XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/kylie-ne-rruge-me-te-dashurin-e-ri-shfaqet-pa-grimin-foto/60%Daily2017-06-30 21:59
https://kosova-info.com/engji-shkelqen-ne-fustanin-e-zi-foto/60%Daily2017-06-30 21:56
https://kosova-info.com/ekranet-e-telefoneve-po-demtojne-shikimin/60%Daily2017-06-30 21:52
https://kosova-info.com/neser-temperatura-te-larta-komuna-e-prishtines-dhe-emergjenca-ne-gjendje-gatishmerie/60%Daily2017-06-30 21:52
https://kosova-info.com/asteroidi-do-godase-token-e-do-zhduke-njerezimin/60%Daily2017-06-30 21:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-formacioni-me-i-mire-i-euro-u21-foto/60%Daily2017-06-30 21:52
https://kosova-info.com/greqia-prek-rekordin-evropian-te-te-nxehtit-45-grade-nen-hije/60%Daily2017-06-30 21:52
https://kosova-info.com/pushimet-romantike-te-xhensiles-dhe-besit-foto/60%Daily2017-06-30 21:50
https://kosova-info.com/plazhe-nudo-ne-shqiperi-flasin-qytetaret-video/60%Daily2017-06-30 21:49
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhoma-ku-messi-dhe-antonella-do-te-kalojne-naten-e-pare-te-marteses-foto/60%Daily2017-06-30 21:39
https://kosova-info.com/deliu-kodra-numrat-per-formimin-e-qeverise-jane-siguruar/60%Daily2017-06-30 21:36
https://kosova-info.com/rikthehen-ne-treg-galaxy-note-7/60%Daily2017-06-30 21:31
https://kosova-info.com/elvana-publikon-pjese-nga-xhirimet-e-kenges-video/60%Daily2017-06-30 21:30
https://kosova-info.com/publikohet-fotografia-e-sulmuesit-te-spitalit-ne-bronx-foto/60%Daily2017-06-30 21:29
https://kosova-info.com/ne-veshjen-kuq-e-zi-bebe-rexha-tregon-asetet-bombastike-foto/60%Daily2017-06-30 21:28
https://kosova-info.com/per-arrestimin-ose-jo-te-gruevskin-vendoset-te-shtunen/60%Daily2017-06-30 21:26
https://kosova-info.com/pse-messi-nuk-do-te-martohet-ne-kishe-foto/60%Daily2017-06-30 21:26
https://kosova-info.com/sherr-masiv-ne-plazhin-e-velipojes-video/60%Daily2017-06-30 21:21
https://kosova-info.com/profesoret-ne-up-paguhen-ekstra-pse-mbajne-provime-video/60%Daily2017-06-30 21:12
https://kosova-info.com/te-perdoresh-gjithcka-per-turizem-foto/60%Daily2017-06-30 21:11
https://kosova-info.com/martesa-e-messit-rrjedh-fotografia-e-pare-nga-salla-e-dasmes-foto/60%Daily2017-06-30 21:08
https://kosova-info.com/ish-imami-flet-per-shenjat-e-para-te-radikalizmit-ne-kacanik-video/60%Daily2017-06-30 21:01
https://kosova-info.com/gjermania-kerkon-punetore-nga-ballkani-ka-vetem-nje-kusht/60%Daily2017-06-30 20:56
https://kosova-info.com/instagram-prdor-inteligjencn-artificiale-pr-t-luftuar-urrejtjen-dhe-ngacmimin/60%Daily2017-06-30 20:55
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-itali-shqiptari-ne-kerkim-nderkombetar/60%Daily2017-06-30 20:55
https://kosova-info.com/pamje-live-nga-dasma-e-messit-video/60%Daily2017-06-30 20:50
https://kosova-info.com/mirage-shyhrete-behluli-pergjigjet-ne-rubriken-ke-zgjedh-video/60%Daily2017-06-30 20:48
https://kosova-info.com/a-do-te-aderoje-jakup-krasniqi-ne-vetevendosje/60%Daily2017-06-30 20:45
https://kosova-info.com/kukulla-njerezore-e-seksit-lini-grate-per-mua-foto/60%Daily2017-06-30 20:45
https://kosova-info.com/vetite-kuruese-dhe-vlerat-ushqimore-te-qepes/60%Daily2017-06-30 20:41
https://kosova-info.com/meta-e-verteta-e-votave-te-25-qershorit-do-te-zbardhet-shume-shpejt/60%Daily2017-06-30 20:40
https://kosova-info.com/grand-theft-auto-online-pasurohet-me-nj-modalitet-t-ri-loje-dhe-nj-super-makin/60%Daily2017-06-30 20:39
https://kosova-info.com/gjermania-u21-kampione-e-evropes/60%Daily2017-06-30 20:34
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-u-fotografua-marina-nga-geti-foto/60%Daily2017-06-30 20:30
https://kosova-info.com/zbulohet-kush-ishte-sulmuesi-ne-spitalin-e-bronxit/60%Daily2017-06-30 20:28
https://kosova-info.com/messi-me-gjest-fantastik-shikoni-ke-e-ka-ftuar-ne-dasme-foto/60%Daily2017-06-30 20:25
https://kosova-info.com/policia-e-bronxit-thone-se-nje-person-i-armatosur-ka-vdekur-pas-sulmit-ne-spital/60%Daily2017-06-30 20:20
https://kosova-info.com/zharku-te-jape-doreheqje-nga-cdo-funksion-nese-ka-ngushelluar-familjen-e-lavdrim-muhaxherit/60%Daily2017-06-30 20:14
https://kosova-info.com/moti-per-vikend-neser-shume-nxehte-te-dielen/60%Daily2017-06-30 20:11
https://kosova-info.com/ska-me-para-per-ronaldon-messin/60%Daily2017-06-30 20:10
https://kosova-info.com/voxpop-qytetaret-zgjedhin-mes-o-sa-mire-dhe-egjelit-video/60%Daily2017-06-30 20:05
https://kosova-info.com/nje-person-i-veshur-me-bluze-mjeku-qellon-tre-persona-ne-nje-spital-ne-nju-jork/60%Daily2017-06-30 20:01
https://kosova-info.com/po-martohet-messi-si-do-dukej-formacioni-me-lojtaret-qe-ka-ftuar-argjentinasi-ne-dasme-foto/60%Daily2017-06-30 19:54
https://kosova-info.com/cfare-te-bejme-per-te-shpetuar-nga-rrjetet-sociale/60%Daily2017-06-30 19:49
https://kosova-info.com/thaci-kerkoi-nga-mogherini-prezence-me-te-madhe-te-be-se-ne-rajon/60%Daily2017-06-30 19:45
https://kosova-info.com/mirage-keshtu-u-festua-bajrami-ne-sallen-e-kuqe-video/60%Daily2017-06-30 19:42
https://kosova-info.com/akr-ja-tregon-se-do-te-vazhdoje-koalicionin-me-ldkne-e-alternativen/60%Daily2017-06-30 19:41
https://kosova-info.com/ekskluzive-blero-zbulon-planet-per-martesen-me-afronen-video/60%Daily2017-06-30 19:34
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-ajeti-mbetet-ne-serie-a/60%Daily2017-06-30 19:30
https://kosova-info.com/per-ngushellime-te-familja-e-lavdrim-muhaxherit-ishte-ministri-nga-radhet-e-ldk-se-lutfi-zharku/60%Daily2017-06-30 19:18
https://kosova-info.com/mesi-te-como-dhe-ronaldo-te-parma-transferimet-e-deshtuara-te-merkatos-qe-shpetuan-futbollin/60%Daily2017-06-30 19:15
https://kosova-info.com/hatixhe-vazhdon-te-jete-e-para-ne-keto-vende-fotovideo/60%Daily2017-06-30 19:10
https://kosova-info.com/delawie-kritikon-ashper-politikanet-kosova-nuk-ka-kohe-per-ngerc/60%Daily2017-06-30 18:54
https://kosova-info.com/ronaldinho-trullos-kundershtarin-video/60%Daily2017-06-30 18:50
https://kosova-info.com/sparksi-flet-per-postimin-qe-u-vleresua-si-thumb-ndaj-elites-dhe-gjikos-video/60%Daily2017-06-30 18:45
https://kosova-info.com/mogherini-nuk-ka-nese-dialogu-kosove-serbi-do-te-rifilloje/60%Daily2017-06-30 18:41
https://kosova-info.com/bomba-e-veres-vjen-nga-arsenali-gati-te-thyej-rekord-ne-transferime-foto/60%Daily2017-06-30 18:41
https://kosova-info.com/cfare-eshte-gastriti-dhe-cilet-jane-faktoret-qe-ndikojne-ne-perkeqesimin-e-tij/60%Daily2017-06-30 18:27
https://kosova-info.com/si-arriti-iphone-t-ndryshonte-fatin-e-apple-n-10-vite/60%Daily2017-06-30 17:21
https://kosova-info.com/rikthehet-ronaldinho-me-magjite-e-tij-video/60%Daily2017-06-30 18:15
https://kosova-info.com/topalli-basha-gare-te-rreme-do-te-grabise-mandatin/60%Daily2017-06-30 18:13
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-ka-je-2x-nga-ronela-dhe-adriani-video/60%Daily2017-06-30 18:11
https://kosova-info.com/befasine-me-te-mire-per-dasme-messi-e-merr-nga-lagjja-e-tij-ne-rosario-foto/60%Daily2017-06-30 18:03
https://kosova-info.com/mirage-roberti-rrefen-se-a-eshte-ne-krize-lidhja-e-tij-me-noren-video/60%Daily2017-06-30 18:00
https://kosova-info.com/lezhe-sekuestrohen-47-kg-marijuane-4-te-arrestuar/60%Daily2017-06-30 17:59
https://kosova-info.com/pepe-behet-me-skuader-te-re-2/60%Daily2017-06-30 17:46
https://kosova-info.com/pas-aksidentit-shfaqet-xhesika-foto/60%Daily2017-06-30 17:44
https://kosova-info.com/enver-hasani-tregon-se-kush-mund-ta-formoje-qeverine/60%Daily2017-06-30 17:38
https://kosova-info.com/lezhe-gjen-vdekjen-ne-det-pushuesja-nga-kosova/60%Daily2017-06-30 17:35
https://kosova-info.com/krasniqi-pan-i-ka-votat-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-30 17:31
https://kosova-info.com/behrami-ne-kosove-ja-me-ke-eshte-takuar-foto/60%Daily2017-06-30 17:31
https://kosova-info.com/skandali-seksual-lirohet-nga-burgu-ish-kryebashkiaku-i-dibres-shukri-xhelili/60%Daily2017-06-30 17:30
https://kosova-info.com/deulofeu-e-prish-msn-ne-ky-do-te-jete-formacioni-i-ri-i-barces-foto/60%Daily2017-06-30 17:21
https://kosova-info.com/brenda-vitit-komuna-e-ferizajt-i-shpenzoi-43-mije-euro-ne-dreka/60%Daily2017-06-30 17:20
https://kosova-info.com/dubai-hedh-n-qarkullim-nj-makin-policie-autonome/60%Daily2017-06-30 17:30
https://kosova-info.com/nishani-kandidat-per-kreun-e-pd-se-flet-presidenti/60%Daily2017-06-30 17:12
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-ciao-nga-enca-foto/60%Daily2017-06-30 17:12
https://kosova-info.com/vetevendosje-ne-berlin-shpjegon-situaten-politike-post-zgjedhore-ne-kosove/60%Daily2017-06-30 17:09
https://kosova-info.com/zyrtare-lojtari-i-njohur-largohet-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-06-30 17:08
https://kosova-info.com/thaci-merr-perkrahjen-e-kryeministrit-bullgar-qe-kosova-te-kryesoj-seecp-gjate-vitit-2019/60%Daily2017-06-30 17:06
https://kosova-info.com/rruget-e-albert-veliut-per-shitje-te-armeve-droges-dhe-pastrimin-e-parave/60%Daily2017-06-30 17:03
https://kosova-info.com/zyrtare-mevlan-zeka-te-liria/60%Daily2017-06-30 16:53
https://kosova-info.com/fansja-e-vogel-e-butrintit-sjell-versionin-me-te-embel-te-bella-video/60%Daily2017-06-30 16:51
https://kosova-info.com/trump-plan-sanksionesh-per-korene-e-veriut/60%Daily2017-06-30 16:51
https://kosova-info.com/zyrtare-roma-zbulon-transferin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-30 16:42
https://kosova-info.com/legjendat-e-barces-dhe-te-unitedit-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-06-30 16:30
https://kosova-info.com/reagon-naser-rugova-pas-raportimeve-se-ai-e-teuta-rugova-do-ta-votojne-pan-in/60%Daily2017-06-30 16:28
https://kosova-info.com/albi-zhulali-dhe-genti-selenica-ligjrojn-n-akademin-ndrkombtare-verore/60%Daily2017-07-05 09:52
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-real-madridi-foto/60%Daily2017-06-30 16:23
https://kosova-info.com/ne-kete-gjendje-nuk-e-keni-pare-asnjehere-adelina-tahirin-foto/60%Daily2017-06-30 16:23
https://kosova-info.com/fantastike-gjyqtaret-kosovare-ndajne-drejtesine-ne-europa-league/60%Daily2017-06-30 16:19
https://kosova-info.com/ja-deri-ku-ka-arritur-ndertimi-i-objektit-te-ambasades-amerikane-ne-prishtines-video/60%Daily2017-06-30 16:16
https://kosova-info.com/a-mund-te-pranohet-serbia-ne-be-pa-e-njohur-kosoven-ja-cfare-thote-presidentja-kroate/60%Daily2017-06-30 16:15
https://kosova-info.com/paga-marramendese-e-sheikut-te-rihannes/60%Daily2017-06-30 16:11
https://kosova-info.com/nj-president-pa-nj-smartphone-premton-dixhitalizimin-e-evrops/60%Daily2017-06-30 16:09
https://kosova-info.com/beqa-pan-i-ka-numrat-e-sigurt/60%Daily2017-06-30 16:05
https://kosova-info.com/akr-merr-vendim-per-te-qendruar-ne-koalicion-me-ldk-ne/60%Daily2017-06-30 16:04
https://kosova-info.com/zyrtare-bombardon-milani-foto/60%Daily2017-06-30 16:02
https://kosova-info.com/kujdes-40-grade-javen-e-ardhshme-freskohet-moti-video/60%Daily2017-06-30 15:56
https://kosova-info.com/xavi-e-largon-iniestan-nga-barca-e-ben-me-skuader-te-re/60%Daily2017-06-30 15:55
https://kosova-info.com/putin-zgjat-embargon-mbi-ushqimet-nga-perendimi/60%Daily2017-06-30 15:49
https://kosova-info.com/ngriten-temperaturat-zhvishet-edhe-xhbanja-foto/60%Daily2017-06-30 15:45
https://kosova-info.com/dasma-e-messit-644-milione-euro-zbarkojne-ne-rosario-foto/60%Daily2017-06-30 15:40
https://kosova-info.com/regjimi-i-asadit-ka-trotuar-per-vdekje-afer-13-mije-persona/60%Daily2017-06-30 15:38
https://kosova-info.com/gjermania-jep-driten-jeshile-per-martesat-homoseksuale/60%Daily2017-06-30 15:37
https://kosova-info.com/samsung-do-t-ndrtoj-fabrikn-m-t-madhe-n-bot-t-prodhimit-t-ekraneve-oled/60%Daily2017-06-30 17:23
https://kosova-info.com/mbi-30-deputete-do-te-ulen-per-here-te-pare-ne-kuvend-emrat/60%Daily2017-06-30 15:31
https://kosova-info.com/rrefimi-i-djalit-qe-qelloi-prinderit-i-vrava-sme-dhane-para/60%Daily2017-06-30 15:27
https://kosova-info.com/i-nxehti-ekstrem-pushton-evropen/60%Daily2017-06-30 15:26
https://kosova-info.com/komuna-e-drenasit-formon-komisionin-per-fushaten-e-korrje-shirjes/60%Daily2017-06-30 15:25
https://kosova-info.com/morata-miqve-do-te-luaj-ne-kete-skuader-edicionin-e-ri/60%Daily2017-06-30 15:22
https://kosova-info.com/apostolova-pjesemarrese-ne-largimin-e-mbeturinave-ne-germi-foto/60%Daily2017-06-30 15:19
https://kosova-info.com/nga-mungesa-e-parlamentit-rrezikohen-keto-projekte/60%Daily2017-06-30 15:19
https://kosova-info.com/dasma-madheshtore-e-burak-ozcivit-dhe-fahriye-evcen-foto/60%Daily2017-06-30 15:13
https://kosova-info.com/premiere-shoqnia-publikohet-nga-sinan-hoxha-video/60%Daily2017-06-30 15:07
https://kosova-info.com/thaci-ne-dubrovnik-kosova-te-marre-kryesimin-e-seecp-se-ne-te-ardhmen-e-afert/60%Daily2017-06-30 15:06
https://kosova-info.com/flet-sanchez-une-kam-vendosur/60%Daily2017-06-30 15:05
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-4/60%Daily2017-06-30 15:02
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-shyhrete-behlulit-foto/60%Daily2017-06-30 14:59
https://kosova-info.com/golfi-drejt-zhdukjes-automobilat-francez-fillojne-te-dominojne-ne-rruge/60%Daily2017-06-30 14:59
https://kosova-info.com/altin-rraklli-denohet-me-3-vjet-e-4-muaj-burg/60%Daily2017-06-30 14:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhurata-e-vecante-qe-messi-ka-pergatitur-per-dasmoret-foto/60%Daily2017-06-30 14:48
https://kosova-info.com/zyrtare-vjen-perforcimi-i-pare-i-barcelones-foto/60%Daily2017-06-30 14:38
https://kosova-info.com/baby-g-provokon-me-video-te-nxehte-nga-pishina-video/60%Daily2017-06-30 14:35
https://kosova-info.com/me-perdhunuan-ne-grup-ne-diten-time-te-marteses/60%Daily2017-06-30 14:32
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-realin-ja-cfare-i-ka-bere-monaco-sulmuesit-mbappe-foto/60%Daily2017-06-30 14:19
https://kosova-info.com/ne-vitin-2018-sdo-te-lejohet-importi-i-veturave-te-vjetra/60%Daily2017-06-30 14:18
https://kosova-info.com/inat-kenga-me-e-re-nga-meda-dhe-gold-ag-foto/60%Daily2017-06-30 14:11
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-roma-foto/60%Daily2017-06-30 14:08
https://kosova-info.com/ndryshon-menyra-e-rimbursimit-te-kuponeve-fiskale/60%Daily2017-06-30 14:04
https://kosova-info.com/ja-pse-femrat-dhe-meshkujt-nuk-mendojne-njelloj/60%Daily2017-06-30 13:59
https://kosova-info.com/liverpool-me-super-perforcim-cmimi-80-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-30 13:57
https://kosova-info.com/ja-si-mesuesi-te-seriali-egjeli-e-pergatite-tekstin-per-episod-video/60%Daily2017-06-30 13:56
https://kosova-info.com/apel-i-institucioneve-te-shtunen-te-shmangen-levizjet-nga-ora-1000-1700/60%Daily2017-06-30 13:56
https://kosova-info.com/nga-fundi-i-vitit-ndalohet-importi-i-veturave-te-vjetra/60%Daily2017-06-30 13:50
https://kosova-info.com/nje-17-vjecari-ne-vushtrri-i-konfiskohet-nje-pistolete/60%Daily2017-06-30 13:50
https://kosova-info.com/blero-ia-poston-kete-foto-seksi-afrones-foto/60%Daily2017-06-30 13:43
https://kosova-info.com/ciao-milan-transferohet-ne-juventus-foto/60%Daily2017-06-30 13:37
https://kosova-info.com/aplikacioni-i-ri-i-google-n-android-ju-kurson-mb-tuaja-t-muara/60%Daily2017-06-30 15:36
https://kosova-info.com/mbappe-real-madrid-lajm-fantastik-per-tifozet-e-klubit-nga-la-liga-foto/60%Daily2017-06-30 13:23
https://kosova-info.com/paris-saint-germain-humb-nje-super-futbollist-foto/60%Daily2017-06-30 13:15
https://kosova-info.com/familjaret-e-rastit-monstra-te-zhgenjyer-nga-prokuroria-speciale/60%Daily2017-06-30 13:11
https://kosova-info.com/mendjemadhe-je-vjen-nga-vjosa-emini-dhe-ymer-bajrami-video/60%Daily2017-06-30 13:08
https://kosova-info.com/lekaj-mustafes-jo-lojerave-dhe-shitjes-se-moralit-si-ju-ne-te-kaluaren/60%Daily2017-06-30 13:04
https://kosova-info.com/kosova-per-7-vjet-humbe-369-milione-euro-investime/60%Daily2017-06-30 13:03
https://kosova-info.com/van-persie-kthehet-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-06-30 13:02
https://kosova-info.com/fazliu-rehabilitimi-fizioterapeutik-sheron-dhe-parandalon-lendimet-ne-sport/60%Daily2017-06-30 13:01
https://kosova-info.com/besnik-tahiri-tregon-se-mori-mijera-vota-por-nuk-i-mjaftuan/60%Daily2017-06-30 12:55
https://kosova-info.com/sanchez-ka-lajmin-e-madh-per-tifozet-e-arsenalit-foto/60%Daily2017-06-30 12:46
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-asamblisiti-i-ldk-se-ne-prishtine/60%Daily2017-06-30 12:46
https://kosova-info.com/xhesika-ben-aksident-kjo-eshte-gjendja-e-saj-shendetesore/60%Daily2017-06-30 12:42
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-tradhton-ldk-ne-i-bashkohet-pan-it/60%Daily2017-06-30 12:37
https://kosova-info.com/xhaka-ne-kosove-ne-shoqeri-speciale-foto/60%Daily2017-06-30 12:33
https://kosova-info.com/a-do-te-guxonit-ti-vishni-keto/60%Daily2017-06-30 12:33
https://kosova-info.com/rreth-50-kandidate-ankohen-ne-pzap-se-nuk-u-bene-deputet/60%Daily2017-06-30 12:32
https://kosova-info.com/moderatori-kosovar-me-set-te-nxehte-per-vere-foto/60%Daily2017-06-30 12:28
https://kosova-info.com/deputetet-qe-do-te-zevendesojne-kandidatet-per-kryetare-te-komunave/60%Daily2017-06-30 12:27
https://kosova-info.com/kur-jeta-ne-prishtine-ndahet-me-kamione-ndertime-dhe-britma/60%Daily2017-06-30 12:22
https://kosova-info.com/leutrim-berisha-programeri-nga-kosova-qe-i-la-gojehapur-20-000-punetore-te-mircosoftfoto/60%Daily2017-06-30 12:20
https://kosova-info.com/de-gea-man-utd-feste-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-06-30 12:17
https://kosova-info.com/dobesohet-fuqia-e-shpend-ahmetit-ne-komunen-e-prishtines-ja-pse/60%Daily2017-06-30 12:05
https://kosova-info.com/ja-si-dy-meshkuj-i-prekin-te-pasmet-e-ences-foto/60%Daily2017-06-30 12:00
https://kosova-info.com/ky-futbollist-e-bindi-dani-alvesin-te-transferohet-ne-man-city-foto/60%Daily2017-06-30 12:00
https://kosova-info.com/hoti-te-hyrat-u-rriten-3-4-krahasuar-me-vitin-paraprak/60%Daily2017-06-30 11:57
https://kosova-info.com/guardiola-me-super-perforcim-nga-rivali-i-premierliges-foto/60%Daily2017-06-30 11:56
https://kosova-info.com/zafir-berisha-i-pergjigjet-isa-mustafes-nuk-shkojme-me-ldk-ne/60%Daily2017-06-30 11:33
https://kosova-info.com/shefi-i-pentagonit-akuza-putinit-sjellje-te-keqija/60%Daily2017-06-30 11:33
https://kosova-info.com/perforcimi-i-pamundur-i-barcelones-foto/60%Daily2017-06-30 11:21
https://kosova-info.com/facebook-prezantoi-opsione-t-reja-t-matjes-s-performancs-s-reklamave/60%Daily2017-06-30 11:17
https://kosova-info.com/pervjetori-i-iphone/60%Daily2017-06-30 11:17
https://kosova-info.com/shpallet-futbollisti-me-i-mire-ne-histori-te-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2017-06-30 11:17
https://kosova-info.com/estonia-me-1-korrik-do-te-marre-presidencen-e-be-se/60%Daily2017-06-30 11:15
https://kosova-info.com/perfundon-demarkacion-ndermjet-kroacise-dhe-sllovenise-ja-kush-fitoi/60%Daily2017-06-30 11:13
https://kosova-info.com/nuk-arrin-te-siguroje-nje-ulese-ne-kuvend-keto-jane-fjalet-e-ish-deputetit-te-pdk-se/60%Daily2017-06-30 11:11
https://kosova-info.com/national-geographic-fut-kosoven-ne-listen-e-vendeve-qe-meritojne-me-shume-turist/60%Daily2017-06-30 11:08
https://kosova-info.com/messi-martohet-sonte-por-ka-bere-dicka-fantastike-per-barcelonen-foto/60%Daily2017-06-30 11:02
https://kosova-info.com/barcelona-vjedh-perforcimin-nga-duart-e-real-madridit-foto/60%Daily2017-06-30 10:58
https://kosova-info.com/apel-per-shpenzim-racional-te-ujit-te-pijshem/60%Daily2017-06-30 10:54
https://kosova-info.com/i-forte-si-hakiu-i-o-sa-mire-ja-si-e-mban-lisin-me-nje-dore-foto/60%Daily2017-06-30 10:50
https://kosova-info.com/nitaj-brenda-muajit-korrik-do-ta-kemi-qeverine-me-ramush-haradinaj-kryeminister/60%Daily2017-06-30 10:45
https://kosova-info.com/kjo-sindikate-ka-nje-kerkese-per-kompanite-ndertimore/60%Daily2017-06-30 10:33
https://kosova-info.com/klopp-me-dy-perforcime-te-reja-ne-liverpool-foto/60%Daily2017-06-30 10:31
https://kosova-info.com/perberja-e-qeverise-rama/60%Daily2017-06-30 10:29
https://kosova-info.com/mbyllen-shrbimet-e-vodafone-m-pesa/60%Daily2017-06-30 10:28
https://kosova-info.com/shqiperi-shfaqen-11-vatra-zjarri-nga-temperaturat-e-larta/60%Daily2017-06-30 10:21
https://kosova-info.com/dua-publikon-momentin-duke-bere-dush-foto/60%Daily2017-06-30 10:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-data-kur-meta-jep-betimin-si-president/60%Daily2017-06-30 10:14
https://kosova-info.com/milaim-zeka-shkruan-se-kur-do-te-godas-specialja-dhe-kush-do-te-perfundoje-ne-hage/60%Daily2017-06-30 10:00
https://kosova-info.com/macron-uron-meten-per-zgjedhjen-si-president/60%Daily2017-06-30 09:58
https://kosova-info.com/a-e-lejuan-shyhreten-qe-te-shkonte-ne-mbremjen-e-matures-video/60%Daily2017-06-30 09:58
https://kosova-info.com/aksident-ne-prizren-pese-te-lenduar/60%Daily2017-06-30 09:54
https://kosova-info.com/reagimet-e-ronaldos-gjate-penalltive-ne-ndeshjen-kili-portugalia-video/60%Daily2017-06-30 09:49
https://kosova-info.com/nishani-therret-seancen-per-betimin-e-metes/60%Daily2017-06-30 09:48
https://kosova-info.com/vdes-nje-person-nga-stuhia-e-madhe-ne-novi-sad-foto/60%Daily2017-06-30 09:43
https://kosova-info.com/pan-e-laa-ankohen-ne-pzap-mosperputhje-rezultatesh-e-vjedhje-votash-mes-kandidateve/60%Daily2017-06-30 09:41
https://kosova-info.com/the-way-i-love-her-publikohet-nga-stanaj-video/60%Daily2017-06-30 09:40
https://kosova-info.com/ronaldo-ndryshon-mendjen-ja-vendimi-i-tij-i-ri-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-06-30 09:38
https://kosova-info.com/ndihmo-edhe-ti-ben-me-shtepi-dy-vellezer-nga-lipjani/60%Daily2017-06-30 09:33
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjeja-e-perbashket-qe-e-provuan-shume-kengetare-fotovideo/60%Daily2017-06-30 09:20
https://kosova-info.com/i-nxehti-ne-shqiperi-shfaqen-11-vatra-zjarri-ne-vend/60%Daily2017-06-30 09:17
https://kosova-info.com/qeveria-jep-para-per-doganen-dhe-gjyqtaret/60%Daily2017-06-30 09:14
https://kosova-info.com/shedul-com-platforma-online-e-salloneve-t-bukuris-ngrit-nj-investim-prej-6-milion-dollarsh/60%Daily2017-06-30 09:12
https://kosova-info.com/akr-nuk-e-perjashton-mundesin-per-bashkim-me-pan-in/60%Daily2017-06-30 09:02
https://kosova-info.com/prokurimi-publik-gurthemel-per-integrimin-ne-be/60%Daily2017-06-30 08:59
https://kosova-info.com/pese-dite-2-milione-per-nona-video/60%Daily2017-06-30 08:59
https://kosova-info.com/messi-fton-ish-yllin-e-real-madridit-ne-dasmen-e-tij-foto/60%Daily2017-06-30 08:58
https://kosova-info.com/national-geographic-rendit-kosoven-dhe-shqiperine-ne-mesin-e-10-vendeve-qe-duhet-vizituar/60%Daily2017-06-30 08:55
https://kosova-info.com/ska-koalicione-dy-blloqet-syte-kah-ldk-ja/60%Daily2017-06-30 08:48
https://kosova-info.com/ushtrime-qe-tonifikojne-krahet-e-varur-foto/60%Daily2017-06-30 08:48
https://kosova-info.com/tre-kandidate-te-pdk-aak-nisma-ankohen-ne-pzap-per-rezultatet/60%Daily2017-06-30 08:45
https://kosova-info.com/11-perfitimet-shendetesore-me-konsumimin-e-pjeprit/60%Daily2017-06-30 08:43
https://kosova-info.com/mustafa-uron-qe-qeveria-dhe-kuvendi-i-ri-te-themelohen-qe-neser/60%Daily2017-06-30 08:40
https://kosova-info.com/mihrija-pozon-si-modele-e-nxjerre-gjoksin-foto/60%Daily2017-06-30 08:38
https://kosova-info.com/komuna-e-klines-realizon-mbi-30-projekte-kapitale-ne-6-mujor/60%Daily2017-06-30 08:36
https://kosova-info.com/juventus-befason-tifozet-me-fanellen-e-dyte-foto/60%Daily2017-06-30 08:36
https://kosova-info.com/pas-sukseseve-ne-amerike-ja-cka-do-te-bej-kengetari-shqiptar/60%Daily2017-06-30 08:19
https://kosova-info.com/do-te-qesheni-me-frizuren-e-re-te-hysajt-foto/60%Daily2017-06-30 08:17
https://kosova-info.com/zte-dyfishon-investimet-n-krkim-dhe-zhvillim-t-5g-s/60%Daily2017-06-30 08:16
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-transferohet-ne-serie-a-foto-2/60%Daily2017-06-30 08:11
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-sonte-do-te-jete-me-performance-live-ne-rrjetet-sociale-video/60%Daily2017-06-30 08:04
https://kosova-info.com/klubi-i-njohur-dorezohet-per-mbappen-foto/60%Daily2017-06-30 08:04
https://kosova-info.com/qeveria-shtyn-mbledhjen-e-premiumeve-per-sigurimet-shendetesore/60%Daily2017-06-30 07:55
https://kosova-info.com/arrestohet-ngacmuesi-i-femres-se-mitur-ne-lipjan/60%Daily2017-06-30 07:54
https://kosova-info.com/policia-maqedonase-kete-vere-do-te-jete-prezente-bregdetin-shqiptar/60%Daily2017-06-30 07:41
https://kosova-info.com/rruga-deri-te-certifikimi-i-rezultateve-te-zgjedhjeve/60%Daily2017-06-30 07:41
https://kosova-info.com/kush-po-ia-shton-jeten-adelina-berishes-foto/60%Daily2017-06-30 07:40
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-e-partive-sipas-komunave/60%Daily2017-06-30 07:34
https://kosova-info.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-babait-te-heroit-huhi-berisha/60%Daily2017-06-30 07:33
https://kosova-info.com/jo-vetem-partnere-por-edhe-prinder/60%Daily2017-06-30 07:31
https://kosova-info.com/zyrtare-hamdi-salihi-transferohet-te-liga-e-njohur-evropiane-foto/60%Daily2017-06-30 07:27
https://kosova-info.com/uber-ka-realizuar-mbi-5-miliard-udhtime-q-nga-themelimi/60%Daily2017-06-30 07:23
https://kosova-info.com/sa-do-te-jene-temperaturat-maksimale-sot/60%Daily2017-06-30 07:23
https://kosova-info.com/bella-hadid-mahnitese-ne-venecia-foto/60%Daily2017-06-30 07:22
https://kosova-info.com/sonte-dasma-e-messit-numri-i-mysafireve-si-ne-kosove-foto/60%Daily2017-06-30 07:20
https://kosova-info.com/shqiptaret-kontrollojne-tregun-e-droges-ne-britani/60%Daily2017-06-30 07:20
https://kosova-info.com/up-ja-me-mungese-te-stafit-akademik-kerkon-vet-suspendimin-e-programeve/60%Daily2017-06-30 07:16
https://kosova-info.com/fc-prishtina-ka-bere-dicka-fantastike-pas-humbjes-nga-norrkoping-foto/60%Daily2017-06-30 07:13
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-sneijder-kthehet-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-06-30 07:11
https://kosova-info.com/edhe-kete-gje-e-ben-ne-kosove-granit-xhaka-foto/60%Daily2017-06-30 07:00
https://kosova-info.com/hyn-ne-fuqi-ndalesa-e-udhetimeve-te-trump/60%Daily2017-06-30 06:49
https://kosova-info.com/tironsja-shet-virgjerine-online-per-nje-arsye-te-cuditshme-foto/60%Daily2017-06-30 06:47
https://kosova-info.com/gjithcka-ka-nje-kufi-ja-si-fansja-e-lendoi-veten-per-ledrin-foto/60%Daily2017-06-30 06:40
https://kosova-info.com/akr-ja-mund-ta-mbeshtese-pan-in/60%Daily2017-06-30 06:36
https://kosova-info.com/audi-zbulon-modelin-spektakolar-a8-foto/60%Daily2017-06-30 06:33
https://kosova-info.com/deputetet-e-perkohshem/60%Daily2017-06-30 06:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-qe-fitoi-miss-universe-albania-2017-foto/60%Daily2017-06-30 06:16
https://kosova-info.com/rrahmani-falnederues-ndaj-votuesve/60%Daily2017-06-30 06:15
https://kosova-info.com/prishja-e-koalicioneve-shmang-krizen-eventuale/60%Daily2017-06-30 06:04
https://kosova-info.com/horoskopi-30-qershor-2017/60%Daily2017-06-30 05:59
https://kosova-info.com/raka-rrethohen-militantet-e-shtetit-islamik/60%Daily2017-06-30 05:55
https://kosova-info.com/apostolova-merr-pjese-ne-pastrimin-e-parkut-te-germise/60%Daily2017-06-30 05:48
https://kosova-info.com/qeveria-ne-largim-sot-mban-mbledhjen-e-rregullt/60%Daily2017-06-30 05:36
https://kosova-info.com/seancen-konstituive-ne-kuvend-e-drejton-mikullovci/60%Daily2017-06-30 05:26
https://kosova-info.com/aaksion-per-largimin-e-mbeturinave-ne-parkun-e-germise/60%Daily2017-06-30 05:23
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-sanches-te-rivali-i-madh-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-06-30 05:23
https://kosova-info.com/ozil-ne-pushime-zgjedh-klubin-per-sezonin-201718-foto/60%Daily2017-06-30 05:18
https://kosova-info.com/juventus-me-perforcim-te-madh-cmimi-40-milione-euro-foto-2/60%Daily2017-06-30 05:13
https://kosova-info.com/ronaldo-ka-lajm-fantastik-per-tifozet-shqiptare-para-ndeshjes-ne-shkup-foto/60%Daily2017-06-30 05:10
https://kosova-info.com/vendet-me-te-rrezikuara-nga-sulmet-kibernetike/60%Daily2017-06-29 22:12
https://kosova-info.com/mossad-fond-per-zhvillimin-e-teknologjise-video/60%Daily2017-06-29 22:12
https://kosova-info.com/metodat-natyrale-per-te-trajtuar-hiperaktivitetin-e-fshikezes/60%Daily2017-06-29 22:10
https://kosova-info.com/si-te-perdorni-vezen-ne-trajtimet-e-bukurise/60%Daily2017-06-29 22:09
https://kosova-info.com/ja-sa-kohe-pas-skadences-mund-ta-perdorni-kremin-e-diellit/60%Daily2017-06-29 22:09
https://kosova-info.com/veshjet-e-meshkujve-qe-femrat-urrejne-foto/60%Daily2017-06-29 22:09
https://kosova-info.com/gabimet-trashanike-qe-bejme-me-floket-gjate-larjes/60%Daily2017-06-29 22:09
https://kosova-info.com/perberesit-natyrale-qe-eleminojne-per-pak-kohe-lythat/60%Daily2017-06-29 22:09
https://kosova-info.com/nga-i-nxehti-trefishohet-numri-i-pacienteve-qe-kerkon-ndihme-ne-qkuk/60%Daily2017-06-29 21:57
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-trajneri-i-prishtines-pas-humbjes-turperuese/60%Daily2017-06-29 21:50
https://kosova-info.com/dash-rregulla-te-reja-per-vizat-me-6-vende/60%Daily2017-06-29 21:47
https://kosova-info.com/getoar-selimi-del-me-kemishe-si-te-lindon-berishes-foto/60%Daily2017-06-29 21:44
https://kosova-info.com/neser-i-jepet-lamtumira-e-fundit-atdhetarit-rexhep-berisha/60%Daily2017-06-29 21:38
https://kosova-info.com/befason-trajneri-i-norrkopingut-ky-lojtar-i-prishtines-me-pelqeu/60%Daily2017-06-29 21:37
https://kosova-info.com/kelmendi-gjykata-speciale-do-te-sjell-ndryshime-ne-kete-legjislature-video/60%Daily2017-06-29 21:35
https://kosova-info.com/konjufca-ldk-ja-po-ben-levizje-taktike-per-te-ngritur-pazarin-rreth-kryeministrit/60%Daily2017-06-29 21:29
https://kosova-info.com/isis-mbeshtetet-per-muri-ne-bastionin-e-tij-kryesor/60%Daily2017-06-29 21:27
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-njohur-transferon-djalin-e-zidanes-foto/60%Daily2017-06-29 21:25
https://kosova-info.com/ish-deputetet-i-moren-shtetit-rreth-gjysme-milioni-euro-per-dy-muaj/60%Daily2017-06-29 21:15
https://kosova-info.com/5-kengetaret-shqiptare-qe-kane-kenduar-krah-yjeve-nderkombetare-foto/60%Daily2017-06-29 21:09
https://kosova-info.com/i-madh-de-biasi-ja-sa-para-ia-ka-falur-shqiperise/60%Daily2017-06-29 21:04
https://kosova-info.com/lista-serbe-paralajmeron-ankese-ndaj-rezultatit-te-zgjedhjeve/60%Daily2017-06-29 21:03
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-besimi-juaj-arma-ime-e-vetme-por-me-e-forte/60%Daily2017-06-29 21:00
https://kosova-info.com/beatrix-reklamon-kembet-seksi-foto/60%Daily2017-06-29 20:39
https://kosova-info.com/vasili-propozon-kryemadhin-gruan-e-metes-per-kryetare-te-lsi-se/60%Daily2017-06-29 20:35
https://kosova-info.com/tri-jave-pas-zgjedhjeve-theresa-may-konfirmohet-kryeministre-e-britanise/60%Daily2017-06-29 20:33
https://kosova-info.com/shikojeni-magjine-e-liridon-latifit-video/60%Daily2017-06-29 20:32
https://kosova-info.com/erdogan-nuk-do-te-lejohet-te-mbaje-tubime-ne-gjermani/60%Daily2017-06-29 20:32
https://kosova-info.com/ne-diten-e-dasmes-gruaja-e-kemailit-e-kopjon-nihanin-foto/60%Daily2017-06-29 20:23
https://kosova-info.com/keto-jane-rezultatet-e-skuadrave-shqiptare-ne-evrope/60%Daily2017-06-29 20:20
https://kosova-info.com/demolli-te-gatshem-per-transformim-te-fsk-se-por-me-ndryshime-kushtetuese/60%Daily2017-06-29 20:18
https://kosova-info.com/maqedoni-prokuroria-speciale-kerkon-arrestimin-e-gruevskit/60%Daily2017-06-29 20:16
https://kosova-info.com/sipas-analisteve-a-mund-ta-formoje-pan-i-qeverine/60%Daily2017-06-29 20:12
https://kosova-info.com/vuri-emrin-e-kolegut-te-gruas-ne-numrin-e-tij-shqiptari-shokohet-nga-ajo-qe-zbulon/60%Daily2017-06-29 20:10
https://kosova-info.com/ja-kur-zhvillohet-ndeshja-e-kthimit-mes-prishtines-dhe-norrkopingut/60%Daily2017-06-29 20:07
https://kosova-info.com/familja-uka-jeton-ne-kushte-te-veshtira-video/60%Daily2017-06-29 20:05
https://kosova-info.com/parlamenti-serb-votoi-qeverine-e-re-dhe-kryeministren-e-pare-nga-komuniteti-lgbt/60%Daily2017-06-29 20:02
https://kosova-info.com/nju-jork-shpallet-gjendje-e-jashtezakonshme-ne-sistemin-e-trafikut/60%Daily2017-06-29 20:01
https://kosova-info.com/norrkoping-50-prishtina-statistikat-e-ndeshjes-foto/60%Daily2017-06-29 20:01
https://kosova-info.com/fitore-minimale-e-skenderbeut-mposhtet-tirana/60%Daily2017-06-29 19:51
https://kosova-info.com/kili-gjermani-finalja-e-kupes-se-konfederatave/60%Daily2017-06-29 19:50
https://kosova-info.com/prishtina-deshmia-me-e-mire-se-ka-shume-pune-per-tu-bere-video/60%Daily2017-06-29 19:48
https://kosova-info.com/pas-ketyre-femrave-meshkujt-cmenden/60%Daily2017-06-29 19:29
https://kosova-info.com/nje-jave-tre-milione-per-simpatia-video/60%Daily2017-06-29 19:20
https://kosova-info.com/nje-jave-tre-milione-per-simpatia-video/60%Daily2017-06-29 19:20
https://kosova-info.com/prurjet-e-reja-ne-listat-e-partive-kush-fitoi-dhe-kush-humbi/60%Daily2017-06-29 19:17
https://kosova-info.com/a-i-paguan-partite-politike-gjobat-per-shkeljet-ne-fushate/60%Daily2017-06-29 19:10
https://kosova-info.com/kelmendi-rinumerimi-i-425-kutive-deshmoj-se-si-u-vodhen-votat-e-fjales/60%Daily2017-06-29 18:56
https://kosova-info.com/bes-kallaku-publikon-nje-moment-te-nxehte-me-xhensilen-foto/60%Daily2017-06-29 18:51
https://kosova-info.com/sa-e-vjeter-eshte-stema-e-flamurit-kombetar-shqiptar-foto/60%Daily2017-06-29 18:51
https://kosova-info.com/limaj-haradinaj-do-ta-formoje-qeverine-ne-afat-optimal/60%Daily2017-06-29 18:46
https://kosova-info.com/norrkoping-prishtina-rezultat-shkaterrues-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2017-06-29 18:44
https://kosova-info.com/kryeministri-grek-uron-ramen-i-vendosur-te-bashkepunoj-me-ju/60%Daily2017-06-29 18:39
https://kosova-info.com/nuk-ndalen-suedezet-ia-shenojne-edhe-golin-e-peste-prishtines/60%Daily2017-06-29 18:39
https://kosova-info.com/norrkoping-po-shkaterron-prishtinen-shenon-golin-e-katert/60%Daily2017-06-29 18:32
https://kosova-info.com/e-jemja-vjen-nga-blerina-braka-ervin-bushati-dhe-santi-video/60%Daily2017-06-29 18:30
https://kosova-info.com/po-vazhdon-kerkimi-per-dallendyshen-qe-ra-nga-ura-e-fshejt/60%Daily2017-06-29 18:29
https://kosova-info.com/norrkoping-prishtina-shenohen-dy-gola-per-tre-minuta/60%Daily2017-06-29 18:25
https://kosova-info.com/ende-nuk-eshte-zbardhur-rasti-i-femijeve-nga-kolovica-video/60%Daily2017-06-29 18:21
https://kosova-info.com/si-vdiq-69-vjecari-ne-pishinen-e-germise-video/60%Daily2017-06-29 18:15
https://kosova-info.com/ronelen-nuk-e-keni-pare-kurre-ne-kete-gjendje-foto/60%Daily2017-06-29 18:14
https://kosova-info.com/bmw-do-t-prodhoj-nj-model-elektrik-t-serive-3/60%Daily2017-06-29 17:33
https://kosova-info.com/norrkoping-prishtina-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2017-06-29 18:13
https://kosova-info.com/norrkoping-prishtina-shikoni-cfare-po-ndodh-ne-stadium-foto/60%Daily2017-06-29 18:07
https://kosova-info.com/nese-deshironi-te-humbisni-peshe-beni-keto-tri-gjera-te-thjeshta-pasdite/60%Daily2017-06-29 18:00
https://kosova-info.com/a-dalim-me-chillit-shume-shpejt-nga-mentor-kurtishi-dhe-ghulo-foto/60%Daily2017-06-29 17:53
https://kosova-info.com/shkendija-e-nis-mbare-shkaterron-dacian-video/60%Daily2017-06-29 17:48
https://kosova-info.com/ne-pakistan-protestohet-per-rritje-te-sigurise/60%Daily2017-06-29 17:44
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-i-kemi-votat-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-29 17:42
https://kosova-info.com/kqirajve-te-prizrenit-u-nderpritet-masa-e-paraburgimit-2/60%Daily2017-06-29 17:38
https://kosova-info.com/te-premten-inspektoret-ne-ranillug-per-tabelat-me-shkrim-cirilik/60%Daily2017-06-29 17:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-premtimi-i-cmendur-per-lojtaret-e-prishtines-nese-e-mposhtin-norrkopingun-video/60%Daily2017-06-29 17:29
https://kosova-info.com/kurti-ne-bruksel-nuk-jemi-kunder-dialogut-ne-parim-por-jemi-kunder-dialogut-pa-parime/60%Daily2017-06-29 17:29
https://kosova-info.com/kush-eshte-femra-per-krah-2tonit-qe-ai-e-uron-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-06-29 17:25
https://kosova-info.com/google-photos-3-0-v-n-funksion-teknologjin-e-njohjes-s-fytyrs/60%Daily2017-06-29 17:25
https://kosova-info.com/mustafa-jo-me-pdk-ne-do-te-flasim-me-vetevendosjen-aak-ne-dhe-nisman/60%Daily2017-06-29 17:15
https://kosova-info.com/ronaldo-publikon-fotografine-e-pare-me-binjaket-e-tij-foto/60%Daily2017-06-29 17:14
https://kosova-info.com/digjet-shqiperia-vera-me-e-nxehte-e-30-viteve-te-fundit/60%Daily2017-06-29 17:13
https://kosova-info.com/gabriel-shpresoj-qe-ne-samitin-g20-te-ndodhe-takimi-putin-trump/60%Daily2017-06-29 17:08
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-kushton-moi-i-morenes-foto/60%Daily2017-06-29 17:05
https://kosova-info.com/plisat-pushtojne-norrkopingun-gati-per-ndeshjen-historike-foto/60%Daily2017-06-29 17:04
https://kosova-info.com/thaci-pjese-e-samitit-te-seecp-se-dhe-forumit-te-dubrovnikut-ne-kroaci/60%Daily2017-06-29 16:58
https://kosova-info.com/e-nis-keq-partizani-e-mposht-skuadra-nga-bullgaria-video/60%Daily2017-06-29 16:54
https://kosova-info.com/truke-te-thjeshta-per-te-dale-sa-me-bukur-ne-fotot-ne-cift/60%Daily2017-06-29 16:48
https://kosova-info.com/shkendija-dacia-rezultat-fantastik-pas-pjeses-se-pare-video/60%Daily2017-06-29 16:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-gjermani-meksike/60%Daily2017-06-29 16:41
https://kosova-info.com/telegram-i-nnshtrohet-vullnetit-t-kremlinit/60%Daily2017-06-29 16:40
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-pas-zgjedhjes-si-deputet-populli-te-ngre-dhe-te-rrezon/60%Daily2017-06-29 16:33
https://kosova-info.com/koreografia-e-ballisteve-evrope-shqiptaret-po-vijne-foto/60%Daily2017-06-29 16:33
https://kosova-info.com/pas-takimit-pamela-anderson-futbollisti-shqiptar-cmend-vajzat-ne-plazhet-e-spanjes-foto/60%Daily2017-06-29 16:28
https://kosova-info.com/fc-prishtina-zbulon-formacionin-per-ndeshjen-historike-ndaj-norrkoepingut-foto/60%Daily2017-06-29 16:23
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-i-kunderpergjigjet-dardan-molliqajt/60%Daily2017-06-29 16:19
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-forca-prishtina/60%Daily2017-06-29 16:11
https://kosova-info.com/pakistan-vdesin-10-persona-pas-prishjes-se-teleferikut/60%Daily2017-06-29 16:08
https://kosova-info.com/mberrijne-ne-rosario-mysafiret-special-te-dasmes-se-messit-foto/60%Daily2017-06-29 16:05
https://kosova-info.com/u-denoncua-nga-dy-djemte-e-saj-per-ushtrim-dhune-lirohet-amerikania/60%Daily2017-06-29 16:03
https://kosova-info.com/shans-nuk-ki-nga-meda-kalon-nje-milioneshin-e-pare-video/60%Daily2017-06-29 16:02
https://kosova-info.com/kqirajve-te-prizrenit-u-nderpritet-masa-e-paraburgimit/60%Daily2017-06-29 15:57
https://kosova-info.com/detajet-me-te-reja-lidhur-me-vdekjen-e-69-vjecarit-ne-pishinen-e-germise/60%Daily2017-06-29 15:55
https://kosova-info.com/kf-partizani-botev-plovdiv-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare-foto/60%Daily2017-06-29 15:53
https://kosova-info.com/vrasja-e-komisarit-zbulohen-dy-bashkepunetoret/60%Daily2017-06-29 15:50
https://kosova-info.com/fotografia-qe-i-la-te-gjithe-goje-hapur-mjeket-nderprene-operacionin-per-te-festuar-fitoren-e-kilit-foto/60%Daily2017-06-29 15:48
https://kosova-info.com/te-udhetosh-vetem-nje-eksperience-qe-te-pasuron/60%Daily2017-06-29 15:46
https://kosova-info.com/zyrtare-ylli-i-madh-largohet-nga-juventusi-foto/60%Daily2017-06-29 15:39
https://kosova-info.com/gruaja-e-cenarit-mahnit-me-imazhin-e-fundit-kete-foto-duhet-ta-shohe-secila-femer-foto/60%Daily2017-06-29 15:35
https://kosova-info.com/rrahman-rama-nderohet-me-titullin-qytetar-nderi-i-mitrovices/60%Daily2017-06-29 15:33
https://kosova-info.com/di-maria-ne-serie-a/60%Daily2017-06-29 15:30
https://kosova-info.com/ku-ngjan-rama-i-2009-me-bashen-e-sotem/60%Daily2017-06-29 15:28
https://kosova-info.com/publikohet-portreti-zyrtar-i-emmanuel-macron-foto/60%Daily2017-06-29 15:27
https://kosova-info.com/lamtumire-real-transferohet-ne-juventus-foto/60%Daily2017-06-29 15:17
https://kosova-info.com/kuvendi-i-kosoves-pa-asnje-deputete-me-shami-ne-te-kaluaren-e-kishte-nje/60%Daily2017-06-29 15:16
https://kosova-info.com/make-up-ne-plazh/60%Daily2017-06-29 15:12
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-perse-armela-ndodhet-ne-spital-foto/60%Daily2017-06-29 15:06
https://kosova-info.com/bilall-sherifi-gati-10-mije-vota-me-shume/60%Daily2017-06-29 15:00
https://kosova-info.com/tirane-gruaja-gjendet-e-vdekur-ne-rrethana-te-dyshimta/60%Daily2017-06-29 14:58
https://kosova-info.com/pogradec-gjendet-i-mbytur-ne-liqen-nje-person/60%Daily2017-06-29 14:58
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-24-mije-vota-me-shume-se-ne-2014-en/60%Daily2017-06-29 14:56
https://kosova-info.com/van-persie-ne-premierlige-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-06-29 14:54
https://kosova-info.com/gjenerali-amerikan-vlereson-te-arriturat-e-fsk-se/60%Daily2017-06-29 14:49
https://kosova-info.com/denohen-pese-cecene-per-vrasje-te-boris-nemtsovit/60%Daily2017-06-29 14:47
https://kosova-info.com/kjo-gje-mund-ti-ndodh-realit-per-here-te-pare-qe-nga-viti-2004-foto/60%Daily2017-06-29 14:44
https://kosova-info.com/pas-shpalljes-se-rezultateve-keto-jane-procedurat-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-29 14:43
https://kosova-info.com/apel-per-shfrytezim-racional-te-ujit-te-pijes/60%Daily2017-06-29 14:38
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-shtoni-3-kokrra-aspirina-ne-shampo-para-se-te-lani-floket/60%Daily2017-06-29 14:31
https://kosova-info.com/ja-sa-milionere-i-ka-gjermania/60%Daily2017-06-29 14:29
https://kosova-info.com/allegri-zhgenjen-tifozet-e-juves-zbulon-dicka-per-shitjen-e-pogbas/60%Daily2017-06-29 14:24
https://kosova-info.com/deshperohen-tifozet-e-interit-barca-kerkon-yllin-e-tyre-foto/60%Daily2017-06-29 14:15
https://kosova-info.com/donjeta-e-big-brother-shfaqet-e-lagur-ne-bikini-foto/60%Daily2017-06-29 14:12
https://kosova-info.com/arrestohet-mesuesja-e-shkolles-fillore-qe-kishte-kryer-marredhenie-seksuale-me-djalin-13-vjecar-foto/60%Daily2017-06-29 14:11
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-instaloni-android-o-beta/60%Daily2017-06-29 14:08
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-si-dukej-poni-16-vjet-me-pare-foto/60%Daily2017-06-29 14:03
https://kosova-info.com/lamtumire-milan-foto-2/60%Daily2017-06-29 13:52
https://kosova-info.com/keta-jane-16-ish-deputetet-e-pdk-se-qe-me-nuk-do-te-jene-ne-kuvend/60%Daily2017-06-29 13:46
https://kosova-info.com/yanukovych-do-te-gjykohet-ne-mungese/60%Daily2017-06-29 13:42
https://kosova-info.com/labi-po-i-jep-fund-beqarise-zbulohet-data-e-dasmes/60%Daily2017-06-29 13:42
https://kosova-info.com/transformatore-shtylla-e-kabllo-te-reja-per-lugbunar-te-gjakoves/60%Daily2017-06-29 13:38
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-me-i-votuari-pas-tre-lidereve-le-pas-dy-tjere/60%Daily2017-06-29 13:35
https://kosova-info.com/ja-emrat-e-ldk-se-qe-mbeten-pa-ulese-ne-kuvendin-e-kosoves-dokument/60%Daily2017-06-29 13:34
https://kosova-info.com/ka-kushtuar-55-milion-euro-njihuni-me-stadiumin-modern-ku-do-te-luaje-tirana-foto/60%Daily2017-06-29 13:33
https://kosova-info.com/lumezi-e-njofton-ambasadorin-britanik-per-sfidat-e-sistemit-prokurorial/60%Daily2017-06-29 13:33
https://kosova-info.com/ja-sa-deputet-fitoi-partia-e-pacollit-ne-kete-legjislature/60%Daily2017-06-29 13:32
https://kosova-info.com/kosova-hyn-ne-be-sipas-modelit-te-uefa-s/60%Daily2017-06-29 13:29
https://kosova-info.com/zbulohet-sozia-e-kadri-veselit-do-te-habiteni-nga-ngjashmeria-foto/60%Daily2017-06-29 13:27
https://kosova-info.com/qytetart-e-cila-vendeve-evropiane-punojn-m-t-shumti/60%Daily2017-06-29 17:33
https://kosova-info.com/kjo-eshte-femra-me-e-bukur-ne-bote-foto-3/60%Daily2017-06-29 13:25
https://kosova-info.com/vdesin-edhe-kater-persona-te-tjere-pas-djegies-se-cisternes-ne-pakistan/60%Daily2017-06-29 13:24
https://kosova-info.com/neymar-ne-aksion-shikojeni-cfare-ben-me-bukuroshen-braziliane-video/60%Daily2017-06-29 13:22
https://kosova-info.com/policia-konfirmon-vdekjen-e-nje-personi-ne-pishinen-e-germise/60%Daily2017-06-29 13:19
https://kosova-info.com/po-ju-a-do-hiqnit-dore-nga-seksi-per/60%Daily2017-06-29 13:14
https://kosova-info.com/keta-jane-kengetaret-me-te-kerkuar-te-kesaj-vere-foto/60%Daily2017-06-29 13:12
https://kosova-info.com/keta-jane-120-deputetet-e-rinj/60%Daily2017-06-29 13:09
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-vjen-per-teste-mjekesore-ne-inter-foto/60%Daily2017-06-29 13:02
https://kosova-info.com/ja-si-duket-dhurata-lipovica-ne-dimija-e-jelek-foto/60%Daily2017-06-29 13:00
https://kosova-info.com/ronaldo-ka-nje-lajm-fantastik-per-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2017-06-29 12:52
https://kosova-info.com/keta-jane-32-deputetet-e-levizjes-vetevendosje-foto/60%Daily2017-06-29 12:49
https://kosova-info.com/konfirmohet-valdete-bajrami-mbetet-jashte-kuvendit/60%Daily2017-06-29 12:48
https://kosova-info.com/vasili-propozon-monika-kryemadhin-per-kryetare-te-lsi/60%Daily2017-06-29 12:46
https://kosova-info.com/zyrtare-keta-jane-emrat-e-deputeteve-te-pan-it/60%Daily2017-06-29 12:44
https://kosova-info.com/ekonomia-e-aplikacioneve-do-t-arrij-n-6-3-trilion-dollar-n-2021/60%Daily2017-06-29 12:43
https://kosova-info.com/komf-sipas-dash-kosova-vleresohet-vend-burimi-dhe-destinacioni-per-viktimat-e-trafikimit-me-qenie-njerezore/60%Daily2017-06-29 12:35
https://kosova-info.com/mbyllet-per-qarkullim-rruga-zahir-pajaziti/60%Daily2017-06-29 12:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-politikani-me-i-votuar-kosovar-ne-zgjedhjet-e-11-qershorit/60%Daily2017-06-29 12:31
https://kosova-info.com/10-vite-iphone-nj-dekad-revolucion/60%Daily2017-06-29 12:29
https://kosova-info.com/kapen-700-kg-kanabis-shqiptar-ne-itali/60%Daily2017-06-29 12:28
https://kosova-info.com/kmdlnj-ne-gazimestan-po-vazhdon-orgjia-shoviniste-serbe/60%Daily2017-06-29 12:22
https://kosova-info.com/problem-ne-shqiperi-para-ndeshjes-ne-europa-league-foto/60%Daily2017-06-29 12:21
https://kosova-info.com/ato-nuk-permbahen-i-fusin-duart-njera-tjetres-foto/60%Daily2017-06-29 12:21
https://kosova-info.com/sipas-shkencetareve-kjo-eshte-femra-me-e-bukur-ne-bote-foto/60%Daily2017-06-29 12:14
https://kosova-info.com/zyrtare-keto-jane-ciftet-e-xhiros-se-pare-te-bundesliges-per-sezonin-201718/60%Daily2017-06-29 12:11
https://kosova-info.com/labi-dhe-qendresa-do-te-martohen-ja-data-e-dasmes/60%Daily2017-06-29 11:59
https://kosova-info.com/djegia-nga-dielli-sherohet-shpejt-me-kete-preparat-te-thjeshte/60%Daily2017-06-29 11:50
https://kosova-info.com/milan-dhe-juventus-shkembejne-dy-super-futbolliste-foto/60%Daily2017-06-29 11:47
https://kosova-info.com/arketari-i-vatikanit-i-mohon-akuzat-per-abuzim-seksual/60%Daily2017-06-29 11:29
https://kosova-info.com/kujdes-apokalipsi-shkenctari-ka-zbuluar-daten-se-kur-toka-do-te-goditet-nga-nje-asteroid/60%Daily2017-06-29 11:26
https://kosova-info.com/bale-kerkon-te-largohet-nga-real-madrid-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2017-06-29 11:26
https://kosova-info.com/haziri-u-pergjigjet-deklaratave-te-pacollit-per-manipulim-me-vota/60%Daily2017-06-29 11:19
https://kosova-info.com/keshilla-qe-mbajne-gjalle-pasionin-dhe-deshiren-seksuale-ne-nje-cift/60%Daily2017-06-29 11:16
https://kosova-info.com/supremja-anulon-seancen-per-rastin-monstra/60%Daily2017-06-29 11:09
https://kosova-info.com/forcat-irakiane-moren-nen-kontroll-xhamine-al-nur-ne-mosul/60%Daily2017-06-29 11:08
https://kosova-info.com/fleckenstein-tani-duhet-te-hapen-negociatat-me-shqiperine/60%Daily2017-06-29 11:01
https://kosova-info.com/pas-14-vitesh-keshtu-duket-tani-rosario-nga-shtate-grate-foto/60%Daily2017-06-29 11:00
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-pacienteve-ne-qkuk-mjeket-keshillojne-shmangien-e-ekspozimit-ne-diell/60%Daily2017-06-29 10:57
https://kosova-info.com/zyrtare-milan-ska-te-ndalur-transferon-sulmuesin-e-njohur-nga-premierliga-foto/60%Daily2017-06-29 10:56
https://kosova-info.com/pushtimi-i-plastikes-1-milion-shishe-ne-minute-video/60%Daily2017-06-29 10:55
https://kosova-info.com/derisa-gjiko-ben-gjume-elita-nxjerr-publikisht-gjoksin-foto/60%Daily2017-06-29 10:50
https://kosova-info.com/rreth-25-mije-perdorues-te-drogave-ne-kosove/60%Daily2017-06-29 10:45
https://kosova-info.com/bandat-shqiptare-kontrollojne-trafikun-e-droges-ne-britani/60%Daily2017-06-29 10:41
https://kosova-info.com/kjo-grua-besohet-se-eshte-gruaja-me-e-vjeter-ne-bote/60%Daily2017-06-29 10:40
https://kosova-info.com/miloti-i-etnon-behet-baba-per-here-te-dyte/60%Daily2017-06-29 10:39
https://kosova-info.com/allegri-ky-ekip-nga-serie-a-luan-me-bukur-se-juventus/60%Daily2017-06-29 10:37
https://kosova-info.com/qyteti-i-ndare-me-mur-belfasti-ne-kohet-e-brexit/60%Daily2017-06-29 10:37
https://kosova-info.com/i-nxehti-afrikan-probleme-me-ujin-ne-te-gjithe-evropen/60%Daily2017-06-29 10:34
https://kosova-info.com/avione-jahte-dhjetera-pallate-kjo-eshte-pasuria-e-njerit-nga-njerezit-me-te-pasur-ne-bote-vladimir-putin-foto/60%Daily2017-06-29 10:28
https://kosova-info.com/haxhiu-ftesa-jone-per-ldk-ne-eshte-e-hapur/60%Daily2017-06-29 10:13
https://kosova-info.com/xhihadistet-nga-zvicra-kryesojne-boshnjaket/60%Daily2017-06-29 10:12
https://kosova-info.com/qualcomm-prezanton-skanerin-e-shenjave-t-gishtrinjve-q-vendoset-nn-ekran/60%Daily2017-06-29 10:11
https://kosova-info.com/zyrtare-sigal-prishtina-emeron-trajnerin-e-madh-evropian-foto/60%Daily2017-06-29 10:09
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-nenshkruan-me-barcelonen-foto/60%Daily2017-06-29 10:05
https://kosova-info.com/nato-diskuton-per-afganistanin-dhe-shpenzimet-ne-mbrojtje/60%Daily2017-06-29 10:05
https://kosova-info.com/shperthim-dhe-zjarr-i-fuqishem-ne-nje-ndertese-ne-nju-jork-foto/60%Daily2017-06-29 10:04
https://kosova-info.com/pasi-e-tradhetoi-fustani-rita-ora-merr-nje-vendim-foto/60%Daily2017-06-29 10:03
https://kosova-info.com/disa-persona-sulmojne-punetoret-e-keds-it-dhe-ikin-nga-vendi-i-ngjarjes/60%Daily2017-06-29 09:55
https://kosova-info.com/temperaturat-e-larta-dy-vatra-zjarri-ne-fier-dhe-elbasan/60%Daily2017-06-29 09:53
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-9-vjet-burg-per-ish-kryetarin-e-bashkise-se-vlores/60%Daily2017-06-29 09:52
https://kosova-info.com/emrat-potencial-nga-pan-per-te-marre-poste-ministrore-nese-haradinaj-formon-qeverine/60%Daily2017-06-29 09:50
https://kosova-info.com/pas-festes-se-olsit-armela-perfundon-ne-spital-foto/60%Daily2017-06-29 09:49
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-ne-rastin-e-policeve-te-akuzuar-per-korrupsion/60%Daily2017-06-29 09:43
https://kosova-info.com/mbremjet-me-te-cmendura-te-matures-foto/60%Daily2017-06-29 09:43
https://kosova-info.com/celina-ka-nje-plan-per-pep-guardiolen/60%Daily2017-06-29 09:40
https://kosova-info.com/duterte-vrisni-terroristet-mos-u-shqetesoni-per-civilet/60%Daily2017-06-29 09:35
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-tifozet-e-arsenalit-ne-kosove-foto/60%Daily2017-06-29 09:31
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-me-usain-bolt/60%Daily2017-06-29 09:28
https://kosova-info.com/chelsea-transferon-super-mbrojtes-nga-serie-a-foto/60%Daily2017-06-29 09:26
https://kosova-info.com/putin-takon-sot-ministrin-e-jashtem-gjerman/60%Daily2017-06-29 09:23
https://kosova-info.com/disa-foto-te-aktores-se-njohur-shqetesojne-ndjekesit-foto/60%Daily2017-06-29 09:12
https://kosova-info.com/nj-video-hedh-drit-mbi-dizajnin-e-iphone-8-s/60%Daily2017-06-29 08:38
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-bashkepunimi-me-iowa-po-e-forcon-shtetin-e-kosoves/60%Daily2017-06-29 08:47
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-vv-se-njoftojne-eurodeputetet-per-programin-e-tyre-qeverises/60%Daily2017-06-29 08:46
https://kosova-info.com/shtatzenia-e-gruas-percakton-dasmen-e-samir-ujkanit/60%Daily2017-06-29 08:46
https://kosova-info.com/komisioneri-hahn-thyen-traditat-e-be-se-pret-deputete-te-pacertifikuar-dokument/60%Daily2017-06-29 08:45
https://kosova-info.com/35-policet-e-akuzuar-per-korrupsion-paraqiten-para-gjykates-foto/60%Daily2017-06-29 08:43
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-sanchez-behet-tradhtar-me-klubin-e-ri-foto-2/60%Daily2017-06-29 08:38
https://kosova-info.com/avokati-millosheviqi-nuk-komandonte-serbet-ne-bosnje-dhe-kroaci/60%Daily2017-06-29 08:37
https://kosova-info.com/merkel-marreveshja-per-klimen-eshte-e-pakthyeshme/60%Daily2017-06-29 08:35
https://kosova-info.com/kina-sht-vendi-me-adoptimin-m-t-lart-t-fintech/60%Daily2017-06-29 08:23
https://kosova-info.com/komuna-e-kllokotit-per-dy-vjet-nuk-vjeli-asnje-takse-nga-bizneset/60%Daily2017-06-29 08:22
https://kosova-info.com/cfare-i-ndodhi-ronaldos-nga-vidal-ne-ndeshjen-kili-portugalia-foto/60%Daily2017-06-29 08:21
https://kosova-info.com/nga-pasuria-milioneshe-te-jetesa-me-qira-e-te-ndare/60%Daily2017-06-29 08:19
https://kosova-info.com/shba-kontrolle-me-te-rrepta-ne-aeroporte/60%Daily2017-06-29 08:19
https://kosova-info.com/shperthim-dhe-zjarr-i-fuqishem-ne-nje-godine-ne-nju-jork-foto/60%Daily2017-06-29 08:15
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-real-madridit-ka-harruar-te-shenoje-gol-foto/60%Daily2017-06-29 08:14
https://kosova-info.com/google-lanon-nj-version-t-ri-t-ridizajnuar-n-google-news/60%Daily2017-06-29 08:12
https://kosova-info.com/oher-tre-termete-me-intenzitet-te-ulet-gjate-nates-se-mbremshme/60%Daily2017-06-29 08:07
https://kosova-info.com/uefa-zbulon-shifren-qe-do-ta-fitojne-trepca-89%e2%80%b2-dhe-prishtina-nese-kualifikohen-tutje/60%Daily2017-06-29 08:05
https://kosova-info.com/nuk-deshiron-te-luaje-per-barcelonen-transferohet-ne-juventus-foto/60%Daily2017-06-29 07:57
https://kosova-info.com/selami-ne-pd-duhet-shkundje-listat-personale-te-bashes-ndikuan-ne-humbje/60%Daily2017-06-29 07:57
https://kosova-info.com/ne-oren-1400-kqz-ja-shpall-rezultatet-perfundimtare/60%Daily2017-06-29 07:53
https://kosova-info.com/evakuohet-treni-ne-poloni-pas-kercenimit-me-bombe/60%Daily2017-06-29 07:50
https://kosova-info.com/ja-ne-cfamilje-ndodhi-tragjedia-ne-xhafzotaj-cili-eshte-djali-qe-vrau-prinderit/60%Daily2017-06-29 07:46
https://kosova-info.com/marina-ne-miami-motra-e-saj-zbulon-gjoksin-gjigant-edhe-pa-shkuar-atje-foto/60%Daily2017-06-29 07:43
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-donnarumma-nuk-do-te-largohet-nga-milan/60%Daily2017-06-29 07:39
https://kosova-info.com/shqiperia-pushton-turizmin-evropian/60%Daily2017-06-29 07:36
https://kosova-info.com/majk-ne-cdo-moment-prane-djalit-plot-dashuri-foto/60%Daily2017-06-29 07:36
https://kosova-info.com/ahmetaj-liberalizimin-e-vizave-do-ta-perfundojme-shume-shpejt/60%Daily2017-06-29 07:26
https://kosova-info.com/gjermania-shtetet-e-bashkuara-te-amerikes-dhe-miqesia-e-tyre/60%Daily2017-06-29 07:24
https://kosova-info.com/adios-atletico-madrid-transferohet-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-06-29 07:23
https://kosova-info.com/krasniqi-ska-dilema-pan-i-do-ta-beje-qeverine/60%Daily2017-06-29 07:22
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-e-re-e-dua-lipes-me-major-lazer-dhe-wizkid-video/60%Daily2017-06-29 07:18
https://kosova-info.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-gjykaten-speciale/60%Daily2017-06-29 07:17
https://kosova-info.com/tifozet-e-barcelones-festuan-ardhjen-e-tij-perforcimi-i-madh-largohet-nga-klubi-foto/60%Daily2017-06-29 07:09
https://kosova-info.com/edhe-4000-viza-per-afganet-qe-ndihmuan-forcat-amerikane/60%Daily2017-06-29 07:06
https://kosova-info.com/gjera-te-cilave-meshkujt-nuk-u-rezistojne-dot-tek-femrat/60%Daily2017-06-29 07:01
https://kosova-info.com/norrkoping-fc-prishtina-ky-televizion-e-transmeton-ndeshjen/60%Daily2017-06-29 06:58
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-bleona-qeretit-njerezit-skane-buke-ti-vesh-fustane-10-mije-dollareshe-foto/60%Daily2017-06-29 06:52
https://kosova-info.com/maska-natyrale-per-cdo-problem-te-flokeve-2/60%Daily2017-06-29 06:50
https://kosova-info.com/kremlini-beson-se-shba-deshiron-ndryshimin-e-regjimit-ne-rusi/60%Daily2017-06-29 06:24
https://kosova-info.com/nihan-tregon-sekretin-e-bukurise-se-saj-foto/60%Daily2017-06-29 06:17
https://kosova-info.com/vere-me-e-nxehte-me-specialen/60%Daily2017-06-29 06:13
https://kosova-info.com/tenisi-luhet-edhe-nudo-foto-16/60%Daily2017-06-29 06:10
https://kosova-info.com/shba-nuk-e-vazhdon-ndalimin-e-laptopeve-ne-avion/60%Daily2017-06-29 06:00
https://kosova-info.com/presidenti-i-kines-ne-viziten-e-pare-ne-hong-kong/60%Daily2017-06-29 05:51
https://kosova-info.com/arketari-i-vatikanit-akuzohet-per-krime-seksuale/60%Daily2017-06-29 05:45
https://kosova-info.com/undp-dhe-ada-stimulojne-ndermarresit-e-vegjel-ne-viti/60%Daily2017-06-29 05:40
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-ka-bere-ronaldo-pas-humbjes-nga-kili-me-penallti-foto/60%Daily2017-06-29 05:25
https://kosova-info.com/formacioni-i-ri-i-real-madridit-si-asnjehere-ne-histori-te-klubit-foto/60%Daily2017-06-29 05:16
https://kosova-info.com/barcelona-zbulon-daten-e-perforcimit-me-te-madh-te-vitit-foto/60%Daily2017-06-29 05:11
https://kosova-info.com/real-madrid-juventus-fillojne-bisedimet-per-nje-super-perforcim-foto/60%Daily2017-06-29 05:05
https://kosova-info.com/cili-pozicion-gjate-berjes-seks-djeg-me-se-shumti-kalori/60%Daily2017-06-28 22:38
https://kosova-info.com/pse-meshkujt-perjetojne-me-shume-orgazma-sesa-femrat/60%Daily2017-06-28 22:31
https://kosova-info.com/morina-qeveria-qe-varet-nga-lista-serbe-do-te-detyrohet-edhe-plehun-artificial-ta-marre-nga-serbia/60%Daily2017-06-28 22:01
https://kosova-info.com/ushtrime-per-ata-qe-rrine-gjate-para-kompjuterit/60%Daily2017-06-28 21:58
https://kosova-info.com/haradinaj-tregon-se-cilat-jane-planet-e-tij-per-ta-zgjidhur-demarkacionin-me-malin-e-zi/60%Daily2017-06-28 21:55
https://kosova-info.com/afera-e-te-dashurit-te-rihannes-me-isis-in-foto/60%Daily2017-06-28 21:55
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-rastin-ne-prizren-ku-burri-beri-gruan-per-spital/60%Daily2017-06-28 21:53
https://kosova-info.com/shkaqet-dhe-receta-natyrale-qe-mban-nen-kontroll-prodhimin-e-yndyres-ne-fytyre/60%Daily2017-06-28 21:52
https://kosova-info.com/si-ta-perdorni-soden-e-bukes-per-te-kuruar-guret-ne-veshka/60%Daily2017-06-28 21:52
https://kosova-info.com/mourinho-po-punon-fshehurazi-po-pergatit-kete-transferim-te-madh-video/60%Daily2017-06-28 21:45
https://kosova-info.com/tome-gashi-e-quan-raciste-gjykaten-speciale/60%Daily2017-06-28 21:35
https://kosova-info.com/ylli-i-kosoves-ne-mesin-e-500-futbollisteve-me-me-ndikim-ne-bote-foto/60%Daily2017-06-28 21:32
https://kosova-info.com/keta-jane-personat-qe-u-arrestuan-nga-dea-dhe-policia-e-kosoves/60%Daily2017-06-28 21:30
https://kosova-info.com/bomba-e-radhes-e-milanit-foto-2/60%Daily2017-06-28 21:27
https://kosova-info.com/diplomohet-vajza-e-de-biasit-studente-ekselente-foto/60%Daily2017-06-28 21:20
https://kosova-info.com/putin-akuzon-sherbimet-e-huaja-sekrete-per-aktivitete-kunder-rusise/60%Daily2017-06-28 21:19
https://kosova-info.com/brnabiq-kompromis-historik-per-kosoven/60%Daily2017-06-28 21:09
https://kosova-info.com/shikoni-si-i-ndali-tri-penallti-radhazi-claudio-bravo-video/60%Daily2017-06-28 21:01
https://kosova-info.com/projekt-per-historine-moderne-te-kosoves/60%Daily2017-06-28 20:56
https://kosova-info.com/enis-bytyqi-publikon-kengen-jerem-video/60%Daily2017-06-28 20:56
https://kosova-info.com/kili-ne-finale-te-kupes-se-konfederatave-eliminon-portugaline-e-ronaldos/60%Daily2017-06-28 20:37
https://kosova-info.com/portugali-kili-perfundojne-edhe-vazhdimet-cfare-ndodhi/60%Daily2017-06-28 20:28
https://kosova-info.com/kumanove-asnje-rruge-e-emeruar-ne-gjuhen-shqipe-foto/60%Daily2017-06-28 20:27
https://kosova-info.com/kriza-e-refugjateve-italia-kercenon-me-mbylljen-e-porteve/60%Daily2017-06-28 20:25
https://kosova-info.com/era-istrefi-ndryshon-pamjen-nuk-do-ta-njihni-foto/60%Daily2017-06-28 20:20
https://kosova-info.com/terry-e-harron-chelsean-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-06-28 20:18
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-heq-dore-nga-deputeti-ndonese-del-nder-me-te-votuarit/60%Daily2017-06-28 20:17
https://kosova-info.com/te-dashurit-te-xhensiles-i-ndodh-dicka-e-keqe-ne-meksike-foto/60%Daily2017-06-28 20:16
https://kosova-info.com/gjuriq-hyri-ne-kosove-me-leje-te-institucioneve-kosovare/60%Daily2017-06-28 20:15
https://kosova-info.com/feronikeli-e-zyrtarizon-transferin-ja-ke-ka-kthyer-ne-skuader-foto/60%Daily2017-06-28 20:07
https://kosova-info.com/mediat-ruse-vuciq-nje-tradhtar-dhe-dyftyresh/60%Daily2017-06-28 20:03
https://kosova-info.com/atentat-ne-qender-te-shkodres/60%Daily2017-06-28 20:01
https://kosova-info.com/donetsk-vritet-nje-kolonel-ukrainas/60%Daily2017-06-28 19:57
https://kosova-info.com/te-shtena-armesh-brenda-dyqanit-te-apple-klientet-e-tmerruar-fshihen-nen-karrige-e-tavolina-video/60%Daily2017-06-28 19:55
https://kosova-info.com/vetem-edhe-tri-vite-kohe-per-uljen-e-emetimit-te-gazrave/60%Daily2017-06-28 19:50
https://kosova-info.com/portugali-kili-koha-e-rregullt-e-ndeshjes-perfundon-me-rezultat-te-papritur/60%Daily2017-06-28 19:49
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-formacioni-i-frikshem-i-milanit-per-edicionin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-28 19:38
https://kosova-info.com/pas-nje-pauze-te-shkurter-bleona-rikthehet-e-lagur-me-gjoks-jashte-foto/60%Daily2017-06-28 19:27
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-revoltohet-pas-sulmit-nga-shpirti-ndonjehere-sdel-kurre-e-keqja/60%Daily2017-06-28 19:21
https://kosova-info.com/godet-milani-i-mberrin-transferimi-i-ri-foto/60%Daily2017-06-28 19:19
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-per-te-ekstraduarin-nga-belgjika/60%Daily2017-06-28 19:18
https://kosova-info.com/ranillugu-fut-alfabetin-cirilik-ne-tabelat-rrugore-video/60%Daily2017-06-28 19:05
https://kosova-info.com/haradinaj-i-kam-numrat-per-qeverine-formohet-javen-e-ardhshme/60%Daily2017-06-28 19:04
https://kosova-info.com/a-e-ka-ftuar-messi-ronaldon-ne-dasme-zbulohet-gjithcka/60%Daily2017-06-28 19:04
https://kosova-info.com/rekordet-e-zgjedhjeve-ne-shqiperi-lazarati-91-per-pd-librazhdi-64-per-ps/60%Daily2017-06-28 19:03
https://kosova-info.com/manaj-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-06-28 18:54
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-sonte-po-pijme-nga-hekuran-krasniqi-dhe-bardhi-video/60%Daily2017-06-28 18:52
https://kosova-info.com/portugali-kili-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2017-06-28 18:45
https://kosova-info.com/likuidohen-92-asete-te-ndermarrjeve-shoqerore-video/60%Daily2017-06-28 18:41
https://kosova-info.com/publikohet-loca-nga-soni-malaj-video/60%Daily2017-06-28 18:40
https://kosova-info.com/haradinaj-tregon-per-kontaktet-me-deputetet-e-ldk-se-dhe-lvv-se-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-28 18:33
https://kosova-info.com/halimi-per-humbjen-e-pd-se-pergjegjes-jemi-te-gjithe/60%Daily2017-06-28 18:31
https://kosova-info.com/reali-skuadra-me-e-shtrenjte-ne-bote-ja-7-skuadrat-qe-le-pas-foto/60%Daily2017-06-28 18:26
https://kosova-info.com/yahoo-mail-ndryshon-pamjen-n-mnyr-radikale/60%Daily2017-06-29 08:02
https://kosova-info.com/keshtu-po-duken-teuta-dhe-gruaja-e-memlit-ne-baby-shower-te-bubulines-foto/60%Daily2017-06-28 18:22
https://kosova-info.com/refuzohet-oferta-e-pare-e-arsenalit-foto/60%Daily2017-06-28 18:19
https://kosova-info.com/keta-jane-kandidatet-qe-per-here-te-pare-po-behen-deputete-2/60%Daily2017-06-28 18:17
https://kosova-info.com/beqaj-ramush-haradinaj-personi-me-i-pershtatshem-per-serbine-per-te-bere-kompromise/60%Daily2017-06-28 18:13
https://kosova-info.com/transparenca-e-fustanit-kete-here-tradheton-keq-rita-oren-foto/60%Daily2017-06-28 18:11
https://kosova-info.com/rezultatet-zyrtare-te-kqz-se-sjellin-ndryshime-partite-nuk-kane-deputete-sa-pretendonin/60%Daily2017-06-28 18:04
https://kosova-info.com/vettel-rrezikon-denim-te-rende-pas-incidentit-me-hamilton/60%Daily2017-06-28 17:58
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-xhensila-per-vellezerit-mozzik-dhe-getinjo-video/60%Daily2017-06-28 17:50
https://kosova-info.com/lavrov-putin-trump-mund-te-takohen/60%Daily2017-06-28 17:48
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-pdk-se-i-pergjigjet-koalicionit-laa-qeverine-e-bejme-ne/60%Daily2017-06-28 17:42
https://kosova-info.com/kjo-hile-e-portierit-e-dergoi-gjermanine-ne-finale-video/60%Daily2017-06-28 17:39
https://kosova-info.com/turqia-ka-fituar-162-milione-dollare-nga-taksat-e-urave-dhe-autostradave/60%Daily2017-06-28 17:37
https://kosova-info.com/hoxhaj-flet-per-bisedimet-e-pan-it-me-akr-ne-dhe-partite-e-tjera/60%Daily2017-06-28 17:28
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-nena-e-balerines-se-njohur-te-telebingo-foto/60%Daily2017-06-28 17:27
https://kosova-info.com/ish-diplomatet-rusia-vazhdon-te-nderhyje-ne-zgjedhjet-ne-evrope/60%Daily2017-06-28 17:22
https://kosova-info.com/brenda-festes-pak-para-lindjes-se-djalit-te-bubulina-krasniqit-foto/60%Daily2017-06-28 17:21
https://kosova-info.com/ronaldo-mbappe-shikojeni-cfare-thone-statistikat/60%Daily2017-06-28 17:20
https://kosova-info.com/thahet-fierza-shqiperia-i-rikthehet-importit-te-energjise/60%Daily2017-06-28 17:08
https://kosova-info.com/kerkohet-hedhja-e-aktakuzes-ne-gjykimin-e-ish-deputetit/60%Daily2017-06-28 17:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-kryesore-qe-ju-nuk-jeni-duke-humbur-peshe-dhe-eshte-e-thjeshte-per-tu-rregulluar/60%Daily2017-06-28 16:57
https://kosova-info.com/zafir-berisha-vv-mori-vota-aksidentale-arriti-ta-mashtroje-opinionin/60%Daily2017-06-28 16:57
https://kosova-info.com/oneplus-5-sht-telefoni-i-par-android-q-mund-nj-iphone-n-performanc/60%Daily2017-06-28 18:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-portugalia-kili-foto/60%Daily2017-06-28 16:51
https://kosova-info.com/10-futbollistet-me-te-paguar-ne-bote/60%Daily2017-06-28 16:45
https://kosova-info.com/krasniqi-priti-ne-takim-sekretarin-per-bujqesi-te-iowa-s-bill-northey/60%Daily2017-06-28 16:44
https://kosova-info.com/mattis-assad-e-mori-seriozisht-paralajmerimin-e-trumpit/60%Daily2017-06-28 16:39
https://kosova-info.com/kundershtaret-e-bashes-cader-para-selise-se-pd-se/60%Daily2017-06-28 16:37
https://kosova-info.com/surprizat-e-motit-ja-cfare-ndodh-ne-fundjave/60%Daily2017-06-28 16:32
https://kosova-info.com/facebook-liga-e-kampioneve-vjen-lajmi-i-vitit/60%Daily2017-06-28 16:26
https://kosova-info.com/trump-pranon-ftesen-e-macronit-per-nje-vizite-ne-paris/60%Daily2017-06-28 16:25
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcohet-roma-foto/60%Daily2017-06-28 16:08
https://kosova-info.com/situatat-e-perditshme-qe-ndikojne-drejtperdrejt-ne-shtimin-ne-peshe/60%Daily2017-06-28 16:02
https://kosova-info.com/camila-dhe-i-dashuri-i-saj-shqiptar-me-puthje-pasionante-nga-germia-foto/60%Daily2017-06-28 16:01
https://kosova-info.com/krasniqi-e-quan-skandaloz-pezullimin-e-programit-master-dhe-doktorates-ne-gazetari/60%Daily2017-06-28 16:00
https://kosova-info.com/gabim-me-votat-e-pdiu-por-idrizi-ende-larg-mandatit/60%Daily2017-06-28 15:54
https://kosova-info.com/si-dukeshin-yjet-e-barcelones-kur-ishin-femije-foto/60%Daily2017-06-28 15:53
https://kosova-info.com/bregu-pd-duhet-te-heqe-dore-nga-qasjet-qorre/60%Daily2017-06-28 15:49
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-kamern-e-dyfisht-e-cila-pritet-t-jet-pjes-e-note-8/60%Daily2017-06-28 18:06
https://kosova-info.com/majk-dhe-majlinda-pas-shume-kohesh-prane-njeri-tjetrit-foto/60%Daily2017-06-28 15:43
https://kosova-info.com/gjiganti-i-premierliges-kerkon-yllin-e-milanit/60%Daily2017-06-28 15:41
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-flet-per-martesen/60%Daily2017-06-28 15:36
https://kosova-info.com/perez-flet-per-here-te-pare-per-ronaldon-e-di-qe/60%Daily2017-06-28 15:33
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-kene-reduktime-te-rrymes/60%Daily2017-06-28 15:33
https://kosova-info.com/shenjat-treguese-te-nje-marredhenieje-abuzive-nga-e-cila-duhet-te-hiqni-dore-menjehere/60%Daily2017-06-28 15:29
https://kosova-info.com/femra-me-e-bukur-shqiptare-feston-ditelindjen-nuk-do-ta-besoni-moshen-e-saj-foto/60%Daily2017-06-28 15:27
https://kosova-info.com/tragjedi-ne-familjen-elbasanase-u-vdes-femija-1-vjec-ne-banese/60%Daily2017-06-28 15:21
https://kosova-info.com/stoltenberg-ska-ushtri-te-kosoves-pa-pelqimin-e-pakicave/60%Daily2017-06-28 15:15
https://kosova-info.com/noizy-i-jep-duart-ences-ne-mes-te-sheshit-skenderbej-video/60%Daily2017-06-28 15:10
https://kosova-info.com/kaltrina-arifaj-iu-bene-thirrje-studenteve-te-universitetit-haxhi-zeka-te-mos-dalin-ne-proteste/60%Daily2017-06-28 15:09
https://kosova-info.com/dje-ia-shenoi-tre-gola-italise-sot-skuadra-e-madhe-cmendet-pas-tij/60%Daily2017-06-28 15:08
https://kosova-info.com/keto-jane-4-dhimbjet-qe-nuk-duhen-injoruar-kurre-mund-tju-rrezikojne-seriozisht-jeten/60%Daily2017-06-28 14:59
https://kosova-info.com/akp-shpalli-rezultatet-e-shitjeve-permes-likuidimit/60%Daily2017-06-28 14:57
https://kosova-info.com/brohoritje-nacionaliste-dhe-fotografi-te-putinit-ne-shenimin-e-vidovdanit/60%Daily2017-06-28 14:54
https://kosova-info.com/agjenti-i-courtois-dridh-chelsean/60%Daily2017-06-28 14:53
https://kosova-info.com/gjykata-themelore-merr-vendim-per-naser-kelmendin/60%Daily2017-06-28 14:50
https://kosova-info.com/ahmeti-auditori-ka-dhene-raport-te-pamodifikuar-per-prishtinen/60%Daily2017-06-28 14:48
https://kosova-info.com/xhensila-zgjedh-mes-florit-dhe-alban-skenderajt-video/60%Daily2017-06-28 14:45
https://kosova-info.com/divorcohet-nga-gruaja-burri-vret-veten-me-automatik/60%Daily2017-06-28 14:44
https://kosova-info.com/barcelona-verratti-vjen-nje-lajm-i-rendesishem/60%Daily2017-06-28 14:42
https://kosova-info.com/kmdlnj-9-punetore-te-vdekur-ne-vendin-e-punes/60%Daily2017-06-28 14:39
https://kosova-info.com/zyrtare-gomis-behet-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2017-06-28 14:33
https://kosova-info.com/pezullohet-programi-master-dhe-i-doktorates-ne-gazetari/60%Daily2017-06-28 14:29
https://kosova-info.com/toshiba-padit-n-gjykat-western-digital-krkon-1-miliard-dollar/60%Daily2017-06-28 14:26
https://kosova-info.com/ylli-i-realit-nderpret-pushimet-gati-transferimi-me-i-madh-i-veres-foto/60%Daily2017-06-28 14:26
https://kosova-info.com/prezantohet-vizioni-per-kejin-ne-sherbim-te-komunitetit/60%Daily2017-06-28 14:24
https://kosova-info.com/per-here-te-trete-sot-u-dridh-toka-ne-rajonin-e-ohrit/60%Daily2017-06-28 14:18
https://kosova-info.com/kenga-e-eres-degjohet-ne-filmin-e-ri-te-scarlett-johansson-video/60%Daily2017-06-28 14:14
https://kosova-info.com/keshtu-duket-vendi-ku-do-ta-organizohet-dasma-e-messit-foto/60%Daily2017-06-28 14:14
https://kosova-info.com/elinel-paralajmeron-po-te-isha-ti-do-te-frikesohesha-foto/60%Daily2017-06-28 14:05
https://kosova-info.com/e-therri-me-thike-gruan-nje-muaj-paraburgim/60%Daily2017-06-28 13:59
https://kosova-info.com/yll-te-premten-nga-2po2-foto/60%Daily2017-06-28 13:57
https://kosova-info.com/adios-barcelona-transferohet-ne-bayern-munich-per-vetem-3-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-28 13:53
https://kosova-info.com/mos-integrimi-i-maqedonise-perplasje-mes-milloshoskit-dhe-zhbogarit/60%Daily2017-06-28 13:51
https://kosova-info.com/rriten-frikshem-temperaturat-merr-flake-pylli-ne-mallakaster/60%Daily2017-06-28 13:49
https://kosova-info.com/kosova-dhe-iowa-do-te-thellojne-bashkepunimin-dhe-raportet-speciale/60%Daily2017-06-28 13:48
https://kosova-info.com/te-bashkuar-kunder-sulmeve-kibernetike/60%Daily2017-06-28 13:43
https://kosova-info.com/partizan-botev-plovdiv-shikojeni-sa-do-te-jete-temperatura-ne-diten-e-ndeshjes-foto/60%Daily2017-06-28 13:41
https://kosova-info.com/gezohet-blero-ja-kush-i-erdhi-sot-ne-kosove-foto/60%Daily2017-06-28 13:39
https://kosova-info.com/daka-perfundon-numerimi-me-kusht-neser-priten-te-shpallen-rezultatet/60%Daily2017-06-28 13:36
https://kosova-info.com/galaxy-note-7-rikthehet-ne-treg-me-7-korrik/60%Daily2017-06-28 13:34
https://kosova-info.com/aksident-me-te-lenduar-ne-rrethi-ne-prishtine-foto/60%Daily2017-06-28 13:31
https://kosova-info.com/e-akuzoi-per-kurdisje-kukesi-hakmerret-ndaj-federbet/60%Daily2017-06-28 13:30
https://kosova-info.com/ndikimi-ne-rritje-i-grupeve-ekstremiste-ne-kosove/60%Daily2017-06-28 13:30
https://kosova-info.com/deulofeu-befason-barcelonen-me-vendimin-e-tij/60%Daily2017-06-28 13:23
https://kosova-info.com/perfundon-numerimi-i-votave-me-kusht/60%Daily2017-06-28 13:23
https://kosova-info.com/presidenti-trump-serish-akuza-ndaj-obames-2/60%Daily2017-06-28 13:18
https://kosova-info.com/sexy-po-vjen-nga-getinjo-foto-2/60%Daily2017-06-28 13:14
https://kosova-info.com/futi-lodren-e-seksit-ne-te-pasme-por-detyrohet-te-futet-ne-operacion-foto/60%Daily2017-06-28 13:12
https://kosova-info.com/xhaka-vjen-per-pushime-ne-kosove-shikojeni-me-ke-eshte-takuar-foto/60%Daily2017-06-28 13:06
https://kosova-info.com/ngjyra-e-flokeve-eshte-koha-e-sunset-blonde/60%Daily2017-06-28 13:04
https://kosova-info.com/ronaldo-zbulon-klubin-e-cristianos-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-06-28 13:01
https://kosova-info.com/nena-e-dua-lipa-feston-ditelindjen-ja-si-e-uroi-dukagjini-foto/60%Daily2017-06-28 12:50
https://kosova-info.com/aleatet-e-nato-s-i-rrisin-shpenzimet-per-mbrojtje/60%Daily2017-06-28 12:43
https://kosova-info.com/gabimet-e-medha-qe-bejme-me-kremrat-gjate-sezonit-veror/60%Daily2017-06-28 12:43
https://kosova-info.com/atletico-madrid-deshperon-tifozet-e-barcelones-foto/60%Daily2017-06-28 12:41
https://kosova-info.com/vendi-me-i-mire-per-te-jetuar-ne-bote-ka-nevoje-per-punetore-te-huaj/60%Daily2017-06-28 12:39
https://kosova-info.com/shpiket-vaksina-kibernetike-video/60%Daily2017-06-28 12:30
https://kosova-info.com/ja-cila-reviste-e-njohur-beri-interviste-me-arilena-ara/60%Daily2017-06-28 12:30
https://kosova-info.com/gjuriq-nuk-do-ndalemi-se-luftuari-kosova-eshte-zemra-e-serbise/60%Daily2017-06-28 12:30
https://kosova-info.com/aktivisteve-te-vetevendosjes-u-vazhdohet-masa-e-arrestit-shtepiak/60%Daily2017-06-28 12:29
https://kosova-info.com/hulumtimi-i-undp-se-radikalizmi-fetar-shkak-i-deshtimit-institucional/60%Daily2017-06-28 12:25
https://kosova-info.com/13-efektet-anesore-nga-alkooli-video/60%Daily2017-06-28 12:17
https://kosova-info.com/thaci-i-paarritshem-me-vota-prej-lidereve-politike/60%Daily2017-06-28 12:17
https://kosova-info.com/nga-shtatori-paga-minimale-ne-maqedoni-12-000-denare/60%Daily2017-06-28 12:14
https://kosova-info.com/qualcomm-snapdragon-450-do-t-rris-performancn-e-telefonve-nn-200-dollar/60%Daily2017-06-28 12:13
https://kosova-info.com/lori-tejet-seksi-ne-turqi-ja-cfare-seti-te-fotove-ka-bere-foto/60%Daily2017-06-28 12:10
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-e-gatshme-te-nise-punen-brenda-shtate-ditesh/60%Daily2017-06-28 12:03
https://kosova-info.com/deda-presim-qe-pan-te-deshtoje-ne-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-28 12:03
https://kosova-info.com/pd-hap-procesin-per-kryetarin-zgjedhjet-me-22-korrik/60%Daily2017-06-28 12:02
https://kosova-info.com/vazhdojne-sulmet-kibernetike-ne-evrope/60%Daily2017-06-28 11:59
https://kosova-info.com/angel-di-maria-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-06-28 11:51
https://kosova-info.com/ja-cka-i-ben-majk-djalit-te-tij-ne-kete-te-nxehte-foto/60%Daily2017-06-28 11:50
https://kosova-info.com/14-e-popullsis-s-bots-prdor-rrjetin-social-facebook/60%Daily2017-06-28 11:48
https://kosova-info.com/bonucci-alex-sandro-dhe-chelsea-ndodh-befasia/60%Daily2017-06-28 11:48
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-nese-i-jepni-per-here-te-pare-telefon-nje-12-vjecari-video/60%Daily2017-06-28 11:37
https://kosova-info.com/formacioni-i-milanit-per-sezonin-201718-foto/60%Daily2017-06-28 11:32
https://kosova-info.com/lamtumire-dortmund-aubameyang-te-klubi-i-ri-per-80-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-28 11:29
https://kosova-info.com/duke-ia-hapur-kembet-gjiko-uron-eliten-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-06-28 11:28
https://kosova-info.com/be-ja-zyrtarisht-i-ka-zgjatur-sanksionet-kunder-rusise/60%Daily2017-06-28 11:26
https://kosova-info.com/vdes-i-aksidentuari-ne-komunikacionin-e-gjilanit/60%Daily2017-06-28 11:18
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-vajza-7-vjecare-lufton-per-jete/60%Daily2017-06-28 11:10
https://kosova-info.com/haradinaj-dhe-ambasadori-italian-flasin-per-krijimin-e-institucioneve/60%Daily2017-06-28 11:08
https://kosova-info.com/edhe-motra-e-rites-nxjerre-gjoksin-foto/60%Daily2017-06-28 11:06
https://kosova-info.com/si-u-shpik-iphone-video/60%Daily2017-06-28 10:54
https://kosova-info.com/ky-eshte-kandidati-me-i-votuar-per-kryeminister/60%Daily2017-06-28 10:49
https://kosova-info.com/formacioni-i-juventusit-per-sezonin-201718-foto/60%Daily2017-06-28 10:49
https://kosova-info.com/irani-i-akuzon-shba-te-per-pershkallezim-te-rrezikshem-ne-siri/60%Daily2017-06-28 10:46
https://kosova-info.com/facebook-numeron-dy-miliarde-perdorues/60%Daily2017-06-28 10:38
https://kosova-info.com/hyseni-dash-i-konfirmon-luften-tone-kunder-trafikimit-me-njerez/60%Daily2017-06-28 10:35
https://kosova-info.com/mungon-njeri-nga-avokatet-shtyhet-gjykimi-per-mashtrimet-me-subvencione/60%Daily2017-06-28 10:27
https://kosova-info.com/inter-siguron-perforcimin-e-pare-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-28 10:27
https://kosova-info.com/kush-mori-me-shume-vota-si-lider-i-pdk-se-thaci-apo-veseli/60%Daily2017-06-28 10:24
https://kosova-info.com/rasti-shuplakat-shtyhet-seanca-per-nikolla-gruevski/60%Daily2017-06-28 10:22
https://kosova-info.com/veseli-telegram-ngushellimi-per-vdekjen-e-babait-te-heroit-nuhi-berisha/60%Daily2017-06-28 10:18
https://kosova-info.com/5-mitet-e-paverteta-rreth-gjidhenies-qe-trembin-mamate-e-reja-por-qe-sduhet-ti-besoni/60%Daily2017-06-28 10:13
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-ngushelloi-familjen-berisha-pas-ndarjes-nga-jeta-te-rexhep-berishes/60%Daily2017-06-28 10:04
https://kosova-info.com/haradinaj-merr-48-mije-vota-me-shume-se-ne-vitin-2014/60%Daily2017-06-28 10:03
https://kosova-info.com/denohet-ish-gjyqtari-kole-puka-per-nje-varg-veprash-penale/60%Daily2017-06-28 10:02
https://kosova-info.com/frikesoheni-nga-gjilperat-zbulohet-shiriti-qe-nuk-u-shkakton-dhimbje/60%Daily2017-06-28 09:58
https://kosova-info.com/real-madrid-inter-ronaldo-zbulon-klubin-e-zemres-foto/60%Daily2017-06-28 09:57
https://kosova-info.com/2ton-prezanton-prinderit-ja-cka-thote-per-ta-foto/60%Daily2017-06-28 09:57
https://kosova-info.com/pranon-fajesine-njeri-nga-te-akuzuarit-per-pergatitje-te-sulmit-terrorist/60%Daily2017-06-28 09:55
https://kosova-info.com/kaq-vota-moren-veseli-haradinaj-e-limaj/60%Daily2017-06-28 09:41
https://kosova-info.com/cka-mbane-thote-edona-llalloshi-foto/60%Daily2017-06-28 09:39
https://kosova-info.com/trump-e-sulmoi-rrjetin-cnn-pas-terheqjes-se-nje-raporti/60%Daily2017-06-28 09:37
https://kosova-info.com/inzaghi-jo-nje-tjeter-legjende-e-milanit-emerohet-selektor-i-shqiperise-foto/60%Daily2017-06-28 09:32
https://kosova-info.com/hasani-per-vdekjen-e-rexhep-berishes-burrat-qe-i-dhane-shume-kosoves-nuk-do-te-harrohen-kurre/60%Daily2017-06-28 09:29
https://kosova-info.com/pas-lejes-se-ndertimit-ku-rreshqiti-dheu-i-jepet-edhe-tenderi-pa-i-plotesuar-kushtet-dokument/60%Daily2017-06-28 09:25
https://kosova-info.com/ritmi-i-sulmit-global-kibernetik-duket-se-eshte-ngadalesuar/60%Daily2017-06-28 09:23
https://kosova-info.com/kylie-jenner-del-ti-reklamoje-syzet-por-vemendjen-e-merr-gjoksi-foto/60%Daily2017-06-28 09:20
https://kosova-info.com/biznesi-i-blackberry-vijon-n-tatpjet/60%Daily2017-06-28 08:47
https://kosova-info.com/borriello-publikon-fotografine-e-bukuroshes-se-zhveshur-ne-insta-story-foto/60%Daily2017-06-28 09:09
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-ky-samsung-galaxy-note-8-fotovideo/60%Daily2017-06-28 08:59
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-tregon-se-a-eshte-shtatzene-foto/60%Daily2017-06-28 08:57
https://kosova-info.com/milan-transferon-sulmues-neser-testet-mjekesore-foto/60%Daily2017-06-28 08:49
https://kosova-info.com/deshironi-nje-kujtese-te-forte-hani-keto-ushqime/60%Daily2017-06-28 08:41
https://kosova-info.com/lumezi-flet-per-luften-kunder-terrorizmit-dhe-pastrimit-te-parave/60%Daily2017-06-28 08:40
https://kosova-info.com/samanta-ekspozon-gjoksin-ne-plazh-foto/60%Daily2017-06-28 08:39
https://kosova-info.com/asistenti-facebook-m-ka-sugjerime-t-reja-pr-ju/60%Daily2017-06-28 08:32
https://kosova-info.com/16-vjecaret-perdorues-te-kokaines/60%Daily2017-06-28 08:26
https://kosova-info.com/formacioni-i-real-madridit-per-sezonin-201718-foto/60%Daily2017-06-28 08:23
https://kosova-info.com/himare-gjendet-i-vdekur-ne-nje-kanal-66-vjecari/60%Daily2017-06-28 08:23
https://kosova-info.com/keshtu-e-quan-vjehrrin-e-saj-gruaja-e-ermalit-foto/60%Daily2017-06-28 08:19
https://kosova-info.com/tjeter-termet-sot-ne-oher/60%Daily2017-06-28 08:19
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-romes-zbulohet-ne-instagram-foto/60%Daily2017-06-28 08:13
https://kosova-info.com/seat-do-te-lansoje-gjashte-modele-te-reja-deri-ne-2020-n/60%Daily2017-06-28 08:13
https://kosova-info.com/thaci-uron-ramen-per-fitoren/60%Daily2017-06-28 08:11
https://kosova-info.com/serbet-ia-mesyjne-kosoves-per-vidovdan/60%Daily2017-06-28 08:05
https://kosova-info.com/barcelona-zgjedh-perforcimin-e-ri-cmimi-12-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-28 08:04
https://kosova-info.com/me-cfare-lodra-po-luan-dhurata-ahmetaj-foto/60%Daily2017-06-28 08:01
https://kosova-info.com/venezuele-granata-gjykates-se-larte/60%Daily2017-06-28 08:00
https://kosova-info.com/roma-prezanton-fanellen-e-re-ajo-cfare-shkruan-nuk-do-ti-pelqeje-lazios-foto/60%Daily2017-06-28 07:59
https://kosova-info.com/denohet-mjeku-turk-ne-tirane-demton-pacienten/60%Daily2017-06-28 07:53
https://kosova-info.com/vazhdojne-kerkimet-per-kampionin-e-kercimit-ne-uje/60%Daily2017-06-28 07:51
https://kosova-info.com/perez-e-zbulon-lajmin-e-madh-per-sulmuesin-e-monacos-mbappe-foto/60%Daily2017-06-28 07:45
https://kosova-info.com/hatixhe-kenga-me-e-degjuar-ne-zvicer-fotovideo/60%Daily2017-06-28 07:39
https://kosova-info.com/cifti-zviceran-ndahet-per-tu-martuar-me-ciftin-kosovar/60%Daily2017-06-28 07:37
https://kosova-info.com/keksa-kombe/60%Daily2017-06-28 07:29
https://kosova-info.com/merkeli-jep-drite-te-gjelber-per-martesen-e-homoseksualeve-dhe-lesbikeve/60%Daily2017-06-28 07:28
https://kosova-info.com/ronaldo-pyetet-nese-do-te-transferohet-ne-psg-shikojeni-reagimin-e-tij-video/60%Daily2017-06-28 07:19
https://kosova-info.com/elita-thyhet-ne-mes-vetem-per-ti-dal-te-pasmet-bombastike-foto/60%Daily2017-06-28 07:17
https://kosova-info.com/prdoruesit-e-iphone-kan-shpenzuar-14-miliard-dollar-riparime-q-nga-2007/60%Daily2017-06-28 08:32
https://kosova-info.com/qytetaret-duhet-te-rrisin-vetedijen-per-ambientin/60%Daily2017-06-28 07:14
https://kosova-info.com/universiteteve-u-merret-akreditimi-per-31-programe-studimi/60%Daily2017-06-28 07:14
https://kosova-info.com/me-ndihmen-e-perberjes-nga-levozhga-e-arrave-nuk-do-te-keni-nevoje-per-depilim-gjithe-veres/60%Daily2017-06-28 07:13
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-ndryshuar-ne-menyre-qe-numerimi-i-rezultateve-te-zgjedhjeve-te-pershpejtohet/60%Daily2017-06-28 07:12
https://kosova-info.com/urime-milot-rashica-foto/60%Daily2017-06-28 07:10
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-3/60%Daily2017-06-28 07:09
https://kosova-info.com/ymeri-e-kurti-takohen-ne-bruksel-me-zyrtare-te-ke-se-dhe-pe-se/60%Daily2017-06-28 07:03
https://kosova-info.com/real-madrid-cakton-cmimin-e-moratas-foto/60%Daily2017-06-28 07:01
https://kosova-info.com/dialog-kryeministrash-jo-presidentesh/60%Daily2017-06-28 07:00
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-e-klipit-adriani-i-hutuar-pas-kembeve-te-roneles-foto/60%Daily2017-06-28 06:53
https://kosova-info.com/mistura-megjithe-luftimet-dhuna-ne-siri-ka-shenuar-renie/60%Daily2017-06-28 06:49
https://kosova-info.com/shba-konfirmohet-garantimi-i-mbrojtjes-reciproke-ne-nato/60%Daily2017-06-28 06:48
https://kosova-info.com/perez-kam-biseduar-me-mendesin-ja-cfare-do-te-beje-ronaldo/60%Daily2017-06-28 06:48
https://kosova-info.com/7500-euro-per-zmadhimin-e-gjoksit-dhe-heqjen-e-dhjamit-si-e-pesoi-shqiptarja-nga-kirurgu-turk/60%Daily2017-06-28 06:29
https://kosova-info.com/rihanna-kapet-duke-bere-seks-ne-pishine-me-te-dashurin-e-ri-foto16/60%Daily2017-06-28 06:28
https://kosova-info.com/xhensila-shfaq-trupin-tejet-seksi-ne-meksike-foto/60%Daily2017-06-28 06:08
https://kosova-info.com/fitorja-e-bashkise-basha-nga-kavaja-do-te-nise-ringritja-e-shqiperise/60%Daily2017-06-28 06:07
https://kosova-info.com/eduard-selami-shpall-kandidaturen-per-kryetar-do-ti-kthej-lavdine-pd-se/60%Daily2017-06-28 06:02
https://kosova-info.com/diskutohet-financimi-i-terrorizmit-dhe-shperlarja-e-parase/60%Daily2017-06-28 05:47
https://kosova-info.com/lansohet-analiza-e-pulsit-publik-per-ekstremizmin-e-dhunshem/60%Daily2017-06-28 05:38
https://kosova-info.com/real-madrid-ska-te-ndalur-edhe-nje-super-perforcim-foto/60%Daily2017-06-28 05:25
https://kosova-info.com/real-madrid-transferon-ish-futbollistin-e-barcelones-foto/60%Daily2017-06-28 05:20
https://kosova-info.com/chelsea-jo-alex-sandro-te-nje-klub-i-ri-foto/60%Daily2017-06-28 05:09
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-transferohet-ne-juventus-per-15-20-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-28 05:03
https://kosova-info.com/celularin-do-e-karikojme-4-here-ne-vit/60%Daily2017-06-27 22:25
https://kosova-info.com/kur-eshte-koha-e-duhur-qe-femijet-te-hane-akulloren-e-pare-dhe-si-ta-zgjedhin/60%Daily2017-06-27 22:25
https://kosova-info.com/nasa-skemi-vendosur-kontakte-me-alienet/60%Daily2017-06-27 22:25
https://kosova-info.com/cfare-tregon-ngjyra-e-urines-per-shendetin-ja-shenjat-paralajmeruese-qe-sduhet-te-injoroni/60%Daily2017-06-27 22:25
https://kosova-info.com/city-ia-vendos-cmimin-sulmuesit-te-njohur-foto/60%Daily2017-06-27 22:01
https://kosova-info.com/canten-e-ciles-simpati-po-e-ruan-lumi-b-foto/60%Daily2017-06-27 21:58
https://kosova-info.com/rexhep-hoti-haradinaj-do-ta-krijoje-qeverine-ne-kohe-rekorde-ne-i-kemi-numrat/60%Daily2017-06-27 21:55
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-pare-i-trepces-89-foto/60%Daily2017-06-27 21:53
https://kosova-info.com/reagon-topalli-pd-se-ti-dalim-zot-basha-nuk-pranon-pergjegjesite/60%Daily2017-06-27 21:51
https://kosova-info.com/duke-kerkuar-ushqim-ne-kontejnere-gjeti-nje-bebe-te-braktisur-ajo-cfare-beri-i-dha-epitetin-e-heroit-foto/60%Daily2017-06-27 21:50
https://kosova-info.com/bregu-sulmon-bashen-dili-zot-humbjes-shkaterrove-pd-ne-2/60%Daily2017-06-27 21:48
https://kosova-info.com/nurellari-pd-ja-u-penalizua-sepse-i-mungonte-lideri-historik/60%Daily2017-06-27 21:46
https://kosova-info.com/plani-special-per-ballkanin-perendimor-qe-pershpejton-anetaresimin-ne-be/60%Daily2017-06-27 21:45
https://kosova-info.com/vuan-nga-kanceri-nobelisti-kinez-per-paqen-lirohet-nga-burgu/60%Daily2017-06-27 21:45
https://kosova-info.com/keto-jane-arsyet-pse-ministri-i-ri-serb-i-mbrojtjes-eshte-pro-rus-dhe-anti-shqiptar/60%Daily2017-06-27 21:42
https://kosova-info.com/duka-zgjedh-trajnerin-e-ri-ia-vendos-menjehere-nje-kusht-foto/60%Daily2017-06-27 21:39
https://kosova-info.com/vendet-me-te-pasura-ne-bote/60%Daily2017-06-27 21:39
https://kosova-info.com/kampioni-i-hedhjes-dallendyshe-sali-riza-gerqina-zhduket-pas-kercimit-nga-ura-e-fshejte/60%Daily2017-06-27 21:37
https://kosova-info.com/vodka-per-lekuren-tuaj-floket-kembet-dhe-dhembet/60%Daily2017-06-27 21:34
https://kosova-info.com/mesazhet-erotike-qe-duhet-ti-dergoni-te-pakten-nje-here-ne-jete-partnerit/60%Daily2017-06-27 21:34
https://kosova-info.com/sekretet-e-cifteve-qe-kane-nje-lidhje-te-lumtur-dhe-te-gjate/60%Daily2017-06-27 21:32
https://kosova-info.com/harta-e-makinave-ne-te-gjithe-boten-foto/60%Daily2017-06-27 21:32
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fytyra-e-vertete-e-zanfines-foto/60%Daily2017-06-27 21:27
https://kosova-info.com/e-pafat-trepca-89-shikojeni-shtyllen-e-qelluar-ne-minuten-e-90-te-video/60%Daily2017-06-27 21:24
https://kosova-info.com/raporti-i-dash-ne-shqiperi-trafikohen-femra-per-seks-dhe-pune-te-detyruar/60%Daily2017-06-27 21:15
https://kosova-info.com/qehaja-tregon-nese-kosova-eshte-e-gatshme-per-anetaresim-ne-interpol/60%Daily2017-06-27 21:12
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-trump-si-adolf-hitleri/60%Daily2017-06-27 21:10
https://kosova-info.com/lamtumire-bunjaki-super-trajneri-merr-drejtimin-e-kosoves-foto/60%Daily2017-06-27 21:08
https://kosova-info.com/ky-eshte-gjeja-me-e-habitshme-ne-konkurrence-qe-elinel-e-ka-pare-foto/60%Daily2017-06-27 21:04
https://kosova-info.com/bilall-kasami-i-ve-kushte-ali-ahmetit/60%Daily2017-06-27 21:03
https://kosova-info.com/evakuohen-banoret-nga-nje-ndertese-11-kateshe-ne-gjermani/60%Daily2017-06-27 21:02
https://kosova-info.com/numerohen-60-kuti-per-kryebashkiakun-e-kavajes-ja-rezultati/60%Daily2017-06-27 21:00
https://kosova-info.com/washington-post-arsyet-e-tensioneve-ne-ballkan/60%Daily2017-06-27 20:58
https://kosova-info.com/haxhi-arifi-me-i-paguar-se-hashim-thaci/60%Daily2017-06-27 20:54
https://kosova-info.com/bregu-sulmon-bashen-dili-zot-humbjes-shkaterrove-pd-ne/60%Daily2017-06-27 20:52
https://kosova-info.com/spanje-gjermani-finalja-e-kampionatit-evropian-per-u21/60%Daily2017-06-27 20:50
https://kosova-info.com/nje-gje-e-re-u-shtua-ne-trupin-e-fjolles-foto/60%Daily2017-06-27 20:39
https://kosova-info.com/kolumbi-farc-prej-sot-zyrtarisht-seshte-me-grup-i-armatosur/60%Daily2017-06-27 20:39
https://kosova-info.com/pasaporta-per-xhenet-isis-i-u-shperndan-militanteve-dokumente-per-boten-tjeter-foto/60%Daily2017-06-27 20:35
https://kosova-info.com/nuk-ka-dekodera-ama-shtyn-srish-afatin-pr-mbylljen-e-transmetimeve-analoge/60%Daily2017-06-27 20:34
https://kosova-info.com/zyrtare-interi-e-shet-nje-yll-foto/60%Daily2017-06-27 20:29
https://kosova-info.com/presidenti-trump-serish-akuza-ndaj-obames/60%Daily2017-06-27 20:28
https://kosova-info.com/aksident-ne-aksin-korce-pogradec-humb-jeten-nje-person/60%Daily2017-06-27 20:21
https://kosova-info.com/alberti-dhe-besa-bashke-ne-cdo-vend-foto/60%Daily2017-06-27 20:19
https://kosova-info.com/policia-rumune-gjen-91-migrante-ne-kamion/60%Daily2017-06-27 20:16
https://kosova-info.com/a-vepron-kosova-cka-i-thote-shba-ja-kjo-eshte-pergjigja-e-ambasadorit-amerikan-ne-serbi/60%Daily2017-06-27 20:11
https://kosova-info.com/grupimi-kunder-bashes-ja-ku-po-e-shkel-serish-statutin/60%Daily2017-06-27 20:10
https://kosova-info.com/ja-cili-televizion-e-transmeton-ndeshjen-mes-norrkopingut-dhe-prishtines/60%Daily2017-06-27 20:07
https://kosova-info.com/rama-falenderon-bashen-me-18-maj-vuri-shqiperine-te-paren/60%Daily2017-06-27 20:03
https://kosova-info.com/kaq-shume-eshte-formesuar-trupi-i-butrint-imerit-foto/60%Daily2017-06-27 20:00
https://kosova-info.com/mesojeni-kur-zhvillohet-ndeshja-e-kthimit-trepca-89-vikingur/60%Daily2017-06-27 20:00
https://kosova-info.com/u-godit-keq-nga-autobusi-u-ngrit-dhe-hyri-ne-kafene-per-te-pire-birra-video-16/60%Daily2017-06-27 19:56
https://kosova-info.com/statistikat-e-ndeshjes-vikingur-21-trepca-89-foto/60%Daily2017-06-27 19:55
https://kosova-info.com/gjuriq-provokon-nga-gracanica-serbia-kurre-nuk-do-te-heq-dore-nga-kosova/60%Daily2017-06-27 19:55
https://kosova-info.com/khalilzad-shba-te-frikesoheshin-se-serbia-do-te-vepronte-me-kosoven-si-me-bosnjen/60%Daily2017-06-27 19:50
https://kosova-info.com/vetevendosje-nuk-e-merr-seriozisht-daniel-serwerin-video/60%Daily2017-06-27 19:49
https://kosova-info.com/na-deshperon-trepca-89-debuton-me-humbje-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2017-06-27 19:49
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-frikshem-i-gyleseren-tmerron-me-foton-e-fundit-foto/60%Daily2017-06-27 19:39
https://kosova-info.com/neser-perfundon-numerimi-i-votave-me-kusht-gjate-javes-rezultatet-perfundimtare/60%Daily2017-06-27 19:33
https://kosova-info.com/mbrojtja-e-trepces-89-tregohet-amatore-ja-cfare-goli-pranon-video/60%Daily2017-06-27 19:31
https://kosova-info.com/aksident-me-tank-ne-qender-te-minskut-video/60%Daily2017-06-27 19:27
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-me-cilin-kengetar-gjiko-doli-me-bluze-te-njejte-ne-klipet-e-tyre-fotovideo/60%Daily2017-06-27 19:19
https://kosova-info.com/historia-do-ta-kujtoje-gjithmone-golin-e-fiton-hajdarit-video/60%Daily2017-06-27 19:09
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-ndeshjen-vikingur-trepca-89-video/60%Daily2017-06-27 19:04
https://kosova-info.com/kolegu-i-punes-me-dha-seksin-me-te-mire-ne-jete-pasi-i-dashuri/60%Daily2017-06-27 19:02
https://kosova-info.com/basha-nuk-jep-doreheqje/60%Daily2017-06-27 19:01
https://kosova-info.com/big-mama-tregon-mashkullin-qe-ia-ka-borxh-lumturine-e-saj-foto/60%Daily2017-06-27 18:59
https://kosova-info.com/big-mama-tregon-mashkullin-qe-ia-ka-borxh-lumturine-e-saj-foto/60%Daily2017-06-27 18:59
https://kosova-info.com/shikojeni-dhe-shijojeni-golin-historik-te-trepces-89-video/60%Daily2017-06-27 18:55
https://kosova-info.com/shikojeni-dhe-shijojeni-golin-historik-te-trepces-89-video/60%Daily2017-06-27 18:55
https://kosova-info.com/arrestim-si-ne-filma-ne-kline-ja-si-ndodhi-aksioni-i-njesise-speciale/60%Daily2017-06-27 18:53
https://kosova-info.com/gjermania-u21-siguron-finalen-e-kampionatit-evropian/60%Daily2017-06-27 18:50
https://kosova-info.com/te-gjithe-kunder-bashes-ja-grupimi-tjeter-qe-kerkon-doreheqjen/60%Daily2017-06-27 18:46
https://kosova-info.com/te-gjithe-kunder-bashes-ja-grupimi-tjeter-qe-kerkon-doreheqjen/60%Daily2017-06-27 18:46
https://kosova-info.com/arbana-xharra-albin-kurti-eshte-radikal-islamik-deshiron-kosove-neo-osmane-video/60%Daily2017-06-27 18:43
https://kosova-info.com/arbana-xharra-albin-kurti-eshte-radikal-islamik-deshiron-kosove-neo-osmane-video/60%Daily2017-06-27 18:43
https://kosova-info.com/elita-e-filmon-gjikon-ne-banjo-duke-bere-dush-foto/60%Daily2017-06-27 18:39
https://kosova-info.com/elita-e-filmon-gjikon-ne-banjo-duke-bere-dush-foto/60%Daily2017-06-27 18:39
https://kosova-info.com/shenon-trepca-89-barazohet-rezultati/60%Daily2017-06-27 18:38
https://kosova-info.com/ne-piken-merdare-po-punohet-luten-bashkatdhetaret-ti-shfrytezojne-pikat-tjera-kufitare/60%Daily2017-06-27 18:28
https://kosova-info.com/ne-piken-merdare-po-punohet-luten-bashkatdhetaret-ti-shfrytezojne-pikat-tjera-kufitare-2/60%Daily2017-06-27 18:28
https://kosova-info.com/10-vjecari-e-ka-pritur-gjashte-ore-para-shtepise-messin-ja-cfare-i-ka-ndodhur-foto/60%Daily2017-06-27 18:27
https://kosova-info.com/10-vjecari-e-ka-pritur-gjashte-ore-para-shtepise-messin-ja-cfare-i-ka-ndodhur-foto-2/60%Daily2017-06-27 18:27
https://kosova-info.com/rama-thyem-rekord-historik-timoni-ne-rrugen-drejt-se-ardhmes/60%Daily2017-06-27 18:26
https://kosova-info.com/milazim-krasniqi-kjo-eshte-e-verteta-per-betejen-e-kosoves-1389/60%Daily2017-06-27 18:23
https://kosova-info.com/tarabuka-show-e-dj-jetoni-sjellin-klipin-me-ritme-verore-video/60%Daily2017-06-27 18:21
https://kosova-info.com/kryetari-i-kqz-se-flet-pas-numerimit-ja-si-votuan-shqiptaret/60%Daily2017-06-27 18:18
https://kosova-info.com/zjarrfikesit-intervenojne-ne-nje-kompanie-te-sigurimeve-ne-prishtine-foto/60%Daily2017-06-27 18:18
https://kosova-info.com/vikingur-trepca-89-shenohet-goli-i-pare-foto/60%Daily2017-06-27 18:18
https://kosova-info.com/sulmohet-ne-youtube-kenga-e-re-e-florit-dhe-elinelit-videofoto/60%Daily2017-06-27 18:00
https://kosova-info.com/dallku-beson-ne-rezultat-pozitiv-ndaj-ifk-norrkoping/60%Daily2017-06-27 17:58
https://kosova-info.com/samsung-l-arkitekturn-7-nanometr-t-ipeve-pr-tu-prqendruar-n-6-nanometr/60%Daily2017-06-27 15:54
https://kosova-info.com/publikojne-foto-nga-plazhi-ja-si-e-quan-te-dashurin-e-saj-xhensila-foto/60%Daily2017-06-27 17:40
https://kosova-info.com/yjet-qe-pas-tri-ditesh-do-te-jene-te-lire/60%Daily2017-06-27 17:39
https://kosova-info.com/tjeter-sulm-kibernetik-global/60%Daily2017-06-27 17:36
https://kosova-info.com/zbulohet-truku-qe-rama-ben-para-fjalimit-foto/60%Daily2017-06-27 17:30
https://kosova-info.com/live-edi-rama-feston-fitoren-mbush-sheshin-skenderbej-video/60%Daily2017-06-27 17:30
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vdekur-nga-rreshqitja-e-dheut/60%Daily2017-06-27 17:28
https://kosova-info.com/trump-dhe-8-vjecarja-siriane-personat-me-me-influence-ne-internet/60%Daily2017-06-27 17:27
https://kosova-info.com/analiza-ancelotti-nuk-permbushi-pritshmerite/60%Daily2017-06-27 17:22
https://kosova-info.com/genta-seksi-ne-videon-e-fundit-gjoksi-me-fokus-te-vecante-video/60%Daily2017-06-27 17:21
https://kosova-info.com/tri-kercenimet-kryesore-per-ballkanin/60%Daily2017-06-27 17:21
https://kosova-info.com/dyshohet-per-nje-person-te-vdekur-tek-ura-e-fshajte-po-kerkohet-trupi-i-tij-video/60%Daily2017-06-27 17:20
https://kosova-info.com/erdogan-i-shkruan-rames-urime-per-fitoren-spektakolare-qe/60%Daily2017-06-27 17:12
https://kosova-info.com/rugova-nuk-befasohem-nese-deputete-nga-ldk-ja-i-bashkohen-pan-it/60%Daily2017-06-27 17:03
https://kosova-info.com/formacioni-me-lojtaret-me-te-shtrenjte-qe-ka-transferuar-jose-mourinho/60%Daily2017-06-27 17:01
https://kosova-info.com/filmi-me-nenat-serbe-kunder-luftes-ne-kosove-tash-edhe-online/60%Daily2017-06-27 16:59
https://kosova-info.com/kim-kritikohet-nga-fansat-per-ate-qe-i-beri-djalit-te-saj-foto/60%Daily2017-06-27 16:58
https://kosova-info.com/fillojn-shitjet-e-oneplus-5-ja-sa-do-t-kushtoj/60%Daily2017-06-28 08:52
https://kosova-info.com/%e2%80%8bformacionet-zyrtare-vikingur-trepca-89-foto/60%Daily2017-06-27 16:49
https://kosova-info.com/maradona-dhe-luis-enrique-nuk-jane-ftuar-ne-dasmen-e-messit-mungon-edhe-iniesta-foto/60%Daily2017-06-27 16:49
https://kosova-info.com/cmendet-barca-ky-eshte-cmimi-qe-ia-ka-vendosur-arda-turanit/60%Daily2017-06-27 16:46
https://kosova-info.com/publikohet-hajnekena-nga-skivi-dhe-rema-canolli-video/60%Daily2017-06-27 16:34
https://kosova-info.com/super-formacioni-i-frikshem-i-realit-per-edicionin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-27 16:30
https://kosova-info.com/majk-per-here-te-pare-i-thote-dy-fjale-publikisht-per-djalin-realizon-foton-e-radhes-foto/60%Daily2017-06-27 16:26
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-me-masa-te-vecanta-per-festen-e-vidovdanit/60%Daily2017-06-27 16:20
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-gjyqtari-me-arme-futet-ne-fushe-shikoni-si-ikin-lojtaret-video/60%Daily2017-06-27 16:13
https://kosova-info.com/dash-kosova-ka-rritur-perpjekjet-per-eliminimin-e-trafikimit-me-njerez/60%Daily2017-06-27 16:13
https://kosova-info.com/kryeministri-italian-uron-edi-ramen-per-fitoren/60%Daily2017-06-27 16:08
https://kosova-info.com/premiere-enis-jashari-lanson-hitin-e-din-ti-video/60%Daily2017-06-27 16:04
https://kosova-info.com/haziri-e-perforcon-qendrimin-kunder-koalicionit-ldk-pan/60%Daily2017-06-27 15:58
https://kosova-info.com/mourinho-mezi-permbahet-ne-ceremonine-e-varrimit-te-babait-foto/60%Daily2017-06-27 15:53
https://kosova-info.com/sulm-masiv-kibernetik-n-mbar-evropn-ransomware-petya-paralizon-ukrainen/60%Daily2017-06-27 15:53
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-lsi-standardi-i-zgjedhjeve-nuk-iu-afrua-atyre-te-kosoves/60%Daily2017-06-27 15:48
https://kosova-info.com/google-2-42-miliarde-euro-gjobe-per-rezultatet-e-kerkimit/60%Daily2017-06-27 15:45
https://kosova-info.com/be-gjobit-gjigantin-google-me-miliarda-euro/60%Daily2017-06-27 15:44
https://kosova-info.com/del-bosque-me-deklarate-interesante-per-messin-dhe-ronaldon/60%Daily2017-06-27 15:43
https://kosova-info.com/behen-bashke-blero-dhe-teuta-foto/60%Daily2017-06-27 15:34
https://kosova-info.com/bomba-e-radhes-e-milanit-foto/60%Daily2017-06-27 15:34
https://kosova-info.com/edhe-kete-vit-pritje-te-gjata-per-mergimtaret-ne-pikat-kufitare-kosove-serbi/60%Daily2017-06-27 15:33
https://kosova-info.com/qytetaret-e-maqedonise-e-mirepresin-fitoren-e-edi-rames-video/60%Daily2017-06-27 15:33
https://kosova-info.com/kush-ishte-shqiptari-qe-u-ekzekutua-dje-ne-itali-foto/60%Daily2017-06-27 15:31
https://kosova-info.com/pentagoni-qeveria-siriane-po-pergatitet-per-sulm-kimik/60%Daily2017-06-27 15:27
https://kosova-info.com/rreziku-i-riperdorjes-se-shisheve-plastike/60%Daily2017-06-27 15:25
https://kosova-info.com/damianos-i-vjedhin-instagramin-ja-cfare-ndodhi-me-mesazhet-private-foto/60%Daily2017-06-27 15:20
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-keni-jete-shume-te-mire-seksuale/60%Daily2017-06-27 15:16
https://kosova-info.com/nje-super-mesfushor-e-zevendeson-verrattin-te-psg-foto/60%Daily2017-06-27 15:14
https://kosova-info.com/njihuni-me-mrekulline-kokino-shenjen-me-te-cilen-bota-e-njeh-maqedonine-videofoto/60%Daily2017-06-27 15:09
https://kosova-info.com/numerohen-votat-e-fundit-ja-sa-mandate-kane-siguruar-ps-dhe-pd/60%Daily2017-06-27 15:08
https://kosova-info.com/studimi-trump-ndryshoi-perceptimin-e-shba-neper-bote/60%Daily2017-06-27 15:04
https://kosova-info.com/ronaldo-ben-nje-selfie-mbetet-i-shokuar-me-ate-qe-i-shfaqet-foto/60%Daily2017-06-27 15:03
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim-2/60%Daily2017-06-27 15:02
https://kosova-info.com/thaci-bisede-telefonike-me-nishanin-e-uron-per-mbarevajtjen-e-zgjedhjeve-ne-shqiperi/60%Daily2017-06-27 15:00
https://kosova-info.com/fakt-shkencor-telefoni-juaj-ju-bn-m-budallenj/60%Daily2017-06-27 14:57
https://kosova-info.com/ahmeti-ftese-per-takim-kryetareve-te-partive-ne-kuader-te-deklarates-shqiptare-foto/60%Daily2017-06-27 14:53
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-ne-shpirt-nga-flori-dhe-elinel-video/60%Daily2017-06-27 14:51
https://kosova-info.com/evropa-po-shnderrohet-ne-shkretetire/60%Daily2017-06-27 14:50
https://kosova-info.com/institucionet-e-maqedonise-inspektohen-nga-eksperti-evropian/60%Daily2017-06-27 14:49
https://kosova-info.com/zyrtare-sirigu-te-skuadra-e-njohur-e-serie-a-foto/60%Daily2017-06-27 14:48
https://kosova-info.com/hoxhaj-i-reagon-daciqit-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-unesco/60%Daily2017-06-27 14:47
https://kosova-info.com/limaj-takohet-me-ambasadorin-e-italise-diskutojne-per-situaten-pas-zgjedhjeve/60%Daily2017-06-27 14:40
https://kosova-info.com/fiksimi-me-i-cuditshem-seksual-ja-cfare-pelqejne-me-shume-njerezit/60%Daily2017-06-27 14:39
https://kosova-info.com/lajm-katastrofe-per-trepcen-89-para-debutimit-historik-foto/60%Daily2017-06-27 14:36
https://kosova-info.com/irani-i-reagon-shba-se-per-ndalesen-e-udhetimit-per-banoret-e-6-vendeve-myslimane/60%Daily2017-06-27 14:29
https://kosova-info.com/vetem-edhe-10-dite-foto/60%Daily2017-06-27 14:27
https://kosova-info.com/njihuni-me-policin-me-seksi-shqiptar-foto/60%Daily2017-06-27 14:22
https://kosova-info.com/huawei-prezantoi-honor-9-me-ekran-5-2-in-1080p-dhe-bateri-3200-mah/60%Daily2017-06-27 14:20
https://kosova-info.com/koritet-messi-ja-ke-nuk-e-ka-ftuar-ne-dasmen-e-tij-foto/60%Daily2017-06-27 14:15
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-uron-trepcen-89-dhe-prishtinen-per-debutimin-historik-ne-uefa/60%Daily2017-06-27 14:10
https://kosova-info.com/kazerma-ushatarake-vend-rezerve-per-strehim-emergjent-te-azilkerkuesve/60%Daily2017-06-27 14:06
https://kosova-info.com/1-gote-leng-me-kete-erez-eshte-e-barazvlefshme-me-1-ore-ushtrime/60%Daily2017-06-27 14:00
https://kosova-info.com/pas-lindjes-ryva-rikthen-linjat-e-meparshme-foto/60%Daily2017-06-27 13:54
https://kosova-info.com/juventus-me-perforcim-te-madh-cmimi-40-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-27 13:53
https://kosova-info.com/haradinaj-ka-nisur-bisedime-me-parti-dhe-deputete-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-27 13:52
https://kosova-info.com/gruevski-duhet-te-paraqitet-ne-gjykate-per-shuplakat/60%Daily2017-06-27 13:51
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-fut-hundet-edhe-ne-lidhjen-e-getit-dhe-marines-foto/60%Daily2017-06-27 13:49
https://kosova-info.com/thellohet-kriza-e-energjise-elektrike-ne-gaza/60%Daily2017-06-27 13:45
https://kosova-info.com/sulme-kibernetike-ne-te-gjithe-ukrainen-hakohen-banka-aeroporte/60%Daily2017-06-27 13:43
https://kosova-info.com/lavrov-tillersonit-te-ndalen-provokimet-ndaj-forcave-siriane/60%Daily2017-06-27 13:41
https://kosova-info.com/vajza-e-cila-eshte-alergjike-ne-uje-edhe-nga-lotet-video/60%Daily2017-06-27 13:39
https://kosova-info.com/igli-tare-transferon-yllin-e-kombetares-shqiptare-ne-lazio-foto/60%Daily2017-06-27 13:38
https://kosova-info.com/daciq-nga-frika-kosova-as-nuk-aplikoi-per-anetaresim-ne-unesco/60%Daily2017-06-27 13:38
https://kosova-info.com/ne-mesdhe-gjate-tre-diteve-te-fundit-shpetohen-mbi-13-mije-migrante/60%Daily2017-06-27 13:37
https://kosova-info.com/pacolli-takon-ambasadorin-italian/60%Daily2017-06-27 13:37
https://kosova-info.com/urdhri-i-ndalim-per-banoret-e-6-vendeve-myslimane-fitore-per-politikat-e-trumpit/60%Daily2017-06-27 13:32
https://kosova-info.com/kadri-veseli-uron-debutimin-e-trepca-89-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-06-27 13:31
https://kosova-info.com/se-paku-57-te-vrare-nga-sulmet-ajrore-kunder-burgut-te-isis-it/60%Daily2017-06-27 13:21
https://kosova-info.com/ozil-me-nje-bukuroshe-ne-pushimet-verore-foto/60%Daily2017-06-27 13:20
https://kosova-info.com/tranformimet-me-te-medha-trupore-te-vitit-2017-video/60%Daily2017-06-27 13:08
https://kosova-info.com/vikingur-trepca-89%e2%80%b2-shikojeni-cfare-ndodh-ne-bastore-foto/60%Daily2017-06-27 13:04
https://kosova-info.com/lamtumire-lugano-ku-do-te-transferohet-sadiku/60%Daily2017-06-27 12:58
https://kosova-info.com/e-njihni-te-gjithe-por-nuk-e-keni-ditur-se-eshte-vellai-i-rabijes-foto/60%Daily2017-06-27 12:55
https://kosova-info.com/si-te-kuptoni-sa-kilograme-keni-fituar-vetem-prej-ujit-te-tepert-ne-organizem/60%Daily2017-06-27 12:49
https://kosova-info.com/brenda-villes-superluksoze-te-beyonce-dhe-jay-z-fotovideo/60%Daily2017-06-27 12:38
https://kosova-info.com/totti-befason-tifozet-e-futbollit-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-27 12:30
https://kosova-info.com/modelja-me-ngjyre-cokollate-shfaqet-nudo-foto/60%Daily2017-06-27 12:28
https://kosova-info.com/keto-jane-komunat-me-me-se-shumti-votues-me-kusht/60%Daily2017-06-27 12:26
https://kosova-info.com/hold-up-lansohet-nga-eni-koci-video/60%Daily2017-06-27 12:25
https://kosova-info.com/arsyeja-e-cuditshme-ja-si-i-humbi-680-vota-pd-ja-ne-kavaje/60%Daily2017-06-27 12:22
https://kosova-info.com/gjiko-ia-rrezikon-jeten-elites-foto/60%Daily2017-06-27 12:18
https://kosova-info.com/partia-jone-nuk-i-behet-paterice-asnje-partie-tjeter/60%Daily2017-06-27 12:14
https://kosova-info.com/modaliteti-i-nats-funksionon-automatikisht-n-versionin-7-2-t-aplikacionit-twitter/60%Daily2017-06-27 12:10
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-eshte-duke-ndodhur-ne-stadium-para-ndeshjes-vikingur-trepca-89%e2%80%b2-foto/60%Daily2017-06-27 12:10
https://kosova-info.com/kurti-kosova-ka-nevoje-per-ushtri/60%Daily2017-06-27 12:09
https://kosova-info.com/kujdes-te-merkuren-vjen-vapa-afrikane/60%Daily2017-06-27 12:02
https://kosova-info.com/zhvishet-geti-ja-cfare-i-komenton-marina-foto/60%Daily2017-06-27 12:00
https://kosova-info.com/kadetet-e-fsk-se-ne-ushtrimin-nderkombetar-kampi-veror-2017/60%Daily2017-06-27 11:57
https://kosova-info.com/shba-dhe-india-zotohen-per-luftimin-e-ekstremizmit/60%Daily2017-06-27 11:50
https://kosova-info.com/keto-jane-fanellat-e-trepces-89%e2%80%b2-per-ndeshjen-kunder-vikingur-foto/60%Daily2017-06-27 11:48
https://kosova-info.com/merkel-hap-rruge-per-legalizimin-e-marteses-se-gjinise-se-njejte/60%Daily2017-06-27 11:47
https://kosova-info.com/pushimet-romantike-te-mesut-ozil-me-te-aktoren-e-njohur-turke-foto/60%Daily2017-06-27 11:44
https://kosova-info.com/real-madrid-zbulon-klubin-e-bale-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-06-27 11:42
https://kosova-info.com/perfundon-numerimi-ne-shkoder-pd-merr-5-deputete-ps-4-lsi-1-psd-1/60%Daily2017-06-27 11:41
https://kosova-info.com/super-futbollisti-argjentinas-deshiron-te-transferohet-ne-milan-foto/60%Daily2017-06-27 11:39
https://kosova-info.com/gjobitet-google-me-2-4-miliarde-euro-2/60%Daily2017-06-27 11:31
https://kosova-info.com/nzemer-kenga-me-e-re-nga-flori-dhe-elinel/60%Daily2017-06-27 11:29
https://kosova-info.com/ketu-mund-ta-ndiqni-ndeshjen-vikingur-trepca-89-foto/60%Daily2017-06-27 11:25
https://kosova-info.com/vritet-nje-kolonel-ushtarak-incidenti-cilesohet-si-terror/60%Daily2017-06-27 11:18
https://kosova-info.com/lista-e-4-perforcimeve-te-psg-per-ta-fituar-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-06-27 11:18
https://kosova-info.com/shba-assad-po-pergatit-tjeter-sulm-me-arme-kimike/60%Daily2017-06-27 11:11
https://kosova-info.com/publikohet-trajleri-i-filmit-the-foreigner-me-protagonist-jackie-chan-video/60%Daily2017-06-27 11:10
https://kosova-info.com/kukan-zgjedhjet-nje-hap-i-vogel-perpara/60%Daily2017-06-27 11:03
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-ne-shba-evakuohen-1500-persona-video/60%Daily2017-06-27 11:02
https://kosova-info.com/inpo-komuna-e-prishtines-neglizhence-dhe-papergjegjesi-ne-politikat-fiskale/60%Daily2017-06-27 10:59
https://kosova-info.com/meireles-nese-largohet-nga-real-madrid-ja-ku-do-te-transferohet-ronaldo-foto/60%Daily2017-06-27 10:50
https://kosova-info.com/majk-viziton-roanin-bejne-foton-me-te-embel-babe-e-bir-foto/60%Daily2017-06-27 10:48
https://kosova-info.com/derrmoi-pd-me-74-mandate-rama-sot-feste-ne-tirane/60%Daily2017-06-27 10:48
https://kosova-info.com/vidal-cristiano-ronaldo-per-mua-nuk-ekziston/60%Daily2017-06-27 10:40
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-godet-google-me-nj-gjob-rekord-prej-242-miliard-eurosh/60%Daily2017-06-27 10:40
https://kosova-info.com/ambasadorja-kroate-kosova-e-kroacia-kane-lidhje-emocionale/60%Daily2017-06-27 10:34
https://kosova-info.com/nona-e-ledrit-dhe-young-zerkes-merr-1-milion-klikime-foto/60%Daily2017-06-27 10:28
https://kosova-info.com/video-e-rralle-ja-cfare-bente-thaci-ne-vitin-1991-video/60%Daily2017-06-27 10:27
https://kosova-info.com/forcat-irakiane-hyjne-ne-zonen-e-qytetit-te-vjeter-te-mosulit/60%Daily2017-06-27 10:26
https://kosova-info.com/gjobitet-google-me-2-4-miliarde-euro/60%Daily2017-06-27 10:21
https://kosova-info.com/new-york-times-shkruan-per-problemin-e-trepces-89%e2%80%b2-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-06-27 10:12
https://kosova-info.com/xhensila-ka-dy-fjale-per-albanin-dhe-florin-video/60%Daily2017-06-27 10:10
https://kosova-info.com/del-online-filmi-me-nenat-serbe-kunder-luftes-ne-kosove-video/60%Daily2017-06-27 09:58
https://kosova-info.com/kaq-te-bukur-veshtire-se-e-keni-pare-fifin-ndonjehere-foto/60%Daily2017-06-27 09:50
https://kosova-info.com/trepca-89%e2%80%b2-vikingur-mesohet-ora-e-ndeshjes-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-06-27 09:46
https://kosova-info.com/policia-reagon-per-sherrin-me-numeruesit-tek-vasil-shanto/60%Daily2017-06-27 09:44
https://kosova-info.com/gjykata-e-apelit-ne-hage-konfirmon-pergjegjesine-e-holandes-ne-masakren-srebrenices/60%Daily2017-06-27 09:41
https://kosova-info.com/rama-mesazh-deputeteve-ia-dolem-fitorja-pergjegjesia-me-e-madhe/60%Daily2017-06-27 09:39
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-dhe-ronela-kane-gati-projektin-e-perbashket-foto/60%Daily2017-06-27 09:31
https://kosova-info.com/dy-fshatra-te-drenasit-behen-me-rrjet-te-kanalizimit-komorani-me-rruge/60%Daily2017-06-27 09:28
https://kosova-info.com/lizarazu-zbulon-lajmin-e-madh-per-cristiano-ronaldon-foto/60%Daily2017-06-27 09:26
https://kosova-info.com/mbrojtja-e-zaevit-kerkon-ndarje-te-deshmive-te-mbledhura-ngjashem-si-per-komunen-qender/60%Daily2017-06-27 09:26
https://kosova-info.com/pergjigja-epike-e-xhensiles-kur-e-pyesin-per-humoristin-me-te-mire-video/60%Daily2017-06-27 09:12
https://kosova-info.com/keto-jane-plazhet-me-te-ndotura-ne-shqiperi/60%Daily2017-06-27 09:05
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-teshtit-12-mije-here-ne-dite-nuk-mund-te-beje-asgje-qe-do-video/60%Daily2017-06-27 08:59
https://kosova-info.com/10-super-kompjuterat-m-t-fuqishm-n-planet/60%Daily2017-06-27 08:51
https://kosova-info.com/lsi-do-te-jemi-opozite-e-vertete/60%Daily2017-06-27 08:48
https://kosova-info.com/nainggolan-frikeson-tifozet-e-romes-me-fotografine-ne-instagram-foto/60%Daily2017-06-27 08:47
https://kosova-info.com/pasagjerja-perpiqet-te-hape-deren-e-avionit-ne-mes-te-fluturimit/60%Daily2017-06-27 08:47
https://kosova-info.com/linda-halimi-shfaq-linjat-ne-plazhet-e-miamit-foto/60%Daily2017-06-27 08:42
https://kosova-info.com/numerimi-i-votave-me-kusht-ka-perfunduar-ne-16-komuna/60%Daily2017-06-27 08:40
https://kosova-info.com/shba-do-te-ndaloje-shitjen-e-armeve-ne-gjirin-arab/60%Daily2017-06-27 08:37
https://kosova-info.com/vetura-godet-per-vdekje-kembesorin-ne-drenas/60%Daily2017-06-27 08:36
https://kosova-info.com/tre-te-lenduar-ne-nje-aksident-ne-carraleve/60%Daily2017-06-27 08:35
https://kosova-info.com/ngjarje-e-tmerrshme-gjendet-i-vdekur-ne-banesen-e-tij-foto/60%Daily2017-06-27 08:31
https://kosova-info.com/burri-e-there-me-thike-gruan-e-tij/60%Daily2017-06-27 08:31
https://kosova-info.com/noizy-dogji-tiranen-mbreme-video/60%Daily2017-06-27 08:24
https://kosova-info.com/rrembehet-nje-person-ne-prishtine-policia-arreston-te-dyshuarit/60%Daily2017-06-27 08:21
https://kosova-info.com/sulmon-zyrtaret-policore-ne-gjendje-te-dehur/60%Daily2017-06-27 08:16
https://kosova-info.com/linja-3-e-trafikut-urban-proteston-para-komunes-foto/60%Daily2017-06-27 08:14
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-me-te-shendetshme-per-trupin-tuaj-video/60%Daily2017-06-27 08:10
https://kosova-info.com/ciao-inter-transferohet-ne-la-liga-foto/60%Daily2017-06-27 08:09
https://kosova-info.com/prc-perkeqesohet-imazhi-i-shba-se-ne-bote/60%Daily2017-06-27 08:09
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-me-cilin-artist-te-njohur-do-te-kendoje-dua-lipa-foto/60%Daily2017-06-27 08:03
https://kosova-info.com/veseli-dhe-mustafa-smendojne-per-doreheqje/60%Daily2017-06-27 07:58
https://kosova-info.com/bayern-munich-me-super-perforcim-pa-shpenzuar-as-1-euro-foto/60%Daily2017-06-27 07:55
https://kosova-info.com/aksidentohet-autobusi-15-te-vdekur/60%Daily2017-06-27 07:43
https://kosova-info.com/mbyllet-aplikacioni-evernote-n-blackberry-dhe-windows-phone/60%Daily2017-06-27 08:53
https://kosova-info.com/urime-kenga-me-e-re-nga-2ton-video/60%Daily2017-06-27 07:37
https://kosova-info.com/guardiola-vjedh-perforcimin-e-madh-te-barcelones-foto/60%Daily2017-06-27 07:36
https://kosova-info.com/space-x-leshon-satelitet-me-sukses/60%Daily2017-06-27 07:35
https://kosova-info.com/kompjuteret-kane-efekt-negativ-ne-te-menduarit-kreativ-tek-femijet-video/60%Daily2017-06-27 07:19
https://kosova-info.com/hahn-kerkon-qe-maqedonia-te-zbatoje-reformat-prioritare/60%Daily2017-06-27 07:17
https://kosova-info.com/liverpool-me-super-perforcim-nga-arsenal-foto/60%Daily2017-06-27 07:16
https://kosova-info.com/pas-bashkepunimit-ja-cka-thote-xhensila-per-kiden-video/60%Daily2017-06-27 07:15
https://kosova-info.com/gjyqesori-i-ngadalshem-perballe-qindra-mijera-lendeve-te-pazgjidhura/60%Daily2017-06-27 07:13
https://kosova-info.com/zyrtare-lamtumire-sigal-prishtina-transferohet-ne-hungari-foto/60%Daily2017-06-27 07:09
https://kosova-info.com/vendimi-per-ndalimin-e-udhetimit-ne-shba-hyn-ne-fuqi-me-29-qershor/60%Daily2017-06-27 07:02
https://kosova-info.com/formacioni-i-atletico-madridit-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-27 06:59
https://kosova-info.com/denis-suarez-zbulon-perforcimin-e-madh-te-barcelona-foto/60%Daily2017-06-27 06:56
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-edi-ramen-arif-hikmeti-foto/60%Daily2017-06-27 06:55
https://kosova-info.com/qeveri-e-dobet-opozite-e-forte/60%Daily2017-06-27 06:34
https://kosova-info.com/ne-imazhin-e-fundit-rihanna-shfaqet-si-mbretereshe-e-vertete-foto/60%Daily2017-06-27 06:29
https://kosova-info.com/ne-pune-nuk-ju-trajtojne-si-vajze-serioze-mbase-ky-eshte-shkaktari/60%Daily2017-06-27 06:29
https://kosova-info.com/temperaturat-sot-po-afrohet-nxehti-i-sahares/60%Daily2017-06-27 06:18
https://kosova-info.com/ford-gt40-me-i-shpejte-se-dodge-chargeri-i-ri-video/60%Daily2017-06-27 06:15
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-e-leshon-token-e-shtetit-me-qira-aty-ndertohet-nje-pompe-e-benzines/60%Daily2017-06-27 06:12
https://kosova-info.com/miremengjesi-nga-enca-foto/60%Daily2017-06-27 06:04
https://kosova-info.com/procesi-drejt-fundit-ps-74-mandate-pd-44-lsi-18/60%Daily2017-06-27 06:00
https://kosova-info.com/shba-kercenon-sirine-nese-tenton-te-kryje-nje-tjeter-sulm-kimik/60%Daily2017-06-27 05:45
https://kosova-info.com/fillon-java-e-diplomacise-klimatike-ne-kosove/60%Daily2017-06-27 05:41
https://kosova-info.com/milan-me-super-perforcim-te-ri-cmimi-30-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-27 05:17
https://kosova-info.com/ibrahimovic-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-06-27 05:14
https://kosova-info.com/muller-befason-bayern-munichun-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-27 05:09
https://kosova-info.com/gruaja-e-moratas-zbulon-klubin-e-ri-ne-instagram-foto/60%Daily2017-06-27 05:02
https://kosova-info.com/fuqia-e-xhinxherit-1000-here-me-efektiv-se-kimio-terapia-ne-luften-kunder-kancerit/60%Daily2017-06-26 22:44
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dieta-me-e-famshme-anti-celulit/60%Daily2017-06-26 22:44
https://kosova-info.com/si-te-mbroni-floket-nga-djegiet-e-diellit-te-veres/60%Daily2017-06-26 22:44
https://kosova-info.com/te-gjitha-shenjat-qe-tregojne-se-partneri-nuk-eshte-me-i-dhene-pas-jush/60%Daily2017-06-26 22:44
https://kosova-info.com/disa-ide-si-te-kombinoni-fundet-dhe-fustanet-e-gjate-foto/60%Daily2017-06-26 22:44
https://kosova-info.com/te-vishesh-plot-stil-dhe-hijeshi-kombinimet-me-te-bukura-per-femrat-foto/60%Daily2017-06-26 22:44
https://kosova-info.com/mengjesi-qe-rekomandojne-ekspertet-e-dietave-per-humbjen-e-dhjamit-te-barkut/60%Daily2017-06-26 22:44
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-rruga-me-e-bukur-ne-europe-foto/60%Daily2017-06-26 22:33
https://kosova-info.com/greqia-kunder-gureve-te-sheshit-skenderbej-sheshi-eshte-projekt-irredentist/60%Daily2017-06-26 21:57
https://kosova-info.com/lauka-ka-nje-fitues-partia-socialiste-dhe-nje-humbes-partia-demokratike/60%Daily2017-06-26 21:51
https://kosova-info.com/befason-klinsmann-behet-trajner-i-skuadres-angleze/60%Daily2017-06-26 21:50
https://kosova-info.com/haradinaj-nderohet-me-medalje-nga-iowa-foto/60%Daily2017-06-26 21:48
https://kosova-info.com/ndersa-keto-ishin-te-dashurat-e-manuelit-te-rebeleve-foto/60%Daily2017-06-26 21:43
https://kosova-info.com/veliaj-mallkimi-me-i-madh-qe-mund-ti-ndodhe-ps-tani/60%Daily2017-06-26 21:40
https://kosova-info.com/kjo-do-te-jete-skuadra-e-veselit-per-edicionin-e-ri/60%Daily2017-06-26 21:34
https://kosova-info.com/sherr-me-thika-ne-durres/60%Daily2017-06-26 21:30
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-te-pastreheve-ne-amerike/60%Daily2017-06-26 21:24
https://kosova-info.com/jeta-private-e-kryeministrit-shqiptar-keto-jane-femrat-qe-i-ka-pasur-foto/60%Daily2017-06-26 21:24
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-guardiola-e-takon-yllin-e-bundesliges-foto/60%Daily2017-06-26 21:18
https://kosova-info.com/fitorja-e-rames-e-humbja-e-bashes-video/60%Daily2017-06-26 21:18
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-perqesh-publikisht-eliten-dhe-gjikon-foto/60%Daily2017-06-26 21:16
https://kosova-info.com/xhensila-flet-per-kunatat-e-estrades-cilen-favorizon-dhe-cka-thote-per-noren-video/60%Daily2017-06-26 21:11
https://kosova-info.com/media-greke-tallet-me-zgjedhjet-ne-shqiperi-blejne-vota-dhe-rrahin-njeri-tjetrin/60%Daily2017-06-26 21:11
https://kosova-info.com/tom-doshi-mund-lsi-ne-i-vetem-ne-shkoder/60%Daily2017-06-26 21:05
https://kosova-info.com/gjermania-nxori-bankenoten-qe-ka-vleren-0-e-kushton-2-5-euro/60%Daily2017-06-26 21:00
https://kosova-info.com/juventusi-e-gjen-zevendesuesin-perfekt-te-dani-alvesit-foto/60%Daily2017-06-26 20:57
https://kosova-info.com/pas-lindjes-se-parakohshme-binjaket-e-beyonce-dhe-jay-z-ende-ne-spital-foto/60%Daily2017-06-26 20:54
https://kosova-info.com/ky-eshte-burri-shtatzene-ne-muajin-e-katert-per-te-cilin-po-perflitet-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2017-06-26 20:50
https://kosova-info.com/e-humb-durimin-me-barcelonen-tani-deshiron-te-transferohet-ne-arsenal-foto/60%Daily2017-06-26 20:44
https://kosova-info.com/mbyllet-vlora-ja-ndryshimi-surprizuese-me-zgjedhjet-e-2013-es/60%Daily2017-06-26 20:41
https://kosova-info.com/nis-procesi-gjyqesor-kunder-shqiptarit-me-te-urryer-ne-amerike/60%Daily2017-06-26 20:32
https://kosova-info.com/vidal-shokon-ronaldon-me-kete-deklarate/60%Daily2017-06-26 20:31
https://kosova-info.com/ps-me-73-mandate-nga-numerimi-i-83-per-qind-te-votave-nis-festa-e-socialisteve-ne-tirane-video/60%Daily2017-06-26 20:30
https://kosova-info.com/raporti-i-osbe-odhir-reagon-kokedhima-e-dija-cfare-do-te-ndodhte-ne-keto-zgjedhje/60%Daily2017-06-26 20:22
https://kosova-info.com/erdhi-koha-te-njiheni-me-boxhanakun-e-gjikos-ja-kush-eshte-foto/60%Daily2017-06-26 20:19
https://kosova-info.com/messi-martohet-te-premten-dhe-te-gjithe-po-flasin-per-menu-n-e-dasmes-foto/60%Daily2017-06-26 20:13
https://kosova-info.com/bera-seks-me-motren-e-gruas-por-tani/60%Daily2017-06-26 20:08
https://kosova-info.com/khalilzad-millosheviqi-nuk-la-zgjidhje-tjeter-pos-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2017-06-26 20:02
https://kosova-info.com/elita-ne-pushime-me-gjikon-i-zbulohet-dicka-jo-fort-e-kendshme-ne-santorini-te-greqise-foto/60%Daily2017-06-26 20:02
https://kosova-info.com/mihai-tudose-emerohet-kryeminister-i-rumanise/60%Daily2017-06-26 19:59
https://kosova-info.com/momenti-kur-qytetaret-shpetojne-vajzen-qe-bie-nga-teleferiku-nga-8-metra-lartesi-video/60%Daily2017-06-26 19:57
https://kosova-info.com/donnarumma-jep-nje-lajm-te-rendesishem-per-te-ardhmen/60%Daily2017-06-26 19:55
https://kosova-info.com/mogherin-dhe-hahn-zgjedhjet-paqesore-dhe-te-rregullta/60%Daily2017-06-26 19:46
https://kosova-info.com/transferimet-me-te-medha-te-bera-kete-vere/60%Daily2017-06-26 19:41
https://kosova-info.com/aksident-ne-shkoder-velipoje-tre-te-plagosur/60%Daily2017-06-26 19:40
https://kosova-info.com/vazhdon-retorika-e-ashper-mes-vendeve-te-gjirit-se-degjojne-ameriken/60%Daily2017-06-26 19:36
https://kosova-info.com/mario-i-kimit-shfaqet-prane-era-istrefit-ben-shqiponjen-dy-krereshe-foto/60%Daily2017-06-26 19:36
https://kosova-info.com/skandal-komisioneri-shikon-porno-gjate-numerimit-te-votave-foto-18/60%Daily2017-06-26 19:33
https://kosova-info.com/mergimtari-tentohet-te-plackitet-nga-persona-me-maska-dhe-kallashnikov-video/60%Daily2017-06-26 19:19
https://kosova-info.com/kush-do-ti-transmetoje-ndeshjet-e-trepces-89-dhe-prishtines/60%Daily2017-06-26 19:19
https://kosova-info.com/cka-po-ndodh-mes-lules-dhe-medes-ajo-ka-dicka-per-ti-thene-publikisht-foto/60%Daily2017-06-26 19:18
https://kosova-info.com/kqz-hedh-posht-spekulimet-pr-sulm-kibernetik-nga-hakerat-rus/60%Daily2017-06-26 19:16
https://kosova-info.com/t-marten-komisioni-evropian-bn-publike-gjobn-marramendse-ndaj-google-reuters/60%Daily2017-06-26 19:14
https://kosova-info.com/rezultat-befasues-ne-djepin-e-droges-ja-kush-ka-fituar-mbi-90-te-votave-ne-lazarat/60%Daily2017-06-26 19:14
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-tifozet-e-interit/60%Daily2017-06-26 19:06
https://kosova-info.com/diplomati-amerikan-kosova-eshte-ne-rrugen-e-duhur/60%Daily2017-06-26 19:04
https://kosova-info.com/ka-ardhur-koha-e-tyre-9-lojtaret-qe-ne-duam-ti-shohim-duke-luajtur-sezonin-e-ri/60%Daily2017-06-26 18:48
https://kosova-info.com/banoret-e-qytetit-pa-lum-tash-kane-ku-freskohen-video/60%Daily2017-06-26 18:41
https://kosova-info.com/libri-i-shenjte-islam-qe-do-ta-marre-emrin-kurani-i-kosoves-video/60%Daily2017-06-26 18:40
https://kosova-info.com/zyrtare-real-madrid-e-shet-nje-lojtar-foto/60%Daily2017-06-26 18:39
https://kosova-info.com/xhensila-ka-per-te-thene-dicka-pe-noizyn-dhe-getin-video/60%Daily2017-06-26 18:37
https://kosova-info.com/cilat-jane-23-qytetet-qe-kane-mbyllur-100-procesin-e-numerimit/60%Daily2017-06-26 18:31
https://kosova-info.com/koha-e-largimeve-te-milan-bacca-merr-oferte-serioze/60%Daily2017-06-26 18:30
https://kosova-info.com/korce-pranga-per-blerje-vote/60%Daily2017-06-26 18:27
https://kosova-info.com/vazhdon-numerimi-ps-73-mandate-pd-42-lsi-19/60%Daily2017-06-26 18:22
https://kosova-info.com/disa-femra-bejne-seks-me-shume-mesoni-cilat-jane-ato/60%Daily2017-06-26 18:21
https://kosova-info.com/ministri-i-shendetesise-nese-nuk-behet-ligji-per-gjuhen-shqipe-per-100-dite-dalim-nga-qeveria/60%Daily2017-06-26 18:17
https://kosova-info.com/kryetari-i-kqz-se-numerimi-te-kryhet-ne-afat/60%Daily2017-06-26 18:13
https://kosova-info.com/aktorja-50-vjecare-synon-ti-cmend-njerezit-del-nudo-para-pasqyres-foto/60%Daily2017-06-26 18:10
https://kosova-info.com/juventusi-peshkon-te-psg-ja-cilin-lojtar-ia-kerkon/60%Daily2017-06-26 18:08
https://kosova-info.com/ahmeti-i-premtova-hahn-it-se-do-bejme-hapa-konkret-drejt-afrimit-me-be-ne/60%Daily2017-06-26 18:06
https://kosova-info.com/hakerat-rus-bllokuan-faqen-reagon-kqz/60%Daily2017-06-26 17:59
https://kosova-info.com/learta-vjen-me-foton-me-te-embel-me-bark-te-fryre-perkrah-kushtrimit-foto/60%Daily2017-06-26 17:58
https://kosova-info.com/talenti-shqiptar-ia-sheh-hajrin-barcelones/60%Daily2017-06-26 17:45
https://kosova-info.com/ronaldo-nuk-ndalet-serish-do-te-behet-baba-georgina-eshte-shtatzene-foto/60%Daily2017-06-26 17:41
https://kosova-info.com/lekaj-krizen-e-mendojne-vec-ata-qe-jane-ne-krize-mendore-haradinaj-e-formon-qeverine/60%Daily2017-06-26 17:34
https://kosova-info.com/legjenda-real-ronaldo-kjo-gje-do-te-ndodh/60%Daily2017-06-26 17:31
https://kosova-info.com/vendos-bayerni-e-dobeson-serish-dortmundin-foto/60%Daily2017-06-26 17:25
https://kosova-info.com/pacolli-uron-ramen-per-fitoren-ne-zgjedhje/60%Daily2017-06-26 17:21
https://kosova-info.com/lazarati-hakmerret-ndaj-rames-shihni-sa-vota-i-ka-dhene-ps-pd-dhe-lsi/60%Daily2017-06-26 17:12
https://kosova-info.com/befason-cana-kerkon-nuse-per-foto/60%Daily2017-06-26 17:09
https://kosova-info.com/mediat-gjermane-shqiperia-shteti-i-kanabisit/60%Daily2017-06-26 17:07
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-arsenalin-koscielny-ne-serie-a/60%Daily2017-06-26 16:55
https://kosova-info.com/daciq-dialogu-me-prishtinen-te-behet-ne-nivelin-e-presidenteve/60%Daily2017-06-26 16:53
https://kosova-info.com/gjykata-supreme-vendos-per-imponim-te-ndaleses-se-udhetimit-te-trumpit/60%Daily2017-06-26 16:49
https://kosova-info.com/e-ka-fituar-titullin-me-leicesterin-por-ja-cfare-ben-tani-ranieri/60%Daily2017-06-26 16:43
https://kosova-info.com/numerohen-mbi-66-e-votave-ps-72-mandate/60%Daily2017-06-26 16:37
https://kosova-info.com/shokuese-ja-cfare-i-shkakton-pepsi-dhe-coca-cola-organit-gjenital/60%Daily2017-06-26 16:35
https://kosova-info.com/peshkaqeni-shfaqet-ne-plazh-tmerron-pushuesit/60%Daily2017-06-26 16:30
https://kosova-info.com/morata-man-utd-lajm-bombe-nga-spanja-foto/60%Daily2017-06-26 16:30
https://kosova-info.com/eminem-ndryshon-pamjen-behet-me-mjekerr-foto/60%Daily2017-06-26 16:26
https://kosova-info.com/ramabaja-bashkesia-islame-eshte-rikthyer-ne-mesjete-gjendja-alarmuese/60%Daily2017-06-26 16:26
https://kosova-info.com/monitorimi-i-kshh-votimi-dhe-numerimi-rrjedhe-normale/60%Daily2017-06-26 16:23
https://kosova-info.com/monitorimi-i-kshh-votimi-dhe-numerimi-rrjedhe-normale/60%Daily2017-06-26 16:23
https://kosova-info.com/sherr-mes-komisionereve-te-ps-dhe-lsi-nderpritet-numerimi/60%Daily2017-06-26 16:23
https://kosova-info.com/13-yjet-qe-kane-luajtur-ne-real-e-si-mban-mend-askush/60%Daily2017-06-26 16:12
https://kosova-info.com/dorandd-rikthehet-fuqishem-me-dosta-video/60%Daily2017-06-26 16:12
https://kosova-info.com/meda-thyen-rekord-klikimesh-per-nje-dite-arrin-milionin-e-pare-video/60%Daily2017-06-26 16:08
https://kosova-info.com/shefi-i-shtatmadhorise-se-ushtrise-amerikane-arriti-ne-kabul/60%Daily2017-06-26 16:07
https://kosova-info.com/humbja-e-thelle-e-pd-arbana-xharra-berishes-merreni-me-relaks/60%Daily2017-06-26 16:06
https://kosova-info.com/humbja-e-thelle-e-pd-arbana-xharra-berishes-merreni-me-relaks/60%Daily2017-06-26 16:06
https://kosova-info.com/ambasada-e-shba-per-zgjedhjet-shkelje-shume-serioze-gjate-procesit/60%Daily2017-06-26 16:01
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-james-transferohet-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-06-26 15:55
https://kosova-info.com/noizy-sot-nmes-tirone-ja-surpriza-qe-i-pret-fansat-foto/60%Daily2017-06-26 15:54
https://kosova-info.com/numerohen-392-nga-447-kuti-ne-vlore-rezultat-zhgenjyes-per-pdiu-ne/60%Daily2017-06-26 15:49
https://kosova-info.com/ju-pickojne-mushkonjat-me-shume-se-te-tjeret-ja-cfare-duhet-te-hani/60%Daily2017-06-26 15:41
https://kosova-info.com/zyrtare-mbrojtesi-i-chelsea-i-bashkohet-lyonit-foto/60%Daily2017-06-26 15:40
https://kosova-info.com/gjirokastra-drejt-perfundimit-te-numerimit-te-votave-ja-si-ndahen-mandatet/60%Daily2017-06-26 15:40
https://kosova-info.com/zyrtare-besar-halimi-behet-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2017-06-26 15:31
https://kosova-info.com/viktima-e-dhunes-seksuale-ne-kosove-burrin-e-kam-mbeshtetjen-me-te-fuqishme/60%Daily2017-06-26 15:30
https://kosova-info.com/i-dashuri-misterioz-i-leslie-jones-eshte-ne-telashe/60%Daily2017-06-26 15:27
https://kosova-info.com/pd-e-kthen-rezultatin-ne-shkoder-ps-i-humb-4-mandate/60%Daily2017-06-26 15:25
https://kosova-info.com/pd-e-kthen-rezultatin-ne-shkoder-ps-i-humb-4-mandate/60%Daily2017-06-26 15:25
https://kosova-info.com/fshesa-e-mourinhos-largon-tre-sulmues-nga-unitedi/60%Daily2017-06-26 15:16
https://kosova-info.com/gruaja-e-daut-haradinajt-inspirohet-nga-j-lo-mahnit-me-pamjen-e-fundit-foto/60%Daily2017-06-26 15:11
https://kosova-info.com/kelmendi-i-reagon-ashper-vv-se-ideologjia-juaj-eshte-e-rrezikshme-financoheni-nga-serbia/60%Daily2017-06-26 15:08
https://kosova-info.com/shtyhet-gjykimi-i-yanukovychit-per-tradhti/60%Daily2017-06-26 15:03
https://kosova-info.com/brahimaj-tregon-se-si-do-ti-siguroje-haradinaj-numrat-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-26 14:57
https://kosova-info.com/a-dini-si-te-kujdeseni-per-vaginen-tuaj-atehere-lexoni-keto-keshilla/60%Daily2017-06-26 14:57
https://kosova-info.com/ps-me-187-123-vota-me-shume-se-sa-pd/60%Daily2017-06-26 14:56
https://kosova-info.com/godet-barca-ben-transferimin-e-pare-kete-vere-foto/60%Daily2017-06-26 14:55
https://kosova-info.com/ja-sa-bebe-kane-lindur-ne-diten-e-bajramit/60%Daily2017-06-26 14:51
https://kosova-info.com/njeriu-i-dyte-ne-partine-demokratike-rrezikon-te-mbetet-jashte-kuvendit/60%Daily2017-06-26 14:50
https://kosova-info.com/hahn-maqedonia-eshte-ne-rruge-te-mire-drejt-integrimit-evropian/60%Daily2017-06-26 14:47
https://kosova-info.com/nga-meksika-ne-miami-brenda-pushimeve-luksoze-te-getit-dhe-marines-foto/60%Daily2017-06-26 14:42
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-transferohet-ne-united-per-50-mln-foto/60%Daily2017-06-26 14:39
https://kosova-info.com/ja-si-eshte-rezultati-ne-qytetet-me-te-medha-te-shqiperise/60%Daily2017-06-26 14:38
https://kosova-info.com/befason-ibrahimovic-i-bashkohet-gjigantit-te-la-ligas/60%Daily2017-06-26 14:29
https://kosova-info.com/armata-e-kamikazeve-te-isis-dhjetera-vete-u-nisen-per-sulme-ne-mosul-video/60%Daily2017-06-26 14:29
https://kosova-info.com/super-formacioni-i-frikshem-i-chelsea-per-edicionin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-26 14:17
https://kosova-info.com/brad-pitt-gjen-dashurine-e-re-ja-kush-eshte-ajo-foto/60%Daily2017-06-26 14:10
https://kosova-info.com/surpriza-te-medha-ne-shkoder-pas-numerimit-te-206-kutive-ja-kush-e-ka-siguruar-mandatin/60%Daily2017-06-26 14:06
https://kosova-info.com/administrata-e-parate-publike-prioritete-ne-planin-aksional/60%Daily2017-06-26 13:59
https://kosova-info.com/capital-t-me-mesazh-te-vecante-zoti-ju-bekofte-foto/60%Daily2017-06-26 13:58
https://kosova-info.com/si-ta-kuptoni-kur-dikush-ka-pesuar-nje-goditje-ne-tru-ky-veprim-i-vetem-do-i-shpetoje-jeten/60%Daily2017-06-26 13:57
https://kosova-info.com/trump-pret-ne-takim-kryeministrin-e-indise/60%Daily2017-06-26 13:51
https://kosova-info.com/del-piero-nuk-ka-harruar-te-luaje-futboll-shikojeni-kete-super-gol-video/60%Daily2017-06-26 13:50
https://kosova-info.com/chris-martin-puthe-dua-lipen-ne-prapaskene-foto/60%Daily2017-06-26 13:45
https://kosova-info.com/rezultat-i-thelle-ne-tirane-ja-cila-parti-kryeson/60%Daily2017-06-26 13:44
https://kosova-info.com/shtypja-e-gjakut-cka-te-ndermerrni/60%Daily2017-06-26 13:37
https://kosova-info.com/cili-futbollist-i-mban-keto-fanella-ne-dhomen-e-tij-foto/60%Daily2017-06-26 13:35
https://kosova-info.com/zaev-nuk-duhet-te-humbim-as-nje-dite-ne-rrugen-euro-integruese/60%Daily2017-06-26 13:34
https://kosova-info.com/beyonce-dhe-jay-z-ende-presin-binjaket-ne-spital-foto/60%Daily2017-06-26 13:33
https://kosova-info.com/gjeorgjia-dyfishon-masat-kunder-martesave-te-gjinise-se-njejte/60%Daily2017-06-26 13:32
https://kosova-info.com/chelsea-me-perforcim-nga-monaco-cmimi-40-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-26 13:31
https://kosova-info.com/bashen-nuk-e-voton-as-lagjia-e-tij/60%Daily2017-06-26 13:24
https://kosova-info.com/rusia-shton-presionin-ndaj-telegram-thot-se-terroristt-e-prdorin/60%Daily2017-06-26 13:24
https://kosova-info.com/space-x-shijon-suksesin-e-leshimit-te-sateliteve/60%Daily2017-06-26 13:23
https://kosova-info.com/mark-marku-kunder-mustafajt-ta-mbajme-bashen-mos-kerkoni-doreheqje/60%Daily2017-06-26 13:21
https://kosova-info.com/milan-me-super-perforcim-nga-bundesliga-foto/60%Daily2017-06-26 13:21
https://kosova-info.com/votuan-per-ramen-shkrimtarja-shqiptareve-te-fala-demokracise-kthehuni-te-arat-me-kanabis/60%Daily2017-06-26 13:19
https://kosova-info.com/plas-sherri-mes-banoreve-pas-perfundimit-te-bba9-shitesh-per-10-mije-leke-foto/60%Daily2017-06-26 13:11
https://kosova-info.com/ju-nuk-do-ta-besoni-se-sa-vjecare-eshte-kjo-bukuroshe-fotovideo/60%Daily2017-06-26 12:58
https://kosova-info.com/messi-nenshkruan-me-gjigantin-e-evropes-foto/60%Daily2017-06-26 12:57
https://kosova-info.com/xhensila-lajmerohet-nga-qyteti-i-endrrave-foto/60%Daily2017-06-26 12:48
https://kosova-info.com/turan-largohet-nga-barcelona-transferohet-atje-ku-me-se-paku-pritej-foto/60%Daily2017-06-26 12:46
https://kosova-info.com/macron-poroshenko-shpresojne-te-zgjidhin-konfliktin-ne-ukraine/60%Daily2017-06-26 12:44
https://kosova-info.com/habit-fifi-kerkoj-nga-allahu-trute-nven-me-naj-majt-foto/60%Daily2017-06-26 12:44
https://kosova-info.com/termet-tjeter-dridhi-maqedonine/60%Daily2017-06-26 12:39
https://kosova-info.com/vazhdon-numerimi-i-votave-ps-fillon-te-bie-ngritet-pd/60%Daily2017-06-26 12:36
https://kosova-info.com/kqz-ultimatum-komisionereve-te-mbyllet-numerimi-deri-ne-oren-2200/60%Daily2017-06-26 12:35
https://kosova-info.com/rezultati-ne-tirane-veliaj-fitore-masive-e-punes-mbi-fjalet/60%Daily2017-06-26 12:31
https://kosova-info.com/like-rihanna-e-zerkes-degjohet-edhe-ne-zvicer-foto/60%Daily2017-06-26 12:25
https://kosova-info.com/kqz-kete-jave-shpallen-rezultatet-perfundimtare/60%Daily2017-06-26 12:23
https://kosova-info.com/han-mberrin-ne-qeveri-do-te-marre-pjese-ne-seance/60%Daily2017-06-26 12:22
https://kosova-info.com/nje-tjeter-risi-ne-whatsapp/60%Daily2017-06-26 12:14
https://kosova-info.com/kujdes-kur-tentoni-te-hidhni-dike-ne-uje-video/60%Daily2017-06-26 12:11
https://kosova-info.com/diplomati-austriak-ballkani-per-10-vite-do-te-anetaresohet-ne-be/60%Daily2017-06-26 12:10
https://kosova-info.com/pilotet-e-swiss-te-fluturojne-deri-ne-moshen-62-vjecare/60%Daily2017-06-26 12:09
https://kosova-info.com/keshtu-e-ndezi-atmosferen-ermali-mbreme-video/60%Daily2017-06-26 12:03
https://kosova-info.com/verratti-barcelona-shikojeni-ballinen-e-france-football-foto/60%Daily2017-06-26 12:01
https://kosova-info.com/sekreti-qe-make-up-te-zgjase-gjithe-diten-video/60%Daily2017-06-26 11:52
https://kosova-info.com/pas-meksikes-ky-eshte-destinacioni-i-radhes-per-marinen-dhe-getin-foto/60%Daily2017-06-26 11:51
https://kosova-info.com/kina-liron-laureatin-e-nobelit-i-diagnostikuar-me-kancer/60%Daily2017-06-26 11:48
https://kosova-info.com/may-arrin-marreveshjen-per-qeverisje-me-partine-e-irlandes-se-veriut/60%Daily2017-06-26 11:46
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-lichtsteiner-befason-me-klubin-e-ri-foto-2/60%Daily2017-06-26 11:45
https://kosova-info.com/dhune-ne-familje-ne-diten-e-fiter-bajramit-ne-istog/60%Daily2017-06-26 11:37
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-gjyqtari-qe-demtoi-barcelonen-e-pabesueshme-cfare-i-ka-ndodhur-video/60%Daily2017-06-26 11:30
https://kosova-info.com/kosoves-i-lejohet-per-here-te-pare-ulesja-ne-asamblene-parlamentare-te-keshillit-te-evropes/60%Daily2017-06-26 11:29
https://kosova-info.com/bim-bimma-zbulon-te-dashuren-foto/60%Daily2017-06-26 11:24
https://kosova-info.com/kombetaret-shqiptare-me-drejtor-teknik-italian-neser-zyrtarizimi-foto/60%Daily2017-06-26 11:20
https://kosova-info.com/kurti-thote-se-dialogu-me-serbine-nuk-duhet-rifilluar-verberisht-premton-dialog-me-serbet-e-kosove/60%Daily2017-06-26 11:13
https://kosova-info.com/barcelona-zbulon-oferten-per-verrattin-foto/60%Daily2017-06-26 11:05
https://kosova-info.com/zhvishet-edhe-stermbesa-e-skenderbeut-tregon-linjat-ne-bikini-foto/60%Daily2017-06-26 11:01
https://kosova-info.com/nuk-do-qe-vellai-i-saj-te-rritet-arsyeja-do-tju-prek-zemrat-tuaja-video/60%Daily2017-06-26 10:59
https://kosova-info.com/de-biasi-e-di-se-kush-do-te-jete-trajneri-i-ardhshem-i-shqiperise/60%Daily2017-06-26 10:56
https://kosova-info.com/kosovari-bie-ne-radar-ne-zvicer-shkruajne-te-gjitha-mediat-per-te/60%Daily2017-06-26 10:49
https://kosova-info.com/keto-jane-5-ndeshjet-qe-i-kurdisi-skenderbeu/60%Daily2017-06-26 10:49
https://kosova-info.com/perez-transferon-futbollistin-me-te-kerkuar-ne-bote-foto/60%Daily2017-06-26 10:45
https://kosova-info.com/besnik-qaka-prezanton-te-dashuren-foto/60%Daily2017-06-26 10:40
https://kosova-info.com/tragjedi-ne-kolumbi-mbytet-anija-me-turiste-video/60%Daily2017-06-26 10:34
https://kosova-info.com/a-flasin-mes-vete-rita-ora-dhe-dua-lipa-fotovideo/60%Daily2017-06-26 10:32
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-neser-pret-ne-takim-nje-delegacion-nga-shteti-lowa-i-shba-ve/60%Daily2017-06-26 10:23
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-nga-kosova-transferon-cristiano-ronaldon-foto/60%Daily2017-06-26 10:19
https://kosova-info.com/sot-fillon-numerimi-i-votave-me-kusht/60%Daily2017-06-26 10:14
https://kosova-info.com/ueb-faqe-zyrtare-ne-shba-sulmohen-me-mesazhe-pro-isis-it/60%Daily2017-06-26 10:12
https://kosova-info.com/keshtu-ju-thote-miremengjes-luana-video/60%Daily2017-06-26 10:12
https://kosova-info.com/si-sot-4-vite-me-pare-dorehiqej-nga-pd-sali-berisha-po-basha-a-do-ta-kete-guximin/60%Daily2017-06-26 09:56
https://kosova-info.com/inzaghi-i-pergjigjet-ofertes-se-kombetares-shqiptare/60%Daily2017-06-26 09:54
https://kosova-info.com/beatrixi-shfaq-linjat-ne-bregdet-foto/60%Daily2017-06-26 09:54
https://kosova-info.com/duda-balje-paguhet-mbi-30-mije-euro-ne-vit/60%Daily2017-06-26 09:53
https://kosova-info.com/isis-po-e-humb-kryeqytetin-e-veteshpallur/60%Daily2017-06-26 09:43
https://kosova-info.com/shtetet-qe-do-ta-pengojne-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/60%Daily2017-06-26 09:41
https://kosova-info.com/ueb-faqe-zyrtare-ne-shba-sulmohen-me-mesazhe-pro-isis-it-2/60%Daily2017-06-26 09:39
https://kosova-info.com/granit-xhaka-super-lojtar-ne-ping-pong-video/60%Daily2017-06-26 09:35
https://kosova-info.com/gjashte-vellezerit-behen-me-moter-shikoni-reagimin-e-tyre-video/60%Daily2017-06-26 09:35
https://kosova-info.com/sot-eshte-nje-dite-shume-e-rendesishme-per-karrieren-e-noizyt-foto/60%Daily2017-06-26 09:27
https://kosova-info.com/atk-nuk-ka-arritur-ti-fiskalizoje-281-pika-shitese-te-derivateve/60%Daily2017-06-26 09:12
https://kosova-info.com/policia-zbulon-droge-ne-miradi-te-eperme-video/60%Daily2017-06-26 09:10
https://kosova-info.com/kjo-erez-magjike-ul-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres-me-56-perqind/60%Daily2017-06-26 09:10
https://kosova-info.com/termet-i-fuqishem-ka-dridhur-maqedonine/60%Daily2017-06-26 09:04
https://kosova-info.com/familjes-se-motrave-mustafa-u-shtohet-edhe-nje-kengetar-video/60%Daily2017-06-26 09:02
https://kosova-info.com/trepca-89%e2%80%b2-mberrin-ne-ishujt-faro-foto/60%Daily2017-06-26 09:00
https://kosova-info.com/femija-zhyt-pasqyren-e-nenes-por-shikoni-cfare-thote-video/60%Daily2017-06-26 08:56
https://kosova-info.com/rama-75-kryeveper-e-njerezve-te-zakonshem/60%Daily2017-06-26 08:56
https://kosova-info.com/bombardon-bekim-balaj/60%Daily2017-06-26 08:51
https://kosova-info.com/pse-ju-pickojne-mushkonjat-juve-me-shume-se-te-tjeret/60%Daily2017-06-26 08:45
https://kosova-info.com/trump-thyen-traditen-e-shtepise-se-bardhe-nuk-shtron-iftar/60%Daily2017-06-26 08:44
https://kosova-info.com/ditelindja-e-messit-shikojeni-cfare-kishte-vendosur-ne-torte-foto/60%Daily2017-06-26 08:36
https://kosova-info.com/pas-finales-se-big-brother-albania-cifti-shpall-ndarjen/60%Daily2017-06-26 08:29
https://kosova-info.com/vdiq-personi-me-i-dashur-i-mourinhos-foto/60%Daily2017-06-26 08:27
https://kosova-info.com/hahn-sot-ne-shkup-takime-per-prioritetet-reformuese-urgjente/60%Daily2017-06-26 08:25
https://kosova-info.com/deputetet-qe-nuk-u-rizgjodhen-do-te-paguhen-per-12-muaj/60%Daily2017-06-26 08:19
https://kosova-info.com/7-menyra-origjinale-per-te-prere-frutet-video/60%Daily2017-06-26 08:15
https://kosova-info.com/nga-sot-hapet-pishina-e-germise/60%Daily2017-06-26 08:12
https://kosova-info.com/kylie-publikon-foto-nudo-ne-shtrat-me-nje-burre-foto-18/60%Daily2017-06-26 08:06
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-mbyllet-ndeshja-me-5-gola-video/60%Daily2017-06-26 08:02
https://kosova-info.com/cilat-jane-pasojat-e-mungeses-se-gjumit-video/60%Daily2017-06-26 07:54
https://kosova-info.com/ronaldo-eshte-i-madh-shikojeni-cfare-ka-bere-pas-ndeshjes-me-zelanden-e-re-foto/60%Daily2017-06-26 07:51
https://kosova-info.com/ne-toke-te-komunes-si-ne-bahce-te-babes/60%Daily2017-06-26 07:48
https://kosova-info.com/basha-te-ike-qe-sot-berisha-te-mbeshtes-zgjedhjet-e-brendshme-ne-pd/60%Daily2017-06-26 07:46
https://kosova-info.com/lamborghini-planifikon-ta-sjell-pasardhesin-e-modelit-legjendar-miura-foto/60%Daily2017-06-26 07:41
https://kosova-info.com/unikkatil-uron-festen-garant-ndjenje-e-mire-me-honger-shlire-foto/60%Daily2017-06-26 07:40
https://kosova-info.com/bale-nese-largohem-nga-real-madrid-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-foto/60%Daily2017-06-26 07:39
https://kosova-info.com/izraeli-sulmon-postat-ushtarake-siriane/60%Daily2017-06-26 07:31
https://kosova-info.com/zhvishet-valentina-vajza-e-trajnerit-te-juventusit-foto/60%Daily2017-06-26 07:26
https://kosova-info.com/daka-zgjedhjet-lokale-te-komplikuara-kqz-e-gatshme-per-organizimin-e-tyre/60%Daily2017-06-26 07:21
https://kosova-info.com/gerxhaliu-te-pagjeturit-peng-i-serbise-nderkombetaret-ta-shtojne-presionin/60%Daily2017-06-26 07:18
https://kosova-info.com/era-istrefi-performon-ne-pride-fest-fotovideo/60%Daily2017-06-26 07:15
https://kosova-info.com/si-pergatitet-lazanja-video/60%Daily2017-06-26 07:15
https://kosova-info.com/rezultatet-e-fundit-ps-76-deputete-pd-38-lsi-20/60%Daily2017-06-26 07:14
https://kosova-info.com/ciao-sandro-juventus-transferon-mbrojtesin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-26 07:09
https://kosova-info.com/shkoi-tek-shoku-i-ngushte-jeta-e-tij-nuk-ishte-me-e-njejte-foto/60%Daily2017-06-26 07:03
https://kosova-info.com/gjashte-te-vdekur-nga-mbytja-e-anijes-turistike-ne-kolumbi/60%Daily2017-06-26 06:52
https://kosova-info.com/big-mama-transformohet-teresisht-veshtire-te-njihet-foto/60%Daily2017-06-26 06:50
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-james-nenshkruan-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-26 06:49
https://kosova-info.com/milan-inter-rezultati-40-foto/60%Daily2017-06-26 06:37
https://kosova-info.com/edi-rama-pritet-te-qeverise-i-vetem-merr-me-shume-se-71-deputete/60%Daily2017-06-26 06:33
https://kosova-info.com/shtatzenia-koha-e-ndryshimeve-te-medha-fizike-dhe-emocionale/60%Daily2017-06-26 06:30
https://kosova-info.com/kengetarja-uron-bajramin-e-zhveshur-fansat-e-kryqezojne-foto/60%Daily2017-06-26 06:26
https://kosova-info.com/donnarumma-milan-shikojeni-cfare-ka-bere-ne-instagram-foto/60%Daily2017-06-26 06:21
https://kosova-info.com/befason-moti-sot-keshtu-do-te-jene-temperaturat/60%Daily2017-06-26 06:16
https://kosova-info.com/karembeu-zbulon-klubin-e-ri-te-kylian-mbappe-foto/60%Daily2017-06-26 06:09
https://kosova-info.com/per-shtate-dite-krijohet-rrethana-ligjore-per-shpalljen-e-aktakuzave-nga-specialja/60%Daily2017-06-26 06:08
https://kosova-info.com/bella-e-butrintit-shenon-nje-sukses-fotovideo/60%Daily2017-06-26 06:02
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-perforcimi-i-ri-i-barcelones-foto/60%Daily2017-06-26 06:00
https://kosova-info.com/forcat-irakiane-avancojne-ne-betejen-per-mosulin/60%Daily2017-06-26 05:55
https://kosova-info.com/vazhdon-te-rritet-numri-i-viktimave-nga-djegia-e-cisternes-ne-pakistan/60%Daily2017-06-26 05:37
https://kosova-info.com/vazhdon-numerimi-i-votave-keto-jane-rezultatet-momentale/60%Daily2017-06-25 23:55
https://kosova-info.com/fillon-numerimi-i-votave-ne-tirane-keto-jane-rezultatet-e-para/60%Daily2017-06-25 23:38
https://kosova-info.com/mediat-e-huaja-ps-drejt-fitores/60%Daily2017-06-25 23:31
https://kosova-info.com/basha-iken-nga-selia-e-pdasnje-zyrtar-nuk-mbetet-ne-seline-blu/60%Daily2017-06-25 23:16
https://kosova-info.com/veliaj-fitore-shume-e-bukur-nga-ps/60%Daily2017-06-25 23:14
https://kosova-info.com/luan-rama-zbulon-rritjen-e-befasishme-te-lsi-se/60%Daily2017-06-25 23:12
https://kosova-info.com/meta-te-gjithe-ne-kembe-per-te-mbrojtur-verdiktin-e-shqiptareve/60%Daily2017-06-25 22:58
https://kosova-info.com/kuriozitete-befasuese-ne-lidhje-me-ushqimet-qe-nuk-i-keni-ditur-me-pare/60%Daily2017-06-25 22:53
https://kosova-info.com/perse-femrat-viktimizohen-me-shume-ja-karakterisitkat-dhe-tiparet-e-ketij-crregullimi/60%Daily2017-06-25 22:49
https://kosova-info.com/vazhdon-numerimi-gare-e-ashper-ndermjet-partive/60%Daily2017-06-25 22:49
https://kosova-info.com/tiparet-dhe-sjelljet-tipike-te-nje-mashkulli-agresivo-pasiv-ja-si-ti-njihni/60%Daily2017-06-25 22:48
https://kosova-info.com/ja-perse-duhet-te-shkoni-ne-plazh/60%Daily2017-06-25 22:46
https://kosova-info.com/kjo-erez-magjike-ul-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres-me-56/60%Daily2017-06-25 22:44
https://kosova-info.com/veprimet-e-perditshme-qe-ju-ndihmojne-te-keni-duar-te-bukura-dhe-jo-te-plakura/60%Daily2017-06-25 22:42
https://kosova-info.com/nderpritet-numerimi-ne-elbasan-nis-ne-oren-0700/60%Daily2017-06-25 22:37
https://kosova-info.com/kryetari-i-kqz-se-shtyerja-e-numerimit-te-votave-e-jashteligjshme/60%Daily2017-06-25 22:34
https://kosova-info.com/rama-dhe-veliaj-ndjekin-procesin-e-numerimit-nga-selia-e-ps/60%Daily2017-06-25 22:22
https://kosova-info.com/numerohen-kutite-e-para-rezultate-befasuese/60%Daily2017-06-25 22:14
https://kosova-info.com/pjesemarrje-katastrofe-ne-vlore-a-e-rrezikon-mandatin-edi-rama/60%Daily2017-06-25 22:06
https://kosova-info.com/votat-ne-rrezik-ikin-dritat-ne-kucove/60%Daily2017-06-25 21:59
https://kosova-info.com/jerem-kenga-me-e-re-e-enis-bytyqit-foto/60%Daily2017-06-25 21:59
https://kosova-info.com/perfundon-dorezimi-i-kutive-gati-per-numerimin-e-votave/60%Daily2017-06-25 21:55
https://kosova-info.com/vesa-kryen-nje-obligim-qytetar-ne-shqiperi-foto/60%Daily2017-06-25 21:47
https://kosova-info.com/nje-vit-nga-vrasja-e-4-vjecarit-almir-aliu/60%Daily2017-06-25 21:47
https://kosova-info.com/i-madhi-ronaldo-ja-cfare-ka-bere-pas-ndeshjes-me-zelanden-e-re-foto/60%Daily2017-06-25 21:45
https://kosova-info.com/nis-numerimi-i-votave-ne-kukes/60%Daily2017-06-25 21:40
https://kosova-info.com/basha-sms-strukturave-fitorja-eshte-e-jona-garantoni-numerimin/60%Daily2017-06-25 21:32
https://kosova-info.com/biondja-me-seksi-ne-planet-ju-le-pa-gjume-me-keto-imazhe-foto/60%Daily2017-06-25 21:29
https://kosova-info.com/rikthehen-ne-funksion-faqet-e-kqz-se-dhe-institucioneve-tjera/60%Daily2017-06-25 21:29
https://kosova-info.com/video-e-re-ja-si-filloi-sherri-mes-ps-dhe-lsi-ne-vlore-video/60%Daily2017-06-25 21:26
https://kosova-info.com/shaqiri-flet-per-here-te-pare-per-transferimin-te-roma/60%Daily2017-06-25 21:25
https://kosova-info.com/pakti-ndermjet-ps-dhe-pd-numerimi-ne-durres-fillon-ne-ora-0500-te-mengjesit/60%Daily2017-06-25 21:20
https://kosova-info.com/komisionerja-e-ps-kthen-kutine-permbys-per-te-nxjerre-votat/60%Daily2017-06-25 21:14
https://kosova-info.com/bon-bon-i-eres-afro-gjysme-miliard-klikime-ne-youtube-video/60%Daily2017-06-25 21:11
https://kosova-info.com/lirohen-83-ish-militante-te-isis-it-per-bajram/60%Daily2017-06-25 21:10
https://kosova-info.com/ramabaja-akuzon-vetevendosjen-per-cenim-te-fjales-se-lire/60%Daily2017-06-25 21:05
https://kosova-info.com/messi-apo-ronaldo-kjo-eshte-pergjigjja-e-shaqirit/60%Daily2017-06-25 21:04
https://kosova-info.com/me-pak-se-gjysma-e-votuesve-shqiptare-moren-pjese-ne-zgjedhje/60%Daily2017-06-25 21:01
https://kosova-info.com/nuk-pritej-mbulohet-kengetarja-shqiptare-dhe-uron-bajramin-foto/60%Daily2017-06-25 20:50
https://kosova-info.com/ibra-i-pergjigjet-ofertes-se-skuadres-se-njohur/60%Daily2017-06-25 20:50
https://kosova-info.com/milan-donnarumma-ky-eshte-lajmi-i-vitit-foto/60%Daily2017-06-25 20:40
https://kosova-info.com/mirupafshim-shqiperi-e-dashur/60%Daily2017-06-25 20:30
https://kosova-info.com/adriatik-kelmendi-ka-dy-fjale-per-dafina-zeqirin-foto/60%Daily2017-06-25 20:30
https://kosova-info.com/basha-optimist-per-rezultatin-dhe-fitoren/60%Daily2017-06-25 20:29
https://kosova-info.com/blushi-rames-i-mungojne-200-mije-vota/60%Daily2017-06-25 20:20
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-shqiperi-bie-faqja-e-kqz-dhe-institucioneve-te-tjera-shteterore/60%Daily2017-06-25 20:17
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-zevendesuesi-i-modricit-te-real-madridi-foto/60%Daily2017-06-25 20:16
https://kosova-info.com/stresi-zbulon-se-per-ke-votoi-foto/60%Daily2017-06-25 20:14
https://kosova-info.com/basha-eshte-optimist-per-rezultatin-dhe-fitoren/60%Daily2017-06-25 20:12
https://kosova-info.com/mesohet-se-kur-fillon-punen-gjykata-speciale/60%Daily2017-06-25 20:05
https://kosova-info.com/historia-e-pabesueshme-e-nenshkrimit-te-ronaldinhos-me-barcelonen/60%Daily2017-06-25 19:55
https://kosova-info.com/muharrem-ahmeti-befasohet-nga-dani-dridhin-skenen-se-bashku-video/60%Daily2017-06-25 19:53
https://kosova-info.com/trump-kembengules-per-shfuqizimin-e-obamacare/60%Daily2017-06-25 19:52
https://kosova-info.com/foshnja-7-muajshe-humbi-jeten-pasi-u-harrua-ne-makine-nga-babai/60%Daily2017-06-25 19:35
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-eshte-e-ardhmja-e-andi-liles/60%Daily2017-06-25 19:33
https://kosova-info.com/incidentet-zgjedhore-ne-korce-2-te-arrestuar/60%Daily2017-06-25 19:27
https://kosova-info.com/e-frikshme-ja-ku-ka-perfunduar-marina-foto/60%Daily2017-06-25 19:19
https://kosova-info.com/socialistet-pergjakin-ish-kryeplakun-e-pd-se-ne-korce/60%Daily2017-06-25 19:16
https://kosova-info.com/inzaghi-ia-jep-pergjigjen-perfundimtare-shqiperise/60%Daily2017-06-25 19:15
https://kosova-info.com/zbulohet-mesazhi-i-rames-per-deputetet/60%Daily2017-06-25 19:08
https://kosova-info.com/tri-xhamite-ne-nje-rruge-te-kryeqytetit-video/60%Daily2017-06-25 19:01
https://kosova-info.com/curri-prishtina-e-eliminon-norrkopingun/60%Daily2017-06-25 18:58
https://kosova-info.com/blero-dhe-afrona-me-urim-te-njejte-foto/60%Daily2017-06-25 18:56
https://kosova-info.com/publikohet-exit-polli-ja-kush-i-fiton-zgjedhjet-ne-shqiperi/60%Daily2017-06-25 18:53
https://kosova-info.com/fotot-me-mahnitese-te-festimit-te-bajramit-nga-e-mbare-bota/60%Daily2017-06-25 18:47
https://kosova-info.com/mbyllet-votimi-ne-shqiperi-pjesemarrje-e-ulet-ne-zgjedhje/60%Daily2017-06-25 18:37
https://kosova-info.com/e-dashura-e-yllit-te-realit-i-cmend-te-gjithe-me-keto-levizje-me-top-video/60%Daily2017-06-25 18:37
https://kosova-info.com/shkoder-plagosje-me-arme-zjarri/60%Daily2017-06-25 18:34
https://kosova-info.com/simpatia-e-dhurates-dhe-lumit-kaloi-2-milioneshin-video/60%Daily2017-06-25 18:33
https://kosova-info.com/real-madrid-ronaldo-vjen-konfirmimi-zyrtar/60%Daily2017-06-25 18:28
https://kosova-info.com/kush-do-ta-qeverise-shqiperine-pas-te-dieles-skenaret/60%Daily2017-06-25 18:24
https://kosova-info.com/kemali-po-martohet-fahriye-organizoi-kanagjegjin-fotovideo/60%Daily2017-06-25 18:23
https://kosova-info.com/pas-18-vjeteve-falet-bajrami-te-xhamia-ibrit-video/60%Daily2017-06-25 18:18
https://kosova-info.com/silvio-berlusconi-tek-donald-trump-me-pelqen-vetem-gruaja-e-tij/60%Daily2017-06-25 18:13
https://kosova-info.com/per-haradinajn-kryeminister-do-te-votojne-edhe-deputete-jashte-koalicionit-pan/60%Daily2017-06-25 18:11
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-do-te-jete-skuadra-e-balotellit-ne-edicionin-e-ri-video/60%Daily2017-06-25 18:05
https://kosova-info.com/behet-yll-ne-shba-veprimin-e-tij-po-e-pershendet-e-gjithe-bota-video/60%Daily2017-06-25 17:58
https://kosova-info.com/do-te-shkriheni-se-qeshuri-me-urimin-komik-te-vedatit-foto/60%Daily2017-06-25 17:51
https://kosova-info.com/arsenali-transferon-sulmuesin-e-unitedit-per-45-mln-euro-foto/60%Daily2017-06-25 17:37
https://kosova-info.com/shba-denon-ashper-sulmet-ne-pakistan/60%Daily2017-06-25 17:37
https://kosova-info.com/basha-ka-nje-mesazh-per-te-gjithe-votuesit-video/60%Daily2017-06-25 17:27
https://kosova-info.com/voton-edhe-kengetarja-seksi-e-shqiperise-foto/60%Daily2017-06-25 17:27
https://kosova-info.com/gerrard-ka-nje-lajm-fantastik-per-tifozet-e-liverpoolit/60%Daily2017-06-25 17:19
https://kosova-info.com/pd-ps-dhe-lsi-perpjekje-per-te-demtuar-procesin/60%Daily2017-06-25 17:18
https://kosova-info.com/mesazhi-i-ermal-fejzullahut-per-bajram-foto/60%Daily2017-06-25 17:04
https://kosova-info.com/a-duhet-te-perfshihen-figura-te-reja-politike-ne-qeverine-e-re/60%Daily2017-06-25 17:01
https://kosova-info.com/mesohen-perballjet-gjysmefinale-te-kupes-se-konfederatave/60%Daily2017-06-25 17:00
https://kosova-info.com/big-mama-tregon-aftesite-e-saj-ne-kuzhine-video/60%Daily2017-06-25 16:58
https://kosova-info.com/shtyhet-afati-i-votimeve-per-60-minuta/60%Daily2017-06-25 16:54
https://kosova-info.com/gjermania-lidere-e-grupit-b-tutje-kalon-edhe-kili-video/60%Daily2017-06-25 16:53
https://kosova-info.com/policia-turke-shperndan-protestuesit-ne-marshin-e-komunitetit-lgbt/60%Daily2017-06-25 16:44
https://kosova-info.com/burg-per-narkotik-per-nje-shtetas-te-kosoves-e-tre-te-shqiperise/60%Daily2017-06-25 16:42
https://kosova-info.com/hakerat-sulmojn-parlamentin-britanik/60%Daily2017-06-25 15:39
https://kosova-info.com/tjeter-gol-ne-ndeshjen-gjermani-kamerun-video/60%Daily2017-06-25 16:28
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pjesemarrja-ne-zgjedhje-neper-te-gjitha-qytetet-e-shqiperise-foto/60%Daily2017-06-25 16:28
https://kosova-info.com/koritet-januzaj-ky-eshte-urimi-i-tij-per-fiter-bajram-foto/60%Daily2017-06-25 16:25
https://kosova-info.com/ja-sa-bukur-e-ka-veshur-majlinda-djalin-per-bajram-foto/60%Daily2017-06-25 16:24
https://kosova-info.com/meda-e-perze-nusen-diten-e-bajramit-foto/60%Daily2017-06-25 16:21
https://kosova-info.com/iran-arrestohen-50-te-dyshuar-per-lidhje-me-grupe-terroriste/60%Daily2017-06-25 16:21
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-mozzik-per-projektin-e-ri-te-enis-bytyqit-foto/60%Daily2017-06-25 16:13
https://kosova-info.com/gjermania-bombardon-porten-e-kamerunit-video/60%Daily2017-06-25 16:08
https://kosova-info.com/nje-tjeter-dasme-ne-qender-votimi-dhendri-zbulon-votenfoto/60%Daily2017-06-25 16:03
https://kosova-info.com/si-ti-dredhoni-floket-per-pese-minuta-video/60%Daily2017-06-25 16:02
https://kosova-info.com/gjermania-eshte-eksportuesi-kryesor-i-automjeteve-ne-be/60%Daily2017-06-25 16:02
https://kosova-info.com/pogba-ia-jep-nje-keshille-interesante-mbappes/60%Daily2017-06-25 16:01
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-nuk-harron-as-sot-ti-reklamoje-te-pasmet-nga-dubai-foto/60%Daily2017-06-25 16:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-javen-e-ardhshme-ne-kosove/60%Daily2017-06-25 16:00
https://kosova-info.com/rritet-ne-153-numri-i-te-vdekurve-nga-shperthimi-i-cisternes-se-naftes-ne-pakistan-foto/60%Daily2017-06-25 15:57
https://kosova-info.com/mediat-e-huaja-per-zgjedhjet-test-kyc-per-shqiperine/60%Daily2017-06-25 15:55
https://kosova-info.com/era-e-keqe-e-gojes-eshte-shenje-e-ketyre-semundjeve/60%Daily2017-06-25 15:49
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-shqiperi-ne-diber-pjesemarrja-me-e-madhe-me-e-ulta-ne-fier-e-vlore/60%Daily2017-06-25 15:45
https://kosova-info.com/lila-me-deklarate-emocionuese-per-largimin-e-de-biasit/60%Daily2017-06-25 15:43
https://kosova-info.com/njevjetori-i-vrasjes-se-almirit-4-vjecar-tragjedia-tjeter-qe-sot-nje-vit-tronditi-shqiptaret/60%Daily2017-06-25 15:36
https://kosova-info.com/mandija-persona-te-armatosur-po-blejne-vota/60%Daily2017-06-25 15:33
https://kosova-info.com/t-ardhurat-e-blackberry-posht-pritshmrive-shkak-modeli-i-ri-i-biznesit/60%Daily2017-06-25 15:32
https://kosova-info.com/ricciardo-e-fiton-cmimin-e-madh-te-azerbajxhanit/60%Daily2017-06-25 15:23
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-me-familjen-e-gjere-te-lumtur-si-kurre-me-pare-ne-kete-dite-feste-foto/60%Daily2017-06-25 15:22
https://kosova-info.com/keputen-telat-e-teleferikeve-7-te-vrare-mbi-20-te-tjere-te-bllokuar-ne-lartesi-foto/60%Daily2017-06-25 15:19
https://kosova-info.com/sherr-i-madh-mes-fatmes-dhe-gjikos-foto/60%Daily2017-06-25 15:16
https://kosova-info.com/tensione-ne-formula-1-vettel-e-aksidenton-qellimisht-hamiltonin-video/60%Daily2017-06-25 15:13
https://kosova-info.com/harmonia-e-cenuar-brenda-komunitetit-mysliman/60%Daily2017-06-25 15:09
https://kosova-info.com/keshtu-e-kremtonin-ushtaret-e-uck-se-festen-e-bajramit-ne-vitin-1999-foto/60%Daily2017-06-25 15:05
https://kosova-info.com/urimi-i-vecante-i-shaqirit-ne-gjuhen-shqipe-per-fiter-bajram-foto/60%Daily2017-06-25 15:03
https://kosova-info.com/me-kete-kenge-ka-zgjedhur-tu-uroj-nexhmije-pagarusha-video/60%Daily2017-06-25 14:54
https://kosova-info.com/bomba-e-veres-ylli-i-realit-transferohet-ne-barcelone-foto/60%Daily2017-06-25 14:53
https://kosova-info.com/aksident-me-te-lenduar-ne-magjitralen-prishtine-podujeve-video/60%Daily2017-06-25 14:45
https://kosova-info.com/dite-festive-lyricalson-vjen-me-imazhin-me-te-embel-ndonjehere-foto/60%Daily2017-06-25 14:43
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-walcott-kalon-tek-rivali-i-premierliges/60%Daily2017-06-25 14:39
https://kosova-info.com/dalje-e-vogel-ne-zgjedhjet-e-shqiperise-deri-ne-oren-1600-kane-votuar-35/60%Daily2017-06-25 14:37
https://kosova-info.com/shperbehet-bbc-reali-e-vendos-ne-shitje-yllin-e-madh-foto/60%Daily2017-06-25 14:29
https://kosova-info.com/plagosja-ne-lezhe-llalla-ishte-shume-e-rende-kemi-prova-te-mjaftueshme-per-ngjarjen/60%Daily2017-06-25 14:24
https://kosova-info.com/kjo-femer-e-njohur-e-showbizit-e-beri-te-famshem-noizyn-fotovideo/60%Daily2017-06-25 14:14
https://kosova-info.com/zjarr-i-fuqishem-ne-nje-park-natyror-ne-spanje-1500-te-evakuuar/60%Daily2017-06-25 14:14
https://kosova-info.com/neser-nis-numerimi-i-votave-me-kusht-certifikimi-ne-fund-te-javes/60%Daily2017-06-25 14:09
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-gjermania-kameruni/60%Daily2017-06-25 14:09
https://kosova-info.com/me-shume-se-nje-dhimbje-koke/60%Daily2017-06-25 14:04
https://kosova-info.com/djali-i-vogel-i-shyhretes-uron-festen-brenda-vetures-luksoze-foto/60%Daily2017-06-25 13:56
https://kosova-info.com/mourinho-befason-me-nje-super-transferim-nga-italia-foto/60%Daily2017-06-25 13:55
https://kosova-info.com/hysaj-uron-bajramin-me-nje-foto-shume-interesante-foto/60%Daily2017-06-25 13:47
https://kosova-info.com/muslimanet-neper-bote-festojne-fiter-bajramin-foto/60%Daily2017-06-25 13:44
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-vezhgues-ne-durres/60%Daily2017-06-25 13:36
https://kosova-info.com/lorik-cana-me-super-urim-per-bajram-foto/60%Daily2017-06-25 13:35
https://kosova-info.com/vjen-edhe-urimi-i-capital-t-foto/60%Daily2017-06-25 13:29
https://kosova-info.com/sondazhi-partia-e-merkelit-e-rrit-epersine-tre-muaj-para-zgjedhjeve/60%Daily2017-06-25 13:28
https://kosova-info.com/sadiku-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-06-25 13:24
https://kosova-info.com/skandal-albana-osmanit-i-publikohen-foto-me-cikel-menstrual-ja-reagimi-i-saj-foto/60%Daily2017-06-25 13:23
https://kosova-info.com/pese-zbulimet-shkencore-qe-jane-ne-dobi-te-njerezve-me-aftesi-te-kufizuar-video/60%Daily2017-06-25 13:20
https://kosova-info.com/me-nje-foto-nga-meka-xhensila-uron-bajramin-foto/60%Daily2017-06-25 13:18
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-bajramin-me-prinderit-foto/60%Daily2017-06-25 13:16
https://kosova-info.com/zyrtare-conte-e-largon-mbrojtesin-nga-chelsea-foto/60%Daily2017-06-25 13:15
https://kosova-info.com/luana-vjollces-po-i-shperthen-gjoksi-foto/60%Daily2017-06-25 13:11
https://kosova-info.com/lsi-kreu-i-ps-se-shperndau-leke-ne-fshatrat-e-lushnjes-foto/60%Daily2017-06-25 13:11
https://kosova-info.com/pjesemarrja-e-ulet-ne-votime-ne-shqiperi-kokedhima-populli-bojkoton-kasten/60%Daily2017-06-25 13:09
https://kosova-info.com/de-biasi-voton-ne-shqiperi-jep-nje-koment-shume-interesant/60%Daily2017-06-25 13:08
https://kosova-info.com/almeda-abazi-uron-ne-tre-gjuhe-bajramin-foto/60%Daily2017-06-25 13:04
https://kosova-info.com/avokati-investitori-gjerman-ne-vazhdimesi-u-pengua-nga-polici/60%Daily2017-06-25 12:56
https://kosova-info.com/receta-antike-qe-pastron-mushkerite/60%Daily2017-06-25 12:51
https://kosova-info.com/mbappe-real-madrid-tani-vjen-nje-lajm-i-papritur/60%Daily2017-06-25 12:49
https://kosova-info.com/flasin-te-rinjte-a-duhet-te-perfshihen-figura-te-reja-politike-ne-qeverine-e-re-video/60%Daily2017-06-25 12:48
https://kosova-info.com/mustafi-me-urim-shume-interesant-per-bajram-foto/60%Daily2017-06-25 12:42
https://kosova-info.com/tragjedi-ne-tirane-mbyten-dy-femije-ne-ndroq-shpeton-nje-i-trete/60%Daily2017-06-25 12:38
https://kosova-info.com/elvana-me-pelqime-rekord-ne-urimin-e-bajramit-foto/60%Daily2017-06-25 12:35
https://kosova-info.com/vlore-perleshen-me-thika-vezhguesit/60%Daily2017-06-25 12:29
https://kosova-info.com/statuje-per-sekretarin-seward-qe-neshkroi-traktatin-per-blerjen-e-alaskes/60%Daily2017-06-25 12:26
https://kosova-info.com/ky-eshte-mision-i-ri-i-facebook/60%Daily2017-06-25 12:23
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-per-tragjedine-ne-shkup-te-gjithe-ishin-te-nje-familjeje/60%Daily2017-06-25 12:22
https://kosova-info.com/rogozin-shkaku-i-kosoves-serbia-kurre-nuk-do-ti-bashkohet-be-se/60%Daily2017-06-25 12:20
https://kosova-info.com/per-bajram-ledri-dhe-young-zerka-sapo-publikuan-kengen-nona-fotovideo/60%Daily2017-06-25 12:18
https://kosova-info.com/kqz-deri-ne-ora-1300-kane-votuar-25-69-per-qind-e-qytetareve/60%Daily2017-06-25 12:16
https://kosova-info.com/per-dallim-nga-majlinda-keshtu-ka-zgjedhur-ta-uroj-festen-majki-foto/60%Daily2017-06-25 12:09
https://kosova-info.com/keshtu-po-duket-gruaja-e-albanit-per-bajram-foto/60%Daily2017-06-25 12:02
https://kosova-info.com/de-biasi-detyroi-duken-qe-te-genjente-per-te-refuzuar-polonine-e-lewandowskit/60%Daily2017-06-25 12:02
https://kosova-info.com/arta-eshte-shtatezene-dhe-ja-cfare-fotografie-publikon-foto/60%Daily2017-06-25 12:01
https://kosova-info.com/%e2%80%8bporsche-911-gt2-rs-do-te-prodhohet-ne-vetem-1-000-njesi/60%Daily2017-06-25 11:59
https://kosova-info.com/rrahet-komisioneri-i-ps-se-ne-elbasan-video/60%Daily2017-06-25 11:58
https://kosova-info.com/shqiperi-ushtria-ne-gatishmeri-per-nevojat-e-kqz-se/60%Daily2017-06-25 11:49
https://kosova-info.com/hoxhaj-viziton-bashkesine-islame-te-prizrenit-dhe-podujeves-ne-diten-e-pare-te-bajramit/60%Daily2017-06-25 11:47
https://kosova-info.com/dite-e-madhe-per-kampionin-kosovar-shikoni-cfare-ka-bere-sot-foto/60%Daily2017-06-25 11:45
https://kosova-info.com/zgjidhni-modelin-e-flokeve-sipas-formes-se-fytyres/60%Daily2017-06-25 11:43
https://kosova-info.com/adelina-emini-shfaqet-me-shume-stil-ne-rruget-e-greqise-foto/60%Daily2017-06-25 11:34
https://kosova-info.com/monaco-me-oferte-shokuese-per-mbappen/60%Daily2017-06-25 11:29
https://kosova-info.com/vrasja-e-ilmi-lufajt-me-armen-e-shtetit/60%Daily2017-06-25 11:27
https://kosova-info.com/si-te-forcojme-sistemin-imunitar-ne-menyre-natyrale/60%Daily2017-06-25 11:26
https://kosova-info.com/lideret-e-partive-politike-me-mesazhe-per-paqe-per-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2017-06-25 11:23
https://kosova-info.com/meta-ne-lezhe-erdha-me-eskorte-per-te-mbrojtur-voten-te-ngrihemi-kunder-bandave-te-rilindjes/60%Daily2017-06-25 11:16
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-mund-ti-hani-ne-cdo-kohe/60%Daily2017-06-25 11:12
https://kosova-info.com/shtypen-me-makine-teksa-po-festonin-fiter-bajramin-ne-londer-dalin-pamjet/60%Daily2017-06-25 11:11
https://kosova-info.com/alberia-viziton-qenushin-e-ndjere-te-varri-foto/60%Daily2017-06-25 11:07
https://kosova-info.com/shtepi-e-paster-ne-tete-minuta-ja-cka-duhet-te-beni/60%Daily2017-06-25 11:04
https://kosova-info.com/aziz-salihu-e-ka-nje-mesazh-te-rendesishem-per-ju/60%Daily2017-06-25 11:04
https://kosova-info.com/iku-nga-stoli-i-kombetares-por-de-biasi-e-kreu-obligimin-si-qytetar-shqiptar-hedh-voten-ne-kuti-foto/60%Daily2017-06-25 11:03
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ben-kovacic-me-te-dashuren-video/60%Daily2017-06-25 10:56
https://kosova-info.com/pd-terheq-komisioneret-ne-30-qendra-votimi-ne-lushnje-e-divjake-ja-arsyeja/60%Daily2017-06-25 10:56
https://kosova-info.com/britani-nje-automjet-godet-nje-turme-muslimanesh-ne-newcastle/60%Daily2017-06-25 10:50
https://kosova-info.com/formacioni-i-endrrave-te-presidentit-te-psg-se-video/60%Daily2017-06-25 10:47
https://kosova-info.com/shqiperi-udheheqesit-politike-thirrje-per-pjesemarrje-ne-votim/60%Daily2017-06-25 10:45
https://kosova-info.com/mesazhi-i-imamit-shqiptar-ne-wil-mos-i-harroni-te-mirat-e-popullit-zviceran/60%Daily2017-06-25 10:36
https://kosova-info.com/zoti-na-i-falte-mekatet-lutja-qe-e-shoqeroi-urimin-e-leonores-per-bajram-foto/60%Daily2017-06-25 10:29
https://kosova-info.com/ne-fushe-kosove-namazi-i-fiter-bajramit-eshte-falur-ne-stadium-foto/60%Daily2017-06-25 10:16
https://kosova-info.com/rexhepi-bashkesia-fetare-islame-te-kete-status-te-barabarte-me-kishen-ortodokse-maqedonase/60%Daily2017-06-25 10:09
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-e-para-te-gjuajtjes-me-arme-ne-shengjin-ndaj-aktivistit-te-lsi-video/60%Daily2017-06-25 10:06
https://kosova-info.com/ne-kete-forme-adelina-berisha-ua-uron-bajramin-foto/60%Daily2017-06-25 09:58
https://kosova-info.com/me-shume-detaje-per-vrasjen-e-katerfishte-ne-gllumove-te-shkupit/60%Daily2017-06-25 09:52
https://kosova-info.com/urimi-i-presidentit-donald-trump-per-fiter-bajram/60%Daily2017-06-25 09:51
https://kosova-info.com/grabitet-nje-femer-ne-prishtine/60%Daily2017-06-25 09:44
https://kosova-info.com/pacolli-mbreterofte-begatia-mbi-popullin-tone/60%Daily2017-06-25 09:37
https://kosova-info.com/inzaghi-shqiperia-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-06-25 09:34
https://kosova-info.com/incident-ne-kondove-dhe-gllumove-disa-te-vrare/60%Daily2017-06-25 09:32
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-rritur-vajza-e-albatrit-muciqit-foto/60%Daily2017-06-25 09:30
https://kosova-info.com/veseli-ne-bik-fton-qytetaret-qe-ta-duan-me-shume-njeri-tjetrin/60%Daily2017-06-25 09:26
https://kosova-info.com/a-po-keqinterpretohet-kurani-flet-perkthyesi-i-pare-i-tij-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2017-06-25 09:13
https://kosova-info.com/ne-kufi-ndalen-dy-shtetas-te-maqedonise-po-hynin-ne-kosove-me-monedha-te-falsifikuara/60%Daily2017-06-25 09:08
https://kosova-info.com/merreni-seriozisht-kete-keshille-te-zanfines-foto/60%Daily2017-06-25 09:04
https://kosova-info.com/rashica-me-super-urim-per-bajram-foto/60%Daily2017-06-25 09:02
https://kosova-info.com/perplasje-me-arme-ne-shengjin-plagoset-aktivisti-i-lsi/60%Daily2017-06-25 08:56
https://kosova-info.com/del-piero-zbulon-skuadren-e-re-te-ronaldos/60%Daily2017-06-25 08:53
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-i-muratit-per-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2017-06-25 08:53
https://kosova-info.com/zbatoni-keto-keshilla-kunder-dhimbjes-se-shpines/60%Daily2017-06-25 08:48
https://kosova-info.com/digjen-dy-depo-ne-prizren-njera-me-ambalazhe-plastike-tjetra-me-material-higjienik/60%Daily2017-06-25 08:46
https://kosova-info.com/lori-dhe-gili-me-te-njejtin-urim-per-festen-e-bajramit-foto/60%Daily2017-06-25 08:41
https://kosova-info.com/a-do-ta-marrin-dot-socialdemokratet-kthesen/60%Daily2017-06-25 08:40
https://kosova-info.com/ilir-meta-votoni-kunder-kujtdo-qe-kerkon-te-bleje-te-ardhmen-tuaj-video/60%Daily2017-06-25 08:38
https://kosova-info.com/kosovari-blen-mall-jashte-kosoves-pagesa-nuk-shkoi-ne-destinacionin-e-kerkuar-nderhyn-policia/60%Daily2017-06-25 08:33
https://kosova-info.com/skandal-kombetarja-e-njohur-luajti-me-doping-ne-kupen-e-botes-foto/60%Daily2017-06-25 08:30
https://kosova-info.com/mustafa-fiter-bajrami-na-bene-bashke-te-gjitheve/60%Daily2017-06-25 08:25
https://kosova-info.com/perplasje-mes-donnarummas-dhe-raiolas-vendim-i-papritur/60%Daily2017-06-25 08:21
https://kosova-info.com/enca-zbulon-se-me-cka-e-nis-diten-foto/60%Daily2017-06-25 08:16
https://kosova-info.com/juventus-anulon-festen-pasojat-jane-te-cuditshme/60%Daily2017-06-25 07:51
https://kosova-info.com/me-kete-lutje-meda-ua-uron-fiter-bajramin-foto/60%Daily2017-06-25 07:47
https://kosova-info.com/kercenohet-nga-ish-zvkryeministri-sekretari-i-pd-se-ne-qv-hesht-niko-peleshi/60%Daily2017-06-25 07:43
https://kosova-info.com/portieri-i-arsenalit-gjuan-goditjen-e-denimit-shikoni-ku-perfundon-topi-video/60%Daily2017-06-25 07:41
https://kosova-info.com/ymeri-fiter-bajrami-tregon-sa-i-rendesishem-eshte-solidariteti/60%Daily2017-06-25 07:39
https://kosova-info.com/blerona-tregon-kembet-seksi-foto/60%Daily2017-06-25 07:23
https://kosova-info.com/voton-kreu-i-lsi-se-shpresoj-te-jete-nje-proces-i-qete-votimi/60%Daily2017-06-25 07:22
https://kosova-info.com/me-dogjen-tre-makina-se-jam-komisioner-i-lsi/60%Daily2017-06-25 07:18
https://kosova-info.com/voton-veliaj-te-tregojme-maturine-e-duhur/60%Daily2017-06-25 07:13
https://kosova-info.com/pogba-kalon-portierin-dhe-pastaj-shenon-golin-me-qesharak-ne-karriere-video/60%Daily2017-06-25 07:12
https://kosova-info.com/te-mirat-qe-ju-vijne-nga-konsumi-i-hurmave-arabike/60%Daily2017-06-25 07:06
https://kosova-info.com/shperthen-kamioni-me-nafte-mbi-120-te-vdekur-ne-pakistan/60%Daily2017-06-25 07:02
https://kosova-info.com/bitchi-mesnates-kenga-me-e-re-e-alban-ramosajt-foto/60%Daily2017-06-25 07:01
https://kosova-info.com/besimtaret-ne-vitomirice-te-pejes-e-falen-namazin-ne-oborr-foto/60%Daily2017-06-25 06:58
https://kosova-info.com/hoqi-dore-nga-isco-barcelona-afer-transferimit-te-yllit-tjeter-te-realit-foto/60%Daily2017-06-25 06:55
https://kosova-info.com/burgu-i-peqinit-votimi-pas-lutjeve-per-bajram/60%Daily2017-06-25 06:54
https://kosova-info.com/deshperim-i-madh-per-ronaldon/60%Daily2017-06-25 06:48
https://kosova-info.com/edi-rama-ka-nje-urim-te-vecante-per-besimtaret-myslimane-foto/60%Daily2017-06-25 06:45
https://kosova-info.com/goditje-e-madhe-per-kinezet-e-milanit/60%Daily2017-06-25 06:41
https://kosova-info.com/keshtu-e-uroi-fiter-bajramin-ish-e-dashura-e-majkut-foto/60%Daily2017-06-25 06:37
https://kosova-info.com/votohet-edhe-ne-qarqe-probleme-sporadike/60%Daily2017-06-25 06:35
https://kosova-info.com/rrahen-komisionerin-e-lsi-dy-persona-ne-kerkim-video/60%Daily2017-06-25 06:32
https://kosova-info.com/bajrami-i-madh-besimtaret-falin-namazin-ne-sheshin-e-ri/60%Daily2017-06-25 06:26
https://kosova-info.com/si-do-te-jete-moti-sot-ne-kosove/60%Daily2017-06-25 06:24
https://kosova-info.com/sot-po-mbahen-zgjedhjet-ne-shqiperi-vesa-e-kryen-obligimin-qytetare-foto/60%Daily2017-06-25 06:24
https://kosova-info.com/limaj-uron-besimtaret-mysliman-per-festen-e-bajramit/60%Daily2017-06-25 06:20
https://kosova-info.com/granit-xhaka-me-super-urim-per-bajram-foto/60%Daily2017-06-25 06:15
https://kosova-info.com/namazi-i-bajramit-falet-per-here-te-pare-tek-vendi-i-xhamise-se-ibrit-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2017-06-25 06:14
https://kosova-info.com/zgjedhjet-donald-lu-bejeni-zerin-tuaj-te-degjohet-votoni/60%Daily2017-06-25 06:05
https://kosova-info.com/ternava-fton-te-ruhet-islami-i-paster-e-te-mos-devijohen-parimet-e-tij/60%Daily2017-06-25 06:01
https://kosova-info.com/duke-i-drejtuar-duart-larte-blerim-destani-uron-fiter-bajramin-foto/60%Daily2017-06-25 05:55
https://kosova-info.com/zgjedhjet-hapen-qendrat-e-votimit/60%Daily2017-06-25 05:51
https://kosova-info.com/gjakosen-zgjedhjet-polici-vret-veten-ne-qendren-e-votimit/60%Daily2017-06-24 22:36
https://kosova-info.com/anetari-i-vv-se-zbulon-se-kjo-parti-do-ti-kete-32-deputete/60%Daily2017-06-24 22:09
https://kosova-info.com/ronaldo-juventus-ndodh-befasia/60%Daily2017-06-24 22:04
https://kosova-info.com/daniel-dhe-fotini-fitojne-cmimin-e-madh-ne-big-brother-albania-9/60%Daily2017-06-24 22:03
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-humb-njeriun-me-te-shtrenjte-per-te/60%Daily2017-06-24 22:01
https://kosova-info.com/de-biasi-ne-diten-e-lamtumires-mos-i-harroni-fjalet-e-skenderbeut/60%Daily2017-06-24 21:50
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-kosovare-neser-hap-diskoteken-me-te-madhe-ne-rajon/60%Daily2017-06-24 21:43
https://kosova-info.com/vetevendosje-distancohet-nga-gjuha-e-kandidatit-te-saj-per-deputet/60%Daily2017-06-24 21:41
https://kosova-info.com/shqetesues-zvogelimi-i-numrit-te-nxenesve-ne-shkollat-shqipe-ne-lugine/60%Daily2017-06-24 21:39
https://kosova-info.com/zemres-nuk-i-dihet-kenga-me-e-re-e-motrave-mustafa-video/60%Daily2017-06-24 21:29
https://kosova-info.com/urimi-i-gerrardit-per-messin-nuk-do-ti-pelqeje-ronaldos-foto/60%Daily2017-06-24 21:19
https://kosova-info.com/shqiperia-vendos/60%Daily2017-06-24 21:19
https://kosova-info.com/ky-eshte-cifti-i-pare-qe-doli-sonte-nga-big-brother/60%Daily2017-06-24 21:17
https://kosova-info.com/shqiptari-i-dehur-kercenon-me-arme-policine-ne-athine-video/60%Daily2017-06-24 21:13
https://kosova-info.com/shoqata-jetimat-e-ballkanit-e-ben-me-banese-familjen-fejzullahu-video/60%Daily2017-06-24 21:05
https://kosova-info.com/pranohet-oferta-perforcohet-interi-foto/60%Daily2017-06-24 21:05
https://kosova-info.com/mbyllet-televotimi-pas-pak-del-cifti-i-pare-i-big-brother-albania/60%Daily2017-06-24 20:57
https://kosova-info.com/dortmundi-ia-tregon-liverpoolit-cmimin-e-aubameyangit/60%Daily2017-06-24 20:52
https://kosova-info.com/masakrohen-pulat-per-bajram-video/60%Daily2017-06-24 20:49
https://kosova-info.com/banores-se-big-brother-i-jepet-puna-si-grimere-ne-top-channel/60%Daily2017-06-24 20:49
https://kosova-info.com/e-habitshme-prezantuesja-kosovare-merr-dhurate-buzekuq-ne-forme-penisi-foto/60%Daily2017-06-24 20:38
https://kosova-info.com/real-madrid-i-pergjigjet-zlatan-ibrahimovicit/60%Daily2017-06-24 20:38
https://kosova-info.com/keshtu-behet-njeriu-i-varur-nga-alkooli/60%Daily2017-06-24 20:32
https://kosova-info.com/snapchat-shkel-privatesine/60%Daily2017-06-24 20:31
https://kosova-info.com/sneijder-shokon-te-gjithe-me-skuadren-e-re-video/60%Daily2017-06-24 20:26
https://kosova-info.com/serbia-ende-po-e-mban-peng-linjen-e-interkonjeksionit-kosove-shqiperi-video/60%Daily2017-06-24 20:18
https://kosova-info.com/luana-del-pa-sytjena-per-pak-nxjerre-gjoksin-foto/60%Daily2017-06-24 20:17
https://kosova-info.com/arkitektet-shqiptare-qe-ndertuan-monumentet-me-te-medha-te-perandorise-otomane-video/60%Daily2017-06-24 20:12
https://kosova-info.com/reali-i-premton-mbappes-nese-vjen-tek-ne/60%Daily2017-06-24 20:08
https://kosova-info.com/veseli-uron-bajramin-te-angazhohemi-ne-forcimin-e-vlerave-njerezore/60%Daily2017-06-24 20:00
https://kosova-info.com/edhe-gold-ag-i-kunderpergjigjet-kandidatit-per-deputet-te-vv-se-je-i-humbur-ne-dy-boterat-foto/60%Daily2017-06-24 19:56
https://kosova-info.com/kurti-per-bajram-kujton-atdhetaret-e-shquar-myslimane/60%Daily2017-06-24 19:51
https://kosova-info.com/cies-ky-eshte-futbollisti-me-i-shtrenjte-ne-bote-cr7-mbetet-shume-larg/60%Daily2017-06-24 19:43
https://kosova-info.com/ja-si-e-rrah-maqedonasi-serbin-ne-kufirin-me-greqine-fotovideo/60%Daily2017-06-24 19:40
https://kosova-info.com/publikohet-vetem-fjale-projekti-me-i-ri-nga-robert-berisha-video/60%Daily2017-06-24 19:40
https://kosova-info.com/bakayoko-nuk-e-pranon-unitedin-ka-arsyen-e-njejte-sikurse-kante/60%Daily2017-06-24 19:34
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-therjen-me-thike-ne-prishtine-video/60%Daily2017-06-24 19:25
https://kosova-info.com/a-do-te-behet-trajner-i-kosoves-vjen-pergjigjja-interesante-e-de-biasit/60%Daily2017-06-24 19:18
https://kosova-info.com/paralajmeron-era-istrefi/60%Daily2017-06-24 19:14
https://kosova-info.com/de-biasi-rrefen-per-here-te-pare-per-zenken-me-taulant-xhaken/60%Daily2017-06-24 19:04
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-therret-me-thike-nje-person-ne-sheshin-zahir-pajaziti-ne-prishtine-videofoto/60%Daily2017-06-24 18:58
https://kosova-info.com/pese-arsyet-pse-inzaghi-do-ti-thote-po-shqiperise/60%Daily2017-06-24 18:50
https://kosova-info.com/pse-llapjanet-e-bejne-be-shpesh-kuranin-video/60%Daily2017-06-24 18:39
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-ska-me-bashkepunim-me-pdk-ne-video/60%Daily2017-06-24 18:34
https://kosova-info.com/argjentina-puthje-me-nje-mashkull-por-jo-me-burrin-e-saj-foto/60%Daily2017-06-24 18:30
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-donnarumma-shkarkon-mino-raiolan/60%Daily2017-06-24 18:25
https://kosova-info.com/mblidhen-parate-per-diagnostifikimin-e-fitore-ibishit-video/60%Daily2017-06-24 18:21
https://kosova-info.com/pranga-per-blerje-vote-arrestohet-doganieri-ne-shkoder-video/60%Daily2017-06-24 18:13
https://kosova-info.com/psg-ia-ploteson-deshiren-verrattit-ia-sjelle-yllin-e-premierliges-foto/60%Daily2017-06-24 18:10
https://kosova-info.com/kush-mund-ta-ze-vendin-e-amerikes-askush/60%Daily2017-06-24 18:05
https://kosova-info.com/messi-do-ta-perfundoje-karrieren-te-barcelona/60%Daily2017-06-24 17:58
https://kosova-info.com/bella-nga-butrint-imeri-hiti-i-kesaj-vere-video/60%Daily2017-06-24 17:57
https://kosova-info.com/kercenohen-emigrantet-sms-intimiduese-atyre-qe-vijne-per-te-votuar/60%Daily2017-06-24 17:53
https://kosova-info.com/mahrez-deshiron-te-largohet-nga-leicesteri-zgjedh-skuadren-e-re/60%Daily2017-06-24 17:47
https://kosova-info.com/pas-akuzave-per-vjedhje-nga-kengetarja-turke-engjellusha-salihu-publikon-versionin-e-ri-te-kenges-kanagjegji-video/60%Daily2017-06-24 17:40
https://kosova-info.com/industria-e-lojrave-dominohet-nga-platformat-mobile/60%Daily2017-06-24 18:28
https://kosova-info.com/ldk-edhe-pas-numerimit-te-votave-te-diaspores-do-ti-kemi-30-deputete/60%Daily2017-06-24 17:31
https://kosova-info.com/per-prishtinen-dhe-kosoven/60%Daily2017-06-24 17:27
https://kosova-info.com/i-jashtezakonshem-ronaldo-56-gola-ne-55-ndeshje/60%Daily2017-06-24 17:27
https://kosova-info.com/meda-dhe-nurteel-fillojne-xhirimet-e-kenges-extrem-foto/60%Daily2017-06-24 17:20
https://kosova-info.com/formacioni-ideal-me-lojtaret-qe-mbesin-pa-kontrate-kete-muaj-foto/60%Daily2017-06-24 17:19
https://kosova-info.com/tjeter-zjarr-i-madh-ne-londer-ndertesa-kaplohet-nga-flaket-fotovideo/60%Daily2017-06-24 17:19
https://kosova-info.com/kandidati-per-deputet-i-vetevendosjes-nencmon-iftarin-dhe-fyen-myslimanet-ne-ramazan/60%Daily2017-06-24 17:18
https://kosova-info.com/me-shume-se-10-000-po-presin-te-hyjne-ne-greqi-shperthejne-incidentet-fotovideo/60%Daily2017-06-24 17:11
https://kosova-info.com/ne-elbasan-temperaturat-arrijne-ne-41-grade/60%Daily2017-06-24 17:09
https://kosova-info.com/testohen-kandidatet-per-prokurore/60%Daily2017-06-24 17:05
https://kosova-info.com/keta-jane-aparatet-qe-po-shperndahen-per-fotografimin-e-votes/60%Daily2017-06-24 17:00
https://kosova-info.com/djali-i-schwarzenegger-me-trupin-si-babai-foto/60%Daily2017-06-24 16:58
https://kosova-info.com/ronaldo-e-thyen-nje-rekord-ne-madh-ne-ditelindjen-e-messit-foto/60%Daily2017-06-24 16:57
https://kosova-info.com/parlamenti-britanik-cak-i-sulmeve-kibernetike/60%Daily2017-06-24 16:55
https://kosova-info.com/drejtoria-e-policise-se-tiranes-u-thote-qytetareve-te-votojne-edi-ramen-foto/60%Daily2017-06-24 16:52
https://kosova-info.com/portugalia-lidere-e-grupit-a-tutje-kalon-edhe-meksika-video/60%Daily2017-06-24 16:50
https://kosova-info.com/ushtare-amerikane-me-26-korrik-arrijne-ne-maqedoni/60%Daily2017-06-24 16:50
https://kosova-info.com/si-te-pergatitni-pilaf-video/60%Daily2017-06-24 16:50
https://kosova-info.com/%e2%80%8bshikoni-se-cfare-beri-para-1-viti-doktori-i-vip-ve-skerdi-faria-foto/60%Daily2017-06-24 16:49
https://kosova-info.com/shkelje-te-shumta-ne-tenderet-e-ministrise-se-infrastruktures/60%Daily2017-06-24 16:48
https://kosova-info.com/formimi-i-ushtrise-ceshtje-qe-spret-video/60%Daily2017-06-24 16:46
https://kosova-info.com/kukesi-peson-debakel-ne-miqesore/60%Daily2017-06-24 16:40
https://kosova-info.com/nona-bashkepunimi-me-i-ri-mes-ledrit-dhe-young-zerka-foto/60%Daily2017-06-24 16:31
https://kosova-info.com/deshtimi-i-tottenhamit-transferohet-ne-barcelone-foto/60%Daily2017-06-24 16:28
https://kosova-info.com/mourinho-tregohet-i-madh-ja-cfare-ka-postuar-ne-instagram-foto/60%Daily2017-06-24 16:15
https://kosova-info.com/perpos-shihem-nihem-meda-lanson-edhe-kengen-shans-nuk-ki-video/60%Daily2017-06-24 16:15
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-para-i-takojne-chelseat-pas-transferimit-te-salah-te-liverpooli/60%Daily2017-06-24 16:01
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-ku-ishte-dje-ne-vizite-fjolla-morina-foto/60%Daily2017-06-24 15:56
https://kosova-info.com/google-nuk-do-t-skanoj-m-gmail-in-pr-t-krijuar-reklama-t-personalizuara/60%Daily2017-06-24 15:52
https://kosova-info.com/denoncohen-4-raste-per-korrupsion-ne-zgjedhje-ne-elbasan-gjirokaster-dhe-kavaje/60%Daily2017-06-24 15:44
https://kosova-info.com/se-shpejti-telefoni-me-i-ri-qe-kushton-250-euro/60%Daily2017-06-24 15:43
https://kosova-info.com/aksion-fantastik-dhe-gol-i-bukur-ne-ndeshjen-zelanda-e-re-portugali-video/60%Daily2017-06-24 15:40
https://kosova-info.com/digjet-vetura-ne-gjilan-pronarja-fajeson-mjeshtrin-videofoto/60%Daily2017-06-24 15:38
https://kosova-info.com/penallti-per-portugaline-cfare-beri-ronaldo-video/60%Daily2017-06-24 15:35
https://kosova-info.com/mixey-dhe-capital-t-risjellin-kengen-hatixhe-video/60%Daily2017-06-24 15:33
https://kosova-info.com/shihem-nihem-thote-meda-ne-kengen-e-re-video/60%Daily2017-06-24 15:28
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-transferohet-te-chelsea-per-70-mln-euro-foto/60%Daily2017-06-24 15:24
https://kosova-info.com/frenques-ft-blero-alex-sjellin-kngn-asniher-video/60%Daily2017-06-24 15:19
https://kosova-info.com/hamilton-siguron-nje-tjeter-pole-position-i-afrohet-rekordit-te-schumacherit/60%Daily2017-06-24 15:15
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-beni-naten-e-kadrit-nata-qe-vlen-sa-1000-muaj/60%Daily2017-06-24 15:14
https://kosova-info.com/fantastike-ja-cfare-ka-bere-fshf-per-gianni-de-biasin-foto/60%Daily2017-06-24 15:04
https://kosova-info.com/thaci-uron-fiter-bajramin-thote-se-po-ndajme-devotshmeri-e-po-thellojme-tolerancen/60%Daily2017-06-24 15:04
https://kosova-info.com/lladrovci-ua-uron-besimtareve-myslimane-fiter-bajramin/60%Daily2017-06-24 15:04
https://kosova-info.com/susanne-schutz-zgjedhjet-e-lira-dhe-te-ndershme-gur-kilometrik-ne-rrugen-e-shqiperise-drejt-be/60%Daily2017-06-24 15:01
https://kosova-info.com/tolgahan-duket-shume-qesharak-ja-cka-i-beri-gruaja-e-tij-almeda-foto/60%Daily2017-06-24 14:58
https://kosova-info.com/shukri-buja-pdk-te-shkoje-ne-opozite-per-tu-reformuar/60%Daily2017-06-24 14:56
https://kosova-info.com/bomba-e-unitedit-transferimi-i-ri-kushton-45-mln-foto/60%Daily2017-06-24 14:53
https://kosova-info.com/euro-prek-nivelet-me-te-uleta-ne-histori/60%Daily2017-06-24 14:48
https://kosova-info.com/seldi-po-vjen-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2017-06-24 14:39
https://kosova-info.com/interi-merr-vendim-per-gabriel-barbosan/60%Daily2017-06-24 14:36
https://kosova-info.com/i-ka-mbi-450-mije-euro-borxhe-ne-takse-dhe-tvsh-por-dogana-ia-lejon-eksport-importin/60%Daily2017-06-24 14:36
https://kosova-info.com/befason-neymar-keta-dy-lojtare-i-dua-ne-barcelone/60%Daily2017-06-24 14:29
https://kosova-info.com/kosova-afer-anetaresimit-ne-interpol/60%Daily2017-06-24 14:24
https://kosova-info.com/mes-kujt-ndahet-cmimi-i-madh-i-big-brother-sonte-finalja/60%Daily2017-06-24 14:19
https://kosova-info.com/pepe-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2017-06-24 14:13
https://kosova-info.com/embelsire-e-shpejte-me-dredheza/60%Daily2017-06-24 14:07
https://kosova-info.com/siri-sofer-iftari-nen-germadha-nje-kilometer-e-gjate-foto/60%Daily2017-06-24 14:04
https://kosova-info.com/serbia-drejt-legalizimit-te-kanabisit/60%Daily2017-06-24 14:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-zelanda-e-re-portugali-foto/60%Daily2017-06-24 14:02
https://kosova-info.com/ndalohen-dhjetera-migrante-ne-tentativen-per-te-kaluar-ilegalisht-ne-greqi/60%Daily2017-06-24 14:00
https://kosova-info.com/haziri-u-garanton-nxenesve-nga-kosova-lindore-regjistrimin-ne-shkollat-e-mesme/60%Daily2017-06-24 13:58
https://kosova-info.com/keshtu-nuk-e-keni-pare-asnjehere-capital-t-foto/60%Daily2017-06-24 13:58
https://kosova-info.com/premiere-boi-rikthen-dafina-rexhepin-ne-skene-video/60%Daily2017-06-24 13:47
https://kosova-info.com/vdes-gazetarja-franceze-e-plagosur-ne-mosul/60%Daily2017-06-24 13:47
https://kosova-info.com/shba-nuk-mbeshtet-referendumin-per-pavaresi-te-irakut-verior/60%Daily2017-06-24 13:45
https://kosova-info.com/investimet-e-kek-ut-ne-mbrojtjen-e-mjedisit/60%Daily2017-06-24 13:44
https://kosova-info.com/gjate-fushates-zgjedhore-jane-punesuar-3580-njerez/60%Daily2017-06-24 13:41
https://kosova-info.com/ronaldinho-tradhton-barcelonen-shikojeni-fotografine-e-publikuar-ne-instagram-foto/60%Daily2017-06-24 13:40
https://kosova-info.com/keshtu-duket-ami-kur-shfaqet-pa-grim-foto/60%Daily2017-06-24 13:39
https://kosova-info.com/18-vjecari-braktisi-shkollen-e-mesme-tani-eshte-milioner-fale-bitcoin/60%Daily2017-06-24 13:38
https://kosova-info.com/turqia-ndalon-marshin-e-komunitetit-lgbt-per-arsye-te-sigurise/60%Daily2017-06-24 13:26
https://kosova-info.com/eni-koci-vjen-shume-terheqese-ne-klipin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-24 13:26
https://kosova-info.com/publikohen-fanellat-e-trepces-89-per-ligen-e-kampioneve-ato-jane-shume-interesante-foto/60%Daily2017-06-24 13:20
https://kosova-info.com/dy-metoda-per-te-parandaluar-djersitjen/60%Daily2017-06-24 13:17
https://kosova-info.com/kolumbi-lirohen-dy-gazetaret-holandeze-te-marre-peng/60%Daily2017-06-24 13:08
https://kosova-info.com/kida-mori-milioneshin-e-pare-me-dont-say-no-more-video/60%Daily2017-06-24 13:07
https://kosova-info.com/kryetari-i-kqz-se-neser-shqiptaret-kane-mundesine-te-bejne-demokraci/60%Daily2017-06-24 13:05
https://kosova-info.com/lukaku-zbulon-klubin-e-ri-ne-instagram-foto/60%Daily2017-06-24 13:03
https://kosova-info.com/partia-fjala-uron-festen-e-fiter-bajramit-partia/60%Daily2017-06-24 13:03
https://kosova-info.com/harrojeni-kufirin-kosove-shqiperi-shikojeni-se-cfare-po-ndodhe-ne-ate-te-maqedonise-foto/60%Daily2017-06-24 13:00
https://kosova-info.com/messi-feston-ditelindjen-shikojeni-cfare-i-kane-bere-tifozet-e-real-madridit-foto/60%Daily2017-06-24 12:58
https://kosova-info.com/jozefina-topalli-ka-nje-mesazh-per-votuesit/60%Daily2017-06-24 12:52
https://kosova-info.com/shoqata-jetimet-e-ballkanit-beri-me-banese-familjen-fejzullahu/60%Daily2017-06-24 12:44
https://kosova-info.com/haziri-beqir-musliu-dhe-idriz-seferi-jane-krenaria-kombetare-e-shqiptareve/60%Daily2017-06-24 12:42
https://kosova-info.com/genta-joshese-ne-setin-fotografik-nga-plazhi-foto/60%Daily2017-06-24 12:41
https://kosova-info.com/rriten-tensionet-mes-prishtines-dhe-plisave-ja-cfare-ka-ndodhur-tani-foto/60%Daily2017-06-24 12:37
https://kosova-info.com/ivanov-vuciq-ceshtjet-e-hapura-te-zgjidhen-me-dialog/60%Daily2017-06-24 12:35
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-festa-e-bajramit-e-dobishme-dhe-e-bekuar-per-myslimanet/60%Daily2017-06-24 12:35
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-a-eshte-ky-klubi-i-ri-i-bale-foto/60%Daily2017-06-24 12:22
https://kosova-info.com/jane-11-kulla-te-llojit-grenfell-tower-ne-rrezik-per-zjarr/60%Daily2017-06-24 12:20
https://kosova-info.com/sexy-po-vjen-nga-getinjo-foto/60%Daily2017-06-24 12:16
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-ka-publikuar-verratti-ne-insta-story-foto/60%Daily2017-06-24 12:08
https://kosova-info.com/erdogan-turqia-eshte-kafshate-e-madhe-nuk-gelltitet-permes-lojerave/60%Daily2017-06-24 11:58
https://kosova-info.com/provokon-zanfina-ja-ku-i-fut-duart-foto/60%Daily2017-06-24 11:51
https://kosova-info.com/katari-i-vlereson-te-paarsyeshme-kerkesat-e-shteteve-te-gjirit/60%Daily2017-06-24 11:48
https://kosova-info.com/musacchio-nuk-mjafton-milan-transferon-edhe-nje-mbrojtes-foto/60%Daily2017-06-24 11:41
https://kosova-info.com/interesante-ja-si-po-e-pret-edi-rama-diten-e-zgjedhjeve-foto/60%Daily2017-06-24 11:38
https://kosova-info.com/lego-behet-rrjet-social/60%Daily2017-06-24 11:36
https://kosova-info.com/zyrtare-lamtumire-hamburg-feka-nenshkruan-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-24 11:35
https://kosova-info.com/keto-jane-dallimet-e-cmimeve-ne-ulqin-dhe-durres/60%Daily2017-06-24 11:33
https://kosova-info.com/vuciq-takimin-pare-si-president-e-zhvillon-me-kryeparlamentarin-e-turqise/60%Daily2017-06-24 11:29
https://kosova-info.com/masht-provimi-i-matures-ka-perfunduar-me-sukses-tentimet-per-kopjim-kane-qene-te-pakta/60%Daily2017-06-24 11:29
https://kosova-info.com/mozik-caste-intime-me-te-dashuren-ne-veture-foto/60%Daily2017-06-24 11:28
https://kosova-info.com/thaci-ben-homazhe-te-varri-i-jeronim-de-rades-foto/60%Daily2017-06-24 11:26
https://kosova-info.com/keta-jane-11-kandidatet-per-trajner-te-shqiperise-foto/60%Daily2017-06-24 11:22
https://kosova-info.com/lekaj-uron-per-bajram-shtrini-doren-e-mirekuptimit-dhe-faljes/60%Daily2017-06-24 11:20
https://kosova-info.com/aguero-largohet-nga-man-city-merr-oferte-nga-foto/60%Daily2017-06-24 11:16
https://kosova-info.com/bajram-ne-zgjedhje-brucaj-perdorni-te-drejten-e-votes-shqiperine-e-kemi-bashke/60%Daily2017-06-24 11:14
https://kosova-info.com/pak-ore-para-finales-ish-banorja-e-bba9-zbulon-nje-sekret-fotovideo/60%Daily2017-06-24 11:09
https://kosova-info.com/blerja-e-votes-arrestohet-doganieri-ne-shkoder/60%Daily2017-06-24 11:05
https://kosova-info.com/si-te-rriteni-2-cm-brenda-dites-video/60%Daily2017-06-24 11:00
https://kosova-info.com/zyrtare-gjilani-befason-me-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-24 10:55
https://kosova-info.com/i-riu-perleshet-me-prind-thyen-xhamat-e-lokalit-te-babait/60%Daily2017-06-24 10:51
https://kosova-info.com/reagimi-i-jonides-pas-lajmeve-per-ndarje-foto/60%Daily2017-06-24 10:49
https://kosova-info.com/punimet-ne-magjistrale-krijojne-kolona-disa-kilometershe-ne-hyrje-te-vushtrrise-foto/60%Daily2017-06-24 10:46
https://kosova-info.com/plazhet-me-te-shtrenjta-ne-bote/60%Daily2017-06-24 10:45
https://kosova-info.com/ja-ku-e-vodhi-edi-rama-spotin-per-ngritjen-e-diellit-video/60%Daily2017-06-24 10:42
https://kosova-info.com/lamtumire-monaco-transferohet-ne-chelsea-per-40-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-24 10:38
https://kosova-info.com/perfitimet-e-ananasit/60%Daily2017-06-24 10:38
https://kosova-info.com/veprimet-e-perditshme-te-prinderve-qe-femijet-e-vegjel-i-kane-hale-ne-sy/60%Daily2017-06-24 10:37
https://kosova-info.com/kole-puka-mbrohet-ne-heshtje/60%Daily2017-06-24 10:36
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-per-bajramin-thirrje-per-solidarizim/60%Daily2017-06-24 10:34
https://kosova-info.com/dua-lipa-ndeze-skenen-e-glastonburyt-laderohet-nga-bbc-fotovideo/60%Daily2017-06-24 10:28
https://kosova-info.com/vizitoi-parkun-disneyland-2-000-dite-me-radhe/60%Daily2017-06-24 10:27
https://kosova-info.com/armembajtje-pa-leje-dhe-gjuajtje-per-ta-frikesuar-ish-te-dashuren-denohet-me-1-mije-euro/60%Daily2017-06-24 10:24
https://kosova-info.com/zbulohet-orari-i-ndeshjeve-te-man-utd-barcelona-dhe-real-madrid-foto/60%Daily2017-06-24 10:23
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-te-vdekurve-ne-pakistan/60%Daily2017-06-24 10:22
https://kosova-info.com/enca-ka-nje-hall-dicka-e-keqe-po-i-ndodh-foto/60%Daily2017-06-24 10:07
https://kosova-info.com/lekaj-sdo-te-kete-vonesa-ne-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-24 10:00
https://kosova-info.com/verratti-nese-ndodh-kjo-nuk-do-te-transferohem-te-barcelona-foto/60%Daily2017-06-24 10:00
https://kosova-info.com/arta-dobroshi-fiton-cmim-me-filmin-home-video/60%Daily2017-06-24 09:47
https://kosova-info.com/milan-ne-bisedime-me-nje-super-sulmues-foto/60%Daily2017-06-24 09:39
https://kosova-info.com/ternava-uron-fiter-bajramin-te-jemi-sa-me-solidare/60%Daily2017-06-24 09:38
https://kosova-info.com/nxenesit-ne-turqi-nuk-do-mesojne-me-evolucionin/60%Daily2017-06-24 09:34
https://kosova-info.com/vetem-1-mije-euro-gjobe-per-frikesimin-me-te-shtena-te-ish-te-dashures/60%Daily2017-06-24 09:32
https://kosova-info.com/aferdita-nis-udhetimin-e-ri-me-te-dashurin-foto/60%Daily2017-06-24 09:25
https://kosova-info.com/shaqiri-kthehet-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-06-24 09:18
https://kosova-info.com/thaci-arbereshet-model-unik-i-qendreses-ende-e-ruajne-identitetin-e-tyre/60%Daily2017-06-24 09:12
https://kosova-info.com/ja-ke-po-e-perkrah-stresi-ne-zgjedhjet-elektorale-te-shqiperise-foto/60%Daily2017-06-24 09:07
https://kosova-info.com/a-po-perdorin-shiringa-me-hormone-edhe-fermeret-kosovare-ne-peme-dhe-perime-foto/60%Daily2017-06-24 09:01
https://kosova-info.com/partia-e-drejtesise-uron-fiter-bajramin/60%Daily2017-06-24 08:59
https://kosova-info.com/arnold-schwarrzeneger-apel-macron-per-klimen/60%Daily2017-06-24 08:58
https://kosova-info.com/juventus-zgjedh-perforcimin-e-ri-tifozet-e-pakenaqur-foto/60%Daily2017-06-24 08:58
https://kosova-info.com/eshte-heshtje-zgjedhore-por-rama-nuk-ndalet-me-fushaten/60%Daily2017-06-24 08:55
https://kosova-info.com/drejtori-i-policise-thote-se-kane-marr-te-gjitha-masat-per-zgjedhjet/60%Daily2017-06-24 08:54
https://kosova-info.com/kombinojini-keshtu-frutat-dhe-perimet-qe-te-humbisni-peshe/60%Daily2017-06-24 08:52
https://kosova-info.com/vipat-e-bllokut-masakrojne-greta-kocin-i-zbulojne-protezen-ne-te-pasme-foto/60%Daily2017-06-24 08:38
https://kosova-info.com/londinezet-evakuohen-nga-frika-e-zjarrit/60%Daily2017-06-24 08:38
https://kosova-info.com/de-biasi-u-largua-nga-kombetarja-por-ka-nje-premtim-per-tifozet-kuqezi/60%Daily2017-06-24 08:36
https://kosova-info.com/kombetarja-shqiptare-gezon-tifozet-me-selektorin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-24 08:19
https://kosova-info.com/rama-ka-nje-mesazh-per-shqiptaret-ne-diten-e-heshtjes-zgjedhore/60%Daily2017-06-24 08:14
https://kosova-info.com/kosovarja-e-perjeton-rende-vdekjen-e-kemalit-ne-serialin-kara-sevda-foto/60%Daily2017-06-24 08:12
https://kosova-info.com/i-burgosuri-ne-dubrave-shpreh-pakenaqesi-lendon-veten-foto/60%Daily2017-06-24 08:10
https://kosova-info.com/kicker-zbulon-klubin-e-ri-te-renato-sanches-foto/60%Daily2017-06-24 08:01
https://kosova-info.com/frizura-e-re-e-neymarit-eshte-teper-qesharake-foto/60%Daily2017-06-24 07:53
https://kosova-info.com/qafe-thane-perfshihet-nga-flaket-kamioni-me-shalqi-foto/60%Daily2017-06-24 07:51
https://kosova-info.com/humb-jeten-nje-burre-nga-skenderaj-pasi-rrokulliset-me-traktor/60%Daily2017-06-24 07:50
https://kosova-info.com/pentagoni-rusia-po-vazhdon-perdorimin-e-linjes-se-komunikimit/60%Daily2017-06-24 07:49
https://kosova-info.com/vajza-e-fotografit-shqiptar-realizon-dasmen-e-dyte-perrallore-foto/60%Daily2017-06-24 07:43
https://kosova-info.com/shtypi-gjerman-opozita-shqiptare-e-lidhur-me-mafien-e-ndertimit-ambasadoret-kane-besim-te-rama/60%Daily2017-06-24 07:43
https://kosova-info.com/zbatimi-i-ligjit-per-sigurime-shendetesore-pret-qeverine-e-re/60%Daily2017-06-24 07:42
https://kosova-info.com/donnarumma-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-milanit-foto/60%Daily2017-06-24 07:40
https://kosova-info.com/haradinaj-do-te-jete-kryeminister-ekziston-shumica-parlamentare/60%Daily2017-06-24 07:37
https://kosova-info.com/real-madrid-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri-ne-mbrojtje-foto/60%Daily2017-06-24 07:35
https://kosova-info.com/shpenzoi-2-mije-e-352-euro-ne-derivate-per-veture-edhe-pse-seshte-punonjes-i-ministrise/60%Daily2017-06-24 07:34
https://kosova-info.com/juventus-me-perforcim-nga-paris-saint-germain-foto/60%Daily2017-06-24 07:25
https://kosova-info.com/pas-17-vitesh-martese-jonida-maliqi-ndahet-nga-bashkeshorti/60%Daily2017-06-24 07:19
https://kosova-info.com/hendeku-midis-perendimit-dhe-lindjes-ne-be-thellohet/60%Daily2017-06-24 07:11
https://kosova-info.com/dy-bukuroshet-shqiptare-zhvishen-teresisht-ne-det-foto-18/60%Daily2017-06-24 06:54
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-nga-tentim-sulmi-ne-meke-video/60%Daily2017-06-24 06:52
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-nga-tentim-sulmi-ne-meke-video/60%Daily2017-06-24 06:52
https://kosova-info.com/kapelet-e-plazhit-modelet-qe-duhet-ti-keni-me-patjeter-gjate-pushimeve-foto/60%Daily2017-06-24 06:47
https://kosova-info.com/mourinho-befason-me-perforcim-nga-bayern-munich-foto/60%Daily2017-06-24 06:45
https://kosova-info.com/rakiq-puneson-17-ish-pjesetare-te-mup-it-te-serbise/60%Daily2017-06-24 06:43
https://kosova-info.com/kandidatet-per-deputete-akuzojne-partite-per-vjedhje-te-votave/60%Daily2017-06-24 06:39
https://kosova-info.com/kandidatet-per-deputete-akuzojne-partite-per-vjedhje-te-votave/60%Daily2017-06-24 06:39
https://kosova-info.com/kosova-ne-plan-te-dyte/60%Daily2017-06-24 06:37
https://kosova-info.com/publikohen-fotografite-e-para-te-pamela-anderson-me-te-dashurin-e-ri-futbollist-foto/60%Daily2017-06-24 06:33
https://kosova-info.com/luanes-mezi-ia-ze-gjoksin-fustani-foto/60%Daily2017-06-24 06:31
https://kosova-info.com/tusk-oferta-e-may-rrezikon-te-perkeqesoje-situaten-e-evropianeve-ne-britanine-e-madhe/60%Daily2017-06-24 06:28
https://kosova-info.com/e-dashura-e-ronaldos-dridh-internetin-me-fotografine-ne-instagram-foto/60%Daily2017-06-24 06:25
https://kosova-info.com/zyrtare-legjenda-e-real-madridit-pensionohet-nga-futbolli-foto/60%Daily2017-06-24 06:17
https://kosova-info.com/shqiperia-sot-ne-heshtje-zgjedhore-neser-vendoset-per-qeverine-e-ardhshme/60%Daily2017-06-24 06:13
https://kosova-info.com/shqiperia-sot-ne-heshtje-zgjedhore-neser-vendoset-per-qeverine-e-ardhshme/60%Daily2017-06-24 06:13
https://kosova-info.com/thuhet-se-ka-70-miliarde-dollare-cila-eshte-e-verteta-dhe-si-e-shpenzon-putin/60%Daily2017-06-24 06:10
https://kosova-info.com/messi-eshte-legjende-e-barcelones-ja-cfare-i-ka-bere-rivalit-real-madrid-foto/60%Daily2017-06-24 06:08
https://kosova-info.com/rreshqitjet-e-tokes-ne-kine-100-te-humbur-ne-sichuan/60%Daily2017-06-24 06:05
https://kosova-info.com/flaka-krelani-flake-ne-bikini-foto/60%Daily2017-06-24 06:04
https://kosova-info.com/sot-mbahet-pjesa-e-dyte-e-provimit-te-matures/60%Daily2017-06-24 05:59
https://kosova-info.com/moti-sot-dhe-neser-ne-kosove/60%Daily2017-06-24 05:57
https://kosova-info.com/rusia-prodhon-tank-te-ri-besohet-se-do-te-perdoret-me-dekada-te-tera/60%Daily2017-06-23 21:59
https://kosova-info.com/getinjo-ngacmon-nusen-e-noizyt-ja-cka-i-komenton-foto/60%Daily2017-06-23 21:57
https://kosova-info.com/barca-po-vjen-ky-eshte-formacioni-i-frikshem-i-tyre-per-edicionin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-23 21:55
https://kosova-info.com/rita-ora-paralajmeron-albumin-e-saj-te-dyte-foto/60%Daily2017-06-23 21:55
https://kosova-info.com/basha-marrim-mbi-70-mandate-shmang-pergjigjen-per-doreheqjen/60%Daily2017-06-23 21:54
https://kosova-info.com/plaga-e-gyrbetqarit-publikohet-nga-malesori-video/60%Daily2017-06-23 21:50
https://kosova-info.com/ahmetaj-zgjedhjet-me-defekte-te-vogla/60%Daily2017-06-23 21:46
https://kosova-info.com/si-te-drejtoni-floket-ne-kushte-shtepie-duke-mos-perdorur-piastren-dhe-tharesen-e-flokeve/60%Daily2017-06-23 21:42
https://kosova-info.com/ben-blushi-pakt-edhe-me-djallin-vetem-per-te-hequr-edi-ramen/60%Daily2017-06-23 21:40
https://kosova-info.com/reagon-skenderbeu-na-denoi-federata-shqiptare-e-krimit-vendimi-do-te-apelohet-ne-cas/60%Daily2017-06-23 21:39
https://kosova-info.com/zbulohet-bella-e-butrintit-foto/60%Daily2017-06-23 21:39
https://kosova-info.com/minxhozi-kosova-i-ben-zgjedhjet-me-mire-se-shqiperia/60%Daily2017-06-23 21:35
https://kosova-info.com/vajza-pergjak-djalin-ne-tirane-publikohen-pamjet-e-arrestimit-video-18/60%Daily2017-06-23 21:34
https://kosova-info.com/ciao-stoke-shaqiri-behet-me-super-skuader/60%Daily2017-06-23 21:32
https://kosova-info.com/londer-evakuohen-banoret-ne-800-apartamente/60%Daily2017-06-23 21:31
https://kosova-info.com/krasniqi-qeveria-e-re-me-me-pak-ministri/60%Daily2017-06-23 21:29
https://kosova-info.com/ja-ku-zgjodhen-te-pushojne-nysreti-dhe-merita-foto/60%Daily2017-06-23 21:25
https://kosova-info.com/marakli-tkerreve-me-aksion-per-fitore-ibishin/60%Daily2017-06-23 21:17
https://kosova-info.com/dita-kur-messi-mund-te-behej-lojtar-i-real-madridit/60%Daily2017-06-23 21:15
https://kosova-info.com/ankesa-e-investitorit-gjerman-ndaj-policit-te-kosoves-video/60%Daily2017-06-23 21:13
https://kosova-info.com/kijohet-rrjeti-i-ri-social/60%Daily2017-06-23 21:03
https://kosova-info.com/era-po-sjell-hitin-e-radhes-foto/60%Daily2017-06-23 21:01
https://kosova-info.com/maska-natyrale-per-cdo-problem-te-flokeve/60%Daily2017-06-23 21:01
https://kosova-info.com/zbulohet-lidhja-e-ambres-me-kengetarin-e-famshem-foto/60%Daily2017-06-23 21:01
https://kosova-info.com/hahn-te-henen-viziton-maqedonine/60%Daily2017-06-23 20:59
https://kosova-info.com/salah-i-befason-tifozet-e-liverpoolit-ne-anfield-video/60%Daily2017-06-23 20:59
https://kosova-info.com/haxhiu-shpejt-do-ti-publikojme-aderimet-e-deputeteve-ne-pan-video/60%Daily2017-06-23 20:57
https://kosova-info.com/haradinaj-ia-ofrova-vetevendosjes-kryeministrin-video/60%Daily2017-06-23 20:45
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-bale-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2017-06-23 20:44
https://kosova-info.com/blindohet-meka-nga-forca-te-shumta-policore-video/60%Daily2017-06-23 20:39
https://kosova-info.com/basha-te-largojme-ramen-te-dielen-bashkimi-me-i-madh-i-shqiptareve-2/60%Daily2017-06-23 20:33
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-e-para-te-tentim-sulmit-ne-qytetin-e-shenjte-te-mekes-fotovideo/60%Daily2017-06-23 20:32
https://kosova-info.com/ldk-ja-ne-gjilan-mobilizohet-per-zgjedhje-lokale/60%Daily2017-06-23 20:30
https://kosova-info.com/berlusconi-enderroj-ta-shoh-kete-sulmues-te-milani-foto/60%Daily2017-06-23 20:29
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-ja-si-u-planifikua-te-kryhej-sulmi-ne-meke/60%Daily2017-06-23 20:26
https://kosova-info.com/parandalohet-nje-sulm-ne-meke/60%Daily2017-06-23 20:05
https://kosova-info.com/ferguson-i-zemeruar-me-van-gaalin-sepse-e-shiti-kete-futbollist-foto/60%Daily2017-06-23 20:02
https://kosova-info.com/shfaqet-ish-presidentja-jahjaga-ja-sa-shume-eshte-dobesuar-foto/60%Daily2017-06-23 20:00
https://kosova-info.com/kjo-eshte-bashkeshortja-e-presidentit-te-serbise-foto/60%Daily2017-06-23 19:57
https://kosova-info.com/fustanet-e-veres-per-cdo-moshe-foto/60%Daily2017-06-23 19:52
https://kosova-info.com/policia-me-force-i-largon-shitesit-ambulante-nga-sheshet-e-prishtines-foto/60%Daily2017-06-23 19:49
https://kosova-info.com/lulzim-basha-doja-ta-vrisja-sllobodan-millosheviqin/60%Daily2017-06-23 19:48
https://kosova-info.com/shqiptari-bombardon-portugaline-video/60%Daily2017-06-23 19:41
https://kosova-info.com/basha-te-largojme-ramen-te-dielen-bashkimi-me-i-madh-i-shqiptareve/60%Daily2017-06-23 19:35
https://kosova-info.com/bayern-munich-ka-nje-lajm-te-mire-per-arsenalin/60%Daily2017-06-23 19:34
https://kosova-info.com/emisioni-mirage-babo-darabukat-voxpop-ke-zgjedh-xhensila-myrtezaj-video/60%Daily2017-06-23 19:32
https://kosova-info.com/your-song-prine-ne-top-listat-britaneze-fotovideo/60%Daily2017-06-23 19:31
https://kosova-info.com/haradinaj-i-kemi-votat-per-qeverine-nuk-behet-fjale-per-kontrabandim-deputetesh/60%Daily2017-06-23 19:22
https://kosova-info.com/e-pranon-gjyqtari-ja-bera-me-hile-barcelones-ne-kete-ndeshje-foto/60%Daily2017-06-23 19:21
https://kosova-info.com/lladrovci-i-reagon-selimit-rexhe-a-po-te-kujtohet-viti-2004-kur-doje-koalicion-me-thacin/60%Daily2017-06-23 19:20
https://kosova-info.com/hoti-albin-kurti-po-e-imiton-hashim-thacin-e-vitit-2007-video/60%Daily2017-06-23 19:12
https://kosova-info.com/galaxy-note-8-me-ekran-6-3-in-dhe-6gb-ram-debuton-n-shtator/60%Daily2017-07-13 07:29
https://kosova-info.com/publikohet-fotografia-ronaldo-i-hesht-te-gjithe-foto/60%Daily2017-06-23 19:10
https://kosova-info.com/sqarim-nga-akademia-e-shkencave-dhe-arteve-te-kosoves/60%Daily2017-06-23 19:08
https://kosova-info.com/familjaret-tregojne-se-vellai-ia-mori-jeten-vellait-per-traktor-video/60%Daily2017-06-23 18:58
https://kosova-info.com/rama-vlora-qyteti-qe-ben-bashke-shqiperine-dhe-kosoven/60%Daily2017-06-23 18:56
https://kosova-info.com/geti-dhe-marina-pushime-te-paharruara-ne-meksike-foto/60%Daily2017-06-23 18:56
https://kosova-info.com/pa-rezultat-germimet-per-te-pagjetur-ne-serbi-video/60%Daily2017-06-23 18:51
https://kosova-info.com/30-asistimet-e-messit-qe-nuk-do-ti-harroje-bota-e-futbollit-video/60%Daily2017-06-23 18:51
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-se-sa-shume-burreshtetas-ballkanik-moren-pjese-ne-inaugurimin-e-vuciqit-foto/60%Daily2017-06-23 18:48
https://kosova-info.com/selimi-ne-doren-e-ldk-se-qeveri-ose-zgjedhje-te-reja-video/60%Daily2017-06-23 18:44
https://kosova-info.com/formacioni-me-lojtaret-qe-kane-hyre-ne-vitin-e-fundit-te-kontrates-foto/60%Daily2017-06-23 18:40
https://kosova-info.com/a-rrezikohet-kosova-nga-sulmet-terroriste-gjate-festes-se-fiter-bajramit-video/60%Daily2017-06-23 18:36
https://kosova-info.com/fjolla-morina-shume-patriote-ja-cfare-ka-bere-sot-foto/60%Daily2017-06-23 18:33
https://kosova-info.com/kush-eshte-kengetarja-shqiptare-qe-refuzoi-50-000-dollare-per-nje-kafe-foto/60%Daily2017-06-23 18:32
https://kosova-info.com/sipas-fourfourtwo-ky-eshte-trajneri-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2017-06-23 18:22
https://kosova-info.com/aplikacioni-youtube-do-t-adaptohet-me-formate-dhe-madhsi-t-ndryshme-videosh/60%Daily2017-06-23 17:47
https://kosova-info.com/basha-pd-mund-ti-ktheje-dinjitetin-e-humbur-vendit/60%Daily2017-06-23 18:17
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-milan-baros-i-liverpoolit-shikoni-ku-ka-perfunduar-foto/60%Daily2017-06-23 18:15
https://kosova-info.com/shkarkohet-kryetari-i-bik-ut-ne-kacanik-lejoi-njoftimin-per-vrasjen-e-lavdrim-muhaxherit/60%Daily2017-06-23 18:15
https://kosova-info.com/shperthen-meta-nga-fieri-ne-25-qershor-rrezojme-mavine-dhe-mavrine/60%Daily2017-06-23 17:59
https://kosova-info.com/forbes-bill-gates-personi-me-i-pasur-ne-shba/60%Daily2017-06-23 17:52
https://kosova-info.com/aak-tregon-kandidatin-per-kryetar-te-kacanikut/60%Daily2017-06-23 17:49
https://kosova-info.com/united-kerkon-talentin-e-dortmundit-kushton-80-mln-euro/60%Daily2017-06-23 17:45
https://kosova-info.com/serbia-i-reagon-kurtit-nuk-do-ta-realizoni-kurre-endrren-per-bashkim-me-shqiperine/60%Daily2017-06-23 17:38
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-learta-tregon-barkun-si-shtatzene-foto/60%Daily2017-06-23 17:36
https://kosova-info.com/premiere-gjame-publikohet-nga-korab-shaqiri-dhe-bim-bimma-video/60%Daily2017-06-23 17:35
https://kosova-info.com/auditori-gjen-se-mjeket-manipulojne-me-oret-e-kujdestarise/60%Daily2017-06-23 17:32
https://kosova-info.com/bujar-qamili-rikthehet-me-rrak-tak-video/60%Daily2017-06-23 17:29
https://kosova-info.com/ish-deputeti-sasha-gjokiq-denohet-me-9-muaj-burgim-me-kusht/60%Daily2017-06-23 17:28
https://kosova-info.com/buffon-vetem-portieri-i-katert-me-i-mire-ne-bote-ja-kush-eshte-i-pari/60%Daily2017-06-23 17:27
https://kosova-info.com/rusia-krcnon-me-bllokim-aplikacionin-telegram/60%Daily2017-06-23 12:28
https://kosova-info.com/roberti-vjen-me-projekt-te-ri-muzikor-foto/60%Daily2017-06-23 17:24
https://kosova-info.com/daka-rinumerimi-i-votave-perfundon-sot-ska-date-zyrtare-per-certifikim-te-rezultateve/60%Daily2017-06-23 17:20
https://kosova-info.com/hoxhaj-merr-leter-urimi-nga-sekretari-amerikan-i-shtetit-tillerson/60%Daily2017-06-23 17:12
https://kosova-info.com/hykmete-bajrami-e-prere-ose-qeverisim-vete-ose-shkojme-ne-opozite/60%Daily2017-06-23 17:11
https://kosova-info.com/dzeko-ky-eshte-lojtari-me-i-mire-me-te-cilin-kam-luajtur-foto/60%Daily2017-06-23 17:09
https://kosova-info.com/lajci-ka-konsensus-nacional-per-haradinajn-kryeminister/60%Daily2017-06-23 17:00
https://kosova-info.com/bomba-e-de-biasit-keta-tre-trajner-mund-te-marrin-drejtimin-e-shqiperise/60%Daily2017-06-23 16:57
https://kosova-info.com/policia-kerkon-nga-qytetaret-te-shmangin-pike-kalimin-kufitar-ne-merdare/60%Daily2017-06-23 16:40
https://kosova-info.com/super-sulmuesi-zevendeson-ibrahimovicin-te-man-utd-foto/60%Daily2017-06-23 16:35
https://kosova-info.com/shperthimi-ne-zyren-elektorale-lsi-tritoli-gjendet-ne-duart-e-rilindasve/60%Daily2017-06-23 16:33
https://kosova-info.com/policia-sqaron-raportin-e-auditorit-per-blerjen-e-veturave-te-reja-ne-vlere-2-milione-euro/60%Daily2017-06-23 16:28
https://kosova-info.com/zbulohet-premtimi-i-cmendur-qe-zidane-ia-ka-bere-mbappes/60%Daily2017-06-23 16:21
https://kosova-info.com/evernote-shton-mbshtetjen-pr-skanerat-e-shenjave-t-gishtrinjve/60%Daily2017-06-23 12:22
https://kosova-info.com/demi-rose-100-nudo-ne-plazh-foto-18/60%Daily2017-06-23 16:15
https://kosova-info.com/etrit-berisha-stervitet-ne-fushen-e-feronikelit-foto/60%Daily2017-06-23 16:12
https://kosova-info.com/die-welt-arabia-saudite-perhapi-salafizmin-ne-kosove/60%Daily2017-06-23 16:11
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-e-nxehte-ne-te-kuqe-foto/60%Daily2017-06-23 16:10
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-kosova-e-gatshme-te-mbeshtese-albanologjine-dhe-kulturen-arbereshe/60%Daily2017-06-23 16:09
https://kosova-info.com/kukan-zgjedhjet-ne-shqiperi-te-rendesishme-per-te-ardhmen-e-vendit/60%Daily2017-06-23 16:08
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-do-te-jete-skuadra-e-bale-per-edicionin-e-ri/60%Daily2017-06-23 16:04
https://kosova-info.com/presidentja-kroate-kuqezi-ne-inaugurimin-e-vuciqit-si-president-i-serbise-foto/60%Daily2017-06-23 16:03
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-madhe-e-premierliges-behet-me-trajner-te-ri-video/60%Daily2017-06-23 15:54
https://kosova-info.com/20-e-popullsise-se-botes-jane-ne-youtube/60%Daily2017-06-23 15:50
https://kosova-info.com/qe-15-vjet-dy-prona-komunale-ne-podujeve-shfrytezohen-pa-paguar-asnje-cent/60%Daily2017-06-23 15:48
https://kosova-info.com/arsenali-i-ofron-50-mln-euro-per-sulmuesin-e-njohur-foto/60%Daily2017-06-23 15:46
https://kosova-info.com/premiere-blero-lanson-projektin-nderkombetar-video/60%Daily2017-06-23 15:43
https://kosova-info.com/neymar-i-bindur-barcelona-duhet-ta-transferoje-kete-futbollist-foto/60%Daily2017-06-23 15:38
https://kosova-info.com/veliaj-me-edi-ramen-dhe-ps-me-shume-investime-per-tiranen/60%Daily2017-06-23 15:25
https://kosova-info.com/liverpooli-ben-gjest-fantastik-me-tifozet-qe-e-kane-blere-fanellen-e-firminos-me-numer-11/60%Daily2017-06-23 15:24
https://kosova-info.com/wannacry-shpton-shofert-australian-nga-590-gjoba-trafiku/60%Daily2017-06-23 11:18
https://kosova-info.com/te-visheni-shpejt-ne-mengjes/60%Daily2017-06-23 15:22
https://kosova-info.com/bota-arabe-kushtezon-katarin/60%Daily2017-06-23 15:22
https://kosova-info.com/a-po-behet-fenomen-deklarimi-i-manget-i-pasurise/60%Daily2017-06-23 15:21
https://kosova-info.com/auditori-akademiket-i-servisuan-veturat-kunderligjshem/60%Daily2017-06-23 15:18
https://kosova-info.com/nga-e-marta-temperaturat-mbi-38-grade/60%Daily2017-06-23 15:15
https://kosova-info.com/ky-kengetar-shqiptar-po-e-disponon-xhaken-ne-pushime-foto/60%Daily2017-06-23 15:14
https://kosova-info.com/bebe-rexha-kontakton-me-showbizin-shqiptar-ja-cfare-thote-jetmir-agaj-foto/60%Daily2017-06-23 15:14
https://kosova-info.com/lladrovci-raporton-para-qytetareve-per-punen-gjashte-mujore/60%Daily2017-06-23 15:12
https://kosova-info.com/a-eshte-i-lumtur-te-man-city-vjen-pergjigjja-e-guardiolas/60%Daily2017-06-23 15:01
https://kosova-info.com/historia-prekese-e-gilit-si-u-ritakua-me-djalin-qe-e-aksidentoi-23-vite-me-pare-video/60%Daily2017-06-23 14:59
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-kushdo-qe-e-keqperdor-fene-per-qellime-meskine-nuk-i-takon-islamit/60%Daily2017-06-23 14:58
https://kosova-info.com/vendi-ne-te-cilin-cristiano-ronaldo-e-kaloi-femijerine-foto/60%Daily2017-06-23 14:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-afati-i-regjistrimit-te-partive-politike-per-zgjedhjet-lokale-dokument/60%Daily2017-06-23 14:47
https://kosova-info.com/lekundet-tirana-termet-3-6-balle/60%Daily2017-06-23 14:44
https://kosova-info.com/meda-befason-me-dhurata-sos-fshatin-e-femijeve-te-kosoves-foto/60%Daily2017-06-23 14:41
https://kosova-info.com/perse-duhet-te-zieni-nje-banane-para-se-te-flini/60%Daily2017-06-23 14:41
https://kosova-info.com/mos-me-krahasoni-me-jose-mourinhon-foto/60%Daily2017-06-23 14:38
https://kosova-info.com/world-soccer-ky-eshte-formacioni-i-vitit-foto/60%Daily2017-06-23 14:24
https://kosova-info.com/facebook-ofron-reklamim-falas-pr-grupet-anti-terroriste/60%Daily2017-06-23 11:07
https://kosova-info.com/alexis-sanchez-deshperon-arsenalin-kalon-te-rivali-i-tyre/60%Daily2017-06-23 14:14
https://kosova-info.com/ju-bien-floket-ja-perse-mund-te-ndodhe/60%Daily2017-06-23 14:13
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-shqiperi-monitorohen-nga-330-vezhgues-te-huaj/60%Daily2017-06-23 13:59
https://kosova-info.com/edhe-baby-gee-shfaq-linjat-trupore-foto/60%Daily2017-06-23 13:56
https://kosova-info.com/di-maria-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-06-23 13:55
https://kosova-info.com/zharku-nenshkruan-udhezimin-per-mbikqyrjen-profesionale-ne-fushen-e-patente-shoferit/60%Daily2017-06-23 13:53
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-jete-moti-ne-diten-e-bajramit/60%Daily2017-06-23 13:52
https://kosova-info.com/thaci-ben-homazhe-tek-monumenti-i-skenderbeut/60%Daily2017-06-23 13:51
https://kosova-info.com/goal-zbulon-klubin-e-walcott-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-23 13:48
https://kosova-info.com/bimbimma-kapet-duke-u-puthur-me-nje-vajze-foto/60%Daily2017-06-23 13:35
https://kosova-info.com/gabimet-trashanike-qe-bejne-femrat-me-recipetat-e-mbathjet/60%Daily2017-06-23 13:35
https://kosova-info.com/mustafa-kundershtaret-ia-duan-fundin-ldk-se/60%Daily2017-06-23 13:33
https://kosova-info.com/besnik-hasi-transferon-futbollistin-e-njohur-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-06-23 13:32
https://kosova-info.com/zbardhet-vendimi-me-cfare-arsyetimi-iu-hoq-titulli-skenderbeut-foto/60%Daily2017-06-23 13:24
https://kosova-info.com/mblidhet-kryesia-dhe-kryetaret-e-degeve-te-aak-se-flasin-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-23 13:22
https://kosova-info.com/mkrs-reagon-ndaj-shkrimeve-per-punimet-ne-stadiumin-e-prishtines/60%Daily2017-06-23 13:14
https://kosova-info.com/kqz-edhe-dy-kuti-do-te-rinumerohen-nje-muaj-fushate-per-zgjedhjet-lokale/60%Daily2017-06-23 13:13
https://kosova-info.com/manolas-refuzon-interin-nenshkruan-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-23 13:09
https://kosova-info.com/zaimina-ngrite-temperaturat-per-pak-zbulon-gjoksin-foto/60%Daily2017-06-23 13:09
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-ne-kalabri-trashegimine-e-pasur-arbereshe-do-ta-ruajme-bashke-foto/60%Daily2017-06-23 13:07
https://kosova-info.com/e-dashura-e-ronaldos-nga-shitese-rrobash-ne-modele-foto/60%Daily2017-06-23 12:58
https://kosova-info.com/trump-nuk-i-do-personat-e-varfer-ne-kabinetin-e-tij/60%Daily2017-06-23 12:53
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-si-e-quan-luana-motren-e-saj-marinen-foto/60%Daily2017-06-23 12:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-terrorizem-dhe-po-iu-merr-jeten-shqiptareve/60%Daily2017-06-23 12:46
https://kosova-info.com/neser-mbahet-pjesa-e-dyte-e-provimit-te-matures/60%Daily2017-06-23 12:35
https://kosova-info.com/mergimtari-nga-drenasi-ndan-100-pako-ushqimore-per-familjet-ne-nevoje/60%Daily2017-06-23 12:34
https://kosova-info.com/sulmohet-polici-i-antidroges-nebojsha-miliq/60%Daily2017-06-23 12:33
https://kosova-info.com/tre-dit-ndrprerje-a-sht-hakuar-skype/60%Daily2017-06-23 10:58
https://kosova-info.com/del-me-perkthim-shqip-episodi-i-fundit-i-serialit-icerde-video/60%Daily2017-06-23 12:29
https://kosova-info.com/spanje-alarmojne-problemet-demografike/60%Daily2017-06-23 12:28
https://kosova-info.com/jemen-rritet-numri-i-viktimave-nga-epidemia-e-koleres/60%Daily2017-06-23 12:26
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-persona-te-dyshuar-per-grabitje-te-armatosur/60%Daily2017-06-23 12:20
https://kosova-info.com/myftiu-ternava-organizon-pritje-per-fiter-bajram/60%Daily2017-06-23 12:18
https://kosova-info.com/zyrtare-fshf-godet-skenderbeun-titulli-i-takon-partizanit/60%Daily2017-06-23 12:12
https://kosova-info.com/shba-pezullon-importin-e-mishit-nga-brazili/60%Daily2017-06-23 12:06
https://kosova-info.com/ja-cka-do-te-ndiqni-sonte-ne-emisionin-mirage-2/60%Daily2017-06-23 12:00
https://kosova-info.com/man-utd-real-madrid-lajm-i-keq-per-tifozet-nga-kosova/60%Daily2017-06-23 11:43
https://kosova-info.com/shba-vonesat-ne-formimin-e-qeverise-nuk-jane-ne-interes-te-kosoves/60%Daily2017-06-23 11:41
https://kosova-info.com/blero-martohet-me-afronen-foto/60%Daily2017-06-23 11:38
https://kosova-info.com/ft-zgjedhjet-ne-shqiperi-caktojne-rrugen-drejt-be-se/60%Daily2017-06-23 11:37
https://kosova-info.com/vera-e-nxehte-e-gjen-kosoven-pa-rryme-keto-jane-reduktimet-e-keds-it/60%Daily2017-06-23 11:34
https://kosova-info.com/neymar-zgjedh-perforcimin-e-ri-te-barcelona-foto/60%Daily2017-06-23 11:29
https://kosova-info.com/keto-jane-dokumentet-te-qytetit-te-prishtines-nga-arkivi-i-perandorise-osmane/60%Daily2017-06-23 11:27
https://kosova-info.com/yahoo-mbyll-aplikacionin-e-mrekullueshm-news-digest/60%Daily2017-06-23 10:50
https://kosova-info.com/shkon-ne-gjendje-te-rende-ne-spital-ja-cfare-i-bejne-mjeket-pacientit-nga-fushe-kosova/60%Daily2017-06-23 11:24
https://kosova-info.com/rusi-raketat-kunder-is-it-ne-siri-jane-lansuar-nga-mesdheu/60%Daily2017-06-23 11:16
https://kosova-info.com/rusi-raketat-kunder-is-it-ne-siri-jane-lansuar-nga-mesdheu/60%Daily2017-06-23 11:16
https://kosova-info.com/hoxhaj-telefonon-ministren-e-re-kroate-per-pune-te-jashtme/60%Daily2017-06-23 11:14
https://kosova-info.com/muaji-i-lindjes-tregon-shume-per-aktivitetin-tuaj-seksual/60%Daily2017-06-23 11:13
https://kosova-info.com/veseli-institucionet-formohen-ne-korrik-flasim-vetem-me-parti-jo-me-individe/60%Daily2017-06-23 11:09
https://kosova-info.com/pamela-anderson-ne-lidhje-me-futbollistin-e-njohur-nga-evropa-foto/60%Daily2017-06-23 11:09
https://kosova-info.com/ekonomia-e-kosoves-shenoi-rritje-mesatare/60%Daily2017-06-23 11:04
https://kosova-info.com/rruga-e-te-akuzuarit-per-terrorizem-nga-kosova-ne-siri/60%Daily2017-06-23 11:01
https://kosova-info.com/lamtumire-albert/60%Daily2017-06-23 10:55
https://kosova-info.com/zbulohet-shkaku-i-djegies-se-ndertese-24-kateshe-ne-londer/60%Daily2017-06-23 10:47
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-lansohet-kenga-boi-e-dafina-rexhepit-video/60%Daily2017-06-23 10:45
https://kosova-info.com/zyrtare-lamtumire-juventus-transferohet-ne-man-utd-foto/60%Daily2017-06-23 10:39
https://kosova-info.com/policia-le-ne-garazhe-160-vetura-per-riparim-bleu-te-reja-rreth-2-milion-euro/60%Daily2017-06-23 10:39
https://kosova-info.com/eksploziv-lsi-se-koka-akuzon-ps-ne/60%Daily2017-06-23 10:35
https://kosova-info.com/oek-dhe-mpj-koordinohen-per-panairin-ne-rjeke/60%Daily2017-06-23 10:29
https://kosova-info.com/dembele-barcelona-ndodh-befasia-foto/60%Daily2017-06-23 10:25
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-ambasadorin-austriak-flasin-per-krijimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-23 10:25
https://kosova-info.com/ky-eshte-propozimi-per-emrin-e-maqedonise/60%Daily2017-06-23 10:24
https://kosova-info.com/idc-parashikon-125-5-milion-veshje-elektronike-t-shitura-pr-2017-n/60%Daily2017-06-23 10:24
https://kosova-info.com/sherbyesit-civile-shenojne-diten-e-tyre-ankohen-ne-qeverine/60%Daily2017-06-23 10:22
https://kosova-info.com/ja-cka-kane-te-perbashket-marina-vjollca-dhe-zanfina-ismaili-video/60%Daily2017-06-23 10:20
https://kosova-info.com/fotoja-e-putin-duke-qendruar-ne-mes-te-stuhise-pushton-rrjetet-sociale/60%Daily2017-06-23 10:19
https://kosova-info.com/ceremoni-perkujtimore-per-vajzen-muslimane-te-vrare-ne-shba/60%Daily2017-06-23 10:11
https://kosova-info.com/pengohet-shfaqja-e-dokumentarit-grate-shqiptare-jane-motrat-tona/60%Daily2017-06-23 10:06
https://kosova-info.com/komentuesit-ofendojne-beatrix-ramosaj-kengetare-apo-pornostare-fotovideo/60%Daily2017-06-23 09:59
https://kosova-info.com/borriello-fotografohet-ne-pushime-me-nje-seks-bombe-foto/60%Daily2017-06-23 09:56
https://kosova-info.com/youtube-ka-1-5-miliard-shikues-n-muaj/60%Daily2017-06-23 09:50
https://kosova-info.com/tifozet-e-juventusit-kritikojne-klubin-shikojeni-cfare-kane-bere-jashte-stadiumit-foto/60%Daily2017-06-23 09:42
https://kosova-info.com/si-kurre-me-pare-xhesika-e-o-sa-mire-shfaq-te-pasmet-bombastike-foto/60%Daily2017-06-23 09:40
https://kosova-info.com/zbulohet-nese-messi-do-te-perfundoje-ne-burg-foto/60%Daily2017-06-23 09:25
https://kosova-info.com/si-duhet-ti-pergjigjet-uashingtoni-vrasjes-se-otto-warmbier-nga-koreja-e-veriut/60%Daily2017-06-23 09:20
https://kosova-info.com/kaq-te-bukur-xhbanen-e-o-sa-mire-nuk-keni-pare-ndonjehere-foto/60%Daily2017-06-23 09:20
https://kosova-info.com/gjykimi-per-demtimin-e-kosova-thengjillit-per-130-mije-euro/60%Daily2017-06-23 09:15
https://kosova-info.com/pal-lekaj-flet-per-vendimin-e-apelit-qe-hodhi-poshte-aktakuzen-ndaj-tij/60%Daily2017-06-23 09:01
https://kosova-info.com/vesa-po-xhiron-klipin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-23 09:00
https://kosova-info.com/alves-zbulon-klubin-e-ri-live-ne-nje-televizion-ne-brazil-foto/60%Daily2017-06-23 08:55
https://kosova-info.com/kurti-per-bashkimin-e-shqiperise-do-te-vendoset-me-referendum/60%Daily2017-06-23 08:47
https://kosova-info.com/robertit-i-keqperdoret-emri-ja-cka-i-kane-bere-foto/60%Daily2017-06-23 08:39
https://kosova-info.com/sulm-me-autobombe-ne-pakistan-11-persona-te-vdekur/60%Daily2017-06-23 08:36
https://kosova-info.com/komuna-e-gjilanit-74-punetore-i-paguan-kunderligjshem-nga-sherbimet-e-vecanta/60%Daily2017-06-23 08:36
https://kosova-info.com/nuk-mund-ta-qelloni-se-cili-futbollist-po-tallet-me-gjurin-e-tij-foto/60%Daily2017-06-23 08:32
https://kosova-info.com/fifa-ka-lajm-fantastik-per-perfaqesuesen-e-femrave-te-kosoves-ne-futboll/60%Daily2017-06-23 08:27
https://kosova-info.com/mpj-paguan-qera-per-nje-banesen-te-cilen-nuk-e-shfrytezoi/60%Daily2017-06-23 08:27
https://kosova-info.com/vellezerit-perfundojne-ne-burg-pasi-rrahen-mes-vete/60%Daily2017-06-23 08:25
https://kosova-info.com/kosova-e-interesuar-per-bashkepunim-me-sicilien/60%Daily2017-06-23 08:23
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-telefonin-e-dyt-me-kapak-me-palosje/60%Daily2017-06-23 09:04
https://kosova-info.com/skivi-dhe-getoar-selimi-me-kenge-te-perbashket-video/60%Daily2017-06-23 08:22
https://kosova-info.com/pejani-kacafytet-me-gruan-dhe-vjehrren-me-pas-ia-shtine-flaken-shtepise/60%Daily2017-06-23 08:21
https://kosova-info.com/tre-te-arrestuar-per-prostitucion-ne-prizren/60%Daily2017-06-23 08:17
https://kosova-info.com/neymar-bruna-ndodh-dicka-shume-e-keqe-foto/60%Daily2017-06-23 08:11
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-ne-kline-vdes-nje-femer/60%Daily2017-06-23 08:06
https://kosova-info.com/arrestohet-pjesetari-i-fsk-se-per-ngacmim-ndaj-nje-femre/60%Daily2017-06-23 08:06
https://kosova-info.com/eni-koci-shume-shpejt-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2017-06-23 07:59
https://kosova-info.com/klubi-i-ri-prezanton-ibrahimovicin-foto/60%Daily2017-06-23 07:57
https://kosova-info.com/trump-dergon-nje-delegacion-ne-inaugurimin-e-vuciqit/60%Daily2017-06-23 07:55
https://kosova-info.com/i-akuzuari-per-5-kg-heroine-terhiqet-nga-fajesia-ani-pse-e-kishte-pranuar-njehere/60%Daily2017-06-23 07:55
https://kosova-info.com/haradinaj-takohet-me-minxhozin-flasin-per-zgjedhjet-e-kosoves/60%Daily2017-06-23 07:51
https://kosova-info.com/sneijder-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-06-23 07:50
https://kosova-info.com/ahmeti-ja-per-cfare-biseduam-me-menduh-thacin/60%Daily2017-06-23 07:48
https://kosova-info.com/media-ne-serbi-shteti-blen-raportim-oborrtaresh/60%Daily2017-06-23 07:45
https://kosova-info.com/zidane-nese-vjen-mbappe-ky-sulmues-do-te-largohet-nga-real-madrid-foto/60%Daily2017-06-23 07:41
https://kosova-info.com/ja-cka-i-thane-anetaret-e-on-records-adelines-pasi-ajo-la-kete-grup-video/60%Daily2017-06-23 07:39
https://kosova-info.com/deshton-bellerin-barcelona-transferon-nje-super-futbollist-nga-juventus-foto/60%Daily2017-06-23 07:23
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-fotografia-me-provokative-e-mihrije-brahes-foto/60%Daily2017-06-23 07:21
https://kosova-info.com/asus-prezantoi-laptopin-s510-t-familjes-vivobook-s/60%Daily2017-06-22 23:59
https://kosova-info.com/ushtaret-me-te-bukura-ne-bote-i-ka-izraeli-do-te-mahniteni-me-bukurine-e-tyre-foto/60%Daily2017-06-23 07:11
https://kosova-info.com/perseri-protestohet-kunder-vezeve-te-shqiperise/60%Daily2017-06-23 07:08
https://kosova-info.com/prezantuesja-vjen-me-poze-te-nxehte-me-foto/60%Daily2017-06-23 07:06
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-cassano-do-te-qesheni-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-23 07:05
https://kosova-info.com/te-rinjte-kosovare-kureshtare-apo-te-indoktrinuar-nga-politika/60%Daily2017-06-23 07:05
https://kosova-info.com/dashuria-e-re-gjermano-franceze/60%Daily2017-06-23 07:04
https://kosova-info.com/fshatrat-ne-serbi-drejt-zhdukjes-nese-i-keni-1000-euro-mund-te-beheni-me-shtepi/60%Daily2017-06-23 07:02
https://kosova-info.com/e-refuzoi-kontraten-e-re-ne-milan-tjeter-befasi-nga-donnarumma-foto/60%Daily2017-06-23 06:55
https://kosova-info.com/basha-rama-nuk-e-pranoi-debatin-me-mua-se-nuk-ka-plan/60%Daily2017-06-23 06:54
https://kosova-info.com/partite-nuk-ia-japin-kryeparlamentarin-listes-serbe/60%Daily2017-06-23 06:51
https://kosova-info.com/kete-mashkull-e-ka-ne-krah-ciljeta-foto/60%Daily2017-06-23 06:36
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-komuna-prishin-koalicionet-per-qeverine/60%Daily2017-06-23 06:32
https://kosova-info.com/quint-i-kerkon-qeveri-me-shumice-stabile-ne-parlament/60%Daily2017-06-23 06:30
https://kosova-info.com/durres-shperthim-ne-zyren-e-lsi/60%Daily2017-06-23 06:29
https://kosova-info.com/kompania-pas-grafikave-powervr-imagination-technologies-n-krkim-t-nj-blersi/60%Daily2017-06-22 23:52
https://kosova-info.com/ne-siri-mund-te-vendosen-forca-shumekombeshe/60%Daily2017-06-23 06:14
https://kosova-info.com/albatriti-publikon-foton-me-te-bukur-te-gruas-dhe-vajzes-se-tij-foto/60%Daily2017-06-23 06:11
https://kosova-info.com/anetaresimi-ne-interpol-profesionalisht-kosova-i-ploteson-kushtet-duhet-pune-ne-aspektin-politik/60%Daily2017-06-23 05:45
https://kosova-info.com/be-lideret-u-pajtuan-per-zgjatjen-e-sanksioneve-kunder-rusise/60%Daily2017-06-23 05:42
https://kosova-info.com/mungesa-e-qeverise-shtyn-formimin-e-ushtrise-video/60%Daily2017-06-23 05:31
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kerkuar-nga-barcelona-nuk-e-ndal-cigaren-foto/60%Daily2017-06-23 05:23
https://kosova-info.com/lamtumire-monaco-mbappe-ne-bisedime-me-trajnerin-e-klubit-te-ri-foto/60%Daily2017-06-23 05:17
https://kosova-info.com/milan-ska-te-ndalur-transferon-edhe-nje-sulmues-foto/60%Daily2017-06-23 05:12
https://kosova-info.com/conte-zgjedh-mbrojtesin-e-ri-ne-chelsea-foto/60%Daily2017-06-23 05:05
https://kosova-info.com/shkenca-nje-zhytje-ne-det-ndryshon-trurin-tuaj/60%Daily2017-06-22 22:37
https://kosova-info.com/ferguson-nuk-deshironte-qe-ronaldo-te-transferohej-te-real-madridi/60%Daily2017-06-22 22:04
https://kosova-info.com/zanfina-tregon-format-trupore-foto/60%Daily2017-06-22 21:58
https://kosova-info.com/berisha-sheh-ramen-ne-opinion-dhe-i-con-nje-mesazh/60%Daily2017-06-22 21:56
https://kosova-info.com/diplomati-amerikan-i-ka-dhene-dokumente-sekrete-kines/60%Daily2017-06-22 21:53
https://kosova-info.com/emini-formimi-i-ushtrise-te-behet-me-ndryshime-kushtetuese/60%Daily2017-06-22 21:49
https://kosova-info.com/pacolli-askush-nuk-flet-me-per-hallet-e-qytetarit-vetem-se-kush-do-te-jete-kryeminister/60%Daily2017-06-22 21:44
https://kosova-info.com/gabim-i-pabesueshem-nga-punekryersi-ja-cfare-ka-ndodhur-ne-stadiumin-e-prishtines/60%Daily2017-06-22 21:41
https://kosova-info.com/nena-heq-dore-nga-vajza-e-dhunuar-pranon-qe-ate-ta-lidhin-me-zingjire/60%Daily2017-06-22 21:41
https://kosova-info.com/10-keshilla-kunder-elektrosmogut/60%Daily2017-06-22 21:29
https://kosova-info.com/problemet-shendetesore-qe-lidhen-me-mungesen-e-zinkut-ja-shenjat-paralajmeruese/60%Daily2017-06-22 21:28
https://kosova-info.com/fushate-pro-ushqyrjes-me-gji-te-femijes-ne-publik-foto/60%Daily2017-06-22 21:28
https://kosova-info.com/keshtu-i-mashtron-tiani-prinderit-e-tij-foto/60%Daily2017-06-22 21:28
https://kosova-info.com/viktimat-e-minave-tokesore-ne-kosove-kerkojne-kompensim-nga-serbia/60%Daily2017-06-22 21:27
https://kosova-info.com/trajnerin-qe-po-e-kerkon-shqiperia-ishte-i-perfshire-ne-nje-skandal-te-madh/60%Daily2017-06-22 21:26
https://kosova-info.com/keni-gunga-pas-veshit-dhe-qafes-keto-jane-trajtimet-natyrale-qe-duhet-te-perdorni/60%Daily2017-06-22 21:22
https://kosova-info.com/menyrat-per-te-ardhur-ne-forme-edhe-kur-jeni-te-zene-pa-stervitje-dhe-dieta/60%Daily2017-06-22 21:22
https://kosova-info.com/grainca-thote-se-ldk-ia-ka-mbyllur-deren-pan-it/60%Daily2017-06-22 21:19
https://kosova-info.com/perse-disa-njerez-sulmohen-nga-mushkonjat-me-teper-se-te-tjeret/60%Daily2017-06-22 21:18
https://kosova-info.com/ahmet-isufi-i-bindur-haradinaj-behet-kryeminister/60%Daily2017-06-22 21:17
https://kosova-info.com/ky-do-te-ishte-formacioni-i-shakhtarit-nese-do-ti-mbante-keta-lojtare-foto/60%Daily2017-06-22 21:04
https://kosova-info.com/perplaset-me-makine-per-muri-kosovari-i-lenduar-bartet-me-helikopter-per-ne-spital/60%Daily2017-06-22 21:01
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-u-del-ne-ndihme-njerezve-ne-nevoje-foto/60%Daily2017-06-22 21:00
https://kosova-info.com/tension-ne-emisionin-live-blendi-fevziu-edi-rames-kujt-i-bertet-ti-video/60%Daily2017-06-22 20:58
https://kosova-info.com/prezantohet-plani-anti-obamacare-4-senatore-republikane-kunder/60%Daily2017-06-22 20:53
https://kosova-info.com/formacioni-i-frikshem-i-liverpoolit-me-salahin-foto/60%Daily2017-06-22 20:46
https://kosova-info.com/fiorentina-ka-nje-keshille-per-olsin/60%Daily2017-06-22 20:44
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-serish-ne-terren-ndalon-punimet-per-rregullimin-e-kanalizimit-video/60%Daily2017-06-22 20:40
https://kosova-info.com/prej-kohesh-bej-seks-me-vjehrren-time-por-ky-nuk-eshte-problem-me-i-madh/60%Daily2017-06-22 20:37
https://kosova-info.com/paramendojeni-kete-formacion-te-cityt-edicionin-e-ardhshem-foto/60%Daily2017-06-22 20:32
https://kosova-info.com/krasniqi-posti-i-kryeparlamentarit-i-takon-pdk-se/60%Daily2017-06-22 20:26
https://kosova-info.com/salah-flet-si-lojtar-i-liverpoolit-ben-nje-premtim-te-madh/60%Daily2017-06-22 20:21
https://kosova-info.com/ja-kush-qendron-prapa-suksesit-te-kenges-bella-video/60%Daily2017-06-22 20:18
https://kosova-info.com/may-shpalos-oferten-per-qytetaret-e-be-se/60%Daily2017-06-22 20:18
https://kosova-info.com/live-debat-i-ashper-ne-opinion-edi-rama-perballe-gazetareve-video/60%Daily2017-06-22 20:10
https://kosova-info.com/reagon-zyra-e-kryeministrit-mustafa-ja-e-verteta-e-perdeve-5-mije-euro/60%Daily2017-06-22 20:09
https://kosova-info.com/zyrtare-mohamed-salah-lojtar-i-liverpoolit-foto/60%Daily2017-06-22 20:01
https://kosova-info.com/kujt-i-tha-luana-ma-lepij-njehere-video/60%Daily2017-06-22 19:59
https://kosova-info.com/gjilan-18-vjecarja-viktime-e-keqperdorimeve-seksuale-video/60%Daily2017-06-22 19:58
https://kosova-info.com/basha-flet-per-here-te-pare-per-marreveshjen-e-17-majit-ja-cfare-permbante/60%Daily2017-06-22 19:54
https://kosova-info.com/lavrov-sanksionet-e-uashingtonit-kunder-moskes-kercenojne-marredheniet/60%Daily2017-06-22 19:50
https://kosova-info.com/gjermania-dhe-kili-ndajne-piket-video/60%Daily2017-06-22 19:50
https://kosova-info.com/ja-cfare-iftari-ka-pergatitur-sonte-fjolla-morina-foto/60%Daily2017-06-22 19:39
https://kosova-info.com/lionel-messi-apo-cristiano-ronaldo-shikoni-keto-statistika-foto/60%Daily2017-06-22 19:39
https://kosova-info.com/snajperisti-kanadez-vret-terroristin-e-isis-it-nga-3540-metra-rekord-boteror-foto/60%Daily2017-06-22 19:38
https://kosova-info.com/vetevendosje-nuk-ka-kohe-per-kushtin-e-ldk-se/60%Daily2017-06-22 19:33
https://kosova-info.com/pese-sinjale-qe-jeni-shume-me-inteligjente-se-te-tjeret/60%Daily2017-06-22 19:29
https://kosova-info.com/rama-administraten-sic-beme-policine/60%Daily2017-06-22 19:23
https://kosova-info.com/nuk-ndeshkohet-njeriu-qe-pengoi-shkuarjen-e-jahjages-ne-beograd-video/60%Daily2017-06-22 19:23
https://kosova-info.com/ja-cfare-personi-eshte-almeda-per-tolgahan-sayisman-video/60%Daily2017-06-22 19:22
https://kosova-info.com/maicon-debuton-te-skuadra-e-re-e-pabesueshme-cfare-i-ka-ndodhur-video/60%Daily2017-06-22 19:21
https://kosova-info.com/mustafa-rruga-e-kosoves-drejt-bese-ska-kthim/60%Daily2017-06-22 19:19
https://kosova-info.com/serwer-albin-kurti-eshte-kunder-kushtetutes-se-kosoves-video/60%Daily2017-06-22 19:14
https://kosova-info.com/man-utd-kerkon-yllin-e-barcelones-foto/60%Daily2017-06-22 19:09
https://kosova-info.com/gati-arsenali-me-emoji-te-reja-per-smartfonet/60%Daily2017-06-22 19:08
https://kosova-info.com/trepca-89-gati-per-l-k-barazon-me-skuadren-e-njohur-sllovene-video/60%Daily2017-06-22 18:55
https://kosova-info.com/bera-seks-me-instruktorin-e-patentes-por/60%Daily2017-06-22 18:53
https://kosova-info.com/tjeter-gol-ne-ndeshjen-gjermani-kili-video/60%Daily2017-06-22 18:44
https://kosova-info.com/nishserbi-incidente-ne-prag-te-shfaqjes-se-dokumentarit-shqiptaret-jane-motrat-tona-video/60%Daily2017-06-22 18:42
https://kosova-info.com/votat-u-demtuan-nga-mosdija-jo-qellimisht-video/60%Daily2017-06-22 18:31
https://kosova-info.com/tensionet-ps-lsi-arrijne-kulmin-shkarkohet-zvministri-i-lsi-se/60%Daily2017-06-22 18:27
https://kosova-info.com/pse-i-eshte-lejuar-skuadres-kineze-te-luaj-nga-edicioni-i-ri-ne-gjermani/60%Daily2017-06-22 18:24
https://kosova-info.com/quni-pan-i-po-spekulon-nuk-ka-vota-te-ldk-se-video/60%Daily2017-06-22 18:21
https://kosova-info.com/genta-finalizon-kengen-e-re/60%Daily2017-06-22 18:12
https://kosova-info.com/tump-nuk-e-kam-incizuar-ish-shefin-e-fbi-se-comey/60%Daily2017-06-22 18:11
https://kosova-info.com/gol-i-bukur-ne-ndeshjen-gjermani-kili-video/60%Daily2017-06-22 18:09
https://kosova-info.com/babai-i-talentit-te-juves-me-kerkesen-me-interesante-ne-histori-te-futbollit-foto/60%Daily2017-06-22 18:04
https://kosova-info.com/deda-pan-do-te-kete-me-pak-se-39-deputete-pritet-krize-e-institucioneve/60%Daily2017-06-22 18:01
https://kosova-info.com/mblidhen-fondet-per-familjen-shqiptare-ne-londer/60%Daily2017-06-22 17:55
https://kosova-info.com/google-me-sherbim-per-punesimin-e-njerezve/60%Daily2017-06-22 17:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-mashkulli-me-te-cilin-beatrix-ramosaj-beri-skena-te-nxehta-ne-klip-fotovideo/60%Daily2017-06-22 17:49
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-do-te-jete-skuadra-e-shaqirit-edicionin-e-ri/60%Daily2017-06-22 17:46
https://kosova-info.com/ky-eshte-rrefimi-i-naser-pajazitajt-per-vrasjen-e-donjeta-pajazitajt/60%Daily2017-06-22 17:43
https://kosova-info.com/vetevendosje-thote-se-i-kane-siguruar-31-ulese-ne-kuvend/60%Daily2017-06-22 17:36
https://kosova-info.com/shba-u-vra-duke-i-perzier-eksplozivet/60%Daily2017-06-22 17:32
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vjersha-ne-abetaren-e-dikurshme-me-dy-fjale-qe-e-shokuan-hakiun-e-o-sa-mire-foto/60%Daily2017-06-22 17:30
https://kosova-info.com/monaco-merr-oferte-te-re-per-mbappen-eshte-marramendese/60%Daily2017-06-22 17:29
https://kosova-info.com/senatorja-australiane-ushqen-foshnjen-derisa-mban-fjalim-para-senatit-foto/60%Daily2017-06-22 17:28
https://kosova-info.com/haxhiu-qeveri-pa-listen-serbe-dhe-pa-klanin-pronto/60%Daily2017-06-22 17:26
https://kosova-info.com/thirrje-bizneseve-te-ndalin-promovimin-permes-broshurave-po-ndotet-mjedisi/60%Daily2017-06-22 17:25
https://kosova-info.com/thyhen-dhe-demtohen-mbi-30-drunj-dekorative-ne-shetitoren-e-qytetit-ne-vushtrri-foto/60%Daily2017-06-22 17:23
https://kosova-info.com/samsung-lanoi-procesorin-e-internetit-t-gjrave-exynos-t200/60%Daily2017-06-22 16:29
https://kosova-info.com/selimi-tregon-se-kush-do-te-perfitoje-nga-fondi-amerikan-50-milione-dollaresh/60%Daily2017-06-22 17:21
https://kosova-info.com/tradita-e-cuditshme-pergjaket-deti-ne-ishujt-faroe-foto/60%Daily2017-06-22 17:17
https://kosova-info.com/zbulohet-se-ne-cilen-skuader-deshiron-te-transferohet-verratti/60%Daily2017-06-22 17:17
https://kosova-info.com/rashiq-tregon-se-ke-do-ta-mbeshtesin-per-themelimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-22 17:14
https://kosova-info.com/mc-kresha-kujton-momentin-kur-beri-ndryshimin-e-madh-foto/60%Daily2017-06-22 17:10
https://kosova-info.com/infektohen-me-kolere-50-pjesemarres-te-konferences-per-shendetesi-ne-kenya/60%Daily2017-06-22 17:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-gjermani-kili/60%Daily2017-06-22 17:00
https://kosova-info.com/kampioni-kosovar-miqesore-me-ekipin-e-njohur-slloven-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2017-06-22 16:54
https://kosova-info.com/kiden-e-lodhe-foto/60%Daily2017-06-22 16:51
https://kosova-info.com/kjo-video-e-messit-e-ka-cmendur-twitterin-sot-video/60%Daily2017-06-22 16:43
https://kosova-info.com/trump-i-ka-sulmuar-hetimet-per-perzierje-te-rusise-ne-zgjedhje/60%Daily2017-06-22 16:40
https://kosova-info.com/adelina-shfaq-trupin-pas-lindjes-ja-sa-seksi-duket-foto/60%Daily2017-06-22 16:31
https://kosova-info.com/chiron-bisha-qe-arrin-mbi-480-km-ne-ore/60%Daily2017-06-22 16:28
https://kosova-info.com/apple-iphone-8-trazon-industrin-e-ipeve-t-memorjes/60%Daily2017-06-22 15:34
https://kosova-info.com/lladrovci-per-rikandidimin-tim-vendos-veseli/60%Daily2017-06-22 16:22
https://kosova-info.com/lladrovci-per-rikandidimin-tim-vendos-veseli-2/60%Daily2017-06-22 16:22
https://kosova-info.com/shba-kanadezi-u-akuzua-per-terror-pas-sulmit-kunder-policit/60%Daily2017-06-22 16:21
https://kosova-info.com/ndryshim-total-james-vjen-me-super-frizure-te-re-foto/60%Daily2017-06-22 16:19
https://kosova-info.com/thirrje-vuciqit-per-shkarkimin-e-menjehershem-te-dikoviqit-beri-krime-ne-kosove/60%Daily2017-06-22 16:18
https://kosova-info.com/thirrje-vuciqit-per-shkarkimin-e-menjehershem-te-dikoviqit-beri-krime-ne-kosove/60%Daily2017-06-22 16:18
https://kosova-info.com/avokati-i-valdete-dakes-keshilli-prokurorial-ta-respektoje-parimin-e-meritokracise/60%Daily2017-06-22 16:15
https://kosova-info.com/avokati-i-valdete-dakes-keshilli-prokurorial-ta-respektoje-parimin-e-meritokracise-2/60%Daily2017-06-22 16:15
https://kosova-info.com/enis-jashari-se-shpejti-lanson-video-klipin-e-kenges-e-dine-ti-foto/60%Daily2017-06-22 16:12
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-publikon-klipin-me-skena-te-nxehta-video/60%Daily2017-06-22 16:11
https://kosova-info.com/ahmeti-miratimi-i-ligjit-per-gjuhen-shqipe-ceshtje-kohe/60%Daily2017-06-22 16:05
https://kosova-info.com/ahmeti-miratimi-i-ligjit-per-gjuhen-shqipe-ceshtje-kohe/60%Daily2017-06-22 16:05
https://kosova-info.com/de-biasi-rikthehet-ne-shqiperi-cfare-do-te-ndodh/60%Daily2017-06-22 16:00
https://kosova-info.com/kjo-gje-e-lumturoi-pa-mase-ermal-fejzullahun-foto/60%Daily2017-06-22 15:59
https://kosova-info.com/putin-ua-thyen-zemrat-ruseve-behet-qull-ne-shi-teksa-nderon-ushtarin-e-panjohur-video/60%Daily2017-06-22 15:54
https://kosova-info.com/dhune-ne-autobus-rrah-vajzen-sepse-kishte-veshur-pantallona-te-shkurtra-gjate-ramazanit-video/60%Daily2017-06-22 15:52
https://kosova-info.com/momenti-kur-vellai-i-donjeta-pajazitit-gushton-te-akuzuarin-per-vrasjen-ne-strellc-video/60%Daily2017-06-22 15:44
https://kosova-info.com/momenti-kur-vellai-i-donjeta-pajazitit-gushton-te-akuzuarin-per-vrasjen-ne-strellc-video/60%Daily2017-06-22 15:44
https://kosova-info.com/pas-suksesit-te-kenges-bella-ja-cka-po-ben-tani-butrinti-foto/60%Daily2017-06-22 15:39
https://kosova-info.com/10-vendet-me-te-mira-per-ti-vizituar-ne-evrope-gjate-vitit-2017/60%Daily2017-06-22 15:38
https://kosova-info.com/marquinhos-ne-premierlige-per-70-milione-euro/60%Daily2017-06-22 15:36
https://kosova-info.com/mbi-30-te-vrare-nga-nje-sulm-ne-afganistan-2/60%Daily2017-06-22 15:29
https://kosova-info.com/rritja-e-popullsise-shteti-i-vogel-afrikan-do-tejkaloje-shba-dhe-do-te-behet-vendi-i-trete-ne-bote-me-i-populluar/60%Daily2017-06-22 15:27
https://kosova-info.com/10-vendet-me-te-mira-per-ti-vizituar-ne-evrope-gjate-vitit-2017-2/60%Daily2017-06-22 15:26
https://kosova-info.com/harroni-propozimin-per-martese-shikoni-cfare-po-bejne-graniti-dhe-leonita-foto/60%Daily2017-06-22 15:21
https://kosova-info.com/kjo-kenge-po-ia-heq-vapen-fatmir-spahiut-video/60%Daily2017-06-22 15:19
https://kosova-info.com/luftetaret-e-huaj-kercenim-per-sigurine-ne-kosove/60%Daily2017-06-22 15:18
https://kosova-info.com/me-snap-map-prdoruesit-e-snapchat-mund-t-ndajn-vendodhjen-me-miqt/60%Daily2017-06-22 15:19
https://kosova-info.com/figo-deshperon-tifozet-e-realit-me-fjalet-per-ronaldon/60%Daily2017-06-22 15:11
https://kosova-info.com/nisma-e-prizrenit-akuzon-mujen-per-keqperdorim-te-parase-publike/60%Daily2017-06-22 15:11
https://kosova-info.com/5-mije-euro-per-perdet-e-isa-mustafes-dokument/60%Daily2017-06-22 15:05
https://kosova-info.com/naten-e-bajramit-do-te-mbesin-keto-vende-pa-rryme/60%Daily2017-06-22 15:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-lutja-per-te-cilen-fjolla-ka-nevoje-ti-plotesohet-foto/60%Daily2017-06-22 15:00
https://kosova-info.com/bajrami-presim-shume-shpejte-ta-kemi-qeverine-nen-udheheqjen-e-haradinajt/60%Daily2017-06-22 15:00
https://kosova-info.com/vrasja-e-artan-cukut-policia-ne-ndjekje-te-porositesit-ne-loje-dhe-interpol-i/60%Daily2017-06-22 14:50
https://kosova-info.com/deklarohen-te-pafajshem-20-policet-e-akuzuar-per-ryshfet/60%Daily2017-06-22 14:49
https://kosova-info.com/tkurret-isis-pakesohen-luftetaret-e-huaj/60%Daily2017-06-22 14:48
https://kosova-info.com/diskriminim-pagash-ne-mti/60%Daily2017-06-22 14:41
https://kosova-info.com/ja-cilat-fjale-ne-gjuhen-shqipe-i-ka-mesuar-aktori-turk-tolgahan-sayisman-video/60%Daily2017-06-22 14:39
https://kosova-info.com/administrata-publike-nen-ethet-e-ndryshimeve/60%Daily2017-06-22 14:37
https://kosova-info.com/ja-provat-qe-aktoret-bejne-seks-gjate-xhirimeve-foto/60%Daily2017-06-22 14:36
https://kosova-info.com/sega-lanoi-pes-lojra-klasike-pr-android-dhe-ios/60%Daily2017-06-22 14:34
https://kosova-info.com/merkel-deshiron-qe-bisedimet-per-brexit-te-zhvillohen-ne-fryme-te-mire/60%Daily2017-06-22 14:23
https://kosova-info.com/ja-ku-po-e-xhiron-klipin-e-ri-robert-berisha-foto/60%Daily2017-06-22 14:20
https://kosova-info.com/super-ylli-brazilian-behet-trajner-i-shqiperise-foto/60%Daily2017-06-22 14:45
https://kosova-info.com/befason-arsenali-merr-futbollistin-e-barcelones-per-30-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-22 14:15
https://kosova-info.com/muri-me-meksiken-trump-do-te-vendose-panele-diellore/60%Daily2017-06-22 14:11
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtins-prezantoi-aplikacionin-prprishtinn/60%Daily2017-06-22 14:00
https://kosova-info.com/zyrtare-vokrri-e-salihu-me-poste-ne-uefa/60%Daily2017-06-22 13:59
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-njohur-i-vala-superliges-transferohet-ne-shqiperi-foto/60%Daily2017-06-22 13:56
https://kosova-info.com/perplasje-mes-vmro-se-dhe-lsdm-se-per-27-prillin/60%Daily2017-06-22 13:55
https://kosova-info.com/pjesetaret-e-fsk-se-realizojne-ujku-vigjilent-2-foto/60%Daily2017-06-22 13:54
https://kosova-info.com/cozman-harron-tunen-ia-gjuan-xhesikes-ne-nje-klub-nate-foto/60%Daily2017-06-22 13:53
https://kosova-info.com/mbi-30-te-vrare-nga-nje-sulm-ne-afganistan/60%Daily2017-06-22 13:49
https://kosova-info.com/ekskluzive-keta-do-te-jene-kandidatet-e-partive-per-kryetare-komunash/60%Daily2017-06-22 13:49
https://kosova-info.com/enca-kalon-limitet-shfaqet-krejtesisht-nudo-ne-plazhin-e-dhermiut-foto-16/60%Daily2017-06-22 13:48
https://kosova-info.com/reali-siguron-dy-super-transferime-me-te-cilat-do-ta-fitoje-perseri-championsin-foto/60%Daily2017-06-22 13:47
https://kosova-info.com/limaj-takon-ambasadorin-norvegjez-diskutojne-per-zgjedhjet-e-11-qershorit/60%Daily2017-06-22 13:43
https://kosova-info.com/rrahje-me-shufera-metali-ne-tregun-e-podujeves-video/60%Daily2017-06-22 13:42
https://kosova-info.com/princ-harry-ka-treguar-se-cfare-e-detyruan-te-bente-ne-varrimin-e-se-emes-dianes-foto/60%Daily2017-06-22 13:27
https://kosova-info.com/xhaka-i-propozon-martese-te-dashures-shikoni-cfare-ndodhi-foto/60%Daily2017-06-22 13:24
https://kosova-info.com/okb-rreth-5-per-qind-e-popullates-boterore-perdorues-droge/60%Daily2017-06-22 13:19
https://kosova-info.com/prokurori-special-thote-se-as-13-e-mjeteve-qe-jane-keqperdore-nuk-hyjne-ne-asetet-e-blera-nga-ish-gjykatesi/60%Daily2017-06-22 13:17
https://kosova-info.com/ja-sa-tone-bakllava-pritet-te-konsumohen-per-bajram-ne-turqi/60%Daily2017-06-22 13:14
https://kosova-info.com/mustafi-befason-te-gjithe-tregon-skuadren-e-re-te-sanchez/60%Daily2017-06-22 13:00
https://kosova-info.com/bashkepunimi-i-radhes-i-capital-t-sjell-tradicionalen-ne-moderne-fotovideo/60%Daily2017-06-22 12:58
https://kosova-info.com/tusk-le-te-hapur-mundesine-brexit-mund-te-anulohet/60%Daily2017-06-22 12:54
https://kosova-info.com/juventus-me-transferim-te-papritur-nga-manchester-united-foto/60%Daily2017-06-22 12:51
https://kosova-info.com/arsyet-perse-nuk-duhet-ti-mbani-kurre-gazrat-ja-cfare-problemesh-shendetesore-mund-tju-shfaqen/60%Daily2017-06-22 12:50
https://kosova-info.com/trump-vazhdon-sanksionet-e-bushit-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2017-06-22 12:38
https://kosova-info.com/ismet-beqiri-komenton-deklaraten-e-lutfi-hazirit-rreth-kandidateve-per-prishtinen/60%Daily2017-06-22 12:36
https://kosova-info.com/punet-e-shtepise-i-bejne-burrat-me-te-lumtur/60%Daily2017-06-22 12:33
https://kosova-info.com/fisnik-ismaili-perule-ldk-ne-do-ta-varrosni-veten/60%Daily2017-06-22 12:30
https://kosova-info.com/morata-te-skuadra-e-re-per-68-milione-euro/60%Daily2017-06-22 12:28
https://kosova-info.com/majk-a-je-me-mu-deri-ne-diten-e-fundit-fotovideo/60%Daily2017-06-22 12:23
https://kosova-info.com/rrihen-grate-e-ps-dhe-lsi/60%Daily2017-06-22 12:21
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-ia-njeh-te-drejten-pan-it-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-22 12:20
https://kosova-info.com/ky-gol-tregon-se-pse-schik-kerkohet-nga-e-gjithe-evropa-sot-video/60%Daily2017-06-22 12:19
https://kosova-info.com/moska-mohon-se-ne-nish-ka-ndertuar-qender-spiunazhi-ruso-serbe/60%Daily2017-06-22 12:11
https://kosova-info.com/ska-buxhet-per-servisimin-e-aparaturave-radiologjike-shskuk-akuzon-msh-ne/60%Daily2017-06-22 12:10
https://kosova-info.com/vmro-ja-kunder-shqiptares-per-postin-e-zevendesministres-se-jashtme/60%Daily2017-06-22 12:08
https://kosova-info.com/gjyqi-per-kater-aktivistet-e-vv-se-te-dyshuar-per-terrorizem-caktohet-me-22-gusht/60%Daily2017-06-22 12:02
https://kosova-info.com/bella-me-mbi-1-milion-klikime-per-tri-dite-fotovideo/60%Daily2017-06-22 11:57
https://kosova-info.com/apple-publikon-betat-e-dyt-t-ios-11-pr-zhvilluesit-beta-publike-n-fund-t-muajit/60%Daily2017-06-22 14:10
https://kosova-info.com/vapa-tropikale-ka-perfshire-evropen-nga-londra-deri-ne-siberi/60%Daily2017-06-22 11:52
https://kosova-info.com/rita-ora-sjell-klipin-e-your-song-video/60%Daily2017-06-22 11:47
https://kosova-info.com/bye-bye-man-utd-januzaj-te-klubi-i-njohur-per-11-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-22 11:40
https://kosova-info.com/media-ne-serbi-shteti-blen-raportimin-oborrtar/60%Daily2017-06-22 11:36
https://kosova-info.com/shkaterrimi-i-xhamise-antike-flet-per-humbjen-e-is-it/60%Daily2017-06-22 11:33
https://kosova-info.com/ekskluzive-perfundon-o-sa-mire-aktoret-me-serial-te-ri-video/60%Daily2017-06-22 11:32
https://kosova-info.com/inzaghi-kombetarja-shqiptare-lajm-fantastik-nga-gianluca-di-marzio-foto/60%Daily2017-06-22 11:22
https://kosova-info.com/nisma-i-qendrojme-prapa-ramush-haradinajt-ne-cdo-variant/60%Daily2017-06-22 11:20
https://kosova-info.com/turp-siklet-zemerimcfare-ndodh-ne-te-vertete-kur-skuqemi/60%Daily2017-06-22 11:17
https://kosova-info.com/haziri-ua-ben-bajat-pretendenteve-te-ldkse-per-kryetar-te-prishtines/60%Daily2017-06-22 11:11
https://kosova-info.com/suarez-kthehet-ne-montevideo-shikojeni-cfare-i-ndodhi-sulmuesit-te-barcelones-video/60%Daily2017-06-22 11:09
https://kosova-info.com/lejohet-likuidimi-per-kb-agrokultura-dhe-nsh-16-nentori/60%Daily2017-06-22 10:58
https://kosova-info.com/mustafa-leter-te-hapur-kqz-se-dhe-dnv-se-per-ta-hetuar-numrin-e-votave-te-pavlefshme/60%Daily2017-06-22 10:55
https://kosova-info.com/militantet-e-isis-it-shkaterrojne-xhamine-ikone-te-mosulit-video/60%Daily2017-06-22 10:53
https://kosova-info.com/baboon-vjen-n-korrik-me-nj-imazh-t-ri/60%Daily2017-06-22 10:49
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-viziton-arbereshet-ne-kalabri-te-italise/60%Daily2017-06-22 10:49
https://kosova-info.com/apel-qe-te-mos-perdoret-kjo-pajisje-kuzhine-sepse-tashme-eshte-raportuar-vdekja-e-pare-si-pasoje-e-saj-video/60%Daily2017-06-22 10:44
https://kosova-info.com/haradinaj-takohet-me-ambasadoren-kroate-flasin-per-krijimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-22 10:39
https://kosova-info.com/veliaj-per-800-dite-u-kryen-800-pune-publike/60%Daily2017-06-22 10:38
https://kosova-info.com/hysaj-tregon-trupin-ne-las-vegas-shikojeni-kush-i-ka-shkruar-komente-ne-instagram-foto/60%Daily2017-06-22 10:36
https://kosova-info.com/kryetari-i-akep-z-piro-xhixho-zhvillon-takim-me-drejtorin-e-byros-s-zhvillimit-t-itu-z-brahima-sanou/60%Daily2017-06-22 10:30
https://kosova-info.com/vetem-zhvillimi-ekonomik-ndalon-shpernguljen-e-shqiptareve-nga-lugina/60%Daily2017-06-22 10:29
https://kosova-info.com/zyrtare-chelsea-me-perforcimin-e-pare-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-22 10:26
https://kosova-info.com/facebook-do-t-mbroj-foton-tuaj-t-profilit-nga-abuzimet/60%Daily2017-06-22 10:53
https://kosova-info.com/kater-te-arrestuar-per-perpjekjen-per-sulm-ne-bruksel/60%Daily2017-06-22 10:12
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcimi-i-madh-vjen-per-teste-mjekesore-ne-liverpool-foto/60%Daily2017-06-22 10:08
https://kosova-info.com/arrestohet-pasi-theri-me-thike-vellain/60%Daily2017-06-22 10:07
https://kosova-info.com/kqz-ja-drejt-fundit-te-rinumrimit-te-kutive-te-votimit/60%Daily2017-06-22 10:02
https://kosova-info.com/genta-ismaili-ne-bikini-super-joshese-foto/60%Daily2017-06-22 09:59
https://kosova-info.com/zyrtare-federata-shqiptare-me-njoftim-per-selektorin-e-ri/60%Daily2017-06-22 09:57
https://kosova-info.com/testi-matures-shteterore-te-hiqet-ose-te-standardizohet/60%Daily2017-06-22 09:56
https://kosova-info.com/ciao-juventus-alves-nenshkruan-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-22 09:55
https://kosova-info.com/arrestohet-pasi-rrahu-te-dashuren-i-konfiskohet-edhe-nje-revole/60%Daily2017-06-22 09:53
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-nihan-vret-kemalin-video/60%Daily2017-06-22 09:45
https://kosova-info.com/pan-i-e-lvv-ja-nuk-ka-nevoje-per-qeveri-gjitheperfshirese/60%Daily2017-06-22 09:42
https://kosova-info.com/kosova-pjese-e-konferences-watec-italy-2017/60%Daily2017-06-22 09:38
https://kosova-info.com/basha-premton-rrugen-e-arberit/60%Daily2017-06-22 09:36
https://kosova-info.com/kjo-eshte-menaxherja-bukuroshe-qe-kerkon-te-transferoje-sadikun-ne-izrael-foto/60%Daily2017-06-22 09:34
https://kosova-info.com/se-paku-20-te-vrare-nga-nje-sulm-ne-afganistan/60%Daily2017-06-22 09:29
https://kosova-info.com/unicef-per-3-vite-ne-irak-jane-vrare-mbi-nje-mije-femije/60%Daily2017-06-22 09:23
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-sot-la-pa-kifle-dhe-qumesht-nxenesit/60%Daily2017-06-22 09:23
https://kosova-info.com/samsung-organizon-konkursin-pr-dizajnin-e-aksesorve-t-televizorve-qled/60%Daily2017-06-22 09:16
https://kosova-info.com/nusja-e-albatritit-me-dallame-ne-festen-e-vajzes-se-saj-sa-bukur-vallezon-me-vjehrren-foto/60%Daily2017-06-22 09:07
https://kosova-info.com/rama-ne-durres-lsi-ju-mori-dinjitetin/60%Daily2017-06-22 09:02
https://kosova-info.com/real-madrid-cakton-cmimin-e-danilos-mbrojtesi-do-te-transferohet-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-06-22 08:58
https://kosova-info.com/strategjia-pr-zhvillimin-e-sistemit-pr-reagime-emergjente-n-internet/60%Daily2017-06-22 09:07
https://kosova-info.com/e-dini-cili-eshte-kuptimi-i-vertete-i-emrit-te-syzeve-ray-ban/60%Daily2017-06-22 08:56
https://kosova-info.com/ngjyra-qe-nuk-del-kurre-nga-moda-foto/60%Daily2017-06-22 08:56
https://kosova-info.com/ja-sa-banore-do-te-kete-bota-ne-vitin-2050/60%Daily2017-06-22 08:53
https://kosova-info.com/engel-uron-kosoven-per-49-milione-dollare-te-mcc/60%Daily2017-06-22 08:51
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-e-djersitur-nga-palestra-zbulon-gjoksin-foto/60%Daily2017-06-22 08:38
https://kosova-info.com/deja-vu-2-0/60%Daily2017-06-22 08:37
https://kosova-info.com/pastrimi-qe-jua-ben-shtepine-me-te-ndotur-2/60%Daily2017-06-22 08:36
https://kosova-info.com/keto-jane-5-ndikimet-e-akullores-ne-shendetin-tone-2/60%Daily2017-06-22 08:35
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-ronaldo-te-klubi-i-ri-foto/60%Daily2017-06-22 08:26
https://kosova-info.com/mblidhen-rreth-15-mije-euro-per-fitore-ibishin-nga-podujeva-video/60%Daily2017-06-22 08:19
https://kosova-info.com/sekuestrohen-336-bime-kanabis-ne-himare-2-te-arrestuar/60%Daily2017-06-22 08:18
https://kosova-info.com/i-vertetohet-denimi-te-kthyerit-nga-siria-qe-lufton-radikalizmin/60%Daily2017-06-22 08:09
https://kosova-info.com/india-do-ta-zevendesoje-kinen-si-vendi-me-i-populluar-ne-bote/60%Daily2017-06-22 08:06
https://kosova-info.com/fanella-e-re-e-interit-do-tu-pelqeje-te-gjithe-tifozeve-ne-kosove-foto/60%Daily2017-06-22 08:01
https://kosova-info.com/milan-ne-bisedime-me-yllin-e-madh-te-realit-foto/60%Daily2017-06-22 07:58
https://kosova-info.com/tender-kompanise-me-cmimin-me-te-larte/60%Daily2017-06-22 07:55
https://kosova-info.com/microsoft-pranon-se-ka-aktivizuar-softuert-e-siguris-n-windows-10/60%Daily2017-06-22 01:49
https://kosova-info.com/ja-me-cilin-koleg-nga-seriali-eshte-ne-lidhje-feridja-ne-jeten-reale-foto/60%Daily2017-06-22 07:45
https://kosova-info.com/fungo-kfori-ka-garantuar-nje-mjedis-te-qete-e-te-sigurt-ne-kosove/60%Daily2017-06-22 07:42
https://kosova-info.com/sa-here-ne-jave-duhet-te-beni-seks-per-te-qene-te-lumtur-2/60%Daily2017-06-22 07:36
https://kosova-info.com/kosova-duhet-te-paraqitet-sa-me-mire-ne-arenen-e-jashtme/60%Daily2017-06-22 07:36
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcimi-i-madh-vjen-per-teste-mjekesore-ne-juventus-foto/60%Daily2017-06-22 07:35
https://kosova-info.com/parukjerja-e-te-pastreheve/60%Daily2017-06-22 07:27
https://kosova-info.com/ciao-inter-manaj-gjen-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-22 07:26
https://kosova-info.com/haradinaj-do-ta-kete-mbeshtetjen-edhe-te-listes-serbe/60%Daily2017-06-22 07:19
https://kosova-info.com/si-te-pajtohen-shqiptaret-dhe-serbet-e-kosoves/60%Daily2017-06-22 07:17
https://kosova-info.com/madonna-di-cfare-zgjedh-hidhet-ne-krahet-e-modelit-31-vjecar-foto/60%Daily2017-06-22 07:15
https://kosova-info.com/apeli-ua-verteton-denimin-nente-te-akuzuarve-per-terrorizem/60%Daily2017-06-22 07:11
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-costa-zbulon-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-22 07:11
https://kosova-info.com/ilir-meta-nuk-ndalet-edi-rama-4-vjet-si-kryeminister-me-bilancin-me-katastrofik/60%Daily2017-06-22 07:10
https://kosova-info.com/evropianizimi-taktik-i-vuciqit/60%Daily2017-06-22 07:09
https://kosova-info.com/selimi-50-milione-dollare-do-te-shfrytezohen-per-dy-vitet-e-ardhshme/60%Daily2017-06-22 07:07
https://kosova-info.com/europa-po-merr-kthesen-e-duhur/60%Daily2017-06-22 07:03
https://kosova-info.com/cassano-ne-donnarumma-kerkohet-nga-ky-klub-nuk-mund-te-thote-jo-foto/60%Daily2017-06-22 06:53
https://kosova-info.com/nate-ecmendur-beatrix-gjene-veten-midis-rruges-duke-kenduar-kenge-qe-se-publikoi-ende-video/60%Daily2017-06-22 06:49
https://kosova-info.com/paypal-ofron-transfertat-e-menjhershme-bankare/60%Daily2017-06-22 01:38
https://kosova-info.com/zbulohen-emrat-e-binjakeve-te-beyonce-foto/60%Daily2017-06-22 06:34
https://kosova-info.com/yjet-e-skenes-boterore-bashkohen-per-nje-kauze-te-rendesishme/60%Daily2017-06-22 06:12
https://kosova-info.com/qeveri-gjitheperfshirese-per-ti-shmangur-zgjedhjet/60%Daily2017-06-22 06:08
https://kosova-info.com/brexit-i-dhe-siguria-dominojne-samitin-e-be-se/60%Daily2017-06-22 06:05
https://kosova-info.com/vdes-kryespiuni-kohes-sovjetike/60%Daily2017-06-22 05:55
https://kosova-info.com/shteti-islamik-shkaterron-xhamine-ikone-te-mosulit/60%Daily2017-06-22 05:51
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-lanson-aplikacionin-perprishtinen/60%Daily2017-06-22 05:45
https://kosova-info.com/mapl-ndan-grantin-stimulus-per-komuna/60%Daily2017-06-22 05:38
https://kosova-info.com/real-madrid-zbulohet-data-e-prezantimit-te-perforcimit-te-ri-foto/60%Daily2017-06-22 05:21
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-vendimin-e-fundit-nga-trajneri-i-ri-i-barcelones-foto/60%Daily2017-06-22 05:16
https://kosova-info.com/gianluca-di-marzio-zbulon-klubin-e-ri-te-diego-costas-foto/60%Daily2017-06-22 05:12
https://kosova-info.com/legjenda-e-milanit-behet-selektor-i-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2017-06-22 05:08
https://kosova-info.com/si-e-dine-meshkujt-qe-po-i-tradhtoni/60%Daily2017-06-22 00:39
https://kosova-info.com/si-te-shpetoni-nga-qimet-nen-lekure-gjate-veres/60%Daily2017-06-21 23:34
https://kosova-info.com/e-varur-nga-seksi-si-eshte-jeta-e-nje-nimfomaniakeje-rasti-qe-cuditi-boten/60%Daily2017-06-21 23:34
https://kosova-info.com/cfare-ish-e-dashure-do-te-ishit-sipas-shenjes-se-horoskopit/60%Daily2017-06-21 23:34
https://kosova-info.com/eshte-ceshtje-kohe-qe-asteroidi-te-shkaterroje-token-dhe-te-zhduk-njerezimin-plotesisht-fotovideo/60%Daily2017-06-21 23:21
https://kosova-info.com/punet-qe-ju-bejne-te-shtoni-ne-peshe/60%Daily2017-06-21 23:21
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-duhet-te-hani-nese-keni-probleme-me-jashteqitjen/60%Daily2017-06-21 23:20
https://kosova-info.com/pantina-e-vv-se-i-pergjigjet-hazirit-te-ldk-se-kryeminister-duhet-te-jete-kurti-video/60%Daily2017-06-21 22:02
https://kosova-info.com/me-kaq-stil-remzie-osmanin-nuk-e-keni-pare-moti-foto/60%Daily2017-06-21 21:58
https://kosova-info.com/mohammed-bin-salman-emerohet-trashegimtar-i-fronit-te-mbretit/60%Daily2017-06-21 21:56
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-lacazette-te-gjiganti-evropian/60%Daily2017-06-21 21:54
https://kosova-info.com/zbuloni-si-ndikon-speci-djeges-ne-trupin-tuaj/60%Daily2017-06-21 21:52
https://kosova-info.com/ky-tipar-i-meshkujve-eshte-me-terheqes-per-femra/60%Daily2017-06-21 21:52
https://kosova-info.com/bimet-dhe-erezat-qe-mund-te-mbjellim-ne-ballkon/60%Daily2017-06-21 21:52
https://kosova-info.com/ismet-beqiri-zyrtarizon-kandidaturen-do-tia-marr-prishtinen-shpend-ahmetit/60%Daily2017-06-21 21:51
https://kosova-info.com/a-po-zhvillon-negociata-aak-ja-me-ldk-ne/60%Daily2017-06-21 21:42
https://kosova-info.com/skandal-ne-kupen-e-konfederatave-perleshje-masive-mes-lojtareve-ne-fushe-video/60%Daily2017-06-21 21:42
https://kosova-info.com/dieta-me-veze-te-ziera-humbisni-10-kilogram-per-2-jave/60%Daily2017-06-21 21:39
https://kosova-info.com/benardi-i-bba-9-per-kete-cift-po-ben-tifo-foto/60%Daily2017-06-21 21:39
https://kosova-info.com/kjo-levizje-e-asensios-ka-cmendur-rrjetet-sociale-video/60%Daily2017-06-21 21:30
https://kosova-info.com/beri-seks-gjate-ciklit-menstrual-te-gjithe-vdiqen-nga-kureshtja-per-ta-kuptuar-se-cka-i-ndodhi/60%Daily2017-06-21 21:25
https://kosova-info.com/prioriteti-i-pare-i-haradinajt-do-te-jete-demarkacioni-video/60%Daily2017-06-21 21:22
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-prishtines-per-ndeshjet-e-liges-se-evropes/60%Daily2017-06-21 21:21
https://kosova-info.com/migjeni-eliminohet-prej-reality-show-kooperativa/60%Daily2017-06-21 21:21
https://kosova-info.com/irak-isis-hedh-ne-ere-xhamine-e-madhe-te-mosulit/60%Daily2017-06-21 21:19
https://kosova-info.com/sekretari-i-pdk-se-mashtrimet-e-vv-se-per-pushtet-dolen-ne-shesh/60%Daily2017-06-21 21:11
https://kosova-info.com/kercenon-myftiu-ternava-thote-se-xhamia-ne-prishtine-do-te-ndertohet-edhe-pa-leje/60%Daily2017-06-21 21:03
https://kosova-info.com/ben-arfa-largohet-menjehere-nga-psg-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-06-21 20:58
https://kosova-info.com/thirret-ezani-gazetarja-nderpret-intervisten-me-ramen-reagimi-i-tij-i-cuditshem/60%Daily2017-06-21 20:58
https://kosova-info.com/adelina-shfaq-linjat-trupore-ja-sa-seksi-duket-foto/60%Daily2017-06-21 20:54
https://kosova-info.com/etrit-berisha-ne-kosove-shikoni-ke-e-ka-vizituar-sot-foto/60%Daily2017-06-21 20:41
https://kosova-info.com/limaj-nisma-nuk-ben-pazare-as-nuk-e-prish-skenen-politike-video/60%Daily2017-06-21 20:40
https://kosova-info.com/ne-kete-forme-e-festoi-ditelindjen-nena-e-beatrix-ramosaj-foto/60%Daily2017-06-21 20:35
https://kosova-info.com/conte-ne-itali-per-te-nenshkruar-me-super-futbollistin-per-55-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-21 20:34
https://kosova-info.com/thaci-ndarja-e-50-milione-dollareve-per-kosoven-lajm-i-shkelqyeshem/60%Daily2017-06-21 20:33
https://kosova-info.com/mesohet-kandidati-i-ldk-se-per-kryetar-te-prizrenit-video/60%Daily2017-06-21 20:31
https://kosova-info.com/nje-termet-i-fuqishem-godet-greqine/60%Daily2017-06-21 20:28
https://kosova-info.com/limaj-kam-pritur-me-shume-nga-pan-qytetaret-vendosen-ndryshe/60%Daily2017-06-21 20:26
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-i-beri-femijes-per-te-marre-like-ne-facebook-foto/60%Daily2017-06-21 20:25
https://kosova-info.com/largoni-kancerin-e-gjirit-pa-kimioterapi-ne-vetem-11-dite/60%Daily2017-06-21 20:17
https://kosova-info.com/lajm-i-tmerrshem-per-kosoven-para-ndeshjeve-te-radhes/60%Daily2017-06-21 20:10
https://kosova-info.com/ja-si-dukeshin-para-11-vite-aurela-gace-dhe-eli-fara-foto/60%Daily2017-06-21 20:09
https://kosova-info.com/veseli-shpreson-ne-ndihmen-e-shba-se-dhe-be-se-per-krijimin-e-qeverise-nga-pan-i/60%Daily2017-06-21 20:03
https://kosova-info.com/pantollonat-qe-po-vishen-nga-te-gjitha-femrat-cuan-kete-grua-ne-spital/60%Daily2017-06-21 19:56
https://kosova-info.com/pantollonat-qe-po-vishen-nga-te-gjitha-femrat-cuan-kete-grua-ne-spital/60%Daily2017-06-21 19:56
https://kosova-info.com/keto-jane-5-ndikimet-e-akullores-ne-shendetin-tone/60%Daily2017-06-21 19:52
https://kosova-info.com/keto-jane-5-ndikimet-e-akullores-ne-shendetin-tone/60%Daily2017-06-21 19:52
https://kosova-info.com/shokuese-shikoni-cfare-i-kane-bere-tifozet-e-milanit-donnarummas/60%Daily2017-06-21 19:39
https://kosova-info.com/vesa-lodhet-nga-liani-do-tia-nderroj-vendin-foto/60%Daily2017-06-21 19:39
https://kosova-info.com/amerika-ndan-edhe-50-milione-dollare-per-kosoven/60%Daily2017-06-21 19:23
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-etrit-berishes-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-06-21 19:19
https://kosova-info.com/haziri-i-pergjigjet-fteses-se-vv-se-per-bisedime-nuk-jemi-ne-proces-urgjent/60%Daily2017-06-21 19:16
https://kosova-info.com/ja-sa-e-ka-ndryshuar-shtatzenia-learten-foto/60%Daily2017-06-21 19:08
https://kosova-info.com/si-te-fshini-aknet-dhe-pucrrat-nga-fytyra-ne-menyre-natyrale/60%Daily2017-06-21 18:58
https://kosova-info.com/cili-dhe-poni-garojne-per-gjoksin-me-te-madh-foto/60%Daily2017-06-21 18:37
https://kosova-info.com/receta-natyrale-per-rritjen-e-thonjeve-tashme-ne-trend-femrat-po-cmenden-pas-saj/60%Daily2017-06-21 18:18
https://kosova-info.com/ja-si-te-beni-nje-gjume-te-qete-edhe-ne-netet-me-te-nxehta/60%Daily2017-06-21 18:18
https://kosova-info.com/vildane-kamerolli-nxjerre-ne-shitje-disajnet-e-saj-per-te-ndihmuar-fitore-ibishin-foto/60%Daily2017-06-21 18:10
https://kosova-info.com/zyrtare-diego-lopez-befason-me-skuadren-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-06-21 17:58
https://kosova-info.com/orari-i-ndeshjeve-te-skuadrave-shqiptare-ne-ligen-e-kampioneve-dhe-ligen-e-evropes/60%Daily2017-06-21 17:55
https://kosova-info.com/kryeministrja-britanike-kerkon-falje-per-deshtimin-e-shtetit-pas-djegies-se-nderteses/60%Daily2017-06-21 17:47
https://kosova-info.com/ronaldo-i-mahnitshem-ben-nje-tjeter-gjest-human-foto/60%Daily2017-06-21 17:46
https://kosova-info.com/pal-lekaj-thote-se-ka-deputet-te-ldk-se-qe-do-ta-votojne-haradinajn/60%Daily2017-06-21 17:41
https://kosova-info.com/i-vidhet-shtepia-kater-here-hetimet-vazhdojne/60%Daily2017-06-21 17:40
https://kosova-info.com/a-je-pyet-onati-ne-kengen-e-re-video/60%Daily2017-06-21 17:37
https://kosova-info.com/lekaj-haradinaj-i-ka-numrat-qeveria-behet-ne-korrik-video/60%Daily2017-06-21 17:36
https://kosova-info.com/zyrtare-largim-i-madh-nga-juventusi-foto/60%Daily2017-06-21 17:32
https://kosova-info.com/myslimanet-shpetojne-te-krishteret-nge-isis-i/60%Daily2017-06-21 17:31
https://kosova-info.com/galaxy-note-9-do-te-vije-me-12gb-ram/60%Daily2017-06-21 17:29
https://kosova-info.com/vuciq-takon-zv-presidentin-amerikan-pence/60%Daily2017-06-21 17:28
https://kosova-info.com/bahar-uron-naten-e-kadrit-ne-gjuhen-shqipe-foto/60%Daily2017-06-21 17:26
https://kosova-info.com/bledi-shkembi-prezantohet-te-liria-e-ka-nje-mesazh-te-madh/60%Daily2017-06-21 17:18
https://kosova-info.com/rusia-anulon-takimin-me-diplomatet-e-shba-se/60%Daily2017-06-21 17:15
https://kosova-info.com/ja-si-reaguan-njerezit-pasi-majlinda-e-quajti-majkun-genjeshtar-foto/60%Daily2017-06-21 17:11
https://kosova-info.com/tensione-te-reja-ushtria-gjermane-largohet-nga-turqia-shkon-ne-jordani/60%Daily2017-06-21 17:02
https://kosova-info.com/twitter-rivalizon-youtube-transmetimet-live-do-t-gjenerojn-t-ardhura/60%Daily2017-06-21 23:13
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-tab-s3-9-7-kushton-745-dollare/60%Daily2017-06-21 16:53
https://kosova-info.com/denohet-me-tri-vjet-burg-kosovari-qe-luftoi-ne-siri/60%Daily2017-06-21 16:52
https://kosova-info.com/mbyllet-rusi-portugali-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-video/60%Daily2017-06-21 16:51
https://kosova-info.com/haraqija-nese-kurti-e-fton-ldk-ne-pse-spo-ia-jep-kryeministrin/60%Daily2017-06-21 16:50
https://kosova-info.com/si-dje-vjen-nga-endri-video/60%Daily2017-06-21 16:43
https://kosova-info.com/tragjedi-familjare-ja-femijeria-e-hidhur-e-yllit-te-ri-te-realit/60%Daily2017-06-21 16:42
https://kosova-info.com/e-dashura-e-skivit-feston-ditelindjen-ja-cfare-foto-publikoi-foto/60%Daily2017-06-21 16:34
https://kosova-info.com/risi-ne-messenger-kjo-do-te-ju-pelqeje-foto/60%Daily2017-06-21 16:31
https://kosova-info.com/fushate-nga-timoni-rama-lutje-emigranteve/60%Daily2017-06-21 16:29
https://kosova-info.com/haraqija-pan-it-i-takon-ta-formoje-qeverine/60%Daily2017-06-21 16:22
https://kosova-info.com/komandanti-i-kfor-it-situata-ne-kosove-e-brishte-ajo-lidhet-me-sigurine-e-gjithe-ballkanit/60%Daily2017-06-21 16:20
https://kosova-info.com/aksident-ne-obiliq-vetura-hyn-deri-ne-oborr/60%Daily2017-06-21 16:19
https://kosova-info.com/parajsa-e-qiramarresve-ne-komunen-e-ramadan-mujes/60%Daily2017-06-21 16:17
https://kosova-info.com/historit-e-instagram-dominojn-mbi-snapchat-me-250-milion-prdorues-n-dit/60%Daily2017-06-21 23:14
https://kosova-info.com/ffk-godite-albert-bunjakun/60%Daily2017-06-21 16:12
https://kosova-info.com/bruksel-identifikohet-autori-kishte-bombe-artizanale-me-gozhda/60%Daily2017-06-21 16:11
https://kosova-info.com/ja-si-blero-i-perqesh-konkurrentet-e-albanian-star-foto/60%Daily2017-06-21 16:09
https://kosova-info.com/milani-merr-super-sulmuesin-e-series-a-foto/60%Daily2017-06-21 16:01
https://kosova-info.com/reagon-vv-lista-e-publikuar-per-deputete-nuk-eshte-zyrtare-dhe-nuk-eshte-gati/60%Daily2017-06-21 16:01
https://kosova-info.com/lenovo-zbulon-laptopin-e-s-ardhmes-me-ekrane-q-palosen/60%Daily2017-06-21 23:15
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-shuplake-e-madhe-per-shqiperine-foto/60%Daily2017-06-21 15:52
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjeja-qe-aferdita-e-merr-cdo-dite-foto/60%Daily2017-06-21 15:49
https://kosova-info.com/ja-si-duket-tollovia-ne-qiell-nato-rusia-f-16-su-27-ministri-rus-video/60%Daily2017-06-21 15:48
https://kosova-info.com/dailymotion-ja-fillon-nga-e-para-prezantohet-si-nj-shrbim-premium/60%Daily2017-06-21 23:16
https://kosova-info.com/pacolli-cdo-zhagitje-e-numerimit-te-votave-eshte-atentat-kunder-demokracise/60%Daily2017-06-21 15:35
https://kosova-info.com/harem-vjen-instrumentali-nga-tarabuka-band-dhe-dj-star-video/60%Daily2017-06-21 15:31
https://kosova-info.com/konfirmohet-lajm-i-madh-per-kosoven-ne-basketboll-foto/60%Daily2017-06-21 15:28
https://kosova-info.com/era-ne-billboard-me-leter-dashurie-per-komunitetin-lgbtq/60%Daily2017-06-21 15:10
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-shenon-gol-te-bukur-video/60%Daily2017-06-21 15:09
https://kosova-info.com/zyrtare-monaco-barcelona-konfirmohet-transferimi-i-papritur-foto/60%Daily2017-06-21 15:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-i-lindjeve-dje-ne-gjinekologji/60%Daily2017-06-21 15:02
https://kosova-info.com/kujdes-gjate-diteve-ne-vijim-mund-te-mbetni-pa-rryme-deri-ne-pese-ore/60%Daily2017-06-21 15:00
https://kosova-info.com/ska-investime-agjencite-e-rejtingut-shmangin-kosoven/60%Daily2017-06-21 14:56
https://kosova-info.com/moisiu-thirrje-kunder-bojkotit-45-skane-interes-per-voten/60%Daily2017-06-21 14:51
https://kosova-info.com/rreth-100-mije-raste-ne-vit-te-semundjeve-ngjitese-ne-kosove/60%Daily2017-06-21 14:46
https://kosova-info.com/zyrtare-ja-kur-fillon-edicioni-i-ri-i-superliges/60%Daily2017-06-21 14:44
https://kosova-info.com/ipko-me-21-dyqane-ne-gjithe-kosoven-tani-edhe-ne-drenas/60%Daily2017-06-21 14:43
https://kosova-info.com/shqiptaret-perfshihen-ne-nje-konflikt-me-thika-ne-france-dy-te-lenduar-rende/60%Daily2017-06-21 14:41
https://kosova-info.com/majlinda-e-quan-majkun-genjeshtar-ti-na-pe-dhe-ule-koken-foto/60%Daily2017-06-21 14:40
https://kosova-info.com/brenda-nendeteses-ultra-luksoze-foto/60%Daily2017-06-21 14:39
https://kosova-info.com/bajrami-ldk-nuk-hyn-ne-koalicion-aty-ku-eshte-pdk/60%Daily2017-06-21 14:38
https://kosova-info.com/dy-yjet-e-juventusit-u-perleshen-ne-zhveshtore-pas-pjeses-se-pare-ndaj-realit-foto/60%Daily2017-06-21 14:35
https://kosova-info.com/investime-ne-ujesjelles-ne-fshatrat-e-skenderajt/60%Daily2017-06-21 14:34
https://kosova-info.com/super-ylli-i-psg-se-denohet-me-nje-vit-burg-foto/60%Daily2017-06-21 14:20
https://kosova-info.com/nentori-i-arilenes-kenga-e-pare-ne-ukraine-foto/60%Daily2017-06-21 14:19
https://kosova-info.com/shqiptaret-zgjidhin-konfliktin-me-thika-dy-ne-gjendje-te-rende-ne-france/60%Daily2017-06-21 14:11
https://kosova-info.com/france-alarm-i-portokallte-nga-temperaturat-ekstreme/60%Daily2017-06-21 14:03
https://kosova-info.com/majk-ne-lidhje-te-re-flet-kengetari/60%Daily2017-06-21 13:56
https://kosova-info.com/spitali-amerikan-organizon-kongresin-e-iii-nderkombetar-ne-mjekesi-inovacionet-ne-mjekesi/60%Daily2017-06-21 13:55
https://kosova-info.com/perez-ne-takim-me-trajnerin-zidane-ja-cfare-do-te-bejne-per-ronaldon-foto/60%Daily2017-06-21 13:52
https://kosova-info.com/neji-i-ngjan-njeriut/60%Daily2017-06-21 13:46
https://kosova-info.com/edhe-ne-amerike-bes-kallaku-nuk-ben-dot-pa-kete-grua-dhe-nuk-eshte-xhensila-foto/60%Daily2017-06-21 13:45
https://kosova-info.com/macron-humb-ministrat-dorehiqet-ai-i-mbrojtjes-dhe-financave/60%Daily2017-06-21 13:42
https://kosova-info.com/haziri-ldk-dhe-vetevendosje-kane-shume-te-perbashketa/60%Daily2017-06-21 13:32
https://kosova-info.com/be-kerkon-heqjen-e-permbajtjeve-terroriste-nga-interneti/60%Daily2017-06-21 13:31
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-barcelones-ka-nje-lidhje-speciale-me-neymarin-foto/60%Daily2017-06-21 13:30
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-qendroni-20-minuta-cdo-dite-me-kembet-lart-ne-ajer-2/60%Daily2017-06-21 13:28
https://kosova-info.com/sondazhi-gjerman-permbys-gjithcka-ja-kush-do-jete-kryeminister-pas-25-qershorit/60%Daily2017-06-21 13:28
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-i-zgjate-mandatin-valdete-dakes/60%Daily2017-06-21 13:27
https://kosova-info.com/spotify-mbrrin-n-windows-store-n-formn-e-nj-aplikacioni-universal/60%Daily2017-06-21 23:17
https://kosova-info.com/arrestohet-nga-policia-pas-13-vjetesh-ne-arrati/60%Daily2017-06-21 13:13
https://kosova-info.com/ronaldo-real-madrid-ndodh-ajo-qe-nuk-e-priste-askush/60%Daily2017-06-21 13:12
https://kosova-info.com/ne-shkollen-selman-riza-te-fushe-kosoves-profesori-i-sociologjise-jep-matematike/60%Daily2017-06-21 13:11
https://kosova-info.com/sbashk-apel-komunave-te-zbatojne-kontraten-kolektive-per-arsim/60%Daily2017-06-21 13:10
https://kosova-info.com/percaktohen-oraret-e-ndeshjeve-europiane-te-tiranes-shkendijes-dhe-prishtines/60%Daily2017-06-21 13:05
https://kosova-info.com/majk-kapet-mat-me-te-dashuren-e-re-ne-prishtine-foto/60%Daily2017-06-21 12:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-kryesore-perse-zihen-ciftet-dhe-con-lidhjen-drejt-perfundimit/60%Daily2017-06-21 12:56
https://kosova-info.com/si-te-beheni-te-pasur-video/60%Daily2017-06-21 12:56
https://kosova-info.com/kryeministrja-may-ia-paraqiti-mbretereshes-legjislacionin-per-brexit/60%Daily2017-06-21 12:52
https://kosova-info.com/costa-fillon-bisedimet-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-21 12:52
https://kosova-info.com/mercedes-nderton-fabrike-ne-rusi/60%Daily2017-06-21 12:52
https://kosova-info.com/keta-jane-31-deputetet-e-zgjedhur-te-vetevendosjes/60%Daily2017-06-21 12:36
https://kosova-info.com/whatsapp-do-t-funksionoj-n-android-2-3-deri-m-2020-n/60%Daily2017-06-21 23:18
https://kosova-info.com/rekord-klikimesh-per-bella-nga-butrint-imeri-video/60%Daily2017-06-21 12:31
https://kosova-info.com/chelsea-ofron-114-milione-euro-per-dy-perforcime-nga-juventus-foto/60%Daily2017-06-21 12:30
https://kosova-info.com/anija-turke-me-10-mije-tone-ndihma-per-gazen-arrin-ne-portin-e-ashdodit/60%Daily2017-06-21 12:28
https://kosova-info.com/turbulenca-ne-aeroplan-10-te-plagosur/60%Daily2017-06-21 12:28
https://kosova-info.com/republikanet-ne-shba-rifitojne-vendet-ne-kongres/60%Daily2017-06-21 12:27
https://kosova-info.com/atentat-me-arme-ne-elbasan-plagosen-dy-vellezer/60%Daily2017-06-21 12:25
https://kosova-info.com/rama-me-video-mesazh-nga-vetura/60%Daily2017-06-21 12:25
https://kosova-info.com/keto-jane-rregullat-e-arta-per-te-nisur-nje-marredhenie-te-re-dashurie/60%Daily2017-06-21 12:23
https://kosova-info.com/dy-vite-kryebashkiak-veliaj-peruron-parkimin-nentokesor-te-bulevardi-i-ri/60%Daily2017-06-21 12:22
https://kosova-info.com/vore-plagosje-ne-zyren-elektorale/60%Daily2017-06-21 12:16
https://kosova-info.com/amir-rrahmani-fillon-stervitjet-me-klubin-e-madh-evropian-foto/60%Daily2017-06-21 12:10
https://kosova-info.com/shkel-aksidentalisht-gruan-e-shtrire-ne-autostrade-denohet-kosovari/60%Daily2017-06-21 12:09
https://kosova-info.com/presidenti-vendos-qe-zgjedhjet-lokale-te-mbahen-me-22-tetor/60%Daily2017-06-21 12:08
https://kosova-info.com/refugjatet-ne-futboll-mes-tyre-xhaka-dhe-shaqiri-foto/60%Daily2017-06-21 12:03
https://kosova-info.com/ja-5-sekretet-per-te-mos-humbur-asnjehere-valixhet-ne-aeroport/60%Daily2017-06-21 11:51
https://kosova-info.com/qeveria-rumune-bie-vetem-pas-gjashte-muajsh/60%Daily2017-06-21 11:48
https://kosova-info.com/huani-sjell-foto-komplet-nudo-i-tille-nuk-eshte-pare-asnjehere-foto16/60%Daily2017-06-21 11:41
https://kosova-info.com/trajneri-italian-refuzon-shqiperine-foto/60%Daily2017-06-21 11:37
https://kosova-info.com/psg-me-oferte-rekord-per-blerjen-e-ronaldos-foto/60%Daily2017-06-21 11:32
https://kosova-info.com/gruevski-ne-bruksel-takime-me-mogerinin-dhe-tuskin/60%Daily2017-06-21 11:28
https://kosova-info.com/ndryshimi-drastik-i-tre-vellezerve-nga-pasionet-e-fshehta-jane-bere-shume-te-pashem-foto/60%Daily2017-06-21 11:25
https://kosova-info.com/arabia-saudite-pushimi-per-festen-e-bajramit-rritet-ne-23-dite/60%Daily2017-06-21 11:25
https://kosova-info.com/veglat-me-te-mira-per-te-realizuar-fotografi-profesionale-me-telefonin-tuaj-foto/60%Daily2017-06-21 11:24
https://kosova-info.com/mourinho-sjell-nje-super-perforcim-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-06-21 11:16
https://kosova-info.com/presidenti-dekoroi-ambasadorin-khalilzad-me-medaljen-urdhri-i-pavaresise/60%Daily2017-06-21 11:13
https://kosova-info.com/wannacry-detyrn-hondan-t-mbyll-nj-fabrik-prodhimi-n-tokio/60%Daily2017-06-21 23:18
https://kosova-info.com/kqz-ka-bere-rinumerimin-e-55-kutive-te-votimit/60%Daily2017-06-21 11:11
https://kosova-info.com/mergim-lushtaku-90-mije-euro-te-thata/60%Daily2017-06-21 11:11
https://kosova-info.com/huffington-post-kosova-duhet-te-kete-ushtrine-e-saj/60%Daily2017-06-21 11:08
https://kosova-info.com/rama-pretendon-71-deputete-e-basha-72/60%Daily2017-06-21 11:08
https://kosova-info.com/oneplus-5-sjell-prmirsime-modeste-krahasuar-me-paraardhsin/60%Daily2017-06-21 23:19
https://kosova-info.com/martohet-trashegimtarja-e-swarovskit-fustani-i-saj-i-nuserise-me-500-mije-kristale-foto/60%Daily2017-06-21 11:07
https://kosova-info.com/meta-qe-rinia-te-ndihet-e-sigurt-se-qeveria-e-shqiperia-jane-te-tyre/60%Daily2017-06-21 11:06
https://kosova-info.com/simptomat-e-kolesterolit-te-larte-qe-nuk-duhet-te-injoroni-kurre/60%Daily2017-06-21 11:06
https://kosova-info.com/ja-me-cfare-veture-luksoze-shetitet-aferdita-dreshaj-foto/60%Daily2017-06-21 11:04
https://kosova-info.com/dy-ministra-te-tjere-franceze-japin-doreheqjen/60%Daily2017-06-21 11:01
https://kosova-info.com/bashkeshorti-i-mbretereshes-u-pranua-ne-spital/60%Daily2017-06-21 10:59
https://kosova-info.com/messi-vendosi-te-largohet-nga-barcelona-ky-futbollist-e-bindi-te-mbetet-ne-camp-nou-foto/60%Daily2017-06-21 10:57
https://kosova-info.com/sanksionet-e-shba-se-kunder-rusise-hasin-ne-pengese/60%Daily2017-06-21 10:52
https://kosova-info.com/ilacet-cudiberese-te-gjysheve-qe-duhet-te-njihni-dhe-perdorni-ne-cdo-kohe/60%Daily2017-06-21 10:48
https://kosova-info.com/sulmuesi-vetevrases-i-brukselit-eshte-maroken/60%Daily2017-06-21 10:45
https://kosova-info.com/si-te-pergatisni-nje-nutellamisu/60%Daily2017-06-21 10:41
https://kosova-info.com/volvo-shndrron-polestar-n-nj-mark-makinash-elektrike/60%Daily2017-06-21 23:20
https://kosova-info.com/mustafi-kjo-dua-te-ndodh-ne-arsenal/60%Daily2017-06-21 10:36
https://kosova-info.com/sky-sports-news-zbulon-emrat-e-dy-klubeve-ne-bisedime-per-blerjen-e-lewandowskit-foto/60%Daily2017-06-21 10:32
https://kosova-info.com/vuciq-serbia-asnjehere-nuk-do-tu-bashkengjitet-sanksioneve-antiruse/60%Daily2017-06-21 10:29
https://kosova-info.com/kusari-takon-vitali-klitscho-ka-nje-paraljmerim/60%Daily2017-06-21 10:27
https://kosova-info.com/mungesa-e-gjumit-ndikon-ne-peshen-trupore-ja-arsyet-perse-hame-me-shume-kur-jemi-te-lodhur/60%Daily2017-06-21 10:23
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-06-21 10:15
https://kosova-info.com/komuna-e-gracanices-shkel-ligjin-subvencionon-3-here-brenda-vitit-nje-ojq-me-20-mije-euro/60%Daily2017-06-21 10:14
https://kosova-info.com/nj-firm-koreano-jugore-pagoi-1-milion-dollar-hakerave-t-nj-ransomware/60%Daily2017-06-21 23:21
https://kosova-info.com/paris-air-show-prezantohet-fjala-e-fundit-e-industrise-se-avioneve/60%Daily2017-06-21 10:07
https://kosova-info.com/honda-civic-do-te-kete-me-shume-fuqi-foto/60%Daily2017-06-21 09:50
https://kosova-info.com/kosova-shtrin-perfaqesimin-diplomatik-edhe-ne-oqeanin-paqesor/60%Daily2017-06-21 09:49
https://kosova-info.com/barcelona-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri-foto-3/60%Daily2017-06-21 09:47
https://kosova-info.com/macron-ne-iftar-shteti-detyrohet-tu-siguroje-muslimaneve-liri-dhe-barazi/60%Daily2017-06-21 09:46
https://kosova-info.com/i-verberi-nga-decani-befason-me-vokalin-e-tij-video/60%Daily2017-06-21 09:45
https://kosova-info.com/ministri-belg-eshte-evituar-nje-sulm-serioz-ne-bruksel/60%Daily2017-06-21 09:37
https://kosova-info.com/fsk-merr-pjese-ne-nje-stervitje-nderkombetare-ne-gjermani/60%Daily2017-06-21 09:35
https://kosova-info.com/kadri-veseli-e-shpend-ahmeti-do-ti-nenshtrohen-kontrollit-te-pasurise/60%Daily2017-06-21 09:26
https://kosova-info.com/terry-befason-me-videon-e-publikuar-ne-instagram-pas-largimit-nga-chelsea-video/60%Daily2017-06-21 09:25
https://kosova-info.com/duhet-te-mos-ju-ket-ikur-kjo-foto-e-nxehte-e-xhesikes-momenti-kur-foto/60%Daily2017-06-21 09:25
https://kosova-info.com/rasti-i-lindjes-ne-pllaka-pergjegjesit-denohen-me-verejtje/60%Daily2017-06-21 09:03
https://kosova-info.com/lekaj-pas-certifikimit-te-zgjedhjeve-vendosin-per-grupin-parlamentar/60%Daily2017-06-21 09:02
https://kosova-info.com/aida-doci-si-rralle-here-flet-per-bashkeshortin-e-ardhshem/60%Daily2017-06-21 08:58
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-jo-aubameyang-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-06-21 08:57
https://kosova-info.com/ky-eshte-momenti-prekes-per-baballaret/60%Daily2017-06-21 08:50
https://kosova-info.com/brenda-festes-se-ditelindjes-vjen-urimi-emocional-i-beatrix-per-nenen-ne-45-vjetorin-e-lindjes-foto/60%Daily2017-06-21 08:48
https://kosova-info.com/hapet-qendra-burimore-per-te-pagjeturit/60%Daily2017-06-21 08:47
https://kosova-info.com/e-frikshme-seriali-i-njohur-parashikoi-djegien-e-kulles-se-londres-24-vjet-me-pare-video/60%Daily2017-06-21 08:42
https://kosova-info.com/viktimat-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes-ne-meshire-te-politikes/60%Daily2017-06-21 08:40
https://kosova-info.com/godet-veturen-e-policise-ne-gjendje-te-dehur-ne-prishtine-cka-ndermori-prokuroria/60%Daily2017-06-21 08:35
https://kosova-info.com/nje-60-vjecar-humb-jeten-ne-perpjekje-per-te-shpetuar-nipin/60%Daily2017-06-21 08:33
https://kosova-info.com/tenderi-i-dyshimte-i-map-it-per-renovimin-e-nderteses-se-ish-bankes-se-ljublanes/60%Daily2017-06-21 08:24
https://kosova-info.com/prokuroria-kurti-i-mori-te-demtuarit-dy-banesa-permes-fajdese/60%Daily2017-06-21 08:24
https://kosova-info.com/be-nderon-helmut-kohl-in/60%Daily2017-06-21 08:23
https://kosova-info.com/arsenal-prezanton-fanellat-e-reja-foto/60%Daily2017-06-21 08:20
https://kosova-info.com/skena-seksi-te-dy-kunatave-tuna-dhe-nora-ne-klipin-e-kengetarit-te-njohur-fotovideo/60%Daily2017-06-21 08:19
https://kosova-info.com/profesionet-me-te-lezetshme-ne-zvicer/60%Daily2017-06-21 08:19
https://kosova-info.com/si-te-ktheni-dokumentin-nga-pdf-ne-word-video/60%Daily2017-06-21 08:15
https://kosova-info.com/shefi-ekzekutiv-i-uber-travis-kalanick-jep-dorheqjen/60%Daily2017-06-21 23:22
https://kosova-info.com/afrim-i-rrezikshem-i-aeroplanit-rus-me-ate-amerikan-foto/60%Daily2017-06-21 08:13
https://kosova-info.com/kim-kardashian-me-keni-bere-me-te-keqe-sesa-qe-jam-foto/60%Daily2017-06-21 08:09
https://kosova-info.com/futbollisti-kapet-duke-bere-seks-me-tifozen-fotoja-gjate-aktit-eshte-turperuese-foto/60%Daily2017-06-21 08:04
https://kosova-info.com/milan-me-super-perforcim-nga-juventus-foto/60%Daily2017-06-21 07:55
https://kosova-info.com/shba-e-ka-rrezuar-nje-fluturake-pa-ekuipazh-te-prodhimit-iranian-ne-siri/60%Daily2017-06-21 07:51
https://kosova-info.com/mbeturinat-mbulojne-prishtinen-video/60%Daily2017-06-21 07:49
https://kosova-info.com/lamtumire-ronaldo-real-madrid-transferon-super-sulmues-nga-premierliga-foto/60%Daily2017-06-21 07:43
https://kosova-info.com/era-istrefi-krah-emrave-te-njohur-boteror-ne-festivalin-e-famshem-ne-rumani/60%Daily2017-06-21 07:40
https://kosova-info.com/partite-politike-propozojne-kete-date-per-mbajtjen-e-zgjedhjeve-lokale/60%Daily2017-06-21 07:37
https://kosova-info.com/daka-balotazhet-mund-ta-vonojne-certifikimin-e-zgjedhjeve-lokale-deri-ne-fundvit/60%Daily2017-06-21 07:34
https://kosova-info.com/ciao-donnarumma-milan-transferon-portierin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-21 07:29
https://kosova-info.com/lavrov-i-akuzoi-shba-te-per-rusofobi/60%Daily2017-06-21 07:23
https://kosova-info.com/lansohet-shkolla-finlandeze-ne-kosove/60%Daily2017-06-21 07:22
https://kosova-info.com/nga-sulmi-ajror-i-koaliconit-ne-siri-eshte-vrare-nje-klerik-i-is-it/60%Daily2017-06-21 07:19
https://kosova-info.com/corriere-dello-sport-zbulon-perforcimin-e-ri-te-juventusit-foto/60%Daily2017-06-21 07:18
https://kosova-info.com/sophie-mudd-modelja-qe-ua-heq-trurin-me-gjoksin-gjigant-dhe-natyral-foto/60%Daily2017-06-21 07:16
https://kosova-info.com/a-do-te-kete-qeveria-e-ardhshme-me-pak-ministri/60%Daily2017-06-21 07:15
https://kosova-info.com/tifozet-e-real-madridit-kane-frike-ky-eshte-vendimi-i-ri-nga-ronaldo-foto/60%Daily2017-06-21 07:12
https://kosova-info.com/laa-ja-e-gatshme-per-opozite/60%Daily2017-06-21 07:11
https://kosova-info.com/princesha-diana-ishte-ikone-mode-keto-jane-pese-leksionet-e-saj-per-dukje-te-mrekullueshme-ne-cdo-situate/60%Daily2017-06-21 07:11
https://kosova-info.com/senatori-amerikan-nderhyrja-ruse-shembull-eshte-grusht-shteti-i-deshtuar-ne-mal-te-zi/60%Daily2017-06-21 07:05
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-turan-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-21 06:58
https://kosova-info.com/keto-ushqime-pastrojne-enet-e-gjakut-nese-i-perdorni-cdo-dite/60%Daily2017-06-21 06:56
https://kosova-info.com/tana-ne-gjendje-te-rende-shendetesore-shtrohet-urgjent-ne-spital-foto/60%Daily2017-06-21 06:55
https://kosova-info.com/11-shenja-qe-lidhja-juaj-po-shkon-drejt-fundit/60%Daily2017-06-21 06:44
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-akr-se-ska-koalicion-me-pdk-ne-ne-asnje-variant/60%Daily2017-06-21 06:43
https://kosova-info.com/duel-kryeministrash/60%Daily2017-06-21 06:26
https://kosova-info.com/edhe-samir-ujkani-i-jep-fund-beqarise-foto/60%Daily2017-06-21 06:23
https://kosova-info.com/kafe-me-uje-mineral/60%Daily2017-06-21 06:22
https://kosova-info.com/nderron-jete-reperi-prodigy/60%Daily2017-06-21 06:07
https://kosova-info.com/franca-planifikon-te-behet-me-trena-pa-vozites/60%Daily2017-06-21 06:06
https://kosova-info.com/bruksel-i-dyshuari-per-sulm-terrorist-eshte-vrare-nga-policia/60%Daily2017-06-21 05:54
https://kosova-info.com/akk-hedh-shortin-per-kontrollin-e-pasurise-se-zyrtareve-te-larte-publik/60%Daily2017-06-21 05:45
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-diskuton-me-partite-per-daten-e-zgjedhjeve-lokale/60%Daily2017-06-21 05:40
https://kosova-info.com/lequipe-zbulon-klubin-e-ri-te-ronaldos-foto/60%Daily2017-06-21 05:24
https://kosova-info.com/adios-barcelona-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-iniestas-foto/60%Daily2017-06-21 05:19
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-nga-barcelona-kushton-90-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-21 05:15
https://kosova-info.com/largohet-alves-juventus-sjell-zevendesimin-nga-man-utd-foto/60%Daily2017-06-21 05:09
https://kosova-info.com/arsyet-pse-dietat-mund-te-cojne-ne-depresion/60%Daily2017-06-21 00:39
https://kosova-info.com/keni-kaluar-nje-dite-te-ngarkuar-me-stres-ja-disa-menyra-si-te-clodheni/60%Daily2017-06-21 00:39
https://kosova-info.com/si-te-cmendi-seksualisht-partnerin-tuaj/60%Daily2017-06-21 00:38
https://kosova-info.com/shtepi-e-paster-ne-tete-minuta/60%Daily2017-06-21 00:29
https://kosova-info.com/trondit-qeveria-indiane/60%Daily2017-06-21 00:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mosha-kur-femrat-arrijne-kulmin-e-kenaqesise-seksuale/60%Daily2017-06-21 00:29
https://kosova-info.com/veseli-falenderon-te-rinjte-e-pdk-se-foto/60%Daily2017-06-20 23:01
https://kosova-info.com/gjashte-te-vdekur-ne-nje-aksident-zinxhiror/60%Daily2017-06-20 22:15
https://kosova-info.com/martohet-samir-ujkani-kjo-eshte-gruaja-e-tij-foto/60%Daily2017-06-20 21:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-forma-me-e-keqe-si-e-festoi-emina-cunmulaj-pervjetorin-e-marteses/60%Daily2017-06-20 21:58
https://kosova-info.com/vrasja-e-qenve-endacak-nuk-ofron-zgjidhjen-e-duhur-te-problemit/60%Daily2017-06-20 21:57
https://kosova-info.com/kurteshi-vetevendosje-nuk-leshon-pe-per-kryeministrin/60%Daily2017-06-20 21:52
https://kosova-info.com/akuza-e-rames-ne-fushate-elektorale-po-jepen-patenta-pa-prove/60%Daily2017-06-20 21:44
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-nga-vrasja-ne-vlore-fatjoni-u-qellua-me-plumb-ne-koke/60%Daily2017-06-20 21:40
https://kosova-info.com/arsenali-me-super-transferim-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-06-20 21:39
https://kosova-info.com/17-femije-paralizohen-pas-shperthimit-te-polios-ne-siri/60%Daily2017-06-20 21:28
https://kosova-info.com/a-e-keni-degjuar-gold-ag-duke-kenduar-ilahi-video/60%Daily2017-06-20 21:28
https://kosova-info.com/zidane-largon-super-talentin-nga-real-madridi-foto/60%Daily2017-06-20 21:23
https://kosova-info.com/edhe-vetevendosje-neser-ne-takim-te-thaci/60%Daily2017-06-20 21:22
https://kosova-info.com/shkelzen-maliqi-me-nje-ide-interesante-per-krijimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-20 21:16
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-qendroni-20-minuta-cdo-dite-me-kembet-lart-ne-ajer/60%Daily2017-06-20 21:11
https://kosova-info.com/futbollisti-i-portugalise-shenon-golin-e-karrieres-ndaj-spanjes-video/60%Daily2017-06-20 21:08
https://kosova-info.com/prezantuesja-shqiptare-tregon-ndryshimin-e-bere-ne-foto/60%Daily2017-06-20 21:05
https://kosova-info.com/bdi-ceshtja-e-gjuhes-ne-kuader-te-reformave-qe-kerkon-be/60%Daily2017-06-20 21:04
https://kosova-info.com/jobs-kishte-plane-te-tjera-per-iphone/60%Daily2017-06-20 20:56
https://kosova-info.com/a-do-te-beje-koalicion-paszgjedhor-me-lsi-basha-nuk-e-mohoj/60%Daily2017-06-20 20:52
https://kosova-info.com/atentat-me-arme-zjarri-ne-vlore-humb-jeten-i-riu/60%Daily2017-06-20 20:47
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-mbet-pa-ndjenje-foto/60%Daily2017-06-20 20:45
https://kosova-info.com/i-moshuari-tallet-me-te-riun-video/60%Daily2017-06-20 20:43
https://kosova-info.com/sulmuesi-ne-bruksel-bertiti-allahu-ekber-para-shperthimit-foto/60%Daily2017-06-20 20:34
https://kosova-info.com/sky-italia-zbulon-trajnerin-e-ri-te-shqiperise-foto/60%Daily2017-06-20 20:33
https://kosova-info.com/policia-belge-nuk-ka-viktima-nga-shperthimi-ne-stacionin-e-trenit-videofoto/60%Daily2017-06-20 20:26
https://kosova-info.com/kom-harru-qysh-o-vjen-super-klipi-nga-sparksi-video/60%Daily2017-06-20 20:24
https://kosova-info.com/aliu-jep-detaje-per-telefonaten-e-kurtit-me-mustafen-qe-u-zhvillua-para-nje-jave/60%Daily2017-06-20 20:23
https://kosova-info.com/hoxhaj-uron-homologet-irlandez-per-emerimin/60%Daily2017-06-20 20:17
https://kosova-info.com/keto-jane-tiparet-e-nje-femre-ideale-sipas-meshkujve/60%Daily2017-06-20 20:13
https://kosova-info.com/danilo-presioni-i-madiave-katastrofik/60%Daily2017-06-20 20:12
https://kosova-info.com/nora-istrefi-shume-shpejt-me-kenge-te-re/60%Daily2017-06-20 20:11
https://kosova-info.com/partite-shqiptare-ne-maqedoni-nuk-ua-besojne-pozitat-udheheqese-grave/60%Daily2017-06-20 20:04
https://kosova-info.com/aliu-gjasat-qe-pan-te-formoje-qeverine-nuk-jane-shume-te-medha/60%Daily2017-06-20 20:00
https://kosova-info.com/chelsea-do-ta-sundoje-evropen-me-keto-6-super-transferime/60%Daily2017-06-20 19:57
https://kosova-info.com/e-zuri-ne-habi-ja-ne-cilin-vend-renditet-kengetari-kosovar-ne-nje-nga-top-listat-me-te-njohura-amerikane-foto/60%Daily2017-06-20 19:49
https://kosova-info.com/gjergji-isa-mustafa-nuk-hyri-nga-frika-ne-liste-e-beri-kurban-hotin/60%Daily2017-06-20 19:45
https://kosova-info.com/kerkohet-ndihme-per-trajtimin-e-semundjes-susak-rasti-i-pare-ne-kosove-video/60%Daily2017-06-20 19:41
https://kosova-info.com/live-policia-belge-personi-i-mbushur-me-eksploziv-eshte-ndaluar/60%Daily2017-06-20 19:36
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-raportohet-per-shperthim-ne-bruksel/60%Daily2017-06-20 19:30
https://kosova-info.com/ledri-e-ka-nje-keshille-per-juve-foto/60%Daily2017-06-20 19:30
https://kosova-info.com/migrantet-jane-gjithnje-e-me-te-shkolluar-dhe-qendrojne-me-pak-ne-zvicer/60%Daily2017-06-20 19:26
https://kosova-info.com/moti-per-5-ditet-e-ardhshme-ne-kosove/60%Daily2017-06-20 19:23
https://kosova-info.com/continental-i-bashkohet-bmw-s-dhe-intel-pr-projektin-e-makins-s-automatizuar/60%Daily2017-06-21 23:23
https://kosova-info.com/ylli-i-barcelones-foto-me-fanellen-e-realit-foto/60%Daily2017-06-20 19:14
https://kosova-info.com/ambasada-e-shba-mesazh-te-rinjve-shqiptare-votoni-me-shprese-jo-me-inat-video/60%Daily2017-06-20 19:07
https://kosova-info.com/de-biasi-tregon-prapaskenat-e-largimit-nga-shqiperia/60%Daily2017-06-20 18:59
https://kosova-info.com/kerkohet-ndihme-per-trajtimin-e-semundjes-susakrasti-i-pare-ne-kosove-video/60%Daily2017-06-20 18:58
https://kosova-info.com/pse-u-votuan-emrat-e-rinj-ne-lista-video/60%Daily2017-06-20 18:51
https://kosova-info.com/haradinaj-lirimi-i-sylejman-selimit-do-te-ishte-rifillim-i-besimit-ne-drejtesi/60%Daily2017-06-20 18:43
https://kosova-info.com/sejdiu-me-vetevendosjen-kemi-gjetur-shume-pika-te-perbashketa-video/60%Daily2017-06-20 18:37
https://kosova-info.com/musa-dhe-dona-hedhin-nje-hap-te-rendesishem-ja-cka-kane-bere-pas-daljes-nga-big-brother-foto/60%Daily2017-06-20 18:35
https://kosova-info.com/chelsea-me-super-transferim-nga-serie-a-foto/60%Daily2017-06-20 18:32
https://kosova-info.com/rama-merret-me-pantallonat-e-bashes-vishet-si-llogaritar-kooperativeeshte-fiks-si-shalqi-me-prove/60%Daily2017-06-20 18:21
https://kosova-info.com/milaim-zeka-kam-afer-12-mije-vota/60%Daily2017-06-20 18:18
https://kosova-info.com/akep-merr-pjes-n-samitin-global-pr-shoqrin-e-informacionit-itu-wsis-17/60%Daily2017-06-20 14:18
https://kosova-info.com/tramezzani-te-presidenti-me-problematik-ne-bote/60%Daily2017-06-20 18:16
https://kosova-info.com/deda-i-quan-deklaratat-e-zekes-spekulime/60%Daily2017-06-20 18:13
https://kosova-info.com/erdogan-i-tha-jo-shqiperise-se-madhe-e-papranueshme/60%Daily2017-06-20 18:10
https://kosova-info.com/vjen-nje-tjeter-doreheqje-nga-ldk/60%Daily2017-06-20 18:08
https://kosova-info.com/operacion-i-madh-antidroge-ne-itali-shkaterrohet-banda-emrat-e-shqiptareve-te-arrestuar/60%Daily2017-06-20 18:03
https://kosova-info.com/perfundon-seriali-icerde-video/60%Daily2017-06-20 17:59
https://kosova-info.com/reali-ben-levizjen-e-vitit-shkemben-kolumbianin-james-me-yllin-e-madh-foto/60%Daily2017-06-20 17:52
https://kosova-info.com/rama-populli-i-bashkuar-ne-votim/60%Daily2017-06-20 17:47
https://kosova-info.com/e-ben-edhe-ajo-argjentina-tregon-gjoksin-bombastik-foto/60%Daily2017-06-20 17:39
https://kosova-info.com/haxhiu-aak-dhe-nisma-me-shume-rritje-pa-pdk-ne/60%Daily2017-06-20 17:38
https://kosova-info.com/easypay-nis-bashkpunimin-me-ria-money-transfer/60%Daily2017-06-21 23:23
https://kosova-info.com/mustafa-dhe-haziri-njezeri-nuk-e-japim-kryeministrin/60%Daily2017-06-20 17:37
https://kosova-info.com/kesi-rasti-nuk-keni-pare-kurre-gruas-qe-i-ecen-barku-ne-shtatzeni-video/60%Daily2017-06-20 17:37
https://kosova-info.com/shqiptari-i-maqedonise-gjuan-penalltine-ndaj-serbise-cfare-ndodhi-video/60%Daily2017-06-20 17:29
https://kosova-info.com/shtohet-numri-i-vezhguesve-per-zgjedhjet-ne-shqiperi/60%Daily2017-06-20 17:23
https://kosova-info.com/urina-do-te-perdoret-per-te-karikuar-telefonat-video/60%Daily2017-06-20 17:22
https://kosova-info.com/zeka-15-deputete-te-laa-se-do-ta-mbeshtesin-haradinajn-per-kryeminister/60%Daily2017-06-20 17:22
https://kosova-info.com/ish-banori-i-bba9-feston-ditelindjen-nuk-do-ta-besoni-se-sa-vjecar-eshte-bere-video/60%Daily2017-06-20 17:19
https://kosova-info.com/historia-e-dhimbshme-e-baccas-foto/60%Daily2017-06-20 17:17
https://kosova-info.com/brenda-kampeve-te-torturave-morrave-dhe-varreve-ne-korene-veriore-video/60%Daily2017-06-20 17:16
https://kosova-info.com/inovacioni-shqipria-e-fundit-n-evrop-e-93-ta-n-bot/60%Daily2017-06-21 23:24
https://kosova-info.com/perplaset-aeroplani-ne-portugali-ende-nuk-dihet-per-viktimat/60%Daily2017-06-20 17:02
https://kosova-info.com/zyrtare-klubi-qe-shkelqeu-ne-serie-a-emeron-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-20 17:00
https://kosova-info.com/zbulohet-miqesia-e-ledri-vules-me-kengetarin-e-njohur-foto/60%Daily2017-06-20 16:58
https://kosova-info.com/dakordohen-te-dyja-palet-bella-rikthehet-ne-youtube-video/60%Daily2017-06-20 16:53
https://kosova-info.com/yjet-e-njohura-rikthejne-jumanji-foto/60%Daily2017-06-20 16:45
https://kosova-info.com/g-20-drejton-ekonomine-prej-60-trilione-dollaresh/60%Daily2017-06-20 16:42
https://kosova-info.com/teleskopi-i-nasa-s-i-ka-gjetur-edhe-10-planete-si-toka-jashte-sistemit-diellor/60%Daily2017-06-20 16:38
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kosoves-vjen-me-foton-e-dites-foto/60%Daily2017-06-20 16:34
https://kosova-info.com/ekskluzivenurteel-une-ia-bllokova-kengen-butrintit-leshohet-vetem-me-kete-kusht-foto/60%Daily2017-06-20 16:33
https://kosova-info.com/flet-bashkesia-islame-e-kosoves-fiter-bajrami-mbahet-ne-daten-e-parapare/60%Daily2017-06-20 16:32
https://kosova-info.com/islami-i-padrejte-demonizmi-i-pdk-se-shik-ut-dhe-krahut-te-luftes/60%Daily2017-06-20 16:30
https://kosova-info.com/instagram-mundeson-edhe-kete-do-te-na-hyje-ne-pune-te-gjitheve-foto/60%Daily2017-06-20 16:30
https://kosova-info.com/ngjarje-tragjike-ne-austri-kosovari-vret-gruan-ne-prezence-te-femijeve/60%Daily2017-06-20 16:26
https://kosova-info.com/ancelotti-kapet-keq-me-yllin-e-bayernit-foto/60%Daily2017-06-20 16:19
https://kosova-info.com/gjeneral-rrahman-rama-ushtria-behet-kete-vit/60%Daily2017-06-20 16:18
https://kosova-info.com/armani-vjen-me-nj-or-t-re-inteligjente-android-wear/60%Daily2017-06-21 23:25
https://kosova-info.com/profesoret-e-up-se-paguhen-edhe-per-oret-qe-nuk-i-mbajne/60%Daily2017-06-20 16:08
https://kosova-info.com/daka-e-quan-tronditese-mundesine-e-shkuarjes-serish-ne-zgjedhje/60%Daily2017-06-20 16:08
https://kosova-info.com/neser-caktohet-data-e-mbajtjes-se-zgjedhjeve-lokale/60%Daily2017-06-20 16:05
https://kosova-info.com/ups-e-bleu-200-mije-euro-por-noizy-nuk-di-ta-perdore-makinen-e-tij-te-re-foto/60%Daily2017-06-20 16:05
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-portieri-trashaluq-do-te-qeshni-gjithe-diten-me-profesionin-e-tij-te-ri-foto/60%Daily2017-06-20 15:57
https://kosova-info.com/sdo-te-besoni-si-do-te-ndryshoje-futbolli-ne-vitet-e-ardhshme-foto/60%Daily2017-06-20 15:51
https://kosova-info.com/ende-pa-e-bere-lidhjen-publike-ndahen-liberta-dhe-flori-foto/60%Daily2017-06-20 15:47
https://kosova-info.com/ylli-i-real-madridit-neymar-me-ftoi-te-barcelona-foto/60%Daily2017-06-20 15:43
https://kosova-info.com/shqiperi-prokurori-kerkon-qe-nipi-i-ish-diktatorit-te-denohet-per-droge/60%Daily2017-06-20 15:42
https://kosova-info.com/gezim-kryeziu-jep-doreheqje-nga-ldk/60%Daily2017-06-20 15:39
https://kosova-info.com/keta-jane-kryetaret-me-te-pasur-te-komunave-kosovare/60%Daily2017-06-20 15:36
https://kosova-info.com/harrojeni-luanen-shtatzene-mund-te-jete-marina-vjollca-foto/60%Daily2017-06-20 15:36
https://kosova-info.com/ja-cfare-plane-kishte-jobs-per-iphone/60%Daily2017-06-20 15:33
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-ne-magjistralen-prishtine-peje-video/60%Daily2017-06-20 15:31
https://kosova-info.com/hoxhaj-falenderon-homologun-e-dorehequr-kroat/60%Daily2017-06-20 15:29
https://kosova-info.com/shqiperi-prokurori-kerkon-qe-nipi-i-ish-diktatorit-te-denohet-per-droge-2/60%Daily2017-06-20 15:26
https://kosova-info.com/aguero-befason-te-gjithe-kjo-eshte-skuadra-e-messit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-06-20 15:25
https://kosova-info.com/siri-avioni-amerikan-rrezon-dronin-iranian/60%Daily2017-06-20 15:24
https://kosova-info.com/paris-identifikohet-autori-i-atentatit-te-deshtuar/60%Daily2017-06-20 15:13
https://kosova-info.com/qytetet-ku-njerezit-kane-seksin-me-te-kenaqshem-foto/60%Daily2017-06-20 15:08
https://kosova-info.com/problemet-shendetesore-qe-shkaktohen-nga-mungesa-e-nje-minerali-te-vetem/60%Daily2017-06-20 15:07
https://kosova-info.com/ne-ukraine-rritet-presioni-per-mbeturina/60%Daily2017-06-20 15:07
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-ne-somali-te-pakten-15-te-vdekur/60%Daily2017-06-20 15:03
https://kosova-info.com/google-fsheh-nj-fidget-spinner-virtual-n-rezultatet-e-krkimit/60%Daily2017-06-21 23:25
https://kosova-info.com/labinot-rexha-edhe-nje-bashkepunim-me-elizabeta-markun-video/60%Daily2017-06-20 15:01
https://kosova-info.com/mbyllen-germimet-ne-kizhevak-te-rashkes-nuk-gjendet-asgje/60%Daily2017-06-20 15:01
https://kosova-info.com/shkencetaret-paralajmerojne-temperatura-rekorde/60%Daily2017-06-20 14:59
https://kosova-info.com/pas-largimit-nga-shqiperia-zbulohet-dicka-qe-kurre-nuk-e-keni-ditur-per-de-biasin-foto/60%Daily2017-06-20 14:58
https://kosova-info.com/be-ndryshon-dizajnin-e-vizes-shengen/60%Daily2017-06-20 14:57
https://kosova-info.com/publikohet-besom-nga-dj-dagz-dj-pm-dhe-yll-limani-video/60%Daily2017-06-20 14:53
https://kosova-info.com/ne-ukraine-rritet-presioni-per-mbeturina-2/60%Daily2017-06-20 14:50
https://kosova-info.com/ky-gol-nga-brazili-po-e-cmend-internetin-sot-video/60%Daily2017-06-20 14:44
https://kosova-info.com/terroristi-kosovar-vdes-ne-siri-pasi-kryen-sulm-kamikaz-foto/60%Daily2017-06-20 14:38
https://kosova-info.com/kryeziu-thote-se-ldk-po-mundohet-ta-ngulfat-mendimin-e-anetareve-te-rinj/60%Daily2017-06-20 14:34
https://kosova-info.com/maqedonia-eshte-duke-hapur-nje-kapitull-te-ri-me-ardhmeri-evropiane/60%Daily2017-06-20 14:33
https://kosova-info.com/veseli-nuk-shoh-alternativa-haradinaj-do-te-jete-kryeminister/60%Daily2017-06-20 14:33
https://kosova-info.com/tifozet-e-realit-tallen-me-buffon-shikoni-cfare-i-kane-bere-ne-oborrin-e-shtepise-foto/60%Daily2017-06-20 14:32
https://kosova-info.com/siri-gezimi-per-iftarin-mbi-rrenojat-dhe-rrethimin-e-duma/60%Daily2017-06-20 14:28
https://kosova-info.com/beri-shkelje-te-ligjit-per-zgjedhjet-gjobe-per-ganimete-musliun/60%Daily2017-06-20 14:21
https://kosova-info.com/vendimi-per-grupin-drenica-merret-ne-korrik/60%Daily2017-06-20 14:20
https://kosova-info.com/rektori-i-universitetit-te-gjakoves-flet-rreth-aktakuzes-kunder-tij/60%Daily2017-06-20 14:19
https://kosova-info.com/futbollistet-e-vala-superliges-qe-kane-tatuazhe-fantastike-foto/60%Daily2017-06-20 14:18
https://kosova-info.com/firefox-sjell-shfletuesin-e-privatsis-focus-n-android/60%Daily2017-06-20 14:14
https://kosova-info.com/bllokohet-ne-youtube-kenga-e-re-e-butrint-imerit-foto/60%Daily2017-06-20 14:11
https://kosova-info.com/dita-e-refugjateve-gabriel-gjermania-nuk-e-perballon-vetem/60%Daily2017-06-20 14:06
https://kosova-info.com/ja-cka-ndodh-nese-e-gelltisim-camcakezin/60%Daily2017-06-20 14:02
https://kosova-info.com/samsung-electronics-prforcon-portofolin-e-fuqishmtizen-3-0-t-prezantimit-smart-signage/60%Daily2017-06-20 13:56
https://kosova-info.com/gati-rita-ora-me-performance-ne-prishtine-foto/60%Daily2017-06-20 13:55
https://kosova-info.com/man-utd-befason-interin-me-oferten-per-perisicin-foto/60%Daily2017-06-20 13:54
https://kosova-info.com/argjentina-ramosaj-shfaqet-seksi-ne-bikini-foto/60%Daily2017-06-20 13:43
https://kosova-info.com/13-ushtrimet-qe-transformojne-trupin-tuaj-per-nje-muaj-video/60%Daily2017-06-20 13:39
https://kosova-info.com/mourinho-befason-tifozet-e-man-utd-me-vendimin-per-ronaldon/60%Daily2017-06-20 13:37
https://kosova-info.com/theniet-e-vladimir-putin-qe-ofrojne-mendime-te-tmerrshme-ne-mendjen-e-tij/60%Daily2017-06-20 13:27
https://kosova-info.com/lamtumire-leicester-city-mahrez-gjen-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-20 13:20
https://kosova-info.com/kjo-eshte-befasia-qe-angelina-jolie-i-beri-ish-bashkeshortit-brad-foto/60%Daily2017-06-20 13:20
https://kosova-info.com/dhuna-ne-kuvend-nis-procedura-para-hetimore/60%Daily2017-06-20 13:10
https://kosova-info.com/grate-e-pasura-te-politikaneve-te-kosoves/60%Daily2017-06-20 13:07
https://kosova-info.com/bajrami-nisma-vazhdon-te-jete-ne-pan/60%Daily2017-06-20 13:03
https://kosova-info.com/maqedonia-mund-te-goditet-nga-vale-e-re-e-emigranteve/60%Daily2017-06-20 13:00
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-tiranes-siguronte-prostituta-per-kombetaren-ja-cfare-ndodhte-kur-nuk-kishte-per-te-gjithe/60%Daily2017-06-20 12:59
https://kosova-info.com/nitaj-mos-u-ngutni-me-ba-pazare-qeverine-e-formon-pan-i/60%Daily2017-06-20 12:56
https://kosova-info.com/aguero-zbulon-klubin-e-tij-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-06-20 12:55
https://kosova-info.com/milaim-zeka-albin-kurti-po-i-bie-ne-gjunje-isa-mustafes/60%Daily2017-06-20 12:54
https://kosova-info.com/eya-game-jam-3-0-mendimi-kreativ-krkon-impaktin-n-shoqri-prmes-ujit-dhe-familjes/60%Daily2017-06-21 23:28
https://kosova-info.com/gaxherri-i-pergjigjet-kurtit-per-idene-e-koalicionit/60%Daily2017-06-20 12:48
https://kosova-info.com/fejohet-eliza-dushku-ja-cfare-super-unaze-i-bleu-i-dashuri-biznismen-foto/60%Daily2017-06-20 12:46
https://kosova-info.com/shba-u-pergjigjet-kercenimeve-ruse-do-mbrojme-interesat-tona/60%Daily2017-06-20 12:46
https://kosova-info.com/pse-bereta-e-gjelbert-e-ushtrise-amerikane-kane-luftetaret-me-te-zgjuar-dhe-me-vdekjeprures-ne-bote-foto/60%Daily2017-06-20 12:43
https://kosova-info.com/ide-per-dekorimin-e-shtepise-suaj-video/60%Daily2017-06-20 12:43
https://kosova-info.com/lsi-padit-ne-prokurori-kryeministrin-edi-rama/60%Daily2017-06-20 12:42
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-nenshkroi-memorandum-mirekuptimi-me-shoqatat-down-syndrome-kosova-dhe-autizmi/60%Daily2017-06-20 12:39
https://kosova-info.com/flirt-publik-armela-ne-krah-me-denisin-damiano-me-gerten-plasin-ironite-mes-tyre-foto/60%Daily2017-06-20 12:31
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-shfaqet-ne-kinemate-boterore-premiera-e-transformers-the-last-knight/60%Daily2017-06-20 12:24
https://kosova-info.com/veprimet-e-menjehershme-qe-duhet-te-beni-ne-rast-se-po-kaloni-nje-krize-takikardie/60%Daily2017-06-20 12:24
https://kosova-info.com/ronaldo-a-e-kujtoni-cfare-ndodhi-20-vjet-me-pare-foto/60%Daily2017-06-20 12:22
https://kosova-info.com/gazetarja-e-njohur-prezanton-te-dashurin-per-here-te-pare-foto/60%Daily2017-06-20 11:57
https://kosova-info.com/mehmeti-fushata-pa-te-zhdukurit/60%Daily2017-06-20 11:52
https://kosova-info.com/adios-barcelona-iniesta-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-06-20 11:48
https://kosova-info.com/sherifi-nisma-nuk-u-largua-nga-pan-i/60%Daily2017-06-20 11:47
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-msoni-kohn-kur-sht-lexuar-mesazhi-q-keni-drguar-n-whatsapp/60%Daily2017-06-21 23:29
https://kosova-info.com/perjashtohen-kamerat-ne-seancen-e-drenica-1/60%Daily2017-06-20 11:43
https://kosova-info.com/lazio-atalanta-ky-do-te-jete-klubi-i-berishes-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2017-06-20 11:39
https://kosova-info.com/liverpool-siguron-perforcimin-e-madh-nga-serie-a-foto/60%Daily2017-06-20 11:31
https://kosova-info.com/liverpool-siguron-perforcimin-e-madh-nga-serie-a-foto/60%Daily2017-06-20 11:31
https://kosova-info.com/mundohet-ta-imitoje-era-istrefin-por-deshton-si-mos-me-keq-video/60%Daily2017-06-20 11:31
https://kosova-info.com/shba-anulohet-fluturimet-sepse-eshte-teper-nxehte-qe-aeroplanet-te-fluturojne/60%Daily2017-06-20 11:30
https://kosova-info.com/limonat-projekti-me-i-ri-nga-fifi-video/60%Daily2017-06-20 11:24
https://kosova-info.com/limonat-projekti-me-i-ri-nga-fifi-video/60%Daily2017-06-20 11:24
https://kosova-info.com/barcelona-zbulon-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-20 11:23
https://kosova-info.com/vala-e-madhe-e-vapes-ka-arritur-zvicren-neser-deri-ne-35-grade/60%Daily2017-06-20 11:23
https://kosova-info.com/agim-veliu-deri-me-tani-skam-pare-thirrje-te-sinqerte-nga-vetevendosje/60%Daily2017-06-20 11:20
https://kosova-info.com/prishtina-me-memorandum-per-ndertimin-e-nje-qendre-per-trajtimin-e-personave-me-sindromen-down-dhe-autizem/60%Daily2017-06-20 11:11
https://kosova-info.com/banoret-e-jetes-se-re-te-lipjanit-tash-jane-rehat-me-rrymen/60%Daily2017-06-20 11:06
https://kosova-info.com/kosova-ndermerr-masa-reciprociteti-ndaj-maqedonise-per-barriera-jotarifore/60%Daily2017-06-20 11:02
https://kosova-info.com/dua-kam-shume-deshire-te-bej-nje-kenge-shqip-video/60%Daily2017-06-20 10:59
https://kosova-info.com/real-madrid-jo-ky-mund-te-jete-klubi-i-ri-i-donnarummas-foto/60%Daily2017-06-20 10:55
https://kosova-info.com/vriten-2-gazetare-ne-irak/60%Daily2017-06-20 10:54
https://kosova-info.com/lufta-civile-ne-siri-tensione-te-larta-midis-shba-se-dhe-rusise/60%Daily2017-06-20 10:53
https://kosova-info.com/lewandowski-frikeson-tifozet-e-bayernit-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-foto/60%Daily2017-06-20 10:49
https://kosova-info.com/u-vesh-me-te-gjelber-por-ja-me-ke-e-krahasuan-riten-foto/60%Daily2017-06-20 10:46
https://kosova-info.com/u-vesh-me-te-gjelber-por-ja-me-ke-e-krahasuan-riten-foto/60%Daily2017-06-20 10:46
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-i-madh-nga-ronaldo-foto/60%Daily2017-06-20 10:43
https://kosova-info.com/google-prfshin-vendet-e-lira-t-puns-n-rezultatet-e-krkimit/60%Daily2017-06-21 23:30
https://kosova-info.com/vazhdon-rinumerimi-nuk-ka-date-per-certifikimin-e-rezultatit-te-zgjedhjeve/60%Daily2017-06-20 10:33
https://kosova-info.com/nga-polonia-me-kale-ne-pelegrinazh-synon-jerusalemin-permes-sirise-foto/60%Daily2017-06-20 10:28
https://kosova-info.com/manaj-ska-vend-ne-inter-gjen-ekipin-e-ri/60%Daily2017-06-20 10:26
https://kosova-info.com/gili-publikon-imazhin-me-te-kendshem-me-ilirin-foto/60%Daily2017-06-20 10:25
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-prezantohet-samsung-galaxy-note-8/60%Daily2017-06-20 10:25
https://kosova-info.com/nisma-ndahet-nga-pan-i/60%Daily2017-06-20 10:21
https://kosova-info.com/18-vjet-burg-per-vrasjen-ne-prani-te-policit/60%Daily2017-06-20 10:14
https://kosova-info.com/khole-karashian-me-linje-per-bikini-foto/60%Daily2017-06-20 10:11
https://kosova-info.com/parashkrimi-i-4-000-lendeve-ne-veri-shkelje-kushtetuese/60%Daily2017-06-20 10:09
https://kosova-info.com/ciao-juventus-alves-nenshkruan-kontrate-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-20 10:06
https://kosova-info.com/auditori-iu-gjen-dallavere-komunes-se-prishtines-e-mi-se-per-mirembajtjen-e-rrugeve/60%Daily2017-06-20 10:01
https://kosova-info.com/nokia-inkorporon-withings-brenda-kompanis-lanon-dy-produkte-dixhitale-shndeti/60%Daily2017-06-21 23:31
https://kosova-info.com/lova-e-xhensiles-dhe-granitit-kalon-2-milioneshin-video/60%Daily2017-06-20 09:48
https://kosova-info.com/kurti-thote-se-ldk-nuk-bene-te-mbetet-ne-opozite-e-fton-per-bashkepunim/60%Daily2017-06-20 09:44
https://kosova-info.com/basha-premtimet-e-rames-u-vyshken-si-palmat-qe-mbolli/60%Daily2017-06-20 09:41
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-galaxy-note-8-n-n-gusht-reuters/60%Daily2017-06-21 23:32
https://kosova-info.com/pogba-eshte-top-futbollist-por-shikojeni-si-luan-basketboll-video/60%Daily2017-06-20 09:32
https://kosova-info.com/zjarret-ne-portugali-ende-kercenim-per-njerezit/60%Daily2017-06-20 09:32
https://kosova-info.com/keshilltari-i-isa-mustafes-driton-selmanajt-mos-fol-goje-kur-ske-nevoje/60%Daily2017-06-20 09:26
https://kosova-info.com/ky-eshte-versioni-i-forever-is-over-qe-la-pa-fjale-elvanen-video/60%Daily2017-06-20 09:23
https://kosova-info.com/hahn-do-te-vizitoje-turqine/60%Daily2017-06-20 09:21
https://kosova-info.com/luana-po-rikthehet-ne-muzike-foto/60%Daily2017-06-20 09:14
https://kosova-info.com/balotelli-rrah-vellain-video/60%Daily2017-06-20 09:14
https://kosova-info.com/izreal-palestine-trump-dergon-dy-keshilltaret-per-paqen/60%Daily2017-06-20 09:10
https://kosova-info.com/nis-seanca-per-rastin-drenica/60%Daily2017-06-20 09:02
https://kosova-info.com/ka-vdekur-i-aksidentuari-ne-fushe-kosove/60%Daily2017-06-20 08:57
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ben-ky-shites-kur-i-vjen-ta-takoje-deputeti-i-pd-se-foto/60%Daily2017-06-20 08:52
https://kosova-info.com/po-vjen-bashkepunimi-i-ri-nga-ganja-dhe-pro-band/60%Daily2017-06-20 08:48
https://kosova-info.com/conte-arrin-marreveshje-me-klubin-e-madh-evropian/60%Daily2017-06-20 08:43
https://kosova-info.com/poroshenko-takon-trumpin/60%Daily2017-06-20 08:40
https://kosova-info.com/brenda-2020-s-do-t-shiten-mbi-100-milion-pajisje-t-realitetit-virtual-dhe-t-shtuar/60%Daily2017-06-21 23:33
https://kosova-info.com/vdiq-studenti-amerikan-qe-u-mbajt-rob-ne-korene-veriore/60%Daily2017-06-20 08:30
https://kosova-info.com/denohet-zvicerani-per-mohimin-e-gjenocidit-ne-srebrenice/60%Daily2017-06-20 08:27
https://kosova-info.com/perforcimi-i-pare-i-spallettit-ne-inter-vjen-nga-fiorentina-foto/60%Daily2017-06-20 08:25
https://kosova-info.com/enca-trazon-plazhin-me-keto-poza-foto/60%Daily2017-06-20 08:24
https://kosova-info.com/perez-ky-futbollist-i-barcelones-ka-kaluar-testet-mjekesore-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-06-20 08:18
https://kosova-info.com/tri-menyra-natyrale-per-te-permiresuar-shikimin-video/60%Daily2017-06-20 08:11
https://kosova-info.com/deputetet-me-mbi-2-milione-euro-te-gatshme/60%Daily2017-06-20 08:04
https://kosova-info.com/chris-brown-tregon-per-here-te-pare-arsyen-pse-e-rrahu-brutalisht-rihannen/60%Daily2017-06-20 08:03
https://kosova-info.com/juventus-befason-me-perforcim-nga-real-madrid-foto/60%Daily2017-06-20 08:02
https://kosova-info.com/zaev-ne-bullgari-do-te-kerkoje-mbeshtetje-per-ne-nato-dhe-be/60%Daily2017-06-20 07:57
https://kosova-info.com/interpoli-pastron-listat-vetem-dy-kosovare-te-kerkuar-publikisht/60%Daily2017-06-20 07:54
https://kosova-info.com/be-ja-me-raport-perfundimtar-per-zgjedhjet-pas-tre-muajsh/60%Daily2017-06-20 07:46
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-beri-mario-kesaj-radhe-kimit-foto/60%Daily2017-06-20 07:45
https://kosova-info.com/mourinho-zbulon-nese-ronaldo-do-te-transferohet-ne-man-utd-foto/60%Daily2017-06-20 07:44
https://kosova-info.com/rrembehen-dy-gazetare-holandeze-ne-kolumbi/60%Daily2017-06-20 07:40
https://kosova-info.com/ismailiqeveria-e-re-ne-krye-me-haradinajn-formohet-shume-shpejt/60%Daily2017-06-20 07:37
https://kosova-info.com/perez-ky-futbollist-nuk-do-te-transferohet-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-06-20 07:33
https://kosova-info.com/xhami-mbrojts-i-ekranit-t-iphone-8-s-zbulon-pamjen-e-telefonit/60%Daily2017-06-21 23:34
https://kosova-info.com/serbia-sot-hap-dy-kapituj-me-be-ne/60%Daily2017-06-20 07:27
https://kosova-info.com/eurokomisari-serish-ne-shkup-por-tani-ndryshe/60%Daily2017-06-20 07:26
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-ldk-se-komenton-deklaraten-e-selmanajt-per-doreheqje-nga-partia/60%Daily2017-06-20 07:21
https://kosova-info.com/france-football-zgjedh-top-10-himnet-e-ekipeve-te-futbollit-video/60%Daily2017-06-20 07:20
https://kosova-info.com/nje-dashuri-si-e-jennifer-lopez-dhe-alexit-foto/60%Daily2017-06-20 07:20
https://kosova-info.com/lushtaku-e-selimi-dalin-para-gjykates/60%Daily2017-06-20 07:17
https://kosova-info.com/lamtumire-everton-lukaku-nenshkruan-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-20 07:15
https://kosova-info.com/merkeli-inkurajon-bukureshtin-per-me-shume-reforma/60%Daily2017-06-20 07:12
https://kosova-info.com/vriten-tete-roje-te-sigurise-prane-bazes-amerikane-ne-afganistan/60%Daily2017-06-20 07:07
https://kosova-info.com/perez-ky-futbollist-i-barcelones-do-te-ishte-fantastik-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-06-20 06:59
https://kosova-info.com/kengetarja-greke-imiton-era-istrefin-ne-yfsf-video/60%Daily2017-06-20 06:56
https://kosova-info.com/askush-nuk-e-di-se-kur-do-te-hapet-ura/60%Daily2017-06-20 06:48
https://kosova-info.com/torte-dama/60%Daily2017-06-20 06:36
https://kosova-info.com/noizy-nis-pushime-te-paharruara-ne-dubai-video/60%Daily2017-06-20 06:30
https://kosova-info.com/ferkojeni-gishtin-tregues-nje-minute-dhe-veshtrojeni-se-cka-do-ti-ndodhe-organizmit-tuaj-do-te-befasoheni-me-rezultatin/60%Daily2017-06-20 06:18
https://kosova-info.com/dita-boterore-e-refugjateve-mbi-65-milione-njerez-te-zhvendosur/60%Daily2017-06-20 06:17
https://kosova-info.com/ldk-ja-bllok-pan-it/60%Daily2017-06-20 06:06
https://kosova-info.com/hold-up-kenga-e-re-nga-eni-koci-foto/60%Daily2017-06-20 06:04
https://kosova-info.com/lufta-ne-siri-shba-i-kunderpergjigjet-kercenimit-rus/60%Daily2017-06-20 05:51
https://kosova-info.com/lansohet-programi-rajonal-mbi-demokracine-lokale-ne-ballkan/60%Daily2017-06-20 05:38
https://kosova-info.com/filmat-e-veres/60%Daily2017-06-20 00:46
https://kosova-info.com/ushqime-per-te-fjetur-mire/60%Daily2017-06-20 00:46
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-rregullojne-metabolizmin-tuaj/60%Daily2017-06-20 00:46
https://kosova-info.com/ja-disa-fakte-befasuese-per-seksin-qe-do-ju-habisin/60%Daily2017-06-20 00:46
https://kosova-info.com/ky-imam-eshte-hero-shikojeni-se-si-i-ndalon-keta-persona-te-mbysin-njeriun-e-dyshuar-per-sulm-terrorist-fotovideo/60%Daily2017-06-20 00:35
https://kosova-info.com/si-ta-nxirrni-gjumin-e-mengjesit-pa-pire-kafe/60%Daily2017-06-20 00:35
https://kosova-info.com/arsyet-pse-ju-sulmojne-mushkonjat/60%Daily2017-06-20 00:35
https://kosova-info.com/zieni-lekurat-e-bananes-sjell-perfitime-te-shumta-per-shendetin/60%Daily2017-06-19 22:47
https://kosova-info.com/efektet-negative-te-perdorimit-te-kondicionerit/60%Daily2017-06-19 22:47
https://kosova-info.com/arsyet-pse-duhet-te-pini-cdo-dite-uje-me-kastravec-para-dhe-pas-cdo-vakti/60%Daily2017-06-19 22:47
https://kosova-info.com/cepat-me-te-papaster-ne-shtepine-tuaj/60%Daily2017-06-19 22:47
https://kosova-info.com/putin-emeron-ambasadorin-e-ri-ne-turqi-pas-vrasjes-se-paraardhesit-te-tij/60%Daily2017-06-19 22:41
https://kosova-info.com/rakitic-viktima-e-pare-e-trajnerit-te-ri-te-barcelones/60%Daily2017-06-19 21:59
https://kosova-info.com/a-e-hodhi-luana-kete-foto-gabimisht-ne-instagram-shikoni-ku-i-ka-futur-gishtat-foto/60%Daily2017-06-19 21:54
https://kosova-info.com/konjufca-besa-dhe-lr-pdsh-nuk-ishin-serioze-gjate-bisedimeve-video/60%Daily2017-06-19 21:50
https://kosova-info.com/juventusi-e-transferon-yllin-e-bayernit-per-40-mln-euro/60%Daily2017-06-19 21:46
https://kosova-info.com/ne-ditelindjen-e-tij-aurela-hoxha-prezanton-vellane-foto/60%Daily2017-06-19 21:44
https://kosova-info.com/vjen-nudo-edhe-gruaja-e-hetes-se-o-sa-mire-foto/60%Daily2017-06-19 21:40
https://kosova-info.com/shkembimi-i-mitrovices-me-presheven-do-te-shkaktonte-lufte-per-territor/60%Daily2017-06-19 21:34
https://kosova-info.com/ricardinho-vazhdon-te-dhuroje-spektakel-ne-futsall-video/60%Daily2017-06-19 21:33
https://kosova-info.com/fillon-dezinsektimi-ne-prishtine-ja-cka-apelohet-tek-qytetaret/60%Daily2017-06-19 21:29
https://kosova-info.com/sejdiu-akr-vetevendosje-sjellin-te-mira-per-qytetaret/60%Daily2017-06-19 21:27
https://kosova-info.com/deshira-e-maradonas-per-ronaldon/60%Daily2017-06-19 21:22
https://kosova-info.com/basha-ne-lushnje-ja-pse-duhet-te-na-votoni/60%Daily2017-06-19 21:22
https://kosova-info.com/shkollat-profesionale-te-zbrazeta-video/60%Daily2017-06-19 21:16
https://kosova-info.com/gezoni-jetimet-ne-diten-e-gezimit/60%Daily2017-06-19 21:15
https://kosova-info.com/liberta-qon-duart-pa-jeleke-pa-turp-foton-e-publikon-ne-instagram-foto/60%Daily2017-06-19 21:09
https://kosova-info.com/merkel-per-brexit-marreveshja-ne-interes-te-te-dyja-paleve/60%Daily2017-06-19 21:05
https://kosova-info.com/tramezzani-ja-pse-nuk-u-bera-trajner-i-shqiperise/60%Daily2017-06-19 20:58
https://kosova-info.com/mustafa-thote-se-nuk-hyjne-ne-koalicion-me-pdk-ne-e-le-deren-hapur-per-vv-ne/60%Daily2017-06-19 20:52
https://kosova-info.com/shqiptaret-populli-qe-shpenzon-me-se-shumti-per-ushqime-ne-europe/60%Daily2017-06-19 20:45
https://kosova-info.com/dardan-sejdiu-vv-do-te-bej-shtet-te-barabarte-per-te-gjthe/60%Daily2017-06-19 20:41
https://kosova-info.com/%e2%80%8bjuventus-hyn-ne-gare-per-yllin-e-arsenalit-foto/60%Daily2017-06-19 20:40
https://kosova-info.com/publikohet-sondazhi-per-tiranen-ja-kush-kryeson/60%Daily2017-06-19 20:38
https://kosova-info.com/konsumojeni-kete-pije-dhe-do-largoni-bark-ne-vetem-8-ore/60%Daily2017-06-19 20:37
https://kosova-info.com/dua-performon-live-ne-new-york-times-kenget-e-albumit-ende-te-pa-lansuar-video/60%Daily2017-06-19 20:36
https://kosova-info.com/sejdiu-nuk-kemi-ndryshuar-qendrim-jo-koalicion-me-pan-in/60%Daily2017-06-19 20:32
https://kosova-info.com/deshton-verratti-ky-eshte-plani-b-i-barces/60%Daily2017-06-19 20:29
https://kosova-info.com/hoxhaj-kosova-e-perkushtuar-ne-te-ardhmen-evropiane/60%Daily2017-06-19 20:24
https://kosova-info.com/mitrovice-kufiri-administrativ-po-e-pret-qeverine-video/60%Daily2017-06-19 20:23
https://kosova-info.com/hoti-pan-nuk-pranon-presion-nga-lista-serbe/60%Daily2017-06-19 20:14
https://kosova-info.com/ronaldos-i-behet-oferta-me-qesharake-ne-boten-e-futbollit-foto/60%Daily2017-06-19 20:10
https://kosova-info.com/i-kthyeri-nga-siria-shkuam-atje-per-qellime-te-mira-u-perballem-me-realitet-tjeter-video/60%Daily2017-06-19 20:06
https://kosova-info.com/gruaja-e-lumi-b-shume-seksi-por-me-nderhyrje-kirurgjike-kete-se-keni-vene-re-foto/60%Daily2017-06-19 19:52
https://kosova-info.com/klubet-shqiptare-nje-milion-e-225-mije-euro-te-sigurta-nga-evropa/60%Daily2017-06-19 19:42
https://kosova-info.com/keshilltari-i-mustafes-votuesi-i-ldk-se-i-percoi-mesazh-lidershipit-te-partise/60%Daily2017-06-19 19:36
https://kosova-info.com/lulzim-basha-thirrje-partive-te-vjetra-te-heqin-dore-nga-dhuna/60%Daily2017-06-19 19:32
https://kosova-info.com/beheni-gati-chelsea-vjen-me-tri-goditje-ne-merkato/60%Daily2017-06-19 19:31
https://kosova-info.com/lumi-dhe-miranda-festojne-10-vjetorin-reperi-vjen-me-urimin-me-te-embel-foto/60%Daily2017-06-19 19:30
https://kosova-info.com/selmanaj-largohem-nga-ldk-ja-nese-hyn-ne-koalicion-me-pdk-ne/60%Daily2017-06-19 19:24
https://kosova-info.com/kryetari-i-kesaj-komune-hyri-ne-kredi-per-ta-martuar-djalin-dokument/60%Daily2017-06-19 19:21
https://kosova-info.com/tollovi-per-testin-e-gjermanishtes-video/60%Daily2017-06-19 19:16
https://kosova-info.com/ne-keto-stadiume-te-bukura-po-organizohet-kupa-e-konfederatave-foto/60%Daily2017-06-19 19:15
https://kosova-info.com/ngricat-dhe-breshri-shkaktuan-deme-13-milione-euro/60%Daily2017-06-19 19:11
https://kosova-info.com/selmanaj-ldk-ta-mbeshtes-haradinajn-per-kryeminister-sikurse-rugova/60%Daily2017-06-19 19:03
https://kosova-info.com/sherifi-i-sigurt-haradinaj-i-ka-siguruar-numrat-vv-ska-asnje-shans/60%Daily2017-06-19 18:56
https://kosova-info.com/publikohet-bella-nga-butrint-imeri-video/60%Daily2017-06-19 18:51
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus/60%Daily2017-06-19 18:50
https://kosova-info.com/mustafa-deri-ne-certifikim-le-te-flasin-pastaj-marreveshje-politike-me-ldk-ne/60%Daily2017-06-19 18:41
https://kosova-info.com/shqiptaret-me-tupan-e-valle-e-kallin-sindelfingenin-e-gjermanise/60%Daily2017-06-19 18:34
https://kosova-info.com/silva-pensionohem-nga-futbolli-nese-ndodh-kjo-gje/60%Daily2017-06-19 18:33
https://kosova-info.com/zbardhni-dhembet-brenda-dites-permes-ketij-perberesi/60%Daily2017-06-19 18:22
https://kosova-info.com/xhensila-me-projekt-te-ri-e-mahnitshme-si-kurre-me-pare-foto/60%Daily2017-06-19 18:21
https://kosova-info.com/ibra-e-bind-unitedin-e-transferojne-ronaldon/60%Daily2017-06-19 18:20
https://kosova-info.com/messi-apo-ronaldo-pergjigjet-maradona/60%Daily2017-06-19 18:12
https://kosova-info.com/daci-koalicioni-pan-ta-formoje-qeverine-ldk-te-reflektoje/60%Daily2017-06-19 18:09
https://kosova-info.com/analistet-dialogu-me-serbine-te-vazhdohet/60%Daily2017-06-19 18:05
https://kosova-info.com/katy-perry-pertoke-ne-skene-e-pushtuar-nga-forca-te-mbinatyrshme-apo-nen-efektin-e-lendeve-narkotike-video/60%Daily2017-06-19 18:00
https://kosova-info.com/goal-com-keto-jane-10-ekipet-me-te-vlefshme-ne-evrope-foto/60%Daily2017-06-19 17:53
https://kosova-info.com/kelmendi-sulmon-partite-tjera-votat-qe-na-vjedhet-do-tiu-mbesin-ne-fyt/60%Daily2017-06-19 17:53
https://kosova-info.com/erdogan-per-zgjedhjet-i-uroj-fat-edi-rames-per-projektet-e-tij/60%Daily2017-06-19 17:49
https://kosova-info.com/lekaj-haradinaj-i-ka-siguruar-votat-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-19 17:46
https://kosova-info.com/ne-angli-te-sigurt-ky-do-te-jete-transferi-i-ri-i-unitedit-foto/60%Daily2017-06-19 17:44
https://kosova-info.com/rinumerimi-i-madh-i-kutive-te-votimit-mund-te-sjell-ndryshime-ne-numrin-e-votave-te-kandidateve/60%Daily2017-06-19 17:41
https://kosova-info.com/koci-pret-qe-neser-te-lirohet-sami-lushtaku-video/60%Daily2017-06-19 17:30
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-shet-banesen-per-ti-paguar-avokatet/60%Daily2017-06-19 17:21
https://kosova-info.com/truke-te-thjeshta-pastrimi-qe-duhet-te-njohe-cdo-zonje-shtepie-foto/60%Daily2017-06-19 17:20
https://kosova-info.com/milan-gjen-zevendesuesin-e-donnarummas-foto/60%Daily2017-06-19 17:20
https://kosova-info.com/identifikohet-sulmuesi-i-besimtareve-myslimane-ne-londer-foto/60%Daily2017-06-19 17:18
https://kosova-info.com/shpejtim-bulliqi-kandidat-per-kryetar-te-podujeves-video/60%Daily2017-06-19 17:14
https://kosova-info.com/ronaldo-permes-kesaj-video-kerkon-ndihmen-e-te-gjitheve-video/60%Daily2017-06-19 17:10
https://kosova-info.com/zemaj-ldk-e-vetevendosje-koalicion-i-mundshem/60%Daily2017-06-19 17:05
https://kosova-info.com/mustafa-kosova-e-perkushtuar-ne-rrugen-eurointegruese/60%Daily2017-06-19 16:58
https://kosova-info.com/trepca-89-ben-permbysje-te-madhe-ndaj-skuadres-se-njohur-evropiane/60%Daily2017-06-19 16:57
https://kosova-info.com/basha-ironizon-ramen-me-meten-pushteti-nuk-merret-me-dhune-por-me-vote/60%Daily2017-06-19 16:54
https://kosova-info.com/ja-cfare-shkruhet-ne-tatuazhin-e-marines-ne-kofshe-foto/60%Daily2017-06-19 16:53
https://kosova-info.com/fitore-e-veshtire-e-gjermanise-ne-kupen-e-konfederatave-video/60%Daily2017-06-19 16:51
https://kosova-info.com/be-marreveshja-per-klimen-nuk-rinegociohet/60%Daily2017-06-19 16:48
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shtepia-e-damianos-fotovideo/60%Daily2017-06-19 16:47
https://kosova-info.com/pas-20-vitesh-atari-do-t-ndrtoj-nj-konsol-lojrash/60%Daily2017-06-19 16:43
https://kosova-info.com/pas-20-vitesh-atari-do-t-ndrtoj-nj-konsol-lojrash-2/60%Daily2017-06-21 23:35
https://kosova-info.com/ronaldo-eshte-i-lumtur-te-reali-nuk-largohet/60%Daily2017-06-19 16:33
https://kosova-info.com/ju-prezantojm-me-imazhin-e-par-t-plot-t-oneplus-5/60%Daily2017-06-19 16:24
https://kosova-info.com/ju-prezantojm-me-imazhin-e-par-t-plot-t-oneplus-5-2/60%Daily2017-06-21 23:36
https://kosova-info.com/haxhiu-pan-fitues-i-zgjedhjeve-rezultatet-zhgenjyese-per-ldk-ne/60%Daily2017-06-19 16:21
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-peste-ne-perballjen-australi-gjermani-video/60%Daily2017-06-19 16:18
https://kosova-info.com/vetem-disa-muaj-pasi-u-be-nene-kengetarja-shqiptare-serish-shtatzene-jam-3-muajshe-ne-pritje-te-embel-foto/60%Daily2017-06-19 16:16
https://kosova-info.com/partia-e-thacit-do-ti-perkrahe-reformat-konstruktive-te-qeverise-zaev/60%Daily2017-06-19 16:12
https://kosova-info.com/tjeter-gol-ne-ndeshjen-australi-gjermani-video/60%Daily2017-06-19 16:09
https://kosova-info.com/tahiri-zhvillon-takime-ne-qeverine-gjermane-zotohet-per-thellim-te-bashkepunimit/60%Daily2017-06-19 16:04
https://kosova-info.com/ramos-pyet-ronaldon-a-deshiron-te-largohesh-kjo-eshte-pergjigjja-e-tij/60%Daily2017-06-19 16:02
https://kosova-info.com/vdes-sulmuesi-ne-paris-posedonte-arme-dhe-eksploziv/60%Daily2017-06-19 16:02
https://kosova-info.com/ne-gjykimin-ndaj-fisnik-ismailit-mungon-gjyqtari/60%Daily2017-06-19 15:58
https://kosova-info.com/xhesika-ne-klub-nate-ne-krahet-e-ketij-mashkulli-e-njihni-te-gjithe-foto/60%Daily2017-06-19 15:56
https://kosova-info.com/maqedonasi-rreh-shqiptarin-ne-kumanove/60%Daily2017-06-19 15:53
https://kosova-info.com/qeveri-e-re-apo-zgjedhje-te-reja/60%Daily2017-06-19 15:48
https://kosova-info.com/dy-gola-te-shpejte-ne-ndeshjen-australi-gjermani-video/60%Daily2017-06-19 15:47
https://kosova-info.com/thaci-kujton-deklaraten-e-presidentit-bush-mjaft-eshte-mjaft-kosova-eshte-e-pavarur/60%Daily2017-06-19 15:41
https://kosova-info.com/gjobitet-personi-qe-kercenoi-arbana-xharren-ne-facebook/60%Daily2017-06-19 15:39
https://kosova-info.com/e-pranon-luana-vjollca-ja-ne-ke-u-dashurua-foto/60%Daily2017-06-19 15:38
https://kosova-info.com/e-zbulon-agjenti-lewandowski-shume-i-zemeruar-me-bayern-munich/60%Daily2017-06-19 15:36
https://kosova-info.com/nishani-nderon-erzen-rrustemin-me-cmimin-mjeshter-i-madh-i-sportit/60%Daily2017-06-19 15:29
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendimi-i-fundit-i-milanit-per-donnarumman/60%Daily2017-06-19 15:23
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-australi-gjermani-video/60%Daily2017-06-19 15:09
https://kosova-info.com/your-song-nga-rita-ora-po-vjen-me-klip-publikohen-pamje-fotovideo/60%Daily2017-06-19 15:09
https://kosova-info.com/rusia-kercenon-koalicionin-e-udhehequr-nga-shba-te-ne-siri/60%Daily2017-06-19 14:50
https://kosova-info.com/rritja-e-impaktit-t-kompanive-teknologjike-lind-nevojn-pr-techplomat/60%Daily2017-06-21 23:37
https://kosova-info.com/ja-sa-para-do-ti-perfitojne-keto-tri-skuadra-nese-shitet-ronaldo/60%Daily2017-06-19 14:47
https://kosova-info.com/policia-merr-situaten-nen-kontroll-ne-paris-nuk-ka-te-lenduar/60%Daily2017-06-19 14:46
https://kosova-info.com/manza-mos-rrezikoni-bashkepunimin-me-nato-n-forcat-e-armatosura-vetem-sipas-kushtetutes/60%Daily2017-06-19 14:46
https://kosova-info.com/parisi-ne-kaos-champs-elysees-drejt-mbylljes-cfare-po-ndodh-atje/60%Daily2017-06-19 14:45
https://kosova-info.com/44-vjecarja-i-le-pak-vend-imagjinates-e-lagur-zbulon-zogun-ne-plazh-foto/60%Daily2017-06-19 14:42
https://kosova-info.com/sulm-ne-paris-policia-bllokon-disa-rruge/60%Daily2017-06-19 14:36
https://kosova-info.com/skuadra-e-re-e-ibrahimovicit-befasi-e-madhe-per-te-gjithe/60%Daily2017-06-19 14:32
https://kosova-info.com/serbia-nuk-ka-interes-ta-pengoje-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/60%Daily2017-06-19 14:31
https://kosova-info.com/shba-nga-te-shtenat-per-cdo-dite-vriten-ose-plagosen-19-femije/60%Daily2017-06-19 14:26
https://kosova-info.com/zeka-pdk-e-ldk-te-qendrojne-ne-opozite/60%Daily2017-06-19 14:24
https://kosova-info.com/modric-akuzohet-per-deshmi-te-rreme-ja-sa-vite-burg-mund-te-denohet/60%Daily2017-06-19 14:22
https://kosova-info.com/dua-e-mohoi-lidhjen-me-martin-garrix-por-kapen-mat-dukefoto/60%Daily2017-06-19 14:20
https://kosova-info.com/ne-kete-gjendje-nuk-e-keni-pare-asnjehere-llukmanin-foto/60%Daily2017-06-19 14:16
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-australi-gjermani/60%Daily2017-06-19 14:09
https://kosova-info.com/ja-nga-sa-vota-kane-marre-110-kandidatet-e-vv-se-ne-mitrovice-foto-2/60%Daily2017-06-19 14:00
https://kosova-info.com/mbahet-premiera-e-transformers-the-last-knight/60%Daily2017-06-19 13:59
https://kosova-info.com/instagram-vip-at-te-identifikojne-sponsoret/60%Daily2017-06-19 13:58
https://kosova-info.com/realizohen-disa-projekte-te-drejtorise-se-sherbimeve-publike-ne-drenas/60%Daily2017-06-19 13:56
https://kosova-info.com/skenderbeu-luan-me-klubin-qe-ka-nje-prej-stadiumeve-te-cuditshme-ne-bote-foto/60%Daily2017-06-19 13:55
https://kosova-info.com/rritje-e-tregjeve-evropiane-pas-fitores-se-partise-se-macronit-dhe-brexitit/60%Daily2017-06-19 13:53
https://kosova-info.com/si-te-lexosh-nje-liber-kater-nivelet-e-leximit/60%Daily2017-06-19 13:50
https://kosova-info.com/thaci-shkon-ne-qeveri-takohet-me-zaevin/60%Daily2017-06-19 13:45
https://kosova-info.com/gruaja-e-arlind-ajetit-feston-ditelindjen-ky-eshte-urimi-i-tij-foto/60%Daily2017-06-19 13:45
https://kosova-info.com/chelsea-me-super-transferim-nga-juventusi-per-60-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-19 13:41
https://kosova-info.com/dhuna-ne-kuvend-imponon-reforma-te-thella-ne-ministrine-e-brendshme/60%Daily2017-06-19 13:39
https://kosova-info.com/gabimet-qe-shkurtojne-jeten-e-pajisjeve-tona/60%Daily2017-06-19 13:35
https://kosova-info.com/banka-boterore-permbledhe-historine-dy-mije-vjecare-te-kosoves-ne-nje-tabele-foto/60%Daily2017-06-19 13:31
https://kosova-info.com/shperthen-enca-fyen-rende-kritikuesit-foto/60%Daily2017-06-19 13:29
https://kosova-info.com/kuvendi-i-ri-me-shume-emra-te-vjeter/60%Daily2017-06-19 13:25
https://kosova-info.com/pepe-e-bind-ronaldon-qe-te-transferohet-ne-psg/60%Daily2017-06-19 13:23
https://kosova-info.com/gargash-izolimi-i-katarit-mund-te-zgjase-me-vite/60%Daily2017-06-19 13:19
https://kosova-info.com/pushuesit-nuk-duan-te-largohen-nga-interneti/60%Daily2017-06-19 13:16
https://kosova-info.com/ekskluzive-pas-kater-vitesh-ky-person-largohet-nga-o-sa-mire/60%Daily2017-06-19 13:09
https://kosova-info.com/bunjaku-me-deklarate-te-papritur-per-shortin-e-trepces-89-dhe-prishtines/60%Daily2017-06-19 13:08
https://kosova-info.com/20-filmat-qe-cdo-grua-duhet-ti-shohe-video/60%Daily2017-06-19 13:06
https://kosova-info.com/ldk-e-mbeshtet-financiarisht-familjen-e-ish-presidentit-rugova-dokument/60%Daily2017-06-19 13:05
https://kosova-info.com/prokurori-abdurrahim-islami-shkaterron-provat-ende-pa-u-kryer-hetimet/60%Daily2017-06-19 13:03
https://kosova-info.com/largimi-i-ronaldos-befasi-e-madhe-nga-james/60%Daily2017-06-19 12:54
https://kosova-info.com/roani-i-majkut-mbush-1-muaj-merr-urim-te-vecante-foto/60%Daily2017-06-19 12:49
https://kosova-info.com/policet-sulmohen-me-sepate-ne-peje/60%Daily2017-06-19 12:49
https://kosova-info.com/ronaldo-bayern-vjen-reagimi-zyrtar-foto/60%Daily2017-06-19 12:40
https://kosova-info.com/ymeri-vullneti-i-votuesve-serbe-u-deformua-permes-presionit-nga-lista-serbe/60%Daily2017-06-19 12:39
https://kosova-info.com/sulmueset-vetevrasese-vrasin-12-persona-ne-borno-te-nigerise/60%Daily2017-06-19 12:34
https://kosova-info.com/emocionuese-almeda-viziton-varrin-e-babait-ne-shqiperi-foto/60%Daily2017-06-19 12:33
https://kosova-info.com/teknologjia-risite-e-veres/60%Daily2017-06-19 12:33
https://kosova-info.com/kosova-i-merr-seriozisht-paralajmerimet-e-europol-it-per-kercenime-ne-ballkan/60%Daily2017-06-19 12:33
https://kosova-info.com/per-pak-muaj-qytetaret-nuk-do-mund-te-importojne-vetura-me-te-vjetra-se-10-vite/60%Daily2017-06-19 12:27
https://kosova-info.com/labinote-demi-murtezi-gruaja-e-gjashte-me-e-votuar-ne-laa/60%Daily2017-06-19 12:27
https://kosova-info.com/ofendimi-i-ronaldos-ndaj-meksikaneve-mbreme-sot-behet-hit-ne-internet-video/60%Daily2017-06-19 12:14
https://kosova-info.com/bashkimi-evropian-propozon-implementimin-e-enkriptimit-fundor-ndalon-prgjimet-e-agjencive-qeveritare/60%Daily2017-06-21 23:37
https://kosova-info.com/mustafa-kosova-po-e-thellon-bashkepunimin-me-nato-n/60%Daily2017-06-19 12:10
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-plot-stil-ne-fustanin-e-kuq-foto/60%Daily2017-06-19 12:09
https://kosova-info.com/short-i-tmerrshem-per-skuadrat-e-shqiperise-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2017-06-19 12:01
https://kosova-info.com/doni-te-mesoni-femijen-tuaj-per-planetet-kjo-eshte-menyra-me-e-mire-video/60%Daily2017-06-19 11:56
https://kosova-info.com/kater-arsye-se-perse-ecja-eshte-nje-nga-ushtrimet-me-te-mira/60%Daily2017-06-19 11:54
https://kosova-info.com/ndryshon-aktakuza-ne-rastin-badovci/60%Daily2017-06-19 11:48
https://kosova-info.com/asim-gashi-po-sjell-dicka-te-re-video/60%Daily2017-06-19 11:46
https://kosova-info.com/kosovari-vret-gruan-para-syve-te-femijeve/60%Daily2017-06-19 11:45
https://kosova-info.com/be-pajtohet-per-sanksione-ndaj-sulmeve-kibernetike/60%Daily2017-06-19 11:44
https://kosova-info.com/kundershtari-i-trepces-89-ne-champions-e-ka-nje-stadium-shume-te-cuditshem-foto/60%Daily2017-06-19 11:41
https://kosova-info.com/pse-shkaktohet-pergjumja-ne-vere/60%Daily2017-06-19 11:40
https://kosova-info.com/kallu-publikohet-nga-amantia-miku-video/60%Daily2017-06-19 11:22
https://kosova-info.com/ky-aplikacion-prdor-inteligjencn-artificiale-pr-t-menaxhuar-postn-tuaj-elektronike/60%Daily2017-06-21 23:39
https://kosova-info.com/kqz-ja-sot-perfundon-rinumerimin-e-115-kutive/60%Daily2017-06-19 11:17
https://kosova-info.com/zyrtare-kundershtari-i-prishtines-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2017-06-19 11:16
https://kosova-info.com/ne-diten-e-baballareve-ronela-kujtoi-babain-e-ndjere-fotovideo/60%Daily2017-06-19 11:13
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-viktimave-nga-djegia-e-nderteses-ne-londer-2/60%Daily2017-06-19 11:13
https://kosova-info.com/sa-e-paguan-serbia-sloganin-kosova-eshte-zemra-e-serbise/60%Daily2017-06-19 11:12
https://kosova-info.com/kundershtar-i-frikshem-per-kukesin-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-06-19 11:10
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-zmadhoni-kursorin-e-mausit/60%Daily2017-06-21 23:39
https://kosova-info.com/ja-nga-sa-vota-kane-marre-110-kandidatet-e-vv-se-ne-mitrovice-foto/60%Daily2017-06-19 11:03
https://kosova-info.com/deputetja-qe-pesoi-renie-drastike-te-votave-ne-zgjedhje/60%Daily2017-06-19 11:00
https://kosova-info.com/gjerat-qe-i-kemi-ditur-gabim-per-menstruacionet/60%Daily2017-06-19 10:56
https://kosova-info.com/dalin-imazhe-nga-klipi-i-ri-i-rites-foto/60%Daily2017-06-19 10:49
https://kosova-info.com/qeveria-e-maqedonise-seance-per-prioritetet-reformuese-per-ne-be-dhe-nato/60%Daily2017-06-19 10:48
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-kundershtari-i-radhes-per-trepcen-89-nese-e-kalon-vikingurin/60%Daily2017-06-19 10:43
https://kosova-info.com/a-e-dini-kur-zhvillohen-ndeshjet-mes-trepces-89-dhe-vikingur/60%Daily2017-06-19 10:38
https://kosova-info.com/9-cepat-me-te-papaster-ne-shtepine-tuaj/60%Daily2017-06-19 10:30
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-viktimave-nga-djegia-e-nderteses-ne-londer/60%Daily2017-06-19 10:29
https://kosova-info.com/ekspertt-e-siguris-n-ubt-nevojitet-krijimi-i-nj-grupi-teknik-pr-parandalimin-e-prhapjes-s-lojs-vetvrasse-balena-e-kaltr/60%Daily2017-06-19 10:27
https://kosova-info.com/ylli-ka-dy-fjale-per-dafina-zeqirin-video/60%Daily2017-06-19 10:25
https://kosova-info.com/jahjaga-njohja-e-statusit-te-viktimave-seksuale-te-luftes-te-behet-tani/60%Daily2017-06-19 10:24
https://kosova-info.com/heqja-e-tarifave-roaming-n-be-hap-debate-mbi-t-ardhmen-e-ktij-projekti/60%Daily2017-06-19 10:17
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-kundershtari-i-trepces-89-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-06-19 10:10
https://kosova-info.com/krahu-i-djathe-i-thacit-nuk-arrijne-te-behen-deputete/60%Daily2017-06-19 10:10
https://kosova-info.com/momenti-i-arrestimit-te-sulmuesit-ne-londer-video/60%Daily2017-06-19 10:06
https://kosova-info.com/bba9-fiorentina-tregon-cili-eshte-fituesi-i-ketij-edicioni/60%Daily2017-06-19 10:01
https://kosova-info.com/prokurori-i-suspenduar-8000-euro-page-nga-buxheti-i-shtetit/60%Daily2017-06-19 10:00
https://kosova-info.com/bunjaku-injoron-keq-kritiket-e-kosoves/60%Daily2017-06-19 09:58
https://kosova-info.com/lg-prezanton-g6-plus-6gb-ram-dhe-128gb-memorje-t-brendshme/60%Daily2017-06-21 23:42
https://kosova-info.com/oconnell-kerkon-pension-dinjitoz-per-viktimat-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes/60%Daily2017-06-19 09:51
https://kosova-info.com/dite-zie-per-sportin-vdes-boksieri-i-njohur-foto/60%Daily2017-06-19 09:43
https://kosova-info.com/shyhretja-filloi-pushimet-kaq-sportive-nuk-e-keni-pare-kurre-foto/60%Daily2017-06-19 09:26
https://kosova-info.com/shba-rrezon-nje-aeroplan-luftarak-te-qeverise-siriane/60%Daily2017-06-19 09:20
https://kosova-info.com/goli-i-shaqirit-mes-me-te-mireve-te-vitit-ne-premierlige-video/60%Daily2017-06-19 09:13
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-lidhje-me-martin-garrix-foto/60%Daily2017-06-19 09:07
https://kosova-info.com/ronaldo-paraqitet-nen-fanellen-e-skuadres-se-re-foto/60%Daily2017-06-19 09:05
https://kosova-info.com/zyrtare-rinovon-me-real-madridin-foto/60%Daily2017-06-19 08:56
https://kosova-info.com/tanja-fajon-mos-premtoni-data-per-liberalizim-te-vizave/60%Daily2017-06-19 08:55
https://kosova-info.com/sbashk-u-fiton-nje-rast-ne-gjykate-per-arsimtaret-pensioniste/60%Daily2017-06-19 08:54
https://kosova-info.com/ska-arsye-per-ngerc-politik/60%Daily2017-06-19 08:51
https://kosova-info.com/kundershtaret-e-trepces-89-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-06-19 08:45
https://kosova-info.com/youtube-tregon-planin-per-te-luftuar-terrorin-online/60%Daily2017-06-19 08:41
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-motrave-mustafa-ja-pse-foto/60%Daily2017-06-19 08:37
https://kosova-info.com/reddit-krkon-t-rris-vlern-e-startupit-n-1-7-miliard-dollar/60%Daily2017-06-21 23:42
https://kosova-info.com/trumpi-takon-poroshenkon-para-putinit-ukraina-pret-shume-nga-ky-takim/60%Daily2017-06-19 08:32
https://kosova-info.com/be-vazhdon-sanksionet-per-krimene/60%Daily2017-06-19 08:32
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-tregon-rivalet-e-mundshem-te-prishtines-ne-short-foto/60%Daily2017-06-19 08:30
https://kosova-info.com/me-kete-imazh-tuna-uroi-diten-e-baballareve-foto/60%Daily2017-06-19 08:23
https://kosova-info.com/grupi-rus-e-kthen-ne-kenge-betejen-e-kosoves-video/60%Daily2017-06-19 08:20
https://kosova-info.com/okb-65-milione-persona-jane-zhvendosur-nga-shtepite-e-tyre-me-2016/60%Daily2017-06-19 08:16
https://kosova-info.com/vritet-nje-myslimane-prane-nje-xhamie-ne-virginia/60%Daily2017-06-19 08:13
https://kosova-info.com/foto-e-rralle-fisniket-ribashkohen-ne-te-njejtin-vend-pas-37-viteve-foto/60%Daily2017-06-19 08:05
https://kosova-info.com/google-shtrngon-politikat-e-prdorimit-t-youtube-nga-frika-e-prmbajtjeve-ekstremiste/60%Daily2017-06-21 23:43
https://kosova-info.com/ambasadori-greicevci-denon-sulmin-ndaj-xhematit-ne-nje-xhami-ne-londer/60%Daily2017-06-19 08:02
https://kosova-info.com/barcelona-i-hakmerret-keq-juventusit-ia-merr-yllin-e-madh-foto/60%Daily2017-06-19 07:59
https://kosova-info.com/mbi-31-milione-euro-u-shpenzuan-per-mirembajtjen-e-rrugeve/60%Daily2017-06-19 07:46
https://kosova-info.com/vetevendosje-ne-pritje-te-rastit/60%Daily2017-06-19 07:46
https://kosova-info.com/ish-miss-kosova-mirjeta-shala-djeg-veten-foto/60%Daily2017-06-19 07:45
https://kosova-info.com/milani-zgjedh-super-sulmuesin-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-19 07:42
https://kosova-info.com/sulm-prane-nje-xhamie-ne-londer-video/60%Daily2017-06-19 07:27
https://kosova-info.com/top-5-golat-e-cmendur-te-kualifikueseve-u-21-video/60%Daily2017-06-19 07:25
https://kosova-info.com/anton-quni-nuk-mund-te-punojme-me-pdk-ne/60%Daily2017-06-19 07:23
https://kosova-info.com/sot-fillojne-negociatat-per-brexit/60%Daily2017-06-19 07:19
https://kosova-info.com/emina-se-harron-traditen-ja-cka-gatuan-foto/60%Daily2017-06-19 07:18
https://kosova-info.com/prokurorja-kerkon-konfiskimin-e-veturave-te-te-akuzuarve-per-droge/60%Daily2017-06-19 07:17
https://kosova-info.com/drogba-i-pandalshem-shenon-edhe-dy-gola-video/60%Daily2017-06-19 07:12
https://kosova-info.com/facebook-kerkon-ndihmen-e-perdoruesve/60%Daily2017-06-19 07:12
https://kosova-info.com/prokuroria-hesht-karshi-skandalit-te-cpp-ve-false/60%Daily2017-06-19 07:11
https://kosova-info.com/per-diten-e-baballareve-dafina-uron-nenen-foto/60%Daily2017-06-19 06:58
https://kosova-info.com/super-lajm-klubi-shqiptar-kalon-rrethin-ne-ligen-e-evropes-pa-luajtur-fare/60%Daily2017-06-19 06:58
https://kosova-info.com/haradinaj-para-kompromisit-te-dhimbshem/60%Daily2017-06-19 06:52
https://kosova-info.com/raiola-tregon-te-verteten-ja-pse-donnarumma-nuk-rinovoi/60%Daily2017-06-19 06:50
https://kosova-info.com/10-makinat-me-te-sigurta-ne-bote-per-vozitje-foto/60%Daily2017-06-19 06:43
https://kosova-info.com/donnarumma-reagon-me-ironi-pas-turperimit-nga-tifozet/60%Daily2017-06-19 06:42
https://kosova-info.com/sot-fillon-faza-e-dyte-e-dezinsektimit-hapesinor-ne-prishtine/60%Daily2017-06-19 06:41
https://kosova-info.com/almeda-arrin-ne-tirane-a-po-shoqerohet-nga-tolga-foto/60%Daily2017-06-19 06:34
https://kosova-info.com/torte-me-portokall/60%Daily2017-06-19 06:32
https://kosova-info.com/trump-dergon-dy-keshilltare-per-bisedime-ne-jerusalem-dhe-ramallah/60%Daily2017-06-19 06:22
https://kosova-info.com/miremengjesi-sot-eshte-nje-dite-historike-per-futbollin-kosovar/60%Daily2017-06-19 06:16
https://kosova-info.com/enca-tregon-ngjyren-nga-plazhi-foto/60%Daily2017-06-19 06:04
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-3/60%Daily2017-06-19 05:57
https://kosova-info.com/mbahet-konferenca-per-rolin-e-arsimit-te-larte-ne-shoqerite-demokratike/60%Daily2017-06-19 05:48
https://kosova-info.com/keshtu-reagoi-donnarumma-kur-tifozet-ia-hodhen-parate-false-video/60%Daily2017-06-18 22:04
https://kosova-info.com/java-e-dhurimit-te-gjakut-ne-kosove-video/60%Daily2017-06-18 22:03
https://kosova-info.com/demi-rose-me-linjat-e-bollshme-cmend-pushuesit-ne-ibiza-foto/60%Daily2017-06-18 21:57
https://kosova-info.com/refuzohet-oferta-60-milioneshe-e-chelsea-per-yllin-e-njohur/60%Daily2017-06-18 21:51
https://kosova-info.com/luana-vjollca-i-nxjerr-te-palarat-marines-ne-instagram-foto/60%Daily2017-06-18 21:46
https://kosova-info.com/ja-si-e-uron-bebe-rexha-te-atin-ne-diten-e-babait-foto/60%Daily2017-06-18 21:37
https://kosova-info.com/rama-pas-drejtesise-administrata-ne-forca-qe-do-te-sjelle-ndryshimin/60%Daily2017-06-18 21:34
https://kosova-info.com/festa-e-shqiptareve-ne-zvicer-pas-suksesit-te-fc-kosoves-video/60%Daily2017-06-18 21:20
https://kosova-info.com/partia-e-macron-fiton-zgjedhjet-parlamentare-ne-france/60%Daily2017-06-18 21:20
https://kosova-info.com/kurteshi-nuk-bashkepunojme-me-pan-in-por-si-nenshtrohemi-as-ldk-se/60%Daily2017-06-18 21:15
https://kosova-info.com/kesaj-bombe-duhet-patjeter-tia-beni-follow-ne-instagram-foto/60%Daily2017-06-18 21:14
https://kosova-info.com/bajram-rexhepi-vazhdon-te-mbetet-ne-koma-te-thelle/60%Daily2017-06-18 21:02
https://kosova-info.com/psg-james-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-06-18 20:59
https://kosova-info.com/publikohet-foto-e-pare-e-vajzes-se-mirsa-kerqelit-foto/60%Daily2017-06-18 20:50
https://kosova-info.com/zyrtare-shpetim-babaj-transferohet-ne-kete-ekip-foto/60%Daily2017-06-18 20:45
https://kosova-info.com/ne-pranveren-e-vitit-2018-mund-te-mbahen-zgjedhje-te-reja-video/60%Daily2017-06-18 20:40
https://kosova-info.com/kapen-52-veta-duke-punuar-ne-te-zeze/60%Daily2017-06-18 20:35
https://kosova-info.com/limaj-ne-malisheve-nisma-eshte-fituesja-me-e-madhe-e-zgjedhjeve/60%Daily2017-06-18 20:24
https://kosova-info.com/per-te-mos-u-humbur-videoja-e-elvanes-dhe-david-guettas-gjate-realizimit-te-kenges-fotovideo/60%Daily2017-06-18 20:18
https://kosova-info.com/keta-jane-kandidatet-qe-per-here-te-pare-po-behen-deputete/60%Daily2017-06-18 20:18
https://kosova-info.com/goli-i-vitit-shenohet-ne-ndeshjen-danimarke-itali-video/60%Daily2017-06-18 20:16
https://kosova-info.com/ronaldo-man-utd-lajm-bombe-nga-anglia/60%Daily2017-06-18 20:12
https://kosova-info.com/shaqir-palushi-zotohet-tia-ndertoje-shtepine-familjes-nga-istogu-pas-paraqitjes-se-tyre-ne-emisionin-e-shpetim-deskut-video/60%Daily2017-06-18 20:05
https://kosova-info.com/butrint-imeri-po-vjen-me-bella-publikohet-nje-pjese-e-tekstit-video/60%Daily2017-06-18 19:52
https://kosova-info.com/edhe-kili-e-nis-me-fitore-video/60%Daily2017-06-18 19:51
https://kosova-info.com/gjykimi-per-vrasje-qe-nuk-po-kryhet-qe-8-vjet/60%Daily2017-06-18 19:48
https://kosova-info.com/motrat-kengetare-mahnisin-me-zerin-e-tyre-live-video/60%Daily2017-06-18 19:41
https://kosova-info.com/shikoni-si-e-kane-turperuar-donnarumman-tifozet-video/60%Daily2017-06-18 19:35
https://kosova-info.com/vazhdojne-vonesat-per-revitalizimin-e-ures-se-ibrit-video/60%Daily2017-06-18 19:32
https://kosova-info.com/publikohet-don-don-nga-xheneta-video/60%Daily2017-06-18 19:32
https://kosova-info.com/i-akuzuari-per-hir-te-nenes-do-ta-le-drogen/60%Daily2017-06-18 19:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-vetmja-gje-qe-unitedi-duhet-ta-beje-per-te-transferuar-cr7/60%Daily2017-06-18 19:22
https://kosova-info.com/dita-e-pare-e-lirise-momenti-kur-ushtaret-e-uck-se-i-tregojne-adem-jasharit-se-kosova-u-lirua-video/60%Daily2017-06-18 19:10
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-mirko-vucinic-i-romes-ja-ku-ka-perfunduar/60%Daily2017-06-18 19:06
https://kosova-info.com/trump-nuk-eshte-nen-hetime/60%Daily2017-06-18 19:01
https://kosova-info.com/ende-ka-rrezik-nga-balena-blue-video/60%Daily2017-06-18 18:57
https://kosova-info.com/ronaldo-ia-ka-dhene-zidanes-nje-lajm-shume-te-rendesishem/60%Daily2017-06-18 18:54
https://kosova-info.com/ne-hajvali-hapet-ekspozite-me-fotografi-te-kfor-it-suedez-video/60%Daily2017-06-18 18:52
https://kosova-info.com/ronaldo-agjentit-te-tij-beje-sa-me-pare-kete-gje-per-mua/60%Daily2017-06-18 18:31
https://kosova-info.com/putin-paralajmeron-shba-sanksionet-rrezikojne-marredheniet/60%Daily2017-06-18 18:24
https://kosova-info.com/kosova-e-fiton-medaljen-e-bronzte-ne-emerging-nations-championship/60%Daily2017-06-18 18:20
https://kosova-info.com/pas-komentit-epik-te-noizyt-per-nusen-rihanna-edhe-enca-ka-nje-koment-foto/60%Daily2017-06-18 18:10
https://kosova-info.com/trajneri-i-madh-merr-drejtimin-e-shqiperise/60%Daily2017-06-18 18:06
https://kosova-info.com/si-te-shpetoni-nga-era-e-keqe-e-gojes/60%Daily2017-06-18 18:02
https://kosova-info.com/familja-kosovare-qe-i-shpetoi-zjarrit-ne-grenfell-tower-ka-nevoje-per-ndihme-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2017-06-18 17:56
https://kosova-info.com/tre-portieret-qe-mund-te-zevendesojne-donnarumman-te-milani/60%Daily2017-06-18 17:50
https://kosova-info.com/koalicioni-fitues-pret-ti-bashkohen-edhe-subjekte-tjera-shqiptare-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-18 17:44
https://kosova-info.com/gylsereni-prezanton-motren-shikojeni-se-sa-shume-ngjajne-foto/60%Daily2017-06-18 17:30
https://kosova-info.com/reagon-edona-llalloshi-per-kengen-simpatia-nga-lumi-dhe-dhurata-fotovideo/60%Daily2017-06-18 17:29
https://kosova-info.com/hetemaj-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2017-06-18 17:28
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-hani-cokollate-rregullisht/60%Daily2017-06-18 17:20
https://kosova-info.com/sulmohet-kryetarja-e-lsi-se-ne-puke/60%Daily2017-06-18 17:13
https://kosova-info.com/milani-me-vendim-shokues-per-donnarumman/60%Daily2017-06-18 17:11
https://kosova-info.com/zgjedhjet-dhe-incidentet-ne-fushate/60%Daily2017-06-18 17:11
https://kosova-info.com/urreni-pamjen-e-re-t-twitter-kthehuni-pas-me-nj-shtojc-n-chrome/60%Daily2017-06-18 17:07
https://kosova-info.com/urreni-pamjen-e-re-t-twitter-kthehuni-pas-me-nj-shtojc-n-chrome-2/60%Daily2017-06-21 23:45
https://kosova-info.com/turqia-mbeshtet-anetaresimin-e-maqedonise-ne-be-dhe-nato/60%Daily2017-06-18 17:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-kamerun-kili-foto/60%Daily2017-06-18 17:00
https://kosova-info.com/hetimin-per-hipotekat-reagon-ministria-e-drejtesise/60%Daily2017-06-18 16:59
https://kosova-info.com/selimi-perkujton-18-vjetorin-e-clirimit-te-klines/60%Daily2017-06-18 16:56
https://kosova-info.com/publikohen-detajet-e-galaxy-tab-a-2017-tableti-ruan-koston-e-ult/60%Daily2017-06-18 16:55
https://kosova-info.com/publikohen-detajet-e-galaxy-tab-a-2017-tableti-ruan-koston-e-ult-2/60%Daily2017-06-21 23:45
https://kosova-info.com/enca-fundos-ne-uje-shoqen-komplet-vemendjen-merr-gjoksi-i-kengetares-video/60%Daily2017-06-18 16:53
https://kosova-info.com/ndahen-baras-portugalia-dhe-meksika-video/60%Daily2017-06-18 16:51
https://kosova-info.com/rama-eshte-koha-te-bejme-shtet/60%Daily2017-06-18 16:49
https://kosova-info.com/laptopi-surface-sht-i-pariparueshm/60%Daily2017-06-21 23:46
https://kosova-info.com/afganistan-jane-zhdukur-dy-zyrtare-te-pakistanit/60%Daily2017-06-18 16:42
https://kosova-info.com/xhbanja-bukurine-e-ka-trasheguar-nga-nena-e-saj-shikoni-sa-shume-i-ngjan-foto/60%Daily2017-06-18 16:35
https://kosova-info.com/sot-kryhet-rinumerimi-i-115-kutive-video/60%Daily2017-06-18 16:29
https://kosova-info.com/messi-me-i-miri-iniesta-fantastik/60%Daily2017-06-18 16:27
https://kosova-info.com/zjarri-ne-londer-khan-ishte-i-parandalueshem/60%Daily2017-06-18 16:26
https://kosova-info.com/kenga-e-shyhretes-dhe-goldit-pajtoi-nje-vella-e-moter-qe-nuk-flisnin-per-15-vite-video/60%Daily2017-06-18 16:20
https://kosova-info.com/i-jepet-lamtumira-e-fundit-cheick-tiotes-ish-lojtarit-te-newcastelit-foto/60%Daily2017-06-18 16:19
https://kosova-info.com/sot-dite-e-rendesishme-per-motrat-mustafa-foto/60%Daily2017-06-18 16:16
https://kosova-info.com/sindikatat-ne-pritje-te-premtimeve-video/60%Daily2017-06-18 16:16
https://kosova-info.com/grate-qe-lindin-djale-e-kane-kete-karakteristike-ne-shtatzeni/60%Daily2017-06-18 16:11
https://kosova-info.com/ukraine-marshi-i-homoseksualeve-me-masa-te-shtuara-te-sigurise/60%Daily2017-06-18 16:07
https://kosova-info.com/lamtumire-dortmund-aubameyang-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2017-06-18 16:04
https://kosova-info.com/irani-dhe-kina-kane-mbajtur-ushtrime-ushtarake-ne-gjirin-persik/60%Daily2017-06-18 16:02
https://kosova-info.com/irani-dhe-kina-kane-mbajtur-ushtrime-ushtarake-ne-gjirin-persik-2/60%Daily2017-06-18 15:57
https://kosova-info.com/godet-luana-vjollca-shume-seksi-vec-me-peshqir-banjoje-foto/60%Daily2017-06-18 15:55
https://kosova-info.com/meta-lsi-kunder-konflikteve-parti-qe-kujdeset-per-njerezit/60%Daily2017-06-18 15:45
https://kosova-info.com/gol-i-bukur-ne-ndeshjen-portugali-meksike-video/60%Daily2017-06-18 15:44
https://kosova-info.com/tri-ciftet-finaliste-te-big-brother-9-video/60%Daily2017-06-18 15:39
https://kosova-info.com/ronaldo-dhe-quaresma-shetisin-mbrojtjen-e-meksikes-shenon-portugalia-video/60%Daily2017-06-18 15:37
https://kosova-info.com/rama-me-votat-e-shqiptareve-te-majte-e-te-djathte-do-bejme-shtetin-qe-duam/60%Daily2017-06-18 15:36
https://kosova-info.com/veset-e-pazakonta-te-rita-ores-era-istrefit-amit-e-beatrix-ramosajt-foto/60%Daily2017-06-18 15:32
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-ka-krize-politike-qeverine-do-ta-kemi-shpejt/60%Daily2017-06-18 15:31
https://kosova-info.com/teknologjia-ia-anulon-golin-pepes-dhe-portugalise-video/60%Daily2017-06-18 15:25
https://kosova-info.com/ne-diten-e-babait-dua-lipa-ka-nje-urim-te-vecante-per-dukagjinin-foto/60%Daily2017-06-18 15:25
https://kosova-info.com/ramadani-te-perfundohet-reforma-e-sektorit-te-sigurise/60%Daily2017-06-18 15:23
https://kosova-info.com/kosovari-vret-me-thike-partneren-dhe-alarmon-policine/60%Daily2017-06-18 15:20
https://kosova-info.com/revolucion-i-madh-ne-futboll-loja-me-nuk-zgjate-90-minuta/60%Daily2017-06-18 15:05
https://kosova-info.com/france-pjesemarrje-e-ulet-ne-rundin-e-dyte-te-zgjedhjeve-parlamentare/60%Daily2017-06-18 15:00
https://kosova-info.com/celina-i-drejtohet-me-leter-emocionuese-skuadres-se-twentes/60%Daily2017-06-18 15:00
https://kosova-info.com/kosovaret-shpenzojne-me-shume-per-alkool-se-per-edukim/60%Daily2017-06-18 14:59
https://kosova-info.com/zaev-takon-thacin-apo-hyn-edhe-pdsh-ne-qeveri/60%Daily2017-06-18 14:53
https://kosova-info.com/lind-beyonce-sjelle-ne-jete-binjake/60%Daily2017-06-18 14:52
https://kosova-info.com/autostradat-miliardeshe-te-kosoves/60%Daily2017-06-18 14:51
https://kosova-info.com/sjellja-e-vmro-se-ne-kuvend-e-palogjikshme/60%Daily2017-06-18 14:48
https://kosova-info.com/nje-bukuroshe-ka-nje-kerkese-interesante-per-ronaldon-foto/60%Daily2017-06-18 14:43
https://kosova-info.com/olti-curri-nuk-mban-gojen-degjeneron-live-banoren-e-larguar-nga-big-brother/60%Daily2017-06-18 14:43
https://kosova-info.com/afganistan-talibanet-i-kane-vrare-pese-police/60%Daily2017-06-18 14:33
https://kosova-info.com/unitedi-ia-ofron-200-mln-euro-realit-per-ronaldon-dhe-kete-futbollist/60%Daily2017-06-18 14:30
https://kosova-info.com/eshte-nga-filadelfia-por-ja-sa-bukur-e-kendon-kengen-e-capital-t-pse-po-ma-lun-lojen-video/60%Daily2017-06-18 14:30
https://kosova-info.com/zaev-neser-takon-menduh-thacin-a-po-hyn-edhe-pdsh-ne-qeveri/60%Daily2017-06-18 14:23
https://kosova-info.com/e-turpshme-keshtu-e-rrahin-oscarin-ne-kine-video/60%Daily2017-06-18 14:18
https://kosova-info.com/hetim-per-blerje-te-votave-ne-shkoder/60%Daily2017-06-18 14:13
https://kosova-info.com/zbulohet-e-dashura-e-re-e-mario-balotellit-foto/60%Daily2017-06-18 14:13
https://kosova-info.com/me-kete-emer-e-quan-ronela-zerken-foto/60%Daily2017-06-18 14:11
https://kosova-info.com/basha-jo-koalicion-me-ramen/60%Daily2017-06-18 14:11
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-portugali-meksike-foto/60%Daily2017-06-18 14:05
https://kosova-info.com/may-reagimi-i-qeverise-ndaj-zjarrit-ne-londer-nuk-ishte-i-mjaftueshem-2/60%Daily2017-06-18 14:04
https://kosova-info.com/eni-koci-ben-nje-ndryshim-ne-fytyre-foto/60%Daily2017-06-18 13:59
https://kosova-info.com/may-reagimi-i-qeverise-ndaj-zjarrit-ne-londer-nuk-ishte-i-mjaftueshem/60%Daily2017-06-18 13:57
https://kosova-info.com/james-rodriguez-te-gjiganti-i-series-a/60%Daily2017-06-18 13:57
https://kosova-info.com/kurti-perqesh-ldk-ne-por-njekohesisht-kerkon-te-mos-i-bashkohet-pdk-se/60%Daily2017-06-18 13:52
https://kosova-info.com/majk-rrethohet-nga-femra-qe-dridhin-te-pasmet-para-tij-foto/60%Daily2017-06-18 13:46
https://kosova-info.com/maqedonia-e-vardarit-eshte-emri-qe-do-ta-propozoje-greqia/60%Daily2017-06-18 13:40
https://kosova-info.com/wannacry-erdhi-nga-koreja-e-veriut-thon-ekspertt-britanik-t-siguris/60%Daily2017-06-21 23:47
https://kosova-info.com/dezertimi-jo-i-zakonshem-i-nje-ushtari-te-korese-veriore/60%Daily2017-06-18 13:37
https://kosova-info.com/befason-juventus-gati-transferimi-i-mesfushorit-te-liverpoolit-foto/60%Daily2017-06-18 13:32
https://kosova-info.com/beatrix-fanse-e-madhe-e-ketij-reperi-foto/60%Daily2017-06-18 13:31
https://kosova-info.com/spanje-protesta-ne-mbeshtetje-te-refugjateve/60%Daily2017-06-18 13:26
https://kosova-info.com/rama-me-vettingun-nisi-nje-epoke-e-re/60%Daily2017-06-18 13:20
https://kosova-info.com/nasa-ja-kur-njerezit-do-te-shkojne-per-turizem-ne-hene/60%Daily2017-06-18 13:19
https://kosova-info.com/gjuriq-serbet-ta-kene-nje-nga-tri-pozitat-udheheqese-te-kosoves-video/60%Daily2017-06-18 13:17
https://kosova-info.com/kosova-me-ambasade-ne-senegal/60%Daily2017-06-18 13:13
https://kosova-info.com/chelsea-real-madrid-vendim-i-jashtezakonshem/60%Daily2017-06-18 13:13
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-shqiptare-sulmohet-nga-balena-blu-ja-cfare-ndodhi-foto/60%Daily2017-06-18 13:09
https://kosova-info.com/biskota-tiramisu-video/60%Daily2017-06-18 13:00
https://kosova-info.com/tri-dite-zie-ne-portugali-rritet-numri-i-viktimave/60%Daily2017-06-18 12:58
https://kosova-info.com/blushi-rama-i-ka-thene-policise-ose-mbill-hashash-ose-mblidh-vota/60%Daily2017-06-18 12:54
https://kosova-info.com/e-kryer-dani-alves-kalon-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2017-06-18 12:50
https://kosova-info.com/vesei-ben-homazhe-ne-prekaz-per-diten-e-clirimit-te-skenderajt/60%Daily2017-06-18 12:50
https://kosova-info.com/ylli-ka-dy-fjale-per-linda-halimin-dhe-rona-nishliun-video/60%Daily2017-06-18 12:50
https://kosova-info.com/hoxhaj-solidarizohet-me-familjaret-e-viktimave-ne-portugali/60%Daily2017-06-18 12:40
https://kosova-info.com/ftohet-prokuroria-te-nis-hetimet-per-rrymen-e-paguar-nga-kosovaret-per-serbet-e-veriut/60%Daily2017-06-18 12:39
https://kosova-info.com/pasi-u-nda-live-nga-e-dashura-elsamedi-rrefen-intrigat-brenda-bba-intervista/60%Daily2017-06-18 12:27
https://kosova-info.com/barcelona-largon-yllin-e-skuadres-pas-transferimit-te-verrattit-foto/60%Daily2017-06-18 12:26
https://kosova-info.com/rigjykim-per-rastin-e-vrasjes-se-djalit-te-axhes-per-parking/60%Daily2017-06-18 12:18
https://kosova-info.com/doni-te-keni-kujtese-perfekte-ja-cfare-duhet-te-beni-video/60%Daily2017-06-18 12:18
https://kosova-info.com/tifozet-e-boca-juniors-lekundin-muret-e-stadiumit-video/60%Daily2017-06-18 12:13
https://kosova-info.com/gashi-asnje-qeveri-smund-ta-ndale-funksionalizimin-e-speciales/60%Daily2017-06-18 12:11
https://kosova-info.com/trupat-irakiane-perparojne-kah-mosuli-baza-e-isis-it/60%Daily2017-06-18 12:06
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-simpatia-nga-lumi-b-dhe-dhurata-dora-video/60%Daily2017-06-18 12:06
https://kosova-info.com/ritmi-i-frymemarrjes-ndikon-ne-funksionin-e-trurit-dhe-sjelljes-video/60%Daily2017-06-18 11:56
https://kosova-info.com/ronaldo-qendroj-te-reali-vetem-me-kete-kusht/60%Daily2017-06-18 11:55
https://kosova-info.com/basha-rreth-15-km-ecje-ne-kembe-plani-im-ekonomik-do-riktheje-lekun-ne-qarkullim/60%Daily2017-06-18 11:53
https://kosova-info.com/turqi-372-ushtare-kerkojne-ndihme-ne-spital/60%Daily2017-06-18 11:46
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-inspirohet-nga-jurgen-habermas/60%Daily2017-06-18 11:46
https://kosova-info.com/ne-france-po-zhvillohet-raundi-i-dyte-i-zgjedhjeve-parlamentare/60%Daily2017-06-18 11:41
https://kosova-info.com/xhesika-ndryshon-stil-mahnit-me-bukuri-foto/60%Daily2017-06-18 11:38
https://kosova-info.com/raiola-donnarumma-shikoni-cfare-do-te-ndodhe-sot/60%Daily2017-06-18 11:33
https://kosova-info.com/koci-ne-diten-e-clirimit-te-skenderajt-padrejtesia-ndaj-lushtakut-do-te-permiresohet/60%Daily2017-06-18 11:31
https://kosova-info.com/be-ja-e-gatshme-ta-ndihmoje-portugaline-ne-luften-me-zjarret/60%Daily2017-06-18 11:24
https://kosova-info.com/be-ja-e-gatshme-ta-ndihmoje-portugaline-ne-luften-me-zjarret/60%Daily2017-06-18 11:24
https://kosova-info.com/reperi-i-famshem-boteror-ftohet-nga-lsi-te-performoje-per-25-qershor-foto/60%Daily2017-06-18 11:18
https://kosova-info.com/verratti-barcelona-vjen-lajmi-i-madh/60%Daily2017-06-18 11:02
https://kosova-info.com/ylli-po-sjell-kenge-me-dj-pm-dhe-dj-dags-ja-cfare-u-tha-video/60%Daily2017-06-18 10:58
https://kosova-info.com/tirane-hyn-me-audi-ne-lokal-plagos-tre-persona/60%Daily2017-06-18 10:48
https://kosova-info.com/interi-ben-nje-super-transferim-foto/60%Daily2017-06-18 10:48
https://kosova-info.com/%e2%80%8btermet-me-force-5-2-ne-lesbos/60%Daily2017-06-18 10:47
https://kosova-info.com/arrestohen-kater-persona-ne-gjilan-u-rrahen-per-nje-vend-parkingu/60%Daily2017-06-18 10:44
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-rahovec-keqtrajtoi-seksualisht-te-mituren/60%Daily2017-06-18 10:39
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendi-qe-marina-dhe-geti-zgjodhen-te-pushojne-foto/60%Daily2017-06-18 10:35
https://kosova-info.com/nuk-ia-del-te-behet-deputete-i-kthehet-profesionit-te-kengetares-foto-video/60%Daily2017-06-18 10:33
https://kosova-info.com/valverde-kete-yll-te-bundesliges-e-dua-medoemos-te-barcelona-foto/60%Daily2017-06-18 10:30
https://kosova-info.com/termete-te-lehta-ne-maqedoni-dhe-mal-te-zi/60%Daily2017-06-18 10:24
https://kosova-info.com/portugali-nga-zjarret-kane-humbur-jeten-dhjetera-vete/60%Daily2017-06-18 10:20
https://kosova-info.com/gruevski-shqiptaret-te-llogarisin-ne-vmro-ne-lsdm-ja-krijoi-perceptime-te-qellimshme/60%Daily2017-06-18 10:15
https://kosova-info.com/meta-lsi-drejtimi-i-ri-per-shqiptaret/60%Daily2017-06-18 10:11
https://kosova-info.com/morenes-i-shkruan-balena-blu-kjo-eshte-pergjigja-foto/60%Daily2017-06-18 10:09
https://kosova-info.com/reali-dhe-bayerni-bejne-shkembimin-e-dekades-foto/60%Daily2017-06-18 10:07
https://kosova-info.com/edhe-nje-tjeter-rast-i-balenes-se-kalter-ne-prishtine/60%Daily2017-06-18 10:00
https://kosova-info.com/kjo-video-e-terryt-ka-bere-buje-te-madhe-ne-rrjetet-sociale-sot/60%Daily2017-06-18 09:55
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-thote-ylli-per-noizyn-video/60%Daily2017-06-18 09:48
https://kosova-info.com/bayerni-ben-nje-super-transferim-nga-premierliga-foto/60%Daily2017-06-18 09:34
https://kosova-info.com/beyonce-dhe-jay-z-mirepresin-binjaket-e-porsalindur-foto/60%Daily2017-06-18 09:22
https://kosova-info.com/interesante-de-biasi-do-te-votoje-ne-zgjedhjet-e-shqiperise-foto/60%Daily2017-06-18 09:15
https://kosova-info.com/jane-gjetur-trupat-e-pajete-te-marinareve-amerikane/60%Daily2017-06-18 09:09
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-kenga-e-skivit-dhe-rema-canollit-video/60%Daily2017-06-18 08:57
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-kenga-e-skivit-dhe-rema-canollit-video/60%Daily2017-06-18 08:57
https://kosova-info.com/phelps-gjene-kundershtarin-me-te-forte-do-te-garoje-me-nje-peshkaqen-foto/60%Daily2017-06-18 08:56
https://kosova-info.com/milani-i-hakmerret-keq-mino-raiolas-foto/60%Daily2017-06-18 08:45
https://kosova-info.com/muhamet-mustafa-iniciativa-per-asociacionin-per-prishtine-nuk-ka-motiv-luften-kunder-askujt/60%Daily2017-06-18 08:32
https://kosova-info.com/muhamet-mustafa-iniciativa-per-asociacionin-per-prishtine-nuk-ka-motiv-luften-kunder-askujt/60%Daily2017-06-18 08:32
https://kosova-info.com/kjo-duhet-te-jete-poza-me-seksi-e-ences-foto/60%Daily2017-06-18 08:30
https://kosova-info.com/publikohen-fanellat-e-valencias-ato-jane-me-te-keqijat-ne-bote-foto/60%Daily2017-06-18 08:29
https://kosova-info.com/ky-eshte-statusi-aktual-i-real-1-video/60%Daily2017-06-18 08:03
https://kosova-info.com/manchester-city-i-pandalshem-ner-merkato-foto/60%Daily2017-06-18 08:01
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fusha-e-futbollit-me-frymezuese-ne-bote-foto/60%Daily2017-06-18 07:43
https://kosova-info.com/ja-sa-shume-ka-ndryshuar-pamjen-almeda-foto/60%Daily2017-06-18 07:41
https://kosova-info.com/kriza-politike-paszgjedhore/60%Daily2017-06-18 07:37
https://kosova-info.com/messi-reagon-ashper-pas-lajmit-se-pagoi-fature-prej-37-mije-eurove/60%Daily2017-06-18 07:31
https://kosova-info.com/ku-do-ti-kalojne-te-rinjte-pushimet-e-veres-video/60%Daily2017-06-18 07:24
https://kosova-info.com/blerim-xhemaili-shenon-gol-te-bukur-video-2/60%Daily2017-06-18 07:22
https://kosova-info.com/rita-arrin-ne-londer-xhiron-kenge-per-viktimat-e-genfell-tower-foto/60%Daily2017-06-18 07:15
https://kosova-info.com/mbremje-e-shfrenuar-e-messit-ne-ibiza-paguan-fature-totalisht-te-cmendur-foto/60%Daily2017-06-18 07:07
https://kosova-info.com/allegri-largon-yllin-e-juventusit-nga-skuadra-foto/60%Daily2017-06-18 06:54
https://kosova-info.com/allegri-largon-yllin-e-juventusit-nga-skuadra-foto/60%Daily2017-06-18 06:54
https://kosova-info.com/zbritje-drastike-e-cmimit-te-naftes-nje-liter-nga-e-hena-kushton-55-cent/60%Daily2017-06-18 06:53
https://kosova-info.com/miremengjesi-nga-kylie-foto/60%Daily2017-06-18 06:50
https://kosova-info.com/largohet-conte-chelsea-e-merr-nje-super-trajner-foto/60%Daily2017-06-18 06:46
https://kosova-info.com/bayerni-ben-5-ndryshime-ne-logo-smund-ti-vereni-kurre-foto/60%Daily2017-06-18 06:35
https://kosova-info.com/bayerni-ben-5-ndryshime-ne-logo-smund-ti-vereni-kurre-foto/60%Daily2017-06-18 06:35
https://kosova-info.com/bayerni-ben-5-ndryshime-ne-logo-smund-ti-vereni-kurre-foto-2/60%Daily2017-06-18 06:35
https://kosova-info.com/fejohet-moderatorja-e-njohur-shqiptare-foto/60%Daily2017-06-18 06:29
https://kosova-info.com/arbereshet-teme-e-parades-shqiptare-ne-nju-jork/60%Daily2017-06-18 06:23
https://kosova-info.com/arbereshet-teme-e-parades-shqiptare-ne-nju-jork/60%Daily2017-06-18 06:23
https://kosova-info.com/arbereshet-teme-e-parades-shqiptare-ne-nju-jork-2/60%Daily2017-06-18 06:23
https://kosova-info.com/kovacic-shperthen-ne-lot-gjate-marteses-video/60%Daily2017-06-18 06:19
https://kosova-info.com/kovacic-shperthen-ne-lot-gjate-marteses-video/60%Daily2017-06-18 06:19
https://kosova-info.com/cereku-i-ish-deputeteve-pa-para-te-gatshme/60%Daily2017-06-18 06:12
https://kosova-info.com/cereku-i-ish-deputeteve-pa-para-te-gatshme/60%Daily2017-06-18 06:12
https://kosova-info.com/cereku-i-ish-deputeteve-pa-para-te-gatshme/60%Daily2017-06-18 06:12
https://kosova-info.com/korab-shaqiri-nis-pushimet-ne-barcelone-ja-me-ke-foto/60%Daily2017-06-18 06:05
https://kosova-info.com/shkembi-liria-do-te-luftoje-per-kater-vendet-e-para-video/60%Daily2017-06-17 22:23
https://kosova-info.com/a-eshte-nora-kengetarja-me-me-stil-foto/60%Daily2017-06-17 21:57
https://kosova-info.com/a-eshte-nora-kengetarja-me-me-stil-foto/60%Daily2017-06-17 21:57
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-i-pare-qe-ronaldo-i-tregoi-se-po-largohet-nga-real-madridi-foto/60%Daily2017-06-17 21:53
https://kosova-info.com/keta-jane-deputetet-e-ldk-se-qe-humben-numer-te-madh-votash-foto/60%Daily2017-06-17 21:51
https://kosova-info.com/keta-jane-deputetet-e-ldk-se-qe-humben-numer-te-madh-votash-foto-2/60%Daily2017-06-17 21:51
https://kosova-info.com/ne-pervjetorin-e-70te-te-marteses-i-kendon-serenate/60%Daily2017-06-17 21:47
https://kosova-info.com/cmenduri-nga-psg-transferi-i-ri-i-kushton-100-mln-foto/60%Daily2017-06-17 21:31
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ka-bere-geti-skivit-ne-fillimet-e-karrieres-video-2/60%Daily2017-06-17 21:28
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ka-bere-geti-skivit-ne-fillimet-e-karrieres-video-2/60%Daily2017-06-17 21:28
https://kosova-info.com/beckham-kjo-eshte-keshilla-ime-per-ronaldon/60%Daily2017-06-17 21:22
https://kosova-info.com/blerim-shala-bisedimet-nuk-e-cenojne-sovranitetin-shteti-nuk-po-rrezikohet-video/60%Daily2017-06-17 21:22
https://kosova-info.com/kandidati-i-pan-it-jep-dy-zgjidhje-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-17 21:18
https://kosova-info.com/ky-eshte-cifti-qe-u-largua-nga-big-brother-keto-jane-ciftet-qe-shkuan-ne-finale-e-madhe/60%Daily2017-06-17 21:16
https://kosova-info.com/ky-eshte-cifti-qe-u-largua-nga-big-brother-keto-jane-ciftet-qe-shkuan-ne-finale-e-madhe-2/60%Daily2017-06-17 21:16
https://kosova-info.com/nuk-mbahet-kovacic-qane-ne-dasmen-e-tij-video/60%Daily2017-06-17 21:08
https://kosova-info.com/nuk-mbahet-kovacic-qane-ne-dasmen-e-tij-video-2/60%Daily2017-06-17 21:08
https://kosova-info.com/pacolli-jemi-besnik-ndaj-koalicionit/60%Daily2017-06-17 21:02
https://kosova-info.com/nje-tjeter-televotim-qe-sonte-nxjerre-nje-cift-nga-bba9/60%Daily2017-06-17 20:59
https://kosova-info.com/ngjitja-e-parmas-ne-serie-b-emocionon-buffonin/60%Daily2017-06-17 20:56
https://kosova-info.com/ngjitja-e-parmas-ne-serie-b-emocionon-buffonin/60%Daily2017-06-17 20:56
https://kosova-info.com/ngjitja-e-parmas-ne-serie-b-emocionon-buffonin/60%Daily2017-06-17 20:56
https://kosova-info.com/majko-nje-leter-per-presidentinmeta/60%Daily2017-06-17 20:55
https://kosova-info.com/renia-drastike-e-bija-e-ibrahim-rugoves-humb-mbi-30-mije-vota-foto/60%Daily2017-06-17 20:52
https://kosova-info.com/ne-lagjen-e-spitalit-mbesin-pa-uje/60%Daily2017-06-17 20:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-cifti-i-pare-i-big-brother-qe-shkoi-ne-finale/60%Daily2017-06-17 20:48
https://kosova-info.com/video-ekskluzive-arrestohen-punonjes-shendetesore-per-vjedhje-barerash-ne-qkuk/60%Daily2017-06-17 20:44
https://kosova-info.com/video-ekskluzive-arrestohen-punonjes-shendetesore-per-vjedhje-barerash-ne-qkuk/60%Daily2017-06-17 20:44
https://kosova-info.com/cmendet-luana-del-vetem-me-robedeshambrin-foto/60%Daily2017-06-17 20:40
https://kosova-info.com/historike-fc-kosova-zurich-ngjitet-ne-ligen-e-pare-te-zvicres-foto/60%Daily2017-06-17 20:38
https://kosova-info.com/historike-fc-kosova-zurich-ngjitet-ne-ligen-e-pare-te-zvicres-foto/60%Daily2017-06-17 20:38
https://kosova-info.com/vrasja-e-lavdrimit-mund-te-nxis-sulme-terroriste-video/60%Daily2017-06-17 20:33
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-i-votave-qe-mori-drenori/60%Daily2017-06-17 20:30
https://kosova-info.com/chelsea-transferon-mbrojtes-45-mln-euro-foto/60%Daily2017-06-17 20:25
https://kosova-info.com/gaxherri-tregon-kushtin-qe-ka-ldkja-per-koalicion-me-vetevendosjen/60%Daily2017-06-17 20:20
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-e-elvanes-dhe-david-guettas-gjate-realizimit-te-kenges-video/60%Daily2017-06-17 20:17
https://kosova-info.com/ciao-roma-salah-ne-premierlige/60%Daily2017-06-17 20:14
https://kosova-info.com/ciao-roma-salah-ne-premierlige/60%Daily2017-06-17 20:14
https://kosova-info.com/ja-kush-u-eliminua-sonte-nga-big-brother/60%Daily2017-06-17 19:54
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-kenga-e-re-nga-lumi-b-dhe-dhurata-dora-foto/60%Daily2017-06-17 19:49
https://kosova-info.com/e-papritur-enrique-merr-drejtimin-e-gjigantit-te-premierliges/60%Daily2017-06-17 19:47
https://kosova-info.com/beteja-e-ozilit-dhe-sanchezit-ne-stilin-kong-fu-video/60%Daily2017-06-17 19:39
https://kosova-info.com/edhe-nje-kengetar-nuk-lanson-kenge-per-hir-te-ramazanit-video/60%Daily2017-06-17 19:29
https://kosova-info.com/veseli-dhe-haradinaj-nuk-pranojne-kushte-nga-lista-serbe-video/60%Daily2017-06-17 19:25
https://kosova-info.com/asensio-i-realit-shenon-golin-e-karrieres-video/60%Daily2017-06-17 19:23
https://kosova-info.com/federata-e-ciklizmit-e-shqetesuar-pas-aksidenteve-ndaj-ciklisteve-video/60%Daily2017-06-17 19:16
https://kosova-info.com/nga-carroll-te-kaka-keto-jane-transferimet-me-te-deshtuara-ne-futboll-foto/60%Daily2017-06-17 19:15
https://kosova-info.com/nga-carroll-te-kaka-keto-jane-transferimet-me-te-deshtuara-ne-futboll-foto-2/60%Daily2017-06-17 19:15
https://kosova-info.com/fahri-musliu-largohet-nga-alternativa-shkak-kusari-lila-dhe-deda-video/60%Daily2017-06-17 19:13
https://kosova-info.com/ja-si-e-quan-adelina-bashkeshortin-e-saj-foto/60%Daily2017-06-17 19:07
https://kosova-info.com/bellerin-vjen-me-gjest-fantastik-per-viktimat-e-londres-foto/60%Daily2017-06-17 18:47
https://kosova-info.com/nike-i-ben-dhurate-speciale-cristiano-ronaldos-foto/60%Daily2017-06-17 18:36
https://kosova-info.com/gjuha-shqipe-serish-ne-plan-te-dyte-ne-maqedoni-shumica-parlamentare-as-qe-e-diskuton/60%Daily2017-06-17 18:35
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-alves-ne-premierlige/60%Daily2017-06-17 18:25
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-nuk-hyjme-ne-koalicion-as-me-pan-in-e-as-me-vv-ne-video/60%Daily2017-06-17 18:25
https://kosova-info.com/rekordmenia-vjosa-osmani-i-mori-mbi-45-mije-vota/60%Daily2017-06-17 18:19
https://kosova-info.com/fantastike-parma-ngjitet-ne-serie-b-foto/60%Daily2017-06-17 18:16
https://kosova-info.com/zaimina-feston-ditelindjen-ja-cfare-dhurate-mori-sot-foto/60%Daily2017-06-17 18:10
https://kosova-info.com/analisti-i-click-ut-qe-me-vota-ia-kaloj-edhe-lumir-abdixhikut/60%Daily2017-06-17 18:05
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcohet-kf-liria-foto/60%Daily2017-06-17 17:56
https://kosova-info.com/pas-vettingut-rama-e-vasili-perplasen-jashte-salle/60%Daily2017-06-17 17:56
https://kosova-info.com/4-perberes-natyrale-qe-trajtojne-kockat-e-dala-ne-kembe/60%Daily2017-06-17 17:49
https://kosova-info.com/neser-shi-i-furishem-njihuni-me-parashikimin-e-motit/60%Daily2017-06-17 17:43
https://kosova-info.com/asaj-publikohet-nga-arta-bajrami-dhe-mc-kresha-video/60%Daily2017-06-17 17:38
https://kosova-info.com/afganistan-ushtari-vendas-hap-zjarr-ndaj-atyre-te-huaj/60%Daily2017-06-17 17:33
https://kosova-info.com/martohet-alvaro-morata-foto/60%Daily2017-06-17 17:31
https://kosova-info.com/105-dit-nga-dalja-n-burs-snapchat-kthehet-n-pikn-zero/60%Daily2017-06-21 23:47
https://kosova-info.com/reperet-shqiptare-duet-me-djemte-e-grupit-te-2pac-video/60%Daily2017-06-17 17:28
https://kosova-info.com/cfare-rezultate-arriten-aderimet-e-partive-politike-ne-zgjedhjet-e-11-qershorit/60%Daily2017-06-17 17:28
https://kosova-info.com/dushi-i-nxehte-djeg-kalori-aq-sa-ecja-30-minuteshe/60%Daily2017-06-17 17:19
https://kosova-info.com/ja-sa-milione-euro-do-te-shpenzoje-chelsea-kete-afat-kalimtar/60%Daily2017-06-17 17:10
https://kosova-info.com/veseli-uron-prizrenin-dhe-opojen-per-rrugen-e-re-qe-lidhe-kete-rajon-foto/60%Daily2017-06-17 17:09
https://kosova-info.com/ambasada-e-shba-ne-serbi-vuciq-faktor-i-stabilitetit-ne-rajon/60%Daily2017-06-17 17:05
https://kosova-info.com/dy-shefa-te-sonyt-i-bashkohen-apples/60%Daily2017-06-17 17:03
https://kosova-info.com/elvana-shkelqen-ne-fotografine-e-fundit-ja-sa-me-stil-eshte-veshur-foto/60%Daily2017-06-17 16:59
https://kosova-info.com/rama-ne-lezhe-mbani-fotot-e-berishes-dhe-bashes-ne-shtepi-por-mos-i-votoni/60%Daily2017-06-17 16:57
https://kosova-info.com/rusia-starton-me-fitore-ne-kupen-e-konfederatave/60%Daily2017-06-17 16:52
https://kosova-info.com/keta-jane-ish-deputetet-e-ldk-se-qe-nuk-arriten-te-rizgjidheshin-emrat/60%Daily2017-06-17 16:48
https://kosova-info.com/vidal-befason-te-gjithe-me-frizuren-e-re-foto/60%Daily2017-06-17 16:46
https://kosova-info.com/ldk-me-6-deputete-me-pak-ja-kush-jane-24-deputetet-e-partise-se-isa-mustafes-emrat/60%Daily2017-06-17 16:44
https://kosova-info.com/mesimet-e-dobishme-qe-cdo-grua-nxjerr-nga-ndarja/60%Daily2017-06-17 16:40
https://kosova-info.com/vetem-dy-themeluesit-e-alternatives-behen-deputet/60%Daily2017-06-17 16:39
https://kosova-info.com/putin-heret-te-flitet-per-hakmarrje-ndaj-sanksioneve-te-reja-te-shba-ve/60%Daily2017-06-17 16:38
https://kosova-info.com/bomba-e-the-sun-kjo-do-te-jete-skuadra-e-re-e-ronaldos/60%Daily2017-06-17 16:35
https://kosova-info.com/ky-eshte-trendi-me-i-ri-i-meshkujve-te-estrades-shqiptare-foto/60%Daily2017-06-17 16:33
https://kosova-info.com/keta-jane-8-deputetet-e-nismes-qe-partine-e-limajt-e-nxjerrin-fituese-brenda-pan-it/60%Daily2017-06-17 16:23
https://kosova-info.com/keta-jane-kandidatet-e-pdk-se-qe-nuk-arriten-te-rizgjedhen-deputet/60%Daily2017-06-17 16:17
https://kosova-info.com/penalltite-me-te-keqija-ne-histori-te-futbollit-video/60%Daily2017-06-17 16:15
https://kosova-info.com/keta-jane-10-deputetet-e-aak-se/60%Daily2017-06-17 16:13
https://kosova-info.com/pacolli-hyn-vet-i-katerti-ne-kuvend/60%Daily2017-06-17 16:11
https://kosova-info.com/lekaj-i-bindur-ramush-haradinaj-do-ta-udheheq-qeverine/60%Daily2017-06-17 16:07
https://kosova-info.com/ky-eshte-kengetari-shqiptar-qe-po-e-agjeron-ramazanin-video/60%Daily2017-06-17 16:07
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-parandalojne-humbjen-e-kujteses-dhe-plakjen-e-qelizave-te-trurit/60%Daily2017-06-17 16:05
https://kosova-info.com/dora-e-hekurt-e-besnik-hasit-e-largon-futbollistin-e-madh-nga-olympiacos-foto/60%Daily2017-06-17 16:00
https://kosova-info.com/deshton-komandanti-i-pdk-se/60%Daily2017-06-17 15:50
https://kosova-info.com/rama-perplaset-keq-me-deputetin-demokrat-ne-dalje-te-kuvendit-video/60%Daily2017-06-17 15:46
https://kosova-info.com/a-e-keni-degjuar-memli-krasniqin-duke-e-kenduar-kengen-hajredin-pasha-video/60%Daily2017-06-17 15:45
https://kosova-info.com/chelsea-siguron-transferimin-e-pare-foto/60%Daily2017-06-17 15:43
https://kosova-info.com/publikohet-lista-me-30-kandidatet-me-te-votuar-te-koalicionit-ldk-akr-alternativa-emrat/60%Daily2017-06-17 15:40
https://kosova-info.com/londer-supozohet-se-numri-i-te-vrareve-nga-zjarri-mund-te-rritet/60%Daily2017-06-17 15:36
https://kosova-info.com/kqz-publikon-te-gjitha-votat-nga-qendrat-e-votimeve/60%Daily2017-06-17 15:28
https://kosova-info.com/alves-me-deklarate-te-pabesueshme-per-ronaldon/60%Daily2017-06-17 15:27
https://kosova-info.com/sulmi-i-wannacry-detyron-microsoft-t-prditsoj-windows-xp-n/60%Daily2017-06-21 23:48
https://kosova-info.com/pdk-21-deputete-aak-10-e-nisma-8-dokumentemrat/60%Daily2017-06-17 15:24
https://kosova-info.com/haradinaj-apo-kurti-kryeminister-i-ardhshem-i-kosoves/60%Daily2017-06-17 15:23
https://kosova-info.com/ja-me-cilin-anetare-te-babastars-po-vjen-skivi-ne-duet-video/60%Daily2017-06-17 15:21
https://kosova-info.com/katari-mohon-akuzat-per-komplot-per-te-destabilizuar-bahreinin/60%Daily2017-06-17 15:19
https://kosova-info.com/togeri-i-fsk-se-fiton-vendin-e-pare-ne-trajnimin-per-instruktor-te-operacioneve-ne-mbeshtetje-te-paqes/60%Daily2017-06-17 15:16
https://kosova-info.com/mesohen-emrat-e-tri-skuadrave-qe-po-kerkojne-januzajn/60%Daily2017-06-17 15:10
https://kosova-info.com/andin-hoti-ia-uron-ditelindjen-babait-do-te-vazhdoj-ne-rrugen-qe-me-ke-trasuar/60%Daily2017-06-17 15:08
https://kosova-info.com/mustafi-dhuron-show-ne-stervitje-te-gjermania-video/60%Daily2017-06-17 15:01
https://kosova-info.com/sulmojne-punetorin-e-keds-it/60%Daily2017-06-17 15:01
https://kosova-info.com/sipas-ligjit-te-zgjedhjeve-valdete-dakes-i-zgjatet-automatikisht-mandati-per-90-dite/60%Daily2017-06-17 14:59
https://kosova-info.com/ky-eshte-ilaci-me-i-efektshem-natyral-kunder-renies-se-flokeve/60%Daily2017-06-17 14:58
https://kosova-info.com/ylli-tunen-e-kam-ne-zemer-por-video/60%Daily2017-06-17 14:58
https://kosova-info.com/17-vjecari-nga-maqedonia-barrikadohet-ne-klase-dhe-kercenon-personelin-e-shkolles/60%Daily2017-06-17 14:53
https://kosova-info.com/liverpooli-e-fiton-garen-ndaj-chelseas-per-paul-scholesin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-17 14:50
https://kosova-info.com/a-ua-kushtezon-getoar-selimi-anetareve-te-bs-perzgjedhjen-e-artisteve-per-duete-video/60%Daily2017-06-17 14:38
https://kosova-info.com/zyrtare-psg-i-pergjigjet-barcelones-per-marco-verrattin/60%Daily2017-06-17 14:35
https://kosova-info.com/del-ne-treg-pajisja-per-zbardhjen-e-dhembeve-permes-telefonit-video/60%Daily2017-06-17 14:34
https://kosova-info.com/pele-ska-asnje-dyshim-cristiano-ronaldo-me-i-miri-ne-bote/60%Daily2017-06-17 14:25
https://kosova-info.com/keto-crregullime-te-lekures-shfaqen-me-se-shpeshti/60%Daily2017-06-17 14:19
https://kosova-info.com/keto-jane-te-rejat-e-nadit-ne-muzike/60%Daily2017-06-17 14:17
https://kosova-info.com/kjo-do-te-jete-skuadra-e-re-e-donnarummas/60%Daily2017-06-17 14:14
https://kosova-info.com/edhe-kosova-ne-samitin-rajonal-te-ministrave-te-financave/60%Daily2017-06-17 14:09
https://kosova-info.com/pdk-mirepret-arrestimin-e-kercenuesit-te-xharres-kerkon-distancim-nga-vetevendosje/60%Daily2017-06-17 14:08
https://kosova-info.com/rihanna-mbreselenese-ne-fustan-te-bardhe-foto/60%Daily2017-06-17 13:57
https://kosova-info.com/jabllanoviq-serish-trondit-serbine-ja-cfare-ka-bere-tani/60%Daily2017-06-17 13:55
https://kosova-info.com/gjashte-te-lenduar-ne-nje-aksident-ne-prishtine/60%Daily2017-06-17 13:49
https://kosova-info.com/demokratet-trumpit-mos-e-shkarko-muellerin/60%Daily2017-06-17 13:48
https://kosova-info.com/navas-donnarumma-krahasim-interesant-nga-as/60%Daily2017-06-17 13:40
https://kosova-info.com/ky-artist-ben-mrekulli-shikoni-cfare-figura-krijon-me-gdhendje-te-ushqimit-foto/60%Daily2017-06-17 13:39
https://kosova-info.com/edhe-elites-i-ka-shkruar-balena-foto/60%Daily2017-06-17 13:39
https://kosova-info.com/rama-u-kerkon-ndjese-policise/60%Daily2017-06-17 13:36
https://kosova-info.com/570-mije-euro-per-mirembajtjen-dhe-ndricimin-e-oreve-te-qytetit-te-shkupit/60%Daily2017-06-17 13:32
https://kosova-info.com/hapet-xhamia-e-pare-ne-berlin-me-imame-grua/60%Daily2017-06-17 13:28
https://kosova-info.com/ja-ku-u-inspiruan-blunt-dhe-real-per-do-you-love-me-video/60%Daily2017-06-17 13:24
https://kosova-info.com/digjet-ferma-bashke-me-28-krere-lope-ne-lipjan-foto/60%Daily2017-06-17 13:24
https://kosova-info.com/hajredin-kuci-nuk-arrin-te-behet-deputet/60%Daily2017-06-17 13:20
https://kosova-info.com/alarm-ne-londer-ndertesa-e-djegur-mund-te-shembet/60%Daily2017-06-17 13:20
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-shikojeni-cfare-ka-bere-ronaldo-ne-instagram-foto/60%Daily2017-06-17 13:18
https://kosova-info.com/shpetohen-mijera-migrante-ne-itali/60%Daily2017-06-17 13:11
https://kosova-info.com/ekipi-anglez-i-futbollit-prezanton-fanellen-e-re-ne-hapesire-video/60%Daily2017-06-17 13:04
https://kosova-info.com/vdes-regjisori-john-avildsen/60%Daily2017-06-17 13:04
https://kosova-info.com/kandidati-per-deputet-i-laa-se-kerkon-rinumerimin-e-cdo-vote-te-11-qershorit/60%Daily2017-06-17 12:52
https://kosova-info.com/valverde-zbulon-emrat-e-5-futbollisteve-qe-do-te-largohen-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-06-17 12:49
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-se-ky-kengetar-eshte-pjese-e-fsk-se-video/60%Daily2017-06-17 12:44
https://kosova-info.com/dhjete-menyrat-se-si-burrat-veshen-gabim-video/60%Daily2017-06-17 12:44
https://kosova-info.com/dhjete-menyrat-se-si-burrat-veshen-gabim-video/60%Daily2017-06-17 12:44
https://kosova-info.com/flet-bleresi-i-audi-q7-te-isa-mustafes-video/60%Daily2017-06-17 12:39
https://kosova-info.com/reka-zgjedhjet-e-reja-forcojne-vetevendosjen/60%Daily2017-06-17 12:39
https://kosova-info.com/deklarata-e-metes-per-armatosje-te-popullit-reagon-policia/60%Daily2017-06-17 12:38
https://kosova-info.com/tifozet-e-kroacise-sulmojne-modricin-foto/60%Daily2017-06-17 12:36
https://kosova-info.com/ja-si-duket-mercedes-s-class-2018-video/60%Daily2017-06-17 12:34
https://kosova-info.com/fatmirja-e-spitexit-qe-flet-shqip-ne-zug/60%Daily2017-06-17 12:26
https://kosova-info.com/paralajmeron-be-ballkani-mbetet-rruga-kryesore-per-terroristet/60%Daily2017-06-17 12:25
https://kosova-info.com/po-vjen-casanova-2-nga-shpat-kasapi-video/60%Daily2017-06-17 12:21
https://kosova-info.com/po-vjen-casanova-2-nga-shpat-kasapi-video-2/60%Daily2017-06-17 12:21
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-siguron-ulese-ne-kuvendin-e-kosoves-foto/60%Daily2017-06-17 12:17
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-06-17 12:17
https://kosova-info.com/andin-lokaj-nis-punen-ne-rtk/60%Daily2017-06-17 12:16
https://kosova-info.com/valdete-daka-udhehoqi-mbledhjen-e-kqz-se-ne-diten-kur-i-perfundoi-mandati/60%Daily2017-06-17 12:13
https://kosova-info.com/rrahje-mes-arabeve-ne-konferencen-rajonale-per-ceshtjen-e-katarit-video/60%Daily2017-06-17 12:12
https://kosova-info.com/ja-si-erdhi-deri-tek-bashkepunimi-i-granitit-me-xhensilen-video/60%Daily2017-06-17 12:03
https://kosova-info.com/ka-hedhur-uje-ne-mish-pule-nderkaq-mishin-e-ketille-te-dale-nga-furra-do-ta-beni-perhere-video/60%Daily2017-06-17 12:00
https://kosova-info.com/memushaj-zgjedh-klubin-e-tij-per-sezonin-e-ri-2/60%Daily2017-06-17 11:51
https://kosova-info.com/vritet-nje-lideri-i-isis-it-nga-sulmet-amerikane-ne-afganistan/60%Daily2017-06-17 11:48
https://kosova-info.com/mihrija-hap-arkivat-keshtu-dukej-vite-me-pare-foto/60%Daily2017-06-17 11:44
https://kosova-info.com/zyrtare-vellaznimi-nenshkruan-me-top-golashenuesin-e-kampionatit-foto/60%Daily2017-06-17 11:43
https://kosova-info.com/zyrtare-spanje-shqiperi-caktohet-stadiumi-i-ndeshjes-foto/60%Daily2017-06-17 11:36
https://kosova-info.com/shba-paralajmeron-rrezik-nga-sulmet-terroriste-ne-turqi/60%Daily2017-06-17 11:30
https://kosova-info.com/ish-kryeshefi-i-policise-se-stambollit-dorezohet-ne-polici-per-lidhje-me-feto-n/60%Daily2017-06-17 11:29
https://kosova-info.com/griezmann-e-tepron-me-frizuren-e-re-foto/60%Daily2017-06-17 11:28
https://kosova-info.com/q7-shi-i-komunes-u-shit-per-22-mije-e-500-euro-ishte-blere-76-mije/60%Daily2017-06-17 11:25
https://kosova-info.com/bleona-nuk-e-harron-zakonin-e-vjeter-zhvishet-perseri-foto-16/60%Daily2017-06-17 11:24
https://kosova-info.com/adem-mikullovci-ka-mbledhur-votat-per-tu-bere-deputet/60%Daily2017-06-17 11:15
https://kosova-info.com/meta-ashperson-tonet-nese-policia-nuk-kap-ata-zagare-populli-do-te-armatoset/60%Daily2017-06-17 11:12
https://kosova-info.com/kancelari-i-ribashkimit/60%Daily2017-06-17 11:08
https://kosova-info.com/nga-zakeroni-te-di-mateo-20-trajnere-italiane-per-stolin-e-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2017-06-17 11:05
https://kosova-info.com/policia-arreston-nje-aktivist-te-lvv-se-per-kercenime-ndaj-arbana-xharres-foto/60%Daily2017-06-17 11:04
https://kosova-info.com/premiere-nuk-ka-dashni-thote-genci-dhe-greta-video/60%Daily2017-06-17 10:58
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-nuk-interesohet-per-rruget-e-gollakut-foto/60%Daily2017-06-17 10:54
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-deklaron-haptas-adelinen-e-kam-enderr-me-taku-video/60%Daily2017-06-17 10:52
https://kosova-info.com/zyrtare-alex-sandro-chelsea-lajm-i-madh-nga-juventus/60%Daily2017-06-17 10:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-biznesmeni-qe-e-bleu-audi-q7-shin-te-komunes-se-prishtines/60%Daily2017-06-17 10:51
https://kosova-info.com/gjimnazi-hasan-nahi-ze-vendin-e-dyte-ne-bote-ne-olimpiaden-genius-2017-ne-shba/60%Daily2017-06-17 10:50
https://kosova-info.com/spalletti-befason-me-perforcimin-e-ri-ne-inter-foto/60%Daily2017-06-17 10:46
https://kosova-info.com/17-vjecaren-shqiptare-qe-i-di-6-gjuhe-po-e-pret-debimi/60%Daily2017-06-17 10:41
https://kosova-info.com/jlo-nis-pushimet-me-te-dashurin-foto/60%Daily2017-06-17 10:31
https://kosova-info.com/lamtumire-leverkusen-mehmedi-gjen-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-17 10:25
https://kosova-info.com/u-tha-qe-shota-eshte-kopje-kjo-eshte-pergjigja-e-real-1-video/60%Daily2017-06-17 10:08
https://kosova-info.com/kosova-model-per-stabilitet-financiar-ne-samitin-e-malit-te-zi/60%Daily2017-06-17 10:03
https://kosova-info.com/sot-fillon-kupa-e-konfederatave-ja-orari-i-ndeshjeve-foto/60%Daily2017-06-17 10:00
https://kosova-info.com/kqz-115-kuti-votimi-do-te-rinumerohen/60%Daily2017-06-17 09:57
https://kosova-info.com/me-ne-fund-shitet-audi-q7-qe-perdori-isa-mustafa/60%Daily2017-06-17 09:52
https://kosova-info.com/presidentja-kroate-thyen-heshtjen-flet-per-afersine-me-trumpin-video/60%Daily2017-06-17 09:50
https://kosova-info.com/elvana-kap-milioneshin-e-pare-me-forever-is-over-video/60%Daily2017-06-17 09:46
https://kosova-info.com/man-utd-jo-klubi-i-ri-fillon-bisedimet-per-blerjen-e-ronaldos-foto/60%Daily2017-06-17 09:45
https://kosova-info.com/ne-keto-komuna-kutite-u-mbushen-me-vota-me-shume-se-sa-ishte-parapare/60%Daily2017-06-17 09:34
https://kosova-info.com/voxpop-ja-cka-presin-qytetaret-nga-labi-si-deputet-video/60%Daily2017-06-17 09:26
https://kosova-info.com/enigma-e-miqesise-se-lulzim-bashes-me-ivanka-trump/60%Daily2017-06-17 09:21
https://kosova-info.com/padit-vellane-per-uzurpim-te-lokalit/60%Daily2017-06-17 09:20
https://kosova-info.com/presidenti-i-ri-i-milanit-zbulon-denimin-per-donnarumman/60%Daily2017-06-17 09:11
https://kosova-info.com/gjykata-supreme-refuzon-ankesen-e-listes-srpska-per-gjobitjen-rreth-videos/60%Daily2017-06-17 09:08
https://kosova-info.com/tillerson-e-anulon-viziten-ne-meksike-per-shkak-te-krizes-ne-katar/60%Daily2017-06-17 09:06
https://kosova-info.com/mbahet-miss-shqiperia-2017-ja-fituesja-foto/60%Daily2017-06-17 09:03
https://kosova-info.com/enigma-e-miqesise-se-lulzim-bashes-me-ivanken-vajzen-e-presidentit-trump/60%Daily2017-06-17 08:58
https://kosova-info.com/berat-gjimshiti-te-klubi-i-njohur-nga-serie-a/60%Daily2017-06-17 08:54
https://kosova-info.com/berisha-ka-nje-klub-te-ri-cmimi-5-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-17 08:47
https://kosova-info.com/kelmendi-mandatari-i-dyte-i-takon-seciles-parti-apo-deputet/60%Daily2017-06-17 08:41
https://kosova-info.com/ekskluzive-po-vjen-bashkepunimi-gjigant-mes-babastars-video/60%Daily2017-06-17 08:39
https://kosova-info.com/perjashtohet-pjesetari-i-sigurimit-te-kuvendit-qe-nuk-iu-pergjigj-xhaferit/60%Daily2017-06-17 08:38
https://kosova-info.com/hapje-ne-perendim-mbyllje-ne-lindje/60%Daily2017-06-17 08:37
https://kosova-info.com/denohet-koordinatori-i-pdk-se-per-ndikim-te-votuesit/60%Daily2017-06-17 08:32
https://kosova-info.com/irak-sulm-ndaj-xhamise-gjate-namazit-te-teravise/60%Daily2017-06-17 08:30
https://kosova-info.com/verratti-ne-pushime-verore-ajo-cfare-mban-ne-dore-i-gezon-te-gjithe-tifozet-e-barcelones-foto/60%Daily2017-06-17 08:22
https://kosova-info.com/shokuese-shumica-e-amerikaneve-nuk-e-dine-se-buka-vjen-nga-gruri/60%Daily2017-06-17 08:16
https://kosova-info.com/thyhet-rekordi-despacito-kalon-2-miliardeshin-video/60%Daily2017-06-17 08:14
https://kosova-info.com/kqz-fillon-te-publikoje-rezultatet-e-deputeteve-ne-vendvotime/60%Daily2017-06-17 08:13
https://kosova-info.com/ky-eshte-bulevardi-i-ri-foto/60%Daily2017-06-17 08:09
https://kosova-info.com/rasti-i-almirit-ja-cka-kerkon-familja-e-tij/60%Daily2017-06-17 08:07
https://kosova-info.com/higuain-pershendet-yllin-e-madh-te-juventusit-qe-do-te-largohet-nga-torino-video/60%Daily2017-06-17 08:00
https://kosova-info.com/cmimet-ne-zvicer-61-5-me-te-larta-se-ne-be/60%Daily2017-06-17 07:54
https://kosova-info.com/evropa-ime-nje-udhetim-neper-spitalet-e-evropes/60%Daily2017-06-17 07:53
https://kosova-info.com/frike-per-tifozet-e-real-madridit-ja-cfare-kane-bere-mourinho-dhe-ronaldo-foto/60%Daily2017-06-17 07:52
https://kosova-info.com/nusja-i-publikon-kengen-e-re-komenti-i-noizyt-eshte-epik-foto/60%Daily2017-06-17 07:44
https://kosova-info.com/real-madrid-cakton-cmimin-e-shitjes-se-ronaldos-foto/60%Daily2017-06-17 07:36
https://kosova-info.com/sot-del-ne-ankandaudi-q7-e-isa-mustafes-ja-sa-e-ka-cmimin/60%Daily2017-06-17 07:31
https://kosova-info.com/ciao-milan-donnarumma-te-nje-nga-klubet-me-te-medha-ne-bote-foto/60%Daily2017-06-17 07:25
https://kosova-info.com/mbi-40-hektare-toke-nen-ujera-te-zeza/60%Daily2017-06-17 07:21
https://kosova-info.com/transformimi-i-eni-kocit-veshtire-ta-njohesh-foto/60%Daily2017-06-17 07:20
https://kosova-info.com/bayern-munich-ndryshon-logon-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-17 07:10
https://kosova-info.com/presidenca-njehere-certifikimi-i-rezultateve-pastaj-mandatari/60%Daily2017-06-17 07:10
https://kosova-info.com/milioneret-e-prodhuar-nga-politika/60%Daily2017-06-17 07:08
https://kosova-info.com/drama-e-familjes-kateranetareshe-jetojne-mes-semundjes-dhe-skamjes-foto/60%Daily2017-06-17 07:00
https://kosova-info.com/meda-trileqe-me-big-mamen-dhe-lorin-foto/60%Daily2017-06-17 06:54
https://kosova-info.com/pamjet-se-si-anija-amerikane-u-perplas-me-anijen-filipinase-foto/60%Daily2017-06-17 06:49
https://kosova-info.com/tifoze-te-real-madridit-ne-kosove-ja-ku-ka-shkuar-per-pushime-marcelo-foto/60%Daily2017-06-17 06:47
https://kosova-info.com/lamtumire-ronaldo-5-super-yjet-qe-mund-te-transferohen-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-06-17 06:41
https://kosova-info.com/reshitaj-nuk-joshemi-me-pozita-kemi-koalicion-me-ldk-ne/60%Daily2017-06-17 06:31
https://kosova-info.com/onati-po-vjen-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2017-06-17 06:30
https://kosova-info.com/calderon-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-cristiano-ronaldos-foto/60%Daily2017-06-17 06:26
https://kosova-info.com/dilemat-per-mandatarin/60%Daily2017-06-17 06:19
https://kosova-info.com/keto-jane-simptomat-e-te-prekurve-nga-balena-blu/60%Daily2017-06-17 06:17
https://kosova-info.com/ronaldo-thyen-heshtjen-zbulon-nese-do-te-largohet-nga-real-madrid-foto/60%Daily2017-06-17 06:14
https://kosova-info.com/mustafa-helmut-kohl-arkitekt-i-ribashkimit-te-gjermanise/60%Daily2017-06-17 06:11
https://kosova-info.com/moti-sot-dhe-neser-prishtine/60%Daily2017-06-17 06:07
https://kosova-info.com/zyrtare-klubi-i-njohur-konfirmon-interesimin-per-januzajn-foto/60%Daily2017-06-17 06:03
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ajo-cfare-beri-rezarta-shkurta-per-zaiminen-foto/60%Daily2017-06-17 06:03
https://kosova-info.com/adelina-provokon-rende-ja-ku-e-mbane-gomen-e-plazhit-foto/60%Daily2017-06-16 22:00
https://kosova-info.com/harrojeni-balenen-blu-shihni-cfare-kane-kapur-peshkataret-ne-durres-foto/60%Daily2017-06-16 21:58
https://kosova-info.com/keto-jane-modelet-qe-i-zevendesojne-xhinset-e-ngushta-foto/60%Daily2017-06-16 21:56
https://kosova-info.com/nje-skuader-tashme-ka-ofruar-300-milione-euro-per-ronaldon/60%Daily2017-06-16 21:56
https://kosova-info.com/pas-kritikave-vishet-enca-dhe-shkelqen-ne-te-kuqe-foto/60%Daily2017-06-16 21:53
https://kosova-info.com/ja-problemet-shendetesore-qe-mund-te-keni-nese-zgjoheni-ne-te-njejten-ore-cdo-nate/60%Daily2017-06-16 21:52
https://kosova-info.com/psikologu-per-balenen-blu-situata-eshte-shqetesuese/60%Daily2017-06-16 21:47
https://kosova-info.com/veseli-shpreh-ngushellime-per-humbjen-e-ish-kancelarit-kohl/60%Daily2017-06-16 21:47
https://kosova-info.com/shtrohet-iftar-per-banoret-e-nderteses-se-djegur/60%Daily2017-06-16 21:42
https://kosova-info.com/ylli-i-bayernit-transferohet-te-juventusi-foto/60%Daily2017-06-16 21:39
https://kosova-info.com/noizy-bleu-edhe-nje-veture-super-luksoze-foto/60%Daily2017-06-16 21:39
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-duhet-te-hani-dhe-te-shmangni-ne-rast-se-ju-ze-makina/60%Daily2017-06-16 21:38
https://kosova-info.com/meta-sulmon-ramen-ne-tv-grek-ka-marredhenie-te-veshtira-edhe-me-fqinjet/60%Daily2017-06-16 21:38
https://kosova-info.com/ngjarje-e-rende-ne-tirane-studetja-tenton-vetevrasjen/60%Daily2017-06-16 21:38
https://kosova-info.com/basha-flet-per-takimin-me-trump-video/60%Daily2017-06-16 21:31
https://kosova-info.com/real-madrid-atletico-madrid-barcelona/60%Daily2017-06-16 21:30
https://kosova-info.com/era-istrefi-behet-imazh-i-markes-guess-video/60%Daily2017-06-16 21:29
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-nese-hidhni-pak-parfum-ne-kerthize/60%Daily2017-06-16 21:28
https://kosova-info.com/clirimi-i-kosoves-18-vjet-pas-keto-jane-rrefimet-e-kosovareve-video/60%Daily2017-06-16 21:26
https://kosova-info.com/cilat-jane-vetite-kuruese-te-vishnjeve-dhe-bishtave-te-tyre/60%Daily2017-06-16 21:22
https://kosova-info.com/donika-gervalla-kohl-i-kishte-premtuar-natos-se-do-te-hynte-ne-lufte-per-kosoven/60%Daily2017-06-16 21:19
https://kosova-info.com/reali-i-ofron-milanit-para-dhe-kete-lojtar-per-donnarumman/60%Daily2017-06-16 21:15
https://kosova-info.com/asim-gashi-kengetari-qe-ushtron-tri-profesione-video/60%Daily2017-06-16 21:12
https://kosova-info.com/balena-blue-28-vjecari-nga-durresi-mberrin-deri-ne-nivelin-e-40-te-foto18/60%Daily2017-06-16 21:06
https://kosova-info.com/ja-me-ke-e-priti-sonte-ifarin-shyhetja-foto/60%Daily2017-06-16 21:02
https://kosova-info.com/demantohet-spekulimi-i-mbremjes-fatmir-limaj-nuk-eshte-takuar-me-albin-kurtin/60%Daily2017-06-16 20:54
https://kosova-info.com/zyrtare-ismet-munishi-behet-trajner-i-skuadres-se-njohur/60%Daily2017-06-16 20:51
https://kosova-info.com/januzaj-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re-2/60%Daily2017-06-16 20:42
https://kosova-info.com/pas-kenges-lova-ja-cka-thote-graniti-per-xhensilen-video/60%Daily2017-06-16 20:39
https://kosova-info.com/kjo-perime-e-shendetshme-eshte-arma-sekrete-kunder-diabetit/60%Daily2017-06-16 20:28
https://kosova-info.com/fahri-musliu-largohet-nga-alternativa-e-dedes-dhe-mimoza-kusarit/60%Daily2017-06-16 20:26
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-ka-nje-lajm-te-madh-per-prishtinen/60%Daily2017-06-16 20:26
https://kosova-info.com/rugova-ldk-ja-e-ka-ne-dore-celesin-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-06-16 20:21
https://kosova-info.com/keshtu-duket-formacioni-i-realit-pa-ronaldon-foto/60%Daily2017-06-16 20:15
https://kosova-info.com/rritja-e-ramush-haradinajt-gati-50-mije-vota-me-shume-se-ne-vitin-2014-foto/60%Daily2017-06-16 20:10
https://kosova-info.com/nentori-i-arilenes-ne-versionin-anglisht-video/60%Daily2017-06-16 20:10
https://kosova-info.com/konjufca-ftese-deputeteve-te-ldk-se-qe-ti-bashkohen-vv-se/60%Daily2017-06-16 20:09
https://kosova-info.com/konjufca-tregon-sa-vota-ka-marr-ne-zgjedhjet-e-11-qeshorit/60%Daily2017-06-16 20:07
https://kosova-info.com/trump-prish-marreveshjen-historike-te-obamas-me-kuben/60%Daily2017-06-16 20:00
https://kosova-info.com/juve-dhe-man-utd-pas-andre-gomesit/60%Daily2017-06-16 19:59
https://kosova-info.com/policia-te-mbledhe-vota-per-ps-basha-kete-thirrje-nuk-e-ka-bere-as-ramiz-alia/60%Daily2017-06-16 19:57
https://kosova-info.com/bulliqi-kryesia-e-ldk-se-te-jap-doreheqje-eshte-fajtore-per-humbjen-video/60%Daily2017-06-16 19:51
https://kosova-info.com/ja-cka-thone-qytetaret-per-hyrjen-e-labinot-tahirit-ne-parlament-video/60%Daily2017-06-16 19:49
https://kosova-info.com/htc-u11-korr-sukses-shitet-m-shum-sesa-htc-10-dhe-one-m9/60%Daily2017-06-16 19:45
https://kosova-info.com/htc-u11-korr-sukses-shitet-m-shum-sesa-htc-10-dhe-one-m9/60%Daily2017-06-16 19:45
https://kosova-info.com/verratti-tradhton-barcen-zgjedh-nje-tjeter-skuader-te-madhe/60%Daily2017-06-16 19:42
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-albumi-i-dj-blunt-dhe-real-1-video/60%Daily2017-06-16 19:41
https://kosova-info.com/skivi-zbulon-tri-bashkepunimet-e-radhes-video/60%Daily2017-06-16 19:40
https://kosova-info.com/uran-ismaili-zgjedhjet-treguan-qe-qytetaret-i-besojne-pan-it-per-qeverisje/60%Daily2017-06-16 19:40
https://kosova-info.com/man-utd-ronaldo-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-06-16 19:35
https://kosova-info.com/microsoft-lanon-aplikacionet-office-n-windows-store/60%Daily2017-06-16 19:32
https://kosova-info.com/microsoft-lanon-aplikacionet-office-n-windows-store-2/60%Daily2017-06-16 19:32
https://kosova-info.com/edita-tahiri-nuk-arrin-te-behet-deputete/60%Daily2017-06-16 19:30
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-ka-pasur-mbeshtetjen-e-vazhdueshme-te-kohlit/60%Daily2017-06-16 19:26
https://kosova-info.com/formacioni-me-yjet-qe-benfica-i-ka-shitur-qe-nga-viti-2010-foto/60%Daily2017-06-16 19:25
https://kosova-info.com/ok-gzel-publikohet-nga-babo-darabuka-dj-benity-video/60%Daily2017-06-16 19:19
https://kosova-info.com/lekaj-e-kemi-krye-punen-e-numrave-ne-fillim-te-muajit-e-kemi-qeverine-video/60%Daily2017-06-16 19:14
https://kosova-info.com/bombardon-ronaldo-nuk-kthehem-me-te-real-madridi/60%Daily2017-06-16 19:10
https://kosova-info.com/stervitje-virtuale-e-trupave-amerikane-ne-kosove-video/60%Daily2017-06-16 19:09
https://kosova-info.com/yll-limani-pergjigjet-ne-rubriken-ke-zgjedh-video/60%Daily2017-06-16 19:03
https://kosova-info.com/nga-gjoksi-i-madh-kylie-nuk-mund-ta-ve-rripin-foto/60%Daily2017-06-16 18:57
https://kosova-info.com/flaka-e-zjarrte-ne-rrjete-foto/60%Daily2017-06-16 18:54
https://kosova-info.com/vv-e-vendosur-ky-eshte-kushti-i-saj-per-te-hyre-ne-koalicion-me-ldk-ne/60%Daily2017-06-16 18:51
https://kosova-info.com/bacca-transferohet-te-skuadra-e-njohur-e-premierliges/60%Daily2017-06-16 18:48
https://kosova-info.com/pse-po-hesht-ldk-video/60%Daily2017-06-16 18:42
https://kosova-info.com/kjo-vajze-eshte-sozia-e-elvana-gjates-foto/60%Daily2017-06-16 18:39
https://kosova-info.com/ne-qkuk-kryhen-punime-ndertimtarie-ne-prani-te-te-semureve-video/60%Daily2017-06-16 18:36
https://kosova-info.com/lista-e-kandidateve-me-te-votuar-te-aak-se/60%Daily2017-06-16 18:31
https://kosova-info.com/profil-kush-ishte-helmut-kohl-burri-i-madh-i-shtetit-gjerman-2/60%Daily2017-06-16 18:22
https://kosova-info.com/memushaj-do-te-luaj-ne-kete-skuader-edicionin-e-ri/60%Daily2017-06-16 18:20
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ka-bere-geti-skivit-ne-fillimet-e-karrieres-video/60%Daily2017-06-16 18:14
https://kosova-info.com/truket-e-metodat-natyrale-si-te-pastroni-pajisjet-hidrosanitare/60%Daily2017-06-16 18:09
https://kosova-info.com/katilja-e-majkut-shenon-nje-tjeter-sukses-fotovideo/60%Daily2017-06-16 18:09
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-fton-trepcen-89-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-06-16 18:08
https://kosova-info.com/trump-konfirmon-jam-nen-hetim/60%Daily2017-06-16 18:00
https://kosova-info.com/haradinaj-pan-i-ka-siguruar-votat-per-krijimin-e-institucioneve-te-reja/60%Daily2017-06-16 17:59
https://kosova-info.com/gjiganti-anglez-ofron-70-mln-euro-per-aubameyangin/60%Daily2017-06-16 17:56
https://kosova-info.com/neser-gjysma-e-prishtines-pa-uje-video/60%Daily2017-06-16 17:56
https://kosova-info.com/kuci-i-kemi-votat-per-qeveri-do-ti-bejme-ftese-zyrtare-ldk-se/60%Daily2017-06-16 17:48
https://kosova-info.com/presidenti-i-lyon-transferimi-i-lacazette-te-atletico-ka-deshtuar/60%Daily2017-06-16 17:44
https://kosova-info.com/turizmi-ne-shengjin-kosovaret-me-numrin-me-te-larte-te-rezervimeve/60%Daily2017-06-16 17:44
https://kosova-info.com/skuadra-e-njohur-e-zyrtarizon-ronaldon-foto/60%Daily2017-06-16 17:39
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-vikend-3/60%Daily2017-06-16 17:38
https://kosova-info.com/rihanna-publikon-kengen-wild-thoughts-video/60%Daily2017-06-16 17:32
https://kosova-info.com/xhaferi-te-respektohet-dhe-te-zbatohet-rregullorja-e-kuvendit/60%Daily2017-06-16 17:29
https://kosova-info.com/pantallonat-modelet-qe-duhen-per-veren-foto/60%Daily2017-06-16 17:26
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-publikohen-fotot-e-ciklisteve-te-goditur-nga-vetura-ne-prishtine-foto/60%Daily2017-06-16 17:17
https://kosova-info.com/pepe-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-06-16 17:14
https://kosova-info.com/ekskluzive-detaje-nga-klipi-i-ri-i-neki-emres-fotovideo/60%Daily2017-06-16 17:14
https://kosova-info.com/fituesi/60%Daily2017-06-16 17:13
https://kosova-info.com/dy-ekzekutiv-t-sony-pictures-i-bashkohen-apple/60%Daily2017-06-16 16:34
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-transferimi-i-pare-i-barcelones-kete-vere-foto/60%Daily2017-06-16 16:53
https://kosova-info.com/profil-kush-ishte-helmut-kohl-burri-i-madh-i-shtetit-gjerman/60%Daily2017-06-16 16:53
https://kosova-info.com/bahtiri-albin-kurti-duhet-te-behet-kryeminister-eshte-me-i-devotshem-se-une/60%Daily2017-06-16 16:53
https://kosova-info.com/bb9-keta-jane-finalistet-e-big-brother-albania-9/60%Daily2017-06-16 16:50
https://kosova-info.com/veteranet-e-uck-se-tejkaloni-ambiciet-personale-prioritet-krijimi-i-institucioneve/60%Daily2017-06-16 16:49
https://kosova-info.com/kelani-femijet-qe-luajten-lojen-balena-blue-kishin-shenja-ne-trup/60%Daily2017-06-16 16:43
https://kosova-info.com/mustafa-mocionistet-ta-formojne-qeverine-ashtu-si-e-rrezuan/60%Daily2017-06-16 16:43
https://kosova-info.com/krasniqi-qeveria-e-ardhshme-do-te-jete-e-vendimeve-te-medha/60%Daily2017-06-16 16:41
https://kosova-info.com/7-lojtaret-qe-mund-ta-zevendesojne-ronaldon-te-reali/60%Daily2017-06-16 16:40
https://kosova-info.com/doktoret-kane-mbetur-te-habitur-se-cfare-kane-nxjerrur-nga-krahu-i-kesaj-gruaje-kujdes-pamjet-fotovideo/60%Daily2017-06-16 16:38
https://kosova-info.com/keto-jane-votat-e-koalicionit-ldk-akr-alternativa-ne-prizren-dokument/60%Daily2017-06-16 16:36
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-nese-akr-shkon-me-pdk-ne-une-largohem-nga-partia/60%Daily2017-06-16 16:35
https://kosova-info.com/tastiera-e-microsoft-modern-keyboard-vjen-me-nj-skaner-t-shenjave-t-gishtrinjve/60%Daily2017-06-16 16:28
https://kosova-info.com/lansohet-klipi-i-kenges-dont-say-no-more-nga-kida-video/60%Daily2017-06-16 16:25
https://kosova-info.com/shperthen-antonio-conte/60%Daily2017-06-16 16:21
https://kosova-info.com/kushtetuta-qe-po-e-bllokon-shtetin/60%Daily2017-06-16 16:21
https://kosova-info.com/twitter-ridizajnon-aplikacionet-mobile-dhe-desktop-inspirohet-nga-instagram/60%Daily2017-06-16 16:17
https://kosova-info.com/striptistet-tregojne-burrat-i-mbushin-duart-me-ne-ne-me-para-foto/60%Daily2017-06-16 16:07
https://kosova-info.com/vetem-keto-dy-skuadra-mund-ta-transferojne-cristiano-ronaldon/60%Daily2017-06-16 16:05
https://kosova-info.com/ciljeta-prezanton-kunatat-foto/60%Daily2017-06-16 16:02
https://kosova-info.com/kjo-ndodh-kur-papritur-te-viziton-messi-video/60%Daily2017-06-16 15:51
https://kosova-info.com/pacolli-komenton-propozimin-e-agim-bahtirit-per-koalicion-me-vv-ne/60%Daily2017-06-16 15:44
https://kosova-info.com/nderron-jete-ish-kancelari-gjerman-helmut-kohl/60%Daily2017-06-16 15:42
https://kosova-info.com/beyonce-lind-binjaket/60%Daily2017-06-16 15:40
https://kosova-info.com/real-madridi-ia-cakton-cmimin-e-cmendur-cristiano-ronaldos/60%Daily2017-06-16 15:32
https://kosova-info.com/sensacionale-ish-mbrojtesi-i-interit-trajner-i-skuadres-shqiptare/60%Daily2017-06-16 15:25
https://kosova-info.com/karta-grafike-m-e-shpejt-n-bot-amd-vega-frontier-edition-do-t-kushtoj-1199-dollar/60%Daily2017-06-16 15:25
https://kosova-info.com/policia-kap-vrasesin-e-agron-marmullakut-pas-26-vjetesh-ne-arrati/60%Daily2017-06-16 15:20
https://kosova-info.com/premiere-aida-doci-publikon-ilahine-iftari-i-nanes-video/60%Daily2017-06-16 15:18
https://kosova-info.com/neser-gjysma-e-prishtines-pa-uje/60%Daily2017-06-16 15:17
https://kosova-info.com/bahtiri-e-pelqen-idene-e-koalicionit-me-vv-ne/60%Daily2017-06-16 15:15
https://kosova-info.com/krasniqi-kerkon-qe-edukimi-medial-dhe-fetar-te-mesohen-ne-shkolla/60%Daily2017-06-16 15:12
https://kosova-info.com/ekskluzive-amantia-miku-ka-gati-projektin-kallu-video/60%Daily2017-06-16 15:10
https://kosova-info.com/zyrtare-diego-benaglio-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2017-06-16 15:08
https://kosova-info.com/italianit-qe-ra-deshmor-ne-koshare-i-ngrihet-permendore-ne-peje/60%Daily2017-06-16 15:07
https://kosova-info.com/isis-po-i-shfrytezon-grate-dhe-femijet-per-te-sulmuar-shtetet-e-evropes/60%Daily2017-06-16 15:06
https://kosova-info.com/britania-nuk-negocion-per-brexit-pa-diskutuar-bashkepunimin-me-be-ne/60%Daily2017-06-16 15:05
https://kosova-info.com/perfitimet-shendetesore-me-konsumimin-e-shalqirit/60%Daily2017-06-16 15:05
https://kosova-info.com/porsche-publikon-nje-911-teresisht-te-ri-foto/60%Daily2017-06-16 15:04
https://kosova-info.com/shba-tregon-forcen-tek-portat-e-rusise-foto/60%Daily2017-06-16 15:04
https://kosova-info.com/trump-askush-nuk-e-ka-deshmuar-se-kam-pasur-lidhje-me-rusine/60%Daily2017-06-16 14:58
https://kosova-info.com/tete-skuadra-po-e-kerkojne-donnarumman/60%Daily2017-06-16 14:57
https://kosova-info.com/dafina-nese-shoqja-me-e-mire-nuk-e-urren-ishin-tend-foto/60%Daily2017-06-16 14:52
https://kosova-info.com/zyrtare-bledi-shkembi-trajner-i-kf-lirise/60%Daily2017-06-16 14:52
https://kosova-info.com/e-deshironi-cr7-ja-sa-kushton-ai/60%Daily2017-06-16 14:41
https://kosova-info.com/kur-barcelona-ishte-afer-ta-shiste-messin-per-150-mln-euro-ne-vitin-2006/60%Daily2017-06-16 14:25
https://kosova-info.com/edhe-majku-ne-sfide-me-balena-blu-foto/60%Daily2017-06-16 14:22
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim/60%Daily2017-06-16 14:22
https://kosova-info.com/kante-tregon-se-kush-e-bindi-qe-ta-refuzoi-psg-ne/60%Daily2017-06-16 14:16
https://kosova-info.com/skender-hyseni-jep-detaje-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/60%Daily2017-06-16 14:15
https://kosova-info.com/opel-siqani-me-cmime-speciale-per-opel-corsa-dhe-opel-astra-foto/60%Daily2017-06-16 14:14
https://kosova-info.com/akp-ja-shperndan-2-8-milione-euro-per-3960-punetore-te-28-ndermarrjeve-shoqerore/60%Daily2017-06-16 14:12
https://kosova-info.com/alarmon-policia-e-kosoves-vetem-sot-jane-paraqitur-6-raste-te-lojes-balena-blu/60%Daily2017-06-16 14:03
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cfare-gjoksi-te-madh-e-ka-blerona-foto/60%Daily2017-06-16 14:01
https://kosova-info.com/lika-zaevi-do-te-dale-me-qendrim-me-te-mire-per-kosoven/60%Daily2017-06-16 13:58
https://kosova-info.com/pan-formimi-i-institucioneve-do-te-ndodhe-ne-afat-rekord/60%Daily2017-06-16 13:57
https://kosova-info.com/vrasja-ne-kline-ne-vitin-1991-sot-eshte-paraburgosur-dorasi/60%Daily2017-06-16 13:56
https://kosova-info.com/barcelona-milan-deulofeu-zgjedh-klubin-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-16 13:52
https://kosova-info.com/300000-porosi-pr-oneplus-5-n-vetm-dy-dit/60%Daily2017-06-16 13:52
https://kosova-info.com/aubameyang-kthehet-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-06-16 13:49
https://kosova-info.com/kleriket-me-te-larte-te-botes-nga-papa-tek-dalai-lama-bejne-se-bashku-apelin-e-rralle/60%Daily2017-06-16 13:46
https://kosova-info.com/balena-blu-ndodh-rasti-i-pare-ne-prishtine/60%Daily2017-06-16 13:45
https://kosova-info.com/muslimanet-e-pesojne-me-shume-nga-terrorizmi/60%Daily2017-06-16 13:40
https://kosova-info.com/macron-franca-duhet-t-sillet-dhe-mendoj-si-nj-startup/60%Daily2017-06-16 13:36
https://kosova-info.com/ky-eshte-perkthimi-i-kenges-se-elvanes-ne-gjuhen-shqipe-video/60%Daily2017-06-16 13:35
https://kosova-info.com/merkel-shba-nuk-duhet-te-lidhin-sanksionet-ndaj-rusise-per-interesa-ekonomike-amerikane/60%Daily2017-06-16 13:27
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-merr-dhurate-por-jo-nga-i-dashuri-foto/60%Daily2017-06-16 13:18
https://kosova-info.com/ronaldo-kerkon-te-largohet-ja-cfare-do-te-beje-real-madrid/60%Daily2017-06-16 13:18
https://kosova-info.com/policia-konfirmon-30-persona-te-vdekur-pas-zjarrit-ne-kullen-e-londres-2/60%Daily2017-06-16 13:05
https://kosova-info.com/lsi-i-pergjigjet-rucit/60%Daily2017-06-16 13:00
https://kosova-info.com/njihuni-me-kandidatin-me-te-ri-vip-ne-politike-foto/60%Daily2017-06-16 12:59
https://kosova-info.com/juventus-vjen-perforcimi-me-i-madh-i-vitit-2017-foto/60%Daily2017-06-16 12:54
https://kosova-info.com/subjektet-politike-gjobiten-me-352400-euro/60%Daily2017-06-16 12:52
https://kosova-info.com/rrezohet-nje-vinc-ne-qender-te-podujeves-foto/60%Daily2017-06-16 12:51
https://kosova-info.com/policia-konfirmon-30-persona-te-vdekur-pas-zjarrit-ne-kullen-e-londres/60%Daily2017-06-16 12:47
https://kosova-info.com/pavaresisht-investimeve-kosova-mbetet-vendi-me-i-varfer-ne-evrope/60%Daily2017-06-16 12:40
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cila-faqe-e-ellen-show-e-ka-shperndare-kengen-e-elvanes-video/60%Daily2017-06-16 12:40
https://kosova-info.com/cia-ka-hakuar-25-modele-routerash-prej-vitesh/60%Daily2017-06-16 13:44
https://kosova-info.com/elita-rudi-e-kopjon-luana-vjollcen-foto/60%Daily2017-06-16 12:21
https://kosova-info.com/giggs-behet-trajner-ky-eshte-ekipi-i-ri-foto/60%Daily2017-06-16 12:13
https://kosova-info.com/viktimat-e-londres-mund-te-mos-identifikohen-kurre-2/60%Daily2017-06-16 12:08
https://kosova-info.com/zbulohen-emrat-e-4-klubeve-ku-mund-te-transferohet-ronaldo/60%Daily2017-06-16 12:03
https://kosova-info.com/lumir-abdixhiku-kandidat-i-ldk-se-per-kryetar-te-prishtines/60%Daily2017-06-16 12:01
https://kosova-info.com/north-ka-ditelindjen-ja-si-e-uroi-kim-k-foto/60%Daily2017-06-16 12:00
https://kosova-info.com/stallone-mcgregor-mayweather-ky-do-te-jete-fitues-foto/60%Daily2017-06-16 11:55
https://kosova-info.com/ndryshon-ngjyra-e-bosforit-foto/60%Daily2017-06-16 11:52
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-zyrtarit-qe-shtyri-votuesit-te-votojne-partine-qe-perfaqesonte/60%Daily2017-06-16 11:52
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-ne-afersi-te-parlamentit-ne-londer/60%Daily2017-06-16 11:42
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-nder-vendet-e-para-qe-varen-nga-remitencat/60%Daily2017-06-16 11:40
https://kosova-info.com/k-master-publikon-syt-e-shkruar-video/60%Daily2017-06-16 11:39
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-tottit-foto/60%Daily2017-06-16 11:39
https://kosova-info.com/haradinaj-diskuton-per-formimin-e-institucioneve-me-ambasadorin-francez/60%Daily2017-06-16 11:38
https://kosova-info.com/as-konfirmon-lajmin-shokues-per-cristiano-ronaldon-foto/60%Daily2017-06-16 11:33
https://kosova-info.com/ruset-e-vrame-al-bagdadin/60%Daily2017-06-16 11:31
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-pranon-qe-eshte-shtatzene-foto/60%Daily2017-06-16 11:28
https://kosova-info.com/cfare-thote-rexhep-selimi-per-deklaratat-kunder-ibrahim-rugoves/60%Daily2017-06-16 11:25
https://kosova-info.com/viktimat-e-londres-mund-te-mos-identifikohen-kurre/60%Daily2017-06-16 11:16
https://kosova-info.com/era-ia-kthen-elvanes-me-te-njejten-monedhe-fotovideo/60%Daily2017-06-16 11:15
https://kosova-info.com/robben-lamtumire-futboll/60%Daily2017-06-16 11:15
https://kosova-info.com/sky-sports-zbulon-klubin-e-contes-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-16 11:11
https://kosova-info.com/ngaterrese-ne-komunikacion-sulmohet-fizikisht-nje-shofere-femer-ne-prishtine-foto/60%Daily2017-06-16 11:03
https://kosova-info.com/vellai-i-ballist-morines-ka-nje-lajm-shume-te-keq-per-tifozin-e-kombetares-shqiptare/60%Daily2017-06-16 10:57
https://kosova-info.com/microsoft-pix-shndrron-fotot-tuaj-n-art/60%Daily2017-06-16 10:57
https://kosova-info.com/alves-ky-futbollist-duhet-te-largohet-nga-juventus-foto/60%Daily2017-06-16 10:47
https://kosova-info.com/zyrtare-arsenal-me-oferte-per-nje-super-sulmues-te-evropes-foto/60%Daily2017-06-16 10:45
https://kosova-info.com/skivi-e-publikon-edhe-kete-moment-intim-foto/60%Daily2017-06-16 10:42
https://kosova-info.com/simiq-kemi-arritur-qellimin-primar-te-gatshem-per-bisedime/60%Daily2017-06-16 10:42
https://kosova-info.com/veliu-per-oferten-e-limajt-faleminderit-qenka-treguar-teper-zemergjere/60%Daily2017-06-16 10:38
https://kosova-info.com/nese-deshton-haradinaj-hoti-me-shume-gjasa-se-kurti-per-kryeminister/60%Daily2017-06-16 10:28
https://kosova-info.com/baki-kelani-tregon-nese-ka-pasur-raste-zyrtare-te-balenes-blue-ne-kosove/60%Daily2017-06-16 10:25
https://kosova-info.com/pogba-fillon-pushimet-tifozet-befasohen-se-ku-ka-udhetuar-foto/60%Daily2017-06-16 10:22
https://kosova-info.com/kerkesa-e-kosoves-per-anetaresim-ne-interpol-votohet-ne-shtator/60%Daily2017-06-16 10:06
https://kosova-info.com/koalicionet-sduhet-te-ndahen-voten-e-fituan-bashke/60%Daily2017-06-16 10:01
https://kosova-info.com/may-shume-prane-marreveshjes-per-formimin-e-qeverise-britanike/60%Daily2017-06-16 09:59
https://kosova-info.com/de-biasi-zbulon-ku-deshiron-te-punoje-pas-largimit-nga-kombetarja-shqiptare/60%Daily2017-06-16 09:55
https://kosova-info.com/vetevendosje-deklarohet-per-takimin-me-delawie/60%Daily2017-06-16 09:50
https://kosova-info.com/digjet-autobusi-i-linjes-podujeve-prishtine/60%Daily2017-06-16 09:44
https://kosova-info.com/nena-i-mbulohet-ja-perse-e-falenderon-stresi-foto/60%Daily2017-06-16 09:44
https://kosova-info.com/ciao-milan-donnarumma-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-16 09:40
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-do-t-gjobis-google-me-1-miliard-euro-financial-times/60%Daily2017-06-16 09:23
https://kosova-info.com/messi-me-pozite-te-re-ne-formacionin-e-barcelones-foto/60%Daily2017-06-16 09:13
https://kosova-info.com/cmendet-enca-del-zhveshur-e-tera-ne-pishine-foto/60%Daily2017-06-16 09:12
https://kosova-info.com/ka-vdekur-gjate-sulmit-autori-i-shperthimit-ne-kine/60%Daily2017-06-16 09:04
https://kosova-info.com/vrasja-ne-rahovec-arrestohen-tre-te-dyshuar/60%Daily2017-06-16 09:02
https://kosova-info.com/gjykimi-per-55-kilogramet-e-marijuanes/60%Daily2017-06-16 08:55
https://kosova-info.com/bon-bon-e-eres-i-afrohet-shifres-400-milione-klikime-ne-youtube-video/60%Daily2017-06-16 08:51
https://kosova-info.com/ne-lipjan-arrestohet-nje-person-trafikoje-nje-femer/60%Daily2017-06-16 08:49
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-shqiptarit-te-plagosur-me-thike/60%Daily2017-06-16 08:43
https://kosova-info.com/zyrtare-celina-arrin-marreveshje-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-16 08:39
https://kosova-info.com/keto-jane-komunat-me-me-se-shumti-vota-te-pavlefshme/60%Daily2017-06-16 08:37
https://kosova-info.com/ermali-elvanes-e-dija-qe-do-behesh-e-madhe-por-beje-edhe-duetin-me-bieber-qe-te-vdesim-rehat-video/60%Daily2017-06-16 08:32
https://kosova-info.com/balena-blu-ne-shkoder-kisha-jep-alarmin-per-4-raste/60%Daily2017-06-16 08:25
https://kosova-info.com/pentagoni-ben-gati-trupat-4-mije-forca-te-tjera-ne-afganistan/60%Daily2017-06-16 08:23
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-magjistralen-podujeve-prishtine-ka-te-lenduar-foto/60%Daily2017-06-16 08:21
https://kosova-info.com/intervista-e-pare-e-de-biasit-pas-largimit-nga-shqiperia-zbulon-shume-sekrete/60%Daily2017-06-16 08:11
https://kosova-info.com/edhe-motrat-mustafa-po-i-kendojne-dashurise-foto/60%Daily2017-06-16 08:05
https://kosova-info.com/njihuni-me-qytetin-plazh-te-nudisteve-lejohet-gjithcka-ne-publik-edhe-seksi-foto/60%Daily2017-06-16 07:53
https://kosova-info.com/ronaldo-dua-te-largohem-nga-spanja-foto/60%Daily2017-06-16 07:51
https://kosova-info.com/pacolli-thote-se-nuk-lekundet-nga-pozicioni-me-laa/60%Daily2017-06-16 07:49
https://kosova-info.com/projekt-me-se-i-nevojshem-i-keds-it-ne-greqina-te-gjakoves/60%Daily2017-06-16 07:46
https://kosova-info.com/keshtu-iu-uron-mengjes-te-mire-ermal-fejzullahu-foto/60%Daily2017-06-16 07:44
https://kosova-info.com/futbollisti-i-real-madridit-messi-nuk-ka-vend-ne-ekipin-tone-foto/60%Daily2017-06-16 07:41
https://kosova-info.com/ambasadori-i-shba-ve-ne-serbi-shqetesime-rreth-rolit-te-qendres-humanitare-ruse-ne-nish/60%Daily2017-06-16 07:32
https://kosova-info.com/65-persona-te-zhdukur-ne-kullen-qe-u-perfshi-nga-zjarri-ne-londer/60%Daily2017-06-16 07:29
https://kosova-info.com/cfare-e-pret-kryeministren-e-re-serbe-ana-brnabic/60%Daily2017-06-16 07:27
https://kosova-info.com/messi-man-city-lajm-i-madh-per-tifozet-e-barcelones-foto/60%Daily2017-06-16 07:27
https://kosova-info.com/facebook-hapa-konkret-pr-luftimin-e-radikalizmit-n-shrbimet-e-saj/60%Daily2017-06-16 02:17
https://kosova-info.com/hazard-chelsea-real-madrid-ky-do-te-jete-klubi-im-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-16 07:16
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-vdekjeve-ne-vendin-e-punes/60%Daily2017-06-16 07:13
https://kosova-info.com/gruaja-e-medes-del-pa-grim-ja-si-duket-ajo-foto/60%Daily2017-06-16 07:08
https://kosova-info.com/kqz-nuk-e-di-se-kur-do-te-perfundoje-numerimi-i-votave/60%Daily2017-06-16 07:08
https://kosova-info.com/ciao-napoli-hysaj-ne-premierlige/60%Daily2017-06-16 07:07
https://kosova-info.com/europol-kosova-dhe-vendet-e-ballkanit-nen-kercenimin-e-sulmeve-terroriste/60%Daily2017-06-16 07:04
https://kosova-info.com/ministria-e-shendetesise-blen-barnat-me-shtrenjte-sesa-cmimi-ne-treg/60%Daily2017-06-16 07:02
https://kosova-info.com/guardiola-ky-futbollist-i-real-madridit-dua-te-transferohet-ne-man-city-foto/60%Daily2017-06-16 06:58
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-gjerman-i-akuzon-amerikanet-se-ndjekin-interesa-personale/60%Daily2017-06-16 06:57
https://kosova-info.com/u-lejuan-kopjimet-ne-testin-e-matures/60%Daily2017-06-16 06:48
https://kosova-info.com/kanagjegji-i-engjit-merr-milioneshin-e-pare-video/60%Daily2017-06-16 06:38
https://kosova-info.com/kosoves-i-perseritet-historia-e-2014-s/60%Daily2017-06-16 06:26
https://kosova-info.com/deputetet-ne-pazar/60%Daily2017-06-16 06:22
https://kosova-info.com/vlera-e-aksioneve-t-snapchat-n-pikn-m-t-ult-q-nga-dalja-n-burs/60%Daily2017-06-16 02:09
https://kosova-info.com/ky-eshte-komenti-epik-i-profesoreshes-se-o-sa-mire-per-elvanen-foto/60%Daily2017-06-16 06:12
https://kosova-info.com/a-do-ta-hiqet-provimi-pranues-per-studentet-e-mjekesise/60%Daily2017-06-16 06:12
https://kosova-info.com/isis-po-planifikon-nje-tjeter-vale-sulmesh-ne-europe/60%Daily2017-06-16 06:06
https://kosova-info.com/horoskopi-per-diten-e-sotme-2/60%Daily2017-06-16 05:51
https://kosova-info.com/miratohet-kesti-i-ndihmes-per-greqine-ja-sa-do-te-marre/60%Daily2017-06-16 05:48
https://kosova-info.com/kosovaret-e-zvicres-nuk-mund-te-jemi-perjetesisht-ent-social-per-kosoven/60%Daily2017-06-16 05:38
https://kosova-info.com/jemen-epidemia-e-koleres-cdo-minute-prek-nga-nje-femije/60%Daily2017-06-16 05:35
https://kosova-info.com/balena-e-kalter-arrin-edhe-ne-kosove-video/60%Daily2017-06-16 05:25
https://kosova-info.com/tifozet-e-milanit-ia-nderrojne-mbiemrin-donnarummas-foto/60%Daily2017-06-16 05:20
https://kosova-info.com/gianluca-di-marzio-zbulon-listen-e-futbollisteve-qe-do-te-largohen-nga-juventus-foto/60%Daily2017-06-16 05:15
https://kosova-info.com/morata-mourinho-shikojeni-kete-fotografi-foto/60%Daily2017-06-16 05:10
https://kosova-info.com/perforcimi-i-madh-ne-pushime-takohet-me-barcelonen-foto/60%Daily2017-06-16 05:05
https://kosova-info.com/maska-bukurie-me-sode-buke-qe-duhet-ti-provoni-para-se-te-shkoni-ne-plazh/60%Daily2017-06-16 00:36
https://kosova-info.com/detaji-i-vetem-qe-shohin-meshkujt-ne-takimin-e-pare-me-nje-femer/60%Daily2017-06-16 00:36
https://kosova-info.com/shtepia-shumengjyreshe-foto/60%Daily2017-06-16 00:36
https://kosova-info.com/maska-me-dy-perberes-qe-u-rikthen-flokeve-gri-ngjyren-natyrale/60%Daily2017-06-16 00:36
https://kosova-info.com/te-gjithe-perberesit-per-kuzhinen-e-endrrave-foto/60%Daily2017-06-16 00:36
https://kosova-info.com/si-te-perdorni-kondicionerin-gjate-veres-5-truke-per-te-mos-harxhuar-energji-dhe-para/60%Daily2017-06-16 00:34
https://kosova-info.com/gjerat-qe-mund-ti-beni-me-mikrovalen-qe-nuk-kane-lidhje-me-ushqimin/60%Daily2017-06-16 00:32
https://kosova-info.com/perdorimet-e-jashtezakonshme-te-ujit-te-oksigjenuar-nga-pastrimi-deri-tek-kopshtaria/60%Daily2017-06-16 00:27
https://kosova-info.com/semundjet-qe-kuron-nje-luge-sode-ne-dite/60%Daily2017-06-16 00:27
https://kosova-info.com/keto-jane-kopshtet-me-te-bukura-ne-bote-foto/60%Daily2017-06-15 23:19
https://kosova-info.com/si-ta-perdorni-mjaltin-dhe-limonin-per-te-trajtuar-problemet-e-lekures/60%Daily2017-06-15 23:19
https://kosova-info.com/inteligjenca-artificiale-genjen-si-njeriu/60%Daily2017-06-15 23:19
https://kosova-info.com/perendimi-me-i-bukur-qe-keni-pare-ndonjehere-video/60%Daily2017-06-15 23:19
https://kosova-info.com/sekretari-i-akr-se-nuk-kemi-asnje-takim-me-pan-in-nuk-do-te-bejme-koalicion/60%Daily2017-06-15 22:15
https://kosova-info.com/mattis-nje-lufte-me-korene-e-veriut-do-te-ishte-katastrofike/60%Daily2017-06-15 22:05
https://kosova-info.com/ja-kush-po-i-mungon-adelina-berishes-foto/60%Daily2017-06-15 21:59
https://kosova-info.com/formacioni-qe-do-ta-kishte-baseli-sot-nese-do-te-mbante-keta-yje-foto/60%Daily2017-06-15 21:56
https://kosova-info.com/keshtu-jetojne-shqiptaret-qe-kerkojne-azil-ne-france-video/60%Daily2017-06-15 21:56
https://kosova-info.com/rama-shqiptaret-te-votojne-nen-flamurin-kombetar/60%Daily2017-06-15 21:41
https://kosova-info.com/berat-gjimshiti-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-06-15 21:41
https://kosova-info.com/ja-kur-do-rikthehet-ne-transmetim-seriali-egjeli-video/60%Daily2017-06-15 21:35
https://kosova-info.com/haziri-as-nderkombetaret-nuk-na-pajtojne-me-pdk-ne/60%Daily2017-06-15 21:34
https://kosova-info.com/stavileci-fituesit-i-krijojne-institucionet/60%Daily2017-06-15 21:32
https://kosova-info.com/delawie-peruron-shtegun-via-dinarica-video/60%Daily2017-06-15 21:30
https://kosova-info.com/ldk-nuk-e-perjashton-koalicionin-me-vv-ne/60%Daily2017-06-15 21:27
https://kosova-info.com/futbollistet-e-kosoves-i-drejtohen-popullit-keto-jane-fjalet-e-tyre/60%Daily2017-06-15 21:23
https://kosova-info.com/droga-e-rrezikshme-qe-po-e-perdorin-te-rinjte-shqiptare-video/60%Daily2017-06-15 21:15
https://kosova-info.com/zyrtare-portieri-i-kosoves-transferohet-ne-superlige-foto/60%Daily2017-06-15 21:14
https://kosova-info.com/yllka-pendohet-per-foton-qe-e-fshiu-i-rikthehet-zakonit-te-vjeter-foto/60%Daily2017-06-15 21:02
https://kosova-info.com/keta-jane-kampionet-shqiptare-neper-evrope-foto/60%Daily2017-06-15 20:59
https://kosova-info.com/limaj-asociacioni-dhe-demarkacioni-do-te-perfundojne-deri-ne-shtator/60%Daily2017-06-15 20:48
https://kosova-info.com/elseid-hysaj-ne-premierlige/60%Daily2017-06-15 20:44
https://kosova-info.com/osmani-thote-se-vota-per-te-ishte-vote-per-ndryshime-pozitive-ne-ldk/60%Daily2017-06-15 20:43
https://kosova-info.com/kengetari-kosovar-ne-amerike-shenon-tjeter-sukses-ne-pop-charts-fotovideo/60%Daily2017-06-15 20:42
https://kosova-info.com/ldk-ka-me-shume-deputet-se-pdk/60%Daily2017-06-15 20:41
https://kosova-info.com/legjenda-shqiptare-merr-drejtimin-e-lirise-se-prizrenit-foto/60%Daily2017-06-15 20:37
https://kosova-info.com/limaj-postin-ua-leshoj-ldk-se-dhe-vv-se-qe-te-na-bashkohen/60%Daily2017-06-15 20:35
https://kosova-info.com/kadaj-bujupi-astrit-dehari-ka-qene-i-gatshem-te-shkoje-ne-vetemohim/60%Daily2017-06-15 20:34
https://kosova-info.com/mos-e-beni-kete-kur-jeni-ne-ciklin-menstural-mund-te-jete-vdekjeprures/60%Daily2017-06-15 20:33
https://kosova-info.com/ne-kosove-fillojne-xhirimet-e-filmit-me-regjisor-nga-hollywood-i/60%Daily2017-06-15 20:25
https://kosova-info.com/europol-xhihadistet-evropiane-rekrutojne-kryesisht-te-rinj/60%Daily2017-06-15 20:18
https://kosova-info.com/a-po-e-le-mimoza-kusari-gjakoven-video/60%Daily2017-06-15 20:17
https://kosova-info.com/pagat-e-gjithe-futbollisteve-te-bayernit/60%Daily2017-06-15 20:15
https://kosova-info.com/shfaqja-pendimi-pjese-e-festivalit-international-youth-theater-ne-bullgari-foto/60%Daily2017-06-15 20:14
https://kosova-info.com/yee-ballkani-perballet-me-sfidat-me-serioze-te-ndikimit-rus-qe-nga-viti-1990/60%Daily2017-06-15 20:01
https://kosova-info.com/25-trajneret-e-medhenj-qe-jane-pa-skuader/60%Daily2017-06-15 20:00
https://kosova-info.com/haradinaj-i-kemi-12-deputete-limaj-i-kemi-7-deputete-a-po-i-mbesin-pdk-se-vetem-20/60%Daily2017-06-15 19:57
https://kosova-info.com/limaj-rrezikova-nisma-n-qe-ti-rrija-besnik-haradinajt/60%Daily2017-06-15 19:47
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-kush-eshte-personi-qe-e-beri-te-lumtur-dafinen-pasi-u-fotografuan-foto/60%Daily2017-06-15 19:46
https://kosova-info.com/edhe-dy-muaj-nuk-perfundojne-punimet-mbi-kurriz-video/60%Daily2017-06-15 19:46
https://kosova-info.com/ja-cilat-jane-shenjat-treguese-te-personalitetit-te-forte/60%Daily2017-06-15 19:45
https://kosova-info.com/11-lojtaret-qe-shkelqyen-pasi-u-larguan-nga-jose-mourinho/60%Daily2017-06-15 19:42
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-tregon-emrat-e-deputeteve-te-nismes/60%Daily2017-06-15 19:37
https://kosova-info.com/spotify-ka-140-milion-prdorues-50-milion-abonent-me-pages/60%Daily2017-06-15 19:33
https://kosova-info.com/elvana-pyet-a-jeni-gati-per-fotovideo/60%Daily2017-06-15 19:26
https://kosova-info.com/si-mund-te-jete-pdk-ne-opozite-video/60%Daily2017-06-15 19:23
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-keta-18-futbolliste-kane-qene-bashkelojtare-dikur-video/60%Daily2017-06-15 19:20
https://kosova-info.com/abdixhiku-u-drejtohet-votuesve-te-tij-kete-bese-nuk-do-ta-shkeli-asnjehere/60%Daily2017-06-15 19:09
https://kosova-info.com/kraku-trendi-i-ri-i-drogave-perdoruesi-e-rrezikshme-qendroni-video/60%Daily2017-06-15 19:04
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-sa-klikime-i-ka-marre-kenga-despacito-ne-kohe-rekord-video/60%Daily2017-06-15 19:02
https://kosova-info.com/keshtu-raportojne-mediat-arabe-per-vdekjen-e-lavdrim-muhaxherit-foto/60%Daily2017-06-15 18:56
https://kosova-info.com/rritja-e-memli-krasniqit-mijera-vota-me-shume-se-ne-vitin-2014/60%Daily2017-06-15 18:52
https://kosova-info.com/fifa-vlereson-strakoshen-ne-ekipin-me-te-mire-te-javes/60%Daily2017-06-15 18:50
https://kosova-info.com/cka-ndodh-me-shpirtin-pas-vdekjes/60%Daily2017-06-15 18:49
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-ia-heq-imunitetin-marine-le-penit/60%Daily2017-06-15 18:40
https://kosova-info.com/de-biasi-tregon-se-cila-humbje-e-shqiperise-e-shtyu-te-largohet/60%Daily2017-06-15 18:38
https://kosova-info.com/erdhen-nga-shqiperia-por-slejohen-te-shkojne-ne-gazimestan-video/60%Daily2017-06-15 18:38
https://kosova-info.com/ja-si-i-pergjigjet-laa-fteses-se-vv-se-per-koalicion-video/60%Daily2017-06-15 18:31
https://kosova-info.com/pasuria-prej-600-mije-eurove-e-vjosa-osmanit/60%Daily2017-06-15 18:30
https://kosova-info.com/xhaka-ka-nje-mesazh-per-sanchezin/60%Daily2017-06-15 18:26
https://kosova-info.com/marcelo-zgjedh-vendin-afer-kosoves-per-te-kaluar-pushimet-foto/60%Daily2017-06-15 18:14
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-nuk-ka-dashni-mes-gencit-dhe-gretes-foto/60%Daily2017-06-15 18:10
https://kosova-info.com/hoxhaj-qeveria-behet-deri-ne-mes-te-korrikut-video/60%Daily2017-06-15 18:07
https://kosova-info.com/revolucion-te-barcelona-largohen-keta-tete-lojtare/60%Daily2017-06-15 17:56
https://kosova-info.com/ne-ferizaj-nje-kandidat-per-deputet-ka-marre-vota-me-shume-se-kadri-veseli-foto/60%Daily2017-06-15 17:55
https://kosova-info.com/dw-ska-qeveri-pa-koalicione/60%Daily2017-06-15 17:54
https://kosova-info.com/remi-parashikon-qe-haradinaj-do-ta-formoje-qeverine-ne-afat-rekord/60%Daily2017-06-15 17:52
https://kosova-info.com/hajdar-beqa-ja-pse-i-thash-prostitute-politike-mimoza-kusarit/60%Daily2017-06-15 17:50
https://kosova-info.com/psikologia-ja-si-ti-ruajme-femijet-nga-balena-e-kalter-video/60%Daily2017-06-15 17:45
https://kosova-info.com/emocionuese-keshtu-e-kujton-motra-elvis-pisten/60%Daily2017-06-15 17:43
https://kosova-info.com/taulanti-ndjek-nga-afer-stervitjen-e-skuadres-se-superliges-foto/60%Daily2017-06-15 17:40
https://kosova-info.com/fake-love-publikohet-nga-stresi-dhe-flor-bana-video/60%Daily2017-06-15 17:38
https://kosova-info.com/hoxhaj-me-11-qershor-qytetaret-vendosen-per-haradinajn-kryeminister/60%Daily2017-06-15 17:34
https://kosova-info.com/balotelli-zgjedh-skuadren-ku-do-te-luaj-edicionin-e-ri/60%Daily2017-06-15 17:30
https://kosova-info.com/turqi-marshim-450-km-ankara-stamboll-kunder-burgosjes-se-opozitarit/60%Daily2017-06-15 17:27
https://kosova-info.com/pasi-u-tha-qe-eshte-ne-lidhje-me-genc-prelvukaj-ja-si-pergjigjet-eni-koci-foto/60%Daily2017-06-15 17:21
https://kosova-info.com/real-madrid-me-oferte-te-madhe-per-donnarumman/60%Daily2017-06-15 17:16
https://kosova-info.com/elvana-i-ka-dy-fjale-per-ata-qe-e-mbeshteten-per-kengen-e-re-fotovideo/60%Daily2017-06-15 16:56
https://kosova-info.com/10-aplikacionet-android-m-t-shkarkuara-gjat-muajit-maj/60%Daily2017-06-15 16:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pasuria-e-skender-hysenit/60%Daily2017-06-15 16:54
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-eshte-skuadra-e-re-e-ranierit-foto/60%Daily2017-06-15 16:50
https://kosova-info.com/te-henen-fillojne-bisedimet-per-brexit/60%Daily2017-06-15 16:40
https://kosova-info.com/edhe-nje-tjeter-prezantuese-ne-mbeshtetje-te-elvanes-video/60%Daily2017-06-15 16:40
https://kosova-info.com/shperthen-united-transferon-sulmuesin-e-njohur-per-70-milione-euro-foto/60%Daily2017-06-15 16:34
https://kosova-info.com/basha-tregon-detajet-e-takimit-me-donald-trump/60%Daily2017-06-15 16:33
https://kosova-info.com/zeka-ne-koalicion-me-pan-do-te-jete-ldk/60%Daily2017-06-15 16:28
https://kosova-info.com/as-ti-as-un-publikohet-nga-cartani-video/60%Daily2017-06-15 16:20
https://kosova-info.com/befason-hasi-largon-yllin-e-madh-te-olympiacosit-foto/60%Daily2017-06-15 16:18
https://kosova-info.com/kryetari-i-bundestagut-serbia-duhet-ta-ndryshoje-kushtetuten/60%Daily2017-06-15 16:16
https://kosova-info.com/dite-e-vecante-per-aktorin-gojart-kqiku-foto/60%Daily2017-06-15 16:00
https://kosova-info.com/turbullohet-edhe-me-shume-enver-hasani-harron-komentarin-e-tij-te-kushtetutes/60%Daily2017-06-15 16:00
https://kosova-info.com/e-fundit-donnarumma-trondite-milanin/60%Daily2017-06-15 15:58
https://kosova-info.com/citaku-jep-nje-sqarim-per-pagen-e-saj-prej-3393-euro-si-ambasadore/60%Daily2017-06-15 15:51
https://kosova-info.com/burgim-i-perjetshem-18-veteve-per-tentim-grusht-shteti-ne-turqi/60%Daily2017-06-15 15:48
https://kosova-info.com/lutfi-milioneri/60%Daily2017-06-15 15:46
https://kosova-info.com/enca-ne-kete-menyre-e-kujton-kohen-kur-ishte-me-noizyn-video/60%Daily2017-06-15 15:39
https://kosova-info.com/tifozet-e-unitedit-bien-ne-dashuri-me-gruan-e-transferimit-te-pare-foto/60%Daily2017-06-15 15:34
https://kosova-info.com/shba-tregon-forcen-tek-portat-e-rusise/60%Daily2017-06-15 15:34
https://kosova-info.com/shba-dyshon-se-serbia-po-nderton-qender-ruse-te-spiunazhit-afer-kufirit-me-kosoven/60%Daily2017-06-15 15:28
https://kosova-info.com/ministri-turk-cavusoglu-viziton-neser-arabine-sudite/60%Daily2017-06-15 15:27
https://kosova-info.com/pensionohet-ylli-i-madh-i-bayernit-foto/60%Daily2017-06-15 15:23
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vjehrra-e-albatrit-muciqi-foto/60%Daily2017-06-15 15:20
https://kosova-info.com/ja-cfare-la-pas-zjarri-ne-londer/60%Daily2017-06-15 15:15
https://kosova-info.com/krasniqi-qeverine-e-ben-haradinaj-nuk-do-te-kete-mandatar-te-dyte/60%Daily2017-06-15 15:13
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhoma-e-burgut-ku-ka-qendruar-lutfi-haziri-18-vite-me-pare-foto/60%Daily2017-06-15 15:09
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-ja-cfare-i-kane-bere-de-biasit/60%Daily2017-06-15 15:03
https://kosova-info.com/eksportuesi-i-dyte-me-i-madh-ne-bote-i-barnave-eshte-zvicra/60%Daily2017-06-15 15:02
https://kosova-info.com/me-projektin-e-pare-nderkombetar-kaq-shume-klikime-ka-bere-elvana-per-pak-ore-video/60%Daily2017-06-15 14:59
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-e-korrupsionit-nga-papergatitja-e-prokurores/60%Daily2017-06-15 14:54
https://kosova-info.com/veturat-qe-pacienteve-ua-kujtojne-vdekjen-para-sherimit/60%Daily2017-06-15 14:50
https://kosova-info.com/vushtrria-shlyeni-obligimet-e-tatimit-ndryshe-nga-1-korriku-llogaritet-ndeshkimi-dhe-kamata/60%Daily2017-06-15 14:44
https://kosova-info.com/mozzik-vesh-kepucet-e-te-dashures-foto/60%Daily2017-06-15 14:39
https://kosova-info.com/reka-marreveshja-e-re-ne-okb-per-emrin-humbje-kohe/60%Daily2017-06-15 14:37
https://kosova-info.com/nsa-bn-prgjegjse-koren-e-veriut-pr-sulmin-e-wannacry/60%Daily2017-06-15 14:33
https://kosova-info.com/zyrtare-prishtina-ben-dy-super-transferime-foto/60%Daily2017-06-15 14:29
https://kosova-info.com/google-drive-do-t-ruaj-nj-kopje-rezerv-t-hardiskut-tuaj-n-shrbimin-cloud/60%Daily2017-06-15 15:04
https://kosova-info.com/high-iv-po-vjen-nga-babastars-foto/60%Daily2017-06-15 14:22
https://kosova-info.com/vdes-tifozja-e-juventusit-u-shkel-nga-turma-duke-shikuar-finalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-06-15 14:20
https://kosova-info.com/pasuria-milioneshe-e-murat-mehes/60%Daily2017-06-15 14:15
https://kosova-info.com/xharra-qeveria-e-ardhshme-pergjysmim-te-pagave-te-deputeteve-dhe-pa-vetura-luksoze/60%Daily2017-06-15 14:09
https://kosova-info.com/gjithe-estrada-ne-mbeshtetje-te-elvana-gjates-fotovideo/60%Daily2017-06-15 14:06
https://kosova-info.com/mbi-18-mije-tone-zinku-nga-trepca-u-eksportuan-ne-evrope-permes-durresit/60%Daily2017-06-15 14:02
https://kosova-info.com/parashikimi-i-bernard-kushner-per-shqiperine-negociatat-brenda-vitit/60%Daily2017-06-15 14:01
https://kosova-info.com/skuadra-e-etrit-berishes-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-06-15 14:00
https://kosova-info.com/kqz-dergon-30-kuti-ne-rinumerim-ja-arsyet/60%Daily2017-06-15 13:58
https://kosova-info.com/shperthim-ne-kine-vdesin-shtate-persona/60%Daily2017-06-15 13:54
https://kosova-info.com/martohet-ylli-i-unitedit-fotot-jane-interesante-foto/60%Daily2017-06-15 13:52
https://kosova-info.com/pas-noizyt-edhe-ky-reper-i-njohur-i-ka-dy-fjale-per-elvana-gjaten-fotovideo/60%Daily2017-06-15 13:49
https://kosova-info.com/askush-nuk-e-vuri-re-adelen-ne-tragjedine-e-kulles-grenfell-foto/60%Daily2017-06-15 13:46
https://kosova-info.com/nga-15-mije-te-regjistruar-per-votim-nga-diaspora-votuan-mbi-5-mije/60%Daily2017-06-15 13:45
https://kosova-info.com/drejtori-i-kek-ut-arben-gjukaj-264-mije-euro-kursime-ne-banka-dokument/60%Daily2017-06-15 13:43
https://kosova-info.com/kapet-sasi-e-cigareve-pa-banderola-ne-vushtrri-dhe-duhan-te-paperpunuar-ne-rajonin-e-ferizajt/60%Daily2017-06-15 13:41
https://kosova-info.com/detajet-e-rendesishme-qe-mund-ti-keni-vene-re-ose-jo-te-klipi-i-elvanes-fotovideo/60%Daily2017-06-15 13:40
https://kosova-info.com/putini-i-ofron-azil-politik-ish-shefit-te-fbi/60%Daily2017-06-15 13:38
https://kosova-info.com/ja-cka-i-komenton-noizy-elvanes-per-kengen-e-re-foto/60%Daily2017-06-15 13:28
https://kosova-info.com/super-lajm-nga-majlinda-kelmendi/60%Daily2017-06-15 13:25
https://kosova-info.com/shtohet-numri-i-rasteve-te-zbuluara-te-punes-ne-te-zeze/60%Daily2017-06-15 13:19
https://kosova-info.com/ishte-8-vjece-kur-ai-u-be-president-shikoni-sa-eshte-rritur-tash-vajza-e-barack-obamas-foto/60%Daily2017-06-15 13:17
https://kosova-info.com/ronaldo-cmend-messin-me-detajin-e-pabesueshem-ne-frizuren-e-re-foto/60%Daily2017-06-15 13:14
https://kosova-info.com/gruaja-e-ermalit-vjen-seksi-nga-pushimet-zbulon-fundshpinen-foto/60%Daily2017-06-15 13:03
https://kosova-info.com/raportohet-se-shteti-islamik-ka-pushtuar-zonen-malore-tora-bora-ne-afganistan/60%Daily2017-06-15 13:03
https://kosova-info.com/arsenali-merr-pergjigjen-per-protagonistin-e-finales-se-championsit/60%Daily2017-06-15 13:01
https://kosova-info.com/haradinaj-takoi-babain-e-hakif-zejnullaht/60%Daily2017-06-15 12:56
https://kosova-info.com/te-shtunen-nderprerje-te-ujit-ne-disa-lagje-te-prishtines/60%Daily2017-06-15 12:52
https://kosova-info.com/sot-kater-vjet-futbollisti-kroat-cmendi-serbine-me-kete-nderhyrje-video/60%Daily2017-06-15 12:51
https://kosova-info.com/dy-zyrtaret-qe-kontrollonin-njesite-e-spastrimit-etnik/60%Daily2017-06-15 12:50
https://kosova-info.com/alternativa-denon-gjuhen-banale-te-beqes-ndaj-mimoza-kusarit/60%Daily2017-06-15 12:49
https://kosova-info.com/gerxhaliu-politika-po-e-kthen-agjenden-ekonomike-ne-piken-zero/60%Daily2017-06-15 12:46
https://kosova-info.com/lumezi-takon-ambasadorin-e-zvicres/60%Daily2017-06-15 12:44
https://kosova-info.com/loja-balena-e-kalter-policia-me-apel-per-prinderit-kontrolloni-femijet/60%Daily2017-06-15 12:33
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-i-madh-nga-john-terry/60%Daily2017-06-15 12:29
https://kosova-info.com/isufaj-vleresoj-mbeshtetjen-ne-luften-kunder-pasurise-se-fituar-ne-menyre-joligjore/60%Daily2017-06-15 12:24
https://kosova-info.com/video-skandali-i-kurdisjes-trepca-besa-shikoni-cfare-ka-bere-klubi-i-superliges/60%Daily2017-06-15 12:21
https://kosova-info.com/prezantohet-aplikacioni-voto-2017-dhe-linj-telefonike-pa-pages/60%Daily2017-06-15 12:19
https://kosova-info.com/trump-pengimi-i-drejtesise-rrjedh-nga-lajmet-e-rreme/60%Daily2017-06-15 12:15
https://kosova-info.com/shkuma-e-shampos-demton-floket/60%Daily2017-06-15 12:10
https://kosova-info.com/xhensila-dhe-besi-po-zhvendosen-ne-banese-te-re-video/60%Daily2017-06-15 11:59
https://kosova-info.com/presidentet-amerikane-vleresojne-me-cmimin-e-ekselences-dy-femijet-shqiptare/60%Daily2017-06-15 11:52
https://kosova-info.com/si-mund-ta-zgjedhim-gjinine-e-bebes/60%Daily2017-06-15 11:51
https://kosova-info.com/putin-sanksionet-synojne-te-mbajne-rusine-prapa/60%Daily2017-06-15 11:51
https://kosova-info.com/verrati-darkon-me-messin-mesohet-e-verteta/60%Daily2017-06-15 11:45
https://kosova-info.com/lamtumire-cavaliers-lebron-james-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-15 11:28
https://kosova-info.com/panik-dhe-te-qara-ne-aeroplanin-prishtine-cyrih-digjet-bateria-e-nje-telefoni-celular-video/60%Daily2017-06-15 11:28
https://kosova-info.com/balena-ne-shkoder-prifti-jep-alarmin-per-4-raste-te-reja/60%Daily2017-06-15 11:27
https://kosova-info.com/keshtu-u-votua-laa-ne-podujeve-dokument/60%Daily2017-06-15 11:20
https://kosova-info.com/ramos-ky-futbollist-nuk-dua-te-transferohet-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-06-15 11:14
https://kosova-info.com/ekskluzive-keta-jane-4-deputetet-me-te-votuar-te-pdk-se/60%Daily2017-06-15 11:08
https://kosova-info.com/ne-kosove-ska-qeveri-pa-koalicione/60%Daily2017-06-15 11:07
https://kosova-info.com/beqarja-qe-po-ndan-ciftet-ndez-serish-probleme-ne-big-brother-foto/60%Daily2017-06-15 11:01
https://kosova-info.com/mergim-lushtaku-ne-mesin-e-tre-deputeteve-me-te-votuar-te-pdk-se-mbi-20-mije-vota/60%Daily2017-06-15 10:55
https://kosova-info.com/ronaldo-ua-mbyll-gojen-atyre-qe-kerkojne-denimin-e-tij-foto/60%Daily2017-06-15 10:55
https://kosova-info.com/shkon-ne-17-numri-i-te-vdekurve-nga-zjarri-ne-londer/60%Daily2017-06-15 10:54
https://kosova-info.com/lori-ne-perkrahje-te-elvana-gjates-per-projektin-e-ri-video/60%Daily2017-06-15 10:46
https://kosova-info.com/ilda-bejleri-me-mesazh-emocionues-per-de-biasin-video/60%Daily2017-06-15 10:45
https://kosova-info.com/kryetari-i-vitise-ldk-te-shkoje-ne-opozite/60%Daily2017-06-15 10:44
https://kosova-info.com/vesa-luma-si-asnjehere-me-pare-zbulon-gjoksin-pa-jeleke-foto/60%Daily2017-06-15 10:38
https://kosova-info.com/kaq-e-pasur-eshte-ganimete-musliu/60%Daily2017-06-15 10:35
https://kosova-info.com/turqia-denon-nje-gjykates-te-okb-se-per-terrorizem/60%Daily2017-06-15 10:30
https://kosova-info.com/ylli-i-madh-nuk-deshiron-barcelonen-zgjedh-milanin-foto/60%Daily2017-06-15 10:30
https://kosova-info.com/lista-e-plote-e-koalicionit-ldk-akr-ne-mitrovice-befason-triumfi-i-ketij-kandidati-dokument/60%Daily2017-06-15 10:28
https://kosova-info.com/telekomi-i-maqedonis-zgjeron-rrjetin-4g-lte-n-t-gjith-vendin/60%Daily2017-06-15 14:17
https://kosova-info.com/be-pret-pelqimin-e-kosoves/60%Daily2017-06-15 10:20
https://kosova-info.com/rezarta-shkurta-i-dedikon-tatuazh-dashurie-bashkeshortit-ermalit-qe-vazhdon-te-qendroje-ne-burg-foto/60%Daily2017-06-15 10:16
https://kosova-info.com/fiorentina-ka-gati-kurthin-per-te-shkaterruar-fotinine-dhe-danjelin/60%Daily2017-06-15 10:10
https://kosova-info.com/zyrtare-tramezzani-nenshkruan-me-ekipin-e-ri-foto/60%Daily2017-06-15 10:09
https://kosova-info.com/balena-blu-misteri-q-fshihet-pas-130-vrasjeve-n-rusi-dhe-dhjetra-lndimeve-n-mbar-botn/60%Daily2017-06-15 10:06
https://kosova-info.com/prak-10-arsye-perse-sigurimet-shendetesore-nuk-jane-gati/60%Daily2017-06-15 10:02
https://kosova-info.com/shba-katar-marreveshje-12-miliardeshe-per-shitjen-e-avioneve-f-15/60%Daily2017-06-15 09:56
https://kosova-info.com/keto-jane-votat-e-koalicionit-pan-ne-komunen-e-dragashit-dokument/60%Daily2017-06-15 09:40
https://kosova-info.com/bayern-munich-i-shkruan-kukesit-letra-eshte-fantastike-foto/60%Daily2017-06-15 09:40
https://kosova-info.com/moggi-sjell-dy-dhurata-ne-partizanin-e-tiranes/60%Daily2017-06-15 09:33
https://kosova-info.com/lista-serbe-ka-disa-porosi-per-qeverine-e-ardhshme-te-kosoves/60%Daily2017-06-15 09:31
https://kosova-info.com/zhgenjimi-me-partite-nje-nga-arsyet-per-numrin-e-madh-te-fletevotimeve-te-pavlefshme/60%Daily2017-06-15 09:20
https://kosova-info.com/lata-pdk-ja-ska-deshtuar-do-ti-fitojme-zgjedhjet-lokale-ne-llap/60%Daily2017-06-15 09:16
https://kosova-info.com/lincimi-kercenim-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2017-06-15 09:15
https://kosova-info.com/rrggk-beqes-kerkoji-falje-kusari-liles/60%Daily2017-06-15 09:10
https://kosova-info.com/zjarri-ne-londer-vazhdojne-kerkimet-per-viktimat/60%Daily2017-06-15 09:08
https://kosova-info.com/milan-ska-te-ndalur-edhe-nje-perforcim-nga-bundesliga-foto/60%Daily2017-06-15 09:08
https://kosova-info.com/kur-te-vret-dashuria-dedikimi-i-viktimes-per-bashkeshortin-qe-i-mori-jeten/60%Daily2017-06-15 09:07
https://kosova-info.com/japonia-kalon-ligjin-e-diskutueshem-anti-terror/60%Daily2017-06-15 09:03
https://kosova-info.com/anxhela-peristeri-zbulon-kembet-seksi-mahnit-me-imazhin-e-fundit-foto/60%Daily2017-06-15 08:56
https://kosova-info.com/osmani-fitoi-me-shume-vota-ne-llap-se-skender-hyseni-e-sabri-hamiti-bashke/60%Daily2017-06-15 08:55