XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/ja-disa-zgjidhje-si-mund-te-kurseni-30-karburant/60%Daily2016-11-30 23:44
https://kosova-info.com/ja-disa-zgjidhje-si-mund-te-kurseni-30-karburant/60%Daily2016-11-30 23:44
https://kosova-info.com/ja-disa-zgjidhje-si-mund-te-kurseni-30-karburant/60%Daily2016-11-30 23:44
https://kosova-info.com/qumeshti-i-bletes-dhe-efektet-kuruese-te-tij/60%Daily2016-11-30 23:10
https://kosova-info.com/treni-berthamor-i-vdekjes-apo-arma-ruse-per-te-cilen-perendimi-nuk-ka-pergjigje-video/60%Daily2016-11-30 23:06
https://kosova-info.com/zgjimi-i-shpeshte-gjate-nates-eshte-vertet-shqetesues/60%Daily2016-11-30 22:53
https://kosova-info.com/barcelona-barazon-me-hercules-video/60%Daily2016-11-30 22:50
https://kosova-info.com/frika-nga-hakmarrja-le-kater-femije-te-lushajve-te-shaptejt-pa-shkolle/60%Daily2016-11-30 22:49
https://kosova-info.com/familja-rrukiqi-demanton-jakup-krasniqin-thaci-ishte-per-ngushellime-ti-per-cfare-erdhe-te-ne/60%Daily2016-11-30 22:38
https://kosova-info.com/accuweather-evropa-do-perfshihet-nga-moti-i-akullt-2-dhe-3-dhjetori-do-ta-ngri-kosoven/60%Daily2016-11-30 22:37
https://kosova-info.com/era-tregon-se-cfare-ngjyre-e-ka-zemra-e-saj-foto/60%Daily2016-11-30 22:36
https://kosova-info.com/zyrtare-keto-jane-dy-gjysmefinalet-e-kupes-se-anglise/60%Daily2016-11-30 22:33
https://kosova-info.com/16-arsye-pse-duhet-te-hani-sa-me-shume-molla/60%Daily2016-11-30 22:32
https://kosova-info.com/hercules-barcelona-befasi-e-madhe-video/60%Daily2016-11-30 22:25
https://kosova-info.com/stjuardesa-konfirmon-te-paprituren-aeroplani-i-futbollisteve-mbeti-pa-derivate/60%Daily2016-11-30 22:22
https://kosova-info.com/hidja-ilaci-popullor-i-lashtesise/60%Daily2016-11-30 22:21
https://kosova-info.com/barbana-me-kujtim-emocional-per-ergin-foto/60%Daily2016-11-30 22:12
https://kosova-info.com/kjo-video-me-se-miri-tregon-pse-bmw-m640li-kushton-150000-dollare/60%Daily2016-11-30 22:08
https://kosova-info.com/caushi-ky-eshte-skenari-qe-vetevendosje-te-shpallet-terroriste-video/60%Daily2016-11-30 22:06
https://kosova-info.com/cavani-shenon-dhe-solidarizohet-me-chapecoenses-por-gjyqtari-ben-dicka-te-turpshme-video/60%Daily2016-11-30 22:04
https://kosova-info.com/zbulohet-shkaku-i-krizes-nervore-te-kanye-west-foto/60%Daily2016-11-30 22:03
https://kosova-info.com/beteja-per-aleppon-dhjetera-te-vrare-me-mijera-braktisin-qytetin/60%Daily2016-11-30 21:55
https://kosova-info.com/zevendesi-i-daciqit-shokon-serbine-ne-be-do-te-hyjme-pa-kosoven/60%Daily2016-11-30 21:53
https://kosova-info.com/man-utd-west-ham-kush-e-ka-pritur-kete-rezultat-video/60%Daily2016-11-30 21:52
https://kosova-info.com/ngjarje-e-rende-ne-prishtine-studenti-vdes-ne-xhami-duke-falur-namazin-e-akshamit-foto/60%Daily2016-11-30 21:52
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-sa-iphone-jane-shitur-gjate-vitit-2016/60%Daily2016-11-30 21:48
https://kosova-info.com/kete-ushqim-tradicional-di-ta-pergatise-dafina-zeqiri-foto/60%Daily2016-11-30 21:45
https://kosova-info.com/kete-ushqim-tradicional-di-ta-pergatise-dafina-zeqiri-foto/60%Daily2016-11-30 21:45
https://kosova-info.com/sensacionale-portieri-shenon-me-super-rofeshate-ne-minuten-e-96-te-video/60%Daily2016-11-30 21:44
https://kosova-info.com/arsenal-southampton-rezultat-totalisht-i-papritur-video/60%Daily2016-11-30 21:37
https://kosova-info.com/arsenal-southampton-rezultat-totalisht-i-papritur-video/60%Daily2016-11-30 21:37
https://kosova-info.com/man-utd-west-ham-goli-i-radhes-video/60%Daily2016-11-30 21:22
https://kosova-info.com/funerali-i-fidel-castros-hiri-i-tij-drejt-baneses-se-fundit-foto/60%Daily2016-11-30 21:22
https://kosova-info.com/linda-morina-kam-frike-ta-humb-virgjerine-video/60%Daily2016-11-30 21:21
https://kosova-info.com/man-utd-west-ham-super-aksion-dhe-gol-video/60%Daily2016-11-30 21:08
https://kosova-info.com/nuk-ka-te-ndalur-ja-si-deshtoi-perseri-ne-fotoshop-kengetarja-e-njohur-foto/60%Daily2016-11-30 21:02
https://kosova-info.com/emocionuese-i-nderton-shtepi-gruas-se-pastrehe-video/60%Daily2016-11-30 20:50
https://kosova-info.com/vidhen-miliona-llogari-gmail-ja-si-ta-merrni-vesh-nese-jeni-prekur/60%Daily2016-11-30 20:44
https://kosova-info.com/dhurata-dora-i-kerkon-puthje-foto/60%Daily2016-11-30 20:42
https://kosova-info.com/gabim-katastrofal-i-de-geas-shenon-west-ham-video/60%Daily2016-11-30 20:38
https://kosova-info.com/kosova-tema-qe-i-perplase-ashper-nikoliqin-dhe-vuciqin/60%Daily2016-11-30 20:32
https://kosova-info.com/kosova-tema-qe-i-perplase-ashper-nikoliqin-dhe-vuciqin/60%Daily2016-11-30 20:32
https://kosova-info.com/kosova-tema-qe-i-perplase-ashper-nikoliqin-dhe-vuciqin/60%Daily2016-11-30 20:32
https://kosova-info.com/arsenal-southampton-rezultat-shokues-video/60%Daily2016-11-30 20:28
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-konsumoni-tre-kafe-ne-dite/60%Daily2016-11-30 20:26
https://kosova-info.com/tornadot-ne-alabama-dhe-tennessee-pese-te-vdekur-dhe-shume-te-lenduar-videofoto/60%Daily2016-11-30 20:25
https://kosova-info.com/fjolla-morina-iu-hip-dy-meshkujve-foto/60%Daily2016-11-30 20:23
https://kosova-info.com/hercules-barcelona-shikoni-formacionin-e-enriques/60%Daily2016-11-30 20:11
https://kosova-info.com/ibrahimovic-shenon-gol-fantastik-video/60%Daily2016-11-30 20:07
https://kosova-info.com/ibrahimovic-shenon-gol-fantastik-video/60%Daily2016-11-30 20:07
https://kosova-info.com/ibrahimovic-shenon-gol-fantastik-video/60%Daily2016-11-30 20:07
https://kosova-info.com/personat-qe-nuk-konsumojne-alkool-vdesin-me-te-rinj/60%Daily2016-11-30 20:06
https://kosova-info.com/te-rejat-e-showbizit-mesoni-ne-mirage-video/60%Daily2016-11-30 20:05
https://kosova-info.com/arsenal-southampton-gol-i-bukur-video/60%Daily2016-11-30 20:00
https://kosova-info.com/pa-duar-por-luan-perfekt-ne-kitare-video/60%Daily2016-11-30 19:58
https://kosova-info.com/test-ekzistojne-keto-kater-lloje-njerezish-cili-jeni-ju/60%Daily2016-11-30 19:49
https://kosova-info.com/montimi-i-surface-studio-zbulon-disqe-memorje-hdd-dhe-ssd-t-zvendsueshm/60%Daily2016-11-30 18:29
https://kosova-info.com/montimi-i-surface-studio-zbulon-disqe-memorje-hdd-dhe-ssd-t-zvendsueshm/60%Daily2016-11-30 18:29
https://kosova-info.com/ky-gol-i-realit-me-siguri-ka-qene-me-emocionuesi-ne-jete-per-trajnerin-zidane-video/60%Daily2016-11-30 19:21
https://kosova-info.com/ky-gol-i-realit-me-siguri-ka-qene-me-emocionuesi-ne-jete-per-trajnerin-zidane-video/60%Daily2016-11-30 19:21
https://kosova-info.com/ky-gol-i-realit-me-siguri-ka-qene-me-emocionuesi-ne-jete-per-trajnerin-zidane-video/60%Daily2016-11-30 19:21
https://kosova-info.com/ky-gol-i-realit-me-siguri-ka-qene-me-emocionuesi-ne-jete-per-trajnerin-zidane-video/60%Daily2016-11-30 19:21
https://kosova-info.com/ky-gol-i-realit-me-siguri-ka-qene-me-emocionuesi-ne-jete-per-trajnerin-zidane-video/60%Daily2016-11-30 19:21
https://kosova-info.com/renzi-rrezikon-te-humbase-bastin-me-referendumin/60%Daily2016-11-30 19:16
https://kosova-info.com/reali-madheshtor-shikoni-cfare-ka-bere-para-ndeshjes-per-chapecoensen-foto/60%Daily2016-11-30 19:16
https://kosova-info.com/entuziazmohet-fort-shpend-ahmeti-yeeeeeahhhh-foto/60%Daily2016-11-30 19:07
https://kosova-info.com/entuziazmohet-fort-shpend-ahmeti-yeeeeeahhhh-foto/60%Daily2016-11-30 19:07
https://kosova-info.com/entuziazmohet-fort-shpend-ahmeti-yeeeeeahhhh-foto/60%Daily2016-11-30 19:07
https://kosova-info.com/entuziazmohet-fort-shpend-ahmeti-yeeeeeahhhh-foto/60%Daily2016-11-30 19:07
https://kosova-info.com/studiuesit-gjejne-nje-alogaritem-shpjegues-per-inteligjencen/60%Daily2016-11-30 19:02
https://kosova-info.com/studiuesit-gjejne-nje-alogaritem-shpjegues-per-inteligjencen/60%Daily2016-11-30 19:02
https://kosova-info.com/gjuriq-fjale-pak-pas-marreveshjes-per-drejtesine-thote-se-do-te-jete-mbrojtje-per-serbet/60%Daily2016-11-30 18:56
https://kosova-info.com/gjuriq-fjale-pak-pas-marreveshjes-per-drejtesine-thote-se-do-te-jete-mbrojtje-per-serbet/60%Daily2016-11-30 18:56
https://kosova-info.com/gjuriq-fjale-pak-pas-marreveshjes-per-drejtesine-thote-se-do-te-jete-mbrojtje-per-serbet/60%Daily2016-11-30 18:56
https://kosova-info.com/gjuriq-fjale-pak-pas-marreveshjes-per-drejtesine-thote-se-do-te-jete-mbrojtje-per-serbet/60%Daily2016-11-30 18:56
https://kosova-info.com/gjuriq-fjale-pak-pas-marreveshjes-per-drejtesine-thote-se-do-te-jete-mbrojtje-per-serbet/60%Daily2016-11-30 18:56
https://kosova-info.com/manchester-united-west-ham-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-11-30 18:55
https://kosova-info.com/leonesa-ia-shenon-realit-golin-e-vitit-video/60%Daily2016-11-30 18:53
https://kosova-info.com/opec-arrin-marreveshje-per-reduktimin-e-prodhimit-te-naftes/60%Daily2016-11-30 18:51
https://kosova-info.com/diaz-bombardon-porten-e-leonesas-video/60%Daily2016-11-30 18:45
https://kosova-info.com/burri-provon-ndjenjen-e-te-qenit-nene-video/60%Daily2016-11-30 18:40
https://kosova-info.com/jul-deda-fotografohet-me-hashim-thacin-nuk-do-ta-besoni-cka-i-tha-foto/60%Daily2016-11-30 18:36
https://kosova-info.com/edi-rama-hap-kuleten-100-milione-dollare-rritje-rrogash-per-administraten-publike/60%Daily2016-11-30 18:30
https://kosova-info.com/pse-i-kafshojme-thonjte/60%Daily2016-11-30 18:25
https://kosova-info.com/serbia-ende-ne-ethe-per-shkak-te-unionit-te-komunave-shqiptare-e-detyron-te-flas-kryetarin-e-presheves/60%Daily2016-11-30 18:25
https://kosova-info.com/lufta-e-re-e-ftohte-marinsat-amerikane-i-japin-mesazh-moskes-nga-arktiku-video/60%Daily2016-11-30 18:22
https://kosova-info.com/mos-qit-kajde-thote-gili-video/60%Daily2016-11-30 18:17
https://kosova-info.com/netflix-lanimin-shikimin-offline-t-prmbajtjeve-n-android-dhe-ios/60%Daily2016-12-01 08:26
https://kosova-info.com/veseli-zgjedhjet-ne-drenas-do-deshmojne-unitetin-dhe-fuqine-e-pdk-se/60%Daily2016-11-30 18:08
https://kosova-info.com/real-madrid-leonesa-gol-pas-22-sekondave-video/60%Daily2016-11-30 18:06
https://kosova-info.com/real-madrid-leonesa-gol-pas-22-sekondave-video/60%Daily2016-11-30 18:06
https://kosova-info.com/cudi-ne-maqedoni-ndeshja-nderpritet-ne-minuten-e-11-te-sepse-gjyqtari-u-godit-me-video/60%Daily2016-11-30 18:01
https://kosova-info.com/cudi-ne-maqedoni-ndeshja-nderpritet-ne-minuten-e-11-te-sepse-gjyqtari-u-godit-me-video-2/60%Daily2016-11-30 18:01
https://kosova-info.com/cudi-ne-maqedoni-ndeshja-nderpritet-ne-minuten-e-11-te-sepse-gjyqtari-u-godit-me-video-2/60%Daily2016-11-30 18:01
https://kosova-info.com/cudi-ne-maqedoni-ndeshja-nderpritet-ne-minuten-e-11-te-sepse-gjyqtari-u-godit-me-video/60%Daily2016-11-30 18:01
https://kosova-info.com/ambasadori-britanik-ja-pse-i-dergova-leter-kqz-se-per-zgjedhjet-ne-drenas/60%Daily2016-11-30 17:59
https://kosova-info.com/krasniqi-per-here-te-pare-po-flitet-lirshem-ne-drenas/60%Daily2016-11-30 17:59
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-se-cfare-posti-ka-vellai-i-shkurte-gashit-foto/60%Daily2016-11-30 17:56
https://kosova-info.com/google-chrome-leshon-nje-risi-shume-te-nevojshme/60%Daily2016-11-30 17:43
https://kosova-info.com/ja-cka-i-ndodhi-bleros-ne-aeroportin-e-suedise-foto/60%Daily2016-11-30 17:36
https://kosova-info.com/zyrtare-tjeter-lajm-i-keq-per-mourinhon/60%Daily2016-11-30 17:33
https://kosova-info.com/zyrtare-tjeter-lajm-i-keq-per-mourinhon-2/60%Daily2016-11-30 17:33
https://kosova-info.com/edita-tahiri-kosova-vendos-sistemin-unitar-te-drejtesise-ne-veri-te-vendit-me-10-janar/60%Daily2016-11-30 17:32
https://kosova-info.com/vetevendosje-eulex-i-foli-si-partner-i-klanit-pronto/60%Daily2016-11-30 17:31
https://kosova-info.com/vetevendosje-eulex-i-foli-si-partner-i-klanit-pronto/60%Daily2016-11-30 17:31
https://kosova-info.com/bruksel-kosova-dhe-serbia-arrijne-marreveshje-per-gjyqesorin/60%Daily2016-11-30 17:24
https://kosova-info.com/ndryshimet-e-medha-ne-planetin-toke-ne-30-vitet-e-fundit-permes-fotove-te-google-videofoto/60%Daily2016-11-30 17:23
https://kosova-info.com/ndryshimet-e-medha-ne-planetin-toke-ne-30-vitet-e-fundit-permes-fotove-te-google-videofoto/60%Daily2016-11-30 17:23
https://kosova-info.com/meizu-krkon-vmendjen-e-konsumatorve-t-note-7-ts-me-pro-6-plus/60%Daily2016-11-30 17:20
https://kosova-info.com/bleona-te-besh-seks-eshte-sikur-te-besh-foto/60%Daily2016-11-30 17:19
https://kosova-info.com/lladrovci-premton-70-milione-euro-investime-dhe-ngrohtore-per-drenasin/60%Daily2016-11-30 17:14
https://kosova-info.com/xiaomi-prezanton-mi-5c-me-6-dhjetor/60%Daily2016-11-30 17:08
https://kosova-info.com/hoti-fjale-te-mira-per-raportin-e-auditorit-te-pergjithshem/60%Daily2016-11-30 17:06
https://kosova-info.com/hoti-fjale-te-mira-per-raportin-e-auditorit-te-pergjithshem-2/60%Daily2016-11-30 17:06
https://kosova-info.com/i-thashe-buzeqesh-dhe-ai-u-transformua-video/60%Daily2016-11-30 17:01
https://kosova-info.com/real-madrid-leonesa-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-11-30 16:59
https://kosova-info.com/akb-fton-turqit-te-investojne-ne-kosove/60%Daily2016-11-30 16:58
https://kosova-info.com/luana-vjollca-ndryshon-ngjyren-e-flokeve-nuk-do-ta-njihni-foto/60%Daily2016-11-30 16:57
https://kosova-info.com/butrint-imeri-tregon-muskujt-foto/60%Daily2016-11-30 16:37
https://kosova-info.com/sali-berisha-sovraniteti-i-kosoves-po-kercenohet-nga-serbia/60%Daily2016-11-30 16:24
https://kosova-info.com/mini-kompjuteri-raspberry-pi-3-paiset-me-ip-lte/60%Daily2016-11-30 16:23
https://kosova-info.com/lirohen-1-000-te-burgosur-shqiptare-pergatitet-amnistia-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2016-11-30 16:21
https://kosova-info.com/hungari-emigranti-sirian-denohet-me-10-vjet-burg-e-kishte-gjuajtur-me-gure-policine/60%Daily2016-11-30 16:20
https://kosova-info.com/prej-asaj-nate-vjen-nga-2ton-video/60%Daily2016-11-30 16:16
https://kosova-info.com/sllovakia-ia-mbyll-dyert-islamit-kalon-ligjin-qe-se-njeh-islamin-si-fe-me-status/60%Daily2016-11-30 16:07
https://kosova-info.com/rusia-zhvendos-55-mije-trupa-ne-kufirin-me-ukrainen/60%Daily2016-11-30 16:06
https://kosova-info.com/greqi-kapen-70-refugjate-siriane-ne-nje-pyll/60%Daily2016-11-30 16:02
https://kosova-info.com/greqi-kapen-70-refugjate-siriane-ne-nje-pyll/60%Daily2016-11-30 16:02
https://kosova-info.com/cristiano-georgina-publikohen-fotot-e-reja-foto/60%Daily2016-11-30 16:00
https://kosova-info.com/studenti-i-up-se-zhvillon-aplikacionin-per-testim-te-smartphone-ve/60%Daily2016-11-30 15:57
https://kosova-info.com/me-ke-shkoi-ne-paris-reperi-agon-amiga-foto/60%Daily2016-11-30 15:47
https://kosova-info.com/ezanet-ne-palestine-nuk-do-te-heshtin-asnjehere/60%Daily2016-11-30 15:43
https://kosova-info.com/ezanet-ne-palestine-nuk-do-te-heshtin-asnjehere/60%Daily2016-11-30 15:43
https://kosova-info.com/ezanet-ne-palestine-nuk-do-te-heshtin-asnjehere/60%Daily2016-11-30 15:43
https://kosova-info.com/zyrtare-anglia-konfirmon-perzgjedhesin/60%Daily2016-11-30 15:42
https://kosova-info.com/mbikeqyresi-i-skenens-islamiste-ne-inteligjencen-gjermane-eshte-radikalizuar-edhe-vet/60%Daily2016-11-30 15:39
https://kosova-info.com/mbikeqyresi-i-skenens-islamiste-ne-inteligjencen-gjermane-eshte-radikalizuar-edhe-vet/60%Daily2016-11-30 15:39
https://kosova-info.com/majk-u-ben-diss-2po2-se-dhe-unikkatilit-foto/60%Daily2016-11-30 15:25
https://kosova-info.com/pamjet-3d-ja-si-u-rrezua-aeroplani-i-chapecoenses-video/60%Daily2016-11-30 15:20
https://kosova-info.com/pamjet-3d-ja-si-u-rrezua-aeroplani-i-chapecoenses-video-2/60%Daily2016-11-30 15:20
https://kosova-info.com/brennan-keshillon-trump-kujdes-nga-rusia/60%Daily2016-11-30 15:09
https://kosova-info.com/brennan-keshillon-trump-kujdes-nga-rusia/60%Daily2016-11-30 15:09
https://kosova-info.com/shqiperi-apeli-le-ne-burg-imamet-e-veteshpallur/60%Daily2016-11-30 15:02
https://kosova-info.com/nj-sistem-i-ri-vlersimi-do-t-tregoj-nse-kartat-sd-jan-t-afta-t-mbajn-aplikacionet-android/60%Daily2016-11-30 14:58
https://kosova-info.com/skene-e-shkurter-e-aktorit-kosovar-kushtrim-hoxha-ne-serialin-amerikan-video/60%Daily2016-11-30 14:57
https://kosova-info.com/skene-e-shkurter-e-aktorit-kosovar-kushtrim-hoxha-ne-serialin-amerikan-video/60%Daily2016-11-30 14:57
https://kosova-info.com/perse-ju-rrudhen-gishtat-ne-uje/60%Daily2016-11-30 14:48
https://kosova-info.com/trepca-89-dimeron-e-para-synim-titulli-i-kampionit/60%Daily2016-11-30 14:48
https://kosova-info.com/trepca-89-dimeron-e-para-synim-titulli-i-kampionit/60%Daily2016-11-30 14:48
https://kosova-info.com/the-weeknd-thyen-rekordin-boteror-ne-spotify-video/60%Daily2016-11-30 14:48
https://kosova-info.com/the-weeknd-thyen-rekordin-boteror-ne-spotify-video/60%Daily2016-11-30 14:48
https://kosova-info.com/eulex-astrit-dehari-eshte-vetevrare/60%Daily2016-11-30 14:40
https://kosova-info.com/reagon-familja-e-kolonel-ahmet-krasniqit-ja-e-verteta-e-akuzave-te-bera-nga-shoqata-sali-cekaj/60%Daily2016-11-30 14:39
https://kosova-info.com/trump-shnderrohet-ne-punetor-te-thjeshte-ne-hotelin-e-tij-video/60%Daily2016-11-30 14:33
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-bota-e-futbollit-befasohet-nga-klubi-i-ri-i-neymarit-foto/60%Daily2016-11-30 14:25
https://kosova-info.com/rezarta-shkurta-i-rikthehet-muzikes-keto-jane-detajet-e-klipit-te-ri-foto/60%Daily2016-11-30 14:23
https://kosova-info.com/10-vjecari-ia-shpetoi-jeten-futbollistit-te-chapecoense-foto/60%Daily2016-11-30 14:02
https://kosova-info.com/10-vjecari-ia-shpetoi-jeten-futbollistit-te-chapecoense-foto/60%Daily2016-11-30 14:02
https://kosova-info.com/vallezimi-me-i-mire-grupor-video/60%Daily2016-11-30 14:00
https://kosova-info.com/landi-hysi-nje-baba-i-dyte-per-vajzen-e-dr-florit-ja-cfare-po-i-blen-kesaj-radhe-kaltrines-foto/60%Daily2016-11-30 13:55
https://kosova-info.com/prishtina-feronikeli-rezultati-do-tju-befasoje/60%Daily2016-11-30 13:55
https://kosova-info.com/alepo-raportohet-per-dhjetera-civile-te-vrare/60%Daily2016-11-30 13:48
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-duhet-te-ndalosh-makinen-ne-trafik/60%Daily2016-11-30 13:47
https://kosova-info.com/aak-ky-koalicion-nuk-mund-te-vazhdoje-vendi-te-shkoje-ne-zgjedhje/60%Daily2016-11-30 13:38
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ta-kurseni-karburantin-deri-ne-30/60%Daily2016-11-30 13:35
https://kosova-info.com/gafurr-dibrani-i-dyshuar-per-terrorizem-debohet-nga-italia-foto/60%Daily2016-11-30 13:32
https://kosova-info.com/divat-e-hollywood-ne-poza-natyrale-dhe-pa-grim-ne-kalendarin-e-2017-foto/60%Daily2016-11-30 13:32
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-futbollisti-i-njohur-mungon-ne-el-clasico-foto/60%Daily2016-11-30 13:27
https://kosova-info.com/drejtori-i-byrose-me-page-5-mije-euro/60%Daily2016-11-30 13:27
https://kosova-info.com/%e2%80%8brama-nese-ballkani-qendron-jashte-be-se-perfiton-rusia-dhe-islami-radikal/60%Daily2016-11-30 13:27
https://kosova-info.com/ky-eshte-ushtrimi-interesant-qe-e-ndihmon-bebe-rexhan-ti-mbaje-te-pasmet-ne-forme-video/60%Daily2016-11-30 13:20
https://kosova-info.com/sulmuesi-nga-serie-a-me-i-mire-se-messi-e-ronaldo-foto/60%Daily2016-11-30 13:17
https://kosova-info.com/gjykata-refuzon-rinumerimin-e-votave-ne-amerike/60%Daily2016-11-30 13:17
https://kosova-info.com/jan-shitur-145-miliard-telefon-prgjat-2016-ts-raporton-idc/60%Daily2016-11-30 13:16
https://kosova-info.com/refugjatet-seks-per-mbijetese-ne-rruget-e-athines/60%Daily2016-11-30 13:12
https://kosova-info.com/arsyeja-e-re-e-rrezimit-te-aeroplanit-eshte-e-tmerrshme/60%Daily2016-11-30 12:58
https://kosova-info.com/%e2%80%8bokb-gjysme-milion-banore-ne-mosul-nen-kercenimin-e-mungeses-se-ujit-te-pijshem/60%Daily2016-11-30 12:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-dashuri-milioner-i-franceskas-qe-ia-siguron-jeten-luksoze-foto/60%Daily2016-11-30 12:54
https://kosova-info.com/milan-me-nje-super-perforcim-nga-chelsea-foto/60%Daily2016-11-30 12:46
https://kosova-info.com/milan-me-nje-super-perforcim-nga-chelsea-foto/60%Daily2016-11-30 12:46
https://kosova-info.com/shqiptari-i-vret-nenen-sepse-e-hoqi-nga-puna-ja-pamjet-e-krimit-te-rende-fotovideo/60%Daily2016-11-30 12:40
https://kosova-info.com/trump-do-te-braktis-biznesin-totalisht/60%Daily2016-11-30 12:27
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-nga-vendi-i-rrezimit-te-aeroplanit-te-chapecoense-video/60%Daily2016-11-30 12:27
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-nga-vendi-i-rrezimit-te-aeroplanit-te-chapecoense-video/60%Daily2016-11-30 12:27
https://kosova-info.com/capital-t-dhe-jonida-vokshi-bashke-ne-londer-ja-deshmia-foto/60%Daily2016-11-30 12:25
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-me-cfare-aeroplani-kishte-udhetuar-chapecoense-foto/60%Daily2016-11-30 12:15
https://kosova-info.com/akr-se-i-bashkohet-ekonomisti-ibrahim-rexhepi/60%Daily2016-11-30 12:13
https://kosova-info.com/keshillit-prokurorial-aprovoi-doreheqjen-e-prokurorit-visar-musa/60%Daily2016-11-30 12:13
https://kosova-info.com/agk-ja-e-shqetesuar-me-mbylljen-e-dy-seancave-gjyqesore-per-mediet/60%Daily2016-11-30 12:11
https://kosova-info.com/agk-ja-e-shqetesuar-me-mbylljen-e-dy-seancave-gjyqesore-per-mediet/60%Daily2016-11-30 12:11
https://kosova-info.com/atletico-nacional-kerkon-qe-ky-te-jete-vendimi-per-finalen-me-chapecoense/60%Daily2016-11-30 11:54
https://kosova-info.com/turqi-6-te-arrestuar-per-zjarrin-te-konvikti-i-vajzave-gjimnaziste/60%Daily2016-11-30 11:52
https://kosova-info.com/prdoruesit-e-iphone-goditen-nga-spam-i-n-aplikacionin-e-kalendarit/60%Daily2016-11-30 14:58
https://kosova-info.com/simeone-fton-ne-atletico-madrid-nje-futbollist-shqiptar-foto/60%Daily2016-11-30 11:40
https://kosova-info.com/super-transformim-ne-10-muaj-foto/60%Daily2016-11-30 11:39
https://kosova-info.com/haliti-ka-pas-te-meta-por-hetimet-po-vazhdojne-per-astritin/60%Daily2016-11-30 11:06
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohen-guns-nroses-shikojeni-cfare-kane-bere-per-tragjedine-e-chapecoense-video/60%Daily2016-11-30 11:01
https://kosova-info.com/ne-dhjetor-perfundon-verifikimi-i-listave-per-familjet-e-deshmoreve/60%Daily2016-11-30 10:58
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-jena-bo-bajat/60%Daily2016-11-30 10:49
https://kosova-info.com/prishtine-tentoi-ta-rrembente-nje-femer-me-dhune-kapet-nga-policia/60%Daily2016-11-30 10:46
https://kosova-info.com/detaj-i-ri-i-tmerrshem-nga-rrezimi-i-aeroplanit-te-chapecoense/60%Daily2016-11-30 10:45
https://kosova-info.com/nuk-do-te-besoni-ndikimin-negativ-qe-ka-stresi-ankthi-dhe-tensioni-ne-stomak/60%Daily2016-11-30 10:38
https://kosova-info.com/nuk-do-te-besoni-ndikimin-negativ-qe-ka-stresi-ankthi-dhe-tensioni-ne-stomak/60%Daily2016-11-30 10:38
https://kosova-info.com/m-6-dhjetor-microsoft-sjell-n-tiran-transformimin-dixhital-t-edukimit/60%Daily2016-11-30 10:27
https://kosova-info.com/m-6-dhjetor-microsoft-sjell-n-tiran-transformimin-dixhital-t-edukimit/60%Daily2016-11-30 10:27
https://kosova-info.com/vendi-evropian-ku-popullit-i-pelqen-te-jene-te-trishtuar/60%Daily2016-11-30 10:11
https://kosova-info.com/gjithmone-e-zhveshur-tuna-por-tani-e-mbulon-shtatzenine-me-rroba-foto/60%Daily2016-11-30 10:07
https://kosova-info.com/bella-hadid-kapet-duke-e-shikuar-me-mall-puthjen-me-ish-te-dashurin-foto/60%Daily2016-11-30 09:59
https://kosova-info.com/ronaldo-bayern-munich-lajm-i-madh-nga-alonso/60%Daily2016-11-30 09:57
https://kosova-info.com/promovohet-libri-bazat-e-prokurimit-publik-te-autorit-safet-hoxha/60%Daily2016-11-30 09:54
https://kosova-info.com/kryeministri-thote-se-kosova-rrezikon-te-mbetet-pa-liberalizim-edhe-ne-2017-en/60%Daily2016-11-30 09:43
https://kosova-info.com/lamtumira-e-tifozeve-per-futbollistet-e-chapecoense-foto/60%Daily2016-11-30 09:43
https://kosova-info.com/kuvendi-miraton-ligjin-per-obiliqin/60%Daily2016-11-30 09:40
https://kosova-info.com/%e2%80%8btahiri-se-shpejti-ne-veri-do-te-funksionalizohen-institucionet-e-drejtesise/60%Daily2016-11-30 09:40
https://kosova-info.com/shakira-shkelqen-ne-barcelone-prane-pique-foto/60%Daily2016-11-30 09:34
https://kosova-info.com/philip-morris-lanson-llojin-e-ri-te-cigareve-me-pak-te-demshme/60%Daily2016-11-30 09:33
https://kosova-info.com/trupi-i-mila-kunis-me-ndryshime-drastike-foto/60%Daily2016-11-30 09:24
https://kosova-info.com/trupi-i-mila-kunis-me-ndryshime-drastike-foto/60%Daily2016-11-30 09:24
https://kosova-info.com/trupi-i-mila-kunis-me-ndryshime-drastike-foto/60%Daily2016-11-30 09:24
https://kosova-info.com/trupi-i-mila-kunis-me-ndryshime-drastike-foto/60%Daily2016-11-30 09:24
https://kosova-info.com/portieri-qe-i-mbijetoi-rrezimit-te-aeroplanit-merr-nje-lajm-te-tmerrshem-foto/60%Daily2016-11-30 09:18
https://kosova-info.com/princi-saudit-kerkon-qe-grate-te-lejohen-ti-japin-vetures/60%Daily2016-11-30 09:16
https://kosova-info.com/princi-saudit-kerkon-qe-grate-te-lejohen-ti-japin-vetures-2/60%Daily2016-11-30 09:16
https://kosova-info.com/aktorja-e-famshme-ne-pritje-te-femijes-se-pare-foto/60%Daily2016-11-30 09:16
https://kosova-info.com/samsung-synon-q-galaxy-s8-t-jet-telefoni-me-kamern-m-t-mir-selfie/60%Daily2016-11-30 09:02
https://kosova-info.com/te-kthyerit-nga-isis-e-besueshme-eshte-vetem-shkeputja-e-ngadalte/60%Daily2016-11-30 09:10
https://kosova-info.com/te-kthyerit-nga-isis-e-besueshme-eshte-vetem-shkeputja-e-ngadalte/60%Daily2016-11-30 09:10
https://kosova-info.com/3-vjet-nga-vdekja-e-paul-walker/60%Daily2016-11-30 09:02
https://kosova-info.com/nje-kujtim-i-dhimbshem-se-shba-ja-eshte-ne-lufte-ne-siri/60%Daily2016-11-30 08:51
https://kosova-info.com/nje-kujtim-i-dhimbshem-se-shba-ja-eshte-ne-lufte-ne-siri/60%Daily2016-11-30 08:51
https://kosova-info.com/ne-dyqane-po-shitet-orizi-perplot-plastike-ja-si-te-dalloni-ate-natyral/60%Daily2016-11-30 08:44
https://kosova-info.com/ne-dyqane-po-shitet-orizi-perplot-plastike-ja-si-te-dalloni-ate-natyral/60%Daily2016-11-30 08:44
https://kosova-info.com/pagat-do-te-rriten-ne-zvicer/60%Daily2016-11-30 08:36
https://kosova-info.com/tragjedia-e-chapecoense-ja-cfare-ka-bere-zidane/60%Daily2016-11-30 08:35
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-ky-ekip-ka-me-shume-penallti-foto/60%Daily2016-11-30 08:23
https://kosova-info.com/bora-e-pare-shkaktoi-probleme-ne-greqi/60%Daily2016-11-30 08:19
https://kosova-info.com/raport-n-fund-t-vitit-google-do-t-shnoj-3-milion-telefon-pixel-t-shitur/60%Daily2016-11-30 08:16
https://kosova-info.com/redon-makashi-i-tregon-jonida-vokshit-arsyet-e-ndarjes/60%Daily2016-11-30 08:14
https://kosova-info.com/dialogu-mes-prishtines-e-beogradit-vazhdon-edhe-sot/60%Daily2016-11-30 08:09
https://kosova-info.com/shtohet-numri-i-te-infektuarve-me-hiv-aids/60%Daily2016-11-30 08:04
https://kosova-info.com/fotografia-e-ketij-tifozi-te-chapecoense-do-tju-beje-me-lot-ne-sy-foto/60%Daily2016-11-30 08:02
https://kosova-info.com/jaguar-do-te-lansoje-makinen-elektrike-foto/60%Daily2016-11-30 07:58
https://kosova-info.com/jaguar-do-te-lansoje-makinen-elektrike-foto/60%Daily2016-11-30 07:58
https://kosova-info.com/kim-vendos-per-privatesi-merr-fund-keeping-up-with-the-kardashians/60%Daily2016-11-30 07:52
https://kosova-info.com/bacca-tradhton-milanin-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-30 07:51
https://kosova-info.com/rusia-perforcon-sigurine-klonon-qente/60%Daily2016-11-30 07:45
https://kosova-info.com/rusia-perforcon-sigurine-klonon-qente/60%Daily2016-11-30 07:45
https://kosova-info.com/chapecoense-shikojeni-cfare-mund-te-beni-ne-videolojen-fifa-17-foto/60%Daily2016-11-30 07:37
https://kosova-info.com/rita-me-linje-personale-te-veshjeve/60%Daily2016-11-30 07:37
https://kosova-info.com/ja-se-cndodh-vertet-ne-stomakun-tuaj-kur-perpini-camcakezin-video/60%Daily2016-11-30 07:36
https://kosova-info.com/demarkacioni-mbetet-pas-drenasit/60%Daily2016-11-30 07:34
https://kosova-info.com/gecaj-thote-se-edhe-vetevendosje-ka-pronto/60%Daily2016-11-30 07:31
https://kosova-info.com/shba-sulmi-qe-vrau-ushtaret-siriane-ishte-gabim-njerezor/60%Daily2016-11-30 07:25
https://kosova-info.com/shba-sulmi-qe-vrau-ushtaret-siriane-ishte-gabim-njerezor/60%Daily2016-11-30 07:25
https://kosova-info.com/shba-sulmi-qe-vrau-ushtaret-siriane-ishte-gabim-njerezor/60%Daily2016-11-30 07:25
https://kosova-info.com/chapecoense-kjo-qe-ka-ndodhur-sot-i-ka-emocionuar-te-gjithe-foto/60%Daily2016-11-30 07:23
https://kosova-info.com/keto-jane-gjyshet-seksi-te-estrades-foto/60%Daily2016-11-30 07:20
https://kosova-info.com/ozil-dhe-di-maria-se-bashku-te-klubi-me-i-madh-ne-bote-foto/60%Daily2016-11-30 07:13
https://kosova-info.com/ozil-dhe-di-maria-se-bashku-te-klubi-me-i-madh-ne-bote-foto/60%Daily2016-11-30 07:13
https://kosova-info.com/arifi-i-aak-se-thote-se-qeveria-e-mustafes-eshte-me-e-dobeta-pasluftes/60%Daily2016-11-30 07:10
https://kosova-info.com/ku-eshte-seksi-me-i-mire-ne-kuzhine-apo-ne-dush/60%Daily2016-11-30 07:01
https://kosova-info.com/fushate-me-vetura-zyrtare-ne-drenas/60%Daily2016-11-30 07:00
https://kosova-info.com/fushate-me-vetura-zyrtare-ne-drenas/60%Daily2016-11-30 07:00
https://kosova-info.com/disa-denime-nuk-e-mbushen-mend-kosovarin-debohet-nga-zvicra/60%Daily2016-11-30 06:18
https://kosova-info.com/disa-denime-nuk-e-mbushen-mend-kosovarin-debohet-nga-zvicra-2/60%Daily2016-11-30 06:18
https://kosova-info.com/kuvendi-sot-mban-seance/60%Daily2016-11-30 06:15
https://kosova-info.com/shefi-i-cia-s-trumpit-kujdes-me-rusine/60%Daily2016-11-30 06:14
https://kosova-info.com/shefi-i-cia-s-trumpit-kujdes-me-rusine/60%Daily2016-11-30 06:14
https://kosova-info.com/shefi-i-cia-s-trumpit-kujdes-me-rusine/60%Daily2016-11-30 06:14
https://kosova-info.com/kompania-austriake-nuk-flet-per-skandalin-e-pasaportave/60%Daily2016-11-30 06:10
https://kosova-info.com/kompania-austriake-nuk-flet-per-skandalin-e-pasaportave/60%Daily2016-11-30 06:10
https://kosova-info.com/horoskopi-30-nentor-2016/60%Daily2016-11-30 06:09
https://kosova-info.com/horoskopi-30-nentor-2016/60%Daily2016-11-30 06:09
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-pasojat-e-fjetjes-ne-shpine-ne-krah-dhe-ne-bark-video/60%Daily2016-11-30 01:04
https://kosova-info.com/ja-se-cndodh-vertet-ne-stomakun-tuaj-kur-perpini-camcakezin/60%Daily2016-11-30 00:38
https://kosova-info.com/femra-kurre-mos-flini-me-sutjena/60%Daily2016-11-30 00:06
https://kosova-info.com/nente-gjera-te-mira-qe-ndodhin-kur-ju-hani-banane-me-pika-te-erreta/60%Daily2016-11-29 23:53
https://kosova-info.com/nente-gjera-te-mira-qe-ndodhin-kur-ju-hani-banane-me-pika-te-erreta-2/60%Daily2016-11-29 23:53
https://kosova-info.com/nente-gjera-te-mira-qe-ndodhin-kur-ju-hani-banane-me-pika-te-erreta-3/60%Daily2016-11-29 23:53
https://kosova-info.com/cduhet-te-beni-qe-tju-linde-vajze-e-cduhet-te-beni-tju-linde-djale/60%Daily2016-11-29 23:20
https://kosova-info.com/snapchat-i-rrezikshem-ja-arsyet/60%Daily2016-11-29 23:08
https://kosova-info.com/snapchat-i-rrezikshem-ja-arsyet/60%Daily2016-11-29 23:08
https://kosova-info.com/goli-ndaj-realit-me-i-bukuri-ne-karrieren-e-futbollistit-qe-humbi-jeten-tragjikisht-video/60%Daily2016-11-29 23:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pilotja-me-seksi-ne-bote-foto/60%Daily2016-11-29 22:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pilotja-me-seksi-ne-bote-foto/60%Daily2016-11-29 22:56
https://kosova-info.com/skandal-gazeta-turke-shqiptaret-jane-pis-milet/60%Daily2016-11-29 22:55
https://kosova-info.com/skandal-gazeta-turke-shqiptaret-jane-pis-milet/60%Daily2016-11-29 22:55
https://kosova-info.com/nikoliq-be-ja-njeh-pavaresine-e-kosoves-rusia-jo-rusia-njeh-krimene-be-ja-jo/60%Daily2016-11-29 22:52
https://kosova-info.com/a-e-dini-kuptimin-e-emrit-lamia-aeroplanit-qe-coi-ne-vdekje-skuadren-braziliane/60%Daily2016-11-29 22:51
https://kosova-info.com/google-do-te-fitoje-3-8-miliarde-dollare-me-2017-nga-telefoni-pixel/60%Daily2016-11-29 22:47
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-eshte-i-mirpritur-ne-cdo-shtepi-te-drenices-foto/60%Daily2016-11-29 22:42
https://kosova-info.com/dj-gamble-ndihmon-ne-pastrimin-e-shesheve-te-prishtines-foto/60%Daily2016-11-29 22:40
https://kosova-info.com/gjendet-ne-ferizaj-femija-i-zhdukur-ne-istog/60%Daily2016-11-29 22:35
https://kosova-info.com/facebook-prezantoi-17-lojera-per-aplikacionin-messenger/60%Daily2016-11-29 22:32
https://kosova-info.com/thaci-pdsh-ja-do-tua-fale-borxhet-shqiptareve/60%Daily2016-11-29 22:30
https://kosova-info.com/rrezimi-i-aeroplanit-deshmitari-ja-fjalet-e-para-te-mbrojtesit-qe-po-lufton-per-jete/60%Daily2016-11-29 22:29
https://kosova-info.com/levizja-per-bashkim-u-ben-thirrje-deputeteve-votojeni-ligjin-per-obiliqin/60%Daily2016-11-29 22:23
https://kosova-info.com/levizja-per-bashkim-u-ben-thirrje-deputeteve-votojeni-ligjin-per-obiliqin/60%Daily2016-11-29 22:23
https://kosova-info.com/enca-e-beri-per-here-te-pare-ne-munich-foto/60%Daily2016-11-29 22:21
https://kosova-info.com/veseli-ti-japim-drenasit-fuqizim-te-ri/60%Daily2016-11-29 22:16
https://kosova-info.com/keta-jane-personat-qe-mrekullisht-i-shpetuan-tragjedise-foto/60%Daily2016-11-29 22:15
https://kosova-info.com/stresi-burimi-i-semundjeve/60%Daily2016-11-29 22:12
https://kosova-info.com/arrestohet-oficeri-gjerman-per-shkak-te-komenteve-islamike/60%Daily2016-11-29 22:11
https://kosova-info.com/gazeta-serbe-vazhdon-serine-trilluese-per-haradinajn-tash-e-lidh-me-investime-ne-vojvodine-foto/60%Daily2016-11-29 22:11
https://kosova-info.com/flet-pronari-i-kompanise-lamia-tregon-shkaqet-e-rrezimit-te-aeroplanit/60%Daily2016-11-29 22:04
https://kosova-info.com/rozana-radi-po-e-le-muziken-foto/60%Daily2016-11-29 22:01
https://kosova-info.com/ronaldo-mesazh-emocionues-per-chapecoenses-foto/60%Daily2016-11-29 21:47
https://kosova-info.com/donte-te-behej-si-kim-k-por-e-gjeti-e-keqja-foto/60%Daily2016-11-29 21:42
https://kosova-info.com/liverpooli-siguron-gjysmefinalen-e-kupes-se-liges-video/60%Daily2016-11-29 21:38
https://kosova-info.com/zjarr-ne-turqi-12-viktima-dhe-22-te-plagosur-video/60%Daily2016-11-29 21:27
https://kosova-info.com/trondite-aktorja-e-njohur-jam-perdhunuar-dy-here/60%Daily2016-11-29 21:25
https://kosova-info.com/10-foto-me-te-jashtezakonshme-te-viti-2016/60%Daily2016-11-29 21:20
https://kosova-info.com/arsyeja-burokratike-qe-coi-chapecoense-drejte-tragjedise/60%Daily2016-11-29 21:17
https://kosova-info.com/dallimi-midis-vezes-se-bardhe-dhe-asaj-te-kuqe-ja-cila-eshte-me-e-shendetshme/60%Daily2016-11-29 21:02
https://kosova-info.com/reagon-flori-ku-ishit-ju-kur-une-nxirrja-shkrime-te-tilla-foto/60%Daily2016-11-29 21:02
https://kosova-info.com/shkaku-i-nje-arsye-te-pabesueshme-nuk-udhetoi-me-ekipin-sot-eshte-gjalle/60%Daily2016-11-29 20:53
https://kosova-info.com/shkaku-i-nje-arsye-te-pabesueshme-nuk-udhetoi-me-ekipin-sot-eshte-gjalle-2/60%Daily2016-11-29 20:53
https://kosova-info.com/shkaku-i-nje-arsye-te-pabesueshme-nuk-udhetoi-me-ekipin-sot-eshte-gjalle-2/60%Daily2016-11-29 20:53
https://kosova-info.com/shkaku-i-nje-arsye-te-pabesueshme-nuk-udhetoi-me-ekipin-sot-eshte-gjalle-3/60%Daily2016-11-29 20:53
https://kosova-info.com/mirage-sjell-te-rejat-e-showbizit-video/60%Daily2016-11-29 20:45
https://kosova-info.com/gjenden-dy-kuti-te-zeza-te-aeroplanit-te-rrezuar-me-futbolliste-foto/60%Daily2016-11-29 20:41
https://kosova-info.com/siguri-e-larte-per-djalin-e-trump-foto/60%Daily2016-11-29 20:36
https://kosova-info.com/vellezerit-haradinaj-frymezojne-per-sukses-boksierin-shqiptar-foto/60%Daily2016-11-29 20:26
https://kosova-info.com/vellezerit-haradinaj-frymezojne-per-sukses-boksierin-shqiptar-foto-2/60%Daily2016-11-29 20:26
https://kosova-info.com/kujt-i-thote-gold-ag-per-shkak-teje-e-dua-foto/60%Daily2016-11-29 20:24
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-shkarkoni-aplikacione-n-windows-store-pa-nj-llogari-microsoft/60%Daily2016-11-29 20:18
https://kosova-info.com/mjeket-donin-tia-fiknin-aparatet-njevjecares-ne-koma-por-ne-sekondat-e-fundit-ndodhi-mrekullia-fotovideo/60%Daily2016-11-29 20:15
https://kosova-info.com/gjest-i-madh-skuadra-e-njohur-ia-ofron-gjithe-lojtaret-skuadres-se-chapecoense/60%Daily2016-11-29 20:10
https://kosova-info.com/isis-mori-pergjegjesine-per-sulmin-ne-universitetin-e-ohajos/60%Daily2016-11-29 20:00
https://kosova-info.com/isis-mori-pergjegjesine-per-sulmin-ne-universitetin-e-ohajos/60%Daily2016-11-29 20:00
https://kosova-info.com/mustafa-kodi-383-forcon-shtetesine-monako-mori-200-milione-per-kodin-video/60%Daily2016-11-29 19:58
https://kosova-info.com/po-e-urrejne-te-gjithe-beri-kete-shaka-me-tragjedine-ajrore-te-chapecoense-foto/60%Daily2016-11-29 19:57
https://kosova-info.com/fidel-castro-si-isis-filmonte-vrasjet-qe-ne-vitin-1959/60%Daily2016-11-29 19:49
https://kosova-info.com/facebook-prezantoi-17-lojra-pr-aplikacionin-messenger/60%Daily2016-11-29 19:45
https://kosova-info.com/facebook-prezantoi-17-lojra-pr-aplikacionin-messenger/60%Daily2016-11-29 19:45
https://kosova-info.com/facebook-prezantoi-17-lojra-pr-aplikacionin-messenger-2/60%Daily2016-11-29 19:45
https://kosova-info.com/lexoni-studimin-i-cili-tregon-se-si-e-stimulon-feja-trurin-tuaj/60%Daily2016-11-29 19:40
https://kosova-info.com/rrezimi-i-aeroplanit-kjo-eshte-fotografia-e-femijes-qe-po-perlot-gjithe-tifozet/60%Daily2016-11-29 19:35
https://kosova-info.com/rrezimi-i-aeroplanit-kjo-eshte-fotografia-e-femijes-qe-po-perlot-gjithe-tifozet/60%Daily2016-11-29 19:35
https://kosova-info.com/ledri-e-kall-tiranen-i-habitshem-numri-i-pjesemarresve-ne-koncert-video/60%Daily2016-11-29 19:31
https://kosova-info.com/ledri-e-kall-tiranen-i-habitshem-numri-i-pjesemarresve-ne-koncert-video/60%Daily2016-11-29 19:31
https://kosova-info.com/ledri-e-kall-tiranen-i-habitshem-numri-i-pjesemarresve-ne-koncert-video-2/60%Daily2016-11-29 19:31
https://kosova-info.com/deshtojne-bisedimet-per-krizen-ne-ukraine/60%Daily2016-11-29 19:22
https://kosova-info.com/kush-po-i-mungon-besa-gashit-foto/60%Daily2016-11-29 19:04
https://kosova-info.com/kush-po-i-mungon-besa-gashit-foto/60%Daily2016-11-29 19:04
https://kosova-info.com/ushtrimi-fizik-qe-parashikon-vdekjen/60%Daily2016-11-29 19:03
https://kosova-info.com/erdogan-mbrojtja-e-jerusalemit-detyre-e-perbashket-e-te-gjithe-myslimaneve/60%Daily2016-11-29 19:00
https://kosova-info.com/erdogan-mbrojtja-e-jerusalemit-detyre-e-perbashket-e-te-gjithe-myslimaneve/60%Daily2016-11-29 19:00
https://kosova-info.com/erdogan-mbrojtja-e-jerusalemit-detyre-e-perbashket-e-te-gjithe-myslimaneve/60%Daily2016-11-29 19:00
https://kosova-info.com/ky-ishte-urdhri-i-kulles-kontrolluese-te-fluturimeve-per-pilotet-para-rrezimit-te-aeroplanit/60%Daily2016-11-29 18:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gruaja-e-nexhat-osmanit-foto/60%Daily2016-11-29 18:45
https://kosova-info.com/per-te-ardhur-keq-cfare-fotografie-poston-ronaldo-kur-te-gjithe-po-solidarizohen-me-chapecoense/60%Daily2016-11-29 18:43
https://kosova-info.com/keto-15-ushqime-e-luftojne-kancerin-duhet-ti-dini-gjithesesi/60%Daily2016-11-29 18:41
https://kosova-info.com/keto-15-ushqime-e-luftojne-kancerin-duhet-ti-dini-gjithesesi/60%Daily2016-11-29 18:41
https://kosova-info.com/ketu-mund-te-shikoni-disa-pamje-tmerruese-nga-aeroplani-i-rrezuar-ne-kolumbi/60%Daily2016-11-29 18:34
https://kosova-info.com/kosova-forcon-luften-kunder-terrorizmit/60%Daily2016-11-29 18:30
https://kosova-info.com/kosova-forcon-luften-kunder-terrorizmit/60%Daily2016-11-29 18:30
https://kosova-info.com/u-erdhi-fundi-nuk-ka-me-kardashian/60%Daily2016-11-29 18:26
https://kosova-info.com/u-erdhi-fundi-nuk-ka-me-kardashian/60%Daily2016-11-29 18:26
https://kosova-info.com/spiranca-e-nj-anije-kput-kabllot-nnujore-dy-ishuj-n-kanalin-anglez-ngelin-pa-internet/60%Daily2016-11-29 18:25
https://kosova-info.com/mesohet-arsyeja-e-rrezimit-te-aeroplanit-qe-barte-skuadren-chapecoense/60%Daily2016-11-29 18:25
https://kosova-info.com/fjala-e-tij-e-fundit-ishte-lamtumire-perpara-se-tornado-ta-vriste-video/60%Daily2016-11-29 18:23
https://kosova-info.com/fjala-e-tij-e-fundit-ishte-lamtumire-perpara-se-tornado-ta-vriste-video-2/60%Daily2016-11-29 18:23
https://kosova-info.com/pse-ndodh-dhe-cfare-duhet-te-beni-nese-dashuroheni-ne-mikun-tuaj-te-ngushte/60%Daily2016-11-29 18:20
https://kosova-info.com/blic-zbulohet-plani-i-fshehte-i-kosoves-per-anetaresim-ne-unesco/60%Daily2016-11-29 18:07
https://kosova-info.com/veseli-e-lladrovci-premtuan-13-milione-euro-projekte-per-drenasin/60%Daily2016-11-29 18:06
https://kosova-info.com/edhe-adnan-januzaj-solidarizohet-me-klubin-e-chapecoenses-foto/60%Daily2016-11-29 18:04
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-justin-bieber-ben-gjestin-qe-nuk-mendohej-foto/60%Daily2016-11-29 18:04
https://kosova-info.com/gashi-nga-neser-per-obiliqin-po-lind-nje-nentor-i-ri/60%Daily2016-11-29 17:37
https://kosova-info.com/maliqi-per-mediat-serbe-projektin-e-shqiperise-se-madhe-nuk-e-perkrahe-as-tirana-as-prishtina/60%Daily2016-11-29 17:35
https://kosova-info.com/maliqi-per-mediat-serbe-projektin-e-shqiperise-se-madhe-nuk-e-perkrahe-as-tirana-as-prishtina/60%Daily2016-11-29 17:35
https://kosova-info.com/kengetarja-perlotet-kur-tregon-ndarjen-nga-i-dashuri/60%Daily2016-11-29 17:34
https://kosova-info.com/shpallen-finalistet-per-automobilin-e-vitit-ne-evrope/60%Daily2016-11-29 17:29
https://kosova-info.com/psg-dhuron-40-milione-dollare-per-chapecoensen/60%Daily2016-11-29 17:19
https://kosova-info.com/psg-dhuron-40-milione-dollare-per-chapecoensen/60%Daily2016-11-29 17:19
https://kosova-info.com/mu-lema-fajin-thote-granit-miftari-video/60%Daily2016-11-29 17:13
https://kosova-info.com/krkoni-cicrima-t-publikuar-9-vite-m-par-me-aplikacionin-tweetstory/60%Daily2016-11-29 21:11
https://kosova-info.com/whatsapp-me-vecori-te-re-per-videot-2/60%Daily2016-11-29 17:09
https://kosova-info.com/national-geographic-ja-si-mund-te-duket-fundi-i-botes-video/60%Daily2016-11-29 16:49
https://kosova-info.com/tuna-me-krahasim-interesant-te-zogut-tregon-se-kush-i-ben-konkurrence-foto/60%Daily2016-11-29 16:45
https://kosova-info.com/holande-miratohet-ne-parim-ndalesa-e-rrobave-qe-mbulojne-fytyren/60%Daily2016-11-29 16:34
https://kosova-info.com/holande-miratohet-ne-parim-ndalesa-e-rrobave-qe-mbulojne-fytyren/60%Daily2016-11-29 16:34
https://kosova-info.com/ushtrimet-e-bebe-rexhes-ngacmojne-imagjinaten-mashkullore-video/60%Daily2016-11-29 16:23
https://kosova-info.com/trump-kush-e-djeg-flamurin-amerikan-humbje-e-shtetesise-ose-1-vit-burg/60%Daily2016-11-29 16:23
https://kosova-info.com/trump-kush-e-djeg-flamurin-amerikan-humbje-e-shtetesise-ose-1-vit-burg/60%Daily2016-11-29 16:23
https://kosova-info.com/trump-kush-e-djeg-flamurin-amerikan-humbje-e-shtetesise-ose-1-vit-burg/60%Daily2016-11-29 16:23
https://kosova-info.com/zyrtare-numri-i-te-mbijetuarve-nga-tragjedia-e-chapocoenses/60%Daily2016-11-29 16:14
https://kosova-info.com/kosova-dhe-serbia-me-deklarata-kontradiktore-rreth-temave-ne-bruksel/60%Daily2016-11-29 16:14
https://kosova-info.com/kosova-dhe-serbia-me-deklarata-kontradiktore-rreth-temave-ne-bruksel/60%Daily2016-11-29 16:14
https://kosova-info.com/kosova-dhe-serbia-me-deklarata-kontradiktore-rreth-temave-ne-bruksel/60%Daily2016-11-29 16:14
https://kosova-info.com/kosova-dhe-serbia-me-deklarata-kontradiktore-rreth-temave-ne-bruksel/60%Daily2016-11-29 16:14
https://kosova-info.com/kosova-dhe-serbia-me-deklarata-kontradiktore-rreth-temave-ne-bruksel/60%Daily2016-11-29 16:14
https://kosova-info.com/aurela-del-me-pak-rroba-edhe-ne-te-ftohte-foto/60%Daily2016-11-29 16:00
https://kosova-info.com/gjenerata-e-re-e-iphone-do-t-ket-teknologjin-e-ngarkimit-wireless/60%Daily2016-11-29 14:35
https://kosova-info.com/gjenerata-e-re-e-iphone-do-t-ket-teknologjin-e-ngarkimit-wireless/60%Daily2016-11-29 14:35
https://kosova-info.com/menyra-si-ta-fshini-veten-nga-interneti-me-vetem-nje-klikim/60%Daily2016-11-29 15:48
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-rritur-djali-i-sinan-hoxhes-foto/60%Daily2016-11-29 15:39
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-rritur-djali-i-sinan-hoxhes-foto/60%Daily2016-11-29 15:39
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-escobar-para-27-viteve-rrezoi-nje-avion-ne-vendin-e-njejte-me-fatkeqesine-e-sotshme/60%Daily2016-11-29 15:22
https://kosova-info.com/cikalleshi-shenon-gol-fantastik-video/60%Daily2016-11-29 15:18
https://kosova-info.com/keds-i-nuk-e-perfille-zrre-ne-serish-nderpret-rrymen-me-arsyetimin-e-mirembajtjes-se-rrjetit/60%Daily2016-11-29 15:07
https://kosova-info.com/brezovica-mbushet-me-bore-foto/60%Daily2016-11-29 15:06
https://kosova-info.com/brezovica-mbushet-me-bore-foto/60%Daily2016-11-29 15:06
https://kosova-info.com/brezovica-mbushet-me-bore-foto/60%Daily2016-11-29 15:06
https://kosova-info.com/brezovica-mbushet-me-bore-foto-2/60%Daily2016-11-29 15:06
https://kosova-info.com/brezovica-mbushet-me-bore-foto-2/60%Daily2016-11-29 15:06
https://kosova-info.com/sot-eshte-nje-kengetare-shume-e-njohur-fotovideo/60%Daily2016-11-29 15:03
https://kosova-info.com/sot-eshte-nje-kengetare-shume-e-njohur-fotovideo/60%Daily2016-11-29 15:03
https://kosova-info.com/portieri-i-chapecoenses-vdes-pas-komunikimit-me-gruan/60%Daily2016-11-29 15:03
https://kosova-info.com/portieri-i-chapecoenses-vdes-pas-komunikimit-me-gruan/60%Daily2016-11-29 15:03
https://kosova-info.com/putin-urdheron-dergimin-e-spitaleve-mobile-ne-alepo/60%Daily2016-11-29 15:02
https://kosova-info.com/putin-urdheron-dergimin-e-spitaleve-mobile-ne-alepo/60%Daily2016-11-29 15:02
https://kosova-info.com/putin-urdheron-dergimin-e-spitaleve-mobile-ne-alepo/60%Daily2016-11-29 15:02
https://kosova-info.com/dua-lipan-nuk-e-lene-rehat-fansat-as-gjate-intervistes-foto/60%Daily2016-11-29 14:56
https://kosova-info.com/kreativiteti-ne-kulm-shikojeni-me-cka-ben-muzike-video/60%Daily2016-11-29 14:50
https://kosova-info.com/kreativiteti-ne-kulm-shikojeni-me-cka-ben-muzike-video/60%Daily2016-11-29 14:50
https://kosova-info.com/hulumtuesit-nga-nj-universitet-i-kores-s-jugut-kan-krijuar-nj-ekran-oled-q-vishet-si-nj-rrob/60%Daily2016-11-29 14:15
https://kosova-info.com/ka-studiuar-personat-e-pasur-per-5-vite-ka-zbuluar-se-ata-e-shmangin-kete-lloj-te-njerezve/60%Daily2016-11-29 14:41
https://kosova-info.com/ka-studiuar-personat-e-pasur-per-5-vite-ka-zbuluar-se-ata-e-shmangin-kete-lloj-te-njerezve/60%Daily2016-11-29 14:41
https://kosova-info.com/pamje-te-aeroplanit-te-rrezuar-ne-kolumbi-me-lojtare-brazilian-foto/60%Daily2016-11-29 14:30
https://kosova-info.com/pamje-te-aeroplanit-te-rrezuar-ne-kolumbi-me-lojtare-brazilian-foto/60%Daily2016-11-29 14:30
https://kosova-info.com/disa-momente-kur-ences-gati-sa-nuk-i-shpetheu-gjoksi-foto/60%Daily2016-11-29 14:29
https://kosova-info.com/disa-momente-kur-ences-gati-sa-nuk-i-shpetheu-gjoksi-foto/60%Daily2016-11-29 14:29
https://kosova-info.com/disa-momente-kur-ences-gati-sa-nuk-i-shpetheu-gjoksi-foto/60%Daily2016-11-29 14:29
https://kosova-info.com/disa-momente-kur-ences-gati-sa-nuk-i-shpetheu-gjoksi-foto/60%Daily2016-11-29 14:29
https://kosova-info.com/disa-momente-kur-ences-gati-sa-nuk-i-shpetheu-gjoksi-foto-2/60%Daily2016-11-29 14:29
https://kosova-info.com/disa-momente-kur-ences-gati-sa-nuk-i-shpetheu-gjoksi-foto-2/60%Daily2016-11-29 14:29
https://kosova-info.com/disa-momente-kur-ences-gati-sa-nuk-i-shpetheu-gjoksi-foto-2/60%Daily2016-11-29 14:29
https://kosova-info.com/ish-presidenti-iranian-sot-ruan-delet/60%Daily2016-11-29 14:22
https://kosova-info.com/ish-presidenti-iranian-sot-ruan-delet/60%Daily2016-11-29 14:22
https://kosova-info.com/prekese-kancelarja-merkel-ia-ploteson-deshiren-djaloshit-nga-afganistani-video/60%Daily2016-11-29 14:03
https://kosova-info.com/feronikeli-nje-minut-heshtje-per-tragjedine-ne-kolumbi-foto/60%Daily2016-11-29 14:01
https://kosova-info.com/hoxhaj-e-krahason-daciqin-me-millosheviqin/60%Daily2016-11-29 13:58
https://kosova-info.com/de-gea-e-humbi-nje-shok-ne-rrezimin-e-aeroplanit-ne-kolumbi-foto/60%Daily2016-11-29 13:45
https://kosova-info.com/de-gea-e-humbi-nje-shok-ne-rrezimin-e-aeroplanit-ne-kolumbi-foto/60%Daily2016-11-29 13:45
https://kosova-info.com/de-gea-e-humbi-nje-shok-ne-rrezimin-e-aeroplanit-ne-kolumbi-foto/60%Daily2016-11-29 13:45
https://kosova-info.com/emisioni-maroken-u-meson-grave-si-te-fshehin-te-rrahurat-e-bashkeshorteve-me-grim-video/60%Daily2016-11-29 13:44
https://kosova-info.com/emisioni-maroken-u-meson-grave-si-te-fshehin-te-rrahurat-e-bashkeshorteve-me-grim-video/60%Daily2016-11-29 13:44
https://kosova-info.com/emisioni-maroken-u-meson-grave-si-te-fshehin-te-rrahurat-e-bashkeshorteve-me-grim-video/60%Daily2016-11-29 13:44
https://kosova-info.com/emisioni-maroken-u-meson-grave-si-te-fshehin-te-rrahurat-e-bashkeshorteve-me-grim-video/60%Daily2016-11-29 13:44
https://kosova-info.com/emisioni-maroken-u-meson-grave-si-te-fshehin-te-rrahurat-e-bashkeshorteve-me-grim-video/60%Daily2016-11-29 13:44
https://kosova-info.com/ipko-shperblen-me-10000-dhurata-super-veturat-range-rover-sport-dhe-mini-one/60%Daily2016-11-29 13:39
https://kosova-info.com/ipko-shperblen-me-10000-dhurata-super-veturat-range-rover-sport-dhe-mini-one-2/60%Daily2016-11-29 13:39
https://kosova-info.com/publikohen-rezultatet-e-testimit-t-intel-core-i7-7700k/60%Daily2016-11-29 13:37
https://kosova-info.com/rrezimi-i-aeroplanit-shikoni-cfare-shkruan-bale-foto/60%Daily2016-11-29 13:35
https://kosova-info.com/lori-hoxha-per-vetveten-do-shkelqesh-sepse-je-yll-foto/60%Daily2016-11-29 13:31
https://kosova-info.com/lori-hoxha-per-vetveten-do-shkelqesh-sepse-je-yll-foto/60%Daily2016-11-29 13:31
https://kosova-info.com/donald-trump-emeron-kritikun-e-obamacare-si-sekretarin-e-ri-te-shendetit/60%Daily2016-11-29 13:30
https://kosova-info.com/edhe-barcelona-solidarizohet-me-chapecoensen/60%Daily2016-11-29 13:16
https://kosova-info.com/deklarata-emocionuese-e-trajnerit-te-chapecoense-gjashte-dite-para-vdekjes-ne-aeroplan/60%Daily2016-11-29 12:49
https://kosova-info.com/futbollisti-i-chapecoense-ka-nje-kerkese-per-te-gjithe-ju/60%Daily2016-11-29 12:34
https://kosova-info.com/shihni-si-ruhet-barroni-djali-i-donald-trump-foto/60%Daily2016-11-29 12:30
https://kosova-info.com/shihni-si-ruhet-barroni-djali-i-donald-trump-foto/60%Daily2016-11-29 12:30
https://kosova-info.com/perleshje-masive-me-sakica-ne-mitrovice-ka-te-lenduar-fotovideo/60%Daily2016-11-29 12:27
https://kosova-info.com/2ton-kap-koken-e-adelina-tahirit-cfare-po-ndodh-mes-tyre-foto/60%Daily2016-11-29 12:25
https://kosova-info.com/2ton-kap-koken-e-adelina-tahirit-cfare-po-ndodh-mes-tyre-foto/60%Daily2016-11-29 12:25
https://kosova-info.com/shqiptari-apel-per-ndihme-nga-burgu-maqedonas-cfare-po-ndodh-me-te-burgosurit/60%Daily2016-11-29 12:16
https://kosova-info.com/bik-sulmi-ndaj-konsullates-turke-cenon-marredheniet-vellazerore/60%Daily2016-11-29 12:15
https://kosova-info.com/bik-sulmi-ndaj-konsullates-turke-cenon-marredheniet-vellazerore/60%Daily2016-11-29 12:15
https://kosova-info.com/bik-sulmi-ndaj-konsullates-turke-cenon-marredheniet-vellazerore-2/60%Daily2016-11-29 12:15
https://kosova-info.com/bik-sulmi-ndaj-konsullates-turke-cenon-marredheniet-vellazerore/60%Daily2016-11-29 12:15
https://kosova-info.com/bik-sulmi-ndaj-konsullates-turke-cenon-marredheniet-vellazerore-2/60%Daily2016-11-29 12:15
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-parandaloi-vrasjen-e-nje-zyrtari-te-qeverise-ne-veri/60%Daily2016-11-29 12:14
https://kosova-info.com/fotografia-e-fundit-e-santanas-para-vdekjes-nga-rrezimi-i-aeroplanit-foto/60%Daily2016-11-29 12:14
https://kosova-info.com/burri-e-pervelon-gruan-me-uje-te-vale/60%Daily2016-11-29 12:13
https://kosova-info.com/serbet-arrestojne-7-nxenes-shqiptare-ne-medvegje-ngriten-flamurin-kombetar/60%Daily2016-11-29 12:12
https://kosova-info.com/barbana-tregon-se-cka-do-te-ndodhe-me-projektet-e-mbetura-te-ergit-foto/60%Daily2016-11-29 12:06
https://kosova-info.com/fuqia-punetore-e-madhe-dhe-e-paprofilizuar/60%Daily2016-11-29 12:04
https://kosova-info.com/kurti-rrah-gruan-e-tij/60%Daily2016-11-29 12:03
https://kosova-info.com/shba-nje-grua-infektohet-me-virusin-zika/60%Daily2016-11-29 12:01
https://kosova-info.com/mustafa-ngushellon-familjen-dvorani-per-humbjen-e-femijeve-te-tyre/60%Daily2016-11-29 11:56
https://kosova-info.com/shumica-e-ruseve-duan-lidhje-me-te-mira-me-perendimin/60%Daily2016-11-29 11:47
https://kosova-info.com/keta-tre-futbolliste-shpetuan-nga-vdekja-ne-aeroplan-arsyeja-do-tju-beje-me-lot-ne-sy/60%Daily2016-11-29 11:34
https://kosova-info.com/keta-tre-futbolliste-shpetuan-nga-vdekja-ne-aeroplan-arsyeja-do-tju-beje-me-lot-ne-sy/60%Daily2016-11-29 11:34
https://kosova-info.com/keta-tre-futbolliste-shpetuan-nga-vdekja-ne-aeroplan-arsyeja-do-tju-beje-me-lot-ne-sy/60%Daily2016-11-29 11:34
https://kosova-info.com/postoi-ne-rrjetin-social-heqjen-e-flamurit-turk-arrestohet-nga-policia/60%Daily2016-11-29 11:26
https://kosova-info.com/postoi-ne-rrjetin-social-heqjen-e-flamurit-turk-arrestohet-nga-policia/60%Daily2016-11-29 11:26
https://kosova-info.com/dorezohet-ne-supreme-ankesa-per-sami-lushtakun/60%Daily2016-11-29 11:18
https://kosova-info.com/ish-futbollisti-i-atletico-madridit-vdiq-nga-rrezimi-i-aeroplanit-foto/60%Daily2016-11-29 11:11
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-fjaloset-me-nenen-shkak-nje-puthje-ne-film/60%Daily2016-11-29 11:04
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-fjaloset-me-nenen-shkak-nje-puthje-ne-film/60%Daily2016-11-29 11:04
https://kosova-info.com/festa-e-chapecoenses-para-fluturimit-te-vdekjes-video/60%Daily2016-11-29 10:51
https://kosova-info.com/studim-87-per-qind-e-femrave-te-bardha-duan-te-bejne-seks-me-meshkuj-me-ngjyre/60%Daily2016-11-29 10:36
https://kosova-info.com/fillojn-shitjet-e-oneplus-3t-n-europ-me-mim-fillestar-400-euro/60%Daily2016-11-29 10:36
https://kosova-info.com/fillojn-shitjet-e-oneplus-3t-n-europ-me-mim-fillestar-400-euro-2/60%Daily2016-11-29 10:36
https://kosova-info.com/fillojn-shitjet-e-oneplus-3t-n-europ-me-mim-fillestar-400-euro-2/60%Daily2016-11-29 10:36
https://kosova-info.com/tmerri-i-bukuroshes-se-fjetur/60%Daily2016-11-29 10:28
https://kosova-info.com/tragjedia-ne-kolumbi-shikojeni-cfare-ka-bere-real-madrid-video/60%Daily2016-11-29 10:27
https://kosova-info.com/fjalet-emocionuese-te-futbollistit-te-mbijetuar-nga-rrezimi-i-aeroplanit-ne-kolumbi/60%Daily2016-11-29 10:18
https://kosova-info.com/fjalet-emocionuese-te-futbollistit-te-mbijetuar-nga-rrezimi-i-aeroplanit-ne-kolumbi/60%Daily2016-11-29 10:18
https://kosova-info.com/fjalet-emocionuese-te-futbollistit-te-mbijetuar-nga-rrezimi-i-aeroplanit-ne-kolumbi-2/60%Daily2016-11-29 10:18
https://kosova-info.com/inteligjenca-juaj-mund-te-varet-nga-madhesia-e-bebezave/60%Daily2016-11-29 10:14
https://kosova-info.com/%e2%80%8bislamistet-tentuan-te-kryejne-sulm-ne-duterten/60%Daily2016-11-29 10:09
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-kane-bere-futbollistet-e-ekipit-brazilian-para-se-te-rrezohej-aeroplani-video/60%Daily2016-11-29 10:09
https://kosova-info.com/dilara-martohet-me-aktorin-shqiptar-prej-shkupit-foto/60%Daily2016-11-29 10:09
https://kosova-info.com/kmdlnj-komuna-e-prishtines-urgjentisht-ta-normalizoje-komunikacionin/60%Daily2016-11-29 10:04
https://kosova-info.com/zhduket-nje-14-vjecar-nga-fushe-kosova/60%Daily2016-11-29 10:00
https://kosova-info.com/kur-nora-istrefi-i-pervjele-manget-dhe-gatuan-pite-foto/60%Daily2016-11-29 09:57
https://kosova-info.com/okb-me-nisjen-e-luftimeve-16-mije-persona-iken-nga-alepo/60%Daily2016-11-29 09:54
https://kosova-info.com/ministri-murati-inkurajon-hapjen-e-shkolles-ne-australi/60%Daily2016-11-29 09:52
https://kosova-info.com/suso-tradhton-milanin-nenshkruan-me/60%Daily2016-11-29 09:51
https://kosova-info.com/suso-tradhton-milanin-nenshkruan-me/60%Daily2016-11-29 09:51
https://kosova-info.com/suso-tradhton-milanin-nenshkruan-me/60%Daily2016-11-29 09:51
https://kosova-info.com/suso-tradhton-milanin-nenshkruan-me/60%Daily2016-11-29 09:51
https://kosova-info.com/plas-bomba-obama-manipuloi-zgjedhjet-4-milione-votues-te-vdekur-me-8-nentor/60%Daily2016-11-29 09:47
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-do-te-ndodhe-te-fc-prishtina/60%Daily2016-11-29 09:39
https://kosova-info.com/franca-kerkon-takim-te-ks-se-per-alepon/60%Daily2016-11-29 09:36
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-ky-ekip-ka-me-shume-fitore-foto/60%Daily2016-11-29 09:28
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-e-rrezimit-te-aeroplanit-ne-kolumbi-video/60%Daily2016-11-29 09:14
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-e-rrezimit-te-aeroplanit-ne-kolumbi-video/60%Daily2016-11-29 09:14
https://kosova-info.com/izraeli-i-jep-fund-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2016-11-29 09:08
https://kosova-info.com/sulmi-ne-ohio-mund-te-kete-prapavije-terroriste/60%Daily2016-11-29 09:02
https://kosova-info.com/shikojeni-rrezimin-e-aeroplanit-ne-kolumbi-video/60%Daily2016-11-29 08:59
https://kosova-info.com/shikojeni-rrezimin-e-aeroplanit-ne-kolumbi-video/60%Daily2016-11-29 08:59
https://kosova-info.com/shikojeni-rrezimin-e-aeroplanit-ne-kolumbi-video/60%Daily2016-11-29 08:59
https://kosova-info.com/oneplus-3t-tani-shitet-edhe-ne-evrope/60%Daily2016-11-29 08:54
https://kosova-info.com/vlc-bn-hapin-e-par-drejt-realitetit-virtual-me-videot-360-gradshe/60%Daily2016-11-29 08:51
https://kosova-info.com/mata-nenshkruan-me-nje-prej-klubeve-me-te-pasura-ne-bote/60%Daily2016-11-29 08:49
https://kosova-info.com/mata-nenshkruan-me-nje-prej-klubeve-me-te-pasura-ne-bote/60%Daily2016-11-29 08:49
https://kosova-info.com/mata-nenshkruan-me-nje-prej-klubeve-me-te-pasura-ne-bote/60%Daily2016-11-29 08:49
https://kosova-info.com/bora-shkakton-veshtiresi-ne-komunikacionin-e-prishtines-foto/60%Daily2016-11-29 08:35
https://kosova-info.com/bora-shkakton-veshtiresi-ne-komunikacionin-e-prishtines-foto/60%Daily2016-11-29 08:35
https://kosova-info.com/bora-shkakton-veshtiresi-ne-komunikacionin-e-prishtines-foto/60%Daily2016-11-29 08:35
https://kosova-info.com/messi-kishte-udhetuar-me-aeroplanin-e-rrezuar-ne-kolumbi/60%Daily2016-11-29 08:33
https://kosova-info.com/messi-kishte-udhetuar-me-aeroplanin-e-rrezuar-ne-kolumbi/60%Daily2016-11-29 08:33
https://kosova-info.com/messi-kishte-udhetuar-me-aeroplanin-e-rrezuar-ne-kolumbi-2/60%Daily2016-11-29 08:33
https://kosova-info.com/messi-kishte-udhetuar-me-aeroplanin-e-rrezuar-ne-kolumbi-2/60%Daily2016-11-29 08:33
https://kosova-info.com/mbi-20-lidere-te-huaj-do-te-marrin-pjese-ne-ceremonine-mortore-te-fidel-kastros/60%Daily2016-11-29 08:30
https://kosova-info.com/mbi-20-lidere-te-huaj-do-te-marrin-pjese-ne-ceremonine-mortore-te-fidel-kastros/60%Daily2016-11-29 08:30
https://kosova-info.com/mbi-20-lidere-te-huaj-do-te-marrin-pjese-ne-ceremonine-mortore-te-fidel-kastros/60%Daily2016-11-29 08:30
https://kosova-info.com/mbi-20-lidere-te-huaj-do-te-marrin-pjese-ne-ceremonine-mortore-te-fidel-kastros/60%Daily2016-11-29 08:30
https://kosova-info.com/mbi-20-lidere-te-huaj-do-te-marrin-pjese-ne-ceremonine-mortore-te-fidel-kastros-2/60%Daily2016-11-29 08:30
https://kosova-info.com/menaxherja-e-fushates-se-donald-trump-arratiset-nga-shtepia-e-bardhe-foto/60%Daily2016-11-29 08:27
https://kosova-info.com/fkpk-ja-me-performance-pozitive/60%Daily2016-11-29 08:22
https://kosova-info.com/fkpk-ja-me-performance-pozitive/60%Daily2016-11-29 08:22
https://kosova-info.com/fkpk-ja-me-performance-pozitive/60%Daily2016-11-29 08:22
https://kosova-info.com/fkpk-ja-me-performance-pozitive-2/60%Daily2016-11-29 08:22
https://kosova-info.com/fkpk-ja-me-performance-pozitive-2/60%Daily2016-11-29 08:22
https://kosova-info.com/italia-shenon-numer-rekord-migrantesh/60%Daily2016-11-29 08:22
https://kosova-info.com/me-cilin-reper-te-famshem-boteror-u-takua-noizy-foto/60%Daily2016-11-29 08:22
https://kosova-info.com/me-cilin-reper-te-famshem-boteror-u-takua-noizy-foto/60%Daily2016-11-29 08:22
https://kosova-info.com/per-nje-jave-majk-i-afrohet-milionshit-video/60%Daily2016-11-29 08:16
https://kosova-info.com/sherojeni-bronkitin-te-femijet-me-barna-natyrale/60%Daily2016-11-29 08:14
https://kosova-info.com/nxenesit-me-thika-shteti-hesht/60%Daily2016-11-29 08:05
https://kosova-info.com/denoncuesit-te-korrupsionit-i-refuzohet-ndertimi/60%Daily2016-11-29 08:02
https://kosova-info.com/denoncuesit-te-korrupsionit-i-refuzohet-ndertimi-2/60%Daily2016-11-29 08:02
https://kosova-info.com/gecaj-e-krahason-nikoliqin-me-dhelpren-qe-i-digjet-bishti/60%Daily2016-11-29 08:00
https://kosova-info.com/gecaj-e-krahason-nikoliqin-me-dhelpren-qe-i-digjet-bishti/60%Daily2016-11-29 08:00
https://kosova-info.com/vetura-zyrtare-kalon-semaforin-ne-te-kuqen-foto/60%Daily2016-11-29 08:00
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsot-i-dorezohet-kuvendit-peticioni-drejtesi-per-astritin/60%Daily2016-11-29 08:00
https://kosova-info.com/fushata-ne-drenas-nis-me-premtime-te-medha/60%Daily2016-11-29 07:59
https://kosova-info.com/lukaku-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-11-29 07:58
https://kosova-info.com/akuzuan-nje-shqiptar-por-kengetarja-serbe-u-vra-nga-vjehrri-foto/60%Daily2016-11-29 07:48
https://kosova-info.com/si-e-kishte-organizuar-banden-kapoja-shqiptar-ne-greqi/60%Daily2016-11-29 07:48
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-cili-ekip-kishte-udhetuar-me-aeroplanin-e-rrezuar-ne-kolumbi-foto/60%Daily2016-11-29 07:43
https://kosova-info.com/keshillat-e-nenes-per-dashurine-te-cilat-nuk-ben-ti-injoroni/60%Daily2016-11-29 07:42
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-me-gjoksin-e-kesaj-seksbombe-foto/60%Daily2016-11-29 07:39
https://kosova-info.com/vazhdojne-homazhet-per-castron-obama-se-ndjek-funeralin/60%Daily2016-11-29 07:32
https://kosova-info.com/renia-e-alepos-nuk-do-te-thoshte-fund-i-luftes/60%Daily2016-11-29 07:27
https://kosova-info.com/lamtumire-milan-foto/60%Daily2016-11-29 07:27
https://kosova-info.com/lamtumire-milan-foto/60%Daily2016-11-29 07:27
https://kosova-info.com/e-gjithe-vemendja-tek-kendall-jenner-foto/60%Daily2016-11-29 07:25
https://kosova-info.com/rrezohet-aeroplani-me-komplet-ekipin-e-futbollit-foto/60%Daily2016-11-29 07:18
https://kosova-info.com/rrezohet-aeroplani-me-komplet-ekipin-e-futbollit-foto-2/60%Daily2016-11-29 07:18
https://kosova-info.com/shkencetaret-raportojne-vdekjen-me-te-madhe-te-koraleve-ne-australi/60%Daily2016-11-29 07:17
https://kosova-info.com/rrezimi-i-aeroplanit-me-futbollistet-braziliane-ka-te-mbijetuar/60%Daily2016-11-29 06:56
https://kosova-info.com/rrezimi-i-aeroplanit-me-futbollistet-braziliane-ka-te-mbijetuar-2/60%Daily2016-11-29 06:56
https://kosova-info.com/haradinaj-propaganda-kunder-personalitetit-tim-e-ka-seline-ne-moske/60%Daily2016-11-29 06:41
https://kosova-info.com/marreveshja-per-energjine-vec-ne-leter/60%Daily2016-11-29 06:35
https://kosova-info.com/ambasadori-minxhozi-shqiptaret-ti-heqin-kufijte-e-mendjes/60%Daily2016-11-29 06:30
https://kosova-info.com/ambasadori-minxhozi-shqiptaret-ti-heqin-kufijte-e-mendjes/60%Daily2016-11-29 06:30
https://kosova-info.com/gazeta-serbe-blic-klani-haradinaj-kontrabandon-arme-nga-serbia/60%Daily2016-11-29 06:14
https://kosova-info.com/rrezohet-aeroplani-me-ekipin-brazilian-te-futbollit-foto/60%Daily2016-11-29 06:10
https://kosova-info.com/horoskopi-29-nentor-2016/60%Daily2016-11-29 06:09
https://kosova-info.com/zbulohet-misteri-ja-perse-femrat-jetojne-me-gjate-se-meshkujt/60%Daily2016-11-29 01:09
https://kosova-info.com/vitamina-b3-ne-vend-te-antibiotikeve/60%Daily2016-11-28 23:43
https://kosova-info.com/vitamina-b3-ne-vend-te-antibiotikeve/60%Daily2016-11-28 23:43
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ua-permiresojne-kujtesen/60%Daily2016-11-28 23:22
https://kosova-info.com/keni-kujdes-nga-bankomatet-ja-cfare-thote-studimi-i-fundit/60%Daily2016-11-28 23:04
https://kosova-info.com/bora-bllokon-rrugen-mavrove-diber/60%Daily2016-11-28 22:58
https://kosova-info.com/bora-bllokon-rrugen-mavrove-diber/60%Daily2016-11-28 22:58
https://kosova-info.com/bora-bllokon-rrugen-mavrove-diber/60%Daily2016-11-28 22:58
https://kosova-info.com/bora-bllokon-rrugen-mavrove-diber/60%Daily2016-11-28 22:58
https://kosova-info.com/bora-bllokon-rrugen-mavrove-diber/60%Daily2016-11-28 22:58
https://kosova-info.com/bora-bllokon-rrugen-mavrove-diber/60%Daily2016-11-28 22:58
https://kosova-info.com/brad-pitt-harron-angelina-jolien-nis-lidhjen-me-aktoren-amerikane/60%Daily2016-11-28 22:57
https://kosova-info.com/25-menyra-per-te-impresionuar-miqte-tuaj-video/60%Daily2016-11-28 22:53
https://kosova-info.com/25-menyra-per-te-impresionuar-miqte-tuaj-video/60%Daily2016-11-28 22:53
https://kosova-info.com/florent-hadergjonaj-godet-kosoven-e-pret-thirrjen-e-zvicres/60%Daily2016-11-28 22:52
https://kosova-info.com/yagcilar-marredheniet-me-shqiptareve-dhe-turqve-jane-te-mira/60%Daily2016-11-28 22:51
https://kosova-info.com/yagcilar-marredheniet-me-shqiptareve-dhe-turqve-jane-te-mira/60%Daily2016-11-28 22:51
https://kosova-info.com/yagcilar-marredheniet-me-shqiptareve-dhe-turqve-jane-te-mira/60%Daily2016-11-28 22:51
https://kosova-info.com/yagcilar-marredheniet-me-shqiptareve-dhe-turqve-jane-te-mira/60%Daily2016-11-28 22:51
https://kosova-info.com/pas-memorandumit-te-5-bashkive-shqiptare-reagon-nikoliq-mos-e-kopjoni-asociacionin/60%Daily2016-11-28 22:47
https://kosova-info.com/zgjoheni-ne-mengjes-me-ereksion-shkencetaret-tregojne-pse-ndodh-kjo/60%Daily2016-11-28 22:43
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-motociklisti-filmon-vdekjen-e-vet-me-kameren-qe-e-kishte-ne-helmete-video-18/60%Daily2016-11-28 22:32
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-motociklisti-filmon-vdekjen-e-vet-me-kameren-qe-e-kishte-ne-helmete-video-18/60%Daily2016-11-28 22:32
https://kosova-info.com/shperthen-skandali-te-bayern-munich/60%Daily2016-11-28 22:30
https://kosova-info.com/kjo-eshte-audi-q8-e-cila-vjen-ne-vitin-2018/60%Daily2016-11-28 22:28
https://kosova-info.com/vajza-nga-tirana-perndjek-dhe-kercenon-nje-mashkull-per-te-bere-seks-me-te/60%Daily2016-11-28 22:27
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-me-nje-urim-te-vecante-per-28-nentorin-foto/60%Daily2016-11-28 22:27
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-me-nje-urim-te-vecante-per-28-nentorin-foto/60%Daily2016-11-28 22:27
https://kosova-info.com/trumpi-fiton-edhe-ne-michigan-konfirmohet-fitorja-e-thelle-kundrejt-hillaryt/60%Daily2016-11-28 22:18
https://kosova-info.com/tuna-takohet-me-deputeten-musliu-komenti-i-kengetares-eshte-epik-foto/60%Daily2016-11-28 22:11
https://kosova-info.com/tuna-takohet-me-deputeten-musliu-komenti-i-kengetares-eshte-epik-foto/60%Daily2016-11-28 22:11
https://kosova-info.com/gabimet-qe-sduhet-ti-beni-kurre-nese-zgjidhni-te-jetoni-me-nje-femer-te-pavarur/60%Daily2016-11-28 22:10
https://kosova-info.com/gabimet-qe-sduhet-ti-beni-kurre-nese-zgjidhni-te-jetoni-me-nje-femer-te-pavarur/60%Daily2016-11-28 22:10
https://kosova-info.com/gabimet-qe-sduhet-ti-beni-kurre-nese-zgjidhni-te-jetoni-me-nje-femer-te-pavarur/60%Daily2016-11-28 22:10
https://kosova-info.com/interi-shenon-fitore-te-rendesishme-ndaj-fiorentines-video/60%Daily2016-11-28 21:56
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-shqiptareve-ne-ballkan-u-duhet-edhe-nje-hap-i-madh/60%Daily2016-11-28 21:50
https://kosova-info.com/nderron-jete-aktorja-shqiptare-elida-cangonji-video/60%Daily2016-11-28 21:46
https://kosova-info.com/serbia-ne-panik-shqiptaret-nisin-krijimin-e-shqiperise-se-madhe-foto/60%Daily2016-11-28 21:43
https://kosova-info.com/serbia-ne-panik-shqiptaret-nisin-krijimin-e-shqiperise-se-madhe-foto/60%Daily2016-11-28 21:43
https://kosova-info.com/serbia-ne-panik-shqiptaret-nisin-krijimin-e-shqiperise-se-madhe-foto-2/60%Daily2016-11-28 21:43
https://kosova-info.com/serbia-ne-panik-shqiptaret-nisin-krijimin-e-shqiperise-se-madhe-foto-2/60%Daily2016-11-28 21:43
https://kosova-info.com/tmerruese-shtepia-e-at-gjergj-fishtes-ne-meshire-te-fatit-foto/60%Daily2016-11-28 21:42
https://kosova-info.com/tmerruese-shtepia-e-at-gjergj-fishtes-ne-meshire-te-fatit-foto-2/60%Daily2016-11-28 21:42
https://kosova-info.com/tmerruese-shtepia-e-at-gjergj-fishtes-ne-meshire-te-fatit-foto-2/60%Daily2016-11-28 21:42
https://kosova-info.com/faton-shoshi-ua-mbledh-bete-eres-dhe-ledrit-foto/60%Daily2016-11-28 21:31
https://kosova-info.com/gabon-rende-handanovic-fiorentina-shenon-me-nje-lojtar-me-pak-video/60%Daily2016-11-28 21:26
https://kosova-info.com/gabon-rende-handanovic-fiorentina-shenon-me-nje-lojtar-me-pak-video/60%Daily2016-11-28 21:26
https://kosova-info.com/liverpooli-gjen-zevendesuesin-e-coutinhos-e-transferon-ne-janar-foto/60%Daily2016-11-28 21:22
https://kosova-info.com/liverpooli-gjen-zevendesuesin-e-coutinhos-e-transferon-ne-janar-foto/60%Daily2016-11-28 21:22
https://kosova-info.com/kadri-veseli-perqafon-adem-demacin-ledri-vulen-dhe-era-istrefin-foto/60%Daily2016-11-28 21:14
https://kosova-info.com/ja-ku-po-festojne-xherdan-shaqiri-bashke-me-capital-t-foto/60%Daily2016-11-28 21:05
https://kosova-info.com/ja-ku-po-festojne-xherdan-shaqiri-bashke-me-capital-t-foto/60%Daily2016-11-28 21:05
https://kosova-info.com/ja-ku-po-festojne-xherdan-shaqiri-bashke-me-capital-t-foto/60%Daily2016-11-28 21:05
https://kosova-info.com/ja-ku-po-festojne-xherdan-shaqiri-bashke-me-capital-t-foto/60%Daily2016-11-28 21:05
https://kosova-info.com/ja-ku-po-festojne-xherdan-shaqiri-bashke-me-capital-t-foto/60%Daily2016-11-28 21:05
https://kosova-info.com/ja-ku-po-festojne-xherdan-shaqiri-bashke-me-capital-t-foto-2/60%Daily2016-11-28 21:05
https://kosova-info.com/armytrix-audi-rs5-vetura-me-e-zhurmshme-ne-bote/60%Daily2016-11-28 21:05
https://kosova-info.com/armytrix-audi-rs5-vetura-me-e-zhurmshme-ne-bote/60%Daily2016-11-28 21:05
https://kosova-info.com/armytrix-audi-rs5-vetura-me-e-zhurmshme-ne-bote/60%Daily2016-11-28 21:05
https://kosova-info.com/armytrix-audi-rs5-vetura-me-e-zhurmshme-ne-bote-2/60%Daily2016-11-28 21:05
https://kosova-info.com/konfirmim-i-ri-samsung-galaxy-s8-vjen-me-6gb-ram/60%Daily2016-11-28 20:52
https://kosova-info.com/ja-cfare-permban-memorandumi-i-pare-i-unionit-te-bashkive-shqiptare/60%Daily2016-11-28 20:51
https://kosova-info.com/ja-cfare-permban-memorandumi-i-pare-i-unionit-te-bashkive-shqiptare/60%Daily2016-11-28 20:51
https://kosova-info.com/dy-femije-shqiptare-e-intervistojne-ibrahimovicin-foto/60%Daily2016-11-28 20:48
https://kosova-info.com/inter-fiorentina-shenohet-goli-i-katert-video/60%Daily2016-11-28 20:40
https://kosova-info.com/profecia-jason-bota-ne-vitin-2017-fundi-i-amerikes-video/60%Daily2016-11-28 20:38
https://kosova-info.com/demi-shkaterron-veturen-dhe-pastaj-vrapon-perseri-per-ti-sulmuar-njerezit/60%Daily2016-11-28 20:36
https://kosova-info.com/tunen-as-shtatezania-nuk-e-pengon-ta-kalle-per-28-nentor-video/60%Daily2016-11-28 20:33
https://kosova-info.com/tunen-as-shtatezania-nuk-e-pengon-ta-kalle-per-28-nentor-video/60%Daily2016-11-28 20:33
https://kosova-info.com/tunen-as-shtatezania-nuk-e-pengon-ta-kalle-per-28-nentor-video/60%Daily2016-11-28 20:33
https://kosova-info.com/bashkimi-befason-sigal-prishtinen-ne-ligen-ballkanike/60%Daily2016-11-28 20:32
https://kosova-info.com/bashkimi-befason-sigal-prishtinen-ne-ligen-ballkanike/60%Daily2016-11-28 20:32
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-ne-tirane-feston-28-nentorin-bashke-me-presidentin-nishani-foto/60%Daily2016-11-28 20:28
https://kosova-info.com/icardi-shetit-mbrojtjen-shenon-super-gol-video/60%Daily2016-11-28 20:24
https://kosova-info.com/pas-thashethemeve-per-martese-lajmerohet-almeda-abazi-foto/60%Daily2016-11-28 20:16
https://kosova-info.com/tjeter-gol-i-bukur-ne-ndeshjen-inter-fiorentina-video/60%Daily2016-11-28 20:13
https://kosova-info.com/tjeter-gol-i-bukur-ne-ndeshjen-inter-fiorentina-video/60%Daily2016-11-28 20:13
https://kosova-info.com/bmw-do-t-prodhoj-nj-version-t-ri-t-makins-elektrike-i3-n-2017-tn/60%Daily2016-11-28 20:10
https://kosova-info.com/bmw-do-t-prodhoj-nj-version-t-ri-t-makins-elektrike-i3-n-2017-tn/60%Daily2016-11-28 20:10
https://kosova-info.com/inter-fiorentina-gol-i-cmendur-ne-minuten-e-3-te-video/60%Daily2016-11-28 20:06
https://kosova-info.com/urimi-i-vecante-i-ermal-mamaqit-cfare-beje-per-atdheun-mbaja-flamurin-foto-coveri-foto/60%Daily2016-11-28 20:05
https://kosova-info.com/haradinaj-e-degjoj-bob-marleyn-bob-dylan-adele-degjoj-edhe-rap-dhe-r-n-b-video/60%Daily2016-11-28 20:03
https://kosova-info.com/sassuolo-ndal-napolin-video/60%Daily2016-11-28 20:00
https://kosova-info.com/shota-baraliu-aksidentohet-me-veture-foto/60%Daily2016-11-28 19:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-sulmuesi-me-i-mire-ne-evrope-kete-edicion-foto/60%Daily2016-11-28 19:53
https://kosova-info.com/barbana-dedikim-per-vellain-e-ndjere-ergin-foto/60%Daily2016-11-28 19:46
https://kosova-info.com/modelja-zhvishet-ne-autobus-dhe-ka-nje-mesazh-te-madh-per-te-gjithe-neve/60%Daily2016-11-28 19:43
https://kosova-info.com/giggs-ky-eshte-lojtari-me-i-mire-qe-kam-luajtur-ne-karrieren-time-te-unitedi/60%Daily2016-11-28 19:27
https://kosova-info.com/giggs-ky-eshte-lojtari-me-i-mire-qe-kam-luajtur-ne-karrieren-time-te-unitedi-2/60%Daily2016-11-28 19:27
https://kosova-info.com/shoke-ne-kopesht-martohen-pasi-u-ritakuan-pas-30-vitesh/60%Daily2016-11-28 19:26
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-poloni-diskuton-me-homologet-per-sigurine-ne-ballkan/60%Daily2016-11-28 19:22
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-poloni-diskuton-me-homologet-per-sigurine-ne-ballkan-2/60%Daily2016-11-28 19:22
https://kosova-info.com/rrefehet-aktorja-e-njohur-tregon-se-e-kane-perdhunuar-foto/60%Daily2016-11-28 19:20
https://kosova-info.com/rrefehet-aktorja-e-njohur-tregon-se-e-kane-perdhunuar-foto/60%Daily2016-11-28 19:20
https://kosova-info.com/flamur-nga-burgu/60%Daily2016-11-28 19:17
https://kosova-info.com/turqia-heton-edhe-kujdestaret-e-jetimeve-per-lidhje-me-pucin/60%Daily2016-11-28 19:14
https://kosova-info.com/me-xhinse-por-topless-foto/60%Daily2016-11-28 19:08
https://kosova-info.com/me-xhinse-por-topless-foto/60%Daily2016-11-28 19:08
https://kosova-info.com/4-metoda-shtepiake-per-te-zhdukur-aknet-dhe-shenjat-ne-fytyre/60%Daily2016-11-28 19:07
https://kosova-info.com/5-problemet-e-botes-per-te-cilat-askush-nuk-flet-video/60%Daily2016-11-28 19:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-fiorentina-foto/60%Daily2016-11-28 19:02
https://kosova-info.com/me-kenge-e-valle-keshtu-ulqini-e-festoi-28-nentorin-videofoto/60%Daily2016-11-28 19:02
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-hedh-poshte-pretendimet-e-trumpit-per-votues-te-paligjshem/60%Daily2016-11-28 19:00
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-hedh-poshte-pretendimet-e-trumpit-per-votues-te-paligjshem/60%Daily2016-11-28 19:00
https://kosova-info.com/edukatorja-rreh-foshnjen-deri-sa-i-thyen-kafken-pamje-te-renda-video/60%Daily2016-11-28 18:57
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-uron-28-nentorin-publikon-foto-me-adem-jasharin-dhe-muje-krasniqin-foto/60%Daily2016-11-28 18:53
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-uron-28-nentorin-publikon-foto-me-adem-jasharin-dhe-muje-krasniqin-foto/60%Daily2016-11-28 18:53
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-uron-28-nentorin-publikon-foto-me-adem-jasharin-dhe-muje-krasniqin-foto/60%Daily2016-11-28 18:53
https://kosova-info.com/insigne-shenon-golin-e-javes-ne-serie-a-video/60%Daily2016-11-28 18:53
https://kosova-info.com/insigne-shenon-golin-e-javes-ne-serie-a-video/60%Daily2016-11-28 18:53
https://kosova-info.com/e-mahnitshme-keshtu-duket-pianoja-e-se-ardhmes-video/60%Daily2016-11-28 18:48
https://kosova-info.com/sulmohet-deutsche-telekom-900-mij-konsumator-pa-shrbim/60%Daily2016-11-28 17:54
https://kosova-info.com/veseli-denon-ashper-sulmin-ndaj-konsullates-turke-ne-prizren/60%Daily2016-11-28 18:43
https://kosova-info.com/neser-ne-terstenik-te-drenasit-varrosen-dy-femijet-qe-humben-jeten-tragjikisht-ne-serbi/60%Daily2016-11-28 18:38
https://kosova-info.com/mundohet-ta-corientoje-kundershtarin-duke-ia-treguar-te-pasmet-ndodh-e-pabesueshmja-video/60%Daily2016-11-28 18:37
https://kosova-info.com/mundohet-ta-corientoje-kundershtarin-duke-ia-treguar-te-pasmet-ndodh-e-pabesueshmja-video/60%Daily2016-11-28 18:37
https://kosova-info.com/piu-leng-domatesh-per-2-muaj-rresht-ndersa-rezultatet-ishin-mahnitese/60%Daily2016-11-28 18:29
https://kosova-info.com/pakti-shba-kuba-donald-trump-kercenon-ta-zhbeje/60%Daily2016-11-28 18:28
https://kosova-info.com/pakti-shba-kuba-donald-trump-kercenon-ta-zhbeje/60%Daily2016-11-28 18:28
https://kosova-info.com/pakti-shba-kuba-donald-trump-kercenon-ta-zhbeje/60%Daily2016-11-28 18:28
https://kosova-info.com/keta-jane-yjet-qe-mungojne-ne-el-classico/60%Daily2016-11-28 18:25
https://kosova-info.com/keta-jane-yjet-qe-mungojne-ne-el-classico/60%Daily2016-11-28 18:25
https://kosova-info.com/keta-jane-yjet-qe-mungojne-ne-el-classico/60%Daily2016-11-28 18:25
https://kosova-info.com/keta-jane-yjet-qe-mungojne-ne-el-classico/60%Daily2016-11-28 18:25
https://kosova-info.com/simbolet-e-pavaresise-se-para-104-viteve-ekspozohen-ne-tirane-video/60%Daily2016-11-28 18:20
https://kosova-info.com/peticioni-drejtesi-per-astritin-neser-ne-kuvend/60%Daily2016-11-28 18:14
https://kosova-info.com/nje-historik-i-shkurter-i-jetes-dhe-vepres-te-komandantit-legjendar-adem-jasharit/60%Daily2016-11-28 18:08
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-dyshuar-ne-universitetin-e-ohajos-ka-vdekur/60%Daily2016-11-28 18:07
https://kosova-info.com/incidentet-ndermjet-serbeve-ne-veri-leposaviqi-kerkon-nderhyrjen-e-prishtines/60%Daily2016-11-28 18:07
https://kosova-info.com/tahiri-me-eichhorst-dakordohen-qe-zbatimi-i-marreveshjeve-te-brukselit-te-behet-sa-me-shpejt/60%Daily2016-11-28 18:02
https://kosova-info.com/jose-mourinho-zyrtarisht-ne-telashe/60%Daily2016-11-28 18:02
https://kosova-info.com/jose-mourinho-zyrtarisht-ne-telashe/60%Daily2016-11-28 18:02
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-qe-e-shkroi-ergi-dini-video/60%Daily2016-11-28 17:56
https://kosova-info.com/cmendet-interi-50-milione-euro-per-yllin-e-chelsea-foto/60%Daily2016-11-28 17:54
https://kosova-info.com/vitin-e-ardhshm-apple-prezanton-iphone-e-par-me-ekran-oled-t-lakuar/60%Daily2016-11-28 17:47
https://kosova-info.com/miss-shqiperia-2007-lakuriq-per-revisten-franceze-foto/60%Daily2016-11-28 17:45
https://kosova-info.com/kjo-eshte-keshtjella-e-re-e-apple/60%Daily2016-11-28 17:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-keshtjella-e-re-e-apple-2/60%Daily2016-11-28 17:41
https://kosova-info.com/urimi-i-dites-mavraj-behet-isa-boletini-fotografohet-me-ismail-qemalin-foto/60%Daily2016-11-28 17:41
https://kosova-info.com/urimi-i-dites-mavraj-behet-isa-boletini-fotografohet-me-ismail-qemalin-foto-2/60%Daily2016-11-28 17:41
https://kosova-info.com/robben-zgjedh-formacionin-me-lojtaret-me-te-mire-qe-ka-luajtur-foto/60%Daily2016-11-28 17:27
https://kosova-info.com/marina-i-jep-hijeshi-28-nentorit-duket-shume-seksi-foto/60%Daily2016-11-28 17:23
https://kosova-info.com/ja-si-tesla-e-fuqizon-nje-ishull-me-energji-diellore/60%Daily2016-11-28 17:23
https://kosova-info.com/ushtria-rikthen-13-e-territorit-nga-rebelet-ne-alepo/60%Daily2016-11-28 17:18
https://kosova-info.com/edhe-ne-zvicer-ben-buje-bojkoti-i-tifozeve-shqiptare-ndaj-kombetares/60%Daily2016-11-28 17:14
https://kosova-info.com/edhe-ne-zvicer-ben-buje-bojkoti-i-tifozeve-shqiptare-ndaj-kombetares/60%Daily2016-11-28 17:14
https://kosova-info.com/edhe-ne-zvicer-ben-buje-bojkoti-i-tifozeve-shqiptare-ndaj-kombetares/60%Daily2016-11-28 17:14
https://kosova-info.com/edhe-ne-zvicer-ben-buje-bojkoti-i-tifozeve-shqiptare-ndaj-kombetares/60%Daily2016-11-28 17:14
https://kosova-info.com/adoleshentja-me-mbulese-konkurron-per-miss-minesota-fotovideo/60%Daily2016-11-28 17:08
https://kosova-info.com/iphone-8-ekran-te-lakuar-dhe-cmim-shume-te-larte/60%Daily2016-11-28 17:06
https://kosova-info.com/iphone-8-ekran-te-lakuar-dhe-cmim-shume-te-larte/60%Daily2016-11-28 17:06
https://kosova-info.com/iphone-8-ekran-te-lakuar-dhe-cmim-shume-te-larte-2/60%Daily2016-11-28 17:06
https://kosova-info.com/isa-behrami-ringjall-heroizmin-e-isa-boletinit-ne-tinguj-ciftelie/60%Daily2016-11-28 17:01
https://kosova-info.com/ekspertet-telefoni-personal-i-donald-trump-rrezik-i-papare-per-sigurine-kombetare-amerikane-foto/60%Daily2016-11-28 16:58
https://kosova-info.com/ekspertet-telefoni-personal-i-donald-trump-rrezik-i-papare-per-sigurine-kombetare-amerikane-foto/60%Daily2016-11-28 16:58
https://kosova-info.com/kreret-e-vetevendosjes-nuk-i-pret-rifat-jashari-por-djali-i-adem-jasharit-foto/60%Daily2016-11-28 16:56
https://kosova-info.com/kreret-e-vetevendosjes-nuk-i-pret-rifat-jashari-por-djali-i-adem-jasharit-foto/60%Daily2016-11-28 16:56
https://kosova-info.com/ronaldo-dridh-realin-para-ndeshjes-me-barcelonen-foto/60%Daily2016-11-28 16:53
https://kosova-info.com/veseli-ramiz-lladrovci-do-jete-kryetari-me-i-mire-i-drenasit/60%Daily2016-11-28 16:46
https://kosova-info.com/veseli-ramiz-lladrovci-do-jete-kryetari-me-i-mire-i-drenasit/60%Daily2016-11-28 16:46
https://kosova-info.com/veseli-ramiz-lladrovci-do-jete-kryetari-me-i-mire-i-drenasit/60%Daily2016-11-28 16:46
https://kosova-info.com/veseli-ramiz-lladrovci-do-jete-kryetari-me-i-mire-i-drenasit/60%Daily2016-11-28 16:46
https://kosova-info.com/veseli-ramiz-lladrovci-do-jete-kryetari-me-i-mire-i-drenasit/60%Daily2016-11-28 16:46
https://kosova-info.com/veseli-ramiz-lladrovci-do-jete-kryetari-me-i-mire-i-drenasit/60%Daily2016-11-28 16:46
https://kosova-info.com/jurgen-kloppin-sic-nuk-e-keni-pare-asnjehere-video/60%Daily2016-11-28 16:46
https://kosova-info.com/limaj-nuk-kemi-asnje-dileme-qe-ndryshimi-ka-ardhur-ne-drenas-foto/60%Daily2016-11-28 16:38
https://kosova-info.com/lideri-cecen-i-gatshem-te-merret-ne-pyetje-per-vrasjen-e-nemtsovit/60%Daily2016-11-28 16:32
https://kosova-info.com/coutinho-trondit-liverpoolin-ja-sa-gjate-do-te-mungoje/60%Daily2016-11-28 16:32
https://kosova-info.com/coutinho-trondit-liverpoolin-ja-sa-gjate-do-te-mungoje/60%Daily2016-11-28 16:32
https://kosova-info.com/coutinho-trondit-liverpoolin-ja-sa-gjate-do-te-mungoje-2/60%Daily2016-11-28 16:32
https://kosova-info.com/himni-i-flamurit-video/60%Daily2016-11-28 16:26
https://kosova-info.com/policia-arreston-hajnat-qe-i-hyne-ne-shtepi-kryeprokurorit-lumezi-dhe-ia-vodhen-telefonin/60%Daily2016-11-28 16:22
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-lotet-e-vuajtjes-i-kthen-ne-gezimfoto/60%Daily2016-11-28 16:22
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-lotet-e-vuajtjes-i-kthen-ne-gezimfoto/60%Daily2016-11-28 16:22
https://kosova-info.com/urim-te-vecante-me-fotografi-te-vecante-ben-mustafi-per-28-nentor-foto/60%Daily2016-11-28 16:18
https://kosova-info.com/urim-te-vecante-me-fotografi-te-vecante-ben-mustafi-per-28-nentor-foto/60%Daily2016-11-28 16:18
https://kosova-info.com/mali-i-zi-behet-me-qeveri-te-re-shqiptaret-marrin-nje-ministri/60%Daily2016-11-28 16:17
https://kosova-info.com/ndizet-el-classico-barcelona-e-provokon-realin-me-kete-video-video/60%Daily2016-11-28 16:11
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-kampusin-ohio-state-university-shtate-te-plagosur-videofoto/60%Daily2016-11-28 16:07
https://kosova-info.com/4-performancat-me-te-mira-te-pianos-ne-rruge-video/60%Daily2016-11-28 16:05
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-familja-malaj-dhe-berisha-jane-sinonim-i-lirise-dhe-pavaresise/60%Daily2016-11-28 15:59
https://kosova-info.com/fotografite-qe-nuk-do-te-deshironin-ti-shihnin-kurre-tifozet-e-liverpoolit-foto/60%Daily2016-11-28 15:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shuma-e-parave-qe-vajza-e-sulltaneshes-hyrem-ka-ne-llogari-foto/60%Daily2016-11-28 15:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shuma-e-parave-qe-vajza-e-sulltaneshes-hyrem-ka-ne-llogari-foto/60%Daily2016-11-28 15:59
https://kosova-info.com/trump-bene-ndryshimin-e-madh-david-petraeus-para-rudy-giulianit-si-sekretar-i-jashtem/60%Daily2016-11-28 15:57
https://kosova-info.com/pas-intervistes-se-bujshme-ja-si-provokon-nusja-e-ish-diktatorit-hoxha-foto/60%Daily2016-11-28 15:53
https://kosova-info.com/pas-intervistes-se-bujshme-ja-si-provokon-nusja-e-ish-diktatorit-hoxha-foto/60%Daily2016-11-28 15:53
https://kosova-info.com/pas-intervistes-se-bujshme-ja-si-provokon-nusja-e-ish-diktatorit-hoxha-foto/60%Daily2016-11-28 15:53
https://kosova-info.com/cila-eshte-historia-e-himneve/60%Daily2016-11-28 15:52
https://kosova-info.com/messi-trondit-barcelonen-para-ndeshjes-me-realin-foto/60%Daily2016-11-28 15:48
https://kosova-info.com/policia-arreston-grupin-e-vjedhjeve-te-renda-ne-prishtine-dhe-fushe-kosove/60%Daily2016-11-28 15:41
https://kosova-info.com/policia-arreston-grupin-e-vjedhjeve-te-renda-ne-prishtine-dhe-fushe-kosove/60%Daily2016-11-28 15:41
https://kosova-info.com/policia-arreston-grupin-e-vjedhjeve-te-renda-ne-prishtine-dhe-fushe-kosove-2/60%Daily2016-11-28 15:41
https://kosova-info.com/nente-llojet-e-mendimeve-negative-dhe-si-ti-kaperceni/60%Daily2016-11-28 15:40
https://kosova-info.com/ronaldo-publikon-nje-video-nga-garazhi-i-mbushur-me-super-vetura-video/60%Daily2016-11-28 15:39
https://kosova-info.com/athine-shkaterrohet-rrjeti-masiv-i-narkotikeve-drejtohej-nga-shqiptare/60%Daily2016-11-28 15:36
https://kosova-info.com/athine-shkaterrohet-rrjeti-masiv-i-narkotikeve-drejtohej-nga-shqiptare/60%Daily2016-11-28 15:36
https://kosova-info.com/per-rruge-shqiperise-i-duhen-1-6-miliard-euro/60%Daily2016-11-28 15:31
https://kosova-info.com/per-rruge-shqiperise-i-duhen-1-6-miliard-euro/60%Daily2016-11-28 15:31
https://kosova-info.com/xiaomi-prezanton-mi-5c-m-6-dhjetor/60%Daily2016-11-28 17:29
https://kosova-info.com/griezmann-tregon-pse-nuk-do-te-transferohet-te-real-madridi/60%Daily2016-11-28 15:28
https://kosova-info.com/griezmann-tregon-pse-nuk-do-te-transferohet-te-real-madridi/60%Daily2016-11-28 15:28
https://kosova-info.com/nisin-talljet-ne-internet-me-vajzen-e-trump-foto/60%Daily2016-11-28 15:23
https://kosova-info.com/mediat-serbe-dhe-maqedonase-ne-tirane-ne-dyer-te-vogla-formohet-shqiperia-e-madhe/60%Daily2016-11-28 15:22
https://kosova-info.com/thaci-pergezon-policine-qe-i-kapi-shpejt-autoret-e-sulmit-ndaj-konsullates-turke/60%Daily2016-11-28 15:21
https://kosova-info.com/perfaqesuesja-e-zvicres-zgjedh-fotografine-e-vellezerve-xhaka-fotografi-te-vitit/60%Daily2016-11-28 15:17
https://kosova-info.com/kjo-foto-e-kesaj-modeleje-do-te-hyje-ne-histori-si-fotoja-me-e-bukur-e-28-nentorit-foto/60%Daily2016-11-28 15:13
https://kosova-info.com/foshnja-zgjohet-nga-koma-pak-para-se-makineria-e-frymemarrjes-te-shkycej/60%Daily2016-11-28 15:10
https://kosova-info.com/oconnell-e-denojme-sulmin-ndaj-konsullates-turqit-i-kemi-aleate-dhe-miq/60%Daily2016-11-28 15:10
https://kosova-info.com/rapsodet-midis-sheshit-te-prishtines-ia-thone-kenges-per-28-nentor-video/60%Daily2016-11-28 15:06
https://kosova-info.com/rapsodet-midis-sheshit-te-prishtines-ia-thone-kenges-per-28-nentor-video/60%Daily2016-11-28 15:06
https://kosova-info.com/modeli-i-njohur-behet-baba-foto/60%Daily2016-11-28 14:59
https://kosova-info.com/per-festat-e-nentorit-xhemajlaj-pritet-ne-kullen-e-jasharajve-foto/60%Daily2016-11-28 14:58
https://kosova-info.com/per-festat-e-nentorit-xhemajlaj-pritet-ne-kullen-e-jasharajve-foto/60%Daily2016-11-28 14:58
https://kosova-info.com/uefa-publikon-listen-e-klubeve-me-te-mira-ne-evrope/60%Daily2016-11-28 14:55
https://kosova-info.com/uefa-publikon-listen-e-klubeve-me-te-mira-ne-evrope/60%Daily2016-11-28 14:55
https://kosova-info.com/uefa-publikon-listen-e-klubeve-me-te-mira-ne-evrope/60%Daily2016-11-28 14:55
https://kosova-info.com/uefa-publikon-listen-e-klubeve-me-te-mira-ne-evrope/60%Daily2016-11-28 14:55
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-kete-28-nentor-gjilani-ia-dedikon-kryengritesit-te-madh-te-shqiptareve-idriz-seferi/60%Daily2016-11-28 14:47
https://kosova-info.com/policia-arreston-5-persona-te-dyshuar-per-sulm-ndaj-konsullates-turke-ne-prizren/60%Daily2016-11-28 14:42
https://kosova-info.com/punetoret-e-keds-it-kerkojme-nga-organet-e-drejtesise-zbardhen-e-vrasjes-se-kolegut-tone-foto/60%Daily2016-11-28 14:41
https://kosova-info.com/uefa-kjo-eshte-liga-me-e-forte-ne-bote/60%Daily2016-11-28 14:41
https://kosova-info.com/uefa-kjo-eshte-liga-me-e-forte-ne-bote/60%Daily2016-11-28 14:41
https://kosova-info.com/shaqiri-uron-28-nentorin-me-nje-foto-speciale-foto/60%Daily2016-11-28 14:24
https://kosova-info.com/i-shenoi-gol-romes-por-shikoni-cfare-thote-memushaj/60%Daily2016-11-28 14:15
https://kosova-info.com/qeveria-e-denon-sulmin-ndaj-konsullates-turke-ne-prizren/60%Daily2016-11-28 14:14
https://kosova-info.com/gjilani-inauguron-muzeun-e-qytetit/60%Daily2016-11-28 14:09
https://kosova-info.com/gjilani-inauguron-muzeun-e-qytetit/60%Daily2016-11-28 14:09
https://kosova-info.com/gjilani-inauguron-muzeun-e-qytetit/60%Daily2016-11-28 14:09
https://kosova-info.com/keto-jane-kenget-e-reja-qe-u-prezantuan-ne-kenga-magjike-video/60%Daily2016-11-28 14:08
https://kosova-info.com/keto-jane-kenget-e-reja-qe-u-prezantuan-ne-kenga-magjike-video/60%Daily2016-11-28 14:08
https://kosova-info.com/keto-jane-kenget-e-reja-qe-u-prezantuan-ne-kenga-magjike-video/60%Daily2016-11-28 14:08
https://kosova-info.com/keto-jane-kenget-e-reja-qe-u-prezantuan-ne-kenga-magjike-video/60%Daily2016-11-28 14:08
https://kosova-info.com/pasardhesit-e-policise-sekrete-te-stalinit-kerkojne-mbylljen-e-te-dhenave/60%Daily2016-11-28 14:08
https://kosova-info.com/nj-ransomware-hakon-kompjuterat-nprmjet-fotove-n-facebook-dhe-linkedin/60%Daily2016-11-28 14:04
https://kosova-info.com/zaevin-e-nxjerrin-me-plis-ne-diten-e-flamurit-foto/60%Daily2016-11-28 14:01
https://kosova-info.com/me-ne-fund-vjen-nje-super-lajm-per-barcelonen-para-el-clasicos/60%Daily2016-11-28 13:59
https://kosova-info.com/zbulohen-planet-e-isis-it-per-sulme-ne-evrope/60%Daily2016-11-28 13:58
https://kosova-info.com/makineria-vrasese-snajperisti-britanik-qe-ka-eliminuar-47-kamikaze/60%Daily2016-11-28 13:58
https://kosova-info.com/lufta-e-humbur-e-luanit-ndaj-gjirafes-pamje-te-jashtezakonshme-video/60%Daily2016-11-28 13:52
https://kosova-info.com/instrumentet-muzikore-qe-nuk-i-keni-njohur-kurre-me-pare-video/60%Daily2016-11-28 13:50
https://kosova-info.com/pamje-nga-momenti-kur-u-gjet-trupi-i-pajete-i-45-vjecarit-nga-podujeva-video/60%Daily2016-11-28 13:49
https://kosova-info.com/pamje-nga-momenti-kur-u-gjet-trupi-i-pajete-i-45-vjecarit-nga-podujeva-video/60%Daily2016-11-28 13:49
https://kosova-info.com/ja-si-po-festohet-28-nentori-neper-bote-foto/60%Daily2016-11-28 13:44
https://kosova-info.com/mjeket-austriake-bejne-shqiponjen-dykrenore-foto/60%Daily2016-11-28 13:44
https://kosova-info.com/nje-gjykate-ne-iran-ka-denuar-djalin-e-krahut-te-djathte-te-khomeinit/60%Daily2016-11-28 13:37
https://kosova-info.com/urimet-speciale-te-futbollisteve-cili-ishte-me-i-bukuri-foto/60%Daily2016-11-28 13:33
https://kosova-info.com/urimet-speciale-te-futbollisteve-cili-ishte-me-i-bukuri-foto/60%Daily2016-11-28 13:33
https://kosova-info.com/toyota-me-muze-sekret-aty-ku-ndodhen-mbi-100-vetura-te-rralla-foto/60%Daily2016-11-28 13:27
https://kosova-info.com/iran-denohet-djali-i-krahut-te-djathte-te-khomeinit/60%Daily2016-11-28 13:23
https://kosova-info.com/rama-e-dashur-merkel-ju-premtoj-se-nuk-do-ta-zhgenjejme-besimin-tuaj/60%Daily2016-11-28 13:19
https://kosova-info.com/rama-e-dashur-merkel-ju-premtoj-se-nuk-do-ta-zhgenjejme-besimin-tuaj/60%Daily2016-11-28 13:19
https://kosova-info.com/perle-nga-blick-per-28-nentor-bukuroshet-super-seksi-shqiptare-te-emisioneve-sportive/60%Daily2016-11-28 13:15
https://kosova-info.com/perle-nga-blick-per-28-nentor-bukuroshet-super-seksi-shqiptare-te-emisioneve-sportive/60%Daily2016-11-28 13:15
https://kosova-info.com/perle-nga-blick-per-28-nentor-bukuroshet-super-seksi-shqiptare-te-emisioneve-sportive/60%Daily2016-11-28 13:15
https://kosova-info.com/perle-nga-blick-per-28-nentor-bukuroshet-super-seksi-shqiptare-te-emisioneve-sportive-2/60%Daily2016-11-28 13:15
https://kosova-info.com/spanja-arrestoi-kater-persona-te-dyshuar-per-perfshirje-ne-isis/60%Daily2016-11-28 13:14
https://kosova-info.com/spanja-arrestoi-kater-persona-te-dyshuar-per-perfshirje-ne-isis/60%Daily2016-11-28 13:14
https://kosova-info.com/spanja-arrestoi-kater-persona-te-dyshuar-per-perfshirje-ne-isis/60%Daily2016-11-28 13:14
https://kosova-info.com/spanja-arrestoi-kater-persona-te-dyshuar-per-perfshirje-ne-isis/60%Daily2016-11-28 13:14
https://kosova-info.com/spanja-arrestoi-kater-persona-te-dyshuar-per-perfshirje-ne-isis/60%Daily2016-11-28 13:14
https://kosova-info.com/putin-nuk-do-te-shkoje-ne-varrimin-e-fidel-kastros/60%Daily2016-11-28 13:12
https://kosova-info.com/filmi-i-animuar-me-rekord-shikimesh-video/60%Daily2016-11-28 12:58
https://kosova-info.com/cenari-dhe-almeda-po-martohen/60%Daily2016-11-28 12:58
https://kosova-info.com/shikoni-paketimin-e-oneplus-3t-nga-nj-avion-luftarak/60%Daily2016-11-28 13:16
https://kosova-info.com/pas-ofertave-nga-serie-a-dhe-la-liga-zbulohet-dicka-shume-interesante-per-de-biasin/60%Daily2016-11-28 12:44
https://kosova-info.com/pas-ofertave-nga-serie-a-dhe-la-liga-zbulohet-dicka-shume-interesante-per-de-biasin/60%Daily2016-11-28 12:44
https://kosova-info.com/pas-ofertave-nga-serie-a-dhe-la-liga-zbulohet-dicka-shume-interesante-per-de-biasin/60%Daily2016-11-28 12:44
https://kosova-info.com/pas-ofertave-nga-serie-a-dhe-la-liga-zbulohet-dicka-shume-interesante-per-de-biasin-2/60%Daily2016-11-28 12:44
https://kosova-info.com/eliminohet-colorado-merr-fund-endrra-e-gashit/60%Daily2016-11-28 12:28
https://kosova-info.com/eliminohet-colorado-merr-fund-endrra-e-gashit/60%Daily2016-11-28 12:28
https://kosova-info.com/basha-perulet-para-adem-jasharit-heronjte-nuk-vdesin-kurre-ne-zemren-e-nje-kombi-mirenjohes/60%Daily2016-11-28 12:27
https://kosova-info.com/jasharet-nderohen-per-festat-e-nentorit-foto/60%Daily2016-11-28 12:19
https://kosova-info.com/vriten-13-civile-ne-sulmet-saudite-ne-jemen/60%Daily2016-11-28 12:18
https://kosova-info.com/vriten-13-civile-ne-sulmet-saudite-ne-jemen/60%Daily2016-11-28 12:18
https://kosova-info.com/kandidati-i-fjales-fushaten-per-drenasin-e-nis-nga-prekazi/60%Daily2016-11-28 12:15
https://kosova-info.com/krasniqi-ti-nderojme-ata-qe-dhane-jeten-per-pavaresine-shqiperise-dhe-kosoves/60%Daily2016-11-28 12:14
https://kosova-info.com/putin-i-shkarkoi-zyrtaret-qe-jane-zgjedhur-ne-akademi/60%Daily2016-11-28 12:04
https://kosova-info.com/hysaj-merr-nje-lajm-katastrofal-ne-diten-e-flamurit/60%Daily2016-11-28 12:03
https://kosova-info.com/presidenti-gjerman-te-frenohet-zgjerimi-i-be-se/60%Daily2016-11-28 12:02
https://kosova-info.com/fansi-i-cmendur-i-donald-trumpit-i-tmerron-myslimanet-ne-amerike-foto/60%Daily2016-11-28 11:56
https://kosova-info.com/therande-nderohen-deshmoret-me-rastin-e-festes-se-28-nentorit/60%Daily2016-11-28 11:49
https://kosova-info.com/raport-android-7-1-1-nougat-publikohet-m-6-dhjetor/60%Daily2016-11-28 09:42
https://kosova-info.com/mos-ia-ndaloni-internetin-por-kufizojani/60%Daily2016-11-28 11:37
https://kosova-info.com/cka-e-nxite-skuqjen-e-syve/60%Daily2016-11-28 11:35
https://kosova-info.com/dasem-si-ne-perralla-modelja-shqiptare-martohet-ne-bali-foto/60%Daily2016-11-28 11:33
https://kosova-info.com/dasem-si-ne-perralla-modelja-shqiptare-martohet-ne-bali-foto/60%Daily2016-11-28 11:33
https://kosova-info.com/dasem-si-ne-perralla-modelja-shqiptare-martohet-ne-bali-foto/60%Daily2016-11-28 11:33
https://kosova-info.com/dasem-si-ne-perralla-modelja-shqiptare-martohet-ne-bali-foto/60%Daily2016-11-28 11:33
https://kosova-info.com/viktimat-e-heshtura-te-dhunes-4-milione-femije-kane-mbetur-jetim-ne-kongo/60%Daily2016-11-28 11:26
https://kosova-info.com/jeta-luksoze-e-fidel-kastros-20-vila-ishull-privat-jaht-dhe-dashnore-pafund/60%Daily2016-11-28 11:22
https://kosova-info.com/kosova-biznes-me-te-madh-me-serbine-se-me-shqiperine/60%Daily2016-11-28 11:18
https://kosova-info.com/gazeta-angleze-bombardon-mourinhon/60%Daily2016-11-28 11:08
https://kosova-info.com/tifozat-kuq-e-zi-me-nje-deshire-te-madhe-per-28-nentor-foto/60%Daily2016-11-28 10:56
https://kosova-info.com/2po2-debatet-kosove-shqiperi-po-mshtin-me-vjell-foto/60%Daily2016-11-28 10:55
https://kosova-info.com/de-biasi-la-liga-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2016-11-28 10:42
https://kosova-info.com/turqi-lirohet-farqin-korrespondentja-e-zerit-te-amerikes/60%Daily2016-11-28 10:36
https://kosova-info.com/turqi-lirohet-farqin-korrespondentja-e-zerit-te-amerikes/60%Daily2016-11-28 10:36
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-shkel-mbi-para-foto/60%Daily2016-11-28 10:33
https://kosova-info.com/si-ka-ndryshuar-klubi-i-milionerve-n-2016-tn-infografik/60%Daily2016-11-28 09:34
https://kosova-info.com/vlc-tani-mbeshtet-edhe-video-ne-360-shkalle/60%Daily2016-11-28 10:27
https://kosova-info.com/vlc-tani-mbeshtet-edhe-video-ne-360-shkalle/60%Daily2016-11-28 10:27
https://kosova-info.com/kroos-konfirmon-lajmin-e-vitit-per-realin/60%Daily2016-11-28 10:23
https://kosova-info.com/kroos-konfirmon-lajmin-e-vitit-per-realin/60%Daily2016-11-28 10:23
https://kosova-info.com/kroos-konfirmon-lajmin-e-vitit-per-realin/60%Daily2016-11-28 10:23
https://kosova-info.com/kroos-konfirmon-lajmin-e-vitit-per-realin/60%Daily2016-11-28 10:23
https://kosova-info.com/ja-si-mblidhen-njerezit-per-ta-pare-bleonen-gjysme-te-zhveshur-ne-rruge-video/60%Daily2016-11-28 10:07
https://kosova-info.com/katastrofe-per-enriquen-i-lendohet-edhe-ylli-tjeter-para-el-clasicos-foto/60%Daily2016-11-28 10:05
https://kosova-info.com/katastrofe-per-enriquen-i-lendohet-edhe-ylli-tjeter-para-el-clasicos-foto/60%Daily2016-11-28 10:05
https://kosova-info.com/katastrofe-per-enriquen-i-lendohet-edhe-ylli-tjeter-para-el-clasicos-foto-2/60%Daily2016-11-28 10:05
https://kosova-info.com/katastrofe-per-enriquen-i-lendohet-edhe-ylli-tjeter-para-el-clasicos-foto-3/60%Daily2016-11-28 10:05
https://kosova-info.com/lajme-te-keqija-nese-keni-shkarkuar-update-n-e-ri-te-iphone/60%Daily2016-11-28 09:58
https://kosova-info.com/lajme-te-keqija-nese-keni-shkarkuar-update-n-e-ri-te-iphone/60%Daily2016-11-28 09:58
https://kosova-info.com/thaci-rugova-internacionalizoi-ceshtjen-e-kosoves/60%Daily2016-11-28 09:52
https://kosova-info.com/de-biasi-i-pergjigjet-keshtu-ofertes-zyrtare-nga-serie-a/60%Daily2016-11-28 09:48
https://kosova-info.com/de-biasi-i-pergjigjet-keshtu-ofertes-zyrtare-nga-serie-a/60%Daily2016-11-28 09:48
https://kosova-info.com/de-biasi-i-pergjigjet-keshtu-ofertes-zyrtare-nga-serie-a/60%Daily2016-11-28 09:48
https://kosova-info.com/kylie-jenner-pjese-e-industrise-pornografike/60%Daily2016-11-28 09:46
https://kosova-info.com/kylie-jenner-pjese-e-industrise-pornografike-2/60%Daily2016-11-28 09:46
https://kosova-info.com/granit-xhaka-uron-festen-me-nje-super-foto-foto/60%Daily2016-11-28 09:33
https://kosova-info.com/28-nentori-basha-te-nderojme-sakrificen-e-deshmoreve/60%Daily2016-11-28 09:33
https://kosova-info.com/japoni-gropa-e-riparuar-me-ngute-demtohet-perseri-foto/60%Daily2016-11-28 09:32
https://kosova-info.com/hakohen-sistemet-e-transportit-n-san-francisco-t-shteteve-t-bashkuara/60%Daily2016-11-28 09:28
https://kosova-info.com/hakohen-sistemet-e-transportit-n-san-francisco-t-shteteve-t-bashkuara/60%Daily2016-11-28 09:28
https://kosova-info.com/hakohen-sistemet-e-transportit-n-san-francisco-t-shteteve-t-bashkuara/60%Daily2016-11-28 09:28
https://kosova-info.com/hakohen-sistemet-e-transportit-n-san-francisco-t-shteteve-t-bashkuara/60%Daily2016-11-28 09:28
https://kosova-info.com/hakohen-sistemet-e-transportit-n-san-francisco-t-shteteve-t-bashkuara/60%Daily2016-11-28 09:28
https://kosova-info.com/hakohen-sistemet-e-transportit-n-san-francisco-t-shteteve-t-bashkuara/60%Daily2016-11-28 09:28
https://kosova-info.com/hakohen-sistemet-e-transportit-n-san-francisco-t-shteteve-t-bashkuara/60%Daily2016-11-28 09:28
https://kosova-info.com/kanye-i-semure-por-kim-mahnit-me-gjestin-e-saj/60%Daily2016-11-28 09:25
https://kosova-info.com/mavraj-nuk-permbahet-per-28-nentor-foto/60%Daily2016-11-28 09:24
https://kosova-info.com/mavraj-nuk-permbahet-per-28-nentor-foto/60%Daily2016-11-28 09:24
https://kosova-info.com/mavraj-nuk-permbahet-per-28-nentor-foto-2/60%Daily2016-11-28 09:24
https://kosova-info.com/zbardhet-axhenda-e-takimit-rama-merkel/60%Daily2016-11-28 09:23
https://kosova-info.com/selimi-me-28-nentor-takohet-historia-jone/60%Daily2016-11-28 09:18
https://kosova-info.com/selimi-me-28-nentor-takohet-historia-jone/60%Daily2016-11-28 09:18
https://kosova-info.com/qyteti-i-majmuneve-video/60%Daily2016-11-28 09:17
https://kosova-info.com/taulant-xhaka-uron-28-nentorin-me-nje-video-fantastike-video/60%Daily2016-11-28 09:09
https://kosova-info.com/taulant-xhaka-uron-28-nentorin-me-nje-video-fantastike-video/60%Daily2016-11-28 09:09
https://kosova-info.com/ja-si-te-ulni-tensionin-e-larte-te-gjakut-per-vetem-pese-minua-pa-perdorur-ilace/60%Daily2016-11-28 09:09
https://kosova-info.com/vip-at-urojne-festat-e-nentorit-foto/60%Daily2016-11-28 09:01
https://kosova-info.com/poza-seksi-e-re-qe-ka-cmendur-meshkujt/60%Daily2016-11-28 08:55
https://kosova-info.com/samsung-electronics-konsideron-ndarjen-n-dy-kompani/60%Daily2016-11-28 08:56
https://kosova-info.com/gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-podujeve/60%Daily2016-11-28 08:50
https://kosova-info.com/ndryshimet-e-enriques-para-el-clasicos/60%Daily2016-11-28 08:43
https://kosova-info.com/ne-bruksel-sot-vazhdon-dialogu-kosove-serbi/60%Daily2016-11-28 08:40
https://kosova-info.com/amelia-feston-ditelindjen-keto-jane-fjale-uruese-te-miriamit-foto/60%Daily2016-11-28 08:39
https://kosova-info.com/forcat-siriane-marrin-nen-kontroll-zonen-kyce-te-alepos/60%Daily2016-11-28 08:30
https://kosova-info.com/forcat-siriane-marrin-nen-kontroll-zonen-kyce-te-alepos/60%Daily2016-11-28 08:30
https://kosova-info.com/mourinho-ka-arritur-nje-rekord-te-tmerrshem-foto/60%Daily2016-11-28 08:28
https://kosova-info.com/nora-dhe-big-mama-me-veshje-te-njejte-foto/60%Daily2016-11-28 08:13
https://kosova-info.com/fillon-fillon-garen-per-president-te-frances/60%Daily2016-11-28 08:10
https://kosova-info.com/urimi-i-rames-rrofshin-shqiptaret-kudo-ku-jetojne/60%Daily2016-11-28 08:01
https://kosova-info.com/100-grate-karikaturistet-femra-ne-arabi-sfidojne-autoritetet-foto/60%Daily2016-11-28 07:51
https://kosova-info.com/disa-befasi-ne-formacionin-e-javes-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-11-28 07:51
https://kosova-info.com/disa-befasi-ne-formacionin-e-javes-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-11-28 07:51
https://kosova-info.com/disa-befasi-ne-formacionin-e-javes-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-11-28 07:51
https://kosova-info.com/konfirmohet-dueti-me-i-perfolur-i-skenes-foto/60%Daily2016-11-28 07:43
https://kosova-info.com/maqedoni-vdekje-per-shqiptaret-ne-diten-e-flamurit-foto/60%Daily2016-11-28 07:22
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-e-puthe-ne-buze-foto/60%Daily2016-11-28 07:16
https://kosova-info.com/mustafa-uron-28-nentorin/60%Daily2016-11-28 07:16
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-keshtu-ndryshuan-qytetet-me-te-njohura-ne-bote-foto/60%Daily2016-11-28 07:11
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-vlore-flet-shoferi-i-bmw-x6-nuk-dukej-gropa-e-madhe/60%Daily2016-11-28 07:09
https://kosova-info.com/monbiot-per-guardian-nese-sjeni-gati-mos-e-lexoni-kete-shkrim-te-frikshem/60%Daily2016-11-28 06:44
https://kosova-info.com/qendistari-i-flamurit-kuq-e-zi-rrefimi-per-aksionin-e-28-nentorit-1959-video/60%Daily2016-11-28 06:22
https://kosova-info.com/horoskopi-28-nentor-2016/60%Daily2016-11-28 06:12
https://kosova-info.com/trump-sulmon-demokraten-clinton-per-rinumerimin/60%Daily2016-11-28 06:05
https://kosova-info.com/trump-sulmon-demokraten-clinton-per-rinumerimin/60%Daily2016-11-28 06:05
https://kosova-info.com/efektet-e-shendetshme-te-kikirikeve/60%Daily2016-11-28 00:51
https://kosova-info.com/ky-caj-permireson-te-paret-pastron-tere-mbetjet-nga-veshkat/60%Daily2016-11-27 23:56
https://kosova-info.com/ky-caj-permireson-te-paret-pastron-tere-mbetjet-nga-veshkat/60%Daily2016-11-27 23:56
https://kosova-info.com/te-genjesh-eshte-nje-stres-i-vertete-qe-i-kushton-shtrenjte-shendetit/60%Daily2016-11-27 23:49
https://kosova-info.com/mashkulli-me-partneren-ecen-me-ngadale-sesa-me-femrat-e-tjera/60%Daily2016-11-27 23:29
https://kosova-info.com/keto-gjera-i-bejne-njerezit-e-suksesshem-te-dielave-mbrema/60%Daily2016-11-27 23:15
https://kosova-info.com/keto-ushqime-jua-heqin-dhimbjen-e-kokes/60%Daily2016-11-27 23:11
https://kosova-info.com/turqia-vazhdon-te-largoje-nga-puna-mesuesit/60%Daily2016-11-27 23:03
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-gje-ronaldo-thyen-rekord-te-madh-ne-camp-nou/60%Daily2016-11-27 23:03
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-gje-ronaldo-thyen-rekord-te-madh-ne-camp-nou/60%Daily2016-11-27 23:03
https://kosova-info.com/piu-uje-me-mjalte-dhe-limon-cdo-dite-ja-cfare-i-ndodhi/60%Daily2016-11-27 23:02
https://kosova-info.com/haveit-heqin-mjekrren-per-28-nentor/60%Daily2016-11-27 23:00
https://kosova-info.com/haveit-heqin-mjekrren-per-28-nentor/60%Daily2016-11-27 23:00
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-shba-1-i-vrare-dhe-9-te-plagosur/60%Daily2016-11-27 22:51
https://kosova-info.com/me-kete-perberes-te-thjeshte-mund-ti-hiqni-lythat/60%Daily2016-11-27 22:50
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-aktorja-detyrohet-tia-paguaje-borxhet-ish-te-fejuarit/60%Daily2016-11-27 22:49
https://kosova-info.com/juppe-uron-fillon-per-fitoren/60%Daily2016-11-27 22:48
https://kosova-info.com/bleones-ia-grisin-rrobat-me-gershere-ne-mes-te-rruges-nuk-i-trembet-syri-video/60%Daily2016-11-27 22:43
https://kosova-info.com/takohen-per-riformatim-nuk-japin-emra-video/60%Daily2016-11-27 22:42
https://kosova-info.com/suarez-ka-bere-dicka-katastrofike-mbreme-foto/60%Daily2016-11-28 07:15
https://kosova-info.com/zidane-zgjedh-futbollistin-qe-do-ta-ruaj-messin-ne-el-classico-foto/60%Daily2016-11-27 22:37
https://kosova-info.com/sondazhi-i-pare-nxjerr-fillonin-president-te-ri-te-frances/60%Daily2016-11-27 22:29
https://kosova-info.com/ish-ministri-thirrje-shqiptareve-mos-votoni-me-inate/60%Daily2016-11-27 22:26
https://kosova-info.com/galaxy-s7-edge-celulari-me-i-sigurt-iphone-7-me-i-keqi/60%Daily2016-11-27 22:21
https://kosova-info.com/ne-24-oret-e-fundit-mbi-4-mije-civile-jane-larguar-nga-alepo/60%Daily2016-11-27 22:21
https://kosova-info.com/enrique-pret-nje-barcelone-tjeter-kunder-real-madridit/60%Daily2016-11-27 22:20
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-ka-hedhur-poshte-spekulimet-se-do-te-behet-baba-foto/60%Daily2016-11-27 22:14
https://kosova-info.com/ulja-fiktive-e-shkalles-se-papunesise/60%Daily2016-11-27 22:13
https://kosova-info.com/panik-ne-belgjike-shperthim-ne-parkingun-e-operes-ka-te-lenduar-foto/60%Daily2016-11-27 22:11
https://kosova-info.com/panik-ne-belgjike-shperthim-ne-parkingun-e-operes-ka-te-lenduar-foto/60%Daily2016-11-27 22:11
https://kosova-info.com/panik-ne-belgjike-shperthim-ne-parkingun-e-operes-ka-te-lenduar-foto/60%Daily2016-11-27 22:11
https://kosova-info.com/pique-ia-uron-titullin-realit/60%Daily2016-11-27 22:07
https://kosova-info.com/pallati-qe-befasoi-tiranasit-ja-arsyeja/60%Daily2016-11-27 21:59
https://kosova-info.com/detajet-e-fund-emri-i-njohur-ne-videoklipin-e-majkit-video/60%Daily2016-11-27 21:58
https://kosova-info.com/enrique-kemi-luajtur-nje-ndeshje-katastrofale/60%Daily2016-11-27 21:56
https://kosova-info.com/vdekja-e-castros-mundesi-per-ndryshim-ne-kube/60%Daily2016-11-27 21:55
https://kosova-info.com/te-gjithe-mesuesit-duhet-ta-shohin-kete-video/60%Daily2016-11-27 21:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-e-la-ligas-pas-barazimit-te-barcelones-foto/60%Daily2016-11-27 21:45
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-e-la-ligas-pas-barazimit-te-barcelones-foto-2/60%Daily2016-11-27 21:45
https://kosova-info.com/shkon-ne-finale-te-americas-got-talent-tape-face/60%Daily2016-11-27 21:42
https://kosova-info.com/roma-mposht-pescaren-shenon-memushaj-video/60%Daily2016-11-27 21:41
https://kosova-info.com/roma-mposht-pescaren-shenon-memushaj-video/60%Daily2016-11-27 21:41
https://kosova-info.com/roma-mposht-pescaren-shenon-memushaj-video/60%Daily2016-11-27 21:41
https://kosova-info.com/e-cuditshme-lind-nje-dhi-me-nje-sy-video/60%Daily2016-11-27 21:40
https://kosova-info.com/barcelona-se-thyen-mallkimin-e-anoetas-barazon-me-sociedadin-video/60%Daily2016-11-27 21:36
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-publikon-ah-kosova-jone-video/60%Daily2016-11-27 21:31
https://kosova-info.com/e-turpshme-i-anulohet-goli-i-rregullt-real-sociedadit-foto/60%Daily2016-11-27 21:25
https://kosova-info.com/mjegulla-veshtireson-komunikacionin-ajror-anulohen-te-gjitha-fluturimet/60%Daily2016-11-27 21:21
https://kosova-info.com/distribucioni-u-shit-per-26-milione-euro-ndersa-keds-fitoi-afer-100-milione-euro-per-3-vite-video/60%Daily2016-11-27 21:10
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-drenas-u-paraprijne-zgjedhjeve-nacionale/60%Daily2016-11-27 21:06
https://kosova-info.com/isis-sapo-tentoi-ta-sulmonte-izraelin-per-here-te-pare/60%Daily2016-11-27 20:56
https://kosova-info.com/pamje-kur-donald-trump-tentoje-tre-here-te-puthe-kete-engjell-por-shikone-rezultatin-ne-fund-video/60%Daily2016-11-27 20:56
https://kosova-info.com/4-jete-te-reja-ne-4-vende-te-ndryshme-te-botes-video/60%Daily2016-11-27 20:53
https://kosova-info.com/ja-si-duket-shtatzene-ish-e-dashura-e-majk-foto/60%Daily2016-11-27 20:45
https://kosova-info.com/ja-cfare-e-kishte-pyetur-adem-demaci-mesuesen-e-cila-pastaj-kerkoi-ta-perjashtonin/60%Daily2016-11-27 20:38
https://kosova-info.com/panik-ne-londer-evakuohen-stacionet-e-trenave/60%Daily2016-11-27 20:35
https://kosova-info.com/kush-ishte-simpatia-e-pare-e-ramush-haradinajt-video/60%Daily2016-11-27 20:10
https://kosova-info.com/kush-ishte-simpatia-e-pare-e-ramush-haradinajt-video/60%Daily2016-11-27 20:10
https://kosova-info.com/ne-prizren-krah-flamurit-shqiptar-edhe-ai-turk-qytetaret-te-pakenaqur-video/60%Daily2016-11-27 20:03
https://kosova-info.com/roma-pescara-shenohet-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-11-27 19:59
https://kosova-info.com/roma-pescara-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2016-11-27 19:55
https://kosova-info.com/castro-putin-simbol-i-nje-epoke-juncker-nje-hero-per-shume-njerez/60%Daily2016-11-27 19:53
https://kosova-info.com/pas-ermalit-edhe-blendi-fevziu-ka-per-te-thene-dicka-per-bleona-qeretin-fotovideo/60%Daily2016-11-27 19:49
https://kosova-info.com/ish-presidenti-rumun-kerkesa-e-vetme-e-amerikes-per-mua-ishte-njohja-e-kosoves/60%Daily2016-11-27 19:49
https://kosova-info.com/votime-ne-rundin-e-dyte-te-zgjedhjeve-partiake-presidenciale-ne-france/60%Daily2016-11-27 19:41
https://kosova-info.com/strati-ia-dhuron-kosoves-rekordin-e-dhjete-guiness-me-fytyren-e-nene-terezes/60%Daily2016-11-27 19:35
https://kosova-info.com/the-weeknd-eshte-perballur-me-ankthin-saqe-eshte-dashur-te-dehet-per-te-dale-ne-skene/60%Daily2016-11-27 19:21
https://kosova-info.com/the-weeknd-eshte-perballur-me-ankthin-saqe-eshte-dashur-te-dehet-per-te-dale-ne-skene-2/60%Daily2016-11-27 19:21
https://kosova-info.com/egjipti-pergenjeshtron-pranine-ushtarake-ne-siri/60%Daily2016-11-27 19:14
https://kosova-info.com/japonia-pergatitet-per-lufte-berthamore-me-korene-e-veriut/60%Daily2016-11-27 18:52
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-pescara-foto/60%Daily2016-11-27 18:48
https://kosova-info.com/trump-i-deshperuar-qe-clinton-i-bashkohet-rinumerimit-te-votave/60%Daily2016-11-27 18:36
https://kosova-info.com/limaj-mirenjohje-per-gjithe-anetaresimin-e-nismes-ne-peje-foto/60%Daily2016-11-27 18:25
https://kosova-info.com/shkollat-serbe-ne-kosove-me-planprograme-te-serbise-dhe-tekste-perbuzese-per-shqiptaret/60%Daily2016-11-27 18:15
https://kosova-info.com/shkollat-serbe-ne-kosove-me-planprograme-te-serbise-dhe-tekste-perbuzese-per-shqiptaret-2/60%Daily2016-11-27 18:15
https://kosova-info.com/shkollat-serbe-ne-kosove-me-planprograme-te-serbise-dhe-tekste-perbuzese-per-shqiptaret-2/60%Daily2016-11-27 18:15
https://kosova-info.com/ldk-genjeshtrat-e-opozites-jane-pengese-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2016-11-27 18:02
https://kosova-info.com/premiere-majk-publikon-baladen-fund-video/60%Daily2016-11-27 18:02
https://kosova-info.com/majlinda-kercenon-majkun-jeta-jote-do-te-shkaterrohet-nga-e-verteta-foto/60%Daily2016-11-27 17:45
https://kosova-info.com/pogba-vjen-me-simulimin-e-vitit-do-te-qeshni-me-lot-video/60%Daily2016-11-27 17:29
https://kosova-info.com/pala-paditese-kerkon-perjashtimin-e-gjykates/60%Daily2016-11-27 17:28
https://kosova-info.com/ja-si-dukej-anita-e-ramushit-ne-shkollen-e-mesme-foto/60%Daily2016-11-27 17:22
https://kosova-info.com/odegaard-shenon-gol-te-cmendur-nga-gjuajta-e-lire-video/60%Daily2016-11-27 17:21
https://kosova-info.com/shuplaka-gjermane-rama-deputet-populist-fleterrufe-e-pd-ne-dem-te-shqiperise/60%Daily2016-11-27 17:18
https://kosova-info.com/mariq-be-ja-ti-beje-presion-kosoves-per-themelimin-e-asociacionit/60%Daily2016-11-27 17:14
https://kosova-info.com/pdk-neser-e-hap-fushaten-zgjedhore-ne-drenas/60%Daily2016-11-27 16:59
https://kosova-info.com/e-cmendura-khloe-linjat-e-saj-ju-lene-pa-fjale-foto/60%Daily2016-11-27 16:43
https://kosova-info.com/e-cmendura-khloe-linjat-e-saj-ju-lene-pa-fjale-foto/60%Daily2016-11-27 16:43
https://kosova-info.com/violete-kukaj-publikon-kengen-nane-video/60%Daily2016-11-27 16:29
https://kosova-info.com/nexhmije-hoxha-sqarohet-per-anetaresine-ne-partine-fashiste/60%Daily2016-11-27 16:19
https://kosova-info.com/kjo-ishte-hera-e-fundit-qe-juventusi-kishte-pranuar-tre-gola-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2016-11-27 16:14
https://kosova-info.com/meti-e-sjell-coverin-e-valles-se-rugoves-ne-nje-version-fantastik-video/60%Daily2016-11-27 16:12
https://kosova-info.com/fiton-arsenali-video-2/60%Daily2016-11-27 16:07
https://kosova-info.com/neser-vazhdojne-bisedimet-kosove-serbi/60%Daily2016-11-27 16:05
https://kosova-info.com/nisma-uron-shqiptaret-per-festat-e-nentorit/60%Daily2016-11-27 16:02
https://kosova-info.com/me-28-nentor-nisma-hap-zyrtarisht-fushaten-ne-drenas/60%Daily2016-11-27 16:02
https://kosova-info.com/genoa-turperon-juventusin-video/60%Daily2016-11-27 15:55
https://kosova-info.com/genoa-turperon-juventusin-video/60%Daily2016-11-27 15:55
https://kosova-info.com/veseli-neser-vizite-kulles-se-boletinit-dhe-kompleksit-memorial-adem-jashari/60%Daily2016-11-27 15:55
https://kosova-info.com/veseli-neser-vizite-kulles-se-boletinit-dhe-kompleksit-memorial-adem-jashari/60%Daily2016-11-27 15:55
https://kosova-info.com/j-lo-cmend-me-dridhjen-e-te-pasmeve-dikush-e-incizon-fshehurazi-video/60%Daily2016-11-27 15:46
https://kosova-info.com/ne-afriken-e-jugut-do-te-testohet-vaksina-e-re-kunder-hiv-it/60%Daily2016-11-27 15:45
https://kosova-info.com/zvicer-refuzohet-propozimi-per-ndalimin-e-programeve-nukleare/60%Daily2016-11-27 15:26
https://kosova-info.com/ermali-nisja-e-karrieres-ne-moshe-te-re-ndikoi-negativisht-tek-une/60%Daily2016-11-27 15:22
https://kosova-info.com/dashuri-e-vertete-ky-burre-u-kujdes-56-vjet-per-gruan-e-paralizuar-foto/60%Daily2016-11-27 15:17
https://kosova-info.com/qeveria-siriane-merr-nen-kontroll-zonen-e-dyte-ne-aleppo/60%Daily2016-11-27 15:15
https://kosova-info.com/enca-ka-nje-vend-ne-ferr-per-ato-vajza-qe-foto/60%Daily2016-11-27 15:01
https://kosova-info.com/ky-frut-parandalon-kancerin-dhe-semundjet-e-zemres-gjithashtu-eshte-shume-i-shijshem/60%Daily2016-11-27 15:00
https://kosova-info.com/nico-rosberg-shpallet-per-here-te-pare-kampion-ne-formula-1/60%Daily2016-11-27 14:58
https://kosova-info.com/aksidenti-me-fatalitet-ne-vlore-policia-arreston-shoferin/60%Daily2016-11-27 14:57
https://kosova-info.com/vdekja-e-castros-9-dite-zie-ne-kube-feste-ne-miami/60%Daily2016-11-27 14:56
https://kosova-info.com/vdekja-e-castros-9-dite-zie-ne-kube-feste-ne-miami/60%Daily2016-11-27 14:56
https://kosova-info.com/pos-rezultatit-30-juve-merr-nje-lajm-tjeter-shokues-foto/60%Daily2016-11-27 14:55
https://kosova-info.com/fashion-show-kids-2016-bashkon-fashionistet-e-vegjel-te-modes-foto/60%Daily2016-11-27 14:53
https://kosova-info.com/kennedy-donte-sulm-berthamor-ndaj-bashkimit-sovjetik/60%Daily2016-11-27 14:46
https://kosova-info.com/crregullimet-e-gjumit-mund-te-sjellin-kancer/60%Daily2016-11-27 14:45
https://kosova-info.com/restaurohet-xhamia-400-vjecare/60%Daily2016-11-27 14:43
https://kosova-info.com/penallti-per-bornemouth-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-11-27 14:40
https://kosova-info.com/korab-shaqiri-behet-profesor-ne-universitetin-e-prishtines-foto/60%Daily2016-11-27 14:38
https://kosova-info.com/korab-shaqiri-behet-profesor-ne-universitetin-e-prishtines-foto-2/60%Daily2016-11-27 14:38
https://kosova-info.com/reagon-mustafa-kosova-u-clirua-nga-boset-e-reketit-prandaj-ka-zhvillim/60%Daily2016-11-27 14:35
https://kosova-info.com/shota-vjen-nga-real-e-blunt-video/60%Daily2016-11-27 14:18
https://kosova-info.com/bashkepunimi-ekonomik-kosove-shqiperi-i-pamjaftueshem/60%Daily2016-11-27 14:04
https://kosova-info.com/adelina-shkelqen-ne-setin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-27 14:00
https://kosova-info.com/kjo-metode-e-ben-telefonin-tuaj-me-te-shpejte/60%Daily2016-11-27 14:00
https://kosova-info.com/behrami-shaqiri-ky-futbollist-e-fitoi-ndeshjen-video/60%Daily2016-11-27 13:52
https://kosova-info.com/kjo-eshte-receta-qe-i-rrit-floket-dy-centimetra-ne-jave/60%Daily2016-11-27 13:51
https://kosova-info.com/maqiteve-qente-sulmojne-mesuesen-amerikane/60%Daily2016-11-27 13:45
https://kosova-info.com/modelet-e-reja-te-surface-phone-me-4-dhe-6gb-ram/60%Daily2016-11-27 13:43
https://kosova-info.com/edhe-veseli-njejte-si-meshkujt-e-showbizit-foto/60%Daily2016-11-27 13:43
https://kosova-info.com/nikoliq-problemi-i-serbise-me-kosoven-sikurse-ukraina-me-krimene/60%Daily2016-11-27 13:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-bukuroshe-e-deputetes-shqiptare-foto/60%Daily2016-11-27 13:26
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-bukuroshe-e-deputetes-shqiptare-foto-2/60%Daily2016-11-27 13:26
https://kosova-info.com/po-punohet-per-baterine-me-stabile-ne-bote/60%Daily2016-11-27 13:24
https://kosova-info.com/bournemouth-arsenal-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-11-27 13:23
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-realisht-me-profilet-tona-ne-rrjetet-sociale-pas-vdekjes-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2016-11-27 13:07
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-realisht-me-profilet-tona-ne-rrjetet-sociale-pas-vdekjes-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2016-11-27 13:07
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-realisht-me-profilet-tona-ne-rrjetet-sociale-pas-vdekjes-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2016-11-27 13:07
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-realisht-me-profilet-tona-ne-rrjetet-sociale-pas-vdekjes-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2016-11-27 13:07
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-realisht-me-profilet-tona-ne-rrjetet-sociale-pas-vdekjes-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2016-11-27 13:07
https://kosova-info.com/turqia-arreston-gazetaret-e-bbc-se-dhe-zerit-te-amerikes/60%Daily2016-11-27 13:00
https://kosova-info.com/policia-franceze-arreston-shqiptaret-qe-trafikonin-emigrante/60%Daily2016-11-27 12:51
https://kosova-info.com/kjo-eshte-menyra-me-e-mire-per-te-pastruar-fytyren-nga-pikat-e-zeza-dhe-qimet/60%Daily2016-11-27 12:44
https://kosova-info.com/iran-nga-rrezimi-i-helikopterit-pese-vete-te-vrare/60%Daily2016-11-27 12:42
https://kosova-info.com/iran-nga-rrezimi-i-helikopterit-pese-vete-te-vrare/60%Daily2016-11-27 12:42
https://kosova-info.com/iran-nga-rrezimi-i-helikopterit-pese-vete-te-vrare/60%Daily2016-11-27 12:42
https://kosova-info.com/iran-nga-rrezimi-i-helikopterit-pese-vete-te-vrare-2/60%Daily2016-11-27 12:42
https://kosova-info.com/iran-nga-rrezimi-i-helikopterit-pese-vete-te-vrare-2/60%Daily2016-11-27 12:42
https://kosova-info.com/serbia-prape-do-te-bombardohet-nga-nato-nese-perserit-gjenocidin/60%Daily2016-11-27 12:37
https://kosova-info.com/asistim-fantastik-i-shaqirit-shenon-stoke-video/60%Daily2016-11-27 12:36
https://kosova-info.com/mustafa-ulja-e-papunesise-rritje-reale-ekonomike/60%Daily2016-11-27 12:28
https://kosova-info.com/mustafa-ulja-e-papunesise-rritje-reale-ekonomike/60%Daily2016-11-27 12:28
https://kosova-info.com/a-eshte-golf-r-vetura-me-e-mire-e-llojit-te-saj/60%Daily2016-11-27 12:27
https://kosova-info.com/a-eshte-golf-r-vetura-me-e-mire-e-llojit-te-saj/60%Daily2016-11-27 12:27
https://kosova-info.com/kuvendi-shpenzon-dy-mije-euro-per-28-nentor-nuk-dihet-qellimi/60%Daily2016-11-27 12:21
https://kosova-info.com/abuzimet-seksuale-ne-futbollin-anglez-shikoni-cfare-ka-bere-federata/60%Daily2016-11-27 12:18
https://kosova-info.com/kosovareve-u-kushton-shtrenjte-leximi-i-librave/60%Daily2016-11-27 12:09
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-deshton-me-fotoshop-foto/60%Daily2016-11-27 12:02
https://kosova-info.com/ylli-i-kombetares-perleshet-me-shokun-ne-stervitje-trajneri-nuk-e-grumbullon-foto/60%Daily2016-11-27 12:00
https://kosova-info.com/lejla-nga-elvana-gjata-capital-t-dhe-2po2-shenon-suksesin-e-radhes-fotovideo/60%Daily2016-11-27 11:37
https://kosova-info.com/merkel-pret-qe-100-mije-refugjate-te-kthehen-ne-shtepite-e-tyre/60%Daily2016-11-27 11:35
https://kosova-info.com/mbi-11-milione-vizitore-ne-kompleksin-memorial-ne-prekaz/60%Daily2016-11-27 11:25
https://kosova-info.com/dhurata-dora-para-gold-ag-video/60%Daily2016-11-27 11:16
https://kosova-info.com/nuk-e-duan-tifozet-ky-eshte-vendimi-i-rennes-per-lenjanin/60%Daily2016-11-27 11:08
https://kosova-info.com/nuk-e-duan-tifozet-ky-eshte-vendimi-i-rennes-per-lenjanin/60%Daily2016-11-27 11:08
https://kosova-info.com/agk-kerkon-gjykim-te-hapur-ne-rastin-e-salih-mekajt/60%Daily2016-11-27 11:03
https://kosova-info.com/dua-te-behem-trajner-i-kombetares-u-19-apo-u-21/60%Daily2016-11-27 11:01
https://kosova-info.com/prizreni-feston-28-nentorin-edhe-me-flamuj-turq-foto/60%Daily2016-11-27 10:58
https://kosova-info.com/kush-eshte-ky-mashkull-prane-dafina-dautit-foto/60%Daily2016-11-27 10:55
https://kosova-info.com/kush-eshte-ky-mashkull-prane-dafina-dautit-foto/60%Daily2016-11-27 10:55
https://kosova-info.com/lajm-shokues-per-romen-nainggolan-zgjedh-skuadren-e-re/60%Daily2016-11-27 10:50
https://kosova-info.com/zyrtare-bayern-vendos-per-ribery/60%Daily2016-11-27 10:41
https://kosova-info.com/formacionet-sociedad-barcelona/60%Daily2016-11-27 10:36
https://kosova-info.com/blero-i-rikthehet-pas-gjashte-viteve-foto/60%Daily2016-11-27 10:34
https://kosova-info.com/perse-perdoruesve-te-iphone-vetem-ndonjehere-u-dalin-butonat-acceptdecline/60%Daily2016-11-27 10:33
https://kosova-info.com/formacionet-united-west-ham/60%Daily2016-11-27 10:29
https://kosova-info.com/ipadi-i-ri-me-10-5-inc-lansohet-ne-mars/60%Daily2016-11-27 10:18
https://kosova-info.com/ky-eshte-shqiptari-qe-cmendi-jurine-ne-belgiums-got-talent-video/60%Daily2016-11-27 10:12
https://kosova-info.com/ekipi-i-hillary-clintonit-merr-pjese-ne-rinumerimin-e-votave/60%Daily2016-11-27 10:06
https://kosova-info.com/mos-i-neglizhoni-keto-10-shenja-qe-tregojne-kancer/60%Daily2016-11-27 10:05
https://kosova-info.com/sekretet-per-nje-gjume-te-qete/60%Daily2016-11-27 09:51
https://kosova-info.com/a-e-keni-pare-se-si-ezani-e-qeteson-djalin-e-dj-se-se-njohur-video/60%Daily2016-11-27 09:50
https://kosova-info.com/sot-48-vjet-nga-demonstrata-e-pergjakshme-ne-kosove/60%Daily2016-11-27 09:44
https://kosova-info.com/haradinaj-beri-homazhe-te-shtatorja-e-zahir-pajazitit-dhe-varri-ibrahim-rugoves/60%Daily2016-11-27 09:40
https://kosova-info.com/haradinaj-beri-homazhe-te-shtatorja-e-zahir-pajazitit-dhe-varri-ibrahim-rugoves/60%Daily2016-11-27 09:40
https://kosova-info.com/haradinaj-beri-homazhe-te-shtatorja-e-zahir-pajazitit-dhe-varri-ibrahim-rugoves/60%Daily2016-11-27 09:40
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-vlore-17-vjecari-djali-i-nje-biznesmeni-te-njohur-foto/60%Daily2016-11-27 09:34
https://kosova-info.com/mesazh-i-presidentit-rugova-per-festen-e-flamurit-ne-vitin-2002/60%Daily2016-11-27 09:28
https://kosova-info.com/mesazh-i-presidentit-rugova-per-festen-e-flamurit-ne-vitin-2002/60%Daily2016-11-27 09:28
https://kosova-info.com/bleones-po-ia-grisin-rrobat-foto/60%Daily2016-11-27 09:26
https://kosova-info.com/dialogu-ne-bruksel-neser-bisedohet-per-asociacionin/60%Daily2016-11-27 09:12
https://kosova-info.com/sa-eshte-vertet-e-veshtire-te-nderpritet-duhani/60%Daily2016-11-27 09:08
https://kosova-info.com/sa-eshte-vertet-e-veshtire-te-nderpritet-duhani/60%Daily2016-11-27 09:08
https://kosova-info.com/rita-ben-seks-per-ditelindje-foto-nga-shtrati-foto/60%Daily2016-11-27 09:05
https://kosova-info.com/lamtumire-real-james-ne-premierlige/60%Daily2016-11-27 09:04
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-harruar-te-sanxhakut-dhe-boshnjaket-qe-flasin-shqip-video-2/60%Daily2016-11-27 08:56
https://kosova-info.com/enrique-e-pranon-messi-ne-sezonin-e-ardhshem-do-te/60%Daily2016-11-27 08:50
https://kosova-info.com/kjo-njolle-e-bardhe-ne-gisht-nuk-eshte-kot-ka-domethenie-per-shendetin/60%Daily2016-11-27 08:48
https://kosova-info.com/kjo-njolle-e-bardhe-ne-gisht-nuk-eshte-kot-ka-domethenie-per-shendetin/60%Daily2016-11-27 08:48
https://kosova-info.com/majk-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-ka-mbushur-video/60%Daily2016-11-27 08:44
https://kosova-info.com/mpb-pasaporta-falas-per-personat-me-nevoja-te-vecanta/60%Daily2016-11-27 08:39
https://kosova-info.com/payet-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2016-11-27 08:27
https://kosova-info.com/mungesa-e-unitetit-politik-defaktorizon-shqiptaret-ne-ballkan/60%Daily2016-11-27 08:27
https://kosova-info.com/flet-doktori-i-vip-ve-dikur-shisja-vaj-makinash/60%Daily2016-11-27 08:24
https://kosova-info.com/trump-per-rinumerimin-e-votave-zgjedhjen-kane-perfunduar/60%Daily2016-11-27 08:14
https://kosova-info.com/klopp-bayern-lajmi-i-dites/60%Daily2016-11-27 08:14
https://kosova-info.com/20-hapa-deri-tek-vetebesimi/60%Daily2016-11-27 08:09
https://kosova-info.com/ethe-spiunazhi-ne-krime-ndermjet-rusise-dhe-ukraines/60%Daily2016-11-27 08:05
https://kosova-info.com/ja-cka-zbulon-roberti-per-fansat-e-tij-video/60%Daily2016-11-27 08:04
https://kosova-info.com/super-befasi-ozil-le-arsenalin-per-nje-skuader-tjeter-angleze/60%Daily2016-11-27 07:59
https://kosova-info.com/super-ndeshje-ne-superlige-shikoni-kush-mund-te-dale-sot-ne-vendin-e-pare/60%Daily2016-11-27 07:53
https://kosova-info.com/shfaqet-adelina-ismaili-ja-si-duket-si-shtatzene-foto/60%Daily2016-11-27 07:47
https://kosova-info.com/enveristet-e-vajtojne-vdekjen-e-fidel-castros/60%Daily2016-11-27 07:47
https://kosova-info.com/facetune-2-vjen-me-nje-ndryshim-te-fuqishem-te-selfie-s/60%Daily2016-11-27 07:34
https://kosova-info.com/mposhten-tottenhamin-festojne-me-birra-foto/60%Daily2016-11-27 07:32
https://kosova-info.com/serbia-ndalon-festen-e-flamurit-ne-lugine-te-presheves/60%Daily2016-11-27 07:19
https://kosova-info.com/pamje-nga-arrestimi-i-trafikanteve-te-droges-shqiperi-kosove-serbi-video/60%Daily2016-11-27 07:17
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-vlore-vdes-17-vjecari/60%Daily2016-11-27 07:15
https://kosova-info.com/kompania-turke-se-respekton-festen-e-flamurit/60%Daily2016-11-27 07:14
https://kosova-info.com/new-york-times-shkruan-per-qytetin-e-ndare-te-mitrovices/60%Daily2016-11-27 07:12
https://kosova-info.com/horoskopi-27-nentor-2016/60%Daily2016-11-27 07:03
https://kosova-info.com/horoskopi-27-nentor-2016/60%Daily2016-11-27 07:03
https://kosova-info.com/a-e-dini-qe-sa-vjet-nuk-ka-fituar-barcelona-ne-anoeta/60%Daily2016-11-27 00:05
https://kosova-info.com/vakia-e-javes-njera-pjese-e-fushes-rrezonte-nga-dielli-pjesa-tjeter-e-zbardhur-nga-bora/60%Daily2016-11-26 23:19
https://kosova-info.com/shba-ja-humb-armikun-e-fundit-te-luftes-se-ftohte/60%Daily2016-11-26 23:10
https://kosova-info.com/aguero-zbulon-tre-kundershtaret-me-te-veshtire-qe-eshte-perballur/60%Daily2016-11-26 23:07
https://kosova-info.com/aguero-zbulon-tre-kundershtaret-me-te-veshtire-qe-eshte-perballur/60%Daily2016-11-26 23:07
https://kosova-info.com/ne-penalltine-ndaj-realit-e-beri-ate-qe-suker-e-kishte-bere-ne-vitin-1998-video/60%Daily2016-11-26 22:59
https://kosova-info.com/11-vjecarin-e-ngacmojne-online-ben-publike-mesazhet-video/60%Daily2016-11-26 22:59
https://kosova-info.com/gjendja-jo-e-mire-shendetesore-lyrical-son-anulon-koncertin-ne-minutat-e-fundit-foto/60%Daily2016-11-26 22:57
https://kosova-info.com/shikoni-efektet-e-mrekullueshme-ne-filmat-e-hollivudit-video/60%Daily2016-11-26 22:54
https://kosova-info.com/kingu-2-nga-mitrovica-imiton-dhe-ka-dy-fjale-per-vali-corleone-n-video/60%Daily2016-11-26 22:53
https://kosova-info.com/lajm-i-madh-per-shqiptaret-e-malit-te-zi-tuzi-perfundimisht-behet-komune/60%Daily2016-11-26 22:48
https://kosova-info.com/keshtu-cmendet-kloppi-kur-tifozet-ne-anfield-nuk-mbeshtesin-liverpoolin-video/60%Daily2016-11-26 22:44
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ndodhi-gazetarit-amir-mjeku-me-kengetaren-rrezarta-shkurta-video/60%Daily2016-11-26 22:39
https://kosova-info.com/ronaldo-i-rekordeve/60%Daily2016-11-26 22:28
https://kosova-info.com/alarm-i-kuq-ne-itali-moti-i-keq-shenon-nje-te-vdekur-dhe-tre-te-zhdukur/60%Daily2016-11-26 22:24
https://kosova-info.com/kur-i-dashuri-juaj-i-shikon-femrat-e-tjera-reagoni-keshtu-atij-do-ti-vije-inat/60%Daily2016-11-26 22:24
https://kosova-info.com/regjimi-sirian-merr-lagjen-me-te-madhe-rebele-ne-alepo/60%Daily2016-11-26 22:22
https://kosova-info.com/smartfonet-me-te-mire-per-te-apasionuarit-ndaj-fotografive/60%Daily2016-11-26 22:19
https://kosova-info.com/kater-misteret-e-hillary-clinton-video/60%Daily2016-11-26 22:15
https://kosova-info.com/keta-jane-celularet-me-kameren-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2016-11-26 22:15
https://kosova-info.com/keta-jane-celularet-me-kameren-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2016-11-26 22:15
https://kosova-info.com/conte-ja-cfare-me-tha-trajneri-i-tottenhamit-ne-fund-te-ndeshjes/60%Daily2016-11-26 22:11
https://kosova-info.com/enver-hoxha-per-fidel-castron-le-te-bertase-me-sa-ka-ne-koke-ai-nuk-eshte-marksist/60%Daily2016-11-26 22:04
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-klopp-per-lendimin-e-coutinhos/60%Daily2016-11-26 22:01
https://kosova-info.com/rezarta-shkurta-rrefen-marredhenien-me-familjen-e-enverit-foto/60%Daily2016-11-26 21:56
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-la-liga-foto/60%Daily2016-11-26 21:51
https://kosova-info.com/ja-sa-kushtojne-bicikletat-elektrike-qe-mund-ti-bleni-gjate-vitit-2016-video/60%Daily2016-11-26 21:49
https://kosova-info.com/mrekullia-e-8-vjecares-nga-peja-me-1-mije-e-1-probleme/60%Daily2016-11-26 21:47
https://kosova-info.com/klaudia-pepa-kercen-nudo-ishte-ai-qe-me-zhveshi-fotovideo/60%Daily2016-11-26 21:43
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-harruar-te-sanxhakut-dhe-boshnjaket-qe-flasin-shqip-video/60%Daily2016-11-26 21:35
https://kosova-info.com/millorad-dodik-shokon-boshnjaket-thote-se-izetbegoviq-eshte-serb/60%Daily2016-11-26 21:29
https://kosova-info.com/7-njerezit-me-te-shpejte-ne-bote-video/60%Daily2016-11-26 21:28
https://kosova-info.com/tim-sht-roboti-q-inspekton-tunelin-e-large-hadron-collider/60%Daily2016-11-26 21:25
https://kosova-info.com/empoli-milan-shenohet-goli-i-peste-i-ndeshjes-video/60%Daily2016-11-26 21:23
https://kosova-info.com/4-kandidate-per-kryetar-te-drenasit-bejne-thirrje-qe-te-ndalet-keqperdorimi-i-veturave-zyrtare/60%Daily2016-11-26 21:18
https://kosova-info.com/4-kandidate-per-kryetar-te-drenasit-bejne-thirrje-qe-te-ndalet-keqperdorimi-i-veturave-zyrtare/60%Daily2016-11-26 21:18
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-zbulon-gjera-qe-nuk-i-keni-ditur-a-mundet-pa-seks-fotovideo/60%Daily2016-11-26 21:16
https://kosova-info.com/empoli-milan-shikojeni-kete-autogol-qesharak-video/60%Daily2016-11-26 21:10
https://kosova-info.com/shenohet-gol-i-bukur-ne-ndeshjen-empoli-milan-video/60%Daily2016-11-26 21:06
https://kosova-info.com/si-e-bindi-2po2-unikkatilin-te-jete-pjese-e-nje-projekti-me-klip-video/60%Daily2016-11-26 21:01
https://kosova-info.com/new-york-times-mitrovica-qytet-me-dy-ekipe-futbolli-te-ndara-nga-lufta/60%Daily2016-11-26 20:57
https://kosova-info.com/new-york-times-mitrovica-qytet-me-dy-ekipe-futbolli-te-ndara-nga-lufta/60%Daily2016-11-26 20:57
https://kosova-info.com/irritohet-ermali-nuk-do-qe-vajza-ti-behet-kengetare/60%Daily2016-11-26 20:42
https://kosova-info.com/manny-pacquiao-i-gatshem-per-rimec-me-floyd-mayweather/60%Daily2016-11-26 20:32
https://kosova-info.com/shikoni-si-i-gezohet-modelja-kubaneze-vdekjes-se-fidel-castros-video/60%Daily2016-11-26 20:27
https://kosova-info.com/vazhdon-te-jete-ne-gjendje-te-rende-babai-i-dy-femijeve-nga-drenasi-qe-vdiqen-ne-serbi/60%Daily2016-11-26 20:25
https://kosova-info.com/vala-mega-oferte-per-28-nentorin-mbush-10-euro-merr-30-euro-produkte/60%Daily2016-11-26 20:24
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-reperave-jo-armeve-per-te-treguar-suksesin-me-femrat-video/60%Daily2016-11-26 20:20
https://kosova-info.com/edi-rama-mysafir-nderi-ne-ndeshjen-b-munich-leverkusen-foto/60%Daily2016-11-26 20:14
https://kosova-info.com/reagimi-i-femijeve-ndaj-fishkellimave-drejtuar-nenave-te-tyre-video/60%Daily2016-11-26 20:08
https://kosova-info.com/gabon-rende-donnarumma-barazon-empoli-video/60%Daily2016-11-26 20:06
https://kosova-info.com/empoli-milan-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2016-11-26 20:04
https://kosova-info.com/super-rashica-nis-kundersulm-te-shpejte-ben-super-asistim-video/60%Daily2016-11-26 19:53
https://kosova-info.com/nje-ujevare-nenujore-shfaqet-ne-oqeanin-indian-foto/60%Daily2016-11-26 19:28
https://kosova-info.com/alarm-per-arktikun-temperaturat-e-ajrit-20-grade-mbi-mesataren/60%Daily2016-11-26 19:08
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-florida-nje-person-vritet-ne-qender-tregtare/60%Daily2016-11-26 19:07
https://kosova-info.com/vazhdon-ndotja-ne-qytetet-e-maqedonise-qytetaret-kerkojne-zgjidhje-video/60%Daily2016-11-26 19:00
https://kosova-info.com/vazhdon-ndotja-ne-qytetet-e-maqedonise-qytetaret-kerkojne-zgjidhje-video/60%Daily2016-11-26 19:00
https://kosova-info.com/fotografi-italian-zhvesh-nudo-xhensila-peren-foto/60%Daily2016-11-26 18:54
https://kosova-info.com/fotografi-italian-zhvesh-nudo-xhensila-peren-foto/60%Daily2016-11-26 18:54
https://kosova-info.com/fotografi-italian-zhvesh-nudo-xhensila-peren-foto/60%Daily2016-11-26 18:54
https://kosova-info.com/fotografi-italian-zhvesh-nudo-xhensila-peren-foto/60%Daily2016-11-26 18:54
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-kb-peja-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2016-11-26 18:45
https://kosova-info.com/majk-zbulon-detaje-per-baladen-fund-thote-se-eshte-inspiruar-ne-jeten-e-tij-foto/60%Daily2016-11-26 18:44
https://kosova-info.com/majk-zbulon-detaje-per-baladen-fund-thote-se-eshte-inspiruar-ne-jeten-e-tij-foto/60%Daily2016-11-26 18:44
https://kosova-info.com/chelsea-tottenham-shenohet-autogol-qesharak-video/60%Daily2016-11-26 18:41
https://kosova-info.com/chelsea-tottenham-shenohet-autogol-qesharak-video-2/60%Daily2016-11-26 18:41
https://kosova-info.com/llullaku-shenon-serish-kjo-eshte-festa-e-tij-e-vecante-video/60%Daily2016-11-26 18:37
https://kosova-info.com/drejtuesit-e-fushates-se-clintonit-nuk-besojne-se-pati-parregullsi-gjate-votimit/60%Daily2016-11-26 18:29
https://kosova-info.com/drejtuesit-e-fushates-se-clintonit-nuk-besojne-se-pati-parregullsi-gjate-votimit/60%Daily2016-11-26 18:29
https://kosova-info.com/arilena-pre-e-vjedhjes-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-11-26 18:22
https://kosova-info.com/arilena-pre-e-vjedhjes-ne-prishtine-foto-2/60%Daily2016-11-26 18:22
https://kosova-info.com/turjan-hyska-po-martohet-me-kengetaren-e-njohur-ajo-zbulon-detaje-fotovideo/60%Daily2016-11-26 18:17
https://kosova-info.com/chelsea-tottenham-gol-i-jashtezakonshem-ne-fund-te-pjeses-se-pare-video/60%Daily2016-11-26 18:16
https://kosova-info.com/a-e-dini-pse-nuk-u-pane-qarte-fly-emirates-dhe-logoja-e-realit-ne-fanella-foto/60%Daily2016-11-26 18:11
https://kosova-info.com/a-e-dini-pse-ne-dollarin-amerikan-shkruan-in-god-we-trust/60%Daily2016-11-26 18:09
https://kosova-info.com/mbesa-e-le-pen-referendum-per-shkeputjen-e-frances-nga-be/60%Daily2016-11-26 18:06
https://kosova-info.com/zidanen-nuk-e-shqeteson-ndeshja-me-barcelonen/60%Daily2016-11-26 18:02
https://kosova-info.com/zidanen-nuk-e-shqeteson-ndeshja-me-barcelonen/60%Daily2016-11-26 18:02
https://kosova-info.com/premiere-dhurata-dora-sjell-vec-ty-video/60%Daily2016-11-26 17:48
https://kosova-info.com/bahri-fazliu-me-1995-turpi-i-se-sotmes-mbulohet-me-lavdine-e-se-djeshmes/60%Daily2016-11-26 17:36
https://kosova-info.com/bahri-fazliu-me-1995-turpi-i-se-sotmes-mbulohet-me-lavdine-e-se-djeshmes/60%Daily2016-11-26 17:36
https://kosova-info.com/qesharake-portieri-i-liverpoolit-ben-pasimin-me-te-keq-te-ketij-sezoni-video/60%Daily2016-11-26 17:35
https://kosova-info.com/cili-eshte-atraksioni-kryesor-ne-kosove-sipas-google-foto/60%Daily2016-11-26 17:30
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-per-kupen-e-konfederatave-rusia-2017/60%Daily2016-11-26 17:27
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-per-kupen-e-konfederatave-rusia-2017/60%Daily2016-11-26 17:27
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-per-kupen-e-konfederatave-rusia-2017/60%Daily2016-11-26 17:27
https://kosova-info.com/rita-ne-mbrojtje-te-bieber-reagimi-i-tij-ishte-natyral-cdokush-do-te-reagonte-ne-te-njejten-menyre-foto/60%Daily2016-11-26 17:21
https://kosova-info.com/9-gola-ne-ndeshjen-e-cmendur-te-premierliges-7-u-shenuan-brenda-24-minutave-foto/60%Daily2016-11-26 17:18
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-serbi-vdesin-dy-femije-dhe-lendohet-rende-nje-kosovar-foto/60%Daily2016-11-26 17:04
https://kosova-info.com/ronaldo-serish-vendimtar-ne-fitoren-e-realit-video/60%Daily2016-11-26 17:03
https://kosova-info.com/trump-shpreson-se-vdekja-e-castros-do-ta-coj-ne-liri-popullin-kuban/60%Daily2016-11-26 17:00
https://kosova-info.com/trump-shpreson-se-vdekja-e-castros-do-ta-coj-ne-liri-popullin-kuban/60%Daily2016-11-26 17:00
https://kosova-info.com/trump-shpreson-se-vdekja-e-castros-do-ta-coj-ne-liri-popullin-kuban/60%Daily2016-11-26 17:00
https://kosova-info.com/trump-shpreson-se-vdekja-e-castros-do-ta-coj-ne-liri-popullin-kuban-2/60%Daily2016-11-26 17:00
https://kosova-info.com/spiunia-qe-kishte-ne-dore-jeten-e-fidel-castros-nuk-e-vrava-sepse-e-doja/60%Daily2016-11-26 16:59
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-ironizon-keq-me-bleona-qeretin-foto/60%Daily2016-11-26 16:56
https://kosova-info.com/procesori-i-par-amd-me-arkitekturn-zen-sfidon-haptazi-intel-kushton-499-dollar/60%Daily2016-11-27 10:53
https://kosova-info.com/450-ekonomi-familjare-ne-arllat-hyjne-ne-sherbimin-e-menaxhimit-te-mbeturinave/60%Daily2016-11-26 16:46
https://kosova-info.com/450-ekonomi-familjare-ne-arllat-hyjne-ne-sherbimin-e-menaxhimit-te-mbeturinave/60%Daily2016-11-26 16:46
https://kosova-info.com/putin-ia-dorezoi-pasaporten-ruse-aktorit-amerikan-steven-seagal/60%Daily2016-11-26 16:37
https://kosova-info.com/mitsotakis-shqiperise-mos-luani-me-greqine/60%Daily2016-11-26 16:28
https://kosova-info.com/mitsotakis-shqiperise-mos-luani-me-greqine/60%Daily2016-11-26 16:28
https://kosova-info.com/bimbimma-ishte-i-dashuruar-koke-e-kembe-rrefen-pse-i-dhane-fund-lidhjes-4-vjecare-video/60%Daily2016-11-26 16:26
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-b-munich-leverkusen/60%Daily2016-11-26 16:25
https://kosova-info.com/e-frankfurt-befason-borussia-dortmundin/60%Daily2016-11-26 16:24
https://kosova-info.com/obama-per-vdekjen-e-castros-historia-do-ta-gjykoje-ndikimin-e-madh-te-tij/60%Daily2016-11-26 16:24
https://kosova-info.com/obama-per-vdekjen-e-castros-historia-do-ta-gjykoje-ndikimin-e-madh-te-tij/60%Daily2016-11-26 16:24
https://kosova-info.com/obama-per-vdekjen-e-castros-historia-do-ta-gjykoje-ndikimin-e-madh-te-tij/60%Daily2016-11-26 16:24
https://kosova-info.com/dj-blunt-dhe-real-1-kenge-me-rastin-e-28-nentorit-fotovideo/60%Daily2016-11-26 16:15
https://kosova-info.com/ky-eshte-elmi-thaci-qe-tha-te-paverteta-rreth-bisedes-pacolli-lladrovci-ne-drenas-foto/60%Daily2016-11-26 16:08
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-kombetares-shqiptare-perjashtohet-nga-ekipi-i-tij-foto/60%Daily2016-11-26 16:03
https://kosova-info.com/ministri-hoxhaj-ne-liste-me-john-kerry-mes-50-lidereve-me-te-konektuar-ne-twitter/60%Daily2016-11-26 16:01
https://kosova-info.com/real-gijon-gol-befasues-video/60%Daily2016-11-26 15:53
https://kosova-info.com/tri-bime-te-cilat-me-siguri-i-keni-ne-shtepi-bejne-mrekulli-per-heqjen-e-kilogrameve-te-tepert/60%Daily2016-11-26 15:53
https://kosova-info.com/a-behen-nostalgjik-kengetaret-kur-degjojne-duetet-me-ex-at-video/60%Daily2016-11-26 15:50
https://kosova-info.com/e-rende-per-ta-pare-keshtu-dukej-kemba-e-coutinhos-pas-lendimit-foto/60%Daily2016-11-26 15:49
https://kosova-info.com/luana-nene-foto/60%Daily2016-11-26 15:44
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-lendohet-rende-coutinho-largohet-me-lot-ne-sy-nga-fusha-foto/60%Daily2016-11-26 15:42
https://kosova-info.com/isis-ekzekuton-32-civile-ne-mosul-te-irakut/60%Daily2016-11-26 15:37
https://kosova-info.com/real-gijon-super-gol-nga-ronaldo-video/60%Daily2016-11-26 15:36
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-pishman-qe-u-zhvesh-mbulohet-foto/60%Daily2016-11-26 15:28
https://kosova-info.com/shqiperi-i-denuari-me-burg-kercenon-per-sulme-terroriste-nisin-hetimet/60%Daily2016-11-26 15:27
https://kosova-info.com/papa-francesku-e-cileson-vdekjen-e-castros-si-lajm-te-hidhur/60%Daily2016-11-26 15:19
https://kosova-info.com/papa-francesku-e-cileson-vdekjen-e-castros-si-lajm-te-hidhur/60%Daily2016-11-26 15:19
https://kosova-info.com/donald-trump-fidel-castro-ka-vdekur/60%Daily2016-11-26 15:15
https://kosova-info.com/fidel-castro-ia-shpetoi-jeten-maradones/60%Daily2016-11-26 14:53
https://kosova-info.com/amber-heard-flet-per-dhunen-ndaj-grave-thote-se-ishte-vete-viktime/60%Daily2016-11-26 14:47
https://kosova-info.com/lidere-boterore-kujtojne-castron/60%Daily2016-11-26 14:46
https://kosova-info.com/afrona-perqesh-bleron-e-quan-te-dobet-foto/60%Daily2016-11-26 14:39
https://kosova-info.com/lyrical-son-i-ben-dhurate-gruas-se-tij-ate-qe-cdo-femer-enderron-foto/60%Daily2016-11-26 14:30
https://kosova-info.com/terapia-e-drites-per-depresionin-dimeror/60%Daily2016-11-26 14:29
https://kosova-info.com/man-city-feston-kunder-burnleyt-video/60%Daily2016-11-26 14:26
https://kosova-info.com/ja-pse-perimet-nuk-duhet-ti-ziejme-kurre/60%Daily2016-11-26 14:18
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-sporting-gijon/60%Daily2016-11-26 14:15
https://kosova-info.com/finalizohet-hack-day-kosova-2016-ubt-shprblen-fituesit-me-bursa-trajnime-dhe-certifikime/60%Daily2016-11-26 14:05
https://kosova-info.com/finalizohet-hack-day-kosova-2016-ubt-shprblen-fituesit-me-bursa-trajnime-dhe-certifikime/60%Daily2016-11-26 14:05
https://kosova-info.com/gjilani-prishtina-rezultat-totalisht-i-papritur/60%Daily2016-11-26 14:01
https://kosova-info.com/nisin-punimet-e-konferences-te-unionit-te-bashkive-shqiptare-ne-rajon/60%Daily2016-11-26 14:00
https://kosova-info.com/sulm-racist-ndaj-nje-faltoreje-ne-suedi/60%Daily2016-11-26 13:58
https://kosova-info.com/burnley-man-city-edhe-nje-gol-video/60%Daily2016-11-26 13:54
https://kosova-info.com/lladrovci-sqaron-cka-kishte-ndodhur-ne-takimin-me-pacollin-e-fton-publikisht-ne-konak/60%Daily2016-11-26 13:49
https://kosova-info.com/lladrovci-sqaron-cka-kishte-ndodhur-ne-takimin-me-pacollin-e-fton-publikisht-ne-konak/60%Daily2016-11-26 13:49
https://kosova-info.com/tifozet-futen-per-te-rrahur-gjyqtarin-shikojeni-reagimin-e-policit-video/60%Daily2016-11-26 13:42
https://kosova-info.com/kastro-varroset-me-4-dhjetor-nente-dite-zie/60%Daily2016-11-26 13:31
https://kosova-info.com/kastro-varroset-me-4-dhjetor-nente-dite-zie/60%Daily2016-11-26 13:31
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shqiptarja-me-e-bukur-ne-bote-foto/60%Daily2016-11-26 13:27
https://kosova-info.com/burnley-man-city-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-11-26 13:18
https://kosova-info.com/reagon-mm-nuk-ka-pasur-asnjehere-konsulta-me-presidencen-per-buxhetin/60%Daily2016-11-26 13:15
https://kosova-info.com/ja-cfare-tha-fidel-castro-per-nderhyrjen-e-nato-s-ne-kosove/60%Daily2016-11-26 13:12
https://kosova-info.com/kanye-po-vuan-nga-paranoja/60%Daily2016-11-26 13:12
https://kosova-info.com/ministria-e-punes-dhe-mireqenies-sociale-do-te-vazhdoje-mbeshtetjen-per-mitrovicen/60%Daily2016-11-26 12:58
https://kosova-info.com/isco-barcelona-konfirmohet-nga-bartomeu/60%Daily2016-11-26 12:58
https://kosova-info.com/isco-barcelona-konfirmohet-nga-bartomeu/60%Daily2016-11-26 12:58
https://kosova-info.com/isco-barcelona-konfirmohet-nga-bartomeu/60%Daily2016-11-26 12:58
https://kosova-info.com/bari-kapet-1-5-ton-kanabis-ne-pranga-tre-shqiptare/60%Daily2016-11-26 12:48
https://kosova-info.com/10-dallimet-mes-obamas-dhe-trumpit-video/60%Daily2016-11-26 12:33
https://kosova-info.com/lista-e-barcelones-kunder-real-sociedadit/60%Daily2016-11-26 12:24
https://kosova-info.com/lista-e-barcelones-kunder-real-sociedadit/60%Daily2016-11-26 12:24
https://kosova-info.com/katy-perry-dhe-orlando-bloom-te-ndare-ja-pergjigjja-e-katy-t-foto/60%Daily2016-11-26 12:17
https://kosova-info.com/katy-perry-dhe-orlando-bloom-te-ndare-ja-pergjigjja-e-katy-t-foto/60%Daily2016-11-26 12:17
https://kosova-info.com/gjilani-prishtina-nuk-ia-keni-idene-sa-shikues-jane-ne-stadium-foto/60%Daily2016-11-26 12:09
https://kosova-info.com/ish-drejtuesit-e-uck-se-pushtetaret-humben-mundesine-per-formimin-e-fak-ut/60%Daily2016-11-26 12:07
https://kosova-info.com/mjegulla-e-dendur-mbulon-stambollin-foto/60%Daily2016-11-26 12:04
https://kosova-info.com/mjegulla-e-dendur-mbulon-stambollin-foto/60%Daily2016-11-26 12:04
https://kosova-info.com/ne-halep-per-300-mije-njerez-punojne-vetem-tre-furra-buke/60%Daily2016-11-26 12:03
https://kosova-info.com/italia-ende-ne-gjendje-alarmi-per-shkak-te-motit/60%Daily2016-11-26 11:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-duhet-ta-shikoni-patjeter-ndeshjen-sigal-prishtina-kb-peja/60%Daily2016-11-26 11:56
https://kosova-info.com/dakota-fanning-merr-dhurata-nga-tom-cruise-cdo-vit/60%Daily2016-11-26 11:53
https://kosova-info.com/77-dite-pa-minister-te-integrimeve/60%Daily2016-11-26 11:38
https://kosova-info.com/fjalet-e-putin-per-vdekjen-e-fidel-castros/60%Daily2016-11-26 11:35
https://kosova-info.com/yjet-qe-duken-me-bukur-me-floke-te-shkurter-foto/60%Daily2016-11-26 11:33
https://kosova-info.com/bukuroshja-nga-india-fiton-miss-globe-2016-shqiperia-renditet-e-treta-foto/60%Daily2016-11-26 11:14
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-zola-do-te-befasoheni-nga-klubi-i-ri-foto/60%Daily2016-11-26 11:13
https://kosova-info.com/osbe-largon-drejtorin-rajonal-te-mitrovices/60%Daily2016-11-26 10:55
https://kosova-info.com/menyra-si-ta-fshini-veten-nga-interneti-vetem-me-nje-klikim/60%Daily2016-11-26 10:54
https://kosova-info.com/operacioni-fshesa-real-madrid-largon-kater-futbolliste-foto/60%Daily2016-11-26 10:43
https://kosova-info.com/nishani-i-shqetesuar-per-buxhetin-e-ushtrise/60%Daily2016-11-26 10:31
https://kosova-info.com/menyra-me-e-dhimbshme-per-tu-dobesuar-foto-video/60%Daily2016-11-26 10:30
https://kosova-info.com/capital-t-ne-lidhje-me-jonida-vokshin-foto/60%Daily2016-11-26 10:30
https://kosova-info.com/capital-t-ne-lidhje-me-jonida-vokshin-foto/60%Daily2016-11-26 10:30
https://kosova-info.com/rovena-stefa-ashtu-sic-e-ka-lindur-nena-foto/60%Daily2016-11-26 10:21
https://kosova-info.com/inter-mposht-juventusin-transferon-yllin-e-realit-foto/60%Daily2016-11-26 10:16
https://kosova-info.com/trondit-ish-presidenti-ukrainas-gabimi-me-i-madh-ishte-qe-nuk-thirra-ushtrine-kunder-popullit/60%Daily2016-11-26 10:13
https://kosova-info.com/pakistan-nga-sulmi-ne-xhami-4-militante-dhe-2-ushtare-te-vrare/60%Daily2016-11-26 10:11
https://kosova-info.com/pakistan-nga-sulmi-ne-xhami-4-militante-dhe-2-ushtare-te-vrare/60%Daily2016-11-26 10:11
https://kosova-info.com/pakistan-nga-sulmi-ne-xhami-4-militante-dhe-2-ushtare-te-vrare/60%Daily2016-11-26 10:11
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-ja-cfare-do-te-ndodhe-pas-el-clasicos-me-messin-foto/60%Daily2016-11-26 10:06
https://kosova-info.com/castro-u-mbijetoi-638-atentateve/60%Daily2016-11-26 10:04
https://kosova-info.com/kryeministri-kohet-po-ndryshojne/60%Daily2016-11-26 09:56
https://kosova-info.com/ekskluzive-keds-mashtronte-duke-lene-qytetaret-ne-terr-me-arsyen-e-mirembajtjes-se-rrjetit/60%Daily2016-11-26 09:55
https://kosova-info.com/53-profesore-e-doktore-shkencash-paligjshem-me-nga-dy-vende-pune/60%Daily2016-11-26 09:54
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-prokurori-qe-drekoi-me-te-akuzuarin/60%Daily2016-11-26 09:36
https://kosova-info.com/rita-ora-feston-sot-ditelindjen-foto/60%Daily2016-11-26 09:25
https://kosova-info.com/rita-ora-feston-sot-ditelindjen-foto/60%Daily2016-11-26 09:25
https://kosova-info.com/vazhdon-mbledhja-e-nenshkrimeve-per-rastin-e-astrit-deharit/60%Daily2016-11-26 09:15
https://kosova-info.com/vdes-nje-person-pas-rrokullisej-me-traktor/60%Daily2016-11-26 09:09
https://kosova-info.com/10-thenie-te-paharrueshme-nga-fidel-castro/60%Daily2016-11-26 09:08
https://kosova-info.com/a-u-tradhtua-che-guevara-nga-fidel-castro-ky-eshte-rrefimi-per-miqesine-e-tyre/60%Daily2016-11-26 09:06
https://kosova-info.com/abrashi-rezultatet-e-ask-se-inkurajuese-papunesia-bie-ne-26-2/60%Daily2016-11-26 09:05
https://kosova-info.com/ndotja-e-ajrit-ne-prishtine-qytetari-kryeqyteti-duhet-te-ishte-ne-peje-video/60%Daily2016-11-26 08:57
https://kosova-info.com/verratti-ne-serie-a-jo-te-juventus-foto/60%Daily2016-11-26 08:51
https://kosova-info.com/momenti-kur-u-dha-lajmi-per-vdekjen-castros-nga-vellai-i-tij-video/60%Daily2016-11-26 08:48
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-nga-sulmuesi-i-ri-i-real-madridit-foto/60%Daily2016-11-26 08:38
https://kosova-info.com/rita-i-del-ne-mbrojtje-justin-bieber-it/60%Daily2016-11-26 08:31
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-kb-peja-ne-sa-ora-do-te-filloje-ndeshja/60%Daily2016-11-26 08:27
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-kb-peja-ne-sa-ora-do-te-filloje-ndeshja/60%Daily2016-11-26 08:27
https://kosova-info.com/familjet-zvicerane-fitojne-mesatarisht-nga-7200-franga-ne-muaj/60%Daily2016-11-26 08:20
https://kosova-info.com/shkaterrohet-banda-e-hajduteve-ne-durres-ishin-tmerri-i-banoreve/60%Daily2016-11-26 08:14
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-majk-per-shtatzenine-e-majlindes/60%Daily2016-11-26 08:09
https://kosova-info.com/fabrikat-elektorale-te-behgjet-pacollit/60%Daily2016-11-26 08:01
https://kosova-info.com/fushata-zgjedhore-nis-para-kohe/60%Daily2016-11-26 07:36
https://kosova-info.com/milan-godet-me-dy-super-perforcime-foto/60%Daily2016-11-26 07:29
https://kosova-info.com/bayern-munich-ne-krize-ancelotti-befason-me-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-26 07:22
https://kosova-info.com/vdes-fidel-castro-lideri-i-revolucionit-komunist/60%Daily2016-11-26 07:11
https://kosova-info.com/7-arsye-pse-duhet-te-pini-caj-me-xhenxhefill-dhe-limon/60%Daily2016-11-25 23:38
https://kosova-info.com/kinoa-superushqimi-i-se-ardhmes/60%Daily2016-11-25 23:34
https://kosova-info.com/kushtoni-vemendje-te-vecante-ketyre-katroreve-kur-blini-paste-te-dhembeve/60%Daily2016-11-25 23:26
https://kosova-info.com/kerkohet-rinumerim-votash-ne-shtetin-ku-fitoi-trump/60%Daily2016-11-25 22:59
https://kosova-info.com/kerkohet-rinumerim-votash-ne-shtetin-ku-fitoi-trump/60%Daily2016-11-25 22:59
https://kosova-info.com/emily-pozon-nudo-ne-fotosesion-me-eksplicit-deri-tani-foto-18/60%Daily2016-11-25 22:58
https://kosova-info.com/ramos-mund-ta-humbas-ndeshjen-me-barcelonen/60%Daily2016-11-25 22:57
https://kosova-info.com/makarona-me-patate-dhe-proshute/60%Daily2016-11-25 22:55
https://kosova-info.com/hoti-marreveshja-me-be-ne-i-hap-shume-mundesi-kosoves/60%Daily2016-11-25 22:53
https://kosova-info.com/fotografi-britanik-i-modeleve-nudo-gjendet-i-vdekur-ne-paris-foto/60%Daily2016-11-25 22:52
https://kosova-info.com/athina-te-shqetesuar-pas-kercenimeve-turke/60%Daily2016-11-25 22:51
https://kosova-info.com/darke-si-tek-kylie-jenner-foto/60%Daily2016-11-25 22:46
https://kosova-info.com/mos-gaboni-ta-klikoni-kete-ne-whatsapp/60%Daily2016-11-25 22:45
https://kosova-info.com/black-friday-ne-angli-prostitutat-bejne-25-ulje-cmimi/60%Daily2016-11-25 22:44
https://kosova-info.com/black-friday-ne-angli-prostitutat-bejne-25-ulje-cmimi/60%Daily2016-11-25 22:44
https://kosova-info.com/rreziku-i-pastrimit-te-veshit-te-bebet-dhe-te-femijet-e-vegjel/60%Daily2016-11-25 22:43
https://kosova-info.com/ne-kosove-vjen-uhilas-talent-cup-2016-mundesi-e-madhe-per-talentet-kosovare-foto/60%Daily2016-11-25 22:42
https://kosova-info.com/gare-shume-e-nxehte-per-kepucen-e-arte-kjo-eshte-renditja-foto/60%Daily2016-11-25 22:35
https://kosova-info.com/me-te-rejat-e-dites-ne-showbiz-ndiqni-ne-pjesen-e-35-te-emisionit-mirage-video/60%Daily2016-11-25 22:35
https://kosova-info.com/nexhmije-hoxha-ishte-anetare-e-partise-fashiste-para-se-te-behej-komuniste-dokument/60%Daily2016-11-25 22:31
https://kosova-info.com/nexhmije-hoxha-ishte-anetare-e-partise-fashiste-para-se-te-behej-komuniste-dokument/60%Daily2016-11-25 22:31
https://kosova-info.com/lunacek-as-franko-nuk-u-ka-bere-katalonasve-ate-cfare-millosheviqit-u-ka-bere-shqiptareve/60%Daily2016-11-25 22:26
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-bashkimi-evropian-ska-kohe-ta-prese-kosoven/60%Daily2016-11-25 22:16
https://kosova-info.com/kur-raul-i-kerkonte-gerrardit-transferimin-ne-real-madrid/60%Daily2016-11-25 22:13
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-ne-qytetin-turk-ne-kufi-me-sirine/60%Daily2016-11-25 22:11
https://kosova-info.com/blero-dhe-dani-sjellin-balade/60%Daily2016-11-25 22:11
https://kosova-info.com/serbia-deshiron-ta-marr-serish-nen-kontroll-qiellin-e-kosoves/60%Daily2016-11-25 22:09
https://kosova-info.com/mogherini-te-rinjte-e-kosoves-do-te-marrin-pjese-ne-programet-erasmus-evropa-kreative-horizont-2020/60%Daily2016-11-25 22:07
https://kosova-info.com/zyrtare-uli-hoeness-zgjidhet-president-i-bayern-munich/60%Daily2016-11-25 21:56
https://kosova-info.com/studim-omega-3-lufton-tensionin-e-larte-te-gjakut/60%Daily2016-11-25 21:52
https://kosova-info.com/scholes-kerkon-largimin-e-ibras-kerkon-transferimin-e-ketij-sulmuesi-foto/60%Daily2016-11-25 21:48
https://kosova-info.com/leonora-si-shote-galica-foto/60%Daily2016-11-25 21:41
https://kosova-info.com/reklamat-zhvendosin-kreativitetin-e-tyre-ne-nje-dimension-tjeter-foto/60%Daily2016-11-25 21:31
https://kosova-info.com/ancelotti-i-merzitur-me-humbjen-nga-rostov-ja-cfare-iu-ka-kerkuar-drejtuesve-te-bayernit/60%Daily2016-11-25 21:29
https://kosova-info.com/red-bulli-e-ka-bere-me-krahe-leipzigin-fiton-bindshem-forcon-kreun/60%Daily2016-11-25 21:15
https://kosova-info.com/per-dy-dite-jane-mbledhur-7218-nenshkrime-ne-peticionin-drejtesiperastritin/60%Daily2016-11-25 21:13
https://kosova-info.com/selimi-mustafes-po-te-kishte-qene-serbia-ketu-kishit-qene-qeveri-kuislinge-video/60%Daily2016-11-25 21:09
https://kosova-info.com/dasma-me-e-bukur-dhe-e-hidhur-ne-bote-foto/60%Daily2016-11-25 21:04
https://kosova-info.com/zgjerohet-skandali-i-perdhunimeve-seksuale-ne-futbollin-anglez/60%Daily2016-11-25 21:02
https://kosova-info.com/drogoi-e-perdhunoi-viktimat-e-tij-ky-eshte-vrasesi-me-i-rrezikshem-ne-britani-te-madhe-foto/60%Daily2016-11-25 21:00
https://kosova-info.com/italia-kthen-sherbimet-e-call-center-preket-shqiperia/60%Daily2016-11-25 20:54
https://kosova-info.com/de-biasi-flet-per-rendesine-qe-ka-ndeshja-me-italine/60%Daily2016-11-25 20:50
https://kosova-info.com/de-biasi-flet-per-rendesine-qe-ka-ndeshja-me-italine/60%Daily2016-11-25 20:50
https://kosova-info.com/1-vit-pa-bashkeshorten-stefi-prifti-e-kujton-keshtu-foto/60%Daily2016-11-25 20:30
https://kosova-info.com/premiere-ne-billboard-kenga-e-pare-e-kengetares-se-re-shqiptare-enisa-video/60%Daily2016-11-25 20:17
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-hap-akademi-futbolli-ne-kosove-foto/60%Daily2016-11-25 20:15
https://kosova-info.com/ne-real-madrid-tv-femija-i-shokon-madrilianet-me-komentin-per-messin-video/60%Daily2016-11-25 20:14
https://kosova-info.com/nje-veture-e-perdoru-shitet-per-10-milione-dollare-foto/60%Daily2016-11-25 19:56
https://kosova-info.com/10-futbollistet-me-kreativ-ne-premierlige/60%Daily2016-11-25 19:53
https://kosova-info.com/si-kurre-me-pare-rrefehen-tre-burrat-kosovare-qe-u-perdhunuan-gjate-luftes-nga-serbet-video/60%Daily2016-11-25 19:52
https://kosova-info.com/nishani-takim-me-shkrimtare-e-perkthyes-bota-e-letrave-shqipe-mban-te-bashkuar-kombin-dhe-kulturen-tone/60%Daily2016-11-25 19:48
https://kosova-info.com/maradona-vjen-ne-kroaci-me-te-dashuren-e-cila-eshte-30-vite-me-e-re-se-ai-foto/60%Daily2016-11-25 19:38
https://kosova-info.com/maradona-vjen-ne-kroaci-me-te-dashuren-e-cila-eshte-30-vite-me-e-re-se-ai-foto/60%Daily2016-11-25 19:38
https://kosova-info.com/gjykata-themelore-e-mitrovices-sgjen-fajtore-per-vrasjen-e-enver-zymberit/60%Daily2016-11-25 19:37
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-i-bukur-i-nenes-se-rites-per-ditelindjen-e-saj-foto/60%Daily2016-11-25 19:36
https://kosova-info.com/mustafa-me-demarkacion-po-pengohet-shteti-ky-nuk-eshte-vullneti-i-qytetareve/60%Daily2016-11-25 19:32
https://kosova-info.com/epp-takimi-i-msa-se-arritje-e-kryeministrit-mustafa-dhe-kosoves/60%Daily2016-11-25 19:20
https://kosova-info.com/drenica-shkarkon-afrim-jasharin/60%Daily2016-11-25 19:19
https://kosova-info.com/shikoni-si-reagojne-gjakovaret-kur-para-kembeve-te-tyre-hidhet-dinamit-video/60%Daily2016-11-25 19:10
https://kosova-info.com/wordpress-lanoi-nj-widget-t-google-translate-mundson-prkthimin-n-103-gjuh/60%Daily2016-11-25 19:07
https://kosova-info.com/wenger-me-fjale-te-medha-per-gerrardin/60%Daily2016-11-25 19:05
https://kosova-info.com/hahn-kosova-duhet-ti-plotesoje-vetem-edhe-dy-kushte-per-liberalizimin-e-vizave-video/60%Daily2016-11-25 19:02
https://kosova-info.com/black-friday-ne-futboll-keto-jane-transferimet-e-mira-dhe-te-lira-qe-jane-bere/60%Daily2016-11-25 18:54
https://kosova-info.com/lekaj-uron-diten-e-forces-thote-se-kjo-ia-kujton-sakrificen-per-liri-e-shtet/60%Daily2016-11-25 18:40
https://kosova-info.com/veprimet-qe-rrezikojne-lidhjen-tuaj/60%Daily2016-11-25 18:38
https://kosova-info.com/messi-barcelona-eshte-skuadra-me-e-forte-ne-bote/60%Daily2016-11-25 18:36
https://kosova-info.com/ne-paris-planifikoheshin-sulme-te-reja-terroriste/60%Daily2016-11-25 18:35
https://kosova-info.com/cmenduria-e-blerjeve-te-black-friday-2-persona-te-vrare-video/60%Daily2016-11-25 18:25
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-flet-griezmann-ja-pse-i-thash-ronaldos-te-urrej/60%Daily2016-11-25 18:20
https://kosova-info.com/permiere-mimoza-dhe-shkumbini-rikthehen-pas-shume-vjetesh-me-kenge-video/60%Daily2016-11-25 18:18
https://kosova-info.com/putin-dhe-erdogan-bisedojne-per-sirine/60%Daily2016-11-25 17:48
https://kosova-info.com/meteori-shperthen-mbi-florida-banoret-ne-panik-video/60%Daily2016-11-25 17:38
https://kosova-info.com/meteori-shperthen-mbi-florida-banoret-ne-panik-video/60%Daily2016-11-25 17:38
https://kosova-info.com/nj-kompjuter-173-milion-dollarsh-m-i-shpejti-n-bot-me-130-kuadtrilion-prllogaritje-n-sekond/60%Daily2016-11-25 19:07
https://kosova-info.com/nj-kompjuter-173-milion-dollarsh-m-i-shpejti-n-bot-me-130-kuadtrilion-prllogaritje-n-sekond/60%Daily2016-11-25 19:07
https://kosova-info.com/rita-ora-koncert-ne-dubai-per-ditelindje-por-shqiptari-i-pranishem-nuk-e-le-te-ndihet-larg-shtepise-foto/60%Daily2016-11-25 17:31
https://kosova-info.com/publikohet-fletevotimi-per-zgjedhjet-e-parakohshme-ne-drenas-figuron-edhe-naim-bazaj/60%Daily2016-11-25 17:16
https://kosova-info.com/publikohet-fletevotimi-per-zgjedhjet-e-parakohshme-ne-drenas-figuron-edhe-naim-bazaj/60%Daily2016-11-25 17:16
https://kosova-info.com/publikohet-fletevotimi-per-zgjedhjet-e-parakohshme-ne-drenas-figuron-edhe-naim-bazaj/60%Daily2016-11-25 17:16
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-kujton-te-emen-7-muaj-si-7-mije-vjet/60%Daily2016-11-25 17:12
https://kosova-info.com/kosova-ende-po-perfaqesohet-me-fusnote/60%Daily2016-11-25 17:07
https://kosova-info.com/kosova-ende-po-perfaqesohet-me-fusnote/60%Daily2016-11-25 17:07
https://kosova-info.com/deshtimi-i-interit-dhe-barces-une-sot-vleje-100-milione-euro/60%Daily2016-11-25 17:06
https://kosova-info.com/gjashte-nendege-te-forumit-rinor-te-ldk-se-kalojne-ne-akr-foto/60%Daily2016-11-25 17:06
https://kosova-info.com/conte-kerkon-perqendrim-per-lojtaret-e-tij-para-derbit-me-tottenhamin/60%Daily2016-11-25 16:54
https://kosova-info.com/conte-kerkon-perqendrim-per-lojtaret-e-tij-para-derbit-me-tottenhamin/60%Daily2016-11-25 16:54
https://kosova-info.com/ja-cili-eshte-shkaku-i-vertete-i-gjendjes-se-renduar-te-kanye-west/60%Daily2016-11-25 16:53
https://kosova-info.com/veseli-shkon-me-tren-ne-drenas-tregon-se-do-te-investohen-208-milione-euro-ne-hekurudha/60%Daily2016-11-25 16:52
https://kosova-info.com/veseli-shkon-me-tren-ne-drenas-tregon-se-do-te-investohen-208-milione-euro-ne-hekurudha/60%Daily2016-11-25 16:52
https://kosova-info.com/plackitet-banka-raiffesien-ne-prishtine/60%Daily2016-11-25 16:42
https://kosova-info.com/priste-dhurate-fanellen-e-modricit-apo-rakiticit-por-foto/60%Daily2016-11-25 16:31
https://kosova-info.com/shikoni-si-shetit-robert-berisha-me-trotinet-foto/60%Daily2016-11-25 16:24
https://kosova-info.com/shikoni-si-shetit-robert-berisha-me-trotinet-foto/60%Daily2016-11-25 16:24
https://kosova-info.com/ja-si-mund-ta-karikoni-celularin-1-here-ne-jave/60%Daily2016-11-25 16:12
https://kosova-info.com/tre-te-mitur-brenda-dy-ditesh-u-theren-me-thika-ne-prishtine/60%Daily2016-11-25 16:01
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-yll-limani-pas-shtatzenise-se-tunes/60%Daily2016-11-25 16:01
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-e-rrisin-memorien/60%Daily2016-11-25 15:59
https://kosova-info.com/haye-bellew-caktohet-data-e-mecit-zhvillohet-ne-londer-foto/60%Daily2016-11-25 15:57
https://kosova-info.com/%e2%80%8bngritja-e-autoritetit-per-hapjen-e-dosjeve-pritet-nisja-e-procesit/60%Daily2016-11-25 15:56
https://kosova-info.com/pija-qe-i-thote-lamtumire-pagjumesise/60%Daily2016-11-25 15:54
https://kosova-info.com/pamje-tronditese-edukatorja-rrah-brutalisht-femijen-9-muajsh-video-18/60%Daily2016-11-25 15:51
https://kosova-info.com/%e2%80%8bizraeli-akuzon-francen-per-bojkotim-te-produkteve-te-kolonive/60%Daily2016-11-25 15:48
https://kosova-info.com/selena-gomez-rikthehet-ne-instagram-me-nje-mesazh-te-forte-foto/60%Daily2016-11-25 15:47
https://kosova-info.com/guardiola-jep-nje-lajm-te-rendesishem-per-te-ardhmen-e-messit/60%Daily2016-11-25 15:45
https://kosova-info.com/sondazh-shumica-e-gjermaneve-mbeshtesin-kandidaturen-e-katert-te-merkel/60%Daily2016-11-25 15:42
https://kosova-info.com/me-e-bukura-shqiptare-kurorezohet-sonte-ne-zvicer-foto/60%Daily2016-11-25 15:40
https://kosova-info.com/blero-i-premtoi-dicka-afrones-foto/60%Daily2016-11-25 15:35
https://kosova-info.com/blero-i-premtoi-dicka-afrones-foto/60%Daily2016-11-25 15:35
https://kosova-info.com/blero-i-premtoi-dicka-afrones-foto/60%Daily2016-11-25 15:35
https://kosova-info.com/rooney-ia-ben-urimin-me-te-mire-gerrardit-pas-pensionimit-foto/60%Daily2016-11-25 15:32
https://kosova-info.com/shtepite-e-pushimit-me-luksoze-dhe-me-te-shtrenjta-ne-bote-foto/60%Daily2016-11-25 15:30
https://kosova-info.com/shtepite-e-pushimit-me-luksoze-dhe-me-te-shtrenjta-ne-bote-foto/60%Daily2016-11-25 15:30
https://kosova-info.com/fatmir-spahiu-per-black-friday-leshoni-termot-ne-3-sh/60%Daily2016-11-25 15:18
https://kosova-info.com/fatmir-spahiu-per-black-friday-leshoni-termot-ne-3-sh/60%Daily2016-11-25 15:18
https://kosova-info.com/bbc-shkruan-per-autoret-e-fjalimeve-te-presidentit-obama-dhe-presidentes-jahjaga/60%Daily2016-11-25 14:57
https://kosova-info.com/9-trendet-e-telefonve-inteligjent-t-2017-ts/60%Daily2016-11-25 14:54
https://kosova-info.com/gjuriq-serbet-e-kosoves-nuk-e-duan-asociacionit-e-thacit-apo-te-mustafes/60%Daily2016-11-25 14:45
https://kosova-info.com/pirlo-juventus-befasi-nga-italia/60%Daily2016-11-25 14:36
https://kosova-info.com/nis-aktivitetin-hackday-kosova-2016-porositet-qe-garuesit-qe-te-jene-hakere-te-bardhe/60%Daily2016-11-25 14:35
https://kosova-info.com/qindra-fluturime-jane-anuluar-per-shkak-te-greves-ne-lufthansa/60%Daily2016-11-25 14:35
https://kosova-info.com/france-sulmi-ndaj-misionareve-nuk-ka-lidhje-me-terrorizmin-islamik/60%Daily2016-11-25 14:33
https://kosova-info.com/levizje-shume-interesante-nga-ish-e-dashura-e-seldit-foto/60%Daily2016-11-25 14:20
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-kuren-per-renien-e-flokeve/60%Daily2016-11-25 14:20
https://kosova-info.com/feronikeli-drenica-fituesi-caktohet-me-1-gol/60%Daily2016-11-25 14:14
https://kosova-info.com/mozzik-plot-emocion-kujton-nje-person-te-vecante-per-te-i-cili-nuk-jeton-me-foto/60%Daily2016-11-25 14:07
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-ky-eshte-kundershtari-i-barcelones-foto/60%Daily2016-11-25 14:03
https://kosova-info.com/kur-barack-obama-shkeli-per-here-te-pare-shtepine-e-bardhe-foto/60%Daily2016-11-25 14:02
https://kosova-info.com/kahili-blundell-vajza-sexy-e-ringut-te-ufc-foto-18/60%Daily2016-11-25 13:57
https://kosova-info.com/ky-eshte-portreti-familjar-i-dhurata-ahmetajt-fotovideo/60%Daily2016-11-25 13:48
https://kosova-info.com/letra-e-nje-femije-me-autizem-drejtuar-se-emes-te-gjitha-fjalet-qe-nuk-mund-ti-thote-me-goje/60%Daily2016-11-25 13:44
https://kosova-info.com/erdogan-kercenon-evropen-nese-vazhdoni-te-na-nencmoni-do-ti-hapim-kufijte-per-emigrantet/60%Daily2016-11-25 13:44
https://kosova-info.com/mungon-bale-lendohet-edhe-nje-futbollist-i-realit-foto/60%Daily2016-11-25 13:36
https://kosova-info.com/2500-euro-per-refugjatet-qe-kthehen-vullnetarisht-ne-shtepite-e-tyre/60%Daily2016-11-25 13:27
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-vetevritet-nje-zyrtar-i-policise-se-kosoves-ne-leposaviq/60%Daily2016-11-25 13:26
https://kosova-info.com/godaddy-n-bisedime-pr-blerjen-e-host-europe/60%Daily2016-11-25 13:12
https://kosova-info.com/tifozet-e-barcelones-jane-te-shokuar-largohet-messi/60%Daily2016-11-25 13:24
https://kosova-info.com/keta-jane-te-rinjte-nga-velesi-qe-e-ndryshuan-politiken-e-shba-ve-foto/60%Daily2016-11-25 13:24
https://kosova-info.com/isa-boletini-kreu-me-i-fuqishem-ushtarak/60%Daily2016-11-25 13:23
https://kosova-info.com/kelmendi-priti-perfaqesuesin-e-iniciatives-se-bizneseve-naser-maloku/60%Daily2016-11-25 13:20
https://kosova-info.com/stadiumi-i-mallkuar-per-barcelonen-foto/60%Daily2016-11-25 13:14
https://kosova-info.com/stadiumi-i-mallkuar-per-barcelonen-foto/60%Daily2016-11-25 13:14
https://kosova-info.com/aksident-i-tmerrshem-hekurudhor-ne-iran-video/60%Daily2016-11-25 13:09
https://kosova-info.com/zanfina-me-mesazh-prekes-per-nenen-e-ndjere-foto/60%Daily2016-11-25 13:06
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-perse-enca-mund-te-fike-telefonin-dhe-te-zhduket-per-disa-dite-foto/60%Daily2016-11-25 12:50
https://kosova-info.com/4-alternativa-falas-t-microsoft-office-365/60%Daily2016-11-25 12:44
https://kosova-info.com/fati-i-keq-ja-cfare-i-ka-ndodhur-balotellit-foto/60%Daily2016-11-25 12:16
https://kosova-info.com/kush-eshte-vajza-bionde-e-kapur-ne-momente-intime-me-stresin-foto/60%Daily2016-11-25 12:05
https://kosova-info.com/nisma-akuzon-masht-in-se-po-investon-ne-drenas-ne-kohe-fushate/60%Daily2016-11-25 12:02
https://kosova-info.com/nis-ndertimi-i-salles-sportive-ne-komoran-veseli-premton-edhe-nje-shkolle-te-mesme/60%Daily2016-11-25 11:58
https://kosova-info.com/ministria-e-financave-ekzekutoi-pagat-per-sherbyesit-civile/60%Daily2016-11-25 11:50
https://kosova-info.com/kean-nenshkruan-me-nje-super-klub-foto/60%Daily2016-11-25 11:48
https://kosova-info.com/irak-numri-i-te-vrareve-nga-sulmi-vetevrases-arrin-ne-80-vete/60%Daily2016-11-25 11:38
https://kosova-info.com/vdes-aktorja-e-njohur-foto/60%Daily2016-11-25 11:37
https://kosova-info.com/permbytjet-ne-itali-situate-e-renduar-ne-veri/60%Daily2016-11-25 11:27
https://kosova-info.com/sa-ore-duhet-te-flene-bebet-e-porsalindura/60%Daily2016-11-25 11:17
https://kosova-info.com/messi-ronaldo-zbulohet-vota-e-selektorit-te-spanjes-foto/60%Daily2016-11-25 11:13
https://kosova-info.com/fshijeni-vetvehten-nga-interneti-me-nj-t-klikuar-butoni/60%Daily2016-11-26 16:48
https://kosova-info.com/edhe-flori-mumajesi-ben-hunden-ja-si-duket-tani-video/60%Daily2016-11-25 11:01
https://kosova-info.com/nje-dite-e-zakonshme-ne-metro-te-japonise-video/60%Daily2016-11-25 11:00
https://kosova-info.com/5-te-dashurat-me-seksi-te-cristiano-ronaldos-foto/60%Daily2016-11-25 10:53
https://kosova-info.com/demolli-ligji-per-ushtrine-peng-i-listes-serbe/60%Daily2016-11-25 10:49
https://kosova-info.com/vellai-i-griezmannit-rreshqet-dhe-zbulon-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-25 10:42
https://kosova-info.com/vellai-i-griezmannit-rreshqet-dhe-zbulon-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-25 10:42
https://kosova-info.com/kerkohet-drejtesi-per-viktimat-e-luftes/60%Daily2016-11-25 10:39
https://kosova-info.com/femijet-sulmojne-dhe-rrahin-2-police-britanike-video/60%Daily2016-11-25 10:32
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-konsumoni-per-ti-shmangur-dhimbjet-e-padurueshme-te-ciklit-menstrual/60%Daily2016-11-25 10:23
https://kosova-info.com/eulex-i-perkushtuar-ne-fuqizimin-e-aspekteve-gjinore/60%Daily2016-11-25 10:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kenga-me-e-klikuar-e-ergi-dinit-video/60%Daily2016-11-25 10:18
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-diouf-shikojeni-cfare-i-ka-bere-gerrardit-foto/60%Daily2016-11-25 10:17
https://kosova-info.com/piloti-qe-spiunon-bazen-e-isis-nga-hapesira-fotovideo/60%Daily2016-11-25 10:11
https://kosova-info.com/vdes-dublanti-i-james-bond-hedhja-nga-helikopteri-nuk-shkoi-sic-duhet-fotovideo/60%Daily2016-11-25 10:05
https://kosova-info.com/vdes-dublanti-i-james-bond-hedhja-nga-helikopteri-nuk-shkoi-sic-duhet-fotovideo/60%Daily2016-11-25 10:05
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-ky-yll-i-madh-mungon-ne-el-clasico-foto/60%Daily2016-11-25 09:59
https://kosova-info.com/per-ta-shikuar-kete-emision-duhet-te-jeni-mire-nga-zemra-video/60%Daily2016-11-25 09:54
https://kosova-info.com/ja-me-ke-ndau-shtratin-mbreme-adrian-gaxha-foto/60%Daily2016-11-25 09:38
https://kosova-info.com/amazon-n-bisedime-pr-t-bler-souq-com/60%Daily2016-11-25 10:35
https://kosova-info.com/termet-i-ri-ne-pjesen-jugore-te-maqedonise/60%Daily2016-11-25 09:28
https://kosova-info.com/%e2%80%8b19-vjet-nga-luftimet-e-para-frontale-ndermjet-uck-se-dhe-forcave-serbe/60%Daily2016-11-25 09:21
https://kosova-info.com/messi-zbulon-arsyen-pse-u-be-bjond/60%Daily2016-11-25 09:21
https://kosova-info.com/trupat-kroate-e-pranojne-qe-perdoren-kishen/60%Daily2016-11-25 09:12
https://kosova-info.com/thiago-silva-zgjedh-klubin-e-ri-foto-2/60%Daily2016-11-25 09:12
https://kosova-info.com/milan-transferon-super-futbollistin-e-arsenalit-foto-2/60%Daily2016-11-25 09:06
https://kosova-info.com/milan-transferon-super-futbollistin-e-arsenalit-foto-2/60%Daily2016-11-25 09:06
https://kosova-info.com/milan-transferon-super-futbollistin-e-arsenalit-foto-2/60%Daily2016-11-25 09:06
https://kosova-info.com/interneti-i-cuditshem-koreano-verior/60%Daily2016-11-25 09:04
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-fshin-videot-ne-youtube-foto/60%Daily2016-11-25 09:02
https://kosova-info.com/bamiresi-pa-zhurmenoizy-nderton-tre-shtepi-e-jep-fonde-per-te-semuret/60%Daily2016-11-25 08:50
https://kosova-info.com/bamiresi-pa-zhurmenoizy-nderton-tre-shtepi-e-jep-fonde-per-te-semuret/60%Daily2016-11-25 08:50
https://kosova-info.com/siri-nga-nje-shperthim-eshte-vrare-nje-ushtar-amerikan/60%Daily2016-11-25 08:43
https://kosova-info.com/25-vite-pa-freddie-mercury-keto-kenge-mbijetojne-ne-kujtese-video/60%Daily2016-11-25 08:43
https://kosova-info.com/mahrez-largohet-nga-leicester-per-serie-a-foto/60%Daily2016-11-25 08:33
https://kosova-info.com/mbahet-sot-n-prishtin-aktiviteti-pr-siguri-kibernetike-hack-day-kosova-2016/60%Daily2016-11-25 10:14
https://kosova-info.com/mbahet-sot-n-prishtin-aktiviteti-pr-siguri-kibernetike-hack-day-kosova-2016-2/60%Daily2016-11-25 10:14
https://kosova-info.com/japonia-e-pakenaqur-nga-dislokimi-i-raketave-ruse-ne-ishujt-e-diskutueshem/60%Daily2016-11-25 08:28
https://kosova-info.com/barcelona-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-25 08:20
https://kosova-info.com/koment-konflikti-i-perjetshem-i-qipros/60%Daily2016-11-25 08:13
https://kosova-info.com/25-vite-pa-freddie-mercury-keto-kenge-mbijetojne-ne-kujtese-video-2/60%Daily2016-11-25 08:13
https://kosova-info.com/marina-fara-mbulohet-me-shkume-ngrit-temperaturat-foto/60%Daily2016-11-25 08:12
https://kosova-info.com/bullgari-pas-trazirave-ne-kamp-jane-arrestuar-afro-300-migrante/60%Daily2016-11-25 08:07
https://kosova-info.com/bullgari-pas-trazirave-ne-kamp-jane-arrestuar-afro-300-migrante/60%Daily2016-11-25 08:07
https://kosova-info.com/koalicioni-i-dembeleve/60%Daily2016-11-25 08:02
https://kosova-info.com/ciao-milan-ky-eshte-klubi-i-ri-i-baccas/60%Daily2016-11-25 08:00
https://kosova-info.com/satya-nadella-microsoft-po-punon-n-telefonin-e-ndrrave/60%Daily2016-11-25 07:59
https://kosova-info.com/5-rregullat-per-nje-mengjes-te-shendetshem-2/60%Daily2016-11-25 07:51
https://kosova-info.com/mustafa-e-mogehrini-ne-bruksel-diskutojne-per-zbatimin-e-msa-se/60%Daily2016-11-25 07:51
https://kosova-info.com/mustafa-e-mogehrini-ne-bruksel-diskutojne-per-zbatimin-e-msa-se-2/60%Daily2016-11-25 07:51
https://kosova-info.com/mustafa-e-mogehrini-ne-bruksel-diskutojne-per-zbatimin-e-msa-se-3/60%Daily2016-11-25 07:51
https://kosova-info.com/princi-sot-ne-teatrin-dodona-foto/60%Daily2016-11-25 07:37
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-e-pret-me-bikini-princin-e-kalter-por-ka-gjetur-vetem-kalin-e-bardhe-prane-detit-foto/60%Daily2016-11-25 07:29
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-e-pret-me-bikini-princin-e-kalter-por-ka-gjetur-vetem-kalin-e-bardhe-prane-detit-foto-2/60%Daily2016-11-25 07:29
https://kosova-info.com/horoskopi-25-nentor-2016/60%Daily2016-11-25 07:24
https://kosova-info.com/rama-eshte-ne-interes-te-kosoves-te-merret-vendimi-per-transformimin-e-fsk-se/60%Daily2016-11-25 07:22
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-barcelones-do-te-urrehet-nga-tifozet-ne-kosove-foto-2/60%Daily2016-11-25 07:20
https://kosova-info.com/fshati-me-3-kandidate-per-kryetar-te-drenasit/60%Daily2016-11-25 07:19
https://kosova-info.com/fshati-me-3-kandidate-per-kryetar-te-drenasit/60%Daily2016-11-25 07:19
https://kosova-info.com/fshati-me-3-kandidate-per-kryetar-te-drenasit/60%Daily2016-11-25 07:19
https://kosova-info.com/rovena-stefa-enderron-te-beje-seks-me-albin-kurtin-video/60%Daily2016-11-25 07:18
https://kosova-info.com/mourinho-transferon-futbollist-nga-chelsea-foto/60%Daily2016-11-25 07:15
https://kosova-info.com/france-kandidatet-presidenciale-mospajtime-per-rusine-dhe-putinin/60%Daily2016-11-25 06:57
https://kosova-info.com/%e2%80%8brrjeti-i-grave-sot-marshon-kunder-dhunes-me-moton-nuk-ka-arsyetim/60%Daily2016-11-25 06:23
https://kosova-info.com/%e2%80%8brrjeti-i-grave-sot-marshon-kunder-dhunes-me-moton-nuk-ka-arsyetim-2/60%Daily2016-11-25 06:23
https://kosova-info.com/5-rregullat-per-nje-mengjes-te-shendetshem/60%Daily2016-11-25 01:01
https://kosova-info.com/shenjat-paralajmeruese-se-kanceri-po-rritet-ne-trupin-tuaj/60%Daily2016-11-25 00:50
https://kosova-info.com/%e2%80%8bja-si-ti-shpetoni-jeten-dikujt-qe-ka-pesuar-para-infarkt/60%Daily2016-11-25 00:35
https://kosova-info.com/bakllava-qe-gatuhet-per-vetem-gjysme-ore/60%Daily2016-11-25 00:19
https://kosova-info.com/ju-dhemb-shpina-bejeni-kete-per-2-minuta-cdo-dite/60%Daily2016-11-25 00:08
https://kosova-info.com/si-te-largoni-disa-kile-nga-dieta-me-limon/60%Daily2016-11-25 00:07
https://kosova-info.com/e-gjithe-europa-ne-rrezen-e-raketave-ruse/60%Daily2016-11-24 23:58
https://kosova-info.com/instagram-shton-edhe-nje-risi-te-radhes/60%Daily2016-11-24 23:08
https://kosova-info.com/topalli-dehari-shembulli-i-fundit-qe-shteti-eshte-jofunksional/60%Daily2016-11-24 23:02
https://kosova-info.com/topalli-dehari-shembulli-i-fundit-qe-shteti-eshte-jofunksional/60%Daily2016-11-24 23:02
https://kosova-info.com/motrat-kardashian-ne-lufte-te-pasmesh-ne-plazh-foto/60%Daily2016-11-24 22:58
https://kosova-info.com/man-utd-feyenoord-mourinhos-nuk-do-ti-pelqeje-futbollisti-i-ndeshjes/60%Daily2016-11-24 22:56
https://kosova-info.com/man-utd-feyenoord-mourinhos-nuk-do-ti-pelqeje-futbollisti-i-ndeshjes/60%Daily2016-11-24 22:56
https://kosova-info.com/man-utd-feyenoord-mourinhos-nuk-do-ti-pelqeje-futbollisti-i-ndeshjes/60%Daily2016-11-24 22:56
https://kosova-info.com/man-utd-feyenoord-mourinhos-nuk-do-ti-pelqeje-futbollisti-i-ndeshjes/60%Daily2016-11-24 22:56
https://kosova-info.com/2623-persona-nenshkruan-peticionin-drejtesiperastritin/60%Daily2016-11-24 22:48
https://kosova-info.com/vlora-citaku-vjen-mahnitese-ne-foton-e-re-nga-fadil-berisha-foto/60%Daily2016-11-24 22:43
https://kosova-info.com/griezmann-me-reklamen-e-vitit-video/60%Daily2016-11-24 22:39
https://kosova-info.com/kodheli-te-shtunen-ne-kosove/60%Daily2016-11-24 22:39
https://kosova-info.com/17-vjecarja-shqiptare-do-ta-le-shkollen-per-tiu-bashkuar-isis-it-foto/60%Daily2016-11-24 22:35
https://kosova-info.com/trump-kalon-diten-e-falenderimeve-i-rrethuar-me-ar-foto/60%Daily2016-11-24 22:31
https://kosova-info.com/%e2%80%8bep9-vetura-elektrike-me-e-shpejte-ne-bote/60%Daily2016-11-24 22:26
https://kosova-info.com/%e2%80%8bep9-vetura-elektrike-me-e-shpejte-ne-bote/60%Daily2016-11-24 22:26
https://kosova-info.com/pioli-ky-eshte-fajtori-per-eliminimin-e-interit/60%Daily2016-11-24 22:25
https://kosova-info.com/pioli-ky-eshte-fajtori-per-eliminimin-e-interit/60%Daily2016-11-24 22:25
https://kosova-info.com/pioli-ky-eshte-fajtori-per-eliminimin-e-interit-2/60%Daily2016-11-24 22:25
https://kosova-info.com/ja-se-si-e-quan-ermal-fejzullahu-babain-e-tij-foto/60%Daily2016-11-24 22:21
https://kosova-info.com/brisida-shehaj-thyen-heshtjen-perse-ika-nga-ministria/60%Daily2016-11-24 22:15
https://kosova-info.com/lendohen-shtate-persona-nga-aksidenti-ne-skenderaj/60%Daily2016-11-24 22:14
https://kosova-info.com/iphone-8-me-kamere-madheshtore/60%Daily2016-11-24 22:13
https://kosova-info.com/top-5-kenget-me-te-klikuara-ne-kenga-magjike-video/60%Daily2016-11-24 22:09
https://kosova-info.com/ushtria-e-be-se-do-te-jete-kame-e-vendosur-ne-zemer-te-nato-s/60%Daily2016-11-24 22:06
https://kosova-info.com/presidenti-i-zgjedhur-rrezikon-te-mos-zgjidhet/60%Daily2016-11-24 22:06
https://kosova-info.com/molliqaj-tregon-se-cfare-shkruante-ne-fletoren-e-infermieres-se-deharit-video/60%Daily2016-11-24 22:05
https://kosova-info.com/man-utd-feyenoord-rezultat-i-cmendur-video/60%Daily2016-11-24 21:57
https://kosova-info.com/roma-plzen-mbyllet-ndeshja-e-golave-te-cmendur-video/60%Daily2016-11-24 21:56
https://kosova-info.com/perotti-shenon-golin-me-te-bukur-ne-histori-te-liges-se-evropes-video/60%Daily2016-11-24 21:46
https://kosova-info.com/thaci-si-zvkryeminister-i-ardhshem-do-ta-zbardhe-rastin-kumanova/60%Daily2016-11-24 21:46
https://kosova-info.com/capital-t-shume-shpejt-me-projekt-te-ri-video/60%Daily2016-11-24 21:43
https://kosova-info.com/capital-t-shume-shpejt-me-projekt-te-ri-video/60%Daily2016-11-24 21:43
https://kosova-info.com/ibrahimovic-shenon-nga-nje-pozite-e-pabesueshme-video/60%Daily2016-11-24 21:40
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-ne-rrugen-prishtine-peje-tri-vajza-te-lenduara-video/60%Daily2016-11-24 21:40
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-publikon-dy-kenge-te-reja-video/60%Daily2016-11-24 21:39
https://kosova-info.com/man-utd-super-aksion-dhe-gol-video/60%Daily2016-11-24 21:34
https://kosova-info.com/roma-plzen-gol-i-bukur-me-koke-video-2/60%Daily2016-11-24 21:26
https://kosova-info.com/ministri-grek-shqiperia-vendi-i-pare-ne-bote-per-prodhimin-e-droges/60%Daily2016-11-24 21:24
https://kosova-info.com/linda-ndahet-nga-big-d-foto/60%Daily2016-11-24 21:23
https://kosova-info.com/alarmi-koreja-e-veriut-do-leshoje-bombe-berthamore-kur-trump-te-marre-presidencen/60%Daily2016-11-24 21:20
https://kosova-info.com/rama-godet-mes-rreshtave-deputetin-gjerman-qe-i-dha-nje-shuplake-te-forte-shqiperise/60%Daily2016-11-24 21:10
https://kosova-info.com/okb-pergenjeshtron-njoftimet-per-doreheqjen-e-te-derguarit-per-sirine/60%Daily2016-11-24 21:08
https://kosova-info.com/si-te-parandaloni-shtatzenine-pa-perdorur-prezervativ/60%Daily2016-11-24 21:05
https://kosova-info.com/menduh-thaci-shqiptaret-do-ta-denojne-ali-ahmetin-permes-votes/60%Daily2016-11-24 20:59
https://kosova-info.com/portieri-i-man-utd-ben-nje-pritje-interesante-me-kembe-video/60%Daily2016-11-24 20:57
https://kosova-info.com/portieri-i-man-utd-ben-nje-pritje-interesante-me-kembe-video/60%Daily2016-11-24 20:57
https://kosova-info.com/projektet-e-mbetura-ne-gjysme-nga-ergi-do-te-publikohen-nga-familje-video/60%Daily2016-11-24 20:53
https://kosova-info.com/projektet-e-mbetura-ne-gjysme-nga-ergi-do-te-publikohen-nga-familje-video/60%Daily2016-11-24 20:53
https://kosova-info.com/15-simptomat-qe-te-gjithe-i-injorojme-por-ato-flasin-pa-ze-per-shendetin-tone/60%Daily2016-11-24 20:46
https://kosova-info.com/kompanite-kosovare-te-naftes-flasin-per-vjedhjen-e-organizuar-tatimore/60%Daily2016-11-24 20:46
https://kosova-info.com/man-utd-feyenoord-pritej-gol-nga-ky-futbollist-video/60%Daily2016-11-24 20:43
https://kosova-info.com/man-utd-feyenoord-pritej-gol-nga-ky-futbollist-video/60%Daily2016-11-24 20:43
https://kosova-info.com/man-utd-feyenoord-pritej-gol-nga-ky-futbollist-video-2/60%Daily2016-11-24 20:43
https://kosova-info.com/man-utd-feyenoord-pritej-gol-nga-ky-futbollist-video-2/60%Daily2016-11-24 20:43
https://kosova-info.com/man-utd-feyenoord-pritej-gol-nga-ky-futbollist-video-3/60%Daily2016-11-24 20:43
https://kosova-info.com/gjermani-merkel-shqetesohet-per-manipulimin-e-opinionit-permes-rrjeteve-sociale/60%Daily2016-11-24 20:32
https://kosova-info.com/roma-plzen-gol-i-bukur-me-koke-video/60%Daily2016-11-24 20:29
https://kosova-info.com/roma-plzen-gol-i-bukur-me-koke-video/60%Daily2016-11-24 20:29
https://kosova-info.com/seksizmi-mund-te-jete-i-demshem-edhe-per-shendetin-mendor-te-meshkujve/60%Daily2016-11-24 20:28
https://kosova-info.com/dzeko-shenon-gol-te-jashtezakonshem-video/60%Daily2016-11-24 20:26
https://kosova-info.com/irina-vjen-e-nxehte-ne-kohen-e-festave-foto/60%Daily2016-11-24 20:25
https://kosova-info.com/irina-vjen-e-nxehte-ne-kohen-e-festave-foto/60%Daily2016-11-24 20:25
https://kosova-info.com/htc-prezantoi-telefonin-me-cmim-te-ulet-desire-650/60%Daily2016-11-24 20:18
https://kosova-info.com/htc-prezantoi-telefonin-me-cmim-te-ulet-desire-650/60%Daily2016-11-24 20:18
https://kosova-info.com/avdijaj-debuton-me-schalken/60%Daily2016-11-24 20:13
https://kosova-info.com/dhuna-ne-shkollat-e-kosoves-ende-ne-shkalle-shqetesuese/60%Daily2016-11-24 20:12
https://kosova-info.com/termet-i-fuqishem-ne-ameriken-qendrore-frike-per-cunami/60%Daily2016-11-24 20:06
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-i-bejne-mire-trurit/60%Daily2016-11-24 20:02
https://kosova-info.com/avatar-2-s-shpejti-me-nj-dat-debutimi/60%Daily2016-11-24 19:56
https://kosova-info.com/beyonce-ka-nje-kerkese-nga-basheshorti/60%Daily2016-11-24 19:49
https://kosova-info.com/robert-berisha-uron-8-marsin-foto/60%Daily2016-11-24 19:31
https://kosova-info.com/bie-interi-hapoeli-barazon-ne-22-video/60%Daily2016-11-24 19:29
https://kosova-info.com/bie-interi-hapoeli-barazon-ne-22-video/60%Daily2016-11-24 19:29
https://kosova-info.com/si-asnjehere-me-pare-mpj-ruse-mbajti-konference-per-media-kushtuar-kosoves/60%Daily2016-11-24 19:25
https://kosova-info.com/samsung-apo-iphone-zbuloni-cfare-thote-lloji-i-smartfonit-qe-keni-per-personalitetin-tuaj/60%Daily2016-11-24 19:19
https://kosova-info.com/hapoel-inter-goli-i-radhes-video/60%Daily2016-11-24 19:17
https://kosova-info.com/putin-kufiri-i-rusise-ska-fund/60%Daily2016-11-24 19:14
https://kosova-info.com/aksidentohet-agushi-thyen-kemben-foto/60%Daily2016-11-24 19:13
https://kosova-info.com/bukuroshja-me-bikini-ne-rruget-e-la-foto/60%Daily2016-11-24 19:08
https://kosova-info.com/te-mbrojme-lumin-nepermjet-sportit-organizohet-kampionati-kombetar-i-rafting-foto/60%Daily2016-11-24 19:08
https://kosova-info.com/e-gjithe-evropa-ne-rrezen-e-raketave-ruse/60%Daily2016-11-24 19:05
https://kosova-info.com/kthjelleni-iphonin-tuaj-duhet-ta-ristartoni/60%Daily2016-11-24 19:01
https://kosova-info.com/kthjelleni-iphonin-tuaj-duhet-ta-ristartoni/60%Daily2016-11-24 19:01
https://kosova-info.com/publikohet-bashkepunimi-i-taulant-bajraliu-me-arday-video/60%Daily2016-11-24 18:59
https://kosova-info.com/man-utd-feyenoord-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-11-24 18:55
https://kosova-info.com/historia-trishtuese-e-vajzes-qe-tentoi-vetevrasjen-sot-ne-tirane/60%Daily2016-11-24 18:52
https://kosova-info.com/shafrani-i-indise-dhe-perfitimet-e-pazevendesueshme-shendetesore-te-tij/60%Daily2016-11-24 18:51
https://kosova-info.com/roma-plzen-disa-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-11-24 18:50
https://kosova-info.com/gerrard-emocionohet-kur-tregon-momentin-me-te-mire-dhe-me-te-keq-ne-karriere-video/60%Daily2016-11-24 18:44
https://kosova-info.com/gerrard-emocionohet-kur-tregon-momentin-me-te-mire-dhe-me-te-keq-ne-karriere-video-2/60%Daily2016-11-24 18:44
https://kosova-info.com/njihuni-me-vogelushin-me-gjendjen-me-te-rralle-shendetesore/60%Daily2016-11-24 18:38
https://kosova-info.com/nuk-do-e-njihni-elhaiden-ne-kete-foto-shikoni-si-eshte-transformuar-foto/60%Daily2016-11-24 18:37
https://kosova-info.com/trump-pritet-te-emeroje-miliarderin-wilbur-ross-si-sekretar-te-tregtise/60%Daily2016-11-24 18:37
https://kosova-info.com/brozovic-hesht-izraelitet-me-nje-super-gol-video/60%Daily2016-11-24 18:28
https://kosova-info.com/gjermania-shuplake-shqiperise-negociatat-me-be-ne-nuk-hapen-as-ne-vitin-2017/60%Daily2016-11-24 18:23
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-i-bindur-se-pdk-ja-do-ta-humb-drenasin/60%Daily2016-11-24 18:22
https://kosova-info.com/hapoel-inter-goli-i-pare-video/60%Daily2016-11-24 18:19
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshja-e-rishikuar-e-paqes-ne-kolumbi/60%Daily2016-11-24 18:16
https://kosova-info.com/pse-i-keni-duart-dhe-kembet-gjithmone-te-ftohta/60%Daily2016-11-24 18:13
https://kosova-info.com/trepca-tirana-arsyeja-e-shtyrjes-se-ndeshjes-eshte-shume-interesante/60%Daily2016-11-24 18:12
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-me-e-vjetra-ne-rajon-per-nga-mosha/60%Daily2016-11-24 18:05
https://kosova-info.com/san-siro-mallkimi-i-madh-i-realit/60%Daily2016-11-24 18:01
https://kosova-info.com/gana-hap-konsullate-te-nderit-ne-kosove/60%Daily2016-11-24 17:46
https://kosova-info.com/do-shiste-nxenesen-per-8000-paund-arrestohet-mesuesja/60%Daily2016-11-24 17:41
https://kosova-info.com/a-e-dini-arsyen-pse-na-hapet-goja/60%Daily2016-11-24 17:36
https://kosova-info.com/top-5-femrat-me-seksi-qe-i-ka-pasur-ronaldo-foto/60%Daily2016-11-24 17:34
https://kosova-info.com/selimi-i-reagon-ministres-ruse-kosova-eshte-me-pak-kriminale-se-rusia/60%Daily2016-11-24 17:32
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-shfaqet-pa-grim-foto/60%Daily2016-11-24 17:31
https://kosova-info.com/hysaj-man-utd-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2016-11-24 17:24
https://kosova-info.com/pas-termeteve-permbytet-italia-video/60%Daily2016-11-24 17:24
https://kosova-info.com/i-ra-iphone-ne-liqen-para-nje-viti-e-gjen-dhe-zbulon-se-ende-punon-mire/60%Daily2016-11-24 17:19
https://kosova-info.com/i-ra-iphone-ne-liqen-para-nje-viti-e-gjen-dhe-zbulon-se-ende-punon-mire/60%Daily2016-11-24 17:19
https://kosova-info.com/djathi-i-mykur-te-zgjat-jeten/60%Daily2016-11-24 17:18
https://kosova-info.com/kjo-video-on-n-dshtimin-e-iphone-ja-si-ta-rregulloni/60%Daily2016-11-24 17:14
https://kosova-info.com/cka-po-ziejne-dafina-me-ermalin-foto/60%Daily2016-11-24 17:08
https://kosova-info.com/hapoel-inter-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-11-24 17:06
https://kosova-info.com/zbulohet-data-dhe-vendi-ku-isis-do-te-kryente-sulmin-tjeter-ne-france/60%Daily2016-11-24 17:02
https://kosova-info.com/lahm-tregon-problemin-e-bayernit/60%Daily2016-11-24 16:56
https://kosova-info.com/amerika-dhe-be-ja-sanksione-shtese-ndaj-rusise/60%Daily2016-11-24 16:55
https://kosova-info.com/grate-me-mbulese-e-kallin-tokion-ne-sfilaten-e-modes-enkas-per-myslimanet-video/60%Daily2016-11-24 16:52
https://kosova-info.com/majlinda-zbulon-gjinine-e-bebes-qe-po-pret-me-majk-foto/60%Daily2016-11-24 16:40
https://kosova-info.com/me-ne-fund-vjen-nje-lajm-fantastik-per-realin-para-el-clasicos-foto/60%Daily2016-11-24 16:40
https://kosova-info.com/truri-i-njeriut-mund-ti-ze-4-7-miliarde-libra/60%Daily2016-11-24 16:38
https://kosova-info.com/ec-ma-ndryshe-kerkojne-trotuare-per-te-gjitha-kategorite-e-shoqerise/60%Daily2016-11-24 16:27
https://kosova-info.com/tifozet-e-man-utd-dhe-chelseat-tallen-me-gerrardin-video/60%Daily2016-11-24 16:26
https://kosova-info.com/keshtu-duken-yjet-pa-photoshop-foto/60%Daily2016-11-24 16:26
https://kosova-info.com/e-mitura-ne-tirane-hidhet-nga-pallati-per-ti-dhene-fund-jetes/60%Daily2016-11-24 16:23
https://kosova-info.com/veseli-peruron-fabriken-per-perpunimin-e-mishit-ne-polac-nje-investim-gjermano-holandez-rreth-1-milion-euro/60%Daily2016-11-24 16:22
https://kosova-info.com/lumezi-nuk-eshte-kryeprokurori-i-pare-qe-i-vidhet-shtepia/60%Daily2016-11-24 16:05
https://kosova-info.com/menyra-e-zgjimit-te-ronaldos-eshte-madheshtore-video/60%Daily2016-11-24 16:05
https://kosova-info.com/gripi-i-shpendeve-ne-gjermani-po-perhapet-me-shpejtesi/60%Daily2016-11-24 16:03
https://kosova-info.com/mitra-e-kengetares-se-famshme-po-hap-debate-ne-rrjetet-sociale-foto/60%Daily2016-11-24 15:56
https://kosova-info.com/dje-ia-dha-lajmin-e-karrieres-por-sot-lazio-deshperon-totalisht-strakoshen/60%Daily2016-11-24 15:54
https://kosova-info.com/dje-ia-dha-lajmin-e-karrieres-por-sot-lazio-deshperon-totalisht-strakoshen/60%Daily2016-11-24 15:54
https://kosova-info.com/ministria-e-jashtme-ruse-shtetesia-e-kosoves-nuk-eshte-e-mundshme/60%Daily2016-11-24 15:49
https://kosova-info.com/zjarret-ne-izrael-detyrojne-evakuimin-e-qindra-personave/60%Daily2016-11-24 15:41
https://kosova-info.com/zjarret-ne-izrael-detyrojne-evakuimin-e-qindra-personave/60%Daily2016-11-24 15:41
https://kosova-info.com/ja-sa-kushton-shkollimi-i-vajzes-se-beyonce-e-jay-z/60%Daily2016-11-24 15:37
https://kosova-info.com/ky-eshte-goli-me-i-bukur-ne-karrieren-e-gerrardit-video/60%Daily2016-11-24 15:36
https://kosova-info.com/miley-llastohet-nga-i-dashuri-foto/60%Daily2016-11-24 15:31
https://kosova-info.com/evakuohet-nje-lagje-e-berlinit-gjendet-bombe-e-luftes-se-dyte-boterore/60%Daily2016-11-24 15:23
https://kosova-info.com/evakuohet-nje-lagje-e-berlinit-gjendet-bombe-e-luftes-se-dyte-boterore/60%Daily2016-11-24 15:23
https://kosova-info.com/bale-mungon-kater-muaj/60%Daily2016-11-24 15:19
https://kosova-info.com/vellai-i-komandant-sokolit-grubi-dhe-duraku-ngriten-kurthin-per-grupin-e-kumanoves/60%Daily2016-11-24 15:14
https://kosova-info.com/korrupsioni-ne-kosove-nuk-eshte-perceptim-eshte-realitet/60%Daily2016-11-24 15:06
https://kosova-info.com/70-pelegrine-shiite-te-vdekur-nga-sulmi-vetevrases-i-isis-it/60%Daily2016-11-24 15:05
https://kosova-info.com/ankara-vota-e-parlamentit-evropian-per-turqine-shkel-vlerat-evropiane/60%Daily2016-11-24 15:04
https://kosova-info.com/ankara-vota-e-parlamentit-evropian-per-turqine-shkel-vlerat-evropiane/60%Daily2016-11-24 15:04
https://kosova-info.com/modelja-qe-vdes-te-pozoje-nudo-foto/60%Daily2016-11-24 14:58
https://kosova-info.com/%e2%80%8bte-burgosurit-e-prizrenit-nderpresin-greven/60%Daily2016-11-24 14:56
https://kosova-info.com/%e2%80%8bte-burgosurit-e-prizrenit-nderpresin-greven-2/60%Daily2016-11-24 14:56
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodhi-sot-ne-protesten-per-astrit-deharin-video/60%Daily2016-11-24 14:56
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodhi-sot-ne-protesten-per-astrit-deharin-video/60%Daily2016-11-24 14:56
https://kosova-info.com/pasqyra-qe-funksionon-si-nje-iphone-gjigant-fotovideo/60%Daily2016-11-24 14:49
https://kosova-info.com/pasqyra-qe-funksionon-si-nje-iphone-gjigant-fotovideo/60%Daily2016-11-24 14:49
https://kosova-info.com/intervistohen-aktivistet-e-vv-se-forenzika-percakton-se-a-do-te-kete-aktakuze-per-terrorizem/60%Daily2016-11-24 14:43
https://kosova-info.com/intervistohen-aktivistet-e-vv-se-forenzika-percakton-se-a-do-te-kete-aktakuze-per-terrorizem/60%Daily2016-11-24 14:43
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-i-madh-per-el-clasico-feston-barcelona-foto/60%Daily2016-11-24 14:41
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-i-madh-per-el-clasico-feston-barcelona-foto/60%Daily2016-11-24 14:41
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-i-madh-per-el-clasico-feston-barcelona-foto/60%Daily2016-11-24 14:41
https://kosova-info.com/nena-e-argjentina-ramosaj-i-rrit-te-pasmet-me-fotoshop-foto/60%Daily2016-11-24 14:40
https://kosova-info.com/nena-e-argjentina-ramosaj-i-rrit-te-pasmet-me-fotoshop-foto/60%Daily2016-11-24 14:40
https://kosova-info.com/vv-strasburgu-miraton-amendament-qe-kerkon-hetim-te-pavarur-per-astrit-deharin/60%Daily2016-11-24 14:38
https://kosova-info.com/trendi-i-xhinseve-te-ngushta-po-shuhet-keto-jane-xhinset-qe-duhet-ti-vishni-foto/60%Daily2016-11-24 14:38
https://kosova-info.com/ditto-sht-karakteri-m-i-ri-i-lojs-pokemon-go/60%Daily2016-11-24 14:39
https://kosova-info.com/skauti-i-man-cityt-zbulon-perforcimin-e-ri-te-guardioles-foto/60%Daily2016-11-24 14:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-villa-perrallore-300-milione-dollareshe-ku-trump-feston-diten-e-falenderimeve-foto/60%Daily2016-11-24 14:21
https://kosova-info.com/melodia-me-e-bukur-ne-bote-eshte-ezani-video/60%Daily2016-11-24 14:14
https://kosova-info.com/melodia-me-e-bukur-ne-bote-eshte-ezani-video/60%Daily2016-11-24 14:14
https://kosova-info.com/i-vdes-vajza-por-gjesti-i-nenes-le-pa-fjale-tere-boten-foto/60%Daily2016-11-24 14:13
https://kosova-info.com/rrefimi-rreqethes-i-gruas-qe-jeton-si-vampir-foto/60%Daily2016-11-24 14:09
https://kosova-info.com/lojera-fati-ne-dardani-te-maskuara-si-rrobaqepes-foto/60%Daily2016-11-24 13:59
https://kosova-info.com/lojera-fati-ne-dardani-te-maskuara-si-rrobaqepes-foto/60%Daily2016-11-24 13:59
https://kosova-info.com/nikars-feniks-rezultati-i-ndeshjes-ne-uefa-futsal-cup-video/60%Daily2016-11-24 13:56
https://kosova-info.com/zbulohen-serbi-dhe-boshnjaku-qe-falsifikonin-dokumentet-me-shqiptare/60%Daily2016-11-24 13:52
https://kosova-info.com/majk-flet-per-rrahjen-mes-babastars-dhe-otr-video/60%Daily2016-11-24 13:50
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-mesfushorin-qe-ka-mahnitur-boten-foto/60%Daily2016-11-24 13:49
https://kosova-info.com/donald-trump-kam-krkuar-personalisht-nga-tim-kook-q-apple-t-prodhoj-iphone-n-shba/60%Daily2016-11-24 14:03
https://kosova-info.com/legjenda-e-interit-transferohet-ne-milan-foto/60%Daily2016-11-24 13:27
https://kosova-info.com/fati-i-justin-bieber-ne-duart-e-fansit-qe-e-goditi/60%Daily2016-11-24 13:26
https://kosova-info.com/okb-ja-denon-akuzat-ndaj-nje-gruaje-iraniane-qe-kerkon-te-afermit/60%Daily2016-11-24 13:13
https://kosova-info.com/bayern-munich-kjo-ndodh-per-here-te-pare-nga-viti-2004/60%Daily2016-11-24 13:13
https://kosova-info.com/zbulohet-nje-qytet-ne-egjipt/60%Daily2016-11-24 13:07
https://kosova-info.com/momente-prekese-beatrixi-dua-mbi-varrin-e-ergi-dinit-foto/60%Daily2016-11-24 12:55
https://kosova-info.com/momente-prekese-beatrixi-dua-mbi-varrin-e-ergi-dinit-foto/60%Daily2016-11-24 12:55
https://kosova-info.com/shikoni-si-i-kemi-vrare-gjenerali-sirian-numeron-trupat-e-vdekur-te-militanteve-te-isis-it-video18/60%Daily2016-11-24 12:54
https://kosova-info.com/shikoni-si-i-kemi-vrare-gjenerali-sirian-numeron-trupat-e-vdekur-te-militanteve-te-isis-it-video18/60%Daily2016-11-24 12:54
https://kosova-info.com/shikoni-si-i-kemi-vrare-gjenerali-sirian-numeron-trupat-e-vdekur-te-militanteve-te-isis-it-video18-2/60%Daily2016-11-24 12:54
https://kosova-info.com/ky-eshte-eksperimenti-me-qesharak-ne-histori-te-futbollit-video/60%Daily2016-11-24 12:47
https://kosova-info.com/forcat-irakiane-debojne-isis-in-nga-tri-lagje-te-mosulit/60%Daily2016-11-24 12:43
https://kosova-info.com/forcat-irakiane-debojne-isis-in-nga-tri-lagje-te-mosulit-2/60%Daily2016-11-24 12:43
https://kosova-info.com/nj-startup-turk-ka-arritur-t-ndrtoj-nj-transformer-t-vrtet/60%Daily2016-11-24 14:02
https://kosova-info.com/per-shkak-te-nje-automjeti-te-dyshimte-evakuohet-pjesa-veriore-e-londres/60%Daily2016-11-24 12:42
https://kosova-info.com/per-shkak-te-nje-automjeti-te-dyshimte-evakuohet-pjesa-veriore-e-londres/60%Daily2016-11-24 12:42
https://kosova-info.com/mjeket-e-real-madridit-kane-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-foto/60%Daily2016-11-24 12:34
https://kosova-info.com/bdi-ja-u-premton-shqiptareve-punesim-ne-institucionet-e-shtetit/60%Daily2016-11-24 12:26
https://kosova-info.com/te-tjeret-vrapojne-shikojeni-cfare-bejne-suarez-dhe-neymar-video/60%Daily2016-11-24 12:04
https://kosova-info.com/babai-i-astritit-pse-nuk-u-priten-rezultatet-e-mjekeve-te-pavarur/60%Daily2016-11-24 12:04
https://kosova-info.com/veseli-kosova-duhet-te-ndermarre-nje-program-kombetar-per-femijet/60%Daily2016-11-24 12:01
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vila-e-ermalit-dhe-amit-cmimi-do-tiu-befasoje-foto/60%Daily2016-11-24 12:01
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vila-e-ermalit-dhe-amit-cmimi-do-tiu-befasoje-foto/60%Daily2016-11-24 12:01
https://kosova-info.com/%e2%80%8brashiq-themelimi-i-asociacionit-detyrim-i-qeverise/60%Daily2016-11-24 12:00
https://kosova-info.com/pe-voton-per-nderprerjen-e-bisedimeve-me-turqine/60%Daily2016-11-24 11:58
https://kosova-info.com/htc-prezantoi-telefonin-me-kosto-t-ult-desire-650/60%Daily2016-11-24 14:04
https://kosova-info.com/mbulohet-hyremja-foto/60%Daily2016-11-24 11:39
https://kosova-info.com/zyrtare-lamtumire-gerrard/60%Daily2016-11-24 11:34
https://kosova-info.com/shkon-ne-67-numri-i-te-vdekurve-nga-shembja-e-nderteses-ne-kine/60%Daily2016-11-24 11:34
https://kosova-info.com/pas-vdekjes-familja-con-ne-vend-endrren-e-ergit/60%Daily2016-11-24 11:21
https://kosova-info.com/protestuesit-kerkojne-doreheqjen-e-hoxhes-dhe-hysenit-foto/60%Daily2016-11-24 11:11
https://kosova-info.com/femija-qe-po-vuan-tmerresisht-shume-nga-nje-semundje-e-rralle-foto/60%Daily2016-11-24 11:05
https://kosova-info.com/femija-qe-po-vuan-tmerresisht-shume-nga-nje-semundje-e-rralle-foto-2/60%Daily2016-11-24 11:05
https://kosova-info.com/babai-i-femijes-se-tunes-ushtari-me-seksi-i-fsk-se-foto/60%Daily2016-11-24 11:00
https://kosova-info.com/protesta-para-parlamentit-policia-arrestoi-dy-protestues/60%Daily2016-11-24 10:56
https://kosova-info.com/protesta-para-parlamentit-policia-arrestoi-dy-protestues/60%Daily2016-11-24 10:56
https://kosova-info.com/protesta-para-parlamentit-policia-arrestoi-dy-protestues/60%Daily2016-11-24 10:56
https://kosova-info.com/studim-aq-me-shume-qe-shani-aq-me-inteligjente-jeni/60%Daily2016-11-24 10:48
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-i-thote-faleminderit-amerikes/60%Daily2016-11-24 10:47
https://kosova-info.com/hakohen-mse-130000-punonjs-t-flots-detare-amerikane/60%Daily2016-11-24 14:05
https://kosova-info.com/besa-uron-albertin-per-ditelindje-foto/60%Daily2016-11-24 10:44
https://kosova-info.com/besa-uron-albertin-per-ditelindje-foto/60%Daily2016-11-24 10:44
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-khedira-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-24 10:42
https://kosova-info.com/bieber-tradhton-keq-barcelonen-foto/60%Daily2016-11-24 10:30
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-kushton-vetura-e-gold-ag-foto/60%Daily2016-11-24 10:29
https://kosova-info.com/skenderbeu-i-kushton-shtetit-shqiptar-1-86-miliarde-leke/60%Daily2016-11-24 10:26
https://kosova-info.com/skenderbeu-i-kushton-shtetit-shqiptar-1-86-miliarde-leke/60%Daily2016-11-24 10:26
https://kosova-info.com/mustafa-takohet-me-zbuluesin-e-kultivarit-te-grurit/60%Daily2016-11-24 10:15
https://kosova-info.com/mustafa-takohet-me-zbuluesin-e-kultivarit-te-grurit/60%Daily2016-11-24 10:15
https://kosova-info.com/mustafa-takohet-me-zbuluesin-e-kultivarit-te-grurit/60%Daily2016-11-24 10:15
https://kosova-info.com/nuk-mori-10-ne-provim-18-vjecarja-vetevritet-foto/60%Daily2016-11-24 10:07
https://kosova-info.com/kryeministri-spranon-kushte-te-listes-serbe/60%Daily2016-11-24 09:59
https://kosova-info.com/kryeministri-spranon-kushte-te-listes-serbe/60%Daily2016-11-24 09:59
https://kosova-info.com/kryeministri-spranon-kushte-te-listes-serbe/60%Daily2016-11-24 09:59
https://kosova-info.com/kryeministri-spranon-kushte-te-listes-serbe-2/60%Daily2016-11-24 09:59
https://kosova-info.com/shteti-kerkon-thengjill-banoret-duan-kompensim-real-te-pronave/60%Daily2016-11-24 09:58
https://kosova-info.com/a-eshte-me-mire-te-beni-seks-kur-keni-stomakun-te-thate-apo-pas-darkes/60%Daily2016-11-24 09:53
https://kosova-info.com/kanye-west-po-cmendet/60%Daily2016-11-24 09:48
https://kosova-info.com/%e2%80%8bankaraja-akuzon-regjimin-sirian-per-vrasjen-e-ushtareve-turq-ne-siri/60%Daily2016-11-24 09:44
https://kosova-info.com/policia-shfaq-pamje-nga-arrestimi-i-dy-personave-per-droge-video/60%Daily2016-11-24 09:38
https://kosova-info.com/origjina-e-vertete-e-indigjeneve-te-amerikes/60%Daily2016-11-24 09:36
https://kosova-info.com/kompania-kineze-ctrip-blen-skyscanner-pr-174-miliard-dollar/60%Daily2016-11-24 14:08
https://kosova-info.com/kompania-kineze-ctrip-blen-skyscanner-pr-174-miliard-dollar/60%Daily2016-11-24 14:08
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-depo-ne-zonen-industriale-ne-prishtine/60%Daily2016-11-24 09:30
https://kosova-info.com/arrestohen-kidnapuesit-e-33-vjecarit-ne-prishtine/60%Daily2016-11-24 09:27
https://kosova-info.com/bastoret-shpallin-fituesin-e-liges-se-kampioneve-foto-2/60%Daily2016-11-24 09:24
https://kosova-info.com/konceptet-e-pese-veturave-me-te-mira-ne-kete-edicion-te-la-motor-show-foto/60%Daily2016-11-24 09:18
https://kosova-info.com/konceptet-e-pese-veturave-me-te-mira-ne-kete-edicion-te-la-motor-show-foto/60%Daily2016-11-24 09:18
https://kosova-info.com/konceptet-e-pese-veturave-me-te-mira-ne-kete-edicion-te-la-motor-show-foto/60%Daily2016-11-24 09:18
https://kosova-info.com/noizy-behet-hero-perseri-ja-cka-beri-kesaj-here-foto/60%Daily2016-11-24 09:15
https://kosova-info.com/noizy-behet-hero-perseri-ja-cka-beri-kesaj-here-foto/60%Daily2016-11-24 09:15
https://kosova-info.com/ky-autogol-ka-hyre-ne-histori-te-paris-saint-germain-video/60%Daily2016-11-24 09:09
https://kosova-info.com/kina-kerkon-te-avancoje-integrimin-e-rajonit/60%Daily2016-11-24 09:09
https://kosova-info.com/austria-mund-te-kerkoje-referendum-per-anetaresine-ne-be/60%Daily2016-11-24 09:07
https://kosova-info.com/austria-mund-te-kerkoje-referendum-per-anetaresine-ne-be/60%Daily2016-11-24 09:07
https://kosova-info.com/ish-drejtori-i-policise-vjedhja-ne-shtepine-e-kryeprokurorit-shkakton-frike/60%Daily2016-11-24 09:02
https://kosova-info.com/ish-drejtori-i-policise-vjedhja-ne-shtepine-e-kryeprokurorit-shkakton-frike/60%Daily2016-11-24 09:02
https://kosova-info.com/donnarumma-nuk-do-te-transferohem-kurre-te-ky-klub-foto/60%Daily2016-11-24 08:57
https://kosova-info.com/facebooku-e-dinte-per-shperndarjen-e-lajmeve-te-rrejshme-por-qellimisht-nuk-i-ka-larguar/60%Daily2016-11-24 08:57
https://kosova-info.com/alarm-per-bombe-ne-aeroplanin-qe-do-te-udhetonte-ivanov/60%Daily2016-11-24 08:43
https://kosova-info.com/thiago-silva-arrin-marreveshje-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-24 08:41
https://kosova-info.com/thiago-silva-arrin-marreveshje-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-24 08:41
https://kosova-info.com/google-paralajmron-gazetar-dhe-profesor-shnjestr-t-nj-sulmi-kibernetik/60%Daily2016-11-24 14:07
https://kosova-info.com/tirana-dhe-prishtina-note-proteste-shkupit-kerkohet-zbardhja-e-aktit-vandal-ndaj-shtepise-se-alfabetit/60%Daily2016-11-24 08:27
https://kosova-info.com/jlo-tregon-kembet-seksi-foto/60%Daily2016-11-24 08:26
https://kosova-info.com/super-futbollisti-i-juventusit-ne-rrezik-per-jete-mbrohet-24-ore-ne-dite-nga-policia-foto/60%Daily2016-11-24 08:09
https://kosova-info.com/djali-i-kengetares-se-njohur-perfundon-ne-burg-foto/60%Daily2016-11-24 08:06
https://kosova-info.com/e-perdorni-ne-sallate-por-nuk-e-keni-ditur-qe-me-te-i-zbardhni-dhembet-brenda-nje-dite/60%Daily2016-11-24 08:06
https://kosova-info.com/e-perdorni-ne-sallate-por-nuk-e-keni-ditur-qe-me-te-i-zbardhni-dhembet-brenda-nje-dite/60%Daily2016-11-24 08:06
https://kosova-info.com/kundershtari-me-i-lehte-per-realin-foto/60%Daily2016-11-24 08:00
https://kosova-info.com/shperthim-ne-nje-makine-bombe-ne-turqi-ka-te-vdekur-dhe-te-plagosur/60%Daily2016-11-24 07:51
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vdekur-nga-shembja-e-nderteses-ne-kine/60%Daily2016-11-24 07:42
https://kosova-info.com/obama-dekoron-me-medaljen-e-liris-zhvilluesen-e-softuerit-t-anijes-hapsinore-apollo-margaret-hamilton/60%Daily2016-11-24 07:45
https://kosova-info.com/obama-dekoron-me-medaljen-e-liris-zhvilluesen-e-softuerit-t-anijes-hapsinore-apollo-margaret-hamilton-2/60%Daily2016-11-24 07:45
https://kosova-info.com/kater-ministri-pa-ministra/60%Daily2016-11-24 07:20
https://kosova-info.com/serbet-nuk-kthehen-pa-asociacionin/60%Daily2016-11-24 07:15
https://kosova-info.com/trump-ben-thirrje-per-unitet-kombetar/60%Daily2016-11-24 07:10
https://kosova-info.com/protesta-non-stop-kunder-ligjit-te-plehrave-ne-tirane/60%Daily2016-11-24 06:18
https://kosova-info.com/horoskopi-24-nentor-2016/60%Daily2016-11-24 06:07
https://kosova-info.com/trump-terhiqet-prej-premtimeve-me-te-forta-te-fushates/60%Daily2016-11-24 06:00
https://kosova-info.com/trump-terhiqet-prej-premtimeve-me-te-forta-te-fushates/60%Daily2016-11-24 06:00
https://kosova-info.com/trump-terhiqet-prej-premtimeve-me-te-forta-te-fushates/60%Daily2016-11-24 06:00
https://kosova-info.com/30-fakte-interesante-psikologjike/60%Daily2016-11-24 00:46
https://kosova-info.com/volkswagen-kthehet-ne-automjete-elektrike-per-te-rritur-profitin/60%Daily2016-11-24 00:41
https://kosova-info.com/dobite-shendetesore-te-lenies-se-duhanit/60%Daily2016-11-24 00:18
https://kosova-info.com/a-eshte-e-keshillueshme-te-hame-ne-mesnate/60%Daily2016-11-24 00:12
https://kosova-info.com/ja-pasojat-negative-te-mungeses-se-seksit/60%Daily2016-11-23 23:59
https://kosova-info.com/shenjat-e-gishterinjve-te-nje-iriqi-jane-menyra-me-e-mire-per-te-qene-i-sigurte/60%Daily2016-11-23 23:32
https://kosova-info.com/shenjat-e-gishterinjve-te-nje-iriqi-jane-menyra-me-e-mire-per-te-qene-i-sigurte/60%Daily2016-11-23 23:32
https://kosova-info.com/rrjedhin-pamjet-e-galaxy-s7-edge-me-ngjyre-te-zeze/60%Daily2016-11-23 23:20
https://kosova-info.com/rrjedhin-pamjet-e-galaxy-s7-edge-me-ngjyre-te-zeze/60%Daily2016-11-23 23:20
https://kosova-info.com/rrjedhin-pamjet-e-galaxy-s7-edge-me-ngjyre-te-zeze/60%Daily2016-11-23 23:20
https://kosova-info.com/mediat-serbe-ironizojne-me-kryeministrin-mustafa-lista-serbe-nuk-mashtrohet-me-ftesa-speciale/60%Daily2016-11-23 23:06
https://kosova-info.com/mediat-serbe-ironizojne-me-kryeministrin-mustafa-lista-serbe-nuk-mashtrohet-me-ftesa-speciale/60%Daily2016-11-23 23:06
https://kosova-info.com/kosova-merr-kodin-telefonik-me-15-dhjetor/60%Daily2016-11-23 22:55
https://kosova-info.com/kosova-merr-kodin-telefonik-me-15-dhjetor/60%Daily2016-11-23 22:55
https://kosova-info.com/kush-eshte-asistuesi-me-i-mire-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-11-23 22:55
https://kosova-info.com/kush-eshte-asistuesi-me-i-mire-ne-ligen-e-kampioneve-foto-2/60%Daily2016-11-23 22:55
https://kosova-info.com/shpenzimet-e-teperta-e-quan-ne-ndarje/60%Daily2016-11-23 22:51
https://kosova-info.com/microsoft-nuk-po-heq-dore-nga-telefoni-qe-do-te-konkurroje-me-iphone/60%Daily2016-11-23 22:48
https://kosova-info.com/vendosen-bombe-te-rreme-ne-shkolle-per-te-vjedhur-banken/60%Daily2016-11-23 22:45
https://kosova-info.com/momenti-kur-cavani-godet-ramseyn-video/60%Daily2016-11-23 22:42
https://kosova-info.com/momenti-kur-cavani-godet-ramseyn-video/60%Daily2016-11-23 22:42
https://kosova-info.com/momenti-kur-cavani-godet-ramseyn-video/60%Daily2016-11-23 22:42
https://kosova-info.com/momenti-kur-cavani-godet-ramseyn-video/60%Daily2016-11-23 22:42
https://kosova-info.com/mihrija-e-can-fotoshopin-foto/60%Daily2016-11-23 22:36
https://kosova-info.com/taulant-xhaka-eliminohet-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-11-23 22:33
https://kosova-info.com/taulant-xhaka-eliminohet-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-11-23 22:33
https://kosova-info.com/taulant-xhaka-eliminohet-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-11-23 22:33
https://kosova-info.com/obsh-ne-aleppo-po-bombardohen-edhe-spitalet-video/60%Daily2016-11-23 22:33
https://kosova-info.com/obsh-ne-aleppo-po-bombardohen-edhe-spitalet-video/60%Daily2016-11-23 22:33
https://kosova-info.com/obsh-ne-aleppo-po-bombardohen-edhe-spitalet-video/60%Daily2016-11-23 22:33
https://kosova-info.com/permiresoni-humorin-me-nje-grusht-arra/60%Daily2016-11-23 22:30
https://kosova-info.com/enrique-injoron-keq-sulmuesin-e-barcelones-foto/60%Daily2016-11-23 22:21
https://kosova-info.com/deputeti-i-pdk-se-zgjedhjet-te-mbahen-ne-pranvere-video/60%Daily2016-11-23 22:19
https://kosova-info.com/aksidenti-tragjik-ne-tirane-zbardhet-ekspertiza-pse-vdiqen-te-rinjte/60%Daily2016-11-23 22:14
https://kosova-info.com/aksidenti-tragjik-ne-tirane-zbardhet-ekspertiza-pse-vdiqen-te-rinjte/60%Daily2016-11-23 22:14
https://kosova-info.com/aksidenti-tragjik-ne-tirane-zbardhet-ekspertiza-pse-vdiqen-te-rinjte/60%Daily2016-11-23 22:14
https://kosova-info.com/ja-cfare-ju-ndodh-kur-hani-para-kompjuterit/60%Daily2016-11-23 22:14
https://kosova-info.com/dafinen-e-detyrojne-ta-bej-kete-gje-foto/60%Daily2016-11-23 22:11
https://kosova-info.com/a-e-dini-qe-sa-ndeshje-nuk-eshte-mposhtur-psg-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-11-23 22:09
https://kosova-info.com/messi-i-afrohet-rekordit-te-ronaldos/60%Daily2016-11-23 21:56
https://kosova-info.com/stoltenberg-vuciqit-me-vjen-keq-per-viktimat-por-nato-bombardoi-serbine-per-ti-mbrojtur-civilet-ne-kosove/60%Daily2016-11-23 21:52
https://kosova-info.com/muja-po-kthehem-ne-pdk-pasi-eshte-pastruar-nga-elemtentet-e-demshme/60%Daily2016-11-23 21:50
https://kosova-info.com/autoritetet-gjermane-debojne-56-familje-shqiptare/60%Daily2016-11-23 21:48
https://kosova-info.com/upps-kengetares-i-dalin-te-pasmet-ne-foto/60%Daily2016-11-23 21:46
https://kosova-info.com/mbyllen-te-gjitha-ndeshjet-ndodh-nje-super-befasi/60%Daily2016-11-23 21:39
https://kosova-info.com/clinton-2-milione-vota-me-shume-se-trump/60%Daily2016-11-23 21:37
https://kosova-info.com/celtic-messi-02-video/60%Daily2016-11-23 21:37
https://kosova-info.com/arsenal-psg-spektakli-mbyllet-22-video/60%Daily2016-11-23 21:36
https://kosova-info.com/gladbach-man-city-rezultat-i-papritur-video/60%Daily2016-11-23 21:34
https://kosova-info.com/publikohen-fotot-private-te-donald-trumpit-foto/60%Daily2016-11-23 21:29
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-i-futet-politikes-video/60%Daily2016-11-23 21:22
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-i-futet-politikes-video/60%Daily2016-11-23 21:22
https://kosova-info.com/lidhja-e-sheqerit-me-semundjen-e-kancerit/60%Daily2016-11-23 21:05
https://kosova-info.com/arsenal-psg-autogol-qesharak-video/60%Daily2016-11-23 21:04
https://kosova-info.com/messi-dyfishon-epersine-e-barcelones-video/60%Daily2016-11-23 21:00
https://kosova-info.com/adelina-berisha-rrefen-momentin-e-djegies-se-vetures-se-saj-video/60%Daily2016-11-23 20:56
https://kosova-info.com/pergatisni-pasten-qe-do-te-zbardhe-dhembet-tuaja/60%Daily2016-11-23 20:51
https://kosova-info.com/deri-ne-fund-te-vitit-gjysma-e-botes-do-te-jete-online/60%Daily2016-11-23 20:33
https://kosova-info.com/deri-ne-fund-te-vitit-gjysma-e-botes-do-te-jete-online/60%Daily2016-11-23 20:33
https://kosova-info.com/2po2-rrefen-daten-e-publikimit-te-albumit-2020-video/60%Daily2016-11-23 20:32
https://kosova-info.com/greve-urie-ne-burgun-e-prizrenit/60%Daily2016-11-23 20:31
https://kosova-info.com/greve-urie-ne-burgun-e-prizrenit/60%Daily2016-11-23 20:31
https://kosova-info.com/greve-urie-ne-burgun-e-prizrenit/60%Daily2016-11-23 20:31
https://kosova-info.com/naser-osmani-pdk-mund-ta-rrezoj-qeverine-sa-here-te-doje-video/60%Daily2016-11-23 20:30
https://kosova-info.com/vv-flet-per-deshtimin-e-sistemit-te-drejtesise-ne-kosove-ne-mbledhjen-e-komisionit-parlamentar/60%Daily2016-11-23 20:19
https://kosova-info.com/si-te-largoni-problemet-e-menopauzes/60%Daily2016-11-23 20:17
https://kosova-info.com/rryma-nuk-do-te-shtrenjtohet/60%Daily2016-11-23 20:10
https://kosova-info.com/doruntina-shala-zeri-qe-premton-shume-ne-muziken-shqiptare-video/60%Daily2016-11-23 20:09
https://kosova-info.com/mjeku-nga-kandaja-rrefen-per-varrezat-masive-te-luftes-ne-kosove/60%Daily2016-11-23 20:05
https://kosova-info.com/mjeku-nga-kandaja-rrefen-per-varrezat-masive-te-luftes-ne-kosove-2/60%Daily2016-11-23 20:05
https://kosova-info.com/mesoni-cili-vend-ka-ushtrine-me-te-forte-ne-bote-per-vitin-2016-foto/60%Daily2016-11-23 20:02
https://kosova-info.com/whatsapp-me-vecori-te-re-per-videot/60%Daily2016-11-23 19:59
https://kosova-info.com/pershendetje-naziste-per-presidentin-e-zgjedhur-te-shba-donald-trump-video/60%Daily2016-11-23 19:54
https://kosova-info.com/zeri-i-amerikes-paralajmeron-furtune-79-e-gjyqtareve-te-apelit-me-pasuri-te-pajustifikuara/60%Daily2016-11-23 19:46
https://kosova-info.com/momentet-prekese-kur-ushtaret-i-takojne-per-here-te-paret-femijet-e-tyre/60%Daily2016-11-23 19:45
https://kosova-info.com/momentet-prekese-kur-ushtaret-i-takojne-per-here-te-paret-femijet-e-tyre/60%Daily2016-11-23 19:45
https://kosova-info.com/fytyra-e-zaimines-mbulohet-me-gjakun-e-saj-foto/60%Daily2016-11-23 19:41
https://kosova-info.com/disa-shkolla-ne-decan-ne-gjendje-te-mjerueshme-video/60%Daily2016-11-23 19:36
https://kosova-info.com/prishtina-priti-ruset-e-eniseyt-me-flamurin-e-shba-ve-foto/60%Daily2016-11-23 19:35
https://kosova-info.com/prishtina-priti-ruset-e-eniseyt-me-flamurin-e-shba-ve-foto/60%Daily2016-11-23 19:35
https://kosova-info.com/kadri-veselin-e-vizitojne-femijet-ishte-pjesa-me-e-bukur-e-dites-foto/60%Daily2016-11-23 19:19
https://kosova-info.com/a-e-keni-degjuar-nora-istrefin-duke-kenduar-live-video/60%Daily2016-11-23 19:13
https://kosova-info.com/prishtina-mund-ruset-shenon-fitoren-e-pare-ne-kete-sezon-ne-fiba-europe-cup/60%Daily2016-11-23 19:07
https://kosova-info.com/komisioni-europian-pran-aprovimit-t-marrveshjes-mes-microsoft-dhe-linkedin/60%Daily2016-11-23 18:12
https://kosova-info.com/momenti-kur-foshnja-2-muajshe-thote-te-dua/60%Daily2016-11-23 18:53
https://kosova-info.com/ja-kur-do-ta-publikoje-kengen-e-re-dhurata-dora-video/60%Daily2016-11-23 18:51
https://kosova-info.com/mbreteresha-e-britanise-jam-e-impresionuar-nga-shqiperia/60%Daily2016-11-23 18:45
https://kosova-info.com/putin-lavderon-francois-fillon-garues-per-president-te-frances/60%Daily2016-11-23 18:37
https://kosova-info.com/rostov-bayern-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-11-23 18:30
https://kosova-info.com/rostov-bayern-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-11-23 18:30
https://kosova-info.com/si-ndikon-ndryshimi-i-motit-ne-shendetin-tone/60%Daily2016-11-23 18:29
https://kosova-info.com/vrasesit-e-enver-hadrit-sot-u-denuan-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2016-11-23 18:20
https://kosova-info.com/hulumtuesit-izraelit-nprmjet-nj-softueri-shndrrojn-kufjet-n-nj-mikrofon/60%Daily2016-11-23 17:28
https://kosova-info.com/rostov-bayern-goli-i-radhes-video/60%Daily2016-11-23 18:17
https://kosova-info.com/femrat-ia-kane-zili-dhe-meshkujt-e-enderrojne-kjo-modele-fitnesi-po-e-dridh-rrjetin-foto/60%Daily2016-11-23 18:13
https://kosova-info.com/prishtina-enisey-ky-eshte-rezultati-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2016-11-23 18:13
https://kosova-info.com/majk-po-e-xhiron-klipin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-23 18:11
https://kosova-info.com/ambasada-e-kosoves-dhe-shqiperise-note-proteste-shkupit-per-incidentin-ne-manastir/60%Daily2016-11-23 18:08
https://kosova-info.com/forcat-irakiane-i-bllkojne-is-hyrjen-ne-mosul/60%Daily2016-11-23 17:55
https://kosova-info.com/facebook-fillon-ofrimin-e-krkimit-t-rrjeteve-wi-fi-afr-jush/60%Daily2016-11-23 16:37
https://kosova-info.com/cadillac-prezanton-konceptin-e-mahnitshem-te-modelit-escala/60%Daily2016-11-23 17:24
https://kosova-info.com/je-vec-ti-vjen-nga-luana-vjollca-video/60%Daily2016-11-23 17:20
https://kosova-info.com/getinjo-dhe-nikka-sjellin-kengen-njeri-video/60%Daily2016-11-23 17:11
https://kosova-info.com/bateria-revolucionare-ja-sa-eshte-kohezgjatja-e-saj/60%Daily2016-11-23 17:07
https://kosova-info.com/dogana-serbe-konfiskon-nje-ton-mish-pule-me-prejardhje-nga-brazili-qe-kontrabandohej-nga-kosova/60%Daily2016-11-23 17:07
https://kosova-info.com/kace-largohet-nga-paok-u-vetem-sepse-eshte-shqiptar/60%Daily2016-11-23 17:00
https://kosova-info.com/bebe-rexha-nis-xhirimet-e-klipit-ja-si-do-duket-video/60%Daily2016-11-23 16:54
https://kosova-info.com/interesim-i-madh-pr-garn-hack-day-kosova-2016/60%Daily2016-11-23 18:12
https://kosova-info.com/kosova-nuk-eshte-gati-per-ligjin-per-lustrim/60%Daily2016-11-23 16:53
https://kosova-info.com/kosova-nuk-eshte-gati-per-ligjin-per-lustrim/60%Daily2016-11-23 16:53
https://kosova-info.com/mourinho-e-ka-nje-kerkese-per-messin/60%Daily2016-11-23 16:53
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-biznesmeni-kosovar-ia-numeron-90-mije-euro-babait-te-vajzes-se-semure-video/60%Daily2016-11-23 16:45
https://kosova-info.com/hillary-clinton-shfaqet-duke-blere-libra/60%Daily2016-11-23 16:40
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-e-draxler-per-sezonin-e-ri/60%Daily2016-11-23 16:37
https://kosova-info.com/2po2-zbulon-bashkepunetoret-e-albumit-2020-foto/60%Daily2016-11-23 16:09
https://kosova-info.com/konfirmohet-strakosha-realizon-endrren-luan-ne-derbin-ndaj-romes/60%Daily2016-11-23 16:04
https://kosova-info.com/derguti-reagon-pas-sulmit-ndaj-shtepise-se-alfabetit-ne-maqedoni/60%Daily2016-11-23 16:03
https://kosova-info.com/telegram-lanoi-telegraph-nj-plaform-anonime-blogimi/60%Daily2016-11-23 15:54
https://kosova-info.com/zyrtari-i-gjakoves-ankohet-ne-prokurorin-selimaj/60%Daily2016-11-23 15:53
https://kosova-info.com/rostov-bayern-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-11-23 15:53
https://kosova-info.com/jam-shume-keq-thote-sabri-fejzullahu-video/60%Daily2016-11-23 15:43
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-me-te-cilin-ronaldo-takohej-i-maskuar-foto/60%Daily2016-11-23 15:39
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-me-te-cilin-ronaldo-takohej-i-maskuar-foto/60%Daily2016-11-23 15:39
https://kosova-info.com/rezultate-befasuese-ne-kupen-e-kosoves/60%Daily2016-11-23 15:28
https://kosova-info.com/5-lendimet-me-te-renda-gjate-lojerave-video/60%Daily2016-11-23 15:27
https://kosova-info.com/5-lendimet-me-te-renda-gjate-lojerave-video/60%Daily2016-11-23 15:27
https://kosova-info.com/dalai-lama-do-te-takoje-donald-trump/60%Daily2016-11-23 15:17
https://kosova-info.com/dalai-lama-do-te-takoje-donald-trump/60%Daily2016-11-23 15:17
https://kosova-info.com/webb-futbollistet-me-kerkonin-ti-ndeshkoja/60%Daily2016-11-23 15:13
https://kosova-info.com/enca-do-te-zhduket-per-3-dite-foto/60%Daily2016-11-23 14:57
https://kosova-info.com/enca-do-te-zhduket-per-3-dite-foto/60%Daily2016-11-23 14:57
https://kosova-info.com/denohet-me-burg-te-perjetshem-vrasesi-i-deputetes-britanike/60%Daily2016-11-23 14:52
https://kosova-info.com/rita-pranon-se-i-shkruan-mesazhe-ketij-kengetari-te-famshem/60%Daily2016-11-23 14:51
https://kosova-info.com/mergim-mavraj-thjesht-fantastik-ne-bundeslige/60%Daily2016-11-23 14:50
https://kosova-info.com/momenti-kur-adoleshenti-shpetohet-nga-ujerat-e-vdekjes-video/60%Daily2016-11-23 14:42
https://kosova-info.com/danimarka-prezanton-bicikleten-diellore-foto/60%Daily2016-11-23 14:31
https://kosova-info.com/6-fitoret-me-te-thella-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2016-11-23 14:30
https://kosova-info.com/twitter-fshin-shefin-ekzekutiv-jack-dorsey/60%Daily2016-11-23 14:27
https://kosova-info.com/zbulohen-takimet-e-fshehta-ne-durres-te-noizyt-me-dafina-zeqirin/60%Daily2016-11-23 14:23
https://kosova-info.com/3-ushqimet-me-te-mira-per-forcimin-e-kockave/60%Daily2016-11-23 14:17
https://kosova-info.com/3-ushqimet-me-te-mira-per-forcimin-e-kockave/60%Daily2016-11-23 14:17
https://kosova-info.com/mourinho-zbulon-ekipin-e-ibrahimovicit-per-2017-18/60%Daily2016-11-23 14:12
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkryeministri-perkujton-xhemajl-mustafen-ne-16-vjetorin-e-vrasjes/60%Daily2016-11-23 14:11
https://kosova-info.com/partite-politike-nuk-po-i-nenshtrohen-procesit-te-auditimit-te-financave/60%Daily2016-11-23 14:11
https://kosova-info.com/vuciq-helikopteri-i-kfor-it-ia-shpetoi-jeten-djaloshit-serb/60%Daily2016-11-23 14:02
https://kosova-info.com/premiumet-per-sigurim-shendetesor-paguhen-edhe-ne-poste/60%Daily2016-11-23 13:59
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-ne-shtrat-me-tri-bjonde-foto/60%Daily2016-11-23 13:58
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-ne-shtrat-me-tri-bjonde-foto/60%Daily2016-11-23 13:58
https://kosova-info.com/gruaja-qe-ka-alergji-nga-te-ftohtit-foto/60%Daily2016-11-23 13:56
https://kosova-info.com/mariah-carey-thyen-heshtjen-pas-ndarjes-nga-miliarderi/60%Daily2016-11-23 13:54
https://kosova-info.com/naim-bazaj-mbetet-ne-gare-per-kryetar-te-drenasit/60%Daily2016-11-23 13:51
https://kosova-info.com/mediat-trump-zgjedh-guvernatoren-e-karolines-jugore-per-ambasadore-ne-okb/60%Daily2016-11-23 13:49
https://kosova-info.com/serbi-i-arrestuar-per-tentim-sulmi-ne-mal-te-zi-lirohet-si-deshmitar-i-mbrojtur/60%Daily2016-11-23 13:43
https://kosova-info.com/a-do-te-shkoje-neymar-ne-burg-merret-vendimi/60%Daily2016-11-23 13:40
https://kosova-info.com/me-vetem-kete-pyetje-kuptojeni-nese-dikush-e-dashuron-vetem-vetveten/60%Daily2016-11-23 13:39
https://kosova-info.com/nje-grua-imiton-ne-menyra-qesharake-pozat-e-njohura-te-te-famshmeve-foto/60%Daily2016-11-23 13:32
https://kosova-info.com/shqiptaret-ne-mal-te-zi-nje-ministri-dhe-nenkryetarin-e-kuvendit/60%Daily2016-11-23 13:28
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-ky-futbollist-i-realit-tani-eshte-ne-ligen-e-trete-foto/60%Daily2016-11-23 13:28
https://kosova-info.com/vuciq-e-lut-sekretarin-e-nato-s-qe-kfor-i-te-mbetet-ne-kosove/60%Daily2016-11-23 13:25
https://kosova-info.com/motivuese-lindin-pa-duar-por-jetojne-jeten-ne-maksimum-video/60%Daily2016-11-23 13:22
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-cfare-punonte-sinan-hoxha-para-se-te-behej-kengetar/60%Daily2016-11-23 13:21
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-bayern-munich-do-ta-vajtoje-shortin-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-11-23 13:17
https://kosova-info.com/eshte-miratuar-projektligji-per-automjetet/60%Daily2016-11-23 13:17
https://kosova-info.com/sherr-mes-kastriot-islamit-dhe-ditmir-bushatit-je-rrugac-jo-minister-video/60%Daily2016-11-23 13:15
https://kosova-info.com/inovatori-nga-peja-zbulon-nje-inhalator-te-vecante/60%Daily2016-11-23 13:14
https://kosova-info.com/semundjet-qe-shkaktohen-nga-parazitet/60%Daily2016-11-23 13:12
https://kosova-info.com/keta-jane-armiqte-e-ronaldos-foto/60%Daily2016-11-23 13:05
https://kosova-info.com/pamja-e-jennifer-lopez-kur-ishte-femije-do-te-ju-befasoje-foto/60%Daily2016-11-23 13:03
https://kosova-info.com/pamja-e-jennifer-lopez-kur-ishte-femije-do-te-ju-befasoje-foto-2/60%Daily2016-11-23 13:03
https://kosova-info.com/nje-zjarr-i-madh-perfshine-nje-qender-tregtare-ne-moske-evakuohen-mbi-njemije-persona-video/60%Daily2016-11-23 13:00
https://kosova-info.com/tara-me-shume-talente-ja-aftesite-e-saj-ne-vallezim-video/60%Daily2016-11-23 12:56
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmerkel-e-pakenaqur-per-projektin-e-trump-per-terheqjen-e-shba-se-nga-ttp-ja/60%Daily2016-11-23 12:55
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmerkel-e-pakenaqur-per-projektin-e-trump-per-terheqjen-e-shba-se-nga-ttp-ja/60%Daily2016-11-23 12:55
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmerkel-e-pakenaqur-per-projektin-e-trump-per-terheqjen-e-shba-se-nga-ttp-ja/60%Daily2016-11-23 12:55
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmerkel-e-pakenaqur-per-projektin-e-trump-per-terheqjen-e-shba-se-nga-ttp-ja-2/60%Daily2016-11-23 12:55
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmerkel-e-pakenaqur-per-projektin-e-trump-per-terheqjen-e-shba-se-nga-ttp-ja-3/60%Daily2016-11-23 12:55
https://kosova-info.com/shba-ja-dhe-rusia-krkojn-ekstradimin-e-nj-hakeri-rus-nga-autoritetet-eke/60%Daily2016-11-23 14:21
https://kosova-info.com/ergi-dashuria-ime-me-e-madhe-eshte-video/60%Daily2016-11-23 12:44
https://kosova-info.com/5-vjet-burg-per-neymarin/60%Daily2016-11-23 12:35
https://kosova-info.com/si-duken-femijet-e-filmave-te-famshem-boterore-video/60%Daily2016-11-23 12:27
https://kosova-info.com/gjermania-do-te-vazhdoje-ta-mbeshtese-kosoven-ne-te-gjitha-fushat/60%Daily2016-11-23 12:18
https://kosova-info.com/zyrtare-milan-ka-nje-lajm-qe-ua-prishe-diten-te-gjithe-tifozeve-foto/60%Daily2016-11-23 12:10
https://kosova-info.com/vitia-bene-ekzekutimin-e-dhunshem-per-lirimin-e-hapesirave-publike-ne-fshatin-kabash/60%Daily2016-11-23 12:07
https://kosova-info.com/kjo-ndodh-per-here-te-pare-ne-histori-te-futbollit-video/60%Daily2016-11-23 11:47
https://kosova-info.com/lufthansa-ne-greve-anulohen-900-fluturime/60%Daily2016-11-23 11:44
https://kosova-info.com/muhamed-ali-ne-skulpturen-prej-druri-foto/60%Daily2016-11-23 11:44
https://kosova-info.com/facebook-ka-zhvilluar-nj-mjet-censurimi-pr-t-siguruar-hyrjen-n-kin/60%Daily2016-11-23 11:38
https://kosova-info.com/urimet-e-nores-dhe-eres-per-ditelindjen-e-nenes-foto/60%Daily2016-11-23 11:28
https://kosova-info.com/10-gjerat-e-cmendura-qe-ekzistojne-vetem-ne-australi-video/60%Daily2016-11-23 11:24
https://kosova-info.com/kengetarja-amerikane-ne-pozat-e-para-nudo-pas-heqjes-se-gjirit-per-shkak-te-kancerit-foto-16/60%Daily2016-11-23 11:14
https://kosova-info.com/nje-metode-teper-e-lehte-per-ta-bere-veten-te-lexoni-me-shume-libra/60%Daily2016-11-23 11:09
https://kosova-info.com/te-famshmit-qe-kane-ndryshuar-aq-shume-sa-nuk-e-njohin-as-veten-video/60%Daily2016-11-23 11:07
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-filloni-nj-bised-n-skype-pa-qen-i-regjistruar/60%Daily2016-11-23 11:05
https://kosova-info.com/milan-transferon-super-futbollistin-e-arsenalit-foto/60%Daily2016-11-23 10:58
https://kosova-info.com/milan-transferon-super-futbollistin-e-arsenalit-foto/60%Daily2016-11-23 10:58
https://kosova-info.com/kavaje-aksidentohet-per-vdekje-nje-femije-5-vjecar/60%Daily2016-11-23 10:54
https://kosova-info.com/nje-gol-si-ky-i-luizit-nuk-e-kane-shenuar-messi-e-as-ronaldo-video/60%Daily2016-11-23 10:40
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-qemal-stafa-shikojeni-si-duket-sot-video/60%Daily2016-11-23 10:35
https://kosova-info.com/rusia-dhe-shba-ja-kerkojne-ekstradimin-e-hakerit-rus/60%Daily2016-11-23 10:30
https://kosova-info.com/rusia-dhe-shba-ja-kerkojne-ekstradimin-e-hakerit-rus/60%Daily2016-11-23 10:30
https://kosova-info.com/mpb-ul-denimet-per-regjistrimin-e-autmjeteve-pas-skadimit-te-afatit/60%Daily2016-11-23 10:29
https://kosova-info.com/scholes-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-23 10:22
https://kosova-info.com/eulex-i-perkrah-vendimin-e-md-se-per-shkarkimet-ne-prizren/60%Daily2016-11-23 10:22
https://kosova-info.com/erdogan-vota-e-parlamentit-evropian-ska-vlere/60%Daily2016-11-23 10:20
https://kosova-info.com/nente-civile-te-vrare-ne-kashmir-nga-te-shtenat-e-artilerise-se-indise/60%Daily2016-11-23 10:16
https://kosova-info.com/nente-civile-te-vrare-ne-kashmir-nga-te-shtenat-e-artilerise-se-indise/60%Daily2016-11-23 10:16
https://kosova-info.com/ia-thyejne-xhamat-dhe-i-hedhin-benzine-vetures-se-adelines-ja-detajet/60%Daily2016-11-23 10:10
https://kosova-info.com/rashiq-demarkacioni-si-kusht-lindi-nga-prishtina-themelimi-i-fak-ut-eshte-larg/60%Daily2016-11-23 10:04
https://kosova-info.com/rashiq-demarkacioni-si-kusht-lindi-nga-prishtina-themelimi-i-fak-ut-eshte-larg/60%Daily2016-11-23 10:04
https://kosova-info.com/kundershtari-me-i-keq-ne-short-per-barcelonen-foto/60%Daily2016-11-23 10:04
https://kosova-info.com/kundershtari-me-i-keq-ne-short-per-barcelonen-foto/60%Daily2016-11-23 10:04
https://kosova-info.com/vuciq-kercenohem-nga-snajperisti-me-i-mire-ne-rajon/60%Daily2016-11-23 09:59
https://kosova-info.com/vuciq-kercenohem-nga-snajperisti-me-i-mire-ne-rajon/60%Daily2016-11-23 09:59
https://kosova-info.com/candice-rikthen-format-pas-lindjes-foto/60%Daily2016-11-23 09:45
https://kosova-info.com/edhe-ne-amerike-dyshohet-per-vjedhje-votash/60%Daily2016-11-23 09:44
https://kosova-info.com/mourinho-transferon-super-futbollistin-e-barcelones-foto/60%Daily2016-11-23 09:35
https://kosova-info.com/mourinho-transferon-super-futbollistin-e-barcelones-foto/60%Daily2016-11-23 09:35
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-madagaskar-kerkon-njohje-te-reja/60%Daily2016-11-23 09:27
https://kosova-info.com/futbollisti-i-juventusit-kushton-99-cent-foto/60%Daily2016-11-23 09:23
https://kosova-info.com/google-drgon-versionin-final-eksperimental-t-android-7-1-n-telefont-nexus/60%Daily2016-11-23 09:59
https://kosova-info.com/google-drgon-versionin-final-eksperimental-t-android-7-1-n-telefont-nexus/60%Daily2016-11-23 09:59
https://kosova-info.com/google-drgon-versionin-final-eksperimental-t-android-7-1-n-telefont-nexus/60%Daily2016-11-23 09:59
https://kosova-info.com/yjet-qe-kane-vdekur-disa-here-foto/60%Daily2016-11-23 09:07
https://kosova-info.com/yjet-qe-kane-vdekur-disa-here-foto/60%Daily2016-11-23 09:07
https://kosova-info.com/godet-uragani-oto-tre-te-vdekur-ne-panama/60%Daily2016-11-23 08:59
https://kosova-info.com/qeveria-amnisti-per-qytetaret-qe-dorezojne-armet-vullnetarisht/60%Daily2016-11-23 08:53
https://kosova-info.com/10-fjalet-qe-asnjehere-nuk-duhet-ti-perdorni-per-ta-pershkruar-veten/60%Daily2016-11-23 08:47
https://kosova-info.com/fbi-mbyll-hetimin-brad-pitt-nuk-ka-abuzuar-me-femijet/60%Daily2016-11-23 08:45
https://kosova-info.com/fbi-mbyll-hetimin-brad-pitt-nuk-ka-abuzuar-me-femijet/60%Daily2016-11-23 08:45
https://kosova-info.com/vdes-ne-qkuk-femija-i-aksidentuar-ne-skenderaj/60%Daily2016-11-23 08:45
https://kosova-info.com/isha-besimtar-balle-per-balle-me-isis-in-brenda-burgut-irakian/60%Daily2016-11-23 08:44
https://kosova-info.com/pritet-te-filloje-asfaltimi-i-rrugeve-ne-tri-fshatra-te-lipjanit/60%Daily2016-11-23 08:39
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-kur-ta-kuptoni-si-krijohen-lodrat-surprize-ne-cokollatat-kinder-foto/60%Daily2016-11-23 08:35
https://kosova-info.com/del-traileri-i-pare-per-filmin-me-te-ri-te-martin-scorsese-silence-video/60%Daily2016-11-23 08:32
https://kosova-info.com/juventus-i-pari-ne-grupin-f-por-ja-me-cilin-ekip-mund-te-ndeshet-foto/60%Daily2016-11-23 08:23
https://kosova-info.com/juventus-i-pari-ne-grupin-f-por-ja-me-cilin-ekip-mund-te-ndeshet-foto/60%Daily2016-11-23 08:23
https://kosova-info.com/hajdute-te-armatosur-tmerrojne-banoret-e-zubin-potokut/60%Daily2016-11-23 08:12
https://kosova-info.com/fillimi-i-donald-trumpit/60%Daily2016-11-23 08:06
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-transferohet-ne-milan-foto-3/60%Daily2016-11-23 08:06
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-ben-nente-gabime-ne-tri-fjali-foto/60%Daily2016-11-23 07:58
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-ben-nente-gabime-ne-tri-fjali-foto/60%Daily2016-11-23 07:58
https://kosova-info.com/obama-nderon-me-ellen-degeneres-me-medaljen-presidenciale-te-lirise-video/60%Daily2016-11-23 07:55
https://kosova-info.com/obama-nderon-me-ellen-degeneres-me-medaljen-presidenciale-te-lirise-video/60%Daily2016-11-23 07:55
https://kosova-info.com/obama-nderon-me-ellen-degeneres-me-medaljen-presidenciale-te-lirise-video/60%Daily2016-11-23 07:55
https://kosova-info.com/aksident-ne-rrugen-e-rinasit-vdes-ciklisti/60%Daily2016-11-23 07:55
https://kosova-info.com/vetem-60-naftetare-te-fiskalizuar/60%Daily2016-11-23 07:50
https://kosova-info.com/droni-aquila-i-facebook-sht-nn-hetim-pr-nj-dshtim-n-struktur/60%Daily2016-11-23 08:18
https://kosova-info.com/justin-bieber-pergjak-fansin-ne-barcelone-video/60%Daily2016-11-23 07:34
https://kosova-info.com/justin-bieber-pergjak-fansin-ne-barcelone-video/60%Daily2016-11-23 07:34
https://kosova-info.com/okb-paralajmeron-per-sulme-ne-aleppo-perpara-inaugurimit-te-trump/60%Daily2016-11-23 07:30
https://kosova-info.com/gjerat-qe-duhet-ti-beni-ne-mengjes/60%Daily2016-11-23 07:25
https://kosova-info.com/ermali-konfirmon-dy-super-bashkepunime/60%Daily2016-11-23 07:18
https://kosova-info.com/ermali-konfirmon-dy-super-bashkepunime/60%Daily2016-11-23 07:18
https://kosova-info.com/apple-nderron-falas-baterite-e-iphone-6s-2/60%Daily2016-11-23 07:15
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-viktimave-nga-minat-tokesore/60%Daily2016-11-23 07:07
https://kosova-info.com/trump-duhet-ta-perfundojme-cmendurine-ne-siri/60%Daily2016-11-23 07:01
https://kosova-info.com/vdes-ne-burg-vajza-e-ish-presidentit-te-uzbekistanit-flitet-per-vetevrasje/60%Daily2016-11-23 06:54
https://kosova-info.com/marreveshje-e-re-paqeje-ndermjet-qeverise-kolumbiane-dhe-farc/60%Daily2016-11-23 06:45
https://kosova-info.com/shoqeria-civile-mund-te-ofroje-kontribut-te-vlefshem-ne-dialog/60%Daily2016-11-23 06:35
https://kosova-info.com/skema-3d-si-u-ekzekutua-nelgert-pata-video/60%Daily2016-11-23 06:29
https://kosova-info.com/horoskopi-23-nentor-2016/60%Daily2016-11-23 06:17
https://kosova-info.com/horoskopi-23-nentor-2016/60%Daily2016-11-23 06:17
https://kosova-info.com/rama-ul-tonet-me-athinen-nuk-doja-te-fyeja-askend/60%Daily2016-11-23 06:01
https://kosova-info.com/rama-ul-tonet-me-athinen-nuk-doja-te-fyeja-askend/60%Daily2016-11-23 06:01
https://kosova-info.com/shkenca-zbulon-pse-te-gjithe-ju-shikojne-kur-jeni-para-ciklit-menstrual/60%Daily2016-11-23 00:51
https://kosova-info.com/kujdes-kur-te-vendosni-pemen-e-krishtlindjeve/60%Daily2016-11-23 00:49
https://kosova-info.com/kujdes-kur-te-vendosni-pemen-e-krishtlindjeve/60%Daily2016-11-23 00:49
https://kosova-info.com/kujdes-kur-te-vendosni-pemen-e-krishtlindjeve/60%Daily2016-11-23 00:49
https://kosova-info.com/kujdes-kur-te-vendosni-pemen-e-krishtlindjeve/60%Daily2016-11-23 00:49
https://kosova-info.com/kujdes-kur-te-vendosni-pemen-e-krishtlindjeve/60%Daily2016-11-23 00:49
https://kosova-info.com/kujdes-kur-te-vendosni-pemen-e-krishtlindjeve/60%Daily2016-11-23 00:49
https://kosova-info.com/tensionohen-raportet-moske-zagreb-shkak-ukraina-dhe-serbet/60%Daily2016-11-22 23:00
https://kosova-info.com/tensionohen-raportet-moske-zagreb-shkak-ukraina-dhe-serbet/60%Daily2016-11-22 23:00
https://kosova-info.com/liga-e-kampioneve-keto-ndeshje-luhen-diten-e-merkure-foto/60%Daily2016-11-22 22:58
https://kosova-info.com/shteti-te-veproje-qe-qente-endacake-te-mos-jene-rrezik-per-qytetaret/60%Daily2016-11-22 22:57
https://kosova-info.com/tri-humbje-radhazi-kryetari-i-dardaneve-ka-dicka-per-albert-bunjakun-video/60%Daily2016-11-22 22:56
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-ja-cka-beri-perseri-kylie-jenner-foto/60%Daily2016-11-22 22:49
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-ja-cka-beri-perseri-kylie-jenner-foto/60%Daily2016-11-22 22:49
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-ja-cka-beri-perseri-kylie-jenner-foto/60%Daily2016-11-22 22:49
https://kosova-info.com/moise-kean-hyn-ne-histori-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-11-22 22:44
https://kosova-info.com/trump-mahnite-ne-intervisten-e-pare-si-president-ja-cfare-thote-per-hillaryn-ekstremistet/60%Daily2016-11-22 22:42
https://kosova-info.com/mercedes-amg-gt-r-dhe-gt-roadsters-po-vijne-keto-jane-cmimet/60%Daily2016-11-22 22:42
https://kosova-info.com/mallkimi-i-spektakleve-per-talente-kengetaret-qe-humben-jeten-pasi-konkurruan-ne-nje-shou-te-tille/60%Daily2016-11-22 22:35
https://kosova-info.com/mesojeni-arsyen-pse-penalltia-e-coentraos-eshte-me-qesharakja-ne-histori-video/60%Daily2016-11-22 22:32
https://kosova-info.com/uji-i-orizit-ja-perfitimet-qe-jep-ne-shendet-dhe-ne-bukuri/60%Daily2016-11-22 22:20
https://kosova-info.com/zidane-tani-na-pret-finalja-ndaj-dortmundit/60%Daily2016-11-22 22:16
https://kosova-info.com/zidane-tani-na-pret-finalja-ndaj-dortmundit/60%Daily2016-11-22 22:16
https://kosova-info.com/ronaldo-behet-asistuesi-me-i-mire-ne-histori-te-l-k/60%Daily2016-11-22 22:07
https://kosova-info.com/mes-loteve-e-zerave-te-dridhur-ergi-dini-percjellet-ne-varreza-video/60%Daily2016-11-22 21:58
https://kosova-info.com/10-skuadrat-qe-kane-siguruar-kalimin-ne-fazen-tjeter-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-11-22 21:58
https://kosova-info.com/10-skuadrat-qe-kane-siguruar-kalimin-ne-fazen-tjeter-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-11-22 21:58
https://kosova-info.com/10-skuadrat-qe-kane-siguruar-kalimin-ne-fazen-tjeter-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-11-22 21:58
https://kosova-info.com/19-sekretet-per-nje-histori-dashurie-si-ne-perralla/60%Daily2016-11-22 21:57
https://kosova-info.com/zgjidhet-misteri-i-vajzes-qe-endet-rrugeve-te-romes-foto/60%Daily2016-11-22 21:51
https://kosova-info.com/zgjidhet-misteri-i-vajzes-qe-endet-rrugeve-te-romes-foto/60%Daily2016-11-22 21:51
https://kosova-info.com/zgjidhet-misteri-i-vajzes-qe-endet-rrugeve-te-romes-foto-2/60%Daily2016-11-22 21:51
https://kosova-info.com/zgjidhet-misteri-i-vajzes-qe-endet-rrugeve-te-romes-foto-2/60%Daily2016-11-22 21:51
https://kosova-info.com/video-rama-per-televizionin-grek-camet-kane-te-drejte-te-pretendojne-per-pronat-e-tyre/60%Daily2016-11-22 21:49
https://kosova-info.com/zyrtare-ne-ndeshjen-dortmund-legia-thyhet-rekordi-me-i-madh-i-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-11-22 21:47
https://kosova-info.com/juventusi-merr-kryesimin-ne-grupin-h-video/60%Daily2016-11-22 21:42
https://kosova-info.com/juventusi-merr-kryesimin-ne-grupin-h-video/60%Daily2016-11-22 21:42
https://kosova-info.com/britania-i-thote-jo-kerkeses-se-trumpit-per/60%Daily2016-11-22 21:41
https://kosova-info.com/kujdes-cdo-iphone-do-te-pranoje-kete-video-ja-cfare-do-te-thote/60%Daily2016-11-22 21:39
https://kosova-info.com/ja-ne-cilin-muaj-te-shtatzenise-eshte-tuna/60%Daily2016-11-22 21:32
https://kosova-info.com/sporting-real-gol-ne-fund-te-ndeshjes-video/60%Daily2016-11-22 21:31
https://kosova-info.com/ne-bruksel-shpallen-fajtore-vrasesit-e-enver-hadrit-jane-ish-punonjes-serbe-te-udb-se/60%Daily2016-11-22 21:28
https://kosova-info.com/fitore-e-veshtire-por-shume-e-rendesishme-e-realit-video/60%Daily2016-11-22 21:27
https://kosova-info.com/penallti-per-sportingun-ne-fund-te-ndeshjes-me-realin-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-11-22 21:25
https://kosova-info.com/10-gabimet-qe-na-mbajne-larg-te-dukurit-bukur/60%Daily2016-11-22 21:24
https://kosova-info.com/10-gabimet-qe-na-mbajne-larg-te-dukurit-bukur/60%Daily2016-11-22 21:24
https://kosova-info.com/lojtari-i-sportingut-nokauton-kovacicin-ndeshkohet-me-karton-te-kuq-video/60%Daily2016-11-22 21:13
https://kosova-info.com/kim-dhe-kanye-nuk-jetojne-me-ne-nje-shtepi/60%Daily2016-11-22 21:13
https://kosova-info.com/gjendje-alarmante-ne-shkup-qytetareve-u-kerkohet-te-mos-dalin-jashte/60%Daily2016-11-22 21:07
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-gola-jane-shenuar-deri-me-tani-ne-ndeshjen-dortmund-legia/60%Daily2016-11-22 21:07
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-gola-jane-shenuar-deri-me-tani-ne-ndeshjen-dortmund-legia/60%Daily2016-11-22 21:07
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-gola-jane-shenuar-deri-me-tani-ne-ndeshjen-dortmund-legia-2/60%Daily2016-11-22 21:07
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-gola-jane-shenuar-deri-me-tani-ne-ndeshjen-dortmund-legia-2/60%Daily2016-11-22 21:07
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-gola-jane-shenuar-deri-me-tani-ne-ndeshjen-dortmund-legia-2/60%Daily2016-11-22 21:07
https://kosova-info.com/sarande-policia-gjen-74-kg-kanabis-ne-perrua/60%Daily2016-11-22 20:58
https://kosova-info.com/pentagoni-ne-siri-eshte-vrare-njeri-nga-lideret-e-al-kaidas/60%Daily2016-11-22 20:48
https://kosova-info.com/isufi-shtet-mafioz-kryeprokurori-u-vjedh-nga-brenda-video/60%Daily2016-11-22 20:46
https://kosova-info.com/isufi-shtet-mafioz-kryeprokurori-u-vjedh-nga-brenda-video/60%Daily2016-11-22 20:46
https://kosova-info.com/falcao-gjuan-penalltine-e-pabesueshme-cfare-ben-portieri-i-tottenhamit-video/60%Daily2016-11-22 20:40
https://kosova-info.com/falcao-gjuan-penalltine-e-pabesueshme-cfare-ben-portieri-i-tottenhamit-video-2/60%Daily2016-11-22 20:40
https://kosova-info.com/ahmeti-britaniket-refuzuan-te-merren-me-nje-rast-qe-mund-te-kete-pasoja-politike/60%Daily2016-11-22 20:39
https://kosova-info.com/rezultatet-e-pjeseve-te-para-te-ndeshjeve-te-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2016-11-22 20:35
https://kosova-info.com/rritet-prdorimi-i-telefonis-mobile-n-shqipri-dhe-kosov/60%Daily2016-11-22 20:31
https://kosova-info.com/france-i-grabisin-5-milione-euro-dy-motrave-nga-katari/60%Daily2016-11-22 20:22
https://kosova-info.com/mergimtari-nga-suedia-furnizon-shkollen-e-fshatit-te-tij-me-inventare-video/60%Daily2016-11-22 20:10
https://kosova-info.com/familja-maraj-nga-peja-ka-nevoje-per-ndihme-video/60%Daily2016-11-22 20:03
https://kosova-info.com/shperthen-krasniqi-pushtetaret-po-e-shkelin-dinjitetin-e-njerezve-me-zi-se-tito-e-millosheviqi/60%Daily2016-11-22 19:59
https://kosova-info.com/shperthen-krasniqi-pushtetaret-po-e-shkelin-dinjitetin-e-njerezve-me-zi-se-tito-e-millosheviqi/60%Daily2016-11-22 19:59
https://kosova-info.com/njihuni-me-femren-qe-eshte-alergjike-ne-cdo-gje-duke-perfshire-edhe-burrin-e-saj/60%Daily2016-11-22 19:58
https://kosova-info.com/sevilla-juventus-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-11-22 19:58
https://kosova-info.com/credit-swiss-qytetaret-e-serbise-dhe-te-shqiperise-me-te-varfrit-ne-ballkan/60%Daily2016-11-22 19:55
https://kosova-info.com/a-e-detyroi-blero-vajzen-e-tij-qe-ta-bej-kete-veprim-foto/60%Daily2016-11-22 19:47
https://kosova-info.com/mercedes-mund-te-sjelle-maybach-suv/60%Daily2016-11-22 19:43
https://kosova-info.com/bashkepunetori-i-trumpit-rastesisht-zbulon-njerin-nga-planet-me-te-rendesishme-te-shefit-te-tij/60%Daily2016-11-22 19:40
https://kosova-info.com/sportingu-ne-menyre-te-vecante-i-uron-mireseardhje-ronaldos-foto/60%Daily2016-11-22 19:33
https://kosova-info.com/sportingu-ne-menyre-te-vecante-i-uron-mireseardhje-ronaldos-foto/60%Daily2016-11-22 19:33
https://kosova-info.com/ja-cka-ndodhi-ne-24-oreshin-e-fundit-ne-showbiz-e-sjell-emisioni-mirage-video/60%Daily2016-11-22 19:31
https://kosova-info.com/facebook-lehteson-qasjen-ne-wi-fi/60%Daily2016-11-22 19:31
https://kosova-info.com/ronaldo-rikthehet-ne-shtepine-e-tij-ben-menjehere-nje-gjest-te-madh-foto/60%Daily2016-11-22 19:25
https://kosova-info.com/ronaldo-rikthehet-ne-shtepine-e-tij-ben-menjehere-nje-gjest-te-madh-foto/60%Daily2016-11-22 19:25
https://kosova-info.com/presidenti-trump-nuk-do-ta-vazhdoj-hetimin-per-hillary-clintonin/60%Daily2016-11-22 19:11
https://kosova-info.com/presidenti-trump-nuk-do-ta-vazhdoj-hetimin-per-hillary-clintonin/60%Daily2016-11-22 19:11
https://kosova-info.com/a-ja-vodhi-era-kengen-bonbon-ja-si-pergjigjet-majk-video/60%Daily2016-11-22 19:10
https://kosova-info.com/zbulohen-planet-sekrete-britania-do-ti-shpallte-lufte-rusise/60%Daily2016-11-22 19:04
https://kosova-info.com/apple-nderron-falas-baterite-e-iphone-6s/60%Daily2016-11-22 19:03
https://kosova-info.com/shenjat-e-gishtrinjve-t-nj-iriqi-jan-mnyra-m-e-mir-pr-t-qen-i-sigurt/60%Daily2016-11-22 18:57
https://kosova-info.com/shenjat-e-gishtrinjve-t-nj-iriqi-jan-mnyra-m-e-mir-pr-t-qen-i-sigurt/60%Daily2016-11-22 18:57
https://kosova-info.com/trump-zotohet-ta-anuloje-marreveshjen-e-partneritetit-trans-paqesor/60%Daily2016-11-22 18:57
https://kosova-info.com/nese-merrni-antibiotike-hiqni-menjehere-dore-nga-keto-ushqime/60%Daily2016-11-22 18:43
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sevilla-juventus-foto/60%Daily2016-11-22 18:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sevilla-juventus-foto/60%Daily2016-11-22 18:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sporting-real-madrid-foto/60%Daily2016-11-22 18:39
https://kosova-info.com/zbuloni-se-cilat-insekte-sulmojne-per-vdekje-njeriun-videon/60%Daily2016-11-22 18:38
https://kosova-info.com/perfshihet-nga-zjarri-nje-barrake-humb-jeten-80-vjecarja/60%Daily2016-11-22 18:35
https://kosova-info.com/perfshihet-nga-zjarri-nje-barrake-humb-jeten-80-vjecarja/60%Daily2016-11-22 18:35
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-kryesore-perse-femrat-tradhetojne/60%Daily2016-11-22 18:32
https://kosova-info.com/daciq-arrin-para-thacit-ne-madagaskar-lut-nikoqirin-qe-te-vazhdoje-mosnjohjen-e-kosoves/60%Daily2016-11-22 18:32
https://kosova-info.com/daciq-arrin-para-thacit-ne-madagaskar-lut-nikoqirin-qe-te-vazhdoje-mosnjohjen-e-kosoves-2/60%Daily2016-11-22 18:32
https://kosova-info.com/daciq-arrin-para-thacit-ne-madagaskar-lut-nikoqirin-qe-te-vazhdoje-mosnjohjen-e-kosoves-2/60%Daily2016-11-22 18:32
https://kosova-info.com/daciq-arrin-para-thacit-ne-madagaskar-lut-nikoqirin-qe-te-vazhdoje-mosnjohjen-e-kosoves-2/60%Daily2016-11-22 18:32
https://kosova-info.com/ekskluzive-vedati-i-stupcave-arrin-marreveshje-me-menaxherin-e-messit-hapen-dyert-per-kosovaret-foto/60%Daily2016-11-22 18:31
https://kosova-info.com/nora-me-urim-te-vecante-per-personin-e-vecante-foto/60%Daily2016-11-22 18:27
https://kosova-info.com/nora-me-urim-te-vecante-per-personin-e-vecante-foto/60%Daily2016-11-22 18:27
https://kosova-info.com/pershendetja-qe-po-shokon-boten-amerikanet-ia-cojne-doren-trumpit-si-hitlerit-video/60%Daily2016-11-22 18:20
https://kosova-info.com/nese-i-keni-keto-simptoma-keni-nevoje-per-syze-optike/60%Daily2016-11-22 18:14
https://kosova-info.com/kultivim-marijuane-me-fondet-e-be-se-5-te-arrestuar-ne-itali/60%Daily2016-11-22 18:14
https://kosova-info.com/messi-i-kosoves-shenon-per-juventusin-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2016-11-22 18:11
https://kosova-info.com/keto-fytyra-publike-moren-pjese-ne-varrimin-e-ergi-dinit-foto/60%Daily2016-11-22 18:09
https://kosova-info.com/serbia-nis-lobimin-per-parandalimin-e-anetaresimit-te-kosoves-ne-unesco-shpresat-te-trump/60%Daily2016-11-22 18:06
https://kosova-info.com/kjo-eshte-menyra-si-e-ka-zgjuar-i-dashuri-nga-gjumi-shikoni-reagimin-e-saj/60%Daily2016-11-22 18:00
https://kosova-info.com/ledri-i-rikthehet-por-nuk-duket-i-lumtur-foto/60%Daily2016-11-22 17:55
https://kosova-info.com/ledri-i-rikthehet-por-nuk-duket-i-lumtur-foto/60%Daily2016-11-22 17:55
https://kosova-info.com/ledri-i-rikthehet-por-nuk-duket-i-lumtur-foto/60%Daily2016-11-22 17:55
https://kosova-info.com/ledri-i-rikthehet-por-nuk-duket-i-lumtur-foto-2/60%Daily2016-11-22 17:55
https://kosova-info.com/ledri-i-rikthehet-por-nuk-duket-i-lumtur-foto-2/60%Daily2016-11-22 17:55
https://kosova-info.com/ne-konfliktin-ne-siri-jane-vrare-me-se-1-mije-luftetare-iraniane/60%Daily2016-11-22 17:49
https://kosova-info.com/tronditet-barcelona-ylli-i-madh-lendohet-para-el-clasicos-foto/60%Daily2016-11-22 17:49
https://kosova-info.com/tronditet-barcelona-ylli-i-madh-lendohet-para-el-clasicos-foto/60%Daily2016-11-22 17:49
https://kosova-info.com/cfare-ndodhe-nese-i-hani-tri-veze-cdo-dite-edhe-miqte-e-familja-do-te-befasohen-me-rezultatet-tuaja/60%Daily2016-11-22 17:48
https://kosova-info.com/cfare-ndodhe-nese-i-hani-tri-veze-cdo-dite-edhe-miqte-e-familja-do-te-befasohen-me-rezultatet-tuaja/60%Daily2016-11-22 17:48
https://kosova-info.com/cfare-ndodhe-nese-i-hani-tri-veze-cdo-dite-edhe-miqte-e-familja-do-te-befasohen-me-rezultatet-tuaja-2/60%Daily2016-11-22 17:48
https://kosova-info.com/meshkujt-te-cilet-kane-pasur-me-shume-se-dy-te-dashura-rrezikohen-nga-kjo-semundje-e-rende/60%Daily2016-11-22 17:41
https://kosova-info.com/vdekja-nuk-e-la-ergin-ta-bej-kete-gje/60%Daily2016-11-22 17:36
https://kosova-info.com/vdekja-nuk-e-la-ergin-ta-bej-kete-gje/60%Daily2016-11-22 17:36
https://kosova-info.com/vdekja-nuk-e-la-ergin-ta-bej-kete-gje-2/60%Daily2016-11-22 17:36
https://kosova-info.com/prisni-video-dhe-ruani-cilsin-e-tyre-me-loseless-cut/60%Daily2016-11-22 16:30
https://kosova-info.com/futbollisti-shqiptar-ben-cmenduri-ne-makine-290-km-ne-ore-dhe-akullore-video/60%Daily2016-11-22 17:27
https://kosova-info.com/fotografohet-gjate-testimeve-bmw-7-suv/60%Daily2016-11-22 17:25
https://kosova-info.com/fotografohet-gjate-testimeve-bmw-7-suv/60%Daily2016-11-22 17:25
https://kosova-info.com/dash-europa-nen-objektivin-e-isis-franca-kercenimi-i-larte/60%Daily2016-11-22 17:24
https://kosova-info.com/qeveria-ftese-publike-listes-serbe-qe-te-kthehet-ne-institucione/60%Daily2016-11-22 17:21
https://kosova-info.com/bislim-zogaj-azem-syla-meriton-nje-lapidar-per-se-gjalli-video/60%Daily2016-11-22 17:17
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-ne-nje-kioske-ne-fushe-kosove-video/60%Daily2016-11-22 17:16
https://kosova-info.com/kengetarja-pozon-nudo-tregon-shenjat-e-gjirit-te-hequr-foto/60%Daily2016-11-22 17:13
https://kosova-info.com/nokia-konfirmon-telefonin-e-pare-ne-vitin-2017/60%Daily2016-11-22 17:07
https://kosova-info.com/loro-borici-bashkia-ngrin-akordin-me-fshf-mbaroni-punimet/60%Daily2016-11-22 16:54
https://kosova-info.com/loro-borici-bashkia-ngrin-akordin-me-fshf-mbaroni-punimet/60%Daily2016-11-22 16:54
https://kosova-info.com/morena-taraku-dhe-aida-doci-po-vijne-me-duet-foto/60%Daily2016-11-22 16:51
https://kosova-info.com/morena-taraku-dhe-aida-doci-po-vijne-me-duet-foto/60%Daily2016-11-22 16:51
https://kosova-info.com/dit-t-vshtira-pr-vizat-h-1b-pritet-t-vijn-nn-administratn-trump/60%Daily2016-11-22 16:24
https://kosova-info.com/fibi-provokon-edhe-nga-palestra-video/60%Daily2016-11-22 16:35
https://kosova-info.com/fibi-provokon-edhe-nga-palestra-video/60%Daily2016-11-22 16:35
https://kosova-info.com/11-femrat-super-seksi-qe-i-ka-pasur-ronaldo-gjate-vitit-2016-foto/60%Daily2016-11-22 16:34
https://kosova-info.com/%e2%80%8bamerika-ekstradon-ne-bosnje-nje-femer-per-krime-lufte/60%Daily2016-11-22 16:30
https://kosova-info.com/%e2%80%8bamerika-ekstradon-ne-bosnje-nje-femer-per-krime-lufte/60%Daily2016-11-22 16:30
https://kosova-info.com/%e2%80%8bamerika-ekstradon-ne-bosnje-nje-femer-per-krime-lufte/60%Daily2016-11-22 16:30
https://kosova-info.com/%e2%80%8berdogan-trump-sdo-jete-i-ashper-ndaj-myslimaneve/60%Daily2016-11-22 16:25
https://kosova-info.com/lajmivox-ja-sa-i-besojne-qytetaret-sistemit-te-drejtesise-video/60%Daily2016-11-22 16:13
https://kosova-info.com/enca-zbulon-nje-pjese-te-klipit-te-ri-foto/60%Daily2016-11-22 16:08
https://kosova-info.com/jetegjatesia-shenon-rritje-ne-te-gjithe-planetin/60%Daily2016-11-22 16:06
https://kosova-info.com/vellaznimi-transferon-ish-futbollistin-e-real-madridit/60%Daily2016-11-22 16:03
https://kosova-info.com/pdk-ldk-pajtohen-per-harmonizimin-e-buxhetit/60%Daily2016-11-22 16:02
https://kosova-info.com/pdk-ldk-pajtohen-per-harmonizimin-e-buxhetit/60%Daily2016-11-22 16:02
https://kosova-info.com/pdk-ldk-pajtohen-per-harmonizimin-e-buxhetit/60%Daily2016-11-22 16:02
https://kosova-info.com/nese-deshironi-kujtese-si-te-gjeniut-atehere-beni-keto-ushtrime-video/60%Daily2016-11-22 16:01
https://kosova-info.com/svecla-suspendimet-arsyetim-qe-te-mos-kerkohet-doreheqja-e-hoxhes/60%Daily2016-11-22 15:59
https://kosova-info.com/suspendohet-zyrtari-policor-dhe-mbikeqyresi-i-aleksander-lumezit/60%Daily2016-11-22 15:56
https://kosova-info.com/nj-kart-e-rrall-e-pokemon-u-shit-pr-54970-dollar-n-nj-ankand/60%Daily2016-11-22 15:54
https://kosova-info.com/zyrtare-suspendohen-4-zyrtare-te-qendres-korrektuese-per-rastin-dehari/60%Daily2016-11-22 15:47
https://kosova-info.com/tifozi-me-aftesi-te-kufizuara-nuk-lejohet-te-futet-ne-camp-nou-me-karroce-normale/60%Daily2016-11-22 15:44
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-shpatit-shfaqet-nudo-foto18/60%Daily2016-11-22 15:36
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-shpatit-shfaqet-nudo-foto18/60%Daily2016-11-22 15:36
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-shpatit-shfaqet-nudo-foto18/60%Daily2016-11-22 15:36
https://kosova-info.com/nderhyrje-kung-fu-ne-futsallin-kosovar-i-pabesueshem-vendimi-i-gjyqtarit-video/60%Daily2016-11-22 15:21
https://kosova-info.com/nderhyrje-kung-fu-ne-futsallin-kosovar-i-pabesueshem-vendimi-i-gjyqtarit-video/60%Daily2016-11-22 15:21
https://kosova-info.com/piktorja-tunzale-memmedzade-shkroi-kuranin-ne-faqet-e-mendafshit/60%Daily2016-11-22 15:16
https://kosova-info.com/momenti-kur-motra-vajton-ergin-te-arkivoli-foto/60%Daily2016-11-22 15:15
https://kosova-info.com/momenti-kur-motra-vajton-ergin-te-arkivoli-foto/60%Daily2016-11-22 15:15
https://kosova-info.com/momenti-kur-motra-vajton-ergin-te-arkivoli-foto-2/60%Daily2016-11-22 15:15
https://kosova-info.com/momenti-kur-motra-vajton-ergin-te-arkivoli-foto-2/60%Daily2016-11-22 15:15
https://kosova-info.com/bunjaku-godet-berishen/60%Daily2016-11-22 15:10
https://kosova-info.com/bunjaku-godet-berishen/60%Daily2016-11-22 15:10
https://kosova-info.com/thaci-dhe-daciq-pritet-te-perplasen-ashper-ne-madagaskar/60%Daily2016-11-22 14:59
https://kosova-info.com/leze-qena-rrefen-momentin-e-hidhur-nena-e-saj-kishte-angazhuar-njerez-per-ta-vrare-video/60%Daily2016-11-22 14:55
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-macheda-e-pabesueshme-ku-luan-ai-sot/60%Daily2016-11-22 14:54
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-macheda-e-pabesueshme-ku-luan-ai-sot/60%Daily2016-11-22 14:54
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-macheda-e-pabesueshme-ku-luan-ai-sot/60%Daily2016-11-22 14:54
https://kosova-info.com/kokaine-ne-aksin-durres-ankona-pese-te-arrestuar/60%Daily2016-11-22 14:52
https://kosova-info.com/kokaine-ne-aksin-durres-ankona-pese-te-arrestuar/60%Daily2016-11-22 14:52
https://kosova-info.com/qkmf-ne-podujeve-pa-insuline-edhe-pse-shteti-ka-ndare-2-2-milione-euro/60%Daily2016-11-22 14:47
https://kosova-info.com/qkmf-ne-podujeve-pa-insuline-edhe-pse-shteti-ka-ndare-2-2-milione-euro/60%Daily2016-11-22 14:47
https://kosova-info.com/qkmf-ne-podujeve-pa-insuline-edhe-pse-shteti-ka-ndare-2-2-milione-euro/60%Daily2016-11-22 14:47
https://kosova-info.com/qkmf-ne-podujeve-pa-insuline-edhe-pse-shteti-ka-ndare-2-2-milione-euro-2/60%Daily2016-11-22 14:47
https://kosova-info.com/ne-dasmen-e-leze-qenes-kane-qene-te-ftuar-vetem-shtate-vete-video/60%Daily2016-11-22 14:44
https://kosova-info.com/ne-dasmen-e-leze-qenes-kane-qene-te-ftuar-vetem-shtate-vete-video/60%Daily2016-11-22 14:44
https://kosova-info.com/gjykata-gjermane-liron-nga-akuza-policine-e-sheriatit/60%Daily2016-11-22 14:42
https://kosova-info.com/gjykata-gjermane-liron-nga-akuza-policine-e-sheriatit/60%Daily2016-11-22 14:42
https://kosova-info.com/futbollisti-serb-me-huqjen-me-te-madhe-ne-histori-te-futbollit-video/60%Daily2016-11-22 14:38
https://kosova-info.com/futbollisti-serb-me-huqjen-me-te-madhe-ne-histori-te-futbollit-video/60%Daily2016-11-22 14:38
https://kosova-info.com/thaci-alfabeti-i-sotshem-percaktim-i-kultures-evropiane/60%Daily2016-11-22 14:38
https://kosova-info.com/thaci-alfabeti-i-sotshem-percaktim-i-kultures-evropiane/60%Daily2016-11-22 14:38
https://kosova-info.com/thaci-alfabeti-i-sotshem-percaktim-i-kultures-evropiane/60%Daily2016-11-22 14:38
https://kosova-info.com/kanada-behet-me-gruan-e-pare-me-shami-qe-do-te-lexoje-lajmet-ne-televizion-fotovideo/60%Daily2016-11-22 14:37
https://kosova-info.com/kanada-behet-me-gruan-e-pare-me-shami-qe-do-te-lexoje-lajmet-ne-televizion-fotovideo/60%Daily2016-11-22 14:37
https://kosova-info.com/kanada-behet-me-gruan-e-pare-me-shami-qe-do-te-lexoje-lajmet-ne-televizion-fotovideo/60%Daily2016-11-22 14:37
https://kosova-info.com/nisma-qeveria-e-mujes-po-e-rendon-jeten-e-qytetareve/60%Daily2016-11-22 14:34
https://kosova-info.com/po-ndodh-tani-familja-dini-mblidhet-ne-shkoder-per-lamtumiren-e-fundit-foto/60%Daily2016-11-22 14:32
https://kosova-info.com/neser-prishtina-pret-ekipin-rus-enisey-interesim-i-jashtezakonshem-per-ndeshjen/60%Daily2016-11-22 14:22
https://kosova-info.com/tahiri-dialogu-po-ndihmon-ne-shtrirjen-e-sovranitetit-ne-veri-te-vendit/60%Daily2016-11-22 14:21
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-pozon-pa-jeleke-foto/60%Daily2016-11-22 14:19
https://kosova-info.com/me-ligj-per-dekriminalizimin-e-skenes-politike/60%Daily2016-11-22 14:18
https://kosova-info.com/me-ligj-per-dekriminalizimin-e-skenes-politike/60%Daily2016-11-22 14:18
https://kosova-info.com/forca-shkaterruese-e-termetit-pamje-te-kapura-me-dron-ne-zelanden-e-re-video/60%Daily2016-11-22 14:16
https://kosova-info.com/htc-10-evo-bolt-debuton-ndrkombtarisht/60%Daily2016-11-22 14:12
https://kosova-info.com/feniksi-i-pandalshem-ne-evrope/60%Daily2016-11-22 14:12
https://kosova-info.com/mbani-frymen-askush-nuk-ben-foto-me-seksi-se-sa-kjo-modele-foto/60%Daily2016-11-22 14:09
https://kosova-info.com/de-biasi-izraeli-nuk-eshte-si-spanja-apo-serbia/60%Daily2016-11-22 14:00
https://kosova-info.com/komf-nevoje-emergjente-per-te-permiresuar-situaten-e-femijeve/60%Daily2016-11-22 13:46
https://kosova-info.com/komf-nevoje-emergjente-per-te-permiresuar-situaten-e-femijeve/60%Daily2016-11-22 13:46
https://kosova-info.com/komf-nevoje-emergjente-per-te-permiresuar-situaten-e-femijeve-2/60%Daily2016-11-22 13:46
https://kosova-info.com/vazhdon-avancimi-i-forcave-irakiane-ne-mosul/60%Daily2016-11-22 13:46
https://kosova-info.com/keds-i-me-reduktime-te-gjata-ne-podujeve-ankohen-bizneset/60%Daily2016-11-22 13:46
https://kosova-info.com/keds-i-me-reduktime-te-gjata-ne-podujeve-ankohen-bizneset/60%Daily2016-11-22 13:46
https://kosova-info.com/keds-i-me-reduktime-te-gjata-ne-podujeve-ankohen-bizneset/60%Daily2016-11-22 13:46
https://kosova-info.com/keds-i-me-reduktime-te-gjata-ne-podujeve-ankohen-bizneset/60%Daily2016-11-22 13:46
https://kosova-info.com/keds-i-me-reduktime-te-gjata-ne-podujeve-ankohen-bizneset/60%Daily2016-11-22 13:46
https://kosova-info.com/arifhikmeti-e-ka-aq-per-zemer-nje-femer-sa-qe-e-ka-tatuazh-ne-trup-foto/60%Daily2016-11-22 13:44
https://kosova-info.com/mos-i-hudhni-letrat-e-tualetit-ja-cfare-mund-te-beni-me-to-video/60%Daily2016-11-22 13:41
https://kosova-info.com/a-e-dini-qe-jese-eshte-futbollisti-me-te-dashuren-me-seksi-ne-bote-foto/60%Daily2016-11-22 13:39
https://kosova-info.com/maqedonia-nder-vendet-e-para-me-luftetare-ne-isis/60%Daily2016-11-22 13:37
https://kosova-info.com/maqedonia-nder-vendet-e-para-me-luftetare-ne-isis/60%Daily2016-11-22 13:37
https://kosova-info.com/gjuriq-prishtina-ska-me-justifikime-per-asociacionin/60%Daily2016-11-22 13:33
https://kosova-info.com/ronaldo-zbulon-prapaskenen-me-interesante-te-finales-se-euro-2016/60%Daily2016-11-22 13:23
https://kosova-info.com/ronaldo-zbulon-prapaskenen-me-interesante-te-finales-se-euro-2016/60%Daily2016-11-22 13:23
https://kosova-info.com/gjeneralja-e-pare-shqiptare-e-insipiruar-nga-gjenerali-amerikan-eisenhower/60%Daily2016-11-22 13:21
https://kosova-info.com/baby-g-po-vjen-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2016-11-22 13:18
https://kosova-info.com/13-gjerat-kreative-qe-mund-ti-beni-me-balona-video/60%Daily2016-11-22 13:14
https://kosova-info.com/13-gjerat-kreative-qe-mund-ti-beni-me-balona-video/60%Daily2016-11-22 13:14
https://kosova-info.com/pas-ndeshjes-me-romen-berisha-merr-nje-super-lajm-foto/60%Daily2016-11-22 13:09
https://kosova-info.com/isa-xhemajlaj-takon-qytetaret-dhe-bizneset-ne-drenas/60%Daily2016-11-22 13:06
https://kosova-info.com/3-marifetet-qe-mund-ti-beni-me-shiritin-ngjites-video/60%Daily2016-11-22 13:04
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ky-eshte-klubi-ku-do-te-luaj-pas-man-utd-foto/60%Daily2016-11-22 12:40
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ky-eshte-klubi-ku-do-te-luaj-pas-man-utd-foto/60%Daily2016-11-22 12:40
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ky-eshte-klubi-ku-do-te-luaj-pas-man-utd-foto/60%Daily2016-11-22 12:40
https://kosova-info.com/padrejtesia-qe-iu-be-ergit-vitin-e-kaluar-video/60%Daily2016-11-22 12:33
https://kosova-info.com/padrejtesia-qe-iu-be-ergit-vitin-e-kaluar-video/60%Daily2016-11-22 12:33
https://kosova-info.com/fol-avdullah-hoti-shkeli-ligjin-e-prokurimit/60%Daily2016-11-22 12:20
https://kosova-info.com/fol-avdullah-hoti-shkeli-ligjin-e-prokurimit-2/60%Daily2016-11-22 12:20
https://kosova-info.com/fol-avdullah-hoti-shkeli-ligjin-e-prokurimit-3/60%Daily2016-11-22 12:20
https://kosova-info.com/keta-jane-zyrtaret-e-shkarkuar-per-rastin-e-astrit-deharit/60%Daily2016-11-22 12:20
https://kosova-info.com/keta-jane-zyrtaret-e-shkarkuar-per-rastin-e-astrit-deharit/60%Daily2016-11-22 12:20
https://kosova-info.com/kujdes-ky-lendim-eshte-i-tmerrshem-video/60%Daily2016-11-22 12:17
https://kosova-info.com/policia-skoceze-zyrtarizon-hixhabin-si-pjese-te-uniformes/60%Daily2016-11-22 12:16
https://kosova-info.com/pothuajse-gjysma-e-popullsis-s-bots-do-t-ket-qasje-n-internet-n-fund-t-2016-ts/60%Daily2016-11-22 12:15
https://kosova-info.com/prokuroria-po-e-heton-ramiz-kelmendin/60%Daily2016-11-22 12:14
https://kosova-info.com/sporting-cp-real-madrid-ky-futbollist-do-te-shenoje-gol-foto/60%Daily2016-11-22 12:12
https://kosova-info.com/vandalizohet-shtepia-e-alfabetit-ne-manastir-vdekje-per-shqiptaret-video/60%Daily2016-11-22 12:05
https://kosova-info.com/vandalizohet-shtepia-e-alfabetit-ne-manastir-vdekje-per-shqiptaret-video/60%Daily2016-11-22 12:05
https://kosova-info.com/vajzat-tregojne-me-shume-se-cduhet-vazhdon-cmenduria-foto/60%Daily2016-11-22 12:03
https://kosova-info.com/futbollisti-nga-prishtina-transferohet-ne-la-lige-foto/60%Daily2016-11-22 11:59
https://kosova-info.com/futbollisti-nga-prishtina-transferohet-ne-la-lige-foto/60%Daily2016-11-22 11:59
https://kosova-info.com/futbollisti-nga-prishtina-transferohet-ne-la-lige-foto/60%Daily2016-11-22 11:59
https://kosova-info.com/futbollisti-nga-prishtina-transferohet-ne-la-lige-foto-2/60%Daily2016-11-22 11:59
https://kosova-info.com/futbollisti-nga-prishtina-transferohet-ne-la-lige-foto-2/60%Daily2016-11-22 11:59
https://kosova-info.com/anulohet-seanca-gjyqesore-kunder-zoran-zaevit/60%Daily2016-11-22 11:56
https://kosova-info.com/turqia-terhoqi-ligjin-e-kunderthenshem-per-martesat-me-te-mitur/60%Daily2016-11-22 11:55
https://kosova-info.com/ne-skoci-eshte-shfaqur-ne-qiell-ylberi-i-bardhe-foto/60%Daily2016-11-22 11:53
https://kosova-info.com/ne-skoci-eshte-shfaqur-ne-qiell-ylberi-i-bardhe-foto/60%Daily2016-11-22 11:53
https://kosova-info.com/ne-skoci-eshte-shfaqur-ne-qiell-ylberi-i-bardhe-foto/60%Daily2016-11-22 11:53
https://kosova-info.com/ne-skoci-eshte-shfaqur-ne-qiell-ylberi-i-bardhe-foto/60%Daily2016-11-22 11:53
https://kosova-info.com/ne-skoci-eshte-shfaqur-ne-qiell-ylberi-i-bardhe-foto/60%Daily2016-11-22 11:53
https://kosova-info.com/ne-skoci-eshte-shfaqur-ne-qiell-ylberi-i-bardhe-foto-2/60%Daily2016-11-22 11:53
https://kosova-info.com/ne-skoci-eshte-shfaqur-ne-qiell-ylberi-i-bardhe-foto/60%Daily2016-11-22 11:53
https://kosova-info.com/ne-skoci-eshte-shfaqur-ne-qiell-ylberi-i-bardhe-foto-2/60%Daily2016-11-22 11:53
https://kosova-info.com/%e2%80%8bprishtina-behet-me-fitnes-te-hapur-foto/60%Daily2016-11-22 11:51
https://kosova-info.com/e-mrekullueshme-cfare-ka-bere-gati-sporting-per-ronaldon-foto/60%Daily2016-11-22 11:49
https://kosova-info.com/kushtetuesja-rrezon-kerkesen-per-heqjen-e-pezullimit-te-vetting-ut/60%Daily2016-11-22 11:45
https://kosova-info.com/keto-skuadra-mund-te-kualifikohen-sonte-dhe-neser-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-11-22 11:39
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-genjeu-per-jeten-e-saj-private-ja-cka-ndodhi-foto/60%Daily2016-11-22 11:30
https://kosova-info.com/zyrtare-mjeket-kane-nje-lajm-te-madh-per-messin/60%Daily2016-11-22 11:25
https://kosova-info.com/thirrje-per-legalizimin-e-hashashit-ne-britani/60%Daily2016-11-22 11:23
https://kosova-info.com/thirrje-per-legalizimin-e-hashashit-ne-britani/60%Daily2016-11-22 11:23
https://kosova-info.com/trheqja-nga-tregu-e-galaxy-note-7-ts-nuk-ka-dmtuar-markn-e-samsung/60%Daily2016-11-22 11:09
https://kosova-info.com/isco-ne-bisedime-me-nje-super-klub-foto/60%Daily2016-11-22 11:08
https://kosova-info.com/ja-cka-mund-te-beni-me-kungullin-e-pjekur/60%Daily2016-11-22 11:02
https://kosova-info.com/momente-erotike-ne-publiku-cifti-i-njohur-nuk-njeh-kufinjfoto/60%Daily2016-11-22 10:59
https://kosova-info.com/momente-erotike-ne-publiku-cifti-i-njohur-nuk-njeh-kufinjfoto/60%Daily2016-11-22 10:59
https://kosova-info.com/momente-erotike-ne-publiku-cifti-i-njohur-nuk-njeh-kufinjfoto/60%Daily2016-11-22 10:59
https://kosova-info.com/aksident-tragjik-ne-kine-perfshihen-56-makina-video/60%Daily2016-11-22 10:57
https://kosova-info.com/aksident-tragjik-ne-kine-perfshihen-56-makina-video-2/60%Daily2016-11-22 10:57
https://kosova-info.com/familja-dehari-nuk-pranon-hetim-nderkombetar/60%Daily2016-11-22 10:54
https://kosova-info.com/familja-dehari-nuk-pranon-hetim-nderkombetar/60%Daily2016-11-22 10:54
https://kosova-info.com/familja-dehari-nuk-pranon-hetim-nderkombetar/60%Daily2016-11-22 10:54
https://kosova-info.com/familja-dehari-nuk-pranon-hetim-nderkombetar/60%Daily2016-11-22 10:54
https://kosova-info.com/ibrahimovic-man-utd-psg-ky-ekip-eshte-me-i-forte/60%Daily2016-11-22 10:53
https://kosova-info.com/syle-ukshini-do-ta-zevendesoje-ambasadorin-lladrovci-ne-tirane/60%Daily2016-11-22 10:50
https://kosova-info.com/syle-ukshini-do-ta-zevendesoje-ambasadorin-lladrovci-ne-tirane/60%Daily2016-11-22 10:50
https://kosova-info.com/syle-ukshini-do-ta-zevendesoje-ambasadorin-lladrovci-ne-tirane/60%Daily2016-11-22 10:50
https://kosova-info.com/%e2%80%8bshba-paralajmeron-gjeneralet-siriane-per-krimet-qe-kane-kryer/60%Daily2016-11-22 10:47
https://kosova-info.com/%e2%80%8brreth-68-mije-persona-te-zhvendosur-nga-ofensiva-ne-mosul/60%Daily2016-11-22 10:35
https://kosova-info.com/%e2%80%8brreth-68-mije-persona-te-zhvendosur-nga-ofensiva-ne-mosul/60%Daily2016-11-22 10:35
https://kosova-info.com/justin-bieber-me-i-mire-se-super-futbollisti-i-real-madridit-foto/60%Daily2016-11-22 10:22
https://kosova-info.com/per-sigurine-e-trumpit-new-yorku-shpenzon-1-milion-dollare-ne-dite/60%Daily2016-11-22 10:19
https://kosova-info.com/egjipt-shfuqizohet-denimi-me-vdekje-per-morsin-rasti-ne-rigjykim/60%Daily2016-11-22 10:15
https://kosova-info.com/egjipt-shfuqizohet-denimi-me-vdekje-per-morsin-rasti-ne-rigjykim/60%Daily2016-11-22 10:15
https://kosova-info.com/nese-shpejtesia-me-vret-nje-dite-mos-qani-pasi-une-do-jem-duke-qeshur-foto/60%Daily2016-11-22 10:14
https://kosova-info.com/nese-shpejtesia-me-vret-nje-dite-mos-qani-pasi-une-do-jem-duke-qeshur-foto/60%Daily2016-11-22 10:14
https://kosova-info.com/shikojeni-se-shume-ka-ndryshuar-yaya-toure-foto/60%Daily2016-11-22 10:03
https://kosova-info.com/ambasada-amerikane-edhe-ne-prishtine-mund-te-merrni-viza/60%Daily2016-11-22 09:59
https://kosova-info.com/perqafimi-i-ngrohte-qe-ergi-dikur-i-kishte-dhene-tunes-fotovideo/60%Daily2016-11-22 09:48
https://kosova-info.com/qellohet-me-veze-e-barna-ministri-i-shendetesise/60%Daily2016-11-22 09:47
https://kosova-info.com/iskra-lawrence-striptizem-ne-metro-video/60%Daily2016-11-22 09:47
https://kosova-info.com/90-student-nga-12-universitete-kontribojn-n-projektet-fituese-t-european-youth-awards-2016/60%Daily2016-11-22 09:12
https://kosova-info.com/90-student-nga-12-universitete-kontribojn-n-projektet-fituese-t-european-youth-awards-2016/60%Daily2016-11-22 09:12
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-tregon-kur-preferon-te-beje-seks-video/60%Daily2016-11-22 09:36
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-tregon-kur-preferon-te-beje-seks-video/60%Daily2016-11-22 09:36
https://kosova-info.com/kjo-ishte-femra-e-vetme-qe-ergi-i-thoshte-te-dua-foto/60%Daily2016-11-22 09:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nena-e-ergit-foto/60%Daily2016-11-22 09:16
https://kosova-info.com/be-funksionon-aktualisht-vetem-me-merkelin/60%Daily2016-11-22 09:11
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-prekese-te-motres-kushtuar-ergit/60%Daily2016-11-22 08:57
https://kosova-info.com/instagram-lanoi-video-transmetimet-live-dhe-mesazhet-q-fshihen-automatikisht/60%Daily2016-11-22 08:55
https://kosova-info.com/instagram-lanoi-video-transmetimet-live-dhe-mesazhet-q-fshihen-automatikisht/60%Daily2016-11-22 08:55
https://kosova-info.com/instagram-lanoi-video-transmetimet-live-dhe-mesazhet-q-fshihen-automatikisht/60%Daily2016-11-22 08:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-femra-qe-ka-ne-shtrat-enrique-foto/60%Daily2016-11-22 08:53
https://kosova-info.com/poroshenko-ukraina-kerkon-te-ndahet-perfundimisht-nga-bota-ruse/60%Daily2016-11-22 08:47
https://kosova-info.com/dy-tifoze-flejne-ne-old-trafford-para-ndeshjes-man-utd-arsenal-ja-cfare-u-ndodhi-ne-mengjes-foto/60%Daily2016-11-22 08:43
https://kosova-info.com/nje-kishe-ne-palestine-therret-ezanin-ne-mbeshtetje-te-myslimaneve/60%Daily2016-11-22 08:41
https://kosova-info.com/kanye-west-habit-fansat-ne-te-ardhmen-njerezit-nuk-do-te-mund-te-flasin/60%Daily2016-11-22 08:39
https://kosova-info.com/turqia-terheq-projektligjin-qe-parashihte-faljen-e-abuzuesve-seksual/60%Daily2016-11-22 08:38
https://kosova-info.com/biberoni-i-duhet-bebes-sepse-i-ofron-ngushellim/60%Daily2016-11-22 08:36
https://kosova-info.com/biberoni-i-duhet-bebes-sepse-i-ofron-ngushellim/60%Daily2016-11-22 08:36
https://kosova-info.com/keshtu-dukeshin-beyonce-dhe-motra-e-saj-kur-ishin-te-vogla-ne-krahet-e-prinderve-foto/60%Daily2016-11-22 08:25
https://kosova-info.com/paisjet-e-realitetit-virtual-t-windows-10-ts-do-t-funksionojn-edhe-me-kompjutera-modest/60%Daily2016-11-22 08:16
https://kosova-info.com/paisjet-e-realitetit-virtual-t-windows-10-ts-do-t-funksionojn-edhe-me-kompjutera-modest/60%Daily2016-11-22 08:16
https://kosova-info.com/per-8-muaj-500-milione-euro-nga-diaspora/60%Daily2016-11-22 08:16
https://kosova-info.com/per-8-muaj-500-milione-euro-nga-diaspora/60%Daily2016-11-22 08:16
https://kosova-info.com/per-8-muaj-500-milione-euro-nga-diaspora/60%Daily2016-11-22 08:16
https://kosova-info.com/deputetja-e-pdk-se-thote-se-buxheti-i-vitit-2017-nuk-eshte-analizuar-mire/60%Daily2016-11-22 08:10
https://kosova-info.com/deputetja-e-pdk-se-thote-se-buxheti-i-vitit-2017-nuk-eshte-analizuar-mire/60%Daily2016-11-22 08:10
https://kosova-info.com/deputetja-e-pdk-se-thote-se-buxheti-i-vitit-2017-nuk-eshte-analizuar-mire/60%Daily2016-11-22 08:10
https://kosova-info.com/deputetja-e-pdk-se-thote-se-buxheti-i-vitit-2017-nuk-eshte-analizuar-mire/60%Daily2016-11-22 08:10
https://kosova-info.com/dash-paralajmeron-per-sulme-terroriste-ne-evrope-gjate-fundvitit/60%Daily2016-11-22 08:09
https://kosova-info.com/te-vjeter-por-me-stil-merrni-shembull-djema-foto/60%Daily2016-11-22 07:57
https://kosova-info.com/te-vjeter-por-me-stil-merrni-shembull-djema-foto/60%Daily2016-11-22 07:57
https://kosova-info.com/i-ati-i-ergit-njofton-lajmin-e-hidhurdhe-nje-poezi-qe-thote-gjithcka-per-vdekjen/60%Daily2016-11-22 07:51
https://kosova-info.com/ne-veturen-e-pates-u-gjeten-dy-kallashnikove/60%Daily2016-11-22 07:50
https://kosova-info.com/njezet-telefonat-e-mencur-me-te-mire-ne-treg-dhe-cmimet-e-tyre-foto/60%Daily2016-11-22 07:49
https://kosova-info.com/njezet-telefonat-e-mencur-me-te-mire-ne-treg-dhe-cmimet-e-tyre-foto/60%Daily2016-11-22 07:49
https://kosova-info.com/stresit-ia-thyejne-instagramin-i-zbulojne-detaje-tronditese-foto/60%Daily2016-11-22 07:46
https://kosova-info.com/barcelona-dicka-si-kjo-kemi-pritur-te-ndodh-vetem-ne-kosove-foto/60%Daily2016-11-22 07:46
https://kosova-info.com/ky-eshte-shkaku-qe-e-shemton-fytyren-video/60%Daily2016-11-22 07:39
https://kosova-info.com/ergi-pak-para-se-te-vdiste-kishte-bere-dicka-te-cuditshme-foto/60%Daily2016-11-22 07:31
https://kosova-info.com/shba-vdesin-gjashte-femije-pas-aksidentit-te-autobusit-te-shkolles/60%Daily2016-11-22 07:28
https://kosova-info.com/priten-shkarkime-per-rastin-dehari/60%Daily2016-11-22 07:11
https://kosova-info.com/ska-ngjites-ska-marreveshje/60%Daily2016-11-22 07:07
https://kosova-info.com/horoskopi-22-nentor-2016/60%Daily2016-11-22 06:26
https://kosova-info.com/horoskopi-22-nentor-2016/60%Daily2016-11-22 06:26
https://kosova-info.com/horoskopi-22-nentor-2016/60%Daily2016-11-22 06:26
https://kosova-info.com/horoskopi-22-nentor-2016/60%Daily2016-11-22 06:26
https://kosova-info.com/horoskopi-22-nentor-2016/60%Daily2016-11-22 06:26
https://kosova-info.com/horoskopi-22-nentor-2016/60%Daily2016-11-22 06:26
https://kosova-info.com/horoskopi-22-nentor-2016/60%Daily2016-11-22 06:26
https://kosova-info.com/lista-serbe-ushtria-e-kosoves-nuk-eshte-ne-agjenden-tone/60%Daily2016-11-22 06:16
https://kosova-info.com/kryeministri-turk-pa-nderhyrjen-e-nato-s-kosova-do-te-behej-si-aleppo/60%Daily2016-11-22 06:08
https://kosova-info.com/kryeministri-turk-pa-nderhyrjen-e-nato-s-kosova-do-te-behej-si-aleppo/60%Daily2016-11-22 06:08
https://kosova-info.com/kryeministri-turk-pa-nderhyrjen-e-nato-s-kosova-do-te-behej-si-aleppo/60%Daily2016-11-22 06:08
https://kosova-info.com/trump-takime-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2016-11-22 06:02
https://kosova-info.com/si-ta-dalloni-se-kokedhembja-eshte-e-rrezikshme/60%Daily2016-11-22 01:14
https://kosova-info.com/eliminoni-aknet-dhe-poret-me-keto-menyra-natyrale/60%Daily2016-11-22 01:07
https://kosova-info.com/e-verteta-si-e-perjetojne-orgazmen-meshkujt-dhe-si-e-perjetojne-femrat/60%Daily2016-11-22 00:52
https://kosova-info.com/shokojne-ekspertet-ja-si-mund-te-mbeteni-shtatzene-edhe-e-virgjer/60%Daily2016-11-22 00:40
https://kosova-info.com/fjalet-prekese-te-tunes-per-rebelin-e-saj-ergin-video/60%Daily2016-11-22 00:37
https://kosova-info.com/keni-gelltitur-ndonjehere-camcakezin-ja-cfare-ndodh-nese-e-beni/60%Daily2016-11-22 00:17
https://kosova-info.com/keni-gelltitur-ndonjehere-camcakezin-ja-cfare-ndodh-nese-e-beni/60%Daily2016-11-22 00:17
https://kosova-info.com/keto-pasoja-do-ti-keni-nese-sbeni-seks/60%Daily2016-11-22 00:05
https://kosova-info.com/keto-pasoja-do-ti-keni-nese-sbeni-seks/60%Daily2016-11-22 00:05
https://kosova-info.com/keto-pasoja-do-ti-keni-nese-sbeni-seks/60%Daily2016-11-22 00:05
https://kosova-info.com/si-ndodhi-aksidenti-qe-i-mori-jeten-ergi-dinit-dhe-shokut-te-tij/60%Daily2016-11-21 23:29
https://kosova-info.com/nokia-kalon-testin-ndal-plumbin-dhe-ia-shpeton-jeten-pronarit/60%Daily2016-11-21 23:20
https://kosova-info.com/fotografite-e-fundit-te-ergit-para-vdekjes-foto/60%Daily2016-11-21 23:18
https://kosova-info.com/mahnitese-ja-cfare-mund-te-bejne-njerezit-video/60%Daily2016-11-21 23:07
https://kosova-info.com/mahnitese-ja-cfare-mund-te-bejne-njerezit-video/60%Daily2016-11-21 23:07
https://kosova-info.com/live-valet-e-cunamit-godasin-sednain-arrijne-lartesine-1-4-metra-rishikohet-shkalla-e-termetit/60%Daily2016-11-21 23:05
https://kosova-info.com/10-fakte-per-syte-qe-mund-te-mos-i-keni-ditur/60%Daily2016-11-21 23:04
https://kosova-info.com/10-fakte-per-syte-qe-mund-te-mos-i-keni-ditur/60%Daily2016-11-21 23:04
https://kosova-info.com/10-fakte-per-syte-qe-mund-te-mos-i-keni-ditur/60%Daily2016-11-21 23:04
https://kosova-info.com/10-fakte-per-syte-qe-mund-te-mos-i-keni-ditur/60%Daily2016-11-21 23:04
https://kosova-info.com/10-fakte-per-syte-qe-mund-te-mos-i-keni-ditur/60%Daily2016-11-21 23:04
https://kosova-info.com/kush-ishte-ergi-dini-kengetari-22-vjecar-qe-humbi-jeten-sonte-ne-tirane-fotovideo/60%Daily2016-11-21 22:57
https://kosova-info.com/e-turpshme-besart-berisha-per-ti-fituar-letrat-e-australise-nuk-vjen-te-luaje-per-kosoven/60%Daily2016-11-21 22:55
https://kosova-info.com/e-turpshme-besart-berisha-per-ti-fituar-letrat-e-australise-nuk-vjen-te-luaje-per-kosoven/60%Daily2016-11-21 22:55
https://kosova-info.com/e-turpshme-besart-berisha-per-ti-fituar-letrat-e-australise-nuk-vjen-te-luaje-per-kosoven/60%Daily2016-11-21 22:55
https://kosova-info.com/e-turpshme-besart-berisha-per-ti-fituar-letrat-e-australise-nuk-vjen-te-luaje-per-kosoven/60%Daily2016-11-21 22:55
https://kosova-info.com/keshtu-duket-fukushima-pas-termetit-te-fuqishem-prej-7-3-shkalle-video/60%Daily2016-11-21 22:55
https://kosova-info.com/adea-pulen-e-viziton-ne-austri-dashuria-ja-kush-eshte-foto/60%Daily2016-11-21 22:53
https://kosova-info.com/operacioni-i-pare-me-qeliza-gjenetikisht-te-modifikuara/60%Daily2016-11-21 22:49
https://kosova-info.com/ceshte-shtrengimi-i-dhembeve-ne-gjume-ose-bruksizmi/60%Daily2016-11-21 22:44
https://kosova-info.com/vdes-ne-aksident-fituesi-i-x-factor-albania-ergi-dini-foto/60%Daily2016-11-21 22:37
https://kosova-info.com/vuciq-pendohet-per-kohen-qe-i-kishte-sherbyer-millosheviqit-nuk-isha-i-fuqishem/60%Daily2016-11-21 22:36
https://kosova-info.com/vuciq-pendohet-per-kohen-qe-i-kishte-sherbyer-millosheviqit-nuk-isha-i-fuqishem/60%Daily2016-11-21 22:36
https://kosova-info.com/malisheve-mesueses-me-shami-i-nderrohet-shkolla-nxenesit-kthehen-ne-mesim-video/60%Daily2016-11-21 22:35
https://kosova-info.com/malisheve-mesueses-me-shami-i-nderrohet-shkolla-nxenesit-kthehen-ne-mesim-video/60%Daily2016-11-21 22:35
https://kosova-info.com/mourinho-se-ka-ndermend-ti-ndal-talljet-me-arsene-wengerin/60%Daily2016-11-21 22:33
https://kosova-info.com/mourinho-se-ka-ndermend-ti-ndal-talljet-me-arsene-wengerin/60%Daily2016-11-21 22:33
https://kosova-info.com/beteje-mes-artit-te-lashte-dhe-teknologjise-moderne-ja-cfare-ka-bere-ushtria-ne-france/60%Daily2016-11-21 22:32
https://kosova-info.com/stojanoviq-asociacioni-nuk-eshte-projekt-kunder-shqiptareve/60%Daily2016-11-21 22:25
https://kosova-info.com/ferrari-458-u-mposht-keq-nga-nje-makine-elektrike-video/60%Daily2016-11-21 22:15
https://kosova-info.com/fukushima-termet-i-fuqishem-arrin-cunami/60%Daily2016-11-21 22:05
https://kosova-info.com/ish-futbollisti-i-njohur-vdes-pak-metra-para-perfundimit-te-gares-video/60%Daily2016-11-21 22:01
https://kosova-info.com/ermali-i-cmendur-pas-alban-skenderajt-ja-cfare-i-beri-video/60%Daily2016-11-21 21:57
https://kosova-info.com/hoxhaj-lobim-per-njohje-ne-samitin-e-frankofonise-ne-madagaskar/60%Daily2016-11-21 21:52
https://kosova-info.com/revista-me-foto-seksi-te-aurela-hoxhes-dhurate-per-festat-e-fundvitit-foto/60%Daily2016-11-21 21:43
https://kosova-info.com/aktakuza-mjeket-bene-raporte-false-per-sami-lushtakun/60%Daily2016-11-21 21:41
https://kosova-info.com/aktakuza-mjeket-bene-raporte-false-per-sami-lushtakun/60%Daily2016-11-21 21:41
https://kosova-info.com/bilall-sherifi-refuzon-dekorimin-nga-presidenti-thaci-ja-pse/60%Daily2016-11-21 21:40
https://kosova-info.com/justin-bibier-tenton-ta-dribloje-neymarin-ja-cfare-i-ben-ky-i-fundit-foto/60%Daily2016-11-21 21:38
https://kosova-info.com/gatuajeni-sonte-hajeni-ne-mengjes-djeg-dhjamin-vret-semundjet-ju-ben-te-bukur/60%Daily2016-11-21 21:33
https://kosova-info.com/publikohet-nje-pjese-e-klipit-te-luana-vjollces-video/60%Daily2016-11-21 21:26
https://kosova-info.com/publikohet-nje-pjese-e-klipit-te-luana-vjollces-video/60%Daily2016-11-21 21:26
https://kosova-info.com/publikohet-nje-pjese-e-klipit-te-luana-vjollces-video/60%Daily2016-11-21 21:26
https://kosova-info.com/gecaj-perkrahja-e-popullit-per-vetevendosjen-eshte-mit-video/60%Daily2016-11-21 21:26
https://kosova-info.com/gecaj-perkrahja-e-popullit-per-vetevendosjen-eshte-mit-video/60%Daily2016-11-21 21:26
https://kosova-info.com/sali-berisha-ata-qe-duan-komb-kosovar-jane-gjak-i-vijes-jugosllave/60%Daily2016-11-21 21:21
https://kosova-info.com/sali-berisha-ata-qe-duan-komb-kosovar-jane-gjak-i-vijes-jugosllave/60%Daily2016-11-21 21:21
https://kosova-info.com/paul-pogba-e-nervozon-mourinhon-por-e-ben-te-qeshe-gjithe-boten-video/60%Daily2016-11-21 21:21
https://kosova-info.com/batistuta-ky-futbollist-e-meriton-topin-e-arte/60%Daily2016-11-21 21:06
https://kosova-info.com/zbulohet-xhihani-shqiptar-foto/60%Daily2016-11-21 21:04
https://kosova-info.com/zbulohet-xhihani-shqiptar-foto-2/60%Daily2016-11-21 21:04
https://kosova-info.com/shkoi-ne-plazhe-vetem-pak-dite-para-lindjes-ndersa-atje-ndodhi-dicka-interesante/60%Daily2016-11-21 21:00
https://kosova-info.com/shkoi-ne-plazhe-vetem-pak-dite-para-lindjes-ndersa-atje-ndodhi-dicka-interesante/60%Daily2016-11-21 21:00
https://kosova-info.com/djathi-krijon-varesi-njesoj-si-droga/60%Daily2016-11-21 20:48
https://kosova-info.com/zyrtare-shkarkohet-jurgen-klinsmann/60%Daily2016-11-21 20:47
https://kosova-info.com/spd-ja-nen-presion-pasi-merkel-shpall-kandidaturen-per-mandatin-e-katert/60%Daily2016-11-21 20:41
https://kosova-info.com/obama-nuk-ka-falje-per-snowdenin/60%Daily2016-11-21 20:27
https://kosova-info.com/de-biasi-flet-hapur-per-here-te-pare-pas-humbjes-turperuese-nga-izraeli/60%Daily2016-11-21 20:18
https://kosova-info.com/mbreti-i-prostitutave-i-vrari-pata-kontrollonte-rrjetin-ne-norvegji-bashke-me-te-atin-video/60%Daily2016-11-21 20:08
https://kosova-info.com/mbreti-i-prostitutave-i-vrari-pata-kontrollonte-rrjetin-ne-norvegji-bashke-me-te-atin-video/60%Daily2016-11-21 20:08
https://kosova-info.com/mbreti-i-prostitutave-i-vrari-pata-kontrollonte-rrjetin-ne-norvegji-bashke-me-te-atin-video/60%Daily2016-11-21 20:08
https://kosova-info.com/te-tille-kastro-zizon-e-kane-pare-vetem-te-afermit-e-tij-foto/60%Daily2016-11-21 20:08
https://kosova-info.com/te-tille-kastro-zizon-e-kane-pare-vetem-te-afermit-e-tij-foto/60%Daily2016-11-21 20:08
https://kosova-info.com/shoferet-nuk-do-te-kene-nevoje-per-celesa-te-vetures-ja-si-do-te-hapen-ato-tani/60%Daily2016-11-21 19:58
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-vleresimi-me-absurd-qe-eshte-bere-ne-histori-te-sportit-foto/60%Daily2016-11-21 19:57
https://kosova-info.com/veteranet-paralajmerojne-protesta-te-medha-nese-u-shkurtohen-pensionet/60%Daily2016-11-21 19:55
https://kosova-info.com/nena-shkruan-nje-leter-falenderimi-per-te-dashurit-e-ish-burrit-te-saj-foto/60%Daily2016-11-21 19:52
https://kosova-info.com/fjolla-morines-i-dalin-te-pasmet-dikush-i-kerkon-dicka-te-cuditshme-foto/60%Daily2016-11-21 19:47
https://kosova-info.com/fjolla-morines-i-dalin-te-pasmet-dikush-i-kerkon-dicka-te-cuditshme-foto/60%Daily2016-11-21 19:47
https://kosova-info.com/fjolla-morines-i-dalin-te-pasmet-dikush-i-kerkon-dicka-te-cuditshme-foto/60%Daily2016-11-21 19:47
https://kosova-info.com/deklarata-deshperuese-e-gecajt-pa-votat-e-opozites-ose-te-listes-serbe-nuk-kalohet-demarkacioni/60%Daily2016-11-21 19:46
https://kosova-info.com/gjera-qe-duhet-ti-dini-per-marrjen-e-ilaceve-gjate-shtatzenise/60%Daily2016-11-21 19:45
https://kosova-info.com/ish-sulmuesi-i-juves-romes-e-interit-futbolli-eshte-sport-m/60%Daily2016-11-21 19:37
https://kosova-info.com/ne-iran-paraqitet-virusi-i-rrezikshmeri-se-larte-h5n8/60%Daily2016-11-21 19:36
https://kosova-info.com/kosova-ne-listen-e-15-vendeve-qe-duhet-vizituar-para-se-ti-mbushni-30-vjet-foto/60%Daily2016-11-21 19:35
https://kosova-info.com/kosova-ne-listen-e-15-vendeve-qe-duhet-vizituar-para-se-ti-mbushni-30-vjet-foto-2/60%Daily2016-11-21 19:35
https://kosova-info.com/gjashte-koka-hudhre-te-pjekura-sherojne-cdo-pjese-te-trupit-tuaj/60%Daily2016-11-21 19:33
https://kosova-info.com/gjashte-koka-hudhre-te-pjekura-sherojne-cdo-pjese-te-trupit-tuaj/60%Daily2016-11-21 19:33
https://kosova-info.com/dafina-e-hose-ne-tjeter-nivel-ja-ndikimi-i-kengetares-tek-domenikani-foto/60%Daily2016-11-21 19:24
https://kosova-info.com/dafina-e-hose-ne-tjeter-nivel-ja-ndikimi-i-kengetares-tek-domenikani-foto-2/60%Daily2016-11-21 19:24
https://kosova-info.com/capello-ndryshon-mendjen-per-topin-e-arte-thote-se-e-meriton-ronaldo/60%Daily2016-11-21 19:20
https://kosova-info.com/perdorni-pastrues-pambuku-per-veshet-nuk-duhet-ta-beni/60%Daily2016-11-21 19:15
https://kosova-info.com/okb-gati-nje-milion-siriane-jetojne-nen-rrethim/60%Daily2016-11-21 19:14
https://kosova-info.com/ekskluzive-detaje-rreth-projektit-te-ri-te-getinjos-foto/60%Daily2016-11-21 19:14
https://kosova-info.com/zidane-ia-jep-nje-lajm-te-keq-moratas/60%Daily2016-11-21 19:09
https://kosova-info.com/zidane-ia-jep-nje-lajm-te-keq-moratas/60%Daily2016-11-21 19:09
https://kosova-info.com/telefonat-e-mencur-po-ndryshojne-trupin-e-njeriut/60%Daily2016-11-21 19:01
https://kosova-info.com/telefonat-e-mencur-po-ndryshojne-trupin-e-njeriut/60%Daily2016-11-21 19:01
https://kosova-info.com/telefonat-e-mencur-po-ndryshojne-trupin-e-njeriut/60%Daily2016-11-21 19:01
https://kosova-info.com/ultrakonservatori-fillon-pretendent-per-tu-shpallur-fitues-i-se-djathtes-franceze/60%Daily2016-11-21 18:58
https://kosova-info.com/ultrakonservatori-fillon-pretendent-per-tu-shpallur-fitues-i-se-djathtes-franceze/60%Daily2016-11-21 18:58
https://kosova-info.com/izraeli-po-pergatitet-per-ndertimin-e-7-mije-njesive-te-reja-banesore-ne-jerusalem/60%Daily2016-11-21 18:51
https://kosova-info.com/izraeli-po-pergatitet-per-ndertimin-e-7-mije-njesive-te-reja-banesore-ne-jerusalem/60%Daily2016-11-21 18:51
https://kosova-info.com/milan-inter-e-pabesueshme-cfare-i-ka-ndodhur-era-istrefit-ne-san-siro-video/60%Daily2016-11-21 18:47
https://kosova-info.com/fotografi-demonstron-permes-valltareve-te-meksikes-se-trump-ishte-gabim-foto/60%Daily2016-11-21 18:45
https://kosova-info.com/ky-eshte-propozimi-me-i-tmerrshem-per-martese-qe-keni-pare/60%Daily2016-11-21 18:44
https://kosova-info.com/ky-eshte-propozimi-me-i-tmerrshem-per-martese-qe-keni-pare/60%Daily2016-11-21 18:44
https://kosova-info.com/ky-eshte-propozimi-me-i-tmerrshem-per-martese-qe-keni-pare/60%Daily2016-11-21 18:44
https://kosova-info.com/ky-eshte-propozimi-me-i-tmerrshem-per-martese-qe-keni-pare/60%Daily2016-11-21 18:44
https://kosova-info.com/te-krishteret-nen-gjenocid-isis-perndoqi-dhe-vrau-komunitetin-krishtere-ne-mosul/60%Daily2016-11-21 18:36
https://kosova-info.com/llullaku-gjithmone-ne-vendin-e-duhur-shenon-perseri-video/60%Daily2016-11-21 18:35
https://kosova-info.com/britania-po-shqyrton-ftesen-per-vizite-shteterore-per-trumpin/60%Daily2016-11-21 18:29
https://kosova-info.com/britania-po-shqyrton-ftesen-per-vizite-shteterore-per-trumpin/60%Daily2016-11-21 18:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-verteta-e-kenges-se-zagrebit-flet-heroi-zef-kacinari-video/60%Daily2016-11-21 18:23
https://kosova-info.com/mediet-zvicerane-kritikojne-fifa-n-shkaku-i-shaqirit-video/60%Daily2016-11-21 18:23
https://kosova-info.com/mediet-zvicerane-kritikojne-fifa-n-shkaku-i-shaqirit-video-2/60%Daily2016-11-21 18:23
https://kosova-info.com/mediet-zvicerane-kritikojne-fifa-n-shkaku-i-shaqirit-video-2/60%Daily2016-11-21 18:23
https://kosova-info.com/mediet-zvicerane-kritikojne-fifa-n-shkaku-i-shaqirit-video-3/60%Daily2016-11-21 18:23
https://kosova-info.com/70-e-njerezve-vuajne-nga-helikobakteri-pilori-ja-cfare-duhet-te-hani/60%Daily2016-11-21 18:14
https://kosova-info.com/oracle-blen-ofruesin-e-dns-ve-dyn/60%Daily2016-11-21 18:12
https://kosova-info.com/oracle-blen-ofruesin-e-dns-ve-dyn/60%Daily2016-11-21 18:12
https://kosova-info.com/gjuriq-thote-se-beogradi-po-e-pret-prishtinen-qe-ta-themeloje-asociacionin/60%Daily2016-11-21 18:09
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-bukuroshe-arsyeja-e-formes-se-larte-te-susos-foto/60%Daily2016-11-21 18:03
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-bukuroshe-arsyeja-e-formes-se-larte-te-susos-foto-2/60%Daily2016-11-21 18:03
https://kosova-info.com/coca-cola-ka-krijuar-shishe-selfie-qe-shkepe-fotografi-sahere-qe-pini-kete-pije/60%Daily2016-11-21 18:00
https://kosova-info.com/coca-cola-ka-krijuar-shishe-selfie-qe-shkepe-fotografi-sahere-qe-pini-kete-pije/60%Daily2016-11-21 18:00
https://kosova-info.com/coca-cola-ka-krijuar-shishe-selfie-qe-shkepe-fotografi-sahere-qe-pini-kete-pije/60%Daily2016-11-21 18:00
https://kosova-info.com/coca-cola-ka-krijuar-shishe-selfie-qe-shkepe-fotografi-sahere-qe-pini-kete-pije/60%Daily2016-11-21 18:00
https://kosova-info.com/matoshi-vetevendosjes-nese-nuk-i-besoni-scotland-yard-it-therrisni-kgb-ne/60%Daily2016-11-21 17:57
https://kosova-info.com/isis-merr-pergjegjesine-per-sulmin-ne-xhamine-ne-kabul/60%Daily2016-11-21 17:48
https://kosova-info.com/historia-e-trishtuar-e-stadiumit-me-unik-ne-futboll-foto/60%Daily2016-11-21 17:47
https://kosova-info.com/a-do-te-guxonit-te-provonit-kete-video/60%Daily2016-11-21 17:45
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-kembekryq-ne-ode-te-burrave-foto/60%Daily2016-11-21 17:45
https://kosova-info.com/popullariteti-i-donald-trumpit-eshte-rritur-shume-pas-zgjedhjeve/60%Daily2016-11-21 17:38
https://kosova-info.com/armend-zemaj-vetevendosjen-e-krijoi-shik-u/60%Daily2016-11-21 17:33
https://kosova-info.com/armend-zemaj-vetevendosjen-e-krijoi-shik-u/60%Daily2016-11-21 17:33
https://kosova-info.com/armend-zemaj-vetevendosjen-e-krijoi-shik-u/60%Daily2016-11-21 17:33
https://kosova-info.com/armend-zemaj-vetevendosjen-e-krijoi-shik-u/60%Daily2016-11-21 17:33
https://kosova-info.com/armend-zemaj-vetevendosjen-e-krijoi-shik-u/60%Daily2016-11-21 17:33
https://kosova-info.com/gruaja-e-john-legend-tregon-zogun-ne-ama-2016-foto/60%Daily2016-11-21 17:32
https://kosova-info.com/iphone-6s-ka-nje-problem-por-apple-ka-ndermarre-masat/60%Daily2016-11-21 17:30
https://kosova-info.com/nese-deshironi-te-jeni-dardane-duhet-ti-permbahuni-kesaj-rregulloreje/60%Daily2016-11-21 17:25
https://kosova-info.com/nese-deshironi-te-jeni-dardane-duhet-ti-permbahuni-kesaj-rregulloreje/60%Daily2016-11-21 17:25
https://kosova-info.com/nese-deshironi-te-jeni-dardane-duhet-ti-permbahuni-kesaj-rregulloreje-2/60%Daily2016-11-21 17:25
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-vetevendosje-nuk-eshte-pergjegjese-per-vdekjen-e-astrit-deharit/60%Daily2016-11-21 17:20
https://kosova-info.com/mustafa-demarkacioni-nuk-demton-marredheniet-fqinjesore-me-malin-e-zi/60%Daily2016-11-21 17:19
https://kosova-info.com/ronaldo-tregon-se-cili-yll-i-atleticos-i-tha-qe-e-urren-shume/60%Daily2016-11-21 17:17
https://kosova-info.com/ronaldo-tregon-se-cili-yll-i-atleticos-i-tha-qe-e-urren-shume-2/60%Daily2016-11-21 17:17
https://kosova-info.com/ronaldo-tregon-se-cili-yll-i-atleticos-i-tha-qe-e-urren-shume-2/60%Daily2016-11-21 17:17
https://kosova-info.com/instagram-me-vecori-mahnitese/60%Daily2016-11-21 17:17
https://kosova-info.com/instagram-me-vecori-mahnitese/60%Daily2016-11-21 17:17
https://kosova-info.com/leter-e-hapur-ambasadoreve-te-quintit-deshtimi-yne-eshte-deshtimi-juaj/60%Daily2016-11-21 16:59
https://kosova-info.com/zyrtare-vellezerit-kuqi-nenshkruajne-per-interin-foto/60%Daily2016-11-21 16:56
https://kosova-info.com/erdogan-kerkon-mbeshtetje-per-luften-kunder-militanteve-kurde/60%Daily2016-11-21 16:55
https://kosova-info.com/reagon-turqia-te-papranueshme-kufizimet-e-ezanit-ne-jerusalem/60%Daily2016-11-21 16:52
https://kosova-info.com/reagon-turqia-te-papranueshme-kufizimet-e-ezanit-ne-jerusalem-2/60%Daily2016-11-21 16:52
https://kosova-info.com/edi-rama-neser-ne-ballafaqim-te-ashper-me-kater-gazetare-greke/60%Daily2016-11-21 16:43
https://kosova-info.com/zidane-hattriku-i-ronaldos-ndaj-atleticos-i-ka-dhene-fund-debatit-per-topin-e-arte/60%Daily2016-11-21 16:37
https://kosova-info.com/serbia-i-ndihmon-shqiperise-ne-procesin-e-negociatave-per-anetaresim-ne-be/60%Daily2016-11-21 16:35
https://kosova-info.com/nora-istrefi-transformohet-perseri-foto/60%Daily2016-11-21 16:35
https://kosova-info.com/nora-istrefi-transformohet-perseri-foto/60%Daily2016-11-21 16:35
https://kosova-info.com/nokia-konfirmon-telefonin-e-par-n-2017-tn/60%Daily2016-11-21 16:34
https://kosova-info.com/nokia-konfirmon-telefonin-e-par-n-2017-tn/60%Daily2016-11-21 16:34
https://kosova-info.com/4-femijet-qe-jane-rritur-me-kafshe-video/60%Daily2016-11-21 16:26
https://kosova-info.com/e-turpshme-cfare-i-ka-bere-fifa-xherdan-shaqirit-video/60%Daily2016-11-21 16:24
https://kosova-info.com/vershime-ne-britani-veturat-zhyten-nen-uje-foto/60%Daily2016-11-21 16:23
https://kosova-info.com/de-biasi-ndeshjen-e-humbem-ne-nuk-ishte-faji-i-policise/60%Daily2016-11-21 16:09
https://kosova-info.com/opozita-700-vota-me-pak-analiza-e-dy-humbjeve-ne-zgjedhjet-e-kolonjes/60%Daily2016-11-21 16:08
https://kosova-info.com/10-thirrjet-qesharake-per-ndihme-nga-femijet-bere-policise-video/60%Daily2016-11-21 16:01
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-dekoroi-mbi-100-personalitete-ne-maqedoni-foto/60%Daily2016-11-21 15:59
https://kosova-info.com/uefa-publikon-listen-me-40-lojtaret-qe-jane-ne-gare-per-formacionin-e-vitit/60%Daily2016-11-21 15:59
https://kosova-info.com/lamtumire-kallash-italia-do-ti-dhuroje-ushtrise-shqiptare-5-mije-beretta/60%Daily2016-11-21 15:58
https://kosova-info.com/lamtumire-kallash-italia-do-ti-dhuroje-ushtrise-shqiptare-5-mije-beretta/60%Daily2016-11-21 15:58
https://kosova-info.com/lamtumire-kallash-italia-do-ti-dhuroje-ushtrise-shqiptare-5-mije-beretta-2/60%Daily2016-11-21 15:58
https://kosova-info.com/%e2%80%8bhyseni-kerkon-nga-gjermania-mbeshtetje-per-anetaresim-ne-interpol/60%Daily2016-11-21 15:57
https://kosova-info.com/prezantuesi-ka-6-vite-eshte-ne-lidhje-por-kjo-eshte-arsyeja-pse-nuk-jeton-me-te-dashuren-video/60%Daily2016-11-21 15:52
https://kosova-info.com/prezantuesi-ka-6-vite-eshte-ne-lidhje-por-kjo-eshte-arsyeja-pse-nuk-jeton-me-te-dashuren-video/60%Daily2016-11-21 15:52
https://kosova-info.com/prishtina-fillon-njohjen-e-diplomave-te-universitetit-te-mitrovices-veriore/60%Daily2016-11-21 15:51
https://kosova-info.com/ajo-cfare-i-thote-nenes-pas-14-viteve-do-te-ju-beje-te-qani-video/60%Daily2016-11-21 15:46
https://kosova-info.com/ajo-cfare-i-thote-nenes-pas-14-viteve-do-te-ju-beje-te-qani-video/60%Daily2016-11-21 15:46
https://kosova-info.com/femija-ne-foto-sot-eshte-reper-shume-i-suksesshem-foto/60%Daily2016-11-21 15:45
https://kosova-info.com/femija-ne-foto-sot-eshte-reper-shume-i-suksesshem-foto/60%Daily2016-11-21 15:45
https://kosova-info.com/interi-ia-ofron-50-milione-euro-ish-lojtarit-per-tu-kthyer-si-trajner-foto/60%Daily2016-11-21 15:42
https://kosova-info.com/shenohet-ne-tetove-108-vjetori-i-kongresit-te-alfabetit-foto/60%Daily2016-11-21 15:35
https://kosova-info.com/shenohet-ne-tetove-108-vjetori-i-kongresit-te-alfabetit-foto-2/60%Daily2016-11-21 15:35
https://kosova-info.com/policia-ne-aksion-arreston-11-persona-dhe-identifikon-36-lypsa/60%Daily2016-11-21 15:27
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-bashkon-lider-shqiptare-te-maqedonise/60%Daily2016-11-21 15:26
https://kosova-info.com/bieber-harron-ku-e-ka-parkuar-veturen-240-mije-dollareshe-punonjesve-te-tij-iu-deshen-tri-jave-per-ta-gjetur-video/60%Daily2016-11-21 15:26
https://kosova-info.com/zyrtare-bellerin-nenshkruan-kontrate-afatgjate-me-arsenalin/60%Daily2016-11-21 15:16
https://kosova-info.com/shkurta-dhe-blero-e-kallin-zvicren-video/60%Daily2016-11-21 15:10
https://kosova-info.com/bonevet-dhe-ipko-krijojne-veturen-e-pare-elektrike-ne-kosove/60%Daily2016-11-21 15:03
https://kosova-info.com/gjyshi-i-trumpit-dikur-iu-kishte-pergjeruar-gjermanise-ja-pse-foto/60%Daily2016-11-21 14:57
https://kosova-info.com/befasia-e-dites-arsenali-deshi-transferimin-e-shokut-tim-por-me-mori-mua/60%Daily2016-11-21 14:55
https://kosova-info.com/befasia-e-dites-arsenali-deshi-transferimin-e-shokut-tim-por-me-mori-mua-2/60%Daily2016-11-21 14:55
https://kosova-info.com/lamborghini-vjen-me-black-diamond-do-te-prodhohen-vetem-gjashte-sosh/60%Daily2016-11-21 14:52
https://kosova-info.com/ja-kur-do-lansohet-kenga-njeri-nga-getinjo-foto/60%Daily2016-11-21 14:50
https://kosova-info.com/ja-kur-do-lansohet-kenga-njeri-nga-getinjo-foto/60%Daily2016-11-21 14:50
https://kosova-info.com/ja-kur-do-lansohet-kenga-njeri-nga-getinjo-foto-2/60%Daily2016-11-21 14:50
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-dekoron-118-personalitete-ne-maqedoni-me-urdhrin-e-pavaresise/60%Daily2016-11-21 14:50
https://kosova-info.com/mbetet-i-paqarte-fati-i-hetimeve-nderkombetare-per-rastin-dehari/60%Daily2016-11-21 14:47
https://kosova-info.com/mbetet-i-paqarte-fati-i-hetimeve-nderkombetare-per-rastin-dehari/60%Daily2016-11-21 14:47
https://kosova-info.com/libi-sulmi-i-majmunit-ka-shkaktuar-perleshje-fisnore/60%Daily2016-11-21 14:45
https://kosova-info.com/prokurorise-i-ngaterrohen-provat-rreth-vdekjes-tragjike-te-dafina-zhubit/60%Daily2016-11-21 14:43
https://kosova-info.com/digjet-vetura-ne-magjistralen-prishtine-fushe-kosove-video/60%Daily2016-11-21 14:42
https://kosova-info.com/4-minuta-te-akullte-keshtu-u-duk-takimi-i-mbremshem-obama-putin-videofoto/60%Daily2016-11-21 14:42
https://kosova-info.com/trump-mund-te-takohet-me-mbretereshen-e-anglise-ne-vitin-2017/60%Daily2016-11-21 14:41
https://kosova-info.com/fifa-publikon-10-golat-qe-do-te-kandidojne-per-cmimin-puskas-video/60%Daily2016-11-21 14:33
https://kosova-info.com/fifa-publikon-10-golat-qe-do-te-kandidojne-per-cmimin-puskas-video/60%Daily2016-11-21 14:33
https://kosova-info.com/fifa-publikon-10-golat-qe-do-te-kandidojne-per-cmimin-puskas-video/60%Daily2016-11-21 14:33
https://kosova-info.com/ja-si-duket-hunda-e-operuar-e-alma-bektashit-foto/60%Daily2016-11-21 14:30
https://kosova-info.com/samsung-familja-galaxy-s7-e-sigurt-asnj-problem-me-baterin/60%Daily2016-11-21 14:30
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-viziton-ali-ahmetin-ne-shkup-ne-mes-te-fushates-zgjedhore/60%Daily2016-11-21 14:30
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-viziton-ali-ahmetin-ne-shkup-ne-mes-te-fushates-zgjedhore/60%Daily2016-11-21 14:30
https://kosova-info.com/apeli-i-le-ne-paraburgim-17-te-dyshuarit-per-terrorizem/60%Daily2016-11-21 14:24
https://kosova-info.com/gjeniu-telepatik-qe-lexon-mendjen-e-nenes-se-tij-video/60%Daily2016-11-21 14:24
https://kosova-info.com/messi-merr-100-milione-euro-nga-anglia-qe-te-mos-rinovoje-me-barcelonen/60%Daily2016-11-21 14:17
https://kosova-info.com/messi-merr-100-milione-euro-nga-anglia-qe-te-mos-rinovoje-me-barcelonen/60%Daily2016-11-21 14:17
https://kosova-info.com/messi-merr-100-milione-euro-nga-anglia-qe-te-mos-rinovoje-me-barcelonen/60%Daily2016-11-21 14:17
https://kosova-info.com/messi-merr-100-milione-euro-nga-anglia-qe-te-mos-rinovoje-me-barcelonen/60%Daily2016-11-21 14:17
https://kosova-info.com/si-ka-ndryshuar-trupi-ideal-i-meshkujve-pergjate-150-viteve-video/60%Daily2016-11-21 14:16
https://kosova-info.com/lind-foshnja-me-semundje-te-rralle-duket-sikur-80-vjec-video/60%Daily2016-11-21 13:59
https://kosova-info.com/ciljeta-gjysme-e-zhveshur-ne-fotosetin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-21 13:59
https://kosova-info.com/ciljeta-gjysme-e-zhveshur-ne-fotosetin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-21 13:59
https://kosova-info.com/ciljeta-gjysme-e-zhveshur-ne-fotosetin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-21 13:59
https://kosova-info.com/ciljeta-gjysme-e-zhveshur-ne-fotosetin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-21 13:59
https://kosova-info.com/ciljeta-gjysme-e-zhveshur-ne-fotosetin-e-ri-foto-2/60%Daily2016-11-21 13:59
https://kosova-info.com/milan-inter-deklarate-e-papritur-nga-tramezzani/60%Daily2016-11-21 13:58
https://kosova-info.com/milan-inter-deklarate-e-papritur-nga-tramezzani/60%Daily2016-11-21 13:58
https://kosova-info.com/milan-inter-deklarate-e-papritur-nga-tramezzani-2/60%Daily2016-11-21 13:58
https://kosova-info.com/milan-inter-deklarate-e-papritur-nga-tramezzani-2/60%Daily2016-11-21 13:58
https://kosova-info.com/ndrtimi-14971-i-windows-10-ts-zvendson-cmd-me-powershell-shfletuesi-edge-hap-librat-elektronik/60%Daily2016-11-21 12:56
https://kosova-info.com/ministria-e-arsimit-i-njeh-diplomat-e-universitetit-te-mitrovices-veriore/60%Daily2016-11-21 13:41
https://kosova-info.com/albatrit-muciqi-i-kendon-ndarjes-video/60%Daily2016-11-21 13:37
https://kosova-info.com/albatrit-muciqi-i-kendon-ndarjes-video/60%Daily2016-11-21 13:37
https://kosova-info.com/albatrit-muciqi-i-kendon-ndarjes-video-2/60%Daily2016-11-21 13:37
https://kosova-info.com/frike-te-reali-shikoni-cfare-ka-bere-nje-terrorist-foto/60%Daily2016-11-21 13:37
https://kosova-info.com/hoxha-pritet-te-shkarkoje-stafin-menaxherial-te-burgut-ne-prizren/60%Daily2016-11-21 13:30
https://kosova-info.com/tatuazhet-me-te-keqija-ne-futboll-kryeson-messi-foto/60%Daily2016-11-21 13:11
https://kosova-info.com/tatuazhet-me-te-keqija-ne-futboll-kryeson-messi-foto-2/60%Daily2016-11-21 13:11
https://kosova-info.com/rita-do-ti-eksitoje-te-gjithe-meshkujt-me-kete-veprim-foto/60%Daily2016-11-21 13:08
https://kosova-info.com/rita-do-ti-eksitoje-te-gjithe-meshkujt-me-kete-veprim-foto-2/60%Daily2016-11-21 13:08
https://kosova-info.com/rita-do-ti-eksitoje-te-gjithe-meshkujt-me-kete-veprim-foto-2/60%Daily2016-11-21 13:08
https://kosova-info.com/aksion-kunder-prostitucionit-arrestohet-edhe-nje-16-vjecare-video/60%Daily2016-11-21 12:50
https://kosova-info.com/nuk-ndalen-barbarite-e-isis-it-i-prene-koken-klerikut-100-vjec-foto16/60%Daily2016-11-21 12:46
https://kosova-info.com/nuk-ndalen-barbarite-e-isis-it-i-prene-koken-klerikut-100-vjec-foto16/60%Daily2016-11-21 12:46
https://kosova-info.com/apple-konfirmon-nj-defekt-me-baterin-e-iphone-6s-premton-riparimin-falas/60%Daily2016-11-22 08:57
https://kosova-info.com/ererat-e-forta-kthejne-topin-e-degazhuar-te-portieri-shikoni-vendimin-e-gjyqtarit-video/60%Daily2016-11-21 12:44
https://kosova-info.com/ererat-e-forta-kthejne-topin-e-degazhuar-te-portieri-shikoni-vendimin-e-gjyqtarit-video/60%Daily2016-11-21 12:44
https://kosova-info.com/ererat-e-forta-kthejne-topin-e-degazhuar-te-portieri-shikoni-vendimin-e-gjyqtarit-video/60%Daily2016-11-21 12:44
https://kosova-info.com/portreti-guinness-i-nene-terezes-ne-muzeun-e-kosoves-foto/60%Daily2016-11-21 12:36
https://kosova-info.com/shperthim-edhe-ne-prishtine-lendohet-nje-person/60%Daily2016-11-21 12:30
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkosova-e-rrezikuar-ne-fushen-kibernetike/60%Daily2016-11-21 12:27
https://kosova-info.com/u-kthye-pas-vdekjes-se-nenes-tifozet-e-perlotin-futbollistin-video/60%Daily2016-11-21 12:22
https://kosova-info.com/policia-greke-ofensive-per-gjetjen-e-shqiptarit-qe-dogji-flamurin-helen/60%Daily2016-11-21 12:13
https://kosova-info.com/policia-greke-ofensive-per-gjetjen-e-shqiptarit-qe-dogji-flamurin-helen/60%Daily2016-11-21 12:13
https://kosova-info.com/policia-greke-ofensive-per-gjetjen-e-shqiptarit-qe-dogji-flamurin-helen/60%Daily2016-11-21 12:13
https://kosova-info.com/policia-greke-ofensive-per-gjetjen-e-shqiptarit-qe-dogji-flamurin-helen/60%Daily2016-11-21 12:13
https://kosova-info.com/policia-greke-ofensive-per-gjetjen-e-shqiptarit-qe-dogji-flamurin-helen/60%Daily2016-11-21 12:13
https://kosova-info.com/putin-une-dhe-trump-duam-te-normalizojme-marredheniet-shba-rusi/60%Daily2016-11-21 12:00
https://kosova-info.com/futbollisti-i-spartakut-shenon-golin-e-javes-ne-evrope-ne-minutat-shtese-video/60%Daily2016-11-21 11:57
https://kosova-info.com/futbollisti-i-spartakut-shenon-golin-e-javes-ne-evrope-ne-minutat-shtese-video-2/60%Daily2016-11-21 11:57
https://kosova-info.com/blero-dhe-zaimina-se-shpejti-me-duet/60%Daily2016-11-21 11:50
https://kosova-info.com/hoxha-belgjika-partner-i-fuqishem-ne-drejtesi/60%Daily2016-11-21 11:48
https://kosova-info.com/hoxha-belgjika-partner-i-fuqishem-ne-drejtesi/60%Daily2016-11-21 11:48
https://kosova-info.com/hoxha-belgjika-partner-i-fuqishem-ne-drejtesi-2/60%Daily2016-11-21 11:48
https://kosova-info.com/el-clasico-shikoni-cfare-ka-ndodhur-sot-nje-vit-me-pare-video/60%Daily2016-11-21 11:39
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-per-vepren-penale-lendim-i-lehte-trupor/60%Daily2016-11-21 11:32
https://kosova-info.com/keane-debutoi-me-juven-vellai-i-tij-qane-si-femije-ne-tribune-video/60%Daily2016-11-21 11:31
https://kosova-info.com/keane-debutoi-me-juven-vellai-i-tij-qane-si-femije-ne-tribune-video/60%Daily2016-11-21 11:31
https://kosova-info.com/policia-franceze-parandalon-nje-sulm-terrorist-arrestohen-shtate-persona/60%Daily2016-11-21 11:27
https://kosova-info.com/policia-franceze-parandalon-nje-sulm-terrorist-arrestohen-shtate-persona/60%Daily2016-11-21 11:27
https://kosova-info.com/opozita-paralajmeron-nese-ringjallet-demarkacioni-prape-do-e-ndalojme/60%Daily2016-11-21 11:21
https://kosova-info.com/fuqia-e-vertete-e-grimit-njihuni-me-artistin-e-grimit-qe-i-transformon-fytyrat-foto/60%Daily2016-11-21 11:21
https://kosova-info.com/mustafa-qeveria-sdo-te-bie-pre-e-kushteve-te-listes-serbe/60%Daily2016-11-21 11:20
https://kosova-info.com/shperthimi-ne-peje-policia-jep-detaje/60%Daily2016-11-21 11:18
https://kosova-info.com/noizy-behet-hero-ja-gjesti-human-i-tij-foto/60%Daily2016-11-21 11:18
https://kosova-info.com/kelmendi-permiresimi-i-mjedisit-afarist-prioritet-i-qeverise-se-kosoves/60%Daily2016-11-21 11:17
https://kosova-info.com/obama-nuk-mund-ta-fal-edward-snowden-in/60%Daily2016-11-21 10:53
https://kosova-info.com/profesori-i-njohur-gjerman-ndihmon-gjinekologet-kosovare-foto/60%Daily2016-11-21 10:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pergjigja-e-shkurte-fejzes-per-marredheniet-e-prishura-me-shyhrete-behlulin/60%Daily2016-11-21 10:54
https://kosova-info.com/ldk-ja-e-perserit-e-gatshme-per-zgjedhje/60%Daily2016-11-21 10:42
https://kosova-info.com/vetura-godet-ciklisten-dhe-e-terheq-zvarre-disa-metra-video18/60%Daily2016-11-21 10:40
https://kosova-info.com/vetura-godet-ciklisten-dhe-e-terheq-zvarre-disa-metra-video18/60%Daily2016-11-21 10:40
https://kosova-info.com/strakosha-kercenon-berishen/60%Daily2016-11-21 10:36
https://kosova-info.com/shperthim-me-granate-dore-afer-burgut/60%Daily2016-11-21 10:33
https://kosova-info.com/dhjete-vite-pas-miss-kosova-besa-gashi-vazhdon-te-jete-femra-me-e-bukur-foto/60%Daily2016-11-21 10:29
https://kosova-info.com/skandal-tifozet-perfshihen-ne-rrahje-masive-ne-kupen-e-evropes-video/60%Daily2016-11-21 10:21
https://kosova-info.com/brenda-botes-se-erret-te-meshkujve-qe-jane-betuar-se-nuk-do-te-bejne-me-seks-me-gra/60%Daily2016-11-21 10:18
https://kosova-info.com/brenda-botes-se-erret-te-meshkujve-qe-jane-betuar-se-nuk-do-te-bejne-me-seks-me-gra/60%Daily2016-11-21 10:18
https://kosova-info.com/brenda-botes-se-erret-te-meshkujve-qe-jane-betuar-se-nuk-do-te-bejne-me-seks-me-gra/60%Daily2016-11-21 10:18
https://kosova-info.com/facebook-zbulon-planet-pr-t-parandaluar-shprndarjen-e-lajmeve-t-rreme/60%Daily2016-11-21 10:02
https://kosova-info.com/aurier-i-pergjigjet-keshtu-ofertes-se-barcelones/60%Daily2016-11-21 10:09
https://kosova-info.com/aurier-i-pergjigjet-keshtu-ofertes-se-barcelones/60%Daily2016-11-21 10:09
https://kosova-info.com/aurier-i-pergjigjet-keshtu-ofertes-se-barcelones-2/60%Daily2016-11-21 10:09
https://kosova-info.com/aurier-i-pergjigjet-keshtu-ofertes-se-barcelones-2/60%Daily2016-11-21 10:09
https://kosova-info.com/edhe-noizy-e-ben-kete-gje-foto/60%Daily2016-11-21 09:59
https://kosova-info.com/edhe-noizy-e-ben-kete-gje-foto/60%Daily2016-11-21 09:59
https://kosova-info.com/deputetja-haxhiu-astrit-dehari-u-arrestua-dhe-vdiq-politikisht/60%Daily2016-11-21 09:51
https://kosova-info.com/vdes-vajza-qe-tronditi-boten-keto-jane-fjalet-e-fundit-te-babait-te-saj-foto/60%Daily2016-11-21 09:46
https://kosova-info.com/lendohet-higuain-mungon-ndaj-sevillas/60%Daily2016-11-21 09:44
https://kosova-info.com/lendohet-higuain-mungon-ndaj-sevillas/60%Daily2016-11-21 09:44
https://kosova-info.com/lendohet-higuain-mungon-ndaj-sevillas/60%Daily2016-11-21 09:44
https://kosova-info.com/mungese-e-manteleve-sterile-ne-qkuk/60%Daily2016-11-21 09:42
https://kosova-info.com/mungese-e-manteleve-sterile-ne-qkuk/60%Daily2016-11-21 09:42
https://kosova-info.com/mungese-e-manteleve-sterile-ne-qkuk/60%Daily2016-11-21 09:42
https://kosova-info.com/mungese-e-manteleve-sterile-ne-qkuk-2/60%Daily2016-11-21 09:42
https://kosova-info.com/gjykata-merr-vendim-per-gjebrene-pas-intervistes-me-marjan-rrokun-qe-kishte-vrare-nje-vajze-dhe-nenen-e-saj/60%Daily2016-11-21 09:41
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-ne-nje-xhami-27-te-vdekur/60%Daily2016-11-21 09:38
https://kosova-info.com/kjo-ishte-huqja-e-vitit-ne-futbollin-kosovar-video/60%Daily2016-11-21 09:32
https://kosova-info.com/symantec-blen-kompanin-e-siguris-s-indentitetit-lifelock-pr-2-3-miliard-dollar/60%Daily2016-11-21 09:32
https://kosova-info.com/upps-modeles-i-del-zogu-ne-amas-foto16/60%Daily2016-11-21 09:17
https://kosova-info.com/kompania-qe-fillon-punen-ne-ora-0906-foto/60%Daily2016-11-21 09:17
https://kosova-info.com/kompania-qe-fillon-punen-ne-ora-0906-foto/60%Daily2016-11-21 09:17
https://kosova-info.com/kompania-qe-fillon-punen-ne-ora-0906-foto/60%Daily2016-11-21 09:17
https://kosova-info.com/putin-arrestimi-i-ministrit-nuk-ka-ndikim-ne-privatizim/60%Daily2016-11-21 09:14
https://kosova-info.com/koke-e-quajti-homoseksual-e-pabesueshme-cfare-i-tha-pastaj-ronaldo-video/60%Daily2016-11-21 09:11
https://kosova-info.com/dy-persona-te-lenduar-nga-shperthimi-ne-peje/60%Daily2016-11-21 09:00
https://kosova-info.com/dy-persona-te-lenduar-nga-shperthimi-ne-peje-2/60%Daily2016-11-21 09:00
https://kosova-info.com/nena-e-bleones-zbulon-nje-detaj-per-bijen-e-saj-foto/60%Daily2016-11-21 08:56
https://kosova-info.com/nena-e-bleones-zbulon-nje-detaj-per-bijen-e-saj-foto/60%Daily2016-11-21 08:56
https://kosova-info.com/%e2%80%8bparashikimi-i-motit-per-sot/60%Daily2016-11-21 08:55
https://kosova-info.com/nuk-e-mbajti-premtimin-por-a-e-dini-sa-kilometra-larg-san-siros-eshte-shtepia-e-susos/60%Daily2016-11-21 08:52
https://kosova-info.com/dy-yjet-e-arsenalit-ne-formacionin-e-deshtakeve-te-javes-foto/60%Daily2016-11-21 08:43
https://kosova-info.com/iphone-i-trump-it-apo-i-putin-it-celulari-i-kujt-eshte-me-i-shtrenjte/60%Daily2016-11-21 08:41
https://kosova-info.com/zuckerberg-zotohet-per-ndryshime-ne-facebook-pasi-lajmi-i-rreme-i-ka-tejkaluar-lajmet-e-verteta/60%Daily2016-11-21 08:37
https://kosova-info.com/kadare-ne-instagram-video/60%Daily2016-11-21 08:37
https://kosova-info.com/nga-prokuroria-te-tifozet-neymar-ne-krize-te-madhe/60%Daily2016-11-21 08:28
https://kosova-info.com/ne-dhjetor-perpjekja-e-fundit-per-demarkacionin/60%Daily2016-11-21 08:26
https://kosova-info.com/arrin-ne-142-numri-i-te-vdekurve-ne-aksidentin-hekurudhor/60%Daily2016-11-21 08:21
https://kosova-info.com/arrin-ne-142-numri-i-te-vdekurve-ne-aksidentin-hekurudhor/60%Daily2016-11-21 08:21
https://kosova-info.com/qytetari-ankohet-se-keds-i-faturoi-paushall-95-euro/60%Daily2016-11-21 08:20
https://kosova-info.com/qytetari-ankohet-se-keds-i-faturoi-paushall-95-euro/60%Daily2016-11-21 08:20
https://kosova-info.com/qytetari-ankohet-se-keds-i-faturoi-paushall-95-euro-2/60%Daily2016-11-21 08:20
https://kosova-info.com/receta-detoks-per-trup-te-shendetshem-dhe-lekure-rinore/60%Daily2016-11-21 08:20
https://kosova-info.com/ronaldo-bale-e-pabesueshme-cfare-ndodhi-ne-derbin-me-atleticon-video/60%Daily2016-11-21 08:12
https://kosova-info.com/cfare-te-veshesh-diteve-te-ftohta-garderoba-e-vjeter-ne-menyre-te-re-foto/60%Daily2016-11-21 08:08
https://kosova-info.com/ilia-stefo-zgjidhet-kryetar-i-bashkise-se-kolonjes/60%Daily2016-11-21 08:02
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-premierlige-foto-9/60%Daily2016-11-21 08:01
https://kosova-info.com/drenasi-do-te-percaktoje-zgjedhjet-parlamentare/60%Daily2016-11-21 07:51
https://kosova-info.com/drenasi-do-te-percaktoje-zgjedhjet-parlamentare-2/60%Daily2016-11-21 07:51
https://kosova-info.com/gecaj-demanton-tahirin-per-ndryshimet-ne-veteqeverisjen-lokale/60%Daily2016-11-21 07:48
https://kosova-info.com/bebe-rexhes-per-pak-i-del-gjoksi-ne-amas-foto/60%Daily2016-11-21 07:27
https://kosova-info.com/atletet-nga-nike-qe-lidhen-vete-ja-kur-dalin-ne-shitje-video/60%Daily2016-11-21 07:27
https://kosova-info.com/kontestohet-autopsia-kerkohen-doreheqje-per-deharin/60%Daily2016-11-21 07:09
https://kosova-info.com/trump-ne-telashin-e-fundit-kolegjit-elektoral-i-kerkohet-te-mos-e-votoje-si-president/60%Daily2016-11-21 07:07
https://kosova-info.com/obama-marreveshje-per-ukrainen-per-sirine-nuk-eshte-optimist/60%Daily2016-11-21 06:53
https://kosova-info.com/horoskopi-21-nentor-2016/60%Daily2016-11-21 06:20
https://kosova-info.com/merkel-fushata-2017-nje-fushate-si-kurre-me-pare/60%Daily2016-11-21 06:08
https://kosova-info.com/te-burgosurit-e-huaj-kane-qejf-te-shkojne-ne-burgjet-e-holandes/60%Daily2016-11-21 06:02
https://kosova-info.com/palapeta-nga-dy-perberes-dhe-pa-miell/60%Daily2016-11-21 01:15
https://kosova-info.com/studim-shokues-femija-mund-ti-ngjaje-ish-partnerit-te-mamase-dhe-jo-babait/60%Daily2016-11-21 01:06
https://kosova-info.com/rregullat-e-marredhenieve-ne-facebook/60%Daily2016-11-21 00:57
https://kosova-info.com/rregullat-e-marredhenieve-ne-facebook-2/60%Daily2016-11-21 00:57
https://kosova-info.com/zbulohet-pse-burrat-kane-frike-nga-grate-inteligjente/60%Daily2016-11-21 00:00
https://kosova-info.com/zbulohet-pse-burrat-kane-frike-nga-grate-inteligjente/60%Daily2016-11-21 00:00
https://kosova-info.com/hakeret-zbulojne-si-te-hapet-iphone-pa-kod-rrezikohen-miliona-celulare/60%Daily2016-11-20 23:15
https://kosova-info.com/portret-pa-korrnize-edita-tahiri/60%Daily2016-11-20 23:07
https://kosova-info.com/cilet-jane-shkaktaret-kryesore-te-formimit-te-rrudhave/60%Daily2016-11-20 22:57
https://kosova-info.com/cilet-jane-shkaktaret-kryesore-te-formimit-te-rrudhave/60%Daily2016-11-20 22:57
https://kosova-info.com/cilet-jane-shkaktaret-kryesore-te-formimit-te-rrudhave/60%Daily2016-11-20 22:57
https://kosova-info.com/cilet-jane-shkaktaret-kryesore-te-formimit-te-rrudhave-2/60%Daily2016-11-20 22:57
https://kosova-info.com/ate-qe-i-ndodhi-kimit-e-perjetoi-shume-me-keq-aktorja-e-bollywoodit-i-hodhen-gaz-lotsjelles-dhe-e-rrahen-ne-paris-foto/60%Daily2016-11-20 22:54
https://kosova-info.com/qarrishta-fshati-shqiptar-i-hebrenjve/60%Daily2016-11-20 22:51
https://kosova-info.com/e-tepron-me-festimin-e-golit-ja-cfare-i-ndodh-20-sekonda-me-pas-video/60%Daily2016-11-20 22:47
https://kosova-info.com/e-tepron-me-festimin-e-golit-ja-cfare-i-ndodh-20-sekonda-me-pas-video/60%Daily2016-11-20 22:47
https://kosova-info.com/termet-i-fuqishem-ne-argjentine/60%Daily2016-11-20 22:39
https://kosova-info.com/mercedes-benz-clk-gtr-vetura-e-cila-kushton-2-6-milione-euro/60%Daily2016-11-20 22:37
https://kosova-info.com/mercedes-benz-clk-gtr-vetura-e-cila-kushton-2-6-milione-euro/60%Daily2016-11-20 22:37
https://kosova-info.com/simulimi-me-qesharak-i-vitit-ne-evrope-vjen-nga-ndeshja-ferizaj-feronikeli/60%Daily2016-11-20 22:32
https://kosova-info.com/bes-kallaku-feston-ditelindjen-me-femijet-e-policeve-te-rene-ne-detyre-foto/60%Daily2016-11-20 22:26
https://kosova-info.com/montella-ka-nje-kerkese-per-lojtaret-e-tij-pas-barazimit-me-interin/60%Daily2016-11-20 22:24
https://kosova-info.com/edi-rama-rrofte-shqiperia-rrofte-kosova-rrofshin-shqiptaret-kudo-qe-jane-video/60%Daily2016-11-20 22:19
https://kosova-info.com/mishi-i-derrit-burimi-i-semundjeve-te-frikshme/60%Daily2016-11-20 22:14
https://kosova-info.com/menyrat-se-si-njerezit-pertace-jane-bere-te-pasur-video/60%Daily2016-11-20 22:13
https://kosova-info.com/menyrat-se-si-njerezit-pertace-jane-bere-te-pasur-video/60%Daily2016-11-20 22:13
https://kosova-info.com/milan-2-2-inter-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2016-11-20 22:11
https://kosova-info.com/brohoritjet-uck-uck-ne-kumanove-nga-artan-grubi-tmerrojne-mediat-serbe-dhe-maqedonase/60%Daily2016-11-20 22:07
https://kosova-info.com/brohoritjet-uck-uck-ne-kumanove-nga-artan-grubi-tmerrojne-mediat-serbe-dhe-maqedonase-2/60%Daily2016-11-20 22:07
https://kosova-info.com/brohoritjet-uck-uck-ne-kumanove-nga-artan-grubi-tmerrojne-mediat-serbe-dhe-maqedonase-2/60%Daily2016-11-20 22:07
https://kosova-info.com/dalin-imazhe-arjan-cani-kapet-mat-me-nje-vajze-nudo-ja-kush-eshte-ajo-foto-16/60%Daily2016-11-20 22:06
https://kosova-info.com/debuton-me-barazim-ndaj-milanit-ja-cfare-thote-trajneri-i-interit/60%Daily2016-11-20 22:04
https://kosova-info.com/suso-pati-premtuar-dicka-te-cmendur-nese-ia-shenon-dy-gola-interit/60%Daily2016-11-20 21:56
https://kosova-info.com/cfare-fati-per-suson-hyn-ne-historine-107-vjecare-te-derbit-te-milanos/60%Daily2016-11-20 21:51
https://kosova-info.com/nicolas-sarkozy-eliminohet-nga-kandidimi-per-president-te-frances-fillon-favorit/60%Daily2016-11-20 21:49
https://kosova-info.com/ska-fitues-ne-spektaklin-e-san-siros-video/60%Daily2016-11-20 21:40
https://kosova-info.com/modelja-qe-ka-disa-kilograme-me-shume-por-po-cmend-rrjetin-foto/60%Daily2016-11-20 21:38
https://kosova-info.com/modelja-qe-ka-disa-kilograme-me-shume-por-po-cmend-rrjetin-foto/60%Daily2016-11-20 21:38
https://kosova-info.com/gjendet-nje-shqiptar-i-vrare-me-arme-ne-janine/60%Daily2016-11-20 21:36
https://kosova-info.com/reagon-trump-melania-dhe-barron-vijne-ne-shtepine-e-bardhe-sapo-te-perfundoje-viti-shkollor/60%Daily2016-11-20 21:31
https://kosova-info.com/ja-si-e-shqiptarizon-drenusha-latifi-burrin-e-saj-turk-foto/60%Daily2016-11-20 21:22
https://kosova-info.com/meksika-ka-nje-mesazh-per-qytetaret-e-saj-qe-jetojne-ne-shba/60%Daily2016-11-20 21:21
https://kosova-info.com/delawie-heq-dilemat-e-kosovareve-politika-amerikane-ndaj-kosoves-nuk-ndryshon-as-me-trumpin/60%Daily2016-11-20 21:16
https://kosova-info.com/momenti-kur-nje-person-ia-zhvesh-pantollonat-midis-rruges-kengetarit-te-njohur-video/60%Daily2016-11-20 21:13
https://kosova-info.com/habiten-studiuesit-me-ato-qe-bejne-adoleshentet-pasi-shtrihen-ne-krevat/60%Daily2016-11-20 21:08
https://kosova-info.com/habiten-studiuesit-me-ato-qe-bejne-adoleshentet-pasi-shtrihen-ne-krevat/60%Daily2016-11-20 21:08
https://kosova-info.com/shperthen-ne-feste-san-siro-shenohet-goli-i-trete-video/60%Daily2016-11-20 21:05
https://kosova-info.com/blushi-per-samitin-e-diaspores-deshtoi-tu-siguroje-emigranteve-te-drejten-e-votes/60%Daily2016-11-20 21:03
https://kosova-info.com/blushi-per-samitin-e-diaspores-deshtoi-tu-siguroje-emigranteve-te-drejten-e-votes/60%Daily2016-11-20 21:03
https://kosova-info.com/candreva-bombardon-porten-e-milanit-video/60%Daily2016-11-20 21:00
https://kosova-info.com/perplasje-brenda-ldk-se-ministrja-bajrami-akuzon-fadil-berjanin-se-shet-nafte-jocilesore/60%Daily2016-11-20 20:48
https://kosova-info.com/perplasje-brenda-ldk-se-ministrja-bajrami-akuzon-fadil-berjanin-se-shet-nafte-jocilesore/60%Daily2016-11-20 20:48
https://kosova-info.com/perplasje-brenda-ldk-se-ministrja-bajrami-akuzon-fadil-berjanin-se-shet-nafte-jocilesore-2/60%Daily2016-11-20 20:48
https://kosova-info.com/ana-shkon-ne-emision-gjysme-e-zhveshur-nuk-ia-mori-mendja-qe-mund-ta-kete-ftohte-video/60%Daily2016-11-20 20:39
https://kosova-info.com/lekaj-i-reagon-mustafes-mos-e-mashtro-veten-kosova-nuk-eshte-lule/60%Daily2016-11-20 20:38
https://kosova-info.com/lekaj-i-reagon-mustafes-mos-e-mashtro-veten-kosova-nuk-eshte-lule/60%Daily2016-11-20 20:38
https://kosova-info.com/gara-mes-huawei-dhe-samsung-shqetesim-per-tregun-e-iphone/60%Daily2016-11-20 20:38
https://kosova-info.com/milani-shenoi-golin-por-shikoni-cfare-i-beri-interi-ne-pjesen-e-pare-foto/60%Daily2016-11-20 20:37
https://kosova-info.com/milan-inter-gol-i-cmendur-ne-fund-te-pjeses-se-pare-video/60%Daily2016-11-20 20:31
https://kosova-info.com/facebook-eshte-duke-pergatitur-nje-ndryshim-te-madh/60%Daily2016-11-20 20:22
https://kosova-info.com/teuta-selimin-e-befason-kjo-voglushe-duke-ia-kenduar-komplet-kengen-ne-emision-video/60%Daily2016-11-20 20:20
https://kosova-info.com/enver-idrizi-i-propozon-martese-linda-morines-live-ne-emision-video/60%Daily2016-11-20 20:11
https://kosova-info.com/enver-idrizi-i-propozon-martese-linda-morines-live-ne-emision-video/60%Daily2016-11-20 20:11
https://kosova-info.com/enver-idrizi-i-propozon-martese-linda-morines-live-ne-emision-video/60%Daily2016-11-20 20:11
https://kosova-info.com/enver-idrizi-i-propozon-martese-linda-morines-live-ne-emision-video/60%Daily2016-11-20 20:11
https://kosova-info.com/ja-kur-duan-femrat-me-se-shumti-seks/60%Daily2016-11-20 20:03
https://kosova-info.com/ja-kur-duan-femrat-me-se-shumti-seks/60%Daily2016-11-20 20:03
https://kosova-info.com/rrahim-elshani-jep-arsyet-e-terheqjes-nga-gara-per-kryetar-te-drenasit-video/60%Daily2016-11-20 20:02
https://kosova-info.com/teuta-selimi-ka-zbuluar-dicka-nga-e-kaluara-nuk-e-prisnit-video/60%Daily2016-11-20 20:02
https://kosova-info.com/angela-merkel-nga-bija-politike-e-kolit-deri-te-kancelarja-gjermane/60%Daily2016-11-20 19:56
https://kosova-info.com/angela-merkel-nga-bija-politike-e-kolit-deri-te-kancelarja-gjermane/60%Daily2016-11-20 19:56
https://kosova-info.com/tifozet-e-milanit-dhe-te-interit-shpalosin-koreografi-fantastike-foto/60%Daily2016-11-20 19:49
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-perfaqesuesen-e-kosoves-foto/60%Daily2016-11-20 19:44
https://kosova-info.com/femrat-kane-nevoje-per-me-shume-gjume-sesa-meshkujt-ja-pse/60%Daily2016-11-20 19:40
https://kosova-info.com/revitalizimi-i-ures-se-ibrit-ul-tensionet-mes-shqiptareve-e-serbeve-video/60%Daily2016-11-20 19:27
https://kosova-info.com/ne-bruksel-ne-mars-flitet-per-te-pagjeturit/60%Daily2016-11-20 19:26
https://kosova-info.com/conte-ne-histori-kjo-gje-ndodh-per-here-te-pare-ne-premierlige/60%Daily2016-11-20 19:25
https://kosova-info.com/insiston-ish-e-dashura-e-shpat-kasapit-po-ai-eshte-gay-video/60%Daily2016-11-20 19:24
https://kosova-info.com/incidente-ne-kolonje-rrihet-militanti-i-ps-paa-publikon-video-ps-bleu-votat-video/60%Daily2016-11-20 19:23
https://kosova-info.com/jeni-duhanpires-atehere-keshtu-mund-ti-pastroni-shume-lehte-mushkerite/60%Daily2016-11-20 19:18
https://kosova-info.com/jeni-duhanpires-atehere-keshtu-mund-ti-pastroni-shume-lehte-mushkerite/60%Daily2016-11-20 19:18
https://kosova-info.com/55-milione-njerez-vdesin-per-cdo-vit-video/60%Daily2016-11-20 19:16
https://kosova-info.com/55-milione-njerez-vdesin-per-cdo-vit-video/60%Daily2016-11-20 19:16
https://kosova-info.com/55-milione-njerez-vdesin-per-cdo-vit-video/60%Daily2016-11-20 19:16
https://kosova-info.com/55-milione-njerez-vdesin-per-cdo-vit-video/60%Daily2016-11-20 19:16
https://kosova-info.com/facebook-ndalon-shkmbimin-e-t-dhnave-me-whatsapp-n-europ/60%Daily2016-11-20 19:11
https://kosova-info.com/facebook-ndalon-shkmbimin-e-t-dhnave-me-whatsapp-n-europ/60%Daily2016-11-20 19:11
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-kryt-nalt-nga-2po2-dhe-unikatil-video/60%Daily2016-11-20 19:07
https://kosova-info.com/bajram-gecaj-komisioneri-hahn-nuk-tha-se-duhet-te-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2016-11-20 19:02
https://kosova-info.com/bajram-gecaj-komisioneri-hahn-nuk-tha-se-duhet-te-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2016-11-20 19:02
https://kosova-info.com/prekese-vajza-diplomon-para-nenes-se-shtrire-ne-spital/60%Daily2016-11-20 18:57
https://kosova-info.com/prekese-vajza-diplomon-para-nenes-se-shtrire-ne-spital/60%Daily2016-11-20 18:57
https://kosova-info.com/prekese-vajza-diplomon-para-nenes-se-shtrire-ne-spital/60%Daily2016-11-20 18:57
https://kosova-info.com/emocionuese-ushtari-amerikan-e-befason-vajzen-3-vjecare-ne-salle-te-baletit-video/60%Daily2016-11-20 18:50
https://kosova-info.com/donald-trump-apo-vladimir-putin-iphone-i-cilit-kushton-me-shtrenjte/60%Daily2016-11-20 18:46
https://kosova-info.com/donald-trump-apo-vladimir-putin-iphone-i-cilit-kushton-me-shtrenjte/60%Daily2016-11-20 18:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-inter-foto/60%Daily2016-11-20 18:38
https://kosova-info.com/conte-i-lumtur-me-fitoren-pergezon-lojtaret-per-lojen-e-zhvilluar/60%Daily2016-11-20 18:37
https://kosova-info.com/digjet-vetura-te-rrethi-ne-prishtine-video/60%Daily2016-11-20 18:32
https://kosova-info.com/profilet-e-facebookut-mjet-i-rendesishem-ne-parashikimin-e-semundjeve/60%Daily2016-11-20 18:29
https://kosova-info.com/profilet-e-facebookut-mjet-i-rendesishem-ne-parashikimin-e-semundjeve/60%Daily2016-11-20 18:29
https://kosova-info.com/6-perplasjet-me-te-cuditshme-te-aeroplaneve-video/60%Daily2016-11-20 18:26
https://kosova-info.com/merkel-konfirmon-se-do-te-kandidoje-per-mandatin-e-katert/60%Daily2016-11-20 18:15
https://kosova-info.com/veseli-vdekja-e-sevdije-ahmetit-lajm-i-dhimbshem-qe-preku-zemrat-e-te-gjitheve/60%Daily2016-11-20 18:09
https://kosova-info.com/e-rralle-fadil-berisha-shfaqet-perkrah-bashkeshortes-foto/60%Daily2016-11-20 17:52
https://kosova-info.com/1-ne-100-britaneze-e-kane-kete-vrime-te-vogel-tek-veshi-ja-pse/60%Daily2016-11-20 17:47
https://kosova-info.com/kosova-me-rritjen-me-te-madhe-ekonomike-ne-rajon-dhe-ne-evrope/60%Daily2016-11-20 17:39
https://kosova-info.com/enis-bytyqi-punet-ne-dyzen-keshtu-e-kalon-diten-e-diel-fotovideo/60%Daily2016-11-20 17:29
https://kosova-info.com/cmendet-apple-keto-jane-planet-per-vitin-2017/60%Daily2016-11-20 17:21
https://kosova-info.com/obama-dhe-putin-pershendetje-te-shkurter-dhe-disa-fjale/60%Daily2016-11-20 17:16
https://kosova-info.com/obama-dhe-putin-pershendetje-te-shkurter-dhe-disa-fjale/60%Daily2016-11-20 17:16
https://kosova-info.com/blero-kthehet-ne-kenga-magjike-pas-10-vitesh-me-nje-duet-e-balade-te-fuqishme/60%Daily2016-11-20 17:16
https://kosova-info.com/mesohet-pse-aubameyang-festoi-cuditshem-golin-ndaj-bayernit-foto/60%Daily2016-11-20 17:09
https://kosova-info.com/kida-dhe-xhensila-i-qojne-meshkujt-tu-japin-uje-dhe-i-kthejne-pa-pire-video/60%Daily2016-11-20 17:08
https://kosova-info.com/mercedes-prezanton-veturen-me-luksoze-ne-bote/60%Daily2016-11-20 17:06
https://kosova-info.com/kryeministri-i-ri-estonez-nga-partia-pro-ruse/60%Daily2016-11-20 17:06
https://kosova-info.com/kujdes-si-silleni-para-femijeve-tuaj-ata-ju-kopjojne-juve-video/60%Daily2016-11-20 16:56
https://kosova-info.com/4000-ushtare-te-nato-s-ne-kufirin-rus-vazhdojne-lojerat-e-luftes/60%Daily2016-11-20 16:52
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-nuk-i-beja-shoqe-koleget-por-video/60%Daily2016-11-20 16:52
https://kosova-info.com/10-fjalimet-me-te-famshme-ne-bote-video/60%Daily2016-11-20 16:51
https://kosova-info.com/middlesbrough-chelsea-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2016-11-20 16:44
https://kosova-info.com/zidane-pese-fitore-larg-rekordit-te-madh-me-realin/60%Daily2016-11-20 16:30
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-kjo-gjykatese-eshte-nena-e-reperit-te-njohur-kosovar-foto/60%Daily2016-11-20 16:25
https://kosova-info.com/milani-ia-sheh-hajrin-derbit-ja-sa-milione-euro-ka-fituar-nga-biletat/60%Daily2016-11-20 16:18
https://kosova-info.com/milani-ia-sheh-hajrin-derbit-ja-sa-milione-euro-ka-fituar-nga-biletat/60%Daily2016-11-20 16:18
https://kosova-info.com/vajza-shurdh-memece-qe-mahnit-me-aftesite-e-saj-video/60%Daily2016-11-20 16:12
https://kosova-info.com/cifti-i-famshem-nxjerr-ne-shitje-shtepine-mahnitese/60%Daily2016-11-20 16:10
https://kosova-info.com/lladrovci-prej-dites-se-pare-te-punes-do-ti-adresoje-shqetesimet-e-qytetareve/60%Daily2016-11-20 16:05
https://kosova-info.com/kqz-perfundimisht-e-largon-bazajn-nga-lista-e-zgjedhjeve-ne-drenas/60%Daily2016-11-20 16:00
https://kosova-info.com/sajuesi-i-genjeshtrave-ne-facebook-ndihem-keq-sepse-prej-meje-trumpi-shkoi-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2016-11-20 15:58
https://kosova-info.com/ska-te-ndalur-atalanta-e-mposht-edhe-romen-video/60%Daily2016-11-20 15:54
https://kosova-info.com/robert-berisha-i-propozon-publikisht-duet-linda-morines/60%Daily2016-11-20 15:50
https://kosova-info.com/po-ndodh-tani-brenda-festes-perrallore-te-sara-hoxhes-foto/60%Daily2016-11-20 15:41
https://kosova-info.com/cmendurite-e-ences-nuk-kane-fund-dikush-po-i-kerkon-ta-fshije-foton-e-publikuar-foto/60%Daily2016-11-20 15:35
https://kosova-info.com/blerim-xhemaili-i-shenon-super-gol-palermos-video/60%Daily2016-11-20 15:34
https://kosova-info.com/mitt-romney-sekretar-i-shtetit-te-shba-ve/60%Daily2016-11-20 15:32
https://kosova-info.com/strakosha-nga-minuta-e-pare-te-lazio-shikojeni-cfare-goli-ka-pranuar-video/60%Daily2016-11-20 15:30
https://kosova-info.com/foshnja-ishte-deklaruar-e-vdekur-por-ndodhi-mrekullia-video/60%Daily2016-11-20 15:26
https://kosova-info.com/milioneri-sekret-video/60%Daily2016-11-20 15:24
https://kosova-info.com/atalanta-roma-gol-befasues-video/60%Daily2016-11-20 15:23
https://kosova-info.com/skuadra-e-njohur-bie-nga-liga-tifozet-sulmojne-djalin-e-legjendes-videofoto/60%Daily2016-11-20 15:15
https://kosova-info.com/skuadra-e-njohur-bie-nga-liga-tifozet-sulmojne-djalin-e-legjendes-videofoto/60%Daily2016-11-20 15:15
https://kosova-info.com/robert-berisha-konfirmon-shtatzenine-e-tunes-dhe-lidhjen-me-patrisin/60%Daily2016-11-20 15:14
https://kosova-info.com/penallti-ne-ndeshjen-atalanta-roma-cfare-beri-berisha-video/60%Daily2016-11-20 14:53
https://kosova-info.com/martesa-pa-dashni-vjen-nga-buraku-dhe-grupi-fama-video/60%Daily2016-11-20 14:51
https://kosova-info.com/i-pastrehu-i-bashkangjitet-kengetarit-ne-park-dhe-fillon-te-qaje-video/60%Daily2016-11-20 14:43
https://kosova-info.com/ndryshon-lideri-i-superliges-ja-5-pozitat-e-para/60%Daily2016-11-20 14:27
https://kosova-info.com/ndryshon-lideri-i-superliges-ja-5-pozitat-e-para/60%Daily2016-11-20 14:27
https://kosova-info.com/futbollistin-e-klubit-te-madh-anglez-e-rrahin-dhe-ia-thyejne-kater-dhembet/60%Daily2016-11-20 14:26
https://kosova-info.com/futbollistin-e-klubit-te-madh-anglez-e-rrahin-dhe-ia-thyejne-kater-dhembet-2/60%Daily2016-11-20 14:26
https://kosova-info.com/kadri-veseli-kosova-mund-ta-luftoje-korrupsionin/60%Daily2016-11-20 14:25
https://kosova-info.com/kadri-veseli-kosova-mund-ta-luftoje-korrupsionin/60%Daily2016-11-20 14:25
https://kosova-info.com/ne-lidhje-me-fibin-ja-ne-krahet-e-ciles-kengetare-shfaqet-2ton-foto/60%Daily2016-11-20 14:25
https://kosova-info.com/milan-inter-deklarate-e-madhe-nga-kaka/60%Daily2016-11-20 14:14
https://kosova-info.com/milan-inter-deklarate-e-madhe-nga-kaka/60%Daily2016-11-20 14:14
https://kosova-info.com/shokon-kengetarja-shqiptare-jam-biseksuale/60%Daily2016-11-20 14:03
https://kosova-info.com/shokon-kengetarja-shqiptare-jam-biseksuale/60%Daily2016-11-20 14:03
https://kosova-info.com/e-mahnitshme-artisti-transformon-vjeturinat-ne-kafshe-foto/60%Daily2016-11-20 13:48
https://kosova-info.com/cka-ka-shyhrete-behluli-me-shume-se-reja-e-saj-learta-foto/60%Daily2016-11-20 13:40
https://kosova-info.com/cyanogemod-14-1-tani-i-disponueshm-n-oneplus-one-oneplus-2-dhe-nexus-6/60%Daily2016-11-20 18:42
https://kosova-info.com/kercenimi-rus-per-ballkanin-shqiperia-e-pambrojtur-nga-lufta/60%Daily2016-11-20 13:24
https://kosova-info.com/shqiptari-i-pare-ne-wrestling-fiton-trofe-shikoni-cfare-thote-ne-gjuhen-shqipe-video/60%Daily2016-11-20 13:20
https://kosova-info.com/shqiptari-i-pare-ne-wrestling-fiton-trofe-shikoni-cfare-thote-ne-gjuhen-shqipe-video/60%Daily2016-11-20 13:20
https://kosova-info.com/me-kete-gjest-albana-osmani-mund-ti-nervozoje-pjesemarresit-ne-komunikacion-foto/60%Daily2016-11-20 13:14
https://kosova-info.com/i-derguari-i-okb-se-ne-siri-bombardimet-ne-aleppo-vazhdojne/60%Daily2016-11-20 13:08
https://kosova-info.com/mediat-kancelarja-gjermane-merkel-kandidon-per-mandatin-e-katert/60%Daily2016-11-20 13:06
https://kosova-info.com/mourinho-ja-cfare-tha-gjyqtari-para-ndeshjes/60%Daily2016-11-20 12:56
https://kosova-info.com/mourinho-ja-cfare-tha-gjyqtari-para-ndeshjes/60%Daily2016-11-20 12:56
https://kosova-info.com/mourinho-ja-cfare-tha-gjyqtari-para-ndeshjes/60%Daily2016-11-20 12:56
https://kosova-info.com/nena-e-angela-martinit-ne-krahet-e-edi-rames-foto/60%Daily2016-11-20 12:50
https://kosova-info.com/atalanta-roma-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-11-20 12:34
https://kosova-info.com/atalanta-roma-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-11-20 12:34
https://kosova-info.com/dafina-dauti-ndryshon-pamjen-e-saj-foto/60%Daily2016-11-20 12:30
https://kosova-info.com/dortmund-bayern-dicka-e-tmerrshme-ndodhi-pas-ndeshjes-foto/60%Daily2016-11-20 12:13
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-ajshja-ben-video-porno-deri-sa-po-e-xhironin-emisionin-video18/60%Daily2016-11-20 11:58
https://kosova-info.com/femrat-pa-hise-ne-ndarjen-e-pasurise/60%Daily2016-11-20 11:58
https://kosova-info.com/kush-eshte-futbollisti-me-i-paguar-ne-bote/60%Daily2016-11-20 11:54
https://kosova-info.com/shtate-femije-te-vrare-ne-nje-shkolle-ne-aleppon-perendimore/60%Daily2016-11-20 11:53
https://kosova-info.com/shtate-femije-te-vrare-ne-nje-shkolle-ne-aleppon-perendimore/60%Daily2016-11-20 11:53
https://kosova-info.com/24-fotografite-qe-do-te-iu-lene-pa-fjale/60%Daily2016-11-20 11:48
https://kosova-info.com/provokon-baby-gee-prek-zogun-foto/60%Daily2016-11-20 11:42
https://kosova-info.com/provokon-baby-gee-prek-zogun-foto/60%Daily2016-11-20 11:42
https://kosova-info.com/provokon-baby-gee-prek-zogun-foto/60%Daily2016-11-20 11:42
https://kosova-info.com/strakosha-merr-nje-lajm-fantastik/60%Daily2016-11-20 11:26
https://kosova-info.com/strakosha-merr-nje-lajm-fantastik/60%Daily2016-11-20 11:26
https://kosova-info.com/komuna-e-mitrovices-merr-vendim-per-rrenimin-e-shtepise-monument-te-xhafer-deves/60%Daily2016-11-20 11:20
https://kosova-info.com/ja-cka-ben-ermal-fejzullahu-kur-e-puthe-gruaja-e-tij-foto/60%Daily2016-11-20 11:19
https://kosova-info.com/ja-cka-ben-ermal-fejzullahu-kur-e-puthe-gruaja-e-tij-foto-2/60%Daily2016-11-20 11:19
https://kosova-info.com/historia-e-17-vjecarit-viktime-e-trafikut-rrugor-me-pasoja-te-perjetshme/60%Daily2016-11-20 11:17
https://kosova-info.com/ministria-e-drejtesise-beson-se-britaniket-do-te-pranojne-te-hetojne-rastin-dehari/60%Daily2016-11-20 11:14
https://kosova-info.com/policia-po-heton-shperthimin-ne-veri-nuk-ka-te-lenduar/60%Daily2016-11-20 11:10
https://kosova-info.com/cka-thane-ali-podrimja-milazim-krasniqi-rexhep-ismajli-per-vrasjen-e-xhemail-mustafes/60%Daily2016-11-20 11:07
https://kosova-info.com/deshtim-total-shikoni-cfare-ka-bere-alcacer-mbreme-foto/60%Daily2016-11-20 10:55
https://kosova-info.com/kylie-pozon-nudo-per-ditelindjen-e-reperit-tyga-foto-16/60%Daily2016-11-20 10:52
https://kosova-info.com/me-shume-se-90-te-vdekur-ne-aksidentin-hekurudhor-ne-indi/60%Daily2016-11-20 10:44
https://kosova-info.com/real-madrid-befason-te-gjithe-me-transferimin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-20 10:30
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nena-e-almeda-abazit-foto/60%Daily2016-11-20 10:25
https://kosova-info.com/ura-e-shtrember-qe-rrezikon-mbi-100-nxenes/60%Daily2016-11-20 10:20
https://kosova-info.com/sneijder-tradhton-interin-dua-te-kthehem-te-kjo-skuader-ne-itali/60%Daily2016-11-20 10:20
https://kosova-info.com/sneijder-tradhton-interin-dua-te-kthehem-te-kjo-skuader-ne-itali/60%Daily2016-11-20 10:20
https://kosova-info.com/per-24-ore-11-te-arrestuar-ne-kosove/60%Daily2016-11-20 10:17
https://kosova-info.com/guardiola-transferon-yllin-e-juventusit/60%Daily2016-11-20 10:03
https://kosova-info.com/nuk-e-ftoi-por-vesa-luma-i-shkon-vet-big-bastes-ne-foto/60%Daily2016-11-20 10:01
https://kosova-info.com/lichtsteiner-i-pergjigjet-ofertes-se-barcelones/60%Daily2016-11-20 09:46
https://kosova-info.com/lichtsteiner-i-pergjigjet-ofertes-se-barcelones/60%Daily2016-11-20 09:46
https://kosova-info.com/besa-gashi-dhe-albert-krasniqi-cifti-me-i-bukur-ne-ballo-shqiptare-foto/60%Daily2016-11-20 09:33
https://kosova-info.com/pozita-e-kosoves-ne-renditjen-e-re-te-fifa-s/60%Daily2016-11-20 09:33
https://kosova-info.com/neser-nis-fushata-partite-nenshkruajne-sot-kodin-per-zgjedhje-korrekte/60%Daily2016-11-20 09:31
https://kosova-info.com/neser-nis-fushata-partite-nenshkruajne-sot-kodin-per-zgjedhje-korrekte/60%Daily2016-11-20 09:31
https://kosova-info.com/neser-nis-fushata-partite-nenshkruajne-sot-kodin-per-zgjedhje-korrekte-2/60%Daily2016-11-20 09:31
https://kosova-info.com/neser-nis-fushata-partite-nenshkruajne-sot-kodin-per-zgjedhje-korrekte/60%Daily2016-11-20 09:31
https://kosova-info.com/neser-nis-fushata-partite-nenshkruajne-sot-kodin-per-zgjedhje-korrekte-2/60%Daily2016-11-20 09:31
https://kosova-info.com/neser-nis-fushata-partite-nenshkruajne-sot-kodin-per-zgjedhje-korrekte-3/60%Daily2016-11-20 09:31
https://kosova-info.com/grate-e-haradinajve-marrin-vemendjen-ja-si-dukeshin-mbreme-foto/60%Daily2016-11-20 09:31
https://kosova-info.com/demolli-ne-kanada-ne-forumin-nderkombetar-te-sigurise-ne-halifaks/60%Daily2016-11-20 09:28
https://kosova-info.com/pas-turperimit-nga-reali-simeone-merr-nje-vendim-shokues/60%Daily2016-11-20 09:07
https://kosova-info.com/ja-cka-mendon-per-lumi-b-ne-nena-e-tij-foto/60%Daily2016-11-20 09:00
https://kosova-info.com/cfare-beri-memushaj-mbreme-ndaj-juventusit/60%Daily2016-11-20 08:56
https://kosova-info.com/alarmi-i-sherbimeve-sekrete-isis-ne-europe-gati-per-sulme-video/60%Daily2016-11-20 08:42
https://kosova-info.com/kane-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2016-11-20 08:35
https://kosova-info.com/luana-kujdeset-per-linjat-trupore-por-ja-cfare-gabimi-po-e-ben-marina-foto/60%Daily2016-11-20 08:33
https://kosova-info.com/princi-e-vulos-kryeqytetin-e-gjithe-shqiptareve-ja-cili-eshte/60%Daily2016-11-20 08:32
https://kosova-info.com/anglia-zgjedh-trajnerin-e-ri-katastrofe-per-rooneyn-foto/60%Daily2016-11-20 08:22
https://kosova-info.com/dy-bomba-te-pa-shperthyera-gjenden-ne-podujeve/60%Daily2016-11-20 08:17
https://kosova-info.com/kthehen-mbrapsht-kosovaret-qe-nuk-kane-autorizimet-e-veturave-ne-serbisht/60%Daily2016-11-20 08:16
https://kosova-info.com/kthehen-mbrapsht-kosovaret-qe-nuk-kane-autorizimet-e-veturave-ne-serbisht/60%Daily2016-11-20 08:16
https://kosova-info.com/kthehen-mbrapsht-kosovaret-qe-nuk-kane-autorizimet-e-veturave-ne-serbisht/60%Daily2016-11-20 08:16
https://kosova-info.com/sulme-te-intensifikuara-ne-aleppo-vriten-nje-numer-civilesh-dhe-mbyllen-spitalet/60%Daily2016-11-20 08:15
https://kosova-info.com/u-vezhgua-ne-nentor-alaba-tradhton-bayernin/60%Daily2016-11-20 08:13
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-3/60%Daily2016-11-20 08:12
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-4/60%Daily2016-11-20 08:12
https://kosova-info.com/gjiko-dashurine-e-pare-e-harroj-por-jo-edhe-foto/60%Daily2016-11-20 08:07
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-provokon-me-veshjen-e-saj-foto/60%Daily2016-11-20 07:42
https://kosova-info.com/%e2%80%8bshperthim-para-dyerve-te-burgut-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2016-11-20 07:39
https://kosova-info.com/xhensila-uron-te-dashurin-per-ditelindje-ja-embelsira-surprize-foto/60%Daily2016-11-20 07:17
https://kosova-info.com/asnje-diplome-nuk-eshte-nostrifikuar/60%Daily2016-11-20 07:14
https://kosova-info.com/asnje-diplome-nuk-eshte-nostrifikuar/60%Daily2016-11-20 07:14
https://kosova-info.com/dialogu-nuk-po-i-normalizon-raportet/60%Daily2016-11-20 07:07
https://kosova-info.com/si-funksionon-valixhja-nukleare-e-presidentit-te-shba-se/60%Daily2016-11-20 06:40
https://kosova-info.com/850-xhami-ne-shqiperi-10-jashte-kontrollit-te-kmsh/60%Daily2016-11-20 06:15
https://kosova-info.com/na-pret-derbi-i-cmendur-shikoni-me-cfare-skema-do-te-luajne-milan-dhe-inter/60%Daily2016-11-20 00:45
https://kosova-info.com/miremengjesi-futbolldashes-sot-ju-presin-keta-dy-super-derbi/60%Daily2016-11-20 00:37
https://kosova-info.com/si-funksiononte-agjentura-greke-ne-shqiperi-video/60%Daily2016-11-19 23:10
https://kosova-info.com/si-funksiononte-agjentura-greke-ne-shqiperi-video/60%Daily2016-11-19 23:10
https://kosova-info.com/hazard-ja-cfare-i-shkrova-mourinhos-pasi-e-shkarkuan-nga-chelsea/60%Daily2016-11-19 23:00
https://kosova-info.com/hazard-ja-cfare-i-shkrova-mourinhos-pasi-e-shkarkuan-nga-chelsea/60%Daily2016-11-19 23:00
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-ne-gjykate-do-te-tregoj-me-emra-se-kush-mi-montoi-akuzat-video/60%Daily2016-11-19 22:56
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-ne-gjykate-do-te-tregoj-me-emra-se-kush-mi-montoi-akuzat-video/60%Daily2016-11-19 22:56
https://kosova-info.com/vildane-zeneli-e-sapo-dale-nga-dushi-foto/60%Daily2016-11-19 22:54
https://kosova-info.com/erdogan-jam-i-zhgenjyer-me-obamen-dhe-shba/60%Daily2016-11-19 22:54
https://kosova-info.com/erdogan-jam-i-zhgenjyer-me-obamen-dhe-shba/60%Daily2016-11-19 22:54
https://kosova-info.com/atletico-real-shikojeni-noten-e-pabesueshme-te-ronaldos-foto/60%Daily2016-11-19 22:50
https://kosova-info.com/ja-cfare-mund-te-beni-me-gotat-e-plastikes-video/60%Daily2016-11-19 22:46
https://kosova-info.com/kush-dyshon-se-cr7-nuk-eshte-me-i-miri-marcelo-ka-nje-kerkese-interesante/60%Daily2016-11-19 22:45
https://kosova-info.com/10-shakate-e-simpsons-qe-jane-realizuar-video/60%Daily2016-11-19 22:44
https://kosova-info.com/per-25-vite-serbia-me-600-mije-banore-me-pak/60%Daily2016-11-19 22:39
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-biznesmeni-franceska-jace-i-dedikohet-jetes-se-luksit-foto/60%Daily2016-11-19 22:36
https://kosova-info.com/mos-gjykoni-asnjeri-nga-pamja-ata-kane-arsye-pse-jane-te-tille-video/60%Daily2016-11-19 22:33
https://kosova-info.com/ronaldo-hyn-ne-histori-te-derbit-te-madridit/60%Daily2016-11-19 22:31
https://kosova-info.com/aksidentet-me-te-dhimbshme-ne-bote-video/60%Daily2016-11-19 22:24
https://kosova-info.com/cfare-do-te-benit-me-nje-vajze-6-vjecare-te-ulur-vetem-ne-vend-publik-video/60%Daily2016-11-19 22:22
https://kosova-info.com/geti-baba-i-rapit-ja-cfare-thote-majk-video/60%Daily2016-11-19 22:20
https://kosova-info.com/shikoni-punimet-e-mahnitshme-3d-ne-rruge-video/60%Daily2016-11-19 22:18
https://kosova-info.com/ish-ushtari-i-uck-se-qe-e-la-gjermanine-per-lufte-i-drejtohet-isa-mustafes-foto/60%Daily2016-11-19 22:16
https://kosova-info.com/simeone-ka-nje-kerkese-interesante-per-lojtaret-e-tij-pas-humbjes-nga-reali/60%Daily2016-11-19 22:15
https://kosova-info.com/simeone-ka-nje-kerkese-interesante-per-lojtaret-e-tij-pas-humbjes-nga-reali/60%Daily2016-11-19 22:15
https://kosova-info.com/simeone-ka-nje-kerkese-interesante-per-lojtaret-e-tij-pas-humbjes-nga-reali-2/60%Daily2016-11-19 22:15
https://kosova-info.com/ebu-bekri-planifikonte-sulme-ne-kosove-me-urdhra-nga-siria/60%Daily2016-11-19 22:14
https://kosova-info.com/kosova-kritikon-shqiperine-per-samitin-e-diaspores/60%Daily2016-11-19 22:10
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-e-policit-te-akuzuar-per-nderhyrje-ne-tiketa/60%Daily2016-11-19 22:09
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-e-policit-te-akuzuar-per-nderhyrje-ne-tiketa-2/60%Daily2016-11-19 22:09
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-zidane-pas-fitores-se-thelle-ndaj-atleticos/60%Daily2016-11-19 22:08
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-si-te-sherojne-semundje-te-pasherueshme/60%Daily2016-11-19 22:02
https://kosova-info.com/e-mahnitshme-shikojeni-stilin-e-pasagjerit-ne-kendim-video/60%Daily2016-11-19 22:01
https://kosova-info.com/e-mahnitshme-shikojeni-stilin-e-pasagjerit-ne-kendim-video/60%Daily2016-11-19 22:01
https://kosova-info.com/kmdlnj-kritikon-bik-un-e-sheh-si-shkelje-te-te-drejtave-te-njeriut-moslejimin-e-shamise-video/60%Daily2016-11-19 22:00
https://kosova-info.com/reali-tani-kater-pike-me-shume-se-barca-foto/60%Daily2016-11-19 21:53
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-tregon-per-here-te-pare-pse-nuk-flet-me-shkurte-fejzen-video/60%Daily2016-11-19 21:50
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-tregon-per-here-te-pare-pse-nuk-flet-me-shkurte-fejzen-video/60%Daily2016-11-19 21:50
https://kosova-info.com/kreret-e-serbise-jane-te-padeshirueshem-ne-kanada/60%Daily2016-11-19 21:49
https://kosova-info.com/shba-paralajmeron-sirine-dhe-rusine-per-bombardimet-ne-alepo/60%Daily2016-11-19 21:44
https://kosova-info.com/juventusi-e-kalon-me-lehtesi-pescaren-video/60%Daily2016-11-19 21:37
https://kosova-info.com/madridi-e-ka-mbretin-ai-eshte-ronaldo-video/60%Daily2016-11-19 21:31
https://kosova-info.com/okb-e-tronditur-nga-dhuna-ne-alepo-kerkon-qasje-ne-qytetin-e-rrethuar/60%Daily2016-11-19 21:25
https://kosova-info.com/britania-miraton-nj-ligj-ekstrem-t-siguris-kibernetike/60%Daily2016-11-19 21:24
https://kosova-info.com/britania-miraton-nj-ligj-ekstrem-t-siguris-kibernetike/60%Daily2016-11-19 21:24
https://kosova-info.com/adele-nuk-do-te-shpenzoje-92-milione-dollare-per-dasme/60%Daily2016-11-19 21:22
https://kosova-info.com/atletico-real-ky-gol-i-jep-fund-ndeshjes-video/60%Daily2016-11-19 21:20
https://kosova-info.com/atletico-real-ky-gol-i-jep-fund-ndeshjes-video/60%Daily2016-11-19 21:20
https://kosova-info.com/penallti-per-realin-cfare-beri-ronaldo-video-2/60%Daily2016-11-19 21:12
https://kosova-info.com/juventus-pescara-vjen-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-11-19 21:09
https://kosova-info.com/juventus-pescara-vjen-goli-i-dyte-video-2/60%Daily2016-11-19 21:09
https://kosova-info.com/kapen-ronaldo-dhe-koke-cfare-ndodhi-video/60%Daily2016-11-19 21:06
https://kosova-info.com/merzitet-leonora-jakupi-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2016-11-19 21:06
https://kosova-info.com/keto-pamje-tregojne-se-a-e-kaloi-vijen-e-portes-goditja-e-ronaldos-foto/60%Daily2016-11-19 20:56
https://kosova-info.com/ja-si-dukej-kryetari-i-prishtines-para-20-vitesh-foto/60%Daily2016-11-19 20:45
https://kosova-info.com/kiscoms-vjen-me-gjashte-projekte-te-reja-shkencore/60%Daily2016-11-19 20:42
https://kosova-info.com/kiscoms-vjen-me-gjashte-projekte-te-reja-shkencore/60%Daily2016-11-19 20:42
https://kosova-info.com/atletico-real-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-pas-pjeses-se-pare-video/60%Daily2016-11-19 20:31
https://kosova-info.com/deputetet-e-kuvendit-te-kosoves-nuk-i-presin-votuesit-ne-takimet-e-tyre-video/60%Daily2016-11-19 20:30
https://kosova-info.com/juventus-pescara-vjen-goli-i-pare-pas-ketij-super-aksioni-video/60%Daily2016-11-19 20:27
https://kosova-info.com/rama-e-do-bashkimin-e-shqiptareve-ne-evrope/60%Daily2016-11-19 20:27
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-majki-per-ndarjen-e-tij-me-majlinda-zeken-video/60%Daily2016-11-19 20:19
https://kosova-info.com/shteti-i-kerkon-policise-britanike-te-kryeje-hetimet-per-rastin-dehari/60%Daily2016-11-19 20:18
https://kosova-info.com/unitedi-barazoi-me-arsenalin-ja-cfare-i-ka-bere-maradona-mourinhos-foto/60%Daily2016-11-19 20:17
https://kosova-info.com/dyvjecari-i-koalicionit-qeverises-ldk-pdk/60%Daily2016-11-19 20:15
https://kosova-info.com/dyvjecari-i-koalicionit-qeverises-ldk-pdk/60%Daily2016-11-19 20:15
https://kosova-info.com/dyvjecari-i-koalicionit-qeverises-ldk-pdk/60%Daily2016-11-19 20:15
https://kosova-info.com/keto-5-vende-te-botes-nuk-lejohen-te-vizitohen-nga-asnje-njeri/60%Daily2016-11-19 20:13
https://kosova-info.com/jonida-vokshi-vendos-te-beje-nje-udhetim-pas-premieres-se-filmit-video/60%Daily2016-11-19 19:48
https://kosova-info.com/shenojne-rritje-ne-evrope-krimet-e-urrejtjes-kunder-myslimaneve/60%Daily2016-11-19 19:35
https://kosova-info.com/tirana-zbukurohet-per-festat-e-fundvitit-video/60%Daily2016-11-19 19:27
https://kosova-info.com/borussia-dortmund-gjunjezon-bayern-munichin-ia-shkakton-humbjen-e-pare/60%Daily2016-11-19 19:25
https://kosova-info.com/tahiri-nikoliqi-ka-shikim-te-mbrapsht-vec-rusine-e-sheh-video/60%Daily2016-11-19 19:20
https://kosova-info.com/tkz-injorojne-edhe-nje-here-fshf-ne-ja-cfare-bejne-plisat-foto/60%Daily2016-11-19 19:15
https://kosova-info.com/ekskluzive-tuna-dhe-patrisi-po-martohen-foto/60%Daily2016-11-19 19:11
https://kosova-info.com/ekskluzive-tuna-dhe-patrisi-po-martohen-foto/60%Daily2016-11-19 19:11
https://kosova-info.com/ekspertet-evoluimi-i-isis-dhe-kercenimi-ne-ballkan/60%Daily2016-11-19 19:00
https://kosova-info.com/foto-e-rralle-e-rexhep-selimit-me-uniforme-te-uck-se-foto/60%Daily2016-11-19 18:59
https://kosova-info.com/zvicra-thote-se-avionet-e-saj-kryen-kontroll-te-zakonshme-ndaj-avionit-rus/60%Daily2016-11-19 18:52
https://kosova-info.com/ja-si-sterviten-forcat-elitare-te-policise-se-kines-video/60%Daily2016-11-19 18:37
https://kosova-info.com/zbulohet-se-2ton-eshte-ne-lidhje-me-kolegen-e-tij-kengetare-foto/60%Daily2016-11-19 18:37
https://kosova-info.com/safete-mustafa-nen-emocione-flet-per-te-paren-here-per-ato-cfare-ka-perjetuar-foto/60%Daily2016-11-19 18:28
https://kosova-info.com/nena-shqiptare-qe-i-kaloi-21-vite-ne-qeli-i-lashe-djemte-e-vegjel-kur-te-dal-i-gjej-me-nuse-video/60%Daily2016-11-19 18:26
https://kosova-info.com/akademi-perkujtimore-per-astrit-deharin-ne-kumanove-video/60%Daily2016-11-19 18:21
https://kosova-info.com/heroi-i-malagas-do-te-pranoja-vdekjen-vetem-qe/60%Daily2016-11-19 18:20
https://kosova-info.com/protesta-ne-stamboll-kunder-projektligjit-per-sulme-seksuale-ndaj-femijeve/60%Daily2016-11-19 18:14
https://kosova-info.com/ne-turqi-arrestohen-dy-gazetare-suedeze/60%Daily2016-11-19 18:03
https://kosova-info.com/ne-turqi-arrestohen-dy-gazetare-suedeze/60%Daily2016-11-19 18:03
https://kosova-info.com/enrique-pergezon-lojtaret-per-paraqitjen-ndaj-malagas/60%Daily2016-11-19 17:57
https://kosova-info.com/mourinho-e-harron-barazimin-tallet-keq-me-wengerin/60%Daily2016-11-19 17:47
https://kosova-info.com/obama-dhe-putin-mund-te-takohen-kalimthi-sot-ose-neser-per-cfare-do-diskutojne/60%Daily2016-11-19 17:46
https://kosova-info.com/kameni-ben-pritjen-e-vitit-ne-minuten-e-94-ia-mohoi-golin-neymarit-video/60%Daily2016-11-19 17:32
https://kosova-info.com/do-te-qani-pasi-te-keni-pare-kete-histori-video/60%Daily2016-11-19 17:25
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-ndeshje-basketbolli-keshtu-shperndahen-grushte-ne-shqiperi-video/60%Daily2016-11-19 17:24
https://kosova-info.com/wenger-flet-pas-barazimit-me-unitedin/60%Daily2016-11-19 17:19
https://kosova-info.com/mesazhi-i-vajzes-qe-vdiq-ne-trafik-shkaku-i-telefonit-video/60%Daily2016-11-19 17:14
https://kosova-info.com/malaga-me-dy-lojtare-me-pak-e-ndal-barcen-ne-camp-nou/60%Daily2016-11-19 17:08
https://kosova-info.com/matoshi-shteti-lejon-hetim-te-pavarur-nderkombetar-ne-rastin-dehari/60%Daily2016-11-19 17:06
https://kosova-info.com/komploti-serbo-rus-200-mije-euro-per-te-vrare-ish-kryeministrin-malazez/60%Daily2016-11-19 17:04
https://kosova-info.com/ipeshkvia-e-denon-largimin-nga-puna-te-mesueses-me-mbulese/60%Daily2016-11-19 17:03
https://kosova-info.com/ndryshimi-360-shkalle-i-besa-kokedhimes-ja-si-dukej-ne-fillesat-e-saj-foto/60%Daily2016-11-19 17:02
https://kosova-info.com/laptopi-ubuntu-me-ekran-4k-dhe-grafika-nvidia-gtx-1070-i-cili-kushton-7012-dollar/60%Daily2016-11-19 16:59
https://kosova-info.com/per-11-muaj-96-persona-humben-jeten-ne-aksidente-trafiku/60%Daily2016-11-19 16:55
https://kosova-info.com/mungesen-e-kujt-po-e-ndjen-patrisi-foto/60%Daily2016-11-19 16:47
https://kosova-info.com/bombardimet-ne-aleppo-vrasin-27-civile/60%Daily2016-11-19 16:47
https://kosova-info.com/karton-i-kuq-ne-ndeshjen-barcelona-malaga-video/60%Daily2016-11-19 16:43
https://kosova-info.com/fiton-city-barazon-liverpooli-video/60%Daily2016-11-19 16:42
https://kosova-info.com/droni-mbi-koken-e-edi-rames-ja-kush-jane-djemte-e-guximshem-video/60%Daily2016-11-19 16:40
https://kosova-info.com/droni-mbi-koken-e-edi-rames-ja-kush-jane-djemte-e-guximshem-video/60%Daily2016-11-19 16:40
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-dortmund-bayern-munich/60%Daily2016-11-19 16:33
https://kosova-info.com/crystal-palace-man-city-gol-shokues-video/60%Daily2016-11-19 16:25
https://kosova-info.com/gjermani-ndertohet-mur-kunder-refugjateve/60%Daily2016-11-19 16:25
https://kosova-info.com/nese-lladrovci-behet-kryetar-i-drenasit-kjo-do-te-jete-zonja-e-pare-e-ketij-qyteti-foto/60%Daily2016-11-19 16:23
https://kosova-info.com/greqia-tronditet-serish-nga-termetet-2/60%Daily2016-11-19 16:20
https://kosova-info.com/nderpritet-ndeshja-sunderland-hull-arsyeja-do-tiu-befasoje-video/60%Daily2016-11-19 16:15
https://kosova-info.com/zevendesi-i-trump-pritet-me-protesta-ne-teater/60%Daily2016-11-19 16:06
https://kosova-info.com/52-vjecarja-sfidon-ashper-modelet-e-reja-foto/60%Daily2016-11-19 16:01
https://kosova-info.com/termet-ne-japoni-nuk-dihet-per-te-lenduar/60%Daily2016-11-19 15:58
https://kosova-info.com/vetevendosje-mashtroi-me-mospjesemarrjen-ne-zgjedhjet-e-drenasit-pdk-ja-ia-mori-13-nendege/60%Daily2016-11-19 15:54
https://kosova-info.com/bombardon-migjen-basha-ky-eshte-super-goli-i-tij-video/60%Daily2016-11-19 15:52
https://kosova-info.com/shenon-pas-nje-kohe-te-gjate-yaya-toure-kjo-eshte-festa-e-tij-video/60%Daily2016-11-19 15:46
https://kosova-info.com/rusia-kerkon-sqarime-nga-zvicra-per-shoqerimin-e-avionit-te-saj-ne-hapesiren-zvicerane/60%Daily2016-11-19 15:29
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-i-jep-fund-beqarise-foto/60%Daily2016-11-19 15:25
https://kosova-info.com/nis-sesioni-i-ap-te-nato-s-ministri-turk-cavusoglu-flet-per-sigurine-rajonale/60%Daily2016-11-19 15:11
https://kosova-info.com/per-ty-qe-je-prapa-grilave-keto-kenge-te-njohura-do-te-bejne-te-mendosh-ndryshe-fotovideo/60%Daily2016-11-19 15:10
https://kosova-info.com/mourinho-me-deklarate-speciale-pas-barazimit-me-arsenalin/60%Daily2016-11-19 14:50
https://kosova-info.com/balerina-shqiptare-shfaqet-nudo-foto/60%Daily2016-11-19 14:42
https://kosova-info.com/fitore-e-fc-prishtines-barazojne-drenica-e-gjilani/60%Daily2016-11-19 14:35
https://kosova-info.com/mungon-messi-arsyeja-eshte-e-frikshme-per-tifozet-e-barcelones-foto/60%Daily2016-11-19 14:28
https://kosova-info.com/tuna-poston-foto-nga-materniteti-foto/60%Daily2016-11-19 14:26
https://kosova-info.com/ne-peje-hyn-per-te-blere-nje-kemishe-e-vjedh-telefonin-e-shiteses-video/60%Daily2016-11-19 14:25
https://kosova-info.com/pllaka-komuniste-poshte-zyres-se-shpend-ahmetit-qe-pak-kush-e-ka-pare-sot-shenon-nje-simbolike/60%Daily2016-11-19 14:22
https://kosova-info.com/durres-36-vjecari-vetevritet-me-arme-zjarri/60%Daily2016-11-19 14:11
https://kosova-info.com/fustani-ikone-i-marilyn-monroe-shitet-ne-ankand-per-48-mln-dollare-foto/60%Daily2016-11-19 14:04
https://kosova-info.com/pzap-miraton-ankesen-e-nismas-bazaj-mbetet-ne-gare-per-kryetar-te-drenasit-dokument/60%Daily2016-11-19 13:44
https://kosova-info.com/pzap-miraton-ankesen-e-nismas-bazaj-mbetet-ne-gare-per-kryetar-te-drenasit-dokument/60%Daily2016-11-19 13:44
https://kosova-info.com/hyn-ne-operacion-per-te-bere-buzet-humb-jeten-tragjikisht/60%Daily2016-11-19 13:41
https://kosova-info.com/irak-mbi-62-mije-civile-jane-zhvendosur-qe-nga-fillimi-i-ofensives-ne-mosul/60%Daily2016-11-19 13:31
https://kosova-info.com/irak-mbi-62-mije-civile-jane-zhvendosur-qe-nga-fillimi-i-ofensives-ne-mosul-2/60%Daily2016-11-19 13:31
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-samanta-karavella-para-operacioneve-plastike-foto/60%Daily2016-11-19 13:25
https://kosova-info.com/man-utd-arsenal-pjesa-e-pare-pa-gola-video/60%Daily2016-11-19 13:22
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-nderron-jete-pas-betejes-me-kancerin-foto/60%Daily2016-11-19 13:16
https://kosova-info.com/ozil-ia-ben-bajat-futbollin-carrickut-video/60%Daily2016-11-19 13:14
https://kosova-info.com/bashkatdhetaret-mblidhen-neser-ne-zvicer-per-astrit-deharin/60%Daily2016-11-19 13:12
https://kosova-info.com/mourinho-shperthen-pas-ketij-vendimi-te-gjyqtarit-video/60%Daily2016-11-19 13:10
https://kosova-info.com/te-henen-fillon-fushata-per-zgjedhjet-e-jashtezakonshme/60%Daily2016-11-19 13:01
https://kosova-info.com/jovanovic-nikoliq-te-mos-rrezikoje-rezultatet-e-bisedimeve-me-prishtinen/60%Daily2016-11-19 13:00
https://kosova-info.com/drejtoria-e-arsimit-ne-suhareke-shpall-konkurs-per-150-bursa-shkollimi/60%Daily2016-11-19 12:54
https://kosova-info.com/moyes-ky-ishte-gabimi-im-me-i-madh-ne-man-utd/60%Daily2016-11-19 12:53
https://kosova-info.com/ja-sa-kushton-vetura-qe-ka-blere-era-istrefi-foto/60%Daily2016-11-19 12:52
https://kosova-info.com/mourinho-wenger-shikojeni-cfare-ndodhi-para-ndeshjes-foto/60%Daily2016-11-19 12:45
https://kosova-info.com/vajza-qe-kendon-si-burre-video/60%Daily2016-11-19 12:30
https://kosova-info.com/vajza-qe-kendon-si-burre-video/60%Daily2016-11-19 12:30
https://kosova-info.com/artistja-e-le-fustanin-ne-detin-e-vdekur-ja-si-e-gjen-pas-dy-viteve-video/60%Daily2016-11-19 12:20
https://kosova-info.com/reagon-mpj-pas-arrestimit-te-shofereve-te-saj-nga-autoritetet-greke/60%Daily2016-11-19 12:10
https://kosova-info.com/62-fidane-per-62-deshmore/60%Daily2016-11-19 12:08
https://kosova-info.com/62-fidane-per-62-deshmore/60%Daily2016-11-19 12:08
https://kosova-info.com/njihuni-me-modelen-barbie-te-instagramit-foto/60%Daily2016-11-19 12:06
https://kosova-info.com/njihuni-me-modelen-barbie-te-instagramit-foto-2/60%Daily2016-11-19 12:06
https://kosova-info.com/barcelona-publikon-listen-per-ndeshjen-me-malagan/60%Daily2016-11-19 11:59
https://kosova-info.com/angelina-jolie-flet-per-here-te-pare-qe-nga-ndarja-me-brad-pitt-video/60%Daily2016-11-19 11:56
https://kosova-info.com/lladrovci-ish-anetareve-te-vv-se-nuk-jeni-nga-ata-qe-sulmoni-institucionet-me-arme/60%Daily2016-11-19 11:52
https://kosova-info.com/konfiskime-te-armeve-dhe-narkotikeve/60%Daily2016-11-19 11:47
https://kosova-info.com/mediat-elvana-dhe-flori-divorcohen-foto/60%Daily2016-11-19 11:39
https://kosova-info.com/prishtine-tentoi-ti-depononte-tete-kartemonedha-te-falsifikuara-ne-banke/60%Daily2016-11-19 11:35
https://kosova-info.com/mynih-ndertohet-muri-qe-ndan-refugjatet-me-banoret-lokal/60%Daily2016-11-19 11:29
https://kosova-info.com/era-istrefi-imitohet-ne-programin-e-njohur-te-modes-ne-turqi-video/60%Daily2016-11-19 11:14
https://kosova-info.com/era-istrefi-imitohet-ne-programin-e-njohur-te-modes-ne-turqi-video/60%Daily2016-11-19 11:14
https://kosova-info.com/jennifer-lawrence-sfidon-gravitetin-ne-filmin-e-ri-passengers-video/60%Daily2016-11-19 11:03
https://kosova-info.com/pitt-ka-video-qe-do-ta-demtonin-imazhin-e-jolie/60%Daily2016-11-19 10:43
https://kosova-info.com/presidenti-zbulon-klubin-e-ri-te-verrattit-foto/60%Daily2016-11-19 10:42
https://kosova-info.com/presidenti-zbulon-klubin-e-ri-te-verrattit-foto/60%Daily2016-11-19 10:42
https://kosova-info.com/kruje-zbulohet-garazhi-i-perpunimit-te-hashashit/60%Daily2016-11-19 10:32
https://kosova-info.com/presidenti-i-ri-amerikan-u-paguan-35-milione-dollare-ish-studenteve-qe-i-mashtroi/60%Daily2016-11-19 10:29
https://kosova-info.com/cka-festoi-leonora-jakupi-foto/60%Daily2016-11-19 10:27
https://kosova-info.com/ky-futbollist-do-ta-fitoje-topin-e-arte-foto/60%Daily2016-11-19 10:22
https://kosova-info.com/bruno-mars-publikon-albumin-pas-kater-vjetesh-audio/60%Daily2016-11-19 10:21
https://kosova-info.com/eksperti-holandez-i-terrorizmit-paralajmeron-per-rrezik-ne-evrope/60%Daily2016-11-19 10:17
https://kosova-info.com/trajneri-ishte-ne-konference-per-media-por-ndodhi-dicka-e-cuditshme-video/60%Daily2016-11-19 10:08
https://kosova-info.com/punetoret-e-shpend-ahmetit-thyejne-deren-e-shkolles-drejtoresha-futet-me-dhune-ne-zyre/60%Daily2016-11-19 09:43
https://kosova-info.com/ujkani-zbulon-nje-sekret-ne-perfaqesuesen-e-kosoves/60%Daily2016-11-19 09:30
https://kosova-info.com/real-madrid-transferon-shokun-e-messit-nga-serie-a-foto/60%Daily2016-11-19 09:26
https://kosova-info.com/kuvendi-ne-krizen-me-te-madhe-te-vendimmarrjes/60%Daily2016-11-19 09:19
https://kosova-info.com/dy-artistet-e-njohura-shqiptare-mike-prej-20-vjetesh-foto/60%Daily2016-11-19 09:14
https://kosova-info.com/keshilltari-i-trumpit-do-qe-ta-ekstradoje-gylenin-ne-turqi/60%Daily2016-11-19 09:10
https://kosova-info.com/deshmitari-c-per-rastin-drenica-eulex-i-e-montoi-deklaraten-time-me-kercenuan-ne-emer-te-lushtakut/60%Daily2016-11-19 09:09
https://kosova-info.com/deshmitari-c-per-rastin-drenica-eulex-i-e-montoi-deklaraten-time-me-kercenuan-ne-emer-te-lushtakut/60%Daily2016-11-19 09:09
https://kosova-info.com/shaqiri-xhaka-dhe-behrami-do-te-befasoheni-cfare-kane-bere-per-kosoven/60%Daily2016-11-19 09:04
https://kosova-info.com/per-46-vjecaren-koha-sic-duket-nuk-po-ece-foto/60%Daily2016-11-19 09:01
https://kosova-info.com/kosova-mbledhe-hakere-nga-i-gjithe-rajoni-per-nje-gare-kibernetike/60%Daily2016-11-19 08:46
https://kosova-info.com/greqia-tronditet-serish-nga-termetet/60%Daily2016-11-19 08:37
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmarrsh-protestues-mitrovica-kerkon-drejtesi-per-astritin/60%Daily2016-11-19 08:37
https://kosova-info.com/shuhet-vetevendosje-ne-drenas-kalon-ne-pdk/60%Daily2016-11-19 08:33
https://kosova-info.com/horoskopi-19-nentor-2016/60%Daily2016-11-19 08:17
https://kosova-info.com/kjo-qe-ben-ronaldo-do-tu-pelqeje-edhe-tifozeve-te-barcelones-video/60%Daily2016-11-19 08:08
https://kosova-info.com/monica-bellucci-shfaqet-super-hot-foto/60%Daily2016-11-19 08:04
https://kosova-info.com/kylie-jenner-provokon-serish-me-fotosesionin-e-ri-foto-16/60%Daily2016-11-19 08:00
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-mungon-nje-super-futbollist-foto/60%Daily2016-11-19 07:55
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-barcelones-do-te-urrehet-nga-tifozet-ne-kosove-foto/60%Daily2016-11-19 07:44
https://kosova-info.com/qumeshti-i-arte-menyra-me-e-re-e-dobesimit/60%Daily2016-11-19 07:36
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-rezultati-i-pabesueshem-video/60%Daily2016-11-19 07:33
https://kosova-info.com/dekriminalizimi-i-politikes-veshtire-i-realizueshem/60%Daily2016-11-19 07:31
https://kosova-info.com/femijet-me-te-zgjuar-ata-qe-kane-nenat-ne-pune/60%Daily2016-11-19 07:12
https://kosova-info.com/ministri-shala-ne-bullgari-njohjet-kulturore-ndermjet-shteteve-jane-shume-te-dobishme/60%Daily2016-11-19 07:11
https://kosova-info.com/dy-vellezerit-kosovare-merrnin-nga-4000-franga-per-provimin-e-autoshkolles/60%Daily2016-11-19 07:10
https://kosova-info.com/drenori-drenasi-do-tia-ktheje-shpinen-lladrovcit/60%Daily2016-11-19 07:06
https://kosova-info.com/sllavoj-zhizhek-fitorja-e-trumpit-eshte-zgjim-i-mireseardhur/60%Daily2016-11-19 06:34
https://kosova-info.com/lufta-kunder-terrorizmit-i-ka-kushtuar-pakistanit-118-miliarde-dollare/60%Daily2016-11-19 06:25
https://kosova-info.com/bota-tani-mund-te-ndjehet-e-lehtesuar-zika-virus-shkon-ne-harrese-foto/60%Daily2016-11-18 22:57
https://kosova-info.com/united-arsenal-formacioni-i-kombinuar-me-shume-befasi-foto/60%Daily2016-11-18 22:56
https://kosova-info.com/sela-hashim-thaci-mos-te-perzihet-ne-zgjedhjet-e-maqedonise-video/60%Daily2016-11-18 22:52
https://kosova-info.com/rreth-10-milione-persona-ne-irak-varet-nga-ndihmat/60%Daily2016-11-18 22:51
https://kosova-info.com/rreth-10-milione-persona-ne-irak-varet-nga-ndihmat/60%Daily2016-11-18 22:51
https://kosova-info.com/per-vetem-pese-minuta-pese-ore-bateri/60%Daily2016-11-18 22:47
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-gerrard-behet-trajner-i-kesaj-skuadre-ne-angli/60%Daily2016-11-18 22:46
https://kosova-info.com/putin-paralajmeron-se-po-punojne-per-zhvillimin-e-armeve-te-reja/60%Daily2016-11-18 22:44
https://kosova-info.com/putin-paralajmeron-se-po-punojne-per-zhvillimin-e-armeve-te-reja-2/60%Daily2016-11-18 22:44
https://kosova-info.com/aktoret-e-game-of-thrones-do-te-paguhen-me-shuma-marramendese-ne-sezonat-e-fundit/60%Daily2016-11-18 22:39
https://kosova-info.com/marsh-protestues-mitrovica-kerkon-drejtesi-per-astritin/60%Daily2016-11-18 22:36
https://kosova-info.com/kumanove-babai-perdhunon-te-bijen-12-vjecare/60%Daily2016-11-18 22:34
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-qe-sa-vite-nuk-ka-fituar-arsenali-ne-old-trafford-video/60%Daily2016-11-18 22:34
https://kosova-info.com/dorasi-i-nje-vrasje-ne-kosove-ka-nje-mesazh-te-fuqishem-video/60%Daily2016-11-18 22:25
https://kosova-info.com/pirlos-i-mbetet-merak-qe-se-permbushi-endrren-e-tij/60%Daily2016-11-18 22:19
https://kosova-info.com/linda-tregon-muskujt-foto/60%Daily2016-11-18 22:17
https://kosova-info.com/arsim-bajrami-rikthehet-ne-vendin-ku-ndoqi-mesimet-video/60%Daily2016-11-18 22:15
https://kosova-info.com/marc-anthony-ndahet-nga-gruaja-pas-puthjes-me-jlo-video/60%Daily2016-11-18 22:14
https://kosova-info.com/trump-do-ta-ndihmoje-shume-serbine-mendojne-serbet/60%Daily2016-11-18 22:09
https://kosova-info.com/valdete-daka-se-pari-reforma-zgjedhore-pastaj-te-mbahen-zgjedhjet/60%Daily2016-11-18 22:00
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-djibril-cisse-ja-sa-poshte-ka-perfunduar/60%Daily2016-11-18 21:57
https://kosova-info.com/jeni-super-e-angazhuar-me-pune-nje-lajm-i-mire-vjen-per-ju-nga-universiteti-i-oksfordit/60%Daily2016-11-18 21:53
https://kosova-info.com/rita-i-uron-ditelindjen-dhe-i-kerkon-falje-vellait-foto/60%Daily2016-11-18 21:43
https://kosova-info.com/fjalimi-emocionues-dhe-me-lot-i-ronaldos-pas-triumfit-ne-euro-2016-video/60%Daily2016-11-18 21:36
https://kosova-info.com/vazhdon-marshimi-i-rb-leipzigut-mposht-edhe-leverkusenin-merr-kreun/60%Daily2016-11-18 21:21
https://kosova-info.com/tusk-fton-trumpin-ne-nje-mbledhje-be-shba/60%Daily2016-11-18 21:16
https://kosova-info.com/chomsky-trumpi-rrezikon-njerezimin-partia-republikane-tani-eshte-organizata-me-e-rrezikshme/60%Daily2016-11-18 21:13
https://kosova-info.com/super-mario-run-debuton-ne-ios-me-15-dhjetor/60%Daily2016-11-18 21:13
https://kosova-info.com/lideret-boteror-ashtu-sic-nuk-i-keni-pare-foto/60%Daily2016-11-18 21:04
https://kosova-info.com/video-ne-stop-drejtoresha-me-mban-nje-pjese-te-rroges/60%Daily2016-11-18 21:00
https://kosova-info.com/kenget-e-kengetarit-kosovar-po-disponojne-mustafin-para-ndeshjes-me-unitedin-foto/60%Daily2016-11-18 20:54
https://kosova-info.com/balotelli-e-ndez-derbin-e-milanos-provokon-keq-tifozet-e-interit-foto/60%Daily2016-11-18 20:42
https://kosova-info.com/kelmendi-partia-fjala-do-garoj-e-vetme-ne-zgjedhjet-nacionale-video/60%Daily2016-11-18 20:39
https://kosova-info.com/pse-ndihemi-te-lodhur-pas-buke/60%Daily2016-11-18 20:27
https://kosova-info.com/de-biasi-ja-cfare-i-beri-kombetarja-rikes-dhe-irides-foto/60%Daily2016-11-18 20:25
https://kosova-info.com/sa-gjate-duhet-ti-pastroni-duart/60%Daily2016-11-18 20:16
https://kosova-info.com/tronditet-ekipi-i-obames-nga-ajo-qe-pa-dhe-degjoi-nga-ekipi-i-trumpit/60%Daily2016-11-18 20:15
https://kosova-info.com/zanfina-me-fjale-prekese-per-ndarjen-nga-jeta-te-xhaxhait-foto/60%Daily2016-11-18 20:05
https://kosova-info.com/luana-seksi-ne-fotosesionin-e-ri-fotovideo/60%Daily2016-11-18 19:52
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-dasma-shume-shpejt-sot-provova-fustanin-e-bardhe/60%Daily2016-11-18 19:40
https://kosova-info.com/15-yjet-me-te-cilet-skuadrat-mund-te-nenshkruajne-ne-janar-per-ti-transferuar-falas-ne-qershor/60%Daily2016-11-18 19:35
https://kosova-info.com/kujt-ti-besohet-daciq-thirrjet-kosove-serbi-do-te-jene-lokale-tahiri-do-te-jene-nderkombetare/60%Daily2016-11-18 19:31
https://kosova-info.com/matoshi-te-flasin-ekspertet-e-propozuar-nga-familja-dehari-vv-nuk-e-fiton-asnje-vote-me-kete-tragjedi/60%Daily2016-11-18 19:30
https://kosova-info.com/me-ne-fund-stoltenberg-flet-me-trumpin-per-nato-n-rezultatet-jane/60%Daily2016-11-18 19:30
https://kosova-info.com/beteja-ligjore-per-brexit-skocia-e-uellsi-mund-te-nderhyjne/60%Daily2016-11-18 19:29
https://kosova-info.com/beteja-ligjore-per-brexit-skocia-e-uellsi-mund-te-nderhyjne/60%Daily2016-11-18 19:29
https://kosova-info.com/konfirmon-besniku-shume-shpejte-del-kenga-e-2po2-ft-unikkatil-foto/60%Daily2016-11-18 19:20
https://kosova-info.com/enrique-ve-kete-kusht-per-te-pare-ndeshjen-atletico-real/60%Daily2016-11-18 19:17
https://kosova-info.com/shoqeria-civile-u-kerkon-veprim-organizatave-nderkombetare-per-rastin-dehari/60%Daily2016-11-18 19:15
https://kosova-info.com/shoqeria-civile-u-kerkon-veprim-organizatave-nderkombetare-per-rastin-dehari/60%Daily2016-11-18 19:15
https://kosova-info.com/rreshqet-dheu-ne-nje-miniere-ne-turqi-ka-viktima-dhe-te-bllokuar/60%Daily2016-11-18 19:10
https://kosova-info.com/samiti-i-diaspores-ne-tirane-thaci-e-kemi-obligim-si-shtete-qe-te-ruajme-identitetin-e-diaspores/60%Daily2016-11-18 19:07
https://kosova-info.com/ideja-e-cmendur-e-milanit-largohet-bacca-vjen-ky-sulmues-foto/60%Daily2016-11-18 18:53
https://kosova-info.com/greqi-30-muaj-burg-me-kusht-dy-shofereve-te-mpj-se/60%Daily2016-11-18 18:52
https://kosova-info.com/nicole-kidman-lufta-ne-kosove-me-preku-vendosa-ti-ndihmoj/60%Daily2016-11-18 18:49
https://kosova-info.com/trump-zgjedh-drejtorin-e-cia-s-dhe-prokurorin-e-pergjithshem/60%Daily2016-11-18 18:49
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-nevojitet-urgjent-hetim-i-pavarur-per-vdekjen-e-astritit/60%Daily2016-11-18 18:39
https://kosova-info.com/xhamia-jashte-kontrollit-as-imami-i-ri-nuk-njihet-nga-kmsh-video/60%Daily2016-11-18 18:34
https://kosova-info.com/jo-thjesht-photoshop-por-edhe-shume-fantazi-foto/60%Daily2016-11-18 18:32
https://kosova-info.com/nurnbergu-nuk-e-fton-enis-alushin-shkaku-i-kosoves-foto/60%Daily2016-11-18 18:28
https://kosova-info.com/fisnik-ismailit-i-vdes-baba/60%Daily2016-11-18 18:13
https://kosova-info.com/a-e-meriton-messi-topin-e-arte-enrique-vjen-me-pergjigje-qesharake/60%Daily2016-11-18 18:13
https://kosova-info.com/200-mije-euro-ishte-paguar-vrasesi-i-gjukanoviqit-identifikohen-dy-ruse/60%Daily2016-11-18 18:12
https://kosova-info.com/talent-garden-prfiton-12-milion-euro-investim-pr-t-zgjeruar-prezencn-n-europ/60%Daily2016-11-18 17:12
https://kosova-info.com/de-biasi-tregon-se-si-iu-hoq-nga-duart-stoli-i-italise/60%Daily2016-11-18 17:54
https://kosova-info.com/sozia-e-megan-fox-brazilianja-qe-po-mahnit-instagramin-foto/60%Daily2016-11-18 17:35
https://kosova-info.com/diego-simeone-flet-per-derbin-atletico-real/60%Daily2016-11-18 17:29
https://kosova-info.com/samsung-lanoi-versionin-e-dyt-eksperimental-t-android-7-0-n-s7-dhe-s7-edge/60%Daily2016-11-18 16:55
https://kosova-info.com/hazard-ja-kur-largohem-nga-chelsea/60%Daily2016-11-18 17:16
https://kosova-info.com/kjo-video-deshmon-te-verteten-e-shtatzenise-se-elvana-gjates-video/60%Daily2016-11-18 17:12
https://kosova-info.com/kjo-video-deshmon-te-verteten-e-shtatzenise-se-elvana-gjates-video/60%Daily2016-11-18 17:12
https://kosova-info.com/riza-smaka-koalicioni-aak-nisma-akr-eshte-i-pashmangshem-video/60%Daily2016-11-18 17:08
https://kosova-info.com/avokati-i-familjes-dehari-tome-gashi-nuk-i-besojme-raportit-qe-konstaton-vetevrasjen-e-astritit/60%Daily2016-11-18 17:06
https://kosova-info.com/zidane-i-kunderpergjigjet-enriques/60%Daily2016-11-18 17:00
https://kosova-info.com/vogelushja-e-cila-po-cilesohet-si-me-e-bukura-ne-bote-foto/60%Daily2016-11-18 16:59
https://kosova-info.com/greg-delawie-kerkon-hetim-te-evazionit-ne-tatime/60%Daily2016-11-18 16:56
https://kosova-info.com/xhaka-me-mesazh-emocionues-para-derbit-me-manchester-unitedin-foto/60%Daily2016-11-18 16:45
https://kosova-info.com/katr-chromebook-t-rinj-i-bashkohen-lists-s-laptopve-q-mund-t-instalojn-aplikacionet-android/60%Daily2016-11-18 16:47
https://kosova-info.com/shihni-si-festojne-dy-trimat-e-partise-ne-diten-e-clirimit-te-tiranes-foto/60%Daily2016-11-18 16:37
https://kosova-info.com/martesat-tradicionale-neper-bote-foto/60%Daily2016-11-18 16:35
https://kosova-info.com/conte-qeteson-tifozet-keta-dy-lojtare-nuk-largohen-nga-chelsea/60%Daily2016-11-18 16:29
https://kosova-info.com/fansat-e-ulerijne-kanyen-ne-koncert-pasi-thote-se-do-te-votonte-per-trumpin-video/60%Daily2016-11-18 16:19
https://kosova-info.com/guardiola-zbulon-skandalin-e-madh-qe-i-ka-ndodhur/60%Daily2016-11-18 16:16
https://kosova-info.com/tre-kompani-do-te-ndertojne-digat-e-lumit-shkumbin-ne-tetove-2/60%Daily2016-11-18 15:57
https://kosova-info.com/britney-spears-vjen-seksi-ne-videoklipin-e-ri-video/60%Daily2016-11-18 15:55
https://kosova-info.com/shkoder-gjendet-trupi-i-pajete-i-gruas-se-zhdukur-10-dite-me-pare/60%Daily2016-11-18 15:50
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-interit-ja-cfare-duam-ndaj-milanit/60%Daily2016-11-18 15:47
https://kosova-info.com/mickey-mouse-feston-ditelindjen-e-88-te-ja-disa-fakte-per-personazhin-e-njohur-foto/60%Daily2016-11-18 15:42
https://kosova-info.com/ja-cfare-moti-do-te-mbaj-kete-vikend/60%Daily2016-11-18 15:33
https://kosova-info.com/juventus-pescara-lajm-fantastik-per-rey-manaj/60%Daily2016-11-18 15:31
https://kosova-info.com/menyren-se-si-savasi-e-trajton-te-dashuren-e-enderrojne-te-gjitha-femrat-foto/60%Daily2016-11-18 15:16
https://kosova-info.com/smundja-e-prekjes-u-kushton-konsumatorve-t-iphone-6-plus-149-dollar/60%Daily2016-11-18 14:50
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-e-sean-paul-me-dua-lipen-audio/60%Daily2016-11-18 15:08
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-ndryshon-pamje-nuk-do-ta-njihni-foto/60%Daily2016-11-18 14:51
https://kosova-info.com/digjet-vetura-ne-mes-te-prishtines-foto/60%Daily2016-11-18 14:45
https://kosova-info.com/pritet-publikimi-i-raportit-te-obduksionit-te-astrit-deharit/60%Daily2016-11-18 14:44
https://kosova-info.com/shqetesimi-baltik-putin-mund-ta-testoje-nato-n/60%Daily2016-11-18 14:39
https://kosova-info.com/merkel-n-epokn-dixhitale-t-vjetrit-duhet-t-msojn-nga-t-rinjt/60%Daily2016-11-18 14:37
https://kosova-info.com/skandaloze-cfare-u-ka-bere-policia-tifozeve-shqiptare-kunder-izraelit-foto/60%Daily2016-11-18 14:22
https://kosova-info.com/apple-e-ruan-historine-e-thirrjeve-ne-icloud/60%Daily2016-11-18 14:19
https://kosova-info.com/prokuroria-e-njofton-familjen-se-si-vdiq-astrit-dehari/60%Daily2016-11-18 14:06
https://kosova-info.com/prokuroria-e-njofton-familjen-se-si-vdiq-astrit-dehari/60%Daily2016-11-18 14:06
https://kosova-info.com/njerezit-e-mencur-kane-nevoje-per-vetmi/60%Daily2016-11-18 14:03
https://kosova-info.com/vetevritet-aktorja-e-njohur-foto/60%Daily2016-11-18 13:40
https://kosova-info.com/vetevritet-aktorja-e-njohur-foto/60%Daily2016-11-18 13:40
https://kosova-info.com/vetevritet-aktorja-e-njohur-foto-2/60%Daily2016-11-18 13:40
https://kosova-info.com/enrique-atletico-madrid-real-madrid-ky-ekip-dua-te-mposhtet-ne-derbi/60%Daily2016-11-18 13:38
https://kosova-info.com/donald-trump-i-ofron-postin-e-drejtorit-te-cia-s-kongresmenit-republikan-mike-pompeo/60%Daily2016-11-18 13:32
https://kosova-info.com/ikd-kpk-ja-nuk-ka-argument-te-bind-publikun-per-skadimin-e-mandatit-te-idain-smailji/60%Daily2016-11-18 13:22
https://kosova-info.com/histori-tronditese-del-ne-gjyq-hiena-qe-zhvirgjeronte-femijet/60%Daily2016-11-18 13:19
https://kosova-info.com/histori-tronditese-del-ne-gjyq-hiena-qe-zhvirgjeronte-femijet/60%Daily2016-11-18 13:19
https://kosova-info.com/denohet-rooney/60%Daily2016-11-18 13:14
https://kosova-info.com/ndalohen-tre-shqiptare-ne-greqi-me-63-kilograme-hashash/60%Daily2016-11-18 13:14
https://kosova-info.com/200000-dollar-pr-ata-q-provojn-se-ms-dos-sht-kopjuar-nga-microsoft/60%Daily2016-11-18 13:14
https://kosova-info.com/shba-dhe-ukraina-e-kundershtojne-propozimin-rus-per-nazizmin/60%Daily2016-11-18 13:03
https://kosova-info.com/perfundon-e-qete-protesta-ne-skenderaj-kunder-denimit-te-drenica1/60%Daily2016-11-18 12:53
https://kosova-info.com/gerrard-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-11-18 12:47
https://kosova-info.com/begaj-arsimtarja-i-ka-plotesuar-kushtet-ligjerisht-nuk-eshte-problem-mbulesa/60%Daily2016-11-18 12:36
https://kosova-info.com/gili-e-ka-uruar-publikisht-bashkeshortin-per-ditelindje-foto/60%Daily2016-11-18 12:24
https://kosova-info.com/mourinho-largon-nje-futbollist-nga-man-utd-foto-2/60%Daily2016-11-18 12:20
https://kosova-info.com/masht-vetevendosje-te-mos-ushtroje-presion-ndaj-nxenesve/60%Daily2016-11-18 12:18
https://kosova-info.com/masht-vetevendosje-te-mos-ushtroje-presion-ndaj-nxenesve/60%Daily2016-11-18 12:18
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-sot-feston-ditelindjen-ja-sa-vjet-mbushi-foto/60%Daily2016-11-18 12:18
https://kosova-info.com/ligji-per-veteranet-rrezikon-100-milione-euro-te-marreveshjes-ne-mes-fmn-se-dhe-qeverise/60%Daily2016-11-18 12:16
https://kosova-info.com/%e2%80%8bvetevendosje-e-pakenaqur-edhe-me-prokurorin-qe-po-heton-vdekjen-e-deharit/60%Daily2016-11-18 12:12
https://kosova-info.com/capital-t-ne-studio-me-messin-foto/60%Daily2016-11-18 12:11
https://kosova-info.com/ekskluzive-shkurte-fejza-me-tri-projekte-te-reja-muzikore/60%Daily2016-11-18 12:06
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-zbulon-perforcimin-e-ri-te-barcelones-foto/60%Daily2016-11-18 12:03
https://kosova-info.com/kqz-ka-certifikuar-5-subjekte-politike-dhe-2-kandidate-te-pavarur-ne-drenas/60%Daily2016-11-18 11:56
https://kosova-info.com/messi-kjo-eshte-ajo-cfare-dua-per-te-mos-u-larguar-nga-barcelona/60%Daily2016-11-18 11:53
https://kosova-info.com/messi-kjo-eshte-ajo-cfare-dua-per-te-mos-u-larguar-nga-barcelona/60%Daily2016-11-18 11:53
https://kosova-info.com/messi-kjo-eshte-ajo-cfare-dua-per-te-mos-u-larguar-nga-barcelona-2/60%Daily2016-11-18 11:53
https://kosova-info.com/arrestohen-73-akademike-ne-stamboll/60%Daily2016-11-18 11:45
https://kosova-info.com/schweinsteiger-ky-eshe-klubi-ku-dua-te-luaj-foto/60%Daily2016-11-18 11:35
https://kosova-info.com/schweinsteiger-ky-eshe-klubi-ku-dua-te-luaj-foto/60%Daily2016-11-18 11:35
https://kosova-info.com/lavrov-ushtria-ruse-nuk-ka-ndermarre-sulme-ne-alepo/60%Daily2016-11-18 11:26
https://kosova-info.com/lavrov-ushtria-ruse-nuk-ka-ndermarre-sulme-ne-alepo/60%Daily2016-11-18 11:26
https://kosova-info.com/lavrov-ushtria-ruse-nuk-ka-ndermarre-sulme-ne-alepo/60%Daily2016-11-18 11:26
https://kosova-info.com/lavrov-ushtria-ruse-nuk-ka-ndermarre-sulme-ne-alepo/60%Daily2016-11-18 11:26
https://kosova-info.com/mozilla-lanoi-firefox-focus-nj-aplikacion-q-flet-gjuhn-e-vrtet-t-privatsis/60%Daily2016-11-18 11:24
https://kosova-info.com/e-paimagjinueshmja-ndodhi-j-lo-e-puthe-publikisht-ish-bashkeshortin-fotovideo/60%Daily2016-11-18 11:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-femra-qe-ka-ne-shtrat-guardiola-foto/60%Daily2016-11-18 11:20
https://kosova-info.com/varroset-ish-diktatori-i-filipineve/60%Daily2016-11-18 10:56
https://kosova-info.com/varroset-ish-diktatori-i-filipineve/60%Daily2016-11-18 10:56
https://kosova-info.com/delawie-denoni-zyrtaret-e-perfshire-ne-korrupsion/60%Daily2016-11-18 10:54
https://kosova-info.com/delawie-denoni-zyrtaret-e-perfshire-ne-korrupsion/60%Daily2016-11-18 10:54
https://kosova-info.com/zyrtare-atletico-madrid-ka-lajmin-e-dites-per-griezmann/60%Daily2016-11-18 10:53
https://kosova-info.com/zyrtare-atletico-madrid-ka-lajmin-e-dites-per-griezmann/60%Daily2016-11-18 10:53
https://kosova-info.com/sinan-vllasaliut-i-ik-aeroplani-ky-eshte-disponimi-i-kengetarit-foto/60%Daily2016-11-18 10:49
https://kosova-info.com/sinan-vllasaliut-i-ik-aeroplani-ky-eshte-disponimi-i-kengetarit-foto/60%Daily2016-11-18 10:49
https://kosova-info.com/sinan-vllasaliut-i-ik-aeroplani-ky-eshte-disponimi-i-kengetarit-foto/60%Daily2016-11-18 10:49
https://kosova-info.com/hoti-me-fmn-ne-jemi-pajtuar-per-skemen-e-veteraneve/60%Daily2016-11-18 10:41
https://kosova-info.com/disa-te-lenduar-pasi-nje-person-i-ve-zjarrin-vetes-ne-nje-banke-ne-australi-video/60%Daily2016-11-18 10:41
https://kosova-info.com/gjermania-debon-nje-numer-te-madh-te-azilkerkuesve-nga-ballkani/60%Daily2016-11-18 10:41
https://kosova-info.com/ju-duket-gjithcka-ne-rregull-shikojeni-mire-cfare-ka-ndodhur-video/60%Daily2016-11-18 10:38
https://kosova-info.com/fillimi-i-fundit-volkswagen-shkurton-30-000-vende-pune/60%Daily2016-11-18 10:36
https://kosova-info.com/mcgregor-nokauton-trumpin-video/60%Daily2016-11-18 10:28
https://kosova-info.com/mcgregor-nokauton-trumpin-video/60%Daily2016-11-18 10:28
https://kosova-info.com/gruaja-kerkon-sqarim-pse-po-e-arrestojne-polici-e-godet-me-grusht-video/60%Daily2016-11-18 10:23
https://kosova-info.com/diplomatet-maqedonas-ne-paris-bejne-thirrje-fashiste-dilni-ne-votime-qe-mos-te-fiton-kandidati-shqiptar/60%Daily2016-11-18 10:22
https://kosova-info.com/nuk-kthehem-me-ne-shqiperi-foto/60%Daily2016-11-18 10:19
https://kosova-info.com/producenti-shqiptar-ne-takim-me-ish-te-dashuren-e-ronaldos-foto/60%Daily2016-11-18 10:18
https://kosova-info.com/sot-pritet-te-dalin-rezultatet-e-autopsise-se-astrit-deharit/60%Daily2016-11-18 10:16
https://kosova-info.com/ne-qytetin-rus-mbahet-nje-tubim-ne-mbeshtetje-te-trumpit/60%Daily2016-11-18 10:14
https://kosova-info.com/facebook-premton-m-shum-transparenc-pr-performancn-e-video-reklamave/60%Daily2016-11-18 09:19
https://kosova-info.com/facebook-premton-m-shum-transparenc-pr-performancn-e-video-reklamave/60%Daily2016-11-18 09:19
https://kosova-info.com/man-utd-transferon-sulmues-per-70-milione-euro-foto/60%Daily2016-11-18 10:01
https://kosova-info.com/vellau-i-getit-e-ka-kete-talent-foto/60%Daily2016-11-18 10:00
https://kosova-info.com/pas-nje-perleshje-ne-podujeve-arrestohen-dy-persona/60%Daily2016-11-18 09:58
https://kosova-info.com/ozil-real-madrid-lajm-i-cmendur-nga-spanja/60%Daily2016-11-18 09:52
https://kosova-info.com/ozil-real-madrid-lajm-i-cmendur-nga-spanja-2/60%Daily2016-11-18 09:52
https://kosova-info.com/mustafa-jane-duke-u-hetuar-50-zyrtare-per-korrupsion/60%Daily2016-11-18 09:44
https://kosova-info.com/mustafa-jane-duke-u-hetuar-50-zyrtare-per-korrupsion/60%Daily2016-11-18 09:44
https://kosova-info.com/mustafa-jane-duke-u-hetuar-50-zyrtare-per-korrupsion/60%Daily2016-11-18 09:44
https://kosova-info.com/fabregas-a-je-normal-video/60%Daily2016-11-18 09:41
https://kosova-info.com/thaci-kerkon-efikasitet-me-te-madh-nga-gjyqtaret-dhe-prokuroret-ne-luften-kunder-korrupsionit/60%Daily2016-11-18 09:29
https://kosova-info.com/obama-takon-6-vjecarin-shqiptar-qe-i-shkroi-leter-per-femijen-sirian-fotovideo/60%Daily2016-11-18 09:29
https://kosova-info.com/super-milan-transferon-mesfushorin-e-gjermanise-foto/60%Daily2016-11-18 09:19
https://kosova-info.com/rita-nuk-permbahet-publikon-fotot-pas-aktit-seksual-foto/60%Daily2016-11-18 09:13
https://kosova-info.com/rita-nuk-permbahet-publikon-fotot-pas-aktit-seksual-foto/60%Daily2016-11-18 09:13
https://kosova-info.com/mishi-i-ngrire-qe-nga-viti-1982-arrin-ne-portin-e-malit-te-zi-keto-jane-masat-e-autoriteteve-kosovare/60%Daily2016-11-18 09:12
https://kosova-info.com/njehere-kishte-probleme-me-de-biasin-tani-ndodh-dicka-edhe-me-e-keqe-per-kacen/60%Daily2016-11-18 09:07
https://kosova-info.com/shqiperi-gjysma-e-shpenzimeve-ne-ushqime/60%Daily2016-11-18 09:03
https://kosova-info.com/shqiperi-gjysma-e-shpenzimeve-ne-ushqime-2/60%Daily2016-11-18 09:03
https://kosova-info.com/nj-kask-biiklete-prej-letre-fiton-mimin-dyson/60%Daily2016-11-18 08:21
https://kosova-info.com/pastori-rrefen-castet-e-fundit-te-dr-florit/60%Daily2016-11-18 08:49
https://kosova-info.com/mediat-thone-se-trump-i-ka-ofruar-post-kritikut-te-obames/60%Daily2016-11-18 08:49
https://kosova-info.com/mediat-thone-se-trump-i-ka-ofruar-post-kritikut-te-obames/60%Daily2016-11-18 08:49
https://kosova-info.com/hartat-e-botes-sipas-website-ve-me-te-vizituara/60%Daily2016-11-18 08:46
https://kosova-info.com/florit-i-vjen-nje-mesazh-nga-kengetarja-e-njohur-foto/60%Daily2016-11-18 08:31
https://kosova-info.com/lituania-ne-tension-per-shkak-te-rusise/60%Daily2016-11-18 08:24
https://kosova-info.com/milan-vjen-nje-super-perforcim-nga-liverpool-foto/60%Daily2016-11-18 08:22
https://kosova-info.com/milan-vjen-nje-super-perforcim-nga-liverpool-foto/60%Daily2016-11-18 08:22
https://kosova-info.com/milan-vjen-nje-super-perforcim-nga-liverpool-foto/60%Daily2016-11-18 08:22
https://kosova-info.com/sot-mesohet-renditja-e-partive-dhe-kandidateve-per-zgjedhjet-ne-drenas/60%Daily2016-11-18 08:19
https://kosova-info.com/radhe-te-gjata-per-tabela-te-automjeteve/60%Daily2016-11-18 08:18
https://kosova-info.com/versioni-beta-i-aplikacionit-twitter-n-android-sjell-kodet-qr/60%Daily2016-11-18 08:18
https://kosova-info.com/ja-si-te-mesoni-a-e-keni-gripin-flamen-apo-alergjine/60%Daily2016-11-18 08:17
https://kosova-info.com/kejsi-tola-tregon-se-cfare-ben-per-trup-elegant-foto/60%Daily2016-11-18 08:13
https://kosova-info.com/atletico-madrid-real-madrid-mungon-ronaldo-foto/60%Daily2016-11-18 08:11
https://kosova-info.com/horoskopi-18-nentor-2016/60%Daily2016-11-18 08:07
https://kosova-info.com/irak-rritet-numri-i-te-vdekurve-nga-sulmi-vetevrases-ne-nje-dasme/60%Daily2016-11-18 08:05
https://kosova-info.com/befason-blero-rrit-floket-dhe-i-kap-bistek-foto/60%Daily2016-11-18 08:04
https://kosova-info.com/qkuk-serish-telashe-me-tenderin-e-pastrimit/60%Daily2016-11-18 07:59
https://kosova-info.com/qkuk-serish-telashe-me-tenderin-e-pastrimit/60%Daily2016-11-18 07:59
https://kosova-info.com/qkuk-serish-telashe-me-tenderin-e-pastrimit/60%Daily2016-11-18 07:59
https://kosova-info.com/qkuk-serish-telashe-me-tenderin-e-pastrimit-2/60%Daily2016-11-18 07:59
https://kosova-info.com/qkuk-serish-telashe-me-tenderin-e-pastrimit-3/60%Daily2016-11-18 07:59
https://kosova-info.com/kryeministri-i-japonise-kam-besim-te-madh-tek-trump/60%Daily2016-11-18 07:53
https://kosova-info.com/kryeministri-i-japonise-kam-besim-te-madh-tek-trump-2/60%Daily2016-11-18 07:53
https://kosova-info.com/shakira-mahnitese-ne-videon-e-re-video/60%Daily2016-11-18 07:51
https://kosova-info.com/meshkuj-keni-kujdes-femrat-tradhtojne-kur-nuk-i-ndihmoni-ne-punet-e-shtepise/60%Daily2016-11-18 07:47
https://kosova-info.com/okb-zgjatet-hetimi-nderkombetar-per-sulme-kimike-ne-siri/60%Daily2016-11-18 07:33
https://kosova-info.com/okb-zgjatet-hetimi-nderkombetar-per-sulme-kimike-ne-siri/60%Daily2016-11-18 07:33
https://kosova-info.com/okb-zgjatet-hetimi-nderkombetar-per-sulme-kimike-ne-siri/60%Daily2016-11-18 07:33
https://kosova-info.com/okb-zgjatet-hetimi-nderkombetar-per-sulme-kimike-ne-siri/60%Daily2016-11-18 07:33
https://kosova-info.com/okb-zgjatet-hetimi-nderkombetar-per-sulme-kimike-ne-siri/60%Daily2016-11-18 07:33
https://kosova-info.com/taksat-e-reja-per-automjetet-ja-cfare-ndryshon-ne-ligj-kush-klasifikohet-si-makine-luksi/60%Daily2016-11-18 07:24
https://kosova-info.com/dicaprio-ha-ne-restorantin-e-te-pastreheve/60%Daily2016-11-18 07:21
https://kosova-info.com/dicaprio-ha-ne-restorantin-e-te-pastreheve/60%Daily2016-11-18 07:21
https://kosova-info.com/dicaprio-ha-ne-restorantin-e-te-pastreheve/60%Daily2016-11-18 07:21
https://kosova-info.com/kur-meshkujt-jane-te-stresuar-pelqejne-keto-femra/60%Daily2016-11-18 07:17
https://kosova-info.com/ska-asociacion-pa-shuarjen-e-strukturave-paralele/60%Daily2016-11-18 07:11
https://kosova-info.com/ja-perse-studentja-i-hodhi-boje-ne-koke-ministres-nikolla-rrefimi-prekes-i-24-vjecares/60%Daily2016-11-18 06:45
https://kosova-info.com/ja-perse-studentja-i-hodhi-boje-ne-koke-ministres-nikolla-rrefimi-prekes-i-24-vjecares/60%Daily2016-11-18 06:45
https://kosova-info.com/ja-perse-studentja-i-hodhi-boje-ne-koke-ministres-nikolla-rrefimi-prekes-i-24-vjecares/60%Daily2016-11-18 06:45
https://kosova-info.com/ja-perse-studentja-i-hodhi-boje-ne-koke-ministres-nikolla-rrefimi-prekes-i-24-vjecares/60%Daily2016-11-18 06:45
https://kosova-info.com/5-asyet-perse-ju-bien-floket/60%Daily2016-11-18 06:35
https://kosova-info.com/%e2%80%8bskenderaj-proteston-sot-kunder-denimit-te-luftetareve-te-uck-se/60%Daily2016-11-18 06:10
https://kosova-info.com/%e2%80%8bskenderaj-proteston-sot-kunder-denimit-te-luftetareve-te-uck-se/60%Daily2016-11-18 06:10
https://kosova-info.com/brokoli-fsheh-sekretin-e-rinise-studimet-zbulojne-dicka-interesante/60%Daily2016-11-18 00:56
https://kosova-info.com/kombinimi-i-persosur-per-perqendrim-te-larte-cokollate-e-zeze-me-caj-te-gjelber/60%Daily2016-11-18 00:27
https://kosova-info.com/cfare-perfitimesh-sjell-konsumimi-i-boronices/60%Daily2016-11-18 00:24
https://kosova-info.com/shkencetaret-amerikane-do-ti-ringjallin-te-vdekurit/60%Daily2016-11-18 00:11
https://kosova-info.com/studim-njerezit-e-mencur-pelqejne-te-qendrojne-vetem/60%Daily2016-11-18 00:08
https://kosova-info.com/kosi-ul-rrezikun-e-prekjes-nga-diabeti/60%Daily2016-11-17 23:35
https://kosova-info.com/59-vjecarja-ben-tatuazh-ne-gjoks-per-mourinhon-fle-ne-shtrat-me-foton-e-tij/60%Daily2016-11-17 23:09
https://kosova-info.com/leng-me-limon-e-hudher-per-zemer-te-shendetshme/60%Daily2016-11-17 23:07
https://kosova-info.com/aktorja-kidman-pas-dhunes-ne-kosove-vendosa-te-ndihmoj/60%Daily2016-11-17 23:03
https://kosova-info.com/nga-zemra-e-bashkimit-evropian-ne-zemer-te-isis-640-terroriste/60%Daily2016-11-17 23:01
https://kosova-info.com/bella-hadid-i-vjedh-rrobat-e-gigit/60%Daily2016-11-17 23:00
https://kosova-info.com/shala-ja-pse-shteti-ka-pergjegjesi-per-vdekjen-e-deharit/60%Daily2016-11-17 22:56
https://kosova-info.com/ja-cfare-mund-tiu-ndodhe-nese-konsumoni-shume-kafe/60%Daily2016-11-17 22:56
https://kosova-info.com/arma-me-e-fuqishme-e-historise-si-funksionon-valixhja-e-zeze-e-presidentit-te-shba-ve/60%Daily2016-11-17 22:52
https://kosova-info.com/skuadra-e-superliges-tre-muaj-pa-paga-shikoni-vendimin-e-futbollisteve/60%Daily2016-11-17 22:49
https://kosova-info.com/ju-mungojne-telefonat-e-vjeter-mobile-keto-ishin-vecorite-e-tyre/60%Daily2016-11-17 22:49
https://kosova-info.com/aksident-ne-aksin-bulqize-peshkopi-nje-viktime/60%Daily2016-11-17 22:47
https://kosova-info.com/alaba-barcelona-zbulohet-arsyeja-e-deshtimit-te-transferimit/60%Daily2016-11-17 22:34
https://kosova-info.com/dy-vjet-pa-dr-florin-koleget-e-kujtojne-video/60%Daily2016-11-17 22:33
https://kosova-info.com/itali-kapen-17-thase-me-marijuane-me-vlere-2-milione-euro-dyshohet-se-vinte-nga-shqiperia/60%Daily2016-11-17 22:30
https://kosova-info.com/qualcomm-perqafon-arkitekturen-10-nanometer-me-snapdragon-835/60%Daily2016-11-17 22:23
https://kosova-info.com/veseli-tregon-pse-u-mbajt-sonte-mbledhja-e-kryesise/60%Daily2016-11-17 22:19
https://kosova-info.com/15-yjet-qe-mund-te-transferohen-pa-asnje-cent-ne-qershor-foto/60%Daily2016-11-17 22:16
https://kosova-info.com/tani-mund-te-perdoresh-skype-edhe-pa-qene-i-regjistruar/60%Daily2016-11-17 22:16
https://kosova-info.com/era-istrefi-i-ben-vetes-nje-dhurate-luksoze-foto/60%Daily2016-11-17 22:12
https://kosova-info.com/flasin-myslimanet-pas-zgjedhjes-se-donald-trump-president-jemi-ne-ankthin-me-te-madh/60%Daily2016-11-17 22:07
https://kosova-info.com/te-famshmet-qe-duken-me-bukur-me-floke-me-ngjyre-te-erret-foto/60%Daily2016-11-17 22:02
https://kosova-info.com/o-connell-korrupsioni-problem-ne-kosove-duhet-trajtim-serioz-nga-njerez-te-ndershem/60%Daily2016-11-17 22:00
https://kosova-info.com/tragjedi-ne-shkup-nje-i-vdekur-nga-eksplodimi-i-bomboles-se-gazit-video/60%Daily2016-11-17 21:54
https://kosova-info.com/gjigantja-karlie-kloss-foto/60%Daily2016-11-17 21:50
https://kosova-info.com/be-ia-heq-vizat-ukraines-kosoven-e-le-ne-pritje/60%Daily2016-11-17 21:47
https://kosova-info.com/barcelona-apelon-per-kartonin-e-verdhe-te-messit-vjen-pergjigjja/60%Daily2016-11-17 21:45
https://kosova-info.com/si-mendon-ramiz-kelmendi-ta-punesoje-krejt-kosoven-video/60%Daily2016-11-17 21:41
https://kosova-info.com/kosovaret-do-te-pergjohen-nga-serbia/60%Daily2016-11-17 21:32
https://kosova-info.com/gashi-merr-nje-lajm-te-jashtezakonshem/60%Daily2016-11-17 21:22
https://kosova-info.com/shperthen-kamioni-me-nafte-ne-mozambik-70-te-vrare/60%Daily2016-11-17 21:10
https://kosova-info.com/shperthen-kamioni-me-nafte-ne-mozambik-70-te-vrare/60%Daily2016-11-17 21:10
https://kosova-info.com/engel-kosova-parandaloi-sulmin-terrorist-ndaj-kombetares-se-izraelit/60%Daily2016-11-17 21:09
https://kosova-info.com/rama-kushtetuesja-mund-te-pengoje-vettingun/60%Daily2016-11-17 21:00
https://kosova-info.com/rrefehet-ali-ahmeti-ja-kush-qendron-prapa-rastit-kumanova-video/60%Daily2016-11-17 21:00
https://kosova-info.com/rrefehet-ali-ahmeti-ja-kush-qendron-prapa-rastit-kumanova-video/60%Daily2016-11-17 21:00
https://kosova-info.com/albi-nako-e-adhuron-klaudia-pepen-ja-si-e-shpreh-foto/60%Daily2016-11-17 20:59
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kombetares-perjeton-nencmimin-me-te-madh-ne-karriere/60%Daily2016-11-17 20:58
https://kosova-info.com/mergim-lushtaku-ka-njerez-ne-pdk-qe-e-duan-babane-tim-ne-burg/60%Daily2016-11-17 20:52
https://kosova-info.com/justin-bieber-qan-gjate-performances-ne-koncert-video/60%Daily2016-11-17 20:42
https://kosova-info.com/befason-mourinho-ia-merr-realit-yllin-e-madh-foto/60%Daily2016-11-17 20:38
https://kosova-info.com/brenda-nje-ore-te-vetme-facebook-fitoi-3-4-miliarde-dollare/60%Daily2016-11-17 20:28
https://kosova-info.com/genci-tregon-se-kush-do-te-behet-president-i-ardhshem-i-shba-ve/60%Daily2016-11-17 20:25
https://kosova-info.com/ndertimet-pa-leje-ne-peje-dyshohet-drejtori-i-inspektoratit/60%Daily2016-11-17 20:21
https://kosova-info.com/nj-imam-dhe-nj-famullitar-promovojn-harmonin-ndrfetare-n-nj-reklam-t-amazon/60%Daily2016-11-17 20:38
https://kosova-info.com/binjaket-e-modes-kush-duket-me-bukur/60%Daily2016-11-17 20:09
https://kosova-info.com/maja-kocijanciq-ska-riformulim-te-marreveshjes-per-kodin-telefonik-mediat-serbe-te-mos-shpifin/60%Daily2016-11-17 20:06
https://kosova-info.com/volejbollisti-serb-tha-kosova-eshte-serbi-shikoni-cfare-do-ti-bejne-tifozet-e-drenices-foto/60%Daily2016-11-17 20:00
https://kosova-info.com/qualcomm-prqafon-arkitekturn-10-nanometr-me-snapdragon-835/60%Daily2016-11-17 19:58
https://kosova-info.com/rikthehet-west-side-family-do-te-sjellin-kenge-qe-dr-flori-ka-lene-gati/60%Daily2016-11-17 19:53
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s8-do-te-kete-ekran-me-prekje-3d/60%Daily2016-11-17 19:49
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-sulmi-ne-dasme-12-te-vdekur-35-te-plagosur/60%Daily2016-11-17 19:41
https://kosova-info.com/grupi-i-njohur-per-futjen-fshehurazi-ne-stadiume-futet-ne-camp-nou-ne-menyre-epike/60%Daily2016-11-17 19:37
https://kosova-info.com/rusia-bllokon-qasjen-n-linkedin-shkak-ligjet-e-privatsis/60%Daily2016-11-17 19:36
https://kosova-info.com/aksident-i-tmerrshem-autobusi-i-kalon-siper-vetures-dhe-vret-3-persona-fotovideo-18/60%Daily2016-11-17 19:33
https://kosova-info.com/kremlini-e-akuzon-administraten-obama-per-demtim-te-lidhjeve/60%Daily2016-11-17 19:30
https://kosova-info.com/tara-e-bashkon-bleron-dhe-teuten-me-kengen-e-re/60%Daily2016-11-17 19:21
https://kosova-info.com/trazira-ne-athine-anarkistet-perleshen-me-policine/60%Daily2016-11-17 19:15
https://kosova-info.com/ndryshon-gjithcka-dybala-vjen-me-nje-lajm-te-papritur/60%Daily2016-11-17 19:11
https://kosova-info.com/ndryshon-gjithcka-dybala-vjen-me-nje-lajm-te-papritur/60%Daily2016-11-17 19:11
https://kosova-info.com/te-rinjte-e-pdk-se-i-fishkellejne-naim-bazajt-kadri-veseli-i-qeteson/60%Daily2016-11-17 19:07
https://kosova-info.com/mustafa-per-korrupsionin-kosova-ka-gjendjen-me-te-mire-nga-te-gjitha-vendet-e-rajonit/60%Daily2016-11-17 19:04
https://kosova-info.com/mustafa-per-korrupsionin-kosova-ka-gjendjen-me-te-mire-nga-te-gjitha-vendet-e-rajonit/60%Daily2016-11-17 19:04
https://kosova-info.com/mjeket-nuk-e-operojne-arsyeja-do-tju-habise/60%Daily2016-11-17 18:57
https://kosova-info.com/beteja-per-mosulin-moti-i-keq-ndal-ofensiven/60%Daily2016-11-17 18:55
https://kosova-info.com/gotovina-emerohet-keshilltar-per-siguri-kombetare-ne-kroaci-reagime-te-ashpra-ne-serbi/60%Daily2016-11-17 18:54
https://kosova-info.com/aplikacioni-i-ri-microsoft-ndihmon-t-prekurit-nga-verbria-e-ngjyrave/60%Daily2016-11-17 19:44
https://kosova-info.com/projekti-i-ri-i-infantinos-shume-pozitiv-per-kosoven-dhe-shqiperine/60%Daily2016-11-17 18:46
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-dhe-ingrit-gjoni-publikojne-bashkepunimin-faji-video/60%Daily2016-11-17 18:45
https://kosova-info.com/protestuesit-ne-brazil-kerkojne-regjim-ushtarak/60%Daily2016-11-17 18:40
https://kosova-info.com/protestuesit-ne-brazil-kerkojne-regjim-ushtarak-2/60%Daily2016-11-17 18:40
https://kosova-info.com/elinel-publikon-kenge-te-re-video/60%Daily2016-11-17 18:33
https://kosova-info.com/business-insider-kosova-ne-listen-e-17-shteteve-me-te-lehta-per-te-nisur-nje-biznes/60%Daily2016-11-17 18:33
https://kosova-info.com/i-hedhin-salce-ministres-se-arsimit-te-shqiperise-video/60%Daily2016-11-17 18:21
https://kosova-info.com/shakira-publikon-video-pique-shkruan-qe-ajo-eshte-shume-seksi-video/60%Daily2016-11-17 18:20
https://kosova-info.com/shakira-publikon-video-pique-shkruan-qe-ajo-eshte-shume-seksi-video-2/60%Daily2016-11-17 18:20
https://kosova-info.com/val-maloku-shfaqet-ne-trailerin-e-filmit-hollivudian-video/60%Daily2016-11-17 18:16
https://kosova-info.com/kujdes-mishi-i-ngrire-ne-vitin-1982-mund-te-perfundoje-ne-tregun-e-kosoves/60%Daily2016-11-17 18:13
https://kosova-info.com/jlo-tregon-edhe-nje-here-trupin-perfekt-ne-bikini-foto/60%Daily2016-11-17 18:09
https://kosova-info.com/jlo-tregon-edhe-nje-here-trupin-perfekt-ne-bikini-foto-2/60%Daily2016-11-17 18:09
https://kosova-info.com/obama-thirrje-trumpit-qe-ti-kundervihet-rusise-nese-nevojitet/60%Daily2016-11-17 18:01
https://kosova-info.com/coutinho-i-bie-pishman-tradhton-liverpoolin-per-gjigantin-spanjoll/60%Daily2016-11-17 18:00
https://kosova-info.com/ndryshojne-procedurat-ke-per-te-hyre-pa-viza-ne-shengen-ju-duhet-edhe-nje-autorizim/60%Daily2016-11-17 17:53
https://kosova-info.com/pantina-per-deklaraten-e-mustafes-jo-vetem-patetike-por-edhe-qesharake/60%Daily2016-11-17 17:52
https://kosova-info.com/pantina-per-deklaraten-e-mustafes-jo-vetem-patetike-por-edhe-qesharake/60%Daily2016-11-17 17:52
https://kosova-info.com/ndodh-ne-kosove-futbollisti-shenon-nga-goditja-e-denimit-gjyqtari-anulon-golin-sepse/60%Daily2016-11-17 17:46
https://kosova-info.com/sadri-ferati-vetevendosje-ka-paragjykuar-per-rastin-e-astrit-deharit/60%Daily2016-11-17 17:46
https://kosova-info.com/sadri-ferati-vetevendosje-ka-paragjykuar-per-rastin-e-astrit-deharit-2/60%Daily2016-11-17 17:46
https://kosova-info.com/sa-i-perket-lidhjeve-te-dashurise-ne-rrjetet-sociale-ekziston-nje-pyetje-qe-nuk-duhet-ta-beni-kurre/60%Daily2016-11-17 17:43
https://kosova-info.com/shakira-thyen-kufijte-ne-klipin-e-ri-video/60%Daily2016-11-17 17:42
https://kosova-info.com/shakira-thyen-kufijte-ne-klipin-e-ri-video/60%Daily2016-11-17 17:42
https://kosova-info.com/obama-po-te-isha-gjerman-do-e-kisha-rizgjedhur-merkelin/60%Daily2016-11-17 17:28
https://kosova-info.com/obama-po-te-isha-gjerman-do-e-kisha-rizgjedhur-merkelin/60%Daily2016-11-17 17:28
https://kosova-info.com/ky-ushqim-mund-te-ju-ndihmoje-te-jetoni-me-gjate/60%Daily2016-11-17 17:22
https://kosova-info.com/turp-i-madh-tkz-tregon-si-trajtohet-ne-shqiperi-dhe-si-trajtohet-jashte-vendit/60%Daily2016-11-17 17:21
https://kosova-info.com/pas-plackitjes-qe-iu-be-kim-rikthehet-ne-instagram/60%Daily2016-11-17 17:05
https://kosova-info.com/shume-perdorues-te-rrjeteve-sociale-duan-ti-braktisin-ato-a-jeni-ju-njeri-nder-ta/60%Daily2016-11-17 17:04
https://kosova-info.com/dizenjatorja-shqiptare-ka-filluar-te-dizajnoje-mbulesa-per-femra/60%Daily2016-11-17 16:58
https://kosova-info.com/pas-letres-se-fshf-se-per-kthimin-ne-tribuna-ky-eshte-vendimi-final-i-tifozeve-kuq-e-zi/60%Daily2016-11-17 16:53
https://kosova-info.com/shkencetaret-kane-gjetur-deshmi-te-re-per-planetin-pluto/60%Daily2016-11-17 16:43
https://kosova-info.com/shkencetaret-kane-gjetur-deshmi-te-re-per-planetin-pluto/60%Daily2016-11-17 16:43
https://kosova-info.com/shkencetaret-kane-gjetur-deshmi-te-re-per-planetin-pluto/60%Daily2016-11-17 16:43
https://kosova-info.com/naim-bazaj-kandidat-i-pavarur-per-kryetar-te-drenasit-terhiqet-nga-gara/60%Daily2016-11-17 16:39
https://kosova-info.com/cmendet-mourinho-largon-11-lojtare-nga-skuadra/60%Daily2016-11-17 16:36
https://kosova-info.com/cmendet-mourinho-largon-11-lojtare-nga-skuadra/60%Daily2016-11-17 16:36
https://kosova-info.com/cmendet-mourinho-largon-11-lojtare-nga-skuadra/60%Daily2016-11-17 16:36
https://kosova-info.com/cmendet-mourinho-largon-11-lojtare-nga-skuadra/60%Daily2016-11-17 16:36
https://kosova-info.com/cmendet-mourinho-largon-11-lojtare-nga-skuadra/60%Daily2016-11-17 16:36
https://kosova-info.com/cmendet-mourinho-largon-11-lojtare-nga-skuadra/60%Daily2016-11-17 16:36
https://kosova-info.com/oconnelli-kosova-meriton-sistem-partiak-te-hapur/60%Daily2016-11-17 16:35
https://kosova-info.com/erdogan-isis-i-me-shume-demton-islamin-dhe-myslimanet/60%Daily2016-11-17 16:27
https://kosova-info.com/pas-perplasjes-me-trajnerin-ylli-i-shqiperise-largohet-nga-ekipi/60%Daily2016-11-17 16:19
https://kosova-info.com/marina-zbulon-anen-e-panjohur-te-getit-foto/60%Daily2016-11-17 16:19
https://kosova-info.com/vajza-e-victoria-beckham-dizanjon-bluzen-e-pare-vete-foto/60%Daily2016-11-17 16:08
https://kosova-info.com/hackohet-mark-zuckerberg-pr-her-t-tret-brenda-ktij-viti/60%Daily2016-11-17 19:41
https://kosova-info.com/dorehiqet-kryespiuni-i-obames/60%Daily2016-11-17 15:59
https://kosova-info.com/laferrari-i-pare-qe-ka-dale-nga-prodhimi-ne-shitje-per-dhjetemije-dollare-foto/60%Daily2016-11-17 15:57
https://kosova-info.com/laferrari-i-pare-qe-ka-dale-nga-prodhimi-ne-shitje-per-dhjetemije-dollare-foto/60%Daily2016-11-17 15:57
https://kosova-info.com/hysaj-man-utd-bombe-nga-agjenti/60%Daily2016-11-17 15:54
https://kosova-info.com/shfaqet-ballisti-lexoni-reagimin-e-fuqishem-te-tij/60%Daily2016-11-17 15:40
https://kosova-info.com/drake-po-ben-kenge-me-taylor-swift-dedikuar-rihanna-s/60%Daily2016-11-17 15:38
https://kosova-info.com/parandalimi-i-sulmit-terrorist-nga-policia-e-kosoves-cmendet-amerikani-i-sigal-prishtines/60%Daily2016-11-17 15:17
https://kosova-info.com/fatime-uka-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj-foto/60%Daily2016-11-17 15:15
https://kosova-info.com/fatime-uka-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj-foto/60%Daily2016-11-17 15:15
https://kosova-info.com/bleje-shqip-me-28-nentor/60%Daily2016-11-17 15:14
https://kosova-info.com/rishfaqet-clinton-tregon-ditet-e-veshtira-pas-humbjes/60%Daily2016-11-17 15:11
https://kosova-info.com/londer-brexit-i-ne-kaos/60%Daily2016-11-17 15:00
https://kosova-info.com/gold-ag-fotografohet-me-adem-e-hamez-jasharin-foto/60%Daily2016-11-17 15:00
https://kosova-info.com/vendet-me-te-rrezikshme-ne-bote-foto/60%Daily2016-11-17 14:56
https://kosova-info.com/ajo-cfare-thote-bale-per-topin-e-arte-eshte-shuplake-per-ronaldon/60%Daily2016-11-17 14:49
https://kosova-info.com/kaos-ne-uashington-demonstruesit-hyjne-ne-ndertesen-ku-qendron-ekipi-i-trumpit-video/60%Daily2016-11-17 14:47
https://kosova-info.com/nuk-ka-ende-date-per-takimin-trump-putin-2/60%Daily2016-11-17 14:44
https://kosova-info.com/nuk-ka-ende-date-per-takimin-trump-putin-2/60%Daily2016-11-17 14:44
https://kosova-info.com/robb-daddy-behet-me-dj-zyrtar-foto/60%Daily2016-11-17 14:32
https://kosova-info.com/nj-avion-pasagjersh-dhe-nj-dron-kan-qen-pran-prplasjes-mbi-londr/60%Daily2016-11-17 14:28
https://kosova-info.com/barack-obama-nderon-me-medaljen-e-lirise-tre-aktore-te-famshem-foto/60%Daily2016-11-17 14:25
https://kosova-info.com/gashi-ne-mbremjen-e-yjeve-shikojeni-me-ke-eshte-takuar-foto/60%Daily2016-11-17 14:24
https://kosova-info.com/je-vec-ti-shume-shpejt-nga-luana-vjollca-foto/60%Daily2016-11-17 14:11
https://kosova-info.com/policia-zvicerane-zbulon-banden-kosovare-dyshime-per-40-vjedhje/60%Daily2016-11-17 14:08
https://kosova-info.com/ky-tifoz-i-man-utd-eshte-special-arsyeja-do-tju-emocionoje-video/60%Daily2016-11-17 14:06
https://kosova-info.com/malisheva-vendos-kabina-te-pritjes-neper-stacione-te-autobuseve/60%Daily2016-11-17 14:06
https://kosova-info.com/konfiskohet-1-8-ton-kanabis-policia-njoftoi-trafikantet-paraprakisht/60%Daily2016-11-17 14:00
https://kosova-info.com/brenda-vetem-nje-ore-facebook-fitoi-3-4-miliarde-dollare/60%Daily2016-11-17 13:59
https://kosova-info.com/aksidentohet-me-veture-ky-futbollist-kjo-eshte-gjendja-e-tij-foto/60%Daily2016-11-17 13:54
https://kosova-info.com/ne-vushtrri-konfiskon-dy-arme-dy-persona-qe-po-shtrinin-ne-ajer-u-denoncuan/60%Daily2016-11-17 13:52
https://kosova-info.com/u-prishet-vetura-ne-rruge-motrat-koci-bejne-nje-gjest-te-paarsyeshem-foto/60%Daily2016-11-17 13:49
https://kosova-info.com/obama-ne-berlin-ne-takim-lamtumires-me-merkelin/60%Daily2016-11-17 13:41
https://kosova-info.com/bunjaki-ia-mbyll-gojen-rummenigges-per-kosoven/60%Daily2016-11-17 13:40
https://kosova-info.com/kosova-thellon-bashkepunimin-me-gjermanine-ne-bujqesi/60%Daily2016-11-17 13:39
https://kosova-info.com/veseli-ne-fushate-per-kryetarin-e-drenasit/60%Daily2016-11-17 13:35
https://kosova-info.com/tensione-ne-seance-perjashtohet-noka-berisha-akuza-rames/60%Daily2016-11-17 13:28
https://kosova-info.com/nuk-ka-ende-date-per-takimin-trump-putin/60%Daily2016-11-17 13:25
https://kosova-info.com/rusia-urdheron-bllokimin-e-rrjetit-social-linkedin/60%Daily2016-11-17 13:23
https://kosova-info.com/seagate-vendos-5-terabajt-n-nj-hard-disk-t-jashtm/60%Daily2016-11-17 12:13
https://kosova-info.com/agolli-ka-nje-mesazh-per-tifozet-e-larguar-te-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2016-11-17 12:59
https://kosova-info.com/veseli-takoi-unionin-e-studenteve-te-rinjte-po-shkelqejne-ne-bote/60%Daily2016-11-17 12:56
https://kosova-info.com/veseli-takoi-unionin-e-studenteve-te-rinjte-po-shkelqejne-ne-bote-2/60%Daily2016-11-17 12:55
https://kosova-info.com/ministri-i-fsk-se-vizite-zyrtare-ne-kanada/60%Daily2016-11-17 12:47
https://kosova-info.com/alepo-gjate-48-oreve-kane-vdekur-94-persona-e-qindra-te-plagosur/60%Daily2016-11-17 12:40
https://kosova-info.com/valbona-selimllari-refuzon-miss-globen-shkaku-i-dance-with-me/60%Daily2016-11-17 12:29
https://kosova-info.com/publikohen-mesazhet-e-turan-me-modelen-turke-sanli-foto/60%Daily2016-11-17 12:26
https://kosova-info.com/super-lajm-per-xhaken-para-ndeshjes-me-man-utd-foto/60%Daily2016-11-17 12:18
https://kosova-info.com/iggy-azaleas-i-del-gjoksi-ne-gq-awards-fotovideo/60%Daily2016-11-17 12:03
https://kosova-info.com/microsoft-lanon-versionin-e-par-paraprak-t-vistual-studio-pr-kompjuterat-mac/60%Daily2016-11-17 11:59
https://kosova-info.com/gabigol-barcelona-lajmi-i-fundit-nga-mundo-deportivo/60%Daily2016-11-17 11:53
https://kosova-info.com/gabigol-barcelona-lajmi-i-fundit-nga-mundo-deportivo/60%Daily2016-11-17 11:53
https://kosova-info.com/doni-te-perqendroheni-kombinoni-cokollaten-e-zeze-me-caj-te-gjelber/60%Daily2016-11-17 11:51
https://kosova-info.com/isis-ka-vrare-mbi-300-police-ne-mosul/60%Daily2016-11-17 11:48
https://kosova-info.com/ricky-martin-fejohet-me-artistin-arab/60%Daily2016-11-17 11:41
https://kosova-info.com/inter-vjen-nje-super-perforcim-nga-barcelona-foto/60%Daily2016-11-17 11:41
https://kosova-info.com/finlandezet-humbasin-miliona-euro-permes-mashtrimeve-ne-internet/60%Daily2016-11-17 11:37
https://kosova-info.com/veseli-shendetesia-jofunksionale-mjeket-e-mire-po-ikin/60%Daily2016-11-17 11:30
https://kosova-info.com/ivana-trump-deshiron-kolltukun-e-ambasadores-ne-ceki-zeman-e-mirepret/60%Daily2016-11-17 11:27
https://kosova-info.com/rrobat-qe-duken-bukur-tek-te-gjitha-format-trupore-foto/60%Daily2016-11-17 11:26
https://kosova-info.com/kjo-vajze-e-vogel-sot-eshte-miss-ne-kosove-foto/60%Daily2016-11-17 11:19
https://kosova-info.com/bmw-me-motor-mahnites-te-se-ardhmes-foto/60%Daily2016-11-17 11:14
https://kosova-info.com/ja-cka-kerkojne-fansat-nga-argjentina-ramosaj/60%Daily2016-11-17 10:53
https://kosova-info.com/barcelona-ia-ben-bajat-real-madridit-me-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-17 10:33
https://kosova-info.com/fatos-kryeziu-sot-uron-festen-e-28-nentorit-arsyeja-do-tiu-habise-foto/60%Daily2016-11-17 10:29
https://kosova-info.com/t-premten-pichai-vestager-dhe-oetinger-takim-n-bruksel-pr-android-in/60%Daily2016-11-17 09:50
https://kosova-info.com/evropa-rrezikon-te-ndahet/60%Daily2016-11-17 10:15
https://kosova-info.com/evropa-rrezikon-te-ndahet/60%Daily2016-11-17 10:15
https://kosova-info.com/pajaziti-mos-ta-politizojme-rastin-dehari/60%Daily2016-11-17 10:13
https://kosova-info.com/pajaziti-mos-ta-politizojme-rastin-dehari/60%Daily2016-11-17 10:13
https://kosova-info.com/biznesmenet-ikin-nga-erdogani-strehohen-ne-kosove/60%Daily2016-11-17 10:10
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-qe-dafina-dauti-ia-shpreh-dashurine-per-cdo-dite-foto/60%Daily2016-11-17 10:06
https://kosova-info.com/ymeri-kuvendi-po-e-fsheh-te-verteten-per-deharin/60%Daily2016-11-17 10:05
https://kosova-info.com/wenger-ky-futbollist-e-ka-mbytur-arsenalin-foto/60%Daily2016-11-17 10:04
https://kosova-info.com/nxenesit-viktima-te-ngacmimeve-dhe-dhunes-seksuale/60%Daily2016-11-17 09:48
https://kosova-info.com/24-veturat-qe-publiku-mezi-pret-ti-shohe-foto/60%Daily2016-11-17 09:45
https://kosova-info.com/aurela-gace-me-mall-e-kujton-dr-florin-ne-dy-vjetorin-e-vdekjes-foto/60%Daily2016-11-17 09:42
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-james-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-11-17 09:40
https://kosova-info.com/facebook-integron-messenger-n-android-auto/60%Daily2016-11-17 09:37
https://kosova-info.com/super-futbollisti-i-barcelones-po-e-shkaterron-karrieren-foto/60%Daily2016-11-17 09:25
https://kosova-info.com/koreja-veriore-diktature-e-hekurt/60%Daily2016-11-17 09:21
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-me-projekt-te-ri-muzikor-foto/60%Daily2016-11-17 09:18
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-me-projekt-te-ri-muzikor-foto/60%Daily2016-11-17 09:18
https://kosova-info.com/juafran-turperon-ronaldon/60%Daily2016-11-17 09:05
https://kosova-info.com/juafran-turperon-ronaldon/60%Daily2016-11-17 09:05
https://kosova-info.com/leonard-cohen-ka-vdekur-ne-gjume/60%Daily2016-11-17 09:03
https://kosova-info.com/jo-te-gjithe-shoket-nga-estrada-e-mbeshteten-gjikon-per-kengen-e-re-video/60%Daily2016-11-17 08:53
https://kosova-info.com/jo-te-gjithe-shoket-nga-estrada-e-mbeshteten-gjikon-per-kengen-e-re-video/60%Daily2016-11-17 08:53
https://kosova-info.com/barcelona-zbulon-emrin-e-klubit-ku-do-te-pensionohet-messi/60%Daily2016-11-17 08:49
https://kosova-info.com/perfundojne-fakultetin-dhe-punojne-kamarier/60%Daily2016-11-17 08:42
https://kosova-info.com/produktet-e-miellit-behen-me-banderola/60%Daily2016-11-17 08:37
https://kosova-info.com/produktet-e-miellit-behen-me-banderola/60%Daily2016-11-17 08:37
https://kosova-info.com/gillespie-publikon-kenge-te-re-video/60%Daily2016-11-17 08:35
https://kosova-info.com/produktet-e-miellit-behen-me-banderola-2/60%Daily2016-11-17 08:30
https://kosova-info.com/produktet-e-miellit-behen-me-banderola-2/60%Daily2016-11-17 08:30
https://kosova-info.com/trump-shikojeni-cfare-ka-me-ronaldon-foto/60%Daily2016-11-17 08:28
https://kosova-info.com/statovci-93-nga-95-kriteret-i-kemi-permbushur-jemi-ne-kilometrin-e-fundit-te-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2016-11-17 08:26
https://kosova-info.com/statovci-93-nga-95-kriteret-i-kemi-permbushur-jemi-ne-kilometrin-e-fundit-te-liberalizimit-te-vizave-2/60%Daily2016-11-17 08:26
https://kosova-info.com/noizyn-nuk-do-ta-njihni-ne-kete-fotografi-foto/60%Daily2016-11-17 08:24
https://kosova-info.com/tragjedi-ne-tirane-femija-2-vjec-humb-jeten-nga-zjarri/60%Daily2016-11-17 08:20
https://kosova-info.com/kerkesa-per-ndihme-nga-mali-i-zi-per-vizat-konsiderohet-joserioze/60%Daily2016-11-17 08:20
https://kosova-info.com/kerkesa-per-ndihme-nga-mali-i-zi-per-vizat-konsiderohet-joserioze/60%Daily2016-11-17 08:20
https://kosova-info.com/minimal-numri-i-atyre-q%d1%91-shkojn%d1%91-nga-gjermania-tek-isis-i/60%Daily2016-11-17 08:15
https://kosova-info.com/minimal-numri-i-atyre-q%d1%91-shkojn%d1%91-nga-gjermania-tek-isis-i/60%Daily2016-11-17 08:15
https://kosova-info.com/sanchez-ka-nje-lajm-te-keq-per-man-utd/60%Daily2016-11-17 08:11
https://kosova-info.com/poisontap-paisja-5-dollarshe-q-thyen-fjalkalimet-e-kompjuterave/60%Daily2016-11-17 12:05
https://kosova-info.com/bleona-ne-darke-me-foto/60%Daily2016-11-17 08:02
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-barcelona-ky-eshte-klubi-ku-do-te-transferohet-messi-foto/60%Daily2016-11-17 07:56
https://kosova-info.com/e-verteta-e-mjegulles-qe-vrau-12-mije-njerez-ne-londer-me-1952-foto/60%Daily2016-11-17 07:46
https://kosova-info.com/kryeministri-japonez-lideri-i-pare-i-huaj-qe-takon-trumpin/60%Daily2016-11-17 07:45
https://kosova-info.com/lamtumire-man-city-toure-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-11-17 07:44
https://kosova-info.com/me-plot-lavde-ja-si-e-quan-veten-gold-ag-foto/60%Daily2016-11-17 07:40
https://kosova-info.com/moment-i-frikshem-kur-raketa-godet-makinen-me-militantet-e-isis-it-video/60%Daily2016-11-17 07:37
https://kosova-info.com/ciao-juventus-transferohet-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-11-17 07:29
https://kosova-info.com/ciao-juventus-transferohet-ne-barcelone-foto/60%Daily2016-11-17 07:29
https://kosova-info.com/trump-e-pabesueshme-cfare-i-kane-bere-basketbollistet-e-nba/60%Daily2016-11-17 07:20
https://kosova-info.com/trump-e-pabesueshme-cfare-i-kane-bere-basketbollistet-e-nba/60%Daily2016-11-17 07:20
https://kosova-info.com/teuta-selimin-nuk-e-keni-pare-kurre-kaq-te-zhveshur-foto/60%Daily2016-11-17 07:16
https://kosova-info.com/sulmet-godasin-nje-spital-ne-alepo/60%Daily2016-11-17 07:14
https://kosova-info.com/serwer-kosova-nuk-eshte-me-ne-agjenden-amerikane/60%Daily2016-11-17 07:13
https://kosova-info.com/kandidati-per-sekretar-te-amerikes-vizitoi-serbine-me-2012-en/60%Daily2016-11-17 07:04
https://kosova-info.com/komunat-skane-rregulla-per-veshjen-e-mesimdhenesve/60%Daily2016-11-17 07:00
https://kosova-info.com/biseda-sekrete-hitleri-flet-per-pushtimin-e-shqiperise-video/60%Daily2016-11-17 06:42
https://kosova-info.com/biseda-sekrete-hitleri-flet-per-pushtimin-e-shqiperise-video/60%Daily2016-11-17 06:42
https://kosova-info.com/reforma-do-ti-demokratizonte-zgjedhjet/60%Daily2016-11-17 06:38
https://kosova-info.com/shenohet-dita-boterore-per-perkujtimin-e-viktimave-te-trafikut-rrugor/60%Daily2016-11-17 06:35
https://kosova-info.com/fjalimi-prekes-i-clinton-sikur-te-mund-te-flisja-me-nenen/60%Daily2016-11-17 06:35
https://kosova-info.com/kryesia-e-kuvendit-shqyrton-seancen-e-jashtezakonshme-per-astrit-deharin/60%Daily2016-11-17 06:17
https://kosova-info.com/nderprerjet-e-planifikuara-te-rrymes-per-sot/60%Daily2016-11-17 06:15
https://kosova-info.com/nderprerjet-e-planifikuara-te-rrymes-per-sot/60%Daily2016-11-17 06:15
https://kosova-info.com/nderprerjet-e-planifikuara-te-rrymes-per-sot/60%Daily2016-11-17 06:15
https://kosova-info.com/horoskopi-17-nentor-2016/60%Daily2016-11-17 06:07
https://kosova-info.com/nikoliq-ne-rusi-kerkon-perkrahje-per-kosoven-dhe-qendren-ruso-serbe-ne-nish/60%Daily2016-11-17 05:59
https://kosova-info.com/nikoliq-ne-rusi-kerkon-perkrahje-per-kosoven-dhe-qendren-ruso-serbe-ne-nish/60%Daily2016-11-17 05:59
https://kosova-info.com/rreziku-qe-vjen-nga-konsumimi-i-pijeve-energjike/60%Daily2016-11-17 00:44
https://kosova-info.com/vetem-nje-jave-me-net-pa-gjume-e-ngrite-nivelin-e-kolesterolit-dhe-demton-zemren/60%Daily2016-11-17 00:41
https://kosova-info.com/13-pyetje-qe-ti-dhe-partneri-duhet-ti-beni-njeri-tjetrit/60%Daily2016-11-17 00:37
https://kosova-info.com/natyra-sheron-gjithcka-filozofia-ifa/60%Daily2016-11-17 00:20
https://kosova-info.com/prezantohet-stelvio-suv-i-pare-nga-alfa-romeo-video/60%Daily2016-11-16 23:29
https://kosova-info.com/19-vjecarja-nxjerr-trupin-ne-shitje-per-te-kuruar-vellane-me-kancer/60%Daily2016-11-16 23:19
https://kosova-info.com/ju-kurre-nuk-do-ta-hidhni-levozhgen-e-bananes-pasi-ta-keni-lexuar-kete/60%Daily2016-11-16 23:02
https://kosova-info.com/messi-ronaldo-ky-eshte-me-i-mire/60%Daily2016-11-16 22:57
https://kosova-info.com/messi-ronaldo-ky-eshte-me-i-mire/60%Daily2016-11-16 22:57
https://kosova-info.com/emisioni-mirage-sjell-per-ju-me-te-rejat-e-dites-se-sotme-ne-showbizz-video/60%Daily2016-11-16 22:56
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-11-oresh-i-bisedimeve-ne-kuader-te-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2016-11-16 22:52
https://kosova-info.com/emily-ratajkowski-heq-te-gjitha-ne-pushime-ne-meksike-foto-18/60%Daily2016-11-16 22:47
https://kosova-info.com/htc-kopjon-iphone-n/60%Daily2016-11-16 22:42
https://kosova-info.com/profesor-shkrimtar-pronar-i-klubit-te-nba-me-cka-do-merret-obama-posa-ta-le-shtepine-e-bardhe/60%Daily2016-11-16 22:41
https://kosova-info.com/profesor-shkrimtar-pronar-i-klubit-te-nba-me-cka-do-merret-obama-posa-ta-le-shtepine-e-bardhe/60%Daily2016-11-16 22:41
https://kosova-info.com/harrojeni-kengetaren-te-gjithe-syte-jane-tek-bateristi-video/60%Daily2016-11-16 22:39
https://kosova-info.com/u-perleshen-ne-fushe-shikoni-si-i-ka-denuar-ffk-futbollistet/60%Daily2016-11-16 22:38
https://kosova-info.com/toka-dikur-dhe-tani-keto-jane-ndryshimet-dramatike/60%Daily2016-11-16 22:27
https://kosova-info.com/foshnja-gjendet-e-vdekur-ne-tualetin-e-aeroportit-nena-tregon-pse-e-kishte-braktisur-atje/60%Daily2016-11-16 22:22
https://kosova-info.com/dokumenti-sekret-qe-eshte-skenari-me-i-keq-sipas-nato-s-pas-fitores-se-trumpit/60%Daily2016-11-16 22:18
https://kosova-info.com/dokumenti-sekret-qe-eshte-skenari-me-i-keq-sipas-nato-s-pas-fitores-se-trumpit/60%Daily2016-11-16 22:18
https://kosova-info.com/dokumenti-sekret-qe-eshte-skenari-me-i-keq-sipas-nato-s-pas-fitores-se-trumpit-2/60%Daily2016-11-16 22:18
https://kosova-info.com/fanse-e-kujt-eshte-rozana-radi-video/60%Daily2016-11-16 22:16
https://kosova-info.com/fanse-e-kujt-eshte-rozana-radi-video/60%Daily2016-11-16 22:16
https://kosova-info.com/mcgregor-largon-fansen-nga-fotoja-ajo-i-pergjigjet-ne-menyre-epike-foto/60%Daily2016-11-16 22:15
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-verteta-sa-i-perket-vdekjes-se-astritit-video/60%Daily2016-11-16 22:08
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-verteta-sa-i-perket-vdekjes-se-astritit-video/60%Daily2016-11-16 22:08
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-verteta-sa-i-perket-vdekjes-se-astritit-video/60%Daily2016-11-16 22:08
https://kosova-info.com/pas-dasmes-albatriti-vjen-me-kenge-te-re-video/60%Daily2016-11-16 22:05
https://kosova-info.com/ky-eshte-produkti-me-i-ri-nga-apple-kushton-300-dollare/60%Daily2016-11-16 22:04
https://kosova-info.com/104-vjetori-i-pavaresise-tirana-me-nje-muze-te-ri-per-xhandarmerine-shqiptare-foto/60%Daily2016-11-16 21:57
https://kosova-info.com/104-vjetori-i-pavaresise-tirana-me-nje-muze-te-ri-per-xhandarmerine-shqiptare-foto/60%Daily2016-11-16 21:57
https://kosova-info.com/104-vjetori-i-pavaresise-tirana-me-nje-muze-te-ri-per-xhandarmerine-shqiptare-foto-2/60%Daily2016-11-16 21:57
https://kosova-info.com/rosela-gjylbegu-rikthehet-me-maratone-ne-kenga-magjike-video/60%Daily2016-11-16 21:47
https://kosova-info.com/a-keni-menduar-ndonjehere-se-si-duket-majlinda-me-make-up-dhe-me-fustan-foto/60%Daily2016-11-16 21:40
https://kosova-info.com/neser-mbyllet-per-qarkullim-rruga-muharrem-fejza/60%Daily2016-11-16 21:33
https://kosova-info.com/menduh-thaci-ali-ahmeti-ofron-vellavrasje-une-dua-marreveshje-me-te-video/60%Daily2016-11-16 21:31
https://kosova-info.com/ne-okb-kerkohet-hetim-i-pavarur-per-vdekjen-e-astrit-deharit/60%Daily2016-11-16 21:26
https://kosova-info.com/torcida-dhe-trepca-feste-te-jashtezakonshme-ne-stil-islandez-video/60%Daily2016-11-16 21:20
https://kosova-info.com/torcida-dhe-trepca-feste-te-jashtezakonshme-ne-stil-islandez-video/60%Daily2016-11-16 21:20
https://kosova-info.com/torcida-dhe-trepca-feste-te-jashtezakonshme-ne-stil-islandez-video/60%Daily2016-11-16 21:20
https://kosova-info.com/reperi-i-talentuar-reexhi-vjen-me-kenge-te-re-po-trrej-video/60%Daily2016-11-16 21:19
https://kosova-info.com/isa-mustafa-qytetaret-le-ta-dine-se-opozita-dhe-lista-serbe-po-bllokojne-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2016-11-16 21:15
https://kosova-info.com/isa-mustafa-qytetaret-le-ta-dine-se-opozita-dhe-lista-serbe-po-bllokojne-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2016-11-16 21:15
https://kosova-info.com/isa-mustafa-qytetaret-le-ta-dine-se-opozita-dhe-lista-serbe-po-bllokojne-liberalizimin-e-vizave-2/60%Daily2016-11-16 21:15
https://kosova-info.com/isa-mustafa-qytetaret-le-ta-dine-se-opozita-dhe-lista-serbe-po-bllokojne-liberalizimin-e-vizave-3/60%Daily2016-11-16 21:15
https://kosova-info.com/citaku-cdo-tre-muaj-me-duhet-te-degjoj-gjera-te-kota-nga-daciq-trepca-eshte-e-kosoves/60%Daily2016-11-16 21:14
https://kosova-info.com/daciq-provokon-ne-keshillin-e-sigurimit-te-okb-se-trepca-eshte-zemra-e-serbise/60%Daily2016-11-16 21:09
https://kosova-info.com/chloe-sims-me-dekolte-shperthyese-foto/60%Daily2016-11-16 21:05
https://kosova-info.com/veseli-uron-trepcen-prishtinen-dhe-pejen-per-paraqitje-dinjitoze/60%Daily2016-11-16 20:56
https://kosova-info.com/gjerat-e-cuditshme-qe-perjeton-trupi-juaj/60%Daily2016-11-16 20:56
https://kosova-info.com/studimi-kosova-nuk-rrezikohet-nga-terrorizmi-foto/60%Daily2016-11-16 20:45
https://kosova-info.com/studimi-kosova-nuk-rrezikohet-nga-terrorizmi-foto-2/60%Daily2016-11-16 20:45
https://kosova-info.com/turp-i-madh-per-fshf-ne-foto/60%Daily2016-11-16 20:41
https://kosova-info.com/jashtezakonisht-i-shendetshem-por-mund-tju-vrase-nese-e-zieni-keshtu/60%Daily2016-11-16 20:39
https://kosova-info.com/jashtezakonisht-i-shendetshem-por-mund-tju-vrase-nese-e-zieni-keshtu/60%Daily2016-11-16 20:39
https://kosova-info.com/doktori-i-pret-fytin-me-thike-pacientit-pastaj-e-ringjall-video-18/60%Daily2016-11-16 20:32
https://kosova-info.com/kylie-jenner-si-bleona-foto/60%Daily2016-11-16 20:30
https://kosova-info.com/zogaj-zgjedhjet-ne-drenas-jane-nje-test-per-kadri-veselin/60%Daily2016-11-16 20:28
https://kosova-info.com/perkthimet-ne-google-translate-me-natyrale-permiresohet-ndjeshem-sintaksa-dhe-gramatika/60%Daily2016-11-16 20:27
https://kosova-info.com/lendohet-super-ylli-i-realit-mungon-ndaj-atleticos-dhe-barcelones/60%Daily2016-11-16 20:18
https://kosova-info.com/apple-largon-47-300-aplikacione-nga-app-store/60%Daily2016-11-16 20:16
https://kosova-info.com/trepca-sutjeska-ky-ekip-fiton-me-dy-pike-epersi/60%Daily2016-11-16 20:06
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-humb-degjimin-per-shkak-te-muzikes-foto/60%Daily2016-11-16 20:06
https://kosova-info.com/lulezimi-i-marihuanes-edhe-ne-kohen-e-enver-hoxhes/60%Daily2016-11-16 20:03
https://kosova-info.com/si-ndikon-pozita-e-gjumit-tek-ju-dhe-cila-eshte-pozita-me-e-mire/60%Daily2016-11-16 20:00
https://kosova-info.com/kontrolle-per-droge-ne-portin-e-durresit/60%Daily2016-11-16 19:59
https://kosova-info.com/kontrolle-per-droge-ne-portin-e-durresit/60%Daily2016-11-16 19:59
https://kosova-info.com/epike-keshtu-i-propozon-martese-zjarrfikesi-pilotes-se-helikopterit-video/60%Daily2016-11-16 19:52
https://kosova-info.com/epike-keshtu-i-propozon-martese-zjarrfikesi-pilotes-se-helikopterit-video/60%Daily2016-11-16 19:52
https://kosova-info.com/epike-keshtu-i-propozon-martese-zjarrfikesi-pilotes-se-helikopterit-video/60%Daily2016-11-16 19:52
https://kosova-info.com/mbyllen-vazhdimet-ky-eshte-fituesi-i-ndeshjes-rilski-sigal-prishtina/60%Daily2016-11-16 19:49
https://kosova-info.com/citaku-mbledhjet-e-keshillit-te-sigurimit-te-kombeve-te-bashkuara-kane-humbur-kuptimin/60%Daily2016-11-16 19:44
https://kosova-info.com/nje-vdekje-enigmatike-ekspertiza-tregon-se-dafina-zhubi-nuk-ka-shtene-me-arme/60%Daily2016-11-16 19:40
https://kosova-info.com/mesoni-si-te-luftoni-te-ftohtin-permes-ushqimeve/60%Daily2016-11-16 19:40
https://kosova-info.com/rilski-sigal-prishtina-mbyllet-me-rezultat-te-cuditshem/60%Daily2016-11-16 19:35
https://kosova-info.com/rilski-sigal-prishtina-mbyllet-me-rezultat-te-cuditshem/60%Daily2016-11-16 19:35
https://kosova-info.com/agron-mustafa-krahason-kodin-e-telefonise-me-kodin-e-aeroportit/60%Daily2016-11-16 19:32
https://kosova-info.com/audi-ne-vitin-2017-do-te-vije-me-veturen-e-endrrave/60%Daily2016-11-16 19:19
https://kosova-info.com/rita-prezanton-koleksionin-me-te-ri-me-adidas-foto/60%Daily2016-11-16 19:18
https://kosova-info.com/mbyllet-aek-peja-rezultat-i-papritur/60%Daily2016-11-16 19:07
https://kosova-info.com/mbyllet-aek-peja-rezultat-i-papritur/60%Daily2016-11-16 19:07
https://kosova-info.com/modeja-seksi-nga-italia-pjese-e-klipit-te-reperit-shqiptar-foto/60%Daily2016-11-16 19:06
https://kosova-info.com/rilski-sigal-prishtina-ja-rezultati-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2016-11-16 18:45
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-ja-cfare-ndodhi-gjate-aksionit-per-arrestimin-e-19-personave-qe-planifikonin-sulm-ne-ndeshjen-shqiperi-izrael/60%Daily2016-11-16 18:42
https://kosova-info.com/a-i-kemi-ditet-e-numeruara-ne-arktik-shkrihen-akujt-ne-madhesine-e-shteteve-video/60%Daily2016-11-16 18:40
https://kosova-info.com/bale-ronaldo-jo-ky-eshte-lojtari-me-i-mire-me-te-cilin-kam-luajtur/60%Daily2016-11-16 18:35
https://kosova-info.com/bale-ronaldo-jo-ky-eshte-lojtari-me-i-mire-me-te-cilin-kam-luajtur/60%Daily2016-11-16 18:35
https://kosova-info.com/bale-ronaldo-jo-ky-eshte-lojtari-me-i-mire-me-te-cilin-kam-luajtur/60%Daily2016-11-16 18:35
https://kosova-info.com/bale-ronaldo-jo-ky-eshte-lojtari-me-i-mire-me-te-cilin-kam-luajtur/60%Daily2016-11-16 18:35
https://kosova-info.com/nebih-gashi-ka-nevoje-per-ndihme-i-duhen-50-mije-euro-per-sherimin-e-semundjes/60%Daily2016-11-16 18:33
https://kosova-info.com/publikohen-fotot-e-nxehta-te-te-dashures-serbe-te-noizyt-foto-18/60%Daily2016-11-16 18:32
https://kosova-info.com/gjiko-publikon-kengen-e-re-je-shku-video/60%Daily2016-11-16 18:30
https://kosova-info.com/rrefehet-gjyshja-qe-ka-bere-seks-me-mbi-1-mije-meshkuj-te-rinj-ja-cfare-thote-ajo/60%Daily2016-11-16 18:24
https://kosova-info.com/microsoft-rishkruan-historin-i-bashkohet-fondacionit-linux/60%Daily2016-11-16 17:56
https://kosova-info.com/jahjaga-kerkon-drejtesi-per-viktimat-e-dhunes-seksuale/60%Daily2016-11-16 18:13
https://kosova-info.com/live-ketu-mund-ta-shikoni-ndeshjen-rilski-prishtina/60%Daily2016-11-16 18:13
https://kosova-info.com/komploti-kunder-trumpit-perfundon-darka-sekrete-e-sorosit-dhe-merret-nje-vendim/60%Daily2016-11-16 18:08
https://kosova-info.com/u-lind-para-kohe-dhe-u-diagnostifikua-me-kancer-ndersa-shikoni-si-duket-tani-pas-nje-viti-foto/60%Daily2016-11-16 18:05
https://kosova-info.com/jam-seksi-por-kam-frike-se-do-mbetem-single-foto/60%Daily2016-11-16 18:03
https://kosova-info.com/landi-me-mesazh-prekes-per-mikun-qe-nuk-jeton-me-foto/60%Daily2016-11-16 17:56
https://kosova-info.com/ekipi-i-trump-nuk-po-nxiton-me-emerimet-e-kabinetit-edhe-obama-ishte-vonuar/60%Daily2016-11-16 17:54
https://kosova-info.com/obama-mberrin-ne-berlin-ne-vizite-lamtumirese/60%Daily2016-11-16 17:54
https://kosova-info.com/obama-mberrin-ne-berlin-ne-vizite-lamtumirese/60%Daily2016-11-16 17:54
https://kosova-info.com/ide-gjeniale-shikoni-videon-e-sadikut-video/60%Daily2016-11-16 17:53
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-beni-qe-ti-shpetoni-sulmit-ne-zemer-nje-teknike-qe-duhet-ta-dije-secili/60%Daily2016-11-16 17:45
https://kosova-info.com/duka-gozhdohet-edhe-nga-ballistet/60%Daily2016-11-16 17:32
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-dini-rreth-teknologjise-4k/60%Daily2016-11-16 17:26
https://kosova-info.com/1-8-ton-droge-ne-memaliaj-prokuroria-police-te-implikuar/60%Daily2016-11-16 17:22
https://kosova-info.com/1-8-ton-droge-ne-memaliaj-prokuroria-police-te-implikuar/60%Daily2016-11-16 17:22
https://kosova-info.com/1-8-ton-droge-ne-memaliaj-prokuroria-police-te-implikuar/60%Daily2016-11-16 17:22
https://kosova-info.com/dorehiqet-qeveria-e-bullgarise/60%Daily2016-11-16 17:21
https://kosova-info.com/irina-superseksi-ne-bikini-para-pasqyres-foto/60%Daily2016-11-16 17:18
https://kosova-info.com/irina-superseksi-ne-bikini-para-pasqyres-foto/60%Daily2016-11-16 17:18
https://kosova-info.com/apostolova-takon-perfaqesuesit-e-grupeve-parlamentare-kerkon-zhbllokimin-e-gjendjes-politike/60%Daily2016-11-16 17:17
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-mund-ta-trazoje-skenen-politike/60%Daily2016-11-16 17:14
https://kosova-info.com/me-20-dhjetor-vijne-autobuset-e-rinj-ne-prishtine/60%Daily2016-11-16 17:13
https://kosova-info.com/faqja-zyrtare-e-gjermanise-cmendet-nga-kjo-qe-beri-mustafi-video/60%Daily2016-11-16 17:12
https://kosova-info.com/faqja-zyrtare-e-gjermanise-cmendet-nga-kjo-qe-beri-mustafi-video/60%Daily2016-11-16 17:12
https://kosova-info.com/faqja-zyrtare-e-gjermanise-cmendet-nga-kjo-qe-beri-mustafi-video-2/60%Daily2016-11-16 17:12
https://kosova-info.com/snapchat-del-ne-berze-synon-vleresim-prej-25-miliarde/60%Daily2016-11-16 17:06
https://kosova-info.com/ricky-martin-fejohet-me-artistin-sirian-foto/60%Daily2016-11-16 17:01
https://kosova-info.com/le-pen-paqja-ne-bote-perfiton-nga-treshja-trump-putin-le-pen/60%Daily2016-11-16 16:57
https://kosova-info.com/bob-dylan-ia-ben-bajat-akademise-nuk-shkon-ne-stokholm-per-ta-marre-nobelin/60%Daily2016-11-16 16:48
https://kosova-info.com/tifozat-kuq-e-zi-reagojne-pas-letres-se-fshf-se/60%Daily2016-11-16 16:48
https://kosova-info.com/shkon-ne-240-numri-i-te-vdekurve-nga-permbytja-e-anijeve-me-emigrante/60%Daily2016-11-16 16:45
https://kosova-info.com/dua-lipa-paralajmeron-kengen-me-sean-paul-ja-kur-publikohet-video/60%Daily2016-11-16 16:30
https://kosova-info.com/10-gjerat-e-pabesueshme-qe-do-te-ndodhin-ne-te-ardhmen-video/60%Daily2016-11-16 16:23
https://kosova-info.com/takimi-i-radhs-i-startup-grind-vjen-me-t-ftuar-bashkthemeluesin-e-rocket-fiber-edi-demaj/60%Daily2016-11-16 16:11
https://kosova-info.com/snowden-pas-zgjedhjeve-ne-shba-kam-mesuar-dicka-interesante/60%Daily2016-11-16 16:10
https://kosova-info.com/reagimi-qesharak-i-adele-ne-skene-video/60%Daily2016-11-16 16:08
https://kosova-info.com/reagimi-qesharak-i-adele-ne-skene-video/60%Daily2016-11-16 16:08
https://kosova-info.com/fshf-iu-perulet-tifozave-kuq-e-zi/60%Daily2016-11-16 16:05
https://kosova-info.com/fshf-iu-perulet-tifozave-kuq-e-zi/60%Daily2016-11-16 16:05
https://kosova-info.com/fshf-iu-perulet-tifozave-kuq-e-zi/60%Daily2016-11-16 16:05
https://kosova-info.com/fshf-iu-perulet-tifozave-kuq-e-zi/60%Daily2016-11-16 16:05
https://kosova-info.com/oconell-pergezoi-komunen-e-prishtines-per-konceptin-qeverises-foto/60%Daily2016-11-16 16:04
https://kosova-info.com/milot-rashica-ia-ben-nje-dhurate-te-jashtezakonshme-babait-te-tij-foto/60%Daily2016-11-16 16:02
https://kosova-info.com/okb-rreth-75-mije-femije-ne-nigeri-rrezikojne-te-vdesin-nga-uria/60%Daily2016-11-16 15:50
https://kosova-info.com/griezmann-kthehet-ndaj-realit/60%Daily2016-11-16 15:49
https://kosova-info.com/700-milion-telefon-android-drgojn-t-dhnat-personale-t-prdoruesve-n-kin/60%Daily2016-11-16 15:49
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-kujdesi-per-qendren-zejtare-ne-drenas-do-te-jete-nder-prioritet-e-mia/60%Daily2016-11-16 15:47
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-i-fal-5-vakte-namaz/60%Daily2016-11-16 15:46
https://kosova-info.com/thaci-merr-leter-nga-parisi-per-shtrirjen-e-antisemitizmit-ne-kosove/60%Daily2016-11-16 15:43
https://kosova-info.com/prkthimet-n-google-translate-m-natyrale-prmirsohet-ndjeshm-sintaksa-dhe-gramatika/60%Daily2016-11-16 15:39
https://kosova-info.com/trump-thyen-protokollin-genjen-gazetaret-ja-me-ke-u-arratis-nga-ndertesa-e-tij-videofoto/60%Daily2016-11-16 15:39
https://kosova-info.com/ja-si-eshte-te-jesh-baba-video/60%Daily2016-11-16 15:36
https://kosova-info.com/ja-si-eshte-te-jesh-baba-video/60%Daily2016-11-16 15:36
https://kosova-info.com/ja-si-eshte-te-jesh-baba-video/60%Daily2016-11-16 15:36
https://kosova-info.com/tabela-e-superliges-pas-xhiros-se-14-te/60%Daily2016-11-16 15:34
https://kosova-info.com/tabela-e-superliges-pas-xhiros-se-14-te/60%Daily2016-11-16 15:34
https://kosova-info.com/tabela-e-superliges-pas-xhiros-se-14-te/60%Daily2016-11-16 15:34
https://kosova-info.com/kendall-jenner-tregon-arsyen-me-vend-pse-nuk-eshte-me-ne-instagram-video/60%Daily2016-11-16 15:33
https://kosova-info.com/historia-e-patreguar-e-shprthimit-t-lajmeve-t-rreme-n-google-dhe-facebook/60%Daily2016-11-16 16:15
https://kosova-info.com/gjiko-publikon-sonte-je-shku-foto/60%Daily2016-11-16 15:18
https://kosova-info.com/gjiko-publikon-sonte-je-shku-foto/60%Daily2016-11-16 15:18
https://kosova-info.com/tifozet-e-kundershtarit-te-kosoves-djegin-flamurin-e-serbise-video/60%Daily2016-11-16 15:15
https://kosova-info.com/obama-demokracia-amerikane-me-e-madhe-se-cdo-person/60%Daily2016-11-16 15:14
https://kosova-info.com/detaje-nga-kenga-e-re-e-getoar-selimit/60%Daily2016-11-16 14:56
https://kosova-info.com/balotelli-nese-ndodh-kjo-do-te-fluturoj-me-helikopter-mbi-nice/60%Daily2016-11-16 14:46
https://kosova-info.com/peseshja-tjeter-e-kengetareve-qe-u-mahniten-nga-zeri-i-fansave-te-tyre-video/60%Daily2016-11-16 14:42
https://kosova-info.com/dogana-gjobit-lojerat-e-fatit-ne-prishtine-prizren-e-podujeve/60%Daily2016-11-16 14:42
https://kosova-info.com/qytetaret-e-vendeve-jashte-be-se-do-te-paguajne-5-euro-per-te-hyre-ne-zonen-shengen/60%Daily2016-11-16 14:40
https://kosova-info.com/zharku-takoi-shefin-e-fmn-se-per-kosove-jacques-miniane/60%Daily2016-11-16 14:29
https://kosova-info.com/javet-e-shqetesimeve-te-medha/60%Daily2016-11-16 14:24
https://kosova-info.com/suedia-mund-t-bhet-shteti-i-par-n-bot-q-prqafon-monedhn-dixhitale/60%Daily2016-11-16 14:20
https://kosova-info.com/gjilani-mbi-90-mije-euro-subvencione-per-rastet-sociale/60%Daily2016-11-16 14:13
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-lajmi-i-dites-nga-pirlo/60%Daily2016-11-16 14:12
https://kosova-info.com/trepca-89%e2%80%b2-feronikeli-rezultati-mund-tju-befasoje/60%Daily2016-11-16 13:56
https://kosova-info.com/letrat-me-qesharake-te-femijeve-neper-bote-video/60%Daily2016-11-16 13:52
https://kosova-info.com/letrat-me-qesharake-te-femijeve-neper-bote-video/60%Daily2016-11-16 13:52
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjeja-qe-po-i-mungon-zajmina-vasjarit-foto/60%Daily2016-11-16 13:50
https://kosova-info.com/barcelona-fiton-220-milione-euro-foto/60%Daily2016-11-16 13:45
https://kosova-info.com/lookout-do-t-njoftoj-prdoruesit-premium-n-rast-t-hakimit-t-nj-kompanie/60%Daily2016-11-16 12:18
https://kosova-info.com/300-vjet-pas-vdekjes-se-leibniz-it-cmund-te-mesojme-ne-prej-tij/60%Daily2016-11-16 13:33
https://kosova-info.com/pese-euro-per-te-hyre-ne-evrope/60%Daily2016-11-16 13:27
https://kosova-info.com/ask-informon-te-rinjte-per-pjesemarrje-ne-biznes/60%Daily2016-11-16 13:23
https://kosova-info.com/bierhoff-milan-inter-ky-ekip-do-te-fitoje-ne-san-siro/60%Daily2016-11-16 13:22
https://kosova-info.com/11-veturat-e-cmendura-video/60%Daily2016-11-16 13:18
https://kosova-info.com/ish-komandantit-te-xhandarmerise-serbe-i-zgjatet-paraburgimi-edhe-per-dy-muaj/60%Daily2016-11-16 13:18
https://kosova-info.com/haliti-blerta-deliut-nuk-iu-ofrua-posti-i-ministres-se-integrimeve/60%Daily2016-11-16 13:10
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-jam-krenar-me-policine-e-kosoves/60%Daily2016-11-16 13:09
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-jam-krenar-me-policine-e-kosoves/60%Daily2016-11-16 13:09
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-jam-krenar-me-policine-e-kosoves-2/60%Daily2016-11-16 13:09
https://kosova-info.com/obama-evropa-nje-nga-te-arriturat-me-te-medha-njerezore/60%Daily2016-11-16 13:07
https://kosova-info.com/putin-nenshkroi-rusia-largohet-nga-statusi-i-themelimit-te-gjnp-se/60%Daily2016-11-16 12:59
https://kosova-info.com/roshi-e-balaj-ishin-afer-paris-saint-germain/60%Daily2016-11-16 12:57
https://kosova-info.com/roshi-e-balaj-ishin-afer-paris-saint-germain/60%Daily2016-11-16 12:57
https://kosova-info.com/10-gjerat-e-mrekullueshme-qe-mund-ti-beni-me-vezet-video/60%Daily2016-11-16 12:55
https://kosova-info.com/treni-qe-ka-thyer-rekordin-boteror-per-shpejtesi-video/60%Daily2016-11-16 12:54
https://kosova-info.com/donnarumma-juventus-bombe-nga-raiola-foto/60%Daily2016-11-16 12:51
https://kosova-info.com/donnarumma-juventus-bombe-nga-raiola-foto-2/60%Daily2016-11-16 12:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-kanceri-i-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2016-11-16 12:42
https://kosova-info.com/ky-eshte-kanceri-i-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2016-11-16 12:42
https://kosova-info.com/ky-eshte-kanceri-i-kombetares-shqiptare-foto-2/60%Daily2016-11-16 12:42
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-ne-kabul-vdesin-6-persona/60%Daily2016-11-16 12:36
https://kosova-info.com/tani-mund-t-prdorni-skype-edhe-pa-qen-i-regjistruar/60%Daily2016-11-16 11:47
https://kosova-info.com/marina-perpos-getoarit-tregon-se-do-edhe-dicka-tjeter-foto/60%Daily2016-11-16 12:27
https://kosova-info.com/gjermania-e-alarmuar-per-nderhyrjen-potenciale-te-rusise-ne-zgjedhje/60%Daily2016-11-16 12:23
https://kosova-info.com/raporti-i-fbi-se-shtohen-krimet-nga-urrejtja-ne-shba/60%Daily2016-11-16 12:21
https://kosova-info.com/armina-mevlani-pushton-mediet-turke-ja-cka-shkruajne-per-te-foto/60%Daily2016-11-16 12:18
https://kosova-info.com/femra-ne-krahet-e-noizyt-eshte-vajza-qe-foto/60%Daily2016-11-16 11:57
https://kosova-info.com/rusia-mund-te-heq-dore-nga-kosova-per-shkak-te-krimese/60%Daily2016-11-16 11:52
https://kosova-info.com/rusia-mund-te-heq-dore-nga-kosova-per-shkak-te-krimese/60%Daily2016-11-16 11:52
https://kosova-info.com/futbollisti-i-real-madridit-sakatohet-ne-ndeshjen-kunder-anglise-video/60%Daily2016-11-16 11:44
https://kosova-info.com/futbollisti-i-real-madridit-sakatohet-ne-ndeshjen-kunder-anglise-video/60%Daily2016-11-16 11:44
https://kosova-info.com/sponsori-i-ri-ndryshon-fanella-e-barcelones-foto/60%Daily2016-11-16 11:39
https://kosova-info.com/maqedonia-goditet-perseri-nga-termeti/60%Daily2016-11-16 11:38
https://kosova-info.com/kylie-jenner-kopjon-bleona-qeretin-foto/60%Daily2016-11-16 11:31
https://kosova-info.com/intel-shton-m-shum-kuaj-fuqi-n-procesorin-m-t-fuqishm-t-kompanis-xeon-e5-2699-v4/60%Daily2016-11-16 11:28
https://kosova-info.com/vitia-aksion-per-lirimin-e-hapesirave-publike/60%Daily2016-11-16 11:21
https://kosova-info.com/serbi-arrestohen-te-dyshuarit-per-trafikim-te-armatimit/60%Daily2016-11-16 11:08
https://kosova-info.com/ky-portier-ia-ben-jeten-bajat-ronaldos-foto/60%Daily2016-11-16 11:08
https://kosova-info.com/fustani-e-ve-ne-pozite-te-sikletshme-jlo-kap-te-pasmet-e-saj-foto/60%Daily2016-11-16 11:03
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-tifozet-befasohen-nga-klubi-i-ri-i-terryt-foto/60%Daily2016-11-16 10:49
https://kosova-info.com/oneplus-3t-n-shitje-pr-435-dollar-procesor-snapdragon-821-dhe-6gb-ram/60%Daily2016-11-16 10:41
https://kosova-info.com/miley-cyrus-me-konkurrente-te-forte-nga-familja/60%Daily2016-11-16 10:35
https://kosova-info.com/ambasadorja-gjermane-zgjedhjet-te-mbahen-ne-vitin-2018/60%Daily2016-11-16 10:35
https://kosova-info.com/arrestohet-shtetasi-i-serbise-i-konfiskohen-8-paketa-me-barna/60%Daily2016-11-16 10:29
https://kosova-info.com/messi-reagon-ndaj-kanabisit-foto/60%Daily2016-11-16 10:29
https://kosova-info.com/te-henen-fillon-fushata-zgjedhore-ne-maqedoni/60%Daily2016-11-16 10:26
https://kosova-info.com/te-henen-fillon-fushata-zgjedhore-ne-maqedoni/60%Daily2016-11-16 10:26
https://kosova-info.com/futbollisti-i-fc-prishtines-refuzon-propozimin-e-hashim-thacit-foto/60%Daily2016-11-16 10:17
https://kosova-info.com/capital-t-thumbon-noizyn-foto/60%Daily2016-11-16 10:14
https://kosova-info.com/flash-12-thase-me-hashash-ne-durres/60%Daily2016-11-16 10:11
https://kosova-info.com/flash-12-thase-me-hashash-ne-durres/60%Daily2016-11-16 10:11
https://kosova-info.com/flash-12-thase-me-hashash-ne-durres/60%Daily2016-11-16 10:11
https://kosova-info.com/qeveria-miraton-kerkesen-per-ndryshimin-e-ligjit-per-veteranet/60%Daily2016-11-16 10:11
https://kosova-info.com/mourinho-transferon-super-futbollistin-e-shqiperise-foto/60%Daily2016-11-16 10:06
https://kosova-info.com/produkti-m-i-ri-i-apple-sht-nj-libr-300-dollar/60%Daily2016-11-16 08:51
https://kosova-info.com/pdk-akuza-ndaj-lushtakut-e-pabazuar-u-hedh-poshte-me-heret/60%Daily2016-11-16 09:58
https://kosova-info.com/gjira-i-thumbon-koleget-e-saj-foto/60%Daily2016-11-16 09:53
https://kosova-info.com/turqia-dhe-franca-vendet-me-te-goditura-nga-terrorizmi-ne-evrope/60%Daily2016-11-16 09:47
https://kosova-info.com/angela-merkel-do-te-kandidoje-per-nje-mandat-te-katert/60%Daily2016-11-16 09:45
https://kosova-info.com/balotelli-milan-inter-ky-ekip-dua-ta-fitoje-derbin-ne-san-siro/60%Daily2016-11-16 09:41
https://kosova-info.com/balotelli-milan-inter-ky-ekip-dua-ta-fitoje-derbin-ne-san-siro/60%Daily2016-11-16 09:41
https://kosova-info.com/kmdlnj-keds-po-mashtron-konsumatoret/60%Daily2016-11-16 09:38
https://kosova-info.com/lucio-zgjedh-formacionin-me-te-mire-ne-histori-te-futbollit-foto/60%Daily2016-11-16 09:30
https://kosova-info.com/lucio-zgjedh-formacionin-me-te-mire-ne-histori-te-futbollit-foto/60%Daily2016-11-16 09:30
https://kosova-info.com/kaq-vite-diference-kane-mes-vete-milot-llalloshi-dhe-gruaja-e-tij-foto/60%Daily2016-11-16 09:29
https://kosova-info.com/nafta-do-te-kontrollohet-edhe-me-laborator-mobil/60%Daily2016-11-16 09:24
https://kosova-info.com/dikur-e-tallnin-per-vetullat-e-trasha-tani-eshte-nder-modelet-me-te-suksesshme-foto/60%Daily2016-11-16 09:22
https://kosova-info.com/dikur-e-tallnin-per-vetullat-e-trasha-tani-eshte-nder-modelet-me-te-suksesshme-foto/60%Daily2016-11-16 09:22
https://kosova-info.com/dikur-e-tallnin-per-vetullat-e-trasha-tani-eshte-nder-modelet-me-te-suksesshme-foto/60%Daily2016-11-16 09:22
https://kosova-info.com/ky-eshte-niveli-i-batllaves-dhe-badocit-pas-reshjeve-te-shiut-foto/60%Daily2016-11-16 09:14
https://kosova-info.com/apeli-njofton-per-gjykimet-ne-rastet-drenica-1-dhe-drenica-2/60%Daily2016-11-16 09:12
https://kosova-info.com/messi-ronaldo-shpallet-fituesi-foto/60%Daily2016-11-16 09:11
https://kosova-info.com/martesa-nuk-e-ndalon-dot-albatritin-qe-ta-bej-kete-gje-foto/60%Daily2016-11-16 09:09
https://kosova-info.com/twitter-i-shpall-lufte-permbajtjeve-dhe-mesazheve-abuzive/60%Daily2016-11-16 09:05
https://kosova-info.com/twitter-i-shpall-lufte-permbajtjeve-dhe-mesazheve-abuzive-2/60%Daily2016-11-16 09:05
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-transferohet-ne-juventus-foto/60%Daily2016-11-16 08:57
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ti-dalloni-baterite-e-mbushura-nga-ato-te-harxhuara-video/60%Daily2016-11-16 08:47
https://kosova-info.com/dorina-mema-i-habite-ndjekesit-ja-cka-ben-ajo-fshehurazi-vetes-se-saj-foto/60%Daily2016-11-16 08:47
https://kosova-info.com/milan-me-nje-super-perforcim-nga-la-liga-foto/60%Daily2016-11-16 08:46
https://kosova-info.com/gjyqtari-i-ndeshjes-shqiperi-izrael-rihap-facebookun-dhe-sqaron-tifozet-foto/60%Daily2016-11-16 08:38
https://kosova-info.com/16-nentori-nder-vite/60%Daily2016-11-16 08:33
https://kosova-info.com/turp-per-rooneyn-foto/60%Daily2016-11-16 08:30
https://kosova-info.com/turp-per-rooneyn-foto/60%Daily2016-11-16 08:30
https://kosova-info.com/turp-per-rooneyn-foto/60%Daily2016-11-16 08:30
https://kosova-info.com/ne-polici-punojne-edhe-invalidet-e-luftes/60%Daily2016-11-16 08:28
https://kosova-info.com/jo-vet%d1%91m-muaj-mjalti-obama-dhe-europa/60%Daily2016-11-16 08:26
https://kosova-info.com/jo-vet%d1%91m-muaj-mjalti-obama-dhe-europa-2/60%Daily2016-11-16 08:26
https://kosova-info.com/gigi-e-tera-nudo-per-revisten-allure-foto16/60%Daily2016-11-16 08:24
https://kosova-info.com/huawei-kishte-refuzuar-google-per-telefonat-pixel/60%Daily2016-11-16 08:22
https://kosova-info.com/policia-ne-ferizaj-arreston-hajnat-e-shkollave/60%Daily2016-11-16 08:20
https://kosova-info.com/arsenal-ka-nje-lajm-te-keq-per-xhaken-foto/60%Daily2016-11-16 08:07
https://kosova-info.com/arsenal-ka-nje-lajm-te-keq-per-xhaken-foto-2/60%Daily2016-11-16 08:07
https://kosova-info.com/arsenal-ka-nje-lajm-te-keq-per-xhaken-foto-2/60%Daily2016-11-16 08:07
https://kosova-info.com/guvernatori-i-xhakartes-akuzohet-per-blasfemi/60%Daily2016-11-16 08:06
https://kosova-info.com/gjeneralet-gjermane-i-frikesohen-trumpit/60%Daily2016-11-16 08:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fytyra-e-vertete-e-big-mames-pa-grim-foto/60%Daily2016-11-16 07:59
https://kosova-info.com/argjentina-e-pabesueshme-cfare-ka-bere-messi-foto/60%Daily2016-11-16 07:55
https://kosova-info.com/te-burgosurit-kane-nevoje-per-ders-nga-hoxhallaret-video/60%Daily2016-11-16 07:52
https://kosova-info.com/tifozet-italiane-fishkellejne-himnin-e-gjermanise-shikojeni-cfare-ben-buffon-video/60%Daily2016-11-16 07:46
https://kosova-info.com/tifozet-italiane-fishkellejne-himnin-e-gjermanise-shikojeni-cfare-ben-buffon-video/60%Daily2016-11-16 07:46
https://kosova-info.com/tifozet-italiane-fishkellejne-himnin-e-gjermanise-shikojeni-cfare-ben-buffon-video/60%Daily2016-11-16 07:46
https://kosova-info.com/tifozet-italiane-fishkellejne-himnin-e-gjermanise-shikojeni-cfare-ben-buffon-video/60%Daily2016-11-16 07:46
https://kosova-info.com/gerrard-largohet-nga-la-galaxy-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri/60%Daily2016-11-16 07:38
https://kosova-info.com/nervozohet-flori-mos-fol-me-mire-foto/60%Daily2016-11-16 07:36
https://kosova-info.com/mustafi-serie-a-lajm-interesant-nga-italia/60%Daily2016-11-16 07:32
https://kosova-info.com/mustafi-serie-a-lajm-interesant-nga-italia/60%Daily2016-11-16 07:32
https://kosova-info.com/mustafi-serie-a-lajm-interesant-nga-italia/60%Daily2016-11-16 07:32
https://kosova-info.com/mustafi-serie-a-lajm-interesant-nga-italia/60%Daily2016-11-16 07:32
https://kosova-info.com/nje-i-vrare-ne-oklahoma-city-ndalohen-fluturimet/60%Daily2016-11-16 07:26
https://kosova-info.com/nje-i-vrare-ne-oklahoma-city-ndalohen-fluturimet/60%Daily2016-11-16 07:26
https://kosova-info.com/argjentine-kolumbi-gol-i-cmendur-nga-messi-video/60%Daily2016-11-16 07:21
https://kosova-info.com/ingrid-gjoni-pa-te-brendshme-ne-festen-e-genes-foto/60%Daily2016-11-16 07:15
https://kosova-info.com/mesazhi-i-be-se-demarkacionin-ose-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2016-11-16 07:07
https://kosova-info.com/assad-shpreson-se-trump-do-te-jete-aleat-per-luftimin-e-terrorizmit/60%Daily2016-11-16 07:05
https://kosova-info.com/assad-shpreson-se-trump-do-te-jete-aleat-per-luftimin-e-terrorizmit/60%Daily2016-11-16 07:05
https://kosova-info.com/thaci-po-sillet-ende-si-shef-i-pdk-se/60%Daily2016-11-16 07:04
https://kosova-info.com/thaci-po-sillet-ende-si-shef-i-pdk-se/60%Daily2016-11-16 07:04
https://kosova-info.com/dhurata-me-dhurata-e-urime-per-ditelindje-foto/60%Daily2016-11-16 06:55
https://kosova-info.com/gashi-flet-per-aderimin-ne-pdk-e-ndjeva-obligim-ti-mbroje-vlerat/60%Daily2016-11-16 06:52
https://kosova-info.com/obama-po-shoh-frike-te-amerikanet/60%Daily2016-11-16 06:44
https://kosova-info.com/zvicerania-kunder-dergimit-te-shtatores-se-shen-merise-ne-kosove/60%Daily2016-11-16 06:18
https://kosova-info.com/horoskopi-16-nentor-2016/60%Daily2016-11-16 06:09
https://kosova-info.com/horoskopi-16-nentor-2016/60%Daily2016-11-16 06:09
https://kosova-info.com/horoskopi-16-nentor-2016/60%Daily2016-11-16 06:09
https://kosova-info.com/freedom-house-po-rritet-represioni-ndaj-njerezve-ne-internet/60%Daily2016-11-16 06:04
https://kosova-info.com/freedom-house-po-rri