XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/vendosni-akull-ne-qafe-i-ben-shume-mire-shendetit/60%Daily2017-07-31 23:03
https://kosova-info.com/harrojeni-anemine-me-kete-leng-te-shijshem/60%Daily2017-07-31 22:35
https://kosova-info.com/nga-truri-tek-lekura-dhe-zemra-shikoni-se-cfare-i-ndodh-trupit-tone-kur-hame-sheqer/60%Daily2017-07-31 22:34
https://kosova-info.com/parajsa-e-meshkujve-fotovideo/60%Daily2017-07-31 22:34
https://kosova-info.com/nuk-duhet-ti-fryni-qirinjve-te-tortes/60%Daily2017-07-31 22:34
https://kosova-info.com/krijuesit-e-vpn-ve-kunder-apple/60%Daily2017-07-31 22:23
https://kosova-info.com/gjobe-kush-kalon-rrugen-me-celular-ne-dore/60%Daily2017-07-31 22:23
https://kosova-info.com/ftohja-nuk-eshte-asgje-ne-krahasim-me-ate-qe-rrezikoni-nga-kondicioneret/60%Daily2017-07-31 22:23
https://kosova-info.com/cfare-te-ha-kur-kam-aciditet-te-larte-ne-stomak/60%Daily2017-07-31 22:23
https://kosova-info.com/taxhikistan-burri-arrestohet-pasi-gruaja-vetevritet-per-ceshtje-te-virgjerise/60%Daily2017-07-31 21:56
https://kosova-info.com/5-arsyet-pse-neymar-duhet-te-qendroje-ne-barcelone-video/60%Daily2017-07-31 21:56
https://kosova-info.com/fotoja-e-pare-e-tian-me-xhaxhain-robert-berisha-foto/60%Daily2017-07-31 21:55
https://kosova-info.com/grabitet-karburanti-te-shkembi-i-kavajes-ja-cfare-ndodhi-me-rojet/60%Daily2017-07-31 21:45
https://kosova-info.com/serbet-i-frikesohen-pranimit-te-kosoves-ne-unesco-dhe-interpol/60%Daily2017-07-31 21:39
https://kosova-info.com/allegri-i-frikesohet-kesaj-skuadre-ne-serie-a/60%Daily2017-07-31 21:33
https://kosova-info.com/kujdes-nga-temperaturat-e-larta-kete-jave/60%Daily2017-07-31 21:32
https://kosova-info.com/mavraj-lider-edhe-te-hamburgu/60%Daily2017-07-31 21:23
https://kosova-info.com/te-gjithe-burrat-qe-duan-te-behen-baba-duhet-ta-lexojne-kete-lajm/60%Daily2017-07-31 21:20
https://kosova-info.com/leter-studenteve-te-mi-majtiste/60%Daily2017-07-31 21:19
https://kosova-info.com/mustafa-flet-fjale-te-mira-per-mergimtaret-na-e-hijeshojne-vendin/60%Daily2017-07-31 21:14
https://kosova-info.com/pas-divorcit-jonida-maliqi-nis-ndryshimet-nga-sot-foto/60%Daily2017-07-31 21:10
https://kosova-info.com/klopp-ka-nje-lajm-te-madh-per-tifozet-e-liverpoolit/60%Daily2017-07-31 20:57
https://kosova-info.com/si-ta-shmangni-helmimin-nga-fast-food/60%Daily2017-07-31 20:57
https://kosova-info.com/model-3-elon-musk-synon-masivizimin/60%Daily2017-07-31 20:56
https://kosova-info.com/ledri-ben-thirrje-ne-koncerte-per-parandalimin-e-aksidenteve-dhe-sensibilizimin-e-ngasesve/60%Daily2017-07-31 20:54
https://kosova-info.com/trajneri-i-psg-se-zbulon-skuadren-e-verrattit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-07-31 20:45
https://kosova-info.com/sejdiu-e-zbulon-emrin-e-nenkryetarit-te-ri-te-prishtines/60%Daily2017-07-31 20:39
https://kosova-info.com/stavileci-votat-per-institucionet-e-reja-jane-te-sigurta/60%Daily2017-07-31 20:35
https://kosova-info.com/mos-harroni-neser-na-presin-dy-super-ndeshje-2/60%Daily2017-07-31 20:31
https://kosova-info.com/perqafoni-inteligjencen-artificiale/60%Daily2017-07-31 20:26
https://kosova-info.com/unitedi-transferon-lojtarin-qe-e-ka-te-ndaluar-hyrjen-ne-britani-foto/60%Daily2017-07-31 20:13
https://kosova-info.com/ekskluzive-detaje-nga-projekti-i-ri-i-mozzik-xhelozia-hit-i-kesaj-vere-foto/60%Daily2017-07-31 20:07
https://kosova-info.com/ndalohet-ne-durres-kosovari-i-shpallur-ne-kerkim/60%Daily2017-07-31 19:58
https://kosova-info.com/si-ta-luftoni-djersitjen/60%Daily2017-07-31 19:58
https://kosova-info.com/transferim-i-papritur-nga-barcelona-te-manchester-united-foto/60%Daily2017-07-31 19:36
https://kosova-info.com/gjashte-fotografi-seksi-te-franceska-jaces-foto/60%Daily2017-07-31 19:28
https://kosova-info.com/shkarkohet-scaramucci/60%Daily2017-07-31 19:19
https://kosova-info.com/dasme-e-madhe-ne-qender-te-prishtines-geti-dhe-marina-po-e-kurorezojne-dashurine-e-tyre/60%Daily2017-07-31 18:56
https://kosova-info.com/lajme-lajmi-net-2017-07-31-203804/60%Daily2017-07-31 18:38
https://kosova-info.com/carlo-ancelotti-gezon-tifozet-e-bayernit-foto/60%Daily2017-07-31 18:34
https://kosova-info.com/majk-me-projekt-te-ri-muzikor-foto/60%Daily2017-07-31 18:18
https://kosova-info.com/kujt-i-ka-ngjare-me-shume-bleona-nenes-apo-babait-foto/60%Daily2017-07-31 18:12
https://kosova-info.com/genta-pa-te-brendshme-ne-klipin-e-ri-tregon-shume-fotovideo/60%Daily2017-07-31 17:58
https://kosova-info.com/genta-pa-te-brendshme-ne-klipin-e-ri-tregon-shume-fotovideo/60%Daily2017-07-31 17:58
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-hani-fasule/60%Daily2017-07-31 17:53
https://kosova-info.com/shba-dhe-ukraina-bashkepunojne-per-thengjill/60%Daily2017-07-31 17:51
https://kosova-info.com/deputeti-labi-sjelle-premieren-e-balades-se-dashurise-paramendo-vdeo/60%Daily2017-07-31 17:37
https://kosova-info.com/asus-prezanton-zenfone-4-m-19-gusht/60%Daily2017-07-31 16:37
https://kosova-info.com/amnesty-international-denon-kufizimet-e-reja-te-rusise-per-internet/60%Daily2017-07-31 17:29
https://kosova-info.com/novaya-gazeta-cecenet-e-zhdukur-mund-te-jene-te-ekzekutuar/60%Daily2017-07-31 17:28
https://kosova-info.com/surpriza-e-pare-e-moggit-e-sjell-te-partizani-ish-mesfushorin-e-liverpoolit-video/60%Daily2017-07-31 17:23
https://kosova-info.com/familja-makolli-kerkon-ndihme-per-sherimin-e-djalit-foto/60%Daily2017-07-31 17:12
https://kosova-info.com/pes-rumun-vjedhin-n-mnyr-spektakolare-iphone-me-vler-500000-euro-nga-nj-kamion-n-lvizje/60%Daily2017-07-31 20:47
https://kosova-info.com/motrat-vjollca-me-terheqese-se-kurre-me-pare-zbulojne-kembet-seksi-foto/60%Daily2017-07-31 16:01
https://kosova-info.com/10-transferimet-me-te-shtrenjta-ne-histori-te-manchester-unitedit/60%Daily2017-07-31 16:01
https://kosova-info.com/terri-eshte-disa-jave-larg-sipas-drejtorit-te-kek-ut/60%Daily2017-07-31 15:54
https://kosova-info.com/martohet-arben-zharku-cifti-me-te-lumtur-se-kurre-ne-imazhin-si-nuse-e-dhenderr-foto/60%Daily2017-07-31 15:18
https://kosova-info.com/sulmi-ne-hamburg-me-motive-islamiste-radikale/60%Daily2017-07-31 15:18
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-denon-manchester-unitedin/60%Daily2017-07-31 15:05
https://kosova-info.com/elshani-ia-permend-kanunin-haki-rugoves/60%Daily2017-07-31 14:54
https://kosova-info.com/rreziku-koreano-verior-shba-mbaroi-koha-e-bisedimeve/60%Daily2017-07-31 14:43
https://kosova-info.com/facebook-dhe-amazon-kapin-vlern-e-500-miliard-dollarve/60%Daily2017-07-31 14:30
https://kosova-info.com/modelja-nuk-duron-te-nxehtit-largon-te-gjitha-rrobat-foto-18/60%Daily2017-07-31 14:00
https://kosova-info.com/shkencetaret-rus-zbulojne-formulen-qe-kthen-qymyrin-ne-ar/60%Daily2017-07-31 13:47
https://kosova-info.com/emre-can-konfirmon-skuadren-e-tij-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-07-31 13:30
https://kosova-info.com/pence-sulmi-ndaj-nje-aleati-te-nato-s-eshte-sulm-ndaj-te-gjitheve/60%Daily2017-07-31 13:26
https://kosova-info.com/pamje-shokuese-shikoni-se-cfare-i-bejne-nje-femre-kur-pranohet-ne-ushtri-foto/60%Daily2017-07-31 13:05
https://kosova-info.com/kabul-zyrtaret-thone-se-sulmi-ka-perfunduar-sulmuesit-jane-vrare/60%Daily2017-07-31 13:03
https://kosova-info.com/pozon-me-shalqi-ne-dore-por-vemendja-eshte-tek-gjoksi-i-aureles-foto/60%Daily2017-07-31 12:34
https://kosova-info.com/familja-e-ballistit-me-vendim-shokues-nese-ai-ekstradohet-ne-serbi/60%Daily2017-07-31 12:25
https://kosova-info.com/dieta-e-te-ardhmes-eshte-power-bowl/60%Daily2017-07-31 12:24
https://kosova-info.com/labi-ben-me-kulm-mbi-koke-edhe-nje-familje-skamnore-foto/60%Daily2017-07-31 12:08
https://kosova-info.com/ndryshimi-vetem-ne-8-jave-foto/60%Daily2017-07-31 11:58
https://kosova-info.com/ne-hotelin-luksoz-ku-nga-vdekja-te-ndan-vetem-xhami-foto/60%Daily2017-07-31 11:38
https://kosova-info.com/garon-me-te-rinjte-per-ushtrime-ju-mahnite-me-muskujt-e-tij-video/60%Daily2017-07-31 11:31
https://kosova-info.com/rusia-shba-te-vendos-se-cilen-pjese-te-stafit-diplomatik-do-e-zvoglojne/60%Daily2017-07-31 11:24
https://kosova-info.com/kur-gjiko-eshte-ne-koncert-ja-kush-e-shoqeron-eliten-fotovideo/60%Daily2017-07-31 11:21
https://kosova-info.com/turqi-shefi-i-policise-gjendet-i-vdekur-ne-vendin-e-punes/60%Daily2017-07-31 11:16
https://kosova-info.com/numer-enorm-i-transferimeve-ne-vala-superlige/60%Daily2017-07-31 10:58
https://kosova-info.com/thaci-prezenca-amerikane-ne-ballkan-eshte-qenesore-per-paqen-dhe-zhvillimin-e-rajonit/60%Daily2017-07-31 10:55
https://kosova-info.com/zbulimi-qe-do-shpetoje-boten-nga-uria/60%Daily2017-07-31 10:37
https://kosova-info.com/xhesika-fillon-pushimet-ja-kush-po-e-shoqeron-foto/60%Daily2017-07-31 10:08
https://kosova-info.com/vizitoi-ballistin-ne-burg-gazetari-amerikan-me-deklarate-shokuese/60%Daily2017-07-31 09:43
https://kosova-info.com/isis-e-ka-marre-pergjegjesine-per-sulmin-ne-kabul/60%Daily2017-07-31 09:37
https://kosova-info.com/me-incidentet-ne-al-aksa-izraeli-ve-ne-sprove-pulsin-e-muslimaneve-ne-bote/60%Daily2017-07-31 09:23
https://kosova-info.com/shba-e-ka-ngritur-mundesine-e-vendosjes-se-sistemit-antiraketor-ne-estoni/60%Daily2017-07-31 09:15
https://kosova-info.com/harroni-riten-elena-ju-le-pa-fryme-foto/60%Daily2017-07-31 08:55
https://kosova-info.com/ish-kampioni-i-shahut-perqafoni-inteligjencen-artificiale/60%Daily2017-07-31 08:25
https://kosova-info.com/transferimet-shokuese-qe-do-te-ndodhin-gjate-javes/60%Daily2017-07-31 08:25
https://kosova-info.com/putin-ndalon-prdorimin-e-rrjeteve-virtuale-private-vpn-n-rusi/60%Daily2017-07-31 07:39
https://kosova-info.com/njeriu-me-i-pasur-ne-bote-ka-dicka-qe-smund-ta-bleje/60%Daily2017-07-31 08:03
https://kosova-info.com/eksplodim-dhe-te-shtena-me-arme-afer-ambasades-se-irakut-ne-kabul/60%Daily2017-07-31 08:02
https://kosova-info.com/mjeket-amerikane-ndihmuan-93-femije-per-sherim/60%Daily2017-07-31 08:00
https://kosova-info.com/me-keto-perberes-myku-i-shtepise-me-nuk-eshte-nje-problem/60%Daily2017-07-31 07:48
https://kosova-info.com/per-24-ore-noizy-kalon-1-milioneshin-me-ak47-video/60%Daily2017-07-31 07:39
https://kosova-info.com/gjermani-policia-e-ka-perjashtuar-motivin-terrorist-ne-konstanc/60%Daily2017-07-31 06:50
https://kosova-info.com/lajm-katastrofal-per-juventusin-pas-fitores-ndaj-romes-foto/60%Daily2017-07-31 06:49
https://kosova-info.com/sufle-me-cokollate-video/60%Daily2017-07-31 06:45
https://kosova-info.com/ne-imazhin-e-fundit-era-vjen-me-seksi-se-kurre-me-pare-foto/60%Daily2017-07-31 06:25
https://kosova-info.com/kosova-rrezikon-humbjen-e-75-milione-eurove/60%Daily2017-07-31 06:18
https://kosova-info.com/alzheimer-si-shkaterron-kujtimet-zbulimi-revolucionar-mund-ti-riktheje/60%Daily2017-07-31 06:18
https://kosova-info.com/shba-denohet-kerkesa-e-putinit-per-largimin-e-755-diplomateve/60%Daily2017-07-31 05:55
https://kosova-info.com/juventusi-e-fiton-miqesoren-ndaj-romes-pas-ekzekutimit-te-penalltive-video/60%Daily2017-07-30 22:10
https://kosova-info.com/juventusi-e-fiton-miqesoren-ndaj-romes-pas-ekzekutimit-te-penalltive-video/60%Daily2017-07-30 22:10
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-e-para-te-unazave-te-saturnit/60%Daily2017-07-30 22:04
https://kosova-info.com/sa-ore-gjume-duhet-te-flini-sipas-shenjes-se-horoskopit/60%Daily2017-07-30 21:58
https://kosova-info.com/parku-sherues-i-fushe-kosoves-video/60%Daily2017-07-30 21:57
https://kosova-info.com/nuk-duroi-dot-talljet-e-publikut-kengetarja-e-njohur-largohet-nga-skena-duke-qare-foto/60%Daily2017-07-30 21:56
https://kosova-info.com/barcelona-gjen-zevendesuesin-e-neymar-behet-fjale-per-yllin-e-la-ligas-foto/60%Daily2017-07-30 21:55
https://kosova-info.com/amerika-vret-edhe-kater-udheheqes-te-isis-it/60%Daily2017-07-30 21:51
https://kosova-info.com/mbrojtja-e-arinjve-te-abuzuar-ne-kosove-video/60%Daily2017-07-30 21:43
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-dyte-ne-sfiden-roma-juventus-video/60%Daily2017-07-30 21:43
https://kosova-info.com/barnat-dhe-ushqimi-ndikojne-ne-analizat-e-gjakut/60%Daily2017-07-30 21:35
https://kosova-info.com/sneijder-behet-me-skuader-eshte-surprize-per-te-gjithe/60%Daily2017-07-30 21:34
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-i-pergjigjet-arbana-xharres-e-blerand-stavilecit/60%Daily2017-07-30 21:32
https://kosova-info.com/nitaj-as-mustafa-as-kurti-skane-te-drejte-te-flasin-per-ndryshim/60%Daily2017-07-30 21:16
https://kosova-info.com/mourinho-ky-futbollist-deshiron-shume-shume-qe-ti-bashkohet-unitedit-foto/60%Daily2017-07-30 21:12
https://kosova-info.com/dite-e-bekuar-per-ish-banoren-e-big-brother-vjen-ne-jete-vajza-e-saj-e-pare-foto/60%Daily2017-07-30 20:59
https://kosova-info.com/per-te-shmangur-sherbimin-ushtarak-gjeorgjianet-po-behen-prifterinj/60%Daily2017-07-30 20:57
https://kosova-info.com/roma-juventus-perfundon-me-kete-rezultat-pjesa-e-pare-video/60%Daily2017-07-30 20:55
https://kosova-info.com/roma-juventus-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2017-07-30 20:41
https://kosova-info.com/tentohet-tri-here-per-ndertimin-e-spitalit-te-ferizajt-video/60%Daily2017-07-30 20:40
https://kosova-info.com/shfaqet-beyonce-ja-si-duket-pas-lindjes-se-binjakeve-foto/60%Daily2017-07-30 20:37
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-per-vrasjen-ne-vlore/60%Daily2017-07-30 20:32
https://kosova-info.com/brexit-percan-qeveritaret-britanike/60%Daily2017-07-30 20:10
https://kosova-info.com/blero-flet-per-adonisin-video/60%Daily2017-07-30 20:05
https://kosova-info.com/thonjte-i-lyeni-cdo-dite-por-a-e-dini-se-cfare-po-i-beni-organizmit/60%Daily2017-07-30 20:03
https://kosova-info.com/lamtumire-bale-reali-me-super-zevendesim-per-te-foto/60%Daily2017-07-30 19:55
https://kosova-info.com/benefitet-e-te-berit-fitnes-para-gjumit-video/60%Daily2017-07-30 19:47
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-vlore-nje-i-vdekur/60%Daily2017-07-30 19:46
https://kosova-info.com/pese-ushtrime-te-lehta-per-kurrizin-forconi-shpinen-pengoni-shfaqjen-e-shtangimit-dhe-dhembjeve-video/60%Daily2017-07-30 19:43
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-rikthehet-ne-rrjet-ben-nje-truk-per-te-fshehur-barkun-shtatzene-foto/60%Daily2017-07-30 19:39
https://kosova-info.com/shakira-ndryshon-drastikisht-pamjen-lamtumire-bjondina-seksi-foto/60%Daily2017-07-30 19:27
https://kosova-info.com/tretman-i-ri-per-abuzuesit-e-alkoolit/60%Daily2017-07-30 18:59
https://kosova-info.com/fiton-unitedi-shenon-lukaku-video/60%Daily2017-07-30 18:48
https://kosova-info.com/gylseren-nder-vite-ndryshimet-qe-ka-pesuar-foto/60%Daily2017-07-30 18:47
https://kosova-info.com/buzeqeshja-nje-medikament-qe-nuk-kushton-asgje-por-qe-vlen-shume/60%Daily2017-07-30 18:41
https://kosova-info.com/kerkuan-lirimin-e-ballist-por-ja-cfare-iu-bene-organizatoreve-policia/60%Daily2017-07-30 18:34
https://kosova-info.com/e-dashura-e-rio-ferdinand-me-ne-forme-se-kurre-foto/60%Daily2017-07-30 18:28
https://kosova-info.com/receta-e-vjeter-kineze-qe-ndihmon-me-kolesterolin/60%Daily2017-07-30 18:18
https://kosova-info.com/ledri-shemb-hangoverin-thyen-rekordin-qe-e-pati-me-eren-ne-gjakove-fotovideo/60%Daily2017-07-30 18:16
https://kosova-info.com/per-nje-muaj-bera-seks-me-8-meshkuj-por/60%Daily2017-07-30 17:59
https://kosova-info.com/diplomacia-amerikane-ne-kerkim-te-zgjidhjeve-per-afganistanin/60%Daily2017-07-30 17:55
https://kosova-info.com/cr7-ultimatum-perezit-mos-e-transfero-mbappen-por-kete-lojtar/60%Daily2017-07-30 17:55
https://kosova-info.com/putin-shtrengon-kufizimet-ne-internet/60%Daily2017-07-30 17:47
https://kosova-info.com/mustafa-zgjidhja-e-problemeve-me-serbine-nyje-per-perspektiven-evropiane/60%Daily2017-07-30 17:22
https://kosova-info.com/lyricalson-tallet-me-femrat-qe-kane-operacione-plastike-foto/60%Daily2017-07-30 17:08
https://kosova-info.com/ushtrise-me-te-madhe-ne-bote-i-behet-thirrje-per-ta-ruajtur-paqen-fotovideo/60%Daily2017-07-30 17:07
https://kosova-info.com/keni-nje-shenje-te-rumbullaket-ne-krahun-e-majte-ja-cfare-fshihet-pas-saj/60%Daily2017-07-30 16:46
https://kosova-info.com/ne-venezuele-mbahen-zgjedhjet-e-shumekerkuara/60%Daily2017-07-30 16:36
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-wolkswagen-touareg-2018-do-te-mbeteni-pa-fjale-nga-keto-imazhe/60%Daily2017-07-30 16:28
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-arsenal-sevilla-video/60%Daily2017-07-30 16:27
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-note-8-ne-treg-me-23-gusht/60%Daily2017-07-30 16:14
https://kosova-info.com/viktima-te-reja-nga-konflikti-ne-lindje-te-ukraines/60%Daily2017-07-30 16:09
https://kosova-info.com/e-besoni-dot-apo-jo-robert-berisha-nuk-fle-me-noren-zbulohet-arsyeja-foto/60%Daily2017-07-30 15:27
https://kosova-info.com/shba-teston-me-sukses-sistemin-e-ndalimit-te-raketave/60%Daily2017-07-30 15:13
https://kosova-info.com/neymar-dhe-semedo-u-perleshen-ne-stervitje-por-ja-cfare-bene-pas-ndeshjes-me-realin-foto/60%Daily2017-07-30 15:10
https://kosova-info.com/bukuroshja-shqiptare-flet-per-marredhenien-treshe-ne-paris/60%Daily2017-07-30 15:08
https://kosova-info.com/plasin-gjobat-selektive-ne-qytetin-e-durresit-nga-50-mije-deri-ne/60%Daily2017-07-30 15:00
https://kosova-info.com/behen-bashke-hyrremi-dhe-mehmeti-foto/60%Daily2017-07-30 14:17
https://kosova-info.com/kasparov-prqafoni-epokn-e-inteligjencs-artificiale/60%Daily2017-07-30 15:37
https://kosova-info.com/vettel-triumfon-ne-hungari/60%Daily2017-07-30 14:09
https://kosova-info.com/prdorimi-i-monedhs-virtuale-bitcoin-n-kosov/60%Daily2017-07-30 14:04
https://kosova-info.com/vritet-korrespodenti-i-russia-today-ne-siri/60%Daily2017-07-30 14:01
https://kosova-info.com/tentim-vrasje-ne-gjakove-2/60%Daily2017-07-30 13:46
https://kosova-info.com/file-pule-me-sos-kerpudhash-video/60%Daily2017-07-30 13:30
https://kosova-info.com/vendet-e-gjirit-arab-vendosin-kushte-per-dialog-me-katarin/60%Daily2017-07-30 13:13
https://kosova-info.com/despacito-ne-version-arab-kunder-familjes-se-gruas-qe-kerkon-pajen-video/60%Daily2017-07-30 13:04
https://kosova-info.com/lamtumira-e-nj-prej-produkteve-m-t-suksesshme-t-apple-ipod-nano/60%Daily2017-07-30 14:08
https://kosova-info.com/goli-me-akrobatik-i-vitit-vjen-nga-amerika-video/60%Daily2017-07-30 12:44
https://kosova-info.com/samsung-njofton-te-ardhura-rekord-duke-lene-pas-apple/60%Daily2017-07-30 12:39
https://kosova-info.com/zyrtari-i-vv-se-fton-prokurorine-te-hetoje-akuzat-e-pdk-se/60%Daily2017-07-30 12:28
https://kosova-info.com/studimi-befasues-njerezit-me-kete-lloj-grupi-te-gjakut-jane-jashtetokesor/60%Daily2017-07-30 12:22
https://kosova-info.com/trump-i-zhgenjyer-me-kinen-foto/60%Daily2017-07-30 11:37
https://kosova-info.com/keshtu-u-prit-luana-mbreme-ne-vushtrri-video/60%Daily2017-07-30 11:31
https://kosova-info.com/sallate-e-frutave-me-jogurt/60%Daily2017-07-30 11:16
https://kosova-info.com/roma-i-hakmerret-juventusit-ia-merr-yllin-e-skuadres-foto/60%Daily2017-07-30 11:11
https://kosova-info.com/parlamenti-emeron-kryeministrin-e-ri-me-1-gusht/60%Daily2017-07-30 11:04
https://kosova-info.com/bale-largohet-nga-reali-pas-el-clasicos-befason-me-skuadren-e-re-foto/60%Daily2017-07-30 10:15
https://kosova-info.com/jlo-befason-me-menyren-e-ngushellimit-te-ish-bashkeshortit-per-nenen-foto/60%Daily2017-07-30 10:15
https://kosova-info.com/pence-nis-viziten-drejt-estonise-gjeorgjise-dhe-malit-te-zi/60%Daily2017-07-30 10:09
https://kosova-info.com/zgjodhi-atalantan-deklarate-e-papritur-nga-berisha/60%Daily2017-07-30 10:00
https://kosova-info.com/zevendesministri-i-financave-thote-se-shpejt-kosova-do-te-mbetet-ne-terr/60%Daily2017-07-30 09:43
https://kosova-info.com/i-pate-te-gjitha-por-jo-edhe-kete-befasi-ne-dasme-te-orindes-dhe-turit-video/60%Daily2017-07-30 09:24
https://kosova-info.com/gjermani-te-shtena-ne-nje-lokal-nate-ka-viktima/60%Daily2017-07-30 09:12
https://kosova-info.com/e-inspiruar-qe-ne-mengjes-eni-zbulon-terapine-per-dite-te-mire-foto/60%Daily2017-07-30 08:59
https://kosova-info.com/mbreme-nuk-ishte-ndeshje-miqesore-per-neymar-dhe-carvajal-video/60%Daily2017-07-30 08:34
https://kosova-info.com/durres-arrin-ne-port-trageti-me-defekt-me-800-pasagjere/60%Daily2017-07-30 08:14
https://kosova-info.com/upss-fansja-gati-e-puthe-encen-ne-foto/60%Daily2017-07-30 07:45
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-tallen-me-ramos-ja-cfare-i-beri-messi-mbreme-video/60%Daily2017-07-30 07:40
https://kosova-info.com/zvicerani-pagoi-kosovarin-per-tia-vrare-gruan/60%Daily2017-07-30 07:40
https://kosova-info.com/dorezohet-ne-polici-i-dyshuari-per-plagosjen-ne-vushtrri/60%Daily2017-07-30 06:49
https://kosova-info.com/pese-shifra-qe-do-te-jene-percaktuese-per-100-vitet-e-ardhshme/60%Daily2017-07-30 06:47
https://kosova-info.com/ramos-nderroi-fanellen-me-yllin-e-madh-te-barcelones-pas-ndeshjes-foto/60%Daily2017-07-30 06:32
https://kosova-info.com/po-du-me-tpa-kenga-me-e-re-nga-genta-dhe-albatriti-foto/60%Daily2017-07-30 06:30
https://kosova-info.com/skandali-ne-polici-arrestojne-modelen-e-dehur-dhe-e-detyrojne-te-zhvishet-video18/60%Daily2017-07-29 22:09
https://kosova-info.com/iniesta-befason-me-deklaraten-e-fundit-per-neymar/60%Daily2017-07-29 22:00
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-ne-pjesen-veriore-te-mitrovices-foto/60%Daily2017-07-29 21:58
https://kosova-info.com/ekskluzive-pas-incidentit-me-arme-ne-vushtrri-blero-tregon-ngjarjen-si-ndodhi/60%Daily2017-07-29 21:54
https://kosova-info.com/spalleti-insiston-se-candreva-nuk-largohet-nga-inter/60%Daily2017-07-29 21:48
https://kosova-info.com/mahnite-vetura-luksoze-rolls-royce/60%Daily2017-07-29 21:44
https://kosova-info.com/plagoset-nje-person-ne-vushtrri/60%Daily2017-07-29 21:33
https://kosova-info.com/beren-feston-3-vjetorin-e-marteses-mesazhi-romantik-i-bashkeshortit/60%Daily2017-07-29 21:32
https://kosova-info.com/pamje-mahnitese-nga-kulla-eiffel-foto/60%Daily2017-07-29 21:18
https://kosova-info.com/deshmitari-armend-muja-mi-kerkoi-20000-euro-per-akreditim-te-programeve-te-kolegjit/60%Daily2017-07-29 21:15
https://kosova-info.com/kujdes-shishja-me-uje-ne-veture-direkt-mund-tju-kalle-nese-e-mbani-ne-keto-vende/60%Daily2017-07-29 21:07
https://kosova-info.com/psg-ja-fiton-superkupen-e-frances-mposht-monacon-video/60%Daily2017-07-29 21:05
https://kosova-info.com/dona-e-harron-musen-shfaqet-ne-krahet-e-nje-mashkulli-tjeter-foto/60%Daily2017-07-29 20:58
https://kosova-info.com/pochettino-i-reagon-ashper-antonio-contes/60%Daily2017-07-29 20:56
https://kosova-info.com/permiresohet-gjendja-e-17-vjecarit-ishte-ne-makine-me-4-viktimat-e-familjes-alidema/60%Daily2017-07-29 20:48
https://kosova-info.com/nga-ankona-drejt-durresit-me-9-milje-ne-ore-trageti-me-820-shqiptare/60%Daily2017-07-29 20:44
https://kosova-info.com/kroacia-eshte-kampione-e-re-boterore-ne-vaterpolo/60%Daily2017-07-29 20:38
https://kosova-info.com/cifti-i-big-brother-behen-prinder-per-here-te-pare/60%Daily2017-07-29 20:27
https://kosova-info.com/cifti-i-big-brother-behen-prinder-per-here-te-pare/60%Daily2017-07-29 20:27
https://kosova-info.com/montella-tregon-objektivat-e-milanit-per-kete-sezon/60%Daily2017-07-29 20:26
https://kosova-info.com/pas-kryeministrise-protesta-per-ballistin-vazhdon-edhe-para-ambasades-kroate-dhe-fshf-se-foto/60%Daily2017-07-29 20:13
https://kosova-info.com/courtois-kercenon-arsenalin-para-finales/60%Daily2017-07-29 20:09
https://kosova-info.com/trajneri-i-leipzig-zbulon-te-ardhmen-e-keitas/60%Daily2017-07-29 20:09
https://kosova-info.com/pdk-i-kemi-61-vota-po-shikojme-per-me-shume-video/60%Daily2017-07-29 20:05
https://kosova-info.com/terbohet-olsi-shikoni-cfare-i-ben-fiorentines-ne-mes-te-lokalit-video/60%Daily2017-07-29 19:59
https://kosova-info.com/zvogelohen-kolonat-ne-hyrje-te-kosoves-rriten-ato-ne-dalje/60%Daily2017-07-29 19:49
https://kosova-info.com/enca-krenare-qe-eshte-shqiptare-ja-si-e-prezanton-vendin-e-saj-video/60%Daily2017-07-29 19:29
https://kosova-info.com/moti-ekstrem-ekspertet-reduktim-i-gazrave-serre-video/60%Daily2017-07-29 19:14
https://kosova-info.com/jeta-ne-miter-video/60%Daily2017-07-29 19:00
https://kosova-info.com/si-cdohere-ronela-ndryshon-komplet-pamjen-e-saj-foto/60%Daily2017-07-29 18:59
https://kosova-info.com/si-te-parandaloni-alzheimerin-dhe-demencen-video/60%Daily2017-07-29 18:54
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-e-sherrit-mes-neymarit-dhe-shokut-te-skuadres-video/60%Daily2017-07-29 18:50
https://kosova-info.com/kete-video-nga-dasma-e-almedes-dhe-tolga-nuk-e-keni-pare-video/60%Daily2017-07-29 18:40
https://kosova-info.com/vetite-sheruese-te-kumbulles/60%Daily2017-07-29 18:35
https://kosova-info.com/putin-i-fal-grate-e-denuara-me-burg-per-mesazhe-tekstuale/60%Daily2017-07-29 18:28
https://kosova-info.com/shpati-flet-per-lidhjen-qe-e-kishte-me-nje-kengetare-nga-kosova-video/60%Daily2017-07-29 18:21
https://kosova-info.com/liri-ballistit-tifozet-kuqezi-kunder-ekstradimit-te-morines-ne-serbi/60%Daily2017-07-29 18:15
https://kosova-info.com/si-te-gatuajme-qofte-video/60%Daily2017-07-29 18:10
https://kosova-info.com/liverpool-fiton-me-lehtesi-perballe-hertha-berlin-video/60%Daily2017-07-29 17:53
https://kosova-info.com/u-pendova-publikohet-nga-albulena-uka-video/60%Daily2017-07-29 17:37
https://kosova-info.com/elon-musk-dorzon-30-makinat-e-para-tesla-model-3/60%Daily2017-07-29 20:24
https://kosova-info.com/rrugtimi-i-facebook-drejt-2-miliard-prdoruesve/60%Daily2017-07-29 20:23
https://kosova-info.com/super-aksion-nga-arsenali-shenon-golin-e-peste-perballe-benfices-video/60%Daily2017-07-29 16:49
https://kosova-info.com/mustafa-e-meta-jane-katundare-jo-pinjolle-te-prishtinalive-te-vjeter-video/60%Daily2017-07-29 16:36
https://kosova-info.com/zanfina-tregon-pse-i-prishi-raportet-me-shume-emra-te-showbizit-shqiptar-video/60%Daily2017-07-29 16:22
https://kosova-info.com/pse-ciftet-lejojne-qe-ne-lidhje-te-fusin-personin-e-trete/60%Daily2017-07-29 16:12
https://kosova-info.com/sharif-cakton-vellaun-e-tij-si-kryeminister-te-ardhshem-te-pakistanit/60%Daily2017-07-29 15:36
https://kosova-info.com/siguria-ne-plazhe-kontrolle-ne-gjithe-qarkun-e-vlores/60%Daily2017-07-29 15:28
https://kosova-info.com/edhe-gashi-reagon-per-ballistin-foto/60%Daily2017-07-29 15:17
https://kosova-info.com/keto-gjera-te-tmerrshme-ju-ndodhin-pasi-te-vraponi-shume-video/60%Daily2017-07-29 15:02
https://kosova-info.com/prape-te-du-vjen-nga-labinot-rexha-video/60%Daily2017-07-29 15:00
https://kosova-info.com/garda-revolucionare-e-iranit-akuzon-shba-ne-per-sulme-afer-anijeve-te-saj/60%Daily2017-07-29 14:32
https://kosova-info.com/policia-dy-persona-u-lenduan-ne-aksidentin-e-sotem-ne-podujeve-foto/60%Daily2017-07-29 14:16
https://kosova-info.com/nga-statosfera-ne-toke-thyen-rekordin-boteror-video/60%Daily2017-07-29 14:09
https://kosova-info.com/roma-zbulon-oferten-e-fundit-per-mahrezin/60%Daily2017-07-29 14:01
https://kosova-info.com/haxhi-po-keqperdoret-per-perfitime-politike/60%Daily2017-07-29 13:57
https://kosova-info.com/nuk-pritej-ajo-cfare-i-shkroi-dafina-dhurates-foto/60%Daily2017-07-29 13:57
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-e-gjithe-shba-eshte-brenda-rrezes-se-goditjes/60%Daily2017-07-29 13:44
https://kosova-info.com/zimmermann-derisa-nderkombetaret-nuk-thone-mjaft-dhuna-izraelite-nuk-ndalet/60%Daily2017-07-29 13:23
https://kosova-info.com/selimi-besojme-se-shqiperia-nuk-do-ta-lere-ballistin-ne-duart-e-serbise/60%Daily2017-07-29 13:12
https://kosova-info.com/kosovarit-denim-me-te-rende-per-tentimvrasjen-me-porosi-te-gruas-se-pasanikut-zviceran/60%Daily2017-07-29 13:05
https://kosova-info.com/google-largon-nje-nga-vecorite-me-te-mira-te-saj/60%Daily2017-07-29 13:03
https://kosova-info.com/inter-ska-te-ndalur-super-gol-kunder-chelseat-video/60%Daily2017-07-29 12:51
https://kosova-info.com/si-te-ushtroni-me-pak-dhe-te-mbani-trupin-fit/60%Daily2017-07-29 12:29
https://kosova-info.com/si-te-pergatisni-sheqerpare-tregon-anxhelina-foto/60%Daily2017-07-29 12:14
https://kosova-info.com/ja-perse-nuk-duhet-ta-hani-shalqirin-ne-mbremje/60%Daily2017-07-29 12:08
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-hamburgut-eshte-njohur-si-islamist/60%Daily2017-07-29 11:58
https://kosova-info.com/klubi-i-madh-nga-liga-e-kampioneve-paguan-demshperblimin-e-griezmannit-foto/60%Daily2017-07-29 11:42
https://kosova-info.com/theret-me-thike-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2017-07-29 11:40
https://kosova-info.com/honda-civic-type-r-i-dizajnuar-nga-bendi-muzikor-foto/60%Daily2017-07-29 11:13
https://kosova-info.com/elvana-shenon-nje-tjeter-rekord-ne-youtube-fotovideo/60%Daily2017-07-29 10:53
https://kosova-info.com/spanje-evakuohen-300-persona-per-shkak-te-zjarreve/60%Daily2017-07-29 10:38
https://kosova-info.com/neymar-ia-tregon-messit-emrin-e-klubit-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-29 10:13
https://kosova-info.com/merita-halili-vuan-nga-nje-semundje-e-pasherueshme-ja-cila-video/60%Daily2017-07-29 09:39
https://kosova-info.com/londer-perleshje-mes-protestuesve-dhe-policise-foto/60%Daily2017-07-29 09:11
https://kosova-info.com/real-madrid-mposht-barcelonen-ne-miami-video/60%Daily2017-07-29 08:58
https://kosova-info.com/shqiptari-jep-alarmin-per-bombe-minuta-tmerri-ne-trenin-milano-roma-por-ja-e-verteta/60%Daily2017-07-29 08:30
https://kosova-info.com/rihanna-dhe-kendrick-lamar-lansojne-kengen-loyalty-video/60%Daily2017-07-29 08:22
https://kosova-info.com/washington-muslimanet-dhe-hebrenjte-bashkerisht-protestojne-kunder-sulmeve-ndaj-al-aksas/60%Daily2017-07-29 08:18
https://kosova-info.com/mosvetedijesimi-i-qytetareve-shkak-i-aksidenteve-te-shumta/60%Daily2017-07-29 08:10
https://kosova-info.com/montella-zbulon-kapitenin-e-ri-ne-milan-foto/60%Daily2017-07-29 07:45
https://kosova-info.com/nena-vret-vajzen-2-vjecare-dhe-i-dergon-fotografine-e-vrasjes-babait-foto/60%Daily2017-07-29 07:23
https://kosova-info.com/alarm-koreja-e-veriut-sapo-leshoi-raketen/60%Daily2017-07-29 06:59
https://kosova-info.com/mark-anthony-humb-nenen-foto/60%Daily2017-07-29 06:48
https://kosova-info.com/rrethrrotullimi-i-vdekjes/60%Daily2017-07-29 06:48
https://kosova-info.com/di-marzio-zbulon-cmimin-e-transferimit-te-neymar-ne-psg-foto/60%Daily2017-07-29 06:24
https://kosova-info.com/sot-e-kane-radhen-aurela-dhe-fifi-ja-per-cka-fotovideo/60%Daily2017-07-28 22:02
https://kosova-info.com/njerezit-pozitive-dhe-gjerat-qe-ata-bejne-ndryshe/60%Daily2017-07-28 21:59
https://kosova-info.com/edhe-tifozat-kuq-e-zi-reagojne-per-ballistin-kjo-eshte-kerkesa-e-tyre/60%Daily2017-07-28 21:54
https://kosova-info.com/angela-martini-perveluese-ne-bikini-gati-zbulon-foto/60%Daily2017-07-28 21:51
https://kosova-info.com/veteranet-e-uck-se-i-duan-pensionet-nuk-u-intereson-humbja-e-16-milione-eurove/60%Daily2017-07-28 21:50
https://kosova-info.com/trump-emeron-shef-te-stafit-ne-shtepine-e-bardhe-nje-mik-te-kosoves-foto/60%Daily2017-07-28 21:39
https://kosova-info.com/reagon-edhe-fshf-kerkon-te-ndalohet-ekstradimi-i-ballistit-ne-serbi/60%Daily2017-07-28 21:36
https://kosova-info.com/profesori-i-komunikacionit-mungesa-e-sinjalistikes-shkak-i-aksidentit-tragjik/60%Daily2017-07-28 21:35
https://kosova-info.com/roberti-zbulon-arsyen-pse-nuk-flene-kohe-pas-kohe-ne-nje-shtrat-me-noren-video/60%Daily2017-07-28 21:32
https://kosova-info.com/dridhen-serbet-ja-cfare-i-pret-nga-uefa-shkaku-i-kosoves/60%Daily2017-07-28 21:29
https://kosova-info.com/mergimtaret-me-dashuri-mall-e-humanizem-per-atdheun-video/60%Daily2017-07-28 21:27
https://kosova-info.com/kastriot-myftaraj-thote-se-vuciq-i-ka-dhene-rames-nje-video-homoseksuale-per-bashen/60%Daily2017-07-28 21:19
https://kosova-info.com/illyrian-elite-paralajmeron-proteste-per-ekstradimin-e-ballistit-ne-serbi-foto/60%Daily2017-07-28 21:18
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-tregon-cili-zyrtar-e-futi-ate-ne-aak/60%Daily2017-07-28 21:12
https://kosova-info.com/me-kete-imazh-provokon-vajzat-butrinti-foto/60%Daily2017-07-28 21:11
https://kosova-info.com/koci-burrit-te-albulena-haxhiut-ruaje-kukullen-se-duhet-me-e-fsheh-gazin/60%Daily2017-07-28 21:08
https://kosova-info.com/thane-qe-i-deshtoi-koncerti-keshtu-u-kunderpergjigjet-noizy-video/60%Daily2017-07-28 21:03
https://kosova-info.com/ahmetaj-agjenda-europiane-prioritet-i-qeverise-se-re/60%Daily2017-07-28 21:03
https://kosova-info.com/ja-kur-dalin-ne-shitje-biletat-e-ndeshjes-kosove-maqedoni/60%Daily2017-07-28 20:46
https://kosova-info.com/mos-harroni-neser-na-pret-kjo-super-ndeshje/60%Daily2017-07-28 20:31
https://kosova-info.com/vuciq-mbeshtet-deklaraten-e-akademikun-serb-nuk-luftojme-me-per-kosoven/60%Daily2017-07-28 20:14
https://kosova-info.com/lamtumire-vitesse-rashica-me-skuader-te-re/60%Daily2017-07-28 20:14
https://kosova-info.com/chapecoense-emocionon-boten-e-futbollit-me-kete-lajm/60%Daily2017-07-28 20:02
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-konsumoni-para-gjumit/60%Daily2017-07-28 20:01
https://kosova-info.com/permbledhje-e-storieve-me-interesante-nga-emisioni-mirage-video/60%Daily2017-07-28 19:57
https://kosova-info.com/hamdi-salihi-shenon-super-gol-video/60%Daily2017-07-28 19:50
https://kosova-info.com/me-shume-fruta-dhe-zarzavate-per-femijet/60%Daily2017-07-28 19:36
https://kosova-info.com/babe-e-bir-ne-duet-xeni-dhe-korabi-sjellin-kujtimet-e-vjetra-video/60%Daily2017-07-28 19:34
https://kosova-info.com/kam-filluar-te-bej-seks-me-komshiun-por-ai/60%Daily2017-07-28 19:32
https://kosova-info.com/zjarri-ne-velipoje-ishti-kallezim-penal-ndaj-biznesit/60%Daily2017-07-28 19:25
https://kosova-info.com/vdiq-e-gjithe-familja-nga-nje-gabim-i-thjeshte-qe-beri-gruaja-me-patate/60%Daily2017-07-28 19:22
https://kosova-info.com/elvana-publikon-foto-pa-grim-shfaq-bukurine-natyrale-foto/60%Daily2017-07-28 19:17
https://kosova-info.com/populli-hunza-nuk-semuren-kurre-nuk-kane-kancer-dhe-jetojne-shume-gjate-ja-pse/60%Daily2017-07-28 19:14
https://kosova-info.com/stresi-ka-nje-befasi-per-fansat-e-tij-foto/60%Daily2017-07-28 19:14
https://kosova-info.com/si-ta-dalloni-shalqirin-te-rritur-artificialisht-foto/60%Daily2017-07-28 19:00
https://kosova-info.com/bernardeschi-zgjedh-numer-special-te-juventusi-foto/60%Daily2017-07-28 18:52
https://kosova-info.com/android-o-sjell-kanalet-t-dedikuara-njoftimesh-pr-uebsajtet-n-google-chrome/60%Daily2017-07-28 17:21
https://kosova-info.com/kush-rrezikohet-nga-infeksioni-i-melcise-si-hetohet/60%Daily2017-07-28 18:27
https://kosova-info.com/gold-ag-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-mbushi-foto/60%Daily2017-07-28 18:17
https://kosova-info.com/berisha-reagon-per-ngjarjen-ne-velipoje-muaj-skandaloz-per-turizmin-shqiptar/60%Daily2017-07-28 18:14
https://kosova-info.com/bomba-e-dites-neymar-arrin-marreveshje-me-gjigantin-evropian/60%Daily2017-07-28 17:55
https://kosova-info.com/apple-shuan-ipod-nano-dhe-shuffle/60%Daily2017-07-28 17:11
https://kosova-info.com/premiere-si-te-jem-mire-publikohet-nga-xhensila-dhe-irkenci-video/60%Daily2017-07-28 17:10
https://kosova-info.com/rreth-7000-bashkepunetore-te-shtetit-islamik-thuhet-te-jene-ne-irak/60%Daily2017-07-28 17:09
https://kosova-info.com/foreign-affairs-kroacia-dhe-rusia-ne-lufte-te-ashper-per-ballkanin/60%Daily2017-07-28 17:06
https://kosova-info.com/nj-grup-hakerash-kinez-hakon-pr-hern-e-dyt-nj-makin-tesla/60%Daily2017-07-28 17:02
https://kosova-info.com/5-hapa-si-te-dukeni-me-te-rinj/60%Daily2017-07-28 16:57
https://kosova-info.com/lsi-veliajt-shkarkimet-e-njerezve-tane-hakmarrje-provinciale/60%Daily2017-07-28 16:38
https://kosova-info.com/tronditet-lojtari-i-kosoves-kater-familjare-i-humbin-jeten-tragjikisht/60%Daily2017-07-28 16:25
https://kosova-info.com/ky-uebsajt-ju-tregon-sesi-ngjanin-sajtet-10-vite-m-par/60%Daily2017-07-28 16:44
https://kosova-info.com/koreja-veriore-lanson-nje-tjeter-rakete-balistike/60%Daily2017-07-28 16:18
https://kosova-info.com/zevendeskryeministrit-rus-i-anulohet-vizita-ne-moldavi/60%Daily2017-07-28 16:08
https://kosova-info.com/seks-tresh-ne-jaht-ne-mes-te-dites-foto-18/60%Daily2017-07-28 16:06
https://kosova-info.com/morena-dridhe-rrjetin-me-imazhet-e-fundit-tejet-provokuese-me-te-pasme-bombastike-foto/60%Daily2017-07-28 15:45
https://kosova-info.com/shen-petersburg-ndalohen-shtate-persona-dyshohen-per-planifikim-te-sulmeve-terroriste/60%Daily2017-07-28 15:44
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-me-bankat-rezerve-me-interesante-ne-bote-foto/60%Daily2017-07-28 15:17
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim-3/60%Daily2017-07-28 15:09
https://kosova-info.com/pd-drejt-finalizimit-te-dy-raporteve-per-zgjedhjet-e-25-qershorit/60%Daily2017-07-28 15:03
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-nga-sulmi-me-thike-ne-hamburg-fotovideo/60%Daily2017-07-28 14:56
https://kosova-info.com/keto-jane-10-ushqimet-qe-ju-bejne-te-digjni-kalori/60%Daily2017-07-28 14:46
https://kosova-info.com/sulm-me-thike-ne-hamburg-nje-i-vdekur-dhe-disa-te-lenduar/60%Daily2017-07-28 14:38
https://kosova-info.com/kjo-vogelushe-sot-eshte-kengetare-dhe-modele-e-njohur-foto/60%Daily2017-07-28 14:29
https://kosova-info.com/situata-ne-jerusalemin-ne-stamboll-do-te-mblidhen-shtetet-e-obi-se/60%Daily2017-07-28 14:17
https://kosova-info.com/perleshja-e-neymarit-nuk-eshte-e-para-a-i-kujtoni-keto-zenka-mes-bashkelojtareve-video/60%Daily2017-07-28 14:17
https://kosova-info.com/ora-e-mencur-nga-ipko-i-mban-femijet-e-sigurt-dhe-gjithnje-afer-prinderve-video/60%Daily2017-07-28 14:01
https://kosova-info.com/jane-regjistruar-112-deputete/60%Daily2017-07-28 13:59
https://kosova-info.com/numri-i-prdoruesve-t-twitter-qndron-n-vend/60%Daily2017-07-28 13:56
https://kosova-info.com/gjermani-gjithnje-e-me-shume-pensioniste-ne-kufijte-e-ekzistences/60%Daily2017-07-28 13:38
https://kosova-info.com/keta-jane-aktoret-e-famshem-turq-me-origjine-shqiptare-foto/60%Daily2017-07-28 13:33
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-e-rrahjes-mes-neymar-dhe-semedo-foto/60%Daily2017-07-28 12:54
https://kosova-info.com/chrome-60-sjell-mbshtetjen-pr-touch-bar-n-macbook-pro/60%Daily2017-07-28 12:54
https://kosova-info.com/floket-nje-tregues-i-mire-per-semundjet-e-ndryshme/60%Daily2017-07-28 12:41
https://kosova-info.com/pacolli-ngushellon-familjen-alidema-per-humbjen-e-kater-anetareve-ne-aksidentin-e-mbremshem/60%Daily2017-07-28 12:39
https://kosova-info.com/rusia-urdheron-zvogelim-te-personelit-diplomatik-amerikan/60%Daily2017-07-28 12:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-surpriza-qe-teuta-dje-e-mori-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-07-28 11:52
https://kosova-info.com/fc-prishtina-i-kthen-pergjigje-genoas-per-ndeshje-miqesore/60%Daily2017-07-28 11:41
https://kosova-info.com/bitcoin-cash-pse-po-ndahet-blockchaini-i-bitcoin-dhe-far-do-t-thot-kjo/60%Daily2017-07-28 11:56
https://kosova-info.com/senati-i-miratoi-sanksionet-kunder-rusise-duke-e-sfiduar-trumpin/60%Daily2017-07-28 11:23
https://kosova-info.com/ivanoviq-veturen-nuk-ma-dogjen-shqiptaret-por/60%Daily2017-07-28 11:07
https://kosova-info.com/merr-kercenime-nga-rusia-sepse-bonbon-eshte-ne-shqip-era-istrefi-nuk-udheton-fare-per-koncertin-ne-moske/60%Daily2017-07-28 10:39
https://kosova-info.com/rrahje-ne-stervitjen-e-barcelones-neymar-kunder-perforcimit-te-ri-video/60%Daily2017-07-28 10:24
https://kosova-info.com/a-mund-te-gjeni-se-kush-eshte-miliarder-i-vertete-dhe-kush-deshiron-te-duket-si-nje-miliarder-foto/60%Daily2017-07-28 10:10
https://kosova-info.com/pavarsisht-vlersimeve-t-larta-shitjet-e-lg-g6-zhgnjyen/60%Daily2017-07-28 09:51
https://kosova-info.com/kadri-veseli-regjistrohet-si-deputet-uron-per-nje-mandat-te-mbare-e-te-suksesshem/60%Daily2017-07-28 09:46
https://kosova-info.com/bambi-i-serialit-o-sa-mire-ka-feste-sot/60%Daily2017-07-28 09:38
https://kosova-info.com/tmerr-ne-barcelone-48-te-plagosur-pas-perplasjes-se-trenit-me-stacionin-foto/60%Daily2017-07-28 09:26
https://kosova-info.com/ushqimet-me-te-mira-per-syte/60%Daily2017-07-28 08:56
https://kosova-info.com/lamtumire-inter-murillo-gjen-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-28 08:54
https://kosova-info.com/lirohet-nga-te-gjitha-akuzat-lirim-jakupi/60%Daily2017-07-28 08:26
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-lil-wayne-ndjek-ne-instagram-vetem-nje-shqiptare-foto/60%Daily2017-07-28 08:20
https://kosova-info.com/kujt-po-i-thote-fjolla-a-din-cka-tkish-nejt-ty-mire-foto/60%Daily2017-07-28 08:00
https://kosova-info.com/rusi-grindje-p%d1%91r-stalinin-n%d1%91-m%d1%91simin-e-historis%d1%91/60%Daily2017-07-28 07:49
https://kosova-info.com/marca-zbulon-klubin-e-bale-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-28 07:44
https://kosova-info.com/kajsite-te-mira-kunder-kancerit/60%Daily2017-07-28 07:36
https://kosova-info.com/kiamet-ne-stamboll-stuhia-e-tmerrshme-po-shkaterron-gjithcka-video/60%Daily2017-07-28 07:27
https://kosova-info.com/gabimet-qe-bejne-femrat-gjate-seksit/60%Daily2017-07-28 07:20
https://kosova-info.com/bankat-37-milione-euro-fitim-per-5-muaj/60%Daily2017-07-28 07:13
https://kosova-info.com/sida-mori-1-mln-jete-njerezish-ne-2016-por-ka-lajme-te-mira/60%Daily2017-07-28 07:02
https://kosova-info.com/noizy-e-mbushe-plote-pyet-se-a-eshte-ne-klub-nate-apo-stadium-futbolli-video/60%Daily2017-07-28 07:00
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-2/60%Daily2017-07-28 05:52
https://kosova-info.com/milan-me-rekord-perforcime-ja-cfare-do-te-beje-inter/60%Daily2017-07-28 05:32
https://kosova-info.com/juventus-vjedh-perforcimin-e-bayern-munichut-foto/60%Daily2017-07-28 05:22
https://kosova-info.com/vere-te-hidratuar-dhe-ne-forme/60%Daily2017-07-27 22:16
https://kosova-info.com/shtepizat-me-te-bukura-te-pushimeve-foto/60%Daily2017-07-27 22:16
https://kosova-info.com/haliti-kosova-nuk-do-te-pranohet-ne-interpol-video/60%Daily2017-07-27 22:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vetura-e-cila-blihet-me-se-shumti-nga-kosovaret-foto/60%Daily2017-07-27 22:02
https://kosova-info.com/lulja-e-mrekullise/60%Daily2017-07-27 22:02
https://kosova-info.com/10-superfuqite-qe-i-kane-vetem-foshnjat-foto/60%Daily2017-07-27 22:01
https://kosova-info.com/shenjat-se-marredhenia-juaj-nuk-eshte-e-konsoliduar/60%Daily2017-07-27 22:01
https://kosova-info.com/kosovaret-mund-te-mbesin-pa-rryme-kek-ne-prag-te-kolapsit/60%Daily2017-07-27 22:00
https://kosova-info.com/yllka-harron-gjoksin-ja-cka-ekspozon-tani-foto/60%Daily2017-07-27 21:58
https://kosova-info.com/digjen-mbeturinat-ne-qender-te-prishtines-rrezikohet-te-perfshin-disa-vetura-foto/60%Daily2017-07-27 21:54
https://kosova-info.com/ish-lojtari-i-interit-deshiron-qe-djali-i-tij-te-luaj-per-tiranen/60%Daily2017-07-27 21:50
https://kosova-info.com/sanksionet-putin-do-te-hakmerremi-edhe-be-kunder-shba-2/60%Daily2017-07-27 21:45
https://kosova-info.com/mehmet-kosova-dhe-sulltan-hyrremi-ne-nje-film-foto/60%Daily2017-07-27 21:39
https://kosova-info.com/juncker-i-cingeron-telefoni-ne-konference-ndoshta-gruaja-jo-eshte-merkel-video/60%Daily2017-07-27 21:30
https://kosova-info.com/juncker-i-cingeron-telefoni-ne-konference-ndoshta-gruaja-jo-eshte-merkel-video/60%Daily2017-07-27 21:30
https://kosova-info.com/be-i-jep-greqise-209-milione-euro-per-emigrantet/60%Daily2017-07-27 21:26
https://kosova-info.com/qe-17-vjet-ne-prishtine-operojne-taksite-ilegale-video/60%Daily2017-07-27 21:20
https://kosova-info.com/qe-17-vjet-ne-prishtine-operojne-taksite-ilegale-video/60%Daily2017-07-27 21:20
https://kosova-info.com/imazh-nga-klipi-i-ri-i-xhensiles-dhe-irkenc-hyka-foto/60%Daily2017-07-27 21:18
https://kosova-info.com/nese-119-deputetet-i-bashkohen-pan-it-deputeti-i-akr-se-do-te-qendronte-i-vetem/60%Daily2017-07-27 21:14
https://kosova-info.com/merkel-telefonon-juncker-ne-mes-te-konferences/60%Daily2017-07-27 21:13
https://kosova-info.com/golin-e-javes-ne-ligen-e-evropes-e-shenon-rivaldinho-video/60%Daily2017-07-27 21:10
https://kosova-info.com/turqia-blen-sistemin-raketor-rus-s-400/60%Daily2017-07-27 21:05
https://kosova-info.com/bill-gates-nuk-eshte-me-i-pasuri-ne-bote/60%Daily2017-07-27 21:03
https://kosova-info.com/zbulohet-skuadra-e-migjen-bashes-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-07-27 21:03
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cka-i-ndodhi-orindes-ne-dasmen-e-saj-me-turin-videofoto/60%Daily2017-07-27 20:55
https://kosova-info.com/5-trajtimet-natyrale-qe-parandalojne-gazrat/60%Daily2017-07-27 20:46
https://kosova-info.com/milan-ronaldo-bomba-e-dites-nga-serie-a/60%Daily2017-07-27 20:45
https://kosova-info.com/be-gjate-vitit-2016-ka-kthyer-mbi-42-mije-shqiptare/60%Daily2017-07-27 20:45
https://kosova-info.com/ja-ciles-fytyre-publike-i-eshte-shtrire-mihrije-braha-foto/60%Daily2017-07-27 20:39
https://kosova-info.com/shkencetaret-arrijne-te-krijojne-zemren-e-njeriut/60%Daily2017-07-27 20:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-goditja-e-madhe-qe-po-e-pergatit-interi-foto/60%Daily2017-07-27 20:21
https://kosova-info.com/meshkuj-mesoni-sa-gjate-do-jetoni/60%Daily2017-07-27 20:20
https://kosova-info.com/selmanaj-vetevendosje-thoshte-se-sflet-me-mustafen-por-e-therrasin-dhjetera-here-ne-dite/60%Daily2017-07-27 20:19
https://kosova-info.com/nena-e-rites-cmend-me-linjat-trupore-foto/60%Daily2017-07-27 20:15
https://kosova-info.com/sanksionet-putin-do-te-hakmerremi-edhe-be-kunder-shba/60%Daily2017-07-27 20:07
https://kosova-info.com/deputetja-deliu-kodra-levizje-vetevendosje-iku-serish-prej-debatit-ne-rubikon/60%Daily2017-07-27 20:03
https://kosova-info.com/whatsapp-ka-1-miliarde-perdorues-ditore/60%Daily2017-07-27 19:55
https://kosova-info.com/milani-rikthehet-me-fitore-ne-evrope-video/60%Daily2017-07-27 19:50
https://kosova-info.com/brenda-dasmes-se-orindes-dhe-turit-perlotet-dhendrri-orinda-e-mahnitshme-me-vello-te-bardhe-foto/60%Daily2017-07-27 19:49
https://kosova-info.com/ne-shtepine-e-njeriut-me-te-urryer-te-amerikes-video/60%Daily2017-07-27 19:39
https://kosova-info.com/de-biasi-konfirmon-te-ardhmen-befason-te-gjithe-me-vendimin-e-tij/60%Daily2017-07-27 19:37
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-floricienta-ja-sa-ka-ndryshuar-ajo-nga-koha-e-serialit-foto/60%Daily2017-07-27 19:29
https://kosova-info.com/deshmia-tronditese-e-16-vjecares-mami-me-detyroi-te-beja-seks-me-shokun-e-dashnorit-te-saj/60%Daily2017-07-27 19:14
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-votuesve-vota-juaj-me-obligon-te-jem-zeri-juaj/60%Daily2017-07-27 19:09
https://kosova-info.com/miss-kosova-nga-argjentina-pjese-e-serialit-egjeli-video/60%Daily2017-07-27 19:08
https://kosova-info.com/futbollisti-largohet-nga-klubi-per-shkak-te-kryqit-ne-fanelle/60%Daily2017-07-27 19:06
https://kosova-info.com/facebook-vendi-me-popullsin-m-t-madhe-n-bot/60%Daily2017-07-27 18:03
https://kosova-info.com/edhe-nje-aktor-turk-tregon-demet-pas-breshrit-te-madh-ne-turqi-foto/60%Daily2017-07-27 18:29
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-si-eshte-bere-fytyra-e-senatorit-john-mccain-foto/60%Daily2017-07-27 18:24
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-gruaja-ne-foto-qe-peshonte-rreth-500-kilograme-ja-si-duket-sot-fotovideo/60%Daily2017-07-27 18:16
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-real-madridin-foto/60%Daily2017-07-27 18:05
https://kosova-info.com/raport-google-shkrin-youtube-dhe-dhe-play-music/60%Daily2017-07-27 17:51
https://kosova-info.com/mediet-sociale-permiresojne-shendetin-e-te-moshuarve/60%Daily2017-07-27 17:39
https://kosova-info.com/lirak-celaj-thirrje-publike-shpend-ahmetit-hajde-ne-debat-publik/60%Daily2017-07-27 17:23
https://kosova-info.com/lirak-celaj-thirrje-publike-shpend-ahmetit-hajde-ne-debat-publik/60%Daily2017-07-27 17:23
https://kosova-info.com/procesort-amd-ryzen-3-n-shitje-duke-filluar-nga-109-dollar/60%Daily2017-07-27 17:20
https://kosova-info.com/fansat-e-cmendur-te-ledrit-ja-cka-i-kane-bere-ne-struge-foto/60%Daily2017-07-27 16:59
https://kosova-info.com/%e2%80%8bformacionet-zyrtare-craiova-milan-foto/60%Daily2017-07-27 16:48
https://kosova-info.com/prinderit-u-tmerruan-pasi-pane-kete-fotografi-te-vajzes-se-tyre-zbuloni-perse-foto/60%Daily2017-07-27 16:43
https://kosova-info.com/asamblisti-i-pdk-se-mercenaret-e-vv-se-po-perdhunojne-komunen-e-prishtines-ahmeti-sguxon-as-te-flas-per-punesimet/60%Daily2017-07-27 16:34
https://kosova-info.com/finlande-putini-ne-vizite-derisa-shenohet-100-vjetori-i-pavaresise-nga-rusia/60%Daily2017-07-27 16:13
https://kosova-info.com/facebook-raportoi-t-ardhura-rekord-dominon-reklamimi-nga-platformat-mobile/60%Daily2017-07-27 15:46
https://kosova-info.com/ja-ciles-shifer-ne-youtube-i-eshte-afruar-kenga-bubble-video/60%Daily2017-07-27 15:42
https://kosova-info.com/presidenti-palestinez-ende-vlen-pezullimi-i-marredhenieve-me-izraelin/60%Daily2017-07-27 15:27
https://kosova-info.com/ancelotti-flet-pas-humbjes-se-bayernit-nga-interi/60%Daily2017-07-27 15:25
https://kosova-info.com/sherr-per-pronen-qellon-me-cifte-drejt-te-vellait/60%Daily2017-07-27 15:09
https://kosova-info.com/rritja-ekonomike-e-shba-ve-pengohet-nga-mungesa-e-veprimit-ne-kongres/60%Daily2017-07-27 14:48
https://kosova-info.com/autoshtepia-siqani-vazhdon-traditen-sjell-modelet-me-te-reja-nga-opel/60%Daily2017-07-27 14:48
https://kosova-info.com/simpatizuesja-nga-gjermania-cmendet-pas-besnikut-te-nrg-band-foto/60%Daily2017-07-27 14:19
https://kosova-info.com/britani-lirohen-gabimisht-71-te-burgosur/60%Daily2017-07-27 14:06
https://kosova-info.com/a-mund-te-mesosh-seksin-e-mire-ja-disa-keshilla/60%Daily2017-07-27 13:58
https://kosova-info.com/fitimet-e-facebook-tremujori-271-me-shume-se-vjet/60%Daily2017-07-27 13:56
https://kosova-info.com/nese-i-doni-femijet-mos-i-publikoni-fotografite-e-tyre-ne-rrejtet-sociale/60%Daily2017-07-27 13:55
https://kosova-info.com/perforcimet-e-milanit-vjen-lajmi-i-keq-nga-uefa-foto/60%Daily2017-07-27 13:50
https://kosova-info.com/rasti-i-kalase-se-vushtrrise-mberrin-ne-prokurori/60%Daily2017-07-27 13:41
https://kosova-info.com/hoxhaj-shtron-dreke-pershendetese-per-ambasadorin-e-sllovenise-ne-kosove-foto/60%Daily2017-07-27 13:41
https://kosova-info.com/kapet-gjysme-toni-kanabis-ne-mynih-u-ngarkua-ne-shqiperi-per-tu-derguar-ne-hamburg/60%Daily2017-07-27 13:26
https://kosova-info.com/angelina-jolie-rrefehet-pas-divorcit-me-pitt-qaja-gjithmone-ne-dush-foto/60%Daily2017-07-27 13:05
https://kosova-info.com/belotti-zgjedh-klubin-e-tij-per-sezonin-201718-foto/60%Daily2017-07-27 12:33
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-fundit-be-e-shqetesuar-per-hapat-e-polonise/60%Daily2017-07-27 12:19
https://kosova-info.com/bukepjekesi-shqiptar-jep-buke-falas-ne-serbi/60%Daily2017-07-27 12:13
https://kosova-info.com/pak-ore-perpara-dasmes-mamaja-e-turit-ka-dy-fjale-per-orinden-foto/60%Daily2017-07-27 11:26
https://kosova-info.com/perforcimi-i-enderruar-nga-real-madrid-transferohet-te-barcelona-foto/60%Daily2017-07-27 11:14
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-i-lejeve-te-ndertimit-te-leshuara-nga-paslufta-ne-prishtine-dokument/60%Daily2017-07-27 10:51
https://kosova-info.com/dijetaret-e-jerusalemit-ftojne-myslimanet-te-hyjne-ne-al-aksa/60%Daily2017-07-27 10:34
https://kosova-info.com/doni-te-humbisni-peshe-provoni-keto-pozicione-seksi/60%Daily2017-07-27 10:19
https://kosova-info.com/me-ke-u-argetua-mbreme-xhesika-e-o-sa-mire-foto/60%Daily2017-07-27 10:01
https://kosova-info.com/ata-me-thane-te-beja-porno-sepse-trupi-im-ishte-vetem-per-industrine-e-seksit-fotovideo/60%Daily2017-07-27 09:53
https://kosova-info.com/zyrtare-me-ne-fund-federata-e-shkarkon-selektorin-foto/60%Daily2017-07-27 09:47
https://kosova-info.com/sejdiu-me-pacollin-u-takuam-vetem-per-kafe/60%Daily2017-07-27 09:34
https://kosova-info.com/per-pese-vite-10-mije-ushtare-amerikane-kane-tentuar-te-vetevriten/60%Daily2017-07-27 09:34
https://kosova-info.com/per-pese-vite-10-mije-ushtare-amerikane-kane-tentuar-te-vetevriten/60%Daily2017-07-27 09:34
https://kosova-info.com/bale-befason-real-madridin-gjen-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-27 09:29
https://kosova-info.com/sulm-kibernetik-ndaj-banks-m-t-madhe-italiane-preken-400000-konsumator/60%Daily2017-07-27 09:18
https://kosova-info.com/kryeministri-izraelit-fajeson-al-jazeera-n-per-dhunen-ne-jerusalem/60%Daily2017-07-27 09:12
https://kosova-info.com/transformimet-e-pabesueshme-te-aktoreve-ne-filma-foto/60%Daily2017-07-27 09:01
https://kosova-info.com/skenderbeu-me-premi-per-futbollistet-per-eliminimin-e-mlada-boleslav-foto/60%Daily2017-07-27 08:40
https://kosova-info.com/debohen-shqiptaret-nga-franca-e-belgjika/60%Daily2017-07-27 08:29
https://kosova-info.com/doni-te-dini-nese-femija-juaj-eshte-inteligjent-ja-si-ta-kuptoni/60%Daily2017-07-27 08:01
https://kosova-info.com/ja-kush-ishte-personi-qe-i-beri-foton-hot-me-te-brendshme-ne-shtrat-roza-latit-foto/60%Daily2017-07-27 07:59
https://kosova-info.com/arrestohet-keshilli-i-nje-fshati-ne-pakistan-qe-urdheroi-perdhunimin-e-16-vjecares/60%Daily2017-07-27 07:42
https://kosova-info.com/gjermaniarrestohet-shqiptari-i-dyshuar-per-vrasjen-e-shqiptarit/60%Daily2017-07-27 07:21
https://kosova-info.com/mourinho-befason-me-deklaraten-e-tij-pas-humbjes-nga-barcelona/60%Daily2017-07-27 07:17
https://kosova-info.com/kosova-nuk-ka-kapacitete-qe-ti-absorboje-te-gjitha-fondet-e-be-se/60%Daily2017-07-27 07:10
https://kosova-info.com/policja-me-seksi-qe-keni-pare-ndonjehere-foto/60%Daily2017-07-27 07:08
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-se-gjakovarit-te-o-sa-mire-foto/60%Daily2017-07-27 06:39
https://kosova-info.com/si-pritet-te-transformohen-kryeqendrat-boterore-foto/60%Daily2017-07-27 06:17
https://kosova-info.com/trump-jomiqesor-ndaj-myslimaneve-ne-shba/60%Daily2017-07-27 05:48
https://kosova-info.com/tillerson-mohon-se-do-te-largohet-nga-detyra/60%Daily2017-07-27 05:47
https://kosova-info.com/man-city-turperon-real-madridin-41-video/60%Daily2017-07-27 05:33
https://kosova-info.com/pesha-fitohet-nga-ajo-se-ne-sa-ora-ushqeheni-e-jo-se-cfare-hani/60%Daily2017-07-26 23:31
https://kosova-info.com/sheroni-shenjat-e-djegieve-me-kete-perberes-kuzhine/60%Daily2017-07-26 23:02
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-barcelona-foto/60%Daily2017-07-26 22:33
https://kosova-info.com/mosha-me-e-mire-per-tu-martuar/60%Daily2017-07-26 22:20
https://kosova-info.com/higjiena-e-tepert-e-demshme-per-femijet/60%Daily2017-07-26 22:20
https://kosova-info.com/studimi-kujtimet-e-humbura-mund-te-rizgjohen-video/60%Daily2017-07-26 22:20
https://kosova-info.com/apple-detyrohet-ti-paguaje-mbi-500-milion-dollare-gjobe-nje-universiteti/60%Daily2017-07-26 22:09
https://kosova-info.com/nokia-zbulon-padashje-celularin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-26 22:08
https://kosova-info.com/sejdiu-se-votojme-haradinajn-per-kryeminister-as-veselin-per-kryetar-kuvendi/60%Daily2017-07-26 22:00
https://kosova-info.com/luljeta-ka-mall-per-kete-person-nuk-eshte-meda-foto/60%Daily2017-07-26 21:58
https://kosova-info.com/mushkolaj-ne-vitin-2014-ldk-keqperdori-voten-e-elektoratit/60%Daily2017-07-26 21:55
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-aksidenteve-me-fatalitet-krahas-vitit-te-kaluar/60%Daily2017-07-26 21:52
https://kosova-info.com/liridon-latifi-kercenon-mlada-boleslavin/60%Daily2017-07-26 21:50
https://kosova-info.com/si-te-shpetojme-nga-infeksioni-ne-sy-duke-perdorur-vetem-nje-fete-karrote/60%Daily2017-07-26 21:48
https://kosova-info.com/ja-cka-ben-gili-para-se-te-kendoje-ne-dasme-foto/60%Daily2017-07-26 21:39
https://kosova-info.com/matoshi-ramush-haradinaj-unifikues-dhe-njeri-i-ndryshimeve-te-medha/60%Daily2017-07-26 21:38
https://kosova-info.com/mbrojtja-e-cityt-kater-here-me-e-shtrenjte-se-ajo-e-real-madridit/60%Daily2017-07-26 21:34
https://kosova-info.com/vv-i-publikoi-mesazhet-private-xharra-i-krahason-ata-me-sherbimin-rus/60%Daily2017-07-26 21:25
https://kosova-info.com/coutinho-shokon-liverpoolin-me-kerkesen-e-tij/60%Daily2017-07-26 21:21
https://kosova-info.com/sexy-kalon-milioneshin-e-pare-video/60%Daily2017-07-26 21:19
https://kosova-info.com/zeka-partneret-e-pan-it-me-shume-luftuan-mes-vete/60%Daily2017-07-26 21:18
https://kosova-info.com/kjo-eshte-risia-e-albulenes-foto/60%Daily2017-07-26 20:59
https://kosova-info.com/njihuni-me-futbollistin-qe-kurre-nuk-ka-deshtuar-nga-penalltia-video/60%Daily2017-07-26 20:56
https://kosova-info.com/aksident-ne-lezhe-motori-bie-ne-lum-mbytet-gjyshi-shpeton-mbesa-adoleshente/60%Daily2017-07-26 20:53
https://kosova-info.com/ja-ne-ora-sa-zhvillohet-perballja-manchester-city-real-madrid/60%Daily2017-07-26 20:43
https://kosova-info.com/shba-te-sanksionojne-13-zyrtare-venezuelas/60%Daily2017-07-26 20:39
https://kosova-info.com/e-pranon-ja-cilen-kenge-te-mozzik-e-degjon-dhurata-ahmetaj-video/60%Daily2017-07-26 20:39
https://kosova-info.com/akil-gjakova-i-arte-ne-lojerat-frankfone-foto/60%Daily2017-07-26 20:30
https://kosova-info.com/fjolla-flet-per-te-dashurin-e-saj-qe-nderroi-jete-muaj-me-pare/60%Daily2017-07-26 20:20
https://kosova-info.com/nusja-rrihet-keq-me-vjehrren-me-bokse-e-shuplaka-video-16/60%Daily2017-07-26 20:15
https://kosova-info.com/mjekesia-e-plakave-hani-kete-frut-do-te-lindni-djale-foto/60%Daily2017-07-26 19:57
https://kosova-info.com/adelina-emini-mahnite-me-elegancen-e-saj-foto/60%Daily2017-07-26 19:53
https://kosova-info.com/bie-instagram-n-evrop-dhe-shba/60%Daily2017-07-26 19:45
https://kosova-info.com/keni-dhimbje-gjate-menstruacioneve-zgjidhjen-e-keni-ne-shtepi/60%Daily2017-07-26 19:44
https://kosova-info.com/luana-tejet-seksi-ne-setin-e-ri-nxjerre-foto/60%Daily2017-07-26 19:27
https://kosova-info.com/balotelli-i-shenon-gol-te-bukur-ajaxit-video/60%Daily2017-07-26 19:25
https://kosova-info.com/arrestohet-n-greqi-nj-i-dyshuar-pr-pastrim-t-4-miliard-dollarve-prmes-bitcoin/60%Daily2017-07-26 19:20
https://kosova-info.com/ksamil-forcat-e-armatosura-pastrojne-plazhin-nga-ujerat-e-zeza/60%Daily2017-07-26 19:08
https://kosova-info.com/albatriti-harron-qe-eshte-i-martuar-ja-si-e-quan-dhurata-doren-fotovideo/60%Daily2017-07-26 19:07
https://kosova-info.com/gjerat-qe-duhet-ti-beni-ne-rini/60%Daily2017-07-26 19:03
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-zhvillohen-te-gjithe-derbit-ne-serie-a/60%Daily2017-07-26 18:22
https://kosova-info.com/sanksionet-lajm-i-keq-per-te-ardhmen-e-marredhenieve-ruso-amerikane/60%Daily2017-07-26 18:03
https://kosova-info.com/veseli-pdk-ja-e-transformoi-shtetin-manipuluesit-po-duan-ta-rrenojne/60%Daily2017-07-26 17:53
https://kosova-info.com/nuk-mund-te-kyqeni-ne-instagram-ja-cfare-po-ndodhe/60%Daily2017-07-26 17:50
https://kosova-info.com/premiere-bubble-publikohet-nga-dhurata-dora-video/60%Daily2017-07-26 17:42
https://kosova-info.com/rreth-10-mije-njerez-te-evakuuar-nga-zjarret-ne-france/60%Daily2017-07-26 17:38
https://kosova-info.com/gjykata-europiane-lejon-deportimin-e-azilkerkuesve/60%Daily2017-07-26 17:27
https://kosova-info.com/i-duhet-mashkulli-femres-apo-femra-mashkullit/60%Daily2017-07-26 17:13
https://kosova-info.com/mourinho-zbulon-nje-detaj-interesant-nga-largimi-i-tij-nga-real-madridi/60%Daily2017-07-26 17:04
https://kosova-info.com/peci-thaci-po-i-ndihmon-pan-it-ne-kontrabandimin-e-deputeteve/60%Daily2017-07-26 16:42
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-ciles-shifer-iu-afrua-butrint-imeri-ne-kete-gje-video/60%Daily2017-07-26 16:40
https://kosova-info.com/sadiku-shenon-ne-ligen-e-kampioneve-per-legian-e-varshaves-video/60%Daily2017-07-26 15:58
https://kosova-info.com/duolingo-ngriti-nj-investim-prej-25-milion-dollar-numron-200-milion-prdorues/60%Daily2017-07-26 15:47
https://kosova-info.com/rohani-irani-do-tiu-pergjigjet-sanksioneve-te-shba-se/60%Daily2017-07-26 15:32
https://kosova-info.com/hp-pavilion-27-sht-ndr-kompjuterat-e-par-me-memorjen-intel-optane/60%Daily2017-07-26 15:15
https://kosova-info.com/ledri-lumi-b-gjiko-dhe-skerdi-huazojne-kengen-e-reperit-anglez-video/60%Daily2017-07-26 15:14
https://kosova-info.com/ujerat-e-zeza-kane-pushtuar-bregun-ne-ksamil-largohen-pushuesit-fotovideo/60%Daily2017-07-26 15:01
https://kosova-info.com/vershime-te-medha-edhe-ne-gjermani-foto/60%Daily2017-07-26 14:34
https://kosova-info.com/seks-per-nje-nate-si-turperohen-turistet-foto/60%Daily2017-07-26 14:33
https://kosova-info.com/gazetaret-qe-ndjekin-situaten-objektiv-i-policise-izraelite/60%Daily2017-07-26 14:33
https://kosova-info.com/pogba-kjo-ishte-arsyeja-e-rikthimit-te-manchester-united/60%Daily2017-07-26 14:23
https://kosova-info.com/trump-jam-i-zhgenjyer-me-prokurorin-e-pergjithshem-video/60%Daily2017-07-26 14:20
https://kosova-info.com/tre-produktet-natyrale-qe-fshijne-dhe-zbehin-pamjen-e-nishaneve-te-fytyres/60%Daily2017-07-26 14:15
https://kosova-info.com/60-shofere-nderprejne-punen-per-shkak-te-semundjes/60%Daily2017-07-26 14:12
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-bomba-ne-klipin-fajin-ma-la-fotovideo/60%Daily2017-07-26 14:07
https://kosova-info.com/vrasesi-i-prinderve-dergohet-ne-psikiatri/60%Daily2017-07-26 13:58
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ta-blini-lejen-e-qendrimit-b-ne-zvicer/60%Daily2017-07-26 13:55
https://kosova-info.com/dhoma-e-mbappes-plot-me-fotografi-te-cristiano-ronaldos-foto/60%Daily2017-07-26 13:25
https://kosova-info.com/turistet-pushojne-teksa-malet-digjen-ne-france-foto/60%Daily2017-07-26 13:20
https://kosova-info.com/rreziku-nga-robotet/60%Daily2017-07-26 13:02
https://kosova-info.com/berkan-ahmeti-rikthehet-me-projekt-te-ri-video/60%Daily2017-07-26 13:02
https://kosova-info.com/makinave-me-nafte-dhe-benzine-u-vjen-fundi-foto/60%Daily2017-07-26 12:56
https://kosova-info.com/firma-luksoze-jimmy-choo-blihet-per-1-2-mld/60%Daily2017-07-26 12:25
https://kosova-info.com/mimoza-kusari-lila-tregon-se-a-do-ta-votoje-veselin/60%Daily2017-07-26 12:25
https://kosova-info.com/korea-veriore-kercenon-shba-te-do-tju-shfarosim/60%Daily2017-07-26 12:03
https://kosova-info.com/edhe-nje-tjeter-modele-rrezikon-te-debohet-nga-instagrami-per-shkak-te-fotove-lakuriq-fotovideo/60%Daily2017-07-26 11:59
https://kosova-info.com/ua-merr-mendja-kush-e-shoqeroi-ne-aeroplan-sot-elvana-gjaten-video/60%Daily2017-07-26 11:51
https://kosova-info.com/mysafir-special-per-ekipin-e-real-madridit-foto/60%Daily2017-07-26 11:32
https://kosova-info.com/shba-kryeprokurori-i-ka-ditet-e-numeruara/60%Daily2017-07-26 11:11
https://kosova-info.com/historia-tronditese-pas-15-vitesh-martese-zbulon-se-kush-ishte-burri-i-saj/60%Daily2017-07-26 11:06
https://kosova-info.com/sanches-ne-milan-per-40-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-26 11:00
https://kosova-info.com/halitaj-a-nuk-duhet-kryqezuar-edhe-ymeri-e-kurti-nese-bejne-koalicion-me-ldk-ne/60%Daily2017-07-26 10:57
https://kosova-info.com/ja-cfare-sherri-ka-bere-djali-i-veses-dhe-big-bastes-foto/60%Daily2017-07-26 10:39
https://kosova-info.com/shkencetaret-arrijne-te-sherojne-diabetin-tek-minjte-pa-efekte-anesore/60%Daily2017-07-26 10:00
https://kosova-info.com/firma-ruse-e-siguris-kaspersky-lanoi-nj-antivirus-falas/60%Daily2017-07-26 09:58
https://kosova-info.com/montella-zgjedh-formacionin-e-milanit-kunder-craiovas/60%Daily2017-07-26 09:56
https://kosova-info.com/18-vatra-te-reja-zjarri-ne-shqiperi/60%Daily2017-07-26 09:33
https://kosova-info.com/be-beteje-transatlantike-lidhur-me-sanksionet-amerikane-kunder-rusise/60%Daily2017-07-26 09:28
https://kosova-info.com/jona-e-bb7-ne-pritje-te-binjakeve-foto/60%Daily2017-07-26 09:07
https://kosova-info.com/si-ti-mbijetosh-atakut-kardiak-kur-je-vetem/60%Daily2017-07-26 08:33
https://kosova-info.com/albian-ajeti-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-07-26 08:23
https://kosova-info.com/kengetarja-le-pas-divorcin-nis-nje-histori-te-re-dashurie-me-biznesmenin-ne-itali-foto/60%Daily2017-07-26 08:11
https://kosova-info.com/barcelona-psg-shikojeni-cfare-ka-publikuar-neymar-ne-twitter-foto/60%Daily2017-07-26 08:11
https://kosova-info.com/makarona-me-djathe-video/60%Daily2017-07-26 07:59
https://kosova-info.com/cka-po-vjedhin-kosovaret-me-se-shumti-ne-vendin-e-punes/60%Daily2017-07-26 07:54
https://kosova-info.com/policia-izraelite-plagosi-13-palestineze-afer-al-akses/60%Daily2017-07-26 07:35
https://kosova-info.com/raport-a-eshte-ky-dizajni-i-perfunduar-i-iphone-8/60%Daily2017-07-26 07:32
https://kosova-info.com/rusia-kerkon-masa-kunder-polonise-per-shkaterrimin-e-monumenteve-sovjetike/60%Daily2017-07-26 07:23
https://kosova-info.com/sonte-shorti-ne-serie-a-derbi-ne-xhiron-e-pare-foto/60%Daily2017-07-26 07:20
https://kosova-info.com/filloni-diten-tuaj-me-tete-minuta-ushtrime-video/60%Daily2017-07-26 07:17
https://kosova-info.com/gjermani-identifikohen-me-teper-femra-te-dyshuara-ne-is/60%Daily2017-07-26 07:08
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-luksoze-te-medes-video/60%Daily2017-07-26 06:38
https://kosova-info.com/kurti-kam-perkrahjen-e-ambasadoreve-per-qeverine/60%Daily2017-07-26 06:25
https://kosova-info.com/coutinho-arrin-marreveshje-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-26 05:20
https://kosova-info.com/milan-me-perforcim-te-cmendur-nga-bayern-munich-foto/60%Daily2017-07-26 05:01
https://kosova-info.com/crregullimet-me-te-renda-me-gjumin-ja-si-ti-identifikoni-ne-kohe-2/60%Daily2017-07-26 00:00
https://kosova-info.com/bashkeshortet-e-shkurorezuar-pas-28-vitesh-i-bashkon-i-biri-posa-takon-te-atin-foto/60%Daily2017-07-25 22:20
https://kosova-info.com/nente-llojet-e-inteligjencave-ku-e-gjeni-veten/60%Daily2017-07-25 22:20
https://kosova-info.com/3-shenjat-e-horoskopit-qe-e-marrin-cdo-gje-shume-seriozisht/60%Daily2017-07-25 22:18
https://kosova-info.com/ketu-i-kalonte-pushimet-skenderbeu-foto/60%Daily2017-07-25 22:02
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-si-i-therret-bleona-prinderit-e-saj-foto/60%Daily2017-07-25 22:02
https://kosova-info.com/libri-dhoma-334-aty-ku-shpetoi-ziadin-sela-cka-ndodhi-naten-27-prillit/60%Daily2017-07-25 21:59
https://kosova-info.com/femijet-me-prinder-te-divorcuar-kane-me-shume-gjase-te-jene-obeze/60%Daily2017-07-25 21:58
https://kosova-info.com/te-gjitha-arsyet-pse-duhet-te-hani-fasule/60%Daily2017-07-25 21:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-telefoni-i-ri-me-ekran-te-pathyeshem-dhe-me-dy-kamera/60%Daily2017-07-25 21:58
https://kosova-info.com/santat-ne-kopenhagen/60%Daily2017-07-25 21:58
https://kosova-info.com/keto-jane-3-shenjat-me-problematike-te-horoskopit/60%Daily2017-07-25 21:58
https://kosova-info.com/per-cfare-u-takuan-ramush-haradinaj-e-naser-rugova/60%Daily2017-07-25 21:57
https://kosova-info.com/jugu-i-frances-ne-emergjence-nga-flaket/60%Daily2017-07-25 21:55
https://kosova-info.com/edhe-akr-ja-thote-se-nuk-do-ta-votoje-veselin-per-kryeparlamentar/60%Daily2017-07-25 21:55
https://kosova-info.com/edi-rama-kujton-koloset-e-letersise-shqipe-lasgush-poradecin-dhe-asdrenin/60%Daily2017-07-25 21:52
https://kosova-info.com/vushtrri-mitrovice-kolona-te-gjata/60%Daily2017-07-25 21:51
https://kosova-info.com/kur-cassano-e-turperonte-trajnerin-e-kombetares-shqiptare-video/60%Daily2017-07-25 21:48
https://kosova-info.com/senati-amerikan-drejt-rrezimit-te-obamacare/60%Daily2017-07-25 21:42
https://kosova-info.com/ky-eshte-ndryshimi-i-ri-i-zanfines-foto/60%Daily2017-07-25 21:39
https://kosova-info.com/merkel-braktis-fushaten-dhe-shkon-ne-pushim/60%Daily2017-07-25 21:39
https://kosova-info.com/kur-corentin-tolisso-i-bayernit-e-turperon-ngolo-kanten-video/60%Daily2017-07-25 21:26
https://kosova-info.com/veseli-dhe-haradinaj-vetem-kafe-kane-pire-ne-hotelin-e-pacollit/60%Daily2017-07-25 21:23
https://kosova-info.com/shaqiri-shenon-per-stoke-city-foto/60%Daily2017-07-25 21:19
https://kosova-info.com/besojeni-ose-jo-khloe-kardashian-ka-kopjuar-kete-kengetare-kosovare-foto/60%Daily2017-07-25 21:19
https://kosova-info.com/ronela-krejt-ndryshe-ne-klipin-me-lyrical-son-foto/60%Daily2017-07-25 20:59
https://kosova-info.com/cpo-ndodh-luftanija-amerikane-zjarr-paralajmerues-ndaj-anijes-iraniane/60%Daily2017-07-25 20:58
https://kosova-info.com/besnik-hasi-e-deklason-partizanin-midis-beogradit-video/60%Daily2017-07-25 20:55
https://kosova-info.com/tmerr-ne-itali-plazhet-ngrijne-nga-bresheri-vdesin-dy-persona-foto/60%Daily2017-07-25 20:48
https://kosova-info.com/formacioni-me-lojtaret-me-te-shtrenjte-te-kesaj-vere-foto/60%Daily2017-07-25 20:44
https://kosova-info.com/plagosi-5-persona-me-sharre-elektrike-arrestohet-autori/60%Daily2017-07-25 20:42
https://kosova-info.com/prezantuesja-dhe-kengetarja-shqiptare-cmendin-shikuesit-ja-si-e-ekspozojne-gjoksin-live-foto/60%Daily2017-07-25 20:41
https://kosova-info.com/llapi-prezanton-begollin-foto/60%Daily2017-07-25 20:36
https://kosova-info.com/arsyet-se-pse-duhet-te-konsumoni-trangujt/60%Daily2017-07-25 20:36
https://kosova-info.com/apple-publikoi-betat-e-treta-publike-t-ios-11-dhe-macos-high-sierra/60%Daily2017-07-25 20:30
https://kosova-info.com/mourinho-ia-hap-deren-bales-ne-konferencen-per-media-para-ndeshjes-me-barcen/60%Daily2017-07-25 20:23
https://kosova-info.com/motorola-prezantoi-moto-z2-force-me-nj-aksesor-i-cili-regjistron-video-4k-360-gradshe/60%Daily2017-07-25 20:19
https://kosova-info.com/edhe-kjo-i-ndodhi-dua-lipes-nuk-do-ta-besoni-se-cfare-kafshe-i-hyri-ne-studion-muzikore-foto/60%Daily2017-07-25 20:19
https://kosova-info.com/telat-e-rrymes-rrezikojne-banoret-ne-prishtine-video/60%Daily2017-07-25 20:15
https://kosova-info.com/sulmi-me-sharre-ne-zvicer-arrestohet-sulmuesi/60%Daily2017-07-25 20:13
https://kosova-info.com/butrint-imeri-humbe-nje-person-te-rendesishem-te-familjes-foto/60%Daily2017-07-25 20:01
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-chievos-transferohet-te-skenderbeu-foto/60%Daily2017-07-25 19:59
https://kosova-info.com/25-vjecarja-bej-seks-me-kolegun-e-punes-ne/60%Daily2017-07-25 19:49
https://kosova-info.com/kush-e-ka-fajin-per-moszbatimin-e-marreveshjeve-te-bruskselit-video/60%Daily2017-07-25 19:46
https://kosova-info.com/dy-kengetaret-shqiptare-shtatzene-dalin-me-bashkeshortet-e-tyre-foto/60%Daily2017-07-25 19:43
https://kosova-info.com/ja-si-ta-zbulosh-kush-po-te-telefonon-me-numer-privat/60%Daily2017-07-25 19:38
https://kosova-info.com/daciq-kosova-kurre-nuk-do-te-anetaresohet-ne-unesco/60%Daily2017-07-25 19:18
https://kosova-info.com/qeveria-e-katalunise-kerkon-bashkepunim-me-vendet-e-ballkanit-perfshire-edhe-kosoven/60%Daily2017-07-25 19:05
https://kosova-info.com/almeda-pozon-ne-pasqyre-po-shkelqen-nga-bukuria-foto/60%Daily2017-07-25 18:59
https://kosova-info.com/pique-do-jep-sonte-shpjegim-per-postimin-me-neymarin-ne-rrjetet-sociale-foto/60%Daily2017-07-25 18:34
https://kosova-info.com/adobe-heq-dor-nga-flash-n-2020-n/60%Daily2017-07-25 17:42
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-kercenon-shba-te/60%Daily2017-07-25 18:10
https://kosova-info.com/shkencetaret-te-shqetesuar-nga-shkrirja-e-akullit-ne-grenlande/60%Daily2017-07-25 17:54
https://kosova-info.com/blerones-per-pak-do-ti-eksplodoje-gjoksi-foto/60%Daily2017-07-25 17:41
https://kosova-info.com/sanches-milan-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-07-25 16:55
https://kosova-info.com/mustafa-kosova-e-perkushtuar-ne-zbatimin-e-prioriteteve-zhvillimore/60%Daily2017-07-25 16:53
https://kosova-info.com/shfaqet-elvana-gjata-ky-eshte-destinacioni-luksoz-ku-po-pushon-foto/60%Daily2017-07-25 16:11
https://kosova-info.com/theret-me-thike-polici-ne-spanje-agresori-therriste-allahu-ekber/60%Daily2017-07-25 16:04
https://kosova-info.com/bmw-prodhon-makine-elektrike/60%Daily2017-07-25 15:56
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-enis-bardhi-shenon-nje-tjeter-gol-te-bukur-video/60%Daily2017-07-25 15:55
https://kosova-info.com/largoni-vapen-me-keto-pije/60%Daily2017-07-25 15:44
https://kosova-info.com/hiper-vetura-e-ferrarit-me-mbi-1000-kuaj-fuqi-rival-i-aston-martin-valkyrie-foto/60%Daily2017-07-25 15:27
https://kosova-info.com/seksi-relakson-edhe-deri-nje-jave-pas-marredhenies/60%Daily2017-07-25 15:27
https://kosova-info.com/rusi-policia-i-ka-shperndare-protestuesit-ne-mbeshtetje-te-navalnyt/60%Daily2017-07-25 15:23
https://kosova-info.com/selimi-pan-it-nese-i-keni-61-deputete-mos-e-pritni-3-gushtin-thirreni-neser-seancen/60%Daily2017-07-25 15:17
https://kosova-info.com/nje-opera-per-steve-jobs/60%Daily2017-07-25 15:05
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-rritur-djali-i-adelines-dhe-valit-foto/60%Daily2017-07-25 15:02
https://kosova-info.com/kultura-e-orgjive-jeta-sekrete-dhe-rregullat-e-vecanta-foto/60%Daily2017-07-25 15:00
https://kosova-info.com/ky-eshte-futbollisti-me-me-se-shumti-ndjekes-ne-rrjetet-sociale-ne-premierlige/60%Daily2017-07-25 14:58
https://kosova-info.com/hepatiti-semundje-vdekjeprurese-nese-nuk-zbulohet-me-kohe/60%Daily2017-07-25 14:14
https://kosova-info.com/si-te-forcojme-kujtesen/60%Daily2017-07-25 14:05
https://kosova-info.com/trump-sulmon-prokurorin-e-pergjithshem/60%Daily2017-07-25 14:02
https://kosova-info.com/zyrtare-mbappe-real-madrid-njoftim-nga-monaco-foto/60%Daily2017-07-25 13:49
https://kosova-info.com/zyrtare-mbappe-real-madrid-njoftim-nga-monaco-foto/60%Daily2017-07-25 13:49
https://kosova-info.com/note-8-me-23-gusht/60%Daily2017-07-25 13:48
https://kosova-info.com/elon-musk-kuptimi-i-zuckerberg-pr-inteligjencn-artificiale-sht-i-kufizuar/60%Daily2017-07-25 13:46
https://kosova-info.com/erdogan-u-kerkon-myslimaneve-ti-mbrojne-vendet-e-shenjta/60%Daily2017-07-25 13:44
https://kosova-info.com/fustani-i-kate-middleton-fshihte-nje-detaj-te-vogel-po-domethenes-foto/60%Daily2017-07-25 13:23
https://kosova-info.com/kusari-lila-tregon-se-si-do-te-veproje-alternativa-lidhur-me-votimin-e-kryeparlamentarit/60%Daily2017-07-25 13:00
https://kosova-info.com/shtate-leksione-qe-duhet-ti-mesoni-ne-jete/60%Daily2017-07-25 12:57
https://kosova-info.com/fizikantet-makina-e-kohes-e-mundur-foto/60%Daily2017-07-25 12:21
https://kosova-info.com/bayern-munich-po-e-shkaterron-chelsean-rezultat-shokues-per-27-minuta-video/60%Daily2017-07-25 12:11
https://kosova-info.com/jugu-i-frances-perfshihet-nga-zjarri-digjen-mbi-3000-hektare-toke/60%Daily2017-07-25 11:58
https://kosova-info.com/chelsea-bayern-munich-dy-gola-per-12-minuta-video/60%Daily2017-07-25 11:50
https://kosova-info.com/urimi-i-vecante-i-bes-kallakut-per-ilir-meten-foto/60%Daily2017-07-25 11:48
https://kosova-info.com/sanchez-real-madrid-lajm-i-madh-nga-spanja/60%Daily2017-07-25 11:40
https://kosova-info.com/muhaxheri-pdk-do-te-udheheq-me-pejen-ne-kater-vitet-e-ardhshme/60%Daily2017-07-25 11:37
https://kosova-info.com/alzheimeri-faktoret-e-riskut-dhe-si-te-shmangim-semundjen/60%Daily2017-07-25 11:33
https://kosova-info.com/mirabelli-e-fasone-ne-udhetim-sekret-po-vjen-nje-super-perforcim-ne-milan-foto/60%Daily2017-07-25 11:18
https://kosova-info.com/iranit-i-kerkohet-shfuqizimi-i-denimit-me-vdekje-per-rastet-e-droges/60%Daily2017-07-25 11:06
https://kosova-info.com/mercedes-benz-rinderton-veturen-e-famshme-te-viteve-80-ta-foto/60%Daily2017-07-25 10:47
https://kosova-info.com/alberia-me-foto-joshese-nga-shtrati-foto/60%Daily2017-07-25 10:32
https://kosova-info.com/10-menyra-per-te-disciplinuar-femijen-tuaj-video/60%Daily2017-07-25 10:24
https://kosova-info.com/indi-11-te-lenduar-nga-shembja-e-nderteses/60%Daily2017-07-25 10:05
https://kosova-info.com/ymeri-thote-se-pdk-eshte-ne-panik/60%Daily2017-07-25 10:00
https://kosova-info.com/balotelli-vjen-me-cmendurine-e-radhes-video/60%Daily2017-07-25 09:53
https://kosova-info.com/befason-dua-lipa-shfaqet-me-nje-pule-ne-studio-foto/60%Daily2017-07-25 09:14
https://kosova-info.com/befason-dua-lipa-shfaqet-me-nje-pule-ne-studio-foto/60%Daily2017-07-25 09:14
https://kosova-info.com/google-publikoi-versionin-e-katrt-eksperimental-dhe-final-t-android/60%Daily2017-07-25 09:14
https://kosova-info.com/thaci-25-korriku-dita-e-bashkimit-te-kosoves/60%Daily2017-07-25 08:56
https://kosova-info.com/gold-ag-poston-foto-me-hoxhen-elvis-naci-ka-nje-mesazh-foto/60%Daily2017-07-25 08:48
https://kosova-info.com/gold-ag-poston-foto-me-hoxhen-elvis-naci-ka-nje-mesazh-foto-2/60%Daily2017-07-25 08:48
https://kosova-info.com/zyrtare-rose-nenshkruan-me-gjigantin-e-nba/60%Daily2017-07-25 08:36
https://kosova-info.com/google-raporton-t-ardhura-rekord-pavarsisht-gjobs-s-komisionit-evropian/60%Daily2017-07-25 08:52
https://kosova-info.com/edhe-nje-qark-i-afganistanit-bie-nen-kontrollin-e-talibaneve/60%Daily2017-07-25 08:03
https://kosova-info.com/kendall-jenner-merr-mesim-nga-motrat-pozon-lakuriq-foto-18/60%Daily2017-07-25 07:38
https://kosova-info.com/vulin-thote-se-izraeli-ja-ka-konfirmuar-se-nuk-do-ta-njohe-kosoven/60%Daily2017-07-25 07:37
https://kosova-info.com/ja-10-semundjet-me-te-frikshme-ne-bote-foto/60%Daily2017-07-25 07:34
https://kosova-info.com/problemi-me-cmimin-e-naftes/60%Daily2017-07-25 07:13
https://kosova-info.com/ronaldo-thyen-heshtjen-tregon-nese-do-te-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2017-07-25 07:12
https://kosova-info.com/me-kete-date-lansohet-mbi-re-nga-ledri-dhe-buta-video/60%Daily2017-07-25 06:24
https://kosova-info.com/mazda-se-shpejti-me-model-rx-9-video/60%Daily2017-07-25 06:15
https://kosova-info.com/nena-qe-varrosi-kater-djemte-e-vrare/60%Daily2017-07-25 06:00
https://kosova-info.com/izraeli-heq-detektoret-metalike-nga-vendi-i-shenjte/60%Daily2017-07-25 05:48
https://kosova-info.com/milan-me-nje-tjeter-perforcim-nga-juventus-per-30-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-25 05:25
https://kosova-info.com/peshku-redukton-semundjet-e-zemres-dhe-kancerin/60%Daily2017-07-24 23:58
https://kosova-info.com/ja-6-keshilla-si-te-shmangni-shtimin-ne-peshe-gjate-pushimeve/60%Daily2017-07-24 23:05
https://kosova-info.com/ja-pse-njerezit-qe-merren-me-thashetheme-e-kane-hobi-kete-ves/60%Daily2017-07-24 22:16
https://kosova-info.com/keshilla-per-te-hequr-dore-nga-zakonet-e-keqija/60%Daily2017-07-24 22:16
https://kosova-info.com/9-vjecarit-virusi-hiv-i-kthehet-ne-remision/60%Daily2017-07-24 22:14
https://kosova-info.com/make-up-natyral-ne-cdo-moshe/60%Daily2017-07-24 22:13
https://kosova-info.com/shperthen-bombula-e-gazit-evakuohen-banoret-e-pallatit/60%Daily2017-07-24 21:55
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-behet-pjese-e-otr-foto/60%Daily2017-07-24 21:55
https://kosova-info.com/me-kete-postim-arbana-sapo-i-dha-fund-nje-miqesie-te-gjate-dhe-te-gjithe-jemi-me-xhemin-foto/60%Daily2017-07-24 21:54
https://kosova-info.com/cakolli-pyet-ahmetin-a-mos-te-ka-ardhur-ndonje-liste-e-re-prej-molliqajt-sot/60%Daily2017-07-24 21:53
https://kosova-info.com/cakolli-pyet-ahmetin-a-mos-te-ka-ardhur-ndonje-liste-e-re-prej-molliqajt-sot/60%Daily2017-07-24 21:53
https://kosova-info.com/dallavere-me-kilometra-video/60%Daily2017-07-24 21:50
https://kosova-info.com/ushqimet-kuruese-kunder-dhimbjeve-te-kokes/60%Daily2017-07-24 21:48
https://kosova-info.com/lamtumire-inter-gabigol-me-skuader-te-re/60%Daily2017-07-24 21:47
https://kosova-info.com/tri-shtepi-plackiten-ne-drenas/60%Daily2017-07-24 21:41
https://kosova-info.com/ky-eshte-mallkimi-qe-po-e-sfidon-alvaro-morata-te-chelsea/60%Daily2017-07-24 21:36
https://kosova-info.com/ja-ilaci-i-mrekullise-per-trurin/60%Daily2017-07-24 21:34
https://kosova-info.com/forca-te-shumta-policie-ne-rruge-cpo-ndodh-ne-durres-foto/60%Daily2017-07-24 21:34
https://kosova-info.com/arsyet-e-forta-qe-mund-ta-bindin-neymarin-per-te-kaluar-te-psg/60%Daily2017-07-24 21:14
https://kosova-info.com/se-shpejti-ne-gjuhen-spanjolle-dritero-agolli-e-rexhep-qosja/60%Daily2017-07-24 21:14
https://kosova-info.com/ligji-per-shqipen-se-shpejti-ne-kuvendin-e-maqedonise/60%Daily2017-07-24 21:08
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-flet-per-princin-e-endrrave-video/60%Daily2017-07-24 20:59
https://kosova-info.com/kylian-mbappe-bomba-e-radhes-e-manchester-cityt/60%Daily2017-07-24 20:55
https://kosova-info.com/kushner-nuk-kam-bashkepunuar-me-asnje-qeveri-te-huaj/60%Daily2017-07-24 20:38
https://kosova-info.com/zyrtare-chicharito-prezantohet-te-skuadra-e-re-foto/60%Daily2017-07-24 20:36
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vrare-nga-sulmi-i-talibaneve-ne-pakistan/60%Daily2017-07-24 20:26
https://kosova-info.com/rrefehet-para-te-gjitheve-skllavja-e-seksit-me-detyronte-ta-benim-6-here-ne-dite-foto/60%Daily2017-07-24 20:17
https://kosova-info.com/zbulohet-foto-e-ences-nga-jeta-e-perditshme-krejt-ndryshe-nga-videoklipet-foto/60%Daily2017-07-24 20:15
https://kosova-info.com/ronaldo-me-deklarate-te-pabesueshme-per-messin-dhe-neymarin/60%Daily2017-07-24 20:04
https://kosova-info.com/meta-flet-per-raportin-me-kryeministrin-rama/60%Daily2017-07-24 19:49
https://kosova-info.com/wilshere-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-07-24 19:46
https://kosova-info.com/shqiptaret-shpenzojne-ne-3-muaj-9-6-mln-gb-video/60%Daily2017-07-24 19:44
https://kosova-info.com/merkel-putin-macron-dhe-poroshenko-bisedojne-per-paqen-ne-ukraine/60%Daily2017-07-24 19:38
https://kosova-info.com/mourinho-bales-une-nuk-mund-tju-blej-sepse-ti-video/60%Daily2017-07-24 19:27
https://kosova-info.com/kur-e-humben-virgjerine-tregojne-vip-at/60%Daily2017-07-24 19:22
https://kosova-info.com/keto-jane-shenjat-e-horoskopit-qe-i-bejne-te-gjithe-per-vete/60%Daily2017-07-24 19:17
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-me-lojtarin-qe-unitedi-deshi-ta-transferoi-per-100-mln-euro-foto/60%Daily2017-07-24 19:06
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-tregon-kembet-seksi-foto/60%Daily2017-07-24 19:06
https://kosova-info.com/era-istrefi-nuk-njeh-kufinj-ia-rremben-beyonces-nje-nga-bashkepunetoret-me-te-rendesishem-fotovideo/60%Daily2017-07-24 18:57
https://kosova-info.com/kosoves-i-rrezikohen-rezervat-e-qymyrit-video/60%Daily2017-07-24 18:45
https://kosova-info.com/zbulohet-cfare-do-te-beje-marina-ne-klan-konkurrence-e-hapur-per-alketa-vejsiun-foto/60%Daily2017-07-24 18:34
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pyetja-e-gazetareve-serbe-qe-besnik-hasi-refuzoje-ti-pergjigjej/60%Daily2017-07-24 18:28
https://kosova-info.com/google-sht-lobuesi-m-i-madh-n-teknologji/60%Daily2017-07-24 20:53
https://kosova-info.com/chrome-sht-shfletuesi-numr-nj-n-bot/60%Daily2017-07-24 18:00
https://kosova-info.com/mos-i-injoro-keto-shenja-mund-te-zbulojne-qe-ne-trupin-tuaj-zhvillohet-kanceri/60%Daily2017-07-24 17:55
https://kosova-info.com/ribashkimi-me-i-embel-kengetarja-e-njohur-serish-ne-krahet-e-ish-te-dashurit-foto/60%Daily2017-07-24 17:42
https://kosova-info.com/milaim-zeka-tregon-cilat-ministri-i-jane-ofruar-per-ti-udhehequr/60%Daily2017-07-24 17:28
https://kosova-info.com/ky-perberes-natyral-do-ju-zhduke-lythat-menjehere/60%Daily2017-07-24 16:49
https://kosova-info.com/pas-marteses-me-kemalin-fahriye-ka-bere-kete-ndryshim-foto/60%Daily2017-07-24 16:27
https://kosova-info.com/rusia-be-ja-te-shqetesuara-me-propozim-sanksionet-e-reja-te-shba-se/60%Daily2017-07-24 16:27
https://kosova-info.com/keshtu-e-presin-hysajn-tifozet-e-napolit-video/60%Daily2017-07-24 16:25
https://kosova-info.com/kusari-koalicioni-laa-nuk-e-voton-kadri-veselin-per-kryetar-te-kuvendit/60%Daily2017-07-24 16:20
https://kosova-info.com/nga-cr7-te-neymar-keto-jane-transferimet-qe-po-i-presim-te-gjithe/60%Daily2017-07-24 15:52
https://kosova-info.com/rnia-e-mimit-t-ethereum-shitjet-e-kartat-grafike-pushtojn-tregjet-online/60%Daily2017-07-24 15:45
https://kosova-info.com/jlo-teper-joshese-feston-perkah-partnerit-te-ri-trishtohet-ish-i-dashuri-i-saj-foto/60%Daily2017-07-24 15:29
https://kosova-info.com/femra-ja-me-cilet-meshkuj-mund-te-arrini-kulmin-e-kenaqesise-seksuale/60%Daily2017-07-24 15:21
https://kosova-info.com/oficeret-korrektues-dyshohet-se-kane-rrahur-nje-te-burgosur-ne-burgun-e-dubraves/60%Daily2017-07-24 15:12
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-do-te-jete-numri-i-moratas-te-chelsea-foto/60%Daily2017-07-24 14:29
https://kosova-info.com/kete-makine-te-shtrenjte-e-vozit-nena-e-leartes-rese-se-shyhretes-foto/60%Daily2017-07-24 14:12
https://kosova-info.com/europol-jane-arrestuar-107-persona-per-trafikim-te-njerezve/60%Daily2017-07-24 14:10
https://kosova-info.com/30-dite-paraburgim-per-te-dyshuarit-e-vrasjes-se-dy-vellezerve-ne-peje/60%Daily2017-07-24 13:49
https://kosova-info.com/dhjete-gjera-qe-duhet-ti-dini-per-te-fituar-pasaporten-zvicerane/60%Daily2017-07-24 13:47
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-ka-bere-keita-ne-stervitjen-e-leipzigut-foto/60%Daily2017-07-24 13:31
https://kosova-info.com/perbindeshi-i-ri-i-shba-ve-foto/60%Daily2017-07-24 13:24
https://kosova-info.com/fun-club-dhe-ne-facebook/60%Daily2017-07-24 13:16
https://kosova-info.com/dy-keshilla-shkencore-se-se-si-te-leni-pershtypje-te-mire-te-pare/60%Daily2017-07-24 13:15
https://kosova-info.com/protestat-ne-poloni-zbusin-presidentin/60%Daily2017-07-24 12:45
https://kosova-info.com/para-se-te-largohet-nga-muzika-labi-sjell-edhe-nje-balade-video/60%Daily2017-07-24 12:44
https://kosova-info.com/fmn-ekonomia-boterore-po-rimekembet/60%Daily2017-07-24 12:40
https://kosova-info.com/android-o-perditesohet-ne-fund-te-gushtit/60%Daily2017-07-24 12:26
https://kosova-info.com/teknologjia-nuk-mund-ta-zevendesoje-kete-asnjehere-video/60%Daily2017-07-24 12:25
https://kosova-info.com/rreth-10-mije-persona-kerkojne-ndihme-mjekesore-nga-i-nxehti/60%Daily2017-07-24 12:21
https://kosova-info.com/rritje-rekord-e-numrit-te-te-huajve-qe-pajisen-me-pasaporta-zvicerane/60%Daily2017-07-24 12:20
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-lyon/60%Daily2017-07-24 12:04
https://kosova-info.com/e-thote-cozman-shyqyr-qe-jom-single-foto/60%Daily2017-07-24 11:45
https://kosova-info.com/pervec-kendimit-sinani-edhe-me-nje-tjeter-profesion-foto/60%Daily2017-07-24 11:23
https://kosova-info.com/pas-32-vitesh-microsoft-do-t-vras-aplikacionin-paint/60%Daily2017-07-24 11:12
https://kosova-info.com/pas-32-vitesh-microsoft-do-t-vras-aplikacionin-paint/60%Daily2017-07-24 11:12
https://kosova-info.com/pas-32-vitesh-microsoft-do-t-vras-aplikacionin-paint/60%Daily2017-07-24 11:12
https://kosova-info.com/pas-32-vitesh-microsoft-do-t-vras-aplikacionin-paint/60%Daily2017-07-24 11:12
https://kosova-info.com/kushner-perballe-komitetit-te-intelegjences/60%Daily2017-07-24 11:03
https://kosova-info.com/zyrtare-vidal-inter-lajm-i-madh-vjen-nga-ancelotti/60%Daily2017-07-24 10:56
https://kosova-info.com/15-mije-dollare-per-nje-postim-ne-insta-kjo-eshte-e-vecanta-e-22-vjecares-qe-po-ben-miliona-foto/60%Daily2017-07-24 10:43
https://kosova-info.com/roberti-dhe-patrisi-kane-edhe-nje-vella-na-e-prezanton-tuna-foto/60%Daily2017-07-24 10:33
https://kosova-info.com/adoleshentja-gjermane-qe-iu-bashkua-isis-it-dua-te-kthehem-ne-shtepi-jam-penduar/60%Daily2017-07-24 09:57
https://kosova-info.com/bonucci-zbulon-arsyen-e-vertete-te-largimit-nga-juventus/60%Daily2017-07-24 09:47
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-e-nokia-8-foto/60%Daily2017-07-24 09:33
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-e-nokia-8-foto/60%Daily2017-07-24 09:33
https://kosova-info.com/pa-ndjenja-publikohet-nga-mimoza-shkodra-video/60%Daily2017-07-24 09:19
https://kosova-info.com/gazetaret-dalin-para-gjyqit-ne-turqi/60%Daily2017-07-24 08:58
https://kosova-info.com/hoxhaj-i-kemi-votat-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-07-24 08:51
https://kosova-info.com/6-gjerat-qe-cdo-grua-duhet-te-dije-per-testet-e-shtatzenise/60%Daily2017-07-24 08:48
https://kosova-info.com/zyrtare-juventus-sjell-perforcimin-e-madh-per-teste-mjekesore-ne-torino-foto/60%Daily2017-07-24 08:07
https://kosova-info.com/amerikani-befason-ledrin-me-interpretimin-e-krejt-shokt-e-mi-video/60%Daily2017-07-24 08:04
https://kosova-info.com/sulm-ne-kabul-dhjetera-viktima-e-te-plagosur/60%Daily2017-07-24 07:55
https://kosova-info.com/cfare-ka-brenda-nje-turbine-te-eres-video/60%Daily2017-07-24 07:43
https://kosova-info.com/dy-te-vdekur-ne-ambasaden-izraelite-ne-jordani/60%Daily2017-07-24 07:42
https://kosova-info.com/dy-te-vdekur-ne-ambasaden-izraelite-ne-jordani/60%Daily2017-07-24 07:42
https://kosova-info.com/vazhdojne-masat-e-kontrollit-te-xhamia-al-aksa-ne-jerusalem/60%Daily2017-07-24 07:35
https://kosova-info.com/mercedes-do-te-terheqe-3-milione-makina-me-nafte-nga-europa/60%Daily2017-07-24 07:27
https://kosova-info.com/chelsea-perjashtohet-nga-kina-foto/60%Daily2017-07-24 07:06
https://kosova-info.com/noizy-djeg-vloren-me-100-kile-video/60%Daily2017-07-24 06:51
https://kosova-info.com/dhimbje-barku-apo-gazra-kapsllek-dhe-bark-i-fryre-ja-problemi-qe-keni-ne-organizem/60%Daily2017-07-24 06:49
https://kosova-info.com/si-te-pergatisim-brumin-per-pica-video/60%Daily2017-07-24 06:36
https://kosova-info.com/cilat-jane-simptomat-e-depresionit/60%Daily2017-07-24 06:21
https://kosova-info.com/sulm-me-makine-bombe-ne-kabul/60%Daily2017-07-24 05:57
https://kosova-info.com/erdogan-ndermjetesues-i-krizes-ne-gjirin-arab/60%Daily2017-07-24 05:52
https://kosova-info.com/zidane-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2017-07-24 05:19
https://kosova-info.com/manchester-united-triumfon-ne-penalti-video/60%Daily2017-07-23 23:15
https://kosova-info.com/real-madrid-manchester-united-ne-penalti-video/60%Daily2017-07-23 23:03
https://kosova-info.com/beni-vete-kremin-per-lekuren-e-pelcitur-te-duarve-me-tre-perberes-qe-nuk-kushtojne-asgje/60%Daily2017-07-23 22:08
https://kosova-info.com/shprehuni-me-lule/60%Daily2017-07-23 22:08
https://kosova-info.com/mogherini-ben-thirrje-per-zgjidhjen-e-krizes-ne-gjirin-persik/60%Daily2017-07-23 21:58
https://kosova-info.com/sadikaj-godet-zedhenesin-e-vetevendosjes-eshte-ne-burg-per-kriminalitet-dhe-shitet-si-djale-i-mire/60%Daily2017-07-23 21:56
https://kosova-info.com/mos-e-humbisni-kete-vallezim-te-emines-me-kengen-hajde-moj-hyrije-video/60%Daily2017-07-23 21:54
https://kosova-info.com/kuksiani-perleshet-me-arushen-shpeton-me-ndihmen-e-qenit-video/60%Daily2017-07-23 21:48
https://kosova-info.com/murati-blerja-e-sigurimit-per-veture-po-irriton-mergimtaret/60%Daily2017-07-23 21:43
https://kosova-info.com/momente-paniku-dhe-frike-shmanget-tragjedia-ne-itali/60%Daily2017-07-23 21:36
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-eshte-e-ardhmja-e-neymar-foto/60%Daily2017-07-23 21:29
https://kosova-info.com/ish-i-burgosuri-me-i-pashem-ne-bote-me-i-dashuruar-se-kurre-foto/60%Daily2017-07-23 21:27
https://kosova-info.com/neser-ne-gjykatore-trajtohet-rasti-i-vrasjes-se-vellezerve-berisha/60%Daily2017-07-23 21:26
https://kosova-info.com/te-thaci-neser-vetem-pan-i-video/60%Daily2017-07-23 21:22
https://kosova-info.com/neser-meta-betohet-si-president-i-shqiperise-keto-jane-detajet/60%Daily2017-07-23 21:11
https://kosova-info.com/kete-gabim-te-gjikos-ne-kengen-me-noren-sigurisht-se-keni-vene-re-video/60%Daily2017-07-23 20:55
https://kosova-info.com/pese-menyra-per-te-qene-mentalisht-te-forte-video/60%Daily2017-07-23 20:49
https://kosova-info.com/rrefehet-burri-qe-humbi-virgjerine-ne-moshen-49-vjecare-arsyeja-do-tju-shokoje/60%Daily2017-07-23 20:49
https://kosova-info.com/kur-duhet-konsumuar-uji/60%Daily2017-07-23 20:43
https://kosova-info.com/publikohet-dueti-nga-gjiko-dhe-nora-gabime-hit-i-kesaj-vere-video/60%Daily2017-07-23 20:36
https://kosova-info.com/transferimi-bombe-i-cityt-niset-per-los-angeles-foto/60%Daily2017-07-23 20:34
https://kosova-info.com/rruge-te-reja-te-hashashit-drejt-italise/60%Daily2017-07-23 20:30
https://kosova-info.com/pornostarja-tregon-sekretet-djema-ja-cfare-i-kenaq-femrat-ne-shtrat/60%Daily2017-07-23 20:28
https://kosova-info.com/ekskluzive-gold-ag-me-kenge-te-re-eshte-bashkepunim/60%Daily2017-07-23 20:18
https://kosova-info.com/keto-jane-vetite-kuruese-te-karrotes/60%Daily2017-07-23 20:14
https://kosova-info.com/ekskluzive-pas-kercenimeve-ndaj-tij-flet-gold-ag/60%Daily2017-07-23 20:07
https://kosova-info.com/real-madrid-manchester-united-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-07-23 20:01
https://kosova-info.com/habit-kengetarja-shqiptare-nuk-di-ku-ti-coj-parate-foto/60%Daily2017-07-23 19:40
https://kosova-info.com/babai-i-neymarit-ia-ka-premtuar-brazilianin-psg-se/60%Daily2017-07-23 19:35
https://kosova-info.com/nora-ndez-prizrenin-e-ferizajin-shume-seksi-ne-paraqitjet-e-fundit-video/60%Daily2017-07-23 19:28
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-peshkaqeni-sulmon-notarin-michael-phelps/60%Daily2017-07-23 19:22
https://kosova-info.com/si-eshte-te-punosh-me-turbina-te-eres-video/60%Daily2017-07-23 19:10
https://kosova-info.com/chicharito-te-marten-ne-londer-kompleton-transferimin-te-skuadra-e-njohur/60%Daily2017-07-23 19:10
https://kosova-info.com/vdes-nje-qytetar-i-ohrit-rrihet-keq-nga-dy-bashkeqytetare-te-tij/60%Daily2017-07-23 19:02
https://kosova-info.com/meyrem-merr-nje-keshille-rri-larg-meshkujve-turq/60%Daily2017-07-23 18:25
https://kosova-info.com/79-vjecarja-ia-shkel-238-kilometra-ne-ore/60%Daily2017-07-23 18:14
https://kosova-info.com/shend-kelmendi-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-07-23 18:00
https://kosova-info.com/i-derguari-amerikan-e-vizitoi-pjesen-lindore-te-ukraines/60%Daily2017-07-23 17:48
https://kosova-info.com/hyni-brenda-fabrikes-se-kukullave-qe-ju-sherbejne-per-seks-ne-te-ardhmen-video/60%Daily2017-07-23 17:48
https://kosova-info.com/cakolli-ahmeti-po-i-ike-llogaridhenies-se-qytetareve-por-sguxon-ti-ike-llogaridhenies-se-dardan-molliqajt/60%Daily2017-07-23 17:34
https://kosova-info.com/nicole-schrezinger-harron-te-dashurin-shqiptar-lidhje-me-tenistin-bullgar-foto/60%Daily2017-07-23 17:18
https://kosova-info.com/microsoft-do-t-ket-20-miliard-dollar-t-ardhura-n-2018-nga-biznesi-cloud/60%Daily2017-07-23 17:16
https://kosova-info.com/materiet-kancerogjene-qe-duhet-hedhur-nga-shtepia/60%Daily2017-07-23 16:40
https://kosova-info.com/kosova-u20-perfundon-e-12-ta-ne-kampionatin-evropian/60%Daily2017-07-23 16:38
https://kosova-info.com/lendohen-ne-traktor-18-vajza-qe-po-festonin-ndarjen-nga-beqaria/60%Daily2017-07-23 16:23
https://kosova-info.com/metode-natyrale-per-sherimin-e-lekures-se-djegur/60%Daily2017-07-23 16:15
https://kosova-info.com/capital-t-mori-nje-mesazh-deshmohetfoto/60%Daily2017-07-23 16:01
https://kosova-info.com/reagon-selmanaj-ende-nuk-kam-dhene-doreheqje-nga-posti-i-kryetarit-te-komunes/60%Daily2017-07-23 16:01
https://kosova-info.com/west-brom-ofron-10-milione-per-mbrojtesin-e-manchester-united/60%Daily2017-07-23 15:48
https://kosova-info.com/radikalizimi-i-femrave-te-reja-ne-gjermani/60%Daily2017-07-23 15:30
https://kosova-info.com/policia-afgane-ne-kerkim-te-30-fshatareve-te-zhdukur-pas-rrembimit-masiv/60%Daily2017-07-23 15:28
https://kosova-info.com/nis-gara-e-kercimit-tek-ura-e-fshejte/60%Daily2017-07-23 15:11
https://kosova-info.com/eranda-libohova-flet-per-here-pare-per-martese/60%Daily2017-07-23 14:57
https://kosova-info.com/per-shkak-te-martesave-fiktive-zvicra-ua-anulon-te-huajve-50-pasaporta-ne-vit/60%Daily2017-07-23 14:49
https://kosova-info.com/morata-stervitet-per-here-te-pare-me-chelsean-foto/60%Daily2017-07-23 14:29
https://kosova-info.com/dikur-e-sterviste-cavanin-sot-eshte-trajner-i-prishtines-foto/60%Daily2017-07-23 14:12
https://kosova-info.com/kanceri-i-anusit-keto-jane-shenjat-qe-ndoshta-i-keni-pra-urgjentisht-shkoni-te-mjeku/60%Daily2017-07-23 14:00
https://kosova-info.com/rezistenca-ne-rruge-e-detyroi-izraelin-te-kerkoje-alternative/60%Daily2017-07-23 13:56
https://kosova-info.com/izraeli-vendos-kamera-sigurie-ne-xhamine-al-aksa/60%Daily2017-07-23 13:50
https://kosova-info.com/gjenden-8-persona-te-vdekur-brenda-nje-kamioni/60%Daily2017-07-23 13:39
https://kosova-info.com/pese-vjec-me-i-madh-se-vellai-por-te-gjithe-mendojne-se-jane-binjake-arsye-semundja-video/60%Daily2017-07-23 13:38
https://kosova-info.com/cilat-jane-dobite-e-arrave/60%Daily2017-07-23 13:13
https://kosova-info.com/ja-sa-para-ka-fituar-real-madridi-kete-vere-nga-shitjet/60%Daily2017-07-23 13:07
https://kosova-info.com/publikohet-trajleri-i-kenges-se-nores-me-gjikon-video/60%Daily2017-07-23 13:04
https://kosova-info.com/tete-materie-kancerogjene-qe-duhet-hedhur-nga-shtepia/60%Daily2017-07-23 13:02
https://kosova-info.com/nuk-pritej-ajo-cfare-tha-dhurata-per-getin-video/60%Daily2017-07-23 12:45
https://kosova-info.com/gjenerali-amerikan-rusia-njera-nga-kercenimet-me-te-cilat-ballafaqohet-shba/60%Daily2017-07-23 12:38
https://kosova-info.com/misteri-i-zhdukjes-se-lamborghinit-250-mije-poundesh/60%Daily2017-07-23 12:36
https://kosova-info.com/dunford-rusia-njera-nga-kercenimet-me-te-cilat-ballafaqohet-shba-ja/60%Daily2017-07-23 12:35
https://kosova-info.com/pas-skandalit-ne-shqiperi-vjen-reagimi-i-fbk-se/60%Daily2017-07-23 11:53
https://kosova-info.com/kjo-kengetare-kosovare-eshte-e-preferuara-e-faydee-video/60%Daily2017-07-23 11:39
https://kosova-info.com/erdogani-i-viziton-vendet-e-arabe-per-shkak-te-problemeve-me-katarin/60%Daily2017-07-23 11:21
https://kosova-info.com/rreth-70-civile-jane-rrembyer-nga-talibanet-ne-afganistan/60%Daily2017-07-23 10:58
https://kosova-info.com/vdes-tragjikisht-gazetari-i-wall-street-fitues-i-pulitzer-prize/60%Daily2017-07-23 10:34
https://kosova-info.com/premiere-shlif-vjen-nga-morena-taraku-video/60%Daily2017-07-23 10:28
https://kosova-info.com/neymar-ne-psg-messi-konfirmon-gjithcka-ne-instagram-foto/60%Daily2017-07-23 10:01
https://kosova-info.com/skandal-ne-miqesoren-shqiperi-kosove-foto/60%Daily2017-07-23 09:48
https://kosova-info.com/sahatkulla-me-vonese-po-merr-formen-perfundimtare/60%Daily2017-07-23 09:48
https://kosova-info.com/ledri-zbulon-titullin-e-kenges-me-buten-foto/60%Daily2017-07-23 08:59
https://kosova-info.com/diego-costa-te-gjiganti-i-serie-a/60%Daily2017-07-23 08:29
https://kosova-info.com/shpallet-i-pafajshem-doganieri-qe-akuzohej-per-marrje-ryshfeti/60%Daily2017-07-23 08:15
https://kosova-info.com/putin-nuk-jam-prej-sheqeri-qe-te-shkrihem-ne-shi/60%Daily2017-07-23 07:57
https://kosova-info.com/dhurata-ahmetaj-zgjedh-mes-kides-dhe-xhensiles-video/60%Daily2017-07-23 07:44
https://kosova-info.com/berisha-thyen-heshtjen-partia-demokratike-ne-veshtiresi-serioze/60%Daily2017-07-23 07:19
https://kosova-info.com/mos-harroni-sonte-na-pret-ndeshja-me-e-madhe-e-kesaj-vere/60%Daily2017-07-23 07:13
https://kosova-info.com/keshtu-i-shpetoi-ky-kosovar-debimit-nga-zvicra/60%Daily2017-07-23 06:51
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-marina-per-kengen-e-re-te-getit-foto/60%Daily2017-07-23 06:30
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-marina-per-kengen-e-re-te-getit-foto/60%Daily2017-07-23 06:30
https://kosova-info.com/sulmi-ne-berlin-milano-refuzon-te-paguaje-faturen-e-transportit-te-kufomes-se-anis-amri/60%Daily2017-07-23 06:04
https://kosova-info.com/22-keshilla-per-ti-shpetuar-mbytjes-ne-det/60%Daily2017-07-22 22:02
https://kosova-info.com/neymar-do-te-transferohet-te-psg-shkaku-i-shoqerise-me-dani-alves/60%Daily2017-07-22 21:58
https://kosova-info.com/genta-ismaili-dikur-dhe-sot-do-te-habiteni-me-ndryshimin-e-saj-foto/60%Daily2017-07-22 21:58
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-ne-matiqan-foto/60%Daily2017-07-22 21:56
https://kosova-info.com/operacioni-ne-elbasan-policia-jemi-ne-kerkim-te-atentatorit/60%Daily2017-07-22 21:47
https://kosova-info.com/shokuese-femija-lakuriq-fle-ne-shkalle-askujt-nuk-i-intereson-foto/60%Daily2017-07-22 21:38
https://kosova-info.com/hoti-dhe-quni-takojne-deputetin-boshnjak-a-po-ia-luajne-lojen-ramush-haradinajt/60%Daily2017-07-22 21:32
https://kosova-info.com/naser-rugova-thote-se-partia-nga-e-cila-dezertoi-eshte-unike/60%Daily2017-07-22 21:28
https://kosova-info.com/a-e-keni-verejtur-kete-ndryshim-te-arta-bajrami-foto/60%Daily2017-07-22 21:28
https://kosova-info.com/xhaka-me-partner-te-ri-ne-mesfushe-arsenali-interesohet-per-mesfushorin-portugez/60%Daily2017-07-22 21:27
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-barcelona-foto/60%Daily2017-07-22 21:09
https://kosova-info.com/agjenti-i-hysajt-mbrojtesi-ka-refuzuar-nje-klub-te-madh-evropian/60%Daily2017-07-22 21:00
https://kosova-info.com/lori-nxjerre-gjoksin-foto/60%Daily2017-07-22 20:59
https://kosova-info.com/twitter-jep-lajme-te-mira-ne-luften-ndaj-abuzimeve/60%Daily2017-07-22 20:46
https://kosova-info.com/modelet-nga-holanda-ankohen-per-mashtrim-ne-kosove-video/60%Daily2017-07-22 20:43
https://kosova-info.com/kosova-u-20-mposhtet-me-rezultat-te-ngushte-nga-holanda/60%Daily2017-07-22 20:40
https://kosova-info.com/trondit-kengetari-i-njohur-shqiptar-muziken-e-bej-per-qejf-sepse-leket-i-bej-me-hashash/60%Daily2017-07-22 20:40
https://kosova-info.com/keto-jane-efektet-negative-te-sheqerit/60%Daily2017-07-22 20:30
https://kosova-info.com/neser-zbulohet-shkaku-i-vdekjes-se-udhetares-ne-prishtine/60%Daily2017-07-22 20:24
https://kosova-info.com/ja-ku-do-vazhdoje-me-tour-ardian-bujupi-foto/60%Daily2017-07-22 20:21
https://kosova-info.com/nje-ndeshje-shume-interesante-zhvillohet-sonte-pas-mesnate/60%Daily2017-07-22 20:20
https://kosova-info.com/trump-per-anijen-e-re-luftarake-13-miliarde-dollareshe-armiku-do-te-dridhet-nga-frika/60%Daily2017-07-22 20:03
https://kosova-info.com/ata-po-folin-por-enca-po-shkelqen-foto/60%Daily2017-07-22 20:00
https://kosova-info.com/taulant-xhaka-e-nis-me-humbje-sezonin-e-ri-video/60%Daily2017-07-22 19:58
https://kosova-info.com/kosova-shqiperia-ky-eshte-rezultati-perfundimtar-i-ndeshjes-miqesore/60%Daily2017-07-22 19:40
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-aktori-i-i-vetem-ne-shtepi/60%Daily2017-07-22 19:38
https://kosova-info.com/pasi-i-publikuan-foton-intime-treshe-ne-shtrat-me-kengetaret-stresi-pranon-se-video/60%Daily2017-07-22 19:29
https://kosova-info.com/nga-1-janari-2018-nuk-ka-importe-te-veturave-me-te-vjetra-se-10-vjet/60%Daily2017-07-22 19:23
https://kosova-info.com/kush-eshte-idhulli-i-bonuccit/60%Daily2017-07-22 19:19
https://kosova-info.com/7-shenjat-e-hershme-te-kancerit-qe-injorohen-nga-90-e-njerezve/60%Daily2017-07-22 19:19
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-liberta-kur-pyetet-per-lidhjen-e-saj-me-florin-video/60%Daily2017-07-22 19:00
https://kosova-info.com/perbrenda-kater-diteve-do-te-humbni-8-kilogram-fale-kesaj-pije/60%Daily2017-07-22 18:38
https://kosova-info.com/kosuriq-5-te-vrare-ne-familjen-berisha-flet-familjari-i-te-dyshuarve-video/60%Daily2017-07-22 18:36
https://kosova-info.com/llapi-zyrtarizon-transferimin-e-gentrit-begollit/60%Daily2017-07-22 17:58
https://kosova-info.com/ekskluzive-dhurata-dora-me-projekt-te-ri-ja-si-do-quhet-kjo-kenge-video/60%Daily2017-07-22 17:53
https://kosova-info.com/bitcoin-i-shpton-ndarjes-miratohet-prditsimi-i-rrjetit/60%Daily2017-07-22 17:48
https://kosova-info.com/liberta-i-ka-disa-fjale-per-luana-vjollcen-video/60%Daily2017-07-22 17:32
https://kosova-info.com/gjilani-merr-masa-pas-vizitave-te-bashkatdhetareve/60%Daily2017-07-22 17:21
https://kosova-info.com/premiere-vjen-hiti-i-veres-high-4-nga-babastars-video/60%Daily2017-07-22 17:09
https://kosova-info.com/darmian-flet-per-te-ardhmen-juventus-apo-manchester-united/60%Daily2017-07-22 16:38
https://kosova-info.com/poloni-presidenti-ka-verejtur-te-meta-ne-legjislacionin-kunderthenes/60%Daily2017-07-22 16:17
https://kosova-info.com/liberta-tregon-per-prishjen-e-raporteve-mes-emisionit-te-saj-dhe-dafina-zeqirit-video/60%Daily2017-07-22 15:51
https://kosova-info.com/embelsire-pa-pjekje-per-10-minuta-video/60%Daily2017-07-22 15:34
https://kosova-info.com/erjon-bogdani-fjale-te-medha-per-trajnerin-e-ri-te-shqiperise/60%Daily2017-07-22 15:24
https://kosova-info.com/filipine-kongresi-e-vazhdoi-ligjin-ushtarak-ne-pjesen-jugore/60%Daily2017-07-22 15:17
https://kosova-info.com/perse-turbinat-e-eres-i-kane-tre-teha-video/60%Daily2017-07-22 14:54
https://kosova-info.com/ternava-per-mediat-turke-xhamia-do-te-ndertohet/60%Daily2017-07-22 14:52
https://kosova-info.com/erdogan-thirrje-komunitetit-nderkombetar-te-ndermarre-veprime-per-al-aksen/60%Daily2017-07-22 14:42
https://kosova-info.com/liberta-kam-fakte-te-pazbuluara-qe-mund-ta-shkaterrojne-shoubizin-video/60%Daily2017-07-22 14:21
https://kosova-info.com/psg-me-oferte-befasuese-per-alexis-sanchez/60%Daily2017-07-22 14:09
https://kosova-info.com/iphone-9-do-te-jete-celulari-me-i-mire-i-samsung/60%Daily2017-07-22 14:05
https://kosova-info.com/foto-para-dhe-pas-humbjes-ne-peshe/60%Daily2017-07-22 13:45
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-nuk-ndermerr-asnje-veprim-per-objektin-qe-rrezikon-qytetaret-foto/60%Daily2017-07-22 13:37
https://kosova-info.com/kina-l-pas-shba-t-pr-nga-numri-i-makinave-elektrike/60%Daily2017-07-22 13:35
https://kosova-info.com/whatsapp-i-bashkohet-youtube-dhe-google-duo-me-opsionin-picture-in-picture-2/60%Daily2017-07-22 13:31
https://kosova-info.com/e-rralle-lind-foshnja-me-dy-binjake-ne-bark-video/60%Daily2017-07-22 13:20
https://kosova-info.com/liberta-zbulon-si-u-kercenua-ekipi-i-prive-pas-nje-raportimi-video/60%Daily2017-07-22 13:15
https://kosova-info.com/menyra-me-e-shpejte-per-ta-ndalur-foshnjen-nga-e-qara-video/60%Daily2017-07-22 13:09
https://kosova-info.com/djali-i-liderit-taliban-u-vra-derisa-ndermori-sulm-vetevrases/60%Daily2017-07-22 12:48
https://kosova-info.com/nje-vit-pas-masakres-ne-mynih/60%Daily2017-07-22 12:40
https://kosova-info.com/arsenal-chelsea-dy-gola-per-2-minuta-video/60%Daily2017-07-22 12:26
https://kosova-info.com/si-ti-largoni-pucrrat-nga-fytyra-ne-menyre-natyrale/60%Daily2017-07-22 12:19
https://kosova-info.com/gruaja-nga-prishtina-thote-se-i-eshte-zhdukur-burri/60%Daily2017-07-22 12:08
https://kosova-info.com/kaq-eshte-shifra-e-klikimeve-qe-ka-kaluar-new-rules-nga-dua-lipa-video/60%Daily2017-07-22 11:54
https://kosova-info.com/peshkatari-qe-sfidoi-termetin-me-mendimin-se-deti-eshte-me-i-sigurt/60%Daily2017-07-22 11:44
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-arsenal/60%Daily2017-07-22 11:11
https://kosova-info.com/versioni-i-policise-per-vrasjen-e-dyfishte-ne-nje-pyll-te-pejes/60%Daily2017-07-22 11:07
https://kosova-info.com/gjerat-qe-gjermanet-dine-ti-bejme-me-mire-se-kushdo/60%Daily2017-07-22 11:04
https://kosova-info.com/labi-i-kushton-fjale-dashurie-gruas-foto/60%Daily2017-07-22 10:56
https://kosova-info.com/zbulohen-173-xhihadiste-ishin-te-gatshem-ta-sulmonin-europen/60%Daily2017-07-22 10:18
https://kosova-info.com/ish-kreu-i-cia-s-trump-futi-shba-ne-krize-kongresi-ta-ndaloje/60%Daily2017-07-22 10:13
https://kosova-info.com/lemshi-i-krijuar-ne-kosove-pas-zgjedhjeve-te-11-qershorit-foto/60%Daily2017-07-22 09:58
https://kosova-info.com/biglia-zgjedh-numer-special-te-fanelles-ne-milan-foto/60%Daily2017-07-22 09:36
https://kosova-info.com/ska-inat-kenga-me-e-degjuar-ne-zvicer-fotovideo/60%Daily2017-07-22 09:34
https://kosova-info.com/britani-20-vjet-burg-per-tre-shqiptare/60%Daily2017-07-22 08:40
https://kosova-info.com/juventus-barcelona-ndeshja-fillon-ne-orar-te-cuditshem-per-futbollin-evropian/60%Daily2017-07-22 08:34
https://kosova-info.com/trump-irani-ballafaqohet-me-konsekuenca-serioze/60%Daily2017-07-22 08:29
https://kosova-info.com/shuplake-per-gazetat-gjermane/60%Daily2017-07-22 08:17
https://kosova-info.com/16-police-afgane-te-vdekur-pas-nje-sulmi-ajror-te-shba-ve/60%Daily2017-07-22 08:12
https://kosova-info.com/arjan-lekaj-debuton-ne-skenen-muzikore-me-kegen-per-veti-video/60%Daily2017-07-22 08:05
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-vidal-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-07-22 07:29
https://kosova-info.com/xhesika-e-pranishme-ne-cdo-performance-te-brunos-foto/60%Daily2017-07-22 07:14
https://kosova-info.com/ja-si-u-shkaterrua-greqia-nga-termeti-i-fuqishem-foto/60%Daily2017-07-22 06:57
https://kosova-info.com/projekti-2-1-milionesh-i-be-se-peng-i-rakiqit/60%Daily2017-07-22 06:46
https://kosova-info.com/juventus-barcelona-formacionet-e-super-ndeshjes-foto/60%Daily2017-07-22 06:05
https://kosova-info.com/angjelina-kapet-nga-paparacet-ne-rruge-ja-gjendja-e-saj-foto/60%Daily2017-07-22 06:00
https://kosova-info.com/befason-bleona-i-thote-florit-kur-te-duash-ti-e-bejme-dasmen-foto/60%Daily2017-07-21 21:59
https://kosova-info.com/shqiperia-bie-ne-depresion/60%Daily2017-07-21 21:56
https://kosova-info.com/pune-e-kryer-kjo-do-te-jete-skuadra-e-re-e-mahrezit-foto/60%Daily2017-07-21 21:54
https://kosova-info.com/youtube-pengon-personat-qe-kerkojne-video-te-isis/60%Daily2017-07-21 21:47
https://kosova-info.com/james-rodriguez-befason-me-deklaraten-e-tij-per-messin-dhe-ronaldon/60%Daily2017-07-21 21:46
https://kosova-info.com/kundershtaret-e-bashes-apeli-i-fundit-kunder-gares/60%Daily2017-07-21 21:45
https://kosova-info.com/google-play-protect-antivirusi-per-android/60%Daily2017-07-21 21:44
https://kosova-info.com/mozzik-sjell-versionin-e-ri-te-despacito-video/60%Daily2017-07-21 21:40
https://kosova-info.com/qeverite-ne-ballkan-dhe-bashkimi-evropian-jane-cinike/60%Daily2017-07-21 21:38
https://kosova-info.com/mos-te-ishte-ramushi-rugova-nuk-do-te-varrosej-si-burreshtetas-video/60%Daily2017-07-21 21:34
https://kosova-info.com/10-libra-qe-do-tua-ndryshojne-jeten/60%Daily2017-07-21 21:33
https://kosova-info.com/ne-kosove-ka-me-pak-libra-se-banore-video/60%Daily2017-07-21 21:33
https://kosova-info.com/7-aftesi-qe-duhen-ne-tregun-e-sotem/60%Daily2017-07-21 21:32
https://kosova-info.com/mos-harroni-neser-na-presin-dy-super-ndeshje/60%Daily2017-07-21 21:32
https://kosova-info.com/vlora-citaku-shkelqen-ne-te-bardha-foto/60%Daily2017-07-21 21:25
https://kosova-info.com/disa-arsye-per-te-pire-caj-edhe-ne-vere/60%Daily2017-07-21 21:21
https://kosova-info.com/si-te-ruhemi-nga-dehidratimi/60%Daily2017-07-21 21:21
https://kosova-info.com/transferimi-i-katert-i-chelsea-vjen-nga-arsenali-foto/60%Daily2017-07-21 21:14
https://kosova-info.com/barazimi-i-zafir-berishes-foto/60%Daily2017-07-21 21:10
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-e-re-nga-bebe-rexha-video/60%Daily2017-07-21 21:08
https://kosova-info.com/muhaxheri-molliqaj-eshte-iniciator-i-shume-veprimeve-kriminale-ne-kosove/60%Daily2017-07-21 21:06
https://kosova-info.com/mogherini-mbeshtesim-reformat-fokusi-ne-ballkan-te-prioritetet-e-qytetareve/60%Daily2017-07-21 20:59
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-sanchez-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-07-21 20:51
https://kosova-info.com/kosova-permbyse-maqedonine-per-nje-fitore-madheshtore/60%Daily2017-07-21 20:37
https://kosova-info.com/dicka-tradicionale-ka-ruajtur-per-te-bijat-nena-e-rites-foto/60%Daily2017-07-21 20:30
https://kosova-info.com/stermbesa-e-skenderbeut-vjen-shume-atraktive-ne-klip-te-ri-foto/60%Daily2017-07-21 20:23
https://kosova-info.com/9-futbollistet-me-te-urryer-ne-boten-e-futbollit-video/60%Daily2017-07-21 20:20
https://kosova-info.com/voxpop-qytetaret-zgjedhin-hitin-e-kesaj-vere-video/60%Daily2017-07-21 20:03
https://kosova-info.com/rasti-i-rralle-ne-kine-fetus-brenda-fetusit-vogelushja-lind-shtatzene-me-2-binjake/60%Daily2017-07-21 19:49
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-perveluese-nga-plazhi-foto/60%Daily2017-07-21 19:39
https://kosova-info.com/zhvilluesi-i-world-of-warcraft-braktis-windows-xp-dhe-vista/60%Daily2017-07-21 22:26
https://kosova-info.com/me-coutinhon-ne-formacion-barcen-do-ta-kishte-lakmi-cdo-skuader-foto/60%Daily2017-07-21 19:37
https://kosova-info.com/mirage-dhurata-flet-per-artistet-tane-ne-rubriken-ke-zgjedh-video/60%Daily2017-07-21 19:27
https://kosova-info.com/hapet-dhoma-sekrete-e-ledi-dianes-foto/60%Daily2017-07-21 19:24
https://kosova-info.com/nga-viti-1999-shba-ka-investuar-ne-kosove-mbi-1-miliard-e-800-milione-dollare/60%Daily2017-07-21 19:12
https://kosova-info.com/ferrari-f40-mbush-30-vjec-foto/60%Daily2017-07-21 19:10
https://kosova-info.com/niantic-sjell-pokemont-legjendar-n-pokemon-go/60%Daily2017-07-21 22:25
https://kosova-info.com/mozilla-prmirson-shfletimin-n-firefox-n-android-dhe-ios/60%Daily2017-07-21 22:25
https://kosova-info.com/super-formacioni-i-chelsea-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-21 18:29
https://kosova-info.com/panucci-rrefen-detaje-interesante-per-angazhimin-e-tij-te-shqiperia/60%Daily2017-07-21 18:15
https://kosova-info.com/gruaja-australiane-lind-femijen-me-te-madh-ne-vend-pesha-e-tij-do-tiu-shokoj/60%Daily2017-07-21 18:04
https://kosova-info.com/kjo-monedh-virtuale-sht-rritur-me-3900-q-nga-fillimi-i-vitit/60%Daily2017-07-21 22:24
https://kosova-info.com/keto-imazhe-nga-kylie-po-thyejn-rrjetin-foto/60%Daily2017-07-21 17:45
https://kosova-info.com/trump-emeron-drejtorin-per-komunikime-spicer-dorehiqet/60%Daily2017-07-21 17:36
https://kosova-info.com/ja-si-e-mohon-vetevendosje-rolin-e-presidentit-ibrahim-rugova-dokument/60%Daily2017-07-21 17:27
https://kosova-info.com/e-rende-10-vjecarja-mbetet-shtatzene-nga-perdhunimi-qe-i-kishte-bere-xhaxhai-i-saj/60%Daily2017-07-21 17:16
https://kosova-info.com/vodafone-thyen-pritshmrit-me-nj-performanc-t-fuqishme/60%Daily2017-07-21 22:23
https://kosova-info.com/zyrtare-feronikeli-prezanton-transferimin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-21 17:10
https://kosova-info.com/jep-doreheqjen-zedhenesi-i-shtepise-se-bardhe-sean-spicer/60%Daily2017-07-21 17:08
https://kosova-info.com/putin-nuk-e-di-nese-do-te-kandidoje-per-president/60%Daily2017-07-21 17:04
https://kosova-info.com/shba-u-ndalon-amerikaneve-viziten-ne-korene-v/60%Daily2017-07-21 16:39
https://kosova-info.com/cfare-duan-femrat-ne-shtrat-2/60%Daily2017-07-21 16:34
https://kosova-info.com/publikohet-klipi-i-ciao-enca-vjen-shume-joshese-video/60%Daily2017-07-21 16:34
https://kosova-info.com/grupet-e-faqeve-n-facebook-jan-destinacioni-i-ri-i-super-ndjeksve/60%Daily2017-07-21 22:22
https://kosova-info.com/bej-cdo-dite-seks-me-kolegun-e-punes-sepse-burri-me/60%Daily2017-07-21 16:23
https://kosova-info.com/haradinaj-se-shpejti-takon-pacollin-pengese-mbetet-agim-bahtiri/60%Daily2017-07-21 16:23
https://kosova-info.com/orari-i-gjitha-ndeshjeve-te-barcelones-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-21 15:59
https://kosova-info.com/google-sjell-aplikacionin-e-imazheve-live-motion-stills-n-android/60%Daily2017-07-21 22:21
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-amerika-do-te-coje-oriz-ne-kine/60%Daily2017-07-21 15:47
https://kosova-info.com/almeda-publikon-foto-ne-krahet-e-tolgahanit-foto/60%Daily2017-07-21 15:25
https://kosova-info.com/bitcoin-vijon-rritjen-vlersohet-me-2700-dollar/60%Daily2017-07-21 22:19
https://kosova-info.com/isa-mustafa-i-papranueshem-presioni-ndaj-familjes-rugova-video/60%Daily2017-07-21 15:07
https://kosova-info.com/momenti-kur-termeti-ne-greqi-i-nderpreu-festen-e-ditelindjes-perderisa-po-frynte-qirinjte/60%Daily2017-07-21 14:58
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-portieri-trashaluq-gjynah-cka-i-ka-ndodhur-foto/60%Daily2017-07-21 14:44
https://kosova-info.com/myslimanet-nen-50-vjet-nuk-mund-ta-vizitojne-vendin-e-shenjte-ne-jerusalem/60%Daily2017-07-21 14:16
https://kosova-info.com/google-lanon-play-protect-ja-sesi-ju-mbron-nga-maluert/60%Daily2017-07-21 22:19
https://kosova-info.com/ja-si-nrg-band-e-ndezi-tiranen-me-performancen-live-video/60%Daily2017-07-21 13:54
https://kosova-info.com/aktiviteti-fizik-mbron-nga-semundjet-rekomandimet-per-cdo-moshe/60%Daily2017-07-21 13:49
https://kosova-info.com/pd-neser-mban-zgjedhjet-per-kryetar/60%Daily2017-07-21 13:48
https://kosova-info.com/8-zakonet-e-njerezve-me-vetebesim-te-larte/60%Daily2017-07-21 13:32
https://kosova-info.com/twitter-lufta-ndaj-abuzimeve-po-funksionon/60%Daily2017-07-21 13:31
https://kosova-info.com/conte-sulmon-diego-costan/60%Daily2017-07-21 13:27
https://kosova-info.com/whatsapp-i-bashkohet-youtube-dhe-google-duo-me-opsionin-picture-in-picture/60%Daily2017-07-21 22:17
https://kosova-info.com/lamtumire-man-city-transferohet-te-roma-foto/60%Daily2017-07-21 13:03
https://kosova-info.com/simpatizues-te-babastars-behuni-gati-neser-vjen-high-iv-foto/60%Daily2017-07-21 12:58
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-note-7-po-vjen-me-gjase-muajin-e-ardhshem/60%Daily2017-07-21 12:45
https://kosova-info.com/pas-termetit-te-frikshem-turistet-largohen-te-deshperuar-nga-turqia-dhe-greqia-fotovideo/60%Daily2017-07-21 12:44
https://kosova-info.com/arsyet-pse-femrat-e-bukura-jane-te-vetmuara/60%Daily2017-07-21 12:34
https://kosova-info.com/si-ti-ruani-gjerat-e-vlefshme-me-alcatel-move-track/60%Daily2017-07-21 12:24
https://kosova-info.com/kmdlnj-mungese-e-vullnetit-politik-per-tu-zgjidhur-ceshtja-e-kartonit-te-gjelber/60%Daily2017-07-21 12:22
https://kosova-info.com/rrjeti-social-facebook-sht-duke-zhvilluar-nj-telefon-modular-business-insider/60%Daily2017-07-21 22:16
https://kosova-info.com/zyrtare-la-liga-cakton-datat-e-el-clasicos-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-21 11:54
https://kosova-info.com/piloti-ul-avionin-ne-mes-te-autostrades-per-te-rregulluar-defektin-video/60%Daily2017-07-21 11:48
https://kosova-info.com/ky-eshte-gjyshi-italian-miliarder-superseksi-qe-femrat-cmenden-pas-tij/60%Daily2017-07-21 11:26
https://kosova-info.com/francezet-do-te-ruajne-kufirin-shqiptar/60%Daily2017-07-21 11:15
https://kosova-info.com/kjo-eshte-me-e-reja-nga-mimoza-shkodra-foto/60%Daily2017-07-21 10:59
https://kosova-info.com/zvicergjendet-ne-pyll-kufoma-e-karbonizuar-e-nje-shtetasi-te-serbise/60%Daily2017-07-21 10:30
https://kosova-info.com/kur-versioni-remix-pelqehet-me-shume-se-origjinali-video/60%Daily2017-07-21 10:21
https://kosova-info.com/te-zezat-nuk-kane-fund-per-hasin-tek-olimpiakos-shikon-cfare-e-pret/60%Daily2017-07-21 10:15
https://kosova-info.com/siemens-nderpren-disa-furnizime-per-rusine/60%Daily2017-07-21 10:04
https://kosova-info.com/pa-diskutim-fotot-me-te-bukura-te-dites-mos-i-humbisni/60%Daily2017-07-21 10:02
https://kosova-info.com/prodhohet-modeli-i-mercedes-benz-g-class-i-300-000-te-pas-38-vitesh-foto/60%Daily2017-07-21 10:01
https://kosova-info.com/e-konfirmon-haradinaj-mora-mbeshtetje-nga-familja-e-presidentit-rugova-per-kryeminister/60%Daily2017-07-21 09:34
https://kosova-info.com/milan-prezanton-fanellen-e-re-e-krijuar-nga-tifozet-foto/60%Daily2017-07-21 09:15
https://kosova-info.com/zonja-e-pare-e-japonise-beri-sikur-nuk-di-te-flase-anglisht-para-trump-it-video/60%Daily2017-07-21 08:57
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-se-perse-bebe-rexha-nuk-i-nxjerr-kurre-kembet-foto/60%Daily2017-07-21 08:40
https://kosova-info.com/bonucci-zbulon-numrin-e-fanelles-ne-milan-foto/60%Daily2017-07-21 08:39
https://kosova-info.com/bonucci-zbulon-numrin-e-fanelles-ne-milan-foto-2/60%Daily2017-07-21 08:39
https://kosova-info.com/zanfina-i-refuzon-keq-robertin-dhe-lorik-canen-kjo-eshte-arsyeja-video/60%Daily2017-07-21 08:19
https://kosova-info.com/kanabis-i-mbjell-ne-nje-mal-ne-ferizaj/60%Daily2017-07-21 08:19
https://kosova-info.com/morata-zgjedh-numrin-e-fanelles-ne-chelsea-tifozet-kerkojne-ta-nderroje-menjehere-foto/60%Daily2017-07-21 07:43
https://kosova-info.com/canta-me-pluhur-te-henes-shitet-per-1-8-milion-dollare/60%Daily2017-07-21 07:37
https://kosova-info.com/zyrtare-samsung-prezanton-galaxy-note-8-me-23-gusht/60%Daily2017-07-21 07:26
https://kosova-info.com/jeta-sekrete-e-angela-merkelit/60%Daily2017-07-21 07:17
https://kosova-info.com/zemren-maje-e-samantes-kalon-milionin-e-pare-video/60%Daily2017-07-21 07:00
https://kosova-info.com/shba-zjarret-shkaktojne-evakuimin-e-mijera-njerezve/60%Daily2017-07-21 06:54
https://kosova-info.com/barcelona-ofron-80-milione-euro-per-coutinhon-pergjigjet-liverpool-foto/60%Daily2017-07-21 06:31
https://kosova-info.com/pamje-nga-goditja-e-forte-e-termetit-ne-turqi-dhe-greqi-qindra-te-plagosur-videofoto/60%Daily2017-07-21 05:47
https://kosova-info.com/komandant-i-nato-s-viziton-sot-kosoven/60%Daily2017-07-21 05:32
https://kosova-info.com/nje-qenush-me-ngjyre-te-pazakonte/60%Daily2017-07-21 00:09
https://kosova-info.com/barca-gati-te-nenshkruaj-me-dy-nga-lojtaret-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2017-07-20 22:00
https://kosova-info.com/ja-cka-mban-ne-qafe-seldi-dhe-nuk-frikesohet-foto/60%Daily2017-07-20 21:57
https://kosova-info.com/lladrovci-pan-i-ka-numrat-haradinaj-do-e-beje-qeverine/60%Daily2017-07-20 21:54
https://kosova-info.com/trump-ne-pentagon-isis-i-do-te-kolapsoje-shume-shpejt/60%Daily2017-07-20 21:48
https://kosova-info.com/zyrtarizohet-marreveshja-kosova-perfiton-afro-50-milione-dollare-nga-shba-ja/60%Daily2017-07-20 21:47
https://kosova-info.com/dreansi-me-parking-te-vecante-te-automjeteve-per-te-ruajtur-gjelbrimin/60%Daily2017-07-20 21:47
https://kosova-info.com/molliqaj-edhe-me-pdk-ne-hyjme-ne-pushtet-por-jo-me-kete-pdk/60%Daily2017-07-20 21:38
https://kosova-info.com/ismajl-kasumi-jep-keshilla-per-shpetimin-e-jeteve-ne-det-video/60%Daily2017-07-20 21:33
https://kosova-info.com/de-biasi-panuccit-kujdes-me-keta-dy-lojtare/60%Daily2017-07-20 21:33
https://kosova-info.com/kengetares-i-rriten-aq-shume-floket-sa-i-prekin-ne-toke-foto/60%Daily2017-07-20 21:30
https://kosova-info.com/oj-simpson-lirohet-me-kusht/60%Daily2017-07-20 21:24
https://kosova-info.com/debime-te-reja-befasuese-te-azilkerkuesve-kosovare-ne-gjermani/60%Daily2017-07-20 21:20
https://kosova-info.com/a-e-dini-ne-ora-sa-fillon-miqesorja-man-utd-man-city/60%Daily2017-07-20 21:18
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-do-te-jete-skuadra-e-andi-lilas-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2017-07-20 21:09
https://kosova-info.com/ne-perge-te-antalias-zbulohet-mozaiku-1-800-vjet-i-vjeter/60%Daily2017-07-20 20:58
https://kosova-info.com/momenti-kur-tifozet-e-olympiacosit-provokojne-besnik-hasin-video/60%Daily2017-07-20 20:57
https://kosova-info.com/doli-me-fustan-transparent-ne-prifilmfest-ja-cka-ekspozoi-olta-gixharri-foto/60%Daily2017-07-20 20:56
https://kosova-info.com/sa-shpesh-duhet-ta-nderroni-furcen-e-dhembeve-2/60%Daily2017-07-20 20:50
https://kosova-info.com/teta-gjyle-tregon-se-cka-duhet-te-beni-per-tu-rritur-me-shume-foto/60%Daily2017-07-20 20:38
https://kosova-info.com/nje-hyjneshe-e-arte-per-regjisorin-paul-haggis/60%Daily2017-07-20 20:35
https://kosova-info.com/juve-e-harron-bonuccin-shikoni-cfare-super-mbrojtesi-transferon-foto/60%Daily2017-07-20 20:34
https://kosova-info.com/plazhet-e-vdekjes-per-pushuesit-kosovare/60%Daily2017-07-20 20:24
https://kosova-info.com/ja-me-cilin-person-u-takua-teuta-pas-shtate-viteve-foto/60%Daily2017-07-20 20:20
https://kosova-info.com/ja-si-mund-te-zevendesoni-sheqerin/60%Daily2017-07-20 20:17
https://kosova-info.com/skenderbeun-e-pret-ferri-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2017-07-20 20:14
https://kosova-info.com/lukaku-morata-statistikat-tregojne-se-kush-eshte-me-i-mire-foto/60%Daily2017-07-20 20:04
https://kosova-info.com/albatriti-fillon-xhirimet-e-klipit-te-ri-foto/60%Daily2017-07-20 19:53
https://kosova-info.com/lengu-i-majdanozit-per-parandalim-dhe-trajtim-te-anemise/60%Daily2017-07-20 19:50
https://kosova-info.com/lengu-i-majdanozit-per-parandalim-dhe-trajtim-te-anemise/60%Daily2017-07-20 19:50
https://kosova-info.com/mccain-do-te-kthehem-shpejt/60%Daily2017-07-20 19:35
https://kosova-info.com/makinat-pa-ere-video/60%Daily2017-07-20 19:33
https://kosova-info.com/i-jemi-thote-gresa-behluli-ne-kengen-e-re-video/60%Daily2017-07-20 19:32
https://kosova-info.com/neymar-e-ka-te-veshtire-te-tregoje-pse-ky-lojtar-eshte-me-i-miri-ne-bote-foto/60%Daily2017-07-20 19:28
https://kosova-info.com/rusia-dhe-shba-ja-n-bisedime-pr-krijimin-e-nj-grupi-t-prbashkt-t-siguris-kibernetike-ria/60%Daily2017-07-20 17:07
https://kosova-info.com/haxhiu-i-kemi-62-vota-te-deputeteve-per-krjimin-e-qeverise/60%Daily2017-07-20 18:56
https://kosova-info.com/bej-seks-me-komshiun-ai-me-ben-ta-harroj-burrin-por/60%Daily2017-07-20 18:56
https://kosova-info.com/vetevritet-kengetari-i-bendit-linkin-park/60%Daily2017-07-20 18:55
https://kosova-info.com/pozita-me-e-mire-e-seksit-kur-ajo-ndjehet-e-stresuar/60%Daily2017-07-20 18:15
https://kosova-info.com/valon-behrami-kalon-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-07-20 18:12
https://kosova-info.com/i-refuzohet-pasaporta-zvicerane-turkes-jehona-e-lajmit-mberrin-deri-ne-kine/60%Daily2017-07-20 18:02
https://kosova-info.com/kina-krkon-t-jet-lider-global-n-inteligjencn-artificiale/60%Daily2017-07-20 16:58
https://kosova-info.com/ashpersohet-lufta-e-fjaleve-ndermjet-gjermanise-dhe-turqise/60%Daily2017-07-20 17:51
https://kosova-info.com/ukraine-nga-sulmet-e-separatisteve-jane-vrare-tete-ushtare/60%Daily2017-07-20 17:47
https://kosova-info.com/musliu-te-drejtat-e-shqiptareve-ne-luginen-e-presheves-vazhdojne-te-rrezikohen/60%Daily2017-07-20 17:38
https://kosova-info.com/maserati-granturismo-i-ri-vjen-me-2020/60%Daily2017-07-20 17:06
https://kosova-info.com/e-kane-kenduar-gati-ne-cdo-kenge-ky-eshte-vellai-i-motrave-mustafa-foto/60%Daily2017-07-20 17:00
https://kosova-info.com/apple-google-dhe-microsoft-po-grumbullojne-464-miliarde-dollare-para-te-gatshme-foto/60%Daily2017-07-20 16:57
https://kosova-info.com/zyrtare-chicharito-behet-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2017-07-20 16:49
https://kosova-info.com/zyrtare-chicharito-behet-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2017-07-20 16:49
https://kosova-info.com/perse-dashurohemi-me-lehte-gjate-veres/60%Daily2017-07-20 16:21
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-per-mccain-heronjte-sfidohen-gjithmone-nga-jeta/60%Daily2017-07-20 16:06
https://kosova-info.com/efektet-magjike-te-qepes-se-kuqe-te-tiroidet/60%Daily2017-07-20 16:00
https://kosova-info.com/ky-emer-i-ushqimit-e-shokoi-lyrical-son-foto/60%Daily2017-07-20 15:59
https://kosova-info.com/denim-per-exxon-mobile-per-shkelje-te-sanksioneve-per-rusine/60%Daily2017-07-20 15:44
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-nuk-ka-asnje-qellim-eshte-thjesht-i-sjellshem/60%Daily2017-07-20 15:38
https://kosova-info.com/flet-me-ne-fund-zidane-ja-ne-cilen-skuader-do-te-luaj-ronaldo-edicionin-e-ri/60%Daily2017-07-20 15:34
https://kosova-info.com/imamja-e-pare-ne-evrope-sfidon-patriarkalitetin-ne-islam-dhe-lufton-islamofobine/60%Daily2017-07-20 15:17
https://kosova-info.com/almeda-shkelqen-ne-fotografine-e-fundit-foto/60%Daily2017-07-20 14:52
https://kosova-info.com/shihni-si-e-sheron-kancerin-ky-njeri-foto/60%Daily2017-07-20 14:47
https://kosova-info.com/keto-jane-detajet-nga-policia-per-dasmen-e-pergjakur-ne-suhareke/60%Daily2017-07-20 14:45
https://kosova-info.com/zyrtare-roma-prezanton-transferimin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-20 14:12
https://kosova-info.com/gabimi-me-i-madh-qe-beni-me-iphone/60%Daily2017-07-20 14:09
https://kosova-info.com/djali-i-2po2-po-i-cmend-femrat-foto/60%Daily2017-07-20 13:46
https://kosova-info.com/cfare-eshte-njebrireshi-i-seksit/60%Daily2017-07-20 13:38
https://kosova-info.com/lidhjet-me-rusine-do-deshmojne-djali-dhendri-dhe-menaxheri-i-trump/60%Daily2017-07-20 13:34
https://kosova-info.com/rrezik-per-kancer-be-i-shpall-lufte-patatave-te-skuqura/60%Daily2017-07-20 12:56
https://kosova-info.com/thiago-silva-neymar-mire-se-vjen-ne-psg/60%Daily2017-07-20 12:52
https://kosova-info.com/turizmi-ne-turqi-shenon-rritje-pavaresisht-ngjarjeve/60%Daily2017-07-20 12:44
https://kosova-info.com/kultura-e-kosoves-ne-10-stacione/60%Daily2017-07-20 12:32
https://kosova-info.com/ministri-ndalon-kengen-despacito-ne-malajzi-video/60%Daily2017-07-20 12:31
https://kosova-info.com/mendja-ime-do-te-qendroje-gjithmone-atje-foto/60%Daily2017-07-20 12:26
https://kosova-info.com/kuvajti-debon-15-diplomate-iraniane/60%Daily2017-07-20 12:10
https://kosova-info.com/prfundon-aktiviteti-i-shki-s-n-anv-prezantohen-punimet-finale-t-pjesmarrsve/60%Daily2017-07-20 12:10
https://kosova-info.com/prfundon-aktiviteti-i-shki-s-n-anv-prezantohen-punimet-finale-t-pjesmarrsve/60%Daily2017-07-20 12:10
https://kosova-info.com/vriten-nente-ushtare-ukrainas/60%Daily2017-07-20 11:55
https://kosova-info.com/orari-i-ndeshjeve-te-barcelones-ne-shba-foto/60%Daily2017-07-20 11:42
https://kosova-info.com/larg-mushkonjave-na-ndihmon-natyra/60%Daily2017-07-20 11:33
https://kosova-info.com/alexis-sanchez-fillon-bisedimet-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-20 11:31
https://kosova-info.com/brenda-festes-magjike-te-ditelindjes-se-aferdita-dreshajt-foto/60%Daily2017-07-20 11:14
https://kosova-info.com/kremlini-takimi-i-fshehte-trump-putin-ide-absurde/60%Daily2017-07-20 11:08
https://kosova-info.com/kapet-pas-5-vjetesh-arrati-i-denuari-20-vjet-per-vrasje/60%Daily2017-07-20 10:57
https://kosova-info.com/malajzia-ndalon-kengen-despacito/60%Daily2017-07-20 10:49
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-te-qindra-ushtareve-te-kapur-te-isis-it-foto/60%Daily2017-07-20 10:29
https://kosova-info.com/lamtumire-leverkusen-chicharito-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-20 10:19
https://kosova-info.com/demi-fort-e-kujdesshme-i-dalin-te-pasmet-nga-fustani-i-kuq-foto/60%Daily2017-07-20 09:45
https://kosova-info.com/pacolli-akr-nuk-po-kalon-ne-pan/60%Daily2017-07-20 09:37
https://kosova-info.com/leshimi-ne-hene-i-apollo-11-falso-ruset-ishin-te-paret-qe-shkuan-atje-fotovideo/60%Daily2017-07-20 09:25
https://kosova-info.com/vetem-1-minute-stervitje-ne-dite-ju-mjafton-qe-te-largoni-kete-semundje/60%Daily2017-07-20 09:09
https://kosova-info.com/xhemajli-shenon-super-gol-ne-stilin-e-messit-video/60%Daily2017-07-20 09:07
https://kosova-info.com/xhemajli-shenon-super-gol-ne-stilin-e-messit-video/60%Daily2017-07-20 09:07
https://kosova-info.com/baresha-ne-versionin-e-kengetarit-malazez-video/60%Daily2017-07-20 08:56
https://kosova-info.com/pornostarja-tregon-sekretet-ja-cfare-i-kenaq-femrat-ne-shtrat/60%Daily2017-07-20 08:44
https://kosova-info.com/ministri-i-mbrojtjes-se-serbise-ne-kosove-ska-force-tjeter-ushtarake-pos-kfor-it/60%Daily2017-07-20 08:14
https://kosova-info.com/amazon-prezantoi-rrjetin-m-t-ri-social-spark/60%Daily2017-07-20 07:31
https://kosova-info.com/siri-te-pakten-54-civile-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2017-07-20 08:04
https://kosova-info.com/neymar-frikeson-barcelonen-ja-cfare-ka-bere-me-brazilianet-e-psg-foto/60%Daily2017-07-20 07:53
https://kosova-info.com/dikur-nuk-flisnin-e-sot-noizy-i-le-koment-enit-ja-cka-i-tha-foto/60%Daily2017-07-20 07:40
https://kosova-info.com/ibraj-akp-nuk-do-te-shet-me-prona-me-probleme/60%Daily2017-07-20 07:10
https://kosova-info.com/ibraj-akp-nuk-do-te-shet-me-prona-me-probleme/60%Daily2017-07-20 07:10
https://kosova-info.com/ibraj-akp-nuk-do-te-shet-me-prona-me-probleme/60%Daily2017-07-20 07:10
https://kosova-info.com/ibraj-akp-nuk-do-te-shet-me-prona-me-probleme/60%Daily2017-07-20 07:10
https://kosova-info.com/ibraj-akp-nuk-do-te-shet-me-prona-me-probleme/60%Daily2017-07-20 07:10
https://kosova-info.com/ibraj-akp-nuk-do-te-shet-me-prona-me-probleme-2/60%Daily2017-07-20 07:10
https://kosova-info.com/ibraj-akp-nuk-do-te-shet-me-prona-me-probleme-3/60%Daily2017-07-20 07:10
https://kosova-info.com/ibraj-akp-nuk-do-te-shet-me-prona-me-probleme-3/60%Daily2017-07-20 07:10
https://kosova-info.com/trump-jr-do-te-deshmoje-para-komitetit-te-senatit/60%Daily2017-07-20 06:40
https://kosova-info.com/mbeshtetja-per-presidentin-trump-eshte-shume-e-ulet/60%Daily2017-07-20 05:55
https://kosova-info.com/neymar-perplaset-me-yllin-e-barcelones-gjate-fluturimit-per-ne-new-york-foto/60%Daily2017-07-20 05:23
https://kosova-info.com/formacioni-fantastik-i-chelseat-me-alvaro-moratan-foto/60%Daily2017-07-20 05:17
https://kosova-info.com/largoni-dhimbjet-e-nyjeve-me-levore-te-limonit/60%Daily2017-07-19 23:51
https://kosova-info.com/eshte-nder-skulpturat-me-te-njohura-ja-historia-e-saj-foto/60%Daily2017-07-19 23:34
https://kosova-info.com/ne-e-pijme-cdo-dite-por-nuk-e-dime-se-kjo-shkakton-kancerin-e-gjirit/60%Daily2017-07-19 23:21
https://kosova-info.com/gjerat-qe-cdo-femer-dhe-mashkull-duhet-te-dije-rreth-spermes/60%Daily2017-07-19 23:07
https://kosova-info.com/gjerat-qe-cdo-femer-dhe-mashkull-duhet-te-dije-rreth-spermes-2/60%Daily2017-07-19 23:07
https://kosova-info.com/gjerat-qe-cdo-femer-dhe-mashkull-duhet-te-dije-rreth-spermes-2/60%Daily2017-07-19 23:07
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-beni-kur-dicka-ju-bie-ne-sy/60%Daily2017-07-19 22:49
https://kosova-info.com/si-te-heqesh-nje-unaze-nga-gishti-video/60%Daily2017-07-19 22:31
https://kosova-info.com/enver-hasani-mohon-te-jete-njeriu-i-madh/60%Daily2017-07-19 22:00
https://kosova-info.com/ja-si-ti-pastroni-veglat-nga-ndryshku-video/60%Daily2017-07-19 21:58
https://kosova-info.com/roberti-zbulon-nje-detaj-nga-martesa-me-noren-qe-nuk-e-keni-ditur-kurre/60%Daily2017-07-19 21:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-malisheva-po-i-ndalon-eskurzionet-ne-shqiperi/60%Daily2017-07-19 21:55
https://kosova-info.com/super-formacioni-i-chelsea-me-moratan-per-edicionin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-19 21:52
https://kosova-info.com/super-formacioni-i-chelsea-me-moratan-per-edicionin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-19 21:52
https://kosova-info.com/geci-pas-deklaratave-te-lushtakut-per-te-heret-a-vone-e-verteta-del-ne-shesh/60%Daily2017-07-19 21:50
https://kosova-info.com/sami-lushtaku-ka-nje-mesazh-per-dardan-molliqajn-video/60%Daily2017-07-19 21:38
https://kosova-info.com/prishtina-prezanton-perforcimin-e-radhes-foto/60%Daily2017-07-19 21:36
https://kosova-info.com/ja-me-ke-flet-gjiko-para-se-ta-lansoje-kengen-e-re-foto/60%Daily2017-07-19 21:30
https://kosova-info.com/zbulohet-paga-e-pabesueshme-e-moratas-te-chelsea/60%Daily2017-07-19 21:29
https://kosova-info.com/denohet-me-tre-vite-burgim-krijuesi-i-lojes-balena-e-kalter-foto/60%Daily2017-07-19 21:27
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-pse-duhet-te-konsumoni-tranguj/60%Daily2017-07-19 21:21
https://kosova-info.com/8-lojtaret-qe-e-kane-mundesine-e-fundit-per-ta-fituar-kupen-e-botes-ne-boterorin-e-rusise/60%Daily2017-07-19 21:17
https://kosova-info.com/mustafa-per-koalicione-po-me-vv-ne-jo-me-pdk-ne/60%Daily2017-07-19 21:16
https://kosova-info.com/a-e-bindi-sami-lushtaku-behgjet-pacollin-te-behet-pjese-e-qeverise-video/60%Daily2017-07-19 21:12
https://kosova-info.com/e-thote-vet-unikkatil-po-ka-me-pas-shume-muzike-foto/60%Daily2017-07-19 21:00
https://kosova-info.com/vidhen-7-milione-dollare-vetem-per-tre-minuta/60%Daily2017-07-19 20:56
https://kosova-info.com/vidhen-7-milione-dollare-vetem-per-tre-minuta/60%Daily2017-07-19 20:56
https://kosova-info.com/ramos-reagon-per-largimin-e-moratas-nga-real-madridi/60%Daily2017-07-19 20:49
https://kosova-info.com/morata-flet-per-here-te-pare-si-lojtar-i-chelsea-nuk-harron-ta-thumboje-realin/60%Daily2017-07-19 20:40
https://kosova-info.com/ja-sa-embel-e-therret-kunata-e-saj-xhensilen-foto/60%Daily2017-07-19 20:37
https://kosova-info.com/kolona-te-gjata-ne-merdare/60%Daily2017-07-19 20:24
https://kosova-info.com/deshton-koncerti-i-faydee-ne-prishtine-ja-sa-pak-njerez-kishte-foto/60%Daily2017-07-19 20:14
https://kosova-info.com/bbc-publikon-pagat-pabarazi-e-thelle-gjinore/60%Daily2017-07-19 20:08
https://kosova-info.com/drama-e-shqiptares-u-martova-me-nje-zezak-fjalet-qe-me-thane-prinderit-me-vrane-per-se-gjalli/60%Daily2017-07-19 20:06
https://kosova-info.com/getoari-doli-i-zhveshur-por-ja-cka-i-tha-marina-foto/60%Daily2017-07-19 19:59
https://kosova-info.com/alvaro-morata-hyn-ne-histori/60%Daily2017-07-19 19:57
https://kosova-info.com/kaq-klikime-kane-arritur-nora-dhe-roberti-me-kengen-e-re-video/60%Daily2017-07-19 19:29
https://kosova-info.com/familja-e-kosovares-se-rrezikshme-flet-per-vajzen-e-tyre-ne-isis-video/60%Daily2017-07-19 19:11
https://kosova-info.com/premiere-per-ditelindje-blero-lanson-kengen-ndale-video/60%Daily2017-07-19 19:02
https://kosova-info.com/apple-publikoi-prditsimin-ios-10-3-3-prgatitet-pr-ios-11/60%Daily2017-07-19 17:24
https://kosova-info.com/si-kurre-me-pare-yllka-tejet-seksi-ne-klipin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-19 18:39
https://kosova-info.com/gruaja-ne-hall-digjem-per-seks-por-burri-im/60%Daily2017-07-19 18:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-historia-interesante-e-christian-panuccit-trajnerit-te-ri-te-shqiperise/60%Daily2017-07-19 18:34
https://kosova-info.com/nj-grua-tenton-kalimin-ilegalisht-n-kin-t-102-iphone-fshehur-n-trupin-e-saj/60%Daily2017-07-19 17:17
https://kosova-info.com/ish-gjenerali-tajlandez-denohet-per-trafikim-me-qenie-njerezore/60%Daily2017-07-19 18:11
https://kosova-info.com/instagrami-platforma-me-e-shfrytezuar-per-ngacmime/60%Daily2017-07-19 18:10
https://kosova-info.com/lastpass-families-menaxhon-fjalkalimet-e-gjasht-antarve-t-familjes/60%Daily2017-07-19 17:06
https://kosova-info.com/punonte-si-elektricist-ne-fabriken-e-droges-denohet-me-burg-shqiptari/60%Daily2017-07-19 17:31
https://kosova-info.com/per-meshkujt-keto-femra-jane-terheqese/60%Daily2017-07-19 17:24
https://kosova-info.com/hekurani-dhe-vullneti-sjellin-shoku-im-video/60%Daily2017-07-19 17:19
https://kosova-info.com/avokatja-ruse-e-gatshme-te-deshmoje-per-takimin-me-djalin-e-trumpit/60%Daily2017-07-19 17:10
https://kosova-info.com/ja-cfare-po-ben-mcgregor-per-ta-rrahur-mayweatherin-me-26-gusht-foto/60%Daily2017-07-19 16:47
https://kosova-info.com/mali-i-zi-dhe-kroacia-mbeten-nen-kercenimin-e-zjarreve/60%Daily2017-07-19 16:41
https://kosova-info.com/momenti-kur-burri-gjuan-me-revole-ne-dasme-dhe-qellon-nje-vajze-ne-koke-video-18/60%Daily2017-07-19 16:32
https://kosova-info.com/be-i-kerkon-polonise-te-pezulloje-reformat-gjyqesore/60%Daily2017-07-19 16:07
https://kosova-info.com/2po2-prezanton-gruan-dhe-djemte-e-tij-foto/60%Daily2017-07-19 16:02
https://kosova-info.com/xavi-hernandez-godet-keq-barcelonen/60%Daily2017-07-19 15:26
https://kosova-info.com/xavi-hernandez-godet-keq-barcelonen/60%Daily2017-07-19 15:26
https://kosova-info.com/dorehiqet-ministri-i-mbrojtjes-pas-zjarreve-ne-kroaci/60%Daily2017-07-19 15:11
https://kosova-info.com/njihuni-me-lojtarin-e-chelsea-qe-ne-shtate-vitet-e-fundit-eshte-huazuar-nente-here-foto/60%Daily2017-07-19 15:10
https://kosova-info.com/mbuloni-te-pasmet/60%Daily2017-07-19 15:10
https://kosova-info.com/irani-do-tiu-pergjigjet-sanksioneve-te-reja-te-shba-se/60%Daily2017-07-19 15:06
https://kosova-info.com/si-te-heqim-lythat-video/60%Daily2017-07-19 14:58
https://kosova-info.com/27-prilli-deputetet-e-vmro-se-skane-dhene-deshmine/60%Daily2017-07-19 14:57
https://kosova-info.com/ja-cka-ben-kemaili-i-kara-sevda-pas-kthimit-nga-muaji-i-mjaltit-foto/60%Daily2017-07-19 14:41
https://kosova-info.com/liverpooli-e-fiton-me-lehtesi-miqesoren-ndaj-crystal-palace-video/60%Daily2017-07-19 14:22
https://kosova-info.com/arrestohet-vajza-qe-beri-video-me-minifund-ne-arabine-saudite-video/60%Daily2017-07-19 14:17
https://kosova-info.com/keto-jane-prioritetet-me-te-cilat-do-te-merret-qeveria-e-re/60%Daily2017-07-19 13:46
https://kosova-info.com/me-kete-trik-mund-te-hyje-cdokush-ne-llogarine-tuaj-ne-facebook/60%Daily2017-07-19 13:44
https://kosova-info.com/ju-pelqejne-filmat-porno-atehere-keto-te-dhena-do-ju-befasojne-2/60%Daily2017-07-19 13:34
https://kosova-info.com/lansohet-mercedes-benz-x-class-nje-makine-madheshtore-foto/60%Daily2017-07-19 13:26
https://kosova-info.com/ja-kur-do-del-ne-shitje-meizu-pro-7/60%Daily2017-07-19 13:09
https://kosova-info.com/real-madrid-shet-danilon-per-30-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-19 13:08
https://kosova-info.com/mediat-amerikane-bregdeti-i-adriatikut-duket-si-ferr-ne-toke-videofoto/60%Daily2017-07-19 12:57
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-ikim-nga-bleta-dhe-mc-kresha-video/60%Daily2017-07-19 12:55
https://kosova-info.com/emergjencen-e-telefonon-permes-gjurmes-se-gishtit/60%Daily2017-07-19 12:39
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-per-takimin-e-rrahim-pacollit-me-thacin-veselin-e-lushtakun-se-di/60%Daily2017-07-19 12:26
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-per-takimin-e-rrahim-pacollit-me-thacin-veselin-e-lushtakun-se-di/60%Daily2017-07-19 12:26
https://kosova-info.com/okb-nga-sulmi-ajror-ne-jemen-jane-vrare-20-civile/60%Daily2017-07-19 12:17
https://kosova-info.com/honda-te-ktheje-prapa-2-1-milione-accord-shkaku-i-problemeve-me-motorin-foto/60%Daily2017-07-19 12:09
https://kosova-info.com/sa-shpesh-duhet-ta-nderroni-furcen-e-dhembeve/60%Daily2017-07-19 11:58
https://kosova-info.com/despacito-thyen-rekord-boteror-per-te-gjitha-platformat-e-muzikes-video/60%Daily2017-07-19 11:54
https://kosova-info.com/penallti-per-bayern-munichun-shikojeni-duelin-lewandowski-cech-video/60%Daily2017-07-19 11:41
https://kosova-info.com/njihuni-me-hidrocentralin-me-te-vogel-ne-bote-video/60%Daily2017-07-19 11:20
https://kosova-info.com/policia-apel-qytetareve-mos-bini-pre-e-mashtruesve-qe-kerkojne-para/60%Daily2017-07-19 11:16
https://kosova-info.com/porsche-ndjek-volvo-largohet-nga-motort-diesel/60%Daily2017-07-19 11:11
https://kosova-info.com/publikohet-fatura-e-shitjes-se-skllaves-nga-isis-foto/60%Daily2017-07-19 10:43
https://kosova-info.com/drenicaku-i-o-sa-mire-dikur-ishte-model-nuk-do-ta-njihni-foto/60%Daily2017-07-19 10:35
https://kosova-info.com/rama-nuk-kemi-mandat-per-tu-mare-me-opoziten/60%Daily2017-07-19 10:07
https://kosova-info.com/do-kendosh-himnin-shqiptar-si-de-biasi-panucci-befason-me-pergjigjen-e-tij/60%Daily2017-07-19 09:59
https://kosova-info.com/turqi-arrestohen-12-persona-per-terrorizem/60%Daily2017-07-19 09:15
https://kosova-info.com/seshte-rihanna-kengetarja-shqiptare-sapo-na-dha-foton-me-seksi-te-historise-se-njerezimit-foto/60%Daily2017-07-19 08:52
https://kosova-info.com/shqiperi-evidentohen-12-vatra-zjarri-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2017-07-19 08:35
https://kosova-info.com/citaku-krenare-me-perfaqesuesit-e-kosoves-ne-garen-me-te-madhe-te-robotikes-ne-shba/60%Daily2017-07-19 08:34
https://kosova-info.com/ancelotti-ka-nje-lajm-shume-te-keq-per-jamesin/60%Daily2017-07-19 08:26
https://kosova-info.com/sot-dite-e-vecante-per-majlinden-dhe-majkin-foto/60%Daily2017-07-19 08:14
https://kosova-info.com/koktej-me-shalqi/60%Daily2017-07-19 08:09
https://kosova-info.com/top-dhjete-simbolet-me-te-perdorura-i-tregon-zuckerberg/60%Daily2017-07-19 07:49
https://kosova-info.com/policia-sqaron-bllokimin-e-rruges-rexhep-luci-nderlidhet-me-nje-vrasje/60%Daily2017-07-19 07:44
https://kosova-info.com/a-mund-ta-qelloni-te-cilit-sportist-jane-keto-kembe-foto/60%Daily2017-07-19 07:33
https://kosova-info.com/rreth-500-ushtare-te-vetevrare-ne-ukraine-video/60%Daily2017-07-19 07:28
https://kosova-info.com/armela-e-big-brother-trondit-me-keto-pamje-pas-operacionit-video/60%Daily2017-07-19 06:42
https://kosova-info.com/edhe-kete-jave-pa-institucione-te-reja/60%Daily2017-07-19 06:17
https://kosova-info.com/neymar-zyrtarizon-klubin-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-19 06:07
https://kosova-info.com/ja-pse-vezet-duhet-te-jene-ne-tryezen-tuaj/60%Daily2017-07-19 05:59
https://kosova-info.com/trump-e-ka-pasur-edhe-takimin-e-dyte-me-putinin-nuk-e-ka-zbuluar-me-pare/60%Daily2017-07-19 05:55
https://kosova-info.com/si-te-kuptoni-se-hormonet-tuaja-nuk-jane-ne-balance/60%Daily2017-07-18 22:27
https://kosova-info.com/trondit-shkrimtarja-muslimane-del-manuali-i-pare-i-seksit-hallall-foto/60%Daily2017-07-18 22:22
https://kosova-info.com/cmendurite-erotike-ne-big-brother-po-shtohen-foto/60%Daily2017-07-18 22:18
https://kosova-info.com/zyrtare-trajneri-i-ri-i-kombetares-mberrin-ne-tirane-foto/60%Daily2017-07-18 22:10
https://kosova-info.com/eshte-zyrtare-dubai-ka-makinen-me-te-shpejte-policore-ne-bote-foto/60%Daily2017-07-18 22:09
https://kosova-info.com/samsung-marshohet-per-te-nisur-note-galaxy-8/60%Daily2017-07-18 22:09
https://kosova-info.com/mentor-mazrekaj-e-labinot-ibrahimi-nga-partizani-ne-prishtine/60%Daily2017-07-18 22:02
https://kosova-info.com/7-makinat-konceptuale-radikale-te-se-ardhmes-te-konceptuara-nga-industrite-e-medha-foto/60%Daily2017-07-18 22:00
https://kosova-info.com/bleona-me-nje-mesazh-perkrah-fotos-ku-doli-pothuajse-e-zhveshur-foto/60%Daily2017-07-18 21:59
https://kosova-info.com/verratti-tradhton-barcen-transferohet-te-man-utd/60%Daily2017-07-18 21:55
https://kosova-info.com/nis-vaksinimi-kunder-semundjes-gungore/60%Daily2017-07-18 21:51
https://kosova-info.com/qeveria-gjitheperfshirese-mision-i-pamundur-video/60%Daily2017-07-18 21:49
https://kosova-info.com/bebet-mund-te-dallojne-gjuhen-amtare-perderisa-jane-ende-ne-barkun-e-nenes/60%Daily2017-07-18 21:47
https://kosova-info.com/nis-vaksinimi-kunder-semundjes-gungore-auvk-te-gatshem-per-trajtim/60%Daily2017-07-18 21:42
https://kosova-info.com/trump-deshiron-qe-obamacare-te-kolapsoj/60%Daily2017-07-18 21:42
https://kosova-info.com/zbulohet-skandali-ne-gjermani-mbi-500-djem-jane-abuzuar-ne-kishe/60%Daily2017-07-18 21:40
https://kosova-info.com/ne-gjermani-per-aftesime-profesionale-video/60%Daily2017-07-18 21:31
https://kosova-info.com/ne-gjermani-per-aftesime-profesionale-video-2/60%Daily2017-07-18 21:31
https://kosova-info.com/shpetim-shala-i-gatshem-per-fitore-video/60%Daily2017-07-18 21:29
https://kosova-info.com/filxhani-perfekt-i-cajit-sipas-eksperteve/60%Daily2017-07-18 21:29
https://kosova-info.com/ingrit-harron-te-pasmet-ja-cka-ekspozoi-kesaj-here-foto/60%Daily2017-07-18 21:28
https://kosova-info.com/pershkallezohet-tensioni-mes-italise-dhe-austrise/60%Daily2017-07-18 21:28
https://kosova-info.com/eskalon-situata-brenda-forces-speciale-britanike-zbulojne-sekrete-te-rendesishme-foto/60%Daily2017-07-18 21:23
https://kosova-info.com/mustafi-tallet-keq-me-ozilin-foto/60%Daily2017-07-18 21:22
https://kosova-info.com/rrufeja-godet-aeroplanin-video/60%Daily2017-07-18 21:15
https://kosova-info.com/teuta-publikon-nje-moment-qe-tregon-dashurine-e-tares-per-kaian-foto/60%Daily2017-07-18 21:02
https://kosova-info.com/trajneri-i-sheriffit-i-frikesohet-kukesit/60%Daily2017-07-18 20:53
https://kosova-info.com/zyrtare-conte-nenshkruan-kontrate-te-re-dy-vjecare-me-chelsean/60%Daily2017-07-18 20:39
https://kosova-info.com/ua-shperndau-kengen-por-ja-si-roberti-e-quajti-shkurte-gashin-foto/60%Daily2017-07-18 20:39
https://kosova-info.com/kidnapohen-liki-teta-gjyle-dhe-axha-sheqe-foto/60%Daily2017-07-18 20:20
https://kosova-info.com/sanchez-real-madrid-lajm-totalisht-i-papritur-foto/60%Daily2017-07-18 20:04
https://kosova-info.com/ja-cili-reper-eshte-i-rrezikshem-per-bleronen-foto/60%Daily2017-07-18 20:00
https://kosova-info.com/daimler-terheq-tre-milione-makina-me-nafte/60%Daily2017-07-18 19:55
https://kosova-info.com/dorehiqet-senatorja-ne-australi-kishte-shtetesi-te-dyte/60%Daily2017-07-18 19:50
https://kosova-info.com/shkoni-ne-vendet-e-games-of-thrones-foto/60%Daily2017-07-18 19:48
https://kosova-info.com/shkoni-ne-vendet-e-games-of-thrones-foto/60%Daily2017-07-18 19:48
https://kosova-info.com/te-vertetat-e-humbjes-ne-peshe/60%Daily2017-07-18 19:48
https://kosova-info.com/shikoni-emoji-t-e-rinj-qe-po-vijne-per-iphone-kete-vit-foto/60%Daily2017-07-18 19:48
https://kosova-info.com/ferrari-zbulon-makinen-me-te-shpejte-te-te-gjitha-koherave-dhe-tashme-eshte-shitur-video/60%Daily2017-07-18 19:44
https://kosova-info.com/luana-me-strategji-te-re-ekspozimi-i-tepert-i-gjoksit-foto/60%Daily2017-07-18 19:40
https://kosova-info.com/koherat-ndryshojne-ja-si-eshte-seksi-me-nje-robot-mashkull/60%Daily2017-07-18 19:23
https://kosova-info.com/premiere-nora-istrefi-dhe-robert-berisha-sjellin-ska-inate-video/60%Daily2017-07-18 19:19
https://kosova-info.com/galaxy-note-7-tonelata-metale-te-rralla-nga-riciklimi-2/60%Daily2017-07-18 19:02
https://kosova-info.com/your-song-e-rites-kenga-me-e-transmetuar-ne-radiot-e-britanise-se-madhe-foto/60%Daily2017-07-18 18:59
https://kosova-info.com/ja-sa-do-te-jete-paga-e-panuccit-te-shqiperia/60%Daily2017-07-18 18:55
https://kosova-info.com/google-risjell-syzet-inteligjente/60%Daily2017-07-18 18:51
https://kosova-info.com/formacioni-i-chelsea-me-lojtaret-me-te-shtrenjte-ne-histori-te-klubit-foto/60%Daily2017-07-18 18:42
https://kosova-info.com/formacioni-i-chelsea-me-lojtaret-me-te-shtrenjte-ne-histori-te-klubit-foto/60%Daily2017-07-18 18:42
https://kosova-info.com/formacioni-i-chelsea-me-lojtaret-me-te-shtrenjte-ne-histori-te-klubit-foto/60%Daily2017-07-18 18:42
https://kosova-info.com/formacioni-i-chelsea-me-lojtaret-me-te-shtrenjte-ne-histori-te-klubit-foto/60%Daily2017-07-18 18:42
https://kosova-info.com/cmimet-taksive-neper-bote-ne-kete-qytet-me-1-euro-mund-te-udhetoni-10km/60%Daily2017-07-18 18:35
https://kosova-info.com/tjeter-aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-peje-foto/60%Daily2017-07-18 18:22
https://kosova-info.com/google-glass-eshte-kthyer-me-nje-vizion-te-ri/60%Daily2017-07-18 18:22
https://kosova-info.com/kontrolli-i-gjyqesorit-qeveria-polake-vazhdon-planin/60%Daily2017-07-18 18:17
https://kosova-info.com/gjerat-qe-vajzat-tona-duhet-ti-bejne-pa-frike/60%Daily2017-07-18 18:01
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vjehrra-e-djalit-te-shyhrete-behlulit-foto/60%Daily2017-07-18 17:59
https://kosova-info.com/keto-jane-transferimet-me-te-medha-te-kesaj-vere-foto/60%Daily2017-07-18 17:38
https://kosova-info.com/netflix-thyen-parashikimet-me-5-2-milion-abonent-t-rinj/60%Daily2017-07-18 17:26
https://kosova-info.com/rikthehet-lideri-cecen-ne-nuk-kemi-gay-nese-kamerrini/60%Daily2017-07-18 17:26
https://kosova-info.com/zyrtare-lazio-e-prezanton-perforcimin-e-madh-foto/60%Daily2017-07-18 17:15
https://kosova-info.com/tre-rregullat-kryesore-te-energjise-solare-video/60%Daily2017-07-18 17:09
https://kosova-info.com/thirrje-per-greve-te-pergjithshme-nga-opozita-ne-venezuele/60%Daily2017-07-18 17:05
https://kosova-info.com/gjermani-qindra-djem-jane-abuzuar-ne-korrin-e-shkolles/60%Daily2017-07-18 16:51
https://kosova-info.com/femrat-i-kontrollojne-me-se-miri-meshkujt-ne-kete-menyre/60%Daily2017-07-18 16:48
https://kosova-info.com/ciljeta-kujton-momentin-kur-perfaqesoi-shqiperine-ne-miss-naciones-ne-brazil-foto/60%Daily2017-07-18 16:39
https://kosova-info.com/fillojne-largimet-nga-milani-zyrtarizohet-i-pari-foto/60%Daily2017-07-18 16:20
https://kosova-info.com/ethereum-kalon-kufirin-e-200-dollarve-pas-rnies-n-130-dollar/60%Daily2017-07-18 15:44
https://kosova-info.com/deshtimi-i-republikaneve-trump-do-te-rikthehemi/60%Daily2017-07-18 15:35
https://kosova-info.com/vin-diesel-feston-50-vjetorin-video/60%Daily2017-07-18 15:31
https://kosova-info.com/arabia-s-heton-videon-e-nje-vajze-me-minifund-video/60%Daily2017-07-18 15:30
https://kosova-info.com/cassano-i-bie-pishman-tash-thote-se-nuk-do-te-pensionohet/60%Daily2017-07-18 15:01
https://kosova-info.com/pas-verejtjeve-te-presidentes-jep-doreheqje-ministri-i-mbrojtjes-i-kroacise/60%Daily2017-07-18 14:50
https://kosova-info.com/delawie-te-zbardhet-fati-i-te-pagjeturve/60%Daily2017-07-18 14:30
https://kosova-info.com/perleshje-ne-parlamentin-e-taivanit-video/60%Daily2017-07-18 14:28
https://kosova-info.com/infeksioni-urinar-si-ta-trajtojme-video/60%Daily2017-07-18 14:26
https://kosova-info.com/arta-memedi-hap-kembet-para-pasqyres-duket-si-engjell-foto/60%Daily2017-07-18 14:04
https://kosova-info.com/galaxy-note-7-tonelata-metale-te-rralla-nga-riciklimi/60%Daily2017-07-18 14:00
https://kosova-info.com/sky-zbulon-klubin-e-aubameyang-per-sezonin-201718-foto/60%Daily2017-07-18 13:50
https://kosova-info.com/fara-e-zeze-ilac-per-cdo-semundje-video/60%Daily2017-07-18 13:49
https://kosova-info.com/samsung-konfirmon-gushtin-pr-debutimin-e-note-8-s/60%Daily2017-07-18 13:53
https://kosova-info.com/sheroni-venat-e-zgjeruara-me-vetem-tre-perberes-video/60%Daily2017-07-18 13:28
https://kosova-info.com/new-york-vidhet-breshka-100-vjecare/60%Daily2017-07-18 13:24
https://kosova-info.com/presidentja-kroate-ushtria-duhej-te-dilte-me-heret-ne-terren-per-shuarjen-e-zjarreve/60%Daily2017-07-18 13:08
https://kosova-info.com/shpikja-me-e-re-kunder-termeteve-ndertesat-te-ankoruara-ne-nje-perde-gjigante-nga-kabllot/60%Daily2017-07-18 12:54
https://kosova-info.com/mbrojtja-e-milanit-ne-gjume-shikojeni-golin-e-ri-nga-aubameyang-video/60%Daily2017-07-18 12:50
https://kosova-info.com/brexit-fillon-faza-e-divorcit-2/60%Daily2017-07-18 12:21
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ju-ben-ti-harroni-pergjithmone-te-pasmet-e-kimit-foto/60%Daily2017-07-18 12:21
https://kosova-info.com/supermotocikletat-e-policise-modeli-i-ri-dhe-pa-shofer-foto/60%Daily2017-07-18 12:18
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-e-mahnitshme-ne-klipin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-18 12:02
https://kosova-info.com/tentative-pengmarrjeje-ne-kavaje-tre-te-arrestuar/60%Daily2017-07-18 11:36
https://kosova-info.com/e-sheh-djalin-e-saj-pas-31-vitesh-shikoni-reagimin-video/60%Daily2017-07-18 11:33
https://kosova-info.com/japonia-po-nderton-superkompjuterin-me-te-shpejte-te-bere-ndonjehere/60%Daily2017-07-18 11:22
https://kosova-info.com/vendim-interesant-per-tifozet-e-juventusit-qe-kane-blere-fanellen-e-bonuccit-foto/60%Daily2017-07-18 11:21
https://kosova-info.com/cfare-ndodhi-me-viziten-e-bebe-rexhes-ne-shqiperi-foto/60%Daily2017-07-18 11:00
https://kosova-info.com/ne-prag-te-vdekjes-agjenti-i-cia-s-jep-nje-rrefim-trondites-per-kullat-binjake/60%Daily2017-07-18 10:51
https://kosova-info.com/elita-tregon-a-ishte-dhurate-nga-gjiko-pushimi-ne-santorini-video/60%Daily2017-07-18 10:41
https://kosova-info.com/tenton-te-heq-floket-e-rritura-ne-mjekerr-cfare-nxjerr-eshte-e-pabesueshme-video/60%Daily2017-07-18 10:34
https://kosova-info.com/haradinaj-qani-mehmedi-ka-lene-gjurme-te-pashlyeshme-ne-mediat-shqiptare/60%Daily2017-07-18 10:23
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcimi-i-ri-nga-arsenal-vjen-per-teste-mjekesore-ne-juventus-foto/60%Daily2017-07-18 09:57
https://kosova-info.com/shba-po-respektohet-marreveshja-berthamore-irani-konfuz/60%Daily2017-07-18 09:49
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-kosovare-humb-nje-person-te-dashur-foto/60%Daily2017-07-18 09:47
https://kosova-info.com/mitrovicasi-e-gjilanasi-i-bene-per-spital-grate/60%Daily2017-07-18 09:17
https://kosova-info.com/gjenerata-katert-e-toyota-prius-shume-me-e-mire-se-qe-pritej-video/60%Daily2017-07-18 08:28
https://kosova-info.com/juventus-me-super-perforcim-te-ri-cmimi-40-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-18 08:27
https://kosova-info.com/rolling-stone-shkruan-per-suksesin-e-duas-nga-kosova-ne-skenen-boterore/60%Daily2017-07-18 08:26
https://kosova-info.com/lufthansa-magazin-sugjeron-qe-ti-beni-pushimet-ne-kosove-flet-edhe-per-schatzit/60%Daily2017-07-18 08:20
https://kosova-info.com/beni-ne-mengjes-5-minuta-ushtrime-dhe-do-te-shihni-dallimin-video/60%Daily2017-07-18 07:59
https://kosova-info.com/shba-dy-republikane-te-tjere-kunder-zevendesimit-te-obamacare/60%Daily2017-07-18 07:52
https://kosova-info.com/si-te-sheroni-infeksionin-e-syve-per-vetem-24-ore/60%Daily2017-07-18 07:40
https://kosova-info.com/super-gol-nga-bale-video-2/60%Daily2017-07-18 07:38
https://kosova-info.com/si-te-gatuani-pallacinka-video/60%Daily2017-07-18 07:19
https://kosova-info.com/rihanna-shkelqen-ne-premieren-e-filmit-valerian-foto/60%Daily2017-07-18 07:16
https://kosova-info.com/samsung-rikuperon-metalet-e-muara-nga-galaxy-note-7/60%Daily2017-07-18 07:02
https://kosova-info.com/brexit-fillon-faza-e-divorcit/60%Daily2017-07-18 07:01
https://kosova-info.com/sot-mot-i-fresket-prej-neser-kthehen-temperaturat-e-larta/60%Daily2017-07-18 06:42
https://kosova-info.com/njembedhjete-zakonet-qe-duhet-ti-hiqni-qafe-per-tu-bere-te-suksesshem/60%Daily2017-07-18 06:42
https://kosova-info.com/vendim-i-ri-per-udhrin-e-ndalim-udhetimit-ne-shba/60%Daily2017-07-18 05:57
https://kosova-info.com/58-punekerkues-fillojne-shkollimin-per-pune-ne-gjermani/60%Daily2017-07-18 05:38
https://kosova-info.com/juventus-me-sulmues-nga-kosova-foto/60%Daily2017-07-18 05:25
https://kosova-info.com/milan-ska-te-ndalur-kjo-eshte-dhurata-e-re-per-tifozet-foto/60%Daily2017-07-18 05:15
https://kosova-info.com/kater-vajrat-esenciale-qe-kurojne-dhimbjen-e-migrenes-brenda-1-ore/60%Daily2017-07-17 23:52
https://kosova-info.com/nderroni-brushen-e-dhembeve-cdo-2-3-muaj/60%Daily2017-07-17 23:09
https://kosova-info.com/gruaja-qe-humbi-65-kg-shmangu-4-ushqime-qe-shqiptaret-i-hane-cdo-dite-foto/60%Daily2017-07-17 23:09
https://kosova-info.com/si-te-pergatisim-puding-video/60%Daily2017-07-17 22:05
https://kosova-info.com/te-shikuarit-porno-shkaterron-jeten-seksuale-te-mashkullit-perse-femra-sjane-te-rrezikuara/60%Daily2017-07-17 22:05
https://kosova-info.com/bukuroshja-shqiptare-pjese-e-videoklipit-te-kengetarit-nderkombetar-foto/60%Daily2017-07-17 21:56
https://kosova-info.com/pensionohet-sulmuesi-qe-cilesohej-si-vjedhja-e-shekullit-video/60%Daily2017-07-17 21:55
https://kosova-info.com/gjimnazi-eqrem-cabej-po-transformohet-nuk-po-mbyllet/60%Daily2017-07-17 21:53
https://kosova-info.com/plagosen-17-ushtare-turq/60%Daily2017-07-17 21:47
https://kosova-info.com/daciq-serbia-nuk-e-ndryshon-politiken-e-saj-ndaj-vendeve-qe-jane-kunder-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2017-07-17 21:35
https://kosova-info.com/10-golat-me-te-bukur-ne-histori-te-premierliges-video/60%Daily2017-07-17 21:31
https://kosova-info.com/kryeziu-po-perendon-shansi-i-partive-te-medha/60%Daily2017-07-17 21:26
https://kosova-info.com/kjo-kengetare-shqiptare-ka-fituar-shume-cmime-nderkombetare-dhe-ju-nuk-e-keni-ditur-video/60%Daily2017-07-17 21:20
https://kosova-info.com/kusari-hedh-poshte-idene-e-pacollit-nuk-eshte-kurrfare-zgjidhje-qeveria-gjitheperfshirese/60%Daily2017-07-17 21:20
https://kosova-info.com/veterani-97-vjecar-perfundon-shkollen-e-mesme/60%Daily2017-07-17 21:16
https://kosova-info.com/ronaldo-me-nje-fotografi-e-paralajmeron-lajmin-e-madh-foto/60%Daily2017-07-17 21:10
https://kosova-info.com/10-mbrojtesit-me-te-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2017-07-17 21:05
https://kosova-info.com/pasi-u-largua-nga-televizioni-ja-ku-ka-zgjedhur-te-shkoje-floriana-garo-foto/60%Daily2017-07-17 20:59
https://kosova-info.com/liverpooli-prezanton-fanellat-e-treta-duken-te-vecanta-foto/60%Daily2017-07-17 20:56
https://kosova-info.com/mos-e-keqperdorni-ujin/60%Daily2017-07-17 20:51
https://kosova-info.com/kuvendi-i-kerkon-gjykates-kushtetuese-rrezimin-e-padise-per-reformen-ne-drejtesi/60%Daily2017-07-17 20:48
https://kosova-info.com/e-papritur-prishtina-i-largon-tre-futbolliste/60%Daily2017-07-17 20:39
https://kosova-info.com/ne-shtator-kosova-ne-interpol/60%Daily2017-07-17 20:33
https://kosova-info.com/%e2%80%8b10-yjet-qe-jane-ne-kerkim-te-nje-skuadre/60%Daily2017-07-17 20:31
https://kosova-info.com/rendohet-situata-ne-jemen-si-pasoje-e-epidemise-se-koleres/60%Daily2017-07-17 20:18
https://kosova-info.com/arsenal-kylian-mbappe-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-07-17 20:11
https://kosova-info.com/keto-imazhe-te-zejnepit-nuk-i-keni-pare-asnjehere-shfaqet-mjaft-terheqese-foto/60%Daily2017-07-17 20:01
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-mes-autobusit-lokal-dhe-nje-veture-ne-prishtine-foto/60%Daily2017-07-17 19:54
https://kosova-info.com/e-la-shoqen-e-ngushte-te-beje-seks-me-te-dashurin-e-saj-dhe-e-filmoi-ate-video/60%Daily2017-07-17 19:49
https://kosova-info.com/clirohuni-nga-telefoni-kur-jeni-me-pushime/60%Daily2017-07-17 19:45
https://kosova-info.com/kater-ushqimet-te-cilat-luftojne-dhimbjen/60%Daily2017-07-17 19:42
https://kosova-info.com/peshku-redukton-semundjet-e-zemres-dhe-te-kancerit/60%Daily2017-07-17 19:30
https://kosova-info.com/xhansu-zbulon-nje-sekret-foto/60%Daily2017-07-17 19:27
https://kosova-info.com/publikohet-no-kiss-nga-baby-g-dhe-fero-video/60%Daily2017-07-17 19:15
https://kosova-info.com/kater-gabime-gjate-perdorimit-te-vajit-te-ullirit/60%Daily2017-07-17 19:14
https://kosova-info.com/skuadra-e-njohur-e-thyen-banken-per-neymarin-paguan-klauzolen-e-tij/60%Daily2017-07-17 19:14
https://kosova-info.com/kjo-vogelushe-sot-eshte-nje-nga-me-te-bukurat-e-shqiperise-foto/60%Daily2017-07-17 19:03
https://kosova-info.com/pas-20-vitesh-atari-kthehet-n-industrin-e-konsolave-me-ataribox/60%Daily2017-07-17 18:38
https://kosova-info.com/sejdiu-ska-rendesi-kush-eshte-kryeminister/60%Daily2017-07-17 18:28
https://kosova-info.com/sejdiu-ska-rendesi-kush-eshte-kryeminister/60%Daily2017-07-17 18:28
https://kosova-info.com/perparesite-e-energjise-se-rinovueshme-qe-secili-duhet-ti-dije/60%Daily2017-07-17 18:24
https://kosova-info.com/tuna-nje-nuse-dhe-nje-nene-e-perkushtuar-ja-cfare-ben-foto/60%Daily2017-07-17 18:03
https://kosova-info.com/turqia-vazhdon-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2017-07-17 18:00
https://kosova-info.com/me-cilet-tipa-djemsh-ia-vlen-te-kalosh-kohe/60%Daily2017-07-17 18:00
https://kosova-info.com/microsoft-lanoi-aplikacionin-universal-t-linkedin-n-windows-10/60%Daily2017-07-17 18:39
https://kosova-info.com/ciao-thote-enca-ne-kengen-e-re-video/60%Daily2017-07-17 17:52
https://kosova-info.com/e-le-barcelonen-transferohet-te-interi-foto/60%Daily2017-07-17 17:39
https://kosova-info.com/milaim-zeka-tregon-se-kur-do-te-mbahet-seanca-e-pare-e-kuvendit/60%Daily2017-07-17 17:07
https://kosova-info.com/nora-istrefi-me-projekt-te-ri-muzikor-eshte-bashkepunim-video/60%Daily2017-07-17 16:49
https://kosova-info.com/nisin-bisedimet-pe-brexit/60%Daily2017-07-17 16:40
https://kosova-info.com/alban-dhe-beatrix-ramosaj-harrojne-dashnite-e-emblatash-vec-seks-dhe-dhune-video/60%Daily2017-07-17 16:34
https://kosova-info.com/juventusi-arrin-marreveshje-me-arsenalin-per-szczesny/60%Daily2017-07-17 16:22
https://kosova-info.com/mijera-personave-u-ndalohet-hyrja-ne-turqi/60%Daily2017-07-17 16:17
https://kosova-info.com/ska-regjistrim-te-automjeteve-pa-shlyerjen-e-gjobave-per-kundervajtje/60%Daily2017-07-17 15:29
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-behet-per-spital-foto/60%Daily2017-07-17 15:25
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-tifozet-shqiptare-qe-do-ta-ndjekin-nga-afer-finalen-real-madrid-man-utd/60%Daily2017-07-17 15:21
https://kosova-info.com/cfare-ndodhi-me-fluturimin-mh17-video/60%Daily2017-07-17 14:56
https://kosova-info.com/nente-te-vdekur-pas-permbytjeve-ne-arizona/60%Daily2017-07-17 14:55
https://kosova-info.com/ndarja-e-mundshme-e-drejtorive-pak-per-shqiptaret-video/60%Daily2017-07-17 14:45
https://kosova-info.com/valet-e-detit-e-nxjerrin-drogen-ne-plazhin-italian/60%Daily2017-07-17 14:18
https://kosova-info.com/keshtu-perhapet-kanceri-neper-trup-video/60%Daily2017-07-17 13:59
https://kosova-info.com/xhbanja-shfaqet-atraktive-nga-pushimet-foto/60%Daily2017-07-17 13:58
https://kosova-info.com/sot-takimi-i-madh-interi-afer-lojtarit-qe-e-kerkon-gjithe-evropa-foto/60%Daily2017-07-17 13:58
https://kosova-info.com/hoti-ironizon-me-pan-in-ku-i-keni-numrat-sjane-mbledhje-e-zbritje-por-besim/60%Daily2017-07-17 13:29
https://kosova-info.com/shpelan-bakteret-nga-goja-eliminon-eren-e-keqe-kete-recete-ia-vlen-ta-pershkruani/60%Daily2017-07-17 13:17
https://kosova-info.com/rreziku-i-perditesimit-te-ri-te-whatsapp/60%Daily2017-07-17 13:00
https://kosova-info.com/reagim-zyrtar-nga-fshf-per-trajnerin-e-ri-te-kombetares/60%Daily2017-07-17 12:41
https://kosova-info.com/kanagjegji-publikohet-nga-motrat-mustafa-video/60%Daily2017-07-17 12:35
https://kosova-info.com/ja-3-gabimet-e-perditshme-qe-na-plakin-para-kohe/60%Daily2017-07-17 12:23
https://kosova-info.com/njihuni-me-hidrocentralet-me-te-medha-ne-bote-video/60%Daily2017-07-17 12:22
https://kosova-info.com/obsh-nga-epidemia-e-koleres-ne-jemen-1-748-te-vdekur/60%Daily2017-07-17 12:20
https://kosova-info.com/me-kete-emer-e-therret-lori-xhensilen-video/60%Daily2017-07-17 12:13
https://kosova-info.com/be-sanksionon-16-sirianeve-per-sulme-me-arme-kimike/60%Daily2017-07-17 12:05
https://kosova-info.com/zbuloni-cfare-i-shkakton-organizmit-mungesa-e-hekurit-video/60%Daily2017-07-17 11:53
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-i-florit-per-ditelindjen-e-arilenes-foto/60%Daily2017-07-17 11:33
https://kosova-info.com/google-earth-behet-rrjet-social/60%Daily2017-07-17 11:30
https://kosova-info.com/hmd-global-prezantoi-dy-telefon-t-thjesht-nokia-q-fillojn-nga-14-50-dollar/60%Daily2017-07-17 11:10
https://kosova-info.com/largesia-vjen-nga-jehona-lumi-video/60%Daily2017-07-17 11:08
https://kosova-info.com/washington-post-eba-qendron-pas-hakimit-te-mediave-katarase/60%Daily2017-07-17 11:00
https://kosova-info.com/me-ne-fund-punesohet-aziz-salihu-ja-cfare-funksioni-do-te-kryeje/60%Daily2017-07-17 10:56
https://kosova-info.com/bajram-mulaku-nuk-do-te-rikandidoj-per-kryetar-te-vushtrrise/60%Daily2017-07-17 10:37
https://kosova-info.com/tre-vje-pas-familjet-e-viktimave-te-mh17-es-presin-drejtesine/60%Daily2017-07-17 10:23
https://kosova-info.com/keto-jane-festivalet-ne-te-cilat-mori-pjese-nita-latifi-video/60%Daily2017-07-17 10:17
https://kosova-info.com/mbani-mend-emrin-e-ketij-talenti-te-barcelones-pritet-te-behet-me-i-miri-ne-bote-video/60%Daily2017-07-17 09:43
https://kosova-info.com/aktakuzat-e-para-nuk-do-te-deponohen-ne-gjykaten-speciale-para-pranveres-te-vitit-te-ardhshem/60%Daily2017-07-17 09:29
https://kosova-info.com/konsumoni-sa-me-shume-pjeper-ja-cfare-i-ben-organizmit-tuaj/60%Daily2017-07-17 09:01
https://kosova-info.com/cmendet-bleona-publikon-foto-nudo-foto-18/60%Daily2017-07-17 08:57
https://kosova-info.com/irani-identifikon-shtetasin-e-burgosur-amerikan/60%Daily2017-07-17 08:39
https://kosova-info.com/shtyhet-publikimi-i-iphone-8-ja-cila-eshte-arsyeja/60%Daily2017-07-17 08:28
https://kosova-info.com/sekretari-i-kuvendit-flet-per-seancen-konstituive/60%Daily2017-07-17 08:11
https://kosova-info.com/10-milione-klikime-per-capital-t-video/60%Daily2017-07-17 07:54
https://kosova-info.com/keshilla-mjekesore-problemet-me-aknet-shkaktaret-dhe-trajtimi-i-tyre/60%Daily2017-07-17 07:44
https://kosova-info.com/cmendet-evra-shikoni-cfare-publikoi-sot-ne-instagram-video/60%Daily2017-07-17 07:42
https://kosova-info.com/teknologjia-e-larte-nuk-ka-lindur-ne-silicon-valley-por-ne-lufte/60%Daily2017-07-17 07:28
https://kosova-info.com/trump-vazhdon-akuzat-ndaj-mediave-po-shkaterrojne-demokracine/60%Daily2017-07-17 07:22
https://kosova-info.com/vuciq-ne-uashington-ne-agjende-edhe-rasti-i-vellezerve-bytyci/60%Daily2017-07-17 06:55
https://kosova-info.com/beni-per-10-minuta-keto-ushtrime-dhe-prisni-ndryshimet-drastike-video/60%Daily2017-07-17 06:49
https://kosova-info.com/learta-po-pret-binjake-foto/60%Daily2017-07-17 06:26
https://kosova-info.com/atleti-shqiptar-cmend-serbine/60%Daily2017-07-17 06:10
https://kosova-info.com/tre-vjet-nga-rrezimi-i-fluturimit-mh17/60%Daily2017-07-17 06:01
https://kosova-info.com/koreja-e-jugut-propozon-bisedime-ushtarake-me-veriun/60%Daily2017-07-17 06:00
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-mbledh-sot-ministrat/60%Daily2017-07-17 05:34
https://kosova-info.com/te-mirat-qe-perfitoni-nga-pirja-e-ujit-esell-ne-mengjes/60%Daily2017-07-16 23:29
https://kosova-info.com/donis-avdijajt-i-dalin-probleme-te-medha-te-schalke/60%Daily2017-07-16 22:39
https://kosova-info.com/apple-ka-probleme-me-iphone-8/60%Daily2017-07-16 22:36
https://kosova-info.com/piktura-nga-john-atkinson-grimshaw/60%Daily2017-07-16 22:28
https://kosova-info.com/teknologjia-brilante-e-gjermaneve-ne-bujqesi-video/60%Daily2017-07-16 22:03
https://kosova-info.com/qeveria-rama-e-gjitha-ne-plazh-ja-si-duken-me-rroba-banjo-foto/60%Daily2017-07-16 21:55
https://kosova-info.com/morata-largohet-nga-reali-behet-me-super-skuader/60%Daily2017-07-16 21:53
https://kosova-info.com/krahu-i-uck-se-ne-vije-me-selen-ligji-per-shqipen-brenda-100-ditesh-ose-dalim-nga-qeveria/60%Daily2017-07-16 21:53
https://kosova-info.com/e-diela-e-zeze-3-te-vdekur-dhe-11-te-plagosur-nga-aksidentet-ne-rruget-e-shqiperise/60%Daily2017-07-16 21:51
https://kosova-info.com/keshtu-e-kalle-xherdan-shaqiri-ne-dasmen-e-vellait-video/60%Daily2017-07-16 21:36
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-ne-manati-te-lezhes-rrezikohet-fshati/60%Daily2017-07-16 21:35
https://kosova-info.com/henrik-bariq-kroati-qe-jeten-ia-kushtoi-shqipes/60%Daily2017-07-16 21:31
https://kosova-info.com/emocionuese-leonora-jakupi-kujton-babain-ne-19-vjetorin-e-renies-se-tij-foto/60%Daily2017-07-16 21:29
https://kosova-info.com/pakistani-shenjestron-isis-in-afer-kufirit-afgan/60%Daily2017-07-16 21:28
https://kosova-info.com/juventus-ia-sjelle-buffonit-nje-konkurrent-te-forte-ne-porte-foto/60%Daily2017-07-16 21:24
https://kosova-info.com/zhvishet-princesh-elia-pozon-per-here-te-pare-me-bikini-foto/60%Daily2017-07-16 21:17
https://kosova-info.com/zebra-dyngjyreshe-ne-malisheve-video/60%Daily2017-07-16 21:14
https://kosova-info.com/pique-dhe-casillas-kapen-keq-per-me-te-medhenjte-ne-sport-foto/60%Daily2017-07-16 21:12
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ora-e-pershtatshme-per-te-postuar-foto-ne-instagram/60%Daily2017-07-16 21:08
https://kosova-info.com/rregulla-fitnesi-gjashte-gjera-te-cilat-duhet-ti-beni-pas-stervitjes/60%Daily2017-07-16 21:08
https://kosova-info.com/llojet-e-panjohura-te-kancerit/60%Daily2017-07-16 21:08
https://kosova-info.com/keta-jane-emrat-e-personave-te-vrare-sot-ne-gjakove/60%Daily2017-07-16 20:52
https://kosova-info.com/a-do-tia-sjelle-kloppi-liverpoolit-titullin-e-premierliges-pas-27-vitesh-pritje-foto/60%Daily2017-07-16 20:52
https://kosova-info.com/shtate-truqet-me-te-fuqishme-per-pastrim-te-banjes-video/60%Daily2017-07-16 20:48
https://kosova-info.com/zbulohet-elita-fshehu-kete-detaj-ne-raport-me-gjikon-video/60%Daily2017-07-16 20:46
https://kosova-info.com/stresi-habit-te-gjithe-me-keto-fjale-foto/60%Daily2017-07-16 20:33
https://kosova-info.com/transformimi-i-ford-rangerit-ne-makine-per-te-gjitha-terrenet-video/60%Daily2017-07-16 20:32
https://kosova-info.com/interi-i-kunderpergjigjet-milanit-me-nje-super-transferim-foto/60%Daily2017-07-16 20:26
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-kumanove-perfshihet-ish-ministri-arben-ahmetaj/60%Daily2017-07-16 20:24
https://kosova-info.com/keto-ushtrime-transformojne-trupin-tuaj-per-vetem-nje-muaj-video/60%Daily2017-07-16 20:16
https://kosova-info.com/plazhi-i-vdekjes-cdo-vit-te-mbytur-ne-porto-nove-te-vlores/60%Daily2017-07-16 20:02
https://kosova-info.com/gruaja-e-dautit-mahnit-me-imazhin-e-fundit-plot-stil-foto/60%Daily2017-07-16 19:50
https://kosova-info.com/hart-niset-per-te-skuadra-e-re-neser-zyrtarizimi-foto/60%Daily2017-07-16 19:43
https://kosova-info.com/nihan-shijon-pushimet-me-bashkeshortin-shikoni-fotot-magjepsese-ne-perendim-foto/60%Daily2017-07-16 19:37
https://kosova-info.com/si-te-dukeni-bukur-pa-makeup-video/60%Daily2017-07-16 19:36
https://kosova-info.com/puthje-pasionante-mes-bleros-dhe-afrones-teuta-publikon-imazhin-me-te-embel-foto/60%Daily2017-07-16 19:15
https://kosova-info.com/specialja-nuk-jep-detaje-se-kur-do-te-ngriten-aktakuzat-e-para-video/60%Daily2017-07-16 18:53
https://kosova-info.com/kemal-nder-vite-ja-ndryshimet-qe-ka-pesuar-foto/60%Daily2017-07-16 18:14
https://kosova-info.com/hp-rikthehet-si-prodhuesi-m-i-madh-n-bot-i-kompjuterave/60%Daily2017-07-16 18:09
https://kosova-info.com/gjeten-27-thjerreza-ne-syrin-e-saj/60%Daily2017-07-16 18:03
https://kosova-info.com/toni-kroos-te-gjiganti-i-serie-a/60%Daily2017-07-16 17:34
https://kosova-info.com/qeveria-tash-e-7-muaj-se-aprovon-pensionin-e-viktimave-seksuale-video/60%Daily2017-07-16 17:21
https://kosova-info.com/pse-iphone-ka-nje-vrime-te-vogel-prane-kameres/60%Daily2017-07-16 17:02
https://kosova-info.com/kemali-se-ka-ndermend-te-ndalet-ja-hapi-i-radhes-video/60%Daily2017-07-16 16:57
https://kosova-info.com/perse-teshtijme/60%Daily2017-07-16 16:44
https://kosova-info.com/perse-teshtijme/60%Daily2017-07-16 16:44
https://kosova-info.com/presidenti-trump-kritikon-perseri-median-per-lajme-te-rreme/60%Daily2017-07-16 16:43
https://kosova-info.com/bomba-e-fassones-tregon-se-kush-mund-ti-bashkohet-milanit/60%Daily2017-07-16 16:28
https://kosova-info.com/zyrtare-nolito-prezantohet-te-skuadra-e-re-foto/60%Daily2017-07-16 16:18
https://kosova-info.com/harrojeni-depilimin-dhe-rruajtjen-receta-e-thjeshte-largon-qimet-e-trupit-pergjithmone-2/60%Daily2017-07-16 16:15
https://kosova-info.com/publikohet-bitchi-mesnates-nga-alban-ramosaj-skena-shume-hot-video/60%Daily2017-07-16 16:14
https://kosova-info.com/gjermani-kosovari-vret-gruan-dhe-te-dashurin-e-vajzes/60%Daily2017-07-16 16:14
https://kosova-info.com/kosova-ndalon-llumin-e-evropes/60%Daily2017-07-16 16:00
https://kosova-info.com/arrestohet-vellau-i-presidentit-iranian/60%Daily2017-07-16 15:42
https://kosova-info.com/federer-nuk-iu-permbahet-loteve-pas-triumfit-historik-ne-wimbledon-video/60%Daily2017-07-16 15:19
https://kosova-info.com/nuk-do-te-zgjoheni-me-kurre-vone-pasi-ta-shikoni-kete-video/60%Daily2017-07-16 15:19
https://kosova-info.com/nuk-do-te-zgjoheni-me-kurre-vone-pasi-ta-shikoni-kete-video/60%Daily2017-07-16 15:19
https://kosova-info.com/stallone-poston-imazh-te-nje-skene-te-patreguar-ne-rocky-foto/60%Daily2017-07-16 14:58
https://kosova-info.com/britania-planifikon-denime-me-te-ashpra-per-sulmet-me-acid/60%Daily2017-07-16 14:40
https://kosova-info.com/del-video-e-vrasjes-se-erdoganit-qe-burgosi-regjisorin-turk/60%Daily2017-07-16 14:23
https://kosova-info.com/barcelona-verratti-vjen-bomba-e-dites-foto/60%Daily2017-07-16 13:57
https://kosova-info.com/debora-mberthen-kilin/60%Daily2017-07-16 13:55
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-erion-veliajt-ka-ditelindjen-ai-e-quan-shefe-foto/60%Daily2017-07-16 13:40
https://kosova-info.com/kukan-duhet-bashkepunim-mes-qeverise-dhe-opozites-per-realizimin-e-reformave/60%Daily2017-07-16 13:38
https://kosova-info.com/erdogan-sulmon-be-ne-premton-ta-kthej-denimin-me-vdekje/60%Daily2017-07-16 13:33
https://kosova-info.com/bie-mbeshtetja-per-presidentin-trump/60%Daily2017-07-16 13:10
https://kosova-info.com/zyrtare-largim-i-papritur-nga-chelsea-foto-2/60%Daily2017-07-16 12:55
https://kosova-info.com/denohet-me-10-vite-burg-per-spiunim-ne-iran/60%Daily2017-07-16 12:26
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ndezi-atmosferen-ne-bullgari-video/60%Daily2017-07-16 12:23
https://kosova-info.com/fotografite-e-javes/60%Daily2017-07-16 12:15
https://kosova-info.com/youtube-me-vecori-te-re-per-video-te-shkurtra/60%Daily2017-07-16 12:02
https://kosova-info.com/njihuni-me-dhjete-centralet-me-te-medha-te-paneleve-diellore-ne-bote-video/60%Daily2017-07-16 11:57
https://kosova-info.com/e-mbani-mend-jonathanin-qe-deshtoi-te-interi-ai-ka-shenuar-golin-e-vitit-ne-brazil-video/60%Daily2017-07-16 11:31
https://kosova-info.com/europoli-arreston-66-persona-pas-skandalit-te-mishit-te-kalit/60%Daily2017-07-16 11:24
https://kosova-info.com/premiere-vip-publikohet-nga-ermali-dhe-kaos-video/60%Daily2017-07-16 11:12
https://kosova-info.com/supremja-sqaron-kur-nis-afati-i-hetimeve-per-ngritje-te-aktakuzave/60%Daily2017-07-16 10:51
https://kosova-info.com/mungoi-procesmbajtesja-u-shtyn-mbi-20-seanca-brenda-javes/60%Daily2017-07-16 10:46
https://kosova-info.com/cfare-ndodhi-ne-rezidencen-e-gylenit-ne-shba-ne-pervjetorin-e-pucit-ne-turqi/60%Daily2017-07-16 10:41
https://kosova-info.com/nenat-qe-pijne-duhan-ne-shtatzeni-lindin-femije-qe-kryejne-vepra-penale/60%Daily2017-07-16 10:16
https://kosova-info.com/dua-lipa-po-thyen-rekord-me-new-rules-ja-pse-video/60%Daily2017-07-16 09:54
https://kosova-info.com/ronaldo-ende-ne-pushime-konfirmohet-nese-do-te-luaje-ne-camp-nou-ndaj-barcelones/60%Daily2017-07-16 09:51
https://kosova-info.com/polici-nga-prishtina-ja-si-po-i-keqtrajtojne-kosovaret-ne-durres-video/60%Daily2017-07-16 09:37
https://kosova-info.com/jorge-mendes-ia-sjelle-milanit-perforcimin-e-vitit-foto/60%Daily2017-07-16 09:08
https://kosova-info.com/lori-zgjedh-mes-dy-mikeshave-gilit-dhe-mihrijes-video/60%Daily2017-07-16 08:41
https://kosova-info.com/keshillat-drejtues-si-kontrollojne-financat-e-institucioneve/60%Daily2017-07-16 08:24
https://kosova-info.com/reali-me-vendim-shokues-per-super-yllin-e-skuadres-foto/60%Daily2017-07-16 08:00
https://kosova-info.com/samsung-sjell-televizorin-me-diagonale-10-3-metra/60%Daily2017-07-16 07:48
https://kosova-info.com/promoja-e-episodit-te-14-te-te-egjelit-shume-te-papritura-ndodhin-sonte-video/60%Daily2017-07-16 07:24
https://kosova-info.com/%e2%80%8b-%e2%80%8bky-eshte-moti-per-sot-dhe-3-ditet-e-ardhshme/60%Daily2017-07-16 06:58
https://kosova-info.com/shpejtoni-rritjen-e-qerpikeve-ne-menyre-natyrale-video/60%Daily2017-07-16 06:45
https://kosova-info.com/erdogan-fjalim-emocionues-ne-pervjetorin-e-grushtit-te-shtetit-2/60%Daily2017-07-16 06:39
https://kosova-info.com/zyrtare-nolito-transferohet-te-klubi-i-njohur-i-la-ligas-foto/60%Daily2017-07-16 06:33
https://kosova-info.com/big-mama-shkelqen-ne-setin-e-fundit-foto/60%Daily2017-07-16 06:05
https://kosova-info.com/zyrtare-nga-spitali-i-tetoves-ja-sa-persona-jane-plagosur/60%Daily2017-07-16 05:55
https://kosova-info.com/njihuni-me-centralin-me-te-madh-te-paneleve-diellore-ne-bote-video/60%Daily2017-07-15 23:36
https://kosova-info.com/nje-vit-nga-puci-ushtarak-ne-turqi-ja-cka-thote-kemaili-i-kara-sevda-foto/60%Daily2017-07-15 21:57
https://kosova-info.com/vrau-gruan-me-thike-humb-jeten-ne-burg-i-denuari-per-vrasje-ja-kush-eshte/60%Daily2017-07-15 21:56
https://kosova-info.com/unitedi-nuk-heq-dore-nga-perisic-i-ofron-para-dhe-dy-lojtare-interit/60%Daily2017-07-15 21:55
https://kosova-info.com/osmani-koalicioni-me-vv-ne-i-veshtire-ldk-me-mire-te-qendroje-ne-opozite/60%Daily2017-07-15 21:40
https://kosova-info.com/sadiku-debuton-me-gol-jashtezakonisht-te-bukur-te-legia-e-varshaves-video/60%Daily2017-07-15 21:38
https://kosova-info.com/merr-fund-tortura-ja-cfare-moti-do-te-kete-neser/60%Daily2017-07-15 21:38
https://kosova-info.com/rozana-ekspozon-gjoksin-si-kurre-me-pare-foto/60%Daily2017-07-15 21:29
https://kosova-info.com/leiva-largohet-nga-liverpooli-neser-zyrtarizohet-te-kjo-skuader/60%Daily2017-07-15 21:22
https://kosova-info.com/vlera-e-shtepise-se-dardanit-po-rritet-fluturimthi/60%Daily2017-07-15 21:19
https://kosova-info.com/kjo-teknike-e-re-e-seksit-po-lumturon-cdo-femer/60%Daily2017-07-15 21:17
https://kosova-info.com/erdogan-fjalim-emocionues-ne-pervjetorin-e-grushtit-te-shtetit/60%Daily2017-07-15 21:06
https://kosova-info.com/neymar-kerkohej-nga-reali-dhe-chelsea-por-ja-pse-zgjodhi-barcelonen/60%Daily2017-07-15 21:06
https://kosova-info.com/murale-e-re-ne-sheshin-skenderbe-ne-shkup-perfshihen-figurat-kombetare-shqiptare-foto/60%Daily2017-07-15 21:02
https://kosova-info.com/po-ju-paralajmerojme-konsultohuni-me-doktorin-para-se-te-shihni-klipin-e-ri-te-alban-ramosajt/60%Daily2017-07-15 21:00
https://kosova-info.com/statistikat-e-frikshme-nga-viti-ne-vit-kosovaret-po-vdesin-shume-e-po-lindin-pak/60%Daily2017-07-15 21:00
https://kosova-info.com/james-mahniti-ne-paraqitjen-e-pare-te-bayerni-video/60%Daily2017-07-15 20:46
https://kosova-info.com/fustanet-luksoze-te-nuserise-te-cilat-i-veshen-me-gjithe-temperaturat-e-larta-foto/60%Daily2017-07-15 20:41
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-no-kiss-nga-baby-gee-dhe-fero-foto/60%Daily2017-07-15 20:40
https://kosova-info.com/lojtari-i-napolit-shenon-nga-mesi-i-fushes-video/60%Daily2017-07-15 20:31
https://kosova-info.com/mund-edhe-te-qeshni-por-keta-jane-emrat-e-fshatrave-ne-kosove-e-shqiperi/60%Daily2017-07-15 20:30
https://kosova-info.com/mungoi-disa-here-ne-emision-ja-ku-eshte-prezantuesi-shqiptar/60%Daily2017-07-15 20:19
https://kosova-info.com/si-mund-ta-kuptoni-kur-dikush-ju-genjen-video/60%Daily2017-07-15 20:19
https://kosova-info.com/thaci-pdsh-ja-e-vetmja-strukture-e-mirefillte-politike-e-shqiptareve-te-maqedonise/60%Daily2017-07-15 20:19
https://kosova-info.com/giroud-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-07-15 20:14
https://kosova-info.com/alarm-i-rrejshem-per-bombe-ne-moske-evakuohen-mbi-4-mije-njerez/60%Daily2017-07-15 20:08
https://kosova-info.com/a-do-merret-me-me-muzike-elita-rudi-video/60%Daily2017-07-15 19:59
https://kosova-info.com/10-tradhtaret-qe-luajten-per-juventusin-milanin-dhe-interin-secili-me-super-yll-se-tjetri/60%Daily2017-07-15 19:57
https://kosova-info.com/pastroni-veshkat-per-15-dite-recete-e-lehte-dhe-e-shpejte/60%Daily2017-07-15 19:41
https://kosova-info.com/ja-me-cilin-kengetar-shqiptar-eshte-ne-lidhje-xhesika-e-o-sa-mire/60%Daily2017-07-15 19:40
https://kosova-info.com/ndodhi-edhe-kjo-djalit-qe-u-lind-ia-vendosen-emrin-elinel-foto/60%Daily2017-07-15 19:19
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-shkencetaret-arrijne-te-krijojne-zemren-e-njeriut/60%Daily2017-07-15 19:16
https://kosova-info.com/lamtumire-costa-chelsea-behet-me-super-sulmues-foto/60%Daily2017-07-15 19:14
https://kosova-info.com/fitore-ibishi-shkoi-per-sherim-ne-gjermani-video/60%Daily2017-07-15 18:44
https://kosova-info.com/artisti-me-fame-boterore-koncert-ne-prishtine-video/60%Daily2017-07-15 18:19
https://kosova-info.com/spalletti-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-interit/60%Daily2017-07-15 18:02
https://kosova-info.com/lika-ligji-per-shqipen-brenda-100-diteshit-video/60%Daily2017-07-15 17:37
https://kosova-info.com/dje-e-publikuan-ja-si-shpertheu-kenga-te-du-krejt-nga-dalool-dhe-ardian-bujupi-video/60%Daily2017-07-15 17:03
https://kosova-info.com/perplas-motocikleten-dhe-hidhet-mbi-veture-ne-perpjekje-per-te-perfituar-nga-sigurimi-video/60%Daily2017-07-15 16:56
https://kosova-info.com/10-transferimet-me-te-shtrenjta-ne-histori-te-chelsea-2/60%Daily2017-07-15 16:40
https://kosova-info.com/studente-per-treg-te-punes-e-jo-kamariere/60%Daily2017-07-15 16:18
https://kosova-info.com/ndertojeni-lehte-nje-pishine-per-kete-vere-me-kete-metode-foto/60%Daily2017-07-15 15:46
https://kosova-info.com/xhanem-vjen-nga-ardian-rexhepi-video/60%Daily2017-07-15 15:39
https://kosova-info.com/rashani-ben-dy-asistime-ne-fitoren-0-3-te-rosenborgut/60%Daily2017-07-15 15:29
https://kosova-info.com/ne-nje-vjetorin-e-pucit-ne-turqi-marshohet-edhe-ne-prishtine-foto/60%Daily2017-07-15 15:26
https://kosova-info.com/whatsapp-sapo-shtoi-nje-vecori-shume-te-nevojshme/60%Daily2017-07-15 14:52
https://kosova-info.com/520-milione-dollare-kunder-trafikimit-te-qenieve-njerezore/60%Daily2017-07-15 14:44
https://kosova-info.com/hamiti-peticioni-kunder-ndertimit-te-xhamise-i-paarsyeshem/60%Daily2017-07-15 14:41
https://kosova-info.com/vuciq-neser-viziton-uashingtonin-takohet-me-mike-pence/60%Daily2017-07-15 14:28
https://kosova-info.com/ska-karton-te-gjelber-vazhdon-placka-ndaj-diaspores/60%Daily2017-07-15 14:26
https://kosova-info.com/odegaardi-i-realit-shenon-super-gol-per-heerenveenin-video/60%Daily2017-07-15 14:20
https://kosova-info.com/cozman-ka-nje-befasi-per-fansat-e-tij-video/60%Daily2017-07-15 14:18
https://kosova-info.com/tjeter-tragjedi-ne-vlore-nje-grua-nxirret-e-vdekur-nga-deti-dyshohet-edhe-per-dy-te-tjere/60%Daily2017-07-15 14:17
https://kosova-info.com/analistet-thirrjet-e-quint-it-per-krijimin-e-institucioneve-te-rendesishme/60%Daily2017-07-15 14:15
https://kosova-info.com/milan-transferon-mesfushorin-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2017-07-15 14:13
https://kosova-info.com/banonte-ne-ferizaj-ja-cka-i-gjeti-policia-ne-shtepi-nje-qytetari-nga-shqiperia/60%Daily2017-07-15 14:11
https://kosova-info.com/merkel-brexit-dhe-fitorja-e-macron-ndryshuan-pikepamjen-time-per-be-ne/60%Daily2017-07-15 14:07
https://kosova-info.com/nato-mesazh-solidariteti-per-turqine-ne-pervjetorin-e-pare-te-15-korrikut/60%Daily2017-07-15 14:00
https://kosova-info.com/25-mije-shqiptare-te-kosoves-dynden-ne-adriatik-dhe-jon/60%Daily2017-07-15 13:57
https://kosova-info.com/zhvishet-edhe-afrona-tregon-linjat-ne-bikini-foto/60%Daily2017-07-15 13:57
https://kosova-info.com/formula-1-ja-kush-do-te-niset-i-pari-ne-britanine-e-madhe-foto/60%Daily2017-07-15 13:51
https://kosova-info.com/mustafa-ballkani-me-treg-e-dogana-funksionale-por-jo-unike/60%Daily2017-07-15 13:49
https://kosova-info.com/si-ti-rrisni-floket-me-dy-perberes-video/60%Daily2017-07-15 13:44
https://kosova-info.com/fundjava-e-embel-per-tunen-dhe-patrisin-foto/60%Daily2017-07-15 13:43
https://kosova-info.com/fundjava-e-embel-per-tunen-dhe-patrisin-foto/60%Daily2017-07-15 13:43
https://kosova-info.com/mbappe-kerkohet-nga-real-madrid-e-arsenal-ja-vendimi-i-ri-nga-monaco/60%Daily2017-07-15 13:33
https://kosova-info.com/sheiku-le-shtatzene-rihannen-foto/60%Daily2017-07-15 13:28
https://kosova-info.com/paralajmeron-ternava-xhamia-ndertohet-me-ose-pa-leje-te-komunes/60%Daily2017-07-15 13:26
https://kosova-info.com/arrestohet-pasi-tentoi-ta-ndaloj-policine-per-te-mos-e-gjobitur/60%Daily2017-07-15 13:12
https://kosova-info.com/conte-fotografohet-duke-biseduar-me-perforcimin-e-madh-te-chelseas-foto/60%Daily2017-07-15 13:11
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-tek-demi-rose-kur-shfaqet-ne-plazh-foto/60%Daily2017-07-15 13:08
https://kosova-info.com/tete-menyra-si-te-mbijetoni-ne-det-video/60%Daily2017-07-15 13:07
https://kosova-info.com/krasniqi-eshte-vone-qe-te-merakosemi-per-shkuarjen-e-speciales-te-vuciqi/60%Daily2017-07-15 13:02
https://kosova-info.com/25-mije-pushues-kosovare-ne-shqiperi-vetem-gjate-vikendit/60%Daily2017-07-15 12:57
https://kosova-info.com/muralet-ne-maqedoni-me-simbole-kombetare-shqiptare/60%Daily2017-07-15 12:52
https://kosova-info.com/bondsteel-i-te-jete-kamp-i-perhershem-i-ushtrise-amerikane-ne-kosove/60%Daily2017-07-15 12:50
https://kosova-info.com/lori-ka-dy-fjale-per-leonoren-dhe-adelinen-video/60%Daily2017-07-15 12:50
https://kosova-info.com/kujdes-nga-klima-nese-keni-probleme-me-sinuse/60%Daily2017-07-15 12:44
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-te-atentatit-ne-shkoder-vajza-e-shtrire-ne-toke-ndihmohet-edhe-nga-qytetaret-video-18/60%Daily2017-07-15 12:39
https://kosova-info.com/nainggolan-ne-teste-mjekesore-te-klubi-i-madh-evropian-video/60%Daily2017-07-15 12:37
https://kosova-info.com/motrat-koci-ne-bikini-perkrah-kryeministrit-shqiptar-foto/60%Daily2017-07-15 12:36
https://kosova-info.com/messi-ne-stervitje-shikojeni-cfare-ka-ne-kemben-e-majte-foto/60%Daily2017-07-15 12:33
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-ska-asnje-informacion-per-takimet-e-speciales-ne-beograd/60%Daily2017-07-15 12:28
https://kosova-info.com/vajzat-pertace-duhet-ti-dine-keto-truqe-patjeter-video/60%Daily2017-07-15 12:27
https://kosova-info.com/perballje-gjykatash-per-urdhrin-e-ndalim-udhetimit-ne-shba/60%Daily2017-07-15 12:26
https://kosova-info.com/atdhe-nuhiu-po-kerkohet-nga-tri-klube-te-njohura-evropiane/60%Daily2017-07-15 12:24
https://kosova-info.com/elita-dhe-morena-ishin-shoqe-klase-por-keto-jane-raportet-mes-tyre-sot-foto/60%Daily2017-07-15 12:17
https://kosova-info.com/mbahet-sot-n-prishtin-aktiviteti-pr-siguri-kibernetike-n-kuadr-t-akademis-ndrkombtare-verore-cert-awards-kosova-albania/60%Daily2017-07-15 12:17
https://kosova-info.com/bonucci-nuk-mjafton-milan-kerkon-perforcimin-e-madh-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-07-15 12:07
https://kosova-info.com/qellohet-me-arme-nje-21-vjecar-nga-kosova-ne-zvicer/60%Daily2017-07-15 12:05
https://kosova-info.com/recete-e-plakave-italiane-keshtu-gatuhet-pica-calzone-klasike/60%Daily2017-07-15 12:03
https://kosova-info.com/tome-gashi-gjykata-speciale-eshte-gjykate-me-shume-e-serbise-sesa-e-kosoves/60%Daily2017-07-15 12:02
https://kosova-info.com/arsenal-shenon-fitore-31-por-shikojeni-problemin-qe-ndodhi-mes-giroud-dhe-lacazette-video/60%Daily2017-07-15 11:55
https://kosova-info.com/vdes-maryam-mirzakhani-fituese-e-nobelit-te-matematikes/60%Daily2017-07-15 11:47
https://kosova-info.com/mushkolaj-pan-po-ben-presion-ndaj-deputeteve-me-deklarimet-se-ka-siguruar-numrat/60%Daily2017-07-15 11:43
https://kosova-info.com/turqia-i-shpjegon-botes-tentativen-e-grusht-shtetit-me-15-korrik/60%Daily2017-07-15 11:36
https://kosova-info.com/vidal-refuzon-interin-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-07-15 11:35
https://kosova-info.com/presidenti-i-cecenise-nuk-kemi-asnje-homoseksual/60%Daily2017-07-15 11:29
https://kosova-info.com/diego-costa-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-15 11:26
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-shkoder/60%Daily2017-07-15 11:23
https://kosova-info.com/luana-me-benzina-po-pelqehet-shume-video/60%Daily2017-07-15 11:17
https://kosova-info.com/xharra-shpend-pse-po-fshihesh-pas-shoqerise-tende-civile-per-xhamine-e-madhe/60%Daily2017-07-15 11:07
https://kosova-info.com/montella-zbulon-perforcimin-e-madh-te-milanit-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-bote-foto/60%Daily2017-07-15 11:03
https://kosova-info.com/nita-latifi-tregon-si-erdhi-deri-tek-bashkepunimi-me-2po2-video/60%Daily2017-07-15 11:02
https://kosova-info.com/vuciq-te-henen-duhet-te-vendos-me-shba-ve-perendimit-apo-rusise-lindjes/60%Daily2017-07-15 11:01
https://kosova-info.com/studimi-me-i-fundit-i-lidh-keto-ilace-me-vdekjen-e-parakohshme/60%Daily2017-07-15 10:56
https://kosova-info.com/austria-dhe-gjermania-thirrje-be-se-shtrijini-doren-vendeve-te-ballkanit-perfshire-edhe-kosoven/60%Daily2017-07-15 10:52
https://kosova-info.com/western-sydney-wanderers-arsenal-nuk-ndalen-golat-video/60%Daily2017-07-15 10:48
https://kosova-info.com/naser-osmani-thote-se-askush-nga-ldk-se-voton-pan-in/60%Daily2017-07-15 10:45
https://kosova-info.com/western-sydney-wanderers-arsenal-dy-gola-per-5-minuta-video/60%Daily2017-07-15 10:42
https://kosova-info.com/e-dashura-ia-shprehe-publikisht-dashurine-mozzikut-foto/60%Daily2017-07-15 10:41
https://kosova-info.com/bechtel-enka-ende-pa-zgjidhje-shtyllat-e-autostrades-vazhdojne-te-mbesin-te-rrezuara-foto/60%Daily2017-07-15 10:40
https://kosova-info.com/fundjave-ne-plazh-situata-rrugore-ne-gjithe-vendin/60%Daily2017-07-15 10:37
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-martial-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-07-15 10:31
https://kosova-info.com/presidentet-e-gjermanise-e-austrise-i-kerkojne-be-se-te-kete-me-shume-kujdes-ndaj-ballkanit/60%Daily2017-07-15 10:30
https://kosova-info.com/perfundojne-pa-marreveshje-bisedimet-per-paqe-ne-siri/60%Daily2017-07-15 10:26
https://kosova-info.com/presheve-arrestohen-dy-shqiptare-pas-bastisjes-se-shtepive-te-tyre/60%Daily2017-07-15 10:23
https://kosova-info.com/zbulohet-se-a-bashkejetojne-elita-dhe-gjiko-video/60%Daily2017-07-15 10:12
https://kosova-info.com/zbulohet-fajtori-per-largimin-e-bonuccit-nga-juventus-foto/60%Daily2017-07-15 10:05
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-cfare-ka-ndodhur-ne-familjen-e-rio-ferdinand-foto/60%Daily2017-07-15 09:57
https://kosova-info.com/vesa-uron-motren-ngjajne-si-binjake-foto/60%Daily2017-07-15 09:49
https://kosova-info.com/nese-pan-siguron-votat-te-nderhyje-prokuroria-per-shantazhe-ndaj-deputeteve/60%Daily2017-07-15 09:45
https://kosova-info.com/bonucci-shkruan-mesazhin-e-fundit-per-juventusin-foto/60%Daily2017-07-15 09:36
https://kosova-info.com/vuciq-takohet-me-perfaqesues-te-gjykates-speciales-kosova-ska-asnje-informate/60%Daily2017-07-15 09:36
https://kosova-info.com/ish-aktivisti-i-vetevendosjes-shpend-ahmeti-po-mashtron-myslimanet/60%Daily2017-07-15 09:32
https://kosova-info.com/aktoret-zbulojne-cfare-do-te-ndodhe-se-shpejti-tek-egjeli-video/60%Daily2017-07-15 09:25
https://kosova-info.com/bonucci-transferon-nje-super-futbollist-ne-milan-foto/60%Daily2017-07-15 09:21
https://kosova-info.com/reagon-agim-gerguri-shpresa-rama-duhet-ta-dije-se-prone-e-kujt-eshte-kalaja-e-vushtrrise-foto/60%Daily2017-07-15 09:20
https://kosova-info.com/tifozi-i-real-madridit-takon-mbappen-sulmuesi-i-monacos-befason-me-fjalet-e-tij-foto/60%Daily2017-07-15 09:07
https://kosova-info.com/dy-studente-kosovare-te-verber-diplomojne-ne-afat-rekord-foto/60%Daily2017-07-15 09:02
https://kosova-info.com/zbulohet-i-dashuri-i-ri-i-rites-nuk-e-besoni-kush-eshte-foto/60%Daily2017-07-15 09:02
https://kosova-info.com/droni-racer3-mban-rekordin-guinness-me-shpejtsi-prej-263-1-kmh/60%Daily2017-07-15 09:02
https://kosova-info.com/droni-racer3-mban-rekordin-guinness-me-shpejtsi-prej-263-1-kmh/60%Daily2017-07-15 09:02
https://kosova-info.com/graniti-tete-vjecar-nga-mitrovica-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj/60%Daily2017-07-15 08:53
https://kosova-info.com/tifozi-i-pafat-i-juventusit-si-do-ta-largoje-tatuazhin-e-bonuccit-foto/60%Daily2017-07-15 08:50
https://kosova-info.com/vlore-mbytet-ne-det-15-vjecari/60%Daily2017-07-15 08:50
https://kosova-info.com/meda-labi-apo-afrimi-cili-kendon-me-mire-ne-dasma-video/60%Daily2017-07-15 08:42
https://kosova-info.com/de-rossi-ne-teste-mjekesore-te-klubi-i-njohur-evropian-foto/60%Daily2017-07-15 08:37
https://kosova-info.com/veturat-qe-kishte-prodhuar-isis-per-sulme-vetevrasese-foto/60%Daily2017-07-15 08:34
https://kosova-info.com/rusia-nuk-pranon-kushte-per-kthimin-e-komplekseve-diplomatike-ne-shba/60%Daily2017-07-15 08:33
https://kosova-info.com/shba-e-shqetesuar-per-bashkepunimin-ushtarak-ruso-serb-engel-kerkon-ndermarrje-te-masave/60%Daily2017-07-15 08:31
https://kosova-info.com/rrahje-ne-stervitjen-e-man-utd-foto/60%Daily2017-07-15 08:25
https://kosova-info.com/fale-kenga-me-e-re-nga-yllka-kuqi-foto/60%Daily2017-07-15 08:22
https://kosova-info.com/mattis-shba-nuk-ka-prova-se-baghdadi-ka-vdekur/60%Daily2017-07-15 08:21
https://kosova-info.com/ne-prishtine-sot-marsh-i-qytetareve-ne-kujtim-te-tentim-grusht-shtetit-ne-turqi-foto/60%Daily2017-07-15 08:19
https://kosova-info.com/une-naser-ali-rugova-nuk-do-ta-votoje-ramush-haradinajn-per-kryeminister/60%Daily2017-07-15 08:16
https://kosova-info.com/bonucci-me-numer-special-te-fanelles-ne-milan-foto/60%Daily2017-07-15 08:15
https://kosova-info.com/pervjetori-i-pare-i-grushtit-te-shtetit-cfare-ndodhi-mbremjen-e-15-korrikut-ne-turqi/60%Daily2017-07-15 08:08
https://kosova-info.com/formacioni-i-futbollisteve-me-te-shtrenjte-ne-bote-foto/60%Daily2017-07-15 08:07
https://kosova-info.com/higuain-me-oferte-te-cmendur-100-milione-euro-nga-premierliga-foto/60%Daily2017-07-15 07:59
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-elita-zbulon-kur-u-lidh-me-gjikon-video/60%Daily2017-07-15 07:57
https://kosova-info.com/maqedonia-duke-relaksuar-raportet-me-fqinjet-afrohet-me-be-ne/60%Daily2017-07-15 07:55
https://kosova-info.com/keta-jane-dy-deputetet-e-ldk-se-qe-thuhet-se-do-ta-votojne-haradinajn/60%Daily2017-07-15 07:51
https://kosova-info.com/perse-ndarjet-ndodhin-me-shpesh-gjate-veres/60%Daily2017-07-15 07:48
https://kosova-info.com/fotografia-e-pare-e-bonuccit-me-tifozet-e-milanit-foto-2/60%Daily2017-07-15 07:43
https://kosova-info.com/ami-dhe-ermali-nisin-pushimet-foto/60%Daily2017-07-15 07:39
https://kosova-info.com/serbia-po-e-ben-te-pamunduren-per-te-ndaluar-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/60%Daily2017-07-15 07:39
https://kosova-info.com/juventus-hakmerret-per-bonuccin-transferon-yllin-e-ri-nga-milan-foto/60%Daily2017-07-15 07:28
https://kosova-info.com/lori-zgjedh-mes-artisteve-ne-rubriken-ke-zgjedh-video/60%Daily2017-07-15 07:13
https://kosova-info.com/bonucci-telefonon-yllin-e-real-madridit-e-fton-te-transferohet-ne-milan-foto/60%Daily2017-07-15 07:07
https://kosova-info.com/aksidentohet-rende-shqiptari-ne-itali-foto/60%Daily2017-07-15 07:02
https://kosova-info.com/mcgregor-luan-me-koken-e-mayweather-shikojeni-reagimin-e-amerikanit-video/60%Daily2017-07-15 06:54
https://kosova-info.com/upss-ledri-kapet-duke-u-puthur-me-nje-vajze-foto/60%Daily2017-07-15 06:51
https://kosova-info.com/pacolli-refuzohet-nga-vv-ja-dhe-aak-ja-rreth-propozimit-qeveri-gjitheperfshirese/60%Daily2017-07-15 06:44
https://kosova-info.com/shqiperi-kerkohet-hapje-e-te-gjitha-kutive-te-votimit/60%Daily2017-07-15 06:40
https://kosova-info.com/tregu-i-perbashket-rajonal-ide-injorante-e-be-se-mban-larg-ballkanin-nga-unioni/60%Daily2017-07-15 06:38
https://kosova-info.com/bakayoko-kunder-psg-kjo-eshte-arsyeja-e-transferimit-ne-chelsea-video/60%Daily2017-07-15 06:33
https://kosova-info.com/bien-temperaturat-e-nxehta-ne-vend-ja-si-do-te-jete-moti-sot/60%Daily2017-07-15 06:26
https://kosova-info.com/nora-muja-shpallet-miss-globe-2017-foto/60%Daily2017-07-15 06:26
https://kosova-info.com/formacioni-i-milanit-me-bonuccin-kandidat-per-titull-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-07-15 06:21
https://kosova-info.com/isufi-haradinaj-se-shpejti-kryeminister/60%Daily2017-07-15 06:20
https://kosova-info.com/erdogan-15-korriku-eshte-nje-risi-ne-historine-e-demokracise/60%Daily2017-07-15 06:17
https://kosova-info.com/inter-me-super-perforcim-nga-bayern-munich-foto-2/60%Daily2017-07-15 06:13
https://kosova-info.com/washington-post-fuqite-perendimore-nxisin-kosoven-ta-formoje-qeverine/60%Daily2017-07-15 06:13
https://kosova-info.com/shpaloset-programi-i-shugurimit-te-katedrales/60%Daily2017-07-15 06:11
https://kosova-info.com/bonucci-ne-milan-ja-cfare-mesazhi-i-ka-derguar-buffon-foto/60%Daily2017-07-15 06:09
https://kosova-info.com/enca-keshtu-me-shkofte-jeta-foto/60%Daily2017-07-15 06:01
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-te-prekurve-nga-kanceri/60%Daily2017-07-15 05:57
https://kosova-info.com/aurela-gace-fjale-te-medha-per-danin-foto/60%Daily2017-07-14 22:00
https://kosova-info.com/rama-do-tua-kthej-me-ngulm-kalane-qytetareve/60%Daily2017-07-14 22:00
https://kosova-info.com/kundershtohet-ndertimi-i-xhamise-ne-prishtine-ja-cilat-jane-arsyet/60%Daily2017-07-14 21:56
https://kosova-info.com/12-futbollistet-qe-vertetuan-se-vitet-jane-thjeshte-numra-ne-futboll/60%Daily2017-07-14 21:53
https://kosova-info.com/ne-nje-vjetorin-e-pucit-ushtarak-prizrenasit-marshojne-per-turqine-foto/60%Daily2017-07-14 21:50
https://kosova-info.com/publikon-foto-me-binjaket-beyonce-thyen-rrjetin-foto/60%Daily2017-07-14 21:49
https://kosova-info.com/ne-kosove-ka-ndryshuar-menyra-e-kercenimeve-nga-terrorizmi-video/60%Daily2017-07-14 21:43
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-milani-i-mberrin-ne-aeroport-transferimi-i-ri-video/60%Daily2017-07-14 21:37
https://kosova-info.com/puna-me-shume-se-55-ore-ne-jave-rrite-rrezikun-per-crregullim-te-rrahjeve-te-zemres/60%Daily2017-07-14 21:33
https://kosova-info.com/keto-jane-pishinat-luksoze-neper-bote/60%Daily2017-07-14 21:33
https://kosova-info.com/10-shitjet-me-te-dhimbshme-te-juventusit/60%Daily2017-07-14 21:29
https://kosova-info.com/nallane-4-ben-perseri-bashke-ledrin-dhe-florin-foto/60%Daily2017-07-14 21:27
https://kosova-info.com/ndodh-ne-shqiperi-per-50-dite-kapen-me-shume-se-30-tone-droge-video/60%Daily2017-07-14 21:19
https://kosova-info.com/kosova-me-pak-doktore-shkence-video/60%Daily2017-07-14 21:14
https://kosova-info.com/10-futbollistet-me-te-shtrenjte-anglez-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2017-07-14 21:12
https://kosova-info.com/mbeshtetesit-e-bashes-rendesi-nuk-ka-rrezimi-por-ringritja/60%Daily2017-07-14 21:11
https://kosova-info.com/keshtu-kercasin-grushtet-ne-parlamentin-e-tajvanit-video/60%Daily2017-07-14 21:04
https://kosova-info.com/beqa-krijimi-i-ushtrise-prioritet-kryesor-i-qeverise/60%Daily2017-07-14 21:03
https://kosova-info.com/prapaskenat-e-egjelit-aktoret-zbulojne-a-po-vazhdojne-xhirimet-video/60%Daily2017-07-14 21:01
https://kosova-info.com/pas-36-viteve-pa-shtepi-familja-nga-vushtrria-behet-me-kulm-mbi-koke-video/60%Daily2017-07-14 20:55
https://kosova-info.com/jose-mourinho-me-lajm-sensacional-per-te-ardhmen-e-ibrahimovicit/60%Daily2017-07-14 20:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-mesazhi-i-juventusit-per-bonuccin-qe-kaloi-te-milani/60%Daily2017-07-14 20:42
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-spo-duket-qe-i-kane-votat/60%Daily2017-07-14 20:41
https://kosova-info.com/kim-corodite-vajzen-me-veshje-si-te-saj-kryqezohet-nga-fansat-foto/60%Daily2017-07-14 20:39
https://kosova-info.com/milaim-zeka-nese-deshton-ramushi-qeverine-ta-beje-albini/60%Daily2017-07-14 20:37
https://kosova-info.com/me-ne-fund-shi-ere-dhe-bresher-ja-se-kur-nis-te-prishet-moti-ne-shqiperi/60%Daily2017-07-14 20:30
https://kosova-info.com/mesohet-arsyeja-e-vertete-e-largimit-te-bonuccit-nga-juventusi/60%Daily2017-07-14 20:28
https://kosova-info.com/nita-latifi-zbulon-a-po-sjell-bashkepunim-me-capital-t-video/60%Daily2017-07-14 20:20
https://kosova-info.com/veseli-merr-pjese-ne-shenimin-e-dites-kombetare-te-frances/60%Daily2017-07-14 20:18
https://kosova-info.com/zemaj-tregon-nese-jane-shitur-deputetet-e-ldk-se-video/60%Daily2017-07-14 20:15
https://kosova-info.com/mourinho-zbulon-pse-deshtoi-transferimi-i-moratas-te-man-utd/60%Daily2017-07-14 20:14
https://kosova-info.com/ekskluzive-labinot-tahiri-e-pranon-se-u-takua-me-haradinajn-tregon-se-cfare-biseduan/60%Daily2017-07-14 20:10
https://kosova-info.com/tmerr-specialet-irakiane-i-hedhin-nga-shkembinjte-terroristet-e-isis-ti-dhe-me-pas-rafale-videofoto/60%Daily2017-07-14 20:02
https://kosova-info.com/edhe-nje-termet-e-dridhi-ohrin/60%Daily2017-07-14 19:58
https://kosova-info.com/lamtumire-leicester-mahrez-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-07-14 19:58
https://kosova-info.com/milani-zyrtarizon-bonuccin/60%Daily2017-07-14 19:38
https://kosova-info.com/konjufca-nese-thaci-e-shkel-kushtetuten-per-mandatarin-do-ta-rrezojme-me-protesta-video/60%Daily2017-07-14 19:38
https://kosova-info.com/voxpop-qytetaret-zgjedhin-kengetarin-me-te-mire-te-dasmave-video/60%Daily2017-07-14 19:36
https://kosova-info.com/sofra-tradicionale-kenge-e-valle-ne-sheshin-e-prishtines-fotovideo/60%Daily2017-07-14 19:34
https://kosova-info.com/bledi-shkembi-debuton-me-fitore-te-liria/60%Daily2017-07-14 19:28
https://kosova-info.com/rikthehen-femijet-e-pasur-te-dubait-foto/60%Daily2017-07-14 19:25
https://kosova-info.com/salah-shenon-golin-e-pare-ne-fanellen-e-liverpoolit-video/60%Daily2017-07-14 19:25
https://kosova-info.com/xeni-publikon-kengen-e-re-ka-nje-mesazh-te-fuqishem-video/60%Daily2017-07-14 19:18
https://kosova-info.com/majk-dhe-cozman-elektrizuan-zone-club-ja-cfare-thone-per-atmosferen-video/60%Daily2017-07-14 19:01
https://kosova-info.com/arifi-respektoni-bindjet-e-lira-te-deputeteve-a-ju-kujtohet-kur-aak-se-ia-merreshit-deputetet/60%Daily2017-07-14 18:56
https://kosova-info.com/mars-lancon-cokollaten-e-re-per-here-te-pare-pas-20-vjetesh-foto/60%Daily2017-07-14 18:48
https://kosova-info.com/besa-shfaq-linjat-terheqese-ne-bikini-foto/60%Daily2017-07-14 18:48
https://kosova-info.com/polaket-e-fyejne-keq-sadikun-e-quajne-komunist-foto/60%Daily2017-07-14 18:45
https://kosova-info.com/mirage-elita-rudi-flet-per-here-te-pare-per-dashurine-me-gjikon-video/60%Daily2017-07-14 18:39
https://kosova-info.com/turqia-kerkon-hapur-te-luftohet-guleni-ne-kosove-video/60%Daily2017-07-14 18:36
https://kosova-info.com/%ef%bb%bfmitrovice-paraburgim-per-mjekun-dhe-policin-qe-u-kapen-me-droge/60%Daily2017-07-14 18:29
https://kosova-info.com/e-papritur-sulmuesi-i-interit-transferohet-te-skuadra-shqiptare-foto/60%Daily2017-07-14 18:25
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-uron-popullin-francez-per-diten-e-tyre-kombetare/60%Daily2017-07-14 18:25
https://kosova-info.com/nisma-do-te-bindeni-ne-seancen-konstituive-se-i-kemi-numrat/60%Daily2017-07-14 18:19
https://kosova-info.com/aplikacioni-game-live-i-samsung-do-t-transmetoj-ekranin-e-telefonit-tuaj-n-facebook-twitch-dhe-youtube/60%Daily2017-07-14 16:27
https://kosova-info.com/fshati-shqiptar-ku-u-zbulua-depoja-e-hashashit/60%Daily2017-07-14 18:10
https://kosova-info.com/neymar-publikon-ne-instagram-flamurin-e-kosoves-dhe-te-shqiperise-foto/60%Daily2017-07-14 18:09
https://kosova-info.com/dardan-sejdiu-kjo-eshte-historia-e-nenes-sime-video/60%Daily2017-07-14 18:03
https://kosova-info.com/federer-ne-finale-te-wimbledonit/60%Daily2017-07-14 17:55
https://kosova-info.com/mitrovica-behet-me-det-video/60%Daily2017-07-14 17:55
https://kosova-info.com/zyrtare-largim-i-madh-nga-prishtina-foto/60%Daily2017-07-14 17:50
https://kosova-info.com/asfaltohet-rruga-qe-lidh-fshatrat-e-klines-me-ato-te-pejes/60%Daily2017-07-14 17:47
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-lojtari-i-njohur-deshton-ne-testet-mjekesore-te-chelsea-foto/60%Daily2017-07-14 17:35
https://kosova-info.com/ne-gjilan-hapet-tregu-i-ri-i-veturave/60%Daily2017-07-14 17:33
https://kosova-info.com/edhe-kjo-i-ndodh-vetevendosjes-analisti-bashke-me-asamblistin-e-saj-i-dalin-kunder/60%Daily2017-07-14 17:33
https://kosova-info.com/elon-musk-blen-domainin-e-kompanis-s-par-themeluar-prej-tij-x-com/60%Daily2017-07-14 16:27
https://kosova-info.com/provokon-morena-hap-kembet-ne-veture-foto/60%Daily2017-07-14 17:28
https://kosova-info.com/zyrtare-sulmuesi-i-njohur-i-bashkohet-gjilanit-foto/60%Daily2017-07-14 17:25
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-inat-nga-meda-dhe-gold-ag-foto/60%Daily2017-07-14 17:17
https://kosova-info.com/basha-asnje-marreveshje-me-edi-ramen/60%Daily2017-07-14 17:12
https://kosova-info.com/i-jepet-lamtumira-tifozit-6-vjecar-te-sunderlandit-qe-inspiroi-boten-me-guximin-e-tij-foto/60%Daily2017-07-14 17:10
https://kosova-info.com/vv-po-fillon-ta-imitoje-subjektin-te-cilin-po-e-akuzon/60%Daily2017-07-14 16:57
https://kosova-info.com/rasti-i-vellezerve-bytyci-thirrje-shba-se-per-ti-bere-presion-vuciqit/60%Daily2017-07-14 16:56
https://kosova-info.com/pas-largimit-te-james-ronaldos-i-ka-mbetur-vetem-edhe-nje-shok-te-reali-foto/60%Daily2017-07-14 16:53
https://kosova-info.com/pas-largimit-te-james-ronaldos-i-ka-mbetur-vetem-edhe-nje-shok-te-reali-foto-2/60%Daily2017-07-14 16:53
https://kosova-info.com/kavaje-1-ton-e-360-kg-hashash-i-sekuestruar/60%Daily2017-07-14 16:52
https://kosova-info.com/dhuratat-per-encen-pas-publikimit-te-kengesfoto/60%Daily2017-07-14 16:45
https://kosova-info.com/beqaj-kosoves-i-duhet-qeveri-kualitative-jo-qeveri-me-numra-te-cunguar/60%Daily2017-07-14 16:43
https://kosova-info.com/zyrtare-kf-feronikeli-prezanton-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-14 16:36
https://kosova-info.com/zyrtare-kf-feronikeli-prezanton-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-14 16:36
https://kosova-info.com/restoranti-nga-prishtina-futet-ne-listen-e-10-restoranteve-me-te-mire-ne-evropa-foto/60%Daily2017-07-14 16:34
https://kosova-info.com/n-shki-e-si-trajtohet-shtja-e-sulmeve-kibernetike-dhe-dynamic-web-n-anv/60%Daily2017-07-14 16:31
https://kosova-info.com/10-transferimet-me-te-shtrenjta-ne-histori-te-manchester-cityt/60%Daily2017-07-14 16:26
https://kosova-info.com/10-transferimet-me-te-shtrenjta-ne-histori-te-manchester-cityt-2/60%Daily2017-07-14 16:26
https://kosova-info.com/rock-whine-publikohet-nga-linda-halimi-video/60%Daily2017-07-14 16:25
https://kosova-info.com/mesohet-skuadra-e-ronaldos-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-07-14 16:17
https://kosova-info.com/mesohet-skuadra-e-ronaldos-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-07-14 16:17
https://kosova-info.com/cili-eshte-qendrimi-i-aak-se-per-marreveshjen-historike-te-propozuar-nga-pacolli/60%Daily2017-07-14 16:16
https://kosova-info.com/jane-publikuar-fotografi-dhe-video-nga-sulmi-me-thika-ne-egjipt-videofoto-18/60%Daily2017-07-14 16:13
https://kosova-info.com/vjen-ofendimi-i-pare-per-bonuccin-ja-cfare-i-ben-motra-e-chiellinit-foto/60%Daily2017-07-14 16:08
https://kosova-info.com/kina-mohon-pergjegjesine-per-vdekjen-e-nobelistit/60%Daily2017-07-14 16:06
https://kosova-info.com/gashi-selimi-e-demaku-me-pika-tjera-te-aktakuzes-per-dallim-nga-lushtaku/60%Daily2017-07-14 15:58
https://kosova-info.com/katastrofe-per-barcelonen-foto/60%Daily2017-07-14 15:57
https://kosova-info.com/te-du-krejt-publikohet-nga-ardian-bujupi-dhe-dalool-video/60%Daily2017-07-14 15:52
https://kosova-info.com/vuciq-ironizon-me-deklaraten-e-hoxhajt-per-njohje-reciproke-me-beri-te-qesh/60%Daily2017-07-14 15:50
https://kosova-info.com/uber-dhe-yandex-bashkojn-forcat-n-rusi/60%Daily2017-07-14 15:49
https://kosova-info.com/premiere-ti-nuk-je-mo-thote-mahmut-ferati-video/60%Daily2017-07-14 15:45
https://kosova-info.com/bonucci-te-milani-vjen-karikatura-e-vitit-nga-omar-momani-foto/60%Daily2017-07-14 15:45
https://kosova-info.com/peticion-ne-bik-e-komune-per-te-ndalur-ndertimin-e-xhamise-ne-dardani/60%Daily2017-07-14 15:37
https://kosova-info.com/edhe-nje-anetar-i-vetevendosjes-del-kunder-gjuhes-fyese-te-fisnik-ismailit/60%Daily2017-07-14 15:32
https://kosova-info.com/bonucci-tifozet-e-milanit-ndodh-cmenduria-ne-takimin-e-pare-video/60%Daily2017-07-14 15:32
https://kosova-info.com/sulm-me-thike-ne-egjipt-vdesin-dy-turiste-4-te-plagosur/60%Daily2017-07-14 15:30
https://kosova-info.com/palestinezet-vrasin-dy-police-izraelite/60%Daily2017-07-14 15:23
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-e-prezanton-transferimin-e-radhes-video/60%Daily2017-07-14 15:23
https://kosova-info.com/perditesohet-whatsapp-ja-cfare-mund-te-beni-tash/60%Daily2017-07-14 15:20
https://kosova-info.com/cilic-ne-finale-te-wimbledonit-e-pret-fituesin-federer-berdych/60%Daily2017-07-14 15:17
https://kosova-info.com/gigi-hadid-dhe-zayn-malik-me-set-te-perbashket-per-vogue-foto/60%Daily2017-07-14 15:13
https://kosova-info.com/digjet-jaguar-i-i-kandidatit-per-deputet/60%Daily2017-07-14 15:13
https://kosova-info.com/pese-projektet-qe-fitoi-shqiperia-ne-trieste/60%Daily2017-07-14 15:02
https://kosova-info.com/10-mbrojtesit-me-te-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit-walker-i-pari-foto/60%Daily2017-07-14 14:59
https://kosova-info.com/ne-parkun-e-biznesit-ne-drenas-shtohen-edhe-pese-biznese-te-reja/60%Daily2017-07-14 14:52
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-thote-se-shefki-gashi-i-ldk-se-ka-te-uzurpuar-7-hektar-toke-komunale-dokument/60%Daily2017-07-14 14:51
https://kosova-info.com/vendos-mourinho-unitedi-shet-kete-lojtar-foto/60%Daily2017-07-14 14:50
https://kosova-info.com/tuna-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-veten-foto/60%Daily2017-07-14 14:48
https://kosova-info.com/kine-75-mije-persona-evakuohen-nga-reshjet-e-rrembyeshme/60%Daily2017-07-14 14:47
https://kosova-info.com/magjistrja-e-matematikes-anita-malaj-kurtulaj-nderohet-me-mirenjohja-nga-kryetari-i-decanit/60%Daily2017-07-14 14:47
https://kosova-info.com/27-vjet-nga-eksodi-i-shqiptareve-drejt-vendeve-perendimore/60%Daily2017-07-14 14:46
https://kosova-info.com/vazhdon-aksioni-ne-vlore-sekuestrohen-edhe-600-kg-kanabis/60%Daily2017-07-14 14:43
https://kosova-info.com/zyrtare-man-city-prezanton-blerjen-e-radhes-foto/60%Daily2017-07-14 14:35
https://kosova-info.com/isufi-kemi-numrat-per-formimin-e-qeverise-te-hapur-per-cdo-parti-politike-video/60%Daily2017-07-14 14:32
https://kosova-info.com/viking-technology-vendos-50-terabajt-n-nj-disk-solid-3-5-in/60%Daily2017-07-14 16:31
https://kosova-info.com/zyrtare-honda-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re-foto/60%Daily2017-07-14 14:30
https://kosova-info.com/qytetari-nga-shqiperia-tentoi-te-udhetonte-nga-aeroporti-i-prishtines-me-gjysme-pasaporte/60%Daily2017-07-14 14:28
https://kosova-info.com/dy-turiste-ukrainas-vriten-ne-egjipt/60%Daily2017-07-14 14:25
https://kosova-info.com/15-transferimet-me-te-mira-ne-histori-te-man-cityt/60%Daily2017-07-14 14:21
https://kosova-info.com/milani-publikon-video-emocionuese-nga-takimi-i-bonuccit-me-tifozet-video/60%Daily2017-07-14 14:08
https://kosova-info.com/elita-gjiko-egjeli-nita-latifi-majk-cozman-lori-sonte-pjese-e-mirage/60%Daily2017-07-14 13:59
https://kosova-info.com/vonohet-publikimi-i-iphone-8/60%Daily2017-07-14 13:57
https://kosova-info.com/whatsapp-tashm-mund-t-drgoni-do-gj/60%Daily2017-07-14 13:45
https://kosova-info.com/policia-rrit-presionin-ndaj-protestuesve-opozitare-ruse/60%Daily2017-07-14 13:39
https://kosova-info.com/morata-ben-nje-cmenduri-per-man-utd-foto/60%Daily2017-07-14 13:39
https://kosova-info.com/morata-ben-nje-cmenduri-per-man-utd-foto/60%Daily2017-07-14 13:39
https://kosova-info.com/ne-keto-vende-nuk-do-te-kene-rryme-gjate-vikendit/60%Daily2017-07-14 13:35
https://kosova-info.com/tupac-nuk-ka-vdekur-ai-jeton-ne-kuba-foto/60%Daily2017-07-14 13:33
https://kosova-info.com/tupac-nuk-ka-vdekur-ai-jeton-ne-kuba-foto/60%Daily2017-07-14 13:33
https://kosova-info.com/zyrtarepresidenti-i-keshillit-te-evropes-serbia-ne-be-ne-fund-te-dialogut-me-kosoven/60%Daily2017-07-14 13:33
https://kosova-info.com/me-ramen-rruga-jone-per-ne-bruksel-kalon-nga-beogradi/60%Daily2017-07-14 13:23
https://kosova-info.com/basha-nuk-bejme-koalicion-me-ramen/60%Daily2017-07-14 13:22
https://kosova-info.com/ne-vitin-2016-ne-kosove-u-martuan-16-mije-e-51-cifte/60%Daily2017-07-14 13:22
https://kosova-info.com/bonucci-mberrin-ne-milano-kjo-fotografi-nuk-do-tu-pelqeje-tifozeve-te-juventusit-foto/60%Daily2017-07-14 13:15
https://kosova-info.com/bonucci-mberrin-ne-milano-kjo-fotografi-nuk-do-tu-pelqeje-tifozeve-te-juventusit-foto/60%Daily2017-07-14 13:15
https://kosova-info.com/ushqimet-e-duhura-per-40-vjecaret/60%Daily2017-07-14 13:15
https://kosova-info.com/gashi-me-ligjin-per-lustracion-fisnik-ismaili-nuk-do-te-behej-deputet/60%Daily2017-07-14 13:12
https://kosova-info.com/nga-ku-i-marrin-lajme-evropiant/60%Daily2017-07-14 15:35
https://kosova-info.com/nje-pjese-e-pejes-do-te-mbetet-pa-rryme-per-dy-ore-ja-dita-dhe-zonat/60%Daily2017-07-14 13:00
https://kosova-info.com/tragjike-mbytet-ne-durres-nje-tjeter-pushues-kosovar/60%Daily2017-07-14 12:54
https://kosova-info.com/liga-e-kampioneve-transmetohet-te-ky-televizion-i-kosoves-foto/60%Daily2017-07-14 12:53
https://kosova-info.com/liga-e-kampioneve-transmetohet-te-ky-televizion-i-kosoves-foto/60%Daily2017-07-14 12:53
https://kosova-info.com/pacolli-propozon-marreveshje-historike-mes-partive-politike-per-qeverine-e-re/60%Daily2017-07-14 12:50
https://kosova-info.com/pool-slides-shapkat-e-veres-foto/60%Daily2017-07-14 12:48
https://kosova-info.com/macron-shba-ne-dhe-francen-nuk-do-ti-ndaje-kurre-asgje/60%Daily2017-07-14 12:42
https://kosova-info.com/kengetarit-shqiptar-i-vdes-vellai-foto/60%Daily2017-07-14 12:29
https://kosova-info.com/fotografia-e-pare-e-bonuccit-me-tifozet-e-milanit-foto/60%Daily2017-07-14 12:21
https://kosova-info.com/ushtrimet-nuk-jane-celesi-i-dobesimit/60%Daily2017-07-14 12:15
https://kosova-info.com/princi-albert-zbulon-klubin-e-mbappes-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-07-14 12:11
https://kosova-info.com/meksike-festa-e-ditelindjes-perfundon-ne-masaker/60%Daily2017-07-14 12:10
https://kosova-info.com/vetura-e-shtrenjte-ne-klipin-e-robertit-foto/60%Daily2017-07-14 12:06
https://kosova-info.com/ja-si-humbi-jeten-punonjesi-i-ujesjellesit-ne-shkoder-foto/60%Daily2017-07-14 12:04
https://kosova-info.com/dy-police-pranojne-fajesine-per-marrje-ryshfeti/60%Daily2017-07-14 11:59
https://kosova-info.com/samiti-i-triestes-rama-rikthimi-i-jugosllavise-brockulla-me-e-madhe/60%Daily2017-07-14 11:57
https://kosova-info.com/presidenca-tregon-se-kur-thaci-therret-seancen-konstituive/60%Daily2017-07-14 11:51
https://kosova-info.com/bakayoko-zbulon-klubin-e-ri-me-nje-fotografi-ne-instagram-foto/60%Daily2017-07-14 11:49
https://kosova-info.com/deda-qeveria-krijohet-nga-partite-jo-nga-deputetet-individuale/60%Daily2017-07-14 11:47
https://kosova-info.com/rusia-pret-propozime-permbajtesore-nga-shba-ja/60%Daily2017-07-14 11:42
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshja-per-punesimin-e-mbi-50-te-qytetareve-te-lipjanit/60%Daily2017-07-14 11:41
https://kosova-info.com/ky-eshte-qyteti-i-cili-ka-27-mije-prostituta/60%Daily2017-07-14 11:39
https://kosova-info.com/ja-cka-ben-miriami-per-albanin-foto/60%Daily2017-07-14 11:29
https://kosova-info.com/banka-e-shqipris-monedhat-virtuale-nj-rrezik/60%Daily2017-07-14 11:29
https://kosova-info.com/shorti-i-europa-league-ja-kundershtaret-e-ekipeve-shqiptare-dhe-milanit/60%Daily2017-07-14 11:26
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-befason-te-gjithe-transferon-yllin-e-njohur-ne-camp-nou-foto/60%Daily2017-07-14 11:23
https://kosova-info.com/erdogani-do-te-vizitoje-kosoven-menjehere-pas-formimit-te-qeverise/60%Daily2017-07-14 11:15
https://kosova-info.com/bonucci-niset-per-milano-shikojeni-cfare-jane-duke-bere-tifozet-e-klubit-te-ri-video/60%Daily2017-07-14 11:10
https://kosova-info.com/kadyrov-kritikon-denimet-per-vrasjen-nemtsovit/60%Daily2017-07-14 11:10
https://kosova-info.com/si-te-mos-lejoni-qe-era-e-keqe-e-gojes-tju-prish-seksin-e-mengjesit/60%Daily2017-07-14 11:01
https://kosova-info.com/ja-ku-mund-ta-degjoni-kengen-e-re-te-ences-foto/60%Daily2017-07-14 10:59
https://kosova-info.com/momenti-i-largimit-te-bonuccit-nga-juventus-video/60%Daily2017-07-14 10:56
https://kosova-info.com/turqi-aktakuze-lidhur-me-ngjarjet-ne-uren-e-bosforit-gjate-tentatives-per-grusht-shteti/60%Daily2017-07-14 10:50
https://kosova-info.com/lukaku-zgjedh-numrin-e-fanelles-ne-man-utd-video/60%Daily2017-07-14 10:47
https://kosova-info.com/daciq-kosova-mbetet-kusht-per-hyrjen-e-serbise-ne-be/60%Daily2017-07-14 10:43
https://kosova-info.com/52-vjecarja-me-fizikun-perfekt-qe-e-kane-zili-edhe-20-vjecaret-foto/60%Daily2017-07-14 10:38
https://kosova-info.com/ramiz-kelmendi-edhe-nese-pan-me-propozon-kandidat-per-kryeminister-se-votoj-as-veten/60%Daily2017-07-14 10:35
https://kosova-info.com/shqyrtohet-ne-apel-ankesa-per-denimin-e-hysni-hoxhes/60%Daily2017-07-14 10:35
https://kosova-info.com/956-e-ndrmarrjeve-prdorin-nj-kompjuter-pr-qllime-pune-instat/60%Daily2017-07-14 10:31
https://kosova-info.com/goditje-e-re-ligjore-mbi-urdhrin-e-ndalim-udhetimit-ne-shba/60%Daily2017-07-14 10:28
https://kosova-info.com/ja-sa-klikime-mblodhi-simpatia-e-lumi-b-dhe-dhurata-dores-video/60%Daily2017-07-14 10:28
https://kosova-info.com/kukesi-meson-kundershtarin-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-07-14 10:27
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-oconnell-flasin-per-formimin-e-institucioneve/60%Daily2017-07-14 10:14
https://kosova-info.com/zyrtare-kagawa-nenshkruan-me-klubin-e-njohur-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2017-07-14 10:05
https://kosova-info.com/lori-shkelqen-me-fustan-te-zi-foto/60%Daily2017-07-14 10:03
https://kosova-info.com/profesoret-e-up-se-dembele-mungojne-ne-ligjerata-provime-e-konsultime/60%Daily2017-07-14 09:58
https://kosova-info.com/live-shorti-i-liges-se-kampioneve-video-2/60%Daily2017-07-14 09:55
https://kosova-info.com/mbi-1000-raste-te-dhunes-ne-familje-brenda-vitit/60%Daily2017-07-14 09:52
https://kosova-info.com/turan-ne-teste-mjekesore-te-klubi-i-njohur-evropian-foto/60%Daily2017-07-14 09:49
https://kosova-info.com/ne-gjilan-u-hap-panairi-regjional-i-produkteve-vendore/60%Daily2017-07-14 09:41
https://kosova-info.com/edhe-adelina-ne-santorini-foto/60%Daily2017-07-14 09:39
https://kosova-info.com/dhoma-amerikane-dnon-sulmet-ndaj-infrastrukturs-s-abcom/60%Daily2017-07-14 10:33
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-dhe-2-te-plagosur-ne-shkoder-zbardhet-arsyeja-dhe-emrat/60%Daily2017-07-14 09:33
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-pas-sulmeve-me-acid-ne-londer/60%Daily2017-07-14 09:32
https://kosova-info.com/historia-e-planit-terrorist-per-ti-sulmuar-kreret-e-shtetit/60%Daily2017-07-14 09:31
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-transferohet-ne-chelsea-foto-2/60%Daily2017-07-14 09:29
https://kosova-info.com/dua-lipa-shkelqeu-ne-premieren-e-dunkirk-foto/60%Daily2017-07-14 09:21
https://kosova-info.com/objekti-i-komunes-se-decanit-qe-tri-dite-pa-rryme/60%Daily2017-07-14 09:16
https://kosova-info.com/trafikonin-dy-vajza-per-ti-bere-prostituta-ne-itali-3-te-arrestuar-ne-durres/60%Daily2017-07-14 09:12
https://kosova-info.com/ndahen-vazot-skenderbeu-dhe-shkendija-mesojne-kundershtaret-e-mundshem/60%Daily2017-07-14 09:08
https://kosova-info.com/mihrija-dhe-naimi-po-kenaqen-ne-deti-ja-cfare-kombinimi-te-rrobave-kane-bere-foto/60%Daily2017-07-14 09:00
https://kosova-info.com/jaguar-sjell-modelin-e-ri-e-pace-foto/60%Daily2017-07-14 08:52
https://kosova-info.com/zbulohet-rroga-rekorde-e-bonuccit-ne-milan/60%Daily2017-07-14 08:51
https://kosova-info.com/ska-vote-per-haradinajn-nga-koalicioni-laa/60%Daily2017-07-14 08:48
https://kosova-info.com/formacioni-i-ri-i-juventusit-pa-bonuccin-foto/60%Daily2017-07-14 08:43
https://kosova-info.com/doli-me-rollera-por-aferdita-tregon-gjoksin-foto/60%Daily2017-07-14 08:42
https://kosova-info.com/zjarret-neper-shqiperi-gjate-24-oreve-te-fundit-10-vatra/60%Daily2017-07-14 08:41
https://kosova-info.com/prshpejtimi-marramends-i-tesla-model-s-shpton-drejtuesin-nga-nj-aksident-i-sigurt/60%Daily2017-07-14 07:36
https://kosova-info.com/operacioni-i-madh-antidroge-bie-ne-pranga-nje-polic-bashke-me-vellain/60%Daily2017-07-14 08:30
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-kerkuar-nga-barcelona-transferohet-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-07-14 08:24
https://kosova-info.com/ingrit-tregon-kembet-seksi-foto/60%Daily2017-07-14 08:20
https://kosova-info.com/shkollat-e-feto-s-qendra-per-larjen-e-trurit-dhe-perfitimin-e-anetareve-ne-organizate/60%Daily2017-07-14 08:18
https://kosova-info.com/nje-shtetas-gjerman-gjendet-i-vdekur-ne-nje-dhome-ne-peje/60%Daily2017-07-14 08:14
https://kosova-info.com/qytetaret-e-kosoves-shpenzojne-rreth-200-milione-euro-ne-vit-per-duhan/60%Daily2017-07-14 08:12
https://kosova-info.com/bonucci-juventus-ja-cfare-eshte-duke-ndodhur-ne-torino-para-transferimit-ne-milan-foto/60%Daily2017-07-14 08:10
https://kosova-info.com/mosmarreveshje-rreth-nje-kablloje-perdoren-hunje-e-thika/60%Daily2017-07-14 08:01
https://kosova-info.com/mostrat-e-pluhurit-nga-hena-pritet-te-shiten-per-4-milione-dollare/60%Daily2017-07-14 08:00
https://kosova-info.com/a-i-ka-ngjare-mbesa-albiona-muciqit-foto/60%Daily2017-07-14 08:00
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcimi-i-ri-vjen-per-teste-mjekesore-te-barcelona-video/60%Daily2017-07-14 07:51
https://kosova-info.com/gjesti-i-jashtezakonshem-i-ish-gazetarit-kosovar-qe-ka-mahnitur-njerezit-ne-amerike/60%Daily2017-07-14 07:50
https://kosova-info.com/rrahje-masive-ne-nje-lokal-ne-gjilan-perfshihen-edhe-dy-police/60%Daily2017-07-14 07:44
https://kosova-info.com/ibrahimovic-befason-boten-e-futbollit-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-14 07:42
https://kosova-info.com/dj-i-tij-feston-ditelindjen-ja-cka-i-beri-ledri-vula-foto/60%Daily2017-07-14 07:40
https://kosova-info.com/ferizaj-arrestohet-i-dyshuari-per-tentim-vrasje/60%Daily2017-07-14 07:36
https://kosova-info.com/de-gea-befason-man-utd-in-gjen-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-14 07:30
https://kosova-info.com/ryco-nje-shembull-se-mund-te-funksionoje-bashkepunimi-ne-ballkan/60%Daily2017-07-14 07:29
https://kosova-info.com/ish-presidenti-serb-dialogu-me-nuk-ka-kuptim-kosova-e-mori-ate-qe-deshi/60%Daily2017-07-14 07:25
https://kosova-info.com/microsoft-powerpoint-tashm-prkthen-prezantimet-tuaja-n-koh-reale-n-60-gjuh/60%Daily2017-07-14 07:21
https://kosova-info.com/dafina-me-puthje-te-nxehte-me-te-dashurin-i-uron-ditelindjen-foto/60%Daily2017-07-14 07:20
https://kosova-info.com/mjeket-e-qkuk-se-marrin-cmimin-e-pare-ne-prezantim-ne-kongresin-e-mbajtur-ne-kroaci/60%Daily2017-07-14 07:14
https://kosova-info.com/mysafir-tek-nj%d1%91-mik-presidenti-i-shba-s%d1%91-trump-n%d1%91-paris/60%Daily2017-07-14 07:10
https://kosova-info.com/prokurorja-ndryshon-aktakuzen-per-mbindertimin-ne-drenas/60%Daily2017-07-14 07:08
https://kosova-info.com/bonucci-ne-milan-zbulohet-dhurata-qe-e-pret-ne-san-siro-foto/60%Daily2017-07-14 07:07
https://kosova-info.com/kisha-dhe-akademia-e-serbise-pjese-e-dialogut-ne-bruksel/60%Daily2017-07-14 07:03
https://kosova-info.com/sulm-me-arme-zjarri-ne-jerusalem/60%Daily2017-07-14 07:02
https://kosova-info.com/genta-zhvishet-e-tera-ne-klipin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-14 07:01
https://kosova-info.com/shki-mbledh-prfaqsuesit-e-kompanive-t-shumta-t-telekomunikacionit-pr-t-ligjruar-n-anv/60%Daily2017-07-14 06:54
https://kosova-info.com/trump-nuk-i-largoj-sanksionet-ndaj-rusise-pa-arritur-marreveshje-per-sirine-dhe-ukrainen/60%Daily2017-07-14 06:48
https://kosova-info.com/mayweather-mcgregor-shikojeni-cfare-ndodhi-ne-takimin-e-trete-video/60%Daily2017-07-14 06:47
https://kosova-info.com/mensuri-ia-ben-perhajer-qeverine-vedatit-foto/60%Daily2017-07-14 06:41
https://kosova-info.com/dash-vendos-masa-te-reja-per-viza-ne-shba/60%Daily2017-07-14 06:40
https://kosova-info.com/kosova-demtohet-nga-tregu-i-perbashket-rajonal/60%Daily2017-07-14 06:35
https://kosova-info.com/beyonce-publikon-fotografine-e-binjakeve-ja-si-quhen-ata-foto/60%Daily2017-07-14 06:15
https://kosova-info.com/pamje-nga-aksioni-per-arrestimin-e-policit-qe-transportoi-marihuane/60%Daily2017-07-14 06:10
https://kosova-info.com/up-ja-pranon-6800-studente-konkurrojne-mbi-12-mije-maturante/60%Daily2017-07-14 06:06
https://kosova-info.com/kapen-edhe-4-ton-kanabis-sativa-te-tjera-kete-here-ne-kavaje/60%Daily2017-07-14 05:59
https://kosova-info.com/seanca-e-kuvendit-me-se-largu-te-merkuren/60%Daily2017-07-14 05:55
https://kosova-info.com/shba-gjykata-vendos-kunder-urdhrit-te-ndalimit-te-trumpit-per-personat-qe-kane-familjare/60%Daily2017-07-14 05:45
https://kosova-info.com/moti-per-sot-neser-e-pasneser/60%Daily2017-07-14 05:42
https://kosova-info.com/operacion-i-madh-kapen-disa-ton-kanabis-ne-vlore/60%Daily2017-07-14 05:37
https://kosova-info.com/formacioni-fantastik-i-milanit-me-bonuccin-foto/60%Daily2017-07-14 05:33
https://kosova-info.com/pikekalimi-kufitar-ne-merdare-me-i-pa-ngarkuar-se-viteve-tjera/60%Daily2017-07-14 05:28
https://kosova-info.com/befasohet-real-madrid-ja-klubi-i-ri-i-kylian-mbappe-foto/60%Daily2017-07-14 05:27
https://kosova-info.com/shteti-islamik-ka-marre-pergjegjesine-per-dy-sulme-te-deshtuara-ne-evrope/60%Daily2017-07-14 05:26
https://kosova-info.com/super-perforcim-nga-man-city-cmimi-57-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-14 05:21
https://kosova-info.com/bonucci-milan-u-kry-foto/60%Daily2017-07-14 05:16
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-c7-vjen-me-dy-kamera/60%Daily2017-07-13 23:48
https://kosova-info.com/ancelotti-e-ka-nje-formacion-te-endrrave-te-bayerni-video/60%Daily2017-07-13 22:15
https://kosova-info.com/studimet-e-pavarura-google-influencon-opinionin/60%Daily2017-07-13 22:09
https://kosova-info.com/ish-lojtari-i-premier-leagues-pasi-ka-len-futbollin-ka-habitur-te-gjithe-me-profesionin-e-ti-te-ri-foto/60%Daily2017-07-13 22:09
https://kosova-info.com/solingo-skuteri-qe-punon-me-energji-diellore/60%Daily2017-07-13 22:09
https://kosova-info.com/shenjat-paralajmeruese-te-dibatetit-te-tipit-2-qe-nuk-duhen-injoruar-kurre/60%Daily2017-07-13 22:09
https://kosova-info.com/xhesika-e-o-sa-mire-e-kopjon-kiden-foto/60%Daily2017-07-13 21:58
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-do-te-kaloje-gjysmen-e-shtatorit-ne-gjykate/60%Daily2017-07-13 21:57
https://kosova-info.com/selami-tregon-takimin-ja-cfare-me-tha-berisha-per-kandidaturen-time-dhe-bashen/60%Daily2017-07-13 21:50
https://kosova-info.com/zyrtare-ylber-ramadani-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2017-07-13 21:47
https://kosova-info.com/zyrtare-labinot-osmani-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-07-13 21:43
https://kosova-info.com/trump-nuk-eshte-koha-per-ta-ftuar-putinin-per-vizite-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2017-07-13 21:40
https://kosova-info.com/james-zbulon-momentin-kur-ka-vendosur-te-largohet-nga-reali/60%Daily2017-07-13 21:34
https://kosova-info.com/rama-nuk-ka-liste-te-zeze/60%Daily2017-07-13 21:34
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-thyen-zakonin-na-prezanton-me-djalin-e-saj-foto/60%Daily2017-07-13 21:28
https://kosova-info.com/%e2%80%8bberisha-me-mujt-edhe-tani-e-dergoj-pdk-ne-ne-opozite/60%Daily2017-07-13 21:26
https://kosova-info.com/shqiperia-gjen-pasuesin-e-de-biasit-foto/60%Daily2017-07-13 21:18
https://kosova-info.com/zyrtari-policor-arrestohet-per-droge/60%Daily2017-07-13 21:12
https://kosova-info.com/britania-publikon-projektligjin-per-brexit/60%Daily2017-07-13 21:06
https://kosova-info.com/lamtumire-real-transferohet-te-chelsea-foto/60%Daily2017-07-13 21:01
https://kosova-info.com/ja-me-ke-fle-butrint-imeri-foto/60%Daily2017-07-13 20:58
https://kosova-info.com/sejdiu-jemi-ne-kontakte-me-ldk-ne-per-platformen-e-perbashket-qeveritare-video/60%Daily2017-07-13 20:57
https://kosova-info.com/basha-me-25-qershor-nuk-vendosi-vota/60%Daily2017-07-13 20:54
https://kosova-info.com/per-cfare-biseduan-trump-dhe-macron/60%Daily2017-07-13 20:50
https://kosova-info.com/milani-me-formacionin-me-te-frikshem-ne-evrope-foto/60%Daily2017-07-13 20:47
https://kosova-info.com/krasniqi-haradinaj-i-ka-votat-per-krijimin-e-qeverise/60%Daily2017-07-13 20:40
https://kosova-info.com/ymeri-kufiri-me-malin-e-zi-te-diskutohet-me-podgoricen-zyrtare-video/60%Daily2017-07-13 20:36
https://kosova-info.com/e-konfirmon-agjenti-i-lojtarit-neser-i-bashkohet-milanit-foto/60%Daily2017-07-13 20:31
https://kosova-info.com/afrona-zbulon-sekretin-e-te-gjithe-vip-ve-foto/60%Daily2017-07-13 20:28
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-te-merni-ngjyren-e-duhur-te-lekures/60%Daily2017-07-13 20:28
https://kosova-info.com/tenderomania-ne-komunen-e-ferizajt/60%Daily2017-07-13 20:21
https://kosova-info.com/43-vjecarja-nga-drenasi-ben-vetevrasje-ne-qkuk/60%Daily2017-07-13 20:09
https://kosova-info.com/kalori-mund-te-harxhoni-edhe-pa-ushtrime/60%Daily2017-07-13 20:09
https://kosova-info.com/edhe-joe-hart-behet-me-skuader/60%Daily2017-07-13 20:06
https://kosova-info.com/kurti-paralajmeron-zgjedhje-te-reja-qendrore-ne-tetor/60%Daily2017-07-13 20:04
https://kosova-info.com/hapet-edicioni-i-nente-i-festivalit-pri-film-fest-ne-prishtine/60%Daily2017-07-13 19:59
https://kosova-info.com/grabitja-e-4-mije-eurove-ne-vlore-tre-ne-pranga-dhe-nje-ne-kerkim/60%Daily2017-07-13 19:58
https://kosova-info.com/pasi-i-tradhtoi-alvesi-city-thyen-rekord-te-ri-ne-tregun-e-transferimeve-video/60%Daily2017-07-13 19:45
https://kosova-info.com/ndryshon-motra-e-ences-ja-cka-iu-beri-flokeve-foto/60%Daily2017-07-13 19:41
https://kosova-info.com/caktohet-data-e-fillimit-te-la-ligas/60%Daily2017-07-13 19:34
https://kosova-info.com/kryeinspektorja-e-drenasit-kane-filluar-procedurat-per-uzurpim-ndaj-kandidatit-te-vv-se/60%Daily2017-07-13 19:31
https://kosova-info.com/kurti-thote-se-pan-ka-gjasa-ta-formoje-qeverine/60%Daily2017-07-13 19:26
https://kosova-info.com/kurti-qeveria-haradinaj-do-ti-kishte-dy-kryeqytete-prishtinen-dhe-beogradin/60%Daily2017-07-13 19:22
https://kosova-info.com/ramush-tahiri-takimi-thaci-haradinaj-fillimi-i-gjetjes-se-zgjidhjes/60%Daily2017-07-13 19:19
https://kosova-info.com/getinjo-ia-kaloi-mozzikut-me-foto/60%Daily2017-07-13 19:19
https://kosova-info.com/aksident-tragjik-humb-jeten-burri-nga-durresi/60%Daily2017-07-13 19:16
https://kosova-info.com/zyrtare-vjen-bomba-e-barcelones-e-konfirmon-transferimin-e-ketij-futbollisti-foto/60%Daily2017-07-13 19:16
https://kosova-info.com/perse-ish-duhanxhinjte-shendoshen/60%Daily2017-07-13 19:15
https://kosova-info.com/musliu-i-kunderpergjigjet-ismailit-pobratim-i-sllobes-tash-do-komunikojme-ashtu-sic-deshet-ju/60%Daily2017-07-13 19:12
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-fatlum-qe-e-mban-fanellen-e-pare-te-lionel-messi-foto/60%Daily2017-07-13 19:07
https://kosova-info.com/vajza-ky-eshte-nipi-i-sinan-hoxhes-foto/60%Daily2017-07-13 18:57
https://kosova-info.com/zyrtare-pensionohet-francesco-totti/60%Daily2017-07-13 18:57
https://kosova-info.com/si-funksionojne-turbinat-e-eres-per-prodhimin-e-energjise-video/60%Daily2017-07-13 18:53
https://kosova-info.com/prodhohet-vetura-e-pare-elektrike-ne-kosove-video/60%Daily2017-07-13 18:51
https://kosova-info.com/pacientet-ne-qkuk-vuajne-nga-vapa-video/60%Daily2017-07-13 18:44
https://kosova-info.com/zyrtare-berat-gjimshiti-behet-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2017-07-13 18:41
https://kosova-info.com/ja-sa-vjecar-u-be-sot-rasim-thaci-cima-foto/60%Daily2017-07-13 18:39
https://kosova-info.com/zemaj-shkuarja-e-ldk-se-ne-opozite-do-ta-reformonte-partine/60%Daily2017-07-13 18:37
https://kosova-info.com/perfitimet-e-pabesueshme-te-pjeprit-ne-shendet/60%Daily2017-07-13 18:35
https://kosova-info.com/januzaj-tregohet-i-madh-ia-fale-fanellen-tifozit-shqiptar-ne-prezantim-te-sociedadi-video/60%Daily2017-07-13 18:33
https://kosova-info.com/trajkoviq-fton-serbet-per-koalicion-me-albin-kurtin-para-ramush-haradinajt/60%Daily2017-07-13 18:33
https://kosova-info.com/shba-te-dergojne-nje-batalion-te-ri-ne-kosove/60%Daily2017-07-13 18:23
https://kosova-info.com/premiere-nuk-je-vetem-thote-alban-skenderaj-ne-kengen-e-re-video/60%Daily2017-07-13 18:16
https://kosova-info.com/januzaj-prezantohet-me-flamur-te-kosoves-dhe-te-shqiperise-te-sociedadi-video/60%Daily2017-07-13 18:11
https://kosova-info.com/bera-seks-me-shefin-e-punes-para-dhe-pas-marteses-se-tij-por/60%Daily2017-07-13 18:07
https://kosova-info.com/mentor-petrela-kunder-rames-reagimi-pas-shfaqjes-te-lista/60%Daily2017-07-13 18:07
https://kosova-info.com/adnan-januzaj-prezantohet-me-flamur-te-kosoves-te-sociedadi-foto/60%Daily2017-07-13 17:56
https://kosova-info.com/shkendija-edhe-me-afer-evropes-e-mposht-skuadren-e-njohur-nga-finlanda-video/60%Daily2017-07-13 17:50
https://kosova-info.com/gerxhaliu-bashkimi-ekonomik-i-ballkanit-i-pafavorshem-per-kosoven/60%Daily2017-07-13 17:47
https://kosova-info.com/fermeri-nexhmi-hyseni-hyn-ne-greve-per-subvencione/60%Daily2017-07-13 17:47
https://kosova-info.com/tillerson-largohet-nga-rajoni-i-gjirit-arab-pa-komentuar-viziten-kater-ditore/60%Daily2017-07-13 17:40
https://kosova-info.com/falimenton-prodhuesi-britanik-i-telefonve-luksoz-vertu/60%Daily2017-07-13 17:36
https://kosova-info.com/lumir-abdixhiku-tregon-nese-do-te-kandidoje-per-kryetar-te-prishtines/60%Daily2017-07-13 17:35
https://kosova-info.com/premiere-zemren-maje-publikohet-nga-samanta-video/60%Daily2017-07-13 17:32
https://kosova-info.com/idc-shitjet-e-kompjuterave-ran-me-3-3-hp-rikthehet-si-prodhuesi-m-i-madh/60%Daily2017-07-13 17:29
https://kosova-info.com/penallti-per-shkendijen-cfare-beri-ibrahimi-video/60%Daily2017-07-13 17:26
https://kosova-info.com/shkencetaret-japin-alarmin-kremi-i-plazhit-shkakton-kete-semundje-vdekjeprurese/60%Daily2017-07-13 17:26
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-spanje-pronari-i-dy-qenve-e-gjakosen-50-vjecaren-kosovare-foto-18/60%Daily2017-07-13 17:21
https://kosova-info.com/komuna-pasi-e-diskualifikoi-per-poziten-e-drejtorit-partneren-e-koalicionit-e-riktheu-ne-gare/60%Daily2017-07-13 17:21
https://kosova-info.com/shkendija-permbys-rezultatin-ndaj-hjk-se-video/60%Daily2017-07-13 17:21
https://kosova-info.com/te-du-krejt-shume-shpejt-nga-dalool-dhe-ardian-bujupi-foto/60%Daily2017-07-13 17:19
https://kosova-info.com/toni-kroos-le-realin-transferohet-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-07-13 17:19
https://kosova-info.com/rrjeti-i-njohur-boteror-rrefen-per-yllin-e-njohur-amerikan-dhe-studentin-e-ri-kosovar/60%Daily2017-07-13 17:17
https://kosova-info.com/ngritja-e-avioneve-me-e-veshtire-si-pasoje-e-ngrohjes-klimatike/60%Daily2017-07-13 17:17
https://kosova-info.com/snapchat-nnshkruan-marrveshje-pr-mbulimin-e-garave-t-formula-1/60%Daily2017-07-13 17:06
https://kosova-info.com/gjysma-e-njerezve-e-lendojne-veten-duke-u-perpjekur-ta-formesojne-trupin/60%Daily2017-07-13 16:59
https://kosova-info.com/pakti-greko-serb-tsipras-e-vuciq-firmosin-marreveshje-dhe-dalin-kunder-maqedonise-dhe-turqise/60%Daily2017-07-13 16:59
https://kosova-info.com/eshte-47-vjecare-por-shikojani-jlo-se-te-pasmet-bombastike-foto/60%Daily2017-07-13 16:56
https://kosova-info.com/merkel-dhe-macron-bisedojne-per-rendesine-e-bashkepunimit-me-shba-ne/60%Daily2017-07-13 16:54
https://kosova-info.com/mbyllet-ndeshja-e-skenderbeut-ne-ligen-e-evropes-rezultat-befasues/60%Daily2017-07-13 16:49
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-juventus-transferon-edhe-nje-tjeter-futbollist-te-romes-foto/60%Daily2017-07-13 16:37
https://kosova-info.com/arben-gashi-ka-nje-dashuri-ndermjet-ldk-se-dhe-vv-se/60%Daily2017-07-13 16:35
https://kosova-info.com/roberti-nuk-ndalet-nis-realizimin-e-kengeve-te-reja-foto/60%Daily2017-07-13 16:29
https://kosova-info.com/mayweather-mcgregor-e-pabesueshme-sa-kushton-nje-bilete/60%Daily2017-07-13 16:26
https://kosova-info.com/keto-jane-qytetet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-diteve-ne-vijim/60%Daily2017-07-13 16:21
https://kosova-info.com/harrojeni-depilimin-dhe-rruajtjen-receta-e-thjeshte-largon-qimet-e-trupit-pergjithmone/60%Daily2017-07-13 16:14
https://kosova-info.com/harrojeni-depilimin-dhe-rruajtjen-receta-e-thjeshte-largon-qimet-e-trupit-pergjithmone/60%Daily2017-07-13 16:14
https://kosova-info.com/macron-pret-trumpin-ne-paris/60%Daily2017-07-13 16:12
https://kosova-info.com/veprimet-per-union-ekonomik-te-ballkanit-jane-te-paefektshme-pa-njohjen-e-kosoves/60%Daily2017-07-13 16:07
https://kosova-info.com/dardan-sejdiu-padit-ganimete-musliun-dhe-abelard-tahirin-dokument/60%Daily2017-07-13 16:03
https://kosova-info.com/a-jeni-gati-per-tjeter-kenge-nga-ronela-foto/60%Daily2017-07-13 15:58
https://kosova-info.com/arsenali-zhvilloi-miqesoren-e-pare-reagim-interesant-nga-xhaka-foto/60%Daily2017-07-13 15:58
https://kosova-info.com/perimet-antibiotike-qe-sherojne-semundje/60%Daily2017-07-13 15:57
https://kosova-info.com/perimet-antibiotike-qe-sherojne-semundje/60%Daily2017-07-13 15:57
https://kosova-info.com/milan-bonucci-vendim-shume-interesant-para-transferimit/60%Daily2017-07-13 15:51
https://kosova-info.com/policia-ndalon-10-biznesmene/60%Daily2017-07-13 15:51
https://kosova-info.com/procesort-threadripper-t-amd-s-jan-deri-n-1000-dollar-m-lir-sesa-core-i9/60%Daily2017-07-13 17:06
https://kosova-info.com/murati-duhet-bere-ende-shume-pune-per-diasporen/60%Daily2017-07-13 15:44
https://kosova-info.com/ky-djale-sot-eshte-nje-kengetar-i-njohur-foto/60%Daily2017-07-13 15:40
https://kosova-info.com/vogelushja-qe-u-dogj-me-qumesht-niset-per-sherim-ne-turqi/60%Daily2017-07-13 15:39
https://kosova-info.com/erdogan-per-ne-15-korriku-ka-qene-beteje-e-re-e-canakalase/60%Daily2017-07-13 15:31
https://kosova-info.com/brenda-konventes-me-te-madhe-erotike-ne-bote-foto/60%Daily2017-07-13 15:30
https://kosova-info.com/goal-tallet-me-tradhtine-e-dani-alves-ndaj-guardiolas-video/60%Daily2017-07-13 15:24
https://kosova-info.com/kqz-rinumeron-kutite-e-tiranes/60%Daily2017-07-13 15:24
https://kosova-info.com/shqiptari-sulmon-nje-cift-homoseksualesh-ne-danimarke-e-pret-burgu/60%Daily2017-07-13 15:24
https://kosova-info.com/ekskluzive-ledri-dhe-buta-po-vijne-me-duet-ja-kur-do-te-publikohet/60%Daily2017-07-13 15:18
https://kosova-info.com/armando-sadiku-u-largova-duke-qare/60%Daily2017-07-13 15:15
https://kosova-info.com/te-gjitha-truket-per-te-hekurosur-kemishat-brenda-pese-minutash-video/60%Daily2017-07-13 15:14
https://kosova-info.com/i-emeruari-per-drejtor-te-fbi-se-zotohet-per-pavaresi/60%Daily2017-07-13 15:13
https://kosova-info.com/13-vatra-te-reja-zjarri-ne-24-oret-e-fundit-ne-shqiperi/60%Daily2017-07-13 15:08
https://kosova-info.com/mendjelehtesia-e-be-se-po-sakrifikon-demokracine-per-stabilitetin-ne-ballkan/60%Daily2017-07-13 15:03
https://kosova-info.com/adelina-publikon-nje-imazh-te-nxehte-nga-vaska-foto/60%Daily2017-07-13 14:58
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-me-plan-operativ-per-sezonin-e-veres/60%Daily2017-07-13 14:55
https://kosova-info.com/rooney-shenon-gol-te-cmendur-ne-ndeshjen-e-pare-me-evertonin-video/60%Daily2017-07-13 14:55
https://kosova-info.com/ishte-duke-punuar-ne-miniere-bie-ne-pus-40-vjecari/60%Daily2017-07-13 14:55
https://kosova-info.com/shenjat-e-horoskopit-qe-e-shijojne-seksin-me-shume-se-shenjat-e-tjera/60%Daily2017-07-13 14:46
https://kosova-info.com/momenti-kur-shkulmat-e-eres-se-motorit-te-aeroplanit-e-vrasin-nje-grua-video/60%Daily2017-07-13 14:42
https://kosova-info.com/komunitetet-joserbe-kerkojne-ministri-nga-haradinaj/60%Daily2017-07-13 14:42
https://kosova-info.com/rreth-74-gra-dhe-femije-nga-kosova-mbeten-ende-ne-konfliktin-e-sirise/60%Daily2017-07-13 14:42
https://kosova-info.com/cmendet-teta-gjyli-ja-si-e-kendon-kengen-e-sabriut-video/60%Daily2017-07-13 14:41
https://kosova-info.com/speciale-a-duhet-bere-seks-para-ndeshjeve-te-futbollit/60%Daily2017-07-13 14:36
https://kosova-info.com/iphone-6-sht-modeli-m-i-shitur-i-iphone/60%Daily2017-07-13 14:34
https://kosova-info.com/pas-humbjes-se-nenes-albani-sjell-nje-kujtim-me-te-plot-emocion-foto/60%Daily2017-07-13 14:21
https://kosova-info.com/mey-kam-qare-per-shkak-te-rezultatit-ne-zgjedhje/60%Daily2017-07-13 14:12
https://kosova-info.com/kostt-nis-punimet-per-instalimin-e-tranformatorit-tr2-ne-ns-ne-skenderaj-dhe-istog/60%Daily2017-07-13 14:09
https://kosova-info.com/lacazette-shenon-per-arsenalin-reagim-interesant-nga-griezmann-foto/60%Daily2017-07-13 14:07
https://kosova-info.com/15-vjet-burgim-per-vrasjen-e-djalit-te-axhes/60%Daily2017-07-13 14:04
https://kosova-info.com/krenar-cocaj-denohet-me-burg-e-luana-prishet-me-kunatin-kjo-eshte-deshmia-foto/60%Daily2017-07-13 14:01
https://kosova-info.com/uran-ismaili-i-pdk-se-i-del-ne-mbrojtje-ganimete-musliut-godet-rende-fisnik-ismajlin-e-vv-se/60%Daily2017-07-13 13:58
https://kosova-info.com/vdes-njeriu-qe-shkaterroi-korrupsionin-e-fifa-s/60%Daily2017-07-13 13:57
https://kosova-info.com/pasagjeri-hidhet-nga-dera-e-autobusit-perplaset-per-vdekje-me-furgonin/60%Daily2017-07-13 13:55
https://kosova-info.com/haradinaj-u-takua-me-thacin-per-ti-konfirmuar-se-koalicioni-pan-i-ka-numrat/60%Daily2017-07-13 13:53
https://kosova-info.com/vendose-gjyakta-aktakuza-ndaj-visar-nushit-mbetet-ne-fuqi/60%Daily2017-07-13 13:49
https://kosova-info.com/diskutohen-mundesite-per-zvogelimin-e-numrit-te-lendeve-ne-gjykaten-themelore-ne-prishtine/60%Daily2017-07-13 13:48
https://kosova-info.com/vuciq-ankohet-se-brukseli-progresin-e-serbise-e-sheh-vec-ne-raport-me-kosoven/60%Daily2017-07-13 13:45
https://kosova-info.com/stoltenberg-takimi-i-keshillit-nato-rusi-ishte-i-dobishem/60%Daily2017-07-13 13:37
https://kosova-info.com/proteste-e-familjeve-te-sirianeve-te-vrare-ne-sulmin-me-arme-kimike/60%Daily2017-07-13 13:36
https://kosova-info.com/genjeshtrat-e-shpeshta-qe-thone-femrat-ne-shtrat-dhe-meshkujt-nuk-i-besojne/60%Daily2017-07-13 13:25
https://kosova-info.com/liverpooli-realizon-edhe-nje-super-transferim-foto/60%Daily2017-07-13 13:24
https://kosova-info.com/pervec-fjolles-edhe-luana-vjollca-tregohet-shofere-e-rrepte-foto/60%Daily2017-07-13 13:19
https://kosova-info.com/detajet-e-vogla-qe-forcojne-ndjenjat-dhe-marredhenien-ne-cift/60%Daily2017-07-13 13:11
https://kosova-info.com/obsh-mbi-dy-miliarde-njerez-nuk-kane-qasje-ne-uje-te-pijshem-2/60%Daily2017-07-13 13:11
https://kosova-info.com/rrahje-mes-klerikut-dhe-politikanit-live-ne-emisionin-video/60%Daily2017-07-13 13:09
https://kosova-info.com/drejtuesit-e-barcelones-udhetojne-drejt-shtetit-te-njohur-per-te-marre-yllin-e-madh-foto/60%Daily2017-07-13 13:02
https://kosova-info.com/martese-ne-estrade-ne-korrik-ftesa-e-pazakonte-dhe-surpriza-qe-kane-marre-te-ftuarit-foto/60%Daily2017-07-13 12:58
https://kosova-info.com/thaci-pritet-qe-sot-ose-neser-te-therras-seancen-konstituive-te-kuvendit/60%Daily2017-07-13 12:52
https://kosova-info.com/zyrtare-transferim-i-papritur-nga-drita-foto/60%Daily2017-07-13 12:51
https://kosova-info.com/vitia-behet-me-fabrike-tekstili-punesohen-150-persona/60%Daily2017-07-13 12:42
https://kosova-info.com/allegri-bonucci-lajm-i-keq-per-juventusin/60%Daily2017-07-13 12:41
https://kosova-info.com/google-i-shpton-gjobs-1-1-miliard-euroshe-n-franc/60%Daily2017-07-13 12:39
https://kosova-info.com/emergjence-ne-nevada-zbrazen-dyqanet-e-marijuanes/60%Daily2017-07-13 12:38
https://kosova-info.com/edhe-amelia-e-vogel-befasohet-cka-i-ben-egzona-asaj-video/60%Daily2017-07-13 12:33
https://kosova-info.com/abdullahu-i-reagon-hotit-ldk-eshte-partia-e-pare-antikomuniste-ne-ballkan/60%Daily2017-07-13 12:30
https://kosova-info.com/pique-me-deklaraten-e-vitit-per-ronaldon/60%Daily2017-07-13 12:26
https://kosova-info.com/ne-britani-diell-ne-zelanden-e-re-stuhi-e-debore/60%Daily2017-07-13 12:18
https://kosova-info.com/thaci-ne-takim-me-haradinajn/60%Daily2017-07-13 12:17
https://kosova-info.com/lojtaret-e-real-madridit-shohin-tmerrin-me-sy-foto/60%Daily2017-07-13 12:12
https://kosova-info.com/ja-si-vishet-asu-ne-jeten-e-perditshme-foto/60%Daily2017-07-13 12:01
https://kosova-info.com/dridhet-zaevi-shqiptaret-gati-planin-b-federalizmin-e-maqedonise/60%Daily2017-07-13 12:00
https://kosova-info.com/degradon-debati-pdk-vv-fisnik-ismaili-e-fyen-rende-ganimete-musliun/60%Daily2017-07-13 11:56
https://kosova-info.com/apel-per-mbrojtjen-e-pyjeve-ne-parqet-kombetare-nga-zjarret/60%Daily2017-07-13 11:54
https://kosova-info.com/lacazette-shenon-golin-e-pare-ne-arsenal-video/60%Daily2017-07-13 11:53
https://kosova-info.com/aksion-pastrimi-ne-liqenin-e-batllaves-foto/60%Daily2017-07-13 11:49
https://kosova-info.com/arrestohet-producenti-i-filmit-biografik-per-erdoganin/60%Daily2017-07-13 11:45
https://kosova-info.com/cfare-i-eksiton-vertete-grate/60%Daily2017-07-13 11:43
https://kosova-info.com/gent-begolli-nuk-ndalet-kesaj-radhe-pastron-hapesiren-tek-xhamia-e-carshise-foto/60%Daily2017-07-13 11:33
https://kosova-info.com/abdixhiku-presidenti-thaci-po-i-ben-favor-pdk-se-video/60%Daily2017-07-13 11:26
https://kosova-info.com/crregullimet-me-te-renda-me-gjumin-ja-si-ti-identifikoni-ne-kohe/60%Daily2017-07-13 11:26
https://kosova-info.com/pranon-fajesine-per-shtytje-ne-vepra-terroriste/60%Daily2017-07-13 11:25
https://kosova-info.com/bonucci-milan-lajmi-i-fundit-nga-sky-sport-foto/60%Daily2017-07-13 11:23
https://kosova-info.com/policia-sqaron-shperthimet-me-eksploziv-per-hapjen-e-rruges-ne-peje/60%Daily2017-07-13 11:20
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-ambasadorin-e-hungarise/60%Daily2017-07-13 11:10
https://kosova-info.com/gjykata-terheq-urdheresen-per-vuajtje-te-denimit-me-burg-ndaj-shukri-bujes/60%Daily2017-07-13 11:10
https://kosova-info.com/lg-prezanton-me-31-gusht-flagshipin-v30/60%Daily2017-07-13 11:03
https://kosova-info.com/veprimet-qe-tregojne-se-nuk-e-keni-harruar-ende-ish-in-tuaj/60%Daily2017-07-13 11:02
https://kosova-info.com/edhe-nje-termet-ne-oher/60%Daily2017-07-13 10:57
https://kosova-info.com/nis-punimet-samiti-be-ukraine/60%Daily2017-07-13 10:52
https://kosova-info.com/zyrtare-basketbollisti-i-njohur-transferohet-te-sigal-prishtina-foto/60%Daily2017-07-13 10:51
https://kosova-info.com/policia-sqaron-shperthimet-me-eksploziv-per-hapjen-e-rruges-ne-peje-2/60%Daily2017-07-13 10:46
https://kosova-info.com/basketbollisti-kosovar-befason-me-tatuazhin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-13 10:40
https://kosova-info.com/a-jane-femrat-shqiptare-xheloze-video/60%Daily2017-07-13 10:34
https://kosova-info.com/koment-asnje-arsye-ti-rrahim-shpatullat-njeri-tjetrit/60%Daily2017-07-13 10:30
https://kosova-info.com/socialistet-serbe-te-vetem-ne-zgjedhjet-lokale-ne-kosove/60%Daily2017-07-13 10:26
https://kosova-info.com/kerkohet-angazhim-shoqeror-per-pronesine-e-grave/60%Daily2017-07-13 10:25
https://kosova-info.com/sydney-arsenal-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2017-07-13 10:24
https://kosova-info.com/sot-behet-zbulimi-i-vetures-se-pare-elektrike-ne-kosove/60%Daily2017-07-13 10:21
https://kosova-info.com/shperthim-zjarri-ne-nje-zone-ushtarake-ne-turqi/60%Daily2017-07-13 10:21
https://kosova-info.com/ejani-me-ndihmoni-ju-lutem-se-nuk-po-mund-ti-vesh-sytjenat-per-shkak-te-gjoksit-foto/60%Daily2017-07-13 10:19
https://kosova-info.com/modelja-amerikane-dridh-rrjetin-publikon-selfie-ne-pasqyre-pa-breke-foto/60%Daily2017-07-13 10:17
https://kosova-info.com/braathu-shqetesuese-82-e-grave-ne-kosove-jane-te-papuna/60%Daily2017-07-13 10:17
https://kosova-info.com/mali-i-zi-kremton-diten-e-shtetesise/60%Daily2017-07-13 10:14
https://kosova-info.com/mustafi-ne-pushime-ja-ku-ka-shkuar-me-gruan-e-tij-foto/60%Daily2017-07-13 10:11
https://kosova-info.com/ne-familjen-muharremi-sot-ka-feste-foto/60%Daily2017-07-13 10:04
https://kosova-info.com/google-drive-tashm-ruan-nj-kopje-t-kompjuterit-tuaj/60%Daily2017-07-13 10:03
https://kosova-info.com/formacioni-i-futbollisteve-te-larguar-nga-la-liga-foto/60%Daily2017-07-13 09:59
https://kosova-info.com/shqiptari-nga-kosova-me-njerin-nga-restorantet-me-te-famshme-ne-berlin/60%Daily2017-07-13 09:54
https://kosova-info.com/ja-se-cfare-i-pret-qytetaret-e-korese-se-veriut-nese-ata-shikojne-pornografi/60%Daily2017-07-13 09:48
https://kosova-info.com/james-transferohet-ne-bayern-munich-nenshkruan-me-nje-klub-tjeter-foto/60%Daily2017-07-13 09:46
https://kosova-info.com/hoti-hazirit-flet-per-te-djathten-shefin-e-ke-komunist/60%Daily2017-07-13 09:46
https://kosova-info.com/orca-up-ja-rizgjodhi-24-profesore-jashteligjshem/60%Daily2017-07-13 09:44
https://kosova-info.com/u-shqiptohet-denimi-vrasesve-te-nemtsovit/60%Daily2017-07-13 09:42
https://kosova-info.com/obsh-mbi-dy-miliarde-njerez-nuk-kane-qasje-ne-uje-te-pijshem/60%Daily2017-07-13 09:41
https://kosova-info.com/keta-jane-perberesit-e-perditshem-toksike-qe-po-helmojne-ju-dhe-femijet-tuaj/60%Daily2017-07-13 09:41
https://kosova-info.com/klea-huta-festoi-ditelindjen-kjo-ishte-surpriza-qe-iu-be-moderatores-video/60%Daily2017-07-13 09:19
https://kosova-info.com/james-ne-stervitjen-e-pare-shikojeni-si-u-prit-nga-bayern-munich-video/60%Daily2017-07-13 09:19
https://kosova-info.com/hoxhaj-kosova-e-shmangu-unionin-doganor/60%Daily2017-07-13 09:16
https://kosova-info.com/milaim-zeka-nuk-do-te-deshmoje-ne-rastin-limaj/60%Daily2017-07-13 09:16
https://kosova-info.com/universitetet-ne-rajon-intensifikojne-bashkepunimin/60%Daily2017-07-13 09:12
https://kosova-info.com/posta-austriake-shet-bitcoin-ether-dash-dhe-litecoin-n-1800-zyra-postare/60%Daily2017-07-13 09:07
https://kosova-info.com/i-zihen-kater-vetura-te-pa-doganuara/60%Daily2017-07-13 09:03
https://kosova-info.com/shtate-punetore-migrante-vdesin-nga-zjarri-ne-rusi/60%Daily2017-07-13 08:58
https://kosova-info.com/chelsea-me-perforcim-te-ri-cmimi-45-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-13 08:53
https://kosova-info.com/komediani-amerikan-i-fiksuar-pas-kenges-se-elvana-gjates-video/60%Daily2017-07-13 08:53
https://kosova-info.com/haxhiu-mosthirrja-e-seances-deshmon-se-pan-i-nuk-i-ka-numrat/60%Daily2017-07-13 08:50
https://kosova-info.com/rrezikon-te-debohet-nga-instagrami-per-arsye-se-eshte-shume-seksi-fotovideo/60%Daily2017-07-13 08:48
https://kosova-info.com/10-arsyet-per-te-vizituar-kosoven/60%Daily2017-07-13 08:46
https://kosova-info.com/denohet-granit-pacarizi/60%Daily2017-07-13 08:42
https://kosova-info.com/pejepunetori-bije-nga-skela-policia-arreston-menaxherin/60%Daily2017-07-13 08:39
https://kosova-info.com/zyrtare-perisic-man-utd-ndodh-befasia-foto/60%Daily2017-07-13 08:31
https://kosova-info.com/mihrije-braha-vjen-joshese-linjat-e-saj-per-tu-admiruar-foto/60%Daily2017-07-13 08:29
https://kosova-info.com/messi-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2017-07-13 08:19
https://kosova-info.com/integrimi-ne-be-flet-negociatori-i-krizes-shqiptare-gjithcka-varet-nga-ballkani/60%Daily2017-07-13 08:18
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-note-8-pritet-t-prezantohet-m-23-gusht/60%Daily2017-07-13 07:30
https://kosova-info.com/urime-man-utd-foto/60%Daily2017-07-13 07:59
https://kosova-info.com/trump-atmosfera-eshte-fantastike-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2017-07-13 07:44
https://kosova-info.com/ja-si-dukej-liberta-spahiu-ne-moshen-14-vjecare-foto/60%Daily2017-07-13 07:44
https://kosova-info.com/ratifikimi-i-demarkacionit-i-hap-rruge-liberalizimit-por-nuk-e-sjell-ate/60%Daily2017-07-13 07:38
https://kosova-info.com/bonucci-kerkohet-nga-milan-shikojeni-cfare-fotografie-ka-publikuar-ne-facebook-foto/60%Daily2017-07-13 07:36
https://kosova-info.com/jeta-e-shfrenuar-e-fjolla-morines-i-jep-makines-me-300-kilometra-ne-ore-video/60%Daily2017-07-13 07:35
https://kosova-info.com/ke-samiti-i-triestes-konfirmoi-perspektiven-e-ballkanit-ne-be/60%Daily2017-07-13 07:35
https://kosova-info.com/mcallister-varet-nga-ballkani/60%Daily2017-07-13 07:25
https://kosova-info.com/moti-sot-3/60%Daily2017-07-13 07:21
https://kosova-info.com/sergio-ramos-eshte-top-mbrojtes-shikojeni-cfare-ben-si-basketbollist-video/60%Daily2017-07-13 07:20
https://kosova-info.com/nje-gjyqtar-i-apelit-ka-ne-sirtar-rreth-1000-lende/60%Daily2017-07-13 07:17
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-milanit-nuk-kushton-as-1-euro-foto/60%Daily2017-07-13 07:16
https://kosova-info.com/komuna-paguan-per-punet-qe-sjane-kryer/60%Daily2017-07-13 07:10
https://kosova-info.com/gjobe-per-te-shtenat-qe-mund-te-shkaktonin-tragjedi/60%Daily2017-07-13 07:10
https://kosova-info.com/njihuni-me-burrin-e-arbana-osmanit-detajet-qe-nuk-dinit-per-te-foto/60%Daily2017-07-13 07:08
https://kosova-info.com/hapet-panairi-tregtar-shumetnik-per-grate-pronare-te-bizneseve-2/60%Daily2017-07-13 07:08
https://kosova-info.com/merkel-su-beson-syve-kur-sheh-ramen-me-atlete-te-bardha-foto/60%Daily2017-07-13 07:07
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-prezanton-marreveshjen-e-madhe-foto/60%Daily2017-07-13 07:05
https://kosova-info.com/keshilli-nato-rusi-mblidhet-sot-ne-bruksel/60%Daily2017-07-13 07:01
https://kosova-info.com/merkel-stabiliteti-i-ballkanit-per%d1%91ndimor-%d1%91sht%d1%91-stabilitet-edhe-p%d1%91r-ne/60%Daily2017-07-13 07:00
https://kosova-info.com/mayweather-mcgregor-tension-i-larte-video/60%Daily2017-07-13 06:58
https://kosova-info.com/n-anv-n-e-juridikut-ligjrohet-pr-krimet-kibernetike-dhe-t-telekomunikacionit/60%Daily2017-07-13 07:00
https://kosova-info.com/n-anv-n-e-juridikut-ligjrohet-pr-krimet-kibernetike-dhe-t-telekomunikacionit/60%Daily2017-07-13 07:00
https://kosova-info.com/pas-ketij-lajmi-nuk-do-te-hani-me-kurre-sallam/60%Daily2017-07-13 06:52
https://kosova-info.com/mahrez-ne-serie-a-foto-2/60%Daily2017-07-13 06:47
https://kosova-info.com/alessandra-ngreh-bikinit-zbulon-tatuazhin-ne-te-pasme-foto/60%Daily2017-07-13 06:35
https://kosova-info.com/lajme-te-keqija-nga-shamikuqja/60%Daily2017-07-13 06:30
https://kosova-info.com/formatin-e-dialogut-ta-vendose-kuvendi/60%Daily2017-07-13 06:28
https://kosova-info.com/trump-nuk-e-fajeson-djalin-e-tij-per-takimin-me-avokaten-ruse/60%Daily2017-07-13 06:26
https://kosova-info.com/aktori-shqiptar-me-rol-ne-serialin-e-regjisorit-turk-foto/60%Daily2017-07-13 06:14
https://kosova-info.com/pan-i-para-testit-te-madh/60%Daily2017-07-13 06:05
https://kosova-info.com/nje-gare-e-re-armatimi-ne-horizont/60%Daily2017-07-13 05:54
https://kosova-info.com/hapet-panairi-tregtar-shumetnik-per-grate-pronare-te-bizneseve/60%Daily2017-07-13 05:35
https://kosova-info.com/lamtumire-james-ja-kush-vjen-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-07-13 05:19
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-barcelones-eshte-tifoz-i-real-madridit-foto/60%Daily2017-07-13 05:13
https://kosova-info.com/milan-ska-te-ndalur-transferon-yllin-e-madh-nga-juventus-foto/60%Daily2017-07-13 05:07
https://kosova-info.com/mayweather-merr-flamurin-e-irlandes-shikojeni-reagimin-e-mcgregor-video/60%Daily2017-07-13 04:57
https://kosova-info.com/arsyet-pse-jo-te-gjithe-mund-te-konsumojne-kivi/60%Daily2017-07-12 23:52
https://kosova-info.com/shkencetaret-paralajmerojne-ky-produkt-i-perditshem-po-rrit-qelizat-kancerogjene-ne-trupin-tuaj/60%Daily2017-07-12 22:29
https://kosova-info.com/deshton-transferimi-i-aubameyang-te-gjithe-do-te-gezoheni/60%Daily2017-07-12 21:59
https://kosova-info.com/berisha-jam-oferta-me-serioze-per-prizrenin/60%Daily2017-07-12 21:57
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-duhet-ta-gjykoni-nje-shtepi-nga-pamja-e-jashtme-foto/60%Daily2017-07-12 21:56
https://kosova-info.com/te-humbesh-peshe-ne-kete-vape/60%Daily2017-07-12 21:56
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-kenga-e-re-e-samantes-foto/60%Daily2017-07-12 21:54
https://kosova-info.com/haziri-nuk-do-te-bejme-koalicion-as-me-partneret-e-pdk-se/60%Daily2017-07-12 21:53
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-21-vjecar-per-kultivim-kanabisi/60%Daily2017-07-12 21:50
https://kosova-info.com/torino-gjen-zevendesuesin-belotti-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2017-07-12 21:47
https://kosova-info.com/interesante-keto-jane-transferimet-e-vetme-me-para-ne-kosove-foto/60%Daily2017-07-12 21:39
https://kosova-info.com/vapa-than-arat-video/60%Daily2017-07-12 21:31
https://kosova-info.com/loca-e-soni-malajt-kalon-kufijte-transmetohet-ne-tv-boteror-foto/60%Daily2017-07-12 21:28
https://kosova-info.com/kjo-eshte-protesat-me-e-madhe-online/60%Daily2017-07-12 21:24
https://kosova-info.com/deda-po-mundohen-te-na-imponojne-nje-marreveshje-me-pan-in/60%Daily2017-07-12 21:21
https://kosova-info.com/griezmann-ben-nje-frizure-qesharake-mediat-tallen-me-te-foto/60%Daily2017-07-12 21:16
https://kosova-info.com/kryeministri-i-italise-be-ja-te-jete-e-hapur-per-ballkanin-perendimor-ose-do-rritet-ndikimi-i-rusise-ne-rajon/60%Daily2017-07-12 21:14
https://kosova-info.com/edhe-malta-katolike-legalizon-martesen-mes-homoseksualeve/60%Daily2017-07-12 21:12
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-e-kaces-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-07-12 21:05
https://kosova-info.com/dardan-sejdiu-paralajmeron-padi-per-ganimete-musliun/60%Daily2017-07-12 21:02
https://kosova-info.com/jane-ne-pushime-por-besa-dhe-alberti-nuk-harrojne-ta-bejne-edhe-kete-gje-foto/60%Daily2017-07-12 21:00
https://kosova-info.com/shikoni-disa-prej-urave-me-mahnitese-ne-bote-foto/60%Daily2017-07-12 20:57
https://kosova-info.com/shkrimi-i-italianes-qe-i-mahniti-te-gjithe-te-dashurohesh-me-kete-vend-eshte-e-thjeshte/60%Daily2017-07-12 20:57
https://kosova-info.com/ruani-shendetin-ja-ushqimet-qe-duhet-te-evitoni-ne-keto-dite-te-nxehta/60%Daily2017-07-12 20:56
https://kosova-info.com/del-studimi-per-kafene-lidhet-me-vdekshmerine/60%Daily2017-07-12 20:46
https://kosova-info.com/ironizon-haziri-edhe-ne-kemi-informata-qe-pese-deputete-te-pan-it-nuk-do-ta-votojne-haradinajn-per-kryeminister/60%Daily2017-07-12 20:43
https://kosova-info.com/sociedadi-cmend-tifozet-me-kete-video-te-januzajt-video/60%Daily2017-07-12 20:38
https://kosova-info.com/zbulohet-nje-objekt-nentokesor-ne-kacanik-video/60%Daily2017-07-12 20:30
https://kosova-info.com/yllka-nis-xhirimet-e-klipit-te-ri-foto/60%Daily2017-07-12 20:29
https://kosova-info.com/mogherini-e-ardhmja-e-ballkanit-perendimor-eshte-ne-be/60%Daily2017-07-12 20:25
https://kosova-info.com/januzaj-reagon-ne-facebook-ky-eshte-pengu-i-tij-i-madh-foto/60%Daily2017-07-12 20:21
https://kosova-info.com/januzaj-reagon-ne-facebook-ky-eshte-pengu-i-tij-i-madh-foto/60%Daily2017-07-12 20:21
https://kosova-info.com/cka-duhet-te-konsumoni-per-thonj-e-floke-te-shendetshem/60%Daily2017-07-12 20:20
https://kosova-info.com/reagon-basha-emrat-qe-mungojne-ne-listen-e-zeze-te-rames/60%Daily2017-07-12 20:17
https://kosova-info.com/si-reagoi-januzaj-kur-e-pa-stadiumin-e-sociedadit-video/60%Daily2017-07-12 20:09
https://kosova-info.com/si-reagoi-januzaj-kur-e-pa-stadiumin-e-sociedadit-video-2/60%Daily2017-07-12 20:09
https://kosova-info.com/msh-flet-per-gjendjen-shendetesore-te-bajram-rexhepit/60%Daily2017-07-12 19:58
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-sa-i-ka-ngjare-renee-babait-te-saj-robertit-foto/60%Daily2017-07-12 19:57
https://kosova-info.com/januzaj-befason-me-deklaraten-e-pare-si-futbollist-i-sociedadit/60%Daily2017-07-12 19:55
https://kosova-info.com/huqja-e-edi-rames-me-adidas-ne-samitin-e-lidereve-te-ballkanit-perendimor-fotovideo/60%Daily2017-07-12 19:52
https://kosova-info.com/hoxhaj-takon-kancelaren-merkel-mbeshtetja-gjermane-per-kosoven-e-madhe/60%Daily2017-07-12 19:42
https://kosova-info.com/ja-te-kush-i-rri-mendja-butrint-imerit-foto/60%Daily2017-07-12 19:38
https://kosova-info.com/zyrtare-adnan-januzaj-prezantohet-te-real-sociedad-foto/60%Daily2017-07-12 19:32
https://kosova-info.com/buxhovi-pan-i-dhe-krahu-i-luftes-jane-ne-gerhamen-e-fundit-video/60%Daily2017-07-12 19:27
https://kosova-info.com/rikthehet-frika-e-balenes-blu-vajza-nga-tirana-tenton-te-prese-damaret/60%Daily2017-07-12 19:21
https://kosova-info.com/musliu-nena-e-dardan-sejdiut-gjyqtarja-e-millosheviqit-nuk-do-ta-leshonte-te-gjalle-veselin/60%Daily2017-07-12 19:20
https://kosova-info.com/premiere-spektator-publikohet-nga-nexhat-osmani-foto/60%Daily2017-07-12 19:14
https://kosova-info.com/majlinda-shkelqen-ne-fotografine-e-fundit-foto/60%Daily2017-07-12 18:59
https://kosova-info.com/historiku-i-koalicioneve-kosovare-video/60%Daily2017-07-12 18:56
https://kosova-info.com/krasniqi-nese-haradinaj-nuk-e-ben-qeverine-shkojme-ne-zgjedhje-video/60%Daily2017-07-12 18:51
https://kosova-info.com/perfundon-samiti-i-lidereve-te-ballkanit-perendimor-ne-trieste-nenshkruhet-nje-marreveshje/60%Daily2017-07-12 18:49
https://kosova-info.com/mbyllet-ndeshja-e-kukesit-ne-ligen-e-kampioneve-rezultat-befasues-video/60%Daily2017-07-12 18:49
https://kosova-info.com/mustafa-kerkon-nga-serbia-dhe-bosnja-e-hercegovina-te-eliminojne-barrierat/60%Daily2017-07-12 18:47
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-kam-qene-obez-video/60%Daily2017-07-12 18:41
https://kosova-info.com/vv-afer-harmonizimit-te-programit-me-laa-video/60%Daily2017-07-12 18:39
https://kosova-info.com/befasi-e-keqe-per-djokovic-ne-wimbledon/60%Daily2017-07-12 18:38
https://kosova-info.com/thahet-liqeni-ne-vermice-banoret-nuk-mbajne-mend-ta-kene-pare-ne-kete-gjendje/60%Daily2017-07-12 18:32
https://kosova-info.com/pse-nuk-duhet-te-pini-uje-te-ftohte-me-akull/60%Daily2017-07-12 18:32
https://kosova-info.com/milani-largon-transferimin-e-madh-ai-kalon-te-skuadra-tjeter-italiane-foto/60%Daily2017-07-12 18:28
https://kosova-info.com/premiere-savanna-lanson-kengen-ku-je-video/60%Daily2017-07-12 18:18
https://kosova-info.com/zyrtare-liria-e-shkembit-transferon-edhe-nje-futbollist-nga-shqiperia-foto/60%Daily2017-07-12 18:10
https://kosova-info.com/ish-presidenti-i-brazilit-denohet-per-korrupsion/60%Daily2017-07-12 18:08
https://kosova-info.com/mustafa-sektori-privat-do-te-fuqizohet/60%Daily2017-07-12 18:04
https://kosova-info.com/efektet-e-plazhit-ne-trurin-e-njeriut/60%Daily2017-07-12 18:02
https://kosova-info.com/arabi-saudite-zjarri-le-11-punetore-migrante-te-vdekur/60%Daily2017-07-12 17:56
https://kosova-info.com/microsoft-prditson-outlook-mail-me-funksione-t-reja-pr-bisedat-dhe-llogarit/60%Daily2017-07-12 17:12
https://kosova-info.com/zyrtare-armando-sadiku-prezantohet-te-skuadra-e-re-foto/60%Daily2017-07-12 17:47
https://kosova-info.com/a-eshte-dardan-sejdiu-kandidati-per-ferizajn/60%Daily2017-07-12 17:38
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-dorezon-detyren-e-kryetarit-per-24-ore/60%Daily2017-07-12 17:30
https://kosova-info.com/ky-eshte-modeli-nga-prishtina-qe-ngjane-me-sergion-foto/60%Daily2017-07-12 17:30
https://kosova-info.com/douglas-costa-zgjedh-nje-super-numer-te-juventus-foto/60%Daily2017-07-12 17:28
https://kosova-info.com/kujdesu-per-floket-ne-plazh/60%Daily2017-07-12 17:27
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-samitin-e-triestes-zhvillimi-ekonomik-i-ballkanit-parakusht-per-integrim/60%Daily2017-07-12 17:25
https://kosova-info.com/macron-ia-ben-like-isa-mustafes/60%Daily2017-07-12 17:12
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-se-si-eshte-lenduar-arjen-robben-gjate-pushimeve/60%Daily2017-07-12 17:04
https://kosova-info.com/gjuriq-lista-serbe-te-mos-ngutet-lereni-shqiptaret-fillimisht-te-merren-vesh-per-qeverine/60%Daily2017-07-12 17:02
https://kosova-info.com/ymeri-i-vetevendosjes-ne-mbledhjen-e-keshillit-te-internacionales-socialiste/60%Daily2017-07-12 16:59
https://kosova-info.com/rozana-shfaqet-pa-grim-befason-me-pamjen-foto/60%Daily2017-07-12 16:59
https://kosova-info.com/aplikacioni-facebook-messenger-do-t-mbushet-me-reklama/60%Daily2017-07-12 16:58
https://kosova-info.com/kujdes-me-perdorimin-e-telefonit-gjate-shtatzenise-ka-pasoja-per-foshnjat/60%Daily2017-07-12 16:53
https://kosova-info.com/lukaku-behet-hore-me-prekjen-e-pare-te-topit-te-manchester-unitedi-video/60%Daily2017-07-12 16:52
https://kosova-info.com/sejdiu-pan-ka-njerez-te-mire-por-veseli-seshte-i-tille-dhe-nuk-e-votojme-per-kryeparlamentar/60%Daily2017-07-12 16:50
https://kosova-info.com/a-do-ta-formoje-pan-i-qeverine-sipas-dardan-sejdiut/60%Daily2017-07-12 16:46
https://kosova-info.com/a-do-te-transmetohet-egjeli-edhe-gjate-veres-ja-cka-thote-osman-azemi-foto/60%Daily2017-07-12 16:39
https://kosova-info.com/zyrtare-juventus-konfirmon-super-transferimin-e-radhes-foto/60%Daily2017-07-12 16:38
https://kosova-info.com/ramiz-kelmendi-nuk-do-ta-votoje-ramush-haradinajn-per-kryeminister/60%Daily2017-07-12 16:36
https://kosova-info.com/vdes-tragjikisht-gruaja-ne-gjirokaster/60%Daily2017-07-12 16:32
https://kosova-info.com/historia-e-rralle-e-gruas-shqiptare-prej-27-vitesh-kujdeset-cdo-dite-per-bustin-e-enverit-e-trajton-sikur-ai-te-ishte-gjalle-foto/60%Daily2017-07-12 16:26
https://kosova-info.com/bleonen-nuk-do-ta-njihni-ne-kete-fotografi-e-ndryshon-fotoshopi-foto/60%Daily2017-07-12 16:20
https://kosova-info.com/sulmuesi-afrikan-ia-shkakton-tiranes-problemin-me-qesharak-te-vitit-foto/60%Daily2017-07-12 16:18
https://kosova-info.com/4-shenjat-e-kancerit-te-tiroides-qe-femrat-nuk-duhet-ti-injorojne-kurre/60%Daily2017-07-12 16:14
https://kosova-info.com/whatsapp-kritikohet-per-pergjimet-qeveritare/60%Daily2017-07-12 16:08
https://kosova-info.com/shkeputet-nje-mase-e-madhe-e-akullnajes-ne-antarktide/60%Daily2017-07-12 16:06
https://kosova-info.com/te-mbijetuarit-e-tortures-me-qasje-neper-institucionet-korrektuese/60%Daily2017-07-12 16:04
https://kosova-info.com/temperaturat-e-larta-qeveria-pezullon-punen-per-tre-ditet-e-ardhshme/60%Daily2017-07-12 16:03
https://kosova-info.com/kur-do-te-ndalet-capital-t-ai-po-vjen-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2017-07-12 15:59
https://kosova-info.com/dmtohet-infrastruktura-e-abcom-n-qytetin-e-kors/60%Daily2017-07-12 16:46
https://kosova-info.com/pasi-tradhtoi-cityn-dani-alves-e-ka-nje-mesazh-interesant-per-guardiolan/60%Daily2017-07-12 15:53
https://kosova-info.com/sa-duhet-te-punojne-zviceranet-per-nje-smartfone/60%Daily2017-07-12 15:47
https://kosova-info.com/vajza-me-te-pasmet-me-seksi-ne-bote-behet-e-virgjer-serish-foto/60%Daily2017-07-12 15:45
https://kosova-info.com/zyrtare-januzaj-kryen-testet-mjekesore-foto/60%Daily2017-07-12 15:43
https://kosova-info.com/vuciq-autostrada-nish-prishtine-do-ti-normalizoje-marredheniet-shqiptaro-serbe/60%Daily2017-07-12 15:39
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-ka-ndodhur-mes-agjentit-te-ronaldos-dhe-real-madridit-foto/60%Daily2017-07-12 15:37
https://kosova-info.com/lori-sa-seksi-ne-mes-te-detit-foto/60%Daily2017-07-12 15:37
https://kosova-info.com/merkel-vlereson-ramen-shqiperia-po-ben-progrese/60%Daily2017-07-12 15:36
https://kosova-info.com/shperthimi-ne-peje-policia-jep-detaje-per-ngjarjen-foto/60%Daily2017-07-12 15:36
https://kosova-info.com/shqiperia-vazhdon-te-perballet-me-zjarre-si-pasoje-e-temperaturave-te-larta/60%Daily2017-07-12 15:34
https://kosova-info.com/te-akuzuarin-nuk-e-sjelle-ne-gjykate-policia-shtyhet-seanca/60%Daily2017-07-12 15:34
https://kosova-info.com/banka-boterore-vlereson-menaxhimin-e-financave-nga-qeveria-mustafa/60%Daily2017-07-12 15:30
https://kosova-info.com/mustafa-takohet-me-komisioneren-e-be-se-per-transport/60%Daily2017-07-12 15:28
https://kosova-info.com/zyrtare-drita-e-pandalshme-merr-edhe-futbollistin-tjeter-te-njohur-foto/60%Daily2017-07-12 15:16
https://kosova-info.com/premiere-luana-vjollca-lanson-kengen-benzina-video/60%Daily2017-07-12 15:14
https://kosova-info.com/mogherini-serbise-ska-anetaresim-ne-be-pa-normalizimin-e-marredhenieve-me-kosoven/60%Daily2017-07-12 15:08
https://kosova-info.com/ja-ne-cilat-vende-do-te-kete-nderprerje-te-energjise-elektrike/60%Daily2017-07-12 15:06
https://kosova-info.com/zyrtare-mentor-zhdrella-largohet-nga-feronikeli-foto/60%Daily2017-07-12 15:02
https://kosova-info.com/ja-kush-jane-dy-kengetaret-qe-po-sjellin-kenge-me-genta-ismailin-foto/60%Daily2017-07-12 15:00
https://kosova-info.com/policet-largojne-ronaldon-nga-jahti-skena-dramatike-foto/60%Daily2017-07-12 14:56
https://kosova-info.com/zyrtare-drita-ben-transferimin-e-vitit/60%Daily2017-07-12 14:49
https://kosova-info.com/irak-qe-nga-viti-2014-jane-vrare-28-mije-militant-te-deash-it/60%Daily2017-07-12 14:49
https://kosova-info.com/e-mohoi-origjinen-ja-si-pergjigjet-dafina-zeqiri-foto/60%Daily2017-07-12 14:41
https://kosova-info.com/prezantohet-audi-a8-i-ri-nje-veture-mahnitese-foto/60%Daily2017-07-12 14:39
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-prishtine-lipjan-perfshihen-dy-vetura-foto/60%Daily2017-07-12 14:36
https://kosova-info.com/ja-pse-refuzoj-te-bej-seks-me-stil-qeni-me-burrin/60%Daily2017-07-12 14:32
https://kosova-info.com/i-dini-te-gjitha-per-sapunin-e-marsejes/60%Daily2017-07-12 14:32
https://kosova-info.com/avancat-e-kunderligjshem-te-ministrise-se-arsimit/60%Daily2017-07-12 14:29
https://kosova-info.com/erdogan-heqja-e-gjendjes-se-jashtezakonshme-tash-per-tash-nuk-vihet-ne-diskutim/60%Daily2017-07-12 14:26
https://kosova-info.com/hulumtim-njerezit-me-te-levizshem-ne-bote-nga-hong-kongu/60%Daily2017-07-12 14:26
https://kosova-info.com/microsoft-jep-lamtumirn-windows-phone/60%Daily2017-07-12 15:03
https://kosova-info.com/zyrtare-dani-alves-prezantohet-te-skuadra-e-re-foto/60%Daily2017-07-12 14:23
https://kosova-info.com/vendi-ku-behet-seks-ne-takimin-e-pare-do-habiteni-kur-te-shikoni-keto-cifte/60%Daily2017-07-12 14:23
https://kosova-info.com/nis-hartimi-i-strategjise-se-re-kunder-terrorizmit/60%Daily2017-07-12 14:23
https://kosova-info.com/motrat-mustafa-me-album-te-ri-foto/60%Daily2017-07-12 14:21
https://kosova-info.com/momenti-dramatik-kur-i-moshuari-i-shpeton-disa-persona-nga-makina-qe-po-digjej-ne-flake-video/60%Daily2017-07-12 14:20
https://kosova-info.com/france-kryeministri-paralajmeron-ligj-te-ri-per-refugjatet/60%Daily2017-07-12 14:16
https://kosova-info.com/lladrovci-nis-fushaten-e-korrje-shirjes-me-autokombajne-foto/60%Daily2017-07-12 14:14
https://kosova-info.com/vdes-rapsodi-i-njohur-kosovar-agim-gashi/60%Daily2017-07-12 14:11
https://kosova-info.com/ozil-arsenali-eshte-klub-i-madh-por-ne-sezonin-e-ri-do-te-luaje-per/60%Daily2017-07-12 14:09
https://kosova-info.com/nese-keni-qime-ne-vesh-mund-te-prekeni-nga-kjo-semundje/60%Daily2017-07-12 13:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-video-me-e-mrekullueshme-e-djalit-te-tunes-fotovideo/60%Daily2017-07-12 13:56
https://kosova-info.com/zidane-largon-futbollistet-e-pakenaqur-nga-real-madrid/60%Daily2017-07-12 13:52
https://kosova-info.com/shba-presim-nga-udheheqesit-kosovare-te-marrin-vendime-per-qytetaret-jo-per-vete/60%Daily2017-07-12 13:50
https://kosova-info.com/shba-kete-vit-me-shume-europiane-ilegale-te-debuar/60%Daily2017-07-12 13:47
https://kosova-info.com/lukaku-nuk-mjafton-mourinho-transferon-edhe-dy-yje-ne-man-utd-foto/60%Daily2017-07-12 13:28
https://kosova-info.com/rrahja-qe-ndau-vip-at-foto/60%Daily2017-07-12 13:26
https://kosova-info.com/si-te-ndertoni-vet-panelin-solar-video/60%Daily2017-07-12 13:19
https://kosova-info.com/mahnit-me-imazhin-e-fundit-e-dashura-e-reperit-te-njohur-shume-seksi-foto/60%Daily2017-07-12 13:13
https://kosova-info.com/wework-ngriti-nj-investim-prej-760-milion-dollarsh-vlersohet-m-shum-sesa-twitter/60%Daily2017-07-12 15:03
https://kosova-info.com/haradinaj-e-siguron-apostoloven-se-shume-shpejt-do-te-formohet-qeveria/60%Daily2017-07-12 13:07
https://kosova-info.com/vere-kujdesu-per-floket-ne-plazh/60%Daily2017-07-12 13:03
https://kosova-info.com/gjuriq-serish-ne-krye-te-zyres-per-kosoven/60%Daily2017-07-12 13:03
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-kenga-e-re-e-luana-vjollces-foto/60%Daily2017-07-12 13:02
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-juventusit-ka-probleme-ne-zemer-foto/60%Daily2017-07-12 13:00
https://kosova-info.com/posta-e-kosoves-shperblehet-ne-ekspozite-nderkombetare/60%Daily2017-07-12 12:58
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-ndaj-te-akuzuarave-per-mashtrim-me-subvencione/60%Daily2017-07-12 12:58
https://kosova-info.com/botes-po-i-vjen-fundi-ja-cfare-thone-shkencetaret/60%Daily2017-07-12 12:55
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-trieste-shoqeria-civile-mund-ta-ndihmoje-zgjidhjen-e-problemeve-historike-te-ballkanit/60%Daily2017-07-12 12:54
https://kosova-info.com/perfitimet-shendetesore-me-konsumimin-e-shalqirit-2/60%Daily2017-07-12 12:49
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-po-ju-nxehet-telefoni/60%Daily2017-07-12 12:48
https://kosova-info.com/detaje-rreth-kenges-serenada-nga-elinel-video/60%Daily2017-07-12 12:47
https://kosova-info.com/zyrtare-atletico-madrid-transferon-super-futbollistin-e-kombetares-spanjolle-foto/60%Daily2017-07-12 12:44
https://kosova-info.com/hahn-verejtje-kosoves-dhe-malit-te-zi-ne-trieste-po-gaboni-per-tregun-e-perbashket-rajonal/60%Daily2017-07-12 12:41
https://kosova-info.com/ne-durres-eshte-shtuar-vjedhja-e-makinave-te-turisteve/60%Daily2017-07-12 12:40
https://kosova-info.com/fsk-se-i-bashkohen-edhe-nente-kadete/60%Daily2017-07-12 12:39
https://kosova-info.com/moldavi-ojq-te-refuzojne-propozimin-per-ndalimin-e-fondeve-jashte-vendit/60%Daily2017-07-12 12:37
https://kosova-info.com/januzaj-ne-teste-mjekesore-te-klubi-i-njohur-evropian-foto/60%Daily2017-07-12 12:32
https://kosova-info.com/si-te-memorizosh-lehte-dhe-shpejte-video/60%Daily2017-07-12 12:23
https://kosova-info.com/keto-jane-10-kenget-me-te-ndjekura-ne-internet-video/60%Daily2017-07-12 12:13
https://kosova-info.com/zvicra-kerkon-me-shume-te-dhena-per-pasagjeret/60%Daily2017-07-12 12:13
https://kosova-info.com/paypal-tashm-form-pagese-pr-app-store-itunes-dhe-apple-music/60%Daily2017-07-12 12:07
https://kosova-info.com/vjedhja-spektakolare-ne-berlin-arrestohen-disa-persona/60%Daily2017-07-12 12:06
https://kosova-info.com/ky-detaj-ju-ka-ikur-nga-tri-versionet-e-nallanes-video/60%Daily2017-07-12 12:00
https://kosova-info.com/james-rodriguez-zgjedh-numer-special-te-fanelles-ne-bayern-munich-foto/60%Daily2017-07-12 12:00
https://kosova-info.com/hasani-jugo-nostalgjiket-po-presin-deshtimin-e-pan-it-por-kosova-ska-hajr-prej-tyre/60%Daily2017-07-12 11:49
https://kosova-info.com/douglas-costa-ky-futbollist-do-te-me-mungoj-shume-nga-bayern-munich-foto/60%Daily2017-07-12 11:46
https://kosova-info.com/fusha-e-shtuar-me-tepihe-atraksion-i-ri-turistik-ne-turqi-foto/60%Daily2017-07-12 11:41
https://kosova-info.com/a-perfundoi-i-nxehti-afrikan-ne-kosove-flet-syle-tahirsylaj/60%Daily2017-07-12 11:38
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-transferohet-ne-chelsea-foto/60%Daily2017-07-12 11:36
https://kosova-info.com/samiti-ne-trieste-nje-treg-per-gjithe-ballkanin/60%Daily2017-07-12 11:35
https://kosova-info.com/ne-shesh-u-hap-panairi-tradicional/60%Daily2017-07-12 11:33
https://kosova-info.com/jam-e-fiksuar-ylli-i-internetit-sndalon-dot-se-degjuari-kengen-e-elvanes-fotovideo/60%Daily2017-07-12 11:33
https://kosova-info.com/hoti-politikanet-me-probleme-personale-po-e-mbajne-peng-vendin/60%Daily2017-07-12 11:32
https://kosova-info.com/zyrtari-i-shba-se-do-te-vizitoje-qendren-humanitare-serbo-ruse/60%Daily2017-07-12 11:28
https://kosova-info.com/rama-vazhdon-te-shokoje-me-stil-me-atlete-edhe-para-merkelit-fotovideo/60%Daily2017-07-12 11:28
https://kosova-info.com/perforcimi-i-madh-i-liverpoolit-zbulohet-me-nje-like-ne-instagram-foto/60%Daily2017-07-12 11:26
https://kosova-info.com/ja-ku-gjendet-zaimina-pasi-u-zhduk-kur-doli-lajmi-se-eshte-shtatzene-video/60%Daily2017-07-12 11:22
https://kosova-info.com/kaspersky-jemi-viktim-e-lufts-gjeopolitike-mes-shba-ve-dhe-rusis/60%Daily2017-07-12 14:28
https://kosova-info.com/james-vjen-ne-bayern-munich-ndodh-nje-problem-i-madh-foto/60%Daily2017-07-12 11:20
https://kosova-info.com/gruaja-60-vjecare-taksiste-ne-egjipt/60%Daily2017-07-12 11:15
https://kosova-info.com/shqiperia-heq-barrierat-per-patatet-nga-kosova/60%Daily2017-07-12 11:13
https://kosova-info.com/ndodh-ne-serbi-kengetari-thyen-cdo-rekord-me-para-bakshish-qe-i-mori-video/60%Daily2017-07-12 11:13
https://kosova-info.com/vuciq-organizon-tryeze-te-rrumbullaket-per-kosoven-ne-shtator/60%Daily2017-07-12 11:12
https://kosova-info.com/e-akuzuan-per-perdorim-droge-reagon-kim-foto/60%Daily2017-07-12 11:05
https://kosova-info.com/shqiperia-gjen-selektorin-e-ri-zyrtarizmi-javen-e-ardhshme-foto/60%Daily2017-07-12 10:53
https://kosova-info.com/perkeqesohet-gjendja-e-laureatit-kinez-te-nobelit/60%Daily2017-07-12 10:53
https://kosova-info.com/shkeputet-nga-antarktida-nje-ajsberg-i-madh-sa-dy-here-luksemburgu-videofoto/60%Daily2017-07-12 10:44
https://kosova-info.com/e-mbani-mend-palomen-por-nuk-e-dini-si-duket-14-vite-pas-serialit-qe-u-shfaq-ne-kosove-foto/60%Daily2017-07-12 10:38
https://kosova-info.com/costa-zgjedh-numrin-e-fanelles-ne-juventus-foto/60%Daily2017-07-12 10:35
https://kosova-info.com/gangnam-style-nuk-sht-m-videoja-m-e-shikuar-n-historin-e-youtube/60%Daily2017-07-12 10:34
https://kosova-info.com/gangnam-style-nuk-sht-m-videoja-m-e-shikuar-n-historin-e-youtube/60%Daily2017-07-12 10:34
https://kosova-info.com/mbappe-tri-ore-takim-me-trajnerin-e-klubit-te-madh-evropian-foto/60%Daily2017-07-12 10:31
https://kosova-info.com/uniteti-shkrihet-ne-aleancen-per-shqiptaret-12-nga-gjithsejte-15-dege-votuan-pro/60%Daily2017-07-12 10:31
https://kosova-info.com/takimi-problematik-me-avokaten-ruse/60%Daily2017-07-12 10:26
https://kosova-info.com/donnarumma-ka-nje-premtim-per-tifozet-e-milanit/60%Daily2017-07-12 10:19
https://kosova-info.com/merkel-shpalos-sot-planin-berlin-plus-per-ballkanin-e-trazuar/60%Daily2017-07-12 10:14
https://kosova-info.com/teatri-dodona-fiton-cmimin-grand-prix-ne-maqedoni/60%Daily2017-07-12 10:09
https://kosova-info.com/nderpritet-seanca-per-vdekjen-ne-vendin-e-punes/60%Daily2017-07-12 10:03
https://kosova-info.com/arsyeja-e-dhimbshme-perse-rozana-radi-nuk-do-e-veshe-kurre-fustanin-e-bardhe-foto/60%Daily2017-07-12 10:00
https://kosova-info.com/sherifi-sdo-te-kete-vonesa-ne-krijimin-e-institucioneve/60%Daily2017-07-12 09:56
https://kosova-info.com/johannes-hahn-nje-miliarde-euro-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2017-07-12 09:56
https://kosova-info.com/produktet-e-devolli-corporation-certifikohen-nga-ifs/60%Daily2017-07-12 09:53
https://kosova-info.com/deputeti-osamni-deklarohet-i-pafajshem-per-akuzen-e-keqperdorimit-te-detyres-zyrtare/60%Daily2017-07-12 09:53
https://kosova-info.com/shtyhet-gjykimi-per-tradhtine-e-yanukovychit/60%Daily2017-07-12 09:51
https://kosova-info.com/big-mamen-po-e-shoqeron-gjithnje-ky-mashkull-foto/60%Daily2017-07-12 09:50
https://kosova-info.com/roma-pinzolo-rezultat-i-cmendur-ne-miqesore-video/60%Daily2017-07-12 09:49
https://kosova-info.com/menyrat-e-kurimit-te-problemeve-kurrizore/60%Daily2017-07-12 09:47
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-nese-mbani-per-15-minuta-nje-thelpi-hudher-ne-goje/60%Daily2017-07-12 09:34
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendi-qe-ka-zgjedhur-meda-ti-coi-prinderit-foto/60%Daily2017-07-12 09:32
https://kosova-info.com/armando-sadiku-nenshkruan-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-12 09:32
https://kosova-info.com/han-brukseli-deshiron-qe-vendet-e-ballkanit-perendimor-te-behen-anetare-te-be-se/60%Daily2017-07-12 09:28
https://kosova-info.com/trump-u-bashkohet-francezeve-per-shenimin-e-dites-bastille/60%Daily2017-07-12 09:19
https://kosova-info.com/dijete-emergjente-per-dobesimin-e-barkut-video/60%Daily2017-07-12 09:12
https://kosova-info.com/ardhja-madheshtore-e-jamesit-ne-bayern-munich-video/60%Daily2017-07-12 09:10
https://kosova-info.com/rruget-e-rrezikshme-per-gjashte-muaj-50-te-vdekur-nga-aksidentet/60%Daily2017-07-12 09:05
https://kosova-info.com/thaci-do-te-kerkoje-sqarim-nga-gjykata-kushtetuese/60%Daily2017-07-12 08:59
https://kosova-info.com/cfare-e-lidh-amin-me-getoar-selimin-foto/60%Daily2017-07-12 08:57
https://kosova-info.com/milan-ska-te-ndalur-transferon-nje-prej-sulmuesve-me-te-mire-ne-bote-foto/60%Daily2017-07-12 08:57
https://kosova-info.com/intel-prezantoi-ipet-e-reja-pr-qendrat-e-t-dhnave/60%Daily2017-07-12 08:51
https://kosova-info.com/intel-prezantoi-ipet-e-reja-pr-qendrat-e-t-dhnave/60%Daily2017-07-12 08:51
https://kosova-info.com/keta-jane-kandidatet-per-kryetare-te-komunave/60%Daily2017-07-12 08:43
https://kosova-info.com/bjeshket-qe-ndajne-koalicionet/60%Daily2017-07-12 08:40
https://kosova-info.com/oak-maqedonia-me-barriera-per-perpunuesit-e-mishit/60%Daily2017-07-12 08:40
https://kosova-info.com/hulumtuesit-iranian-nuk-i-lejohet-hyrja-ne-shba/60%Daily2017-07-12 08:37
https://kosova-info.com/burg-per-sulmuesit-e-ledri-vules/60%Daily2017-07-12 08:36
https://kosova-info.com/ramos-mbulon-komplet-trupin-me-tatuazhe-foto/60%Daily2017-07-12 08:34
https://kosova-info.com/e-tmerron-motra-mendonte-se-ishte-fantazme-video/60%Daily2017-07-12 08:34
https://kosova-info.com/monument-per-viktimat-nga-rrezimi-i-aeroplanit-mh17/60%Daily2017-07-12 08:22
https://kosova-info.com/ish-miss-kosova-uron-ne-menyre-te-vecante-bashkeshortin-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-07-12 08:18
https://kosova-info.com/misioni-ne-mesdhe-lordet-be-deshtoi-bindshem/60%Daily2017-07-12 08:15
https://kosova-info.com/u-deshn-130-dit-q-aksionet-e-snapchat-t-binin-posht-vlers-s-daljes-n-burs/60%Daily2017-07-12 09:16
https://kosova-info.com/u-deshn-130-dit-q-aksionet-e-snapchat-t-binin-posht-vlers-s-daljes-n-burs/60%Daily2017-07-12 09:16
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-barcelones-kushton-30-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-12 08:14
https://kosova-info.com/atentati-me-arme-biznesmeni-i-tullave-refuzon-te-flase-ja-cfare-u-tha-oficereve-te-policise/60%Daily2017-07-12 08:03
https://kosova-info.com/me-ligjin-e-ri-per-dhomen-e-posacme-hiqet-kufizimi-i-numrit-te-gjyqtareve/60%Daily2017-07-12 08:01
https://kosova-info.com/kater-te-arrestuar-per-falsifikim-te-dokumenteve-ne-gjilan/60%Daily2017-07-12 07:57
https://kosova-info.com/pas-g20-es-diskutim-per-konceptet-e-sigurise/60%Daily2017-07-12 07:51
https://kosova-info.com/zyrtare-arsenal-prezanton-fanellen-e-dyte-foto/60%Daily2017-07-12 07:51
https://kosova-info.com/ne-mosul-shkaterrim-dhe-shprese-video/60%Daily2017-07-12 07:49
https://kosova-info.com/plumbi-godet-nje-femije-ne-skenderaj/60%Daily2017-07-12 07:47
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcimi-i-madh-vjen-per-teste-mjekesore-ne-juventus-foto-2/60%Daily2017-07-12 07:46
https://kosova-info.com/rezultatet-e-mjekesise-ligjore-tregojne-se-kush-i-helmoi-protestuesit-e-pd-se/60%Daily2017-07-12 07:46
https://kosova-info.com/dermatologet-paralajmerojne-produktet-qe-nuk-duhet-ti-vendosni-kurre-ne-lekure/60%Daily2017-07-12 07:46
https://kosova-info.com/fisnik-ismaili-ne-darke-me-nenen-a-iu-duket-se-i-ka-ngjare-foto/60%Daily2017-07-12 07:44
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-mes-te-policise-dhe-hajduteve/60%Daily2017-07-12 07:38
https://kosova-info.com/bota-e-futbollit-befasohet-me-emrin-e-klubit-te-ibrahimovic-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-12 07:37
https://kosova-info.com/symantec-krkon-shitjen-e-biznesit-t-certifikatave-t-siguris/60%Daily2017-07-12 07:37
https://kosova-info.com/symantec-krkon-shitjen-e-biznesit-t-certifikatave-t-siguris/60%Daily2017-07-12 07:37
https://kosova-info.com/ambasadori-greicevci-paralajmeron-samitin-e-ardhshem-ne-londer-foto/60%Daily2017-07-12 07:33
https://kosova-info.com/filmon-veten-gjate-vetevrasjes-si-pjese-e-balena-blu-foto/60%Daily2017-07-12 07:26
https://kosova-info.com/real-madrid-befason-barcelonen-vjen-perforcimi-i-ri-per-50-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-12 07:18
https://kosova-info.com/nena-e-ledrit-perkrah-lyricalson-in-dhe-mc-kreshen-ja-per-cka-fotovideo/60%Daily2017-07-12 07:17
https://kosova-info.com/alessandra-ambrosio-terheq-ne-bikini-nga-greqia-ne-ibiza-foto/60%Daily2017-07-12 07:00
https://kosova-info.com/dani-alves-sot-zyrtarisht-me-klub-te-ri-foto/60%Daily2017-07-12 06:56
https://kosova-info.com/luftimet-ne-irak-jane-larg-perfundimit/60%Daily2017-07-12 06:55
https://kosova-info.com/vendet-e-ballkanit-femijet-e-njerkes-per-be/60%Daily2017-07-12 06:53
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-januzaj-gjen-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-12 06:43
https://kosova-info.com/shba-kryen-me-sukes-testimin-e-sistemit-kunder-raketave-balistike/60%Daily2017-07-12 06:42
https://kosova-info.com/shteti-qe-ia-pa-hairin-kenges-despacito-35-me-shume-turiste/60%Daily2017-07-12 06:39
https://kosova-info.com/mcgregor-fyen-mayweatherin-me-mesazhin-e-shfaqur-ne-kostumin-e-tij-foto/60%Daily2017-07-12 06:31
https://kosova-info.com/prokurorja-kerkon-denime-per-ata-qe-e-rrahen-ledri-vulen/60%Daily2017-07-12 06:31
https://kosova-info.com/keshilla-dhe-receta-per-mengjes-te-shendetshem/60%Daily2017-07-12 06:23
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-barcelones-befason-me-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-12 06:23
https://kosova-info.com/lvv-e-laa-presin-deshtimin-e-pan-it/60%Daily2017-07-12 06:19
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-kalon-testet-mjekesore-por-i-deshton-transferimi-ne-juventus-foto/60%Daily2017-07-12 06:18
https://kosova-info.com/pas-10-vitesh-jennifer-lopez-rikthehet-me-kenge-ne-spanjisht-foto/60%Daily2017-07-12 06:16
https://kosova-info.com/mayweather-takohet-per-here-te-pare-me-mcgregor-shikojeni-cfare-ndodhi-video/60%Daily2017-07-12 06:07
https://kosova-info.com/pan-i-pazar-vec-me-deputete/60%Daily2017-07-12 06:06
https://kosova-info.com/moti-per-sot-3/60%Daily2017-07-12 06:04
https://kosova-info.com/prezantohet-zhvillimi-i-turizmit-permes-legjislacionit-efikas/60%Daily2017-07-12 05:56
https://kosova-info.com/diplomojne-kadetet-e-forces-se-sigurise-se-kosoves/60%Daily2017-07-12 05:49
https://kosova-info.com/kura-perfundimtare-kunder-renies-se-flokeve-foto/60%Daily2017-07-11 22:26
https://kosova-info.com/nese-beni-seks-per-here-te-pare-atehere-duhet-ti-lexoni-keto-fakte/60%Daily2017-07-11 22:26
https://kosova-info.com/veturat-me-te-shitura-super-sportive-ne-evrope/60%Daily2017-07-11 22:01
https://kosova-info.com/kush-jane-20-smartfonet-me-te-mire-ne-bote-ja-renditja/60%Daily2017-07-11 22:00
https://kosova-info.com/dafina-keshtu-e-quan-besa-gashin-foto/60%Daily2017-07-11 21:59
https://kosova-info.com/bayerni-zyrtarizoi-sot-jamesin-por-tani-del-nje-problem-i-madh/60%Daily2017-07-11 21:53
https://kosova-info.com/neser-mbahet-takimi-i-komisionit-qeveritar-per-persona-te-zhdukur/60%Daily2017-07-11 21:42
https://kosova-info.com/prokurorja-kerkon-denime-per-sulmin-ndaj-ledri-vules/60%Daily2017-07-11 21:40
https://kosova-info.com/kafja-te-zgjat-jeten/60%Daily2017-07-11 21:38
https://kosova-info.com/aloe-vera-bima-e-mrekullise-per-shendetin/60%Daily2017-07-11 21:38
https://kosova-info.com/receta-verore-per-kujdesin-fytyres-ne-kushte-shtepie/60%Daily2017-07-11 21:38
https://kosova-info.com/nuk-durojne-dot-bejne-seks-ne-oborr-foto/60%Daily2017-07-11 21:38
https://kosova-info.com/samiti-i-triestes-anetaresimi-per-ballkanin-ende-larg/60%Daily2017-07-11 21:31
https://kosova-info.com/montella-largon-sulmuesin-nga-milani-ai-transferohet-ne-turqi-foto/60%Daily2017-07-11 21:27
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-me-cfare-shpejtesie-voziti-mozzik-foto/60%Daily2017-07-11 21:20
https://kosova-info.com/zurichu-injoron-keq-sadikun-ja-vendimi-i-fundit/60%Daily2017-07-11 21:18
https://kosova-info.com/google-se-shpejti-do-te-kete-qasje-ne-mijera-te-dhena-gjenetike-te-pacienteve/60%Daily2017-07-11 21:16
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-te-shtenat-me-arme-zjarri-ne-prishtine/60%Daily2017-07-11 21:10
https://kosova-info.com/uefa-publikon-listen-e-re-ky-eshte-klubi-i-pare-ne-evrope-foto/60%Daily2017-07-11 20:59
https://kosova-info.com/ja-ke-e-zgjodhi-per-bashkepunim-hekuran-krasniqi-foto/60%Daily2017-07-11 20:58
https://kosova-info.com/pamje-nga-vendi-ku-pati-te-shtena-me-arme-ne-prishtine/60%Daily2017-07-11 20:47
https://kosova-info.com/douglas-costa-mberrin-ne-itali-te-juventus-apo-te-inter-video/60%Daily2017-07-11 20:41
https://kosova-info.com/paralajmeron-facebook-mos-pranoni-ftese-nga-ky-person/60%Daily2017-07-11 20:40
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-prishtine-2/60%Daily2017-07-11 20:34
https://kosova-info.com/tashme-edhe-skivi-e-hapi-foto/60%Daily2017-07-11 20:30
https://kosova-info.com/del-ekspertiza-zbulohet-shkaku-i-helmimit-ne-mitingun-e-pd-se/60%Daily2017-07-11 20:25
https://kosova-info.com/murati-pika-ne-merdare-do-te-jete-problematike-edhe-kete-vit/60%Daily2017-07-11 20:21
https://kosova-info.com/valon-berisha-shenon-gol-dhe-ndeshkohet-me-karton-te-kuq-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2017-07-11 20:20
https://kosova-info.com/zyrtare-transferim-i-papritur-nga-barcelona-foto-2/60%Daily2017-07-11 20:12
https://kosova-info.com/flet-mustafa-ja-per-cfare-duhet-te-angazhohet-koalicioni-pan/60%Daily2017-07-11 20:10
https://kosova-info.com/ja-me-cka-u-perballe-ne-rruge-noizy-foto/60%Daily2017-07-11 19:59
https://kosova-info.com/hoti-tregu-i-perbashket-me-shqiperine-te-mos-vendoset-me-veprime-te-njeanshme/60%Daily2017-07-11 19:54
https://kosova-info.com/agolli-me-super-asistim-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2017-07-11 19:53
https://kosova-info.com/prodhimi-i-energjise-me-ane-te-ujit-njihuni-me-perbindeshin-kinez-foto/60%Daily2017-07-11 19:51
https://kosova-info.com/papunesia-ne-kosove-me-e-theksuar-te-femrat/60%Daily2017-07-11 19:51
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-turisteve-ne-shqiperi/60%Daily2017-07-11 19:48
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-lansohet-bashkepunimi-mes-kaos-dhe-ermal-fejzullahut-foto/60%Daily2017-07-11 19:39
https://kosova-info.com/andin-hoti-institucionet-te-jene-ne-sherbim-te-bashkatdhetareve/60%Daily2017-07-11 19:36
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-maqedonas-gjeopolitika-kthehet-ne-ballkan/60%Daily2017-07-11 19:28
https://kosova-info.com/gati-per-pushime-por-mos-harroni-te-merrni-keto-produkte/60%Daily2017-07-11 19:21
https://kosova-info.com/gati-per-pushime-por-mos-harroni-te-merrni-keto-produkte/60%Daily2017-07-11 19:21
https://kosova-info.com/beatrix-pyet-a-jeni-per-birra-foto/60%Daily2017-07-11 19:19
https://kosova-info.com/nese-presidenti-se-respekton-kushtetuten-e-bejme-qeverine-vete-dhe-e-shkarkojme-ate/60%Daily2017-07-11 19:13
https://kosova-info.com/befasuese-mourinho-e-ka-nje-super-lajm-per-conten-foto/60%Daily2017-07-11 18:58
https://kosova-info.com/quni-dyshon-se-pan-i-ka-siguruar-votat-per-qeverine/60%Daily2017-07-11 18:56
https://kosova-info.com/rihanna-e-le-miliarderin-e-makinave-per-stilistin-foto/60%Daily2017-07-11 18:56
https://kosova-info.com/pasi-nuk-u-ftua-ne-mbledhje-bulliqi-e-akuzon-veliun-per-politika-lincuese/60%Daily2017-07-11 18:52
https://kosova-info.com/zyrtare-man-utd-befason-me-kapitenin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-11 18:47
https://kosova-info.com/kosovaret-qe-perjetuan-srebrenicen-video/60%Daily2017-07-11 18:47
https://kosova-info.com/limaj-perkujton-masakren-e-srebrenices-historia-te-mos-perjetoj-ngjarje-te-ngjashme/60%Daily2017-07-11 18:45
https://kosova-info.com/kryeministri-mustafa-ne-samitin-e-lidereve-ne-trieste-te-italise/60%Daily2017-07-11 18:40
https://kosova-info.com/a-e-keni-verejtur-kete-detaj-ne-klipin-e-kides-video/60%Daily2017-07-11 18:38
https://kosova-info.com/zyrtare-zidane-e-largon-edhe-nje-futbollist-nga-reali-foto/60%Daily2017-07-11 18:35
https://kosova-info.com/liqenet-behen-deti-per-mitrovicasit-video/60%Daily2017-07-11 18:26
https://kosova-info.com/vazhdon-perplasja-serbo-maqedonase-ministri-i-jashtem-i-maqedonise-i-reagon-daciqit/60%Daily2017-07-11 18:22
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-na-djege-luana-me-benzina-foto/60%Daily2017-07-11 18:18
https://kosova-info.com/zyrtare-roma-e-largon-edhe-nje-futbollist-foto/60%Daily2017-07-11 18:17
https://kosova-info.com/nipi-i-enver-hoxhes-denohet-me-10-vjet-burg-per-tregti-me-droge/60%Daily2017-07-11 18:09
https://kosova-info.com/kosovaret-zhyten-ne-kredi-per-pushime/60%Daily2017-07-11 17:59
https://kosova-info.com/ja-cka-bejne-ne-aeroplan-alaudini-dhe-liberta-video/60%Daily2017-07-11 17:58
https://kosova-info.com/edhe-ldk-e-podujeves-i-thote-jo-bashkeqeverisjes-me-pdk-ne/60%Daily2017-07-11 17:56
https://kosova-info.com/largohet-nga-real-madridi-transferohet-te-chelsea-foto/60%Daily2017-07-11 18:07
https://kosova-info.com/vezhguesi-sirian-lideri-i-is-it-eshte-i-vdekur/60%Daily2017-07-11 17:49
https://kosova-info.com/ne-kosove-sot-ishte-dita-me-e-nxehte-ne-17-vitet-e-fundit/60%Daily2017-07-11 17:48
https://kosova-info.com/conte-largon-mbrojtesin-e-njohur-ai-transferohet-ne-la-liga-foto/60%Daily2017-07-11 17:46
https://kosova-info.com/xibraka-104-vite-burg-gjykata-jep-denimet-per-grupin-e-kokaines/60%Daily2017-07-11 17:41
https://kosova-info.com/bahtiri-nese-nuk-fitoj-edhe-nje-mandat-terhiqem-nga-politika/60%Daily2017-07-11 17:39
https://kosova-info.com/shperthen-zjarri-para-almedes-ja-si-perfundoi-ngjarja-foto/60%Daily2017-07-11 17:38
https://kosova-info.com/trump-jr-publikon-e-mail-et-infot-pjese-e-mbeshtetjes-nga-kremlini-foto/60%Daily2017-07-11 17:35
https://kosova-info.com/mashtrimi-i-mergimtareve-qe-erdhen-per-te-ndertuar-nje-shtepi-video/60%Daily2017-07-11 17:35
https://kosova-info.com/salah-u-zyrtarizua-te-liverpooli-por-tani-i-del-nje-problem-i-madh/60%Daily2017-07-11 17:30
https://kosova-info.com/ldk-ne-kerkim-te-kandidatit-per-gjilan-pas-terheqjes-se-lutfi-hazirit/60%Daily2017-07-11 17:27
https://kosova-info.com/ja-si-djali-me-ngjyre-e-kendon-kengen-hatixhe-te-capital-t-video/60%Daily2017-07-11 17:18
https://kosova-info.com/asus-zephyrus-sht-nj-laptop-lojrash-po-aq-i-holl-sa-edhe-nj-macbook-pro/60%Daily2017-07-11 17:13
https://kosova-info.com/united-i-pandalshem-transferon-edhe-super-yllin-e-premierliges-foto/60%Daily2017-07-11 17:05
https://kosova-info.com/me-kete-video-e-heq-te-nxehtit-heta-i-o-sa-mire-video/60%Daily2017-07-11 16:53
https://kosova-info.com/shqiperia-mundohet-te-sqaroje-cmimin-referent-per-pataten-e-kosoves/60%Daily2017-07-11 16:46
https://kosova-info.com/ramiqi-tregon-per-shqiptaret-ne-luften-e-bosnjes-dhe-ngjarjen-e-srebrenices/60%Daily2017-07-11 16:45
https://kosova-info.com/prangosen-trafikantet-shqiptare-policia-zbulon-metoden-gjeniale-per-te-fshehur-kokainen/60%Daily2017-07-11 16:41
https://kosova-info.com/a-e-ka-fjalen-per-pacollin-rexhep-hoti-thote-se-qeveria-nuk-do-te-ndertohet-me-vote-ruse/60%Daily2017-07-11 16:37
https://kosova-info.com/zyrtare-donnarumma-nenshkruan-me-gjigantin-evropian-foto/60%Daily2017-07-11 16:36
https://kosova-info.com/nallane-3-vjen-nga-flori-arilena-dhe-dj-vicky-video/60%Daily2017-07-11 16:32
https://kosova-info.com/deshton-city-kjo-foto-zbulon-transferimin-e-alves-te-klubi-i-njohur-evropian-foto/60%Daily2017-07-11 16:31
https://kosova-info.com/kadri-veseli-kujton-masakren-e-srebrenices/60%Daily2017-07-11 16:31
https://kosova-info.com/moment-interesant-nuk-do-ta-besoni-se-ku-u-njoftuan-enisi-dhe-e-dashura-e-tij-video/60%Daily2017-07-11 16:19
https://kosova-info.com/deshton-milani-aubameyang-deshperon-gjithe-boten-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-07-11 16:17
https://kosova-info.com/banka-boterore-dhe-bankat-evropiane-te-interesuara-per-autostraden-kosove-serbi/60%Daily2017-07-11 16:16
https://kosova-info.com/administrata-trump-pran-ndalimit-t-produkteve-t-kaspersky-n-shba/60%Daily2017-07-11 16:06
https://kosova-info.com/qeveria-e-norvegjise-konfirmon-vdekjen-e-shtetasit-te-saj-ne-kosove/60%Daily2017-07-11 16:03
https://kosova-info.com/futbollisti-kosovar-transferohet-te-klubi-i-njohur-sllovak/60%Daily2017-07-11 15:58
https://kosova-info.com/u-divorcuan-5-vite-me-pare-aktori-i-ezel-rimartohet-me-gruan-e-pare-foto/60%Daily2017-07-11 15:56
https://kosova-info.com/kurti-e-sejdiu-diskutojne-per-situaten-politike-me-shefen-e-be-se-ne-kosove/60%Daily2017-07-11 15:56
https://kosova-info.com/mos-e-hani-kurre-kete-ushqim-nese-do-te-besh-udhetim-te-gjate-me-makine/60%Daily2017-07-11 15:50
https://kosova-info.com/mihrije-berisha-kerkon-ne-gjyq-cerekun-e-shtepise/60%Daily2017-07-11 15:49
https://kosova-info.com/super-pushimet-e-messit-ne-nje-video-te-vetme-video/60%Daily2017-07-11 15:43
https://kosova-info.com/behen-bashke-dy-artistet-shume-te-dashura-nga-populli-nexhmije-pagarusha-dhe-shkurte-fejza-foto/60%Daily2017-07-11 15:40
https://kosova-info.com/presidenti-taxhik-hiqni-mjekrat-dhe-hixhabet/60%Daily2017-07-11 15:39
https://kosova-info.com/be-miraton-marreveshjen-e-asociimit-me-ukrainen/60%Daily2017-07-11 15:35
https://kosova-info.com/skriniar-tregon-te-verteten-per-numrin-e-cuditshem-qe-e-ka-zgjedhur-te-interi/60%Daily2017-07-11 15:26
https://kosova-info.com/bertasin-si-kafshe-kur-bejne-seks-ja-treshja-qe-le-pa-gjume-nje-lagje-te-tere-foto/60%Daily2017-07-11 15:26
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-prezanton-te-dashurin-e-ri-skena-te-nxehta-ne-plazh-foto/60%Daily2017-07-11 15:25
https://kosova-info.com/komuna-e-gjilanit-gjoba-per-qytetaret-qe-e-keqperdorin-ujin-e-pijshem/60%Daily2017-07-11 15:21
https://kosova-info.com/behlul-beqaj-jane-dy-variante-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-07-11 15:20
https://kosova-info.com/sabit-berisha-lirohet-nga-paraburgimi/60%Daily2017-07-11 15:16
https://kosova-info.com/ja-si-po-kercejne-me-njera-tjetren-vajzat-ne-shengjin-video/60%Daily2017-07-11 15:15
https://kosova-info.com/detaje-nga-aksioni-i-bastisjeve-per-evazion-fiskal-ne-ferizaj/60%Daily2017-07-11 15:13
https://kosova-info.com/hoxhaj-arrin-ne-itali-merr-pjese-ne-samitin-e-triestes/60%Daily2017-07-11 15:12
https://kosova-info.com/zaev-takon-ambasadorin-e-kosoves-ylber-hysa/60%Daily2017-07-11 15:11
https://kosova-info.com/zyrtare-transferim-i-papritur-nga-interi-foto/60%Daily2017-07-11 15:07
https://kosova-info.com/sot-vajza-seksi-nga-klipi-lart-mbi-yje-ka-ndryshuar-shume-shfaqet-joshese-pa-jeleke-fotovideo/60%Daily2017-07-11 15:02
https://kosova-info.com/ben-seks-teksa-i-jepte-foshnjes-gji-fansat-kryqezojne-blogeren-foto/60%Daily2017-07-11 14:55
https://kosova-info.com/pas-rikthimit-ne-pune-lushtaku-viziton-qkmf-ne-e-skenderajt/60%Daily2017-07-11 14:54
https://kosova-info.com/kosova-ne-austri-dhe-sllovaki-ja-ndeshjet-qe-do-ti-zhvilloje/60%Daily2017-07-11 14:53
https://kosova-info.com/louis-vuitton-prezantoi-nj-or-inteligjente-2900-dollarshe-me-android-wear/60%Daily2017-07-11 15:52
https://kosova-info.com/planeti-qe-rrezon-teorine-e-formimit-te-planeteve/60%Daily2017-07-11 14:50
https://kosova-info.com/pdk-aak-e-nisma-telashe-me-perfaqesimin-ne-kqz-e-kkz/60%Daily2017-07-11 14:48
https://kosova-info.com/zyrtare-lojtari-i-kosoves-mbetet-pa-ekip/60%Daily2017-07-11 14:44
https://kosova-info.com/ne-te-ardhmen-telefoni-sdo-karikohet-kurre/60%Daily2017-07-11 14:34
https://kosova-info.com/morena-taraku-po-vjen-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2017-07-11 14:32
https://kosova-info.com/heroi-i-finales-se-euro-2016-mbetet-pa-skuader/60%Daily2017-07-11 14:28
https://kosova-info.com/nallane-3-nga-flori-arilena-dhe-dj-vicky-eshte-gati-foto/60%Daily2017-07-11 14:26
https://kosova-info.com/yjet-e-realit-kapen-pas-largimit-te-james-arsyeja-eshte-e-cuditshme/60%Daily2017-07-11 14:16
https://kosova-info.com/erdogan-srebrenica-ngjarja-me-e-turpshme-ne-histori/60%Daily2017-07-11 14:15
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-cka-mbane-nga-edona-llalloshi-video/60%Daily2017-07-11 14:12
https://kosova-info.com/kgjk-emerohet-anetare-e-bordit-te-rrjetit-ballkanik-te-keshillave-gjyqesore/60%Daily2017-07-11 14:09
https://kosova-info.com/ne-qershor-u-rrit-cmimi-i-energjise-elektrike/60%Daily2017-07-11 14:06
https://kosova-info.com/ish-e-fejuara-e-getit-e-dashuruar-marrezisht-ja-cka-thote-per-te-dashurin-foto/60%Daily2017-07-11 13:58
https://kosova-info.com/vmro-dpmne-ndryshon-qendrimin-per-gjuhen-shqipe/60%Daily2017-07-11 13:54
https://kosova-info.com/zjarret-dy-vatra-te-reja-ne-diber-e-vlore/60%Daily2017-07-11 13:52
https://kosova-info.com/marshi-i-paqes-shkupi-kujton-viktimat-e-gjenocidit-ne-srebrenice/60%Daily2017-07-11 13:47
https://kosova-info.com/a-do-ta-therras-thaci-mbledhjen-e-seances-konstituive-flet-presidenca/60%Daily2017-07-11 13:38
https://kosova-info.com/gruaja-e-icardit-cmend-tifozet-e-interit-ekspozon-gjoksin-ne-bikine-foto/60%Daily2017-07-11 13:37
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-mosdhenie-te-ndihmes-mjeshter-i-dritareve/60%Daily2017-07-11 13:36
https://kosova-info.com/simiq-lista-serbe-e-gatshme-te-bisedoje-me-haradinajn-kurtin-apo-mustafen/60%Daily2017-07-11 13:35
https://kosova-info.com/perfundon-seanca-gjyqesore-ja-me-sa-vite-burg-denohet-nipi-i-enver-hoxhes/60%Daily2017-07-11 13:34
https://kosova-info.com/si-ia-vodhi-zemren-e-dashura-enis-bytyqit-rrefehet-kengetari-video/60%Daily2017-07-11 13:34
https://kosova-info.com/ubt-cert-n-bashkpunim-me-ictsmedia-sentry-dhe-akcesk-organizon-aktivitetin-pr-siguri-kibernetike-cert-awards-kosova-albania/60%Daily2017-07-11 13:30
https://kosova-info.com/si-funksionojne-panelet-diellore-video/60%Daily2017-07-11 13:21
https://kosova-info.com/presidenti-i-torinos-zbulon-klubin-e-belottit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-07-11 13:20
https://kosova-info.com/erdogan-gjenocidi-i-srebrenices-do-ti-ndjek-nga-pas-ata-qe-masakruan-te-pafajshmit/60%Daily2017-07-11 13:18
https://kosova-info.com/stresi-shfaqet-plot-dhimbje-te-varrezat-fjalet-e-tij-ta-kepusin-shpirtin-foto/60%Daily2017-07-11 13:09
https://kosova-info.com/shqiptaret-ne-fotot-e-huaja-video/60%Daily2017-07-11 13:07
https://kosova-info.com/hapet-resorti-gjigant-i-hitlerit-foto/60%Daily2017-07-11 13:04
https://kosova-info.com/rusi-shqyrtohet-pergjigjja-ndaj-perzenies-se-diplomateve-nga-shba-te/60%Daily2017-07-11 13:03
https://kosova-info.com/vitin-e-ardhshem-kosova-behet-me-sigurime-bujqesore/60%Daily2017-07-11 12:59
https://kosova-info.com/real-madrid-niset-per-los-angeles-cfare-ka-ndodhur-me-ramosin/60%Daily2017-07-11 12:57
https://kosova-info.com/asambleistet-e-komunes-kycykcekmexhe-dhurata-vajzave-kosovare/60%Daily2017-07-11 12:50
https://kosova-info.com/njihuni-me-familjen-e-moshes-se-ngrire-video/60%Daily2017-07-11 12:46
https://kosova-info.com/surprizon-noizy-e-ndjek-encen-ne-kete-aktivitet-fotovideo/60%Daily2017-07-11 12:44
https://kosova-info.com/281-pompa-te-benzines-pa-arka-fiskale/60%Daily2017-07-11 12:37
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-meson-kundershtarin-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-07-11 12:32
https://kosova-info.com/ne-potocari-falet-namazi-i-xhenazes-se-71-viktimave-te-srebrenices/60%Daily2017-07-11 12:31
https://kosova-info.com/aksionet-e-snapchat-ran-nn-vlern-e-daljes-n-burs/60%Daily2017-07-11 12:28
https://kosova-info.com/maqedonia-sdo-shqiptare-ne-njesite-speciale/60%Daily2017-07-11 12:27
https://kosova-info.com/kine-masa-te-reja-censure-per-internetin/60%Daily2017-07-11 12:24
https://kosova-info.com/nentogeri-i-fsk-se-genti-kocinaj-studenti-me-i-mire-i-klases-ne-shba/60%Daily2017-07-11 12:24
https://kosova-info.com/avni-arifi-thote-se-ramush-haradinaj-mori-mbeshtetjen-e-pakicave-joserbe/60%Daily2017-07-11 12:20
https://kosova-info.com/as-zbulon-cmimin-e-transferimit-te-jamesit-ne-bayern-munich-foto/60%Daily2017-07-11 12:19
https://kosova-info.com/nitaj-haradinaj-futej-ne-tym-per-ta-nxjerre-albin-kurtin-nga-burgu-e-sot/60%Daily2017-07-11 12:13
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-keni-parasysh-nese-ju-ze-ngerci-ne-uje/60%Daily2017-07-11 12:07
https://kosova-info.com/historia-prekese-e-refugjati-sirian-qe-u-be-me-i-suksesshmi-i-gjimnazit-ne-france/60%Daily2017-07-11 12:04
https://kosova-info.com/isis-baghdadi-eshte-i-vdekur-ne-kemi-nje-kalif-te-ri/60%Daily2017-07-11 12:03
https://kosova-info.com/aubameyang-te-klubi-i-madh-evropian-per-sezonin-201718/60%Daily2017-07-11 12:00
https://kosova-info.com/e-papritur-flori-braktis-liberten-foto/60%Daily2017-07-11 11:59
https://kosova-info.com/aksident-i-tmerrshem-autobusi-shkaterron-5-automjete-video/60%Daily2017-07-11 11:54
https://kosova-info.com/testuesit-e-windows-10-s-mund-t-instalojn-ubuntu-n-nga-windows-store/60%Daily2017-07-11 11:51
https://kosova-info.com/turku-bie-ne-pranga-ne-durres-i-dha-100-euro-policit/60%Daily2017-07-11 11:50
https://kosova-info.com/hoti-do-tju-qendrojme-besnik-votuesve/60%Daily2017-07-11 11:46
https://kosova-info.com/be-ja-tubon-kryeministrat-e-vendeve-te-ballkanit-me-12-korrik-ne-trieste/60%Daily2017-07-11 11:43
https://kosova-info.com/seanca-konstituive-thirret-ne-fillim-te-javes-se-ardhshme/60%Daily2017-07-11 11:39
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-bashkepunimi-i-kaos-me-ermalin-foto/60%Daily2017-07-11 11:38
https://kosova-info.com/zyrtare-james-largohet-nga-real-madrid-nenshkruan-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-11 11:38
https://kosova-info.com/raportet-mjekesore-ne-shterpce-me-vule-te-serbise/60%Daily2017-07-11 11:29
https://kosova-info.com/beni-keto-gjera-gjeniale-per-banjo-video/60%Daily2017-07-11 11:28
https://kosova-info.com/prej-dy-javsh-vala-l-pa-shrbim-abonentt-n-qytetin-e-prishtins/60%Daily2017-07-11 11:42
https://kosova-info.com/nyt-djalit-te-trumpit-i-ishte-thene-se-kremlini-ka-informacion-kunder-clintonit/60%Daily2017-07-11 11:25
https://kosova-info.com/super-formacioni-i-man-cityt-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-11 11:24
https://kosova-info.com/djali-i-fatmir-limajt-kujton-nenen-me-nje-mesazh-emocionues-foto/60%Daily2017-07-11 11:23
https://kosova-info.com/izetbegoviq-populli-serb-te-mos-e-mohoj-gjenocidin-ne-srebrenice/60%Daily2017-07-11 11:22
https://kosova-info.com/ne-pritje-te-triestes-analistet-problemet-e-ballkanit-i-zgjidh-be/60%Daily2017-07-11 11:20
https://kosova-info.com/delawie-flet-pas-takimit-me-pacollin-do-ti-takoj-te-gjithe/60%Daily2017-07-11 11:16
https://kosova-info.com/kim-kardashian-cmendet-per-bakllava-ja-cka-ben-foto/60%Daily2017-07-11 11:15
https://kosova-info.com/ciao-milan-bacca-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-11 11:10
https://kosova-info.com/samanta-ka-gati-projektin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-11 11:08
https://kosova-info.com/nuk-eshte-despacito-kjo-kenge-theu-rekordin-e-gangam-style-video/60%Daily2017-07-11 11:03
https://kosova-info.com/real-madrid-nervozon-tifozet-shet-nje-super-futbollist-foto/60%Daily2017-07-11 11:00
https://kosova-info.com/gjermanet-rikonstruktojne-rezortin-gjigant-te-hitlerit-pamjet-mahnitese-foto/60%Daily2017-07-11 11:00
https://kosova-info.com/unicef-ndihma-mjekesore-ne-jemen/60%Daily2017-07-11 10:53
https://kosova-info.com/be-mesazh-perkujtimor-per-gjenocidin-ne-srebrenice/60%Daily2017-07-11 10:53
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-kekoi-afrona-publikisht-bleros-foto/60%Daily2017-07-11 10:48
https://kosova-info.com/i-nxjerrin-nga-veshi-sasi-enorme-dylli-momenti-i-peshtire-shperndahet-ne-internet-video/60%Daily2017-07-11 10:46
https://kosova-info.com/zyrtare-kosova-cakton-dy-ndeshje-miqesore-foto/60%Daily2017-07-11 10:45
https://kosova-info.com/elon-musk-cicron-foton-e-par-t-makins-s-par-model-3-prodhuar-nga-tesla/60%Daily2017-07-11 10:41
https://kosova-info.com/majk-nuk-ndahet-nga-majlinda-fotografohen-bashke-foto/60%Daily2017-07-11 10:37
https://kosova-info.com/tillerson-ne-kuvajt-per-ti-ulur-tensionet-ne-mes-te-vendeve-arabe/60%Daily2017-07-11 10:37
https://kosova-info.com/limaj-ska-kandidat-tjeter-qeverine-e-formon-haradinaj/60%Daily2017-07-11 10:31
https://kosova-info.com/patate-te-mbushura-me-proshute-pule-dhe-djathe-te-mykur-foto/60%Daily2017-07-11 10:28
https://kosova-info.com/mcgregor-mberrin-ne-la-ka-nje-mesazh-per-mayweather/60%Daily2017-07-11 10:17
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-ldk-se-per-ftesen-e-haradinajt-sigurisht-qe-sdo-te-shkojme/60%Daily2017-07-11 10:15
https://kosova-info.com/kroos-shkruan-mesazh-per-nadalin-foto/60%Daily2017-07-11 10:11
https://kosova-info.com/gjiko-dhe-skerdi-marrin-5-milione-klikime-me-faje-video/60%Daily2017-07-11 10:11
https://kosova-info.com/arrestohet-edhe-personi-i-dyte-qe-nuk-i-ndihmoi-plakut-i-cili-vdiq-ne-rruge/60%Daily2017-07-11 10:07
https://kosova-info.com/milan-ska-te-ndalur-edhe-nje-super-perforcim-foto/60%Daily2017-07-11 10:01
https://kosova-info.com/aubameyang-ne-bisedime-me-klubin-e-madh-evropian-foto/60%Daily2017-07-11 09:52
https://kosova-info.com/kaq-joshese-veshtire-se-e-keni-pare-riten-ndonjehere-foto/60%Daily2017-07-11 09:48
https://kosova-info.com/e-rralle-komuna-ska-buxhet-drejtori-per-shendetesi-ia-paguan-vet-qirane-familjes-skamnore/60%Daily2017-07-11 09:47
https://kosova-info.com/tre-te-arrestuar-per-prostitucion-ne-vushtrri/60%Daily2017-07-11 09:37
https://kosova-info.com/mergimtari-nga-norvegjia-sulmon-bashkeshorten/60%Daily2017-07-11 09:35
https://kosova-info.com/lavrov-shprese-per-sukses-ne-ndermjetesimin-me-shba-te-per-sirine/60%Daily2017-07-11 09:34
https://kosova-info.com/deshmitari-rreshterit-i-percolla-porosine-e-kercenimit-me-vrasje/60%Daily2017-07-11 09:30
https://kosova-info.com/dacic-ne-greqi-shqetesuese-influenca-shqiptare-ne-rajon/60%Daily2017-07-11 09:30
https://kosova-info.com/woww-cristiano-ronaldo-argetohet-me-kengen-hatixhe-video/60%Daily2017-07-11 09:24
https://kosova-info.com/twitter-sulmon-prsri-sjelljet-abuzive-n-platform/60%Daily2017-07-11 10:08
https://kosova-info.com/lacazette-zgjedh-numrin-e-fanelles-ne-arsenal-foto/60%Daily2017-07-11 09:14
https://kosova-info.com/temperaturat-e-larta-zhvishet-edhe-adelina-tahiri-foto/60%Daily2017-07-11 09:09
https://kosova-info.com/samiti-ne-trieste-ballkani-perendimor-ne-dhomen-e-pritjes/60%Daily2017-07-11 09:05
https://kosova-info.com/iphone-8-vjen-me-efekt-pasqyre/60%Daily2017-07-11 09:04
https://kosova-info.com/juventus-transferon-portierin-e-njohur-nga-premierliga-foto/60%Daily2017-07-11 08:55
https://kosova-info.com/nuk-ndalen-zjarret-vetem-ne-24-oret-e-fundit-12-vatra-te-reja-ne-te-gjithe-shqiperine/60%Daily2017-07-11 08:54
https://kosova-info.com/ndihma-nga-kremlini-nyt-djali-i-presidentit-e-dinte/60%Daily2017-07-11 08:45
https://kosova-info.com/vuciq-ngushellon-trumpin/60%Daily2017-07-11 08:42
https://kosova-info.com/bastisje-ne-ferizaj-per-evazion-fiskal/60%Daily2017-07-11 08:41
https://kosova-info.com/emina-shfaq-kembet-joshese-ne-bregdet-foto/60%Daily2017-07-11 08:34
https://kosova-info.com/veliu-deklarimet-e-dedes-nuk-perfaqesojne-mendimin-e-strukturave-te-ldk-se/60%Daily2017-07-11 08:32
https://kosova-info.com/pushimet-shtyjne-gjykimin-per-plagosjen-ne-pompen-e-benzines/60%Daily2017-07-11 08:32
https://kosova-info.com/milan-cakton-cmimin-e-donnarummas-me-kontraten-e-re-foto/60%Daily2017-07-11 08:28
https://kosova-info.com/vv-ja-e-vendosur-nuk-shkon-ne-takim-me-haradinajn/60%Daily2017-07-11 08:26
https://kosova-info.com/hahn-deklaratat-per-bashkimin-e-kosoves-me-shqiperine-te-rrezikshme-dhe-te-papranueshme/60%Daily2017-07-11 08:25
https://kosova-info.com/foto-e-rralle-oki-dhe-bekimi-kur-ishin-pa-thinja-foto/60%Daily2017-07-11 08:20
https://kosova-info.com/i-doli-ne-prite-dhe-i-mori-100-euro-policia-zbardh-ngjarjen-e-dibres/60%Daily2017-07-11 08:15
https://kosova-info.com/zyrtare-lamtumire-serie-a-transferohet-ne-la-lige-foto/60%Daily2017-07-11 08:14
https://kosova-info.com/trump-clirimi-i-mosulit-sinjal-qe-isis-ka-ditet-e-numeruara/60%Daily2017-07-11 08:06
https://kosova-info.com/ka-filluar-aksioni-per-vaksinimin-kunder-poliomielitit-ne-pakistan/60%Daily2017-07-11 08:03
https://kosova-info.com/kete-loje-duhet-ta-luajne-nusja-me-dhendrrin-ne-te-gjitha-dasmat-video/60%Daily2017-07-11 08:02
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-real-madridit-deshton-keq-gjate-prezantimit-ne-bernabeu-video/60%Daily2017-07-11 08:01
https://kosova-info.com/remzie-osmani-prezanton-rejen-foto/60%Daily2017-07-11 07:57
https://kosova-info.com/turqi-arrestohen-shume-akademike-ne-universitete/60%Daily2017-07-11 07:55
https://kosova-info.com/gruaja-e-messit-ne-ofsajd-shfaq-prapanicen-ne-plazh-foto/60%Daily2017-07-11 07:53
https://kosova-info.com/bayern-munich-shet-douglas-costan-transferon-nje-yll-nga-real-madrid-foto/60%Daily2017-07-11 07:44
https://kosova-info.com/beteja-mes-dy-rivaleve-per-kryetar-te-pd-sot-perballja-zhvendoset-ne-gjirokaster/60%Daily2017-07-11 07:42
https://kosova-info.com/komuna-e-drenasit-ndan-sperkatese-per-200-fermer/60%Daily2017-07-11 07:41
https://kosova-info.com/rihanna-pjese-e-nje-filmi-sci-fi-foto/60%Daily2017-07-11 07:37
https://kosova-info.com/pastrim-parash-gjobiten-5-banka-ne-shqiperi-ja-cilat-jane/60%Daily2017-07-11 07:29
https://kosova-info.com/barcelona-me-super-perforcim-nga-chelsea-foto/60%Daily2017-07-11 07:24
https://kosova-info.com/lg-prezantoi-versionin-mini-t-g6-s-e-cila-na-rezulton-nj-familje-telefonsh/60%Daily2017-07-11 07:23
https://kosova-info.com/shba-nga-rrezimi-i-aeroplanit-ushtarak-jane-vrare-16-vete/60%Daily2017-07-11 07:18
https://kosova-info.com/adios-barcelona-iniesta-ne-serie-a-foto-2/60%Daily2017-07-11 07:16
https://kosova-info.com/arrestohen-nje-person-qe-nuk-i-dha-ndihme-te-moshuarit-ne-gjilan/60%Daily2017-07-11 07:15
https://kosova-info.com/analistet-ftesat-per-partite-duhet-ti-beje-kadri-veseli/60%Daily2017-07-11 07:14
https://kosova-info.com/nje-ushtar-amerikan-akuzohet-se-i-ka-ndihmuar-is-it/60%Daily2017-07-11 07:13
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-takon-bilbilin-e-kenges-nexhmije-pagarushen-foto/60%Daily2017-07-11 07:13
https://kosova-info.com/a-do-te-sjelle-fitorja-kunder-shtetit-islamik-paqe-ne-mosul/60%Daily2017-07-11 07:04
https://kosova-info.com/wenger-e-jep-lajmin-e-madh-per-sanchezin-foto/60%Daily2017-07-11 07:02
https://kosova-info.com/polici-i-kosoves-favorizoj-djalin-e-dajes/60%Daily2017-07-11 07:01
https://kosova-info.com/volvo-ka-blere-nje-kompani-qe-krijon-vetura-fluturuese-foto/60%Daily2017-07-11 06:57
https://kosova-info.com/endrit-xhemajli-ligjron-pr-studentt-e-shki-s-n-anv/60%Daily2017-07-11 06:56
https://kosova-info.com/serbi-policia-e-parandaloi-perleshjen-lidhur-me-srebrenicen/60%Daily2017-07-11 06:54
https://kosova-info.com/albian-ajeti-ne-serie-a/60%Daily2017-07-11 06:50
https://kosova-info.com/nora-publikon-caste-te-lumtura-mes-robertit-me-renee-foto/60%Daily2017-07-11 06:48
https://kosova-info.com/cka-jane-proteinat-dhe-cila-eshte-historia-e-tyre/60%Daily2017-07-11 06:36
https://kosova-info.com/haradinaj-ende-si-ka-bindur-minoritetet/60%Daily2017-07-11 06:31
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-lansimit-te-kenges-ciao-nga-enca-foto/60%Daily2017-07-11 06:24
https://kosova-info.com/petersen-kosova-ta-ndryshoje-klasen-politike/60%Daily2017-07-11 06:18
https://kosova-info.com/pse-grate-japoneze-nuk-trashen-kurre-dhe-jetojne-me-se-gjati/60%Daily2017-07-11 06:15
https://kosova-info.com/edhe-sot-temperaturat-e-larta-ne-kosove/60%Daily2017-07-11 06:11
https://kosova-info.com/rita-ora-shkelqen-ne-eventin-e-cartier-foto/60%Daily2017-07-11 06:00
https://kosova-info.com/zhdukni-buburrecat-nga-shtepia-vetem-me-kete-perzierje-me-qepe/60%Daily2017-07-11 06:00
https://kosova-info.com/te-shohesh-vdekjen-drejt-ne-sy/60%Daily2017-07-11 05:56
https://kosova-info.com/ansambleiste-te-stambollit-vizitojne-ministrine-e-diaspores/60%Daily2017-07-11 05:47
https://kosova-info.com/diskutohet-planifikimi-familjar-ne-shendetin-e-popullsise/60%Daily2017-07-11 05:46
https://kosova-info.com/gjilani-nis-fazen-e-dyte-te-dezinfektimit-hapesinor/60%Daily2017-07-11 05:35
https://kosova-info.com/problemi-i-zidane-cilet-prej-ketyre-futbollisteve-duhet-te-luaje-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-07-11 05:25
https://kosova-info.com/rrefimi-kuqezi-i-de-biasit-video/60%Daily2017-07-11 05:19
https://kosova-info.com/juventus-sot-vjen-perforcimi-me-i-madh-i-vitit-2017-foto/60%Daily2017-07-11 05:14
https://kosova-info.com/befasi-nga-mbappe-fillon-bisedimet-me-klubin-e-ri-foto-2/60%Daily2017-07-11 05:05
https://kosova-info.com/stervitja-e-pare-e-lukakut-te-unitedi-nepermjet-fotografive/60%Daily2017-07-10 23:11
https://kosova-info.com/mcgregor-ka-parashikuar-fundin-e-luftes-me-floyd-mayweather/60%Daily2017-07-10 23:02
https://kosova-info.com/tesla-prezanton-model-3-gati-per-prodhim-masiv-foto/60%Daily2017-07-10 22:23
https://kosova-info.com/tesla-prezanton-model-3-gati-per-prodhim-masiv-foto/60%Daily2017-07-10 22:23
https://kosova-info.com/ku-eshte-butoni-i-selfie/60%Daily2017-07-10 22:23
https://kosova-info.com/ku-eshte-butoni-i-selfie-2/60%Daily2017-07-10 22:23
https://kosova-info.com/kush-eshte-nena-dhe-kush-eshte-bija-e-gjeni-dot-foto/60%Daily2017-07-10 22:23
https://kosova-info.com/facebook-rritet-kampus-i-ri-ne-2021/60%Daily2017-07-10 22:09
https://kosova-info.com/ky-eshte-sekreti-per-nje-orgazem-te-garantuar-qe-e-keni-anashkaluar-gjithmone-2/60%Daily2017-07-10 22:09
https://kosova-info.com/iphone-8-vjen-me-efekt-pasqyre-foto/60%Daily2017-07-10 22:09
https://kosova-info.com/shikojeni-pasurine-e-femijeve-te-sheikeve-foto/60%Daily2017-07-10 22:09
https://kosova-info.com/kjo-teknike-e-re-seksi-lumturon-cdo-femer/60%Daily2017-07-10 22:07
https://kosova-info.com/emily-ratajkowski-provokuese-me-bikini-ne-instagram-foto/60%Daily2017-07-10 21:57
https://kosova-info.com/juventus-bayern-munich-arrihet-marreveshja/60%Daily2017-07-10 21:47
https://kosova-info.com/i-vene-flaken-burgun-arratisen-te-burgosurit/60%Daily2017-07-10 21:46
https://kosova-info.com/daciq-ua-di-per-nder-greqise-dhe-qipros-qe-nuk-e-kane-njohur-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2017-07-10 21:33
https://kosova-info.com/ylli-i-atleticos-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2017-07-10 21:27
https://kosova-info.com/armela-heq-fashot-ja-si-duket-pas-nderhyrjes-estetike-foto/60%Daily2017-07-10 21:25
https://kosova-info.com/haradinaj-oferta-per-ldk-ne-serioze-dhe-e-sinqerte/60%Daily2017-07-10 21:22
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-nuk-beni-dush-per-dy-dite/60%Daily2017-07-10 21:21
https://kosova-info.com/lengu-natyral-qe-largon-guret-nga-veshkat/60%Daily2017-07-10 21:06
https://kosova-info.com/%e2%80%8bformacioni-mendesit-kunder-atij-te-raiolas-cili-eshte-me-i-mire-foto/60%Daily2017-07-10 21:03
https://kosova-info.com/sabotohet-nga-policia-performanca-e-kengetarit-gena-ne-dhermi-arrestohet-nje-person-video/60%Daily2017-07-10 20:59
https://kosova-info.com/surpriza-qe-e-priti-ledrin-sot-para-shtepise-foto/60%Daily2017-07-10 20:49
https://kosova-info.com/bahtiri-kufiri-administrativ-ne-mitrovice-ska-per-te-ndyshuar/60%Daily2017-07-10 20:49
https://kosova-info.com/pse-nuk-mund-te-humbni-ne-peshe/60%Daily2017-07-10 20:47
https://kosova-info.com/rrefimi-kuqezi-i-gianni-de-biasit/60%Daily2017-07-10 20:46
https://kosova-info.com/filozofiku-i-paguan-profesoret-pa-i-mbajtur-oret-mesimore/60%Daily2017-07-10 20:30
https://kosova-info.com/de-biasi-e-vajton-humbjen-ndaj-zvicres-ne-euro-2016-ja-cfare-thote/60%Daily2017-07-10 20:22
https://kosova-info.com/menaxherja-e-nje-kompanie-e-rrah-gazetarin-e-televizionit-klan-video/60%Daily2017-07-10 20:22
https://kosova-info.com/neymar-fotografohet-me-flamur-te-kosoves-dhe-te-shqiperise-foto/60%Daily2017-07-10 20:17
https://kosova-info.com/dhimbjet-menstruale-me-te-rrezikshme-se-qe-e-keni-menduar/60%Daily2017-07-10 20:14
https://kosova-info.com/de-biasi-deklarate-bombe-per-largimin-e-xhakes-nga-kombetarja-shqiptare/60%Daily2017-07-10 20:01
https://kosova-info.com/nazira-nga-beni-affet-befason-me-pamjen-ne-jeten-jashte-serialit-foto/60%Daily2017-07-10 19:56
https://kosova-info.com/edhe-nje-sulmues-i-seles-thote-se-e-ka-ndihmuar-video/60%Daily2017-07-10 19:50
https://kosova-info.com/bashkepunimi-ekonomik-e-tregtar-rama-takon-yildirim/60%Daily2017-07-10 19:49
https://kosova-info.com/itali-arrestohet-kuzhinieri-shqiptar-me-29-kg-heroine/60%Daily2017-07-10 19:47
https://kosova-info.com/edhe-keshtu-mund-ta-perdorni-aspirinen/60%Daily2017-07-10 19:45
https://kosova-info.com/adelina-berisha-ofendon-publikisht-motrat-koci-video/60%Daily2017-07-10 19:41
https://kosova-info.com/ndodh-befasia-e-pare-ne-wimbledon-eliminohet-rafael-nadal/60%Daily2017-07-10 19:41
https://kosova-info.com/haradinaj-sot-nje-jave-mund-te-ndodhe-votimi-per-qeverine/60%Daily2017-07-10 19:38
https://kosova-info.com/e-papritur-unitedi-ia-merr-nga-duart-lojtarin-chelsea-foto/60%Daily2017-07-10 19:33
https://kosova-info.com/a-e-ka-haradinaj-mbeshtetjen-e-komuniteteve-jo-serbe/60%Daily2017-07-10 19:30
https://kosova-info.com/gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-prishtine-foto/60%Daily2017-07-10 19:22
https://kosova-info.com/rama-shqiperia-fronti-i-ri-i-naftes/60%Daily2017-07-10 19:19
https://kosova-info.com/zyrtare-cassano-behet-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2017-07-10 19:16
https://kosova-info.com/si-funksionon-prodhimi-i-energjise-me-ane-te-ujit-video/60%Daily2017-07-10 19:15
https://kosova-info.com/lukaku-heq-dore-nga-numri-10-te-united-merr-nje-numer-special/60%Daily2017-07-10 19:09
https://kosova-info.com/kryeministri-irakian-e-ka-shpallur-te-shkaterruar-shtetin-terrorist-te-isis-it/60%Daily2017-07-10 19:03
https://kosova-info.com/simiq-diskutojme-me-te-gjithe-perfshire-edhe-haradinajn/60%Daily2017-07-10 18:59
https://kosova-info.com/llullaku-debuton-me-gol-te-skuadra-e-re-video/60%Daily2017-07-10 18:58
https://kosova-info.com/mosmarreveshja-me-shqiperine-barriere-ndaj-prodhimeve-kosovare/60%Daily2017-07-10 18:50
https://kosova-info.com/motra-diplomon-me-teme-vellane-deshmor-video/60%Daily2017-07-10 18:46
https://kosova-info.com/vjen-urimi-i-vecante-nga-era-per-ledrin-fotovideo/60%Daily2017-07-10 18:45
https://kosova-info.com/katastrofe-per-thomas-mullerin/60%Daily2017-07-10 18:42
https://kosova-info.com/nje-selfie-e-dautit-me-djalin-e-shkelzen-haradinajt-foto/60%Daily2017-07-10 18:39
https://kosova-info.com/ligji-per-automjete-shihet-ne-kundershtim-me-normat-teknike-video/60%Daily2017-07-10 18:35
https://kosova-info.com/bayerni-i-troket-ne-dere-realit-per-kete-yll/60%Daily2017-07-10 18:31
https://kosova-info.com/fermeret-e-kenaqur-me-rendimentet-e-grurit-video/60%Daily2017-07-10 18:27
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-ne-bashkepunim-me-dy-repere-te-njohur-foto/60%Daily2017-07-10 18:22
https://kosova-info.com/a-do-ta-votoje-ldk-ja-kadri-veselin-per-kryeparlamentar-video/60%Daily2017-07-10 18:17
https://kosova-info.com/transferimet-me-te-shtrenjta-ne-histori-te-manchester-unitedit/60%Daily2017-07-10 18:12
https://kosova-info.com/a-gaboi-haradinaj-me-ftesat-per-ymerin-dhe-mustafen/60%Daily2017-07-10 17:59
https://kosova-info.com/ja-si-duket-sulmuesi-i-seles-pasi-u-rrah-ne-burg-video/60%Daily2017-07-10 17:57
https://kosova-info.com/liria-e-prizrenit-transferon-kater-lojtare-nga-shqiperia/60%Daily2017-07-10 17:50
https://kosova-info.com/zyrtare-real-madrid-prezanton-transferimin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-10 17:48
https://kosova-info.com/stresi-puthje-te-nxehta-me-brunen-atraktive-zbulohet-identiteti-i-saj-fotovideo/60%Daily2017-07-10 17:47
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-tkom-gjithcka-nga-egzon-pireci-video/60%Daily2017-07-10 17:41
https://kosova-info.com/kelmendi-me-mire-koalicion-me-aak-ne-e-nismen-sesa-me-vetevendosjen-video/60%Daily2017-07-10 17:38
https://kosova-info.com/lsdm-nuk-trembet-nga-fjalet-e-seles-shqipja-votohet-ne-pako-me-ligjet-tjera/60%Daily2017-07-10 17:36
https://kosova-info.com/apple-iphone-8-mund-t-ngel-pa-skanerin-e-shenjave-t-gishtrinjve/60%Daily2017-07-10 16:32
https://kosova-info.com/ukraina-kerkon-anetaresimin-ne-nato/60%Daily2017-07-10 17:25
https://kosova-info.com/befason-sadiku-i-bashkohet-gjigantit-evropian/60%Daily2017-07-10 17:22
https://kosova-info.com/up-pranon-kete-vit-137-studente-nga-familjet-e-deshmoreve/60%Daily2017-07-10 17:12
https://kosova-info.com/zyrtare-liverpooli-transferon-lojtarin-e-chelsea-foto/60%Daily2017-07-10 17:10
https://kosova-info.com/temperaturat-e-larta-rritet-numri-i-personave-qe-helmohen-nga-ushqimi/60%Daily2017-07-10 17:06
https://kosova-info.com/e-dashura-e-boatengut-cmend-rrjetet-sociale-nga-pushimet-foto/60%Daily2017-07-10 17:02
https://kosova-info.com/zjarr-ne-moske-dhjetera-te-lenduar-video/60%Daily2017-07-10 16:59
https://kosova-info.com/ndryshimi-rrenjesor-i-tiranes-video/60%Daily2017-07-10 16:55
https://kosova-info.com/15-transferimet-me-te-mira-ne-histori-te-arsenalit/60%Daily2017-07-10 16:46
https://kosova-info.com/haradinaj-i-bindur-pan-i-ka-numrat-per-qeverine/60%Daily2017-07-10 16:42
https://kosova-info.com/nese-mustafa-e-ymeri-takohen-me-simiq-pse-mos-te-takohen-me-haradinajn-e-veselin/60%Daily2017-07-10 16:36
https://kosova-info.com/interi-e-ka-gati-bomben-e-radhes-60-milioneshe-foto/60%Daily2017-07-10 16:36
https://kosova-info.com/luma-kryqezimi-i-pdk-se-eshte-i-pandershem/60%Daily2017-07-10 16:28
https://kosova-info.com/ariana-me-vjehrren-shkelqejne-ne-dasme-foto/60%Daily2017-07-10 16:26
https://kosova-info.com/e-largoi-nga-chelsea-por-ja-cfare-thote-sot-mourinho-per-lukakun/60%Daily2017-07-10 16:22
https://kosova-info.com/raport-modelet-e-riparuara-t-note-7-s-mund-t-dalin-n-shitje-n-mbar-botn/60%Daily2017-07-10 16:21
https://kosova-info.com/basha-kjo-mazhorance-eshte-fiktive-nuk-reflekton-vullnetin-e-njerezve/60%Daily2017-07-10 16:20
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fotografia-qe-ka-zgjedhur-xheri-per-ta-uruar-ledrin-foto/60%Daily2017-07-10 16:17
https://kosova-info.com/zyrtare-united-kompleton-transferimin-75-milionesh-foto/60%Daily2017-07-10 16:10
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-koalicioni-laa-unik-ne-qendrime/60%Daily2017-07-10 16:06
https://kosova-info.com/microsoft-ofron-nj-version-lokal-t-shrbimit-cloud-azure/60%Daily2017-07-10 16:02
https://kosova-info.com/pirate-bay-hyn-prsri-n-listn-e-100-sajteve-m-popullore-n-internet/60%Daily2017-07-10 15:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-i-vetem-qe-aurela-i-thote-publikisht-te-dua-me-shume-se-veten-foto/60%Daily2017-07-10 15:51
https://kosova-info.com/neymar-befason-te-gjithe-me-tatuazhin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-10 15:44
https://kosova-info.com/kerkohet-hetim-per-ekzekutimet-e-dyshuara-ne-ceceni/60%Daily2017-07-10 15:42
https://kosova-info.com/zbulohet-lista-e-top-kengeve-te-sean-paulit-video/60%Daily2017-07-10 15:33
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-edhe-per-costan-behet-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2017-07-10 15:32
https://kosova-info.com/shkenctart-krijojn-telefonin-pa-bateri/60%Daily2017-07-10 15:32
https://kosova-info.com/cfare-pret-be-ja-e-cfare-ballkani-perendimor-nga-samiti-i-triestes/60%Daily2017-07-10 15:24
https://kosova-info.com/ngel-ne-provimin-e-matures-vajza-nga-tirana-tenton-vetevrasjen/60%Daily2017-07-10 15:22
https://kosova-info.com/google-jep-sugjerime-pr-sajtet-m-t-mira-t-torrenteve/60%Daily2017-07-10 15:37
https://kosova-info.com/e-turpshme-kjo-qe-psg-ia-ka-bere-verrattit/60%Daily2017-07-10 15:20
https://kosova-info.com/shefi-i-osbe-se-nuk-po-zbatohen-ligjet-per-luftimin-e-korrupsionit/60%Daily2017-07-10 15:17
https://kosova-info.com/njihuni-me-fshatin-me-te-shendetshem-ne-bote-dhe-sekretin-e-ushqimeve-qe-konsumojne-2/60%Daily2017-07-10 15:11
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-martial-ne-serie-a/60%Daily2017-07-10 15:10
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-6/60%Daily2017-07-10 15:09
https://kosova-info.com/ademi-e-berisha-do-te-jem-pro-qeverise-pavaresisht-kush-e-formon-por-kemi-kushte/60%Daily2017-07-10 15:08
https://kosova-info.com/facebook-ul-mimin-e-oculus-rift-shkak-interesi-i-ult-pr-kt-teknologji/60%Daily2017-07-10 15:38
https://kosova-info.com/rama-nxjerr-nje-imazh-epik-me-erdoganin-ja-cfare-ben-vuciq-foto/60%Daily2017-07-10 15:05
https://kosova-info.com/wow-adriani-po-martohet-kaq-shpejt-dhe-askush-nuk-e-ka-ditur-video/60%Daily2017-07-10 14:59
https://kosova-info.com/arratiset-i-akuzuari-per-vjedhjen-e-telefonit-ne-shtepine-e-kryeprokurorit/60%Daily2017-07-10 14:58
https://kosova-info.com/be-ja-financon-7-projekte-per-nxitjen-e-bashkepunimit-mes-vendeve-te-ballkanit/60%Daily2017-07-10 14:54
https://kosova-info.com/15-transferimet-me-te-keqija-ne-histori-te-barcelones/60%Daily2017-07-10 14:51
https://kosova-info.com/miliarderet-arabe-pushtojne-rrjetet-sociale-me-cmendurite-e-tyre-foto/60%Daily2017-07-10 14:51
https://kosova-info.com/kurti-per-der-spiegel-askush-nuk-duhet-te-kete-frike-nga-une/60%Daily2017-07-10 14:50
https://kosova-info.com/reshje-rekord-dhe-permbytje-ne-paris-foto/60%Daily2017-07-10 14:48
https://kosova-info.com/ka-humbur-nje-8-vjecar-ne-prishtine-po-e-kerkon-familja-foto/60%Daily2017-07-10 14:41
https://kosova-info.com/silva-gunbardhi-tregon-linjat-seksi-me-pushimepor-nuk-do-ta-besoni-kush-e-shoqeron-foto/60%Daily2017-07-10 14:40
https://kosova-info.com/chelsea-e-harron-lukakun-vjen-nje-yll-nga-bundesliga-foto/60%Daily2017-07-10 14:40
https://kosova-info.com/ja-3-shenjat-e-horoskopit-qe-nuk-rezistojne-dot-asnje-dite-pa-seks/60%Daily2017-07-10 14:35
https://kosova-info.com/hoti-jemi-unik-pan-i-po-mundohet-te-kontrabandoje-deputete/60%Daily2017-07-10 14:30
https://kosova-info.com/juventus-me-super-transferim-nga-arsenali-foto/60%Daily2017-07-10 14:29
https://kosova-info.com/interesim-i-madh-per-regjistrim-ne-up/60%Daily2017-07-10 14:17
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-deshtimi-i-milanit-alessio-cerci-ja-ku-ka-perfunduar-foto/60%Daily2017-07-10 14:16
https://kosova-info.com/kris-jenner-ne-pushime-nuk-ndikohet-nga-problemet-e-djalit-foto/60%Daily2017-07-10 14:13
https://kosova-info.com/edhe-isa-mustafa-refuzon-ftesen-e-haradinajt/60%Daily2017-07-10 14:09
https://kosova-info.com/demonstrimi-i-hidrocentralit-ne-muze-video/60%Daily2017-07-10 13:59
https://kosova-info.com/100-kile-po-thyen-rekord-ja-sa-klikime-ka-marre-video/60%Daily2017-07-10 13:59
https://kosova-info.com/gafa-e-vitit-gazeta-irlandeze-e-ngaterron-lukakun-me-artistin-e-muzikes-rap-foto/60%Daily2017-07-10 13:57
https://kosova-info.com/besa-gashi-mahnitese-ne-setin-e-fundit-foto/60%Daily2017-07-10 13:49
https://kosova-info.com/red-sfidon-apple-e-samsung-mberrin-telefoni-holografik/60%Daily2017-07-10 13:49
https://kosova-info.com/bie-ne-lume-duke-bere-selfi/60%Daily2017-07-10 13:48
https://kosova-info.com/keto-shenja-tregojne-se-nuk-po-pini-uje-mjaftueshem/60%Daily2017-07-10 13:46
https://kosova-info.com/banka-e-shqiperise-kriza-demtoi-ekonomine/60%Daily2017-07-10 13:43
https://kosova-info.com/mergimtari-humb-jeten-pas-nje-aksidenti-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj/60%Daily2017-07-10 13:39
https://kosova-info.com/adelina-berisha-injoron-ish-koleget-getinjo-dhe-mozzik-video/60%Daily2017-07-10 13:38
https://kosova-info.com/shba-jep-mbeshtetje-per-sovranitetin-e-ukraines-video/60%Daily2017-07-10 13:35
https://kosova-info.com/si-ta-njihni-femren-qe-ka-nevoje-per-seks/60%Daily2017-07-10 13:35
https://kosova-info.com/llum-kafeje-per-te-eliminuar-yndyren-nga-kuzhina/60%Daily2017-07-10 13:35
https://kosova-info.com/rama-po-perpiqemi-qe-tregu-energjetik-i-shqiperise-te-integrohet-ne-evrope/60%Daily2017-07-10 13:34
https://kosova-info.com/juventus-zyrtarizon-gjate-javes-transferimin-e-yllit-te-series-a-foto/60%Daily2017-07-10 13:31
https://kosova-info.com/lg-paralajmron-ardhjen-e-q6-m-11-korrik/60%Daily2017-07-10 15:40
https://kosova-info.com/basha-ne-diber-une-gabova-por-edhe-qeveria-bleu-votat/60%Daily2017-07-10 13:26
https://kosova-info.com/presidenti-i-bullgarise-marreveshja-me-maqedonine-hap-pozitiv/60%Daily2017-07-10 13:25
https://kosova-info.com/dua-lipa-ngrit-ne-kembe-rumanine-foto/60%Daily2017-07-10 13:22
https://kosova-info.com/ymeri-tallet-me-ftesen-e-haradinajt-vetem-kur-del-nga-pan-i-mund-te-takohemi/60%Daily2017-07-10 13:21
https://kosova-info.com/armet-ilegale-kercenim-i-perditshem-per-sigurine-e-qytetareve/60%Daily2017-07-10 13:09
https://kosova-info.com/ffk-e-ka-nje-kerkese-te-madhe/60%Daily2017-07-10 13:09
https://kosova-info.com/kgjk-nuk-e-pranon-fusnoten-serbia-largohet-nga-konferenca-e-rrjetit-te-keshillave-gjyqesore/60%Daily2017-07-10 13:06
https://kosova-info.com/premiere-pe-du-thote-kida-ne-kengen-e-re-video/60%Daily2017-07-10 13:01
https://kosova-info.com/aubameyang-transferohet-te-gjiganti-evropian/60%Daily2017-07-10 12:58
https://kosova-info.com/erdogan-kundershton-referendumin-e-kurdeve-ne-irak/60%Daily2017-07-10 12:54
https://kosova-info.com/pergjigja-epike-e-adelines-kur-e-pyesin-per-te-pasmet-me-seksi-video/60%Daily2017-07-10 12:49
https://kosova-info.com/besnik-hasi-ndryshon-rregullat-e-olympiacosit-vetem-per-te-marre-shqiptarin-ne-skuader-foto/60%Daily2017-07-10 12:48
https://kosova-info.com/violine-dhe-piano-kombinimi-perfekt-per-cover-te-hallellujah-video/60%Daily2017-07-10 12:46
https://kosova-info.com/keto-foto-te-ronaldos-ne-ibiza-do-tua-bejne-bajat-pushimet-tuaja-foto/60%Daily2017-07-10 12:32
https://kosova-info.com/per-gjashte-muaj-trajtohen-19-lende-te-korrupsionit-ne-gjykaten-themelore-te-gjilanit/60%Daily2017-07-10 12:30
https://kosova-info.com/xhesika-me-tatuazh-per-dashurine-e-jetes-foto/60%Daily2017-07-10 12:29
https://kosova-info.com/arratiset-i-akuzuari-qe-pranoi-fajesine-per-vjedhjen-e-telefonit-ne-shtepine-e-kryeprokurorit/60%Daily2017-07-10 12:28
https://kosova-info.com/instalacion-me-peshq-te-gjalle/60%Daily2017-07-10 12:27
https://kosova-info.com/fakte-qe-nuk-i-keni-ditur-per-dhembet-video/60%Daily2017-07-10 12:27
https://kosova-info.com/fillon-mbledhja-e-ldk-se-pas-fteses-se-haradinajt/60%Daily2017-07-10 12:25
https://kosova-info.com/hoxhaj-serbia-po-tenton-ta-bllokoje-kosoven-ne-organizata-nderkombetare/60%Daily2017-07-10 12:22
https://kosova-info.com/semundje-qe-luftohen-duke-ngrene-thjerrezat/60%Daily2017-07-10 12:21
https://kosova-info.com/arratiset-i-akuzuari-qe-pranoi-fajesine-per-vjedhjen-e-telefonit-ne-shtepine-e-kryeprokurorit-2/60%Daily2017-07-10 12:15
https://kosova-info.com/sekreti-i-trupit-eshte-tek-balanca/60%Daily2017-07-10 12:10
https://kosova-info.com/keshtu-e-hodhi-vallen-kadri-veseli-me-violeten-mbreme-foto/60%Daily2017-07-10 12:08
https://kosova-info.com/el-clasico-me-realin-dhe-super-miqesoret-tjera-te-barcelones-gjate-veres-foto/60%Daily2017-07-10 12:07
https://kosova-info.com/i-riu-shqiptar-rrah-sulmuesin-e-ziadin-seles-ne-burg/60%Daily2017-07-10 12:07
https://kosova-info.com/nitaj-si-besoj-ketij-sistemi-zgjedhor/60%Daily2017-07-10 12:04
https://kosova-info.com/dy-shqiptare-denohen-ne-dubai-punonin-si-prostituta/60%Daily2017-07-10 11:54
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-cfare-thote-adelina-per-greta-dhe-eni-kocin-video/60%Daily2017-07-10 11:53
https://kosova-info.com/publikohen-super-miqesoret-qe-do-ti-luaje-reali-gjate-veres-foto/60%Daily2017-07-10 11:49
https://kosova-info.com/makeup-gabimet-qe-duhet-ti-shmangni-video/60%Daily2017-07-10 11:47
https://kosova-info.com/18-vjecarja-nderron-jete-pas-operacionit-mjekja-ne-hetim/60%Daily2017-07-10 11:47
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-per-te-shtenat-qe-rrezikuan-edmond-azemin/60%Daily2017-07-10 11:41
https://kosova-info.com/shqipria-dhe-kosova-ndr-vendet-me-mimet-m-t-ulta-n-airbnb/60%Daily2017-07-10 11:40
https://kosova-info.com/barcelona-befason-te-gjithe-transferon-yllin-e-chelseat-foto/60%Daily2017-07-10 11:35
https://kosova-info.com/fushata-maluerike-copycat-infekton-14-milion-pajisje-android/60%Daily2017-07-10 15:41
https://kosova-info.com/kaq-eshte-shifra-e-klikimeve-per-urime-nga-2ton-video/60%Daily2017-07-10 11:29
https://kosova-info.com/nato-rusia-duhet-te-terheqe-ushtaret-nga-ukraina/60%Daily2017-07-10 11:29
https://kosova-info.com/lexojeni-para-se-te-hyni-ne-det-ja-cfare-duhet-te-beni-nese-ju-kap-ngerci-gjate-notimit/60%Daily2017-07-10 11:24
https://kosova-info.com/nokia-u-rikthehet-lenteve-carl-zeiss/60%Daily2017-07-10 11:20
https://kosova-info.com/tifozet-e-interit-fyejne-futbollistin-spalletti-kapet-keq-me-ta-video/60%Daily2017-07-10 11:13
https://kosova-info.com/enis-bytyqi-rrefen-takimin-e-pare-me-te-dashuren-video/60%Daily2017-07-10 11:04
https://kosova-info.com/ish-lojtarit-te-futbollit-shqiptar-dhe-gruas-se-tij-me-ngjyre-iu-ndodh-dicka-e-pabesueshme-foto/60%Daily2017-07-10 10:58
https://kosova-info.com/vazhdojne-luftimet-ne-disa-pjese-te-mosulit/60%Daily2017-07-10 10:56
https://kosova-info.com/james-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-07-10 10:43
https://kosova-info.com/deputetja-e-vv-se-i-pergjigjet-haradinajt/60%Daily2017-07-10 10:43
https://kosova-info.com/urimi-special-i-florit-per-ledrin-foto/60%Daily2017-07-10 10:40
https://kosova-info.com/haradinaj-qeverine-do-ta-kemi-ne-afat-rekord/60%Daily2017-07-10 10:37
https://kosova-info.com/buke-e-ferguar-me-spinaq-dhe-djathe/60%Daily2017-07-10 10:24
https://kosova-info.com/mblidhet-kryesia-e-ldk-se/60%Daily2017-07-10 10:15
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-kosovare-eshte-shtatzene-foto/60%Daily2017-07-10 10:13
https://kosova-info.com/selmanaj-thote-se-pan-i-ka-numrat-per-krijimin-e-qeverise/60%Daily2017-07-10 10:05
https://kosova-info.com/sanchez-man-city-vjen-vendimi-i-madh/60%Daily2017-07-10 09:55
https://kosova-info.com/kanos-zyrtaret-policore-arrestohet/60%Daily2017-07-10 09:50
https://kosova-info.com/a-do-te-thote-kjo-qe-te-gjitha-fanset-butrinti-i-ka-femra-video/60%Daily2017-07-10 09:48
https://kosova-info.com/ronaldo-me-georginan-dhe-njerin-nga-binjaket-ja-cfare-shkruan-foto/60%Daily2017-07-10 09:45
https://kosova-info.com/tentim-vrasje-ne-gjilan-3/60%Daily2017-07-10 09:40
https://kosova-info.com/dhjete-ushtrime-qe-forcojne-vizionin-tuaj-video/60%Daily2017-07-10 09:39
https://kosova-info.com/austria-i-ndalon-hyrjen-ministrit-turk-te-ekonomise/60%Daily2017-07-10 09:27
https://kosova-info.com/fituesit-e-mimit-ict-mobiliteti-i-vitit-ligjrojn-n-akademin-ndrkombtare-verore/60%Daily2017-07-10 09:30
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-rikthehet-ne-kenga-magjike-video/60%Daily2017-07-10 09:25
https://kosova-info.com/super-transferimi-po-kryen-testet-mjekesore-te-interi-foto/60%Daily2017-07-10 09:15
https://kosova-info.com/hoti-pdk-eshte-emer-i-harruar-do-te-diskutojme-me-aak-nisma-n-dhe-vv-ne-per-bashkeqeverisje/60%Daily2017-07-10 09:11
https://kosova-info.com/kjo-ishte-partnerja-e-endritit-ne-dasmen-e-mbremshme-foto/60%Daily2017-07-10 09:00
https://kosova-info.com/vdes-12-vjecari-i-aksidentuar-ne-koshare-te-ferizajt/60%Daily2017-07-10 08:59
https://kosova-info.com/ndalet-nga-policia-austriake-skandal-i-madh-te-klubi-shqiptar/60%Daily2017-07-10 08:56
https://kosova-info.com/siguria-kibernetike-trump-zmbrapset-nga-ideja-e-bashkepunimit-me-rusine/60%Daily2017-07-10 08:45
https://kosova-info.com/fakte-qe-nuk-i-dinit-per-trupin-e-njeriut-video/60%Daily2017-07-10 08:44
https://kosova-info.com/reshje-shiu-me-stuhi-ne-paris-permbytje-ne-disa-zona/60%Daily2017-07-10 08:38
https://kosova-info.com/luana-dhe-krenari-sot-kane-nje-arsye-per-te-festuar-foto/60%Daily2017-07-10 08:35
https://kosova-info.com/cmendet-pogba-e-gjuan-ne-pishine-gazetaren-video/60%Daily2017-07-10 08:35
https://kosova-info.com/serbia-peng-i-iluzioneve-te-veta/60%Daily2017-07-10 08:29
https://kosova-info.com/dritheruese-morata-te-skuadra-e-re-per-80-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-10 08:15
https://kosova-info.com/edhe-jordania-e-kuvajti-rikthejne-laptopet-ne-bord/60%Daily2017-07-10 08:10
https://kosova-info.com/viktimat-e-ransomware-petya-kan-shpres-thon-hulumtuesit/60%Daily2017-07-10 09:22
https://kosova-info.com/bebe-rexha-perveluese-ne-te-kuqe-vizaton-cdo-pjese-te-trupit-foto/60%Daily2017-07-10 08:10
https://kosova-info.com/neymar-me-deklarate-shokuese-per-tifozet-e-barcelones/60%Daily2017-07-10 08:01
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-si-e-uron-noizy-ledrin-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-07-10 07:45
https://kosova-info.com/haradinaj-mbledh-kryesine-e-partise/60%Daily2017-07-10 07:44
https://kosova-info.com/keta-jane-46-deputetet-qe-nuk-ishin-ne-legjislaturen-e-kaluar/60%Daily2017-07-10 07:43
https://kosova-info.com/konfirmohet-skuadra-e-cikalleshit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-07-10 07:38
https://kosova-info.com/ne-qendren-e-mjekesise-urgjente-60-thirrje-per-ndihme-ne-dite/60%Daily2017-07-10 07:32
https://kosova-info.com/forca-te-shumta-policore-ne-hyrje-te-haracines/60%Daily2017-07-10 07:27
https://kosova-info.com/sot-mbahet-rrethi-i-ri-i-bisedimeve-per-sirine/60%Daily2017-07-10 07:25
https://kosova-info.com/messi-dhe-suarez-cmenduri-ne-pushime-video/60%Daily2017-07-10 07:22
https://kosova-info.com/e-konfirmon-edhe-klajdi-flori-nuk-eshte-me-beqar-foto/60%Daily2017-07-10 07:20
https://kosova-info.com/trump-trhiqet-nga-propozimi-i-tij-pr-ngritjen-e-nj-qendre-t-prbashkt-t-siguris-kibernetike-me-rusin/60%Daily2017-07-10 15:42
https://kosova-info.com/batistuta-smund-te-ece-me/60%Daily2017-07-10 07:01
https://kosova-info.com/dubai-policet-do-perdorin-syzet-google-per-te-njohur-kriminelet/60%Daily2017-07-10 06:58
https://kosova-info.com/pan-konstituimi-i-kuvendit-do-te-behet-ne-kete-muaj/60%Daily2017-07-10 06:58
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-projekti-i-kides-foto/60%Daily2017-07-10 06:55
https://kosova-info.com/meksika-mbreme-ka-shenuar-nje-gol-interesant-video/60%Daily2017-07-10 06:44
https://kosova-info.com/katari-ka-rezerva-per-te-perballuar-bojkotin-nga-fqinjet/60%Daily2017-07-10 06:44
https://kosova-info.com/tillerson-lavderon-popullin-turk-qe-u-ngrit-kunder-grushtshtetit/60%Daily2017-07-10 06:43
https://kosova-info.com/kosova-ne-udhekryq/60%Daily2017-07-10 06:35
https://kosova-info.com/si-ti-largoni-pucrrat/60%Daily2017-07-10 06:32
https://kosova-info.com/2po2-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-mbushi-foto/60%Daily2017-07-10 06:30
https://kosova-info.com/fillimisht-u-konfirmua-qendrimi-i-tottit-te-roma-por-tani-vjen-nje-lajm-i-papritur/60%Daily2017-07-10 06:27
https://kosova-info.com/gjiganti-i-premierliges-godet-zuckerbergun/60%Daily2017-07-10 06:16
https://kosova-info.com/elon-musk-publikon-pamjet-e-vetures-me-te-rendesishme-elektrike-deri-sot-foto/60%Daily2017-07-10 06:13
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-dhe-kaos-kane-nje-befasi-per-te-gjithe-foto/60%Daily2017-07-10 06:05
https://kosova-info.com/djali-i-trumpit-ka-pasur-kontakte-me-ruset/60%Daily2017-07-10 06:03
https://kosova-info.com/keni-shtypje-te-larte-te-gjakut-kete-ushqim-assesi-nuk-ben-ta-hani/60%Daily2017-07-10 05:58
https://kosova-info.com/moti-i-nxehte-dhe-me-vape-vazhdon-deri-diten-e-enjte/60%Daily2017-07-10 05:43
https://kosova-info.com/osbe-fuqizon-kapacitetet-e-institucioneve-per-te-luftuar-korrupsionin/60%Daily2017-07-10 05:35
https://kosova-info.com/disa-trika-per-gjume-te-qete/60%Daily2017-07-10 00:20
https://kosova-info.com/i-vetmi-ushqim-qe-nuk-duhet-te-hash-nese-do-te-besh-udhetime-te-gjata-me-makine/60%Daily2017-07-09 22:39
https://kosova-info.com/torta-e-ditelindjes-se-ledri-vules-ja-sa-vite-mbushi-foto/60%Daily2017-07-09 22:22
https://kosova-info.com/pas-tradhtise-thyen-heshtjen-gruaja-e-kriminelit-me-te-pashem-ne-bote-foto/60%Daily2017-07-09 21:57
https://kosova-info.com/mazrekaj-rikthehet-ne-kosove-ja-te-cila-skuader/60%Daily2017-07-09 21:53
https://kosova-info.com/rinegociimi-i-asociacionit-shihet-i-pamundur-video/60%Daily2017-07-09 21:48
https://kosova-info.com/godet-serish-chelsea-me-nje-transferim-35-milionesh-foto/60%Daily2017-07-09 21:48
https://kosova-info.com/harrohen-personat-qe-dhane-shtepite-per-shkolla-video/60%Daily2017-07-09 21:42
https://kosova-info.com/ze-maria-vendos-kushte-per-lojtaret-e-tiranes/60%Daily2017-07-09 21:40
https://kosova-info.com/qytetari-qe-vullnetarisht-sperkat-drunjte-ne-han-te-elezit/60%Daily2017-07-09 21:36
https://kosova-info.com/reali-e-gjen-formulen-per-ta-mbajtur-ronaldon/60%Daily2017-07-09 21:34
https://kosova-info.com/musliu-qeveria-e-re-e-kosoves-te-beje-me-shume-per-luginen-e-presheves/60%Daily2017-07-09 21:30
https://kosova-info.com/xhesika-largohet-nga-o-sa-mire-do-ta-zevendesoi-nje-tjeter-bukuroshe-foto/60%Daily2017-07-09 21:24
https://kosova-info.com/sa-kane-ndryshuar-koherat-ja-cfare-thoshte-dikur-lukaku-per-chelsean-e-cfare-thote-sot-per-unitedin/60%Daily2017-07-09 21:20
https://kosova-info.com/shqiptaret-po-e-braktisin-gjithnje-e-me-shume-malin-e-zi-video/60%Daily2017-07-09 21:13
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-ne-tepelene-rrezikohet-nje-lagje-dhe-spitali/60%Daily2017-07-09 21:11
https://kosova-info.com/ja-kush-po-kujdeset-per-atmosfere-ne-dasmen-e-djalit-te-adem-grabovcit-foto/60%Daily2017-07-09 21:08
https://kosova-info.com/perisic-dridh-tifozet-e-interit-ja-cfare-poston-ne-instagram-foto/60%Daily2017-07-09 21:00
https://kosova-info.com/mccain-akuzon-putinin-per-nderhyrje-ne-zgjedhjet-e-amerikes-dhe-te-frances/60%Daily2017-07-09 20:56
https://kosova-info.com/enca-haxhia-ne-krahet-e-shpat-kasapit-video/60%Daily2017-07-09 20:55
https://kosova-info.com/man-utd-zlatan-ibrahimovic-lajm-totalisht-i-papritur-nga-anglia/60%Daily2017-07-09 20:51
https://kosova-info.com/pamje-nga-dasma-madheshtore-e-djalit-te-adem-grabovcit-prezent-edhe-sami-lushtaku-foto/60%Daily2017-07-09 20:49
https://kosova-info.com/cmendet-48-vjecarja-jlo-hap-kembet-pa-te-brendshme-para-kameres-foto/60%Daily2017-07-09 20:46
https://kosova-info.com/8-shenjat-qe-tregojne-se-duhet-ti-jepni-fund-marredhenies-suaj/60%Daily2017-07-09 20:45
https://kosova-info.com/familja-me-13-anetare-e-pa-kulm-mbi-koke-video/60%Daily2017-07-09 20:35
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-gylseren-ka-nje-djale-kaq-te-bukur-me-ish-burrin-e-saj-foto/60%Daily2017-07-09 20:35
https://kosova-info.com/10-legjendat-qe-u-rikthyen-te-skuadrat-e-tyre/60%Daily2017-07-09 20:24
https://kosova-info.com/veseli-dhe-haradinaj-bashke-ne-dasmen-e-djalit-te-adem-grabovcit-foto/60%Daily2017-07-09 20:24
https://kosova-info.com/ne-gjilan-neser-nis-fushata-e-korrje-shirjeve/60%Daily2017-07-09 20:12
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-vermaelen-i-barcelones-ja-ku-ka-perfunduar-foto/60%Daily2017-07-09 20:11
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-ja-si-u-vodhen-votat-e-pdiu-se-ne-tirane/60%Daily2017-07-09 20:06
https://kosova-info.com/banesat-me-pamje-kah-burgu-video/60%Daily2017-07-09 19:59
https://kosova-info.com/gabigol-largohet-nga-interi-gjen-skuader-te-re/60%Daily2017-07-09 19:52
https://kosova-info.com/tuna-duke-i-dhene-gji-tianit-edhe-kete-moment-e-ndane-me-ndjekesit-foto/60%Daily2017-07-09 19:51
https://kosova-info.com/trump-perplaset-me-ambasadoren-amerikane-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-07-09 19:50
https://kosova-info.com/cifti-me-ngjyre-sjell-ne-jete-nje-vajze-me-lekure-te-bardhe-eshte-edhe-bionde/60%Daily2017-07-09 19:44
https://kosova-info.com/10-transferimet-me-te-shtrenjta-ne-histori-te-chelsea/60%Daily2017-07-09 19:42
https://kosova-info.com/bullgaria-po-i-kthen-ne-fantazme-fshatrat-e-shqiperise/60%Daily2017-07-09 19:37
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-kurti-apo-haradinaj-ja-kush-do-te-ishte-me-i-mire-per-serbine/60%Daily2017-07-09 19:35
https://kosova-info.com/behuni-gati-per-transferimin-e-veres-luka-modric-perfundon-ne-serie-a/60%Daily2017-07-09 19:26
https://kosova-info.com/ky-eshte-sekreti-per-nje-orgazem-te-garantuar-qe-e-keni-anashkaluar-gjithmone/60%Daily2017-07-09 19:19
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-shok-klase-presidentin-rugova-rrefen-ato-momente-video/60%Daily2017-07-09 19:19
https://kosova-info.com/demtohet-rrethoja-e-varrezave-ne-peran-video/60%Daily2017-07-09 19:18
https://kosova-info.com/reagon-pd-basha-denon-dhunen-ndaj-bedri-hoxhes-ngjarja-nuk-ka-motive-politike/60%Daily2017-07-09 19:16
https://kosova-info.com/njihuni-me-harten-e-dhimbjeve-ne-stomak-zbuloni-cfare-semundje-keni/60%Daily2017-07-09 19:13
https://kosova-info.com/balotelli-e-le-te-shtangur-portierin-nga-gjuajtja-e-lire-video/60%Daily2017-07-09 19:11
https://kosova-info.com/nga-e-hena-temperaturat-ne-shqiperi-do-te-rriten/60%Daily2017-07-09 19:10
https://kosova-info.com/maqedonia-dhe-bullgaria-pajtohen-per-bashkepunim/60%Daily2017-07-09 19:04
https://kosova-info.com/koalicioni-pan-i-sigurt-numrat-i-kemi-qeveria-formohet-shpejt-video/60%Daily2017-07-09 18:59
https://kosova-info.com/perforcimi-i-shumepritur-i-interit-mberrin-ne-milano-foto/60%Daily2017-07-09 18:58
https://kosova-info.com/luana-vjollca-shume-seksi-ne-klipin-e-ri-zbulohet-nje-detaj-video/60%Daily2017-07-09 18:55
https://kosova-info.com/transformime-te-pabesueshme-nga-makeup-video/60%Daily2017-07-09 18:54
https://kosova-info.com/si-te-shpetoni-nga-dhimbja-e-shpines-vetem-me-kete-vaj/60%Daily2017-07-09 18:54
https://kosova-info.com/11-gjera-qe-nuk-i-dini-per-zonjen-e-pare-te-amerikes/60%Daily2017-07-09 18:48
https://kosova-info.com/30-transferimet-me-te-medha-te-kesaj-vere-foto/60%Daily2017-07-09 18:41
https://kosova-info.com/hoxhaj-clirimi-i-mosulit-tjeter-fitore-kunder-isis-it/60%Daily2017-07-09 18:38
https://kosova-info.com/nga-38-mije-nxenes-vetem-16-te-shkelqyer-ne-testin-e-matures/60%Daily2017-07-09 18:34
https://kosova-info.com/a-po-largohet-shpejtim-bulliqi-nga-ldk-ja/60%Daily2017-07-09 18:24
https://kosova-info.com/top-10-ndeshjet-me-te-cmendura-ne-futboll-ne-20-vitet-e-fundit-video/60%Daily2017-07-09 18:19
https://kosova-info.com/rreth-500-police-u-lenduan-nga-protestat-ne-hamburg/60%Daily2017-07-09 18:13
https://kosova-info.com/do-i-besoni-syve-kjo-eshte-super-vila-e-ences-foto/60%Daily2017-07-09 18:13
https://kosova-info.com/fshatrat-e-novoberdes-thahen-pa-uje-video/60%Daily2017-07-09 18:10
https://kosova-info.com/luana-dhe-i-dashuri-i-saj-nuk-fshihen-me-shikoni-cfare-bejne-ne-instagram-foto/60%Daily2017-07-09 18:01
https://kosova-info.com/lenovo-pritet-t-prezantoj-nj-edicion-special-t-moto-g5s-plus/60%Daily2017-07-09 18:01
https://kosova-info.com/lenovo-pritet-t-prezantoj-nj-edicion-special-t-moto-g5s-plus/60%Daily2017-07-09 18:01
https://kosova-info.com/lladrovci-ndal-punimet-per-shtrimin-e-nje-rruge-ne-drenas/60%Daily2017-07-09 17:58
https://kosova-info.com/kina-nderton-panden-diellore-foto/60%Daily2017-07-09 17:57
https://kosova-info.com/chicharito-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-07-09 17:55
https://kosova-info.com/bomba-e-radhes-nga-united-70-mln-euro-per-yllin-e-realit-foto/60%Daily2017-07-09 17:48
https://kosova-info.com/kadri-veseli-kandidat-i-pan-it-per-kryeparlamentar/60%Daily2017-07-09 17:46
https://kosova-info.com/trump-dhe-putin-diskutojn-ngritjen-e-nj-qendre-t-prbashkt-t-siguris-kibernetike/60%Daily2017-07-09 17:43
https://kosova-info.com/trump-dhe-putin-diskutojn-ngritjen-e-nj-qendre-t-prbashkt-t-siguris-kibernetike-2/60%Daily2017-07-09 17:43
https://kosova-info.com/wi-fi-gjate-fluturimeve/60%Daily2017-07-09 17:37
https://kosova-info.com/ylli-i-futbollit-e-kerkon-me-cdo-kusht-transferimin-te-barcelona-foto/60%Daily2017-07-09 17:23
https://kosova-info.com/pice-calzone-me-suxhuk-dhe-gjize/60%Daily2017-07-09 17:21
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-incidentin-me-deputetin-e-pd-para-takimit-te-bashes-ne-burrel/60%Daily2017-07-09 17:16
https://kosova-info.com/hakerat-ruse-sulmojne-kompanite-amerikane-te-energjise-berthamore/60%Daily2017-07-09 17:11
https://kosova-info.com/transferimet-me-te-shtrenjta-te-klubeve-te-la-ligas/60%Daily2017-07-09 17:11
https://kosova-info.com/wow-kengetarja-shqiptare-me-e-kerkuara-e-momentit-ne-youtube-ua-kalon-divave-boterore-fotovideo/60%Daily2017-07-09 16:55
https://kosova-info.com/trump-sanksionet-nuk-jane-diskutuar-ne-takimin-me-putinin/60%Daily2017-07-09 16:54
https://kosova-info.com/rooney-me-numer-special-ne-fanellen-e-tij-te-evertoni-foto/60%Daily2017-07-09 16:52
https://kosova-info.com/edi-rama-takon-erdoganin-ja-per-cfare-diskutuan/60%Daily2017-07-09 16:46
https://kosova-info.com/arsenali-ia-tregon-cityt-cmimin-e-sanchezit/60%Daily2017-07-09 16:45
https://kosova-info.com/shtyhet-publikimi-i-kenges-pe-du-nga-kida-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2017-07-09 16:35
https://kosova-info.com/ancelotti-ja-pse-i-frikesohem-real-madridit/60%Daily2017-07-09 16:31
https://kosova-info.com/mblidhet-kryesia-e-aak-se-diskutohet-formimi-i-qeverise/60%Daily2017-07-09 16:28
https://kosova-info.com/energjia-e-eres-ja-5-avantazhet-e-ketij-burimi-te-pashterrshem-i-energjise/60%Daily2017-07-09 16:27
https://kosova-info.com/anetari-i-kryesise-basha-te-dorehiqet-dhe-te-shtyje-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2017-07-09 16:23
https://kosova-info.com/inzaghi-flet-per-here-te-pare-per-oferten-nga-shqiperia-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2017-07-09 16:19
https://kosova-info.com/aurela-jep-pergjigje-per-lidhjen-e-saj-me-kengetarin-e-njohur-foto/60%Daily2017-07-09 16:09
https://kosova-info.com/fushata-e-bashes-dhe-selamit-ne-korce-ja-cfare-premtuan-dy-kandidatet/60%Daily2017-07-09 16:09
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-me-lojtaret-qe-kane-nderruar-skuader-kete-vere-foto/60%Daily2017-07-09 15:55
https://kosova-info.com/reagon-deputeti-i-pd-se-qe-u-dhunua-ne-burrel-e-njoh-personin-qe-me-goditi/60%Daily2017-07-09 15:54
https://kosova-info.com/kim-jong-tymos-duhan-ne-afersi-te-bombes-berthamore-fotovideo/60%Daily2017-07-09 15:48
https://kosova-info.com/10-truqet-e-bukurise-qe-do-te-ndryshojne-jeten-tuaj-video/60%Daily2017-07-09 15:44
https://kosova-info.com/edhe-mimoza-shkodra-vjen-provokative-nga-pushimet-shume-seksi-foto/60%Daily2017-07-09 15:43
https://kosova-info.com/barcelones-i-vjen-nje-super-perforcim-foto/60%Daily2017-07-09 15:43
https://kosova-info.com/harrohet-qe-4-vjet-restaurimi-i-xhamise-se-carshise/60%Daily2017-07-09 15:35
https://kosova-info.com/veliaj-situata-me-ujin-e-pijshem-drejt-permiresimit/60%Daily2017-07-09 15:35
https://kosova-info.com/veliaj-situata-me-ujin-e-pijshem-drejt-permiresimit-2/60%Daily2017-07-09 15:32
https://kosova-info.com/mehmeti-i-gymyshit-jam-krenar-qe-jam-nga-kosova-video/60%Daily2017-07-09 15:30
https://kosova-info.com/incident-para-takimit-te-bashes-ne-burrel/60%Daily2017-07-09 15:22
https://kosova-info.com/kryeministri-i-irakut-ka-shpallur-fitoren-kunder-isis-it/60%Daily2017-07-09 15:21
https://kosova-info.com/njihuni-me-fshatin-me-te-shendetshem-ne-bote-dhe-sekretin-e-ushqimeve-qe-konsumojne/60%Daily2017-07-09 15:20
https://kosova-info.com/miqesia-serbi-turqi-vazhdon-vuciq-arrin-ne-stamboll-ku-do-te-takohet-me-erdoganin/60%Daily2017-07-09 15:17
https://kosova-info.com/zyrtare-rudiger-lojtar-i-chelsea-foto/60%Daily2017-07-09 15:08
https://kosova-info.com/shkelje-neper-tenderet-e-agjencise-se-navigacionit-ajror/60%Daily2017-07-09 15:06
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-fshatin-lluzhan-te-podujeves-ka-te-lenduar-foto/60%Daily2017-07-09 15:04
https://kosova-info.com/rooney-ia-jep-lamtumiren-unitedit-me-nje-mesazh-emocionues/60%Daily2017-07-09 15:01
https://kosova-info.com/dhe-ky-eshte-momenti-kur-dafina-tund-gjoksin-e-shtrire-ne-pishine-video/60%Daily2017-07-09 14:52
https://kosova-info.com/kjo-fotografi-e-mustafit-do-tju-pelqeje-gjithe-shqiptareve-foto/60%Daily2017-07-09 14:46
https://kosova-info.com/man-utd-shokon-adnan-januzajn-foto/60%Daily2017-07-09 14:35
https://kosova-info.com/kadriaj-haradinaj-ka-nisur-negociatat-per-krijimin-e-qeverise/60%Daily2017-07-09 14:23
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-cfare-veture-kishte-rooney-para-13-viteve-te-evertoni-foto/60%Daily2017-07-09 14:22
https://kosova-info.com/e-para-perballje-publike-ne-korce-basha-selami-perplasen-per-sorosin/60%Daily2017-07-09 14:21
https://kosova-info.com/ylli-i-serie-a-mberrin-ne-londer-i-bashkohet-klubit-te-njohur-te-premierliges-foto/60%Daily2017-07-09 14:15
https://kosova-info.com/djali-i-ciljetes-ka-zgjedhur-per-nuse-vajzen-e-nje-tjeter-kengetareje-foto/60%Daily2017-07-09 14:09
https://kosova-info.com/hoti-shqiperia-po-i-demton-prodhuesit-e-patateve-nga-kosova/60%Daily2017-07-09 14:06
https://kosova-info.com/megjithate-daniel-craig-per-here-te-peste-james-bond/60%Daily2017-07-09 14:05
https://kosova-info.com/sela-pa-ligjin-per-gjuhen-nuk-rrime-ne-qeveri/60%Daily2017-07-09 14:02
https://kosova-info.com/noizy-nuk-ndalet-ja-cka-i-ben-kesaj-radhe-rihannes-foto/60%Daily2017-07-09 13:54
https://kosova-info.com/ministrja-e-tregtise-te-zbatohen-marreveshjet-shqiperia-te-heqe-cmimin-referent-per-pataten/60%Daily2017-07-09 13:54
https://kosova-info.com/kerkohet-korrigjimi-i-padise-per-ndarjen-e-pasurise/60%Daily2017-07-09 13:49
https://kosova-info.com/befason-rooney-vetem-per-kete-arsye-u-transferova-te-evertoni/60%Daily2017-07-09 13:49
https://kosova-info.com/burak-dhe-fahriye-publikojne-imazhin-e-pare-pas-muajit-te-mjaltit-foto/60%Daily2017-07-09 13:45
https://kosova-info.com/mosuli-eshte-cliruar-plotesisht-nga-organizata-terroriste-deash/60%Daily2017-07-09 13:32
https://kosova-info.com/media-shteterore-e-korese-se-veriut-paralajmeron-lufte-te-re-boterore/60%Daily2017-07-09 13:30
https://kosova-info.com/arrestohet-gjakovari-pasi-nen-ndikimin-e-alkoolit-sulmoi-vellezerit/60%Daily2017-07-09 13:30
https://kosova-info.com/mesfushori-i-shqiperise-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2017-07-09 13:26
https://kosova-info.com/angelina-ne-prag-te-vdekjes-brad-pitt-lidhet-me-nje-tjeter-foto/60%Daily2017-07-09 13:25
https://kosova-info.com/bashkohen-flori-dhe-arilena-foto/60%Daily2017-07-09 13:10
https://kosova-info.com/mosuli-i-qeverise-irakiane-pritet-deklarata-e-fitores-ndaj-isis-it/60%Daily2017-07-09 13:05
https://kosova-info.com/poroshenko-vizita-e-tillersonit-sinjal-i-fuqishem-i-mbeshtetjes-amerikane/60%Daily2017-07-09 13:02
https://kosova-info.com/trend-per-ngjyrosje-te-thonjeve-2017-video/60%Daily2017-07-09 13:00
https://kosova-info.com/steinmeier-pamje-shokuese-ne-hamburg/60%Daily2017-07-09 12:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-e-baccas-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-07-09 12:58
https://kosova-info.com/ja-si-u-argtuan-t-huajt-n-beerwine-fest-video/60%Daily2017-07-09 12:54
https://kosova-info.com/tragjedite-ne-bregdetin-shqiptar-nuk-kane-te-ndalur-babe-e-bije-i-rremben-uji/60%Daily2017-07-09 12:52
https://kosova-info.com/mourinho-me-deklarate-te-papritur-per-rooneyn-pas-largimit-nga-unitedi/60%Daily2017-07-09 12:48
https://kosova-info.com/maska-per-floke-me-pjeshke-qe-shfaq-rezultatet-per-30-minuta/60%Daily2017-07-09 12:43
https://kosova-info.com/miratohet-deklarata-kompromis-per-klimen-ne-g-20/60%Daily2017-07-09 12:43
https://kosova-info.com/msh-nuk-ka-sigurime-shendetesore-pa-u-ndryshuar-ligji/60%Daily2017-07-09 12:43
https://kosova-info.com/samanta-feston-ditelindjen-nuk-e-besoni-sa-vite-mbushi-foto/60%Daily2017-07-09 12:34
https://kosova-info.com/denohet-me-gjobe-per-nje-pushke-ajrore-qe-e-solli-nga-suedia/60%Daily2017-07-09 12:32
https://kosova-info.com/hysaj-mungon-ne-stervitje-per-nje-problem-te-cuditshem-shendetesor/60%Daily2017-07-09 12:29
https://kosova-info.com/38-deputetet-e-reja-te-kuvendit/60%Daily2017-07-09 12:27
https://kosova-info.com/shkencetaret-krijojne-celularin-e-pare-pa-bateri-video/60%Daily2017-07-09 12:26
https://kosova-info.com/nje-gjest-me-ndryshe-i-donald-trumpit-video/60%Daily2017-07-09 12:20
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-nainggolan-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-07-09 12:15
https://kosova-info.com/zyrtare-rooney-transferohet-te-skuadra-e-njohur-angleze-foto/60%Daily2017-07-09 12:14
https://kosova-info.com/mesazhi-i-leartes-per-kengen-e-re-te-vjehrres-foto/60%Daily2017-07-09 12:14
https://kosova-info.com/tillerson-ukraina-vend-atraktiv-per-investitoret/60%Daily2017-07-09 12:12
https://kosova-info.com/gazeta-ruse-raporton-per-ekzekutimin-e-27-te-personave-ne-ceceni/60%Daily2017-07-09 12:10
https://kosova-info.com/nipi-i-agim-bahtirit-kalon-te-klubi-i-njohur-evropian-foto/60%Daily2017-07-09 11:47
https://kosova-info.com/ky-eshte-destinacioni-i-radhes-per-eliten-dhe-gjikon-foto/60%Daily2017-07-09 11:47
https://kosova-info.com/si-te-pergatisni-leng-te-kuq-video/60%Daily2017-07-09 11:45
https://kosova-info.com/shokohen-united-dhe-chelsea-gjiganti-tjeter-i-premierliges-transferon-brozovicin/60%Daily2017-07-09 11:27
https://kosova-info.com/perse-kur-flini-e-keni-gjithmone-njeren-kembe-jashte-shkenca-ka-shpjegim-per-kete-video/60%Daily2017-07-09 11:25
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-dhe-alban-ramosaj-ne-lidhje-foto/60%Daily2017-07-09 11:23
https://kosova-info.com/e-braktis-i-fejuari-3-dite-para-dasmes-ajo-qe-ben-kjo-femer-te-le-pa-fjale/60%Daily2017-07-09 11:09
https://kosova-info.com/marreveshja-shba-rusi-per-armepushimin-ne-siri-sot-hyn-ne-fuqi/60%Daily2017-07-09 11:08
https://kosova-info.com/shperthen-vullkani-ne-alaske-jepet-paralajmerim-i-kuq/60%Daily2017-07-09 11:05
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-vala-superliges-transferohet-ne-turqi-foto/60%Daily2017-07-09 11:02
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-e-ismet-beqiri-nominohen-prej-degeve-per-kryetar-te-prishtines/60%Daily2017-07-09 11:01
https://kosova-info.com/sulm-terrorist-ne-turqi-ka-te-vdekur/60%Daily2017-07-09 10:59
https://kosova-info.com/simpatia-apo-hatixhe-cila-eshte-me-hit-video/60%Daily2017-07-09 10:56
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-po-ben-ronaldo-ne-ibiza-foto/60%Daily2017-07-09 10:48
https://kosova-info.com/premiere-lansohet-hey-girl-nga-mc-kresha-dhe-lyrical-son-video/60%Daily2017-07-09 10:33
https://kosova-info.com/conte-nervozohet-me-chelsean-ky-eshte-vendimi-i-fundit/60%Daily2017-07-09 10:29
https://kosova-info.com/ndryshim-drastik-i-bleones-behet-bionde-foto/60%Daily2017-07-09 10:14
https://kosova-info.com/barcelona-realizon-nje-super-transferim-nga-kina-foto/60%Daily2017-07-09 09:56
https://kosova-info.com/ndale-projekti-me-i-ri-nga-blero-video/60%Daily2017-07-09 09:49
https://kosova-info.com/analistet-te-kalohen-temat-e-medha/60%Daily2017-07-09 09:44
https://kosova-info.com/martohet-dani-alves-shikoni-fotot-interesante-te-ceremonise-private-foto/60%Daily2017-07-09 09:38
https://kosova-info.com/ergys-kacen-e-rrahin-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-07-09 09:24
https://kosova-info.com/kaq-eshte-shifra-e-klipit-te-adrianit-dhe-roneles-video/60%Daily2017-07-09 09:23
https://kosova-info.com/koreja-veriore-i-terhiqet-verejtja-shba-ve-qe-te-mos-provokojne/60%Daily2017-07-09 09:23
https://kosova-info.com/deshton-atletico-madrid-diego-costa-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-07-09 08:59
https://kosova-info.com/keshtu-e-nisi-mengjesin-emina-cunmulaj-foto/60%Daily2017-07-09 08:59
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-shuma-qe-kgjk-i-ofron-sami-lushtakut-per-kompensim/60%Daily2017-07-09 08:47
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-komunes-se-prishtines-qe-u-rehatuan-ne-kuvend-foto/60%Daily2017-07-09 08:43
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kosoves-shenon-gol-te-cmendur-video-2/60%Daily2017-07-09 08:41
https://kosova-info.com/enisi-zbulon-se-e-dashura-e-tij-eshte-pjese-e-klipit-ja-ne-cilin-video/60%Daily2017-07-09 08:33
https://kosova-info.com/putin-480-kilometra-me-shume-me-aeroplan-ja-arsyeja/60%Daily2017-07-09 08:31
https://kosova-info.com/moti-i-keq-bresher-e-permbytje-ne-zvicer/60%Daily2017-07-09 08:26
https://kosova-info.com/20-sekondat-me-te-ashpra-ne-futboll-qe-i-keni-pare-ndonjehere-video/60%Daily2017-07-09 08:14
https://kosova-info.com/shba-miliona-dollare-ndihma-per-kater-shtete/60%Daily2017-07-09 08:13
https://kosova-info.com/mon-amour-publikohet-nga-poni-video/60%Daily2017-07-09 08:08
https://kosova-info.com/barcelona-verratti-deklarate-totalisht-e-papritur/60%Daily2017-07-09 07:56
https://kosova-info.com/ne-emocionet-e-dasmes-xhensila-zgjedh-vellon-fotovideo/60%Daily2017-07-09 07:44
https://kosova-info.com/sot-11-vjet-me-pare-u-zhvillua-finalja-e-paharrueshme-e-kupes-se-botes-video/60%Daily2017-07-09 07:40
https://kosova-info.com/shikoni-si-e-kishte-turperuar-guardiolan-gjyqtarja-e-pare-femer-e-bundesliges-video/60%Daily2017-07-09 07:26
https://kosova-info.com/dafina-dridhe-gjoksin-dhe-hap-kembet-ne-pishine-foto/60%Daily2017-07-09 07:19
https://kosova-info.com/lukaku-e-tepron-me-deklaraten-e-pare-si-futbollist-i-unitedit/60%Daily2017-07-09 07:07
https://kosova-info.com/cilat-profile-po-i-kerkon-tregu-i-punes-ne-kosove/60%Daily2017-07-09 07:04
https://kosova-info.com/edhe-sot-temperatura-te-larta-ne-kosove/60%Daily2017-07-09 06:59
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-ndryshon-stil-ja-si-duket-foto/60%Daily2017-07-09 06:54
https://kosova-info.com/james-i-ofrohet-gjigantit-te-premierliges/60%Daily2017-07-09 06:52
https://kosova-info.com/liverpooli-merr-yllin-e-premierliges-foto/60%Daily2017-07-09 06:36
https://kosova-info.com/kuvendi-duhet-te-konstituohet-brenda-muajit/60%Daily2017-07-09 06:35
https://kosova-info.com/aurela-gace-dhe-fifi-po-sjellin-dicka-te-re-foto/60%Daily2017-07-09 06:30
https://kosova-info.com/komisioneri-hahn-qeveria-e-re-te-perqendrohet-te-vettingu/60%Daily2017-07-09 06:29
https://kosova-info.com/lajmi-i-madh-i-mengjesit-vjen-nga-ronaldo/60%Daily2017-07-09 06:15
https://kosova-info.com/qytetari-denoncon-policet-qe-e-bastisen-ushtruan-dhune-fizike-e-psikike-ndaj-anetareve-te-familjes-sime/60%Daily2017-07-09 06:07
https://kosova-info.com/enca-perseri-i-leshon-kunja-noizyt-foto/60%Daily2017-07-09 06:04
https://kosova-info.com/njerezit-behen-cope-nga-demat-e-terbuar-ne-spanje-video/60%Daily2017-07-08 22:01
https://kosova-info.com/mourinho-ia-jep-lajmin-e-hidhur-januzajt-ja-cfare-i-ka-thene/60%Daily2017-07-08 21:55
https://kosova-info.com/publikojne-foto-nga-shtrati-ja-ku-e-kapi-gjikon-e-dashura-e-tij-foto/60%Daily2017-07-08 21:54
https://kosova-info.com/bill-gates-deri-me-tash-me-i-suksesshem-se-nostradamusi-ne-parashikimin-e-se-ardhmes/60%Daily2017-07-08 21:43
https://kosova-info.com/mateo-kovacic-ne-premierlige-te-skuadra-e-madhe/60%Daily2017-07-08 21:38
https://kosova-info.com/enca-nuk-e-gjen-pozicionin-e-duhur-per-te-foto/60%Daily2017-07-08 21:28
https://kosova-info.com/psg-e-nervozon-barcen-per-verrattin-ben-gati-planin-b/60%Daily2017-07-08 21:24
https://kosova-info.com/uji-i-kosoves-eshte-i-pijshem-dhe-i-sigurt/60%Daily2017-07-08 21:18
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-lugines-kerkojne-mbeshtetjen-e-dy-shteteve-shqiptare/60%Daily2017-07-08 21:15
https://kosova-info.com/bomba-e-dites-alves-tradhton-cityn-transferohet-te-kjo-skuader/60%Daily2017-07-08 21:14
https://kosova-info.com/ajnishahe-halimi-zyrtaret-e-vv-se-donin-vdekjen-e-qytetareve-ne-protesta-video/60%Daily2017-07-08 21:11
https://kosova-info.com/merkel-shuan-zerat-kritike-ska-problem-qe-ivanka-zuri-vendin-e-trumpit/60%Daily2017-07-08 21:06
https://kosova-info.com/cmendet-spalletti-largon-shtate-lojtare-nga-interi/60%Daily2017-07-08 20:59
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cka-i-doli-ne-fall-almedes-foto/60%Daily2017-07-08 20:58
https://kosova-info.com/roger-federer-ben-cmendurine-ne-wimbledon-video/60%Daily2017-07-08 20:48
https://kosova-info.com/mbyllet-takimi-i-g20-es-ne-hamburg/60%Daily2017-07-08 20:45
https://kosova-info.com/publikohen-fotot-e-nxehta-te-rejes-se-remzie-osmanit-foto/60%Daily2017-07-08 20:39
https://kosova-info.com/shefat-isufi-nokauton-kundershtarin-fiton-wbo-inter-continetal-per-peshat-super-te-mesme/60%Daily2017-07-08 20:32
https://kosova-info.com/keshilla-si-te-kaloni-lehtesisht-nxehtesine-e-kesaj-vere/60%Daily2017-07-08 20:30
https://kosova-info.com/haley-rusia-nderhyri-ne-zgjedhjen-e-presidentit-kete-e-di-cdokush/60%Daily2017-07-08 20:27
https://kosova-info.com/mjeku-shqiptaro-amerikan-ofron-vizita-falas-per-pacientet-shqiptare/60%Daily2017-07-08 20:21
https://kosova-info.com/dafina-nuk-po-ndalet-po-vjen-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2017-07-08 20:19
https://kosova-info.com/chelsea-e-harron-lukakun-80-mln-euro-per-sulmuesin-e-njohur-foto/60%Daily2017-07-08 20:18
https://kosova-info.com/gjenden-dy-trupa-te-pajete-ne-durres/60%Daily2017-07-08 20:12
https://kosova-info.com/pergenjeshtrohet-serbia-kosova-mbetet-anetare-e-kosoves-ne-organizaten-boterore-te-doganave/60%Daily2017-07-08 20:07
https://kosova-info.com/a-po-martohet-enisi-kete-vere-ja-si-pergjigjet-ai-video/60%Daily2017-07-08 20:00
https://kosova-info.com/turbina-e-ujit-mund-te-ndricoje-shtepine-tuaj-duke-gjeneruar-12kwh-ne-dite-video/60%Daily2017-07-08 19:55
https://kosova-info.com/nje-autobus-me-legjenda-foto/60%Daily2017-07-08 19:52
https://kosova-info.com/vdes-edhe-nje-kosovare-ne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2017-07-08 19:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-raporti-i-nenes-dhe-motrave-te-enisit-me-te-dashuren-e-tij-video/60%Daily2017-07-08 19:40
https://kosova-info.com/zyrtare-muriel-transferohet-te-gjiganti-i-la-ligas-foto/60%Daily2017-07-08 19:39
https://kosova-info.com/autostrada-tirane-durres-kufizohen-mjetet-e-renda/60%Daily2017-07-08 19:31
https://kosova-info.com/keta-jane-futbollistet-me-klauzolat-me-te-medha-ne-futboll-foto/60%Daily2017-07-08 19:27
https://kosova-info.com/vdes-akrobati-ne-madrid-bie-nga-30-metra-lartesi-para-35-000-spektatoreve-video/60%Daily2017-07-08 19:26
https://kosova-info.com/gjithe-kete-kohe-e-keni-njohur-si-beqar-por-ja-qe-sa-vite-jane-bashke-enisi-dhe-e-dashura-e-tij-video/60%Daily2017-07-08 19:20
https://kosova-info.com/dega-e-pare-e-ldk-se-nominon-per-kryetar-te-prishtines-ismet-beqirin/60%Daily2017-07-08 19:15
https://kosova-info.com/defoe-me-mesazh-emocionues-per-tifozin-e-sunderladit-qe-nderroi-jete-dje-foto/60%Daily2017-07-08 19:12
https://kosova-info.com/kercenohet-milaim-zeka-foto/60%Daily2017-07-08 19:10
https://kosova-info.com/ja-kush-ishte-mesiti-i-enisit-dhe-te-dashures-se-tij-video/60%Daily2017-07-08 19:03
https://kosova-info.com/ja-disa-menyra-si-ta-mbani-te-fresket-shtepine-tuaj/60%Daily2017-07-08 19:02
https://kosova-info.com/neymar-dua-qe-ky-lojtar-te-transferohet-te-barcelona-foto/60%Daily2017-07-08 18:56
https://kosova-info.com/deutsche-welle-spastrimet-e-bashes-shkaterruan-votuesin-besnik-te-pd-se/60%Daily2017-07-08 18:54
https://kosova-info.com/pini-para-gjumi-ushqimin-te-cilin-e-keni-ngrene-do-te-shkrihet-shume-shpejt-do-te-humbni-peshe-patjeter/60%Daily2017-07-08 18:52
https://kosova-info.com/deshtimi-i-visar-ymerit-si-kryetar-i-vetevendosjes-foto/60%Daily2017-07-08 18:44
https://kosova-info.com/ky-eshte-mesazhi-i-barcelones-per-marco-verrattin/60%Daily2017-07-08 18:38
https://kosova-info.com/as-melania-nuk-arriti-ti-nxjerre-nga-takimi-trumpin-dhe-putinin/60%Daily2017-07-08 18:30
https://kosova-info.com/juventus-bayern-arrihet-marreveshja-foto/60%Daily2017-07-08 18:29
https://kosova-info.com/8-shenjat-qe-partneri-do-ti-fund-lidhjes-me-ju/60%Daily2017-07-08 18:27
https://kosova-info.com/joksimoviq-tregon-nese-anetaresimi-i-serbise-ne-be-varet-nga-kosova/60%Daily2017-07-08 18:16
https://kosova-info.com/lukakut-i-prishet-festa-arrestohet-nga-policia-ne-shba-foto/60%Daily2017-07-08 18:15
https://kosova-info.com/hajduti-te-dera-38-zona-me-risk-gjate-muajve-te-pushimeve/60%Daily2017-07-08 18:08
https://kosova-info.com/kundershtohet-ndryshimi-i-teksteve-te-historise-ne-kosove/60%Daily2017-07-08 18:05
https://kosova-info.com/donis-avdijaj-shenon-ne-miqesore-per-schalken-foto/60%Daily2017-07-08 18:01
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-hani-dy-banane-ne-dite-video/60%Daily2017-07-08 18:00
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-vajza-kjo-eshte-e-dashura-e-enis-bytyqit-video/60%Daily2017-07-08 17:59
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-i-vetmi-nga-pan-i-qe-perfaqeson-prishtinen-ne-parlament-video/60%Daily2017-07-08 17:53
https://kosova-info.com/ultimatum-realit-dua-te-largohem-brenda-48-oreve-foto/60%Daily2017-07-08 17:51
https://kosova-info.com/itali-u-arrestua-nje-cecen-i-akuzuar-se-ka-luftuar-per-is-in-ne-siri/60%Daily2017-07-08 17:45
https://kosova-info.com/parashikohet-se-apple-do-t-bhet-nj-kompani-trilion-dollarshe-n-12-muajt-e-ardhshm/60%Daily2017-07-08 17:43
https://kosova-info.com/costas-ne-instagram-i-behen-dy-milione-komente-eja-te-kjo-skuader-foto/60%Daily2017-07-08 17:36
https://kosova-info.com/zuckerberg-i-kthen-zyrat-qendrore-te-facebook-ne-fshat-te-madh-per-punetoret-e-tij/60%Daily2017-07-08 17:36
https://kosova-info.com/mire-po-lujka-nusja-e-vjehrra-kenga-me-e-re-e-shyhrete-behlulit-video/60%Daily2017-07-08 17:28
https://kosova-info.com/zgjedhjet-cila-parti-fitoi-ne-qytet-e-cila-ne-fshatrat-e-prishtines-video/60%Daily2017-07-08 17:28
https://kosova-info.com/mediat-serbe-kosoves-i-merret-e-drejta-e-votes-ne-organizaten-boterore-te-doganave/60%Daily2017-07-08 17:22
https://kosova-info.com/enisi-na-mashtroi-te-gjitheve-prezantoi-te-dashuren-e-tij-e-ne-nuk-e-verejtem-video/60%Daily2017-07-08 17:20
https://kosova-info.com/gjimshiti-i-befason-te-gjithe-behet-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2017-07-08 17:20
https://kosova-info.com/arsenali-ka-nje-lajm-te-keq-per-liverpoolin/60%Daily2017-07-08 17:15
https://kosova-info.com/durres-policia-gjen-nje-te-mitur-te-humbur-ne-plazh/60%Daily2017-07-08 17:05
https://kosova-info.com/modric-enderroj-te-pensionohem-te-kjo-skuader/60%Daily2017-07-08 17:02
https://kosova-info.com/i-mituri-humb-ne-plazhin-e-durresit-policia-apelon-per-ndihme/60%Daily2017-07-08 17:01
https://kosova-info.com/adriani-zbulon-se-ku-i-ben-takimet-me-video/60%Daily2017-07-08 17:00
https://kosova-info.com/rritet-presioni-mbi-mediat-ne-ballkan/60%Daily2017-07-08 16:52
https://kosova-info.com/njesia-per-aksidentet-e-renda-strukture-e-re-e-policise/60%Daily2017-07-08 16:51
https://kosova-info.com/sikur-shtetet-te-ishin-kenge-ja-si-do-dukeshin/60%Daily2017-07-08 16:44
https://kosova-info.com/e-zbulon-agjenti-bale-largohet-nga-reali-vetem-per-kete-skuader/60%Daily2017-07-08 16:43
https://kosova-info.com/shemsi-veseli-ne-pdk-mu-vodhen-votat/60%Daily2017-07-08 16:41
https://kosova-info.com/a-do-te-kete-zgjedhje-te-jashtezakonshme-ne-gjakove-dhe-decan/60%Daily2017-07-08 16:40
https://kosova-info.com/ja-cka-e-priti-dje-ne-parking-ledri-vulen-foto/60%Daily2017-07-08 16:40
https://kosova-info.com/anonymous-albania-sulmon-faqen-e-policis-s-shtetit/60%Daily2017-07-08 16:39
https://kosova-info.com/deputetet-mjeke-zotohen-ta-zhveshin-shendetesine-nga-skandalet/60%Daily2017-07-08 16:38
https://kosova-info.com/ivanka-trump-ze-vendin-e-babait-ne-takimin-e-g20/60%Daily2017-07-08 16:34
https://kosova-info.com/rama-nuk-do-te-qeverise-i-vetem-edhe-pse-ka-74-mandate/60%Daily2017-07-08 16:32
https://kosova-info.com/momenti-kur-mesfushori-i-ajaxit-humb-vetedijen-dhe-bie-ne-toke-video/60%Daily2017-07-08 16:27
https://kosova-info.com/premiere-daris-sjell-kengen-cilin-video/60%Daily2017-07-08 16:20
https://kosova-info.com/donjeta-sadiku-e-humb-luften-per-medaljen-e-arte-ne-evropianin-per-junior/60%Daily2017-07-08 16:19
https://kosova-info.com/bie-ne-toke-pa-ndjenja-lojtari-i-ajaxit-dergohet-me-helikopter-ne-emergjence-foto/60%Daily2017-07-08 16:11
https://kosova-info.com/momente-tmerri-ne-hamburg-digjen-makinat-dhe-plackiten-dyqanet-video/60%Daily2017-07-08 16:07
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-vizita-neper-kosove-a-po-behet-gati-tia-merr-timonin-isa-mustafes/60%Daily2017-07-08 16:03
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-perse-ky-qytetar-e-pelqen-kengen-hatixhe-video/60%Daily2017-07-08 15:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pergjigja-e-yllit-te-bayernit-per-interin/60%Daily2017-07-08 15:55
https://kosova-info.com/kaq-seksi-nuk-e-keni-pare-kurre-era-istrefin-foto/60%Daily2017-07-08 15:39
https://kosova-info.com/mbappe-zgjedh-skuadren-per-edicionin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-08 15:34
https://kosova-info.com/marramendese-ja-cmimet-e-ushqimit-dhe-banimit-ne-restaurantet-e-durresit-foto/60%Daily2017-07-08 15:32
https://kosova-info.com/zbulohet-sa-e-ka-paguar-ronaldo-nenen-e-femijeve-te-tij-binjake-foto/60%Daily2017-07-08 15:26
https://kosova-info.com/frika-nga-termetet-ohri-braktiset-nga-turistet/60%Daily2017-07-08 15:20
https://kosova-info.com/adriani-zbulon-nje-sekret-te-florianit-video/60%Daily2017-07-08 15:20
https://kosova-info.com/shpiket-vaksina-anti-heroine/60%Daily2017-07-08 15:17
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-veseli-gjithmone-e-deshiroi-rrezimin-e-ldk-se/60%Daily2017-07-08 15:12
https://kosova-info.com/1000-zombie-kunder-samitit-te-g20-ne-hamburg-video/60%Daily2017-07-08 15:06
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-rooney-mberrin-te-skuadra-e-re-per-testet-mjekesore/60%Daily2017-07-08 15:04
https://kosova-info.com/marrja-e-mosulit-ushtria-irakene-feston-mposhtjen-e-isis-video/60%Daily2017-07-08 15:03
https://kosova-info.com/shba-britani-marreveshje-tregtare-post-brexit/60%Daily2017-07-08 15:01
https://kosova-info.com/fotografi-te-rralla-nga-kosova-te-bera-gjate-vitit-1910-foto/60%Daily2017-07-08 14:59
https://kosova-info.com/a-jane-ne-lidhje-ronela-dhe-adrian-gaxha-kjo-eshte-pergjigja-e-kengetarit-video/60%Daily2017-07-08 14:59
https://kosova-info.com/tuberkulozi-alarm-ne-durres/60%Daily2017-07-08 14:56
https://kosova-info.com/haxhiu-e-deshiron-pdk-ne-ne-opozite-thote-se-thaci-po-e-ndihmon-pan-in/60%Daily2017-07-08 14:55
https://kosova-info.com/zyrtare-valdet-rama-ne-superligen-e-kines-foto/60%Daily2017-07-08 14:54
https://kosova-info.com/gjumi-i-pamjaftueshem-dhe-ndikimi-te-zemra-studimi-zbulon-lidhjen/60%Daily2017-07-08 14:41
https://kosova-info.com/cka-po-paralajmeron-morena-me-kurore-ne-koke-foto/60%Daily2017-07-08 14:40
https://kosova-info.com/neymar-jrs-five-kosova-eliminohet-ne-cerekfinale-foto/60%Daily2017-07-08 14:38
https://kosova-info.com/truku-qe-ju-ndihmon-te-motivoheni-per-te-vrapuar/60%Daily2017-07-08 14:28
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelone-transferohet-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-07-08 14:26
https://kosova-info.com/kida-dhe-xhensila-ndezin-atmosferen-ne-tirane-video/60%Daily2017-07-08 14:20
https://kosova-info.com/javen-e-ardhshme-deri-ne-40-grade-ja-kur-bien-temperaturat/60%Daily2017-07-08 14:14
https://kosova-info.com/dy-lojtare-te-realit-transferohen-te-chelsea-per-150-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-08 14:14
https://kosova-info.com/christina-aguilera-shume-e-nxehte-ne-albumin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-08 13:59
https://kosova-info.com/kapet-per-dritare-te-makines-per-te-shpetuar-1000-franga/60%Daily2017-07-08 13:59
https://kosova-info.com/rama-premtoi-shkaterrim-te-kultivimit-te-kanabisit-deri-ne-fund-te-vitit/60%Daily2017-07-08 13:58
https://kosova-info.com/mike-pence-ne-sherr-me-nasa-n-injoron-tabelen-mos-prek-video/60%Daily2017-07-08 13:51
https://kosova-info.com/zbulohet-lidhja-mes-dy-kengetareve-te-njohur-foto/60%Daily2017-07-08 13:49
https://kosova-info.com/institutit-kombetar-i-shendetit-siguron-se-uji-seshte-kancerogjen/60%Daily2017-07-08 13:44
https://kosova-info.com/apostolova-pas-certifikimit-te-zgjedhjeve-formoni-nje-qeveri-te-qendrueshme/60%Daily2017-07-08 13:42
https://kosova-info.com/gullash-segedini-gjelle-e-njohur-per-shkak-te-se-ciles-te-gjithe-e-duan-hungarine/60%Daily2017-07-08 13:41
https://kosova-info.com/keta-jane-hapat-ligjore-per-konstituimin-e-kuvendit-dhe-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-07-08 13:41
https://kosova-info.com/burrat-hekurosen-sot-ne-prizren/60%Daily2017-07-08 13:36
https://kosova-info.com/messi-me-shoke-dhe-yjet-e-real-madridit-fotografite-me-te-bukura-nga-pushimet-verore-foto/60%Daily2017-07-08 13:34
https://kosova-info.com/ne-vetem-24-ore-noizy-merr-1-milion-klikime-me-100-kile-video/60%Daily2017-07-08 13:32
https://kosova-info.com/ministrja-australiane-e-puneve-te-jashtme-do-ta-vizitoje-maqedonine/60%Daily2017-07-08 13:25
https://kosova-info.com/formula-1-befasi-e-madhe-kush-do-te-niset-i-pari-ne-austri-foto/60%Daily2017-07-08 13:21
https://kosova-info.com/ja-kura-qe-nuk-e-keni-ditur-farat-e-shalqirit-sherojne-semundjen-me-te-perhapur-te-momentit/60%Daily2017-07-08 13:18
https://kosova-info.com/klipi-i-adrianit-dhe-roneles-u-xhirua-para-motelit-cili-eshte-kuptimi-video/60%Daily2017-07-08 13:16
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-jese-ish-sulmuesi-i-real-madridit-transferohet-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-07-08 13:09
https://kosova-info.com/shba-terhiqet-verejtja-per-sulme-kibernetike-kunder-kapaciteteve-atomike/60%Daily2017-07-08 13:05
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ti-humbni-shtate-kilograme-per-vetem-tre-jave/60%Daily2017-07-08 13:00
https://kosova-info.com/kida-ka-nje-befasi-per-fansat-e-saj-foto/60%Daily2017-07-08 12:56
https://kosova-info.com/nje-pjese-e-lagjes-sofalia-qe-tri-dite-pa-uje/60%Daily2017-07-08 12:43
https://kosova-info.com/formacioni-i-milanit-per-sezonin-e-ri-me-7-perforcime-foto/60%Daily2017-07-08 12:42
https://kosova-info.com/samsung-thyen-te-gjitha-rekordet-e-shitjeve-dhe-fitimeve/60%Daily2017-07-08 12:41
https://kosova-info.com/kim-kardashian-deshperon-ndjekesit-pa-grim-foto/60%Daily2017-07-08 12:38
https://kosova-info.com/pan-thote-se-tani-pret-driten-jeshile-nga-presidenti-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-07-08 12:33
https://kosova-info.com/publikohet-video-e-aksidentit-te-venus-williams-qe-solli-nje-viktime-video/60%Daily2017-07-08 12:30
https://kosova-info.com/gruevski-shqiptaret-shume-shpejte-do-ta-mesojne-kush-eshte-zaevi/60%Daily2017-07-08 12:28
https://kosova-info.com/gjarpri-le-pa-drita-malin-e-robit-foto/60%Daily2017-07-08 12:22
https://kosova-info.com/zyrtare-drejtori-sportiv-zbulon-klubin-e-nainggolan-per-sezonin-201718/60%Daily2017-07-08 12:21
https://kosova-info.com/protesta-dhe-politike-momentet-pikante-nga-samiti-i-g20/60%Daily2017-07-08 12:18
https://kosova-info.com/vemendje-vajza-ky-eshte-statusi-i-adrian-gaxhes-video/60%Daily2017-07-08 12:18
https://kosova-info.com/shperthimi-ne-fast-food-in-tek-inxhinieria-e-ndertimit-shoqerohet-e-gjobitet-pronari/60%Daily2017-07-08 12:17
https://kosova-info.com/keshtu-duket-higuain-pak-para-fillimit-te-pergatitjeve-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-08 12:02
https://kosova-info.com/perse-gjate-veres-ndarjet-jane-me-te-shpeshta/60%Daily2017-07-08 12:02
https://kosova-info.com/flori-i-thote-dashuria-ime-nje-vajze-vjen-reagimi-i-libertes-foto/60%Daily2017-07-08 11:59
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-eshte-perberja-e-re-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2017-07-08 11:57
https://kosova-info.com/policia-rrugore-kjo-eshte-situata-e-trafikut-ne-shqiperi/60%Daily2017-07-08 11:46
https://kosova-info.com/si-te-shkruani-nje-rezyme-hap-pas-hapi-foto/60%Daily2017-07-08 11:43
https://kosova-info.com/decanasi-nuk-ia-fal-aksidentin-shqiptarit-nga-shqiperia-e-sulmon-fizikisht/60%Daily2017-07-08 11:43
https://kosova-info.com/lamtumire-dortmund-bild-zbulon-klubin-e-ri-te-aubameyang-foto/60%Daily2017-07-08 11:43
https://kosova-info.com/shokon-aurela-hoxha-tentova-te-vetevritem-foto/60%Daily2017-07-08 11:39
https://kosova-info.com/dokumentari-beteja-e-ballkanit-ne-londer/60%Daily2017-07-08 11:34
https://kosova-info.com/gazeta-e-barcelones-zbulon-perforcimin-e-ri-nga-real-madrid-foto/60%Daily2017-07-08 11:20
https://kosova-info.com/majk-shkel-10-milioneshin-me-katile-video/60%Daily2017-07-08 11:19
https://kosova-info.com/postoi-nje-foto-te-vajzes-fitoi-urrejtjen-e-te-gjitheve-per-shkak-te-nje-detaji/60%Daily2017-07-08 11:19
https://kosova-info.com/aksident-tragjik-ne-itali-shqiptari-ne-lufte-me-vdekjen-ne-spital-pasi-u-perplas-nga-nje-makine/60%Daily2017-07-08 11:18
https://kosova-info.com/daka-zyrtarizoi-certifikimin-e-zgjedhjeve-ja-vendet-e-partive-ne-kuvend/60%Daily2017-07-08 11:15
https://kosova-info.com/greqi-policia-i-ka-arrestuar-6-serbe-lidhur-me-vrasjen-e-nje-amerikani/60%Daily2017-07-08 11:10
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-zyrtarisht-jep-doreheqje/60%Daily2017-07-08 11:04
https://kosova-info.com/shfaqen-maskat-grabisin-ne-disa-lokacione-te-kosoves/60%Daily2017-07-08 11:02
https://kosova-info.com/e-papritur-ja-cfare-thote-enisi-per-kiden-video/60%Daily2017-07-08 10:58
https://kosova-info.com/inzaghi-kombetarja-shqiptare-zbulohet-e-verteta-nga-mediat-italiane-foto/60%Daily2017-07-08 10:53
https://kosova-info.com/prokuroria-policet-ne-veri-korruptohen-me-dinare-ne-autostrade-me-lek/60%Daily2017-07-08 10:45
https://kosova-info.com/reformat-ne-media-pershpejtojne-procesin-e-integrimit/60%Daily2017-07-08 10:42
https://kosova-info.com/costa-publikon-fotografi-ne-instagram-thyen-rekordin-boteror-per-komente-foto/60%Daily2017-07-08 10:37
https://kosova-info.com/afrona-shfaq-kembet-joshese-ne-fustanin-e-shkurter-foto/60%Daily2017-07-08 10:29
https://kosova-info.com/hoxhaj-bashkendjene-me-japonine-vershimet-lane-15-te-vdekur/60%Daily2017-07-08 10:23
https://kosova-info.com/nga-50-punetore-i-shtohen-cdo-muaj-administrates-se-shtetit/60%Daily2017-07-08 10:18
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-ne-dhermi-po-behet-kerdia/60%Daily2017-07-08 10:15
https://kosova-info.com/perisic-zbulon-klubin-e-ri-me-nje-like-ne-instagram-foto/60%Daily2017-07-08 10:11
https://kosova-info.com/trump-bllokon-marreveshjen-e-g20-per-nje-rresht-te-dokumentit/60%Daily2017-07-08 10:11
https://kosova-info.com/ish-gjyqtarja-e-unmik-heton-krimet-e-luftes-ne-siri/60%Daily2017-07-08 10:05
https://kosova-info.com/mjedrat-e-kosoves-se-shpejti-ne-gjermani-2/60%Daily2017-07-08 10:04
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-ia-shpreh-publikisht-dashurine-kesaj-vajze-foto/60%Daily2017-07-08 10:03
https://kosova-info.com/alarmohen-pushuesit-ne-velipoje-foto/60%Daily2017-07-08 10:02
https://kosova-info.com/policia-amerikane-arreston-lukakun-foto/60%Daily2017-07-08 09:54
https://kosova-info.com/dhjete-vatra-zjarri-ne-shqiperi-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2017-07-08 09:49
https://kosova-info.com/is-i-e-mori-pergjegjesine-per-sulmin-ne-sinaj-te-egjiptit/60%Daily2017-07-08 09:43
https://kosova-info.com/voxpop-qytetaret-zgjedhin-mes-kenges-simpatia-dhe-hatixhe-video/60%Daily2017-07-08 09:43
https://kosova-info.com/trump-takimi-me-putin-ishte-i-jashtezakonshem/60%Daily2017-07-08 09:42
https://kosova-info.com/milan-transferon-futbollistin-me-te-mire-nga-rivali-i-serie-a-foto/60%Daily2017-07-08 09:32
https://kosova-info.com/reagimi-i-bleones-pasi-e-pa-foton-e-blendit-me-van-damme-foto/60%Daily2017-07-08 09:18
https://kosova-info.com/pique-ka-bere-nje-gjest-fantastik-pas-vdekjes-se-bradley-lowery-foto/60%Daily2017-07-08 09:05
https://kosova-info.com/lufte-kunder-proteksionizmit-kompromisi-i-deshiruar-brenda-g20-s/60%Daily2017-07-08 08:56
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-adriani-per-ronelen-pas-bashkepunimit-video/60%Daily2017-07-08 08:54
https://kosova-info.com/man-utd-zyrtarizoi-lukakun-shikojeni-cfare-ka-bere-sulmuesi-ne-pushime-me-pogban-video/60%Daily2017-07-08 08:53
https://kosova-info.com/qeska-e-zeze-misterioze-lundron-ne-durres-video/60%Daily2017-07-08 08:52
https://kosova-info.com/nusja-helmoi-vjehrren-flet-vjehrri-kur-e-morem-nuk-ishte-e-virgjer-i-fala-edhe-tradhtine-por-sdo-i-fal-helmimin/60%Daily2017-07-08 08:49
https://kosova-info.com/kush-jane-njerezit-me-te-zeza-qe-po-krijojne-kaos-ne-hamburg/60%Daily2017-07-08 08:48
https://kosova-info.com/cili-eshte-kushti-i-vetevendosjes-per-koalicion-me-ldk-ne/60%Daily2017-07-08 08:45
https://kosova-info.com/torcida-thote-se-i-rrahu-plisat-publikohen-fotot-e-aksionit-foto/60%Daily2017-07-08 08:41
https://kosova-info.com/revoltohen-familjaret-e-te-vdekurit-nga-shembja-e-pllakes-se-betonit/60%Daily2017-07-08 08:34
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-i-milanit-largon-te-gjitha-fotografite-e-klubit-nga-instagrami-foto/60%Daily2017-07-08 08:28
https://kosova-info.com/marina-behet-me-bebe-foto/60%Daily2017-07-08 08:27
https://kosova-info.com/alarmohet-italia-shqiperia-nuk-riatdheson-800-te-burgosur/60%Daily2017-07-08 08:21
https://kosova-info.com/policia-ne-perpjekje-per-sigurimin-e-rendit-pas-dites-se-pare-te-g20-tes/60%Daily2017-07-08 08:16
https://kosova-info.com/rooney-largohet-nga-man-utd-gjen-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-08 08:07
https://kosova-info.com/kjo-ishte-atmosfera-n-beer-wine-fest-gjat-performimit-t-vedat-ademit-video/60%Daily2017-07-08 08:03
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-bale-te-klubi-i-ri-per-100-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-08 08:00
https://kosova-info.com/kqz-sot-pritet-ta-shpalle-certifikimin-e-rezultateve-te-zgjedhjeve/60%Daily2017-07-08 07:51
https://kosova-info.com/mahrez-arsenal-lajmi-i-fundit-nga-trajneri-i-leicester-cityt-foto/60%Daily2017-07-08 07:49
https://kosova-info.com/hoti-moskrijimi-i-institucioneve-rrezikon-zgjedhjet-lokale/60%Daily2017-07-08 07:49
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-pse-despacito-eshte-kenga-me-e-pelqyer-ne-bote/60%Daily2017-07-08 07:38
https://kosova-info.com/mcgregor-behet-gati-per-mecin-kunder-mayweather-shikojeni-fotografine-e-publikuar-ne-facebook-foto/60%Daily2017-07-08 07:35
https://kosova-info.com/kryemadhi-paralajmeron-ramen-do-te-shkulim-nga-rrenjet-oligarket-e-pushtetit/60%Daily2017-07-08 07:29
https://kosova-info.com/bulliqi-pritet-ta-zevendesoje-mehen-demarkacioni-te-rinegociohet/60%Daily2017-07-08 07:29
https://kosova-info.com/funksionalizimi-i-odave-shendetesore-peng-i-qeverise-se-re/60%Daily2017-07-08 07:22
https://kosova-info.com/zyrtare-lukaku-largohet-nga-everton-transferohet-te-gjiganti-i-evropes-foto/60%Daily2017-07-08 07:14
https://kosova-info.com/ky-eshte-kuptimi-i-kenges-100-kile-nga-noizy-video/60%Daily2017-07-08 07:14
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-mesuesja-godet-nxenesin-me-kepuce-ne-koke-video-18/60%Daily2017-07-08 07:13
https://kosova-info.com/ne-zym-mbahet-gara-automobilistike/60%Daily2017-07-08 07:09
https://kosova-info.com/mbappe-befason-tifozet-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-08 07:07
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-ne-shqiperi-temperatura-te-larta-dhe-rrebeshe-shiu/60%Daily2017-07-08 07:04
https://kosova-info.com/ngec-ndertimi-i-spitalit-te-pediatrise-donacion-i-emirateve-arabe/60%Daily2017-07-08 07:03
https://kosova-info.com/milan-transferon-nje-prej-sulmuesve-me-te-mire-ne-bote-foto-2/60%Daily2017-07-08 06:55
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-cfare-komenti-i-le-ermal-mamaqi-kimit-foto/60%Daily2017-07-08 06:52
https://kosova-info.com/psg-barcelona-verratti-zbulon-klubin-e-tij-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-08 06:46
https://kosova-info.com/fsk-behet-edhe-me-61-rekrute-nga-komunitetet/60%Daily2017-07-08 06:37
https://kosova-info.com/xhelozia-po-vjen-nga-mozzik-foto/60%Daily2017-07-08 06:29
https://kosova-info.com/krejt-kosova-uck/60%Daily2017-07-08 06:25
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-aksion-per-mbylljen-e-lokaleve-qe-punojne-pas-mesnates-video/60%Daily2017-07-08 06:23
https://kosova-info.com/juventus-me-super-perforcim-nga-bayern-munich-foto/60%Daily2017-07-08 06:22
https://kosova-info.com/real-madrid-mposht-barcelonen-siguron-edhe-nje-perforcim-foto/60%Daily2017-07-08 06:18
https://kosova-info.com/ne-trazirat-e-hamburgut-u-plagosen-160-police-foto/60%Daily2017-07-08 06:15
https://kosova-info.com/feste-per-tifozet-e-interit-vjen-perforcimi-i-ri-foto/60%Daily2017-07-08 06:05
https://kosova-info.com/samanta-sjell-imazhe-nga-xhirimet-e-klipit-te-ri-video/60%Daily2017-07-08 06:04
https://kosova-info.com/ja-si-do-te-jete-moti-sot/60%Daily2017-07-08 06:04
https://kosova-info.com/ky-eshte-shqiptari-qe-takoi-sot-jean-claude-van-damme-foto/60%Daily2017-07-07 22:01
https://kosova-info.com/arsyet-pse-keni-fryrje-barku-menjehere-pas-ngrenies/60%Daily2017-07-07 21:59
https://kosova-info.com/tym-ne-bord-cfare-ndodhi-ne-avionin-e-nisur-nga-ancona-ne-tirane-video/60%Daily2017-07-07 21:56
https://kosova-info.com/pergjigja-e-noizyt-per-ata-qe-se-pelqejne-100-kile-video/60%Daily2017-07-07 21:54
https://kosova-info.com/gati-operacioni-fshesa-te-milani-largohen-keta-10-futbolliste-foto/60%Daily2017-07-07 21:52
https://kosova-info.com/57-serbe-betohen-si-ushtare-te-republikes-se-kosoves-video/60%Daily2017-07-07 21:50
https://kosova-info.com/kryemadhi-rames-do-shkulim-nga-rrenjet-sistemin-e-oligarkeve-te-pushtetit/60%Daily2017-07-07 21:46
https://kosova-info.com/kjo-dhurate-i-priti-kemalin-dhe-fahriyen-pasi-u-kthyen-nga-muaji-i-mjaltit-foto/60%Daily2017-07-07 21:42
https://kosova-info.com/nuk-pritej-damiano-i-propozon-martese-ish-banores-se-bb9-fotovideo/60%Daily2017-07-07 21:40
https://kosova-info.com/plani-b-i-barcelones/60%Daily2017-07-07 21:39
https://kosova-info.com/aak-dhe-nisma-me-kunder-oferte-per-mustafen-hajde-ne-qeveri-me-ramushin-kryeminister/60%Daily2017-07-07 21:33
https://kosova-info.com/penalja-hedh-poshte-spekulimet-per-amnistim-te-gruevskit/60%Daily2017-07-07 21:32
https://kosova-info.com/neymar-jr-5-kualifikohet-kosova-eliminohet-shqiperia/60%Daily2017-07-07 21:27
https://kosova-info.com/greqi-serbet-e-mbysin-nje-amerikan-duke-e-rrahur/60%Daily2017-07-07 21:21
https://kosova-info.com/kete-vit-me-pak-studente-te-rinj-ne-up-video/60%Daily2017-07-07 21:21
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-stoke-city-foto/60%Daily2017-07-07 21:13
https://kosova-info.com/nuk-doja-te-me-rrihte-me-rrefehet-italiani-qe-vrau-me-thike-adoleshentin-shqiptar/60%Daily2017-07-07 21:03
https://kosova-info.com/ja-cfare-mesazhi-i-dergon-cima-capitalit-fotovideo/60%Daily2017-07-07 20:58
https://kosova-info.com/lova-nga-xhensila-dhe-graniti-arriti-shifren-4-milione-klikime-video/60%Daily2017-07-07 20:58
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-feronikeli-ne-bisedime-me-trajnerin-e-njohur-foto/60%Daily2017-07-07 20:56
https://kosova-info.com/sekuestrohen-200-kg-kanabis-ne-igumenice-ne-pranga-3-shqiptare/60%Daily2017-07-07 20:56
https://kosova-info.com/kylie-ekspozon-gati-teresisht-gjoksin-e-bujshem-foto/60%Daily2017-07-07 20:53
https://kosova-info.com/simptomat-e-zakonshme-te-gjendres-tiroide-qe-nuk-duhet-ti-injoroni-kurre/60%Daily2017-07-07 20:52
https://kosova-info.com/marcelo-me-keto-fjale-na-frymezoje-zidane-per-ta-fituar-l-k/60%Daily2017-07-07 20:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-i-teutes-per-djalin-e-bubulines-foto/60%Daily2017-07-07 20:49
https://kosova-info.com/putini-i-tregoi-trumpit-se-rusia-nuk-ka-nderhyre-ne-zgjedhjet-e-amerikes/60%Daily2017-07-07 20:43
https://kosova-info.com/hec-i-ne-funksion-te-plote-oshee-ska-me-nderprerje-te-energjise-ne-theth/60%Daily2017-07-07 20:41
https://kosova-info.com/trump-gati-te-perdorim-berthamoret-kunder-korese-se-veriut-2/60%Daily2017-07-07 20:40
https://kosova-info.com/sekretet-e-nje-dreke-te-shendetshme/60%Daily2017-07-07 20:36
https://kosova-info.com/adelina-berisha-zgjedh-mes-artisteve-ne-rubriken-ke-zgjedh-video/60%Daily2017-07-07 20:35
https://kosova-info.com/reka-qeveria-me-baze-te-gjere-me-e-preferuara/60%Daily2017-07-07 20:33
https://kosova-info.com/mesazhi-prekes-i-januzajt-per-6-vjecarin-qe-humbi-betejen-me-kancerin-foto/60%Daily2017-07-07 20:29
https://kosova-info.com/agani-eshte-bere-padrejtesi-ndaj-meje-ne-rastin-e-stendave/60%Daily2017-07-07 20:29
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-kandidate-per-kryetare-te-prishtines/60%Daily2017-07-07 20:15
https://kosova-info.com/thaci-tregon-se-a-do-te-jete-i-akuzuar-nga-gjykata-speciale/60%Daily2017-07-07 20:12
https://kosova-info.com/vazhdojne-protestat-e-dhunshme-ne-hamburg-rritet-numri-i-te-lenduarve-fotovideo/60%Daily2017-07-07 20:10
https://kosova-info.com/bomba-e-mbremjes-chelsea-oferte-marramendese-lukakut/60%Daily2017-07-07 20:09
https://kosova-info.com/james-befason-realin-dua-te-transferohem-te-kjo-skuader/60%Daily2017-07-07 19:53
https://kosova-info.com/thaci-do-te-veproje-sipas-kushtetutes-per-mandatarin-e-qeverise-video/60%Daily2017-07-07 19:42
https://kosova-info.com/zyrtare-enis-zabergja-behet-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2017-07-07 19:41
https://kosova-info.com/ekskluzive-enis-bytyqi-flet-per-here-te-pare-per-lidhjen-video/60%Daily2017-07-07 19:34
https://kosova-info.com/verratti-thyen-heshtjen-leshon-deklarate-bombe/60%Daily2017-07-07 19:33
https://kosova-info.com/mustafa-flet-per-takimin-me-kurtin-dhe-ymerin/60%Daily2017-07-07 19:27
https://kosova-info.com/nisma-per-kosoven-i-pergjigjet-mustafes-per-mundesine-e-krijimit-te-qeverise/60%Daily2017-07-07 19:27
https://kosova-info.com/chicharito-ne-premierlige-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-07-07 19:19
https://kosova-info.com/lukaku-vesh-fanellen-e-skuadres-se-re-foto/60%Daily2017-07-07 18:57
https://kosova-info.com/haxhiu-lista-serbe-eshte-si-vetevendosje-video/60%Daily2017-07-07 18:56
https://kosova-info.com/hodhi-gruan-nga-kati-i-katert-ja-si-i-shpeton-autori-burgimit-te-perjetshem-foto/60%Daily2017-07-07 18:56
https://kosova-info.com/trump-gati-te-perdorim-berthamoret-kunder-korese-se-veriut/60%Daily2017-07-07 18:50
https://kosova-info.com/kercenon-gashi-nese-thaci-se-kryen-detyren-bashke-me-vv-ne-do-te-veprojme-si-ne-maqedoni/60%Daily2017-07-07 18:47
https://kosova-info.com/varroset-sami-veseli-bashke-me-te-bijen-qe-e-vrau-video/60%Daily2017-07-07 18:43
https://kosova-info.com/policia-ne-veri-diku-me-qira-e-diku-ne-objekte-te-huaja-video/60%Daily2017-07-07 18:39
https://kosova-info.com/ylli-i-serie-a-i-jep-lamtumiren-skuadres-se-tij-kalon-te-interi-foto/60%Daily2017-07-07 18:37
https://kosova-info.com/si-krahasohet-tesla-me-gjigandt-e-industris-s-makinave/60%Daily2017-07-07 17:58
https://kosova-info.com/rasti-ivanoviq-rishikohet-vendi-i-krimit-video/60%Daily2017-07-07 18:27
https://kosova-info.com/me-lukakun-dhe-perisicin-keshtu-do-te-dukej-formacioni-i-unitedit-foto/60%Daily2017-07-07 18:24
https://kosova-info.com/anxhelina-hadergjonaj-synon-tregun-nderkombetar-video/60%Daily2017-07-07 18:23
https://kosova-info.com/vazhdojne-dridhjet-ne-oher-gjashte-termete-te-reja-me-i-forti-3-7-balle/60%Daily2017-07-07 18:12
https://kosova-info.com/kaka-villa-e-schweinsteiger-sfidojne-real-madridin-foto/60%Daily2017-07-07 18:07
https://kosova-info.com/ekskluzive-adrian-gaxha-zbulon-daten-e-marteses-video/60%Daily2017-07-07 18:05
https://kosova-info.com/zyrtare-kucka-largohet-nga-milani-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re-foto/60%Daily2017-07-07 17:59
https://kosova-info.com/shba-dhe-rusia-arrijne-marreveshje-per-armepushim-ne-siri/60%Daily2017-07-07 17:59
https://kosova-info.com/mustafa-ldk-e-hapur-per-formimin-e-qeverise-me-aak-ne-dhe-nismen/60%Daily2017-07-07 17:54
https://kosova-info.com/xiaomi-ka-shitur-23-16-milion-telefon-n-tre-mujorin-e-dyt-t-2017-s/60%Daily2017-07-07 17:50
https://kosova-info.com/vendet-arabe-kercenojne-me-masa-te-reja-kunder-katarit/60%Daily2017-07-07 17:49
https://kosova-info.com/10-lojtaret-qe-barcelona-iu-ka-falur-skuadrave-tjera-foto/60%Daily2017-07-07 17:47
https://kosova-info.com/premiere-limonat-publikohet-nga-fifi-video/60%Daily2017-07-07 17:42
https://kosova-info.com/adriani-dhe-ronela-kapin-milioneshin-e-pare-me-ka-je-2x-fotovideo/60%Daily2017-07-07 17:42
https://kosova-info.com/ish-deputeti-i-ldk-se-i-pakenaqur-me-pzap-in-dhe-gjykaten-supreme/60%Daily2017-07-07 17:41
https://kosova-info.com/reaktori-brthamor-i-kansasit-viktim-e-nj-sulmi-kibernetik-raportoi-bloomberg/60%Daily2017-07-07 17:40
https://kosova-info.com/pas-shume-kohesh-genta-vjen-me-projekt-te-ri-foto/60%Daily2017-07-07 17:34
https://kosova-info.com/sjelljet-e-fshehta-te-hipokriteve-ja-si-ti-njihni-menjehere/60%Daily2017-07-07 17:34
https://kosova-info.com/interi-dhe-juventusi-ne-lufte-per-yllin-e-bayernit-foto/60%Daily2017-07-07 17:33
https://kosova-info.com/mos-i-nderroni-kilometrat-e-automjetit-mund-te-denoheni-me-10-mije-euro/60%Daily2017-07-07 17:30
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-maqedonas-ballkani-ka-nevoje-per-vemendje-me-te-madhe/60%Daily2017-07-07 17:28
https://kosova-info.com/ramos-pyetet-per-te-ardhmen-e-ronaldos-nuk-heziton-ta-beje-kete-pergjigje/60%Daily2017-07-07 17:22
https://kosova-info.com/egjipt-gjakderdhje-ne-gadishullin-e-sinait-rreth-50-te-vrare/60%Daily2017-07-07 17:21
https://kosova-info.com/zjarri-i-fuqishem-rrezikon-banesat-ne-velipoje/60%Daily2017-07-07 17:16
https://kosova-info.com/zyrtare-fillojne-largimet-nga-interi-ky-eshte-i-pari-foto/60%Daily2017-07-07 17:08
https://kosova-info.com/dhuna-ne-kuvend-deputetet-e-vmro-se-nuk-paraqiten-ne-prokurori/60%Daily2017-07-07 17:04
https://kosova-info.com/unesco-shpall-hebronin-trashegimi-palestineze-izraeli-reagon/60%Daily2017-07-07 16:50
https://kosova-info.com/u-planifikua-te-perfundonte-per-30-minuta-por-takimi-trump-putin-zgjat-me-shume-se-dy-ore/60%Daily2017-07-07 16:49
https://kosova-info.com/man-utd-adnan-januzaj-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-07-07 16:47
https://kosova-info.com/shenjat-treguese-te-nje-lidhjeje-te-forte-dhe-te-shendetshme-qe-do-te-zgjase-perjete/60%Daily2017-07-07 16:47
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-per-here-te-pare-ne-skene-pas-vdekjes-se-nenes-video/60%Daily2017-07-07 16:45
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-fundjave-3/60%Daily2017-07-07 16:42
https://kosova-info.com/sanchez-largohet-nga-arsenali-i-thote-po-ofertes-se-skuadres-se-njohur/60%Daily2017-07-07 16:38
https://kosova-info.com/mos-belbezo-per-meten-president-ja-si-i-pergjigjet-rama-komentuesit/60%Daily2017-07-07 16:27
https://kosova-info.com/perfundojne-pa-marreveshje-bisedimet-per-ribashkimin-e-qipros/60%Daily2017-07-07 16:18
https://kosova-info.com/sportingu-zyrtarizon-mathieun-i-vendos-klauzole-te-cuditshme-foto/60%Daily2017-07-07 16:15
https://kosova-info.com/ministri-rrahmani-kunder-naser-osmanit-por-e-humb-betejen-ne-supreme/60%Daily2017-07-07 16:15
https://kosova-info.com/daka-nese-ska-ankesa-rezultatet-certifikohen-neser/60%Daily2017-07-07 16:14
https://kosova-info.com/hamburgu-si-zone-lufte-flake-tym-perleshje-dhe-makina-te-djegura-fotovideo/60%Daily2017-07-07 16:08
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-i-papritur-i-moratas-kur-pyetet-per-te-ardhmen-e-tij-video/60%Daily2017-07-07 16:00
https://kosova-info.com/per-fat-te-keq-mua-me-duhet-te-vesh-sytjena-foto/60%Daily2017-07-07 15:53
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-merr-ftese-nga-leonardo-di-caprio-foto/60%Daily2017-07-07 15:51
https://kosova-info.com/aubameyang-zgjedh-skuadren-per-edicionin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-07 15:45
https://kosova-info.com/merkel-porosit-serbine-kosova-kriter-i-rendesishem-ne-rrugen-drejt-be-se/60%Daily2017-07-07 15:44
https://kosova-info.com/vodafone-albania-vjen-me-nj-pamje-t-re-n-aplikacionin-my-vodafone/60%Daily2017-07-08 08:24
https://kosova-info.com/spalletti-trajner-i-interit-ja-cfare-i-ka-bere-jose-mourinho/60%Daily2017-07-07 15:34
https://kosova-info.com/demonstruesit-bllokojne-melania-trumpin/60%Daily2017-07-07 15:32
https://kosova-info.com/kryeministri-i-greqise-perfundon-me-urgjence-ne-spital-ja-nga-cfare-semundje-vuan/60%Daily2017-07-07 15:23
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcohet-psg-ja-foto/60%Daily2017-07-07 15:22
https://kosova-info.com/rikthehet-i-nxehti-saharian-temperaturat-mbi-40-grade/60%Daily2017-07-07 15:17
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s8-ta-telefoni-i-s-ardhmes/60%Daily2017-07-07 15:16
https://kosova-info.com/ciao-real-madrid-james-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2017-07-07 15:13
https://kosova-info.com/arrestohet-i-riu-ne-lidhje-me-sulmin-e-manchesterit/60%Daily2017-07-07 15:09
https://kosova-info.com/vdes-bradley-lowery-femija-qe-preku-zemrat-e-botes-me-guximin-per-ta-luftuar-kancerin-foto/60%Daily2017-07-07 15:00
https://kosova-info.com/berisha-shala-sdo-te-kete-ngerc-politik-qeverine-e-formojme-ne/60%Daily2017-07-07 14:53
https://kosova-info.com/super-formacioni-i-milanit-per-edicionin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-07 14:50
https://kosova-info.com/trump-dhe-putin-flasin-pas-takimit/60%Daily2017-07-07 14:50
https://kosova-info.com/dikur-fyheshin-ne-kenge-ja-cfare-ben-sot-ledri-per-noizyn-foto/60%Daily2017-07-07 14:48
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-vlera-monetare-e-gjobave-ne-trafik-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2017-07-07 14:46
https://kosova-info.com/keds-tregon-se-cilat-vende-do-te-mbesin-pa-rryme/60%Daily2017-07-07 14:44
https://kosova-info.com/vendi-i-mallkuar-per-seks/60%Daily2017-07-07 14:36
https://kosova-info.com/mesohet-nese-messi-do-te-perfundoje-ne-burg-per-shmangie-te-tatimeve/60%Daily2017-07-07 14:34
https://kosova-info.com/pas-10-ditesh-konstituohet-kuvendi-i-ri-i-republikes-se-kosoves/60%Daily2017-07-07 14:32
https://kosova-info.com/inspekcioni-i-prishtines-ne-aksion-per-lokalet-e-zhurmshme-ne-oret-e-vona/60%Daily2017-07-07 14:31
https://kosova-info.com/30-dite-paraburgim-te-dyshuarve-per-vrasjen-e-policeve-te-unmik-ut/60%Daily2017-07-07 14:26
https://kosova-info.com/franca-do-te-ndaloje-automjetet-me-nafte-dhe-benzine/60%Daily2017-07-07 14:22
https://kosova-info.com/psg-ben-cmendurine-per-mbappen/60%Daily2017-07-07 14:21
https://kosova-info.com/mediat-serbe-dhe-ruse-haradinaj-ua-ka-ofruar-serbeve-4-ministri/60%Daily2017-07-07 14:13
https://kosova-info.com/kqz-certifikimi-i-rezultateve-ka-gjasa-te-ndodhe-neser/60%Daily2017-07-07 14:12
https://kosova-info.com/nenshkruhet-udhezimi-administrativ-per-dhenjen-e-provimit-per-nderrimin-te-patente-shoferit-te-huaj/60%Daily2017-07-07 14:10
https://kosova-info.com/karikatura-e-dites-foto-7/60%Daily2017-07-07 14:08
https://kosova-info.com/gjermania-shton-forcat-policore-ne-hamburg-dhuna-po-pershkallezohet/60%Daily2017-07-07 14:04
https://kosova-info.com/sa-energji-elektrike-shpenzoi-nje-banor-ne-kosove-gjate-vitit-2016/60%Daily2017-07-07 14:02
https://kosova-info.com/enis-jashari-e-kalle-atmosferen-ne-durres-foto/60%Daily2017-07-07 14:00
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-shtatzene-largohet-nga-shqiperia/60%Daily2017-07-07 13:56
https://kosova-info.com/soundcloud-shkurton-40-t-fuqis-puntore/60%Daily2017-07-07 13:55
https://kosova-info.com/fillon-rregullimi-i-shtreterve-te-lumenjve-drini-i-bardhe-dhe-klina/60%Daily2017-07-07 13:55
https://kosova-info.com/real-madrid-me-oferte-per-perforcimin-e-ri-24-ore-kohe-per-ta-sjell-ne-bernabeu-foto/60%Daily2017-07-07 13:55
https://kosova-info.com/je-mama-vjen-nga-kengetari-ardit-cuni-video/60%Daily2017-07-07 13:41
https://kosova-info.com/percaktohen-oraret-e-ndeshjeve-te-turit-te-dyte-per-skenderbeun-dhe-shkendijen/60%Daily2017-07-07 13:40
https://kosova-info.com/putin-u-ben-thirrje-shteteve-te-g20-es-te-bashkohen-kunder-terrorizmit/60%Daily2017-07-07 13:36
https://kosova-info.com/tkurret-shteti-islamik-ne-mosul-2/60%Daily2017-07-07 13:35
https://kosova-info.com/destiny-2-hyn-n-betan-e-hapur-pr-playstation-4-dhe-xbox-m-21-korrik/60%Daily2017-07-07 13:33
https://kosova-info.com/bubulina-sjell-ne-jete-femijen-e-saj-te-pare-foto/60%Daily2017-07-07 13:25
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-ish-perforcimi-i-madh-gjen-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-07 13:21
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-perforcimit-te-ri-te-real-madridit/60%Daily2017-07-07 13:14
https://kosova-info.com/kush-mund-ta-formoje-qeverine/60%Daily2017-07-07 13:08
https://kosova-info.com/shtrengojne-duart-trump-e-putin-ja-cfare-beri-kete-here-presidenti-amerikan-video/60%Daily2017-07-07 13:07
https://kosova-info.com/zyrtare-milan-ska-te-ndalur-edhe-nje-perforcim-foto/60%Daily2017-07-07 13:04
https://kosova-info.com/lufta-ndaj-kanabisit-rama-te-pameshirshem-ndaj-shkelesve-te-ligjit/60%Daily2017-07-07 13:03
https://kosova-info.com/semuret-keq-enca-haxhia-foto/60%Daily2017-07-07 12:57
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-mahrez-transferohet-ne-arsenal/60%Daily2017-07-07 12:51
https://kosova-info.com/dhuna-hedh-hije-mbi-samitin-e-g20-es-video/60%Daily2017-07-07 12:47
https://kosova-info.com/messi-publikon-foton-e-pare-nga-muaji-i-mjaltit-foto/60%Daily2017-07-07 12:45
https://kosova-info.com/qeveria-i-fut-qytetaret-borxh-nga-500-euro/60%Daily2017-07-07 12:40
https://kosova-info.com/djemte-e-babastars-me-maska-ne-high-iv-foto/60%Daily2017-07-07 12:38
https://kosova-info.com/shpendi-lejon-rindertimin-e-pompes-qe-isa-mustafa-e-shembi-afer-shtepise-se-tij-dokument/60%Daily2017-07-07 12:37
https://kosova-info.com/samiti-g20-kjo-eshte-fotografia-e-perbashket/60%Daily2017-07-07 12:35
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-ngushellon-familjen-binishi/60%Daily2017-07-07 12:32
https://kosova-info.com/dhjete-prioritetet-e-rames-sipas-komentuesve-te-tij-ne-fb/60%Daily2017-07-07 12:32
https://kosova-info.com/obsh-seksi-oral-perhap-bakterie-te-pandalshme/60%Daily2017-07-07 12:27
https://kosova-info.com/bastoret-zbulojne-super-perforcimin-e-interit-foto/60%Daily2017-07-07 12:25
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-fotoja-me-e-bukur-nga-dasma-e-granitit-dhe-leonites-foto/60%Daily2017-07-07 12:23
https://kosova-info.com/lideret-e-g20-es-takohen-ne-hamburg-teksa-vazhdojne-protestat/60%Daily2017-07-07 12:17
https://kosova-info.com/vetem-nje-shqiptar-ne-listen-e-te-graduarve-ne-ushtrine-zvicerane/60%Daily2017-07-07 12:13
https://kosova-info.com/nuk-do-te-besoni-se-sa-vjecare-eshte-fatmagyli-foto/60%Daily2017-07-07 12:03
https://kosova-info.com/tkurret-shteti-islamik-ne-mosul/60%Daily2017-07-07 11:57
https://kosova-info.com/humb-jeten-ne-ulqin-psikologia-nga-prizereni/60%Daily2017-07-07 11:52
https://kosova-info.com/ujkani-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-07 11:43
https://kosova-info.com/historia-e-panjohur-e-nju-jorkut-si-u-kembye-me-nje-ishull-te-vogel-ne-oqeani-2/60%Daily2017-07-07 11:41
https://kosova-info.com/up-pritet-ta-shpalle-sot-konkursin-per-pranim-te-studenteve/60%Daily2017-07-07 11:36
https://kosova-info.com/motorola-mban-m-25-korrik-nj-eveniment-produktesh-t-reja/60%Daily2017-07-07 11:27
https://kosova-info.com/disa-keshilla-praktike-per-gatimin/60%Daily2017-07-07 11:21
https://kosova-info.com/figurat-qe-rrezikohen-me-prerje-kokash-ne-pd/60%Daily2017-07-07 11:20
https://kosova-info.com/zyrtare-real-madrid-prezanton-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-07 11:17
https://kosova-info.com/serbia-thote-se-i-paguan-borxhet-kosoves-deri-ne-vitin-2041/60%Daily2017-07-07 11:09
https://kosova-info.com/man-utd-lukaku-ndodh-ajo-qe-nuk-e-priste-askush-foto/60%Daily2017-07-07 11:04
https://kosova-info.com/cozman-ia-merr-te-dashuren-noizyt-foto/60%Daily2017-07-07 11:00
https://kosova-info.com/gjuriq-qeveria-e-re-ne-kosove-te-njohe-te-drejtat-legjitime-te-serbeve-2/60%Daily2017-07-07 11:00
https://kosova-info.com/fsk-ja-perfundon-stervitjen-kfor-23-ne-gjermani/60%Daily2017-07-07 10:57
https://kosova-info.com/kerkohet-hedhja-e-aktakuzes-per-te-shtenat-ne-koder-te-diellit/60%Daily2017-07-07 10:54
https://kosova-info.com/bartomeu-ky-futbollist-i-madh-deshiron-te-transferohet-te-barcelona-foto/60%Daily2017-07-07 10:54
https://kosova-info.com/iran-arrestohen-21-persona-te-dyshuar-per-terrorizem/60%Daily2017-07-07 10:51
https://kosova-info.com/basha-per-humbjen-ne-zgjedhje-votat-ishin-blere-prej-muajsh-nga-milionat/60%Daily2017-07-07 10:43
https://kosova-info.com/nje-dite-normale-e-femijeve-te-pasur-ruse-foto/60%Daily2017-07-07 10:41
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-rritur-djali-i-veses-dhe-big-basta-foto/60%Daily2017-07-07 10:39
https://kosova-info.com/gjuriq-qeveria-e-re-ne-kosove-te-njohe-te-drejtat-legjitime-te-serbeve/60%Daily2017-07-07 10:38
https://kosova-info.com/djimshiti-dhe-memushaj-nenshkruajne-se-bashku-te-klubi-nga-serie-a-foto/60%Daily2017-07-07 10:36
https://kosova-info.com/lavrov-propozimi-i-shba-se-per-bashkepunim-ne-siri-hap-ne-drejtimin-e-duhur/60%Daily2017-07-07 10:32
https://kosova-info.com/zakonet-e-cifteve-te-lumtur-ja-sekreti-i-marredhenieve-te-gjata/60%Daily2017-07-07 10:25
https://kosova-info.com/ushqimet-e-pasura-me-vitamine-b12/60%Daily2017-07-07 10:25
https://kosova-info.com/kete-forme-e-ka-zgjedhur-ingrit-gjoni-qe-ti-ekspozoje-te-pasmet-bombastike-foto/60%Daily2017-07-07 10:21
https://kosova-info.com/nisin-protesta-te-reja-ne-hamburg/60%Daily2017-07-07 10:20
https://kosova-info.com/priten-arrestime-te-reja-rreth-sulmit-ne-mancester/60%Daily2017-07-07 10:19
https://kosova-info.com/vritini-dhe-shkelini-shqiptaret-partizani-u-eliminua-mes-thirrjeve-raciste-te-tifozeve-bullgare/60%Daily2017-07-07 10:18
https://kosova-info.com/tre-te-lenduar-ne-aksident-trafiku-ne-prizren/60%Daily2017-07-07 10:16
https://kosova-info.com/serbi-i-bosnjes-ia-merr-afer-9-mije-euro-bashkembesit-ne-zubin-potok-dhe-ik/60%Daily2017-07-07 10:14
https://kosova-info.com/tesla-do-t-ndrtoj-baterin-m-t-madhe-n-bot-elon-musk/60%Daily2017-07-07 09:55
https://kosova-info.com/ne-shqiperi-12-vatra-zjarri-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2017-07-07 10:11
https://kosova-info.com/zyrtare-lamtumire-juventus-transferohet-ne-la-liga-foto/60%Daily2017-07-07 10:11
https://kosova-info.com/arsyet-perse-duhet-te-ferkoni-cdo-dite-lekuren-ne-te-thate-pa-e-lare-me-uje/60%Daily2017-07-07 10:01
https://kosova-info.com/shpeshtesia-e-urinimit-shenje-treguese-e-shendetit-ja-rastet-kur-duhet-te-shqetesoheni/60%Daily2017-07-07 10:00
https://kosova-info.com/lekaj-pan-e-ben-qeverine-me-minoritaret-dhe-2-deputete-tjere/60%Daily2017-07-07 10:00
https://kosova-info.com/soni-del-pa-sytjena-foto/60%Daily2017-07-07 09:58
https://kosova-info.com/prishtina-do-te-behet-me-parkun-e-te-martuarve/60%Daily2017-07-07 09:49
https://kosova-info.com/prezantuesi-kosovar-nuk-i-ndalon-provokimet-me-foto/60%Daily2017-07-07 09:39
https://kosova-info.com/zyrtare-clichy-largohet-nga-man-city-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-07 09:38
https://kosova-info.com/samsung-parashikon-fitime-rekord-pr-tre-mujorin-e-dyt-t-vitit/60%Daily2017-07-07 09:33
https://kosova-info.com/keqperdorim-i-buxhetit-ne-kontraten-per-trajtimin-e-qenve-endacak/60%Daily2017-07-07 09:23
https://kosova-info.com/zyrtare-inter-me-super-perforcim-cmimi-25-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-07 09:18
https://kosova-info.com/new-rules-nga-dua-lipa-finalizohet-edhe-me-klip-video/60%Daily2017-07-07 09:15
https://kosova-info.com/e-bukur-e-lemuar-dhe-e-lagur-ylli-i-pornografise-ekspozon-gjithcka-nen-dush-foto/60%Daily2017-07-07 09:09
https://kosova-info.com/termete-te-reja-ne-oher-qytetaret-ne-ankth/60%Daily2017-07-07 09:03
https://kosova-info.com/hajnekena-shume-prane-video/60%Daily2017-07-07 08:58
https://kosova-info.com/rama-drejtesia-administrata-dhe-arsimi-ceshtjet-qe-shqetesojne-qytetaret/60%Daily2017-07-07 08:56
https://kosova-info.com/shiqohet-vendi-i-ngjarjes-se-krimit-per-te-cilin-u-denua-ivanoviq/60%Daily2017-07-07 08:51
https://kosova-info.com/pas-10-muaj-android-nougat-kap-11-5-t-tregut/60%Daily2017-07-07 08:26
https://kosova-info.com/sa-eshte-e-rrezikuar-kosova-nga-termetet-dhe-vershimet-foto/60%Daily2017-07-07 08:45
https://kosova-info.com/trajneri-i-juventusit-ne-pushime-te-nxehta-me-aktoren-e-njohur-italiane-foto/60%Daily2017-07-07 08:44
https://kosova-info.com/e-veshtire-ja-cilin-e-zgjedh-shyhretja-mes-sabriut-dhe-sinanin-video/60%Daily2017-07-07 08:42
https://kosova-info.com/era-e-keqe-e-gojes-ju-tregon-se-keni-nje-nga-keto-semundje/60%Daily2017-07-07 08:41
https://kosova-info.com/gjerat-tipike-qe-ben-cdo-shqiptar/60%Daily2017-07-07 08:41
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-sanchez-kthehet-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-07-07 08:38
https://kosova-info.com/serbet-thone-se-nuk-do-te-kete-marreveshje-historike-me-kosoven/60%Daily2017-07-07 08:24
https://kosova-info.com/erza-mucolli-takoi-celine-dion-shperthen-ne-lot-gezimi-foto/60%Daily2017-07-07 08:20
https://kosova-info.com/aktakuze-per-vrasjen-ne-peje/60%Daily2017-07-07 08:17
https://kosova-info.com/futbollisti-i-manchester-united-shtatzene-foto/60%Daily2017-07-07 08:14
https://kosova-info.com/serbia-kthen-borxhin-e-kosoves-deri-me-2041/60%Daily2017-07-07 08:10
https://kosova-info.com/universiteti-i-tetoves-do-te-pranoje-3870-studente/60%Daily2017-07-07 08:08
https://kosova-info.com/pogba-me-perforcimin-e-ri-te-man-utd-foto/60%Daily2017-07-07 08:01
https://kosova-info.com/dafina-feston-ditelindjen-ja-sa-vjecare-u-be-foto/60%Daily2017-07-07 07:58
https://kosova-info.com/problemet-me-admin-console-calendar-hangouts-dhe-drive-jan-zgjidhur-google/60%Daily2017-07-07 07:09
https://kosova-info.com/rreth-2-miliarde-euro-jashte-sistemit-bankar-te-kosoves/60%Daily2017-07-07 07:48
https://kosova-info.com/norrkoping-eliminoi-prishtinen-por-ajo-qe-ben-pas-ndeshjes-eshte-fantastike-per-kosoven-foto/60%Daily2017-07-07 07:48
https://kosova-info.com/deklarohen-te-pafajshem-te-akuzuarit-ne-rastin-medicus/60%Daily2017-07-07 07:47
https://kosova-info.com/itali-shembet-pallati-ne-napoli-dyshohet-per-8-persona-te-bllokuar-videofoto/60%Daily2017-07-07 07:46
https://kosova-info.com/mbappe-harron-real-madridin-transferohet-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-07-07 07:45
https://kosova-info.com/ja-nga-kush-insipirohet-bashkeshortja-e-daut-haradinajt-foto/60%Daily2017-07-07 07:41
https://kosova-info.com/mjedrat-e-kosoves-se-shpejti-ne-gjermani/60%Daily2017-07-07 07:30
https://kosova-info.com/sot-perballja-e-pare-e-dy-burrave-me-te-fuqishem-ne-bote/60%Daily2017-07-07 07:28
https://kosova-info.com/real-madrid-cakton-cmimin-per-shitjen-e-moratas-foto/60%Daily2017-07-07 07:26
https://kosova-info.com/kriminelet-bukuroshe-ne-shba-foto/60%Daily2017-07-07 07:23
https://kosova-info.com/bella-kap-shifren-5-milione-ne-youtube-video/60%Daily2017-07-07 07:22
https://kosova-info.com/28-te-vdekur-pas-perleshjes-ne-burgun-e-acapulcos/60%Daily2017-07-07 07:20
https://kosova-info.com/qualcomm-akuzon-apple-pr-shkelje-t-gjasht-patentave-me-pajisjet-iphone-dhe-ipad/60%Daily2017-07-07 06:50
https://kosova-info.com/barcelona-befason-me-perforcimin-e-ri-cmimi-25-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-07 07:13
https://kosova-info.com/g20-mosmarreveshjet-te-paraprogramuara/60%Daily2017-07-07 07:03
https://kosova-info.com/moment-prekes-ja-si-qajne-fanset-kur-e-shohin-xhensilen-foto/60%Daily2017-07-07 06:59
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-te-qendroni-te-hidratuar-ne-te-nxehtin-e-veres-foto/60%Daily2017-07-07 06:56
https://kosova-info.com/22-vjecarja-me-seksi-ne-uniforme-ushtarake-foto/60%Daily2017-07-07 06:56
https://kosova-info.com/moti-per-sot-2/60%Daily2017-07-07 06:55
https://kosova-info.com/messi-ka-bere-dicka-fantastike-me-ushqimin-dhe-pijet-qe-i-kane-tepruar-nga-dasma-foto/60%Daily2017-07-07 06:55
https://kosova-info.com/sot-merret-vendimi-per-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-policeve-te-unmik-ut/60%Daily2017-07-07 06:51
https://kosova-info.com/mbi-80-mije-lende-te-pazgjidhura-ne-gjykaten-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2017-07-07 06:45
https://kosova-info.com/kida-po-vjen-me-kenge-te-re-ja-kur-do-te-publikohet-kenga-e-saj-video/60%Daily2017-07-07 06:36
https://kosova-info.com/kosoves-i-duhet-nje-opozite-e-forte/60%Daily2017-07-07 06:36
https://kosova-info.com/prfaqsuesit-e-zombie-soup-ligjrojn-pr-studentt-e-shki-s-n-anv/60%Daily2017-07-07 06:38
https://kosova-info.com/drecun-pres-aktakuza-te-medha-kunder-grupit-te-drenices/60%Daily2017-07-07 06:17
https://kosova-info.com/100-kile-hiti-me-i-ri-i-noizyt-video/60%Daily2017-07-07 06:11
https://kosova-info.com/rama-ruci-kryetar-kuvendi-se-bojkotojme-meten/60%Daily2017-07-07 06:10
https://kosova-info.com/horoskopi-7-korrik-2017/60%Daily2017-07-07 06:02
https://kosova-info.com/gabriel-verehen-dallime-te-qarta-mes-shba-se-dhe-gjermanise/60%Daily2017-07-07 06:00
https://kosova-info.com/qindra-te-lenduar-gjate-protestes-ne-hamburg/60%Daily2017-07-07 05:52
https://kosova-info.com/hidhet-nga-kati-i-8-i-pallatit-vdes-19-vjecarja/60%Daily2017-07-07 05:43
https://kosova-info.com/planifikoni-te-shkoni-ne-shqiperi-ja-moti/60%Daily2017-07-07 05:39
https://kosova-info.com/certifikohen-rekrutet-e-pare-fsk-se-nga-komunitetet-jo-shqiptare/60%Daily2017-07-07 05:24
https://kosova-info.com/lukaku-ne-man-utd-ja-sulmuesi-qe-do-te-transferohet-ne-chelsea-foto/60%Daily2017-07-07 05:24
https://kosova-info.com/manaj-largohet-nga-inter-gjen-klubin-e-ri/60%Daily2017-07-07 05:18
https://kosova-info.com/ciao-juventus-sot-zyrtarizimi-i-transferimit-ne-la-liga-foto/60%Daily2017-07-07 05:15
https://kosova-info.com/gianluca-di-marzio-zbulon-perforcimin-e-cmendur-te-milanit-foto/60%Daily2017-07-07 05:08
https://kosova-info.com/metoda-natyrale-per-te-trajtuar-herpesin-ne-goje-ne-kushte-shtepie/60%Daily2017-07-06 22:06
https://kosova-info.com/si-te-trajtoni-kallot-dhe-flluskat-e-kembeve-gjate-veres-3-metoda-natyrale/60%Daily2017-07-06 22:06
https://kosova-info.com/ja-disa-ushqime-te-cilat-na-shendoshin/60%Daily2017-07-06 22:06
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-femra-me-te-pasmet-me-te-bukura-ne-bote-fotovideo/60%Daily2017-07-06 22:06
https://kosova-info.com/kur-klasa-e-stervitjes-nxe-3800-vete-foto/60%Daily2017-07-06 22:06
https://kosova-info.com/mengjeset-me-fluks-me-te-madh-te-makinave-neper-pikat-kufitare/60%Daily2017-07-06 22:01
https://kosova-info.com/lendim-i-rende-ne-wimbledon-ja-si-kerkoi-ndihme-tenistja-amerikane/60%Daily2017-07-06 22:00
https://kosova-info.com/ja-cfare-dhurate-mori-xhesika-e-o-sa-mire-foto/60%Daily2017-07-06 21:59
https://kosova-info.com/analiza-gjermane-perse-i-humbi-zgjedhjet-lulzim-basha/60%Daily2017-07-06 21:54
https://kosova-info.com/shenjat-e-panjohura-te-dibatetit-te-tipit-2-qe-nuk-duhet-te-injoroni-kurre/60%Daily2017-07-06 21:53
https://kosova-info.com/milan-donnarumma-arrihet-marreveshja/60%Daily2017-07-06 21:46
https://kosova-info.com/avokati-i-shyhrete-berishes-vendim-i-drejte-ofron-siguri-per-grate/60%Daily2017-07-06 21:41
https://kosova-info.com/avokati-i-shyhrete-berishes-vendim-i-drejte-ofron-siguri-per-grate-2/60%Daily2017-07-06 21:35
https://kosova-info.com/rama-se-bojkotojme-meten/60%Daily2017-07-06 21:33
https://kosova-info.com/publikohen-fotot-e-nores-dhe-tunes-kur-ishin-pa-operacione-plastike-foto/60%Daily2017-07-06 21:33
https://kosova-info.com/super-formacioni-i-man-utd-per-edicionin-tjeter-video/60%Daily2017-07-06 21:27
https://kosova-info.com/kartoni-i-gjelber-manifestim-i-neglizhences-se-institucioneve-kosovare/60%Daily2017-07-06 21:15
https://kosova-info.com/mimoza-kusari-dorehiqet-nga-detyra-e-kryetares-se-gjakoves/60%Daily2017-07-06 21:14
https://kosova-info.com/befason-busqutes-ja-cfare-deklaron-per-yllin-e-real-madridit/60%Daily2017-07-06 21:13
https://kosova-info.com/dridh-edhe-nje-termet-tjeter/60%Daily2017-07-06 21:07
https://kosova-info.com/4-menyra-per-te-parandaluar-sulmin-ne-zemer-2/60%Daily2017-07-06 21:07
https://kosova-info.com/ja-shtetet-qe-shesin-pasaporta-dhe-sa-eshte-cmimi-i-tyre/60%Daily2017-07-06 21:05
https://kosova-info.com/turqi-arrestohet-drejtoresha-e-amnesty-international/60%Daily2017-07-06 20:59
https://kosova-info.com/ky-do-te-ishte-formacioni-i-frikshem-i-lyonit-po-ti-mbante-yjet-ne-skuader-video/60%Daily2017-07-06 20:57
https://kosova-info.com/hyrem-del-vetem-me-bikine-foto/60%Daily2017-07-06 20:56
https://kosova-info.com/ne-kosove-u-shkaterruan-100-arme-ilegale-te-konfiskuara/60%Daily2017-07-06 20:45
https://kosova-info.com/ne-kosove-u-shkaterruan-100-arme-ilegale-te-konfiskuara/60%Daily2017-07-06 20:45
https://kosova-info.com/erdogan-turqia-ka-deportuar-5-mije-te-dyshuar-per-terrorizem/60%Daily2017-07-06 20:40
https://kosova-info.com/putin-zgjat-sanksionet-per-shqiperine-video/60%Daily2017-07-06 20:38
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-trajneri-i-prishtines-per-eliminimin-nga-europa-league/60%Daily2017-07-06 20:34
https://kosova-info.com/turqit-te-cmendur-pas-kesaj-kenge-ne-gjuhen-shqipe-video/60%Daily2017-07-06 20:27
https://kosova-info.com/skenderbeu-shkaterron-skuadren-nga-andorra-kalon-tutje/60%Daily2017-07-06 20:20
https://kosova-info.com/matoshi-sami-lushtaku-eshte-hero-dhe-viktime-e-kesaj-shoqerie/60%Daily2017-07-06 20:20
https://kosova-info.com/zvpresidenti-amerikan-pens-vjen-me-perkrahje-per-rajonin/60%Daily2017-07-06 20:18
https://kosova-info.com/kurti-jam-takuar-sot-me-isa-mustafen-dhe-lutfi-hazirin/60%Daily2017-07-06 20:15
https://kosova-info.com/kosoves-i-duhet-konsensusi-nacional-per-demarkacionin-ushtrine-dhe-dialogun/60%Daily2017-07-06 20:09
https://kosova-info.com/befason-trajneri-i-norrkopingut-nuk-dua-te-flas-per-ndeshjen-por-per-kete-gje-qe-me-ka-ndodhur-ne-kosove/60%Daily2017-07-06 20:08
https://kosova-info.com/rama-gramoz-ruci-kryetar-i-kuvendit/60%Daily2017-07-06 20:03
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-e-quan-idiot-presidentin-donald-trump-foto/60%Daily2017-07-06 19:59
https://kosova-info.com/barces-i-vjen-nje-super-perforcim-nga-arsenali-foto/60%Daily2017-07-06 19:56
https://kosova-info.com/rusia-bllokon-ne-okb-masat-kunder-korese-se-veriut/60%Daily2017-07-06 19:54
https://kosova-info.com/perfundon-edhe-per-prishtinen-aventura-evropiane-video/60%Daily2017-07-06 19:47
https://kosova-info.com/rreziqet-trajtimi-dhe-parandalimi-i-hemorroideve/60%Daily2017-07-06 19:40
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-ne-kosove-te-shtepia-e-nazmi-llapashtices/60%Daily2017-07-06 19:40
https://kosova-info.com/dua-lipa-kapet-duke-u-puthur-me-nje-femer-foto/60%Daily2017-07-06 19:39
https://kosova-info.com/prishtina-norrkoping-vjen-goli-i-pare-ne-adem-jashari-video/60%Daily2017-07-06 19:29
https://kosova-info.com/momenti-kur-baby-gee-ngrite-njeren-kembe-ne-foto/60%Daily2017-07-06 19:20
https://kosova-info.com/juventusi-ia-ben-oferten-e-pare-marramendese-yllit-nga-serie-a-foto/60%Daily2017-07-06 19:16
https://kosova-info.com/tre-kandidatet-shpalosin-programet-per-rektor-te-universitetit-te-pejes/60%Daily2017-07-06 19:16
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-xhaferi-per-veprimet-e-vmro-se/60%Daily2017-07-06 19:13
https://kosova-info.com/medicus-rifillon-gjykimi-video/60%Daily2017-07-06 19:13
https://kosova-info.com/sekretari-i-aak-se-tregon-pse-do-ta-votojne-deputetet-haradinajn-per-kryeminister/60%Daily2017-07-06 19:11
https://kosova-info.com/gashi-presidenti-thaci-mund-ta-sjell-situaten-tensionuese-si-ne-maqedoni/60%Daily2017-07-06 19:10
https://kosova-info.com/kitaroviq-fton-trumpin-per-vizite-ne-kroaci/60%Daily2017-07-06 19:07
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-itali-vdes-shqiptari-ja-kush-eshte/60%Daily2017-07-06 19:04
https://kosova-info.com/ja-cka-do-te-tregoje-samanta-ne-setin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-06 19:03
https://kosova-info.com/ne-prag-te-samitit-hamburgu-ne-perplasje-protestash/60%Daily2017-07-06 19:02
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-do-te-kerkoje-disa-sqarime-nga-vetevendosje-video/60%Daily2017-07-06 18:59
https://kosova-info.com/e-benin-gjithmone-ne-makine-24-vjecarja-kapet-mat-duke-bere-seks-me-te-miturin/60%Daily2017-07-06 18:57
https://kosova-info.com/prishtina-norrkoping-statistikat-e-pjeses-se-pare-foto/60%Daily2017-07-06 18:54
https://kosova-info.com/prishtina-norrkoping-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2017-07-06 18:44
https://kosova-info.com/perleshje-ne-burgun-meksikan-pese-te-vrare/60%Daily2017-07-06 18:43
https://kosova-info.com/franca-zgjate-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2017-07-06 18:39
https://kosova-info.com/lamtumire-inter-kondogbia-me-skuader-te-re/60%Daily2017-07-06 18:36
https://kosova-info.com/sekreti-per-te-bere-me-shume-seks-gjate-kesaj-vere/60%Daily2017-07-06 18:31
https://kosova-info.com/ja-sa-tifoze-te-norrkopingut-gjenden-ne-adem-jashari-foto/60%Daily2017-07-06 18:20
https://kosova-info.com/red-hydrogen-one-sht-nj-telefon-1200-dollarsh-me-ekran-holografik/60%Daily2017-07-06 18:19
https://kosova-info.com/trimeresha-donjeta-sadiku-siguron-finalen-e-evropianit/60%Daily2017-07-06 18:12
https://kosova-info.com/shqiptari-sulmon-me-thike-ushtarin-francez/60%Daily2017-07-06 18:11
https://kosova-info.com/suedia-organizon-festivalin-e-pare-muzikor-vetem-per-femra/60%Daily2017-07-06 18:07
https://kosova-info.com/franca-ndalon-shitjen-e-makinave-me-naft-dhe-benzin-brenda-2040-s/60%Daily2017-07-06 18:02
https://kosova-info.com/aksidentohet-ylli-i-barcelones-foto/60%Daily2017-07-06 17:58
https://kosova-info.com/harrojeni-unazen-ky-eshte-aksesori-i-ri-qe-po-cmend-marina-vjollcen-foto/60%Daily2017-07-06 17:56
https://kosova-info.com/gorbachev-duhet-te-rikthehet-besimi-mes-shba-se-dhe-rusise/60%Daily2017-07-06 17:48
https://kosova-info.com/avokatja-e-famshme-behet-prostitute-foto/60%Daily2017-07-06 17:44
https://kosova-info.com/trump-ti-luftojme-format-e-reja-te-agresionit-video/60%Daily2017-07-06 17:41
https://kosova-info.com/zyrtare-gael-clichy-behet-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2017-07-06 17:41
https://kosova-info.com/a-po-e-shkakton-deodoranti-kancerin-ne-gji/60%Daily2017-07-06 17:32
https://kosova-info.com/si-behet-instalimi-i-paneleve-diellore-per-prodhimin-e-energjise-video/60%Daily2017-07-06 17:31
https://kosova-info.com/jahjaga-pershendet-vendimin-e-gjykates-ne-favor-te-shyhrete-berishes/60%Daily2017-07-06 17:31
https://kosova-info.com/jane-te-dashuruar-por-nuk-do-ta-besoni-se-sa-vite-genci-eshte-me-i-vjeter-se-eni-foto/60%Daily2017-07-06 17:28
https://kosova-info.com/microsoft-shkurton-10-t-fuqis-puntore-globale/60%Daily2017-07-06 16:57
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-keta-yje-kane-luajtur-ne-ligen-e-dyte-foto/60%Daily2017-07-06 17:25
https://kosova-info.com/brenda-rezidences-qe-kushton-plot-40-milion-dollare-foto/60%Daily2017-07-06 17:20
https://kosova-info.com/reali-konfirmon-transferimin-e-dyte-zevendeson-pepen-foto/60%Daily2017-07-06 17:16
https://kosova-info.com/franca-ndalon-naften-dhe-makinat-diesel-pas-2040-s/60%Daily2017-07-06 17:13
https://kosova-info.com/vritet-nje-politikan-opozitar-pakistanez-dhe-ngasesi-i-vetures/60%Daily2017-07-06 17:12
https://kosova-info.com/keto-jane-10-aplikacionet-me-te-shkarkuar-gjate-muajit-qershor-foto/60%Daily2017-07-06 17:08
https://kosova-info.com/dosja-e-eulex-per-trazirat-e-marsit-2004-urdhra-nga-struktura-te-larta-te-uck-se/60%Daily2017-07-06 17:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjeja-me-e-re-te-luana-vjollca-foto/60%Daily2017-07-06 16:58
https://kosova-info.com/musliu-po-te-mos-ishte-pdk-vetevendosje-do-ta-ngrihte-zvarre-kryeministrin/60%Daily2017-07-06 16:57
https://kosova-info.com/katastrofe-e-madhe-nga-tirana-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2017-07-06 16:52
https://kosova-info.com/bastiset-selia-e-opozitarit-rus-navalny/60%Daily2017-07-06 16:49
https://kosova-info.com/perfundon-rinumerimi-i-votave-per-dy-parti-rome/60%Daily2017-07-06 16:43
https://kosova-info.com/prishtina-norrkoping-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-07-06 16:43
https://kosova-info.com/adelina-tregon-se-sa-te-formuara-i-ka-te-pasmet-foto/60%Daily2017-07-06 16:38
https://kosova-info.com/apple-do-t-prodhoj-vetm-iphone-oled-pas-2018-s-nikkei/60%Daily2017-07-06 16:37
https://kosova-info.com/vmroj-ja-bllokon-shkarkimin-e-prokurorit-publik/60%Daily2017-07-06 16:26
https://kosova-info.com/shtepia-ndertohet-nga-robotet-video/60%Daily2017-07-06 16:25
https://kosova-info.com/puberteti-i-hershem-te-vajzat-mund-te-krijoje-kete-problem-shendetesor/60%Daily2017-07-06 16:25
https://kosova-info.com/mbyllet-ndeshja-a-u-kualifikua-shkendija-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2017-07-06 16:22
https://kosova-info.com/e-bene-edhe-kete-ja-kujt-i-hip-butrint-imeri-foto/60%Daily2017-07-06 16:18
https://kosova-info.com/selimi-nuk-kam-vote-per-haradinajn-kryeminister/60%Daily2017-07-06 16:17
https://kosova-info.com/presidenti-trump-arrin-ne-hamburg/60%Daily2017-07-06 15:59
https://kosova-info.com/tashm-mund-t-replikoni-me-historit-n-instagram-me-foto-dhe-video/60%Daily2017-07-06 15:58
https://kosova-info.com/thaci-kam-konfirmimin-nga-mandatari-i-koalicionit-fitues-se-qeveria-formohet-pa-vonesa/60%Daily2017-07-06 15:58
https://kosova-info.com/zharku-nuk-e-mohon-shkuarjen-ne-te-pame-per-lavdrim-muhaxherin-video/60%Daily2017-07-06 15:57
https://kosova-info.com/diten-nderkombetare-te-puthjes-keshtu-e-festojne-blero-dhe-afrona-foto/60%Daily2017-07-06 15:57
https://kosova-info.com/pushime-ne-turqi-kujdes-me-paketat-turistike-shtohen-rastet-e-falsifikimit/60%Daily2017-07-06 15:57
https://kosova-info.com/problem-i-madh-per-besnik-hasin-ne-greqi/60%Daily2017-07-06 15:54
https://kosova-info.com/robotet-e-seksit-kane-filluar-te-perdoren-me-te-madhe-por/60%Daily2017-07-06 15:42
https://kosova-info.com/shenjat-qe-ju-dergon-trupi-kur-eshte-i-mbushur-me-toksina-dhe-baktere/60%Daily2017-07-06 15:41
https://kosova-info.com/vdesin-kater-anetare-te-nje-familjeje-ne-nje-kanion-ne-spanje/60%Daily2017-07-06 15:41
https://kosova-info.com/apple-i-kines-synon-perendimin/60%Daily2017-07-06 15:41
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcim-i-madh-te-milani-foto/60%Daily2017-07-06 15:39
https://kosova-info.com/shba-mund-te-pershpejtoje-anetaresimin-e-kosoves-ne-be-tani-shanset-jane-minimale/60%Daily2017-07-06 15:30
https://kosova-info.com/adelina-emini-shkelqen-ne-mbremjen-e-absolventiades-se-studenteve-te-saj-foto/60%Daily2017-07-06 15:28
https://kosova-info.com/mustafi-fillon-pushimet-shikoni-cka-ka-postuar-ne-instagram-foto/60%Daily2017-07-06 15:22
https://kosova-info.com/semundja-qe-mund-te-merrni-gjate-seksit/60%Daily2017-07-06 15:14
https://kosova-info.com/neser-merret-vendimi-per-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-policeve-te-unmik-ut/60%Daily2017-07-06 15:11
https://kosova-info.com/trump-ne-zgjedhje-tentuan-te-nderhyjne-shume-shtete/60%Daily2017-07-06 15:08
https://kosova-info.com/rama-ndalon-tenderet-vendimi-per-te-shmangur-abuzimin-gjate-tranzicionit/60%Daily2017-07-06 15:04
https://kosova-info.com/nje-biondine-kaq-seksi-si-kjo-kengetare-moti-nuk-keni-pare-foto/60%Daily2017-07-06 15:00
https://kosova-info.com/shorti-i-uefa-s-ballafaqon-kampionin-kosovar-me-rivalin-ballkanik/60%Daily2017-07-06 14:59
https://kosova-info.com/me-mire-ne-zgjedhje-sesa-te-kemi-qeveri-te-shantazhuar-nga-lista-serbe/60%Daily2017-07-06 14:58
https://kosova-info.com/kadri-veseli-viziton-bjeshket-e-sharrit/60%Daily2017-07-06 14:49
https://kosova-info.com/kancelari-austriak-pro-zgjerimit-te-be-se-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2017-07-06 14:44
https://kosova-info.com/guardiola-godet-barcelonen-ia-merr-ylin-e-ekipit-foto/60%Daily2017-07-06 14:42
https://kosova-info.com/adea-tejet-joshese-shfaq-gjoksin-bombastik-foto/60%Daily2017-07-06 14:39
https://kosova-info.com/dash-shqiperia-vend-i-veshtire-per-biznes/60%Daily2017-07-06 14:38
https://kosova-info.com/putini-i-quan-sanksionet-forme-te-maskuar-proteksionizmi/60%Daily2017-07-06 14:31
https://kosova-info.com/be-ja-e-perkrah-qeverine-e-maqedonise-per-realizimin-e-reformave/60%Daily2017-07-06 14:22
https://kosova-info.com/kurani-per-ia-te-microsoft-i-dhunshem/60%Daily2017-07-06 14:21
https://kosova-info.com/fifi-po-sjell-limonat-video/60%Daily2017-07-06 14:19
https://kosova-info.com/vdes-edhe-nje-kosovar-ne-velipoje/60%Daily2017-07-06 14:18
https://kosova-info.com/norrkopingu-me-gjest-te-jashtezakonshem-para-ndeshjes-me-prishtinen-foto/60%Daily2017-07-06 14:14
https://kosova-info.com/kush-do-qendroje-ne-komunen-e-prishtines-e-kush-ne-kuvend-do-te-dihet-pas-certifikimit-te-rezultateve/60%Daily2017-07-06 14:09
https://kosova-info.com/zharku-takon-ambasadorin-italian/60%Daily2017-07-06 14:06
https://kosova-info.com/rinumerohen-23-vendvotime/60%Daily2017-07-06 14:00
https://kosova-info.com/vmro-ja-do-te-formoje-10-grupe-parlamentare/60%Daily2017-07-06 13:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjyqtarja-me-seksi-ne-bote-foto/60%Daily2017-07-06 13:58
https://kosova-info.com/pas-roanit-majk-i-beri-vetes-nje-dhurate-luksoze-foto/60%Daily2017-07-06 13:58
https://kosova-info.com/unesco-miraton-raportin-e-shqiperise-per-beratin-dhe-gjirokastren/60%Daily2017-07-06 13:45
https://kosova-info.com/blero-dhe-afrona-arratisen-ne-suedi-fotovideo/60%Daily2017-07-06 13:45
https://kosova-info.com/futbollistet-e-kombetares-nderrojne-skuadrat-e-tyre/60%Daily2017-07-06 13:44
https://kosova-info.com/adoleshenti-padit-prostituten-arsyeja-do-ju-habise/60%Daily2017-07-06 13:43
https://kosova-info.com/tahiri-thote-se-i-respekton-vendimet-e-akr-se-nuk-e-voton-haradinajn-per-kryeminister/60%Daily2017-07-06 13:39
https://kosova-info.com/elvana-po-sjell-dicka-te-madhe-shfaqet-shume-e-vecante-foto/60%Daily2017-07-06 13:33
https://kosova-info.com/abrashi-shperndan-marreveshje-te-reja-punesimi/60%Daily2017-07-06 13:27
https://kosova-info.com/trump-kritikon-aktivitetet-destabilizuese-te-rusise/60%Daily2017-07-06 13:24
https://kosova-info.com/bonucci-shokon-juven-dhe-chelsean-kjo-eshte-skuadra-qe-ka-zgjedhur/60%Daily2017-07-06 13:23
https://kosova-info.com/premiere-sexy-publikohet-nga-getinjo-foto/60%Daily2017-07-06 13:15
https://kosova-info.com/zyrtare-interi-ben-dy-transferime-te-papritura-foto/60%Daily2017-07-06 13:13
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-shiptare-shtatzene-ja-cila-foto/60%Daily2017-07-06 13:10
https://kosova-info.com/vajzat-zgjedhin-penisin-qe-duan-live-ne-tv-foto/60%Daily2017-07-06 13:07
https://kosova-info.com/policia-konfirmon-ekstradimin-e-faik-shaqirit/60%Daily2017-07-06 13:05
https://kosova-info.com/policia-shkaterron-numer-te-madh-te-armeve-te-konfiskuara/60%Daily2017-07-06 12:59
https://kosova-info.com/zbulohet-skuadra-e-re-e-mbappes/60%Daily2017-07-06 12:53
https://kosova-info.com/ja-cfare-dhurate-pranoi-morena-mengjesin-e-sotem-foto/60%Daily2017-07-06 12:47
https://kosova-info.com/pas-vendimit-te-supremes-daka-tregon-se-kur-ndodh-certifikimi-i-rezultateve/60%Daily2017-07-06 12:45
https://kosova-info.com/ish-pjesetari-i-uck-se-mohon-se-u-arrestua-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2017-07-06 12:40
https://kosova-info.com/rinumerimi-e-largoi-nga-lista-e-deputeteve-imet-rrahmani-ka-dyshime/60%Daily2017-07-06 12:35
https://kosova-info.com/basha-ne-kavaje-eshte-koha-e-pergjegjesive-dhe-analizes/60%Daily2017-07-06 12:33
https://kosova-info.com/gjiganti-i-premierliges-transferon-llorenten/60%Daily2017-07-06 12:33
https://kosova-info.com/autoriteti-i-mbikqyrjes-financiare-licencoi-bursn-e-par-shqiptare-me-kapital-privat/60%Daily2017-07-06 12:32
https://kosova-info.com/be-dhe-japonia-arrijne-marreveshje-te-tregtise-se-lire/60%Daily2017-07-06 12:30
https://kosova-info.com/mikullovci-mund-te-ndodhe-gjithcka-por-kurre-qe-une-te-votoj-per-pan-in/60%Daily2017-07-06 12:26
https://kosova-info.com/angelina-jolie-ne-prag-te-vdekjes-ka-vetem-34-kilogram-foto/60%Daily2017-07-06 12:24
https://kosova-info.com/edhe-nje-kosovar-vdes-ne-velipoje/60%Daily2017-07-06 12:22
https://kosova-info.com/gjermania-ndalon-uebsajtin-qe-perdorej-per-abuzimin-seksual-te-femijeve/60%Daily2017-07-06 12:20
https://kosova-info.com/prishtina-me-vendim-te-madh-para-ndeshjes-ndaj-norrkopingut/60%Daily2017-07-06 12:17
https://kosova-info.com/stresi-humbi-nje-person-shume-te-dashur-foto/60%Daily2017-07-06 12:06
https://kosova-info.com/si-votohet-n%d1%91-gjermani/60%Daily2017-07-06 12:04
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-kosova-pret-emrat-e-te-akuzuarve/60%Daily2017-07-06 11:57
https://kosova-info.com/zjarri-kaplon-2-hektare-grure-dhe-nje-stalle-te-bagetive/60%Daily2017-07-06 11:55
https://kosova-info.com/roma-deshperon-tifozet-shet-edhe-nje-super-yll-te-ekipit-foto/60%Daily2017-07-06 11:53
https://kosova-info.com/nato-i-kerkon-korese-v-te-braktise-armet-e-shkaterrimit-ne-mase/60%Daily2017-07-06 11:53
https://kosova-info.com/trump-konsideron-pergjigje-shume-te-rende-per-korene-v/60%Daily2017-07-06 11:51
https://kosova-info.com/si-ndodhi-hakimi-i-burss-koreane-t-monedhs-virtuale-bithumb/60%Daily2017-07-06 11:46
https://kosova-info.com/kapen-dy-gangstere-ne-fushe-kosove-qe-torturonin-qytetaret-me-uniformen-e-policise/60%Daily2017-07-06 11:43
https://kosova-info.com/inat-po-vjen-nga-meda-dhe-gold-ag-foto/60%Daily2017-07-06 11:43
https://kosova-info.com/lunacek-prioritet-i-fazes-se-re-te-dialogut-zbatimi-i-marreveshjeve-te-arritura/60%Daily2017-07-06 11:42
https://kosova-info.com/mehmedi-e-jep-lajmin-e-madh-per-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-06 11:33
https://kosova-info.com/hoti-koalicioni-me-vv-ne-i-veshtire-kemi-dallime-te-medha-ne-program/60%Daily2017-07-06 11:32
https://kosova-info.com/pe-miraton-rezoluten-per-pezullimin-e-negociatave-me-turqine/60%Daily2017-07-06 11:25
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-ish-pjesetare-i-uck-se-ne-gjakove/60%Daily2017-07-06 11:21
https://kosova-info.com/komuna-e-shtimes-apel-qytetareve-shmanguni-zjarrvenieve/60%Daily2017-07-06 11:20
https://kosova-info.com/instituti-kombetar-i-shendetesise-publike-uji-nga-ujesjellesi-eshte-i-pijshem/60%Daily2017-07-06 11:16
https://kosova-info.com/adelina-shfaq-te-pasmet-bombastike-foto/60%Daily2017-07-06 11:14
https://kosova-info.com/granit-xhaka-dhe-gruaja-e-tij-leonita-mekaj-foto/60%Daily2017-07-06 10:56
https://kosova-info.com/vajza-iu-vra-gjate-sulmit-terrorist-ne-gjermani-ja-cka-ben-televizioni-gjerman-per-familjen-nga-kosova/60%Daily2017-07-06 10:52
https://kosova-info.com/edhe-kida-provokon-ja-si-duket-ajo-me-bikini-foto/60%Daily2017-07-06 10:47
https://kosova-info.com/zyrtare-casillas-te-klubi-i-njohur-evropian-per-sezonin-201718/60%Daily2017-07-06 10:47
https://kosova-info.com/hamburg-nga-zjarri-shkrumbohen-12-porsche-video/60%Daily2017-07-06 10:45
https://kosova-info.com/keni-shtuar-ne-peshe-nuk-e-ka-fajin-vetem-sheqeri/60%Daily2017-07-06 10:37
https://kosova-info.com/pushimet-e-paharruara-te-almedes-dhe-cenarit-foto/60%Daily2017-07-06 10:37
https://kosova-info.com/dua-lipa-e-prishe-riten-me-shoqen-e-ngushte-foto/60%Daily2017-07-06 10:33
https://kosova-info.com/blindohet-gjykata-per-te-dyshuarit-e-vrasjes-se-zyrtareve-te-unmik-ut/60%Daily2017-07-06 10:31
https://kosova-info.com/shperthen-lacazette-ja-cfare-ka-bere-ne-diten-e-pare-ne-arsenal/60%Daily2017-07-06 10:27
https://kosova-info.com/nuk-ka-buke-burri-i-ve-gruas-litarin-ne-fyt-rrefehet-kunata-ja-cfare-skene-pashe/60%Daily2017-07-06 10:22
https://kosova-info.com/bashkpunimi-nokia-dhe-zeiss-premton-rikthimin-e-kamerave-t-lavdishme-pureview/60%Daily2017-07-06 10:20
https://kosova-info.com/gjykata-supreme-pranon-si-te-bazuara-dy-ankesa-hedh-poshte-tri-te-tjera/60%Daily2017-07-06 10:17
https://kosova-info.com/hoti-ldk-ja-e-gatshme-te-bisedoj-me-te-gjitha-partite-por-jo-me-pdk-ne/60%Daily2017-07-06 10:12
https://kosova-info.com/noizy-zbulon-daten-e-publikimit-te-projektit-100-kile-foto/60%Daily2017-07-06 10:08
https://kosova-info.com/komuna-lejon-ndertimin-e-nje-xhamie-dhe-dy-kishave-ne-prishtine-dokument/60%Daily2017-07-06 10:06
https://kosova-info.com/film-per-viktimat-shqiptare-ne-munih/60%Daily2017-07-06 10:04
https://kosova-info.com/man-utd-transferon-sulmues-per-85-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-06 10:01
https://kosova-info.com/vajza-urinon-mbi-flamurin-e-shba-ve-masakrohet-nga-komentet-e-shumta-fotovideo18/60%Daily2017-07-06 10:01
https://kosova-info.com/nis-perseri-gjykimi-i-lutfi-dervishit-ne-rastin-medicus/60%Daily2017-07-06 09:57
https://kosova-info.com/kerkohet-paraburgim-per-te-dyshuarit-e-vrasjes-se-policeve-te-unmik-ut/60%Daily2017-07-06 09:53
https://kosova-info.com/renditja-e-re-nga-fifa-shqiperia-e-63-ta-shikojeni-ku-eshte-kosova-foto/60%Daily2017-07-06 09:51
https://kosova-info.com/spineri-qe-kushton-15-mije-euro-foto/60%Daily2017-07-06 09:46
https://kosova-info.com/imazhi-joshes-i-xhesikes-ne-bikini-foto/60%Daily2017-07-06 09:45
https://kosova-info.com/supremja-ka-afat-deri-neser-per-shqyrtimin-e-ankesave-zgjedhore/60%Daily2017-07-06 09:37
https://kosova-info.com/shqiperia-gjen-selektorin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-06 09:30
https://kosova-info.com/trump-amerika-e-perkushtuar-per-paqen-ne-evrope/60%Daily2017-07-06 09:30
https://kosova-info.com/me-ne-fund-eni-koci-i-pergjigjet-pyetjes-nese-eshte-e-dashuruar/60%Daily2017-07-06 09:29
https://kosova-info.com/bhet-prmbyllja-e-anv-s-n-tiran-q-u-realizua-ne-bashkpunim-me-icts-media-sentry-akcesk/60%Daily2017-07-06 09:29
https://kosova-info.com/punimet-ne-uren-mbi-iber-mbesin-te-pezulluara/60%Daily2017-07-06 09:24
https://kosova-info.com/donald-trump-ne-poloni-e-ardhmja-e-perendimit-eshte-ne-dyshim/60%Daily2017-07-06 09:10
https://kosova-info.com/bordi-i-akp-se-miraton-shperndarjen-e-perkohshme-te-pese-ndermarrjeve-ne-likuidim/60%Daily2017-07-06 09:10
https://kosova-info.com/dedikimi-i-lyrical-son-per-gresen-ne-5-vjetorin-e-marteses-foto/60%Daily2017-07-06 09:07
https://kosova-info.com/ish-selektori-i-anglise-emerohet-ne-krye-te-kombetares-shqiptare-foto/60%Daily2017-07-06 09:06
https://kosova-info.com/ja-kush-jane-studentet-dhe-asistentet-e-denuar-sot-per-dallavere-ne-up/60%Daily2017-07-06 09:06
https://kosova-info.com/shqiptaret-vazhdojne-te-qendrojne-ne-tenda-ne-france/60%Daily2017-07-06 08:45
https://kosova-info.com/johnson-kina-te-beje-presion-mbi-korene-e-veriut/60%Daily2017-07-06 08:44
https://kosova-info.com/denohen-studentet-qe-merrnin-ryshfet-dhe-ushtronin-ndikim-ne-universitetin-e-prishtines/60%Daily2017-07-06 08:42
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-e-bukur-dhe-e-thjeshte-ne-penxhere-foto/60%Daily2017-07-06 08:36
https://kosova-info.com/ministri-zharku-inspektoi-zhvillimin-e-punimeve-te-autostrades-arber-xhaferi/60%Daily2017-07-06 08:36
https://kosova-info.com/te-dyshuarit-per-vrasjen-e-dy-policeve-te-unmik-ut-sot-dalin-para-gjykates/60%Daily2017-07-06 08:33
https://kosova-info.com/gerta-dhe-denisi-jane-bashke-ja-cfare-bene-ne-emer-te-dashurise-fotovideo/60%Daily2017-07-06 08:29
https://kosova-info.com/lypesi-nga-gjilani-vdes-ne-menyre-tragjike/60%Daily2017-07-06 08:28
https://kosova-info.com/neymar-befason-barcelonen-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-07-06 08:26
https://kosova-info.com/ekstradohet-faik-shaqiri-i-akuzuar-per-vrasjen-e-dy-policeve-te-unmik-ut/60%Daily2017-07-06 08:25
https://kosova-info.com/google-earth-shton-pamje-live-t-parqeve-kombtare-dhe-pikave-turistike/60%Daily2017-07-06 08:21
https://kosova-info.com/mc-kresha-ndryshon-stil-veshtire-ta-njihni-foto/60%Daily2017-07-06 08:05
https://kosova-info.com/polonia-blen-sisteme-raketore-patriot-nga-shba-ja/60%Daily2017-07-06 08:05
https://kosova-info.com/evakuohet-kopshti-femija-mori-nje-dinamit-me-vete-ne-klase/60%Daily2017-07-06 08:04
https://kosova-info.com/ter-stegen-mbyll-sezonin-shikojeni-cfare-ka-publikuar-ne-facebook-foto/60%Daily2017-07-06 08:04
https://kosova-info.com/zharku-inspekton-punimet-ne-rrugen-podujeve-prishtine/60%Daily2017-07-06 07:59
https://kosova-info.com/denohen-studentet-per-ryshfet-dhe-ushtrim-ndikimi/60%Daily2017-07-06 07:59
https://kosova-info.com/simeone-transferon-futbollistin-shqiptar-ne-atletico-madrid-foto/60%Daily2017-07-06 07:55
https://kosova-info.com/prdoruesit-e-snapchat-mund-t-shtojn-lidhje-n-snap-et-e-publikuara/60%Daily2017-07-06 09:31
https://kosova-info.com/pagesa-per-sigurim-per-mergimtaret-e-pa-drejt/60%Daily2017-07-06 07:52
https://kosova-info.com/pasardhesit-e-titisteve-mund-te-votojne-per-albinin-por-deputetet-e-pan-it-kurre/60%Daily2017-07-06 07:48
https://kosova-info.com/presidenti-i-juventusit-cmend-tifozet-zbulon-perforcimin-e-madh-foto/60%Daily2017-07-06 07:41
https://kosova-info.com/emina-sjell-bashkeshortin-ne-vendlindje-foto/60%Daily2017-07-06 07:38
https://kosova-info.com/shnderron-autobusin-ne-nje-shtepi-luksoze-foto/60%Daily2017-07-06 07:34
https://kosova-info.com/moti-ne-bregdetin-shqiptar-2/60%Daily2017-07-06 07:31
https://kosova-info.com/man-utd-thyen-rekordin-e-pogbas-perforcimi-i-ri-kushton-115-milione-euro-foto/60%Daily2017-07-06 07:25
https://kosova-info.com/koment-hamburgu-vendi-i-karuzelit-bot%d1%91ror/60%Daily2017-07-06 07:24
https://kosova-info.com/marrja-e-vendimeve-te-renda/60%Daily2017-07-06 07:21
https://kosova-info.com/rita-provokon-e-zhveshur-duke-mbajtur-gjoksin-me-duar-foto/60%Daily2017-07-06 07:20
https://kosova-info.com/uji-i-kosoves-eshte-cilesor-dhe-sipas-standardeve/60%Daily2017-07-06 07:18
https://kosova-info.com/petriq-gjykata-speciale-prove-per-be-ne-dhe-shba-ne/60%Daily2017-07-06 07:13
https://kosova-info.com/videoincizimi-i-perleshjes-shikohet-ne-gjykimin-e-granit-pacarizit/60%Daily2017-07-06 07:13
https://kosova-info.com/besnik-hasi-transferon-futbollistin-e-njohur-serb-ne-olympiacos-foto/60%Daily2017-07-06 07:12
https://kosova-info.com/kryeziu-te-gjitha-pronat-e-uzupuara-do-te-lirohen/60%Daily2017-07-06 07:08
https://kosova-info.com/supermakinat-vijne-ne-tirane-ja-spektakli-i-njerezve-te-famshem-foto/60%Daily2017-07-06 07:03
https://kosova-info.com/perforcimi-i-endrrave-ne-milan-vjen-nga-borussia-dortmund-foto/60%Daily2017-07-06 07:01
https://kosova-info.com/nje-shitese-akulloresh-si-khloe-kardashian-foto/60%Daily2017-07-06 06:57
https://kosova-info.com/iranianet-i-kthehen-pelegrinazhit-te-haxhit/60%Daily2017-07-06 06:54
https://kosova-info.com/super-gol-nga-giovinco-video/60%Daily2017-07-06 06:53
https://kosova-info.com/e-mahnitshme-cka-ka-ndodhur-dje-ne-qkuk/60%Daily2017-07-06 06:50
https://kosova-info.com/te-gjitha-pronat-e-uzurpuara-do-te-lirohen/60%Daily2017-07-06 06:41
https://kosova-info.com/kujt-po-ia-shkele-syrin-enca-foto/