XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/tre-filxhane-caj-te-zi-ne-dite-zvogelojne-rrezikun-nga-sulmi-ne-zemer/60%Daily2017-05-31 23:21
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-lini-gjysme-limoni-prane-shtratit/60%Daily2017-05-31 23:17
https://kosova-info.com/lamborghini-centenario-kushton-rreth-dy-milione-euro/60%Daily2017-05-31 23:12
https://kosova-info.com/prodhohet-laptopi-me-i-holle-ne-bote-video/60%Daily2017-05-31 23:09
https://kosova-info.com/agjerimi-mund-ta-mposhte-kancerin/60%Daily2017-05-31 23:07
https://kosova-info.com/shoferet-shpetojne-pa-lendime-nga-kjo-perplasje-e-madhe-video/60%Daily2017-05-31 23:04
https://kosova-info.com/receta-natyrale-800-vjecare-qe-parandalon-semundjet-e-zemres/60%Daily2017-05-31 22:59
https://kosova-info.com/duhanpirja-gjate-shtatzenise-ja-efektet-negative-qe-i-shkaktohen-foshnjes/60%Daily2017-05-31 22:58
https://kosova-info.com/maliqi-thote-se-premtimi-i-hotit-per-buxhetin-smund-te-realizohet/60%Daily2017-05-31 22:06
https://kosova-info.com/maqedonia-behet-me-qeveri-te-re-zoran-zaev-kryeminister/60%Daily2017-05-31 22:03
https://kosova-info.com/pdk-shtron-iftar-ne-qytetin-e-prizrenit-foto/60%Daily2017-05-31 21:58
https://kosova-info.com/mustafa-banoret-e-kodres-se-trimave-na-konfirmuan-fitoren-e-koalicionit-te-shpreses/60%Daily2017-05-31 21:53
https://kosova-info.com/albani-djale-i-shtepise-ja-kujt-ia-kreu-porosine-foto/60%Daily2017-05-31 21:52
https://kosova-info.com/karrieren-e-tij-e-quajten-te-mbyllur-shikoni-cfare-po-ben-ibra-video/60%Daily2017-05-31 21:50
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-cityt-transferohet-ne-la-liga-foto/60%Daily2017-05-31 21:47
https://kosova-info.com/phillips-ballkani-vija-e-re-e-frontit-ne-ballafaqimin-moske-uashington/60%Daily2017-05-31 21:43
https://kosova-info.com/sejdiu-tregon-se-pse-u-bene-bashke-me-ldk-ne/60%Daily2017-05-31 21:41
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-skuadra-shqiptare-do-te-luajne-ne-garat-nderkombetare-kete-sezon/60%Daily2017-05-31 21:31
https://kosova-info.com/lekaj-ne-gjakove-do-mbeshtesim-skivjanin-me-zhvillim-ekonomik-e-rritje-te-standardit-jetesor-foto/60%Daily2017-05-31 21:28
https://kosova-info.com/cfare-thote-shenja-juaj-e-horoskopit-per-personin-qe-dashuroni/60%Daily2017-05-31 21:22
https://kosova-info.com/mbyllet-itali-san-marino-rezultat-i-pabesueshem/60%Daily2017-05-31 21:20
https://kosova-info.com/vajza-e-sabianit-nje-bjonde-super-seksi-foto/60%Daily2017-05-31 21:17
https://kosova-info.com/tronditet-shqiperia-lendohet-ylli-para-ndeshjes-kyce-foto/60%Daily2017-05-31 21:08
https://kosova-info.com/tani-duken-seksi-por-shikoni-si-kane-qene-eli-fara-dhe-vajza-e-saj-marina-vite-me-pare-foto/60%Daily2017-05-31 20:48
https://kosova-info.com/reali-ia-merr-juventusit-futbollistin-me-te-mire-pas-finales-se-championsit-foto/60%Daily2017-05-31 20:46
https://kosova-info.com/gjuriq-nuk-do-te-lejojme-qe-shqiptaret-te-na-imponojne-perfaqesuesit-e-serbeve-ne-kosove/60%Daily2017-05-31 20:33
https://kosova-info.com/kur-dhurata-zberthen-kemishen-foto/60%Daily2017-05-31 20:26
https://kosova-info.com/cmendet-italia-shikoni-cfare-po-i-ben-san-marinos-video/60%Daily2017-05-31 20:11
https://kosova-info.com/prezantuesit-shqiptare-po-sjellin-kenge-te-perbashket-foto/60%Daily2017-05-31 20:05
https://kosova-info.com/befasi-ne-finalen-e-kupes-se-shqiperise-shikoni-kush-fitoi-trofeun/60%Daily2017-05-31 19:52
https://kosova-info.com/nje-muaj-para-se-te-pesoni-sulm-ne-zemer-trupi-juaj-jep-paralajmrim-keto-jane-gjashte-shenjat/60%Daily2017-05-31 19:49
https://kosova-info.com/don-arbas-nese-nuk-postoni-ushqim-gjate-ramazanit-jeni-kampione-te-respektit-foto/60%Daily2017-05-31 19:42
https://kosova-info.com/e-cmendur-ja-sa-do-te-fitoje-cdo-futbollist-i-realit-ne-rast-te-fitores-ndaj-juventusit/60%Daily2017-05-31 19:39
https://kosova-info.com/prezantuesja-i-pergjigjet-faqes-ne-instagram-qe-e-thumboi-foto/60%Daily2017-05-31 19:20
https://kosova-info.com/rikthehen-ne-kosove-dy-alpinistet-qe-pushtuan-everestin/60%Daily2017-05-31 19:00
https://kosova-info.com/ja-si-behet-zaimina-pasi-e-perfundon-iftarin-foto/60%Daily2017-05-31 18:59
https://kosova-info.com/kurat-qe-rekomandojne-mjeket-popullore/60%Daily2017-05-31 18:42
https://kosova-info.com/pas-pjanic-juve-transferon-edhe-yllin-tjeter-te-romes-foto/60%Daily2017-05-31 18:38
https://kosova-info.com/ja-cfare-te-brendshmesh-duhet-te-perdoni-nese-visheni-me-te-bardha/60%Daily2017-05-31 18:16
https://kosova-info.com/oneplus-3-dhe-3t-do-t-prditsohen-n-android-nougat-konfirmoi-ekzekutivi-i-kompanis/60%Daily2017-05-31 16:08
https://kosova-info.com/gjiko-po-vjen-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2017-05-31 17:55
https://kosova-info.com/raportet-trump-do-ti-terheq-shba-te-nga-marreveshja-e-parisit/60%Daily2017-05-31 17:55
https://kosova-info.com/sfida-e-perditshme-e-kujdesit-te-lekures-rregulla-te-arta-per-stinen-e-veres/60%Daily2017-05-31 17:48
https://kosova-info.com/ne-dhermi-kapet-peshkaqeni-i-rrezikshem-bisht-draper/60%Daily2017-05-31 17:46
https://kosova-info.com/ish-keshilltari-i-trump-pranon-te-dorezoje-dokumentet-per-perfshirjen-e-rusise-ne-zgjedhje/60%Daily2017-05-31 17:44
https://kosova-info.com/femra-me-bikini-ja-kush-ishin-barbi-kulluat-e-vitit-1995-foto/60%Daily2017-05-31 17:32
https://kosova-info.com/nasa-kthen-syte-nga-dielli/60%Daily2017-05-31 17:31
https://kosova-info.com/besa-fiton-kupen-e-kosoves/60%Daily2017-05-31 17:19
https://kosova-info.com/kura-ekuadoriane-per-lezbiket/60%Daily2017-05-31 17:13
https://kosova-info.com/motorola-prezanton-nesr-nj-telefon-t-ri/60%Daily2017-05-31 15:58
https://kosova-info.com/motorola-prezanton-nesr-nj-telefon-t-ri/60%Daily2017-05-31 15:58
https://kosova-info.com/afganistan-numri-i-te-vrareve-ne-kabul-arriti-ne-90-vete/60%Daily2017-05-31 16:59
https://kosova-info.com/parlamenti-i-barikaduar-nga-policia-ne-mesnate-votohet-qeveria/60%Daily2017-05-31 16:51
https://kosova-info.com/kqz-largon-nga-listat-e-votimit-33-542-persona-te-vdekur/60%Daily2017-05-31 16:33
https://kosova-info.com/amd-zbuloi-super-apu-n-me-procesor-ryzen-dhe-grafika-vega/60%Daily2017-05-31 15:49
https://kosova-info.com/autoshtepia-opel-siqani-prezanton-veturen-luksoze-opel-insignia-2017-foto/60%Daily2017-05-31 16:15
https://kosova-info.com/jena-dashni-vjen-nga-uki-dj-pm-dhe-dj-dagz-video/60%Daily2017-05-31 16:07
https://kosova-info.com/ronaldo-juventus-lajm-i-pabesueshem-para-finales-foto/60%Daily2017-05-31 16:00
https://kosova-info.com/ja-nga-cili-person-inspirohet-adelina-emini-foto/60%Daily2017-05-31 15:56
https://kosova-info.com/tmerruese-nena-braktis-femijen-e-saj-dhe-e-le-ate-ne-nje-park-te-autobuseve-fotovidoe/60%Daily2017-05-31 15:45
https://kosova-info.com/etiopia-bllokon-qasjen-n-internet-ditn-e-provimeve-shtetrore/60%Daily2017-05-31 15:34
https://kosova-info.com/kqz-certifikon-listen-me-rreth-2-milion-votues/60%Daily2017-05-31 15:27
https://kosova-info.com/shba-ka-filluar-furnizimi-me-armatim-i-kurdeve-ne-siri/60%Daily2017-05-31 14:58
https://kosova-info.com/ne-fakt-kjo-vajze-nuk-eshte-motra-e-kides-por-eshte-foto/60%Daily2017-05-31 14:57
https://kosova-info.com/a-do-te-garoje-putin-per-president-ne-2018-en/60%Daily2017-05-31 14:57
https://kosova-info.com/mrekullohuni-me-keto-imazhe-fantastike-bota-eshte-jashtezakonisht-e-bukur-foto/60%Daily2017-05-31 14:52
https://kosova-info.com/silva-ky-trajner-i-madh-do-te-vije-te-psg-foto/60%Daily2017-05-31 14:51
https://kosova-info.com/shadow-brokers-krcnon-me-publikimin-e-t-tjera-sekreteve-t-nsa-s/60%Daily2017-05-31 14:22
https://kosova-info.com/veseli-premton-reforme-shendetesore-rritje-30-te-pagave-dhe-25-te-pensioneve/60%Daily2017-05-31 14:13
https://kosova-info.com/njihuni-me-uren-me-te-larte-ne-shba-foto/60%Daily2017-05-31 13:41
https://kosova-info.com/kroos-me-kete-perforcim-real-madrid-do-tia-bente-bajat-futbollin-barcelones-foto/60%Daily2017-05-31 13:39
https://kosova-info.com/publikohet-foto-e-gilit-shyhretes-e-shkurtes-para-21-vitesh-fotovideo/60%Daily2017-05-31 13:27
https://kosova-info.com/merkel-britania-te-mbetet-partner-i-be-se/60%Daily2017-05-31 13:13
https://kosova-info.com/apple-sfidon-google-dhe-amazon/60%Daily2017-05-31 13:09
https://kosova-info.com/microsoft-dhe-qualcomm-prezantuar-snapdragon-835-pr-kompjuterat-me-rrjet-lte/60%Daily2017-05-31 13:02
https://kosova-info.com/microsoft-dhe-qualcomm-prezantuar-snapdragon-835-pr-kompjuterat-me-rrjet-lte-2/60%Daily2017-05-31 15:13
https://kosova-info.com/nenpresidenti-amerikan-mike-pence-do-ta-takoje-kryeministrin-malazez-dushko-markoviq/60%Daily2017-05-31 12:55
https://kosova-info.com/asus-prezanton-tabletin-e-ri-andriod-zenpad-3s/60%Daily2017-05-31 12:54
https://kosova-info.com/kujdes-nga-paraziti-qe-sundon-pishinat/60%Daily2017-05-31 12:41
https://kosova-info.com/kujdes-nga-paraziti-qe-sundon-pishinat/60%Daily2017-05-31 12:41
https://kosova-info.com/putin-anulon-disa-sanksione-ndaj-turqise/60%Daily2017-05-31 12:31
https://kosova-info.com/pergatisni-vete-ilacin-per-sherimin-e-herpesit-etheve-ne-buze/60%Daily2017-05-31 12:20
https://kosova-info.com/vidal-bisedon-ne-whatsapp-me-perforcimin-e-madh-te-bayern-munichut-foto/60%Daily2017-05-31 11:50
https://kosova-info.com/hetimi-per-rusine-flynn-i-dorezohet-presionit/60%Daily2017-05-31 11:43
https://kosova-info.com/aktorja-meksikane-shkruan-per-lidhjen-dhe-tradhetine-e-william-levy-t-foto/60%Daily2017-05-31 11:40
https://kosova-info.com/jemen-532-te-vdekur-nga-kolera/60%Daily2017-05-31 11:04
https://kosova-info.com/aubameyang-arrin-marreveshje-me-klubin-e-ri-cmimi-70-milione-euro-foto/60%Daily2017-05-31 10:41
https://kosova-info.com/twitter-ndan-mesazhet-e-miqve-nga-t-panjohurve-n-mesazhet-direkte/60%Daily2017-05-31 09:55
https://kosova-info.com/podujeva-i-bashkon-mimoza-kusarin-e-behgjet-pacollin-foto/60%Daily2017-05-31 10:31
https://kosova-info.com/tuna-flet-per-here-te-pare-per-cozman-foto/60%Daily2017-05-31 09:32
https://kosova-info.com/google-zhvendos-panelin-e-navigimit-n-youtube-n-fund-t-aplikacionit-android/60%Daily2017-05-31 09:35
https://kosova-info.com/atletico-madrid-man-utd-vendos-griezmann/60%Daily2017-05-31 09:21
https://kosova-info.com/miliona-telefona-android-goditen-nga-nje-tjeter-maluer/60%Daily2017-05-31 09:18
https://kosova-info.com/shenjat-paralajmeruese-te-crregullimeve-hormonale-qe-vijne-si-pasoje-e-nivelit-te-ulet-te-progesteronit/60%Daily2017-05-31 09:03
https://kosova-info.com/suedezet-radhisin-prishinen-si-nje-nga-destinacionet-me-te-mira-turistike/60%Daily2017-05-31 08:58
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-albatrit-muqiqi-per-gjoksin-gjigant-te-ciljetes-dhe-zajmines-video/60%Daily2017-05-31 08:58
https://kosova-info.com/hoti-thote-se-dialogun-me-serbine-duhet-ta-udheheq-kryeministri/60%Daily2017-05-31 08:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fara-qe-pastron-lekuren-dhe-forcon-imunitetin/60%Daily2017-05-31 08:49
https://kosova-info.com/ja-nga-ku-hedh-raketa-rusia-mbi-grupin-ekstremist-shtetit-islamik-ne-siri/60%Daily2017-05-31 08:37
https://kosova-info.com/bashkimi-evropian-jep-dritn-jeshile-pr-wifi4eu-evropa-prfiton-akses-falas-n-internet-wireless/60%Daily2017-05-31 08:14
https://kosova-info.com/ramos-fton-piquen-si-shikues-ne-finale-kunder-juventusit-ja-si-u-pergjigj-mbrojtesi-i-barcelones-foto/60%Daily2017-05-31 08:04
https://kosova-info.com/asus-prezantoi-laptopin-e-par-n-bot-me-procesor-amd-ryzen/60%Daily2017-05-31 08:01
https://kosova-info.com/detaje-qesharake-te-shtatzenise-se-grave-foto/60%Daily2017-05-31 08:00
https://kosova-info.com/shperthimi-ne-kabul-ku-mbeten-80-te-vdekur-foto/60%Daily2017-05-31 07:51
https://kosova-info.com/shperthimi-ne-kabul-ku-mbeten-80-te-vdekur-foto/60%Daily2017-05-31 07:51
https://kosova-info.com/sa-t-zgjuar-jan-asistentt-inteligjent/60%Daily2017-05-31 07:48
https://kosova-info.com/krahe-flori-mumajesit-moderatoren-e-njohur-mund-ta-shohim-shume-shpejte-ne-muzike-foto/60%Daily2017-05-31 07:47
https://kosova-info.com/rusia-dhe-arabia-saudite-bisedojne-rreth-cmimeve-te-naftes/60%Daily2017-05-31 07:21
https://kosova-info.com/mot-i-pazakonte-ne-evrope-diku-stuhi-diku-i-nxehte-rekord/60%Daily2017-05-31 07:20
https://kosova-info.com/ne-cilat-vende-punojne-me-gjate-per-te-dale-ne-pension/60%Daily2017-05-31 06:22
https://kosova-info.com/sa-eshte-afati-i-perdorimit-te-ujit-ne-shishe-do-te-mbeteni-pa-fjale/60%Daily2017-05-31 06:22
https://kosova-info.com/seks-bomba-shqiptare-feston-ditelindjen-shokon-mosha-e-saj-foto/60%Daily2017-05-31 06:20
https://kosova-info.com/sulm-masiv-ne-kabul/60%Daily2017-05-31 05:48
https://kosova-info.com/emerson-juventus-real-madrid-ky-ekip-dua-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-05-31 05:20
https://kosova-info.com/klubi-i-njohur-reklamon-moratan-si-perforcim-te-ri-foto/60%Daily2017-05-31 05:14
https://kosova-info.com/lamtumire-nice-balotelli-te-klubi-i-njohur-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-05-31 05:08
https://kosova-info.com/nainggolan-kjo-do-te-ndodhe-ne-finalen-juventus-real-madrid-foto/60%Daily2017-05-31 05:01
https://kosova-info.com/nuk-keni-kujtese-te-forte-keshtu-mund-tju-vijne-ne-ndihme-duart/60%Daily2017-05-30 23:57
https://kosova-info.com/te-mirat-qe-mund-ti-perfitoni-nga-caji-i-boronices/60%Daily2017-05-30 23:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-detergjenti-qe-nuk-duhet-perdorur-kurre-ne-kuzhine-mund-te-shkaktoje-kancer-te-mushkerive/60%Daily2017-05-30 23:37
https://kosova-info.com/ky-eshte-detergjenti-qe-nuk-duhet-perdorur-kurre-ne-kuzhine-mund-te-shkaktoje-kancer-te-mushkerive/60%Daily2017-05-30 23:37
https://kosova-info.com/ky-eshte-spoti-i-haradinajt-per-fushate-shikojeni-fundin-e-tij-video/60%Daily2017-05-30 22:23
https://kosova-info.com/keto-jane-efektet-e-tabletave-te-femijet/60%Daily2017-05-30 22:06
https://kosova-info.com/alfa-romeo-po-e-sfidon-bmw-me-kete-veture-mahnitese-foto/60%Daily2017-05-30 22:03
https://kosova-info.com/agjenda-shteterore-sfide-per-kryeministrin-e-radhes-video/60%Daily2017-05-30 22:00
https://kosova-info.com/lendim-i-pabesueshem-ne-ndeshje-bamiresie-para-finales-juventus-real-madrid-video/60%Daily2017-05-30 21:58
https://kosova-info.com/lendim-i-pabesueshem-ne-ndeshje-bamiresie-para-finales-juventus-real-madrid-video/60%Daily2017-05-30 21:58
https://kosova-info.com/sekretet-perkeqesojne-shendetin-ja-cilat-duhen-shmangur/60%Daily2017-05-30 21:57
https://kosova-info.com/getoar-selimi-nuk-flet-me-agon-amigen-fotoja-e-fundit-deshmon-cdo-gje-foto/60%Daily2017-05-30 21:56
https://kosova-info.com/pallaska-ne-programin-e-vv-se-ende-paraqiten-sofizmat/60%Daily2017-05-30 21:53
https://kosova-info.com/kryemadhi-ka-ardhur-koha-qe-shqiptaret-ti-japin-nje-shans-lsi-se/60%Daily2017-05-30 21:47
https://kosova-info.com/veseli-u-premton-pensionisteve-barna-falas/60%Daily2017-05-30 21:39
https://kosova-info.com/kjo-eshte-enca-e-vertete-foto/60%Daily2017-05-30 21:30
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-po-ben-pogba-ne-meke-video/60%Daily2017-05-30 21:29
https://kosova-info.com/kasami-per-ministrat-e-bdi-se-reformat-nuk-behen-me-njerez-te-korruptuar/60%Daily2017-05-30 21:25
https://kosova-info.com/shoferit-me-160-km-ne-ore-si-funksionojne-frenat-i-mbijeton-aksidentit-video/60%Daily2017-05-30 21:23
https://kosova-info.com/hapat-qe-parandalojne-plakjen-dhe-renien-e-gjoksit/60%Daily2017-05-30 21:14
https://kosova-info.com/nisma-e-be-internet-wireless-falas-ne-cdo-fshat-te-unionit/60%Daily2017-05-30 21:12
https://kosova-info.com/pas-rinovimit-te-kontrates-montella-largon-lojtarin-e-pare-nga-milani-foto/60%Daily2017-05-30 21:12
https://kosova-info.com/30-milion-lejla-pr-elvann-capital-t-2po2-video/60%Daily2017-05-30 21:10
https://kosova-info.com/trump-sulmon-serish-gjermanine-per-tregtine-dhe-ushtrine/60%Daily2017-05-30 21:01
https://kosova-info.com/mbyllet-finalja-ky-eshte-kampioni-i-ri-i-kosoves-ne-futsall/60%Daily2017-05-30 20:50
https://kosova-info.com/kete-biznes-te-ri-mendon-ta-hap-majku-foto/60%Daily2017-05-30 20:48
https://kosova-info.com/berisha-strakosha-kete-nuk-e-ka-pritur-askush/60%Daily2017-05-30 20:36
https://kosova-info.com/sergio-ramos-shenon-gol-te-cmendur-ne-stervitje-video/60%Daily2017-05-30 20:19
https://kosova-info.com/maska-mrekulliberese-per-rritjen-e-flokeve/60%Daily2017-05-30 20:15
https://kosova-info.com/kaq-te-bukur-adelina-tahiri-nuk-e-keni-pare-kurre-foto/60%Daily2017-05-30 20:01
https://kosova-info.com/cfare-i-ndodh-trupit-ne-te-30-tat-2/60%Daily2017-05-30 19:58
https://kosova-info.com/duka-me-deklarate-shokuese-per-skenderbeun/60%Daily2017-05-30 19:57
https://kosova-info.com/thacit-si-bejne-pershtypje-kritikat-shtron-iftar-per-mesimdhenes/60%Daily2017-05-30 19:55
https://kosova-info.com/golf-2-shi-qe-lloch-e-beri-hero-video/60%Daily2017-05-30 19:41
https://kosova-info.com/golf-2-shi-qe-lloch-e-beri-hero-video/60%Daily2017-05-30 19:41
https://kosova-info.com/dybala-shokon-juventusin-para-finales-me-realin/60%Daily2017-05-30 19:33
https://kosova-info.com/italia-mbeshtet-merkelin-per-nje-be-me-te-forte-ne-epoken-trump-dhe-brexit/60%Daily2017-05-30 19:28
https://kosova-info.com/durim-morina-dhe-elhaida-dani-me-kenge-nga-producentet-e-njohur-boteror/60%Daily2017-05-30 19:21
https://kosova-info.com/donald-trump-nuk-e-ka-ndryshuar-politiken-e-amerikes-ne-ballkan/60%Daily2017-05-30 19:13
https://kosova-info.com/linjat-e-shuplakes-zbulojne-gjithcka-rreth-jetegjatesise/60%Daily2017-05-30 19:12
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-kenga-jena-dashni-nga-uki-dj-pm-dhe-dj-dagz-foto/60%Daily2017-05-30 19:00
https://kosova-info.com/miliona-telefon-android-goditen-nga-nj-tjetr-maluer/60%Daily2017-05-30 18:59
https://kosova-info.com/nuk-e-kam-mo-shume-shpejt-nga-agon-amiga-foto/60%Daily2017-05-30 18:50
https://kosova-info.com/deputeti-i-bdi-se-deklarata-e-shqiptareve-eshte-pjese-e-programit-te-qeverise-se-re/60%Daily2017-05-30 18:36
https://kosova-info.com/goditja-e-denimit-me-e-dobet-ne-karrieren-e-ronaldos-video/60%Daily2017-05-30 18:30
https://kosova-info.com/ilacet-e-kancerit-dhe-prova-me-minjte/60%Daily2017-05-30 18:01
https://kosova-info.com/uji-i-trendafilit-rituali-antik-i-bukurise/60%Daily2017-05-30 17:48
https://kosova-info.com/pse-hakerat-jane-gjithmone-me-bluza-me-kapuc/60%Daily2017-05-30 17:48
https://kosova-info.com/crossfit-cilat-jane-perfitimet-shendetesore-te-fitnesit-qe-ka-arritur-edhe-ne-kosove/60%Daily2017-05-30 17:44
https://kosova-info.com/kjo-eshte-aktorja-turke-qe-ngjane-me-dafina-dautin-foto/60%Daily2017-05-30 17:38
https://kosova-info.com/shporrni-mbeshtetesit-e-isis-it/60%Daily2017-05-30 17:38
https://kosova-info.com/situatat-e-perditshme-qe-zbehin-jeten-seksuale-te-nje-cifti/60%Daily2017-05-30 17:17
https://kosova-info.com/gjykata-ceke-vendos-per-hakerin-rus/60%Daily2017-05-30 17:12
https://kosova-info.com/kremrat-e-diellit-nuk-jane-aq-te-sigurte-shkaktojne-kancer-te-lekures/60%Daily2017-05-30 17:00
https://kosova-info.com/zyrtare-largim-i-papritur-nga-chelsea-foto/60%Daily2017-05-30 16:56
https://kosova-info.com/raporti-i-okb-big-brother-nxit-ekstremizmin/60%Daily2017-05-30 16:56
https://kosova-info.com/galaxy-note-5-prditsohet-n-android-7-0-nougat/60%Daily2017-05-30 16:46
https://kosova-info.com/5g-ja-do-t-prdoret-masivisht-brenda-2020-s/60%Daily2017-05-30 16:29
https://kosova-info.com/5g-ja-do-t-prdoret-masivisht-brenda-2020-s/60%Daily2017-05-30 16:29
https://kosova-info.com/pacolli-synojme-formimin-e-tregut-mbareshqiptar/60%Daily2017-05-30 15:52
https://kosova-info.com/ronaldo-georgina-publikohen-fotot-qe-zbulojne-dicka-te-madhe-foto/60%Daily2017-05-30 15:42
https://kosova-info.com/nderroi-dy-gra-por-jo-edhe-kengetaren-e-dasmes-video/60%Daily2017-05-30 15:41
https://kosova-info.com/shokohet-milani-super-transferimi-i-ri-deshton-ne-testet-mjekesore-foto/60%Daily2017-05-30 15:02
https://kosova-info.com/keshtu-emocionohet-robert-berisha-kur-flet-per-tianin-foto/60%Daily2017-05-30 15:00
https://kosova-info.com/kryeministrja-britanike-duam-te-ndertojme-partneritet-te-vecante-me-be-ne/60%Daily2017-05-30 14:56
https://kosova-info.com/krijuesi-i-android-andy-rubin-prezantoi-telefonin-e-tij-essential/60%Daily2017-05-30 14:36
https://kosova-info.com/presidenti-francez-beri-dicka-qe-asnje-lider-boteror-nuk-guxoje-ti-beje-putinit-video/60%Daily2017-05-30 14:31
https://kosova-info.com/atleti-qe-po-cmend-rrjetet-sociale-me-forcen-e-jashtezakonshme-video/60%Daily2017-05-30 14:21
https://kosova-info.com/trump-e-kritikoi-gjermanine-lidhur-me-tregtine-dhe-nato-n/60%Daily2017-05-30 14:17
https://kosova-info.com/keto-gjera-mos-i-thoni-kurre-femijes-suaj/60%Daily2017-05-30 13:58
https://kosova-info.com/ja-far-sht-e-aft-t-bj-kamera-e-oneplus-5/60%Daily2017-05-30 13:40
https://kosova-info.com/rikthehet-adelina-zbulon-dhuratat-qe-mori-nga-motrat-foto/60%Daily2017-05-30 13:39
https://kosova-info.com/faktet-qe-duhet-te-dije-cdo-nene-e-re-per-depresionin-post-partum/60%Daily2017-05-30 13:32
https://kosova-info.com/be-ja-premton-internet-falas-wlan-per-te-gjithe/60%Daily2017-05-30 13:22
https://kosova-info.com/real-madrid-befason-me-ate-qe-ka-bere-ne-cardiff-para-finales-kunder-juventusit-foto/60%Daily2017-05-30 13:01
https://kosova-info.com/brenda-shpelles-me-te-madhe-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-30 12:49
https://kosova-info.com/dogana-konfiskon-pajisje-dentare-me-vlere-mbi-15-mije-euro/60%Daily2017-05-30 12:49
https://kosova-info.com/kosi-dhe-buka-iftari-i-fisit-ajrulafa-ne-etiopi/60%Daily2017-05-30 12:11
https://kosova-info.com/a-e-keni-harruar-saidin-e-zhades-ja-sa-eshte-plakur-foto/60%Daily2017-05-30 12:07
https://kosova-info.com/wannacry-e-ka-origjinn-nga-kina-thon-hulumtuesit/60%Daily2017-05-30 13:40
https://kosova-info.com/njihuni-me-unazat-per-martese-me-te-famshme-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-30 11:49
https://kosova-info.com/shkenca-braktisni-formen-elektronike-dhe-filloni-te-shkruani-me-dore/60%Daily2017-05-30 11:29
https://kosova-info.com/zidane-ka-nje-lajm-te-madh-per-formacionin-e-finales/60%Daily2017-05-30 11:25
https://kosova-info.com/stanishic-dhe-simatovic-prape-ne-tribunalin-e-hages/60%Daily2017-05-30 11:25
https://kosova-info.com/perry-prezanton-artin-e-tij-ne-kosove/60%Daily2017-05-30 11:11
https://kosova-info.com/okb-ja-i-iken-pergjegjesise-per-romet-ne-kosove/60%Daily2017-05-30 11:05
https://kosova-info.com/berlusconi-juventus-real-madrid-ky-ekip-dua-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-05-30 10:11
https://kosova-info.com/dell-inspiron-27-7000-sht-aio-e-par-me-procesor-ryzen/60%Daily2017-05-30 10:06
https://kosova-info.com/upss-sinan-hoxha-shan-rende-kengetaren-e-njohur-video/60%Daily2017-05-30 10:03
https://kosova-info.com/vendet-me-te-pasura-dhe-me-te-varfra-ne-bote/60%Daily2017-05-30 10:00
https://kosova-info.com/23-vjecari-perdhunohet-nga-tri-gra-ne-afriken-e-jugut/60%Daily2017-05-30 09:40
https://kosova-info.com/note-8-do-te-jete-me-i-madh-se-s8-plus/60%Daily2017-05-30 09:13
https://kosova-info.com/apple-fushat-agresive-reklamimi-n-kurriz-t-android/60%Daily2017-05-30 10:17
https://kosova-info.com/ffk-keto-klube-nga-kosova-marrin-pjese-ne-champions-e-europa-league/60%Daily2017-05-30 08:53
https://kosova-info.com/majk-bashkohet-me-katilen-foto/60%Daily2017-05-30 08:45
https://kosova-info.com/qendroni-vetem-15-sekonda-ky-ushtrim-tendos-plotesisht-gjithe-trupin-eliminon-dhembjet-e-shpines/60%Daily2017-05-30 08:44
https://kosova-info.com/gjykimi-per-plagosjen-dhe-grabitjen-e-punetorit-te-pompes/60%Daily2017-05-30 08:32
https://kosova-info.com/procesori-19-brthamsh-intel-core-i9-presion-ndaj-amd-threadripper/60%Daily2017-05-30 08:31
https://kosova-info.com/eshte-vetem-13-javeshe-dhe-i-thote-te-emes-te-dua-video/60%Daily2017-05-30 08:24
https://kosova-info.com/lakuriqet-e-nates-bejne-masaker-ne-brazil-1-i-vdekur-dhe-40-te-plagosur/60%Daily2017-05-30 08:19
https://kosova-info.com/kessie-ne-milan-zbulohen-edhe-dy-super-perforcime-ne-san-siro-foto/60%Daily2017-05-30 08:09
https://kosova-info.com/google-ofron-krkimin-e-t-dhnave-personale-nga-motori-i-krkimit/60%Daily2017-05-30 07:59
https://kosova-info.com/si-te-largoni-bakteriet-nga-dhembet-tuaj-pa-shkuar-tek-dentisti-video/60%Daily2017-05-30 07:46
https://kosova-info.com/publikohet-bomba-per-skenarin-serb-ne-maqedoni-ja-biseda-e-pergjuar-se-cfare-po-bente-agjenti-i-sherbimit-sekret-serb/60%Daily2017-05-30 07:20
https://kosova-info.com/xhesika-provokuese-nga-plazhi-foto/60%Daily2017-05-30 07:15
https://kosova-info.com/rrefimet-e-nje-prifti-homoseksual/60%Daily2017-05-30 07:07
https://kosova-info.com/pensionohet-totti-shikojeni-cfare-ka-bere-nje-tifoz-i-tij-nga-kosova-foto/60%Daily2017-05-30 06:44
https://kosova-info.com/thjerreza-te-posacme-qe-vihen-gjate-nates-per-te-permiresuar-shikimin/60%Daily2017-05-30 06:26
https://kosova-info.com/apple-me-tri-reklama-te-reja-synon-te-ktheje-njerezit-kah-iphone/60%Daily2017-05-30 06:07
https://kosova-info.com/nora-istrefi-po-vjen-me-nje-duet-me-bleron-foto/60%Daily2017-05-30 06:01
https://kosova-info.com/pija-qe-pastron-arteriet-dhe-ul-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/60%Daily2017-05-30 00:00
https://kosova-info.com/bejeni-kete-maske-cdo-mengjes-dhe-do-te-dukeni-shume-me-te-rinj/60%Daily2017-05-29 23:55
https://kosova-info.com/rregullat-e-ramazanit-kete-pije-asesi-nuk-guxoni-ta-pini-gjate-ramazanit/60%Daily2017-05-29 23:49
https://kosova-info.com/e-dini-pse-zgjoheni-te-lodhur-ne-mengjes/60%Daily2017-05-29 23:47
https://kosova-info.com/tendencat-e-grimit-per-sezonin-pranvere-vere-2017-foto/60%Daily2017-05-29 23:07
https://kosova-info.com/mushkolaj-hoti-profil-tipik-i-ldk-se/60%Daily2017-05-29 21:57
https://kosova-info.com/mushkolaj-hoti-profil-tipik-i-ldk-se/60%Daily2017-05-29 21:57
https://kosova-info.com/memorja-optane-nuk-duhet-t-injorohet-n-laptopin-e-ri-asus-vivobook-pro-15/60%Daily2017-05-29 21:56
https://kosova-info.com/senatoret-amerikane-vizitojne-malin-e-zi-para-hyrjes-ne-nato/60%Daily2017-05-29 21:52
https://kosova-info.com/pas-juves-edhe-roma-e-liverpooli-ne-gare-per-yllin-e-barces/60%Daily2017-05-29 21:52
https://kosova-info.com/deshmitari-per-10-mije-euro-duhej-ti-ktheja-40-mije/60%Daily2017-05-29 21:44
https://kosova-info.com/danjeli-dhe-fotini-ndahen-pas-3-muajsh-ja-cmimi-qe-do-paguajne/60%Daily2017-05-29 21:42
https://kosova-info.com/nje-detaj-qe-ju-ka-ikur-kush-eshte-femija-qe-totti-ia-dorezoi-shiritin-e-kapitenit/60%Daily2017-05-29 21:39
https://kosova-info.com/elvana-gjata-nuk-harron-diten-speciale-te-mikeshes-se-saj-ja-cfare-beri-sot-fotovideo/60%Daily2017-05-29 21:36
https://kosova-info.com/tigri-vret-kujdestaren-e-kopshtit-zoologjik/60%Daily2017-05-29 21:35
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-per-qeverine-e-re-reformuese-thote-talat-xhaferi/60%Daily2017-05-29 21:31
https://kosova-info.com/franck-kessie-neser-kryen-testet-mjekesore-te-gjiganti-i-serie-a/60%Daily2017-05-29 21:25
https://kosova-info.com/limaj-koalicioni-pdk-aak-nisma-me-njerez-qe-e-mbajne-fjalen/60%Daily2017-05-29 21:21
https://kosova-info.com/formacioni-me-lojtaret-qe-deshtuan-kete-sezon-ne-serie-a/60%Daily2017-05-29 21:10
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-se-noizy-ka-qene-ne-lidhje-me-kete-femer-te-njohur-te-ekranit-foto/60%Daily2017-05-29 21:10
https://kosova-info.com/tahiri-ndryshimi-i-formatit-te-dialogut-ne-doren-e-qeverise-se-re/60%Daily2017-05-29 21:04
https://kosova-info.com/pdk-ia-merr-mbi-100-anetare-akr-se-ne-drenas-foto/60%Daily2017-05-29 20:58
https://kosova-info.com/revolucion-te-chelsea-largohen-keta-10-lojtare/60%Daily2017-05-29 20:55
https://kosova-info.com/jo-nje-por-dy-fitues-ne-yfsf-ja-kush-i-mori-cmimet-foto/60%Daily2017-05-29 20:44
https://kosova-info.com/kur-valverde-ne-vitin-2015-e-kritikonte-neymarin-per-kete-veprim-te-turpshem-video/60%Daily2017-05-29 20:43
https://kosova-info.com/citi-i-tophanes-pret-floket-behet-tullac-foto/60%Daily2017-05-29 20:31
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-ne-finale-te-yfsf-me-fustan-si-te-nuses-se-dekorit-foto/60%Daily2017-05-29 20:23
https://kosova-info.com/wolfsburg-mbetet-ne-bundeslige/60%Daily2017-05-29 20:21
https://kosova-info.com/treshe-speciale-ne-big-brother-kamerat-kapin-mat-banoret-video/60%Daily2017-05-29 20:14
https://kosova-info.com/6-momentet-kur-u-cmenden-trajneret-ne-futboll-video/60%Daily2017-05-29 20:07
https://kosova-info.com/nora-istrefi-kapet-mat-duke-e-shikuar-tinezisht-getoar-selimin-foto/60%Daily2017-05-29 19:56
https://kosova-info.com/deda-qeverisja-e-pdk-se-i-ka-shkaktuar-dem-te-madh-kosoves/60%Daily2017-05-29 19:43
https://kosova-info.com/selmanaj-matoshit-merru-me-aak-ne-dhe-jo-me-ldk-ne/60%Daily2017-05-29 19:33
https://kosova-info.com/kush-tha-qe-e-ka-harruar-reagimi-i-cozman-per-tunen-foto/60%Daily2017-05-29 19:33
https://kosova-info.com/fansi-i-fiksuar-ndjek-kemba-kembes-kengetaren-e-njohur-ajo-ndihet-e-frikesuar-prej-tij-foto/60%Daily2017-05-29 19:21
https://kosova-info.com/cila-eshte-e-verteta-mbi-historine-e-25-vjecares-qe-kishte-lindur-11-djem-pernjehere-foto/60%Daily2017-05-29 19:16
https://kosova-info.com/portieret-me-me-se-shumti-pritje-ne-evrope-foto/60%Daily2017-05-29 19:07
https://kosova-info.com/si-ta-largoni-fryerjen-e-barkut-pas-iftarit-eshte-shume-e-thjeshte/60%Daily2017-05-29 18:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pija-alkoolike-qe-ju-ben-te-humbisni-peshe/60%Daily2017-05-29 18:29
https://kosova-info.com/pacolli-11-qershori-eshte-shansi-i-fundit-per-ndryshim/60%Daily2017-05-29 18:28
https://kosova-info.com/liberalizimi-i-vizave-me-2017-vetem-ne-teori/60%Daily2017-05-29 18:11
https://kosova-info.com/geti-eshte-me-fat-ja-cfare-gjoksi-ka-marina-foto/60%Daily2017-05-29 17:52
https://kosova-info.com/foto-brenda-shpelles/60%Daily2017-05-29 17:52
https://kosova-info.com/a-e-kujtoni-si-valverde-e-kishte-poshteruar-barcelonen-ne-vitin-2015-video/60%Daily2017-05-29 17:35
https://kosova-info.com/kina-implementon-ligjin-e-par-kibernetik-pr-mbrojtjen-e-t-dhnave/60%Daily2017-05-29 17:32
https://kosova-info.com/trajtimet-natyrale-ne-kushte-shtepie-per-cdo-problem-te-lekures/60%Daily2017-05-29 17:08
https://kosova-info.com/si-duket-vetura-me-e-shtrenjte-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-29 16:45
https://kosova-info.com/alketa-vejsiu-perplas-te-verteten-per-olta-gixharin-foto/60%Daily2017-05-29 16:30
https://kosova-info.com/ja-cfare-rekordi-negativ-e-bashkon-manajn-dhe-sulmuesin-kampion-bote/60%Daily2017-05-29 16:15
https://kosova-info.com/moske-nga-stuhia-kane-humbur-jeten-se-paku-gjashte-vete/60%Daily2017-05-29 16:14
https://kosova-info.com/pajisja-m-e-re-e-realitetit-virtual-t-htc-quhet-link/60%Daily2017-05-29 15:03
https://kosova-info.com/70-vjecarja-zbulon-sekretin-e-linjave-te-saj-seksi/60%Daily2017-05-29 15:17
https://kosova-info.com/egzona-publikon-nje-imazh-nga-shtepia-e-mbuluar-me-trendafila-foto/60%Daily2017-05-29 15:10
https://kosova-info.com/cfare-gjesti-tifozi-me-aftesi-te-kufizuara-ngrit-larte-trofeun-e-kupes-video/60%Daily2017-05-29 15:02
https://kosova-info.com/samsung-demostron-ekranin-amoled-i-cili-tendoset-deri-n-12-mm/60%Daily2017-05-29 14:14
https://kosova-info.com/vazhdojne-bastisjet-ne-mancester-video/60%Daily2017-05-29 14:05
https://kosova-info.com/lori-flet-per-martesen-ja-kur-do-ta-shohim-me-fustan-te-bardhe-video/60%Daily2017-05-29 13:59
https://kosova-info.com/oaz-ne-shkretetire-foto/60%Daily2017-05-29 13:57
https://kosova-info.com/be-ja-ndihmon-afganistanin-pakistanin-dhe-iranin-me-miliona-euro/60%Daily2017-05-29 13:47
https://kosova-info.com/del-piero-juventus-real-madrid-fiton-ky-ekip/60%Daily2017-05-29 13:46
https://kosova-info.com/njihuni-me-kete-perle-te-vogel-tropikale-foto/60%Daily2017-05-29 13:29
https://kosova-info.com/prshpejtoni-ndezjen-e-kompjuterit-windows-10-me-nj-marifet-t-thjesht/60%Daily2017-05-29 15:04
https://kosova-info.com/mbi-100000-afgane-te-zhvendosur-me-2017/60%Daily2017-05-29 13:16
https://kosova-info.com/google-ofron-4-muaj-falas-prdorimin-e-play-music/60%Daily2017-05-29 13:09
https://kosova-info.com/greta-koci-dhe-genci-vijne-me-projekt-surprize-video/60%Daily2017-05-29 12:31
https://kosova-info.com/pjanic-jemi-shume-te-forte-fitojme-edhe-finalen/60%Daily2017-05-29 12:19
https://kosova-info.com/takim-per-ukrainen-me-30-maj/60%Daily2017-05-29 12:15
https://kosova-info.com/e-zbulojne-shkencetaret-ja-testi-i-thjeshte-qe-parashikon-nese-do-prekeni-nga-kanceri/60%Daily2017-05-29 12:13
https://kosova-info.com/rusia-debon-nje-ligjvenes-te-malit-te-zi/60%Daily2017-05-29 11:57
https://kosova-info.com/hoti-zotohet-per-unifikimin-dhe-integrimin-e-mitrovices/60%Daily2017-05-29 11:51
https://kosova-info.com/qualcomm-po-bashkpunon-me-lg-pr-t-zhvilluar-dhe-prodhuar-snapdragon-845/60%Daily2017-05-29 11:49
https://kosova-info.com/kampioni-i-kosoves-ben-dy-transferime-para-kualifikimeve-per-champions/60%Daily2017-05-29 11:21
https://kosova-info.com/publikohen-imazhe-t-telefonit-t-ardhshm-t-samsung-galaxy-c10/60%Daily2017-05-29 13:12
https://kosova-info.com/ja-pse-kenga-shiu-duhej-ta-perfaqesonte-shqiperine-ne-eurovision-video/60%Daily2017-05-29 11:08
https://kosova-info.com/kriminelt-kibernetik-jan-gjithashtu-biznesmen/60%Daily2017-05-29 21:27
https://kosova-info.com/vendet-ku-mund-te-shihni-ujin-me-te-paster-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-29 10:50
https://kosova-info.com/trump-serish-ne-qender-te-vemendjes-ia-zgjat-doren-truprojes-video/60%Daily2017-05-29 10:46
https://kosova-info.com/shkencetaret-vallezimi-ju-ben-me-te-mencur/60%Daily2017-05-29 10:45
https://kosova-info.com/shba-feston-100-vjetorin-e-lindjes-se-presidentit-john-f-kennedy/60%Daily2017-05-29 10:30
https://kosova-info.com/tirana-bie-nga-elita-shikoni-cfare-thote-gruaja-97-vjecare-e-themeluesit-te-klubit-video/60%Daily2017-05-29 10:05
https://kosova-info.com/australia-i-dergon-edhe-30-ushtare-ne-afganistan/60%Daily2017-05-29 09:33
https://kosova-info.com/ja-cfare-kishte-veshur-lori-ne-mbremjen-e-matures-video/60%Daily2017-05-29 09:27
https://kosova-info.com/fitimi-i-gjigandve-t-teknologjis-n-tre-mujorin-e-par-t-2017-s/60%Daily2017-05-29 08:05
https://kosova-info.com/hoti-e-shpetuam-trepcen-nga-likuidimi-tani-hapet-rruga-per-bursat-nderkombetare/60%Daily2017-05-29 09:10
https://kosova-info.com/hoti-e-shpetuam-trepcen-nga-likuidimi-tani-hapet-rruga-per-bursat-nderkombetare/60%Daily2017-05-29 09:10
https://kosova-info.com/hoti-e-shpetuam-trepcen-nga-likuidimi-tani-hapet-rruga-per-bursat-nderkombetare-2/60%Daily2017-05-29 09:10
https://kosova-info.com/lideri-opozitar-rus-kerkon-leje-per-tubime-kunder-korrupsionit/60%Daily2017-05-29 09:06
https://kosova-info.com/kete-mos-ia-thoni-kurre-dikujt-qe-agjeron/60%Daily2017-05-29 08:58
https://kosova-info.com/barcelona-alaves-ky-futbollist-cmendi-tifozet-e-realit-ne-finale-foto/60%Daily2017-05-29 08:38
https://kosova-info.com/ushtroni-vetem-4-minuta-ne-dite-dhe-do-te-arrini-nje-trup-perfekt-video/60%Daily2017-05-29 08:35
https://kosova-info.com/urimi-emocionues-i-veses-dhe-big-bastes-per-ditelindjen-e-pare-te-lianit-video/60%Daily2017-05-29 08:28
https://kosova-info.com/pse-po-vonohen-kaq-shum-aplikacionet-android-n-chromebook/60%Daily2017-05-29 07:59
https://kosova-info.com/foto-qesharake-nga-arti-i-imitimit/60%Daily2017-05-29 08:02
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-rakete-afer-japonise/60%Daily2017-05-29 08:02
https://kosova-info.com/shtetet-e-bashkuara-mund-t-ndalojn-laptopt-n-fluturimet-ajrore-nga-mbar-bota/60%Daily2017-05-29 07:44
https://kosova-info.com/dy-pilote-i-shpetojne-vdekjes-ne-menyre-dramatike-pas-aksidentit-te-tmerrshem-video/60%Daily2017-05-29 07:24
https://kosova-info.com/capital-t-degjohet-edhe-ne-festivalin-e-kanes-foto/60%Daily2017-05-29 07:10
https://kosova-info.com/kjo-eshte-qeveria-e-re-e-maqedonise-me-nente-ministra-shqiptare/60%Daily2017-05-29 06:45
https://kosova-info.com/kjo-eshte-qeveria-e-re-e-maqedonise-me-nente-ministra-shqiptare/60%Daily2017-05-29 06:45
https://kosova-info.com/where-you-go-i-go-historia-e-vertete-e-dashurise-se-ciftit-ida-dhe-isidor-ne-anijen-e-titanikut/60%Daily2017-05-29 06:34
https://kosova-info.com/asetet-e-sistemit-financiar-te-kosoves-arriten-ne-5-39-miliarde-euro/60%Daily2017-05-29 06:24
https://kosova-info.com/macron-pret-sot-putinin/60%Daily2017-05-29 05:56
https://kosova-info.com/arrestime-te-reja-per-sulmin-ne-mancester/60%Daily2017-05-29 05:55
https://kosova-info.com/demokratet-ne-shba-duan-te-degjojne-deshmi-nga-kushner/60%Daily2017-05-29 05:54
https://kosova-info.com/lamtumira-e-tottit-nepermjet-fotografive-foto/60%Daily2017-05-29 00:13
https://kosova-info.com/si-te-trajtoni-tete-nga-demtimet-me-te-zakonshme-ne-shtepi/60%Daily2017-05-29 00:05
https://kosova-info.com/messi-dhe-ronaldo-jane-me-te-miret-ne-bote/60%Daily2017-05-29 00:02
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-beni-ne-mengjes/60%Daily2017-05-28 23:49
https://kosova-info.com/lindi-nje-foshnje-vajze-doktoret-habiten-kur-ia-shohin-fytyren/60%Daily2017-05-28 23:42
https://kosova-info.com/si-te-eleminoni-celulitin-brenda-10-ditesh/60%Daily2017-05-28 23:02
https://kosova-info.com/cfare-ndjen-nena-ne-muajin-e-nente-te-shtatzenise/60%Daily2017-05-28 23:02
https://kosova-info.com/gabigol-largohet-nga-interi-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-05-28 23:00
https://kosova-info.com/gabigol-largohet-nga-interi-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-05-28 23:00
https://kosova-info.com/spineri-objekti-qe-po-shkatrron-femijet/60%Daily2017-05-28 22:52
https://kosova-info.com/perse-prinderit-nuk-duhet-tiu-shpojne-veshet-femijeve/60%Daily2017-05-28 22:52
https://kosova-info.com/alarmante-trefishohet-numri-i-viruseve/60%Daily2017-05-28 22:14
https://kosova-info.com/jaguar-ben-te-ditur-daten-e-lansimit-te-modelit-me-te-fuqishem-qe-ka-punuar-ndonjehere-foto/60%Daily2017-05-28 22:01
https://kosova-info.com/kur-geta-beqa-kendonte-dhe-vallezonte-me-getoar-selimin-video/60%Daily2017-05-28 21:57
https://kosova-info.com/shtate-lojtaret-qe-u-shnderruan-ne-mbreter-per-tifozet-e-skuadres-se-tyre/60%Daily2017-05-28 21:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-e-seles-per-inkuadrimin-ne-qeveri/60%Daily2017-05-28 21:54
https://kosova-info.com/karriera-e-tottit-permes-numrave/60%Daily2017-05-28 21:45
https://kosova-info.com/nokia-7-koncepti-qe-mund-te-shfaqet-ne-treg-fotovideo/60%Daily2017-05-28 21:44
https://kosova-info.com/upss-rashelit-i-ngrihet-fustani-tregon-me-shume-se-cduhet-foto/60%Daily2017-05-28 21:43
https://kosova-info.com/matoshi-udheheqja-e-ldk-se-rugovizmin-e-ka-pare-vec-ne-tv/60%Daily2017-05-28 21:42
https://kosova-info.com/meta-ne-vlan-haradinajt-iu-premtua-posti-i-presidentit/60%Daily2017-05-28 21:37
https://kosova-info.com/kim-jong-un-lionel-messi-vjen-premtimi-i-cmendur/60%Daily2017-05-28 21:31
https://kosova-info.com/shetitja-me-mclarenin-qe-kushton-16-milione-euro-video/60%Daily2017-05-28 21:30
https://kosova-info.com/jahjaga-ne-beograd-flet-per-viktimat-e-dhunes-seksuale/60%Daily2017-05-28 21:28
https://kosova-info.com/po-kthehet-adelina-ismaili-sapo-e-tha-foto/60%Daily2017-05-28 21:23
https://kosova-info.com/vetevendosje-fushate-ne-oda-e-shtepi-foto/60%Daily2017-05-28 21:18
https://kosova-info.com/ford-terheq-mbi-3-mije-vetura-per-shkak-te-nje-problemi/60%Daily2017-05-28 21:18
https://kosova-info.com/hyn-ne-fuqi-ligji-kush-eshte-larguar-nga-policia-e-shtetit-nuk-rikthehet-me/60%Daily2017-05-28 21:14
https://kosova-info.com/albatriti-skuqet-ne-emision-kur-e-pyesin-per-te-pasmet-e-adelines-dhe-roneles-video/60%Daily2017-05-28 21:13
https://kosova-info.com/legjendat-zbresin-ne-fushe-ronaldinho-dhuron-spektakel-video/60%Daily2017-05-28 21:13
https://kosova-info.com/victoria-xheloze-rita-ora-dhe-david-beckham-perqafohen-ne-publik-foto/60%Daily2017-05-28 21:04
https://kosova-info.com/edhe-ldk-premton-liberalizim-vizash-brenda-3-muajve/60%Daily2017-05-28 20:54
https://kosova-info.com/harroni-maturantet-seksi-ky-eshte-mashkulli-qe-mori-vemendjen-ate-nate-fotovideo/60%Daily2017-05-28 20:45
https://kosova-info.com/fitore-me-goleade-e-interit-video/60%Daily2017-05-28 20:41
https://kosova-info.com/fitore-me-goleade-e-interit-video/60%Daily2017-05-28 20:41
https://kosova-info.com/fitore-me-goleade-e-interit-video/60%Daily2017-05-28 20:41
https://kosova-info.com/buffon-i-emocionuar-shkruan-per-largimin-e-tottit-nga-roma/60%Daily2017-05-28 20:29
https://kosova-info.com/buffon-i-emocionuar-shkruan-per-largimin-e-tottit-nga-roma/60%Daily2017-05-28 20:29
https://kosova-info.com/buffon-i-emocionuar-shkruan-per-largimin-e-tottit-nga-roma/60%Daily2017-05-28 20:29
https://kosova-info.com/vemendje-vajza-ky-eshte-statusi-aktual-i-yll-limanit-video/60%Daily2017-05-28 20:24
https://kosova-info.com/beqaj-me-fillimin-e-ri-do-te-kete-vendimmarrje/60%Daily2017-05-28 20:14
https://kosova-info.com/ja-cila-eshte-pija-qe-duhet-te-pini-nese-keni-fryrje-barku-pas-cdo-vakti/60%Daily2017-05-28 20:12
https://kosova-info.com/ja-cka-i-zuri-ne-telefon-i-fejuari-leonora-poloskes/60%Daily2017-05-28 20:11
https://kosova-info.com/shkencetaret-tregojne-cfare-ndodh-pas-vdekjes/60%Daily2017-05-28 20:00
https://kosova-info.com/golf-r-veture-tejet-e-pershtatshme-me-cmim-te-arsyeshem-foto/60%Daily2017-05-28 19:29
https://kosova-info.com/cfare-i-ndodh-trurit-tuaj-nese-flini-pak/60%Daily2017-05-28 19:14
https://kosova-info.com/tjeter-gol-i-bukur-ne-ndeshjen-inter-udinese-video/60%Daily2017-05-28 19:12
https://kosova-info.com/15-vjecarja-shtatzene-me-femijen-e-dyte-13-muaj-pasi-lindi-femijen-e-pare/60%Daily2017-05-28 18:59
https://kosova-info.com/hoti-kam-marre-perkrahjen-e-themeluesve-te-ldk-se-per-koalicionin-e-fitores/60%Daily2017-05-28 18:57
https://kosova-info.com/hoti-kam-marre-perkrahjen-e-themeluesve-te-ldk-se-per-koalicionin-e-fitores/60%Daily2017-05-28 18:57
https://kosova-info.com/nuk-ka-viza-pas-3-muajsh-video/60%Daily2017-05-28 18:54
https://kosova-info.com/shefi-i-uber-travis-kalanick-humbet-maman-e-tij-n-nj-aksident-tragjik/60%Daily2017-05-28 18:11
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-udinese-foto/60%Daily2017-05-28 18:10
https://kosova-info.com/krijohet-virusi-qe-lufton-kancerin/60%Daily2017-05-28 18:07
https://kosova-info.com/keshtu-e-pret-iftarin-mergim-mavraj-foto/60%Daily2017-05-28 18:00
https://kosova-info.com/nese-nuk-ia-vesh-nusen-ermal-mamaqi-do-ta-beje-bes-kallaku-video/60%Daily2017-05-28 17:39
https://kosova-info.com/mbyllet-xhamia-annur-e-akuzuar-per-radikalizem/60%Daily2017-05-28 17:29
https://kosova-info.com/llapi-i-detyron-tifozet-qe-te-nisen-per-ne-finale-nga-tubimi-i-ldk-se-foto/60%Daily2017-05-28 16:56
https://kosova-info.com/pershendetja-emocionuese-dhe-e-paharruar-e-tottit-me-tifozet-e-romes-video/60%Daily2017-05-28 16:48
https://kosova-info.com/krkesa-e-lart-pr-monedha-dixhitale-rrzon-bursn-online-coinbase/60%Daily2017-05-28 16:44
https://kosova-info.com/tentim-vrasje-ne-strellc-nje-i-lenduar-dy-te-dyshuar/60%Daily2017-05-28 16:42
https://kosova-info.com/forcat-irakiane-ne-sulmin-final-per-mosul/60%Daily2017-05-28 16:36
https://kosova-info.com/96-vjecari-pranon-letren-e-humbur-nga-gruaja-e-tij-pas-72-vitesh-foto/60%Daily2017-05-28 16:19
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-rezervon-parking-ne-trotuar-per-era-istrefin-foto/60%Daily2017-05-28 16:09
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-rezervon-parking-ne-trotuar-per-era-istrefin-foto/60%Daily2017-05-28 16:09
https://kosova-info.com/pas-nj-muaji-uber-rikthehet-n-itali/60%Daily2017-05-28 16:00
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme-3/60%Daily2017-05-28 15:33
https://kosova-info.com/ylli-i-barcelones-bashkelojtareve-une-po-largohem-foto/60%Daily2017-05-28 15:30
https://kosova-info.com/nokia-9-mund-te-vije-me-8gb-ram/60%Daily2017-05-28 15:29
https://kosova-info.com/ylli-i-chelsea-del-hapur-i-pakenaqur-me-vendimin-e-contes-foto/60%Daily2017-05-28 15:19
https://kosova-info.com/shokon-merkel-gjermania-dhe-evropa-smund-te-mbeshteten-me-ne-ameriken/60%Daily2017-05-28 15:16
https://kosova-info.com/per-tre-vite-kam-qendruar-vetem-gjashte-minuta-larg-vajzes-sime-foto/60%Daily2017-05-28 15:15
https://kosova-info.com/qytetet-ne-shba-perkujtojne-veteranet-amerikane/60%Daily2017-05-28 15:03
https://kosova-info.com/policia-britanike-arreston-personin-e-14-te-per-sulmin-terrorist-ne-manchester/60%Daily2017-05-28 14:59
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ne-siri-lind-femija-me-dy-koka/60%Daily2017-05-28 14:56
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-ka-dy-fjale-per-dafina-zeqirin-video/60%Daily2017-05-28 14:15
https://kosova-info.com/zyrtare-mascherano-gjashte-jave-jashte-fushave/60%Daily2017-05-28 14:14
https://kosova-info.com/kompanite-teknologjike-po-ndihmojne-per-te-luftuar-terrorizmin/60%Daily2017-05-28 14:12
https://kosova-info.com/helmimi-ne-miting-dyshohet-akt-i-qellimshem/60%Daily2017-05-28 14:11
https://kosova-info.com/rrjeti-i-sulmit-me-bombe-ne-mancester-potencialisht-ende-ne-liri/60%Daily2017-05-28 13:27
https://kosova-info.com/zbulohet-statuja-3000-vjecare-e-faraonit-ramses-ii-fotovideo/60%Daily2017-05-28 13:24
https://kosova-info.com/cagliari-milan-gol-i-papritur-video/60%Daily2017-05-28 13:23
https://kosova-info.com/kompanite-teknologjike-ndihmojne-per-te-luftuar-terrorizmin/60%Daily2017-05-28 13:20
https://kosova-info.com/prezantohet-zyrtarisht-ulefone-gemini-pro/60%Daily2017-05-28 13:11
https://kosova-info.com/premiere-gold-ag-dhe-shyhrete-behluli-lansojne-duetin-vella-e-moter-video/60%Daily2017-05-28 13:07
https://kosova-info.com/kurti-me-qeverine-e-drejtuar-nga-vetevendosja-do-te-votojne-edhe-16-vjecaret/60%Daily2017-05-28 12:53
https://kosova-info.com/labi-na-thirret-te-prashisim-tash-na-jepni-voten/60%Daily2017-05-28 12:51
https://kosova-info.com/labi-na-thirret-te-prashisim-tash-na-jepni-voten/60%Daily2017-05-28 12:51
https://kosova-info.com/supa-marokene-e-ramazanit-harira/60%Daily2017-05-28 12:47
https://kosova-info.com/filloi-te-pikturoje-halucinacionet-e-saj-rezultatet-jane-shokuese-foto/60%Daily2017-05-28 12:27
https://kosova-info.com/trump-e-perfundon-turneun-duke-e-vleresuar-jave-historike/60%Daily2017-05-28 12:02
https://kosova-info.com/kengetaret-shqiptare-qe-u-bene-prinder-per-here-te-pare-video/60%Daily2017-05-28 11:50
https://kosova-info.com/allegri-e-ka-nje-mesazh-te-qarte-per-realin/60%Daily2017-05-28 11:47
https://kosova-info.com/deshtimet-ne-sistemet-e-it-se-anulohen-shume-fluturime/60%Daily2017-05-28 11:33
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-ledri-vula-per-memli-krasniqin-video/60%Daily2017-05-28 11:32
https://kosova-info.com/zbuloni-miqte-qe-ju-kane-fshire-nga-facebook/60%Daily2017-05-28 11:13
https://kosova-info.com/polici-i-vrau-gjashte-kolege-te-tij-ne-afganistan/60%Daily2017-05-28 10:24
https://kosova-info.com/polici-i-vrau-gjashte-kolege-te-tij-ne-afganistan/60%Daily2017-05-28 10:24
https://kosova-info.com/nishani-dekoron-senatorin-bob-dole-perkrahesin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2017-05-28 10:20
https://kosova-info.com/fotoja-e-vitit-ne-futbollin-shqiptar-vjen-nga-ndeshja-vllaznia-tirana-foto/60%Daily2017-05-28 10:18
https://kosova-info.com/almeda-dhe-cenari-po-vijne-ne-shqiperi-foto/60%Daily2017-05-28 10:04
https://kosova-info.com/denime-tronditese-per-tifozet-qe-nderprene-ndeshjen-itali-shqiperi/60%Daily2017-05-28 09:23
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-mijera-izraelite-e-kane-mbeshtetur-krijimin-e-shtetit-palestinez/60%Daily2017-05-28 08:47
https://kosova-info.com/bes-kallaku-vs-ermal-mamaqi-ja-ke-zgjedh-albatriti-video/60%Daily2017-05-28 08:24
https://kosova-info.com/boateng-me-kerkese-speciale-per-kengetarin-shqiptar-foto/60%Daily2017-05-28 08:13
https://kosova-info.com/ahmeti-ministrine-e-shendetesise-dhe-pushtetit-lokal-do-ti-udheheq-aleanca-per-shqiptaret/60%Daily2017-05-28 07:39
https://kosova-info.com/ahmeti-ministrine-e-shendetesise-dhe-pushtetit-lokal-do-ti-udheheq-aleanca-per-shqiptaret/60%Daily2017-05-28 07:39
https://kosova-info.com/dy-vellezer-shqiptare-arrestohen-ne-itali/60%Daily2017-05-28 07:35
https://kosova-info.com/mbulohet-fjolla-morina-viziton-xhamine-foto/60%Daily2017-05-28 07:21
https://kosova-info.com/djali-i-ronaldos-cmend-internetin-me-kete-gol-te-jashtezakonshem-video/60%Daily2017-05-28 06:58
https://kosova-info.com/zvarritja-e-punimeve-rreth-shtatores-se-william-walkerit/60%Daily2017-05-28 06:18
https://kosova-info.com/keshtu-i-ka-mashtruar-dy-zvicerane-nje-kosovar/60%Daily2017-05-28 06:07
https://kosova-info.com/gjesti-i-liverpoolit-duhet-marre-shembull-ja-cfare-ka-bere-per-lojtaret-qe-agjerojne-foto/60%Daily2017-05-27 23:00
https://kosova-info.com/pogba-viziton-meken-per-ramazan-foto/60%Daily2017-05-27 22:04
https://kosova-info.com/carrick-vazhdon-edhe-per-nje-vit-me-manchester-united/60%Daily2017-05-27 21:51
https://kosova-info.com/cmimi-marramendes-i-xhaketes-se-zonjes-trump-foto/60%Daily2017-05-27 21:49
https://kosova-info.com/thaci-kujton-kohen-kur-bente-fushate-une-i-realizoja-premtimet/60%Daily2017-05-27 21:44
https://kosova-info.com/vere-e-nxehte-po-na-pret-me-tri-perballje-real-barcelona/60%Daily2017-05-27 21:42
https://kosova-info.com/barcelona-31-alaves-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-05-27 21:34
https://kosova-info.com/lluksi-i-vajzes-se-myftiut-terrnava-ja-me-cfare-makine-del-ne-fushaten-e-ldk-se-foto/60%Daily2017-05-27 21:31
https://kosova-info.com/njerezit-inteligjente-jane-me-xheloze-per-shkak-te-facebookut/60%Daily2017-05-27 21:26
https://kosova-info.com/aferdita-uron-nenen-urime-nena-me-e-nxehte-foto/60%Daily2017-05-27 21:26
https://kosova-info.com/kupa-e-mbretit-i-takon-barcelones-enrique-e-mbyll-me-titull-epoken-e-tij-video/60%Daily2017-05-27 21:24
https://kosova-info.com/thaci-spo-bej-fushate-kontaktet-me-qytetare-jane-stili-im-i-punes/60%Daily2017-05-27 21:20
https://kosova-info.com/foto-te-sulmuesit-te-mancesterit-pak-minuta-para-shperthimit-foto/60%Daily2017-05-27 21:15
https://kosova-info.com/destani-e-uron-xhaken-per-fitoren-edhe-alexis-behet-pjese-e-video-bisedes-foto/60%Daily2017-05-27 21:13
https://kosova-info.com/rama-me-pd-kthim-pas/60%Daily2017-05-27 21:13
https://kosova-info.com/modeli-8-series-i-bmw-mbret-i-makinave-luksoze-foto/60%Daily2017-05-27 21:04
https://kosova-info.com/psg-e-fiton-finalen-dramatike-te-frances/60%Daily2017-05-27 21:02
https://kosova-info.com/limaj-ne-nuk-kemi-nderruar-qendrimet-per-demarkacionin/60%Daily2017-05-27 20:57
https://kosova-info.com/publikohet-trajleri-i-superklipit-te-asim-gashit-video/60%Daily2017-05-27 20:55
https://kosova-info.com/suksesi-amerikan-ne-ballkan-shqiptaret-baza-e-stabilitetit/60%Daily2017-05-27 20:52
https://kosova-info.com/xhaka-ia-ben-vetes-dhurate-nje-veture-super-luksoze-foto/60%Daily2017-05-27 20:47
https://kosova-info.com/kadri-veseli-kosova-dhe-shqiperia-do-te-bashkohen/60%Daily2017-05-27 20:40
https://kosova-info.com/ja-si-geti-i-ra-tupanit-dhe-vallezoi-me-memli-krasniqin-ne-dasmen-e-dekorimit-foto/60%Daily2017-05-27 20:39
https://kosova-info.com/unikkatil-vs-mc-kresha-ja-ke-zgjedh-kadri-veseli/60%Daily2017-05-27 20:32
https://kosova-info.com/veseli-famuri-i-kosoves-eshte-i-shenjte-ashtu-si-flamuri-kombetar/60%Daily2017-05-27 20:26
https://kosova-info.com/aurela-i-kendon-endrres-se-cdo-vajze-sjell-kengen-fustani-video/60%Daily2017-05-27 20:18
https://kosova-info.com/rikthehet-ne-youtube-kenga-u-harrum-e-ledri-vula-video/60%Daily2017-05-27 20:00
https://kosova-info.com/tronditet-barcelona-foto/60%Daily2017-05-27 19:45
https://kosova-info.com/kjo-eshte-adea-muharremi-nusja-bukuroshe-e-dekorim-sahitit-foto/60%Daily2017-05-27 19:39
https://kosova-info.com/retorikat-antimyslimane-ne-shba-incident-ne-tren-dy-te-vdekur/60%Daily2017-05-27 19:37
https://kosova-info.com/ramazani-cfare-preferohet-te-hani-per-iftar-dhe-syfyr/60%Daily2017-05-27 19:15
https://kosova-info.com/diku-agjerimi-zgjat-23-ore-e-pese-minuta-ne-nje-dite/60%Daily2017-05-27 19:10
https://kosova-info.com/mos-i-mbuloni-kurre-foshnjet-kur-jane-ne-karroce-ja-sa-shkon-temperatura-brenda-saj/60%Daily2017-05-27 19:06
https://kosova-info.com/mos-i-mbuloni-kurre-foshnjet-kur-jane-ne-karroce-ja-sa-shkon-temperatura-brenda-saj/60%Daily2017-05-27 19:06
https://kosova-info.com/rrogozhine-makina-perplas-per-vdekje-nje-16-vjecar/60%Daily2017-05-27 19:04
https://kosova-info.com/pas-shume-vitesh-ne-el-bab-te-sirise-nje-ramazan-ne-paqe/60%Daily2017-05-27 18:56
https://kosova-info.com/ethereum-rivali-i-drejtprdrejt-i-bitcoin-sht-rritur-me-2700-nga-fillimi-i-vitit/60%Daily2017-05-27 18:53
https://kosova-info.com/ethereum-rivali-i-drejtprdrejt-i-bitcoin-sht-rritur-me-2700-nga-fillimi-i-vitit-2/60%Daily2017-05-27 18:53
https://kosova-info.com/ethereum-rivali-i-drejtprdrejt-i-bitcoin-sht-rritur-me-2700-nga-fillimi-i-vitit-2/60%Daily2017-05-27 18:53
https://kosova-info.com/vjen-versioni-parodi-i-kenges-dashni-te-majkut-video/60%Daily2017-05-27 18:35
https://kosova-info.com/dy-gola-te-shpejte-ne-ndeshjen-arsenal-chelsea-video/60%Daily2017-05-27 18:11
https://kosova-info.com/kate-middleton-vendose-kuroren-e-princeshes-diana/60%Daily2017-05-27 17:58
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-ndaj-dy-te-dyshuarve-si-pjese-e-syrit-te-popullit/60%Daily2017-05-27 17:38
https://kosova-info.com/ky-eshte-emri-i-bukur-qe-po-i-vendoset-vajzave-ne-mbare-boten/60%Daily2017-05-27 17:35
https://kosova-info.com/njihuni-me-planet-me-moderne-per-komode-te-tv-foto/60%Daily2017-05-27 17:28
https://kosova-info.com/cila-nga-grate-e-politikaneve-boteror-fitoi-betejen-per-veshjen-me-te-mire/60%Daily2017-05-27 17:06
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-shikoni-si-e-ka-shpetuar-golin-e-sigurt-cahill-video/60%Daily2017-05-27 16:55
https://kosova-info.com/samiti-i-g7-s-nuk-ka-marreveshje-per-klimen/60%Daily2017-05-27 16:49
https://kosova-info.com/lizardi-luan-me-lodren-shikoni-reagimet-e-tij-foto/60%Daily2017-05-27 16:30
https://kosova-info.com/me-shume-1000-njerez-evakuohen-nga-teatri-foto/60%Daily2017-05-27 16:22
https://kosova-info.com/receta-per-iftar-qofte-me-salce-ne-furre/60%Daily2017-05-27 16:13
https://kosova-info.com/deshtim-madhor-i-kompjutereve-ne-british-airways/60%Daily2017-05-27 15:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-chelsea/60%Daily2017-05-27 15:30
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-se-lekura-e-peshkut-sheron-djegiet-e-renda/60%Daily2017-05-27 15:08
https://kosova-info.com/zyrtare-mertens-vazhdon-me-napolin/60%Daily2017-05-27 14:21
https://kosova-info.com/nente-gjerat-qe-ju-mbajne-larg-nga-gjumi/60%Daily2017-05-27 13:46
https://kosova-info.com/problemet-kompjuterike-bllokojn-qindra-fluturime-t-british-airways/60%Daily2017-05-27 13:38
https://kosova-info.com/njihuni-me-sekretet-e-facebookut/60%Daily2017-05-27 12:58
https://kosova-info.com/sonte-titullar-ne-finale-mediat-konfirmojne-largimin-nga-barcelona-pas-ndeshjes-foto/60%Daily2017-05-27 12:39
https://kosova-info.com/piratet-e-karaibeve-pushtojne-sallat-e-kinemave/60%Daily2017-05-27 12:17
https://kosova-info.com/si-te-largoni-friken-per-te-shkruar-nje-liber/60%Daily2017-05-27 12:02
https://kosova-info.com/klinton-presidenca-trump-si-ajo-e-niksonit/60%Daily2017-05-27 11:53
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-sulmon-haradinajn-nuk-vrapojme-me-dekada-per-tu-bere-kryeminister/60%Daily2017-05-27 11:43
https://kosova-info.com/fond-i-kombeve-te-bashkuara-per-rome-ashkalinj-e-egjipta/60%Daily2017-05-27 11:40
https://kosova-info.com/klinton-presidenca-trump-si-ajo-e-niksonit-2/60%Daily2017-05-27 11:35
https://kosova-info.com/pas-shume-vitesh-ne-al-bab-nje-ramazan-ne-paqe/60%Daily2017-05-27 11:18
https://kosova-info.com/dybala-festa-me-maske-nisi-nga-nje-gabim-i-madh-i-imi/60%Daily2017-05-27 11:07
https://kosova-info.com/trim-jetullahu-ia-gjuan-live-ne-emision-prezantueses-albana-osmani-video/60%Daily2017-05-27 11:04
https://kosova-info.com/zuckerberg-kritikon-sistemin/60%Daily2017-05-27 10:54
https://kosova-info.com/fshati-banjske-qe-pese-vjet-pa-uje/60%Daily2017-05-27 10:18
https://kosova-info.com/premi-te-cmendura-per-finalen-e-kupes-se-kosoves-foto/60%Daily2017-05-27 09:59
https://kosova-info.com/estonia-debon-diplomate-ruse/60%Daily2017-05-27 09:41
https://kosova-info.com/ne-dasmen-e-dekorit-flori-kendon-kengen-e-orinda-hutes-liberta-e-filmon-video/60%Daily2017-05-27 09:32
https://kosova-info.com/shikoni-se-si-i-uron-myslimanet-per-ramazan-kryeministri-kanadez-video/60%Daily2017-05-27 09:16
https://kosova-info.com/up-nis-heqjen-e-titujve-profesoreve-qe-i-fituan-kunderligjshem/60%Daily2017-05-27 09:15
https://kosova-info.com/valverde-ndryshon-skemen-barcelona-largohet-nga-4-3-3-shi-pas-shume-vitesh/60%Daily2017-05-27 09:00
https://kosova-info.com/albatriti-zgjedh-artistin-me-te-mire-mes-nenes-dhe-babait-video/60%Daily2017-05-27 08:35
https://kosova-info.com/nyt-okb-ofron-keqardhje-por-jo-kompensim-per-viktimat-e-helmimit-ne-kosove/60%Daily2017-05-27 07:52
https://kosova-info.com/gjyqtari-i-famshem-italian-gjykon-sot-derbin-e-vitit-ne-shqiperi-foto/60%Daily2017-05-27 07:49
https://kosova-info.com/pija-qe-pastron-arteriet-duke-ulur-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/60%Daily2017-05-27 07:44
https://kosova-info.com/cfare-i-ndodh-trupit-ne-te-30-tat/60%Daily2017-05-27 07:24
https://kosova-info.com/kete-vit-me-shkurte-do-te-agjerohet-ne-ameriken-jugore/60%Daily2017-05-27 07:19
https://kosova-info.com/sonte-ne-kinemane-abc-shfaqet-dokumentari-per-arif-vladit/60%Daily2017-05-27 07:18
https://kosova-info.com/sot-fillon-dezinsektimi-ne-prishtine/60%Daily2017-05-27 06:43
https://kosova-info.com/mungon-ylli-i-msn-enrique-befason-me-formacionin-e-finales-ndaj-alavesit/60%Daily2017-05-27 06:41
https://kosova-info.com/politikanet-qe-si-bashkoi-koalicioni-behen-bashke-ne-nje-dasem-foto/60%Daily2017-05-27 06:07
https://kosova-info.com/rita-ora-bashkepunim-me-justin-bieber-foto/60%Daily2017-05-26 22:03
https://kosova-info.com/rita-ora-bashkepunim-me-justin-bieber-foto/60%Daily2017-05-26 22:03
https://kosova-info.com/cka-thote-limaj-per-kandidaturen-e-kurtit/60%Daily2017-05-26 22:01
https://kosova-info.com/zgjidhet-goli-i-sezonit-ne-premierlige-video/60%Daily2017-05-26 21:51
https://kosova-info.com/nora-dhe-roberti-lene-hallet-me-nje-ane-ja-sa-te-lumtur-duken-sonte-ne-dasem-foto/60%Daily2017-05-26 21:51
https://kosova-info.com/12-vjet-te-aferdites-per-ta-marre-pronen-qe-ia-la-babai-video/60%Daily2017-05-26 21:41
https://kosova-info.com/dikur-nderi-i-anglise-sot-deshtimi-i-serie-a-foto/60%Daily2017-05-26 21:39
https://kosova-info.com/dasma-madheshtore-qe-mblodhi-estraden-sonte-foto/60%Daily2017-05-26 21:34
https://kosova-info.com/limaj-deshtimi-i-mustafes-e-beri-hotin-kandidat-per-kryeminister/60%Daily2017-05-26 21:32
https://kosova-info.com/e-sigurt-qe-koalicioni-pdk-aak-nisma-do-jene-fitues-ne-zgjedhje/60%Daily2017-05-26 21:31
https://kosova-info.com/mustafa-e-perdore-asetin-kryesor-te-shtetit-per-te-bere-fushate-per-ldk/60%Daily2017-05-26 21:27
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-pas-shume-kohe-keni-uje-per-syfyr/60%Daily2017-05-26 21:26
https://kosova-info.com/formacioni-i-frikshem-i-manchester-cityt-per-sezonin-e-ardhshem-foto/60%Daily2017-05-26 21:25
https://kosova-info.com/keto-jane-5-arsyet-perse-femrat-akumulojne-te-gjithe-dhjamin-ne-zonen-e-barkut/60%Daily2017-05-26 21:14
https://kosova-info.com/neser-kemi-dasem-live-ne-top-channel-martohet-cifti-i-big-brother/60%Daily2017-05-26 21:14
https://kosova-info.com/albin-kurti-kerkon-me-ngulm-debat-mes-kandidateve-per-kryeminister/60%Daily2017-05-26 21:12
https://kosova-info.com/ronaldo-dhe-messi-lojtaret-me-te-paguar-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-26 21:10
https://kosova-info.com/ronaldo-dhe-messi-lojtaret-me-te-paguar-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-26 21:10
https://kosova-info.com/hoxhaj-me-fermeret-e-rahovecit-agrobiznesi-do-ti-prije-politikave-te-fillimit-te-ri/60%Daily2017-05-26 21:09
https://kosova-info.com/haziri-me-ide-kreative-per-mbrojtjen-e-ambientit-ja-cfare-ka-bere-ne-30-vjetorin-e-matures/60%Daily2017-05-26 21:04
https://kosova-info.com/shperthen-antoine-griezmann/60%Daily2017-05-26 20:54
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-kopje-e-hashim-thacit-kur-ishte-i-ri-foto/60%Daily2017-05-26 20:53
https://kosova-info.com/reali-e-gjen-zevendesuesin-e-pepes-te-juventusi-foto/60%Daily2017-05-26 20:42
https://kosova-info.com/reali-e-gjen-zevendesuesin-e-pepes-te-juventusi-foto-2/60%Daily2017-05-26 20:42
https://kosova-info.com/lumir-abdixhiku-nuk-guxon-te-perballet-ne-debat-televiziv-me-arbana-xharren/60%Daily2017-05-26 20:37
https://kosova-info.com/interi-ia-ofroi-42-milione-euro-real-madridit-per-james/60%Daily2017-05-26 20:26
https://kosova-info.com/thellohet-sherri-mes-besa-kokedhimes-dhe-gazetarit-bledi-mane-ky-i-fundit-perfundon-ne-gjyq-foto/60%Daily2017-05-26 20:26
https://kosova-info.com/dhurata-e-yllit-per-djalin-e-tunes-video/60%Daily2017-05-26 20:24
https://kosova-info.com/chelsea-ia-vendos-cmimin-costas/60%Daily2017-05-26 20:11
https://kosova-info.com/me-keto-fjale-emocionuese-enrique-i-thote-lamtumire-messit/60%Daily2017-05-26 19:55
https://kosova-info.com/veturat-gjermane-garojne-ne-arritjen-e-shpejtesise-prej-zero-deri-ne-200-kilometra-ne-ore-video/60%Daily2017-05-26 19:54
https://kosova-info.com/veturat-gjermane-garojne-ne-arritjen-e-shpejtesise-prej-zero-deri-ne-200-kilometra-ne-ore-video/60%Daily2017-05-26 19:54
https://kosova-info.com/voxpop-cili-reper-shqiptar-nuk-iu-pelqen-flasin-qytetaret-video/60%Daily2017-05-26 19:45
https://kosova-info.com/voxpop-cili-reper-shqiptar-nuk-iu-pelqen-flasin-qytetaret-video/60%Daily2017-05-26 19:45
https://kosova-info.com/voxpop-cili-reper-shqiptar-nuk-iu-pelqen-flasin-qytetaret-video-2/60%Daily2017-05-26 19:45
https://kosova-info.com/nj-uebsajt-mund-tu-bllokoj-kompjuterin-me-vetm-katr-karaktere/60%Daily2017-05-26 19:43
https://kosova-info.com/rashica-ia-ben-nje-premtim-te-madh-drejtorit-te-o-sa-mire-foto/60%Daily2017-05-26 19:41
https://kosova-info.com/dy-koalicionet-dhe-vetevendosje-me-vetem-nga-33-gra-ne-lista/60%Daily2017-05-26 19:17
https://kosova-info.com/udhetimet-te-bejne-me-inteligjent/60%Daily2017-05-26 19:11
https://kosova-info.com/dronet-iraniane-mbi-luftanijen-amerikane-acarojne-pentagonin/60%Daily2017-05-26 19:08
https://kosova-info.com/samiti-g7-lideret-pajtohen-per-lufte-kunder-terrorizmit/60%Daily2017-05-26 19:06
https://kosova-info.com/iphone-6s-i-shprton-jetn-nj-45-vjeareje-gjat-sulmit-t-manesterit/60%Daily2017-05-26 19:05
https://kosova-info.com/sulmi-ne-mancester-shba-merr-pegjegjesine-per-rrjedhjen-e-informacioneve/60%Daily2017-05-26 18:52
https://kosova-info.com/macron-putin-do-te-flasin-per-sirine-ukrainen/60%Daily2017-05-26 18:50
https://kosova-info.com/d-thote-dhurata-ahmetaj-me-kengen-e-re-video/60%Daily2017-05-26 18:29
https://kosova-info.com/vjen-bomba-tjeter-aubameyang-ne-serie-a/60%Daily2017-05-26 18:16
https://kosova-info.com/keto-jane-shenjat-e-para-treguese-se-kanceri-po-rritet-ne-trupin-tuaj/60%Daily2017-05-26 17:54
https://kosova-info.com/ndryshimet-dramatike-te-tokes-nasa-zbulon-imazhe-te-pabesueshme-foto/60%Daily2017-05-26 17:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kenga-qe-pdk-ja-do-ta-perdore-gjate-fushates-zgjedhore-video/60%Daily2017-05-26 17:45
https://kosova-info.com/zidane-me-ronaldon-asgje-nuk-eshte-e-pamundur/60%Daily2017-05-26 17:20
https://kosova-info.com/ama-kallzon-penalisht-shoqrin-unison-group-pr-mashtrim-me-t-drejtat-e-transmetimit-t-filmave/60%Daily2017-05-26 17:17
https://kosova-info.com/camilla-sandri-sonte-sjelle-performancen-zare-ne-femart/60%Daily2017-05-26 16:54
https://kosova-info.com/haradinaj-sikur-ne-lufte-besimin-e-dhene-do-ta-nderoj-edhe-ne-paqe/60%Daily2017-05-26 16:34
https://kosova-info.com/iphone-8-do-t-ket-nj-skaner-optik-t-shenjave-t-gishtrinjve-vendosur-mbi-ekran/60%Daily2017-05-26 17:26
https://kosova-info.com/iphone-8-do-t-ket-nj-skaner-optik-t-shenjave-t-gishtrinjve-vendosur-mbi-ekran/60%Daily2017-05-26 17:26
https://kosova-info.com/maicon-rikthehet-ne-brazil-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-05-26 16:17
https://kosova-info.com/ne-filmin-ku-van-damme-luan-rolin-e-shqiptarit-aktron-edhe-djali-i-tij-fotovideo/60%Daily2017-05-26 15:27
https://kosova-info.com/zyrtare-juventus-real-ky-eshte-vendimi-i-fundit/60%Daily2017-05-26 15:11
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme/60%Daily2017-05-26 15:03
https://kosova-info.com/20-keshtjellat-me-mahnitese-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-26 14:59
https://kosova-info.com/trump-koreja-veriore-problem-i-madh/60%Daily2017-05-26 14:42
https://kosova-info.com/maska-magjike-me-4-perberes-qe-drejton-floket-ne-menyre-natyrale/60%Daily2017-05-26 14:35
https://kosova-info.com/mediat-fbi-e-vezhgon-dhendrin-e-trumpit-lidhur-me-rusine/60%Daily2017-05-26 14:34
https://kosova-info.com/kombinimet-e-ushqimeve-qe-ju-ndihmojne-te-bini-nga-pesha-me-shpejt-se-dietat-e-lodhshme/60%Daily2017-05-26 14:24
https://kosova-info.com/disney-hedh-posht-pretendimet-se-jan-hakuar/60%Daily2017-05-26 14:15
https://kosova-info.com/shtepia-e-endrrave-banjo-te-lara-ne-ar-dhe-plazh-privat-foto/60%Daily2017-05-26 14:13
https://kosova-info.com/javen-e-ardhshme-takohen-putin-dhe-macron/60%Daily2017-05-26 14:08
https://kosova-info.com/instagram-ne-mesazhet-direkte-edhe-link/60%Daily2017-05-26 14:07
https://kosova-info.com/ariana-grande-nuk-i-braktise-viktimat-e-tragjedise-planifikon-dicka-te-vecante-per-ta/60%Daily2017-05-26 13:58
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-ben-tri-super-transferime-te-barcelona/60%Daily2017-05-26 13:50
https://kosova-info.com/ja-cka-vendosi-gjykata-ne-peje-per-personin-qe-qelloi-nje-burre-tri-here-me-thike/60%Daily2017-05-26 13:44
https://kosova-info.com/priten-17-vjet-per-nje-femije-por-u-bene-me-6-foto/60%Daily2017-05-26 13:42
https://kosova-info.com/boateng-kam-luajtur-kunder-messit-dhe-ronaldos-ky-eshte-me-i-mire/60%Daily2017-05-26 13:41
https://kosova-info.com/ky-eshte-aktori-shqiptar-qe-pozoi-me-shume-emra-te-njohur-ne-festivalin-e-filmit-ne-kane-foto/60%Daily2017-05-26 13:20
https://kosova-info.com/provokon-te-dashuren-por-ajo-i-nxjerr-sekretin-qe-se-priste-kurre/60%Daily2017-05-26 13:00
https://kosova-info.com/instituti-vodafone-hap-raundin-e-dyt-t-f-lane-akseleratorit-t-par-evropian-pr-fuqizimin-e-rolit-t-femrs-n-teknologji/60%Daily2017-05-26 13:40
https://kosova-info.com/besnik-hasi-behet-trajner-i-gjigantit-grek/60%Daily2017-05-26 12:31
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-fillimin-e-muajit-te-ramazanit/60%Daily2017-05-26 12:24
https://kosova-info.com/xiaomi-prezanton-telefonin-e-dyt-pa-skaje-mi-max-2/60%Daily2017-05-26 12:19
https://kosova-info.com/adelina-tregon-linjat-trupore-para-pasqyres-foto/60%Daily2017-05-26 12:06
https://kosova-info.com/egjipt-jane-vrare-23-pjesetare-te-komunitetit-kopt/60%Daily2017-05-26 12:01
https://kosova-info.com/zbulohet-sekreti-i-nje-lidhjeje-me-te-forte/60%Daily2017-05-26 11:59
https://kosova-info.com/g7-trump-serish-gati-per-sulm/60%Daily2017-05-26 11:42
https://kosova-info.com/pique-cmend-madrilienet-ja-parashikimi-i-tij-per-finalen-juventus-real-madrid/60%Daily2017-05-26 11:32
https://kosova-info.com/ternava-uron-besimtaret-myslimane-per-muajin-e-ramazanit/60%Daily2017-05-26 11:09
https://kosova-info.com/shkrimtarja-e-harry-potterit-mbron-kryeministrin-malazez-pas-perplasjes-me-trump-video/60%Daily2017-05-26 11:06
https://kosova-info.com/lori-kacka-shkelqen-ne-ballon-pranverore-foto/60%Daily2017-05-26 10:48
https://kosova-info.com/bukuri-mbreslenese-nga-ky-ishull-foto/60%Daily2017-05-26 10:47
https://kosova-info.com/platforma-e-komunikimit-kik-do-t-ofroj-nj-monedh-dixhitale/60%Daily2017-05-26 10:38
https://kosova-info.com/juncker-thote-se-trump-nuk-ishte-agresiv-ndaj-politikes-gjermane/60%Daily2017-05-26 10:30
https://kosova-info.com/prditsimi-i-krijuesve-t-windows-10-s-po-shkon-pr-mrekulli-thot-microsoft/60%Daily2017-05-26 10:30
https://kosova-info.com/arsenal-chelsea-formacionet-e-finales-se-madhe-foto/60%Daily2017-05-26 09:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-e-partive-politike-ne-fletevotim-per-zgjedhjet-e-11-qershorit/60%Daily2017-05-26 09:25
https://kosova-info.com/ish-i-burgosuri-me-i-bukur-ne-bote-ben-shqiponjen-perkrahe-aktorit-shqiptar-fotovideo/60%Daily2017-05-26 09:08
https://kosova-info.com/ushqimet-dhe-kujdesi-shendetesor-gjate-agjerimit/60%Daily2017-05-26 09:01
https://kosova-info.com/kosovari-sjelle-proteza-te-duarve-falas-nga-amerika/60%Daily2017-05-26 08:53
https://kosova-info.com/kushner-dhenderi-i-presidentit-trump-pjese-e-hetimeve-te-fbi-se-per-lidhjet-me-rusine/60%Daily2017-05-26 08:43
https://kosova-info.com/trafiku-m-i-lart-i-referuar-google-apo-facebook/60%Daily2017-05-26 08:37
https://kosova-info.com/trafiku-m-i-lart-i-referuar-google-apo-facebook-2/60%Daily2017-05-26 10:11
https://kosova-info.com/perse-ushqimet-e-skuqura-jane-kaq-te-mira/60%Daily2017-05-26 07:58
https://kosova-info.com/nje-gjykate-federale-e-vertetoi-bllokimin-e-urdhrit-te-trumpit/60%Daily2017-05-26 07:41
https://kosova-info.com/barnatari-intervist-me-shrbimin-publik-t-vitit-n-kosov-n-edicionin-e-pest-t-albanian-ict-awards/60%Daily2017-05-28 09:03
https://kosova-info.com/ja-se-sa-mund-te-qendrojne-vezet-e-ziera-ne-frigorifer-qe-te-mos-helmoheni/60%Daily2017-05-25 23:47
https://kosova-info.com/pse-duhet-te-hani-nje-kivi-ne-dite/60%Daily2017-05-25 23:41
https://kosova-info.com/keto-jane-efektet-e-ujit-ne-stomak-bosh/60%Daily2017-05-25 23:33
https://kosova-info.com/nese-flini-me-pak-se-6-ore-keto-jane-pasojat-shendetesore/60%Daily2017-05-25 23:15
https://kosova-info.com/modeli-8-series-i-bmw-mbret-i-makinave-luksoze/60%Daily2017-05-25 22:14
https://kosova-info.com/facebook-fut-chatin-privat-ne-live/60%Daily2017-05-25 22:01
https://kosova-info.com/molliqaj-ben-hajgare-me-ldk-ne-ja-per-cfare-na-luten-shala-dhe-muhaxheri/60%Daily2017-05-25 22:00
https://kosova-info.com/mustafa-demanton-kucin-mali-i-zi-nuk-ka-ofruar-rishikim-te-demarkacionit/60%Daily2017-05-25 21:57
https://kosova-info.com/fustani-nuk-ia-mban-gjoksin-ja-me-cfare-problemi-perballet-luana-ne-mes-te-emisionit-fotovideo/60%Daily2017-05-25 21:54
https://kosova-info.com/bomba-nga-italia-interi-ia-rremben-dy-yje-real-madridit/60%Daily2017-05-25 21:53
https://kosova-info.com/arber-vllahiu-tregon-perse-iu-bashkua-aak-se/60%Daily2017-05-25 21:48
https://kosova-info.com/monika-kryemadhi-ramen-nuk-e-kam-besuar-asnjehere-vleresoj-doktor-berishen/60%Daily2017-05-25 21:48
https://kosova-info.com/zbuloni-gjithe-miqte-qe-ju-kane-fshire-nga-facebook/60%Daily2017-05-25 21:44
https://kosova-info.com/futbollisti-kosovar-takohet-me-novak-gjokovic-foto/60%Daily2017-05-25 21:41
https://kosova-info.com/ja-cfare-udhezimesh-mori-lista-serbe-ne-beograd-per-zgjedhjet-ne-kosove/60%Daily2017-05-25 21:36
https://kosova-info.com/mustang-makina-me-e-kerkuar-sportive-ne-evrope/60%Daily2017-05-25 21:28
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-detyron-besin-dhe-ermalin-te-kryejne-kete-veprim-qe-do-tiu-shkrije-se-qeshuri-foto/60%Daily2017-05-25 21:28
https://kosova-info.com/si-i-bleu-rexhep-selimi-banesat-e-shtrenjta-si-i-beri-uzurpimet-dhe-privatizimet/60%Daily2017-05-25 21:27
https://kosova-info.com/20-vite-me-pare-u-ben-transferimet-me-te-medha-ne-futboll/60%Daily2017-05-25 21:25
https://kosova-info.com/kerkimi-i-temave-te-nxehta-ne-facebook-tashme-edhe-me-i-lehte/60%Daily2017-05-25 21:15
https://kosova-info.com/jesus-navas-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2017-05-25 21:03
https://kosova-info.com/blero-publikon-fotografi-te-tares-kur-ajo-kishte-foto/60%Daily2017-05-25 21:01
https://kosova-info.com/konkluzionet-e-samitit-te-nato-s-lufte-terrorit-dialog-me-rusine/60%Daily2017-05-25 20:55
https://kosova-info.com/promovohet-romani-gjenerali-dhe-ushtari-pa-pushke/60%Daily2017-05-25 20:47
https://kosova-info.com/ja-pse-vinicius-junior-e-refuzoi-barcen-per-realin/60%Daily2017-05-25 20:47
https://kosova-info.com/vesa-luma-behet-teze-perseri-foto/60%Daily2017-05-25 20:39
https://kosova-info.com/formacioni-me-lojtaret-me-te-mire-qe-totti-ka-luajtur-te-roma-foto/60%Daily2017-05-25 20:31
https://kosova-info.com/rahovec-bresheri-shkaterron-te-mbjellat-video/60%Daily2017-05-25 20:20
https://kosova-info.com/ja-cka-bejne-ne-banjo-xhesika-dhe-sasa-e-o-sa-mire-foto/60%Daily2017-05-25 20:19
https://kosova-info.com/solemnisht-u-hap-selia-e-re-e-nato-s/60%Daily2017-05-25 20:17
https://kosova-info.com/icardi-i-premton-besnikeri-interit/60%Daily2017-05-25 20:16
https://kosova-info.com/obama-pas-sulmit-ne-manchester-fajtoret-do-te-dalin-para-drejtesise/60%Daily2017-05-25 20:11
https://kosova-info.com/lamtumire-dortmund-aubameyang-nis-bisedimet-me-kete-skuader/60%Daily2017-05-25 20:01
https://kosova-info.com/besa-zgjedh-fjalet-me-te-mira-uruese-per-vjehrren-e-saj-foto/60%Daily2017-05-25 19:58
https://kosova-info.com/caji-me-3-perberes-qe-djeg-dhe-parandalon-akumulimin-e-yndyres/60%Daily2017-05-25 19:57
https://kosova-info.com/startup-grind-tirana-pret-n-takimin-e-radhs-bashkthemeluesen-e-hako-shpk-antonela-hako/60%Daily2017-05-25 19:47
https://kosova-info.com/e-mahnitshme-cfare-i-ndodhe-trupit-tuaj-gjate-30-diteve-agjerim/60%Daily2017-05-25 19:38
https://kosova-info.com/edhe-nje-tjeter-deshmi-qe-enca-ka-peshe-te-tepert-foto/60%Daily2017-05-25 19:21
https://kosova-info.com/sa-duhet-te-jete-diferenca-midis-femijes-se-pare-dhe-te-dyte/60%Daily2017-05-25 19:10
https://kosova-info.com/trumpi-bisedoi-me-ramen/60%Daily2017-05-25 19:06
https://kosova-info.com/limaj-me-nismen-ne-qeveri-cdo-familje-do-ta-kete-nga-nje-te-punesuar-video/60%Daily2017-05-25 19:02
https://kosova-info.com/galaxy-note-8-vjen-para-iphone-8-merren-vesh-detajet-per-fabletin-e-ri/60%Daily2017-05-25 18:55
https://kosova-info.com/ferdinad-kerkon-qe-united-te-transferoje-griezmannin-para-james/60%Daily2017-05-25 18:43
https://kosova-info.com/trump-nato-te-fokusohet-ne-shpenzime-terrorizem-imigrim-dhe-kercenimin-rus/60%Daily2017-05-25 18:33
https://kosova-info.com/zyrtare-cesare-prandelli-trajner-i-al-nasr/60%Daily2017-05-25 18:33
https://kosova-info.com/gabimet-qe-beni-gjate-larjes-se-flokeve-ja-hapat-qe-duhet-te-ndiqni/60%Daily2017-05-25 18:29
https://kosova-info.com/shtpia-botuese-ictsmedia-thirrje-pr-autor-gazetar-dhe-praktikant-n-fushn-e-teknologjis-s-informacionit/60%Daily2017-05-25 18:28
https://kosova-info.com/elita-bombe-ne-foto-rrafsh-ne-emision-foto/60%Daily2017-05-25 18:15
https://kosova-info.com/e-mbijetuara-nga-sulmi-me-acid-gjen-dashurine/60%Daily2017-05-25 18:04
https://kosova-info.com/denim-i-rende-per-salihin-qe-ia-grisi-kartonin-e-kuq-gjyqtarit/60%Daily2017-05-25 17:51
https://kosova-info.com/cfare-po-ju-shkaktojne-te-rinjve-rrjetet-sociale-instagram-snapchat-twitter-dhe-facebook/60%Daily2017-05-25 17:46
https://kosova-info.com/samiti-i-nato-trump-paguani-per-mbrojtjen/60%Daily2017-05-25 17:44
https://kosova-info.com/windows-7-sht-sistemi-operativ-m-i-prekur-nga-malueri-famkeq-wannacry/60%Daily2017-05-25 18:36
https://kosova-info.com/ndryshojne-emojit-ne-android-foto/60%Daily2017-05-25 17:29
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-por-ronela-dhe-adelina-tahiri-u-inspiruan-nga-lindon-berisha-video/60%Daily2017-05-25 17:02
https://kosova-info.com/diplomon-mark-zuckerberg-dhe-ka-nje-mesazh-per-nenen-e-tij-foto/60%Daily2017-05-25 16:58
https://kosova-info.com/sandalet-bizhu-foto/60%Daily2017-05-25 16:51
https://kosova-info.com/afganistan-13-ushtare-jane-vrare-ne-luftimet-me-militantet-talibane/60%Daily2017-05-25 16:48
https://kosova-info.com/krkimi-i-temave-t-nxehta-n-facebook-tashm-edhe-m-i-leht/60%Daily2017-05-25 16:45
https://kosova-info.com/89-shi-ne-ligen-e-kampioneve-shikoni-vendimin-e-fundit-foto/60%Daily2017-05-25 16:42
https://kosova-info.com/svilanovic-duhet-te-angazhohemi-dhe-fuqizojme-te-rinjte/60%Daily2017-05-25 16:33
https://kosova-info.com/sulmi-ne-manchester-deshmia-si-me-shpetoi-telefoni-nga-bomba-foto/60%Daily2017-05-25 16:28
https://kosova-info.com/rikthimi-i-be-se-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2017-05-25 15:32
https://kosova-info.com/organizohet-prishtina-fashion-kids-2017-eventi-i-modes-per-femije-foto/60%Daily2017-05-25 15:19
https://kosova-info.com/mbreteresha-elizabeth-viziton-te-plagosurit-e-sulmit-ne-manchester/60%Daily2017-05-25 15:19
https://kosova-info.com/zyrtare-lorik-cana-behet-trajner/60%Daily2017-05-25 15:11
https://kosova-info.com/ushtria-siriane-avancon-drejt-zonave-te-kontrolluara-nga-rebelet/60%Daily2017-05-25 14:53
https://kosova-info.com/e-gjith-suedia-prfundon-n-airbnb-promovon-hapsira-publike/60%Daily2017-05-25 14:50
https://kosova-info.com/me-te-forta-jane-makinat-e-vjetra-apo-te-reja-ja-prova-video/60%Daily2017-05-25 14:48
https://kosova-info.com/koalicioni-pdk-aak-nisma-prine-me-diference-te-larte-sondazh-nacionalgrafika/60%Daily2017-05-25 14:18
https://kosova-info.com/unicef-535-milione-femije-te-prekur-nga-dhuna-dhe-katastrofat-natyrore/60%Daily2017-05-25 14:11
https://kosova-info.com/united-fitoi-mbreme-shikoni-cfare-ka-bere-griezmann-foto/60%Daily2017-05-25 14:00
https://kosova-info.com/kjo-ishte-vila-perrallore-e-kim-kardashian-it-foto/60%Daily2017-05-25 13:54
https://kosova-info.com/njihuni-me-pushken-snajper-me-te-fuqishme-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-25 13:52
https://kosova-info.com/mijera-qytetare-nderojne-viktimat-e-sulmit-ne-manchester-foto/60%Daily2017-05-25 13:06
https://kosova-info.com/oneplus-5-do-t-ket-procesor-snapdragon-835-konfirmon-ceo-lau/60%Daily2017-05-25 13:01
https://kosova-info.com/komf-kerkese-direkte-kandidateve-per-kryeminister/60%Daily2017-05-25 13:01
https://kosova-info.com/obama-lavderon-merkelin/60%Daily2017-05-25 12:47
https://kosova-info.com/bllokohet-ne-youtube-kenga-u-harrum-nga-ledri-vula-foto/60%Daily2017-05-25 12:45
https://kosova-info.com/kater-shenjat-e-horoskopit-qe-pelqejne-me-shume-vetmine/60%Daily2017-05-25 12:44
https://kosova-info.com/modelja-heq-bikinit-dhe-ben-plazh-toples-fotovideo/60%Daily2017-05-25 12:39
https://kosova-info.com/tifozet-e-unitedit-e-kane-djegur-qytetin-mbreme-video/60%Daily2017-05-25 12:36
https://kosova-info.com/huawei-hyn-ne-tregun-e-kompjutereve/60%Daily2017-05-25 12:22
https://kosova-info.com/nga-nje-mesuese-piano-ne-nje-supermodele-ky-eshte-transformimi-i-kesaj-nene-amerikane-fotovideo/60%Daily2017-05-25 12:20
https://kosova-info.com/facebook-fut-catin-privat-ne-live/60%Daily2017-05-25 12:13
https://kosova-info.com/publikohen-imazhe-t-moto-g5s-dhe-g5s-plus-zbulojn-dizajn-metalik-dhe-kamera-t-dyfishta/60%Daily2017-05-25 12:04
https://kosova-info.com/melania-trump-vizitoi-vogelush-qe-ishte-shume-prane-vdekjes-disa-ore-me-vone-ndodhi-mrekullia-fotovideo/60%Daily2017-05-25 12:03
https://kosova-info.com/cfare-tregon-per-lidhjen-tuaj-menyra-se-si-i-mbani-kapur-duart-me-partnerin-foto/60%Daily2017-05-25 11:46
https://kosova-info.com/keta-jane-shefat-e-shtabeve-zgjedhore-per-zgjedhjet-e-11-qershorit/60%Daily2017-05-25 11:30
https://kosova-info.com/3-vjetori-i-martess-s-iftit-kim-kanye-ndajn-imazhe-t-papublikuara-m-par-foto/60%Daily2017-05-25 11:17
https://kosova-info.com/hakert-ndrmarrin-sulme-kibernetike-prmes-titrave-t-filmave/60%Daily2017-05-25 11:04
https://kosova-info.com/zyrtare-bale-mungon-ne-ndeshjen-e-madhe-foto/60%Daily2017-05-25 10:53
https://kosova-info.com/shkurtimi-i-buxhetit-do-tia-pamundesonte-punen-okb-se/60%Daily2017-05-25 10:45
https://kosova-info.com/hoxha-hartimi-i-kodit-civil-te-kosoves-ne-perputhje-me-standardet-evropiane/60%Daily2017-05-25 10:12
https://kosova-info.com/rovena-stefa-me-tatu-te-perjetshem-ne-trup-foto/60%Daily2017-05-25 09:56
https://kosova-info.com/acer-prezantoi-nj-laptop-lojrash-nj-tablet-dhe-nj-hibrid/60%Daily2017-05-25 09:43
https://kosova-info.com/sulmi-ne-mancester-policia-nuk-ndan-informacione-me-shba-ne/60%Daily2017-05-25 09:39
https://kosova-info.com/totti-tradhton-romen-me-klubin-e-ri-nga-serie-a/60%Daily2017-05-25 09:35
https://kosova-info.com/nj-problem-i-ri-sigurie-mund-t-prsris-skenarin-e-wannacry/60%Daily2017-05-25 09:17
https://kosova-info.com/zyrtari-i-larte-amerikan-detyrohet-te-deshmoje-per-kontaktet-me-rusine/60%Daily2017-05-25 08:54
https://kosova-info.com/roboti-policor-merr-detyrn-n-dubai/60%Daily2017-05-25 08:53
https://kosova-info.com/gjenden-4-alpiniste-te-vdekur-ne-malin-everest/60%Daily2017-05-25 08:45
https://kosova-info.com/mamaqi-kujton-stafin-e-6-dite-pa-ermalin-por-dikush-i-prish-festen-duke-i-kujtuar-nje-detaj-foto/60%Daily2017-05-25 08:18
https://kosova-info.com/flet-motra-e-terroristit-per-tragjedine-e-manchesterit/60%Daily2017-05-25 08:09
https://kosova-info.com/inter-prezanton-fanellen-e-re-foto/60%Daily2017-05-25 08:06
https://kosova-info.com/vuciq-pas-takimit-ne-bruksel-te-gjithe-e-kuptuam-nevojen-per-stabilitet-dhe-paqe/60%Daily2017-05-25 07:46
https://kosova-info.com/chevrolet-prezanton-modelin-per-gara-sportive-foto/60%Daily2017-05-25 07:37
https://kosova-info.com/xhensila-tregon-linjat-bombastike-foto/60%Daily2017-05-25 07:27
https://kosova-info.com/albana-roi-intervist-me-diplomn-e-vitit-n-edicionin-e-pest-t-albanian-ict-awards/60%Daily2017-05-25 07:22
https://kosova-info.com/albana-roi-intervist-me-diplomn-e-vitit-n-edicionin-e-pest-t-albanian-ict-awards-2/60%Daily2017-05-25 10:27
https://kosova-info.com/marca-publikon-fotografine-e-portierit-te-ri-te-real-madrid-foto/60%Daily2017-05-25 07:15
https://kosova-info.com/gjenden-dy-shqiptare-te-vdekur-ne-itali/60%Daily2017-05-25 07:08
https://kosova-info.com/vendi-fantastik-ku-relaksohet-familja-obama-foto/60%Daily2017-05-25 06:36
https://kosova-info.com/te-pakenaqur-me-partite-shpresat-te-votuesit/60%Daily2017-05-25 06:19
https://kosova-info.com/policia-heton-nje-rrjet-te-gjere-terrorist-ne-britani/60%Daily2017-05-25 06:15
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-ronaldon-para-finales-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-05-25 05:19
https://kosova-info.com/pse-duhet-ta-filloni-diten-me-nje-dush-te-ftohte-ja-5-perfitimet-shendetesore/60%Daily2017-05-24 23:31
https://kosova-info.com/era-e-keqe-e-gojes-shenje-paralajmeruese-e-6-problemeve-shendetesore/60%Daily2017-05-24 23:31
https://kosova-info.com/rastet-kur-perdorimi-i-hudhres-mund-te-behet-i-rrezikshem/60%Daily2017-05-24 23:31
https://kosova-info.com/vakti-i-pare-sa-dini-per-mengjesin/60%Daily2017-05-24 23:29
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-se-djathi-e-ka-kete-veti-sheruese/60%Daily2017-05-24 22:41
https://kosova-info.com/qumeshti-i-gjirit-mund-ta-luftoje-kancerin/60%Daily2017-05-24 22:33
https://kosova-info.com/qendrimi-ulur-ne-karrige-me-i-rrezikshem-se-duhani/60%Daily2017-05-24 22:28
https://kosova-info.com/flet-i-dashuri-i-vajzes-me-dy-vagina-te-gjitha-jane-foto/60%Daily2017-05-24 22:14
https://kosova-info.com/mogherini-inkurajon-kryeministrat-e-ballkanit-perendimor-te-pershpejtojne-drejt-be-se/60%Daily2017-05-24 22:05
https://kosova-info.com/vere-e-nxehte-per-ronelen-paralajmeron-dy-duete-foto/60%Daily2017-05-24 22:00
https://kosova-info.com/jose-mourinho-bombardon-trajneret-tjere-pas-fitores/60%Daily2017-05-24 21:55
https://kosova-info.com/shba-te-vazhdojne-te-ndikojne-fuqishem-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2017-05-24 21:43
https://kosova-info.com/rama-tregon-cfare-i-tha-mogherinit-ne-darken-joformale-video/60%Daily2017-05-24 21:40
https://kosova-info.com/mourinho-ka-bere-nje-arritje-sensacionale/60%Daily2017-05-24 21:35
https://kosova-info.com/autoriteti-i-konkurrencs-hetim-ndaj-tre-operatorve-celular-pr-abuzim-me-pozitat-dominuese/60%Daily2017-05-24 21:35
https://kosova-info.com/kqz-permbyll-procesin-e-certifikimit-te-partive-dhe-kandidateve/60%Daily2017-05-24 21:30
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-publikon-foto-duke-perdore-lende-narkotike-foto/60%Daily2017-05-24 21:28
https://kosova-info.com/fitorja-ndaj-ajaxit-iu-jep-tifozeve-shqiptare-te-unitedit-shansin-me-te-mire-ne-jete/60%Daily2017-05-24 21:19
https://kosova-info.com/qehaja-disa-premtime-per-ushtrine-jane-te-parealizueshme/60%Daily2017-05-24 21:07
https://kosova-info.com/mourinho-nokautohet-gjate-festes-shperthyese-video/60%Daily2017-05-24 21:04
https://kosova-info.com/a-e-udhezoi-allahu-labinot-tahirin-ti-futet-politikes/60%Daily2017-05-24 21:01
https://kosova-info.com/fjolla-dashurohet-perseri-ja-cfare-dhurata-mori-foto/60%Daily2017-05-24 20:59
https://kosova-info.com/ceshtja-e-te-zhdukureve-do-te-jete-kusht-ne-dialog-video/60%Daily2017-05-24 20:56
https://kosova-info.com/gjerat-ushqimore-qe-i-ruani-gabim/60%Daily2017-05-24 20:56
https://kosova-info.com/fjalet-e-pogbas-pas-fitores-se-unitedit/60%Daily2017-05-24 20:52
https://kosova-info.com/ajax-man-utd-notat-e-futbollisteve-foto/60%Daily2017-05-24 20:44
https://kosova-info.com/diabeti-shkaktar-i-krijimit-te-dhjamit-ne-melci/60%Daily2017-05-24 20:43
https://kosova-info.com/justin-bieber-te-lutem-anuloje-koncertin-ne-londer/60%Daily2017-05-24 20:39
https://kosova-info.com/manchester-united-kampion-i-liges-se-evropes/60%Daily2017-05-24 20:37
https://kosova-info.com/tjeter-skandal-ne-bba9-kesaj-banore-i-zbulohet-i-dashuri-qe-e-ka-jashte-foto/60%Daily2017-05-24 20:23
https://kosova-info.com/halim-mucolli-kerkoi-nga-isa-mustafa-te-mos-jete-bartes-i-listes-se-ldk-se-video/60%Daily2017-05-24 19:59
https://kosova-info.com/perpos-fotografise-majk-zbulon-edhe-dhuraten-per-te-birin-foto/60%Daily2017-05-24 19:57
https://kosova-info.com/perpos-fotografise-majk-zbulon-edhe-dhuraten-per-te-birin-foto/60%Daily2017-05-24 19:57
https://kosova-info.com/google-do-t-gjurmoj-shpenzimet-nga-kartat-e-debitit-dhe-kreditit/60%Daily2017-05-24 19:55
https://kosova-info.com/100-aderime-te-reja-ne-aak/60%Daily2017-05-24 19:50
https://kosova-info.com/gjikos-po-i-rriten-prandaj-e-mori-kete-vendim-foto/60%Daily2017-05-24 19:39
https://kosova-info.com/gjikos-po-i-rriten-prandaj-e-mori-kete-vendim-foto-2/60%Daily2017-05-24 19:39
https://kosova-info.com/gjikos-po-i-rriten-prandaj-e-mori-kete-vendim-foto-2/60%Daily2017-05-24 19:39
https://kosova-info.com/kujdes-me-femijet-mos-u-jepni-lengje-frutash-kur-jane-nen-1-vjec/60%Daily2017-05-24 19:29
https://kosova-info.com/zyrtare-eros-grezda-i-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-05-24 19:22
https://kosova-info.com/majlinda-e-regjistroi-me-mbiemrin-e-saj-por-ja-cka-ben-majku-me-fotografine-e-roanit-foto/60%Daily2017-05-24 19:19
https://kosova-info.com/sulmuesi-ne-manchester-ka-qene-i-njohur-per-sherbimet-inteligjente/60%Daily2017-05-24 19:13
https://kosova-info.com/koment-si-ky-ledri-nuk-ka-marre-asnjehere-foto/60%Daily2017-05-24 19:02
https://kosova-info.com/kamera-e-re-360-gradshe-garmin-sht-rezistente-ndaj-ujit-dhe-regjistron-audio-3d/60%Daily2017-05-24 19:00
https://kosova-info.com/a-do-ta-respektoje-albin-kurti-flamurin-lara-lara/60%Daily2017-05-24 18:54
https://kosova-info.com/mihrije-braha-provokon-prane-makines-foto/60%Daily2017-05-24 18:36
https://kosova-info.com/pse-sinqeriteti-eshte-gjithmone-gjeja-me-e-mire/60%Daily2017-05-24 18:14
https://kosova-info.com/mbyllet-pjesa-e-pare-e-finales-bashkimi-prishtina-ky-eshte-rezultati/60%Daily2017-05-24 17:55
https://kosova-info.com/erdogan-terrorizmi-eshte-problem-i-gjithe-botes/60%Daily2017-05-24 17:49
https://kosova-info.com/shkon-ne-pese-bilanci-i-te-arrestuarve-per-shperthimin-ne-manchester/60%Daily2017-05-24 17:35
https://kosova-info.com/vuciq-assesi-te-pajtohet-qe-haradinaj-mund-te-jete-kryeminister-i-kosoves/60%Daily2017-05-24 17:30
https://kosova-info.com/snapchat-me-risi-mesoni-per-cfare-behet-fjale-video/60%Daily2017-05-24 17:28
https://kosova-info.com/maturantja-me-te-pasmet-si-te-kim-kardashian-foto/60%Daily2017-05-24 17:18
https://kosova-info.com/maturantja-me-te-pasmet-si-te-kim-kardashian-foto/60%Daily2017-05-24 17:18
https://kosova-info.com/neser-ne-nato-perballja-e-pare-rama-trump/60%Daily2017-05-24 17:00
https://kosova-info.com/nje-metode-e-re-per-karikimin-e-celulareve/60%Daily2017-05-24 16:59
https://kosova-info.com/kerpudhat-magjike-jane-barna-mjekesore-me-te-sigurta-se-sa-droga/60%Daily2017-05-24 16:44
https://kosova-info.com/snapchat-debuton-historit-e-prbashkta-pr-tu-prballur-me-instagram/60%Daily2017-05-24 19:01
https://kosova-info.com/presidenti-trump-arrin-ne-bruksel/60%Daily2017-05-24 16:28
https://kosova-info.com/futbollisti-i-manchester-cityt-e-ben-per-spital-nje-qytetar-video/60%Daily2017-05-24 16:25
https://kosova-info.com/shtetrrethim-parlamentit-britanik/60%Daily2017-05-24 16:22
https://kosova-info.com/limaj-ministrat-e-nismes-do-te-jene-zeri-i-qytetareve/60%Daily2017-05-24 16:09
https://kosova-info.com/adelina-shfaq-krenarine-per-motren-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2017-05-24 16:01
https://kosova-info.com/babai-i-terroristit-te-manchesterit-tregon-se-djali-i-tij-kishte-planifikuar-dicka-tjeter-jo-sulm-foto/60%Daily2017-05-24 15:28
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-realizoni-screenshot-e-n-windows-10/60%Daily2017-05-24 15:11
https://kosova-info.com/ronaldinho-messi-cfare-ndodhi-sot-foto/60%Daily2017-05-24 15:06
https://kosova-info.com/stoltenberg-nato-duhet-te-bej-me-shume-ne-luften-kunder-terrorizmit/60%Daily2017-05-24 14:57
https://kosova-info.com/adoleshenti-rrah-per-vdekje-nje-te-pastreh-i-cili-i-kishte-ngacmuar-te-dashuren-fotovideo/60%Daily2017-05-24 14:49
https://kosova-info.com/pacolli-perzgjedhja-e-kandidateve-per-deputete-ishte-e-mundimshme-ne-listen-e-kufizuar/60%Daily2017-05-24 14:48
https://kosova-info.com/noizy-tregon-se-me-ke-ra-ne-dashuri-ne-shikim-te-pare-foto/60%Daily2017-05-24 14:38
https://kosova-info.com/mbyten-20-refugjate-ne-mesdhe/60%Daily2017-05-24 13:59
https://kosova-info.com/xavi-real-madrid-juventus-ky-ekip-e-meriton-trofeun-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-05-24 13:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ben-cokollada-trupit-tuaj/60%Daily2017-05-24 13:43
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ben-cokollada-trupit-tuaj/60%Daily2017-05-24 13:43
https://kosova-info.com/5-truke-si-te-dukeni-me-e-gjate-foto/60%Daily2017-05-24 13:39
https://kosova-info.com/instagram-sjell-krkimin-e-historive-sipas-etiketave-dhe-vendodhjeve/60%Daily2017-05-24 13:41
https://kosova-info.com/sfida-e-balenes-se-kalter-edhe-shqiptari-pre-e-lojes-vdekjeprurese-video/60%Daily2017-05-24 13:35
https://kosova-info.com/panik-ne-londer-mbreteresha-shpeton-per-30-sekonda-kapet-nje-person-i-armatosur-videofoto/60%Daily2017-05-24 13:30
https://kosova-info.com/samsung-chromebook-pro-del-n-shitje-m-28-maj/60%Daily2017-05-24 13:28
https://kosova-info.com/matoshi-leter-te-hapur-vjosa-osmanit-kur-u-be-njeri-i-drites-rusofili-behgjet-pacolli/60%Daily2017-05-24 13:28
https://kosova-info.com/lind-me-floke-ngjyre-ari-te-bardhe-e-krahasojne-me-karakterin-e-game-of-thrones-foto/60%Daily2017-05-24 13:20
https://kosova-info.com/nokia-fillon-shitjet-e-3310-s-17-vite-pas-modelit-origjinal/60%Daily2017-05-24 13:16
https://kosova-info.com/kreu-20-operime-per-shkak-te-infeksionit-te-trurit-14-vite-me-vone-foto/60%Daily2017-05-24 13:07
https://kosova-info.com/ministria-e-punes-dhe-giz-ofrojne-mundesi-punesimi-per-1160-punekerkues/60%Daily2017-05-24 12:18
https://kosova-info.com/zyrtaret-ruse-kane-shqetesime-lidhur-me-protestuesit-e-rinj/60%Daily2017-05-24 12:07
https://kosova-info.com/kukesi-kopjon-real-madridin-ja-cfare-do-te-beje-kampioni-i-shqiperise/60%Daily2017-05-24 11:57
https://kosova-info.com/apple-ios-10-3-2-ka-nj-problem-t-madh/60%Daily2017-05-24 11:47
https://kosova-info.com/turqi-hetimet-ndaj-pucisteve-urdherarrest-per-139-nepunes/60%Daily2017-05-24 11:37
https://kosova-info.com/turqi-hetimet-ndaj-pucisteve-urdherarrest-per-139-nepunes/60%Daily2017-05-24 11:37
https://kosova-info.com/maturantja-nga-peja-me-fotosesion-perrallor-foto/60%Daily2017-05-24 11:36
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-pse-vinicius-jr-nuk-u-transferua-te-barcelona-por-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-05-24 11:26
https://kosova-info.com/makron-kerkon-zgjatjen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2017-05-24 11:24
https://kosova-info.com/kapja-e-prishtines-nga-vv-ja-kryeshefi-i-ndermarrjes-banesore-kandidat-per-deputet/60%Daily2017-05-24 11:09
https://kosova-info.com/golf-gti-rs-koncept-i-inspiruar-nga-porsche-911-foto/60%Daily2017-05-24 10:54
https://kosova-info.com/92-e-konsumatorve-t-apple-jan-besnik-t-iphone/60%Daily2017-05-24 10:51
https://kosova-info.com/sasa-artistike-e-provokative-ne-imazhin-e-fundit-foto/60%Daily2017-05-24 10:21
https://kosova-info.com/aziz-salihu-ju-lutem-mos-me-lini-te-vetem/60%Daily2017-05-24 10:04
https://kosova-info.com/disa-republikane-te-pakenaqur-me-propozimet-e-donald-trump/60%Daily2017-05-24 10:02
https://kosova-info.com/rama-nese-pd-nuk-zhbllokon-vettingun-marreveshja-prishet/60%Daily2017-05-24 09:52
https://kosova-info.com/z-mobile-dhe-telekomi-i-kosovs-gjejn-akordin-telekomi-i-shpton-falimentimit/60%Daily2017-05-24 10:42
https://kosova-info.com/kush-demton-me-shume-duhani-apo-qendrimi-ulur-ne-karrige-ja-pergjigjia/60%Daily2017-05-24 09:27
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-rivalja-e-zhades-ja-si-duket-ajo-sot-foto/60%Daily2017-05-24 08:52
https://kosova-info.com/sot-pritet-arritja-e-akordit-mes-telekomit-t-kosovs-dhe-z-mobile/60%Daily2017-05-24 08:51
https://kosova-info.com/vesa-luma-perzgjedh-kollaren-e-besim-dines-per-emision-foto/60%Daily2017-05-24 08:42
https://kosova-info.com/reagimi-qesharak-i-ronaldos-kur-e-kuptoi-se-real-madrid-nuk-do-ta-marre-trofeun-video/60%Daily2017-05-24 08:37
https://kosova-info.com/batanija-qe-cliron-ankthin-dhe-stresin/60%Daily2017-05-24 08:34
https://kosova-info.com/kosova-pushton-everestin-foto/60%Daily2017-05-24 08:28
https://kosova-info.com/ja-detajet-e-linjs-s-re-t-procesorve-intel-core-i9/60%Daily2017-05-24 08:24
https://kosova-info.com/kina-kerkon-vazhdim-te-bisedimeve-me-korene-veriore/60%Daily2017-05-24 08:13
https://kosova-info.com/ja-perse-i-mbyllim-syte-kur-teshtijme-video/60%Daily2017-05-24 07:39
https://kosova-info.com/habite-justin-bieber-del-i-zhveshur-ne-mes-te-rruges-foto/60%Daily2017-05-24 07:33
https://kosova-info.com/eshte-nje-nder-i-madh-te-jem-ketu-trump-dhe-papa-francesku-shtrengojne-duart/60%Daily2017-05-24 07:28
https://kosova-info.com/e-keni-verejtur-qe-ne-shishet-e-barnave-gjendet-nje-cope-pambuku-ja-per-cka-sherben/60%Daily2017-05-24 07:27
https://kosova-info.com/hello-solaborate-intervist-me-inovacionin-e-vitit-n-edicionin-e-pest-t-albanian-ict-awards/60%Daily2017-05-25 10:25
https://kosova-info.com/rikthehen-mashtruesit-e-aviobiletave/60%Daily2017-05-24 07:17
https://kosova-info.com/largohet-nga-barcelona-transferohet-ne-milan-ose-inter-foto/60%Daily2017-05-24 07:14
https://kosova-info.com/kifle-me-kripe/60%Daily2017-05-24 07:12
https://kosova-info.com/shkencetaret-paralajmerojne-nese-goditemi-nga-kometat-jemi-teresisht-te-pambrojtur/60%Daily2017-05-24 06:43
https://kosova-info.com/ngjyrat-me-te-kerkuara-per-floket-kete-pranverevere/60%Daily2017-05-24 06:30
https://kosova-info.com/tuna-apo-teuta-ja-cila-shpenzon-me-shume-per-femijen-foto/60%Daily2017-05-24 06:22
https://kosova-info.com/britani-kercenimi-per-terror-eshte-ngritur-ne-nivelin-me-te-larte/60%Daily2017-05-24 06:08
https://kosova-info.com/befasi-nga-milan-transferon-nje-prej-mesfushoreve-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-24 05:23
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-dini-per-gjoksin-e-nje-femre/60%Daily2017-05-23 22:33
https://kosova-info.com/fortesa-viktoriane-e-vitit-1871-kthehet-ne-nje-shtepi-superluksoze-foto/60%Daily2017-05-23 22:06
https://kosova-info.com/de-sciglio-tradhton-milanin-kjo-eshte-skuadra-e-re/60%Daily2017-05-23 21:59
https://kosova-info.com/muhamet-hamiti-sulmon-isa-mustafen-ldk-ti-kthehet-rugovizmit-e-kane-vershuar-komunistet/60%Daily2017-05-23 21:58
https://kosova-info.com/vajza-e-lutfi-hazirit-shkelqeu-ne-mbremjen-e-matures-foto/60%Daily2017-05-23 21:55
https://kosova-info.com/bashkimi-evropian-dhe-shba-po-punojne-qe-te-ulin-tensionet-ne-ballkan/60%Daily2017-05-23 21:52
https://kosova-info.com/zyrtare-dorehiqet-trajneri-i-njohur-i-premierliges-foto/60%Daily2017-05-23 21:49
https://kosova-info.com/kpm-anulon-debatin-e-madh/60%Daily2017-05-23 21:42
https://kosova-info.com/dafina-publikon-fotografi-pa-grim-do-tiu-habise-pamja-e-saj-foto/60%Daily2017-05-23 21:41
https://kosova-info.com/atalanta-i-ve-cmim-te-cmendur-gjimshitit/60%Daily2017-05-23 21:36
https://kosova-info.com/blindohet-britania-e-madhe-e-gjithe-ushtria-ne-rruge/60%Daily2017-05-23 21:30
https://kosova-info.com/dy-ardhjet-e-para-ne-shqiperi-para-ndeshjes-vendimtare/60%Daily2017-05-23 21:27
https://kosova-info.com/menaxheri-i-publikon-ledrit-nje-moment-kur-ai-video/60%Daily2017-05-23 21:23
https://kosova-info.com/kryeministrja-e-britanise-flet-pas-sulmit-terrorist-ne-manchester/60%Daily2017-05-23 21:17
https://kosova-info.com/sanchez-befason-te-gjithe-kjo-eshte-skuadra-e-re-foto/60%Daily2017-05-23 21:14
https://kosova-info.com/zgjedhjet-a-ka-rrezik-nga-rusia-video/60%Daily2017-05-23 21:09
https://kosova-info.com/ahmeti-sonte-e-pranoi-se-pjeserisht-ka-hequr-dore-nga-deklarata-e-perbashket/60%Daily2017-05-23 21:03
https://kosova-info.com/zyrtare-valverde-largohet-nga-bilbao-barcelona-ne-pritje-foto/60%Daily2017-05-23 21:02
https://kosova-info.com/damiano-zbulon-edhe-nje-tjeter-skandal-te-big-brother-mbylleni-at-dreq-show-se-u-bete-gaz-i-botes-foto/60%Daily2017-05-23 20:59
https://kosova-info.com/mbesa-e-thacit-ne-gare-per-deputete-tregon-pse-zgjodhi-politiken/60%Daily2017-05-23 20:54
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-rus-kriza-ne-maqedoni-mund-te-zgjidhet-vetem-me-kushtetute/60%Daily2017-05-23 20:50
https://kosova-info.com/ribery-gjithmone-qesharak-shikoni-cfare-ben-ne-pishine-video/60%Daily2017-05-23 20:46
https://kosova-info.com/lavderoi-lirine-e-fjales-kritika-ndaj-studentes-kineze/60%Daily2017-05-23 20:43
https://kosova-info.com/vajza-e-kujtim-shales-shkelqen-sonte-ne-mbremjen-e-matures-foto/60%Daily2017-05-23 20:42
https://kosova-info.com/oconnell-pas-sulmit-ne-manchester-ishte-dite-e-erret-por-dashuria-do-ta-mund-urrejtjen/60%Daily2017-05-23 20:40
https://kosova-info.com/nj-foto-dhe-nj-lente-kontakti-tallen-me-sigurin-e-skanerit-t-irisit-n-galaxy-s8/60%Daily2017-05-23 20:25
https://kosova-info.com/nj-foto-dhe-nj-lente-kontakti-tallen-me-sigurin-e-skanerit-t-irisit-n-galaxy-s8/60%Daily2017-05-23 20:25
https://kosova-info.com/tringa-drevinja-maturantja-qe-e-mahniti-gjithe-mitrovicen-me-veshjen-e-saj-foto/60%Daily2017-05-23 20:25
https://kosova-info.com/qumeshti-i-arte-eliksir-i-mireqenies/60%Daily2017-05-23 19:59
https://kosova-info.com/tuna-zbulon-pamje-nga-dhoma-e-tianit-foto/60%Daily2017-05-23 19:55
https://kosova-info.com/nato-transferohet-ne-seline-e-re/60%Daily2017-05-23 19:51
https://kosova-info.com/lori-shfaqet-me-plot-stil-ne-setin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-23 19:42
https://kosova-info.com/5-menyra-natyrale-si-te-parandaloni-yndyrosjen-e-tepert-te-flokeve/60%Daily2017-05-23 19:42
https://kosova-info.com/apple-ofensiv-ndaj-android-it-me-nj-uebsajt/60%Daily2017-05-24 12:21
https://kosova-info.com/ramadani-prezanton-ne-vjene-perpjekjet-kunder-ekstremizmit-te-dhunshem-ne-kosove/60%Daily2017-05-23 19:39
https://kosova-info.com/flamuri-i-kosoves-ne-londer-ulet-ne-gjysme-shtize-pas-tragjedise-se-manchesterit/60%Daily2017-05-23 19:35
https://kosova-info.com/bej-seks-me-gruan-e-shokut-me-te-mire-i-kam-kerkuar/60%Daily2017-05-23 19:30
https://kosova-info.com/grupet-google-families-t-disponueshme-n-calendar-photos-keep-dhe-youtube-tv/60%Daily2017-05-23 19:19
https://kosova-info.com/befason-milani-transferon-futbollistin-e-barcelones-foto/60%Daily2017-05-23 19:15
https://kosova-info.com/per-te-dyten-dite-me-radhe-melania-refuzon-ti-mbaje-doren-trumpit-video/60%Daily2017-05-23 19:07
https://kosova-info.com/mijera-qytetare-nderojne-viktimat-e-manchesterit/60%Daily2017-05-23 19:04
https://kosova-info.com/acer-nxjerr-n-shitje-monitorin-predator-z35p-35-in-me-ekran-t-lakuar/60%Daily2017-05-23 18:59
https://kosova-info.com/e-vertetuar-shkencerisht-nje-gote-vere-ne-dite-parandalon/60%Daily2017-05-23 18:58
https://kosova-info.com/mercedes-benz-s63-me-pamje-nga-chrometec-do-ua-fitoje-zemren-posa-ta-shihni-foto/60%Daily2017-05-23 18:46
https://kosova-info.com/adelina-realizon-set-te-ri-nuk-do-ta-besoni-sa-elegante-duket-foto/60%Daily2017-05-23 18:41
https://kosova-info.com/vetem-10-vjec-por-peshon-190-kg/60%Daily2017-05-23 18:31
https://kosova-info.com/pishinat-natyrore-ne-kine-nje-bukuri-perrallore-foto/60%Daily2017-05-23 18:19
https://kosova-info.com/nishani-ne-samitin-e-meksikes-flitet-per-katastrofat-natyrore/60%Daily2017-05-23 18:02
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-ekranin-e-pare-te-shtrire/60%Daily2017-05-23 18:00
https://kosova-info.com/deshton-aliji-shikoni-cfare-ka-bere-ne-gjermani/60%Daily2017-05-23 17:51
https://kosova-info.com/nju-jorku-dhe-bostoni-alarmohen-pas-sulmit-terrorist-ne-mancester-foto/60%Daily2017-05-23 17:39
https://kosova-info.com/sony-me-tri-modele-te-reja-te-telefonave-ne-ifa/60%Daily2017-05-23 17:33
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cka-kishte-ne-goje-aktorja-e-njohur-kur-u-zgjua-ne-mengjes-foto/60%Daily2017-05-23 17:19
https://kosova-info.com/ja-se-si-duket-nje-femije-qe-nuk-ka-konsumuar-as-nje-gram-sheqer-gjate-gjithe-jetes/60%Daily2017-05-23 17:00
https://kosova-info.com/hoxhaj-prioritet-i-pdk-se-eshte-permbyllja-e-shtetndertimit/60%Daily2017-05-23 16:54
https://kosova-info.com/zyrtare-identifikohet-i-dyshuari-per-sulmin-vetvrases-ne-manchester/60%Daily2017-05-23 16:40
https://kosova-info.com/windows-defender-nuk-mjafton-per-bllokimin-e-wannacry-ne-windows-7/60%Daily2017-05-23 16:32
https://kosova-info.com/barcelona-me-vendim-shokues-per-iniestan/60%Daily2017-05-23 16:28
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-pse-ardian-bujupi-u-arrestua-nga-policia-foto/60%Daily2017-05-23 16:16
https://kosova-info.com/facebook-serish-shtyn-serite-origjinale-ne-tv/60%Daily2017-05-23 16:13
https://kosova-info.com/microsoft-lanoi-surface-pro-n-e-re-me-lte-dhe-mim-fillestar-prej-799-dollar/60%Daily2017-05-23 15:55
https://kosova-info.com/mat-gjenden-27-kg-kanabis-poseduesi-arratiset/60%Daily2017-05-23 15:45
https://kosova-info.com/perdorimi-i-wi-fi-ne-vende-publike-shume-i-rrezikshem/60%Daily2017-05-23 15:44
https://kosova-info.com/dodge-challenger-srt-demon-vjen-me-840-kuaj-fuqi-foto/60%Daily2017-05-23 15:22
https://kosova-info.com/policia-gjermane-can-nje-bande-hajdutesh-me-500-anetare/60%Daily2017-05-23 15:12
https://kosova-info.com/tronditet-spalletti-roma-arrin-marreveshje-me-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-23 15:06
https://kosova-info.com/bitcoin-arrin-vleren-2100-dollare-foto/60%Daily2017-05-23 15:03
https://kosova-info.com/modelja-cmend-fansat-ne-instagram-foto-18/60%Daily2017-05-23 14:58
https://kosova-info.com/kenga-e-dhurata-dores-vidhet-nga-keta-dy-ikona-turke-video/60%Daily2017-05-23 14:40
https://kosova-info.com/bitcoin-si-kapi-vlern-e-2000-dollarve-ari-dixhital/60%Daily2017-05-23 15:14
https://kosova-info.com/cadillac-escalade-shume-i-forte-ne-aksident-video/60%Daily2017-05-23 14:24
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-ne-ditet-e-ardhshme/60%Daily2017-05-23 14:20
https://kosova-info.com/thjesht-pamje-fantastike-nga-ky-ishull-foto/60%Daily2017-05-23 14:14
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-dobet-i-sezonit-ne-futbollin-evropian-foto/60%Daily2017-05-23 13:52
https://kosova-info.com/dua-shtyn-publikimin-e-kenges-se-re-per-shkak-te-sulmit-ne-manchester-fotovideo/60%Daily2017-05-23 13:43
https://kosova-info.com/sinjalet-qe-tregojne-se-ai-nuk-te-do-me/60%Daily2017-05-23 13:35
https://kosova-info.com/mustang-shelby-supersnake-perbindeshi-me-750-kuaj-fuqi-foto/60%Daily2017-05-23 13:22
https://kosova-info.com/ai-kritikon-presidentin-moldav-per-komentet-kunder-homoseksualeve/60%Daily2017-05-23 13:18
https://kosova-info.com/vajza-e-naim-terrnaves-ne-listen-e-koalicionit-ldk-akr-alternativa-foto/60%Daily2017-05-23 13:12
https://kosova-info.com/zbulohet-misteri-i-nenes-se-da-vincit/60%Daily2017-05-23 13:03
https://kosova-info.com/kourtney-kardashian-nuk-eshte-shofere-e-mire-sipas-motrave-te-saj-foto/60%Daily2017-05-23 12:16
https://kosova-info.com/ekipi-shqiptar-nga-prishtina-heliox-n-finalen-e-peoples-choice-n-nasa-space-apps-challenge-2017/60%Daily2017-05-23 12:20
https://kosova-info.com/mourinho-befason-te-gjithe-me-vendimin-e-tij-pas-shperthimit-ne-manchester-foto/60%Daily2017-05-23 12:13
https://kosova-info.com/ky-eshte-gabimi-i-madh-te-cilin-te-gjithe-e-bejme-kur-pastrojme-vasken-per-kete-shkak-bakteret-mbeten-ne-siperfaqe/60%Daily2017-05-23 12:13
https://kosova-info.com/trump-zotohet-se-do-te-punoje-per-te-arritur-paqe-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2017-05-23 12:01
https://kosova-info.com/shikoni-koleksionin-e-veturave-te-robert-lewandowski-video/60%Daily2017-05-23 11:44
https://kosova-info.com/bien-ndjeshm-shitjet-e-telefonve-samsung-markat-kineze-n-ekspansion/60%Daily2017-05-23 11:37
https://kosova-info.com/serbia-gati-per-lufte-diplomatike-kunder-kosoves-ne-unesco/60%Daily2017-05-23 11:35
https://kosova-info.com/djali-i-shkruan-mesazh-nenes-ne-momentet-e-fundit-para-se-tornado-tia-merr-jeten-video/60%Daily2017-05-23 11:08
https://kosova-info.com/vellaznimi-krenohet-me-tifozet-e-bukura-foto/60%Daily2017-05-23 11:00
https://kosova-info.com/hyrrem-mori-gjithe-vemendjen-ne-festivalin-e-kanes-foto/60%Daily2017-05-23 10:46
https://kosova-info.com/pamje-shqetesuese-vajza-nuk-mund-ti-leviz-kembet-pas-sulmit-ne-mancester-video/60%Daily2017-05-23 10:37
https://kosova-info.com/kjo-pajisje-perkthen-secilen-gjuhe-video/60%Daily2017-05-23 10:26
https://kosova-info.com/identifikohet-viktima-e-pare-e-sulmit-ne-mancester-georgina-callander-16/60%Daily2017-05-23 10:15
https://kosova-info.com/identifikohet-viktima-e-pare-e-sulmit-ne-mancester-georgina-callander-16/60%Daily2017-05-23 10:15
https://kosova-info.com/identifikohet-viktima-e-pare-e-sulmit-ne-mancester-georgina-callander-16/60%Daily2017-05-23 10:15
https://kosova-info.com/luana-foto-provokuese-me-labin-foto/60%Daily2017-05-23 09:48
https://kosova-info.com/gol-fantastik-nga-cikalleshi-video/60%Daily2017-05-23 09:36
https://kosova-info.com/nokia-ul-tensionet-me-apple-trheq-padin-e-patentave/60%Daily2017-05-23 08:54
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-momente-romantike-me-te-dashurin-foto/60%Daily2017-05-23 09:25
https://kosova-info.com/shqiptari-kapet-ne-makine-duke-i-shitur-kokaine-klientit/60%Daily2017-05-23 09:24
https://kosova-info.com/shtyhet-deshmia-e-comey-per-hetimin-e-fbi-se-per-lidhjet-e-dyshuara-rusi-trump/60%Daily2017-05-23 09:14
https://kosova-info.com/nga-brune-ne-bionde-si-tia-beni-pa-i-demtuar-floket/60%Daily2017-05-23 09:01
https://kosova-info.com/ja-10-veturat-qe-ecin-me-hidrogjen-foto/60%Daily2017-05-23 08:50
https://kosova-info.com/paypal-padit-n-gjykat-shrbimin-e-muziks-pandora-pr-ngjashmrin-e-logove/60%Daily2017-05-23 08:49
https://kosova-info.com/ja-cilin-aktor-e-quan-legjende-noizy-foto/60%Daily2017-05-23 08:15
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-do-t-vendos-pr-fatin-e-akuzave-ndaj-google-muajt-e-ardhshm/60%Daily2017-05-23 07:52
https://kosova-info.com/largohet-spalletti-roma-gjen-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-23 08:07
https://kosova-info.com/largohet-spalletti-roma-gjen-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-23 08:07
https://kosova-info.com/largohet-spalletti-roma-gjen-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-23 08:07
https://kosova-info.com/largohet-spalletti-roma-gjen-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-23 08:07
https://kosova-info.com/mungojne-kater-te-akuzuar-per-krim-te-organizuar/60%Daily2017-05-23 08:01
https://kosova-info.com/policia-po-heton-nje-pako-te-dyshimte-ne-nje-stacion-ne-londer/60%Daily2017-05-23 08:01
https://kosova-info.com/ciao-roma-nainggolan-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-23 07:56
https://kosova-info.com/oneplus-paralajmeron-opsionet-e-ngjyrave-per-telefonin-e-ri/60%Daily2017-05-23 07:48
https://kosova-info.com/merkel-gjermania-duhet-t-investoj-nse-do-t-prballoj-furin-e-makinave-elektrike/60%Daily2017-05-23 07:40
https://kosova-info.com/kapercyem-mbi-te-plagosurit-per-te-shpetuar-rrefen-deshmitarja/60%Daily2017-05-23 07:19
https://kosova-info.com/van-damme-film-ne-rolin-e-shqiptarit-hakmerret-kunder-serbeve-video/60%Daily2017-05-23 07:01
https://kosova-info.com/patate-me-veze-te-ziera-ne-furre/60%Daily2017-05-23 06:37
https://kosova-info.com/flynn-refuzon-te-bashkepunoje-me-senatin-per-hetimin-per-lidhjet-me-rusine/60%Daily2017-05-23 06:36
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-zbulon-plackitesin-foto/60%Daily2017-05-23 06:35
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-zbulon-plackitesin-foto/60%Daily2017-05-23 06:35
https://kosova-info.com/te-pakten-22-te-vrare-dhe-59-te-plagosur-nga-shperthimi-ne-angli/60%Daily2017-05-23 06:31
https://kosova-info.com/te-pakten-22-te-vrare-dhe-59-te-plagosur-nga-shperthimi-ne-angli/60%Daily2017-05-23 06:31
https://kosova-info.com/pse-ju-rrudhosen-gishterinjte-pas-nje-dushi-te-gjate/60%Daily2017-05-23 06:17
https://kosova-info.com/shperthim-ne-koncertin-e-kengetares-se-njohur-vriten-19-persona-foto/60%Daily2017-05-23 06:08
https://kosova-info.com/inter-harron-conten-zgjedh-trajnerin-e-ri-nga-rivali-i-serie-a-foto/60%Daily2017-05-23 05:14
https://kosova-info.com/messi-reklamon-fanellen-e-ronaldos-foto/60%Daily2017-05-23 05:09
https://kosova-info.com/adios-porto-casillas-te-klubi-i-rikthyer-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-05-23 05:04
https://kosova-info.com/adios-porto-casillas-te-klubi-i-rikthyer-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-05-23 05:04
https://kosova-info.com/qirinjte-aromatik-jane-te-rrezikshem-per-shendetin/60%Daily2017-05-23 01:05
https://kosova-info.com/eleminoni-toksinat-dhe-ujin-e-tepert-nga-organizmi-duke-mbeshtjelle-trupin-me-qese-celefoni/60%Daily2017-05-23 01:04
https://kosova-info.com/3-truke-te-shpejta-per-te-hequr-njollat-e-verdha-te-djerses-nga-veshjet-e-bardha/60%Daily2017-05-23 01:04
https://kosova-info.com/sulmi-ne-manchester-nepermjet-fotografive/60%Daily2017-05-23 00:57
https://kosova-info.com/gjendet-nje-mjet-tjeter-i-dyshimte-policia-e-ka-nen-kontrolle/60%Daily2017-05-23 00:43
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-emergjent-per-shtetasit-e-kosoves-ne-manchester/60%Daily2017-05-23 00:39
https://kosova-info.com/sulmi-ne-manchester-ishte-shperthim-vetevrases/60%Daily2017-05-23 00:15
https://kosova-info.com/tjeter-sulm-ne-angli-te-shtena-me-arme-ne-spitalin-e-oldhamit/60%Daily2017-05-23 00:01
https://kosova-info.com/sulmi-ne-manchester-shkon-ne-23-numri-i-te-vdekurve-10-prej-tyre-nen-18-vjec/60%Daily2017-05-22 23:37
https://kosova-info.com/shperthimi-ne-manchester-gjithcka-qe-dihet-deri-me-tani-fotovideo/60%Daily2017-05-22 23:14
https://kosova-info.com/konfirmon-policia-ka-viktima-dhe-te-tjere-te-lenduar-video/60%Daily2017-05-22 22:51
https://kosova-info.com/sulmi-ne-manchester-dalin-fotografite-e-para-ka-te-lenduar-fotovideo/60%Daily2017-05-22 22:41
https://kosova-info.com/policia-kerkon-qe-qytetaret-mos-ti-afrohen-zones-ne-manchester-arena-video/60%Daily2017-05-22 22:30
https://kosova-info.com/haradinaj-serbine-e-kemi-armike-kush-sna-njeh-se-njohim/60%Daily2017-05-22 21:56
https://kosova-info.com/arsyet-e-shumta-te-deshtimit-te-barcelones-kete-edicion/60%Daily2017-05-22 21:54
https://kosova-info.com/vellai-i-rihanna-s-ndjek-modelen-e-njohur-shqiptare-foto/60%Daily2017-05-22 21:42
https://kosova-info.com/ekskluzive-kjo-eshte-lista-zyrtare-e-kandidateve-per-deputete-te-koalicionit-pdk-aak-nisma-dokument/60%Daily2017-05-22 21:42
https://kosova-info.com/skandal-ne-spanje-lojtari-i-malagas-ia-shiti-lojen-real-madridit/60%Daily2017-05-22 21:29
https://kosova-info.com/celaj-skandalet-me-te-medha-i-beri-opozita/60%Daily2017-05-22 21:22
https://kosova-info.com/ema-uka-ne-tepihun-e-kuq-te-kanes-foto/60%Daily2017-05-22 21:22
https://kosova-info.com/ylli-i-cityt-e-konfirmon-une-po-largohem-foto/60%Daily2017-05-22 21:17
https://kosova-info.com/me-ne-fund-majk-e-konfirmon-qe-eshte-babai-i-roanit-foto/60%Daily2017-05-22 21:17
https://kosova-info.com/marcelo-zbulon-se-edhe-sa-kohe-do-te-qendroje-te-real-madridi/60%Daily2017-05-22 21:08
https://kosova-info.com/bluza-qe-monitoron-frymemarrjen/60%Daily2017-05-22 21:05
https://kosova-info.com/pas-propozimit-te-adhurueshem-aktori-i-ezel-i-jep-fund-beqarise-dasma-qe-i-mblodhi-te-gjithe-foto/60%Daily2017-05-22 21:04
https://kosova-info.com/griezmann-befason-me-pergjigjen-e-tij-kur-pyetet-nese-do-te-kaloje-te-reali/60%Daily2017-05-22 20:55
https://kosova-info.com/haliti-konkurrenca-behet-me-programe-politike-jo-me-krahe-te-luftes-dhe-te-paqes/60%Daily2017-05-22 20:53
https://kosova-info.com/lg-x-venture-sht-nj-lg-g6-e-blinduar/60%Daily2017-05-22 20:48
https://kosova-info.com/nje-vit-pa-monen-ja-cka-thote-sot-zanfina-video/60%Daily2017-05-22 20:48
https://kosova-info.com/stefanoviq-rusia-na-perkrah-ne-mbrojtjen-e-serbeve-te-kosoves/60%Daily2017-05-22 20:43
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-formacionin-e-sezonit-ne-la-liga-foto/60%Daily2017-05-22 20:43
https://kosova-info.com/fotografet-injorojne-keq-te-fejuaren-e-kemalit-ne-festivalin-e-kanes-foto/60%Daily2017-05-22 20:37
https://kosova-info.com/5-perdorimet-e-mbetjeve-te-kafese-ne-rutinen-tuaj-te-bukurise/60%Daily2017-05-22 20:29
https://kosova-info.com/luajne-u19-tat-e-dortmundit-dhe-bayernit-nuk-do-ta-besoni-sa-mije-tifoze-jane-ne-stadium/60%Daily2017-05-22 20:18
https://kosova-info.com/porosia-interesante-e-qytetarit-ndalni-televizoret-gjate-fushates-se-mund-te-semureni/60%Daily2017-05-22 20:16
https://kosova-info.com/fiorentina-i-kerkon-martese-olsit-ai-ka-nje-pergjigje-ofenduese-per-te/60%Daily2017-05-22 20:13
https://kosova-info.com/haradinaj-ushtria-behet-brenda-90-ditesh-nga-fillimi-i-punes-se-qeverise/60%Daily2017-05-22 20:06
https://kosova-info.com/nje-burre-me-dy-gra-foto/60%Daily2017-05-22 20:01
https://kosova-info.com/foshnja-arriti-ne-shtepine-e-nenes-por-ja-cfare-po-ben-babai-i-tij-foto/60%Daily2017-05-22 19:52
https://kosova-info.com/bmw-m2-thjesht-fantastike-video/60%Daily2017-05-22 19:49
https://kosova-info.com/njihuni-me-lagjen-e-shekullit-te-xvii-ne-gjermani-foto/60%Daily2017-05-22 19:29
https://kosova-info.com/bunjaki-hadergjonaj-ende-nuk-ka-vendosur-nese-do-ti-bashkohet-zvicres/60%Daily2017-05-22 19:22
https://kosova-info.com/majlinda-kthehet-ne-shtepi-pas-lindjes-kjo-eshte-festa-per-pritjen-e-roanit-te-vogel-foto/60%Daily2017-05-22 19:15
https://kosova-info.com/abdixhiku-shpalos-programin-e-ldk-se/60%Daily2017-05-22 19:15
https://kosova-info.com/pse-meshkujt-zgjedhin-femrat-e-pasura-4-arsyet-qe-do-tiu-habisin/60%Daily2017-05-22 19:15
https://kosova-info.com/ja-cfare-e-quan-tradhti-pdk-video/60%Daily2017-05-22 19:15
https://kosova-info.com/lana-del-rey-publikon-klipin-e-ri-me-the-weeknd-video/60%Daily2017-05-22 19:12
https://kosova-info.com/disa-arsye-perse-zgjoheni-te-lodhur-ja-kush-jua-shteron-energjite-naten/60%Daily2017-05-22 19:00
https://kosova-info.com/horoskopi-zbulon-kush-me-ke-patjeter-duhet-te-jete-ne-nje-kohe/60%Daily2017-05-22 18:43
https://kosova-info.com/zyrtare-juventusi-transferon-yllin-e-chelseat-foto/60%Daily2017-05-22 18:34
https://kosova-info.com/tirana-mikpritse-e-konferencs-s-par-shkencore-ballkanike-t-rrjeteve-dhe-komunikimit-balkancom-2017/60%Daily2017-05-22 18:29
https://kosova-info.com/albanian-star-vjen-me-audicione-ne-mbare-trojet-shqiptare-video/60%Daily2017-05-22 18:23
https://kosova-info.com/afganistan-8-talibane-te-vrare-nga-nje-sulm-ajror/60%Daily2017-05-22 18:21
https://kosova-info.com/mustafa-thote-se-vetem-ldk-mund-te-sjelle-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2017-05-22 17:50
https://kosova-info.com/noizy-merr-nje-tjeter-cmim-ja-per-cfare-vleresohet-kete-here-foto/60%Daily2017-05-22 17:27
https://kosova-info.com/paramendoni-cfare-skuadre-do-ta-kishte-lyoni-po-ti-mbante-keta-9-lojtare/60%Daily2017-05-22 17:25
https://kosova-info.com/5-gabime-te-dashurise-qe-nuk-meritojne-shans-te-dyte/60%Daily2017-05-22 17:14
https://kosova-info.com/prezantueset-e-njohura-bllokohen-ne-ashensor-me-ore-te-tera-si-veren-askush-foto/60%Daily2017-05-22 17:02
https://kosova-info.com/shkencetaret-habisin-peshe-mund-te-humbni-duke-shikuar-filma-horror/60%Daily2017-05-22 16:56
https://kosova-info.com/donald-trump-behet-presidenti-i-pare-i-amerikes-qe-viziton-murin-e-vajtimit/60%Daily2017-05-22 16:54
https://kosova-info.com/facebook-messenger-dhe-instagram-me-njoftim-te-perbashket/60%Daily2017-05-22 16:30
https://kosova-info.com/hp-envy-13-nj-rival-i-vrtet-i-surface-laptop/60%Daily2017-05-22 18:15
https://kosova-info.com/5-arsyet-perse-duhet-lare-fytyren-me-uthull-molle/60%Daily2017-05-22 16:10
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-japonezet-planifikojne-te-ndertojne-nje-ashensor-per-ne-hapsire-fotovideo/60%Daily2017-05-22 16:06
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-politikanet-shqiptare-po-tentojne-ti-blejne-deputetet-serbe/60%Daily2017-05-22 16:02
https://kosova-info.com/pune-e-kryer-barca-gjen-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-22 15:58
https://kosova-info.com/zaev-flet-pas-takimit-me-ali-ahmetin/60%Daily2017-05-22 15:52
https://kosova-info.com/rashel-poston-foto-si-11-vjece-i-versulen-komentuesit-ke-bere-buzet-foto/60%Daily2017-05-22 15:44
https://kosova-info.com/turqia-dhe-rusia-pajtohen-te-heqin-disa-sanksione/60%Daily2017-05-22 15:34
https://kosova-info.com/thaci-masakra-e-dubraves-duhet-te-ndricohet-dhe-vrasesit-te-dalin-para-drejtesise/60%Daily2017-05-22 15:19
https://kosova-info.com/e-ardhmja-pepes-kjo-eshte-pergjigja-e-mbrojtesit-portugez/60%Daily2017-05-22 14:47
https://kosova-info.com/300-vjetori-i-lidhjeve-diplomatike-rusi-france-takohen-putin-e-macron/60%Daily2017-05-22 14:46
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-majk-ka-qene-pjese-e-klipit-katile-dhe-ne-nuk-e-kemi-kuptuar-fotovideo/60%Daily2017-05-22 14:31
https://kosova-info.com/twitter-sjell-ndryshime-t-reja-n-politikat-e-privatsis-braktis-do-not-track/60%Daily2017-05-22 14:12
https://kosova-info.com/bmw-x5-m-melbourne-e-kuqe-me-rrota-ngjyra-ari-hre-p201foto/60%Daily2017-05-22 14:00
https://kosova-info.com/kapet-me-3-milion-euro-kokaine-arrestohet-trafikanti-shqiptar-ne-milano/60%Daily2017-05-22 13:59
https://kosova-info.com/gjerat-e-pabesueshme-qe-jane-te-mundshme-vetem-ne-dubai-foto/60%Daily2017-05-22 13:36
https://kosova-info.com/genci-dhe-mimoza-vijne-me-projekt-te-perbashket-foto/60%Daily2017-05-22 13:33
https://kosova-info.com/trump-kemi-nje-mundesi-te-rralle-per-paqe-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2017-05-22 13:28
https://kosova-info.com/be-jep-driten-jeshile-per-te-nisur-bisedimet-per-brexit/60%Daily2017-05-22 13:27
https://kosova-info.com/klopp-cmend-coutinhon-nese-qendron-te-liverpooli/60%Daily2017-05-22 13:17
https://kosova-info.com/te-flesh-brenda-ne-det-foto/60%Daily2017-05-22 13:07
https://kosova-info.com/kartat-grafike-vega-pr-konsumatort-do-t-jen-m-t-shpejta-sesa-frontier-edition/60%Daily2017-05-22 12:59
https://kosova-info.com/zyrtarizohet-vendimi-i-be-se-per-udhetimin-pa-viza-per-ukrainasit/60%Daily2017-05-22 12:43
https://kosova-info.com/punimi-shkencor-i-studentit-t-ubt-s-u-zgjodh-ndr-m-t-mirt-n-konferencn-teknologjia-q-punson/60%Daily2017-05-22 12:33
https://kosova-info.com/kjo-maturante-la-pa-fjale-gjithe-pejen-foto/60%Daily2017-05-22 12:14
https://kosova-info.com/turqi-nis-gjykimi-ndaj-personave-qe-dyshohet-se-moren-pjese-ne-perpjekjet-per-puc/60%Daily2017-05-22 12:05
https://kosova-info.com/ky-gol-i-futsallit-ka-cmendur-internetin-sot-video/60%Daily2017-05-22 12:02
https://kosova-info.com/franca-ne-kerkim-te-nje-marreveshjeje-per-te-lehtesuar-borxhin-e-greqise/60%Daily2017-05-22 11:57
https://kosova-info.com/femijet-nuk-guxojne-te-pijne-lengje-frutash-deri-ne-kete-moshe/60%Daily2017-05-22 11:40
https://kosova-info.com/gjini-thumbon-mustafen-iso-pasi-i-ke-kryer-gjithe-keto-pune-pse-nuk-kandidove-per-kryeminister/60%Daily2017-05-22 11:19
https://kosova-info.com/keshtu-i-kunderpergjigjet-arta-endritit-foto/60%Daily2017-05-22 11:12
https://kosova-info.com/mbyllet-extratorrent-ndjek-fatin-e-torrentz-dhe-kickasstorrents/60%Daily2017-05-22 10:56
https://kosova-info.com/5-keshilla-bukurie-qe-duhet-te-dije-cdo-femer-bionde/60%Daily2017-05-22 10:44
https://kosova-info.com/isco-befason-te-gjithe-nese-nuk-do-te-jem-startues-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve-atehere/60%Daily2017-05-22 10:43
https://kosova-info.com/dokumente-sekrete-t-facebook-tregojn-prmbajtjet-q-toleron-rrjetit-social/60%Daily2017-05-22 09:55
https://kosova-info.com/edhe-nje-sulm-vdekjeprures-ne-pakistan-5-te-vrare/60%Daily2017-05-22 09:54
https://kosova-info.com/edhe-nje-sulm-vdekjeprures-ne-pakistan-5-te-vrare/60%Daily2017-05-22 09:54
https://kosova-info.com/edhe-nje-sulm-vdekjeprures-ne-pakistan-5-te-vrare/60%Daily2017-05-22 09:54
https://kosova-info.com/edhe-nje-sulm-vdekjeprures-ne-pakistan-5-te-vrare/60%Daily2017-05-22 09:54
https://kosova-info.com/kjo-pershendetje-nga-majk-ka-habitur-te-gjithe-foto/60%Daily2017-05-22 09:48
https://kosova-info.com/kjo-pershendetje-nga-majk-ka-habitur-te-gjithe-foto/60%Daily2017-05-22 09:48
https://kosova-info.com/dhjetera-te-plagosur-nga-shperthimi-ne-nje-spital-ne-tajlande/60%Daily2017-05-22 09:32
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-ne-grupet-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-05-22 09:28
https://kosova-info.com/messi-ronaldo-karikatura-e-dites-foto/60%Daily2017-05-22 09:04
https://kosova-info.com/foto-qe-po-cmend-internetin-binjake-te-martuar-me-binjake-dhe-qe-kane-lindur-binjake/60%Daily2017-05-22 08:47
https://kosova-info.com/ne-jemen-ekziston-rreziku-nga-nje-epidemi-e-madhe-e-koleres/60%Daily2017-05-22 08:44
https://kosova-info.com/trendi-me-i-cmendur-i-makeup-it-video/60%Daily2017-05-22 08:35
https://kosova-info.com/6-subjekte-politike-serbe-ne-zgjedhjet-e-11-qershorit/60%Daily2017-05-22 08:30
https://kosova-info.com/beyonce-ben-tatuazh-ne-bark-para-lindjes-foto/60%Daily2017-05-22 08:30
https://kosova-info.com/piloti-ka-thyer-ligjet-e-fizikes-me-nje-gote-uje-video/60%Daily2017-05-22 08:22
https://kosova-info.com/duolingo-u-ndihmon-t-msoni-gjuhn-japoneze/60%Daily2017-05-22 07:15
https://kosova-info.com/bayerni-largon-dy-yjet-e-skuadres-foto/60%Daily2017-05-22 08:01
https://kosova-info.com/njeriu-me-i-lumtur-ne-bote-qe-pese-vite-jeton-me-dy-bukuroshe-video/60%Daily2017-05-22 07:38
https://kosova-info.com/microsoft-ridizajnon-onenote-n-android-ios-dhe-windows-10/60%Daily2017-05-22 07:32
https://kosova-info.com/microsoft-ridizajnon-onenote-n-android-ios-dhe-windows-10/60%Daily2017-05-22 07:32
https://kosova-info.com/hapet-sot-konkursi-per-kadete-te-rinj-te-fsk-se/60%Daily2017-05-22 07:31
https://kosova-info.com/gold-ag-ka-nje-lajm-te-rendesishem-per-fansat-foto/60%Daily2017-05-22 07:18
https://kosova-info.com/google-udhheq-garn-pr-dominim-n-inteligjencn-artificiale/60%Daily2017-05-22 07:07
https://kosova-info.com/ai-kritikon-shkarkimet-arbitrare-ne-turqi/60%Daily2017-05-22 07:06
https://kosova-info.com/studentet-braktisin-fjalimin-e-nenpresidentit-mike-pence/60%Daily2017-05-22 07:02
https://kosova-info.com/morata-beri-gjestin-me-te-cmendur-te-jetes-mbreme-ne-aeroport-video/60%Daily2017-05-22 06:52
https://kosova-info.com/mbi-140-te-arrestuar-ne-indonezi-pasi-ndoqen-nje-feste-homoseksualesh/60%Daily2017-05-22 06:44
https://kosova-info.com/sheroni-dhimbjen-e-dhembit-ne-kushte-shtepiake-video/60%Daily2017-05-22 06:27
https://kosova-info.com/bebe-rexha-dhe-rita-ora-takohen-ne-billboard-music-awards-foto/60%Daily2017-05-22 06:05
https://kosova-info.com/koreja-veriore-konfirmon-kryerjen-e-proves-se-re-raketore/60%Daily2017-05-22 06:03
https://kosova-info.com/donald-trump-viziton-izraelin/60%Daily2017-05-22 06:00
https://kosova-info.com/pasqyra-e-gjakut-cilat-jane-vlerat-normale/60%Daily2017-05-21 23:05
https://kosova-info.com/prejeni-limonin-ne-kater-pjese-shtojani-pak-kripe-dhe-vendoseni-ne-mes-te-kuzhines-rezultati-eshte-i-mahnitshem/60%Daily2017-05-21 22:56
https://kosova-info.com/lehteso-dhimbjen-e-dhembit-ne-kushtet-e-shtepise/60%Daily2017-05-21 22:47
https://kosova-info.com/disa-nga-mitet-e-rreme-qe-ekzistojne-mbi-ushqimet/60%Daily2017-05-21 22:45
https://kosova-info.com/tani-mund-te-porosini-ushqime-ndermjet-facebook/60%Daily2017-05-21 22:18
https://kosova-info.com/mjafton-vetem-nje-gote-nga-kjo-qe-ti-thuani-lamtumire-dhjamit-te-barkut/60%Daily2017-05-21 22:01
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-tentoi-te-futej-me-thike-ne-seline-e-nismes/60%Daily2017-05-21 21:57
https://kosova-info.com/keylor-navas-me-gjestin-me-fantastik-ne-histori-te-futbollit-foto/60%Daily2017-05-21 21:47
https://kosova-info.com/majk-u-be-baba-per-here-te-pare-dhe-majlinda-ka-kete-per-ti-thene-dicka-foto/60%Daily2017-05-21 21:47
https://kosova-info.com/perse-disa-njerez-semuren-nga-kanceri-e-disa-jo-gabimi-kyc-qe-vepron-si-shkrepese/60%Daily2017-05-21 21:46
https://kosova-info.com/gjini-punetoret-e-administrates-do-te-ndihen-me-mire-me-ramushin-kryeminister/60%Daily2017-05-21 21:36
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-i-kane-bere-lojtaret-e-realit-trajnerit-zidane-video/60%Daily2017-05-21 21:35
https://kosova-info.com/festa-e-cmendur-e-lojtareve-te-real-madridit-ne-zhveshtore-video/60%Daily2017-05-21 21:21
https://kosova-info.com/labi-bashke-me-ledrin-kemi-video/60%Daily2017-05-21 21:14
https://kosova-info.com/bamiresit-ia-realizojne-dasmen-e-endrrave-te-semurit-me-kancer-ne-minuten-e-fundit-foto/60%Daily2017-05-21 21:12
https://kosova-info.com/bamiresit-ia-realizojne-dasmen-e-endrrave-te-semurit-me-kancer-ne-minuten-e-fundit-foto/60%Daily2017-05-21 21:12
https://kosova-info.com/bamiresit-ia-realizojne-dasmen-e-endrrave-te-semurit-me-kancer-ne-minuten-e-fundit-foto-2/60%Daily2017-05-21 21:12
https://kosova-info.com/ramos-flet-pas-shpalljes-se-realit-kampion-i-la-ligas/60%Daily2017-05-21 21:10
https://kosova-info.com/rama-shkon-ne-presidence-dergon-per-dekretim-emrat-e-ministrave-teknike/60%Daily2017-05-21 21:09
https://kosova-info.com/keshtu-e-provokoi-ramosi-piquen-pas-shpalljes-se-realit-kampion-video/60%Daily2017-05-21 20:58
https://kosova-info.com/lame-pdk-aak-nisma-koalicioni-me-i-natyrshem/60%Daily2017-05-21 20:51
https://kosova-info.com/lame-pdk-aak-nisma-koalicioni-me-i-natyrshem/60%Daily2017-05-21 20:51
https://kosova-info.com/zyrtare-ja-ne-cilen-dite-do-te-emeroje-barca-trajnerin-e-ri/60%Daily2017-05-21 20:48
https://kosova-info.com/havolli-ldk-me-energji-te-reja-jo-me-bateri/60%Daily2017-05-21 20:47
https://kosova-info.com/fiton-me-ne-fund-interi/60%Daily2017-05-21 20:40
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-ua-ve-fajin-komshinjeve-per-deshtimin-e-kompleksit-banesor/60%Daily2017-05-21 20:39
https://kosova-info.com/hoxhaj-koalicionin-tone-te-fitores-e-presin-pune-te-medha/60%Daily2017-05-21 20:36
https://kosova-info.com/deklarate-emocionale-e-zidanes-pas-titullit-te-pare-me-realin/60%Daily2017-05-21 20:30
https://kosova-info.com/ku-u-inspiruan-vv-ja-dhe-ldk-ja-per-moton-me-zemer-foto/60%Daily2017-05-21 20:29
https://kosova-info.com/lojtaret-e-realit-provokojne-barcelonen-me-kete-fotografi-foto/60%Daily2017-05-21 20:18
https://kosova-info.com/tjeter-cift-ne-krize-a-po-ndahet-nga-i-dashuri-shqiptar-bukuroshja-e-njohur-foto/60%Daily2017-05-21 20:10
https://kosova-info.com/propozimet-e-pd-se-5-zonja-ne-qeveri-dhe-poste-drejtuese/60%Daily2017-05-21 20:05
https://kosova-info.com/kater-ushqimet-qe-pershpejtojne-plakjen/60%Daily2017-05-21 20:00
https://kosova-info.com/gjini-kur-ldk-dhe-akr-qeverisnin-me-pdk-nuk-ju-dukej-terr/60%Daily2017-05-21 19:56
https://kosova-info.com/gjini-kur-ldk-dhe-akr-qeverisnin-me-pdk-nuk-ju-dukej-terr/60%Daily2017-05-21 19:56
https://kosova-info.com/rrefimi-prekes-i-adelina-thacit-dhe-bardhyl-metes-per-momentet-e-veshtira-te-jetes-video/60%Daily2017-05-21 19:56
https://kosova-info.com/donjeta-damiano-u-pagua-per-te-qene-te-xing-me-ermalin-video/60%Daily2017-05-21 19:51
https://kosova-info.com/donjeta-damiano-u-pagua-per-te-qene-te-xing-me-ermalin-video-2/60%Daily2017-05-21 19:51
https://kosova-info.com/zanfina-zbulon-nje-sekret-te-nipit-djalit-te-adelines-video/60%Daily2017-05-21 19:40
https://kosova-info.com/mbajtja-e-gishtave-te-dores-ne-keto-pozicione-ben-dicka-te-mrekullueshme-per-trupin-tuaj/60%Daily2017-05-21 19:39
https://kosova-info.com/tjeter-penallti-per-barcen-cfare-beri-tash-messi-video/60%Daily2017-05-21 19:32
https://kosova-info.com/mashkulli-qe-ndajne-dafina-dhe-nora-video/60%Daily2017-05-21 19:25
https://kosova-info.com/damiano-zbulon-kush-eshte-vajza-qe-u-prezantua-si-e-fejuara-e-tij-video/60%Daily2017-05-21 19:20
https://kosova-info.com/aderime-te-reja-ne-aleancen-per-ardhmerine-e-kosoves/60%Daily2017-05-21 19:01
https://kosova-info.com/nuk-ju-pelqejne-emojit-ne-samsungun-tuaj-do-te-ndryshojne/60%Daily2017-05-21 19:00
https://kosova-info.com/e-tallnin-dikur-por-sot-eshte-shnderruar-ne-nje-vajze-super-seksi-foto/60%Daily2017-05-21 18:53
https://kosova-info.com/prodhuesi-i-pare-i-telefonit-te-mencur-mbush-20-vjet-ne-treg-video/60%Daily2017-05-21 18:47
https://kosova-info.com/eibar-shokon-barcelonen-video/60%Daily2017-05-21 18:08
https://kosova-info.com/premiere-vedat-ademi-publikon-let-me-love-video/60%Daily2017-05-21 18:04
https://kosova-info.com/zbuloni-kremin-natyral-anti-rrudhe-qe-po-cudite-edhe-farmacistet/60%Daily2017-05-21 18:04
https://kosova-info.com/malaga-real-madrid-gol-ne-minuten-e-2-te-video/60%Daily2017-05-21 18:03
https://kosova-info.com/blero-e-ben-te-famshen-fermerin-qe-e-kendoi-kengen-e-tij-video/60%Daily2017-05-21 17:47
https://kosova-info.com/konsumimi-i-tepert-i-alkoolit-ndikon-ndryshe-tek-femrat-dhe-meshkujt/60%Daily2017-05-21 17:45
https://kosova-info.com/rusia-vend-problematik-sipas-raportit-per-lirine-fetare/60%Daily2017-05-21 17:38
https://kosova-info.com/turqia-kerkon-gylenistet-ne-shqiperi/60%Daily2017-05-21 17:30
https://kosova-info.com/nepunesja-zvicerane-vjedh-ne-firmen-ku-punon-761-000-franga-per-burrin-e-saj-kosovar/60%Daily2017-05-21 17:13
https://kosova-info.com/nepunesja-zvicerane-vjedh-ne-firmen-ku-punon-761-000-franga-per-burrin-e-saj-kosovar/60%Daily2017-05-21 17:13
https://kosova-info.com/kryengritesit-e-fundit-largohen-nga-qyteti-homs-i-sirise/60%Daily2017-05-21 16:54
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-malaga-real-madrid/60%Daily2017-05-21 16:53
https://kosova-info.com/cfare-rrezikojme-nga-instagrami-dhe-platformat-e-tjera/60%Daily2017-05-21 16:45
https://kosova-info.com/nj-bitcoin-kmbehej-t-shtunn-me-2000-dollar/60%Daily2017-05-21 16:34
https://kosova-info.com/dalin-fotografite-e-para-te-nokia-9-foto/60%Daily2017-05-21 16:29
https://kosova-info.com/fondi-teknologjik-saudit-softbank-bhet-m-i-madh-n-bot-me-nj-kapital-93-miliard-dollar/60%Daily2017-05-21 16:22
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-vdes-rikthehet-ne-jete-pas-45-minutash/60%Daily2017-05-21 16:14
https://kosova-info.com/e-kaluara-e-erret-e-aferdita-dreshaj-publikohen-fotot-kur-modelja-ishte-pa-nderhyrje-foto/60%Daily2017-05-21 16:08
https://kosova-info.com/shoqeria-civile-kriza-politike-te-zgjidhet-sa-me-shpejt/60%Daily2017-05-21 16:05
https://kosova-info.com/trump-thirrje-lidereve-arabe-per-lufte-kunder-ekstremizmit-islamik/60%Daily2017-05-21 15:46
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-sozia-e-monica-belluccit-foto/60%Daily2017-05-21 15:39
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-sozia-e-monica-belluccit-foto/60%Daily2017-05-21 15:39
https://kosova-info.com/chelsea-shenon-golin-e-epersise-ndaj-sunderland-video/60%Daily2017-05-21 15:21
https://kosova-info.com/pastrimi-permireson-koncentrimin/60%Daily2017-05-21 15:13
https://kosova-info.com/turqi-jane-vrare-dy-pjesetare-te-dyshuar-te-isis-it/60%Daily2017-05-21 14:53
https://kosova-info.com/martohet-vajza-e-fadil-berishes-imazhe-nga-dasma-tradicionale-me-daulle-video/60%Daily2017-05-21 14:24
https://kosova-info.com/top-10-veturat-me-te-perfshira-ne-aksidente-trafiku/60%Daily2017-05-21 14:03
https://kosova-info.com/atletico-behet-me-stadiumin-me-te-bukur-ne-bote-shikoni-si-do-te-duket-video/60%Daily2017-05-21 13:53
https://kosova-info.com/kosovare-rrustemi-zgjedhet-asambliste-komunale-ne-zvicer/60%Daily2017-05-21 13:32
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodhe-nese-zgjoheni-heret/60%Daily2017-05-21 13:21
https://kosova-info.com/territori-i-isis-it-ne-mosul-po-ngushtohet-priten-luftime-te-ashpra/60%Daily2017-05-21 13:19
https://kosova-info.com/ja-ku-po-e-kalojne-vikendin-ermali-ami-dhe-joeli-foto/60%Daily2017-05-21 12:56
https://kosova-info.com/presidenti-trump-mban-fjalim-para-udheheqesve-arabe/60%Daily2017-05-21 12:39
https://kosova-info.com/zbulohet-data-e-mecit-te-radhes-per-ilir-latifin-foto/60%Daily2017-05-21 12:33
https://kosova-info.com/zbulohet-data-e-mecit-te-radhes-per-ilir-latifin-foto/60%Daily2017-05-21 12:33
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-me-vetevendosjen-do-te-jemi-pas-zgjedhjeve/60%Daily2017-05-21 12:33
https://kosova-info.com/si-te-eleminoni-qimet-mbi-buze-pa-qene-nevoja-te-shkoni-tek-estetistja-dy-maska-natyrale/60%Daily2017-05-21 12:25
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodhe-kur-molla-takohet-me-magnet-video/60%Daily2017-05-21 12:05
https://kosova-info.com/milan-bologna-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-05-21 12:04
https://kosova-info.com/qytetaret-nuk-ia-kane-idene-ceshte-eurovisioni-propozojne-albin-kurtin-video/60%Daily2017-05-21 11:44
https://kosova-info.com/james-konfirmon-largimin-nga-reali-me-kete-levizje-ne-instagram-foto/60%Daily2017-05-21 11:21
https://kosova-info.com/kandidati-i-ldk-se-per-kryeminister-flet-per-familjen-e-tij/60%Daily2017-05-21 11:08
https://kosova-info.com/shba-thote-se-koreja-veriore-e-ka-lansuar-nje-rakete-balistike/60%Daily2017-05-21 11:00
https://kosova-info.com/fotoja-nudo-e-kylie-jenner-po-thyen-rrjetin-foto-18/60%Daily2017-05-21 10:34
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-futbollisti-i-vitit-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-05-21 10:21
https://kosova-info.com/talibanet-i-kane-vrare-20-police/60%Daily2017-05-21 10:16
https://kosova-info.com/kina-i-ka-vrare-ose-burgosur-afro-20-spiune-amerikane/60%Daily2017-05-21 09:53
https://kosova-info.com/adem-salihaj-ska-asnje-informate-zyrtare-per-listen-e-deputeteve-te-ldk-se/60%Daily2017-05-21 09:48
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-e-vetme-shqiptare-qe-ka-avion-privat-foto/60%Daily2017-05-21 09:25
https://kosova-info.com/gjiganti-italian-refuzon-zabaletan-ai-transferohet-te-ekipi-i-njohur-i-premierliges/60%Daily2017-05-21 08:46
https://kosova-info.com/ish-kryeparlamentaret-nuk-i-hyjne-gares-per-deputete/60%Daily2017-05-21 08:34
https://kosova-info.com/te-rinjte-nen-nje-cati-me-prinderit-per-shkak-te-gjendjes-ekonomike-video/60%Daily2017-05-21 08:25
https://kosova-info.com/ja-kujt-i-ngjan-djali-i-adelina-ismailit-video/60%Daily2017-05-21 07:48
https://kosova-info.com/besa-reagon-ashper-pas-akuzes-se-kryetarit-te-plisave-e-quan-eksoponent-te-krimit-dhe-drogaxhi/60%Daily2017-05-21 07:34
https://kosova-info.com/grabitet-shtepia-e-biznesmenit-i-vjedhen-shume-e-madhe-parash/60%Daily2017-05-21 07:24
https://kosova-info.com/mehmet-kosova-humb-nje-person-shume-te-dashur-per-te-foto/60%Daily2017-05-21 06:34
https://kosova-info.com/zidane-befason-me-formacionin-e-ndeshjes-vendimtare-per-titullin-kampion-foto/60%Daily2017-05-21 06:21
https://kosova-info.com/keto-jane-ciftet-e-nominuara-per-kete-jave-ne-big-brother/60%Daily2017-05-20 22:13
https://kosova-info.com/tronditese-vetevritet-lojtari-qe-i-shenoi-milanit-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2017-05-20 22:03
https://kosova-info.com/deda-nuk-me-intereson-a-zgjidhem-deputet/60%Daily2017-05-20 21:55
https://kosova-info.com/banoret-vendosin-per-propozimin-e-big-brother-per-te-luajtur-cift-apo-individualisht/60%Daily2017-05-20 21:52
https://kosova-info.com/xhelozia-mbyt-vetebesimin-tuaj/60%Daily2017-05-20 21:52
https://kosova-info.com/kreu-i-plisave-aludon-ne-kurdisjen-e-ndeshjes-finale-te-kupes-se-kosoves/60%Daily2017-05-20 21:49
https://kosova-info.com/havolli-koleget-e-administrates-te-shqetesuar-nga-kercenimi-i-haradinajt/60%Daily2017-05-20 21:46
https://kosova-info.com/havolli-koleget-e-administrates-te-shqetesuar-nga-kercenimi-i-haradinajt/60%Daily2017-05-20 21:46
https://kosova-info.com/4-gjera-qe-nuk-duhet-ti-mbani-ne-kulete/60%Daily2017-05-20 21:41
https://kosova-info.com/4-gjera-qe-nuk-duhet-ti-mbani-ne-kulete/60%Daily2017-05-20 21:41
https://kosova-info.com/lufta-100-milioneshe-mes-mourinhos-dhe-guardiolas-video/60%Daily2017-05-20 21:38
https://kosova-info.com/era-iluminati-shikojeni-kete-fotografi-edhe-njehere-foto/60%Daily2017-05-20 21:38
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-pritet-si-hero-nga-bashkevendesit-ne-ratkoc-foto/60%Daily2017-05-20 21:34
https://kosova-info.com/detaje-pikante-nga-lista-e-ldk-akr-alternativa/60%Daily2017-05-20 21:29
https://kosova-info.com/koalicionit-pdk-aak-nisma-i-frikesohet-serbia-dhe-mekataret-e-se-kaluares/60%Daily2017-05-20 21:23
https://kosova-info.com/apeli-e-le-ne-paraburgim-biznesmenin-e-dyshuar-per-ryshfet/60%Daily2017-05-20 21:21
https://kosova-info.com/argjentina-ramosaj-fillon-xhirimet-e-klipit-foto/60%Daily2017-05-20 21:19
https://kosova-info.com/panik-ne-kane-alarm-fals-per-bombe/60%Daily2017-05-20 21:17
https://kosova-info.com/panik-ne-kane-alarm-fals-per-bombe/60%Daily2017-05-20 21:17
https://kosova-info.com/avokati-i-ldk-se-akuzon-haradinajn-mbron-mospunen-dhe-dembeline/60%Daily2017-05-20 21:13
https://kosova-info.com/dhurata-qesharake-qe-bayern-ia-beri-lahmit-foto/60%Daily2017-05-20 21:08
https://kosova-info.com/mos-mle-me-ra-vjen-nga-besa-dhe-elinel-video/60%Daily2017-05-20 20:57
https://kosova-info.com/kur-lampard-i-lutej-gjyqtarit-qe-te-mos-e-perjashtonte-ronaldon-video/60%Daily2017-05-20 20:54
https://kosova-info.com/ky-eshte-cifti-qe-sapo-la-shtepine-e-big-brother/60%Daily2017-05-20 20:48
https://kosova-info.com/kuks-publikohet-nga-mozzik-video/60%Daily2017-05-20 20:40
https://kosova-info.com/napoli-shkaterron-fiorentinen/60%Daily2017-05-20 20:40
https://kosova-info.com/edhe-nje-maturante-mahniti-te-gjithe-me-bukurine-e-saj-ne-mature-foto/60%Daily2017-05-20 20:35
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-armando-sadiku-shenon-nje-tjeter-gol-te-bukur-video/60%Daily2017-05-20 20:25
https://kosova-info.com/ja-cilen-kengetare-lindoni-do-te-donte-ta-kishte-ne-nje-ishull-video/60%Daily2017-05-20 20:20
https://kosova-info.com/deda-duhet-te-perfundoje-mentaliteti-i-kapjes-se-shtetit/60%Daily2017-05-20 20:17
https://kosova-info.com/10-golat-me-komentimin-me-te-cmendur-video/60%Daily2017-05-20 19:53
https://kosova-info.com/shyhretja-dhe-shkurta-nuk-flasin-mes-vete-por-ja-cilen-e-zgjedh-labi-video/60%Daily2017-05-20 19:20
https://kosova-info.com/promovohet-romani-britmat-e-shpirtit-i-kaltrina-malokut/60%Daily2017-05-20 19:07
https://kosova-info.com/krijime-te-bukura-ushqimore-te-gjithe-mund-ti-beni-video/60%Daily2017-05-20 18:55
https://kosova-info.com/lotet-e-aubameyangit-zbulojne-gjithcka-foto/60%Daily2017-05-20 18:46
https://kosova-info.com/38-ide-se-cfare-mund-te-beni-me-shishet-e-plastikes-video/60%Daily2017-05-20 18:44
https://kosova-info.com/hulumtues-francez-kan-gjetur-nj-mnyr-pr-t-zhbllokuar-t-dhnat-nga-wannacry-2/60%Daily2017-05-20 20:11
https://kosova-info.com/perimet-e-gjelbra-burim-i-hekurit-per-organizmin/60%Daily2017-05-20 18:30
https://kosova-info.com/google-marka-m-e-vlersuar-n-bot/60%Daily2017-05-20 18:27
https://kosova-info.com/ne-fillet-e-karrieres-sean-connery-kishte-rrahur-gjashte-gangstere-te-nje-bande-te-rrezikshme-foto/60%Daily2017-05-20 17:59
https://kosova-info.com/kriza-politike-ne-maqedoni-ne-binaret-e-zgjidhjes/60%Daily2017-05-20 17:51
https://kosova-info.com/ukraina-poroshenko-tek-merkel-diskutohet-presioni-ndaj-rusise/60%Daily2017-05-20 17:47
https://kosova-info.com/zte-nubia-z17-zbulohet-me-1-qershor/60%Daily2017-05-20 17:46
https://kosova-info.com/zanfina-flet-per-deklaraten-e-adelines-per-showbizin-shqiptar-ja-cka-mendon-ajo-video/60%Daily2017-05-20 17:38
https://kosova-info.com/skenderbeu-shperthen-ne-facebook-pas-humbjes-nga-kukesi-foto/60%Daily2017-05-20 17:35
https://kosova-info.com/mark-zuckerberg-si-i-ri-momenti-kur-kupton-se-eshte-pranuar-ne-harvard/60%Daily2017-05-20 17:34
https://kosova-info.com/kjo-eshte-menyra-e-duhur-e-te-shkruarit-ne-tastiere-video/60%Daily2017-05-20 17:24
https://kosova-info.com/shpetohen-mbi-2-mije-migrante-ne-detin-mesdhe/60%Daily2017-05-20 17:03
https://kosova-info.com/kroacia-voton-per-zgjedhjet-lokale-test-per-kryeministrin-plenkovic/60%Daily2017-05-20 16:57
https://kosova-info.com/njihuni-me-parajsen-shqiptare-video/60%Daily2017-05-20 16:50
https://kosova-info.com/lavrov-mohon-se-trump-foli-me-te-per-shkarkimin-e-comey/60%Daily2017-05-20 16:40
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cka-thote-labi-per-unikkatilin-video/60%Daily2017-05-20 16:39
https://kosova-info.com/perfundoi-takimi-lsdm-se-dhe-levizjes-besa-ja-per-cfare-biseduan-video/60%Daily2017-05-20 16:36
https://kosova-info.com/nena-e-frikeson-femijen-ja-cfare-ndodhe-me-pas-video/60%Daily2017-05-20 16:34
https://kosova-info.com/gol-me-vollej-goditje-ne-ndeshjen-chievo-roma-video/60%Daily2017-05-20 16:20
https://kosova-info.com/rama-71-mandate-ne-force-e-pare-pd-e-rrezikshme/60%Daily2017-05-20 15:45
https://kosova-info.com/comey-do-deshmoje-vendimi-pas-shkarkimit-nga-trump/60%Daily2017-05-20 15:27
https://kosova-info.com/bie-shitja-e-televizoreve-lcd/60%Daily2017-05-20 15:26
https://kosova-info.com/nuk-e-pranoj-te-humba-ty-thote-labinot-rexha-ne-kengen-e-re-video/60%Daily2017-05-20 15:18
https://kosova-info.com/ne-derbin-e-anamoraves-nderohet-tifozi-i-drites-qe-nderroi-jete-pak-dite-me-pare/60%Daily2017-05-20 15:03
https://kosova-info.com/google-allo-krijon-emoji-me-foton-tuaj-video/60%Daily2017-05-20 14:57
https://kosova-info.com/syte-e-qeshur-te-qyteteve-cader-ne-turqi/60%Daily2017-05-20 14:41
https://kosova-info.com/12-vjecarja-pa-kembe-behet-balerine/60%Daily2017-05-20 14:39
https://kosova-info.com/ja-koleksioni-i-veturave-klasike-te-snoop-dogg-video/60%Daily2017-05-20 14:34
https://kosova-info.com/isis-merr-pergjegjesine-per-sulmet-vetevrasese-ne-irak/60%Daily2017-05-20 14:32
https://kosova-info.com/rexhep-qosja-gjykaten-speciale-e-themeluan-dosjet-e-ldk-se-kunder-uck-se/60%Daily2017-05-20 14:26
https://kosova-info.com/gruaja-qe-u-martua-me-veten-e-saj-video/60%Daily2017-05-20 14:22
https://kosova-info.com/veturen-e-rikthen-ne-robot-si-ne-filmat-transformers-video/60%Daily2017-05-20 14:07
https://kosova-info.com/veturen-e-rikthen-ne-robot-si-ne-filmat-transformers-video/60%Daily2017-05-20 14:07
https://kosova-info.com/alberia-si-vajze-e-re-shfaq-linjat-seksi-ne-elbasan-foto/60%Daily2017-05-20 13:59
https://kosova-info.com/futbollisti-i-barcelones-fluturon-me-veture-190-kmh-foto/60%Daily2017-05-20 13:44
https://kosova-info.com/rohani-shpallet-fitues-i-zgjedhjeve-presidenciale-ne-iran/60%Daily2017-05-20 13:37
https://kosova-info.com/aplikacioni-qe-ndryshon-ngjyren-e-kepuceve-foto/60%Daily2017-05-20 13:36
https://kosova-info.com/prinder-duhet-te-keni-kujdes-ne-perzgjedhjen-e-emrit-te-femijes/60%Daily2017-05-20 13:35
https://kosova-info.com/vjen-vetura-sportive-nissan-370z-heritage-foto/60%Daily2017-05-20 13:08
https://kosova-info.com/ldk-thote-se-avdulla-hoti-nuk-ka-qene-pjese-e-partise-se-bukoshit/60%Daily2017-05-20 13:06
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dasma-madheshtore-e-pippa-middleton-foto/60%Daily2017-05-20 12:55
https://kosova-info.com/cana-zbulon-arsyen-e-vertete-pse-e-la-futbollin-video/60%Daily2017-05-20 12:14
https://kosova-info.com/ky-eshte-18-vjecari-nga-rahoveci-qe-mbreme-beri-vetevrasje-foto/60%Daily2017-05-20 11:56
https://kosova-info.com/ja-si-ta-ktheni-ekranin-e-iphone-ne-xham-zmadhues-foto/60%Daily2017-05-20 11:46
https://kosova-info.com/cfare-ndodhi-para-nderteses-se-ambasades-turke-ne-shba/60%Daily2017-05-20 11:46
https://kosova-info.com/cfare-ndodhi-para-nderteses-se-ambasades-turke-ne-shba/60%Daily2017-05-20 11:46
https://kosova-info.com/labi-le-perfundimisht-muziken-ky-eshte-vendimi-i-tij-foto/60%Daily2017-05-20 11:37
https://kosova-info.com/top-10-veturat-me-te-mira-suv-per-vitin-2017-video/60%Daily2017-05-20 11:25
https://kosova-info.com/torte-e-mrekullueshme-per-vetem-15-minuta-embelsire-cokollate-pa-qumesht-dhe-veze-video/60%Daily2017-05-20 11:11
https://kosova-info.com/prodhohet-pasqyra-qe-mbushe-telefonin-video/60%Daily2017-05-20 11:03
https://kosova-info.com/fanella-me-logon-e-re-te-juventusit-per-sezonin-201718-foto/60%Daily2017-05-20 10:57
https://kosova-info.com/shqiperia-behet-gati-per-zbatimin-e-tvsh-se-ne-turizem/60%Daily2017-05-20 10:41
https://kosova-info.com/ryva-kajtazi-publikon-foto-me-vajzen-foto/60%Daily2017-05-20 10:22
https://kosova-info.com/strategjia-e-re-e-pentagonit-synon-asgjesimin-e-militanteve-te-is-it/60%Daily2017-05-20 10:14
https://kosova-info.com/nissan-sjell-modelin-e-ri-elektrik-leaf-foto/60%Daily2017-05-20 09:47
https://kosova-info.com/keshilla-per-veshje-qe-ju-bejne-te-dukeni-me-te-gjata/60%Daily2017-05-20 09:46
https://kosova-info.com/strakosha-nenshkruan-me-klubin-e-madh-evropian/60%Daily2017-05-20 09:34
https://kosova-info.com/besnik-tahiri-i-aak-se-tregon-pse-po-e-kerkon-voten-per-deputet/60%Daily2017-05-20 09:11
https://kosova-info.com/zanfina-kujton-dhimbjen-e-humbjes-se-nenes-video/60%Daily2017-05-20 09:03
https://kosova-info.com/sulmi-ne-libi-140-persona-te-vdekur/60%Daily2017-05-20 09:02
https://kosova-info.com/e-ardhmja-e-humbjes-ne-peshe/60%Daily2017-05-20 08:41
https://kosova-info.com/rrjedhin-pamjet-e-para-te-jaguar-i-pace-videofoto/60%Daily2017-05-20 08:36
https://kosova-info.com/xavi-zgjedh-pese-mesfushoret-me-te-mire-ne-bote-dy-luajne-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-05-20 08:25
https://kosova-info.com/ish-shefi-i-fbi-se-comey-i-gatshem-per-te-deklaruar/60%Daily2017-05-20 08:23
https://kosova-info.com/ndahen-xheni-dhe-benardi/60%Daily2017-05-20 08:01
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-me-mbi-1-milion-refugjatet-e-gjermanise/60%Daily2017-05-20 07:48
https://kosova-info.com/humbi-92-kg-duke-u-transformuar-ne-nje-super-yll-por-ka-nje-keshille-per-ju-foto/60%Daily2017-05-20 07:27
https://kosova-info.com/aksident-me-vdekje-ne-itali-2-shqiptare-ne-lufte-me-vdekjen/60%Daily2017-05-20 07:26
https://kosova-info.com/koment-mendimi-i-gabuar-per-nje-bote-pa-trumpin/60%Daily2017-05-20 07:06
https://kosova-info.com/barcelona-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri-foto-2/60%Daily2017-05-20 07:05
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-boteror-realizon-klipin-ne-shqiperi-video/60%Daily2017-05-20 06:29
https://kosova-info.com/alternativa-prezanton-kandidatet-per-deputete/60%Daily2017-05-20 06:07
https://kosova-info.com/vetevendosje-nuk-mund-ta-marre-pushtetin-duke-shkaterruar-gjithcka/60%Daily2017-05-19 23:08
https://kosova-info.com/emrat-e-kandidateve-tjere-te-pdk-se-per-deputet/60%Daily2017-05-19 22:57
https://kosova-info.com/lista-e-plote-e-kandidateve-te-vetevendosjes-per-deputete/60%Daily2017-05-19 22:39
https://kosova-info.com/keta-jane-emrat-e-disa-prej-kandidateve-per-deputete-nga-radhet-e-akr-se/60%Daily2017-05-19 22:36
https://kosova-info.com/motra-e-elvis-pistes-kandidate-per-deputete-nga-pdk-ja/60%Daily2017-05-19 22:33
https://kosova-info.com/keta-jane-emrat-tjere-nga-pdk-ja-si-kandidat-per-deputet/60%Daily2017-05-19 22:30
https://kosova-info.com/mbyllet-gjithcka-subjektet-politike-dorezuan-aplikacionet-ne-kqz/60%Daily2017-05-19 22:22
https://kosova-info.com/po-vjen-hiti-i-radhes-nga-shkurte-gashi-dhe-flori-foto/60%Daily2017-05-19 21:54
https://kosova-info.com/babai-i-kerkon-neymarit-qe-te-transferohet-te-kjo-skuader/60%Daily2017-05-19 21:52
https://kosova-info.com/esmere-moj-esmere-thote-visar-peja-me-kengen-e-re-video/60%Daily2017-05-19 21:46
https://kosova-info.com/keta-jane-kandidatet-e-pdk-se-per-deputet-emrat/60%Daily2017-05-19 21:41
https://kosova-info.com/ancelotti-kjo-eshte-padrejtesia-me-e-madhe-qe-na-ka-ndodh-kete-edicion/60%Daily2017-05-19 21:38
https://kosova-info.com/nusja-e-ermalit-zbulon-te-dashuren-e-ledrit-foto/60%Daily2017-05-19 21:31
https://kosova-info.com/futbollisti-qe-ka-bere-historine-ne-premierlige-shqyrton-mundesine-te-investoje-te-trepca/60%Daily2017-05-19 21:23
https://kosova-info.com/ke-zgjedh-labi-mes-dy-mikeshave-te-tij-leonores-dhe-adelines-video/60%Daily2017-05-19 21:11
https://kosova-info.com/zbulohet-lista-e-argjentines-ka-nje-befasi-te-madhe-foto/60%Daily2017-05-19 21:09
https://kosova-info.com/bomba-nga-spanja-modric-transferohet-ne-serie-a-per-50-mln/60%Daily2017-05-19 20:56
https://kosova-info.com/bebe-rexha-lanson-kengen-e-perbashket-me-lil-wayne-video/60%Daily2017-05-19 20:51
https://kosova-info.com/inter-dhe-arsenal-ne-lufte-per-yllin-e-barcelones-foto/60%Daily2017-05-19 20:42
https://kosova-info.com/ekskluzive-ja-cka-i-ka-blere-zanfina-djalit-te-adelines-uliksit-video/60%Daily2017-05-19 20:30
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-shumekerkuar-nga-arsenali-kerkon-te-transferohet-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-05-19 20:28
https://kosova-info.com/e-konfirmon-limaj-do-te-jem-pjese-e-qeverise/60%Daily2017-05-19 20:23
https://kosova-info.com/trajneri-i-madh-deshperon-barcelonen-foto/60%Daily2017-05-19 20:07
https://kosova-info.com/zhvishet-edhe-dua-lipa-para-pasqyres-foto/60%Daily2017-05-19 20:05
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-gjashte-skuadra-luftojne-per-vendin-e-pare-foto/60%Daily2017-05-19 19:57
https://kosova-info.com/5-truqet-qe-krijojne-iluzionin-e-kembeve-te-gjata-ja-si-duhet-te-vishen-femrat-e-shkurtra/60%Daily2017-05-19 19:46
https://kosova-info.com/voxpop-kush-duhet-ta-perfaqesoj-kosoven-ne-eurovision-video/60%Daily2017-05-19 19:40
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-ne-listen-e-vetevendosjes-per-deputete/60%Daily2017-05-19 19:24
https://kosova-info.com/nje-baba-i-perkushtuar-si-patrisi-i-tunes-foto/60%Daily2017-05-19 19:13
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-e-mposhte-prape-kb-bashkimin/60%Daily2017-05-19 18:45
https://kosova-info.com/the-guardian-njihuni-me-nje-nga-plazhet-me-te-bukura-ne-evrope-ndodhet-ne-shqiperi-foto/60%Daily2017-05-19 18:04
https://kosova-info.com/gazeta-serbe-kercenon-me-padi-ambasadorin-amerikan/60%Daily2017-05-19 18:01
https://kosova-info.com/emisioni-mirage-zanfina-ismaili-donjeta-damiano-voxpop-ke-zgjedh-labi-video/60%Daily2017-05-19 18:01
https://kosova-info.com/openlabs-organizon-t-shtunn-n-tiran-hakatonin-opendata-tirana/60%Daily2017-05-19 18:12
https://kosova-info.com/konferenca-google-io-rroft-inteligjenca-artificiale/60%Daily2017-05-19 17:48
https://kosova-info.com/konferenca-google-io-rroft-inteligjenca-artificiale/60%Daily2017-05-19 17:48
https://kosova-info.com/po-rikthehet-milani-transferon-dy-yje-te-futbollit-foto/60%Daily2017-05-19 17:20
https://kosova-info.com/assange-nuk-fal-as-nuk-harroj/60%Daily2017-05-19 17:16
https://kosova-info.com/ne-afganistan-vriten-11-anetare-te-nje-familjeje/60%Daily2017-05-19 16:49
https://kosova-info.com/latif-gashi-tregon-pse-nuk-pranoi-te-jete-kandidat-per-deputet-ne-listen-e-pdk-se/60%Daily2017-05-19 16:23
https://kosova-info.com/lista-e-brazilit-per-ndeshjen-me-argjentinen/60%Daily2017-05-19 16:19
https://kosova-info.com/wannacry-ransomware-sulmi-kibernetik-goditen-150-shtete/60%Daily2017-05-19 15:45
https://kosova-info.com/wannacry-ransomware-sulmi-kibernetik-goditen-150-shtete/60%Daily2017-05-19 15:45
https://kosova-info.com/vw-golf-7-ja-sa-eshte-i-qendrueshem-ne-rast-aksidenti-video/60%Daily2017-05-19 15:42
https://kosova-info.com/kush-po-e-shoqeron-morenen-ne-maldive-foto/60%Daily2017-05-19 15:30
https://kosova-info.com/gjermania-kerkon-punetore-nje-milion-vende-te-lira-pune/60%Daily2017-05-19 15:28
https://kosova-info.com/trump-niset-ne-udhetim-vizite-ne-arabine-saudite-izrael-dhe-vatikan/60%Daily2017-05-19 15:18
https://kosova-info.com/laptopi-lenovo-legion-y920-vjen-me-nje-buton-turbo-dhe-kushton-2700-dollare/60%Daily2017-05-19 15:15
https://kosova-info.com/fahriye-me-diete-drastike-para-marteses-me-kemalin-foto/60%Daily2017-05-19 15:11
https://kosova-info.com/nju-jork-sulmuesi-me-veture-paraqitet-ne-gjykate/60%Daily2017-05-19 14:59
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-real-madrid-realizon-transferim-45-milionesh-foto/60%Daily2017-05-19 14:54
https://kosova-info.com/11-frutat-dhe-perimet-kunder-kembeve-te-enjtura/60%Daily2017-05-19 14:42
https://kosova-info.com/edhe-kamionet-e-mbeturinave-do-te-levizin-pa-shofere-foto/60%Daily2017-05-19 14:40
https://kosova-info.com/medium-ofron-version-audio-t-prmbajtjeve-pr-prdoruesit-me-pages/60%Daily2017-05-19 15:46
https://kosova-info.com/instagram-rrjeti-social-me-i-keq-per-shendetin-mendor/60%Daily2017-05-19 14:07
https://kosova-info.com/vuciq-dhe-zyrtari-i-dumes-ruse-e-shohin-shqiperine-e-madhe-si-kercenim-per-rajonin/60%Daily2017-05-19 14:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pjesa-me-e-papaster-e-trupit-ja-si-ta-pastroni-dhe-ta-mbroni-nga-infeksionet/60%Daily2017-05-19 13:52
https://kosova-info.com/noizy-komenton-rihannan-nuk-do-ta-besoni-se-cka-i-tha-foto/60%Daily2017-05-19 13:47
https://kosova-info.com/microsoft-sjell-surface-pro-5-foto/60%Daily2017-05-19 13:32
https://kosova-info.com/vlera-e-bitcoin-arrin-n-1900-dollar/60%Daily2017-05-19 15:46
https://kosova-info.com/nuk-eshte-reali-as-juventusi-uefa-zbulon-skuadren-me-te-mire-ne-evrope/60%Daily2017-05-19 13:14
https://kosova-info.com/shikoni-koleksionin-e-veturave-te-floyd-mayweather-ja-sa-kushtojne-ato-video/60%Daily2017-05-19 13:12
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-fundjave-4/60%Daily2017-05-19 12:59
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-kengetarja-e-njohur-ben-vetevrasje-video/60%Daily2017-05-19 12:51
https://kosova-info.com/suedia-e-ndali-hetimin-kunder-assanges-lidhur-me-akuza-per-dhunim/60%Daily2017-05-19 12:44
https://kosova-info.com/e-dini-se-sa-mund-te-rezitoje-nje-femer-pa-bere-seks/60%Daily2017-05-19 12:00
https://kosova-info.com/instagram-siguron-400-m-shum-angazhim-pr-markat-krahasuar-me-facebook/60%Daily2017-05-19 14:03
https://kosova-info.com/instagram-siguron-400-m-shum-angazhim-pr-markat-krahasuar-me-facebook/60%Daily2017-05-19 14:03
https://kosova-info.com/mourinho-zgjedh-formacionin-e-xhirios-se-fundit-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-05-19 11:54
https://kosova-info.com/10-veturat-me-te-shpejta-ne-pisten-e-famshme-nurburgring-video/60%Daily2017-05-19 11:49
https://kosova-info.com/xhesika-nuk-i-ka-mbushur-mollezat-me-botox-ja-cfare-trajtimi-e-ka-bere-ne-fytyre-video/60%Daily2017-05-19 11:48
https://kosova-info.com/mrekullia-e-parkut-algonquin-ne-kanada-foto/60%Daily2017-05-19 11:42
https://kosova-info.com/kumanova-prokuroria-hedh-poshte-propozimet-e-pales-mbrojtese/60%Daily2017-05-19 11:24
https://kosova-info.com/youtube-sjell-mundesine-per-regjistrim-live-nga-telefoni/60%Daily2017-05-19 11:12
https://kosova-info.com/eleminoni-rrudhat-e-para-ne-balle-me-masken-cudiberese-me-domate/60%Daily2017-05-19 11:02
https://kosova-info.com/afganistan-pese-police-jane-vrare-nga-kolegu-i-tyre/60%Daily2017-05-19 10:59
https://kosova-info.com/laptopi-lenovo-legion-y920-vjen-me-nj-buton-turbo-dhe-kushton-2700-dollar/60%Daily2017-05-19 14:03
https://kosova-info.com/formacioni-i-liverpoolit-per-ndeshjen-vendimtare-kunder-middlesbrough-foto/60%Daily2017-05-19 10:44
https://kosova-info.com/risi-nga-volkswagen-sjell-modelin-up-gti-videofoto/60%Daily2017-05-19 10:36
https://kosova-info.com/majlinda-u-be-nene-por-ky-reagim-i-majkut-eshte-per-tu-habitur-foto/60%Daily2017-05-19 10:22
https://kosova-info.com/ne-cilin-shtet-po-vdesin-me-se-shumti-punetoret-ne-vendin-e-punes/60%Daily2017-05-19 10:18
https://kosova-info.com/publikohen-imazhe-t-modelit-t-ri-t-surface-pro/60%Daily2017-05-19 14:03
https://kosova-info.com/publikohen-imazhe-t-modelit-t-ri-t-surface-pro/60%Daily2017-05-19 14:03
https://kosova-info.com/cfare-tregon-forma-e-gishtit-per-karakterin-e-nje-personi/60%Daily2017-05-19 10:06
https://kosova-info.com/nis-gjykimi-i-ish-deputetit-per-pervetesim-te-parave/60%Daily2017-05-19 10:01
https://kosova-info.com/chrysler-srt-300-bisha-e-rruges-me-mbi-700-kuaj-fuqi-video/60%Daily2017-05-19 09:56
https://kosova-info.com/ancelotti-benzema-morata-ky-futbollist-luan-me-mire-me-ronaldon-foto/60%Daily2017-05-19 09:26
https://kosova-info.com/telegram-messenger-lanon-pagesat-prmes-botve-dhe-video-mesazhet/60%Daily2017-05-19 09:13
https://kosova-info.com/kendall-jenner-nuk-ka-fije-turpi-ja-si-shfaqet-ne-publik-foto/60%Daily2017-05-19 09:00
https://kosova-info.com/abazi-vv-ja-gaboi-qe-nuk-u-shkri-ne-ldk/60%Daily2017-05-19 08:51
https://kosova-info.com/pamje-tronditese-nga-sulmi-ne-nju-jork-sulmuesi-tentoi-te-ikte-por-videofoto/60%Daily2017-05-19 08:43
https://kosova-info.com/ky-zbulim-per-iphone-7-mund-tiu-zemeroje/60%Daily2017-05-19 08:29
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-futbollistin-e-enderruar-nga-real-madrid-foto/60%Daily2017-05-19 08:22
https://kosova-info.com/rio-sherri-intervist-me-profesionistin-e-vitit-n-kategorin-ict-cyber-security-n-albanian-ict-awards-v/60%Daily2017-05-19 10:40
https://kosova-info.com/edhe-lyrical-sonit-i-rriten-foto/60%Daily2017-05-19 07:57
https://kosova-info.com/moderatorja-amerikane-ben-yoga-komplet-lakuriq-fotovideo-18/60%Daily2017-05-19 07:53
https://kosova-info.com/thaci-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-ish-deputetit-agim-kikaj/60%Daily2017-05-19 07:46
https://kosova-info.com/gjermani-1-milione-vende-te-lira-pune/60%Daily2017-05-19 07:41
https://kosova-info.com/ja-pse-flamuri-amerikan-eshte-i-kthyer-mbrapsht-ne-uniformen-e-ushtrise-video/60%Daily2017-05-19 07:36
https://kosova-info.com/pamja-mahnitese-nga-ishulli-me-i-bukur-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-19 07:00
https://kosova-info.com/trezeguet-keshillon-mbappen-mos-u-transfero-te-ky-klub-foto/60%Daily2017-05-19 06:55
https://kosova-info.com/rusia-i-ka-terhequr-verejtjen-kanadase-lidhur-sanksione/60%Daily2017-05-19 06:54
https://kosova-info.com/dua-tregon-te-pasmet-para-pasqyres-foto/60%Daily2017-05-19 06:54
https://kosova-info.com/mustafa-shpreh-dhembje-te-thelle-per-vdekjen-e-agim-kikes-ishte-shembull-ne-ldk/60%Daily2017-05-19 06:30
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-foto/60%Daily2017-05-19 05:18
https://kosova-info.com/doni-te-rrisni-femije-te-shendetshem-shkenca-iu-keshillon-ti-ushqeni-si-japonezet/60%Daily2017-05-18 23:53
https://kosova-info.com/pese-shkaqet-qe-ju-bejne-te-ndiheni-shpesh-te-lodhur/60%Daily2017-05-18 23:47
https://kosova-info.com/uji-i-gazuar-ndikon-ne-shtimin-e-peshes/60%Daily2017-05-18 23:45
https://kosova-info.com/kripa-mund-te-ju-ndihmoje-te-humbni-ne-peshe/60%Daily2017-05-18 23:42
https://kosova-info.com/kendimi-eshte-ilac-kunder-gerhitjes/60%Daily2017-05-18 23:41
https://kosova-info.com/martesa-e-lumtur-ka-vetem-kete-celes/60%Daily2017-05-18 23:38
https://kosova-info.com/vdes-deputeti-i-ldk-se-agim-kikaj/60%Daily2017-05-18 23:37
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-fytyra-e-perkryer-foto/60%Daily2017-05-18 23:27
https://kosova-info.com/samsung-lanson-telefonin-me-dy-kamera/60%Daily2017-05-18 22:15
https://kosova-info.com/matoshi-kenaqesi-me-punu-me-gra-e-burra-fort-te-mire-te-aak-se/60%Daily2017-05-18 22:11
https://kosova-info.com/shala-isa-mustafa-e-sabotoi-luften-e-uck-se/60%Daily2017-05-18 22:02
https://kosova-info.com/nje-xhiro-para-fundit-ky-eshte-golashenuesi-me-i-mire-ne-premierlige/60%Daily2017-05-18 21:59
https://kosova-info.com/mbyllet-cadra-basha-marshim-drejt-zgjedhjeve/60%Daily2017-05-18 21:59
https://kosova-info.com/porsche-dizajnon-kete-jaht-luksoz-foto/60%Daily2017-05-18 21:58
https://kosova-info.com/adea-nxjerre-kembet-ja-sa-seksi-duket-foto/60%Daily2017-05-18 21:52
https://kosova-info.com/presidenti-dhe-zonja-e-pare-e-percjellin-endritin-ne-mbremjen-e-matures-foto/60%Daily2017-05-18 21:43
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-malagas-kjo-skuader-do-ta-fitoje-titullin-kampion-ne-la-liga/60%Daily2017-05-18 21:43
https://kosova-info.com/mbroni-mushkerite-tuaja-me-kete-recete-ne-kushte-shtepie/60%Daily2017-05-18 21:35
https://kosova-info.com/daci-mustafa-kurre-seshte-munduar-shume-duhet-te-largohet-nga-ldk-ja/60%Daily2017-05-18 21:32
https://kosova-info.com/ronaldo-inter-bomba-e-mbremjes-foto/60%Daily2017-05-18 21:30
https://kosova-info.com/amber-rose-e-thumbon-keq-beyoncen-foto/60%Daily2017-05-18 21:30
https://kosova-info.com/rezultat-befasues-ne-gjysmefinalen-e-futsallit-kosovar/60%Daily2017-05-18 21:22
https://kosova-info.com/mesila-doda-akuza-te-forta-per-pd-ps-pazare-per-eliminim-te-partive-te-vogla/60%Daily2017-05-18 21:21
https://kosova-info.com/facebook-me-nje-pamje-te-re-ne-aplikacionin-messenger/60%Daily2017-05-18 21:19
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-vala-superliges-transferohet-ne-suedi-foto/60%Daily2017-05-18 21:13
https://kosova-info.com/protesta-te-dhunshme-ne-athine-persona-te-maskuar-tentojne-te-hyjne-ne-parlament-video/60%Daily2017-05-18 21:12
https://kosova-info.com/ja-me-ke-po-ushtron-ne-fitnes-besa-gashi-foto/60%Daily2017-05-18 20:58
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-kjo-eshte-skuadra-e-mertens-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-05-18 20:56
https://kosova-info.com/dhurata-tregon-gjoksin-ne-klipin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-18 20:34
https://kosova-info.com/doktori-i-vip-ve-skerdi-faria-sfidon-faqen-vip-at-e-bllokut-foto/60%Daily2017-05-18 20:12
https://kosova-info.com/zbulohet-fanella-e-donnarummas-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-18 20:02
https://kosova-info.com/veseli-dhe-hardinaj-do-ta-ndalin-ndikimin-pro-rus-ne-kosove/60%Daily2017-05-18 19:58
https://kosova-info.com/fjetja-e-gjate-ose-shume-e-shkurte-e-dyfishon-rrezikun-per-sulm-ne-zemer/60%Daily2017-05-18 19:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-maturantja-qe-e-shoqeroi-endrit-thacin-ne-mature-foto/60%Daily2017-05-18 19:52
https://kosova-info.com/dometheniet-qe-kane-keto-simbole-te-cuditshme-ne-karikuesin-tuaj-te-celularit/60%Daily2017-05-18 19:39
https://kosova-info.com/ja-si-i-hoqi-teuta-krasniqi-20-kg-pas-lindjes-se-vajzes/60%Daily2017-05-18 19:35
https://kosova-info.com/qumeshti-i-devese-me-i-rekomanduari-aktualisht/60%Daily2017-05-18 19:20
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-sa-centimetra-eshte-e-gjate-aurela-gace-foto/60%Daily2017-05-18 19:08
https://kosova-info.com/facebook-me-nj-pamje-t-re-n-aplikacionin-messenger/60%Daily2017-05-18 19:02
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-bejne-ne-plazh-keto-dy-femra-super-seksi-video/60%Daily2017-05-18 18:55
https://kosova-info.com/numrat-pas-perandoris-online-t-google/60%Daily2017-05-19 08:09
https://kosova-info.com/basha-konsideron-se-beteja-per-zgjedhje-te-lira-u-kurorezua-sot/60%Daily2017-05-18 18:52
https://kosova-info.com/blero-ka-rene-ne-hall-ja-cfare-dileme-ka-foto/60%Daily2017-05-18 18:44
https://kosova-info.com/dermatologet-kjo-eshte-pjesa-me-e-piste-e-trupit-ja-si-ta-pastroni-dhe-ta-mbroni-nga-infeksionet/60%Daily2017-05-18 18:30
https://kosova-info.com/ja-si-e-uron-ermali-gruan-e-tij-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-05-18 18:00
https://kosova-info.com/shkarkimi-i-trump-nje-opsion-nese-akuzohet-per-pengim-te-drejtesise/60%Daily2017-05-18 17:45
https://kosova-info.com/zyrtare-klubi-i-vala-superliges-me-investitore-kineze-foto/60%Daily2017-05-18 17:35
https://kosova-info.com/ja-si-mund-te-beni-foto-profesionale-me-iphone-video/60%Daily2017-05-18 17:33
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-pse-avni-arifi-hoqi-dore-nga-kandidatit-per-deputet/60%Daily2017-05-18 17:18
https://kosova-info.com/gjyshja-luan-lojen-e-frikshme-ne-realitet-virtual-i-sulmon-me-thike-dhe-gjuan-me-allti-video/60%Daily2017-05-18 17:16
https://kosova-info.com/nju-jork-nje-i-vdekur-dhjetera-te-lenduar-pasi-nje-makine-godet-kembesoret/60%Daily2017-05-18 17:04
https://kosova-info.com/arrat-dhe-bajamet-ndihmojne-me-kancerin-e-zorreve/60%Daily2017-05-18 17:00
https://kosova-info.com/trump-po-pesoj-gjuetine-e-shtrigave-me-te-madhe-ne-historine-e-shba/60%Daily2017-05-18 16:43
https://kosova-info.com/sauditet-nuk-jane-te-shqetesuar-me-shkembimin-e-inteligjences-me-shba-ne/60%Daily2017-05-18 16:34
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-e-denis-suarez-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-18 16:27
https://kosova-info.com/gazmend-muhaxheri-me-vetevendosjen-mund-te-bashkepunojme-por-jo-me-pdk-ne/60%Daily2017-05-18 16:12
https://kosova-info.com/getinjo-publikon-fotografi-me-femije-qe-po-mbajne-arme-ne-duar-foto/60%Daily2017-05-18 16:02
https://kosova-info.com/facebook-gjobitet-me-110-milione-euro/60%Daily2017-05-18 15:43
https://kosova-info.com/vdes-ish-presidenti-i-fox-news-roger-ailes/60%Daily2017-05-18 15:40
https://kosova-info.com/zbulohen-detajet-e-galaxy-j5-dhe-j7-2017-n-shitje-nga-qershori/60%Daily2017-05-19 08:09
https://kosova-info.com/7-perdorimet-e-panjohura-te-alkoolit/60%Daily2017-05-18 15:25
https://kosova-info.com/surface-phone-me-shume-se-nje-telefon-ja-si-transformohet-foto/60%Daily2017-05-18 15:07
https://kosova-info.com/surface-phone-me-shume-se-nje-telefon-ja-si-transformohet-foto/60%Daily2017-05-18 15:07
https://kosova-info.com/blerona-e-provokon-keq-portierin-e-lazios-foto/60%Daily2017-05-18 15:00
https://kosova-info.com/grate-me-rol-te-vecante-ne-parandalimin-e-ekstremizmit-te-dhunshem/60%Daily2017-05-18 14:56
https://kosova-info.com/shume-yje-ne-formacionin-e-deshtakeve-te-vitit-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-05-18 14:56
https://kosova-info.com/mccain-kerkon-largimin-e-ambasadorit-turk/60%Daily2017-05-18 14:53
https://kosova-info.com/ne-vitin-2050-cdo-i-katerti-punonjes-ne-bote-do-te-jete-afrikan/60%Daily2017-05-18 14:44
https://kosova-info.com/mercedes-sjell-minibusin-per-kamping-foto/60%Daily2017-05-18 14:40
https://kosova-info.com/gjeja-me-e-rendesishme-qe-cdo-baba-duhet-tia-mesoje-djalit-te-tij/60%Daily2017-05-18 14:35
https://kosova-info.com/trump-denon-gjuetine-e-shtrigave-pas-emerimit-te-keshilltarit-te-posacem/60%Daily2017-05-18 14:29
https://kosova-info.com/njihuni-me-veturen-e-bukur-karma-revero-foto/60%Daily2017-05-18 14:07
https://kosova-info.com/ekskluzive-blero-pjese-e-albanian-star-ky-eshte-roli-i-tij-video/60%Daily2017-05-18 13:56
https://kosova-info.com/lamtumire-lahm-mesazh-emocionues-nga-ancelotti-foto/60%Daily2017-05-18 13:51
https://kosova-info.com/qualcomm-demonstron-teknologjin-e-ngarkimit-wireless-pr-makinat/60%Daily2017-05-18 16:53
https://kosova-info.com/galup-kosova-me-ndjenjen-me-te-forte-per-pavaresi-ne-hapesiren-pas-jugosllave/60%Daily2017-05-18 13:30
https://kosova-info.com/proteste-para-qeverisenikolla-gruevski-ne-burg-video/60%Daily2017-05-18 13:21
https://kosova-info.com/edhe-gjermania-pezullon-shengenin/60%Daily2017-05-18 12:59
https://kosova-info.com/kombinimi-i-pijeve-energjike-me-keto-produkte-mund-te-demtoje-seriozisht-shendetin/60%Daily2017-05-18 12:50
https://kosova-info.com/draxler-zbulon-klubin-e-ri-te-ozilit-foto/60%Daily2017-05-18 12:47
https://kosova-info.com/shikoni-super-veturat-e-lebron-james-video/60%Daily2017-05-18 12:40
https://kosova-info.com/salihaj-se-di-nese-partia-do-ta-kandidoje-per-deputet/60%Daily2017-05-18 12:17
https://kosova-info.com/partia-ekologjike-bojkoton-zgjedhjet-e-11-qershorit/60%Daily2017-05-18 12:16
https://kosova-info.com/modelja-ndez-debat-me-bikinit-e-saj-te-cuditshem-ne-mode-apo-shpifes-foto-18/60%Daily2017-05-18 12:00
https://kosova-info.com/edhe-200000-civile-mund-te-ikin-nga-mosuli/60%Daily2017-05-18 11:49
https://kosova-info.com/arsenal-ka-lajm-te-keq-per-xhaken-foto/60%Daily2017-05-18 11:27
https://kosova-info.com/whatsapp-aplikacioni-me-i-perdorur-per-video-calling/60%Daily2017-05-18 11:22
https://kosova-info.com/selena-gomez-atraktive-ne-klipin-e-ri-video/60%Daily2017-05-18 11:18
https://kosova-info.com/google-android-fuqizon-2-miliard-pajisje-n-mbar-botn/60%Daily2017-05-18 11:14
https://kosova-info.com/murati-mbeshtete-vlora-citakun-mos-na-e-demtoni-imazhin-e-vendit/60%Daily2017-05-18 11:07
https://kosova-info.com/lorik-cana-nudo-publikohen-pamjet-e-nxehta-foto18/60%Daily2017-05-18 10:59
https://kosova-info.com/tre-zakonet-e-cifteve-qe-kane-jete-seksuale-te-kenaqshme/60%Daily2017-05-18 10:38
https://kosova-info.com/gjeneve-rekord-boteror-per-nje-diamant-ne-forme-te-zemres/60%Daily2017-05-18 10:26
https://kosova-info.com/apple-prodhon-paketimin-rrethor-per-pica-foto/60%Daily2017-05-18 10:03
https://kosova-info.com/dani-alves-ka-nje-mesazh-per-real-madridin-foto/60%Daily2017-05-18 09:59
https://kosova-info.com/vajza-qe-sulmoi-citakun-tregon-arsyet-e-veprimit/60%Daily2017-05-18 09:46
https://kosova-info.com/hajni-hyn-ne-shtepine-e-amber-rose-qendron-4-ore-e-se-sheh-askush-foto/60%Daily2017-05-18 09:45
https://kosova-info.com/10-veturat-me-te-bukura-suv-te-vitit-2017-foto/60%Daily2017-05-18 09:38
https://kosova-info.com/be-gjobit-facebook-un-me-110-milione-euro/60%Daily2017-05-18 09:18
https://kosova-info.com/real-madrid-ka-frike-modric-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-05-18 09:06
https://kosova-info.com/android-me-mbi-2-miliarde-perdorues-aktiv-ne-muaj/60%Daily2017-05-18 09:04
https://kosova-info.com/edhe-sivjet-love-plus-streetball-mbledh-te-rinjte-ne-germi-foto/60%Daily2017-05-18 08:49
https://kosova-info.com/arsimtari-i-suharekes-e-bene-per-spital-nxenesin/60%Daily2017-05-18 08:36
https://kosova-info.com/chevrolet-zbulon-cmimin-e-modelit-camaro-zl1-1le-foto/60%Daily2017-05-18 08:34
https://kosova-info.com/ska-marreveshje-ldk-vv-mustafa-thote-se-pas-zgjedhjeve-mbesin-te-hapur/60%Daily2017-05-18 08:29
https://kosova-info.com/koment-per-nje-ushtri-gjermane-me-kurajo-qytetare/60%Daily2017-05-18 07:58
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-transferohet-te-barcelona-foto/60%Daily2017-05-18 07:46
https://kosova-info.com/zvicra-dhe-austria-3-milione-euro-per-zhvillimin-e-zonave-jourbane-ne-shqiperi/60%Daily2017-05-18 07:30
https://kosova-info.com/afrona-me-urim-te-vecante-per-nenen-e-saj-foto/60%Daily2017-05-18 07:12
https://kosova-info.com/ish-shefi-i-fbi-se-heton-lidhjet-e-dyshuara-trump-rusi/60%Daily2017-05-18 06:28
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-kercenon-me-terheqje-nga-nato/60%Daily2017-05-18 05:50
https://kosova-info.com/mediat-italiane-zbulojne-klubin-e-ri-te-tottit-foto/60%Daily2017-05-18 05:19
https://kosova-info.com/edhe-nese-mposhtet-nga-malaga-real-madrid-mund-te-jete-kampion-i-la-liges-foto/60%Daily2017-05-18 05:07
https://kosova-info.com/3-menyra-natyrale-si-te-shperbeni-dhe-te-parandaloni-krijimin-e-gureve-ne-veshka-2/60%Daily2017-05-17 23:31
https://kosova-info.com/simptomat-e-hershme-te-kancerit-te-cilat-90-per-qind-e-njerezve-i-injorojne/60%Daily2017-05-17 23:25
https://kosova-info.com/zini-limoni-dhe-pini-ujin-sapo-te-zgjoheni-do-te-mahniteni-me-rezultatet/60%Daily2017-05-17 23:21
https://kosova-info.com/hani-buke-ne-mengjes-rrezikoheni-me-pak-nga-sulmi-ne-zemer/60%Daily2017-05-17 23:17
https://kosova-info.com/realiteti-virtual-per-te-kuruar-fobite-2/60%Daily2017-05-17 22:58
https://kosova-info.com/perse-duhet-te-fillojme-nga-sot-te-ndajme-mbeturinat-sipas-materialeve/60%Daily2017-05-17 22:46
https://kosova-info.com/vlora-citaku-sulmohet-me-veze-ne-shba/60%Daily2017-05-17 22:24
https://kosova-info.com/lg-g6-konkurron-me-iphone-dhe-samsung/60%Daily2017-05-17 22:14
https://kosova-info.com/nuk-ka-marreveshje-ldk-vetevendosje-bisedat-vazhdojne-neser/60%Daily2017-05-17 22:04
https://kosova-info.com/samsung-ka-shitur-mbi-5-milione-galaxy-s8-deri-me-tani/60%Daily2017-05-17 21:59
https://kosova-info.com/shoqja-ia-zbulon-sekretin-samantes-foto/60%Daily2017-05-17 21:57
https://kosova-info.com/a-e-dini-pas-sa-viteve-eshte-shpallur-monaco-kampion-i-frances/60%Daily2017-05-17 21:50
https://kosova-info.com/hoti-shpreson-ne-mbeshtetjen-e-te-rinise/60%Daily2017-05-17 21:50
https://kosova-info.com/qualcomm-padit-kater-prodhuesit-e-kontraktuar-nga-apple/60%Daily2017-05-17 21:45
https://kosova-info.com/kusari-haradinajt-pdk-mund-te-te-tradhtoje/60%Daily2017-05-17 21:38
https://kosova-info.com/trump-asnje-politikan-nuk-eshte-trajtuar-me-se-keq-se-une/60%Daily2017-05-17 21:35
https://kosova-info.com/vv-befason-ldk-ne-i-ben-kunder-oferte-dhe-ia-njeh-hotin-kandidat-per-kryeminister/60%Daily2017-05-17 21:31
https://kosova-info.com/smart-maybach-vetura-e-qytetit-foto/60%Daily2017-05-17 21:29
https://kosova-info.com/juventus-lazio-shikoni-noten-e-strakoshes-foto/60%Daily2017-05-17 21:29
https://kosova-info.com/keshtu-i-reklamon-te-pasmet-genta-foto/60%Daily2017-05-17 21:29
https://kosova-info.com/vazhdon-gjykimi-per-grabitjen-e-lopes-ne-vitin-1999/60%Daily2017-05-17 21:20
https://kosova-info.com/amerikanet-prodhojne-superveturen-per-te-eksploruar-marsin-foto/60%Daily2017-05-17 21:15
https://kosova-info.com/mergim-lushtaku-tregon-se-do-te-kandidoje-per-deputet/60%Daily2017-05-17 21:14
https://kosova-info.com/celta-vigo-real-madrid-notat-e-futbollisteve-foto/60%Daily2017-05-17 21:07
https://kosova-info.com/getoari-e-befason-marinen-nuk-do-ta-besoni-cfare-embelsire-e-ka-bere-per-te-foto/60%Daily2017-05-17 20:57
https://kosova-info.com/juventus-fiton-kupen-e-italise-i-hape-rruge-tripletes-video/60%Daily2017-05-17 20:57
https://kosova-info.com/tabela-e-la-ligas-pas-fitores-se-realit-foto/60%Daily2017-05-17 20:51
https://kosova-info.com/reali-shkaterron-celta-vigon-dhe-del-ne-vendin-e-pare-video/60%Daily2017-05-17 20:49
https://kosova-info.com/artistet-kosovare-krijojne-projektin-lloch-qeverite-shkojne-e-vijne-golf-2-shi-mbetet-hero-video/60%Daily2017-05-17 20:40
https://kosova-info.com/koalicioni-i-patrioteve-perballe-koalicionit-te-komunisteve-video/60%Daily2017-05-17 20:29
https://kosova-info.com/prezantuesja-shqiptare-nate-te-nxehte-me-kengetaren-shqiptare-foto/60%Daily2017-05-17 20:23
https://kosova-info.com/i-pandalshmi-ronaldo-shenon-perseri-video/60%Daily2017-05-17 20:06
https://kosova-info.com/bentley-bentayga-per-terrene-te-veshtira-vetem-per-pasaniket-e-medhenj-foto/60%Daily2017-05-17 20:00
https://kosova-info.com/almeda-dhe-tolga-te-njejte-edhe-me-foto/60%Daily2017-05-17 19:55
https://kosova-info.com/pastrojeni-fytyren-me-ujin-e-orizit-rezultatet-jane-befasuese/60%Daily2017-05-17 19:50
https://kosova-info.com/ne-krahet-e-cilit-mashkull-po-qendron-aferdita-dreshaj-foto/60%Daily2017-05-17 19:30
https://kosova-info.com/a-do-jete-ganimete-musliu-ne-liste-zgjedhore-te-pdk-se-pergjigjet-vet-ajo-video/60%Daily2017-05-17 19:20
https://kosova-info.com/kanella-ndihmon-ne-luften-kunder-diabetit/60%Daily2017-05-17 19:18
https://kosova-info.com/i-derguarit-i-be-se-viziton-osetine-jugore-gjeorgjia-i-ankohet-be-se/60%Daily2017-05-17 19:14
https://kosova-info.com/beme-nene-te-te-ngjaje-stili-i-nores-dhe-renee-do-tiu-habise-foto/60%Daily2017-05-17 19:10
https://kosova-info.com/me-ne-fund-shkencetaret-zbulojne-sekretin-e-dobesimit/60%Daily2017-05-17 18:57
https://kosova-info.com/prishtina-hesht-prizrenin-fiton-finalen-e-dyte/60%Daily2017-05-17 18:50
https://kosova-info.com/ja-me-cilen-kengetare-do-benin-trileqe-dj-pm-dhe-dj-dagz-video/60%Daily2017-05-17 18:50
https://kosova-info.com/10-menyra-si-mund-ta-perdorni-vajin-e-kokosit-per-bukurine-e-lekures-dhe-shendetin/60%Daily2017-05-17 18:45
https://kosova-info.com/vintage-summer-kostumet-e-banjos-retro/60%Daily2017-05-17 18:30
https://kosova-info.com/celta-vigo-real-madrid-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-05-17 17:50
https://kosova-info.com/southampton-man-utd-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-05-17 17:48
https://kosova-info.com/nvidia-lanoi-kartn-grafike-buxhetore-gt-1030/60%Daily2017-05-17 17:48
https://kosova-info.com/mbetet-e-bllokuar-rruga-eqrem-cabej-pas-plagosjes-me-arme-zjarri-foto/60%Daily2017-05-17 17:43
https://kosova-info.com/tara-festoi-festen-e-abetares-ja-si-e-uroi-teuta-foto/60%Daily2017-05-17 17:21
https://kosova-info.com/dentem-platforma-e-par-online-shqiptare-dedikuar-dentistve-tashm-pjes-e-ikubatorit-evropian-station-f/60%Daily2017-05-17 17:22
https://kosova-info.com/gjestet-te-cilat-ju-bejne-me-pak-atraktiv-shmangni-keto-dhe-askush-nuk-do-tju-rezistoje/60%Daily2017-05-17 17:15
https://kosova-info.com/be-ja-te-udheheq-zgjidhjen-e-konflikteve/60%Daily2017-05-17 17:11
https://kosova-info.com/plani-i-trump-nje-nato-arabe/60%Daily2017-05-17 17:04
https://kosova-info.com/instagram-sjell-filtrat-e-fytyres/60%Daily2017-05-17 16:59
https://kosova-info.com/arm-zhvillon-ipe-t-cilat-shrojn-dmtimet-e-trurit-t-njeriut/60%Daily2017-05-17 16:52
https://kosova-info.com/zyrtare-ndryshim-drastik-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-05-17 16:30
https://kosova-info.com/eksperti-i-okb-se-e-lavderoi-shqiperine-per-harmonine-nderfetare/60%Daily2017-05-17 16:28
https://kosova-info.com/bmw-m5-per-2018-me-600-kuaj-fuqi/60%Daily2017-05-17 16:09
https://kosova-info.com/sje-ai-mo-thote-zanfina-ismaili-ne-kengen-e-re-video/60%Daily2017-05-17 16:03
https://kosova-info.com/toyota-financon-makinen-fluturuese-skydrive/60%Daily2017-05-17 15:50
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-kur-shtoni-5-kokrra-aspirina-ne-lavatrice/60%Daily2017-05-17 15:30
https://kosova-info.com/lg-g6-konkurron-me-iphone-dhe-samsung-foto/60%Daily2017-05-17 15:16
https://kosova-info.com/vajza-jep-motin-vetem-ne-bikini-fotovideo/60%Daily2017-05-17 15:13
https://kosova-info.com/greqi-termet-me-magnitude-5-2-ne-rodos/60%Daily2017-05-17 15:12
https://kosova-info.com/zyrtare-deshtim-i-madh-i-barcelones-ne-afatin-kalimtar-foto/60%Daily2017-05-17 14:58
https://kosova-info.com/edhe-nje-pakete-tjeter-kursimi-ne-greqi/60%Daily2017-05-17 14:53
https://kosova-info.com/enca-mes-deleve-foto/60%Daily2017-05-17 14:42
https://kosova-info.com/mercedes-e-class-2017-shume-i-forte-ne-aksident-video/60%Daily2017-05-17 14:10
https://kosova-info.com/a-do-te-garojne-aak-dhe-nisma-nen-slloganin-e-pdk-se-fillimi-i-ri/60%Daily2017-05-17 14:03
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-ben-thirrje-per-pershpejtim-te-procedurave-kunder-hungarise/60%Daily2017-05-17 13:47
https://kosova-info.com/zyrtare-trajneri-i-njohur-nga-premierliga-do-te-largohet-nga-klubi-foto/60%Daily2017-05-17 13:28
https://kosova-info.com/3-menyra-natyrale-si-te-shperbeni-dhe-te-parandaloni-krijimin-e-gureve-ne-veshka/60%Daily2017-05-17 13:26
https://kosova-info.com/dasma-e-getit-dhe-marines-shume-prane-e-zbulon-nena-e-saj-prane-urimit-foto/60%Daily2017-05-17 13:16
https://kosova-info.com/njihuni-me-fshatin-ylber-foto/60%Daily2017-05-17 13:07
https://kosova-info.com/smart-mercedes-maybach-vetura-luksoze-urbane-foto/60%Daily2017-05-17 12:51
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-vv-nuk-ka-marreveshje-me-ldk-ne-e-akr-ne/60%Daily2017-05-17 12:41
https://kosova-info.com/celta-vigo-real-madrid-formacionet-me-ndryshime-foto/60%Daily2017-05-17 12:28
https://kosova-info.com/putin-jemi-te-gatshem-te-ofrojme-incizimet-e-bisedes-trump-lavrov/60%Daily2017-05-17 12:22
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ftesa-e-dasmes-se-burak-ut-me-fahriye-evcen-foto/60%Daily2017-05-17 12:08
https://kosova-info.com/austria-vendos-ndalimin-e-burkes/60%Daily2017-05-17 11:51
https://kosova-info.com/realiteti-virtual-per-te-kuruar-fobite/60%Daily2017-05-17 11:49
https://kosova-info.com/veseli-e-quan-kryeminister-haradinajn/60%Daily2017-05-17 11:39
https://kosova-info.com/samiti-i-g20-s-gjermania-pezullon-schengen-in-si-italia/60%Daily2017-05-17 11:31
https://kosova-info.com/pasdite-e-nxehte-kjo-per-yll-limanin-kapet-mat-me-nje-femer-gjysme-nudo-foto/60%Daily2017-05-17 11:10
https://kosova-info.com/spinaqi-parandalon-sulmet-e-zemres-sulmet-e-trurit-dhe-diabetin/60%Daily2017-05-17 11:04
https://kosova-info.com/as-conte-dhe-as-simeone-e-spalletti-inter-zgjedh-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-17 11:00
https://kosova-info.com/alves-befason-juventusin-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-17 10:55
https://kosova-info.com/apple-mund-t-braktis-ipad-mini-n/60%Daily2017-05-17 10:51
https://kosova-info.com/top-5-motoret-me-te-shpejte-ne-bote-videofoto/60%Daily2017-05-17 09:59
https://kosova-info.com/mediat-serbe-botojne-deklarata-luftenxitese-antishqiptare/60%Daily2017-05-17 09:57
https://kosova-info.com/nje-tjeter-aderim-ne-aak-e-bene-kengetari-i-njohur-foto/60%Daily2017-05-17 09:46
https://kosova-info.com/sadiku-transferohet-te-klubi-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2017-05-17 09:39
https://kosova-info.com/apple-ne-qershor-vjen-me-modele-te-reja-macbook-foto/60%Daily2017-05-17 09:31
https://kosova-info.com/sherr-masiv-rojet-e-erdogan-rrahin-protestuesit-kurde-ne-mes-te-uashingtonit-video/60%Daily2017-05-17 09:22
https://kosova-info.com/sot-nenshkruhet-marreveshja-per-udhetimin-pa-viza-per-ukrainasit/60%Daily2017-05-17 09:12
https://kosova-info.com/aston-martin-sjell-bishen-e-re-me-600-kuaj-fuqi-foto/60%Daily2017-05-17 09:04
https://kosova-info.com/kur-prishtina-kerkon-nga-konsumatoret-kthimin-e-borxheve-per-te-paguar-kredine-e-fabrikes/60%Daily2017-05-17 08:36
https://kosova-info.com/terry-nuk-pensionohet-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-17 08:26
https://kosova-info.com/erdogan-dhe-trump-riafirmojne-luften-e-perbashket-kunder-terrorizmit/60%Daily2017-05-17 08:14
https://kosova-info.com/vitamina-qe-simulon-lumturine/60%Daily2017-05-17 08:08
https://kosova-info.com/banorja-mbeti-shtatzene-brenda-ne-big-brother-foto/60%Daily2017-05-17 08:03
https://kosova-info.com/banorja-mbeti-shtatzene-brenda-ne-big-brother-foto/60%Daily2017-05-17 08:03
https://kosova-info.com/loran-raesa-dhe-penda-intervist-me-akademin-jcoders-dhe-yjet-n-ngritje-n-edicionin-e-pest-t-albanian-ict-awards/60%Daily2017-05-17 07:57
https://kosova-info.com/loran-raesa-dhe-penda-intervist-me-akademin-jcoders-dhe-yjet-n-ngritje-n-edicionin-e-pest-t-albanian-ict-awards/60%Daily2017-05-17 07:57
https://kosova-info.com/kapen-me-kokaine-dhe-mijera-euro-ne-makine-arrestohen-2-shqiptare-ne-itali/60%Daily2017-05-17 07:22
https://kosova-info.com/gullash-me-domate/60%Daily2017-05-17 07:01
https://kosova-info.com/milan-transferon-nje-prej-sulmuesve-me-te-mire-ne-evrope-foto-3/60%Daily2017-05-17 07:01
https://kosova-info.com/me-mendjen-te-joshua-klitschko-pushon-me-vajzen-foto/60%Daily2017-05-17 06:47
https://kosova-info.com/vertetohet-edhe-shkencerisht-mendimet-pozitive-jua-largojne-stresin/60%Daily2017-05-17 06:39
https://kosova-info.com/shba-dhe-emiratet-e-bashkuara-arabe-arrijne-marreveshje-te-mbrojtjes/60%Daily2017-05-17 06:15
https://kosova-info.com/partite-ne-lufte-per-lista/60%Daily2017-05-17 06:08
https://kosova-info.com/largohet-james-cili-futbollist-do-ta-veshe-fanellen-me-numrin-10-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-05-17 05:19
https://kosova-info.com/juventus-lazio-formacionet-e-finales-me-mungesa/60%Daily2017-05-17 05:14
https://kosova-info.com/ku-duhet-ti-mbani-ilacet/60%Daily2017-05-17 00:23
https://kosova-info.com/a-jane-te-demshme-vezet-ja-cfare-thone-ekspertet/60%Daily2017-05-17 00:14
https://kosova-info.com/metode-e-lashte-per-trajtimin-e-thembrave-te-cara/60%Daily2017-05-17 00:10
https://kosova-info.com/ushtrimet-fizike-ngadalesojne-plakjen/60%Daily2017-05-17 00:03
https://kosova-info.com/instagram-sfidon-serish-snapchat-in-ja-cfare-sjell-kesaj-here/60%Daily2017-05-16 23:46
https://kosova-info.com/haradinaj-dua-te-marr-pergjegjesine-te-udheheq-vendin/60%Daily2017-05-16 23:43
https://kosova-info.com/ahmet-isufi-momenti-i-duhur-qe-kryeminister-te-jete-haradinaj/60%Daily2017-05-16 23:38
https://kosova-info.com/reagon-halil-matoshi-ramush-ktheje-shpresen/60%Daily2017-05-16 23:33
https://kosova-info.com/keto-jane-koalicionet-parazgjedhore-per-zgjedhjet-e-11-qershorit/60%Daily2017-05-16 23:32
https://kosova-info.com/prerja-shkurt-modeli-me-i-pelqyer-i-pranveres-2017-foto/60%Daily2017-05-16 23:31
https://kosova-info.com/4-perberesit-qe-shkrijne-dhjamin-e-tepert-ne-zonen-e-barkut-foto/60%Daily2017-05-16 23:19
https://kosova-info.com/hoxhaj-ramush-haradinaj-kandidat-per-kryeminister-nga-koalicioni-pdk-aak-nisma-video/60%Daily2017-05-16 23:11
https://kosova-info.com/perse-duhet-te-mbani-gjithmone-nje-sfungjer-brenda-frigoriferit/60%Daily2017-05-16 23:00
https://kosova-info.com/lamtumire-boyfriend-jeans-kete-pranvere-te-gjitha-do-te-veshim-mom-jeans-foto/60%Daily2017-05-16 22:45
https://kosova-info.com/upps-kengetares-i-del-zogu-midis-rruges-foto/60%Daily2017-05-16 21:58
https://kosova-info.com/lojtaret-qe-tradhtuan-duke-mos-e-mbajtur-fjalen-e-duke-iu-bashkuar-juventusit/60%Daily2017-05-16 21:57
https://kosova-info.com/marreveshja-e-koalicionit-ldk-akr-dorezohet-ne-kqz-ldk-ska-koalicione-te-tjera/60%Daily2017-05-16 21:46
https://kosova-info.com/gashi-kaka-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-05-16 21:36
https://kosova-info.com/gashi-kaka-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-05-16 21:36
https://kosova-info.com/tradhti-ne-big-brother-albania-lupqe-e-puth-kete-banore/60%Daily2017-05-16 21:24
https://kosova-info.com/man-city-31-wba-notat-e-futbollisteve-foto/60%Daily2017-05-16 21:18
https://kosova-info.com/arsenal-20-sunderland-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-05-16 21:04
https://kosova-info.com/fakulteti-i-shkencave-t-natyrs-pran-universitetit-t-tirans-organizoi-aktivitetin-kndi-i-programuesve/60%Daily2017-05-16 21:00
https://kosova-info.com/buraku-dhe-grupi-fama-promovojne-albumin-dhe-klipin-qikirrushe-fotovideo/60%Daily2017-05-16 20:58
https://kosova-info.com/fiton-manchester-city-video/60%Daily2017-05-16 20:52
https://kosova-info.com/dafina-po-rikthehet-ja-cfare-gjesti-do-ta-bej-ne-klipin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-16 20:41
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-kerkon-nga-qytetaret-ta-largojne-krimin-nga-qeveria/60%Daily2017-05-16 20:40
https://kosova-info.com/arsenali-ben-detyren-shpreson-te-middlesbrough-video/60%Daily2017-05-16 20:33
https://kosova-info.com/sanchez-nuk-ka-te-ndalur-shenon-serish-video/60%Daily2017-05-16 20:24
https://kosova-info.com/e-tepron-luana-ja-sa-ka-shtuar-peshe-foto/60%Daily2017-05-16 20:23
https://kosova-info.com/prinderit-publikojne-fotografine-e-djalit-ne-spital-per-te-dhene-nje-mesazh-te-rendesishem/60%Daily2017-05-16 20:16
https://kosova-info.com/nuk-mund-te-perdorni-instagramin-ja-cfare-mund-te-kete-ndodhur/60%Daily2017-05-16 20:03
https://kosova-info.com/nuhiu-ajo-qe-ka-bere-shaqiri-per-kosoven-eshte-fantastike/60%Daily2017-05-16 20:02
https://kosova-info.com/edhe-kida-shkon-ne-foto/60%Daily2017-05-16 20:01
https://kosova-info.com/cfare-i-ndodh-organizmit-ne-qofte-se-mbani-urinen-per-nje-kohe-te-gjate/60%Daily2017-05-16 19:54
https://kosova-info.com/ky-eshte-modeli-nga-prishtina-qe-po-synon-foto/60%Daily2017-05-16 19:45
https://kosova-info.com/pas-koalicionit-me-ldk-ne-vv-kerkon-prishjen-e-koalicionit-me-akr-ne-ne-mitrovice/60%Daily2017-05-16 19:29
https://kosova-info.com/per-ke-u-ndal-ne-mes-te-rruges-shyhrete-behluli-qe-te-fotografohet-me-te-foto/60%Daily2017-05-16 19:20
https://kosova-info.com/morena-fanse-e-era-istrefit-foto/60%Daily2017-05-16 19:00
https://kosova-info.com/apple-sjell-risine-per-te-cilen-te-gjithe-kemi-nevoje-e-vetmja-e-domosdoshme/60%Daily2017-05-16 18:38
https://kosova-info.com/djaloshit-qe-ne-boterorin-e-94-iu-dedikua-ky-festim-sot-kushton-60-mln-euro-videofoto/60%Daily2017-05-16 18:35
https://kosova-info.com/trump-thote-se-bisedimet-me-erdoganin-do-te-jene-te-veshtira/60%Daily2017-05-16 18:23
https://kosova-info.com/dy-dite-nje-milion-edhe-ledri-me-hapa-te-suksesit-si-era-istrefi-video/60%Daily2017-05-16 18:19
https://kosova-info.com/kater-lojtaret-qe-me-pune-kane-heshtur-kritiket-foto/60%Daily2017-05-16 18:18
https://kosova-info.com/te-enjten-promovohet-libri-fiziologjia-e-sistemit-kardiovaskular/60%Daily2017-05-16 18:13
https://kosova-info.com/kfor-i-kjo-eshte-e-verteta-e-arritjes-se-trupave-amerikane-ne-kosove/60%Daily2017-05-16 18:08
https://kosova-info.com/prinder-beni-kujdes-kjo-eshte-loja-e-tmerrshme-online-qe-con-femijet-ne-vetevrasje/60%Daily2017-05-16 18:05
https://kosova-info.com/pikepamjet-kontradiktore-per-kosoven-ne-okb-rusia-dhe-kina-kunder-amerikes/60%Daily2017-05-16 17:56
https://kosova-info.com/10-makinat-me-te-shpejta-te-policise-ne-shba-foto/60%Daily2017-05-16 17:52
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-sunderland/60%Daily2017-05-16 17:45
https://kosova-info.com/interi-gati-te-heq-dore-nga-icardi-ia-cakton-edhe-cmimin/60%Daily2017-05-16 17:36
https://kosova-info.com/takohen-trump-dhe-erdogan-fokusi-te-lufta-kunder-terrorizmit/60%Daily2017-05-16 17:34
https://kosova-info.com/grupi-i-hakerave-q-hakoi-nsa-n-krcnon-me-publikimin-e-problemeve-t-tjera-t-siguris/60%Daily2017-05-16 17:33
https://kosova-info.com/grupi-i-hakerave-q-hakoi-nsa-n-krcnon-me-publikimin-e-problemeve-t-tjera-t-siguris/60%Daily2017-05-16 17:33
https://kosova-info.com/rrjetet-sociale-pse-na-pelqen-ti-ndajme-gjerat-me-te-tjeret/60%Daily2017-05-16 17:30
https://kosova-info.com/balerina-shqiptare-del-pa-te-brendshme-foto/60%Daily2017-05-16 17:21
https://kosova-info.com/nesr-debuton-asistenti-dixhital-i-google-n-iphone/60%Daily2017-05-16 17:19
https://kosova-info.com/nesr-debuton-asistenti-dixhital-i-google-n-iphone/60%Daily2017-05-16 17:19
https://kosova-info.com/franca-gjobit-facebook-150-mije-euro-per-shkelje-te-privatesise/60%Daily2017-05-16 17:13
https://kosova-info.com/turqia-do-te-krijoje-baze-te-perhershme-ushtarake-ne-siri/60%Daily2017-05-16 17:06
https://kosova-info.com/shefi-i-unmik-ut-dialogu-prishtine-beograd-eshte-ne-nje-rruge-pa-krye/60%Daily2017-05-16 16:52
https://kosova-info.com/keni-telefon-android-ja-nje-risi-tjeter/60%Daily2017-05-16 16:32
https://kosova-info.com/tkom-dasht-vjen-nga-elineli-dhe-lindon-berisha-video/60%Daily2017-05-16 16:20
https://kosova-info.com/prokuroret-thone-se-sulmi-ne-dortmund-nuk-ka-prapavije-terroriste/60%Daily2017-05-16 16:04
https://kosova-info.com/futbollisti-kosovar-ne-formacionin-e-deshtakeve-te-vitit-foto/60%Daily2017-05-16 16:03
https://kosova-info.com/nese-doni-te-keni-me-shume-seks-ju-duhet-te-beni-kete-menjehere/60%Daily2017-05-16 15:51
https://kosova-info.com/26-e-femrave-nuk-do-te-flene-me-ju-nese-ju-e-beni-kete-gje/60%Daily2017-05-16 15:49
https://kosova-info.com/brenda-ferrari-t-458-ja-cfare-shpejtesie-e-arrin-video/60%Daily2017-05-16 15:45
https://kosova-info.com/trump-e-drejta-ime-te-ndaj-informacione-sekrete-me-rusine/60%Daily2017-05-16 15:41
https://kosova-info.com/zharku-viziton-punimet-e-asfaltimit-te-rrugeve-ne-fshatrat-kcic-i-vogel-dhe-koshtove/60%Daily2017-05-16 15:32
https://kosova-info.com/themeluesi-i-deges-se-pdkse-ne-kline-i-bashkohet-nisma-s/60%Daily2017-05-16 15:22
https://kosova-info.com/themeluesi-i-deges-se-pdkse-ne-kline-i-bashkohet-nisma-s-2/60%Daily2017-05-16 15:22
https://kosova-info.com/10-pajisjet-e-deshtuara-android-foto/60%Daily2017-05-16 15:06
https://kosova-info.com/juventus-befason-barcelonen-ia-merr-yllin-e-ekipit-per-25-milione-euro-foto/60%Daily2017-05-16 14:44
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhurata-me-e-mire-qe-patrisi-mori-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-05-16 14:31
https://kosova-info.com/seat-teston-modelin-e-ri-arona-foto/60%Daily2017-05-16 14:28
https://kosova-info.com/forcat-afgane-e-rimarrin-kontrollin-afer-kunduzit/60%Daily2017-05-16 14:23
https://kosova-info.com/njihuni-me-kete-oaz-fantastike-ne-shkretetiren-gobi-foto/60%Daily2017-05-16 14:10
https://kosova-info.com/teuta-me-mesazh-romantik-per-adonisin-ne-pervjetorin-e-lidhjes-se-tyre-foto/60%Daily2017-05-16 14:07
https://kosova-info.com/ceki-terhiqet-vendimi-per-shtetesine-e-nderit-per-stalinin/60%Daily2017-05-16 13:54
https://kosova-info.com/siri-u-kundershtuan-akuzat-e-shba-ve-per-vrasje-masive-ne-burg/60%Daily2017-05-16 13:50
https://kosova-info.com/100-ide-kreative-per-shtepine-tuaj-video/60%Daily2017-05-16 13:31
https://kosova-info.com/harley-davidson-sjell-motoret-elektrike-foto/60%Daily2017-05-16 13:18
https://kosova-info.com/zyrtare-publikohet-lista-e-perzgjedhesit-amerikan-te-kosoves/60%Daily2017-05-16 13:15
https://kosova-info.com/obsh-mbi-1-2-milion-adoleshente-vdesin-cdo-vit/60%Daily2017-05-16 12:49
https://kosova-info.com/50-familjet-e-perzgjedhura-nga-programi-i-banimit-social/60%Daily2017-05-16 12:45
https://kosova-info.com/cfare-iu-ka-bere-moggi-futbollisteve-te-partizanit-pas-deshtimit-te-madh-mbreme/60%Daily2017-05-16 12:32
https://kosova-info.com/zbardhet-e-verteta-e-romances-se-pamela-anderson-dhe-fatmir-hysenbelliut-foto/60%Daily2017-05-16 12:21
https://kosova-info.com/zidane-ia-jep-nje-lajm-te-madh-realit-foto/60%Daily2017-05-16 12:20
https://kosova-info.com/gruaja-zgjidhe-misterin-e-shfaqjes-se-burrit-23-vite-me-vone/60%Daily2017-05-16 11:56
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-e-flakte-pas-noizyt-cmendet-ne-koncertin-e-tij-video/60%Daily2017-05-16 11:51
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-e-flakte-pas-noizyt-cmendet-ne-koncertin-e-tij-video/60%Daily2017-05-16 11:51
https://kosova-info.com/feja-ka-ndikim-te-madh-ne-botekuptimin-politik-ne-evropen-lindore/60%Daily2017-05-16 11:39
https://kosova-info.com/bmw-m5-e-re-fotografohet-gjate-testit-foto/60%Daily2017-05-16 11:38
https://kosova-info.com/zviceranet-kalojne-ne-trafik-nga-37-kilometra-ne-dite/60%Daily2017-05-16 11:33
https://kosova-info.com/njihuni-me-vajzen-dhe-dhenderrin-e-isa-mustafes-foto/60%Daily2017-05-16 11:28
https://kosova-info.com/tare-kercenon-juventusin-per-finalen-e-coppa-italia/60%Daily2017-05-16 10:57
https://kosova-info.com/mbushen-italine-me-droge-ja-ku-e-fshihnin-shqiptaret-kokainen/60%Daily2017-05-16 10:38
https://kosova-info.com/htc-prezanton-telefonin-inovativ-me-ngjeshje-htc-11/60%Daily2017-05-16 10:35
https://kosova-info.com/xhesika-berberi-mbreselenese-per-sherri-hill-foto/60%Daily2017-05-16 10:31
https://kosova-info.com/sulmi-kibernetik-i-se-premtes-mund-te-kete-ardhur-nga-koreja-e-veriut/60%Daily2017-05-16 10:16
https://kosova-info.com/kqz-mund-te-mbetet-pa-kryetare/60%Daily2017-05-16 10:14
https://kosova-info.com/real-madrid-transferon-dy-super-yje-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-16 09:46
https://kosova-info.com/haxhi-krasniqi-shume-i-dashuruar-ne-heidi-lushtakun-foto/60%Daily2017-05-16 09:12
https://kosova-info.com/ja-cili-eshte-modeli-me-i-forte-i-opel-it-videofoto/60%Daily2017-05-16 09:12
https://kosova-info.com/clinton-formon-nje-organizate-politike-anti-trump/60%Daily2017-05-16 09:05
https://kosova-info.com/deputetja-labinote-demi-largohet-nga-partia-e-drejtesise/60%Daily2017-05-16 08:50
https://kosova-info.com/nese-ju-apo-ndokush-i-familjes-vuan-nga-qarkullimi-i-dobet-i-gjakut-keto-truqe-me-siguri-do-tia-lehtesojne-veshtiresite-per-vetem-30-minuta/60%Daily2017-05-16 08:44
https://kosova-info.com/njihuni-me-gjendjet-mjekesore-me-te-cuditshme-ne-histori-video/60%Daily2017-05-16 08:31
https://kosova-info.com/real-madrid-shet-yllin-e-madh-per-75-milione-euro-foto/60%Daily2017-05-16 08:30
https://kosova-info.com/te-gjithe-mund-ti-beni-keto-truqe-magjike-video/60%Daily2017-05-16 08:12
https://kosova-info.com/olta-gixhari-pa-te-brendshme-ne-yfsf-foto/60%Daily2017-05-16 07:59
https://kosova-info.com/mbyllet-piceria-e-shqiptarit-qe-ofronte-ushqim-falas-per-njerezit-ne-nevoje/60%Daily2017-05-16 07:43
https://kosova-info.com/tri-menyrat-me-te-mira-per-ta-larguar-stresin/60%Daily2017-05-16 07:37
https://kosova-info.com/kocijanciq-per-deklaratat-e-haradinajt-nderhyrjet-politike-nuk-jane-te-dobishme/60%Daily2017-05-16 07:32
https://kosova-info.com/inter-emeron-super-trajnerin-e-premierliges-foto/60%Daily2017-05-16 07:14
https://kosova-info.com/eksperti-i-mbrojtjes-kaim-nuk-eshte-momenti-per-tensione-me-turqine/60%Daily2017-05-16 07:05
https://kosova-info.com/mantia-me-patate-dhe-milfoj/60%Daily2017-05-16 06:59
https://kosova-info.com/getinjo-publikon-foto-intime-me-dy-vajza-foto-16/60%Daily2017-05-16 06:50
https://kosova-info.com/lajme-lajmi-net-2017-05-16-082036/60%Daily2017-05-16 06:20
https://kosova-info.com/respektoni-keto-pese-rregulla-qe-te-keni-lidhje-te-mire-pas-lindjes-se-femijes/60%Daily2017-05-16 06:11
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-mohon-se-presidenti-trump-u-dha-ruseve-informacione-sekrete/60%Daily2017-05-16 06:07
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-james-me-fanellen-e-klubit-te-ri-foto/60%Daily2017-05-16 05:25
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-james-me-fanellen-e-klubit-te-ri-foto/60%Daily2017-05-16 05:25
https://kosova-info.com/personat-te-cilet-kane-veshtiresi-te-zgjohen-nga-gjumi-jane-me-inteligjente/60%Daily2017-05-15 23:18
https://kosova-info.com/personat-te-cilet-kane-veshtiresi-te-zgjohen-nga-gjumi-jane-me-inteligjente/60%Daily2017-05-15 23:18
https://kosova-info.com/keto-jane-fuqite-speciale-te-diellit/60%Daily2017-05-15 23:16
https://kosova-info.com/ky-eshte-perberesi-i-thjeshte-i-cili-heqe-lythat/60%Daily2017-05-15 23:13
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-shtoni-uthull-molle-dhe-sode-buke-brenda-ne-wc/60%Daily2017-05-15 23:10
https://kosova-info.com/7-ushqimet-me-te-mira-per-gruan/60%Daily2017-05-15 23:07
https://kosova-info.com/surpriza-per-16-vjecarin-shkon-gabim-video/60%Daily2017-05-15 22:40
https://kosova-info.com/bahtiri-duhet-provuar-ata-qe-skane-udhehequr-asnjehere/60%Daily2017-05-15 21:57
https://kosova-info.com/gruaja-e-contes-qane-ne-stamford-bridge-arsyeja-interesante-foto/60%Daily2017-05-15 21:56
https://kosova-info.com/pd-ja-e-aganit-prape-ne-koalicion-me-pdk-ne/60%Daily2017-05-15 21:42
https://kosova-info.com/messi-ia-vendos-kete-kusht-barcelones-per-te-nenshkruar-kontraten/60%Daily2017-05-15 21:38
https://kosova-info.com/fotografia-me-thacin-nxit-hazirin-te-reagoje-ldk-eshte-me-unike-se-kurre/60%Daily2017-05-15 21:35
https://kosova-info.com/prokurorja-kerkon-te-terhiqet-nga-rasti-kunder-profesorit-te-saj/60%Daily2017-05-15 21:25
https://kosova-info.com/videoja-e-kim-kardashian-sapo-cmendi-rrjetin-foto/60%Daily2017-05-15 21:24
https://kosova-info.com/intel-se-shpejti-me-nje-gjenerate-te-re-te-procesoreve/60%Daily2017-05-15 21:23
https://kosova-info.com/mustafa-mburret-me-sukseset-e-qeverise-qe-drejtoi/60%Daily2017-05-15 21:19
https://kosova-info.com/chelsea-43-watford-notat-e-futbollisteve-foto/60%Daily2017-05-15 21:17
https://kosova-info.com/shkelqen-elifi-mahnit-me-fustanin-e-kuq-foto/60%Daily2017-05-15 21:15
https://kosova-info.com/bmw-z5-do-te-lansohet-me-nje-emer-tjeter-foto/60%Daily2017-05-15 21:14
https://kosova-info.com/intel-do-t-prezantoj-nj-familje-t-re-procesorsh-core-i9/60%Daily2017-05-15 21:13
https://kosova-info.com/nysret-muciqi-aderon-ne-aak-foto/60%Daily2017-05-15 21:09
https://kosova-info.com/chelsea-nje-fitore-larg-historise-ne-premierlige/60%Daily2017-05-15 21:05
https://kosova-info.com/sqarohet-huqja-ishte-driton-tali-jo-adem-grabovci-qe-rrinte-me-konjufcen-dhe-kurteshin-foto/60%Daily2017-05-15 21:01
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-duket-shtepia-luksoze-e-bleros-dhe-afrones-foto/60%Daily2017-05-15 20:57
https://kosova-info.com/chelsea-e-fiton-ne-fund-spektaklin-ne-stamford-bridge-video/60%Daily2017-05-15 20:53
https://kosova-info.com/zyrtare-te-pdk-se-dhe-ldk-se-bashku-ne-dasme-bajram-gecaj-refuzon-te-dale-ne-fotografi/60%Daily2017-05-15 20:52
https://kosova-info.com/e-diskreditojne-lutfi-hazirin-ia-nxjerrin-fotografine-me-hashim-thacin/60%Daily2017-05-15 20:45
https://kosova-info.com/roberti-gati-rrahu-gazetaret-per-kete-lajm-lidhur-me-noren/60%Daily2017-05-15 20:37
https://kosova-info.com/gol-befasues-ne-ndeshjen-chelsea-watford-video/60%Daily2017-05-15 20:36
https://kosova-info.com/keta-jane-kandidatet-per-deputete-nga-nisma-per-kosoven/60%Daily2017-05-15 20:33
https://kosova-info.com/statistikat-tregojne-se-xhaka-e-ka-mbajtur-ne-xhep-pogban-kete-sezon-foto/60%Daily2017-05-15 20:30
https://kosova-info.com/yll-limani-diplomon-ne-auk-ja-cfare-i-tha-burri-i-tunes-foto/60%Daily2017-05-15 20:07
https://kosova-info.com/panelet-poshte-rimorkiove-te-kamioneve-qe-zvogelojne-pasojat-e-perplasjes-video/60%Daily2017-05-15 20:03
https://kosova-info.com/apple-publikoi-ios-10-3-2-watchos-3-2-2-tvos-10-2-1-dhe-macos-10-12-5/60%Daily2017-05-15 19:59
https://kosova-info.com/dy-tone-fara-per-portretin-e-rita-ores-video/60%Daily2017-05-15 19:53
https://kosova-info.com/sulmet-kibernetike-si-te-mbroni-veten-online/60%Daily2017-05-15 19:52
https://kosova-info.com/emocionuese-terry-perlotet-pas-golit-te-shenuar-foto/60%Daily2017-05-15 19:51
https://kosova-info.com/ushtrime-per-forcimin-e-muskujve-te-kembeve/60%Daily2017-05-15 19:47
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-duhet-te-hani-nese-vuani-nga-hipertensioni/60%Daily2017-05-15 19:41
https://kosova-info.com/maturantja-kosovare-qe-la-pa-fjale-te-gjithe-kete-vit-foto/60%Daily2017-05-15 19:27
https://kosova-info.com/hajrullahu-ne-up-ka-individe-te-zhytur-ne-aspektin-e-integritetit-akademik-e-te-manipulimeve/60%Daily2017-05-15 19:26
https://kosova-info.com/ja-sa-e-embel-ishte-dita-sot-per-tezet-e-estrades-foto/60%Daily2017-05-15 19:17
https://kosova-info.com/5-gabimet-qe-nuk-duhet-te-beni-pasi-te-ndaheni-nga-partneri-ose-partnerja/60%Daily2017-05-15 19:00
https://kosova-info.com/njihuni-me-veturen-presidenciale-te-emmanuel-macron-fotovideo/60%Daily2017-05-15 18:48
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-pyesin-pse-ronaldo-nuk-u-ndeshkua-me-te-kuq-pas-kesaj-nderhyrje-video/60%Daily2017-05-15 18:34
https://kosova-info.com/i-jepet-lamtumira-e-fundit-gazetarit-ganimet-klaiqi-video/60%Daily2017-05-15 18:16
https://kosova-info.com/leshohet-ios-10-3-2-per-iphone-dhe-ipad/60%Daily2017-05-15 18:13
https://kosova-info.com/shba-akuzon-qeverine-e-assadit-per-ekzekutime-masive/60%Daily2017-05-15 17:33
https://kosova-info.com/buzeqeshja-dhe-puthja-ja-si-e-largojne-stresin/60%Daily2017-05-15 17:29
https://kosova-info.com/djali-i-sami-lushtakut-pjese-e-tubimeve-parazgjedhore-te-pdk-se-foto/60%Daily2017-05-15 17:01
https://kosova-info.com/mesohet-transferimi-i-pare-i-arsenalit-per-kete-vere/60%Daily2017-05-15 17:00
https://kosova-info.com/putin-nuk-tregon-nese-do-te-garoje-per-rizgjedhje-me-2018/60%Daily2017-05-15 16:52
https://kosova-info.com/upssprezantueses-se-rtk-se-i-dalin-aksidentalisht-te-brendshmet-foto/60%Daily2017-05-15 16:47
https://kosova-info.com/upssprezantueses-se-rtk-se-i-dalin-aksidentalisht-te-brendshmet-foto/60%Daily2017-05-15 16:47
https://kosova-info.com/ne-2021-del-ne-treg-makina-qe-ecen-vete/60%Daily2017-05-15 16:45
https://kosova-info.com/shikoni-se-si-riparon-gati-ne-perfeksion-bmw-ne-e-shkaterruar-video/60%Daily2017-05-15 16:31
https://kosova-info.com/kjo-foto-nudo-e-kourtney-do-te-beje-qe-bota-ta-rimendoje-simpatine-ndaj-kim-it-foto/60%Daily2017-05-15 16:24
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-sje-aj-mo-nga-zanfina-ismaili-foto/60%Daily2017-05-15 16:19
https://kosova-info.com/lani-cdo-jave-carcafet-nuk-do-ta-besoni-se-cfare-baktere-mund-te-zhvillohen-ne-to/60%Daily2017-05-15 16:09
https://kosova-info.com/fillon-plazhi-per-prezantuesen-e-embel-shqiptare-shikoni-sa-ne-forme-duket-foto/60%Daily2017-05-15 16:04
https://kosova-info.com/koreja-veriut-raketa-e-testuar-mund-te-arrije-shba-ne/60%Daily2017-05-15 15:54
https://kosova-info.com/kater-trajneret-qe-mund-te-marrin-drejtimin-e-interit/60%Daily2017-05-15 15:51
https://kosova-info.com/kater-trajneret-qe-mund-te-marrin-drejtimin-e-interit/60%Daily2017-05-15 15:51
https://kosova-info.com/kapet-sasi-e-konsiderueshme-droge-ne-itali-arrestohet-shqiptari/60%Daily2017-05-15 15:43
https://kosova-info.com/bie-numri-i-vendeve-qe-kriminalizojne-marredheniet-homoseksuale/60%Daily2017-05-15 15:17
https://kosova-info.com/buraku-dhe-grupi-fama-me-klip-dhe-album-te-ri-video/60%Daily2017-05-15 15:03
https://kosova-info.com/mafia-kontrolloi-qendren-e-migranteve/60%Daily2017-05-15 14:55
https://kosova-info.com/rreth-7-per-qind-e-popullsise-e-prekur-nga-varferia/60%Daily2017-05-15 14:46
https://kosova-info.com/dje-u-festua-fitorja-ndaj-unitedit-sot-keshtu-eshte-shkaterruar-stadiumi-i-tottenhamit-foto/60%Daily2017-05-15 14:41
https://kosova-info.com/be-ben-thirrje-qe-te-mbahen-zgjedhje-ne-venezuele/60%Daily2017-05-15 14:35
https://kosova-info.com/gjermania-thote-se-mund-te-terheq-trupat-e-saj-nga-turqia/60%Daily2017-05-15 14:24
https://kosova-info.com/siri-dhjetera-te-vrare-nga-sulmet-ne-zonat-e-kontrolluara-nga-isis-i/60%Daily2017-05-15 14:18
https://kosova-info.com/microsoft-prditson-windows-xp-pas-sulmeve-kibernetike/60%Daily2017-05-15 13:45
https://kosova-info.com/microsoft-prditson-windows-xp-pas-sulmeve-kibernetike/60%Daily2017-05-15 13:45
https://kosova-info.com/me-kete-paraqitje-rihanna-solli-stuhi-ne-skene-foto/60%Daily2017-05-15 13:42
https://kosova-info.com/burgjet-me-te-bukura-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-15 13:35
https://kosova-info.com/3-dite-pa-ngrene-forcon-imunitetin/60%Daily2017-05-15 13:21
https://kosova-info.com/doni-te-luani-ping-pong-shikoni-kete-tavoline-video/60%Daily2017-05-15 13:20
https://kosova-info.com/neser-merren-vesh-koalicionet-parazgjedhore/60%Daily2017-05-15 13:01
https://kosova-info.com/rusia-dhe-arabia-saudite-pajtohen-per-uljen-e-prodhimit-te-naftes/60%Daily2017-05-15 12:48
https://kosova-info.com/flaka-krelani-behet-tullace-foto/60%Daily2017-05-15 12:36
https://kosova-info.com/vaji-i-karkalecit-te-kuq-thesar-kunder-yndyrnave-plakjes-dhe-kancerit/60%Daily2017-05-15 12:14
https://kosova-info.com/putin-akuzon-shtetet-e-bashkuara-pr-sulmin-kibernetik-i-cili-ka-goditur-botn/60%Daily2017-05-15 11:55
https://kosova-info.com/veliu-kandidati-per-kryeminister-do-te-jete-nga-radhet-e-ldk-se/60%Daily2017-05-15 11:44
https://kosova-info.com/prodhohet-makina-per-te-eksploruar-marsin/60%Daily2017-05-15 11:42
https://kosova-info.com/memushaj-keta-jane-fajtoret-per-renien-nga-elita/60%Daily2017-05-15 11:36
https://kosova-info.com/zabaleta-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-05-15 11:32
https://kosova-info.com/ja-per-cilin-kengetar-thote-afrona-se-e-ka-zerin-me-te-mire-foto/60%Daily2017-05-15 11:24
https://kosova-info.com/i-denuari-me-17-vjet-per-vrasje-ende-jashte-burgut-i-semure-ne-kosove/60%Daily2017-05-15 11:19
https://kosova-info.com/perpjekje-nderkombetare-per-te-kapur-hakeret-pas-sulmit-kibernetik/60%Daily2017-05-15 11:14
https://kosova-info.com/la-liga-ndryshon-orarin-ja-kur-luajne-reali-dhe-barcelona/60%Daily2017-05-15 10:29
https://kosova-info.com/ne-keto-vende-bukuria-natyrore-nuk-njeh-kufinj-pamje-fantastike-foto/60%Daily2017-05-15 10:27
https://kosova-info.com/mbreme-u-pershendet-me-bernabeun-sot-zbulohet-marreveshja-e-james-me-gjigantin-evropian/60%Daily2017-05-15 10:09
https://kosova-info.com/lsdm-ivanov-te-jape-mandatin-sa-me-pare-jemi-pa-kryetare-komunash/60%Daily2017-05-15 10:04
https://kosova-info.com/revoltohet-aurela-qe-neser-nga-nje-dashnor-ja-u-tregoj-foto/60%Daily2017-05-15 09:47
https://kosova-info.com/top-10-kompanite-me-te-vlefshme-zvicerane/60%Daily2017-05-15 09:22
https://kosova-info.com/djali-i-zinedine-zidane-shenon-gol-te-jashtezakonshem-video/60%Daily2017-05-15 09:21
https://kosova-info.com/si-te-beni-raft-per-libra-video/60%Daily2017-05-15 09:18
https://kosova-info.com/tillerson-qartazi-rusia-eshte-perzier-ne-zgjedhjet-amerikane/60%Daily2017-05-15 09:16
https://kosova-info.com/agk-vdekja-e-ganimet-klaiqit-humbje-e-madhe-per-gazetaret/60%Daily2017-05-15 08:57
https://kosova-info.com/elita-shfaqet-duke-peshkuar-ne-bikini-foto/60%Daily2017-05-15 08:43
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-haradinaj-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2017-05-15 08:26
https://kosova-info.com/partia-e-kancelares-merkel-i-fitoi-zgjedhjet-ne-nje-shtet-kryesor/60%Daily2017-05-15 08:16
https://kosova-info.com/mourinho-le-intervisten-ne-gjysme-video/60%Daily2017-05-15 08:04
https://kosova-info.com/ja-cfare-ben-trupi-juaj-per-keta-30-sekonda-video/60%Daily2017-05-15 07:54
https://kosova-info.com/legjenda-e-muzikes-pjese-e-filmit-pirtatet-e-karaibeve-foto/60%Daily2017-05-15 07:37
https://kosova-info.com/diaspora-duhet-te-regjistrohet-per-te-votuar-ne-zgjedhjet-e-qershorit/60%Daily2017-05-15 07:35
https://kosova-info.com/perse-duhet-ta-hame-mengjesin-ne-kembe/60%Daily2017-05-15 06:59
https://kosova-info.com/shuhet-mp3-zhvilluesit-ndalojn-mbshtetjen-pr-teknologjin-q-dominoi-nj-dekad/60%Daily2017-05-15 06:58
https://kosova-info.com/gjest-i-turpshem-nga-ronaldo-ndaj-sevillas-pritet-denimi-video/60%Daily2017-05-15 06:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-kete-jave-4/60%Daily2017-05-15 06:17
https://kosova-info.com/france-presidenti-i-ri-ne-diten-e-pare-te-punes-e-emeron-kryeministrin/60%Daily2017-05-15 06:14
https://kosova-info.com/mjeket-alarmojne-ndaloni-se-perdoruri-kete-produkt-para-se-te-jete-shume-vone/60%Daily2017-05-15 06:07
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-shfaqet-provokuese-pa-sutjena-foto/60%Daily2017-05-15 06:06
https://kosova-info.com/duhet-ta-provoni-hani-levozhgat-e-vezeve-sepse-ju-bejne-mire/60%Daily2017-05-14 23:32
https://kosova-info.com/cfare-lloj-personi-jeni-ju-zakonet-tuaja-ne-dush-thone-shume-per-ju/60%Daily2017-05-14 23:29
https://kosova-info.com/kete-pjese-te-trupit-gjysma-e-botes-harron-ta-laje-kur-ben-dush/60%Daily2017-05-14 23:26
https://kosova-info.com/alarmi-i-mjekeve-ndaloni-se-perdoruri-kete-produkt-para-se-te-jete-shume-vone/60%Daily2017-05-14 23:23
https://kosova-info.com/8-metoda-per-ta-lene-cigaren/60%Daily2017-05-14 23:19
https://kosova-info.com/policia-amerikane-do-te-shfrytezoje-makinat-ford-me-nga-730-kuajfuqi-foto/60%Daily2017-05-14 22:10
https://kosova-info.com/ldk-merr-vendim-qe-ta-kandidoj-lutfi-hazirin-per-kryeminister/60%Daily2017-05-14 22:06
https://kosova-info.com/motrat-vjollca-do-paguanin-miliona-qe-keto-foto-te-mos-publikohen-foto/60%Daily2017-05-14 21:51
https://kosova-info.com/ne-detin-mesdhe-shpetohen-qindra-emigrante/60%Daily2017-05-14 21:51
https://kosova-info.com/renault-clio-rs-rrotullohet-neper-piste-shoferi-shpeton-pa-u-lenduar-video/60%Daily2017-05-14 21:46
https://kosova-info.com/keshtu-i-konfiskoi-policia-e-kosoves-820-kilograme-droge-video/60%Daily2017-05-14 21:45
https://kosova-info.com/habit-modelja-shqiptare-publikon-foto-gjate-procesit-te-lindjes-foto/60%Daily2017-05-14 21:41
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-reali-dhe-barca-perfundojne-kampionatin-me-pike-te-barabarta/60%Daily2017-05-14 21:35
https://kosova-info.com/qershoret-e-shpenzimeve-milioneshe-per-zgjedhje/60%Daily2017-05-14 21:33
https://kosova-info.com/apple-zbulon-daten-e-prezantimit-te-ios-11/60%Daily2017-05-14 21:29
https://kosova-info.com/ja-cfare-tha-donjeta-per-damianon-ne-interviste-qe-ai-u-acarua-video/60%Daily2017-05-14 21:25
https://kosova-info.com/ja-cfare-tha-donjeta-per-damianon-ne-interviste-qe-ai-u-acarua-video/60%Daily2017-05-14 21:25
https://kosova-info.com/ja-cfare-tha-donjeta-per-damianon-ne-interviste-qe-ai-u-acarua-video-2/60%Daily2017-05-14 21:25
https://kosova-info.com/bajrami-po-punojme-qe-kryeministri-te-jete-nga-opozita/60%Daily2017-05-14 21:18
https://kosova-info.com/zidane-me-deklarate-te-madhe-per-ronaldon/60%Daily2017-05-14 21:17
https://kosova-info.com/hapen-ne-britani-mbi-200-stacione-per-karikimin-e-automjeteve-elektrike/60%Daily2017-05-14 21:16
https://kosova-info.com/sherr-mes-donjetes-dhe-damianos-shkak-i-kesaj-interviste-fotovideo/60%Daily2017-05-14 21:12
https://kosova-info.com/gecaj-veselit-kush-mund-ti-besoj-beses-se-te-pabeseve/60%Daily2017-05-14 21:11
https://kosova-info.com/ronaldo-shenoi-dy-gola-messi-asnje-kjo-eshte-renditja-e-golashenuesve-foto/60%Daily2017-05-14 21:02
https://kosova-info.com/mbulesa-e-djalit-te-tunes-nga-markat-me-te-shtrenjta-ja-sa-kushton-foto/60%Daily2017-05-14 20:41
https://kosova-info.com/veseli-do-te-jem-i-njejte-per-te-gjithe-qytetaret-pa-dallim-video/60%Daily2017-05-14 20:41
https://kosova-info.com/veseli-do-te-jem-i-njejte-per-te-gjithe-qytetaret-pa-dallim-video/60%Daily2017-05-14 20:41
https://kosova-info.com/roma-e-ule-ne-toke-juventusin-video/60%Daily2017-05-14 20:40
https://kosova-info.com/gecaj-te-gjithe-te-marrim-mesim-nga-nexhat-dumica-e-tia-bejme-bllok-pdk-se/60%Daily2017-05-14 20:37
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-flet-per-lidhjen-tre-vjecare-dhe-fobine-nga-martesa-foto/60%Daily2017-05-14 20:31
https://kosova-info.com/erdogan-terrorizmi-do-te-zhduket-me-rrugen-e-re-te-mendafshit/60%Daily2017-05-14 20:27
https://kosova-info.com/las-palmas-14-barca-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-05-14 20:17
https://kosova-info.com/gol-i-bukur-ne-derbin-roma-juventus-video/60%Daily2017-05-14 20:13
https://kosova-info.com/roma-juventus-permbyset-rezultati-video/60%Daily2017-05-14 20:04
https://kosova-info.com/real-madrid-41-sevilla-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-05-14 19:58
https://kosova-info.com/qumeshti-i-gjirit-kure-per-kancerin/60%Daily2017-05-14 19:54
https://kosova-info.com/modelja-tregon-ku-qendron-e-fshehta-per-nje-fotografi-te-persosur-foto/60%Daily2017-05-14 19:53
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-flet-per-skenat-provokative-qe-i-beri-gjyste-vulaj-ne-emisionin-e-tij/60%Daily2017-05-14 19:46
https://kosova-info.com/be-ja-mund-te-detyrohet-ta-paguaje-faturen-e-brexit/60%Daily2017-05-14 19:45
https://kosova-info.com/behuni-gati-per-plazh-keshtu-mund-te-hiqni-5-kilogram-per-7-dite/60%Daily2017-05-14 19:39
https://kosova-info.com/gjashte-menyrat-per-te-kuptuar-nese-partneri-iu-ka-tradhetuar/60%Daily2017-05-14 19:19
https://kosova-info.com/bashkesia-nderkombetare-te-brengoset-per-kufirin-kosove-serbi-video/60%Daily2017-05-14 19:03
https://kosova-info.com/moti-per-javen-e-ardhshme-4/60%Daily2017-05-14 19:01
https://kosova-info.com/las-palas-0-2-barcelona-statistikat-pas-pjeses-se-pare-foto/60%Daily2017-05-14 18:52
https://kosova-info.com/sheroni-poret-e-bllokuara-dhe-aknet-ne-menyre-natyrale-per-vetem-3-dite-me-keto-receta/60%Daily2017-05-14 18:31
https://kosova-info.com/komshiu-im-me-ben-qe-ta-harroj-burrin-por/60%Daily2017-05-14 18:15
https://kosova-info.com/gerard-pique-le-spitalin-kjo-eshte-gjendja-e-tij-foto/60%Daily2017-05-14 17:43
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmuharrem-nitaj-kandidat-i-aak-se-per-deputet/60%Daily2017-05-14 17:37
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vetura-me-e-shpejte-ne-prishtina-international-autoshow-fotovideo/60%Daily2017-05-14 17:29
https://kosova-info.com/teksanet-sduan-ta-lejojne-trumpin-ta-ndertoje-murin-me-meksiken-ne-tokat-e-tyre/60%Daily2017-05-14 17:28
https://kosova-info.com/nga-viti-i-ardhshem-telefonat-me-bateri-qe-ngarkohen-per-5-minuta/60%Daily2017-05-14 17:16
https://kosova-info.com/raportet-shba-rusi-me-te-tensionuarat-qe-nga-lufta-e-ftohte/60%Daily2017-05-14 17:04
https://kosova-info.com/dicka-e-rende-i-ndodhi-shpat-kasapit-foto/60%Daily2017-05-14 17:01
https://kosova-info.com/zbulohet-sa-do-te-kushtoje-iphone-8/60%Daily2017-05-14 16:59
https://kosova-info.com/proteste-kunder-rrenimit-te-ndertesave-te-kohes-sovjetike/60%Daily2017-05-14 16:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-las-palmas-barcelona-foto/60%Daily2017-05-14 16:45
https://kosova-info.com/vetem-1-vjec-e-gjysme-dhe-peshon-32-kilograme-video/60%Daily2017-05-14 16:44
https://kosova-info.com/vetem-1-vjec-e-gjysme-dhe-peshon-32-kilograme-video/60%Daily2017-05-14 16:44
https://kosova-info.com/ka-gol-ne-perballjen-tottenham-man-utd-video/60%Daily2017-05-14 16:38
https://kosova-info.com/alarm-ne-bote-neser-pritet-sulm-i-fuqishem-kibernetik/60%Daily2017-05-14 16:29
https://kosova-info.com/kqz-neser-miraton-kufizimin-e-shpenzimeve-te-fushates-zgjedhore/60%Daily2017-05-14 16:05
https://kosova-info.com/mbesa-e-presidentit-shqiptar-vjen-e-zhveshur-ne-pjesen-e-siperme-foto/60%Daily2017-05-14 15:57
https://kosova-info.com/europol-t-hnen-pritet-prshkallzim-i-sulmeve-kibernetike/60%Daily2017-05-14 15:47
https://kosova-info.com/europol-t-hnen-pritet-prshkallzim-i-sulmeve-kibernetike/60%Daily2017-05-14 15:47
https://kosova-info.com/gazetari-kazak-hospitalizohet-pasi-raportohet-se-eshte-therur/60%Daily2017-05-14 15:42
https://kosova-info.com/keshtu-behet-kjo-makiato-foto/60%Daily2017-05-14 15:39
https://kosova-info.com/kenga-e-bleros-degjohet-edhe-nga-koksal-baba-video/60%Daily2017-05-14 15:39
https://kosova-info.com/vriten-5-femije-nga-nje-sulm-me-mortaje-ne-afganistan/60%Daily2017-05-14 15:31
https://kosova-info.com/festa-e-tifozeve-te-feyenoordit-per-te-cilen-kane-pritur-18-vite-video/60%Daily2017-05-14 15:15
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-i-jep-fund-lidhjes-6-vjecare-ja-kush-ishte-i-dashuri-i-saj-foto/60%Daily2017-05-14 14:56
https://kosova-info.com/veseli-nga-mitrovica-qeveria-e-udhehequr-nga-isa-mustafes-nuk-ka-punuar-sa-duhet-per-qytetaret/60%Daily2017-05-14 14:40
https://kosova-info.com/hamilton-mbret-i-spanjes-foto/60%Daily2017-05-14 14:08
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-telegram-ngushellimi-per-ish-ushtarin-e-uck-se-foto/60%Daily2017-05-14 13:44
https://kosova-info.com/presidenti-i-kines-ben-thirrje-per-bashkepunim-me-te-madh-mes-azise-dhe-evropes/60%Daily2017-05-14 13:31
https://kosova-info.com/arbana-xharra-shfaqet-per-here-te-pare-pas-sulmit-gjendja-e-saj-eshte-stabile-foto/60%Daily2017-05-14 13:23
https://kosova-info.com/inter-sassuolo-nota-te-tmerrshme-per-futbollistet-foto/60%Daily2017-05-14 12:52
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-top-forme-tregon-muskujt-ne-gjysme-maratonen-e-prishtines-foto/60%Daily2017-05-14 12:29
https://kosova-info.com/kompanite-teknologjike-ne-be-akuzojne-google-per-keqperdorim-te-tregut/60%Daily2017-05-14 12:25
https://kosova-info.com/europol-sulmi-kibernetik-ka-pasur-per-cak-te-pakten-150-shtete/60%Daily2017-05-14 12:14
https://kosova-info.com/pitja-shpagete-me-e-shijshme-pite-te-cilen-e-keni-provuar-video/60%Daily2017-05-14 12:08
https://kosova-info.com/me-kete-stil-nuk-e-keni-pare-shkurte-fejzen-foto/60%Daily2017-05-14 11:59
https://kosova-info.com/meizu-pro-7-vjen-me-specifika-interesante/60%Daily2017-05-14 11:57
https://kosova-info.com/forcat-irakiane-nisin-ofensive-te-re-ne-mosulin-perendimor/60%Daily2017-05-14 11:55
https://kosova-info.com/nje-studim-i-ri-zbulon-shkakun-e-thinjave-nuk-eshte-ajo-qe-te-gjithe-kemi-besuar/60%Daily2017-05-14 11:45
https://kosova-info.com/inter-sassuolo-ne-stadium-sapo-ndodhi-dicka-e-pabesueshme-fotovideo/60%Daily2017-05-14 11:22
https://kosova-info.com/treni-del-nga-binaret-dhe-perplaset-me-nje-shtepi-3-te-vdekur-10-te-lenduar/60%Daily2017-05-14 11:14
https://kosova-info.com/kush-e-do-vizen-b-tash-e-tutje-duhet-ta-beje-kete-gje/60%Daily2017-05-14 11:01
https://kosova-info.com/shpetohen-mbi-400-migrante-ne-detin-mesdhe/60%Daily2017-05-14 10:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-mesazhi-i-ermal-mamaqit-per-mini-maratonen-video/60%Daily2017-05-14 10:06
https://kosova-info.com/wenger-me-ne-fund-shperthen-ja-dy-super-transferimet-e-para-te-arsenalit-foto/60%Daily2017-05-14 10:01
https://kosova-info.com/veseli-do-te-dyfishoje-numrin-e-grave-ne-qeveri/60%Daily2017-05-14 09:55
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-kengetares-se-njohur-i-vdes-nena-foto/60%Daily2017-05-14 08:55
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-tjeter-test-rakete-balistike/60%Daily2017-05-14 08:48
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-autogoli-me-i-bukur-ne-historine-e-futbollit-video/60%Daily2017-05-14 08:46
https://kosova-info.com/kerkohet-qe-te-zhvendosurit-serbe-nga-kosova-te-kene-nje-perfaqesues-ne-kuvend/60%Daily2017-05-14 08:22
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-pelqen-videon-e-kengetares-kosovare-fotovideo/60%Daily2017-05-14 07:40
https://kosova-info.com/donjeta-dhe-liridoni-flasin-per-largimin-e-damianos-nga-bba-video/60%Daily2017-05-14 07:14
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-sot-ne-vendin-tone/60%Daily2017-05-14 07:02
https://kosova-info.com/keshtu-duket-tirana-kur-kendon-noizy-foto/60%Daily2017-05-14 06:26
https://kosova-info.com/dite-e-nxehte-ne-superlige-sot-zhvillohen-te-gjitha-ndeshjet/60%Daily2017-05-14 06:20
https://kosova-info.com/pdk-e-ldk-dikur-partner-tash-ia-nxjerrin-te-palarat-njeri-tjetrit-video/60%Daily2017-05-14 06:04
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-dhe-vetevendosje-ne-negociata-intensive-mesit-agim-bahtiri/60%Daily2017-05-13 22:12
https://kosova-info.com/a-eshte-e-demshme-kafja-me-qumesht/60%Daily2017-05-13 22:01
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-mbaroje-big-brother-albania-9/60%Daily2017-05-13 21:58
https://kosova-info.com/cka-ndodh-nese-liverpool-dhe-arsenal-perfundojne-sezonin-me-pike-te-barabarta-foto/60%Daily2017-05-13 21:55
https://kosova-info.com/del-nga-shinat-treni-i-linjes-athine-selanik-foto/60%Daily2017-05-13 21:51
https://kosova-info.com/tete-princesha-arabe-gjykohen-ne-belgjike/60%Daily2017-05-13 21:46
https://kosova-info.com/banorja-e-big-brother-albania-perjashtohet-nga-spektakli-fotovideo/60%Daily2017-05-13 21:42
https://kosova-info.com/shba-hebrenjte-duan-te-behen-gjermane/60%Daily2017-05-13 21:42
https://kosova-info.com/i-pandalshem-shkelzen-gashi-shenon-edhe-golin-e-dyte-video/60%Daily2017-05-13 21:41
https://kosova-info.com/treni-me-te-cilin-serbia-provokoi-kosoven-po-perdoret-per-dasma/60%Daily2017-05-13 21:39
https://kosova-info.com/lideret-e-shteteve-te-ballkanit-kerkojne-vemendje-nga-bashkimi-evropian/60%Daily2017-05-13 21:33
https://kosova-info.com/kundershtaren-se-mbajne-kembet-shikoni-cfare-i-ben-ronaldinho-video/60%Daily2017-05-13 21:31
https://kosova-info.com/kundershtaren-se-mbajne-kembet-shikoni-cfare-i-ben-ronaldinho-video/60%Daily2017-05-13 21:31
https://kosova-info.com/berisha-tallet-me-ramen-si-skenderbeu-foto/60%Daily2017-05-13 21:27
https://kosova-info.com/pese-lojtaret-e-realit-qe-neser-mund-ta-zhvillojne-ndeshjen-e-fundit-ne-bernabeu/60%Daily2017-05-13 21:16
https://kosova-info.com/sulmi-kibernetik-europol-shkalle-e-paprecedente-hetim-nderkombetar/60%Daily2017-05-13 21:14
https://kosova-info.com/teuta-selimi-kapet-duke-luajtur-me-lojera-te-fatit-foto/60%Daily2017-05-13 21:07
https://kosova-info.com/vleresimet-e-lojtareve-atalanta-1-1-milan-foto/60%Daily2017-05-13 21:02
https://kosova-info.com/bardhyl-meta-jo-koalicionit-me-mollotovet/60%Daily2017-05-13 21:01
https://kosova-info.com/shkelzen-gashi-na-pershendet-me-kete-gol-nga-amerika-video/60%Daily2017-05-13 20:52
https://kosova-info.com/keta-jane-banoret-e-nominuar-ne-kete-jave-ne-big-brother-albania/60%Daily2017-05-13 20:47
https://kosova-info.com/milani-i-shpeton-humbjes-nga-atalanta-fale-ndihmes-nga-gjyqtaret-video/60%Daily2017-05-13 20:38
https://kosova-info.com/banoret-thyejne-rregullat-ky-eshte-vendimi-i-big-brother/60%Daily2017-05-13 20:31
https://kosova-info.com/zaimina-ka-nje-selam-per-dike-ngrite-gishtin-e-mesem-foto/60%Daily2017-05-13 20:21
https://kosova-info.com/publiku-zgjodhi-ciftin-e-preferuar-ne-big-brother-albania-ja-kush-fitoi/60%Daily2017-05-13 20:03
https://kosova-info.com/n-2018-n-vin-telefont-e-par-baterit-e-t-cilve-ngarkohen-brenda-5-minutave/60%Daily2017-05-13 20:00
https://kosova-info.com/fetahu-10-vjecar-nga-tetova-behet-me-kulm-mbi-koke-fotovideo/60%Daily2017-05-13 19:51
https://kosova-info.com/coutinho-nuk-do-te-mund-ta-refuzoje-barcelonen/60%Daily2017-05-13 19:40
https://kosova-info.com/ja-cka-ben-arbana-kur-ne-transmetim-live-ka-publicitet-foto/60%Daily2017-05-13 19:39
https://kosova-info.com/yamborghini-i-cozman-i-ka-1-milion-video/60%Daily2017-05-13 18:58
https://kosova-info.com/lsdm-uzurpuesi-gruevski-mori-fund/60%Daily2017-05-13 18:36
https://kosova-info.com/stoke-1-4-arsenal-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-05-13 18:27
https://kosova-info.com/keshtu-e-shohin-foshnjet-boten/60%Daily2017-05-13 17:56
https://kosova-info.com/shba-i-shesin-100-miliarde-dollare-arme-arabise-saudite/60%Daily2017-05-13 17:49
https://kosova-info.com/doni-te-kurseni-para-gjate-pushimeve-ja-si-te-veproni/60%Daily2017-05-13 17:45
https://kosova-info.com/mbajeni-doren-ne-kete-pozicion-nuk-do-te-besoni-cfare-do-te-ndodhe-video/60%Daily2017-05-13 17:41
https://kosova-info.com/gerta-zbulon-nje-detaj-per-te-cilen-big-brother-e-genjeu-publikun-video/60%Daily2017-05-13 17:41
https://kosova-info.com/plot-kundershti-per-carshine-e-vjeter-video/60%Daily2017-05-13 17:33
https://kosova-info.com/greqia-rikthen-71-migrante-ne-turqi/60%Daily2017-05-13 17:10
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-e-pare-qe-siguron-inkuadrimin-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-05-13 17:07
https://kosova-info.com/aksesoret-per-floke-foto/60%Daily2017-05-13 16:58
https://kosova-info.com/publikohet-samsung-z4-me-platformen-tizen-3-0/60%Daily2017-05-13 16:36
https://kosova-info.com/dj-pm-elvanen-e-mendoja-si-nje-vajze-mendjemadhe-por-video/60%Daily2017-05-13 16:23
https://kosova-info.com/erdogani-dhe-vuciqi-flasin-per-bashkepunimin-ekonomik-turqi-serbi/60%Daily2017-05-13 16:14
https://kosova-info.com/lekaj-reagon-ndaj-nikoliqit-dhe-daciqit-i-quan-kelyshe-te-milloshevicit/60%Daily2017-05-13 16:11
https://kosova-info.com/vriten-dy-civile-ne-rajonin-e-kashmirit/60%Daily2017-05-13 15:50
https://kosova-info.com/shaqiri-pozon-me-oren-qe-kushton-30-mije-euro-foto/60%Daily2017-05-13 15:46
https://kosova-info.com/super-vetura-nio-ep9-me-e-shpejte-se-lamborghini-ia-thyen-rekordin/60%Daily2017-05-13 15:26
https://kosova-info.com/telefonat-e-mencur-qe-ngarkohen-per-pese-minuta-mund-te-arrijne-vitin-e-ardhshem/60%Daily2017-05-13 15:22
https://kosova-info.com/ja-pse-dhe-si-big-brother-eshte-hakmarre-ndaj-liridonit-video/60%Daily2017-05-13 15:20
https://kosova-info.com/trump-deshiron-qe-shume-shpejt-te-emeroje-drejtorin-e-ri-te-fbi-se/60%Daily2017-05-13 15:07
https://kosova-info.com/koreja-do-dialog-me-shba/60%Daily2017-05-13 14:50
https://kosova-info.com/shikoni-koleksionin-e-super-veturave-te-david-beckham-video/60%Daily2017-05-13 14:38
https://kosova-info.com/boateng-e-zevendeson-pepen-te-real-madrid/60%Daily2017-05-13 14:32
https://kosova-info.com/donjeta-dhe-liridoni-e-zbulojne-genjeshtren-e-big-brother-video/60%Daily2017-05-13 14:20
https://kosova-info.com/e-mrekullueshme-ja-si-te-dekoroni-kopshtin-tuaj-video/60%Daily2017-05-13 14:16
https://kosova-info.com/policia-izraelite-vret-nje-te-ri-palestinez/60%Daily2017-05-13 14:11
https://kosova-info.com/si-te-beni-nje-arke-kursimi-ne-kushte-shtepie-video/60%Daily2017-05-13 14:05
https://kosova-info.com/porsche-teston-super-veturen-718-cayman-gt4-foto/60%Daily2017-05-13 14:02
https://kosova-info.com/nj-sulm-masiv-kibernetik-goditi-t-premten-t-paktn-99-vende-t-bots/60%Daily2017-05-13 13:54
https://kosova-info.com/pajisja-qe-ndihmon-nenat-ti-degjojne-femijet-e-tyre-duke-qare-gjate-nates/60%Daily2017-05-13 13:46
https://kosova-info.com/hoxhaj-sulmet-ndaj-arbanes-nuk-do-ta-ndalin-fillimin-e-ri-per-kosoven/60%Daily2017-05-13 13:26
https://kosova-info.com/vjen-tableti-me-i-ri-nga-xiaomi-foto/60%Daily2017-05-13 13:20
https://kosova-info.com/mahrez-shenon-nga-penalltia-goli-anulohet-per-arsye-te-cuditshme-video/60%Daily2017-05-13 13:08
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-te-hani-nese-jeni-mbi-50-vjec/60%Daily2017-05-13 13:03
https://kosova-info.com/honda-sjell-modelin-e-ri-fit-me-teknologji-te-avancuar-foto/60%Daily2017-05-13 13:02
https://kosova-info.com/keshtu-e-befasoi-kemali-te-fejuaren-ne-mengjes-foto/60%Daily2017-05-13 12:52
https://kosova-info.com/oppo-a77-me-kameren-16mp-per-selfie-vjen-se-shpejti/60%Daily2017-05-13 12:50
https://kosova-info.com/oppo-a77-me-kameren-16mp-per-selfie-vjen-se-shpejti/60%Daily2017-05-13 12:50
https://kosova-info.com/blerim-shala-skam-arritur-marreveshje-me-pdk-ne/60%Daily2017-05-13 12:23
https://kosova-info.com/kompania-ruse-prevezon-i-paguan-6-milione-dollare-qeverise-amerikane/60%Daily2017-05-13 12:02
https://kosova-info.com/recete-nga-hataji/60%Daily2017-05-13 12:00
https://kosova-info.com/britania-hap-mbi-200-stacione-per-mbushjen-e-automjeteve-elektrike/60%Daily2017-05-13 11:50
https://kosova-info.com/turqi-dhjetera-te-vdekur-ne-nje-aksident-trafiku/60%Daily2017-05-13 11:50
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-real-madridin-para-ndeshjes-me-sevillan-foto/60%Daily2017-05-13 11:48
https://kosova-info.com/microsoft-prezantoi-fluent-design-pamjen-e-re-te-windows-10/60%Daily2017-05-13 11:32
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-se-kush-eshte-fituesi-i-bba-sipas-liridonit-video/60%Daily2017-05-13 11:30
https://kosova-info.com/xhaferi-tregon-planin-nese-nuk-vepron-ivanov/60%Daily2017-05-13 11:16
https://kosova-info.com/prodhohet-makina-per-eksplorimin-e-planetit-mars-foto/60%Daily2017-05-13 10:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-city-leicester-city/60%Daily2017-05-13 10:31
https://kosova-info.com/mikpritje-e-ngrohte-per-dua-lipen-ne-filipine-fotovideo/60%Daily2017-05-13 10:08
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-takohen-haradinaj-kurti-pacolli-krasniqi/60%Daily2017-05-13 09:55
https://kosova-info.com/google-vjen-me-smartfon-te-ri-foto/60%Daily2017-05-13 09:31
https://kosova-info.com/wikipedia-vdiq-futbollisti-i-juventusit-foto/60%Daily2017-05-13 09:08
https://kosova-info.com/comey-refuzon-te-deshmoje-para-komitetit-te-senatit/60%Daily2017-05-13 09:07
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-reagon-per-sulmin-ndaj-arbana-xharres-foto/60%Daily2017-05-13 08:54
https://kosova-info.com/veseli-sulmi-ndaj-xharres-akt-barbar-dhe-i-patolerueshem/60%Daily2017-05-13 08:36
https://kosova-info.com/lamborghini-prodhon-bishen-e-re-huracan-foto/60%Daily2017-05-13 08:24
https://kosova-info.com/juventus-fiton-duelin-e-pare-me-realin-ne-finale-foto/60%Daily2017-05-13 08:05
https://kosova-info.com/provokon-enca-ua-tregon-gjoksin-fansave-foto/60%Daily2017-05-13 07:32
https://kosova-info.com/koci-per-xharren-gruaja-dhe-femijet-edhe-ne-gjakmarrje-ishin-te-paprekshem/60%Daily2017-05-13 07:05
https://kosova-info.com/matoshi-sulmi-ndaj-arbanes-sulm-mbi-themelet-e-lirise-se-kosoves/60%Daily2017-05-13 07:03
https://kosova-info.com/man-utd-arrin-marreveshje-me-yllin-e-real-madridit-foto/60%Daily2017-05-13 06:52
https://kosova-info.com/ledri-ka-gati-bomben-e-radhes-foto/60%Daily2017-05-13 05:59
https://kosova-info.com/policia-konfirmon-arbana-xharra-u-rrah-brutalisht/60%Daily2017-05-13 01:04
https://kosova-info.com/rrahet-brutalisht-arbana-xharra-foto/60%Daily2017-05-13 00:25
https://kosova-info.com/edhe-nje-vrasje-ne-mitrovice/60%Daily2017-05-12 22:47
https://kosova-info.com/5-gabimet-qe-femrat-bejne-ne-shtrat-dhe-meshkujt-i-urrejne/60%Daily2017-05-12 22:08
https://kosova-info.com/titulli-i-chelseat-po-festohet-edhe-ne-kosove-foto/60%Daily2017-05-12 22:06
https://kosova-info.com/me-kete-stil-veshtire-se-do-ta-njihni-luanen-foto/60%Daily2017-05-12 22:00
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-e-pare-qe-e-uron-chelsean-per-titullin-e-premierliges/60%Daily2017-05-12 21:56
https://kosova-info.com/cilat-femra-rrezikojne-te-lindin-femije-me-autizem/60%Daily2017-05-12 21:56
https://kosova-info.com/a-po-krijohet-koalicioni-i-cili-do-ta-kishte-te-sigurt-fitoren/60%Daily2017-05-12 21:55
https://kosova-info.com/ziadin-sela-me-fjale-emocionuese-per-te-gjithe-qe-e-perkrahen/60%Daily2017-05-12 21:54
https://kosova-info.com/ky-person-e-gezoi-sonte-pa-mase-bleron-foto/60%Daily2017-05-12 21:52
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-i-kane-bere-lojtaret-contes-ne-zhveshtore-video/60%Daily2017-05-12 21:46
https://kosova-info.com/ja-kur-nuk-duhet-te-vendosni-parfum/60%Daily2017-05-12 21:40
https://kosova-info.com/marina-e-getit-behet-nuse-ja-sa-bukur-duket-ne-vello-foto/60%Daily2017-05-12 21:40
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-shkaktojne-rrahje-te-shpejta-dhe-te-crregullta-te-zemres/60%Daily2017-05-12 21:39
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-contes-pas-titullit-kampion-te-premierliges/60%Daily2017-05-12 21:38
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-sduhen-ngrene-kurre-ne-mengjes/60%Daily2017-05-12 21:36
https://kosova-info.com/tri-arsye-shkencore-pse-sduhet-te-zgjoheni-heret/60%Daily2017-05-12 21:33
https://kosova-info.com/5-arsyet-pse-nuk-duhet-te-laheni-ne-mengjes/60%Daily2017-05-12 21:30
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-pak-tituj-te-fituar-ka-chelsea/60%Daily2017-05-12 21:30
https://kosova-info.com/serbia-pajtohet-me-francen-rikthen-ambasadorin-qe-e-kishte-larguar-per-shkak-te-haradinajt/60%Daily2017-05-12 21:29
https://kosova-info.com/protesta-e-opozites-boshatisen-zyrat-e-kryeministrise/60%Daily2017-05-12 21:27
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-blerim-destani-nenen-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-05-12 21:24
https://kosova-info.com/antonio-conte-ne-histori-te-premierliges/60%Daily2017-05-12 21:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-festa-e-chelsea-pas-titullit-te-kampionit-video/60%Daily2017-05-12 21:15
https://kosova-info.com/ish-miss-kosova-poston-thenie-te-profetit-muhammed-foto/60%Daily2017-05-12 21:10
https://kosova-info.com/paul-pogbas-i-vdese-babai-foto/60%Daily2017-05-12 21:09
https://kosova-info.com/me-kete-date-do-te-publikohet-kenga-e-re-e-rites-video/60%Daily2017-05-12 21:06
https://kosova-info.com/kercenime-dhe-ndryshime-te-deklaratave-ne-gjykimet-e-rasteve-per-fajde-video/60%Daily2017-05-12 21:01
https://kosova-info.com/reagon-vellai-i-dardan-molliqajt-mashtruesi-i-mergimtareve/60%Daily2017-05-12 20:41
https://kosova-info.com/unitedi-jamesit-eja-tek-ne-merre-fanellen-me-numer-10/60%Daily2017-05-12 20:29
https://kosova-info.com/ke-zgjedhin-dj-pm-dhe-dj-dagz-pergjigje-epike-video/60%Daily2017-05-12 20:22
https://kosova-info.com/6-destinacionet-ku-miliarderet-shkojne-ne-pushime-do-te-befasoheni-me-bill-gates-foto/60%Daily2017-05-12 20:19
https://kosova-info.com/brian-yee-ndikimi-rus-ne-ballkan-po-rritet-synohet-edhe-izolimi-i-kosoves/60%Daily2017-05-12 19:46
https://kosova-info.com/dieta-pranverore-si-te-humbisni-3-kg-brenda-7-ditesh/60%Daily2017-05-12 19:43
https://kosova-info.com/ekskluzive-donjeta-dhe-liridoni-flasin-pas-eksperiences-ne-big-brother-video/60%Daily2017-05-12 19:32
https://kosova-info.com/mesohet-se-cfare-do-ti-ndodhte-wengerit-nese-trump-do-te-ishte-bosi-te-arsenali/60%Daily2017-05-12 19:13
https://kosova-info.com/7-ushqimet-qe-parandalojne-renien-e-flokeve/60%Daily2017-05-12 19:11
https://kosova-info.com/trump-mund-ti-anuloj-konferencat-per-media/60%Daily2017-05-12 19:07
https://kosova-info.com/foto-te-mrekullueshme-nga-momenti-i-lindjes-se-diellit/60%Daily2017-05-12 18:57
https://kosova-info.com/ja-sa-ka-shtuar-peshe-ryva-pas-lindjes-se-vajzes-foto/60%Daily2017-05-12 18:26
https://kosova-info.com/mobilizohet-ldk-e-gjilanit-jemi-bindshem-partia-e-pare/60%Daily2017-05-12 18:05
https://kosova-info.com/intervista-e-thacit-per-mediat-kroate-jam-i-sigurt-se-serbia-do-ta-njeh-kosoven/60%Daily2017-05-12 18:04
https://kosova-info.com/a-e-dini-cilat-skuadra-kane-shenuar-me-se-shumti-gola-me-koke-foto/60%Daily2017-05-12 17:22
https://kosova-info.com/nuk-ndalen-shqiptaret-edhe-bebe-rexha-po-vjen-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2017-05-12 16:59
https://kosova-info.com/10-vjecari-jetim-pa-buke-shkolle-e-kulm-mbi-koke-video/60%Daily2017-05-12 16:42
https://kosova-info.com/forumi-i-par-kushtuar-revolucionit-dixhital-n-media-mediatik-trajtoi-sfidat-e-gazetaris-shqiptare-n-teknologji/60%Daily2017-05-12 16:31
https://kosova-info.com/cfare-i-ndodh-trupit-dhe-flokeve-tuaja-kur-flini-me-floke-te-lagur/60%Daily2017-05-12 16:22
https://kosova-info.com/zyrtare-juventusi-zbulon-transferimin-e-madh-foto/60%Daily2017-05-12 16:21
https://kosova-info.com/sulm-kibernetik-ne-spitalet-e-britanise/60%Daily2017-05-12 16:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-i-leonores-per-miken-e-saj-vesa-lumen-foto/60%Daily2017-05-12 16:00
https://kosova-info.com/moment-shokues-nje-punonjes-ne-stacionin-e-trenit-shpeton-gruan-nga-vetevrasja-fotovideo/60%Daily2017-05-12 15:48
https://kosova-info.com/pamje-fantastike-nga-parku-kombetar-i-torres-del-paine-foto/60%Daily2017-05-12 15:45
https://kosova-info.com/peugeot-rifreskon-modelin-e-ri-308-foto/60%Daily2017-05-12 15:34
https://kosova-info.com/xhaferi-zgjedhja-ime-eshte-fillimi-i-fundit-te-krizes-politike/60%Daily2017-05-12 15:22
https://kosova-info.com/ja-cfare-shperblimi-i-pret-lojtaret-e-chelsea-nese-sonte-shpallen-kampion-foto/60%Daily2017-05-12 14:56
https://kosova-info.com/tesla-po-zhvillon-teknologjine-e-fundit-te-baterise/60%Daily2017-05-12 14:52
https://kosova-info.com/premiere-ardian-bujupi-publikon-projektin-keiner-video/60%Daily2017-05-12 14:38
https://kosova-info.com/mercedes-rivalizon-tesla-n-me-veturen-e-re-elektrike-video/60%Daily2017-05-12 14:33
https://kosova-info.com/gjykata-greke-denon-luftetaret-e-isis-it/60%Daily2017-05-12 14:01
https://kosova-info.com/ja-cfare-domethenie-ka-kjo-lule-ne-facebook-foto/60%Daily2017-05-12 14:00
https://kosova-info.com/perforcimi-i-madh-largohet-nga-barcelona-transferohet-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-05-12 13:42
https://kosova-info.com/ja-nga-sa-milione-perdorues-te-rinj-fituan-snapchat-dhe-instagram/60%Daily2017-05-12 13:29
https://kosova-info.com/emocionohet-miriam-cani-erdhi-dita-qe-te-eci-dore-per-dore-me-ty-foto/60%Daily2017-05-12 13:28
https://kosova-info.com/mos-vendosni-parfum-ne-vere/60%Daily2017-05-12 13:15
https://kosova-info.com/njihuni-me-agjentin-rus-i-cili-ka-pseudonimin-shqiptari-foto/60%Daily2017-05-12 13:14
https://kosova-info.com/prezantohet-ford-gt-me-647-kuaj-fuqi-foto/60%Daily2017-05-12 13:11
https://kosova-info.com/permbytjet-ne-kanada-trudeau-me-helikopter-mbi-zone/60%Daily2017-05-12 13:08
https://kosova-info.com/presidenti-i-ukraines-liberalizimi-i-vizave-shenon-divorcin-e-ukraines-nga-perandoria-ruse/60%Daily2017-05-12 13:00
https://kosova-info.com/termet-ne-brigjet-e-salvadorit/60%Daily2017-05-12 13:00
https://kosova-info.com/rrugetimi-i-shqiperise-ne-eurovision-kengetaret-tregojne-arsyet-e-mos-suksesit/60%Daily2017-05-12 12:59
https://kosova-info.com/padi-penale-ndaj-7-personave-per-dhunen-ne-kuvendin-e-maqedonise/60%Daily2017-05-12 12:52
https://kosova-info.com/truket-qe-do-tiu-ndihmojne-te-mbani-rrobat-dhe-kepucet-ne-gjendje-te-mire/60%Daily2017-05-12 12:49
https://kosova-info.com/truket-qe-do-tiu-ndihmojne-te-mbani-rrobat-dhe-kepucet-ne-gjendje-te-mire/60%Daily2017-05-12 12:49
https://kosova-info.com/nishani-sot-merr-cmimin-qytetar-nderi-i-komunes-se-drenasit/60%Daily2017-05-12 12:46
https://kosova-info.com/snapchat-shton-8-milion-prdorues-t-rinj-instagram-50-milion/60%Daily2017-05-12 08:43
https://kosova-info.com/ronelen-nuk-do-ta-njihni-ne-klipin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-12 12:41
https://kosova-info.com/6-ushqimet-qe-crregullojne-hormonet-dhe-jane-pergjegjese-per-shfaqjen-e-akneve/60%Daily2017-05-12 12:34
https://kosova-info.com/erdogan-e-quan-moment-historik-viziten-ne-shba/60%Daily2017-05-12 12:16
https://kosova-info.com/erdogan-e-quan-moment-historik-viziten-ne-shba/60%Daily2017-05-12 12:16
https://kosova-info.com/zyrtare-lamtumire-bayern-munich-foto/60%Daily2017-05-12 12:12
https://kosova-info.com/cka-deshmoi-cozman-me-kengen-yamborghini-video/60%Daily2017-05-12 11:59
https://kosova-info.com/brenda-bugatti-veyron-perjetoni-shpejtesine-370-kmh-video/60%Daily2017-05-12 11:47
https://kosova-info.com/shba-ne-operacionet-kunder-bandave-1-378-te-arrestuar/60%Daily2017-05-12 11:30
https://kosova-info.com/akr-ja-emeron-rrahim-pacollin-shef-te-shtabit-zgjedhor/60%Daily2017-05-12 11:29
https://kosova-info.com/microsoft-prezantoi-fluent-design-pamjen-e-re-t-windows-10-s/60%Daily2017-05-12 08:31
https://kosova-info.com/5-faqe-ku-mund-ta-krijoni-ueb-faqen-tuaj-falas-foto/60%Daily2017-05-12 11:15
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-cakton-gjyqtarin-e-finales-ne-europa-league-foto/60%Daily2017-05-12 10:56
https://kosova-info.com/si-te-parandaloni-renien-e-flokeve-me-leng-limoni/60%Daily2017-05-12 10:56
https://kosova-info.com/mercedes-amg-g63-dhe-g65-nga-revozport-foto/60%Daily2017-05-12 10:51
https://kosova-info.com/microsoft-demostron-windows-10-n-n-nj-kompjuter-me-procesor-arm/60%Daily2017-05-12 08:39
https://kosova-info.com/akr-mbledh-strukturat-e-partise-sonte-vendoset-per-koalicionet-e-mundshme/60%Daily2017-05-12 10:27
https://kosova-info.com/seldi-publikon-nje-moment-te-pakendshem-te-ermalit-foto/60%Daily2017-05-12 10:24
https://kosova-info.com/shikoni-garen-e-cmendur-bmw-m5-vs-formula-video/60%Daily2017-05-12 10:06
https://kosova-info.com/cka-nuk-do-ti-falte-vetes-engjellusha-salihu-video/60%Daily2017-05-12 09:20
https://kosova-info.com/pas-16-vitesh-shuhet-familja-e-procesorve-intel-itanium/60%Daily2017-05-12 08:20
https://kosova-info.com/the-independent-bale-largohet-nga-real-madrid-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-foto/60%Daily2017-05-12 09:14
https://kosova-info.com/pamje-tmerruese-polici-qellon-per-vdekje-personin-qe-ishin-duke-e-kerkuar-qe-nje-kohe-te-gjate-fotovideo/60%Daily2017-05-12 09:14
https://kosova-info.com/demaku-thote-se-nuk-u-largua-nga-vetevendosje-per-te-kaluar-ne-ndonje-parti-tjeter/60%Daily2017-05-12 09:01
https://kosova-info.com/the-sims-tani-mund-te-luhet-edhe-ne-telefona-video/60%Daily2017-05-12 08:42
https://kosova-info.com/7-keshilla-si-te-transformoni-shtepine-pa-ndryshuar-mobiljet/60%Daily2017-05-12 08:35
https://kosova-info.com/disa-modele-kompjuterash-hp-kan-regjistruar-do-buton-t-shtypur-nga-prdoruesit/60%Daily2017-05-12 07:46
https://kosova-info.com/brenda-kanionit-te-shendritshem-foto/60%Daily2017-05-12 08:05
https://kosova-info.com/albatriti-tregon-se-si-reagon-egzona-kur-per-te-shkruhet-ne-portale-video/60%Daily2017-05-12 08:01
https://kosova-info.com/corriere-dello-sport-zgjedh-mbrojtesin-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-12 07:59
https://kosova-info.com/navalny-thote-se-do-te-organizoje-tubime-ne-147-qytete-te-rusise/60%Daily2017-05-12 07:57
https://kosova-info.com/shefi-i-okb-se-ben-thirrje-per-ndalimin-e-abuzimit-te-homoseksualeve-ne-ceceni/60%Daily2017-05-12 07:39
https://kosova-info.com/apple-itunes-po-vjen-si-aplikacion-universal-n-windows-store/60%Daily2017-05-12 07:37
https://kosova-info.com/shumica-e-re-do-te-garantojme-unitetin-te-presidenti-ivanov/60%Daily2017-05-12 07:30
https://kosova-info.com/tatuazh-per-te-mbuluar-shenjat-e-lindjes-cezariane-video/60%Daily2017-05-12 06:49
https://kosova-info.com/ermali-harron-te-dal-me-amin-ketij-personi-ia-gjuan-fajin-foto/60%Daily2017-05-12 06:30
https://kosova-info.com/juventus-shpenzon-126-milione-euro-per-tri-super-perforcime-foto/60%Daily2017-05-12 06:12
https://kosova-info.com/trump-ben-thirrje-per-paqe-pas-takimit-me-diplomatin-rus-dhe-ukrainas/60%Daily2017-05-12 06:08
https://kosova-info.com/mbappe-perforcim-i-ri-i-gjigantit-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-05-12 05:37
https://kosova-info.com/njerezit-qe-mezi-zgjohen-ne-mengjes-jane-me-inteligjente/60%Daily2017-05-11 23:11
https://kosova-info.com/kurre-nuk-ben-ta-konsumoni-ushqimin-ne-te-cilin-ka-qendruar-miza/60%Daily2017-05-11 23:05
https://kosova-info.com/perdorni-masken-me-bollgur-per-fytyre-te-paster/60%Daily2017-05-11 23:05
https://kosova-info.com/cfare-zbulon-pelcitja-e-buzeve/60%Daily2017-05-11 23:01
https://kosova-info.com/nese-i-beni-keto-kater-gjera-tregon-se-keni-nje-inteligjence-te-larte/60%Daily2017-05-11 23:01
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shenja-e-horoskopit-qe-dashuron-deri-ne-marrezi/60%Daily2017-05-11 22:52
https://kosova-info.com/microsoft-sjell-fedora-suse-dhe-ubuntu-linux-tek-windows-store/60%Daily2017-05-11 22:38
https://kosova-info.com/samsung-gati-per-ta-rinxjerre-ne-shitje-galaxy-note-7/60%Daily2017-05-11 22:31
https://kosova-info.com/bmw-freskon-serine-1-ne-prag-te-ardhjes-se-gjenerates-se-re/60%Daily2017-05-11 22:30
https://kosova-info.com/i-vetmi-model-te-cilin-ferrari-lejoi-te-kete-ngjyre-portokalli-foto/60%Daily2017-05-11 22:14
https://kosova-info.com/ldk-dhe-akr-ne-koalicion-parazgjedhor/60%Daily2017-05-11 22:04
https://kosova-info.com/norvegjia-nderton-anijen-e-pare-elektrike-vetengarkuese/60%Daily2017-05-11 21:58
https://kosova-info.com/aspas-shperthen-ne-lot-pas-eliminimit-fotot-e-tij-bejne-buje-ne-internet-foto/60%Daily2017-05-11 21:58
https://kosova-info.com/ja-me-ke-po-e-uron-naten-e-mire-edona-llalloshi-foto/60%Daily2017-05-11 21:56
https://kosova-info.com/kush-jane-gazetaret-qe-kaluan-ne-politike-dhe-cfare-bejne-tani-video/60%Daily2017-05-11 21:48
https://kosova-info.com/floket-jane-ato-qe-tregojne-cfare-probleme-shendetsore-keni/60%Daily2017-05-11 21:44
https://kosova-info.com/amerika-ia-shet-emirateve-160-raketa-per-2-miliarde-dollare/60%Daily2017-05-11 21:44
https://kosova-info.com/shpendi-hysaj-nje-nder-zerat-me-te-mire-ne-kete-edicion-te-the-voice-of-albania-6-video/60%Daily2017-05-11 21:36
https://kosova-info.com/rasti-i-pabesueshem-i-celta-vigos-ne-minuten-e-96-qe-heshti-stadiumin-video/60%Daily2017-05-11 21:34
https://kosova-info.com/ferati-ldk-me-perpara-rri-ne-opozite-se-qe-bashkepunon-prape-me-pdk-ne/60%Daily2017-05-11 21:33
https://kosova-info.com/sherifi-disa-deputete-te-pdk-se-ishin-te-gatshem-ta-rrezojne-qeverine-por-jo-edhe-veseli/60%Daily2017-05-11 21:30
https://kosova-info.com/ministri-konfirmon-sherbimi-sekret-i-ka-zhdukur-hardisqet-nga-kamerat-e-sigurise-se-parlamentit/60%Daily2017-05-11 21:26
https://kosova-info.com/mourinho-e-merr-nje-lajm-shokues-pas-kualifikimit-foto/60%Daily2017-05-11 21:26
https://kosova-info.com/propozim-per-martese-ne-eurovision-ja-si-pergjigjet-kengetarja-maqedonase-video/60%Daily2017-05-11 21:20
https://kosova-info.com/ish-presidentja-jahjaga-ne-ldk-foto/60%Daily2017-05-11 21:13
https://kosova-info.com/man-utd-celta-vigo-notat-e-futbollisteve-foto/60%Daily2017-05-11 21:08
https://kosova-info.com/man-utd-celta-vigo-notat-e-futbollisteve-foto/60%Daily2017-05-11 21:08
https://kosova-info.com/lladrovci-therret-kompanite-te-investojne-ne-parkun-e-biznesit/60%Daily2017-05-11 21:04
https://kosova-info.com/zaimina-do-tiu-le-pa-gjume-me-kete-foto-foto/60%Daily2017-05-11 20:59
https://kosova-info.com/manchester-united-ajax-finalja-e-madhe-e-liges-se-evropes-video/60%Daily2017-05-11 20:57
https://kosova-info.com/kuci-zbulon-si-e-leshoi-mustafa-mundesine-per-ta-korrigjuar-demarkacionin/60%Daily2017-05-11 20:53
https://kosova-info.com/man-utd-celta-vigo-gol-shokues-video/60%Daily2017-05-11 20:50
https://kosova-info.com/dybala-do-te-doja-te-luaja-me-zidanen/60%Daily2017-05-11 20:42
https://kosova-info.com/dhurata-dora-do-te-vije-ne-bashkepunim-me-kete-reper-te-njohur-foto/60%Daily2017-05-11 20:37
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-sa-shume-ngjan-dafina-me-vellain-e-saj-foto/60%Daily2017-05-11 20:20
https://kosova-info.com/kujtim-shala-koalicioni-me-pdk-ne-ishte-atipik/60%Daily2017-05-11 20:11
https://kosova-info.com/shkencetaret-shume-afer-kures-per-renien-e-flokeve/60%Daily2017-05-11 20:03
https://kosova-info.com/angela-martini-kujton-kohen-kur-pozoi-pa-te-brendshme-prane-nje-mashkulli-foto/60%Daily2017-05-11 20:00
https://kosova-info.com/dy-gola-per-dy-minuta-lyoni-shokon-ajaxin-video/60%Daily2017-05-11 19:54
https://kosova-info.com/autoritetet-amerikane-skeptike-ndaj-prdorimit-t-kaspersky-frik-nga-prgjimi/60%Daily2017-05-11 19:44
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-nuk-ndalet-ja-kur-do-lansohet-kenga-e-re-alleles-foto/60%Daily2017-05-11 19:41
https://kosova-info.com/microsoft-zbuloi-prditsimin-e-radhs-madhor-n-windows-10-prditsimi-i-krijuesve/60%Daily2017-05-11 19:37
https://kosova-info.com/keto-simptoma-te-depresionit-nuk-duhet-ti-injoroni-kurrsesi/60%Daily2017-05-11 19:29
https://kosova-info.com/cilen-kengetare-e-quan-xhan-sinan-hoxha-foto/60%Daily2017-05-11 19:21
https://kosova-info.com/adem-salihaj-kunder-isa-mustafes-ldk-ja-nuk-mund-ta-kontestoje-thacin-si-president/60%Daily2017-05-11 18:41
https://kosova-info.com/robotet-punojne-edhe-ne-banke/60%Daily2017-05-11 18:34
https://kosova-info.com/strakosha-e-ka-nje-mesazh-per-juventusin-para-finales/60%Daily2017-05-11 18:22
https://kosova-info.com/forcat-irakiane-avancojne-drejt-mosulit/60%Daily2017-05-11 18:14
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-po-e-xhiron-klipin-e-ri-por-ja-cka-ben-gjate-pauzes-foto/60%Daily2017-05-11 17:58
https://kosova-info.com/zbuloni-efektin-pozitiv-te-lengut-te-limonit-mbi-thembrat-e-cara/60%Daily2017-05-11 17:34
https://kosova-info.com/rrefimi-rreqethes-i-vrasesit-serik-me-brutal-ne-evrope-kam-vrare-aq-shume-njerez-sa-qe-nuk-me-kujtohen-te-gjithe/60%Daily2017-05-11 17:32
https://kosova-info.com/keto-jane-te-gjitha-afatet-e-caktuara-nga-kqz-ne-lidhje-me-zgjedhjet-dhe-partite-politike/60%Daily2017-05-11 17:24
https://kosova-info.com/microsoft-sjell-ubuntu-n-n-windows-store/60%Daily2017-05-11 16:13
https://kosova-info.com/turqia-armatosja-e-kurdeve-pasoja-edhe-per-vet-ameriken/60%Daily2017-05-11 17:08
https://kosova-info.com/forcat-afgane-rimarrin-nen-kontroll-nje-qark/60%Daily2017-05-11 16:55
https://kosova-info.com/joshua-behet-hore-nga-dy-komentues-ne-instagram-video/60%Daily2017-05-11 16:45
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-rritur-djali-i-vig-poppes-foto/60%Daily2017-05-11 16:43
https://kosova-info.com/diferenca-ne-moshe-tregon-se-sa-do-te-ju-zgjate-lidhja/60%Daily2017-05-11 16:37
https://kosova-info.com/renia-e-qeverise-demton-projektet-kapitale/60%Daily2017-05-11 16:17
https://kosova-info.com/pacolli-dua-ta-ndihmoj-vendin-tim-kosoven-do-ta-bej-madheshtore/60%Daily2017-05-11 16:16
https://kosova-info.com/ushtruesi-i-detyres-se-shefit-te-fbi-se-nuk-ka-perpjekje-per-te-penguar-hetimin-per-rusine/60%Daily2017-05-11 16:08
https://kosova-info.com/ushtruesi-i-detyres-se-shefit-te-fbi-se-nuk-ka-perpjekje-per-te-penguar-hetimin-per-rusine-2/60%Daily2017-05-11 16:07
https://kosova-info.com/shofert-e-uber-duhet-t-licencohen-u-shpreh-nj-gjykat-evropiane/60%Daily2017-05-11 16:05
https://kosova-info.com/xiaomi-mi6-i-mbijeton-testeve-torturese-video/60%Daily2017-05-11 15:43
https://kosova-info.com/driblimi-i-vitit-nga-benzema-ne-version-artistik-video/60%Daily2017-05-11 15:41
https://kosova-info.com/bugatti-hap-sallonin-e-veturave-ne-dubai-eshte-me-i-madhi-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-11 15:37
https://kosova-info.com/mbi-70-burra-perfshihen-ne-nje-rrahje-ne-nje-dasme-ne-kaliforni-fotovideo/60%Daily2017-05-11 15:19
https://kosova-info.com/albatriti-ia-preu-shkurt-egzones-une-nuk-mundem-pa-video/60%Daily2017-05-11 15:19
https://kosova-info.com/enis-jashari-zeri-i-muzikes-se-mirefillte-video/60%Daily2017-05-11 15:14
https://kosova-info.com/ja-cili-eshte-telefoni-me-i-shitur-android-per-tre-muajt-e-pare-te-vitit-foto/60%Daily2017-05-11 15:11
https://kosova-info.com/mblidhen-kryetaret-e-degeve-te-ldk-se-i-pret-isa-mustafa/60%Daily2017-05-11 15:07
https://kosova-info.com/linksys-prezantoi-routerin-wireless-super-t-shpejt-ea9300-me-tre-banda/60%Daily2017-05-11 15:01
https://kosova-info.com/lexus-nis-prodhimin-e-modelit-te-ri-urban-videofoto/60%Daily2017-05-11 14:33
https://kosova-info.com/skuadra-kosovare-ben-dicka-emocionuese-per-tifozin-24-vjecar-qe-vdiq-dje-foto/60%Daily2017-05-11 14:19
https://kosova-info.com/dnohet-me-3-vite-burg-blogeri-rus-i-cili-luajti-pokemon-go-n-nj-kish-ortodokse/60%Daily2017-05-11 14:06
https://kosova-info.com/dnohet-me-3-vite-burg-blogeri-rus-i-cili-luajti-pokemon-go-n-nj-kish-ortodokse/60%Daily2017-05-11 14:06
https://kosova-info.com/dnohet-me-3-vite-burg-blogeri-rus-i-cili-luajti-pokemon-go-n-nj-kish-ortodokse-2/60%Daily2017-05-11 14:06
https://kosova-info.com/cfare-u-ndodh-femrave-me-gjoks-te-vogel/60%Daily2017-05-11 14:04
https://kosova-info.com/instagram-stories-ia-kalon-edhe-snapchat-it/60%Daily2017-05-11 14:00
https://kosova-info.com/partite-e-shumices-presidenti-po-shkel-vullnetin-e-popullit/60%Daily2017-05-11 13:48
https://kosova-info.com/xheni-dhe-benardi-kapen-mat-ne-prishtine-video/60%Daily2017-05-11 13:40
https://kosova-info.com/keni-shtepi-te-vogel-mendojeni-edhe-nje-here-pasi-ti-shihni-keto-foto/60%Daily2017-05-11 13:32
https://kosova-info.com/porsche-prodhon-veturen-e-njemilionte-te-modelit-911-foto/60%Daily2017-05-11 13:28
https://kosova-info.com/si-ndikojne-disa-ushqime-ne-organizmin-tone/60%Daily2017-05-11 12:58
https://kosova-info.com/si-deformohet-trupi-kur-mbathni-taka-te-larta-ja-5-gjerat-qe-ju-ndodhin/60%Daily2017-05-11 12:41
https://kosova-info.com/rusia-akuzon-tre-te-dyshuar-per-shperthimin-ne-shen-petersburg/60%Daily2017-05-11 12:35
https://kosova-info.com/zyrtare-zgjedhjet-mbahen-me-11-qershor-dokument/60%Daily2017-05-11 12:27
https://kosova-info.com/zyrtare-ffk-zbulon-listen-e-klubeve-kosovare-te-licencuara-per-evrope/60%Daily2017-05-11 12:13
https://kosova-info.com/optimizem-i-matur-ne-kremlin-pas-takimit-trump-lavrov/60%Daily2017-05-11 11:49
https://kosova-info.com/pjeshka-ky-frut-magjik/60%Daily2017-05-11 11:33
https://kosova-info.com/ndersa-kjo-eshte-surpriza-e-albatritit-per-egzonen-dhe-foshnjen-foto/60%Daily2017-05-11 11:27
https://kosova-info.com/sot-u-hap-panairi-i-veturave-prishtina-international-autoshow/60%Daily2017-05-11 11:15
https://kosova-info.com/platforma-e-robotve-t-microsoft-prdoret-nga-130000-zhvillues/60%Daily2017-05-11 10:27
https://kosova-info.com/joshua-zgjohet-nga-gjumi-shikojeni-kush-i-ka-ardhur-ne-shtepi-ne-oret-e-hershme-te-mengjesit-foto/60%Daily2017-05-11 11:09
https://kosova-info.com/itali-16-shqiptare-te-arrestuar-per-marrje-me-droge-e-prostitucion/60%Daily2017-05-11 11:08
https://kosova-info.com/be-mbi-63-mije-te-mitur-te-pashoqeruar-kerkuan-azil-me-2016/60%Daily2017-05-11 10:46
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shtepia-luksoze-e-alban-mehmetit-foto/60%Daily2017-05-11 10:42
https://kosova-info.com/buffon-apo-ronaldo-ja-cfare-do-te-ndodhe-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-05-11 10:25
https://kosova-info.com/shikoni-super-veturat-e-cristiano-ronaldos-ja-sa-kushtojne-ato-video/60%Daily2017-05-11 10:24
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-luftojne-celulitin/60%Daily2017-05-11 10:02
https://kosova-info.com/kiesa-lanson-programin-per-zhvillim-te-ndermarrjeve/60%Daily2017-05-11 09:59
https://kosova-info.com/majlinda-ne-prag-te-lindjes-majki-ik-ne-kete-vend-foto/60%Daily2017-05-11 09:34
https://kosova-info.com/fotografi-nga-femijeria-shikojeni-tifoz-i-cilit-klub-ishte-kroos-foto/60%Daily2017-05-11 09:21
https://kosova-info.com/zyrtare-lendimi-i-khediras-zbulohet-nese-do-te-luaje-ne-finale-foto/60%Daily2017-05-11 09:14
https://kosova-info.com/koment-rusia-ne-avantazh/60%Daily2017-05-11 09:12
https://kosova-info.com/ja-si-mund-ta-bllokoni-iphone-n-e-dikujt-me-vetem-nje-mesazh-video/60%Daily2017-05-11 08:55
https://kosova-info.com/ja-si-mund-ta-bllokoni-iphone-n-e-dikujt-me-vetem-nje-mesazh-video/60%Daily2017-05-11 08:55
https://kosova-info.com/ndodh-ne-cadren-e-lirise-edhe-turistet-tajvaneze-duan-pluralizem/60%Daily2017-05-11 08:26
https://kosova-info.com/nora-istrefi-fillon-mengjesin-me-nje-surprize-foto/60%Daily2017-05-11 08:24
https://kosova-info.com/nora-istrefi-fillon-mengjesin-me-nje-surprize-foto/60%Daily2017-05-11 08:24
https://kosova-info.com/bazaj-akuzon-lladrovcin-se-kompania-qe-do-te-investonte-miliona-iku-per-shkak-te-tij/60%Daily2017-05-11 08:17
https://kosova-info.com/bazaj-akuzon-lladrovcin-se-kompania-qe-do-te-investonte-miliona-iku-per-shkak-te-tij-2/60%Daily2017-05-11 08:17
https://kosova-info.com/holanda-shtron-asfalt-qe-riparohet-vete/60%Daily2017-05-11 08:06
https://kosova-info.com/bonucci-nese-e-mposhtim-real-madridin-trofeu-do-ti-dedikohet-ketij-futbollisti-foto/60%Daily2017-05-11 08:02
https://kosova-info.com/dashuria-nuk-njeh-moshe-thote-monica-bellucci/60%Daily2017-05-11 07:22
https://kosova-info.com/ldk-bojkoton-presidentin-hashim-thaci/60%Daily2017-05-11 07:11
https://kosova-info.com/kur-terbohet-natyre-foto-te-frikshme-foto/60%Daily2017-05-11 06:44
https://kosova-info.com/michael-flynn-urdherohet-te-dorezoje-dokumentet/60%Daily2017-05-11 06:40
https://kosova-info.com/messi-me-shoke-duke-festuar-golat-e-atleticos-kunder-real-madridit-foto/60%Daily2017-05-11 06:36
https://kosova-info.com/thaci-pret-ne-takim-partite-politike-per-caktimin-e-dates-se-zgjedhjeve/60%Daily2017-05-11 05:51
https://kosova-info.com/ramos-zbulon-cfare-do-ti-beje-higuainit-ne-finalen-kunder-juventusit-foto/60%Daily2017-05-11 05:28
https://kosova-info.com/shkencetaret-me-ne-fund-zbulojne-bimen-magjike-shkaterron-kancerin-brenda-pak-oresh-foto/60%Daily2017-05-10 23:31
https://kosova-info.com/meshkujt-qe-punojne-nen-presionin-e-kohes-jane-me-te-suksesshem/60%Daily2017-05-10 23:27
https://kosova-info.com/kjo-eshte-menyra-me-e-mire-per-te-pastruar-mushkerite/60%Daily2017-05-10 23:23
https://kosova-info.com/ilaci-i-lashte-i-shendetit/60%Daily2017-05-10 23:18
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mosha-kur-do-ta-perjetoni-seksin-me-te-mire-te-jetes/60%Daily2017-05-10 23:07
https://kosova-info.com/prezantuesja-italian-shfaq-gjoksin-e-saj-gjate-nje-emisioni-live-fotovideo/60%Daily2017-05-10 22:25
https://kosova-info.com/ju-pelqejne-filmat-porno-atehere-keto-te-dhena-do-ju-befasojne/60%Daily2017-05-10 22:22
https://kosova-info.com/mendonte-se-eshte-shofer-profesionist-perplaset-keq-per-muri-video/60%Daily2017-05-10 22:17
https://kosova-info.com/kujdes-ne-treg-ka-samsung-s8-kinez-ketu-eshte-dallimi-me-origjinalin-video/60%Daily2017-05-10 21:59
https://kosova-info.com/simeone-me-deklarate-sensacionale-pas-eliminimit/60%Daily2017-05-10 21:57
https://kosova-info.com/atentat-mafioz-ne-sarande-shpeton-39-vjecari/60%Daily2017-05-10 21:57
https://kosova-info.com/ne-nje-foto-te-thjeshte-aferdita-e-ben-edhe-kete-gje-foto/60%Daily2017-05-10 21:57
https://kosova-info.com/historia-e-qeverive-qe-u-fundosen-para-kohe/60%Daily2017-05-10 21:48
https://kosova-info.com/kerkon-kofshe-pule-falas-adoleshenti-thyen-rekordin-e-twitter/60%Daily2017-05-10 21:42
https://kosova-info.com/pse-po-i-falenderon-pejanet-ramush-haradinaj/60%Daily2017-05-10 21:36
https://kosova-info.com/kaq-te-bukur-cbanen-e-o-sa-mire-nuk-e-keni-pare-kurre-foto/60%Daily2017-05-10 21:35
https://kosova-info.com/gjermani-shtate-shqiptare-kapen-me-9-kg-marihuane/60%Daily2017-05-10 21:34
https://kosova-info.com/e-dinit-qe-buzeqeshja-sheron-keto-semundje/60%Daily2017-05-10 21:30
https://kosova-info.com/krasniqi-nisma-e-nisi-qytetaret-ta-bitisin/60%Daily2017-05-10 21:24
https://kosova-info.com/zidane-ne-finale-me-merite-pergezime-benzemas/60%Daily2017-05-10 21:23
https://kosova-info.com/amerika-ofron-10-milione-dollare-shperblim-per-informacion-mbi-kreun-e-al-nusras/60%Daily2017-05-10 21:16
https://kosova-info.com/super-lajm-uefa-licencon-pese-klube-kosovare/60%Daily2017-05-10 21:15
https://kosova-info.com/ronaldo-publikon-nje-super-foto-pas-kualifikimit-ne-finale-foto/60%Daily2017-05-10 21:12
https://kosova-info.com/gjermania-ia-mbyll-nje-hotel-korese-se-veriut/60%Daily2017-05-10 21:12
https://kosova-info.com/cmendet-modelja-kosovare-pozon-pa-te-brendshme-foto16/60%Daily2017-05-10 21:08
https://kosova-info.com/the-guardian-me-shkrim-per-turizem-shqiperia-le-shume-pas-serbine/60%Daily2017-05-10 20:53
https://kosova-info.com/atletico-madrid-real-madrid-notat-e-futbollisteve-foto/60%Daily2017-05-10 20:51
https://kosova-info.com/ja-si-e-quan-aulona-kolegen-fatma-ne-ditelindjen-e-kesaj-te-fundit-foto/60%Daily2017-05-10 20:49
https://kosova-info.com/juventus-real-madrid-orari-i-finales-se-madhe/60%Daily2017-05-10 20:42
https://kosova-info.com/reali-kalon-mes-frikes-ne-finale-e-pret-juventus-video/60%Daily2017-05-10 20:37
https://kosova-info.com/krasniqi-tregon-pse-u-rrezua-qeveria-video/60%Daily2017-05-10 20:36
https://kosova-info.com/arsenali-mund-southamptonin-video/60%Daily2017-05-10 20:35
https://kosova-info.com/athine-kapen-105-kg-kanabis-nga-shqiperia/60%Daily2017-05-10 20:31
https://kosova-info.com/edhe-dhurata-behet-king-ja-cka-ka-bere-ne-veshjen-e-saj-foto/60%Daily2017-05-10 20:21
https://kosova-info.com/nese-e-shihni-kete-etikete-mbi-fruta-mos-e-blini-ate-me-asnje-cmim-kjo-eshte-arsyeja-pse/60%Daily2017-05-10 20:01
https://kosova-info.com/despacito-nga-justin-bieber-luis-fonsi-daddy-yankee-finalizohet-n-nj-klip-video/60%Daily2017-05-10 19:57
https://kosova-info.com/atletico-madrid-real-madrid-statistikat-e-pjeses-se-pare-foto/60%Daily2017-05-10 19:38
https://kosova-info.com/ibro-nuk-ka-te-ndalur-me-kengen-e-pare-arrin-edhe-ne-rusi-video/60%Daily2017-05-10 19:31
https://kosova-info.com/shikoni-si-e-transformon-mercedesin-ky-shqiptar-video/60%Daily2017-05-10 19:29
https://kosova-info.com/brenda-mclaren-p1-me-986-kuajfuqi-gjate-ngasjes-se-shpejte-video/60%Daily2017-05-10 19:17
https://kosova-info.com/tahiri-isa-mustafa-tashme-pjese-e-se-kaluares/60%Daily2017-05-10 19:12
https://kosova-info.com/mc-kresha-me-klip-te-ri-foto/60%Daily2017-05-10 19:09
https://kosova-info.com/pozicioni-i-gjumit-percakton-endrrat-qe-do-shihni/60%Daily2017-05-10 19:00
https://kosova-info.com/shqiptarja-krah-i-fuqishem-i-angela-merkel-ne-gjermani-video/60%Daily2017-05-10 18:56
https://kosova-info.com/thyhen-faqet-e-the-king-of-ilyria-vali-corleone-ai-thote-se-ka-te-bej-me-njoftimin-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2017-05-10 18:48
https://kosova-info.com/erdogan-aleatet-te-anohen-kah-ankaraja-jo-kah-organizatat-terroriste/60%Daily2017-05-10 18:28
https://kosova-info.com/atletico-madrid-real-madrid-incident-i-madh-para-ndeshjes-foto/60%Daily2017-05-10 18:14
https://kosova-info.com/trump-lavderon-takimin-me-lavrovin/60%Daily2017-05-10 17:53
https://kosova-info.com/a-e-dini-cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-agjeroni-vetem-3-dite/60%Daily2017-05-10 17:43
https://kosova-info.com/getoar-selimi-me-set-te-ri-ne-nje-veture-te-shtrenjte-foto/60%Daily2017-05-10 17:23
https://kosova-info.com/be-lideret-politike-te-kosoves-te-mos-i-harrojne-sfidat/60%Daily2017-05-10 17:18
https://kosova-info.com/google-lanoi-certifikimin-street-view-pr-kamerat-360-gradshe/60%Daily2017-05-10 16:08
https://kosova-info.com/google-lanoi-certifikimin-street-view-pr-kamerat-360-gradshe/60%Daily2017-05-10 16:08
https://kosova-info.com/cmenduri-ja-sa-kushton-nje-bilete-per-te-pare-finalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-05-10 16:45
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-pse-xhami-i-iphonit-duhet-te-hyje-ne-friz-ne-disa-raste-video/60%Daily2017-05-10 16:29
https://kosova-info.com/adelina-berisha-behet-teze-ja-si-i-pershkruan-emocionet-foto/60%Daily2017-05-10 16:20
https://kosova-info.com/windows-10-ka-500-milion-prdorues-aktiv-n-muaj/60%Daily2017-05-10 15:15
https://kosova-info.com/windows-10-ka-500-milion-prdorues-aktiv-n-muaj/60%Daily2017-05-10 15:15
https://kosova-info.com/hahn-shpreh-keqardhje-per-renien-e-qeverise/60%Daily2017-05-10 16:15
https://kosova-info.com/instagram-sjell-risine-qe-do-te-na-gezoje-te-gjitheve/60%Daily2017-05-10 16:10
https://kosova-info.com/trump-do-ta-rikthejme-frymen-dhe-prestigjin-e-fbi-se/60%Daily2017-05-10 15:58
https://kosova-info.com/supermodelja-gjermane-shfaq-gjoksin-gjate-sfilates-fotovideo/60%Daily2017-05-10 15:54
https://kosova-info.com/google-mundeson-perdorimin-e-aplikacioneve-pa-i-shkarkuar-ato/60%Daily2017-05-10 15:42
https://kosova-info.com/videoja-qe-po-ben-xhiron-e-botes-presidenti-i-juventusit-rrezohet-keq-video/60%Daily2017-05-10 15:30
https://kosova-info.com/krkon-kofsh-pule-falas-adoleshenti-thyen-rekordin-e-twitter/60%Daily2017-05-10 15:27
https://kosova-info.com/mercedes-sjell-modelin-amg-g65-video/60%Daily2017-05-10 15:25
https://kosova-info.com/e-ka-ditelindjen-sot-por-ja-cka-ben-zanfina-ismaili-foto/60%Daily2017-05-10 15:17
https://kosova-info.com/tottenhami-ben-super-transferimin-me-te-cilin-do-ta-fitoje-titullin-vitin-e-ardhshem-foto/60%Daily2017-05-10 15:09
https://kosova-info.com/vendet-me-te-rrezikshme-per-te-udhetuar-foto/60%Daily2017-05-10 15:08
https://kosova-info.com/top-3-veturat-me-te-shpejta-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-10 15:03
https://kosova-info.com/opera-integron-facebook-messenger-whatsapp-dhe-telegram-n-shfletuesin-desktop/60%Daily2017-05-10 14:59
https://kosova-info.com/banoret-e-lagjes-se-trimave-shtepite-i-ndertuam-shpirti-ende-nuk-po-rregullohet-video/60%Daily2017-05-10 14:54
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-tregon-pse-abstenoi-sot-per-ta-rrezuar-qeverine/60%Daily2017-05-10 14:47
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-shokuese-e-ndarjes-se-benzemas-me-rihannan/60%Daily2017-05-10 14:21
https://kosova-info.com/shba-kritikon-pranine-ushtarake-te-rusise-ne-baltik/60%Daily2017-05-10 14:19
https://kosova-info.com/faqja-e-njohur-boterore-flet-per-bukurite-e-jashtezakonshme-te-shqiperise-foto/60%Daily2017-05-10 14:02
https://kosova-info.com/reagimi-mahnites-i-femijeve-kur-zbuluan-se-nena-do-te-kete-nje-tjeter-femije-video/60%Daily2017-05-10 14:01
https://kosova-info.com/shba-vendos-te-ndihmoje-me-arme-kurdet-e-sirise/60%Daily2017-05-10 13:44
https://kosova-info.com/blero-ndane-me-ndjekesit-edhe-kete-moment-ne-shtrat-me-afronen-foto/60%Daily2017-05-10 13:44
https://kosova-info.com/a-jane-te-sigurt-investitoret-e-huaj-ne-kosove/60%Daily2017-05-10 13:30
https://kosova-info.com/navigator-me-zerin-tuaj/60%Daily2017-05-10 13:30
https://kosova-info.com/putin-vendos-kufizime-te-reja-per-tubimet-publike/60%Daily2017-05-10 13:24
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-juventus-do-te-ishte-rezervist/60%Daily2017-05-10 13:02
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mbreteresha-e-perimeve-per-kurim-te-shendetit-mendor/60%Daily2017-05-10 13:02
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vjehrra-e-majkit-foto/60%Daily2017-05-10 12:12
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodhi-ne-takimin-e-presidentit-me-kongresmenet/60%Daily2017-05-10 12:08
https://kosova-info.com/messi-cakton-daten-e-marteses-foto/60%Daily2017-05-10 11:51
https://kosova-info.com/burri-kalon-momentet-e-fundit-te-jetes-me-bashkeshorten-video-ben-xhiron-e-botes/60%Daily2017-05-10 11:44
https://kosova-info.com/shay-mitchell-joshese-per-lapalme-foto/60%Daily2017-05-10 11:42
https://kosova-info.com/aplikacioni-waze-sjelle-navigacion-me-zerin-tuaj-foto/60%Daily2017-05-10 11:29
https://kosova-info.com/haptas-shpreh-dashurine-ndaj-noizyt-ne-instagram-foto/60%Daily2017-05-10 11:10
https://kosova-info.com/vetura-e-vogel-smart-shume-e-forte-ne-aksidente-video/60%Daily2017-05-10 11:02
https://kosova-info.com/bizneset-dhe-qytetaret-nuk-ia-kthejne-bankave-mbi-100-milione-euro-kredi/60%Daily2017-05-10 10:46
https://kosova-info.com/bajrami-limajt-tregoni-qytetareve-per-rastin-e-homologimit-te-veturave/60%Daily2017-05-10 10:42
https://kosova-info.com/disa-fakte-pse-lindja-ne-shtepi-eshte-me-e-mire/60%Daily2017-05-10 10:38
https://kosova-info.com/atletico-madrid-real-madrid-befasi-ne-bastore/60%Daily2017-05-10 10:18
https://kosova-info.com/koment-nje-atmosfere-watergate-i/60%Daily2017-05-10 10:15
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-sot-feston-ditelindjen-nuk-ia-jep-askush-keto-vite-foto/60%Daily2017-05-10 10:09
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-sot-feston-ditelindjen-nuk-ia-jep-askush-keto-vite-foto/60%Daily2017-05-10 10:09
https://kosova-info.com/terminatori-trump/60%Daily2017-05-10 10:04
https://kosova-info.com/messi-me-koleksionin-e-fanellave-ja-si-duket-ne-film-vizatimor-foto/60%Daily2017-05-10 10:03
https://kosova-info.com/infiniti-sjelle-gjeneraten-e-re-qx80-videofoto/60%Daily2017-05-10 09:51
https://kosova-info.com/deda-thote-se-sot-bie-qeveria/60%Daily2017-05-10 09:22
https://kosova-info.com/nderhyrja-killer-e-glik-ndaj-higuain-video/60%Daily2017-05-10 09:21
https://kosova-info.com/inter-emeron-trajnerin-e-dashur-nga-cdo-tifoze-shqiptare-foto/60%Daily2017-05-10 08:58
https://kosova-info.com/inter-emeron-trajnerin-e-dashur-nga-cdo-tifoze-shqiptare-foto/60%Daily2017-05-10 08:58
https://kosova-info.com/pas-lindjes-egzona-paraqitet-per-here-te-pare-foto/60%Daily2017-05-10 08:57
https://kosova-info.com/mercedes-vjen-me-super-modelin-x-class-videofoto/60%Daily2017-05-10 08:34
https://kosova-info.com/vlera-e-apple-m-e-lart-se-ekonomit-e-45-shteteve-amerikane/60%Daily2017-05-10 07:58
https://kosova-info.com/keshilli-drejtues-i-pdk-se-i-thote-po-rrezimit-te-qeverise/60%Daily2017-05-10 07:53
https://kosova-info.com/ja-cka-ka-thene-robert-berisha-per-sabri-fejzullahun-foto/60%Daily2017-05-10 07:44
https://kosova-info.com/pogba-ne-man-utd-bombe-nga-fifa-foto/60%Daily2017-05-10 07:33
https://kosova-info.com/zvicra-behet-me-atraktive-per-turiste-cilat-jane-vendet-qe-prine/60%Daily2017-05-10 07:33
https://kosova-info.com/ben-betimin-presidenti-i-ri-i-korese-se-jugut/60%Daily2017-05-10 07:07
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-thote-se-trump-nuk-ka-lidhje-biznesore-me-rusine/60%Daily2017-05-10 06:59
https://kosova-info.com/arrin-edhe-kryetari-i-pdk-se-veseli-pritet-fillimi-i-mbledhjes-foto/60%Daily2017-05-10 06:29
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-edhe-njehere-sfidon-moshen-shihni-sa-seksi-duket-ne-imazhet-e-fundit-fotovideo/60%Daily2017-05-10 06:24
https://kosova-info.com/makaron-i-perzier/60%Daily2017-05-10 06:22
https://kosova-info.com/per-vetem-dy-minuta-ka-ndare-tufe-flokesh-dhe-ka-bere-rregullim-fantastik-video/60%Daily2017-05-10 06:17
https://kosova-info.com/limoni-i-pazevendesueshem-kudo/60%Daily2017-05-10 06:12
https://kosova-info.com/mogherini-kritikon-shba-ne-per-shkurtimin-e-fondeve-per-okb-ne/60%Daily2017-05-10 06:04
https://kosova-info.com/neymar-ky-futbollist-duhet-te-nenshkruaje-sa-me-shpejte-me-barcelonen-foto/60%Daily2017-05-10 05:57
https://kosova-info.com/tre-cajrat-e-stines-qe-pastrojne-dhe-chelmojne-sistemin-tretes/60%Daily2017-05-09 23:50
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-te-konsumoni-kete-vere/60%Daily2017-05-09 23:36
https://kosova-info.com/lulelakra-mbreti-i-perimeve-per-kurimin-e-shendetit-mendor/60%Daily2017-05-09 23:35
https://kosova-info.com/kafja-ndihmon-me-dhimbjet-kronike/60%Daily2017-05-09 23:31
https://kosova-info.com/femra-mos-u-shqetesoni-pse-keni-gjoksin-e-vogel-ju-keni-keto-perfitime/60%Daily2017-05-09 23:29
https://kosova-info.com/bukurite-natyrore-ne-kine-foto/60%Daily2017-05-09 22:12
https://kosova-info.com/rikthehet-adea-pula-ja-per-ke-e-mori-kete-hap-foto/60%Daily2017-05-09 22:00
https://kosova-info.com/berisha-neser-e-cojme-ne-shtepi-isa-mustafen/60%Daily2017-05-09 21:59
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-haradinaj-foto-2/60%Daily2017-05-09 21:53
https://kosova-info.com/allegri-tregohet-modest-me-deklaraten-e-tij-pas-kalimit-te-juventusit-ne-finale/60%Daily2017-05-09 21:51
https://kosova-info.com/rona-nishliu-kengetarja-shqiptare-me-e-suksesshme-ne-eurovision/60%Daily2017-05-09 21:40
https://kosova-info.com/sherifi-mustafes-edhe-ne-qershorin-e-vitit-te-ardhshem-eshte-ramazan/60%Daily2017-05-09 21:39
https://kosova-info.com/pamje-fantastike-ne-tunelet-e-luleve-foto/60%Daily2017-05-09 21:31
https://kosova-info.com/buffon-mbappe-shikojeni-gjene-e-mrekullueshme-qe-ndodhi-pas-ndeshjes-foto/60%Daily2017-05-09 21:29
https://kosova-info.com/bajrami-porosi-mustafes-jep-doreheqje-ose-perjetoje-rrezimin-e-qeverise-video/60%Daily2017-05-09 21:23
https://kosova-info.com/falcao-luftuam-shume-per-monacon-dhe-futbollin-francez/60%Daily2017-05-09 21:16
https://kosova-info.com/keto-jane-shtetet-qe-u-kualifikuan-ne-eurovision/60%Daily2017-05-09 21:14
https://kosova-info.com/linda-deshperon-shqiptaret-nuk-shkon-ne-finale/60%Daily2017-05-09 21:10
https://kosova-info.com/kengetaret-shqiptare-qe-e-mbeshteten-linden-ne-eurovision-foto/60%Daily2017-05-09 21:04
https://kosova-info.com/mbappe-hyn-ne-histori-me-golin-qe-ia-shenoi-buffonit/60%Daily2017-05-09 21:03
https://kosova-info.com/pas-reagimeve-te-shumta-motra-e-arbanes-i-del-ne-mbrojtje/60%Daily2017-05-09 20:59
https://kosova-info.com/kengetari-kosovar-premton-shume-kenge-per-kete-vit-video/60%Daily2017-05-09 20:57
https://kosova-info.com/juventus-21-monaco-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-05-09 20:54
https://kosova-info.com/shkon-ne-nje-varrim-ne-durres-por-shokohet-nga-ajo-cfare-gjen-ne-ferra-video/60%Daily2017-05-09 20:51
https://kosova-info.com/trepca-mbetet-peng-i-moszgjidhjes-se-bordit/60%Daily2017-05-09 20:46
https://kosova-info.com/arifi-mustafa-neser-ne-mbremje-ndoshta-seshte-me-kryeminister/60%Daily2017-05-09 20:36
https://kosova-info.com/juventusi-skuadra-e-pare-finaliste-e-liges-se-kampioneve-video/60%Daily2017-05-09 20:36
https://kosova-info.com/zyrtare-interi-shkarkon-trajnerin-stefano-pioli-foto/60%Daily2017-05-09 20:35
https://kosova-info.com/pas-thumbimit-qe-linda-i-beri-vitin-e-kaluar-ky-eshte-mendimi-i-enedes-per-performancen-e-lindes-ne-eurovision/60%Daily2017-05-09 20:34
https://kosova-info.com/mposhtet-me-ne-fund-buffoni-i-shenon-talenti-mbappe-video/60%Daily2017-05-09 20:14
https://kosova-info.com/juventusi-thyen-rekordin-e-milanit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-05-09 20:11
https://kosova-info.com/juventusi-thyen-rekordin-e-milanit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-05-09 20:11
https://kosova-info.com/cilet-jane-kremat-dhe-vajrat-qe-duhet-te-perdorni-ose-jo-gjate-shtatzanise/60%Daily2017-05-09 20:06
https://kosova-info.com/stavileci-e-miftari-nuk-e-harrojne-zakonin-e-fitojne-eurostreetball-in-foto/60%Daily2017-05-09 19:49
https://kosova-info.com/ky-eshte-kengetari-shqiptar-qe-kendoi-me-linden-ne-eurovision-foto/60%Daily2017-05-09 19:42
https://kosova-info.com/toyota-land-cruiser-kalon-rekordin-e-meparshem-behet-suv-me-i-shpejte-ne-treg-video/60%Daily2017-05-09 19:39
https://kosova-info.com/fermerit-ne-prizren-i-ngordhin-12-lope-video/60%Daily2017-05-09 19:21
https://kosova-info.com/shba-do-te-armatose-kurdet-ne-siri-turqia-ne-ankth/60%Daily2017-05-09 19:18
https://kosova-info.com/katastrofe-per-juventusin-foto/60%Daily2017-05-09 19:07
https://kosova-info.com/teknologjia-ne-ndihme-te-te-verberve/60%Daily2017-05-09 18:56
https://kosova-info.com/pamje-fantastike-nga-kompleksi-i-manastireve-ne-greqi-foto/60%Daily2017-05-09 18:47
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-soni-malaj-per-elvana-gjaten-video/60%Daily2017-05-09 18:40
https://kosova-info.com/10-fotografite-emocionale-te-burrave-qe-ndihmuan-grate-e-tyre-te-lindin/60%Daily2017-05-09 18:34
https://kosova-info.com/chrome-e-bn-m-t-leht-shkarkimin-e-faqeve-pr-lexim-offline/60%Daily2017-05-09 18:15
https://kosova-info.com/demarkacioni-para-mocionit-a-do-te-mbaje-qeveria-mbledhje-urgjente/60%Daily2017-05-09 18:07
https://kosova-info.com/deda-zgjedhjet-ne-qershor-i-kontribuojne-destabilizimit-te-ballkanit-video/60%Daily2017-05-09 18:05
https://kosova-info.com/ky-eshte-smartfoni-qe-e-mban-me-se-shumti-baterine/60%Daily2017-05-09 17:53
https://kosova-info.com/zyrtare-kombetarja-shqiptare-luan-miqesore-me-kete-perfaqesuese/60%Daily2017-05-09 17:53
https://kosova-info.com/rogers-shba-e-ka-paralajmeruar-francen-per-nderhyrjen-ruse-ne-zgjedhje/60%Daily2017-05-09 17:46
https://kosova-info.com/edhe-kete-gje-ia-bejne-bleros-fansat-e-tij-video/60%Daily2017-05-09 17:38
https://kosova-info.com/zbuloni-sa-ore-gjume-ju-duhen-sipas-moshes-qe-keni/60%Daily2017-05-09 17:30
https://kosova-info.com/vogelushja-afrikano-amerikane-i-thote-trumpit-se-eshte-turpi-i-botes-video/60%Daily2017-05-09 17:22
https://kosova-info.com/marechal-le-pen-terhiqet-nga-politika/60%Daily2017-05-09 17:19
https://kosova-info.com/presidentin-rus-e-ruajne-10-mije-persona-nga-atentatoret-shikoni-sigurimin-e-putinit-ne-aksion-video/60%Daily2017-05-09 17:04
https://kosova-info.com/kikaj-pdk-do-te-kete-konsekuenca-politike-nese-nuk-respekton-marreveshjen/60%Daily2017-05-09 17:00
https://kosova-info.com/simeone-besoj-fuqishem-ne-permbysje/60%Daily2017-05-09 16:38
https://kosova-info.com/le-socialistet-ish-kryeministri-valls-bashkohet-me-macron/60%Daily2017-05-09 16:36
https://kosova-info.com/kerkohet-burgim-deri-ne-2-397-vite-per-sulmuesin-e-stambollit/60%Daily2017-05-09 16:22
https://kosova-info.com/aurela-gace-nderprene-koncertin-ben-tridhjete-pompa-para-publikut-video/60%Daily2017-05-09 16:15
https://kosova-info.com/sondazhet-liberali-moon-fitues-i-zgjedhjeve-presidenciale-ne-korene-jugore/60%Daily2017-05-09 15:56
https://kosova-info.com/gjermani-arrestohet-ushtari-i-dyte-per-komplot-te-vrasjes/60%Daily2017-05-09 15:45
https://kosova-info.com/10-veturat-me-te-bukura-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-09 15:44
https://kosova-info.com/raif-qela-flet-pas-takimit-me-ambasadorin-delawie/60%Daily2017-05-09 15:43
https://kosova-info.com/buja-do-te-votoj-neser-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2017-05-09 15:41
https://kosova-info.com/zyrtare-chelsea-ben-nje-transferim-te-papritur-foto/60%Daily2017-05-09 15:26
https://kosova-info.com/e-bukur-dhe-bishe-vjen-super-vetura-audi-s5-sportback-video/60%Daily2017-05-09 15:11
https://kosova-info.com/vjen-super-vetura-urbane-hyundai-kona-foto/60%Daily2017-05-09 14:38
https://kosova-info.com/gjykata-holandeze-rusia-qellimisht-e-detyroi-yukos-in-te-falimentoje/60%Daily2017-05-09 14:37
https://kosova-info.com/pas-suksesit-te-uno-capital-t-menjehere-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2017-05-09 14:35
https://kosova-info.com/conte-po-duartrokitet-edhe-nga-rivalet/60%Daily2017-05-09 14:34
https://kosova-info.com/haxhi-shala-per-aderimin-e-xharres-ne-pdk-politike-prapa-perdeve/60%Daily2017-05-09 14:15
https://kosova-info.com/ujvara-e-niagares-parajsa-ujore-ne-toke-foto/60%Daily2017-05-09 14:09
https://kosova-info.com/shkenctari-krijon-makinat-klasike-nga-lego-a-mund-ta-gjeni-veturn-e-mr-bean-dhe-fast-furious-foto/60%Daily2017-05-09 14:06
https://kosova-info.com/audi-a4-vjen-me-nje-ndryshim-fantastik-foto/60%Daily2017-05-09 14:05
https://kosova-info.com/aguero-man-utd-vjen-vendimi-i-madh/60%Daily2017-05-09 14:02
https://kosova-info.com/ky-eshte-laptopi-me-i-shtrenjte-ne-bote-video/60%Daily2017-05-09 13:48
https://kosova-info.com/foto-te-rralla-sevdai-radogoshi-me-tshoqen-dikur-dhe-sot-foto/60%Daily2017-05-09 13:28
https://kosova-info.com/rusia-mohon-se-nje-zyrtar-i-saj-eshte-ekzekutuar-nga-isis/60%Daily2017-05-09 13:24
https://kosova-info.com/microsoft-drgon-nj-prditsim-urgjent-sigurie/60%Daily2017-05-09 13:22
https://kosova-info.com/kek-me-krem-dhe-peme/60%Daily2017-05-09 13:18
https://kosova-info.com/zidane-jep-deklarate-qesharake-per-numrin-e-telefonit/60%Daily2017-05-09 13:11
https://kosova-info.com/tavolina-me-e-re-ne-treg-punon-si-altoparlant-video/60%Daily2017-05-09 12:54
https://kosova-info.com/edhe-nje-ushtar-tjeter-gjerman-ne-arrest-per-terrorizem/60%Daily2017-05-09 12:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-ushtrimi-me-i-mire-per-mendjen-tuaj-sipas-shkencetareve/60%Daily2017-05-09 12:19
https://kosova-info.com/i-shtohet-denimi-nje-shtetasi-cek-qe-u-perpoq-te-bashkohej-me-isis-in/60%Daily2017-05-09 12:13
https://kosova-info.com/pisa-bie-nga-serie-b-ja-mesazhi-i-ujkanit-per-tifozet-e-klubit-foto/60%Daily2017-05-09 11:59
https://kosova-info.com/mos-e-beni-me-pyetjen-si-jeni-tingellon/60%Daily2017-05-09 11:50
https://kosova-info.com/vlera-marramendese-e-vetures-dhe-ores-luksoze-te-cozman-ne-klipin-e-ri-fotovideo/60%Daily2017-05-09 11:46
https://kosova-info.com/seanca-per-rrezimin-e-qeverise-neser-ne-ora-1000/60%Daily2017-05-09 11:36
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-i-sigurt-golf-2-gjate-aksidentit-video/60%Daily2017-05-09 11:30
https://kosova-info.com/unhcr-te-pakten-250-te-zhdukur-ne-detin-mesdhe/60%Daily2017-05-09 11:26
https://kosova-info.com/joshua-nokautoi-wladimirin-zbulohet-cfare-ndodhi-pastaj-me-vitalin-foto/60%Daily2017-05-09 10:50
https://kosova-info.com/premiere-varrosi-publikon-kengen-bashk-me-shokin-video/60%Daily2017-05-09 10:32
https://kosova-info.com/kosova-pa-karton-te-gjelber-qytetaret-paguajne-shtrenjte-per-udhetim-ne-be/60%Daily2017-05-09 10:13
https://kosova-info.com/toyota-land-speed-cruiser-arrin-shpejtesi-marramendese-prej-370-kmh-video/60%Daily2017-05-09 10:06
https://kosova-info.com/procesort-e-rinj-t-qualcomm-premtojn-m-shum-performanc-pr-telefont-me-kosto-t-ult/60%Daily2017-05-09 10:06
https://kosova-info.com/isis-i-publikon-pamje-duke-i-prere-koken-nje-zyrtari-rus/60%Daily2017-05-09 09:52
https://kosova-info.com/berisha-transferon-nje-super-sulmues-ne-lazio-foto/60%Daily2017-05-09 09:38
https://kosova-info.com/rita-tregon-kembet-seksi-nga-shtrati-foto/60%Daily2017-05-09 09:22
https://kosova-info.com/bmw-x2-filmohet-gjate-testeve-ne-piste-video/60%Daily2017-05-09 09:07
https://kosova-info.com/gazeta-zyrtare-publikon-vendimin-per-zgjedhjen-e-kryeparlamentarit-talat-xhaferi/60%Daily2017-05-09 08:47
https://kosova-info.com/rreziku-nga-kanceri-i-lekures/60%Daily2017-05-09 08:37
https://kosova-info.com/foshnja-e-qengjit-rritet-ne-miter-artificiale-video/60%Daily2017-05-09 08:13
https://kosova-info.com/lajm-i-cuditshem-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-05-09 08:09
https://kosova-info.com/kjo-befasi-e-priti-morenen-ne-oret-e-vona-foto/60%Daily2017-05-09 08:00
https://kosova-info.com/salihaj-qeveria-nuk-i-ka-votat-per-demarkacionin/60%Daily2017-05-09 07:55
https://kosova-info.com/guvernatori-i-krishtere-i-xhakartes-denohet-per-blasfemi/60%Daily2017-05-09 07:48
https://kosova-info.com/vendosen-vijat-led-per-te-mbrojtur-kembesoret-video/60%Daily2017-05-09 07:36
https://kosova-info.com/bill-clinton-do-te-sjelle-novelen-e-pare/60%Daily2017-05-09 07:18
https://kosova-info.com/pas-78-vitesh-njohje-dashuria-e-tij-ende-eshte-e-pakusht-edhe-pse-ajo-foto/60%Daily2017-05-09 07:03
https://kosova-info.com/real-madrid-siguron-perforcimin-e-madh-te-veres-foto/60%Daily2017-05-09 06:59
https://kosova-info.com/tolgahan-sjell-imazhe-te-reja-nga-dasma-me-almeden-foto/60%Daily2017-05-09 06:50
https://kosova-info.com/rihapet-stacioni-i-trenit-ne-paris-pas-alarmit-te-sigurise/60%Daily2017-05-09 06:38
https://kosova-info.com/dua-habit-fansat-pozon-ne-tualet-foto/60%Daily2017-05-09 06:26
https://kosova-info.com/pica-me-baze/60%Daily2017-05-09 06:24
https://kosova-info.com/galica-permes-artit-godet-misionin-e-eulex-it-per-deshtim/60%Daily2017-05-09 06:16
https://kosova-info.com/juventus-monaco-formacionet-e-skuadrave-per-ndeshjen-e-madhe-ne-torino/60%Daily2017-05-09 05:40
https://kosova-info.com/studimet-tregojne-se-edhe-meshkujt-mund-te-preken-nga-kanceri-i-gjirit/60%Daily2017-05-08 23:28
https://kosova-info.com/humbni-9-kg-per-1-muaj-ju-nevojitet-vetem-lengu-mrekulliberes-qe-shkrin-yndyrat/60%Daily2017-05-08 23:25
https://kosova-info.com/ngjyra-e-syve-tregon-me-shume-nga-cmendoni-per-shendetin-tuaj/60%Daily2017-05-08 23:23
https://kosova-info.com/taka-te-larta-cdo-dite-ja-nga-cfare-rrezikoheni/60%Daily2017-05-08 23:20
https://kosova-info.com/pse-lindjet-ne-shtepi-jane-me-te-mirat-per-nenat/60%Daily2017-05-08 23:18
https://kosova-info.com/kush-tradhtojne-me-shume-meshkujt-apo-femrat/60%Daily2017-05-08 22:41
https://kosova-info.com/15-lojerat-me-te-mira-per-iphone-qe-duhet-ti-provoni/60%Daily2017-05-08 22:30
https://kosova-info.com/apple-gjen-nje-menyre-per-te-larguar-ujin-nga-telefonat/60%Daily2017-05-08 22:24
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-oneplus-vjen-me-5-gjate-veres/60%Daily2017-05-08 22:18
https://kosova-info.com/qeveria-e-isa-mustafes-me-e-mira-e-pasluftes/60%Daily2017-05-08 22:14
https://kosova-info.com/sot-testi-i-ldk-se-para-amerikes/60%Daily2017-05-08 22:06
https://kosova-info.com/sot-testi-i-ldk-se-para-amerikes/60%Daily2017-05-08 22:06
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-ndahet-nga-i-dashuri-foto/60%Daily2017-05-08 21:58
https://kosova-info.com/pas-tragjedise-chapecoense-shpallet-kampion-foto/60%Daily2017-05-08 21:57
https://kosova-info.com/rama-si-erdogan-dua-te-qendroj-15-vjet-ne-pushtet/60%Daily2017-05-08 21:55
https://kosova-info.com/cmendet-madonna-zhvishet-komplet-dhe-e-publikon-foton-foto/60%Daily2017-05-08 21:47
https://kosova-info.com/tash-thuhet-se-iphone-i-ri-del-ne-shitje-ne-tetor/60%Daily2017-05-08 21:45
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-serbia-do-te-vazhdoje-te-armatoset/60%Daily2017-05-08 21:39
https://kosova-info.com/cesc-fabregas-hyn-ne-histori-te-premierliges/60%Daily2017-05-08 21:36
https://kosova-info.com/xhafaj-nuk-tolerojme-dhunen-me-13-maj-policia-garanton-18-qershorin/60%Daily2017-05-08 21:36
https://kosova-info.com/harun-tejet-i-dashuruar-edhe-ne-jeten-reale-ja-kush-eshte-bashkeshortja-e-tij-bukuroshe-foto/60%Daily2017-05-08 21:32
https://kosova-info.com/roboti-qe-te-ndihmon-nese-ke-humbur-ne-aeroport-video/60%Daily2017-05-08 21:28
https://kosova-info.com/adem-salihaj-qeveria-nuk-i-ka-votat-per-demarkacionin/60%Daily2017-05-08 21:24
https://kosova-info.com/tifozi-nga-algjeria-ben-dicka-te-vecante-per-terryn-ne-stadium-foto/60%Daily2017-05-08 21:21
https://kosova-info.com/e-frikshme-michael-jackson-e-kishte-parashikuar-vdekjen-ja-cfare-kishte-pare-legjenda-e-pop-it-foto/60%Daily2017-05-08 21:17
https://kosova-info.com/ismaili-qytetaret-jane-lodhur-nga-politikat-e-flluskave-te-sapunit-video/60%Daily2017-05-08 21:14
https://kosova-info.com/risi-nga-facebook/60%Daily2017-05-08 21:09
https://kosova-info.com/chelsea-30-middlesbrough-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-05-08 21:05
https://kosova-info.com/zyrtare-edhe-nje-skuader-e-madhe-bie-nga-premierliga-foto/60%Daily2017-05-08 20:55
https://kosova-info.com/chelsea-nje-fitore-larg-titullit-video/60%Daily2017-05-08 20:47
https://kosova-info.com/agron-mustafa-garanton-mosfalimentimin-e-telekomit-te-kosoves/60%Daily2017-05-08 20:40
https://kosova-info.com/hoxhaj-skemi-ende-vendim-per-mocionin-na-duhet-nje-start-i-ri/60%Daily2017-05-08 20:36
https://kosova-info.com/a-ju-ka-shkuar-ne-mendje-se-keshtu-e-kalon-kohen-e-lire-lule-mustafa-video/60%Daily2017-05-08 20:29
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-trete-ne-ndeshjen-chelsea-middlesbrough-video/60%Daily2017-05-08 20:23
https://kosova-info.com/fundi-i-nj-epoke-blackberry-ndalon-shitjet-e-priv-passport-dhe-classic/60%Daily2017-05-08 20:03
https://kosova-info.com/chelsea2-0middlesbrough-statistikat-e-pjeses-se-pare-foto/60%Daily2017-05-08 19:49
https://kosova-info.com/6-menyra-efektive-se-si-ta-perballoni-ankthin/60%Daily2017-05-08 19:44
https://kosova-info.com/zbulohet-se-si-po-e-mban-ne-forme-trupin-adelina-berisha-foto/60%Daily2017-05-08 19:40
https://kosova-info.com/ja-ushqimet-qe-pastrojne-organizmin-nga-nikotina/60%Daily2017-05-08 19:18
https://kosova-info.com/ldk-e-pershendet-deklaraten-e-ambasades-amerikane-qe-kerkon-te-votohet-demarkacioni/60%Daily2017-05-08 19:06
https://kosova-info.com/sistemi-operativ-misterioz-google-fuchsia-braktis-linux-in/60%Daily2017-05-08 19:01
https://kosova-info.com/kjo-eshte-surpriza-qe-pajtesa-e-cka-ka-shpija-ia-beri-djaloshit-me-sindromin-down-video/60%Daily2017-05-08 19:00
https://kosova-info.com/pak-dite-pas-lindjes-cozman-ofendon-rend-haptas-tunen-fotovideo/60%Daily2017-05-08 18:45
https://kosova-info.com/perforcimi-i-veres-interit-i-vjen-nga-bayern-munich-foto/60%Daily2017-05-08 18:42
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-ne-skena-te-nxehta-ne-shades-of-blue-foto16/60%Daily2017-05-08 18:38
https://kosova-info.com/thembrat-e-cara-mund-ti-sheroni-me-sode-buke/60%Daily2017-05-08 18:31
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-yamborghini-nga-cozman-video/60%Daily2017-05-08 18:15
https://kosova-info.com/kjo-grua-lindi-tetenjake-ja-si-duken-ata-sot-pas-8-vitesh-foto/60%Daily2017-05-08 17:42
https://kosova-info.com/abdixhiku-per-festimin-e-dites-se-evropes-budallakia-ne-kosove-skish-fund/60%Daily2017-05-08 17:33
https://kosova-info.com/11-luanet-ky-eshte-ekipi-me-i-mire-qe-askush-nuk-pati-guximin-ta-blej-foto/60%Daily2017-05-08 17:32
https://kosova-info.com/droge-per-financimin-e-isis-sekuestrohen-37-tone-ne-itali-2/60%Daily2017-05-08 17:26
https://kosova-info.com/sfidat-e-emmanuel-macron-e-veshtira-vjen-tani/60%Daily2017-05-08 17:19
https://kosova-info.com/te-gjithe-menduan-se-po-vdiste-nga-semundja-por-ndodhi-mrekullia-foto/60%Daily2017-05-08 17:16
https://kosova-info.com/sinan-kajtazi-shpallet-balerin-i-vitit-ne-kosove/60%Daily2017-05-08 16:48
https://kosova-info.com/makina-perfshihet-nga-flaket-polici-kthehet-ne-hero/60%Daily2017-05-08 16:38
https://kosova-info.com/ky-eshte-truproja-i-presidentit-te-ri-francez-qe-ka-lene-te-gjithe-pa-mend-foto/60%Daily2017-05-08 16:30
https://kosova-info.com/shefja-e-be-se-ne-kosove-zgjedhjet-e-parakohshme-i-nderpresin-proceset/60%Daily2017-05-08 16:21
https://kosova-info.com/messi-iranian-gati-sa-nuk-perfundoi-ne-burg-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2017-05-08 16:13
https://kosova-info.com/m-11-maj-mbahet-n-tiran-konferenca-sinergjia-mes-certifikimit-t-njohurive-akademis-dhe-punsimit/60%Daily2017-05-08 16:13
https://kosova-info.com/si-do-te-jete-samsung-galaxy-s9-video/60%Daily2017-05-08 16:10
https://kosova-info.com/tillerson-dhe-lavrov-takohen-me-10-maj-ne-uashington/60%Daily2017-05-08 16:03
https://kosova-info.com/android-wear-2-0-mbrrin-n-orn-inteligjente-huawei-watch/60%Daily2017-05-08 15:35
https://kosova-info.com/keshtu-duket-sot-dashuria-e-pare-e-noizyt-nena-e-vajzes-se-tij-foto/60%Daily2017-05-08 15:24
https://kosova-info.com/federata-e-boulingut-perkrahet-me-33-mije-euro/60%Daily2017-05-08 14:54
https://kosova-info.com/hoxhaj-per-median-greke-greqia-ta-njohe-kosoven/60%Daily2017-05-08 14:53
https://kosova-info.com/ishte-dinak-apo-me-fat-bbc-pese-arsye-perse-fitoi-emmanuel-macron/60%Daily2017-05-08 14:48
https://kosova-info.com/be-ja-e-qete-pas-fitores-se-macron-it/60%Daily2017-05-08 14:48
https://kosova-info.com/nuk-beni-seks-ja-cfare-problemesh-keni-ne-trupin-tuaj/60%Daily2017-05-08 14:32
https://kosova-info.com/irani-paralajmeron-se-do-te-sulmoje-bazat-e-sigurta-terroriste-ne-pakistanit/60%Daily2017-05-08 14:17
https://kosova-info.com/a-mund-ta-dalloni-nenen-prej-vajzes-foto/60%Daily2017-05-08 13:58
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndikimi-ka-uji-i-gazuar-ne-organizem/60%Daily2017-05-08 13:49
https://kosova-info.com/droge-per-financimin-e-isis-sekuestrohen-37-tone-ne-itali/60%Daily2017-05-08 13:42
https://kosova-info.com/ja-cka-tha-soni-per-te-pasmet-e-dy-kengetareve-te-njohura-video/60%Daily2017-05-08 13:42
https://kosova-info.com/bitcoin-shnon-tjetr-vler-rekord-prej-1600-dollarsh/60%Daily2017-05-08 13:40
https://kosova-info.com/ibrahimovic-shokon-mjeket-shikoni-gjendjen-e-gjurit-te-tij/60%Daily2017-05-08 13:33
https://kosova-info.com/shba-po-e-shqyrton-me-kujdes-planin-per-zonat-e-sigurise-ne-siri/60%Daily2017-05-08 13:15
https://kosova-info.com/shpikjet-me-te-fundit-te-teknologjise-do-tju-lene-pa-fjale-video/60%Daily2017-05-08 12:55
https://kosova-info.com/vende-te-mrekullueshme-qe-shume-turiste-as-nuk-i-njohin-foto/60%Daily2017-05-08 12:46
https://kosova-info.com/ja-cka-bejne-koleget-me-kengen-e-re-te-bleros-video/60%Daily2017-05-08 12:35
https://kosova-info.com/ja-cka-bejne-koleget-me-kengen-e-re-te-bleros-video/60%Daily2017-05-08 12:35
https://kosova-info.com/le-pen-humbi-votat-e-shqiptareve-pas-deklaratave-kunder-kosoves/60%Daily2017-05-08 12:30
https://kosova-info.com/per-dy-vjet-gjilani-me-donatoret-ndertojne-45-shtepi-per-skamnore/60%Daily2017-05-08 12:20
https://kosova-info.com/tahiri-pdk-po-luan-nje-loje-te-pasinqerte-me-ldk-ne/60%Daily2017-05-08 12:19
https://kosova-info.com/fluturakja-misterioz-ateroi-ne-amerike-videofoto/60%Daily2017-05-08 12:07
https://kosova-info.com/pse-fryhen-buzet-gjate-shtatzenise/60%Daily2017-05-08 11:58
https://kosova-info.com/kaloi-luften-per-tu-bere-mbret-ja-historia-prekese-e-besart-berishes/60%Daily2017-05-08 11:57
https://kosova-info.com/30-vjecarja-ta-jep-per-15-mije-leke-ja-sa-lehte-i-gjen-vajzat-ne-tirane-foto-18/60%Daily2017-05-08 11:53
https://kosova-info.com/rusia-bllokon-rrjetin-social-kinez-wechat/60%Daily2017-05-08 11:45
https://kosova-info.com/haradinaj-populli-e-ka-shpall-te-vdekur-demarkacionin/60%Daily2017-05-08 11:01
https://kosova-info.com/interi-vjen-me-nje-lajm-te-madh-per-tifozet-e-tij/60%Daily2017-05-08 10:58
https://kosova-info.com/koleksionit-te-veturave-noizy-ia-shton-edhe-nje-foto/60%Daily2017-05-08 10:57
https://kosova-info.com/refuzuan-te-martohen-pa-rene-ne-peshe-fituan-forme-te-persosur-te-trupit/60%Daily2017-05-08 10:51
https://kosova-info.com/lufta-detyron-mbi-2-milione-femije-te-sudanit-j-te-ikin-nga-shtepite/60%Daily2017-05-08 10:50
https://kosova-info.com/google-vetm-1-e-prdoruesve-jan-prekur-nga-sulmi-prmes-google-doc/60%Daily2017-05-08 11:45
https://kosova-info.com/i-dhembte-i-gjithe-trupi-doktoret-shokohen-nga-cfare-i-nxoren-nga-trupi-video/60%Daily2017-05-08 10:31
https://kosova-info.com/demtohen-varrezat-e-deshmoreve/60%Daily2017-05-08 09:38
https://kosova-info.com/le-pen-defrehet-pas-rezultatit-video/60%Daily2017-05-08 09:35
https://kosova-info.com/david-villa-shenon-nje-tjeter-super-gol-video/60%Daily2017-05-08 09:27
https://kosova-info.com/albatriti-behet-baba-per-here-te-pare-foto/60%Daily2017-05-08 09:27
https://kosova-info.com/kosova-ska-nevoje-per-te-rivaksinuar-te-lindurit-e-viteve-80-90/60%Daily2017-05-08 09:25
https://kosova-info.com/gjendje-e-jashtezakonshme-ne-kanada-kritike-48-oret-e-ardhshme/60%Daily2017-05-08 08:26
https://kosova-info.com/ne-mbledhjen-e-qeverise-pritet-shqyrtimi-i-projektligjit-per-demarkacionin/60%Daily2017-05-08 08:22
https://kosova-info.com/ne-mbledhjen-e-qeverise-pritet-shqyrtimi-i-projektligjit-per-demarkacionin/60%Daily2017-05-08 08:22
https://kosova-info.com/ne-mbledhjen-e-qeverise-pritet-shqyrtimi-i-projektligjit-per-demarkacionin/60%Daily2017-05-08 08:22
https://kosova-info.com/katershja-e-familjes-muciqi-po-sjellin-kenge-te-perbashket-video/60%Daily2017-05-08 08:19
https://kosova-info.com/neser-lansohet-smartfoni-i-pare-i-samsungut-me-kamere-te-dyfishte/60%Daily2017-05-08 08:17
https://kosova-info.com/isa-mustafa-e-kadri-veseli-ne-takim-koordinohet-per-demarkacionin/60%Daily2017-05-08 08:16
https://kosova-info.com/hajdutet-i-vjedhin-medaljen-e-arte-olimpike-policia-ia-gjen-ne-shqiperi/60%Daily2017-05-08 08:14
https://kosova-info.com/shqiptari-ia-thyen-zemren-zviceranit-dhe-ia-merr-100-mije-franga/60%Daily2017-05-08 07:36
https://kosova-info.com/67-vite-martese-ne-fund-vdesin-duke-mbajtur-duart-e-njeri-tjetrit-fotovideo/60%Daily2017-05-08 07:35
https://kosova-info.com/sulmohet-nje-shkolle-e-vajzave-ne-pakistan/60%Daily2017-05-08 07:16
https://kosova-info.com/policia-pergatitet-per-demarkacionin-foto/60%Daily2017-05-08 07:09
https://kosova-info.com/ke-humbur-ne-aeroport-te-ndihmon-roboti/60%Daily2017-05-08 07:06
https://kosova-info.com/futbollisti-i-arsenalit-beri-nderhyrjen-me-heroike-te-karrieres-ndaj-unitedit-dje-video/60%Daily2017-05-08 07:04
https://kosova-info.com/capital-t-ka-nje-befasi-per-fansat-foto/60%Daily2017-05-08 06:47
https://kosova-info.com/pogace-trekendeshe/60%Daily2017-05-08 06:23
https://kosova-info.com/fillon-aktivitet-per-shenimin-e-dites-se-evropes/60%Daily2017-05-08 05:40
https://kosova-info.com/pasi-ta-lexoni-kete-me-asnjehere-nuk-do-ta-shmangni-shujten-e-mengjesit/60%Daily2017-05-08 00:42
https://kosova-info.com/ja-cfare-hane-ne-vende-te-ndryshme-te-botes-per-mengjes-foto-2/60%Daily2017-05-07 23:27
https://kosova-info.com/dy-menyra-per-tu-zgjuar-ne-mengjes-pa-pire-kafe-2/60%Daily2017-05-07 23:23
https://kosova-info.com/mos-i-beni-keto-gjera-sapo-te-zgjoheni/60%Daily2017-05-07 23:21
https://kosova-info.com/mengjesi-eshte-koha-me-e-mire-per-seks/60%Daily2017-05-07 23:18
https://kosova-info.com/analistet-zbulojne-te-gjitha-specifikat-qe-mund-te-vijne-ne-iphone-8/60%Daily2017-05-07 23:01
https://kosova-info.com/bentley-bentayga-i-ri-me-pak-kuajfuqi-foto/60%Daily2017-05-07 22:46
https://kosova-info.com/motociklisti-ndalet-dhe-perqafon-shoferen-qe-per-pak-sa-nuk-e-goditi-video/60%Daily2017-05-07 22:20
https://kosova-info.com/apple-po-ben-ndryshime-te-medha-ne-iphone-8-foto/60%Daily2017-05-07 21:58
https://kosova-info.com/pagezohen-mijera-myslimane-te-konvertuar/60%Daily2017-05-07 21:58
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-cfare-profesioni-ka-pasur-presidenti-i-ri-i-frances-foto/60%Daily2017-05-07 21:56
https://kosova-info.com/sali-berisha-uron-macron-francezet-hodhen-poshte-ksenofobine-zgjodhen-evropen/60%Daily2017-05-07 21:53
https://kosova-info.com/ke-nuk-nderhyn-ne-iniciativen-e-deputeteve-te-ldk-se-per-demarkacionin-video/60%Daily2017-05-07 21:48
https://kosova-info.com/lidhje-gjaku-mes-dy-banoreve-te-big-brother-foto/60%Daily2017-05-07 21:45
https://kosova-info.com/a-mund-te-perfundoje-arsenali-ne-top-katershe-pergjigjet-arsene-wenger/60%Daily2017-05-07 21:43
https://kosova-info.com/sindroma-qe-prek-miliona-gra-e-qe-ngaterrohet-me-dhimbjet-e-ciklit-menstrual/60%Daily2017-05-07 21:40
https://kosova-info.com/vershimet-evakuohen-mijera-banore-ne-kanada/60%Daily2017-05-07 21:36
https://kosova-info.com/vershimet-evakuohen-mijera-banore-ne-kanada/60%Daily2017-05-07 21:36
https://kosova-info.com/partia-e-merkelit-fiton-edhe-nje-pale-zgjedhje-lokale/60%Daily2017-05-07 21:32
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-premierlige-aty-edhe-granit-xhaka-foto/60%Daily2017-05-07 21:27
https://kosova-info.com/burri-i-gruas-sime-me-premiere-ne-zagreb-foto/60%Daily2017-05-07 21:25
https://kosova-info.com/ja-kur-e-fillon-mandatin-presidenti-i-ri-francez/60%Daily2017-05-07 21:22
https://kosova-info.com/lani-cdo-mbremje-kembet-me-uje-te-ftohte-dhe-do-habiteni-nga-ajo-cfare-do-i-ndodhe-trupit-tuaj/60%Daily2017-05-07 21:20
https://kosova-info.com/e-turpshme-candreva-nuk-e-lejoi-gabigolin-ta-ekzekutoje-penalltine-video/60%Daily2017-05-07 21:08
https://kosova-info.com/mustafa-godet-pdk-ne-skemi-bere-koalicion-per-zgjedhje-te-parakohshme-por-per-te-punuar/60%Daily2017-05-07 21:03
https://kosova-info.com/ardit-gjebrea-i-kompletuar-prane-nenes-dhe-motres-foto/60%Daily2017-05-07 20:58
https://kosova-info.com/ermali-u-vra-gabimisht-dikush-tjeter-ishte-cak-sulmi-foto/60%Daily2017-05-07 20:57
https://kosova-info.com/milan-14-roma-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-05-07 20:53
https://kosova-info.com/nderpritet-seanca-ne-gjykimin-per-shperthimin-e-bombolave-te-gazit/60%Daily2017-05-07 20:45
https://kosova-info.com/roma-shkaterron-milanin-video/60%Daily2017-05-07 20:35
https://kosova-info.com/super-mario-balotelli-shenon-serish-gol-te-bukur-video/60%Daily2017-05-07 20:28
https://kosova-info.com/dy-gola-te-shpejte-ne-ndeshjen-milan-roma-video/60%Daily2017-05-07 20:23
https://kosova-info.com/zbulohet-i-dashuri-i-donjetes-se-big-brother-e-njihni-te-gjithe-foto/60%Daily2017-05-07 20:22
https://kosova-info.com/zyrtare-maradona-befason-te-gjithe-behet-trajner-i-kesaj-skuadre-foto/60%Daily2017-05-07 20:12
https://kosova-info.com/adelina-me-levizje-perveluese-ne-klip-behet-hore-fotovideo/60%Daily2017-05-07 20:05
https://kosova-info.com/sterviteni-trurin-me-ane-te-ketyre-shprehive/60%Daily2017-05-07 19:56
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-publikon-kengen-dale-kadale-video/60%Daily2017-05-07 19:51
https://kosova-info.com/basha-protesta-e-13-majit-me-e-madhja-ne-shqiperi/60%Daily2017-05-07 19:38
https://kosova-info.com/i-piu-24-pije-energjike-pernjeheresh-i-ndodhi-dicka-e-tmerrshme-video-21/60%Daily2017-05-07 19:38
https://kosova-info.com/donald-trump-uron-macronin-pas-zgjedhjes-si-president-i-frances/60%Daily2017-05-07 19:33
https://kosova-info.com/shitjet-e-chromebook-rriten-me-38-windows-i-humb-terren/60%Daily2017-05-07 19:24
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-kapet-mat-heq-pantallonat-midis-nje-lokali-ne-prishtine-video/60%Daily2017-05-07 19:19
https://kosova-info.com/mustafa-fitorja-e-macronit-lajm-i-mire-per-kosoven/60%Daily2017-05-07 19:09
https://kosova-info.com/pse-mungoi-nora-ne-baby-shower-in-e-tunes-arsyen-e-vertete-e-tregon-roberti-foto/60%Daily2017-05-07 19:06
https://kosova-info.com/hoxhaj-uron-macronin-fitore-e-madhe-per-francen-dhe-bashkimin-evropian/60%Daily2017-05-07 19:04
https://kosova-info.com/limoni-kunder-gureve-te-veshkave/60%Daily2017-05-07 19:03
https://kosova-info.com/modelja-e-playboyt-pozon-nudo-ne-malin-e-shenjte-nxit-reagimin-e-banoreve-foto-16/60%Daily2017-05-07 19:00
https://kosova-info.com/presidenti-ne-largim-i-frances-e-uron-macronin-pas-fitores-qytetaret-zgjodhen-rrugen-e-be-se/60%Daily2017-05-07 18:59
https://kosova-info.com/portieri-kosovar-shenon-golin-e-javes-nga-100-metra-video/60%Daily2017-05-07 18:47
https://kosova-info.com/pese-arsyet-perse-macron-fitoi-zgjedhjet-ne-france-foto/60%Daily2017-05-07 18:45
https://kosova-info.com/kadri-veseli-uron-emmanuel-macronin-pas-triumfit-ne-zgjedhje/60%Daily2017-05-07 18:39
https://kosova-info.com/shuma-e-dasmes-madheshtore-te-albatritit-dhe-egzones-video/60%Daily2017-05-07 18:34
https://kosova-info.com/macron-presidenti-me-i-ri-francez-ne-te-gjitha-koherat/60%Daily2017-05-07 18:28
https://kosova-info.com/range-rover-i-zjarrte-do-tua-fitoje-zemren-menjehere-sa-ta-shihni-foto/60%Daily2017-05-07 18:14
https://kosova-info.com/range-rover-i-zjarrte-do-tua-fitoje-zemren-menjehere-sa-ta-shihni-foto/60%Daily2017-05-07 18:14
https://kosova-info.com/kembet-e-tij-peshojne-150-kilograme-ja-cfare-i-ka-ndodhur-foto/60%Daily2017-05-07 17:44
https://kosova-info.com/nuk-permbahet-xhaka-ja-cfare-ben-pas-super-golit-foto/60%Daily2017-05-07 17:43
https://kosova-info.com/basha-kqz-shkeli-ligjin-rama-shkojme-drejt-18-qershorit-edhe-pa-pd-ne/60%Daily2017-05-07 17:03
https://kosova-info.com/me-le-shtatzene-dhe-u-zhduke-vajza-i-kerkon-atesine-kengetarit-te-njohur-shqiptar-foto/60%Daily2017-05-07 16:57
https://kosova-info.com/arsenali-e-fiton-derbin-xhaka-shenon-gol-te-mrekullueshem-video/60%Daily2017-05-07 16:47
https://kosova-info.com/3-mije-refugjate-shpetohen-ne-detin-mesdhe/60%Daily2017-05-07 16:23
https://kosova-info.com/ja-si-i-shperthen-iphone-ne-dore-ketij-njeriu-video/60%Daily2017-05-07 16:10
https://kosova-info.com/shala-nexhmije-pagarusha-perfaqeson-vlera-kulmore-te-artit-te-kosoves/60%Daily2017-05-07 16:01
https://kosova-info.com/dalja-e-francezeve-ne-zgjedhje-me-e-vogel-se-tri-heret-paraprake/60%Daily2017-05-07 15:55
https://kosova-info.com/sherr-me-grushte-ne-spitalin-ushtarak-ne-tirane/60%Daily2017-05-07 15:47
https://kosova-info.com/softueri-sekret-nisin-hetimet-kunder-uber/60%Daily2017-05-07 15:31
https://kosova-info.com/ja-sa-fiton-porsche-per-nje-automobil/60%Daily2017-05-07 15:14
https://kosova-info.com/vleresimet-e-lojtareve-liverpool-0-0-southampton-foto/60%Daily2017-05-07 15:12
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-ideale-qe-duhen-perdorur-per-te-mbajtur-trurin-ne-forme/60%Daily2017-05-07 14:59
https://kosova-info.com/ngjitet-ne-skene-thyen-rekord-boteror-video/60%Daily2017-05-07 14:44
https://kosova-info.com/njerezit-qe-flasin-me-vete-jane-gjeni/60%Daily2017-05-07 14:35
https://kosova-info.com/lsdm-ne-nuk-heshtim-gruevski-po-tenton-te-mbuloje-krimin/60%Daily2017-05-07 14:22
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-manchester-united-foto/60%Daily2017-05-07 14:05
https://kosova-info.com/pengu-francez-eshte-liruar-ne-sudan/60%Daily2017-05-07 13:58
https://kosova-info.com/penallti-per-liverpoolin-milner-shokon-stadiumin-video/60%Daily2017-05-07 13:55
https://kosova-info.com/microsoft-telefont-inteligjent-kan-vdekur-dhe-njerzit-ende-se-kan-kuptuar/60%Daily2017-05-07 13:25
https://kosova-info.com/cfare-po-ben-rita-me-djalin-e-beckhamit-foto/60%Daily2017-05-07 13:25
https://kosova-info.com/a-e-dini-qe-mund-te-beni-tatuazh-eyeliner-video/60%Daily2017-05-07 13:23
https://kosova-info.com/rihapet-muzeu-i-luvrit-vendi-ku-sonte-planifikon-ta-festoje-fitoren-emmanuel-macron/60%Daily2017-05-07 13:11
https://kosova-info.com/nasa-ben-nje-tjeter-zbulim-te-madh-ne-hapesire/60%Daily2017-05-07 13:04
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-thote-se-ka-arrestuar-nje-amerikan/60%Daily2017-05-07 12:46
https://kosova-info.com/objektivi-i-barcelones-dhe-real-madridit-shenon-gol-te-cmendur-ne-la-liga-video/60%Daily2017-05-07 12:26
https://kosova-info.com/filloi-mini-maratona-vrapo-edhe-ti-fotovideo/60%Daily2017-05-07 12:22
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-tregon-muskujt-ne-mini-maratonen-vrapo-edhe-ti-foto/60%Daily2017-05-07 11:56
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-tregon-se-cka-duhet-te-marrin-parasysh-deputetet-kur-ta-votojne-demarkacionin/60%Daily2017-05-07 11:46
https://kosova-info.com/3-vjecari-diskuton-ashper-me-nenen-e-tij-ja-cfare-i-thote-video/60%Daily2017-05-07 11:26
https://kosova-info.com/nora-performoi-me-veshje-transparente-qe-i-vizatonte-pjeset-intime-foto/60%Daily2017-05-07 11:12
https://kosova-info.com/shkenca-ekspozimi-i-femijeve-ndaj-teknologjise-ndikon-ne-aftesine-e-tyre-tek-te-shprehurit/60%Daily2017-05-07 11:10
https://kosova-info.com/skuadra-shqiptare-ka-bere-dicka-qe-nuk-e-kane-arritur-as-real-madridi-apo-barcelona-kete-sezon/60%Daily2017-05-07 11:02
https://kosova-info.com/boko-harami-liron-82-vajza-te-rrembyera-ne-nigeri/60%Daily2017-05-07 10:39
https://kosova-info.com/dy-zyrtare-te-administrates-obama-do-te-deshmojne-per-nderhyrjen-ruse-ne-zgjedhje/60%Daily2017-05-07 10:33
https://kosova-info.com/ndryshim-i-madh-ne-projektin-e-stadiumit-te-shqiperise-ja-si-do-te-duket-tani-foto/60%Daily2017-05-07 09:54
https://kosova-info.com/geti-dhe-marina-te-pandashem-edhe-ne-palester-foto/60%Daily2017-05-07 09:47
https://kosova-info.com/deklarata-jonormale-e-elezit-lindja-e-nenes-ne-korridor-te-gjinekologjise-proces-normal/60%Daily2017-05-07 09:11
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-per-fillimin-e-mini-maratones-vrapo-edhe-ti-foto/60%Daily2017-05-07 08:38
https://kosova-info.com/zanfina-shume-seksi-ne-klipin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-07 08:14
https://kosova-info.com/mbi-6-mije-migrante-jane-shpetuar-ne-mesdhe-ne-dy-ditet-e-fundit/60%Daily2017-05-07 07:58
https://kosova-info.com/7-arsye-perse-nje-femer-duhet-te-linde-femijen-e-pare-perpara-te-30-ave/60%Daily2017-05-07 07:51
https://kosova-info.com/francezet-votojne-ne-zgjedhje-presidenciale/60%Daily2017-05-07 07:40
https://kosova-info.com/sinan-vllasaliu-mori-rrugen-per-foto/60%Daily2017-05-07 07:35
https://kosova-info.com/ja-si-kompanite-zvicerane-u-bene-vendet-me-te-mira-per-te-punuar/60%Daily2017-05-07 07:16
https://kosova-info.com/casemiro-nderprene-intervisten-pas-ndeshjes-arsyeja-eshte-interesante-video/60%Daily2017-05-07 06:57
https://kosova-info.com/aksidenti-tragjik-nje-i-ri-shqiptar-humb-jeten-ne-itali/60%Daily2017-05-07 06:34
https://kosova-info.com/labi-po-afrohet-shume-ne-politike-merr-post-te-rendesishem-foto/60%Daily2017-05-07 06:32
https://kosova-info.com/marsh-protestues-ne-mitrovice-stop-vrasjeve-ne-jemi-ermali/60%Daily2017-05-07 06:10
https://kosova-info.com/zoterit-e-arberise-se-poshtme-video/60%Daily2017-05-06 22:10
https://kosova-info.com/uppss-pas-kimit-celulitin-e-tregon-edhe-kunata-e-saj-foto/60%Daily2017-05-06 21:57
https://kosova-info.com/guardiola-deshiron-qe-united-ta-fitoje-europa-leaguen/60%Daily2017-05-06 21:55
https://kosova-info.com/grupi-terrorist-boko-haram-liron-80-vajza-qe-kishte-marre-peng/60%Daily2017-05-06 21:50
https://kosova-info.com/thaci-ka-dale-nga-udha-e-zotit-video/60%Daily2017-05-06 21:46
https://kosova-info.com/ky-eshte-provokimi-i-radhes-i-sergio-ramos-foto/60%Daily2017-05-06 21:40
https://kosova-info.com/majk-eshte-bere-bashke-me-majlinden-shikoni-se-cka-po-ben-ai-me-dy-vajza-foto/60%Daily2017-05-06 21:38
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-qe-vrau-ermal-kamberajn-ne-mitrovice-policia-po-e-ndjek-foto/60%Daily2017-05-06 21:30
https://kosova-info.com/zidane-nuk-ndalet-tregon-se-cka-do-te-beje-qe-nga-neser/60%Daily2017-05-06 21:29
https://kosova-info.com/kengetarja-kosovare-behet-per-spital-foto/60%Daily2017-05-06 21:25
https://kosova-info.com/mitrovica-proteston-stop-vrasjeve-ne-jemi-ermali/60%Daily2017-05-06 21:22
https://kosova-info.com/keshtu-po-e-feston-nuri-seferi-me-shoke-lirimin-e-ramush-haradinajt-video/60%Daily2017-05-06 21:18
https://kosova-info.com/shba-e-para-ne-bote-per-rezerva-te-arit-mbi-8-mije-tone-ja-kush-eshte-nr-1-ne-ballkan-lista/60%Daily2017-05-06 21:09
https://kosova-info.com/granada-0-4-real-madrid-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-05-06 21:02
https://kosova-info.com/qytetaret-e-zgjodhen-diven-e-muzikes-shqipe-ja-cila-eshte-ajo-video/60%Daily2017-05-06 20:54
https://kosova-info.com/zidane-na-presin-tri-finale/60%Daily2017-05-06 20:50
https://kosova-info.com/gruevski-ende-ka-mundesi-te-shkaktoje-gjakderdhje/60%Daily2017-05-06 20:49
https://kosova-info.com/gruevski-ende-ka-mundesi-te-shkaktoje-gjakderdhje/60%Daily2017-05-06 20:49
https://kosova-info.com/gruevski-ende-ka-mundesi-te-shkaktoje-gjakderdhje/60%Daily2017-05-06 20:49
https://kosova-info.com/gruevski-ende-ka-mundesi-te-shkaktoje-gjakderdhje/60%Daily2017-05-06 20:49
https://kosova-info.com/mclaren-krkon-t-punsoj-nj-lojtar-pr-simulatorin-e-saj-t-formula-1/60%Daily2017-05-06 20:44
https://kosova-info.com/tri-finalet-e-real-madridit/60%Daily2017-05-06 20:44
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-e-re-ne-la-liga-foto/60%Daily2017-05-06 20:40
https://kosova-info.com/ekskluzive-e-verteta-e-rikthimit-e-donjetes-ne-shtepine-e-bba9-foto/60%Daily2017-05-06 20:35
https://kosova-info.com/murat-meha-afer-suspendimit-nga-detyra/60%Daily2017-05-06 20:33
https://kosova-info.com/neser-shi-fillimi-i-javes-serish-me-temperatura-dimerore/60%Daily2017-05-06 20:29
https://kosova-info.com/ky-eshte-cifti-qe-sapo-u-largua-nga-bba9/60%Daily2017-05-06 20:21
https://kosova-info.com/pak-ore-para-zgjedhjeve-ne-france-ja-kush-prin-ne-sondazhe/60%Daily2017-05-06 20:17
https://kosova-info.com/tifozja-e-granadas-emocionon-te-gjithe-me-lotet-e-saj-ne-ndeshjen-kunder-realit-foto/60%Daily2017-05-06 20:15
https://kosova-info.com/edhe-doktori-i-vip-ave-me-operacione-plastike-foto/60%Daily2017-05-06 19:59
https://kosova-info.com/torcida-ermali-ishte-njeri-nga-ne-prehu-ne-paqe-foto/60%Daily2017-05-06 19:50
https://kosova-info.com/papa-nena-nuk-mund-te-jete-emer-per-bomba/60%Daily2017-05-06 19:40
https://kosova-info.com/donjeta-po-rikthehet-ne-big-brother-albania9-foto/60%Daily2017-05-06 19:40
https://kosova-info.com/balerina-e-gentit-vallezon-me-video/60%Daily2017-05-06 19:28
https://kosova-info.com/dhurata-hoxha-lavdia-e-skenderbeut-eshte-e-perjetshme/60%Daily2017-05-06 18:48
https://kosova-info.com/dy-finalet-e-mbetura-te-barcelones/60%Daily2017-05-06 18:42
https://kosova-info.com/fakte-te-mrekullueshme-per-djathin-foto/60%Daily2017-05-06 18:40
https://kosova-info.com/ja-cka-thone-qytetaret-per-adelina-ismailin-video/60%Daily2017-05-06 18:35
https://kosova-info.com/foshnja-lind-me-koke-shtese-ne-stomak-shokohen-mjeket-foto/60%Daily2017-05-06 18:24
https://kosova-info.com/sulmet-kibernetike-hollande-do-te-kunderpergjigjemi/60%Daily2017-05-06 18:02
https://kosova-info.com/gruaja-kap-burrin-te-zhveshur-mbi-dashnoren-e-tmerron-para-te-gjitheve-video-18/60%Daily2017-05-06 17:50
https://kosova-info.com/obama-su-martua-me-grua-te-bardhe-nga-frika-se-mund-te-mos-behej-president-foto/60%Daily2017-05-06 17:41
https://kosova-info.com/zanfina-e-befason-fansen-kurre-nuk-foto/60%Daily2017-05-06 17:33
https://kosova-info.com/goranet-e-dragashit-nuk-e-njohin-kosoven-si-shtet-flasin-per-serbine-me-endje/60%Daily2017-05-06 17:28
https://kosova-info.com/turqia-ka-raporte-me-te-mira-me-rusine-se-me-ameriken/60%Daily2017-05-06 17:23
https://kosova-info.com/gol-befasues-ne-ndeshjen-barcelona-villarreal-video/60%Daily2017-05-06 17:06
https://kosova-info.com/bbc-pse-zgjedhjet-franceze-jane-kaq-te-rendesishme-per-te-ardhmen-e-evropes/60%Daily2017-05-06 17:05
https://kosova-info.com/bbc-pse-zgjedhjet-franceze-jane-kaq-te-rendesishme-per-te-ardhmen-e-evropes/60%Daily2017-05-06 17:05
https://kosova-info.com/iphonit-i-shtohet-nje-sensor-per-cilesine-e-ajrit/60%Daily2017-05-06 16:57
https://kosova-info.com/ky-ndryshim-do-te-bej-qe-faqet-pornografike-te-mos-shikohen-me-aq-shume/60%Daily2017-05-06 16:39
https://kosova-info.com/alpinisti-85-vjecar-vdes-ne-malin-everest/60%Daily2017-05-06 16:32
https://kosova-info.com/libi-shpetohen-129-migrante/60%Daily2017-05-06 16:28
https://kosova-info.com/maje-thote-muaad-kenga-qe-pershkruan-realitetin-e-sotshem-video/60%Daily2017-05-06 16:14
https://kosova-info.com/nenshkrimi-i-kunderligjshem-i-kontrates-se-madhe-nga-ministria-e-infrastruktures/60%Daily2017-05-06 16:13
https://kosova-info.com/feronikeli-tregon-forcen-ndaj-beses-drenica-mund-hajvaline/60%Daily2017-05-06 15:51
https://kosova-info.com/tani-mund-te-notoni-me-motorin-nenujor-video/60%Daily2017-05-06 15:35
https://kosova-info.com/shba-dhe-rusia-rinovojne-memorandumin-per-parandalimin-e-incidenteve-ne-siri/60%Daily2017-05-06 15:34
https://kosova-info.com/rritja-e-facebook-si-rezultat-i-reklamave-nga-platformat-mobile/60%Daily2017-05-06 15:29
https://kosova-info.com/shijojeni-raketen-mclaren-720s-video/60%Daily2017-05-06 15:10
https://kosova-info.com/neser-perkujtohet-deshmori-bahri-fazliu/60%Daily2017-05-06 15:10
https://kosova-info.com/ndertesa-e-dyshimte-qe-paraqet-rrezik-ne-lagjen-arberia-te-prishtines-foto/60%Daily2017-05-06 15:01
https://kosova-info.com/dikur-i-prishen-marredheniet-por-ja-cka-thote-tash-soni-per-kolegen-e-saj-tunen-video/60%Daily2017-05-06 14:42
https://kosova-info.com/mbappe-zgjedh-skuadren-e-re-pas-refuzimit-qe-i-beri-barcelones/60%Daily2017-05-06 14:30
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s9-vjen-me-95-ekran-video/60%Daily2017-05-06 14:28
https://kosova-info.com/galaxy-j7-shfaqet-ne-gfxbench/60%Daily2017-05-06 14:01
https://kosova-info.com/siri-situate-relativisht-e-qete-pas-hyrjes-ne-fuqi-te-marreveshjes-per-zonat-e-sigurta/60%Daily2017-05-06 14:01
https://kosova-info.com/policia-ja-si-ndodhi-vrasja-e-kryetarit-te-bogovines-hazbi-idrizi/60%Daily2017-05-06 13:41
https://kosova-info.com/femijet-shqiptare-ne-zvicer-mesohen-te-kendojne-shqip-me-cifteli-video/60%Daily2017-05-06 13:38
https://kosova-info.com/avioni-privat-vip-me-i-madhi-ne-bote-vjen-me-cmim-marramendes-foto/60%Daily2017-05-06 13:24
https://kosova-info.com/man-city-shkaterron-crystal-palacen-50-video/60%Daily2017-05-06 13:21
https://kosova-info.com/keshtu-ia-uron-ditelindjen-skenderbeut-stermbesa-e-tij-foto/60%Daily2017-05-06 13:08
https://kosova-info.com/ja-si-eshte-te-perplasesh-me-veture-ne-nje-shpejtesi-prej-190kmh-video/60%Daily2017-05-06 12:44
https://kosova-info.com/nissan-x-trail-i-ri-vjen-me-paketen-aero-edition-videofoto/60%Daily2017-05-06 12:39
https://kosova-info.com/shtate-gjera-qe-nuk-duhet-te-beni-perpara-nje-operacioni/60%Daily2017-05-06 12:27
https://kosova-info.com/vendimi-i-montellas-per-donnarumman-nuk-do-tu-pelqeje-tifozeve-te-milanit-foto/60%Daily2017-05-06 12:26
https://kosova-info.com/moske-nga-zjarri-lendohen-mbi-30-persona/60%Daily2017-05-06 12:23
https://kosova-info.com/ministri-turk-do-ti-prezantoje-shba-se-prova-te-reja-per-ekstradimin-e-gulenit/60%Daily2017-05-06 12:23
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-vaksinohen-femijet/60%Daily2017-05-06 12:08
https://kosova-info.com/fakte-per-zerin-tuaj/60%Daily2017-05-06 11:49
https://kosova-info.com/renault-teston-modelin-e-ri-megane-rs-2018-foto/60%Daily2017-05-06 11:46
https://kosova-info.com/ku-eshte-me-se-shtrenjti-prerja-e-flokeve/60%Daily2017-05-06 11:46
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-pranon-se-ka-kopjuar-adelina-ismailin-video/60%Daily2017-05-06 11:44
https://kosova-info.com/sa-gota-uje-duhet-te-pini-brenda-dites/60%Daily2017-05-06 11:25
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-qe-vrau-hazbi-idrizin/60%Daily2017-05-06 11:09
https://kosova-info.com/volvo-elektrik-vjen-nga-kina-foto-2/60%Daily2017-05-06 11:06
https://kosova-info.com/heshtja-parazgjedhore-ne-france-kush-do-te-triumfoje/60%Daily2017-05-06 11:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-city-crystal-palace/60%Daily2017-05-06 10:35
https://kosova-info.com/golf-ii-me-i-shpejte-se-bugatti-dhe-lamborghini-video/60%Daily2017-05-06 10:14
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-soni-per-arritjet-e-eres-ne-tregun-e-huaj-video/60%Daily2017-05-06 10:09
https://kosova-info.com/a-ben-ldk-koalicion-perseri-me-pdk-ne-nese-kjo-e-fundit-mbeshtet-mocionin/60%Daily2017-05-06 09:56
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-nga-shaqiri-foto/60%Daily2017-05-06 09:46
https://kosova-info.com/cfare-eshte-dieta-sirtfood/60%Daily2017-05-06 09:31
https://kosova-info.com/facebook-me-opsion-te-ri-foto/60%Daily2017-05-06 09:17
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-klipi-dhe-albumi-i-ri-nga-buraku-dhe-grupi-fama-video/60%Daily2017-05-06 08:49
https://kosova-info.com/krasniqi-ldk-se-nese-jeni-te-bindur-se-keni-qeverisur-mire-pse-i-frikoheni-zgjedhjeve/60%Daily2017-05-06 08:44
https://kosova-info.com/e-mposhti-ne-el-clasico-dhe-nuk-ndalet-me-kaq-ronaldo-e-peson-nga-messi-foto/60%Daily2017-05-06 08:38
https://kosova-info.com/kylie-jenner-tregon-belin-e-holle-foto/60%Daily2017-05-06 08:37
https://kosova-info.com/shba-ja-dhe-rusia-do-te-nisin-bisedime-e-nivelit-te-larte-per-permiresimin-e-raporteve/60%Daily2017-05-06 08:05
https://kosova-info.com/nene-tereza-mbulohet-me-qilim-gjigant-foto/60%Daily2017-05-06 07:39
https://kosova-info.com/tuna-publikon-foto-te-vogelushit-tian-foto/60%Daily2017-05-06 07:30
https://kosova-info.com/voxpop-kush-eshte-diva-e-estrades-pergjigjen-e-japin-qytetaret-video/60%Daily2017-05-06 07:19
https://kosova-info.com/edhe-burrat-ne-pushime-te-lehonise/60%Daily2017-05-06 07:19
https://kosova-info.com/parku-i-valbones-po-shkaterrohet/60%Daily2017-05-06 07:12
https://kosova-info.com/bale-shokon-realin-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-06 06:58
https://kosova-info.com/noizy-po-sjell-bomben-e-radhes-projektin-bora-video/60%Daily2017-05-06 06:39
https://kosova-info.com/maqedonia-ne-pritje-te-qeverise-se-re/60%Daily2017-05-06 06:17
https://kosova-info.com/ky-eshte-23-vjecari-i-vrare-ne-mitrovice-foto/60%Daily2017-05-05 22:09
https://kosova-info.com/zyrtare-ffk-vendos-perfundimisht-per-liridon-lecin/60%Daily2017-05-05 22:04
https://kosova-info.com/gazetarja-maqedonase-huliganet-donin-ta-vrisnin-ziadin-selen/60%Daily2017-05-05 21:52
https://kosova-info.com/vdes-23-vjecari-qe-u-plagos-ne-mitrovice/60%Daily2017-05-05 21:48
https://kosova-info.com/hoti-nuk-i-frikesohemi-mocionit-jemi-te-gatshem-per-zgjedhje/60%Daily2017-05-05 21:46
https://kosova-info.com/gjashte-lojtaret-qe-mund-te-zevendesojne-alvesin-aty-edhe-nje-shqiptar/60%Daily2017-05-05 21:43
https://kosova-info.com/mocionit-nuk-i-perballoi-asnje-qeveri-video/60%Daily2017-05-05 21:36
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-pranon-se-ka-pasur-lidhje-me-femrat-e-estrades-video/60%Daily2017-05-05 21:34
https://kosova-info.com/hoxha-opozita-smund-ta-rrezoje-qeverine/60%Daily2017-05-05 21:31
https://kosova-info.com/shtate-postimet-me-me-se-shumti-like-te-ronaldos-foto/60%Daily2017-05-05 21:27
https://kosova-info.com/seksi-pa-prezevativ-u-ben-mire-femrave-ja-pse/60%Daily2017-05-05 21:24
https://kosova-info.com/qeveria-e-fut-ne-rend-te-dites-demarkacionin-dokument/60%Daily2017-05-05 21:20
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhurata-e-pare-qe-tuna-mori-per-djalin-foto/60%Daily2017-05-05 21:16
https://kosova-info.com/west-ham-i-ben-favor-te-madh-chelseas-e-mposht-tottenhamin/60%Daily2017-05-05 20:58
https://kosova-info.com/ryva-publikon-fotografine-me-te-embel-me-vajzen-foto/60%Daily2017-05-05 20:53
https://kosova-info.com/morata-e-zbulon-kurthin-e-rende-qe-ia-beri-casillas-gjate-kohes-se-mourinhos-ne-real/60%Daily2017-05-05 20:47
https://kosova-info.com/gabimet-qe-bejme-per-tu-mbrojtur-nga-dielli-3/60%Daily2017-05-05 20:45
https://kosova-info.com/e-refuzon-liverpoolin-dhe-bayernin-e-tregon-edhe-arsyen/60%Daily2017-05-05 20:34
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-ndalon-perdorimin-e-vajit-te-palmes-a-do-te-ndalohet-edhe-ne-kosove/60%Daily2017-05-05 20:30
https://kosova-info.com/po-ndodh-transferimi-me-qesharak-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2017-05-05 20:23
https://kosova-info.com/elita-e-dashuruar-koke-e-kembe-i-dedikon-fjale-dashurie-gjikosfoto/60%Daily2017-05-05 20:22
https://kosova-info.com/buja-pdk-nuk-do-ta-votoje-demarkacionin-video/60%Daily2017-05-05 20:06
https://kosova-info.com/keshtu-paralajmeron-enca-albumin-e-pare-foto/60%Daily2017-05-05 20:02
https://kosova-info.com/uber-nn-hetim-nga-qeveria-amerikane-pr-vepr-penale/60%Daily2017-05-05 20:02
https://kosova-info.com/zbulohet-kontrata-mes-realit-dhe-adidasit-qe-thyen-te-gjitha-rekordet-ne-futboll/60%Daily2017-05-05 20:00
https://kosova-info.com/soni-malaj-zgjedh-mes-albanit-dhe-florit-video/60%Daily2017-05-05 19:34
https://kosova-info.com/e-habitshme-ja-ne-cfare-verzioni-e-kendon-gjiko-kengen-e-shkurte-fejzes-video/60%Daily2017-05-05 19:19
https://kosova-info.com/ne-kete-forme-e-pranojne-politikanet-serbe-republiken-e-kosoves-video/60%Daily2017-05-05 19:16
https://kosova-info.com/xhaka-e-thumbon-unitedin-ia-kujtojne-humbjen-qe-se-harrojne-kurre-foto/60%Daily2017-05-05 19:14
https://kosova-info.com/ndertesat-me-te-vecanta-ne-forme-te-luleve-foto/60%Daily2017-05-05 18:58
https://kosova-info.com/janusz-bugajski-kriza-ne-ballkan-dhe-administrata-e-donald-trump/60%Daily2017-05-05 18:52
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-linde-egzona-e-albatritit-video/60%Daily2017-05-05 18:52
https://kosova-info.com/pornostarja-shkon-per-te-xhiruar-por-e-peson-keq-foto-18/60%Daily2017-05-05 18:47
https://kosova-info.com/pa-asnje-dyshim-po-vjen-nga-leonora-jakupi-video/60%Daily2017-05-05 18:42
https://kosova-info.com/pamje-nga-budva-foto-te-mrekullueshme-foto/60%Daily2017-05-05 18:09
https://kosova-info.com/man-utd-me-sulmin-me-te-frikshem-ne-bote-edicionin-e-ardhshem-foto/60%Daily2017-05-05 18:01
https://kosova-info.com/behet-ekzekutimi-i-pagesave-per-perfituesit-e-skemave-sociale/60%Daily2017-05-05 17:57
https://kosova-info.com/mourinho-para-ndeshjes-me-arsenalin-mendoj-se-wenger-do-te-jete-i-kenaqur-me-mua/60%Daily2017-05-05 17:46
https://kosova-info.com/dy-dite-para-zgjedhjeve-macron-thellon-epersine-perballe-le-pen/60%Daily2017-05-05 17:44
https://kosova-info.com/dy-dite-para-zgjedhjeve-macron-thellon-epersine-perballe-le-pen/60%Daily2017-05-05 17:44
https://kosova-info.com/ushqimet-kunder-plakjes-foto/60%Daily2017-05-05 17:36
https://kosova-info.com/trump-do-te-takohet-me-shefin-e-keshillit-evropian-gjate-samitit-te-nato-s/60%Daily2017-05-05 17:33
https://kosova-info.com/joshua-zbulon-se-cfare-i-tha-klitschkos-para-se-ta-mundte-me-nokdaun/60%Daily2017-05-05 17:31
https://kosova-info.com/premiere-enough-thote-baby-g-ne-kengen-e-re-video/60%Daily2017-05-05 17:28
https://kosova-info.com/intel-ribrandon-procesort-xeon-me-emrtime-platinum-gold-silver-dhe-bronze/60%Daily2017-05-05 17:07
https://kosova-info.com/juncker-anglishtja-po-e-humb-rendesine-ne-evrope/60%Daily2017-05-05 16:48
https://kosova-info.com/terheqja-e-rames-nga-kavaja-ja-cfare-shkruan-sali-berisha/60%Daily2017-05-05 16:37
https://kosova-info.com/formacioni-i-barces-ne-ndeshjen-qe-mund-ta-vendos-titullin-ne-la-liga-foto/60%Daily2017-05-05 16:35
https://kosova-info.com/premiere-dj-blunt-ft-real-1-publikojne-kengen-my-lova-video/60%Daily2017-05-05 16:05
https://kosova-info.com/foto-nga-vende-te-mrekullueshme-te-botes-foto/60%Daily2017-05-05 15:58
https://kosova-info.com/keto-jane-shenjat-qe-tregojne-se-ju-keni-nje-engjell-mbrojtes/60%Daily2017-05-05 15:40
https://kosova-info.com/celulari-i-pare-ne-bote-me-kater-kamera-video/60%Daily2017-05-05 15:38
https://kosova-info.com/shpikja-me-e-rendesishme-per-femrat-recipeta-qe-njeh-kancerin-e-gjirin-fotovideo/60%Daily2017-05-05 15:36
https://kosova-info.com/oneplus-5-prezantohet-kt-ver/60%Daily2017-05-05 15:34
https://kosova-info.com/koreja-v-cia-ka-bere-komplot-per-vrasjen-e-kim-jong-unit/60%Daily2017-05-05 15:21
https://kosova-info.com/vokrri-e-shala-percjellin-nga-afer-punimet-ne-stadiumin-e-prishtines-gati-per-ndeshje-nderkombetare-foto/60%Daily2017-05-05 15:21
https://kosova-info.com/kallezim-penal-ndaj-kryetares-se-bashkise-se-sarandes/60%Daily2017-05-05 15:18
https://kosova-info.com/range-rover-teston-bishen-velar-svr-video/60%Daily2017-05-05 15:01
https://kosova-info.com/eliza-dushku-kthehet-ne-vendlindje-te-dua-shqiperia-foto/60%Daily2017-05-05 14:45
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-akuzoi-shba-te-se-jane-perpjekur-te-vrasin-kim-jong-un-me-arme-bio-kimike/60%Daily2017-05-05 14:44
https://kosova-info.com/10-frutat-dhe-perimet-qe-hidratojne-trupin/60%Daily2017-05-05 14:40
https://kosova-info.com/twitter-merr-nje-vecori-nga-snapchat/60%Daily2017-05-05 14:40
https://kosova-info.com/iphone-i-shperthen-ne-duar-video/60%Daily2017-05-05 14:24
https://kosova-info.com/fifa-ia-heq-denimin-lionel-messit/60%Daily2017-05-05 14:15
https://kosova-info.com/femijet-refugjate-ne-ballkan-nen-kthetrat-e-pasigurise/60%Daily2017-05-05 14:10
https://kosova-info.com/nga-sot-objekti-i-ish-hotelit-victory-eshte-bere-stacion-i-policise-stacioni-jug/60%Daily2017-05-05 14:10
https://kosova-info.com/mitsubishi-me-veture-hibride-te-vitit-1917-video/60%Daily2017-05-05 13:48
https://kosova-info.com/vedati-i-ka-keq-punet-me-punetoret-nuk-po-ia-jep-pagat-foto/60%Daily2017-05-05 13:18
https://kosova-info.com/golf-8-vjen-ne-vitin-2018-ja-si-duket-ai-video/60%Daily2017-05-05 13:18
https://kosova-info.com/vlore-fillon-kampionati-boteror-ne-paragllajdizem/60%Daily2017-05-05 12:53
https://kosova-info.com/te-merkuren-kuvendi-vendos-nese-do-te-rrezohet-qeveria/60%Daily2017-05-05 12:49
https://kosova-info.com/hapen-aplikimet-n-edicionin-e-11-t-t-world-summit-awards/60%Daily2017-05-05 12:57
https://kosova-info.com/hapen-aplikimet-n-edicionin-e-11-t-t-world-summit-awards/60%Daily2017-05-05 12:57
https://kosova-info.com/bie-nga-motori-shpeton-mrekullisht-mbi-nje-makine-video/60%Daily2017-05-05 12:39
https://kosova-info.com/microsoft-organizon-nj-tjetr-aktivitet-surface-m-23-maj/60%Daily2017-05-05 12:20
https://kosova-info.com/microsoft-organizon-nj-tjetr-aktivitet-surface-m-23-maj/60%Daily2017-05-05 12:20
https://kosova-info.com/a-beson-ne-rikthim-ndaj-realit-simeone-pergjigjet-ne-menyre-fantastike/60%Daily2017-05-05 11:50
https://kosova-info.com/a-beson-ne-rikthim-ndaj-realit-simeone-pergjigjet-ne-menyre-fantastike/60%Daily2017-05-05 11:50
https://kosova-info.com/londer-ne-aeroportin-heathrow-pezullohen-disa-fluturime-per-shkaqe-te-sigurise/60%Daily2017-05-05 11:47
https://kosova-info.com/dhelpra-rrjeti-social-anonim-shqiptar-foto/60%Daily2017-05-05 11:34
https://kosova-info.com/terhiqet-gruevski-vmro-kalon-ne-opozite/60%Daily2017-05-05 11:18
https://kosova-info.com/volvo-elektrik-vjen-nga-kina-foto/60%Daily2017-05-05 11:16
https://kosova-info.com/porsche-hap-nj-qendr-teknologjike-n-luginn-e-silikonit/60%Daily2017-05-05 11:11
https://kosova-info.com/merkel-deshiron-partneritet-te-mire-me-britanine-pas-brexit-it/60%Daily2017-05-05 11:04
https://kosova-info.com/vendet-me-romantike-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-05 10:56
https://kosova-info.com/dyshja-e-njohur-e-skenes-me-nje-tjeter-duet-fotovideo/60%Daily2017-05-05 10:44
https://kosova-info.com/gabimet-qe-bejme-per-tu-mbrojtur-nga-dielli-2/60%Daily2017-05-05 10:41
https://kosova-info.com/super-makina-mercedes-cla-vjen-ne-vitin-2019-foto/60%Daily2017-05-05 10:33
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pilotja-me-seksi-ne-bote-foto-2/60%Daily2017-05-05 10:30
https://kosova-info.com/frike-e-madhe-te-barcelona-neymar-ne-burg-foto/60%Daily2017-05-05 10:30
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-sa-e-ka-pasur-rrogen-labi-kur-punoi-ne-video/60%Daily2017-05-05 10:19
https://kosova-info.com/pioneri-i-interneti-about-com-jeton-si-dotdash/60%Daily2017-05-05 10:13
https://kosova-info.com/aktiviste-te-vv-se-konfrontohen-me-punonjes-te-qeverise/60%Daily2017-05-05 10:12
https://kosova-info.com/keto-gjera-duhet-ti-dije-cdo-femer/60%Daily2017-05-05 10:05
https://kosova-info.com/moska-ne-alarm-zjarr-i-madh-prane-pallatit-presidencial-te-vladimir-putinit/60%Daily2017-05-05 09:42
https://kosova-info.com/7-foto-qe-tregojne-se-si-do-te-funksionoje-ekrani-i-ri-i-iphone-8/60%Daily2017-05-05 09:35
https://kosova-info.com/shba-zhvendos-nje-seli-ushtarake-dhe-100-trupa-ne-poloni/60%Daily2017-05-05 09:27
https://kosova-info.com/inter-me-perforcimin-me-te-madh-ne-vitin-2017-foto/60%Daily2017-05-05 09:07
https://kosova-info.com/kryesia-e-kuvendit-shtyne-mbledhjen-per-mocion/60%Daily2017-05-05 09:06
https://kosova-info.com/kryesia-e-kuvendit-shtyne-mbledhjen-per-mocion/60%Daily2017-05-05 09:06
https://kosova-info.com/kultivim-i-kanabisit-ne-gorazhdec-te-pejes-arrestohet-serbi/60%Daily2017-05-05 09:02
https://kosova-info.com/apple-bhet-prodhuesi-m-i-madh-n-bot-i-veshjeve-elektronike/60%Daily2017-05-05 08:50
https://kosova-info.com/apple-bhet-prodhuesi-m-i-madh-n-bot-i-veshjeve-elektronike/60%Daily2017-05-05 08:50
https://kosova-info.com/fazat-e-henes-ndikojne-ne-mireqenie/60%Daily2017-05-05 08:48
https://kosova-info.com/kosova-e-para-ne-evrope-per-perdorim-te-antibiotikeve/60%Daily2017-05-05 08:44
https://kosova-info.com/aktori-shqiptar-i-famshem-ne-turqi-po-qendron-ne-shqiperi-foto/60%Daily2017-05-05 08:43
https://kosova-info.com/tani-edhe-samsung-me-vetura-qe-levizin-pa-shofere-foto/60%Daily2017-05-05 08:07
https://kosova-info.com/mcafee-lanon-nj-loj-n-ditn-botrore-t-fjalkalimit/60%Daily2017-05-05 10:14
https://kosova-info.com/serbia-ankohet-te-be-ja-per-tensionet-ne-ballkan-kerkon-dialog-edhe-me-kosoven/60%Daily2017-05-05 07:46
https://kosova-info.com/tifozet-e-romes-i-kercenojne-futbollistet-duke-i-varur-ne-qytet-foto/60%Daily2017-05-05 07:40
https://kosova-info.com/kjo-eshte-targa-e-vetures-me-fjale-te-pista-qe-e-habiti-fjolla-morinen-foto/60%Daily2017-05-05 07:33
https://kosova-info.com/e-provoi-edhe-lyrical-son-por-mbushet-me-djerse-foto/60%Daily2017-05-05 07:10
https://kosova-info.com/a-eshte-bundeswehri-terheqes-per-ekstremistet-e-djathte/60%Daily2017-05-05 06:54
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-maturantet-e-malisheves-shpikin-wireless-te-ri-fotovideo/60%Daily2017-05-05 06:34
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-bombarduesit-ruse-fluturojne-ne-afersi-te-shba-se/60%Daily2017-05-05 06:28
https://kosova-info.com/bastoret-shpallin-fituesin-e-topit-te-arte-foto/60%Daily2017-05-05 06:27
https://kosova-info.com/specialja-e-gatshme-per-ndjekje-penale-ne-qershor/60%Daily2017-05-05 06:18
https://kosova-info.com/eshte-shtatzene-por-shikojeni-se-sa-me-stil-po-del-beyonce-foto/60%Daily2017-05-05 06:08
https://kosova-info.com/shba-miraton-buxhetin-prej-1-1-trilion-dollaresh/60%Daily2017-05-05 05:56
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-konsumoni-ne-mengjes/60%Daily2017-05-04 23:54
https://kosova-info.com/ky-eshte-lengu-qe-parandalon-kancerin-pastron-melcine-dhe-normalizon-presionin-e-gjakut/60%Daily2017-05-04 23:39
https://kosova-info.com/pse-kafja-eshte-me-e-mire-ne-mengjes/60%Daily2017-05-04 23:36
https://kosova-info.com/nje-mengjes-i-shendetshem-sipas-dietologeve/60%Daily2017-05-04 23:33
https://kosova-info.com/4-vajra-qe-sherojne-dhimbjen-nga-migrena-brenda-nje-ore/60%Daily2017-05-04 23:28
https://kosova-info.com/nusja-shkon-ne-dasme-me-certifikate-virgjerie/60%Daily2017-05-04 23:21
https://kosova-info.com/aplikacioni-qe-ju-tregon-se-cfare-mendojne-te-tjeret-per-ju-video/60%Daily2017-05-04 23:14
https://kosova-info.com/harrojeni-lojen-call-of-duty-kjo-loje-e-re-do-ju-le-pa-gjume-fotovideo/60%Daily2017-05-04 23:01
https://kosova-info.com/si-te-fitoni-qetesine-ne-fund-te-dites/60%Daily2017-05-04 22:44
https://kosova-info.com/bukurite-perrallore-te-valbones-foto/60%Daily2017-05-04 22:31
https://kosova-info.com/whatsapp-shpjegon-pse-pati-nderprerje-ne-gjithe-boten/60%Daily2017-05-04 22:00
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-xhensila-vjehrren-e-saj-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-05-04 21:56
https://kosova-info.com/neser-ose-pasneser-procedojme-mocionin-kunder-qeverise-video/60%Daily2017-05-04 21:56
https://kosova-info.com/mourinho-shperthen-ndaj-yllit-te-skuadres-gati-i-futet-ne-fushe-video/60%Daily2017-05-04 21:52
https://kosova-info.com/rama-kalon-serish-prane-cadres-ky-eshte-reagimi-i-protestuesit-video/60%Daily2017-05-04 21:46
https://kosova-info.com/ovl-e-uck-se-bene-homazhe-ne-diten-e-deshmoreve-te-kombit/60%Daily2017-05-04 21:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-smartfoni-me-i-vogel-ne-bote/60%Daily2017-05-04 21:39
https://kosova-info.com/bailly-beri-sonte-nderhyrjen-me-te-rrezikshme-ne-karriere-video/60%Daily2017-05-04 21:38
https://kosova-info.com/zhvishet-ronaldo-kete-video-sduhet-ta-shohin-femrat-video/60%Daily2017-05-04 21:29
https://kosova-info.com/publikohet-nje-fotografi-e-rralle-ku-noizy-dhe-stresi-shihen-bashke-foto/60%Daily2017-05-04 21:26
https://kosova-info.com/brukseli-ne-kembe-per-ziadin-selen-proteste-masive-para-komisionit-evropian/60%Daily2017-05-04 21:25
https://kosova-info.com/kosova-ndan-qindra-mijera-euro-per-lule-video/60%Daily2017-05-04 21:21
https://kosova-info.com/cmendet-mourinho-shikoni-festen-qesharake-pas-golit-video/60%Daily2017-05-04 21:15
https://kosova-info.com/vv-drejtori-i-dka-se-shpalle-konkurs-dhe-puneson-veten/60%Daily2017-05-04 21:14
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-7-vellezerit-geci-me-100-vete-tjere/60%Daily2017-05-04 21:06
https://kosova-info.com/celta-vigo-manchester-united-notat-e-futbollisteve-foto/60%Daily2017-05-04 21:05
https://kosova-info.com/fiton-united-prane-finales-se-liges-se-evropes-video/60%Daily2017-05-04 20:56
https://kosova-info.com/ja-qe-sa-vite-jane-martuar-mihrije-braha-dhe-naim-abazi-foto/60%Daily2017-05-04 20:47
https://kosova-info.com/del-piero-per-tottin-koha-qe-mbreti-i-romes-te-reflektoje/60%Daily2017-05-04 20:32
https://kosova-info.com/kjo-eshte-thenia-qe-sot-i-shkriu-se-qeshuri-kengetaret-shqiptare-foto/60%Daily2017-05-04 20:22
https://kosova-info.com/basha-i-quan-teknike-propozimet-e-rames-do-zgjidhje-politike/60%Daily2017-05-04 20:08
https://kosova-info.com/celta-vigo-man-utd-nje-nder-pritjet-me-te-bukura-te-sezonit-video/60%Daily2017-05-04 20:07
https://kosova-info.com/me-cilen-vajze-eshte-ne-vaske-2ton-foto16/60%Daily2017-05-04 19:59
https://kosova-info.com/me-cilen-vajze-eshte-ne-vaske-2ton-foto16/60%Daily2017-05-04 19:59
https://kosova-info.com/6-veprimet-e-perditshme-qe-demtojne-rende-veshkat/60%Daily2017-05-04 19:58
https://kosova-info.com/kengetares-se-njohur-i-mbushen-duart-me-gjak-foto/60%Daily2017-05-04 19:39
https://kosova-info.com/mimoza-shkodra-me-set-te-ri-tregon-gjoksin-dhe-ndryshimin-qe-ka-bere-ne-foto/60%Daily2017-05-04 19:19
https://kosova-info.com/cmendet-enca-kurre-nuk-i-ka-ekspozuar-keshtu-te-pasmet-foto/60%Daily2017-05-04 18:58
https://kosova-info.com/rakitic-reali-do-ta-humb-titullin-ne-kete-ndeshje/60%Daily2017-05-04 18:58
https://kosova-info.com/do-10-sekonda-zbulohet-nj-maluer-i-ri-android/60%Daily2017-05-04 18:56
https://kosova-info.com/fitore-e-madhe-per-trumpin-miratohet-projektligji-per-perkujdesjen-shendetesore/60%Daily2017-05-04 18:52
https://kosova-info.com/parku-i-malisheves-ndryshohen-format-e-turpshme-video/60%Daily2017-05-04 18:43
https://kosova-info.com/reagimet-e-facebook-t-disponueshme-edhe-n-komente/60%Daily2017-05-04 18:38
https://kosova-info.com/fsk-me-strategji-per-pakicat-video/60%Daily2017-05-04 18:34
https://kosova-info.com/ja-15-keshilla-shume-me-rendesi-si-ta-beni-gati-organizmin-per-agjerim/60%Daily2017-05-04 18:32
https://kosova-info.com/trump-do-ta-vizitoje-arabine-saudite-izraelin-dhe-vatikanin/60%Daily2017-05-04 18:16
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-verteta-mes-lidhjes-se-trimit-dhe-albanes-video/60%Daily2017-05-04 18:16
https://kosova-info.com/shenja-te-besueshme-qe-nje-mashkulli-ju-simpatizon/60%Daily2017-05-04 18:14
https://kosova-info.com/ky-ushtrim-i-cuditshem-me-top-te-tenisit-eshte-sekreti-i-madh-i-suksesit-te-joshuas-video/60%Daily2017-05-04 17:55
https://kosova-info.com/france-hetohet-ndikimi-i-lajmeve-te-rrejshme-ne-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2017-05-04 17:47
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-sulmin-fizik-ndaj-ziadin-seles-eshte-liruar/60%Daily2017-05-04 17:32
https://kosova-info.com/facebook-leshon-risine-e-radhes-sigurisht-do-te-ju-pelqeje-foto/60%Daily2017-05-04 17:15
https://kosova-info.com/gruaja-ha-7-mije-dollare-per-nje-arsye-te-cmendur/60%Daily2017-05-04 16:59
https://kosova-info.com/vedat-ademi-e-ka-nje-lajm-per-fansat-e-tij-foto/60%Daily2017-05-04 16:58
https://kosova-info.com/protestuesit-godasin-me-veze-marine-le-pen-foto/60%Daily2017-05-04 16:52
https://kosova-info.com/lojerat-me-te-mira-te-vitit-2017-per-iphone-foto/60%Daily2017-05-04 16:44
https://kosova-info.com/kasapi-i-kabulit-u-ben-thirrje-talibaneve-qe-ti-japin-fund-luftes/60%Daily2017-05-04 16:42
https://kosova-info.com/krize-ne-ciftin-e-bba9-do-te-te-me-lutesh-per-te-me-puthur/60%Daily2017-05-04 16:40
https://kosova-info.com/fitoi-30-por-tani-konfirmohet-nje-lajm-katastrofal-per-zidanen-foto/60%Daily2017-05-04 16:30
https://kosova-info.com/celularet-e-se-ardhmes-nga-samsung/60%Daily2017-05-04 16:29
https://kosova-info.com/ajsbergu-i-frikshem-qe-po-shkeputet-nga-antarktida/60%Daily2017-05-04 16:18
https://kosova-info.com/lideri-opozitar-rus-navalny-pajiset-me-pasaporte/60%Daily2017-05-04 16:13
https://kosova-info.com/ky-eshte-celulari-me-i-sigurt-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-04 16:10
https://kosova-info.com/alba-ben-nje-krahasim-brilant-mes-messit-dhe-ronaldos/60%Daily2017-05-04 16:07
https://kosova-info.com/zyra-e-sfidave-te-mijevjecarit-konfirmon-mbeshtetjen-per-sektorin-privat-ne-kosove/60%Daily2017-05-04 16:07
https://kosova-info.com/seri-shperthimesh-ne-madrid-ka-te-plagosur-video/60%Daily2017-05-04 15:38
https://kosova-info.com/teuta-uron-djalin-per-ditelindje-por-ja-cka-ben-ai-foto/60%Daily2017-05-04 15:18
https://kosova-info.com/qualcomm-krkes-autoriteteve-amerikane-pr-bllokimin-e-shitjeve-t-iphone-n-shba/60%Daily2017-05-04 15:18
https://kosova-info.com/qualcomm-krkes-autoriteteve-amerikane-pr-bllokimin-e-shitjeve-t-iphone-n-shba-2/60%Daily2017-05-04 18:28
https://kosova-info.com/arsyet-perse-konsumi-i-molles-ben-mire-per-shendetin/60%Daily2017-05-04 15:17
https://kosova-info.com/agjencia-gjermane-e-inteligjences-pret-me-shume-sulme-kibernetike-para-zgjedhjeve/60%Daily2017-05-04 15:17
https://kosova-info.com/atalanta-tradhton-etrit-berishen/60%Daily2017-05-04 15:08
https://kosova-info.com/google-instalon-automatikisht-chrome-64bit-nse-keni-nj-windows-64bit/60%Daily2017-05-04 15:04
https://kosova-info.com/htc-11-u-telefoni-me-i-mire-i-vitit-2017-video/60%Daily2017-05-04 15:04
https://kosova-info.com/permiresohet-gjendja-shendetesore-e-seles/60%Daily2017-05-04 14:57
https://kosova-info.com/instagrami-mund-te-bllokoje-kete-modele-pasi-modelja-shfaq-gjoksin-ne-kete-video-fotovideo/60%Daily2017-05-04 14:51
https://kosova-info.com/rusia-turqia-dhe-irani-nenshkruajne-marreveshje-per-zonat-e-sigurta-ne-siri/60%Daily2017-05-04 13:57
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-nje-shenje-e-bashkimit-te-dafina-zeqirit-me-otr-foto/60%Daily2017-05-04 13:56
https://kosova-info.com/tani-edhe-autobuset-do-te-ecin-pa-shofere-foto/60%Daily2017-05-04 13:55
https://kosova-info.com/dobesohuni-duke-bere-seks-ja-3-pozicionet-qe-ju-ndihmojne/60%Daily2017-05-04 13:52
https://kosova-info.com/zyrtare-vjen-vendimi-final-per-simulimin-e-strootman-foto/60%Daily2017-05-04 13:50
https://kosova-info.com/hoxhaj-kosova-sivjet-aplikon-per-statusin-e-vendit-kandidat-per-anetaresim-ne-be/60%Daily2017-05-04 13:38
https://kosova-info.com/ja-sa-furnizohen-me-ilace-spitalet-e-kosoves/60%Daily2017-05-04 13:28
https://kosova-info.com/ja-sa-ka-ndryshuar-pablo-i-rebeleve-foto/60%Daily2017-05-04 12:55
https://kosova-info.com/cka-po-kerkojne-zyrtaret-e-uefa-s-ne-kosove/60%Daily2017-05-04 12:33
https://kosova-info.com/kina-nderton-robotin-gladiator-qe-do-te-perdoret-kunder-atij-amerikan-video/60%Daily2017-05-04 12:28
https://kosova-info.com/zgjedhet-kryeministri-i-ri-i-bullgarise/60%Daily2017-05-04 12:28
https://kosova-info.com/bie-numri-i-ruseve-qe-do-te-votonin-per-putinin/60%Daily2017-05-04 12:09
https://kosova-info.com/dobesohuni-me-keto-fruta-e-perime/60%Daily2017-05-04 11:28
https://kosova-info.com/vritet-gabimisht-ministri-ne-somali/60%Daily2017-05-04 11:26
https://kosova-info.com/getinjo-i-lenduar-pas-aksidentit-ja-si-duket-tani-foto/60%Daily2017-05-04 11:26
https://kosova-info.com/mclaren-sfidon-ferrarin-me-modelin-720s-video/60%Daily2017-05-04 11:17
https://kosova-info.com/rekord-i-ri-nga-ronaldo-shikojeni-cfare-ka-arritur-ne-instagram-foto/60%Daily2017-05-04 11:15
https://kosova-info.com/speci-djeges-na-ndihmon-te-dobesohemi/60%Daily2017-05-04 10:58
https://kosova-info.com/helikopter-mbi-fshatin-sllupcan-te-likoves/60%Daily2017-05-04 10:53
https://kosova-info.com/kasapi-i-kabulit-rikthehet-pas-marreveshjes-per-paqe/60%Daily2017-05-04 10:42
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vetura-e-re-elektrike-volkswagen-cross-i-d-video/60%Daily2017-05-04 09:58
https://kosova-info.com/facebook-i-afrohet-2-miliard-prdoruesve/60%Daily2017-05-04 09:48
https://kosova-info.com/ministri-italian-ballkani-ne-rrezik-nga-kriza-ne-shqiperi-dhe-tensionet-ne-maqedoni/60%Daily2017-05-04 09:45
https://kosova-info.com/kjo-cfare-ka-bere-buffon-e-frikeson-real-madridin-foto/60%Daily2017-05-04 09:44
https://kosova-info.com/princi-filip-terhiqet-nga-jeta-publike/60%Daily2017-05-04 09:38
https://kosova-info.com/shba-voton-sot-per-shfuqizimin-e-obamacare/60%Daily2017-05-04 09:15
https://kosova-info.com/e-papare-shqiptarja-e-vetme-ne-vend-qe-ul-mbathjet-dhe-heq-sutjenat-foto/60%Daily2017-05-04 08:56
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-shume-i-keq-per-xhaken-para-ndeshjes-me-man-utd/60%Daily2017-05-04 08:54
https://kosova-info.com/makinat-cadillac-mund-te-komunikojne-mes-vete-video/60%Daily2017-05-04 08:47
https://kosova-info.com/analistet-zgjedhjet-nuk-i-pershtaten-ldk-se-ndersa-pdk-se-i-ngutet/60%Daily2017-05-04 08:19
https://kosova-info.com/tjeter-bow-down-noizy-zevendeson-encen-me-kengetaren-super-sexy-nga-kosova-foto/60%Daily2017-05-04 08:11
https://kosova-info.com/sting-nxjerr-shtepine-ne-shitje/60%Daily2017-05-04 08:02
https://kosova-info.com/nese-jeni-me-zemer-te-dobet-mos-i-shikoni-keto-foto-te-kesaj-modeleje-nga-tirana/60%Daily2017-05-04 07:46
https://kosova-info.com/mercedes-benz-ofron-dy-forma-speciale-te-g-class-foto/60%Daily2017-05-04 07:36
https://kosova-info.com/modelja-e-playboy-t-ben-foto-nudo-ne-malin-e-shenjte/60%Daily2017-05-04 07:19
https://kosova-info.com/pas-150-seancave-gjykimi-i-naser-kelmendit-larg-fundit/60%Daily2017-05-04 07:12
https://kosova-info.com/janukovici-para-gjykates/60%Daily2017-05-04 07:08
https://kosova-info.com/harroni-bali-beun-cenarin-mehmet-kosoven-ky-eshte-turku-qe-po-cmend-vajzat-fotovideo/60%Daily2017-05-04 07:04
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-barcelones-do-tu-pelqeje-tifozeve-ne-camp-nou-foto/60%Daily2017-05-04 06:56
https://kosova-info.com/ish-keshilltarja-e-obames-nuk-deshmon-per-nderhyrjen-ruse-ne-zgjedhje/60%Daily2017-05-04 06:20
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-barcelonen-per-sezonin-e-ri-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-05-04 06:09
https://kosova-info.com/macron-dhe-le-pen-perplasen-per-ekonomine-terrorizmin-rusine/60%Daily2017-05-04 06:02
https://kosova-info.com/harroni-shpesh-ate-se-cfare-doni-te-thoni-mesoni-pse-ju-ndodh/60%Daily2017-05-03 23:59
https://kosova-info.com/gjakderdhja-nga-mishi-i-dhembeve-rrezikon-meshkujt-nga-impotenca/60%Daily2017-05-03 23:59
https://kosova-info.com/perberesit-qe-ju-heqin-menjehere-dhimbjen-e-gjurit/60%Daily2017-05-03 23:47
https://kosova-info.com/ky-ndryshim-do-te-beje-qe-faqet-pornografike-te-mos-shikohen-me-aq-shume/60%Daily2017-05-03 22:59
https://kosova-info.com/rregullohet-whatsapp-mund-ta-perdorni/60%Daily2017-05-03 22:50
https://kosova-info.com/modelja-e-famshme-provokon-ne-publik-duke-ngren-suxhuk-foto/60%Daily2017-05-03 22:31
https://kosova-info.com/e-dini-cfare-ndodh-kur-ne-google-shkruani-241543903/60%Daily2017-05-03 21:59
https://kosova-info.com/azemi-situata-ne-veri-mund-te-eskaloje-nese-neglizhohet-nga-institucionet/60%Daily2017-05-03 21:59
https://kosova-info.com/kur-suksesi-i-kenges-nuk-varet-nga-klipi-video/60%Daily2017-05-03 21:57
https://kosova-info.com/jardim-nuk-i-shfrytezuam-rastet-tona-juve-nuk-gaboi/60%Daily2017-05-03 21:56
https://kosova-info.com/brukseli-fton-ne-vizite-kryeparlamentarin-e-maqedonise-talat-xhaferin/60%Daily2017-05-03 21:53
https://kosova-info.com/kjo-superveture-futuriste-eshte-krijuar-per-tia-bere-bajat-ferrarit-foto/60%Daily2017-05-03 21:44
https://kosova-info.com/ne-vitin-1947-deftesat-ne-shkollat-e-shkupit-ne-gjuhen-shqipe-si-gjuhe-e-pare-zyrtare/60%Daily2017-05-03 21:35
https://kosova-info.com/ja-artistja-shqiptare-qe-komenton-kete-vit-eurovision-in-live-ne-bbc-foto/60%Daily2017-05-03 21:28
https://kosova-info.com/facebook-hap-3-mije-vende-pune-mesoni-per-cfare-dhe-a-mund-te-punesoheni-video/60%Daily2017-05-03 21:24
https://kosova-info.com/buffon-befason-te-gjithe-kur-te-pensionohem-une/60%Daily2017-05-03 21:23
https://kosova-info.com/vdes-profesori-muharrem-carabregu/60%Daily2017-05-03 21:22
https://kosova-info.com/vetevendosje-hyn-e-vetme-ne-zgjedhje/60%Daily2017-05-03 21:15
https://kosova-info.com/allegri-fitore-e-madhe-buffon-me-i-miri-ne-bote/60%Daily2017-05-03 21:08
https://kosova-info.com/nuk-mund-te-shkruani-ne-whatsapp-per-momentin-ja-cfare-ka-ndodhur/60%Daily2017-05-03 21:06
https://kosova-info.com/macron-terroristet-e-dojne-le-pen-in/60%Daily2017-05-03 21:02
https://kosova-info.com/dhurata-me-kenge-te-re-publikon-foto-nga-klipi/60%Daily2017-05-03 20:59
https://kosova-info.com/punetorja-e-pastrimit-gjen-1000-euro-i-dorezon-ne-polici-video/60%Daily2017-05-03 20:57
https://kosova-info.com/nuk-ia-keni-idene-qe-sa-minuta-nuk-ka-pesuar-gol-juventus-ne-champions/60%Daily2017-05-03 20:55
https://kosova-info.com/higuain-me-super-deklarate-pas-ndeshjes/60%Daily2017-05-03 20:51
https://kosova-info.com/egjiptiani-krijon-kuranin-700-metra-te-gjate/60%Daily2017-05-03 20:46
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-e-pabesueshme-kush-shpallet-futbollisti-i-ndeshjes-foto/60%Daily2017-05-03 20:39
https://kosova-info.com/ja-sa-vjecare-do-te-behet-nexhmije-pagarusha-edhe-pak-dite-foto/60%Daily2017-05-03 20:35
https://kosova-info.com/super-higuain-juventus-preke-finalen-video/60%Daily2017-05-03 20:33
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-me-kenge-te-re-ja-kur-do-te-publikohet-video/60%Daily2017-05-03 20:09
https://kosova-info.com/monaco-juventus-shikoni-kush-ka-shenuar-video/60%Daily2017-05-03 20:01
https://kosova-info.com/debutimi-i-iphone-8-mund-t-shtyhet-shkak-problemet-me-skanerin-e-shenjave-t-gishtrinjve/60%Daily2017-05-03 19:56
https://kosova-info.com/prokurori-nuk-ankohet-ramush-haradinaj-me-nuk-do-te-arrestohet-ne-france/60%Daily2017-05-03 19:50
https://kosova-info.com/capital-t-jep-lajmin-e-madh-foto/60%Daily2017-05-03 19:45
https://kosova-info.com/shba-tre-te-vdekur-dhe-10-te-lenduar-gjate-nje-aksidenti-ne-ankand-video/60%Daily2017-05-03 19:33
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-mozzik-dhe-getinjo-pas-aksidentit-foto/60%Daily2017-05-03 19:24
https://kosova-info.com/ekskluzive-aksidentohen-me-veture-mozzik-dhe-getinjo-foto/60%Daily2017-05-03 19:09
https://kosova-info.com/ja-cka-i-tha-onati-shokut-te-tij-majkut-qe-po-behet-baba-video/60%Daily2017-05-03 18:59
https://kosova-info.com/pse-njerezit-inteligjente-nuk-jane-te-lumtur/60%Daily2017-05-03 18:50
https://kosova-info.com/shtate-vjecari-bie-nga-pallati-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/60%Daily2017-05-03 18:49
https://kosova-info.com/ajaxi-trondite-lyonin-video/60%Daily2017-05-03 18:34
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-trump-abas-shpresa-per-paqe-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2017-05-03 18:33
https://kosova-info.com/keto-mesuese-kane-kryer-maredhenie-seksuale-me-nxenesit-e-tyre-foto/60%Daily2017-05-03 18:31
https://kosova-info.com/shoqerimi-me-modelen-e-njohur-po-i-kushton-reperit-foto/60%Daily2017-05-03 18:22
https://kosova-info.com/raste-te-pabesueshme-njerezit-bejne-seks-ne-publik-pa-e-vrare-mendjen-fare-foto-18/60%Daily2017-05-03 18:22
https://kosova-info.com/sekretari-amerikan-midis-shba-se-dhe-rusise-nuk-ka-besim/60%Daily2017-05-03 18:09
https://kosova-info.com/doni-te-dini-se-cila-eshte-pesha-ideale-per-ju-zbulojeni-permes-ketij-testi/60%Daily2017-05-03 18:01
https://kosova-info.com/theresa-may-ne-sulm-be-po-tenton-te-ndikoje-zgjedhjet/60%Daily2017-05-03 17:42
https://kosova-info.com/pasi-ta-lexoni-kete-nuk-do-te-flini-me-kurre-me-floket-e-lagura/60%Daily2017-05-03 17:30
https://kosova-info.com/thaci-nenet-e-kontestuara-te-kodit-penal-skane-dale-nga-zyra-ime/60%Daily2017-05-03 17:26
https://kosova-info.com/n-2018-n-kina-do-t-ket-wikipedian-e-saj/60%Daily2017-05-03 16:43
https://kosova-info.com/lajm-katastrofal-per-juventusin-para-ndeshjes-mungon-ylli-i-skuadres-foto/60%Daily2017-05-03 17:13
https://kosova-info.com/stoltenberg-nato-e-shqetesuar-per-situaten-ne-maqedoni-dhe-shqiperi/60%Daily2017-05-03 17:05
https://kosova-info.com/fjolla-morina-ne-siklet-per-pak-sa-nuk-i-shperthene-foto/60%Daily2017-05-03 16:59
https://kosova-info.com/shefi-i-fbi-se-thote-se-rusia-vazhdon-te-nderhyje-ne-politiken-e-shba-se/60%Daily2017-05-03 16:58
https://kosova-info.com/cfare-pritet-nga-takimi-trump-abbas/60%Daily2017-05-03 16:46
https://kosova-info.com/huawei-lanoi-android-nougat-pr-honor-6x/60%Daily2017-05-03 16:24
https://kosova-info.com/messenger-vjen-me-nje-risi-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2017-05-03 16:08
https://kosova-info.com/neymar-ne-angli-me-motren-foto/60%Daily2017-05-03 15:55
https://kosova-info.com/clinton-merr-pergjegjesi-per-humbjen-por-fajeson-rusine-dhe-fbi-ne/60%Daily2017-05-03 15:54
https://kosova-info.com/rruga-6-muajshe-ky-eshte-standardi-i-te-shtruarit-asfalt-i-shpend-ahmetit-foto/60%Daily2017-05-03 15:47
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-cmendet-dhe-zhvishet-krejtesisht-foto-18/60%Daily2017-05-03 15:43
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-kenga-my-lova-nga-dj-blunt-dhe-real1-video/60%Daily2017-05-03 15:38
https://kosova-info.com/dy-te-vdekur-pas-shperthimit-ne-minieren-ne-iran/60%Daily2017-05-03 14:50
https://kosova-info.com/land-rover-sjell-modelin-e-ri-discovery-video/60%Daily2017-05-03 14:42
https://kosova-info.com/strakosha-ne-pritjet-e-javes-ne-itali-video/60%Daily2017-05-03 14:29
https://kosova-info.com/kosova-formon-grupin-e-miqesise-ne-parlamentin-europian/60%Daily2017-05-03 14:09
https://kosova-info.com/do-gj-q-microsoft-prezantoi-n-aktivitetin-microsoftedu/60%Daily2017-05-03 14:05
https://kosova-info.com/do-gj-q-microsoft-prezantoi-n-aktivitetin-microsoftedu-2/60%Daily2017-05-03 14:05
https://kosova-info.com/meshkuj-mesoni-a-duhet-te-lidheni-me-doktoresha/60%Daily2017-05-03 14:04
https://kosova-info.com/keto-imazhe-kane-nje-sekret-te-mahnitshem-a-mund-ta-dalloni-ju-foto/60%Daily2017-05-03 13:43
https://kosova-info.com/kjo-eshte-bisha-qe-e-shoqeron-aeroplanin-e-presidentit-te-shteteve-te-bashkuara-te-amerikes-foto/60%Daily2017-05-03 13:38
https://kosova-info.com/erdogan-hapi-qe-do-te-ndermarrin-turqia-dhe-rusia-do-te-ndryshoje-fatin-e-rajonit/60%Daily2017-05-03 13:35
https://kosova-info.com/thuajini-lamtumire-stresit-ne-pune-duke-shmangur-vetem-nje-fjale/60%Daily2017-05-03 12:58
https://kosova-info.com/ska-marreveshje-mes-paleve-e-konfirmon-nishani-vijojme-kontaktet/60%Daily2017-05-03 12:57
https://kosova-info.com/lamtumire-totti/60%Daily2017-05-03 12:55
https://kosova-info.com/tune-e-gjon-kqires-u-kthehet-paraburgimi/60%Daily2017-05-03 12:51
https://kosova-info.com/jonida-dhe-elvana-binjake-ja-si-qendron-e-verteta-foto/60%Daily2017-05-03 12:46
https://kosova-info.com/me-kete-bmw-m3-nuk-mund-te-kaloni-pa-u-verejtur-foto/60%Daily2017-05-03 12:36
https://kosova-info.com/land-rover-sjell-super-veturen-discovery-video/60%Daily2017-05-03 12:05
https://kosova-info.com/marca-zbulon-futbollistin-qe-do-te-largohet-nga-real-madrid-foto/60%Daily2017-05-03 12:03
https://kosova-info.com/oneplus-5-do-te-jete-nje-surprize-e-madhe-per-konsumatoret/60%Daily2017-05-03 11:58
https://kosova-info.com/keto-foto-jane-ne-konkurs-per-foton-me-te-bukur-te-vitit-foto/60%Daily2017-05-03 11:49
https://kosova-info.com/schengen-ke-u-kerkon-5-shteteve-ti-heqin-masat-e-perkohshme/60%Daily2017-05-03 11:48
https://kosova-info.com/talat-xhaferi-me-dy-flamuj-shqiptare-ne-zyren-e-tij-mediat-serbe-te-shokuara-fotovideo/60%Daily2017-05-03 11:45
https://kosova-info.com/kryetarit-te-kllokotit-srecko-spasiq-i-vertetohet-denimi/60%Daily2017-05-03 11:37
https://kosova-info.com/cka-e-shkakton-dridhjen-e-duarve/60%Daily2017-05-03 11:34
https://kosova-info.com/real-madrid-ia-beri-bajat-futbollin-griezmannit-foto/60%Daily2017-05-03 11:15
https://kosova-info.com/ky-eshte-treni-me-luksoz-ne-bote-foto/60%Daily2017-05-03 11:10
https://kosova-info.com/davis-britania-nuk-do-te-paguaje-100-miliarde-euro-per-brexit-in/60%Daily2017-05-03 11:04
https://kosova-info.com/receta-e-bukes-me-te-shendetshme-ne-bote-parandalon-diabetin-dhe-kolesterolin-e-larte/60%Daily2017-05-03 10:48
https://kosova-info.com/sulm-me-autobombe-ne-afersi-te-nderteses-se-qeverise-ne-siri/60%Daily2017-05-03 10:45
https://kosova-info.com/haliti-demarkacioni-ne-dore-te-qeverise/60%Daily2017-05-03 10:29
https://kosova-info.com/derguti-mbledhja-e-kryesise-u-thirr-ne-kundershtim-me-rregulloren-e-kuvendit/60%Daily2017-05-03 10:23
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-inteligjences-rusia-me-sukses-arriti-te-krijoje-mosmarreveshje-ne-shba/60%Daily2017-05-03 10:05
https://kosova-info.com/hernia-diskale-si-ta-sheroni-pa-operacion/60%Daily2017-05-03 09:43
https://kosova-info.com/iphone-mund-te-bllokohet-vetem-me-nje-prekje/60%Daily2017-05-03 09:30
https://kosova-info.com/wenger-largohet-nga-arsenal-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-05-03 09:24
https://kosova-info.com/skandal-ne-maqedoni-mesuesi-rreh-nxenesin-per-ti-treguar-si-u-rrah-sela/60%Daily2017-05-03 09:10
https://kosova-info.com/koment-me-shume-respekt-per-ata-qe-mendojne-ndryshe/60%Daily2017-05-03 08:49
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-ndodhi-jashte-stadiumit-santiago-bernabeu-pas-golit-nga-ronaldo-video/60%Daily2017-05-03 08:41
https://kosova-info.com/dy-menyra-per-tu-zgjuar-ne-mengjes-pa-pire-kafe/60%Daily2017-05-03 08:34
https://kosova-info.com/apple-raporton-rnie-t-shitjeve-t-iphone/60%Daily2017-05-03 07:18
https://kosova-info.com/shitja-e-veturave-europa-kalon-shba-fiesta-mposht-golfin/60%Daily2017-05-03 07:56
https://kosova-info.com/shitja-e-veturave-europa-kalon-shba-fiesta-mposht-golfin/60%Daily2017-05-03 07:56
https://kosova-info.com/jevtiq-lista-serbe-drejt-shkaterrimit/60%Daily2017-05-03 07:52
https://kosova-info.com/het-trik-ndaj-atleticos-pas-ndeshjes-ronaldo-shkoi-atje-ku-nuk-deshiron-te-shkoje-asnje-futbollist-foto/60%Daily2017-05-03 07:36
https://kosova-info.com/mashtruesit-e-dyshuar-shqiptare-te-ndertimtarise/60%Daily2017-05-03 07:25
https://kosova-info.com/youtube-provon-nj-dizajn-t-ri/60%Daily2017-05-03 07:08
https://kosova-info.com/youtube-provon-nj-dizajn-t-ri/60%Daily2017-05-03 07:08
https://kosova-info.com/youtube-provon-nj-dizajn-t-ri/60%Daily2017-05-03 07:08
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-nita-e-kafeneja-jone-ja-bashkeshorti-i-saj-foto/60%Daily2017-05-03 06:43
https://kosova-info.com/mobilizohet-gruevski-ja-cka-vendosi-mbreme-komiteti-qendror-i-vmro-dpmne-foto/60%Daily2017-05-03 06:41
https://kosova-info.com/si-te-pergatisni-kifle/60%Daily2017-05-03 06:29
https://kosova-info.com/fillojne-talljet-me-atleticon-pas-turperimit-nga-real-madrid-dhe-ronaldo-video/60%Daily2017-05-03 06:29
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-prane-misionit-te-nato-s-ne-kabul/60%Daily2017-05-03 05:47
https://kosova-info.com/meshkujt-te-cilet-martohen-me-femra-inteligjente-jetojne-me-gjate/60%Daily2017-05-03 00:17
https://kosova-info.com/floket-ju-tregojne-per-problemet-tuaja-shendetesore/60%Daily2017-05-03 00:15
https://kosova-info.com/destinacionet-me-te-lira-dhe-me-te-bukura-per-nje-udhetim-veror-ne-evrope-foto/60%Daily2017-05-03 00:11
https://kosova-info.com/luftojeni-migrenen-me-kripe-e-limon/60%Daily2017-05-02 23:45
https://kosova-info.com/microsoft-me-ne-fund-prodhon-laptop-foto/60%Daily2017-05-02 23:41
https://kosova-info.com/microsoft-me-ne-fund-prodhon-laptop-foto/60%Daily2017-05-02 23:41
https://kosova-info.com/shitja-e-veturave-evropa-kalon-shba-fiesta-mposht-golf-in/60%Daily2017-05-02 22:44
https://kosova-info.com/aston-martin-e-konsideron-modelin-db11-me-te-rendesishmin-qe-krijuar-ndonjehere-video/60%Daily2017-05-02 22:32
https://kosova-info.com/microsoft-prezantoi-windows-10-s/60%Daily2017-05-02 22:15
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-xhaferi-flamuri-kombetar-do-te-jete-ne-zyren-time-ne-kuvend-video/60%Daily2017-05-02 22:01
https://kosova-info.com/samsung-se-shpejti-do-te-tejkaloje-intelin/60%Daily2017-05-02 22:01
https://kosova-info.com/zanfina-tregon-se-kush-po-kallet-pas-saj-foto/60%Daily2017-05-02 21:59
https://kosova-info.com/kosovareve-u-shkelet-privatesia-video/60%Daily2017-05-02 21:53
https://kosova-info.com/pse-atletico-ishte-e-detyruar-te-luaj-me-fanella-te-zeza/60%Daily2017-05-02 21:51
https://kosova-info.com/musliu-kosova-nuk-e-ka-luksin-qe-te-shkohet-cdo-tri-vjet-ne-zgjedhje/60%Daily2017-05-02 21:48
https://kosova-info.com/musliu-kosova-nuk-e-ka-luksin-qe-te-shkohet-cdo-tri-vjet-ne-zgjedhje/60%Daily2017-05-02 21:48
https://kosova-info.com/jelly-telefoni-i-vogel-ne-android-qe-kushton-54-dollare/60%Daily2017-05-02 21:43
https://kosova-info.com/ismali-fe-terroriste-kjo-eshte-pergjigja-e-noizyt-qe-i-shokoi-te-gjithe-video/60%Daily2017-05-02 21:40
https://kosova-info.com/bitcoin-nuk-di-t-ndalet-vlera-e-tij-arrin-1400-dollar/60%Daily2017-05-02 21:40
https://kosova-info.com/ronaldo-tifozeve-te-realit-ju-lutem-mos-ma-beni-kete-gje/60%Daily2017-05-02 21:36
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-xhaferi-perulem-para-popullit-shqiptar/60%Daily2017-05-02 21:35
https://kosova-info.com/mos-pritni-ta-keni-ne-dore-iphone-8-kete-vit/60%Daily2017-05-02 21:34
https://kosova-info.com/deklarata-e-zaevit-e-bazuar-artistikisht-nga-rama-thaci-apo-xhaferi/60%Daily2017-05-02 21:30
https://kosova-info.com/dicka-qe-ju-ka-ikur-festa-e-cmendur-e-zidanes-tek-goli-i-dyte-i-cr7-foto/60%Daily2017-05-02 21:27
https://kosova-info.com/flet-heroi-cristiano-ronaldo/60%Daily2017-05-02 21:22
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-reagimi-i-cozman-pasi-tuna-lindi-djalin-foto/60%Daily2017-05-02 21:19
https://kosova-info.com/mbledhja-e-pd-edi-rama-ironizon-me-foton-e-dites/60%Daily2017-05-02 21:17
https://kosova-info.com/ja-shenoi-tre-gola-atleticos-zidane-ka-nje-lajm-fantastik-per-ronaldon/60%Daily2017-05-02 21:16
https://kosova-info.com/zidane-tregohet-i-madh-me-deklaraten-e-tij-te-pare-pas-ndeshjes-me-atleticon/60%Daily2017-05-02 21:11
https://kosova-info.com/keshilli-i-evropes-i-shqetesuar-me-rritjen-e-kercenimeve-ndaj-mediave/60%Daily2017-05-02 21:10
https://kosova-info.com/simeone-une-besoj/60%Daily2017-05-02 21:06
https://kosova-info.com/justin-bieber-gjen-te-dashur-te-re-foto/60%Daily2017-05-02 20:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-historia-me-e-sikletshme-e-seksit-e-te-gjitha-koherave/60%Daily2017-05-02 20:44
https://kosova-info.com/dikur-benin-duet-se-bashku-sot-u-ben-prinder-ne-te-njejten-dite-foto/60%Daily2017-05-02 20:36
https://kosova-info.com/ronaldo-e-shenon-golin-e-vitit-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2017-05-02 20:20
https://kosova-info.com/zaimina-shkelqen-me-te-brendshme-por-ja-cka-mban-ne-duar-foto/60%Daily2017-05-02 20:08
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-rritur-djali-i-arta-bajramit-foto/60%Daily2017-05-02 19:51
https://kosova-info.com/smith-ligji-per-gjykaten-speciale-mund-te-ndryshohet/60%Daily2017-05-02 19:45
https://kosova-info.com/ushtaret-mekanike-e-ardhmja-e-ushtrise/60%Daily2017-05-02 19:42
https://kosova-info.com/samsung-do-t-filloj-testimin-e-makinave-t-automatizuara/60%Daily2017-05-02 19:41
https://kosova-info.com/a-duhet-ta-provoni-seksin-qe-ne-takimin-e-pare/60%Daily2017-05-02 19:40
https://kosova-info.com/londer-tentoi-te-rrembeje-femijen-policia-e-shpall-ne-kerkim/60%Daily2017-05-02 19:30
https://kosova-info.com/pasi-tuna-solli-ne-jete-djalin-roberti-shpreh-gezimin-tiani-eshte-foto/60%Daily2017-05-02 19:29
https://kosova-info.com/lokale-fantastike-neper-bote-do-te-habiteni-nga-bukurite-e-tyre-foto/60%Daily2017-05-02 19:22
https://kosova-info.com/sa-afer-cmendurise-karim-benzema-video/60%Daily2017-05-02 19:21
https://kosova-info.com/blero-po-e-xhiron-klipin-me-muharrem-ahemtin-ja-kur-do-te-publikohet-foto/60%Daily2017-05-02 19:09
https://kosova-info.com/trump-dhe-putin-bisedojne-ne-telefon-per-krizen-ne-siri-dhe-luften-kunder-terrorizmit/60%Daily2017-05-02 18:59
https://kosova-info.com/prishtine-therje-me-thike-ne-oborrin-e-shkolles-video/60%Daily2017-05-02 18:36
https://kosova-info.com/zbulohet-bima-e-cila-vret-qelizat-e-kancerit-deri-ne-98-per-qind/60%Daily2017-05-02 18:30
https://kosova-info.com/ky-range-rover-i-dizejnuar-nga-kahn-design-do-tua-fitoje-zemren-menjehere/60%Daily2017-05-02 18:15
https://kosova-info.com/kush-eshte-mashkulli-qe-arilena-e-uroi-urime-mbreti-im-foto/60%Daily2017-05-02 18:10
https://kosova-info.com/allegri-kercenon-monacon/60%Daily2017-05-02 18:09
https://kosova-info.com/porsche-cayenne-terheq-airbus-a380-me-peshe-285-tone-video/60%Daily2017-05-02 18:03
https://kosova-info.com/bera-seks-me-kunaten-e-vogel-sepse-ishte/60%Daily2017-05-02 18:00
https://kosova-info.com/microsoft-u-kundrprgjigjet-chromebook-ve-me-laptopin-surface/60%Daily2017-05-02 17:56
https://kosova-info.com/microsoft-u-kundrprgjigjet-chromebook-ve-me-laptopin-surface/60%Daily2017-05-02 17:56
https://kosova-info.com/microsoft-u-kundrprgjigjet-chromebook-ve-me-laptopin-surface/60%Daily2017-05-02 17:56
https://kosova-info.com/microsoft-u-kundrprgjigjet-chromebook-ve-me-laptopin-surface/60%Daily2017-05-02 17:56
https://kosova-info.com/prinder-beni-kujdes-mos-ua-jepni-kete-ushqim-femijeve-shkakton-kancer/60%Daily2017-05-02 17:15
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-kerkon-formimin-e-shpejt-te-qeverise-ne-maqedoni/60%Daily2017-05-02 17:05
https://kosova-info.com/mbyllet-peja-bashkimi-rezultat-i-papritur/60%Daily2017-05-02 16:59
https://kosova-info.com/era-istrefi-me-seksi-se-kurre-me-pare-ne-imazhin-e-fundit-foto/60%Daily2017-05-02 16:47
https://kosova-info.com/rrahje-e-ashper-ne-aeroplan-video/60%Daily2017-05-02 16:43
https://kosova-info.com/france-bastisje-anti-terroriste-arrestohen-pese-persona/60%Daily2017-05-02 16:37
https://kosova-info.com/kompletohet-samsung-s8-tani-e-tutje-me-asistentin-dixhital-video/60%Daily2017-05-02 16:29
https://kosova-info.com/riparimi-i-xhamise-me-te-madhe-ne-bote-nga-balta-foto/60%Daily2017-05-02 16:15
https://kosova-info.com/zyrtare-te-be-ne-thone-se-gjermania-duhet-te-heqe-kontrollet-ne-kufi/60%Daily2017-05-02 16:14
https://kosova-info.com/gjuha-e-trupit-tregoi-se-merkel-dhe-putin-ishin-nen-tension-gjate-takimit-video/60%Daily2017-05-02 16:00
https://kosova-info.com/ky-ishte-vendi-ku-u-takuan-rastesisht-per-here-te-pare-labi-dhe-qendresa-video/60%Daily2017-05-02 15:55
https://kosova-info.com/messi-i-jashtezakonshem-shikoni-cfare-ka-bere-per-femijet-nga-siria-foto/60%Daily2017-05-02 15:54
https://kosova-info.com/hoxhaj-takohet-me-mogherinin-ne-bruksel-video/60%Daily2017-05-02 15:44
https://kosova-info.com/tendenca-e-fundit-botoks-ne-anus/60%Daily2017-05-02 15:42
https://kosova-info.com/merkel-sanksionet-ndaj-rusise-nuk-hiqen-deri-ne-zbatimin-e-marreveshjes-se-minskut/60%Daily2017-05-02 15:31
https://kosova-info.com/a-doni-te-dini-si-eshte-seksi-me-nje-femer-mbipeshe/60%Daily2017-05-02 14:58
https://kosova-info.com/zhgenjen-kengetarja-e-njohur-shkon-me-shami-te-nuseve-ne-met-gala-foto/60%Daily2017-05-02 14:43
https://kosova-info.com/ronaldo-bayern-befasi-e-madhe-foto/60%Daily2017-05-02 14:39
https://kosova-info.com/kryeministri-cek-paralajmeron-doreheqjen-e-qeverise/60%Daily2017-05-02 14:23
https://kosova-info.com/e-dashura-e-van-der-wiel-zhvishet-dhe-cmend-internetin-foto/60%Daily2017-05-02 14:17
https://kosova-info.com/bashkepunimi-i-veshtire-shba-rusi-ne-luften-kunder-krimit-kibernetik/60%Daily2017-05-02 14:07
https://kosova-info.com/kete-duhet-ta-beni-menjehere-pasi-te-hani-shume/60%Daily2017-05-02 13:23
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-vetvritet-duke-u-hedhur-nga-kati-i-8-te-foto/60%Daily2017-05-02 13:17
https://kosova-info.com/ky-futbollist-ben-festimin-me-te-cmendur-te-dekades-video/60%Daily2017-05-02 13:13
https://kosova-info.com/deputetet-britanik-kontestojne-rolin-udheheqes-te-shba-se-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2017-05-02 13:09
https://kosova-info.com/samsung-do-t-kaloj-intel-pr-tu-br-prodhuesi-numr-1-n-bot-i-procesorve/60%Daily2017-05-02 13:06
https://kosova-info.com/14-vjecari-ther-me-thike-21-vjecarin-ne-oborrin-e-nje-shkolle-ne-prishtine/60%Daily2017-05-02 13:03
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-cili-politikan-kosovar-eshte-sot-ky-gangster-foto/60%Daily2017-05-02 12:01
https://kosova-info.com/saviola-real-atletico-ky-ekip-do-te-kualifikohet-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-05-02 11:54
https://kosova-info.com/a-do-ta-procedoje-qeveria-neser-demarkacionin-ne-kuvend/60%Daily2017-05-02 11:53
https://kosova-info.com/labi-e-kalle-pejen-kur-kendon-per-ramush-haradinajn-video/60%Daily2017-05-02 11:40
https://kosova-info.com/te-pakten-32-persona-te-vrare-nga-nje-sulm-vetevrases-ne-nje-kamp-refugjatesh/60%Daily2017-05-02 11:17
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-shokun-e-balotellit-foto/60%Daily2017-05-02 10:48
https://kosova-info.com/enca-u-tregon-fansave-pjeshken-foto/60%Daily2017-05-02 10:44
https://kosova-info.com/kerkesa-per-debat-rreth-speciales-i-kthehet-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2017-05-02 10:25
https://kosova-info.com/i-beri-keto-tri-ndryshme-dhe-me-ne-fund-ia-arriti-ti-formoje-muskujt-e-barkut-foto/60%Daily2017-05-02 10:15
https://kosova-info.com/agjentja-e-fbi-se-bie-ne-dashuri-me-anetarin-e-isis-it/60%Daily2017-05-02 10:04
https://kosova-info.com/samsung-ka-shitur-55-milione-njesi-te-galaxy-s7-dhe-s7-edge/60%Daily2017-05-02 09:59
https://kosova-info.com/majk-i-ben-video-nenes-teksa-degjon-rep-ne-veture-foto/60%Daily2017-05-02 09:47
https://kosova-info.com/aksident-ne-bajgore-3-te-lenduar-njeri-prej-tyre-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2017-05-02 09:06
https://kosova-info.com/albanian-ict-awards-shpalli-fituesit-e-edicionit-t-pest-jubilar-t-gars-shprblyese-n-teknologji/60%Daily2017-05-02 08:56
https://kosova-info.com/maqedonia-zhytet-ne-borxh-publik/60%Daily2017-05-02 08:56
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-transferohet-ne-serie-a-foto-4/60%Daily2017-05-02 08:52
https://kosova-info.com/marine-le-pen-akuzohet-per-plagjiature/60%Daily2017-05-02 08:31
https://kosova-info.com/nis-operimi-sistemit-anti-raketor-i-shba-se-ne-korene-e-jugut/60%Daily2017-05-02 08:23
https://kosova-info.com/hrw-nga-dhjetori-ne-siri-jane-kryer-kater-sulme-me-arme-kimike/60%Daily2017-05-02 08:22
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-real-madridin-para-ndeshjes-me-atletico-madrid-foto/60%Daily2017-05-02 08:09
https://kosova-info.com/vlerat-ushqyese-te-bananes-dhe-5-perfitimet-shendetesore-te-ketij-fruti/60%Daily2017-05-02 08:09
https://kosova-info.com/veshja-e-zhveshur-kendall-jenner-ne-rrjete-e-vec-ne-tanga-mbreme-foto/60%Daily2017-05-02 08:04
https://kosova-info.com/operacion-i-madh-antidroge-arrestohen-grosistet-shqiptare-te-droges/60%Daily2017-05-02 07:51
https://kosova-info.com/brexit-rritet-numri-i-britanikeve-kunder-daljes-nga-be/60%Daily2017-05-02 07:26
https://kosova-info.com/vringellima-te-reja-armesh-nga-koreja-e-veriut/60%Daily2017-05-02 07:07
https://kosova-info.com/operohet-ibrahimovic-lajm-i-fundit-nga-raiola/60%Daily2017-05-02 06:57
https://kosova-info.com/nicki-minaj-publikon-kengen-e-re-me-skena-te-nxehta-fotovideo-16/60%Daily2017-05-02 06:55
https://kosova-info.com/kater-fakte-per-depresionin/60%Daily2017-05-02 06:53
https://kosova-info.com/mbajtja-e-zgjedhjeve-te-reja-te-parakohshme-me-ligj-te-vjeter/60%Daily2017-05-02 06:43
https://kosova-info.com/elvana-realizon-fotosesionin-kuq-e-zi-video/60%Daily2017-05-02 06:05
https://kosova-info.com/trump-dhe-putin-do-te-bisedojne-sot-ne-telefon/60%Daily2017-05-02 05:58
https://kosova-info.com/nis-operimin-sistemi-anti-raketor-i-shba-se-ne-korene-e-jugut/60%Daily2017-05-02 05:48
https://kosova-info.com/real-madrid-atletico-madrid-formacionet-me-shume-mungesa/60%Daily2017-05-02 05:13
https://kosova-info.com/te-verteta-mbi-depresionin/60%Daily2017-05-02 00:18
https://kosova-info.com/keto-shenja-te-cuditshme-mund-te-jene-shenja-te-diabetit/60%Daily2017-05-01 23:26
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-duhet-te-perdorni-shume-krem-kunder-diellit/60%Daily2017-05-01 23:23
https://kosova-info.com/bebushja-pushon-se-qari-ne-pak-sekonda-ja-se-si-ia-del-babai-video/60%Daily2017-05-01 23:14
https://kosova-info.com/shfaqet-droni-i-ri-i-lire-qe-ze-vend-ne-xhepin-tuaj-dhe-kontrollohet-me-telefon-fotovideo/60%Daily2017-05-01 22:18
https://kosova-info.com/macbook-pro-i-ri-vjen-pa-tastiere-i-teri-me-touchscreen/60%Daily2017-05-01 22:06
https://kosova-info.com/kanceri-i-lekures-paralajmeron-trupin-me-keto-shenja-mos-i-injoroni/60%Daily2017-05-01 22:02
https://kosova-info.com/mercedes-amg-e63-s-i-qete-edhe-kur-levize-me-300-kilometra-ne-ore-video/60%Daily2017-05-01 22:01
https://kosova-info.com/keto-jane-5-sinjalet-qe-dergon-trupi-nje-muaj-para-sulmit-ne-zemer/60%Daily2017-05-01 21:59
https://kosova-info.com/gjasa-te-medha-qe-demarkacioni-te-procedohet-brenda-javes-ne-kuvend/60%Daily2017-05-01 21:59
https://kosova-info.com/bomba-nga-italia-interi-i-ben-oferte-te-parefuzueshme-legjendes-se-romes/60%Daily2017-05-01 21:57
https://kosova-info.com/gara-e-shpejtesise-ku-makinat-perplasen-per-te-arritur-me-pare-te-caku-video/60%Daily2017-05-01 21:56
https://kosova-info.com/medvegja-gjallerohet-njehere-ne-vit-pastaj-mbetet-e-braktisur-video/60%Daily2017-05-01 21:48
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-une-kushtoj-duhet-te-me-paguajne/60%Daily2017-05-01 21:44
https://kosova-info.com/hoxhaj-vizite-dyditore-ne-bruksel-takon-hahn-dhe-mogherinin/60%Daily2017-05-01 21:43
https://kosova-info.com/dubai-behet-qyteti-i-pare-ne-bote-me-fontin-e-vet-te-microsoft/60%Daily2017-05-01 21:42
https://kosova-info.com/kur-i-madhi-tyson-nokautonte-edhe-gjyqtaret-video/60%Daily2017-05-01 21:41
https://kosova-info.com/whatsapp-ben-me-te-lehte-menaxhimin-e-bisedave/60%Daily2017-05-01 21:29
https://kosova-info.com/owen-reali-do-te-shkoje-ne-finale-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-05-01 21:27
https://kosova-info.com/lsdm-i-con-selam-presidentit-gjorge-ivanov/60%Daily2017-05-01 21:23
https://kosova-info.com/ditet-po-afrohen-ja-cfare-i-ka-bere-shtatzenia-ish-femres-se-majkit-fotovideo/60%Daily2017-05-01 21:22
https://kosova-info.com/ja-si-mund-te-bllokohet-iphone-me-vetem-nje-prekje-foto/60%Daily2017-05-01 21:14
https://kosova-info.com/shperthim-prane-prokurorise-se-pergjithshme-ne-tirane/60%Daily2017-05-01 21:09
https://kosova-info.com/vleresimet-e-lojtareve-watford-0-1-liverpool-foto/60%Daily2017-05-01 21:07
https://kosova-info.com/macron-paralajmeron-be-ne-reformohu-ose-perballesh-me-frexit/60%Daily2017-05-01 21:04
https://kosova-info.com/diagnozat-kunderthenese-te-mjekeve-ne-qkuk-dhe-shkup/60%Daily2017-05-01 20:54
https://kosova-info.com/liverpooli-ben-hap-te-madh-drejt-liges-se-kampioneve-video/60%Daily2017-05-01 20:52
https://kosova-info.com/ja-me-cka-po-ushqehet-joshua-per-ti-rikthyer-kalorite-e-humbura-ndaj-klitschkos-foto/60%Daily2017-05-01 20:24
https://kosova-info.com/gjakovari-i-o-sa-mire-shef-ne-jeten-reale-foto/60%Daily2017-05-01 20:12
https://kosova-info.com/xavi-ky-eshte-problemi-i-madh-i-cristiano-ronaldos/60%Daily2017-05-01 20:06
https://kosova-info.com/ankthi-dhe-depresioni-ndikojne-ne-cilesine-e-jetes/60%Daily2017-05-01 19:58
https://kosova-info.com/gol-i-cmendur-ne-ndeshjen-watford-liverpool-video/60%Daily2017-05-01 19:48
https://kosova-info.com/balerini-i-fut-duart-live-kengetares-reagimi-i-saj-befason-publikun-video/60%Daily2017-05-01 19:48
https://kosova-info.com/plagoset-nje-50-vjecar-ne-vlore/60%Daily2017-05-01 19:47
https://kosova-info.com/geti-apo-unikatili-ronela-hajati-ka-per-te-thene-dicka-per-te-dy-video/60%Daily2017-05-01 19:33
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-nuk-ju-shendoshin/60%Daily2017-05-01 19:27
https://kosova-info.com/tronditet-liverpooli-foto/60%Daily2017-05-01 19:24
https://kosova-info.com/audi-q8-koncepti-i-modelit-te-ri-shume-terheqes-foto/60%Daily2017-05-01 19:02
https://kosova-info.com/nene-e-bije-apo-motra-e-ema-armeles-me-terheqese-se-bija-foto/60%Daily2017-05-01 18:57
https://kosova-info.com/zgjedhjet-afer-ska-kohe-per-reforme-zgjedhore-video/60%Daily2017-05-01 18:47
https://kosova-info.com/big-brother-9-nje-nga-djemte-ne-shtepi-i-virgjer-video/60%Daily2017-05-01 18:45
https://kosova-info.com/pas-perleshjes-me-policine-gjermane-arrestohen-100-vete/60%Daily2017-05-01 18:25
https://kosova-info.com/ronaldo-kerkese-zidanes-kete-futbollist-e-dua-ne-formacion-para-bales/60%Daily2017-05-01 18:25
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-shakires-detaje-rreth-lidhjes-dhe-dashurise-per-gerard-pique/60%Daily2017-05-01 18:20
https://kosova-info.com/ja-si-reagon-ronela-kur-i-vihen-perballe-noizy-dhe-ledri-video/60%Daily2017-05-01 18:05
https://kosova-info.com/bukuroshja-e-instagramit-tregon-te-pasmet-bombastike-ne-nje-video-mjaft-te-nxehte-video/60%Daily2017-05-01 17:51
https://kosova-info.com/erdogan-turqia-organizon-referendum-per-anetaresimin-ne-be/60%Daily2017-05-01 17:49
https://kosova-info.com/erdogan-turqia-organizon-referendum-per-anetaresimin-ne-be-2/60%Daily2017-05-01 17:49
https://kosova-info.com/edhe-aak-e-nisma-kunder-propozimit-te-ri-per-demarkacionin/60%Daily2017-05-01 17:32
https://kosova-info.com/hrw-forcat-siriane-kane-perdorur-gaz-nervor-ne-kater-sulme/60%Daily2017-05-01 17:21
https://kosova-info.com/luan-tenis-dhe-videoja-i-merr-miliona-shikime-shkaku-i-gjoksit-te-saj-fotovideo/60%Daily2017-05-01 17:19
https://kosova-info.com/pamje-te-tmerrshme-policet-nen-flake-gjate-protestave-ne-france-foto/60%Daily2017-05-01 17:12
https://kosova-info.com/twitter-dhe-bloomberg-bashkpunim-pr-video-transmetimet-live-t-lajmeve/60%Daily2017-05-01 17:11
https://kosova-info.com/trump-thote-se-eshte-i-hapur-per-nje-takim-me-kim-jong/60%Daily2017-05-01 16:57
https://kosova-info.com/andi-lila-zbulon-skuadren-tek-e-cila-do-te-shkonte-me-vrap/60%Daily2017-05-01 16:50
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-zymryti-ja-sa-ka-ndryshuar-foto/60%Daily2017-05-01 16:47
https://kosova-info.com/vetem-nje-gjysme-limoni-dhe-nje-luge-sode-e-bukes-ben-mrekulli-ne-shendetin-tone/60%Daily2017-05-01 16:45
https://kosova-info.com/iphone-8-me-kamere-madheshtore-2/60%Daily2017-05-01 16:27
https://kosova-info.com/zhgenjen-linda-halimi-paraqitje-e-dobet-ne-proven-e-pare-ne-skenen-e-eurovizionit-fotovideo/60%Daily2017-05-01 16:21
https://kosova-info.com/microsoft-mban-aktivitet-t-marten-ja-far-t-presim/60%Daily2017-05-01 16:21
https://kosova-info.com/trump-nderpren-intervisten-pasi-pyetet-per-barack-obaman-video/60%Daily2017-05-01 16:14
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s8-celulari-me-i-shitur-per-2017/60%Daily2017-05-01 16:11
https://kosova-info.com/jose-mourinho-e-gjen-zevendesuesin-e-de-geas-foto/60%Daily2017-05-01 15:34
https://kosova-info.com/lsdm-ivanov-eshte-i-obliguar-qe-te-veproje-sipas-kushtetutes/60%Daily2017-05-01 15:09
https://kosova-info.com/si-ma-vrane-nipin-mjeket-e-spitalit-video/60%Daily2017-05-01 15:09
https://kosova-info.com/moderatorja-amerikane-vazhdon-te-dal-lakuriq-ne-emisionet-e-saj-foto-18/60%Daily2017-05-01 15:00
https://kosova-info.com/policia-perdor-gazin-lotsjelles-per-te-shperndare-protestuesit-ne-paris/60%Daily2017-05-01 14:51
https://kosova-info.com/enca-u-kunderpergjigjet-kritikuesve-duke-tundur-afer-kameres-gjoksin-foto/60%Daily2017-05-01 14:49
https://kosova-info.com/trump-flet-per-korene-e-veriut/60%Daily2017-05-01 14:44
https://kosova-info.com/srna-tregon-pse-e-refuzoi-barcelonen/60%Daily2017-05-01 14:18
https://kosova-info.com/mcmaster-putin-po-vepron-kunder-inetersave-te-popullit-te-tij/60%Daily2017-05-01 13:52
https://kosova-info.com/me-kete-stil-nuk-e-keni-pare-remzien-foto/60%Daily2017-05-01 13:44
https://kosova-info.com/pas-12-viteve-martese-vendosen-te-shkurorezohen-por-arsyeja-do-tju-shokoje-video/60%Daily2017-05-01 13:14
https://kosova-info.com/dybala-tradhton-messin-ky-eshte-idhulli-im-i-vertete-foto/60%Daily2017-05-01 12:54
https://kosova-info.com/dybala-tradhton-messin-ky-eshte-idhulli-im-i-vertete-foto/60%Daily2017-05-01 12:54
https://kosova-info.com/dybala-tradhton-messin-ky-eshte-idhulli-im-i-vertete-foto/60%Daily2017-05-01 12:54
https://kosova-info.com/dybala-tradhton-messin-ky-eshte-idhulli-im-i-vertete-foto/60%Daily2017-05-01 12:54
https://kosova-info.com/dybala-tradhton-messin-ky-eshte-idhulli-im-i-vertete-foto/60%Daily2017-05-01 12:54
https://kosova-info.com/dybala-tradhton-messin-ky-eshte-idhulli-im-i-vertete-foto/60%Daily2017-05-01 12:54
https://kosova-info.com/dybala-tradhton-messin-ky-eshte-idhulli-im-i-vertete-foto/60%Daily2017-05-01 12:54
https://kosova-info.com/dybala-tradhton-messin-ky-eshte-idhulli-im-i-vertete-foto/60%Daily2017-05-01 12:54
https://kosova-info.com/dybala-tradhton-messin-ky-eshte-idhulli-im-i-vertete-foto/60%Daily2017-05-01 12:54
https://kosova-info.com/snapchat-me-risi-2/60%Daily2017-05-01 12:53
https://kosova-info.com/mbi-130-mije-veta-ne-marshin-sindikal-ne-rusi/60%Daily2017-05-01 12:43
https://kosova-info.com/ivanov-hoyt-yee-shba-ja-te-ndihmoje-qe-te-tejkalohen-pengesat-per-dhenien-e-mandatit/60%Daily2017-05-01 12:35
https://kosova-info.com/birra-eshte-me-e-mire-sesa-paracetamoli-per-koken/60%Daily2017-05-01 12:22
https://kosova-info.com/keshtu-u-relaksua-sot-elvana-foto/60%Daily2017-05-01 12:21
https://kosova-info.com/protesta-per-1-maj-ne-turqi-arrestohen-mbi-200-persona-foto/60%Daily2017-05-01 12:09
https://kosova-info.com/ylli-i-barcelones-transferohet-ne-kine-foto/60%Daily2017-05-01 11:53
https://kosova-info.com/kjo-nuk-eshte-hera-e-pare-qe-arrestohet-leci-shikoni-cfare-kishte-bere-edicionin-e-kaluar/60%Daily2017-05-01 11:43
https://kosova-info.com/harbimi-ne-rruget-e-anglise-nje-feste-me-alkool-dhe-me-shume-femra-foto/60%Daily2017-05-01 11:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-lista-e-te-burgosurve-qe-i-fali-presidenti/60%Daily2017-05-01 11:10
https://kosova-info.com/acer-prezantoi-monitorin-4k-g-sync-predator-x27-me-frekuenc-144-hz-dhe-hdr/60%Daily2017-05-01 08:26
https://kosova-info.com/bes-kallaku-e-quan-malok-ilir-meten-foto/60%Daily2017-05-01 10:55
https://kosova-info.com/ricardinho-shenon-gol-te-cmendur-ne-futsall-video/60%Daily2017-05-01 10:22
https://kosova-info.com/yee-vazhdon-edhe-sot-takimet-ne-shkup/60%Daily2017-05-01 10:04
https://kosova-info.com/ne-londer-arrestohen-tri-vajza-per-terrorizem/60%Daily2017-05-01 09:48
https://kosova-info.com/sot-prfundon-afati-i-mbylljes-s-operatorve-ilegal-t-komunikimeve-elektronike-n-kosov/60%Daily2017-05-01 17:13
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-publikon-video-nga-shtrati-me-nje-femer-foto/60%Daily2017-05-01 09:35
https://kosova-info.com/joshua-takohem-perseri-me-klitschkon-vetem-nese-me-plotesohet-kjo-kerkese/60%Daily2017-05-01 08:59
https://kosova-info.com/ligjvnsit-britanik-kritikojn-ashpr-median-sociale/60%Daily2017-05-01 07:55
https://kosova-info.com/modeli-i-ri-audi-q3-se-shpejti-ne-shitje/60%Daily2017-05-01 08:50
https://kosova-info.com/nato-shton-trupat-ne-afganistan-per-shkak-te-forcimit-te-grupeve-terroriste/60%Daily2017-05-01 08:39
https://kosova-info.com/kamberi-kandidat-i-ldk-se-per-kryetar-te-mitrovices/60%Daily2017-05-01 08:33
https://kosova-info.com/perdorni-karrota-per-tre-dite-dhe-vereni-ndryshimin/60%Daily2017-05-01 08:32
https://kosova-info.com/shtyhet-gjyqi-i-vitit-2002-per-armembajtje-pa-leje/60%Daily2017-05-01 08:20
https://kosova-info.com/si-te-dobesoheni-me-dy-gota-uje-video/60%Daily2017-05-01 08:19
https://kosova-info.com/stermbesa-e-skenderbeut-shfaqet-ne-bikini-foto/60%Daily2017-05-01 08:10
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-iu-bene-balotelli-futbollisteve-te-psg-se-kur-skuadra-po-fitonte-video/60%Daily2017-05-01 07:49
https://kosova-info.com/cila-eshte-historia-e-festes-se-1-majit/60%Daily2017-05-01 07:35
https://kosova-info.com/tre-ushqimet-te-demtojne-trurin-video/60%Daily2017-05-01 07:32
https://kosova-info.com/36-gra-jazidi-shpetohen-nga-isis-i/60%Daily2017-05-01 07:06
https://kosova-info.com/ja-si-vidhen-makinat-luksoze-per-5-sekonda-video/60%Daily2017-05-01 07:02
https://kosova-info.com/macron-be-duhet-te-reformohet/60%Daily2017-05-01 06:57
https://kosova-info.com/beyonce-si-nje-mbretereshe-e-vertete-ne-art-gala-foto/60%Daily2017-05-01 06:55
https://kosova-info.com/duhet-te-laheni-ne-mengjes-apo-ne-mbremje/60%Daily2017-05-01 06:40
https://kosova-info.com/tensione-shba-kore-veriut-te-dyja-vendet-paralajmerojne-pasoja-katastrofike/60%Daily2017-05-01 06:39
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-premierlige-foto-12/60%Daily2017-05-01 06:29
https://kosova-info.com/foshnja-tenton-ti-tregoje-babait-dicka-te-rendesishme-ja-reagimi-i-tij-video/60%Daily2017-05-01 06:28
https://kosova-info.com/ahmeti-kthim-pas-nuk-ka-proceset-te-ecin-perpara/60%Daily2017-05-01 06:16
https://kosova-info.com/mundesoni-orgazem-qe-kurre-nuk-do-ta-harroje/60%Daily2017-05-01 00:15