XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/5-mite-mbi-meshkujt-ne-te-cilat-femrat-besojne/60%Daily2017-04-30 23:38
https://kosova-info.com/mjalte-me-arra-ilaci-mijeravjecar-dhe-semundjet-qe-trajton/60%Daily2017-04-30 23:31
https://kosova-info.com/gjeja-e-pare-qe-duhet-te-beni-pasi-te-hani-shume/60%Daily2017-04-30 23:27
https://kosova-info.com/eliminoni-celulitin-me-uthull-molle-dhe-mjalte/60%Daily2017-04-30 23:25
https://kosova-info.com/microsoft-rikthen-aplikacionin-my-people-ne-windows-10/60%Daily2017-04-30 23:11
https://kosova-info.com/microsoft-rikthen-aplikacionin-my-people-ne-windows-10/60%Daily2017-04-30 23:11
https://kosova-info.com/lojrat-kompjuterike-te-vitit-2017/60%Daily2017-04-30 23:04
https://kosova-info.com/konfiskohen-super-veturat-qe-garonin-ne-autostrade-foto/60%Daily2017-04-30 23:00
https://kosova-info.com/hyundai-kona-me-stil-krejtesisht-ndryshe-foto/60%Daily2017-04-30 22:58
https://kosova-info.com/lexus-deshmon-precizitetin-e-makinave-duke-levizur-ne-hapesira-delikate-video/60%Daily2017-04-30 22:40
https://kosova-info.com/i-vetmi-bugatti-veyron-nga-edicioni-tiffany-kerkon-nje-pronar-shume-te-pasur-foto/60%Daily2017-04-30 22:20
https://kosova-info.com/menyra-e-re-e-karikimit-te-celulareve-qe-do-ua-shpetoje-jeten/60%Daily2017-04-30 22:04
https://kosova-info.com/zaev-do-te-krijohet-qeveria-e-re/60%Daily2017-04-30 21:54
https://kosova-info.com/andi-lila-vjen-me-nje-gol-shume-te-bukur-video/60%Daily2017-04-30 21:52
https://kosova-info.com/ujerat-e-zeza-marrin-perdhesen-e-nje-ndertese-ne-prishtine-video/60%Daily2017-04-30 21:48
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-per-ish-gruan-e-pare-ndarja-me-te-ishte-shpetim/60%Daily2017-04-30 21:44
https://kosova-info.com/dybala-tregon-se-fanellen-e-cilit-futbollist-deshiron-ta-kete-foto/60%Daily2017-04-30 21:40
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-emigrantet-shqiptare-ne-greqi/60%Daily2017-04-30 21:30
https://kosova-info.com/facebook-dhe-google-viktima-te-nje-mashtrimi-100-milion-dollaresh/60%Daily2017-04-30 21:28
https://kosova-info.com/mediat-serbe-rama-thaci-pacolli-e-haradinaj-po-korruptojne-zyrtare-serbe/60%Daily2017-04-30 21:17
https://kosova-info.com/vleresimet-e-lojtareve-inter-0-1-napoli-foto/60%Daily2017-04-30 21:17
https://kosova-info.com/tensionohet-situata-nkosov-show-mihrija-nervozohet-dhe-ndjeke-shpetimin-ne-emision-video/60%Daily2017-04-30 21:12
https://kosova-info.com/shperthen-armend-dallku-pas-paraburgimit-te-liridon-lecit-foto/60%Daily2017-04-30 21:05
https://kosova-info.com/i-demtuari-keshtu-u-falsifikuan-dokumentet-e-prones/60%Daily2017-04-30 21:04
https://kosova-info.com/ndryshimet-me-te-fundit-ne-iphone-8/60%Daily2017-04-30 21:01
https://kosova-info.com/balotelli-shkelqen-ne-fitoren-e-nices-ndaj-kampioneve-te-psg-se-video/60%Daily2017-04-30 20:59
https://kosova-info.com/lokja-cyme-rrefen-per-djalin-e-saj-deshmor-sa-bukur-ia-shkruan-emrin-video/60%Daily2017-04-30 20:50
https://kosova-info.com/macron-e-le-pen-intensifikojne-fushaten-presidenciale/60%Daily2017-04-30 20:43
https://kosova-info.com/vlore-garazhi-i-shnderruar-ne-laborator-droge/60%Daily2017-04-30 20:37
https://kosova-info.com/napoli-e-fundos-interin-zikalterit-nuk-dine-per-fitore-qe-gjashte-ndeshje-video/60%Daily2017-04-30 20:37
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-arrestimin-e-liridon-lecit/60%Daily2017-04-30 20:16
https://kosova-info.com/pese-keshilla-si-te-joshni-nje-mashkull-por-pa-e-kuptuar-ai/60%Daily2017-04-30 20:15
https://kosova-info.com/petrit-selimi-kosova-po-perparon-ne-luften-kunder-korrupsionit-video/60%Daily2017-04-30 20:14
https://kosova-info.com/labi-tregon-per-here-te-pare-si-u-njoftua-me-qendresen-video/60%Daily2017-04-30 20:11
https://kosova-info.com/labi-tregon-per-here-te-pare-si-u-njoftua-me-qendresen-video-2/60%Daily2017-04-30 20:11
https://kosova-info.com/rashica-vjen-me-fotografine-e-vitit-foto/60%Daily2017-04-30 20:05
https://kosova-info.com/trump-beson-se-pas-sulmeve-kibernetike-ndaj-partis-demokratike-fshihet-kina/60%Daily2017-04-30 20:01
https://kosova-info.com/une-jam-ajo-qe-bej-seks-me-burrin-tend-por/60%Daily2017-04-30 19:52
https://kosova-info.com/nenes-nuk-i-pelqente-zogu-i-vajzes-se-saj-15-vjecare-ja-cfare-i-beri/60%Daily2017-04-30 19:42
https://kosova-info.com/zgjedhja-e-xhaferit-si-kryetar-i-kuvendit-ligjore-dhe-legjitime/60%Daily2017-04-30 19:35
https://kosova-info.com/cilen-pjese-te-trupit-te-paren-e-lani-kur-beni-dush-zbulon-se-cfare-jeni-ne-seks/60%Daily2017-04-30 19:34
https://kosova-info.com/ulet-mbi-tavolinen-e-ermalit-se-veren-se-i-ka-dale-zogu-fotovideo/60%Daily2017-04-30 19:28
https://kosova-info.com/deputeti-i-bundestagut-te-ratifikohet-demarkacioni/60%Daily2017-04-30 19:19
https://kosova-info.com/publikohet-nje-video-e-ences-valerit-i-pelqen-si-duket-pa-fotoshop-video/60%Daily2017-04-30 19:07
https://kosova-info.com/liridon-leci-dergohet-ne-paraburgim/60%Daily2017-04-30 19:03
https://kosova-info.com/joe-biden-kandidat-per-president-te-amerikes-ne-vitin-2020/60%Daily2017-04-30 18:44
https://kosova-info.com/harrojeni-te-shtunen-big-brother-i-i-vertete-eshte-fun-club-me-olti-currin-foto/60%Daily2017-04-30 18:39
https://kosova-info.com/miku-i-tij-me-i-ngushte-i-zbulon-majkit-sekretin-per-te-cilin-ai-nuk-deshi-te-flas-video/60%Daily2017-04-30 18:19
https://kosova-info.com/ne-pritje-te-embel-majlinda-sapo-hyri-ne-muajin-e-fundit-te-shtatzenise-foto/60%Daily2017-04-30 17:59
https://kosova-info.com/ministrja-e-kultures-perqafohet-me-huliganet-foto/60%Daily2017-04-30 17:56
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-napoli-foto/60%Daily2017-04-30 17:45
https://kosova-info.com/si-ta-veni-foshnjen-ne-gjume-per-10-sekonda-video/60%Daily2017-04-30 17:35
https://kosova-info.com/trump-prova-e-phenianit-shperfillje-e-vullnetit-te-shba-dhe-kines/60%Daily2017-04-30 17:33
https://kosova-info.com/zajmina-dridh-te-pasmet-para-kameres-shkelqen-ne-te-kuqe-foto/60%Daily2017-04-30 17:07
https://kosova-info.com/turqi-arrestohet-nje-iranian-per-kontrabande-te-pjeseve-te-sistemeve-anti-tank/60%Daily2017-04-30 17:01
https://kosova-info.com/pentagoni-nga-sulmet-e-koalicionit-jane-vrare-352-civile/60%Daily2017-04-30 16:55
https://kosova-info.com/lideri-opozitar-rus-mund-ta-humb-ta-parit-nga-nje-sulm-me-ngjyre/60%Daily2017-04-30 16:25
https://kosova-info.com/lideri-opozitar-rus-mund-ta-humb-ta-parit-nga-nje-sulm-me-ngjyre/60%Daily2017-04-30 16:25
https://kosova-info.com/arrestohen-46-persona-per-sulmin-ne-xhamine-ne-medina/60%Daily2017-04-30 16:19
https://kosova-info.com/tottenham-arsenal-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-pas-pjeses-se-pare-foto/60%Daily2017-04-30 16:18
https://kosova-info.com/seldi-dhe-sinani-thyejne-heshtjen-per-here-te-pare-ja-pse-mori-fund-marredhenia-jone/60%Daily2017-04-30 15:54
https://kosova-info.com/microsoft-rikthen-aplikacionin-my-people-n-windows-10/60%Daily2017-04-30 15:47
https://kosova-info.com/ekologet-ta-ruajme-mjedisin-nga-pikniket-e-1-majit/60%Daily2017-04-30 15:34
https://kosova-info.com/a-eshte-kim-jong-i-cmendur-pergjigjet-donald-trump/60%Daily2017-04-30 15:23
https://kosova-info.com/ja-nga-cili-prind-e-trashegojne-femijet-intelegjencen/60%Daily2017-04-30 15:13
https://kosova-info.com/prishtina-e-fiton-derbin-ndaj-beses/60%Daily2017-04-30 15:08
https://kosova-info.com/100-ditshi-i-donald-trump/60%Daily2017-04-30 15:06
https://kosova-info.com/analizat-qe-duhet-te-beje-cdo-femer-nga-mosha-20-ne-35-vjece/60%Daily2017-04-30 14:50
https://kosova-info.com/vali-paralajmeron-te-keni-kujdes-mos-ndaloni-para-shtepise-time-per-tu-fotografuar-foto/60%Daily2017-04-30 14:34
https://kosova-info.com/merkel-arrin-ne-arabine-saudite-nuk-e-vendos-shamine/60%Daily2017-04-30 14:33
https://kosova-info.com/lekaj-ku-mbeti-premtimi-i-qeverise-per-24-ore-rryme/60%Daily2017-04-30 14:17
https://kosova-info.com/si-ta-vendosni-foton-e-profilit-ne-facebook-pa-e-prere-video/60%Daily2017-04-30 14:16
https://kosova-info.com/pese-aplikacionet-per-te-mesuar-nje-gjuhe-te-huaj/60%Daily2017-04-30 13:54
https://kosova-info.com/middlesbrough-man-city-gol-i-bukur-video/60%Daily2017-04-30 13:44
https://kosova-info.com/keshtu-rriten-muskujt-video/60%Daily2017-04-30 13:34
https://kosova-info.com/kida-plot-stil-rrugeve-te-zvicres-foto/60%Daily2017-04-30 13:22
https://kosova-info.com/arrestohet-lideri-opozitar-ne-bjellorusi/60%Daily2017-04-30 13:13
https://kosova-info.com/publikohen-fotografi-shqiperia-dhe-kosova-ne-vitin-1910/60%Daily2017-04-30 12:53
https://kosova-info.com/interesi-strategjik-i-shqiptareve-ne-ballkan/60%Daily2017-04-30 12:53
https://kosova-info.com/marinsat-amerikane-rikthehen-pas-3-vitesh-ne-helmand/60%Daily2017-04-30 12:28
https://kosova-info.com/lazio-mund-romen-ne-kampionat-pas-5-vitesh-video/60%Daily2017-04-30 12:26
https://kosova-info.com/vritet-ne-stamboll-themeluesi-i-nje-televizioni-ne-persisht/60%Daily2017-04-30 12:22
https://kosova-info.com/majk-i-du-fmit-bre-foto/60%Daily2017-04-30 12:03
https://kosova-info.com/ja-cfare-shkakton-prekja-e-nenes-derisa-jeni-ne-gjume-video/60%Daily2017-04-30 11:46
https://kosova-info.com/aksident-i-tmerrshem-ne-fshatin-leshan-te-pejes-foto/60%Daily2017-04-30 11:36
https://kosova-info.com/zbulimi-i-shkencetareve-do-ti-jape-fund-vdekjeve-nga-lindja-e-parakohshme-video/60%Daily2017-04-30 11:30
https://kosova-info.com/vriten-5-militante-te-al-kaides-ne-jemen/60%Daily2017-04-30 11:12
https://kosova-info.com/shikojeni-si-nderrohet-bateria-e-samsungut-video/60%Daily2017-04-30 11:10
https://kosova-info.com/labi-isha-njeriu-i-pare-qe-kam-luftu-me-degu-monen-te-mjeku-video/60%Daily2017-04-30 10:59
https://kosova-info.com/roma-lazio-gol-i-papritur-video/60%Daily2017-04-30 10:44
https://kosova-info.com/strakosha-ben-nje-super-pritje-ndaj-romes-video/60%Daily2017-04-30 10:40
https://kosova-info.com/pas-lirimit-te-hardinajt-serbia-terheq-ambasadorin-nga-franca/60%Daily2017-04-30 10:14
https://kosova-info.com/kanceri-i-gjirit-mund-te-preke-edhe-meshkujt-ja-simptomat/60%Daily2017-04-30 09:49
https://kosova-info.com/nicki-minaj-paralajmeron-klipin-e-radhes-me-skena-te-nxehta-video/60%Daily2017-04-30 09:36
https://kosova-info.com/roma-lazio-formacionet-zyrtare-te-derbit/60%Daily2017-04-30 09:16
https://kosova-info.com/aak-ende-pa-vendim-per-vazhdimin-e-dialogut-prishtine-beograd/60%Daily2017-04-30 09:05
https://kosova-info.com/keshilla-si-te-keni-sqetulla-te-pastra-gjate-gjithe-dites/60%Daily2017-04-30 08:57
https://kosova-info.com/gjykata-zvicerani-e-gjobit-avokatin-nga-prishtina-mesoni-per-cfare-arsyesh/60%Daily2017-04-30 08:17
https://kosova-info.com/me-kete-pamje-e-filloi-mengjesin-ardit-gjebrea-foto/60%Daily2017-04-30 08:09
https://kosova-info.com/zvicra-befason-me-kete-vendim-ndryshon-rregullat-per-leje-qendrimi/60%Daily2017-04-30 08:04
https://kosova-info.com/historia-e-dhimbshme-e-femijerise-se-joshuas-foto/60%Daily2017-04-30 07:55
https://kosova-info.com/ky-esdhte-parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme/60%Daily2017-04-30 07:32
https://kosova-info.com/ky-ishte-emisioni-i-pare-i-labit-nuk-eshte-op-op-njeri-video/60%Daily2017-04-30 07:20
https://kosova-info.com/irlanda-e-veriut-mund-te-behet-pjese-e-bashkimit-evropian-ne-te-ardhmen/60%Daily2017-04-30 06:35
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-sa-para-ka-fituar-joshua-pas-triumfit-ndaj-klitschkos/60%Daily2017-04-30 06:32
https://kosova-info.com/nendetesja-me-e-madhe-britanike-qe-gjuan-tomahoka-me-saktesi-mbi-1000-kilometra-foto/60%Daily2017-04-30 06:19
https://kosova-info.com/joshua-fitoi-zemrat-e-tifozeve-me-gjestin-qe-beri-ndaj-klitschkos-foto/60%Daily2017-04-29 22:49
https://kosova-info.com/emocionuese-momenti-kur-vitali-e-ngushellon-wladimirin-pas-humbjes-foto/60%Daily2017-04-29 22:39
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-i-kane-bere-grushtet-e-joshuas-fytyres-se-klitschkos-foto/60%Daily2017-04-29 22:29
https://kosova-info.com/joshua-respekti-me-i-madh-i-takon-klitschkos/60%Daily2017-04-29 22:25
https://kosova-info.com/flet-kampioni-i-ri-i-botes/60%Daily2017-04-29 22:16
https://kosova-info.com/klitschko-paralajmeron-revansh-ndaj-joshuas/60%Daily2017-04-29 22:11
https://kosova-info.com/ne-kete-foto-veshtire-te-besohet-se-irina-sapo-ka-lindur-femijen-foto/60%Daily2017-04-29 21:59
https://kosova-info.com/jahja-drancolli-konvertimi-i-shqiptareve-ne-myslimane-u-be-me-dhune/60%Daily2017-04-29 21:59
https://kosova-info.com/anthony-jushua-kampion-bote-merr-fund-epoka-klitschko-foto/60%Daily2017-04-29 21:45
https://kosova-info.com/e-kaluara-e-erret-e-vuciqit-te-cilen-ia-permendi-sot-ramush-haradinaj-video/60%Daily2017-04-29 21:42
https://kosova-info.com/linda-halimi-arrin-ne-ukraine-nga-atje-sjell-imazhet-e-para-foto/60%Daily2017-04-29 21:41
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-cifti-qe-largohet-kete-jave-nga-big-brother/60%Daily2017-04-29 21:22
https://kosova-info.com/pasi-solli-ne-jete-foshnjen-kengetarja-ka-vene-ne-shitje-shtepine-e-saj-perrallore-foto/60%Daily2017-04-29 21:18
https://kosova-info.com/era-e-sjell-stilin-te-tjerat-e-marrin-foto/60%Daily2017-04-29 20:59
https://kosova-info.com/facebook-dhe-google-viktima-t-nj-mashtrimi-100-milion-dollarsh/60%Daily2017-04-30 15:30
https://kosova-info.com/fjolla-morina-molla-pik-ner-molle-foto/60%Daily2017-04-29 20:41
https://kosova-info.com/lsdm-i-pergjigjet-vmro-dpmne-kryetar-i-parlamentit-eshte-talat-xhaferi/60%Daily2017-04-29 20:39
https://kosova-info.com/barcelona-i-pergjigjet-real-madridit-video/60%Daily2017-04-29 20:33
https://kosova-info.com/zyrtare-listat-me-kandidatet-per-deputet-te-partise-socialiste-sipas-qarqeve/60%Daily2017-04-29 20:20
https://kosova-info.com/mesuesit-ne-kosove-i-kishin-thene-dua-lipes-se-nuk-ke-ze-per-te-kenduar/60%Daily2017-04-29 20:18
https://kosova-info.com/abrashi-finalizohet-marreveshja-kosove-zvicer-per-pensionet/60%Daily2017-04-29 20:14
https://kosova-info.com/mustafa-mesazh-opozites-nuk-do-te-lejojme-kauzat-e-rrejshme-dhe-popullizmin-banal/60%Daily2017-04-29 20:07
https://kosova-info.com/onati-zbulon-se-a-do-te-kendonte-tallava-nese-do-te-merrte-10-000-euro-video/60%Daily2017-04-29 20:00
https://kosova-info.com/skena-te-nxehta-ne-shfaqjen-qe-u-kontestua-nga-ovl-uck-video/60%Daily2017-04-29 19:51
https://kosova-info.com/anton-quni-nuk-i-shpeton-loteve-kush-e-beri-te-qaj-video/60%Daily2017-04-29 19:42
https://kosova-info.com/video-ekskluzive-se-si-ik-nga-parlamenti-lideri-i-levizjes-besa-bilall-kasami/60%Daily2017-04-29 19:28
https://kosova-info.com/dj-pm-dhe-dj-dagz-tregojne-nese-kane-marredhenie-te-keqija-me-ndonje-kengetar-video/60%Daily2017-04-29 19:22
https://kosova-info.com/kjo-eshte-atmosfera-ne-wembley-mberrin-edhe-legjenda-foto/60%Daily2017-04-29 19:17
https://kosova-info.com/cilat-jane-pasojat-e-dhembit-te-humbur-video/60%Daily2017-04-29 18:55
https://kosova-info.com/llajneri-i-sakte-qe-do-i-beje-syte-tuaj-te-duken-magjepses/60%Daily2017-04-29 18:43
https://kosova-info.com/gruaja-beri-nje-truk-bashkeshorti-mendoi-se-beri-magji-video/60%Daily2017-04-29 18:25
https://kosova-info.com/zyrtare-bayern-munich-fiton-titullin-e-kamponit-ne-bundeslige/60%Daily2017-04-29 18:18
https://kosova-info.com/na-jep-urdher-ti-veme-flaken-maqedonise-rama-i-kthehet-ashper-komentuesit-foto/60%Daily2017-04-29 17:59
https://kosova-info.com/ginko-pema-me-e-lashte-qe-leshon-gjethe-ari/60%Daily2017-04-29 17:47
https://kosova-info.com/labi-zbulon-se-a-ka-qene-ne-lidhje-me-ndonje-kengetare-shqiptare-video/60%Daily2017-04-29 17:40
https://kosova-info.com/lind-i-vdekur-shpresa-e-nenes-e-kthen-ne-jete-foto/60%Daily2017-04-29 17:15
https://kosova-info.com/skandal-ne-rahovec-tifozet-vendas-sulmojne-me-elektro-shok-lojtarin-e-ballkanit-video/60%Daily2017-04-29 17:04
https://kosova-info.com/shkencetaret-fshirja-e-kujtimeve-eshte-e-mundur/60%Daily2017-04-29 16:56
https://kosova-info.com/hollande-u-ben-thirrje-francezeve-qe-te-votojne-per-macron/60%Daily2017-04-29 16:52
https://kosova-info.com/thaci-nuk-do-te-presim-deri-ne-pafundesi-per-krijimin-e-ushtrise/60%Daily2017-04-29 16:42
https://kosova-info.com/papa-ben-thirrje-per-dialog-per-te-luftuar-ekstremizmin/60%Daily2017-04-29 16:36
https://kosova-info.com/nese-i-keni-keto-dhimbje-dijeni-se-po-ua-shkakton-telefoni/60%Daily2017-04-29 16:24
https://kosova-info.com/onati-flet-per-te-dashuren-e-tij-tregon-se-a-eshte-ajo-xheloze-per-femrat-qe-i-ofrohen-atij-ne-koncert-video/60%Daily2017-04-29 16:21
https://kosova-info.com/cili-eshte-me-i-shpejte-ferrari-apo-lamborghini-video/60%Daily2017-04-29 16:16
https://kosova-info.com/dj-pm-dhe-dj-dagz-tregojne-se-a-ka-inat-mes-dj-ve-ne-kosove-video/60%Daily2017-04-29 16:05
https://kosova-info.com/real-madrid-valencia-marcelo-shenon-gol-te-cmendur-video/60%Daily2017-04-29 15:59
https://kosova-info.com/familja-pergatit-sesion-fotosh-ne-pritje-te-anetarit-te-ri/60%Daily2017-04-29 15:52
https://kosova-info.com/mendoni-se-jeni-katastrofe-ne-gatim-shikoni-keto-foto/60%Daily2017-04-29 15:51
https://kosova-info.com/orban-pajtohet-te-ndryshoje-ligjin-kunderthenes-per-arsimin-e-larte/60%Daily2017-04-29 15:27
https://kosova-info.com/google-shton-paralajmrimet-e-prdoruesve-rreth-faqeve-me-lidhje-http/60%Daily2017-04-29 15:05
https://kosova-info.com/onati-nga-babastars-flet-per-eren-habite-me-pergjigjen-video/60%Daily2017-04-29 15:01
https://kosova-info.com/microsoft-kshillon-prdoruesit-t-mos-instalojn-manualisht-prditsimin-e-krijuesve/60%Daily2017-04-29 14:43
https://kosova-info.com/berlusconit-ia-qepin-buzen-video/60%Daily2017-04-29 14:37
https://kosova-info.com/a-duhet-te-kete-frike-klitschko-keto-jane-nokautet-e-bishes-joshua-video/60%Daily2017-04-29 14:36
https://kosova-info.com/turqia-bllokon-qasjen-n-enciklopedin-online-wikipedia/60%Daily2017-04-29 14:32
https://kosova-info.com/lideret-e-be-se-miratojne-strategjine-per-brexit-in/60%Daily2017-04-29 14:24
https://kosova-info.com/instagram-po-rritet-me-shpejtsi/60%Daily2017-04-29 14:21
https://kosova-info.com/bajrami-deputetet-ti-qendrojne-besnik-votes-kunder-demarkacionit/60%Daily2017-04-29 14:13
https://kosova-info.com/bajrami-deputetet-ti-qendrojne-besnik-votes-kunder-demarkacionit/60%Daily2017-04-29 14:13
https://kosova-info.com/keta-president-amerikane-kane-vuajtur-nga-depresioni-video/60%Daily2017-04-29 13:37
https://kosova-info.com/keshtu-i-kendon-kenget-e-babait-armend-fejzullahu-foto/60%Daily2017-04-29 13:29
https://kosova-info.com/hekmatyar-ben-thirrje-per-paqe/60%Daily2017-04-29 13:25
https://kosova-info.com/luan-krasniqi-zgjedh-fituesin-e-duelit-joshua-klitschko-foto/60%Daily2017-04-29 13:10
https://kosova-info.com/brukseli-ia-riberi-te-qarte-mustafes-pa-kaluar-demarkacioni-ska-liberalizim-te-vizave/60%Daily2017-04-29 13:07
https://kosova-info.com/merkel-thote-se-ka-marredhenie-te-mira-me-donald-trumpin/60%Daily2017-04-29 13:04
https://kosova-info.com/babai-dhe-femijet-krijojne-kete-dhurate-per-diten-e-nenes-video/60%Daily2017-04-29 12:55
https://kosova-info.com/rusi-dhjetera-te-arrestuar-ne-protestat-anti-putin/60%Daily2017-04-29 12:53
https://kosova-info.com/abe-leshimi-i-raketes-balistike-nga-korea-e-veriut-kercenim-per-japonine/60%Daily2017-04-29 12:52
https://kosova-info.com/njerezit-e-hendikepuar-do-te-flasin-perseri-permes-kesaj-teknologjie-foto/60%Daily2017-04-29 12:36
https://kosova-info.com/kaq-seksi-nuk-e-keni-pare-sasen-asnjehere-foto/60%Daily2017-04-29 12:24
https://kosova-info.com/shkencetaret-krimbat-mund-te-ndihmojne-ne-zhdukjen-e-ndotjes-foto/60%Daily2017-04-29 12:10
https://kosova-info.com/shikojeni-me-ke-ka-biseduar-joshua-ne-skype-para-mecit-me-klitschkon-video/60%Daily2017-04-29 12:02
https://kosova-info.com/haradinaj-heronjte-e-lirise-do-te-jene-amaneti-yne-qe-nuk-falet/60%Daily2017-04-29 11:54
https://kosova-info.com/kush-do-leje-qendrimi-vize-b-duhet-te-nenshkruaje-marreveshjen-per-integrim/60%Daily2017-04-29 11:49
https://kosova-info.com/gjyshja-101-vjecare-njihet-me-stermbesen-familja-kalon-ne-kater-breza-foto/60%Daily2017-04-29 11:44
https://kosova-info.com/keshtu-duken-kylie-dhe-kendall-kur-nisin-xhirimet-per-qendroni-me-kardashianet-foto/60%Daily2017-04-29 11:08
https://kosova-info.com/kim-kardashian-turperohet-nga-balotelli-ne-instagram-foto/60%Daily2017-04-29 10:45
https://kosova-info.com/kosova-me-te-pasur-e-te-varfer-pa-shtrese-te-mesme/60%Daily2017-04-29 10:43
https://kosova-info.com/vulin-mos-dorezimi-i-haradinajt-ne-serbi-do-te-kete-pasoja-te-renda/60%Daily2017-04-29 10:37
https://kosova-info.com/ukraina-nise-konfiskimi-e-pasurise-miljardeshe-te-ish-presidentit/60%Daily2017-04-29 10:21
https://kosova-info.com/fushata-e-macron-refuzon-te-akreditoje-dy-media-ruse/60%Daily2017-04-29 10:05
https://kosova-info.com/1-vit-nga-dasma-e-milotit-dhe-erxhines-kjo-ishte-atmosfera-ne-dasmen-e-tyre-video/60%Daily2017-04-29 09:50
https://kosova-info.com/joshua-mourinho-shikojeni-cfare-kishte-ndodhur-ne-vitin-2016-video/60%Daily2017-04-29 09:27
https://kosova-info.com/ushtaret-me-kenge-patriotike-e-percjellin-ne-pension-nenkolonelin-e-fsk-se-video/60%Daily2017-04-29 09:14
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-ka-lansuar-nje-rakete-balistike/60%Daily2017-04-29 08:41
https://kosova-info.com/labi-rrefen-per-sherrin-mes-adelina-ismailit-dhe-leonora-jakupit-ja-cfare-thote-video/60%Daily2017-04-29 08:16
https://kosova-info.com/nga-cila-moshe-duhet-ti-dergoni-femijet-te-stomatologu/60%Daily2017-04-29 08:08
https://kosova-info.com/huliganet-maqedonas-shperndani-armet-shqiptaret-po-mblidhen-tek-ura-e-gurit/60%Daily2017-04-29 08:05
https://kosova-info.com/liverpool-me-super-perforcim-nga-real-madrid-foto/60%Daily2017-04-29 08:02
https://kosova-info.com/xhaketa-e-patrick-swayze-ne-ankand-per-62500-dollare-foto/60%Daily2017-04-29 07:50
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-pepe-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-04-29 07:50
https://kosova-info.com/vuciq-marredheniet-me-turqine-te-rendesise-se-vecante/60%Daily2017-04-29 07:28
https://kosova-info.com/ja-cka-i-tha-onati-shokut-te-tij-majkut-per-djalin-qe-do-ti-linde-video/60%Daily2017-04-29 07:11
https://kosova-info.com/kuvendi-i-maqedonise-nen-kontrollin-e-policise-zaev-kerkon-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-04-29 07:01
https://kosova-info.com/kuvendi-i-maqedonise-nen-kontrollin-e-policise-zaev-kerkon-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-04-29 07:01
https://kosova-info.com/kujdes-klitschko-shikojeni-te-majten-e-joshua-video/60%Daily2017-04-29 06:38
https://kosova-info.com/lajm-i-frikshem-per-klitschkon-para-duelit-me-joshua/60%Daily2017-04-29 06:25
https://kosova-info.com/keshtu-dukeshin-ermali-dhe-noli-abazi-vite-me-pare-foto/60%Daily2017-04-29 06:00
https://kosova-info.com/keshtu-dukeshin-ermali-dhe-noli-abazi-vite-me-pare-foto/60%Daily2017-04-29 06:00
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-kryen-testin-raketor-te-radhes/60%Daily2017-04-29 05:58
https://kosova-info.com/digjet-lokali-i-drenicakut-te-o-sa-mire-video/60%Daily2017-04-28 21:59
https://kosova-info.com/vitali-klitschko-wladimiri-do-ta-nokautoje-joshuan/60%Daily2017-04-28 21:55
https://kosova-info.com/25-vjet-burg-per-vrasjen-e-ish-te-fejuares/60%Daily2017-04-28 21:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-ben-zanfina-me-nipin-foto/60%Daily2017-04-28 21:51
https://kosova-info.com/enis-bytyqi-po-shoqerohet-nga-nje-femer-ne-xhamajka-foto/60%Daily2017-04-28 21:45
https://kosova-info.com/heshtje-ne-cader-te-rinjte-e-lri-se-festojne-zgjedhjen-e-metes-president/60%Daily2017-04-28 21:45
https://kosova-info.com/haye-koha-eshte-perfekte-qe-joshua-ta-rrah-klitschkon/60%Daily2017-04-28 21:45
https://kosova-info.com/melenchon-kunder-le-pen-ne-balotazh-por-nuk-i-jep-mbeshtetje-as-macronit/60%Daily2017-04-28 21:38
https://kosova-info.com/bebe-rexha-uron-ilir-meten-per-postin-e-presidentit-foto/60%Daily2017-04-28 21:37
https://kosova-info.com/ja-si-do-te-dukej-bota-nese-shkrihen-akullnajet-shume-qytete-do-te-zhdukeshin-fotovideo/60%Daily2017-04-28 21:28
https://kosova-info.com/taulant-xhaka-e-fiton-titullin-e-kampionit-me-baselin-ne-zvicer/60%Daily2017-04-28 21:27
https://kosova-info.com/lladrovci-fryme-e-re-ne-rajon-tri-lajme-te-mira/60%Daily2017-04-28 21:26
https://kosova-info.com/ja-si-i-fituan-kaos-4000-euro-ne-bastore-video/60%Daily2017-04-28 21:24
https://kosova-info.com/gjermania-e-cileson-kushtetuese-zgjedhjen-e-xhaferrit-kerkon-krijimin-e-qeverise/60%Daily2017-04-28 21:21
https://kosova-info.com/dita-qe-lionel-messi-ia-kerkoi-fanellen-zinedine-zidanes-foto/60%Daily2017-04-28 21:18
https://kosova-info.com/e-keni-ditur-gabim-ja-kur-arrihet-kulmi-i-kenaqesise-seksuale/60%Daily2017-04-28 21:13
https://kosova-info.com/sheqer-kam-kujtimin-tend-thote-xeni-me-kengen-e-re-video/60%Daily2017-04-28 21:13
https://kosova-info.com/pazaret-e-kunderligjshme-me-pronen-ne-malisheve/60%Daily2017-04-28 21:08
https://kosova-info.com/ky-eshte-bisha-joshua-qe-po-kerkon-te-pensionoje-klitschkon-video/60%Daily2017-04-28 21:07
https://kosova-info.com/shefi-i-misionit-te-osbe-se-arsyeton-ramen-e-thacin-per-deklaratat-kercenuese-ndaj-be-se/60%Daily2017-04-28 21:04
https://kosova-info.com/kuvendi-komunal-i-gjakoves-refuzon-bustin-e-fadil-hoxhes-deshton-mimoza-kusari/60%Daily2017-04-28 21:01
https://kosova-info.com/atalanta-juventus-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-04-28 20:53
https://kosova-info.com/sela-eshte-gjalle-vetem-pse-paramilitaret-menduan-se-kishte-vdekur/60%Daily2017-04-28 20:51
https://kosova-info.com/studimi-meshkujt-me-kete-lloj-hobi-jane-te-prirur-te-tradhtojne/60%Daily2017-04-28 20:46
https://kosova-info.com/elvana-e-pandashme-nga-producenti-poo-bear-foto/60%Daily2017-04-28 20:43
https://kosova-info.com/atalanta-ia-prish-ne-fund-festen-juventusit-video/60%Daily2017-04-28 20:36
https://kosova-info.com/alves-i-shenon-etrit-berishes-juventusi-ne-epersi-video/60%Daily2017-04-28 20:28
https://kosova-info.com/rita-paraqitet-mbreselenese-ne-new-york-foto/60%Daily2017-04-28 20:21
https://kosova-info.com/daciq-ia-qane-hallin-homologut-francez-per-lirimin-e-haradinajn/60%Daily2017-04-28 19:44
https://kosova-info.com/a-po-i-xhelozon-dafina-kengetaret-shqiptare-qe-kane-arrite-sukses-nderkombetar-para-saj-foto/60%Daily2017-04-28 19:30
https://kosova-info.com/keshilli-i-sigurimit-shba-po-kerkon-sanksione-te-reja-ndaj-korese-se-veriut/60%Daily2017-04-28 19:26
https://kosova-info.com/pepe-drejte-galatasarayt/60%Daily2017-04-28 19:07
https://kosova-info.com/thjesht-pamje-mbreslenese-foto/60%Daily2017-04-28 18:42
https://kosova-info.com/luleshtrydhet-miniere-e-mireqenies-ideale-per-kockat-dhe-tensionin/60%Daily2017-04-28 18:33
https://kosova-info.com/mustafa-mali-i-zi-ne-nato-kontribut-qenesor-per-stabilitetin-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2017-04-28 18:31
https://kosova-info.com/serbia-nenshkruan-marreveshje-me-shba-ne-perfiton-9-milione-dollare/60%Daily2017-04-28 18:31
https://kosova-info.com/rnia-e-shitjeve-t-surface-drgojn-financat-e-microsoft-posht-pritshmrive/60%Daily2017-04-28 17:19
https://kosova-info.com/rnia-e-shitjeve-t-surface-drgojn-financat-e-microsoft-posht-pritshmrive/60%Daily2017-04-28 17:19
https://kosova-info.com/cana-jam-ne-kontakte-me-marseillen/60%Daily2017-04-28 17:51
https://kosova-info.com/trump-nuk-e-perjashton-mundesine-e-konfliktit-me-korene-e-veriut/60%Daily2017-04-28 17:49
https://kosova-info.com/rusia-nato-nuk-do-te-kete-vlere-te-shtuar-me-malin-e-zi/60%Daily2017-04-28 17:44
https://kosova-info.com/harta-qe-tregon-shtrirjen-e-religjioneve-me-te-medha-ne-bote-fotovideo/60%Daily2017-04-28 17:37
https://kosova-info.com/nj-foto-skematike-e-iphone-8-s-zbulon-teknologjin-e-ngarkimit-wireless/60%Daily2017-04-28 16:23
https://kosova-info.com/rusia-reagon-per-dhunen-ne-maqedoni-incidenti-ishte-i-planifikuar/60%Daily2017-04-28 17:08
https://kosova-info.com/selimi-opozita-eshte-e-bashkuar-per-ta-kundershtuar-demarkacionin/60%Daily2017-04-28 16:59
https://kosova-info.com/publikohet-superprojketi-bubu-nga-ciljeta-dhe-trimi-video/60%Daily2017-04-28 16:45
https://kosova-info.com/bukurine-qe-ia-falin-keto-lule-ketyre-vendeve-eshte-thjesht-mahnitese-foto/60%Daily2017-04-28 16:44
https://kosova-info.com/cfare-ka-ne-usb-ne-qe-klitschko-do-ta-kete-me-veti-te-shtunen/60%Daily2017-04-28 16:41
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-reagon-pas-ngjarjes-se-djeshme-ne-maqedoni-sot-o-kurre-te-mendojme-shqiptarisht-fotovideo/60%Daily2017-04-28 16:16
https://kosova-info.com/analiza-e-re-e-gjakut-zbulon-kancerin-1-vit-para-rishfaqjes-2/60%Daily2017-04-28 16:04
https://kosova-info.com/google-hap-classroom-t-gjith-mund-t-japin-or-msimi/60%Daily2017-04-28 15:56
https://kosova-info.com/ky-eshte-roboti-gjarper-me-nje-potencial-mjaft-te-madh-fotovideo/60%Daily2017-04-28 15:54
https://kosova-info.com/kur-ziadin-sela-ju-thoshte-maqedonasve-se-jane-popull-pa-identitet-video/60%Daily2017-04-28 15:50
https://kosova-info.com/moderatorja-ben-striptiz-ne-emision-live-fotovideo-18/60%Daily2017-04-28 15:45
https://kosova-info.com/ky-eshte-ushqimi-tradicional-shqiptar-te-cilin-e-pelqen-shume-lorik-cana-foto/60%Daily2017-04-28 15:33
https://kosova-info.com/trepca-89-e-dergon-hajvaline-ne-ligen-e-pare/60%Daily2017-04-28 15:11
https://kosova-info.com/te-jetosh-ne-peme-foto/60%Daily2017-04-28 15:05
https://kosova-info.com/stresi-preket-nga-vdekja-e-nje-personi-te-afert-me-te-ja-cfare-video-publikon-videofoto/60%Daily2017-04-28 14:23
https://kosova-info.com/britaniku-nderton-kostumin-e-iron-man-dhe-fluturon-me-te-fotovideo/60%Daily2017-04-28 14:19
https://kosova-info.com/aak-e-denon-dhunen-ne-maqedoni-fton-shtetin-fqinje-per-respektimin-e-te-drejtave-te-shqiptareve/60%Daily2017-04-28 14:15
https://kosova-info.com/ja-cfare-dhimbjesh-shkakton-telefoni-celular/60%Daily2017-04-28 13:48
https://kosova-info.com/facebook-lanon-messenger-lite-n-132-shtete/60%Daily2017-04-28 10:43
https://kosova-info.com/facebook-lanon-messenger-lite-n-132-shtete/60%Daily2017-04-28 10:43
https://kosova-info.com/lequipe-zgjedh-trajnerin-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-28 13:25
https://kosova-info.com/skandali-me-sigurimet-mbyllet-ordinanca-ne-vushtrri/60%Daily2017-04-28 13:15
https://kosova-info.com/e-zeza-nuk-del-asnjehere-nga-moda-ja-si-ta-vishni-ate-foto/60%Daily2017-04-28 13:07
https://kosova-info.com/stoltenberg-reagon-per-dhunen-ne-maqedoni-ben-thirrje-per-dialog/60%Daily2017-04-28 12:54
https://kosova-info.com/klopp-transferon-futbollistin-e-njohur-te-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2017-04-28 12:28
https://kosova-info.com/acer-holo-360-sht-nj-kamr-360-gradshe-n-formn-e-nj-telefoni/60%Daily2017-04-28 09:58
https://kosova-info.com/dafina-dauti-feston-ditelindjen-kjo-eshte-e-vecanta-e-ketij-viti-per-te/60%Daily2017-04-28 12:24
https://kosova-info.com/bayern-munich-befason-me-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2017-04-28 11:54
https://kosova-info.com/keshtjellat-me-te-bukura-ne-evrope-ku-mund-te-besh-nje-jete-perrallore-foto/60%Daily2017-04-28 11:39
https://kosova-info.com/ja-cka-do-te-ndiqni-sonte-ne-emisionin-mirage/60%Daily2017-04-28 11:37
https://kosova-info.com/haradinaj-ia-nis-punes-mbledh-partine/60%Daily2017-04-28 11:36
https://kosova-info.com/apple-publikoi-betan-e-pest-publike-t-ios-10-3-2/60%Daily2017-04-28 09:44
https://kosova-info.com/mali-i-zi-ne-nato-rusia-merr-masa-ekonomike/60%Daily2017-04-28 11:00
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-dobet-i-javes-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-04-28 10:38
https://kosova-info.com/si-e-perdor-kremlini-mafian-ruse-ne-evrope/60%Daily2017-04-28 10:28
https://kosova-info.com/15-destinacionet-me-fantastike-qe-ja-vlen-te-vizitohen-foto/60%Daily2017-04-28 10:21
https://kosova-info.com/shtyhet-lansimi-i-projektit-te-baby-g-vendoset-per-nje-date-tjeter-foto/60%Daily2017-04-28 10:20
https://kosova-info.com/google-ndryshime-n-motorin-e-krkimit-ja-sesi-do-t-adresohen-lajmet-e-rreme/60%Daily2017-04-28 08:08
https://kosova-info.com/publikohen-pamje-se-si-huliganet-maqedonas-godasin-ziadin-selen-video/60%Daily2017-04-28 10:11
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-kartoni-i-kuq-me-i-cuditshem-ne-histori-e-futbollit-video/60%Daily2017-04-28 09:24
https://kosova-info.com/dafina-edhe-permes-kesaj-forme-deshiron-te-depertoje-ne-tregun-nderkombetare-foto/60%Daily2017-04-28 09:21
https://kosova-info.com/xhaferi-veprimet-e-mbremshme-do-te-kene-pasoja/60%Daily2017-04-28 08:49
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-instaloni-temat-e-fshehta-t-windows-10-s/60%Daily2017-04-28 07:44
https://kosova-info.com/fotografi-nga-distanca-me-e-afert-prej-saturnit/60%Daily2017-04-28 08:08
https://kosova-info.com/vetem-ne-rrjete-kengetares-i-dalin-te-brendshmet-ne-event-foto/60%Daily2017-04-28 07:59
https://kosova-info.com/barcelona-vendos-per-jordi-alban/60%Daily2017-04-28 07:58
https://kosova-info.com/tatuazhet-ne-veshe-trendi-me-i-ri-foto/60%Daily2017-04-28 07:33
https://kosova-info.com/kulla-e-haradinajve-priti-qindra-mysafire/60%Daily2017-04-28 07:21
https://kosova-info.com/real-madrid-shet-perforcimin-e-madh-te-vitit-2016-foto/60%Daily2017-04-28 06:44
https://kosova-info.com/arilena-e-grushton-foto/60%Daily2017-04-28 06:37
https://kosova-info.com/mediat-serbe-erdogan-me-shqiptaret-do-ta-marrin-shkupin-e-kumanoven/60%Daily2017-04-28 05:56
https://kosova-info.com/protestuesit-vendosin-tenda-para-kuvendit-maqedonas/60%Daily2017-04-27 22:13
https://kosova-info.com/keshtu-e-mbronte-zaevi-talat-xhaferin-nga-maqedonasit-e-terbuar-foto/60%Daily2017-04-27 22:09
https://kosova-info.com/tuna-reagon-pas-dhunes-ne-maqedoni-ka-nje-lutje-per-shqiptaret-e-ketij-shteti-foto/60%Daily2017-04-27 22:00
https://kosova-info.com/guardiola-zbulon-biseden-i-tha-dicka-shume-te-cuditshme-carrickut-video/60%Daily2017-04-27 21:59
https://kosova-info.com/gjykimet-e-ramush-haradinajt-pritjet-e-anites-video/60%Daily2017-04-27 21:57
https://kosova-info.com/guardiola-carrick-shikoni-cfare-ndodhi-pas-ndeshjes-video/60%Daily2017-04-27 21:54
https://kosova-info.com/policia-nis-me-arrestimet-e-para-pas-incidentit-te-dhunshem-ne-kuvend-video/60%Daily2017-04-27 21:49
https://kosova-info.com/avokati-koci-drejtesia-gjithmone-fiton/60%Daily2017-04-27 21:48
https://kosova-info.com/mourinho-pike-pozitive-mendojme-per-ndeshjen-tjeter/60%Daily2017-04-27 21:43
https://kosova-info.com/dhunuesi-ndjehesha-i-ngazellyer-kur-e-rraha-selen-foto/60%Daily2017-04-27 21:40
https://kosova-info.com/eni-i-con-kembet-dhe-gati-nxjerre-gjoksin-foto/60%Daily2017-04-27 21:39
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-se-pse-perzgjedhesi-i-anglise-nuk-e-ka-pare-derbin-man-city-man-utd-sonte-foto/60%Daily2017-04-27 21:21
https://kosova-info.com/dua-lipa-publikon-nje-foto-te-vjeter-te-prinderve-te-saj-ja-me-ke-i-krahason-foto/60%Daily2017-04-27 21:20
https://kosova-info.com/mesazhi-i-haradinajt-per-serbine-kemi-me-jau-bo-mazi-se-ne-98-ten-permbledhje-video/60%Daily2017-04-27 21:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-ndryshimi-qe-baby-g-ka-bere-ne-pamjen-e-saj-foto/60%Daily2017-04-27 21:00
https://kosova-info.com/man-city-man-utd-notat-e-futbollisteve-foto/60%Daily2017-04-27 21:00
https://kosova-info.com/united-reziston-ne-etihad-derbi-i-manchesterit-pa-gola/60%Daily2017-04-27 20:53
https://kosova-info.com/man-city-man-utd-karton-i-kuq-pas-nokautimit-me-koke-video/60%Daily2017-04-27 20:44
https://kosova-info.com/kunata-e-ramush-haradinaj-sjell-nje-tjeter-moment-nga-festa-foto/60%Daily2017-04-27 20:39
https://kosova-info.com/tjeter-lajm-trondites-per-shqiperine/60%Daily2017-04-27 20:37
https://kosova-info.com/razer-lancehead-sht-nj-maus-wireless-140-dollarsh-pr-adhuruesit-e-lojrave/60%Daily2017-04-27 20:31
https://kosova-info.com/nuk-jane-me-shoqe-por-arbnora-ademaj-vazhdon-ta-kopjoje-dafina-dautin-foto/60%Daily2017-04-27 20:17
https://kosova-info.com/ronela-e-ka-nje-dileme-foto/60%Daily2017-04-27 19:59
https://kosova-info.com/serish-shoke-bombe-ne-kuvend-hyn-policia-me-dhune/60%Daily2017-04-27 19:54
https://kosova-info.com/bravo-shpeton-cityn-video/60%Daily2017-04-27 19:53
https://kosova-info.com/pa-asnje-cenzure-kylie-e-nxjerre-gjithe-gjoksin-ne-instagram-foto16/60%Daily2017-04-27 19:41
https://kosova-info.com/edhe-butrint-imeri-me-kenge-te-re-ja-kur-do-te-publikohet-mona-lisa-video/60%Daily2017-04-27 19:22
https://kosova-info.com/dalin-ne-treg-pantallonat-e-plastikes-por-shfaqet-menjehere-nje-problem-foto/60%Daily2017-04-27 18:45
https://kosova-info.com/gazetari-i-njohur-italian-tallet-me-viziten-e-moggit-te-partizani/60%Daily2017-04-27 18:39
https://kosova-info.com/vallezimi-me-provokues-qe-keni-pare-deri-me-tani-fotovideo/60%Daily2017-04-27 18:30
https://kosova-info.com/protestuesit-perseri-po-tentojne-te-hyjne-ne-kuvendin-maqedonas/60%Daily2017-04-27 18:28
https://kosova-info.com/idc-shitjet-e-telefonve-u-rritn-m-4-3-apple-dhe-samsung-humbasin-kundrejt-prodhuesve-kinez/60%Daily2017-04-27 18:22
https://kosova-info.com/njihuni-me-miliarderen-me-te-vogel-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-27 18:21
https://kosova-info.com/analiza-e-re-e-gjakut-zbulon-kancerin-1-vit-para-rishfaqjes/60%Daily2017-04-27 18:11
https://kosova-info.com/keni-blere-oriz-te-vertete-apo-sintetik-keshtu-mund-ta-dalloni/60%Daily2017-04-27 17:54
https://kosova-info.com/pas-ketij-lajmi-do-hiqni-dore-menjehere-nga-konsumimi-i-djathit/60%Daily2017-04-27 17:35
https://kosova-info.com/kur-natyra-tregon-forcen-e-saj-foto/60%Daily2017-04-27 17:28
https://kosova-info.com/konfirmohet-skuadra-e-jordi-albas-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-04-27 17:26
https://kosova-info.com/a-po-pergatitet-bota-per-luften-e-trete-boterore-shikojeni-kete-arme-te-frikshme-te-rusise-foto/60%Daily2017-04-27 17:21
https://kosova-info.com/eskalon-protesta-ne-maqedoni-protestuesit-hyjne-ne-kuvend-video/60%Daily2017-04-27 17:09
https://kosova-info.com/ky-vend-i-bukur-me-nje-bukuri-te-rralle-natyrore-gjendet-ne-shqiperi-foto/60%Daily2017-04-27 17:06
https://kosova-info.com/ledri-krejt-pe-dojne-njo-si-video/60%Daily2017-04-27 16:59
https://kosova-info.com/analisti-armet-e-koreano-jugoreve-jane-lodra/60%Daily2017-04-27 16:23
https://kosova-info.com/7-faktet-qe-nuk-i-keni-ditur-kurre-per-ronaldon/60%Daily2017-04-27 16:02
https://kosova-info.com/samsung-raporton-tre-mujorin-m-t-mir-financiar-prej-tre-vitesh/60%Daily2017-04-27 16:01
https://kosova-info.com/rusi-ish-shefi-i-policise-kunder-korrupsionit-denohet-per-korrupsion/60%Daily2017-04-27 15:58
https://kosova-info.com/ish-zedhenesja-e-tribunalit-te-hages-vendimi-per-haradinajn-i-pritshem/60%Daily2017-04-27 15:55
https://kosova-info.com/orteku-gjigant-shkeputet-nga-mali-dhe-shkon-ne-drejtim-te-shtepive-video/60%Daily2017-04-27 15:55
https://kosova-info.com/2-ton-me-kenge-te-re-ja-kur-do-ta-publikoje-foto/60%Daily2017-04-27 15:37
https://kosova-info.com/shume-shpejte-do-te-provoni-te-fluturoni-me-veture-fotovideo/60%Daily2017-04-27 14:54
https://kosova-info.com/tupanet-per-lirimin-e-haradinajt-duhej-zevendesuar-me-thirrje-ndaj-qeverise-per-ta-kushtezuar-serbine/60%Daily2017-04-27 14:41
https://kosova-info.com/pacientit-i-hiqet-kacavida-nga-koka-ne-qkuk-foto-18/60%Daily2017-04-27 14:39
https://kosova-info.com/juventus-transferon-nje-super-futbollist-nga-milani-foto/60%Daily2017-04-27 14:36
https://kosova-info.com/live-londra-per-pak-i-shpetoi-sulmit-ja-cfare-ndodhi-sot-ne-oborrin-e-parlamentit-britanik-fotovideo/60%Daily2017-04-27 14:27
https://kosova-info.com/sulmet-me-ransomware-u-rritn-m-50-n-2016-n/60%Daily2017-04-27 13:33
https://kosova-info.com/enca-mbetet-rrugeve-te-europes-i-ndodhi-edhe-kjo-foto/60%Daily2017-04-27 13:52
https://kosova-info.com/rusia-dhe-japonia-takime-per-ishujt-e-kontestuar/60%Daily2017-04-27 13:45
https://kosova-info.com/kishte-edhe-pak-minuta-jete-nena-poston-foton-e-djalit-qe-po-vdiste-nga-overdoza-foto/60%Daily2017-04-27 13:34
https://kosova-info.com/neymar-te-klubi-i-ri-per-200-milione-euro-foto/60%Daily2017-04-27 13:30
https://kosova-info.com/ja-sa-duhet-te-zgjase-seksi-per-kenaqesine-e-nje-gruaje/60%Daily2017-04-27 13:19
https://kosova-info.com/15-foto-te-hartave-qe-do-te-ndyshoje-menyren-se-si-ju-e-shihni-boten-foto/60%Daily2017-04-27 13:17
https://kosova-info.com/pa-deshtimit-ne-france-serbia-shpreson-qe-haradinaj-te-gjykohet-nga-specialja/60%Daily2017-04-27 13:10
https://kosova-info.com/blero-kujton-diten-me-te-lumtur-ne-jete-permend-ish-vjehrren-foto/60%Daily2017-04-27 12:58
https://kosova-info.com/luftanija-ruse-perplaset-me-nje-anije-mallrash-prane-stambollit/60%Daily2017-04-27 12:42
https://kosova-info.com/luftanija-ruse-perplaset-me-nje-anije-mallrash-prane-stambollit/60%Daily2017-04-27 12:42
https://kosova-info.com/aktores-i-ndalohet-te-beje-filma-sepse-mendojne-se-ajo-eshte-shume-seksi-foto/60%Daily2017-04-27 12:42
https://kosova-info.com/kete-fjale-mos-e-perdorni-kurre-ne-pune/60%Daily2017-04-27 12:20
https://kosova-info.com/britania-mund-ti-bashkohet-shba-se-ne-sulmet-ne-siri/60%Daily2017-04-27 11:53
https://kosova-info.com/la-coruna-real-madrid-rekord-fantastik-nga-ekipi-i-zidane-foto/60%Daily2017-04-27 11:49
https://kosova-info.com/ky-eshte-trendi-i-maturanteve-per-2017-ten-video/60%Daily2017-04-27 11:49
https://kosova-info.com/izraeli-sulmoi-bazen-ushtarake-prane-damaskut/60%Daily2017-04-27 11:47
https://kosova-info.com/adios-atletico-madrid-griezmann-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-04-27 10:59
https://kosova-info.com/merkel-flet-per-marredheniet-me-turqine/60%Daily2017-04-27 10:41
https://kosova-info.com/shteti-kthen-syte-kah-odat-e-te-pameve/60%Daily2017-04-27 10:32
https://kosova-info.com/gjermania-ndalesa-per-facebook-dhe-whatsapp/60%Daily2017-04-27 10:29
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-prdorni-funksionin-e-ri-t-parkimit-n-google-maps/60%Daily2017-04-27 10:15
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-prdorni-funksionin-e-ri-t-parkimit-n-google-maps/60%Daily2017-04-27 10:15
https://kosova-info.com/nese-partneri-juaj-ka-kete-hobi-me-shume-gjasa-ai-eshte-duke-ju-tradhetuar/60%Daily2017-04-27 10:12
https://kosova-info.com/mos-i-besoni-keto-mite-lidhur-me-mikun-tuaj/60%Daily2017-04-27 10:08
https://kosova-info.com/rusia-e-alarmuar-trump-ka-nje-plan-sekret-per-sulme-berthamore-ne-moske-dhe-kine/60%Daily2017-04-27 09:57
https://kosova-info.com/stresi-ne-zi-i-vdes-nje-person-shume-i-dashur-foto/60%Daily2017-04-27 09:45
https://kosova-info.com/ymeri-lirimi-i-ramushit-lajm-i-mire-te-marrin-fund-flet-arrestet-e-serbise/60%Daily2017-04-27 09:17
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-real-madridin-nervozohet-barcelona-foto/60%Daily2017-04-27 09:04
https://kosova-info.com/partizani-tirana-ja-cfare-ka-bere-moggi-foto/60%Daily2017-04-27 08:59
https://kosova-info.com/vazhdojne-protestat-vdekjeprurese-ne-venezuele/60%Daily2017-04-27 08:56
https://kosova-info.com/genta-merr-poza-ne-pishine-private-para-nje-mashkulli-foto/60%Daily2017-04-27 08:56
https://kosova-info.com/zyrtare-liverpool-prezanton-fanellat-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-04-27 08:20
https://kosova-info.com/aak-tregon-nese-do-te-organizohet-feste-per-kthimin-e-haradinajt/60%Daily2017-04-27 07:57
https://kosova-info.com/blero-vjen-ne-duet-me-muharrem-ahmetin/60%Daily2017-04-27 07:53
https://kosova-info.com/ne-cilin-shtet-jane-cigaret-me-se-shtrenjti-e-ne-cilin-me-se-liri/60%Daily2017-04-27 07:48
https://kosova-info.com/pse-u-pezulluan-nga-puna-rreth-10-mije-punonjes-te-policise-ne-turqi/60%Daily2017-04-27 07:20
https://kosova-info.com/barcelona-shet-jordi-alban-te-rivali-i-madh-nga-la-liga-foto/60%Daily2017-04-27 07:01
https://kosova-info.com/madonna-kundershton-realizimin-e-filmit-biografik-per-te/60%Daily2017-04-27 06:44
https://kosova-info.com/shqiperia-mund-te-involvohet-ne-mbrojtjen-e-haradinajt/60%Daily2017-04-27 06:32
https://kosova-info.com/shqiperia-mund-te-involvohet-ne-mbrojtjen-e-haradinajt/60%Daily2017-04-27 06:32
https://kosova-info.com/shba-me-diplomaci-kunder-korese-veriore-jo-me-veprim-ushtarak/60%Daily2017-04-27 06:10
https://kosova-info.com/ja-ne-cfare-moshe-fillojme-te-plakemi/60%Daily2017-04-27 00:26
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-kur-dikush-jua-thyen-zemren/60%Daily2017-04-27 00:25
https://kosova-info.com/gabimet-qe-bejme-per-tu-mbrojtur-nga-dielli/60%Daily2017-04-27 00:20
https://kosova-info.com/pse-duhet-te-hani-molle-pas-cdo-vakti/60%Daily2017-04-27 00:06
https://kosova-info.com/keshilla-e-mjekeve-largoni-folijet-nga-kuzhina/60%Daily2017-04-27 00:03
https://kosova-info.com/depresivet-vuajne-nga-ndjenja-e-fajit-dhe-vetakuzimit/60%Daily2017-04-27 00:01
https://kosova-info.com/depresivet-vuajne-nga-ndjenja-e-fajit-dhe-vetakuzimit-2/60%Daily2017-04-27 00:01
https://kosova-info.com/mendonin-se-kishin-filluar-dhimbjet-e-lindjes-por-ne-vend-te-bebes-i-nxoren-dicka-tjeter/60%Daily2017-04-26 23:58
https://kosova-info.com/ja-cila-eshte-pjesa-me-e-mire-e-seksit-dhe-nuk-eshte-ajo-qe-mendoni-ju/60%Daily2017-04-26 23:39
https://kosova-info.com/suzuki-swift-i-ri-behet-me-version-te-limuzines/60%Daily2017-04-26 22:59
https://kosova-info.com/asus-prezanton-kompjuterin-e-ri-zen-aio/60%Daily2017-04-26 22:40
https://kosova-info.com/instagram-po-rritet-me-shpejtesi-marramendese-tani-ka-700-milione-perdorues/60%Daily2017-04-26 22:20
https://kosova-info.com/morenes-i-ben-hajr-palestra-zbulon-te-pasmet-gjigante-ne-pasqyre-foto/60%Daily2017-04-26 21:59
https://kosova-info.com/vrasja-per-xhelozi-e-ismail-lulit-jepen-denimet-per-igli-meten-dhe-mario-memen/60%Daily2017-04-26 21:55
https://kosova-info.com/isco-i-jashtezakonshem-ja-momenti-kur-i-beri-hore-futbollistet-e-deportivos-video/60%Daily2017-04-26 21:55
https://kosova-info.com/xhaka-ka-marre-nje-note-te-pabesueshme-sonte-foto/60%Daily2017-04-26 21:41
https://kosova-info.com/meta-pd-te-tregoje-vullnet/60%Daily2017-04-26 21:35
https://kosova-info.com/deportivo-real-madrid-notat-e-futbollisteve-foto/60%Daily2017-04-26 21:29
https://kosova-info.com/rita-ora-gjoksin-me-lule-foto/60%Daily2017-04-26 21:26
https://kosova-info.com/haradinaj-nga-haga-ne-france-video/60%Daily2017-04-26 21:25
https://kosova-info.com/real-madridi-i-pergjigjet-barcelones-video/60%Daily2017-04-26 21:20
https://kosova-info.com/deportivo-real-madrid-dy-gola-te-shpejte-video/60%Daily2017-04-26 21:15
https://kosova-info.com/pas-deshtimit-te-tryezes-se-tij-meta-takohet-me-nishanin/60%Daily2017-04-26 21:10
https://kosova-info.com/deportivo-real-madrid-goli-i-radhes-video/60%Daily2017-04-26 21:06
https://kosova-info.com/zaev-nuk-do-te-donim-qe-te-perseritet-24-dhjetori-nuk-i-tregojme-taktikat-e-partise/60%Daily2017-04-26 21:01
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-i-kerkon-falje-shkenda-duboves-video/60%Daily2017-04-26 21:00
https://kosova-info.com/provoni-kete-recete-me-hudhra-qe-sheron-nje-numer-te-madh-semundjesh/60%Daily2017-04-26 20:57
https://kosova-info.com/deportivo-real-madrid-golat-nuk-ndalen-video/60%Daily2017-04-26 20:56
https://kosova-info.com/mccain-shba-duhet-te-rikonfirmoje-angazhimin-ne-ballkan/60%Daily2017-04-26 20:51
https://kosova-info.com/galaxy-s8-probleme-me-mbushes/60%Daily2017-04-26 20:44
https://kosova-info.com/ja-cka-mendon-tiu-bej-flokeve-ronela-hajati-video/60%Daily2017-04-26 20:39
https://kosova-info.com/podujeva-vret-qente-endacake-video/60%Daily2017-04-26 20:37
https://kosova-info.com/mbi-500000-prdorues-t-telefonve-android-kan-r-pre-e-aplikacioneve-mashtruese-n-play-store/60%Daily2017-04-26 20:34
https://kosova-info.com/kreu-i-ushtrise-ruse-ne-panik-nato-po-krijon-armate-te-re-afer-nesh/60%Daily2017-04-26 20:23
https://kosova-info.com/bayern-dortmund-rezultat-i-papritur-video/60%Daily2017-04-26 20:20
https://kosova-info.com/bertan-asllani-shenon-tjeter-sukses-ne-turqi-foto/60%Daily2017-04-26 20:19
https://kosova-info.com/nissan-sjelle-dy-modele-rogue-me-cmime-te-arsyeshme-foto/60%Daily2017-04-26 20:05
https://kosova-info.com/shkaterrohet-banda-e-rrezikshme-shqiptare-ne-itali/60%Daily2017-04-26 20:00
https://kosova-info.com/arta-shqetesohet-nga-renia-e-natalitetit-ja-cfare-zgjidhje-ofron/60%Daily2017-04-26 19:58
https://kosova-info.com/zbulohet-data-se-kur-do-te-publikohet-kenga-bubu-nga-ciljeta-dhe-trimi-foto/60%Daily2017-04-26 19:33
https://kosova-info.com/studimi-mbipesha-po-vret-njerezit-me-shume-se-duhani-dhe-diabeti/60%Daily2017-04-26 19:31
https://kosova-info.com/pse-iphone-i-ardhshem-mund-te-jete-me-i-ngadalshem-sesa-galaxy-s8/60%Daily2017-04-26 19:15
https://kosova-info.com/afrona-tregon-muskujt-foto/60%Daily2017-04-26 19:06
https://kosova-info.com/atentat-ne-france-shqiptari-ekzekutohet-me-plumb-ne-koke/60%Daily2017-04-26 18:56
https://kosova-info.com/luana-rrezikon-qe-te-rrezohet-nga-foto/60%Daily2017-04-26 18:46
https://kosova-info.com/aplikacioni-me-ane-te-cilit-mund-te-ndryshoni-gjinine-video/60%Daily2017-04-26 18:29
https://kosova-info.com/microsoft-privon-40-t-telefonve-windows-nga-prditsimi-i-krijuesve/60%Daily2017-04-26 16:57
https://kosova-info.com/france-pensionisti-shpeton-nga-hajdutet-lypsa/60%Daily2017-04-26 18:15
https://kosova-info.com/kjo-shenje-e-horoskopit-nuk-ka-fat-ne-dashuri-ja-cfare-duhet-te-beni-per-ta-permiresuar-ate/60%Daily2017-04-26 18:15
https://kosova-info.com/ja-si-reagon-ciljeta-kur-degjon-kengen-ne-te-cilen-permendet-emri-i-djalit-te-saj-video/60%Daily2017-04-26 17:58
https://kosova-info.com/sondazh-pothuajse-gjysma-e-ruseve-thone-se-medvedev-duhet-te-dorehiqet/60%Daily2017-04-26 17:54
https://kosova-info.com/plazhet-me-fantastike-ne-tajlande-foto/60%Daily2017-04-26 17:52
https://kosova-info.com/arsenal-leicester-city-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-04-26 17:47
https://kosova-info.com/rripi-fitnesit-fitbit-flex-2-shkakton-djegie-t-rnda-nj-gruaje-n-shtetet-e-bashkuara/60%Daily2017-04-26 16:50
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-nuk-e-mohon-se-mund-te-kandidoje-per-kryetar-te-prishtines/60%Daily2017-04-26 17:36
https://kosova-info.com/kujt-po-i-thote-adelina-berisha-tonat-ti-kam-dhon-foto/60%Daily2017-04-26 17:02
https://kosova-info.com/shi-i-bombave-amerikane-a-eshte-kjo-deshmi-se-po-pergatitet-lufta-e-madhe-video/60%Daily2017-04-26 17:01
https://kosova-info.com/shperthim-brenda-nje-furgoni-ne-turqi-lendohen-shtate-persona/60%Daily2017-04-26 16:47
https://kosova-info.com/ja-pse-iphone-i-ardhshm-mund-t-jet-m-i-ngadalt-sesa-galaxy-s8-ta/60%Daily2017-04-26 16:36
https://kosova-info.com/ja-pse-iphone-i-ardhshm-mund-t-jet-m-i-ngadalt-sesa-galaxy-s8-ta/60%Daily2017-04-26 16:36
https://kosova-info.com/serbia-se-ekstradon-dot-haradinajn/60%Daily2017-04-26 16:23
https://kosova-info.com/barcelona-osasuna-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-04-26 16:21
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ndodh-trupit-nese-hani-2-banane-ne-dite/60%Daily2017-04-26 16:03
https://kosova-info.com/brenda-bordelleve-ku-argetohen-pasaniket-e-rinj-foto18/60%Daily2017-04-26 15:52
https://kosova-info.com/nentori-i-arilenes-nuk-ka-te-ndalur-ja-suksesi-i-radhes-qe-ka-arritur-foto/60%Daily2017-04-26 15:41
https://kosova-info.com/hoti-tregon-nese-haradinaj-mund-te-ekstradohet-neser-sipas-konventes-per-ekstradim/60%Daily2017-04-26 15:27
https://kosova-info.com/mjafton-vetem-nje-dite-per-tu-dobesuar/60%Daily2017-04-26 14:59
https://kosova-info.com/ju-njohim-me-leo-messin-arab-shikoni-golin-e-cmendur-qe-e-ka-realizuar-video/60%Daily2017-04-26 20:16
https://kosova-info.com/mrekulli-inxhinierike-keto-jane-hotelet-me-te-fotografuara-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-26 14:04
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-kap-mbi-200-kilograme-droge/60%Daily2017-04-26 14:02
https://kosova-info.com/rusi-parandalohet-nje-sulm-terrorist-dy-te-arrestuar/60%Daily2017-04-26 13:54
https://kosova-info.com/coco-de-mer-zhvesh-pamela-anderson-in-foto/60%Daily2017-04-26 13:50
https://kosova-info.com/m-9-qershor-betapitch-tirana-rikthehet-n-krkim-t-startupeve-m-premtuese-n-shqipri/60%Daily2017-04-26 13:35
https://kosova-info.com/bayern-munich-e-ka-gati-oferten-100-milione-euro-per-nje-nga-keta-4-yje-foto/60%Daily2017-04-26 13:14
https://kosova-info.com/patrisi-shfaqet-perkrah-tunes-ne-ditet-e-fundit-te-shtatzenise-se-saj-foto/60%Daily2017-04-26 13:05
https://kosova-info.com/fillojne-punimet-per-samsung-galaxy-s9-video/60%Daily2017-04-26 13:03
https://kosova-info.com/presidenti-i-austrise-mbeshtetje-per-mbulesen-e-grave/60%Daily2017-04-26 12:45
https://kosova-info.com/hoti-riklasifikimi-i-veteraneve-do-te-behet-deri-ne-fund-te-majit/60%Daily2017-04-26 12:35
https://kosova-info.com/e-kerkojne-roma-e-juventus-transferohet-ne-milan-foto/60%Daily2017-04-26 12:27
https://kosova-info.com/ja-si-mbrohet-nga-syri-i-keq-era-istrefi-foto/60%Daily2017-04-26 12:07
https://kosova-info.com/sa-shpesh-duhet-ta-pastroni-secilen-rrobe-qe-e-keni-ne-dollap/60%Daily2017-04-26 11:54
https://kosova-info.com/shba-duket-se-flynn-e-ka-shkelur-ligjin-duke-e-vizituar-rusine/60%Daily2017-04-26 11:52
https://kosova-info.com/bleu-mercedesin-e-prishur-per-4-500-dollare-por-qe-i-kushton-160-mije-shikoni-si-e-ka-rregulluar-video/60%Daily2017-04-26 11:31
https://kosova-info.com/neser-ne-ora-9-dihet-gjithcka-per-ramush-haradinajn/60%Daily2017-04-26 11:29
https://kosova-info.com/makina-fluturuese-kryen-me-sukses-testin/60%Daily2017-04-26 11:08
https://kosova-info.com/orari-i-ndeshjeve-te-fundit-te-barcelones-dhe-real-madridit-ne-la-liga-foto/60%Daily2017-04-26 11:07
https://kosova-info.com/darka-e-fundit-e-titanikut/60%Daily2017-04-26 10:52
https://kosova-info.com/kim-serish-ne-qender-te-mediave-boterore-fotografite-e-radhes-thjeshte-wow-foto/60%Daily2017-04-26 10:37
https://kosova-info.com/volkswagen-prezanton-golf-r-2018-me-pakon-performance-video/60%Daily2017-04-26 10:15
https://kosova-info.com/haradinaj-mund-te-dergohet-ne-shqiperi-pas-marrjes-se-shtetesise/60%Daily2017-04-26 10:13
https://kosova-info.com/bayern-munich-borussia-dortmund-formacionet-e-skuadrave-foto/60%Daily2017-04-26 09:42
https://kosova-info.com/nje-grup-i-lidhur-me-al-kaiden-e-mori-pergjegjesine-per-sulm-ne-rusi/60%Daily2017-04-26 09:32
https://kosova-info.com/a-besoni-se-ekzistojne-keta-telefona-video/60%Daily2017-04-26 09:31
https://kosova-info.com/whatsappi-shton-perkrahjen-e-sirit/60%Daily2017-04-26 09:17
https://kosova-info.com/mijera-tanke-pushtojne-brigjet-e-korese-se-veriut-nderkohe-qe-armata-e-trump-afrohe/60%Daily2017-04-26 09:15
https://kosova-info.com/nutellen-mund-ta-beni-shume-lehte-ne-shtepi-kjo-eshte-menyra-video/60%Daily2017-04-26 09:09
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-beni-nese-keni-probleme-me-fytyren/60%Daily2017-04-26 08:56
https://kosova-info.com/presidenti-paqja-dhe-stabiliteti-ndertohen-me-barazi-dialog-dhe-bashkepunim/60%Daily2017-04-26 08:48
https://kosova-info.com/nuk-shkoi-gjate-vajza-e-eli-fares-i-jep-fund-fejeses-me-biznesmenin-nga-shkodra-foto/60%Daily2017-04-26 08:47
https://kosova-info.com/15-futbollistet-qe-kane-pare-vdekjen-me-sy-video/60%Daily2017-04-26 20:16
https://kosova-info.com/humbisni-1cm-nga-beli-juaj-per-vetem-nje-dite/60%Daily2017-04-26 07:53
https://kosova-info.com/aktorja-ua-rinovon-banesen-prinderve-ata-te-emocionuar-qajne-me-lot-fotovideo/60%Daily2017-04-26 07:52
https://kosova-info.com/delegacioni-i-komisionit-per-pune-te-jashtme-vazhdon-takimet-ne-kroaci/60%Daily2017-04-26 07:39
https://kosova-info.com/wenger-zbulon-klubin-e-sanchezit-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-04-26 07:19
https://kosova-info.com/wenger-zbulon-klubin-e-sanchezit-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-04-26 07:19
https://kosova-info.com/ministri-gabriel-ben-publik-konfliktin-me-izraelin/60%Daily2017-04-26 07:18
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-hap-zemren-pas-tunes-po-e-ndjek-edhe-kete-kengetare-foto/60%Daily2017-04-26 07:03
https://kosova-info.com/lavrov-akuzat-amerikane-per-furnizim-te-talibaneve-jane-te-pabaza/60%Daily2017-04-26 06:42
https://kosova-info.com/kumpir-me-mish/60%Daily2017-04-26 06:26
https://kosova-info.com/partite-politike-zyrtarizojne-fushaten/60%Daily2017-04-26 06:22
https://kosova-info.com/ja-ku-i-teston-mercedes-veturat-e-veta-te-reja-foto/60%Daily2017-04-26 06:18
https://kosova-info.com/real-madrid-me-plot-mungesa-kunder-deportivo-la-coruna-foto/60%Daily2017-04-26 06:00
https://kosova-info.com/mrekulli-pas-16-abortimesh-spontane-arrin-te-lind-femijen-e-pare/60%Daily2017-04-26 01:50
https://kosova-info.com/ky-koncept-i-vetures-elektrike-deshmon-se-po-e-jetojme-te-ardhmen-fotovideo/60%Daily2017-04-26 01:05
https://kosova-info.com/qytete-fanastike-ne-evrope-ku-mund-te-kaloni-pushime-te-paharrueshme-foto/60%Daily2017-04-26 01:05
https://kosova-info.com/veturat-e-mahnitshme-qe-dominuan-ne-autosallonin-e-shanghai-2017-foto/60%Daily2017-04-26 01:05
https://kosova-info.com/pse-kafeja-eshte-me-e-mire-ne-mengjes/60%Daily2017-04-26 01:03
https://kosova-info.com/keni-probleme-me-fytyren-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2017-04-26 00:54
https://kosova-info.com/volkswagen-do-te-sjelle-ne-treg-veturen-elektrike-me-cmim-te-perballueshem/60%Daily2017-04-25 23:37
https://kosova-info.com/porsche-911-qe-mund-te-shitet-per-me-se-nje-milion-euro-foto/60%Daily2017-04-25 23:20
https://kosova-info.com/jaguari-makina-me-e-mire-ne-britani-te-madhe/60%Daily2017-04-25 22:43
https://kosova-info.com/prodhimi-i-iphone-8-mund-te-mos-nise-para-tetorit-ose-nentorit/60%Daily2017-04-25 22:34
https://kosova-info.com/%e2%80%8bja-ku-i-teston-mercedes-veturat-e-veta-te-reja-foto/60%Daily2017-04-25 22:29
https://kosova-info.com/kjo-audi-a3-eshte-nje-perbindesh-i-vogel-foto/60%Daily2017-04-25 22:09
https://kosova-info.com/a-do-te-hyje-ne-lufte-amerika-me-korene-e-veriut/60%Daily2017-04-25 22:03
https://kosova-info.com/formacioni-i-endrrave-me-lojtaret-qe-ka-stervitur-ancelotti/60%Daily2017-04-25 21:58
https://kosova-info.com/ekskluzive-dafina-zeqiri-flet-per-here-te-pare-publikisht-per-elvana-gjaten/60%Daily2017-04-25 21:55
https://kosova-info.com/hani-i-elezit-me-mbiemra-autokton-video/60%Daily2017-04-25 21:54
https://kosova-info.com/al-qaeda-urdheroi-sulmin-ne-shen-petersburg/60%Daily2017-04-25 21:42
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-qe-dafina-dhe-tuna-jane-prishur-video/60%Daily2017-04-25 21:36
https://kosova-info.com/fundi-i-dialogut-pa-njohjen-e-kosoves-nga-serbia/60%Daily2017-04-25 21:32
https://kosova-info.com/alarmante-ne-tirane-cdo-dite-3-deri-ne-4-raste-per-vetevrasje-video/60%Daily2017-04-25 21:32
https://kosova-info.com/lavrov-e-akuzon-per-propagande-ameriken-deshironi-ta-permbysni-assadin/60%Daily2017-04-25 21:20
https://kosova-info.com/plani-i-jashtezakonshem-i-osasunas-per-ta-ndalur-messin/60%Daily2017-04-25 21:17
https://kosova-info.com/ja-qe-sa-vite-nuk-kane-folur-mes-vete-dafina-dhe-tuna-video/60%Daily2017-04-25 21:13
https://kosova-info.com/basha-kusht-i-patjetersueshem-qeveria-teknike-pershkallezojme-mosbindjen-civile/60%Daily2017-04-25 21:12
https://kosova-info.com/shyqeri-haxha-dy-nenshkrimet-qe-ia-humben-ptk-se-40-milione-euro/60%Daily2017-04-25 21:09
https://kosova-info.com/vajza-kurre-mos-qendroni-kembe-mbi-kembe-ja-cfare-rrezikoni/60%Daily2017-04-25 21:01
https://kosova-info.com/15-futbollistet-qe-ishin-afer-vdekjes-ne-fushen-e-futbollit-video/60%Daily2017-04-25 20:57
https://kosova-info.com/harrojeni-rivalitetin-keto-jane-te-perbashketat-e-elvanes-dhe-dafines-qe-nuk-i-keni-ditur-kurre-fotovideo/60%Daily2017-04-25 20:56
https://kosova-info.com/dafina-apo-tuna-ja-cila-prej-tyre-e-mori-hapin-e-pare-drejt-pajtimit-foto/60%Daily2017-04-25 20:38
https://kosova-info.com/shkrimi-zbulon-personalitetin-tuaj/60%Daily2017-04-25 20:37
https://kosova-info.com/chelsea-verteton-forcen-ndaj-southamptonit-video/60%Daily2017-04-25 20:35
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-cfare-iu-ka-bere-reali-tifozeve-qe-e-festuan-golin-e-messit/60%Daily2017-04-25 20:16
https://kosova-info.com/samsung-tashme-eshte-duke-punuar-per-galaxy-s9/60%Daily2017-04-25 20:14
https://kosova-info.com/deklarata-e-kengetares-se-njohur-nuk-do-ti-pelqej-aspak-getoar-selimit-video/60%Daily2017-04-25 20:05
https://kosova-info.com/vazhdojne-protestat-antishqiptare/60%Daily2017-04-25 20:02
https://kosova-info.com/tjeter-gol-ne-ndeshjen-chelsea-southampton-video/60%Daily2017-04-25 20:01
https://kosova-info.com/pdk-e-ldk-gati-per-zgjedhje-nese-nuk-kalon-demarkacioni/60%Daily2017-04-25 19:54
https://kosova-info.com/erdogan-thote-se-turqia-do-ta-rishqyrtoje-qendrimin-e-saj-ne-evrope/60%Daily2017-04-25 19:40
https://kosova-info.com/kete-foto-nga-gerta-e-big-brother-albania-9-nuk-e-keni-pare-asnjehere-foto/60%Daily2017-04-25 19:39
https://kosova-info.com/restorantet-me-pamjen-me-te-mrekullueshme-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-25 19:38
https://kosova-info.com/mos-i-injoroni-keto-jane-shtate-shenjat-e-semundjes-me-te-perhapur-ne-bote/60%Daily2017-04-25 19:34
https://kosova-info.com/chelsea-southampton-gol-ne-minuten-e-fundit-te-pjeses-se-pare-video/60%Daily2017-04-25 19:32
https://kosova-info.com/puyol-zgjedh-pese-lojtaret-me-te-mire-qe-ka-luajtur-te-barcelona/60%Daily2017-04-25 19:28
https://kosova-info.com/ate-qe-kengetaret-shqiptare-mundohen-ta-bejne-me-vite-e-ben-ibro-me-kengen-e-pare-videofoto/60%Daily2017-04-25 19:23
https://kosova-info.com/keni-patur-probleme-me-instagramin-diten-e-djeshme-ja-pse-ka-ndodhur/60%Daily2017-04-25 19:01
https://kosova-info.com/ky-ushtrim-i-cmendur-i-baby-g-do-tiu-le-pa-fjale-video/60%Daily2017-04-25 19:01
https://kosova-info.com/hazard-me-gol-te-bukur-e-kalon-chelsean-ne-epersi-video/60%Daily2017-04-25 18:52
https://kosova-info.com/macron-asgje-ska-perfunduar-do-te-luftoj-ta-mposht-le-penin/60%Daily2017-04-25 18:46
https://kosova-info.com/postimi-ne-fb-para-1-viti-i-kushtoi-studentes-ja-si-hakmerret-profesorja-e-fakultetit-ekonomik-video/60%Daily2017-04-25 18:41
https://kosova-info.com/18-luftetare-kurde-te-vdekur-pas-sulmeve-ajrore-te-turqise-ne-siri/60%Daily2017-04-25 18:02
https://kosova-info.com/leonora-shkelqen-ne-fustan-te-zi-gati-nxjerre-gjoksin-foto/60%Daily2017-04-25 17:59
https://kosova-info.com/ky-supertren-pritet-shume-shpejt-qe-te-jete-ne-hekurudhat-e-britanise-foto/60%Daily2017-04-25 17:56
https://kosova-info.com/turqia-nuk-eshte-e-interesuar-per-anetaresim-ne-be/60%Daily2017-04-25 17:54
https://kosova-info.com/historit-e-instagram-gjunjzojn-snapchat/60%Daily2017-04-25 17:51
https://kosova-info.com/universiteti-i-sorosit-kunder-orbanit-kerkon-mbeshtetje-edhe-nga-be/60%Daily2017-04-25 17:46
https://kosova-info.com/biblotekat-me-te-bukura-te-kolegjeve-amerikane-foto/60%Daily2017-04-25 17:29
https://kosova-info.com/klitschko-gati-per-mecin-me-joshua-foto/60%Daily2017-04-25 17:27
https://kosova-info.com/ish-keshilltari-flynn-shkeli-ligjin-me-pagesat-ruse/60%Daily2017-04-25 17:26
https://kosova-info.com/negociatoret-e-krizes-ne-shqiperi/60%Daily2017-04-25 17:20
https://kosova-info.com/kandidati-pr-president-t-francs-emmanuel-macron-shnjestr-e-sulmeve-kibernetike/60%Daily2017-04-25 17:02
https://kosova-info.com/pas-shume-kritikave-enca-e-merr-vendimin-foto/60%Daily2017-04-25 16:59
https://kosova-info.com/keto-jane-bishat-e-reja-te-mercedes-benz-me-6000-kaujfuqi-foto/60%Daily2017-04-25 16:58
https://kosova-info.com/flokekuqja-con-peshe-fansat-e-saj-me-nje-video-ne-instagram-fotovideo/60%Daily2017-04-25 16:26
https://kosova-info.com/rusia-serbia-konfirmojne-zhvillimin-e-bashkepunimit-ushtarak/60%Daily2017-04-25 16:21
https://kosova-info.com/lamtumire-roma-strootman-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2017-04-25 16:20
https://kosova-info.com/esty-lanoi-dyqanin-e-arteve-dhe-punve-online-etsy-studio/60%Daily2017-04-25 16:06
https://kosova-info.com/keto-jane-bukurite-fantastike-te-amerikes-foto/60%Daily2017-04-25 15:48
https://kosova-info.com/skandal-hoteli-i-njohur-ne-durres-ben-ndertime-ne-det/60%Daily2017-04-25 15:47
https://kosova-info.com/nje-vit-pa-mona-ismailin-zanfina-zgjedh-disa-fjale-per-ta-kujtuar-fotovideo/60%Daily2017-04-25 15:38
https://kosova-info.com/interisti-tramezzani-ka-bere-sot-nje-gjest-te-cilin-sdo-tia-falin-kurre-tifozet-zikalter-foto/60%Daily2017-04-25 14:49
https://kosova-info.com/osbe-kane-filluar-hetimet-per-eksplodimin-vdekjeprures/60%Daily2017-04-25 14:43
https://kosova-info.com/bukurite-e-zvicres-te-fotografuara-nga-lart-foto/60%Daily2017-04-25 14:22
https://kosova-info.com/perfaqesues-te-shoqerise-civile-serbe-kallezim-penal-ndaj-daut-haradinajt/60%Daily2017-04-25 14:20
https://kosova-info.com/u-martua-me-almeda-abazin-tregon-arsyen-pse-nuk-mban-unazen-e-marteses-foto/60%Daily2017-04-25 14:12
https://kosova-info.com/aplikacionet-me-te-mira-te-javes-se-kaluar/60%Daily2017-04-25 14:06
https://kosova-info.com/arabia-saudite-do-te-mbroje-te-drejtat-e-grave/60%Daily2017-04-25 14:00
https://kosova-info.com/5-sekrete-t-google-maps-q-mund-t-mos-i-keni-ditur/60%Daily2017-04-25 12:56
https://kosova-info.com/20-te-vdekur-pas-permbytjes-se-anijes-ne-senegal/60%Daily2017-04-25 13:29
https://kosova-info.com/zyrtare-dortmundi-nenshkruan-me-mesfushorin-e-njohur-foto/60%Daily2017-04-25 13:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-familja-me-e-forte-ne-bote-video/60%Daily2017-04-25 13:25
https://kosova-info.com/usaid-zvogelon-buxhetin-per-shtetet-e-ballkanit/60%Daily2017-04-25 13:00
https://kosova-info.com/apple-publikoi-betan-e-katrt-publike-t-ios-10-3-2/60%Daily2017-04-25 12:40
https://kosova-info.com/labi-ftohet-ne-ditelindjen-e-mbretereshes-elizabeth-ii-foto/60%Daily2017-04-25 12:40
https://kosova-info.com/okb-kerkon-fonde-shtese-per-te-shmangur-urine-ne-jemen/60%Daily2017-04-25 12:37
https://kosova-info.com/pescara-bie-nga-liga-memushaj-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-04-25 12:13
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-dhe-deshira-e-saj-per-buzet-e-noizyt-foto/60%Daily2017-04-25 11:47
https://kosova-info.com/kulmi-i-ndarjes-bashkeshortore-shtepia-shkaterrohet-per-te-ndare-pasuri-te-barabarte-video/60%Daily2017-04-25 11:27
https://kosova-info.com/pentagoni-bombarduesit-ruse-fluturuan-afer-alaskes-dhe-kanadase/60%Daily2017-04-25 11:23
https://kosova-info.com/shembull-i-diversitetit-motrat-pozojne-per-fotografin-zvicran-video/60%Daily2017-04-25 11:08
https://kosova-info.com/messi-me-500-gola-ja-cfare-i-ka-bere-ronaldinho/60%Daily2017-04-25 10:49
https://kosova-info.com/keshtu-reagoi-kimi-pasi-i-publikuan-imazhet-pa-fotoshop-foto/60%Daily2017-04-25 10:39
https://kosova-info.com/murat-meha-ne-holande-shtyhet-gjykimi-i-tij/60%Daily2017-04-25 10:29
https://kosova-info.com/spanje-arrestohen-8-militante-islamike/60%Daily2017-04-25 09:57
https://kosova-info.com/qeveria-investon-450-mije-euro-ne-stadiumin-e-lipjanit/60%Daily2017-04-25 09:30
https://kosova-info.com/torte-e-lehte/60%Daily2017-04-25 09:29
https://kosova-info.com/protestat-ne-venezuele-rritet-ne-23-numri-i-te-vdekurve/60%Daily2017-04-25 09:26
https://kosova-info.com/kompania-vita-thirrje-mediave-te-mos-i-sulmojne/60%Daily2017-04-25 09:18
https://kosova-info.com/modeli-i-fundit-i-land-rover-foto/60%Daily2017-04-25 09:08
https://kosova-info.com/enca-prezanton-te-dashurin-e-saj-enca/60%Daily2017-04-25 08:57
https://kosova-info.com/iphone-8-vonohet-ja-kur-pritet-te-prezantohet-2/60%Daily2017-04-25 08:38
https://kosova-info.com/shitjet-e-galaxy-s8-s-30-m-t-larta-se-galaxy-s7-s-n-shtetet-e-bashkuara/60%Daily2017-04-25 08:23
https://kosova-info.com/shitjet-e-galaxy-s8-s-30-m-t-larta-se-galaxy-s7-s-n-shtetet-e-bashkuara/60%Daily2017-04-25 08:23
https://kosova-info.com/turqia-godet-caqet-e-militanteve-kurde-ne-irak-dhe-siri/60%Daily2017-04-25 08:23
https://kosova-info.com/pescara-bie-nga-serie-a-memushaj-transferohet-te-klubi-i-njohur-foto/60%Daily2017-04-25 08:17
https://kosova-info.com/greqia-privatizon-portin-e-selanikut/60%Daily2017-04-25 08:15
https://kosova-info.com/mjekesia-ne-alarm-shtohen-rastet-me-nje-super-bakter-qe-nuk-ka-sherim/60%Daily2017-04-25 08:14
https://kosova-info.com/nendetesja-amerikane-mberrin-ne-korene-e-jugut/60%Daily2017-04-25 08:00
https://kosova-info.com/selman-jusufi-fiton-cmimin-e-aktorit-me-te-mire-ne-nje-festival-evropian/60%Daily2017-04-25 07:48
https://kosova-info.com/si-ti-hiqni-8-kilograme-per-7-dite-video/60%Daily2017-04-25 07:42
https://kosova-info.com/futet-ne-operacion-per-te-lindur-foshnjen-ajo-qe-i-ndodh-me-pas-do-ju-le-pa-fjale/60%Daily2017-04-25 07:33
https://kosova-info.com/lamtumire-zlatan-ibrahimovic-foto/60%Daily2017-04-25 07:17
https://kosova-info.com/legjislatura-me-e-dobet-qe-nga-paslufta/60%Daily2017-04-25 06:44
https://kosova-info.com/mbrojtja-civile-edhe-me-tutje-aktive-ne-veri/60%Daily2017-04-25 06:31
https://kosova-info.com/sony-me-tabletin-e-ri-digjital-deshiron-ta-zevendesoje-letren/60%Daily2017-04-25 06:31
https://kosova-info.com/noizy-ju-prezanton-veturen-e-tij-te-re-super-luksoze-foto/60%Daily2017-04-25 06:26
https://kosova-info.com/trump-mbeshtet-perpjekjet-e-gjermanise-dhe-frances-per-marreveshje-te-paqes-ne-ukraine/60%Daily2017-04-25 06:08
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-barcelonen-pas-fitores-ne-el-clasico/60%Daily2017-04-25 05:56
https://kosova-info.com/shba-vendos-sanksione-ndaj-sirianeve-per-sulmin-e-dyshuar-kimik/60%Daily2017-04-25 05:49
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-nuk-ju-shendoshin/60%Daily2017-04-25 02:00
https://kosova-info.com/ja-si-te-mbroni-trurin-nga-plakja/60%Daily2017-04-25 00:56
https://kosova-info.com/konsumoni-uje-te-vaket-ne-mengjes-2/60%Daily2017-04-25 00:52
https://kosova-info.com/gjerat-qe-duhet-ti-beni-cdo-mengjes-para-ores-7/60%Daily2017-04-25 00:51
https://kosova-info.com/rrefimi-trondites-bej-seks-me-shoqen-e-mamit-por-situata-me-doli-jashte-kontrollit/60%Daily2017-04-24 23:52
https://kosova-info.com/a-shkaktojne-telefonet-celular-kancer-nje-gjykate-italiane-thote-po/60%Daily2017-04-24 23:43
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-dale-ne-shitje-nokia-3310/60%Daily2017-04-24 23:41
https://kosova-info.com/nje-termet-me-magnitude-7-1-shkalle-te-rihterit-ka-goditur-kilin/60%Daily2017-04-24 22:58
https://kosova-info.com/iphone-8-vonohet-ja-kur-pritet-te-prezantohet/60%Daily2017-04-24 22:38
https://kosova-info.com/samsungu-thyen-rekord-ne-shtepine-e-apple-it/60%Daily2017-04-24 22:38
https://kosova-info.com/golf-me-shpejtesi-enorme-le-prapa-bugatti-dhe-lamborghini-video/60%Daily2017-04-24 22:08
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-stervitje-po-ben-joshua-per-ta-rrahur-klitschkon-foto/60%Daily2017-04-24 21:56
https://kosova-info.com/mbeturinat-mbulojne-kosoven-video/60%Daily2017-04-24 21:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-aeroporti-me-i-bukur-ne-bote-fotovideo/60%Daily2017-04-24 21:52
https://kosova-info.com/forcimi-i-marredhenieve-france-gjermani-mision-i-macron/60%Daily2017-04-24 21:48
https://kosova-info.com/banorja-e-big-brother-punonte-naten-pas-fshihet-nje-tjeter-e-vertete-e-hidhur/60%Daily2017-04-24 21:39
https://kosova-info.com/demarkacioni-te-procedohet-tutje-video/60%Daily2017-04-24 21:38
https://kosova-info.com/pranoi-gol-ne-minuten-e-fundit-nga-messi-ja-cfare-thote-navas/60%Daily2017-04-24 21:36
https://kosova-info.com/thaci-falenderoi-fansat-qe-ia-uruan-ditelindjen-foto/60%Daily2017-04-24 21:33
https://kosova-info.com/macron-kritikon-turqine/60%Daily2017-04-24 21:28
https://kosova-info.com/do-habiteni-nga-dueti-i-eres-dhe-bebe-rexhes-video/60%Daily2017-04-24 21:23
https://kosova-info.com/skuadra-e-njohur-ultimatum-diego-simeones/60%Daily2017-04-24 21:20
https://kosova-info.com/modelja-seksi-e-playboy-ben-dush-ne-nje-qender-tregtare-cmenden-te-pranishmit-video/60%Daily2017-04-24 21:14
https://kosova-info.com/nishani-te-enjten-shpallet-qytetar-nderi-i-prizrenit/60%Daily2017-04-24 21:07
https://kosova-info.com/kush-eshte-femra-qe-iu-mberthye-rreth-kembeve-mc-kresha-foto/60%Daily2017-04-24 21:06
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-ka-nje-lajm-te-mire-per-sergio-ramos-foto/60%Daily2017-04-24 21:04
https://kosova-info.com/rusia-mohon-akuzat-e-shba-ve-nuk-po-i-armatosim-talebanet/60%Daily2017-04-24 20:53
https://kosova-info.com/kengetarja-qan-ne-mes-te-intervistes-kur-permendet-flori-mumajesi-video/60%Daily2017-04-24 20:47
https://kosova-info.com/karta-e-re-grafike-amd-radeon-pro-duo-premton-dyfishin-e-performancs-s-titan-x/60%Daily2017-04-24 20:45
https://kosova-info.com/newcastel-united-rikthehet-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-04-24 20:35
https://kosova-info.com/roma-shume-e-forte-per-pescaran-video/60%Daily2017-04-24 20:35
https://kosova-info.com/edhe-burrave-duhet-tu-takoje-pushimi-prinderor/60%Daily2017-04-24 20:32
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-ne-realitet-xhesika-terheqese-video/60%Daily2017-04-24 20:30
https://kosova-info.com/nisma-nuk-i-ka-numrat-per-mocion-mosbesimi/60%Daily2017-04-24 20:26
https://kosova-info.com/a-e-dini-cfare-ka-bere-alvesi-pas-golit-te-fitores-qe-messi-ia-shenoi-realit-foto/60%Daily2017-04-24 20:17
https://kosova-info.com/keto-duhet-te-jene-fotot-e-fundit-te-tunes-me-bark-te-fryre-foto/60%Daily2017-04-24 20:13
https://kosova-info.com/kur-te-rriturit-vishen-sikurse-femijet-foto/60%Daily2017-04-24 20:07
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-salah-video/60%Daily2017-04-24 20:07
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-seshte-mekat-te-shkohet-ne-zgjedhje/60%Daily2017-04-24 20:01
https://kosova-info.com/keto-imazhe-seksi-te-jeshimit-nuk-i-keni-pare-asnjehere-foto/60%Daily2017-04-24 19:42
https://kosova-info.com/pentagoni-bombarduesit-ruse-ne-alaska-vepruan-ne-menyre-profesionale/60%Daily2017-04-24 19:25
https://kosova-info.com/dorehiqet-marine-le-pen/60%Daily2017-04-24 19:25
https://kosova-info.com/marcelo-goli-i-messit-faji-im/60%Daily2017-04-24 19:17
https://kosova-info.com/keto-shtete-kane-ushtrine-me-te-fuqishme-ne-bote/60%Daily2017-04-24 19:04
https://kosova-info.com/trump-dhe-merkel-diskutojne-ne-telefon-per-sfidat-e-sigurise-ne-bote/60%Daily2017-04-24 18:55
https://kosova-info.com/pas-hedhjes-ne-pishine-bikinit-me-nuk-ia-mbajne-gjoksin-e-madh-kesaj-modeleje-foto-18/60%Daily2017-04-24 18:37
https://kosova-info.com/ja-si-mund-te-fitoni-shume-para-nga-instagrami/60%Daily2017-04-24 18:34
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodhi-mes-sases-dhe-xhesikes-ne-prapaskenat-e-serialit-video/60%Daily2017-04-24 18:25
https://kosova-info.com/trump-keshilli-i-sigurimit-i-okb-se-duhet-te-jete-i-gatshem-per-sanksione-te-reja-ndaj-korese/60%Daily2017-04-24 18:25
https://kosova-info.com/obama-keqardhje-per-ndarjet-politike-te-amerikaneve/60%Daily2017-04-24 18:22
https://kosova-info.com/ky-eshte-iphone-8-foto/60%Daily2017-04-24 18:04
https://kosova-info.com/apple-premton-nj-iphone-me-materiale-t-riciklueshme/60%Daily2017-04-24 17:56
https://kosova-info.com/pescara-roma-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-04-24 17:55
https://kosova-info.com/rusia-distancohet-nuk-favorizon-asnje-nga-kandidatet-presidencial-ne-france/60%Daily2017-04-24 17:37
https://kosova-info.com/stjuardesa-shqiptare-nje-nder-me-te-bukurat-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-24 17:27
https://kosova-info.com/enca-pas-perjashtimit-nga-otr-bashkohet-me-producentin-e-era-istrefit-foto/60%Daily2017-04-24 17:22
https://kosova-info.com/theresa-may-e-impresionuar-me-arritjet-ne-kosove/60%Daily2017-04-24 17:05
https://kosova-info.com/real-madrid-me-vendim-zyrtar-per-kartonin-e-kuq-te-sergio-ramosit/60%Daily2017-04-24 16:40
https://kosova-info.com/svarqa-mocioni-i-mosbesimit-rrjedh-nga-pdk-ja/60%Daily2017-04-24 16:19
https://kosova-info.com/i-riu-pyet-mjekun-se-deri-kur-mund-te-rritet-penisi-pergjigja-eshte-epike/60%Daily2017-04-24 16:17
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-qane-ne-interviste-per-flori-mumajesin-video/60%Daily2017-04-24 16:06
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-qane-ne-interviste-per-flori-mumajesin-video/60%Daily2017-04-24 16:06
https://kosova-info.com/fabregas-vetem-messi-eshte-me-i-mire-se-ky-lojtar-foto/60%Daily2017-04-24 15:25
https://kosova-info.com/opozita-synon-rrezimin-e-qeverise-me-votat-e-pdk-se-dhe-ldk-se/60%Daily2017-04-24 15:15
https://kosova-info.com/opozita-synon-rrezimin-e-qeverise-me-votat-e-pdk-se-dhe-ldk-se/60%Daily2017-04-24 15:15
https://kosova-info.com/asgj-pr-tu-shqetsuar-pr-ekranin-e-kuqrremt-t-galaxy-s8-s-sipas-consumer-reports/60%Daily2017-04-24 15:09
https://kosova-info.com/putin-kritikon-liderin-opozitar-navalny/60%Daily2017-04-24 14:59
https://kosova-info.com/shba-nuk-perjashton-sulmet-ndaj-korese-se-veriut/60%Daily2017-04-24 14:28
https://kosova-info.com/zyrtare-interi-vjen-me-vendim-per-trajnerin-pioli/60%Daily2017-04-24 14:12
https://kosova-info.com/beteja-10-vjecare-e-profesorit-per-ta-fituar-banesen-e-up-se/60%Daily2017-04-24 14:07
https://kosova-info.com/ariana-me-stil-te-ri-ja-si-i-ka-ngjyrosur-floket-foto/60%Daily2017-04-24 14:07
https://kosova-info.com/humb-55-kg-por-ja-cka-i-shpeton-jeten-foto/60%Daily2017-04-24 13:24
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-justin-bieber-publikon-foto-teresisht-nudo-foto18/60%Daily2017-04-24 13:24
https://kosova-info.com/reagon-gold-ag-pas-publikimit-te-fotove-intime-foto/60%Daily2017-04-24 13:07
https://kosova-info.com/projekti-i-kosoves-ka-deshtuar-pavaresisht-ndihmes-financiare-te-perendimit/60%Daily2017-04-24 13:02
https://kosova-info.com/ja-sa-bebe-kane-lindur-dje-ne-qkuk/60%Daily2017-04-24 12:55
https://kosova-info.com/der-standard-maqedonia-i-thote-lamtumire-evropes/60%Daily2017-04-24 12:55
https://kosova-info.com/skandal-ne-ligen-e-dyte-njerezit-e-kryetarit-te-kamenices-sulmojne-futbollistet-e-dardanes-video/60%Daily2017-04-24 12:17
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kenga-e-kides-te-cilen-fansat-e-pelqejne-me-se-shumti-video/60%Daily2017-04-24 12:12
https://kosova-info.com/sekretari-britanik-i-mbrojtjes-trump-po-e-ndryshon-qendrimin-ndaj-rusise/60%Daily2017-04-24 11:56
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-nuk-jemi-kunder-zgjedhjeve-te-parakohshme/60%Daily2017-04-24 11:44
https://kosova-info.com/a-shkaktojn-telefont-celular-kancer-nj-gjykat-italiane-thot-po/60%Daily2017-04-24 11:42
https://kosova-info.com/a-shkaktojn-telefont-celular-kancer-nj-gjykat-italiane-thot-po/60%Daily2017-04-24 11:42
https://kosova-info.com/miss-bum-bum-uron-messin-sic-din-vetem-ajo-foto/60%Daily2017-04-24 11:35
https://kosova-info.com/kengetarja-pyet-me-duket-mua-apo-te-gjithe-shqiptaret-jane-fansa-te-barcelones-foto/60%Daily2017-04-24 10:53
https://kosova-info.com/shqiptaret-konsumojne-ne-mase-te-madhe-fast-food-mjeket-shpjegojne-rreziqet/60%Daily2017-04-24 10:44
https://kosova-info.com/fillon-el-clasico-shikoni-cfare-ndodhe-ne-stadiumin-e-tiranes-foto/60%Daily2017-04-24 10:17
https://kosova-info.com/evropa-qendrore-rrit-shpenzimet-ushtarake-nga-frika-e-rusise/60%Daily2017-04-24 10:03
https://kosova-info.com/teoria-e-kesaj-gruaje-ja-me-cfare-e-sherova-kancerin-per-5-muaj/60%Daily2017-04-24 10:03
https://kosova-info.com/mocioni-per-rrezimin-e-qeverise-drejt-deshtimit/60%Daily2017-04-24 09:35
https://kosova-info.com/ja-sa-kenge-do-ti-publikoje-ronela-kete-vere-video/60%Daily2017-04-24 09:07
https://kosova-info.com/allegri-shokon-juventusin-atehere-kur-pritej-me-se-paku/60%Daily2017-04-24 09:03
https://kosova-info.com/si-te-fishkelleni-video/60%Daily2017-04-24 08:54
https://kosova-info.com/pas-sulmit-ku-u-vrane-100-ushtare-japin-doreheqje-shefat-e-mbrojtjes/60%Daily2017-04-24 08:20
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-sot-feston-ditelindjen-sa-ja-vite-ben-ai/60%Daily2017-04-24 08:05
https://kosova-info.com/shenon-messi-e-pabesueshme-cfare-po-bente-ky-tifoz-i-realit-foto/60%Daily2017-04-24 07:59
https://kosova-info.com/talljet-pas-el-clasicos-do-te-shkriheni-se-qeshuri-me-keto-foto-foto/60%Daily2017-04-24 07:50
https://kosova-info.com/obama-ne-qytetin-e-tij-te-preferuar-mban-fjalimin-e-pare-te-madh-si-ish-president/60%Daily2017-04-24 07:25
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-reja-tenton-ta-mbyse-vjehrren-video/60%Daily2017-04-24 07:24
https://kosova-info.com/fuqia-e-trumpit-per-ta-shkaterruar-boten/60%Daily2017-04-24 07:11
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-kryeministri-mustafa-udheton-sot-per-ne-bruksel/60%Daily2017-04-24 06:51
https://kosova-info.com/zgjidhni-nje-prej-femijeve-dhe-mesoni-se-cfare-personaliteti-keni/60%Daily2017-04-24 06:51
https://kosova-info.com/ramos-bombardon-piquen-pas-ndeshjes/60%Daily2017-04-24 06:50
https://kosova-info.com/kaq-elegante-nuk-e-keni-pare-asnjehere-bebe-rexhen-fotovideo/60%Daily2017-04-24 06:30
https://kosova-info.com/5-ushqimet-qe-parandalojne-infeksionin-e-bajameve-te-qelbezuara/60%Daily2017-04-24 06:17
https://kosova-info.com/metoda-leonardo-da-vinci-si-te-clodheni-me-vetem-4-ore-gjume/60%Daily2017-04-24 06:12
https://kosova-info.com/sekretari-amerikan-i-shtetit-thekson-mbeshtetjen-e-fuqishme-per-ukrainen/60%Daily2017-04-24 06:05
https://kosova-info.com/mogherini-ne-viziten-e-pare-zyrtare-ne-rusi/60%Daily2017-04-24 05:53
https://kosova-info.com/sot-fillon-festivali-i-librit/60%Daily2017-04-24 05:44
https://kosova-info.com/telefonat-te-rrezikshem-per-kurrizin/60%Daily2017-04-24 01:25
https://kosova-info.com/cdo-gisht-eshte-i-lidhur-me-dy-organe-metoda-japoneze-e-cila-do-tju-sheroje-per-1-minute/60%Daily2017-04-24 00:30
https://kosova-info.com/keta-vitamina-ju-mungojne-nese-vuani-nga-era-e-gojes/60%Daily2017-04-24 00:30
https://kosova-info.com/praktika-te-thjeshta-per-te-djegur-kalorite-e-teperta/60%Daily2017-04-24 00:23
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-ngrene-levozhga-e-vezes/60%Daily2017-04-24 00:23
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-sa-eshte-kostoja-e-prodhimit-te-nje-samsung-galaxy-s8/60%Daily2017-04-23 22:44
https://kosova-info.com/nje-superlajm-per-ata-qe-perdorin-instagramin/60%Daily2017-04-23 22:44
https://kosova-info.com/jaguar-f-type-nje-mace-mbi-kater-rrota/60%Daily2017-04-23 22:39
https://kosova-info.com/53-mije-vetura-tesla-terhiqen-nga-tregu/60%Daily2017-04-23 22:15
https://kosova-info.com/bmw-shton-te-hyrat/60%Daily2017-04-23 22:13
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-ja-sa-kushton-iphone-8/60%Daily2017-04-23 22:10
https://kosova-info.com/vozitesi-i-makines-se-vjeter-nuk-i-respektoi-rregullat-gati-e-pesoi-shume-keq-video/60%Daily2017-04-23 22:06
https://kosova-info.com/goli-i-messit-ne-minuten-e-fundit-nervozoi-shume-ronaldon-video/60%Daily2017-04-23 22:01
https://kosova-info.com/pique-i-pergjigjet-ramosit-godet-real-madridin/60%Daily2017-04-23 21:55
https://kosova-info.com/vazhdojne-protestat-ne-stamboll-kunder-rezultatit-te-referendumit/60%Daily2017-04-23 21:52
https://kosova-info.com/vazhdojne-protestat-ne-stamboll-kunder-rezultatit-te-referendumit/60%Daily2017-04-23 21:52
https://kosova-info.com/sekuestrohen-48-kg-kanabis-po-i-kalonin-ne-mal-te-zi/60%Daily2017-04-23 21:50
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-real-madridit-per-kartonin-e-kuq-te-sergio-ramosit/60%Daily2017-04-23 21:46
https://kosova-info.com/momente-nga-atmosfera-ku-e-shikuan-ndeshjen-almeda-dhe-cenar-foto/60%Daily2017-04-23 21:45
https://kosova-info.com/pas-serbeve-droni-me-flamurin-e-shqiperise-se-madhe-acaron-edhe-maqedonasit-foto/60%Daily2017-04-23 21:41
https://kosova-info.com/pamje-te-reja-a-simuloi-messi-te-kartoni-i-kuq-i-ramosit-video/60%Daily2017-04-23 21:39
https://kosova-info.com/barca-feston-ne-zhveshtore-provokon-neymar-foto/60%Daily2017-04-23 21:32
https://kosova-info.com/shba-dhe-japonia-perbejne-nje-te-treten-e-ekonomise-boterore/60%Daily2017-04-23 21:31
https://kosova-info.com/mogherini-flet-per-zgjedhjet-e-sotme-ne-france/60%Daily2017-04-23 21:25
https://kosova-info.com/shperthen-zidane-ja-pse-jam-i-zhgenjyer/60%Daily2017-04-23 21:21
https://kosova-info.com/e-mposhti-realin-enrique-vjen-me-kete-deklarate/60%Daily2017-04-23 21:15
https://kosova-info.com/ja-si-e-ka-ngushelluar-heidi-robinin-pas-disfates-ne-mec-video/60%Daily2017-04-23 21:14
https://kosova-info.com/te-tjera-foto-nudo-te-melania-trump/60%Daily2017-04-23 21:13
https://kosova-info.com/mustafa-shkon-ne-bruksel-per-te-bere-kerkesen-e-re-per-viza/60%Daily2017-04-23 21:05
https://kosova-info.com/lady-gaga-i-kendon-mikes-se-semure-me-kancer/60%Daily2017-04-23 20:59
https://kosova-info.com/provokimi-i-messit-tek-festa-e-golit-te-fitores-foto/60%Daily2017-04-23 20:57
https://kosova-info.com/bllokimi-i-rrugeve-basha-neser-te-protestojme-per-te-drejtat-tona-dhuna-seshte-tipari-yne/60%Daily2017-04-23 20:55
https://kosova-info.com/truri-do-te-mund-te-lidhet-me-kompjuter/60%Daily2017-04-23 20:43
https://kosova-info.com/pas-zgjedhjeve-ne-france-i-rritet-vlera-valutes-se-euro-s/60%Daily2017-04-23 20:37
https://kosova-info.com/mali-i-zi-pergatitet-per-anetaresimin-ne-nato/60%Daily2017-04-23 20:27
https://kosova-info.com/britney-spears-prezanton-vellane-ne-ditelindjen-e-tij-foto/60%Daily2017-04-23 20:12
https://kosova-info.com/pse-pirja-e-ujit-te-ftohte-eshte-e-demshme/60%Daily2017-04-23 20:08
https://kosova-info.com/apple-me-nj-plan-pr-zhvillimin-e-nj-sistemi-vetdrejtimi-pr-makinat-e-automatizuara/60%Daily2017-04-23 20:05
https://kosova-info.com/linda-halimi-zhvishet-per-tu-masazhuar-incizon-trupin-foto/60%Daily2017-04-23 20:03
https://kosova-info.com/hoti-zgjedhjet-jane-te-pashmangshme/60%Daily2017-04-23 20:02
https://kosova-info.com/migrena-rrit-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/60%Daily2017-04-23 19:49
https://kosova-info.com/goli-i-messit-e-nervozoi-shume-ronaldon-video/60%Daily2017-04-23 19:44
https://kosova-info.com/zbulohet-vizita-e-roneles-ne-prishtine-video/60%Daily2017-04-23 19:43
https://kosova-info.com/mohoi-origjinen-shqiptare-ne-greqi-si-u-prit-ne-tirane-kengetarja-foto/60%Daily2017-04-23 19:37
https://kosova-info.com/ajo-shume-ngadale-ai-shume-shpejt/60%Daily2017-04-23 19:36
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-femra-nuk-e-harron-kurre-ate-qe-i-merr-virgjerine/60%Daily2017-04-23 19:36
https://kosova-info.com/luana-vjolla-pas-incidentit-ne-tirane-ik-nga-shqiperia/60%Daily2017-04-23 19:33
https://kosova-info.com/le-pen-ne-ofrojme-alternativen-e-madhe-franca-eshte-ne-rrezik/60%Daily2017-04-23 19:22
https://kosova-info.com/xhesika-e-o-sa-mire-tregon-te-pasmet-bombastike-prek-me-duar-disa-pjese-te-trupit-foto/60%Daily2017-04-23 19:14
https://kosova-info.com/fillon-e-pranon-humbjen-mbeshtet-macron/60%Daily2017-04-23 18:59
https://kosova-info.com/protesta-te-dhunshme-ne-france-foto/60%Daily2017-04-23 18:56
https://kosova-info.com/macron-ne-france-kemi-nje-faqe-te-re-ne-historine-politike/60%Daily2017-04-23 18:41
https://kosova-info.com/e-mposhti-cityn-dhe-guardiolan-vjen-reagimi-i-xhakes/60%Daily2017-04-23 18:17
https://kosova-info.com/rezultatet-e-para-macron-dhe-le-pen-ne-balotazh/60%Daily2017-04-23 18:11
https://kosova-info.com/land-rover-me-interesant-se-ky-skeni-pare-koheve-te-fundit-foto/60%Daily2017-04-23 18:07
https://kosova-info.com/varesia-ndaj-celularit-eshte-semundje-dhe-ja-cilat-jane-pasojat/60%Daily2017-04-23 18:01
https://kosova-info.com/koreja-veriore-kercenohet-me-fundosje-te-luftanijes-amerikane/60%Daily2017-04-23 17:46
https://kosova-info.com/mogherini-viziton-per-here-te-pare-mosken/60%Daily2017-04-23 17:43
https://kosova-info.com/puthjet-me-te-sikletshme-nder-te-famshmit-foto/60%Daily2017-04-23 17:03
https://kosova-info.com/benteke-shokon-serish-liverpoolin-ja-si-reagon-pas-golit-video/60%Daily2017-04-23 17:02
https://kosova-info.com/serish-bashke-per-hir-te-djalit-foto/60%Daily2017-04-23 16:43
https://kosova-info.com/ky-zyrtarisht-eshte-shoferi-kosovar-me-i-cmendur-ne-bote-i-jep-makines-ne-320-kmh-video/60%Daily2017-04-23 16:35
https://kosova-info.com/komuna-e-pejes-le-studentet-pa-bursa/60%Daily2017-04-23 16:21
https://kosova-info.com/tragjike-nena-shpeton-nga-zjarri-por-jo-edhe-femijet/60%Daily2017-04-23 16:01
https://kosova-info.com/goli-i-bukur-ne-ndeshjen-arsenal-city-video/60%Daily2017-04-23 15:30
https://kosova-info.com/ciara-nena-me-aktive-dhe-seksi-disa-nga-fotografite-me-te-bukura-te-shtatzenise-foto/60%Daily2017-04-23 15:28
https://kosova-info.com/gjermanishtja-sht-gjuha-m-e-krkuar-n-shqipri-dhe-ballkanin-perendimor/60%Daily2017-04-23 15:17
https://kosova-info.com/gjermanishtja-sht-gjuha-m-e-krkuar-n-shqipri-dhe-ballkanin-perendimor/60%Daily2017-04-23 15:17
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-ne-france-ndalet-rryma-ne-nje-qender-votimi/60%Daily2017-04-23 15:04
https://kosova-info.com/njihuni-me-foshnjen-me-te-vogel-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-23 14:43
https://kosova-info.com/gol-i-bukur-ne-ndeshjen-milan-empoli-video/60%Daily2017-04-23 14:35
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-delibali-kur-ishte-femije-foto/60%Daily2017-04-23 14:26
https://kosova-info.com/france-zgjedhje-dramatike-presidenciale-me-masa-te-shtuara-sigurie/60%Daily2017-04-23 14:21
https://kosova-info.com/vizitoi-varrin-e-djalit-u-mahnit-nga-ajo-qe-pa-video/60%Daily2017-04-23 13:56
https://kosova-info.com/punetoret-e-keds-it-riparojne-shkollen-ne-kamenice/60%Daily2017-04-23 13:46
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-pasi-lyeni-thonjte-me-manikyr/60%Daily2017-04-23 13:26
https://kosova-info.com/protesta-ne-mbeshtetje-te-shkences-ne-gjithe-boten/60%Daily2017-04-23 13:24
https://kosova-info.com/armando-sadiku-shenon-gol-te-bukur-video/60%Daily2017-04-23 13:14
https://kosova-info.com/emocionuese-ronela-kujton-babain-e-ndjere-kur-me-merr-malli-video/60%Daily2017-04-23 12:56
https://kosova-info.com/vlerat-e-tensionit-minimal-normal-dhe-maksimal-sipas-moshes/60%Daily2017-04-23 12:32
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-sqaron-takimin-me-adem-grabovcin-ne-durres/60%Daily2017-04-23 12:31
https://kosova-info.com/vritet-nje-anetar-i-osbe-se-ne-lindje-te-ukraines/60%Daily2017-04-23 12:25
https://kosova-info.com/burnley-man-utd-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-04-23 12:15
https://kosova-info.com/tensionet-japonia-dhe-shba-realizojne-stervitje-ushtarake-se-bashku/60%Daily2017-04-23 12:10
https://kosova-info.com/i-riu-kosovar-fiton-shume-para-ne-google-ja-cfare-loje-ka-shpikur-foto/60%Daily2017-04-23 12:00
https://kosova-info.com/mona-lisa-po-vjen-nga-butrinti-foto/60%Daily2017-04-23 11:44
https://kosova-info.com/ky-eshte-sekreti-se-si-ti-skuqni-patatet-te-menyre-perfekte/60%Daily2017-04-23 11:15
https://kosova-info.com/zgjedhjet-presidenciale-ne-france-gjithcka-duhet-te-dini-per-kandidatet/60%Daily2017-04-23 11:14
https://kosova-info.com/koreja-veriore-ka-arrestuar-nje-amerikan-ne-aeroport/60%Daily2017-04-23 11:02
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-super-transferimi-i-barcelones-ne-vere-foto/60%Daily2017-04-23 10:49
https://kosova-info.com/vajza-e-eli-fares-tregon-gjoksin-ne-fustanin-e-hapur-foto/60%Daily2017-04-23 10:15
https://kosova-info.com/mungon-neymar-enrique-befason-te-gjithe-me-sulmin-ndaj-real-madridit-foto/60%Daily2017-04-23 09:53
https://kosova-info.com/si-te-beni-petulla-kungulleshe/60%Daily2017-04-23 09:47
https://kosova-info.com/ldk-nuk-ka-te-ndalur-uzurpon-administraten-tatimore-te-kosoves/60%Daily2017-04-23 09:03
https://kosova-info.com/hoti-sqaron-se-pse-u-largua-nga-rektorati/60%Daily2017-04-23 08:57
https://kosova-info.com/nderron-jete-aktorja-e-njohur-shkaktar-overdoza-foto/60%Daily2017-04-23 08:55
https://kosova-info.com/projekti-borea-i-fituar-nga-kompani-fantome-ku-pronar-eshte-miku-i-isa-mustafes/60%Daily2017-04-23 08:41
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-frike-nga-gjyqtari-skandaloz-foto/60%Daily2017-04-23 08:28
https://kosova-info.com/nato-ne-gjendje-alarmi/60%Daily2017-04-23 08:03
https://kosova-info.com/veseli-shkrihet-duke-qeshur-me-humbjen-e-haxhi-krasniqit-ja-pse-video/60%Daily2017-04-23 07:46
https://kosova-info.com/barcelona-me-vendim-te-papritur-merr-neymarin-ne-madrid-duke-pritur-lajmin-nga-cas/60%Daily2017-04-23 07:22
https://kosova-info.com/nen-masa-te-rrepta-sigurie-franca-voton-sot-per-president-foto/60%Daily2017-04-23 07:06
https://kosova-info.com/eurodeputeti-neser-ne-tirane-per-zgjidhjen-e-krizes-politike/60%Daily2017-04-23 06:55
https://kosova-info.com/keshtu-dukeshin-vesa-dhe-big-basta-mbreme-ne-big-brother-foto/60%Daily2017-04-23 06:35
https://kosova-info.com/reali-me-tri-mungesa-te-medha-kunder-barcelones/60%Daily2017-04-23 06:19
https://kosova-info.com/investitoret-e-huaj-peng-te-mungeses-se-zonave-ekonomike/60%Daily2017-04-23 06:08
https://kosova-info.com/keto-ishin-piket-e-gjyqtareve-per-mecin-krasniqi-abraham/60%Daily2017-04-22 22:04
https://kosova-info.com/perfaqesuesja-e-gjermanise-ne-eurovizion-sot-mesova-per-zogun-ne-flamurin-shqiptar-foto/60%Daily2017-04-22 22:00
https://kosova-info.com/koordinatori-i-brexit-e-quan-kryeministren-britanike-oportuniste-politike/60%Daily2017-04-22 22:00
https://kosova-info.com/mi-me-mbi-250-milione-euro-projekte/60%Daily2017-04-22 21:54
https://kosova-info.com/arbana-xharra-ne-tv-dukagjini-nuk-jam-islamofobe-video/60%Daily2017-04-22 21:51
https://kosova-info.com/humb-haxhi-krasniqi-leshon-mundesine-e-trete-per-titullin-kampion-bote/60%Daily2017-04-22 21:48
https://kosova-info.com/ja-si-tregon-yllka-qe-e-respekton-ligjin-foto/60%Daily2017-04-22 21:38
https://kosova-info.com/rihanna-ben-shaka-me-mbretereshen-e-britanise-ne-ditelindjen-e-91-te-te-saj-foto/60%Daily2017-04-22 21:16
https://kosova-info.com/ky-eshte-cifti-qe-sonte-doli-nga-shtepia-e-big-brother-albania/60%Daily2017-04-22 20:52
https://kosova-info.com/fiorentina-e-turperon-interin-video/60%Daily2017-04-22 20:41
https://kosova-info.com/qeveria-hesht-per-thirrjen-e-be-se-rreth-tokes-se-manastirit-te-decanit/60%Daily2017-04-22 20:40
https://kosova-info.com/se-cmu-desh-thote-shkumbin-ismaili-video/60%Daily2017-04-22 20:28
https://kosova-info.com/berisha-mijera-ton-kanabis-qe-jane-prere-jane-fshehur-ne-tunele-nga-policia/60%Daily2017-04-22 20:24
https://kosova-info.com/ja-cfare-bishe-eshte-king-arthur-abraham-video/60%Daily2017-04-22 20:23
https://kosova-info.com/unioni-i-bizneseve-shqiptaro-gjermane-mbeshtet-fuqishem-haxhi-krasniqin/60%Daily2017-04-22 20:17
https://kosova-info.com/muzikanti-i-plagosur-gjate-masakres-ne-lokal-tmerri-qe-pashe-me-sy/60%Daily2017-04-22 20:14
https://kosova-info.com/cmendet-vellai-i-madh-i-fut-xhenin-lupqen-dhe-sidriten-mes-te-bretkosave-per-buxhetin-e-javes-foto/60%Daily2017-04-22 20:10
https://kosova-info.com/nis-lincimi-i-jonuz-musliut-ne-serbi-kerkohet-arrestimi-i-tij-per-shqiperine-e-madhe/60%Daily2017-04-22 20:10
https://kosova-info.com/penallti-ne-ndeshjen-fiorentina-inter-ndodh-cmenduria-video/60%Daily2017-04-22 20:03
https://kosova-info.com/ronela-perlotet-ne-emision-kujton-ngjarjen-kur-video/60%Daily2017-04-22 19:58
https://kosova-info.com/serbia-paralajmeron-lufte-nese-bashkohen-kosova-e-shqiperia/60%Daily2017-04-22 19:48
https://kosova-info.com/gjyqtaret-e-ndihmuan-realin-shperthen-modric/60%Daily2017-04-22 19:40
https://kosova-info.com/gjyqtaret-e-ndihmuan-realin-shperthen-modric/60%Daily2017-04-22 19:40
https://kosova-info.com/gjyqtaret-e-ndihmuan-realin-shperthen-modric/60%Daily2017-04-22 19:40
https://kosova-info.com/gjyqtaret-e-ndihmuan-realin-shperthen-modric/60%Daily2017-04-22 19:40
https://kosova-info.com/gjyqtaret-e-ndihmuan-realin-shperthen-modric/60%Daily2017-04-22 19:40
https://kosova-info.com/gjyqtaret-e-ndihmuan-realin-shperthen-modric/60%Daily2017-04-22 19:40
https://kosova-info.com/gjyqtaret-e-ndihmuan-realin-shperthen-modric/60%Daily2017-04-22 19:40
https://kosova-info.com/gjyqtaret-e-ndihmuan-realin-shperthen-modric/60%Daily2017-04-22 19:40
https://kosova-info.com/flasin-qytetaret-e-prizrenit-ky-eshte-kengetari-i-preferuar-video/60%Daily2017-04-22 19:40
https://kosova-info.com/vujanoviq-malit-te-zi-nuk-i-duhet-referendum-per-anetaresim-ne-nato/60%Daily2017-04-22 19:30
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-tjeter-gol-ne-sfiden-fiorentina-inter-video/60%Daily2017-04-22 19:25
https://kosova-info.com/rama-sdo-lejojme-97-basha-beteja-jone-paqesore/60%Daily2017-04-22 19:22
https://kosova-info.com/adelina-tregon-se-a-eshte-dedikim-kenga-na-video/60%Daily2017-04-22 19:15
https://kosova-info.com/ahmeti-i-reagon-hazirit-turqve-ju-themi-vellezer-pasi-ta-pranojne-gjenocidin-ndaj-shqiptareve/60%Daily2017-04-22 19:02
https://kosova-info.com/ja-si-duket-nje-maturante-ne-2017-en-video/60%Daily2017-04-22 18:58
https://kosova-info.com/a-je-ti-me-depresion/60%Daily2017-04-22 18:57
https://kosova-info.com/ja-dy-golat-qe-pesoi-sot-etrit-berisha-video/60%Daily2017-04-22 18:46
https://kosova-info.com/volkswagen-denohet-me-rreth-3-miliarde-dollare-per-mashtrim/60%Daily2017-04-22 18:14
https://kosova-info.com/fansja-shpertheu-ne-lot-ne-koncertin-e-kides-video/60%Daily2017-04-22 18:01
https://kosova-info.com/paraburgim-tre-personave-per-31-kilogramet-e-marijuanes/60%Daily2017-04-22 17:54
https://kosova-info.com/gjashte-shkaqet-me-te-zakonshme-te-eres-se-keqe-nga-goja/60%Daily2017-04-22 17:43
https://kosova-info.com/kompania-kosovare-formon-fiton-cmimin-gold-ne-garen-e-dizajnit-adesign-award/60%Daily2017-04-22 17:28
https://kosova-info.com/tusk-per-evropen-eshte-mire-te-fitoje-macron-ose-fillon/60%Daily2017-04-22 17:22
https://kosova-info.com/real-madrid-barca-lajm-zyrtar-per-neymarin/60%Daily2017-04-22 17:19
https://kosova-info.com/shba-eshte-vrare-operativisti-i-isis-it-i-nderlidhur-me-sulmin-ne-stamboll/60%Daily2017-04-22 17:09
https://kosova-info.com/keta-femije-kane-stil-te-vecante-te-flokeve-foto/60%Daily2017-04-22 16:55
https://kosova-info.com/pakti-idiot-shba-do-ta-respektoje-me-australine/60%Daily2017-04-22 16:42
https://kosova-info.com/dega-e-ldk-se-ne-decan-shenoi-27-vjetorin-e-themelimit/60%Daily2017-04-22 16:40
https://kosova-info.com/aida-ndryshon-teresisht-pamjen-e-saj-foto/60%Daily2017-04-22 16:40
https://kosova-info.com/kjo-video-i-ka-shqetesuar-teper-nenat-keshtu-e-kontrollon-pediatri-rus-foshnjen/60%Daily2017-04-22 16:01
https://kosova-info.com/gjermani-perleshje-e-policise-dhe-protestuesve-ne-keln/60%Daily2017-04-22 15:49
https://kosova-info.com/paris-arrestohet-pasi-i-kercenon-policet-me-thike-ne-stacionin-e-trenit/60%Daily2017-04-22 15:46
https://kosova-info.com/shoku-i-shaqirit-vjen-me-penalltine-me-te-keqe-ne-premierlige-video/60%Daily2017-04-22 15:40
https://kosova-info.com/agjentet-ruse-ndikuan-ne-fushaten-zgjedhore-nepermjet-bashkepunetoreve-te-trumpit/60%Daily2017-04-22 15:31
https://kosova-info.com/veseli-ne-prizren-ka-ardhur-koha-per-nje-fillim-te-ri-foto/60%Daily2017-04-22 15:30
https://kosova-info.com/mijera-luftetare-talibane-kane-hyre-ne-gjermani-me-refugjatet/60%Daily2017-04-22 15:24
https://kosova-info.com/urimi-emocionues-qe-dafina-e-mori-per-ditelindje-nga-motrat-dhe-nena-foto/60%Daily2017-04-22 15:20
https://kosova-info.com/shkenca-ja-cfare-u-ndodh-femrave-pas-aktit-seksual/60%Daily2017-04-22 15:10
https://kosova-info.com/qualcomm-n-fund-t-vitit-mbrrin-kompjuteri-i-par-windows-10-me-procesor-snapdragon-835/60%Daily2017-04-22 15:03
https://kosova-info.com/anija-kozmike-furnizuese-arriti-ne-stacionin-nderkombetar-te-gjithesise/60%Daily2017-04-22 14:50
https://kosova-info.com/blersit-e-nj-telefoni-samsung-prfitojn-avantazhe-n-google-play-music/60%Daily2017-04-22 14:45
https://kosova-info.com/blersit-e-nj-telefoni-samsung-prfitojn-avantazhe-n-google-play-music/60%Daily2017-04-22 14:45
https://kosova-info.com/propozim-i-cuditshem-per-martese-shikoni-videon/60%Daily2017-04-22 14:43
https://kosova-info.com/propozim-i-cuditshem-per-martese-shikoni-videon/60%Daily2017-04-22 14:43
https://kosova-info.com/nuk-ka-vend-me-te-mire-se-santiago-bernabeu-qe-barca-te-fitoje/60%Daily2017-04-22 14:30
https://kosova-info.com/donjeta-e-harron-damianon-shfaqet-ne-krahet-e-nje-mashkulli-fotovideo/60%Daily2017-04-22 14:21
https://kosova-info.com/i-merr-telefonin-te-fejuarit-por-shokohet-nga-mesazhet/60%Daily2017-04-22 14:15
https://kosova-info.com/efektet-pozitive-dhe-negative-te-msa-se-ne-ekonomi/60%Daily2017-04-22 14:13
https://kosova-info.com/lau-floket-per-here-te-pare-pas-dy-vitesh-kjo-eshte-arsyeja-video/60%Daily2017-04-22 13:52
https://kosova-info.com/shkencetaret-shtate-menyra-se-si-nje-asteroid-mund-ta-perfundoje-jeten-ne-toke-foto/60%Daily2017-04-22 13:37
https://kosova-info.com/putini-mund-te-jete-fitues-i-zgjedhjeve-presidenciale-ne-france/60%Daily2017-04-22 13:29
https://kosova-info.com/xheni-puthje-me-musen-acarohet-benardi-ku-mbeti-burreria-ime-kur-ti-puthesh-me-10-te-tjere/60%Daily2017-04-22 13:11
https://kosova-info.com/mustafa-kontributi-i-ismet-rrahmanit-shtytje-qe-te-realizojme-vepren-e-heronjve-tane/60%Daily2017-04-22 13:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munich-mainz/60%Daily2017-04-22 12:43
https://kosova-info.com/dy-termete-te-fuqishme-godasin-turqine-njerezit-dalin-te-tmerruar-ne-rruge/60%Daily2017-04-22 12:19
https://kosova-info.com/enca-po-sjell-kenge-te-re-bashkepunon-me-producentin-e-eres-foto/60%Daily2017-04-22 11:52
https://kosova-info.com/veseli-do-te-perkrahen-punetoret-por-jo-dembelet/60%Daily2017-04-22 11:45
https://kosova-info.com/revolucion-teknologjik-njerezit-do-ti-kontrollojne-kompjuterat-direkt-me-trurin-e-tyre/60%Daily2017-04-22 11:39
https://kosova-info.com/enrique-e-jep-lajmin-e-madh-para-el-clasicos/60%Daily2017-04-22 11:37
https://kosova-info.com/embelsire-qe-pergatitet-per-8-minuta/60%Daily2017-04-22 11:26
https://kosova-info.com/klime-terrori-ne-france-57-mije-police-per-sigurine-ne-zgjedhje/60%Daily2017-04-22 11:14
https://kosova-info.com/ja-cila-droge-qendron-me-shume-ne-trup-dhe-a-mund-te-zbulohet/60%Daily2017-04-22 11:13
https://kosova-info.com/be-frike-nga-dhuna-pas-thirrjeve-te-bashes/60%Daily2017-04-22 10:22
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-real-madrid-pa-nje-futbollist-te-madh-kunder-barcelones-foto/60%Daily2017-04-22 10:20
https://kosova-info.com/labi-tregon-a-do-te-bej-dasem-se-shpejti-dhe-pse-nuk-kishte-kurre-dasma-ne-familjen-e-tij-video/60%Daily2017-04-22 10:13
https://kosova-info.com/labi-tregon-a-do-te-bej-dasem-se-shpejti-dhe-pse-nuk-kishte-kurre-dasma-ne-familjen-e-tij-video-2/60%Daily2017-04-22 10:13
https://kosova-info.com/serialit-kara-sevda-po-i-afrohet-fundi-kjo-eshte-data-e-perfundimit/60%Daily2017-04-22 09:53
https://kosova-info.com/pablo-i-ledrit-lumit-gjikos-dhe-skerdit-i-afrohet-gjysmemilioneshit-video/60%Daily2017-04-22 09:30
https://kosova-info.com/formacioni-i-ri-i-man-utd-pas-lendimit-te-ibrahimovic-foto/60%Daily2017-04-22 09:18
https://kosova-info.com/formacioni-i-ri-i-man-utd-pas-lendimit-te-ibrahimovic-foto/60%Daily2017-04-22 09:18
https://kosova-info.com/sulm-ndaj-kampit-ushtarak-ne-afganistan-dhjetera-te-vrare/60%Daily2017-04-22 09:02
https://kosova-info.com/zbulohet-identiteti-i-sulmuesit-te-parisit-cfare-dihet-deri-me-tani-per-karim-cheurfi/60%Daily2017-04-22 08:09
https://kosova-info.com/miss-bum-bum-ka-nje-mesazh-te-nxehte-per-el-clasico-foto/60%Daily2017-04-22 08:00
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-neser-ne-kosove/60%Daily2017-04-22 07:47
https://kosova-info.com/kosovaret-vazhdojne-te-presin-para-ambasadave-per-nje-vize-schengen/60%Daily2017-04-22 07:40
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-tek-jenniferi-kur-niset-per-palester-ja-arsyeja-foto/60%Daily2017-04-22 07:38
https://kosova-info.com/10-sulme-per-18-muaj-franca-po-perjeton-ferrin-nga-terroristet/60%Daily2017-04-22 07:33
https://kosova-info.com/ylli-i-famshem-i-big-brother-trondite-te-pranishmit-me-gjoksin-e-saj-shperthyes-fotovideo18/60%Daily2017-04-22 07:22
https://kosova-info.com/el-clasico-ja-cfare-kane-bere-gati-tifozet-e-realit-per-piquen-foto/60%Daily2017-04-22 06:36
https://kosova-info.com/mbahet-stervitja-e-njesise-per-kerkim-shpetim-me-barka/60%Daily2017-04-22 06:17
https://kosova-info.com/mbahet-stervitja-e-njesise-per-kerkim-shpetim-me-barka-2/60%Daily2017-04-22 06:17
https://kosova-info.com/cartani-publikon-kengen-e-re-narcos-video/60%Daily2017-04-22 06:01
https://kosova-info.com/shenohet-dites-boterore-te-tokes/60%Daily2017-04-22 06:01
https://kosova-info.com/selmanaj-nuk-ka-te-ndalur-aak-se-i-shtohen-dhjetera-anetare-te-rinj-foto/60%Daily2017-04-21 22:08
https://kosova-info.com/dua-lipa-shkelqen-me-paraqitjen-te-jimmy-kimmel-video/60%Daily2017-04-21 22:01
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-ne-qendren-korrektuese-ne-lipjan-ushtrohet-dhune-ndaj-te-miturve/60%Daily2017-04-21 21:55
https://kosova-info.com/mattis-thekson-mbeshtetjen-amerikane-per-izraelin/60%Daily2017-04-21 21:54
https://kosova-info.com/mbappe-do-te-qendroje-se-paku-edhe-nje-vit-te-monaco/60%Daily2017-04-21 21:53
https://kosova-info.com/haxhiu-kurti-rrezikoi-punetoret-ne-vendin-e-punes-ka-kohe-qe-me-shmanget/60%Daily2017-04-21 21:45
https://kosova-info.com/bleona-ne-krah-te-kengetarit-te-njohur-bullgar-foto/60%Daily2017-04-21 21:42
https://kosova-info.com/labi-shperthen-ne-lot-gjate-emisionit-ai-rrefen-historine-e-tij-video/60%Daily2017-04-21 21:36
https://kosova-info.com/krasniqi-rama-nuk-ka-as-ide-as-platforme-per-bashkimin-e-shqiperise-dhe-kosoves/60%Daily2017-04-21 21:35
https://kosova-info.com/ja-femrat-e-cilit-qytet-shqiptar-jane-te-cmendura-pas-seksit/60%Daily2017-04-21 21:31
https://kosova-info.com/keto-pese-ndeshje-te-cmendura-na-presin-kete-fundjave/60%Daily2017-04-21 21:30
https://kosova-info.com/prezantohet-mercedes-benz-a-sedan-nje-makine-perbindesh/60%Daily2017-04-21 21:25
https://kosova-info.com/a-po-i-ik-albin-kurti-drejtesise-video/60%Daily2017-04-21 21:23
https://kosova-info.com/publikohet-fotoja-e-pare-e-adelines-pas-lindjes-se-djalit-foto/60%Daily2017-04-21 21:19
https://kosova-info.com/kur-zidane-detyrohej-ta-ndalte-messin-me-nderhyrje-te-ashper-video/60%Daily2017-04-21 21:19
https://kosova-info.com/konfirmohet-windows-10-cloud-dhe-nj-konkurrent-i-chromebook/60%Daily2017-04-21 21:18
https://kosova-info.com/david-trezeguet-ne-tirane-i-vardiset-prezantueses-seksi-foto/60%Daily2017-04-21 21:11
https://kosova-info.com/adelina-bleu-sandalet-si-te-nicki-minaj-ky-eshte-cmimi-marramendes-i-tyre-foto/60%Daily2017-04-21 21:08
https://kosova-info.com/si-te-permiresohen-ligjet-qe-diskriminojne-gruan-ne-prone/60%Daily2017-04-21 21:08
https://kosova-info.com/brexit-brukseli-kerkon-ti-vere-fre-britanise-pas-largimit/60%Daily2017-04-21 21:05
https://kosova-info.com/milani-i-dergon-mesazh-emocionues-ibres-e-ngacmon-interin-foto/60%Daily2017-04-21 21:03
https://kosova-info.com/vajza-e-motit-qe-po-terbon-rrjetin-me-format-e-saj-foto-18/60%Daily2017-04-21 20:55
https://kosova-info.com/edhe-keshtu-pozon-bigi-pasi-humbi-peshe-foto/60%Daily2017-04-21 20:48
https://kosova-info.com/trump-takohet-me-sekretarin-e-pergjithshem-te-okb-se/60%Daily2017-04-21 20:45
https://kosova-info.com/kosovari-ne-finalen-e-te-rinjve-te-l-k-eliminoi-barcelonen-foto/60%Daily2017-04-21 20:42
https://kosova-info.com/politikani-skocez-qe-hyri-ne-lufte-me-nje-dash-foto/60%Daily2017-04-21 20:34
https://kosova-info.com/ja-pse-kim-kardashian-eshte-femra-me-seksi-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-21 20:29
https://kosova-info.com/zot-falma-thote-sinan-vllasaliu-me-kengen-e-tij-me-te-re-video/60%Daily2017-04-21 20:27
https://kosova-info.com/publikohet-libri-i-shefki-kuqit-ka-nje-titull-interesant-foto/60%Daily2017-04-21 20:26
https://kosova-info.com/basha-i-pergjigjet-rames-pd-nuk-i-duhet-as-dreqit-se-dreqi-te-ka-ty/60%Daily2017-04-21 20:24
https://kosova-info.com/real-madrid-apo-barcelona-a-e-dini-cila-skuader-ka-me-shume-fitore/60%Daily2017-04-21 20:08
https://kosova-info.com/real-madrid-apo-barcelona-a-e-dini-cila-skuader-ka-me-shume-fitore/60%Daily2017-04-21 20:08
https://kosova-info.com/real-madrid-apo-barcelona-a-e-dini-cila-skuader-ka-me-shume-fitore/60%Daily2017-04-21 20:08
https://kosova-info.com/keto-jane-shtepite-me-te-shtrenjta-ne-bote-shikoni-cfare-pamje-spektakulare-kane-foto/60%Daily2017-04-21 20:06
https://kosova-info.com/te-ndjesh-lundrimin-me-mercedes-benz-foto/60%Daily2017-04-21 19:53
https://kosova-info.com/12-te-vdekur-ne-protestat-e-venezueles/60%Daily2017-04-21 19:52
https://kosova-info.com/ronaldo-dhe-ramos-i-kerkuan-ketij-ylli-te-bayernit-te-transferohet-ne-real-madrid/60%Daily2017-04-21 19:50
https://kosova-info.com/te-pasmet-jo-kjo-femer-seksi-po-thyen-rrjetin-me-gjoksin-shperthyes-foto-16/60%Daily2017-04-21 19:48
https://kosova-info.com/htc-11-u-do-t-quhet-telefoni-m-i-mir-i-htc-pr-2017-n/60%Daily2017-04-21 22:02
https://kosova-info.com/htc-11-u-do-t-quhet-telefoni-m-i-mir-i-htc-pr-2017-n/60%Daily2017-04-21 22:02
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-frutat-me-te-mira-per-femijet/60%Daily2017-04-21 19:31
https://kosova-info.com/kida-publikon-kengen-me-dj-hcue-por-ajo-ka-nje-lajm-te-keq-per-fansat-fotovideo/60%Daily2017-04-21 19:24
https://kosova-info.com/trump-sulmi-ne-paris-do-ta-ndihmoje-le-penin-ne-garen-presidenciale/60%Daily2017-04-21 19:23
https://kosova-info.com/reagon-edhe-be-ja-per-shqiperine-e-madhe-jo-deklaratat-nxitese/60%Daily2017-04-21 19:07
https://kosova-info.com/fushata-britanike-largohuni-nga-be-hetohet-per-parregullsi-financiare/60%Daily2017-04-21 18:59
https://kosova-info.com/upss-e-veshur-ne-bikini-era-provokon-me-te-pasme-foto/60%Daily2017-04-21 18:58
https://kosova-info.com/shokuese-ky-lloj-seksi-shkakton-vdekjen/60%Daily2017-04-21 18:51
https://kosova-info.com/assad-pushtimi-turk-forcat-amerikane-dhe-terroristet-te-gjithe-jane-te-njejte/60%Daily2017-04-21 18:43
https://kosova-info.com/ozil-zbulon-premtimin-qe-ia-pati-bere-jose-mourinho-ne-vitin-2010/60%Daily2017-04-21 18:38
https://kosova-info.com/e-rralle-femija-shpeton-nenen-ende-pa-dalur-nga-barku-fotovideo/60%Daily2017-04-21 18:20
https://kosova-info.com/20-telefonat-e-mencur-me-te-miret-ne-bote-i-pari-nuk-eshte-iphone-por-as-samsung/60%Daily2017-04-21 18:04
https://kosova-info.com/keta-jane-kater-laptopet-me-te-mire-ne-treg-ne-baze-te-performancave-dhe-cmimit-te-tyre-foto/60%Daily2017-04-21 17:59
https://kosova-info.com/aak-dhe-nisma-i-kundervihen-vv-se-haradinaj-kandidat-i-opozites-per-kryeminister/60%Daily2017-04-21 17:54
https://kosova-info.com/nje-person-i-vecante-per-elvanen-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-ajo-foto/60%Daily2017-04-21 17:49
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcohet-juventusi-foto/60%Daily2017-04-21 17:45
https://kosova-info.com/laptopt-e-rinj-zbook-t-hp-t-klasit-workstation-me-procesor-xeon-dhe-grafika-profesionale/60%Daily2017-04-21 17:40
https://kosova-info.com/keto-shenja-tregojne-nese-ju-jeni-te-varur-nga-masturbimi/60%Daily2017-04-21 17:34
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-e-diamante-dhe-dashuri-viktime-e-mashtrimit-foto/60%Daily2017-04-21 17:07
https://kosova-info.com/google-play-m-shum-opsione-pr-menaxhimin-e-aplikacioneve-t-instaluara/60%Daily2017-04-21 17:03
https://kosova-info.com/harrojeni-viagren-kjo-pije-do-ju-ktheje-ne-bishe-te-seksit/60%Daily2017-04-21 16:48
https://kosova-info.com/blero-i-dashuruar-koke-e-kembe-ja-cfare-ben-per-afronen-foto/60%Daily2017-04-21 16:46
https://kosova-info.com/nuk-arriti-te-ulej-ne-toke-mjeti-luftarak-amerikan-f-18-rrezohet-ne-det/60%Daily2017-04-21 16:36
https://kosova-info.com/terry-i-pazevendesueshem-te-chelsea-sipas-fabregasit/60%Daily2017-04-21 16:30
https://kosova-info.com/dy-termete-ne-turqi-panik-ne-rruge/60%Daily2017-04-21 16:15
https://kosova-info.com/perfundon-sezoni-per-ibrahimovicin/60%Daily2017-04-21 16:10
https://kosova-info.com/rita-ora-mbreselense-me-veshjen-e-arte-ne-china-music-awards-foto/60%Daily2017-04-21 16:02
https://kosova-info.com/rita-ora-mbreselense-me-veshjen-e-arte-ne-china-music-awards-foto/60%Daily2017-04-21 16:02
https://kosova-info.com/le-pen-thote-se-franca-duhet-te-riktheje-kontrollet-kufitare-per-ta-luftuar-terrorizmin/60%Daily2017-04-21 15:25
https://kosova-info.com/e-rralle-gazetari-shqiptar-me-gruan-dhe-ish-gruan-foto/60%Daily2017-04-21 15:11
https://kosova-info.com/iphone-8-ka-nj-problem-mund-t-kushtoj-1000-dollar/60%Daily2017-04-21 15:09
https://kosova-info.com/agon-amiga-publikon-imazhe-nga-shtrati-ate-e-shoqeronte-nje-femer-fotovideo/60%Daily2017-04-21 15:07
https://kosova-info.com/opozita-turke-e-dergon-ne-gjykate-kerkesen-per-anulimin-e-referendumit/60%Daily2017-04-21 15:06
https://kosova-info.com/barcelona-e-dergon-ne-cas-ceshtjen-e-neymarit/60%Daily2017-04-21 15:00
https://kosova-info.com/moderatorja-amerikane-shkon-ne-klub-e-zhveshur-fotovideo/60%Daily2017-04-21 14:54
https://kosova-info.com/as-feronikeli-nuk-kursehet-perballe-hajvalise/60%Daily2017-04-21 14:45
https://kosova-info.com/edhe-rusia-reagon-per-shqiperine-e-madhe-po-nxisni-konflikt-ne-ballkan/60%Daily2017-04-21 14:17
https://kosova-info.com/2po2-shum-shpejt-me-kng-n-versionin-live-acoustic-music-video/60%Daily2017-04-21 13:57
https://kosova-info.com/aeroporti-i-gjakoves-do-ti-takoje-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2017-04-21 13:51
https://kosova-info.com/ciao-inter-nagatomo-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-04-21 13:48
https://kosova-info.com/urat-me-te-frikshme-dhe-me-te-bukura-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-21 13:37
https://kosova-info.com/samsung-premton-nj-zgjidhje-pr-disa-modele-galaxy-s8-me-zhbalancim-ngjyrash/60%Daily2017-04-21 21:37
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-si-e-kalon-kohen-e-lire-fatmir-spahiu-foto/60%Daily2017-04-21 13:19
https://kosova-info.com/sulmi-ndaj-ekipit-te-dortmundit-nuk-ishte-terrorist-kjo-eshte-arsyeja-pse-u-sulmua/60%Daily2017-04-21 12:26
https://kosova-info.com/5-gjera-qe-i-zbuloni-kur-mbeteni-beqar-pas-moshes-30-vjecare/60%Daily2017-04-21 12:16
https://kosova-info.com/barcelona-i-hakmerret-juventusit-per-eliminimin-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-04-21 12:14
https://kosova-info.com/franca-rrite-sigurine-per-zgjedhjet-presidenciale-pas-sulmit-ne-paris/60%Daily2017-04-21 12:08
https://kosova-info.com/meti-alshiqi-behet-pjese-e-agjencionit-me-te-madh-te-modes-ne-suedi-foto/60%Daily2017-04-21 12:00
https://kosova-info.com/hakert-ende-prdorin-stuxnet-pr-t-realizuar-sulme-kibernetike/60%Daily2017-04-21 10:52
https://kosova-info.com/vajzat-ne-tirane-bejne-treshe-kurse-bashkemoshataret-e-tyre-foto18/60%Daily2017-04-21 11:22
https://kosova-info.com/uefa-terheq-shortin-e-gjysmefinales-ne-europa-league-foto/60%Daily2017-04-21 11:20
https://kosova-info.com/mesuesit-vullnetare-te-shqipes-ne-greqi-vizitojne-kosoven/60%Daily2017-04-21 11:19
https://kosova-info.com/fotot-live-t-apple-do-t-funksionojn-me-do-uebsajt/60%Daily2017-04-21 10:05
https://kosova-info.com/trump-nje-evrope-e-forte-eshte-shume-e-rendesishme-per-shba-ne/60%Daily2017-04-21 10:29
https://kosova-info.com/a-e-njihni-bashkeshortin-e-remzie-osmanit-foto/60%Daily2017-04-21 10:29
https://kosova-info.com/cmendet-eni-del-vetem-me-te-brendshme-pa-sytjena-foto/60%Daily2017-04-21 10:09
https://kosova-info.com/nj-kompani-sllovake-bn-realitet-makinn-fluturuese-1-3-milion-dollarshe/60%Daily2017-04-21 09:50
https://kosova-info.com/meksike-vritet-nje-zyrtare-i-larte/60%Daily2017-04-21 09:50
https://kosova-info.com/live-shorti-i-gjysmefinales-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2017-04-21 09:44
https://kosova-info.com/polica-tregon-pse-u-arrestuan-aktivistet-e-vetevendosjes/60%Daily2017-04-21 09:42
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-i-kunderpergjigjet-roza-latit-pas-deklaratave-te-saj-foto/60%Daily2017-04-21 09:20
https://kosova-info.com/akuze-e-forte-kunder-ballistit-ai-u-pagua-per-dronin-foto/60%Daily2017-04-21 08:47
https://kosova-info.com/fmn-kerkon-riklasifikimi-i-veteraneve-te-luftes-sipas-ligjit-te-ri/60%Daily2017-04-21 08:37
https://kosova-info.com/arrestohen-familjaret-e-sulmuesit-te-vrane-ne-sulmin-e-parisit/60%Daily2017-04-21 08:32
https://kosova-info.com/ate-qe-po-e-do-afrona-mund-tia-bleje-vetem-blero-foto/60%Daily2017-04-21 08:21
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-ka-bere-mourinho-ne-ndeshjen-kunder-anderlechtit-foto/60%Daily2017-04-21 07:34
https://kosova-info.com/shba-te-shpresa-e-vetme-per-zgjidhjen-e-krizes-ne-maqedoni/60%Daily2017-04-21 07:23
https://kosova-info.com/sulmi-ne-paris-paralajmerim-i-ri-per-boten/60%Daily2017-04-21 07:12
https://kosova-info.com/andrra-destani-feston-ditelindjen-kjo-eshte-diferenca-ne-moshe-me-sinanin-foto/60%Daily2017-04-21 07:00
https://kosova-info.com/ekzekutimi-i-pare-ne-arkansas-pas-12-vjetesh/60%Daily2017-04-21 06:59
https://kosova-info.com/ekzekutimi-i-pare-ne-arkansas-pas-12-vjetesh/60%Daily2017-04-21 06:59
https://kosova-info.com/lamtumire-monaco-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-mbappe-foto/60%Daily2017-04-21 06:25
https://kosova-info.com/dialog-per-njohje-reciproke/60%Daily2017-04-21 06:14
https://kosova-info.com/fjala-qe-nuk-duhet-ta-thoni-qe-te-ndjeni-me-pak-stres/60%Daily2017-04-21 00:44
https://kosova-info.com/facebook-spaces-eshte-menyra-e-re-e-miqesise-ne-realitetin-virtual/60%Daily2017-04-20 23:15
https://kosova-info.com/bmw-prezanton-modelin-m4-cs-qe-ka-460-kuajfuqi-foto/60%Daily2017-04-20 22:59
https://kosova-info.com/njihuni-me-gruan-me-te-bukur-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-20 22:44
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-femra-me-seksi-ne-bote-kujdes-foto-te-nxehta/60%Daily2017-04-20 22:28
https://kosova-info.com/disa-simptomat-e-heshtura-te-kancerit-te-testikujt-qe-ju-kurre-nuk-duhet-ti-injoroni/60%Daily2017-04-20 22:27
https://kosova-info.com/vv-mustafa-emeroi-minister-drejtuesin-e-strukturave-ilegale/60%Daily2017-04-20 22:16
https://kosova-info.com/ibiza-parajsa-ne-toke-foto/60%Daily2017-04-20 22:13
https://kosova-info.com/ahmetaj-demarkacioni-mbetet-kusht-i-vetem-per-vizat/60%Daily2017-04-20 22:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-milioneri-australian-qe-ben-nje-jete-te-shfrenuar-me-femra-dhe-para-fotovideo18/60%Daily2017-04-20 22:11
https://kosova-info.com/thaci-me-sulmin-ne-paris-u-kercenuan-vlerat-tona-te-perbashketa/60%Daily2017-04-20 22:08
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-solidarizohemi-me-francen-pas-sulmit/60%Daily2017-04-20 22:06
https://kosova-info.com/publikohen-pamje-ekskluzive-nga-sulmi-me-arme-ne-paris-video/60%Daily2017-04-20 22:02
https://kosova-info.com/ja-si-reagojne-fansat-kur-takojne-te-famshmit-qe-i-duan-video/60%Daily2017-04-20 21:57
https://kosova-info.com/isis-merr-pergjegjesin-per-sulmin-ne-paris/60%Daily2017-04-20 21:54
https://kosova-info.com/dy-serbet-humbin-penalltite-per-besiktasin-lyoni-ne-gjysmefinale-video/60%Daily2017-04-20 21:51
https://kosova-info.com/reagon-trump-per-sulmin-ne-paris-perseri-po-ndodh-kjo-nuk-perfundon-kurre/60%Daily2017-04-20 21:48
https://kosova-info.com/ministri-i-brendshem-i-frances-tregon-se-sulmi-ne-paris-eshte-terrorist/60%Daily2017-04-20 21:47
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-dyshuari-per-sulmin-ne-paris-brukseli-e-kishte-paralajmeruar-francen-per-te-foto/60%Daily2017-04-20 21:40
https://kosova-info.com/sulmi-ne-paris-zbulohen-mesazhet-e-te-dyshuarit-ne-telegram/60%Daily2017-04-20 21:40
https://kosova-info.com/kur-modelja-e-nxjerre-gjoksin-nuk-kane-si-mos-ta-shikojne-keta-meshkuj-foto16/60%Daily2017-04-20 21:39
https://kosova-info.com/united-kualifikohet-ne-gjysmefinalen-e-liges-se-evropes-video/60%Daily2017-04-20 21:32
https://kosova-info.com/detaje-e-fundit-nga-sulmi-ne-paris-dy-te-vdekur-dhe-dy-te-tjere-plagosur-video/60%Daily2017-04-20 21:23
https://kosova-info.com/keshtu-xhirohet-kafeneja-jone-pamje-nga-prapaskena-videofoto/60%Daily2017-04-20 21:21
https://kosova-info.com/man-utd-anderlecht-shenohet-goli-vendimtar-video/60%Daily2017-04-20 21:20
https://kosova-info.com/ja-si-u-vra-polici-ne-paris/60%Daily2017-04-20 21:18
https://kosova-info.com/reagon-kryeministri-francez-pas-sulmit-ne-paris/60%Daily2017-04-20 21:12
https://kosova-info.com/ibrahimovic-trondite-manchester-unitedin-foto/60%Daily2017-04-20 21:08
https://kosova-info.com/mozzik-shkon-hapave-te-getinjos-ja-cfare-tatuazhi-ka-bere-ne-bark-foto/60%Daily2017-04-20 20:58
https://kosova-info.com/zevendesministri-kosovar-rrefen-se-ishte-vetem-100-metra-larg-nga-ku-ndodhi-sulmi-ne-paris/60%Daily2017-04-20 20:57
https://kosova-info.com/man-utd-anderlecht-rezultat-totalisht-i-papritur-video/60%Daily2017-04-20 20:56
https://kosova-info.com/man-utd-anderlecht-huqja-e-vitit-video/60%Daily2017-04-20 20:53
https://kosova-info.com/aurela-tregon-te-pasmet-ne-mes-te-plazhit-foto/60%Daily2017-04-20 20:39
https://kosova-info.com/kjo-modele-seksi-eshte-prezantuese-e-motit-foto/60%Daily2017-04-20 20:34
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-mbremjes-ne-ligen-e-evropes-video/60%Daily2017-04-20 20:31
https://kosova-info.com/microsoft-premton-dy-her-n-vit-prditsime-madhore-n-windows-10-dhe-office/60%Daily2017-04-20 20:16
https://kosova-info.com/dhurata-ahmetaj-me-puth-sikur-foto/60%Daily2017-04-20 20:12
https://kosova-info.com/detaje-nga-sulmi-ne-paris-videofoto/60%Daily2017-04-20 20:08
https://kosova-info.com/katastrofe-per-mourinhon-i-lendohet-rende-super-ylli-i-skuadres-foto/60%Daily2017-04-20 20:07
https://kosova-info.com/keto-jane-pese-veturat-e-ketij-viti-qe-kane-enterierin-me-te-mire-foto/60%Daily2017-04-20 19:59
https://kosova-info.com/duken-si-shporta-te-zakonshme-mbeturinash-shoferet-te-kene-kujdes-kur-iu-kalojne-prane-foto/60%Daily2017-04-20 19:46
https://kosova-info.com/shikoni-se-sa-ka-ndryshuar-nermini-foto/60%Daily2017-04-20 19:43
https://kosova-info.com/man-utd-anderlecht-gol-i-papritur-video/60%Daily2017-04-20 19:39
https://kosova-info.com/studentet-e-up-se-imazhi-pozitiv-i-kosoves-ne-bote/60%Daily2017-04-20 19:38
https://kosova-info.com/super-gol-ne-sfiden-e-tensioneve-besiktas-lyon-shembet-stadiumi-video/60%Daily2017-04-20 19:35
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cka-bejne-pas-kamerave-sasa-dhe-xhesika-e-o-sa-mire-video/60%Daily2017-04-20 19:21
https://kosova-info.com/jo-shume-njerez-e-dine-por-ekziston-nje-ilac-natyral-dhe-i-thjeshte-per-gerhitjen/60%Daily2017-04-20 19:00
https://kosova-info.com/mos-i-kombinoni-keto-ushqime-jane-shume-te-demshme/60%Daily2017-04-20 18:43
https://kosova-info.com/haradinaj-me-urim-special-per-trajnerin-driton-kuka-dhe-xhudistet-kosovare-foto/60%Daily2017-04-20 18:27
https://kosova-info.com/limaj-nuk-e-marre-seriozisht-thacin-ju-ka-ba-gjoksi-gropa-tu-thene-une-une-video/60%Daily2017-04-20 18:15
https://kosova-info.com/windows-10-cloud-nj-sfid-pr-microsoft-dhe-nj-makth-pr-google/60%Daily2017-04-20 17:27
https://kosova-info.com/remzie-osmani-u-ben-diss-kolegeve-tregon-si-kendoi-live-ne-vitin-2004-video/60%Daily2017-04-20 17:53
https://kosova-info.com/assad-al-baghdad-nuk-eshte-arrestuar/60%Daily2017-04-20 17:50
https://kosova-info.com/lg-g6-n-shitje-n-24-shtete-evropiane-nga-24-prilli/60%Daily2017-04-20 17:43
https://kosova-info.com/njerezit-e-lindur-pas-ketij-viti-kane-kater-here-me-shume-gjasa-per-te-pasur-nje-kancer-ne-zorren-e-trashe/60%Daily2017-04-20 17:33
https://kosova-info.com/thaci-uron-xhudisten-kelmendi-per-te-arten-ne-poloni/60%Daily2017-04-20 16:58
https://kosova-info.com/foto-e-papare-shikoni-cfare-i-ka-bere-juve-mbreme-treshes-msn-foto/60%Daily2017-04-20 16:56
https://kosova-info.com/ndikimi-ne-zgjedhjet-e-shba-putinit-ia-lehtesuan-punen/60%Daily2017-04-20 16:55
https://kosova-info.com/genta-ben-te-dashur-keso-dhurate-mund-tia-bej-vetem-ai-foto/60%Daily2017-04-20 16:49
https://kosova-info.com/veseli-ua-jep-fjalen-bujqve-do-dyfishohet-buxheti-per-bujqesi/60%Daily2017-04-20 16:42
https://kosova-info.com/apple-do-te-kete-prodhime-vetem-nga-materiale-te-ricikluar/60%Daily2017-04-20 16:41
https://kosova-info.com/audi-pergatit-rivalin-elektrik-te-bmw-x6/60%Daily2017-04-20 16:24
https://kosova-info.com/moska-mirepret-vendimin-e-gjnd-se/60%Daily2017-04-20 16:06
https://kosova-info.com/shperthen-duka-vijne-dy-perjashtime-te-medha/60%Daily2017-04-20 15:40
https://kosova-info.com/erdogan-do-te-vazhdojme-te-qendrojme-prane-te-shtypurve/60%Daily2017-04-20 15:21
https://kosova-info.com/modelet-me-seksi-te-flokeve-sipas-meshkujve/60%Daily2017-04-20 15:21
https://kosova-info.com/na-e-kane-fshehur-per-kaq-shume-vite-por-zaimina-dhe-samanta-jane-video/60%Daily2017-04-20 15:18
https://kosova-info.com/sulmohet-nje-xhami-ne-gjermani/60%Daily2017-04-20 15:01
https://kosova-info.com/venezuele-thellohet-kriza-3-te-vrare-ne-protestat-anti-qeveritare/60%Daily2017-04-20 14:39
https://kosova-info.com/greta-merr-nje-dhurate-te-vecante-nga-fansi-foto/60%Daily2017-04-20 14:20
https://kosova-info.com/deklaratat-e-rames-dhe-thacit-per-shqiperine-e-madhe-per-konsum-te-brendshem/60%Daily2017-04-20 14:05
https://kosova-info.com/hotelet-me-spektakulare-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-20 14:00
https://kosova-info.com/htc-prezanton-m-16-maj-nj-telefon-i-cili-ngjeshet/60%Daily2017-04-20 13:37
https://kosova-info.com/real-madrid-bayern-munich-nuk-mund-ta-besoni-se-cfare-ka-bere-kassai-pas-ndeshjes-foto/60%Daily2017-04-20 13:27
https://kosova-info.com/zevendespresidenti-amerikan-viziton-xhamine-me-te-madhe-ne-indonezi/60%Daily2017-04-20 13:06
https://kosova-info.com/ketu-mund-te-mesoni-nje-gjuhe-tjeter-dhe-mesueset-kane-nje-veshje-mjaft-provokative-fotovideo/60%Daily2017-04-20 12:53
https://kosova-info.com/selmanaj-nuk-zbatojme-vendime-politike-per-manastirin-e-decanit-pronat-jane-tonat/60%Daily2017-04-20 12:47
https://kosova-info.com/lajm-i-tmerrshem-per-barcelonen-nje-dite-pas-eliminimit-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-04-20 12:46
https://kosova-info.com/gazetarja-shqiptare-merr-1500-trendafila-ne-to-shkruhej-juventus/60%Daily2017-04-20 12:24
https://kosova-info.com/femrat-dalin-lakuriq-neper-rruget-e-new-york-ut-kalimtaret-mbesin-te-habitur-fotovideo/60%Daily2017-04-20 12:21
https://kosova-info.com/aksident-zinxhiror-i-40-veturave-ne-sllovaki-lendohen-24-persona/60%Daily2017-04-20 12:13
https://kosova-info.com/nora-gjakova-bekky-livesey-kjo-xhudiste-siguron-gjysmefinalen/60%Daily2017-04-20 11:48
https://kosova-info.com/beyonce-bombastike-ne-darken-e-ditelindjes-foto/60%Daily2017-04-20 11:43
https://kosova-info.com/vuciq-i-kunderpergjigjet-rames-dhe-thacit-bashkimi-i-shqiptareve-nuk-do-te-ndodhe/60%Daily2017-04-20 11:38
https://kosova-info.com/gruaja-vendos-te-shet-implantet-e-gjirit-ne-ebay-cmimi-500-euro-foto/60%Daily2017-04-20 10:58
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-chelsie-giles-shpallet-fituesja/60%Daily2017-04-20 10:40
https://kosova-info.com/sulmi-ne-shen-petersburg-ndalohet-i-dyshuari-i-dhjete/60%Daily2017-04-20 10:28
https://kosova-info.com/njihuni-me-wunderlist-in-e-ri-microsoft-to-do/60%Daily2017-04-20 10:27
https://kosova-info.com/helikopteret-e-qeverise-pa-pilot/60%Daily2017-04-20 10:26
https://kosova-info.com/rita-ora-shkelqen-ne-china-music-awards-foto/60%Daily2017-04-20 10:24
https://kosova-info.com/instituti-i-lidhur-me-putinin-zhvilloi-planin-per-te-ndikuar-zgjedhjet-ne-shba/60%Daily2017-04-20 09:34
https://kosova-info.com/gruaja-e-ancelottit-ka-nje-mesazh-per-gjyqtarin-kassai/60%Daily2017-04-20 09:31
https://kosova-info.com/ministria-e-kultures-dhe-sbashk-u-po-punojne-per-finalizimin-e-kontrates-kolektive/60%Daily2017-04-20 09:17
https://kosova-info.com/lumezi-po-hetojme-te-gjithe-te-permendurit-ne-rastin-pronto/60%Daily2017-04-20 09:11
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-ndryshon-profesion-foto/60%Daily2017-04-20 08:05
https://kosova-info.com/marca-turperon-barcelonen-ne-ballinen-e-sotme-foto/60%Daily2017-04-20 08:00
https://kosova-info.com/marca-turperon-barcelonen-ne-ballinen-e-sotme-foto/60%Daily2017-04-20 08:00
https://kosova-info.com/hrw-kritikon-okb-ne-per-mos-kompensim-per-qindra-familjeve-ne-kosove/60%Daily2017-04-20 07:49
https://kosova-info.com/allegri-barcelona-nuk-do-te-shenonte-gol-as-nese-ndeshja/60%Daily2017-04-20 07:40
https://kosova-info.com/allegri-barcelona-nuk-do-te-shenonte-gol-as-nese-ndeshja/60%Daily2017-04-20 07:40
https://kosova-info.com/allegri-barcelona-nuk-do-te-shenonte-gol-as-nese-ndeshja/60%Daily2017-04-20 07:40
https://kosova-info.com/allegri-barcelona-nuk-do-te-shenonte-gol-as-nese-ndeshja-2/60%Daily2017-04-20 07:40
https://kosova-info.com/allegri-barcelona-nuk-do-te-shenonte-gol-as-nese-ndeshja-2/60%Daily2017-04-20 07:40
https://kosova-info.com/allegri-barcelona-nuk-do-te-shenonte-gol-as-nese-ndeshja-2/60%Daily2017-04-20 07:40
https://kosova-info.com/buffon-kete-nuk-e-kam-pritur-nga-barcelona/60%Daily2017-04-20 07:31
https://kosova-info.com/buffon-kete-nuk-e-kam-pritur-nga-barcelona/60%Daily2017-04-20 07:31
https://kosova-info.com/marreveshja-berthamore-me-iranin-ka-deshtuar/60%Daily2017-04-20 07:10
https://kosova-info.com/chiellini-suarez-shikojeni-cfare-ka-ndodhur-pas-ndeshjes-foto/60%Daily2017-04-20 06:37
https://kosova-info.com/marko-caka-rrefen-eksperiencen-e-te-qenit-pjese-e-filmit-the-fate-of-the-furious-video/60%Daily2017-04-20 06:36
https://kosova-info.com/pdk-ldk-si-kane-votat-per-demarkacionin/60%Daily2017-04-20 06:29
https://kosova-info.com/nga-nje-mesuese-ne-nje-supermodele-foto/60%Daily2017-04-20 01:46
https://kosova-info.com/prezantuesja-me-veshje-provokuese-zbulon-se-cka-fshihet-pas-suksesit-te-saj-foto/60%Daily2017-04-20 01:46
https://kosova-info.com/perse-ju-zbardhet-gjuha-dhe-si-mund-ta-shmangni/60%Daily2017-04-20 01:35
https://kosova-info.com/po-flini-ne-jastek-te-vjetruar-shendeti-juaj-mund-te-jete-ne-rrezik/60%Daily2017-04-20 01:35
https://kosova-info.com/menyra-natyrale-per-zhdukjen-e-thinjave/60%Daily2017-04-20 01:19
https://kosova-info.com/mjeket-i-nxjerrin-nga-anusi-ngjalen-gati-gjysma-metri-te-gjate-video/60%Daily2017-04-20 01:00
https://kosova-info.com/pjesa-me-e-mire-e-seksit-pason-vetem-pas-48-oresh-por-nuk-eshte-orgazma/60%Daily2017-04-20 00:19
https://kosova-info.com/burrat-me-kete-madhesi-te-penisit-u-japin-me-shume-kenaqesi-vajzave/60%Daily2017-04-19 23:58
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s8-vs-iphone-7-ne-test-te-shpejtesise-cili-del-me-mire-video/60%Daily2017-04-19 22:28
https://kosova-info.com/cfare-te-beni-nese-ju-vjedhin-telefonin/60%Daily2017-04-19 22:14
https://kosova-info.com/rivalitet-mes-labit-dhe-blerones-kjo-foto-deshmon-gjithcka/60%Daily2017-04-19 21:57
https://kosova-info.com/sondazhi-ne-uefa-kjo-skuader-e-fiton-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-04-19 21:52
https://kosova-info.com/edi-rama-presidenti-mundesi-per-dialog/60%Daily2017-04-19 21:51
https://kosova-info.com/haradinaj-gjendja-po-rendohet-te-shkohet-ne-zgjedhje/60%Daily2017-04-19 21:44
https://kosova-info.com/ndarja-nga-reperi-e-coi-kylie-ne-marrjen-e-ketij-vendimi-foto/60%Daily2017-04-19 21:39
https://kosova-info.com/aak-po-punojme-ti-cojme-ne-pension-pdk-ne-dhe-ldk-ne/60%Daily2017-04-19 21:38
https://kosova-info.com/ismet-beqiri-prishtina-do-te-rikthehet-nen-qeverisjen-e-ldk-se-foto/60%Daily2017-04-19 21:31
https://kosova-info.com/enrique-juventus-u-kualifikua-por-kjo-skuader-e-fiton-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-04-19 21:28
https://kosova-info.com/basha-vetem-qeveri-teknike-nuk-terhiqemi/60%Daily2017-04-19 21:24
https://kosova-info.com/cast-emocional-argjentina-publikon-vizatimin-e-pare-te-djalit-te-saj-video/60%Daily2017-04-19 21:19
https://kosova-info.com/allegri-feste-jo-po-mendojme-per-te-dielen-ne-serie-a/60%Daily2017-04-19 21:19
https://kosova-info.com/barcelona-juventus-shkembime-interesante-mesazhesh-ne-twitter-foto/60%Daily2017-04-19 21:13
https://kosova-info.com/situata-politike-basha-takohet-me-presidentin-e-parlamentit-evropian/60%Daily2017-04-19 21:09
https://kosova-info.com/adelina-flet-per-djalin-e-saj-tregon-se-kujt-deshiron-ti-ngjaje/60%Daily2017-04-19 21:00
https://kosova-info.com/messi-e-perjeton-rende-asnje-tifoz-i-barcelones-sdeshiron-ti-shohe-keto-foto-foto/60%Daily2017-04-19 20:54
https://kosova-info.com/shperthen-nje-bombe-prane-stadiumit-foto/60%Daily2017-04-19 20:50
https://kosova-info.com/barcelona-juventus-notat-e-futbollisteve/60%Daily2017-04-19 20:45
https://kosova-info.com/makinat-me-te-cilat-do-te-shmangim-bllokimet-ne-trafik-ato-po-konsiderohen-si-transporti-i-se-ardhmes-foto/60%Daily2017-04-19 20:43
https://kosova-info.com/mrekullia-monaco-kualifikohet-ne-gjysmefinale/60%Daily2017-04-19 20:39
https://kosova-info.com/ministria-e-arsimit-organizon-prova-per-testin-pisa/60%Daily2017-04-19 20:32
https://kosova-info.com/rrjetet-sociale-e-tradhtuan-ciftin-shqiptar-tregojne-qe-ata-jane-ndare-foto/60%Daily2017-04-19 20:30
https://kosova-info.com/nje-student-qellohet-per-vdekje-ne-protesten-nena-e-te-gjitha-protestave/60%Daily2017-04-19 20:13
https://kosova-info.com/lexus-nuk-kryeson-me-listen-e-makinave-luksoze-foto/60%Daily2017-04-19 20:10
https://kosova-info.com/shokon-roza-lati-tme-coje-i-dashuri-ne-maldive-pse-aurela-hoxha-jam-une-video/60%Daily2017-04-19 20:01
https://kosova-info.com/automobili-me-inteligjences-artificiale-ka-mesuar-vozitjen-dhe-del-nga-kontrolli/60%Daily2017-04-19 19:54
https://kosova-info.com/arilena-realizon-set-te-ri-pa-sytjena-foto/60%Daily2017-04-19 19:42
https://kosova-info.com/problem-i-madh-per-barcelonen-2/60%Daily2017-04-19 19:42
https://kosova-info.com/keni-telefon-samsung-instagram-ka-nje-lajm-te-mire-per-ju/60%Daily2017-04-19 19:35
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-nervozohet-nga-bora-qe-ka-rene-sot-foto/60%Daily2017-04-19 19:20
https://kosova-info.com/si-te-zgjidhni-problemin-me-pagjumesine-per-60-sekonda/60%Daily2017-04-19 19:20
https://kosova-info.com/kesaj-modeleje-nuk-ia-mbajne-gjoksin-as-bikinit-foto/60%Daily2017-04-19 19:06
https://kosova-info.com/pastrojeni-fytyren-me-ujin-e-orizit-rezultatet-mahnitese/60%Daily2017-04-19 19:04
https://kosova-info.com/ky-kengetar-eshte-kundershtar-i-bleros-foto/60%Daily2017-04-19 19:00
https://kosova-info.com/nato-per-shqiperine-e-madhe-te-rames-dhe-thacit-problemet-zgjidhni-vete/60%Daily2017-04-19 18:50
https://kosova-info.com/lengu-i-hithres-receta-shekullore-e-mahnitshme-per-shendetin/60%Daily2017-04-19 18:50
https://kosova-info.com/lenovo-flex-sht-nj-laptop-279-dollarsh-q-funksionon-me-aplikacionet-android/60%Daily2017-04-19 17:52
https://kosova-info.com/lenovo-flex-sht-nj-laptop-279-dollarsh-q-funksionon-me-aplikacionet-android/60%Daily2017-04-19 17:52
https://kosova-info.com/shokuese-perdhunon-vajzen-kur-ajo-ishte-pa-ndjenja-videon-e-poston-ne-internet-video-18/60%Daily2017-04-19 18:17
https://kosova-info.com/befason-lippi-barcelona-juventus-kjo-skuader-kualifikohet-ne-gjysmefinale/60%Daily2017-04-19 18:13
https://kosova-info.com/arrestohet-personi-i-dhjete-per-sulmin-ne-shen-petersburg/60%Daily2017-04-19 18:06
https://kosova-info.com/vdes-gazetari-qe-ishte-kritikues-i-putinit-pasi-u-rrah-nga-persona-te-panjohur/60%Daily2017-04-19 18:00
https://kosova-info.com/aferdita-e-cmend-gjithe-plazhin-me-gjoksin-e-saj-foto/60%Daily2017-04-19 17:59
https://kosova-info.com/trump-me-3-maj-e-pret-ne-shtepine-e-bardhe-liderin-e-palestines/60%Daily2017-04-19 17:50
https://kosova-info.com/aplikacioni-yahoo-mail-funksionon-me-do-post-elektronike/60%Daily2017-04-19 17:34
https://kosova-info.com/videoja-e-korese-veriore-simulojne-sulmin-me-arme-berthamore-ndaj-shba-ve-video/60%Daily2017-04-19 17:33
https://kosova-info.com/i-ka-dhene-16-miliarde-per-muslimanet-ky-eshte-biznesmeni-nga-arabia-saudite/60%Daily2017-04-19 17:20
https://kosova-info.com/turqi-bordi-zgjedhor-refuzon-kerkesen-per-anulimin-e-referendumit/60%Daily2017-04-19 17:17
https://kosova-info.com/50-vjecare-por-e-pastron-makinen-me-bikini-fotovideo/60%Daily2017-04-19 17:16
https://kosova-info.com/barcelona-juventus-shikoni-cfare-po-ndodhe-jashte-stadiumit-video/60%Daily2017-04-19 17:10
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-dueti-mes-dua-lipas-dhe-miguel-foto/60%Daily2017-04-19 16:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-modeli-shqiptar-qe-ka-pushtuar-mediet-ne-evrope-foto/60%Daily2017-04-19 16:56
https://kosova-info.com/perfundon-me-sukses-operimi-i-bajram-rexhepit/60%Daily2017-04-19 16:15
https://kosova-info.com/poloni-tusk-pritet-si-hero-perpara-se-te-deshmoje/60%Daily2017-04-19 16:05
https://kosova-info.com/toyota-e-re-ka-mahnitur-te-gjithe-me-makinen-e-saj-te-re-fotovideo/60%Daily2017-04-19 16:04
https://kosova-info.com/lloji-me-i-mire-i-syzeve-per-cdo-forme-te-fytyres-foto/60%Daily2017-04-19 15:49
https://kosova-info.com/zyrtare-ffk-denon-rende-bajram-gashin-dhe-ismet-munishin-pas-video-skandalit/60%Daily2017-04-19 15:48
https://kosova-info.com/zyrtare-ffk-denon-rende-bajram-gashin-dhe-ismet-munishin-pas-video-skandalit/60%Daily2017-04-19 15:48
https://kosova-info.com/zyrtare-ffk-denon-rende-bajram-gashin-dhe-ismet-munishin-pas-video-skandalit/60%Daily2017-04-19 15:48
https://kosova-info.com/zyrtare-ffk-denon-rende-bajram-gashin-dhe-ismet-munishin-pas-video-skandalit/60%Daily2017-04-19 15:48
https://kosova-info.com/zyrtare-ffk-denon-rende-bajram-gashin-dhe-ismet-munishin-pas-video-skandalit/60%Daily2017-04-19 15:48
https://kosova-info.com/cmendet-gjyste-vulaj-i-con-kembet-ne-emision-para-ermalit-video/60%Daily2017-04-19 15:38
https://kosova-info.com/samsung-prodhon-procesor-edhe-m-t-shpejt-sesa-snapdragon-835-brenda-fundit-t-vitit/60%Daily2017-04-19 17:39
https://kosova-info.com/nese-thashethemet-e-fundit-per-iphone-8-jane-te-verteta-samsung-duhet-te-shqetesohet/60%Daily2017-04-19 15:26
https://kosova-info.com/sulltani-i-ri-erdogan-fillon-spastrimin-e-kundershtareve-qe-po-i-bejne-zhurme/60%Daily2017-04-19 15:24
https://kosova-info.com/kushtetuesja-jep-mendimin-per-ligjin-e-veteraneve-dokument/60%Daily2017-04-19 14:59
https://kosova-info.com/barcelona-juventus-vjen-nje-lajm-i-keq-per-enriquen/60%Daily2017-04-19 14:36
https://kosova-info.com/buffon-e-ka-nje-lajm-katastrofal-per-barcelonen/60%Daily2017-04-19 14:22
https://kosova-info.com/teuta-selimi-mbushet-sherr-e-qet-gjoksin-ne-foto/60%Daily2017-04-19 14:19
https://kosova-info.com/parlamenti-britanik-vendos-per-shkuarjen-ne-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2017-04-19 14:13
https://kosova-info.com/a-sjellin-tatuazhet-perfitime-shendetesore/60%Daily2017-04-19 14:05
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-ne-dileme-me-tba-apo-otr-foto/60%Daily2017-04-19 13:50
https://kosova-info.com/e-lindur-kater-muaj-para-kohe-foshnja-i-mbijeton-operacionit-abdominal-video/60%Daily2017-04-19 13:41
https://kosova-info.com/dialogu-ne-bruksel-te-perfundoj-me-njohje-te-ndersjelle-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2017-04-19 13:39
https://kosova-info.com/veturat-me-te-bukura-te-prezantuara-ne-shtetet-e-bashkuara-te-amerikes-foto/60%Daily2017-04-19 13:31
https://kosova-info.com/lajm-shume-i-keq-per-barcelonen-pak-ore-para-ndeshjes-me-juventusin-foto/60%Daily2017-04-19 13:07
https://kosova-info.com/aurela-gace-kolegeve-te-saj-kengetar-po-ulerini-foto/60%Daily2017-04-19 13:02
https://kosova-info.com/amd-prezantoi-katr-modele-t-reja-t-serive-radeon-rx-500/60%Daily2017-04-19 12:48
https://kosova-info.com/erdogan-qendrimi-i-trumpit-na-gezon-be-nuk-ka-mbajtur-premtimet/60%Daily2017-04-19 12:44
https://kosova-info.com/termokosi-rikthen-ngrohjen/60%Daily2017-04-19 12:42
https://kosova-info.com/ky-eshte-skandali-i-radhes-i-le-pen-ndaj-be-se/60%Daily2017-04-19 12:37
https://kosova-info.com/microsoft-ndihmon-perdoruesit-e-laptopeve-ne-kursimin-e-baterise/60%Daily2017-04-19 12:27
https://kosova-info.com/ylli-amerikan-i-sportit-ben-vetvrasje-ne-qeline-e-tij-foto/60%Daily2017-04-19 11:55
https://kosova-info.com/kurre-mos-i-perzieni-keto-frute-mund-te-shkaktojne-semundje-serioze-video/60%Daily2017-04-19 11:48
https://kosova-info.com/irina-shayk-sapo-futi-ne-krize-cdo-femer-ja-si-duket-ajo-pas-lindjes-foto/60%Daily2017-04-19 11:32
https://kosova-info.com/parlamenti-britanik-voton-lidhur-me-planin-per-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2017-04-19 11:12
https://kosova-info.com/dhjete-dobite-shendetesore-te-jogurtit-video/60%Daily2017-04-19 10:57
https://kosova-info.com/karton-i-kuq-per-vidalin-ja-cfare-ka-bere-bravo-foto/60%Daily2017-04-19 10:54
https://kosova-info.com/10-veturat-me-interierin-me-te-mire-per-vitin-2017-foto/60%Daily2017-04-19 10:30
https://kosova-info.com/10-veturat-me-interierin-me-te-mire-per-vitin-2017-foto/60%Daily2017-04-19 10:30
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-zero-tolerance-ndaj-dhunes-ne-familje-nje-nga-fenomenet-me-te-shemtuara/60%Daily2017-04-19 10:11
https://kosova-info.com/western-union-sjell-transfertat-ndrkombtare-t-parave-n-facebook-messenger/60%Daily2017-04-19 09:19
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-njehere-gjoksin-tash-ka-nisur-ti-zbuloj-foto/60%Daily2017-04-19 09:32
https://kosova-info.com/real-madrid-bayern-munich-lendim-i-rende-dhe-perfundon-sezonin-foto/60%Daily2017-04-19 09:32
https://kosova-info.com/derguti-mustafes-per-dritare-hyjne-babadimri-dhe-hajnat/60%Daily2017-04-19 09:01
https://kosova-info.com/albin-kurti-i-quan-kriminel-miqte-e-shpend-ahmetit-vellezerit-devolli/60%Daily2017-04-19 08:47
https://kosova-info.com/keni-derguar-mesazhin-gabim-ja-mundesia-qe-sjell-whats-app/60%Daily2017-04-19 08:36
https://kosova-info.com/pence-premtim-per-pergjigje-gjithperfshirese-ndaj-korese-veriore/60%Daily2017-04-19 08:36
https://kosova-info.com/eliminohen-nga-real-madrid-shikojeni-cfare-ka-bere-ancelotti-ne-autobusin-e-bayernit-video/60%Daily2017-04-19 08:12
https://kosova-info.com/ja-cilet-persona-vujajne-me-se-shumti-nga-migrena/60%Daily2017-04-19 07:47
https://kosova-info.com/policia-tregon-se-si-ndodhi-aksidenti-me-fatalitet-ne-ferizaj/60%Daily2017-04-19 07:37
https://kosova-info.com/gjnd-shpallet-vendimi-per-rastin-e-ukraines-kunder-rusise/60%Daily2017-04-19 07:34
https://kosova-info.com/zgjedhjet-e-parakohshme-thellojne-bllokaden-ne-vendimmarrje/60%Daily2017-04-19 07:31
https://kosova-info.com/kthehet-rita-ora-kesaj-here-ne-bashkepunim-me-nje-emer-te-madh-nderkombetar-foto/60%Daily2017-04-19 07:29
https://kosova-info.com/jashte-botes-ky-eshte-propozimi-me-i-vecante-per-martese/60%Daily2017-04-19 07:22
https://kosova-info.com/erdogan-nuk-jam-diktator-e-as-i-pavdekshem/60%Daily2017-04-19 07:17
https://kosova-info.com/hudhra-e-qepa-keta-antibiotike-natyral/60%Daily2017-04-19 06:46
https://kosova-info.com/eliminohet-nga-real-madrid-pas-ndeshjes-vjen-nje-lajm-i-tmerrshem-nga-bayern-munich-foto/60%Daily2017-04-19 06:44
https://kosova-info.com/nje-asteroid-i-madh-pritet-te-kaloje-afer-tokes/60%Daily2017-04-19 06:39
https://kosova-info.com/mercedes-g-class-edhe-pas-afro-40-vitesh-serish-do-te-duket-si-kuti-foto/60%Daily2017-04-19 06:38
https://kosova-info.com/fast-and-furious-8-boom-te-ardhurash-ne-kinemate-amerikane/60%Daily2017-04-19 06:37
https://kosova-info.com/marreveshja-e-brukselit-kosove-serbi-4-vjet-me-pas/60%Daily2017-04-19 06:20
https://kosova-info.com/keto-jane-linjat-e-reja-te-brendshmeve-te-femrave-jane-te-frymezuara-ngafoto/60%Daily2017-04-19 01:13
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-mund-ti-hani-cdo-dite-pa-iu-shendoshur/60%Daily2017-04-19 01:04
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-mund-ti-hani-cdo-dite-pa-iu-shendoshur/60%Daily2017-04-19 01:04
https://kosova-info.com/pogace-te-mbushura/60%Daily2017-04-19 01:00
https://kosova-info.com/a-eshte-e-gabuar-ti-thoni-femijes-se-eshte-i-bukur/60%Daily2017-04-19 00:47
https://kosova-info.com/doni-te-jetoni-me-shume-hani-me-pak/60%Daily2017-04-19 00:04
https://kosova-info.com/arsyet-psikologjike-qe-dikush-mund-te-bie-ne-dashuri-me-ju/60%Daily2017-04-18 23:05
https://kosova-info.com/prezantohet-mercedes-benz-a-sedan-foto/60%Daily2017-04-18 22:51
https://kosova-info.com/vrasja-live-ne-facebook-diten-e-pashkeve-reagon-zuckerberg/60%Daily2017-04-18 22:46
https://kosova-info.com/jaguar-fillon-prodhimin-e-motorit-te-ri-me-kater-cilindra/60%Daily2017-04-18 22:44
https://kosova-info.com/apple-mund-te-sjelle-iphone-8-pa-touch-id/60%Daily2017-04-18 22:28
https://kosova-info.com/ky-mercedes-benz-nuk-pershkruhet-me-fjale-krahasohet-me-avion-privat-foto/60%Daily2017-04-18 22:13
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhe-me-luften-ndermjet-korese-se-veriut-dhe-amerikes/60%Daily2017-04-18 22:04
https://kosova-info.com/gjermania-me-strategji-ne-ballkan-per-shkak-te-krizes-ne-maqedoni/60%Daily2017-04-18 21:59
https://kosova-info.com/modelja-franceze-i-tregon-te-gjitha-ne-rruge-foto18/60%Daily2017-04-18 21:56
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-edhe-goli-i-trete-i-ronaldos-ishte-nga-pozita-jashte-loje-video/60%Daily2017-04-18 21:55
https://kosova-info.com/evropen-e-bllokon-bora-kosove-behu-gati-per-rikthimin-e-dimrit-videofoto/60%Daily2017-04-18 21:52
https://kosova-info.com/reperi-pa-dashje-po-behet-baba-foto/60%Daily2017-04-18 21:46
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-zbulon-dy-bombardues-ruse-ne-brigjet-e-alaskes/60%Daily2017-04-18 21:38
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-zbulon-dy-bombardues-ruse-ne-brigjet-e-alaskes/60%Daily2017-04-18 21:38
https://kosova-info.com/cmendet-modelja-ua-tregon-gjoksin-kater-meshkujve-foto/60%Daily2017-04-18 21:32
https://kosova-info.com/skene-e-tmerrshme-qe-po-trondit-boten-ushtaret-perdorin-te-riun-si-mburoje-video/60%Daily2017-04-18 21:30
https://kosova-info.com/real-madrid-bayern-munchen-perleshje-masive-ne-stadium-video/60%Daily2017-04-18 21:29
https://kosova-info.com/ndodh-ne-shkup-gjinekologu-per-nente-muaj-e-ka-mashtruar-pacienten-se-eshte-shtatzene/60%Daily2017-04-18 21:28
https://kosova-info.com/real-madrid-bayern-munchen-notat-e-futbollisteve-foto/60%Daily2017-04-18 21:21
https://kosova-info.com/real-madridi-ne-gjysmefinalen-e-liges-se-kampioneve-video/60%Daily2017-04-18 21:13
https://kosova-info.com/elvana-gati-te-shpertheje-ne-tregun-nderkombetar-foto/60%Daily2017-04-18 21:12
https://kosova-info.com/yahoo-raporton-rritje-t-t-ardhurave-me-22-1/60%Daily2017-04-18 21:11
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-ne-nje-aksident-ne-magjistralen-ferizaj-shkup/60%Daily2017-04-18 21:10
https://kosova-info.com/ronaldo-kompleton-het-trikun-dy-gola-nga-reali-video/60%Daily2017-04-18 21:05
https://kosova-info.com/kush-eshte-artisti-qe-po-sjell-dicka-krejt-ndryshe-ne-skenen-shqipe-video/60%Daily2017-04-18 21:02
https://kosova-info.com/gjyqtari-vazhdon-me-vendimet-skandaloze-ne-favor-te-realit-goli-i-ronaldos-ishte-offside-video/60%Daily2017-04-18 21:00
https://kosova-info.com/cmendet-ronaldo-tjeter-super-gol-per-realin-video/60%Daily2017-04-18 20:56
https://kosova-info.com/rama-vetting-u-mund-te-vonohet-por-nuk-ndalohet/60%Daily2017-04-18 20:55
https://kosova-info.com/zuckerberg-flet-pas-vrasjes-se-transmetuar-live-ne-facebook/60%Daily2017-04-18 20:45
https://kosova-info.com/kengetaret-shqiptare-me-stil-te-njejte-te-flokeve-foto/60%Daily2017-04-18 20:41
https://kosova-info.com/fmn-shqiperia-me-rritjen-me-te-larte-ekonomike-ne-rajon-kosova-e-dyta/60%Daily2017-04-18 20:41
https://kosova-info.com/ja-cilat-probleme-shendetesore-i-tregojne-ngjyrat-e-buzeve/60%Daily2017-04-18 20:39
https://kosova-info.com/raketa-ruse-zirkon-do-te-kercenoje-fuqine-e-flotes-amerikane/60%Daily2017-04-18 20:31
https://kosova-info.com/keto-pozita-ne-seks-mund-te-jene-te-rrezikshme-pasojat-mund-te-jene-te-tmerrshme/60%Daily2017-04-18 20:23
https://kosova-info.com/messenger-vazhdon-te-behet-edhe-me-i-merzitshem/60%Daily2017-04-18 20:23
https://kosova-info.com/cmenduri-ne-madrid-tjeter-gol-ne-real-bayern-video/60%Daily2017-04-18 20:21
https://kosova-info.com/roza-lati-aurela-hoxha-nuk-eshte-reale-as-ne-personalitet-e-as-ne-pamje/60%Daily2017-04-18 20:19
https://kosova-info.com/era-shfaqet-me-plot-stil-tregon-te-pasmet-bombastike-foto/60%Daily2017-04-18 19:59
https://kosova-info.com/lideri-i-fundit-i-bashkimit-sovjetik-lufta-e-ftohte-eshte-afer/60%Daily2017-04-18 19:57
https://kosova-info.com/rama-per-opoziten-jane-ngujuar-ne-cader-se-kane-frike-nga-reforma-ne-drejtesi/60%Daily2017-04-18 19:49
https://kosova-info.com/adelina-dhe-vali-vendosin-per-emrin-e-djalit-ja-si-e-quajne/60%Daily2017-04-18 19:41
https://kosova-info.com/shefi-iu-kerkon-punetoreve-ne-toyota-te-mos-krijojne-vetura-bajate-foto/60%Daily2017-04-18 19:34
https://kosova-info.com/protesta-te-dhunshme-ne-france-kunder-marine-le-pen-foto/60%Daily2017-04-18 19:34
https://kosova-info.com/trump-levdon-kinen-per-ndihmen-kunder-korese-se-veriut/60%Daily2017-04-18 19:25
https://kosova-info.com/bayerni-hesht-santiago-bernabeun-por-video/60%Daily2017-04-18 19:02
https://kosova-info.com/termet-i-fuqishem-ne-ekuador/60%Daily2017-04-18 18:57
https://kosova-info.com/kanceri-i-lekures-ja-cilat-jane-shenjat-paralajmeruese/60%Daily2017-04-18 18:53
https://kosova-info.com/a-e-keni-degjuar-kengen-tavolina-ne-versionin-popullor-video/60%Daily2017-04-18 18:37
https://kosova-info.com/njihuni-me-google-earth-e-ri-pr-chrome-dhe-android/60%Daily2017-04-18 18:24
https://kosova-info.com/rrefehet-babai-kete-gabim-qe-e-bera-une-mos-ta-perseris-askush-tjeter/60%Daily2017-04-18 18:20
https://kosova-info.com/votohen-per-5-minuta-anetaret-e-komisioneve-te-vettingut/60%Daily2017-04-18 18:15
https://kosova-info.com/anulohet-takimi-i-vlores-mes-qeverise-se-kosoves-dhe-shqiperise-shkak-demarkacioni/60%Daily2017-04-18 18:07
https://kosova-info.com/real-madrid-bayern-munchen-lajmi-i-fundit-vjen-nga-sergio-ramos-foto/60%Daily2017-04-18 17:57
https://kosova-info.com/dubai-nje-hap-perpara-gjithe-botes-ja-cfare-do-beje-deri-ne-vitin-2021/60%Daily2017-04-18 17:26
https://kosova-info.com/dubai-nje-hap-perpara-gjithe-botes-ja-cfare-do-beje-deri-ne-vitin-2021/60%Daily2017-04-18 17:26
https://kosova-info.com/ja-sa-vite-ka-zgjatur-lidhja-e-shpatit-me-kete-modele-shqiptare-video/60%Daily2017-04-18 17:18
https://kosova-info.com/hapja-e-dosjeve-te-holokaustit-qe-priten-te-rishkruajne-historine/60%Daily2017-04-18 17:10
https://kosova-info.com/me-pak-se-2-ore-nga-ndeshjet-luani-kete-tiket-dhe-fitoni-shume-para-foto/60%Daily2017-04-18 16:54
https://kosova-info.com/khloe-k-nxjerr-format-e-bollshme-ne-setin-provokues-foto/60%Daily2017-04-18 16:47
https://kosova-info.com/nje-plak-shpetohet-nga-ngrirja-ne-nje-liqen-te-akullt-fotovideo/60%Daily2017-04-18 16:35
https://kosova-info.com/premiere-shqiprimi-sylejmani-lanson-albumin-live-video/60%Daily2017-04-18 16:10
https://kosova-info.com/britani-kerkohet-heqja-e-shtetesise-bashkeshortes-se-assadit/60%Daily2017-04-18 15:55
https://kosova-info.com/akep-raporton-rnie-t-ndjeshme-t-abonentve-t-telefonis-celulare/60%Daily2017-04-18 15:46
https://kosova-info.com/akep-raporton-rnie-t-ndjeshme-t-abonentve-t-telefonis-celulare-2/60%Daily2017-04-18 15:46
https://kosova-info.com/sot-10-vjet-messi-shenoi-golin-me-te-mire-ne-histori-te-futbollit-video/60%Daily2017-04-18 15:43
https://kosova-info.com/filmohet-dadoja-qe-ushtron-dhune-ndaj-femijeve-ne-nje-kopesht-fotovideo/60%Daily2017-04-18 15:06
https://kosova-info.com/mbahet-takimi-final-i-juris-s-albanian-ict-awards-m-28-prill-shpallen-fituesit-e-edicionit-t-pest/60%Daily2017-04-18 14:35
https://kosova-info.com/ri-bashkohet-grupi-nr-fotovideo/60%Daily2017-04-18 14:33
https://kosova-info.com/serbia-i-frikesohet-shqiperise-se-madhe-ky-eshte-kercenimi-radhes-nga-atje/60%Daily2017-04-18 14:32
https://kosova-info.com/turqia-dhe-ambiciet-neo-osmane-ne-ballkan/60%Daily2017-04-18 14:23
https://kosova-info.com/gjyqtarja-me-seksi-ne-bote-freskohet-me-uje-gjokset-e-saj-cmendin-internetin-foto/60%Daily2017-04-18 14:16
https://kosova-info.com/hiqni-te-gjitha-njollat-nga-dysheku-me-perzierjen-me-sode-dhe/60%Daily2017-04-18 13:56
https://kosova-info.com/al-capone-ka-vdekur-nga-semundja-qe-shume-prej-jush-e-keni-video/60%Daily2017-04-18 13:41
https://kosova-info.com/opozita-turke-kerkon-zyrtarisht-anulimin-e-referendumit/60%Daily2017-04-18 13:36
https://kosova-info.com/cenari-ne-hotelin-e-tij-superluksoz-zbritje-per-te-gjithe-shqiptaret-video/60%Daily2017-04-18 13:33
https://kosova-info.com/google-integron-paypal-n-shrbimin-e-pagesave-android-pay/60%Daily2017-04-18 13:31
https://kosova-info.com/ky-robot-deshmon-se-mund-ta-permiresoje-veten-fotovideo/60%Daily2017-04-18 13:24
https://kosova-info.com/kriza-politike-presidenti-nishani-nga-berati-dialog-per-te-arritur-kompromisin/60%Daily2017-04-18 13:19
https://kosova-info.com/kjo-kengetare-me-fame-boterore-sapo-ndoqi-noizyn-ne-instagram-foto/60%Daily2017-04-18 13:18
https://kosova-info.com/barcelona-juventus-zbulohen-formacionet-e-ndeshjes-se-madhe-foto/60%Daily2017-04-18 13:11
https://kosova-info.com/ide-kreative-per-ftesa-te-dasmes-video/60%Daily2017-04-18 13:00
https://kosova-info.com/isis-publikon-pamje-te-tmerrshme-6-vjecari-ju-ndihmon-te-prene-kokat-e-te-burgosurve/60%Daily2017-04-18 12:23
https://kosova-info.com/keni-crregullim-te-hormoneve-hani-keto-ushqime-video/60%Daily2017-04-18 12:22
https://kosova-info.com/70-e-grave-deshirojne-qe-meshkujt-ta-bejne-kete-akt-te-cuditshem-seksi-ne-shtrat/60%Daily2017-04-18 12:20
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-ne-france-planifikonin-sulm-terrorist/60%Daily2017-04-18 12:08
https://kosova-info.com/blero-prezanton-familjen-foto/60%Daily2017-04-18 11:25
https://kosova-info.com/nje-asteroid-gjigant-neser-do-te-afrohet-drejt-tokes-foto/60%Daily2017-04-18 11:22
https://kosova-info.com/legjenda-e-milanit-vesh-fanellen-e-barcelones-para-ndeshjes-me-juventusin-foto/60%Daily2017-04-18 11:19
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-51-vjecarja-me-seksi-qe-keni-pare-ndonjehere-foto/60%Daily2017-04-18 11:12
https://kosova-info.com/shume-shpejte-kjo-bukuroshe-do-te-behet-e-famshme-arsye-gjoksi-i-saj-sherthyes-fotovideo/60%Daily2017-04-18 11:02
https://kosova-info.com/boeing-largon-nga-puna-qindra-inxhiniere/60%Daily2017-04-18 11:00
https://kosova-info.com/dorezimi-i-armeve-zgjatet-amnistia/60%Daily2017-04-18 10:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-pallati-luksoz-i-erdoganit-do-te-befasoheni-nga-cmimi-dhe-vlera-e-tij-fotovideo/60%Daily2017-04-18 10:37
https://kosova-info.com/adriana-lima-publikon-video-teresisht-e-zhveshur-fotovideo-18/60%Daily2017-04-18 10:21
https://kosova-info.com/portieri-i-ri-i-real-madridit-nje-prej-me-te-mireve-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-18 10:16
https://kosova-info.com/ahmeti-celaj-dhe-gashi-tentuan-te-hyjne-me-dhune-ne-trafikun-urban/60%Daily2017-04-18 09:49
https://kosova-info.com/miratimi-i-ligjit-per-ekzekutimin-e-sanksioneve-penale-deshmi-se-jemi-per-reforma/60%Daily2017-04-18 09:48
https://kosova-info.com/le-pen-zotohet-se-do-te-pezulloje-migrimin/60%Daily2017-04-18 09:48
https://kosova-info.com/netflix-arrin-100-milion-abonent-n-mbar-botn/60%Daily2017-04-18 08:59
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-fustani-me-i-bukur-i-nuserise-qe-keni-pare-ndonjehere/60%Daily2017-04-18 09:21
https://kosova-info.com/mbreselenese-elvana-sjell-imazhe-te-reja-nga-fotosesioni-i-fundit-foto/60%Daily2017-04-18 09:12
https://kosova-info.com/mbahet-takimi-final-i-jurise-se-albanian-ict-awards-me-28-prill-shpallen-fituesit-e-edicionit-te-peste/60%Daily2017-04-18 08:44
https://kosova-info.com/boateng-nuk-ka-marre-fund-transferohet-te-klubi-i-njohur-evropian-foto/60%Daily2017-04-18 08:27
https://kosova-info.com/shefi-i-pentagonit-nis-turneun-ne-lindjen-e-mesme-dhe-afrike/60%Daily2017-04-18 08:11
https://kosova-info.com/shefi-i-pentagonit-nis-turneun-ne-lindjen-e-mesme-dhe-afrike/60%Daily2017-04-18 08:11
https://kosova-info.com/kur-ushqimi-ne-avion-ishte-i-klasit-te-pare-foto/60%Daily2017-04-18 07:59
https://kosova-info.com/trump-harron-te-ve-doren-ne-zemer-gjate-intonimit-te-himnit-reagimi-i-melanias-po-ben-nam-ne-internet-video/60%Daily2017-04-18 07:39
https://kosova-info.com/pronari-i-ri-i-milanit-sjell-perforcimin-e-madh-nga-la-liga-per-15-milione-euro-foto/60%Daily2017-04-18 07:25
https://kosova-info.com/sa-te-larta-duhet-te-jene-takat/60%Daily2017-04-18 06:40
https://kosova-info.com/demarkacioni-con-vendin-ne-zgjedhje/60%Daily2017-04-18 06:37
https://kosova-info.com/protesta-ne-turqi-kunder-rezultatit-te-referendumit/60%Daily2017-04-18 06:32
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pergjigja-epike-e-alberies-kur-e-pyesin-per-sekretin-e-bukurise/60%Daily2017-04-18 06:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pergjigja-epike-e-alberies-kur-e-pyesin-per-sekretin-e-bukurise/60%Daily2017-04-18 06:25
https://kosova-info.com/vdes-themeluesi-i-internetit-2/60%Daily2017-04-18 06:15
https://kosova-info.com/real-madrid-bayern-munich-formacionet-e-skuadrave-foto/60%Daily2017-04-18 06:11
https://kosova-info.com/trump-uroi-erdoganin-per-fitoren-ne-referendum/60%Daily2017-04-18 06:02
https://kosova-info.com/shba-kore-e-veriut-ne-prag-te-luftes/60%Daily2017-04-18 05:46
https://kosova-info.com/a-perjetojne-me-rende-ndarjen-femrat-apo-meshkujt/60%Daily2017-04-18 02:22
https://kosova-info.com/kjo-pije-qe-e-keni-ne-shtepi-lufton-semundjet-e-harreses/60%Daily2017-04-18 01:04
https://kosova-info.com/shenjat-e-nje-sulmi-ne-zemer-i-kuptoni-ne-baze-te-ketyre-simptomave/60%Daily2017-04-18 01:01
https://kosova-info.com/mbajtja-e-qeneve-ule-rrezikun-e-alergjive-dhe-mbipeshes-tek-foshnjet/60%Daily2017-04-18 00:59
https://kosova-info.com/ju-dhemb-kurrizi-ja-zgjidhja/60%Daily2017-04-18 00:56
https://kosova-info.com/bazuar-ne-pamjet-e-rrjedhura-c8-corvette-ka-pamje-te-mahnitshme-foto/60%Daily2017-04-18 00:09
https://kosova-info.com/cdo-gje-qe-google-di-per-ju-eshte-ne-kete-faqe/60%Daily2017-04-17 23:58
https://kosova-info.com/range-rover-velar-mund-ti-ndryshohet-pamja-foto/60%Daily2017-04-17 23:41
https://kosova-info.com/orendi-te-mahnitshme-te-krijuara-nga-prodhuesit-e-veturave-foto/60%Daily2017-04-17 23:21
https://kosova-info.com/vdes-themeluesi-i-internetit/60%Daily2017-04-17 22:58
https://kosova-info.com/google-photos-ofron-zgjidhje-per-videot-video/60%Daily2017-04-17 22:40
https://kosova-info.com/tastiera-e-re-e-logitech/60%Daily2017-04-17 22:28
https://kosova-info.com/ja-ku-po-trajtohet-bajram-rexhepi-pas-perkeqesimit-te-gjendjes-shendetesore/60%Daily2017-04-17 22:16
https://kosova-info.com/befason-higuain-jep-nje-deklarate-qe-sdo-ti-pelqeje-asnje-tifozi-te-juves/60%Daily2017-04-17 22:00
https://kosova-info.com/incident-ne-veri-te-mitrovices-arrestohen-pese-persona/60%Daily2017-04-17 21:57
https://kosova-info.com/valles-po-i-kapet-edhe-aida-doci-ia-mesyn-tregut-nderkombetar-foto/60%Daily2017-04-17 21:47
https://kosova-info.com/ne-stamboll-protestohet-kunder-erdoganit-e-quajne-vjedhes-e-vrases-foto/60%Daily2017-04-17 21:38
https://kosova-info.com/pas-noizyt-edhe-albatrit-muqiqi-reklamon-veturen-e-tij-foto/60%Daily2017-04-17 21:37
https://kosova-info.com/gabriel-gozhdon-pd-keni-frike-nga-vettingu/60%Daily2017-04-17 21:29
https://kosova-info.com/godin-luajta-ndaj-vardyt-ja-cfare-te-ben-ai-ne-fushe/60%Daily2017-04-17 21:28
https://kosova-info.com/notat-middlesbrough-arsenal-shkelqen-xhaka-foto/60%Daily2017-04-17 21:14
https://kosova-info.com/27-vjet-nga-helmimet-ne-kosove-video/60%Daily2017-04-17 21:12
https://kosova-info.com/trump-telefonon-erdoganin-per-ta-uruar-per-suksesin-ne-referendum/60%Daily2017-04-17 21:07
https://kosova-info.com/presidenti-nishani-dekoron-enver-idrizin/60%Daily2017-04-17 21:05
https://kosova-info.com/danieli-dhe-fotini-harrojne-kamerat-skena-te-nxehta-ne-big-brother-video/60%Daily2017-04-17 21:05
https://kosova-info.com/ky-eshte-ilaci-natyror-qe-eliminon-pucrrat-ekzemat-dhe-djegiet/60%Daily2017-04-17 20:57
https://kosova-info.com/shqiperi-parashikimi-i-motit-lajme-te-keqija-per-kete-jave/60%Daily2017-04-17 20:53
https://kosova-info.com/arsenali-fiton-dhe-del-ne-vendin-e-gjashte-video/60%Daily2017-04-17 20:50
https://kosova-info.com/uji-u-turbullua-per-shkak-se-kontraktori-i-komunes-demtoi-gypin-e-ujesjellesit-ne-bernice/60%Daily2017-04-17 20:44
https://kosova-info.com/hazard-ky-sulmues-duhet-te-largohet-nga-chelsea-foto/60%Daily2017-04-17 20:44
https://kosova-info.com/pse-nuk-duhet-te-hani-cokollate-para-se-te-flini/60%Daily2017-04-17 20:39
https://kosova-info.com/instagram-kopjon-koleksionet-e-pinterest/60%Daily2017-04-17 20:30
https://kosova-info.com/middlesbrough-arsenal-aksion-fantastik-dhe-gol-video/60%Daily2017-04-17 20:30
https://kosova-info.com/kujt-ia-ka-mesyre-butrint-imeri-me-arme-ne-dore-foto/60%Daily2017-04-17 20:22
https://kosova-info.com/keto-jane-menyrat-me-te-mira-per-pastrimin-e-memories-ne-telefon/60%Daily2017-04-17 20:19
https://kosova-info.com/publikohet-fotoja-e-vajzes-te-cilen-e-perdhunoi-ronaldo-foto/60%Daily2017-04-17 20:17
https://kosova-info.com/buja-qeveria-e-re-pdk-aak-nisma/60%Daily2017-04-17 20:14
https://kosova-info.com/middlesbrough-arsenal-gol-i-papritur-video/60%Daily2017-04-17 20:09
https://kosova-info.com/erdogan-mesazh-osbe-se-duhet-te-dini-vendin-tuaj/60%Daily2017-04-17 20:08
https://kosova-info.com/pak-femra-i-bejne-konkurence-modeles-se-njohur-latine-foto16/60%Daily2017-04-17 20:03
https://kosova-info.com/ja-si-te-mesoni-nese-dikush-u-ka-hequr-nga-lista-e-miqve-ne-facebook/60%Daily2017-04-17 20:01
https://kosova-info.com/foreignpolicy-turqia-e-izoloi-veten-me-votimin-e-referendumit/60%Daily2017-04-17 19:49
https://kosova-info.com/apple-ka-marre-lejen-qe-ta-testoje-makinen-pa-shofer-ne-kaliforni/60%Daily2017-04-17 19:44
https://kosova-info.com/alexis-sanchez-sapo-shenoi-nje-gol-te-jashtezakonshem-video/60%Daily2017-04-17 19:43
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-n-moshn-85-vjeare-inovatori-i-cili-i-dha-form-internetit-q-njohim-sot/60%Daily2017-04-17 19:31
https://kosova-info.com/cfare-i-ka-bere-fytyres-morena-taraku-foto/60%Daily2017-04-17 19:22
https://kosova-info.com/protesta-ne-stamboll-kunder-rezultateve-te-referendumit/60%Daily2017-04-17 19:11
https://kosova-info.com/kinezet-dhe-ruset-bashkojne-forcat-vezhgojne-anijet-amerikane-ne-korene-e-veriut/60%Daily2017-04-17 19:03
https://kosova-info.com/kosovari-ish-banor-i-big-brother-pranon-lidhjen-me-sidriten-ja-cfare-thote-per-romancen-e-saj-me-ervinin-foto/60%Daily2017-04-17 18:58
https://kosova-info.com/disa-arsye-pse-ju-nuk-duhet-te-pini-me-qumesht/60%Daily2017-04-17 18:36
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-heq-bluzen-para-pasqyres-tregon-edhe-tangat-foto/60%Daily2017-04-17 18:34
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-fton-per-seks-pergjigja-e-djalit-shqiptar-do-ju-cmende/60%Daily2017-04-17 18:25
https://kosova-info.com/duhani-tani-do-te-perdoret-ne-mjekesi-ja-per-cfare/60%Daily2017-04-17 18:25
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kosoves-shenon-golin-e-javes-ne-zvicer-video/60%Daily2017-04-17 18:20
https://kosova-info.com/publikohet-balkanbooty-nga-nrg-band-video/60%Daily2017-04-17 18:12
https://kosova-info.com/perse-cdo-gje-eshte-ne-levizje/60%Daily2017-04-17 18:08
https://kosova-info.com/cmimet-e-veturave-te-shtrenjta-te-kengetareve-shqiptare-mesoni-kush-e-kryeson-renditjen/60%Daily2017-04-17 17:55
https://kosova-info.com/bukuroshja-ruse-ben-ushqim-vetem-me-bikini-dhe-dhuron-nje-vallezim-seksi-fotovideo/60%Daily2017-04-17 17:52
https://kosova-info.com/erdogan-do-te-organizojme-referendum-per-anetaresim-ne-bashkimin-evropian/60%Daily2017-04-17 17:49
https://kosova-info.com/referendumi-ne-turqi-zgjedhjet-ne-france-evropa-po-ndryshon/60%Daily2017-04-17 17:40
https://kosova-info.com/referendumi-ne-turqi-zgjedhjet-ne-france-evropa-po-ndryshon/60%Daily2017-04-17 17:40
https://kosova-info.com/referendumi-ne-turqi-zgjedhjet-ne-france-evropa-po-ndryshon/60%Daily2017-04-17 17:40
https://kosova-info.com/luajti-te-reali-shikoni-si-i-quan-madrilienet-xabi-alonso/60%Daily2017-04-17 17:36
https://kosova-info.com/korea-e-veriut-jemi-te-gatshem-per-cdo-lloj-lufte/60%Daily2017-04-17 17:29
https://kosova-info.com/java-e-fundit-e-fushates-para-zgjedhjeve-presidenciale-ne-france/60%Daily2017-04-17 16:52
https://kosova-info.com/blund-real-1-me-projekt-surpriz-video/60%Daily2017-04-17 16:48
https://kosova-info.com/serbet-i-frikesohen-raporteve-te-mira-te-erdoganit-me-kosoven/60%Daily2017-04-17 16:44
https://kosova-info.com/gazeta-zvicerane-shqiperia-po-behet-nje-spanje-e-re-per-turistet/60%Daily2017-04-17 16:38
https://kosova-info.com/modelja-seksi-ben-nje-apel-te-cuditshem-foto/60%Daily2017-04-17 16:13
https://kosova-info.com/mourinho-me-dy-fytyra-gjestin-e-njejte-e-kishte-bere-edhe-te-chelsea-video/60%Daily2017-04-17 16:12
https://kosova-info.com/tragjike-vdes-tifozi-te-cilin-kundershtaret-e-hodhen-nga-tribuna-video/60%Daily2017-04-17 15:55
https://kosova-info.com/pakistan-administrata-amerikane-e-perkushtuar-per-forcimin-e-raporteve/60%Daily2017-04-17 15:28
https://kosova-info.com/osbe-votimi-per-referendumin-ne-turqi-nuk-plotesoi-standardet/60%Daily2017-04-17 15:24
https://kosova-info.com/google-nnshkruan-marrveshje-me-autoritetet-ruse-pr-android-in/60%Daily2017-04-17 15:22
https://kosova-info.com/njihuni-me-gruan-bukuroshe-te-kim-jongut-foto/60%Daily2017-04-17 15:14
https://kosova-info.com/evropa-e-shqetesuar-me-rikthimin-e-denimit-me-vdekje-nga-erdogani/60%Daily2017-04-17 15:06
https://kosova-info.com/joe-hart-rikthehet-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-04-17 15:01
https://kosova-info.com/e-cuditshme-barcelona-provokon-juventusin-permes-faqes-zyrtare-ne-twitter-foto/60%Daily2017-04-17 14:52
https://kosova-info.com/izrael-te-burgosurit-palestineze-hyjne-ne-greve-urie/60%Daily2017-04-17 14:20
https://kosova-info.com/shpati-shuan-heshtjen-publikon-foto-duke-u-puthur-me-te-dashuren-foto/60%Daily2017-04-17 14:02
https://kosova-info.com/a-po-e-kercenon-dardan-molliqajn-vellai-i-shefit-te-departamentit-te-operacioneve-ne-polici-foto/60%Daily2017-04-17 14:00
https://kosova-info.com/barcelona-ia-ben-bajat-real-madridit-me-perforcimin-e-ri-foto-2/60%Daily2017-04-17 13:47
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-ledina-celos-ja-pse-foto/60%Daily2017-04-17 13:04
https://kosova-info.com/rrezohet-nje-aeroplan-ne-afersi-te-lisbones-pese-te-vdekur-foto/60%Daily2017-04-17 12:59
https://kosova-info.com/flet-doktoresha-janet-bruno-si-ta-menaxhoni-hipertensionin-ne-menyre-natyrale-video/60%Daily2017-04-17 12:54
https://kosova-info.com/fluturojne-klikimet-me-despacito-justin-bieber-then-rekord-video/60%Daily2017-04-17 12:44
https://kosova-info.com/sulmi-i-amerikes-ne-siri-eshte-nje-farse-putin-dhe-trump-jane-te-pandashem/60%Daily2017-04-17 12:31
https://kosova-info.com/cka-eshte-hipertensioni-dhe-nga-se-shkaktohet-video/60%Daily2017-04-17 12:21
https://kosova-info.com/kurz-turqia-tani-nuk-mund-te-behet-anetare-e-be-se/60%Daily2017-04-17 11:59
https://kosova-info.com/katastrofe-per-barcelonen-para-ndeshjes-me-juventusin-dhe-real-madridin/60%Daily2017-04-17 11:48
https://kosova-info.com/keta-vathe-kushtojne-70-milion-dollar-video/60%Daily2017-04-17 11:47
https://kosova-info.com/microsoft-ka-adresuar-hakimin-e-nsa-s-prpara-publikimit/60%Daily2017-04-17 11:46
https://kosova-info.com/kush-do-ta-refuzonte-kete-bukuroshe-per-nje-loje-golfi-foto/60%Daily2017-04-17 11:40
https://kosova-info.com/une-jam-vrasesi-me-arrestoni-thote-kosovari/60%Daily2017-04-17 11:33
https://kosova-info.com/real-madrid-bayern-munich-shikojeni-cfare-kane-bere-bastoret-foto/60%Daily2017-04-17 11:10
https://kosova-info.com/a-e-kane-pare-keto-vajza-veten-ne-pasqyre-video/60%Daily2017-04-17 10:53
https://kosova-info.com/erdogan-do-ta-rikthejme-denimin-me-vdekje/60%Daily2017-04-17 10:25
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-tyga-kylie-ne-preher-te-nje-mashkulli-foto/60%Daily2017-04-17 10:11
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-tyga-kylie-ne-preher-te-nje-mashkulli-foto/60%Daily2017-04-17 10:11
https://kosova-info.com/selfie-i-ushtares-koreane-gjate-parades-ne-phenian-eshte-bere-hit-ne-rrjetet-sociale-foto/60%Daily2017-04-17 09:57
https://kosova-info.com/bayern-munich-fluturon-per-ne-madrid-shikojeni-kush-i-eshte-bashkuar-ekipit-foto/60%Daily2017-04-17 09:50
https://kosova-info.com/gjnd-do-te-publikoje-kete-jave-vendimin-per-rastin-e-ukraines-ndaj-rusise/60%Daily2017-04-17 09:10
https://kosova-info.com/dafina-per-ditelindje-kishte-ftuar-edhe-gigi-hadid-foto/60%Daily2017-04-17 08:49
https://kosova-info.com/hoti-intervenimi-amerikan-ne-korene-e-veriut-pak-i-mundshem/60%Daily2017-04-17 08:47
https://kosova-info.com/ish-presidentja-jugkoreane-akuzohet-per-korrupsion/60%Daily2017-04-17 08:43
https://kosova-info.com/djali-ia-pastroi-gishterinjte-e-perlyer-babait-cfare-kupton-me-pas-do-tju-beje-me-lote-video/60%Daily2017-04-17 08:35
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-a-eshte-ky-klubi-i-ri-i-moratas-foto/60%Daily2017-04-17 08:22
https://kosova-info.com/zv-presidenti-amerikan-ka-perfunduar-epoka-e-durimit-strategjik-me-korene-e-veriut/60%Daily2017-04-17 07:37
https://kosova-info.com/kjo-eshte-historia-e-emrit-te-filmit-the-fast-and-the-furious/60%Daily2017-04-17 07:34
https://kosova-info.com/blici-serb-e-quan-thacin-padron-te-droges-dhe-trafikimit-te-armeve-e-naftes-foto/60%Daily2017-04-17 07:18
https://kosova-info.com/nasa-publikon-te-dhena-sekrete-per-planetin-mars-video/60%Daily2017-04-17 07:16
https://kosova-info.com/lamtumire-sanchez-arsenal-transferon-yllin-e-madh-nga-real-madrid-foto/60%Daily2017-04-17 07:02
https://kosova-info.com/erdogan-nis-strategjine-per-turqine-pas-fitores-ne-referendum/60%Daily2017-04-17 06:51
https://kosova-info.com/zyrtaret-irakiane-thone-se-isis-i-po-perdor-arme-kimike-ne-mosul/60%Daily2017-04-17 06:22
https://kosova-info.com/ja-menyra-me-e-thjesht-per-tu-dobesuar/60%Daily2017-04-17 06:21
https://kosova-info.com/nuk-u-depilua-per-nje-vit-vajza-seksi-tregon-trupin-e-frikshem-foto/60%Daily2017-04-17 06:14
https://kosova-info.com/rikthehet-i-ftohti-ne-kosove-kete-jave-bore/60%Daily2017-04-17 06:02
https://kosova-info.com/nysreti-dhe-femijet-e-tij-dje-moren-rrugen-per-tirane-ja-arsyeja-foto/60%Daily2017-04-17 06:01
https://kosova-info.com/xhamia-e-profetit-ibrahim-per-dy-dekada-ruhet-nga-nje-grua/60%Daily2017-04-17 05:56
https://kosova-info.com/te-mirat-e-molleve/60%Daily2017-04-17 01:41
https://kosova-info.com/efekti-i-lengut-te-panxharit/60%Daily2017-04-17 01:18
https://kosova-info.com/spinaqi-ushqimi-me-super-fuqi-sheruese/60%Daily2017-04-17 01:15
https://kosova-info.com/vlerat-ushqyese-te-ananasit/60%Daily2017-04-17 01:12
https://kosova-info.com/kater-perberes-natyrale-qe-pastrojne-organizmin-nga-helmet/60%Daily2017-04-17 01:09
https://kosova-info.com/pse-grate-pa-eksperienca-seksuale-jane-te-prirura-te-deshtojne-ne-martese/60%Daily2017-04-16 23:23
https://kosova-info.com/per-cfare-perdoren-superkompjuteret/60%Daily2017-04-16 22:44
https://kosova-info.com/mclaren-rikthen-modelin-570gt-ne-vetem-tre-njesi-foto/60%Daily2017-04-16 22:36
https://kosova-info.com/njihuni-me-telefonin-me-te-ri-nga-htc-foto/60%Daily2017-04-16 22:27
https://kosova-info.com/ja-si-ta-kuptoni-nese-iphone-i-tuaj-eshte-fals/60%Daily2017-04-16 22:25
https://kosova-info.com/cadillac-do-te-prezantoje-sistemin-e-vozitjes-pa-duar-foto/60%Daily2017-04-16 22:20
https://kosova-info.com/diaspora-haracin-ne-kufi/60%Daily2017-04-16 21:56
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-courtois-ka-munguar-sot-ndaj-unitedit-per-nje-arsye-shume-banale/60%Daily2017-04-16 21:52
https://kosova-info.com/ja-si-votuan-turqit-e-maqedonise-per-referendumin-ne-turqi-foto/60%Daily2017-04-16 21:51
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-sqaron-largimin-e-fifit-nga-xing-ja-arsyeja-sipas-moderatorit-foto/60%Daily2017-04-16 21:48
https://kosova-info.com/kosova-ne-vendin-e-pare-ne-rajon-per-perdorimin-e-internetit/60%Daily2017-04-16 21:47
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ben-me-topin-kjo-vajze-super-seksi-video/60%Daily2017-04-16 21:46
https://kosova-info.com/pd-referendumi-fitore-e-radhes-e-demokracise-ne-turqi/60%Daily2017-04-16 21:40
https://kosova-info.com/zjarr-live-ne-emision-cfare-po-ben-eni-koci-me-moderatorin-e-njohur-video/60%Daily2017-04-16 21:37
https://kosova-info.com/bale-vetem-per-kete-arsye-dua-ta-fitojme-championsin-kete-edicion/60%Daily2017-04-16 21:36
https://kosova-info.com/kercenimet-terroriste-sigurohen-kandidatet-per-presidente-te-frances/60%Daily2017-04-16 21:31
https://kosova-info.com/fillimisht-feston-si-dybala-pastaj-si-ronaldo-video/60%Daily2017-04-16 21:23
https://kosova-info.com/yildirim-populli-ia-dha-pergjigjen-me-te-mire-organizatave-terroriste/60%Daily2017-04-16 21:15
https://kosova-info.com/ja-cfare-po-ndodh-mes-dafina-zeqirit-dhe-xhensila-myrtezajt-foto/60%Daily2017-04-16 21:13
https://kosova-info.com/kete-gjest-te-mourinhos-sdo-te-deshiroje-ta-shikoje-asnje-tifoz-i-chelseat-video/60%Daily2017-04-16 21:09
https://kosova-info.com/klubi-i-superliges-terhiqet-nga-garat/60%Daily2017-04-16 20:58
https://kosova-info.com/gabimet-qe-duhet-te-shmangim-kur-zgjedhim-parfumin-ja-truqet-qe-na-vijne-ne-ndihme/60%Daily2017-04-16 20:56
https://kosova-info.com/vin-diesel-dhe-the-rock-sherre-ne-jeten-reale/60%Daily2017-04-16 20:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pergjigja-e-zajmines-kur-pyetet-per-getin-dhe-noizyn-video/60%Daily2017-04-16 20:52
https://kosova-info.com/djali-i-zinedine-zidane-shenon-nje-gol-te-cmendur-ne-el-clasico-video/60%Daily2017-04-16 20:52
https://kosova-info.com/shkupi-dhe-prizreni-ne-mbeshtetje-te-ndryshimeve-kushtetuese-ne-turqi/60%Daily2017-04-16 20:48
https://kosova-info.com/perdori-vetem-keta-tre-perberes-dhe-humbi-gjithe-peshen-e-tepert/60%Daily2017-04-16 20:45
https://kosova-info.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-konturimin-e-flokeve/60%Daily2017-04-16 20:31
https://kosova-info.com/vajzat-nga-shqiperia-me-pare-martohemi-me-serbet-se-sa-me-kosovaret/60%Daily2017-04-16 20:25
https://kosova-info.com/zgjedh-zajmina-nje-nate-me-bleron-apo-robert-berishen-video/60%Daily2017-04-16 20:24
https://kosova-info.com/tjeter-lajm-shokues-per-ancelottin-para-ndeshjes-me-realin-foto/60%Daily2017-04-16 20:19
https://kosova-info.com/pas-fitores-erdogan-thote-se-turqit-sollen-vendimin-historik/60%Daily2017-04-16 20:09
https://kosova-info.com/befason-cahill-ja-pse-i-ndihmova-lingardit-ne-aksionin-ku-pesuam-gol-video/60%Daily2017-04-16 20:04
https://kosova-info.com/riola-vajza-e-remzies-behet-nuse-foto/60%Daily2017-04-16 19:54
https://kosova-info.com/rezultatet-per-referendumin-nga-votimi-ne-maqedoni-kosove-dhe-shqiperi/60%Daily2017-04-16 19:49
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-aziz-salihu-per-fotot-me-lepa-brenen-foto/60%Daily2017-04-16 19:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-festa-ne-turqi-pas-fitores-se-erdoganit-foto/60%Daily2017-04-16 19:33
https://kosova-info.com/t-ardhuat-e-uber-ishin-6-5-miliard-dollar-n-2016-n/60%Daily2017-04-16 19:15
https://kosova-info.com/mourinho-bera-nje-levizje-te-vetme-per-te-deklsuar-chelsean/60%Daily2017-04-16 19:15
https://kosova-info.com/si-ta-krijoni-nje-iphone-6s-me-duart-tuaja-nga-fillimi/60%Daily2017-04-16 19:14
https://kosova-info.com/be-referendumi-do-te-coj-ne-pezullimin-e-negociatave-me-turqine/60%Daily2017-04-16 18:50
https://kosova-info.com/keto-jane-10-fjalit-magjike-qe-cmendin-nje-femer/60%Daily2017-04-16 18:45
https://kosova-info.com/kjo-ju-duhet-te-gjitheve-si-ta-ndezni-veturen-me-litar-kur-ju-eshte-hargjuar-bateria-video/60%Daily2017-04-16 18:24
https://kosova-info.com/51-3-per-qind-e-popullsise-votuan-pro-referendumit-ne-turqi/60%Daily2017-04-16 18:14
https://kosova-info.com/enrique-nuk-eshte-normal-tregon-me-sa-sulmues-do-te-luaje-kunder-juventusit/60%Daily2017-04-16 18:00
https://kosova-info.com/erdogan-pergezon-lideret-e-partive-per-fitoren-ne-referendum/60%Daily2017-04-16 17:51
https://kosova-info.com/keto-jane-10-fjalite-magjike-qe-cmendin-nje-femer/60%Daily2017-04-16 17:45
https://kosova-info.com/turqit-e-kosoves-i-thone-po-forcimit-te-erdoganit/60%Daily2017-04-16 17:41
https://kosova-info.com/sherifi-policia-i-mbrojti-qytetaret-nga-fantazmat-e-skender-hysenit/60%Daily2017-04-16 17:38
https://kosova-info.com/elena-lucrezia-peshkopia-e-para-femer-ne-bote-qe-ka-marre-doktorature-ne-filozofi-nga-david-boseta/60%Daily2017-04-16 17:21
https://kosova-info.com/angelina-dhe-brad-perseri-prane-njeri-tjetrit-ja-cka-i-bashkon-foto/60%Daily2017-04-16 17:17
https://kosova-info.com/united-mposht-chelsean-rihapet-lufta-per-titull-video/60%Daily2017-04-16 16:51
https://kosova-info.com/aktor-amator-diego-costa-ben-simulimin-me-qesharak-te-vitit-video/60%Daily2017-04-16 16:19
https://kosova-info.com/per-nje-nate-pasionante-seksi-ndiqni-keto-keshilla/60%Daily2017-04-16 16:13
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-deputeteve-te-pozites-qe-perkrahin-rrezimin-e-isa-mustafes/60%Daily2017-04-16 16:08
https://kosova-info.com/erdogani-drejt-fitores-ne-referendum/60%Daily2017-04-16 16:02
https://kosova-info.com/dikur-kur-vesa-luma-ishte-vec-valletare-shikoni-skenat-video/60%Daily2017-04-16 15:50
https://kosova-info.com/man-utd-chelsea-turp-i-madh-per-gjyqtarin-video/60%Daily2017-04-16 15:36
https://kosova-info.com/shba-eshte-arritur-konsensus-me-kinen-per-te-ndaluar-testet-raketore-te-korese/60%Daily2017-04-16 15:32
https://kosova-info.com/keto-jane-vende-me-te-sigurta-per-turistet/60%Daily2017-04-16 15:25
https://kosova-info.com/cilat-kompani-varen-m-t-shumti-nga-apple/60%Daily2017-04-16 15:20
https://kosova-info.com/ivanov-po-e-zhyt-maqedonine-ne-krize/60%Daily2017-04-16 14:44
https://kosova-info.com/genta-tentoi-te-ikte-ja-cfare-i-bene-albani-dhe-ermali-foto/60%Daily2017-04-16 14:14
https://kosova-info.com/man-utd-chelsea-befasi-ne-formacionet-zyrtare-te-super-ndeshjes/60%Daily2017-04-16 14:00
https://kosova-info.com/veseli-fton-emiratet-e-bashkuara-arabe-te-investojne-ne-kosove/60%Daily2017-04-16 13:43
https://kosova-info.com/kuvendi-i-pafuqishem-per-demarkacionin/60%Daily2017-04-16 13:39
https://kosova-info.com/e-ngacmuan-per-dukjen-e-tij-por-ja-cfare-bejne-perkrahesit-foto/60%Daily2017-04-16 13:36
https://kosova-info.com/68-femije-u-vrane-nga-sulmi-i-djeshem-me-bombe-ne-aleppo/60%Daily2017-04-16 13:20
https://kosova-info.com/vesa-luma-paralajmeron-kengen-e-re-foto/60%Daily2017-04-16 13:10
https://kosova-info.com/pas-hedhjes-se-nenes-se-bombave-zyrtari-i-larte-amerikan-shkon-ne-afganistan/60%Daily2017-04-16 12:59
https://kosova-info.com/5-shenjat-e-hershme-paralajmeruese-te-sulmeve-ne-tru-2/60%Daily2017-04-16 12:53
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ushtaret-kanadez-cmontojne-dhe-montojne-makinen-per-2-minuta-video/60%Daily2017-04-16 12:41
https://kosova-info.com/mafia-vret-futbollistin-e-njohur-video/60%Daily2017-04-16 12:36
https://kosova-info.com/arome-lufte-trump-i-gatshem-te-godase-korene-e-veriut/60%Daily2017-04-16 12:33
https://kosova-info.com/181-anetare-kjo-eshte-familja-me-e-madhe-ne-bote-video/60%Daily2017-04-16 12:15
https://kosova-info.com/deshton-edhe-nje-rakete-e-korese-se-veriut/60%Daily2017-04-16 11:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-wba-liverpool/60%Daily2017-04-16 11:30
https://kosova-info.com/kengetaret-kosovare-pushtojne-festivalin-me-te-madh-te-muzikes-ne-bote-fotovideo/60%Daily2017-04-16 11:16
https://kosova-info.com/pashket-ne-kosove-feste-e-paqes-dhe-pajtimit/60%Daily2017-04-16 10:39
https://kosova-info.com/vdes-pasi-tri-vajzat-martohen-pernjehere-video/60%Daily2017-04-16 10:14
https://kosova-info.com/zyrtaret-amerikane-tregojne-se-cfare-rakete-shkrepi-dje-koreja-veriore/60%Daily2017-04-16 10:12
https://kosova-info.com/gjakovari-tregon-sekretin-pse-ai-pelqehet-ende-nga-publiku-video/60%Daily2017-04-16 10:09
https://kosova-info.com/lajm-shume-i-keq-per-real-madridin-foto/60%Daily2017-04-16 09:50
https://kosova-info.com/tenton-te-mbyte-ketrin-aksidentalisht-plumbi-godet-gruan-video/60%Daily2017-04-16 09:48
https://kosova-info.com/itali-nderroi-jete-personi-me-i-moshuar-ne-bote/60%Daily2017-04-16 09:09
https://kosova-info.com/referendumi-ne-turqi-vendvotimi-ne-manisa-mbyllet-pas-12-minutash/60%Daily2017-04-16 09:00
https://kosova-info.com/cozman-kenge-te-perbashket-me-g-unit-foto/60%Daily2017-04-16 08:54
https://kosova-info.com/reagimi-i-femijeve-kur-kuptuan-se-nena-eshte-shtatzene-video/60%Daily2017-04-16 08:45
https://kosova-info.com/lamtumire-napoli-transferohet-ne-bayern-munich-foto/60%Daily2017-04-16 08:26
https://kosova-info.com/mijera-protestues-kerkojne-qe-trump-te-deklaroje-taksat/60%Daily2017-04-16 08:26
https://kosova-info.com/edhe-kylie-pelqen-lejla-foto/60%Daily2017-04-16 07:24
https://kosova-info.com/e-bart-motren-ne-shpine-per-te-shkuar-cdo-dite-ne-shkolle-ne-diten-e-diplomimit-ndodh-e-pazakonshmja-foto/60%Daily2017-04-16 07:19
https://kosova-info.com/messi-kjo-nuk-me-pelqen-aspak-te-barcelona-foto/60%Daily2017-04-16 07:15
https://kosova-info.com/messi-kjo-nuk-me-pelqen-aspak-te-barcelona-foto/60%Daily2017-04-16 07:15
https://kosova-info.com/18-vjet-me-pare-shqiptaret-u-perzune-nga-trojet-e-tyre-video/60%Daily2017-04-16 06:43
https://kosova-info.com/a-do-te-duket-keshtu-iphone-8-foto/60%Daily2017-04-16 06:40
https://kosova-info.com/pija-qe-ben-mrekulli/60%Daily2017-04-16 06:37
https://kosova-info.com/10-fakte-befasuese-qe-nuk-i-dinit-per-kim-jong-un/60%Daily2017-04-16 06:28
https://kosova-info.com/turqia-sot-ne-referendum-erdogan-me-vullnetin-e-zotit-ky-vend-do-te-festoje/60%Daily2017-04-16 06:27
https://kosova-info.com/keta-persona-ia-ben-dafines-ditelindjen-e-paharruar-foto/60%Daily2017-04-16 06:07
https://kosova-info.com/barcelona-zbulon-perforcimin-e-pare-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-04-16 06:06
https://kosova-info.com/miremengjesi-futbolldashes-a-jeni-gati-per-super-ndeshjen-qe-na-pret-sot/60%Daily2017-04-15 23:18
https://kosova-info.com/gezuar-pashket/60%Daily2017-04-15 22:00
https://kosova-info.com/denim-i-rende-per-olsin-damianon-dhe-ervinin-nga-big-brother/60%Daily2017-04-15 21:56
https://kosova-info.com/andi-lila-real-madrid-barcelona-kjo-skuader-e-fiton-la-ligan/60%Daily2017-04-15 21:55
https://kosova-info.com/gjykatesi-ndaloi-vendimin-per-ekzekutimin-e-te-burgosurve-pasi-qetesuesve-u-kishte-dalur-afati/60%Daily2017-04-15 21:52
https://kosova-info.com/bik-sulmi-ne-xhami-demton-perpjekjet-per-krijimin-e-mirebesimit-nderfetar-e-etnik/60%Daily2017-04-15 21:49
https://kosova-info.com/mundi-sociedadin-enrique-e-ka-nje-mesazh-te-qarte-per-juventusin/60%Daily2017-04-15 21:48
https://kosova-info.com/ne-zvicer-kercet-dajaku-ja-cfare-i-ka-ndodhur-mensurit-te-stupcave-video/60%Daily2017-04-15 21:44
https://kosova-info.com/cka-duhet-te-dini-per-vitaminen-d-dhe-kancerin/60%Daily2017-04-15 21:43
https://kosova-info.com/diego-simeone-me-koment-shume-interesant-per-dy-penalltite-e-humbura/60%Daily2017-04-15 21:39
https://kosova-info.com/prishtine-hajni-vjedh-arken-me-para-dedikuar-per-jetim-video/60%Daily2017-04-15 21:30
https://kosova-info.com/keta-jane-te-nominuarit-e-kesaj-jave-ne-bba9/60%Daily2017-04-15 21:27
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-planifikon-ta-zbuse-kriterin-per-pension-kontributdhenes/60%Daily2017-04-15 21:26
https://kosova-info.com/lista-serbe-denon-sulmin-ndaj-xhamise-ne-llabjan-te-novoberdes/60%Daily2017-04-15 21:23
https://kosova-info.com/messi-beri-nje-gjest-shume-te-cuditshem-ndaj-sociedadit-video/60%Daily2017-04-15 21:22
https://kosova-info.com/shpati-flet-per-raportin-e-tij-me-arian-canin-ja-cka-thote-video/60%Daily2017-04-15 21:17
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-tregon-se-kush-ia-vuri-nofken-rambo/60%Daily2017-04-15 21:16
https://kosova-info.com/pse-u-prishen-raportet-ndermjet-amerikes-dhe-rusise/60%Daily2017-04-15 20:58
https://kosova-info.com/hey-girl-vjen-nga-aros-video/60%Daily2017-04-15 20:58
https://kosova-info.com/bersant-celina-asiston-ne-golin-e-minutave-shtese-video/60%Daily2017-04-15 20:57
https://kosova-info.com/ndezja-e-zjarrit-te-shenjte-nis-meshen-e-pashkeve-ne-prishtine/60%Daily2017-04-15 20:52
https://kosova-info.com/arta-tregon-a-ngjane-ne-jeten-e-perditshme-me-xhesiken-video/60%Daily2017-04-15 20:49
https://kosova-info.com/napoli-udinese-rezultat-shkaterrues-video/60%Daily2017-04-15 20:44
https://kosova-info.com/historianet-e-decanit-po-te-sulmohej-ndonje-objekt-serb-do-reagonte-edhe-okb-ja/60%Daily2017-04-15 20:36
https://kosova-info.com/pas-lajmit-se-fifi-u-pushua-nga-xing-me-ermalin-per-shkak-te-vonesave-ne-pune-reagon-kengetarja/60%Daily2017-04-15 20:24
https://kosova-info.com/publiku-voton-per-ciftin-me-te-mire-te-javes-ja-cili-eshte-foto/60%Daily2017-04-15 20:09
https://kosova-info.com/agjentet-e-britanise-zbuluan-kontaktet-e-trumpit-me-rusine-gjate-fushates-zgjedhore/60%Daily2017-04-15 20:08
https://kosova-info.com/studim-konsumi-i-rregullt-i-cajit-ul-rrezikun-e-humbjes-se-kujteses/60%Daily2017-04-15 20:01
https://kosova-info.com/kaos-pas-sulmit-ne-kolone-100-te-vdekur-videopamje-te-renda/60%Daily2017-04-15 19:57
https://kosova-info.com/shenja-qe-injorohet-por-qe-tregon-se-nuk-jeni-per-njeri-tjetrin/60%Daily2017-04-15 19:48
https://kosova-info.com/cfare-po-kerkohet-me-shume-ne-google-ditet-e-fundit/60%Daily2017-04-15 19:43
https://kosova-info.com/cmenduri-ne-camp-nou-vjen-goli-i-peste-video/60%Daily2017-04-15 19:35
https://kosova-info.com/barcelona-sociedad-dy-gola-te-shpejte-video/60%Daily2017-04-15 19:30
https://kosova-info.com/zte-shet-nubia-z17-mini-per-me-pak-se-nje-minut/60%Daily2017-04-15 19:28
https://kosova-info.com/nena-e-gjithe-bombave-trefishohen-viktimat-ne-radhet-e-isis-it/60%Daily2017-04-15 19:24
https://kosova-info.com/perse-po-zvarritet-hapja-e-pikes-se-re-kufitare-me-serbine-video/60%Daily2017-04-15 19:13
https://kosova-info.com/njihuni-me-policen-me-seksi-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-15 18:33
https://kosova-info.com/city-deklason-southamptonin-video/60%Daily2017-04-15 18:21
https://kosova-info.com/nju-jork-kaos-dhe-frike-ne-stacionin-e-trenit-16-te-plagosur/60%Daily2017-04-15 18:11
https://kosova-info.com/tre-shqiptare-ne-fast-and-furious/60%Daily2017-04-15 18:01
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-martohen-getoar-selimi-dhe-marina-vjollca/60%Daily2017-04-15 17:39
https://kosova-info.com/nuk-ndalen-protestat-ne-beograd-kunder-vuciqit/60%Daily2017-04-15 17:36
https://kosova-info.com/6-gjerat-qe-nuk-duhet-te-beni-kurre-perpara-se-te-operoheni/60%Daily2017-04-15 17:18
https://kosova-info.com/microsoft-publikon-listn-e-telefonve-windows-q-do-t-mbshteten/60%Daily2017-04-15 17:18
https://kosova-info.com/autoritetet-amerikane-leje-pr-testimin-e-makinave-automatizuara-pr-apple/60%Daily2017-04-15 17:13
https://kosova-info.com/autoritetet-amerikane-leje-pr-testimin-e-makinave-automatizuara-pr-apple/60%Daily2017-04-15 17:13
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-trump-polici-i-botes/60%Daily2017-04-15 17:13
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodhe-ne-oqeane-dhe-dete-kur-ka-termete-te-fuqishme-video/60%Daily2017-04-15 17:05
https://kosova-info.com/fjolla-morina-feston-ditelindjen-ja-si-e-uron-veten-foto/60%Daily2017-04-15 16:41
https://kosova-info.com/momenti-kur-isco-dribloi-gjithe-skuadren-e-gijonit-video/60%Daily2017-04-15 16:39
https://kosova-info.com/veseli-ne-gjilan-diskutoi-me-perfaqesues-te-organizatave-rinore-per-problemet-e-rinise/60%Daily2017-04-15 16:20
https://kosova-info.com/zbulojeni-nese-iphone-i-juaj-eshte-fals/60%Daily2017-04-15 16:12
https://kosova-info.com/zaimina-tregon-se-me-cilin-kengetar-do-ta-kalonte-nje-nate-video/60%Daily2017-04-15 15:20
https://kosova-info.com/sulm-i-pakuptimte-ne-kolonen-e-refugjateve-dhjetera-te-vdekur-fotovideo-16/60%Daily2017-04-15 15:12
https://kosova-info.com/tronditet-juventus-lendohet-super-ylli-i-skuadres-para-ndeshjes-me-barcelonen-foto/60%Daily2017-04-15 15:10
https://kosova-info.com/skenderaj-i-kunderpergjigjet-gjakoves-me-bustin-e-shaban-polluzhes/60%Daily2017-04-15 15:03
https://kosova-info.com/kroaci-prezantohet-modeli-tesla-makina-moderne-elektrike/60%Daily2017-04-15 14:53
https://kosova-info.com/ju-dhemb-shpina-kalerimi-do-ti-sheroje-te-gjitha-dhembjet-tuaja/60%Daily2017-04-15 14:49
https://kosova-info.com/ju-dhemb-shpina-kalerimi-do-ti-sheroje-te-gjitha-dhembjet-tuaja/60%Daily2017-04-15 14:49
https://kosova-info.com/sulm-me-bombe-ne-aleppo-te-sirise/60%Daily2017-04-15 14:42
https://kosova-info.com/upps-olta-largon-rrobat-dhe-del-ne-diell-foto/60%Daily2017-04-15 13:59
https://kosova-info.com/iphone-8-me-bateri-te-dyfishte/60%Daily2017-04-15 13:55
https://kosova-info.com/pescara-juventus-shikojeni-cfare-goli-ka-shenuar-higuain-video/60%Daily2017-04-15 13:46
https://kosova-info.com/nasa-jep-nje-lajm-te-keq-nje-asteroid-po-i-afrohet-tokes-javen-qe-vjen/60%Daily2017-04-15 13:40
https://kosova-info.com/perkujtohen-deshmoret-dhe-martiret-ne-fshatin-sllovi/60%Daily2017-04-15 13:38
https://kosova-info.com/erdogan-opozita-nuk-eshte-e-vetedijshme-qe-i-thote-jo-referendumit/60%Daily2017-04-15 13:30
https://kosova-info.com/limonada-me-shafran-do-tju-ndihmoje-te-kaloni-depresionin-ja-receta/60%Daily2017-04-15 13:29
https://kosova-info.com/vemendje-vajza-shpat-kasapi-tregon-statusin-e-tij-video/60%Daily2017-04-15 12:40
https://kosova-info.com/inter-milan-barazim-me-gol-te-cmendur-ne-minuten-e-97%e2%80%b2-video/60%Daily2017-04-15 12:31
https://kosova-info.com/ka-lindur-me-nje-tumor-gjigant-shikoni-transformimin-video/60%Daily2017-04-15 12:27
https://kosova-info.com/zeka-qeveria-e-ngathte-ne-zgjidhjen-e-problemeve-ekonomike/60%Daily2017-04-15 12:07
https://kosova-info.com/humbi-te-dy-duart-por-ende-gatuan-dhe-ushqen-nenen-91-vjecare-foto/60%Daily2017-04-15 12:04
https://kosova-info.com/amerika-dergon-avione-luftarake-ne-evrope/60%Daily2017-04-15 11:49
https://kosova-info.com/a-mund-ta-gjeni-se-kush-eshte-i-preferuari-i-zyshes-ne-o-sa-mire-video/60%Daily2017-04-15 11:49
https://kosova-info.com/babai-biologjik-e-braktis-ne-mes-te-rruges-nusja-mahnitet-me-ate-qe-sheh-fotovideo/60%Daily2017-04-15 11:42
https://kosova-info.com/burri-nga-prizreni-kanos-me-sepate-gruan-dhe-babain-e-saj/60%Daily2017-04-15 11:29
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-pa-5-futbolliste/60%Daily2017-04-15 11:25
https://kosova-info.com/juventus-ndryshon-formacionin-para-ndeshjes-me-barcelonen/60%Daily2017-04-15 10:26
https://kosova-info.com/assad-ka-mijera-tone-rezerva-te-armeve-kimike/60%Daily2017-04-15 10:19
https://kosova-info.com/turizmi-pret-kryerjen-e-puneve-tjera-ne-decan/60%Daily2017-04-15 10:14
https://kosova-info.com/masat-e-shtuara-te-sigurise-ne-maqedoni-frike-per-skenare-destabilizimi/60%Daily2017-04-15 10:00
https://kosova-info.com/nuk-mund-ta-besoni-cfare-i-ndodhi-bleros-dhe-mihrje-brahes-foto/60%Daily2017-04-15 09:56
https://kosova-info.com/foshnja-5-muajshe-nervozohet-me-nenen-e-injoron-totalisht-video/60%Daily2017-04-15 09:48
https://kosova-info.com/kida-eshte-gati-merr-ekipin-e-nisen-per-ne-shesh-foto/60%Daily2017-04-15 09:15
https://kosova-info.com/i-akuzuari-deshmitarit-nuk-te-dhashe-para-prandaj-jam-ketu/60%Daily2017-04-15 09:05
https://kosova-info.com/super-hyka-gol-ne-minuten-e-fundit-video/60%Daily2017-04-15 08:58
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-te-vrareve-nga-shperthimi-i-bombes-masive-joberthamore/60%Daily2017-04-15 08:42
https://kosova-info.com/nusja-ben-nje-hyrje-te-mahnitshme-ne-dasme-merr-4-7-milion-klikime-video/60%Daily2017-04-15 08:41
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-thote-se-eshte-gati-per-lufte-berthamore/60%Daily2017-04-15 08:20
https://kosova-info.com/apple-merr-leje-per-testimin-e-veturave-autonome-ne-kaliforni/60%Daily2017-04-15 07:51
https://kosova-info.com/andi-lila-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-04-15 07:51
https://kosova-info.com/shpati-tregon-a-ndjen-ende-dicka-per-aferditen-video/60%Daily2017-04-15 07:44
https://kosova-info.com/vrasesi-i-drejtorit-te-policise-se-vlores-mund-te-jete-nga-kosova-ja-hetimet-e-policise/60%Daily2017-04-15 07:28
https://kosova-info.com/rizoto-me-mish-pule-video/60%Daily2017-04-15 07:05
https://kosova-info.com/keto-2-lule-duhet-ta-keni-patjeter-ne-shtepi-ja-te-mirat-per-shendetin/60%Daily2017-04-15 06:55
https://kosova-info.com/evropa-ime-nje-peshk-me-mushkeri/60%Daily2017-04-15 06:55
https://kosova-info.com/roboti-qe-nderton-shtepi-per-dy-dite-video/60%Daily2017-04-15 06:43
https://kosova-info.com/ja-si-dukej-edona-21-vite-me-pare-foto/60%Daily2017-04-15 06:25
https://kosova-info.com/te-gatshem-per-zgjedhje/60%Daily2017-04-15 06:19
https://kosova-info.com/te-gatshem-per-zgjedhje/60%Daily2017-04-15 06:19
https://kosova-info.com/real-madrid-ndryshon-komplet-formacionin-kunder-sporting-gijon-foto/60%Daily2017-04-15 06:14
https://kosova-info.com/real-madrid-ndryshon-komplet-formacionin-kunder-sporting-gijon-foto/60%Daily2017-04-15 06:14
https://kosova-info.com/papa-i-lau-dhe-puthi-kembet-shqiptarit-te-burgosur/60%Daily2017-04-15 05:41
https://kosova-info.com/erdogan-thote-se-nuk-do-te-ndryshoje-menyra-e-qeverisjes-ne-turqi-pas-referendumit/60%Daily2017-04-14 22:00
https://kosova-info.com/ja-cfare-beri-elita-sot-ne-shesh-video/60%Daily2017-04-14 21:58
https://kosova-info.com/conte-me-fjale-te-medha-per-pogban/60%Daily2017-04-14 21:55
https://kosova-info.com/caushi-demarkacionin-ne-kuvend-e-pret-kundershtim-i-fuqishem/60%Daily2017-04-14 21:55
https://kosova-info.com/eni-koci-perveluese-ne-imazhet-e-fundit-foto/60%Daily2017-04-14 21:51
https://kosova-info.com/prishtina-trepca-rezultat-i-papritur-ne-klasike/60%Daily2017-04-14 21:50
https://kosova-info.com/amerika-akuzon-kroacine-tentuat-te-na-shisni-plumba-kineze/60%Daily2017-04-14 21:45
https://kosova-info.com/flaka-publikon-foto-me-nje-mashkull-misterioz-foto/60%Daily2017-04-14 21:43
https://kosova-info.com/ne-gjermani-mergimtaret-e-kapin-mat-shpend-ahmetin-ne-nje-vikend-tjeter-te-shtrenjte-foto/60%Daily2017-04-14 21:42
https://kosova-info.com/rrahmani-poston-foto-interesante-me-grezden-pas-golit-ja-cfare-shkruan-foto/60%Daily2017-04-14 21:42
https://kosova-info.com/kjo-eshte-femra-me-trupin-me-seksi-qe-keni-pare-ndonjehere-foto-16/60%Daily2017-04-14 21:36
https://kosova-info.com/blindohet-tirana-frike-nga-sulmet-terroriste-foto/60%Daily2017-04-14 21:31
https://kosova-info.com/putin-po-dobesohet-rusia-po-shkermoqet/60%Daily2017-04-14 21:30
https://kosova-info.com/berisha-ronaldo-java-e-numrit-100-video/60%Daily2017-04-14 21:28
https://kosova-info.com/asllanaj-koalicioni-prishet-vetem-kur-duan-pdk-ja-dhe-ldk-ja/60%Daily2017-04-14 21:26
https://kosova-info.com/ekspertet-kosova-nuk-eshte-cak-i-ndonje-sulmi-terrorist-video/60%Daily2017-04-14 21:21
https://kosova-info.com/nihani-shtatzene-foto/60%Daily2017-04-14 21:18
https://kosova-info.com/lojerat-ne-tenderet-per-ekskursione-video/60%Daily2017-04-14 21:17
https://kosova-info.com/ibrahimovic-nese-kjo-ndodhe-une-do-te-largohem-nga-united/60%Daily2017-04-14 21:09
https://kosova-info.com/shikoni-porno-ne-telefon-ja-nga-cfare-rrezikoheni/60%Daily2017-04-14 21:08
https://kosova-info.com/gabimet-e-gjyqtareve-te-superliges-ja-cilen-skuader-e-kane-favorizuar-foto/60%Daily2017-04-14 21:00
https://kosova-info.com/psg-ben-aksionin-me-te-bukur-te-javes-video/60%Daily2017-04-14 20:49
https://kosova-info.com/kush-eshte-femra-me-seksi-ne-estrade-flasin-qytetaret-video/60%Daily2017-04-14 20:47
https://kosova-info.com/pornostari-82-vjecar-rrefen-sekretin-ja-perse-nuk-ndalem-foto16/60%Daily2017-04-14 20:39
https://kosova-info.com/kush-e-dha-urdhrin-qe-te-perdoret-nena-e-te-gjitha-bombave/60%Daily2017-04-14 20:32
https://kosova-info.com/transfertat-e-parave-prmes-rrjetit-swift-jan-monitoruar-prej-nsa-s/60%Daily2017-04-14 20:31
https://kosova-info.com/rita-ora-vjen-hot-right-now-pas-punes-rreth-fotosesionit-te-fundit-foto/60%Daily2017-04-14 20:10
https://kosova-info.com/super-vetura-me-e-vecante-deri-tani-nga-alfa-romeo-foto/60%Daily2017-04-14 20:03
https://kosova-info.com/amerika-teston-me-sukses-bomben-e-re-berthamore/60%Daily2017-04-14 19:57
https://kosova-info.com/ja-cka-thone-aktoret-e-o-sa-mire-per-serialin-egjeli-video/60%Daily2017-04-14 19:50
https://kosova-info.com/ju-nuk-jeni-te-sigurt-per-ne-gruaja-myslimane-nuk-lejohet-te-fluturoje-per-shkak-se-mbante-shami-fotovideo/60%Daily2017-04-14 19:48
https://kosova-info.com/13-arsye-pse-duhet-te-beni-seks-cdo-dite/60%Daily2017-04-14 19:34
https://kosova-info.com/shba-perdorem-bomben-e-duhur-kunder-isis-it/60%Daily2017-04-14 19:28
https://kosova-info.com/premiere-kastro-zizo-vjen-nga-big-basta-dhe-vukman-video/60%Daily2017-04-14 19:22
https://kosova-info.com/modelja-seksi-bene-stervitje-ne-pishine-fansat-cmendenme-te-pasmet-e-saj-fotovideo18/60%Daily2017-04-14 19:18
https://kosova-info.com/noiyz-shfaqet-si-melaqe-me-te-bardha-paralajmeron-dicka-foto/60%Daily2017-04-14 19:15
https://kosova-info.com/pronari-i-klubit-ben-fjalimin-me-te-cmendur-ne-histori-te-futbollit-shikoni-rezultatin-e-ndeshjes-video/60%Daily2017-04-14 19:08
https://kosova-info.com/youtube-me-sfond-t-errt-ja-sesi-ta-aktivizoni/60%Daily2017-04-14 18:54
https://kosova-info.com/neser-vendoset-fati-i-koalicionit-rama-meta/60%Daily2017-04-14 18:49
https://kosova-info.com/zaimina-dhe-kengetarja-e-njohur-jane-kusherira-ja-cila-eshte-ajo-video/60%Daily2017-04-14 18:37
https://kosova-info.com/urbanizimi-semundja-e-re-e-botes-foto/60%Daily2017-04-14 18:07
https://kosova-info.com/studimi-ja-cfare-seksi-preferojne-shqiptaret/60%Daily2017-04-14 18:07
https://kosova-info.com/mesuesja-dhe-nxenesja-rrahen-ne-ore-te-mesimit-nxenesit-e-filmojne-ngjarjen-video/60%Daily2017-04-14 17:55
https://kosova-info.com/ulet-ne-torte-me-te-pasmet-e-saj-per-te-festuar-ditelindjen-fotovideo/60%Daily2017-04-14 17:55
https://kosova-info.com/conte-befason-me-deklaraten-per-ibrahimovic/60%Daily2017-04-14 17:52
https://kosova-info.com/euronews-kosova-paralajmeron-per-sulme-ndaj-politikaneve-ne-prag-te-pashkeve/60%Daily2017-04-14 17:26
https://kosova-info.com/dy-ftyra-po-vjen-nga-buraku-dhe-grupi-fama-video/60%Daily2017-04-14 17:09
https://kosova-info.com/the-revue-shpall-17-meshkujt-me-seksi-shqiptar-capital-t-i-pari-ne-liste-foto/60%Daily2017-04-14 16:55
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-meshkujt-do-te-hiqnin-dore-nga-seksi-per-kete-arsye/60%Daily2017-04-14 16:44
https://kosova-info.com/prishtina-rihape-luften-per-titullin-kampion-ne-superlige-shikoni-renditjen-momentale/60%Daily2017-04-14 16:40
https://kosova-info.com/modelja-super-seksi-del-cullak-ne-plazh-foto18/60%Daily2017-04-14 16:26
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-ndryshoni-shfletuesin-parsor-n-windows-10/60%Daily2017-04-14 16:21
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-ndryshoni-shfletuesin-parsor-n-windows-10-2/60%Daily2017-04-14 16:21
https://kosova-info.com/ramiqi-ska-kercenime-per-terrorizem/60%Daily2017-04-14 16:08
https://kosova-info.com/nese-e-beni-kete-gje-rreziku-qe-te-keni-kancer-eshte-85/60%Daily2017-04-14 16:06
https://kosova-info.com/erdogan-refuzon-ta-ekstradoje-gazetarin-gjerman-e-quan-agjent-te-terroristeve/60%Daily2017-04-14 15:53
https://kosova-info.com/pasi-e-imitoi-ronela-bleones-i-ngelet-hatri-dhe-e-shfryn-mllefin-tek-komentuesit-foto/60%Daily2017-04-14 15:45
https://kosova-info.com/simptomat-e-semundjes-se-parkinsonit-15-shenjat-e-hershme-paralajmeruese-qe-ju-nuk-duhet-ti-injoroni-video/60%Daily2017-04-14 15:38
https://kosova-info.com/aberdeen-merr-e-mail-shokues-topi-i-goditur-ne-lum-gjate-stervitjeve-perfundon-ne-norvegji-foto/60%Daily2017-04-14 15:22
https://kosova-info.com/video-interesante-si-i-ka-ndryshuar-lufta-e-pare-boterore-kufijte-e-evropes/60%Daily2017-04-14 15:06
https://kosova-info.com/arrestohen-shtate-persona-ne-turqi-planifikonin-sulme-terroriste-para-referendumit/60%Daily2017-04-14 14:53
https://kosova-info.com/mbulohet-stermbesa-e-skenderbeut-foto/60%Daily2017-04-14 14:47
https://kosova-info.com/ja-cfare-mund-te-beje-viagra-ne-spermen-tuaj-ka-nje-efekt-vertete-te-habitshem/60%Daily2017-04-14 14:37
https://kosova-info.com/hapet-fabrika-e-kepuceve-ne-drenas/60%Daily2017-04-14 14:32
https://kosova-info.com/12-shenjat-e-hershme-paralajmeruese-te-kancerit-te-veshkeve/60%Daily2017-04-14 14:16
https://kosova-info.com/microsoft-prezanton-konsoln-scorpio-m-11-qershor/60%Daily2017-04-14 13:29
https://kosova-info.com/rusia-ka-babane-e-te-gjitha-bombave-4-here-me-te-madhe-se-ajo-e-amerikes-video/60%Daily2017-04-14 13:25
https://kosova-info.com/fillojne-xhirimet-e-filmit-te-shkurter-nje-muaj/60%Daily2017-04-14 13:22
https://kosova-info.com/dardan-molliqaj-politikan-apo-seleksionues-i-endrrave/60%Daily2017-04-14 13:13
https://kosova-info.com/zyrtare-juventus-pa-buffonin-e-khediran/60%Daily2017-04-14 13:05
https://kosova-info.com/nasa-dy-hena-ne-sistemin-diellor-kane-perberesa-qe-e-mundesojne-jeten/60%Daily2017-04-14 12:34
https://kosova-info.com/garmin-sfidon-fitbit-me-rripin-e-ri-t-fitnesit-vivosmart-3/60%Daily2017-04-14 13:29
https://kosova-info.com/vetura-godet-motociklistin-ne-qender-te-shtimes-video/60%Daily2017-04-14 12:04
https://kosova-info.com/sonte-emisioni-mirage-me-te-rejat-nga-showbizi-vendor/60%Daily2017-04-14 11:49
https://kosova-info.com/pronari-i-ri-i-milanit-zbulon-trajnerin-per-sezonin-201718-foto/60%Daily2017-04-14 11:33
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-vajza-myslimane-malala-ja-cfare-ka-bere-shteti-i-kanadase-per-te-fotovideo/60%Daily2017-04-14 11:11
https://kosova-info.com/microsoft-bllokon-prditsimet-pr-sistemet-kaby-lake-dhe-ryzen-n-windows-7/60%Daily2017-04-14 11:05
https://kosova-info.com/jo-vetem-me-redrum-era-shenon-nje-tjeter-sukses-edhe-me-bonbon-video/60%Daily2017-04-14 10:50
https://kosova-info.com/pamela-anderson-cmend-te-pranishmit-me-keto-prekje-provokuese-fotovideo/60%Daily2017-04-14 10:47
https://kosova-info.com/kosova-rrezikohet-nga-maqedonia-masa-te-rrepta-te-sigurise-ndaj-ketij-shteti/60%Daily2017-04-14 10:36
https://kosova-info.com/kosova-rrezikohet-nga-maqedonia-masa-te-rrepta-te-sigurise-ndaj-ketij-shteti/60%Daily2017-04-14 10:36
https://kosova-info.com/pronari-i-ri-i-milanit-zbulon-yllin-e-madh-qe-do-te-nenshkruaje-ne-san-siro-foto/60%Daily2017-04-14 10:15
https://kosova-info.com/kulmi-i-lumturise-arrihet-ne-keto-dy-mosha/60%Daily2017-04-14 09:56
https://kosova-info.com/ariana-del-me-vajzat-kaq-seksi-nuk-eshte-dukur-kurre-foto/60%Daily2017-04-14 09:19
https://kosova-info.com/thaci-i-ndan-urdhrin-e-lirise-senatorit-mccain/60%Daily2017-04-14 09:19
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-barcelones-transferohet-ne-valencia-foto/60%Daily2017-04-14 08:53
https://kosova-info.com/bajrami-ka-deputet-te-pozites-qe-perkrahin-mocionin-por-qe-nuk-jane-deklaruar-publikisht/60%Daily2017-04-14 08:18
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-ben-aksident-tmerrohet-shoqja-e-saj-foto/60%Daily2017-04-14 08:01
https://kosova-info.com/bye-bye-chelsea-transferohet-ne-milan-foto-2/60%Daily2017-04-14 07:45
https://kosova-info.com/de-biasi-per-kete-arsye-barcelona-u-mposht-nga-juventus/60%Daily2017-04-14 07:39
https://kosova-info.com/simiq-te-gjithe-deputetet-e-listes-serbe-kunder-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2017-04-14 06:57
https://kosova-info.com/dekorimi-per-pashket/60%Daily2017-04-14 06:51
https://kosova-info.com/dafina-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-ka-mbushur/60%Daily2017-04-14 06:32
https://kosova-info.com/milan-transferon-nje-prej-sulmuesve-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-14 06:22
https://kosova-info.com/nena-e-te-gjitha-bombave-la-te-vdekur-dhjetera-pjesetare-te-isis/60%Daily2017-04-14 06:16
https://kosova-info.com/kelani-situata-stabile-policia-e-gatshme-ta-mbroje-rendin-dhe-sigurine-publike/60%Daily2017-04-14 05:40
https://kosova-info.com/kur-trump-vendosi-ta-sulmoje-sirine-po-hante-cokollate/60%Daily2017-04-14 05:24
https://kosova-info.com/qepa-si-ta-perdorni-kunder-pagjumesise-kunder-semundjeve-dhe-per-shikim-me-te-mire/60%Daily2017-04-14 00:03
https://kosova-info.com/mbipesha-dhe-nenpesha-shkaktare-te-migrenes/60%Daily2017-04-14 00:02
https://kosova-info.com/fruti-tropikal-qe-vjen-nga-amerika-qendrore-tejet-i-mire-per-lekuren/60%Daily2017-04-13 23:58
https://kosova-info.com/6-simptoma-te-atakut-ne-zemer-qe-shfaqen-vetem-tek-grate/60%Daily2017-04-13 23:44
https://kosova-info.com/5-zakone-te-perditshme-qe-po-ju-shkaktojne-shtim-ne-peshe/60%Daily2017-04-13 23:40
https://kosova-info.com/nese-deshironi-te-dini-se-cili-seks-eshte-me-i-miri-ja-pergjigjja/60%Daily2017-04-13 23:03
https://kosova-info.com/del-ne-shitje-aston-martin-me-i-rralle-ndonjehere-foto/60%Daily2017-04-13 23:01
https://kosova-info.com/per-tri-vite-kishin-biseduar-ne-internet-dhe-kurre-nuk-ishin-pare-shikoni-momentin-emocionues-kur-takohen-video/60%Daily2017-04-13 22:54
https://kosova-info.com/a-jeni-edhe-ju-nder-ato-qe-i-veshin-gabimisht-sutjenat-video/60%Daily2017-04-13 22:49
https://kosova-info.com/instagram-sapo-pubikoi-mundesine-e-re-provojeni-video/60%Daily2017-04-13 22:38
https://kosova-info.com/cfare-po-ben-ne-te-vertete-google-me-te-dhenat-tona/60%Daily2017-04-13 22:22
https://kosova-info.com/apple-prodhon-sensore-per-nivelin-e-sheqerit-ne-gjak-pa-gjilpere/60%Daily2017-04-13 21:59
https://kosova-info.com/nishani-konfirmon-organizmin-e-atentatit-ndaj-lulzim-bashes/60%Daily2017-04-13 21:57
https://kosova-info.com/tri-fotot-qe-sdeshiron-ti-shikoje-askush-nga-perleshja-e-huliganeve-ne-ndeshjen-lyon-besiktas-foto/60%Daily2017-04-13 21:57
https://kosova-info.com/ky-pjesetar-i-otr-kopjon-encen-foto/60%Daily2017-04-13 21:57
https://kosova-info.com/produktet-organike-vetem-nje-me-licence-video/60%Daily2017-04-13 21:54
https://kosova-info.com/lexus-lanson-modelin-luksoz-me-te-cilin-rivalizon-veturat-gjermane-foto/60%Daily2017-04-13 21:45
https://kosova-info.com/lyoni-mund-besiktasin-ne-fund-video/60%Daily2017-04-13 21:45
https://kosova-info.com/alarmi-i-ambasades-amerikane-edhe-ne-shqiperi-se-shpejti-mund-te-kete-sulme-terroriste/60%Daily2017-04-13 21:42
https://kosova-info.com/stresi-po-vjen-me-nje-duet-foto/60%Daily2017-04-13 21:28
https://kosova-info.com/rikthehet-pas-20-vitesh-lincoln-navigator-foto/60%Daily2017-04-13 21:28
https://kosova-info.com/haradinaj-beogradi-deshiron-konflikt-me-shqiptaret-po-shpifin-kunder-meje/60%Daily2017-04-13 21:24
https://kosova-info.com/lyon-besiktas-femije-e-gra-perfshihen-ne-perleshjen-e-tmerrshme-te-huliganeve-video/60%Daily2017-04-13 21:19
https://kosova-info.com/rrefehet-kokedhima-si-me-kerkoi-rama-te-behesha-deputet/60%Daily2017-04-13 21:16
https://kosova-info.com/rreziku-nga-terrorizmi-te-gjitha-kishat-gjate-pashkeve-sigurohen-24-ore-nga-policia/60%Daily2017-04-13 21:11
https://kosova-info.com/instagram-stories-behet-me-i-madh-sesa-snapchat/60%Daily2017-04-13 21:11
https://kosova-info.com/rezultatet-komplete-te-liges-se-evropes/60%Daily2017-04-13 21:00
https://kosova-info.com/bimbimma-tregon-se-per-cfare-qellimi-duhet-te-legalizohet-droga-ne-kosove-video/60%Daily2017-04-13 21:00
https://kosova-info.com/anderlecht-man-utd-rezultat-befasues-video/60%Daily2017-04-13 20:53
https://kosova-info.com/anderlecht-man-utd-gol-ne-fund-video/60%Daily2017-04-13 20:49
https://kosova-info.com/le-topin-per-te-dale-jashte-vjen-kundershtari-dhe-shenon-gol-video/60%Daily2017-04-13 20:47
https://kosova-info.com/victoria-beckham-regjistron-emrin-e-te-bijes-si-marke-tregtare/60%Daily2017-04-13 20:35
https://kosova-info.com/ja-gjoksi-i-ciles-kengetare-i-pelqen-shpat-kasapit-video/60%Daily2017-04-13 20:10
https://kosova-info.com/drejtesia-hesht-pas-kerkeses-se-unmik-ut-per-hetim-ndaj-daut-haradinajt/60%Daily2017-04-13 20:00
https://kosova-info.com/lyon-besiktas-kaos-i-madh-ne-fushe-video/60%Daily2017-04-13 19:58
https://kosova-info.com/kujdes-nga-gerhitja-e-femijeve-ne-gjume-shkakton-probleme/60%Daily2017-04-13 19:57
https://kosova-info.com/babai-i-vajzes-se-fjolles-po-martohet-foto/60%Daily2017-04-13 19:49
https://kosova-info.com/sa-shume-uje-duhet-te-konsumoni-kur-beni-ushtrime-fizike/60%Daily2017-04-13 19:39
https://kosova-info.com/ritual-i-frikshem-katoliket-torturojne-veten-per-tu-falur-mekatet-foto18/60%Daily2017-04-13 19:31
https://kosova-info.com/nasa-konfirmon-zbulimin-qe-ndryshon-gjithcka-per-jeten-nje-nga-henat-e-saturnit-mund-te-mbaje-jete/60%Daily2017-04-13 19:21
https://kosova-info.com/gjashte-ushtrime-qe-keshillohen-per-muskujt-e-barkut/60%Daily2017-04-13 19:20
https://kosova-info.com/djem-beni-kujdes-diellza-po-tregon-muskujt-video/60%Daily2017-04-13 19:14
https://kosova-info.com/teuta-ben-set-te-ri-por-provokon-me-gjoksin-foto/60%Daily2017-04-13 18:53
https://kosova-info.com/ja-cfare-bene-bomba-me-e-madhe-ne-bote-me-te-cilen-sot-amerika-goditi-isis-in-video/60%Daily2017-04-13 18:42
https://kosova-info.com/zaimina-ka-operacione-plastike-pergjigja-e-saj-do-tiu-habise-video/60%Daily2017-04-13 18:32
https://kosova-info.com/e-magjishme-ja-cfare-do-te-bejne-tifozet-e-beshiktashit-sonte-per-ramush-haradinajn/60%Daily2017-04-13 18:24
https://kosova-info.com/keto-mjete-duhet-ti-keni-gjithmone-ne-makinen-tuaj-per-nje-udhetim-me-te-sigurt-foto/60%Daily2017-04-13 18:13
https://kosova-info.com/perse-duhet-te-dilni-nga-facebooku-nese-shikoni-pornografi/60%Daily2017-04-13 17:59
https://kosova-info.com/zvicer-dy-ekzekutive-partiake-e-thyen-ligjin-pasi-sugjeruan-se-kosovaret-jane-kriminele/60%Daily2017-04-13 17:57
https://kosova-info.com/ne-fakt-ky-eshte-i-dashuri-i-diellza-kolgecit-foto/60%Daily2017-04-13 17:49
https://kosova-info.com/ja-vetite-sheruese-te-mullages/60%Daily2017-04-13 17:45
https://kosova-info.com/shba-bombardon-isis-in-me-nenen-e-te-gjitha-bombave/60%Daily2017-04-13 17:13
https://kosova-info.com/a-do-te-kete-koalicion-mes-aak-se-e-pdk-se-pergjigjen-lekaj-e-recica/60%Daily2017-04-13 17:03
https://kosova-info.com/hp-pajis-laptopt-e-pavilion-me-prditsimin-e-krijuesve-t-windows-10-s/60%Daily2017-04-13 16:53
https://kosova-info.com/tifozet-e-besiktasit-cmendin-francen-video/60%Daily2017-04-13 16:50
https://kosova-info.com/trump-ne-twitter-gjerat-ndermjet-shba-ve-dhe-rusise-do-te-jene-te-mira/60%Daily2017-04-13 16:41
https://kosova-info.com/gjeja-e-mrekullueshme-qe-ndodh-kur-burri-perqafon-gruan/60%Daily2017-04-13 16:28
https://kosova-info.com/a-e-keni-degjuar-cenarin-se-si-kendon-shqip-video/60%Daily2017-04-13 16:17
https://kosova-info.com/policia-kerkon-spiune-per-kanabisin-na-tregoni-kush-kultivon-droge-dhe-do-tju-shperblejme/60%Daily2017-04-13 15:53
https://kosova-info.com/hysaj-luajta-ndaj-ronaldos-ja-cfare-te-ben-ai-gjate-ndeshjes/60%Daily2017-04-13 15:49
https://kosova-info.com/hysaj-luajta-ndaj-ronaldos-ja-cfare-te-ben-ai-gjate-ndeshjes/60%Daily2017-04-13 15:49
https://kosova-info.com/rusia-pranimi-i-malit-te-zi-ne-nato-thellesisht-i-gabueshem/60%Daily2017-04-13 15:47
https://kosova-info.com/pentagoni-sulmi-ajror-i-ka-vrare-gabimisht-18-pjesetare-te-forcave-aleate/60%Daily2017-04-13 15:40
https://kosova-info.com/ekskluzive-baby-g-nenshkruan-kontrate-me-sony-music-ja-kur-del-kenga-e-re-foto/60%Daily2017-04-13 15:09
https://kosova-info.com/nja-afrikan-ndeshet-keq-me-agresorin-i-cili-kishte-sulmuar-disa-pasagjer-ne-nje-autobus-fotovideo/60%Daily2017-04-13 14:58
https://kosova-info.com/ne-jemi-cfare-mendojme/60%Daily2017-04-13 14:57
https://kosova-info.com/fundoset-anija-ne-libi-zhduken-97-emigrante/60%Daily2017-04-13 14:48
https://kosova-info.com/assad-nuk-kemi-vrare-civile-me-gaz-helmues/60%Daily2017-04-13 14:12
https://kosova-info.com/mposhtin-skuadren-serbe-femijet-kosovare-festojne-ne-menyre-te-jashtezakonshme-foto/60%Daily2017-04-13 14:06
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-behet-pre-e-hakereve-ia-publikojne-fotot-nudo-foto16/60%Daily2017-04-13 13:48
https://kosova-info.com/lincoln-prezanton-veturen-e-re-foto/60%Daily2017-04-13 13:45
https://kosova-info.com/mccain-nene-tereza-na-luti-per-adoptimin-e-dy-vajzave-njera-tani-eshte-vajza-ime/60%Daily2017-04-13 13:22
https://kosova-info.com/kjo-eshte-canta-qe-cdo-femer-do-te-deshironte-ta-kishte-foto/60%Daily2017-04-13 13:18
https://kosova-info.com/lyft-konfirmon-nj-investim-prej-600-milion-dollarsh/60%Daily2017-04-13 13:04
https://kosova-info.com/sondazhet-parashohin-se-referendumi-ne-turqi-do-te-kaloje/60%Daily2017-04-13 12:57
https://kosova-info.com/ronaldo-me-100-gola-ne-evrope-shikojeni-harten-dhe-qytetet-ku-i-ka-realizuar-foto/60%Daily2017-04-13 12:54
https://kosova-info.com/publikohen-imazhet-t-nj-prototipi-t-projektit-scorpio/60%Daily2017-04-13 12:25
https://kosova-info.com/asgje-veshur-vec-te-mbathurave-te-calvin/60%Daily2017-04-13 12:21
https://kosova-info.com/thaci-uron-kadetet-e-fsk-se-qe-diplomuan-ne-akademine-ushtarake-mbreterore-foto/60%Daily2017-04-13 12:10
https://kosova-info.com/amerika-prezanton-bishen-e-re-avionin-luftarak-qe-nuk-ka-nevoje-per-pilot/60%Daily2017-04-13 11:56
https://kosova-info.com/gjashte-federatave-te-sportit-u-ndahen-913-mije-euro/60%Daily2017-04-13 11:37
https://kosova-info.com/rikthehet-femra-me-seksi-ne-planet-foto/60%Daily2017-04-13 11:24
https://kosova-info.com/facebook-messenger-me-1-2-miliard-prdorues-aktiv/60%Daily2017-04-13 11:16
https://kosova-info.com/pejania-e-o-sa-mire-ia-rremben-zemren-endrit-te-hashimit-foto/60%Daily2017-04-13 11:09
https://kosova-info.com/limani-ata-qe-i-ngrene-permendore-fadil-hoxhes-ta-dine-se-komunizmi-eshte-krim/60%Daily2017-04-13 10:57
https://kosova-info.com/perleshen-nusja-e-vjehrra-ne-malisheve/60%Daily2017-04-13 10:53
https://kosova-info.com/linda-halimi-krahasohet-me-pornostare-dhe-tranvestite-foto/60%Daily2017-04-13 10:29
https://kosova-info.com/katastrofe-per-barcelonen-lendohet-futbollisti-kryesor-para-ndeshjes-se-kthimit-me-juventusin-foto/60%Daily2017-04-13 10:11
https://kosova-info.com/trump-terhiqet-nato-nuk-eshte-me-e-vjetruar/60%Daily2017-04-13 10:10
https://kosova-info.com/uefa-zbulon-10-ekipet-me-te-mira-ne-evrope-gjate-sezonit-201617-foto/60%Daily2017-04-13 09:52
https://kosova-info.com/zbardhen-detaje-nga-sherri-qe-u-perfshine-luana-vjollca-dhe-i-dashuri-i-saj-foto/60%Daily2017-04-13 09:51
https://kosova-info.com/zbardhen-detaje-nga-sherri-qe-u-perfshine-luana-vjollca-dhe-i-dashuri-i-saj-foto/60%Daily2017-04-13 09:51
https://kosova-info.com/gjendet-ne-lum-trupi-i-gjykateses-se-pare-muslimane-ne-shba/60%Daily2017-04-13 09:28
https://kosova-info.com/edi-rama-paulo-dybala-ndodh-dicka-fantastike-foto/60%Daily2017-04-13 09:15
https://kosova-info.com/t-premten-n-startup-grind-tirana-siprmarrsja-e-shquar-shqiptare-mirela-sula-3/60%Daily2017-04-13 09:00
https://kosova-info.com/t-premten-n-startup-grind-tirana-siprmarrsja-e-shquar-shqiptare-mirela-sula/60%Daily2017-04-13 09:00
https://kosova-info.com/t-premten-n-startup-grind-tirana-siprmarrsja-e-shquar-shqiptare-mirela-sula-2/60%Daily2017-04-13 09:00
https://kosova-info.com/kongresmenet-amerikane-vizitojne-disa-vende-aleate-te-nato-s/60%Daily2017-04-13 08:54
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-demarkacioni-te-ratifikohet-ne-kuvend/60%Daily2017-04-13 08:23
https://kosova-info.com/fansi-i-cmendur-qellon-me-grushte-te-dashurin-e-luana-vjollces-foto/60%Daily2017-04-13 08:21
https://kosova-info.com/autoritetet-evropiane-pran-nj-akordi-me-facebook-pr-t-dhnat-e-whatsapp/60%Daily2017-04-13 08:09
https://kosova-info.com/barcelona-largon-nga-klubi-futbollistin-qe-deshtoi-kunder-juventusit-foto/60%Daily2017-04-13 07:53
https://kosova-info.com/banoret-e-zelandes-se-re-evakuohen-pritet-stuhi-e-madhe/60%Daily2017-04-13 07:49
https://kosova-info.com/franca-te-mos-gaboje-haradinaj-duhet-te-lirohet/60%Daily2017-04-13 07:13
https://kosova-info.com/linda-halimi-thyen-rekord-ne-hollande-renditet-e-4-ta-ne-spotify-foto/60%Daily2017-04-13 06:58
https://kosova-info.com/bayern-munich-gjen-fajtorin-per-humbjen-nga-real-madrid-foto/60%Daily2017-04-13 06:24
https://kosova-info.com/miliarderi-i-ofron-tre-milione-dollare-per-te-fjetur-me-te-aktorja-e-refuzon/60%Daily2017-04-13 06:14
https://kosova-info.com/rusia-i-ve-prape-veto-rezolutes-per-sirine/60%Daily2017-04-13 06:12
https://kosova-info.com/10-keshilla-per-nje-seks-te-mire-2/60%Daily2017-04-13 05:55
https://kosova-info.com/shefja-e-fmn-se-legarde-ekonomia-boterore-po-fiton-vrull/60%Daily2017-04-13 05:55
https://kosova-info.com/kjo-viole-kushton-45-milione-dollar-video/60%Daily2017-04-13 01:28
https://kosova-info.com/keto-jane-12-bakteret-me-te-rrezikshme-sipas-obsh-se/60%Daily2017-04-13 01:03
https://kosova-info.com/perdorni-kete-maske-per-fytyre-te-shendritshme/60%Daily2017-04-13 00:23
https://kosova-info.com/konsumimi-i-frutave-cdo-dite-ule-rrezikun-per-diabet/60%Daily2017-04-13 00:20
https://kosova-info.com/keto-jane-5-arsyet-kryesore-qe-shkaktojne-renien-e-flokeve-tek-femrat/60%Daily2017-04-13 00:18
https://kosova-info.com/8-zakonet-e-perditshme-qe-na-demtojne-trurin/60%Daily2017-04-13 00:12
https://kosova-info.com/philips-vjen-me-monitor-34-inc-me-panel-ultra-te-gjere/60%Daily2017-04-12 23:17
https://kosova-info.com/me-nje-liter-karburant-ju-mund-te-beni-me-shume-kilometra-mjafton-te-ndiqni-keto-keshilla/60%Daily2017-04-12 23:13
https://kosova-info.com/me-edicion-special-jeep-perfundon-gjeneraten-wrangler-foto/60%Daily2017-04-12 22:55
https://kosova-info.com/dalin-fotografite-e-para-te-mercedes-s-per-2018-foto/60%Daily2017-04-12 22:38
https://kosova-info.com/nikon-paralajmeron-fotoaparatin-e-ri-foto/60%Daily2017-04-12 22:20
https://kosova-info.com/bisha-me-e-re-e-dodge-100-kmh-i-arrin-per-23-sekonda-foto/60%Daily2017-04-12 22:04
https://kosova-info.com/tuchel-uefa-eshte-fajtore-per-humbjen-e-dortmundit-ja-pse/60%Daily2017-04-12 21:59
https://kosova-info.com/ldk-unike-per-demarkacionin-kunder-zgjedhjeve-te-pergjithshme/60%Daily2017-04-12 21:58
https://kosova-info.com/xhensila-pranon-nje-fakt-per-operacionet-plastike-qe-do-ju-habise-foto/60%Daily2017-04-12 21:56
https://kosova-info.com/xhensila-pranon-nje-fakt-per-operacionet-plastike-qe-do-ju-habise-foto/60%Daily2017-04-12 21:56
https://kosova-info.com/e-godisnin-pa-pushim-gruaja-kerkonte-ndihme-deshmitaret-tregojne-tmerrin-e-vrasjes-ne-durres/60%Daily2017-04-12 21:50
https://kosova-info.com/alarmohet-familja-gjimnazistja-e-zhdukur-prej-6-ditesh/60%Daily2017-04-12 21:41
https://kosova-info.com/lavrov-nato-sulmoi-edhe-jugosllavine-pa-pelqimin-e-okb-se/60%Daily2017-04-12 21:37
https://kosova-info.com/ancelotti-me-kete-futbollist-do-te-fitojme-ne-madrid/60%Daily2017-04-12 21:34
https://kosova-info.com/motrat-vjollca-u-percollen-nga-nje-njeri-i-dyshimte-ja-cka-ndodhi-pastaj/60%Daily2017-04-12 21:29
https://kosova-info.com/motrat-vjollca-u-percollen-nga-nje-njeri-i-dyshimte-ja-cka-ndodhi-pastaj-2/60%Daily2017-04-12 21:29
https://kosova-info.com/befason-zidane-fituam-fale-ketij-futbollisti-te-bayernit/60%Daily2017-04-12 21:18
https://kosova-info.com/muja-vetem-haradinaj-e-kishte-kauze-shpirterore-demarkacionin/60%Daily2017-04-12 21:17
https://kosova-info.com/ronaldo-shenon-golin-e-100-te-ky-eshte-reagimi-i-messit-foto/60%Daily2017-04-12 21:08
https://kosova-info.com/drone-per-te-studiuar-vullkanet/60%Daily2017-04-12 21:02
https://kosova-info.com/anglezet-turp-i-madh-me-cfare-penalltie-ka-mundur-atletico-leicesterin-video/60%Daily2017-04-12 20:59
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-e-dashura-reperi-arrestohet-nga-policia-foto/60%Daily2017-04-12 20:58
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-prishtine/60%Daily2017-04-12 20:52
https://kosova-info.com/erdogan-do-ta-kthej-denimin-me-vdekje-ne-turqi/60%Daily2017-04-12 20:48
https://kosova-info.com/bayern-munchen-real-madrid-notat-e-futbollisteve-foto/60%Daily2017-04-12 20:45
https://kosova-info.com/nissan-rogue-me-shirita-levizese-ne-vend-te-rrotave-foto/60%Daily2017-04-12 20:45
https://kosova-info.com/rusia-i-ve-veto-rezolutes-se-okbse-per-sirine/60%Daily2017-04-12 20:41
https://kosova-info.com/ronaldo-permbyse-bayernin-reali-prane-gjysmefinales-video/60%Daily2017-04-12 20:37
https://kosova-info.com/atletico-fiton-ndeshjen-e-pare-video/60%Daily2017-04-12 20:32
https://kosova-info.com/microsoft-e-shpalle-te-vdekur-windows-vista/60%Daily2017-04-12 20:29
https://kosova-info.com/rrefehet-aurela-kam-kaq-shume-foto/60%Daily2017-04-12 20:28
https://kosova-info.com/ronaldo-shenon-golin-e-100-te-ne-champions-video/60%Daily2017-04-12 20:25
https://kosova-info.com/shoferi-i-dehur-terrorizon-qytetaret-ne-berat/60%Daily2017-04-12 20:22
https://kosova-info.com/ky-rolls-royce-wraith-unik-ka-me-shume-se-800-yje-foto/60%Daily2017-04-12 20:14
https://kosova-info.com/mjeshteri-nga-sergio-ramos-por-video/60%Daily2017-04-12 20:14
https://kosova-info.com/bayern-real-karton-i-kuq-video/60%Daily2017-04-12 20:08
https://kosova-info.com/trump-po-shijoja-torten-me-te-mire-kur-sulmova-sirine/60%Daily2017-04-12 20:02
https://kosova-info.com/bayern-real-turp-per-gjyqtarin-video/60%Daily2017-04-12 20:02
https://kosova-info.com/nj-youtuber-ndrton-nj-iphone-6s-me-pjes-t-ricikluara-me-vetm-300-dollar/60%Daily2017-04-12 20:00
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-kujton-kohen-kur-ishte-femije-foto/60%Daily2017-04-12 19:58
https://kosova-info.com/instagram-direct-numeron-375-milione-perdorues-aktive/60%Daily2017-04-12 19:58
https://kosova-info.com/ndaloni-prditsimet-n-windows-10-pr-shtat-dit-me-prditsimin-e-krijuesve/60%Daily2017-04-12 19:41
https://kosova-info.com/google-tani-jua-mundeson-te-vizatoni-shpejt-dhe-bukur-ne-telefonat-dhe-kompjuteret-tuaj-video/60%Daily2017-04-12 19:41
https://kosova-info.com/kush-eshte-diva-e-estrades-sipas-shpatit-video/60%Daily2017-04-12 19:30
https://kosova-info.com/ja-3-shenja-te-cilat-tregojne-se-eshte-koha-te-ndaheni-nga-partneri-juaj/60%Daily2017-04-12 19:19
https://kosova-info.com/almeda-shfaqet-pa-grim-ja-si-duket-ajo-foto/60%Daily2017-04-12 18:59
https://kosova-info.com/simiq-mustafes-emeroje-ministrin-e-maplse-ose-e-mbeshtesim-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2017-04-12 18:59
https://kosova-info.com/sukseset-e-eres-nuk-kane-te-ndalur-nenshkroi-kontrate-te-re-me-fotovideo/60%Daily2017-04-12 18:39
https://kosova-info.com/nje-nene-eshte-tmerruar-kur-e-pa-se-cfare-po-benin-grumbulluesit-e-mbeturinave-fotovideo/60%Daily2017-04-12 18:26
https://kosova-info.com/dortmund-monaco-gabim-fatal-dhe-gol-video/60%Daily2017-04-12 18:25
https://kosova-info.com/komandoset-qe-vrane-bin-ladenin-e-kane-gati-planin-per-vrasjen-e-kim-jong-un/60%Daily2017-04-12 18:10
https://kosova-info.com/nena-publikon-fotografi-te-djalit-4-vjecar-qe-vuante-nga-kanceri-foto/60%Daily2017-04-12 18:09
https://kosova-info.com/a-duhet-kjo-grua-te-shkoje-ne-burg-per-kete-veprim-neverites-fotovideo/60%Daily2017-04-12 17:42
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-viktimave-nga-sulmi-ne-shen-petersburg/60%Daily2017-04-12 17:39
https://kosova-info.com/i-ofroi-rreth-2-milione-dollare-per-te-fjetur-me-te-ky-eshte-vendimi-i-aktores-foto/60%Daily2017-04-12 17:20
https://kosova-info.com/dortmund-monaco-gol-i-papritur-video/60%Daily2017-04-12 17:10
https://kosova-info.com/navalny-ben-thirrje-per-protesta-te-reja-me-12-qershor/60%Daily2017-04-12 16:57
https://kosova-info.com/kjo-modele-provon-te-vesh-rroba-me-te-ngushta-por-gjoksi-i-saj-ishte-afer-ti-shperthente-video/60%Daily2017-04-12 16:43
https://kosova-info.com/rusia-nuk-heq-dore-nga-siria-vazhdon-ta-perkrah-assadin/60%Daily2017-04-12 16:39
https://kosova-info.com/moment-tmerrues-kur-nje-22-vjecar-merr-lendime-te-renda-ne-nje-rrahje-fotovideo/60%Daily2017-04-12 16:34
https://kosova-info.com/aplikacionet-mobile-t-dropbox-paper-funksionojn-offline-dhe-20-gjuh-t-reja/60%Daily2017-04-12 15:57
https://kosova-info.com/aplikacionet-mobile-t-dropbox-paper-funksionojn-offline-dhe-20-gjuh-t-reja/60%Daily2017-04-12 15:57
https://kosova-info.com/aktores-kosovare-i-del-zogu-aksidentalisht-gjate-xhirimeve-foto/60%Daily2017-04-12 15:54
https://kosova-info.com/dortmund-monaco-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-04-12 15:46
https://kosova-info.com/mustafa-sdo-te-kete-kategorizim-te-pages-minimale-mbetet-170-euro/60%Daily2017-04-12 15:30
https://kosova-info.com/te-pakten-5-te-vrare-nga-nje-sulm-vetevrases-ne-kabul/60%Daily2017-04-12 15:26
https://kosova-info.com/bukuroshja-e-instagramit-foto/60%Daily2017-04-12 15:00
https://kosova-info.com/5-keshilla-per-te-ecur-mbi-taka-te-larta-si-nje-yll-hollivudi/60%Daily2017-04-12 14:42
https://kosova-info.com/zyrtare-bartra-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-04-12 14:33
https://kosova-info.com/studentet-nga-parti-te-ndryshme-i-bashkohen-aak-se/60%Daily2017-04-12 14:08
https://kosova-info.com/pervoja-e-nje-studentjeje-polake-qe-studion-njekohesisht-gjuhen-shqipe-dhe-serbe/60%Daily2017-04-12 13:34
https://kosova-info.com/zbulohet-permbajtja-e-frikshme-e-letres-pas-sulmit-ndaj-autobusit-te-dortmundit/60%Daily2017-04-12 13:09
https://kosova-info.com/moderatorja-ballkanase-pushohet-nga-puna-sepse-punonte-edhe-si-prostitute-foto/60%Daily2017-04-12 13:05
https://kosova-info.com/kjo-femer-tashme-mund-te-beje-seks-sepse-u-sherua-nga-nje-semundje-e-rralle/60%Daily2017-04-12 13:05
https://kosova-info.com/menyra-me-e-mire-per-ti-rregulluar-floket-ne-stilin-e-nje-dukeshe-per-vetem-7-minuta-fotovideo/60%Daily2017-04-12 13:02
https://kosova-info.com/lavrov-rusia-ka-pikepyetje-rreth-politikave-te-shba/60%Daily2017-04-12 12:48
https://kosova-info.com/a-i-nevojitet-bots-nj-konvent-pr-rregullat-e-lufts-n-hapsirn-kibernetike/60%Daily2017-04-12 12:32
https://kosova-info.com/aferdita-ia-la-embel-shpat-kasapit-vjen-e-papritura-video/60%Daily2017-04-12 12:00
https://kosova-info.com/cfare-eshte-duke-ndodhur-ne-dortmund-para-ndeshjes-me-monacon-foto/60%Daily2017-04-12 11:40
https://kosova-info.com/tanin-i-kunderpergjigjet-hoxhajt-vetem-keshilli-i-sigurimit-e-mbylle-unmik-un/60%Daily2017-04-12 11:24
https://kosova-info.com/3-milionet-e-vjedhura-nga-banka-nlb-nuk-jane-askund/60%Daily2017-04-12 11:17
https://kosova-info.com/putin-lidhjet-me-shba-te-jane-perkeqesuar-prej-ardhjes-se-trumpit/60%Daily2017-04-12 11:05
https://kosova-info.com/detoksifikimi-mund-te-jete-i-rrezikshem-nese-nuk-i-ndiqni-keto-keshilla/60%Daily2017-04-12 11:04
https://kosova-info.com/daily-mail-detyrohet-ti-paguaje-demshperblim-zonjes-se-pare-te-shba-se/60%Daily2017-04-12 10:54
https://kosova-info.com/reja-e-shyhretes-shtatzene-tregon-per-here-te-pare-barkun-e-fryre-foto/60%Daily2017-04-12 10:46
https://kosova-info.com/lavrov-kercenon-tillersonin-mos-te-perseriten-sulmet-ne-siri/60%Daily2017-04-12 10:25
https://kosova-info.com/borussia-dortmund-e-jep-lajmin-e-madh-per-marc-bartran-foto/60%Daily2017-04-12 10:20
https://kosova-info.com/vettingu-me-18-prill-kuvendi-seance-te-jashtezakonshme/60%Daily2017-04-12 09:52
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-kane-efektin-e-kafeines/60%Daily2017-04-12 09:33
https://kosova-info.com/elvana-gjata-reagon-per-prishjen-e-raporteve-me-jonida-vokshin-video/60%Daily2017-04-12 09:32
https://kosova-info.com/foshnja-qe-fillon-cdo-dite-me-muzike-video/60%Daily2017-04-12 09:24
https://kosova-info.com/rusia-kerkon-nga-shba-qe-mos-te-perserit-sulmin-ne-siri/60%Daily2017-04-12 09:21
https://kosova-info.com/suarez-e-kishte-kafshuar-shikojeni-cfare-i-beri-chiellini-ne-torino-foto/60%Daily2017-04-12 09:02
https://kosova-info.com/kontrata-e-pazbatuar-kolektive/60%Daily2017-04-12 08:50
https://kosova-info.com/trump-nuk-mendojme-per-nje-operacion-te-gjere-ushtarak-ne-siri/60%Daily2017-04-12 08:37
https://kosova-info.com/genta-ismajlit-perpak-sa-nuk-po-i-pelset-gjoksi-e-zbulon-me-shume-se-ndonjehere-foto/60%Daily2017-04-12 08:26
https://kosova-info.com/edi-rama-tallet-keq-me-barcelonen-pas-humbjes-nga-juventus-foto/60%Daily2017-04-12 08:04
https://kosova-info.com/4-shtete-ne-ndjekje-te-skafit-me-1-5-ton-kanabis-nga-shqiperia-fotovidero/60%Daily2017-04-12 07:45
https://kosova-info.com/biznesmeni-hyn-me-ferrari-ne-qender-tregtare-dhe-e-ben-ate-qe-nuk-e-beri-kush-deri-me-sot-video/60%Daily2017-04-12 07:37
https://kosova-info.com/t%d1%91-bashkuar-kund%d1%91r-dhun%d1%91s/60%Daily2017-04-12 07:25
https://kosova-info.com/stresi-prezanton-nenen-behet-i-ndjeshem-si-asnjehere-me-pare-foto/60%Daily2017-04-12 07:04
https://kosova-info.com/amd-nxjerr-n-shitje-procesort-e-par-gjasht-brthamsh-ryzen-5/60%Daily2017-04-12 07:00
https://kosova-info.com/si-ka-ndryshuar-trupi-ideal-i-femres-ne-100-vitet-e-fundit-foto/60%Daily2017-04-12 06:50
https://kosova-info.com/si-e-shohin-boten-daltonistet-video/60%Daily2017-04-12 06:49
https://kosova-info.com/atletico-madrid-leicester-city-formacionet-e-skuadrave-foto/60%Daily2017-04-12 06:38
https://kosova-info.com/dy-menyrat-me-te-mira-per-te-permiresuar-kujtesen/60%Daily2017-04-12 06:30
https://kosova-info.com/blakaj-me-shume-jane-denuar-shqiptaret-se-serbet-per-krimet-e-luftes-ne-kosove/60%Daily2017-04-12 06:24
https://kosova-info.com/trump-firmos-protokollin-permbyll-procedurat-e-antaresimit-te-malit-te-zi-ne-nato/60%Daily2017-04-12 05:52
https://kosova-info.com/alves-zbulon-planin-e-juventusit-per-ndeshjen-e-kthimit-me-barcelonen/60%Daily2017-04-12 05:08
https://kosova-info.com/shkencetaret-thone-se-keta-speca-e-zgjasin-jeten/60%Daily2017-04-11 23:43
https://kosova-info.com/keto-jane-dy-simptomat-e-rendesishme-te-kancerit-ovarian-qe-nuk-duhet-ti-injoroni-kurre/60%Daily2017-04-11 23:41
https://kosova-info.com/a-duhet-gelltitur-tabletat-pa-uje/60%Daily2017-04-11 23:28
https://kosova-info.com/gjaku-i-zvarranikut-komodo-mund-te-perdoret-si-antibiotik/60%Daily2017-04-11 23:22
https://kosova-info.com/pija-e-darkes-per-te-humbur-dhjamin-e-padeshiruar/60%Daily2017-04-11 23:20
https://kosova-info.com/keto-gjera-nuk-i-keni-ditur-per-meshkujt/60%Daily2017-04-11 23:10
https://kosova-info.com/gjashte-gjera-qe-nuk-i-dini-per-seksin-por-duhet-ti-mesoni/60%Daily2017-04-11 23:00
https://kosova-info.com/cfare-bejne-ciftet-pas-seksit/60%Daily2017-04-11 22:43
https://kosova-info.com/pagesa-permes-messengerit-edhe-ne-grupe-video/60%Daily2017-04-11 22:10
https://kosova-info.com/lexus-ls-500-behet-me-versionin-e-tij-sportiv-foto/60%Daily2017-04-11 22:07
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-nga-gjenerata-e-re-e-audi-a3/60%Daily2017-04-11 22:05
https://kosova-info.com/modeli-m3-te-cilin-bmw-nuk-e-prodhoi-kurre-video/60%Daily2017-04-11 22:03
https://kosova-info.com/momenti-kur-simeone-e-kupton-se-ka-ndodhur-nje-shperthim-ne-autobusin-e-dortmundit/60%Daily2017-04-11 21:55
https://kosova-info.com/kapen-2-ton-marijuane-ne-itali-dyshohet-se-u-trafikua-nga-shqiperia/60%Daily2017-04-11 21:54
https://kosova-info.com/kercenohet-me-jete-gazetari-musa-mustafa-foto/60%Daily2017-04-11 21:53
https://kosova-info.com/vajza-e-madonnas-terrorizon-njerezit-ne-plazh-me-kete-gjest-foto/60%Daily2017-04-11 21:50
https://kosova-info.com/france-pritet-gare-e-ngushte-ne-raundin-e-pare-te-zgjedhjeve-presidenciale/60%Daily2017-04-11 21:46
https://kosova-info.com/kush-me-kend-do-te-luftoje-nese-shperthen-lufta-e-trete-boterore/60%Daily2017-04-11 21:37
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-e-mbrojtesit-te-dortmundit-te-lenduar-nga-shperthimi-foto/60%Daily2017-04-11 21:36
https://kosova-info.com/invalidet-e-luftes-humbem-gjymtyret-shteti-na-injoron/60%Daily2017-04-11 21:25
https://kosova-info.com/e-shkaterroi-barcen-allegri-vjen-me-deklarate-te-madhe/60%Daily2017-04-11 21:22
https://kosova-info.com/eksplozivet-ishin-vendosur-ne-shkurre-lojtaret-e-dortmundit-ishin-ne-shenjester/60%Daily2017-04-11 21:21
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-ronaldos-po-zhvishet-foto/60%Daily2017-04-11 21:21
https://kosova-info.com/mccain-nuk-viziton-maqedonine-shkaku-i-krizes-politike/60%Daily2017-04-11 21:12
https://kosova-info.com/shperthen-andres-iniesta-ja-cfare-thote/60%Daily2017-04-11 21:10
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-as-hitleri-nuk-perdori-arme-kimike/60%Daily2017-04-11 21:04
https://kosova-info.com/reperi-i-famshem-godet-me-grusht-fansen-video/60%Daily2017-04-11 21:04
https://kosova-info.com/flet-luis-enrique-pas-humbjes-nga-juventusi/60%Daily2017-04-11 21:03
https://kosova-info.com/rame-buja-dhe-tre-te-tjeret-para-gjykates-per-tenderin-e-masht-it-video/60%Daily2017-04-11 20:58
https://kosova-info.com/zbulohet-kura-afatgjate-per-impotencen-seksuale/60%Daily2017-04-11 20:58
https://kosova-info.com/chiellini-suarez-a-e-dini-cfare-ndodhi-ne-fushe-foto/60%Daily2017-04-11 20:55
https://kosova-info.com/florida-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme-per-shkak-te-zjarreve/60%Daily2017-04-11 20:52
https://kosova-info.com/gartner-raporton-rnie-t-shitjes-s-kompjuterave-personal/60%Daily2017-04-11 20:50
https://kosova-info.com/juventus-30-barcelona-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-04-11 20:47
https://kosova-info.com/shikojeni-se-cfare-dallimi-ne-fortesi-ka-iphone-dhe-samsungu-origjinal-nga-ai-fals-video/60%Daily2017-04-11 20:42
https://kosova-info.com/migrantet-afrikane-shiten-ne-tregje-te-sklleverve/60%Daily2017-04-11 20:41
https://kosova-info.com/motra-e-ences-me-plot-grim-shkoi-ne-shkolle-foto/60%Daily2017-04-11 20:40
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s8-dhe-s8-prej-floriri-24-dhe-18-karat/60%Daily2017-04-11 20:29
https://kosova-info.com/kjo-vajze-ne-foto-sot-eshte-kengetare-e-njohur-foto/60%Daily2017-04-11 20:22
https://kosova-info.com/takimi-i-super-veturave-qe-se-bashku-kushtojne-afro-60-milione-euro-foto/60%Daily2017-04-11 20:13
https://kosova-info.com/mccain-amerika-eshte-shteti-me-i-fuqishem-ne-planet/60%Daily2017-04-11 20:03
https://kosova-info.com/nentori-i-arilenes-shenon-edhe-nje-tjeter-sukses-foto/60%Daily2017-04-11 20:00
https://kosova-info.com/oneplus-5-do-t-jet-nj-konkurrent-i-denj-pr-galaxy-s8-n/60%Daily2017-04-11 20:00
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-parlamenti-ka-dale-jashte-funksionit/60%Daily2017-04-11 19:55
https://kosova-info.com/nokia-kthehet-me-stil-nenteshja-vjen-se-shpejti-video/60%Daily2017-04-11 19:43
https://kosova-info.com/dicka-e-re-po-vjen-nga-morena-taraku-foto/60%Daily2017-04-11 19:40
https://kosova-info.com/borussia-dortmund-me-gjest-fantastik-per-tifozet-e-monacos-foto/60%Daily2017-04-11 19:38
https://kosova-info.com/aplikacionet-perdorin-dhe-shkembejne-te-dhenat-e-perdoruesve/60%Daily2017-04-11 19:31
https://kosova-info.com/del-ne-mes-stambollit-me-te-brendshme-zaimina-i-cmend-turqit-foto/60%Daily2017-04-11 19:20
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-pasojt-e-stresit-kronik/60%Daily2017-04-11 19:14
https://kosova-info.com/cozman-e-kafshon-bleronen-ne-te-pasme-foto/60%Daily2017-04-11 19:00
https://kosova-info.com/dy-menyrat-me-te-mira-per-ta-permiresuar-kujtesen/60%Daily2017-04-11 18:59
https://kosova-info.com/trump-nuk-ka-kerkuar-takim-me-papa-franceskun/60%Daily2017-04-11 18:58
https://kosova-info.com/parlamenti-shqiptar-miratoi-ngritjen-e-komisionit-ad-hoc-per-vettingun/60%Daily2017-04-11 18:41
https://kosova-info.com/anulohet-ndeshja-dortmund-monako/60%Daily2017-04-11 18:08
https://kosova-info.com/a-e-njihni-te-dashuren-e-onatit-te-grupit-babastars-foto/60%Daily2017-04-11 18:01
https://kosova-info.com/dortmund-e-konfirmon-shperthimin-ja-cili-lojtar-ka-mbetur-i-lenduar-foto/60%Daily2017-04-11 18:00
https://kosova-info.com/bajram-muharremi-promovon-librin-e-tij-te-dyte-vullkan-i-fjetur/60%Daily2017-04-11 17:46
https://kosova-info.com/neser-ldk-mobilizohet-per-demarkacionin-dhe-zgjedhjet-video/60%Daily2017-04-11 17:44
https://kosova-info.com/tmerruese-krokodili-sulmon-nje-cift-ne-pishinen-e-tyre-private-fotovideo/60%Daily2017-04-11 17:34
https://kosova-info.com/seriali-porno-rikthehet-ne-ekran-i-vendosur-per-te-shokuar-shikuesit-e-tij-fotovideo-18/60%Daily2017-04-11 17:17
https://kosova-info.com/putin-ka-plane-per-sulme-te-rreme-me-gaz-ne-siri/60%Daily2017-04-11 17:03
https://kosova-info.com/modelja-e-famshme-kapet-duke-i-ngritur-kembet-ne-nje-makine-fotovideo/60%Daily2017-04-11 16:42
https://kosova-info.com/mccain-i-shqetesuar-me-nderhyrjen-e-rusise-ne-bosnje/60%Daily2017-04-11 16:34
https://kosova-info.com/shenohet-goli-me-i-shpejte-ne-histori-te-futbollit-video/60%Daily2017-04-11 16:32
https://kosova-info.com/xiaomi-prezanton-mi-6-m-19-prill/60%Daily2017-04-11 15:52
https://kosova-info.com/raporti-i-amnesty-bien-ekzekutimet-ne-bote/60%Daily2017-04-11 15:47
https://kosova-info.com/rakitic-juventusit-i-frikesohem-vetem-per-kete-fakt/60%Daily2017-04-11 15:34
https://kosova-info.com/mia-nga-seriali-rebelet-flet-per-semundjen-e-djalit-te-saj-foto/60%Daily2017-04-11 15:23
https://kosova-info.com/reagim-i-ashper-nga-klubi-i-perfshire-ne-video-skandal/60%Daily2017-04-11 15:17
https://kosova-info.com/ja-cilat-vende-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vazhdim/60%Daily2017-04-11 15:13
https://kosova-info.com/gruaja-dhunon-seksualishte-shoferin-e-taksise-fotovideo/60%Daily2017-04-11 15:10
https://kosova-info.com/modelja-behet-hit-ne-internet-sepse-i-lejon-shikuesit-te-shohin-me-shume-se-sa-duhet-fotovideo/60%Daily2017-04-11 14:56
https://kosova-info.com/kryeministri-ukrainas-zotohet-se-do-te-beje-me-shume-reforma/60%Daily2017-04-11 14:54
https://kosova-info.com/nje-tifoze-bene-striptiz-para-stadiumit-per-te-festuar-fitoren-video/60%Daily2017-04-11 14:39
https://kosova-info.com/flet-trajneri-i-video-skandalit-jep-nje-deklarate-te-cuditshme/60%Daily2017-04-11 14:30
https://kosova-info.com/cfare-ben-trupi-juaj-per-30-sekonda-video/60%Daily2017-04-11 14:01
https://kosova-info.com/ceku-smund-ta-presim-gjate-listen-serbe-per-ushtrine/60%Daily2017-04-11 14:00
https://kosova-info.com/isis-kontrollon-me-pak-se-shtate-per-qind-te-territorit-irakian/60%Daily2017-04-11 13:51
https://kosova-info.com/shokon-mimoza-e-big-brother-ja-cfare-thote-per-kohen-kur-ajo-ishte-pjese-e-lojes-foto/60%Daily2017-04-11 13:25
https://kosova-info.com/shuhet-windows-vista-microsoft-ndalon-mbshtetjen-pas-nj-dekade/60%Daily2017-04-11 13:11
https://kosova-info.com/ronela-hajati-e-imiton-reagon-bleona-qereti-foto/60%Daily2017-04-11 13:09
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-tallen-me-granit-xhaken-per-kete-qe-i-ka-ndodhur-mbreme-video/60%Daily2017-04-11 13:08
https://kosova-info.com/bill-gates-eshte-i-varfer-ne-krahasim-me-keta-njerez-video/60%Daily2017-04-11 12:57
https://kosova-info.com/mbpzhr-dhe-telekomi-i-kosoves-lansojne-platformen-teknologjike-bujku-video/60%Daily2017-04-11 12:42
https://kosova-info.com/perdorni-keto-strategji-qe-te-keni-mesim-efektiv-video/60%Daily2017-04-11 12:39
https://kosova-info.com/rusia-sulmi-i-shba-se-ne-siri-tendence-perkeqesimin-e-marredhenieve-trump-putin/60%Daily2017-04-11 12:22
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-shnderrohet-ne-nje-bjondine-terheqese-foto/60%Daily2017-04-11 12:21
https://kosova-info.com/mahnitese-ky-eshte-avioni-me-i-bukur-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-11 12:20
https://kosova-info.com/perse-nuk-ju-pelqen-zeri-juaj-video/60%Daily2017-04-11 11:59
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-jane-duke-bere-tifozet-e-barcelones-ne-torino-video/60%Daily2017-04-11 11:29
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-jane-duke-bere-tifozet-e-barcelones-ne-torino-video/60%Daily2017-04-11 11:29
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-kishte-bere-messi-ne-ndeshjen-e-tij-te-pare-kunder-juventusit-video/60%Daily2017-04-11 11:25
https://kosova-info.com/kina-po-nderton-nje-qytet-perrallor-por-ekspertet-shqetesohen-se-mund-te-kthehet-ne-qytet-fantazme-foto/60%Daily2017-04-11 11:18
https://kosova-info.com/basha-rama-ne-dialog-si-kryeminister-do-te-dale-i-dorehequr/60%Daily2017-04-11 10:59
https://kosova-info.com/france-pas-zjarrit-ne-kamp-600-emigranteve-u-humbet-cdo-gjurme/60%Daily2017-04-11 10:56
https://kosova-info.com/cozman-skena-te-nxehta-me-moderatoren-kosovare-foto/60%Daily2017-04-11 10:55
https://kosova-info.com/fotografia-e-dodge-challenger-srt-demonit-pushton-internetin/60%Daily2017-04-11 10:26
https://kosova-info.com/bayern-munich-ne-stervitje-dy-lajme-shume-te-keqija-per-real-madridin-foto/60%Daily2017-04-11 10:17
https://kosova-info.com/kjo-eshte-makina-e-krijuar-nga-ford-per-te-vene-ne-gjume-femijet-tuaj-fotovideo/60%Daily2017-04-11 09:47
https://kosova-info.com/mediat-trump-nenshkruan-protokollin-e-pranimit-te-malit-te-zi-ne-nato/60%Daily2017-04-11 09:44
https://kosova-info.com/tahiri-ushtria-kurre-nuk-do-te-jete-pjese-e-dialogut-ne-bruksel/60%Daily2017-04-11 09:37
https://kosova-info.com/aurela-gace-sjell-versionin-e-mrekullueshem-te-kenges-se-tokes-nga-michael-jackson-video/60%Daily2017-04-11 09:36
https://kosova-info.com/messi-nuk-e-ka-bere-kurre-kete-ndaj-buffonit/60%Daily2017-04-11 09:19
https://kosova-info.com/lupce-cartet-me-fiorentinen-do-ja-nxij-jeten/60%Daily2017-04-11 09:10
https://kosova-info.com/assad-se-bashku-me-kim-jongun-do-i-mposhtim-fuqite-e-medha/60%Daily2017-04-11 08:48
https://kosova-info.com/xhafaj-policise-italiane-kam-nevoje-urgjente-te-luftojme-bashke-kanabisin-dhe-bandat/60%Daily2017-04-11 08:29
https://kosova-info.com/festivali-i-tweark-me-i-madhi-i-mbajtur-deri-me-tani-shume-femra-te-pranishme-fotovideo/60%Daily2017-04-11 08:22
https://kosova-info.com/zhvishet-khan-ve-shishen-e-coca-coles-ne-mes-te-gjoksit-foto-16/60%Daily2017-04-11 08:20
https://kosova-info.com/bukuroshja-seksi-e-instagramit-fiton-3-mije-dollare-per-cdo-postim-foto/60%Daily2017-04-11 08:16
https://kosova-info.com/higuain-ka-zhvilluar-18-gola-kunder-barcelones-sa-gola-ka-shenuar-video/60%Daily2017-04-11 07:55
https://kosova-info.com/shokohet-chelsea-dy-futbollistet-me-te-mire-do-te-largohen-nga-klubi-foto/60%Daily2017-04-11 07:46
https://kosova-info.com/arrestohen-gjashte-shqiptare-ne-itali-shkaterrohet-banda-e-droges/60%Daily2017-04-11 07:36
https://kosova-info.com/trump-nenshkruan-protokollin-mali-i-zi-muajin-tjeter-anetar-i-nato-s/60%Daily2017-04-11 07:11
https://kosova-info.com/emocionuese-nipi-i-agim-ramadanit-i-kushton-kenge-heroit-qe-dha-jeten-per-liri-video/60%Daily2017-04-11 07:11
https://kosova-info.com/zyrtare-argjentina-merr-vendimin-e-madh/60%Daily2017-04-11 06:34
https://kosova-info.com/gjevreka/60%Daily2017-04-11 06:27
https://kosova-info.com/mania-e-fotove-te-zhveshura-nga-shtrati-e-ze-edhe-riten-foto/60%Daily2017-04-11 06:07
https://kosova-info.com/mania-e-fotove-te-zhveshura-nga-shtrati-e-ze-edhe-riten-foto/60%Daily2017-04-11 06:07
https://kosova-info.com/youtube-vjen-me-nje-risi/60%Daily2017-04-11 06:00
https://kosova-info.com/korea-e-veriut-i-pergjigjet-shba-ve-do-te-mbrohemi-me-forcen-e-armeve/60%Daily2017-04-11 05:53
https://kosova-info.com/kuvendi-i-kosoves-vazhdon-sot-seancen/60%Daily2017-04-11 05:34
https://kosova-info.com/pas-dani-alves-edhe-nje-futbollist-i-madh-do-te-largohet-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-04-11 04:53
https://kosova-info.com/7-super-teknologjite-e-mencura-te-mercedes-e-class-2017-video/60%Daily2017-04-11 00:41
https://kosova-info.com/probleme-me-pagjumesi-teknika-10-3-2-1-0-jua-zgjidh-kete-problem-shume-lehte/60%Daily2017-04-11 00:22
https://kosova-info.com/si-te-parandaloni-plakjen-e-trurit/60%Daily2017-04-10 23:39
https://kosova-info.com/ja-cka-perfitojme-nga-marrja-me-ciklizem/60%Daily2017-04-10 23:38
https://kosova-info.com/kosi-i-shtepise-eshte-i-pakrahasueshem/60%Daily2017-04-10 23:14
https://kosova-info.com/kampi-i-refugjateve-ne-france-perfshihet-nga-zjarri-ka-te-lenduar-foto/60%Daily2017-04-10 22:58
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-nuk-mungojne-kurre-ne-dieten-e-doktoreve/60%Daily2017-04-10 22:47
https://kosova-info.com/pijet-energjike-rritin-rrezikun-per-problemet-me-zemren-tek-adoleshentet/60%Daily2017-04-10 22:29
https://kosova-info.com/teprica-e-vitamines-c-nxit-formimin-e-gureve-ne-veshka/60%Daily2017-04-10 22:14
https://kosova-info.com/hamiti-70-raste-u-trajtuan-sot-ne-qkuk/60%Daily2017-04-10 21:53
https://kosova-info.com/a-e-dini-cfare-i-pati-bere-messi-juventusit-ne-vitin-2005-video/60%Daily2017-04-10 21:48
https://kosova-info.com/protesta-kunder-platformes-shqiptare/60%Daily2017-04-10 21:46
https://kosova-info.com/aktorja-rrefen-sikletin-me-ilir-meten-me-uroi-me-sms-dhe-iu-pergjigja-me-fjale-jo-te-bukura-mendoja-se-ishte-dashnor-diko-foto/60%Daily2017-04-10 21:43
https://kosova-info.com/aksident-ne-autostrade-nje-i-vdekur/60%Daily2017-04-10 21:40
https://kosova-info.com/shba-ka-shkaterruar-20-per-qind-te-avioneve-sirian/60%Daily2017-04-10 21:33
https://kosova-info.com/arian-cani-zbulon-arsyen-pse-vishet-me-te-zeza/60%Daily2017-04-10 21:29
https://kosova-info.com/milot-rashica-te-gjiganti-i-serie-a/60%Daily2017-04-10 21:28
https://kosova-info.com/stresi-ndahet-nga-e-dashura-shperthen-ne-ofendime-ndaj-saj-foto/60%Daily2017-04-10 21:18
https://kosova-info.com/arsenali-barazon-rekordin-me-te-keq-te-klubit/60%Daily2017-04-10 21:17
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-injoron-keq-leonardo-dicaprion-video/60%Daily2017-04-10 21:09
https://kosova-info.com/crystal-palace-arsenal-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-04-10 21:09
https://kosova-info.com/fejesa-me-12-vjecaren-rrefehet-dhendri-ajo-donte-vete-pse-beqar-do-rrime-ne/60%Daily2017-04-10 21:08
https://kosova-info.com/rama-e-thote-troc-ja-cfare-mendoj-per-ilir-meten/60%Daily2017-04-10 21:02
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-se-perse-njerezit-qe-kane-grupin-0-te-gjakut-jane-unike/60%Daily2017-04-10 20:59
https://kosova-info.com/crystal-palace-turperon-arsenalin-video/60%Daily2017-04-10 20:51
https://kosova-info.com/pacolli-angazhon-kompanine-qe-i-ka-bere-fushaten-trumpit-video/60%Daily2017-04-10 20:49
https://kosova-info.com/shpati-ne-situate-te-veshire-ke-nga-ish-te-dashurat-zgjedh-video/60%Daily2017-04-10 20:45
https://kosova-info.com/limaj-kemi-arsye-per-mocion-mosbesimi-ndaj-kesaj-qeverie/60%Daily2017-04-10 20:40
https://kosova-info.com/kosova-behet-me-stadium-nacional-ne-vitin-2019-adem-jashari-gati-ne-qershor/60%Daily2017-04-10 20:37
https://kosova-info.com/pamje-ekskluzive-nga-festa-e-ditelindjes-se-shkendes-te-pranishem-shume-fytyra-te-ekranit-foto/60%Daily2017-04-10 20:37
https://kosova-info.com/kadare-goditjet-qe-ia-bejme-skenderbeut-jane-turpi-i-kombit-tone/60%Daily2017-04-10 20:36
https://kosova-info.com/c-palace-arsenal-cfare-ndodhi-ne-kete-penallti-video/60%Daily2017-04-10 20:27
https://kosova-info.com/crystal-palace-arsenal-gol-shokues-video/60%Daily2017-04-10 20:23
https://kosova-info.com/macron-publikon-planin-e-tij-per-trajtimin-e-terrorizmit/60%Daily2017-04-10 20:21
https://kosova-info.com/cfare-tregojne-pikat-e-bardha-ne-thonje-per-shendetin-tuaj/60%Daily2017-04-10 20:20
https://kosova-info.com/kur-kunatat-e-estrades-vishen-me-rrobat-e-njejta-foto/60%Daily2017-04-10 20:08
https://kosova-info.com/fifi-zbulon-moshen-per-kete-ditelindje-u-ndjeva-shume-e-vetmuar-video/60%Daily2017-04-10 19:58
https://kosova-info.com/amerika-e-bindur-rusia-e-dinte-per-sulmin-me-arme-kimike-ne-siri/60%Daily2017-04-10 19:44
https://kosova-info.com/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-rrjedhen-e-bunes/60%Daily2017-04-10 19:36
https://kosova-info.com/grupi-i-hakerave-shadow-brokers-publikoi-maluert-e-nsa-s/60%Daily2017-04-10 18:57
https://kosova-info.com/ekspertet-kjo-eshte-menyra-e-vecante-si-ta-rrisni-kenaqesine-seksuale/60%Daily2017-04-10 19:15
https://kosova-info.com/ne-vend-te-sheqerit-njerezit-po-hedhin-kripe-ne-kafe-arsyeja-interesante/60%Daily2017-04-10 18:59
https://kosova-info.com/allegri-zbulon-dobesite-e-barcelones/60%Daily2017-04-10 18:57
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-aktorja-e-njohur-vuante-nga-nje-semundje-e-rende-foto/60%Daily2017-04-10 18:56
https://kosova-info.com/facebook-thyen-edhe-nje-rekord-tjeter/60%Daily2017-04-10 18:43
https://kosova-info.com/dy-te-vdekur-dhe-dy-te-plagosur-nga-sulmi-ne-shkollen-fillore-ne-kaliforni/60%Daily2017-04-10 18:39
https://kosova-info.com/zte-quartz-vjen-me-android-wear-2-0-dhe-rrjet-3g/60%Daily2017-04-10 18:34
https://kosova-info.com/le-pen-kerkon-nga-trump-te-mos-e-perseris-skenarin-e-libise-dhe-irakut/60%Daily2017-04-10 18:29
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-nje-shkolle-ne-kaliforni-dyshohet-per-kater-te-vdekur/60%Daily2017-04-10 18:22
https://kosova-info.com/google-lanoi-thirrjet-me-z-n-aplikacionin-duo/60%Daily2017-04-10 18:14
https://kosova-info.com/kjo-vajze-7-vjecare-ka-nje-semundje-te-flokeve-por-bukuria-e-saj-ju-mahnite-foto/60%Daily2017-04-10 18:09
https://kosova-info.com/hera-e-pare-qe-beni-seks-ja-disa-keshilla/60%Daily2017-04-10 18:04
https://kosova-info.com/buffon-me-deklarate-te-cmendur-per-messin-suarezin-e-neymarin/60%Daily2017-04-10 17:45
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-vizite-te-ramush-haradinaj-i-thote-fjale-te-medha-foto/60%Daily2017-04-10 17:37
https://kosova-info.com/zgjedhjet-sot-skadon-afati-opozita-sregjistrohet/60%Daily2017-04-10 17:35
https://kosova-info.com/protesta-ne-luka-te-italise-ku-po-mbahet-samiti-i-g7-video/60%Daily2017-04-10 17:05
https://kosova-info.com/sulmi-terrorist-n-stockholm-merr-jetn-nj-punonjsi-t-spotify/60%Daily2017-04-10 19:33
https://kosova-info.com/bukuroshja-seksi-e-instagramit-bene-nje-premtim-foto/60%Daily2017-04-10 16:48
https://kosova-info.com/mascherano-tregon-se-si-barcelona-mund-ta-mposht-juventusin/60%Daily2017-04-10 16:34
https://kosova-info.com/i-zgjedhuri-i-trumpit-ben-betimin-si-gjykates-i-gjykates-supreme/60%Daily2017-04-10 16:26
https://kosova-info.com/arbana-xharra-ata-qe-duan-te-me-frikesojne-kot-e-kane/60%Daily2017-04-10 16:16
https://kosova-info.com/hetemi-sjell-pamje-nga-prapaskenat-e-o-sa-mire-foto/60%Daily2017-04-10 15:57
https://kosova-info.com/spanja-ndalon-nje-haker-rus-me-kerkese-te-shba-se/60%Daily2017-04-10 15:27
https://kosova-info.com/cfare-po-peruron-teuta-krasniqi-mblidhen-yjet-ne-nje-vend-fotovideo/60%Daily2017-04-10 15:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-madhesia-perfekte-e-gjoksit-te-femres-fotovideo/60%Daily2017-04-10 15:17
https://kosova-info.com/barcelona-ia-ben-befasine-e-pare-dani-alvesit-foto/60%Daily2017-04-10 15:12
https://kosova-info.com/mahnitese-shikoni-gjeneraten-e-re-te-avioneve-privat-me-cmim-plot-45-milione-euro-foto/60%Daily2017-04-10 15:06
https://kosova-info.com/symantec-zbulon-40-sulme-kibernetike-me-mjetet-e-hakimit-t-cia-s/60%Daily2017-04-10 15:05
https://kosova-info.com/ahmeti-nuk-shoh-drite-ne-fund-te-tunelit/60%Daily2017-04-10 14:53
https://kosova-info.com/shpati-zgjedh-mes-dafines-dhe-elvanes-video/60%Daily2017-04-10 14:12
https://kosova-info.com/disa-shenja-qe-tregojne-se-ju-jeni-me-te-vertete-i-mire-ne-shtrat/60%Daily2017-04-10 14:11
https://kosova-info.com/a-do-te-luaje-neuer-ndaj-real-madridit-vjen-vendimi/60%Daily2017-04-10 13:59
https://kosova-info.com/rriten-tensionet-mes-shba-se-dhe-korese-veriore/60%Daily2017-04-10 13:45
https://kosova-info.com/gabimet-qe-shkurtojne-jeten-e-pajisjeve-tona-foto/60%Daily2017-04-10 13:44
https://kosova-info.com/gashi-nuk-e-votoj-nje-mocion-qe-shkon-ne-dem-te-ldk-se/60%Daily2017-04-10 13:34
https://kosova-info.com/mijera-vete-demonstruan-ne-mbeshtetje-te-sorosit-ne-budapest/60%Daily2017-04-10 13:24
https://kosova-info.com/vuciq-dhe-mccain-kerkojne-qe-dialogu-prishtine-beograd-te-vazhdoje-sa-me-shpejt/60%Daily2017-04-10 13:10
https://kosova-info.com/keto-imazhe-nga-fotosesioni-i-fundit-i-tunes-nuk-i-keni-pare-ende-foto/60%Daily2017-04-10 12:49
https://kosova-info.com/lirohet-nga-burgu-lideri-opozitar-rus/60%Daily2017-04-10 12:33
https://kosova-info.com/senatori-amerikan-takohet-me-vuciqin-teme-kryesore-kosova/60%Daily2017-04-10 12:25
https://kosova-info.com/tjeter-rrahje-tifozesh-ne-shqiperi-video/60%Daily2017-04-10 12:05
https://kosova-info.com/prishtina-reagon-pas-incidentit-ku-plisat-u-perleshen-me-kryesine-e-trepces/60%Daily2017-04-10 12:01
https://kosova-info.com/ja-ku-kishin-komunikuar-terroristet-para-sulmit-ne-stockholm-foto/60%Daily2017-04-10 11:50
https://kosova-info.com/prezantuesja-seksi-e-sportit-mban-audiencen-me-kete-veshje-provokuese-fotovideo/60%Daily2017-04-10 11:49
https://kosova-info.com/shkenda-feston-ditelindjen-merr-dhurate-arken-plot-lejla-foto/60%Daily2017-04-10 11:49
https://kosova-info.com/kremlini-nuk-planifikohet-takim-putin-tillerson/60%Daily2017-04-10 11:31
https://kosova-info.com/nuk-e-sheh-lojtarin-pas-gafe-e-pabesueshme-e-portierit-ne-minuten-e-93-te-video/60%Daily2017-04-10 11:29
https://kosova-info.com/faktoret-qe-radikalizuan-dhe-i-derguan-ne-lufte-te-rinjte-nga-kosova/60%Daily2017-04-10 11:11
https://kosova-info.com/nj-sulm-kibernetik-aktivizon-156-sirena-emergjence-n-dallas-t-shteteve-t-bashkuara/60%Daily2017-04-10 09:27
https://kosova-info.com/nj-sulm-kibernetik-aktivizon-156-sirena-emergjence-n-dallas-t-shteteve-t-bashkuara/60%Daily2017-04-10 09:27
https://kosova-info.com/gjithe-njerezimi-ka-nevoje-per-meshiren-e-islamit/60%Daily2017-04-10 10:18
https://kosova-info.com/tre-yjet-qe-mund-ti-mungojne-barcelones-ne-ndeshjen-e-kthimit-ndaj-juventusit/60%Daily2017-04-10 10:15
https://kosova-info.com/275-ekstremiste-mes-rangjeve-te-ushtrise-gjermane/60%Daily2017-04-10 10:05
https://kosova-info.com/jonida-vokshi-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-mbushi-ajo-foto/60%Daily2017-04-10 09:53
https://kosova-info.com/lsdm-institucionet-te-mos-i-nenshtrohen-skenareve-te-dhunshem/60%Daily2017-04-10 09:47
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-ne-nje-baze-ushtarake-ne-somali/60%Daily2017-04-10 09:19
https://kosova-info.com/xhensila-fjale-te-medha-per-besin-pas-festes-qe-i-organizoi-video/60%Daily2017-04-10 09:02
https://kosova-info.com/zbulohen-fanellat-e-reja-te-milanit-foto/60%Daily2017-04-10 08:52
https://kosova-info.com/ecja-me-pengesa-e-qytetareve-ne-prishtine/60%Daily2017-04-10 08:32
https://kosova-info.com/fadil-vokrri-me-deklarate-bombastike-per-video-skandalin/60%Daily2017-04-10 08:29
https://kosova-info.com/digjet-tempulli-i-te-gjitha-feve/60%Daily2017-04-10 07:59
https://kosova-info.com/sherr-dhe-ofendime-mes-banoreve-te-big-brother/60%Daily2017-04-10 07:32
https://kosova-info.com/somon-me-ananas/60%Daily2017-04-10 07:20
https://kosova-info.com/zbulohet-misteri-i-kepuceve-te-neymar-braziliani-ka-bere-dicka-te-pabesueshme-foto/60%Daily2017-04-10 07:19
https://kosova-info.com/fushata-mjaft-me-po-perhapet-ne-serbi/60%Daily2017-04-10 07:08
https://kosova-info.com/mos-i-injoroni-infeksionet-e-fytit-ja-cfare-i-ndodhi-kesaj-vajze-foto/60%Daily2017-04-10 07:08
https://kosova-info.com/gjendje-e-jashtezakonshme-ne-egjipt-pas-sulmeve-me-bomba/60%Daily2017-04-10 06:56
https://kosova-info.com/enca-ka-gjete-menyren-si-te-mbrohet-nga-syri-i-keq-foto/60%Daily2017-04-10 06:01
https://kosova-info.com/ish-anetari-i-vetevendosjes-godet-fisnik-ismailin-per-milionat-qe-mori-nga-ptk-ja/60%Daily2017-04-10 05:57
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-pini-uje-te-vaket-ne-mengjes/60%Daily2017-04-10 01:09
https://kosova-info.com/mesoni-si-duhet-ti-vini-femijet-ne-gjume-me-apo-pa-corape/60%Daily2017-04-10 01:06
https://kosova-info.com/mesoni-si-duhet-ti-vini-femijet-ne-gjume-me-apo-pa-corape/60%Daily2017-04-10 01:06
https://kosova-info.com/peshe-mund-te-humbni-edhe-pa-shume-mund-dhe-perpjekje/60%Daily2017-04-10 01:04
https://kosova-info.com/vuani-nga-tensioni-i-gjakut-ja-ushqimet-qe-duhet-te-konsumoni/60%Daily2017-04-10 01:01
https://kosova-info.com/ja-cfare-tregon-forma-e-kerthizes-per-shendetin-tuaj/60%Daily2017-04-09 23:46
https://kosova-info.com/nje-torte-te-tille-do-ta-enderronte-cdo-nuse-ne-diten-e-saj-te-paharrueshme-foto/60%Daily2017-04-09 23:13
https://kosova-info.com/ofendohet-nga-burri-hakmerret-ne-menyre-shume-te-zgjuar-foto/60%Daily2017-04-09 23:06
https://kosova-info.com/telefoni-i-shtepise-harta-kujtesa-po-humbin/60%Daily2017-04-09 22:58
https://kosova-info.com/shikoni-si-duket-supervetura-nga-ford-qe-kushton-400-mije-dollare-fotovideo/60%Daily2017-04-09 22:44
https://kosova-info.com/krahasimi-i-makinave-suv-nga-porsche-dhe-jaguar-qe-lansohen-kete-vit-video/60%Daily2017-04-09 22:13
https://kosova-info.com/neymar-pepe-nuk-do-ta-besoni-kush-eshte-ndeshkuar-me-shume-me-karton-te-kuq/60%Daily2017-04-09 21:56
https://kosova-info.com/hillary-clinton-tregon-kater-arsyet-pse-humbi-zgjedhjet/60%Daily2017-04-09 21:50
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-cristiano-ronaldos-behet-nene-per-here-te-pare-foto/60%Daily2017-04-09 21:43
https://kosova-info.com/vrasje-me-arme-zjarri-ne-vlore/60%Daily2017-04-09 21:42
https://kosova-info.com/rebelim-te-reali-keta-tre-yje-i-kerkojne-zidanes-qe-ta-largoje-ronaldon-nga-ekipi/60%Daily2017-04-09 21:39
https://kosova-info.com/isis-kercenon-egjiptin-me-sulme-te-reja/60%Daily2017-04-09 21:36
https://kosova-info.com/gold-ag-tregon-perse-u-pajtua-me-getoarin-ka-dicka-per-ti-thene-noizy-t-foto/60%Daily2017-04-09 21:31
https://kosova-info.com/te-merkuren-merret-vendimi-i-madh-per-neymarin/60%Daily2017-04-09 21:19
https://kosova-info.com/keshilltari-i-presidentit-trump-paralajmeron-mundesin-e-nje-sulmi-te-ri-ne-siri/60%Daily2017-04-09 21:16
https://kosova-info.com/brenda-festes-madheshtore-per-ditelindjen-e-xhensiles-foto/60%Daily2017-04-09 21:14
https://kosova-info.com/real-apo-barcelone-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-aubameyang/60%Daily2017-04-09 21:07
https://kosova-info.com/iphone-8-mund-te-mos-vije-ne-shtator/60%Daily2017-04-09 20:57
https://kosova-info.com/enca-flladitet-me-lejlat-e-fituara-jane-shume-foto/60%Daily2017-04-09 20:56
https://kosova-info.com/keto-jane-notat-per-strakoshen-dhe-hysajn-foto/60%Daily2017-04-09 20:55
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-shikoni-si-ruhet-magazina-me-12-ton-kanabis-ne-permet/60%Daily2017-04-09 20:49
https://kosova-info.com/messenger-vjen-me-risine-e-radhes/60%Daily2017-04-09 20:42
https://kosova-info.com/napoli-ben-hap-te-madh-drejt-liges-se-kampioneve-video/60%Daily2017-04-09 20:37
https://kosova-info.com/perkunder-te-gjitha-ndodhive-shpat-kasapi-nuk-permbahet-ta-zgjedh-aferdita-dreshajn-video/60%Daily2017-04-09 20:35
https://kosova-info.com/pdk-akuzon-ldk-se-ka-kapur-arsimin-ne-ferizaj-video/60%Daily2017-04-09 20:24
https://kosova-info.com/i-riu-nga-kosova-qe-mori-25-mije-dollare-nga-instagram-per-gabimin-qe-i-gjeti-tashme-eshte-punesuar-ne-instagram/60%Daily2017-04-09 20:17
https://kosova-info.com/wenger-out-edhe-ne-kosove-flasin-protagonistet-foto/60%Daily2017-04-09 20:14
https://kosova-info.com/skepticizem-rreth-planit-te-kosoves-per-padi-per-gjenocid/60%Daily2017-04-09 20:06
https://kosova-info.com/lazio-napoli-ky-eshte-goli-i-radhes-qe-peson-strakosha-video/60%Daily2017-04-09 19:59
https://kosova-info.com/publikohet-edhe-nje-foto-e-tunes-para-lindjes-foto/60%Daily2017-04-09 19:59
https://kosova-info.com/nje-termet-i-ri-sonte-e-dridhi-shkupin/60%Daily2017-04-09 19:51
https://kosova-info.com/mos-i-injoroni-keto-jane-pese-shenjat-paralajmeruese-te-goditjes-ne-tru/60%Daily2017-04-09 19:51
https://kosova-info.com/olta-ish-banorja-e-big-brother-nxjerr-zogunja-fotot-erotike-foto/60%Daily2017-04-09 19:47
https://kosova-info.com/kujdes-mos-i-beni-asnjehere-keto-5-gjera-pas-seksit/60%Daily2017-04-09 19:44
https://kosova-info.com/momenti-kur-casillas-ia-realizon-endrren-tifozit-video/60%Daily2017-04-09 19:35
https://kosova-info.com/sulmit-te-ri-amerikan-do-ti-pergjigjemi-me-force/60%Daily2017-04-09 19:28
https://kosova-info.com/jave-me-pare-i-paftuar-insistoi-te-kendonte-sot-si-mysafir-ne-emision-shperthen-ne-lot-nga-emocionet-video/60%Daily2017-04-09 19:22
https://kosova-info.com/lazio-napoli-ja-cfare-goli-ka-pranuar-strakosha-video/60%Daily2017-04-09 19:18
https://kosova-info.com/facebook-kshillon-prdoruesit-rreth-lajmeve-t-rreme/60%Daily2017-04-09 18:58
https://kosova-info.com/facebook-kshillon-prdoruesit-rreth-lajmeve-t-rreme/60%Daily2017-04-09 18:58
https://kosova-info.com/zbulohet-e-dashura-e-re-e-drake-foto/60%Daily2017-04-09 18:29
https://kosova-info.com/autostradat-pa-pika-karburanti-ne-vere-tenderi-video/60%Daily2017-04-09 18:19
https://kosova-info.com/edhe-lorik-cana-kujton-betejen-e-lavdishme-te-koshares-foto/60%Daily2017-04-09 17:53
https://kosova-info.com/trump-kerkon-opsione-ndaj-programit-berthamor-te-korese-veriore/60%Daily2017-04-09 17:43
https://kosova-info.com/aktakuzat-e-para-nga-gjykata-speciale-ne-fund-te-vitit/60%Daily2017-04-09 17:17
https://kosova-info.com/sasa-tash-e-nje-kohe-e-ndare-nga-bashkeshorti-keto-jane-imazhet-me-te-cilat-e-kujton-ai-foto/60%Daily2017-04-09 17:07
https://kosova-info.com/ja-kur-duhet-te-shqetesoheni-per-dhimbjen-e-kokes/60%Daily2017-04-09 16:53
https://kosova-info.com/lampard-hazard-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-premierlige/60%Daily2017-04-09 16:44
https://kosova-info.com/policia-norvegjeze-gjene-nje-pajisje-te-ngjashme-me-bombe/60%Daily2017-04-09 16:36
https://kosova-info.com/raul-gonzales-gezon-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2017-04-09 16:21
https://kosova-info.com/presidenti-i-egjiptit-urdheron-ushtrine-te-vendoset-ne-gjithe-shtetin/60%Daily2017-04-09 16:18
https://kosova-info.com/kuci-per-zgjedhjet-e-reja-sdo-ta-befasojme-ldk-ne/60%Daily2017-04-09 16:09
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndien-nje-femer-kur-humbet-virgjerine/60%Daily2017-04-09 16:06
https://kosova-info.com/assad-thote-se-sulmi-amerikan-ne-siri-eshte-perkrahje-ndaj-terroristeve/60%Daily2017-04-09 16:01
https://kosova-info.com/arrestohet-hakeri-rus-dyshohet-se-eshte-perfshire-ne-zgjedhjet-e-amerikes/60%Daily2017-04-09 15:58
https://kosova-info.com/zaimina-tregon-kur-do-ta-publikoje-projektin-e-saj-me-te-ri-video/60%Daily2017-04-09 15:51
https://kosova-info.com/kam-lindur-plak-do-te-vdes-i-ri/60%Daily2017-04-09 15:26
https://kosova-info.com/basha-rames-hiq-dore-nga-kercenimet-mos-ndaj-shqiptaret/60%Daily2017-04-09 14:44
https://kosova-info.com/tefta-radi-flet-per-here-te-pare-pas-vdekjes-se-frankos-vitet-me-te-veshtira-dhe-me-te-bukura-foto/60%Daily2017-04-09 14:33
https://kosova-info.com/bombardon-armando-sadiku-video/60%Daily2017-04-09 14:07
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-2/60%Daily2017-04-09 13:58
https://kosova-info.com/rusia-dhe-irani-deklarojne-se-sulmet-e-shba-se-ne-siri-e-shkelen-te-drejten-nderkombetare/60%Daily2017-04-09 13:33
https://kosova-info.com/shba-nuk-shohim-zgjidhje-ne-siri-me-asadin-ne-pushtet/60%Daily2017-04-09 13:28
https://kosova-info.com/keshtu-u-befasua-nora-kete-mengjes-foto/60%Daily2017-04-09 13:06
https://kosova-info.com/ibrahimovic-shenon-nje-gol-te-jashtezakonshem-video/60%Daily2017-04-09 13:03
https://kosova-info.com/perzierja-qe-e-zhduk-edhe-rrudhen-me-te-imet-rreth-syve/60%Daily2017-04-09 12:57
https://kosova-info.com/ribery-me-deklarate-te-papritur-per-puthjen-nga-ancelotti/60%Daily2017-04-09 12:44
https://kosova-info.com/zyrtarja-e-nato-s-shpreson-se-tensionet-kosove-serbi-do-te-zbuten-pas-zgjedhjeve-serbe/60%Daily2017-04-09 12:28
https://kosova-info.com/shperthim-tjeter-ne-egjipt-dy-te-vdekur-mbi-21-te-plagosur/60%Daily2017-04-09 12:18
https://kosova-info.com/si-ta-kuptosh-qe-je-me-diabet/60%Daily2017-04-09 12:10
https://kosova-info.com/probleme-me-aknet-me-ne-fund-zbulohet-vaksina-qe-i-kuron/60%Daily2017-04-09 11:56
https://kosova-info.com/bim-bimma-flet-per-legalizimin-e-marihuanes-ne-kosove-tregon-arsyen-video/60%Daily2017-04-09 11:54
https://kosova-info.com/sunderland-man-utd-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-04-09 11:30
https://kosova-info.com/ne-cmimin-e-madh-te-kines-triumfues-eshte-hamilton/60%Daily2017-04-09 11:09
https://kosova-info.com/thaci-luften-e-uck-se-nuk-do-ta-mposhte-asnje-shpifje/60%Daily2017-04-09 11:02
https://kosova-info.com/dobesohuni-10-kilograme-per-dy-jave-me-perdorim-te-limonit/60%Daily2017-04-09 11:01
https://kosova-info.com/njihuni-me-zbulimet-me-te-medha-shkencore-ne-historine-e-njerezimit-video/60%Daily2017-04-09 10:46
https://kosova-info.com/edhe-dybala-ben-thirrje-per-sirine-foto/60%Daily2017-04-09 10:25
https://kosova-info.com/korab-shaqiri-dhe-edona-llalloshi-po-sjellin-kenge-te-perbashket-foto/60%Daily2017-04-09 10:05
https://kosova-info.com/punesimi-sezonal-shpetim-per-te-rinjte/60%Daily2017-04-09 09:56
https://kosova-info.com/tunes-i-hyne-vetja-ne-qejf-ja-cfare-ben-ajo-foto/60%Daily2017-04-09 08:55
https://kosova-info.com/britania-e-fajeson-rusine-per-vrasjet-e-civileve-ne-siri/60%Daily2017-04-09 08:47
https://kosova-info.com/rikthehet-gara-nasa-space-apps/60%Daily2017-04-09 08:45
https://kosova-info.com/zbulon-nj-problem-sigurie-instagram-vend-pune-pr-shqiptarin-benjamin-gecaj/60%Daily2017-04-09 08:37
https://kosova-info.com/formula-1-ky-pilot-triumfon-ne-cmimin-e-madh-te-kines/60%Daily2017-04-09 08:37
https://kosova-info.com/situata-e-tensionuar-shba-grup-luftanijesh-drejt-gadishullit-korean/60%Daily2017-04-09 08:19
https://kosova-info.com/mafina-me-banane/60%Daily2017-04-09 07:54
https://kosova-info.com/getinjo-i-kthehet-femijerise-ja-cka-bleu-ai-foto/60%Daily2017-04-09 07:33
https://kosova-info.com/kushtetuta-e-kacanikut-ishte-me-e-avancuar/60%Daily2017-04-09 07:11
https://kosova-info.com/giovinco-konkretizon-asionin-me-te-bukur-te-vitit-ne-shba-video/60%Daily2017-04-09 06:55
https://kosova-info.com/shtetasit-turq-sot-votojne-ne-kosove/60%Daily2017-04-09 06:38
https://kosova-info.com/xhensila-feston-ditelindjen-keshtu-e-befasoi-besi-foto/60%Daily2017-04-09 06:29
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-si-dukej-palestra-ne-vitet-e-40-ta-do-te-befasoheni-nga-pamjet-video/60%Daily2017-04-09 06:24
https://kosova-info.com/presidentit-trump-i-mberrin-ne-tryeze-propozimi-per-te-vrare-kim-jong-un/60%Daily2017-04-09 06:08
https://kosova-info.com/miremengjesi-adhurues-te-futbollit-sot-na-presin-keto-super-ndeshje/60%Daily2017-04-08 23:15
https://kosova-info.com/sulmet-vdekjeprurese-ne-evropen-perendimore-qe-nga-viti-2014-foto/60%Daily2017-04-08 22:09
https://kosova-info.com/jeni-me-nxitim-ja-cilat-jane-pozicionet-e-nxehta-per-seks-te-shpejt/60%Daily2017-04-08 22:07
https://kosova-info.com/prokuroria-kredine-e-marre-ne-banke-e-dha-per-fajde/60%Daily2017-04-08 22:04
https://kosova-info.com/ronela-u-zhvesha-nga-policia-qe-te-me-kontrollonin-imtesisht/60%Daily2017-04-08 21:58
https://kosova-info.com/femrat-nuk-permbahen-me-te-dehura-tape-dhe-tregojne-zogun-paturpesisht-foto/60%Daily2017-04-08 21:56
https://kosova-info.com/shperthen-iniesta-ajo-qe-na-ndodhi-sot/60%Daily2017-04-08 21:54
https://kosova-info.com/edi-rama-nuk-eshte-babai-i-zahos-ai-eshte-femije-serb-i-biresuar/60%Daily2017-04-08 21:54
https://kosova-info.com/bleona-kerkon-vemendje-ja-cfare-foto-e-publikon/60%Daily2017-04-08 21:51
https://kosova-info.com/bisha-nis-lundrimin-drejt-mesdheut-me-20-raketa-atomike/60%Daily2017-04-08 21:46
https://kosova-info.com/nje-xhami-dy-imame-plot-probleme/60%Daily2017-04-08 21:43
https://kosova-info.com/trajneri-i-malagas-tallet-keq-me-barcelonen/60%Daily2017-04-08 21:43
https://kosova-info.com/refuzuan-te-luajne-si-cift-largohen-nga-big-brother-tre-banore-nga-shtepia-e-beqareve/60%Daily2017-04-08 21:38
https://kosova-info.com/neymari-do-te-mungoje-ndaj-realit-shkaku-i-ketij-gjesti-foto/60%Daily2017-04-08 21:34
https://kosova-info.com/pasi-u-larguan-big-brother-tregohet-human-i-gjen-pune/60%Daily2017-04-08 21:33
https://kosova-info.com/pasi-u-larguan-big-brother-tregohet-human-i-gjen-pune/60%Daily2017-04-08 21:33
https://kosova-info.com/deme-ne-mirdite-e-mat-nga-termeti/60%Daily2017-04-08 21:32
https://kosova-info.com/qershia-e-podujeves-e-molla-e-istogut/60%Daily2017-04-08 21:26
https://kosova-info.com/plisat-sqarohen-per-incidentin-e-sotem-ne-obiliq/60%Daily2017-04-08 21:22
https://kosova-info.com/plisat-sqarohen-per-incidentin-e-sotem-ne-obiliq/60%Daily2017-04-08 21:22
https://kosova-info.com/ja-cili-eshte-tipi-i-njerezve-qe-bejne-seks-me-cilesor/60%Daily2017-04-08 21:17
https://kosova-info.com/luis-enrique-deklarohet-pas-humbjes-se-barcelones/60%Daily2017-04-08 21:07
https://kosova-info.com/besa-gashi-shkelqen-ne-pfn-perkrah-modeles-se-vogel-kjara-foto/60%Daily2017-04-08 21:05
https://kosova-info.com/kqz-ka-ne-dore-dy-kerkesa-per-regjistrim-te-listes-serbe-si-parti-politike/60%Daily2017-04-08 21:03
https://kosova-info.com/malaga-20-barcelona-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-04-08 20:59
https://kosova-info.com/kjo-modele-nxjerr-format-bombastike-ne-bikini-fotot-do-ju-cmendin-foto-16/60%Daily2017-04-08 20:53
https://kosova-info.com/blasta-i-kendon-vajzes-qe-eshte-si-marilyn-monroe-video/60%Daily2017-04-08 20:48
https://kosova-info.com/tifozeve-te-barcelones-nuk-do-tiu-pelqej-tani-renditja-e-la-ligas-foto/60%Daily2017-04-08 20:44
https://kosova-info.com/lindoni-ne-bashkepunim-me-yllin-maqedon-foto/60%Daily2017-04-08 20:25
https://kosova-info.com/nis-testimi-i-autobusit-qe-drejtohet-nga-kompjuteri/60%Daily2017-04-08 20:11
https://kosova-info.com/katastrofe-per-barcelonen-neymar-ndeshkohet-me-karton-te-kuq-video/60%Daily2017-04-08 20:09
https://kosova-info.com/pas-dasmes-surprize-largohen-ejona-dhe-ademi/60%Daily2017-04-08 20:07
https://kosova-info.com/rusia-dhe-shba-pajtohen-qe-te-vazhdoje-dialogu-per-sirine/60%Daily2017-04-08 20:05
https://kosova-info.com/nuk-hiqen-mbeturinat-nga-liqeni-i-badovcit-foto/60%Daily2017-04-08 20:00
https://kosova-info.com/sekreti-indian-per-heqjen-e-pikave-te-zeza-ne-hunde-video/60%Daily2017-04-08 19:54
https://kosova-info.com/plotesoni-keto-kushte-dhe-seksi-juaj-do-te-jete-magjik/60%Daily2017-04-08 19:41
https://kosova-info.com/youtube-nuk-do-ti-lejoje-krijuesit-te-bejne-para-deri-ti-arrijne-10000-shikime/60%Daily2017-04-08 19:14
https://kosova-info.com/super-higuain-e-le-te-shtangur-portierin-video/60%Daily2017-04-08 19:12
https://kosova-info.com/fifi-flet-per-zhveshjen-e-kolegeve-te-saj-a-do-ta-bej-ajo-nje-gje-te-tille-video/60%Daily2017-04-08 19:02
https://kosova-info.com/vritet-nje-ushtar-amerikan-ne-afganistan/60%Daily2017-04-08 18:54
https://kosova-info.com/nga-anglia-investoi-ne-kosoves-fermeri-i-zhgenjyer-me-trajtimin-video/60%Daily2017-04-08 18:39
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjyshja-63-vjecare-me-trupin-e-18-vjecares-foto/60%Daily2017-04-08 18:18
https://kosova-info.com/ndalohen-shrbimet-e-uber-n-itali/60%Daily2017-04-08 18:13
https://kosova-info.com/irani-vetem-terroristet-i-gezohen-sulmit-amerikan-ne-siri/60%Daily2017-04-08 18:09
https://kosova-info.com/rrezohet-ndertesa-ne-poloni-pese-te-vdekur/60%Daily2017-04-08 17:58
https://kosova-info.com/pika-e-fort-e-apple-sht-vlera-e-produkteve-jo-volumi/60%Daily2017-04-08 17:56
https://kosova-info.com/mazda-ka-prodhuar-shume-mx-5-miata-ndaj-do-ti-shese-me-lirim-foto/60%Daily2017-04-08 17:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-chievo/60%Daily2017-04-08 17:49
https://kosova-info.com/seksi-cindy/60%Daily2017-04-08 17:20
https://kosova-info.com/arrestohet-prezantuesi-i-klan-kosova-kreshnik-berisha/60%Daily2017-04-08 17:16
https://kosova-info.com/njihuni-me-nusen-e-djalit-qe-e-aksidentoi-gili-para-23-vitesh-fotovideo/60%Daily2017-04-08 17:12
https://kosova-info.com/trump-dhe-presidenti-i-kines-diskutuan-per-situaten-ne-siri/60%Daily2017-04-08 16:57
https://kosova-info.com/zbulohet-nga-cka-shkaktohen-aknet/60%Daily2017-04-08 16:28
https://kosova-info.com/vleresimet-e-lojtareve-real-madrid-1-1-atletico-madrid-foto/60%Daily2017-04-08 16:25
https://kosova-info.com/nje-vjet-president-nje-vjet-debat-rreth-e-rrotull-veprimeve-te-tij/60%Daily2017-04-08 16:06
https://kosova-info.com/e-perbashketa-e-djemve-te-on-records-foto/60%Daily2017-04-08 16:00
https://kosova-info.com/gjoksin-kaq-te-madh-nuk-ia-ze-as-fotografia-foto-16/60%Daily2017-04-08 15:43
https://kosova-info.com/kosova-perballe-ndikimit-te-rusise/60%Daily2017-04-08 15:39
https://kosova-info.com/protesta-para-zyres-se-okb-se-ne-damask-kunder-sulmeve-ajrore/60%Daily2017-04-08 15:19
https://kosova-info.com/real-atletico-rezultat-i-papritur-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2017-04-08 15:01
https://kosova-info.com/alberti-me-fjale-emocionuese-per-besen-e-dua-si-foto/60%Daily2017-04-08 14:57
https://kosova-info.com/politikaneve-nuk-u-konvenon-ligji-anti-mafia/60%Daily2017-04-08 14:35
https://kosova-info.com/merkel-kemi-bere-mekate-ne-periudhen-koloniale-ne-afrike/60%Daily2017-04-08 14:28
https://kosova-info.com/detaje-nga-projekti-i-ri-i-remzie-osmanit-qe-publikohet-sot/60%Daily2017-04-08 13:39
https://kosova-info.com/live-nisma-diskuton-mocionin-e-mosbesimit-te-qeverise/60%Daily2017-04-08 13:38
https://kosova-info.com/juventus-chievo-buffon-mposht-zanettin/60%Daily2017-04-08 13:32
https://kosova-info.com/cnn-sulme-te-reja-ajrore-ne-siri/60%Daily2017-04-08 13:07
https://kosova-info.com/a-do-te-behesh-selektor-i-kosoves-ne-vend-te-bunjakit-kjo-eshte-pergjigjja-e-canes/60%Daily2017-04-08 12:43
https://kosova-info.com/perez-takohet-me-mendesin-zbulohet-se-cilin-futbollist-do-ta-transferojne-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-04-08 12:28
https://kosova-info.com/selimi-nisma-e-thacit-per-ushtrine-skenar-qe-kjo-teme-te-jete-ne-tryezen-e-bisedimeve-ne-bruksel/60%Daily2017-04-08 12:25
https://kosova-info.com/shtate-pasionet-qe-do-tju-bejne-me-te-zgjuar/60%Daily2017-04-08 12:17
https://kosova-info.com/afrona-provokon-me-veshje-blero-kenaqet-me-pamjen-foto/60%Daily2017-04-08 12:16
https://kosova-info.com/ne-token-siriane-gati-te-shperthej-lufta-mes-superfuqive-shba-rusi/60%Daily2017-04-08 12:06
https://kosova-info.com/zaimina-flet-per-zhveshjen-e-saj-ne-fillimet-e-karrieres-video/60%Daily2017-04-08 11:54
https://kosova-info.com/jackie-chan-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-mbushe-foto/60%Daily2017-04-08 11:14
https://kosova-info.com/per-24-ore-44-aksidente-38-arrestime-dhe-1092-gjoba-trafiku/60%Daily2017-04-08 11:04
https://kosova-info.com/futbollisti-i-real-madridit-shenon-gol-nga-pozita-e-pamundur-video/60%Daily2017-04-08 11:02
https://kosova-info.com/ronaldo-publikon-foto-lakuriq-ne-instagram-foto/60%Daily2017-04-08 10:08
https://kosova-info.com/e-sulmon-me-sepate-arrestohet-nje-person-ne-hajvali/60%Daily2017-04-08 10:03
https://kosova-info.com/gjendet-eksploziv-ne-kamion-e-perdorur-per-sulm-ne-stokholm/60%Daily2017-04-08 09:55
https://kosova-info.com/mesohet-emri-qe-ish-e-dashura-e-majkut-do-tia-ve-femijes/60%Daily2017-04-08 09:49
https://kosova-info.com/vogelushja-siriane-ka-nje-mesazh-per-donald-trump/60%Daily2017-04-08 09:36
https://kosova-info.com/shba-sulmi-ne-siri-sinjal-i-fuqishem-per-mbare-boten/60%Daily2017-04-08 09:27
https://kosova-info.com/ciao-napoli-hysaj-te-gjiganti-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2017-04-08 09:01
https://kosova-info.com/ja-me-cilen-kengetare-do-ta-kalonte-nje-nate-shpati-video/60%Daily2017-04-08 08:38
https://kosova-info.com/akullore-nga-dredhezat-per-vetem-45-sekonda-video/60%Daily2017-04-08 08:28
https://kosova-info.com/thaci-ia-beri-te-qarte-listes-serbe-kjo-eshte-perpjekja-e-fundit-per-krijimin-e-ushtrise-me-ndryshime-kushtetuese/60%Daily2017-04-08 08:21
https://kosova-info.com/rita-gjimnaziste-veshe-uniformen-e-niset-per-ne-shkolle-foto/60%Daily2017-04-08 08:18
https://kosova-info.com/librat-per-femije-ne-gjuhen-angleze-qe-duhet-ti-lexoni-foto/60%Daily2017-04-08 08:13
https://kosova-info.com/rregullat-per-rrjetet-sociale-qe-duhet-ti-ndjeke-secili-cift-foto/60%Daily2017-04-08 07:59
https://kosova-info.com/sulmi-ne-stockholm-personi-i-arrestuar-eshte-ngasesi-i-kamionit/60%Daily2017-04-08 07:50
https://kosova-info.com/kei-e-dehur-tape-i-propozon-fotinise-foto/60%Daily2017-04-08 07:33
https://kosova-info.com/ja-si-nisi-sherri-mes-te-rinjve-ne-elbasan-ku-mbeten-4-te-plagosur/60%Daily2017-04-08 07:23
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-zbulohet-klubi-i-ri-i-moratas-foto/60%Daily2017-04-08 07:17
https://kosova-info.com/jeta-nuk-eshte-e-merzitshme-kur-ke-perreth-femije-foto/60%Daily2017-04-08 07:12
https://kosova-info.com/sony-prodhon-playstation4-e-ri/60%Daily2017-04-08 06:49
https://kosova-info.com/kaos-ne-kolumbi-314-te-vdekur-nga-permbytjet/60%Daily2017-04-08 06:45
https://kosova-info.com/ford-prin-ne-listen-e-veturave-qe-vetevozitese-tesla-disa-vende-me-poshte/60%Daily2017-04-08 06:25
https://kosova-info.com/keshtu-e-perkrahe-kim-kardashian-grimerin-e-saj-shqiptar-marion-fotovideo/60%Daily2017-04-08 06:24
https://kosova-info.com/ju-dalin-shpesh-herpes-hudhra-eshte-ilaci-perfekt/60%Daily2017-04-08 06:21
https://kosova-info.com/barcelona-ndryshon-formacionin-kunder-malagas-foto/60%Daily2017-04-08 06:18
https://kosova-info.com/sot-do-kemi-mot-te-vranet-neser-me-diell/60%Daily2017-04-08 05:53
https://kosova-info.com/tahiri-nuk-eshte-rrezikuar-themelimi-i-ushtrise-video/60%Daily2017-04-07 22:04
https://kosova-info.com/hoti-thaci-nuk-eshte-terhequr-per-ushtrine/60%Daily2017-04-07 21:56
https://kosova-info.com/e-papritur-mbyllet-xhami-ne-big-brother-djemte-dhe-vajzat-ndahen-serish/60%Daily2017-04-07 21:54
https://kosova-info.com/unitedi-ia-ofron-rashfordin-bayernit-per-lewandowskin/60%Daily2017-04-07 21:53
https://kosova-info.com/limaj-zafir-berisha-kryetar-i-ardhshem-i-prizrenit/60%Daily2017-04-07 21:48
https://kosova-info.com/e-dashura-e-ish-yllit-te-interit-cmend-internetin-foto/60%Daily2017-04-07 21:42
https://kosova-info.com/femra-me-gjoksin-me-seksi-ne-itali-foto-18/60%Daily2017-04-07 21:38
https://kosova-info.com/pa-bleron-afrona-merr-valixhen-ne-dore-dhe-niset-per-video/60%Daily2017-04-07 21:34
https://kosova-info.com/parashkruhet-aktakuza-per-astrit-haraqine/60%Daily2017-04-07 21:33
https://kosova-info.com/kryeministri-i-suedise-mesazhi-yne-eshte-i-qarte-kurre-nuk-do-te-na-mposhtni/60%Daily2017-04-07 21:26
https://kosova-info.com/femijet-qe-u-vrane-ne-duart-e-prinderve-gjate-luftes-ne-kosove-video/60%Daily2017-04-07 21:25
https://kosova-info.com/femijet-qe-u-vrane-ne-duart-e-prinderve-gjate-luftes-ne-kosove-video/60%Daily2017-04-07 21:25
https://kosova-info.com/kjo-do-te-ishte-renditja-e-premierliges-nese-llogariten-vetem-10-ndeshjet-e-fundit/60%Daily2017-04-07 21:25
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-dasme-ne-big-brother-ketij-cifti-iu-plotesua-endrra-e-marteses-foto/60%Daily2017-04-07 21:14
https://kosova-info.com/deshironi-seksin-me-te-mire-se-kurre-me-pare-provoni-keto-4-pozicione/60%Daily2017-04-07 21:11
https://kosova-info.com/haradinaj-i-bindur-se-nuk-do-te-ekstradohet-ne-serbi/60%Daily2017-04-07 21:09
https://kosova-info.com/a-e-dini-cfare-derbi-na-presin-kete-fundjave/60%Daily2017-04-07 21:08
https://kosova-info.com/mediat-serbe-alarmohen-pas-deklaratave-te-daut-haradinajt-per-serbet-e-kosoves-foto/60%Daily2017-04-07 21:03
https://kosova-info.com/katastrofe-per-jose-mourinhon/60%Daily2017-04-07 20:57
https://kosova-info.com/zbulohet-e-verteta-e-raportit-mes-zaimines-dhe-bleros-video/60%Daily2017-04-07 20:49
https://kosova-info.com/dy-shqiptare-qe-per-pak-i-shpetuan-sulmit-terrorist-ne-stokholm/60%Daily2017-04-07 20:38
https://kosova-info.com/enderroni-seks-me-kolegun-e-punes-ja-cfare-do-te-thote-ne-realitet/60%Daily2017-04-07 20:33
https://kosova-info.com/a-ndikon-te-nr-shija-e-publikut-video/60%Daily2017-04-07 20:32
https://kosova-info.com/msn-apo-bbc-ja-kush-e-fiton-garen-e-madhe/60%Daily2017-04-07 20:32
https://kosova-info.com/sensacioni-i-evropes-transferohet-te-skuadra-gjigante-per-100-mln-euro/60%Daily2017-04-07 20:20
https://kosova-info.com/kritika-ndaj-ahmetit-per-objektet-pa-leje-video/60%Daily2017-04-07 20:17
https://kosova-info.com/vox-pop-babastars-apo-otr-keshtu-pergjigjen-qytetaret-video/60%Daily2017-04-07 20:12
https://kosova-info.com/momenti-kur-balotelli-e-shenon-golin-me-te-lehte-ne-karriere-video/60%Daily2017-04-07 20:09
https://kosova-info.com/kuzhina-molekulare/60%Daily2017-04-07 20:05
https://kosova-info.com/ronaldinho-ibrahimovic-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-04-07 19:46
https://kosova-info.com/e-vertetojne-shkenctaret-kjo-bukuroshe-ka-trupin-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2017-04-07 19:45
https://kosova-info.com/cdo-gje-eshte-kthyer-ne-ngjyre-te-kuqe-per-eren-madje-edhe-fotovideo/60%Daily2017-04-07 19:45
https://kosova-info.com/rusia-dergon-luftanijet-ne-mesdhe-pas-sulmeve-te-shba-se-ne-siri/60%Daily2017-04-07 19:29
https://kosova-info.com/nuk-eshte-ajo-qe-mendoni-ja-pse-femrat-ulerasin-kur-bejne-seks/60%Daily2017-04-07 19:25
https://kosova-info.com/luana-largon-tulin-me-nuk-e-fshehe-barkun-foto/60%Daily2017-04-07 19:19
https://kosova-info.com/floket-rikthimi-ne-efektin-natyral/60%Daily2017-04-07 19:13
https://kosova-info.com/policia-suedeze-arreston-nje-te-dyshuar-ne-lidhje-me-sulmin-ne-stokholm/60%Daily2017-04-07 19:12
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-dy-e-treta-e-uebsajteve-t-udhtimeve-mashtrojn-me-mimet/60%Daily2017-04-07 19:10
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-policja-me-seksi-qe-keni-pare-ndonjehere-foto/60%Daily2017-04-07 19:04
https://kosova-info.com/konsumatort-preferojn-tablett-e-microsoft-prpara-ipad/60%Daily2017-04-07 18:58
https://kosova-info.com/konsumatort-preferojn-tablett-e-microsoft-prpara-ipad/60%Daily2017-04-07 18:58
https://kosova-info.com/shpati-zgjedh-mes-dy-ish-te-dashurave-te-tij-video/60%Daily2017-04-07 18:49
https://kosova-info.com/e-keni-ne-kuzhine-mjafton-ky-perberes-per-nje-gjoks-te-forte/60%Daily2017-04-07 18:46
https://kosova-info.com/kandiq-brezat-e-rinj-duhet-te-din-se-cka-ka-ndodhur-ne-kosove/60%Daily2017-04-07 18:44
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-skuadra-shqiptare-le-pas-chelsean-dhe-interin/60%Daily2017-04-07 18:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-unaza-qe-zaimina-e-mori-ne-propozimin-per-martese-video/60%Daily2017-04-07 18:23
https://kosova-info.com/i-dergonte-studenteve-foto-nudo-ja-si-e-peson-mesuesja-seksi/60%Daily2017-04-07 18:03
https://kosova-info.com/rusia-kritikon-ameriken-ne-keshillin-e-sigurimit-keni-shkelur-te-drejten-nderkombetare/60%Daily2017-04-07 17:55
https://kosova-info.com/ambasadorja-e-shba-se-ne-okb-jemi-gati-per-veprime-te-metejshme-ne-siri/60%Daily2017-04-07 17:39
https://kosova-info.com/pedagogu-jegge-pranon-se-ka-pasur-kontakte-seksuale-me-nxenesin-e-tij/60%Daily2017-04-07 17:39
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendimi-i-fundit-per-akteret-e-video-skandalit/60%Daily2017-04-07 17:37
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-heton-nese-rusia-ka-marre-pjese-ne-sulmin-me-arme-kimike-ne-siri/60%Daily2017-04-07 17:32
https://kosova-info.com/fotografia-e-babait-me-binjaket-e-vdekur-siriani-lamtumire-vajzes-dhe-djalit/60%Daily2017-04-07 17:29
https://kosova-info.com/do-te-habiteni-se-si-i-ka-humbur-iggy-azalea-6-kg-per-vetem-nje-jave-fotovideo-16/60%Daily2017-04-07 17:17
https://kosova-info.com/flasin-deshimtaret-per-tmerrin-e-perjetuar-ne-stokholm/60%Daily2017-04-07 17:04
https://kosova-info.com/kjo-vegel-inovative-ne-kuzhine-do-te-ndryshoje-menyren-tuaj-te-gatimit/60%Daily2017-04-07 17:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-dyshuari-kryesor-per-sulmin-ne-stokholm-foto/60%Daily2017-04-07 16:45
https://kosova-info.com/conte-tregon-cilen-skuader-do-ta-drejtoje-edicionin-e-ardhshem/60%Daily2017-04-07 16:35
https://kosova-info.com/samsung-duke-zhvilluar-nj-panel-ekrani-49-in-t-lakuar/60%Daily2017-04-07 16:34
https://kosova-info.com/eni-koci-lansoi-kengen-your-love-video/60%Daily2017-04-07 15:57
https://kosova-info.com/thaci-reagon-per-sulmin-ne-stokholm-demokracia-gjithmone-do-te-fitoje-kunder-terrorit/60%Daily2017-04-07 15:52
https://kosova-info.com/thaci-kosova-ka-krijuar-mekanizma-per-mbrojtjen-e-te-drejtave-te-njeriut-dhe-zbatimin-e-ligjit/60%Daily2017-04-07 15:31
https://kosova-info.com/mesuesja-beri-seks-me-nxenesin-incizimet-e-saj-kthehen-ne-video-porno-fotovideo/60%Daily2017-04-07 15:09
https://kosova-info.com/mesohet-arsyeja-pse-zidane-mund-te-largohet-nga-reali-ne-fund-te-sezonit/60%Daily2017-04-07 14:52
https://kosova-info.com/keshtu-e-kaluan-diten-granit-xhaka-me-te-fejuaren-foto/60%Daily2017-04-07 14:49
https://kosova-info.com/familja-shqiptare-ne-suedi-i-shpeton-mrekullisht-sulmit-kaluam-nje-horror/60%Daily2017-04-07 14:41
https://kosova-info.com/ja-momenti-kur-arrestohet-i-dyshuari-per-sulmin-ne-stokholm-fotovideo/60%Daily2017-04-07 14:34
https://kosova-info.com/kurdisjet-ne-kosove-reagon-uefa/60%Daily2017-04-07 13:55
https://kosova-info.com/youtube-bllokon-reklamimin-pr-kanalet-me-m-pak-se-10000-shikues/60%Daily2017-04-07 13:36
https://kosova-info.com/pese-ushtrimet-qe-djegin-me-se-shumti-kalori/60%Daily2017-04-07 13:29
https://kosova-info.com/ushtria-e-lire-siriane-mirepret-sulmet-ajrore-por-ka-frike-nga-hakmarrja/60%Daily2017-04-07 13:21
https://kosova-info.com/te-besh-nje-udhetim-me-bishen-e-makinave-rolls-royce-qe-ka-nje-cmim-astronomik-foto/60%Daily2017-04-07 13:13
https://kosova-info.com/ke-po-e-ironizon-ilda-bejleri-foto/60%Daily2017-04-07 13:11
https://kosova-info.com/thaci-u-jep-kohe-nderkombetareve-ti-bindin-serbet-per-ushtrine/60%Daily2017-04-07 13:07
https://kosova-info.com/25-makinat-qe-pritet-te-dalin-ne-treg-ne-vitin-2017-vetura-vertete-luksoze-foto/60%Daily2017-04-07 12:44
https://kosova-info.com/zidane-paralajmeron-largimin-nga-real-madrid/60%Daily2017-04-07 12:35
https://kosova-info.com/facebook-lanoi-asistentin-virtual-m-n-aplikacionin-messenger/60%Daily2017-04-07 13:37
https://kosova-info.com/cfare-te-beni-nese-djali-qe-ju-e-pelqeni-nuk-ju-kthen-mesazhet/60%Daily2017-04-07 12:16
https://kosova-info.com/sonte-ne-emisionin-mirage-do-ti-kuptoni-te-rejat-per-zaiminen-nr-fifin/60%Daily2017-04-07 12:11
https://kosova-info.com/raportime-per-nje-sulm-te-dyte-kimik-ne-siri/60%Daily2017-04-07 12:09
https://kosova-info.com/pamje-te-rralla-nga-ajri-te-bera-nga-ruset-pas-sulmit-te-shba-se/60%Daily2017-04-07 12:07
https://kosova-info.com/pamje-te-rralla-nga-ajri-te-bera-nga-ruset-pas-sulmit-te-shba-se/60%Daily2017-04-07 12:07
https://kosova-info.com/lavrov-operacioni-amerikan-ne-siri-rikujton-okupimin-e-irakut/60%Daily2017-04-07 11:54
https://kosova-info.com/shfaqet-assadi-sulmi-amerikan-i-pa-matur-dhe-i-papergjegjshem/60%Daily2017-04-07 11:51
https://kosova-info.com/real-madrid-me-perforcim-bombastik-nga-juventus-foto/60%Daily2017-04-07 11:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-deklarata-e-okb-se-ndaj-sulmit-amerikan-ne-siri/60%Daily2017-04-07 10:50
https://kosova-info.com/keto-jane-reagimet-e-sirianeve-pas-vendimit-per-sulm-nga-trump/60%Daily2017-04-07 10:47
https://kosova-info.com/ja-pse-u-ndane-tyga-dhe-kylie/60%Daily2017-04-07 10:44
https://kosova-info.com/google-tregon-vrtetsin-e-lajmeve-n-rezultatet-e-krkimit/60%Daily2017-04-07 13:38
https://kosova-info.com/nato-assad-ka-pergjegjesi-te-plote-per-sulmin-amerikan-ne-siri/60%Daily2017-04-07 10:40
https://kosova-info.com/keto-garderoba-te-meshkujve-i-pelqejne-me-se-shumti-femrat-foto/60%Daily2017-04-07 10:29
https://kosova-info.com/internet-of-threats-dobit-dhe-avantazhet-e-sistemeve-iot-pr-institucionet-qeveritare/60%Daily2017-04-07 13:38
https://kosova-info.com/barcelona-mposht-juventusin-ende-pa-filluar-ndeshja-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-04-07 09:59
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-demtuar-baza-ajrore-e-sirise-nga-sulmi-amerikan-foto/60%Daily2017-04-07 09:54
https://kosova-info.com/me-enamore-e-shakires-del-ilegalisht-ne-kanalin-e-youtubes-video/60%Daily2017-04-07 09:47
https://kosova-info.com/enca-shfaqet-ne-krahet-e-ketij-kengetari-shqiptar-foto/60%Daily2017-04-07 09:22
https://kosova-info.com/kush-e-krahason-sulmin-ajror-ne-siri-me-ate-ndaj-caqeve-serbe/60%Daily2017-04-07 09:18
https://kosova-info.com/samsung-parashikon-fitime-rekord-pr-tremujorin-e-par-t-2017-s/60%Daily2017-04-07 13:38
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-njohur-nenshkruan-me-interin-foto/60%Daily2017-04-07 08:27
https://kosova-info.com/cka-ndodhi-mes-camila-barraza-dhe-te-dashurit-te-saj-ajo-sot-e-mori-kete-hap-foto/60%Daily2017-04-07 08:23
https://kosova-info.com/shenohet-dita-e-kushtetutes/60%Daily2017-04-07 07:50
https://kosova-info.com/shklqimi-dhe-rnia-e-kompjuterave-mac/60%Daily2017-04-07 07:41
https://kosova-info.com/sulmi-i-shba-ne-siri-pese-te-vdekur-shtate-te-plagosur/60%Daily2017-04-07 07:40
https://kosova-info.com/putin-denon-ashper-sulmin-e-shba-se-ndaj-bazes-ajrore-siriane/60%Daily2017-04-07 07:35
https://kosova-info.com/napoli-me-vendim-skandaloz-per-hysajn/60%Daily2017-04-07 07:29
https://kosova-info.com/amerika-sulmon-sirine-ja-cfare-dihet-deri-tani-video/60%Daily2017-04-07 07:24
https://kosova-info.com/me-keto-fjale-kida-uron-nenen-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-04-07 06:56
https://kosova-info.com/te-henen-nenshkrimet-per-mocionin-e-mosbesimit-ndaj-qeverise/60%Daily2017-04-07 06:44
https://kosova-info.com/percahet-keq-lista-serbe-%e2%80%8b/60%Daily2017-04-07 06:41
https://kosova-info.com/griezmann-shokon-tifozet-e-man-utd-foto/60%Daily2017-04-07 05:58
https://kosova-info.com/disa-gjera-qe-ju-i-beni-dhe-bejne-qe-njerezit-te-mos-ju-pelqejne/60%Daily2017-04-07 01:31
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-hani-sa-me-shume-kerpurdha/60%Daily2017-04-07 00:38
https://kosova-info.com/si-te-zbardhim-dhembet-ne-shtepi/60%Daily2017-04-07 00:29
https://kosova-info.com/8-ushqimet-qe-pastrojne-dhe-detoksikojne-melcine/60%Daily2017-04-07 00:20
https://kosova-info.com/mos-hani-dreke-ne-kete-kohe-nese-doni-humbje-peshe/60%Daily2017-04-07 00:19
https://kosova-info.com/samsung-shet-s8-plus-me-128gb-dhe-6gb-ram-por-vetem-ne-azi/60%Daily2017-04-06 23:03
https://kosova-info.com/a-mund-ta-dini-se-kush-po-ju-percjelle-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2017-04-06 22:22
https://kosova-info.com/iphone-8-do-te-kushtoje-me-pak-se-1000-dollare/60%Daily2017-04-06 22:16
https://kosova-info.com/ford-prin-ne-listen-e-veturave-qe-vetevozitese-tesla-disa-vende-me-poshte-foto/60%Daily2017-04-06 22:14
https://kosova-info.com/a-mund-ta-mbajme-telefonin-mobil-ne-xhepa/60%Daily2017-04-06 22:02
https://kosova-info.com/cmendet-futbollisti-kafshon-ne-hunde-gjyqtarin-foto/60%Daily2017-04-06 22:01
https://kosova-info.com/putini-ndalon-me-fotografine-e-tij-si-palaco-gej/60%Daily2017-04-06 22:00
https://kosova-info.com/keto-jane-kengetaret-shqiptare-te-cmendura-pas-aktorit-turk-kemal-tek-kara-sevda-foto/60%Daily2017-04-06 21:57
https://kosova-info.com/belgjike-policia-konfiskon-1-25-ton-kokaine/60%Daily2017-04-06 21:54
https://kosova-info.com/agjenti-tregon-skuadren-e-re-te-koulibaly/60%Daily2017-04-06 21:53
https://kosova-info.com/be-po-hesht-kontinenti-evropian-afer-shkaterrimit/60%Daily2017-04-06 21:47
https://kosova-info.com/ibuprofeni-ndikon-shume-pozitivisht-te-duhanpiresit-ja-pse/60%Daily2017-04-06 21:45
https://kosova-info.com/kjo-bukuroshe-po-i-cmend-fansta-ne-instagram-fotovideo/60%Daily2017-04-06 21:39
https://kosova-info.com/gjiganti-evropian-transferon-dy-super-yjet-e-monacos/60%Daily2017-04-06 21:38
https://kosova-info.com/ky-eshte-kushti-i-ilir-metes-per-koalicion-me-edi-ramen/60%Daily2017-04-06 21:37
https://kosova-info.com/heronjte-e-gjalle-video/60%Daily2017-04-06 21:33
https://kosova-info.com/perdoreni-kete-maske-nga-avokadoja-per-floke-te-demtuar/60%Daily2017-04-06 21:30
https://kosova-info.com/ford-rikthehet-me-nje-supermakine-foto/60%Daily2017-04-06 21:28
https://kosova-info.com/zanfina-e-pyet-zotin-jam-e-shemtuar-apo-foto/60%Daily2017-04-06 21:27
https://kosova-info.com/zbulohet-skuadra-e-romagnolit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-04-06 21:25
https://kosova-info.com/kriza-politike-ne-maqedoni-veshtireson-menaxhimin-e-krizes-se-migranteve/60%Daily2017-04-06 21:18
https://kosova-info.com/super-aksion-dhe-super-gol-ne-futbollin-amator-video/60%Daily2017-04-06 21:14
https://kosova-info.com/bersant-celina-shenon-ne-minuten-e-92-te-shembet-stadiumi-video/60%Daily2017-04-06 21:06
https://kosova-info.com/serbia-po-rikthehet-fuqishem-ne-skene-video/60%Daily2017-04-06 21:01
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-po-xhiron-klipin-e-ri-video/60%Daily2017-04-06 21:01
https://kosova-info.com/kante-ky-futbollist-i-chelseat-do-te-shpallet-lojtari-i-vitit-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-04-06 20:49
https://kosova-info.com/limaj-presidenti-thaci-shkeli-kushtetuten-per-ushtrine-ra-ne-kurthin-e-vet/60%Daily2017-04-06 20:49
https://kosova-info.com/apple-lanson-nje-aplikacion-te-ri-eshte-nje-perzierje-mes-snapchat-dhe-imovie-foto/60%Daily2017-04-06 20:41
https://kosova-info.com/luana-e-mashtron-keq-evi-recin-video/60%Daily2017-04-06 20:39
https://kosova-info.com/agron-mustafa-tregon-si-u-falsifikua-kontrata-me-z-mobile-video/60%Daily2017-04-06 20:38
https://kosova-info.com/kandidatin-per-president-te-frances-e-sulmojne-me-miell-ne-tubim-video/60%Daily2017-04-06 20:24
https://kosova-info.com/nje-zonje-e-vertete-qe-reflekton-bukuri-ne-cdo-foto-foto/60%Daily2017-04-06 20:20
https://kosova-info.com/amvisja-pozon-nudo-ne-pishine-fansat-e-saj-cmenden-foto/60%Daily2017-04-06 20:09
https://kosova-info.com/shba-ja-mund-ti-kunderpergjigjet-sirise-pas-sulmit-me-arme-kimike/60%Daily2017-04-06 19:53
https://kosova-info.com/bashkepunimi-i-ardian-bujupit-me-shtrirje-nderkombetare-po-vjen-foto/60%Daily2017-04-06 19:53
https://kosova-info.com/si-te-stervisni-trupin-qe-te-kete-nevoje-vetem-per-6-ore-gjume/60%Daily2017-04-06 19:51
https://kosova-info.com/e-ofendoi-rende-zidane-befason-te-gjithe-me-vendimin-per-james/60%Daily2017-04-06 19:51
https://kosova-info.com/kengen-vec-a-jena-mire-te-ledrit-nuk-e-keni-degjuar-kurre-ne-kete-version-video/60%Daily2017-04-06 19:33
https://kosova-info.com/limaj-franca-te-veproje-si-gjermania-e-zvicra-per-fletearrestet-e-serbise/60%Daily2017-04-06 19:30
https://kosova-info.com/mjeket-ja-sa-gota-uje-duhet-te-pini-ne-dite/60%Daily2017-04-06 19:29
https://kosova-info.com/keto-semundje-i-lufton-dardha/60%Daily2017-04-06 18:44
https://kosova-info.com/befason-klopp-duhet-te-jemi-si-kjo-skuader-e-premierliges-foto/60%Daily2017-04-06 18:40
https://kosova-info.com/cila-kengetare-shqiptare-ka-bukuri-perrallore-sipas-flaka-krelanit-foto/60%Daily2017-04-06 18:28
https://kosova-info.com/vlore-kapet-peshkaqeni-i-rrezikshem-bishtdraper-video/60%Daily2017-04-06 18:07
https://kosova-info.com/turqia-do-e-perkrah-ushtrine-amerikane-nese-nderhyne-ne-siri/60%Daily2017-04-06 17:54
https://kosova-info.com/ja-si-mund-ti-pastroni-aknet-ne-menyre-natyrore/60%Daily2017-04-06 17:39
https://kosova-info.com/perleshjet-mes-tifozeve-te-tiranes-dhe-te-vllaznise-vazhdojne-edhe-ne-qytet-video/60%Daily2017-04-06 17:36
https://kosova-info.com/bastisjet-ne-shen-pjeterburg-gjendet-nje-pajisje-shperthyese/60%Daily2017-04-06 17:36
https://kosova-info.com/cavusoglu-mbeshtetja-e-rusise-per-assadin-krejtesisht-e-gabuar/60%Daily2017-04-06 17:28
https://kosova-info.com/isis-merr-pergjegjesine-per-sulmin-ne-astrakhan/60%Daily2017-04-06 17:15
https://kosova-info.com/pajisjet-android-t-ekspozuara-ndaj-sulmeve-mbi-rrjetet-wi-fi/60%Daily2017-04-06 17:12
https://kosova-info.com/doa-pozon-si-modele-por-ja-cka-ben-nena-e-saj-edona-foto/60%Daily2017-04-06 17:00
https://kosova-info.com/ministri-shala-viziton-kru-radoniqi/60%Daily2017-04-06 16:45
https://kosova-info.com/assad-vendet-e-ish-jugosllavise-i-kemi-konsideruar-gjithmone-miq/60%Daily2017-04-06 16:39
https://kosova-info.com/iphone-8-shume-me-i-bukur-sesa-galaxy-s8-video/60%Daily2017-04-06 16:24
https://kosova-info.com/courtois-vetem-ky-futbollist-mund-tia-fitoje-ligen-e-kampioneve-chelseat/60%Daily2017-04-06 16:13
https://kosova-info.com/krijohet-xhaketa-inteligjente-google-dhe-levis-cudisin-njerezimin-foto/60%Daily2017-04-06 16:09
https://kosova-info.com/nvidia-titan-xp-rrmben-vendin-e-par-t-performancs-nga-geforce-gtx-1080-ti/60%Daily2017-04-06 16:08
https://kosova-info.com/kete-pozite-ne-seks-fermat-e-duan-me-se-shumti-a-mund-ta-gjeni-se-cila-eshte/60%Daily2017-04-06 15:49
https://kosova-info.com/ate-qe-e-ben-kida-tjerat-e-bejne-pas-saj-foto/60%Daily2017-04-06 15:37
https://kosova-info.com/nderhyrja-ruse-dorehiqet-kreu-i-komisionit-hetimor-ne-shba/60%Daily2017-04-06 15:22
https://kosova-info.com/putin-e-papranueshme-te-behen-akuza-pa-prova-per-sulmin-kimik-ne-siri/60%Daily2017-04-06 15:14
https://kosova-info.com/zbuloni-sekretet-e-jetegjatesise/60%Daily2017-04-06 14:58
https://kosova-info.com/trepca-89-nuk-fiton-rezultate-befasuese-ne-superlige/60%Daily2017-04-06 14:50
https://kosova-info.com/western-digital-sjell-nj-model-10-terabajt-t-familjes-wd-purple/60%Daily2017-04-06 15:51
https://kosova-info.com/sulmi-ne-shen-pjeterburg-autori-kamikaz-pa-dashje/60%Daily2017-04-06 14:29
https://kosova-info.com/keshtu-zgjodhi-ta-festoje-ditelindjen-daut-haradinaj-foto/60%Daily2017-04-06 14:13
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-se-zvicra-ka-kaq-shume-banore/60%Daily2017-04-06 13:56
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-transferohet-te-barcelona-foto/60%Daily2017-04-06 13:55
https://kosova-info.com/komunat-shkelin-ligjin-per-dygjuhesi-dhe-transparence/60%Daily2017-04-06 13:49
https://kosova-info.com/komunat-shkelin-ligjin-per-dygjuhesi-dhe-transparence/60%Daily2017-04-06 13:49
https://kosova-info.com/urimi-i-vecante-i-bashkeshortes-per-daut-haradinajn-foto/60%Daily2017-04-06 13:15
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-feston-ditelindjen-me-bashkepartike-foto/60%Daily2017-04-06 13:11
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-jep-dritn-jeshile-pr-heqjen-e-tarifave-roaming/60%Daily2017-04-06 13:06
https://kosova-info.com/isis-leshon-mesazhin-e-radhes-cak-eshte-presidenti-trump/60%Daily2017-04-06 12:55
https://kosova-info.com/miratohet-liberalizimi-i-vizave-per-shtetasit-e-ukraines/60%Daily2017-04-06 12:52
https://kosova-info.com/shqiperia-kunder-kosoves-autogol-dhe-fitore-ne-minuten-e-96%e2%80%b2/60%Daily2017-04-06 12:02
https://kosova-info.com/lamtumire-roaming-ne-europe/60%Daily2017-04-06 12:00
https://kosova-info.com/armepushim-72-oresh-per-dergimin-e-ndihmave-humanitare-ne-siri/60%Daily2017-04-06 11:56
https://kosova-info.com/sot-nje-vit-bali-bej-kapi-kete-kosovare-per-beli-ne-artoportin-adem-jashari-foto/60%Daily2017-04-06 11:43
https://kosova-info.com/hiqet-pllaka-e-betonit-qe-rrezikonte-banoret-e-dardanise-ne-prishtine/60%Daily2017-04-06 11:35
https://kosova-info.com/microsoft-zbulon-detajet-e-projektit-scorpio-pasardhsi-i-xbox-one/60%Daily2017-04-06 15:51
https://kosova-info.com/courtois-ky-futbollist-fantastik-nuk-do-te-transferohet-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-04-06 11:11
https://kosova-info.com/trump-takon-sot-presidentin-e-kines/60%Daily2017-04-06 10:54
https://kosova-info.com/njihuni-me-piloten-e-vip-ave/60%Daily2017-04-06 10:52
https://kosova-info.com/australia-paralajmeron-turqine-kujdes-kete-muaj-do-goditeni-nga-sulme-terroriste/60%Daily2017-04-06 10:35
https://kosova-info.com/linksys-prezantoi-routerin-tri-band-ea8300/60%Daily2017-04-06 07:49
https://kosova-info.com/veseli-bashkebisedon-me-keshillin-e-investitoreve-evropian/60%Daily2017-04-06 09:54
https://kosova-info.com/juventus-feston-finalen-nuk-do-ta-besoni-kush-u-ka-bere-like-ne-facebook-foto/60%Daily2017-04-06 09:44
https://kosova-info.com/volejbollistja-thyen-kemben-te-gjitha-perfundojne-me-lot-ne-sy-video/60%Daily2017-04-06 09:20
https://kosova-info.com/makina-luksoze-e-noizyt-ja-cmimi-i-saj-i-vertete-foto/60%Daily2017-04-06 09:19
https://kosova-info.com/kepucet-e-reja-te-ronaldos-per-nje-klub-te-madh-nuk-eshte-real-madrid-foto/60%Daily2017-04-06 08:55
https://kosova-info.com/babai-nga-siria-i-cili-do-qe-bota-ta-shohe-terrorin-pamje-te-renda/60%Daily2017-04-06 08:41
https://kosova-info.com/stojanoviq-jabllanoviq-seshte-dhe-nuk-do-te-jete-kryetar-i-listes-serbe/60%Daily2017-04-06 08:41
https://kosova-info.com/te-gjithe-ia-njihni-albatritit-por-jo-edhe-vjehrrit-foto/60%Daily2017-04-06 08:15
https://kosova-info.com/shuhet-unity-ubuntu-rikthehet-n-gnome-n-2018-n/60%Daily2017-04-06 07:22
https://kosova-info.com/mbledhja-e-keshillit-te-sigurimit-per-sirine-pa-rezultat/60%Daily2017-04-06 08:09
https://kosova-info.com/deri-dje-mezi-ecte-shikojeni-si-eshte-tani-neuer-foto/60%Daily2017-04-06 07:48
https://kosova-info.com/veterinari-me-seksi-ne-instagram-foto/60%Daily2017-04-06 07:39
https://kosova-info.com/aktorja-amerikane-eshte-penduar-per-nderhyrjet-kirurgjike-foto/60%Daily2017-04-06 07:25
https://kosova-info.com/bbc-rihap-seksionin-serb-6-vjet-pas-mbylljes/60%Daily2017-04-06 07:22
https://kosova-info.com/rusia-e-quan-lajm-te-rreme-sulmin-kimik-ne-siri/60%Daily2017-04-06 07:10
https://kosova-info.com/formacioni-i-deshtakeve-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-04-06 06:32
https://kosova-info.com/kufizimet-e-para-per-almeda-abazin-prej-cenarit/60%Daily2017-04-06 06:18
https://kosova-info.com/ska-ushtri-ska-doreheqje/60%Daily2017-04-06 06:11
https://kosova-info.com/shpikja-qe-do-te-shpetoje-miliona-njerez-nga-mungesa-e-ujit/60%Daily2017-04-06 00:56
https://kosova-info.com/qumeshti-i-gjirit-nje-mister-cudiberes/60%Daily2017-04-06 00:56
https://kosova-info.com/pemet-dhe-perimet-e-fresketa-nuk-jane-gjithmone-me-te-shendetshme-se-te-ngrirat/60%Daily2017-04-06 00:50
https://kosova-info.com/apple-gati-me-iphone-8/60%Daily2017-04-05 23:02
https://kosova-info.com/ekranet-e-telefonave-se-shpejti-mund-te-riparohen-vetvetiu/60%Daily2017-04-05 22:46
https://kosova-info.com/veturat-i-ktheu-ne-barke-cuditerisht-nuk-fundoset-video/60%Daily2017-04-05 22:28
https://kosova-info.com/gjermania-godet-rrjetet-sociale/60%Daily2017-04-05 22:10
https://kosova-info.com/berisha-dy-skafe-me-droge-nisen-3-here-ne-jave-nga-shengjini-ja-e-kujt-eshte/60%Daily2017-04-05 22:01
https://kosova-info.com/sfarqa-qeveria-i-ka-votat-per-ratifikimin-e-demarkacionit-video/60%Daily2017-04-05 21:56
https://kosova-info.com/kylie-jenner-dhe-tyga-nuk-jetojne-me-bashke/60%Daily2017-04-05 21:53
https://kosova-info.com/takim-i-papritur-mes-ffk-se-dhe-fshf-se-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-04-05 21:52
https://kosova-info.com/shqiperia-behet-me-kampion-dhe-nenkampion-te-evropes-foto/60%Daily2017-04-05 21:46
https://kosova-info.com/rrefimi-i-djalit-qe-iu-zhvarros-babai-serbia-na-vrau-ne-vitin-1999-kosova-po-na-vrane-cdo-dite/60%Daily2017-04-05 21:43
https://kosova-info.com/granit-xhaka-ben-driblimin-e-karrieres-video/60%Daily2017-04-05 21:39
https://kosova-info.com/rasti-makolli-inspektorati-nuk-gjen-asnje-shkelje-ne-burgun-e-lipjanit/60%Daily2017-04-05 21:29
https://kosova-info.com/e-konfirmon-ismet-beqiri-do-te-kandidoj-per-kryetar-te-prishtines/60%Daily2017-04-05 21:20
https://kosova-info.com/real-madridi-del-serish-i-pari-video/60%Daily2017-04-05 21:18
https://kosova-info.com/butrintit-ia-leshojne-kengen-e-tij-gjate-ushtrimit-por-ja-cka-ben-ai-video/60%Daily2017-04-05 21:17
https://kosova-info.com/perleshje-masive-mes-tifozeve-te-arsenalit-dhe-west-hamit-video/60%Daily2017-04-05 21:07
https://kosova-info.com/selmanaj-pdk-ja-parti-nga-njerezit-e-malit-ja-si-i-kunderpergjigjet-anetari-i-pdk-se/60%Daily2017-04-05 21:05
https://kosova-info.com/apel-per-ndihme-ndaj-alban-beqirit-duhet-ti-nenshtrohet-operacionit-foto/60%Daily2017-04-05 20:59
https://kosova-info.com/e-dini-per-cfare-sherben-kjo-pjese-ne-pasqyren-e-brendshme-te-vetures/60%Daily2017-04-05 20:56
https://kosova-info.com/liverpooli-ndalet-ne-shtepi-video/60%Daily2017-04-05 20:53
https://kosova-info.com/chelsea-fiton-kryendeshjen-ndaj-man-cityt-video/60%Daily2017-04-05 20:49
https://kosova-info.com/2ton-nuk-ndalet-shume-shpejt-e-lanson-kengen-e-re-foto/60%Daily2017-04-05 20:48
https://kosova-info.com/roli-i-aspirines-ne-luften-kunder-kancerit/60%Daily2017-04-05 20:43
https://kosova-info.com/jabllanoviq-eshte-provokim-i-radhes-per-institucionet-e-kosoves-video/60%Daily2017-04-05 20:43
https://kosova-info.com/leganes-real-madrid-goli-i-radhes-video/60%Daily2017-04-05 20:38
https://kosova-info.com/si-te-ushqeheni-per-tiu-pershtatur-formes-se-trupit-foto/60%Daily2017-04-05 20:28
https://kosova-info.com/meshkujt-holandeze-dore-per-dore-per-te-protestuar-kunder-homofobise-foto/60%Daily2017-04-05 20:25
https://kosova-info.com/ky-eshte-djali-qe-gili-e-aksidentoi-para-23-vitesh-fotovideo/60%Daily2017-04-05 20:19
https://kosova-info.com/si-ta-fshini-sms-ne-celular-perpara-se-personi-tjeter-ta-lexoje-ate/60%Daily2017-04-05 20:13
https://kosova-info.com/funksionalizohet-agjencia-e-punesimit-e-kosoves/60%Daily2017-04-05 20:09
https://kosova-info.com/apple-krkon-m-shum-kontroll-mbi-produktet-e-saj/60%Daily2017-04-05 20:03
https://kosova-info.com/plas-sherri-ne-xing-me-ermalin-video/60%Daily2017-04-05 19:51
https://kosova-info.com/rovena-edhe-fitnesin-e-shfrytezon-qe-ta-nxjerr-gjoksin-foto/60%Daily2017-04-05 19:38
https://kosova-info.com/cfare-ngjyre-i-keni-syte-ja-cfare-tregon-kjo-per-personalitetin-tuaj/60%Daily2017-04-05 19:30
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-qe-era-e-ka-edhe-kete-talent-foto/60%Daily2017-04-05 19:18
https://kosova-info.com/chelsea-man-city-goli-i-pare-video/60%Daily2017-04-05 19:13
https://kosova-info.com/luana-e-nxjerre-gjoksin-ne-emision-foto/60%Daily2017-04-05 18:59
https://kosova-info.com/zedhenesi-i-ri-i-isis-it-ben-thirrje-per-sulme-ne-evrope/60%Daily2017-04-05 18:53
https://kosova-info.com/kjo-eshte-risia-e-radhes-ne-whatsapp/60%Daily2017-04-05 18:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-data-kur-tuna-do-e-sjelle-ne-jete-djalin-e-saj/60%Daily2017-04-05 18:33
https://kosova-info.com/be-kercenon-te-shkaterrohet-nese-vazhdon-si-ne-vitet-e-fundit/60%Daily2017-04-05 18:29
https://kosova-info.com/6-trika-per-grate-si-te-keni-nje-super-pamje-ne-pantallonat-e-ngushte-foto/60%Daily2017-04-05 18:24
https://kosova-info.com/ke-pi-sonte-shume-thote-yll-limani-video/60%Daily2017-04-05 18:11
https://kosova-info.com/a-e-dini-cfare-do-te-thote-emri-samsung/60%Daily2017-04-05 18:09
https://kosova-info.com/keto-keshilla-per-seks-vertete-ia-vlejne/60%Daily2017-04-05 17:54
https://kosova-info.com/arsenal-west-ham-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-04-05 17:45
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-vajza-vuan-nga-nje-semundje-e-rralle-kockat-e-saj-pothuajse-i-thyen-edhe-era-fotovideo/60%Daily2017-04-05 17:27
https://kosova-info.com/ssd-t-e-reja-t-sony-mund-ti-rezistojn-transferimit-t-prmbajtjeve-4k/60%Daily2017-04-05 17:26
https://kosova-info.com/vendimi-perfundimtar-per-ramush-haradinajn-ne-fund-te-prillit/60%Daily2017-04-05 17:19
https://kosova-info.com/ish-miss-bota-merr-nje-post-te-rendesishem-ne-politike-zgjedhet-kryetare-e-ketij-vendi-foto/60%Daily2017-04-05 17:16
https://kosova-info.com/personi-qe-gabimisht-u-identifikua-si-sulmuesi-ne-metro-perballet-me-diskriminim/60%Daily2017-04-05 17:00
https://kosova-info.com/menaxheri-i-fushates-trump-tani-lobon-per-kosoven/60%Daily2017-04-05 16:51
https://kosova-info.com/menaxheri-i-fushates-trump-tani-lobon-per-kosoven/60%Daily2017-04-05 16:51
https://kosova-info.com/zona-schengen-me-rregulla-te-reja-be-ja-forcon-kontrollin-kufitar/60%Daily2017-04-05 16:46
https://kosova-info.com/rusi-arrestohen-6-rekrutues-te-isis-ne-shen-pjeterburg/60%Daily2017-04-05 16:44
https://kosova-info.com/shuma-qe-fiton-kjo-bukuroshe-per-nje-foto-ne-instagram-do-ju-cmend-foto/60%Daily2017-04-05 16:39
https://kosova-info.com/zyrtare-drita-emeron-trajnerin-e-ri-pas-video-skandalit-foto/60%Daily2017-04-05 16:36
https://kosova-info.com/steve-bannon-perjashtohet-nga-keshilli-i-sigurimit-kombetar-i-shba-ve/60%Daily2017-04-05 16:31
https://kosova-info.com/gruaja-ben-striptizem-ne-burg-cmenden-te-burgosurit-fotovideo/60%Daily2017-04-05 15:56
https://kosova-info.com/tahiri-qeverise-asociacioni-te-mos-kete-kompetenca-ekzekutive/60%Daily2017-04-05 15:44
https://kosova-info.com/cka-thote-getinjo-per-encen-video/60%Daily2017-04-05 15:38
https://kosova-info.com/spanja-kap-500-kilograme-kokaine-arreston-25-persona/60%Daily2017-04-05 15:02
https://kosova-info.com/mbyllen-ndeshjet-e-vala-superliges-nje-fakt-i-pabesueshem-ne-rezultate/60%Daily2017-04-05 14:54
https://kosova-info.com/jetgjatsia-e-bateris-s-galaxy-s8-s-m-e-lart-se-do-telefoni-tjetr-android-humbet-nga-iphone-7-plus/60%Daily2017-04-05 14:46
https://kosova-info.com/jetgjatsia-e-bateris-s-galaxy-s8-s-m-e-lart-se-do-telefoni-tjetr-android-humbet-nga-iphone-7-plus/60%Daily2017-04-05 14:46
https://kosova-info.com/jetgjatsia-e-bateris-s-galaxy-s8-s-m-e-lart-se-do-telefoni-tjetr-android-humbet-nga-iphone-7-plus/60%Daily2017-04-05 14:46
https://kosova-info.com/rusia-kundershton-rezuluten-e-okb-se-per-sulmin-e-dyshuar-kimik-ne-siri/60%Daily2017-04-05 14:42
https://kosova-info.com/keshilli-i-sigurimit-mblidhet-per-sulmin-me-arme-kimike/60%Daily2017-04-05 14:25
https://kosova-info.com/ke-e-coi-ne-shtepi-bim-bimma-foto/60%Daily2017-04-05 14:20
https://kosova-info.com/ku-do-te-transferohet-sanchez-foto/60%Daily2017-04-05 13:47
https://kosova-info.com/gjermania-rusia-dhe-irani-pergjegjese-per-sulmin-kimik-ne-siri/60%Daily2017-04-05 13:24
https://kosova-info.com/njihuni-me-femrat-me-seksi-te-ushtrise-izraelite-foto/60%Daily2017-04-05 13:20
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-sulmi-kimik-ne-siri-tregon-mizorin-e-luftes-ndaj-njerezve-te-pafajshem-videofoto/60%Daily2017-04-05 13:10
https://kosova-info.com/nje-gol-fantastik-si-ky-shenohet-1-here-ne-jete-video/60%Daily2017-04-05 13:02
https://kosova-info.com/nje-tjeter-shqiptare-ne-tregun-muzikor-amerikan-video/60%Daily2017-04-05 13:01
https://kosova-info.com/oficeri-shtrihet-per-toke-ajo-cfare-bene-i-paraburgosuri-do-ju-lere-pa-fjale-fotovideo/60%Daily2017-04-05 12:57
https://kosova-info.com/per-tre-muaj-mbi-2-milione-euro-te-falsifikuara-ne-tregun-e-kosoves/60%Daily2017-04-05 12:42
https://kosova-info.com/xiaomi-prezantoi-tabletin-mi-pad-3-me-ekran-7-9-in-dhe-bateri-6600-mah/60%Daily2017-04-12 23:30
https://kosova-info.com/mbi-290-persona-te-vdekur-nga-katastrofa-natyrore-ne-kolumbi/60%Daily2017-04-05 12:35
https://kosova-info.com/mbi-290-persona-te-vdekur-nga-katastrofa-natyrore-ne-kolumbi/60%Daily2017-04-05 12:35
https://kosova-info.com/femrave-gjate-vallezimit-te-tyre-u-zhvishen-rrobat-syte-te-gjithe-te-ato-fotovideo/60%Daily2017-04-05 12:20
https://kosova-info.com/uefa-voton-per-duken-zbulohet-rezultati-final/60%Daily2017-04-05 11:47
https://kosova-info.com/azem-syla-mund-te-gjykohet-edhe-ne-zvicer/60%Daily2017-04-05 11:31
https://kosova-info.com/kemal-e-nihan-urrehen-ne-jeten-reale-ja-si-e-injoroi-ai/60%Daily2017-04-05 11:18
https://kosova-info.com/martesa-ime-eshte-e-lumtur-por-une-kam-pasur-maredhenie-seksuale-me-nje-djale-qe-e-takova-ne/60%Daily2017-04-05 10:54
https://kosova-info.com/sot-vdiq-njerezimi-video/60%Daily2017-04-05 10:52
https://kosova-info.com/nje-brazilian-ne-kombetaren-shqiptare-te-futbollit-foto/60%Daily2017-04-05 10:33
https://kosova-info.com/kjo-eshte-femra-qe-po-e-shoqeron-tani-majkin-foto/60%Daily2017-04-05 10:21
https://kosova-info.com/apple-prgatitet-pr-nj-model-t-ri-mac-pro-n-2018-n-prditson-linjn-aktuale/60%Daily2017-04-05 10:20
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-flet-me-studente-shqiptare-nga-maqedonia-per-forcimin-e-rolit-te-te-rinjve/60%Daily2017-04-05 10:18
https://kosova-info.com/ishte-shtatzene-me-pesnjake-por-ja-cfare-i-ndodhi-ne-stomakvideo/60%Daily2017-04-05 09:43
https://kosova-info.com/uefa-kush-eshte-futbollist-me-i-mire-ronaldo-messi-foto/60%Daily2017-04-05 09:01
https://kosova-info.com/kompania-turke-prezanton-planin-per-te-investuar-ne-kosove/60%Daily2017-04-05 08:50
https://kosova-info.com/aktori-i-o-sa-mire-behet-baba-per-here-te-pare-foto/60%Daily2017-04-05 08:46
https://kosova-info.com/nese-jeni-adhurues-i-veturave-vw-golf-kete-duhet-ta-shihni-patjeter/60%Daily2017-04-05 08:46
https://kosova-info.com/vendi-evropian-qe-nuk-ka-te-papune/60%Daily2017-04-05 08:38
https://kosova-info.com/apple-planifikon-te-krijoje-imac-te-ri-per-vitin-2017/60%Daily2017-04-05 08:35
https://kosova-info.com/kur-vellezerit-dhe-motrat-xhelozojne-te-porsalindurin-foto/60%Daily2017-04-05 08:08
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-dasmes-se-aktorit-turk-bali-bej-foto/60%Daily2017-04-05 07:55
https://kosova-info.com/pilaf-me-mish-vici/60%Daily2017-04-05 07:47
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-transferohet-ne-juventus-foto-2/60%Daily2017-04-05 07:42
https://kosova-info.com/e-veshtire-paqja-pushtet-opozite/60%Daily2017-04-05 07:12
https://kosova-info.com/fotot-e-femijeve-siriane-te-prekur-nga-sulmi-kimik-qe-perloten-boten-foto16/60%Daily2017-04-05 07:11
https://kosova-info.com/si-ti-mashtroni-femijet-qe-te-hane-ushqime-te-shendetshme/60%Daily2017-04-05 07:03
https://kosova-info.com/trezeguet-juventus-barcelona-ky-ekip-do-te-kualifikohet-ne-gjysmefinale-foto/60%Daily2017-04-05 06:45
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-per-cfare-sherben-kjo-pjese-ne-pasqyren-e-brendshme-te-vetures/60%Daily2017-04-05 06:25
https://kosova-info.com/michelle-obama-trondit-boten-kjo-foto-po-thyen-rrjetin-foto/60%Daily2017-04-05 06:22
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-tjeter-test-balistik/60%Daily2017-04-05 05:57
https://kosova-info.com/pse-nervozohemi-kur-jemi-te-uritur/60%Daily2017-04-05 01:46
https://kosova-info.com/dieta-mesdhetare-celesi-i-shendetit-te-trurit/60%Daily2017-04-05 01:35
https://kosova-info.com/historia-prapa-kesaj-fotoje-e-nje-qeni-te-braktisur-do-te-shkrij-zemren-tuaj-foto/60%Daily2017-04-05 00:30
https://kosova-info.com/6-rregulla-te-arta-qe-ta-shkrini-te-dashuren-tuaj/60%Daily2017-04-05 00:24
https://kosova-info.com/perse-na-dridhen-duart/60%Daily2017-04-04 23:45
https://kosova-info.com/rastet-kur-nuk-duhet-ti-shkruash-apo-telefonosh-partnerit/60%Daily2017-04-04 23:40
https://kosova-info.com/krijoni-pasten-e-dhembeve-krejtesisht-natyrale/60%Daily2017-04-04 23:25
https://kosova-info.com/me-keto-truqe-do-te-merrni-rezultate-me-te-mira-gjate-kerkimit-me-google/60%Daily2017-04-04 23:20
https://kosova-info.com/lajm-shume-i-rendesishem-per-gjithe-ju-qe-perdorni-viberin/60%Daily2017-04-04 22:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-risia-e-radhes-nga-whatsapp/60%Daily2017-04-04 22:48
https://kosova-info.com/bmw-e-mercedes-kompanite-me-fitimprurese/60%Daily2017-04-04 22:30
https://kosova-info.com/apple-per-iphone-8-porosit-70-milione-panele-oled-nga-samsung/60%Daily2017-04-04 22:09
https://kosova-info.com/vazhdojne-protestat-kunder-gjuhes-shqipe-ne-maqedoni/60%Daily2017-04-04 22:00
https://kosova-info.com/besa-trepca-portieri-tregon-se-a-i-leshoi-golat/60%Daily2017-04-04 21:52
https://kosova-info.com/neser-18-vjet-nga-masakra-e-rezalles-ende-te-pagjetur/60%Daily2017-04-04 21:52
https://kosova-info.com/luanes-i-sjellin-dhurate-nga-dubai-foto/60%Daily2017-04-04 21:52
https://kosova-info.com/komunat-e-kosoves-pa-alarme-te-emergjences-video/60%Daily2017-04-04 21:45
https://kosova-info.com/dashurohet-noizy-video/60%Daily2017-04-04 21:40
https://kosova-info.com/barazon-unitedi-shperthen-jose-mourinho/60%Daily2017-04-04 21:40
https://kosova-info.com/ish-keshilltarja-e-obamas-mohon-pergjimin-e-ekipit-te-trumpit/60%Daily2017-04-04 21:39
https://kosova-info.com/timonie-partite-shqiptare-ne-maqedoni-te-mendojne-per-qytetaret-jo-per-ndarjen-e-tortes/60%Daily2017-04-04 21:34
https://kosova-info.com/a-e-dini-qe-djali-i-kengetarit-te-njohur-luan-per-kosoven-foto/60%Daily2017-04-04 21:27
https://kosova-info.com/perplasje-e-ashper-ne-debatin-parazgjedhor-ndermjet-macron-dhe-le-pen/60%Daily2017-04-04 21:25
https://kosova-info.com/hajredin-kuci-vlereson-se-cfare-ka-veseli-me-shume-se-sa-thaci-video/60%Daily2017-04-04 21:25
https://kosova-info.com/ibishi-thote-se-kosova-seshte-e-gatshme-per-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2017-04-04 21:21
https://kosova-info.com/pdk-shihet-si-parti-me-njerez-qe-kane-zbrit-prej-malit-ne-sheher-video/60%Daily2017-04-04 21:19
https://kosova-info.com/roza-lati-con-ne-polici-kete-person-per-kete-arsye-foto/60%Daily2017-04-04 21:18
https://kosova-info.com/vleresimet-e-lojtareve-man-utd-everton-foto/60%Daily2017-04-04 21:15
https://kosova-info.com/ky-eshte-shkaktari-kryesor-i-semundjeve-sot-ne-bote/60%Daily2017-04-04 20:59
https://kosova-info.com/argjentina-del-pa-grim-keshtu-duket-ajo-foto/60%Daily2017-04-04 20:59
https://kosova-info.com/argjentina-del-pa-grim-keshtu-duket-ajo-foto/60%Daily2017-04-04 20:59
https://kosova-info.com/sulmi-toksik-ne-siri-shba-fajtor-regjimi-i-assaditdhe-obama/60%Daily2017-04-04 20:55
https://kosova-info.com/ibra-e-shpeton-unitedin-nga-humbja-video/60%Daily2017-04-04 20:53
https://kosova-info.com/mcdonald-fillon-me-prodhimin-e-nje-ushqimi-te-ri-neper-lokalet-e-saj-foto/60%Daily2017-04-04 20:46
https://kosova-info.com/nje-superqytet-i-ri-ne-kine/60%Daily2017-04-04 20:43
https://kosova-info.com/modeles-se-njohur-i-del-gjoksi-jashte-kontrollit-foto-16/60%Daily2017-04-04 20:41
https://kosova-info.com/edhe-kete-gje-e-ben-aferdita-dreshaj-bashke-me-te-dashurin-foto/60%Daily2017-04-04 20:38
https://kosova-info.com/lazio-ne-finale-te-kupes-se-italise-video/60%Daily2017-04-04 20:37
https://kosova-info.com/identifikohen-viktimat-e-shperthimit-ne-petersburg/60%Daily2017-04-04 20:25
https://kosova-info.com/adelina-i-con-kembet-ne-veture-foto/60%Daily2017-04-04 20:20
https://kosova-info.com/super-vetura-mercedes-cl500-ne-nje-dizajn-te-vecante-foto/60%Daily2017-04-04 20:13
https://kosova-info.com/tjeter-gol-ne-ndeshjen-roma-lazio-video/60%Daily2017-04-04 20:12
https://kosova-info.com/ibishi-gjykata-speciale-do-ta-dobesoje-nje-krah-politik/60%Daily2017-04-04 20:07
https://kosova-info.com/lazio-trondit-romen-video/60%Daily2017-04-04 20:02
https://kosova-info.com/njekem-thote-kobra-ne-kengen-e-re-video/60%Daily2017-04-04 19:59
https://kosova-info.com/uppps-kides-i-dalin-te-brendshmet-foto/60%Daily2017-04-04 19:38
https://kosova-info.com/isis-i-i-con-selam-donald-trumpit/60%Daily2017-04-04 19:36
https://kosova-info.com/gjerat-qe-i-kallin-femrat-ne-shtrat/60%Daily2017-04-04 19:34
https://kosova-info.com/tifozeve-te-realit-nuk-do-tiu-pelqeje-formacioni-ndaj-leganes-foto/60%Daily2017-04-04 19:08
https://kosova-info.com/rama-i-kerkon-lulzim-bashes-ta-caktoje-vendin-dhe-oren-per-dialog/60%Daily2017-04-04 18:48
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-peson-incident-foto/60%Daily2017-04-04 18:41
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-filadelfia-tre-te-vdekur/60%Daily2017-04-04 18:28
https://kosova-info.com/e-kape-burrin-duke-bere-seks-me-nje-grua-tjeter-ne-veture-ja-cfare-ndodh-pastaj-video/60%Daily2017-04-04 18:24
https://kosova-info.com/intel-security-do-t-quhet-prsri-mcafee/60%Daily2017-04-04 18:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-manchester-united-everton/60%Daily2017-04-04 18:02
https://kosova-info.com/microsoft-shet-galaxy-s8-n-me-aplikacionet-e-veta/60%Daily2017-04-04 18:07
https://kosova-info.com/microsoft-shet-galaxy-s8-n-me-aplikacionet-e-veta/60%Daily2017-04-04 18:07
https://kosova-info.com/shikojeni-kete-superfemer-te-ushtrise-amerikane-pasion-i-ka-armet-foto/60%Daily2017-04-04 17:49
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-lazio/60%Daily2017-04-04 17:48
https://kosova-info.com/volkswagen-golf-gte-2017-del-ne-treg-ky-eshte-cmimi-i-tij-foto/60%Daily2017-04-04 17:47
https://kosova-info.com/okb-do-te-hetoje-sulmin-e-dyshuar-kimik-ne-siri/60%Daily2017-04-04 17:24
https://kosova-info.com/e-la-vetem-me-adonisin-ja-cka-i-beri-ai-kaias-foto/60%Daily2017-04-04 17:21
https://kosova-info.com/michelle-obama-shfaq-floket-e-saj-natyrale-foto/60%Daily2017-04-04 17:04
https://kosova-info.com/studimi-befasues-ja-lidhja-mes-fese-dhe-pornografise/60%Daily2017-04-04 17:03
https://kosova-info.com/kosovaret-e-shqiperise-e-kercenojne-keshtu-kosoven-para-ndeshjes/60%Daily2017-04-04 16:44
https://kosova-info.com/flaka-e-puth-ne-buze-beatrix-ramosajn-foto/60%Daily2017-04-04 16:18
https://kosova-info.com/publikohet-portreti-zyrtar-i-melania-trump/60%Daily2017-04-04 15:51
https://kosova-info.com/prezantuesja-seksi-provokon-me-veshjen-e-saj-gjate-nje-ahengu-foto-video/60%Daily2017-04-04 15:43
https://kosova-info.com/isco-barcelona-konfirmohet-nje-lajm-i-madh/60%Daily2017-04-04 15:32
https://kosova-info.com/oath-emri-i-ri-i-yahoo-sht-nj-prej-ribrandimeve-m-t-kqija-n-histori/60%Daily2017-04-04 15:29
https://kosova-info.com/vendimi-per-ramush-haradinajn-mund-te-mos-merret-as-te-enjten/60%Daily2017-04-04 15:26
https://kosova-info.com/zbulohet-biznesi-me-i-ri-i-noizyt-foto/60%Daily2017-04-04 15:05
https://kosova-info.com/stoltenberg-kerkon-nga-gjermania-te-investoje-me-shume-ne-ushtri/60%Daily2017-04-04 14:53
https://kosova-info.com/erdogan-i-papermiresueshem-vazhdon-ti-therras-gjermanet-naziste/60%Daily2017-04-04 14:52
https://kosova-info.com/vakti-i-drekes-ju-plak/60%Daily2017-04-04 14:40
https://kosova-info.com/shba-dhe-nato-bejne-thirrje-per-formimin-e-qeverise-se-re-ne-maqedoni/60%Daily2017-04-04 14:23
https://kosova-info.com/mkrs-reagon-ashper-pas-video-skandalit-te-kurdisjes/60%Daily2017-04-04 14:11
https://kosova-info.com/emri-i-adelines-nuk-ndalet-se-permenduri-keshtu-po-e-imiton-flaka-krelani-video/60%Daily2017-04-04 14:02
https://kosova-info.com/8-vjecari-pergatit-embelsira-per-te-adoptuar-nje-vella-video/60%Daily2017-04-04 13:28
https://kosova-info.com/apple-ka-porositur-70-milion-panele-oled-nga-samsung/60%Daily2017-04-04 13:27
https://kosova-info.com/tusk-be-e-perkushtuar-qe-ti-mbaje-te-mbyllura-rruget-e-migranteve-ne-ballkan-2/60%Daily2017-04-04 13:14
https://kosova-info.com/tusk-be-e-perkushtuar-qe-ti-mbaje-te-mbyllura-rruget-e-migranteve-ne-ballkan/60%Daily2017-04-04 13:03
https://kosova-info.com/i-beni-cdo-dite-pese-gjera-te-pazakonshme-te-cilat-mund-tju-zvogelojne-iq-ne/60%Daily2017-04-04 12:58
https://kosova-info.com/noizy-nuk-ngopet-kjo-eshte-makina-luksoze-qe-sapo-e-ka-blere-foto/60%Daily2017-04-04 12:35
https://kosova-info.com/beri-freskim-interesant-por-cfare-i-ndodhi-pas-u-fut-ne-loje-video/60%Daily2017-04-04 12:28
https://kosova-info.com/haxhiu-e-quan-te-vdekur-demarkacionin/60%Daily2017-04-04 12:08
https://kosova-info.com/mediat-ruse-vuciq-i-fitoi-por-kjo-nuk-do-te-thote-politike-proruse/60%Daily2017-04-04 12:05
https://kosova-info.com/kjo-eshte-domethenia-e-shkronjes-e-ne-celular/60%Daily2017-04-04 11:55
https://kosova-info.com/babait-ne-burg-i-mundesohet-ta-takoje-vajzen-per-here-te-pare-shikoni-reagimin-fotovideo/60%Daily2017-04-04 11:40
https://kosova-info.com/ja-cka-ben-sot-daja-i-familjes-moderne-foto/60%Daily2017-04-04 11:24
https://kosova-info.com/ja-cka-ben-sot-daja-i-familjes-moderne-foto/60%Daily2017-04-04 11:24
https://kosova-info.com/lendohet-ylli-i-real-madridit-mungon-ndaj-bayern-munichut-dhe-barcelones-foto/60%Daily2017-04-04 11:15
https://kosova-info.com/modeli-me-enterierin-me-te-pazakonte-lansohet-vitin-e-ardhshem-foto/60%Daily2017-04-04 11:07
https://kosova-info.com/veturat-me-te-shtrenjta-te-vitit-2017-foto/60%Daily2017-04-04 10:54
https://kosova-info.com/gazetari-kosovar-provokon-simpatizantet-e-vuciqit-video/60%Daily2017-04-04 10:51
https://kosova-info.com/enca-shuan-dyshimet-tregon-gjatesine-foto/60%Daily2017-04-04 10:09
https://kosova-info.com/fotoja-qe-shokon-tifozet-e-bayernit-shikoni-gjendjen-e-neuer-foto/60%Daily2017-04-04 09:59
https://kosova-info.com/si-te-fshini-sms-ne-celular-perpara-se-personi-tjeter-ta-lexoje-ate/60%Daily2017-04-04 09:56
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vrare-nga-nje-sulm-i-dyshuar-kimik-ne-siri/60%Daily2017-04-04 09:52
https://kosova-info.com/bentley-do-te-krijoje-makinen-e-re-po-qe-lejohet-nga-keta-dy-prodhues-foto/60%Daily2017-04-04 09:51
https://kosova-info.com/lsdm-ivanov-te-mundesoj-transfer-te-qete-te-pushtetit/60%Daily2017-04-04 09:37
https://kosova-info.com/serbi-nga-mitrovica-ushtronte-dhune-ndaj-gruas-femijet-i-frikesonte-me-pushke/60%Daily2017-04-04 09:36
https://kosova-info.com/talibanet-tregojne-strategjine-e-tyre-per-ofensiven-pranverore/60%Daily2017-04-04 09:31
https://kosova-info.com/kjo-super-veture-eshte-e-dedikuar-vetem-per-femra-foto/60%Daily2017-04-04 09:19
https://kosova-info.com/dhjete-truqe-qe-mund-ti-beni-me-veze-video/60%Daily2017-04-04 08:59
https://kosova-info.com/djaloshi-e-mposhte-kete-bukuroshe-ne-fifa-dhe-kushti-ishte-qe-humbesi-do-ti-heq-te-gjitha-rrobat-foto-video/60%Daily2017-04-04 08:44
https://kosova-info.com/gjiko-dhe-elita-te-dashuruar-si-kurre-me-pare-kjo-foto-e-deshmon-me-se-miri-foto/60%Daily2017-04-04 08:42
https://kosova-info.com/liga-e-kampioneve-ndryshon-orarin-ja-kur-do-te-zhvillohen-ndeshjet-ne-dy-termine-te-ndryshme/60%Daily2017-04-04 08:38
https://kosova-info.com/jeta-sekrete-e-binjakeve-te-ngjitura-me-njera-tjetren-video/60%Daily2017-04-04 08:32
https://kosova-info.com/google-publikoi-android-7-1-2-nougat-pr-telefont-pixel-dhe-nexus/60%Daily2017-04-04 07:46
https://kosova-info.com/ministri-murati-takohet-me-shkrimtarin-ismail-kadare/60%Daily2017-04-04 08:21
https://kosova-info.com/sulmet-ajrore-ne-idlib-te-sirise-vrasin-35-persona/60%Daily2017-04-04 08:18
https://kosova-info.com/sekretari-i-nato-s-u-ben-thirrje-vendeve-evropiane-te-rrisin-shpenzimet-per-mbrojtje/60%Daily2017-04-04 07:28
https://kosova-info.com/nxensat-vene-portretin-e-robertit-ne-klase-dhe-perkulen-para-tij-video/60%Daily2017-04-04 07:25
https://kosova-info.com/trump-premton-bashkepunim-ne-perpjekjet-per-paqe-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2017-04-04 07:05
https://kosova-info.com/gurabija-me-kripe/60%Daily2017-04-04 07:03
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-pepe-befason-tifozet-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-04-04 06:50
https://kosova-info.com/imazhi-i-fundit-nga-emily-ua-largon-gjumin-ne-kete-dite-me-shi-foto/60%Daily2017-04-04 06:20
https://kosova-info.com/mahnitese-shikoni-keto-pishina-natyrale-qe-gjenden-ne-turqi-fotovideo/60%Daily2017-04-04 01:34
https://kosova-info.com/nese-deshironi-qe-te-jetoni-me-gjate-atehere-behuni-prinder/60%Daily2017-04-04 01:32
https://kosova-info.com/ja-ne-cilen-moshe-preferohet-me-se-shumti-seksi/60%Daily2017-04-04 01:30
https://kosova-info.com/pese-arsye-se-pse-nuk-duhet-te-laheni-ne-mengjes/60%Daily2017-04-04 01:28
https://kosova-info.com/studentet-e-universitetit-yale-gjejne-nje-kure-per-tu-kthjellur-pas-dehjes/60%Daily2017-04-03 23:55
https://kosova-info.com/largoni-eren-e-keqe-te-gojes-me-karota/60%Daily2017-04-03 23:44
https://kosova-info.com/apple-leshon-ios-10-3-1-ja-pse-duhet-ta-instaloni/60%Daily2017-04-03 23:00
https://kosova-info.com/telefonat-android-dhe-siguria-e-aplikacioneve/60%Daily2017-04-03 22:39
https://kosova-info.com/prodhuesi-i-veturave-elektrike-tesla-me-rekord-te-ri-per-shitjet/60%Daily2017-04-03 22:19
https://kosova-info.com/sherifi-pozita-nuk-ishin-te-gatshem-te-bisedojne-per-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2017-04-03 21:54
https://kosova-info.com/sulmuesin-qe-po-e-kerkon-chelsea-eshte-me-i-mire-edhe-se-batistuta/60%Daily2017-04-03 21:54
https://kosova-info.com/kim-perplaset-nga-ky-mashkull-shikoni-reagimin-e-truprojes-foto/60%Daily2017-04-03 21:47
https://kosova-info.com/gashi-kemi-kerkuar-transfer-per-naser-makollin-por-kerkesa-ishte-refuzuar/60%Daily2017-04-03 21:36
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-debutimi-i-ronaldos-te-reali-i-madridit-video/60%Daily2017-04-03 21:33
https://kosova-info.com/sherbimi-korrektues-deklarohet-per-vdekjen-e-naser-makollit-kishte-probleme-shendetesore/60%Daily2017-04-03 21:30
https://kosova-info.com/rozana-per-xhaxhin-e-ndjere-une-u-rrita-me-idene-qe-pas-humbjes-se-babit-ti-do-jesh-gjithmone-aty-per-mua-foto/60%Daily2017-04-03 21:28
https://kosova-info.com/ymeri-po-vdes-drejtesia-te-burgosurit-e-deshmitaret/60%Daily2017-04-03 21:22
https://kosova-info.com/zidane-me-deklarate-te-madhe-per-ndeshjen-me-bayernin/60%Daily2017-04-03 21:18
https://kosova-info.com/zidane-me-deklarate-te-madhe-per-ndeshjen-me-bayernin/60%Daily2017-04-03 21:18
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-sulmin-ne-moske-dorezohet-ne-polici-jam-i-pafajshem-foto/60%Daily2017-04-03 21:17
https://kosova-info.com/inter-12-sampdoria-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-04-03 21:03
https://kosova-info.com/inter-12-sampdoria-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-04-03 21:03
https://kosova-info.com/inter-12-sampdoria-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-04-03 21:03
https://kosova-info.com/inter-12-sampdoria-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-04-03 21:03
https://kosova-info.com/inter-12-sampdoria-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-04-03 21:03
https://kosova-info.com/molliqaj-sado-qe-mundohen-ti-shmangen-drejtesia-per-astritin-po-vjen/60%Daily2017-04-03 21:01
https://kosova-info.com/noizy-sapo-na-prezantoi-me-mbreterine-e-tij-video/60%Daily2017-04-03 21:01
https://kosova-info.com/ja-cfare-kishte-thene-naser-makolli-per-vdekjen-e-deharit/60%Daily2017-04-03 20:44
https://kosova-info.com/sampdoria-ia-shuan-interit-endrren-per-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2017-04-03 20:41
https://kosova-info.com/a-sheron-ky-frut-kancerin/60%Daily2017-04-03 20:39
https://kosova-info.com/ahmeti-vdiq-deshmitari-kryesor-ne-rastin-dehari/60%Daily2017-04-03 20:39
https://kosova-info.com/penallti-ne-ndeshjen-inter-sampdoria-cfare-ndodhi-video/60%Daily2017-04-03 20:35
https://kosova-info.com/valdete-bajrami-aktere-te-larte-te-pdk-se-do-te-kalojne-ne-nisme-video/60%Daily2017-04-03 20:33
https://kosova-info.com/ma-shpife-ma-shkrefe-arian-cani-shperthen-ndaj-kengetares-foto/60%Daily2017-04-03 20:26
https://kosova-info.com/8-problemet-shendetesore-qe-dallohen-vetem-nga-syte/60%Daily2017-04-03 20:19
https://kosova-info.com/e-turpshme-kjo-eshte-fyerja-qe-rakitic-ia-beri-lojtarit-te-grandas-video/60%Daily2017-04-03 20:16
https://kosova-info.com/ruset-thone-se-nato-po-e-perdore-luften-kunder-terrorizmit-per-te-justifikuar-pranine-ne-ballkan/60%Daily2017-04-03 20:05
https://kosova-info.com/gol-ne-ndeshjen-inter-sampdoria-video/60%Daily2017-04-03 20:01
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-tregon-se-a-do-ta-le-muziken-nese-zgjedhet-kryetar-i-ferizajt/60%Daily2017-04-03 19:59
https://kosova-info.com/aktakuza-ndaj-pal-lekajt-per-asfalt-pa-para-te-zotuara/60%Daily2017-04-03 19:52
https://kosova-info.com/ahmetaj-demarkacioni-kushti-i-vetem-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2017-04-03 19:48
https://kosova-info.com/anxhelina-hadergjonaj-ia-merr-hijeshine-kimit-shikoni-si-duken-prane-njera-tjetres-foto/60%Daily2017-04-03 19:47
https://kosova-info.com/enca-i-ribashkohet-me-otr-foto/60%Daily2017-04-03 19:27
https://kosova-info.com/bunjaki-januzaj-i-ka-dyert-e-hapura-te-kosova/60%Daily2017-04-03 19:00
https://kosova-info.com/bunjaki-januzaj-i-ka-dyert-e-hapura-te-kosova/60%Daily2017-04-03 19:00
https://kosova-info.com/ky-golf-2-i-ka-1-200-kuaj-fuqi-dhe-eshte-me-i-shpejte-se-bugatti-chiron-video/60%Daily2017-04-03 18:58
https://kosova-info.com/sulltanesha-turke-ne-pozite-te-veshtire-kapet-pa-te-brendshme-foto/60%Daily2017-04-03 18:53
https://kosova-info.com/netflix-sjell-transmetimet-offline-n-aplikacionin-universal-t-windows-10-s/60%Daily2017-04-03 18:08
https://kosova-info.com/ju-mundojne-shume-menstruacionet-kjo-mund-te-jete-nje-shenje-e-kancerit/60%Daily2017-04-03 18:43
https://kosova-info.com/lsdm-kerkon-nga-ivanov-te-mos-i-demtoje-interesat-e-maqedonise/60%Daily2017-04-03 18:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-domethenia-e-shkronjes-e-ne-celulare-2/60%Daily2017-04-03 18:35
https://kosova-info.com/tusk-rruget-e-ballkanit-duhet-te-mbeten-te-mbyllura-per-emigrantet/60%Daily2017-04-03 18:32
https://kosova-info.com/tusk-rruget-e-ballkanit-duhet-te-mbeten-te-mbyllura-per-emigrantet/60%Daily2017-04-03 18:32
https://kosova-info.com/snapchat-i-kunderpergjigjet-facebook-ut/60%Daily2017-04-03 18:16
https://kosova-info.com/zgjidhet-misteri-i-vrasjes-se-2pac/60%Daily2017-04-03 18:07
https://kosova-info.com/rusia-leshon-urdher-arrest-per-dy-te-dyshuar-per-kryerjen-e-sulmit-ne-shen-petersburg/60%Daily2017-04-03 17:59
https://kosova-info.com/ne-urimin-per-president-erdogan-e-ngrit-ne-qiell-vuciqin/60%Daily2017-04-03 17:58
https://kosova-info.com/mbyllja-e-aplikimeve-mbledh-n-tiran-jurin-e-edicionit-t-pest-t-albanian-ict-awards/60%Daily2017-04-03 17:58
https://kosova-info.com/mbyllja-e-aplikimeve-mbledh-n-tiran-jurin-e-edicionit-t-pest-t-albanian-ict-awards-2/60%Daily2017-04-03 17:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-sampdoria-foto/60%Daily2017-04-03 17:45
https://kosova-info.com/mustafa-denon-sulmin-ne-shen-petersburg/60%Daily2017-04-03 17:36
https://kosova-info.com/kete-mos-e-beni-kurre-para-seksit/60%Daily2017-04-03 17:29
https://kosova-info.com/halimi-as-vuciqi-nuk-e-zgjidh-problemin-e-shqiptareve-ne-lugine/60%Daily2017-04-03 17:15
https://kosova-info.com/pas-sulmit-ne-shen-petersburg-franca-rrit-masat-e-sigurise/60%Daily2017-04-03 17:09
https://kosova-info.com/shen-petersburg-shpalle-tri-dite-zie/60%Daily2017-04-03 17:03
https://kosova-info.com/pakistan-rinis-riatdhesimi-i-refugjateve-afgane/60%Daily2017-04-03 17:00
https://kosova-info.com/telefoni-i-ri-i-htc-s-me-procesor-snapdragon-835-dhe-ekran-pa-skaje/60%Daily2017-04-03 17:59
https://kosova-info.com/messi-apo-ronaldo-kjo-eshte-lista-e-golashenuesve-ne-la-liga-foto/60%Daily2017-04-03 16:36
https://kosova-info.com/zhvishet-noce-e-big-brother-keshtu-se-keni-pare-foto/60%Daily2017-04-03 16:30
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-nese-e-parkoni-veturen-tuaj-ne-vendin-e-gabuar-merrni-mesim-nga-kjo-video-fotovideo/60%Daily2017-04-03 16:24
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-shtatzene-shikoni-foton-qe-sapo-publikoi-ajo-foto/60%Daily2017-04-03 16:00
https://kosova-info.com/sulmin-ne-rusi-presidenti-thaci-e-quan-akt-qyqar-dhe-kriminal/60%Daily2017-04-03 15:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-i-dyshuar-per-sulmin-ne-rusi-foto/60%Daily2017-04-03 15:29
https://kosova-info.com/baby-gee-shume-seksi-ne-setin-e-fundit-zhvishet-dhe-mban-gjoksin-me-duar-foto/60%Daily2017-04-03 15:28
https://kosova-info.com/po-luante-me-lodren-e-saj-te-preferuar-por-me-pas-voglushja-vdes-nga-nje-mjet-shume-i-vogel-video/60%Daily2017-04-03 15:21
https://kosova-info.com/ronaldo-tregon-historine-interesante-sesi-i-mbeti-numri-7-te-unitedi/60%Daily2017-04-03 15:14
https://kosova-info.com/gjendet-nje-bombe-e-pashperthyer-ne-shen-petersburg/60%Daily2017-04-03 14:44
https://kosova-info.com/kaltrina-selimi-ne-imazhet-e-fundit-me-seksi-se-kurre-me-pare-foto/60%Daily2017-04-03 14:38
https://kosova-info.com/konfiskohen-arme-ne-skenderaj/60%Daily2017-04-03 14:26
https://kosova-info.com/disa-menyra-qe-ai-te-jete-plotesisht-i-juaji-krejtesisht-ne-dashuri-vetem-me-ty/60%Daily2017-04-03 14:05
https://kosova-info.com/cmendet-futbollisti-nokauton-kundershtarin-dhe-gjyqtarin-perjashtohet-perjetesisht-video/60%Daily2017-04-03 13:58
https://kosova-info.com/shikojeni-villen-superluksoze-e-cila-kushton-129-milione-euro-foto/60%Daily2017-04-03 13:56
https://kosova-info.com/suedi-3-viktimat-ne-aksidentin-me-autobus-jane-nxenes-te-shkolles-se-mesme/60%Daily2017-04-03 13:52
https://kosova-info.com/mbyllja-e-aplikimeve-mbledh-ne-tirane-jurine-e-edicionit-te-peste-te-albanian-ict-awards/60%Daily2017-04-03 13:38
https://kosova-info.com/flasin-deshmitaret-ja-si-ndodhen-shperthimet-ne-shen-petersburg-video/60%Daily2017-04-03 13:16
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-demtimin-e-zyrave-ne-qkuk/60%Daily2017-04-03 13:10
https://kosova-info.com/noizy-ska-te-ndalur-publikon-edhe-dicka-nga-pasuria-e-tij-foto/60%Daily2017-04-03 13:09
https://kosova-info.com/erdogan-turqve-ne-evrope-rezistoni-niperve-te-nazizmit/60%Daily2017-04-03 13:06
https://kosova-info.com/martohet-aktorja-e-njohur-ben-dasem-perrallore-fotovideo/60%Daily2017-04-03 12:48
https://kosova-info.com/ushtaret-britanike-perballen-me-burg-pas-postimit-te-fotove-degraduese-te-femrave-te-zhveshura-foto/60%Daily2017-04-03 12:32
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-i-ka-bere-hysaj-mbreme-mandzukicit/60%Daily2017-04-03 12:29
https://kosova-info.com/te-gjithe-do-te-deshironin-nje-trajnere-si-dorina-foto/60%Daily2017-04-03 11:55
https://kosova-info.com/osbe-ne-serbi-konsideron-kosoven-pjese-te-serbise/60%Daily2017-04-03 11:46
https://kosova-info.com/hakohet-aplikacioni-new-york-post-u-drgon-prdoruesve-rreth-donald-trump/60%Daily2017-04-03 11:44
https://kosova-info.com/hakohet-aplikacioni-new-york-post-u-drgon-prdoruesve-rreth-donald-trump/60%Daily2017-04-03 11:44
https://kosova-info.com/bushati-kriza-politike-ne-shqiperi-artificiale/60%Daily2017-04-03 11:39
https://kosova-info.com/xavi-ky-do-te-jete-gabimi-me-i-madh-ne-histori-te-barcelones/60%Daily2017-04-03 11:31
https://kosova-info.com/jo-vetem-luanes-valoni-edhe-dikujt-tjeter-i-tha-nuk-di-te-kendoje-foto/60%Daily2017-04-03 10:30
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-nje-lufte-shperthen-kur-burri-vjen-ne-shtepi-dhe-e-gjen-gruan-me-nje-tjeter-pinguin-video/60%Daily2017-04-03 10:30
https://kosova-info.com/ambasadorja-e-gjermanise-marrveshja-per-demarkacionin-forcon-statusin-e-kosoves/60%Daily2017-04-03 10:25
https://kosova-info.com/meksike-vrasjet-e-gazetareve-detyrojne-mbylljen-e-gazetave/60%Daily2017-04-03 10:19
https://kosova-info.com/erdogan-be-ja-eshte-aleance-e-kryqezates-sna-do-neve-se-sjemi-te-krishtere/60%Daily2017-04-03 10:11
https://kosova-info.com/fabregas-befason-boten-e-futbollit-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-04-03 10:06
https://kosova-info.com/dhjetera-femije-ne-mesin-e-te-vdekurve-ne-kolumbi/60%Daily2017-04-03 09:56
https://kosova-info.com/seriali-egjeli-filloi-mbreme-ja-deri-kur-do-te-transmetohet-foto/60%Daily2017-04-03 09:30
https://kosova-info.com/vazhdon-se-seanca-konstituive-ne-maqedoni-priten-fjalime-maratonike/60%Daily2017-04-03 09:01
https://kosova-info.com/ja-lamborghini-qe-kushton-vetem-5-euro-por-askush-nuk-deshiron-qe-ta-bleje-foto/60%Daily2017-04-03 08:53
https://kosova-info.com/mourinho-bombardon-yllin-e-united-eshte-shume-i-dobet-prandaj-nuk-luan-foto/60%Daily2017-04-03 08:34
https://kosova-info.com/vajza-e-clint-eastwood-it-zhvesh-bikinit-ne-plazh-foto-16/60%Daily2017-04-03 08:14
https://kosova-info.com/heq-mjekrren-e-traumatizon-djalin-video/60%Daily2017-04-03 08:13
https://kosova-info.com/rama-meta-bashke-edhe-4-vite-marreveshje-per-presidentin-e-ri/60%Daily2017-04-03 08:00
https://kosova-info.com/teknologjia-e-njohjes-s-fytyrs-n-galaxy-s8-mashtrohet-nga-nj-foto/60%Daily2017-04-03 07:45
https://kosova-info.com/haley-trump-do-te-mbeshtese-veprime-te-fuqishme-kunder-rusise/60%Daily2017-04-03 07:26
https://kosova-info.com/ajax-feyenoord-futbollisti-godet-me-top-tifozet-pastaj-ndodh-dicka-si-ne-kosove-video/60%Daily2017-04-03 07:19
https://kosova-info.com/gjysme-ore-tre-perberes-dhe-dreke-te-shijshme-do-te-keni-ne-tryeze/60%Daily2017-04-03 07:17
https://kosova-info.com/cigarja-e-fundit-projekti-me-i-ri-i-mihrije-brahes-foto/60%Daily2017-04-03 07:05
https://kosova-info.com/stavileci-bashkimi-energjetik-edhe-nje-hap-me-afer/60%Daily2017-04-03 06:54
https://kosova-info.com/lum-kush-e-ka-nafake-luanen-foto/60%Daily2017-04-03 06:45
https://kosova-info.com/foshnja-e-perqafon-nenen-pasi-e-godet-me-telefon-video/60%Daily2017-04-03 06:42
https://kosova-info.com/evropa-behet-qender-e-imazheve-te-abuzimit-seksual-te-femijeve/60%Daily2017-04-03 06:28
https://kosova-info.com/shtate-minuta-ushtrime-ne-mengjes-per-te-humbur-peshe-video/60%Daily2017-04-03 06:23
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-bene-kripa-trupit-tuaj/60%Daily2017-04-03 06:08
https://kosova-info.com/trump-i-gatshem-te-veproje-ne-korene-e-veriut/60%Daily2017-04-03 06:00
https://kosova-info.com/vriten-nente-njerez-te-nje-familjeje-ne-afganistan/60%Daily2017-04-03 05:58
https://kosova-info.com/pagjumesia-ja-problemi-serioz-qe-sjell-ne-shendet/60%Daily2017-04-03 01:05
https://kosova-info.com/vuani-nga-alergjia-pergatisni-kete-uji-per-te-shpetuar-prej-saj/60%Daily2017-04-03 00:54
https://kosova-info.com/lexojeni-me-kujdes-vetem-kaq-ore-duhet-te-punoni-ne-dite-asnje-minute-me-shume/60%Daily2017-04-03 00:50
https://kosova-info.com/shkembi-ne-forme-te-elefantit-nje-skulpture-natyrore-ne-islande-foto/60%Daily2017-04-03 00:50
https://kosova-info.com/dhimbja-e-shpines-nje-problem-afatgjate/60%Daily2017-04-03 00:04
https://kosova-info.com/cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-kur-nuk-beni-seks/60%Daily2017-04-02 22:59
https://kosova-info.com/ja-cfare-risie-po-vjen-ne-snapchat/60%Daily2017-04-02 22:48
https://kosova-info.com/facebook-prezantoi-statuset-me-ngjyra-foto/60%Daily2017-04-02 22:35
https://kosova-info.com/ju-eshte-shfaqur-raketa-ne-facebook-ky-eshte-kuptimi-i-saj/60%Daily2017-04-02 22:16
https://kosova-info.com/ju-eshte-shfaqur-raketa-ne-facebook-ky-eshte-kuptimi-i-saj/60%Daily2017-04-02 22:16
https://kosova-info.com/kur-lulzim-basha-ishte-17-vjec-dhe-takonte-ibrahim-rrugoven-foto/60%Daily2017-04-02 21:57
https://kosova-info.com/a-ku-kujtohet-wiese-i-werderit-perfundon-ne-ligen-e-tete-foto/60%Daily2017-04-02 21:53
https://kosova-info.com/putin-kerkon-takim-me-donald-trumpin/60%Daily2017-04-02 21:51
https://kosova-info.com/skandaloze-olti-curri-morri-para-dhe-dhurata-per-ta-favorizuar-damianon-ne-bb-foto-mesazhe/60%Daily2017-04-02 21:48
https://kosova-info.com/elita-rudi-bashke-me-gjikon-ne-premieren-e-egjelit-foto/60%Daily2017-04-02 21:42
https://kosova-info.com/zgjedhjet-presidenciale-ne-serbi-pjesemarrje-me-e-ulet-e-votuesve-sesa-ne-vitin-2012/60%Daily2017-04-02 21:41
https://kosova-info.com/mustafi-tregon-se-cfare-iu-tha-wenger-lojtareve-ne-pushimin-e-pjeses-se-pare/60%Daily2017-04-02 21:28
https://kosova-info.com/a-zbulon-beyonce-gjinine-e-binjakeve-ne-kete-video-video/60%Daily2017-04-02 21:24
https://kosova-info.com/a-zbulon-beyonce-gjinine-e-binjakeve-ne-kete-video-video/60%Daily2017-04-02 21:24
https://kosova-info.com/a-zbulon-beyonce-gjinine-e-binjakeve-ne-kete-video-video/60%Daily2017-04-02 21:24
https://kosova-info.com/a-zbulon-beyonce-gjinine-e-binjakeve-ne-kete-video-video-2/60%Daily2017-04-02 21:24
https://kosova-info.com/merkel-refugjatet-te-respektojne-tolerancen-dhe-ligjet-gjermane/60%Daily2017-04-02 21:23
https://kosova-info.com/rama-njofton-nepermjet-bw-marreveshjen-me-meten/60%Daily2017-04-02 21:18
https://kosova-info.com/vleresimet-e-lojtareve-napoli-juventus-foto/60%Daily2017-04-02 21:06
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shenja-e-padukshme-e-kancerit-ne-gji-foto/60%Daily2017-04-02 21:00
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shenja-e-padukshme-e-kancerit-ne-gji-foto-2/60%Daily2017-04-02 21:00
https://kosova-info.com/8-vite-me-i-madh-dhe-financier-njihuni-me-burrin-e-arbana-osmanit-foto/60%Daily2017-04-02 20:59
https://kosova-info.com/vuciq-qytetaret-treguan-se-cfare-don-serbia/60%Daily2017-04-02 20:57
https://kosova-info.com/robertin-po-e-lidh-dicka-me-ish-te-dashurin-e-genta-ismajlit-foto/60%Daily2017-04-02 20:54
https://kosova-info.com/granada-14-barcelona-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-04-02 20:53
https://kosova-info.com/isufi-drejtuesit-e-shtetit-u-treguan-neglizhente-ne-rastin-e-haradinajt/60%Daily2017-04-02 20:49
https://kosova-info.com/ja-me-cfare-gure-te-cmuar-e-dekoroi-shtepine-king-vali-corleone-foto/60%Daily2017-04-02 20:38
https://kosova-info.com/barcelona-i-pergjigjet-realit-video/60%Daily2017-04-02 20:36
https://kosova-info.com/keto-ushqime-demtojne-shkelqimin-e-dhembeve-tuaj/60%Daily2017-04-02 20:36
https://kosova-info.com/barazim-11-ne-derbin-napoli-juventus-video/60%Daily2017-04-02 20:36
https://kosova-info.com/nxehet-keq-situata-dafina-dauti-kapet-me-karateistin-enver-idrizi-video/60%Daily2017-04-02 20:31
https://kosova-info.com/ne-kosove-fillon-te-festohet-fitorja-e-vuciqit-video/60%Daily2017-04-02 20:29
https://kosova-info.com/me-kete-perberes-te-thjeshte-mund-ti-hiqni-pergjithmone-lythat/60%Daily2017-04-02 20:29
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-cka-deshirojne-te-gjithe-meshkujt-ne-krevat/60%Daily2017-04-02 20:17
https://kosova-info.com/tjeter-gol-ne-ndeshjen-granada-barcelona-video/60%Daily2017-04-02 20:11
https://kosova-info.com/rama-dhe-meta-darkojne-bashke/60%Daily2017-04-02 20:09
https://kosova-info.com/plas-sherr-ne-big-brother-e-kap-gruan-ne-krevat-me-danielin-foto/60%Daily2017-04-02 20:09
https://kosova-info.com/dridhet-san-paolo-gol-i-jashtezakonshem-nga-hamsik-video/60%Daily2017-04-02 20:06
https://kosova-info.com/granada-shokon-barcelonen-video/60%Daily2017-04-02 19:58
https://kosova-info.com/super-suarez-shenon-super-gol-video/60%Daily2017-04-02 19:34
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-del-hapur-me-te-dashurin-e-ri-foto/60%Daily2017-04-02 19:23
https://kosova-info.com/ne-6-vendvotime-ne-bujanoc-nuk-kishte-asnje-votues/60%Daily2017-04-02 19:19
https://kosova-info.com/ky-kengetar-i-njohur-sulmoi-luana-vjollcen-ti-nuk-je-kengetare-nuk-kendon-dot-live-kenget-e-tua-foto/60%Daily2017-04-02 19:03
https://kosova-info.com/cfare-duan-femrat-ne-shtrat/60%Daily2017-04-02 19:00
https://kosova-info.com/policia-vret-6-qente-e-rrezikshem-qe-kishin-sulmuar-femijet-video-18/60%Daily2017-04-02 18:44
https://kosova-info.com/prdorimi-i-telefonve-nj-prej-shkaqeve-kryesor-t-aksidenteve-fatale/60%Daily2017-04-02 18:30
https://kosova-info.com/wenger-flet-pas-derbit-me-cityn/60%Daily2017-04-02 18:28
https://kosova-info.com/toyota-terheq-nga-tregu-2-9-milione-vetura/60%Daily2017-04-02 18:28
https://kosova-info.com/osbe-nuk-ka-kushte-per-numerimin-e-votave-ne-kosove/60%Daily2017-04-02 18:12
https://kosova-info.com/cfare-celulari-keni-messenger-do-te-largohet-nga-disa-prej-tyre/60%Daily2017-04-02 18:11
https://kosova-info.com/vershimet-ne-kolumbi-vazhdojne-kerkimet-per-te-mbijetuarit/60%Daily2017-04-02 17:53
https://kosova-info.com/fadil-berisha-sot-feston-ditelindjen-kjo-bukuroshe-shqiptare-i-beri-befasi-video/60%Daily2017-04-02 17:45
https://kosova-info.com/ish-keshilltari-i-trump-ndryshon-deklarimin-e-pasurise-perfshin-pagesat-ruse/60%Daily2017-04-02 17:28
https://kosova-info.com/zidane-flet-pas-fitores-se-real-madridit/60%Daily2017-04-02 17:12
https://kosova-info.com/trump-perballe-akuzave-per-nxitje-dhune/60%Daily2017-04-02 17:04
https://kosova-info.com/arsenal-22-man-city-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-04-02 17:01
https://kosova-info.com/le-pen-euro-eshte-nje-thike-ne-brinjet-tona/60%Daily2017-04-02 16:58
https://kosova-info.com/erdogan-lyp-vota-edhe-nga-ata-qe-i-quan-terroriste/60%Daily2017-04-02 16:50
https://kosova-info.com/sulmohet-gazetari-i-rel-it-ne-jerevan/60%Daily2017-04-02 16:41
https://kosova-info.com/ja-ne-cilat-hotele-te-botes-mund-te-pushoni-per-nje-shume-prej-500-euro-hotele-vertete-luksoze-foto/60%Daily2017-04-02 16:35
https://kosova-info.com/foshnja-me-brire-kthehet-ne-gjendjen-normale-foto/60%Daily2017-04-02 16:10
https://kosova-info.com/nuk-gabon-reali-video/60%Daily2017-04-02 16:05
https://kosova-info.com/rrefehet-gili-si-u-dashurova-ne-shokun-e-klases-video/60%Daily2017-04-02 15:55
https://kosova-info.com/dega-e-ldk-se-ne-gjakove-shenoi-27-vjetorin-e-themelimit/60%Daily2017-04-02 15:41
https://kosova-info.com/terroristet-mund-te-perdorin-si-arme-laptop-et/60%Daily2017-04-02 15:35
https://kosova-info.com/nente-librat-qe-duhet-te-lexohen-para-se-te-jeni-30-vjecar/60%Daily2017-04-02 14:58
https://kosova-info.com/geti-bashke-me-goldin-ky-reagim-i-noizyt-ishte-i-pritshem-foto/60%Daily2017-04-02 14:44
https://kosova-info.com/vajza-mbajeni-frymen-shikojeni-kete-fotografi-te-granit-xhakes-foto/60%Daily2017-04-02 14:34
https://kosova-info.com/zgjedhjet-presidenciale-serbe-ne-kosove-osbe-ja-i-cileson-te-qeta/60%Daily2017-04-02 14:20
https://kosova-info.com/policia-ne-moske-arreston-29-protestues/60%Daily2017-04-02 13:56
https://kosova-info.com/ne-meksike-shenohet-goli-qe-do-ta-fitoje-cmimin-puskas-per-vitin-2017-video/60%Daily2017-04-02 13:30
https://kosova-info.com/kjo-vajze-seksi-shfaqet-pothuajse-lakuriq-ne-dhomen-e-nje-djali-reagimi-i-tij-eshte-i-cuditshem-foto-video/60%Daily2017-04-02 13:27
https://kosova-info.com/ja-cila-deputete-ka-gatuar-fli-sot-foto/60%Daily2017-04-02 13:23
https://kosova-info.com/apostolova-liria-e-shprehjes-bazohet-ne-raportim-te-faktuar/60%Daily2017-04-02 13:06
https://kosova-info.com/keto-jane-detajet-e-telefonit-te-ri-oneplus-3t-foto/60%Daily2017-04-02 12:59
https://kosova-info.com/vritet-lideri-i-isis-it-ne-egjipt/60%Daily2017-04-02 12:58
https://kosova-info.com/disa-sekrete-qe-ai-te-mbaje-syte-vetem-ne-ty/60%Daily2017-04-02 12:13
https://kosova-info.com/nainggolan-nuk-flet-me-me-pjanic-postim-totalisht-i-papritur-ne-instagram-foto/60%Daily2017-04-02 12:13
https://kosova-info.com/tre-te-vdekur-ne-aksidentin-e-autobusi-me-nxenes-ne-suedi/60%Daily2017-04-02 11:56
https://kosova-info.com/helen-flangan-vendosi-zemrat-ne-vendin-e-duhur-foto/60%Daily2017-04-02 11:41
https://kosova-info.com/muri-i-trumpit-interes-i-firmave-gjermane/60%Daily2017-04-02 11:04
https://kosova-info.com/muntari-me-deklarate-shokuese-per-golin-e-famshem-fantazme-ndaj-juventusit/60%Daily2017-04-02 11:04
https://kosova-info.com/rama-ftese-pd-se-dilni-nga-cadra-te-ballafaqohemi-me-popullin/60%Daily2017-04-02 10:57
https://kosova-info.com/upps-rovena-stefa-shtatzene-foto/60%Daily2017-04-02 10:10
https://kosova-info.com/rreth-200-persona-te-vdekur-nga-rreshqitjet-e-dheut-ne-kolumbi/60%Daily2017-04-02 10:00
https://kosova-info.com/neymar-ia-jep-nje-lajm-shokues-barcelones/60%Daily2017-04-02 09:34
https://kosova-info.com/hoxha-ojq-te-u-bene-instrument-i-politikes-rasti-dehari-mbyllet-pas-hetimit-te-pavarur/60%Daily2017-04-02 09:11
https://kosova-info.com/kjo-eshte-paga-qe-merr-per-nje-episod-nje-aktor-i-serialit-o-sa-mire/60%Daily2017-04-02 09:10
https://kosova-info.com/truqia-thote-se-50-mije-siriane-jane-rikthyer-ne-zonat-e-rimarra-nga-is-i/60%Daily2017-04-02 08:57
https://kosova-info.com/befason-mavraj-per-kete-arsye-shqiperia-i-ka-pesuar-kater-humbje-radhazi/60%Daily2017-04-02 08:32
https://kosova-info.com/kerkohet-mbeshtetje-financiare-per-parkun-kulturor-ali-podrimja-ne-gjakove/60%Daily2017-04-02 08:24
https://kosova-info.com/kandidati-serb-per-president-qe-e-do-kosoven-jashte-serbise-ka-votuar-i-pari-foto/60%Daily2017-04-02 08:01
https://kosova-info.com/kosova-ne-shqiperi-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-04-02 07:59
https://kosova-info.com/gold-ag-ben-hapin-e-pare-afrohet-me-kete-grup-te-hiphop-it-dhe-tradhton-shoqerine-e-dikurshme-me-noizyn-foto/60%Daily2017-04-02 07:48
https://kosova-info.com/napoli-juventus-formacionet-e-super-ndeshjes-foto/60%Daily2017-04-02 07:06
https://kosova-info.com/arsyet-pse-seksi-i-mengjesit-eshte-nje-kenaqesi-e-vecante/60%Daily2017-04-02 06:54
https://kosova-info.com/bebe-bashke-me-fansa-bertasin-kuq-e-zi-midis-brooklyn-it-video/60%Daily2017-04-02 06:33
https://kosova-info.com/votojne-udheheqesit-e-serbeve-te-veriut-rakiq-dhe-jeviq/60%Daily2017-04-02 06:30
https://kosova-info.com/damiano-rikthehet-ne-shtepine-e-bba9/60%Daily2017-04-01 22:18
https://kosova-info.com/bba-9-behet-shkaktar-qe-cifti-i-dha-fund-lidhjes-se-tyre-foto/60%Daily2017-04-01 22:12
https://kosova-info.com/keta-jane-ciftet-e-nominuara-per-kete-jave-foto/60%Daily2017-04-01 22:06
https://kosova-info.com/bulliqi-e-isufi-kane-nje-kerkese-per-vujanoviqin-trego-sa-u-rrit-siperfaqja-e-malit-te-zi/60%Daily2017-04-01 22:04
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-kushton-prezervativi-me-i-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2017-04-01 21:59
https://kosova-info.com/enca-kapet-duke-perdore-lende-narkotike-foto/60%Daily2017-04-01 21:58
https://kosova-info.com/enca-kapet-duke-perdore-lende-narkotike-foto/60%Daily2017-04-01 21:58
https://kosova-info.com/zidane-zihet-ngushte-pyetet-nese-do-te-behet-trajner-i-barcelones-pergjigja-e-tij/60%Daily2017-04-01 21:55
https://kosova-info.com/besa-fiton-32-2-vendos-rekord-te-ri-ne-futsallin-kosovar/60%Daily2017-04-01 21:47
https://kosova-info.com/nje-vullnetare-ne-nje-kishe-ka-kryer-akte-te-shumeta-seksuale-me-nje-djale-14-vjecar/60%Daily2017-04-01 21:36
https://kosova-info.com/ja-si-e-shemton-almeda-bashkeshortin-e-saj-cenarin-foto/60%Daily2017-04-01 21:35
https://kosova-info.com/nuri-seferi-fitoren-ia-dedikoi-gjeneralit-me-te-lavdishem-te-uck-se-ramush-haradinajt/60%Daily2017-04-01 21:34
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-ndodhi-ne-salle-pas-fitores-se-nuri-seferit/60%Daily2017-04-01 21:27
https://kosova-info.com/as-kater-raunde-nuk-i-rezistoi-lazlo-huberti-tysonit-shqiptar/60%Daily2017-04-01 21:22
https://kosova-info.com/ditet-e-muajit-kur-femrat-duan-me-shume-seks-dhe-tradhtojne/60%Daily2017-04-01 21:19
https://kosova-info.com/kjo-eshte-banorja-e-bba9-qe-punon-si-balerine-e-klubeve-te-nates-per-ti-ndihmuar-familjes/60%Daily2017-04-01 21:14
https://kosova-info.com/rama-per-france-24-ne-maqedoni-ska-minoritet-shqiptar-por-etni-shqiptare/60%Daily2017-04-01 21:12
https://kosova-info.com/ambasadorja-citaku-ngushellon-te-prekurit-nga-tragjedia-ne-kolumbi/60%Daily2017-04-01 21:08
https://kosova-info.com/banoreve-te-shtepise-se-beqareve-u-hapet-xhami-shkojne-ne-televotim-te-gjithe-foto/60%Daily2017-04-01 21:05
https://kosova-info.com/deshironi-qe-takimi-juaj-i-pare-te-jete-i-suksesshem-atehere-veproni-keshtu/60%Daily2017-04-01 21:03
https://kosova-info.com/janjiq-ushtria-e-kosoves-do-te-behet-kjo-eshte-e-sigurte/60%Daily2017-04-01 21:00
https://kosova-info.com/a-e-dini-me-cilen-kenge-emocionale-do-te-ngjitet-ne-ring-nuri-seferi-video/60%Daily2017-04-01 20:45
https://kosova-info.com/fitore-e-lehte-e-romes-video-2/60%Daily2017-04-01 20:36
https://kosova-info.com/i-jashtezakonshem-sefer-seferi-e-nokauton-kundershtarin/60%Daily2017-04-01 20:33
https://kosova-info.com/mcdonalds-fillon-perseri-te-sherbeje-pica-pas-20-vitesh-por/60%Daily2017-04-01 20:33
https://kosova-info.com/gjurme-shqiptare-kongresi-i-shpetimit-shqiptar-video/60%Daily2017-04-01 20:29
https://kosova-info.com/ja-cfare-ju-beri-klienteve-nje-faqe-pornografike-per-1-prill-foto/60%Daily2017-04-01 20:22
https://kosova-info.com/gruaja-qe-ka-humbur-112-kilogram-tregon-pese-keshilla-per-humbje-peshe/60%Daily2017-04-01 20:08
https://kosova-info.com/mesuesja-dergon-foto-lakuriq-dhe-pranon-se-kishte-kryer-marredhenie-seksuale-me-nxenesin-e-saj/60%Daily2017-04-01 20:05
https://kosova-info.com/ervini-dhe-sidrita-jane-cifti-i-radhes-qe-iu-bashkua-shtepise-zyrtare-te-bba9/60%Daily2017-04-01 20:04
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-thaci-luajti-me-ushtrine-dhe-nato-n/60%Daily2017-04-01 20:02
https://kosova-info.com/genjeshtra-e-edi-rames-per-1-prill-se-shpejti-qeveri-teknike/60%Daily2017-04-01 19:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-rekomandimi-se-sa-duhet-fjetur-gjume-sipas-moshes-qe-keni/60%Daily2017-04-01 19:49
https://kosova-info.com/ky-eshte-rekomandimi-se-sa-duhet-fjetur-gjume-sipas-moshes-qe-keni/60%Daily2017-04-01 19:49
https://kosova-info.com/banoret-bllokojne-hyrjen-e-fshatit-lloshkobare-video/60%Daily2017-04-01 19:47
https://kosova-info.com/adem-demaci-shendetplote-ngre-dolli-me-miqte-foto/60%Daily2017-04-01 19:33
https://kosova-info.com/mos-shpenzoni-per-ilace-qe-kane-te-bejne-me-tensionin-e-larte-dhe-kolesterolin-ky-eshte-ilaci/60%Daily2017-04-01 19:19
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-erzeni-eshte-holyfieldi-shqiptar/60%Daily2017-04-01 19:17
https://kosova-info.com/ylli-i-kombetares-se-kosoves-bombardon-me-kete-gol-video/60%Daily2017-04-01 19:15
https://kosova-info.com/ylli-i-kombetares-se-kosoves-bombardon-me-kete-gol-video/60%Daily2017-04-01 19:15
https://kosova-info.com/s-shpejti-n-treg-nj-tablet-android-me-markn-e-blackberry/60%Daily2017-04-01 18:34
https://kosova-info.com/te-lindur-pa-hunde-keta-dy-femije-jane-heronje-fotovideo/60%Daily2017-04-01 18:51
https://kosova-info.com/ja-veshjen-e-kujt-e-kopjoi-fjolla-ne-klipin-e-ri-foto/60%Daily2017-04-01 18:39
https://kosova-info.com/policia-italiane-behet-me-lamborghini-te-ri-foto/60%Daily2017-04-01 18:27
https://kosova-info.com/gjigandi-kinez-huawei-me-rritjen-m-t-ult-t-t-ardhurave-q-prej-2011-s/60%Daily2017-04-01 18:24
https://kosova-info.com/serbia-refuzon-konferencen-per-fizioterapi-ne-kroaci-shkak-kosova/60%Daily2017-04-01 18:21
https://kosova-info.com/macron-partia-e-le-pen-eshte-nxitese-e-urrejtjes/60%Daily2017-04-01 18:11
https://kosova-info.com/lebron-james-ia-theu-rekordin-cmendet-shaquille-oneal-video/60%Daily2017-04-01 18:06
https://kosova-info.com/google-dominon-krkimin-online-n-desktop-mobile-dhe-konsola/60%Daily2017-04-01 18:02
https://kosova-info.com/mbi-90-te-vdekur-nga-rreshqitjet-e-dheut-ne-kolumbi-foto/60%Daily2017-04-01 17:57
https://kosova-info.com/tusk-dhe-ivanov-te-henen-takim-ne-kater-sy/60%Daily2017-04-01 17:50
https://kosova-info.com/paris-arrestohen-dy-vajza-adoleshente-dyshohen-per-planifikim-te-sulmeve-terroriste/60%Daily2017-04-01 17:43
https://kosova-info.com/gent-fatali-tregon-se-a-eshte-ne-lidhje-dashurie-me-motren-e-mark-markut/60%Daily2017-04-01 17:39
https://kosova-info.com/jose-mourinho-e-komenton-barazimin-e-manchester-unitedit/60%Daily2017-04-01 16:41
https://kosova-info.com/gili-iu-drejtohet-vajzave-mos-beni-sic-bera-une-video/60%Daily2017-04-01 16:37
https://kosova-info.com/vritet-numri-dy-i-isis-it/60%Daily2017-04-01 16:36
https://kosova-info.com/bushati-takohet-me-hahn-diskutojne-per-rrugen-e-shqiperise-drejt-be-se/60%Daily2017-04-01 16:22
https://kosova-info.com/ne-gjimnaz-tallej-nga-shoket-kurse-tani-po-i-cmend-te-gjithe-foto/60%Daily2017-04-01 16:13
https://kosova-info.com/25-qytetet-me-te-lira-ne-evrope-per-nje-pushim-te-fundjaves/60%Daily2017-04-01 16:02
https://kosova-info.com/kaos-ne-rruget-e-londres-dy-grupe-protestuesish-shkaktojne-trazira-video/60%Daily2017-04-01 15:46
https://kosova-info.com/harrojeni-te-gjitha-ndeshjet-shikojeni-super-golin-e-vardyt-video/60%Daily2017-04-01 15:30
https://kosova-info.com/pare-si-thaci-pare-si-rama-publikohet-nga-real1-dhe-dj-blunt-video/60%Daily2017-04-01 15:22
https://kosova-info.com/presidenti-i-malit-te-zi-kemi-durim-po-presim-ratifikimin-e-demarkacionit-nga-kosova/60%Daily2017-04-01 15:20
https://kosova-info.com/qytetet-me-te-shtrenjta-ne-bote-per-te-jetuar/60%Daily2017-04-01 14:50
https://kosova-info.com/facebook-prezanton-butonin-per-mbledhjen-e-fondeve-video/60%Daily2017-04-01 14:44
https://kosova-info.com/merkel-gjermanet-dhe-emigrantet-mund-te-shkembejne-mesime-mes-vete/60%Daily2017-04-01 14:23
https://kosova-info.com/cmenduri-c-palace-ia-shenon-chelseas-dy-gola-per-dy-minuta-video/60%Daily2017-04-01 14:12
https://kosova-info.com/nderkombetaret-i-kthejne-shpinen-gruevskit/60%Daily2017-04-01 14:05
https://kosova-info.com/e-pret-cdo-dite-vellain-te-vije-nga-shkolla-qe-ta-perqafoje-video/60%Daily2017-04-01 13:53
https://kosova-info.com/ke-e-zgjedh-per-nje-nate-getinjo-video/60%Daily2017-04-01 13:47
https://kosova-info.com/protesta-anti-islamike-ne-londer-gati-te-eskaloje-foto/60%Daily2017-04-01 13:06
https://kosova-info.com/avdyli-skam-marre-me-shume-sharje-ne-jete-derisa-e-permenda-shpend-ahmetin/60%Daily2017-04-01 13:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-crystal-palace/60%Daily2017-04-01 13:03
https://kosova-info.com/eshte-vikend-ja-pse-duhet-te-ngisni-bicikleten/60%Daily2017-04-01 12:41
https://kosova-info.com/xhesika-ndoja-shtatzene-foto/60%Daily2017-04-01 12:21
https://kosova-info.com/liverpool-everton-super-gol-ne-derbin-e-merseyside-video/60%Daily2017-04-01 11:40
https://kosova-info.com/i-forti-i-serbise-do-te-zgjidhet-president/60%Daily2017-04-01 11:34
https://kosova-info.com/zbulohen-detaje-tronditese-per-grusht-shtetin-e-vitit-te-kaluar-ne-turqi/60%Daily2017-04-01 11:31
https://kosova-info.com/a-ka-siguri-te-dobet-samsung-galaxy-s8-video/60%Daily2017-04-01 11:28
https://kosova-info.com/disa-gjera-qe-meshkujt-duan-nga-famrat-e-tyre-ti-bejne-ne-shtrat/60%Daily2017-04-01 11:27
https://kosova-info.com/kaq-shume-eshte-plakur-aktori-i-famshem-jackie-chan-foto/60%Daily2017-04-01 11:17
https://kosova-info.com/s8-mashtrohet-me-nje-foto/60%Daily2017-04-01 10:57
https://kosova-info.com/shba-duhet-te-pranoj-e-ardhmja-e-sirianeve-varet-nga-assad/60%Daily2017-04-01 10:33
https://kosova-info.com/pamje-te-tmerrshme-thyen-gishtin-dhe-vazhdon-ndeshjen-deri-ne-fund-video/60%Daily2017-04-01 10:22
https://kosova-info.com/indonezi-30-te-vdekur-pas-rreshqitjeve-te-tokes/60%Daily2017-04-01 10:12
https://kosova-info.com/kjo-eshte-logoja-e-re-e-google-dhe-domethenja-e-saj-foto/60%Daily2017-04-01 10:11
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-kenga-aprili-lie-lyrical-son-dedikuar-1-prillit-video/60%Daily2017-04-01 10:01
https://kosova-info.com/ivanoviq-do-te-votoje-nga-arresti-shtepiak/60%Daily2017-04-01 09:29
https://kosova-info.com/vdes-krijuesi-i-flamurit-te-lgbt/60%Daily2017-04-01 08:57
https://kosova-info.com/wenger-e-jep-lajmin-e-madh-per-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2017-04-01 08:52
https://kosova-info.com/zanfina-dridhe-te-pasmet-ne-kamere-foto/60%Daily2017-04-01 08:39
https://kosova-info.com/agani-nese-koalicioni-deshton-ne-proceset-e-medha-vendi-duhet-te-shkoj-ne-zgjedhje/60%Daily2017-04-01 08:19
https://kosova-info.com/pranvera-e-ben-boten-me-te-bukur-foto/60%Daily2017-04-01 08:08
https://kosova-info.com/do-te-gezoheni-te-gjithe-pasi-ta-mesoni-se-kush-eshte-ky-futbollist-i-kthyer-ne-stervitje-video/60%Daily2017-04-01 07:51
https://kosova-info.com/milan-siguron-dy-perforcime-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-04-01 07:37
https://kosova-info.com/mbani-trupin-ne-forme-duke-pire-leng-lakre/60%Daily2017-04-01 07:32
https://kosova-info.com/selfie-t-nje-forme-e-re-arti/60%Daily2017-04-01 07:25
https://kosova-info.com/keshtu-eshte-transformuar-david-beckham-per-nje-film-foto/60%Daily2017-04-01 07:25
https://kosova-info.com/historia-ne-tirane-roja-perndjek-pastruesen-beme-seks-edhe-pas/60%Daily2017-04-01 06:51
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pesha-ideale-sipas-formes-se-trupit-gjatesise-dhe-moshes/60%Daily2017-04-01 06:36
https://kosova-info.com/shqiperia-u-mposht-nga-bosnja-ja-cfare-i-ben-lulic-strakoshes-te-skuadra-e-lazios-video/60%Daily2017-04-01 06:30
https://kosova-info.com/horoskopi-1-prill-2017/60%Daily2017-04-01 06:22
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-merr-pjese-ne-ndejen-e-organizuar-nga-ciara-foto/60%Daily2017-04-01 05:59