XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/nga-10-janari-gjyqesori-i-kosoves-shtrihet-edhe-ne-veri/60%Daily2016-12-10 21:12
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-la-coruna-permbys-realin-per-tre-minuta-video/60%Daily2016-12-10 21:10
https://kosova-info.com/real-madrid-la-coruna-shenohet-me-ne-fund-goli-i-pare-video/60%Daily2016-12-10 20:59
https://kosova-info.com/momenti-i-shperthimit-te-fuqishem-ne-stamboll-video/60%Daily2016-12-10 20:57
https://kosova-info.com/kylie-jenner-e-dashuruar-ne-ngjyren-e-kuqe-foto/60%Daily2016-12-10 20:56
https://kosova-info.com/keta-jane-kengetaret-qe-kane-fituar-cmime-deri-tani-ne-kenga-magjike-2016-foto/60%Daily2016-12-10 20:48
https://kosova-info.com/ciklizmi-apo-ecja-cilen-duhet-ta-preferoni-me-shume/60%Daily2016-12-10 20:48
https://kosova-info.com/perleshet-me-te-gjithe-perfshire-edhe-trajnerin-e-tij-video/60%Daily2016-12-10 20:44
https://kosova-info.com/dy-shperthime-ne-afersi-te-stadiumit-te-besiktasit-20-persona-mbesin-te-lenduar-video/60%Daily2016-12-10 20:22
https://kosova-info.com/kenga-magjike-2016-soni-malaj-nderohet-me-nje-cmim-video/60%Daily2016-12-10 20:22
https://kosova-info.com/ja-si-duhet-ti-lani-dhembet-video/60%Daily2016-12-10 20:18
https://kosova-info.com/ja-si-duhet-ti-lani-dhembet-video/60%Daily2016-12-10 20:18
https://kosova-info.com/nis-rrenimi-i-murit-ne-mitrovice-video/60%Daily2016-12-10 20:07
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kupa-qe-do-te-marre-sonte-fituesi-ne-kenga-magjike-2016-foto/60%Daily2016-12-10 19:42
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kupa-qe-do-te-marre-sonte-fituesi-ne-kenga-magjike-2016-foto/60%Daily2016-12-10 19:42
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kupa-qe-do-te-marre-sonte-fituesi-ne-kenga-magjike-2016-foto/60%Daily2016-12-10 19:42
https://kosova-info.com/ja-arsyeja-pse-sduhet-ta-pini-kafen-ne-lokale-ku-degjohet-muzika/60%Daily2016-12-10 19:41
https://kosova-info.com/tronditet-arsenali-ja-sa-do-te-mungoje-mustafi/60%Daily2016-12-10 19:40
https://kosova-info.com/behen-me-shtepi-por-ankohen-se-ajo-seshte-ashtu-sic-u-premtua-video/60%Daily2016-12-10 19:38
https://kosova-info.com/e-vertetuar-edhe-shkencerisht-kjo-eshte-menyra-me-e-mire-per-ta-permiresuar-kujtesen/60%Daily2016-12-10 19:37
https://kosova-info.com/sulme-ajrore-ne-alepo-derisa-kerri-i-denon-ato-si-krime-lufte/60%Daily2016-12-10 19:24
https://kosova-info.com/leicesteri-i-mban-leksion-manchester-cityt-video/60%Daily2016-12-10 19:21
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-publikon-kengen-lamtumire-video/60%Daily2016-12-10 19:08
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-publikon-kengen-lamtumire-video/60%Daily2016-12-10 19:08
https://kosova-info.com/leicester-city-shenohet-goli-i-turpit-video/60%Daily2016-12-10 19:08
https://kosova-info.com/ne-dbn3-komplet-nudo-do-ta-sfidoj-veten-kjo-femer-e-njohur-e-ekranit-foto/60%Daily2016-12-10 18:58
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-duket-parku-te-muri-i-ri-i-mitrovices-foto/60%Daily2016-12-10 18:55
https://kosova-info.com/hajredin-hyseni-minister-i-administrates-publike/60%Daily2016-12-10 18:40
https://kosova-info.com/kjo-eshte-femra-qe-ia-rrembeu-zemren-haxhi-krasniqit-foto/60%Daily2016-12-10 18:40
https://kosova-info.com/rexhep-hoti-arsimi-pasqyre-e-korrupsionit-social-kulturor-dhe-politik/60%Daily2016-12-10 18:38
https://kosova-info.com/njihuni-me-pup-skanerin-e-pare-te-mencur-video/60%Daily2016-12-10 18:32
https://kosova-info.com/ganimete-abazi-thote-se-e-simpatizon-hashim-thacin/60%Daily2016-12-10 18:26
https://kosova-info.com/nusja-merret-me-helikopter-por-nena-e-saj-ka-hall-tjeter-video/60%Daily2016-12-10 18:24
https://kosova-info.com/shba-shefi-i-kompanise-exxon-favorit-per-sekretar-shteti/60%Daily2016-12-10 18:20
https://kosova-info.com/kuka-evropa-po-krenohet-me-majlinden-e-kosova-ska-liberalizim-vizash/60%Daily2016-12-10 18:19
https://kosova-info.com/neziri-mbeshtetja-e-partive-kosovare-ndaj-atyre-shqiptaro-maqedonase-interesa-personale-e-grupore/60%Daily2016-12-10 18:14
https://kosova-info.com/xhensila-e-big-brotherit-nuk-eshte-vetem-zbulon-lidhjen-e-saj-foto/60%Daily2016-12-10 18:12
https://kosova-info.com/xhensila-e-big-brotherit-nuk-eshte-vetem-zbulon-lidhjen-e-saj-foto/60%Daily2016-12-10 18:12
https://kosova-info.com/xhaka-flet-per-fitoren-ndaj-shaqirit-foto/60%Daily2016-12-10 18:08
https://kosova-info.com/leicester-man-city-guardiola-po-peson-humbjen-me-te-thelle-ne-karriere-video/60%Daily2016-12-10 17:56
https://kosova-info.com/tre-deri-pese-vjet-burg-per-pengim-te-procesit-zgjedhor/60%Daily2016-12-10 17:48
https://kosova-info.com/arrestohet-shqiptari-ne-itali-goditi-me-thike-gruan-dhe-vajzen/60%Daily2016-12-10 17:46
https://kosova-info.com/shokohet-city-pranon-dy-gola-per-pese-minuta-video/60%Daily2016-12-10 17:36
https://kosova-info.com/146-libra-per-shtepine-e-te-moshuarve-nga-maniake-tleximit/60%Daily2016-12-10 17:32
https://kosova-info.com/146-libra-per-shtepine-e-te-moshuarve-nga-maniake-tleximit/60%Daily2016-12-10 17:32
https://kosova-info.com/arsenal-31-stoke-ja-notat-per-xhaken-mustafin-dhe-shaqirin-foto/60%Daily2016-12-10 17:22
https://kosova-info.com/cia-zyrtarisht-rusia-punoi-ne-zgjedhjen-e-trumpit-president-republikanet-tash-nuk-kane-zgjidhje/60%Daily2016-12-10 17:00
https://kosova-info.com/jam-me-cfare-foto-washington-post-e-ilustron-artikullin-ku-rusia-zgjodhi-trumpin-president/60%Daily2016-12-10 16:57
https://kosova-info.com/blunt-dhe-real-1-nuk-kane-nevoje-per-bashkepunime/60%Daily2016-12-10 16:54
https://kosova-info.com/arsenali-i-xhakes-dhe-mustafit-mposht-stoken-e-shaqirit-video/60%Daily2016-12-10 16:53
https://kosova-info.com/edhe-alketa-vejsiu-plot-me-nderhyrje-estetike-foto/60%Daily2016-12-10 16:44
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leicester-manchester-city/60%Daily2016-12-10 16:39
https://kosova-info.com/arsenal-stoke-ky-gol-vendos-gjithcka-video/60%Daily2016-12-10 16:36
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-maqedoni-neziri-partite-ne-pushtet-duhet-te-humbasin/60%Daily2016-12-10 16:32
https://kosova-info.com/bayerni-shenon-fitore-te-thelle-barazon-dortmundi-mposhtet-leipzigu/60%Daily2016-12-10 16:24
https://kosova-info.com/veseli-thoni-jo-te-gjitha-formave-te-diskriminimit/60%Daily2016-12-10 16:18
https://kosova-info.com/veseli-thoni-jo-te-gjitha-formave-te-diskriminimit/60%Daily2016-12-10 16:18
https://kosova-info.com/veseli-thoni-jo-te-gjitha-formave-te-diskriminimit/60%Daily2016-12-10 16:18
https://kosova-info.com/a-e-dini-me-kend-eshte-e-martuar-zejnep-ne-jeten-reale-foto/60%Daily2016-12-10 16:10
https://kosova-info.com/arsenal-stoke-shenon-lojtari-qe-te-gjithe-e-duam-video/60%Daily2016-12-10 16:09
https://kosova-info.com/kush-e-kryeson-renditjen-e-golashenuesve-ne-la-liga/60%Daily2016-12-10 16:01
https://kosova-info.com/mustafa-i-thote-qytetarit-se-shkak-i-mosliberalizimit-te-vizave-eshte-demarkacioni/60%Daily2016-12-10 16:01
https://kosova-info.com/poni-zbulon-djalin-foto/60%Daily2016-12-10 16:00
https://kosova-info.com/deda-kosova-te-pergatitet-per-goditjen-qe-do-te-marre-nga-specialja/60%Daily2016-12-10 15:58
https://kosova-info.com/mustafi-le-fushen-ky-eshte-gjesti-i-madh-i-tifozeve-te-arsenalit-video/60%Daily2016-12-10 15:50
https://kosova-info.com/blerim-destani-me-tjeter-sukses-ne-skenen-nderkombetare-foto/60%Daily2016-12-10 15:47
https://kosova-info.com/kreativt-e-europs-u-takuan-n-graz-festivali-i-european-youth-awards-2016/60%Daily2016-12-10 15:48
https://kosova-info.com/kreativt-e-europs-u-takuan-n-graz-festivali-i-european-youth-awards-2016/60%Daily2016-12-10 15:48
https://kosova-info.com/ne-mitrovice-promovohet-libri-tinguj-ciftelie-rapsodi-i-isa-behramit/60%Daily2016-12-10 15:38
https://kosova-info.com/ne-mitrovice-promovohet-libri-tinguj-ciftelie-rapsodi-i-isa-behramit/60%Daily2016-12-10 15:38
https://kosova-info.com/ne-mitrovice-promovohet-libri-tinguj-ciftelie-rapsodi-i-isa-behramit/60%Daily2016-12-10 15:38
https://kosova-info.com/sinan-vllasaliu-publikon-kengen-zot-falma-video/60%Daily2016-12-10 15:28
https://kosova-info.com/3000-vezhgues-te-most-do-te-vezhgojne-zgjedhjet-ne-maqedoni/60%Daily2016-12-10 15:25
https://kosova-info.com/ambasadori-i-shba-se-mesazh-per-zgjedhjet-ne-maqedoni/60%Daily2016-12-10 15:22
https://kosova-info.com/messi-shenoi-dy-gola-por-ky-gjest-ka-mahnitur-te-gjithe-ndaj-osasunes/60%Daily2016-12-10 14:49
https://kosova-info.com/tuna-sonte-dedikim-per-me-te-shtrenjtin-e-saj-video/60%Daily2016-12-10 14:43
https://kosova-info.com/zvicer-aksident-zinxhiror-9-te-lenduar/60%Daily2016-12-10 14:40
https://kosova-info.com/nuk-ia-keni-idene-sa-gola-i-ka-shenuar-messi-kunder-osasunes-ne-9-ndeshjet-e-fundit-foto/60%Daily2016-12-10 14:40
https://kosova-info.com/horror-nderhyrje-ndaj-futbollistit-te-barcelones/60%Daily2016-12-10 14:16
https://kosova-info.com/shqiperia-dergon-ne-afganistan-40-ushtare-mes-tyre-edhe-dy-femra-foto/60%Daily2016-12-10 14:07
https://kosova-info.com/vetevendosje-kerkoi-shtyrjen-e-seances-per-astrit-deharin/60%Daily2016-12-10 13:59
https://kosova-info.com/anonymous-paralajmron-qeverin-shqiptare-ne-jemi-armiku-juaj-m-i-keq/60%Daily2016-12-10 14:38
https://kosova-info.com/10-arsye-pse-kenga-magjike-duhet-ta-zevendesoje-festivalin-e-kenges-se-rtsh/60%Daily2016-12-10 13:57
https://kosova-info.com/permes-fotove-duke-kerkuar-ndihme-video/60%Daily2016-12-10 13:53
https://kosova-info.com/mustafa-qytetaret-e-kosoves-e-dine-cfare-do-te-thote-shkelja-e-te-drejtave/60%Daily2016-12-10 13:50
https://kosova-info.com/osasuna-barcelona-shikojeni-golin-e-messit-video/60%Daily2016-12-10 13:29
https://kosova-info.com/vajza-e-jennifer-lopez-kopja-e-mamase-se-saj-foto/60%Daily2016-12-10 13:21
https://kosova-info.com/presidenti-i-kolumbise-fitues-i-cmimit-nobel-per-paqe/60%Daily2016-12-10 13:15
https://kosova-info.com/osasuna-barcelona-super-aksion-dhe-super-gol-video/60%Daily2016-12-10 13:15
https://kosova-info.com/osasuna-dridh-barcelonen-video/60%Daily2016-12-10 13:10
https://kosova-info.com/arrestohet-me-dyshimin-se-ka-perdorur-shtate-kartemonedha-te-falsifikuara-prej-100-euro/60%Daily2016-12-10 13:07
https://kosova-info.com/spektatori-qellon-me-shpulle-moderatoren-ne-emision-live-video/60%Daily2016-12-10 13:06
https://kosova-info.com/bastiset-lokali-gjenden-kater-revole-mbi-60-fisheke-dhe-nje-shufer-metalike/60%Daily2016-12-10 13:02
https://kosova-info.com/burri-i-beri-fotografi-gruas-shtatzene-por-shikoni-cfare-pa-prapa-saj-video/60%Daily2016-12-10 12:56
https://kosova-info.com/perleshje-me-arme-ne-athine-vdes-algjeriani/60%Daily2016-12-10 12:55
https://kosova-info.com/noizy-sulmohet-nga-fansja-gjate-performances-ja-si-reagon-reperi-i-kapur-ne-befasi-video/60%Daily2016-12-10 12:52
https://kosova-info.com/rusia-serbia-te-llogarise-perkrahjen-ruse-per-kosoven/60%Daily2016-12-10 12:42
https://kosova-info.com/disa-menyra-per-te-shpetuar-baterine-e-iphone-foto/60%Daily2016-12-10 12:31
https://kosova-info.com/disa-menyra-per-te-shpetuar-baterine-e-iphone-foto/60%Daily2016-12-10 12:31
https://kosova-info.com/%e2%80%8bfamilja-obama-dergon-kartolinat-e-fundit-nga-shtepia-e-bardhe-foto/60%Daily2016-12-10 12:15
https://kosova-info.com/%e2%80%8bfamilja-obama-dergon-kartolinat-e-fundit-nga-shtepia-e-bardhe-foto/60%Daily2016-12-10 12:15
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-ky-eshte-grupi-i-kosoves-foto/60%Daily2016-12-10 12:10
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-nje-futbollist-qe-nuk-u-pelqen-tifozeve-foto/60%Daily2016-12-10 11:54
https://kosova-info.com/kenga-magjike-skandalet-qe-e-kane-percjelle-festivalin-nder-vite-2/60%Daily2016-12-10 11:52
https://kosova-info.com/foto-ekskluzive-te-qendrimit-te-dua-lipes-ne-prishtine-foto/60%Daily2016-12-10 11:38
https://kosova-info.com/klinika-emergjente-me-shume-paciente-e-pak-kapacitete/60%Daily2016-12-10 11:34
https://kosova-info.com/bukuroshet-shqiptare-me-binjake-ne-hollywood-foto/60%Daily2016-12-10 11:29
https://kosova-info.com/payet-lajm-i-cmendur-nga-anglia-foto/60%Daily2016-12-10 11:28
https://kosova-info.com/shqiptari-vret-nje-polak-dhe-plagos-nje-tjeter/60%Daily2016-12-10 11:24
https://kosova-info.com/agk-vetevendosje-te-ndal-akuzat-dhe-lincimet-ndaj-drejtuesve-te-rtk-se/60%Daily2016-12-10 11:04
https://kosova-info.com/rusia-nuk-heqe-dore-nga-ballkani-kerkon-krijimin-e-aleances-proruse/60%Daily2016-12-10 11:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-osasuna-barcelona/60%Daily2016-12-10 10:55
https://kosova-info.com/kylie-jenner-pa-make-up-fsheh-fytyren-foto/60%Daily2016-12-10 10:54
https://kosova-info.com/super-besart-berisha-het-trik-per-melbourne-victory-video/60%Daily2016-12-10 10:51
https://kosova-info.com/barcelona-shet-perforcimin-e-madh-e-transferon-juventus-foto/60%Daily2016-12-10 10:46
https://kosova-info.com/barcelona-shet-perforcimin-e-madh-e-transferon-juventus-foto/60%Daily2016-12-10 10:46
https://kosova-info.com/manaj-ia-sheh-sherrin-futbollistit-serb-foto/60%Daily2016-12-10 10:29
https://kosova-info.com/flet-jonida-vokshi-e-verteta-e-lidhjes-me-capital-t-dhe-video-ne-londer/60%Daily2016-12-10 10:29
https://kosova-info.com/iron-man-keshille-per-spider-man-se-si-te-jete-nje-superhero-video/60%Daily2016-12-10 10:26
https://kosova-info.com/lladrovci-sot-e-shpalos-programin-per-arsim/60%Daily2016-12-10 10:15
https://kosova-info.com/15-shenja-qe-i-dallojne-njerezit-e-fuqishem-menderisht/60%Daily2016-12-10 10:09
https://kosova-info.com/milan-transferon-fenomenin-e-argjentines-foto/60%Daily2016-12-10 09:59
https://kosova-info.com/milan-transferon-fenomenin-e-argjentines-foto/60%Daily2016-12-10 09:59
https://kosova-info.com/aksident-ne-itali-plagoset-rende-shqiptari/60%Daily2016-12-10 09:39
https://kosova-info.com/veron-kthehet-ne-futboll-por-cfare-kerkon-te-ky-klub-foto/60%Daily2016-12-10 09:15
https://kosova-info.com/messi-ka-nje-arsye-interesante-per-gol-kunder-osasunes/60%Daily2016-12-10 09:02
https://kosova-info.com/kandidate-me-mase-qortimi-ne-garen-per-kryetare-te-gjykatave/60%Daily2016-12-10 09:00
https://kosova-info.com/kandidate-me-mase-qortimi-ne-garen-per-kryetare-te-gjykatave/60%Daily2016-12-10 09:00
https://kosova-info.com/haliti-marreveshjen-per-murin-se-kam-ditur-as-une-as-ndonje-deputet-tjeter/60%Daily2016-12-10 08:58
https://kosova-info.com/de-boer-befason-me-klubin-e-ri-pas-shkarkimit-nga-inter/60%Daily2016-12-10 08:50
https://kosova-info.com/luana-vjollca-pyetet-per-lidhjen-ia-mbylle-gojen-me-ngjites-prezantuesit-video/60%Daily2016-12-10 08:45
https://kosova-info.com/prezantuesja-e-njohur-befason-riten-ben-shqiponjen-ne-emisionin-e-saj-video/60%Daily2016-12-10 08:35
https://kosova-info.com/4-te-vdekur-dhe-shume-te-tjere-te-plagosur-nga-shperthimi-i-trenit/60%Daily2016-12-10 08:34
https://kosova-info.com/policia-ne-aksion-per-kapjen-e-baronit-te-droges-ne-ballkan/60%Daily2016-12-10 08:34
https://kosova-info.com/muntari-kthehet-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-12-10 08:27
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-chicharito-klubi-i-tij-i-ri-nuk-do-tu-pelqeje-tifozeve-te-man-utd/60%Daily2016-12-10 08:19
https://kosova-info.com/gigi-hadid-zbulon-se-vuan-nga-nje-semundje-e-rende/60%Daily2016-12-10 07:56
https://kosova-info.com/dyshojme-qe-daja-te-kete-varur-femijet-dhe-veten-ne-shtepi-mungojne-7-milione-leke/60%Daily2016-12-10 07:36
https://kosova-info.com/sa-te-pasur-jane-familja-beckham/60%Daily2016-12-10 07:36
https://kosova-info.com/ashley-graham-engjelli-i-pare-mbipeshe-i-victorias-secret-foto/60%Daily2016-12-10 07:31
https://kosova-info.com/korrupsioni-spo-luftohet/60%Daily2016-12-10 07:28
https://kosova-info.com/soni-malaj-me-kane-bojkotuar-ja-loja-e-piste-ne-kenga-magjike/60%Daily2016-12-10 07:25
https://kosova-info.com/futbollisti-i-dashur-nga-tifozet-largohet-nga-real-madrid-foto/60%Daily2016-12-10 07:17
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-ne-nigeri-te-pakten-30-te-vdekur/60%Daily2016-12-10 07:13
https://kosova-info.com/gati-2-mije-xhihadiste-kthehen-ne-europe/60%Daily2016-12-10 07:12
https://kosova-info.com/%e2%80%8bdita-nderkombetare-e-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2016-12-10 07:11
https://kosova-info.com/osasuna-barcelona-do-te-befasoheni-ne-cfare-ore-fillon-ndeshja-foto/60%Daily2016-12-10 07:08
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-pini-uje-cdo-mengjes/60%Daily2016-12-10 00:04
https://kosova-info.com/kete-ngjyre-te-syve-do-ta-kene-femijet-tuaj-sipas-shkences/60%Daily2016-12-10 00:02
https://kosova-info.com/ushqimet-e-preferuara-per-dimer/60%Daily2016-12-09 23:59
https://kosova-info.com/4-ushtrime-te-mengjesit-ne-shtepi/60%Daily2016-12-09 23:56
https://kosova-info.com/mesoni-me-te-rejat-e-showbizzit-per-diten-e-sotme-ne-mirage-video/60%Daily2016-12-09 23:11
https://kosova-info.com/dardan-molliqaj-e-con-ne-qiell-agim-bahtirin-video/60%Daily2016-12-09 23:04
https://kosova-info.com/balotelli-thote-se-nuk-do-kthehet-kurre-te-liverpooli/60%Daily2016-12-09 23:02
https://kosova-info.com/rita-ora-shkelqen-ne-eventin-me-te-rendesishem-per-artistet-women-in-music-foto/60%Daily2016-12-09 23:02
https://kosova-info.com/albana-osmani-revoltohet-dhe-sulmon-getinjon-je-seksist/60%Daily2016-12-09 22:56
https://kosova-info.com/bebe-rexha-me-nje-mesazh-te-bukur-per-shqiptaret-foto/60%Daily2016-12-09 22:52
https://kosova-info.com/ja-si-ndodhi-shperthimi-ne-sheshin-e-prishtines-fotovideo/60%Daily2016-12-09 22:45
https://kosova-info.com/arsim-bajrami-skam-ndermend-te-jap-doreheqje-per-shkak-te-pisa-s/60%Daily2016-12-09 22:44
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-shperthimin-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2016-12-09 22:37
https://kosova-info.com/lufte-gjigantesh-per-talentin-e-dortmundit-foto/60%Daily2016-12-09 22:09
https://kosova-info.com/sipas-pershkrimeve-iphone-8-do-te-duket-keshtu-foto/60%Daily2016-12-09 22:01
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-ne-qender-te-prishtines-foto/60%Daily2016-12-09 21:57
https://kosova-info.com/proteste-tek-kroi-i-vitakut-qe-nje-jave-probleme-me-rrymen/60%Daily2016-12-09 21:50
https://kosova-info.com/konjufca-ajo-cfare-po-ndodhe-ne-veri-eshte-rezultat-i-bisedimeve-ne-bruksel/60%Daily2016-12-09 21:49
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-njollosin-dhembet-tuaj/60%Daily2016-12-09 21:45
https://kosova-info.com/perleshjeve-masive-e-tifozeve-ne-stadium-video/60%Daily2016-12-09 21:43
https://kosova-info.com/perleshjeve-masive-e-tifozeve-ne-stadium-video/60%Daily2016-12-09 21:43
https://kosova-info.com/sfera-rrezatuese-ne-norvegji-ufo-apo-meteor/60%Daily2016-12-09 21:41
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-le-nam-me-kete-veshje-komentuesit-e-masakrojne-foto/60%Daily2016-12-09 21:38
https://kosova-info.com/tahiri-qeteson-te-gjithe-nuk-do-te-kete-mur-ne-mitrovice/60%Daily2016-12-09 21:38
https://kosova-info.com/te-gjitha-perdorimet-e-panjohura-te-birres/60%Daily2016-12-09 21:30
https://kosova-info.com/te-gjitha-perdorimet-e-panjohura-te-birres/60%Daily2016-12-09 21:30
https://kosova-info.com/merr-zemer-drenori-thote-se-ymrin-ka-me-ua-nxi-lladrovcit-e-xhemajlajt/60%Daily2016-12-09 21:23
https://kosova-info.com/ja-si-eshte-dekoruar-pema-e-krishtlindjes-neper-bote-foto/60%Daily2016-12-09 21:21
https://kosova-info.com/ky-eshte-formacioni-me-lojtaret-me-te-mire-te-fazes-se-grupeve-te-l-k/60%Daily2016-12-09 21:18
https://kosova-info.com/ky-eshte-formacioni-me-lojtaret-me-te-mire-te-fazes-se-grupeve-te-l-k/60%Daily2016-12-09 21:18
https://kosova-info.com/zgjidhen-fituesit-e-burses-ballkanike-per-ekselence-ne-gazetari-2016/60%Daily2016-12-09 21:15
https://kosova-info.com/zgjidhen-fituesit-e-burses-ballkanike-per-ekselence-ne-gazetari-2016/60%Daily2016-12-09 21:15
https://kosova-info.com/pas-daljes-nga-spitali-kanye-behet-bjond-foto/60%Daily2016-12-09 21:14
https://kosova-info.com/pas-daljes-nga-spitali-kanye-behet-bjond-foto/60%Daily2016-12-09 21:14
https://kosova-info.com/ky-eshte-bredhi-i-afrones-foto/60%Daily2016-12-09 20:56
https://kosova-info.com/rrefimi-trondites-i-yllit-te-bundesliges-e-mendova-vetevrasjen/60%Daily2016-12-09 20:48
https://kosova-info.com/pse-duhet-te-hani-nje-avokado-ne-dite/60%Daily2016-12-09 20:42
https://kosova-info.com/rreziqet-qe-vijne-nga-dembelizmi/60%Daily2016-12-09 20:41
https://kosova-info.com/kerkesat-e-cuditshme-qe-silva-ia-kishte-vendosur-realit-per-tu-huazuar-te-marseille/60%Daily2016-12-09 20:31
https://kosova-info.com/probleme-me-sinuset-ja-si-ti-trajtoni/60%Daily2016-12-09 20:23
https://kosova-info.com/trump-pritet-te-emeroje-cohn-ne-nje-post-te-larte-ekonomik/60%Daily2016-12-09 20:22
https://kosova-info.com/teuten-e-surprizojne-me-dy-dhurata-te-vecante-per-vajzat-foto/60%Daily2016-12-09 20:20
https://kosova-info.com/tjeter-termet-i-fuqishem-godet-ishujt-solomon-ne-paqesor/60%Daily2016-12-09 20:16
https://kosova-info.com/conte-e-konfirmon-largimin-e-nje-lojtari-te-madh-nga-chelsea-foto/60%Daily2016-12-09 20:12
https://kosova-info.com/zbulohen-emrat-e-dy-finalisteve-ne-kengen-magjike-foto/60%Daily2016-12-09 20:05
https://kosova-info.com/zyrtare-labinot-osmani-behet-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2016-12-09 19:59
https://kosova-info.com/ja-cila-skuader-ka-fituar-me-se-shumti-para-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-12-09 19:43
https://kosova-info.com/meshkujt-me-te-nxehte-te-2016-sipas-gq-foto/60%Daily2016-12-09 19:40
https://kosova-info.com/ekskluzive-aak-ja-pajtohet-per-ratifikimin-e-demarkacionit-kosoves-i-hiqen-vizat/60%Daily2016-12-09 19:14
https://kosova-info.com/ekskluzive-aak-ja-pajtohet-per-ratifikimin-e-demarkacionit-kosoves-i-hiqen-vizat/60%Daily2016-12-09 19:14
https://kosova-info.com/zyrtare-mancini-trajneri-i-chapecoenses-foto/60%Daily2016-12-09 19:10
https://kosova-info.com/video-reportazh-nga-vendi-ku-serbet-provojne-ndarjen-e-mitrovices-me-muri/60%Daily2016-12-09 19:04
https://kosova-info.com/vetevendosje-i-kunderpergjigjet-qeverise-po-i-mbron-veglat-e-saj/60%Daily2016-12-09 19:03
https://kosova-info.com/uefa-ka-nje-lajm-fantastik-per-ekipet-nga-serie-a/60%Daily2016-12-09 18:56
https://kosova-info.com/bitcoin-arrin-pikn-m-t-lart-n-tre-vite-kmbehet-me-774-dollar/60%Daily2016-12-09 18:44
https://kosova-info.com/cfare-sasie-te-lengjeve-duhet-te-pini-kur-jeni-te-semure/60%Daily2016-12-09 18:30
https://kosova-info.com/test-shpejtsie-oneplus-3t-kundr-iphone-7-plus/60%Daily2016-12-09 18:27
https://kosova-info.com/si-ia-arriti-liverpooli-ta-beje-kete-foto/60%Daily2016-12-09 18:22
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ndodh-trupit-nese-pini-caj-majdanozi-me-limon-dhe-mjalte/60%Daily2016-12-09 18:19
https://kosova-info.com/mediat-amerikano-latine-zhveshin-gabimisht-presidenten-e-kroacise-foto/60%Daily2016-12-09 18:17
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-blendi-fevziu-26-vite-me-pare-atehere-kur-kishte-floke-foto/60%Daily2016-12-09 18:16
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-blendi-fevziu-26-vite-me-pare-atehere-kur-kishte-floke-foto/60%Daily2016-12-09 18:16
https://kosova-info.com/bes-kallaku-ka-hy-dhjetori-ti-vazhdo-me-nentorin-video/60%Daily2016-12-09 18:10
https://kosova-info.com/ndryshon-orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-12-09 18:05
https://kosova-info.com/ndryshon-orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-12-09 18:05
https://kosova-info.com/u-hap-para-disa-ditesh-por-ja-cfare-i-kane-bere-kinemase-cineplexx-foto/60%Daily2016-12-09 18:04
https://kosova-info.com/gati-referendumi-per-ta-shpallur-sulltan-erdoganin/60%Daily2016-12-09 18:02
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-feston-ditelindjen-e-100-te-foto/60%Daily2016-12-09 18:00
https://kosova-info.com/qeveria-denon-perpjekjet-e-vv-se-per-lincimin-publik-te-12-qytetareve-foto/60%Daily2016-12-09 17:54
https://kosova-info.com/barcelona-siguron-transferimin-e-pare-per-janar-foto/60%Daily2016-12-09 17:53
https://kosova-info.com/nj-grup-hakerash-turq-shndrron-sulmet-kibernetike-n-nj-loj-shprblyese/60%Daily2016-12-09 17:52
https://kosova-info.com/obama-urdheron-hetim-te-sulmeve-kibernetike-gjate-zgjedhjeve/60%Daily2016-12-09 17:37
https://kosova-info.com/caktohet-stadiumi-mikprites-i-finales-se-europa-league-per-vitin-2018-foto/60%Daily2016-12-09 17:30
https://kosova-info.com/cfare-relacioni-ka-mes-tunes-patrisit-dhe-yllit-foto/60%Daily2016-12-09 17:18
https://kosova-info.com/sa-paguhen-punetoret-e-facebook-ut/60%Daily2016-12-09 17:15
https://kosova-info.com/shtepia-e-endrrave-qe-ibrahimovic-ka-zgjedhur-per-te-jetuar-ne-mancester-foto/60%Daily2016-12-09 17:10
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-e-para-dhe-titulli-pr-filmin-e-ri-fast-furious-8-video/60%Daily2016-12-09 16:58
https://kosova-info.com/wilders-shpallet-fajtor-por-nuk-denohet/60%Daily2016-12-09 16:53
https://kosova-info.com/guardiola-zbulon-se-cilin-trajner-e-ka-idhull-foto/60%Daily2016-12-09 16:42
https://kosova-info.com/1750-xhihadiste-jane-kthyer-ne-evrope/60%Daily2016-12-09 16:40
https://kosova-info.com/be-arrestimet-e-qeverise-turke-pas-puc-it-jane-te-jashteligjshme/60%Daily2016-12-09 16:36
https://kosova-info.com/barcelona-chapecoense-vjen-konfirmimi-zyrtar/60%Daily2016-12-09 16:30
https://kosova-info.com/si-ndikon-vetmia-te-njeriu/60%Daily2016-12-09 16:23
https://kosova-info.com/chelsea-rremben-te-gjitha-cmimet-e-muajit-nentor-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-12-09 16:13
https://kosova-info.com/edhe-serbet-te-befasuar-me-murin-ne-mitrovice-fotovideo/60%Daily2016-12-09 16:10
https://kosova-info.com/rikrijon-skenen-e-sharon-stone-barbara-palvin-nuk-le-vend-per-imagjinate-fotovideo/60%Daily2016-12-09 16:08
https://kosova-info.com/ministri-demolli-ne-takimin-e-ministrave-te-mbrojtjes-te-kartes-se-adriatikut-a5-shba/60%Daily2016-12-09 16:07
https://kosova-info.com/a-do-te-vazhdoje-messi-kontraten-me-barcen-enrique-dridh-tifozet/60%Daily2016-12-09 16:04
https://kosova-info.com/samsung-kufizon-karikimin-e-galaxy-note-7-ts-n-30/60%Daily2016-12-09 16:04
https://kosova-info.com/vdes-nena-e-ish-anetarit-te-one-direction-ne-moshen-42-vjecare-foto/60%Daily2016-12-09 15:57
https://kosova-info.com/30-te-vdekur-nga-nje-sulm-ne-nigeri/60%Daily2016-12-09 15:51
https://kosova-info.com/mesohet-arsyeja-pse-baseli-nuk-e-ben-kapiten-taulant-xhaken/60%Daily2016-12-09 15:50
https://kosova-info.com/ne-gjakove-u-fol-per-parandalimin-e-ekstremizmit-te-dhunshem/60%Daily2016-12-09 15:44
https://kosova-info.com/ronaldo-vjen-me-klauzolen-me-te-cuditshme-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2016-12-09 15:43
https://kosova-info.com/e-tallen-per-unazen-e-lire-te-fejeses-nusja-ua-mbyll-gojen-me-nje-status-foto/60%Daily2016-12-09 15:30
https://kosova-info.com/ja-si-duket-me-veshje-tradicionale-miss-kosova-nga-argjentina-foto/60%Daily2016-12-09 15:23
https://kosova-info.com/vendet-e-afrikes-i-mbyllin-dyert-feto-s/60%Daily2016-12-09 15:18
https://kosova-info.com/ancelotti-bayerni-nuk-do-ta-transferoje-kete-yll-ne-janar-foto/60%Daily2016-12-09 15:16
https://kosova-info.com/samsung-po-punon-n-dy-modele-telefonsh-me-palosje-prototipi-i-par-n-2017/60%Daily2016-12-09 14:16
https://kosova-info.com/njihuni-me-vajzen-super-seksi-te-mr-bean-foto/60%Daily2016-12-09 14:59
https://kosova-info.com/tuna-shprehet-publikisht-dua-ta-zhduk-holla-nga-jeta-ime-video/60%Daily2016-12-09 14:52
https://kosova-info.com/sukseset-e-pakta-te-qeverise-nen-hijen-e-demarkacionit-dhe-asociacionit/60%Daily2016-12-09 14:51
https://kosova-info.com/ushqimet-ideale-per-nje-kujtese-te-mire/60%Daily2016-12-09 14:50
https://kosova-info.com/sonte-ndricohet-sheshi-i-prishtines/60%Daily2016-12-09 14:48
https://kosova-info.com/pirlo-viziton-klubin-e-madh-nga-premierliga-foto/60%Daily2016-12-09 14:43
https://kosova-info.com/pirlo-viziton-klubin-e-madh-nga-premierliga-foto/60%Daily2016-12-09 14:43
https://kosova-info.com/termet-ne-kroaci-cahet-edhe-asfalti-foto/60%Daily2016-12-09 14:43
https://kosova-info.com/si-ti-zbusim-telashet-me-hemorroidet/60%Daily2016-12-09 14:40
https://kosova-info.com/ja-kush-po-e-shoqeron-robertin-ne-turqi-nuk-eshte-nora-foto/60%Daily2016-12-09 14:37
https://kosova-info.com/shega-ilac-i-shumefishte/60%Daily2016-12-09 14:31
https://kosova-info.com/posta-promovon-turizmin-ne-boge-te-rugoves-foto/60%Daily2016-12-09 14:28
https://kosova-info.com/kufiri-spanjoll-vershohet-nga-emigrantet/60%Daily2016-12-09 14:27
https://kosova-info.com/guardiola-befasohet-nga-futbollisti-i-kosoves-foto/60%Daily2016-12-09 14:26
https://kosova-info.com/akr-koalicion-qeverises-me-vetevendosjen-ne-mitrovice/60%Daily2016-12-09 14:19
https://kosova-info.com/akr-koalicion-qeverises-me-vetevendosjen-ne-mitrovice/60%Daily2016-12-09 14:19
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kerkuar-nga-barcelona-transferohet-ne-juventus-foto/60%Daily2016-12-09 14:19
https://kosova-info.com/dieta-me-mjalte/60%Daily2016-12-09 14:13
https://kosova-info.com/dieta-me-mjalte/60%Daily2016-12-09 14:13
https://kosova-info.com/zyrtarizohet-blerja-e-skyscanner-nga-kompania-kineze-ctrip/60%Daily2016-12-09 14:07
https://kosova-info.com/kocijancic-murit-do-ti-vendosen-shkallet/60%Daily2016-12-09 14:06
https://kosova-info.com/ledina-celo-prezantuesja-e-ketij-viti-ne-festivalin-e-rtsh-se-ne-krah-te-saj-edhe-aktori-i-njohur-foto/60%Daily2016-12-09 14:04
https://kosova-info.com/zevendeskryeministri-kelmendi-takoi-perfaqesuesit-e-misionit-te-usaid-it/60%Daily2016-12-09 14:03
https://kosova-info.com/atletico-madrid-prezanton-stadiumin-dhe-logon-e-re-foto/60%Daily2016-12-09 14:00
https://kosova-info.com/vdiq-john-glenn-astronauti-me-me-ndikim-amerikan/60%Daily2016-12-09 14:00
https://kosova-info.com/zyrtare-ekipi-i-real-madridit-mungon-ronaldo/60%Daily2016-12-09 13:50
https://kosova-info.com/zyrtare-ekipi-i-real-madridit-mungon-ronaldo/60%Daily2016-12-09 13:50
https://kosova-info.com/zyrtare-ekipi-i-real-madridit-mungon-ronaldo/60%Daily2016-12-09 13:50
https://kosova-info.com/2-ton-pozon-prane-nje-femre-nudo-foto/60%Daily2016-12-09 13:38
https://kosova-info.com/zyrtare-kombetarja-shqiptare-prezanton-dy-selektoret-e-rinj-foto/60%Daily2016-12-09 13:36
https://kosova-info.com/zyrtare-kombetarja-shqiptare-prezanton-dy-selektoret-e-rinj-foto/60%Daily2016-12-09 13:36
https://kosova-info.com/majk-ne-tirane-sjell-pamje-i-zhveshur-ne-shtrat-foto/60%Daily2016-12-09 13:31
https://kosova-info.com/ndodh-ne-argjentine-polici-plagos-futbollistin-video/60%Daily2016-12-09 13:30
https://kosova-info.com/ngritet-aktakuze-edhe-ndaj-nje-te-perfshiri-ne-rastin-toka/60%Daily2016-12-09 13:25
https://kosova-info.com/ngritet-aktakuze-edhe-ndaj-nje-te-perfshiri-ne-rastin-toka/60%Daily2016-12-09 13:25
https://kosova-info.com/thaci-qytetaret-sduhet-te-mbesin-te-izoluar-per-ambicie-personale-e-partiake-te-politikaneve/60%Daily2016-12-09 13:18
https://kosova-info.com/thaci-qytetaret-sduhet-te-mbesin-te-izoluar-per-ambicie-personale-e-partiake-te-politikaneve/60%Daily2016-12-09 13:18
https://kosova-info.com/cana-kthehet-ne-kombetaren-shqiptare/60%Daily2016-12-09 13:13
https://kosova-info.com/sulltanesha-e-kall-atmosferen-ne-sarajeve-video/60%Daily2016-12-09 13:12
https://kosova-info.com/gjermania-150-milione-euro-ndihme-per-rikthimin-e-azilkerkuesve/60%Daily2016-12-09 13:12
https://kosova-info.com/shqiptaret-mbi-binaret-e-transportit-publik-te-cyrihut/60%Daily2016-12-09 13:06
https://kosova-info.com/top-6-sulmuesit-me-te-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit-foto/60%Daily2016-12-09 12:59
https://kosova-info.com/dy-adoleshente-arrestohen-ne-gjermani-planifikonin-sulme-terroriste/60%Daily2016-12-09 12:54
https://kosova-info.com/ja-si-te-pergatisni-nje-qiri-natyral-me-mandarine-dhe-vaj-ulliri-fotovideo/60%Daily2016-12-09 12:51
https://kosova-info.com/zyrtare-gjykata-sportive-befason-me-vendimin-per-strootmanin/60%Daily2016-12-09 12:44
https://kosova-info.com/zyrtare-gjykata-sportive-befason-me-vendimin-per-strootmanin/60%Daily2016-12-09 12:44
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-drenas-a-do-te-veshin-fanella-te-portokallta-futbollistet-e-feronikelit/60%Daily2016-12-09 12:44
https://kosova-info.com/strategjia-mashtruese-e-rusise-per-te-fituar-medalje-olimpike-me-doping/60%Daily2016-12-09 12:36
https://kosova-info.com/strategjia-mashtruese-e-rusise-per-te-fituar-medalje-olimpike-me-doping/60%Daily2016-12-09 12:36
https://kosova-info.com/behet-hit-kenga-e-shqiptarit-per-presidentin-obama-video/60%Daily2016-12-09 12:26
https://kosova-info.com/e-dashura-e-ramosit-do-tju-le-me-goje-te-hapur-video/60%Daily2016-12-09 12:26
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-vlerat-ushqyese-te-mandarines/60%Daily2016-12-09 12:24
https://kosova-info.com/si-te-vraponi-a-duhet-ta-preke-se-pari-token-shputa-apo-gishtat/60%Daily2016-12-09 12:19
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-nga-liga-e-kampioneve-foto-6/60%Daily2016-12-09 12:10
https://kosova-info.com/debimet-per-ne-greqi-se-shpejti-te-mundshme/60%Daily2016-12-09 12:09
https://kosova-info.com/kabul-carter-e-realizon-viziten-e-fundit-si-sekretar-i-mbrojtjes/60%Daily2016-12-09 12:01
https://kosova-info.com/denohet-politikani-anti-islam-ne-holande/60%Daily2016-12-09 11:49
https://kosova-info.com/zayn-malik-dhe-taylor-swift-per-kolone-zanore-te-fifty-shades-darker/60%Daily2016-12-09 11:47
https://kosova-info.com/nintendo-zbulon-n-nj-video-detajet-e-super-mario-run/60%Daily2016-12-09 12:06
https://kosova-info.com/lajmivox-pa-u-farue-djem-e-cika-jo-nuk-ndahet-mitrovica-video/60%Daily2016-12-09 11:37
https://kosova-info.com/lajmivox-pa-u-farue-djem-e-cika-jo-nuk-ndahet-mitrovica-video/60%Daily2016-12-09 11:37
https://kosova-info.com/lajmivox-pa-u-farue-djem-e-cika-jo-nuk-ndahet-mitrovica-video/60%Daily2016-12-09 11:37
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-sjell-imazhe-ne-bikini-ka-nje-mesazh-foto/60%Daily2016-12-09 11:34
https://kosova-info.com/okb-qindra-burra-e-djem-te-zhdukur-nga-lufta-ne-alepo/60%Daily2016-12-09 11:33
https://kosova-info.com/real-madrid-ne-stervitje-mungon-nje-yll-i-madh-foto/60%Daily2016-12-09 11:32
https://kosova-info.com/ribery-zbulon-ku-do-te-luaje-pas-largimit-nga-bayern/60%Daily2016-12-09 11:26
https://kosova-info.com/gruevski-lutet-ne-manastir-per-63-deputete/60%Daily2016-12-09 11:22
https://kosova-info.com/kadirov-trupat-cecene-te-gatshme-te-luftojne-ne-siri/60%Daily2016-12-09 11:14
https://kosova-info.com/keto-jane-nenadimreshat-me-seksi-foto16/60%Daily2016-12-09 11:07
https://kosova-info.com/seul-parlamenti-e-miraton-shkarkimin-e-presidentes-park/60%Daily2016-12-09 10:55
https://kosova-info.com/fitbit-blen-pebble-pr-40-milion-dollar-shuhen-hardueri-dhe-softueri-i-kompanis/60%Daily2016-12-09 09:33
https://kosova-info.com/edhe-ylli-shkrihet-kur-sheh-tunen-ne-ekran-foto/60%Daily2016-12-09 10:23
https://kosova-info.com/tifozet-e-arsenalit-do-te-cmenden-pas-mustafit-per-keto-fjale-te-tij/60%Daily2016-12-09 10:17
https://kosova-info.com/shkup-aeroplani-godet-nje-tufe-zogjesh-gjate-ngritjes/60%Daily2016-12-09 10:14
https://kosova-info.com/gjykata-greke-refuzon-ekstradimin-e-dy-ushtareve-turq/60%Daily2016-12-09 10:04
https://kosova-info.com/tentoi-ti-vidhte-zinxhirin-ne-fyt-por-gjithcka-perfundoi-tragjikisht-video-16/60%Daily2016-12-09 09:59
https://kosova-info.com/mourinho-transferon-futbollistin-nga-serie-a-per-35-milione-euro-foto/60%Daily2016-12-09 09:52
https://kosova-info.com/cilesia-e-ajrit-ne-prishtine-te-enjten-dhe-sot-jashte-vlerave-kufitare-foto/60%Daily2016-12-09 09:46
https://kosova-info.com/xhaka-me-ne-fund-plotesohet-deshira-e-tifozeve-te-arsenalit-foto/60%Daily2016-12-09 09:40
https://kosova-info.com/xhaka-me-ne-fund-plotesohet-deshira-e-tifozeve-te-arsenalit-foto/60%Daily2016-12-09 09:40
https://kosova-info.com/super-bashkepunim-nga-dani-dhe-leonora-video/60%Daily2016-12-09 09:38
https://kosova-info.com/dil-prej-socialit-abrashi-iu-ben-thirrje-bizneseve-ta-shfrytezojne-mundesin-e-perfitimit/60%Daily2016-12-09 09:29
https://kosova-info.com/dil-prej-socialit-abrashi-iu-ben-thirrje-bizneseve-ta-shfrytezojne-mundesin-e-perfitimit/60%Daily2016-12-09 09:29
https://kosova-info.com/dil-prej-socialit-abrashi-iu-ben-thirrje-bizneseve-ta-shfrytezojne-mundesin-e-perfitimit/60%Daily2016-12-09 09:29
https://kosova-info.com/krijoni-korniza-pr-fotot-e-profilit-me-veorin-m-t-re-t-facebook/60%Daily2016-12-09 09:23
https://kosova-info.com/mustafa-zbulon-pllaken-e-maternitetit-ne-kodren-e-trimave/60%Daily2016-12-09 09:22
https://kosova-info.com/mustafa-zbulon-pllaken-e-maternitetit-ne-kodren-e-trimave/60%Daily2016-12-09 09:22
https://kosova-info.com/mustafa-zbulon-pllaken-e-maternitetit-ne-kodren-e-trimave/60%Daily2016-12-09 09:22
https://kosova-info.com/mustafa-zbulon-pllaken-e-maternitetit-ne-kodren-e-trimave/60%Daily2016-12-09 09:22
https://kosova-info.com/mustafa-zbulon-pllaken-e-maternitetit-ne-kodren-e-trimave/60%Daily2016-12-09 09:22
https://kosova-info.com/draxler-te-ky-super-klub-per-75-milione-euro-foto/60%Daily2016-12-09 09:22
https://kosova-info.com/mariza-ikonomi-rrefen-lidhjen-qe-e-lendoi-ai-me-la-dhe-erdhi-pas-tre-ditesh/60%Daily2016-12-09 09:17
https://kosova-info.com/bajrami-me-edita-tahirin-ne-krye-te-bisedimeve-mitrovica-do-tju-falet-serbeve/60%Daily2016-12-09 09:10
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-cilin-portier-e-kerkon-guardiola-ne-man-city-foto/60%Daily2016-12-09 09:03
https://kosova-info.com/dy-persona-sulmojne-njerin-me-thike-perfundojne-te-gjithe-ne-spital/60%Daily2016-12-09 08:58
https://kosova-info.com/blerim-xhemajli-puthje-pasionante-me-tshoqen-foto/60%Daily2016-12-09 08:58
https://kosova-info.com/policia-arreston-nje-rumune-e-dy-kosovare-dyshohen-per-hajni/60%Daily2016-12-09 08:57
https://kosova-info.com/deschamps-zgjedh-fituesin-e-topit-te-arte-foto/60%Daily2016-12-09 08:50
https://kosova-info.com/apple-ekspozimi-pr-nj-koh-t-gjat-n-ambjente-t-jashtme-shkak-pr-problemet-e-bateris-s-iphone-6s/60%Daily2016-12-09 08:48
https://kosova-info.com/sot-ne-grand-store-hapet-super-viva/60%Daily2016-12-09 08:44
https://kosova-info.com/ky-eshte-gabimi-qe-beri-varane-e-qe-i-kushtoi-me-plackitje-te-shtepise-foto/60%Daily2016-12-09 08:38
https://kosova-info.com/ky-eshte-gabimi-qe-beri-varane-e-qe-i-kushtoi-me-plackitje-te-shtepise-foto/60%Daily2016-12-09 08:38
https://kosova-info.com/gruaja-ishte-e-lodhur-gjithmone-burri-vendose-ta-shohe-se-cfare-ben-ajo-gjate-dites-2/60%Daily2016-12-09 08:32
https://kosova-info.com/horoskopi-9-dhjetor-2016/60%Daily2016-12-09 08:31
https://kosova-info.com/kinezet-po-e-blejne-portugaline/60%Daily2016-12-09 08:24
https://kosova-info.com/kinezet-po-e-blejne-portugaline/60%Daily2016-12-09 08:24
https://kosova-info.com/ja-cila-kengetare-e-beri-te-qaje-fisnik-ismailin-foto/60%Daily2016-12-09 08:22
https://kosova-info.com/ja-cila-kengetare-e-beri-te-qaje-fisnik-ismailin-foto/60%Daily2016-12-09 08:22
https://kosova-info.com/ja-cila-kengetare-e-beri-te-qaje-fisnik-ismailin-foto/60%Daily2016-12-09 08:22
https://kosova-info.com/ja-cila-kengetare-e-beri-te-qaje-fisnik-ismailin-foto/60%Daily2016-12-09 08:22
https://kosova-info.com/itali-treni-perplas-per-vdekje-dy-te-rinj-shqiptare/60%Daily2016-12-09 08:20
https://kosova-info.com/itali-treni-perplas-per-vdekje-dy-te-rinj-shqiptare/60%Daily2016-12-09 08:20
https://kosova-info.com/itali-treni-perplas-per-vdekje-dy-te-rinj-shqiptare/60%Daily2016-12-09 08:20
https://kosova-info.com/dynenshtetesia-ne-prag-te-anulimit/60%Daily2016-12-09 08:18
https://kosova-info.com/burg-per-falsifikim-te-dokumentit-dhe-mashtrim/60%Daily2016-12-09 08:14
https://kosova-info.com/burg-per-falsifikim-te-dokumentit-dhe-mashtrim-2/60%Daily2016-12-09 08:14
https://kosova-info.com/burg-per-falsifikim-te-dokumentit-dhe-mashtrim-2/60%Daily2016-12-09 08:14
https://kosova-info.com/burg-per-falsifikim-te-dokumentit-dhe-mashtrim-2/60%Daily2016-12-09 08:14
https://kosova-info.com/burg-per-falsifikim-te-dokumentit-dhe-mashtrim-2/60%Daily2016-12-09 08:14
https://kosova-info.com/burg-per-falsifikim-te-dokumentit-dhe-mashtrim-3/60%Daily2016-12-09 08:14
https://kosova-info.com/9-dhjetori-nder-vite/60%Daily2016-12-09 08:13
https://kosova-info.com/kengetari-73-vjecar-behet-baba-per-here-te-8-te-foto/60%Daily2016-12-09 08:04
https://kosova-info.com/kengetari-73-vjecar-behet-baba-per-here-te-8-te-foto/60%Daily2016-12-09 08:04
https://kosova-info.com/cilesia-ne-arsim-problem-i-trasheguar/60%Daily2016-12-09 08:02
https://kosova-info.com/sje-hamshori-i-gruas-sime-rrefehet-inspektori-i-policise-qe-masakroi-59-vjecarin/60%Daily2016-12-09 07:57
https://kosova-info.com/sje-hamshori-i-gruas-sime-rrefehet-inspektori-i-policise-qe-masakroi-59-vjecarin/60%Daily2016-12-09 07:57
https://kosova-info.com/ozil-sanchez-lajm-i-madh-nga-wenger/60%Daily2016-12-09 07:54
https://kosova-info.com/kapet-kamioni-me-30-kg-heroine-ne-portin-e-durresit-foto/60%Daily2016-12-09 07:53
https://kosova-info.com/kapet-kamioni-me-30-kg-heroine-ne-portin-e-durresit-foto-2/60%Daily2016-12-09 07:53
https://kosova-info.com/senatoret-republikane-e-sfidojne-trump-verifikojne-nderhyrjet-e-rusise/60%Daily2016-12-09 07:49
https://kosova-info.com/barcelona-ia-ben-bajat-realit-transferon-nje-super-futbollist-foto/60%Daily2016-12-09 07:41
https://kosova-info.com/klinton-lajmet-e-paverteta-po-cenojne-demokracine/60%Daily2016-12-09 07:34
https://kosova-info.com/klinton-lajmet-e-paverteta-po-cenojne-demokracine/60%Daily2016-12-09 07:34
https://kosova-info.com/klinton-lajmet-e-paverteta-po-cenojne-demokracine/60%Daily2016-12-09 07:34
https://kosova-info.com/ancelotti-befason-tifozet-e-bayernit-me-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2016-12-09 07:30
https://kosova-info.com/ky-eshte-deputeti-me-muskulor-nga-radhet-e-ldk-se-foto/60%Daily2016-12-09 07:27
https://kosova-info.com/qeveria-ne-kerkim-te-votave-per-demarkacionin/60%Daily2016-12-09 07:24
https://kosova-info.com/hajdutet-thyejne-shtepine-e-yllit-te-realit-ja-sa-para-i-kane-vjedhur-foto/60%Daily2016-12-09 07:21
https://kosova-info.com/clinton-lajmet-e-paverteta-po-cenojne-demokracine/60%Daily2016-12-09 07:18
https://kosova-info.com/clinton-lajmet-e-paverteta-po-cenojne-demokracine-2/60%Daily2016-12-09 07:18
https://kosova-info.com/dita-boterore-kunder-korrupsionit/60%Daily2016-12-09 07:16
https://kosova-info.com/pentagoni-thote-se-ka-vrare-50-mije-luftetare-te-isis-it/60%Daily2016-12-09 07:15
https://kosova-info.com/leonardo-dicaprio-takohet-me-donald-trump-flasin-per-rritjen-ekonomike/60%Daily2016-12-09 07:14
https://kosova-info.com/shoqeria-civile-aksion-kunder-ndertimit-te-murit-ne-veri/60%Daily2016-12-09 06:52
https://kosova-info.com/vrasje-apo-vetevrasje-per-drogen-ne-shengjergj-mjeket-ligjore-perplasen-me-policine/60%Daily2016-12-09 06:47
https://kosova-info.com/lavrov-ushtria-siriane-ka-nderprere-luftimet-ne-alepo/60%Daily2016-12-09 06:35
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkampanje-kunder-ndotjes-se-ajrit-ne-prishtines/60%Daily2016-12-09 06:33
https://kosova-info.com/pse-nuk-duhet-te-pini-kafe-heret-ne-mengjes/60%Daily2016-12-09 00:52
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-beni-sapo-te-zgjoheni/60%Daily2016-12-09 00:49
https://kosova-info.com/sa-here-duhet-te-lahemi-ne-jave/60%Daily2016-12-09 00:48
https://kosova-info.com/pse-veza-eshte-ushqimi-me-i-mire-ne-bote-dhe-disa-kuriozitete-qe-duhet-ti-dini/60%Daily2016-12-09 00:47
https://kosova-info.com/super-shpikja-e-samsung-qe-mund-te-shpetoje-jeten-e-miliona-njerezve-video/60%Daily2016-12-09 00:46
https://kosova-info.com/per-keto-gjera-nena-nuk-ju-ka-treguar-asnjehere/60%Daily2016-12-09 00:25
https://kosova-info.com/iphone-7s-mund-te-vije-edhe-me-ngjyre-te-kuqe/60%Daily2016-12-08 23:13
https://kosova-info.com/pirlo-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2016-12-08 23:09
https://kosova-info.com/ky-eshte-telefoni-i-pare-porsche-dizajn-foto/60%Daily2016-12-08 23:04
https://kosova-info.com/mesoni-me-te-rejat-e-showbizzit-ne-edicionin-e-sotme-te-mirage-video/60%Daily2016-12-08 23:01
https://kosova-info.com/pogba-united-kerkon-me-cdo-kusht-ligen-e-evropes/60%Daily2016-12-08 22:59
https://kosova-info.com/barnat-serbe-ilegalisht-ne-kosove-video/60%Daily2016-12-08 22:58
https://kosova-info.com/10-arsyet-pse-be-ja-eshte-ne-prag-te-kolapsit/60%Daily2016-12-08 22:55
https://kosova-info.com/qyteti-i-mjegulles-princi-publikon-pamje-spektakolare-te-dubait-video/60%Daily2016-12-08 22:53
https://kosova-info.com/zbulohet-prezantuesja-e-festivalit-te-rtsh-se-kthehet-ne-tirane-kengetarja-e-famshme-foto/60%Daily2016-12-08 22:52
https://kosova-info.com/kur-hedhet-shorti-i-liges-se-evropes/60%Daily2016-12-08 22:48
https://kosova-info.com/gati-koalicioni-aak-akr-muri-ne-veri-me-gjase-i-dakorduar-ne-bruksel/60%Daily2016-12-08 22:48
https://kosova-info.com/maloku-muri-pretekst-per-zgjatjen-e-bisedimeve-ne-bruksel/60%Daily2016-12-08 22:36
https://kosova-info.com/unitedi-u-kualifikua-si-i-dyti-shorti-mund-te-sjelle-nje-ndeshje-te-cmendur/60%Daily2016-12-08 22:32
https://kosova-info.com/hahn-brexit-ndikon-ne-zgjerimin-e-be-se/60%Daily2016-12-08 22:28
https://kosova-info.com/moment-tejet-i-suksesshem-shenohet-tek-kenga-magjike/60%Daily2016-12-08 22:26
https://kosova-info.com/sow-perseri-shenon-me-rofeshate-video/60%Daily2016-12-08 22:18
https://kosova-info.com/ja-cfare-ju-ndodh-nese-shikoni-shume-porno/60%Daily2016-12-08 22:11
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-e-djalit-te-mias-se-rebeldeway-foto/60%Daily2016-12-08 22:07
https://kosova-info.com/zyrtari-i-shba-se-ne-siri-u-vrane-50-mije-xhihadiste-te-isis-it/60%Daily2016-12-08 22:06
https://kosova-info.com/interi-mposht-mezi-sparten-video/60%Daily2016-12-08 21:58
https://kosova-info.com/krasniqi-ja-kush-e-demtoi-me-se-shumti-pdk-ne-ne-drenas-video/60%Daily2016-12-08 21:56
https://kosova-info.com/zyrtare-fifa-me-super-lajm-per-gjyqtaret-kosovare/60%Daily2016-12-08 21:38
https://kosova-info.com/elvana-perkrahe-kenget-e-punuar-nga-threedots-ne-kengen-magjike-foto/60%Daily2016-12-08 21:37
https://kosova-info.com/tahiri-muri-do-te-rrezohet-be-ska-muri-rakiq-muri-nuk-rrezohet/60%Daily2016-12-08 21:37
https://kosova-info.com/shtepite-e-shqiptareve-ne-mitrovicen-veriore-rrenohen-ende-pa-u-perfunduar-video/60%Daily2016-12-08 21:36
https://kosova-info.com/mihria-tregon-marredheniet-me-vjehrren/60%Daily2016-12-08 21:25
https://kosova-info.com/inter-sparta-gol-me-koke-nga-13-metra-video/60%Daily2016-12-08 21:21
https://kosova-info.com/nuk-eshte-vetem-prishtina-parisi-preket-nga-ndotja-me-e-madhe-e-ajrit-ne-dekaden-e-fundit/60%Daily2016-12-08 21:21
https://kosova-info.com/chapecoense-shton-dy-yje-ne-logo-per-viktimat-e-tragjedise-foto/60%Daily2016-12-08 21:16
https://kosova-info.com/era-vs-dua-per-ke-do-te-votoni-video/60%Daily2016-12-08 21:14
https://kosova-info.com/ja-si-te-luani-super-mario-ne-iphone/60%Daily2016-12-08 21:04
https://kosova-info.com/koncepti-i-harruar-i-opelit/60%Daily2016-12-08 20:49
https://kosova-info.com/yahoo-lanoi-aplikacionin-pyetje-prgjigje-n-android-dhe-ios/60%Daily2016-12-08 20:46
https://kosova-info.com/rakiq-muri-ne-mitrovice-do-te-ridizajnohet-do-te-jete-pjese-e-amfiteatrit-te-hapur/60%Daily2016-12-08 20:44
https://kosova-info.com/tifozet-e-romes-kendojne-kunder-lazios-ne-kohen-kur-kishte-heshtje-per-chapen/60%Daily2016-12-08 20:43
https://kosova-info.com/kelmendi-isha-shprehur-kunder-demarkacionit-por-matja-e-territorit-duhet-te-ndodhe-pse-jo/60%Daily2016-12-08 20:41
https://kosova-info.com/jeta-e-veshtire-e-familjes-se-veteranit-te-uck-se-video/60%Daily2016-12-08 20:35
https://kosova-info.com/3-gjera-qe-nuk-duhet-te-beni-pas-ores-2100/60%Daily2016-12-08 20:34
https://kosova-info.com/dy-dite-para-masakres-terroristi-i-san-bernadino-ushtroi-se-si-ta-kryente-sulmin-masiv-video/60%Daily2016-12-08 20:33
https://kosova-info.com/inter-sparta-goli-i-pare-video/60%Daily2016-12-08 20:31
https://kosova-info.com/xhaka-arsenali-klub-shume-i-madh/60%Daily2016-12-08 20:24
https://kosova-info.com/njihuni-me-aktoret-me-te-bukura-turke-foto/60%Daily2016-12-08 20:19
https://kosova-info.com/kurre-mos-i-shtrydhni-pucrrat-ja-pse/60%Daily2016-12-08 20:16
https://kosova-info.com/kurre-mos-i-shtrydhni-pucrrat-ja-pse/60%Daily2016-12-08 20:16
https://kosova-info.com/google-redukton-madhsin-e-prditsimeve-n-aplikacionet-android/60%Daily2016-12-08 20:38
https://kosova-info.com/lavrov-armata-siriane-i-ka-pezulluar-operacionet-ne-alepo/60%Daily2016-12-08 20:14
https://kosova-info.com/fillon-nata-e-dyte-gjysmefinale-e-kenga-magjike-keta-jane-artistet-qe-performojne-sonte/60%Daily2016-12-08 19:48
https://kosova-info.com/mariza-rrefen-historine-e-dashurise-5-vjecare-ai-me-la-e-me-pas-u-kthye/60%Daily2016-12-08 19:42
https://kosova-info.com/isa-mustafa-sot-duhet-te-turperohen-ata-qe-penguan-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2016-12-08 19:34
https://kosova-info.com/isa-mustafa-sot-duhet-te-turperohen-ata-qe-penguan-liberalizimin-e-vizave-2/60%Daily2016-12-08 19:34
https://kosova-info.com/be-padit-gjermanine-britanine-greqine-dhe-spanjen-per-shkak-te-aferes-volkswagen/60%Daily2016-12-08 19:31
https://kosova-info.com/ekzekutohet-me-disa-plumba-ne-koke-shqiptari-ne-kanada/60%Daily2016-12-08 19:27
https://kosova-info.com/ekzekutohet-me-disa-plumba-ne-koke-shqiptari-ne-kanada/60%Daily2016-12-08 19:27
https://kosova-info.com/mick-jagger-behet-baba-per-here-te-tete/60%Daily2016-12-08 19:15
https://kosova-info.com/mkhitaryan-niset-nga-gjysma-e-fushes-dhe-shenon-gol-video/60%Daily2016-12-08 19:09
https://kosova-info.com/120-vjet-i-virgjer-indiani-thote-se-ky-eshte-sekreti-i-jetegjatesise/60%Daily2016-12-08 19:05
https://kosova-info.com/120-vjet-i-virgjer-indiani-thote-se-ky-eshte-sekreti-i-jetegjatesise/60%Daily2016-12-08 19:05
https://kosova-info.com/love-sjell-te-nxehte-edhe-emily-ratajkowskin-fotovideo/60%Daily2016-12-08 19:04
https://kosova-info.com/termet-shkaterrues-me-magnitude-7-7-goditi-ishujt-solomon/60%Daily2016-12-08 19:01
https://kosova-info.com/inter-sparta-super-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-12-08 18:59
https://kosova-info.com/ledri-lumi-dhe-ermali-ne-shpirtin-e-festave-ja-si-urojne-festat-e-fundvitit-video/60%Daily2016-12-08 18:48
https://kosova-info.com/bombardon-skuadra-e-superliges-transferon-super-sulmuesin-kolumbian/60%Daily2016-12-08 18:46
https://kosova-info.com/mrekullia-bimore-qe-ndihmon-organizmin-brenda-1-dite/60%Daily2016-12-08 18:35
https://kosova-info.com/mrekullia-bimore-qe-ndihmon-organizmin-brenda-1-dite/60%Daily2016-12-08 18:35
https://kosova-info.com/shefi-i-mi6-kercenimi-nga-terrorizmi-ne-nivele-te-paprecedenta/60%Daily2016-12-08 18:30
https://kosova-info.com/super-befasi-gabigol-huazohet-ne-la-liga/60%Daily2016-12-08 18:29
https://kosova-info.com/beteja-per-aleppon-evakuohen-civilet-e-harruar/60%Daily2016-12-08 18:28
https://kosova-info.com/lunacek-qytetaret-e-kosoves-meritojne-levizjen-pa-viza-plotesoni-kriteret/60%Daily2016-12-08 18:23
https://kosova-info.com/marquinhos-barcelona-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2016-12-08 18:15
https://kosova-info.com/mberrin-5g/60%Daily2016-12-08 18:14
https://kosova-info.com/serbia-i-kerkon-itu-se-qe-tia-jape-kosoves-kodin-383/60%Daily2016-12-08 18:09
https://kosova-info.com/sali-berisha-muri-ne-veri-te-mitrovices-rezultat-i-dashurise-rama-vuciq/60%Daily2016-12-08 18:00
https://kosova-info.com/dumoshi-lekajt-deri-kur-do-ti-sakrifikoni-interesat-e-qytetareve-per-perfitime-elektorale/60%Daily2016-12-08 17:59
https://kosova-info.com/reagimi-emocionues-i-femijes-kur-degjon-per-here-te-pare-zerin-e-nenes-se-tij/60%Daily2016-12-08 17:58
https://kosova-info.com/tevez-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2016-12-08 17:57
https://kosova-info.com/gecaj-me-vetevendosjen-koalicion-kur-nuk-jane-kurti-e-molliqaj/60%Daily2016-12-08 17:46
https://kosova-info.com/galaxy-s8-ta-do-t-ket-nj-ekran-pa-skaje-raporton-bloomberg/60%Daily2016-12-08 16:53
https://kosova-info.com/galaxy-s8-ta-do-t-ket-nj-ekran-pa-skaje-raporton-bloomberg/60%Daily2016-12-08 16:53
https://kosova-info.com/galaxy-s8-ta-do-t-ket-nj-ekran-pa-skaje-raporton-bloomberg/60%Daily2016-12-08 16:53
https://kosova-info.com/galaxy-s8-ta-do-t-ket-nj-ekran-pa-skaje-raporton-bloomberg/60%Daily2016-12-08 16:53
https://kosova-info.com/7-tipe-inteligjencash-tek-cili-tip-jeni-ju/60%Daily2016-12-08 17:40
https://kosova-info.com/patrisi-i-uron-sukses-dhe-i-shpreh-dashurine-tunes-foto/60%Daily2016-12-08 17:33
https://kosova-info.com/e-dashura-e-ronaldos-ishte-mbreme-ne-stadium-cmendi-tifozet-me-te-pasmet-seksi/60%Daily2016-12-08 17:28
https://kosova-info.com/erdogan-urdheron-turqit-ti-zevendesojne-dollaret-me-lira/60%Daily2016-12-08 17:28
https://kosova-info.com/rita-ora-tregon-ne-emisionin-e-famshem-se-sa-legjendare-eshte-nena-e-saj-video/60%Daily2016-12-08 17:25
https://kosova-info.com/rita-ora-tregon-ne-emisionin-e-famshem-se-sa-legjendare-eshte-nena-e-saj-video/60%Daily2016-12-08 17:25
https://kosova-info.com/rita-ora-tregon-ne-emisionin-e-famshem-se-sa-legjendare-eshte-nena-e-saj-video/60%Daily2016-12-08 17:25
https://kosova-info.com/apple-ne-veshtiresi-a-e-ka-iphone-juaj-kete-problem/60%Daily2016-12-08 17:23
https://kosova-info.com/media-greke-sulmon-mimi-kodhelin-para-25-vitesh-kercente-ne-tub-ne-klubet-e-athines/60%Daily2016-12-08 17:15
https://kosova-info.com/lista-srpska-thone-se-nuk-ka-kushte-per-kthim-ne-kuvend/60%Daily2016-12-08 17:11
https://kosova-info.com/pdk-e-mitrovices-agim-bahtiri-po-e-con-komunen-drejt-humneres/60%Daily2016-12-08 17:08
https://kosova-info.com/ky-detaj-rreth-galaxy-s8-nuk-do-te-ju-pelqeje/60%Daily2016-12-08 17:07
https://kosova-info.com/ana-dhe-christian-takohen-perseri-ne-ashensor-ne-trailerin-e-nxehte-te-fifty-shades-darker-video/60%Daily2016-12-08 17:01
https://kosova-info.com/ana-dhe-christian-takohen-perseri-ne-ashensor-ne-trailerin-e-nxehte-te-fifty-shades-darker-video/60%Daily2016-12-08 17:01
https://kosova-info.com/ana-dhe-christian-takohen-perseri-ne-ashensor-ne-trailerin-e-nxehte-te-fifty-shades-darker-video/60%Daily2016-12-08 17:01
https://kosova-info.com/ana-dhe-christian-takohen-perseri-ne-ashensor-ne-trailerin-e-nxehte-te-fifty-shades-darker-video/60%Daily2016-12-08 17:01
https://kosova-info.com/ana-dhe-christian-takohen-perseri-ne-ashensor-ne-trailerin-e-nxehte-te-fifty-shades-darker-video/60%Daily2016-12-08 17:01
https://kosova-info.com/zorya-man-utd-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-12-08 17:00
https://kosova-info.com/giurgiu-roma-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-12-08 16:56
https://kosova-info.com/njihuni-me-6-vjecarin-qe-ka-lindur-pa-duar-por-qe-shkruan-noton-ushqehet-e-luan-videolojera-me-kembe-video/60%Daily2016-12-08 16:50
https://kosova-info.com/sakho-transferohet-te-gjiganti-italian/60%Daily2016-12-08 16:43
https://kosova-info.com/rozana-me-nje-dedikim-prekes-foto/60%Daily2016-12-08 16:31
https://kosova-info.com/top-5-golat-e-fazes-se-grupeve-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2016-12-08 16:30
https://kosova-info.com/kryeministrja-britanike-distancohet-nga-gafa-e-re-e-boris-johnsonit/60%Daily2016-12-08 16:18
https://kosova-info.com/kompjutera-me-rrjet-celular-pr-microsoft-sht-plotsisht-e-mundur/60%Daily2016-12-08 16:17
https://kosova-info.com/lista-e-detyrave-te-ences-per-vitin-2017-foto/60%Daily2016-12-08 16:13
https://kosova-info.com/gruaja-goditet-mbrapa-shpines-me-shkelm-nga-banditi-ne-gjermani-video/60%Daily2016-12-08 16:03
https://kosova-info.com/brenda-parkut-ku-femijet-luajne-lojera-lufte-me-kallashnikove-videofoto/60%Daily2016-12-08 15:55
https://kosova-info.com/george-dhe-amal-clooney-drejt-ndarjes/60%Daily2016-12-08 15:54
https://kosova-info.com/vendet-qe-neser-nuk-do-te-kene-rryme/60%Daily2016-12-08 15:48
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-per-grabitje-te-armatosur/60%Daily2016-12-08 15:47
https://kosova-info.com/microsoft-finalizon-blerjen-262-miliard-dollarshe-t-linkedin/60%Daily2016-12-08 15:42
https://kosova-info.com/microsoft-finalizon-blerjen-262-miliard-dollarshe-t-linkedin/60%Daily2016-12-08 15:42
https://kosova-info.com/dinamo-zagreb-ekipi-me-i-dobet-ne-histori-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-12-08 15:38
https://kosova-info.com/dinamo-zagreb-ekipi-me-i-dobet-ne-histori-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-12-08 15:38
https://kosova-info.com/dinamo-zagreb-ekipi-me-i-dobet-ne-histori-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-12-08 15:38
https://kosova-info.com/dinamo-zagreb-ekipi-me-i-dobet-ne-histori-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-12-08 15:38
https://kosova-info.com/egeland-shba-rusia-ende-larg-marreveshjes-per-alepon/60%Daily2016-12-08 15:36
https://kosova-info.com/chrissy-teigen-dhe-john-legend-zbulojne-vendet-e-cuditshme-ku-bejne-seks/60%Daily2016-12-08 15:35
https://kosova-info.com/chrissy-teigen-dhe-john-legend-zbulojne-vendet-e-cuditshme-ku-bejne-seks/60%Daily2016-12-08 15:35
https://kosova-info.com/top-10-kenget-me-te-degjuara-te-krishtlindjeve-video/60%Daily2016-12-08 15:30
https://kosova-info.com/top-10-kenget-me-te-degjuara-te-krishtlindjeve-video/60%Daily2016-12-08 15:30
https://kosova-info.com/konfirmohet-shqiperia-me-dy-trajnere-te-ri/60%Daily2016-12-08 15:28
https://kosova-info.com/konfirmohet-shqiperia-me-dy-trajnere-te-ri/60%Daily2016-12-08 15:28
https://kosova-info.com/shkendija-me-mannequin-challangen-me-interesante-ne-bote-video/60%Daily2016-12-08 15:15
https://kosova-info.com/do-te-qesheni-me-pergjigjen-e-ronaldos-ne-pyetjen-a-do-te-shkosh-ne-burg/60%Daily2016-12-08 14:52
https://kosova-info.com/kater-veshje-ne-nje-dite-kjo-eshte-rita-ora-foto/60%Daily2016-12-08 14:50
https://kosova-info.com/crregullimi-mendor-qe-te-gjithe-mund-te-jemi-te-prekur/60%Daily2016-12-08 14:48
https://kosova-info.com/john-kerry-disa-vende-ne-evrope-po-pushtohen-nga-korrupsioni-dhe-autoritarizmi/60%Daily2016-12-08 14:34
https://kosova-info.com/2ton-po-vjen-edhe-me-nje-kenge-te-re-foto/60%Daily2016-12-08 14:28
https://kosova-info.com/2ton-po-vjen-edhe-me-nje-kenge-te-re-foto/60%Daily2016-12-08 14:28
https://kosova-info.com/ronaldo-shan-tifozet-e-realit-video/60%Daily2016-12-08 14:25
https://kosova-info.com/thaci-zotimi-i-nato-s-obligim-per-kosoven/60%Daily2016-12-08 14:19
https://kosova-info.com/smund-te-behesh-hamshor-i-gruas-sime-polici-kufitar-rrah-59-vjecarin/60%Daily2016-12-08 14:16
https://kosova-info.com/lufte-me-minjte-video/60%Daily2016-12-08 14:14
https://kosova-info.com/daciq-serbia-e-perkushtuar-per-dialog-me-kosoven/60%Daily2016-12-08 14:07
https://kosova-info.com/ka-mbrritur-bluetooth-5-me-dyfishin-e-bandwidth-it-t-4-2/60%Daily2016-12-08 14:05
https://kosova-info.com/ka-mbrritur-bluetooth-5-me-dyfishin-e-bandwidth-it-t-4-2/60%Daily2016-12-08 14:05
https://kosova-info.com/ka-mbrritur-bluetooth-5-me-dyfishin-e-bandwidth-it-t-4-2/60%Daily2016-12-08 14:05
https://kosova-info.com/adriana-matoshi-puthet-ne-buze-me-nje-femer-foto-16/60%Daily2016-12-08 14:01
https://kosova-info.com/fsk-ne-punetorin-nderkombetare-menaxhimi-i-sigurt-i-municioneve/60%Daily2016-12-08 14:00
https://kosova-info.com/fsk-ne-punetorin-nderkombetare-menaxhimi-i-sigurt-i-municioneve/60%Daily2016-12-08 14:00
https://kosova-info.com/si-te-ricikloni-bustinat-e-cajit-perdorimet-dhe-efektet/60%Daily2016-12-08 14:00
https://kosova-info.com/si-te-ricikloni-bustinat-e-cajit-perdorimet-dhe-efektet/60%Daily2016-12-08 14:00
https://kosova-info.com/fol-qeveria-per-nente-muaj-ka-realizuar-48-per-qind-te-planit-vjetor/60%Daily2016-12-08 13:55
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-sanchez-behet-tradhtar-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-12-08 13:55
https://kosova-info.com/kqz-certifikoi-rezultatet-e-zgjedhjeve-ne-drenas/60%Daily2016-12-08 13:49
https://kosova-info.com/nora-cdo-here-e-me-unike-ne-sheshet-e-prishtines-foto/60%Daily2016-12-08 13:42
https://kosova-info.com/perfitimet-e-ujit-te-ngrohte-ne-organizmin-tone/60%Daily2016-12-08 13:34
https://kosova-info.com/mund-tju-duket-qesharake-por-eshte-shume-e-vertete-foto/60%Daily2016-12-08 13:31
https://kosova-info.com/mund-tju-duket-qesharake-por-eshte-shume-e-vertete-foto/60%Daily2016-12-08 13:31
https://kosova-info.com/zbuloni-ushqimet-qe-mbrojne-shikimin/60%Daily2016-12-08 13:24
https://kosova-info.com/deputetja-blerta-deliu-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-ka-mbushur/60%Daily2016-12-08 13:23
https://kosova-info.com/deputetja-blerta-deliu-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-ka-mbushur/60%Daily2016-12-08 13:23
https://kosova-info.com/asteroidos-nj-sistem-operativ-me-kod-t-hapur-pr-paisjet-android-wear/60%Daily2016-12-08 16:24
https://kosova-info.com/8-dhjetori-nder-vite/60%Daily2016-12-08 13:18
https://kosova-info.com/aak-dhe-akr-ende-pa-marreveshje-per-koalicion/60%Daily2016-12-08 13:12
https://kosova-info.com/aak-dhe-akr-ende-pa-marreveshje-per-koalicion/60%Daily2016-12-08 13:12
https://kosova-info.com/aak-dhe-akr-ende-pa-marreveshje-per-koalicion/60%Daily2016-12-08 13:12
https://kosova-info.com/bayern-munich-ky-mund-te-jete-kundershtari-i-frikshem-foto/60%Daily2016-12-08 13:10
https://kosova-info.com/bayern-munich-ky-mund-te-jete-kundershtari-i-frikshem-foto/60%Daily2016-12-08 13:10
https://kosova-info.com/bayern-munich-ky-mund-te-jete-kundershtari-i-frikshem-foto/60%Daily2016-12-08 13:10
https://kosova-info.com/wow-edhe-vesa-zbulon-gjoksin-foto/60%Daily2016-12-08 13:06
https://kosova-info.com/shqiptaret-per-kreativitet-dhe-inovacion-te-fundit-ne-rajon-foto/60%Daily2016-12-08 13:06
https://kosova-info.com/shqiptaret-per-kreativitet-dhe-inovacion-te-fundit-ne-rajon-foto-2/60%Daily2016-12-08 13:06
https://kosova-info.com/shqiptaret-per-kreativitet-dhe-inovacion-te-fundit-ne-rajon-foto-2/60%Daily2016-12-08 13:06
https://kosova-info.com/lladrovci-therret-konfrence-ne-oren-1500-ne-drenas/60%Daily2016-12-08 13:03
https://kosova-info.com/lladrovci-therret-konfrence-ne-oren-1500-ne-drenas/60%Daily2016-12-08 13:03
https://kosova-info.com/lladrovci-therret-konfrence-ne-oren-1500-ne-drenas/60%Daily2016-12-08 13:03
https://kosova-info.com/murtezaj-ne-samitin-e-ballkanit-jemi-te-percaktuar-qarte-per-vizionin-evropian/60%Daily2016-12-08 12:59
https://kosova-info.com/murtezaj-ne-samitin-e-ballkanit-jemi-te-percaktuar-qarte-per-vizionin-evropian/60%Daily2016-12-08 12:59
https://kosova-info.com/tre-receta-maskash-ne-kushte-shtepie-per-fytyrat-e-thata/60%Daily2016-12-08 12:55
https://kosova-info.com/tre-receta-maskash-ne-kushte-shtepie-per-fytyrat-e-thata/60%Daily2016-12-08 12:55
https://kosova-info.com/do-te-qesheni-gjithe-diten-me-gabimin-e-ketij-portieri-ne-shqiperi-video/60%Daily2016-12-08 12:54
https://kosova-info.com/policia-ndalon-kengetaren-e-njohur-shqiptare-foto/60%Daily2016-12-08 12:51
https://kosova-info.com/turqia-dhe-rusia-po-e-diskutojne-armepushimin-ne-alepo/60%Daily2016-12-08 12:43
https://kosova-info.com/turqia-dhe-rusia-po-e-diskutojne-armepushimin-ne-alepo/60%Daily2016-12-08 12:43
https://kosova-info.com/kerry-dhe-lavrov-biseduan-per-situaten-ne-siri/60%Daily2016-12-08 12:42
https://kosova-info.com/kerry-dhe-lavrov-biseduan-per-situaten-ne-siri/60%Daily2016-12-08 12:42
https://kosova-info.com/kerry-dhe-lavrov-biseduan-per-situaten-ne-siri/60%Daily2016-12-08 12:42
https://kosova-info.com/bleona-nuk-do-djale-por-do-burre-foto/60%Daily2016-12-08 12:27
https://kosova-info.com/marca-zgjedh-kundershtarin-me-te-lehte-dhe-te-veshtire-per-realin-foto/60%Daily2016-12-08 12:17
https://kosova-info.com/si-te-sheroni-sinuset/60%Daily2016-12-08 12:13
https://kosova-info.com/keto-jane-disa-nga-pyetjet-qe-iu-rane-nxenesve-kosovare-ne-testin-pisa/60%Daily2016-12-08 12:00
https://kosova-info.com/keto-jane-disa-nga-pyetjet-qe-iu-rane-nxenesve-kosovare-ne-testin-pisa/60%Daily2016-12-08 12:00
https://kosova-info.com/fajtori-fellaini-shikojeni-denimin-nga-mourinho-foto/60%Daily2016-12-08 11:57
https://kosova-info.com/dafina-lumturi-eshte-te-foto/60%Daily2016-12-08 11:57
https://kosova-info.com/fajon-kosoves-plotesoni-kushtet-ka-ende-shprese-per-liberalizim/60%Daily2016-12-08 11:50
https://kosova-info.com/fajon-kosoves-plotesoni-kushtet-ka-ende-shprese-per-liberalizim/60%Daily2016-12-08 11:50
https://kosova-info.com/barcelona-ben-dicka-fantastike-per-chapecoense-foto/60%Daily2016-12-08 11:44
https://kosova-info.com/barcelona-ben-dicka-fantastike-per-chapecoense-foto/60%Daily2016-12-08 11:44
https://kosova-info.com/ndizet-lufta-mes-motrave-kardashian-dhe-kunates-se-tyre/60%Daily2016-12-08 11:30
https://kosova-info.com/tirane-te-rinjte-e-pd-se-proteste-per-liri-e-demokraci/60%Daily2016-12-08 11:17
https://kosova-info.com/tirane-te-rinjte-e-pd-se-proteste-per-liri-e-demokraci-2/60%Daily2016-12-08 11:17
https://kosova-info.com/tirane-te-rinjte-e-pd-se-proteste-per-liri-e-demokraci-2/60%Daily2016-12-08 11:17
https://kosova-info.com/tirane-te-rinjte-e-pd-se-proteste-per-liri-e-demokraci-2/60%Daily2016-12-08 11:17
https://kosova-info.com/tirane-te-rinjte-e-pd-se-proteste-per-liri-e-demokraci-2/60%Daily2016-12-08 11:17
https://kosova-info.com/ahmeti-kerkon-qe-zyrtaret-shteteror-ti-nenshtrohen-testit-pisa/60%Daily2016-12-08 11:14
https://kosova-info.com/ahmeti-kerkon-qe-zyrtaret-shteteror-ti-nenshtrohen-testit-pisa/60%Daily2016-12-08 11:14
https://kosova-info.com/ahmeti-kerkon-qe-zyrtaret-shteteror-ti-nenshtrohen-testit-pisa-2/60%Daily2016-12-08 11:14
https://kosova-info.com/marrveshja-microsoft-qualcomm-sjell-aplikacionet-win32-n-procesort-arm/60%Daily2016-12-08 11:12
https://kosova-info.com/marrveshja-microsoft-qualcomm-sjell-aplikacionet-win32-n-procesort-arm/60%Daily2016-12-08 11:12
https://kosova-info.com/ja-si-thithin-me-te-madhe-bari-gjimnazistet-e-prishtines-fotovideo/60%Daily2016-12-08 11:12
https://kosova-info.com/zyrtare-ukrainasit-dhe-gjeorgjianet-pa-viza-ne-be/60%Daily2016-12-08 10:58
https://kosova-info.com/ju-prezantojme-me-egjiptianen-qe-peshon-500-kg-foto/60%Daily2016-12-08 10:57
https://kosova-info.com/marca-zbulon-perforcimin-e-ri-te-realit-foto/60%Daily2016-12-08 10:54
https://kosova-info.com/egzona-e-kap-per-fyti-albatritin-foto/60%Daily2016-12-08 10:52
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-isco-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-12-08 10:41
https://kosova-info.com/man-city-a-do-te-jete-kjo-ndeshja-me-e-forte-ne-short/60%Daily2016-12-08 10:34
https://kosova-info.com/man-city-a-do-te-jete-kjo-ndeshja-me-e-forte-ne-short-2/60%Daily2016-12-08 10:34
https://kosova-info.com/zbulohet-se-kush-e-fiton-kenga-magjike/60%Daily2016-12-08 10:32
https://kosova-info.com/93-punetore-keds-detyrohen-ti-ktheje-ne-pune-i-largoi-kunderligjshem-dokument/60%Daily2016-12-08 10:27
https://kosova-info.com/caritas-vetem-ne-dhjetor-punesuam-600-punetore/60%Daily2016-12-08 10:26
https://kosova-info.com/gjyqtari-shpall-fituesin-humbesi-e-nokauton-femren-ne-ring-video/60%Daily2016-12-08 10:24
https://kosova-info.com/trupat-ruse-tregojne-muskujt-edhe-ne-bore-video/60%Daily2016-12-08 10:22
https://kosova-info.com/pakistan-aeroplani-i-rrezuar-kishte-probleme-me-motorin/60%Daily2016-12-08 10:10
https://kosova-info.com/lamtumire-stoke-city-shaqiri-te-klubi-i-madh-i-evropes/60%Daily2016-12-08 10:09
https://kosova-info.com/messi-ia-ben-bajat-golat-ronaldos-foto/60%Daily2016-12-08 10:03
https://kosova-info.com/messi-ia-ben-bajat-golat-ronaldos-foto-2/60%Daily2016-12-08 10:03
https://kosova-info.com/ja-kush-do-ta-zevendesoje-edona-vatocin-ne-festivalin-e-rtsh-se-foto/60%Daily2016-12-08 09:59
https://kosova-info.com/ajri-i-ndotur-i-mbushi-me-paciente-klinikat-e-femijeve-neper-maqedoni-video/60%Daily2016-12-08 09:56
https://kosova-info.com/ajri-i-ndotur-i-mbushi-me-paciente-klinikat-e-femijeve-neper-maqedoni-video/60%Daily2016-12-08 09:56
https://kosova-info.com/mustafa-per-ndertimin-e-murit-ne-veri-nuk-do-ti-tregojme-muskujt-presim-vendim-nga-be-ja/60%Daily2016-12-08 09:56
https://kosova-info.com/hoxhaj-kosova-ka-marr-rrugetim-te-ri-drejt-nato-s/60%Daily2016-12-08 09:45
https://kosova-info.com/gecaj-deshira-per-pushtet-e-ka-futur-opoziten-ne-mjegull/60%Daily2016-12-08 09:43
https://kosova-info.com/gecaj-deshira-per-pushtet-e-ka-futur-opoziten-ne-mjegull/60%Daily2016-12-08 09:43
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-zbulon-kundershtarin-e-real-madridit-foto/60%Daily2016-12-08 09:43
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-zbulon-kundershtarin-e-real-madridit-foto/60%Daily2016-12-08 09:43
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-zbulon-kundershtarin-e-real-madridit-foto/60%Daily2016-12-08 09:43
https://kosova-info.com/shqiptaret-i-mbajne-paret-nen-jastek/60%Daily2016-12-08 09:42
https://kosova-info.com/galaxy-s8-ta-nuk-do-t-ket-kufje-tradicionale-3-5-mm/60%Daily2016-12-08 09:33
https://kosova-info.com/johnson-akuzon-sauditet-iranianet-si-luftenxites/60%Daily2016-12-08 09:32
https://kosova-info.com/johnson-akuzon-sauditet-iranianet-si-luftenxites/60%Daily2016-12-08 09:32
https://kosova-info.com/kenga-magjike-keta-jane-favoritet-e-nates-se-pare-gjysmefinale/60%Daily2016-12-08 09:30
https://kosova-info.com/shtien-me-arme-per-qejf-por-ndodh-tragjedia-ne-prizren/60%Daily2016-12-08 09:22
https://kosova-info.com/shtien-me-arme-per-qejf-por-ndodh-tragjedia-ne-prizren/60%Daily2016-12-08 09:22
https://kosova-info.com/apeli-konfirmon-nderprerjen-e-paraburgimit-per-aktivistet-e-vetevendosjes/60%Daily2016-12-08 09:21
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-fazes-se-grupeve-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-12-08 09:18
https://kosova-info.com/nuk-po-bini-ne-peshe-keto-mund-te-jene-arsyet/60%Daily2016-12-08 09:08
https://kosova-info.com/adelina-emini-dekoron-zyren-e-saj-per-festat-e-fundvitit-foto/60%Daily2016-12-08 09:04
https://kosova-info.com/kapen-100-kg-marihuane-ne-cyrih/60%Daily2016-12-08 09:04
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-ky-do-te-jete-kundershtari-i-barcelones-foto/60%Daily2016-12-08 09:00
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-ky-do-te-jete-kundershtari-i-barcelones-foto-2/60%Daily2016-12-08 09:00
https://kosova-info.com/kjo-qe-ndodhi-ne-kete-ndeshje-do-tju-beje-me-lot-ne-sy-video/60%Daily2016-12-08 08:51
https://kosova-info.com/kjo-qe-ndodhi-ne-kete-ndeshje-do-tju-beje-me-lot-ne-sy-video-2/60%Daily2016-12-08 08:51
https://kosova-info.com/eshte-yll-por-bieber-po-zevendesohet-foto/60%Daily2016-12-08 08:49
https://kosova-info.com/eshte-yll-por-bieber-po-zevendesohet-foto/60%Daily2016-12-08 08:49
https://kosova-info.com/assange-akuzat-per-perdhunim-i-lidh-me-pentagonin/60%Daily2016-12-08 08:46
https://kosova-info.com/shba-gjykata-ndalon-rinumerimin-e-votave-ne-micigan/60%Daily2016-12-08 08:41
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-realin-nga-shorti-i-liges-se-kampioneve/60%Daily2016-12-08 08:41
https://kosova-info.com/ronaldo-santiago-bernabeu-e-pabesueshme-cfare-ndodhi-ne-minuten-79/60%Daily2016-12-08 08:29
https://kosova-info.com/kim-k-dhe-kanye-nuk-po-ndahen/60%Daily2016-12-08 08:28
https://kosova-info.com/me-perdorimin-e-lires-turke-populli-i-del-zot-vullnetit-kombetar/60%Daily2016-12-08 08:27
https://kosova-info.com/sulmuesi-numer-9-me-i-mire-ne-bote-nenshkruan-me-barcelonen-foto/60%Daily2016-12-08 08:16
https://kosova-info.com/messi-me-shoke-duhet-te-marrin-mesim-nga-xavi-video/60%Daily2016-12-08 08:05
https://kosova-info.com/alberia-dekori-me-i-mire-i-ketyre-festave-foto/60%Daily2016-12-08 08:03
https://kosova-info.com/brenda-nje-viti-u-hetuan-200-raste-per-korrupsion/60%Daily2016-12-08 08:01
https://kosova-info.com/trump-zgjedh-kundershtarin-e-obames-ne-krye-te-agjencise-se-mjedisit/60%Daily2016-12-08 08:00
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-ky-i-mbijetuar-i-tragjedise-se-chapecoense-shikojeni-si-duket-sot-video/60%Daily2016-12-08 07:52
https://kosova-info.com/neymar-zbulon-fituesin-e-topit-te-arte-foto/60%Daily2016-12-08 07:45
https://kosova-info.com/brad-pitt-refuzohet-keq-nga-kjo-femer-foto/60%Daily2016-12-08 07:44
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-tifozet-cmenden-nga-klubi-i-ri-i-ozilit-foto/60%Daily2016-12-08 07:30
https://kosova-info.com/gjermania-e-interesuar-per-specialiste-nga-ballkani/60%Daily2016-12-08 07:28
https://kosova-info.com/gjirafat-rrezikojne-te-zhduken/60%Daily2016-12-08 07:13
https://kosova-info.com/assad-fitorja-ne-alepo-hap-i-madh-drejt-fundit-te-luftes/60%Daily2016-12-08 07:08
https://kosova-info.com/kocijanciq-per-lajmi-net-be-te-shoh-nese-muri-ne-uren-e-ibrit-eshte-sipas-marreveshjes/60%Daily2016-12-08 07:00
https://kosova-info.com/familjaret-e-sulmuesve-te-konsullates-ne-prizren-i-kerkojne-falje-turqise/60%Daily2016-12-08 06:52
https://kosova-info.com/ska-liberalizim-kete-vit/60%Daily2016-12-08 06:50
https://kosova-info.com/rakiq-tahirit-muri-nuk-rrenohet/60%Daily2016-12-08 06:49
https://kosova-info.com/kolinda-grabar-kerkon-falje-per-cokollatat/60%Daily2016-12-08 06:33
https://kosova-info.com/5-per-qind-e-banoreve-ne-shtepi-e-flasin-shqipen/60%Daily2016-12-08 06:30
https://kosova-info.com/horoskopi-8-dhjetor-2016/60%Daily2016-12-08 06:22
https://kosova-info.com/ne-trupin-tuaj-ekziston-nje-suste-sekrete-ja-cfare-do-te-ndodhe-nese-e-shtypni-fotovideo/60%Daily2016-12-08 00:38
https://kosova-info.com/13-baballaret-me-te-mire-ne-bote-video/60%Daily2016-12-08 00:27
https://kosova-info.com/perparesite-shendetesore-te-dushit-te-ftohte-ne-mengjes/60%Daily2016-12-08 00:25
https://kosova-info.com/hani-kivi-ne-mengjes/60%Daily2016-12-08 00:23
https://kosova-info.com/ku-shkon-dhjami-pas-humbjes-se-peshes/60%Daily2016-12-07 23:46
https://kosova-info.com/i-kerkon-gruas-tia-dergoje-nje-fotografi-ne-momentin-qe-e-pa-kerkoi-shkurorezim-nga-ajo-foto/60%Daily2016-12-07 23:32
https://kosova-info.com/receta-magjike-qe-zbardh-dhembet-per-3-minuta/60%Daily2016-12-07 23:27
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mosha-kur-do-te-keni-seksin-me-te-hatashem/60%Daily2016-12-07 23:23
https://kosova-info.com/tuna-ne-krahet-e-nje-mashkulli-nuk-eshte-babai-i-foshnjes-foto/60%Daily2016-12-07 23:00
https://kosova-info.com/sevilla-humb-titullin-e-liges-se-evropes-foto/60%Daily2016-12-07 22:56
https://kosova-info.com/ja-si-u-refuzua-dikur-bella-hadid-nga-victorias-secret-foto/60%Daily2016-12-07 22:49
https://kosova-info.com/ambasadori-i-britanise-godet-politikanet-me-vjen-keq-se-kriminele-ka-ende-ne-politike-video/60%Daily2016-12-07 22:46
https://kosova-info.com/trump-krahasohet-me-adolf-hitler-i-vihen-edhe-briret-e-djallit-foto/60%Daily2016-12-07 22:44
https://kosova-info.com/cfare-mund-te-presim-nga-iphone/60%Daily2016-12-07 22:41
https://kosova-info.com/kamberi-akr-ja-trajtim-jo-te-denje-per-ldk-ne-per-ate-e-prishem-koalicionin/60%Daily2016-12-07 22:41
https://kosova-info.com/zidane-ja-pse-nuk-e-fituam-ndeshjen/60%Daily2016-12-07 22:40
https://kosova-info.com/mungesa-e-orgazmes-te-grate-shkaqet-dhe-trajtimi/60%Daily2016-12-07 22:26
https://kosova-info.com/juventus-i-pari-por-e-pret-ferri-ne-fazen-tjeter/60%Daily2016-12-07 22:23
https://kosova-info.com/per-cka-eshte-penduar-majk-qe-po-kerkon-falje-nga-zoti-fotovideo/60%Daily2016-12-07 22:20
https://kosova-info.com/realin-e-pret-tmerri-ne-fazen-e-ardhshme/60%Daily2016-12-07 22:13
https://kosova-info.com/zbulimi-i-ri-i-bleros-ja-me-cka-e-zevendeson-fjalen-e-bukur-foto/60%Daily2016-12-07 22:01
https://kosova-info.com/zbulimi-i-ri-i-bleros-ja-me-cka-e-zevendeson-fjalen-e-bukur-foto/60%Daily2016-12-07 22:01
https://kosova-info.com/ronaldo-thyen-rekordin-negativ/60%Daily2016-12-07 21:56
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-e-ka-seriozisht-shpalle-konkurs-te-ri-per-vende-pune/60%Daily2016-12-07 21:55
https://kosova-info.com/%e2%80%8bministria-e-shendetesise-blen-barna-11-fish-me-shtrenjte-se-cmimi-real-i-tyre-video/60%Daily2016-12-07 21:54
https://kosova-info.com/drenori-zbulon-planin-e-tij-per-koalicionin-ne-drenas/60%Daily2016-12-07 21:47
https://kosova-info.com/drenori-zbulon-planin-e-tij-per-koalicionin-ne-drenas/60%Daily2016-12-07 21:47
https://kosova-info.com/eshte-arritur-koalicioni-ndermjet-haradinajt-dhe-pacollit/60%Daily2016-12-07 21:46
https://kosova-info.com/mbyllen-te-gjitha-ndeshjet-e-liges-se-kampioneve-nje-turperim-i-madh/60%Daily2016-12-07 21:45
https://kosova-info.com/bleonen-e-godasin-ne-stomak-derisa-ushtron-video/60%Daily2016-12-07 21:45
https://kosova-info.com/bleonen-e-godasin-ne-stomak-derisa-ushtron-video/60%Daily2016-12-07 21:45
https://kosova-info.com/dortmundi-shokon-realin-barazon-dhe-ia-merr-vendin-e-pare-video/60%Daily2016-12-07 21:39
https://kosova-info.com/juventus-mposht-dinamon-kualifikohet-si-i-pari-video/60%Daily2016-12-07 21:35
https://kosova-info.com/real-dortmund-gol-shokues-ne-fund-te-ndeshjes-video/60%Daily2016-12-07 21:33
https://kosova-info.com/real-dortmund-gol-shokues-ne-fund-te-ndeshjes-video/60%Daily2016-12-07 21:33
https://kosova-info.com/real-dortmund-gol-shokues-ne-fund-te-ndeshjes-video/60%Daily2016-12-07 21:33
https://kosova-info.com/nishani-ja-cfare-bisedova-me-shefin-e-cia-s/60%Daily2016-12-07 21:29
https://kosova-info.com/thaci-pas-zgjedhjeve-koalicion-me-te-gjithe-por-jo-me-bdi-ne/60%Daily2016-12-07 21:29
https://kosova-info.com/grindje-mes-rihanna-dhe-beyonce-riri-sqaron-gjithcka-foto/60%Daily2016-12-07 21:26
https://kosova-info.com/beni-keto-ushtrime-per-te-pasme-perfekte/60%Daily2016-12-07 21:20
https://kosova-info.com/juventus-dinamo-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-12-07 21:19
https://kosova-info.com/alarmon-be-ja-me-shume-se-1700-xhihadistet-jane-kthyer-ne-evrope/60%Daily2016-12-07 21:06
https://kosova-info.com/alarmon-be-ja-me-shume-se-1700-xhihadistet-jane-kthyer-ne-evrope/60%Daily2016-12-07 21:06
https://kosova-info.com/real-dortmund-te-gjithe-kemi-pritur-gol-nga-ky-futbollist-video/60%Daily2016-12-07 21:06
https://kosova-info.com/bombastike-elia-zaharia-shtatzene-foto/60%Daily2016-12-07 21:01
https://kosova-info.com/real-dortmund-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-12-07 21:00
https://kosova-info.com/ekziston-nje-crregullim-ri-mendor-dhe-te-gjithe-ne-mund-te-jemi-te-prekur/60%Daily2016-12-07 20:59
https://kosova-info.com/juventus-dinamo-gol-i-bukur-video/60%Daily2016-12-07 20:57
https://kosova-info.com/kafeneja-jone-po-perfundon-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2016-12-07 20:46
https://kosova-info.com/kafeneja-jone-po-perfundon-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2016-12-07 20:46
https://kosova-info.com/kafeneja-jone-po-perfundon-kjo-eshte-arsyeja-foto-2/60%Daily2016-12-07 20:46
https://kosova-info.com/casemiro-statistika-fantastike-ne-pjesen-e-pare-foto/60%Daily2016-12-07 20:46
https://kosova-info.com/drenori-mendon-qe-njerezit-e-thacit-nuk-e-mbeshteten-lladrovcin/60%Daily2016-12-07 20:40
https://kosova-info.com/drenori-mendon-qe-njerezit-e-thacit-nuk-e-mbeshteten-lladrovcin/60%Daily2016-12-07 20:40
https://kosova-info.com/haradinaj-isa-mustafa-kryeministri-me-i-dobet-i-gatshem-per-koalicion-me-pacollin/60%Daily2016-12-07 20:40
https://kosova-info.com/ahmeti-do-te-shkojme-ne-qeveri-me-ata-qe-marrin-legjitimitetin-nga-maqedonasit/60%Daily2016-12-07 20:38
https://kosova-info.com/ahmeti-do-te-shkojme-ne-qeveri-me-ata-qe-marrin-legjitimitetin-nga-maqedonasit/60%Daily2016-12-07 20:38
https://kosova-info.com/ahmeti-do-te-shkojme-ne-qeveri-me-ata-qe-marrin-legjitimitetin-nga-maqedonasit-2/60%Daily2016-12-07 20:38
https://kosova-info.com/dokufest-hap-thirrjen-per-aplikim/60%Daily2016-12-07 20:32
https://kosova-info.com/ilir-deda-ska-liberalizim-vizash-as-vitin-e-ardhshem/60%Daily2016-12-07 20:30
https://kosova-info.com/arta-shume-shpejt-rikthehet-me-projekt-te-ri-muzikor/60%Daily2016-12-07 20:21
https://kosova-info.com/real-dortmund-shikoni-kush-ka-shenuar-video/60%Daily2016-12-07 20:17
https://kosova-info.com/zbulohet-pse-shperthen-samsung-galaxy-note-7/60%Daily2016-12-07 20:15
https://kosova-info.com/rakiq-muri-ne-mitrovice-nuk-do-te-rrenohet-ishin-te-njoftuar-perfaqesuesit-e-be-se-dhe-prishtina/60%Daily2016-12-07 20:13
https://kosova-info.com/real-dortmund-koreografi-e-jashtezakonshme-foto/60%Daily2016-12-07 20:13
https://kosova-info.com/mercedes-benz-gle-coupe-amg-onyx-g6-bishe-e-vertete/60%Daily2016-12-07 20:02
https://kosova-info.com/cka-ndodhi-ne-shoubiz-per-24-oret-e-fundit-mesojeni-ne-mirage-video/60%Daily2016-12-07 20:00
https://kosova-info.com/mbyllet-peja-sutjeska-trepikeshi-ne-sekonden-e-fundit-vendos-fituesin/60%Daily2016-12-07 19:56
https://kosova-info.com/nje-promovim-tjeter-i-kenges-gurbeti-nga-asim-gashi-video/60%Daily2016-12-07 19:43
https://kosova-info.com/neymar-ky-futbollist-e-meriton-topin-e-arte/60%Daily2016-12-07 19:40
https://kosova-info.com/arbnore-ademaj-lorik-cana-eshte/60%Daily2016-12-07 19:29
https://kosova-info.com/arbnore-ademaj-lorik-cana-eshte/60%Daily2016-12-07 19:29
https://kosova-info.com/apple-publikoi-betan-e-shtat-publike-t-ios-10-2/60%Daily2016-12-07 19:24
https://kosova-info.com/itali-renzi-zyrtarizon-doreheqjen-mbeshtetje-per-kalimin-e-krizes/60%Daily2016-12-07 19:23
https://kosova-info.com/drejtori-i-cia-s-john-brennan-viziton-tiranen/60%Daily2016-12-07 19:23
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fotografia-e-pare-e-vajzes-se-aurela-gace-foto/60%Daily2016-12-07 19:19
https://kosova-info.com/me-nje-kamion-tenton-te-terheqe-200-kontejnere-750-tone-por-a-mund-ta-beje/60%Daily2016-12-07 19:17
https://kosova-info.com/naim-bazaj-do-ta-qes-ne-stom-pdk-ne-75-per-qind-fitore-per-lladrovcin/60%Daily2016-12-07 19:11
https://kosova-info.com/michelle-obama-naten-e-zgjedhjeve-kam-fjetur-heret/60%Daily2016-12-07 19:10
https://kosova-info.com/michelle-obama-naten-e-zgjedhjeve-kam-fjetur-heret/60%Daily2016-12-07 19:10
https://kosova-info.com/historia-me-prekese-ai-vdiq-i-vetem-por-la-pas-dicka-qe-do-ta-kujtoni-gjithe-jeten/60%Daily2016-12-07 19:05
https://kosova-info.com/audi-q7-dhe-bmw-x6-testohen-ne-nje-koder-te-rreshqitshme-kush-triumfon/60%Daily2016-12-07 18:59
https://kosova-info.com/aak-i-reagon-mustafes-merru-me-murin-e-mitrovices-lere-demarkacionin/60%Daily2016-12-07 18:59
https://kosova-info.com/wow-kim-k-kerkon-divorc-nga-kanye-west/60%Daily2016-12-07 18:58
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-sa-pike-ka-shenuar-peja-ne-pjesen-e-pare-ndaj-sutjeskas/60%Daily2016-12-07 18:56
https://kosova-info.com/termeti-shkaterrues-e-bene-rrafsh-me-toke-indonezine-numri-i-viktimave-ne-rritje-foto/60%Daily2016-12-07 18:51
https://kosova-info.com/termeti-shkaterrues-e-bene-rrafsh-me-toke-indonezine-numri-i-viktimave-ne-rritje-foto/60%Daily2016-12-07 18:51
https://kosova-info.com/juventus-dinamo-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-12-07 18:49
https://kosova-info.com/nese-keni-iphone-6s-duhet-ta-dini-kete/60%Daily2016-12-07 18:42
https://kosova-info.com/real-madrid-dortmund-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-12-07 18:39
https://kosova-info.com/shkencetaret-rrini-3-dite-pa-buke-do-ndodhe-mrekulli-me-trupin-tuaj/60%Daily2016-12-07 18:31
https://kosova-info.com/shkencetaret-rrini-3-dite-pa-buke-do-ndodhe-mrekulli-me-trupin-tuaj/60%Daily2016-12-07 18:31
https://kosova-info.com/shkencetaret-rrini-3-dite-pa-buke-do-ndodhe-mrekulli-me-trupin-tuaj/60%Daily2016-12-07 18:31
https://kosova-info.com/ushqim-i-vjeter-fshati-ne-vend-te-bukes-ky-ushqim-i-vertete-i-ka-vetem-tre-perberes/60%Daily2016-12-07 18:31
https://kosova-info.com/ushqim-i-vjeter-fshati-ne-vend-te-bukes-ky-ushqim-i-vertete-i-ka-vetem-tre-perberes/60%Daily2016-12-07 18:31
https://kosova-info.com/shtyhet-ndeshja-zorya-man-utd-foto/60%Daily2016-12-07 18:27
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-dashuri-nga-kosova-i-argjentinases-qe-fitoi-miss-kosova-foto/60%Daily2016-12-07 18:23
https://kosova-info.com/reuters-trump-e-nominon-john-kelly-si-shef-te-sigurise-se-brendshme/60%Daily2016-12-07 18:23
https://kosova-info.com/akp-shpall-rezultatet-e-shitjeve-permes-likuidimit/60%Daily2016-12-07 18:13
https://kosova-info.com/kater-metoda-natyrale-per-zhdukjen-e-akneve-njollave-dhe-shenjave-ne-fytyre/60%Daily2016-12-07 17:59
https://kosova-info.com/kater-metoda-natyrale-per-zhdukjen-e-akneve-njollave-dhe-shenjave-ne-fytyre/60%Daily2016-12-07 17:59
https://kosova-info.com/modelja-qe-edhe-me-fustan-duket-nudo-foto/60%Daily2016-12-07 17:50
https://kosova-info.com/ldk-e-prish-koalicionin-me-akr-ne-ne-mitrovice/60%Daily2016-12-07 17:46
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsi-te-shmanget-depresioni-ne-facebook/60%Daily2016-12-07 17:45
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsi-te-shmanget-depresioni-ne-facebook/60%Daily2016-12-07 17:45
https://kosova-info.com/stoltenberg-permend-kosoven-thote-se-stabiliteti-ne-ballkanin-perendimor-sjell-siguri-ne-evrope/60%Daily2016-12-07 17:40
https://kosova-info.com/llullaku-me-oferte-zyrtare-nga-serie-a/60%Daily2016-12-07 17:38
https://kosova-info.com/llullaku-me-oferte-zyrtare-nga-serie-a/60%Daily2016-12-07 17:38
https://kosova-info.com/infantino-me-lajm-te-madh-per-kosoven-dhe-shqiperine/60%Daily2016-12-07 17:28
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fotoja-e-vitit-sipas-instagramit/60%Daily2016-12-07 17:24
https://kosova-info.com/gorbacov-renia-e-brss-se-fajtor-jelcini-dhe-kravcuk/60%Daily2016-12-07 17:15
https://kosova-info.com/whatsapp-zgjeron-deri-m-30-qershor-mbshtetjen-pr-telefont-blackberry-dhe-nokia/60%Daily2016-12-07 17:13
https://kosova-info.com/opel-prezanton-modelin-e-ri-insignia-grand-sport/60%Daily2016-12-07 17:09
https://kosova-info.com/itali-miratohet-ligji-i-buxhetit-lajm-i-keq-per-call-center/60%Daily2016-12-07 17:08
https://kosova-info.com/itali-miratohet-ligji-i-buxhetit-lajm-i-keq-per-call-center/60%Daily2016-12-07 17:08
https://kosova-info.com/itali-miratohet-ligji-i-buxhetit-lajm-i-keq-per-call-center-2/60%Daily2016-12-07 17:08
https://kosova-info.com/itali-miratohet-ligji-i-buxhetit-lajm-i-keq-per-call-center/60%Daily2016-12-07 17:08
https://kosova-info.com/itali-miratohet-ligji-i-buxhetit-lajm-i-keq-per-call-center-3/60%Daily2016-12-07 17:08
https://kosova-info.com/perdorimi-i-aspirinit-ben-mrekulli-video/60%Daily2016-12-07 17:07
https://kosova-info.com/mustafa-vlereson-larte-bashkepunimin-me-malin-e-zi-nuk-permend-demarkacionin/60%Daily2016-12-07 17:00
https://kosova-info.com/mustafa-vlereson-larte-bashkepunimin-me-malin-e-zi-nuk-permend-demarkacionin/60%Daily2016-12-07 17:00
https://kosova-info.com/mustafa-vlereson-larte-bashkepunimin-me-malin-e-zi-nuk-permend-demarkacionin/60%Daily2016-12-07 17:00
https://kosova-info.com/%e2%80%8bzgjedhjet-ne-maqedoni-do-te-vezhgohen-nga-4706-vezhgues-dhe-60-gazetare-te-huaj/60%Daily2016-12-07 16:54
https://kosova-info.com/gjykata-e-apelit-i-le-ne-arrest-shtepiak-dy-aktivistet-e-vv-se/60%Daily2016-12-07 16:49
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-me-cilin-artist-boteror-i-ka-kepucet-e-njejta-morena-taraku-foto/60%Daily2016-12-07 16:40
https://kosova-info.com/pakistan-nxjerren-36-trupa-pas-rrezimit-te-aeroplanit/60%Daily2016-12-07 16:35
https://kosova-info.com/pakistan-nxjerren-36-trupa-pas-rrezimit-te-aeroplanit/60%Daily2016-12-07 16:35
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmustafa-suedia-partner-i-rendesishem-ne-rrugen-evropiane-te-kosoves/60%Daily2016-12-07 16:31
https://kosova-info.com/permireson-kujtesen-per-80-shkrin-yndyrat-ilaci-me-i-fuqishem-se-kurre-me-pare/60%Daily2016-12-07 16:29
https://kosova-info.com/rikujtim-per-limajn-qe-sot-beri-koalicion-me-akr-ne-pacolli-eshte-zgjedhja-me-e-keqe-per-kosoven/60%Daily2016-12-07 16:26
https://kosova-info.com/rikujtim-per-limajn-qe-sot-beri-koalicion-me-akr-ne-pacolli-eshte-zgjedhja-me-e-keqe-per-kosoven/60%Daily2016-12-07 16:26
https://kosova-info.com/rikujtim-per-limajn-qe-sot-beri-koalicion-me-akr-ne-pacolli-eshte-zgjedhja-me-e-keqe-per-kosoven/60%Daily2016-12-07 16:26
https://kosova-info.com/edita-tahiri-muri-ne-mitrovice-do-te-rrenohet-po-se-beri-be-ja-e-bejme-ne/60%Daily2016-12-07 16:25
https://kosova-info.com/ventura-me-deklarate-te-papritur-per-shqiperine/60%Daily2016-12-07 16:25
https://kosova-info.com/vendoset-e-ardhmja-e-turan/60%Daily2016-12-07 16:23
https://kosova-info.com/ky-eshte-shqiptari-i-pare-qe-nominohet-per-grammy/60%Daily2016-12-07 16:20
https://kosova-info.com/raport-intel-do-t-prdor-teknologjin-grafike-t-amd-pr-t-sfiduar-nvidian/60%Daily2016-12-07 19:30
https://kosova-info.com/6-deshtimet-e-sezonit-tifozet-e-barcelones-dhe-realit-do-te-cmenden-nga-kjo-liste-foto/60%Daily2016-12-07 16:10
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-me-frymezues-ne-bote-mposhti-obaman-papa-franceskun-dhe-dalai-laman-foto/60%Daily2016-12-07 16:09
https://kosova-info.com/dicaprio-garon-per-oskar-me-ish-keshilltarin-e-putinit/60%Daily2016-12-07 16:06
https://kosova-info.com/keto-vende-do-ti-le-ne-terr-neser-keds-i/60%Daily2016-12-07 16:02
https://kosova-info.com/sindromi-i-ballkanit-serbi-nga-gjermania-planifikonte-investim-milionesh-shteti-e-perzuri/60%Daily2016-12-07 15:55
https://kosova-info.com/alba-i-tha-meso-mire-spanjishten-por-shikoni-sa-gjuhe-i-flet-kovacic/60%Daily2016-12-07 15:50
https://kosova-info.com/lladrovci-nuk-i-frikesohet-koalicionit-nisma-akr-projekti-yne-per-drenasin-i-pakrahasueshem/60%Daily2016-12-07 15:47
https://kosova-info.com/aksidente-trafiku-ne-magjistralen-prishtine-fushe-kosove-ka-te-lenduar-foto/60%Daily2016-12-07 15:44
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-justin-bieber-i-hakmerret-atij-ne-formen-me-epike-foto/60%Daily2016-12-07 15:39
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-justin-bieber-i-hakmerret-atij-ne-formen-me-epike-foto/60%Daily2016-12-07 15:39
https://kosova-info.com/alepo-para-renies-rebelet-luten-per-armepushim-qe-ti-mbledhin-te-vdekurit-videofoto/60%Daily2016-12-07 15:39
https://kosova-info.com/pearl-harbor-pikenisja-imagjinare-e-luftes-se-trete-boterore/60%Daily2016-12-07 15:36
https://kosova-info.com/befasi-te-reali-james-luan-startues/60%Daily2016-12-07 15:34
https://kosova-info.com/befasi-te-reali-james-luan-startues/60%Daily2016-12-07 15:34
https://kosova-info.com/12-menyra-natyrale-per-te-parandaluar-ftohjen-dhe-gripin/60%Daily2016-12-07 15:27
https://kosova-info.com/ja-si-e-quan-shkurte-gashin-kengetari-albatrit-muciqi-foto/60%Daily2016-12-07 15:19
https://kosova-info.com/pas-tre-muajve-fantastik-berisha-tani-merr-nje-lajm-katastrofik/60%Daily2016-12-07 15:14
https://kosova-info.com/droge-arme-dhe-para-keshtu-eshte-jeta-e-gangstereve-te-molles-se-madhe-foto/60%Daily2016-12-07 15:12
https://kosova-info.com/recetat-popullore-per-te-kuruar-kollen/60%Daily2016-12-07 15:10
https://kosova-info.com/recetat-popullore-per-te-kuruar-kollen/60%Daily2016-12-07 15:10
https://kosova-info.com/pamjet-qe-vijne-nga-alepo-jane-tronditese/60%Daily2016-12-07 15:05
https://kosova-info.com/arrestohen-4-persona-per-korrupsion-bastisen-prona-ne-gracanice-dhe-prishtine/60%Daily2016-12-07 14:51
https://kosova-info.com/chrome-n-android-arrin-versionin-55/60%Daily2016-12-07 14:51
https://kosova-info.com/pas-miratimit-te-buxhetit-renzi-sonte-do-te-jape-doreheqje/60%Daily2016-12-07 14:48
https://kosova-info.com/kline-gjysme-milion-euro-investime-ne-lugun-e-drinit-foto/60%Daily2016-12-07 14:48
https://kosova-info.com/ozil-ia-ben-bajat-mustafit-video/60%Daily2016-12-07 14:47
https://kosova-info.com/fsk-demoloi-mjete-te-pashperthyera-foto/60%Daily2016-12-07 14:43
https://kosova-info.com/deshmite-qe-femijet-mund-te-flene-kudo-fotovideo/60%Daily2016-12-07 14:43
https://kosova-info.com/skandal-nga-uefa-kjo-ndeshje-e-liges-se-kampioneve-ishte-e-kurdisur-video/60%Daily2016-12-07 14:41
https://kosova-info.com/aurela-gace-behet-nene-per-here-te-dyte/60%Daily2016-12-07 14:32
https://kosova-info.com/shpeton-ronaldo-keta-tre-futbolliste-mund-te-denohen-me-burg-foto/60%Daily2016-12-07 14:22
https://kosova-info.com/sekretet-e-bukurise-se-grave-indiane-per-floke-te-gjate-dhe-me-shkelqim/60%Daily2016-12-07 14:21
https://kosova-info.com/cka-fshihet-ne-kremat-qe-perdorim/60%Daily2016-12-07 14:17
https://kosova-info.com/nato-deklarohet-per-pranine-e-madhe-ruse-ne-ballkan-nuk-do-ta-lejojme-kete/60%Daily2016-12-07 14:17
https://kosova-info.com/votoni-era-istrefin-ne-ebba-awards/60%Daily2016-12-07 14:14
https://kosova-info.com/zyrtare-lajmi-i-fundit-frikeson-te-gjithe-tifozet-e-milanit/60%Daily2016-12-07 14:06
https://kosova-info.com/per-shkak-te-nje-rrene-trumpi-e-pushon-ndihmesin-nga-puna/60%Daily2016-12-07 14:04
https://kosova-info.com/per-shkak-te-nje-rrene-trumpi-e-pushon-ndihmesin-nga-puna/60%Daily2016-12-07 14:04
https://kosova-info.com/per-shkak-te-nje-rrene-trumpi-e-pushon-ndihmesin-nga-puna/60%Daily2016-12-07 14:04
https://kosova-info.com/per-shkak-te-nje-rrene-trumpi-e-pushon-ndihmesin-nga-puna/60%Daily2016-12-07 14:04
https://kosova-info.com/stoltenberg-kerkohet-presion-i-vazhdueshem-ndaj-rusise/60%Daily2016-12-07 14:02
https://kosova-info.com/mallengjehet-rezarta-shkurta-publikon-foto-te-ermalit-me-vajzen-foto/60%Daily2016-12-07 14:00
https://kosova-info.com/super-talenti-i-evropes-do-te-luaje-per-kosoven-foto/60%Daily2016-12-07 13:40
https://kosova-info.com/super-talenti-i-evropes-do-te-luaje-per-kosoven-foto/60%Daily2016-12-07 13:40
https://kosova-info.com/bella-hadid-i-nxjerr-te-gjitha-per-paper-foto-16/60%Daily2016-12-07 13:36
https://kosova-info.com/klubi-historik-ne-prag-te-falimentimit-te-gjithe-futbollistet-jane-te-lire-te-largohen-foto/60%Daily2016-12-07 13:33
https://kosova-info.com/klubi-historik-ne-prag-te-falimentimit-te-gjithe-futbollistet-jane-te-lire-te-largohen-foto/60%Daily2016-12-07 13:33
https://kosova-info.com/tekstet-anti-semite-ne-tregun-e-librave-por-jo-ne-shkolla/60%Daily2016-12-07 13:18
https://kosova-info.com/tekstet-anti-semite-ne-tregun-e-librave-por-jo-ne-shkolla/60%Daily2016-12-07 13:18
https://kosova-info.com/tekstet-anti-semite-ne-tregun-e-librave-por-jo-ne-shkolla/60%Daily2016-12-07 13:18
https://kosova-info.com/tekstet-anti-semite-ne-tregun-e-librave-por-jo-ne-shkolla/60%Daily2016-12-07 13:18
https://kosova-info.com/tekstet-anti-semite-ne-tregun-e-librave-por-jo-ne-shkolla/60%Daily2016-12-07 13:18
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-kane-bere-taulant-dhe-granit-xhaka-pas-ndeshjes-basel-arsenal-video/60%Daily2016-12-07 13:14
https://kosova-info.com/babai-i-te-dyshuar-per-vrasjen-ne-mitrovice-nuk-eshte-keshilltar-i-veselit/60%Daily2016-12-07 13:14
https://kosova-info.com/trump-njeriu-i-vitit-ne-time-magazine-fotovideo/60%Daily2016-12-07 13:13
https://kosova-info.com/trump-njeriu-i-vitit-ne-time-magazine-fotovideo-2/60%Daily2016-12-07 13:13
https://kosova-info.com/trump-njeriu-i-vitit-ne-time-magazine-fotovideo-2/60%Daily2016-12-07 13:13
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-tifozet-ruse-arrestohen-ne-moske-per-kosova-eshte-serbi-foto/60%Daily2016-12-07 13:04
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-tifozet-ruse-arrestohen-ne-moske-per-kosova-eshte-serbi-foto/60%Daily2016-12-07 13:04
https://kosova-info.com/apple-music-arrin-20-milion-abonent/60%Daily2016-12-07 12:24
https://kosova-info.com/pastruesi-magjik-soda-e-bukes/60%Daily2016-12-07 12:15
https://kosova-info.com/angelina-jolie-pretendon-funksion-te-larte-ne-kb/60%Daily2016-12-07 12:14
https://kosova-info.com/jemen-aty-ku-mbizoterojne-skamja-e-kolera-okb-bota-mbyll-syte-para-krizes/60%Daily2016-12-07 12:13
https://kosova-info.com/do-te-vdes-nene-mesazhi-i-fundit-i-viktimes-qe-vdiq-nga-zjarri/60%Daily2016-12-07 12:12
https://kosova-info.com/babai-i-viktimes-ne-mitrovice-valdrin-beqiri-na-vrau-djalin/60%Daily2016-12-07 12:08
https://kosova-info.com/siri-vritet-koloneli-i-ushtrise-ruse/60%Daily2016-12-07 12:06
https://kosova-info.com/zbulohen-detaje-te-reja-rreth-lidhjes-mes-jonida-vokshit-dhe-capital-t/60%Daily2016-12-07 12:05
https://kosova-info.com/zbulohen-detaje-te-reja-rreth-lidhjes-mes-jonida-vokshit-dhe-capital-t/60%Daily2016-12-07 12:05
https://kosova-info.com/zbulohen-detaje-te-reja-rreth-lidhjes-mes-jonida-vokshit-dhe-capital-t/60%Daily2016-12-07 12:05
https://kosova-info.com/futbollisti-me-i-paguar-ne-bote-rroga-dy-here-me-e-madhe-se-e-messit-foto/60%Daily2016-12-07 12:02
https://kosova-info.com/vdes-gazetari-i-njohur-zyhdi-belegu/60%Daily2016-12-07 11:54
https://kosova-info.com/vdes-gazetari-i-njohur-zyhdi-belegu/60%Daily2016-12-07 11:54
https://kosova-info.com/vdes-gazetari-i-njohur-zyhdi-belegu/60%Daily2016-12-07 11:54
https://kosova-info.com/vdes-gazetari-i-njohur-zyhdi-belegu/60%Daily2016-12-07 11:54
https://kosova-info.com/vdes-gazetari-i-njohur-zyhdi-belegu/60%Daily2016-12-07 11:54
https://kosova-info.com/revolte-ne-malesine-e-tetoves-evn-me-vetura-20-mije-euro-u-nderpret-rrymen-familjeve-sociale/60%Daily2016-12-07 11:44
https://kosova-info.com/tirana-mirpriti-konferencn-me-tem-transformimi-dixhital-i-edukimit-organizuar-nga-microsoft/60%Daily2016-12-07 11:45
https://kosova-info.com/e-mahnitshme-keto-portrete-reale-jane-pikturuar-me-dore-foto/60%Daily2016-12-07 11:43
https://kosova-info.com/e-mahnitshme-keto-portrete-reale-jane-pikturuar-me-dore-foto/60%Daily2016-12-07 11:43
https://kosova-info.com/e-kerkoi-barcelona-por-ai-nuk-u-transferua-sepse-mendoi-se-ishte-shaka-foto/60%Daily2016-12-07 11:39
https://kosova-info.com/e-kerkoi-barcelona-por-ai-nuk-u-transferua-sepse-mendoi-se-ishte-shaka-foto/60%Daily2016-12-07 11:39
https://kosova-info.com/majk-i-lumtur-me-suksesin-e-fund-tregon-se-sa-fiton-nga-youtube-foto/60%Daily2016-12-07 11:35
https://kosova-info.com/majk-i-lumtur-me-suksesin-e-fund-tregon-se-sa-fiton-nga-youtube-foto/60%Daily2016-12-07 11:35
https://kosova-info.com/majk-i-lumtur-me-suksesin-e-fund-tregon-se-sa-fiton-nga-youtube-foto/60%Daily2016-12-07 11:35
https://kosova-info.com/basha-ngushellon-kryetarin-e-decanit-per-vdekjen-e-gazetarit-lokaj/60%Daily2016-12-07 11:31
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-cakton-daten-dhe-oren-e-shortit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-12-07 11:27
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-cakton-daten-dhe-oren-e-shortit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-12-07 11:27
https://kosova-info.com/nju-jorku-kerkon-35-milione-dollare-per-sigurine-e-trumpit/60%Daily2016-12-07 11:21
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kombetares-shqiptare-mposht-messin-e-ronaldon-foto/60%Daily2016-12-07 11:19
https://kosova-info.com/ushtria-turke-vrau-23-anetare-te-isis-it-ne-veri-te-sirise/60%Daily2016-12-07 11:18
https://kosova-info.com/bebe-rexha-incident-me-veshjen-foto/60%Daily2016-12-07 11:12
https://kosova-info.com/zyra-e-be-se-e-vlereson-shqetesuese-rezultatin-e-pisa-s-per-kosoven/60%Daily2016-12-07 11:05
https://kosova-info.com/zyra-e-be-se-e-vlereson-shqetesuese-rezultatin-e-pisa-s-per-kosoven/60%Daily2016-12-07 11:05
https://kosova-info.com/zyra-e-be-se-e-vlereson-shqetesuese-rezultatin-e-pisa-s-per-kosoven/60%Daily2016-12-07 11:05
https://kosova-info.com/zyra-e-be-se-e-vlereson-shqetesuese-rezultatin-e-pisa-s-per-kosoven/60%Daily2016-12-07 11:05
https://kosova-info.com/zyra-e-be-se-e-vlereson-shqetesuese-rezultatin-e-pisa-s-per-kosoven/60%Daily2016-12-07 11:05
https://kosova-info.com/tragjedia-e-chapecoense-policia-arreston-fajtorin-foto/60%Daily2016-12-07 11:03
https://kosova-info.com/tragjedia-e-chapecoense-policia-arreston-fajtorin-foto/60%Daily2016-12-07 11:03
https://kosova-info.com/tragjedia-e-chapecoense-policia-arreston-fajtorin-foto/60%Daily2016-12-07 11:03
https://kosova-info.com/tragjedia-e-chapecoense-policia-arreston-fajtorin-foto/60%Daily2016-12-07 11:03
https://kosova-info.com/madonna-rrefen-cfare-ka-bere-me-michael-jackson/60%Daily2016-12-07 10:57
https://kosova-info.com/cka-paraqesin-etiketat-e-pemeve-dhe-perimeve/60%Daily2016-12-07 10:53
https://kosova-info.com/ricky-martin-dhe-i-fejuari-nxehin-plazhet-meksikane-foto/60%Daily2016-12-07 10:48
https://kosova-info.com/rreth-100-persona-e-humben-jeten-nga-termeti-ne-indonezi/60%Daily2016-12-07 10:43
https://kosova-info.com/rreth-100-persona-e-humben-jeten-nga-termeti-ne-indonezi/60%Daily2016-12-07 10:43
https://kosova-info.com/obama-paralajmeron-kunder-premtimeve-te-rreme-per-ta-shkaterruar-terrorizmin/60%Daily2016-12-07 10:40
https://kosova-info.com/stresi-surprize-per-boten-e-tij-ne-mesnate-video/60%Daily2016-12-07 10:38
https://kosova-info.com/do-te-qesheni-me-emrin-e-klubit-qe-refuzon-messin-e-ronaldon-foto/60%Daily2016-12-07 10:37
https://kosova-info.com/fati-i-keq-ky-mund-te-jete-kundershtari-i-barcelones-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-12-07 10:14
https://kosova-info.com/fati-i-keq-ky-mund-te-jete-kundershtari-i-barcelones-ne-ligen-e-kampioneve-foto-2/60%Daily2016-12-07 10:14
https://kosova-info.com/fati-i-keq-ky-mund-te-jete-kundershtari-i-barcelones-ne-ligen-e-kampioneve-foto-2/60%Daily2016-12-07 10:14
https://kosova-info.com/kno-emeron-nje-hetues-te-ri-per-dopingun-ne-rusi/60%Daily2016-12-07 10:08
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-sonte-do-ta-ndeze-cairin-me-nora-istrefin/60%Daily2016-12-07 10:05
https://kosova-info.com/ancelotti-nuk-e-dua-kete-kundershtar-ne-shortin-e-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2016-12-07 10:02
https://kosova-info.com/transformimi-i-pabesueshem-i-jetimit-fotovideo/60%Daily2016-12-07 09:58
https://kosova-info.com/transformimi-i-pabesueshem-i-jetimit-fotovideo/60%Daily2016-12-07 09:58
https://kosova-info.com/transformimi-i-pabesueshem-i-jetimit-fotovideo/60%Daily2016-12-07 09:58
https://kosova-info.com/performancat-qe-duhet-te-shihni-nga-victorias-secret-show-video/60%Daily2016-12-07 09:53
https://kosova-info.com/kjo-ndodh-gjithmone-kur-messi-luan-ne-camp-nou-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-12-07 09:52
https://kosova-info.com/greqi-perballen-me-burg-sepse-ndihmuan-refugjatet/60%Daily2016-12-07 09:41
https://kosova-info.com/macbook-pro-probleme-serioze-me-baterin/60%Daily2016-12-07 08:43
https://kosova-info.com/marca-super-perforcimi-i-realit-gjendet-ne-madrid-foto/60%Daily2016-12-07 09:40
https://kosova-info.com/perse-shendoshemi-nga-ushqimi-i-payndyrshem/60%Daily2016-12-07 09:32
https://kosova-info.com/vritet-nje-nxenes-ne-gjimnazin-frank-bardhi-ne-mitrovice-foto/60%Daily2016-12-07 09:30
https://kosova-info.com/arrestimi-me-i-cuditshem-i-nje-tifozi-ne-histori-te-futbollit-foto/60%Daily2016-12-07 09:20
https://kosova-info.com/trump-kerkoi-anulimin-e-blerjes-se-nje-aeroplani-te-ri-presidencial/60%Daily2016-12-07 09:15
https://kosova-info.com/trupi-i-blac-chyna-vetem-nje-muaj-pas-lindjes-foto/60%Daily2016-12-07 09:09
https://kosova-info.com/trupi-i-blac-chyna-vetem-nje-muaj-pas-lindjes-foto/60%Daily2016-12-07 09:09
https://kosova-info.com/ekipi-i-ri-i-chapecoense-me-11-yje-te-botes-video/60%Daily2016-12-07 09:02
https://kosova-info.com/tronditje-ne-vendin-idilik-frajburg/60%Daily2016-12-07 08:51
https://kosova-info.com/tronditje-ne-vendin-idilik-frajburg/60%Daily2016-12-07 08:51
https://kosova-info.com/kjo-cfare-ka-bere-ronaldo-do-tju-pelqeje-edhe-tifozeve-te-barcelones-video/60%Daily2016-12-07 08:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ushtarja-seksi-kosovare-ne-ushtrine-e-zvicres-foto/60%Daily2016-12-07 08:41
https://kosova-info.com/ne-tekstet-mesimore-te-rajonit-prezantohet-historia-e-kosove/60%Daily2016-12-07 08:40
https://kosova-info.com/huawei-prezanton-sot-nj-telefon-t-ri-koncept-nn-markn-honor/60%Daily2016-12-07 08:39
https://kosova-info.com/bota-e-futbollit-qeshet-me-gabimin-e-ketij-mbrojtesi-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2016-12-07 08:39
https://kosova-info.com/bashkepunim-me-i-ngushte-nato-be/60%Daily2016-12-07 08:36
https://kosova-info.com/te-pakten-54-te-vdekur-nga-termeti-ne-indonezi/60%Daily2016-12-07 08:33
https://kosova-info.com/vellai-tenton-te-vrase-vellane-pas-sherrit-per-pronen/60%Daily2016-12-07 08:29
https://kosova-info.com/shtepi-te-reja-per-11-familje-rome-e-egjiptiane/60%Daily2016-12-07 08:23
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fituesja-e-miss-bumbum-2016-foto-18/60%Daily2016-12-07 08:17
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fituesja-e-miss-bumbum-2016-foto-18/60%Daily2016-12-07 08:17
https://kosova-info.com/shpendi-ne-mesin-e-28-njerezve-qe-po-formesojne-dridhin-dhe-nxisin-evropen/60%Daily2016-12-07 08:11
https://kosova-info.com/demi-rose-i-tregon-tyga-s-cfare-ka-humbur-foto/60%Daily2016-12-07 07:54
https://kosova-info.com/publikohen-bisedat-intime-te-2-ton-me-nje-femer-foto/60%Daily2016-12-07 07:44
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-aktori-i-njohur-i-game-of-thrones-foto/60%Daily2016-12-07 07:40
https://kosova-info.com/barcelona-mgladbach-shikojeni-kush-erdhi-per-ta-shikuar-ndeshjen-foto/60%Daily2016-12-07 07:32
https://kosova-info.com/vrasja-e-femijeve-flet-gjyshi-astrit-behari/60%Daily2016-12-07 07:28
https://kosova-info.com/arsenal-ia-ben-bajat-pasimet-barcelones-foto/60%Daily2016-12-07 07:21
https://kosova-info.com/aksion-i-gjere-i-policise-se-kosoves-foto/60%Daily2016-12-07 07:16
https://kosova-info.com/messi-e-pa-vdekjen-me-sy/60%Daily2016-12-07 07:13
https://kosova-info.com/messi-e-pa-vdekjen-me-sy/60%Daily2016-12-07 07:13
https://kosova-info.com/shperthejne-protesta-te-dhunshme-ne-athine/60%Daily2016-12-07 07:12
https://kosova-info.com/shperthejne-protesta-te-dhunshme-ne-athine/60%Daily2016-12-07 07:12
https://kosova-info.com/palmer-largoni-te-korruptuarit-dhe-te-paaftet-nga-pozitat/60%Daily2016-12-07 07:06
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-podujeve-foto/60%Daily2016-12-07 07:03
https://kosova-info.com/obama-fjalimi-i-fundit-per-sigurine-kombetare/60%Daily2016-12-07 06:44
https://kosova-info.com/horoskopi-7-dhjetor-2016/60%Daily2016-12-07 06:38
https://kosova-info.com/ky-eshte-llapjano-zvicerani-lokomotivisti-i-pare-shqiptar-ne-zvicer/60%Daily2016-12-07 06:34
https://kosova-info.com/viruset-me-te-rrezikshme-ne-mengjes/60%Daily2016-12-07 01:06
https://kosova-info.com/ja-cfare-hane-ne-vende-te-ndryshme-te-botes-per-mengjes-foto/60%Daily2016-12-07 01:03
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-beni-para-ores-9-ne-mengjes/60%Daily2016-12-07 00:59
https://kosova-info.com/i-paralizuari-i-pare-nis-te-levize-pas-trajtimit-me-qeliza-staminale/60%Daily2016-12-07 00:49
https://kosova-info.com/zbuloni-cka-na-flet-gjendja-dhe-ndryshimet-e-dhembeve-e-te-gavres-se-gojes-2/60%Daily2016-12-07 00:48
https://kosova-info.com/8-shenjat-qe-tregojne-se-duhet-te-takoni-nje-psikolog/60%Daily2016-12-07 00:16
https://kosova-info.com/pse-e-keni-lekuren-te-thate/60%Daily2016-12-07 00:10
https://kosova-info.com/ja-cfare-tregon-vija-e-zemres-per-jeten-tuaj/60%Daily2016-12-06 23:56
https://kosova-info.com/shtate-gjerat-qe-ju-bejne-te-dukeni-me-sharmant/60%Daily2016-12-06 23:46
https://kosova-info.com/tre-shpjegimet-shkencore-kryesore-mbi-pretendimet-e-njerezve-qe-shohin-fantazmat/60%Daily2016-12-06 23:21
https://kosova-info.com/me-lot-ne-sy-njofton-se-po-pensionohet-nga-futbolli-ne-moshen-27-vjecare/60%Daily2016-12-06 23:05
https://kosova-info.com/ballkani-ndermjet-moskes-dhe-uashingtonit-marreveshja-e-dejtonit-mali-i-zi/60%Daily2016-12-06 23:01
https://kosova-info.com/a-jane-keto-femrat-me-te-bukura-ne-bote-foto/60%Daily2016-12-06 23:01
https://kosova-info.com/shqiptaret-dhe-servilizmi-ndaj-pushtetit/60%Daily2016-12-06 22:57
https://kosova-info.com/shqiptaret-dhe-servilizmi-ndaj-pushtetit/60%Daily2016-12-06 22:57
https://kosova-info.com/keto-super-ndeshje-na-presin-neser-ne-ligen-e-kampioneve-foto-2/60%Daily2016-12-06 22:54
https://kosova-info.com/zyrtare-akr-ja-hyn-ne-koalicion-me-nismen-per-balotazhin-e-drenasit/60%Daily2016-12-06 22:52
https://kosova-info.com/ndaloni-infeksionin-qe-shkakton-kancerin-tek-femrat/60%Daily2016-12-06 22:48
https://kosova-info.com/rusia-nuk-do-sherbela-shqiptare-foto/60%Daily2016-12-06 22:45
https://kosova-info.com/askush-nuk-do-ta-harroje-vdiq-i-vetem-por-la-pas-dicka-qe-do-ta-kujtoni-gjithe-jeten/60%Daily2016-12-06 22:43
https://kosova-info.com/matoshi-e-konsideron-raportin-e-pisa-s-si-tragjedi-video/60%Daily2016-12-06 22:40
https://kosova-info.com/ancelotti-flet-per-fitoren-ndaj-atletico-madridit/60%Daily2016-12-06 22:37
https://kosova-info.com/bahtiri-per-murin-nuk-ka-qene-ne-projekt-e-kemi-lajmeruar-brukselin/60%Daily2016-12-06 22:35
https://kosova-info.com/flet-monstra-e-durresit-aishes-ia-preva-koken-se-nuk-donte-abort-video/60%Daily2016-12-06 22:30
https://kosova-info.com/flet-monstra-e-durresit-aishes-ia-preva-koken-se-nuk-donte-abort-video/60%Daily2016-12-06 22:30
https://kosova-info.com/lladrovci-i-kom-mujt-krejt-bashke-e-prape-do-ti-muj-video/60%Daily2016-12-06 22:29
https://kosova-info.com/lladrovci-i-kom-mujt-krejt-bashke-e-prape-do-ti-muj-video/60%Daily2016-12-06 22:29
https://kosova-info.com/nje-dhurate-te-shtrenjte-anxhelina-e-merr-nga-grimeri-i-kim-k-foto/60%Daily2016-12-06 22:26
https://kosova-info.com/guardiola-befason-me-deklaraten-e-tij-pas-barazimit-me-celticun/60%Daily2016-12-06 22:23
https://kosova-info.com/tirana-ne-atmosfere-festive-veliaj-ndez-dritat-e-pemes-se-fundvitit/60%Daily2016-12-06 22:21
https://kosova-info.com/tirana-ne-atmosfere-festive-veliaj-ndez-dritat-e-pemes-se-fundvitit-2/60%Daily2016-12-06 22:21
https://kosova-info.com/cdo-levizje-e-juaj-po-gjurmohet-ky-program-ju-tregon-gjithcka/60%Daily2016-12-06 22:12
https://kosova-info.com/trump-me-nje-thirrje-shkaterroi-gjithcka-qe-nixon-kishte-ndertuar-me-kinen/60%Daily2016-12-06 22:09
https://kosova-info.com/trump-me-nje-thirrje-shkaterroi-gjithcka-qe-nixon-kishte-ndertuar-me-kinen/60%Daily2016-12-06 22:09
https://kosova-info.com/justin-ne-lidhje-pergjigja-e-tij-eshte-epike-video/60%Daily2016-12-06 22:04
https://kosova-info.com/justin-ne-lidhje-pergjigja-e-tij-eshte-epike-video/60%Daily2016-12-06 22:04
https://kosova-info.com/buzeqesh-ronaldo-messi-deshton-tia-thyej-rekordin-e-madh/60%Daily2016-12-06 22:04
https://kosova-info.com/buzeqesh-ronaldo-messi-deshton-tia-thyej-rekordin-e-madh/60%Daily2016-12-06 22:04
https://kosova-info.com/shuhen-shpresat-qe-kolegji-elektoral-te-refuzoj-trumpin/60%Daily2016-12-06 22:02
https://kosova-info.com/grupi-d-atletico-bayern-m-rostov-dhe-psv-foto/60%Daily2016-12-06 21:55
https://kosova-info.com/grupi-c-barcelona-city-monchengladbach-dhe-celtic-foto/60%Daily2016-12-06 21:52
https://kosova-info.com/grupi-b-napoli-benfika-besiktas-dhe-d-kiev-foto/60%Daily2016-12-06 21:48
https://kosova-info.com/grupi-a-arsenal-psg-ludogorets-dhe-basel-foto/60%Daily2016-12-06 21:43
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-shkoder-plagoset-nje-20-vjecar/60%Daily2016-12-06 21:42
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-shkoder-plagoset-nje-20-vjecar-2/60%Daily2016-12-06 21:42
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-pas-perdhunimit-vuaj-nga-stresi-post-traumatik/60%Daily2016-12-06 21:41
https://kosova-info.com/me-super-golin-e-lewandowskit-bayerni-e-mposht-atleticon-video/60%Daily2016-12-06 21:39
https://kosova-info.com/me-super-golin-e-lewandowskit-bayerni-e-mposht-atleticon-video/60%Daily2016-12-06 21:39
https://kosova-info.com/befasohen-city-dhe-psg-video/60%Daily2016-12-06 21:37
https://kosova-info.com/regjimi-rikthen-qarqe-te-tjera-ne-lindje-te-alepos/60%Daily2016-12-06 21:36
https://kosova-info.com/barcelona-dhe-arsenali-shenojne-fitore-te-thella-video/60%Daily2016-12-06 21:34
https://kosova-info.com/tensioni-ndermjet-tiranes-dhe-athines-shtohet-edhe-dosja-balili/60%Daily2016-12-06 21:23
https://kosova-info.com/throwback-kjo-vajze-sot-eshte-nje-nga-femrat-me-seksi-shqiptare-foto/60%Daily2016-12-06 21:23
https://kosova-info.com/reforma-zgjedhore-e-nevojshme-te-preke-pragun-zonat-dhe-listat/60%Daily2016-12-06 21:15
https://kosova-info.com/barcelona-monchengladbach-ky-lojtar-shenon-edhe-golin-e-trete-video/60%Daily2016-12-06 21:11
https://kosova-info.com/shperthejne-protesta-te-dhunshme-ne-athine-fotovideo/60%Daily2016-12-06 21:09
https://kosova-info.com/gjakmarrja-ne-shqiperi-drama-e-11-vjecarit-kam-lindur-i-ngujuar-nuk-di-te-shkruaj-e-as-te-lexoj/60%Daily2016-12-06 21:07
https://kosova-info.com/e-habitshme-keta-jane-emrat-e-shperfillur-nga-grammy-awards-2017foto/60%Daily2016-12-06 21:05
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s8-pa-butonin-home-dhe-pa-portin-e-kufjeve/60%Daily2016-12-06 21:03
https://kosova-info.com/ditmir-bushati-kerkon-qendrim-te-qarte-te-nato-s-per-kosoven/60%Daily2016-12-06 21:03
https://kosova-info.com/ditmir-bushati-kerkon-qendrim-te-qarte-te-nato-s-per-kosoven/60%Daily2016-12-06 21:03
https://kosova-info.com/muja-edhe-me-rikthye-vlan-in-nisma-nuk-fiton-ne-drenas-video/60%Daily2016-12-06 21:02
https://kosova-info.com/njembedhjete-theniet-epike-te-budes/60%Daily2016-12-06 20:59
https://kosova-info.com/barcelona-monchengladbach-shenohen-dy-gola-te-shpejte-video/60%Daily2016-12-06 20:58
https://kosova-info.com/turqia-ka-vrare-163-civile-siriane/60%Daily2016-12-06 20:57
https://kosova-info.com/shikoni-se-si-vidhet-kuleta-ne-nje-dyqan-ne-tophane-te-prishtines-video/60%Daily2016-12-06 20:56
https://kosova-info.com/basel-arsenal-ky-futbollist-kompleton-hattrikun-video/60%Daily2016-12-06 20:54
https://kosova-info.com/kompanite-e-teknologjise-bashkojne-forcat/60%Daily2016-12-06 20:50
https://kosova-info.com/per-cfare-kane-nevoje-femijet-ne-festat-e-fundvitit/60%Daily2016-12-06 20:50
https://kosova-info.com/per-cfare-kane-nevoje-femijet-ne-festat-e-fundvitit/60%Daily2016-12-06 20:50
https://kosova-info.com/per-cfare-kane-nevoje-femijet-ne-festat-e-fundvitit/60%Daily2016-12-06 20:50
https://kosova-info.com/te-rejat-e-shoubizit-ne-mirage-video/60%Daily2016-12-06 20:44
https://kosova-info.com/te-rejat-e-shoubizit-ne-mirage-video/60%Daily2016-12-06 20:44
https://kosova-info.com/a-e-dini-cka-tregon-logoja-e-vetures-audi-foto/60%Daily2016-12-06 20:39
https://kosova-info.com/a-e-dini-cka-tregon-logoja-e-vetures-audi-foto/60%Daily2016-12-06 20:39
https://kosova-info.com/kryeministri-kanadez-shperthen-ne-lot-video/60%Daily2016-12-06 20:27
https://kosova-info.com/bayern-atletico-ja-befasia-e-shqiptareve-ne-alianz-arena-foto/60%Daily2016-12-06 20:27
https://kosova-info.com/bayern-atletico-ja-befasia-e-shqiptareve-ne-alianz-arena-foto/60%Daily2016-12-06 20:27
https://kosova-info.com/bayern-atletico-ja-befasia-e-shqiptareve-ne-alianz-arena-foto/60%Daily2016-12-06 20:27
https://kosova-info.com/s-ka-me-500-euroshe-per-te-fshire-djersen-mahnituni-nga-standardet-e-reja-te-erik-fullanit-foto/60%Daily2016-12-06 20:25
https://kosova-info.com/apple-sqaron-problemet-me-baterine-e-iphone-6s/60%Daily2016-12-06 20:25
https://kosova-info.com/bayern-atletico-shenohet-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-12-06 20:18
https://kosova-info.com/alarmante-ajri-sonte-ne-prishtine-arrin-kulmin-e-ndotjes-me-keq-vec-tetova-foto/60%Daily2016-12-06 20:14
https://kosova-info.com/studentet-e-ferizajt-nuk-ia-shohin-hairin-shkolles-video/60%Daily2016-12-06 20:14
https://kosova-info.com/studentet-e-ferizajt-nuk-ia-shohin-hairin-shkolles-video/60%Daily2016-12-06 20:14
https://kosova-info.com/lionel-messit-i-duhet-edhe-nje-gol-per-ta-shokuar-ronaldon/60%Daily2016-12-06 20:11
https://kosova-info.com/ja-cfare-thoshin-nxenesit-qe-moren-pjese-ne-testin-pisa-video/60%Daily2016-12-06 20:08
https://kosova-info.com/tjeter-gol-ne-ndeshjen-basel-arsenal-video/60%Daily2016-12-06 20:07
https://kosova-info.com/mos-i-neglizhoni-asnjehere-keto-shenja-te-kancerit-te-zorres-se-trashe/60%Daily2016-12-06 20:07
https://kosova-info.com/liljana-tentonte-te-mbahej-por-une-e-hodha-nga-dritarja-foto/60%Daily2016-12-06 19:57
https://kosova-info.com/liljana-tentonte-te-mbahej-por-une-e-hodha-nga-dritarja-foto/60%Daily2016-12-06 19:57
https://kosova-info.com/shume-aksidente-si-pasoje-e-bores-ne-montreal/60%Daily2016-12-06 19:50
https://kosova-info.com/kush-eshte-kengetarja-qe-do-ta-bej-hunden-operacion-plastik-foto/60%Daily2016-12-06 19:42
https://kosova-info.com/muri-i-mitrovices-fotovideo/60%Daily2016-12-06 19:36
https://kosova-info.com/lufte-verbale-mes-shtepise-se-bardhe-dhe-trumpit/60%Daily2016-12-06 19:35
https://kosova-info.com/lufte-verbale-mes-shtepise-se-bardhe-dhe-trumpit/60%Daily2016-12-06 19:35
https://kosova-info.com/leter-te-dashures-se-burrit-tim/60%Daily2016-12-06 19:23
https://kosova-info.com/enca-me-te-pasme-ia-prek-fansit-organin-gjenital-video/60%Daily2016-12-06 19:20
https://kosova-info.com/kelmendi-qeveria-shkaterroi-arsimin-shendetesine-e-ardhmerine-e-rinise-se-kosoves/60%Daily2016-12-06 19:20
https://kosova-info.com/kelmendi-qeveria-shkaterroi-arsimin-shendetesine-e-ardhmerine-e-rinise-se-kosoves/60%Daily2016-12-06 19:20
https://kosova-info.com/trump-do-te-anuloje-urdhrin-per-aeroplane-te-rinj-per-presidentet/60%Daily2016-12-06 19:04
https://kosova-info.com/ja-ne-cilat-data-mund-te-ndizni-petarde/60%Daily2016-12-06 18:56
https://kosova-info.com/nese-ndjeheni-teper-te-lumtur-duhet-te-shkoni-te-psikologu/60%Daily2016-12-06 18:49
https://kosova-info.com/instagram-edhe-me-nje-tjeter-risi-a-do-te-ju-pelqeje/60%Daily2016-12-06 18:47
https://kosova-info.com/polonia-refuzon-ekstradimin-e-regjisorit-polanski-ne-shba/60%Daily2016-12-06 18:46
https://kosova-info.com/polonia-refuzon-ekstradimin-e-regjisorit-polanski-ne-shba/60%Daily2016-12-06 18:46
https://kosova-info.com/polonia-refuzon-ekstradimin-e-regjisorit-polanski-ne-shba/60%Daily2016-12-06 18:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-basel-arsenal-foto/60%Daily2016-12-06 18:42
https://kosova-info.com/olta-gixharin-e-puthin-ne-buze-dhe-e-kapin-ne-te-pasme-foto/60%Daily2016-12-06 18:40
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munich-atletico-madrid-2/60%Daily2016-12-06 18:38
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munich-atletico-madrid-2/60%Daily2016-12-06 18:38
https://kosova-info.com/vajzat-krijojne-aplikacionin-per-edukimin-seksual-foto/60%Daily2016-12-06 18:36
https://kosova-info.com/kur-nata-behet-dite-u-shperthen-meteori-mbi-koke-tmerrohen-banoret-video/60%Daily2016-12-06 18:31
https://kosova-info.com/udhetimi-me-veture-tek-dikush-e-nxit-vjelljen-por-a-e-dini-pse/60%Daily2016-12-06 18:30
https://kosova-info.com/udhetimi-me-veture-tek-dikush-e-nxit-vjelljen-por-a-e-dini-pse/60%Daily2016-12-06 18:30
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-monchengladbach/60%Daily2016-12-06 18:27
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-getoar-selimit-do-mbaj-mbiemrin-e-nje-politikani-foto/60%Daily2016-12-06 18:20
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-getoar-selimit-do-mbaj-mbiemrin-e-nje-politikani-foto/60%Daily2016-12-06 18:20
https://kosova-info.com/familja-e-keshilltarit-te-trumpit-ka-dhuruar-para-te-majme-per-ndertimet-pa-leje-izraelite/60%Daily2016-12-06 18:18
https://kosova-info.com/zbulohen-klauzolat-e-cmendura-te-yjeve-te-futbollit/60%Daily2016-12-06 18:17
https://kosova-info.com/alba-i-pameshirshem-shikoni-si-e-ka-ofenduar-kovacicin-ne-el-clasico/60%Daily2016-12-06 18:01
https://kosova-info.com/mbulesa-i-jep-tjeter-ndjesi-luana-vjollces-foto/60%Daily2016-12-06 17:59
https://kosova-info.com/mbulesa-i-jep-tjeter-ndjesi-luana-vjollces-foto-2/60%Daily2016-12-06 17:59
https://kosova-info.com/roboti-humanoid-me-sukses-kalon-mbi-pengesat-e-papritura/60%Daily2016-12-06 17:41
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shkelqen-ne-fashion-awards-foto/60%Daily2016-12-06 17:39
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shkelqen-ne-fashion-awards-foto/60%Daily2016-12-06 17:39
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shkelqen-ne-fashion-awards-foto-2/60%Daily2016-12-06 17:39
https://kosova-info.com/haki-abazi-thote-se-rezultati-ne-balotazh-mund-te-permbyset-video/60%Daily2016-12-06 17:39
https://kosova-info.com/haki-abazi-thote-se-rezultati-ne-balotazh-mund-te-permbyset-video/60%Daily2016-12-06 17:39
https://kosova-info.com/ja-me-sa-vjet-burg-do-te-denohet-ronaldo-nese-shpallet-fajtor/60%Daily2016-12-06 17:38
https://kosova-info.com/e-pranon-edhe-thaci-vleresimin-e-pisa-s-permiresim-urgjent-i-arsimit-ne-kosove/60%Daily2016-12-06 17:29
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-futbollisti-i-vitit-ne-amerike/60%Daily2016-12-06 17:25
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-futbollisti-i-vitit-ne-amerike/60%Daily2016-12-06 17:25
https://kosova-info.com/cfare-eshte-nje-makine-e-blinduar-dhe-sa-eshte-rezistenca-e-tij/60%Daily2016-12-06 17:25
https://kosova-info.com/katy-perry-promovon-eren-foto/60%Daily2016-12-06 17:18
https://kosova-info.com/denohet-strootman-mungon-me-milanin-dhe-juventusin/60%Daily2016-12-06 17:13
https://kosova-info.com/keto-jane-risite-qe-pritet-te-kete-iphone-8/60%Daily2016-12-06 17:11
https://kosova-info.com/dhjetori-i-zi-i-krimeve-tronditese-ne-familje-ne-shqiperi-video/60%Daily2016-12-06 17:09
https://kosova-info.com/babai-i-7-vjecares-siriane-qe-shkruante-ne-twitter-nga-alepo-konfirmon-se-ajo-eshte-mire-foto/60%Daily2016-12-06 17:08
https://kosova-info.com/kjo-kengetare-sot-eshte-shume-e-njohur-ne-bote-foto/60%Daily2016-12-06 16:54
https://kosova-info.com/motra-e-portierit-te-chapecoenses-ka-bere-dicka-te-jashtezakonshme-foto/60%Daily2016-12-06 16:48
https://kosova-info.com/ky-veprim-mund-ta-perjashtoje-dike-nga-kenga-magjike-foto/60%Daily2016-12-06 16:33
https://kosova-info.com/marreveshja-per-brexit-duhet-te-arrihet-deri-ne-tetor-te-2018-es/60%Daily2016-12-06 16:31
https://kosova-info.com/marreveshja-per-brexit-duhet-te-arrihet-deri-ne-tetor-te-2018-es/60%Daily2016-12-06 16:31
https://kosova-info.com/marreveshja-per-brexit-duhet-te-arrihet-deri-ne-tetor-te-2018-es/60%Daily2016-12-06 16:31
https://kosova-info.com/marreveshja-per-brexit-duhet-te-arrihet-deri-ne-tetor-te-2018-es/60%Daily2016-12-06 16:31
https://kosova-info.com/bunjaku-mbetet-perzgjedhes-i-kosoves/60%Daily2016-12-06 16:29
https://kosova-info.com/eulex-homologeve-kosovare-ende-u-ofrojme-ekspertize-kunder-korrupsionit/60%Daily2016-12-06 16:27
https://kosova-info.com/eulex-homologeve-kosovare-ende-u-ofrojme-ekspertize-kunder-korrupsionit/60%Daily2016-12-06 16:27
https://kosova-info.com/eulex-homologeve-kosovare-ende-u-ofrojme-ekspertize-kunder-korrupsionit/60%Daily2016-12-06 16:27
https://kosova-info.com/eulex-homologeve-kosovare-ende-u-ofrojme-ekspertize-kunder-korrupsionit/60%Daily2016-12-06 16:27
https://kosova-info.com/eulex-homologeve-kosovare-ende-u-ofrojme-ekspertize-kunder-korrupsionit/60%Daily2016-12-06 16:27
https://kosova-info.com/eulex-homologeve-kosovare-ende-u-ofrojme-ekspertize-kunder-korrupsionit/60%Daily2016-12-06 16:27
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ne-shqiperi-rrymat-ndalen-ne-nje-tjeter-derbi/60%Daily2016-12-06 16:13
https://kosova-info.com/keta-jane-politikanet-qe-e-sollen-ne-kete-derexhe-arsimin-e-kosoves-foto/60%Daily2016-12-06 16:09
https://kosova-info.com/keta-jane-politikanet-qe-e-sollen-ne-kete-derexhe-arsimin-e-kosoves-foto-2/60%Daily2016-12-06 16:09
https://kosova-info.com/pas-akuzave-per-vjedhje-te-kenges-ja-cka-thote-the-weekend-foto/60%Daily2016-12-06 16:07
https://kosova-info.com/nitaj-i-aak-se-kerkon-doreheqjen-e-bajramit-pas-rezultateve-ne-pisa/60%Daily2016-12-06 16:00
https://kosova-info.com/merkel-rizgjidhet-ne-krye-te-cdu-se/60%Daily2016-12-06 15:59
https://kosova-info.com/merkel-rizgjidhet-ne-krye-te-cdu-se-2/60%Daily2016-12-06 15:59
https://kosova-info.com/pdk-ja-shkon-e-vetme-ne-balotazhin-e-drenasit/60%Daily2016-12-06 15:58
https://kosova-info.com/pranga-dy-personave-kerkoheshin-per-droge-dhe-prostitucion/60%Daily2016-12-06 15:54
https://kosova-info.com/rrjeti-i-ojq-ve-me-performance-per-deshtimin-ne-luften-kunder-korrupsionit/60%Daily2016-12-06 15:52
https://kosova-info.com/rrjeti-i-ojq-ve-me-performance-per-deshtimin-ne-luften-kunder-korrupsionit/60%Daily2016-12-06 15:52
https://kosova-info.com/lindemann-kthehet-ne-gjermani-tregon-dicka-te-pabesueshme-per-jeten-ne-kosove/60%Daily2016-12-06 15:47
https://kosova-info.com/lindemann-kthehet-ne-gjermani-tregon-dicka-te-pabesueshme-per-jeten-ne-kosove/60%Daily2016-12-06 15:47
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mbreteresha-me-te-cilen-drekoi-shpat-kasapit-foto/60%Daily2016-12-06 15:46
https://kosova-info.com/prishtina-jo-jo-keso-perplasje-te-automjeteve-ne-bore-nuk-keni-pare-kurre-video/60%Daily2016-12-06 15:45
https://kosova-info.com/kryenegociatori-i-be-se-per-brexit-koha-shume-e-shkurter-per-negociata/60%Daily2016-12-06 15:40
https://kosova-info.com/kryenegociatori-i-be-se-per-brexit-koha-shume-e-shkurter-per-negociata/60%Daily2016-12-06 15:40
https://kosova-info.com/lorik-cana-kujton-koherat-kur-babai-i-tij-pushtonte-serbine-foto/60%Daily2016-12-06 15:30
https://kosova-info.com/toka-u-hap-dhe-perpiu-makina-gropa-gjigante-mori-jeten-e-nje-gruajevideo/60%Daily2016-12-06 15:19
https://kosova-info.com/toka-u-hap-dhe-perpiu-makina-gropa-gjigante-mori-jeten-e-nje-gruajevideo-2/60%Daily2016-12-06 15:19
https://kosova-info.com/ja-sa-jane-me-te-dijshem-popujt-e-rajonit-ne-krahasim-me-kosovaret/60%Daily2016-12-06 15:18
https://kosova-info.com/kthehet-ne-banesen-veri-te-mitrovices-pas-17-vjetesh-ja-cfare-i-ndodhi-lojtarit-te-superliges/60%Daily2016-12-06 15:18
https://kosova-info.com/kthehet-ne-banesen-veri-te-mitrovices-pas-17-vjetesh-ja-cfare-i-ndodhi-lojtarit-te-superliges-2/60%Daily2016-12-06 15:18
https://kosova-info.com/kthehet-ne-banesen-veri-te-mitrovices-pas-17-vjetesh-ja-cfare-i-ndodhi-lojtarit-te-superliges-2/60%Daily2016-12-06 15:18
https://kosova-info.com/kthehet-ne-banesen-veri-te-mitrovices-pas-17-vjetesh-ja-cfare-i-ndodhi-lojtarit-te-superliges-2/60%Daily2016-12-06 15:18
https://kosova-info.com/kthehet-ne-banesen-veri-te-mitrovices-pas-17-vjetesh-ja-cfare-i-ndodhi-lojtarit-te-superliges-3/60%Daily2016-12-06 15:18
https://kosova-info.com/kthehet-ne-banesen-veri-te-mitrovices-pas-17-vjetesh-ja-cfare-i-ndodhi-lojtarit-te-superliges-4/60%Daily2016-12-06 15:18
https://kosova-info.com/thaci-behet-pjese-e-tradites-malteze-mbjell-pemen-plumeria-alba-foto/60%Daily2016-12-06 15:11
https://kosova-info.com/thaci-behet-pjese-e-tradites-malteze-mbjell-pemen-plumeria-alba-foto/60%Daily2016-12-06 15:11
https://kosova-info.com/kqz-vendos-4-dite-fushate-per-balotazhin-ne-drenas/60%Daily2016-12-06 15:05
https://kosova-info.com/kqz-vendos-4-dite-fushate-per-balotazhin-ne-drenas/60%Daily2016-12-06 15:05
https://kosova-info.com/amanda-kjo-modele-qe-po-i-le-meshkujt-pa-fjale-foto/60%Daily2016-12-06 15:04
https://kosova-info.com/banka-boterore-ndihmoi-kosoven-me-400-milione-dollare/60%Daily2016-12-06 14:57
https://kosova-info.com/pas-luiz-edhe-bacca-shokon-milanin/60%Daily2016-12-06 14:57
https://kosova-info.com/pas-luiz-edhe-bacca-shokon-milanin/60%Daily2016-12-06 14:57
https://kosova-info.com/pas-luiz-edhe-bacca-shokon-milanin-2/60%Daily2016-12-06 14:57
https://kosova-info.com/kusari-lila-kerkon-nga-qeveria-funksionalizimin-e-zones-industriale-ne-gjakove/60%Daily2016-12-06 14:55
https://kosova-info.com/reagon-nismamjaft-e-helmuat-te-ardhmen-e-femijeve-tane-me-kete-sistem-te-deshtuar-arsimor/60%Daily2016-12-06 14:54
https://kosova-info.com/ja-kremi-magjik-qe-pergatitet-ne-shtepi-per-rrudhat-rreth-syve/60%Daily2016-12-06 14:54
https://kosova-info.com/inspektohen-punimet-ne-fshatin-nekoc-per-ndertimin-e-dy-urave-dhe-zgjerimin-e-perrockave/60%Daily2016-12-06 14:49
https://kosova-info.com/mesazh-brenda-fustanit-te-michelle-obama-foto/60%Daily2016-12-06 14:49
https://kosova-info.com/vetevaret-burri-ne-golem-letra-per-gruan-mos-i-trego-femijeve/60%Daily2016-12-06 14:48
https://kosova-info.com/merkel-paraqet-vizionet-e-cdu-se/60%Daily2016-12-06 14:44
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-fantastik-per-realin-foto/60%Daily2016-12-06 14:40
https://kosova-info.com/me-therrasin-oktopod-rrefimi-i-djalit-qe-jeton-me-26-gishterinj-foto/60%Daily2016-12-06 14:33
https://kosova-info.com/me-therrasin-oktopod-rrefimi-i-djalit-qe-jeton-me-26-gishterinj-foto/60%Daily2016-12-06 14:33
https://kosova-info.com/me-therrasin-oktopod-rrefimi-i-djalit-qe-jeton-me-26-gishterinj-foto/60%Daily2016-12-06 14:33
https://kosova-info.com/me-therrasin-oktopod-rrefimi-i-djalit-qe-jeton-me-26-gishterinj-foto/60%Daily2016-12-06 14:33
https://kosova-info.com/rusia-kritikon-reagimet-ndaj-sulmit-ne-spitalin-e-alepos/60%Daily2016-12-06 14:33
https://kosova-info.com/rusia-kritikon-reagimet-ndaj-sulmit-ne-spitalin-e-alepos/60%Daily2016-12-06 14:33
https://kosova-info.com/rusia-kritikon-reagimet-ndaj-sulmit-ne-spitalin-e-alepos/60%Daily2016-12-06 14:33
https://kosova-info.com/thaci-perfundon-viziten-ne-malte-ndermerren-hapa-per-thellim-te-bashkepunimit/60%Daily2016-12-06 14:23
https://kosova-info.com/zharku-merr-pjese-ne-takimin-e-dymbedhjete-te-seeto-s-ne-bruksel/60%Daily2016-12-06 14:22
https://kosova-info.com/huqja-me-e-pabesueshme-e-vitit-vjen-nga-greqia-video/60%Daily2016-12-06 14:22
https://kosova-info.com/huqja-me-e-pabesueshme-e-vitit-vjen-nga-greqia-video/60%Daily2016-12-06 14:22
https://kosova-info.com/huqja-me-e-pabesueshme-e-vitit-vjen-nga-greqia-video/60%Daily2016-12-06 14:22
https://kosova-info.com/kryetari-veseli-priti-ministrin-e-brendshem-te-jordanise-salameh-hammad/60%Daily2016-12-06 14:17
https://kosova-info.com/numerohen-te-gjitha-votat-ne-austri-van-der-bellen-fitoi-me-53-8-per-qind-te-votave/60%Daily2016-12-06 14:07
https://kosova-info.com/numerohen-te-gjitha-votat-ne-austri-van-der-bellen-fitoi-me-53-8-per-qind-te-votave/60%Daily2016-12-06 14:07
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-lihen-jashte-liges-rajonale/60%Daily2016-12-06 14:00
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-lihen-jashte-liges-rajonale/60%Daily2016-12-06 14:00
https://kosova-info.com/jimmy-kimmel-do-te-drejtoje-ceremonine-e-cmimeve-oscar-2017/60%Daily2016-12-06 13:55
https://kosova-info.com/angela-merkel-ben-thirrje-per-ndalimin-e-burka-s-kudo-ne-gjermani-video/60%Daily2016-12-06 13:51
https://kosova-info.com/angela-merkel-ben-thirrje-per-ndalimin-e-burka-s-kudo-ne-gjermani-video/60%Daily2016-12-06 13:51
https://kosova-info.com/tragjike-feston-golin-ne-menyre-interesante-pastaj-vdes-ne-fushe-video/60%Daily2016-12-06 13:44
https://kosova-info.com/tradhti-me-letra-nuk-ka-te-ndalur-tani-edhe-ne-nigeri-foto/60%Daily2016-12-06 13:36
https://kosova-info.com/hakerat-komuniste-sulmojne-ushtrine-koreanojugore/60%Daily2016-12-06 13:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-dribluesi-me-i-mire-ne-la-liga-kete-sezon-foto/60%Daily2016-12-06 13:24
https://kosova-info.com/ky-eshte-dribluesi-me-i-mire-ne-la-liga-kete-sezon-foto/60%Daily2016-12-06 13:24
https://kosova-info.com/ky-eshte-dribluesi-me-i-mire-ne-la-liga-kete-sezon-foto-2/60%Daily2016-12-06 13:24
https://kosova-info.com/gjyste-vulaj-del-pa-breke-foto/60%Daily2016-12-06 13:24
https://kosova-info.com/gruaja-51-vjecare-arrestohet-pasi-kerkoi-te-takohet-me-sean-penn/60%Daily2016-12-06 13:15
https://kosova-info.com/gruaja-51-vjecare-arrestohet-pasi-kerkoi-te-takohet-me-sean-penn/60%Daily2016-12-06 13:15
https://kosova-info.com/georgina-tronditet-pas-lidhjes-me-ronaldon-foto/60%Daily2016-12-06 13:13
https://kosova-info.com/komuna-e-podujeves-nderton-kolektor-per-ujera-te-zeza/60%Daily2016-12-06 13:04
https://kosova-info.com/komuna-e-podujeves-nderton-kolektor-per-ujera-te-zeza/60%Daily2016-12-06 13:04
https://kosova-info.com/nxenesit-ne-zvicer-me-te-miret-ne-europe-ne-matematike/60%Daily2016-12-06 12:59
https://kosova-info.com/permes-mesdheut-ne-evrope-kane-hyre-mbi-350-mije-refugjate/60%Daily2016-12-06 12:56
https://kosova-info.com/dicka-si-kjo-nuk-keni-pare-kurre-ne-nje-ndeshje-futbolli-video/60%Daily2016-12-06 12:52
https://kosova-info.com/femija-i-lene-ne-makine-per-7-ore-vdes-babai-denohet-me-burg-te-perjetshem/60%Daily2016-12-06 12:32
https://kosova-info.com/femija-i-lene-ne-makine-per-7-ore-vdes-babai-denohet-me-burg-te-perjetshem/60%Daily2016-12-06 12:32
https://kosova-info.com/lewandowski-nenshkruan-me-nje-prej-klubeve-me-te-medha-ne-bote-foto/60%Daily2016-12-06 12:25
https://kosova-info.com/gjykata-ruse-e-hedh-poshte-edhe-nje-kerkese-te-opozitarit-navalny/60%Daily2016-12-06 12:24
https://kosova-info.com/pamje-mbreselenese-nga-bota-qe-do-tju-nxisin-deshiren-ti-vizitoni-foto/60%Daily2016-12-06 12:17
https://kosova-info.com/polonia-nuk-e-ekstradon-ne-shba-regjisorin-polanski/60%Daily2016-12-06 12:16
https://kosova-info.com/draxler-te-ekipi-qe-synon-trofeun-e-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2016-12-06 12:14
https://kosova-info.com/draxler-te-ekipi-qe-synon-trofeun-e-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2016-12-06 12:14
https://kosova-info.com/biden-shpall-kandidaturen-per-zgjedhjet-presidenciale-2020/60%Daily2016-12-06 12:10
https://kosova-info.com/biden-shpall-kandidaturen-per-zgjedhjet-presidenciale-2020-2/60%Daily2016-12-06 12:10
https://kosova-info.com/perzijeni-mjaltin-dhe-aspirinen-e-qiteni-ne-fytyre-rezultate-fantastike-pas-vetem-tri-oreve/60%Daily2016-12-06 12:00
https://kosova-info.com/perzijeni-mjaltin-dhe-aspirinen-e-qiteni-ne-fytyre-rezultate-fantastike-pas-vetem-tri-oreve/60%Daily2016-12-06 12:00
https://kosova-info.com/perzijeni-mjaltin-dhe-aspirinen-e-qiteni-ne-fytyre-rezultate-fantastike-pas-vetem-tri-oreve/60%Daily2016-12-06 12:00
https://kosova-info.com/perzijeni-mjaltin-dhe-aspirinen-e-qiteni-ne-fytyre-rezultate-fantastike-pas-vetem-tri-oreve/60%Daily2016-12-06 12:00
https://kosova-info.com/perzijeni-mjaltin-dhe-aspirinen-e-qiteni-ne-fytyre-rezultate-fantastike-pas-vetem-tri-oreve/60%Daily2016-12-06 12:00
https://kosova-info.com/perzijeni-mjaltin-dhe-aspirinen-e-qiteni-ne-fytyre-rezultate-fantastike-pas-vetem-tri-oreve/60%Daily2016-12-06 12:00
https://kosova-info.com/perzijeni-mjaltin-dhe-aspirinen-e-qiteni-ne-fytyre-rezultate-fantastike-pas-vetem-tri-oreve-2/60%Daily2016-12-06 12:00
https://kosova-info.com/perzijeni-mjaltin-dhe-aspirinen-e-qiteni-ne-fytyre-rezultate-fantastike-pas-vetem-tri-oreve-2/60%Daily2016-12-06 12:00
https://kosova-info.com/hummels-mourinho-nese-e-ben-kete-man-utd-do-te-fitoje-foto/60%Daily2016-12-06 11:43
https://kosova-info.com/hummels-mourinho-nese-e-ben-kete-man-utd-do-te-fitoje-foto/60%Daily2016-12-06 11:43
https://kosova-info.com/hashim-thaci-ne-pullen-postare-te-maltes-foto/60%Daily2016-12-06 11:34
https://kosova-info.com/hashim-thaci-ne-pullen-postare-te-maltes-foto/60%Daily2016-12-06 11:34
https://kosova-info.com/hashim-thaci-ne-pullen-postare-te-maltes-foto/60%Daily2016-12-06 11:34
https://kosova-info.com/korce-u-jepet-lamtumira-e-fundit-femijeve-te-vrare-nga-babai-i-tyre/60%Daily2016-12-06 11:28
https://kosova-info.com/studentet-e-komunes-se-ferizajt-djegin-diplomat-video/60%Daily2016-12-06 11:28
https://kosova-info.com/studentet-e-komunes-se-ferizajt-djegin-diplomat-video/60%Daily2016-12-06 11:28
https://kosova-info.com/gjykata-saudite-denon-15-persona-me-vdekje-per-spiunazh/60%Daily2016-12-06 11:27
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-shtrenjte-ne-bote-foto-2/60%Daily2016-12-06 11:26
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-shtrenjte-ne-bote-foto-2/60%Daily2016-12-06 11:26
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-shtrenjte-ne-bote-foto-3/60%Daily2016-12-06 11:26
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-shtrenjte-ne-bote-foto-3/60%Daily2016-12-06 11:26
https://kosova-info.com/sabri-fezullahu-prishet-edhe-me-nysret-muqiqin/60%Daily2016-12-06 11:13
https://kosova-info.com/zaev-premton-zbardhjen-e-vrasjes-se-femijeve-ne-smilkovc-dhe-te-ngjarjeve-te-kumanoves/60%Daily2016-12-06 11:06
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-zbulon-fituesin-e-topit-te-arte-foto/60%Daily2016-12-06 11:04
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-zbulon-fituesin-e-topit-te-arte-foto/60%Daily2016-12-06 11:04
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-zbulon-fituesin-e-topit-te-arte-foto/60%Daily2016-12-06 11:04
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-zbulon-fituesin-e-topit-te-arte-foto-2/60%Daily2016-12-06 11:04
https://kosova-info.com/kater-te-lenduar-nga-nje-aksident-trafiku-ne-prizren/60%Daily2016-12-06 10:50
https://kosova-info.com/zyrtare-topi-i-arte-lajm-i-madh-nga-france-football/60%Daily2016-12-06 10:50
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-e-kalon-naten-me-kete-reper-foto/60%Daily2016-12-06 10:44
https://kosova-info.com/hapen-klasat-e-para-ne-gjuhen-shqipe-ne-cameri/60%Daily2016-12-06 10:27
https://kosova-info.com/trump-nuk-do-ta-detyroje-rusine-qe-ta-njohe-kosoven/60%Daily2016-12-06 10:26
https://kosova-info.com/trump-nuk-do-ta-detyroje-rusine-qe-ta-njohe-kosoven/60%Daily2016-12-06 10:26
https://kosova-info.com/gjykatat-kane-388-lende-te-korrupsionit-perfshihen-edhe-personat-e-nivelit-te-larte/60%Daily2016-12-06 10:25
https://kosova-info.com/gjykatat-kane-388-lende-te-korrupsionit-perfshihen-edhe-personat-e-nivelit-te-larte/60%Daily2016-12-06 10:25
https://kosova-info.com/gjykatat-kane-388-lende-te-korrupsionit-perfshihen-edhe-personat-e-nivelit-te-larte/60%Daily2016-12-06 10:25
https://kosova-info.com/gjykatat-kane-388-lende-te-korrupsionit-perfshihen-edhe-personat-e-nivelit-te-larte/60%Daily2016-12-06 10:25
https://kosova-info.com/gjykatat-kane-388-lende-te-korrupsionit-perfshihen-edhe-personat-e-nivelit-te-larte/60%Daily2016-12-06 10:25
https://kosova-info.com/nusja-niset-me-helikopter-por-ndodh-katastrofa/60%Daily2016-12-06 10:25
https://kosova-info.com/nusja-niset-me-helikopter-por-ndodh-katastrofa-2/60%Daily2016-12-06 10:25
https://kosova-info.com/nusja-niset-me-helikopter-por-ndodh-katastrofa-2/60%Daily2016-12-06 10:25
https://kosova-info.com/ciao-inter-gabigol-e-ka-gati-klubin-e-ri-foto/60%Daily2016-12-06 10:17
https://kosova-info.com/ish-i-dashuri-i-dafina-zeqirit-kapet-mat-me-luana-vjollcen-foto/60%Daily2016-12-06 10:02
https://kosova-info.com/lamtumire-stoke-city-shaqiri-te-ekipi-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-12-06 10:00
https://kosova-info.com/lamtumire-stoke-city-shaqiri-te-ekipi-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-12-06 10:00
https://kosova-info.com/lamtumire-stoke-city-shaqiri-te-ekipi-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-12-06 10:00
https://kosova-info.com/lamtumire-stoke-city-shaqiri-te-ekipi-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-12-06 10:00
https://kosova-info.com/lamtumire-stoke-city-shaqiri-te-ekipi-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-12-06 10:00
https://kosova-info.com/lamtumire-stoke-city-shaqiri-te-ekipi-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-12-06 10:00
https://kosova-info.com/lamtumire-stoke-city-shaqiri-te-ekipi-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2016-12-06 10:00
https://kosova-info.com/dhune-familjare-rrahen-dy-meshkuj-dhe-nje-femer/60%Daily2016-12-06 09:57
https://kosova-info.com/shqiptari-dhune-ndaj-gruas-edhe-nga-burgu/60%Daily2016-12-06 09:56
https://kosova-info.com/shqiptari-dhune-ndaj-gruas-edhe-nga-burgu/60%Daily2016-12-06 09:56
https://kosova-info.com/shqiptari-dhune-ndaj-gruas-edhe-nga-burgu/60%Daily2016-12-06 09:56
https://kosova-info.com/ne-kongresin-e-29-te-te-cdu-se-po-merr-pjese-edhe-dy-kryetare-te-komunave-te-kosoves/60%Daily2016-12-06 09:56
https://kosova-info.com/skenderaj-arrestohet-nje-femer-pasi-ne-cante-ju-gjet-marihunae/60%Daily2016-12-06 09:55
https://kosova-info.com/mozzik-nuk-permbahet-publikon-imazhe-duke-futur-doren-nen-xhinse-foto/60%Daily2016-12-06 09:48
https://kosova-info.com/mozzik-nuk-permbahet-publikon-imazhe-duke-futur-doren-nen-xhinse-foto/60%Daily2016-12-06 09:48
https://kosova-info.com/mozzik-nuk-permbahet-publikon-imazhe-duke-futur-doren-nen-xhinse-foto/60%Daily2016-12-06 09:48
https://kosova-info.com/fillon-projekti-per-furnizim-dhe-mbjellje-te-drunjeve-dekorativ-ne-komunen-e-rahovecit/60%Daily2016-12-06 09:47
https://kosova-info.com/perleshje-me-mjete-te-forta-nje-i-vdekur-ne-kavaje/60%Daily2016-12-06 09:47
https://kosova-info.com/xhaka-ka-nje-premtim-per-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2016-12-06 09:46
https://kosova-info.com/xhaka-ka-nje-premtim-per-tifozet-e-arsenalit-2/60%Daily2016-12-06 09:46
https://kosova-info.com/burri-kercenon-me-arme-bashkeshorten-ajo-i-kishte-borxh/60%Daily2016-12-06 09:45
https://kosova-info.com/liderja-e-fundit-eshte-femer-angela-merkel-e-vetmja-qe-po-vazhdon-te-mbaje-poziten-e-saj/60%Daily2016-12-06 09:45
https://kosova-info.com/patrisi-nuk-mundet-dot-pa-tunen-ja-cfare-ka-bere-kete-here-foto/60%Daily2016-12-06 09:24
https://kosova-info.com/kjo-qe-ndodhi-ne-el-clasico-eshte-e-ndaluar-ne-kosove/60%Daily2016-12-06 09:24
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-vuan-nga-nje-semundje-mendore-foto/60%Daily2016-12-06 09:18
https://kosova-info.com/10-librat-me-te-mire-te-2016-sipas-new-york-times/60%Daily2016-12-06 09:17
https://kosova-info.com/live-stream-transformimi-dixhital-i-edukimit/60%Daily2016-12-06 09:39
https://kosova-info.com/live-stream-transformimi-dixhital-i-edukimit-2/60%Daily2016-12-06 10:21
https://kosova-info.com/rohani-nuk-e-lejojme-trumpin-ta-shqyej-marreveshjen/60%Daily2016-12-06 09:13
https://kosova-info.com/rohani-nuk-e-lejojme-trumpin-ta-shqyej-marreveshjen/60%Daily2016-12-06 09:13
https://kosova-info.com/te-shtena-armesh-mes-qytetareve-dhe-policise-tek-shtabi-i-lsdm-se/60%Daily2016-12-06 09:08
https://kosova-info.com/te-shtena-armesh-mes-qytetareve-dhe-policise-tek-shtabi-i-lsdm-se/60%Daily2016-12-06 09:08
https://kosova-info.com/dogana-tejkalon-planin-mbledh-964-milione-euro/60%Daily2016-12-06 09:02
https://kosova-info.com/dogana-tejkalon-planin-mbledh-964-milione-euro/60%Daily2016-12-06 09:02
https://kosova-info.com/dogana-tejkalon-planin-mbledh-964-milione-euro-2/60%Daily2016-12-06 09:02
https://kosova-info.com/dogana-tejkalon-planin-mbledh-964-milione-euro-2/60%Daily2016-12-06 09:02
https://kosova-info.com/dogana-tejkalon-planin-mbledh-964-milione-euro-2/60%Daily2016-12-06 09:02
https://kosova-info.com/dogana-tejkalon-planin-mbledh-964-milione-euro-3/60%Daily2016-12-06 09:02
https://kosova-info.com/barcelona-ka-humbur-titullin-ne-la-lige-foto/60%Daily2016-12-06 09:01
https://kosova-info.com/biden-kandidon-per-president-ne-shba-me-2020/60%Daily2016-12-06 08:57
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pergjigjja-e-ambasades-amerikane-ne-shkup-ne-lidhje-me-veturen-bombe/60%Daily2016-12-06 08:56
https://kosova-info.com/%e2%80%8bbernard-cazeneuve-kryeministri-i-ri-i-frances/60%Daily2016-12-06 08:53
https://kosova-info.com/prokuroret-mlladiq-figure-kryesore-ne-mizorite-e-bosnjes/60%Daily2016-12-06 08:51
https://kosova-info.com/prokuroret-mlladiq-figure-kryesore-ne-mizorite-e-bosnjes-2/60%Daily2016-12-06 08:51
https://kosova-info.com/vota-e-italise-sishte-revolte-anti-establishment/60%Daily2016-12-06 08:50
https://kosova-info.com/skandali-i-football-leaks-ja-ku-i-ka-fshehur-parate-modric/60%Daily2016-12-06 08:49
https://kosova-info.com/gigi-hadid-modelja-e-vitit-foto/60%Daily2016-12-06 08:42
https://kosova-info.com/keshtu-nderprisni-gerhitjen-pergjithmone/60%Daily2016-12-06 08:38
https://kosova-info.com/keshtu-nderprisni-gerhitjen-pergjithmone/60%Daily2016-12-06 08:38
https://kosova-info.com/michigan-nis-rinumerimin-e-votave/60%Daily2016-12-06 08:32
https://kosova-info.com/michigan-nis-rinumerimin-e-votave/60%Daily2016-12-06 08:32
https://kosova-info.com/michigan-nis-rinumerimin-e-votave/60%Daily2016-12-06 08:32
https://kosova-info.com/nje-striptize-per-memushajn-dhe-manajn-por-ka-nje-kusht/60%Daily2016-12-06 08:32
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-dhe-lyrical-son-vijne-me-a-tmerr-malli-per-mu-foto/60%Daily2016-12-06 08:32
https://kosova-info.com/korce-djali-tenton-te-mbyse-babain-ne-spital/60%Daily2016-12-06 08:27
https://kosova-info.com/korce-djali-tenton-te-mbyse-babain-ne-spital/60%Daily2016-12-06 08:27
https://kosova-info.com/muzeu-i-fotografise-marubi-nominohet-me-i-miri-ne-evrope/60%Daily2016-12-06 08:22
https://kosova-info.com/erdhi-si-perforcim-i-madh-milan-e-shet-ne-janar-foto/60%Daily2016-12-06 08:22
https://kosova-info.com/erdhi-si-perforcim-i-madh-milan-e-shet-ne-janar-foto-2/60%Daily2016-12-06 08:22
https://kosova-info.com/pdk-nuk-preferon-koalicione-ne-balotazh/60%Daily2016-12-06 08:20
https://kosova-info.com/sllovenet-7800-euro-nese-shkojne-ushtare/60%Daily2016-12-06 08:16
https://kosova-info.com/los-angeles-kercenuesi-tha-se-do-e-sulmoje-metron-me-6-dhjetor/60%Daily2016-12-06 08:12
https://kosova-info.com/los-angeles-kercenuesi-tha-se-do-e-sulmoje-metron-me-6-dhjetor-2/60%Daily2016-12-06 08:12
https://kosova-info.com/inter-me-nje-perforcim-te-cmendur-nga-real-madrid-foto/60%Daily2016-12-06 08:08
https://kosova-info.com/inter-me-nje-perforcim-te-cmendur-nga-real-madrid-foto-2/60%Daily2016-12-06 08:08
https://kosova-info.com/rusia-dhe-kina-i-vune-veto-rezolutes-per-armepushim-ne-alepo/60%Daily2016-12-06 08:00
https://kosova-info.com/rusia-dhe-kina-i-vune-veto-rezolutes-per-armepushim-ne-alepo/60%Daily2016-12-06 08:00
https://kosova-info.com/angelina-jolie-ndryshon-dosjen-e-akuzave-lidhur-me-brad-pitt-zbulohet-e-verteta/60%Daily2016-12-06 07:54
https://kosova-info.com/lamtumire-west-ham-payet-te-klubi-i-shqiptareve-foto/60%Daily2016-12-06 07:52
https://kosova-info.com/lamtumire-west-ham-payet-te-klubi-i-shqiptareve-foto/60%Daily2016-12-06 07:52
https://kosova-info.com/6-dhjetori-nder-vite/60%Daily2016-12-06 07:52
https://kosova-info.com/6-dhjetori-nder-vite/60%Daily2016-12-06 07:52
https://kosova-info.com/6-dhjetori-nder-vite/60%Daily2016-12-06 07:52
https://kosova-info.com/edhe-sot-ajri-ne-prishtine-jashte-cdo-norme/60%Daily2016-12-06 07:48
https://kosova-info.com/edhe-sot-ajri-ne-prishtine-jashte-cdo-norme/60%Daily2016-12-06 07:48
https://kosova-info.com/mckresha-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2016-12-06 07:45
https://kosova-info.com/pornostarja-italiane-deshiron-futbollistin-e-juventusit-foto/60%Daily2016-12-06 07:41
https://kosova-info.com/pornostarja-italiane-deshiron-futbollistin-e-juventusit-foto/60%Daily2016-12-06 07:41
https://kosova-info.com/osbe-permbyll-programin-per-praktikante/60%Daily2016-12-06 07:40
https://kosova-info.com/osbe-permbyll-programin-per-praktikante/60%Daily2016-12-06 07:40
https://kosova-info.com/simeone-zbulon-emrin-e-klubit-te-ri-foto/60%Daily2016-12-06 07:35
https://kosova-info.com/simeone-zbulon-emrin-e-klubit-te-ri-foto/60%Daily2016-12-06 07:35
https://kosova-info.com/simeone-zbulon-emrin-e-klubit-te-ri-foto/60%Daily2016-12-06 07:35
https://kosova-info.com/serbet-sa-nuk-e-vrane-ne-lufte-sot-eshte-mjeku-hero-i-tyre/60%Daily2016-12-06 07:32
https://kosova-info.com/e-pafalshme-eni-koci-ben-nje-gabim-trashanik-foto/60%Daily2016-12-06 07:31
https://kosova-info.com/e-pafalshme-eni-koci-ben-nje-gabim-trashanik-foto/60%Daily2016-12-06 07:31
https://kosova-info.com/e-pafalshme-eni-koci-ben-nje-gabim-trashanik-foto/60%Daily2016-12-06 07:31
https://kosova-info.com/e-pafalshme-eni-koci-ben-nje-gabim-trashanik-foto/60%Daily2016-12-06 07:31
https://kosova-info.com/afrona-dika-i-kerkon-kete-cante-5000-dollareshe-per-dhurate-bleros-foto/60%Daily2016-12-06 07:27
https://kosova-info.com/afrona-dika-i-kerkon-kete-cante-5000-dollareshe-per-dhurate-bleros-foto/60%Daily2016-12-06 07:27
https://kosova-info.com/afrona-dika-i-kerkon-kete-cante-5000-dollareshe-per-dhurate-bleros-foto/60%Daily2016-12-06 07:27
https://kosova-info.com/afrona-dika-i-kerkon-kete-cante-5000-dollareshe-per-dhurate-bleros-foto/60%Daily2016-12-06 07:27
https://kosova-info.com/fsk-ja-merr-ne-shfrytezim-16-hektare-toke-dhe-nje-kompleks-ndertesash/60%Daily2016-12-06 07:21
https://kosova-info.com/fsk-ja-merr-ne-shfrytezim-16-hektare-toke-dhe-nje-kompleks-ndertesash-2/60%Daily2016-12-06 07:21
https://kosova-info.com/rrjetet-sociale-do-te-bashkepunojne-kunder-ekstremisteve/60%Daily2016-12-06 07:10
https://kosova-info.com/rrjetet-sociale-do-te-bashkepunojne-kunder-ekstremisteve/60%Daily2016-12-06 07:10
https://kosova-info.com/rrjetet-sociale-do-te-bashkepunojne-kunder-ekstremisteve/60%Daily2016-12-06 07:10
https://kosova-info.com/hapi-i-pare-per-te-mesuar-piano-eshte-ky-video/60%Daily2016-12-06 06:41
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmbahet-tryeza-shkencore-esat-mekuli-ne-100-vjetorin-e-lindjes/60%Daily2016-12-06 06:34
https://kosova-info.com/urinimi-i-shpeshte-shenje-alarmuese/60%Daily2016-12-06 01:00
https://kosova-info.com/perzieni-mjaltin-dhe-aspirinen-dhe-qiteni-ne-fytyre-rezultate-fantastike-pas-vetem-tri-oreve/60%Daily2016-12-06 00:47
https://kosova-info.com/pagjumesia-sjell-probleme-me-zemren-tuaj/60%Daily2016-12-06 00:41
https://kosova-info.com/lg-g6-rezistues-ndaj-ujit-e-me-bateri-qe-mbushet-pa-kabllo/60%Daily2016-12-05 23:43
https://kosova-info.com/fitoi-kancer-ne-sy-pasi-beri-kete-cdo-nate/60%Daily2016-12-05 23:38
https://kosova-info.com/kujdes-nga-ky-poc-elektrik-eshte-i-rrezikshem/60%Daily2016-12-05 23:20
https://kosova-info.com/keni-shume-miq-ja-cfare-do-te-thote-kjo-per-ju/60%Daily2016-12-05 23:04
https://kosova-info.com/bashkepunetorit-te-xhavit-drenorit-mbreme-eshte-tentuar-ti-behet-atentat/60%Daily2016-12-05 23:01
https://kosova-info.com/xhensila-me-kete-foto-ka-nje-falenderim-te-madh-foto/60%Daily2016-12-05 23:01
https://kosova-info.com/xhensila-me-kete-foto-ka-nje-falenderim-te-madh-foto-2/60%Daily2016-12-05 23:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-formacioni-i-javes-ne-evrope/60%Daily2016-12-05 22:55
https://kosova-info.com/lulkuqja-vjen-nga-cha-cha-darabuka-ft-dj-ce1-video/60%Daily2016-12-05 22:45
https://kosova-info.com/dardhat-dhurata-e-zotit-per-shendetin/60%Daily2016-12-05 22:43
https://kosova-info.com/isa-xhemajlaj-krejt-opozita-ne-drenas-eshte-ne-anen-time/60%Daily2016-12-05 22:43
https://kosova-info.com/isa-xhemajlaj-krejt-opozita-ne-drenas-eshte-ne-anen-time/60%Daily2016-12-05 22:43
https://kosova-info.com/isa-xhemajlaj-krejt-opozita-ne-drenas-eshte-ne-anen-time/60%Daily2016-12-05 22:43
https://kosova-info.com/shteti-islamik-eshte-i-copetuar-e-morem-sirten/60%Daily2016-12-05 22:38
https://kosova-info.com/shteti-islamik-eshte-i-copetuar-e-morem-sirten/60%Daily2016-12-05 22:38
https://kosova-info.com/shteti-islamik-eshte-i-copetuar-e-morem-sirten/60%Daily2016-12-05 22:38
https://kosova-info.com/aksidenti-qe-iu-mori-jeten-dy-te-rinjve-flet-nena-e-21-vjecarit/60%Daily2016-12-05 22:35
https://kosova-info.com/kosove-islande-ja-ne-cilin-stadium-do-te-luhet-ndeshja/60%Daily2016-12-05 22:33
https://kosova-info.com/cfare-e-nxite-skuqjen-e-syve/60%Daily2016-12-05 22:30
https://kosova-info.com/google-on-riemerohet-ne-google-wifi/60%Daily2016-12-05 22:20
https://kosova-info.com/google-on-riemerohet-ne-google-wifi/60%Daily2016-12-05 22:20
https://kosova-info.com/kuvendi-i-shqiperise-albulena-haxhiu-armend-zemaj-flamuri-i-kosoves/60%Daily2016-12-05 22:19
https://kosova-info.com/keto-super-ndeshje-na-presin-neser-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2016-12-05 22:16
https://kosova-info.com/dua-lipa-publikon-klipin-e-dyte-te-be-the-one-video/60%Daily2016-12-05 22:14
https://kosova-info.com/dua-lipa-publikon-klipin-e-dyte-te-be-the-one-video/60%Daily2016-12-05 22:14
https://kosova-info.com/dua-lipa-publikon-klipin-e-dyte-te-be-the-one-video/60%Daily2016-12-05 22:14
https://kosova-info.com/dua-lipa-publikon-klipin-e-dyte-te-be-the-one-video/60%Daily2016-12-05 22:14
https://kosova-info.com/dua-lipa-publikon-klipin-e-dyte-te-be-the-one-video/60%Daily2016-12-05 22:14
https://kosova-info.com/apple-eshte-gati-te-prodhoje-makine/60%Daily2016-12-05 22:05
https://kosova-info.com/apple-eshte-gati-te-prodhoje-makine-2/60%Daily2016-12-05 22:05
https://kosova-info.com/drenori-se-mbeshtet-asnjerin-kandidat-ne-balotazh-thote-se-pergjegjesine-duhet-ta-marr-veseli/60%Daily2016-12-05 22:01
https://kosova-info.com/modric-ishte-afer-nenshkrimit-me-barcelonen/60%Daily2016-12-05 22:00
https://kosova-info.com/modric-ishte-afer-nenshkrimit-me-barcelonen-2/60%Daily2016-12-05 22:00
https://kosova-info.com/kanuni-vazhdon-te-ngujoje-2/60%Daily2016-12-05 21:53
https://kosova-info.com/kanuni-vazhdon-te-ngujoje/60%Daily2016-12-05 21:53
https://kosova-info.com/kanuni-vazhdon-te-ngujoje/60%Daily2016-12-05 21:53
https://kosova-info.com/mirage-emisioni-qe-ua-sjell-te-rejat-e-shoubizit-video/60%Daily2016-12-05 21:52
https://kosova-info.com/mirage-emisioni-qe-ua-sjell-te-rejat-e-shoubizit-video/60%Daily2016-12-05 21:52
https://kosova-info.com/mirage-emisioni-qe-ua-sjell-te-rejat-e-shoubizit-video-2/60%Daily2016-12-05 21:52
https://kosova-info.com/mesazhi-i-fuqishem-i-kerryt-nga-berlini-per-aleatet-njerez-do-te-jemi-ok/60%Daily2016-12-05 21:46
https://kosova-info.com/walcott-hyn-ne-guinnes-thyen-rekordin-e-messit-video/60%Daily2016-12-05 21:41
https://kosova-info.com/amerikanet-cmenden-pas-elvana-gjates-video/60%Daily2016-12-05 21:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-kosovari-me-i-kerkuar-nga-europol-i-foto/60%Daily2016-12-05 21:25
https://kosova-info.com/shikojeni-momentin-kur-kolarov-e-shane-me-nene-ne-gjuhen-serbe-gjyqtarin-video/60%Daily2016-12-05 21:19
https://kosova-info.com/apple-watch-i-ardhshem-mund-te-vije-me-ekran-te-rrumbullaket-2/60%Daily2016-12-05 21:12
https://kosova-info.com/cnn-e-ardhmja-jo-e-lehte-per-lideret-e-europes/60%Daily2016-12-05 21:10
https://kosova-info.com/cnn-e-ardhmja-jo-e-lehte-per-lideret-e-europes/60%Daily2016-12-05 21:10
https://kosova-info.com/luana-vjollca-perjeton-nje-ngjarje-jo-te-kendshme-ne-rruge-foto/60%Daily2016-12-05 21:10
https://kosova-info.com/ndeshja-me-baselin-e-emocionon-granit-xhaken/60%Daily2016-12-05 21:02
https://kosova-info.com/cila-kompani-fiton-me-se-shumti-ne-android-nuk-eshte-samsung/60%Daily2016-12-05 21:02
https://kosova-info.com/trump-emeron-sekretar-personin-qe-e-sulmoi-ne-fushate-dhe-vazhdon-ta-sulmoje-kinen/60%Daily2016-12-05 20:51
https://kosova-info.com/fillon-gara-rajonale-per-te-rinjte-ne-ballkan-kosova-dhe-shqiperia-mbesin-jashte/60%Daily2016-12-05 20:48
https://kosova-info.com/apple-watch-i-ardhshem-mund-te-vije-me-ekran-te-rrumbullaket/60%Daily2016-12-05 20:44
https://kosova-info.com/krasniqi-qytetaret-e-drenasit-i-thane-jo-tane-aparatit-shteteror-dhe-presidentit-video/60%Daily2016-12-05 20:42
https://kosova-info.com/krasniqi-qytetaret-e-drenasit-i-thane-jo-tane-aparatit-shteteror-dhe-presidentit-video/60%Daily2016-12-05 20:42
https://kosova-info.com/krasniqi-qytetaret-e-drenasit-i-thane-jo-tane-aparatit-shteteror-dhe-presidentit-video/60%Daily2016-12-05 20:42
https://kosova-info.com/krasniqi-qytetaret-e-drenasit-i-thane-jo-tane-aparatit-shteteror-dhe-presidentit-video-2/60%Daily2016-12-05 20:42
https://kosova-info.com/gare-e-nxehte-per-golashenuesin-me-te-mire-ne-premierlige-foto/60%Daily2016-12-05 20:42
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-drenasi-vazhdon-te-jete-bastion-i-pdk-se/60%Daily2016-12-05 20:34
https://kosova-info.com/kombetaret-ne-kaos-u-19-dhe-u-21-vazhdojne-te-mbeten-pa-trajnere/60%Daily2016-12-05 20:31
https://kosova-info.com/vjen-makina-qe-funksion-me-uje-video/60%Daily2016-12-05 20:27
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-i-fa-cup/60%Daily2016-12-05 20:23
https://kosova-info.com/xhavit-drenori-sonte-flas-per-nje-atentat-ne-tentative-ne-drenas/60%Daily2016-12-05 20:14
https://kosova-info.com/sa-ore-gjume-duhet-te-beni-kjo-varet-nga-mosha-juaj/60%Daily2016-12-05 20:11
https://kosova-info.com/sa-ore-gjume-duhet-te-beni-kjo-varet-nga-mosha-juaj/60%Daily2016-12-05 20:11
https://kosova-info.com/sa-ore-gjume-duhet-te-beni-kjo-varet-nga-mosha-juaj/60%Daily2016-12-05 20:11
https://kosova-info.com/ja-kush-jane-shqiptaret-me-te-kerkuar-nga-europol-ne-mesin-e-tyre-dhe-1-nga-kosova-video/60%Daily2016-12-05 20:05
https://kosova-info.com/kengetarja-befasohet-nga-gjesti-i-zjarrfikesve-foto/60%Daily2016-12-05 19:58
https://kosova-info.com/nato-paralajmeron-armiqte-mos-guxoni/60%Daily2016-12-05 19:56
https://kosova-info.com/lini-nje-gote-me-uje-uthull-dhe-kripe-ne-cep-te-dhomes-do-te-surprizoheni-te-nesermen/60%Daily2016-12-05 19:55
https://kosova-info.com/lini-nje-gote-me-uje-uthull-dhe-kripe-ne-cep-te-dhomes-do-te-surprizoheni-te-nesermen/60%Daily2016-12-05 19:55
https://kosova-info.com/bbc-vajza-7-vjecare-e-twitter-it-eshte-sigurt-ne-aleppo/60%Daily2016-12-05 19:52
https://kosova-info.com/bbc-vajza-7-vjecare-e-twitter-it-eshte-sigurt-ne-aleppo/60%Daily2016-12-05 19:52
https://kosova-info.com/home-produksioni-i-pare-kosovar-qe-nominohet-ne-efa/60%Daily2016-12-05 19:51
https://kosova-info.com/perleshja-city-chelsea-shikojeni-cfare-ka-bere-diego-costa-video/60%Daily2016-12-05 19:50
https://kosova-info.com/noizy-kopjon-ledrin-ne-klipin-e-ri-foto/60%Daily2016-12-05 19:44
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ngjarja-me-prekese-e-tragjedise-se-chapecoense-bota-eshte-perlotur-nga-ky-rrefim/60%Daily2016-12-05 19:40
https://kosova-info.com/stickers-edhe-me-emrin-e-bebe-rexhes-foto/60%Daily2016-12-05 19:28
https://kosova-info.com/nena-e-pashpirt-rreh-e-kercenon-me-thike-vajzen-5-vjecare-video/60%Daily2016-12-05 19:27
https://kosova-info.com/google-publikoi-versionin-final-t-android-7-1-1/60%Daily2016-12-05 19:26
https://kosova-info.com/aeroplani-detyrohet-te-ateroje-pasi-nena-lind-foshnjen-gjate-fluturimit-video/60%Daily2016-12-05 19:22
https://kosova-info.com/vazhdimisht-e-keni-ftohte-ja-pse-ndodhe/60%Daily2016-12-05 19:20
https://kosova-info.com/griezmann-ja-kush-e-meriton-topin-e-arte/60%Daily2016-12-05 19:05
https://kosova-info.com/flini-dhe-zgjoheni-vone-shkenca-sapo-zbuloi-dicka-te-mrekullueshme-per-ju/60%Daily2016-12-05 19:04
https://kosova-info.com/kryeministri-i-frances-shpall-kandidaturen-per-president/60%Daily2016-12-05 19:04
https://kosova-info.com/romancat-me-te-bujshme-te-vitit-ne-shqiperi-ndarjet-lidhjet-dhe-historite-e-fshehta/60%Daily2016-12-05 18:58
https://kosova-info.com/ambasada-amerikane-kerkon-ndihmen-e-qytetareve-kunder-korrupsionit-ne-kosove/60%Daily2016-12-05 18:57
https://kosova-info.com/simeone-te-gjithe-e-dine-nje-dite-do-te-drejtoj-interin/60%Daily2016-12-05 18:46
https://kosova-info.com/vdes-gazetari-shpend-lokaj/60%Daily2016-12-05 18:46
https://kosova-info.com/shpallet-ne-kerkim-gruaja-qe-pelcet-gomat-e-makinave/60%Daily2016-12-05 18:42
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gruaja-e-vedat-ademit-foto/60%Daily2016-12-05 18:36
https://kosova-info.com/gruaja-ishte-gjithmone-e-lodhur-burri-vendose-kamere-per-ta-pare-cfare-ben-ajo-gjate-dites-video/60%Daily2016-12-05 18:31
https://kosova-info.com/edhe-nisma-dhe-ldk-ja-pesuan-renie-ne-drenas/60%Daily2016-12-05 18:29
https://kosova-info.com/zyrtare-conmebol-e-shpall-chapecoensen-kampione-te-copa-sudamericana/60%Daily2016-12-05 18:27
https://kosova-info.com/trump-emeron-ben-carson-sekretar-te-strehimit/60%Daily2016-12-05 18:21
https://kosova-info.com/ky-eshte-truku-per-fryrjen-e-tullumbaceve-video/60%Daily2016-12-05 18:18
https://kosova-info.com/steinmeier-i-shqetesuar-pas-rezultatit-te-referendumit-ne-itali/60%Daily2016-12-05 18:15
https://kosova-info.com/kush-eshte-personi-i-gabuar-ne-te-cilin-u-dashurua-zaimina-foto/60%Daily2016-12-05 18:12
https://kosova-info.com/zedhenesi-i-ri-i-shtetit-islamik-kercenon-turqine-do-perjetoni-vuajtje/60%Daily2016-12-05 18:11
https://kosova-info.com/griezmann-ja-cfare-do-te-merrja-nga-messi-dhe-ronaldo/60%Daily2016-12-05 18:08
https://kosova-info.com/griezmann-ja-cfare-do-te-merrja-nga-messi-dhe-ronaldo/60%Daily2016-12-05 18:08
https://kosova-info.com/nje-tjeter-grope-me-firmen-e-bashkise-se-vlores-mund-te-shkaktoje-tragjedi-foto/60%Daily2016-12-05 18:02
https://kosova-info.com/bmw-ja-i-ngre-kurth-nj-hajduti-e-mbyll-brenda-makins-s-vjedhur/60%Daily2016-12-05 17:55
https://kosova-info.com/trump-sulmon-kinen/60%Daily2016-12-05 17:54
https://kosova-info.com/ja-si-u-inspirua-gjiko-nga-drake-per-levizjet-e-kercimit-video/60%Daily2016-12-05 17:47
https://kosova-info.com/hoti-pdk-beri-fushate-te-pakripe-xhemajlaj-do-jete-kryetari/60%Daily2016-12-05 17:39
https://kosova-info.com/basha-ben-rolin-e-portierit-e-largon-me-dore-topin-nga-porta-video/60%Daily2016-12-05 17:39
https://kosova-info.com/rritni-floket-per-pak-muaj-me-kete-maske/60%Daily2016-12-05 17:35
https://kosova-info.com/pdk-balotazhin-nuk-e-kemi-pritur-lladrovci-u-tregua-modest-ne-fushate/60%Daily2016-12-05 17:35
https://kosova-info.com/akr-ende-e-pavendosur-se-ke-do-ta-mbeshtese-ne-balotazh-lladrovcin-apo-xhemajlajn/60%Daily2016-12-05 17:31
https://kosova-info.com/time-kush-do-te-jete-personaliteti-i-vitit-putin-trump-apo-erdogan/60%Daily2016-12-05 17:26
https://kosova-info.com/enrique-i-gezon-tifozet-e-barcelones-me-kete-lajm-per-messin/60%Daily2016-12-05 17:26
https://kosova-info.com/enrique-i-gezon-tifozet-e-barcelones-me-kete-lajm-per-messin/60%Daily2016-12-05 17:26
https://kosova-info.com/pasi-i-zbulohet-shoqeruesi-ne-udhetim-ja-cka-beri-ilda-bejleri-foto/60%Daily2016-12-05 17:24
https://kosova-info.com/si-te-zbuloni-me-ane-te-internetit-se-kush-po-ju-telefonon-me-numer-privat/60%Daily2016-12-05 17:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-i-njerezve-kur-jane-quajtur-te-bukur-video/60%Daily2016-12-05 17:19
https://kosova-info.com/boris-johnson-largohet-nga-intervista-live-nuk-jemi-ne-kuiz-kafenesh-video/60%Daily2016-12-05 17:15
https://kosova-info.com/guardiola-sikurse-mourinho-unitedit-po-i-mungon-fati/60%Daily2016-12-05 17:14
https://kosova-info.com/ja-aplikacioni-i-leshuar-se-fundmi-nga-apple/60%Daily2016-12-05 17:07
https://kosova-info.com/kylie-jenner-rrethohet-nga-gjarpri-foto/60%Daily2016-12-05 17:04
https://kosova-info.com/ky-eshte-objekti-i-thjeshte-ku-ronaldo-fshehu-150-milione-euro-foto/60%Daily2016-12-05 17:02
https://kosova-info.com/microsoft-implementon-ndryshime-radikale-n-sistemin-e-prditsimeve-t-windows-10-ts/60%Daily2016-12-05 16:55
https://kosova-info.com/kosova-humb-njerin-prej-boksiereve-me-te-mire/60%Daily2016-12-05 16:49
https://kosova-info.com/del-lista-ja-kush-do-te-kendoje-ne-netet-live-te-kenga-magjike/60%Daily2016-12-05 16:43
https://kosova-info.com/del-lista-ja-kush-do-te-kendoje-ne-netet-live-te-kenga-magjike/60%Daily2016-12-05 16:43
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-deshtoi-serish-ne-fshatin-e-tij-pdk-kishte-me-shume-vota-se-nisma-ne-negroc/60%Daily2016-12-05 16:25
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-deshtoi-serish-ne-fshatin-e-tij-pdk-kishte-me-shume-vota-se-nisma-ne-negroc/60%Daily2016-12-05 16:25
https://kosova-info.com/kur-noizy-lironte-gazra-ne-emision-video/60%Daily2016-12-05 16:23
https://kosova-info.com/kush-i-bashkohet-ushtrise-paguhen-7800-euro/60%Daily2016-12-05 16:20
https://kosova-info.com/nje-yll-i-futbollit-do-te-vdes-pak-kohe-para-fillimit-te-kampionatit-boteror/60%Daily2016-12-05 16:17
https://kosova-info.com/burrat-qe-u-paraqiten-si-gra-ne-performace-video/60%Daily2016-12-05 16:11
https://kosova-info.com/grushti-i-shtetit-greqia-refuzon-te-ekstradoje-ushtaraket-turq/60%Daily2016-12-05 16:10
https://kosova-info.com/gjermania-ultimatum-greqise-zbatoji-reformat-ose-largohu-nga-eurozona/60%Daily2016-12-05 16:08
https://kosova-info.com/carlos-tevez-befason-boten-e-futbollit-me-transferimin-e-tij/60%Daily2016-12-05 16:01
https://kosova-info.com/era-ka-nje-befasi-te-madhe-per-fansat-e-saj-foto/60%Daily2016-12-05 15:59
https://kosova-info.com/guardiola-flet-per-here-te-pare-per-injorimin-qe-i-beri-fabregasit-video/60%Daily2016-12-05 15:51
https://kosova-info.com/ndalet-twitter-i-i-vajzes-shtate-vjecare-qe-paraqiste-tmerrin-e-luftes-ne-aleppo-foto/60%Daily2016-12-05 15:50
https://kosova-info.com/leotrimi-7-vjecar-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj-foto/60%Daily2016-12-05 15:41
https://kosova-info.com/cas-i-trondit-sepp-blatterin/60%Daily2016-12-05 15:41
https://kosova-info.com/the-weekend-kopjon-kengen-e-flori-mumajesit-video/60%Daily2016-12-05 15:41
https://kosova-info.com/djali-i-ronaldos-vesh-fanellen-e-kundershtarit-te-madh-te-babait-te-tij-foto/60%Daily2016-12-05 15:32
https://kosova-info.com/djali-i-ronaldos-vesh-fanellen-e-kundershtarit-te-madh-te-babait-te-tij-foto/60%Daily2016-12-05 15:32
https://kosova-info.com/djali-i-ronaldos-vesh-fanellen-e-kundershtarit-te-madh-te-babait-te-tij-foto/60%Daily2016-12-05 15:32
https://kosova-info.com/djali-i-ronaldos-vesh-fanellen-e-kundershtarit-te-madh-te-babait-te-tij-foto/60%Daily2016-12-05 15:32
https://kosova-info.com/britani-nis-seanca-degjimore-per-brexit-in-ne-gjykaten-supreme/60%Daily2016-12-05 15:29
https://kosova-info.com/i-pastrehu-qe-u-be-investitor-multi-milioner-foto/60%Daily2016-12-05 15:26
https://kosova-info.com/cka-i-ndodhi-ences-qe-thote-se-nuk-do-harroje-kurre-kete-dhjetor-foto/60%Daily2016-12-05 15:22
https://kosova-info.com/cka-i-ndodhi-ences-qe-thote-se-nuk-do-harroje-kurre-kete-dhjetor-foto/60%Daily2016-12-05 15:22
https://kosova-info.com/zhvillimi-i-kirurgjise-endoskopike-ja-perfitimet-qe-i-sjelle-pacientit/60%Daily2016-12-05 15:20
https://kosova-info.com/giggs-guardiola-gati-me-detyroi-ta-le-futbollin/60%Daily2016-12-05 15:17
https://kosova-info.com/kqz-balotazhi-ne-drenas-mbahet-me-18-dhjetor-jo-me-1-janar/60%Daily2016-12-05 15:13
https://kosova-info.com/kqz-balotazhi-ne-drenas-mbahet-me-18-dhjetor-jo-me-1-janar/60%Daily2016-12-05 15:13
https://kosova-info.com/kadri-veseli-pdk-do-ta-fuqizoje-fitoren-ne-drenas/60%Daily2016-12-05 15:04
https://kosova-info.com/kadri-veseli-pdk-do-ta-fuqizoje-fitoren-ne-drenas/60%Daily2016-12-05 15:04
https://kosova-info.com/kadri-veseli-pdk-do-ta-fuqizoje-fitoren-ne-drenas/60%Daily2016-12-05 15:04
https://kosova-info.com/kadri-veseli-pdk-do-ta-fuqizoje-fitoren-ne-drenas-2/60%Daily2016-12-05 15:04
https://kosova-info.com/mustafa-procesi-i-rregullt-zgjedhor-eshte-arritje-rezultati-vullnet-i-qytetareve-te-drenasit/60%Daily2016-12-05 15:03
https://kosova-info.com/mustafa-procesi-i-rregullt-zgjedhor-eshte-arritje-rezultati-vullnet-i-qytetareve-te-drenasit/60%Daily2016-12-05 15:03
https://kosova-info.com/mustafa-procesi-i-rregullt-zgjedhor-eshte-arritje-rezultati-vullnet-i-qytetareve-te-drenasit/60%Daily2016-12-05 15:03
https://kosova-info.com/lojtart-m-t-mir-t-lojs-go-nga-japonia-kina-dhe-korea-e-jugut-do-t-konkurrojn-kundr-inteligjencs-artificiale/60%Daily2016-12-05 15:45
https://kosova-info.com/lojtart-m-t-mir-t-lojs-go-nga-japonia-kina-dhe-korea-e-jugut-do-t-konkurrojn-kundr-inteligjencs-artificiale/60%Daily2016-12-05 15:45
https://kosova-info.com/argjentinasja-miss-universe-kosova-behet-zyrtarisht-kosovarefoto/60%Daily2016-12-05 14:55
https://kosova-info.com/argjentinasja-miss-universe-kosova-behet-zyrtarisht-kosovarefoto/60%Daily2016-12-05 14:55
https://kosova-info.com/argjentinasja-miss-universe-kosova-behet-zyrtarisht-kosovarefoto/60%Daily2016-12-05 14:55
https://kosova-info.com/vuciq-serbia-ka-marre-80-milione-euro-dhurate-nga-be-ja/60%Daily2016-12-05 14:45
https://kosova-info.com/vuciq-serbia-ka-marre-80-milione-euro-dhurate-nga-be-ja/60%Daily2016-12-05 14:45
https://kosova-info.com/messi-mund-ta-shokoje-ronaldon-neser/60%Daily2016-12-05 14:29
https://kosova-info.com/messi-mund-ta-shokoje-ronaldon-neser/60%Daily2016-12-05 14:29
https://kosova-info.com/messi-mund-ta-shokoje-ronaldon-neser/60%Daily2016-12-05 14:29
https://kosova-info.com/messi-mund-ta-shokoje-ronaldon-neser/60%Daily2016-12-05 14:29
https://kosova-info.com/dhunuan-gjyqtarin-shqiptar-denim-rekord-per-klubin-italian/60%Daily2016-12-05 14:25
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-a-ke-konkuru-nga-syzana-jashanica-video/60%Daily2016-12-05 14:23
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-a-ke-konkuru-nga-syzana-jashanica-video/60%Daily2016-12-05 14:23
https://kosova-info.com/zyrtare-denohet-edhe-fernandinho/60%Daily2016-12-05 14:22
https://kosova-info.com/3-emra-qe-mund-te-zevendesojne-renzin-ne-postin-e-kryeministrit-te-italise/60%Daily2016-12-05 14:18
https://kosova-info.com/zyrtare-fa-denon-agueron/60%Daily2016-12-05 14:10
https://kosova-info.com/itali-cilet-jane-skenaret-pas-renies-se-renzit/60%Daily2016-12-05 14:08
https://kosova-info.com/humbja-ne-referendum-dhe-doreheqja-e-renzit/60%Daily2016-12-05 13:56
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-pritja-me-glamuroze-qe-ndonjehere-i-eshte-bere-thacit-foto/60%Daily2016-12-05 13:51
https://kosova-info.com/premiere-noizy-publikon-a-te-kujtohet-video/60%Daily2016-12-05 13:50
https://kosova-info.com/qosja-korrupsioni-ne-kosove-filloi-me-ibrahim-rugoven/60%Daily2016-12-05 13:50
https://kosova-info.com/qosja-korrupsioni-ne-kosove-filloi-me-ibrahim-rugoven/60%Daily2016-12-05 13:50
https://kosova-info.com/okb-kerkon-222-miliarde-dollare-ndihma-per-vitin-e-ardhshem/60%Daily2016-12-05 13:41
https://kosova-info.com/okb-kerkon-222-miliarde-dollare-ndihma-per-vitin-e-ardhshem-2/60%Daily2016-12-05 13:41
https://kosova-info.com/njihuni-me-vajzat-me-te-perfolura-te-politikaneve-shqiptare-foto/60%Daily2016-12-05 13:36
https://kosova-info.com/emocionuese-kerkon-te-rikendoje-pa-muzike-pasi-nuk-u-zgjodh-nga-juria-video/60%Daily2016-12-05 13:35
https://kosova-info.com/edhe-nje-aeroplan-rus-i-rrezuar-suhoj-nuk-arrin-te-ateroje-ne-aeroplanmbajtese-dhe-bie-ne-det/60%Daily2016-12-05 13:33
https://kosova-info.com/eshte-dimer-kaq-e-zhveshur-anxhelina-rrezikon-te-ftohet-foto/60%Daily2016-12-05 13:23
https://kosova-info.com/nesr-mbahet-n-tiran-konferenca-transformimi-dixhital-i-edukimit-organizuar-microsoft/60%Daily2016-12-05 13:25
https://kosova-info.com/rusi-hidhet-poshte-ankesa-e-opozitarit-navalni/60%Daily2016-12-05 13:22
https://kosova-info.com/te-ka-lali-shpirt-zbret-nga-froni-kenga-me-e-degjuar-shqiptare-eshte-kjo-videofoto/60%Daily2016-12-05 13:19
https://kosova-info.com/i-thone-se-ka-qene-ne-koma-per-10-vjet-shikoni-reagimin-e-tij-video/60%Daily2016-12-05 13:14
https://kosova-info.com/gudjohnsen-jam-gati-per-te-luajtur-per-chapecoensen/60%Daily2016-12-05 13:05
https://kosova-info.com/gudjohnsen-jam-gati-per-te-luajtur-per-chapecoensen/60%Daily2016-12-05 13:05
https://kosova-info.com/tifozet-ne-beograd-uefa-eshte-mafi-e-kosova-eshte-serbi-video/60%Daily2016-12-05 13:02
https://kosova-info.com/kryeministri-i-zelandes-se-re-jep-doreheqje/60%Daily2016-12-05 13:00
https://kosova-info.com/era-istrefi-po-ndihem-si-politikane-qe-smban-premtimet/60%Daily2016-12-05 12:55
https://kosova-info.com/keto-arsye-do-tju-bindin-te-filloni-te-vraponi-cdo-dite/60%Daily2016-12-05 12:45
https://kosova-info.com/futbollisti-i-chapecoenses-zgjohet-nga-koma-keto-jane-fjalet-e-tij-te-para/60%Daily2016-12-05 12:41
https://kosova-info.com/futbollisti-i-chapecoenses-zgjohet-nga-koma-keto-jane-fjalet-e-tij-te-para/60%Daily2016-12-05 12:41
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-ronaldos-do-te-mbetet-gjate-ne-kujtese-me-keto-pamje-fotovideo/60%Daily2016-12-05 12:33
https://kosova-info.com/serbia-riaktivizon-tri-pika-karburanti-ne-veri-te-kosoves-gjuriq-nuk-merr-pjese/60%Daily2016-12-05 12:28
https://kosova-info.com/serbia-riaktivizon-tri-pika-karburanti-ne-veri-te-kosoves-gjuriq-nuk-merr-pjese/60%Daily2016-12-05 12:28
https://kosova-info.com/i-vihet-flaka-nje-audie-ne-shkup/60%Daily2016-12-05 12:26
https://kosova-info.com/elmi-thaci-flet-per-koalicionin-e-mundshem-me-partite-ne-balotazh/60%Daily2016-12-05 12:23
https://kosova-info.com/zbulohen-fanellat-e-reja-te-barcelones-foto/60%Daily2016-12-05 12:16
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-me-gjashte-te-lenduar-2/60%Daily2016-12-05 12:12
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-me-gjashte-te-lenduar-2/60%Daily2016-12-05 12:12
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-me-gjashte-te-lenduar-2/60%Daily2016-12-05 12:12
https://kosova-info.com/abe-se-bashku-me-obamen-do-e-vizitojne-pearl-harbor/60%Daily2016-12-05 12:12
https://kosova-info.com/klipi-qe-beri-miliona-njerez-te-qajne-video/60%Daily2016-12-05 12:06
https://kosova-info.com/kjo-shqiptare-iu-bashkua-isis-it-me-djalin-e-saj-6-vjec-video/60%Daily2016-12-05 11:59
https://kosova-info.com/kjo-shqiptare-iu-bashkua-isis-it-me-djalin-e-saj-6-vjec-video/60%Daily2016-12-05 11:59
https://kosova-info.com/maniaket-e-leximit-me-mini-bibloteke-ne-prishtine/60%Daily2016-12-05 11:57
https://kosova-info.com/realizon-golin-e-dekades-ne-minutat-shtese-video/60%Daily2016-12-05 11:56
https://kosova-info.com/nishani-shpall-daten-e-zgjedhjeve-ne-shqiperi/60%Daily2016-12-05 11:54
https://kosova-info.com/peje-granata-shperthen-ne-oborrin-e-shtepise-policia-po-heton-rastin/60%Daily2016-12-05 11:45
https://kosova-info.com/peje-granata-shperthen-ne-oborrin-e-shtepise-policia-po-heton-rastin/60%Daily2016-12-05 11:45
https://kosova-info.com/zyrtare-super-lajm-per-pejen-foto-3/60%Daily2016-12-05 11:38
https://kosova-info.com/rrezohet-nje-aeroplan-ushtarak-i-rusise-ne-mesdhe/60%Daily2016-12-05 11:23
https://kosova-info.com/google-on-riemrohet-n-google-wifi/60%Daily2016-12-05 11:20
https://kosova-info.com/google-on-riemrohet-n-google-wifi/60%Daily2016-12-05 11:20
https://kosova-info.com/google-on-riemrohet-n-google-wifi/60%Daily2016-12-05 11:20
https://kosova-info.com/prokurori-kosovar-kerkon-detaje-nga-maqedonia-per-rastin-kumanova/60%Daily2016-12-05 11:20
https://kosova-info.com/ne-nje-qytet-ne-france-ndalohet-ekspozimi-i-marise-se-virgjer/60%Daily2016-12-05 11:16
https://kosova-info.com/trump-dhe-putin-ne-beograd-kosova-eshte-serbi-foto/60%Daily2016-12-05 11:14
https://kosova-info.com/morena-taraku-pa-operacione-plastike-nuk-do-ta-njihni-foto/60%Daily2016-12-05 11:11
https://kosova-info.com/22-modelet-e-famshme-te-makinave-dikur-dhe-sot-foto/60%Daily2016-12-05 11:09
https://kosova-info.com/22-modelet-e-famshme-te-makinave-dikur-dhe-sot-foto/60%Daily2016-12-05 11:09
https://kosova-info.com/qeveria-britanike-kerkon-nga-gjykata-supreme-vendim-per-brexit/60%Daily2016-12-05 10:59
https://kosova-info.com/jese-rodriguez-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2016-12-05 10:47
https://kosova-info.com/jese-rodriguez-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2016-12-05 10:47
https://kosova-info.com/a-do-te-fitoje-tuna-ne-kenga-magjike-video/60%Daily2016-12-05 10:46
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-i-ka-bere-partizanit-vajza-e-presidentit-te-tiranes/60%Daily2016-12-05 10:18
https://kosova-info.com/jay-z-festoi-ditelindjen-keshtu-e-uroi-p-diddy-foto/60%Daily2016-12-05 10:13
https://kosova-info.com/apple-konfirmon-ambicjet-n-industrin-e-makinave-vetdrejtuese/60%Daily2016-12-05 10:03
https://kosova-info.com/shume-yje-ne-formacionin-e-deshtakeve-te-premierliges-foto/60%Daily2016-12-05 09:53
https://kosova-info.com/miss-universe-kosoves-i-ndodh-dicka-jo-e-kendshme-ne-njeren-prej-kafiterive-ne-kryeqytet-foto/60%Daily2016-12-05 09:42
https://kosova-info.com/turan-fajtori-i-madh-i-el-clasicos/60%Daily2016-12-05 09:35
https://kosova-info.com/62-ndermarrje-ne-dore-te-uzurpatoreve/60%Daily2016-12-05 09:34
https://kosova-info.com/oconell-korrupsioni-kancer-per-te-ardhmen-e-kosoves/60%Daily2016-12-05 09:21
https://kosova-info.com/zbulohen-veprimet-e-enriques-qe-po-e-cojne-barcelonen-drejt-deshtimit/60%Daily2016-12-05 09:21
https://kosova-info.com/vrasja-ne-korce-nena-e-femijeve-punonte-kameriere-video/60%Daily2016-12-05 09:15
https://kosova-info.com/kur-te-brendshmet-e-emily-ti-marrin-syte-ja-si-duket-para-gjumit-foto/60%Daily2016-12-05 09:14
https://kosova-info.com/humbi-penalltine-panenka-ish-ylli-i-kombetares-vjen-me-nje-vendim-te-papritur-video/60%Daily2016-12-05 09:07
https://kosova-info.com/arifi-i-aak-se-opozita-te-mos-ngutet-me-kerkesen-per-zgjedhje/60%Daily2016-12-05 09:01
https://kosova-info.com/ne-shkup-protestohet-kunder-ndotjes-se-ajrit/60%Daily2016-12-05 08:56
https://kosova-info.com/vallezimi-i-shakires-ne-nje-pasticeri-video/60%Daily2016-12-05 08:56
https://kosova-info.com/besik-hasi-tifoz-i-realit-dhe-i-suarezit-video/60%Daily2016-12-05 08:56
https://kosova-info.com/krasniqi-drenicasit-kane-vullnet-politik-per-ndryshime/60%Daily2016-12-05 08:46
https://kosova-info.com/haradinaj-ndryshimi-per-kosoven-vjen-nga-drenica/60%Daily2016-12-05 08:40
https://kosova-info.com/biondja-seksi-shkoi-per-ta-pare-ndeshjen-everton-man-utd-me-xhakete-te-chelseat-ja-pse/60%Daily2016-12-05 08:33
https://kosova-info.com/google-earth-timelapse-ja-sesi-ka-ndryshuar-toka-prgjat-viteve-1984-2016/60%Daily2016-12-05 08:34
https://kosova-info.com/pakistan-11-te-vdekur-nga-zjarri-ne-hotelin-luksoz/60%Daily2016-12-05 08:25
https://kosova-info.com/denim-i-pabesueshem-per-lulic-pasi-ofendoi-rudigerin-e-romes/60%Daily2016-12-05 08:17
https://kosova-info.com/denim-i-pabesueshem-per-lulic-pasi-ofendoi-rudigerin-e-romes/60%Daily2016-12-05 08:17
https://kosova-info.com/fytyra-e-lady-gagas-duket-ndryshe-kengetarja-akuzohet-per-nderhyrje-kirurgjike-foto/60%Daily2016-12-05 08:14
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-premierlige-foto-10/60%Daily2016-12-05 07:57
https://kosova-info.com/as-gjysma-e-qytetareve-te-drenasit-nuk-votuan-per-kryetar/60%Daily2016-12-05 07:38
https://kosova-info.com/shba-nje-gjykates-vendos-per-rinumerim-ne-micigan/60%Daily2016-12-05 07:36
https://kosova-info.com/lulic-ia-ofendoi-futbollistin-spalletti-cmendet-ne-konference-video/60%Daily2016-12-05 07:36
https://kosova-info.com/sot-shenohet-dita-nderkombetare-e-vullnetarizmit/60%Daily2016-12-05 07:19
https://kosova-info.com/krim-makaber-ne-korce-babai-var-dy-femijet-e-mitur-dhe-veten/60%Daily2016-12-05 07:15
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-drenas-5-persona-u-arrestuan-3-raste-ne-prokurori/60%Daily2016-12-05 07:08
https://kosova-info.com/trump-ankohet-ndaj-ekonomise-dhe-politikes-ushtarake-te-kines/60%Daily2016-12-05 06:43
https://kosova-info.com/pershkrimi-i-ekipit-francez-qe-ecen-me-ski-neper-majen-e-hajles-video/60%Daily2016-12-05 06:23
https://kosova-info.com/ahmeti-vota-e-shqiptareve-nuk-duhet-te-percahet/60%Daily2016-12-05 06:10
https://kosova-info.com/deshton-referendumi-ne-itali-dorehiqet-renzi/60%Daily2016-12-05 06:07
https://kosova-info.com/horoskopi-5-dhjetor/60%Daily2016-12-05 06:02
https://kosova-info.com/femija-imiton-ne-menyre-te-adhurueshme-video/60%Daily2016-12-05 00:58
https://kosova-info.com/e-ndizni-cigaren-menjehere-pas-ushqimit-atehere-me-siguri-nuk-e-keni-ditur-kete/60%Daily2016-12-05 00:53
https://kosova-info.com/e-ndizni-cigaren-menjehere-pas-ushqimit-atehere-me-siguri-nuk-e-keni-ditur-kete/60%Daily2016-12-05 00:53
https://kosova-info.com/ja-si-mund-ta-beni-te-dashurin-te-mos-e-shikoje-asnje-femer-tjeter/60%Daily2016-12-05 00:32
https://kosova-info.com/hiqni-syzet-menjehere-ky-perberes-do-tua-permiresoj-shikimin-97/60%Daily2016-12-05 00:26
https://kosova-info.com/ky-eshte-celulari-me-i-mire-i-vitit-2016/60%Daily2016-12-04 23:20
https://kosova-info.com/mbroni-familjen-tuaj-nga-gripi-me-ane-te-ketyre-metodave/60%Daily2016-12-04 23:02
https://kosova-info.com/johnson-situata-ne-alepo-nuk-eshte-nje-fitore-per-assadin-e-as-putinin/60%Daily2016-12-04 22:55
https://kosova-info.com/united-real-nje-shkembim-i-madh-po-pergatitet/60%Daily2016-12-04 22:52
https://kosova-info.com/revista-gjermane-liston-disa-nga-gjerat-qe-ballkanasit-gjithnje-i-bejne/60%Daily2016-12-04 22:50
https://kosova-info.com/lengu-qe-pastron-melcine-e-eleminon-dhjamin/60%Daily2016-12-04 22:47
https://kosova-info.com/a-e-dini-cila-skuader-ka-shenuar-me-se-shumti-gola-ne-pese-ligat-kryesore-te-evropes/60%Daily2016-12-04 22:38
https://kosova-info.com/haxhiu-ne-drenas-filloj-nje-epoke-e-re/60%Daily2016-12-04 22:35
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-dhe-isa-xhemajlaj-do-te-perballen-ne-balotazh-me-1-janar-2017/60%Daily2016-12-04 22:32
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-dhe-isa-xhemajlaj-do-te-perballen-ne-balotazh-me-1-janar-2017/60%Daily2016-12-04 22:32
https://kosova-info.com/njerezit-e-nates-jane-me-inteligjente/60%Daily2016-12-04 22:30
https://kosova-info.com/pse-deshtoi-pdk-ne-drenas/60%Daily2016-12-04 22:30
https://kosova-info.com/djali-i-simeones-ja-cilen-skuader-do-ta-drejtoje-babai-im-pas-atleticos/60%Daily2016-12-04 22:29
https://kosova-info.com/kryeministri-italian-peson-disfate-te-rende-ne-referendum/60%Daily2016-12-04 22:27
https://kosova-info.com/dumoshi-forumi-i-gruas-e-konfirmoje-fuqine-e-pashtershme-te-ldk-se/60%Daily2016-12-04 22:22
https://kosova-info.com/dumoshi-forumi-i-gruas-e-konfirmoje-fuqine-e-pashtershme-te-ldk-se-2/60%Daily2016-12-04 22:22
https://kosova-info.com/15-gjerat-prej-te-cilave-duhet-te-hiqni-dore-video/60%Daily2016-12-04 22:17
https://kosova-info.com/keto-jane-shenjat-qe-tregojne-se-keni-gure-ne-veshka/60%Daily2016-12-04 22:16
https://kosova-info.com/lojtari-i-lazio-tregohet-racist-trondit-italine-me-deklaraten-e-tij/60%Daily2016-12-04 22:15
https://kosova-info.com/e-konfirmon-kqz-drenasi-shkon-ne-balotazh/60%Daily2016-12-04 22:13
https://kosova-info.com/zgjidhja-per-seen-si-te-mos-verehet-se-e-keni-lexuar-mesazhin-ne-facebook/60%Daily2016-12-04 22:08
https://kosova-info.com/zgjidhja-per-seen-si-te-mos-verehet-se-e-keni-lexuar-mesazhin-ne-facebook/60%Daily2016-12-04 22:08
https://kosova-info.com/zgjidhja-per-seen-si-te-mos-verehet-se-e-keni-lexuar-mesazhin-ne-facebook/60%Daily2016-12-04 22:08
https://kosova-info.com/ajri-i-ndotur-ka-mbytur-1-6-milion-njerez-ne-indi-e-kine-vitin-e-kaluar/60%Daily2016-12-04 22:05
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-ja-ke-e-simpatizon-besnik-hasi-video/60%Daily2016-12-04 22:02
https://kosova-info.com/kur-prinderit-behen-femije-e-femijet-spektatore-video/60%Daily2016-12-04 21:56
https://kosova-info.com/15-fakte-interesante-rreth-trupit-te-njeriut/60%Daily2016-12-04 21:46
https://kosova-info.com/steven-gerrard-pranon-oferten-e-liverpoolit/60%Daily2016-12-04 21:40
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-pergezoj-qytetaret-e-drenasit-qe-ndeshkuan-nje-subjekt-kriminal/60%Daily2016-12-04 21:38
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-pergezoj-qytetaret-e-drenasit-qe-ndeshkuan-nje-subjekt-kriminal/60%Daily2016-12-04 21:38
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-pergezoj-qytetaret-e-drenasit-qe-ndeshkuan-nje-subjekt-kriminal-2/60%Daily2016-12-04 21:38
https://kosova-info.com/zyrtare-pdk-e-nisma-shkojne-ne-balotazh-per-drenasin-foto/60%Daily2016-12-04 21:26
https://kosova-info.com/keshtu-e-perqafoi-zidane-ramosin-ne-zhveshtore-pas-golit-ndaj-barcelones-video/60%Daily2016-12-04 21:21
https://kosova-info.com/krasniqi-ne-balotazh-do-ti-marrim-votat-e-drenorit/60%Daily2016-12-04 21:17
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-nuk-duhet-ta-blini-iphone-7/60%Daily2016-12-04 21:00
https://kosova-info.com/politika-e-jashtme-e-shba-se-sndryshon-ndaj-kines-thote-pence/60%Daily2016-12-04 20:59
https://kosova-info.com/politika-e-jashtme-e-shba-se-sndryshon-ndaj-kines-thote-pence-2/60%Daily2016-12-04 20:59
https://kosova-info.com/zbulohet-bashkebiseda-mes-ronaldos-dhe-messit-ne-el-clasico-video/60%Daily2016-12-04 20:57
https://kosova-info.com/pdk-e-nisma-e-kallin-drenasin-videofoto/60%Daily2016-12-04 20:53
https://kosova-info.com/fabregas-befason-boten-e-futbollit-me-transferimin-e-tij/60%Daily2016-12-04 20:43
https://kosova-info.com/fabregas-befason-boten-e-futbollit-me-transferimin-e-tij/60%Daily2016-12-04 20:43
https://kosova-info.com/kujdes-kurre-mos-e-beni-kete-me-samsung/60%Daily2016-12-04 20:42
https://kosova-info.com/ibrahimovic-flet-per-barazimin-e-manchester-unitedit/60%Daily2016-12-04 20:25
https://kosova-info.com/galaxy-s8-lansohet-brenda-pak-muajve-foto/60%Daily2016-12-04 20:23
https://kosova-info.com/dnv-me-65-per-qind-te-numerimit-lladrovci-prin-por-sfiton-pa-balotazh/60%Daily2016-12-04 20:06
https://kosova-info.com/studimi-ja-cfare-ndodh-me-foshnjet-te-cilat-lindin-me-vonese/60%Daily2016-12-04 20:05
https://kosova-info.com/prokuroria-e-shtetit-nuk-ka-pasur-asnje-rast-nga-veprat-penale-kunder-te-drejtes-se-votimit/60%Daily2016-12-04 20:04
https://kosova-info.com/emocionuese-kjo-vajze-ka-shpetuar-jeten-e-nenes-se-saj-ka-vepruar-mencur-video/60%Daily2016-12-04 20:04
https://kosova-info.com/per-miliarda-kureshtare-ne-bote-ja-cfare-ka-brenda-qabese-ne-meke-foto/60%Daily2016-12-04 20:03
https://kosova-info.com/per-miliarda-kureshtare-ne-bote-ja-cfare-ka-brenda-qabese-ne-meke-foto/60%Daily2016-12-04 20:03
https://kosova-info.com/guardiola-e-injoroi-dje-fabregasin-por-shikojeni-cfare-i-ben-kloppi-ish-lojtarit-te-tij/60%Daily2016-12-04 20:02
https://kosova-info.com/renditja-ne-premierlige-larg-shume-larg-unitedi-foto/60%Daily2016-12-04 19:40
https://kosova-info.com/njihuni-me-vajzen-qe-ka-zemren-jashte-trupit-2/60%Daily2016-12-04 19:34
https://kosova-info.com/njihuni-me-vajzen-qe-ka-zemren-jashte-trupit-2/60%Daily2016-12-04 19:34
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-sa-gjate-mund-te-perjetojne-femrat-orgazmen/60%Daily2016-12-04 19:24
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-sa-gjate-mund-te-perjetojne-femrat-orgazmen/60%Daily2016-12-04 19:24
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-sa-gjate-mund-te-perjetojne-femrat-orgazmen/60%Daily2016-12-04 19:24
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-sa-gjate-mund-te-perjetojne-femrat-orgazmen-2/60%Daily2016-12-04 19:24
https://kosova-info.com/etoo-mourinho-guardiola-ky-eshte-trajneri-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2016-12-04 19:14
https://kosova-info.com/pas-irina-shayk-nje-tjeter-supermodele-merr-poza-erotike-fotovideo/60%Daily2016-12-04 19:06
https://kosova-info.com/si-te-sheroni-dhimbjet-e-dhembit-brenda-pak-minutash/60%Daily2016-12-04 19:06
https://kosova-info.com/keshtu-reagoi-mourinho-kur-fellaini-shkaktoi-penalltine-video/60%Daily2016-12-04 19:01
https://kosova-info.com/mbyllet-konventa-petrit-vasili-zevendeskryetar-i-lsi-luan-rama-dhe-kejdi-mehmetaj-zgjidhen-nenkryetare/60%Daily2016-12-04 18:58
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-memli-vajzen-e-tij-per-ditelindje-foto/60%Daily2016-12-04 18:57
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-memli-vajzen-e-tij-per-ditelindje-foto/60%Daily2016-12-04 18:57
https://kosova-info.com/isa-xhemajlaj-i-nismes-e-shpall-fitoren-ne-drenas-video/60%Daily2016-12-04 18:56
https://kosova-info.com/tuna-ne-emision-flet-per-shtatzanine-keshtu-e-perkrah-babai-i-foshnjes-foto/60%Daily2016-12-04 18:45
https://kosova-info.com/shkon-ne-24-numri-i-viktimave-nga-zjarri-ne-kaliforni/60%Daily2016-12-04 18:29
https://kosova-info.com/te-gjithe-e-konsumojne-cdo-dite-por-nuk-e-dine-se-shkakton-kancerin/60%Daily2016-12-04 18:27
https://kosova-info.com/mourinho-ishim-dukshem-me-te-mire-e-merituam-fitoren/60%Daily2016-12-04 18:27
https://kosova-info.com/te-pasmet-e-adea-pules-marrin-komplet-vemendjen-e-ndjekeve-foto/60%Daily2016-12-04 18:23
https://kosova-info.com/kb-peja-kb-trepca-rezultat-i-thelle/60%Daily2016-12-04 18:12
https://kosova-info.com/kb-peja-kb-trepca-rezultat-i-thelle/60%Daily2016-12-04 18:12
https://kosova-info.com/tuna-flet-per-here-te-pare-rreth-shtatzenise-ja-cila-eshte-e-verteta-foto/60%Daily2016-12-04 18:11
https://kosova-info.com/evertoni-dhe-manchester-united-ndajne-piket-video/60%Daily2016-12-04 17:53
https://kosova-info.com/femijet-nuk-duan-lodra-seksiste/60%Daily2016-12-04 17:49
https://kosova-info.com/penallti-per-evertonin-ne-minuten-e-88-cfare-beri-de-gea-video/60%Daily2016-12-04 17:47
https://kosova-info.com/akr-e-drenasit-ndalet-rryma-fillon-vjedhja-e-votes/60%Daily2016-12-04 17:37
https://kosova-info.com/akr-e-drenasit-ndalet-rryma-fillon-vjedhja-e-votes/60%Daily2016-12-04 17:37
https://kosova-info.com/kjo-bime-e-ngjashme-me-marijuanen-rritet-kudo-ne-oborret-tona-perfitimet-nga-ajo-do-tju-habisin-foto/60%Daily2016-12-04 17:35
https://kosova-info.com/kjo-bime-e-ngjashme-me-marijuanen-rritet-kudo-ne-oborret-tona-perfitimet-nga-ajo-do-tju-habisin-foto/60%Daily2016-12-04 17:35
https://kosova-info.com/reduktime-ne-disa-pjese-te-drenasit-pak-para-mbylljes-se-votimit/60%Daily2016-12-04 17:33
https://kosova-info.com/klopp-flet-pas-humbjes-sensacionale-te-liverpoolit/60%Daily2016-12-04 17:25
https://kosova-info.com/ja-si-ta-zbuloni-nese-dikush-po-jua-vjedhe-internetin/60%Daily2016-12-04 17:20
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-siberi-vdesin-11-persona/60%Daily2016-12-04 17:15
https://kosova-info.com/klauzola-interesante-qe-liverpooli-ia-kishte-vendosur-balotellit-ne-kontrate/60%Daily2016-12-04 17:14
https://kosova-info.com/ja-si-ta-mbushni-iphone-in-sa-me-shpejt-qe-te-jete-e-mundur/60%Daily2016-12-04 17:07
https://kosova-info.com/kim-eshte-prapa-meje-une-i-kam-te-pasmet-me-te-bukura-ne-bote-foto/60%Daily2016-12-04 16:58
https://kosova-info.com/nderhyrje-horror-e-rojos-shikojeni-vendimin-e-gjyqtarit-video/60%Daily2016-12-04 16:52
https://kosova-info.com/keshtu-i-shijojne-rrezet-e-diellit-ryva-me-tshoqin-foto/60%Daily2016-12-04 16:51
https://kosova-info.com/keshtu-i-shijojne-rrezet-e-diellit-ryva-me-tshoqin-foto/60%Daily2016-12-04 16:51
https://kosova-info.com/everton-united-ibra-shenon-gol-te-cmendur-video/60%Daily2016-12-04 16:46
https://kosova-info.com/hofer-i-trishtuar-pranon-humbjen-ky-eshte-urimi-i-tij-per-presidentin-e-ri-austriak/60%Daily2016-12-04 16:43
https://kosova-info.com/hofer-i-trishtuar-pranon-humbjen-ky-eshte-urimi-i-tij-per-presidentin-e-ri-austriak/60%Daily2016-12-04 16:43
https://kosova-info.com/hofer-i-trishtuar-pranon-humbjen-ky-eshte-urimi-i-tij-per-presidentin-e-ri-austriak/60%Daily2016-12-04 16:43
https://kosova-info.com/hofer-i-trishtuar-pranon-humbjen-ky-eshte-urimi-i-tij-per-presidentin-e-ri-austriak-2/60%Daily2016-12-04 16:43
https://kosova-info.com/zgjedhjet-presidenciale-ne-austri-i-fiton-van-der-bellen/60%Daily2016-12-04 16:40
https://kosova-info.com/mariah-carrey-organizon-feste-ne-shtrat-me-te-brendshme-seksi-foto/60%Daily2016-12-04 16:40
https://kosova-info.com/kritikohet-jose-mourinho-nuk-luhet-gjithmone-duke-u-mbrojtur-foto/60%Daily2016-12-04 16:35
https://kosova-info.com/shenon-gol-pas-dy-muajve-i-befason-te-gjithe-me-festimin-e-tij-video/60%Daily2016-12-04 16:23
https://kosova-info.com/keshtu-duken-aktoret-e-titanic-pas-17-vitesh-foto/60%Daily2016-12-04 16:13
https://kosova-info.com/akr-ja-ia-shtron-rrugen-me-zhavorr-sot-fshatit-terstenik-ne-kembim-te-votave/60%Daily2016-12-04 16:07
https://kosova-info.com/prokurori-i-shtetit-ska-te-arrestuar-ne-drenas-nje-eshte-i-ndaluar/60%Daily2016-12-04 16:05
https://kosova-info.com/roma-e-fiton-ndaj-lazios-video/60%Daily2016-12-04 15:56
https://kosova-info.com/koreja-e-jugut-presidentja-park-merr-ultimatum-nga-partia-e-saj/60%Daily2016-12-04 15:55
https://kosova-info.com/40-kenge-te-famshme-ne-9-minuta-piano-video/60%Daily2016-12-04 15:51
https://kosova-info.com/dehet-dafina-zeqiri-kjo-eshte-gjendja-e-saj-foto/60%Daily2016-12-04 15:45
https://kosova-info.com/lazio-roma-shenohet-gol-i-cmendur-video/60%Daily2016-12-04 15:42
https://kosova-info.com/lazio-roma-perleshje-ne-fushe-video/60%Daily2016-12-04 15:37
https://kosova-info.com/lazio-roma-perleshje-ne-fushe-video/60%Daily2016-12-04 15:37
https://kosova-info.com/lazio-roma-shenohet-goli-i-pare-ne-derbi-video/60%Daily2016-12-04 15:29
https://kosova-info.com/may-do-ndeshkoje-qeveritaret-qe-rrjedhin-dokumente-te-brexit/60%Daily2016-12-04 15:28
https://kosova-info.com/bournemouth-ben-permbysjen-e-vitit-ne-premierlige-ndaj-liverpoolit-video/60%Daily2016-12-04 15:25
https://kosova-info.com/floriani-po-e-xhiron-klipin-e-ri-foto/60%Daily2016-12-04 15:17
https://kosova-info.com/turqia-i-pergjigjet-kamenosit-ske-kapacitete-per-te-kuptuar/60%Daily2016-12-04 15:12
https://kosova-info.com/bournemouth-ia-shenon-liverpoolit-dy-gola-per-tre-minuta-video/60%Daily2016-12-04 15:09
https://kosova-info.com/bournemouth-ia-shenon-liverpoolit-dy-gola-per-tre-minuta-video/60%Daily2016-12-04 15:09
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-everton-manchester-united/60%Daily2016-12-04 15:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-everton-manchester-united/60%Daily2016-12-04 15:04
https://kosova-info.com/ekipi-polak-vjen-me-skemen-me-te-deshtuar-te-vitit-video/60%Daily2016-12-04 15:02
https://kosova-info.com/amore-vjen-nga-aida-doci-dhe-morena-taraku-video/60%Daily2016-12-04 15:01
https://kosova-info.com/ajri-i-ndotur-ne-shkup-qytetaret-paralajmerojne-protesta/60%Daily2016-12-04 14:57
https://kosova-info.com/burri-nga-drenasi-sikurse-trumpi-nuk-i-besoi-gruas-gjate-votimit-foto/60%Daily2016-12-04 14:56
https://kosova-info.com/can-shenon-gol-te-cmendur-video/60%Daily2016-12-04 14:54
https://kosova-info.com/kqz-deri-ne-ora-1500-votuan-27-per-qind-e-qytetareve-ne-drenas/60%Daily2016-12-04 14:46
https://kosova-info.com/proteston-albana-osmani-foto/60%Daily2016-12-04 14:40
https://kosova-info.com/geotar-selimi-dhe-marina-e-kalojne-kufirin-ne-kembe-foto/60%Daily2016-12-04 14:22
https://kosova-info.com/100-romanet-qe-duhen-lexuar-te-pakten-nje-here-ne-jete/60%Daily2016-12-04 14:22
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-e-vertete-se-pse-guardiola-injoroi-fabregasin-video/60%Daily2016-12-04 14:12
https://kosova-info.com/kanye-west-merr-vendim-te-veshtire-pas-daljes-nga-spitali/60%Daily2016-12-04 14:00
https://kosova-info.com/kanye-west-merr-vendim-te-veshtire-pas-daljes-nga-spitali/60%Daily2016-12-04 14:00
https://kosova-info.com/origi-shenon-nga-nje-pozite-e-pabesueshme-video/60%Daily2016-12-04 13:56
https://kosova-info.com/bournemouth-liverpool-goli-i-pare-video/60%Daily2016-12-04 13:53
https://kosova-info.com/putin-trumpi-i-mencur-do-marre-vendime-te-pergjegjshme/60%Daily2016-12-04 13:50
https://kosova-info.com/putin-trumpi-i-mencur-do-marre-vendime-te-pergjegjshme/60%Daily2016-12-04 13:50
https://kosova-info.com/katastrofe-per-cityn-shikoni-me-sa-ndeshje-do-te-denohet-fernandinho/60%Daily2016-12-04 13:47
https://kosova-info.com/ja-ku-gjendet-mashkulli-perfekt-per-bleonen-foto/60%Daily2016-12-04 13:40
https://kosova-info.com/vetesherimi-ne-shtepi-me-shtypjen-e-ketyre-pikave-mund-ti-sheroni-te-gjitha-organet/60%Daily2016-12-04 13:23
https://kosova-info.com/rozana-radi-mendon-per-operacion-plastik-foto/60%Daily2016-12-04 13:15
https://kosova-info.com/perfaqesuesi-i-nismes-ne-korretice-provon-te-bleje-vota-per-isa-xhemajlin/60%Daily2016-12-04 13:07
https://kosova-info.com/penallti-per-milan-tmerr-nga-niang-video/60%Daily2016-12-04 12:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-kryesuesi-qe-u-arrestua-nga-policia-ne-abri-foto/60%Daily2016-12-04 12:51
https://kosova-info.com/nora-me-plot-stil-ne-sheshet-e-prishtines-foto/60%Daily2016-12-04 12:51
https://kosova-info.com/malta-mbulohet-me-flamuj-te-kosoves-foto/60%Daily2016-12-04 12:50
https://kosova-info.com/finlande-snajperisti-vret-nje-kryetare-lokale-dhe-dy-gazetare-foto/60%Daily2016-12-04 12:50
https://kosova-info.com/e-gjen-ne-listen-e-votimit-nenen-qe-vdiq-para-6-vjetesh-video/60%Daily2016-12-04 12:48
https://kosova-info.com/lazio-roma-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-12-04 12:41
https://kosova-info.com/lazio-roma-befasi-ne-formacionet-zyrtare-2/60%Daily2016-12-04 12:41
https://kosova-info.com/nga-sot-unikkatilin-mund-ta-gjeni-ne-foto/60%Daily2016-12-04 12:31
https://kosova-info.com/bournemouth-liverpool-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-12-04 12:30
https://kosova-info.com/bournemouth-liverpool-formacionet-zyrtare/60%Daily2016-12-04 12:30
https://kosova-info.com/milan-crotone-askush-nuk-ka-pritur-gol-nga-ky-futbollist-video/60%Daily2016-12-04 12:20
https://kosova-info.com/kryefamiljari-shoqeroi-12-anetaret-e-tij-ne-vendvotim/60%Daily2016-12-04 12:20
https://kosova-info.com/kush-eshte-personi-qe-po-martohet-dhe-qe-do-ti-mungoje-arilenes-ne-kenga-magjike-foto/60%Daily2016-12-04 12:09
https://kosova-info.com/milan-crotone-gol-shokues-video/60%Daily2016-12-04 12:06
https://kosova-info.com/perqindje-e-ulet-e-votuesve-ne-qendren-rasim-kicina-foto/60%Daily2016-12-04 12:02
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fanella-me-e-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2016-12-04 11:56
https://kosova-info.com/kujt-i-thote-seldi-deshu-foto/60%Daily2016-12-04 11:48
https://kosova-info.com/tradhti-me-letra-fiton-cmim-ne-los-angeles-cinefest/60%Daily2016-12-04 11:46
https://kosova-info.com/burg-te-perjetshem-per-shoferet-qe-flasin-ne-telefon/60%Daily2016-12-04 11:32
https://kosova-info.com/edhe-luana-si-rihanna-foto/60%Daily2016-12-04 11:31
https://kosova-info.com/sdo-te-besoni-kur-e-ka-shenuar-messi-golin-e-fundit-ne-el-clasico/60%Daily2016-12-04 11:26
https://kosova-info.com/dua-lipa-ha-pasul-foto/60%Daily2016-12-04 11:11
https://kosova-info.com/a-e-dini-me-cfare-fanella-do-te-luaje-milani-sot-per-nder-te-chapecoenses-foto/60%Daily2016-12-04 11:05
https://kosova-info.com/aksidentohet-aktori-i-njohur-foto/60%Daily2016-12-04 10:55
https://kosova-info.com/lazio-roma-lajm-i-pabesueshem-para-derbit-te-urryer/60%Daily2016-12-04 10:48
https://kosova-info.com/kengetarja-organizon-feste-te-cmendur-ne-shtrat-foto/60%Daily2016-12-04 10:36
https://kosova-info.com/ronaldo-nuk-eshte-i-perfshire-ne-skandalin-e-evazionit-fiskal-foto/60%Daily2016-12-04 10:32
https://kosova-info.com/rohani-i-kerkon-obames-te-mos-e-nenshkruaj-zgjatjen-e-sanksioneve/60%Daily2016-12-04 10:21
https://kosova-info.com/futbollistet-e-kombetares-dje-kane-bere-dicka-te-jashtezakonshme-video/60%Daily2016-12-04 10:19
https://kosova-info.com/32-minatore-kineze-e-humben-jeten-pas-shperthimit-nga-gazi/60%Daily2016-12-04 10:17
https://kosova-info.com/vajza-i-mahnit-me-interpretim-i-leshohet-karriga-e-jurise-video/60%Daily2016-12-04 10:12
https://kosova-info.com/thaci-shkon-ne-malte-per-vizite-zyrtare/60%Daily2016-12-04 10:11
https://kosova-info.com/kosovari-i-kombetares-merr-cmimin-e-zbulimit-te-vitit-foto/60%Daily2016-12-04 10:02
https://kosova-info.com/lladrovci-apelon-per-proces-zgjedhor-te-rregullt/60%Daily2016-12-04 09:47
https://kosova-info.com/lladrovci-apelon-per-proces-zgjedhor-te-rregullt/60%Daily2016-12-04 09:47
https://kosova-info.com/nika-i-ldk-se-fton-qytetaret-te-dalin-te-votojne/60%Daily2016-12-04 09:46
https://kosova-info.com/nika-i-ldk-se-fton-qytetaret-te-dalin-te-votojne/60%Daily2016-12-04 09:46
https://kosova-info.com/keds-thote-se-sot-sdo-te-kete-reduktime-ne-drenas/60%Daily2016-12-04 09:45
https://kosova-info.com/keds-thote-se-sot-sdo-te-kete-reduktime-ne-drenas-2/60%Daily2016-12-04 09:45
https://kosova-info.com/xhesika-ndoja-uron-festat-me-pemen-e-fundvitit-nga-marijuana-foto/60%Daily2016-12-04 09:43
https://kosova-info.com/manjola-nallbani-tregon-kembet-foto/60%Daily2016-12-04 09:22
https://kosova-info.com/marca-godet-keq-benzeman-foto/60%Daily2016-12-04 09:21
https://kosova-info.com/voton-kandidati-i-pavarur-xhavit-drenori/60%Daily2016-12-04 09:20
https://kosova-info.com/kandidati-i-akr-se-kqz-ja-po-saboton-emerimin-e-vezhguesve-tone/60%Daily2016-12-04 09:17
https://kosova-info.com/voton-kandidati-i-nismes-pres-zgjedhje-demokratike/60%Daily2016-12-04 09:15
https://kosova-info.com/trump-maskohet-si-vetja-foto/60%Daily2016-12-04 09:14
https://kosova-info.com/italianet-votojne-per-te-ardhmen-e-renzit-dhe-te-be-se/60%Daily2016-12-04 09:11
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-futbollistet-e-san-lorenzos-per-chapecoensen-video/60%Daily2016-12-04 09:07
https://kosova-info.com/rihanna-e-ben-ne-rruge-do-te-habiteni-me-veprimin-e-saj-foto/60%Daily2016-12-04 09:00
https://kosova-info.com/evazioni-fiskal-zbulohet-vendi-ku-i-ka-fshehur-mourinho-parate/60%Daily2016-12-04 08:48
https://kosova-info.com/prokurori-i-shtetit-ne-percjellje-te-zgjedhjeve-ne-drenas/60%Daily2016-12-04 08:35
https://kosova-info.com/prokurori-i-shtetit-ne-percjellje-te-zgjedhjeve-ne-drenas-2/60%Daily2016-12-04 12:10
https://kosova-info.com/doktori-i-vip-ve-tregon-per-operacionet-plastike-te-fytyrave-publike-shqiptare-video/60%Daily2016-12-04 08:32
https://kosova-info.com/austria-rivoton-per-presidentin-e-ri-sondazhet-sjapin-fitues/60%Daily2016-12-04 08:30
https://kosova-info.com/lamtumire-real-james-ka-zgjedhur-ekipin-e-ri/60%Daily2016-12-04 08:29
https://kosova-info.com/zhduket-aeroplani-me-15-police-ne-indonezi/60%Daily2016-12-04 08:21
https://kosova-info.com/ramos-modric-e-pabesueshme-cfare-ka-ndodhur-video/60%Daily2016-12-04 08:19
https://kosova-info.com/kiz-shqetesues-rasti-ne-vendvotimin-ne-polluzhe/60%Daily2016-12-04 08:15
https://kosova-info.com/tuna-shtatzene-por-ja-cka-ben-cozman-foto/60%Daily2016-12-04 08:03
https://kosova-info.com/chapecoenses-i-dorezohet-titulli-kampion/60%Daily2016-12-04 07:49
https://kosova-info.com/kylie-tregon-te-pasmet-nga-pishina-foto/60%Daily2016-12-04 07:41
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-drenas-perlahen-kryesuesi-dhe-vezhguesit-video/60%Daily2016-12-04 07:36
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-drenas-perlahen-kryesuesi-dhe-vezhguesit-video-2/60%Daily2016-12-04 07:36
https://kosova-info.com/harroni-el-clasicon-sot-luhet-nje-derbi-edhe-me-i-cmendur/60%Daily2016-12-04 07:32
https://kosova-info.com/ja-ku-jane-bombat-atomike-foto/60%Daily2016-12-04 07:27
https://kosova-info.com/evidentohen-vonesa-ne-hapje-te-disa-vendvotimeve-ne-drenas/60%Daily2016-12-04 07:21
https://kosova-info.com/capital-t-dhe-jonida-vokshi-flasin-per-lidhjen-e-tyre/60%Daily2016-12-04 07:20
https://kosova-info.com/arkivoli-i-castros-mberrin-ne-santiago-foto/60%Daily2016-12-04 07:14
https://kosova-info.com/kaliforni-dhjetera-viktima-nga-zjarri-ne-klubin-e-nates/60%Daily2016-12-04 07:13
https://kosova-info.com/horoskopi-4-dhjetor-2016/60%Daily2016-12-04 07:06
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-drenas-kqz-qytetaret-te-shfrytezojne-te-drejten-e-votes/60%Daily2016-12-04 06:59
https://kosova-info.com/rekordi-boteror-ne-basketboll-180-m-gjuajtje-video/60%Daily2016-12-04 03:38
https://kosova-info.com/modric-barazimi-sikur-fitore/60%Daily2016-12-04 01:17
https://kosova-info.com/gruaja-e-ilir-metes-tregon-se-cfare-e-mban-gjalle-romancen-mes-tyre-dhe-tregon-kur-vendosi-te-humbte-ne-peshe-video/60%Daily2016-12-03 23:03
https://kosova-info.com/sot-voton-drenasi/60%Daily2016-12-03 23:01
https://kosova-info.com/sot-voton-drenasi/60%Daily2016-12-03 23:01
https://kosova-info.com/rusia-dhe-japonia-perpiqen-te-arrijne-marreveshje-per-ishujt-e-kontestuar/60%Daily2016-12-03 22:55
https://kosova-info.com/a-eshte-nora-gruaja-e-dyte-e-robert-berishes-tregon-vet-kengetari-video/60%Daily2016-12-03 22:54
https://kosova-info.com/jahmir-hyka-shenon-dy-gola-te-bukur-per-luzernin-video/60%Daily2016-12-03 22:50
https://kosova-info.com/jahmir-hyka-shenon-dy-gola-te-bukur-per-luzernin-video/60%Daily2016-12-03 22:50
https://kosova-info.com/jahmir-hyka-shenon-dy-gola-te-bukur-per-luzernin-video/60%Daily2016-12-03 22:50
https://kosova-info.com/djathi-i-gomarices-me-i-shtrenjti-ne-bote/60%Daily2016-12-03 22:43
https://kosova-info.com/thaci-kosova-burim-i-paqes-dhe-stabilitetit/60%Daily2016-12-03 22:27
https://kosova-info.com/juventusi-me-dedikimin-me-special-per-chapecoense-video/60%Daily2016-12-03 22:25
https://kosova-info.com/publikohet-nje-porosi-nga-sefe-duraj-video/60%Daily2016-12-03 22:13
https://kosova-info.com/berisha-mesazh-ngushellimi-kundershtarit-te-tij-te-betuar/60%Daily2016-12-03 22:12
https://kosova-info.com/papunesia-ekstreme-e-shqiptareve-ne-luginen-e-presheves/60%Daily2016-12-03 22:03
https://kosova-info.com/papunesia-ekstreme-e-shqiptareve-ne-luginen-e-presheves/60%Daily2016-12-03 22:03
https://kosova-info.com/shikoni-si-thumbojne-dy-femijet-e-kengetareve-aulonen-dhe-fatmen-video/60%Daily2016-12-03 21:54
https://kosova-info.com/nena-kercenon-te-dashurin-e-vajzes-seks-me-mua-ose-ske-per-ta-takuar-time-bije/60%Daily2016-12-03 21:48
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-kur-cr7-dhe-messi-takohen-ne-tunelin-e-stadiumit-video/60%Daily2016-12-03 21:47
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-kryetarja-e-vv-se-ne-kline-shqipe-pantina-se-konsideron-veten-perfaqesuese-te-klinasve/60%Daily2016-12-03 21:37
https://kosova-info.com/juventusi-ia-ndal-hovin-atalantes-video/60%Daily2016-12-03 21:37
https://kosova-info.com/vajza-e-lutfi-hazirit-ne-qeveri-ja-ve-syrin-politikes-foto/60%Daily2016-12-03 21:33
https://kosova-info.com/komunat-tjera-shfrytezojne-shendetesine-e-prishtines-video/60%Daily2016-12-03 21:29
https://kosova-info.com/perleshen-bashkelojtaret-gjyqtari-i-ndeshkon-me-karton-te-kuq-video/60%Daily2016-12-03 21:19
https://kosova-info.com/juventus-atalanta-ky-gol-vendos-gjithcka-video/60%Daily2016-12-03 21:11
https://kosova-info.com/%e2%80%8bnumri-i-te-vdekurve-ne-shba-mund-te-arrije-ne-40-persona/60%Daily2016-12-03 21:11
https://kosova-info.com/%e2%80%8bnumri-i-te-vdekurve-ne-shba-mund-te-arrije-ne-40-persona/60%Daily2016-12-03 21:11
https://kosova-info.com/%e2%80%8bnumri-i-te-vdekurve-ne-shba-mund-te-arrije-ne-40-persona/60%Daily2016-12-03 21:11
https://kosova-info.com/ben-blerje-te-cmendur-shpenzon-250-mije-euro-foto/60%Daily2016-12-03 21:11
https://kosova-info.com/njohesit-e-ceshtjeve-te-sigurise-kosovaret-te-vetedijshem-se-per-cka-luftohet-ne-siri-e-irak/60%Daily2016-12-03 21:01
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-asistimi-ben-milot-rashica-video/60%Daily2016-12-03 20:57
https://kosova-info.com/nj-fundjav-plot-mundsi-po-vjen-m-9-11-dhjetor-n-edicionin-e-7-t-t-startup-weekend-tirana/60%Daily2016-12-03 20:48
https://kosova-info.com/nj-fundjav-plot-mundsi-po-vjen-m-9-11-dhjetor-n-edicionin-e-7-t-t-startup-weekend-tirana/60%Daily2016-12-03 20:48
https://kosova-info.com/ja-kur-kane-bere-seks-per-here-te-fundit-vjosa-dhe-fatos-berisha-video/60%Daily2016-12-03 20:39
https://kosova-info.com/momenti-kur-messi-e-turperoi-ronaldon-video/60%Daily2016-12-03 20:36
https://kosova-info.com/administrata-e-trumpit-duhet-te-forcoje-sigurine-kibernetike/60%Daily2016-12-03 20:34
https://kosova-info.com/administrata-e-trumpit-duhet-te-forcoje-sigurine-kibernetike/60%Daily2016-12-03 20:34
https://kosova-info.com/nderpritet-ndeshja-metz-lyon-sulmohet-portieri-me-mjet-shperthyes-video/60%Daily2016-12-03 20:26
https://kosova-info.com/shperthen-bombola-e-gazit-plagosen-dy-te-moshuar/60%Daily2016-12-03 20:25
https://kosova-info.com/shperthen-bombola-e-gazit-plagosen-dy-te-moshuar/60%Daily2016-12-03 20:25
https://kosova-info.com/shqipria-dhe-kosova-me-internetin-m-t-ngadalt-n-evrop/60%Daily2016-12-03 20:09
https://kosova-info.com/juventus-atalanta-shenohet-goli-i-dyte-video/60%Daily2016-12-03 20:08
https://kosova-info.com/juventus-atalanta-shenohet-super-gol-video/60%Daily2016-12-03 20:05
https://kosova-info.com/deshmitari-shume-here-po-behen-pyetje-budallica/60%Daily2016-12-03 19:59
https://kosova-info.com/nota-e-mustafit-dhe-xhakes-per-paraqitjen-ndaj-west-hamit-foto/60%Daily2016-12-03 19:52
https://kosova-info.com/roberti-flet-per-te-paren-here-per-raportin-e-tij-me-kunaten-tunen-video/60%Daily2016-12-03 19:39
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-drenas-shperndahet-materiali-votues-video/60%Daily2016-12-03 19:38
https://kosova-info.com/%e2%80%8baksident-ne-istog/60%Daily2016-12-03 19:25
https://kosova-info.com/paraqitje-spektakolare-e-arsenalit-e-mposht-thelle-west-hamin-video/60%Daily2016-12-03 19:20
https://kosova-info.com/barazimi-me-realin-merzit-andres-iniestan/60%Daily2016-12-03 19:12
https://kosova-info.com/sanchez-e-shetit-mbrojtjen-e-west-hamit-dhe-shenon-video/60%Daily2016-12-03 19:06
https://kosova-info.com/isco-shperthen-ndaj-zidanes-ne-momentin-e-zevendesimit-video/60%Daily2016-12-03 18:57
https://kosova-info.com/perballja-e-davidit-dhe-goliatit-bmw-135i-ia-del-ta-le-prapa-gjigantin-mclaren-me-666-kuajfuqi-video/60%Daily2016-12-03 18:52
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-braktis-kosoven-foto/60%Daily2016-12-03 18:50
https://kosova-info.com/trajtime-natyrale-ndaj-virozave-te-dimrit/60%Daily2016-12-03 18:48
https://kosova-info.com/abrashi-po-punojme-qe-te-gjejme-zgjidhje-optimale-per-veteranet/60%Daily2016-12-03 18:44
https://kosova-info.com/ky-nuk-eshte-kamion-ky-eshte-perbindesh-dhe-quhet-nikola-videofoto/60%Daily2016-12-03 18:43
https://kosova-info.com/gazetari-i-propozon-martese-rozana-radit-gjate-intervistes-video/60%Daily2016-12-03 18:34
https://kosova-info.com/rama-i-tronditur-per-humbjen-e-andrea-stefanit/60%Daily2016-12-03 18:25
https://kosova-info.com/drejtesi-per-astritin-kerkohet-edhe-ne-londer/60%Daily2016-12-03 18:22
https://kosova-info.com/bergdahl-kerkon-te-falet-nga-presidenti-obama/60%Daily2016-12-03 18:19
https://kosova-info.com/2po2-dhe-ermal-fejzullahu-publikojne-projektin-e-perbashket-video/60%Daily2016-12-03 18:18
https://kosova-info.com/shtatevjecarja-gjuan-me-snajper-shikoni-reagimin-e-saj-kur-godet-ne-shenje-video/60%Daily2016-12-03 18:15
https://kosova-info.com/10-minutat-qe-mund-ta-dridhin-boten/60%Daily2016-12-03 18:12
https://kosova-info.com/enrique-ne-e-merituam-fitoren/60%Daily2016-12-03 18:06
https://kosova-info.com/enrique-ne-e-merituam-fitoren/60%Daily2016-12-03 18:06
https://kosova-info.com/west-ham-arsenal-shenon-lojtari-qe-e-duam-te-gjithe-video/60%Daily2016-12-03 18:00
https://kosova-info.com/11-vjecarja-qe-mesoi-te-kendoje-opera-permes-youtubes-video/60%Daily2016-12-03 17:46
https://kosova-info.com/cka-nuk-ben-te-mbani-ne-frigorifer-2/60%Daily2016-12-03 17:39
https://kosova-info.com/deklaratat-e-athines-kodheli-perpjekje-per-te-ngritur-fantazmat-e-se-shkuares/60%Daily2016-12-03 17:33
https://kosova-info.com/kapet-nje-nga-10-kriminelet-me-te-kerkuar-nga-fbi-ja-video/60%Daily2016-12-03 17:31
https://kosova-info.com/baku-vritet-islamisti-tentoi-ta-hidhte-ne-ere-qendren-tregtare/60%Daily2016-12-03 17:29
https://kosova-info.com/%e2%80%8bosbe-paralajmeron-pershkallezim-te-luftimeve-ne-ukraine/60%Daily2016-12-03 17:26
https://kosova-info.com/ai-thirrje-iranit-te-liroje-te-burgosurit/60%Daily2016-12-03 17:22
https://kosova-info.com/gigabyte-prezantoi-kasn-xtreme-gaming-xc700w/60%Daily2016-12-03 17:13
https://kosova-info.com/beteja-e-alepos-do-te-jete-e-tmerrshme/60%Daily2016-12-03 17:10
https://kosova-info.com/keshtu-bejne-baballaret-kur-jane-vetem-me-femijet-ne-shtepi-video/60%Daily2016-12-03 17:05
https://kosova-info.com/majk-rreshqet-ne-skene-shikoni-si-nxirret-video/60%Daily2016-12-03 17:03
https://kosova-info.com/belen-stervitet-e-zhveshur-fotovideo/60%Daily2016-12-03 16:45
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-ka-humbur-neymar-video/60%Daily2016-12-03 16:43
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-west-ham-arsenal-2/60%Daily2016-12-03 16:32
https://kosova-info.com/nente-te-vdekur-ne-nje-klub-nate/60%Daily2016-12-03 16:31
https://kosova-info.com/iggy-azalea-shfaqet-tejet-seksi-ne-performancen-e-fundit-foto/60%Daily2016-12-03 16:29
https://kosova-info.com/suarezi-e-kalon-barcelonen-ne-epersi-video/60%Daily2016-12-03 16:27
https://kosova-info.com/kylie-cmend-te-gjithe-ne-instagram-me-fotot-e-fundit/60%Daily2016-12-03 16:16
https://kosova-info.com/kylie-cmend-te-gjithe-ne-instagram-me-fotot-e-fundit/60%Daily2016-12-03 16:16
https://kosova-info.com/fier-bie-nga-ballkoni-humb-jeten-40-vjecarja/60%Daily2016-12-03 16:01
https://kosova-info.com/fier-bie-nga-ballkoni-humb-jeten-40-vjecarja-2/60%Daily2016-12-03 16:01
https://kosova-info.com/ndikimi-i-serialeve-ne-personalitetin-e-adoleshenteve-ne-kosove/60%Daily2016-12-03 15:56
https://kosova-info.com/serbet-e-fshatit-suhodoll-kerkojne-demarkacion-per-mitrovicen/60%Daily2016-12-03 15:52
https://kosova-info.com/serbet-e-fshatit-suhodoll-kerkojne-demarkacion-per-mitrovicen/60%Daily2016-12-03 15:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-ne-vikend-dhe-gjate-javes/60%Daily2016-12-03 15:46
https://kosova-info.com/dnv-ne-drenas-per-fushate-u-perdoren-femijet-dhe-veturat-zyrtare/60%Daily2016-12-03 15:45
https://kosova-info.com/dnv-ne-drenas-per-fushate-u-perdoren-femijet-dhe-veturat-zyrtare/60%Daily2016-12-03 15:45
https://kosova-info.com/noizy-sjell-se-shpejti-klipin-e-ri-a-te-kujtohet-pjese-e-te-cilit-eshte-edhe-modelja-serbe-foto/60%Daily2016-12-03 15:42
https://kosova-info.com/e-lene-anash-rivalitetin-ja-cfare-bejne-lojtaret-e-barces-dhe-realit-per-chapecoense/60%Daily2016-12-03 15:38
https://kosova-info.com/ndotja-ne-paris-ne-nivele-alarmante/60%Daily2016-12-03 15:38
https://kosova-info.com/barcelona-real-a-ishte-penallti-kjo-nderhyrje-video/60%Daily2016-12-03 15:22
https://kosova-info.com/thaci-shperblehet-per-paqe-nga-akademia-papnore-e-italise/60%Daily2016-12-03 15:01
https://kosova-info.com/havolli-per-viziten-e-mustafes-ne-veri-mos-kerkoni-kime-ne-vo/60%Daily2016-12-03 14:58
https://kosova-info.com/me-lot-ne-sy-tifozet-u-japin-lamtumiren-e-fundit-lojtareve-te-chapecoense-video/60%Daily2016-12-03 14:57
https://kosova-info.com/me-lot-ne-sy-tifozet-u-japin-lamtumiren-e-fundit-lojtareve-te-chapecoense-video/60%Daily2016-12-03 14:57
https://kosova-info.com/ky-eshte-bredhi-i-festave-i-familjes-me-te-pasur-ne-shqiperi-foto/60%Daily2016-12-03 14:52
https://kosova-info.com/perhapja-e-panikut-eshte-pune-e-terroristeve/60%Daily2016-12-03 14:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-aktorja-qe-do-te-luaje-kukullen-e-famshme-ne-filmin-e-barbie-foto/60%Daily2016-12-03 14:38
https://kosova-info.com/man-city-chelsea-ndeshja-perfundon-me-rrahje-video/60%Daily2016-12-03 14:29
https://kosova-info.com/man-city-chelsea-goli-qe-e-shpall-fituesin-video/60%Daily2016-12-03 14:21
https://kosova-info.com/zvicra-kerkon-punetore-me-page-3200-franga-ne-muaj-ja-detajet/60%Daily2016-12-03 13:42
https://kosova-info.com/man-city-chelsea-autogol-qesharak-video/60%Daily2016-12-03 13:16
https://kosova-info.com/man-city-chelsea-autogol-qesharak-video/60%Daily2016-12-03 13:16
https://kosova-info.com/rusi-hakeret-vodhen-31-milione-dollare-nga-bankat/60%Daily2016-12-03 13:13
https://kosova-info.com/rita-zhvishet-per-kalendarin-e-love-magazine-fotovideo/60%Daily2016-12-03 13:11
https://kosova-info.com/de-bruyne-trullos-alonson-me-super-driblim-video/60%Daily2016-12-03 13:09
https://kosova-info.com/policia-konfirmon-bllokimin-e-kryeministrit-nga-serbet/60%Daily2016-12-03 13:03
https://kosova-info.com/policia-konfirmon-bllokimin-e-kryeministrit-nga-serbet/60%Daily2016-12-03 13:03
https://kosova-info.com/lajm-i-cmendur-nga-barcelona-dy-ore-para-el-clasicos-foto/60%Daily2016-12-03 12:58
https://kosova-info.com/bmw-ja-qe-iu-dha-policise-i-ishte-vjedhur-nje-italiani/60%Daily2016-12-03 12:50
https://kosova-info.com/dokumentari-i-eliza-dushkut-per-shqiperine-tani-edhe-ne-netflix/60%Daily2016-12-03 12:48
https://kosova-info.com/okb-plot-380-mije-refugjate-afgane-jane-kthyer-ne-shtepite-e-tyre/60%Daily2016-12-03 12:48
https://kosova-info.com/kthimi-i-besimit-te-qytetareve-prioritet-per-sistemin-e-drejtesise/60%Daily2016-12-03 12:46
https://kosova-info.com/kthimi-i-besimit-te-qytetareve-prioritet-per-sistemin-e-drejtesise/60%Daily2016-12-03 12:46
https://kosova-info.com/studenti-ther-per-vdekje-me-thike-ne-universitet-profesorin-e-psikologjise/60%Daily2016-12-03 12:37
https://kosova-info.com/kiz-fton-qytetaret-e-drenasit-te-dalin-ne-zgjedhje-partite-per-maturi/60%Daily2016-12-03 12:30
https://kosova-info.com/madonna-martohet-per-150-mije-dollare-foto/60%Daily2016-12-03 12:30
https://kosova-info.com/166-qytetare-te-klines-kerkojne-ndryshim-te-ligjit-per-gjykates-speciale/60%Daily2016-12-03 12:28
https://kosova-info.com/2po2-dhe-ermal-fejzullahu-sonte-sjellin-palaco-foto/60%Daily2016-12-03 12:26
https://kosova-info.com/aksident-me-fatalitet-ne-gjakove/60%Daily2016-12-03 12:26
https://kosova-info.com/arrestohen-8-persona-te-dyshuar-per-marrje-me-bixhoz/60%Daily2016-12-03 12:25
https://kosova-info.com/arrestohen-8-persona-te-dyshuar-per-marrje-me-bixhoz/60%Daily2016-12-03 12:25
https://kosova-info.com/arrestohen-8-persona-te-dyshuar-per-marrje-me-bixhoz/60%Daily2016-12-03 12:25
https://kosova-info.com/arrestohen-8-persona-te-dyshuar-per-marrje-me-bixhoz/60%Daily2016-12-03 12:25
https://kosova-info.com/arrestohen-8-persona-te-dyshuar-per-marrje-me-bixhoz/60%Daily2016-12-03 12:25
https://kosova-info.com/877-sulme-ndaj-qendrave-per-refugjate-ne-gjermani/60%Daily2016-12-03 12:16
https://kosova-info.com/kenget-me-te-degjuara-te-vitit-ne-kater-minuta-video/60%Daily2016-12-03 12:01
https://kosova-info.com/tifozet-me-te-famshem-te-barcelones-dhe-realit-foto/60%Daily2016-12-03 12:01
https://kosova-info.com/mila-kunis-dhe-ashton-kutcher-behen-prinder-per-here-te-dyte/60%Daily2016-12-03 11:47
https://kosova-info.com/hasani-pavaresia-dhe-paanshmeria-nder-sfidat-e-gjyqesorit/60%Daily2016-12-03 11:33
https://kosova-info.com/hasani-pavaresia-dhe-paanshmeria-nder-sfidat-e-gjyqesorit/60%Daily2016-12-03 11:33
https://kosova-info.com/cfare-duhet-dhe-cfare-nuk-duhet-te-veshni-kete-dimer-foto/60%Daily2016-12-03 11:29
https://kosova-info.com/miratohet-denimi-me-vdekje-per-miliarderin-iranian/60%Daily2016-12-03 11:22
https://kosova-info.com/rregullat-e-nje-mengjesi-te-shendetshem/60%Daily2016-12-03 11:11
https://kosova-info.com/ushtria-turke-vret-8-pjesetare-te-pkk-se/60%Daily2016-12-03 11:08
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-ia-qet-flaken-fushates-ne-drenas-video/60%Daily2016-12-03 11:06
https://kosova-info.com/te-pasmet-e-saj-po-i-trullosin-mbi-4-milione-ndjekes-foto/60%Daily2016-12-03 11:05
https://kosova-info.com/te-pasmet-e-saj-po-i-trullosin-mbi-4-milione-ndjekes-foto/60%Daily2016-12-03 11:05
https://kosova-info.com/bob-dylan-nuk-shkon-ne-takimin-e-obames-me-nobelistet/60%Daily2016-12-03 11:04
https://kosova-info.com/gjuetia-e-llojeve-te-rralla-te-faunes-e-ndaluar-dhe-e-denueshme-me-ligj/60%Daily2016-12-03 11:01
https://kosova-info.com/lamtumire-shqiperi-ky-eshte-ekipi-i-ri-i-de-biasit-foto/60%Daily2016-12-03 10:59
https://kosova-info.com/studimi-ja-sa-here-ne-dite-duhet-te-hame/60%Daily2016-12-03 10:43
https://kosova-info.com/fakte-te-reja-qe-tregojne-se-hamilton-dhe-rita-ora-jane-bashke/60%Daily2016-12-03 10:37
https://kosova-info.com/thacit-i-dorezohet-pakoja-e-akteve-te-reformes-zgjedhore-me-19-dhjetor/60%Daily2016-12-03 10:26
https://kosova-info.com/thaci-uron-kandidatet-e-drenasit-kerkon-permbyllje-te-suksesshme-te-zgjedhjeve/60%Daily2016-12-03 09:59
https://kosova-info.com/thaci-uron-kandidatet-e-drenasit-kerkon-permbyllje-te-suksesshme-te-zgjedhjeve-2/60%Daily2016-12-03 09:59
https://kosova-info.com/thaci-uron-kandidatet-e-drenasit-kerkon-permbyllje-te-suksesshme-te-zgjedhjeve-2/60%Daily2016-12-03 09:59
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-barcelones-mungon-nje-super-futbollist-foto/60%Daily2016-12-03 09:54
https://kosova-info.com/gazetaret-si-armiq-te-shtetit-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2016-12-03 09:53
https://kosova-info.com/carlos-ky-futbollist-nga-el-clasico-eshte-me-i-miri-ne-bote-foto/60%Daily2016-12-03 09:49
https://kosova-info.com/nisma-i-reagon-ahmetit-mos-i-fut-hundet-ne-zgjedhjet-e-drenasit/60%Daily2016-12-03 09:31
https://kosova-info.com/nisma-i-reagon-ahmetit-mos-i-fut-hundet-ne-zgjedhjet-e-drenasit/60%Daily2016-12-03 09:31
https://kosova-info.com/po-mbahet-konferenca-e-gjashte-gjyqesore-e-kosoves/60%Daily2016-12-03 09:30
https://kosova-info.com/rike-roci-rrefen-te-verteten-per-jeten-e-saj-foto/60%Daily2016-12-03 09:28
https://kosova-info.com/kqz-votoi-ndarjen-e-mandateve-per-zgjedhjet-e-ardhshme/60%Daily2016-12-03 09:22
https://kosova-info.com/ronaldinho-barcelona-real-madrid-ky-ekip-dua-te-fitoje-foto/60%Daily2016-12-03 09:21
https://kosova-info.com/ronaldinho-barcelona-real-madrid-ky-ekip-dua-te-fitoje-foto/60%Daily2016-12-03 09:21
https://kosova-info.com/sot-dita-nderkombetare-e-personave-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2016-12-03 09:13
https://kosova-info.com/sot-dita-nderkombetare-e-personave-me-aftesi-te-kufizuara-2/60%Daily2016-12-03 09:13
https://kosova-info.com/pirja-e-tepert-e-ujit-eshte-e-rrezikshme-paralajmerojne-mjeket/60%Daily2016-12-03 09:13
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-injorohen-keq-kosova-e-shqiperia-foto/60%Daily2016-12-03 09:12
https://kosova-info.com/trump-nis-aventuren-bisedon-me-lideren-tajvaneze-rrezikon-lidhjet-me-kinen/60%Daily2016-12-03 09:03
https://kosova-info.com/nje-brexit-i-ri-edhe-ne-itali/60%Daily2016-12-03 09:00
https://kosova-info.com/nje-brexit-i-ri-edhe-ne-itali/60%Daily2016-12-03 09:00
https://kosova-info.com/nje-brexit-i-ri-edhe-ne-itali/60%Daily2016-12-03 09:00
https://kosova-info.com/idrizi-thote-se-puna-e-gjykatave-eshte-vleresuar-dhe-nga-be/60%Daily2016-12-03 08:59
https://kosova-info.com/mustafa-mohon-se-u-pengua-nga-serbet-thote-se-u-vonua-15-minuta/60%Daily2016-12-03 08:54
https://kosova-info.com/aleksander-gjoka-e-endri-dhe-stefi-sjellin-bashkepunimin-jeta-ime-video/60%Daily2016-12-03 08:54
https://kosova-info.com/dicka-e-cuditshme-i-ndodh-barcelones-real-madrid-me-afer-fitores/60%Daily2016-12-03 08:44
https://kosova-info.com/ekonomia-zvicerane-ngecje-te-papritur-ne-tremujorin-e-trete/60%Daily2016-12-03 08:43
https://kosova-info.com/ministri-jashtem-hungarez-mbreme-ne-tubimin-e-vmro-gruevski-politikan-i-shquar-video/60%Daily2016-12-03 08:39
https://kosova-info.com/trump-shkel-protokollin-40-vjecar-te-shtepise-se-bardhe-hidheron-keq-kinen/60%Daily2016-12-03 08:31
https://kosova-info.com/enca-zgjedh-reperin-shqiptar-dhe-ai-nuk-eshte-pjese-e-otr/60%Daily2016-12-03 08:29
https://kosova-info.com/enca-zgjedh-reperin-shqiptar-dhe-ai-nuk-eshte-pjese-e-otr/60%Daily2016-12-03 08:29
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-zbulon-nje-skandal-ne-kombetaren-shqiptare-foto/60%Daily2016-12-03 08:18
https://kosova-info.com/horoskopi-3-dhjetor-2016/60%Daily2016-12-03 08:16
https://kosova-info.com/horoskopi-3-dhjetor-2016/60%Daily2016-12-03 08:16
https://kosova-info.com/el-clasico-nuk-do-ta-besoni-cfare-kerkon-neymar/60%Daily2016-12-03 08:11
https://kosova-info.com/el-clasico-nuk-do-ta-besoni-cfare-kerkon-neymar/60%Daily2016-12-03 08:11
https://kosova-info.com/kenget-me-te-klikuara-te-te-gjitha-koheve-ne-youtube-video/60%Daily2016-12-03 08:07
https://kosova-info.com/kenget-me-te-klikuara-te-te-gjitha-koheve-ne-youtube-video/60%Daily2016-12-03 08:07
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-barcelonen-ja-cfare-do-te-beje-zidane/60%Daily2016-12-03 08:06
https://kosova-info.com/elif-po-divorcohet-foto/60%Daily2016-12-03 07:52
https://kosova-info.com/ronaldo-mposht-messin-ende-pa-filluar-el-clasico-foto/60%Daily2016-12-03 07:52
https://kosova-info.com/era-istrefi-tani-edhe-si-gif-ne-facebook-foto/60%Daily2016-12-03 07:40
https://kosova-info.com/el-clasico-ja-cfare-do-te-beje-real-madrid-foto/60%Daily2016-12-03 07:37
https://kosova-info.com/pacientet-presin-me-ore-per-nje-kontroll-mjekesor/60%Daily2016-12-03 07:34
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-behet-hero-e-shpeton-nje-vajze-nga-vdekja-video/60%Daily2016-12-03 07:28
https://kosova-info.com/lajm-shume-i-keq-per-ronaldon-pak-ore-para-el-clasicos/60%Daily2016-12-03 07:26
https://kosova-info.com/super-vetura-shtate-tonesh-e-presidentit-amerikan-foto/60%Daily2016-12-03 07:21
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-formacionet-e-el-clasicos-foto/60%Daily2016-12-03 07:19
https://kosova-info.com/premtime-megalomane-per-drenasin/60%Daily2016-12-03 07:18
https://kosova-info.com/%e2%80%8bfillon-heshtja-zgjedhore-per-kryetar-te-drenasit/60%Daily2016-12-03 06:35
https://kosova-info.com/%e2%80%8bedhe-nje-rrjet-i-ojq-ve-do-ti-monitoroje-zgjedhjet-ne-drenas/60%Daily2016-12-03 06:25
https://kosova-info.com/gjetan-keta-kryen-matjet-zyrtare-para-duelit-me-feigenbutz-video/60%Daily2016-12-02 22:58
https://kosova-info.com/si-te-zbuloni-nese-keni-shoke-te-vertete/60%Daily2016-12-02 22:53
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-mimoza-kusari-ia-humbi-zgjedhjet-akr-se-video/60%Daily2016-12-02 22:49
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-mimoza-kusari-ia-humbi-zgjedhjet-akr-se-video/60%Daily2016-12-02 22:49
https://kosova-info.com/bulza-fejzullahu-e-takon-pas-disa-muajsh-babain-shikoni-emocionet-foto/60%Daily2016-12-02 22:43
https://kosova-info.com/bulza-fejzullahu-e-takon-pas-disa-muajsh-babain-shikoni-emocionet-foto/60%Daily2016-12-02 22:43
https://kosova-info.com/bulza-fejzullahu-e-takon-pas-disa-muajsh-babain-shikoni-emocionet-foto/60%Daily2016-12-02 22:43
https://kosova-info.com/kqz-nese-ska-fitues-ne-raundin-e-pare-balotazhi-ne-drenas-mbahet-me-1-janar/60%Daily2016-12-02 22:43
https://kosova-info.com/ushqimet-e-mengjesit-qe-ju-ndihmojne-te-digjni-kalorite-gjate-dimrit/60%Daily2016-12-02 22:41
https://kosova-info.com/ushqimet-e-mengjesit-qe-ju-ndihmojne-te-digjni-kalorite-gjate-dimrit/60%Daily2016-12-02 22:41
https://kosova-info.com/pese-arsye-pse-rekomandohet-seksi-ne-mengjeset-e-dimrit/60%Daily2016-12-02 22:41
https://kosova-info.com/pese-arsye-pse-rekomandohet-seksi-ne-mengjeset-e-dimrit/60%Daily2016-12-02 22:41
https://kosova-info.com/pese-arsye-pse-rekomandohet-seksi-ne-mengjeset-e-dimrit/60%Daily2016-12-02 22:41
https://kosova-info.com/kandidatet-per-drenas-vleresojne-njeri-tjetrin/60%Daily2016-12-02 22:41
https://kosova-info.com/dikur-yll-i-anglise-sot-i-pastrehe-video/60%Daily2016-12-02 22:40
https://kosova-info.com/histori-prekese-nga-shqiperia-femija-meson-te-hedhe-hapat-e-pare-ne-burg-video/60%Daily2016-12-02 22:31
https://kosova-info.com/metabolizmin-mund-ta-nxisni-me-keto-ushqime/60%Daily2016-12-02 22:25
https://kosova-info.com/football-leaks-trondit-futbollin-foto/60%Daily2016-12-02 22:22
https://kosova-info.com/pse-birra-eshte-e-mire-per-shendetin-tuaj/60%Daily2016-12-02 22:21
https://kosova-info.com/balotelli-tallet-keq-me-interin-pas-humbjes-nga-napoli/60%Daily2016-12-02 22:13
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-drenasi-nuk-mund-te-gjeje-person-me-te-perkushtuar-per-vatan-se-sa-biri-i-vet-ramizi/60%Daily2016-12-02 22:05
https://kosova-info.com/chapecoense-lojtaret-qe-i-kane-shpetuar-aksidentit-jashte-rrezikut-per-jete/60%Daily2016-12-02 21:53
https://kosova-info.com/limaj-thaci-te-le-vetem-ne-momentet-me-te-veshtira/60%Daily2016-12-02 21:44
https://kosova-info.com/fast-furious-n-tiran-policia-n-ndjekje-t-nj-makine-rebele/60%Daily2016-12-02 21:42
https://kosova-info.com/sheh-ne-enderr-sikur-bie-nga-nje-lartesi-apo-pengohesh-nga-dicka-pergjigjja-eshte-me-sy-hapur/60%Daily2016-12-02 21:39
https://kosova-info.com/cfare-i-ka-bere-belit-bebe-rexha-foto/60%Daily2016-12-02 21:39
https://kosova-info.com/napoli-deklason-interin-video/60%Daily2016-12-02 21:36
https://kosova-info.com/isa-mustafa-u-ruajt-ne-veri-nga-snajperistet-e-policise-se-kosoves-video/60%Daily2016-12-02 21:32
https://kosova-info.com/isa-mustafa-u-ruajt-ne-veri-nga-snajperistet-e-policise-se-kosoves-video/60%Daily2016-12-02 21:32
https://kosova-info.com/guardiola-conte-eshte-nje-nga-trajneret-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2016-12-02 21:26
https://kosova-info.com/lewandowski-dhe-robben-ia-sjellin-tre-pike-te-reja-bayernit/60%Daily2016-12-02 21:21
https://kosova-info.com/majko-i-shkruan-lladrovcit-i-dashur-vellai-im-ramiz-te-uroj-sukses-force-e-vullnet/60%Daily2016-12-02 21:20
https://kosova-info.com/ne-kujtim-te-ibrahim-rugoves-presidentit-historik-te-kosoves/60%Daily2016-12-02 21:13
https://kosova-info.com/ne-kujtim-te-ibrahim-rugoves-presidentit-historik-te-kosoves/60%Daily2016-12-02 21:13
https://kosova-info.com/napoli-inter-gol-shkaterrues-video/60%Daily2016-12-02 21:00
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-shqiptare-me-pelqen-qe-jetoj-ende-me-mamin/60%Daily2016-12-02 20:54
https://kosova-info.com/fourfourtwo-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2016-12-02 20:47
https://kosova-info.com/iphone-8-pamje-te-re-mbushje-pa-kabllo-dhe-me-shume/60%Daily2016-12-02 20:37
https://kosova-info.com/iphone-8-pamje-te-re-mbushje-pa-kabllo-dhe-me-shume/60%Daily2016-12-02 20:37
https://kosova-info.com/iphone-8-pamje-te-re-mbushje-pa-kabllo-dhe-me-shume-2/60%Daily2016-12-02 20:37
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-tregon-per-here-te-pare-veshtiresite-e-femijerise-se-tij/60%Daily2016-12-02 20:32
https://kosova-info.com/luis-enrique-kjo-eshte-skuadra-me-e-mire-ne-bote/60%Daily2016-12-02 20:29
https://kosova-info.com/luis-enrique-kjo-eshte-skuadra-me-e-mire-ne-bote/60%Daily2016-12-02 20:29
https://kosova-info.com/nje-pocare-si-irina-fotovideo/60%Daily2016-12-02 20:25
https://kosova-info.com/kjo-fotografi-eshte-deshmi-se-si-hillary-ishte-e-sigurt-ne-fitoren-e-saj/60%Daily2016-12-02 20:13
https://kosova-info.com/bastoret-tallen-me-realin-ja-cfare-kuote-i-vene-perballe-barcelones-foto/60%Daily2016-12-02 20:07
https://kosova-info.com/unikkatil-ndan-me-publikun-nje-moment-te-rralle-familjar-foto/60%Daily2016-12-02 20:04
https://kosova-info.com/drame-ne-paris-situate-pengmarrjeje-ne-agjenci-turistike/60%Daily2016-12-02 20:01
https://kosova-info.com/drame-ne-paris-situate-pengmarrjeje-ne-agjenci-turistike/60%Daily2016-12-02 20:01
https://kosova-info.com/napoli-per-pese-minuta-shkaterron-interin-ia-shenon-edhe-golin-e-dyte/60%Daily2016-12-02 19:56
https://kosova-info.com/kelmendi-me-zyre-per-ti-keshilluar-qytetaret-per-krijimin-e-bizneseve-video/60%Daily2016-12-02 19:53
https://kosova-info.com/fotoja-qe-ka-prekur-dhe-e-kane-postuar-mijera-njerez-foto/60%Daily2016-12-02 19:50
https://kosova-info.com/lladrovci-uck-ja-pdk-ja-dhe-drenica-jane-trinom-perjetesisht-i-bashkuar/60%Daily2016-12-02 19:49
https://kosova-info.com/mannequin-challenge-realizimi-me-i-madh-ne-nje-shkolle-shqiptare-video/60%Daily2016-12-02 19:43
https://kosova-info.com/mannequin-challenge-realizimi-me-i-madh-ne-nje-shkolle-shqiptare-video-2/60%Daily2016-12-02 19:43
https://kosova-info.com/mannequin-challenge-realizimi-me-i-madh-ne-nje-shkolle-shqiptare-video-3/60%Daily2016-12-02 19:43
https://kosova-info.com/stresi-i-dashuruar-deri-ne-vdekjepublikon-bisedat-intime-foto/60%Daily2016-12-02 19:33
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-ne-klipin-e-trim-jetullahut-video/60%Daily2016-12-02 19:29
https://kosova-info.com/uefa-ja-sa-ekipe-kosovare-do-te-marrin-pjese-ne-l-k-dhe-e-l/60%Daily2016-12-02 19:27
https://kosova-info.com/rezarta-shkurta-sjell-kenge-per-bashkeshortin-ne-burg-video/60%Daily2016-12-02 19:10
https://kosova-info.com/ronaldinho-chapecoense-vjen-lajmi-i-vitit/60%Daily2016-12-02 19:02
https://kosova-info.com/shba-padi-kunder-rinumerimit-te-votave-ne-3-shtete/60%Daily2016-12-02 19:02
https://kosova-info.com/i-mbijetoi-aksidentit-ku-ndodhej-chapecoense-ja-pyetja-e-pare-qe-beri-i-mbijetuari-video/60%Daily2016-12-02 18:47
https://kosova-info.com/adoleshenti-i-biresuar-ne-rusi-vret-prinderit-ne-teksas/60%Daily2016-12-02 18:41
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-napoli-inter-3/60%Daily2016-12-02 18:40
https://kosova-info.com/zyrtare-itu-ia-ndan-kosoves-kodin-telefonik-shteteror-383-me-15-dhjetor/60%Daily2016-12-02 18:26
https://kosova-info.com/ministri-grek-i-mbrojtjes-kercenon-tiranen-nga-vija-kufitare-greqi-shqiperi/60%Daily2016-12-02 18:25
https://kosova-info.com/kylie-e-zjarrte-ne-te-kuqe-ne-lamborghini-foto/60%Daily2016-12-02 18:24
https://kosova-info.com/arben-gashi-shkuarja-e-kryeministrit-ne-veri-eshte-guxim-qe-duhet-pershendetur/60%Daily2016-12-02 18:20
https://kosova-info.com/tragjedia-chapecoense-milani-vjen-me-nje-surprize-per-skuadren-braziliane-foto/60%Daily2016-12-02 18:20
https://kosova-info.com/nje-gjest-i-thjeshte-dhe-i-mrekullueshem-per-te-reduktuar-stresin/60%Daily2016-12-02 18:13
https://kosova-info.com/si-duken-grate-e-njerezve-me-te-pasur-te-botes-foto/60%Daily2016-12-02 18:08
https://kosova-info.com/befason-guardiola-ky-lojtar-me-beri-trajner-me-te-mire/60%Daily2016-12-02 18:04
https://kosova-info.com/mbi-tre-milione-femije-siriane-te-moshes-deri-5-vjecare-jetojne-ne-lufte/60%Daily2016-12-02 18:01
https://kosova-info.com/karikuesit-jo-origjinale-te-apple-deshtojne-ne-testet-e-sigurise/60%Daily2016-12-02 17:56
https://kosova-info.com/whatsapp-do-te-ndaloje-funksionunari-ne-keta-telefona/60%Daily2016-12-02 17:48
https://kosova-info.com/whatsapp-do-te-ndaloje-funksionunari-ne-keta-telefona/60%Daily2016-12-02 17:48
https://kosova-info.com/whatsapp-do-te-ndaloje-funksionunari-ne-keta-telefona/60%Daily2016-12-02 17:48
https://kosova-info.com/a-e-dini-pse-ne-britani-neser-nuk-mund-ta-shikojne-ndeshjen-barca-real/60%Daily2016-12-02 17:47
https://kosova-info.com/sinan-hoxha-perkujdeset-per-zerin-e-sonit-foto/60%Daily2016-12-02 17:44
https://kosova-info.com/sinan-hoxha-perkujdeset-per-zerin-e-sonit-foto/60%Daily2016-12-02 17:44
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-turk-assadi-smund-te-udheheqe-me/60%Daily2016-12-02 17:39
https://kosova-info.com/manchester-city-chelsea-formacioni-i-kombinuar-foto/60%Daily2016-12-02 17:28
https://kosova-info.com/dua-lipa-nominohet-per-cmimin-prestigjioz-ne-brit-awards-foto/60%Daily2016-12-02 17:24
https://kosova-info.com/nisma-e-mbylle-fushaten-zgjedhore-per-te-parin-e-drenasit/60%Daily2016-12-02 17:23
https://kosova-info.com/perurimi-i-ures-ne-veri-permes-fotografive-ku-per-here-te-pare-mori-pjese-kryeministri-i-kosoves/60%Daily2016-12-02 17:11
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-10-perballjet-qe-nuk-harrohen-kurre/60%Daily2016-12-02 17:10
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-10-perballjet-qe-nuk-harrohen-kurre/60%Daily2016-12-02 17:10
https://kosova-info.com/mustafa-presidenti-rugova-themelues-i-shtetit-dhe-arkitekt-i-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2016-12-02 17:01
https://kosova-info.com/messi-i-kosoves-flet-per-pervojen-te-juventusi/60%Daily2016-12-02 16:58
https://kosova-info.com/shpenzoi-8-vite-per-te-shkrepur-keto-fotografi-foto/60%Daily2016-12-02 16:57
https://kosova-info.com/kriminelt-kibernetik-e-kan-shum-t-leht-t-zbulojn-informacionet-e-kartave-bankare-thot-universiteti-i-newcastle/60%Daily2016-12-02 16:57
https://kosova-info.com/deputetet-e-pdk-se-kercenojne-ldk-ne-nuk-do-ta-votojme-buxhetin/60%Daily2016-12-02 16:52
https://kosova-info.com/nika-me-ldk-ne-drenasit-do-ti-kthehet-dinjiteti/60%Daily2016-12-02 16:49
https://kosova-info.com/aida-doci-dhe-morena-taraku-vijne-me-bashkepunim-foto/60%Daily2016-12-02 16:46
https://kosova-info.com/nvidia-gtx-1050-pr-laptopt-debuton-n-ces-2017/60%Daily2016-12-02 16:00
https://kosova-info.com/enca-i-rikthehet-studimeve-ne-universitet-foto/60%Daily2016-12-02 16:25
https://kosova-info.com/certifikohen-131-studente-nga-ministria-e-financave/60%Daily2016-12-02 16:15
https://kosova-info.com/kosemi-aktorja-me-e-mire-turke-per-2016-foto/60%Daily2016-12-02 16:11
https://kosova-info.com/mustafa-uron-hapjen-e-ures-ne-veri-te-vendit-por-nuk-permend-bllokaden-nga-serbet/60%Daily2016-12-02 16:09
https://kosova-info.com/ne-keto-vende-do-te-ndalet-rryma-gjate-vikendit/60%Daily2016-12-02 16:07
https://kosova-info.com/ne-keto-vende-do-te-ndalet-rryma-gjate-vikendit/60%Daily2016-12-02 16:07
https://kosova-info.com/10-shenja-qe-tregojne-se-keni-mungese-respekti-ndaj-vetes/60%Daily2016-12-02 15:53
https://kosova-info.com/alarmi-i-europol-militantet-e-isis-duan-te-kryejne-sulme-gjate-festave/60%Daily2016-12-02 15:47
https://kosova-info.com/guardiola-barcelona-e-fiton-el-classicon/60%Daily2016-12-02 15:45
https://kosova-info.com/nj-selfie-u-kushton-jetn-dy-t-rinjve-n-antalia-t-turqis/60%Daily2016-12-02 14:58
https://kosova-info.com/zyrtare-fifa-zbulon-finalistet-per-trajnerin-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2016-12-02 15:30
https://kosova-info.com/zyrtare-fifa-zbulon-tre-finalistet-per-golin-e-vitit-video/60%Daily2016-12-02 15:17
https://kosova-info.com/hajni-i-votave-merr-besimin-e-50-deputeteve-per-nje-pozite-shteterore/60%Daily2016-12-02 15:03
https://kosova-info.com/edhe-marnie-zhvishet-per-kalendarin-e-vitit-te-ri-foto/60%Daily2016-12-02 14:55
https://kosova-info.com/komuna-e-hanit-te-elezit-rikthen-pronat-e-ish-apj-se/60%Daily2016-12-02 14:53
https://kosova-info.com/kompania-bisek-e-interesuar-per-rifunksionalizmin-e-minieres-se-magnezitit-ne-dubovc/60%Daily2016-12-02 14:45
https://kosova-info.com/ditet-e-kultures-shqiptare-nisin-edhe-ne-londer/60%Daily2016-12-02 14:41
https://kosova-info.com/dafina-publikon-numri-njo-video/60%Daily2016-12-02 14:38
https://kosova-info.com/turp-per-mihajlovicin-cfare-i-ka-bere-ajetit/60%Daily2016-12-02 14:34
https://kosova-info.com/mbi-100-tema-tashm-falas-n-aplikacionin-e-tastiers-swiftkey/60%Daily2016-12-02 14:31
https://kosova-info.com/ozil-real-madrid-barcelona-jo-ky-ekip-mund-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-12-02 14:21
https://kosova-info.com/proteste-e-rralle-e-fotoreportereve/60%Daily2016-12-02 14:10
https://kosova-info.com/dr-dre-posedon-kadillakun-me-luksoz-ne-bote-shikoni-si-duket-brenda-foto/60%Daily2016-12-02 14:10
https://kosova-info.com/zyrtare-fifa-zbulon-tre-finalistet-per-futbollistin-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2016-12-02 14:08
https://kosova-info.com/forbes-taylor-swift-one-direction-me-fitimet-me-te-medha/60%Daily2016-12-02 14:02
https://kosova-info.com/futbollisti-qe-i-shpetoi-rrezimit-te-aeroplanit-merr-lajmin-e-dyte-me-te-mire-ne-jete/60%Daily2016-12-02 13:58
https://kosova-info.com/anxhelina-feston-ditelindjen-a-do-besoni-se-kaq-vjet-mbush-foto/60%Daily2016-12-02 13:55
https://kosova-info.com/super-berisha-shikojeni-cfare-goli-ka-shenuar-video/60%Daily2016-12-02 13:51
https://kosova-info.com/zyrtare-rosberg-pensionohet-nga-formula-1/60%Daily2016-12-02 13:47
https://kosova-info.com/arrestohet-kontrabanduesi-i-mobileve/60%Daily2016-12-02 13:42
https://kosova-info.com/arrestohet-kontrabanduesi-i-mobileve/60%Daily2016-12-02 13:42
https://kosova-info.com/publikohen-foto-t-moto-x-2017-bie-n-sy-ekran-5-2-in-dhe-skaneri-i-shenjave-t-gishtrinjve/60%Daily2016-12-02 14:42
https://kosova-info.com/zidane-rezultati-jo-kjo-eshte-cfare-dua-kunder-barcelones/60%Daily2016-12-02 13:31
https://kosova-info.com/hoxha-i-hanit-te-elezit-ben-administratorin-e-qytetit/60%Daily2016-12-02 13:28
https://kosova-info.com/hienat-e-inkriminuara-ne-aksion/60%Daily2016-12-02 13:24
https://kosova-info.com/a-ka-shkuar-me-te-dashuren-noizy-ne-paris-foto/60%Daily2016-12-02 13:22
https://kosova-info.com/isa-mustafa-bllokohet-ne-veri-serbet-ia-nderpresin-rrugen-ne-rudare/60%Daily2016-12-02 13:17
https://kosova-info.com/enca-i-rikthehet-marredhenies-me-foto/60%Daily2016-12-02 13:14
https://kosova-info.com/ramos-lendon-shokun-e-realit-nje-dite-para-el-clasicos-video/60%Daily2016-12-02 13:12
https://kosova-info.com/siri-vdes-nga-sulmet-ajrore-kllouni-i-aleppos-foto/60%Daily2016-12-02 13:11
https://kosova-info.com/me-ne-fund-tuna-do-te-zbuloje-te-verteten-rreth-shtatzenise/60%Daily2016-12-02 13:09
https://kosova-info.com/capital-t-shenon-suksesin-e-radhes-100-pelqehet-nga-publiku-video/60%Daily2016-12-02 13:02
https://kosova-info.com/rusia-e-kritikon-okb-ne-per-mungesen-e-ndihmave-ne-alepo/60%Daily2016-12-02 12:58
https://kosova-info.com/pse-jam-gjithmone-i-uritur-video/60%Daily2016-12-02 12:54
https://kosova-info.com/do-besh-djale-apo-vajze-15-menyra-popullore-per-te-zbuluar-gjinine-e-femijes-qe-pret/60%Daily2016-12-02 12:41
https://kosova-info.com/cmenduria-adoleshenti-hidhet-para-trenit-ne-levizje-video/60%Daily2016-12-02 12:32
https://kosova-info.com/enermax-prezantoi-serit-e-reja-t-ushqyesve-sfx-revolution/60%Daily2016-12-02 12:23
https://kosova-info.com/metoda-e-lashte-kineze-qe-pengon-kancerin/60%Daily2016-12-02 12:19
https://kosova-info.com/zyrtare-gjykata-speciale-fillon-punen-nga-1-janari-2017/60%Daily2016-12-02 12:18
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-miraton-taksen-per-dhenien-e-lejes-ndertimore/60%Daily2016-12-02 12:16
https://kosova-info.com/shima-dhe-hysenagolli-per-nje-super-tirane/60%Daily2016-12-02 12:16
https://kosova-info.com/futbollistet-me-te-mire-dhe-me-te-dobet-ne-el-clasico-foto/60%Daily2016-12-02 12:09
https://kosova-info.com/zajmina-zgjedh-fituesin-e-el-clasicos-foto/60%Daily2016-12-02 12:09
https://kosova-info.com/era-istrefi-fituese-e-ebba-foto/60%Daily2016-12-02 12:05
https://kosova-info.com/ja-si-festojne-ortodokset-ne-aleppo-video/60%Daily2016-12-02 12:01
https://kosova-info.com/problem-i-madh-per-rey-manajn/60%Daily2016-12-02 11:49
https://kosova-info.com/pse-eshte-i-rendesishem-leximi-me-ze/60%Daily2016-12-02 11:43
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkanadaja-i-ka-hequr-vizat-per-meksikanet/60%Daily2016-12-02 11:40
https://kosova-info.com/bejeni-hillary-clinton-presidente-peticioni-me-i-madh-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2016-12-02 11:38
https://kosova-info.com/keshtu-realizohen-fotosesionet-nudo-te-bleona-qeretit-video/60%Daily2016-12-02 11:30
https://kosova-info.com/ushtrime-5-minuteshe-por-ju-ndihmojne-ti-rrisni-te-pasmet-video/60%Daily2016-12-02 11:22
https://kosova-info.com/karikuesit-jo-origjinale-t-apple-dshtojn-n-testet-e-siguris/60%Daily2016-12-02 14:46
https://kosova-info.com/kritiket-e-filmit-ne-new-york-zgjedhin-filmin-me-te-mire-per-vitin-2016/60%Daily2016-12-02 11:14
https://kosova-info.com/kritiket-e-filmit-ne-new-york-zgjedhin-filmin-me-te-mire-per-vitin-2016/60%Daily2016-12-02 11:14
https://kosova-info.com/kritiket-e-filmit-ne-new-york-zgjedhin-filmin-me-te-mire-per-vitin-2016/60%Daily2016-12-02 11:14
https://kosova-info.com/kritiket-e-filmit-ne-new-york-zgjedhin-filmin-me-te-mire-per-vitin-2016/60%Daily2016-12-02 11:14
https://kosova-info.com/lekaj-kerkon-nga-serbia-ta-kuptoje-realitetin-se-kosova-eshte-e-pavarur/60%Daily2016-12-02 11:12
https://kosova-info.com/tifozet-e-futbollit-nuk-mund-ta-besojne-ekipin-e-ri-te-mancinit/60%Daily2016-12-02 11:09
https://kosova-info.com/%e2%80%8bobama-do-te-perkrahe-rekrutimin-e-femrave-ne-armaten-e-shba-se/60%Daily2016-12-02 11:01
https://kosova-info.com/%e2%80%8bobama-do-te-perkrahe-rekrutimin-e-femrave-ne-armaten-e-shba-se/60%Daily2016-12-02 11:01
https://kosova-info.com/zyrtare-ronaldo-mourinho-lajm-i-madh-nga-gestifute/60%Daily2016-12-02 10:59
https://kosova-info.com/sezoni-i-ri-i-the-voice-urimi-i-sares-per-ledionin-thefsh-kemben-foto/60%Daily2016-12-02 10:42
https://kosova-info.com/juventus-transferon-fenomenin-e-sezonit-ne-serie-a-foto/60%Daily2016-12-02 10:42
https://kosova-info.com/irani-e-kundershton-vazhdimin-e-sanksioneve-amerikane/60%Daily2016-12-02 10:32
https://kosova-info.com/irani-e-kundershton-vazhdimin-e-sanksioneve-amerikane/60%Daily2016-12-02 10:32
https://kosova-info.com/kondogbia-tradhton-interin-transferohet-te-rivali-nga-serie-a-foto/60%Daily2016-12-02 10:27
https://kosova-info.com/emigrimi-ne-britani-te-madhe-shenon-rekord-te-ri/60%Daily2016-12-02 10:27
https://kosova-info.com/njihuni-me-kandidatet-per-zonjen-e-pare-te-drenasit-foto/60%Daily2016-12-02 10:19
https://kosova-info.com/pas-tragjedise-vjen-nje-lajm-fantastik-per-chapecoense/60%Daily2016-12-02 10:16
https://kosova-info.com/fitbit-pran-blerjes-s-prodhuesit-t-orve-inteligjente-pebble/60%Daily2016-12-02 09:53
https://kosova-info.com/trump-do-te-ndertohet-muri-me-meksiken-por-do-te-kete-nje-dere/60%Daily2016-12-02 09:47
https://kosova-info.com/ky-shtet-nuk-do-ti-kete-kater-ekipe-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2016-12-02 09:40
https://kosova-info.com/kongresi-amerikan-i-hebrenjve-lideret-evropian-dhe-boteror-te-ndjekin-shembullin-e-thacit-dokument/60%Daily2016-12-02 09:34
https://kosova-info.com/aksion-i-gjere-i-policise-bastisen-shume-lokacione-neper-kosove/60%Daily2016-12-02 09:25
https://kosova-info.com/mijatovic-zbulon-perforcimin-e-madh-te-realit-foto/60%Daily2016-12-02 09:25
https://kosova-info.com/mijatovic-zbulon-perforcimin-e-madh-te-realit-foto/60%Daily2016-12-02 09:25
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-se-vali-corleones-video/60%Daily2016-12-02 09:23
https://kosova-info.com/piu-uje-me-limon-dhe-mjalte-per-nje-vit-dhe-ja-cfare-i-ndodhi/60%Daily2016-12-02 09:12
https://kosova-info.com/piu-uje-me-limon-dhe-mjalte-per-nje-vit-dhe-ja-cfare-i-ndodhi/60%Daily2016-12-02 09:12
https://kosova-info.com/trump-emeron-gjeneralin-e-pensionuar-te-marines-si-sekretar-te-ri-te-mbrojtjes/60%Daily2016-12-02 09:11
https://kosova-info.com/google-lanoi-app-maker-pr-zhvillimin-me-lehtsi-t-aplikacioneve-pr-siprmarrjet/60%Daily2016-12-02 09:09
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-man-cityt-ne-darke-me-guardiolen-foto/60%Daily2016-12-02 09:02
https://kosova-info.com/korab-jetishi-vjen-me-ndryshe-jam-video/60%Daily2016-12-02 08:53
https://kosova-info.com/boksieri-takon-mustafin-mendon-se-eshte-truproje-video/60%Daily2016-12-02 08:51
https://kosova-info.com/rrefehet-shqiptari-i-dyshuar-per-vrasjen-e-gruas-italiane/60%Daily2016-12-02 08:42
https://kosova-info.com/nora-istrefi-zvogelon-gjoksin-foto/60%Daily2016-12-02 08:37
https://kosova-info.com/kryeministri-italian-nese-votojne-me-jo-mund-te-jete-fillimi-i-fundit-te-eurozones/60%Daily2016-12-02 08:33
https://kosova-info.com/kryeministri-italian-nese-votojne-me-jo-mund-te-jete-fillimi-i-fundit-te-eurozones/60%Daily2016-12-02 08:33
https://kosova-info.com/android-nougat-7-0-mbrrin-n-xperia-xz/60%Daily2016-12-02 09:10
https://kosova-info.com/vetevendosje-kerkon-lirimin-e-aktivisteve/60%Daily2016-12-02 08:30
https://kosova-info.com/sot-mbyllet-fushata-ne-drenas/60%Daily2016-12-02 08:29
https://kosova-info.com/kfor-i-bene-hapjen-e-ures-se-re-mbi-lumin-bistrice/60%Daily2016-12-02 08:26
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-ja-cfare-do-te-bejne-messi-e-ronaldo/60%Daily2016-12-02 08:23
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-ja-cfare-do-te-bejne-messi-e-ronaldo/60%Daily2016-12-02 08:23
https://kosova-info.com/cka-urren-majki-tek-femrat-foto/60%Daily2016-12-02 08:20
https://kosova-info.com/ozil-ky-ekip-dua-ta-fitoje-el-clasicon/60%Daily2016-12-02 08:15
https://kosova-info.com/ukraina-nis-provat-raketore/60%Daily2016-12-02 08:01
https://kosova-info.com/ronaldo-barcelona-lajm-i-madh-nga-laporta/60%Daily2016-12-02 08:00
https://kosova-info.com/fatmagyli-me-e-lumtur-se-kurre-foto/60%Daily2016-12-02 07:55
https://kosova-info.com/pese-nobeliste-shkruajne-trashegimia-kulturore-ne-rrezik/60%Daily2016-12-02 07:34
https://kosova-info.com/keshtu-del-miss-kosova-ne-prishtine-e-habit-edhe-deputetin-foto/60%Daily2016-12-02 07:33
https://kosova-info.com/trump-fillon-mitingjet-falenderuese-me-tone-populiste/60%Daily2016-12-02 07:32
https://kosova-info.com/nje-tjeter-bashkepunim-i-aida-docit-foto/60%Daily2016-12-02 07:26
https://kosova-info.com/kosova-ua-zgjat-jeten-targave-proba/60%Daily2016-12-02 07:17
https://kosova-info.com/horoskopi-2-dhjetor-2016/60%Daily2016-12-02 07:11
https://kosova-info.com/ibrahim-rugova-nje-nder-burrat-e-rralle-te-kombit-shqiptar/60%Daily2016-12-02 07:05
https://kosova-info.com/ibrahim-rugova-nje-nder-burrat-e-rralle-te-kombit-shqiptar/60%Daily2016-12-02 07:05
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-unioni-nuk-eshte-si-asociacioni/60%Daily2016-12-02 07:05
https://kosova-info.com/tusk-sanksionet-ndaj-rusise-me-siguri-do-te-shtyhen/60%Daily2016-12-02 06:43
https://kosova-info.com/numri-i-vrasjesve-ne-cikago-ne-nivel-alarmues/60%Daily2016-12-02 06:25
https://kosova-info.com/spinaqi-mrekulli-shendetesore-ja-pse-duhet-te-hani-me-shpesh/60%Daily2016-12-02 01:03
https://kosova-info.com/spinaqi-mrekulli-shendetesore-ja-pse-duhet-te-hani-me-shpesh/60%Daily2016-12-02 01:03
https://kosova-info.com/spinaqi-mrekulli-shendetesore-ja-pse-duhet-te-hani-me-shpesh/60%Daily2016-12-02 01:03
https://kosova-info.com/cfare-ndodhe-nese-nuk-hani-mish-per-nje-vit/60%Daily2016-12-02 00:54
https://kosova-info.com/kurre-mos-qendroni-ne-shtrat-gjate-gripit-ja-pse/60%Daily2016-12-02 00:37
https://kosova-info.com/lenia-e-cigares-edhe-ne-moshen-60-vjecare-zgjat-jeten/60%Daily2016-12-02 00:14
https://kosova-info.com/nokia-rikthehet-me-nje-celular-me-2017/60%Daily2016-12-01 23:29
https://kosova-info.com/nokia-rikthehet-me-nje-celular-me-2017/60%Daily2016-12-01 23:29
https://kosova-info.com/ios-10-ne-63-te-pajisjeve-te-apple/60%Daily2016-12-01 23:20
https://kosova-info.com/ios-10-ne-63-te-pajisjeve-te-apple/60%Daily2016-12-01 23:20
https://kosova-info.com/howard-vjen-me-asistimin-me-katastrofal-te-dekades-ne-nba-video/60%Daily2016-12-01 23:02
https://kosova-info.com/facebook-klonon-snapchat/60%Daily2016-12-01 22:58
https://kosova-info.com/gashi-ka-lobim-per-kosoven-por-i-pamjaftueshem/60%Daily2016-12-01 22:57
https://kosova-info.com/unesco-shpall-jogen-trashegimi-te-njerezimit/60%Daily2016-12-01 22:51
https://kosova-info.com/bebe-rexha-jojo-dhe-serayah-behen-kryefjala-e-festave-ne-muziken-amerikane/60%Daily2016-12-01 22:48
https://kosova-info.com/bebe-rexha-jojo-dhe-serayah-behen-kryefjala-e-festave-ne-muziken-amerikane/60%Daily2016-12-01 22:48
https://kosova-info.com/rama-gjermania-mbeshtetja-kryesore-per-anetaresim/60%Daily2016-12-01 22:42
https://kosova-info.com/11-yjet-qe-nuk-jane-nominuar-per-formacionin-e-vitit-foto/60%Daily2016-12-01 22:40
https://kosova-info.com/molliqaj-i-kerkojme-shtetit-ti-publikoje-xhirimet-e-kamerave/60%Daily2016-12-01 22:37
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-i-avokatit-te-haradinajt-ndaj-serise-se-shkrimeve-te-gazetes-serbe/60%Daily2016-12-01 22:28
https://kosova-info.com/cnn-be-kercenohet-nga-percarja-ne-segmentin-gjermano-francez-ne-2017-en/60%Daily2016-12-01 22:25
https://kosova-info.com/pas-fitores-prishtina-e-merr-nje-lajm-katastrofal-foto/60%Daily2016-12-01 22:18
https://kosova-info.com/200-organizata-joqeveritare-kerkojne-zgjidhje-per-luften-ne-siri/60%Daily2016-12-01 22:11
https://kosova-info.com/si-te-permiresojme-jeten-tone/60%Daily2016-12-01 22:11
https://kosova-info.com/si-te-permiresojme-jeten-tone/60%Daily2016-12-01 22:11
https://kosova-info.com/si-te-permiresojme-jeten-tone/60%Daily2016-12-01 22:11
https://kosova-info.com/si-te-permiresojme-jeten-tone/60%Daily2016-12-01 22:11
https://kosova-info.com/ciljeta-le-pa-fjale-me-trupin-foto/60%Daily2016-12-01 22:06
https://kosova-info.com/ylli-i-arsenalit-qane-si-femije-ne-interviste-kur-flet-per-trajnerin-e-chapecoenses-video/60%Daily2016-12-01 22:04
https://kosova-info.com/siri-vdes-nga-sulmet-ajrore-kllouni-i-aleppos/60%Daily2016-12-01 22:03
https://kosova-info.com/benzema-e-merr-nje-lajm-te-keq-para-el-clasicos-foto/60%Daily2016-12-01 21:50
https://kosova-info.com/benzema-e-merr-nje-lajm-te-keq-para-el-clasicos-foto/60%Daily2016-12-01 21:50
https://kosova-info.com/ambasada-britanike-i-beson-konstatimit-te-eulexit-per-deharin/60%Daily2016-12-01 21:47
https://kosova-info.com/enca-pa-make-up-foto/60%Daily2016-12-01 21:42
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-hyne-ne-fuqi-me-1-janar/60%Daily2016-12-01 21:37
https://kosova-info.com/formacioni-i-stinorit-ne-vala-superlige-foto/60%Daily2016-12-01 21:23
https://kosova-info.com/single-apo-e-dashuruar-samantes-i-shpeton-e-verteta-video/60%Daily2016-12-01 21:19
https://kosova-info.com/belgjika-i-fal-holandes-14-hektare-toke-merr-vetem-2-ne-shkembim/60%Daily2016-12-01 21:14
https://kosova-info.com/tirana-partizani-nuk-ia-keni-idene-cfare-kane-bere-policet-kur-nuk-kishte-rryme-foto/60%Daily2016-12-01 21:08
https://kosova-info.com/kerpudhat-magjike-e-luftojne-ankthin-e-depresionin/60%Daily2016-12-01 21:03
https://kosova-info.com/france-konfiskohet-1-ton-kokaine-nga-kolumbia/60%Daily2016-12-01 21:02
https://kosova-info.com/martesa-e-kim-dhe-kanye-ne-telashe/60%Daily2016-12-01 20:53
https://kosova-info.com/momenti-me-i-cuditshem-i-vitit-ne-futboll-vjen-nga-rusia-video/60%Daily2016-12-01 20:43
https://kosova-info.com/google-shton-mbeshtetjen-per-komanden-zanore-ok-google-ne-android-auto/60%Daily2016-12-01 20:43
https://kosova-info.com/ardita-kabashi-gollopeni-ka-nevoje-per-ndihme-foto/60%Daily2016-12-01 20:32
https://kosova-info.com/aprovohet-buxheti-i-be-se-per-2017-ne/60%Daily2016-12-01 20:31
https://kosova-info.com/aprovohet-buxheti-i-be-se-per-2017-ne/60%Daily2016-12-01 20:31
https://kosova-info.com/bejeni-kete-test-per-pese-sekonda-qe-te-zbuloni-se-sa-te-stresuar-jeni-foto/60%Daily2016-12-01 20:28
https://kosova-info.com/ne-polac-varroset-i-riu-qe-vdiq-ne-xhamine-e-prishtines-video/60%Daily2016-12-01 20:18
https://kosova-info.com/ne-decan-pastruesit-hyne-ne-greve-nuk-moren-paga-qe-5-muaj-video/60%Daily2016-12-01 20:16
https://kosova-info.com/zbulohen-fotot-e-arkivoleve-me-trupat-e-pajete-te-futbollisteve-te-chapocoenses-foto/60%Daily2016-12-01 20:13
https://kosova-info.com/zbulohen-fotot-e-arkivoleve-me-trupat-e-pajete-te-futbollisteve-te-chapocoenses-foto/60%Daily2016-12-01 20:13
https://kosova-info.com/samsung-synon-qe-galaxy-s8-te-jete-telefoni-me-kameren-me-te-mire-selfie/60%Daily2016-12-01 20:13
https://kosova-info.com/arilena-harron-nentorin-shikoni-si-e-fillon-dhjetorin-foto/60%Daily2016-12-01 20:11
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mundesia-e-kosovareve-per-te-punuar-ne-gjermani-video/60%Daily2016-12-01 20:00
https://kosova-info.com/befason-hollande-nuk-do-te-rikandidoje-per-president-te-frances/60%Daily2016-12-01 19:56
https://kosova-info.com/keto-jane-aplikacionet-me-te-shkarkuara-gjate-vitit-2016/60%Daily2016-12-01 19:51
https://kosova-info.com/meda-e-sinani-me-bashkepunim-foto/60%Daily2016-12-01 19:44
https://kosova-info.com/semundja-misterioze-e-15-vjecares-mjeket-te-habitur-nga-gjendja-e-saj-pamje-te-renda/60%Daily2016-12-01 19:34
https://kosova-info.com/lyrical-son-me-fjale-te-mrekullueshme-per-bashkeshorten-je-shembull-perfekt-i-nje-femre-foto/60%Daily2016-12-01 19:29
https://kosova-info.com/konfirmohet-hysaj-merr-nje-lajm-shume-te-keq/60%Daily2016-12-01 19:28
https://kosova-info.com/konfirmohet-hysaj-merr-nje-lajm-shume-te-keq/60%Daily2016-12-01 19:28
https://kosova-info.com/nese-i-keni-keto-simptoma-mos-u-puthni-me-2/60%Daily2016-12-01 19:14
https://kosova-info.com/seldi-ribashkohet-me-vajzen-e-milaim-zekes/60%Daily2016-12-01 19:09
https://kosova-info.com/ja-si-raportojne-mediat-serbe-per-njohjen-e-kosoves-nga-singapori-foto/60%Daily2016-12-01 19:05
https://kosova-info.com/i-keni-keto-pucrra-te-kuqe-neper-trup-ja-cfare-jane-ato-dhe-perse-jane-te-rrezikshme-2/60%Daily2016-12-01 19:01
https://kosova-info.com/ndarja-nga-i-dashuri-cek-flet-aferdita-dreshaj-jeni-te-semure-foto/60%Daily2016-12-01 18:57
https://kosova-info.com/t-marten-n-protik-digital-transformation-talk-nj-takim-plot-inspirim-me-michael-kogeler/60%Daily2016-12-01 19:09
https://kosova-info.com/trump-po-formon-qeverine-me-te-pasur-ne-histori-ja-miliarderet-e-kabinetit-te-tij/60%Daily2016-12-01 18:54
https://kosova-info.com/paralajmerimi-trishtues-i-shkencetarit-te-madh-stephen-hawking/60%Daily2016-12-01 18:47
https://kosova-info.com/19-faktet-mahnitese-qe-si-keni-ditur-per-rreth-trupit-tuaj/60%Daily2016-12-01 18:27
https://kosova-info.com/parandalo-dhimbjet-menstruale-ne-kete-menyre/60%Daily2016-12-01 18:16
https://kosova-info.com/pique-i-pameshirshem-dridhe-realin-me-kete-deklarate/60%Daily2016-12-01 18:09
https://kosova-info.com/policia-arreston-dy-zyrtare-te-administrates-tatimore/60%Daily2016-12-01 18:06
https://kosova-info.com/godet-trimi-komplekson-koleget-me-baladen-e-re-video-video/60%Daily2016-12-01 18:01
https://kosova-info.com/fjalet-e-rralla-te-mihrijes-per-naimin-me-rastin-e-ditelindjes-video/60%Daily2016-12-01 18:01
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-makina-pa-shofere-zhvillimi-europian-i-automjeteve-nga-2019-ta-me-rruge-te-digjitalizuara/60%Daily2016-12-01 18:00
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-makina-pa-shofere-zhvillimi-europian-i-automjeteve-nga-2019-ta-me-rruge-te-digjitalizuara/60%Daily2016-12-01 18:00
https://kosova-info.com/turqi-referendumi-per-ndryshimet-kushtetuese-ne-veren-e-vitit-te-ardhshem/60%Daily2016-12-01 17:55
https://kosova-info.com/turqi-referendumi-per-ndryshimet-kushtetuese-ne-veren-e-vitit-te-ardhshem/60%Daily2016-12-01 17:55
https://kosova-info.com/izraeli-ndalon-minifundin-ne-parlament/60%Daily2016-12-01 17:52
https://kosova-info.com/bale-ia-jep-nje-lajm-trondites-realit/60%Daily2016-12-01 17:49
https://kosova-info.com/pdk-mustafa-e-shfrytezoi-me-mire-buxhetin-e-prishtines-se-ahmeti/60%Daily2016-12-01 17:48
https://kosova-info.com/google-shton-mbshtetjen-pr-komandn-zanore-ok-google-n-android-auto/60%Daily2016-12-01 17:45
https://kosova-info.com/iphone-8-do-te-vije-me-3-modele-per-ta-dominuar-tregun-ne-vitin-e-ardhshem/60%Daily2016-12-01 17:43
https://kosova-info.com/top-10-fotografite-me-te-pelqyera-te-vitit-ne-instagram-foto/60%Daily2016-12-01 17:43
https://kosova-info.com/arrestohet-pedagogia-e-vlores-u-merrte-leke-studenteve/60%Daily2016-12-01 17:39
https://kosova-info.com/horror-ne-austri-gruaja-vret-femijet-nenen-dhe-vellain/60%Daily2016-12-01 17:23
https://kosova-info.com/ruset-humbin-kontaktin-me-anijen-kozmike-ajo-mund-te-bie-ne-toke/60%Daily2016-12-01 17:21
https://kosova-info.com/cfare-thote-ciljeta-per-femrat-foto/60%Daily2016-12-01 17:18
https://kosova-info.com/messi-ka-kontrate-para-kontraktuale-me-interin/60%Daily2016-12-01 16:56
https://kosova-info.com/krasniqi-akuzon-thacin-per-rreshtim-ne-krah-te-pdk-se-thote-se-nisma-do-te-fitoje-drenasin-video/60%Daily2016-12-01 16:52
https://kosova-info.com/krasniqi-akuzon-thacin-per-rreshtim-ne-krah-te-pdk-se-thote-se-nisma-do-te-fitoje-drenasin-video/60%Daily2016-12-01 16:52
https://kosova-info.com/mustafa-kosova-po-ecen-fuqishem-ne-rrugen-e-forcimit-dhe-zhvillimit-te-saj/60%Daily2016-12-01 16:45
https://kosova-info.com/osbe-si-monitoron-zgjedhjet-ne-drenas-pacolli-i-zhgenjyer-me-pergjigjen-e-kqz-se/60%Daily2016-12-01 16:42
https://kosova-info.com/thaci-falenderon-singaporin-qe-njohu-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2016-12-01 16:36
https://kosova-info.com/mkhitaryan-bombardon-kloppin-ishte-katastrofe-sepse/60%Daily2016-12-01 16:33
https://kosova-info.com/mpj-kosova-nga-tash-ne-raport-diplomatik-me-singaporin/60%Daily2016-12-01 16:30
https://kosova-info.com/vendet-qe-neser-do-te-mbesin-pa-rryme/60%Daily2016-12-01 16:26
https://kosova-info.com/shokuese-trajneri-kafshohet-per-vdekje-nga-luani-teksa-femijet-tmerrohen-nga-skena-video/60%Daily2016-12-01 16:24
https://kosova-info.com/trump-po-krijon-administraten-me-te-pasur-ne-histori-te-shba-ve/60%Daily2016-12-01 16:19
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-kishte-thene-pilotja-29-vjecare-para-fluturimit-me-chapecoensen-video/60%Daily2016-12-01 16:14
https://kosova-info.com/fjalimi-para-kombit-putin-rusia-nuk-kerkon-te-beje-armiq/60%Daily2016-12-01 16:05
https://kosova-info.com/motrat-hadid-me-te-mirat-ne-paris-foto/60%Daily2016-12-01 15:50
https://kosova-info.com/huawei-bn-t-ditur-planet-e-prditsimeve-n-android-nougat/60%Daily2016-12-01 15:25
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendimi-i-fundit-i-uefa-s-per-chapecoencen/60%Daily2016-12-01 15:48
https://kosova-info.com/okb-rusia-sugjeron-4-korridore-humanitare-per-alepon/60%Daily2016-12-01 15:43
https://kosova-info.com/kete-jave-ipko-shperndan-mbi-1-mije-dhuratat-e-para-per-konsumatoret-e-saj/60%Daily2016-12-01 15:40
https://kosova-info.com/pak-pas-ndarjes-mariah-carey-ne-romance-te-re-dashurie-foto/60%Daily2016-12-01 15:37
https://kosova-info.com/isa-mustafa-i-merr-edhe-dy-keshilltare-ne-kabinet/60%Daily2016-12-01 15:33
https://kosova-info.com/shala-shenon-gol-fantastik-katastrofe-nga-sadiku-video/60%Daily2016-12-01 15:33
https://kosova-info.com/andrra-destani-ne-zi-foto/60%Daily2016-12-01 15:33
https://kosova-info.com/20-mije-raste-te-privatizimit-presin-zgjidhje-ne-kete-proces/60%Daily2016-12-01 15:27
https://kosova-info.com/20-mije-raste-te-privatizimit-presin-zgjidhje-ne-kete-proces-2/60%Daily2016-12-01 15:27
https://kosova-info.com/dua-lipa-merr-edhe-nje-tjeter-cmim-nderkombetar-foto/60%Daily2016-12-01 15:22
https://kosova-info.com/rrefimi-shokues-i-gruas-se-kapitenit-te-chapecoenses/60%Daily2016-12-01 15:20
https://kosova-info.com/isis-privon-banoret-nga-uji-ne-mosul/60%Daily2016-12-01 15:15
https://kosova-info.com/isis-privon-banoret-nga-uji-ne-mosul/60%Daily2016-12-01 15:15
https://kosova-info.com/isis-privon-banoret-nga-uji-ne-mosul/60%Daily2016-12-01 15:15
https://kosova-info.com/delawie-lavderon-policine-e-kosoves-per-parandalimin-e-aktit-terrorist-ne-ndeshjen-shqiperi-izrael/60%Daily2016-12-01 15:02
https://kosova-info.com/delawie-lavderon-policine-e-kosoves-per-parandalimin-e-aktit-terrorist-ne-ndeshjen-shqiperi-izrael/60%Daily2016-12-01 15:02
https://kosova-info.com/aktores-se-njohur-i-perkeqesohet-gjendja-shkak-ndarja-nga-bashkeshorti/60%Daily2016-12-01 14:59
https://kosova-info.com/dy-legjenda-te-futbollit-do-te-luajne-per-chapecoense-foto/60%Daily2016-12-01 14:58
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-cecen-dyqanet-vullnetarisht-nuk-shesin-alkool/60%Daily2016-12-01 14:54
https://kosova-info.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-shtetin-qe-sapo-ka-njohur-kosoven-foto/60%Daily2016-12-01 14:52
https://kosova-info.com/ja-si-ndodhi-aksidenti-ku-humbi-jeten-ergi-dini-dhe-miku-i-tij-video/60%Daily2016-12-01 14:37
https://kosova-info.com/vdes-krijuesi-i-big-mac-foto/60%Daily2016-12-01 14:37
https://kosova-info.com/ide-fantastike-ja-ku-do-te-luaje-chapecoense-foto/60%Daily2016-12-01 14:37
https://kosova-info.com/nga-sot-rregulla-t-reja-pr-transferimin-e-domaineve/60%Daily2016-12-01 14:33
https://kosova-info.com/drita-besa-llapi-hajvalia-keto-jane-rezultatet-nga-superliga/60%Daily2016-12-01 14:20
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-cecen-dyqanet-vullnetarisht-nuk-shesin-alkool-2/60%Daily2016-12-01 14:19
https://kosova-info.com/befasia-qe-i-ndodhi-mbreme-bella-hadid-ne-paris-foto/60%Daily2016-12-01 14:15
https://kosova-info.com/kaloi-kufirin-ilegalisht-arrestohet-shqiptari-nga-autoritetet-kosovare/60%Daily2016-12-01 14:11
https://kosova-info.com/tifozet-e-realit-dridhen-nga-frika-ronaldo-ne-burg/60%Daily2016-12-01 14:11
https://kosova-info.com/morientes-barcelona-real-madrid-ky-do-te-jete-rezultati-ne-el-clasico/60%Daily2016-12-01 14:01
https://kosova-info.com/morientes-barcelona-real-madrid-ky-do-te-jete-rezultati-ne-el-clasico/60%Daily2016-12-01 14:01
https://kosova-info.com/amanet-femijet-se-une-ika-porosia-e-burrit-qe-vrau-gruan-ne-kucove/60%Daily2016-12-01 13:57
https://kosova-info.com/stilisti-amerikan-e-poshteron-zonjen-e-pare-melania-trump/60%Daily2016-12-01 13:55
https://kosova-info.com/prizreni-se-shpejti-anetare-i-rrjetit-global-te-qyteteve-te-forta/60%Daily2016-12-01 13:54
https://kosova-info.com/man-utd-transferon-nje-top-sulmues-per-120-milione-euro-foto/60%Daily2016-12-01 13:54
https://kosova-info.com/i-vjedhin-veturen-ne-gjakove-policia-po-e-kerkon/60%Daily2016-12-01 13:53
https://kosova-info.com/rrahin-te-miturit-me-shkop-druri-policia-i-arreston/60%Daily2016-12-01 13:46
https://kosova-info.com/ancelotti-nese-ndodh-kjo-nuk-do-ta-shikoj-el-clasicon/60%Daily2016-12-01 13:42
https://kosova-info.com/students-review-shpallet-fituesi-i-ekspozites-tradicionale/60%Daily2016-12-01 13:30
https://kosova-info.com/kjo-eshte-motra-e-shkurte-gashit-foto/60%Daily2016-12-01 13:27
https://kosova-info.com/%e2%80%8bobama-per-marihuanen-te-trajtohet-si-cigarja-e-alkooli/60%Daily2016-12-01 13:26
https://kosova-info.com/%e2%80%8bobama-per-marihuanen-te-trajtohet-si-cigarja-e-alkooli/60%Daily2016-12-01 13:26
https://kosova-info.com/telefont-nokia-rikthehen-n-fillim-t-2017-ts-por-me-sistem-operativ-android/60%Daily2016-12-01 13:20
https://kosova-info.com/ish-futbollisti-me-i-mire-ne-bote-transferohet-ne-chapecoense-foto/60%Daily2016-12-01 13:08
https://kosova-info.com/beteje-propagandistike-ruse-ne-ballkan/60%Daily2016-12-01 13:07
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dora-me-e-bukur-qe-e-preku-noizyn-para-se-te-zgjohet-foto/60%Daily2016-12-01 12:59
https://kosova-info.com/%e2%80%8bnje-viktime-nga-shperthimi-ne-athine/60%Daily2016-12-01 12:58
https://kosova-info.com/%e2%80%8bhyseni-kerkon-ndihmen-e-zvicres-per-anetaresimin-ne-interpol/60%Daily2016-12-01 12:49
https://kosova-info.com/franca-e-shqetesuar-nga-anijet-ushtarake-ruse-ne-krime/60%Daily2016-12-01 12:46
https://kosova-info.com/ujesjellesi-prishtina-perfaqesohet-ne-samitin-e-ujit-ne-budapest/60%Daily2016-12-01 12:46
https://kosova-info.com/klopp-befason-te-gjithe-me-perforcimin-e-ri-te-liverpoolit-foto/60%Daily2016-12-01 12:41
https://kosova-info.com/lidhja-erik-fullani-klea-huta-reagon-moderatorja-foto/60%Daily2016-12-01 12:40
https://kosova-info.com/lidhja-erik-fullani-klea-huta-reagon-moderatorja-foto/60%Daily2016-12-01 12:40
https://kosova-info.com/afati-i-fundit-per-aplikim-ne-youth-film-fest-po-afrohet/60%Daily2016-12-01 12:39
https://kosova-info.com/afati-i-fundit-per-aplikim-ne-youth-film-fest-po-afrohet/60%Daily2016-12-01 12:39
https://kosova-info.com/afati-i-fundit-per-aplikim-ne-youth-film-fest-po-afrohet-2/60%Daily2016-12-01 12:39
https://kosova-info.com/afati-i-fundit-per-aplikim-ne-youth-film-fest-po-afrohet-2/60%Daily2016-12-01 12:39
https://kosova-info.com/super-lajm-per-barcelonen-para-ndeshjes-me-real-madridin-foto/60%Daily2016-12-01 12:21
https://kosova-info.com/skandal-ne-spanje-34-te-arrestuar-per-kurdisje-foto/60%Daily2016-12-01 12:16
https://kosova-info.com/fifpro-zgjedh-futbollistet-per-ekipin-e-vitit/60%Daily2016-12-01 12:03
https://kosova-info.com/fifpro-zgjedh-futbollistet-per-ekipin-e-vitit/60%Daily2016-12-01 12:03
https://kosova-info.com/fifpro-zgjedh-futbollistet-per-ekipin-e-vitit/60%Daily2016-12-01 12:03
https://kosova-info.com/moska-ankaraja-pajtohen-per-armepushimin-ne-siri/60%Daily2016-12-01 11:53
https://kosova-info.com/vajza-e-invalidit-te-uck-se-niset-per-sherim-ne-turqi-foto/60%Daily2016-12-01 11:46
https://kosova-info.com/gooligan-sulmon-android-in-infekton-1-milion-llogari-google/60%Daily2016-12-01 11:35
https://kosova-info.com/capello-eshte-e-sigurt-ky-ekip-do-te-jete-kampion-foto/60%Daily2016-12-01 11:19
https://kosova-info.com/ja-cka-ndodhi-mbreme-ne-paris-ne-victorias-secret-fashion-show-foto/60%Daily2016-12-01 11:17
https://kosova-info.com/putin-thote-se-rusia-nuk-kerkon-armiq/60%Daily2016-12-01 11:01
https://kosova-info.com/kolumbia-zbulon-arsyen-e-tmerrshme-te-rrezimit-te-aeroplanit-te-chapecoense/60%Daily2016-12-01 10:56
https://kosova-info.com/noizy-dhe-agon-amiga-ne-te-njejtin-vend-cka-mund-te-ndodh-mes-tyre-foto/60%Daily2016-12-01 10:48
https://kosova-info.com/real-madrid-shet-nje-super-futbollist-e-kerkojne-gjashte-klube-foto/60%Daily2016-12-01 10:47
https://kosova-info.com/real-madrid-shet-nje-super-futbollist-e-kerkojne-gjashte-klube-foto/60%Daily2016-12-01 10:47
https://kosova-info.com/ukraina-nis-prova-raketore-ne-detin-e-zi-rusia-mobilizohet-2/60%Daily2016-12-01 10:41
https://kosova-info.com/ukraina-nis-prova-raketore-ne-detin-e-zi-rusia-mobilizohet-2/60%Daily2016-12-01 10:41
https://kosova-info.com/avionet-luftarake-vetem-pjeserisht-ne-gatishmeri/60%Daily2016-12-01 10:40
https://kosova-info.com/martial-largohet-nga-man-utd-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-foto/60%Daily2016-12-01 10:36
https://kosova-info.com/martial-largohet-nga-man-utd-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-foto/60%Daily2016-12-01 10:36
https://kosova-info.com/inskenoi-vjedhjen-arrestohet-per-lajmerim-te-rreme/60%Daily2016-12-01 10:29
https://kosova-info.com/makinat-nissan-do-t-lajmrojn-drejtuesit-pr-kohn-e-duhur-t-mirmbajtjes/60%Daily2016-12-01 09:02
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-eshte-duke-bere-ronaldo-per-tu-takuar-me-te-dashuren-e-re-foto-2/60%Daily2016-12-01 10:24
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-eshte-duke-bere-ronaldo-per-tu-takuar-me-te-dashuren-e-re-foto-2/60%Daily2016-12-01 10:24
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-eshte-duke-bere-ronaldo-per-tu-takuar-me-te-dashuren-e-re-foto/60%Daily2016-12-01 10:24
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-eshte-duke-bere-ronaldo-per-tu-takuar-me-te-dashuren-e-re-foto/60%Daily2016-12-01 10:24
https://kosova-info.com/ukraina-nis-prova-raketore-ne-detin-e-zi-rusia-mobilizohet/60%Daily2016-12-01 10:08
https://kosova-info.com/aferdita-i-quan-gazetaret-njerez-te-semure-foto/60%Daily2016-12-01 10:07
https://kosova-info.com/arsenal-perkujton-viktimat-e-chapecoense-shikojeni-cfare-ndodh-me-gabrielin-foto/60%Daily2016-12-01 09:51
https://kosova-info.com/haye-bellew-grushte-ne-konference-per-media-video/60%Daily2016-12-01 09:39
https://kosova-info.com/tifozet-kerkojne-ndryshimin-e-ketij-rregulli-ne-futboll-foto/60%Daily2016-12-01 09:26
https://kosova-info.com/kerkohet-zgjerim-i-pike-kalimeve-kufitare-per-kosovaret/60%Daily2016-12-01 09:20
https://kosova-info.com/duke-luajtur-me-protokollin-wifi-esp8266-dhe-ap-falso/60%Daily2016-12-01 08:49
https://kosova-info.com/nicole-kidman-kujton-me-nostalgji-viziten-ne-kosove-foto/60%Daily2016-12-01 09:18
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-bastoret-e-kane-fituesin-e-sigurt/60%Daily2016-12-01 09:16
https://kosova-info.com/gjiko-une-i-kam-dy-nafaka-foto/60%Daily2016-12-01 09:15
https://kosova-info.com/bota-shenon-sot-diten-nderkombetare-te-sida-s/60%Daily2016-12-01 09:12
https://kosova-info.com/mesazhi-emocionues-i-hoxhes-se-xhamise-ku-vdiq-alban-veliu/60%Daily2016-12-01 09:11
https://kosova-info.com/mesazhi-emocionues-i-hoxhes-se-xhamise-ku-vdiq-alban-veliu-2/60%Daily2016-12-01 09:11
https://kosova-info.com/messi-inter-lajmi-i-fundit-nga-italia/60%Daily2016-12-01 08:59
https://kosova-info.com/pas-semundjes-reperi-del-nga-spitali-foto/60%Daily2016-12-01 08:52
https://kosova-info.com/google-teston-me-ndrfaqen-e-bazuar-n-karta-n-play-store/60%Daily2016-12-01 08:43
https://kosova-info.com/google-teston-me-ndrfaqen-e-bazuar-n-karta-n-play-store/60%Daily2016-12-01 08:43
https://kosova-info.com/formacioni-i-barcelones-kunder-real-madridit-foto/60%Daily2016-12-01 08:35
https://kosova-info.com/irina-shayk-eshte-shtatzene-foto/60%Daily2016-12-01 08:30
https://kosova-info.com/gjysme-milion-civile-ne-mosul-skane-qasje-ne-uje-te-pijshem/60%Daily2016-12-01 08:27
https://kosova-info.com/papunesia-ne-gjermani-ka-rene-ne-5-7-per-qind/60%Daily2016-12-01 08:15
https://kosova-info.com/papunesia-ne-gjermani-ka-rene-ne-5-7-per-qind/60%Daily2016-12-01 08:15
https://kosova-info.com/papunesia-ne-gjermani-ka-rene-ne-5-7-per-qind/60%Daily2016-12-01 08:15
https://kosova-info.com/formacioni-i-real-madridit-kunder-barcelones-foto/60%Daily2016-12-01 08:14
https://kosova-info.com/dorina-qe-ne-mengjes-tregon-te-pasmet-foto/60%Daily2016-12-01 08:10
https://kosova-info.com/nje-person-i-vdekur-ne-qender-te-pejes-foto-18/60%Daily2016-12-01 07:50
https://kosova-info.com/nita-psikologia-me-seksi-qe-keni-pare-foto/60%Daily2016-12-01 07:48
https://kosova-info.com/donnarumma-nenshkruan-me-klubin-qe-dikur-dominonte-evropen-foto/60%Daily2016-12-01 07:41
https://kosova-info.com/xhamite-ne-shba-marrin-mesazh-kercenues-foto/60%Daily2016-12-01 07:39
https://kosova-info.com/mihajlovic-shquhet-si-anti-shqiptar-por-shikojeni-cfare-i-ka-bere-ajetit/60%Daily2016-12-01 07:33
https://kosova-info.com/lamtumire-man-city-transferohet-ne-juventus-foto/60%Daily2016-12-01 07:26
https://kosova-info.com/flaka-i-thumbon-keq-koleget-e-saj-foto/60%Daily2016-12-01 07:24
https://kosova-info.com/katastrofe-per-realin-ja-kur-do-te-kthehet-bale/60%Daily2016-12-01 07:17
https://kosova-info.com/hani-mengjesin-keshtu-dhe-do-te-ndertoni-muskujt-me-shpejte/60%Daily2016-12-01 07:17
https://kosova-info.com/ambasadoret-nuk-perzihen-ne-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2016-12-01 07:10
https://kosova-info.com/alepo-rrezikon-te-shnderrohet-ne-varreze-gjigante/60%Daily2016-12-01 07:04
https://kosova-info.com/shtohen-rastet-me-hiv-aids/60%Daily2016-12-01 07:00
https://kosova-info.com/gecaj-arifit-pse-vella-ofendove-kryeministrin/60%Daily2016-12-01 06:55
https://kosova-info.com/nese-i-keni-keto-simptoma-mos-u-puthni-me/60%Daily2016-12-01 06:48
https://kosova-info.com/beteja-propagandistike-e-moskes-ne-ballkan/60%Daily2016-12-01 06:38
https://kosova-info.com/beteja-propagandistike-e-moskes-ne-ballkan/60%Daily2016-12-01 06:38
https://kosova-info.com/beteja-propagandistike-e-moskes-ne-ballkan/60%Daily2016-12-01 06:38
https://kosova-info.com/horoskopi-1-dhjetor/60%Daily2016-12-01 06:07
https://kosova-info.com/lajmet-e-rreme-facebook-kritikohet-ashper/60%Daily2016-12-01 06:05
https://kosova-info.com/kosovari-arrestohet-ne-austri-alarmoi-rrejshem-40-here-zjarrfikesit/60%Daily2016-12-01 06:03