info.com/ledri-po-vuan-per-dashni-e-ka-gati-hitin-e-ri/60%Daily2016-10-20 08:14
https://kosova-info.com/verratti-nese-ndodh-kjo-largohem-nga-psg/60%Daily2016-10-20 08:09
https://kosova-info.com/ne-aleppo-hyn-ne-fuqi-pushimi-humanitar/60%Daily2016-10-20 08:06
https://kosova-info.com/kostumi-m-i-frikshm-i-halloween-sht-ai-i-prbr-nga-disa-galaxy-note-7/60%Daily2016-10-20 07:09
https://kosova-info.com/kusari-lila-subjekti-jone-model-per-partite-e-medha-jo-satelit/60%Daily2016-10-20 08:03
https://kosova-info.com/pas-dua-lipes-nje-tjeter-talent-shqiptar-ftohet-ne-emisionin-e-jimmy-fallon-foto/60%Daily2016-10-20 07:48
https://kosova-info.com/zyrtare-selektori-i-shqiperise-jep-doreheqje-foto/60%Daily2016-10-20 07:44
https://kosova-info.com/argjentina-ne-proteste-masive-pas-perdhunimit-barbar-dhe-vrasjes-se-16-vjecares-foto/60%Daily2016-10-20 07:42
https://kosova-info.com/gjoksi-i-zajmines-natyral-apo-botoks-foto/60%Daily2016-10-20 07:26
https://kosova-info.com/modric-ky-eshte-titulli-qe-dua-ta-fitoj-ne-real-madrid/60%Daily2016-10-20 07:21
https://kosova-info.com/buffon-trajner-i-nje-super-ekipi-nuk-eshte-juventus-foto/60%Daily2016-10-20 07:04
https://kosova-info.com/netgear-prezantoi-routerin-m-t-shpejt-n-bot-nighthawk-x10/60%Daily2016-10-20 07:03
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-ermal-fejzullahut-mbyll-llogarine-ne-instagram/60%Daily2016-10-20 06:58
https://kosova-info.com/real-madrid-kerkon-nje-super-portier-foto/60%Daily2016-10-20 06:54
https://kosova-info.com/ne-gjermani-800-sulme-per-nje-vit-ne-kampet-e-refugjateve/60%Daily2016-10-20 06:51
https://kosova-info.com/gucati-listat-e-veteraneve-nuk-i-fryne-komandantet-por-qeveritaret/60%Daily2016-10-20 06:44
https://kosova-info.com/a-duhet-denuar-me-burg-robert-aliaj-foto/60%Daily2016-10-20 06:35
https://kosova-info.com/kosova-ne-lufte-me-trafikimin-e-qenieve-njerezore/60%Daily2016-10-20 06:28
https://kosova-info.com/morena-e-pashpirt-thyen-dhe-ushqehet-me-zemra-foto/60%Daily2016-10-20 06:19
https://kosova-info.com/samiti-ne-berlin-per-ukrainen-dhe-sirine/60%Daily2016-10-20 06:18
https://kosova-info.com/digjni-kalori-duke-pertypur-camcakez/60%Daily2016-10-20 06:11
https://kosova-info.com/protokolli-shqiperi-serbi-pa-pelqimin-e-kosoves-i-pakuptimte/60%Daily2016-10-20 06:05
https://kosova-info.com/luftanija-zumwalt-tmerri-amerikan-per-armiqte-foto/60%Daily2016-10-20 05:41
https://kosova-info.com/het-trik-nga-messi-titull-interesant-nga-gazeta-e-realit-foto/60%Daily2016-10-20 05:31
https://kosova-info.com/bravo-shikojeni-cfare-i-ka-bere-the-sun-foto/60%Daily2016-10-20 05:24
https://kosova-info.com/horoskopi-20-tetor-2016/60%Daily2016-10-20 05:21
https://kosova-info.com/arrestohet-hakeri-rus-ne-prage/60%Daily2016-10-20 05:14
https://kosova-info.com/trump-sdo-ti-pranoje-rezultatet-nese-humb/60%Daily2016-10-20 05:09
https://kosova-info.com/ne-kakao-shtoji-keta-tre-perberes-me-nuk-do-te-keni-probleme-me-harresen-dhe-me-tensionin/60%Daily2016-10-19 23:52
https://kosova-info.com/mbrojini-kembet-tuaja-mund-tju-zbulojne-shume-probleme-shendetesore/60%Daily2016-10-19 23:49
https://kosova-info.com/shkencetaret-aksidentalisht-zbulojne-menyren-e-shnderrimit-te-co2-ne-etanol/60%Daily2016-10-19 22:08
https://kosova-info.com/befason-obama-nuk-e-di-pse-me-eshte-dhene-cmimi-nobel/60%Daily2016-10-19 22:04
https://kosova-info.com/termet-ne-gjirokaster-banoret-ne-panik/60%Daily2016-10-19 22:01
https://kosova-info.com/20-vjecaret-estrades-qe-duken-si-30-vjecare-foto/60%Daily2016-10-19 21:59
https://kosova-info.com/gjenerali-amerikan-fillon-te-dorezohet-isis-udheheqesit-po-ikni-nga-mosulin/60%Daily2016-10-19 21:57
https://kosova-info.com/guardiola-flet-pas-turperimit-por-a-e-ka-seriozisht/60%Daily2016-10-19 21:57
https://kosova-info.com/opozita-malaziase-u-ofron-pakicave-postin-e-kryeministrit/60%Daily2016-10-19 21:54
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-nje-tjeter-shofer-ecen-me-shpejtesi-ne-korsine-e-gabuar-ne-tirane-video/60%Daily2016-10-19 21:46
https://kosova-info.com/messi-tallet-me-guardiolan-foto/60%Daily2016-10-19 21:46
https://kosova-info.com/thaci-ska-komb-e-identitet-kosovar-ka-identitet-shteteror-kosovar/60%Daily2016-10-19 21:41
https://kosova-info.com/pergjigjja-e-thacit-per-vizitat-e-rames-ne-serbi-beogradi-nuk-eshte-kryeqytet-i-engjejve/60%Daily2016-10-19 21:29
https://kosova-info.com/perfundojne-bisedimet-ne-bruksel-serbia-kerkon-te-diskutoi-per-trepcen-kosova-refuzon/60%Daily2016-10-19 21:28
https://kosova-info.com/kosoven-ne-futboll-thaci-ne-fb-e-quan-kombetare-e-ne-tv-perfaqesuese-foto/60%Daily2016-10-19 21:28
https://kosova-info.com/enrique-tallet-me-ata-qe-dyshojne-ne-messin/60%Daily2016-10-19 21:27
https://kosova-info.com/honda-ne-vitin-2017-me-nje-super-veture-ekonomike/60%Daily2016-10-19 21:19
https://kosova-info.com/kendall-jenner-tregon-dashurine-e-pare-justin-bieber/60%Daily2016-10-19 21:11
https://kosova-info.com/bravo-beri-gabim-amatoresk-shikoni-reagimin-e-ter-stegen-video/60%Daily2016-10-19 21:06
https://kosova-info.com/qualcomm-prezanton-modemin-5g/60%Daily2016-10-19 20:59
https://kosova-info.com/thaci-shqiperia-ta-kryeje-autostraden-e-vet-e-te-mos-mendoje-per-vende-te-tjera/60%Daily2016-10-19 20:44
https://kosova-info.com/shokohet-napoli-ja-rezultatet-komplete/60%Daily2016-10-19 20:42
https://kosova-info.com/thaci-edi-rama-mund-te-flas-per-kosoven-por-vendimet-i-marrim-ne/60%Daily2016-10-19 20:42
https://kosova-info.com/cmenduria-kim-100-mije-dollare-per-nje-dhome-kunder-frikes-dhe-panikut-foto/60%Daily2016-10-19 20:39
https://kosova-info.com/messi-shkaterron-cityn-video/60%Daily2016-10-19 20:36
https://kosova-info.com/arsenal-ludogorets-rezultat-i-cmendur-video/60%Daily2016-10-19 20:34
https://kosova-info.com/bayern-psv-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-video/60%Daily2016-10-19 20:33
https://kosova-info.com/perkujtohet-alija-izetbegoviq-foto/60%Daily2016-10-19 20:29
https://kosova-info.com/i-cmenduri-messi-kompleton-het-trikun-video/60%Daily2016-10-19 20:16
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-e-tepron-gati-sa-nuk-i-shperthen-gjoksi-foto/60%Daily2016-10-19 20:12
https://kosova-info.com/ne-haiti-regjistrohen-800-raste-te-koleres/60%Daily2016-10-19 20:10
https://kosova-info.com/messi-i-pandalshem-shenon-edhe-nje-super-gol-video/60%Daily2016-10-19 20:08
https://kosova-info.com/barcelona-man-city-karton-i-kuq-video/60%Daily2016-10-19 20:02
https://kosova-info.com/njihuni-me-perzierjen-natyrale-qe-ju-pastron-veshkat/60%Daily2016-10-19 19:59
https://kosova-info.com/napoli-besiktas-shume-e-cuditshme-cka-ndodhi-ne-kete-penallti-video/60%Daily2016-10-19 19:59
https://kosova-info.com/bima-qe-largon-deshiren-per-te-pire-duhan/60%Daily2016-10-19 19:45
https://kosova-info.com/mozzik-flet-per-getin-dhe-noizyn-ja-ke-pelqen-ai-video/60%Daily2016-10-19 19:42
https://kosova-info.com/arrestohet-bosi-i-ndranghetas-udhetonte-nga-shqiperia-ne-itali/60%Daily2016-10-19 19:31
https://kosova-info.com/zevendesi-i-mustafes-nis-lobimin-ne-evrope-kunder-ligjit-per-trepcen/60%Daily2016-10-19 19:27
https://kosova-info.com/nga-15-nentori-hyn-ne-maqedoni-obligimi-per-pajisjet-dimerore-ne-komunikacion/60%Daily2016-10-19 19:25
https://kosova-info.com/femrat-ne-argjentine-hyjne-ne-greve-pas-perdhunimit-fatal-te-16-vjecares/60%Daily2016-10-19 19:23
https://kosova-info.com/quni-thaci-ka-qene-i-afert-me-sherbimet-sekrete-dhe-ka-informata-per-vrasjet/60%Daily2016-10-19 19:19
https://kosova-info.com/valeri-vjedh-facebookun-e-ermal-mamaqit-foto/60%Daily2016-10-19 19:19
https://kosova-info.com/bajrami-shba-kosove-zgjerohen-programet-e-kualifikimit-video/60%Daily2016-10-19 19:09
https://kosova-info.com/ja-sa-shume-dallojne-femrat-kur-jane-me-grim-dhe-pa-te/60%Daily2016-10-19 19:07
https://kosova-info.com/belgjike-thirret-ambasadori-rus-lidhur-me-pretendimet-per-sulm-ne-siri-2/60%Daily2016-10-19 18:54
https://kosova-info.com/shishet-e-plastikes-e-shkaktojne-kancerin-diabetin-dhe-autizmin/60%Daily2016-10-19 18:52
https://kosova-info.com/dhurata-e-vecante-e-ences-per-ditelindje-foto/60%Daily2016-10-19 18:52
https://kosova-info.com/tifozi-5-vjecar-i-kerkon-falje-celticut-arsyeja-eshte-e-jashtezakonshme/60%Daily2016-10-19 18:44
https://kosova-info.com/kjo-kerpudhe-e-zhduke-kancerin/60%Daily2016-10-19 18:37
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s8-vjen-me-kameren-me-te-mire-deri-me-tani/60%Daily2016-10-19 18:18
https://kosova-info.com/cluj-peja-rezultat-i-papritur-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2016-10-19 18:17
https://kosova-info.com/belgjike-thirret-ambasadori-rus-lidhur-me-pretendimet-per-sulm-ne-siri/60%Daily2016-10-19 18:09
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-vrasjen-e-dafina-zhubit-lirohet-nga-paraburgimi/60%Daily2016-10-19 18:04
https://kosova-info.com/i-jepet-lamtumira-e-fundit-butrint-bajramit-foto/60%Daily2016-10-19 18:02
https://kosova-info.com/kjo-eshte-bisha-m4-dtm-me-500-kuaj-fuqi/60%Daily2016-10-19 18:02
https://kosova-info.com/shkenda-kujton-kohet-e-vjetra-video/60%Daily2016-10-19 18:00
https://kosova-info.com/keto-jane-tri-komunat-me-numrin-me-te-madh-te-nxenesve/60%Daily2016-10-19 17:58
https://kosova-info.com/psg-basel-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-10-19 17:56
https://kosova-info.com/huawei-lanoi-telefonin-buxhetor-honor-6x-me-kosto-fillestare-150-dollar/60%Daily2016-10-19 12:12
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-intime-e-nores-dhe-robertit-video/60%Daily2016-10-19 17:37
https://kosova-info.com/me-sistemin-track-n-go-bora-nuk-do-te-jete-problem-per-veturen-tuaj/60%Daily2016-10-19 17:32
https://kosova-info.com/demiri-turperon-sigal-prishtinen/60%Daily2016-10-19 17:30
https://kosova-info.com/vajza-5-vjec-permes-skicave-tregon-abuzimin-nga-prifti-foto/60%Daily2016-10-19 17:29
https://kosova-info.com/gjyqtari-kosovar-gjykoi-ndeshjen-barcelona-man-city/60%Daily2016-10-19 17:23
https://kosova-info.com/tuna-ne-kishe-por-per-cfare-foto/60%Daily2016-10-19 17:16
https://kosova-info.com/vritet-nga-nena-e-tij-8-vjecari-aryeja-do-te-ju-shokoje/60%Daily2016-10-19 17:14
https://kosova-info.com/ndahet-me-te-dashurin-perfundon-ne-shtrat-me-vellane-e-tij/60%Daily2016-10-19 17:13
https://kosova-info.com/serbi-70-vjecar-ka-perdhunuar-vajzen-17-vjece-debohet-nga-zvicra-pas-30-vitesh-qendrim/60%Daily2016-10-19 17:02
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-nuk-do-lufte-me-malin-e-zi-sic-thote-albin-kurti/60%Daily2016-10-19 16:57
https://kosova-info.com/shkencetaret-bejne-mrekulli-krijojne-smartfonin-qe-diagnostifikon-kancerin/60%Daily2016-10-19 16:57
https://kosova-info.com/nato-e-sjelle-ne-prishtine-marko-gjuriqin-flet-per-here-te-pare-nga-kryeqyteti-kosovar/60%Daily2016-10-19 16:50
https://kosova-info.com/demir-prishtina-rezultat-i-papritur-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2016-10-19 16:41
https://kosova-info.com/demir-prishtina-rezultat-i-papritur-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2016-10-19 16:41
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-qelizat-e-trurit-te-cilat-e-kontrollojne-oreksin/60%Daily2016-10-19 16:40
https://kosova-info.com/sonte-debati-vendimtar-clinton-vs-trump/60%Daily2016-10-19 16:39
https://kosova-info.com/turan-kujton-ish-presidentin-boshnjak-qe-luftoi-kunder-serbeve-foto/60%Daily2016-10-19 16:35
https://kosova-info.com/nga-data-31-tetor-apple-iphone-4-do-t-jet-i-paprdorshm/60%Daily2016-10-19 11:51
https://kosova-info.com/nato-konfirmoi-se-ne-kabul-jane-vrare-dy-amerikane/60%Daily2016-10-19 16:18
https://kosova-info.com/videoja-qe-veshtire-do-te-shikoni-deri-ne-fund-tre-vjecarja-bie-nga-supet-e-babait-ja-fundivideo/60%Daily2016-10-19 16:17
https://kosova-info.com/pique-suarez-tallje-e-madhe-video/60%Daily2016-10-19 16:16
https://kosova-info.com/instagram-vjen-edhe-me-nje-tjeter-risi/60%Daily2016-10-19 16:09
https://kosova-info.com/pogba-ia-jep-nje-lajm-trondites-unitedit/60%Daily2016-10-19 15:55
https://kosova-info.com/parisi-peruron-kishen-ortodokse-mes-tensioneve-diplomatike-mungon-putin/60%Daily2016-10-19 15:53
https://kosova-info.com/nato-konfirmoi-se-ne-kabul-jane-vrare-dy-amerikane-2/60%Daily2016-10-19 15:43
https://kosova-info.com/30-vjet-burg-nenes-qe-vrau-te-birin-8-vjec-pasi-ia-zbuloi-aferen-e-dashurise-me-gjyshin/60%Daily2016-10-19 15:39
https://kosova-info.com/erdogan-putin-kerkoi-ndihmen-e-turqise-per-te-shkaterruar-isis-in/60%Daily2016-10-19 15:34
https://kosova-info.com/keds-i-njofton-per-vendet-qe-neser-do-te-reduktime-te-rrymes/60%Daily2016-10-19 15:33
https://kosova-info.com/ekskluzive-shqiperia-maqedonia-dhe-bosnja-shtete-me-te-korruptuara-se-kosova-dokument/60%Daily2016-10-19 15:30
https://kosova-info.com/kjo-qe-i-ka-ndodhur-klubit-te-ujkanit-nuk-iu-ndodh-as-ekipeve-te-superliges/60%Daily2016-10-19 15:23
https://kosova-info.com/europoli-arreston-314-persona-dhe-konfiskon-2-4-tone-kokaine/60%Daily2016-10-19 15:22
https://kosova-info.com/pas-dasmes-se-djalit-ja-cfare-paralajmeron-shyhrete-behluli-foto/60%Daily2016-10-19 15:20
https://kosova-info.com/nj-teknik-e-re-shfrytzon-sinjalet-wi-fi-pr-t-prgjuar-masat/60%Daily2016-10-19 11:43
https://kosova-info.com/pepe-transferohet-te-gjiganti-anglez/60%Daily2016-10-19 15:04
https://kosova-info.com/shakira-ia-ben-like-shqiptares-ne-instagram-fotovideo/60%Daily2016-10-19 14:59
https://kosova-info.com/publikohen-foto-lakuriq-te-bashkeshortes-se-donald-trumpit-ajo-thote-se-eshte-krenare-me-to-foto/60%Daily2016-10-19 14:48
https://kosova-info.com/publikohen-foto-lakuriq-te-bashkeshortes-se-donald-trumpit-ajo-thote-se-eshte-krenare-me-to-foto/60%Daily2016-10-19 14:48
https://kosova-info.com/salla-e-edukates-fizike-shnderrohet-ne-pishine-video/60%Daily2016-10-19 14:45
https://kosova-info.com/salla-e-edukates-fizike-shnderrohet-ne-pishine-video/60%Daily2016-10-19 14:45
https://kosova-info.com/bonucci-city-konfirmim-zyrtar/60%Daily2016-10-19 14:42
https://kosova-info.com/basha-e-vetmja-kontrate-qe-respekton-edi-rama-eshte-ajo-me-krimin/60%Daily2016-10-19 14:41
https://kosova-info.com/dogana-tregon-per-aksionet-e-veta-kunder-kontrabandes-foto/60%Daily2016-10-19 14:39
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-majk-shihet-perseri-me-majlinden-ai-tregon-pse-u-takuan-video/60%Daily2016-10-19 14:38
https://kosova-info.com/kosova-e-serbia-bien-dakord-ne-bruksel-per-leter-ngjitesin-e-targave/60%Daily2016-10-19 14:31
https://kosova-info.com/dadoja-kryen-mbi-70-here-marredhenie-seksuale-me-adoleshentin-denohet-me-burg-foto/60%Daily2016-10-19 14:24
https://kosova-info.com/erdogan-eshte-e-mundshme-qe-ne-turqi-te-vijne-nje-milion-refugjate-nga-alepo/60%Daily2016-10-19 14:23
https://kosova-info.com/tri-vjet-nga-goli-i-dekades-ne-premierlige-video/60%Daily2016-10-19 14:20
https://kosova-info.com/getinjo-vjen-solo-ja-kur-do-te-publikohet-projekti-i-ri-foto/60%Daily2016-10-19 14:17
https://kosova-info.com/psg-super-lajm-nga-xhaka-foto/60%Daily2016-10-19 13:55
https://kosova-info.com/policia-londineze-pajis-22000-oficer-me-teknologji-t-rregjistrimit-audio-dhe-video/60%Daily2016-10-19 11:28
https://kosova-info.com/mijera-civile-largohen-nga-mosuli/60%Daily2016-10-19 13:35
https://kosova-info.com/kosova-humbi-dy-ndeshje-shikojeni-ku-gjendet-ne-renditjen-e-fifa-se-foto/60%Daily2016-10-19 13:32
https://kosova-info.com/kanye-anulon-festen-ekstravagante-te-ditelindjes-se-kim-por-ja-cfare-i-dhuron/60%Daily2016-10-19 13:27
https://kosova-info.com/bota-e-futbollit-krenohet-me-ate-qe-ka-bere-ronaldo-video/60%Daily2016-10-19 13:21
https://kosova-info.com/buxheti-do-te-marre-nga-trusti-pensional-parate-pa-pronare/60%Daily2016-10-19 13:21
https://kosova-info.com/isa-mustafa-nuk-perzihet-ne-debatin-per-acarimin-e-raporteve-prishtine-tirane/60%Daily2016-10-19 13:13
https://kosova-info.com/conte-perplaset-ne-zhveshtore-me-yllin-e-chelseas-foto/60%Daily2016-10-19 13:13
https://kosova-info.com/sondazhi-i-kdi-se-43-per-qind-e-qytetareve-nuk-dine-asgje-per-marreveshjet-e-brukselit/60%Daily2016-10-19 13:10
https://kosova-info.com/salla-e-edukates-fizike-behet-pishine/60%Daily2016-10-19 13:08
https://kosova-info.com/salla-e-edukates-fizike-behet-pishine/60%Daily2016-10-19 13:08
https://kosova-info.com/uji-i-badovcit-iu-shkon-i-turbullt-ne-shtepi-foto/60%Daily2016-10-19 12:59
https://kosova-info.com/wanda-konfirmon-klubin-e-icardit-per-201718/60%Daily2016-10-19 12:56
https://kosova-info.com/shrbimi-i-ri-me-pages-outlook-com-sjell-mbshtetje-pr-e-mail-et-e-personalizuara/60%Daily2016-10-19 12:12
https://kosova-info.com/problemi-me-te-menduarit-pozitiv/60%Daily2016-10-19 12:54
https://kosova-info.com/kadri-veseli-bene-thirrje-per-unitet-mes-shqiptareve-pas-vizites-se-rames-ne-beograd/60%Daily2016-10-19 12:50
https://kosova-info.com/anulohet-dasma-e-getit-dhe-marines/60%Daily2016-10-19 12:48
https://kosova-info.com/apple-pritet-te-lansoje-serine-e-re-te-laptopeve-macbook-pro/60%Daily2016-10-19 12:44
https://kosova-info.com/sa-ore-gjume-duhet-te-flini-sipas-moshes-qe-keni/60%Daily2016-10-19 12:43
https://kosova-info.com/zaimina-zhvishet-ne-dubai-shfaq-trupin-bombastik-ne-bikini-foto/60%Daily2016-10-19 12:42
https://kosova-info.com/klubi-i-njohur-i-futbollit-dridhet-ne-aeroplan-foto/60%Daily2016-10-19 12:39
https://kosova-info.com/nje-qytet-ne-suedi-planifikon-ndihma-per-te-rikthyerit-nga-isis-i/60%Daily2016-10-19 12:30
https://kosova-info.com/njeriu-pa-gjymtyre-shembull-motivimi-video/60%Daily2016-10-19 12:28
https://kosova-info.com/tete-veturat-me-te-fuqishme-qe-jane-ne-prodhim-sot-foto/60%Daily2016-10-19 12:23
https://kosova-info.com/lala-fiton-nje-shifer-te-frikshme-si-biznesmen/60%Daily2016-10-19 12:21
https://kosova-info.com/kamermanja-qe-shqelmoi-refugjatin-shperblehet-me-nje-cmim/60%Daily2016-10-19 12:20
https://kosova-info.com/turqi-kosove-do-te-befasoheni-nga-cmimi-i-biletave/60%Daily2016-10-19 12:03
https://kosova-info.com/wikileaks-tim-kook-dhe-bill-gates-kandidat-pr-zv-president-t-shteteve-t-bashkuara-nse-klinton-fiton-zgjedhjet/60%Daily2016-10-19 11:13
https://kosova-info.com/ekskluzive-ministria-e-drejtesise-pezullon-nga-puna-zyrtare-te-larte-te-sherbimit-korrektues-te-kosoves/60%Daily2016-10-19 11:55
https://kosova-info.com/komandanti-i-gardes-kombetare-te-ajoves-timothy-orr-i-kenaqur-me-te-arriturat-e-fsk-se/60%Daily2016-10-19 11:52
https://kosova-info.com/vellai-i-obamas-mbeshtet-trumpin/60%Daily2016-10-19 11:41
https://kosova-info.com/sportisti-i-njohur-kosovar-humb-jeten-ne-aksident-trafiku-foto/60%Daily2016-10-19 11:11
https://kosova-info.com/ne-filipne-me-protesta-kerkohet-terheqja-e-trupave-amerikane/60%Daily2016-10-19 11:03
https://kosova-info.com/kjo-qe-i-ka-ndodhur-evras-ia-ka-bere-bajat-futbollin-video/60%Daily2016-10-19 10:53
https://kosova-info.com/qualcomm-prezantoi-procesort-snapdragon-653-626-dhe-425-s-bashku-me-nj-modem-5g/60%Daily2016-10-19 10:45
https://kosova-info.com/pas-bisedes-erotike-me-zv-kryeministrin-ermira-mehmeti-merr-vendimin-te-papritur/60%Daily2016-10-19 10:34
https://kosova-info.com/veseli-te-shtyhet-mosha-dhe-pensionet-te-ngriten-ne-200-euro/60%Daily2016-10-19 10:32
https://kosova-info.com/tajfuni-i-fuqishem-haima-pritet-te-godas-filipinet/60%Daily2016-10-19 10:31
https://kosova-info.com/lajm-i-madh-nga-barcelona-para-ndeshjes-me-man-cityn/60%Daily2016-10-19 10:30
https://kosova-info.com/tre-shqiptare-dalin-para-gjyqit-ne-shtutgart/60%Daily2016-10-19 10:28
https://kosova-info.com/ciftet-shqiptare-qe-deshmuan-se-dashuria-mund-te-zgjase-pergjithmone-foto/60%Daily2016-10-19 10:27
https://kosova-info.com/dush-ne-mengjes-apo-ne-mbremje/60%Daily2016-10-19 10:22
https://kosova-info.com/bebe-rexha-zbulon-se-ish-i-dashuri-e-ka-lene-permes-nje-sms-i/60%Daily2016-10-19 10:20
https://kosova-info.com/plagosen-kater-police-ne-gjermani/60%Daily2016-10-19 10:06
https://kosova-info.com/januzaj-i-cmendur-pas-bukuroshes-nga-prishtina-foto/60%Daily2016-10-19 10:03
https://kosova-info.com/perdhunohet-nje-perkthyese-ne-kampin-refugjat-te-xhungles/60%Daily2016-10-19 09:49
https://kosova-info.com/ngrenia-e-ushqimeve-te-verdha-sekreti-i-lumturise-foto/60%Daily2016-10-19 09:47
https://kosova-info.com/etoo-vendos-nje-bast-te-cmendur-me-nje-tifoz/60%Daily2016-10-19 09:37
https://kosova-info.com/ekzekutohet-princi-i-arabise-saudite/60%Daily2016-10-19 09:27
https://kosova-info.com/vdiq-ish-futbollisti-i-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-19 09:26
https://kosova-info.com/yahoo-tejkalon-pritshmrit-e-wall-street-raporton-rritje-t-prdorimit-t-shrbimeve/60%Daily2016-10-19 09:22
https://kosova-info.com/nishani-uron-diten-kombetare-te-nene-terezes/60%Daily2016-10-19 09:15
https://kosova-info.com/bastisen-12-lokacione-konfiskohen-62-aparate-te-lojerave-te-fatit/60%Daily2016-10-19 09:13
https://kosova-info.com/lori-hoxha-feston-ditelindjen-ja-si-e-uron-sara-foto/60%Daily2016-10-19 09:06
https://kosova-info.com/seks-ne-mengjes-apo-ne-mbremje-pergjigjet-kaltrina-selimi-video/60%Daily2016-10-19 09:01
https://kosova-info.com/seks-ne-mengjes-apo-ne-mbremje-pergjigjet-kaltrina-selimi-video/60%Daily2016-10-19 09:01
https://kosova-info.com/seks-ne-mengjes-apo-ne-mbremje-pergjigjet-kaltrina-selimi-video-2/60%Daily2016-10-19 09:01
https://kosova-info.com/ish-punetoret-e-kek-ut-protestojne-para-kuvendit-foto/60%Daily2016-10-19 09:00
https://kosova-info.com/23-milione-euro-per-grante-investive/60%Daily2016-10-19 08:54
https://kosova-info.com/ronaldo-nenshkruan-me-super-klubin-e-evropes-foto/60%Daily2016-10-19 08:51
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-messin-pak-ore-para-ndeshjes-me-man-cityn/60%Daily2016-10-19 08:42
https://kosova-info.com/huawei-prezantoi-procesorin-kirin-960/60%Daily2016-10-19 08:32
https://kosova-info.com/ramos-befasohet-nga-gruaja-foto/60%Daily2016-10-19 08:22
https://kosova-info.com/kuptimi-i-endrrave-seksuale/60%Daily2016-10-19 08:12
https://kosova-info.com/ja-ku-po-feston-enca-ditelindjen-foto/60%Daily2016-10-19 08:03
https://kosova-info.com/dy-te-vdekur-nga-aksidenti-ne-shtime-nje-femije-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2016-10-19 07:57
https://kosova-info.com/ciao-de-boer-inter-e-ka-gati-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2016-10-19 07:57
https://kosova-info.com/real-madrid-legia-varshave-rrahje-e-cmendur-para-ndeshjes-video/60%Daily2016-10-19 07:40
https://kosova-info.com/raport-apple-do-t-prezantoj-linjn-e-re-t-kompjuterave-mac-m-27-tetor/60%Daily2016-10-19 07:39
https://kosova-info.com/sulm-ne-shba-plagosen-kater-nxenes/60%Daily2016-10-19 07:36
https://kosova-info.com/alarmi-i-mjekeve-kujdes-nga-interneti-demton-shendetin-seksual/60%Daily2016-10-19 07:35
https://kosova-info.com/gold-ag-shkel-ligjin-ben-foto-aty-ku-nuk-lejohet-foto/60%Daily2016-10-19 07:30
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-podujeve-humb-jeten-20-vjecari-foto/60%Daily2016-10-19 07:24
https://kosova-info.com/preciosa-ne-prishtine-me-produkte-te-mahnitshme-te-kristalit/60%Daily2016-10-19 07:23
https://kosova-info.com/barcelona-jo-rakitic-do-te-pensionohet-te-ky-klub-foto/60%Daily2016-10-19 07:20
https://kosova-info.com/burg-dhe-gjobe-per-tri-vepra-penale/60%Daily2016-10-19 07:17
https://kosova-info.com/sharon-stone-bombe-edhe-ne-moshen-58-vjecare-foto/60%Daily2016-10-19 07:16
https://kosova-info.com/vizita-e-pare-e-putinit-ne-gjermani-pas-krizes-ne-ukraine/60%Daily2016-10-19 07:16
https://kosova-info.com/vetem-nje-ore-pasi-e-bleu-perplasi-veturen-per-muri-foto/60%Daily2016-10-19 07:14
https://kosova-info.com/reperi-kosovar-debohet-nga-zvicra-nuk-do-ta-besoni-cka-ka-bere/60%Daily2016-10-19 07:09
https://kosova-info.com/lippi-behet-trajner-i-ekipit-qe-askush-nuk-e-kishte-menduar-foto/60%Daily2016-10-19 07:06
https://kosova-info.com/policia-turke-vret-nje-militant-te-isis-it/60%Daily2016-10-19 07:04
https://kosova-info.com/michelle-obama-me-fustan-te-mrekullueshem-ne-darken-e-fundit-si-zonje-e-pare-foto/60%Daily2016-10-19 07:03
https://kosova-info.com/spahiu-deklarata-e-boiken-abazit-e-komprometon-rende-vv-ne-visar-ymeri-te-distancohet/60%Daily2016-10-19 06:59
https://kosova-info.com/tronditet-man-utd-largohet-pogba-foto/60%Daily2016-10-19 06:55
https://kosova-info.com/tastiera-e-kompjuterit-burim-semundjesh-2/60%Daily2016-10-19 06:50
https://kosova-info.com/mozilla-braktis-sha-1-n-rrjetet-publike/60%Daily2016-10-19 07:08
https://kosova-info.com/angelina-del-me-femijet-per-here-pare-pas-raportimeve-te-divorcit-foto/60%Daily2016-10-19 06:40
https://kosova-info.com/shqiperia-dhe-serbia-e-zhbejne-shtetin-e-kosoves-dokument/60%Daily2016-10-19 06:13
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-malit-te-zi-fajesojne-kosoven-per-deshtimin-e-tyre/60%Daily2016-10-19 06:11
https://kosova-info.com/ne-bruksel-sot-vazhdojne-bisedimet-prishtine-beograd/60%Daily2016-10-19 05:38
https://kosova-info.com/lamtumire-inter-icardi-gjen-klubin-e-ri/60%Daily2016-10-19 05:31
https://kosova-info.com/murati-kerkon-perfaqesim-te-diaspores-ne-kuvend/60%Daily2016-10-19 05:30
https://kosova-info.com/barcelona-man-city-formacionet-e-super-ndeshjes-foto/60%Daily2016-10-19 05:23
https://kosova-info.com/horoskopi-19-tetor-2016/60%Daily2016-10-19 05:20
https://kosova-info.com/si-e-krijuan-34-komandot-kartelin-me-brutal-te-droges-ne-histori-foto/60%Daily2016-10-19 05:18
https://kosova-info.com/clinton-dhe-trump-pergatiten-per-debatin-e-trete/60%Daily2016-10-19 05:08
https://kosova-info.com/nese-flini-me-corape-apo-zbathur-kjo-per-ju-e-tregon-nje-gje-te-rendesishme/60%Daily2016-10-18 23:57
https://kosova-info.com/perfundimisht-keshtu-duhet-vendosur-buzekuqi/60%Daily2016-10-18 23:39
https://kosova-info.com/lajme-te-keqija-nese-keni-iphone-4/60%Daily2016-10-18 22:22
https://kosova-info.com/guardiola-zbulon-planin-me-te-cilin-deshiron-ta-mposht-barcelonen/60%Daily2016-10-18 22:05
https://kosova-info.com/edi-rama-arsyetohet-per-citimin-e-andriqit-sharron-me-bregoviqin/60%Daily2016-10-18 22:04
https://kosova-info.com/ja-pse-bmw-m4-gts-eshte-me-e-mire-sesa-mendoni/60%Daily2016-10-18 22:03
https://kosova-info.com/arban-abrashi-nis-fushaten-per-tu-nominuar-si-kandidat-i-ldk-se-per-prishtinen/60%Daily2016-10-18 22:03
https://kosova-info.com/a-eshte-single-apo-ne-lidhje-tregon-vete-mozzik-video/60%Daily2016-10-18 22:00
https://kosova-info.com/kosovari-nuk-debohet-edhe-pse-zbulohet-se-ka-bere-martese-fiktive/60%Daily2016-10-18 21:58
https://kosova-info.com/recica-pozita-dhe-opozita-po-harmonizojne-qendrimet-per-demarkacionin-dhe-vizat/60%Daily2016-10-18 21:56
https://kosova-info.com/real-madrid-apo-barcelona-ja-per-cilin-ekip-eshte-mozzik-video/60%Daily2016-10-18 21:51
https://kosova-info.com/zidane-deklarohet-i-kenaqur-pas-fitores-vlereson-larte-ronaldon/60%Daily2016-10-18 21:50
https://kosova-info.com/fmn-alarmon-shtetin-per-shpenzimet-per-veteranet-video/60%Daily2016-10-18 21:50
https://kosova-info.com/risi-tjeter-ne-instagram/60%Daily2016-10-18 21:48
https://kosova-info.com/mes-elvanes-dhe-dafines-ja-ke-zgjedh-mozzik-video/60%Daily2016-10-18 21:35
https://kosova-info.com/plagosje-ne-tirane-21-vjecari-qellohet-me-arme/60%Daily2016-10-18 21:35
https://kosova-info.com/skuadra-e-liges-se-trete-te-kosoves-sensacion-ne-mediet-e-huaja-video/60%Daily2016-10-18 21:29
https://kosova-info.com/serbia-me-ultimatume-nga-moska-dhe-brukseli/60%Daily2016-10-18 21:28
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-mozzik-per-pornostaren-shqiptare-tregon-se-kur-do-te-takohen-video/60%Daily2016-10-18 21:27
https://kosova-info.com/anketa-e-vitit-2010-shqiptaret-nuk-e-mbeshtesin-vetem-bashkimin-e-kosoves-me-shqiperine/60%Daily2016-10-18 21:15
https://kosova-info.com/pas-ligjit-per-trepcen-minatoret-duan-kushte-video/60%Daily2016-10-18 21:14
https://kosova-info.com/gjyqtari-qe-do-ta-gjykonte-el-chapon-u-vra-duke-vrapuar-ja-detajet-e-tmerrshme-video/60%Daily2016-10-18 21:14
https://kosova-info.com/mozzik-flet-per-getin-dhe-unikkatili-ja-cilin-pelqen-ai-video/60%Daily2016-10-18 21:12
https://kosova-info.com/mbrojtesi-i-legias-humbem-por-nuk-u-poshteruam-nga-reali/60%Daily2016-10-18 21:10
https://kosova-info.com/samsung-ofron-nderrimin-e-note-7-ne-aeroporte/60%Daily2016-10-18 21:06
https://kosova-info.com/lloris-ben-pritjen-e-sezonit-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2016-10-18 21:00
https://kosova-info.com/qeveria-e-vendosur-qe-demarkacioni-te-mos-mbetet-per-vitin-tjeter/60%Daily2016-10-18 20:54
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-apo-leonora-jakupi-ja-ke-zgjedh-mozzik-video/60%Daily2016-10-18 20:50
https://kosova-info.com/leicesteri-fantastik-edhe-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-10-18 20:46
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-ne-aksidentin-e-rende-ne-magjistralen-prishtine-shtime/60%Daily2016-10-18 20:38
https://kosova-info.com/buffon-me-meritori-ne-fitoren-e-juventusit-video/60%Daily2016-10-18 20:36
https://kosova-info.com/real-madridi-si-kursen-golat-ndaj-legias-fiton-51-video/60%Daily2016-10-18 20:33
https://kosova-info.com/mozzik-tregon-te-verteten-per-fotografine-me-pornostaren-shqiptare-video/60%Daily2016-10-18 20:29
https://kosova-info.com/16-vjet-burgim-per-vrasjen-ne-kafene-video/60%Daily2016-10-18 20:29
https://kosova-info.com/edi-rama-ceshtja-came-eshte-ceshtje-e-shqiperise/60%Daily2016-10-18 20:27
https://kosova-info.com/cuadrado-bombardon-porten-e-lyonit-video/60%Daily2016-10-18 20:21
https://kosova-info.com/real-legia-gol-me-vollej-goditje-video/60%Daily2016-10-18 20:12
https://kosova-info.com/mozzik-tregon-se-me-cilen-kengetare-shqiptare-do-te-kalonte-nje-nate-video/60%Daily2016-10-18 20:10
https://kosova-info.com/mozzik-tregon-se-me-cilen-kengetare-shqiptare-do-te-kalonte-nje-nate-video/60%Daily2016-10-18 20:10
https://kosova-info.com/e-priti-penalltine-tani-buffon-vjen-me-nje-tjeter-cmenduri-video/60%Daily2016-10-18 20:03
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-permbajne-hekur/60%Daily2016-10-18 19:57
https://kosova-info.com/vetura-godet-nje-grua-shtatzane-ne-prizren-foto/60%Daily2016-10-18 19:45
https://kosova-info.com/ndodh-mrekullia-ne-nju-jork-ekspozohet-e-zhveshur-statuja-e-hillary-clintonit-video/60%Daily2016-10-18 19:39
https://kosova-info.com/top-hitet-e-vitit-2015-ne-3-5-minuta/60%Daily2016-10-18 19:38
https://kosova-info.com/rezultatet-e-pjeseve-te-para-te-ndeshjeve-te-l-k-foto/60%Daily2016-10-18 19:37
https://kosova-info.com/mustafa-lista-serbe-smund-ta-pengoje-ligjin-per-trepcen/60%Daily2016-10-18 19:34
https://kosova-info.com/binjaket-me-koka-te-ngjitura-i-hapin-syte-per-te-paren-here-pas-operacionit/60%Daily2016-10-18 19:24
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-perdhunohet-nje-femer-ne-parlamentin-e-anglise/60%Daily2016-10-18 19:21
https://kosova-info.com/dy-viktima-nga-te-shtenat-ne-gjermani/60%Daily2016-10-18 19:10
https://kosova-info.com/real-legia-shenohen-dy-gola-per-dy-minuta-video/60%Daily2016-10-18 19:09
https://kosova-info.com/kafeja-parandalon-crregullimet-mendore/60%Daily2016-10-18 19:04
https://kosova-info.com/real-legia-shenohet-super-gol-video/60%Daily2016-10-18 19:03
https://kosova-info.com/aubameyang-i-shpejte-si-drita-shikojani-kalimin-dhe-golin-qe-shenon-video/60%Daily2016-10-18 19:00
https://kosova-info.com/ekskluzive-adnan-januzaj-i-dashuruar-ne-bukuroshen-prishtinase-foto/60%Daily2016-10-18 18:55
https://kosova-info.com/obama-isis-i-do-te-mposhtet-ne-mosul/60%Daily2016-10-18 18:49
https://kosova-info.com/unesco-miraton-rezoluten-e-vendeve-arabe-per-jerusalemin/60%Daily2016-10-18 18:44
https://kosova-info.com/rreziqet-qe-na-kanosen-nga-drita-e-pajisjeve-elektronike/60%Daily2016-10-18 18:44
https://kosova-info.com/brukseli-ne-ankth-i-armatosuri-me-thike-mban-15-pengje-keto-jane-detajet-e-tjera-foto/60%Daily2016-10-18 18:43
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-hiqen-vizat-per-kosovaret-sipas-vali-corleones-foto/60%Daily2016-10-18 18:39
https://kosova-info.com/mercedes-lanson-veturen-e-re-ne-daten-28-te-ketij-muaji/60%Daily2016-10-18 18:30
https://kosova-info.com/nokia-arriti-10-gbps-shpejtsi-transmetimi-n-kabllot-telefonike-fal-protokollit-xg-fast/60%Daily2016-10-18 16:57
https://kosova-info.com/gashi-ska-pase-e-sdo-te-kete-kurre-komb-kosovar/60%Daily2016-10-18 18:23
https://kosova-info.com/brukseli-ia-perserite-prishtines-kushtet-per-liberalizim-te-vizave/60%Daily2016-10-18 18:12
https://kosova-info.com/ja-si-duket-pika-e-re-e-hib-petrolit-ne-peje-video/60%Daily2016-10-18 18:04
https://kosova-info.com/krasniqi-shume-shume-zell-per-kacafytje-nder-shqiptare/60%Daily2016-10-18 17:58
https://kosova-info.com/premiere-meti-vjen-me-kengen-e-re-manekene-video/60%Daily2016-10-18 17:50
https://kosova-info.com/rusi-4-vjecarja-i-habit-te-gjithe-hyn-ne-librin-e-rekordeve-guinnes-video/60%Daily2016-10-18 17:48
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sporting-dortmund/60%Daily2016-10-18 17:44
https://kosova-info.com/bashkimi-evropian-te-pergatitet-per-kthimin-e-xhihadisteve/60%Daily2016-10-18 17:42
https://kosova-info.com/akep-dhe-arkep-zhvillojn-mbledhje-t-prbashkt-n-t-ardhmen-takime-periodike-mes-dy-bordeve/60%Daily2016-10-18 16:45
https://kosova-info.com/afganistani-rinis-bisedimet-sekrete-me-talebanet/60%Daily2016-10-18 17:38
https://kosova-info.com/kjo-kompani-ka-prodhuar-smartfonin-e-pare-te-perthyeshem/60%Daily2016-10-18 17:37
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-legia/60%Daily2016-10-18 17:34
https://kosova-info.com/acarohet-situata-luftanijet-ruse-drejt-ujerave-te-britanise-foto-2/60%Daily2016-10-18 17:32
https://kosova-info.com/tifozi-zgjedh-nje-menyre-interesante-per-ta-rrezuar-gjyqtarin-video/60%Daily2016-10-18 17:29
https://kosova-info.com/vedat-ademi-realizon-endrren-takon-kengetarin-e-preferuar-foto/60%Daily2016-10-18 17:24
https://kosova-info.com/samanta-vjen-se-shpejti-me-si-ai-video/60%Daily2016-10-18 16:59
https://kosova-info.com/ish-ushtari-i-nato-s-ne-kosove-kercenon-me-sulm-terrorist-ne-danimarke-foto/60%Daily2016-10-18 16:49
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fejesa-me-perrallore-qe-keni-pare-ndonjehere/60%Daily2016-10-18 16:48
https://kosova-info.com/konsumi-i-marijuanes-shkakton-kete-semundje-te-shpeshte/60%Daily2016-10-18 16:40
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-ri-instaloni-windows-10-tn-nga-e-para-duke-ruajtur-skedart/60%Daily2016-10-18 16:35
https://kosova-info.com/minxhozi-rama-ne-serbi-e-tha-te-verteten-kjo-sndikon-ne-raportet-mes-kosoves-dhe-shqiperise/60%Daily2016-10-18 16:32
https://kosova-info.com/votojne-femijet-amerikane-zgjedhin-presidente-hillary-clintonin/60%Daily2016-10-18 16:30
https://kosova-info.com/ja-si-te-permirsoni-degjimin-me-mjete-shtepiake/60%Daily2016-10-18 16:25
https://kosova-info.com/acarohet-situata-luftanijet-ruse-drejt-ujerave-te-britanise-foto/60%Daily2016-10-18 16:24
https://kosova-info.com/shkencetaret-e-gjejne-shkakun-fizik-te-depresionit/60%Daily2016-10-18 16:23
https://kosova-info.com/kina-paralajmeron-qytetaret-e-saj-te-pergatiten-per-luften-e-trete-boterore/60%Daily2016-10-18 16:20
https://kosova-info.com/yllka-gashi-sot-ka-arsye-per-te-festuar-foto/60%Daily2016-10-18 16:20
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-e-re-e-icardit/60%Daily2016-10-18 16:12
https://kosova-info.com/ky-shtet-i-ka-ndaluar-postimet-ne-facebook-vepra-e-denueshme-deri-ne-5-vjet/60%Daily2016-10-18 16:04
https://kosova-info.com/clinton-e-trump-e-treta-e-verteta/60%Daily2016-10-18 15:49
https://kosova-info.com/toverlani-merr-oferte-nga-klubi-zviceran-ja-pergjigjja/60%Daily2016-10-18 15:49
https://kosova-info.com/trump-sdo-ti-sulmonte-kurre-grate-thote-gruaja-e-tij/60%Daily2016-10-18 15:43
https://kosova-info.com/kopja-kineze-e-twitter-weibo-tani-vlen-me-shume-se-rrjeti-social-origjinal/60%Daily2016-10-18 15:37
https://kosova-info.com/merr-fund-kercenimi-i-te-riut-vlonjat-mbi-vinc-shoket-e-bindin-te-zbrese/60%Daily2016-10-18 15:36
https://kosova-info.com/mendjemedhenjte-e-instagramit-sa-me-pak-te-ndjekesh-aq-me-i-madh-je-foto/60%Daily2016-10-18 15:31
https://kosova-info.com/fevziu-nuk-kerkon-falje-per-fyerjet-ndaj-kosoves-por-ngrit-hipoteza-e-si-do-ta-ndajme-ismail-qemalin-dhe-isa-boletinin/60%Daily2016-10-18 15:27
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-dy-vende-te-gjermanise-ka-te-vdekur/60%Daily2016-10-18 15:26
https://kosova-info.com/zyrtare-ffk-vendose-per-fatin-e-ndeshjes-se-nderprere-llapi-feronikeli/60%Daily2016-10-18 15:22
https://kosova-info.com/pamje-te-jashtezakonshme-nga-beteja-mes-ushtareve-kurde-dhe-isis-t-videofoto/60%Daily2016-10-18 15:13
https://kosova-info.com/fabregas-do-te-behet-baba-ballack-me-urimin-e-vitit-foto/60%Daily2016-10-18 15:10
https://kosova-info.com/a-mund-ta-doni-nje-femije-robot/60%Daily2016-10-18 15:08
https://kosova-info.com/ceca-martohet-serish/60%Daily2016-10-18 15:06
https://kosova-info.com/nvidia-lanoi-kartat-e-reja-grafike-t-arkitekturs-pascal-gtx-1050-dhe-gtx-1050-ti/60%Daily2016-10-18 16:06
https://kosova-info.com/qeveria-turke-kerkon-referendum-per-vendosjen-e-sistemit-presidencial/60%Daily2016-10-18 14:48
https://kosova-info.com/denohet-me-burg-fyente-te-huajt-ne-facebook/60%Daily2016-10-18 14:45
https://kosova-info.com/artisti-qe-pikturon-me-barut-video/60%Daily2016-10-18 14:45
https://kosova-info.com/ronaldo-me-deklarate-te-pabesueshme-per-gruan-e-figos/60%Daily2016-10-18 14:45
https://kosova-info.com/mbi-100-vajzat-e-rrembyera-nuk-duan-te-largohen-nga-boko-haram-keto-jane-arsyet-foto/60%Daily2016-10-18 14:39
https://kosova-info.com/fillon-ndertimi-i-kolektorit-mbi-lumin-prishtina/60%Daily2016-10-18 14:30
https://kosova-info.com/gecaj-per-bojken-abazin-bolshevik-me-farmerka/60%Daily2016-10-18 14:25
https://kosova-info.com/lajm-i-jashtezakonshem-per-sportin-kosovar-foto/60%Daily2016-10-18 14:18
https://kosova-info.com/jennicam-gruaja-e-pare-qe-tregoi-jeten-e-saj-ne-internet/60%Daily2016-10-18 14:10
https://kosova-info.com/pogba-dencia-dicka-e-cuditshme-ka-ndodhur-gjate-seksit-foto/60%Daily2016-10-18 14:07
https://kosova-info.com/khloe-kardashian-vjen-me-linjen-e-saj-te-xhinseve-foto/60%Daily2016-10-18 14:06
https://kosova-info.com/shikoni-si-dukej-naser-rafuna-ne-shkolle-te-mesme-foto/60%Daily2016-10-18 13:53
https://kosova-info.com/mourinho-van-gaal-e-pabesueshme-por-e-vertete/60%Daily2016-10-18 13:51
https://kosova-info.com/profili-i-eminemit-prej-nje-femije-te-braktisur-deri-te-nje-baba-shembull-video/60%Daily2016-10-18 13:34
https://kosova-info.com/arlinda-vajza-qe-po-ben-konkurence-me-te-pasme-e-gjoks-tejet-te-zmadhuar-foto/60%Daily2016-10-18 13:30
https://kosova-info.com/sensacionale-chicharito-rikthehet-ne-la-liga/60%Daily2016-10-18 13:25
https://kosova-info.com/misfit-phase-nj-or-inteligjente-tradicionale-e-cila-kushton-175-dollar/60%Daily2016-10-18 14:21
https://kosova-info.com/buxheti-i-kosoves-edhe-ne-vitin-2017-shpenzohet-ne-asfalt/60%Daily2016-10-18 13:10
https://kosova-info.com/buxheti-i-kosoves-edhe-ne-vitin-2017-shpenzohet-ne-asfalt/60%Daily2016-10-18 13:10
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-arreston-tifozin-qe-sulmoi-tifozin-foto/60%Daily2016-10-18 13:09
https://kosova-info.com/kuvendi-pergatite-deklarate-per-liberalizimin-e-vizave-dhe-demarkacionin/60%Daily2016-10-18 13:08
https://kosova-info.com/akp-ja-aprovon-shitjen-e-aseteve-ne-likuidim-me-numer-27/60%Daily2016-10-18 13:06
https://kosova-info.com/zero-tolerance-ndaj-zyrtareve-qe-ndihmojne-trafikimin/60%Daily2016-10-18 13:06
https://kosova-info.com/adoleshenti-saudit-arrestohet-per-flirtim-online/60%Daily2016-10-18 13:01
https://kosova-info.com/parada-e-maceve-grumbullon-dhjetera-njerez-ne-rruget-e-tokios/60%Daily2016-10-18 13:00
https://kosova-info.com/shkaku-i-luftes-femijet-siriane-duken-si-te-moshuar-foto/60%Daily2016-10-18 12:59
https://kosova-info.com/shba-lancohet-raketa-private-per-ne-gjithesi/60%Daily2016-10-18 12:58
https://kosova-info.com/netflix-raportoi-86-7-milion-abonent-n-mbar-botn/60%Daily2016-10-18 11:53
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-tallen-me-kete-foto-te-ronaldos-a-e-dini-pse-foto/60%Daily2016-10-18 12:46
https://kosova-info.com/video-e-rralle-e-babait-te-motrave-istrefi-video/60%Daily2016-10-18 12:34
https://kosova-info.com/policia-ne-indi-thote-se-ka-kapur-150-pellumba-spiune/60%Daily2016-10-18 12:32
https://kosova-info.com/tifozet-e-ekipit-shqiptar-falin-namazin-ne-stadium-foto/60%Daily2016-10-18 12:29
https://kosova-info.com/forcat-irakiane-dhe-kurde-perparojne-drejt-mosulit/60%Daily2016-10-18 12:19
https://kosova-info.com/skivi-sot-feston-ditelindjen-ka-publikuar-dicka-te-cuditshme-foto/60%Daily2016-10-18 12:19
https://kosova-info.com/a-po-pergatiten-ruset-per-lufte/60%Daily2016-10-18 12:17
https://kosova-info.com/ndryshimet-klimatike-mund-te-cojne-122-milione-njerez-ne-varferi-ekstreme/60%Daily2016-10-18 12:14
https://kosova-info.com/rashica-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-10-18 12:13
https://kosova-info.com/rashica-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve-2/60%Daily2016-10-18 12:13
https://kosova-info.com/kryeqyteti-me-i-ri-ne-bote-tejkalon-gjithcka-qe-keni-pare-dhe-imagjinuar/60%Daily2016-10-18 12:05
https://kosova-info.com/kryeqyteti-me-i-ri-ne-bote-tejkalon-gjithcka-qe-keni-pare-dhe-imagjinuar/60%Daily2016-10-18 12:05
https://kosova-info.com/rrefimi-i-pervuajtur-i-kengetares-e-kaluara-e-erret-i-frenon-shkelqimin-si-kengetare-foto/60%Daily2016-10-18 11:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-bukuroshja-qe-menaxhon-instagramin-e-ronaldos-foto/60%Daily2016-10-18 11:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-bukuroshja-qe-menaxhon-instagramin-e-ronaldos-foto/60%Daily2016-10-18 11:59
https://kosova-info.com/hiqni-kalorite-duke-ngrene-vetem-camcakez/60%Daily2016-10-18 11:55
https://kosova-info.com/gardianet-e-dubraves-pajisen-me-arme-te-reja-dokument/60%Daily2016-10-18 11:46
https://kosova-info.com/thiago-silva-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-10-18 11:36
https://kosova-info.com/hap-dyert-n-prishtin-edicioni-i-7-t-i-software-freedom-kosova-n-datat-21-23-tetor/60%Daily2016-10-18 11:34
https://kosova-info.com/ju-prezantojme-hotelin-e-cristiano-ronaldos-foto/60%Daily2016-10-18 11:27
https://kosova-info.com/identifikohen-tri-raste-te-falsifikimit-te-monedhes-ne-veternik/60%Daily2016-10-18 11:23
https://kosova-info.com/hyseni-lufta-kunder-ekstremizmit-smund-te-fitohet-kurre/60%Daily2016-10-18 11:20
https://kosova-info.com/rusia-thote-se-sulmet-ajrore-ne-alepo-jane-ndalur/60%Daily2016-10-18 11:16
https://kosova-info.com/halil-matoshi-e-quan-m-boiken-abazin-e-vv-se/60%Daily2016-10-18 10:54
https://kosova-info.com/time-kadriaj-e-aak-se-ky-version-i-demarkacionit-ska-qene-kusht-per-viza/60%Daily2016-10-18 10:49
https://kosova-info.com/mbi-26-mije-serbe-nga-veriu-jane-pajisur-me-dokumente-te-kosoves/60%Daily2016-10-18 10:43
https://kosova-info.com/nuk-e-fal-tradhtine-e-dyte/60%Daily2016-10-18 10:41
https://kosova-info.com/kuci-pret-ambasadorin-e-italise/60%Daily2016-10-18 10:41
https://kosova-info.com/njihuni-me-vellane-bukurosh-dhe-kunaten-e-morena-tarakut-foto/60%Daily2016-10-18 10:34
https://kosova-info.com/tirane-i-ngul-kacaviden-ne-koke-17-vjecarit/60%Daily2016-10-18 10:31
https://kosova-info.com/zhduket-kosovari-qe-fitoi-168-milione-euro-ne-lotarine-belge/60%Daily2016-10-18 10:29
https://kosova-info.com/boiken-abazi-i-vetevendosjes-ofendon-kosovaret-nena-kosove-e-ka-babe-serbine/60%Daily2016-10-18 10:26
https://kosova-info.com/hyseni-demarkacioni-si-kusht-per-viza-ka-qene-i-padrejte/60%Daily2016-10-18 10:23
https://kosova-info.com/mcgregor-dajak-me-futbollistin-e-arsenalit-video/60%Daily2016-10-18 10:20
https://kosova-info.com/messi-me-fanellen-e-nje-klubi-qe-nuk-eshte-barcelona-foto/60%Daily2016-10-18 10:02
https://kosova-info.com/vritet-gjykatesi-ne-rastin-e-el-chapos-video-18/60%Daily2016-10-18 10:02
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-trajner-nuk-ka-lidhje-me-futboll-foto/60%Daily2016-10-18 09:54
https://kosova-info.com/gjashte-persona-te-arrestuar-ne-prishtine-per-vrasje-ne-tentative/60%Daily2016-10-18 09:33
https://kosova-info.com/a-e-perdorni-celularin-tuaj-teksa-mbushet-ne-rryme-pas-ketyre-fotove-nuk-do-e-perdorni-me-foto/60%Daily2016-10-18 09:29
https://kosova-info.com/stephen-hawking-deklarat-t-fuqishme-dhn-studentit-shkodran-lidhur-me-inteligjencn-artificiale/60%Daily2016-10-18 11:02
https://kosova-info.com/fevziu-ndane-me-miqte-nje-video-emocionuese-video/60%Daily2016-10-18 09:21
https://kosova-info.com/7-ndertues-deshmojne-ne-gjykimin-e-inspektoreve-te-prishtines/60%Daily2016-10-18 09:18
https://kosova-info.com/zbardhet-biseda-clinton-blair-refugjatet-kosovare-mund-te-mos-kthehen-ne-vendlindje/60%Daily2016-10-18 09:11
https://kosova-info.com/anxhelina-teper-e-nxehte-para-fadil-berishes-vetem-ne-te-brendshme-foto/60%Daily2016-10-18 09:06
https://kosova-info.com/deputetet-shpenzuan-mbi-24-mije-euro-per-udhetime-ne-shqiperi/60%Daily2016-10-18 09:01
https://kosova-info.com/m-18-tetor-komisioni-europian-prezanton-nismn-sec2u-n-universitetin-europian-t-tirans/60%Daily2016-10-18 15:45
https://kosova-info.com/bye-bye-stoke-shaqiri-gjen-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-10-18 08:56
https://kosova-info.com/rebelja-rita-ora-pushton-ballinen-e-revistes-amerikane-fotovideo/60%Daily2016-10-18 08:43
https://kosova-info.com/sot-shpallen-zgjedhjet-e-parakohshme-parlamentare-ne-maqedoni/60%Daily2016-10-18 08:35
https://kosova-info.com/srpska-e-dergon-ne-kushtetuese-edhe-ligjin-per-investime/60%Daily2016-10-18 08:33
https://kosova-info.com/real-madrid-legia-varshave-formacionet-foto/60%Daily2016-10-18 08:31
https://kosova-info.com/treni-godet-per-vdekje-nje-person/60%Daily2016-10-18 08:31
https://kosova-info.com/shok-dhe-kolona-ne-koln-te-gjermanise/60%Daily2016-10-18 08:18
https://kosova-info.com/valuta-euro-para-kolapsit/60%Daily2016-10-18 08:15
https://kosova-info.com/rruga-viena-qe-te-con-ne-arat-e-fshatit-foto/60%Daily2016-10-18 08:13
https://kosova-info.com/nena-mbyll-femijen-dy-vjec-ne-makine-per-te-kercyer-ne-klub-me-shoqerine/60%Daily2016-10-18 08:09
https://kosova-info.com/fifa-denon-kosoven/60%Daily2016-10-18 08:05
https://kosova-info.com/si-ta-dalloni-nese-jeni-duke-u-pergjuar/60%Daily2016-10-18 08:02
https://kosova-info.com/neymar-nenshkruan-me-nje-super-klub-cmimi-201-milione-euro-foto/60%Daily2016-10-18 07:57
https://kosova-info.com/qeveria-ndan-30-mije-euro-per-aeroportin-e-gjakoves/60%Daily2016-10-18 07:55
https://kosova-info.com/tesla-nuk-duhet-t-prdor-termin-autopilot-paralajmrojn-autoritetet-gjermane/60%Daily2016-10-18 07:03
https://kosova-info.com/ana-kabashi-tregon-a-eshte-ne-lidhje-flet-per-mashkullin-ideal-foto/60%Daily2016-10-18 07:51
https://kosova-info.com/sulmohet-me-arme-vetura-e-policit-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2016-10-18 07:36
https://kosova-info.com/qeveria-i-thote-po-shpronesimeve-ne-rrugen-prishtine-mitrovice/60%Daily2016-10-18 07:35
https://kosova-info.com/donnarumma-tradhton-milanin-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-10-18 07:29
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-rikthehet-me-nje-fotosesion-cmend-fanset-foto/60%Daily2016-10-18 07:22
https://kosova-info.com/be-thote-se-bombardimet-ne-alepo-mund-te-perbejne-krime-lufte/60%Daily2016-10-18 07:12
https://kosova-info.com/chicharito-real-madrid-bombe-nga-spanja-foto/60%Daily2016-10-18 07:09
https://kosova-info.com/lajmet-e-google-tani-me-verifikim-faktesh/60%Daily2016-10-18 07:07
https://kosova-info.com/tregtaret-injorojne-tregun/60%Daily2016-10-18 07:06
https://kosova-info.com/tregtaret-injorojne-tregun/60%Daily2016-10-18 07:06
https://kosova-info.com/shkencetari-hawking-i-pergjigjet-inxhinierit-shqiptar-inteligjenca-artificiale-do-sundoje-boten-video/60%Daily2016-10-18 07:01
https://kosova-info.com/kjo-aktore-sot-ka-shume-arsye-per-te-festuar-foto/60%Daily2016-10-18 06:45
https://kosova-info.com/e-keni-mbushur-gabim-celularin-gjate-gjithe-kesaj-kohe/60%Daily2016-10-18 06:45
https://kosova-info.com/moti-per-diten-e-sotme/60%Daily2016-10-18 06:41
https://kosova-info.com/moti-per-diten-e-sotme/60%Daily2016-10-18 06:41
https://kosova-info.com/po-ti-je-shtatzene-shikoni-si-reagon-roza-lati-ndaj-mjekut-video/60%Daily2016-10-18 06:32
https://kosova-info.com/bob-dylan-si-pergjigjet-thirrjeve-te-akademise-se-nobelit/60%Daily2016-10-18 06:29
https://kosova-info.com/amber-heard-harron-johnny-depp-tashme-flirton-me-dike-tjeter-foto/60%Daily2016-10-18 06:18
https://kosova-info.com/cnn-shfaq-sulmin-vetevrases-me-bombe-ne-mosul-video-18/60%Daily2016-10-18 06:15
https://kosova-info.com/aki-ja-ka-informacione-per-serbet-qe-u-arrestuan-ne-mal-te-zi/60%Daily2016-10-18 06:03
https://kosova-info.com/ja-si-mund-te-flisni-ne-telefon-gjate-vozitjes-dhe-te-mos-denoheni-ne-kosove/60%Daily2016-10-18 05:57
https://kosova-info.com/siria-bombardohet-ja-cfare-jete-luksoze-bejne-njerezit-e-pushtetit-foto/60%Daily2016-10-18 05:45
https://kosova-info.com/guardiola-barcelona-e-pabesueshme-por-e-vertete-foto/60%Daily2016-10-18 05:39
https://kosova-info.com/ja-si-e-shpetoi-oficeri-amerikan-nje-foshnje-ne-vitin-2000-ne-kosove-video/60%Daily2016-10-18 05:33
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-alaba-transferohet-ne-foto/60%Daily2016-10-18 05:31
https://kosova-info.com/horoskopi-18-tetor-2016/60%Daily2016-10-18 05:09
https://kosova-info.com/reagon-solid-nuk-prodhojme-kepuce-per-ushtrine-dhe-policine-serbe/60%Daily2016-10-18 05:06
https://kosova-info.com/reagon-solid-nuk-prodhojme-kepuce-per-ushtrine-dhe-policine-serbe/60%Daily2016-10-18 05:06
https://kosova-info.com/sipas-shkences-ushqimi-organik-eshte-vetem-shpenzim-i-kote-i-parave/60%Daily2016-10-17 23:28
https://kosova-info.com/cilet-jane-zerat-me-seksi-zbulojne-shkencetaret/60%Daily2016-10-17 23:10
https://kosova-info.com/i-vdiq-i-fejuari-pak-para-dasmes-cfare-beri-pastaj-eshte-emocionuese/60%Daily2016-10-17 22:56
https://kosova-info.com/kete-video-60-sekonda-duhet-ta-shohin-te-gjithe-prinderit/60%Daily2016-10-17 22:23
https://kosova-info.com/shqiptaret-votuan-partite-malazeze/60%Daily2016-10-17 22:03
https://kosova-info.com/klopp-me-deklarate-interesante-per-david-de-gean/60%Daily2016-10-17 22:01
https://kosova-info.com/ramadani-shqiperia-nuk-vendos-ne-emer-te-kosoves/60%Daily2016-10-17 21:58
https://kosova-info.com/lote-gezimi-per-lirimin-e-vajzave-nigeriane/60%Daily2016-10-17 21:56
https://kosova-info.com/celine-dion-imiton-rihanna-n-video/60%Daily2016-10-17 21:55
https://kosova-info.com/per-6-muaj-mbyllen-mbi-1-mije-biznese-kosovare/60%Daily2016-10-17 21:52
https://kosova-info.com/klopp-i-pakenaqur-me-lojen-e-skuadres-se-tij/60%Daily2016-10-17 21:52
https://kosova-info.com/jose-mourinho-e-kontrolluam-ndeshjen/60%Daily2016-10-17 21:37
https://kosova-info.com/familjet-e-varfera-kane-mbeshtetjen-e-ministrise-se-mireqenies/60%Daily2016-10-17 21:33
https://kosova-info.com/hey-shqipe-bebe-rexha-nuk-ju-harron-as-kur-flet-live-per-mtv-video/60%Daily2016-10-17 21:33
https://kosova-info.com/mourinho-thyen-nje-rekord-te-keq-te-manchester-united/60%Daily2016-10-17 21:24
https://kosova-info.com/ferati-koalicioni-ka-problem-me-votat-per-demarkacionin/60%Daily2016-10-17 21:58
https://kosova-info.com/blushi-sulmon-lsi-si-ndryshoi-qendrim-per-plehrat-3-here-ne-4-vjet/60%Daily2016-10-17 21:21
https://kosova-info.com/xuxi-flet-per-the-voice-konkurrentet-do-te-vrapojne-drejt-alban-skenderajt/60%Daily2016-10-17 21:09
https://kosova-info.com/kosova-rrezikon-te-denohet-rende-nga-fifa-foto/60%Daily2016-10-17 21:08
https://kosova-info.com/largoni-pergjithmone-aknet-nga-fytyra-me-kete-recete-natyrale/60%Daily2016-10-17 21:05
https://kosova-info.com/herrera-djalin-tim-e-hengri-kanibali-ne-burg/60%Daily2016-10-17 20:57
https://kosova-info.com/irenej-kosova-plaga-me-e-madhe-e-serbise/60%Daily2016-10-17 20:52
https://kosova-info.com/ska-fitues-ne-derbin-liverpool-manchester-united-video/60%Daily2016-10-17 20:51
https://kosova-info.com/kryetari-i-ovl-se-kerkon-pastrimin-e-listave-video/60%Daily2016-10-17 20:50
https://kosova-info.com/lajmi-i-keq-per-burrat-rrezikojne-te-vdesin-nese-i-thyhet-zemra/60%Daily2016-10-17 20:48
https://kosova-info.com/ky-eshte-versioni-tallava-i-cocaina-nga-mozzik-video/60%Daily2016-10-17 20:48
https://kosova-info.com/identifikohet-viktima-e-aksidentit-tragjik-ne-autostraden-tirane-durres-video/60%Daily2016-10-17 20:35
https://kosova-info.com/mund-te-mos-ju-pelqejne-veturat-e-nissan-por-kjo-eshte-fantastike/60%Daily2016-10-17 20:31
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-se-atifete-jahjaga-i-ka-djem-te-agjes-keta-kengetar-te-njohur-video/60%Daily2016-10-17 20:28
https://kosova-info.com/fantastik-de-gea-shikoni-cfare-ka-pritur-video/60%Daily2016-10-17 20:25
https://kosova-info.com/e-rralle-ja-cfare-mundesie-ka-shperdoruar-ibrahimovici-video/60%Daily2016-10-17 20:19
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-penalltie-e-paster-si-loti-nuk-akordohet-ne-superligen-e-kosoves-video/60%Daily2016-10-17 20:07
https://kosova-info.com/liverpool-man-united-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare-foto/60%Daily2016-10-17 19:46
https://kosova-info.com/zogaj-tentimi-i-rames-shtyne-edhe-vuciqin-te-dalin-promotore-te-paqes/60%Daily2016-10-17 19:45
https://kosova-info.com/be-shqiperia-te-krijoje-infrastrukturen-per-mbetjet/60%Daily2016-10-17 19:42
https://kosova-info.com/ku-po-ushtrojne-presidenti-bashke-me-te-birin-per-ta-ruajtur-vijen-e-trupit-foto/60%Daily2016-10-17 19:41
https://kosova-info.com/gjarperinjte-ne-shkollen-e-kercoves/60%Daily2016-10-17 19:39
https://kosova-info.com/zemaj-letrat-e-thacit-pa-veprime-mbesin-per-konsum-politik-video/60%Daily2016-10-17 19:31
https://kosova-info.com/moment-qe-se-keni-pare-perqafimi-i-kloppit-me-mourinhon-foto/60%Daily2016-10-17 19:29
https://kosova-info.com/ermali-e-ariana-8-vite-martese-po-festojne-jashte-vendit-foto/60%Daily2016-10-17 19:27
https://kosova-info.com/te-akuzuarit-per-fajde-dalin-para-gjykates-video/60%Daily2016-10-17 19:26
https://kosova-info.com/per-te-gjithe-qe-preferojne-smartfonet-samsung-vjen-nje-lajm-i-mire-nga-kompania/60%Daily2016-10-17 19:26
https://kosova-info.com/ja-si-u-arsyetua-nena-e-adelines-per-viziten-te-hoxha-por-kush-e-beson-foto/60%Daily2016-10-17 19:14
https://kosova-info.com/mercedes-cmend-adhuruesit-kjo-eshte-amg-e43-qe-lansohet-vitin-e-ardhshem/60%Daily2016-10-17 19:09
https://kosova-info.com/nga-kampi-i-refugjateve-tek-heroi-i-javes-ne-bundeslige-foto/60%Daily2016-10-17 19:09
https://kosova-info.com/gjykata-jep-verdiktin-per-axhen-qe-rrahu-mbesen-ne-rahovec-video/60%Daily2016-10-17 19:01
https://kosova-info.com/zbulohet-cka-i-dha-hoxha-adelina-berishes-pas-vizites-foto/60%Daily2016-10-17 18:58
https://kosova-info.com/ilac-natyral-per-ju-dhe-femijen-tuaj-asnjehere-me-nuk-do-te-keni-probleme-me-kollin-dhe-bronkitin/60%Daily2016-10-17 18:50
https://kosova-info.com/emisioni-me-i-ri-i-showbizit-te-rejat-e-fundit-ne-mirage-video/60%Daily2016-10-17 18:48
https://kosova-info.com/ermali-takon-legjenden-e-futbollit-italian-foto/60%Daily2016-10-17 18:39
https://kosova-info.com/zafir-berisha-thaci-mustafa-po-sillen-me-kosoven-si-cifligare/60%Daily2016-10-17 18:32
https://kosova-info.com/mustafi-vjen-me-deklarate-qe-do-ti-fitoje-zemrat-e-tifozeve-te-arsenalit/60%Daily2016-10-17 18:28
https://kosova-info.com/ekskluzive-noga-harron-kristelen-kapet-mat-me-te-dashuren-e-re-duke-u-puthur-video/60%Daily2016-10-17 18:21
https://kosova-info.com/ky-njeri-i-ka-sheruar-5-mije-njerez-nga-kanceri/60%Daily2016-10-17 18:19
https://kosova-info.com/ronaldo-kercenon-kundershtaret-me-kete-fotografi-foto/60%Daily2016-10-17 18:14
https://kosova-info.com/patriku-serb-irinej-kosova-plaga-me-e-madhe-e-popullit-serb/60%Daily2016-10-17 18:06
https://kosova-info.com/ja-si-mund-ta-forconi-sinjalin-e-wifi-se/60%Daily2016-10-17 18:01
https://kosova-info.com/ushtria-e-policia-serbe-mbathin-kepuce-qe-prodhohen-ne-kosove/60%Daily2016-10-17 17:58
https://kosova-info.com/perplasje-per-identitet-kosovar-apo-shqiptar/60%Daily2016-10-17 17:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-manchester-united/60%Daily2016-10-17 17:58
https://kosova-info.com/5-nga-20-te-arrestuarit-ne-mal-te-zi-jane-serbe-nga-veriu-i-kosoves/60%Daily2016-10-17 17:57
https://kosova-info.com/ekskluzive-ja-kur-do-te-publikohet-kenga-e-re-e-gentes-fotovideo/60%Daily2016-10-17 17:46
https://kosova-info.com/ministri-shala-ne-hungari-per-stadiumin-kombetar/60%Daily2016-10-17 17:40
https://kosova-info.com/une-do-ta-jap-veshken-time-nuk-te-le-te-vdesesh-letra-prekese-e-vajzes-11-vjecare-per-babain-e-saj-te-semure-foto/60%Daily2016-10-17 17:37
https://kosova-info.com/apple-publikoi-ios-10-0-3-rregullon-problemet-e-rrjetit-celular-n-iphone-7-dhe-7-plus/60%Daily2016-10-17 17:29
https://kosova-info.com/virusi-zika-pyetjet-pa-pergjigje/60%Daily2016-10-17 17:28
https://kosova-info.com/putini-gazetareve-ruse-kujdes-amerika-eshte-duke-ju-vezhguar/60%Daily2016-10-17 17:26
https://kosova-info.com/%e2%80%8bhaliti-shqiperia-ndihmoi-kosoven-per-anetaresim-ne-asamblene-parlamentare/60%Daily2016-10-17 17:21
https://kosova-info.com/te-vetmit-gazetar-qe-ia-shtrenguan-doren-rama-dhe-vuciq-ishte-idro-seferi-foto/60%Daily2016-10-17 17:20
https://kosova-info.com/action-bronson-publikon-nje-imazh-qe-komplimentohet-prej-shqiptareve-foto/60%Daily2016-10-17 17:18
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-kur-nje-tifoz-i-unitedit-punon-ne-anfield-road-foto/60%Daily2016-10-17 17:14
https://kosova-info.com/shala-viziton-hungarine-per-te-siguruar-mbeshtetje-per-sportin/60%Daily2016-10-17 17:14
https://kosova-info.com/ka-nisur-lundrimin-super-jahti-qe-kushton-330-milione-euro/60%Daily2016-10-17 17:12
https://kosova-info.com/turqia-paralajmeron-per-luften-e-trete-boterore/60%Daily2016-10-17 17:09
https://kosova-info.com/%e2%80%8bbanka-boterore-jep-nje-miliard-dollare-kunder-kequshqyerjes/60%Daily2016-10-17 17:01
https://kosova-info.com/ndeshjet-qe-nje-tifoz-i-futbollit-duhet-doemos-ti-shikoje-para-se-te-vdes-video/60%Daily2016-10-17 16:55
https://kosova-info.com/qeveria-e-austrise-do-te-shemb-shtepine-ku-u-lind-hitleri/60%Daily2016-10-17 16:51
https://kosova-info.com/cifti-terhiqen-zvarre-nga-dhoma-e-hotelit-po-benin-seks-te-zhurmshem/60%Daily2016-10-17 16:51
https://kosova-info.com/brenda-botes-se-erret-te-gjuetise-video/60%Daily2016-10-17 16:41
https://kosova-info.com/edhe-messi-me-ronaldon-do-ta-kishin-lakmi-kete-gol-video/60%Daily2016-10-17 16:34
https://kosova-info.com/rrjedhin-konceptet-e-para-ky-do-te-jete-iphone-8/60%Daily2016-10-17 16:30
https://kosova-info.com/samsung-lanoi-arkitekturn-10-nanometr-t-procesorve-premton-27-m-shum-performanc/60%Daily2016-10-17 15:23
https://kosova-info.com/marcelo-poshteron-djalin-e-zidanes-ne-stervitje-video/60%Daily2016-10-17 16:13
https://kosova-info.com/era-istrefi-siguron-vazhdimin-e-suksesit-me-kete-bashkepunim-foto/60%Daily2016-10-17 16:12
https://kosova-info.com/dhurata-lipovica-shkelqen-prane-bashkeshortit-e-djemve-foto/60%Daily2016-10-17 16:03
https://kosova-info.com/icardi-u-kerkon-falje-tifozeve-te-interit-mbetet-kapiten/60%Daily2016-10-17 15:53
https://kosova-info.com/lajmivox-qytetaret-e-pejes-kerkojne-ndertimin-e-hidrocentraleve-ne-rugove-video/60%Daily2016-10-17 15:51
https://kosova-info.com/lajmivox-qytetaret-e-pejes-kerkojne-ndertimin-e-hidrocentraleve-ne-rugove-video/60%Daily2016-10-17 15:51
https://kosova-info.com/gjuha-shqipe-fillon-te-mesohet-ne-zare/60%Daily2016-10-17 15:48
https://kosova-info.com/keds-i-njofton-per-vendet-ku-neser-do-te-kete-nderprerje-te-rrymes/60%Daily2016-10-17 15:47
https://kosova-info.com/aspak-profesionale-shikoni-se-si-tenisti-australian-ia-leshoi-takimin-rusit-video/60%Daily2016-10-17 15:40
https://kosova-info.com/partia-socialiste-e-edi-rames-donatore-e-hillary-clinton/60%Daily2016-10-17 15:38
https://kosova-info.com/gjermani-te-pakten-nje-i-vdekur-nga-shperthimi-ne-nje-fabrike/60%Daily2016-10-17 15:36
https://kosova-info.com/evakuohet-aeroporti-sheshi-dhe-qendra-tregtare-ne-danimarke-per-shkak-te-kercenimeve-me-bombe/60%Daily2016-10-17 15:26
https://kosova-info.com/acer-lanoi-nj-chromebook-me-ekran-15-in-dhe-12-or-jetgjatsi-baterie/60%Daily2016-10-17 14:27
https://kosova-info.com/flet-teuta-kjo-eshte-gjeja-me-e-bukur-qe-me-tha-adonisi-pas-lindjes-video/60%Daily2016-10-17 15:15
https://kosova-info.com/kurre-nuk-do-ta-besoni-se-kjo-ka-ndodhur-ne-derbin-liverpool-united-video/60%Daily2016-10-17 15:15
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-dhe-6-te-lenduar-nga-shperthimi-ne-gjermani-foto/60%Daily2016-10-17 15:12
https://kosova-info.com/kater-lojtaret-e-barces-qe-guardiola-deshtoi-ti-transferoi-te-city-foto/60%Daily2016-10-17 15:02
https://kosova-info.com/zyrtare-neymari-nenshkruan-kontrate-te-re-me-barcelonen-foto/60%Daily2016-10-17 14:49
https://kosova-info.com/plagosje-me-arme-ne-nje-lokal-ne-vlore/60%Daily2016-10-17 14:40
https://kosova-info.com/lori-hoxha-ne-momente-romantike-e-rrethuar-nga-lule-dhe-shampanje-foto/60%Daily2016-10-17 14:39
https://kosova-info.com/rrahu-gruan-arrestohet-klinasi/60%Daily2016-10-17 14:39
https://kosova-info.com/britania-ngrine-llogarite-bankare-te-televizionit-rusia-today/60%Daily2016-10-17 14:35
https://kosova-info.com/shikoni-ku-i-detyroi-mourhinho-lojtaret-e-unitedit-qe-te-sterviten-foto/60%Daily2016-10-17 14:34
https://kosova-info.com/operacioni-per-clirimin-e-musulit-peshmerget-ne-frontin-hazir-cliruan-7-fshatra/60%Daily2016-10-17 14:27
https://kosova-info.com/zajmina-vasjari-shfaqet-me-hot-se-kurre-ja-fotoja-qe-tregon-pushimet-e-saj-perrallorefoto/60%Daily2016-10-17 14:24
https://kosova-info.com/arben-zharku-pjese-e-jurise-se-festivalit-te-famshem-nderkombetar/60%Daily2016-10-17 14:19
https://kosova-info.com/top-10-blerjet-e-pep-guardiolas/60%Daily2016-10-17 14:15
https://kosova-info.com/ambicjet-e-apple-n-industrin-e-makinave-fillojn-dhe-mbarojn-n-softuer/60%Daily2016-10-17 14:11
https://kosova-info.com/hysni-klinaku-sjell-projektin-ndalo-video/60%Daily2016-10-17 14:09
https://kosova-info.com/uthulla-ben-magji/60%Daily2016-10-17 14:06
https://kosova-info.com/panda-gjigante-vdes-ne-moshen-38-vjecare/60%Daily2016-10-17 13:59
https://kosova-info.com/katastrofike-fshf-konfirmon-qe-kjo-ndeshje-e-shqiperise-mund-te-luhet-pa-shikues/60%Daily2016-10-17 13:55
https://kosova-info.com/nje-termet-6-4-balle-godet-kinen/60%Daily2016-10-17 13:51
https://kosova-info.com/me-shume-shikues-ne-teatrin-e-femijeve-sesa-tek-te-rriturit/60%Daily2016-10-17 13:46
https://kosova-info.com/keto-jane-erezat-qe-trajtojne-anemine/60%Daily2016-10-17 13:40
https://kosova-info.com/matadori-goditet-nga-demi-ne-syrin-qe-e-kishte-humbur-para-pese-vitesh-fotovideo/60%Daily2016-10-17 13:37
https://kosova-info.com/me-ne-fund-nenshkruhet-kontrata-ska-me-targa-te-letres/60%Daily2016-10-17 13:34
https://kosova-info.com/me-ne-fund-nenshkruhet-kontrata-ska-me-targa-te-letres/60%Daily2016-10-17 13:34
https://kosova-info.com/zbulohet-cilet-jane-zerat-me-seksi/60%Daily2016-10-17 13:28
https://kosova-info.com/ekskluzive-rrjedh-kenga-e-re-e-ledri-vules-audio/60%Daily2016-10-17 13:28
https://kosova-info.com/adelina-berisha-kapet-mat-te-hoxhe-behar-mjekiqi-cfare-po-kerkon-atje-e-maskuar-foto/60%Daily2016-10-17 13:27
https://kosova-info.com/ndodh-ne-bosnje-ne-srebrenice-fiton-kandidati-serb-per-kryetar-komune/60%Daily2016-10-17 13:26
https://kosova-info.com/e-ardhmja-e-twitter-n-dyshim-salesforce-trhiqet-nga-blerja/60%Daily2016-10-17 12:52
https://kosova-info.com/zharku-pjese-e-jurise-se-antalya-film-festival/60%Daily2016-10-17 12:41
https://kosova-info.com/sulm-vdekjeprures-prane-bagdadit/60%Daily2016-10-17 12:32
https://kosova-info.com/grate-irlandeze-gjejne-online-pilula-kunder-shtatzenise/60%Daily2016-10-17 12:26
https://kosova-info.com/lirohen-gjashte-nga-20-te-arrestuarit-serbe-ne-malin-e-zi/60%Daily2016-10-17 12:22
https://kosova-info.com/i-dashuri-e-detyronte-te-hante-shume-ajo-e-braktisi-foto/60%Daily2016-10-17 12:21
https://kosova-info.com/capital-t-me-fanelle-te-stoke-duke-bere-pompa-te-xherdan-shaqiri-video/60%Daily2016-10-17 12:21
https://kosova-info.com/anulohet-seanca-gjyqesore-per-lagjen-e-trimave/60%Daily2016-10-17 12:14
https://kosova-info.com/gjendet-aeroplani-i-zhdukur-ne-greqi-pilotet-kane-vdekur/60%Daily2016-10-17 12:07
https://kosova-info.com/neymar-ben-dy-tatuazhe-shume-interesante-foto/60%Daily2016-10-17 12:05
https://kosova-info.com/shqiptarja-publikon-fotografine-e-perdhunuesit-te-saj-kerkon-denim-maksimal-foto/60%Daily2016-10-17 11:46
https://kosova-info.com/keto-jane-femrat-me-te-bukura-sipas-shenjes-se-horoskopit/60%Daily2016-10-17 11:45
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-bileta-jane-shitur-per-ndeshjen-trepca-drenica-foto/60%Daily2016-10-17 11:44
https://kosova-info.com/shperthim-ne-nje-kompani-ne-gjermani-disa-te-plagosur/60%Daily2016-10-17 11:31
https://kosova-info.com/derisa-te-shqiperia-po-zhgenjen-xhaka-te-baseli/60%Daily2016-10-17 11:24
https://kosova-info.com/aurela-me-mesazh-emocionues-foto/60%Daily2016-10-17 11:18
https://kosova-info.com/aurela-me-mesazh-emocionues-foto/60%Daily2016-10-17 11:18
https://kosova-info.com/aurela-me-mesazh-emocionues-foto/60%Daily2016-10-17 11:18
https://kosova-info.com/google-photos-krijon-animacione-nga-videot-orienton-fotot-n-pozicionin-e-duhur/60%Daily2016-10-17 10:43
https://kosova-info.com/mesazhe-kercenuese-kaos-ne-nente-shkolla-ne-gjermani/60%Daily2016-10-17 11:08
https://kosova-info.com/po-shtohen-gjermanet/60%Daily2016-10-17 11:04
https://kosova-info.com/celina-vjen-me-nje-super-lajm-foto/60%Daily2016-10-17 10:57
https://kosova-info.com/kerry-situata-humanitare-ne-alepo-katastrofale/60%Daily2016-10-17 10:49
https://kosova-info.com/thaci-ta-ndertojme-shtetin-duke-respektuar-dinjitetin-e-njeriut/60%Daily2016-10-17 10:47
https://kosova-info.com/jese-rodriguez-futbollisti-me-te-dashuren-me-seksi-ne-bote-foto/60%Daily2016-10-17 10:36
https://kosova-info.com/zvicra-do-te-vazhdoje-mbeshtetjen-ndaj-kosoves/60%Daily2016-10-17 10:29
https://kosova-info.com/gjuriq-ankohet-ne-qendrimin-e-bashkesise-nderkombetare/60%Daily2016-10-17 10:25
https://kosova-info.com/afrikani-golashenuesi-me-i-mire-ne-superlige/60%Daily2016-10-17 10:13
https://kosova-info.com/gashi-kodi-telefonik-shteteror-i-kosoves-garanton-konkurrence-ne-nivel-te-sherbimeve/60%Daily2016-10-17 10:08
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-nga-momenti-i-vrasjes-ne-parkun-e-prishtines-pamje-te-renda/60%Daily2016-10-17 10:06
https://kosova-info.com/perlotet-gazetari-shqiptar-diten-e-lindjes-se-tij-foto/60%Daily2016-10-17 10:05
https://kosova-info.com/amazon-music-sfidon-standartin-9-99-dollarsh-t-industris/60%Daily2016-10-17 10:02
https://kosova-info.com/klipi-seksi-i-serbes-stanija-po-e-dridh-ballkanin-foto/60%Daily2016-10-17 09:36
https://kosova-info.com/lista-serbe-rikthehet-ne-qeveri/60%Daily2016-10-17 09:31
https://kosova-info.com/nga-muaji-i-ardhshem-pronareve-te-mercedes-do-tu-ofrohet-nje-mundesi-e-jashtezakonshme/60%Daily2016-10-17 09:27
https://kosova-info.com/interi-me-vendim-shokues-per-icardin/60%Daily2016-10-17 09:16
https://kosova-info.com/taksa-per-pijet-me-sheqer-per-te-parandaluar-obezitetin/60%Daily2016-10-17 09:11
https://kosova-info.com/pornostarja-italiane-tifoze-e-hysajt-dhe-napolit-foto/60%Daily2016-10-17 09:09
https://kosova-info.com/sherohet-blero-del-nga-spitali-pas-pese-ditesh-foto/60%Daily2016-10-17 09:06
https://kosova-info.com/xhaka-deshtaku-i-javes-foto/60%Daily2016-10-17 08:52
https://kosova-info.com/majk-kapet-mat-me-nje-femer-pas-ndarjes-nga-majlinda-foto/60%Daily2016-10-17 08:40
https://kosova-info.com/bojkotoi-ndeshjen-ylli-i-madh-perjashtohet-nga-tenisi-video/60%Daily2016-10-17 08:37
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-betejen-e-ushtrise-irakiane-kunder-isis-ne-mosul-video/60%Daily2016-10-17 08:36
https://kosova-info.com/intervist-me-kryetarin-e-arkep-kreshnik-gashi-kodi-telefonik-shtetror-i-kosovs-garanton-konkurrenc-n-nivel-t-shrbimeve/60%Daily2016-10-17 08:43
https://kosova-info.com/fiorentina-atalanta-shperthen-berisha/60%Daily2016-10-17 08:23
https://kosova-info.com/mrekullia-qe-zgjon-cdo-mengjes-miriam-canin-foto/60%Daily2016-10-17 08:08
https://kosova-info.com/policia-arreston-ne-vushtrri-dy-hajnat-e-samsung-it/60%Daily2016-10-17 08:04
https://kosova-info.com/ana-e-jashtezakonshme-e-xhakes-shikoni-si-luan-me-tifozin-vogelush-ne-restorant-video/60%Daily2016-10-17 08:01
https://kosova-info.com/tmerri-i-shqiperise-vrasjet-njepasnjeshme-per-hashash/60%Daily2016-10-17 07:53
https://kosova-info.com/e-ze-porta-e-hekurit-poshte-vdes-52-vjecari-nga-durresi/60%Daily2016-10-17 07:49
https://kosova-info.com/arabia-saudite-dhe-softbank-formuan-nj-fond-teknologjik-investimesh-me-vler-100-miliard-dollar/60%Daily2016-10-17 07:48
https://kosova-info.com/aktorja-i-heq-te-gjitha-per-te-pozuar-para-pasqyres-foto-16/60%Daily2016-10-17 07:38
https://kosova-info.com/liverpool-man-utd-befasi-ne-formacione-foto/60%Daily2016-10-17 07:22
https://kosova-info.com/autopsia-si-ndodhi-vdekja-makabre-e-17-vjecarit-ne-landfillin-e-sharres/60%Daily2016-10-17 07:15
https://kosova-info.com/femrat-me-te-cilat-brad-pitt-ishte-ne-lidhje-para-angelinas-disa-prej-tyre-jane-befasi-foto/60%Daily2016-10-17 07:12
https://kosova-info.com/25-te-mitur-vdesin-pas-nje-perleshje-ne-nje-burg-ne-brazil/60%Daily2016-10-17 07:11
https://kosova-info.com/mos-harroni-sonte-luhet-el-clasico-e-premierliges/60%Daily2016-10-17 07:04
https://kosova-info.com/protagonisti-i-filmit-iron-man-ofron-zrin-e-tij-pr-inteligjencn-artificiale-t-mark-zuckerberg/60%Daily2016-10-17 09:29
https://kosova-info.com/perqafimi-me-i-gjate-se-20-sekonda-rrit-lumturine/60%Daily2016-10-17 06:53
https://kosova-info.com/dafina-nxjerr-komplet-te-pasmet-ne-snapchat-foto/60%Daily2016-10-17 06:45
https://kosova-info.com/konfirmohet-skuadra-e-ozil-per-sezonin-e-ri/60%Daily2016-10-17 06:44
https://kosova-info.com/boronica-e-kuqe-forcon-zemren-dhe-trurin/60%Daily2016-10-17 06:33
https://kosova-info.com/se-paku-27-te-vdekur-nga-perplasja-e-autobuseve-ne-pakistan/60%Daily2016-10-17 06:21
https://kosova-info.com/te-gjithe-e-kemi-ne-dush-kabine-ja-pse-duhet-ta-hidhni-foto/60%Daily2016-10-17 06:20
https://kosova-info.com/kylie-jenner-mohon-se-i-ka-bere-vithet-operacion-foto/60%Daily2016-10-17 06:14
https://kosova-info.com/vajzat-e-liruara-nga-boko-harami-bashkohen-me-familjet/60%Daily2016-10-17 06:12
https://kosova-info.com/37-vjet-me-pare-nene-tereza-u-nderua-me-cmimin-nobel-per-paqe/60%Daily2016-10-17 06:00
https://kosova-info.com/njihuni-me-yinchuani-qyteti-me-inteligjent-ne-bote-fotovideo/60%Daily2016-10-17 05:40
https://kosova-info.com/donald-trump-pranon-se-po-humb-mbeshtetjen-e-grave/60%Daily2016-10-17 05:35
https://kosova-info.com/prodhonin-fotografi-pornografike-arrestohen-11-veta-ne-iran/60%Daily2016-10-17 05:29
https://kosova-info.com/gjukanoviq-ne-do-te-formojme-qeverine/60%Daily2016-10-17 05:24
https://kosova-info.com/horoskopi-17-tetor-2016/60%Daily2016-10-17 05:17
https://kosova-info.com/shkelzen-maliqi-nuk-ka-komb-kosovar/60%Daily2016-10-17 05:09
https://kosova-info.com/ballkani-arene-evropiane-ndermjet-rusise-dhe-perendimit/60%Daily2016-10-17 05:08
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-beni-ne-mengjes/60%Daily2016-10-16 23:57
https://kosova-info.com/kater-arsye-te-forta-pse-duhet-te-pini-%d2%abdo-dite-uthull-molle/60%Daily2016-10-16 23:54
https://kosova-info.com/nese-mashkulli-eshte-shume-me-i-madh-se-femra-marredhenia-funksionon-me-mire/60%Daily2016-10-16 23:43
https://kosova-info.com/e-dime-qe-urreni-dentistin-mirepo-kete-patjeter-duhet-ta-shikoni/60%Daily2016-10-16 23:29
https://kosova-info.com/ios-10-ju-tregon-nese-iphone-7-ka-nevoje-per-servisim/60%Daily2016-10-16 23:14
https://kosova-info.com/pasi-i-vdiq-gruaja-ky-burre-rikrijoi-fotot-e-marteses-me-vajzen-e-tij/60%Daily2016-10-16 23:01
https://kosova-info.com/arrijne-kepucet-me-tv-te-integruar/60%Daily2016-10-16 22:48
https://kosova-info.com/larja-e-duarve-rregullisht-eshte-domosdoshmeri-ja-pse/60%Daily2016-10-16 22:14
https://kosova-info.com/jehona-sopi-feston-ditelindjen-vesa-luma-ka-nje-urim-te-lezetshem-per-te-foto/60%Daily2016-10-16 22:05
https://kosova-info.com/malazezet-dhe-serbet-e-paguar-me-para-ruse-u-mposhten-nga-gjukanoviqi-pro-evropian/60%Daily2016-10-16 21:58
https://kosova-info.com/mbajeni-frymen-dhe-shikojeni-lamborghinin-e-ronaldos-foto/60%Daily2016-10-16 21:55
https://kosova-info.com/veshi-po-i-rridhte-gjak-beyonce-nuk-nderpreu-koncertin-per-bamiresi-foto/60%Daily2016-10-16 21:45
https://kosova-info.com/kjo-eshte-audi-a9-te-gjithe-jane-te-mahnitur-me-konceptin-e-saj/60%Daily2016-10-16 21:44
https://kosova-info.com/renditja-ne-serie-a-pas-xhiros-se-tete-foto/60%Daily2016-10-16 21:41
https://kosova-info.com/lojtari-i-chelsea-priti-20-minuta-per-tu-fotografuar-me-ronaldon-foto/60%Daily2016-10-16 21:30
https://kosova-info.com/edona-james-shfaqet-ne-publik-me-te-dashurin-video/60%Daily2016-10-16 21:29
https://kosova-info.com/lindsay-lohan-ben-selfie-topless-foto/60%Daily2016-10-16 21:21
https://kosova-info.com/momenti-kur-e-tepron-ronaldo-ja-si-e-provokoi-portierin-e-betisit-video/60%Daily2016-10-16 21:20
https://kosova-info.com/perplasje-e-ashper-e-milaim-zekes-e-mulla-osmanit-video/60%Daily2016-10-16 21:08
https://kosova-info.com/renditja-tabelare-ne-premierlige-pas-xhiros-se-tete-foto/60%Daily2016-10-16 21:07
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-shqiptaret-ia-mundesojne-fitoren-millo-gjukanoviqit-foto/60%Daily2016-10-16 21:01
https://kosova-info.com/analiste-e-politikane-behen-bashke-ne-prizren-foto/60%Daily2016-10-16 21:00
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-trajneri-sirian-qe-preku-zemrat-e-te-gjitheve-i-ka-ndodhur-dicka-e-tmerrshme-ne-spanje/60%Daily2016-10-16 20:49
https://kosova-info.com/fiton-milani-video/60%Daily2016-10-16 20:39
https://kosova-info.com/foto-e-rralle-gili-dhe-ilir-barani-kur-ishin-te-rinje-foto/60%Daily2016-10-16 20:32
https://kosova-info.com/percarja-e-shqiptareve-ne-mal-te-zi-i-ndeshkon-ata-mbesin-vetem-me-nje-deputet/60%Daily2016-10-16 20:29
https://kosova-info.com/chievo-milan-bomba-nga-gjuajtja-e-lire-video/60%Daily2016-10-16 20:24
https://kosova-info.com/pas-kim-kardashian-edhe-miranda-kerr-cak-i-nje-incidenti/60%Daily2016-10-16 20:13
https://kosova-info.com/termet-tjeter-ne-jug-te-vendit-banoret-e-gjirokastres-ne-panik/60%Daily2016-10-16 20:05
https://kosova-info.com/numerimi-i-70-4-per-qind-te-votave-partia-e-gjukanoviqit-drejt-fitores/60%Daily2016-10-16 20:02
https://kosova-info.com/nje-tjeter-super-gol-ne-ndeshjen-chievo-milan-video/60%Daily2016-10-16 19:59
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-nje-klub-ne-evrope-i-ka-fituar-te-gjitha-ndeshjet-foto/60%Daily2016-10-16 19:50
https://kosova-info.com/cka-ndodhi-qe-ne-kosove-ra-numri-i-atyre-qe-i-bashkohen-isis-it/60%Daily2016-10-16 19:42
https://kosova-info.com/gol-i-cmendur-ne-ndeshjen-chievo-milan-video/60%Daily2016-10-16 19:38
https://kosova-info.com/si-ti-beni-gomat-e-vjetra-te-duken-si-te-reja/60%Daily2016-10-16 19:35
https://kosova-info.com/numerimi-i-29-te-vendvotimeve-shqiptaret-ne-mal-te-zi-sigurojne-2-deputete-foto/60%Daily2016-10-16 19:21
https://kosova-info.com/kjo-modele-e-fitnesit-endrra-e-cdo-mashkulli/60%Daily2016-10-16 19:18
https://kosova-info.com/numerimi-i-22-8-per-qind-te-vendvotimeve-partia-e-gjukanoviqit-po-fiton-bindshem/60%Daily2016-10-16 19:11
https://kosova-info.com/ferizaj-edhe-kete-vit-feston-ditelindjen-e-enver-hoxhes-video/60%Daily2016-10-16 19:00
https://kosova-info.com/si-te-afroni-ose-shtyni-daten-e-menstruacioneve/60%Daily2016-10-16 18:57
https://kosova-info.com/bakshishet-marramendese-qe-marrin-anetaret-e-pro-band-video/60%Daily2016-10-16 18:46
https://kosova-info.com/hib-petrol-nga-tani-me-pike-te-re-edhe-ne-peje/60%Daily2016-10-16 18:43
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-tregon-pse-u-prishen-shkurta-e-shyhreti-video/60%Daily2016-10-16 18:42
https://kosova-info.com/skuadra-e-superliges-shkarkon-trajnerin-foto/60%Daily2016-10-16 18:39
https://kosova-info.com/putin-prishja-e-marredhenieve-me-shba-te-ka-filluar-me-jugosllavine/60%Daily2016-10-16 18:35
https://kosova-info.com/shikoni-kush-ka-shkuar-mysafir-te-xherdan-shaqiri-video/60%Daily2016-10-16 18:27
https://kosova-info.com/perfundon-votimi-ne-mal-te-zi-garuan-tri-koalicione-shqiptare/60%Daily2016-10-16 18:15
https://kosova-info.com/dua-lipa-shane-trumpin-foto/60%Daily2016-10-16 18:11
https://kosova-info.com/pasi-te-njiheni-me-perfitimet-shendetesore-do-te-hani-me-shume-geshtenja/60%Daily2016-10-16 18:11
https://kosova-info.com/napoleon-bonaparti-leter-ibrahim-pashe-bushatit-shqiptaret-nje-komb-trim/60%Daily2016-10-16 18:10
https://kosova-info.com/ronaldinho-e-mashtron-barcelonen-qe-ne-diten-e-pare-te-punes-foto/60%Daily2016-10-16 18:09
https://kosova-info.com/visar-ymeri-i-quan-vampire-isa-mustafen-dhe-hashim-thacin/60%Daily2016-10-16 18:03
https://kosova-info.com/rekord-dalje-ne-zgjedhje-deri-ne-oren-19-71-5-per-qind-e-malazeze-votuan/60%Daily2016-10-16 18:02
https://kosova-info.com/aktoren-e-serialit-cka-ka-shpia-nuk-e-keni-pare-asnjehere-keshtu-foto/60%Daily2016-10-16 17:59
https://kosova-info.com/del-ne-shitje-laptopi-me-i-holle-ne-bote/60%Daily2016-10-16 17:44
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chievo-milan-2/60%Daily2016-10-16 17:43
https://kosova-info.com/joshua-klitschko-caktohet-data-e-mecit-per-titull-te-botes/60%Daily2016-10-16 17:23
https://kosova-info.com/bmw-x7-i-ri-vjen-ne-vitin-2017-ja-si-do-te-duket/60%Daily2016-10-16 17:19
https://kosova-info.com/de-boer-flet-pas-humbjes-befasuese-te-interit/60%Daily2016-10-16 17:07
https://kosova-info.com/modifikohet-sems-faqja-elektronike-e-menaxhimit-te-studenteve/60%Daily2016-10-16 16:54
https://kosova-info.com/edi-rama-vazhdon-injorimin-e-flamurit-kuqezi-serish-vesh-xhup-dhe-jelek-me-flamurin-italian-fotovideo/60%Daily2016-10-16 16:50
https://kosova-info.com/ja-shenjat-e-horoskopit-qe-puthin-me-mire/60%Daily2016-10-16 16:47
https://kosova-info.com/nje-lajm-i-mire-per-te-gjithe-qe-do-te-behen-prinder/60%Daily2016-10-16 16:43
https://kosova-info.com/ja-vjedh-kundershtarit-letren-e-taktikave-ja-si-reagon-ai-video/60%Daily2016-10-16 16:42
https://kosova-info.com/ja-ku-po-e-kalon-vikendin-edona-llalloshi-foto/60%Daily2016-10-16 16:42
https://kosova-info.com/ish-deputetja-paditet-nga-vellai-per-gllaberim-te-pasurise-se-babait/60%Daily2016-10-16 16:41
https://kosova-info.com/pamela-pa-jeleke-viziton-themeluesin-e-wikileaks-dhe-i-dergon-ushqim-vegjetarian-por-atij-nuk-i-pelqen-foto/60%Daily2016-10-16 16:31
https://kosova-info.com/plisat-lojtareve-te-prishtines-mbylleni-gojen-e-luani-se/60%Daily2016-10-16 16:29
https://kosova-info.com/ku-punojne-femrat-qe-tradhtojne-me-shume/60%Daily2016-10-16 16:27
https://kosova-info.com/kreret-e-vetevendosjes-me-birra-e-mish-kendojne-per-bashkim-kombetar-video/60%Daily2016-10-16 16:21
https://kosova-info.com/nente-te-vrare-nga-shembja-e-nje-ure-ne-indonezi/60%Daily2016-10-16 16:21
https://kosova-info.com/kur-antonio-conte-ben-ronaldinhnon-video/60%Daily2016-10-16 16:20
https://kosova-info.com/pas-shume-kritikave-sqarohet-edi-rama-nuk-flas-ne-emer-te-kosoves/60%Daily2016-10-16 16:16
https://kosova-info.com/a-je-mire-thote-aida-doci-video/60%Daily2016-10-16 16:10
https://kosova-info.com/shba-te-kerkojne-qe-sa-me-shpejt-te-arrihet-armepushim-ne-jemen/60%Daily2016-10-16 16:06
https://kosova-info.com/kjo-kompani-po-lancon-50-satelite-per-te-fotografuar-te-gjithe-boten-cdo-dite/60%Daily2016-10-16 16:04
https://kosova-info.com/krasniqi-dhe-bajrami-po-marrin-pjese-ne-panairin-e-pare-nderkombetare-te-industrise-se-ushqimit-sial-paris/60%Daily2016-10-16 15:54
https://kosova-info.com/dailymail-a-eshte-ky-problemi-i-granit-xhakes-foto/60%Daily2016-10-16 15:54
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ua-rikujton-fansave-se-i-ka-te-pasmet-bombastike-foto/60%Daily2016-10-16 15:54
https://kosova-info.com/rama-mosnjohja-e-pavaresia-se-kosoves-nuk-na-pengon-qe-te-bashkepunojme-me-serbine-video/60%Daily2016-10-16 15:38
https://kosova-info.com/futbollisti-shqiptar-martohet-ne-fushe-pak-minuta-derbit-foto/60%Daily2016-10-16 15:31
https://kosova-info.com/burse-do-te-fitojne-vetem-studentet-me-note-mesatare-9-5/60%Daily2016-10-16 15:28
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-aktivizoni-njoftimin-e-leximit-t-mesazheve-n-whatsapp/60%Daily2016-10-16 15:23
https://kosova-info.com/a-i-tha-kaltrina-selimit-gold-ag-te-mos-zhvishet-ne-klip-video/60%Daily2016-10-16 15:17
https://kosova-info.com/samiti-i-brics-perfundon-me-zotimin-per-te-luftuar-terrorizmit/60%Daily2016-10-16 14:54
https://kosova-info.com/cagliari-befason-interin-ne-san-siro-video/60%Daily2016-10-16 14:52
https://kosova-info.com/siri-rebelet-marrin-qytetin-dabig-nga-isis/60%Daily2016-10-16 14:50
https://kosova-info.com/rrggk-therret-serish-ne-proteste-kunder-dhunes-ndaj-vajzes-ne-rahovec/60%Daily2016-10-16 14:47
https://kosova-info.com/trump-sfidon-clintonin-per-tiu-nenshkruar-testit-te-droges/60%Daily2016-10-16 14:47
https://kosova-info.com/tronditet-interi-shenohet-autogol-qesharak-video/60%Daily2016-10-16 14:46
https://kosova-info.com/fillon-pastrimi-i-lumit-trepca-ne-mitrovice/60%Daily2016-10-16 14:42
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-gold-ag-nuk-i-heq-tatto-t-tregon-a-do-ta-laje-hoxha-video/60%Daily2016-10-16 14:41
https://kosova-info.com/acer-swift-7-sht-laptopi-m-i-holl-n-bot/60%Daily2016-10-16 14:38
https://kosova-info.com/3-te-vrare-dhe-8-te-plagosur-nga-sulmet-vetevrasese-ne-turqi/60%Daily2016-10-16 14:32
https://kosova-info.com/cagliari-hesht-san-siron-video/60%Daily2016-10-16 14:31
https://kosova-info.com/gold-ag-me-pohime-te-pabesueshme-per-noizyn-flet-edhe-per-incidentin-e-tij-me-cozman-video/60%Daily2016-10-16 14:26
https://kosova-info.com/enca-ekspozon-gjoksin-rrugeve-te-londres-foto/60%Daily2016-10-16 14:10
https://kosova-info.com/rusia-shkaterron-dronet-nje-kilometer-larg/60%Daily2016-10-16 13:54
https://kosova-info.com/e-dashura-e-alves-edhe-me-e-cmendur-se-braziliani-foto/60%Daily2016-10-16 13:38
https://kosova-info.com/inter-cagliari-shikoni-cfare-kane-bere-tifozet-kunder-icardit-foto/60%Daily2016-10-16 13:31
https://kosova-info.com/aferdita-tregon-te-verteten-per-ndarjen-nga-partneri-foto/60%Daily2016-10-16 13:29
https://kosova-info.com/bisedimet-per-sirine-pa-asnje-perparim/60%Daily2016-10-16 13:29
https://kosova-info.com/etrit-berisha-ka-bere-sot-dicka-te-jashtezakonshme-video/60%Daily2016-10-16 13:10
https://kosova-info.com/dega-e-pdk-se-ne-peje-vazhdon-shtrirjen-me-nendege-te-reja/60%Daily2016-10-16 13:05
https://kosova-info.com/kengetaret-behen-bashke-per-humanizem-foto/60%Daily2016-10-16 13:02
https://kosova-info.com/ke-shkaku-i-veteraneve-mashtrues-kosova-mund-te-humbe-kredite-nga-fmn/60%Daily2016-10-16 13:00
https://kosova-info.com/celina-asiston-twnete-fiton-video/60%Daily2016-10-16 12:45
https://kosova-info.com/doni-te-jetoni-me-gjate-hani-ushqim-japonez-video/60%Daily2016-10-16 12:44
https://kosova-info.com/drejtori-i-policise-malazeze-te-arrestuarit-planifikonin-sulme-ndaj-disa-institucioneve/60%Daily2016-10-16 12:41
https://kosova-info.com/barcelona-roma-problem-i-madh-foto/60%Daily2016-10-16 12:29
https://kosova-info.com/zeka-nje-kompani-amerikane-e-interesuar-te-prodhoje-automjete-ushtarake-ne-kosove/60%Daily2016-10-16 12:26
https://kosova-info.com/nje-milion-per-shkenda-duboven-video/60%Daily2016-10-16 12:19
https://kosova-info.com/gjukanoviq-kushdo-qe-synon-te-luaj-me-malin-e-zi-perfundon-keq/60%Daily2016-10-16 12:12
https://kosova-info.com/icardi-kercenoi-tifozet-me-vdekje-shikoni-formacionet-zyrtare-te-inter-cagliari/60%Daily2016-10-16 12:10
https://kosova-info.com/fjalet-e-fundit-te-nenes-drejtuar-bijes-mire-u-pafshim-ke-kujdes-te-dua-video/60%Daily2016-10-16 12:06
https://kosova-info.com/publikohet-foto-e-rralle-e-enver-hoxhes-me-nipin-por-ja-detaji-me-i-rendesishem-qe-bie-ne-sy-foto/60%Daily2016-10-16 12:00
https://kosova-info.com/ndali-bayernin-shikoni-cfare-ben-tarashaj-ne-facebook-foto/60%Daily2016-10-16 11:56
https://kosova-info.com/shperthim-ne-turqi-tre-police-te-vdekur/60%Daily2016-10-16 11:50
https://kosova-info.com/rebelet-e-mbeshtetur-nga-turqia-marrin-nen-kontroll-qytetin-dabiq/60%Daily2016-10-16 11:43
https://kosova-info.com/te-rinjte-kosovare-e-kalojne-kohen-e-lire-neper-kafiteri/60%Daily2016-10-16 11:37
https://kosova-info.com/haradinaj-sa-e-madhe-ka-qene-sakrifica-e-adrian-krasniqit-dhe-djemve-si-ai/60%Daily2016-10-16 11:35
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-sa-penallti-i-ka-humbur-kete-sezon-aguero-video/60%Daily2016-10-16 11:24
https://kosova-info.com/ahmeti-nuk-e-di-nese-do-te-rrenohet-apo-legalizohet-objekti-i-kishes/60%Daily2016-10-16 11:22
https://kosova-info.com/ministri-i-brendshem-i-serbise-policia-serbe-ska-lidhje-me-arrestimet-ne-mal-te-zi/60%Daily2016-10-16 11:15
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-i-frikesohet-falsifikimit-te-rezultatit-te-zgjedhjeve-ne-mal-te-zi/60%Daily2016-10-16 11:05
https://kosova-info.com/icardi-me-100-kriminele-nga-argjentina-i-le-te-vdekur-tifozet-e-interit/60%Daily2016-10-16 11:00
https://kosova-info.com/tregtari-i-venedikut-vjen-ne-teatrin-kombetar/60%Daily2016-10-16 10:50
https://kosova-info.com/kanye-west-i-ben-diss-reperit-drake-ne-turin-e-kanadase/60%Daily2016-10-16 10:44
https://kosova-info.com/messit-i-rikthehet-problemi-i-vjeter-video/60%Daily2016-10-16 10:38
https://kosova-info.com/mali-i-zi-arreston-ish-shefin-e-xhandarmerise-serbe-dhe-15-persona-tjere-planifikonin-sulm-terrorist/60%Daily2016-10-16 10:32
https://kosova-info.com/te-henen-nis-transporti-i-mallrave-me-aeroplan-stamboll-nish/60%Daily2016-10-16 10:23
https://kosova-info.com/ambasadori-rus-ne-okb-tensionet-me-shba-me-te-rendat-qe-prej-vitit-1973/60%Daily2016-10-16 10:20
https://kosova-info.com/nuk-e-pyesim-veten-per-shanset-e-kualifikimit/60%Daily2016-10-16 10:20
https://kosova-info.com/ciljeta-prezanton-per-here-te-pare-motren-e-fernandos-shikoni-sa-shume-ngjajne/60%Daily2016-10-16 10:15
https://kosova-info.com/luftanija-e-shba-se-serish-cak-i-nje-rakete-te-leshuar-nga-jemeni/60%Daily2016-10-16 10:09
https://kosova-info.com/ujkani-ne-formacionin-e-javes-ne-serie-b/60%Daily2016-10-16 09:58
https://kosova-info.com/kosova-nuk-ofron-sherbime-per-transgjinoret/60%Daily2016-10-16 09:52
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-sa-kushton-qeni-i-paris-hilton-foto/60%Daily2016-10-16 09:50
https://kosova-info.com/ne-kosove-jane-rreth-3-mije-perdorues-te-narkotikeve/60%Daily2016-10-16 09:44
https://kosova-info.com/rikthehen-kriteret-e-vjetra-per-kalimin-e-vitit-akademik-ne-up/60%Daily2016-10-16 09:41
https://kosova-info.com/derrat-pushtojne-fushen-ne-angli-nderpritet-ndeshja-video/60%Daily2016-10-16 09:36
https://kosova-info.com/shkaterrohet-fabrika-e-droges-dhe-konfiskohen-90-mije-e-arrestohet-nje-shqiptar/60%Daily2016-10-16 09:32
https://kosova-info.com/kur-ka-perjetuar-dashuri-verore-dhe-kur-ka-kryer-marredhenie-per-here-te-fundit-genta-video/60%Daily2016-10-16 09:15
https://kosova-info.com/marquez-rossi-ky-pilot-shpallet-kampion-bote/60%Daily2016-10-16 09:12
https://kosova-info.com/tri-vetura-u-vodhen-dje-ne-kosove-nje-serb-u-arrestua/60%Daily2016-10-16 09:04
https://kosova-info.com/aurela-gace-feston-ditelindjen-ja-sa-vjet-mbush-sot-foto/60%Daily2016-10-16 08:51
https://kosova-info.com/bunjaku-nuk-e-fton-te-kosova-por-shikoni-cfare-ka-bere-krasniqi-ne-malajzi/60%Daily2016-10-16 08:49
https://kosova-info.com/vuciq-dikush-i-ndihmoi-shqiptaret-me-ligjin-per-trepcen/60%Daily2016-10-16 08:38
https://kosova-info.com/arsenal-swansea-air-mustafi-i-papermbajtshem/60%Daily2016-10-16 08:29
https://kosova-info.com/imitimi-i-anxhela-peristerit-ben-buje-ne-greqi-fotovideo/60%Daily2016-10-16 08:20
https://kosova-info.com/operohen-me-sukses-vellezerit-e-ngjitur-ne-koke-foto/60%Daily2016-10-16 08:12
https://kosova-info.com/dortmund-transferon-futbollistin-e-kosoves/60%Daily2016-10-16 08:11
https://kosova-info.com/kandidatja-shqiptare-per-kongres-suzana-shkreli-flet-per-donald-trump/60%Daily2016-10-16 08:06
https://kosova-info.com/shtate-termete-ne-gjirokaster-banoret-kalojne-naten-ne-rruge-nga-frika-foto/60%Daily2016-10-16 07:56
https://kosova-info.com/kosovaret-per-nente-muaj-dogjen-170-milione-euro/60%Daily2016-10-16 07:48
https://kosova-info.com/eneda-tarifa-disa-nga-kengetaret-e-sotme-mund-te-ishin-aktore-seksi/60%Daily2016-10-16 07:46
https://kosova-info.com/shoket-ia-urojne-ditelindjen-ozilit-me-nje-video-te-jashtezakonshme-video/60%Daily2016-10-16 07:44
https://kosova-info.com/ethe-monumentesh-princi-vladimir-takon-kalashnikovin/60%Daily2016-10-16 07:34
https://kosova-info.com/iraku-paralajmeron-clirimin-e-shpejte-nga-isis/60%Daily2016-10-16 07:21
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ka-bere-zeneli-ne-facebook-pas-golit-foto/60%Daily2016-10-16 07:19
https://kosova-info.com/stresi-pi-hashash-cdo-dite-video/60%Daily2016-10-16 07:18
https://kosova-info.com/trump-sfidon-clinton-te-bejme-testin-e-droges-para-debatit/60%Daily2016-10-16 07:17
https://kosova-info.com/nxjerrja-e-kromit-ne-kalimash-rrezikon-banoret-video/60%Daily2016-10-16 07:08
https://kosova-info.com/icardi-wanda-maxi-lajm-i-tmerrshem-foto/60%Daily2016-10-16 06:56
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-dhe-11-te-lenduar-ne-nje-aksident-zinxhir-ne-zvicer/60%Daily2016-10-16 06:55
https://kosova-info.com/kengetari-nga-kosova-mbulohet-me-dollare-ne-nje-dasme-ne-amerike-video/60%Daily2016-10-16 06:50
https://kosova-info.com/kika-premton-legalizimin-e-marihuanes-nese-zgjidhet-kryetar-i-pejes/60%Daily2016-10-16 06:46
https://kosova-info.com/kosovaret-pine-duhan-nga-mosha-15-vjecare-400-vdesin-cdo-vit/60%Daily2016-10-16 06:36
https://kosova-info.com/sot-zhvillohet-super-sfida-e-sezonit-ne-superlige/60%Daily2016-10-16 06:32
https://kosova-info.com/zhduket-majlinda-pas-ndarjes-me-majkun/60%Daily2016-10-16 06:27
https://kosova-info.com/rruga-qe-dikur-e-rregulloi-uck-ja-sot-veshtire-e-kalueshme-video/60%Daily2016-10-16 06:25
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-vendet-e-be-se-pengese-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2016-10-16 06:16
https://kosova-info.com/sherr-ne-mes-refugjatesh-serbi-plagos-rende-shqiptarin/60%Daily2016-10-16 06:15
https://kosova-info.com/horoskopi-16-tetor-2016/60%Daily2016-10-16 06:13
https://kosova-info.com/duhani-djeg-ligjin/60%Daily2016-10-16 06:03
https://kosova-info.com/perjashtimi-i-xhakes-deklarate-e-papritur-nga-wenger/60%Daily2016-10-15 22:54
https://kosova-info.com/dialogu-kosove-serbi-i-rendesishem-per-paqe-ne-ballkan-dhe-evrope/60%Daily2016-10-15 22:04
https://kosova-info.com/roboti-qe-i-duron-shqelmat-video/60%Daily2016-10-15 21:58
https://kosova-info.com/10-ide-qe-mund-ti-realizoni-per-me-pak-se-15-minuta-foto/60%Daily2016-10-15 21:55
https://kosova-info.com/merkel-ne-siklet-perballe-deklaratave-te-presidentit-nigerian/60%Daily2016-10-15 21:52
https://kosova-info.com/messi-thyen-rekordin-59-vjecar-te-la-ligas/60%Daily2016-10-15 21:52
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-gold-ag-foto/60%Daily2016-10-15 21:44
https://kosova-info.com/bashkohet-bota-e-futbollit-ne-mbeshtetje-te-birit-te-bonuccit/60%Daily2016-10-15 21:41
https://kosova-info.com/milazim-krasniqi-edi-rama-lideri-me-domethenes-i-nje-elite-te-konsumuar-e-te-falimentuar/60%Daily2016-10-15 21:33
https://kosova-info.com/naim-maloku-bashkimi-nuk-ndodh-pa-lufte-video/60%Daily2016-10-15 21:30
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-andersoni-i-unitedit-shikoni-si-e-rrah-bashkelojtarin-video/60%Daily2016-10-15 21:26
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-kenga-e-njohur-vjeshta-ku-u-tret-kengetarja-qe-dikur-e-kendoi-kete-kenge-video/60%Daily2016-10-15 21:18
https://kosova-info.com/reali-fiton-pas-tre-barazimeve-ja-cfare-thote-zidane/60%Daily2016-10-15 21:14
https://kosova-info.com/plan-kunder-rusise-cia-gati-per-sulme-kibernetike/60%Daily2016-10-15 21:12
https://kosova-info.com/termet-5-3-ballesh-ne-greqi-ne-kufi-me-shqiperine-lekundje-nga-gjirokastra-ne-tirane/60%Daily2016-10-15 21:01
https://kosova-info.com/fitoren-ia-dedikojne-futbollistit-qe-ka-humbur-nenen/60%Daily2016-10-15 21:00
https://kosova-info.com/motra-e-kim-me-krenari-tregon-linjat-e-saj-foto/60%Daily2016-10-15 20:59
https://kosova-info.com/barzani-pergatitjet-per-ofensiven-e-mosulit-kane-perfunduar/60%Daily2016-10-15 20:54
https://kosova-info.com/neser-voton-mali-i-zi/60%Daily2016-10-15 20:38
https://kosova-info.com/lolita-sulmon-ajola-xoxn-i-paska-filluar-gjyshja-pun-tek-dg/60%Daily2016-10-15 20:37
https://kosova-info.com/juventusi-fiton-me-permbysje-video/60%Daily2016-10-15 20:36
https://kosova-info.com/reali-i-pergjigjet-barcelones-me-fitore-te-thelle-video/60%Daily2016-10-15 20:30
https://kosova-info.com/revista-serbe-largon-nga-faqja-intervisten-me-trump-pranon-se-u-manipulua/60%Daily2016-10-15 20:29
https://kosova-info.com/shenon-me-ne-fund-ronaldo-video/60%Daily2016-10-15 20:22
https://kosova-info.com/hollande-shba-se-shpejti-do-ta-kete-nje-presidente/60%Daily2016-10-15 20:14
https://kosova-info.com/isco-shenon-golin-e-karrieres-video/60%Daily2016-10-15 20:10
https://kosova-info.com/nard-ndoka-per-vera-grabocken-eshte-e-eger-dhe-e-ashper/60%Daily2016-10-15 20:09
https://kosova-info.com/kb-peja-e-fiton-dramen-ndaj-sigal-prishtines/60%Daily2016-10-15 19:42
https://kosova-info.com/albatrit-muciqi-ne-pushime-para-dasmes-foto/60%Daily2016-10-15 19:29
https://kosova-info.com/los-angeles-tre-persona-te-vrane-12-te-plagosur-rende-nga-te-shtenat-me-arme/60%Daily2016-10-15 19:08
https://kosova-info.com/zhgenjimi-me-i-madh-i-rosela-gjylbegut/60%Daily2016-10-15 19:01
https://kosova-info.com/a-ka-kush-e-ndal-arber-zenelin-shijojeni-golin-e-tij-te-radhes-video/60%Daily2016-10-15 18:56
https://kosova-info.com/betis-real-gol-ne-minuten-e-4-te-video/60%Daily2016-10-15 18:51
https://kosova-info.com/arta-bajrami-flet-per-ndjenjen-e-te-berit-nene-tani-i-kuptoj-nenat-shqiptare-jane-heroina-te-verteta/60%Daily2016-10-15 18:42
https://kosova-info.com/postim-interesant-i-xhakes-pas-kartonit-te-kuq-foto/60%Daily2016-10-15 18:41
https://kosova-info.com/suedi-valvitja-e-flamurit-te-isis-nuk-eshte-e-paligjshme/60%Daily2016-10-15 18:31
https://kosova-info.com/greqi-denohet-me-burg-per-jete-shqiptari-i-akuzuar-per-vrasje/60%Daily2016-10-15 18:26
https://kosova-info.com/mund-t-arrestohesh-nse-bart-me-vehte-nj-galaxy-note-7-gjat-nj-fluturimi-ajror/60%Daily2016-10-15 16:26
https://kosova-info.com/atletico-madridi-fiton-71/60%Daily2016-10-15 18:23
https://kosova-info.com/fansat-presin-prej-ores-6-te-mengjesit-per-koncertin-e-dua-lipes-foto/60%Daily2016-10-15 18:16
https://kosova-info.com/rebelet-e-mbeshtetur-nga-turqia-avancojne-drejt-dabiq/60%Daily2016-10-15 18:13
https://kosova-info.com/%e2%80%8bbasha-do-rrezimin-e-rames-thote-se-shkeli-kontraten-me-shqiptaret/60%Daily2016-10-15 18:05
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-flet-pas-lindjes-prezanton-vajzen-e-dyte-video/60%Daily2016-10-15 17:52
https://kosova-info.com/ldk-e-aak-demantojne-thacin-per-atentatin-ndaj-ibrahim-rugoves/60%Daily2016-10-15 17:52
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-betis-real-madrid/60%Daily2016-10-15 17:34
https://kosova-info.com/vullkani-me-i-famshem-ne-bote-pritet-te-shpertheje-ne-cdo-kohe/60%Daily2016-10-15 17:34
https://kosova-info.com/46-persona-vriten-ne-irak/60%Daily2016-10-15 17:32
https://kosova-info.com/conte-zbulon-pse-costa-kerkoi-te-zevendesohej-ndaj-leicesterit/60%Daily2016-10-15 17:31
https://kosova-info.com/rusia-dhe-india-arrijne-marreveshje-ne-fushen-e-mbrojtjes/60%Daily2016-10-15 17:26
https://kosova-info.com/eshte-e-qarte-cokollata-ndihmon-zemren/60%Daily2016-10-15 17:19
https://kosova-info.com/mos-i-hudhni-shishet-e-plastikes-ja-cfare-mund-te-beni-me-ato/60%Daily2016-10-15 17:17
https://kosova-info.com/wenger-flet-per-kartonin-e-kuq-te-granit-xhakes/60%Daily2016-10-15 17:09
https://kosova-info.com/cfare-ndodhi-mes-neymarit-dhe-pique-gjate-ndeshjes-me-la-corunan-video/60%Daily2016-10-15 17:01
https://kosova-info.com/google-lanoi-verifikimin-e-fakteve-nj-veori-e-cila-kontrollon-vertetsin-e-prmbatjeve/60%Daily2016-10-15 16:06
https://kosova-info.com/murtezaj-kosovaret-e-kane-te-qarte-se-nuk-do-te-ishin-te-pavarur-pa-ndihmen-e-shba-se/60%Daily2016-10-15 16:59
https://kosova-info.com/fundi-i-epokes-se-gjukanoviqit-2/60%Daily2016-10-15 16:56
https://kosova-info.com/zgjedhet-edhe-keshilli-drejtues-i-ovl-te-uck-se/60%Daily2016-10-15 16:45
https://kosova-info.com/skivi-prezanton-nenen-e-tij-foto/60%Daily2016-10-15 16:43
https://kosova-info.com/edhe-sportive-luana-nxit-imagjinaten-foto/60%Daily2016-10-15 16:18
https://kosova-info.com/a-eshte-gjetur-sekreti-i-rinise-se-perjetshme/60%Daily2016-10-15 16:18
https://kosova-info.com/barcelona-shkaterron-la-corunan-video/60%Daily2016-10-15 16:05
https://kosova-info.com/vllezrit-cohen-gati-pr-filmin-m-t-ri-bazuar-n-historin-e-silk-road-t-quajtur-dark-web/60%Daily2016-10-15 16:00
https://kosova-info.com/ndeshje-per-tu-harruar-per-manchester-cityn-video/60%Daily2016-10-15 15:57
https://kosova-info.com/mozzik-publikon-projektin-e-ri-kanceri-video/60%Daily2016-10-15 15:53
https://kosova-info.com/arsenali-fiton-ne-ndeshjen-qe-xhaka-u-ndeshkua-me-te-kuq-video/60%Daily2016-10-15 15:51
https://kosova-info.com/peru-cdo-dite-mbesin-shtatzene-nga-kater-vajza-nen-moshen-15-vjecare/60%Daily2016-10-15 15:44
https://kosova-info.com/fillon-prodhimi-i-galaxy-s8-ja-kur-lansohet/60%Daily2016-10-15 15:25
https://kosova-info.com/ahmeti-kosova-nuk-eshte-pavaresuar-te-hy-ne-lufte-me-shqiperine-por/60%Daily2016-10-15 15:19
https://kosova-info.com/deri-tash-tete-gra-akuzojne-trumpin-per-ngacmim-seksual/60%Daily2016-10-15 15:09
https://kosova-info.com/asistim-i-jashtezakonshem-nga-neymar-gol-fantastik-nga-suarez-video/60%Daily2016-10-15 15:03
https://kosova-info.com/asistim-i-jashtezakonshem-nga-neymar-gol-fantastik-nga-suarez-video/60%Daily2016-10-15 15:03
https://kosova-info.com/barca-la-coruna-shenohet-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-10-15 14:56
https://kosova-info.com/kengetaret-shqiptare-milionere-te-ahengjeve-ja-sa-fitojne-ne-dasma-foto/60%Daily2016-10-15 14:53
https://kosova-info.com/gabim-i-pafalshem-nga-granit-xhaka-shenon-swansea-video/60%Daily2016-10-15 14:42
https://kosova-info.com/barcelona-la-coruna-shenohet-me-ne-fund-goli-i-pare-video/60%Daily2016-10-15 14:39
https://kosova-info.com/te-pasmet-bombastike-te-ences-fale-photoshopit-foto/60%Daily2016-10-15 14:21
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-monumentale-per-ndryshimet-klimatike/60%Daily2016-10-15 14:21
https://kosova-info.com/ke-rritja-sipas-parashikimit-u-rrit-konsumi-dhe-punesimi/60%Daily2016-10-15 14:20
https://kosova-info.com/rusia-reagon-ndaj-deklaratave-te-nenpresidentit-biden/60%Daily2016-10-15 14:13
https://kosova-info.com/hajvalia-barazon-me-besen-liria-mund-gjilanin/60%Daily2016-10-15 14:06
https://kosova-info.com/meta-ne-durres-lsi-faktor-stabiliteti/60%Daily2016-10-15 14:04
https://kosova-info.com/keto-semundje-lidhen-me-tensionin-e-larte-te-gjakut/60%Daily2016-10-15 14:01
https://kosova-info.com/suhareke-10-drejtori-asnje-udheheqese-femer/60%Daily2016-10-15 13:59
https://kosova-info.com/note-7-tashme-objekt-i-ndaluar-ne-fluturime/60%Daily2016-10-15 13:57
https://kosova-info.com/australi-pranga-polakeve-me-1-2-tone-ekstazi/60%Daily2016-10-15 13:48
https://kosova-info.com/napoli-roma-gabim-fatal-dhe-gol-video/60%Daily2016-10-15 13:47
https://kosova-info.com/trondit-seksologu-serb-seksi-mes-babait-dhe-bijes-eshte-normale/60%Daily2016-10-15 13:46
https://kosova-info.com/gjahtari-i-gjarperinjve-video/60%Daily2016-10-15 13:39
https://kosova-info.com/alketa-vejsiu-elia-enderronte-te-gjente-nje-princ-dhe-te-jetonte-nje-perralle-foto/60%Daily2016-10-15 13:38
https://kosova-info.com/energjia-e-se-ardhmes/60%Daily2016-10-15 13:34
https://kosova-info.com/vjeshta-e-sali-berishes-ish-kryeministri-feston-sot-72-vjetorin-e-lindjes-foto/60%Daily2016-10-15 13:14
https://kosova-info.com/rusia-po-pergatitet-per-lufte/60%Daily2016-10-15 13:05
https://kosova-info.com/shkon-me-sukses-operacioni-i-binjakeve-te-ngjitur-foto/60%Daily2016-10-15 12:57
https://kosova-info.com/vv-therande-gjendja-e-rruges-ne-nishor-lecke-e-shqyer/60%Daily2016-10-15 12:39
https://kosova-info.com/keshtu-duket-anxhelina-hadergjonaj-pa-grim-foto/60%Daily2016-10-15 12:34
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-e-frankfurt-bayern-munich/60%Daily2016-10-15 12:31
https://kosova-info.com/rruga-deri-te-shpetimi-i-trepces/60%Daily2016-10-15 12:31
https://kosova-info.com/nisma-thote-se-qeveria-po-mashtron-me-te-dhenat-per-punesim/60%Daily2016-10-15 12:24
https://kosova-info.com/i-vune-flaken-hotelit-ne-shqiperi-ja-si-e-pesojne-dy-futbollistet-gjermane-foto/60%Daily2016-10-15 12:23
https://kosova-info.com/xhaka-me-dhurate-speciale-per-ditelindjen-e-ozilit-foto/60%Daily2016-10-15 12:17
https://kosova-info.com/tastiera-e-kompjuterit-burim-semundjesh/60%Daily2016-10-15 12:10
https://kosova-info.com/uragani-matthew-permes-15-fotografive/60%Daily2016-10-15 12:09
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-napoli-roma/60%Daily2016-10-15 12:08
https://kosova-info.com/samsung-lanoi-nj-model-t-ri-t-tabletit-tabpro-s-n-ngjyr-t-art-me-dyfishin-e-memorjes/60%Daily2016-10-15 12:04
https://kosova-info.com/samsung-lanoi-nj-model-t-ri-t-tabletit-tabpro-s-n-ngjyr-t-art-me-dyfishin-e-memorjes/60%Daily2016-10-15 12:04
https://kosova-info.com/sa-duhet-te-ecni-per-te-humbur-peshe/60%Daily2016-10-15 12:03
https://kosova-info.com/blero-ne-spital-ja-cfare-ben-afrona-foto/60%Daily2016-10-15 11:54
https://kosova-info.com/shtetet-e-bashkuara-dhe-rusia-diskutojne-per-armepushimin-e-sirise/60%Daily2016-10-15 11:50
https://kosova-info.com/vuani-nga-dhimbjet-e-shpines-ja-6-ushtrimet-qe-duhet-te-beni-foto/60%Daily2016-10-15 11:43
https://kosova-info.com/kylie-nuk-kam-nderhyrje-ne-te-pasmet-foto/60%Daily2016-10-15 11:31
https://kosova-info.com/donald-trump-une-jam-viktime/60%Daily2016-10-15 11:28
https://kosova-info.com/dhune-ne-irak-dhjetera-te-vdekur-ne-sulmin-vetevrases-te-shiiteve-ne-bagdad/60%Daily2016-10-15 11:26
https://kosova-info.com/bombe-prane-nderteses-se-qeverise-ne-beograd/60%Daily2016-10-15 11:17
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-romes-do-te-luaje-per-shqiperine-foto/60%Daily2016-10-15 11:08
https://kosova-info.com/xhesika-berberi-ndahet-nga-i-dashuri-ja-arsyeja-pse-cifti-i-dha-fund-lidhjes/60%Daily2016-10-15 10:55
https://kosova-info.com/kosova-sjell-dy-perforcime-per-ndeshjen-me-turqine/60%Daily2016-10-15 10:48
https://kosova-info.com/skandal-ne-loro-borici-ndodh-dicka-e-cuditshme/60%Daily2016-10-15 10:38
https://kosova-info.com/do-te-qesheni-me-komentin-e-man-utd-ne-fotografine-e-martialit-foto/60%Daily2016-10-15 10:09
https://kosova-info.com/ferizaj-mbyllen-19-lokale-te-lojerave-te-fatit/60%Daily2016-10-15 10:00
https://kosova-info.com/fundi-i-epokes-se-gjukanoviqit/60%Daily2016-10-15 09:55
https://kosova-info.com/serbi-shqiperi-skandal-i-madh-dy-vjet-pas-ndeshjes/60%Daily2016-10-15 09:53
https://kosova-info.com/shqiptaret-nisin-valle-pas-koncertit-te-dua-lipes-video/60%Daily2016-10-15 09:50
https://kosova-info.com/leviz-themeli-i-shkolles-se-muzikes-ne-peje-video/60%Daily2016-10-15 09:49
https://kosova-info.com/debuton-menaxheri-i-fjalkalimeve-enpass-portable/60%Daily2016-10-15 09:47
https://kosova-info.com/instagram-vjen-per-pc-dhe-tabletet-e-windows-10/60%Daily2016-10-15 09:23
https://kosova-info.com/adhuruesit-e-filmit-i-gezohen-kinemase-se-re-foto/60%Daily2016-10-15 09:14
https://kosova-info.com/ja-kur-fillon-dua-te-te-bej-te-lumtur-nga-arbana-osmani/60%Daily2016-10-15 09:09
https://kosova-info.com/biden-do-ti-dergojme-mesazh-kremlinit-per-sulmet-kibernetike/60%Daily2016-10-15 09:04
https://kosova-info.com/ska-vaksina-kunder-gripit-sezonal/60%Daily2016-10-15 09:00
https://kosova-info.com/gigi-hadid-nuk-e-di-prejardhjen-e-te-dashurit-te-saj/60%Daily2016-10-15 08:49
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-transferohet-ne-serie-a-foto-2/60%Daily2016-10-15 08:46
https://kosova-info.com/punesimet-partiake-familjarja-e-dardan-sejdiut-eshte-punesuar-tek-vellai-i-ismet-beqirit/60%Daily2016-10-15 08:38
https://kosova-info.com/holanda-nis-fushaten-shqiptare-mos-kerkoni-azil/60%Daily2016-10-15 08:37
https://kosova-info.com/murati-seshte-ne-dijeni-per-shuarjen-e-ministrise-se-diaspores/60%Daily2016-10-15 08:35
https://kosova-info.com/e-cuditshme-cfare-ndodh-te-argjentina-kur-numrin-10-nuk-e-vesh-messi-foto/60%Daily2016-10-15 08:25
https://kosova-info.com/ne-vitin-2015-rreth-24-mije-maqedonas-shkuan-ne-gjermani/60%Daily2016-10-15 08:18
https://kosova-info.com/alberti-ne-liri-ja-fotoja-me-emocionuese-e-ribashkimit-me-familjen-foto/60%Daily2016-10-15 08:14
https://kosova-info.com/bale-ronaldo-problem-per-rroge-foto/60%Daily2016-10-15 08:08
https://kosova-info.com/adele-super-e-pasur-ja-sa-fiton-ne-dite/60%Daily2016-10-15 08:07
https://kosova-info.com/real-madrid-asnje-humbje-pa-kete-futbollist-foto/60%Daily2016-10-15 07:45
https://kosova-info.com/serbet-ndryshojne-kopertinen-e-kurbanit-te-rames-foto/60%Daily2016-10-15 07:41
https://kosova-info.com/genc-salihu-pret-te-behet-baba-per-here-te-pare/60%Daily2016-10-15 07:29
https://kosova-info.com/te-famshmit-qe-i-kishin-milionat-por-pastaj-bankrotuan/60%Daily2016-10-15 07:41
https://kosova-info.com/presidenti-i-nigerise-i-pergjigjet-gruas-e-ka-vendin-ne-kuzhine-dhe-dy-dhoma-tjera/60%Daily2016-10-15 07:21
https://kosova-info.com/juventus-blen-futbollistin-e-bayernit-foto/60%Daily2016-10-15 07:19
https://kosova-info.com/aksident-i-tmerrshem-i-lorenzos-ne-motogp-video/60%Daily2016-10-15 07:07
https://kosova-info.com/tifozet-nuk-mund-ta-besojne-perforcimin-e-ri-te-barcelones-foto/60%Daily2016-10-15 06:58
https://kosova-info.com/sot-nga-ora-0700-1500-pike-kalimi-ne-morine-i-bllokuar/60%Daily2016-10-15 06:54
https://kosova-info.com/sot-protestohet-kunder-dhunes-ndaj-16-vjecares-ne-rahovec/60%Daily2016-10-15 06:52
https://kosova-info.com/ibrahimi-do-te-vazhdoje-aksioni-per-lirimin-e-banesave/60%Daily2016-10-15 06:38
https://kosova-info.com/real-betis-real-madrid-formacionet-foto/60%Daily2016-10-15 06:36
https://kosova-info.com/suarez-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-10-15 06:19
https://kosova-info.com/riformatimi-i-qeverise-nis-kete-muaj/60%Daily2016-10-15 06:07
https://kosova-info.com/gjyqesori-ne-kome-po-ua-nxin-jeten-qytetareve/60%Daily2016-10-15 06:00
https://kosova-info.com/termokos-nis-sot-sezonin-e-ri/60%Daily2016-10-15 05:59
https://kosova-info.com/rama-smund-te-flase-per-kosoven-me-serbine/60%Daily2016-10-15 05:46
https://kosova-info.com/vritet-politikani-kanadez/60%Daily2016-10-15 05:33
https://kosova-info.com/gjukanoviq-ose-do-te-jemi-be-dhe-nato-ose-koloni-ruse/60%Daily2016-10-14 22:00
https://kosova-info.com/nje-i-plagosur-dhe-nje-i-therrur-me-thike-ne-shtepine-e-modeles-se-njohur-foto/60%Daily2016-10-14 21:53
https://kosova-info.com/talenti-kosovar-shenon-dy-gola-ne-austri-shikojeni-festen-e-vecante-te-tij-video/60%Daily2016-10-14 21:51
https://kosova-info.com/hoti-veteraneve-do-tu-paguhen-pensionet-rrogat-rriten-sipas-rritjes-ekonomike/60%Daily2016-10-14 21:45
https://kosova-info.com/serbia-afat-deri-me-31-dhjetor-qe-te-zbatoje-marreveshjen-per-energjine/60%Daily2016-10-14 21:38
https://kosova-info.com/prinderit-pergenjeshtrojne-se-jane-te-perfshire-ne-shitjen-e-foshnjes/60%Daily2016-10-14 21:35
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-e-tronditur-nga-dhuna-ndaj-te-mitures-ne-rahovec/60%Daily2016-10-14 21:25
https://kosova-info.com/e-rralle-balotelli-deshton-nga-penalltia-video/60%Daily2016-10-14 21:20
https://kosova-info.com/pamela-anderson-inkurajon-meshkujt-qe-te-mos-shikojne-pornografi/60%Daily2016-10-14 21:15
https://kosova-info.com/berisha-lideret-e-partive-ne-teren-zgjedhjet-jane-afer-video/60%Daily2016-10-14 21:06
https://kosova-info.com/nikoliq-trimerohet-ne-rusi-nuk-varemi-nga-be-ja-serbia-kurre-nuk-do-te-hyje-per-nato/60%Daily2016-10-14 21:01
https://kosova-info.com/neser-protestohet-kunder-dhunes-ndaj-16-vjecares-ne-rahovec/60%Daily2016-10-14 21:01
https://kosova-info.com/ndodhi-kosovare-lojtari-humb-fanellen-skuadra-detyrohet-te-luaje-me-fanella-tjera-foto/60%Daily2016-10-14 21:00
https://kosova-info.com/ndekje-dhe-te-shtena-dy-shqiptare-plagosin-nje-polic-italian-videofoto/60%Daily2016-10-14 20:55
https://kosova-info.com/uashingtoni-zbut-sanksionet-ndaj-kubes/60%Daily2016-10-14 20:44
https://kosova-info.com/do-te-befasohuni-me-punet-qe-bejne-futbollistet-e-san-marinos/60%Daily2016-10-14 20:35
https://kosova-info.com/hertha-berlin-befason-dortmundin/60%Daily2016-10-14 20:21
https://kosova-info.com/djali-i-gilit-eshte-me-fat-shikojani-te-dashuren-foto/60%Daily2016-10-14 20:19
https://kosova-info.com/eva-vjen-e-nxehte-ne-videoklipin-e-ri-video/60%Daily2016-10-14 20:07
https://kosova-info.com/bale-e-injoron-ronaldon/60%Daily2016-10-14 20:06
https://kosova-info.com/obama-mbledh-keshillin-e-sigurise-nderhyrje-ushtarake-ne-siri/60%Daily2016-10-14 20:02
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-thacit-se-papa-francesku-do-ta-vizitoje-kosoven-alarmon-serbine/60%Daily2016-10-14 19:57
https://kosova-info.com/7-vecori-te-sistemit-arsimor-japonez-qe-e-bejne-kete-komb-ziline-e-botes/60%Daily2016-10-14 19:55
https://kosova-info.com/bbc-bene-gabim-trashanik-zevendeson-kryeministren-e-skocise-me-gorille-video/60%Daily2016-10-14 19:50
https://kosova-info.com/anxhela-peristeri-ja-cfare-pune-beja-para-se-te-behesha-kengetare/60%Daily2016-10-14 19:44
https://kosova-info.com/serbet-vazhdojne-ta-vajtojne-14-tetorin-e-vitit-2014-foto/60%Daily2016-10-14 19:44
https://kosova-info.com/morena-ne-feste-sdo-besoni-se-per-cka-foto/60%Daily2016-10-14 19:40
https://kosova-info.com/cfare-mund-te-bejme-me-imagjinate/60%Daily2016-10-14 19:35
https://kosova-info.com/kjo-eshte-familja-e-lumtur-e-argjentina-ramosaj-foto/60%Daily2016-10-14 19:22
https://kosova-info.com/shkelzen-gashi-ne-gare-per-cmimin-e-madh-ne-mls/60%Daily2016-10-14 19:20
https://kosova-info.com/messi-thote-se-keta-jane-10-talentet-me-te-mire-te-se-ardhmes/60%Daily2016-10-14 18:59
https://kosova-info.com/rita-vjen-seksi-ne-kalendarin-per-vitin-2017-foto/60%Daily2016-10-14 18:58
https://kosova-info.com/erdogan-sfidon-irakun-do-te-marrim-pjese-ne-ofensiven-per-mosulin/60%Daily2016-10-14 18:57
https://kosova-info.com/%e2%80%8bish-modelja-thote-se-trump-ia-futi-duart-nen-fustan/60%Daily2016-10-14 18:52
https://kosova-info.com/milazim-krasniqi-kritikon-ashper-edi-ramen-me-kosovaret-veprove-si-zogu-hoxha-dhe-nano/60%Daily2016-10-14 18:46
https://kosova-info.com/visar-ymeri-thote-se-deklaratat-e-kurtit-per-luften-me-malin-e-zi-u-keqkuptuan/60%Daily2016-10-14 18:45
https://kosova-info.com/eliza-behet-gati-per-magjine-e-saj/60%Daily2016-10-14 18:40
https://kosova-info.com/salihaj-nuk-kam-informata-se-rugova-eshte-takuar-me-thacin-para-takimit-me-solanen-video/60%Daily2016-10-14 18:38
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-aziz-salihut-pas-mberritjes-ne-kosove/60%Daily2016-10-14 18:38
https://kosova-info.com/ymeri-edhe-nese-kryhet-demarkacioni-kjo-se-garanton-levizjen-pa-viza/60%Daily2016-10-14 18:33
https://kosova-info.com/edhe-pse-visar-ymeri-u-ftua-per-interviste-vetevendosje-serish-sulmon-rtk-ne/60%Daily2016-10-14 18:32
https://kosova-info.com/legjenda-aziz-salihu-mberrin-ne-kosove-videofoto/60%Daily2016-10-14 18:23
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mesuesja-me-seksi-e-matematikes-foto/60%Daily2016-10-14 18:15
https://kosova-info.com/10-filmat-me-skenat-me-te-mira-te-ndjekjeve-me-vetura-video/60%Daily2016-10-14 18:00
https://kosova-info.com/tu-si-que-vales-ne-nisje-te-edicionit-te-dyte-zbulohen-anetaret-e-jurise-dhe-prezantuesi/60%Daily2016-10-14 17:51
https://kosova-info.com/10-vjet-nga-dita-kur-petr-cech-pa-vdekjen-me-sy-foto/60%Daily2016-10-14 17:49
https://kosova-info.com/genta-ne-super-forme-ne-videoklipin-e-ri-ja-si-titullohet-kenga-foto/60%Daily2016-10-14 17:44
https://kosova-info.com/stratfor-analize-te-thelle-per-te-ardhem-e-botes/60%Daily2016-10-14 17:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-dortmund-hertha-berlin/60%Daily2016-10-14 17:32
https://kosova-info.com/leter-e-hapur-ministrit-arban-abrashi-dhe-qeverise-se-kosoves/60%Daily2016-10-14 17:26
https://kosova-info.com/modeli-nike-i-ors-inteligjente-apple-watch-seria-2-n-shitje-nga-data-28-tetor/60%Daily2016-10-14 16:23
https://kosova-info.com/gjykata-urdheron-ministren-bajrami-ta-kthej-ne-pune-sekretaren-e-shkarkuar-dokument/60%Daily2016-10-14 17:22
https://kosova-info.com/mourinho-i-ben-nje-krahasim-interesant-derbit-liverpool-man-utd/60%Daily2016-10-14 17:20
https://kosova-info.com/ronaldo-nje-klub-si-reali-duhet-ta-fitoj-me-shpesh-titullin-e-la-ligas/60%Daily2016-10-14 17:08
https://kosova-info.com/emma-stone-ende-e-dashuruar-ne-ish-te-dashurin-e-saj/60%Daily2016-10-14 17:06
https://kosova-info.com/ja-ku-e-vodhi-zbulimin-adem-salihaj-se-kalashet-jane-shqiptare-ne-afganistan-video/60%Daily2016-10-14 17:05
https://kosova-info.com/anija-misterioze-qendroi-500-dite-ne-orbite-askush-nuk-e-di-pse/60%Daily2016-10-14 17:04
https://kosova-info.com/ballisti-ben-dicka-speciale-ne-dy-vjetorin-e-ndeshjes-serbi-shqiperi-foto/60%Daily2016-10-14 16:48
https://kosova-info.com/assad-terroristet-do-te-vriten-ose-do-te-dergohen-ne-turqi/60%Daily2016-10-14 16:27
https://kosova-info.com/me-kerkese-te-shqiptareve-linda-morina-performon-ne-diskoteken-me-te-madhe-ne-gjermani-video/60%Daily2016-10-14 16:26
https://kosova-info.com/messi-suarezi-dhe-neymari-perjetojne-ferrin-ne-stervitje-te-barca-video/60%Daily2016-10-14 16:26
https://kosova-info.com/rama-e-citoi-me-krenari-andriqin-por-rugova-kishte-kerkuar-fshirjen-e-te-gjitha-veprave-te-tij/60%Daily2016-10-14 16:23
https://kosova-info.com/meksika-ekstradon-el-chapon-ne-ameriken-ne-fillim-te-2017-es/60%Daily2016-10-14 16:18
https://kosova-info.com/sony-do-t-zhvilloj-video-lojra-t-playstation-pr-telefont-n-2018-tn/60%Daily2016-10-14 16:17
https://kosova-info.com/klopp-befason-me-deklaraten-per-manchester-unitedin/60%Daily2016-10-14 16:12
https://kosova-info.com/keto-jane-vendet-qe-do-te-mbesin-neser-pa-rryme/60%Daily2016-10-14 16:09
https://kosova-info.com/evakuohet-aeroporti-ne-shen-petersburg-shkak-mesazhet-kercenuese/60%Daily2016-10-14 16:03
https://kosova-info.com/a-do-te-largohet-ajeti-nga-torino-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-italia/60%Daily2016-10-14 16:01
https://kosova-info.com/casillas-zgjedh-pese-portieret-me-te-mire-ne-histori/60%Daily2016-10-14 15:26
https://kosova-info.com/shikoni-sa-ngjan-ariana-e-ermalit-me-motren-e-saj-foto/60%Daily2016-10-14 15:18
https://kosova-info.com/seagate-prezantoi-hardiskun-m-t-vogl-n-bot-me-kapacitet-2tb/60%Daily2016-10-14 15:12
https://kosova-info.com/antalia-humb-madheshtine-goditet-nga-predhat-video/60%Daily2016-10-14 15:08
https://kosova-info.com/vazhdojne-dallaveret-me-tender-ne-suhareke/60%Daily2016-10-14 15:08
https://kosova-info.com/nje-shqiptare-pretendente-kryesore-per-grammy/60%Daily2016-10-14 14:51
https://kosova-info.com/izraeli-i-jep-fund-bashkepunimit-me-unesco-n/60%Daily2016-10-14 14:27
https://kosova-info.com/arrestohen-11-militante-te-isis-it/60%Daily2016-10-14 14:19
https://kosova-info.com/hp-do-t-shkurtoj-4000-vende-pune-brenda-2019-ts/60%Daily2016-10-14 15:03
https://kosova-info.com/dy-super-futbolliste-do-te-nenshkruajne-me-barcelonen-foto/60%Daily2016-10-14 13:57
https://kosova-info.com/de-biasi-ky-eshte-qyteti-ku-dua-te-zhvillohet-ndeshja-itali-shqiperi/60%Daily2016-10-14 13:52
https://kosova-info.com/historiani-drancolli-absurde-te-kerkohet-fis-ilir-ne-afganistan/60%Daily2016-10-14 13:48
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-kerkon-fonde-shtese-nga-sidat-e-mijevjecarit-per-zhvillim-ekonomik/60%Daily2016-10-14 13:41
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-kerkon-fonde-shtese-nga-sidat-e-mijevjecarit-per-zhvillim-ekonomik/60%Daily2016-10-14 13:41
https://kosova-info.com/denime-te-gjata-me-burg-per-banden-shqiptare-te-vjedhesve/60%Daily2016-10-14 13:33
https://kosova-info.com/blero-shtrihet-ne-spital-foto/60%Daily2016-10-14 13:27
https://kosova-info.com/pse-disa-njerez-jane-me-atraktive/60%Daily2016-10-14 13:20
https://kosova-info.com/emily-ratajkowski-po-e-cmend-rrjetin-foto/60%Daily2016-10-14 13:10
https://kosova-info.com/deshira-e-fundit-e-refugjates-115-vjecare/60%Daily2016-10-14 13:06
https://kosova-info.com/ja-video-me-te-cilen-adem-salihaj-zbuloi-kusheriret-tane-ne-afganistan/60%Daily2016-10-14 12:59
https://kosova-info.com/ne-negociatat-per-brexit-sdo-te-kete-mjalte-e-qumesht-por-kripe-e-uthull/60%Daily2016-10-14 12:45
https://kosova-info.com/trumpit-i-nxjerrin-videon-e-vitit-1992-shihni-se-cfare-thote-per-nje-adoleshente-video/60%Daily2016-10-14 12:44
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-ramos-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-10-14 12:43
https://kosova-info.com/rrefimi-trondites-i-prinderve-si-na-mashtruan-trafikantet-vajzen-braktisi-foshnjen-e-iku/60%Daily2016-10-14 12:42
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-e-pa-njohur-e-shkelzen-jetishit-foto/60%Daily2016-10-14 12:42
https://kosova-info.com/policia-e-drejtoria-e-shkolles-ne-ratkoc-tregojne-perse-axha-rrahu-nxenesen/60%Daily2016-10-14 12:40
https://kosova-info.com/ne-cka-jane-me-te-afta-grate-se-burrat/60%Daily2016-10-14 12:35
https://kosova-info.com/isa-mustafa-buxheti-2-miliarde-kjo-eshte-historike/60%Daily2016-10-14 12:34
https://kosova-info.com/makinat-e-reja-t-seris-5-nga-bmw-sjellin-sinkronizimin-wireless-n-carplay/60%Daily2016-10-14 12:32
https://kosova-info.com/duka-ky-futbollist-mund-te-largohet-nga-kombetarja-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-14 12:27
https://kosova-info.com/binjaket-e-ngjitur-ndahen-pas-nje-operacioni-te-rralle-foto/60%Daily2016-10-14 12:24
https://kosova-info.com/gold-ag-dhe-kaltrina-selimi-per-10-dite-arrijne-nje-milioneshin-video/60%Daily2016-10-14 12:22
https://kosova-info.com/10-vjet-martese-foto-e-rralle-nga-dasma-e-ketij-deputeti-foto/60%Daily2016-10-14 12:03
https://kosova-info.com/mishelle-obama-burrat-nuk-i-trajtojne-grate-ne-kete-menyre/60%Daily2016-10-14 12:00
https://kosova-info.com/tronditese-turku-ther-me-thike-ish-gruan-ne-mes-te-rruges-video18/60%Daily2016-10-14 11:45
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-befasie-i-beri-xhaka-nje-tifozi-te-arsenalit-video/60%Daily2016-10-14 11:29
https://kosova-info.com/afganistan-me-se-200-ushtare-te-vrare-gjate-luftimeve-ne-helmand/60%Daily2016-10-14 11:27
https://kosova-info.com/deputetja-emini-e-bindur-se-pas-votimit-te-demarkacionit-do-te-vije-liberalizimi/60%Daily2016-10-14 11:25
https://kosova-info.com/aurela-gace-prane-bashkeshortit-shume-e-dashuruar-foto/60%Daily2016-10-14 11:20
https://kosova-info.com/gruaja-e-presidentit-nigerian-paralajmeron-ate-se-nuk-do-e-votoje/60%Daily2016-10-14 11:17
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-keta-jane-kundershtaret-e-realit-dhe-barcelones-foto/60%Daily2016-10-14 11:11
https://kosova-info.com/rama-e-vuciq-forcojne-lidhjen-me-biznesmene-video/60%Daily2016-10-14 11:04
https://kosova-info.com/trusti-shtremberon-te-dhenat-per-fortis-dokument/60%Daily2016-10-14 11:03
https://kosova-info.com/mjeket-rrofesore-nga-janari-me-page-te-unifikuar/60%Daily2016-10-14 11:03
https://kosova-info.com/nehat-thaqi-mbetet-ne-burgun-serb-edhe-gjykata-speciale-i-refuzon-lirimin/60%Daily2016-10-14 11:03
https://kosova-info.com/instagram-lanoi-aplikacionin-universal-n-windows-10-pr-desktopt-dhe-tablett/60%Daily2016-10-14 10:56
https://kosova-info.com/permallohet-blero-foto/60%Daily2016-10-14 10:56
https://kosova-info.com/per-vdekjen-e-mbretit-1-vit-zi-ne-tajlande/60%Daily2016-10-14 10:44
https://kosova-info.com/top-10-fanellat-me-te-shitura-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-10-14 10:38
https://kosova-info.com/argjentinasja-miss-kosova-nuk-i-ndahet-ushtrimeve-duket-tejet-seksi-foto/60%Daily2016-10-14 10:34
https://kosova-info.com/droni-shqiptar-i-beogradit-mbush-2-vjec-ja-cfare-ndodhi-ate-nate-video/60%Daily2016-10-14 10:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-reja-dhe-djali-i-qumilit-foto/60%Daily2016-10-14 10:19
https://kosova-info.com/shqiptari-fiton-lotarine-evropiane-ne-bruksel-168-milione-euro-video/60%Daily2016-10-14 10:08
https://kosova-info.com/ronaldo-arsenal-e-pabesueshme-por-e-vertete-foto/60%Daily2016-10-14 10:04
https://kosova-info.com/pique-zbulon-si-e-zuri-shakiren/60%Daily2016-10-14 09:46
https://kosova-info.com/pse-njerezit-merren-me-thashetheme/60%Daily2016-10-14 09:43
https://kosova-info.com/zbulimi-i-adem-salihajt-gjen-vellezer-e-motra-te-shqiptareve-ne-afganistan/60%Daily2016-10-14 09:42
https://kosova-info.com/super-futbollisti-kerkon-te-largohet-nga-real-madrid-foto/60%Daily2016-10-14 09:25
https://kosova-info.com/google-do-t-prezantoj-dy-or-inteligjente-android-wear-2-0-n-2017-tn/60%Daily2016-10-14 10:25
https://kosova-info.com/zjarr-afer-komunes-se-tetoves-video/60%Daily2016-10-14 09:11
https://kosova-info.com/majk-ndahet-nga-e-dashura-foto/60%Daily2016-10-14 09:02
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-do-te-vonohet-shume-riprocedimi-i-demarkacionit/60%Daily2016-10-14 09:02
https://kosova-info.com/ronaldinho-transferohet-te-klubi-me-i-madh-ne-bote-foto/60%Daily2016-10-14 08:58
https://kosova-info.com/i-riu-nga-tirana-kapet-me-11-kg-droge-ne-portin-e-durresit-video/60%Daily2016-10-14 08:53
https://kosova-info.com/fundi-i-shengenit-do-te-kushtonte-20-miliarde-euro/60%Daily2016-10-14 08:50
https://kosova-info.com/genta-ismajli-perseri-rrezikon-arrestimin-foto/60%Daily2016-10-14 08:50
https://kosova-info.com/40-e-konsumatorve-t-samsung-nuk-do-t-blejn-m-nj-produkt-t-kompanis-zbulon-nj-anket/60%Daily2016-10-14 07:58
https://kosova-info.com/top-100-futbollistet-me-te-mire-ne-bote-nje-kosovar-foto/60%Daily2016-10-14 08:45
https://kosova-info.com/turqia-leshon-fletearrest-per-189-gjyqtare-dhe-prokurore/60%Daily2016-10-14 08:44
https://kosova-info.com/cka-ndodh-me-armando-duken-kur-e-sheh-live-marina-vjollcen-foto/60%Daily2016-10-14 08:40
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-jashte-liges-ballkanike-ne-futboll/60%Daily2016-10-14 08:29
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-vdes-nje-person-arrestohet-autori/60%Daily2016-10-14 08:29
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ben-twerk-cmend-ndjekesit-ne-snapchat-video/60%Daily2016-10-14 08:28
https://kosova-info.com/isis-ia-prene-hajnit-doren-me-sepate-foto/60%Daily2016-10-14 08:24
https://kosova-info.com/shqiperi-izrael-lajm-i-madh-nga-fshf/60%Daily2016-10-14 08:24
https://kosova-info.com/shqiptari-qe-po-cmend-shba-te-me-suksesin-e-picerise-se-tij-foto/60%Daily2016-10-14 08:22
https://kosova-info.com/aksidentoi-per-vdekje-47-vjecarin-arrestohet-drejtuesi-i-mjetit/60%Daily2016-10-14 08:15
https://kosova-info.com/ronaldo-barcelona-lajm-i-cmendur-nga-sir-alex-ferguson-foto/60%Daily2016-10-14 08:09
https://kosova-info.com/krasta-rikthehet-ne-ekran/60%Daily2016-10-14 07:59
https://kosova-info.com/vrasja-ne-sarande-e-aleksander-bardhit-policia-zbardh-ngjarjen-ja-tre-autoret-e-krimit/60%Daily2016-10-14 07:47
https://kosova-info.com/rusia-fut-duart-ne-mal-te-zi/60%Daily2016-10-14 07:47
https://kosova-info.com/sabri-fejzuallahu-arsyeton-mungesen-ne-dasmen-e-djalit-te-shyrete-behlulit-video/60%Daily2016-10-14 07:45
https://kosova-info.com/ilaci-me-i-ri-cokollata-zbut-kollen/60%Daily2016-10-14 07:42
https://kosova-info.com/bomba-e-dites-bale-te-ky-klub-per-500-milione-euro-foto/60%Daily2016-10-14 07:41
https://kosova-info.com/i-arratisuri-per-vrasjen-ne-prishtine-poston-fotografi-ne-facebook/60%Daily2016-10-14 07:40
https://kosova-info.com/xbox-one-vijon-t-jet-konsola-m-e-shitur-edhe-pr-muajin-shtator/60%Daily2016-10-14 05:58
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-shqiperia-nuk-me-ofron-asgje-fotovideo/60%Daily2016-10-14 07:35
https://kosova-info.com/antonio-guterres-zgjidhet-zyrtarisht-sekretar-i-pergjithshem-i-okb-se/60%Daily2016-10-14 07:32
https://kosova-info.com/sulm-ne-beograd-vritet-tifozi-i-njohur-serb-foto/60%Daily2016-10-14 07:31
https://kosova-info.com/hahn-sot-ne-shkup-takon-lideret-politike/60%Daily2016-10-14 07:29
https://kosova-info.com/universi-ka-dy-trilion-galaktika-me-shume-sesa-eshte-menduar/60%Daily2016-10-14 07:20
https://kosova-info.com/e-plagosi-noizyn-lirohet-albert-krasniqi-foto/60%Daily2016-10-14 07:10
https://kosova-info.com/futbollisti-amator-turperon-riberyn-video/60%Daily2016-10-14 07:08
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-ekip-dua-te-shpallet-kampion-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-10-14 07:02
https://kosova-info.com/pique-largimi-i-ketij-futbollisti-nga-barcelona-si-vdekja-e-babait-foto/60%Daily2016-10-14 06:53
https://kosova-info.com/microsoft-lanon-ndrtimin-14946-t-windows-10-ts-t-wi-fi-dhe-gjesteve-n-trackpad/60%Daily2016-10-14 05:53
https://kosova-info.com/vin-diesel-deshiron-ta-shes-shtepine-foto/60%Daily2016-10-14 06:34
https://kosova-info.com/xuxi-trajneri-i-katert-i-the-voice/60%Daily2016-10-14 06:27
https://kosova-info.com/qyteti-i-perandoreve-pse-bukuria-e-nanjing-ende-zoteron-kinen/60%Daily2016-10-14 06:27
https://kosova-info.com/vetem-23-te-denuar-per-vrasjen-e-mbi-10-personave-gjate-luftes-ne-kosove/60%Daily2016-10-14 06:16
https://kosova-info.com/ende-asnje-hetim-per-listat-e-veteraneve/60%Daily2016-10-14 06:15
https://kosova-info.com/tamara-ecclestone-promovon-linjen-personale-te-bikinit-foto/60%Daily2016-10-14 06:12
https://kosova-info.com/horoskopi-14-tetor-2016/60%Daily2016-10-14 06:09
https://kosova-info.com/femijet-e-ibrahimovicit-nenshkruajne-me-klubin-e-madh-evropian-foto/60%Daily2016-10-14 05:35
https://kosova-info.com/krasniqi-ne-serbi-e-ardhmja-duhet-te-ndertohet-ne-paqe/60%Daily2016-10-14 05:15
https://kosova-info.com/vuciq-i-pergjigjet-pds-se-qe-kerkoi-nderprerjen-e-vizites-se-rames/60%Daily2016-10-14 05:14
https://kosova-info.com/agim-vinca-bob-dylan-eshte-tekstshkrues-jo-shkrimtar/60%Daily2016-10-14 05:14
https://kosova-info.com/psikologia-e-harvardit-thote-se-njerezit-ju-gjykojne-ne-baze-te-ketyre-dy-kritereve/60%Daily2016-10-13 23:55
https://kosova-info.com/shkencetaret-tregojne-se-depresioni-mund-te-mos-jete-vetem-semundje-mendore/60%Daily2016-10-13 23:47
https://kosova-info.com/shafrani-i-indise-lengu-magjik-me-i-dobishem-se-ilacet/60%Daily2016-10-13 23:29
https://kosova-info.com/ja-cila-eshte-semundja-me-e-perhapur-tek-te-rinjte/60%Daily2016-10-13 22:32
https://kosova-info.com/%e2%80%8bja-si-ta-eliminoni-eren-e-hudhres-per-2-minuta/60%Daily2016-10-13 22:16
https://kosova-info.com/analisti-i-ballkanit-rasti-i-trepces-do-te-perkeqesoje-marredheniet-e-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2016-10-13 22:02
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vazja-tjeter-beqare-e-shkurte-fejzes-foto/60%Daily2016-10-13 22:00
https://kosova-info.com/perlat-e-bob-dylan-qe-ia-siguruan-atij-cmimin-nobel-per-letersi-video/60%Daily2016-10-13 21:59
https://kosova-info.com/ky-eshte-koncepti-i-bishes-bmw-m8/60%Daily2016-10-13 21:55
https://kosova-info.com/vdes-miku-i-de-biasit-italiani-shkruan-dicka-prekese-ne-facebook-foto/60%Daily2016-10-13 21:54
https://kosova-info.com/familjaret-e-te-pagjeturve-kushtezojne-ministren-video/60%Daily2016-10-13 21:38
https://kosova-info.com/ja-cili-iphone-eshte-me-i-perdoruri-ne-bote/60%Daily2016-10-13 21:37
https://kosova-info.com/kush-po-ia-embelson-naten-marines-foto/60%Daily2016-10-13 21:34
https://kosova-info.com/tmava-prodhimi-ne-trepce-do-te-dyfishohet/60%Daily2016-10-13 21:27
https://kosova-info.com/jupi-befason-me-deklaraten-per-rashicen/60%Daily2016-10-13 21:27
https://kosova-info.com/revista-serbe-u-mashtruam-nga-nje-serb-ne-shba-menduam-se-trump-i-kerkoi-falje-serbise/60%Daily2016-10-13 21:25
https://kosova-info.com/skandaloze-ja-si-ushtrojne-dhune-familjaret-ndaj-nje-nxeneseje-ne-shkollen-e-mesme-ne-ratkoc-te-rahovecit-video/60%Daily2016-10-13 21:23
https://kosova-info.com/skenari-i-moskes-per-ta-kapur-evropen-lindore/60%Daily2016-10-13 21:20
https://kosova-info.com/sonte-ndahen-cmimet-prestigjioze-pulitzer/60%Daily2016-10-13 21:19
https://kosova-info.com/mbesa-e-mogherinit-i-referohej-droges-me-emrin-midhje/60%Daily2016-10-13 21:11
https://kosova-info.com/shikoni-sa-ngjan-vajza-e-lyrical-son-me-reperin-foto/60%Daily2016-10-13 21:10
https://kosova-info.com/kosova-ne-football-manager-2017-foto/60%Daily2016-10-13 21:09
https://kosova-info.com/jeta-ne-halepin-e-rrethuar-cdo-dite-e-me-e-veshtire/60%Daily2016-10-13 21:05
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-beograd-nje-i-vdekur/60%Daily2016-10-13 20:57
https://kosova-info.com/chantelle-vjen-topless-ju-le-pa-fjale-foto/60%Daily2016-10-13 20:54
https://kosova-info.com/pallaska-shpend-ahmeti-dhe-dardan-sejdiu-po-perfitojne-duke-mos-u-percaktuar/60%Daily2016-10-13 20:52
https://kosova-info.com/rashica-ka-dicka-speciale-per-dardanet-video/60%Daily2016-10-13 20:50
https://kosova-info.com/thaci-ka-te-dhena-per-tentim-atentatin-ndaj-rugoves-video/60%Daily2016-10-13 20:48
https://kosova-info.com/alarm-per-bombe-ne-aeroplanin-rus/60%Daily2016-10-13 20:47
https://kosova-info.com/thaci-nese-luan-kosova-me-shqiperine-deshiroj-fitoren-e-kosoves/60%Daily2016-10-13 20:46
https://kosova-info.com/me-te-rejat-e-showbizz-it-ndiqni-ne-emisionin-e-sotem-te-mirage-video/60%Daily2016-10-13 20:45
https://kosova-info.com/vidhet-klubi-i-prishtina-vollej-foto/60%Daily2016-10-13 20:39
https://kosova-info.com/momentin-kur-nje-burre-nga-nje-goditje-e-vetme-ne-fytyre-bie-i-vdekur-ne-toke-videofoto-18/60%Daily2016-10-13 20:34
https://kosova-info.com/thaci-nese-nuk-ndodh-shpejt-liberalizimi-i-vizave-duhet-te-presim-edhe-dy-vjet-tjera/60%Daily2016-10-13 20:29
https://kosova-info.com/vdes-djali-i-deshmorit-hasan-ramadani-%e2%80%8b/60%Daily2016-10-13 20:22
https://kosova-info.com/infantino-shqiperia-histori-suksesi/60%Daily2016-10-13 20:10
https://kosova-info.com/keta-jane-4-trajneret-e-edicionit-te-gjashte-te-the-voice-of-albania/60%Daily2016-10-13 20:04
https://kosova-info.com/land-rover-nuk-permbahet-kjo-do-te-jete-vetura-e-re/60%Daily2016-10-13 19:50
https://kosova-info.com/studimi-shtesat-e-kalciumit-te-demshme-per-zemren/60%Daily2016-10-13 19:45
https://kosova-info.com/gjyqtari-kosovar-drejton-ndeshjen-barcelona-man-city-foto/60%Daily2016-10-13 19:44
https://kosova-info.com/krisma-e-kenge-per-sali-berishen-ja-cfare-ben-stresi-teksa-edi-rama-eshte-ne-serbi-video/60%Daily2016-10-13 19:41
https://kosova-info.com/kampi-i-trumpit-demanton-mediat-serbe-ai-kurre-si-kerkoi-falje-serbise/60%Daily2016-10-13 19:35
https://kosova-info.com/caktohet-edhe-trajneri-i-trete-per-the-voice-of-albania-foto/60%Daily2016-10-13 19:29
https://kosova-info.com/veseli-listat-e-veteraneve-u-fryen-nga-pseudo-komandantet/60%Daily2016-10-13 19:18
https://kosova-info.com/vuciq-rama-mund-te-kerkoje-cfare-te-doje-per-kosoven-por-ne-kemi-qendrimet-e-tona/60%Daily2016-10-13 19:17
https://kosova-info.com/zyrtare-mbyllet-loro-borici-ja-arsyeja/60%Daily2016-10-13 19:16
https://kosova-info.com/zyrtare-mbyllet-loro-borici-ja-arsyeja/60%Daily2016-10-13 19:16
https://kosova-info.com/konsumi-i-kanabisit-shkakton-kete-semundje-te-rende/60%Daily2016-10-13 19:08
https://kosova-info.com/ja-kur-del-kenga-me-e-re-e-dj-blunt-e-real-1-video/60%Daily2016-10-13 19:02
https://kosova-info.com/pasi-ia-masakroi-veshin-ylli-i-spanjes-befason-lenjanin-foto/60%Daily2016-10-13 18:54
https://kosova-info.com/arkiva-sekrete-e-bob-dylan/60%Daily2016-10-13 18:47
https://kosova-info.com/nisma-kerkon-hetime-per-hashim-thacin-video/60%Daily2016-10-13 18:41
https://kosova-info.com/hysaj-romen-e-mposhtim-per/60%Daily2016-10-13 18:39
https://kosova-info.com/nxenesit-e-gjimnazit-sami-frasheri-bojkot-kunder-profesoreshes-video/60%Daily2016-10-13 18:36
https://kosova-info.com/recete-natyrale-per-largimin-e-gureve-ne-veshka/60%Daily2016-10-13 18:33
https://kosova-info.com/kjo-eshte-atmosfera-qe-bene-stupcat-ne-lojen-e-kosoves-me-kroacine-video/60%Daily2016-10-13 18:29
https://kosova-info.com/kadri-veseli-demarkacioni-duhet-te-kryhet-urgjentisht/60%Daily2016-10-13 18:28
https://kosova-info.com/nagavci-profesoreshen-nuk-mund-ta-vleresojne-nxenesit/60%Daily2016-10-13 18:27
https://kosova-info.com/pallaska-per-patriotizem-skemi-nevoje-te-justifikohemi-ne-tirane-video/60%Daily2016-10-13 18:27
https://kosova-info.com/skocia-drejt-nje-referendumi-te-dyte-per-pavaresi/60%Daily2016-10-13 18:24
https://kosova-info.com/ne-100-ditet-e-fundit-obama-i-shikon-shenimet-e-vjetra/60%Daily2016-10-13 18:19
https://kosova-info.com/kunderpergjigjet-samsung-ky-eshte-galaxy-s8/60%Daily2016-10-13 18:16
https://kosova-info.com/hp-rikthen-mbshtetjen-pr-bojrat-e-palve-t-treta/60%Daily2016-10-13 18:09
https://kosova-info.com/ky-eshte-futbollisti-i-vitit-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-10-13 18:08
https://kosova-info.com/si-ta-eliminoni-nikotinen-nga-organizmi/60%Daily2016-10-13 18:00
https://kosova-info.com/ndodh-ne-prishtine-ne-pike-te-dites-hedhin-mbeturina-ne-lagjen-arberia-video/60%Daily2016-10-13 17:58
https://kosova-info.com/bosi-shqiptar-furnizonte-me-kokaine-mbesen-e-federica-mogherinit/60%Daily2016-10-13 17:57
https://kosova-info.com/ja-cfare-kerkon-bleona-gjithmone-nga-david-guetta-foto/60%Daily2016-10-13 17:54
https://kosova-info.com/pdk-ne-kerkim-te-pasuesit-per-postin-e-ish-ministrit-bekim-collaku/60%Daily2016-10-13 17:53
https://kosova-info.com/lirohet-albert-krasniqi-cozman-i-uron-mireseardhje-foto/60%Daily2016-10-13 17:47
https://kosova-info.com/google-pixel-pajisen-me-android-7-1/60%Daily2016-10-13 17:45
https://kosova-info.com/messi-nuk-e-do-icardin-te-argjentina/60%Daily2016-10-13 17:43
https://kosova-info.com/me-family-vodafone-sjell-prfitime-t-shumta-pr-abonentt-shqiptar/60%Daily2016-10-13 17:34
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhte-nga-lufta-berthamore/60%Daily2016-10-13 17:21
https://kosova-info.com/kosova-me-fanella-kuq-e-zi-foto/60%Daily2016-10-13 17:16
https://kosova-info.com/arrestohet-per-trafik-kokaine-mbesa-e-mongherinit-pjese-e-grupit-shqiptar/60%Daily2016-10-13 17:13
https://kosova-info.com/turbekulozi-vret-tre-persona-per-nje-minute/60%Daily2016-10-13 17:10
https://kosova-info.com/dardanet-leter-te-hapur-digitalb-it-merrni-masa-ndaj-shakohoxhes-fyeu-tere-kosoven-2/60%Daily2016-10-13 17:09
https://kosova-info.com/dardanet-leter-te-hapur-digitalb-it-merrni-masa-ndaj-shakohoxhes-fyeu-tere-kosoven/60%Daily2016-10-13 17:09
https://kosova-info.com/abcom-lanon-pakot-100-mbps-dhe-200-mbps-me-kosto-5499-lek-dhe-9999-lek-respektivisht/60%Daily2016-10-13 17:07
https://kosova-info.com/tifo-grupi-kosovar-hedh-topa-te-tenisit-ne-fushe-kerkon-doreheqjen-e-kryesise/60%Daily2016-10-13 16:51
https://kosova-info.com/skandaloze-mishtoret-ne-peje-u-kerkuan-pronareve-tua-blejne-lopet-e-ngordhura/60%Daily2016-10-13 16:49
https://kosova-info.com/keto-jane-vendet-me-te-uritura-ne-bote/60%Daily2016-10-13 16:45
https://kosova-info.com/vdes-ne-moshen-28-vjecare-fotomodeli-i-njohur/60%Daily2016-10-13 16:41
https://kosova-info.com/sulme-te-reja-ajrore-ne-alepo-te-sirise/60%Daily2016-10-13 16:32
https://kosova-info.com/ndihmoi-familjen-shqiptare-shikoni-cfare-po-ndodh-ne-zvicer-me-mehmedin/60%Daily2016-10-13 16:29
https://kosova-info.com/futbollisti-i-liverpoolit-me-femren-me-seksi-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-10-13 16:08
https://kosova-info.com/futbollisti-i-liverpoolit-me-femren-me-seksi-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-10-13 16:08
https://kosova-info.com/pinterest-shnon-150-milion-prdorues-aktiv-n-muaj/60%Daily2016-10-13 16:50
https://kosova-info.com/ja-si-do-jete-pamja-e-re-e-iphone-8/60%Daily2016-10-13 16:04
https://kosova-info.com/kim-kardashian-rikthehet-ne-rrjetet-sociale-foto/60%Daily2016-10-13 15:55
https://kosova-info.com/icardi-ja-si-ia-vodha-wandan-maxit/60%Daily2016-10-13 15:42
https://kosova-info.com/icardi-ja-si-ia-vodha-wandan-maxit/60%Daily2016-10-13 15:42
https://kosova-info.com/publikohet-seti-perrallor-fotografik-i-kushtrimit-dhe-leartes-foto/60%Daily2016-10-13 15:34
https://kosova-info.com/asamblistes-se-prishtines-i-merret-mandati-fitoi-green-card-dhe-iku-ne-shba/60%Daily2016-10-13 15:27
https://kosova-info.com/piloti-shqiptar-ndalon-sulmin-kamikaz-ne-shba-foto/60%Daily2016-10-13 15:26
https://kosova-info.com/cazorla-transferohet-ne-la-liga/60%Daily2016-10-13 15:23
https://kosova-info.com/drame-ne-gjeneve-evakuohet-aeroplani-rus-foto/60%Daily2016-10-13 15:21
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-faleminderit-nene-per-kete-engjell/60%Daily2016-10-13 15:11
https://kosova-info.com/terroristet-pergatiten-per-beteje-vendimtare-rruajne-mjekrat-germojne-tunele-dhe-armatosin-femijet-foto/60%Daily2016-10-13 15:10
https://kosova-info.com/zyrtarizohet-emerimi-i-guterres-si-sekretar-i-pergjithshem-i-okb-se/60%Daily2016-10-13 15:09
https://kosova-info.com/the-washington-post-rreshtohet-krah-hillary-clinton/60%Daily2016-10-13 15:05
https://kosova-info.com/shqetesues-numri-i-te-infektuarve-me-semundje-ngjitese-ne-kosove/60%Daily2016-10-13 15:00
https://kosova-info.com/seriali-i-famshem-192-se-shpejti-rikthehet-me-sezonin-e-dyte-video/60%Daily2016-10-13 14:51
https://kosova-info.com/twitter-do-t-zvendsoj-momentet-me-tabin-e-ri-explore/60%Daily2016-10-13 16:02
https://kosova-info.com/nenat-emigrante-lindin-ne-anijet-italiane-te-shpetimit/60%Daily2016-10-13 14:51
https://kosova-info.com/vladimir-putin-shperfill-francen-pas-komenteve-per-krime-lufte-ne-siri/60%Daily2016-10-13 14:50
https://kosova-info.com/prinderit-emigrant-tentojne-ta-shesin-vajzen-e-tyre-ne-internet/60%Daily2016-10-13 14:49
https://kosova-info.com/jete-e-re-ne-haiti-pas-uraganit-mathew/60%Daily2016-10-13 14:42
https://kosova-info.com/nje-nene-plot-stil-si-ledina-celo-foto/60%Daily2016-10-13 14:37
https://kosova-info.com/granit-cfare-eshte-ky-mesazh-ne-facebook-foto/60%Daily2016-10-13 14:23
https://kosova-info.com/zyrtare-chelsea-nike-marreveshja-me-e-madhe-ne-histori-te-klubit/60%Daily2016-10-13 14:07
https://kosova-info.com/shuhet-nobelisti-dario-fo/60%Daily2016-10-13 14:07
https://kosova-info.com/sllovenia-e-gatshme-ta-ndihmoje-kosoven-per-anetaresim-ne-unesco/60%Daily2016-10-13 14:02
https://kosova-info.com/zvicra-gjen-xherdan-shaqirin-e-ri-vjen-nga-kosova-foto/60%Daily2016-10-13 13:59
https://kosova-info.com/kerkimfalja-e-trumpit-ndaj-serbeve-shenje-e-re-se-ai-eshte-lojtar-rus/60%Daily2016-10-13 13:49
https://kosova-info.com/isco-ne-premierlige-per-45-milione-euro-foto/60%Daily2016-10-13 13:46
https://kosova-info.com/bebja-me-gjuhen-me-te-madhe-ne-bote-foto/60%Daily2016-10-13 13:38
https://kosova-info.com/bebja-me-gjuhen-me-te-madhe-ne-bote-foto/60%Daily2016-10-13 13:38
https://kosova-info.com/shtyhet-festivali-i-bukes/60%Daily2016-10-13 13:36
https://kosova-info.com/leonora-permallohet-per-babane-e-kujton-me-nje-foto-e-fjale-plot-emocion-foto/60%Daily2016-10-13 13:32
https://kosova-info.com/caji-i-gjelber-largon-aromen-e-keqe-te-gojes/60%Daily2016-10-13 13:26
https://kosova-info.com/publikohen-letrat-e-ish-presidentit-te-frances-per-dashnoren-e-tij-sekrete/60%Daily2016-10-13 13:18
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-i-uron-ditelindjen-dritero-agollit-me-fotografi-te-ismaili-kadarese-foto/60%Daily2016-10-13 13:15
https://kosova-info.com/turqi-kosove-vendim-i-madh-nga-dardanet-foto/60%Daily2016-10-13 13:14
https://kosova-info.com/vajza-ja-cka-nuk-keni-ditur-per-ciklin-menstrual/60%Daily2016-10-13 13:10
https://kosova-info.com/afro-6000-dyqane-online-jan-goditur-nga-hakerat/60%Daily2016-10-13 13:30
https://kosova-info.com/lajmivox-pacientet-ankohen-per-mungese-te-barnave-ne-qkuk-video/60%Daily2016-10-13 13:00
https://kosova-info.com/nishani-nderon-me-medaljen-gjergj-kastrioti-skenderbeu-kryetaren-e-dhomes-se-deputeteve-te-italise/60%Daily2016-10-13 12:58
https://kosova-info.com/super-gashi-shikojeni-cfare-ka-bere-ne-mls-foto/60%Daily2016-10-13 12:57
https://kosova-info.com/ambasadorja-turke-thote-se-do-te-ftoje-kompanite-per-te-investuar-ne-drenas/60%Daily2016-10-13 12:53
https://kosova-info.com/ambasadorja-turke-thote-se-do-te-ftoje-kompanite-per-te-investuar-ne-drenas/60%Daily2016-10-13 12:53
https://kosova-info.com/galaxy-note-7-nuk-eshte-problemi-i-vetem-i-samsungut/60%Daily2016-10-13 12:53
https://kosova-info.com/nisma-riciklimi-i-qeverise-muja-vazhdimesi-e-krimit-te-organizuar/60%Daily2016-10-13 12:50
https://kosova-info.com/boko-harami-liron-21-vajza-te-rrembyera-ne-nigeri/60%Daily2016-10-13 12:45
https://kosova-info.com/mos-i-terhiqni-femijet-per-krahu/60%Daily2016-10-13 12:31
https://kosova-info.com/turqi-kosove-caktohet-ora-e-ndeshjes-nga-uefa/60%Daily2016-10-13 12:09
https://kosova-info.com/ne-serial-me-hamdine-ky-eshte-i-dashuri-i-aktores-ne-jeten-reale-foto/60%Daily2016-10-13 12:06
https://kosova-info.com/turan-kosova-a-do-te-ndodhe-kjo/60%Daily2016-10-13 12:01
https://kosova-info.com/olta-gixhari-provokon-gjate-provave-ne-teater-tregon-te-pasmet-por-pendohet-foto/60%Daily2016-10-13 11:52
https://kosova-info.com/ismail-kadare-deshton-edhe-nje-here-bob-dylan-fiton-cmimin-nobel-per-letersi/60%Daily2016-10-13 11:46
https://kosova-info.com/facebook-dhn-5-milion-dollar-pr-900-hulumtues-sigurie-n-5-vitet-e-fundit/60%Daily2016-10-13 20:14
https://kosova-info.com/gazzetta-dello-sport-strakosha-berisha-ky-eshte-portier-me-i-mire-foto/60%Daily2016-10-13 11:38
https://kosova-info.com/pdk-punetoret-e-kompanise-publike-eco-higjiena-ne-meshiren-e-fatit/60%Daily2016-10-13 11:34
https://kosova-info.com/udhetimi-i-vdekjes-postimet-e-fundit-te-tre-shoqeve-te-ngushta-qe-vdiqen-ne-sukth/60%Daily2016-10-13 11:26
https://kosova-info.com/bob-dylan-fiton-cmimin-nobel-2016-per-letersi/60%Daily2016-10-13 11:22
https://kosova-info.com/dua-lipa-rikthehet-per-koncert-ne-kosove-video/60%Daily2016-10-13 11:21
https://kosova-info.com/brenda-tre-muajve-do-nise-dislokimi-i-banoreve-te-hades/60%Daily2016-10-13 11:20
https://kosova-info.com/kine-1300-te-moshuar-zhduken-cdo-dite/60%Daily2016-10-13 11:09
https://kosova-info.com/rona-nishliu-sjell-foto-te-rralle-nga-dasma-e-prinderve-foto/60%Daily2016-10-13 11:05
https://kosova-info.com/real-madrid-gjithmone-fiton-kur-shenon-ky-futbollist-foto/60%Daily2016-10-13 10:46
https://kosova-info.com/samsung-njofton-prdoruesit-e-galaxy-s7-ts-se-telefont-e-tyre-jan-t-sigurt/60%Daily2016-10-13 10:59
https://kosova-info.com/donald-trump-i-kerkon-falje-serbise/60%Daily2016-10-13 10:32
https://kosova-info.com/zyrtare-suspendohet-fury/60%Daily2016-10-13 10:25
https://kosova-info.com/cdo-i-katerti-nxenes-ne-prishtine-me-mbipeshe/60%Daily2016-10-13 10:24
https://kosova-info.com/hyseni-ne-austri-kerkon-ti-behet-trysni-beogradit-per-lirimin-e-nehat-thacit/60%Daily2016-10-13 10:23
https://kosova-info.com/shqiperi-spanje-befasi-nga-uefa/60%Daily2016-10-13 10:06
https://kosova-info.com/deklarata-e-misseve-trump-hynte-ne-dhomat-tona-kur-ishim-te-zhveshura/60%Daily2016-10-13 09:56
https://kosova-info.com/vv-punetoreve-te-kek-ut-po-u-shkelen-te-drejtat-elementare/60%Daily2016-10-13 09:54
https://kosova-info.com/kenga-rruges-nga-blunt-dhe-real-eshte-gati-foto/60%Daily2016-10-13 09:46
https://kosova-info.com/kjo-ndodh-per-here-te-pare-ne-futboll-video/60%Daily2016-10-13 09:45
https://kosova-info.com/huawei-pritet-t-zbuloj-nj-or-inteligjente-dhe-honor-6x-n-evenimentin-e-18-tetorit/60%Daily2016-10-13 10:35
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-barcelonen-dhe-man-cityn-foto/60%Daily2016-10-13 09:33
https://kosova-info.com/maske-japoneze-per-fytyre-pa-akne-dhe-rrudha/60%Daily2016-10-13 09:26
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-dy-te-dyshuarve-per-terrorizem/60%Daily2016-10-13 09:11
https://kosova-info.com/aziz-salihu-super-lajm-nga-stambolli-foto/60%Daily2016-10-13 09:05
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-merr-nje-urim-te-cuditshem-per-ditelindje-nga-nje-mik-foto/60%Daily2016-10-13 09:05
https://kosova-info.com/versioni-stabil-i-chrome-54-mbrrin-n-platformat-desktop-dhe-mobile/60%Daily2016-10-13 10:12
https://kosova-info.com/dua-lipa-refuzon-oferten-per-bashkepunim-me-kanye-westin-video/60%Daily2016-10-13 08:46
https://kosova-info.com/largohet-nga-real-madrid-transferohet-ne-milan-foto-2/60%Daily2016-10-13 08:32
https://kosova-info.com/do-te-habiteni-nga-rezultatet-e-testit-te-inteligjences-se-ketyre-personaliteteve/60%Daily2016-10-13 08:19
https://kosova-info.com/futbollistit-te-chelseas-i-vdes-nena-nga-kanceri-foto/60%Daily2016-10-13 08:13
https://kosova-info.com/sulmet-ajrore-ne-siri-rritet-ne-94-numri-i-te-vdekurve/60%Daily2016-10-13 08:12
https://kosova-info.com/rama-vuciq-ne-beograd-lavderojne-angela-merkelin/60%Daily2016-10-13 08:08
https://kosova-info.com/bleona-ne-moske-ne-kerkim-te-nje-miliarderi-foto/60%Daily2016-10-13 08:00
https://kosova-info.com/sa-here-luan-ky-futbollist-juventus-gjithmone-fiton-foto/60%Daily2016-10-13 07:59
https://kosova-info.com/policia-australiane-ndalon-komplotin-terrorist/60%Daily2016-10-13 07:55
https://kosova-info.com/shqiptari-parandaloi-sulmin-terrorist-ne-nje-aeroplan-ne-shba/60%Daily2016-10-13 07:55
https://kosova-info.com/liverpool-man-utd-skandal-me-gjyqtarin-foto/60%Daily2016-10-13 07:49
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-rus-tallet-me-zgjedhjet-ne-shba-ka-shume-pa-rrotull-video/60%Daily2016-10-13 07:45
https://kosova-info.com/qyteti-ku-qiraja-paguhet-me-seks-dhe-breke-foto/60%Daily2016-10-13 07:40
https://kosova-info.com/i-dashuri-rumun-i-angela-martinit-feston-ditelindjen-ja-si-e-uron-ajo-foto/60%Daily2016-10-13 07:26
https://kosova-info.com/i-dashuri-rumun-i-angela-martinit-feston-ditelindjen-ja-si-e-uron-ajo-foto/60%Daily2016-10-13 07:26
https://kosova-info.com/pas-super-golave-xhaka-befason-angline-me-dicka-tjeter/60%Daily2016-10-13 07:19
https://kosova-info.com/fury-humb-titujt-wbo-dhe-wba/60%Daily2016-10-13 07:04
https://kosova-info.com/armina-mevlani-nuk-ka-te-ndalur-foto/60%Daily2016-10-13 07:03
https://kosova-info.com/hoti-bisedimet-me-serbine-te-pakuptimta/60%Daily2016-10-13 07:00
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-numrin-e-meshkujve-qe-shikojne-filma-porno-te-homoseksualeve/60%Daily2016-10-13 06:57
https://kosova-info.com/barcelona-i-shenon-golin-e-pare-real-madridit-foto/60%Daily2016-10-13 06:54
https://kosova-info.com/policia-e-quajti-vetevrasje-prokuroria-u-qellua-pas-koke-plumbi-i-doli-ne-njerin-sy/60%Daily2016-10-13 06:52
https://kosova-info.com/akuze-kunder-trumpit-per-sulme-seksuale/60%Daily2016-10-13 06:46
https://kosova-info.com/serbet-nuk-e-duan-as-ligjin-per-investime-strategjike/60%Daily2016-10-13 06:38
https://kosova-info.com/vitet-e-tetedhjeta-jane-kthyer-stina-e-vjeshtes-po-e-deshmon-foto/60%Daily2016-10-13 06:26
https://kosova-info.com/kur-ibrahim-tatlises-i-kendonte-adelina-ismailit-live-video/60%Daily2016-10-13 06:17
https://kosova-info.com/vere-me-emrin-e-armina-mevlanit-foto/60%Daily2016-10-13 06:11
https://kosova-info.com/telekomi-i-serbise-zyrtarizohet-ne-kosove-dokument/60%Daily2016-10-13 06:09
https://kosova-info.com/vetevritet-siriani-qe-planifikonte-sulme-ne-gjermani/60%Daily2016-10-13 06:08
https://kosova-info.com/matoshi-rama-mund-te-bie-ne-kurthin-e-memorandumit-te-qosiqit/60%Daily2016-10-13 06:07
https://kosova-info.com/ska-demarkacion-pa-konsensus/60%Daily2016-10-13 06:06
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-tirane-vdesin-kater-te-rinj-foto/60%Daily2016-10-13 05:34
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-rooney-nenshkruan-me-foto/60%Daily2016-10-13 05:32
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-sulmon-rebelet-ne-jemen/60%Daily2016-10-13 05:28
https://kosova-info.com/drogba-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-10-13 05:26
https://kosova-info.com/horoskopi-13-tetor-2016/60%Daily2016-10-13 05:08
https://kosova-info.com/aksident-me-fatalitet-ne-itali-vdes-nje-grua-shqiptare/60%Daily2016-10-13 05:04
https://kosova-info.com/rreziku-per-sulm-ne-zemer-trefishohet-kur-beni-ushtrime-fizike-te-zemeruar/60%Daily2016-10-13 00:04
https://kosova-info.com/huawei-debuton-me-honor-6x/60%Daily2016-10-13 00:04
https://kosova-info.com/defektet-e-medha-qe-e-pengojne-secilen-shenje-te-gjeje-dashurine/60%Daily2016-10-12 23:59
https://kosova-info.com/4-lende-ushqyese-per-gjume-te-rehatshem/60%Daily2016-10-12 23:34
https://kosova-info.com/ekskluzive-zbulohet-audi-a4-qe-vjen-ne-vitin-2017/60%Daily2016-10-12 23:15
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-kur-nis-te-rrahe-zemra-e-bebes/60%Daily2016-10-12 23:07
https://kosova-info.com/lulja-magjike-qe-sheron-trishtimin-e-zemrave-dhe-mendjeve/60%Daily2016-10-12 22:52
https://kosova-info.com/seksomnia-ose-seksi-gjate-gjumit-eshte-gje-e-vertete/60%Daily2016-10-12 22:19
https://kosova-info.com/hoxha-shpresoj-se-suedia-do-ta-ekstradoje-zharkun-video/60%Daily2016-10-12 22:00
https://kosova-info.com/vazhdon-cmenduria-e-isis-it-tani-dronet-i-perdorin-per-sulme-kamikaze-foto/60%Daily2016-10-12 21:59
https://kosova-info.com/totti-maradona-kombinim-legjendash-dhe-super-gol-video/60%Daily2016-10-12 21:58
https://kosova-info.com/se-shpejti-ne-treg-smartfoni-i-pare-i-perthyeshem-ja-sa-kushton/60%Daily2016-10-12 21:57
https://kosova-info.com/tahiri-pezullimi-i-bisedimeve-taktike-e-opozites/60%Daily2016-10-12 21:52
https://kosova-info.com/janet-jackson-shtatzene-pret-femijen-e-pare-ne-moshen-50-vjecare-foto/60%Daily2016-10-12 21:46
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsarkozy-refuzoj-te-besoj-se-orban-nuk-eshte-demokrat/60%Daily2016-10-12 21:40
https://kosova-info.com/uefa-befason-shqiperine-foto/60%Daily2016-10-12 21:37
https://kosova-info.com/arsimtari-shkoi-ta-vrase-ne-zyre-drejtorin-e-arsimit-ne-lipjan-por-si-shkrepi-arma/60%Daily2016-10-12 21:35
https://kosova-info.com/per-demarkacion-pdk-shikon-nga-aak-ja-e-nisma/60%Daily2016-10-12 21:34
https://kosova-info.com/ekspertet-keshillojne-te-hani-me-shume-arra-ja-pse/60%Daily2016-10-12 21:33
https://kosova-info.com/paradoksale-akademiket-e-dyshuar-per-mashtrim-vendosin-per-akademine-e-shkencave/60%Daily2016-10-12 21:19
https://kosova-info.com/dua-lipa-kthehet-ne-kosove-video/60%Daily2016-10-12 21:17
https://kosova-info.com/shaqiri-kapet-me-kengetaren-shqiptare-foto/60%Daily2016-10-12 21:12
https://kosova-info.com/mitrovica-e-veriut-nderton-universitet-te-ri-foto/60%Daily2016-10-12 21:12
https://kosova-info.com/shperthim-ne-nje-lagje-te-athinesdyshime-per-akt-terrorist/60%Daily2016-10-12 21:06
https://kosova-info.com/njeriu-i-pare-i-aleppos-ketu-eshte-holokaust-ndersa-bota-vetem-shikon/60%Daily2016-10-12 21:03
https://kosova-info.com/debohet-kosovari-pas-24-vjetesh-qendrimi-ne-zvicer/60%Daily2016-10-12 21:00
https://kosova-info.com/peugeot-3008-se-shpejti-edhe-me-versionin-me-te-fuqishem/60%Daily2016-10-12 20:55
https://kosova-info.com/arrestohen-27-punetore-te-shqiperise-ne-tetove/60%Daily2016-10-12 20:53
https://kosova-info.com/kercenohet-me-vdekje-kandidati-per-president-te-austrise/60%Daily2016-10-12 20:51
https://kosova-info.com/trajneri-gjerman-i-prishtines-thote-dicka-te-jashtezakonshme-per-familjen-jashari/60%Daily2016-10-12 20:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-emri-i-vecante-i-nenes-se-tunes-foto/60%Daily2016-10-12 20:44
https://kosova-info.com/keto-jane-shtate-rastet-kur-teknologjia-pothuaj-e-shkaterroi-boten/60%Daily2016-10-12 20:44
https://kosova-info.com/shba-dhe-rusi-rinisin-bisedimet-per-sirine/60%Daily2016-10-12 20:31
https://kosova-info.com/bale-cmenduri-ne-stervitjet-e-realit-video/60%Daily2016-10-12 20:25
https://kosova-info.com/e-la-ameriken-per-kosoven-artisti-amerikan-po-xhiron-klip-ne-trojet-shqiptare-video/60%Daily2016-10-12 20:23
https://kosova-info.com/cfare-eshte-ne-te-vertete-zona-51-video/60%Daily2016-10-12 20:18
https://kosova-info.com/cristiano-irina-befasi-e-madhe-foto/60%Daily2016-10-12 20:03
https://kosova-info.com/perberesit-qe-u-duhen-meshkujve-per-te-rritur-fertilitetin/60%Daily2016-10-12 19:54
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-zac-figueroa-per-femrat-shqiptare-tregon-a-eshte-ne-lidhje-video/60%Daily2016-10-12 19:46
https://kosova-info.com/kryeministri-rama-mberriti-ne-beograd-per-here-te-trete-ne-dy-vjetet-e-fundit/60%Daily2016-10-12 19:46
https://kosova-info.com/ne-shqiperi-mberrin-krokodili-droga-me-e-tmerrshme-ne-bote-qe-kalb-trupin/60%Daily2016-10-12 19:45
https://kosova-info.com/rezultat-i-thelle-ne-ndeshjen-peja-industries/60%Daily2016-10-12 19:42
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-i-kushton-kenge-barack-obama-s/60%Daily2016-10-12 19:41
https://kosova-info.com/pacolli-kerkon-reduktimin-e-administrates-shteterore/60%Daily2016-10-12 19:39
https://kosova-info.com/mbyllet-kozuv-bashkimi-ky-eshte-rezultati/60%Daily2016-10-12 19:32
https://kosova-info.com/aleati-i-putinit-emerohet-konsul-nderi-i-serbise-ne-rusi/60%Daily2016-10-12 19:32
https://kosova-info.com/zac-figueroa-njeh-vetem-dy-kengetare-shqiptare-ja-cilat-jane-ato-video/60%Daily2016-10-12 19:28
https://kosova-info.com/renzi-rregullat-e-buxhetit-te-be-se-fyese-dhe-dyshuese/60%Daily2016-10-12 19:23
https://kosova-info.com/interviste-ekskluzive-me-kengetarin-amerikan-qe-po-xhiron-klip-ne-kosove-video/60%Daily2016-10-12 19:17
https://kosova-info.com/ylli-i-psg-se-ia-shpeton-jeten-kundershtarit-ne-fushe-video/60%Daily2016-10-12 19:15
https://kosova-info.com/a-jane-te-demshme-dietat-