XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/te-apasionuar-pas-seksit-ja-cfare-ndodh-nese-kryeni-shume-mardhenie/60%Daily2017-08-31 23:28
https://kosova-info.com/sony-xperia-xz1-paraqet-android-oreo-dhe-skaner-3d-foto/60%Daily2017-08-31 23:27
https://kosova-info.com/prezantohen-veturat-elektrike-smart-fotovideo/60%Daily2017-08-31 22:55
https://kosova-info.com/edhe-nje-tjeter-termet-ne-decan/60%Daily2017-08-31 22:40
https://kosova-info.com/zyrtare-fernando-llorente-prezantohet-te-tottenham/60%Daily2017-08-31 22:17
https://kosova-info.com/zyrtare-chelsea-perforcohet-ne-minuten-e-fundit-te-afatit-kalimtar-foto/60%Daily2017-08-31 22:10
https://kosova-info.com/permbytjet-ne-hjuston-koncert-ne-mes-te-ujit/60%Daily2017-08-31 22:05
https://kosova-info.com/anastasia-kvitko-shfaq-linjat-bombastike-ne-veshje-sportive-foto/60%Daily2017-08-31 22:00
https://kosova-info.com/vrasja-e-gjyqtares-reagojne-be-presidenti-qeveria-dhe-opozita/60%Daily2017-08-31 21:56
https://kosova-info.com/ross-barkley-refuzon-chelsean/60%Daily2017-08-31 21:52
https://kosova-info.com/grujevski-disa-here-ka-hyre-ne-serbi-e-bullgari-si-vladimir-varelov/60%Daily2017-08-31 21:51
https://kosova-info.com/studim-i-ri-njerezit-jane-te-frikesuar-nga-makinat-robotike/60%Daily2017-08-31 21:47
https://kosova-info.com/edita-tahiri-sqaron-rendesine-e-takimit-thaci-vuciq/60%Daily2017-08-31 21:46
https://kosova-info.com/rita-me-zemer-te-madhe-shperndane-ndihma-per-viktimat-e-uraganit-foto/60%Daily2017-08-31 21:42
https://kosova-info.com/kryetari-i-odes-amerikane-kerkon-qe-mos-te-perseritet-kriza-politike-e-vitit-2014/60%Daily2017-08-31 21:40
https://kosova-info.com/zyrtare-gabigol-nderron-skuader-foto/60%Daily2017-08-31 21:38
https://kosova-info.com/shba-bombardon-kufirin-kim-jong-un-pergatitet-per-lufte/60%Daily2017-08-31 21:30
https://kosova-info.com/zyrtare-aliji-ndahet-me-klauternin/60%Daily2017-08-31 21:30
https://kosova-info.com/keshtu-zbardhi-mengjesi-per-kimin-foto/60%Daily2017-08-31 21:25
https://kosova-info.com/nje-termet-i-fuqishem-godet-indonezine-ja-detajet/60%Daily2017-08-31 21:17
https://kosova-info.com/alexa-dhe-cortana-njihen-me-njeri-tjetrin/60%Daily2017-08-31 21:16
https://kosova-info.com/laa-propozon-bisedime-per-krizen-pan-i-konsideron-humbje-kohe-video/60%Daily2017-08-31 21:10
https://kosova-info.com/zyrtare-interi-prezanton-perforcimin-e-fundit-te-kesaj-vere-foto/60%Daily2017-08-31 21:07
https://kosova-info.com/2ton-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2017-08-31 21:06
https://kosova-info.com/elvana-na-pershendet-nga-italia-foto/60%Daily2017-08-31 20:46
https://kosova-info.com/ronaldo-shenon-hattrik-ne-fitoren-e-thelle-te-portugalise-video/60%Daily2017-08-31 20:35
https://kosova-info.com/franca-fiton-klasiken-ndaj-holandes-belgjika-deklason-gjibraltarin-video/60%Daily2017-08-31 20:33
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-e-rehaton-si-mesimdhenese-te-rregullt-te-fejuaren-e-zedhenesit-te-tij-dokumentfoto/60%Daily2017-08-31 20:23
https://kosova-info.com/majk-nuk-i-ndahet-dashurise-se-re-foto/60%Daily2017-08-31 20:21
https://kosova-info.com/mos-i-hani-thonjet-ja-arsyet-pse/60%Daily2017-08-31 20:17
https://kosova-info.com/shembet-ndertesa-ne-mumbai-21-te-vdekur/60%Daily2017-08-31 20:16
https://kosova-info.com/pas-shpifjes-qe-iu-be-reagon-ashper-stresi-ju-lutem-mos-shpifni-foto/60%Daily2017-08-31 20:01
https://kosova-info.com/rusia-reagon-pas-mbylljes-se-konsullatave-te-saj-ne-shba/60%Daily2017-08-31 19:57
https://kosova-info.com/shenon-zvicra-asiston-shaqiri-video/60%Daily2017-08-31 19:55
https://kosova-info.com/pak-heret-por-keshtu-ua-uron-tolga-festen-e-bajramit-foto/60%Daily2017-08-31 19:36
https://kosova-info.com/si-ta-largoni-ftohjen/60%Daily2017-08-31 19:19
https://kosova-info.com/kim-jong-un-detyron-ushtaret-e-uritur-te-vjedhin-dhe-hane-miser/60%Daily2017-08-31 19:18
https://kosova-info.com/hoyt-yee-i-shkruan-leter-stavilecit-denon-sulmin-ndaj-bashkeshortes-se-tij/60%Daily2017-08-31 18:57
https://kosova-info.com/sot-behet-lutja-ne-arafat-video/60%Daily2017-08-31 18:56
https://kosova-info.com/zyrtare-krkic-prezantohet-te-skuadra-e-re-foto/60%Daily2017-08-31 18:33
https://kosova-info.com/luana-rikthehet-nga-pushimet-ben-nje-ndryshim-ne-dukje-foto/60%Daily2017-08-31 18:21
https://kosova-info.com/shba-urdheron-rusine-te-mbylle-konsullatat/60%Daily2017-08-31 18:19
https://kosova-info.com/apple-konfirmon-aktivitetin-e-prezantimit-t-iphone-8-m-12-shtator/60%Daily2017-08-31 17:58
https://kosova-info.com/historia-e-terrorizmit-3-epoka-e-terrorizmit-nacionalist/60%Daily2017-08-31 17:52
https://kosova-info.com/menyrat-natyrale-per-te-larguar-dhimbjen-e-dhembit/60%Daily2017-08-31 17:49
https://kosova-info.com/menyrat-natyrale-per-te-larguar-dhimbjen-e-dhembit/60%Daily2017-08-31 17:49
https://kosova-info.com/me-kete-foto-greta-falenderon-ata-qe-e-perkrahin-foto/60%Daily2017-08-31 17:31
https://kosova-info.com/spanja-kishte-injoruar-paralajmerimin-per-sulm-ne-barcelone/60%Daily2017-08-31 17:29
https://kosova-info.com/sandisk-prezantoi-kartn-microsd-me-kapacitetin-m-t-lart-n-bot/60%Daily2017-08-31 18:00
https://kosova-info.com/zyrtare-burdisso-te-skuadra-e-njohur-nga-serie-a-foto/60%Daily2017-08-31 17:12
https://kosova-info.com/per-dy-vjet-doli-ne-takim-me-77-djem-por-se-gjeti-te-duhurin/60%Daily2017-08-31 17:02
https://kosova-info.com/kurti-uron-kurban-bajramin-duke-treguar-mesazhin-e-kesaj-feste/60%Daily2017-08-31 16:30
https://kosova-info.com/kim-kardashian-mahnitese-per-harpers-bazaar-foto/60%Daily2017-08-31 16:16
https://kosova-info.com/samsung-electronics-prcakton-normalitetin-e-ri-t-jets-n-ifa-2017/60%Daily2017-08-31 17:58
https://kosova-info.com/gjermani-papunesia-ne-nivel-te-ulet-historik-perpara-zgjedhjeve/60%Daily2017-08-31 16:04
https://kosova-info.com/nuk-do-te-kete-me-foto-katrore-ne-instagram/60%Daily2017-08-31 15:43
https://kosova-info.com/si-te-fitoni-vetebesimin-duke-hequr-qafe-keto-zakone/60%Daily2017-08-31 15:42
https://kosova-info.com/zyrtare-nani-te-klubi-i-njohur-italian-foto/60%Daily2017-08-31 15:33
https://kosova-info.com/zyrtare-nani-te-klubi-i-njohur-italian-foto/60%Daily2017-08-31 15:33
https://kosova-info.com/ngjitet-ne-peme-per-ti-shpetuar-stuhise-video/60%Daily2017-08-31 15:15
https://kosova-info.com/ceo-i-blockchain-na-ndajn-2-vite-nga-monedha-e-par-dixhitale-shtetrore/60%Daily2017-08-31 15:07
https://kosova-info.com/zyrtari-i-be-se-thote-se-evropa-do-te-perballet-me-sulme-terroriste-edhe-shume-vite/60%Daily2017-08-31 15:03
https://kosova-info.com/edhe-kida-befasohet-nga-fansat-video/60%Daily2017-08-31 15:00
https://kosova-info.com/femer-seksi-si-kjo-gazetare-shqiptare-harrojeni-te-keni-pare-foto/60%Daily2017-08-31 14:50
https://kosova-info.com/si-mund-te-ruani-me-gjate-nxirjen-e-plazhit/60%Daily2017-08-31 14:41
https://kosova-info.com/sony-prezantoi-xperia-xz1-dhe-xz1-compact/60%Daily2017-08-31 14:38
https://kosova-info.com/a-keni-pare-ndonjehere-gol-nga-270-metra-video/60%Daily2017-08-31 14:35
https://kosova-info.com/sony-prezanton-homepod-me-google-assistant-foto/60%Daily2017-08-31 14:31
https://kosova-info.com/instagrami-u-ekspozon-numrat-e-telefonave-te-famshemve/60%Daily2017-08-31 14:20
https://kosova-info.com/i-kerkoi-gruas-ta-shihte-teksa-bente-marredhenie-me-shokun-e-tij/60%Daily2017-08-31 14:19
https://kosova-info.com/pajisjet-e-reja-t-samsung-gear-gear-sport-gear-fit2-pro-gear-icon-x-kombinohen-m-s-miri-me-jetn-inteligjente-fitnesin-dhe-shndetin/60%Daily2017-08-31 13:54
https://kosova-info.com/pajisjet-e-reja-t-samsung-gear-gear-sport-gear-fit2-pro-gear-icon-x-kombinohen-m-s-miri-me-jetn-inteligjente-fitnesin-dhe-shndetin/60%Daily2017-08-31 13:54
https://kosova-info.com/kandidati-i-vv-se-per-kryetar-te-mitrovices-ua-uron-bajramin-kunderkandidatve/60%Daily2017-08-31 13:38
https://kosova-info.com/wow-a-eshte-kjo-fotografia-me-e-nxehte-e-kesaj-vere-nga-ronela-foto/60%Daily2017-08-31 13:37
https://kosova-info.com/roma-merr-vendimin-me-befasues-ne-afatin-kalimtar-foto/60%Daily2017-08-31 13:18
https://kosova-info.com/lg-paralajmeron-nje-kamere-me-te-fuqishme/60%Daily2017-08-31 12:36
https://kosova-info.com/nje-kompani-turke-fillon-prodhimin-e-energjise-nga-era-ne-kosove/60%Daily2017-08-31 12:21
https://kosova-info.com/nje-kompani-turke-fillon-prodhimin-e-energjise-nga-era-ne-kosove/60%Daily2017-08-31 12:21
https://kosova-info.com/ja-ne-sa-ora-falet-kurban-bajrami/60%Daily2017-08-31 12:17
https://kosova-info.com/samsung-electronics-debuton-tre-monitor-t-rinj-profesional-pr-vendin-e-puns-modern-n-ifa-2017/60%Daily2017-08-31 12:17
https://kosova-info.com/vrasesi-marokien-i-shpallur-ne-kerkim-identik-si-gjakovari-i-o-sa-mire-foto/60%Daily2017-08-31 12:09
https://kosova-info.com/indi-shembet-ndertesa-pesekateshe-16-te-vdekur/60%Daily2017-08-31 12:00
https://kosova-info.com/zyrtare-oxlade-chaberlain-transferohet-ne-liverpool-foto/60%Daily2017-08-31 11:49
https://kosova-info.com/pacienti-me-kancer-vret-me-thike-doktorin-qe-e-sheroi-video/60%Daily2017-08-31 11:20
https://kosova-info.com/panasonic-zgjeron-linjn-e-televizorve-me-nj-model-oled-4k/60%Daily2017-08-31 08:58
https://kosova-info.com/dj-i-njohur-prishtinas-i-futet-politikes-foto/60%Daily2017-08-31 11:04
https://kosova-info.com/iphone-8-nuk-do-te-kete-buton-home/60%Daily2017-08-31 10:57
https://kosova-info.com/haxhileret-mblidhen-ne-malin-arafat/60%Daily2017-08-31 10:54
https://kosova-info.com/zyrtare-mustafi-zgjedh-klubin-per-sezonin-201718-foto/60%Daily2017-08-31 10:34
https://kosova-info.com/sanbot-nano-sht-nj-robot-2800-dollarsh-me-asistentin-virtual-amazon-alexa/60%Daily2017-08-31 08:49
https://kosova-info.com/presidenti-filipinas-paralajmeron-bombardimin-e-xhamive/60%Daily2017-08-31 10:07
https://kosova-info.com/kfor-i-dhuron-pajisje-mjekesore-per-qkmf-nene-tereza-ne-kline/60%Daily2017-08-31 09:44
https://kosova-info.com/real-madrid-zgjedh-perforcimin-me-te-mire-ne-histori-te-klubit-foto/60%Daily2017-08-31 09:18
https://kosova-info.com/hakohet-instagram-vidhen-informacionet-e-kontaktit-t-njerzve-me-fam/60%Daily2017-08-31 08:37
https://kosova-info.com/pak-para-dasme-bes-kallaku-vizite-tek-doktori-i-vip-ave-kjo-eshte-asryeja-foto/60%Daily2017-08-31 08:55
https://kosova-info.com/golg-ag-me-vargje-prekese-per-nenen-e-vdekur-ne-myanmar-perlot-fansat-foto/60%Daily2017-08-31 08:47
https://kosova-info.com/muslimanet-e-arakanit-tregojne-barbarizmin-qe-perjetuan/60%Daily2017-08-31 08:41
https://kosova-info.com/gjuha-e-trupit-gjate-nje-interviste-babai-u-zbulua-se-e-kishte-vrare-vajzen-video/60%Daily2017-08-31 08:25
https://kosova-info.com/isa-mustafa-akuzon-rende-kadri-veselin-i-legalizoi-guret-dhe-flaket-e-hedhura-mbi-police/60%Daily2017-08-31 08:20
https://kosova-info.com/barcelona-ofron-160-milione-euro-per-dybalan-vjen-vendimi-nga-juventus-foto/60%Daily2017-08-31 07:39
https://kosova-info.com/kolegu-i-saj-thote-se-nicole-po-genjen-per-moshen-foto/60%Daily2017-08-31 07:10
https://kosova-info.com/nje-informator-i-rendesishem-ne-luften-kunder-is-it/60%Daily2017-08-31 06:50
https://kosova-info.com/largoni-telefonat-merruni-me-sport-e-kulture/60%Daily2017-08-31 06:47
https://kosova-info.com/big-brother-mund-te-mos-rikthehet-vitin-e-ardhshem/60%Daily2017-08-31 06:14
https://kosova-info.com/big-brother-mund-te-mos-rikthehet-vitin-e-ardhshem/60%Daily2017-08-31 06:14
https://kosova-info.com/nisma-per-kosoven-hap-zyren-ne-decan/60%Daily2017-08-31 05:44
https://kosova-info.com/rojet-personale-te-erdoganit-dhe-shba/60%Daily2017-08-31 05:34
https://kosova-info.com/nani-transferohet-te-klubi-i-njohur-nga-serie-a-foto/60%Daily2017-08-31 05:24
https://kosova-info.com/di-maria-me-lajmin-qe-e-kane-pritur-te-gjithe-tifozet-e-barcelones-foto/60%Daily2017-08-31 05:19
https://kosova-info.com/barcelona-ka-genjyer-tifozet-ja-cfare-kishte-bere-neymar-foto/60%Daily2017-08-31 05:15
https://kosova-info.com/djaloshi-i-talentuar-largohet-nga-facebook/60%Daily2017-08-30 23:10
https://kosova-info.com/whatsapp-verifikon-llogarite-me-shenjen-gjelber/60%Daily2017-08-30 22:54
https://kosova-info.com/moda-braziliane-video/60%Daily2017-08-30 22:42
https://kosova-info.com/vende-ku-duhet-te-beni-seks-te-pakten-nje-here-ne-jete/60%Daily2017-08-30 22:38
https://kosova-info.com/20-familje-shqiptare-qe-humben-gjithcka-nga-stuhia-ne-houston/60%Daily2017-08-30 22:05
https://kosova-info.com/sot-takohen-thaci-e-vuciq/60%Daily2017-08-30 22:02
https://kosova-info.com/vjen-kamioni-i-ri-nga-tesla/60%Daily2017-08-30 22:01
https://kosova-info.com/merr-fund-dilema-diego-costa-do-te-luaje-per-kete-skuader/60%Daily2017-08-30 22:00
https://kosova-info.com/a-dalim-kenga-me-e-re-nga-arta-bajrami-video/60%Daily2017-08-30 22:00
https://kosova-info.com/rita-realizon-kampanjen-e-re-per-rimmel-duket-mahnitese-video/60%Daily2017-08-30 21:44
https://kosova-info.com/befasia-e-mesnates-interi-me-top-transferim-foto/60%Daily2017-08-30 21:44
https://kosova-info.com/muri-do-ndaloje-drogen-dea-nxjerr-bllof-presidentin-trump/60%Daily2017-08-30 21:41
https://kosova-info.com/a-mund-te-humbet-virgjeria-me-tampone/60%Daily2017-08-30 21:35
https://kosova-info.com/zgjidhet-problemi-niang-te-klubi-tjeter-i-series-a/60%Daily2017-08-30 21:33
https://kosova-info.com/doli-trajleri-i-filmit-me-te-ri-te-arnold-schwarzenegger-video/60%Daily2017-08-30 21:25
https://kosova-info.com/teksasi-kercenohet-nga-nje-katastrofe-e-re-shperthimi-ne-uzinen-kimike-i-pashmangshem/60%Daily2017-08-30 21:24
https://kosova-info.com/solana-vuciq-po-i-perdor-lidhjet-me-rusine-e-kinen-kunder-kosoves/60%Daily2017-08-30 21:08
https://kosova-info.com/marina-dhe-alketa-ne-milano-duken-si-motra-foto/60%Daily2017-08-30 21:05
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-gear-sport-gear-fit-2-pro-dhe-icon-x-foto/60%Daily2017-08-30 21:00
https://kosova-info.com/shuhen-dyshimet-me-kete-formacion-do-te-luaje-shqiperia-e-panuccit-foto/60%Daily2017-08-30 21:00
https://kosova-info.com/juventus-e-ka-nje-lajm-katastrofal-per-liverpoolin-foto/60%Daily2017-08-30 20:48
https://kosova-info.com/10-milione-per-andiamo-nga-capital-t-dhe-ardiani-video/60%Daily2017-08-30 20:46
https://kosova-info.com/lamtumire-zhileta-te-rrojes-ky-depilim-po-zgjon-kurreshtjen-e-miliona-femrave-video/60%Daily2017-08-30 20:38
https://kosova-info.com/lamtumire-zhileta-te-rrojes-ky-depilim-po-zgjon-kurreshtjen-e-miliona-femrave-video/60%Daily2017-08-30 20:38
https://kosova-info.com/raketa-koreane-ekspertet-nese-japonia-sreagon-do-ta-kete-keq/60%Daily2017-08-30 20:37
https://kosova-info.com/bunjaku-paralajmeron-kroacine/60%Daily2017-08-30 20:32
https://kosova-info.com/kim-hap-kembet-perpara-marios-foto/60%Daily2017-08-30 20:20
https://kosova-info.com/myslimanet-ndihmojne-ndertimin-e-katedrales-ne-prishtine-video/60%Daily2017-08-30 20:19
https://kosova-info.com/merkel-fuqia-e-bashar-asadit-me-e-madhe-sesa-e-menduam/60%Daily2017-08-30 20:17
https://kosova-info.com/arber-vllahiu-fillon-fushaten-per-prishtinen-e-neserme-me-dashuri-foto/60%Daily2017-08-30 20:12
https://kosova-info.com/duka-me-deklarate-te-papritur-per-ulerimat-e-panuccit/60%Daily2017-08-30 20:10
https://kosova-info.com/si-kurre-me-pare-dua-lipa-ekspozon-te-pasmet-foto/60%Daily2017-08-30 19:55
https://kosova-info.com/mergimtari-sjell-kater-autoambulanca-per-spitalin-e-skenderajt-video/60%Daily2017-08-30 19:53
https://kosova-info.com/cdo-e-katerta-femer-e-tradhton-bashkeshortin/60%Daily2017-08-30 19:51
https://kosova-info.com/tim-judah-thaci-kurre-nuk-ka-qene-ne-pozite-me-te-dobet/60%Daily2017-08-30 19:33
https://kosova-info.com/keshtu-feston-ditelindjen-bebe-rexha-foto/60%Daily2017-08-30 19:30
https://kosova-info.com/keto-jane-dobite-qe-ju-sjellin-rrepat-2/60%Daily2017-08-30 19:27
https://kosova-info.com/a-do-te-largohet-xhaka-nga-shqiperia-vjen-vendimi-i-madh/60%Daily2017-08-30 19:16
https://kosova-info.com/noizy-dhe-ledri-me-kenge-te-perbashket-foto/60%Daily2017-08-30 19:05
https://kosova-info.com/neymar-me-i-lumtur-se-kurre-ne-paris-video/60%Daily2017-08-30 19:01
https://kosova-info.com/shqiptaret-bejne-masaker-vrasin-biznesmenin-dhe-i-thyejne-krahet-femijes/60%Daily2017-08-30 18:41
https://kosova-info.com/labi-dhe-qendresa-festojne-pervjetorin-foto/60%Daily2017-08-30 18:40
https://kosova-info.com/samsung-prezantoi-dy-or-inteligjente-dhe-dhe-kufjet-iconx/60%Daily2017-08-30 17:56
https://kosova-info.com/gjerat-per-te-cilat-nuk-e-dini-por-mund-tua-ngacmojne-zorret/60%Daily2017-08-30 18:27
https://kosova-info.com/vdiq-i-mbijetuari-i-sulmit-me-bombe-atomike-ne-nagasaki/60%Daily2017-08-30 18:20
https://kosova-info.com/kremlini-ka-marre-email-nga-avokati-i-trumpit-per-nje-projekt-ndertimi/60%Daily2017-08-30 18:18
https://kosova-info.com/bloomberg-apple-do-t-eliminoj-butonin-fizik-n-iphone-8/60%Daily2017-08-30 16:25
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ka-ndodhur-mes-ilda-bejlerit-dhe-mavrajt-foto/60%Daily2017-08-30 17:51
https://kosova-info.com/nje-mije-akuza-kunder-angela-merkelit/60%Daily2017-08-30 17:36
https://kosova-info.com/okb-trump-po-nxit-dhune-kunder-gazetareve/60%Daily2017-08-30 17:33
https://kosova-info.com/makine-elektrike-versioni-i-ri-i-bmw-i3-me-me-shume-kuajfuqi/60%Daily2017-08-30 17:29
https://kosova-info.com/spam-rekord-mbi-700-milione-llogari-te-prekura/60%Daily2017-08-30 17:29
https://kosova-info.com/xhesika-shfaq-trupin-si-peshk-ne-plazh-foto/60%Daily2017-08-30 17:25
https://kosova-info.com/zyrtare-listat-e-subjekteve-dhe-kandidateve-per-kryetar-komune-dhe-per-asamblist/60%Daily2017-08-30 17:24
https://kosova-info.com/nj-spambot-ka-shnjestruar-711-milion-adresa-e-mail-i/60%Daily2017-08-30 15:26
https://kosova-info.com/stadiumi-i-boshatisur-tifozat-kuq-e-zi-tallen-me-fshf-ne-foto/60%Daily2017-08-30 16:48
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-publikon-pamjet-e-nisjes-se-raketes-qe-fluturoi-mbi-japoni-video/60%Daily2017-08-30 16:33
https://kosova-info.com/netgear-nighthawk-x6s-ac3000-sht-nj-zgjerues-valsh-wireless-230-dollarsh/60%Daily2017-08-30 15:11
https://kosova-info.com/kamioni-perplas-per-vdekje-shqiptarin-ne-londer/60%Daily2017-08-30 16:06
https://kosova-info.com/shprese-per-ballistin-ja-cfare-ka-bere-gjykata-e-larte-kroate/60%Daily2017-08-30 15:50
https://kosova-info.com/kendall-me-te-brendshme-ne-vasken-perplot-lule-foto/60%Daily2017-08-30 15:45
https://kosova-info.com/stresi-pranon-ftesen-per-dasmen-e-getit-dhe-marines-ja-cfare-u-thote-foto/60%Daily2017-08-30 15:20
https://kosova-info.com/keta-jane-kriminelet-me-te-frikshem-ne-bote-video/60%Daily2017-08-30 14:56
https://kosova-info.com/po-vjen-projekti-gjigant-nga-capital-t-fotovideo/60%Daily2017-08-30 14:55
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-agim-bahtirit-punesojne-grate-ne-biblioteke-njeri-kunaten-dokument/60%Daily2017-08-30 14:52
https://kosova-info.com/dybala-barcelona-bombe-nga-italia/60%Daily2017-08-30 14:13
https://kosova-info.com/ndonjehere-sinqeriteti-te-con-drejt-humbjes/60%Daily2017-08-30 14:09
https://kosova-info.com/kombinimi-i-limonit-me-soden-e-bukes-qe-mund-tju-shpetoje-jeten/60%Daily2017-08-30 13:45
https://kosova-info.com/arta-nitaj-nis-serish-pushimet-vete-e-dyta-foto/60%Daily2017-08-30 13:31
https://kosova-info.com/stuhia-ne-hjuston-20-familje-shqiptare-humbin-cdo-gje-qe-kishin/60%Daily2017-08-30 13:29
https://kosova-info.com/zbulohet-krijuesja-e-lojes-vetevrasese-balena-blu/60%Daily2017-08-30 13:25
https://kosova-info.com/per-miliarda-kureshtare-ne-bote-shikoni-cfare-ka-brenda-qabese-ne-meke-foto/60%Daily2017-08-30 13:18
https://kosova-info.com/grezda-ka-nje-premtim-te-madh-per-tifozet-e-kombetares-shqiptare/60%Daily2017-08-30 13:16
https://kosova-info.com/greta-ekspozon-te-pasmet-si-kurre-me-pare-eshte-veshur-aq-ngushte-sa-foto/60%Daily2017-08-30 13:12
https://kosova-info.com/youtube-me-nje-pamje-te-re-video/60%Daily2017-08-30 12:42
https://kosova-info.com/keta-jane-konkurrentet-e-sezonit-te-trete-te-dance-with-me-foto/60%Daily2017-08-30 12:27
https://kosova-info.com/migrantet-jane-me-nacionaliste-se-vendoret/60%Daily2017-08-30 12:16
https://kosova-info.com/vv-i-pergjigjet-ldk-se-per-postin-e-kryeministrit/60%Daily2017-08-30 12:03
https://kosova-info.com/barcelona-frikeson-real-madridin-me-dy-perforcimet-e-reja-foto/60%Daily2017-08-30 11:49
https://kosova-info.com/shba-19-vete-akuzohen-per-dhunen-ne-ambasaden-e-turqise/60%Daily2017-08-30 11:42
https://kosova-info.com/zbulohet-se-njerezit-qe-konsumojne-shume-kafe-vdesin-me-vone/60%Daily2017-08-30 11:24
https://kosova-info.com/keto-jane-dobite-qe-ju-sjellin-rrepat/60%Daily2017-08-30 11:07
https://kosova-info.com/toyota-bashkohet-investimit-2-5-miliard-dollarsh-t-grab/60%Daily2017-08-30 11:04
https://kosova-info.com/toyota-bashkohet-investimit-2-5-miliard-dollarsh-t-grab/60%Daily2017-08-30 11:04
https://kosova-info.com/gylsereni-ne-krahet-e-nje-mashkulli-dyshohet-se-e-ka-te-dashur-foto/60%Daily2017-08-30 11:03
https://kosova-info.com/frike-per-lufte-ja-cfare-urdhri-dha-putini-sot/60%Daily2017-08-30 10:57
https://kosova-info.com/sanchez-sterling-lajmi-i-fundit-nga-sky-sports-news-foto/60%Daily2017-08-30 10:43
https://kosova-info.com/8-makinat-me-te-besueshme-ne-shba-foto/60%Daily2017-08-30 10:19
https://kosova-info.com/qeveria-shpreson-qe-kosova-te-anetaresohet-ne-interpol/60%Daily2017-08-30 10:17
https://kosova-info.com/qeveria-shpreson-qe-kosova-te-anetaresohet-ne-interpol/60%Daily2017-08-30 10:17
https://kosova-info.com/whatsapp-me-llogari-te-verifikuara-per-biznese/60%Daily2017-08-30 09:44
https://kosova-info.com/okb-denohet-lansimi-i-raketes-balistike-te-korese-veriore/60%Daily2017-08-30 09:25
https://kosova-info.com/hyka-largohet-nga-shba-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-08-30 09:22
https://kosova-info.com/lulja-me-fustan-glamuroz-ne-ahengun-e-saj-foto/60%Daily2017-08-30 09:22
https://kosova-info.com/haradinaj-premton-se-do-te-beje-me-shume-per-ceshtjen-e-te-pagjeturve/60%Daily2017-08-30 08:51
https://kosova-info.com/tiramisu-video/60%Daily2017-08-30 08:49
https://kosova-info.com/motra-e-lumi-b-shume-seksi-dhe-me-stil-foto/60%Daily2017-08-30 08:23
https://kosova-info.com/trump-i-pergjigjet-phenianit-te-gjitha-opsionet-jane-ne-tryeze/60%Daily2017-08-30 08:15
https://kosova-info.com/di-maria-me-vendim-fantastik-per-barcelonen-foto/60%Daily2017-08-30 07:53
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-aeroplani-goditet-nga-tornado-video/60%Daily2017-08-30 07:39
https://kosova-info.com/hjuston-imponohet-ore-policore-per-parandalimin-e-plackitjeve/60%Daily2017-08-30 07:29
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-e-momentit-kur-deputeti-ekzekutohet-brenda-makines-video/60%Daily2017-08-30 07:14
https://kosova-info.com/keto-aftesi-duhet-ti-kete-cdo-njeri-video/60%Daily2017-08-30 06:56
https://kosova-info.com/alesia-bukuroshja-shqiptare-qe-u-be-pjese-e-mediave-te-rajonit-foto/60%Daily2017-08-30 06:50
https://kosova-info.com/akr-ja-pro-qeverise-teknike-me-mandat-dyvjecar/60%Daily2017-08-30 06:31
https://kosova-info.com/duhani-shkurton-jeten-e-grave-per-nje-dekade/60%Daily2017-08-30 06:20
https://kosova-info.com/perforcimi-i-fundit-i-interit-vjen-nga-premierliga-foto/60%Daily2017-08-30 05:19
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-sanchez-nenshkruan-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-30 05:14
https://kosova-info.com/zyrtare-juventus-sjell-perforcimin-e-ri-ne-torino-foto/60%Daily2017-08-30 05:09
https://kosova-info.com/keni-dhembje-te-shpatulles-ja-5-shkaqet-kryesore/60%Daily2017-08-30 00:21
https://kosova-info.com/vila-e-fundit-e-vladimir-putin-do-tju-lere-pa-mend-foto/60%Daily2017-08-30 00:21
https://kosova-info.com/me-keto-ushqime-humbni-peshe/60%Daily2017-08-30 00:21
https://kosova-info.com/facebook-zgjeron-luften-kunder-lajmeve-te-rreme/60%Daily2017-08-29 22:23
https://kosova-info.com/asgje-nuk-eshte-e-pamundur-foto/60%Daily2017-08-29 22:14
https://kosova-info.com/duhani-shkurton-jeten-e-grave-per-10-vjet/60%Daily2017-08-29 22:12
https://kosova-info.com/aplikacioni-i-smartphone-mund-te-zbuloje-kancerin-e-pankreasit-ja-si-quhet-ai-aplikacion/60%Daily2017-08-29 22:08
https://kosova-info.com/tahiri-qeveria-teknike-zgjidhja-me-e-mire-per-vendin/60%Daily2017-08-29 21:59
https://kosova-info.com/e-papritur-mourinho-shperthen-kunder-tifozeve-te-unitedit/60%Daily2017-08-29 21:58
https://kosova-info.com/kriza-politike-mund-te-sjell-eksod-te-ri-video/60%Daily2017-08-29 21:53
https://kosova-info.com/e-gjithe-bota-e-zemeruar-me-korene-e-veriut-cka-eshte-mjaft-eshte-mjaft/60%Daily2017-08-29 21:48
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-sot-festoi-pervjetorin-e-marteses-foto/60%Daily2017-08-29 21:45
https://kosova-info.com/banoret-e-sopise-dhe-mushtishtit-presin-denimin-e-mitroviqit-video/60%Daily2017-08-29 21:43
https://kosova-info.com/wanda-me-deklarate-qesharake-per-icardin/60%Daily2017-08-29 21:40
https://kosova-info.com/lindoni-na-e-prezanton-vellane-binjak-foto/60%Daily2017-08-29 21:36
https://kosova-info.com/rishfaqet-ermira-mehmeti-keshtu-nuk-e-keni-pare-kurre/60%Daily2017-08-29 21:31
https://kosova-info.com/rusia-nderton-ure-hekurudhore-per-tu-lidhur-me-krimene/60%Daily2017-08-29 21:26
https://kosova-info.com/kroaci-kosove-parashikim-trondites-nga-kujtim-shala/60%Daily2017-08-29 21:23
https://kosova-info.com/zjarri-ne-lac-merr-permasa-te-medha/60%Daily2017-08-29 21:13
https://kosova-info.com/federata-ndryshon-orarin-e-derbit-milan-inter/60%Daily2017-08-29 21:13
https://kosova-info.com/limaj-i-ve-nje-emer-te-vecante-vajzes-ja-cfare-do-te-thote-foto/60%Daily2017-08-29 21:02
https://kosova-info.com/harroni-meden-dhe-lulen-keshtu-e-kallin-shyhetja-me-tshoqin-video/60%Daily2017-08-29 20:56
https://kosova-info.com/shba-dhe-iraku-sanksionojne-zyrtarin-e-financave-te-isis-it/60%Daily2017-08-29 20:44
https://kosova-info.com/zyrtare-keita-befason-me-skuadren-e-re-foto/60%Daily2017-08-29 20:43
https://kosova-info.com/majlinda-ne-lodra-bashke-me-roanin-fotografia-me-e-bukur-e-kesaj-dite-foto/60%Daily2017-08-29 20:42
https://kosova-info.com/e-papritur-ky-eshte-futbollisti-me-i-shtrenjte-i-kosoves-foto/60%Daily2017-08-29 20:35
https://kosova-info.com/vajza-e-tij-e-sapolindur-me-emer-te-vecante-limaj-shpjegon-kuptimin-foto/60%Daily2017-08-29 20:24
https://kosova-info.com/keshillat-me-te-mira-per-grate-ndermarrese/60%Daily2017-08-29 20:17
https://kosova-info.com/juve-siguron-transferimin-e-radhes-neser-testet-mjekesore-foto/60%Daily2017-08-29 20:06
https://kosova-info.com/irina-shayk-shfaqet-seksi-ne-bikini-pak-kohe-pas-lindjes-foto/60%Daily2017-08-29 19:56
https://kosova-info.com/lidhjet-ne-distance-jane-me-te-mira-se-qe-keni-menduar/60%Daily2017-08-29 19:55
https://kosova-info.com/5-vjet-burgim-per-grabitjen-e-12-mije-eurove/60%Daily2017-08-29 19:54
https://kosova-info.com/deshton-milani-sanches-ne-premierlige/60%Daily2017-08-29 19:53
https://kosova-info.com/si-mund-ta-dini-nese-vertet-ju-do-i-dashuri/60%Daily2017-08-29 19:36
https://kosova-info.com/disa-nga-momentet-me-te-bukura-ne-jaht-nga-nata-e-beqarise-se-xhensiles-foto/60%Daily2017-08-29 19:27
https://kosova-info.com/largohet-nga-barcelona-kalon-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-08-29 19:19
https://kosova-info.com/lady-gaga-me-dokumentar-rrefehet-per-momentet-e-veshtira-te-jetes-se-saj-video/60%Daily2017-08-29 18:36
https://kosova-info.com/haziri-flet-per-mundesine-e-kalimit-te-pacollit-ne-pan/60%Daily2017-08-29 18:25
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-me-ty-po-du-nga-granit-miftari-video/60%Daily2017-08-29 18:20
https://kosova-info.com/a-mund-t-jetojn-njerzit-pa-internetin/60%Daily2017-08-29 17:36
https://kosova-info.com/si-arriti-nsa-ja-te-identifikonte-krijuesin-e-bitcoin-satoshi-nakamoto/60%Daily2017-08-29 17:55
https://kosova-info.com/fat-i-pabesueshem-xavit-i-ndodh-dicka-unike-ne-katar-foto/60%Daily2017-08-29 17:52
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-qendroni-cdo-dite-nga-20-minuta-me-kembet-lart-ne-ajer/60%Daily2017-08-29 17:43
https://kosova-info.com/banoret-e-ishullit-japonez-flasin-per-tmerrin-qe-perjetuan-kur-u-leshua-bomba-atomike/60%Daily2017-08-29 17:37
https://kosova-info.com/a-eshte-e-dashura-e-brunos-xheloze-per-ate-qe-beri-ai-me-nje-fanse-foto/60%Daily2017-08-29 17:36
https://kosova-info.com/whatsapp-identifikon-bizneset-me-tiketa-jeshile/60%Daily2017-08-29 17:11
https://kosova-info.com/cifti-trump-viziton-teksasin-zonja-e-pare-me-taka-ne-mes-te-uraganit-foto/60%Daily2017-08-29 17:05
https://kosova-info.com/gruaja-e-trump-behet-gazi-i-botes-nuk-do-e-besoni-dot-se-cfare-ka-veshur-kete-here/60%Daily2017-08-29 17:01
https://kosova-info.com/promaja-eshte-pranuar-zyrtarisht-si-semundje/60%Daily2017-08-29 16:53
https://kosova-info.com/cfare-ndodhi-ne-stervitjen-e-pare-te-kosoves/60%Daily2017-08-29 16:28
https://kosova-info.com/guterres-koreja-veriore-po-minon-sigurine-rajonale/60%Daily2017-08-29 16:27
https://kosova-info.com/si-arriti-nsa-ja-t-identifikonte-krijuesin-e-bitcoin-satoshi-nakamoto/60%Daily2017-08-29 16:21
https://kosova-info.com/si-arriti-nsa-ja-t-identifikonte-krijuesin-e-bitcoin-satoshi-nakamoto/60%Daily2017-08-29 16:21
https://kosova-info.com/zbulohet-djali-amerikan-qe-i-ngjane-aq-shume-mehmetit-vihet-ne-telashe-foto/60%Daily2017-08-29 15:57
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-leshon-rakete-mbi-japoni-shkakton-alarm/60%Daily2017-08-29 15:56
https://kosova-info.com/teksas-vazhdojne-shirat-permbytjet-jane-katastrofike/60%Daily2017-08-29 15:27
https://kosova-info.com/cantat-tendencat-e-vjeshtes-foto/60%Daily2017-08-29 15:15
https://kosova-info.com/gezohem-qe-ju-njoha-kjo-jam-une-pa-grim-foto/60%Daily2017-08-29 15:08
https://kosova-info.com/mbyllet-gjysmefinalja-ky-eshte-rezultati-i-majlinda-kelmendit/60%Daily2017-08-29 15:04
https://kosova-info.com/kontrata-te-reja-ne-keto-kanale-do-ti-shohim-personazhet-e-njohura-te-ekranit-kete-sezon-foto/60%Daily2017-08-29 14:43
https://kosova-info.com/kane-punesuar-pa-te-drejte-refugjatet-kosovare-shpallen-te-pafajshem-punedhenesit/60%Daily2017-08-29 14:38
https://kosova-info.com/isa-mustafa-takon-neser-senatorin-amerikan-ronald-johnson/60%Daily2017-08-29 14:24
https://kosova-info.com/blero-publikon-imazhin-me-kuptim-plote-ndonjehere-foto/60%Daily2017-08-29 14:10
https://kosova-info.com/perisic-nenshkruan-me-klubin-e-njohur-evropian-foto/60%Daily2017-08-29 13:51
https://kosova-info.com/nissan-renault-bashkpunim-me-dongfeng-pr-t-prodhuar-nj-mini-suv-n-2019-n/60%Daily2017-08-29 13:16
https://kosova-info.com/si-te-pergatisim-hamburger-video/60%Daily2017-08-29 13:15
https://kosova-info.com/ky-njeri-eshte-nje-prej-snajperisteve-me-vdekjeprures-ne-historine-amerikane-foto/60%Daily2017-08-29 13:13
https://kosova-info.com/bashkerendohen-aktivitetet-per-projektin-e-vendosjes-se-matesve-te-energjise/60%Daily2017-08-29 13:07
https://kosova-info.com/edhe-arta-bajrami-feston-pervjetorin-e-marteses-foto/60%Daily2017-08-29 12:46
https://kosova-info.com/diego-costa-ka-nje-klub-te-ri-foto/60%Daily2017-08-29 12:42
https://kosova-info.com/whatsapp-me-llogari-te-verifikuara/60%Daily2017-08-29 11:59
https://kosova-info.com/reagon-laa-nuk-eshte-rasti-i-pare-qe-sulmohen-familjaret-e-zyrtareve-te-shtetit/60%Daily2017-08-29 11:36
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcimi-i-madh-nenshkruan-me-romen-foto/60%Daily2017-08-29 11:25
https://kosova-info.com/im-sorry-nga-arilena-kalon-parashikimet-ja-shifra-e-klikimeve-video/60%Daily2017-08-29 11:15
https://kosova-info.com/merkel-ankaraja-ti-liroje-te-burgosurit-gjermane/60%Daily2017-08-29 10:33
https://kosova-info.com/kaq-atraktive-se-keni-pare-asnjehere-kiden-foto/60%Daily2017-08-29 10:23
https://kosova-info.com/daka-kqz-e-gatshme-te-organizoje-zgjedhjet-lokale-dhe-ato-qendrore-nese-kerkohet/60%Daily2017-08-29 10:16
https://kosova-info.com/shtypi-gjerman-prokurori-shqiptar-rrezikon-jeten/60%Daily2017-08-29 10:11
https://kosova-info.com/munir-el-haddadi-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-08-29 10:07
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-luftojne-lodhjen/60%Daily2017-08-29 09:57
https://kosova-info.com/man-city-me-super-oferte-per-transferimin-e-alexis-sanchez-nga-arsenal-foto/60%Daily2017-08-29 09:44
https://kosova-info.com/nga-eksplodimi-ne-kabul-ka-te-vrare-dhe-te-plagosur/60%Daily2017-08-29 09:17
https://kosova-info.com/u-martua-per-letra-ne-gjermani-por-u-shokua-kur-e-kuptoi-se-burri-i-saj/60%Daily2017-08-29 09:08
https://kosova-info.com/nuk-e-njihni-kimin-ne-fotosesionin-e-fundit-bashke-me-vajzen-foto/60%Daily2017-08-29 09:01
https://kosova-info.com/raportet-firma-e-trumpit-ka-synuar-marreveshje-per-patundshmeri-ne-moske/60%Daily2017-08-29 08:56
https://kosova-info.com/keto-shenja-ne-trupin-tuaj-paralajmerojne-sheqerin-ne-gjak/60%Daily2017-08-29 08:50
https://kosova-info.com/chamberlain-largohet-nga-arsenal-behet-tradhtar-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-29 08:39
https://kosova-info.com/gruaja-i-vdiq-tre-vjet-me-pare-por-burri-zbuloi-te-verteten-shokuese-ne-instagram-foto/60%Daily2017-08-29 08:37
https://kosova-info.com/nj-gabim-i-google-ndrpren-internetin-n-japoni/60%Daily2017-08-29 08:15
https://kosova-info.com/si-ti-ruani-kembet-te-mos-lendohen-nga-kepucet/60%Daily2017-08-29 08:10
https://kosova-info.com/keshtu-e-shpreh-majk-mungesen-e-te-birit-foto/60%Daily2017-08-29 07:44
https://kosova-info.com/mogherini-ballkani-prioriteti-i-katert-i-be-se/60%Daily2017-08-29 07:37
https://kosova-info.com/mogherini-ballkani-prioriteti-i-katert-i-be-se/60%Daily2017-08-29 07:37
https://kosova-info.com/zgjedhjet-lokale-beteja-e-radhes-mes-partive-politike/60%Daily2017-08-29 07:28
https://kosova-info.com/leonora-i-drejtohet-xhensiles-na-mbyte-foto/60%Daily2017-08-29 07:18
https://kosova-info.com/zyrtare-liverpool-zbulon-perforcimin-e-madh-foto/60%Daily2017-08-29 07:17
https://kosova-info.com/a-e-dini-pse-gomat-jane-te-zeza/60%Daily2017-08-29 07:03
https://kosova-info.com/audi-vjen-me-model-te-ri-ka-gjashte-dyer-foto/60%Daily2017-08-29 06:45
https://kosova-info.com/15-milione-nona-per-ledrin-dhe-zerken-fotovideo/60%Daily2017-08-29 06:26
https://kosova-info.com/hani-vetem-kete-lloj-buke-dhe-i-thoni-lamtumire-semundjeve-te-zemres/60%Daily2017-08-29 06:21
https://kosova-info.com/pan-kuvendi-dhe-qeveria-ne-fillim-te-shtatorit/60%Daily2017-08-29 06:06
https://kosova-info.com/shkaterrohen-materialet-e-zgjedhjeve-te-parakohshme/60%Daily2017-08-29 05:46
https://kosova-info.com/minishtepi-per-te-pastrehet/60%Daily2017-08-28 23:20
https://kosova-info.com/te-nisesh-punen-pas-pushimeve/60%Daily2017-08-28 23:20
https://kosova-info.com/40-e-grave-me-depresion-dhe-ankth/60%Daily2017-08-28 22:41
https://kosova-info.com/dyluftime-robotesh-ne-kine-video/60%Daily2017-08-28 22:39
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-leshon-edhe-nje-rakete-drejt-japonise/60%Daily2017-08-28 22:26
https://kosova-info.com/shyhretja-i-shpreh-dashurine-publikisht-burrit-te-saj-me-rastin-e-ditelindjes-foto/60%Daily2017-08-28 21:56
https://kosova-info.com/milan-transferimin-e-fundit-e-ben-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-08-28 21:54
https://kosova-info.com/injeksionet-anti-inflamatore-ulin-sulmet-kardiake/60%Daily2017-08-28 21:45
https://kosova-info.com/mustafi-inter-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-08-28 21:37
https://kosova-info.com/bllokadat-politike-demtojne-ekonomine/60%Daily2017-08-28 21:35
https://kosova-info.com/cili-eshte-roli-i-listes-serbe-per-krijimin-e-institucioneve-ne-kosove-flet-vuciq/60%Daily2017-08-28 21:32
https://kosova-info.com/ky-detaj-nga-dasma-e-getit-dhe-marines-nuk-u-pelqeu-njerezve-foto/60%Daily2017-08-28 21:27
https://kosova-info.com/dicka-interesante-ju-ka-ikur-nga-nenshkrimi-i-kontrates-se-dembele-me-barcelonen-foto/60%Daily2017-08-28 21:19
https://kosova-info.com/mesazhi-i-pacollit-nga-lugano/60%Daily2017-08-28 21:16
https://kosova-info.com/liverpoolit-i-refuzohet-oferta-prej-70-milione-euro-foto/60%Daily2017-08-28 20:55
https://kosova-info.com/nita-latifi-dridh-instagramin-me-imazhin-e-fundit-shume-joshese-foto/60%Daily2017-08-28 20:54
https://kosova-info.com/mogherini-tensionet-e-ketij-viti-ne-ballkan-ishin-shqetesuese/60%Daily2017-08-28 20:53
https://kosova-info.com/ramos-ka-nje-apel-per-tifozet-e-real-madridit-rreth-pique/60%Daily2017-08-28 20:46
https://kosova-info.com/lekaj-hesapet-politike-nuk-duhet-te-marrin-si-mbiemer-dhunen-fizike/60%Daily2017-08-28 20:45
https://kosova-info.com/familja-e-medes-po-shkelqejne-sonte-lulja-si-nje-princeshe-foto/60%Daily2017-08-28 20:39
https://kosova-info.com/analistet-e-shohin-te-mundshem-koalicionin-vetevendosje-ldk/60%Daily2017-08-28 20:30
https://kosova-info.com/bleona-qeretit-i-vdes-nje-person-shume-i-afert-foto/60%Daily2017-08-28 20:30
https://kosova-info.com/deschamps-tregon-se-ne-cilin-kampionat-do-te-transferohet-mbappe-por-jo-edhe-skuadren/60%Daily2017-08-28 20:30
https://kosova-info.com/zbulohet-se-cila-kengetare-do-te-marre-pjese-ne-dance-with-me-4-foto/60%Daily2017-08-28 20:24
https://kosova-info.com/numri-i-vogel-i-kandidateve-per-kryetare-komunash-shihet-shqetesues-per-demokracine/60%Daily2017-08-28 20:10
https://kosova-info.com/goli-i-xherdan-shaqirit-zgjidhet-me-i-miri-i-vitit-2017-ne-zvicer-video/60%Daily2017-08-28 20:06
https://kosova-info.com/meda-i-bene-bashke-pan-in-dhe-vetevendosjen-ja-cfare-thote-milaim-zeka-foto/60%Daily2017-08-28 19:54
https://kosova-info.com/kombetarja-u21-nisi-pergatitjet-per-sfiden-me-norvegjine-foto/60%Daily2017-08-28 19:50
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-smartphoni-me-i-madh-i-huawei/60%Daily2017-08-28 19:45
https://kosova-info.com/emre-mor-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-08-28 19:43
https://kosova-info.com/politikanet-kosovar-perkrah-bashkeshorteve-te-pranishem-ne-feste-te-meda-foto/60%Daily2017-08-28 19:42
https://kosova-info.com/politikanet-kosovar-perkrah-bashkeshorteve-te-pranishem-ne-feste-te-meda-foto/60%Daily2017-08-28 19:42
https://kosova-info.com/ky-eshte-kolegu-i-medes-qe-po-kujdeset-per-atmosferen-ne-synetine-e-djemve-te-tij-foto/60%Daily2017-08-28 19:35
https://kosova-info.com/lamtumire-nafte/60%Daily2017-08-28 19:04
https://kosova-info.com/haradinaj-synoj-nje-qeveri-te-gjere/60%Daily2017-08-28 19:00
https://kosova-info.com/publikohet-pranoje-nga-butrint-rashiti-video/60%Daily2017-08-28 19:00
https://kosova-info.com/sanchez-trondit-arsenalin/60%Daily2017-08-28 18:20
https://kosova-info.com/nje-milion-qytetare-evropiane-mendojne-largimin-nga-britania-pas-brexit/60%Daily2017-08-28 18:14
https://kosova-info.com/samsung-prballet-me-krkes-t-lart-t-memorjes-prpara-debutimit-iphone-8-s-investon-7-miliard-dollar/60%Daily2017-08-28 17:27
https://kosova-info.com/vajza-rrefen-tmerrin-qe-i-ndodhi-kur-i-dashuri-e-detyroi-te-kryente-marredhenie-me-dike-tjeter/60%Daily2017-08-28 17:42
https://kosova-info.com/presidenti-putin-arriti-per-vizite-ne-hungari/60%Daily2017-08-28 17:40
https://kosova-info.com/tahiri-sulmi-i-bashkeshortes-se-stavilecit-akt-i-turpshem/60%Daily2017-08-28 17:31
https://kosova-info.com/keshtu-dukeshin-marina-dhe-albana-vite-me-pare-foto/60%Daily2017-08-28 17:22
https://kosova-info.com/di-maria-barcelona-bomba-nga-spanja/60%Daily2017-08-28 17:18
https://kosova-info.com/fitbit-sfidon-apple-me-orn-e-re-inteligjente-ionic/60%Daily2017-08-28 17:17
https://kosova-info.com/majk-nuk-ndalet-na-prezanton-me-beben-tjeter-foto/60%Daily2017-08-28 16:38
https://kosova-info.com/milaim-zeka-kemi-filluar-mbledhjen-e-nenshkrimeve-nga-deputetet/60%Daily2017-08-28 16:30
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-transferim-i-madh-nga-arsenal-te-chelsea-foto/60%Daily2017-08-28 15:44
https://kosova-info.com/nese-i-dini-pergjigjet-e-ketyre-pyetjeve-ju-fitoni-menjehere-pasaporten-amerikane/60%Daily2017-08-28 15:26
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-8/60%Daily2017-08-28 15:13
https://kosova-info.com/apple-prezanton-tre-iphone-m-12-shtator-raporton-wall-street-journal/60%Daily2017-08-28 15:13
https://kosova-info.com/deputetja-e-vv-se-reagon-pas-sulmit-ndaj-bashkeshortes-se-stavilecit/60%Daily2017-08-28 15:00
https://kosova-info.com/zyrtare-dortmund-prezanton-zevendesuesin-e-dembele-foto/60%Daily2017-08-28 14:49
https://kosova-info.com/iphone-8-dalin-data-e-publikimit-dhe-cmimi/60%Daily2017-08-28 14:41
https://kosova-info.com/del-videoja-dhe-detajet-tronditese-te-vrasjes-se-aktorit-turk-video/60%Daily2017-08-28 14:41
https://kosova-info.com/dembele-nuk-ka-aspak-medyshje-per-futbollistin-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2017-08-28 14:33
https://kosova-info.com/gazetarja-e-rtk-se-ku-e-mori-vesh-molliqaj-qe-kane-pushuar-hetimet-per-bomben-ne-shtepine-time/60%Daily2017-08-28 14:04
https://kosova-info.com/keto-jane-ushtrimet-me-te-mira-per-syte-fotovideo/60%Daily2017-08-28 14:04
https://kosova-info.com/u-zbulua-lidhja-e-saj-me-seldin-kjo-eshte-pergjigja-e-mimozes-foto/60%Daily2017-08-28 13:42
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ben-ipad-trurit-te-femijes-video/60%Daily2017-08-28 13:26
https://kosova-info.com/kucka-shenon-golin-e-karrieres-ne-turqi-video/60%Daily2017-08-28 13:16
https://kosova-info.com/ivanoviq-ska-marreveshje-me-prishtinen-derisa-te-hyjme-ne-be/60%Daily2017-08-28 12:39
https://kosova-info.com/shperthim-ne-rusi-ka-te-lenduar/60%Daily2017-08-28 12:32
https://kosova-info.com/feste-me-defa-ne-shtepine-e-medes-i-ben-djemte-synet-foto/60%Daily2017-08-28 12:27
https://kosova-info.com/demaj-mirepret-riemerimin-e-bushatit-per-minister-te-puneve-te-jashtme/60%Daily2017-08-28 12:20
https://kosova-info.com/united-turperon-arsenalin-me-postimin-e-fundit-ne-twitter-video/60%Daily2017-08-28 12:07
https://kosova-info.com/united-turperon-arsenalin-me-postimin-e-fundit-ne-twitter-video/60%Daily2017-08-28 12:07
https://kosova-info.com/japonia-ka-nevoje-te-shtoje-popullsine-perdor-robotin-si-mjet-video/60%Daily2017-08-28 11:27
https://kosova-info.com/cdo-dite-nga-1-milion-klikime-te-reja-per-kengen-e-arilenes-video/60%Daily2017-08-28 11:12
https://kosova-info.com/hidhet-poshte-aktakuza-ndaj-luan-dalipit/60%Daily2017-08-28 11:09
https://kosova-info.com/dy-milione-besimtare-pritet-te-marrin-pjese-ne-haxh/60%Daily2017-08-28 10:59
https://kosova-info.com/armet-e-zbuluar-ne-rinas-mediat-britanike-mund-te-perdoreshin-per-sulm-terrorist-ne-angli/60%Daily2017-08-28 10:57
https://kosova-info.com/as-te-ngushta-as-te-grisura-keto-jane-xhinset-hit-per-vjeshten-e-vitit-2017-foto/60%Daily2017-08-28 10:52
https://kosova-info.com/panucci-perjashton-nga-kombetarja-yllin-e-madh-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2017-08-28 10:35
https://kosova-info.com/western-digital-dhe-toshiba-pran-akordit-17-3-miliard-dollarsh/60%Daily2017-08-28 09:49
https://kosova-info.com/aurela-me-video-provokuese-para-pasqyres-video/60%Daily2017-08-28 10:15
https://kosova-info.com/lista-serbe-synon-dhjete-komuna-te-kosoves-video/60%Daily2017-08-28 09:53
https://kosova-info.com/pakistani-thote-se-strategjia-e-shba-se-ne-afganistan-nuk-funksionon/60%Daily2017-08-28 09:49
https://kosova-info.com/90-sekonda-dush-ne-mengjes-sekreti-i-energjise/60%Daily2017-08-28 09:35
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-kosoves-per-kroacine-dhe-finlanden/60%Daily2017-08-28 09:19
https://kosova-info.com/grimeri-i-kylie-jenner-e-quan-alberie-hadergjonajn-nene-te-dyte-foto/60%Daily2017-08-28 09:01
https://kosova-info.com/toyota-me-seri-te-re-te-veturave-sportive/60%Daily2017-08-28 08:28
https://kosova-info.com/wp-kulla-trump-planifikohej-te-ndertohej-ne-moske/60%Daily2017-08-28 08:27
https://kosova-info.com/serie-a-sjelle-golin-e-vitit-qe-ne-xhiron-e-dyte-video/60%Daily2017-08-28 08:04
https://kosova-info.com/vajza-e-albatritit-ju-rremben-zemren-me-kete-imazh-foto/60%Daily2017-08-28 07:42
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-reklamon-me-ne-media/60%Daily2017-08-28 07:29
https://kosova-info.com/ku-eshte-bere-transplanti-i-pare-i-zemres-video/60%Daily2017-08-28 07:25
https://kosova-info.com/ne-bruksel-vazhdojne-bisedimet-per-brexit/60%Daily2017-08-28 06:58
https://kosova-info.com/takim-per-krizen-me-migrante-ne-paris/60%Daily2017-08-28 06:44
https://kosova-info.com/femijet-ne-raka-te-torturuar-me-vite/60%Daily2017-08-28 06:40
https://kosova-info.com/zidane-ky-eshte-fajtori-per-deshtimin-ndaj-valencias/60%Daily2017-08-28 06:32
https://kosova-info.com/elita-dhe-gjiko-te-pandashem-ne-cdo-vend-foto/60%Daily2017-08-28 06:26
https://kosova-info.com/mesoni-100-fjale-ne-gjuhen-spanjolle-dhe-do-ta-dini-50-te-gjuhes-se-folur-video/60%Daily2017-08-28 06:15
https://kosova-info.com/hjustoni-lufton-me-permbytje-te-papara/60%Daily2017-08-28 06:00
https://kosova-info.com/ky-perberes-do-ta-ndryshoje-lekuren-tuaj/60%Daily2017-08-28 06:00
https://kosova-info.com/pijet-me-efektive-per-humbje-peshe-se-uji-me-limon/60%Daily2017-08-27 23:45
https://kosova-info.com/ben-foto-cdo-dite-te-vitit-shikoni-ndryshimet-video/60%Daily2017-08-27 22:40
https://kosova-info.com/ushtaret-e-antiterrorit-te-frances-po-flene-ne-hambare-me-buburrece-e-morra/60%Daily2017-08-27 22:06
https://kosova-info.com/super-golat-e-asensios-ruajne-nderin-e-real-madridit-video/60%Daily2017-08-27 22:05
https://kosova-info.com/ruset-po-ndertojne-dronin-luftarak-te-rende-15-tone/60%Daily2017-08-27 22:03
https://kosova-info.com/super-asensio-e-rikthen-ne-loje-realin-video/60%Daily2017-08-27 21:55
https://kosova-info.com/dhurata-qe-mori-andrra-destani-ne-pervjetorin-e-marteses-foto/60%Daily2017-08-27 21:51
https://kosova-info.com/kondogbia-hesht-bernabeun-valencia-ne-epersi-video/60%Daily2017-08-27 21:50
https://kosova-info.com/shikoni-reagimin-e-pandeli-majkos-kur-rama-i-tha-emrin-si-minister-video/60%Daily2017-08-27 21:49
https://kosova-info.com/ne-podujeve-kerkohet-prani-me-e-madhe-e-policise/60%Daily2017-08-27 21:42
https://kosova-info.com/milan-21-cagliari-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-08-27 21:35
https://kosova-info.com/ish-bashkepartiaku-i-shpend-ahmetit-tash-rival-i-tij-ne-garen-per-prishtinen/60%Daily2017-08-27 21:27
https://kosova-info.com/majlinda-faleminderit-qe-keni-mbeshtetur-kosoven-ky-cmim-eshte-everesti-per-mua/60%Daily2017-08-27 21:23
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-dhe-jeta-e-saj-super-luksoze-foto/60%Daily2017-08-27 21:22
https://kosova-info.com/mitrovice-bashkepunetori-i-albin-kurtit-i-bashkohet-pdk-se-foto/60%Daily2017-08-27 21:10
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-e-fiton-topin-e-arte-ne-xhudo-foto/60%Daily2017-08-27 21:06
https://kosova-info.com/bujanoci-vepron-per-tia-pamundesuar-serbise-manipulimin-me-numrin-e-shqiptareve/60%Daily2017-08-27 20:58
https://kosova-info.com/me-nje-shtator-asteroidi-gjigant-do-ti-afrohet-tokes/60%Daily2017-08-27 20:58
https://kosova-info.com/milani-ruan-hapin-me-juventusin-dhe-interin-video/60%Daily2017-08-27 20:48
https://kosova-info.com/zgjidhet-problemi-i-baterise-se-telefonave-te-mencur/60%Daily2017-08-27 20:46
https://kosova-info.com/propozimi-i-tahirit-qeveri-teknike-me-mandat-njevjecar/60%Daily2017-08-27 20:42
https://kosova-info.com/valencia-i-pergjigjet-realit-barazon-rezultatin-video/60%Daily2017-08-27 20:35
https://kosova-info.com/real-madrid-ngrit-larte-trofeun-e-la-ligas-te-fituar-edicionin-e-kaluar-foto/60%Daily2017-08-27 20:16
https://kosova-info.com/brenda-festes-ne-ditelindjen-e-ish-miss-kosova-ja-sa-vite-mbushi-foto/60%Daily2017-08-27 20:08
https://kosova-info.com/ambasadori-britanik-ne-beograd-me-1981-kosova-nje-problem-endemik/60%Daily2017-08-27 19:57
https://kosova-info.com/keto-yje-boterore-ishin-prezent-ne-mecin-e-shekullit-favorizuan-mayweatherin-foto/60%Daily2017-08-27 19:36
https://kosova-info.com/hazall-hedh-ne-gjyq-producentet-e-fate-te-kryqezuara-kjo-eshte-akuza-e-forte/60%Daily2017-08-27 19:10
https://kosova-info.com/dortmund-e-harron-dembelen-e-gjen-zevendesuesin-e-tij-foto/60%Daily2017-08-27 18:40
https://kosova-info.com/cmendet-prezantuesja-nga-tirana-ne-mes-te-nates-nudo-ne-pishine-foto/60%Daily2017-08-27 18:28
https://kosova-info.com/sipas-ish-kolegeve-adem-mikullovci-po-ia-del-mbane-me-gjithe-veshtiresite-video/60%Daily2017-08-27 18:20
https://kosova-info.com/permiresojeni-qarkullimin-e-gjakut-me-keto-pese-pije-natyrale/60%Daily2017-08-27 18:14
https://kosova-info.com/keto-jane-ftesat-perrallore-te-dasmes-se-getit-dhe-marines-foto/60%Daily2017-08-27 18:11
https://kosova-info.com/princesha-saudite-terroristet-kane-rrembyer-termin-allahu-ekber/60%Daily2017-08-27 17:46
https://kosova-info.com/gjerat-qe-duhet-ti-beni-pasdite-per-te-humbur-peshe/60%Daily2017-08-27 17:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-cagliari/60%Daily2017-08-27 17:45
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-me-fotosesion-100-lakuriq-linjat-e-saj-per-tu-admiruar-foto/60%Daily2017-08-27 17:25
https://kosova-info.com/serbia-kercenon-maqedonine-mos-gabo-ta-perkrahesh-kosoven-ne-unesco-e-interpol/60%Daily2017-08-27 17:16
https://kosova-info.com/nese-djersini-naten-urgjent-tek-mjeku-vuani-nga-kjo-semundje-e-rende/60%Daily2017-08-27 17:08
https://kosova-info.com/mayweather-vs-mcgregor-noizy-fiton-bastin-ndaj-varrosit-video/60%Daily2017-08-27 17:07
https://kosova-info.com/aty-ku-ju-grumbullohet-yndyra-ne-trup-zbulon-shume-per-shendetin-tuaj/60%Daily2017-08-27 16:55
https://kosova-info.com/nese-keni-keto-shenja-urgjent-tek-mjeku-pasi-melcia-juaj/60%Daily2017-08-27 16:40
https://kosova-info.com/pse-nuk-u-raportua-vrasja-e-gruas-myslimane-ne-terrorin-e-barcelones/60%Daily2017-08-27 16:37
https://kosova-info.com/liverpooli-turperon-arsenalin-ia-shenon-edhe-golin-e-katert-video/60%Daily2017-08-27 16:37
https://kosova-info.com/dembele-mberrin-ne-barcelone-foto/60%Daily2017-08-27 16:33
https://kosova-info.com/si-te-mesoni-gjuhen-gjermane-ne-shtepi-video/60%Daily2017-08-27 16:33
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-parandaloni-fjetjen-e-kompjuterit-n-windows-10/60%Daily2017-08-27 16:30
https://kosova-info.com/shpetohen-nje-mije-veta-pas-permbytjeve-katastrofale-ne-huston/60%Daily2017-08-27 16:27
https://kosova-info.com/huawei-prezantoi-tablett-buxhetor-t3-dhe-m3/60%Daily2017-08-27 20:09
https://kosova-info.com/metoda-natyrale-per-pastrimin-e-vesheve-nga-dylli/60%Daily2017-08-27 16:19
https://kosova-info.com/tillerson-do-te-behet-presion-paqesor-ndaj-korese-veriore/60%Daily2017-08-27 16:13
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-me-piercing-ne-nje-vend-intim-foto/60%Daily2017-08-27 15:56
https://kosova-info.com/zbulohet-se-cfare-diskutoi-isa-mustafa-me-kryeministren-serbe-ana-bernabiq/60%Daily2017-08-27 15:55
https://kosova-info.com/messenger-lite-ka-50-milion-shkarkime-n-play-store/60%Daily2017-08-27 20:09
https://kosova-info.com/cmenduria-e-unitedit-ofron-100-mln-per-yllin-e-realit-foto/60%Daily2017-08-27 15:36
https://kosova-info.com/me-ke-u-takua-ne-turqi-adelina-tahiri-foto/60%Daily2017-08-27 15:36
https://kosova-info.com/pasi-ta-lexoni-kete-do-te-hani-gjithmone-arra/60%Daily2017-08-27 15:29
https://kosova-info.com/180000-aplikacione-do-t-ndalojn-s-funksionuari-n-ios-11/60%Daily2017-08-27 15:27
https://kosova-info.com/barcelona-mesazh-terroristeve-une-nuk-kam-frike/60%Daily2017-08-27 15:16
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-beni-kur-te-ju-pickoje-bleta-ose-grereza/60%Daily2017-08-27 14:47
https://kosova-info.com/sekretari-i-shtetit-i-shba-se-shkrepja-e-raketave-nga-koreja-veriore-ishte-akt-provokues/60%Daily2017-08-27 14:26
https://kosova-info.com/ylli-po-shuhet-bie-popullariteti-i-presidentit-francez/60%Daily2017-08-27 14:11
https://kosova-info.com/liverpool-arsenal-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-08-27 14:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-dashura-e-conor-mcgregor-foto/60%Daily2017-08-27 14:00
https://kosova-info.com/njihuni-me-teknologjine-me-te-fundit-te-ketij-viti-video/60%Daily2017-08-27 13:56
https://kosova-info.com/sulmet-ne-barcelone-motra-e-terroristeve-jo-terrorit/60%Daily2017-08-27 13:41
https://kosova-info.com/shba-shprehe-shqetesim-per-burgosjen-e-gazetarit-ne-azerbajxhan/60%Daily2017-08-27 13:29
https://kosova-info.com/keshillat-e-nenes-per-dashurine-qe-nuk-duhet-ti-injoroni/60%Daily2017-08-27 13:26
https://kosova-info.com/chuck-norris-u-shpeton-dy-infarkteve-te-njepasnjeshme/60%Daily2017-08-27 13:09
https://kosova-info.com/prokuroria-ende-se-ka-cuar-ne-burg-asnje-veteran-mashtrues/60%Daily2017-08-27 12:55
https://kosova-info.com/pas-fitores-ndaj-romes-interi-transferon-nje-super-futbollist-foto/60%Daily2017-08-27 12:26
https://kosova-info.com/trump-kembengul-per-murin-trafikantet-ndertojne-tunele/60%Daily2017-08-27 12:15
https://kosova-info.com/pagat-e-pamerituara-te-deputeteve/60%Daily2017-08-27 11:54
https://kosova-info.com/ishit-kurioz-ja-foto-e-pare-e-nipit-te-shyhretes/60%Daily2017-08-27 11:36
https://kosova-info.com/chelsea-everton-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-08-27 11:32
https://kosova-info.com/pas-rooneyt-evertoni-transferon-edhe-super-sulmuesin-e-premierliges-foto/60%Daily2017-08-27 11:19
https://kosova-info.com/volker-ukraina-ende-nuk-eshte-e-gatshme-per-nato/60%Daily2017-08-27 11:18
https://kosova-info.com/publikoi-foto-me-te-dashuren-por-zbuloi-nje-te-vertete-te-hidhur/60%Daily2017-08-27 11:15
https://kosova-info.com/fotot-zhveshur-klaudia-pepa-perplaset-me-komentet-negative/60%Daily2017-08-27 10:46
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-bashkeshorti-sasa-gjene-te-dashur-te-ri-foto/60%Daily2017-08-27 10:16
https://kosova-info.com/pasurite-nentokesore-te-kosoves-garantuese-te-zhvillimit-ekonomik/60%Daily2017-08-27 10:13
https://kosova-info.com/ne-vit-mbyt-dy-milione-njerez-shkaktari-kryesor-i-kancerit-infarktit-dhe-astmes-eshte-ne-shtepine-tuaj/60%Daily2017-08-27 09:59
https://kosova-info.com/atmosfere-e-cmendur-nga-tifozet-e-mcgregor-video/60%Daily2017-08-27 09:55
https://kosova-info.com/sulmi-ne-bruksel-isis-merr-persiper-pergjegjesine/60%Daily2017-08-27 09:30
https://kosova-info.com/selena-gomez-e-lumtur-ne-krahet-e-the-weeknd-harron-plotesisht-justin-bieberin-foto/60%Daily2017-08-27 09:10
https://kosova-info.com/nente-ushtrime-per-30-sekonda-stervitja-ne-shtepi-e-cila-sulmon-dhjamin-ne-stomak-formeson-belin-video/60%Daily2017-08-27 09:07
https://kosova-info.com/nga-sulmi-ajror-amerikan-eshte-vrare-nje-komandant-militant/60%Daily2017-08-27 09:04
https://kosova-info.com/demi-eshte-e-para-nje-me-te-bukur-nuk-e-ben-me-nana-foto/60%Daily2017-08-27 08:27
https://kosova-info.com/lajm-katastrofal-per-realin-para-ndeshjes-ndaj-valencias-foto/60%Daily2017-08-27 08:24
https://kosova-info.com/yjet-e-estrades-te-gjithe-zgjuar-per-te-pare-duelin-historik-mes-floyd-mayweather-dhe-conor-mcgregor-foto/60%Daily2017-08-27 08:02
https://kosova-info.com/negociatat-me-be-ne-hahn-nuk-ka-date-per-shqiperine/60%Daily2017-08-27 07:49
https://kosova-info.com/ankese-e-papritur-nga-mcgregor-pas-humbjes/60%Daily2017-08-27 07:05
https://kosova-info.com/per-6-muaj-keshilli-per-sherbimin-civil-ka-pranuar-400-ankesa/60%Daily2017-08-27 06:57
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-zmadhon-te-pasmet-me-photoshop-foto/60%Daily2017-08-27 06:52
https://kosova-info.com/texasin-po-e-pret-katastrofa-ja-cka-do-te-ndodh-atje/60%Daily2017-08-27 06:34
https://kosova-info.com/uragani-merr-viktimen-e-pare-vendin-e-pret-katastrofa/60%Daily2017-08-26 21:57
https://kosova-info.com/befason-trajneri-i-barcelones/60%Daily2017-08-26 21:53
https://kosova-info.com/xharra-vetevendosjes-une-nuk-paguhem-nga-buxheti-ju-po-zhvatni-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2017-08-26 21:48
https://kosova-info.com/terheqja-e-haradinajt-shihet-si-zgjidhje-e-krizes-politike/60%Daily2017-08-26 21:40
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-filloje-meci-conor-mcgregor-floyd-mayweather/60%Daily2017-08-26 21:36
https://kosova-info.com/keta-deputete-jane-pro-dhe-kunder-marrjes-se-pages-pa-punuar-video/60%Daily2017-08-26 21:28
https://kosova-info.com/50-vjecarja-jeniffer-lopez-shfaqet-seksi-krah-te-dashurit-te-saj-me-te-vogel-foto/60%Daily2017-08-26 21:09
https://kosova-info.com/2-vjet-zvarritje-e-mosmarreveshjeve-per-asociacionin-e-demarkacionin/60%Daily2017-08-26 21:07
https://kosova-info.com/roma-13-inter-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-08-26 21:06
https://kosova-info.com/nxehet-gara-ne-gjilan-hasani-i-hyn-gares-ne-momentet-e-fundit/60%Daily2017-08-26 21:03
https://kosova-info.com/bahtiri-akr-ja-do-ta-kete-rolin-kryesor-per-zhbllokim/60%Daily2017-08-26 20:48
https://kosova-info.com/bahtiri-akr-ja-do-ta-kete-rolin-kryesor-per-zhbllokim/60%Daily2017-08-26 20:48
https://kosova-info.com/interi-nenshtron-romen-e-fiton-derbin-e-javes-ne-serie-a-video/60%Daily2017-08-26 20:39
https://kosova-info.com/trump-perjashto-nga-ushtria-transgjinoret/60%Daily2017-08-26 20:32
https://kosova-info.com/roma-inter-permbyset-gjithcka-video/60%Daily2017-08-26 20:25
https://kosova-info.com/barazon-inter-shenon-icardi-video/60%Daily2017-08-26 20:15
https://kosova-info.com/keto-jane-aktoret-me-joshese-te-kinematografise-turke/60%Daily2017-08-26 20:15
https://kosova-info.com/enis-bardhi-shenon-super-gol-nga-gjuajtja-e-lire-video/60%Daily2017-08-26 20:13
https://kosova-info.com/mediet-zvicerane-tallen-me-taulant-xhaken-foto/60%Daily2017-08-26 19:58
https://kosova-info.com/roma-inter-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare-video/60%Daily2017-08-26 19:34
https://kosova-info.com/modelja-nuk-zhgenjen-fansat-foto-18/60%Daily2017-08-26 19:33
https://kosova-info.com/rusi-dhjetera-te-arrestuar-ne-tubimin-per-liri-ne-internet/60%Daily2017-08-26 19:21
https://kosova-info.com/shpimet-e-tokes-i-lene-pa-uje-banoret-e-polickes-se-kamenices-video/60%Daily2017-08-26 19:10
https://kosova-info.com/institucionet-e-pavarura-te-kosoves-pak-japin-llogari/60%Daily2017-08-26 19:07
https://kosova-info.com/blerim-bunjaku-braktis-sp-ne-ajo-po-i-harron-te-huajt/60%Daily2017-08-26 19:00
https://kosova-info.com/gjiko-paralajmeron-dicka-te-re-foto/60%Daily2017-08-26 18:45
https://kosova-info.com/kodet-377-dhe-386-do-t-jen-n-bashkshfrytzim-me-383-deri-m-2018/60%Daily2017-08-26 18:18
https://kosova-info.com/genoa-24-juventus-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-08-26 18:42
https://kosova-info.com/tre-veprimet-qe-na-plakin-para-kohe/60%Daily2017-08-26 18:31
https://kosova-info.com/bum-ekonomik-183-miliarde-euro-plus-ne-arkat-gjermane/60%Daily2017-08-26 18:30
https://kosova-info.com/microsoft-publikoi-ndrtimin-16275-t-windows-10-s/60%Daily2017-08-26 18:04
https://kosova-info.com/microsoft-publikoi-ndrtimin-16275-t-windows-10-s/60%Daily2017-08-26 18:04
https://kosova-info.com/microsoft-publikoi-ndrtimin-16275-t-windows-10-s/60%Daily2017-08-26 18:04
https://kosova-info.com/djersitja-gjate-nates-eshte-shenje-e-semundjeve/60%Daily2017-08-26 18:02
https://kosova-info.com/angjela-martini-tregon-kembet-seksi-foto/60%Daily2017-08-26 17:48
https://kosova-info.com/ky-eshte-kandidati-i-akr-se-per-kryetar-te-prishtines/60%Daily2017-08-26 17:43
https://kosova-info.com/fillojne-dergesat-per-essential-phone/60%Daily2017-08-26 17:40
https://kosova-info.com/fillojne-dergesat-per-essential-phone/60%Daily2017-08-26 17:40
https://kosova-info.com/bien-facebook-dhe-instagram-prdoruesit-raportojn-probleme/60%Daily2017-08-26 17:41
https://kosova-info.com/xhbanja-atraktive-edhe-ne-veshje-sportive-foto/60%Daily2017-08-26 17:07
https://kosova-info.com/penallti-per-juventusin-cfare-beri-dybala-video-2/60%Daily2017-08-26 17:01
https://kosova-info.com/si-ti-luftoni-aknet/60%Daily2017-08-26 16:49
https://kosova-info.com/si-te-dukeni-me-te-gjata/60%Daily2017-08-26 16:33
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-akuza-per-albin-kurtin-mjeran-dhe-lider-i-kompleksuar/60%Daily2017-08-26 16:30
https://kosova-info.com/me-ne-fund-bleona-takon-princin-foto/60%Daily2017-08-26 16:09
https://kosova-info.com/italia-publikon-listen-per-ndeshjet-e-shtatorit-foto/60%Daily2017-08-26 15:57
https://kosova-info.com/italia-publikon-listen-per-ndeshjet-e-shtatorit-foto/60%Daily2017-08-26 15:57
https://kosova-info.com/turqi-opozita-proteston-kunder-padrejtesise/60%Daily2017-08-26 15:37
https://kosova-info.com/25-vjecarja-vdes-nga-perdorimi-i-proteinave-video/60%Daily2017-08-26 15:31
https://kosova-info.com/pse-i-hoqi-nga-raftet-te-gjitha-produktet-e-huaja-sipermarresi-gjerman-foto/60%Daily2017-08-26 15:27
https://kosova-info.com/per-tri-vjet-19-te-vdekur-ne-magjistralen-prishtine-podujeve/60%Daily2017-08-26 15:13
https://kosova-info.com/bleona-gjen-princin-e-saj-ja-kush-eshte-ai-foto/60%Daily2017-08-26 15:07
https://kosova-info.com/ja-sa-bukur-i-rri-e-kuqja-elites-foto/60%Daily2017-08-26 14:55
https://kosova-info.com/europa-ime-udheto-dhe-ndjeje-jeten/60%Daily2017-08-26 14:49
https://kosova-info.com/sulm-ne-marseje-plagosen-me-thike-tre-persona/60%Daily2017-08-26 14:41
https://kosova-info.com/kopjon-filmin-e-preferuar-dhe-shpeton-vellain-video/60%Daily2017-08-26 14:40
https://kosova-info.com/monaco-vendos-se-ciles-skuader-tia-shese-mbappen-foto/60%Daily2017-08-26 14:38
https://kosova-info.com/probleme-globale-me-facebook-dhe-instagram/60%Daily2017-08-26 14:11
https://kosova-info.com/enca-tregon-anen-e-saj-humane-foto/60%Daily2017-08-26 14:00
https://kosova-info.com/myslimanet-gjithnje-e-me-mire-te-integruar-ne-gjermani/60%Daily2017-08-26 13:59
https://kosova-info.com/hamilton-niset-i-pari-ne-belgjike-barazon-legjenden-schumacher/60%Daily2017-08-26 13:24
https://kosova-info.com/permiresoni-aftesite-e-fotografise-per-tre-minuta-foto/60%Daily2017-08-26 13:22
https://kosova-info.com/policia-u-jep-fund-kerkimeve-per-8-te-zhdukurit/60%Daily2017-08-26 13:05
https://kosova-info.com/ja-sa-i-paguan-zaev-keshilltaret-shqiptare-dhe-ata-serbe/60%Daily2017-08-26 12:48
https://kosova-info.com/kjo-gje-qe-bejne-graniti-dhe-leonita-tregon-qe-nuk-e-harrojne-tradicionalen-foto/60%Daily2017-08-26 12:25
https://kosova-info.com/artisti-ilustron-luften-me-depresionin-permes-vizatimit-te-erret-foto/60%Daily2017-08-26 12:07
https://kosova-info.com/fuka-ze-iriqin-ne-mes-te-detit-video/60%Daily2017-08-26 12:00
https://kosova-info.com/asistim-perfekt-nga-silva-gol-nga-gabriel-jesus-video/60%Daily2017-08-26 11:55
https://kosova-info.com/milot-perfshihet-nga-flaket-autobusi-me-turiste-nga-kosova-video/60%Daily2017-08-26 11:30
https://kosova-info.com/mustafa-ne-takimin-me-homologet-e-ballkanit-perendimor-foto/60%Daily2017-08-26 11:27
https://kosova-info.com/shba-helikopteri-ushtarak-u-perplas-afer-bregut-te-jemenit/60%Daily2017-08-26 11:16
https://kosova-info.com/harroi-ta-pastronte-veturen-ja-cka-i-ben-goldi-albatritit-foto/60%Daily2017-08-26 11:15
https://kosova-info.com/si-te-pergatisim-majonez-video/60%Daily2017-08-26 11:00
https://kosova-info.com/mustafi-dua-te-transferohem-te-ky-klub-nga-serie-a-foto/60%Daily2017-08-26 10:48
https://kosova-info.com/bahtiri-cmenduri-akr-ska-kushtezuar-pdk-ne-e-aak-ne-te-hiqen-nga-gara-per-prishtinen/60%Daily2017-08-26 10:08
https://kosova-info.com/pse-ismet-beqiri-bojkotoi-nisjen-e-arban-abrashit-per-kryetar-te-prishtines/60%Daily2017-08-26 10:06
https://kosova-info.com/indi-lideri-shpirteror-denohet-per-dhunim-nga-dhuna-u-vrane-30-vete/60%Daily2017-08-26 09:59
https://kosova-info.com/ciljeta-performon-ne-skene-fansi-zgjat-duar-dhe-tenton-ta-preke-foto/60%Daily2017-08-26 09:30
https://kosova-info.com/problem-ne-real-madrid-ylli-i-madh-mungon-ne-stervitje-foto/60%Daily2017-08-26 09:19
https://kosova-info.com/lulezon-kirurgjia-plastike-ne-shqiperi-si-po-kthehet-ne-nje-biznes-miliona-dollaresh/60%Daily2017-08-26 09:04
https://kosova-info.com/shemtohet-roberti-cfare-i-ka-ndodhur-foto/60%Daily2017-08-26 08:39
https://kosova-info.com/shba-hetime-ndaj-dy-ish-ndihmesve-te-trumpit-per-lidhjet-ruse/60%Daily2017-08-26 08:17
https://kosova-info.com/bruksel-policia-e-vrau-nje-person-i-cili-i-sulmoi-me-thike-ushtaret/60%Daily2017-08-26 08:02
https://kosova-info.com/zyrtare-pensionohet-nainggolan-foto/60%Daily2017-08-26 07:56
https://kosova-info.com/numri-i-rasteve-me-kancer-eshte-rritur-per-80-per-qind-pas-luftes/60%Daily2017-08-26 07:51
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-shikojeni-fanellen-e-cilit-klub-e-ka-veshur-lebron-james-foto/60%Daily2017-08-26 07:47
https://kosova-info.com/termeti-i-forte-lekund-saranden/60%Daily2017-08-26 07:42
https://kosova-info.com/ne-pervjetorin-e-pare-te-marteses-elineli-ndane-foto-nga-dasma-foto/60%Daily2017-08-26 07:01
https://kosova-info.com/dembele-te-barcelona-zbulohen-dy-opsionet-e-tjera-per-transferim-ne-camp-nou-foto/60%Daily2017-08-26 06:59
https://kosova-info.com/bllokade-deri-pas-zgjedhjeve-lokale/60%Daily2017-08-26 06:31
https://kosova-info.com/kida-me-shume-stil-ne-fotot-e-fundit-foto/60%Daily2017-08-26 06:10
https://kosova-info.com/pasi-publikoi-kengen-e-re-ja-cfare-i-thote-flori-arilenes-foto/60%Daily2017-08-25 22:00
https://kosova-info.com/rrefimi-i-viktimes-se-dhunes-seksuale-ne-kosove-video/60%Daily2017-08-25 21:58
https://kosova-info.com/psg-3-0-st-etienne-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-08-25 21:52
https://kosova-info.com/kusari-lila-pan-te-vije-me-nje-propozim-tjeter-per-kryeparlamentar/60%Daily2017-08-25 21:47
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-zafir-berisha-do-te-jete-kryetar-i-ardhshem-i-prizrenit/60%Daily2017-08-25 21:42
https://kosova-info.com/rita-nuk-eshte-mire-me-shendet-kthehet-ne-shtepi-foto/60%Daily2017-08-25 21:41
https://kosova-info.com/pacolli-kushtezon-pan-in-kerkon-terheqjen-e-celajt-dhe-vllahiut-nga-kandidimi-per-prishtine/60%Daily2017-08-25 21:41
https://kosova-info.com/ja-cfare-pamje-ka-marre-stadiumi-i-prishtines-foto/60%Daily2017-08-25 21:30
https://kosova-info.com/rugova-ne-vitin-1989-nuk-dua-te-jetoje-ne-shqiperia-sepse-ne-kosove-jam-autokton-video/60%Daily2017-08-25 21:24
https://kosova-info.com/zjarri-ne-llukar-zjarrfikesit-nuk-po-nderhyjne-thone-se-ka-rrezik-nga-minat/60%Daily2017-08-25 21:23
https://kosova-info.com/zjarri-ne-llukar-zjarrfikesit-nuk-po-nderhyjne-thone-se-ka-rrezik-nga-minat-2/60%Daily2017-08-25 21:23
https://kosova-info.com/baby-g-ngrit-temperaturat-ne-bikini-foto/60%Daily2017-08-25 21:22
https://kosova-info.com/viktimat-ne-aksidentin-e-decanit-jane-babe-e-bije-foto/60%Daily2017-08-25 21:17
https://kosova-info.com/leci-te-gjithe-e-dine-se-ku-eshte-problemi-te-prishtina/60%Daily2017-08-25 21:08
https://kosova-info.com/do-e-pelqeni-me-shume-picen-kur-ta-shikoni-kete-foto-te-beatrixit-foto/60%Daily2017-08-25 21:02
https://kosova-info.com/shperthen-interneti-me-talljen-qe-neymar-ua-beri-lojtareve-te-st-etienne/60%Daily2017-08-25 20:51
https://kosova-info.com/sulm-tjeter-ndaj-policise-kesaj-radhe-ne-londer/60%Daily2017-08-25 20:44
https://kosova-info.com/st-etienne-viktima-e-radhes-e-psg-se-video/60%Daily2017-08-25 20:41
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-luana-nxjerr-gjoksin-dhe-kembet-seksi-ne-greqi-foto/60%Daily2017-08-25 20:36
https://kosova-info.com/ylli-i-bundesliges-kerkon-me-cdo-kusht-ti-bashkohet-juventusit-foto/60%Daily2017-08-25 20:26
https://kosova-info.com/kjo-femer-hot-behet-pjese-e-otr-foto/60%Daily2017-08-25 20:22
https://kosova-info.com/xbox-one-x-shnon-rezervime-rekord/60%Daily2017-08-25 20:15
https://kosova-info.com/sulmuesi-ne-bruksel-therriti-allahu-ekber-para-se-te-therte-me-thike-ushtaret-foto/60%Daily2017-08-25 20:14
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-sa-para-fiton-rennes-nga-transferimi-i-dembele-te-barcelona/60%Daily2017-08-25 20:10
https://kosova-info.com/psg-st-etienne-vjen-goli-i-dyte-video/60%Daily2017-08-25 19:59
https://kosova-info.com/enca-edhe-me-nje-ndryshim-ne-floke-ja-sa-bukur-duket-foto/60%Daily2017-08-25 19:58
https://kosova-info.com/enca-edhe-me-nje-ndryshim-ne-floke-ja-sa-bukur-duket-foto-2/60%Daily2017-08-25 19:58
https://kosova-info.com/sulm-me-thike-ne-bruksel-qellohet-sulmuesi-foto/60%Daily2017-08-25 19:57
https://kosova-info.com/pacolli-flet-per-marreveshjen-e-pare-ndermjet-laa-dhe-vetevendosjes/60%Daily2017-08-25 19:46
https://kosova-info.com/liverpool-arsenal-formacioni-i-kombinuar-foto/60%Daily2017-08-25 19:39
https://kosova-info.com/dua-nuk-ndahet-asnje-cast-nga-i-dashuri-i-ri-foto/60%Daily2017-08-25 19:33
https://kosova-info.com/brenda-dhomes-se-nora-istrefit-foto/60%Daily2017-08-25 19:08
https://kosova-info.com/pdk-e-ldk-bashkohen-ne-gracanice-vetevendosje-i-bie-pishman-dhe-largohet-video/60%Daily2017-08-25 18:52
https://kosova-info.com/si-kurre-me-pare-morena-ekspozon-te-pasmet-ne-palester-foto/60%Daily2017-08-25 18:42
https://kosova-info.com/ronaldo-zbulon-emrat-e-futbollisteve-qe-do-ta-dominojne-futbollin-ne-te-ardhmen/60%Daily2017-08-25 18:26
https://kosova-info.com/galaxy-j7-do-t-jet-telefoni-i-dyt-i-samsung-me-dy-kamera-t-pasme/60%Daily2017-08-25 17:10
https://kosova-info.com/ky-eshte-virusi-me-i-ri-qe-perhapet-nepermjet-facebook-messenger-kujdes-sepse-ju-vjen-nga-miqte-tuaj/60%Daily2017-08-25 17:31
https://kosova-info.com/ja-sa-kane-pasuri-kandidatet-per-kryetar-te-prishtines-njeri-ska-kulm-mbi-koke/60%Daily2017-08-25 17:25
https://kosova-info.com/heidi-dhe-robini-ne-kulmin-e-dashurise-foto/60%Daily2017-08-25 17:05
https://kosova-info.com/si-ka-evoluar-tregu-i-sistemeve-operative-t-telefonve-inteligjent/60%Daily2017-08-25 17:03
https://kosova-info.com/nese-i-keni-derguar-dikujt-foto-intime-ja-si-mund-te-mbroheni-qe-asnje-prej-tyre-mos-te-behet-publike/60%Daily2017-08-25 17:01
https://kosova-info.com/formacioni-i-frikshem-i-barcelones-pas-ardhjes-se-dembele-foto/60%Daily2017-08-25 17:00
https://kosova-info.com/trashegimtari-i-samsung-5-vite-burg-per-korrupsion-video/60%Daily2017-08-25 16:54
https://kosova-info.com/google-lanon-assistant-n-evrop/60%Daily2017-08-25 16:42
https://kosova-info.com/macron-polonia-po-punon-kunder-interesave-evropiane/60%Daily2017-08-25 16:30
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vrare-nga-sulmi-ne-nje-xhami-ne-kabul/60%Daily2017-08-25 16:23
https://kosova-info.com/shyhretja-nis-pushimet-me-shoqeri-foto/60%Daily2017-08-25 16:15
https://kosova-info.com/audi-po-nderton-makina-elektrike-me-energji-diellore-ne-cati/60%Daily2017-08-25 16:01
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-costa-te-skuadra-e-njohur-e-premierliges-foto/60%Daily2017-08-25 15:49
https://kosova-info.com/gjermania-e-prere-turqia-nuk-do-te-pranohet-ne-be/60%Daily2017-08-25 15:36
https://kosova-info.com/apple-iphone-8-do-t-kushtoj-999-dollar-new-york-times/60%Daily2017-08-25 15:04
https://kosova-info.com/learta-publikon-foton-e-pare-te-djalit-te-saj-foto/60%Daily2017-08-25 14:59
https://kosova-info.com/gazeta-sllovene-serbia-po-i-ben-presion-maqedonise-te-votoje-kunder-kosoves-ne-unesco/60%Daily2017-08-25 14:58
https://kosova-info.com/zyrtare-aquiliani-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-08-25 14:37
https://kosova-info.com/gecaj-sulmon-surroin-per-ta-sulmuar-rugoven-dikur-i-ngrije-lart-komandantet/60%Daily2017-08-25 13:40
https://kosova-info.com/gjilan-mbylle-gruan-ne-veture-per-te-shkuar-ne-xhami-policia-intervenon-ta-nxjerre-nga-vetura/60%Daily2017-08-25 13:32
https://kosova-info.com/fatmagyl-duket-cdo-here-e-me-e-re-kjo-eshte-mosha-e-saj-foto/60%Daily2017-08-25 13:29
https://kosova-info.com/apple-bllokon-aplikacionet-iraniane-n-app-store-nisur-nga-sanksionet-amerikane/60%Daily2017-08-25 13:29
https://kosova-info.com/futbollistet-e-partizanit-zbulojne-se-cfare-do-te-bejne-kunder-skenderbeut/60%Daily2017-08-25 13:24
https://kosova-info.com/pudra-i-shkaktoi-kancer-kompania-e-njohur-boterore-demshperblen-gruan-me-miliona-dollare/60%Daily2017-08-25 13:18
https://kosova-info.com/numri-i-te-vdekurve-nga-perplasja-e-autobusit-arrriti-ne-18-vete/60%Daily2017-08-25 12:52
https://kosova-info.com/bjellorusi-gazetaret-gjobiten-pasi-kane-punuar-pa-akreditim/60%Daily2017-08-25 12:51
https://kosova-info.com/bjellorusi-gazetaret-gjobiten-pasi-kane-punuar-pa-akreditim-2/60%Daily2017-08-25 12:51
https://kosova-info.com/hoxha-thote-se-kryesit-e-krimeve-te-luftes-ndaj-kosovareve-duhet-te-ndeshkohen/60%Daily2017-08-25 12:24
https://kosova-info.com/fotot-e-dasmes-industri-fitimprurese-ne-kine/60%Daily2017-08-25 12:12
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-shpall-pogban-si-futbollistin-e-vitit-nga-europa-league-foto/60%Daily2017-08-25 12:05
https://kosova-info.com/disa-nga-imazhet-ku-e-dashura-e-valdrinit-shfaqet-shume-terheqese-foto/60%Daily2017-08-25 11:52
https://kosova-info.com/ne-shtator-ky-trup-qiellor-do-te-preke-token/60%Daily2017-08-25 11:19
https://kosova-info.com/takohen-behgjet-pacolli-ilir-deda-e-mimoza-kusari-a-do-ti-bashkohen-pan-it-foto/60%Daily2017-08-25 10:58
https://kosova-info.com/njeri-nga-deshmitaret-flet-per-sulmin-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2017-08-25 10:42
https://kosova-info.com/zyrtare-panucci-publikon-listen-e-shqiperise-kunder-lihtenshtajnit-dhe-maqedonise/60%Daily2017-08-25 10:34
https://kosova-info.com/rusi-se-paku-16-te-vdekur-nga-perplasja-autobusit-ne-det/60%Daily2017-08-25 10:21
https://kosova-info.com/keto-ushqime-jane-afrodiziaku-me-i-mire/60%Daily2017-08-25 10:05
https://kosova-info.com/nj-redditer-grumbullon-2-milion-gigabajt-prmbajte-pornografike-pr-t-testuar-shrbim-cloud-pa-limit-t-amazon/60%Daily2017-08-25 10:02
https://kosova-info.com/per-luften-kunder-urrejtjes-cifti-clooney-japin-nje-milion-dollar/60%Daily2017-08-25 09:58
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-turke-e-braktisi-te-dashurin-qe-kishte-per-tu-martuar-me-kemalin-foto/60%Daily2017-08-25 09:40
https://kosova-info.com/haziri-me-vetevendosjen-kemi-orientime-te-ndryshme-por-eshte/60%Daily2017-08-25 09:39
https://kosova-info.com/tifozi-shqiptar-i-interit-tallet-me-bonuccin-ne-shkup-video/60%Daily2017-08-25 09:28
https://kosova-info.com/barnatoret-e-luzernit-shesin-kanabis/60%Daily2017-08-25 09:21
https://kosova-info.com/mos-postoni-foto-te-pushimeve-tuaja-ne-facebook-apo-instagram-studimi-i-fundit-rreth-ketyre-postimeve-nuk-do-ju-pelqeje/60%Daily2017-08-25 09:02
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-cka-jane-mes-vete-leonora-jakupi-dhe-rexhep-selimi/60%Daily2017-08-25 08:44
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-lufte-me-zjarret-7-vatra-te-reja-gjate-24-oreve/60%Daily2017-08-25 08:34
https://kosova-info.com/juventus-ska-te-ndalur-edhe-nje-perforcim-nga-psg-foto/60%Daily2017-08-25 08:25
https://kosova-info.com/kundershtaret-e-mundshem-te-arsenalit-ne-shortin-e-europa-league-foto/60%Daily2017-08-25 08:04
https://kosova-info.com/dy-tinejxhere-britanike-shpallen-fajtore-per-vrasjen-e-shqiptarit-vilson-meshi/60%Daily2017-08-25 08:01
https://kosova-info.com/habisin-mjeket-keto-ushqimi-i-terbojne-femijet/60%Daily2017-08-25 07:59
https://kosova-info.com/fondet-per-femijet-e-semure-me-kancer-duhet-te-rriten/60%Daily2017-08-25 07:17
https://kosova-info.com/gjermania-teston-tekniken-e-identifikimit-te-fytyres/60%Daily2017-08-25 07:11
https://kosova-info.com/raiola-ka-nje-kerkese-interesante-per-messin/60%Daily2017-08-25 06:59
https://kosova-info.com/befasi-per-marinen-geti-romantik-pak-para-dasmes-foto/60%Daily2017-08-25 06:48
https://kosova-info.com/trashegimtar-i-skenderbeut-e-ka-fotografuar-lakuriq-zonjen-e-pare-te-shba-ve-foto/60%Daily2017-08-25 06:12
https://kosova-info.com/takim-njeditesh-i-kryeministrave-te-shteteve-te-ballkanit/60%Daily2017-08-25 05:53
https://kosova-info.com/hapet-gjykata-e-pare-ne-internet/60%Daily2017-08-25 05:40
https://kosova-info.com/shkendija-milan-shikojeni-kush-ishte-ne-tribuna-foto/60%Daily2017-08-25 05:26
https://kosova-info.com/zbulohet-klubi-i-draxler-per-sezonin-201718-foto/60%Daily2017-08-25 05:21
https://kosova-info.com/shba-nje-i-vrare-disa-pengje-nga-punonjesi-i-pakenaqur/60%Daily2017-08-24 22:00
https://kosova-info.com/albani-cmend-vajzat-ne-oret-e-vona-pozon-i-zhveshur-nga-dushi-foto/60%Daily2017-08-24 21:59
https://kosova-info.com/amerikania-fiton-758-7-milione-dollare-ne-llotari-e-le-punen-menjehere/60%Daily2017-08-24 21:54
https://kosova-info.com/golat-e-deklasimit-qe-liburni-i-beri-titogradit-te-malit-te-zi-video/60%Daily2017-08-24 21:52
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-vdekjen-e-gazetares-shqiptare/60%Daily2017-08-24 21:47
https://kosova-info.com/zanfina-thumbon-me-postimet-e-fundit-foto/60%Daily2017-08-24 21:45
https://kosova-info.com/ldk-neser-prezanton-kandidatet-per-kryetar-te-prishtines-dhe-prizrenit/60%Daily2017-08-24 21:41
https://kosova-info.com/veseli-shaqir-totaj-nuk-ka-konkurrence-ne-prizren/60%Daily2017-08-24 21:33
https://kosova-info.com/morena-ben-tatuazh-portretin-e-nenes-se-saj-foto/60%Daily2017-08-24 21:26
https://kosova-info.com/keto-jane-skuadrat-e-kualifikuara-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2017-08-24 21:25
https://kosova-info.com/ambasadorja-shqiptare-nuk-ka-rikthim-vizash-nga-holanda/60%Daily2017-08-24 21:24
https://kosova-info.com/gare-e-nxehte-ndermjet-ldk-se-dhe-vv-se-per-komunen-e-prishtines-video/60%Daily2017-08-24 21:16
https://kosova-info.com/pyetja-e-carpi-club-albania-qe-nervozoi-bonuccin-video/60%Daily2017-08-24 21:09
https://kosova-info.com/lutja-interesante-e-vedatit-para-se-te-hyje-ne-pishine-foto/60%Daily2017-08-24 21:06
https://kosova-info.com/denohet-shtetasi-i-maqedonise-pasi-ofendoi-erdoganin/60%Daily2017-08-24 21:01
https://kosova-info.com/trajneri-i-skenderbeut-zbulon-shperblimin-per-lojtaret/60%Daily2017-08-24 20:48
https://kosova-info.com/zedhenesi-i-qeverise-shkupi-ka-marr-qendrim-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-unesco/60%Daily2017-08-24 20:47
https://kosova-info.com/performanca-e-bim-bimmes-ne-promovimin-e-albumit-te-tij-video/60%Daily2017-08-24 20:44
https://kosova-info.com/portieri-i-skenderbeut-me-premtim-te-madh-per-tifozet/60%Daily2017-08-24 20:42
https://kosova-info.com/shkendija-eliminohet-nga-milani-video/60%Daily2017-08-24 20:36
https://kosova-info.com/vardari-shokon-fenerbahcen-video/60%Daily2017-08-24 20:27
https://kosova-info.com/fotografia-e-fundit-e-djalit-te-veses-te-shkrine-zemren-foto/60%Daily2017-08-24 20:27
https://kosova-info.com/ndihmoni-femijes-qe-ecen-ne-gjume/60%Daily2017-08-24 20:23
https://kosova-info.com/pamje-nga-koncerti-i-bim-bimmes-foto/60%Daily2017-08-24 20:02
https://kosova-info.com/ja-cfare-ben-xhaxhi-roberti-per-nipin-foto/60%Daily2017-08-24 19:57
https://kosova-info.com/skenderbeu-shkruan-serish-historine-siguron-grupet-e-liges-se-evropes/60%Daily2017-08-24 19:52
https://kosova-info.com/isis-kercenon-spanjen-me-sulme-te-reja-ne-nuk-kemi-kufij-video/60%Daily2017-08-24 19:52
https://kosova-info.com/ambasada-e-serbise-ne-shkup-rifillon-punen/60%Daily2017-08-24 19:39
https://kosova-info.com/mama-argjentina-sjell-edhe-nje-imazh-joshes-foto/60%Daily2017-08-24 19:30
https://kosova-info.com/detajet-e-panjohura-gruaja-me-e-fuqishme-ne-bote-amvise-e-rendomte-ne-shtepi/60%Daily2017-08-24 19:26
https://kosova-info.com/ndiqeni-kete-mesazh-te-tunes-foto/60%Daily2017-08-24 19:05
https://kosova-info.com/ndiqeni-kete-mesazh-te-tunes-foto/60%Daily2017-08-24 19:05
https://kosova-info.com/ronaldo-deklarohet-i-lumtur-per-cmimin-lojtari-i-vitit-foto/60%Daily2017-08-24 18:43
https://kosova-info.com/burre-e-grua-ishin-live-ne-facebook-por-shikoni-se-cfare-ju-ben-makina-video/60%Daily2017-08-24 18:42
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-largohet-pak-nga-zhvillimet-politike-shikon-ndeshjen-shkendija-ac-milan/60%Daily2017-08-24 18:24
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-largohet-pak-nga-zhvillimet-politike-shikon-ndeshjen-shkendija-ac-milan/60%Daily2017-08-24 18:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-bukuroshja-nga-vushtrria-ne-listen-e-ldk-se-per-kuvend-komunal-foto/60%Daily2017-08-24 17:58
https://kosova-info.com/prdoruesit-e-nj-telefoni-samsung-galaxy-note-t-palkundur/60%Daily2017-08-24 17:12
https://kosova-info.com/prdoruesit-e-nj-telefoni-samsung-galaxy-note-t-palkundur/60%Daily2017-08-24 17:12
https://kosova-info.com/prdoruesit-e-nj-telefoni-samsung-galaxy-note-t-palkundur/60%Daily2017-08-24 17:12
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-si-dukej-gold-ag-23-vite-me-pare-foto/60%Daily2017-08-24 17:50
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-mesfushorin-me-te-mire-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-08-24 17:22
https://kosova-info.com/konfirmon-policia-gazetaret-ruse-jane-larguar-nga-kosova/60%Daily2017-08-24 17:13
https://kosova-info.com/apple-mund-t-prezantoj-iphone-8-m-12-shtator/60%Daily2017-08-24 17:04
https://kosova-info.com/gjenerali-amerikan-nuk-do-te-deshtojme-ne-afganistan/60%Daily2017-08-24 16:51
https://kosova-info.com/taksite-ujore/60%Daily2017-08-24 16:27
https://kosova-info.com/bni-gjra-m-t-mdha-me-samsung-galaxy-note8-nivelin-tjetr-t-note/60%Daily2017-08-24 16:11
https://kosova-info.com/kur-arilena-dhe-flori-performojne-ne-prishitne-fotovideo/60%Daily2017-08-24 16:11
https://kosova-info.com/live-shorti-i-liges-se-kampioneve-video-3/60%Daily2017-08-24 15:52
https://kosova-info.com/strsesi-ben-nje-gjest-te-pahijshem-para-pasqyres-foto-16/60%Daily2017-08-24 15:45
https://kosova-info.com/vuciq-e-informoi-raportuesin-e-pe-se-per-dialogun-e-brendshem-per-kosoven/60%Daily2017-08-24 15:42
https://kosova-info.com/keto-ushqime-rrisin-mundesite-qe-femijet-tuaj-te-cmenden/60%Daily2017-08-24 15:41
https://kosova-info.com/denohet-burri-qe-shtyu-gruan-ne-vetevrasje-per-shkak-te-virgjerise/60%Daily2017-08-24 15:26
https://kosova-info.com/engjellusha-publikon-nje-foto-te-nipit-foto/60%Daily2017-08-24 15:21
https://kosova-info.com/ushqeni-lekuren-me-keto-ushqime/60%Daily2017-08-24 15:18
https://kosova-info.com/shkendija-milan-lajm-i-pabesueshem-para-ndeshjes/60%Daily2017-08-24 15:06
https://kosova-info.com/ja-me-cfare-veture-super-luksoze-po-shetitet-ledri-ne-ulqin-foto/60%Daily2017-08-24 14:57
https://kosova-info.com/ne-aeroportin-e-gjakoves-u-mbajt-ushtrimi-per-menaxhimin-e-fatkeqesive-foto/60%Daily2017-08-24 14:51
https://kosova-info.com/mattis-rusia-synon-ripercaktim-te-kufijve/60%Daily2017-08-24 14:47
https://kosova-info.com/samsung-konfirmon-nj-altoparlant-bixby/60%Daily2017-08-24 14:33
https://kosova-info.com/nje-super-projekt-po-vjen-nga-gold-ag-foto/60%Daily2017-08-24 14:06
https://kosova-info.com/rreziku-nga-ushqimi-i-fast-food-it/60%Daily2017-08-24 13:47
https://kosova-info.com/range-rover-pritet-te-lansoje-modelin-evoque-foto/60%Daily2017-08-24 13:41
https://kosova-info.com/di-maria-transferohem-te-barcelona-vetem-me-nje-kusht/60%Daily2017-08-24 13:38
https://kosova-info.com/kushner-trump-shume-i-perkushtuar-per-paqe-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2017-08-24 13:29
https://kosova-info.com/hashtag-mbush-10-vjec/60%Daily2017-08-24 13:20
https://kosova-info.com/hashtag-mbush-10-vjec/60%Daily2017-08-24 13:20
https://kosova-info.com/ovl-e-uck-se-nuk-perzihet-ne-politike-mbeshtet-kedo-qe-bene-qeverine/60%Daily2017-08-24 13:14
https://kosova-info.com/deshironi-qe-ai-te-mos-shikoje-femer-tjeter-beni-keto-4-gjera-ne-shtrat-cdo-nate/60%Daily2017-08-24 13:01
https://kosova-info.com/alex-ben-pompa-duke-e-mbajtur-te-dashuren-jlo-siper-fotovideo/60%Daily2017-08-24 12:19
https://kosova-info.com/policia-shqiptare-rrit-sigurine-kunder-kercenimit-terrorist/60%Daily2017-08-24 12:16
https://kosova-info.com/hadergjonaj-ne-premierlige-cmendet-shaqiri-foto/60%Daily2017-08-24 12:16
https://kosova-info.com/ferrari-portofino-makina-e-re-e-markes-italiane-foto/60%Daily2017-08-24 11:53
https://kosova-info.com/do-zhgenjeheni-keq-ja-cfare-u-ka-bere-te-pasmeve-gjigante-fibi-foto/60%Daily2017-08-24 11:50
https://kosova-info.com/htc-premton-android-8-0-oreo-pr-htc-u11-u-ultra-dhe-10/60%Daily2017-08-24 11:39
https://kosova-info.com/mattis-rusia-synon-ripercaktim-te-kufijve-me-force/60%Daily2017-08-24 11:33
https://kosova-info.com/dasma-qe-bashkoi-ermalin-me-nje-figure-te-rendesishme-kombetare-foto/60%Daily2017-08-24 11:23
https://kosova-info.com/vijojne-pergatitjet-e-miss-bumbum-foto/60%Daily2017-08-24 11:16
https://kosova-info.com/ish-agjentja-e-cia-s-deshiron-ta-bleje-twitterin-per-tia-bllokuar-llogarine-donald-trump-it-foto/60%Daily2017-08-24 11:06
https://kosova-info.com/tifozet-e-interit-festojne-pas-lajmit-nga-wenger-per-mustafin-foto/60%Daily2017-08-24 11:03
https://kosova-info.com/personeli-ka-filluar-te-kthehet-ne-ambasaden-e-serbise-ne-shkup/60%Daily2017-08-24 11:01
https://kosova-info.com/raport-pixel-2-dhe-pixel-xl-2-debutojn-m-5-tetor/60%Daily2017-08-24 10:46
https://kosova-info.com/iran-negociata-per-zhbllokim-te-rrjetit-twitter/60%Daily2017-08-24 10:36
https://kosova-info.com/nokia-u-jep-goditjen-samsung-ut-e-iphone-s-vjen-celulari-i-shumepritur-foto/60%Daily2017-08-24 10:35
https://kosova-info.com/shikojeni-perplasjen-e-veselit-dhe-kurtit-ne-kuvend-video/60%Daily2017-08-24 09:57
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-cilit-pasqyrim-i-jetes-se-saj-private-kjo-eshte-e-verteta-fotovideo/60%Daily2017-08-24 09:54
https://kosova-info.com/januzaj-e-gjithe-bota-e-di-se-nuk-me-pelqen-ky-trajner-foto/60%Daily2017-08-24 09:31
https://kosova-info.com/ukraina-shenon-dite-e-pavaresise/60%Daily2017-08-24 09:25
https://kosova-info.com/kadri-veseli-vetevendosjes-me-neve-nuk-iu-shitet-me-mua-vecanerisht/60%Daily2017-08-24 08:53
https://kosova-info.com/rita-u-del-ne-ndihme-femrave-te-prekura-nga-tragjedia-ne-londer-foto/60%Daily2017-08-24 08:43
https://kosova-info.com/kur-edhe-murgjet-jane-robote-video/60%Daily2017-08-24 08:34
https://kosova-info.com/katastrofe-per-juventusin-ne-shortin-e-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2017-08-24 08:24
https://kosova-info.com/mustafa-kerkon-edhe-nje-koalicion-pdk-ldk/60%Daily2017-08-24 07:33
https://kosova-info.com/shba-dhe-evropa-me-se-paku-te-prekura-nga-terrori/60%Daily2017-08-24 07:30
https://kosova-info.com/barcelona-me-super-perforcim-nga-chelsea-foto-2/60%Daily2017-08-24 07:21
https://kosova-info.com/per-capital-t-dicka-tjeter-eshte-me-e-rendesishme-se-pagesat-neper-koncerte-video/60%Daily2017-08-24 07:16
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-turk-i-marrosur-pas-kengetares-shqiptare-ja-cka-ben-fotovideo/60%Daily2017-08-24 06:57
https://kosova-info.com/katar-ripertrin-lidhjeve-diplomatike-me-iranin/60%Daily2017-08-24 06:54
https://kosova-info.com/n%d1%91-det-apo-n%d1%91-mal-zbuloni-se-ku-duhet-t%d1%91-b%d1%91ni-seks/60%Daily2017-08-24 06:43
https://kosova-info.com/rrahim-pacolli-flet-per-vendimin-e-akr-se-per-koalicionin-me-ldk-ne/60%Daily2017-08-24 06:18
https://kosova-info.com/uefa-ndryshon-diten-dhe-oren-e-shortit-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-08-24 05:25
https://kosova-info.com/daciq-kosova-nuk-do-te-pranohet-ne-unesco/60%Daily2017-08-23 22:28
https://kosova-info.com/problemet-shendetesore-qe-mund-ti-dalloni-nga-syte/60%Daily2017-08-23 22:19
https://kosova-info.com/keshilla-per-te-kapercyer-ankthin-ne-avion/60%Daily2017-08-23 22:10
https://kosova-info.com/angela-martini-provokon-nga-shtrati-foto/60%Daily2017-08-23 22:00
https://kosova-info.com/trump-ben-thirrje-per-unitet-ne-amerike-eshte-koha-te-sherohen-plaget-qe-na-kane-percare/60%Daily2017-08-23 21:56
https://kosova-info.com/cka-po-uron-anetari-i-ri-pdk-se-marreveshjen-pan-akr-foto/60%Daily2017-08-23 21:52
https://kosova-info.com/ja-si-e-quan-stresi-florin-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-08-23 21:50
https://kosova-info.com/ish-kapiteni-i-bayernit-befason-te-gjithe-i-kthehet-futbollit-pas-pensionimit-foto/60%Daily2017-08-23 21:50
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-pacolli-mohon-se-eshte-takuar-me-veselin-dhe-haradinajn/60%Daily2017-08-23 21:45
https://kosova-info.com/presidenti-grek-akuzon-maqedonine-per-irredentizem/60%Daily2017-08-23 21:42
https://kosova-info.com/hyn-ne-oren-e-trete-takimi-ndermjet-veselit-haradinajt-dhe-pacollit/60%Daily2017-08-23 21:41
https://kosova-info.com/fjalet-emocionuese-te-arianes-ne-ditelindjen-e-ermalit-video/60%Daily2017-08-23 21:35
https://kosova-info.com/fjalet-emocionuese-te-arianes-ne-ditelindjen-e-ermalit-video/60%Daily2017-08-23 21:35
https://kosova-info.com/ronaldo-bombardon-fiorentinen-video/60%Daily2017-08-23 21:31
https://kosova-info.com/ambasada-e-kosoves-ne-uashington-hap-librin-e-zise-per-bajram-rexhepin/60%Daily2017-08-23 21:30
https://kosova-info.com/anulohet-koncerti-ne-roterdam-frike-nga-sulmet-terroriste/60%Daily2017-08-23 21:24
https://kosova-info.com/microsoft-publikoi-ndrtimin-16273-t-windows-10-s-tani-keni-shansin-t-provoni-windows-10-s/60%Daily2017-08-23 21:21
https://kosova-info.com/keshtu-jane-mengjeset-e-vonshme-te-tunes-ne-shtrat-foto/60%Daily2017-08-23 21:20
https://kosova-info.com/marina-amerikane-pezullon-levizjet-e-flotes/60%Daily2017-08-23 21:17
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-skuadra-te-premierliges-do-te-jene-ne-ligen-e-kampioneve-kete-sezon/60%Daily2017-08-23 21:14
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-morena-kujton-nenen-foto/60%Daily2017-08-23 21:00
https://kosova-info.com/vjedhjet-e-turisteve-ne-shqiperi-policia-regjistron-35-raste-pre-bien-edhe-kosovaret/60%Daily2017-08-23 20:58
https://kosova-info.com/kur-terhiqet-shorti-i-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2017-08-23 20:46
https://kosova-info.com/xhirim-i-ri-nga-isis-i-djaloshi-nga-shba-kercenon-trumpin-video/60%Daily2017-08-23 20:43
https://kosova-info.com/ky-vend-eshte-destinacioni-i-ri-per-kemalin-dhe-fahriyen-foto/60%Daily2017-08-23 20:35
https://kosova-info.com/liverpool-ne-grupet-e-liges-se-kampioneve-ja-rezultatet-komplete/60%Daily2017-08-23 20:35
https://kosova-info.com/motocikleta-qe-kushton-15-mije-paund-foto/60%Daily2017-08-23 20:30
https://kosova-info.com/liverpool-hoffenheim-goli-i-radhes-video/60%Daily2017-08-23 20:23
https://kosova-info.com/ja-cili-eshte-kuptimi-nese-keni-pare-enderr-sikur-je-shtatzene/60%Daily2017-08-23 20:18
https://kosova-info.com/arilena-zbulon-daten-e-publikimit-te-kenges-foto/60%Daily2017-08-23 20:10
https://kosova-info.com/liverpool-hoffenheim-rezultat-shkaterrues-video/60%Daily2017-08-23 20:09
https://kosova-info.com/sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-takon-erdoganin/60%Daily2017-08-23 20:03
https://kosova-info.com/hoxhaj-kufijte-ne-ballkan-jane-te-caktuar-kosova-te-pranohet-ne-okb/60%Daily2017-08-23 19:48
https://kosova-info.com/lojerat-elektronike-shtylle-e-ekonomise-gjermane-video/60%Daily2017-08-23 19:46
https://kosova-info.com/gresa-me-dedikim-per-shkurten-per-ty-vitet-jane-thjesht-numer-foto/60%Daily2017-08-23 19:45
https://kosova-info.com/liverpooli-shenon-klopp-feston-si-i-cmendur-video/60%Daily2017-08-23 19:44
https://kosova-info.com/kulla-fantzame-ne-bangkok-foto/60%Daily2017-08-23 19:42
https://kosova-info.com/nora-istrefi-rrezaton-bukuri-ne-imazhin-e-fundit-foto/60%Daily2017-08-23 19:20
https://kosova-info.com/charlie-hebdo-kopertine-kushtuar-barcelones-islami-eshte-fe-e-paqes/60%Daily2017-08-23 19:20
https://kosova-info.com/liverpool-hoffenheim-goli-i-pare-video/60%Daily2017-08-23 18:59
https://kosova-info.com/facebook-sjell-fotot-360-gradshe-n-telefonin-tuaj-ja-sesi-ti-realizoni/60%Daily2017-08-23 17:51
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-i-austrise-grate-ne-kosove-paguhen-per-tu-mbuluar-video/60%Daily2017-08-23 18:44
https://kosova-info.com/hoxhallaret-per-varrimin-e-bajram-rexhepit-i-angazhoi-familja-e-tij-video/60%Daily2017-08-23 18:41
https://kosova-info.com/rrefimet-tronditese-te-ushtareve-amerikane-si-na-perdhunonin-shoket-e-skuadres-foto/60%Daily2017-08-23 18:22
https://kosova-info.com/e-tera-ne-lejla-kaq-terheqese-enca-nuk-eshte-dukur-moti-foto/60%Daily2017-08-23 18:10
https://kosova-info.com/prezantohen-kostumet-e-reja-per-astrounautet-foto/60%Daily2017-08-23 18:04
https://kosova-info.com/ne-24-ore-jane-kthyer-157-shqiptare-nga-gjermania-e-franca/60%Daily2017-08-23 18:00
https://kosova-info.com/ky-ushqim-eshte-fantastik-per-lekuren-foto/60%Daily2017-08-23 18:00
https://kosova-info.com/ky-eshte-ushqimi-qe-lufton-kancerin/60%Daily2017-08-23 17:52
https://kosova-info.com/estonia-hedh-iden-e-nj-ico-je-dhe-monedhs-virtuale-shtetrore-estcoins/60%Daily2017-08-23 17:42
https://kosova-info.com/liburni-me-goleade-ne-ndeshjen-e-pare-ne-uefa-futsall-cup/60%Daily2017-08-23 17:37
https://kosova-info.com/valdete-idrizi-kunder-kandidatet-i-kam-miq-te-mire/60%Daily2017-08-23 17:29
https://kosova-info.com/alarmi-ja-sulmet-e-medha-qe-po-planifikon-isis/60%Daily2017-08-23 17:02
https://kosova-info.com/arratiset-elita-foto/60%Daily2017-08-23 16:55
https://kosova-info.com/elon-musk-prezantoi-kostumin-hapsinor-t-spacex/60%Daily2017-08-23 16:47
https://kosova-info.com/pas-transferimit-astronomik-psg-merr-nje-portier-interesant-nga-serie-a-foto/60%Daily2017-08-23 16:19
https://kosova-info.com/isa-mustafa-takon-pacollin-per-ta-betonuar-kunder-veselit-dhe-haradinajt/60%Daily2017-08-23 16:15
https://kosova-info.com/protesta-kunder-trumpit-gure-ndaj-policise/60%Daily2017-08-23 16:13
https://kosova-info.com/kroaci-kosove-dy-mysafire-special-foto/60%Daily2017-08-23 16:04
https://kosova-info.com/merkel-shba-te-kontribuoje-ne-zgjidhjen-e-problemeve-nderkombetare/60%Daily2017-08-23 15:56
https://kosova-info.com/keshtu-po-relaksohet-alketa-vejsiu-foto/60%Daily2017-08-23 15:41
https://kosova-info.com/nga-barcelona-te-kombetarja-e-shqiperise-foto/60%Daily2017-08-23 14:57
https://kosova-info.com/ne-keto-vende-do-te-kete-nderprerje-te-rrymes-ne-vikend/60%Daily2017-08-23 14:52
https://kosova-info.com/nje-dite-e-zakonshme-per-noren-robertin-dhe-te-voglen-renee-foto/60%Daily2017-08-23 14:27
https://kosova-info.com/bie-forca-e-isis-it/60%Daily2017-08-23 14:22
https://kosova-info.com/nuk-ju-funksionon-facebook-u-ja-si-ta-rregulloni/60%Daily2017-08-23 14:05
https://kosova-info.com/beqaj-mospjesemarrja-ne-seance-eshte-ndezje-e-drites-se-kuqe-per-pan-in/60%Daily2017-08-23 13:46
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-mesfushori-arrin-marreveshje-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-23 13:30
https://kosova-info.com/njihuni-me-motren-dhe-vellain-e-dua-lipes-sa-shume-ngjajne-foto/60%Daily2017-08-23 13:22
https://kosova-info.com/metodat-per-te-zbuluar-dike-qe-nuk-eshte-vetja/60%Daily2017-08-23 12:59
https://kosova-info.com/arketari-i-ujesjellesit-u-detyrua-ti-vjedh-25-mije-euro-per-te-shpetuar-gruan-e-tij-te-semure/60%Daily2017-08-23 12:25
https://kosova-info.com/trump-i-cileson-mediat-e-shba-ve-si-te-pa-drejta/60%Daily2017-08-23 12:23
https://kosova-info.com/menyrat-e-zbardhjes-se-dhembeve/60%Daily2017-08-23 12:14
https://kosova-info.com/zyrtare-berbatov-nenshkruan-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-23 12:12
https://kosova-info.com/kur-bebe-rexha-zgjedh-ta-fotografoi-nga-afer-gjoksin-foto/60%Daily2017-08-23 11:51
https://kosova-info.com/kur-bebe-rexha-zgjedh-ta-fotografoi-nga-afer-gjoksin-foto/60%Daily2017-08-23 11:51
https://kosova-info.com/kujdes-vija-e-zeze-ne-thonje-mund-te-jete-simptome-e-kancerit/60%Daily2017-08-23 11:38
https://kosova-info.com/drama-e-pdk-se-rreth-kandidatures-se-ramiz-lladrovcit-cfare-ndodhi-mbreme/60%Daily2017-08-23 11:15
https://kosova-info.com/rreth-6-milione-turiste-te-huaj-vizituan-stambollin-kete-vit/60%Daily2017-08-23 11:10
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-iniesta-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-08-23 10:57
https://kosova-info.com/lamborghini-zbulon-smartphonin-e-tij-luksoz-me-nje-dizajn-fantastik-fotovideo/60%Daily2017-08-23 10:51
https://kosova-info.com/si-te-beni-krofne-video/60%Daily2017-08-23 10:15
https://kosova-info.com/semuret-roan-majlinda-dhe-majk-bashke-ne-spitalin-e-shkupit-foto/60%Daily2017-08-23 10:08
https://kosova-info.com/deputeti-i-pd-per-vizat-qeveria-po-mundohet-ta-fshehe-rrezikun/60%Daily2017-08-23 09:56
https://kosova-info.com/toshiba-jep-prioritet-western-digital-pr-shitjen-e-biznesit-t-ipeve/60%Daily2017-08-23 09:34
https://kosova-info.com/gjendet-i-prere-ne-koke-trupi-i-gazetares-suedeze/60%Daily2017-08-23 09:31
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-dini-mbi-sheqerin/60%Daily2017-08-23 09:23
https://kosova-info.com/real-madrid-fiorentina-formacionet-e-skuadrave-foto/60%Daily2017-08-23 09:13
https://kosova-info.com/drake-dhe-future-jane-paditur-per-dhunim/60%Daily2017-08-23 08:52
https://kosova-info.com/thaci-fati-i-te-pagjeturve-nuk-duhet-te-politizohet/60%Daily2017-08-23 08:35
https://kosova-info.com/perjetoni-driftin-me-te-eger-ne-shkretetire-video/60%Daily2017-08-23 08:23
https://kosova-info.com/bernd-fabritius-gjithnje-e-me-shume-shtete-po-keqperdorin-interpolin/60%Daily2017-08-23 08:21
https://kosova-info.com/nje-lajm-i-keq-per-ciftet-qe-e-duan-seksin/60%Daily2017-08-23 08:10
https://kosova-info.com/ciao-torino-belotti-te-klubi-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-08-23 07:56
https://kosova-info.com/pak-muaj-pas-lindjes-se-binjakeve-beyonce-befason-me-pamjen-foto/60%Daily2017-08-23 07:39
https://kosova-info.com/linksys-prezantoi-routerin-300-dollarsh-wrt32x-pr-t-pasionuarit-e-lojrave/60%Daily2017-08-23 07:31
https://kosova-info.com/monologu-ne-raportet-kosove-serbi/60%Daily2017-08-23 07:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-menyra-me-e-mire-per-te-pastruar-hekurin-e-djegur/60%Daily2017-08-23 07:22
https://kosova-info.com/trump-afganistan-te-vazhdosh-luften-pa-strategji-te-re/60%Daily2017-08-23 07:05
https://kosova-info.com/besnik-qaka-ne-qiellin-e-shtate-me-imazh-tjeter-si-i-dashuruar-foto/60%Daily2017-08-23 06:13
https://kosova-info.com/marreveshja-per-ndarjen-e-ministrive/60%Daily2017-08-23 06:10
https://kosova-info.com/si-ti-pastroni-veglat-nga-ndryshku/60%Daily2017-08-23 06:02
https://kosova-info.com/tillerson-rrit-presionin-mbi-pakistanin/60%Daily2017-08-23 05:37
https://kosova-info.com/tillerson-rrit-presionin-mbi-pakistanin/60%Daily2017-08-23 05:37
https://kosova-info.com/real-madrid-i-pergjigjet-atletico-madridit-per-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-23 05:33
https://kosova-info.com/mustafi-largohet-nga-arsenal-nenshkruan-me-gjigantin-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-08-23 05:25
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-tregon-arsyen-e-vecante-pse-ai-dhe-gruaja-e-tij-do-ta-kujtojne-bajram-rexhepin-foto/60%Daily2017-08-22 22:38
https://kosova-info.com/per-zgjedhjet-lokale-te-22-tetorit-aplikuan-91-subjekte-politike/60%Daily2017-08-22 22:33
https://kosova-info.com/alternativa-e-dedes-dhe-kusarit-garon-per-kryetar-ne-pese-komuna/60%Daily2017-08-22 22:25
https://kosova-info.com/kandidatet-ne-prishtine-futbolliste-aktore-kengetare-e-ministra-video/60%Daily2017-08-22 22:20
https://kosova-info.com/keta-jane-kandidatet-e-pdk-se-per-kryetar-ne-30-komuna-emrat/60%Daily2017-08-22 22:08
https://kosova-info.com/lorik-cana-shembull-per-tu-ndjekur-keshtu-se-keni-pare-asnjehere-foto/60%Daily2017-08-22 21:59
https://kosova-info.com/veseli-pdk-ne-zgjedhjet-lokale-me-80-per-qind-kandidate-te-rinj-video/60%Daily2017-08-22 21:55
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-kosoves-shenon-ne-kupen-e-anglise-foto/60%Daily2017-08-22 21:53
https://kosova-info.com/milani-arrin-marreveshje-per-ta-shitur-ylli-i-skuadres-nuk-pranon-foto/60%Daily2017-08-22 21:30
https://kosova-info.com/shume-afer-dasmes-se-xhensiles-dhe-besit-dhendri-po-pergatit-kete-valle-fotovideo/60%Daily2017-08-22 21:29
https://kosova-info.com/erdogan-turqia-nuk-do-ta-lejoje-kurre-krijimin-e-nje-shteti-kurd/60%Daily2017-08-22 21:28
https://kosova-info.com/zyrtare-psg-reagon-kunder-barcelones/60%Daily2017-08-22 21:11
https://kosova-info.com/keta-jane-yjet-qe-refuzuan-disa-nga-rolet-me-te-medha-te-hollywoodit-foto/60%Daily2017-08-22 20:53
https://kosova-info.com/pzap-gjobat-paguhen-diten-e-fundit-video/60%Daily2017-08-22 20:42
https://kosova-info.com/perfundon-ndeshja-a-u-kualifikua-besnik-hasi-ne-ligen-e-kampioneve-video/60%Daily2017-08-22 20:40
https://kosova-info.com/mbyllet-nice-napoli-rezultat-i-paster-video/60%Daily2017-08-22 20:38
https://kosova-info.com/ibrahimovic-cmend-mjeket-e-tij/60%Daily2017-08-22 20:23
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-pa-ty-jetoj-nga-ciljeta-dhe-alores-video/60%Daily2017-08-22 20:21
https://kosova-info.com/mediat-britanike-mafia-shqiptare-po-pushton-tregun-e-kokaines/60%Daily2017-08-22 20:12
https://kosova-info.com/mahnit-keriman-me-koncerence-ne-gjermani-fotovideo/60%Daily2017-08-22 19:50
https://kosova-info.com/dallimi-ndermjet-korese-se-veriut-dhe-asaj-se-jugut-i-paraqitur-nepermjet-fotografive/60%Daily2017-08-22 19:39
https://kosova-info.com/zyrtare-super-transferim-nga-skenderbeu-para-ndeshjes-me-dinamon-foto/60%Daily2017-08-22 20:00
https://kosova-info.com/katari-ben-dicka-sensacionale-per-kupen-e-botes-video/60%Daily2017-08-22 19:32
https://kosova-info.com/paparacet-e-kapin-encen-ne-pozita-te-pa-lakmueshme-foto/60%Daily2017-08-22 19:23
https://kosova-info.com/ruset-hulumtojne-shqiptaret-e-ukraines-video/60%Daily2017-08-22 19:19
https://kosova-info.com/ja-cfare-veture-ka-gruaja-e-ermalit-foto/60%Daily2017-08-22 19:06
https://kosova-info.com/kujdes-nga-telefonet-ja-cfare-mund-te-shkaktojne/60%Daily2017-08-22 19:02
https://kosova-info.com/klaudia-pepa-me-fotosesion-100-lakuriq-foto/60%Daily2017-08-22 18:32
https://kosova-info.com/enca-me-projekt-te-ri-muzikor-fotovideo/60%Daily2017-08-22 18:10
https://kosova-info.com/sulmi-ne-barcelone-i-dyshuari-pranon-synonim-katedralen/60%Daily2017-08-22 18:03
https://kosova-info.com/bitcoin-dhe-ethereum-n-rnie-bitcoin-cash-msyn-vlern-prej-1000-dollar/60%Daily2017-08-22 21:01
https://kosova-info.com/pas-padise-se-barcelones-messi-e-suarez-takojne-neymarin-dhe-tallen-me-piquen-foto/60%Daily2017-08-22 17:54
https://kosova-info.com/ne-barcelone-planifikoheshin-sulme-kunder-monumenteve-2/60%Daily2017-08-22 17:54
https://kosova-info.com/aftsit-e-zrit-t-bixby-n-samsung-tani-jan-t-diponueshme-n-mbi-200-vende-n-mbar-botn-edhe-n-shqipri/60%Daily2017-08-22 17:38
https://kosova-info.com/ne-barcelone-planifikoheshin-sulme-kunder-monumenteve/60%Daily2017-08-22 17:36
https://kosova-info.com/flet-nena-e-terroristit-te-barcelones-ja-cfare-thote-per-te-birin/60%Daily2017-08-22 17:32
https://kosova-info.com/encen-e-kapi-mesyshi-rrezohet-ne-skene-video/60%Daily2017-08-22 17:30
https://kosova-info.com/gjerat-qe-duhet-ti-dini-per-sheqerin/60%Daily2017-08-22 17:23
https://kosova-info.com/okb-katerfishohet-numri-i-femijeve-vetevrases-ne-nigeri/60%Daily2017-08-22 17:01
https://kosova-info.com/hysaj-mori-te-kuq-ky-eshte-vendimi-i-fundit/60%Daily2017-08-22 16:45
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-veternik-perplasen-dy-vetura-video/60%Daily2017-08-22 16:26
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-baba-per-here-te-dyte-foto/60%Daily2017-08-22 15:58
https://kosova-info.com/papa-francesku-mund-te-vizitoje-rusine/60%Daily2017-08-22 15:28
https://kosova-info.com/keta-jane-personalitetet-e-njohura-mbareshqiptare-qe-po-marrin-pjese-ne-varrimin-e-rexhepit-foto/60%Daily2017-08-22 15:20
https://kosova-info.com/zyrtare-transferim-i-madh-nga-interi-foto/60%Daily2017-08-22 15:14
https://kosova-info.com/majlinda-e-ben-edhe-kete-per-djalin-e-saj-foto/60%Daily2017-08-22 14:55
https://kosova-info.com/ne-veri-te-sirise-nuk-lejojme-kurre-formimin-e-te-ashtuquajturit-shtet/60%Daily2017-08-22 14:20
https://kosova-info.com/tronditet-futbolli-kroat-zdravko-mamic-i-shpeton-per-mrekulli-atentatit/60%Daily2017-08-22 14:09
https://kosova-info.com/kabuli-mirepret-angazhimin-e-trumpit-ne-afganistan/60%Daily2017-08-22 14:04
https://kosova-info.com/tregimi-per-shtatzenat-dhe-bananet-megjithate-eshte-i-vertete/60%Daily2017-08-22 14:01
https://kosova-info.com/makina-sportive-e-jashtezakonshme-qe-do-te-prodhohet-vetem-ne-5-ekzemplare-foto/60%Daily2017-08-22 13:55
https://kosova-info.com/samsung-njoftoi-ekspansionin-e-bixby-n-200-vende-t-bots-n-galaxy-s8-dhe-s8/60%Daily2017-08-22 14:13
https://kosova-info.com/kjo-eshte-koha-perfekte-per-te-fjetur-gjate-dites/60%Daily2017-08-22 13:46
https://kosova-info.com/tre-vellezer-shpetohen-nga-rrenojat-e-termetit-ne-itali/60%Daily2017-08-22 13:41
https://kosova-info.com/shikojeni-se-cfare-eshte-dashuria-per-ju-ne-baze-te-shenjes-se-horoskopit-qe-keni/60%Daily2017-08-22 13:34
https://kosova-info.com/nora-istrefi-shume-me-stil-ne-foton-e-fundit-foto/60%Daily2017-08-22 13:25
https://kosova-info.com/zyrtare-juventus-prezanton-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-22 13:06
https://kosova-info.com/lista-serbe-perkrah-qeverine-e-haradinajt-keto-jane-kushtet-e-tyre/60%Daily2017-08-22 12:58
https://kosova-info.com/shba-shtrengon-vizat-per-ruset/60%Daily2017-08-22 12:41
https://kosova-info.com/do-te-habiteni-se-sa-kohe-mund-te-rrine-femrat-pa-bere-seks/60%Daily2017-08-22 12:31
https://kosova-info.com/kaq-te-bukur-se-keni-pare-asnjehere-eni-kocin-foto/60%Daily2017-08-22 12:19
https://kosova-info.com/17-vite-udhetojne-neper-bote-kane-pasur-4-femije-rruges-foto/60%Daily2017-08-22 12:17
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-iniesta-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-22 11:52
https://kosova-info.com/shikoni-se-si-ka-ndryshuar-tradhetia-e-femrave-nder-vite/60%Daily2017-08-22 11:41
https://kosova-info.com/keto-gjera-femrat-nuk-guxojne-tia-thone-meshkujve/60%Daily2017-08-22 11:15
https://kosova-info.com/lyrical-son-pa-filozofu-uron-bashkeshorten-foto/60%Daily2017-08-22 11:03
https://kosova-info.com/mustafa-bajram-rexhepi-kontribues-i-madh-i-clirimit-dhe-pavaresimit-te-vendit/60%Daily2017-08-22 10:59
https://kosova-info.com/nasa-publikon-pamje-te-eklipsit-te-plote-nga-hapesira-video/60%Daily2017-08-22 10:38
https://kosova-info.com/zyrtare-milan-ska-te-ndalur-zbulon-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-22 10:33
https://kosova-info.com/whatsapp-prditson-statuset-me-tekste-shumngjyrshe/60%Daily2017-08-22 09:06
https://kosova-info.com/gullash-i-shpejte-video/60%Daily2017-08-22 10:02
https://kosova-info.com/termeti-ne-itali-dy-te-vdekur-dhe-dhjetera-te-plagosur/60%Daily2017-08-22 09:54
https://kosova-info.com/haradinaj-qeveria-gjitheperfshirese-mundesi-e-seances-te-se-enjtes/60%Daily2017-08-22 09:32
https://kosova-info.com/dua-lipa-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-babai-foto/60%Daily2017-08-22 09:22
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-erdoganit-me-shume-se-gjysma-e-popullit-tend-nuk-te-perkrahe/60%Daily2017-08-22 09:09
https://kosova-info.com/chelsea-milan-jo-belotti-transferohet-atje-ku-nuk-e-priste-askush-foto/60%Daily2017-08-22 09:07
https://kosova-info.com/aksident-hekurudhor-ne-shba-dhjetera-te-plagosur/60%Daily2017-08-22 08:56
https://kosova-info.com/jlo-mahnitese-per-paper-magazine-foto/60%Daily2017-08-22 08:31
https://kosova-info.com/arrestohet-biznesmeni-ne-sarande-kontrabandonte-qumesht/60%Daily2017-08-22 08:14
https://kosova-info.com/pergatisni-kete-recete-cdo-mengjes-dhe-mos-u-shqetesoni-me-per-kilet-e-teperta/60%Daily2017-08-22 07:58
https://kosova-info.com/mahrez-befason-me-klubin-e-tij-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-22 07:52
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-draxler-te-klubi-i-njohur-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-08-22 07:44
https://kosova-info.com/shefi-i-pentagonit-vizite-te-papritur-ne-irak/60%Daily2017-08-22 07:37
https://kosova-info.com/nicki-minaj-publikon-klipin-me-skena-te-nxehta-video/60%Daily2017-08-22 07:16
https://kosova-info.com/trupi-i-pajete-i-ish-kryeministrit-bajram-rexhepi-arrin-ne-kosove/60%Daily2017-08-22 06:52
https://kosova-info.com/eshte-martuar-por-ja-si-i-provokon-vajzat-kemali-foto/60%Daily2017-08-22 06:51
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-nje-i-vdekur-e-kater-te-lenduar/60%Daily2017-08-22 06:33
https://kosova-info.com/14-vjecarja-var-veten-pasi-nuk-i-pelqente-pesha-e-saj-foto/60%Daily2017-08-22 06:31
https://kosova-info.com/enca-vjen-shume-ndryshe-ne-projektin-e-ri-fotovideo/60%Daily2017-08-22 06:01
https://kosova-info.com/popujt-me-luftarake-ne-evrope-finlandezet-te-paret-kosova-e-pesta/60%Daily2017-08-22 05:51
https://kosova-info.com/zyrtare-milan-me-perforcim-te-ri-cmimi-25-milione-euro-foto/60%Daily2017-08-22 05:32
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-vjen-per-teste-mjekesore-ne-inter-transferohet-ne-milan-foto/60%Daily2017-08-22 05:21
https://kosova-info.com/47-vjecarja-me-seksi-qe-keni-pare-ndonjehere-foto/60%Daily2017-08-21 21:59
https://kosova-info.com/njerezit-e-vetmuar-kane-nje-avantazh/60%Daily2017-08-21 21:53
https://kosova-info.com/ftohja-gjate-veres-mund-te-jete-me-e-keqe/60%Daily2017-08-21 21:51
https://kosova-info.com/popujt-me-luftarake-ne-evrope-finlandezet-te-paret-kosova-ne-vendin-e-peste/60%Daily2017-08-21 21:50
https://kosova-info.com/transferimi-40-milionesh-i-barces-cilesohej-deshtim-te-tottenhami-video/60%Daily2017-08-21 21:50
https://kosova-info.com/agim-aliu-tregon-se-eshte-kandidat-per-kryetar-te-ferizajt-nuk-e-permend-pdk-ne/60%Daily2017-08-21 21:49
https://kosova-info.com/robotet-killer-duhen-ndaluar/60%Daily2017-08-21 21:41
https://kosova-info.com/mjekesia-inteligjente-ndertohet-ne-kine/60%Daily2017-08-21 21:38
https://kosova-info.com/familja-jashari-perfundimisht-ne-politike-bekim-jashari-kandidon-per-skenderajn/60%Daily2017-08-21 21:37
https://kosova-info.com/per-lojtarin-qe-po-kerkohet-nga-inter-dhe-juve-vendos-igli-tare/60%Daily2017-08-21 21:31
https://kosova-info.com/a-ka-mosmarreveshje-brenda-ldk-se-per-kandidatet-per-prishtinen-dhe-prizrenin/60%Daily2017-08-21 21:30
https://kosova-info.com/njihuni-me-kunaten-seksi-te-luana-vjollces-foto/60%Daily2017-08-21 21:20
https://kosova-info.com/kryetari-i-shkupit-kam-punuar-edhe-per-shqiptaret/60%Daily2017-08-21 21:18
https://kosova-info.com/man-city-11-everton-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-08-21 21:14
https://kosova-info.com/risia-e-premier-league-jeleke-high-tech-ne-trupin-e-futbollisteve/60%Daily2017-08-21 21:12
https://kosova-info.com/kujdes-ja-cfare-ka-brenda-nje-cigareje/60%Daily2017-08-21 21:11
https://kosova-info.com/david-beckham-rikthehet-ne-futboll-me-pes-video/60%Daily2017-08-21 21:09
https://kosova-info.com/e-verteta-mbi-personat-qe-pelqejne-xhinin/60%Daily2017-08-21 21:09
https://kosova-info.com/evertoni-ndal-manchester-cityn-video/60%Daily2017-08-21 20:54
https://kosova-info.com/komisioni-tregon-agjenden-e-ceremonise-mortore-per-bajram-rexhepin/60%Daily2017-08-21 20:54
https://kosova-info.com/wilshere-perleshet-me-te-rinjte-e-cityt-ndeshkohet-me-te-kuq-video/60%Daily2017-08-21 20:43
https://kosova-info.com/shtyhet-dueti-i-era-istrefit-me-french-montanan-ja-data-e-publikimit/60%Daily2017-08-21 20:40
https://kosova-info.com/google-prezantoi-zyrtarisht-versionin-e-ri-t-sistemit-operativ-mobil-android-oreo/60%Daily2017-08-21 20:35
https://kosova-info.com/mushkolaj-akr-do-ti-bashkohet-pan-it-pa-korab-sejdiun-video/60%Daily2017-08-21 20:31
https://kosova-info.com/rooney-i-shenon-cityt-vjen-urimi-nga-united-foto/60%Daily2017-08-21 20:24
https://kosova-info.com/adea-pula-provokative-ne-bikini-hap-kembet-foto/60%Daily2017-08-21 20:16
https://kosova-info.com/ldk-ende-beson-ne-marreveshjen-me-akr-ne/60%Daily2017-08-21 20:11
https://kosova-info.com/wayne-rooney-hyn-ne-histori-te-premierliges/60%Daily2017-08-21 20:05
https://kosova-info.com/wayne-rooney-hyn-ne-histori-te-premierliges/60%Daily2017-08-21 20:05
https://kosova-info.com/keshtu-e-shikoi-eklipsin-diellor-presidenti-trump-foto/60%Daily2017-08-21 19:54
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-kur-puthni-dike-per-here-te-pare/60%Daily2017-08-21 19:51
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-turk-peson-aksident-te-rende-foto/60%Daily2017-08-21 19:45
https://kosova-info.com/ky-eshte-kandidati-i-vv-se-per-kryetar-te-ferizajt/60%Daily2017-08-21 19:41
https://kosova-info.com/kylie-jenner-tregon-pse-ishte-ndare-nga-tyga/60%Daily2017-08-21 19:28
https://kosova-info.com/video-lojerat-sport-olimpik-ne-vitin-2024/60%Daily2017-08-21 19:04
https://kosova-info.com/arsyeja-pse-bebet-me-koke-te-madhe-jane-me-inteligjente/60%Daily2017-08-21 19:04
https://kosova-info.com/sanchez-tradhton-arsenalin-transferohet-te-rivali-i-premierliges/60%Daily2017-08-21 18:54
https://kosova-info.com/levizjet-ne-klip-sjane-asgje-shikoni-kete-fotosesion-seksi-te-katiles-se-majkit-foto/60%Daily2017-08-21 18:47
https://kosova-info.com/era-istrefi-ne-los-anxhelos-duke-punuar-me-producentin-e-sias-dhe-britney-spears-foto/60%Daily2017-08-21 18:27
https://kosova-info.com/angela-merkel-muhammed-nder-banoret-me-te-reja-ne-gjermani/60%Daily2017-08-21 18:13
https://kosova-info.com/ja-cilat-ministri-do-ti-udheheq-nisma-per-kosoven/60%Daily2017-08-21 18:10
https://kosova-info.com/beatrix-perveluese-me-bikini-shkrepe-se-u-thyva-ne-mes-foto/60%Daily2017-08-21 18:00
https://kosova-info.com/turqia-dhe-irani-po-diskutojne-aksione-kunder-kurdeve/60%Daily2017-08-21 17:54
https://kosova-info.com/dallku-per-here-te-pare-ne-perfaqesuesen-e-kosoves/60%Daily2017-08-21 17:36
https://kosova-info.com/avantazhi-m-i-madh-ios-mbi-android-in-fragmentimi/60%Daily2017-08-21 15:23
https://kosova-info.com/ky-eshte-djali-qe-gjendet-ne-shtratin-e-te-gjitha-vajzave-te-showbizit-fotovideo/60%Daily2017-08-21 16:50
https://kosova-info.com/arsye-pse-eshte-mire-te-jesh-single-ne-vere/60%Daily2017-08-21 16:49
https://kosova-info.com/policia-spanjolle-qellon-per-vdekje-sulmuesin-e-barcelones/60%Daily2017-08-21 16:48
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shenja-e-horoskopit-qe-dhuron-pasionin-me-te-madh-ne-krevat/60%Daily2017-08-21 16:26
https://kosova-info.com/anatoly-antonov-emerohet-ambasador-i-rusise-ne-shba/60%Daily2017-08-21 16:06
https://kosova-info.com/koncepti-i-makines-elektrike-luksoze-te-mercedesit-foto/60%Daily2017-08-21 16:01
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-princesha-ne-shtratin-e-noizy-it-foto/60%Daily2017-08-21 15:55
https://kosova-info.com/martial-ky-eshte-mesfushori-me-i-mire-ne-bote-foto/60%Daily2017-08-21 15:48
https://kosova-info.com/akr-ja-levize-drejt-zgjidhjes-se-nyjes-politike/60%Daily2017-08-21 15:34
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pjesa-e-vagines-qe-askush-nuk-e-dinte-se-ekzistonte/60%Daily2017-08-21 15:27
https://kosova-info.com/zyrtare-kondogbia-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2017-08-21 15:04
https://kosova-info.com/finlanda-identifikon-te-dyshuarin-e-sulmit-me-thike/60%Daily2017-08-21 14:55
https://kosova-info.com/intel-premton-40-m-shum-performanc-me-gjeneratn-e-8-t-t-procesor-core/60%Daily2017-08-21 14:38
https://kosova-info.com/edhe-nje-dasme-ne-familjen-e-nihanit-dhe-burrit-te-saj-foto/60%Daily2017-08-21 14:24
https://kosova-info.com/ne-familjen-e-bajram-rexhepit-po-behen-gati-per-te-pritur-trupin-e-te-ndjerit-foto/60%Daily2017-08-21 14:09
https://kosova-info.com/cka-do-te-thote-kur-ju-hahet-nje-ushqim-me-shume-se-zakonisht/60%Daily2017-08-21 14:01
https://kosova-info.com/haziri-rexhepi-ka-qene-bashkepunues-e-asnjehere-perjashtues/60%Daily2017-08-21 13:58
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-cfare-ndodh-nese-nuk-e-konsumoni-sheqerin/60%Daily2017-08-21 13:54
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-cfare-ndodh-nese-nuk-e-konsumoni-sheqerin/60%Daily2017-08-21 13:54
https://kosova-info.com/drejtuesit-e-barcelones-ne-gjermani-per-dembelen-ja-vendimi-i-fundit-foto/60%Daily2017-08-21 13:43
https://kosova-info.com/4-farat-me-te-fuqishme-kunder-kancerit/60%Daily2017-08-21 13:07
https://kosova-info.com/blerim-destani-fillon-xhirimet-e-serialit-alarm-fur-cobra-foto/60%Daily2017-08-21 12:58
https://kosova-info.com/spanje-numri-i-te-vrareve-nga-sulmet-terroriste-arriti-ne-15-vete/60%Daily2017-08-21 12:51
https://kosova-info.com/shokuese-pamje-nga-vrasja-e-kampionit-boteror-te-peshengritjes-video/60%Daily2017-08-21 12:32
https://kosova-info.com/londer-big-beni-do-te-jete-i-heshtur-per-kater-vite/60%Daily2017-08-21 12:30
https://kosova-info.com/luana-fotografohet-me-rita-oren-foto/60%Daily2017-08-21 11:57
https://kosova-info.com/shba-misionet-diplomatike-ne-rusi-i-suspendojne-operacionet-per-viza/60%Daily2017-08-21 11:57
https://kosova-info.com/nga-goditja-me-makine-ne-marseje-nje-i-vrare-dhe-nje-i-plagosur/60%Daily2017-08-21 11:42
https://kosova-info.com/me-ushtrim-te-frymemarrjes-ka-hequr-13-kilograme-dhe-12-centimetra-nga-beli-tingellon-e-pamundur-mirepo-cdokush-mund-te-kete-sukses-video/60%Daily2017-08-21 11:37
https://kosova-info.com/apple-dhe-samsung-nen-presion-te-madh-nga-konkurrenca-kineze/60%Daily2017-08-21 11:36
https://kosova-info.com/17-subjekte-politike-aplikojne-per-certifikim-ne-zgjedhjet-lokale-asnje-parti-e-madhe/60%Daily2017-08-21 11:33
https://kosova-info.com/fjalet-prekese-te-vajzes-se-bajram-rexhepit-pas-vdekjes-se-tij-foto/60%Daily2017-08-21 11:30
https://kosova-info.com/neymar-me-deklarate-te-rende-per-barcelonen/60%Daily2017-08-21 10:50
https://kosova-info.com/bukuria-e-xhensiles-nuk-do-diskutim-foto/60%Daily2017-08-21 10:44
https://kosova-info.com/lengu-qe-la-mjeket-gojehapur-per-5-dite-asnje-gjurme-nga-diabeti/60%Daily2017-08-21 10:33
https://kosova-info.com/sputnik-maqedonia-mbeshtet-kosoven-ne-unesco-serbia-terheq-stafin-diplomatik/60%Daily2017-08-21 10:20
https://kosova-info.com/rusi-filtrim-i-rivaleve-ne-ndihme-te-kandidateve-te-kremlinit/60%Daily2017-08-21 10:18
https://kosova-info.com/vlera-e-bitcoin-ra-nn-4000-dollar/60%Daily2017-08-21 10:17
https://kosova-info.com/suso-tradhton-milanin-kalon-te-rivali-i-series-a/60%Daily2017-08-21 09:57
https://kosova-info.com/si-te-fitoni-para-me-ane-te-kripto-valutave/60%Daily2017-08-21 09:29
https://kosova-info.com/zhvishet-ardian-bujupi-feston-7-milioneshin-foto/60%Daily2017-08-21 09:27
https://kosova-info.com/veseli-rexhepi-ishte-punetor-e-i-pergjegjshem-vdekja-e-tij-humbje-e-madhe-per-vendin/60%Daily2017-08-21 09:07
https://kosova-info.com/ylli-i-romes-lendohet-ne-ndeshjen-e-pare-mungon-ndaj-interit-foto/60%Daily2017-08-21 08:43
https://kosova-info.com/miriam-cani-mahnitese-ne-fustanin-e-kuq-foto/60%Daily2017-08-21 07:43
https://kosova-info.com/nga-vershimet-kane-humbur-jeten-rreth-500-persona-ne-sierra-leone/60%Daily2017-08-21 07:41
https://kosova-info.com/ja-si-mund-ta-shikoni-sot-eklipsin-nese-nuk-keni-syze-foto/60%Daily2017-08-21 07:38
https://kosova-info.com/e-pa-romen-per-here-te-pare-si-zyrtar-i-klubit-emocionohet-totti/60%Daily2017-08-21 07:23
https://kosova-info.com/shba-dhe-koreja-jugore-i-filluan-ushtrimet-ushtarake/60%Daily2017-08-21 07:13
https://kosova-info.com/siri-raportohet-per-te-vrare-nga-nje-sulm-me-rakete/60%Daily2017-08-21 07:00
https://kosova-info.com/dua-lipa-elektrizoi-publikun-japonez-fotovideo/60%Daily2017-08-21 06:52
https://kosova-info.com/trump-e-paraqet-strategjine-per-angazhim-ne-afganistan/60%Daily2017-08-21 06:44
https://kosova-info.com/ramos-tallet-me-gjyqtaret-spanjolle-pas-perjashtimit/60%Daily2017-08-21 06:28
https://kosova-info.com/me-veshjen-e-fundit-geti-habiti-te-gjithe-foto/60%Daily2017-08-21 06:27
https://kosova-info.com/shba-dhjete-marinare-te-zhdukur/60%Daily2017-08-21 05:56
https://kosova-info.com/real-madrid-e-nis-sezonin-ashtu-si-i-ka-hije-video/60%Daily2017-08-20 22:05
https://kosova-info.com/erdoganit-si-ben-pershtypje-reagimi-i-gjermanise-porosit-prape-turqit-qe-te-mos-e-votojne-merkelin/60%Daily2017-08-20 21:57
https://kosova-info.com/adriani-ka-vendosur-ti-le-vajzat-pa-gjume-pozon-i-zhveshur-foto/60%Daily2017-08-20 21:55
https://kosova-info.com/kapen-700-kg-droge-ne-vlore/60%Daily2017-08-20 21:45
https://kosova-info.com/dobesimi-i-isis-it-po-i-kthen-ne-shtepi-xhihadistet/60%Daily2017-08-20 21:37
https://kosova-info.com/reali-shenon-golin-e-trete-pas-ketij-super-aksioni-video/60%Daily2017-08-20 21:37
https://kosova-info.com/donald-trump-se-shpejti-i-vetem-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2017-08-20 21:28
https://kosova-info.com/e-pa-veten-kur-xhiroi-para-10-viteve-i-duket-vetja-tmerr-foto/60%Daily2017-08-20 21:28
https://kosova-info.com/neymar-trullos-mbrojtjen-kundershtare-shenon-golin-e-vitit-video/60%Daily2017-08-20 21:14
https://kosova-info.com/kastrati-i-gatshem-te-kandidoje-per-kryetar-te-mitrovices-pret-vendimin-e-partise/60%Daily2017-08-20 21:06
https://kosova-info.com/nderroi-jete-dick-gregory-komiku-dhe-aktivisti-per-te-drejtat-e-njeriut/60%Daily2017-08-20 21:06
https://kosova-info.com/amir-rrahmani-shenon-golin-e-pare-per-dinamon-e-zagrebit-video/60%Daily2017-08-20 21:05
https://kosova-info.com/rekrutim-per-xhihad-ekspoze-e-grupeve-ekstremiste-islamike-ne-evrope-video/60%Daily2017-08-20 21:00
https://kosova-info.com/blerand-stavileci-godet-shpend-ahmetin-prishtina-ka-nevoje-per-pune-e-jo-per-kukuvajka-te-facebookut/60%Daily2017-08-20 20:56
https://kosova-info.com/psg-shkel-toulousen-neymar-shenon-dy-gola-video/60%Daily2017-08-20 20:55
https://kosova-info.com/real-madrid-dyfishon-epersine-ndaj-la-corunas-video/60%Daily2017-08-20 20:45
https://kosova-info.com/sejdiu-e-perserit-nuk-do-ta-votoj-koalicionin-pan/60%Daily2017-08-20 20:44
https://kosova-info.com/fitojne-interi-dhe-milani-video/60%Daily2017-08-20 20:42
https://kosova-info.com/la-coruna-real-madrid-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2017-08-20 20:37
https://kosova-info.com/shtohen-pushuesit-ne-bregdetin-e-ulqinit-video/60%Daily2017-08-20 20:29
https://kosova-info.com/barcelona-20-betis-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-08-20 20:20
https://kosova-info.com/barcelona-starton-me-fitore-ne-la-liga-video/60%Daily2017-08-20 20:08
https://kosova-info.com/spanje-homazhe-per-viktimat-e-terrorizmit-ne-barcelone-foto/60%Daily2017-08-20 20:06
https://kosova-info.com/xhbanja-e-o-sa-mire-del-ne-bikine-kaq-seksi-se-keni-pare-kurre-foto/60%Daily2017-08-20 19:58
https://kosova-info.com/xhbanja-e-o-sa-mire-del-ne-bikine-kaq-seksi-se-keni-pare-kurre-foto/60%Daily2017-08-20 19:58
https://kosova-info.com/liberta-provokon-nga-vetura-foto/60%Daily2017-08-20 19:29
https://kosova-info.com/permes-kesaj-metode-zbuloni-se-sa-te-fresketa-jane-vezet/60%Daily2017-08-20 19:21
https://kosova-info.com/disa-menyra-si-ti-lidhni-kepucet-video/60%Daily2017-08-20 19:16
https://kosova-info.com/blen-shtepi-nga-serbi-qe-ia-vrau-baben-video/60%Daily2017-08-20 19:11
https://kosova-info.com/fale-ketij-lengu-gjithmone-do-ta-hiqni-deshiren-per-cigaren/60%Daily2017-08-20 19:09
https://kosova-info.com/ne-kete-menyre-pastroni-rruget-e-frymemarrjes/60%Daily2017-08-20 19:05
https://kosova-info.com/meti-alshiqi-behet-lojtar-zyrtar-i-liges-suedeze-ne-futboll-foto/60%Daily2017-08-20 19:04
https://kosova-info.com/barcelona-betis-dy-gola-per-tre-minuta-video/60%Daily2017-08-20 19:00
https://kosova-info.com/peshqi-te-ferguar-video/60%Daily2017-08-20 18:54
https://kosova-info.com/vjen-remixi-i-midis-prishtine-te-kenges-midis-tiranes-video/60%Daily2017-08-20 18:32
https://kosova-info.com/ku-gjenden-sot-ato-q-konsideroheshin-dje-si-e-ardhmja-e-teknologjis/60%Daily2017-08-20 16:36
https://kosova-info.com/njeri-me-32-mije-euro-tjetri-me-makine-te-vjedhur-arrestohen-dy-shqiptare/60%Daily2017-08-20 18:01
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-perseri-behet-baba-foto/60%Daily2017-08-20 17:56
https://kosova-info.com/kjo-vajze-e-vogel-dikur-sot-eshte-kengetare-e-madhe-foto/60%Daily2017-08-20 17:32
https://kosova-info.com/japonia-lanon-nj-satelit-t-avancuar-t-gps/60%Daily2017-08-20 21:19
https://kosova-info.com/keta-dy-artikuj-pengojne-sulmin-ne-zemer-dhe-kancerin-nje-luge-te-ketij-lengu-duhet-ta-pini-cdo-mengjes/60%Daily2017-08-20 17:18
https://kosova-info.com/kim-jong-kercenon-serish-po-shkojme-drejt-luftes-berthamore/60%Daily2017-08-20 17:14
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-betis-foto/60%Daily2017-08-20 17:08
https://kosova-info.com/ukraine-separatistet-akuzohen-per-te-shtena-zjarrvenese/60%Daily2017-08-20 16:54
https://kosova-info.com/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2017-08-20 16:42
https://kosova-info.com/shqiptari-nen-uje-i-propozon-te-dashures-martese-video/60%Daily2017-08-20 16:28
https://kosova-info.com/kupa-e-gjermanise-sjelle-nje-perballje-te-madhe/60%Daily2017-08-20 16:27
https://kosova-info.com/kina-hap-gjykatn-e-par-pr-shtjet-kibernetike/60%Daily2017-08-20 15:58
https://kosova-info.com/assad-jo-rihapje-te-ambasadave-pa-u-shkeputur-me-rebelet/60%Daily2017-08-20 16:23
https://kosova-info.com/rusi-u-arrestua-nje-i-dyshuar-per-sulmin-kunder-aktivisteve-lgbt/60%Daily2017-08-20 16:18
https://kosova-info.com/lamtumire-inter-transferohet-ne-arsenal-foto/60%Daily2017-08-20 16:17
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-si-barten-viruset-ne-kompjuter/60%Daily2017-08-20 16:12
https://kosova-info.com/daggi-artisti-i-ri-dhe-misterioz-i-skenes-shqiptare-video/60%Daily2017-08-20 15:58
https://kosova-info.com/daggi-artisti-i-ri-dhe-misterioz-i-skenes-shqiptare-video-2/60%Daily2017-08-20 15:58
https://kosova-info.com/daggi-artisti-i-ri-dhe-misterioz-i-skenes-shqiptare-video-2/60%Daily2017-08-20 15:58
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-ja-se-si-reagon-ky-qen-kur-mjeket-i-vendosin-protezat-ne-kembet-e-ampotuaravideo/60%Daily2017-08-20 15:52
https://kosova-info.com/spanje-policia-e-vazhdon-kerkimin-per-te-dyshuarin-per-sulm-ne-barcelone/60%Daily2017-08-20 15:42
https://kosova-info.com/nasri-mberrin-ne-turqi-befason-me-skuadren-e-re-foto/60%Daily2017-08-20 15:13
https://kosova-info.com/assad-thote-se-irani-dhe-rusia-e-ndihmuan-te-mbrohet-nga-permbysja/60%Daily2017-08-20 15:01
https://kosova-info.com/elisa-lanson-kengen-2-fjale-video/60%Daily2017-08-20 14:59
https://kosova-info.com/ja-5-menyra-per-te-kaluar-fundjaven-nese-nuk-shkoni-ne-plazh/60%Daily2017-08-20 14:52
https://kosova-info.com/24-ore-nga-dita-e-nje-nene-te-papune/60%Daily2017-08-20 14:40
https://kosova-info.com/shpenzon-gjysme-milion-dollare-per-robotin-qe-te-duket-si-aktorja-e-preferuar-video/60%Daily2017-08-20 14:27
https://kosova-info.com/sulmi-ne-barcelone-ishte-i-lidhur-me-shperthimin-e-nje-shtepie-ne-alcanar/60%Daily2017-08-20 14:25
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-tottenham-chelsea-foto/60%Daily2017-08-20 14:06
https://kosova-info.com/mbi-1-mije-aksidente-ne-shtate-muaj/60%Daily2017-08-20 13:58
https://kosova-info.com/spanje-avokati-thote-se-shkrimtari-akhanli-eshte-liruar-me-kusht/60%Daily2017-08-20 13:31
https://kosova-info.com/keshtu-jane-fundjavat-per-j-lo-dhe-alex-foto/60%Daily2017-08-20 13:27
https://kosova-info.com/shpetimi-i-sigurt-per-thonjte-qe-pelcasin/60%Daily2017-08-20 13:12
https://kosova-info.com/xhavit-drenori-pret-gare-te-forte-per-kryetar-te-drenasit/60%Daily2017-08-20 13:01
https://kosova-info.com/tuna-tregon-kur-eshte-i-kompletuar-nje-njeri-foto/60%Daily2017-08-20 12:42
https://kosova-info.com/injoroi-dortmundin-lajm-katastrofal-per-dembelen/60%Daily2017-08-20 12:17
https://kosova-info.com/ku-perdoret-me-shume-facebook-ne-kosove-apo-shqiperi/60%Daily2017-08-20 12:12
https://kosova-info.com/spanja-te-mos-e-ekstradoj-nje-shkrimtar-ne-turqi/60%Daily2017-08-20 11:57
https://kosova-info.com/pensionistja-91-vjecare-ne-lidhje-dashurie-me-nje-31-vjecar-video/60%Daily2017-08-20 11:49
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-vetmi-popull-ne-bote-qe-nuk-blen-iphone-arsyeja-eshte-e-trishte/60%Daily2017-08-20 11:38
https://kosova-info.com/zbulohet-nje-detaj-shokues-per-njerin-nga-sulmuesit-e-barcelones-foto/60%Daily2017-08-20 11:17
https://kosova-info.com/edhe-me-teknologji-gabohet-hysaj-e-peson-keq-video/60%Daily2017-08-20 11:07
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-eshte-e-rendesishme-qe-ka-nisur-debati-per-ceshtjen-e-kosoves/60%Daily2017-08-20 10:34
https://kosova-info.com/e-tepron-enca-nxjerr-gjoksin-ne-veture-foto/60%Daily2017-08-20 10:21
https://kosova-info.com/grabitet-cifti-austriak-ne-shqiperi/60%Daily2017-08-20 10:16
https://kosova-info.com/roma-shokon-interin-ia-rremben-super-transferimin-foto/60%Daily2017-08-20 10:04
https://kosova-info.com/irak-nga-ndeshja-e-anijeve-se-paku-kater-marinare-te-vdekur/60%Daily2017-08-20 09:48
https://kosova-info.com/keshtu-nisi-mengjesi-per-luanen-foto/60%Daily2017-08-20 09:26
https://kosova-info.com/australi-u-shpall-plani-per-parandalimin-e-sulmeve-terroriste-me-makina/60%Daily2017-08-20 09:14
https://kosova-info.com/trump-thote-se-jane-marre-shume-vendime-per-afganistanin/60%Daily2017-08-20 09:12
https://kosova-info.com/konfirmohet-skuadra-e-di-marias-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-08-20 08:41
https://kosova-info.com/shba-protesta-kunder-gjuhes-se-urrejtjes/60%Daily2017-08-20 08:12
https://kosova-info.com/rikthehet-treshi-persheshi-ja-kush-jane-protagonistet-foto/60%Daily2017-08-20 08:10
https://kosova-info.com/skema-e-grabitjes-dhe-e-tjetersimit-te-342-hektareve-toke-ne-bregdet/60%Daily2017-08-20 07:58
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-spallettin-para-debutimit-foto/60%Daily2017-08-20 07:22
https://kosova-info.com/isis-tani-radhen-e-ka-italia/60%Daily2017-08-20 06:47
https://kosova-info.com/polonia-kerkon-mbylljen-e-kufijve-per-be-se-per-emigrantet/60%Daily2017-08-20 06:33
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-i-vedatit-per-kualifikimin-e-kosoves-foto/60%Daily2017-08-20 06:29
https://kosova-info.com/23-te-vdekur-nga-perplasja-e-trenave-ne-indi/60%Daily2017-08-20 05:48
https://kosova-info.com/tashme-e-qarte-se-pan-i-i-ka-siguruar-numrat-nga-akr-ja-video/60%Daily2017-08-19 22:00
https://kosova-info.com/keto-fjale-te-dhurata-dores-merrni-seriozisht-foto/60%Daily2017-08-19 21:55
https://kosova-info.com/pacolli-kosova-ben-histori-24-minuta-me-heret/60%Daily2017-08-19 21:52
https://kosova-info.com/evakuohet-stacioni-hekurudhor-ne-france/60%Daily2017-08-19 21:45
https://kosova-info.com/harrojeni-fitoren-e-kosoves-shikojeni-sa-thelle-eshte-mposhtur-shqiperia/60%Daily2017-08-19 21:45
https://kosova-info.com/veseli-na-bete-krenare-gjithe-shqiptareve/60%Daily2017-08-19 21:32
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-personi-i-shtrire-mbi-fjolla-morinen-foto/60%Daily2017-08-19 21:29
https://kosova-info.com/mediet-maqedonase-pas-triumfit-te-kosoves-ne-maqedoni-ka-vdekur-basketbolli/60%Daily2017-08-19 21:23
https://kosova-info.com/kundershtaret-e-mundshem-te-kosoves-ne-kualifikimet-per-kampionatin-boteror-foto/60%Daily2017-08-19 21:14
https://kosova-info.com/kryeministri-dhe-presidenti-urojne-kualifikimin-e-kosoves/60%Daily2017-08-19 21:14
https://kosova-info.com/heidi-lushtaku-publikon-nje-imazh-nga-femijeria-foto/60%Daily2017-08-19 20:59
https://kosova-info.com/mimoza-kusari-lila-serish-kandidon-ne-gjakove/60%Daily2017-08-19 20:56
https://kosova-info.com/holanda-kerkon-rikthimin-e-vizave-per-shqiperine/60%Daily2017-08-19 20:50
https://kosova-info.com/grabiten-100-mije-euro-ne-kasaforten-e-hotelit-ne-tirane/60%Daily2017-08-19 20:47
https://kosova-info.com/putin-do-te-prese-netanjahun-diskutohet-lindja-e-mesme/60%Daily2017-08-19 20:46
https://kosova-info.com/fiba-kosoves-mire-se-vini-ne-kualifikueset-per-kampionatin-boteror/60%Daily2017-08-19 20:46
https://kosova-info.com/start-i-furishem-per-napolin-video/60%Daily2017-08-19 20:39
https://kosova-info.com/atletico-e-nis-me-barazim-sezonin-ne-la-liga/60%Daily2017-08-19 20:22
https://kosova-info.com/sulmet-ne-spanje-jane-kryer-nga-nje-grup-xhihadistesh/60%Daily2017-08-19 20:10
https://kosova-info.com/kina-2019-fitore-spektakulare-e-kosoves-e-kalon-fazen-parakualifikuese/60%Daily2017-08-19 20:05
https://kosova-info.com/albani-ka-vendosur-ti-cmend-vajzat-me-kete-foto-foto/60%Daily2017-08-19 19:58
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-lyonit-shenon-nga-mesi-i-fushes-video/60%Daily2017-08-19 19:51
https://kosova-info.com/nje-kosove-e-madhe-ne-cerekun-e-trete/60%Daily2017-08-19 19:38
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-temperaturave-ka-ndikuar-ne-zvogelimin-e-rendimentit-ne-te-gjitha-kulturat-bujqesore/60%Daily2017-08-19 19:33
https://kosova-info.com/elvana-gjata-ne-prishtine-ndryshon-totalisht-pamjen-e-saj-foto/60%Daily2017-08-19 19:31
https://kosova-info.com/reja-e-shyhrete-behlulit-zbulon-emrin-e-te-birit-foto/60%Daily2017-08-19 19:02
https://kosova-info.com/refugjatja-siriane-qe-la-gojehapur-gjermanine-video/60%Daily2017-08-19 18:49
https://kosova-info.com/njihuni-me-familjen-transgjinore-video/60%Daily2017-08-19 18:46
https://kosova-info.com/1-milion-dehje-te-gentit-me-rakia-video/60%Daily2017-08-19 18:33
https://kosova-info.com/kqz-vetem-dy-dite-kur-partite-politike-aplikojne-per-zgjedhje-lokale-1-ore-me-heret/60%Daily2017-08-19 18:22
https://kosova-info.com/shba-jo-trump-it-jo-racizmit-mijera-amerikane-protestuan-ne-boston/60%Daily2017-08-19 18:11
https://kosova-info.com/shqiperi-lihtenshtejn-lajm-i-rendesishem-per-tifozet-foto/60%Daily2017-08-19 18:05
https://kosova-info.com/lindoni-eshte-gati-neser-do-te-sulmoje-me-klipin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-19 18:02
https://kosova-info.com/njihuni-me-veturen-super-luksoze-mercedes-foto/60%Daily2017-08-19 17:46
https://kosova-info.com/6-gjerat-qe-nuk-duhet-te-beni-kur-jeni-i-ftuar-ne-nje-dasme/60%Daily2017-08-19 17:38
https://kosova-info.com/bannon-pas-shkarkimit-do-te-luftoj-per-axhenden-e-trump/60%Daily2017-08-19 17:36
https://kosova-info.com/a-jena-pyet-arinda-gjoni-ne-kengen-e-re-video/60%Daily2017-08-19 17:29
https://kosova-info.com/emigrantet-pushtojne-plazhin-torre-salsa-video/60%Daily2017-08-19 17:26
https://kosova-info.com/ibrahim-kryeziu-kandidat-i-ldk-se-per-rahovec/60%Daily2017-08-19 17:09
https://kosova-info.com/fitojne-feronikeli-dhe-llapi/60%Daily2017-08-19 16:58
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-ky-eshte-momenti-kur-policia-vret-19-vjecarin-rus/60%Daily2017-08-19 16:46
https://kosova-info.com/frike-per-te-fluturuar-10-keshilla-per-te-larguar-ankthin-ne-avion/60%Daily2017-08-19 16:37
https://kosova-info.com/frike-per-te-fluturuar-10-keshilla-per-te-larguar-ankthin-ne-avion/60%Daily2017-08-19 16:37
https://kosova-info.com/mercedes-rivalizon-tesla-n-me-makinn-maybach-vision-6/60%Daily2017-08-19 16:34
https://kosova-info.com/fjolla-shtritet-prane-nje-mashkulli-ia-zbulon-fytyren-foto/60%Daily2017-08-19 16:31
https://kosova-info.com/fotografia-qe-nxjerr-ne-pah-trazirat-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2017-08-19 16:27
https://kosova-info.com/finlande-sulmuesi-kishte-ne-shenjester-grate/60%Daily2017-08-19 16:06
https://kosova-info.com/samsung-fillon-lanimin-global-t-asistentit-virtual-bixby/60%Daily2017-08-19 15:55
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-akr-ja-nuk-do-te-beje-levizje-radikale-me-24-gusht/60%Daily2017-08-19 15:46
https://kosova-info.com/ky-cift-ka-13-djem-por-nuk-dorezohen-deri-ne-arritjen-e-ketij-qellimi-videofoto/60%Daily2017-08-19 15:40
https://kosova-info.com/chicharito-shenon-golin-e-pare-ne-premierlige-video/60%Daily2017-08-19 15:37
https://kosova-info.com/embelsire-te-cilen-secili-mund-ta-gatuaje-desert-i-shpejte-me-mjedra/60%Daily2017-08-19 15:15
https://kosova-info.com/rusi-is-e-mori-pergjegjesine-per-sulmin-ne-qytetin-e-siberise/60%Daily2017-08-19 15:10
https://kosova-info.com/ne-tre-mujorin-e-lindjes-ja-cka-i-uron-roanit-nena-e-tij-majlinda-foto/60%Daily2017-08-19 15:03
https://kosova-info.com/aplikacioni-qe-zbulon-se-a-po-ju-tradhton-partneri/60%Daily2017-08-19 14:48
https://kosova-info.com/moskujdesi-ndaj-pasurise-se-shtetit-ne-kete-gjendje-jane-veturat-e-komunes-se-prishtines-foto/60%Daily2017-08-19 14:37
https://kosova-info.com/lyrical-son-feston-tre-vjetorin-e-marteses-ja-cka-i-thote-gruas-se-tij-foto/60%Daily2017-08-19 14:28
https://kosova-info.com/reagim-zyrtar-i-dortmundit-per-dembelen-kane-edhe-nje-mesazh-per-barcelonen/60%Daily2017-08-19 14:25
https://kosova-info.com/si-krijohen-kujtimet-dhe-si-i-humbim-ato-video/60%Daily2017-08-19 14:24
https://kosova-info.com/granit-miftari-sjell-se-shpejti-kengen-e-re-me-ty-po-du-foto/60%Daily2017-08-19 13:52
https://kosova-info.com/vallezim-masiv-i-roboteve-video/60%Daily2017-08-19 13:33
https://kosova-info.com/sot-mot-i-nxehte-nga-neser-do-te-ndryshoje-keto-jane-temperaturat/60%Daily2017-08-19 13:18
https://kosova-info.com/suedia-vendos-te-deboje-refugjaten-106-vjecare/60%Daily2017-08-19 13:09
https://kosova-info.com/swansea-city-man-utd-gol-i-bukur-nga-lukaku-video/60%Daily2017-08-19 13:09
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-crystal-palace-liverpool-2/60%Daily2017-08-19 13:00
https://kosova-info.com/vetem-nje-banane-e-papjekur-ne-dite-ben-mrekulline-me-organizmin-tuaj/60%Daily2017-08-19 12:38
https://kosova-info.com/ja-cfare-sheron-uthulla-e-molles/60%Daily2017-08-19 12:29
https://kosova-info.com/mitrovices-i-kthehet-uji-se-shpejti/60%Daily2017-08-19 12:17
https://kosova-info.com/new-rules-e-para-ne-britani-ja-cfare-thote-dua-foto/60%Daily2017-08-19 12:14
https://kosova-info.com/finlande-per-sulmin-me-thike-hetime-per-terrorizem-te-mundshem/60%Daily2017-08-19 12:14
https://kosova-info.com/dybala-e-fillon-sezonin-e-ri-me-fotografi-fantastike-ne-facebook-foto/60%Daily2017-08-19 11:53
https://kosova-info.com/u-martuan-si-burre-e-grua-rimartohen-si-dy-gra/60%Daily2017-08-19 11:53
https://kosova-info.com/u-martuan-si-burre-e-grua-rimartohen-si-dy-gra/60%Daily2017-08-19 11:53
https://kosova-info.com/karma-po-kalon-kufijte-ja-pse-video/60%Daily2017-08-19 11:31
https://kosova-info.com/mos-pini-me-kurre-uje-te-gazuar-ja-nga-se-rrezikoheni/60%Daily2017-08-19 11:02
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-swansea-man-utd/60%Daily2017-08-19 10:34
https://kosova-info.com/policia-demanton-lajmet-se-jane-arrestuar-personat-qe-rrahen-sokol-zogajn/60%Daily2017-08-19 10:26
https://kosova-info.com/sulm-me-thike-ne-rusi-tete-te-plagosur-video/60%Daily2017-08-19 10:12
https://kosova-info.com/sulmi-ne-barcelone-policia-kerkon-drejtuesin-e-makines/60%Daily2017-08-19 10:03
https://kosova-info.com/era-shume-me-stil-rrugeve-te-amerikes-foto/60%Daily2017-08-19 09:59
https://kosova-info.com/finlande-policia-thote-se-nuk-perjashtohet-sulmi-terrorist/60%Daily2017-08-19 09:48
https://kosova-info.com/zyrtare-boateng-prezantohet-nga-klubi-i-ri-foto/60%Daily2017-08-19 09:26
https://kosova-info.com/hoxhaj-denon-sulmin-ne-finlande/60%Daily2017-08-19 09:20
https://kosova-info.com/shefi-i-pentagonit-do-te-vizitoje-turqine/60%Daily2017-08-19 08:31
https://kosova-info.com/miremengjesi-nga-belholla-kylie-foto/60%Daily2017-08-19 08:14
https://kosova-info.com/skrapar-asgjesohen-542-rrenje-kanabis-ndalohet-kryeplaku-i-fshatit/60%Daily2017-08-19 07:55
https://kosova-info.com/sonte-te-gjithe-me-kosoven-a-jeni-gati-per-ndeshjen-e-madhe/60%Daily2017-08-19 07:50
https://kosova-info.com/almeda-dhe-cenari-publikojne-foton-me-te-mire-si-cift-foto/60%Daily2017-08-19 07:43
https://kosova-info.com/real-madrid-cakton-cmimin-e-asensios-foto/60%Daily2017-08-19 06:49
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-vikend-ne-kosove/60%Daily2017-08-19 06:42
https://kosova-info.com/noizy-shkaterron-edhe-saranden-foto/60%Daily2017-08-19 06:22
https://kosova-info.com/sot-eshte-dita-boterore-e-humanizmit/60%Daily2017-08-19 06:17
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-cenarit-promovon-kengen-e-gjikos-e-nores-video/60%Daily2017-08-18 21:54
https://kosova-info.com/kosova-ne-shba-ka-ambasade-dhe-lob-te-fuqishem-serbia-e-ka-veshtire/60%Daily2017-08-18 21:53
https://kosova-info.com/psg-jo-faleminderit-jam-ne-klubin-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2017-08-18 21:51
https://kosova-info.com/40-milioneshi-qe-nuk-e-ka-shitur-asnje-fanelle-te-barcelona/60%Daily2017-08-18 21:34
https://kosova-info.com/pasi-festoi-ditelindjen-ja-cka-tha-cozman-foto/60%Daily2017-08-18 21:31
https://kosova-info.com/keta-jane-persona-e-arrestuar-per-sulmin-ndaj-sokol-zogajt-foto/60%Daily2017-08-18 21:26
https://kosova-info.com/mali-i-zi-me-vetem-600-mije-banore-siguron-finalen-e-eurobasket-me-u16-mposht-serbine/60%Daily2017-08-18 21:17
https://kosova-info.com/zyrtare-shoferi-i-furgonit-te-vdekjes-ne-barcelone-eshte-vrare-ne-kambrils/60%Daily2017-08-18 21:11
https://kosova-info.com/edhe-kjo-i-ndodh-medes-ne-koncert-foto/60%Daily2017-08-18 21:00
https://kosova-info.com/monaco-vendos-rekord-ne-ligue-1/60%Daily2017-08-18 20:52
https://kosova-info.com/policia-arreston-tre-persona-per-sulmin-ndaj-sokol-zogajt/60%Daily2017-08-18 20:45
https://kosova-info.com/bayerni-e-nis-sezonin-sic-i-ka-hije-kampionit-e-mposht-leverkusenin/60%Daily2017-08-18 20:41
https://kosova-info.com/ne-listat-e-pdk-se-sdo-te-kete-njerez-me-afera-korruptive/60%Daily2017-08-18 20:39
https://kosova-info.com/vetevendosjes-iu-bashkua-ruzhdi-jashari/60%Daily2017-08-18 20:37
https://kosova-info.com/monaco-shenon-edhe-fitoren-e-trete-ne-ligue-1-video/60%Daily2017-08-18 20:35
https://kosova-info.com/monaco-shenon-edhe-fitoren-e-trete-ne-ligue-1-video/60%Daily2017-08-18 20:35
https://kosova-info.com/dua-lipa-e-para-artiste-qe-kryeson-ne-britanine-e-madhe-pas-adeles-foto/60%Daily2017-08-18 20:31
https://kosova-info.com/nena-lendohet-djaloshi-zhduket-pas-sulmeve-ne-barcelone-gjyshi-kerkon-ndihme-foto/60%Daily2017-08-18 20:28
https://kosova-info.com/ja-sa-do-ti-kushtoje-bayernit-james-nese-vendos-ta-bleje-nga-reali-foto/60%Daily2017-08-18 20:15
https://kosova-info.com/lushnje-vdes-51-vjecarja-qe-u-rrah-nga-bashkeshorti/60%Daily2017-08-18 20:05
https://kosova-info.com/ciljeta-tregohet-e-madhe-po-ben-kenge-me-kengetar-te-rinj-per-tiu-dalur-ne-ndihme-foto/60%Daily2017-08-18 20:00
https://kosova-info.com/vendet-me-te-mira-per-te-pushuar-dhe-per-te-bere-shopping-lire/60%Daily2017-08-18 19:57
https://kosova-info.com/mergimtaret-mashtrohen-me-bileta-false/60%Daily2017-08-18 19:51
https://kosova-info.com/nderpritet-ndeshja-bayern-munich-bayer-leverkusen-foto/60%Daily2017-08-18 19:47
https://kosova-info.com/putin-viziton-krimene-e-aneksuar-nga-moska/60%Daily2017-08-18 19:38
https://kosova-info.com/bayern-munich-20-bayer-leverkusen-statistikat-pas-pjeses-se-pare-foto/60%Daily2017-08-18 19:30
https://kosova-info.com/e-dashura-e-mozzikut-shkon-te-vjehrra-per-caj-foto/60%Daily2017-08-18 19:29
https://kosova-info.com/airbnb-ofron-akomodim-falas-pr-t-prekurit-e-sulmit-terrorist-n-barcelon/60%Daily2017-08-18 16:27
https://kosova-info.com/fjolla-pothuajse-nudo-me-kap-po-munde-foto/60%Daily2017-08-18 19:01
https://kosova-info.com/policia-zbulon-ja-pse-terroristet-perdoren-furgon/60%Daily2017-08-18 18:57
https://kosova-info.com/bazaj-rinis-kercenimet-per-pdk-ne-video/60%Daily2017-08-18 18:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kenga-me-e-kerkuar-ne-radio-stacionet-kosovare-video/60%Daily2017-08-18 18:29
https://kosova-info.com/publikohen-fotot-e-kater-te-dyshuarve-per-sulmet-ne-barcelone/60%Daily2017-08-18 18:15
https://kosova-info.com/behuni-gati-milani-po-e-dridh-per-here-te-fundit-tregun-e-transferimeve-foto/60%Daily2017-08-18 18:15
https://kosova-info.com/prdoruesit-e-pinterest-mund-t-prdorin-pinch-to-zoom-pr-t-par-n-detaje-fotot/60%Daily2017-08-18 16:17
https://kosova-info.com/ja-si-te-sajoni-nje-qoshe-te-ngrohte-edhe-ne-oborrin-tuaj-foto/60%Daily2017-08-18 18:13
https://kosova-info.com/largohet-strategu-i-fitores-se-trumpit-stephen-bannon/60%Daily2017-08-18 18:04
https://kosova-info.com/ja-cka-ben-engjellusha-kur-lodhet-foto/60%Daily2017-08-18 17:57
https://kosova-info.com/ekskluzive-zbulohet-me-ne-fund-i-dashuri-i-kengetares-se-njohur-shqiptare-fotovideo/60%Daily2017-08-18 17:17
https://kosova-info.com/google-konfirmon-zyrtarizimin-e-android-o-m-21-gusht/60%Daily2017-08-18 16:06
https://kosova-info.com/trepca-89-e-nis-me-fitore-rrugetimin-per-mbrojtjen-e-titullit/60%Daily2017-08-18 16:50
https://kosova-info.com/aksidenti-me-veture-ne-podujeve-familja-gashi-fal-gjakun-video/60%Daily2017-08-18 16:49
https://kosova-info.com/sulme-me-thika-ne-finlande-e-gjermani-tre-te-vdekur-video/60%Daily2017-08-18 16:37
https://kosova-info.com/perfitimet-nga-frutat-dhe-perimet-e-gushtit/60%Daily2017-08-18 16:31
https://kosova-info.com/cifti-fitues-i-big-brother-po-behen-prinder-foto/60%Daily2017-08-18 16:29
https://kosova-info.com/gjermani-nje-i-vdekur-nga-nje-sulm-me-thike-ne-dusseldorf/60%Daily2017-08-18 16:19
https://kosova-info.com/superpolici-qe-vrau-kater-terroriste-ne-spanje-nuk-e-ka-te-lehte/60%Daily2017-08-18 16:12
https://kosova-info.com/reddit-lanon-platformn-e-tij-t-hostimit-t-videove/60%Daily2017-08-18 15:58
https://kosova-info.com/publikohet-incizimi-i-furgonit-qe-la-14-te-vdekur-ne-barcelone-video/60%Daily2017-08-18 15:53
https://kosova-info.com/facebook-teston-tematikat-e-personalizuara-featured-topics-n-news-feed/60%Daily2017-08-18 15:47
https://kosova-info.com/shenjat-qe-ju-dergon-trupi-nje-muaj-para-se-te-pesoni-goditje-ne-zemer/60%Daily2017-08-18 15:41
https://kosova-info.com/dyert-e-ferrit-burrat-me-kostume-toksike-gjejne-nje-te-care-misterioze-foto/60%Daily2017-08-18 15:23
https://kosova-info.com/formacioni-i-barcelones-per-sezonin-20172018-foto/60%Daily2017-08-18 15:23
https://kosova-info.com/camila-barazza-shtatzene-foto/60%Daily2017-08-18 14:58
https://kosova-info.com/sulmuesi-ne-finlande-bertiti-allahu-ekber-para-se-te-kryente-sulmin-video/60%Daily2017-08-18 14:57
https://kosova-info.com/sulmi-terrorist-ne-finlande-nje-i-vdekur-foto/60%Daily2017-08-18 14:54
https://kosova-info.com/prifti-shqiptar-merr-drejtimin-e-famullise-se-nje-regjioni-te-zvicres/60%Daily2017-08-18 14:41
https://kosova-info.com/google-teston-nj-version-t-leht-t-aplikacionit-search-n-android/60%Daily2017-08-18 15:48
https://kosova-info.com/shaqiri-gati-per-arsenalin-dhuron-show-ne-stervitje-video/60%Daily2017-08-18 14:24
https://kosova-info.com/femrat-duhet-ta-shfrytezojne-kete-moment-gjate-seksit-per-te-mbetur-shtatzene/60%Daily2017-08-18 14:04
https://kosova-info.com/kosova-denon-sulmin-ne-barcelone/60%Daily2017-08-18 13:57
https://kosova-info.com/nje-shofere-si-alberia-nxjerr-gjoksin-ne-veture-foto/60%Daily2017-08-18 13:47
https://kosova-info.com/bill-gates-dhuron-4-6-miliarde-dollare-per-bamiresi/60%Daily2017-08-18 13:26
https://kosova-info.com/perse-femijet-duhet-te-praktikojne-joga-ja-cfare-perfitojne/60%Daily2017-08-18 13:17
https://kosova-info.com/nj-tjetr-telefon-galaxy-shfaq-probleme-me-baterit/60%Daily2017-08-18 13:15
https://kosova-info.com/silva-lajmi-fantastik-per-milanin-nga-ndeshja-kunder-shkendijes/60%Daily2017-08-18 13:04
https://kosova-info.com/nuk-pritej-aida-doci-merr-ftese-nga-aktori-i-njohur-turk-foto/60%Daily2017-08-18 12:50
https://kosova-info.com/stresi-nga-kthimi-i-pushimeve-ja-si-mund-t%d1%91-parandalohet/60%Daily2017-08-18 12:32
https://kosova-info.com/80-viktima-per-tri-net-ne-filipine/60%Daily2017-08-18 12:31
https://kosova-info.com/bfi-nuk-duhet-blere-kurban-i-pakontrolluar-dhe-pa-certifikate-regjistrimi/60%Daily2017-08-18 12:15
https://kosova-info.com/eshte-normale-qe-te-mendosh-gjithmone-per-seksin/60%Daily2017-08-18 12:04
https://kosova-info.com/google-me-aplikacion-qe-zbulon-semundjet-me-smartphone/60%Daily2017-08-18 12:03
https://kosova-info.com/shtohet-interesimi-per-ndeshjen-vendimtare-kosove-estoni/60%Daily2017-08-18 11:44
https://kosova-info.com/numri-i-te-vdekurve-ne-spanje-arrin-14/60%Daily2017-08-18 11:14
https://kosova-info.com/zanfina-lajmerohet-nga-ky-vend-foto/60%Daily2017-08-18 11:13
https://kosova-info.com/pacolli-te-gjithe-po-i-zvarritin-proceset/60%Daily2017-08-18 11:00
https://kosova-info.com/e-shkuara-vizioni-i-se-ardhmes-se-samsung-foto/60%Daily2017-08-18 10:37
https://kosova-info.com/parku-ne-singapor-cizme-per-flamingon-bebe/60%Daily2017-08-18 10:37
https://kosova-info.com/vodafone-sht-operatori-celular-me-internetin-m-t-shpejt-n-shqipri-thot-speedtest-net/60%Daily2017-08-18 10:35
https://kosova-info.com/zidane-ndryshon-sulmin-e-real-madridit-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-18 10:26
https://kosova-info.com/elita-perseri-pas-gjikos-ja-cfare-ka-bere-tani-foto/60%Daily2017-08-18 10:14
https://kosova-info.com/vdes-e-aksidentuara-ne-sllatine/60%Daily2017-08-18 09:56
https://kosova-info.com/kodi-telefonik-383-i-kosovs-hyn-n-funksion-n-qershor-t-2018-s/60%Daily2017-08-18 09:36
https://kosova-info.com/erdogan-mesazh-ngushellimi-per-mbretin-e-spanjes/60%Daily2017-08-18 09:33
https://kosova-info.com/35-vjecari-qe-do-te-plaket-foto/60%Daily2017-08-18 09:25
https://kosova-info.com/okb-mbi-400-te-vdekur-nga-rreshqitjet-e-dheut-ne-sierra-leone/60%Daily2017-08-18 09:22
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-draxler-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-08-18 09:05
https://kosova-info.com/te-pasmet-e-morenes-dalin-jashte-kontrollit-foto/60%Daily2017-08-18 09:00
https://kosova-info.com/brenda-fisit-sekret-korowai/60%Daily2017-08-18 08:36
https://kosova-info.com/tre-qytete-evropiane-nder-me-te-miret-ne-bote/60%Daily2017-08-18 08:36
https://kosova-info.com/teknologjia-eshte-burre/60%Daily2017-08-18 08:35
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-prfitoni-nga-avantazhet-e-ios-11-n-ipad/60%Daily2017-08-18 08:23
https://kosova-info.com/shqiptarja-qe-filmoi-ndalimin-e-te-dyshuarin-ne-sulmin-e-barcelones/60%Daily2017-08-18 08:13
https://kosova-info.com/pronari-i-shkendijes-ka-nje-premtim-per-ndeshjen-e-kthimit-kunder-milanit/60%Daily2017-08-18 08:05
https://kosova-info.com/ky-eshte-destinacioni-i-radhes-per-era-istrefin-foto/60%Daily2017-08-18 07:45
https://kosova-info.com/mbledhja-urgjente-e-qeverise-se-spanjes-mbi-sulmin-terrorist/60%Daily2017-08-18 07:05
https://kosova-info.com/saakashvili-pranifikon-kthimin-ne-ukraine/60%Daily2017-08-18 07:02
https://kosova-info.com/orinda-publikon-foton-me-te-nxehte-nga-muaji-i-majltit-foto/60%Daily2017-08-18 06:30
https://kosova-info.com/policia-katalunase-parandaloi-mbreme-nje-tjeter-sulm-vrau-pese-terroriste-ne-jug-te-barcelones/60%Daily2017-08-18 05:50
https://kosova-info.com/ahmeti-tregon-perse-u-ndalua-nga-autoritetet-italiane-ne-milano/60%Daily2017-08-18 05:30
https://kosova-info.com/barcelona-beri-dicka-te-rralle-pas-humbjes-nga-real-madrid-foto/60%Daily2017-08-18 05:25
https://kosova-info.com/barcelona-shpenzon-300-milione-euro-per-dy-top-perforcime-foto/60%Daily2017-08-18 05:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-produkti-qe-balancon-crregullimet-hormonale-ndihmon-te-bini-ne-peshe-dhe-ju-mbron-nga-kanceri/60%Daily2017-08-17 22:05
https://kosova-info.com/shperthim-ne-nje-shtepi-ne-barcelone-dy-te-vdekur-disa-te-lenduar-foto/60%Daily2017-08-17 22:01
https://kosova-info.com/anxhelina-gati-zbuloi-gjoksin-dhe-zogun-ne-foton-e-fundit-foto/60%Daily2017-08-17 21:58
https://kosova-info.com/bonucci-ja-cfare-iu-thash-bashklojtareve-para-ndeshjes-me-shkendijen/60%Daily2017-08-17 21:57
https://kosova-info.com/ky-eshte-veprimi-i-pare-qe-duhet-te-beni-ne-rast-djegieje/60%Daily2017-08-17 21:45
https://kosova-info.com/shukri-buja-tregon-nese-nisma-do-ta-kandidoje-per-kryetar-te-lipjanit/60%Daily2017-08-17 21:44
https://kosova-info.com/trump-denon-sulmin-terrorist-ne-barcelone/60%Daily2017-08-17 21:43
https://kosova-info.com/mustafa-ngushellon-spanjen-pas-sulmit-terrorist-ne-barcelone/60%Daily2017-08-17 21:42
https://kosova-info.com/te-dhenat-e-fundit-13-te-vdekur-dhe-mbi-100-te-lenduar-nga-sulmi-ne-barcelone/60%Daily2017-08-17 21:32
https://kosova-info.com/trajneri-i-shkendijes-me-deklarate-te-papritur-pas-humbjes/60%Daily2017-08-17 21:31
https://kosova-info.com/mediat-ne-shqiperi-terroristi-i-arrestuar-ne-barcelone-fans-i-noizyt-foto/60%Daily2017-08-17 21:28
https://kosova-info.com/samsung-integron-shazam-n-televizort-e-2017-s/60%Daily2017-08-17 21:28
https://kosova-info.com/presidenti-demanton-policine-12-te-vdekur-15-te-tjere-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2017-08-17 21:22
https://kosova-info.com/presidenti-demanton-policine-12-te-vdekur-15-te-tjere-ne-gjendje-te-rende-2/60%Daily2017-08-17 21:22
https://kosova-info.com/fitoi-60-montella-paralajmeron-shkendijen-per-ndeshjen-e-kthimit/60%Daily2017-08-17 21:21
https://kosova-info.com/ne-gare-per-kryetar-te-prishtines-nga-pdk-ja-hyn-edhe-nje-emer-i-ri/60%Daily2017-08-17 21:17
https://kosova-info.com/reagimi-i-dhimbshem-i-messit-pas-sulmit-terrorist-foto/60%Daily2017-08-17 21:08
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-kater-ditet-e-ardhshme-ne-kosove-foto/60%Daily2017-08-17 20:59
https://kosova-info.com/damiano-ka-nje-pershendetje-per-kroatet-foto/60%Daily2017-08-17 20:58
https://kosova-info.com/po-te-isha-vuciq-sdo-ta-pranoja-kosoven-pa-e-pranuar-te-gjitha-vendet-e-be-se/60%Daily2017-08-17 20:52
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ka-bere-barcelona-pas-sulmit-terrorist-foto/60%Daily2017-08-17 20:49
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-sulmin-ne-barcelone-admirues-i-noizy-it-foto/60%Daily2017-08-17 20:38
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-sulmin-ne-barcelone-admirues-i-noizy-it-foto/60%Daily2017-08-17 20:38
https://kosova-info.com/milani-deklason-shkendijen-ne-ndeshjen-e-pare-video/60%Daily2017-08-17 20:35
https://kosova-info.com/adelina-ne-stadium-gjithe-tifozet-syte-te-gjoksi-i-saj-foto/60%Daily2017-08-17 20:29
https://kosova-info.com/fotot-qe-tregojne-forcen-e-shpirtit-njerezor-foto/60%Daily2017-08-17 20:15
https://kosova-info.com/shqiperia-denon-aktin-terrorist-ne-spanje/60%Daily2017-08-17 20:15
https://kosova-info.com/thaci-shpreh-pikellimin-per-familjet-e-viktimave-ne-barcelone/60%Daily2017-08-17 20:13
https://kosova-info.com/milan-shkendija-golat-nuk-ndalen-video/60%Daily2017-08-17 20:11
https://kosova-info.com/kaq-elegante-e-te-bukur-leonora-jakupin-nuk-e-keni-pare-moti-foto/60%Daily2017-08-17 19:59
https://kosova-info.com/isis-thote-se-ushtaret-terroriste-kryen-sulmin-ne-barcelone/60%Daily2017-08-17 19:47
https://kosova-info.com/interpretimi-mahnites-i-kenges-bu-nasil-veda-nga-andi-qerreti-video/60%Daily2017-08-17 19:35
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-te-lenduarve-nga-sulmi-terrorist-ne-barcelone/60%Daily2017-08-17 19:29
https://kosova-info.com/milan-shkendija-rezultat-katastrofal-video/60%Daily2017-08-17 19:17
https://kosova-info.com/arrestohet-personi-i-dyte-ne-lidhje-me-sulmin-ne-barcelone/60%Daily2017-08-17 19:17
https://kosova-info.com/njihuni-me-berberin-e-presidentit-thaci-video/60%Daily2017-08-17 19:09
https://kosova-info.com/kujdes-keto-5-sende-kurre-nuk-duhet-ti-ndani-me-te-tjeret/60%Daily2017-08-17 19:04
https://kosova-info.com/premiere-diana-sjell-kengen-amore-video/60%Daily2017-08-17 18:58
https://kosova-info.com/zhurmat-e-cuditshme-qe-ben-organizmin-dhe-kuptimi-qe-fshihet-pas-tyre/60%Daily2017-08-17 18:47
https://kosova-info.com/ja-materialet-prbrse-t-nj-iphone/60%Daily2017-08-17 18:40
https://kosova-info.com/kadri-veseli-u-uron-suksese-skenderbeut-dhe-shkendijes/60%Daily2017-08-17 18:38
https://kosova-info.com/senatorja-australiane-veshe-burka-ne-parlament/60%Daily2017-08-17 18:37
https://kosova-info.com/raporti-zyrtar-i-viktimave-ne-barcelone-13-te-vdekur-e-50-te-lenduar/60%Daily2017-08-17 18:31
https://kosova-info.com/toni-me-falenderim-te-vecante-per-foto/60%Daily2017-08-17 18:28
https://kosova-info.com/djali-i-ronaldos-e-festoi-si-i-cmendur-golin-e-asensios-video/60%Daily2017-08-17 18:21
https://kosova-info.com/zbulohet-imazhi-interesant-nga-klipi-i-gjon-karrices-foto/60%Daily2017-08-17 17:57
https://kosova-info.com/porositi-nje-prostitute-por-tmerrohet-kur-e-sheh-se-kush-i-vjen-ne-dhomen-e-hotelit/60%Daily2017-08-17 17:47
https://kosova-info.com/liridon-latifi-shenon-kunder-dinamo-zagrebit-video/60%Daily2017-08-17 17:40
https://kosova-info.com/reagon-pas-kritikave-shpend-ahmeti-nga-italia-poston-foto-te-pastrimit-te-sheshit/60%Daily2017-08-17 17:39
https://kosova-info.com/bota-ka-me-shume-besim-te-putin-sesa-te-trump-2/60%Daily2017-08-17 17:38
https://kosova-info.com/ja-cfare-gjeti-policia-ne-furgonin-qe-vra-dhjetera-persona-ne-barcelone/60%Daily2017-08-17 17:08
https://kosova-info.com/barcelona-e-injoron-keq-paulinhon-ja-cfare-ka-bere-me-fanellen-e-tij/60%Daily2017-08-17 16:52
https://kosova-info.com/sulmuesit-ne-barcelone-marrin-pengje-dhe-i-bllokojne-ne-restorantin-turk-fotovideo/60%Daily2017-08-17 16:28
https://kosova-info.com/e-habitshme-kengetari-shqiptar-ne-pishine-nen-shi-e-nen-ombrelle-foto/60%Daily2017-08-17 16:25
https://kosova-info.com/sinjalet-qe-tregojne-se-marredhenia-juaj-eshte-drejt-fundit/60%Daily2017-08-17 16:24
https://kosova-info.com/dy-te-vdekur-dhe-shume-te-lenduar-nga-incidenti-ne-barcelone-fotovideo/60%Daily2017-08-17 16:00
https://kosova-info.com/pelqehet-bonita-e-adelines-video/60%Daily2017-08-17 15:58
https://kosova-info.com/super-lajm-nga-avokati-i-ballistit/60%Daily2017-08-17 15:40
https://kosova-info.com/arsyet-me-te-zakonshme-perse-ndjeni-djegie-gjate-urinimit/60%Daily2017-08-17 15:36
https://kosova-info.com/asus-prezantoi-familjen-e-mendur-t-zenfone-4-me-kamera-duale-t-pasme-dhe-selfie/60%Daily2017-08-17 15:26
https://kosova-info.com/endrit-thaci-ne-milano-me-pint-at-dhe-blerim-destanin-per-te-ndjekur-ndeshjen-e-shkendijes-video/60%Daily2017-08-17 15:03
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-7/60%Daily2017-08-17 14:53
https://kosova-info.com/fifa-publikon-kandidatet-per-futbollistin-e-vitit-shume-befasi/60%Daily2017-08-17 14:41
https://kosova-info.com/bota-ka-me-shume-besim-te-putin-sesa-te-trump/60%Daily2017-08-17 14:38
https://kosova-info.com/mihrija-e-kall-fotoshopin-foto/60%Daily2017-08-17 14:29
https://kosova-info.com/mihrija-e-kall-fotoshopin-foto/60%Daily2017-08-17 14:29
https://kosova-info.com/shkurtime-drastike-trump-kerkon-ndaljen-e-ndihmes-financiare-per-serbine-shpeton-kosova/60%Daily2017-08-17 13:46
https://kosova-info.com/vajza-sduron-dot-i-hipen-djalit-siper-dhe-terbon-udhetaret-nga-skenat-e-nxehta/60%Daily2017-08-17 13:42
https://kosova-info.com/rita-i-uron-madones-ditelindjen-me-gisht-te-mesit-foto/60%Daily2017-08-17 13:39
https://kosova-info.com/okb-do-negociata-serioze-per-sirine/60%Daily2017-08-17 13:36
https://kosova-info.com/arsyet-pse-ish-partneri-deshiron-te-kthehet-ne-jeten-tuaj/60%Daily2017-08-17 13:13
https://kosova-info.com/kastriot-tusha-dhe-ballistet-kendojne-xhamadani-vija-vija-midis-milanos-video/60%Daily2017-08-17 13:13
https://kosova-info.com/kastriot-tusha-dhe-ballistet-kendojne-xhamadani-vija-vija-midis-milanos-video/60%Daily2017-08-17 13:13
https://kosova-info.com/ne-vitin-2017-mbi-20-milione-afrikane-kane-migruar/60%Daily2017-08-17 13:09
https://kosova-info.com/demi-rose-e-ben-perseri-shfaqet-me-joshese-se-kurre-foto/60%Daily2017-08-17 13:03
https://kosova-info.com/perse-femijet-kane-dhembe-te-verdhe-dhe-si-te-zgjidhni-trajtimin-e-duhur/60%Daily2017-08-17 12:47
https://kosova-info.com/facebook-ndryshon-dizajnin-foto/60%Daily2017-08-17 12:37
https://kosova-info.com/bertani-prezanton-prinderit-foto/60%Daily2017-08-17 12:36
https://kosova-info.com/milano-kapet-banda-e-rrezikshme-e-shqiptareve-vidhte-kur-njerezit-iknin-me-pushime/60%Daily2017-08-17 12:14
https://kosova-info.com/trump-sulmon-senatorin-republikan/60%Daily2017-08-17 12:11
https://kosova-info.com/nainggolan-zbulon-dy-ofertat-per-largim-nga-roma/60%Daily2017-08-17 11:47
https://kosova-info.com/tiani-po-rritet-ja-cfare-ka-bere-dje-foto/60%Daily2017-08-17 11:36
https://kosova-info.com/hoxhaj-kryeparlamentari-nxirret-te-enjten-ne-votim-ska-kandidat-tjeter-pos-veselit/60%Daily2017-08-17 10:54
https://kosova-info.com/irani-dhe-turqia-kundershtojne-referendumin-e-kurdeve-ne-irak/60%Daily2017-08-17 10:49
https://kosova-info.com/hyundai-vendos-makinat-elektrike-premium-n-qendr-t-vmendjes/60%Daily2017-08-17 10:49
https://kosova-info.com/milan-shkendija-ja-cfare-ka-ndodhur-ne-bastore-foto/60%Daily2017-08-17 10:29
https://kosova-info.com/blero-paralajmeron-dicka-te-madhe-foto/60%Daily2017-08-17 09:57
https://kosova-info.com/blero-paralajmeron-dicka-te-madhe-foto/60%Daily2017-08-17 09:57
https://kosova-info.com/lufta-me-korene-v-do-te-ishte-tmerrshme-por-jo-e-paimagjinueshme/60%Daily2017-08-17 09:47
https://kosova-info.com/bashkohen-protagonistet-kryesor-te-titanic-foto/60%Daily2017-08-17 09:33
https://kosova-info.com/naim-bazaj-jam-kandidat-i-pavarur-pdk-do-te-fitoje-vetem-5-per-qind-ne-drenas/60%Daily2017-08-17 09:24
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-milan-shkendija/60%Daily2017-08-17 09:17
https://kosova-info.com/imazhet-e-vogelushes-renee-qe-te-shkrijne-zemren-foto/60%Daily2017-08-17 08:38
https://kosova-info.com/thaci-per-faz-treni-i-fundit-per-nje-paqe-te-qendrueshme/60%Daily2017-08-17 08:14
https://kosova-info.com/milan-ska-te-ndalur-edhe-nje-perforcim-i-madh-ne-san-siro-foto/60%Daily2017-08-17 08:02
https://kosova-info.com/twitter-shfaq-cicrimat-n-tematika-n-tabin-explore/60%Daily2017-08-17 07:44
https://kosova-info.com/twitter-shfaq-cicrimat-n-tematika-n-tabin-explore/60%Daily2017-08-17 07:44
https://kosova-info.com/gjerat-qe-meshkujt-kane-frike-ti-kerkojne-ne-shtrat/60%Daily2017-08-17 07:43
https://kosova-info.com/cfare-mendojne-ne-te-vertete-meshkujt-gjate-seksit/60%Daily2017-08-17 07:43
https://kosova-info.com/keshillat-qe-duhet-te-merrni-parasysh-sa-here-qe-blini-buke/60%Daily2017-08-17 07:42
https://kosova-info.com/ja-si-ti-zhdukni-qimet-ne-2-minuta/60%Daily2017-08-17 07:41
https://kosova-info.com/iraku-kerkon-hetimin-e-krimeve-kunder-njerezimit-te-isis-it/60%Daily2017-08-17 07:34
https://kosova-info.com/kandidati-i-afd-per-zgjedhjet-parlamentare-kerkon-mbylljen-e-kufijve-te-gjermanise/60%Daily2017-08-17 07:24
https://kosova-info.com/presidenti-i-serbise-vuciq-te-flasim-disi-per-kosoven/60%Daily2017-08-17 07:08
https://kosova-info.com/ronaldo-beri-dicka-fantastike-pas-ndeshjes-me-barcelonen-video/60%Daily2017-08-17 06:58
https://kosova-info.com/leonora-publikon-foton-e-pare-me-vajzen-foto/60%Daily2017-08-17 06:53
https://kosova-info.com/trump-do-te-shqyrtoje-strategjine-per-afganistanin/60%Daily2017-08-17 05:53
https://kosova-info.com/tifozet-e-real-madridit-me-mesazh-qesharak-per-piquen-foto/60%Daily2017-08-17 05:22
https://kosova-info.com/real-madridi-fiton-superkupen-e-spanjes-video/60%Daily2017-08-16 22:48
https://kosova-info.com/porta-e-zbrazur-cmendet-suarez-video/60%Daily2017-08-16 22:35
https://kosova-info.com/vllahiu-denon-sulmin-ndaj-parim-ollurit-e-quan-sulm-mbi-fjalen-e-lire/60%Daily2017-08-16 22:33
https://kosova-info.com/messi-i-vetem-me-portier-ndodh-befasia-video/60%Daily2017-08-16 22:11
https://kosova-info.com/gjasa-minimale-per-netaresimin-e-kosoves-ne-interpol/60%Daily2017-08-16 22:01
https://kosova-info.com/tri-gjerat-qe-asnjehere-nuk-duhet-tia-thoni-kamerierit/60%Daily2017-08-16 21:58
https://kosova-info.com/cifti-i-famshem-ndahet-pas-16-vjetesh-lidhje/60%Daily2017-08-16 21:57
https://kosova-info.com/shuplaka-e-busheve-ndaj-donald-trump/60%Daily2017-08-16 21:57
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-lajm-i-pabesueshem-pas-pjeses-se-pare-foto/60%Daily2017-08-16 21:50
https://kosova-info.com/shteti-evropian-me-i-shendetshem-ne-bote/60%Daily2017-08-16 21:42
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-gol-shume-i-bukur-video/60%Daily2017-08-16 21:40
https://kosova-info.com/gazetaret-denojne-sulmin-ndaj-kolegut-parim-olluri/60%Daily2017-08-16 21:37
https://kosova-info.com/suarez-para-portes-se-zbrazur-cfare-ndodhi-video/60%Daily2017-08-16 21:34
https://kosova-info.com/keshtu-nuk-e-kemi-pare-asnjehere-miriam-canin-foto/60%Daily2017-08-16 21:33
https://kosova-info.com/njeqind-ditet-e-para-62-per-qind-e-francezeve-te-pakenaqur-me-presidentin-e-ri/60%Daily2017-08-16 21:32
https://kosova-info.com/samsung-dhe-foxconn-n-mbshtetje-t-nj-teknologjie-pr-transferimin-e-t-dhnave-pa-kabllo-dhe-wi-fi/60%Daily2017-08-16 21:31
https://kosova-info.com/irani-po-nderton-fabrike-per-prodhimin-e-raketave-ne-siri/60%Daily2017-08-16 21:16
https://kosova-info.com/hmd-global-prezantoi-flagshipin-e-par-android-nokia-8/60%Daily2017-08-16 21:08
https://kosova-info.com/zagato-ne-shitje-per-550-mije-euro/60%Daily2017-08-16 21:07
https://kosova-info.com/demi-rose-godet-me-nje-tjeter-fotografi-te-nxehte-nga-xhakuzi-foto/60%Daily2017-08-16 21:06
https://kosova-info.com/sulmohet-gazetari-parim-olluri/60%Daily2017-08-16 21:06
https://kosova-info.com/haskuka-kandidat-i-vv-se-per-kryetar-ne-prizrenit/60%Daily2017-08-16 20:54
https://kosova-info.com/gjerat-qe-cdo-mashkull-i-deshiron-ne-shtrat/60%Daily2017-08-16 20:48
https://kosova-info.com/gashi-i-aak-se-do-te-fitoj-pa-balotazh-ne-peje/60%Daily2017-08-16 20:45
https://kosova-info.com/gol-ne-fund-ja-si-mbyllet-sfida-dritheruese-e-hasit/60%Daily2017-08-16 20:41
https://kosova-info.com/emina-na-ka-mbajtur-kete-sekret-per-vite-te-tera-foto/60%Daily2017-08-16 20:30
https://kosova-info.com/a-po-behet-akr-me-pan-in-bahtiri-thote-se-qeveria-do-te-formohet-shume-shpejt/60%Daily2017-08-16 20:27
https://kosova-info.com/cifti-filmohet-duke-bere-seks-ne-ballkonin-e-tyre-por-ja-cka-i-pret-ata-video/60%Daily2017-08-16 20:22
https://kosova-info.com/rita-ora-iu-nenshtrua-sot-nje-operimi-tregon-gjendjen-e-saj-foto/60%Daily2017-08-16 20:01
https://kosova-info.com/pse-keni-rrathe-te-zinj-rreth-syve/60%Daily2017-08-16 19:45
https://kosova-info.com/kim-flet-per-martesen-72-ditore-me-kris-humphries/60%Daily2017-08-16 19:35
https://kosova-info.com/arsyet-pse-barcelona-duhet-te-shpresoje-ne-permbysje-ne-bernabeu/60%Daily2017-08-16 19:30
https://kosova-info.com/instagrami-ben-ate-qe-me-se-shumti-ia-kishim-friken/60%Daily2017-08-16 18:54
https://kosova-info.com/modeli-me-i-ri-nga-bmw-foto/60%Daily2017-08-16 18:52
https://kosova-info.com/vellari-vret-motren-e-ndan-ne-copa-dhe-e-hedh-ne/60%Daily2017-08-16 18:44
https://kosova-info.com/zyrtare-valon-behrami-behet-me-skuader-te-re-video/60%Daily2017-08-16 18:21
https://kosova-info.com/pishinat-kujdes-femijet-mjeket-jane-shtuar-infeksionet-ne-sy-lekure-e-veshe/60%Daily2017-08-16 18:21
https://kosova-info.com/shqiptaret-shpenzojne-pak-per-shendetesine-por-jetojne-me-gjate/60%Daily2017-08-16 18:19
https://kosova-info.com/era-istrefi-e-ndreqe-trupin-shfaq-linjat-seksi-ne-imazhet-e-fundit-foto/60%Daily2017-08-16 18:06
https://kosova-info.com/vajza-e-majlinda-bregut-ja-kalon-se-emes-ja-cfare-ka-bere-foto/60%Daily2017-08-16 17:35
https://kosova-info.com/transformimi-edhe-gjate-shtatzanise/60%Daily2017-08-16 17:29
https://kosova-info.com/momenti-i-nxjerrjes-se-trupit-te-pajete-te-femijes-qe-u-mbyt-ne-det-video/60%Daily2017-08-16 17:22
https://kosova-info.com/ankthi-i-ndarjes-nga-celulari/60%Daily2017-08-16 17:21
https://kosova-info.com/bin-laden-nderton-super-hotelin-pritet-te-jete-me-i-madhi-ne-bote-video/60%Daily2017-08-16 17:18
https://kosova-info.com/nj-thnie-e-publikuar-n-twitter-nga-obama-sht-cicrima-m-e-plqyer-n-histori/60%Daily2017-08-16 17:09
https://kosova-info.com/sistemet-e-mbrojtjes-raketore-ruse-ne-gjendje-alarmi/60%Daily2017-08-16 17:08
https://kosova-info.com/ronaldo-eksplodon-pas-refuzimit-per-uljen-e-denimit-foto/60%Daily2017-08-16 17:04
https://kosova-info.com/si-do-te-jete-ora-e-re-e-apple/60%Daily2017-08-16 16:50
https://kosova-info.com/kida-pozon-nga-shtrati-shfaqet-pa-grim-foto/60%Daily2017-08-16 16:48
https://kosova-info.com/zvambasadorja-amerikane-ne-okb-kosova-ta-formoje-sa-me-shpejt-qeverine/60%Daily2017-08-16 16:28
https://kosova-info.com/zvambasadorja-amerikane-ne-okb-kosova-ta-formoje-sa-me-shpejt-qeverine/60%Daily2017-08-16 16:28
https://kosova-info.com/nisma-largohet-nga-pan-i-nese-me-24-gusht-nuk-zgjedhet-kryesia-e-kuvendit/60%Daily2017-08-16 16:23
https://kosova-info.com/orinda-dhe-turi-vazhdojne-aventuren-ne-tajlande-pozojne-me-tiger-foto/60%Daily2017-08-16 16:04
https://kosova-info.com/roberto-man-utd-vendim-i-madh-nga-barcelona/60%Daily2017-08-16 15:46
https://kosova-info.com/ky-eshte-kandidati-i-partise-fjala-per-podujeve/60%Daily2017-08-16 15:09
https://kosova-info.com/france-me-dron-dergohet-pako-ne-burg/60%Daily2017-08-16 14:40
https://kosova-info.com/zyrtare-komisioni-i-apelit-jep-vendimin-final-per-ronaldon/60%Daily2017-08-16 14:32
https://kosova-info.com/premiere-bonita-lansohet-nga-adelina-berisha-video/60%Daily2017-08-16 14:21
https://kosova-info.com/trump-kim-jong-un-beri-nje-veprim-te-mencur/60%Daily2017-08-16 14:17
https://kosova-info.com/pagjumesia-veproni-ne-baze-te-ketyre-keshillave/60%Daily2017-08-16 13:46
https://kosova-info.com/perdorni-mjalte-per-sherim-te-etheve-ne-buze/60%Daily2017-08-16 13:37
https://kosova-info.com/asgjesohen-713-bime-narkotike-ne-vlore/60%Daily2017-08-16 13:36
https://kosova-info.com/postimi-antiracist-i-obames-eshte-bere-me-i-pelqyeri-deri-tash-ne-twitter/60%Daily2017-08-16 13:30
https://kosova-info.com/wenger-i-dashuruar-pas-lojtarit-te-tij-une-e-dua-shume-ate-si-te-me-lere-ai-mua/60%Daily2017-08-16 13:25
https://kosova-info.com/pica-ne-shtepi/60%Daily2017-08-16 13:24
https://kosova-info.com/chris-brown-pendohet-se-e-rrahu-rihannen-e-urrej-ate-dite-foto/60%Daily2017-08-16 13:24
https://kosova-info.com/bombardohet-bastioni-i-fundit-i-isis-it-ne-irak/60%Daily2017-08-16 13:22
https://kosova-info.com/kalin-nuk-deshirojme-lufte-askund-te-bote/60%Daily2017-08-16 13:01
https://kosova-info.com/eulex-i-kerkon-qe-sulmuesit-e-sokol-zogajt-te-dalin-para-drejtesise/60%Daily2017-08-16 12:18
https://kosova-info.com/dua-lipa-e-para-edhe-ne-amerike-fotovideo/60%Daily2017-08-16 12:07
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-bastoret-shpallin-fituesin-e-superkupes-foto/60%Daily2017-08-16 12:03
https://kosova-info.com/si-te-silleni-me-nje-femije-agresiv/60%Daily2017-08-16 11:47
https://kosova-info.com/leximi-i-komenteve-n-instagram-m-i-leht-me-komentet-e-grupuara/60%Daily2017-08-16 11:47
https://kosova-info.com/kmdlnj-e-denon-sulmin-ndaj-drejtorit-te-shkk-se-sokol-zogajt/60%Daily2017-08-16 11:14
https://kosova-info.com/trump-perseri-i-fajesoi-te-dy-palet-per-dhunen-ne-virgjinia/60%Daily2017-08-16 11:09
https://kosova-info.com/keto-jane-7-perfitimet-e-pabesueshme-qe-keni-nga-mjalti/60%Daily2017-08-16 10:59
https://kosova-info.com/keto-jane-7-perfitimet-e-pabesueshme-qe-keni-nga-mjalti/60%Daily2017-08-16 10:59
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-transferohet-ne-serie-a-per-35-milione-euro-foto/60%Daily2017-08-16 10:44
https://kosova-info.com/femija-qe-srritet-kurre-pavaresisht-sa-vite-kalojne/60%Daily2017-08-16 10:29
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-adem-grabovcit-ja-pse-foto/60%Daily2017-08-16 10:16
https://kosova-info.com/tahiri-propozon-zgjedhje-te-reja-si-mundesi-per-dalje-nga-kriza/60%Daily2017-08-16 09:56
https://kosova-info.com/australi-nje-komunitet-lokal-votoi-per-ndalimin-e-festimeve-per-diten-kombetare/60%Daily2017-08-16 09:54
https://kosova-info.com/alimi-kjo-eshte-perparesia-jone-ndaj-milanit/60%Daily2017-08-16 09:36
https://kosova-info.com/kylie-jenner-tregon-shume-ne-fustanin-e-kuq-foto/60%Daily2017-08-16 09:22
https://kosova-info.com/futbollisti-i-shkendijes-ka-nje-lajm-te-keq-per-milanin/60%Daily2017-08-16 09:09
https://kosova-info.com/filipinet-perjetojne-naten-me-te-gjakosur-te-luftes-kunder-droges/60%Daily2017-08-16 08:51
https://kosova-info.com/sejdiu-nuk-mund-ti-besojme-pan-it-se-me-24-do-vijne-ne-seance/60%Daily2017-08-16 08:36
https://kosova-info.com/bem-nene-te-te-ngjaj-alberia-dhe-anxhelina-shkelqejne-ne-foton-e-fundit-foto/60%Daily2017-08-16 08:08
https://kosova-info.com/barcelona-vendos-per-super-dyshen-coutinho-dembele/60%Daily2017-08-16 07:59
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-ne-nje-hotel-ne-piqeras-te-sarandes-video/60%Daily2017-08-16 07:32
https://kosova-info.com/hazard-befason-chelsean-transferohet-te-rivali-nga-premierliga-foto/60%Daily2017-08-16 07:12
https://kosova-info.com/per-banonin-po-veshtiresohet-situata-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2017-08-16 06:53
https://kosova-info.com/noizy-me-zemer-te-madhe-befason-femijet-e-jetimores-foto/60%Daily2017-08-16 06:51
https://kosova-info.com/pakistan-ish-kryeministri-ankohet-ne-gjykate/60%Daily2017-08-16 06:46
https://kosova-info.com/new-rules-tejkalon-parashikimet-kaq-u-klikua-per-nje-muaj-video/60%Daily2017-08-16 06:27
https://kosova-info.com/new-rules-tejkalon-parashikimet-kaq-u-klikua-per-nje-muaj-video/60%Daily2017-08-16 06:27
https://kosova-info.com/gjuriq-bllokimi-i-dialogut-kosove-serbi-na-con-ne-nje-konflikt-te-ngrire/60%Daily2017-08-16 06:11
https://kosova-info.com/shenjat-e-para-qe-tregojne-se-femija-juaj-ka-probleme-me-shikimin/60%Daily2017-08-16 06:01
https://kosova-info.com/gold-ag-paralajmeron-bomben-e-radhes-foto/60%Daily2017-08-16 06:01
https://kosova-info.com/lista-e-perforcimeve-te-real-madridit-dhe-barcelones-nga-viti-2013/60%Daily2017-08-16 05:29
https://kosova-info.com/hoxhaj-seanca-mbahet-kur-te-krijohen-kushtet-politike/60%Daily2017-08-15 21:56
https://kosova-info.com/shenohet-autogoli-i-vitit-video/60%Daily2017-08-15 21:55
https://kosova-info.com/selena-enderron-nje-duet-me-eminemin/60%Daily2017-08-15 21:48
https://kosova-info.com/gerrard-kete-lojtar-te-unitedit-do-ta-transferoja-ne-liverpool-foto/60%Daily2017-08-15 21:42
https://kosova-info.com/thirrje-per-kompromis-per-dalje-nga-ngerci-politik-video/60%Daily2017-08-15 21:37
https://kosova-info.com/tiparet-e-njerezve-me-integritet/60%Daily2017-08-15 21:28
https://kosova-info.com/zyrtare-talenti-shqiptar-nga-tirana-transferohet-ne-la-liga-foto/60%Daily2017-08-15 21:27
https://kosova-info.com/ivanoviq-model-qipriot-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/60%Daily2017-08-15 21:21
https://kosova-info.com/mbi-1100-mafioze-te-arrestuar-ne-itali-per-7-muaj/60%Daily2017-08-15 21:15
https://kosova-info.com/milan-prite-shkendijen-priti-edhe-ballistet-videofoto/60%Daily2017-08-15 21:14
https://kosova-info.com/leonardo-dicaprio-tashme-ka-nje-te-dashur-te-re-ndryshe-nga-te-gjitha-te-tjerat-foto/60%Daily2017-08-15 21:03
https://kosova-info.com/hoffenheim-12-liverpool-vleresimet-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-08-15 20:54
https://kosova-info.com/mbijetoi-fal-gjuhes-se-huaj-plaka-i-shpetoi-vdekjes-kur-serbeve-u-tha-se-eshte-boshnjake-video/60%Daily2017-08-15 20:44
https://kosova-info.com/rama-mbeshtet-vuciqin-ndiej-dhimbjen-e-vendosmerine-per-te-zgjidhur-kosoven-video/60%Daily2017-08-15 20:40
https://kosova-info.com/theret-me-thike-nje-15-vjecar-ne-prishtine/60%Daily2017-08-15 20:38
https://kosova-info.com/liverpooli-e-fiton-perballjen-e-pare-ndaj-hoffenheimit-video/60%Daily2017-08-15 20:38
https://kosova-info.com/vv-mbeshtet-agim-bahtirin-per-kryetar-te-komunes-se-mitrovices/60%Daily2017-08-15 20:31
https://kosova-info.com/aak-ne-peje-po-ndodh-rrenimi-dhe-politizimi-i-administrates/60%Daily2017-08-15 20:29
https://kosova-info.com/bella-hadid-mbulohet-per-vogue-arabia-foto/60%Daily2017-08-15 20:24
https://kosova-info.com/liverpooli-dyfishon-epersine-me-kete-gol-te-mrekullueshem-video/60%Daily2017-08-15 20:21
https://kosova-info.com/ja-cka-i-ofroi-messi-neymarit-per-ta-bindur-per-te-qendruar-te-barcelona/60%Daily2017-08-15 19:48
https://kosova-info.com/ja-cfare-gjeje-e-tmerrshme-i-ndodh-vagines-nese-nuk-beni-seks/60%Daily2017-08-15 19:34
https://kosova-info.com/leonora-poloska-behet-nene-per-here-te-pare-foto/60%Daily2017-08-15 19:23
https://kosova-info.com/hoti-pdk-duhet-te-terhiqet-askush-nuk-deshiron-bashkepunim-me-ta-video/60%Daily2017-08-15 19:18
https://kosova-info.com/bolt-behet-futbollist-befason-me-skuadren-e-tij/60%Daily2017-08-15 18:25
https://kosova-info.com/afganistan-jane-vrare-tre-punetore-humanitare/60%Daily2017-08-15 18:18
https://kosova-info.com/piramida-e-madhe-e-gizes-zbulon-daten-e-sakte-se-kur-do-te-perfundoje-bota/60%Daily2017-08-15 18:10
https://kosova-info.com/cmendet-ronela-behet-identik-si-tuna-foto/60%Daily2017-08-15 18:10
https://kosova-info.com/google-allo-mbrrin-n-desktop-si-nj-ueb-aplikacion/60%Daily2017-08-15 18:04
https://kosova-info.com/premiere-naser-berisha-lanson-engjujt-video/60%Daily2017-08-15 17:54
https://kosova-info.com/mustafa-si-mund-te-jemi-partner-me-vv-ne-kur-i-kane-cuar-72-lende-per-mua-ne-prokurori/60%Daily2017-08-15 17:42
https://kosova-info.com/fjolla-po-xhiron-klipin-e-ri-tejet-seksi-ne-pamjen-e-fundit-foto/60%Daily2017-08-15 17:40
https://kosova-info.com/tillerson-shba-ja-ende-e-interesuar-per-dialog-me-korene-e-veriut/60%Daily2017-08-15 17:01
https://kosova-info.com/girona-befason-man-cityn-video/60%Daily2017-08-15 16:54
https://kosova-info.com/gold-ag-se-shpejti-do-ta-sjelle-bomben-foto/60%Daily2017-08-15 16:52
https://kosova-info.com/shba-is-i-dhe-grupet-joshteterore-i-rrezikojne-lirite-fetare/60%Daily2017-08-15 16:47
https://kosova-info.com/specat-e-djeges-jane-te-jashtezakonshem/60%Daily2017-08-15 16:40
https://kosova-info.com/gashi-ska-fakte-se-eshte-shantazhuar-ndonje-deputet/60%Daily2017-08-15 16:40
https://kosova-info.com/lulzon-interneti-mobil-n-shqipri-internet-fiks-as-n-mesataren-e-vendeve-n-zhvillim/60%Daily2017-08-15 16:56
https://kosova-info.com/lulzon-interneti-mobil-n-shqipri-internet-fiks-as-n-mesataren-e-vendeve-n-zhvillim/60%Daily2017-08-15 16:56
https://kosova-info.com/tom-cruise-lendohet-gjate-xhirimeve/60%Daily2017-08-15 16:03
https://kosova-info.com/ardit-dine-talenti-q-po-krkohet-nga-gjigandt-botror-t-teknologjis/60%Daily2017-08-15 16:52
https://kosova-info.com/bill-gates-jep-donacionin-me-te-madh-qe-prej-vitit-2000/60%Daily2017-08-15 15:38
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-italian-injoron-keq-strakoshan/60%Daily2017-08-15 15:37
https://kosova-info.com/ukraine-gazetarja-ruse-u-debua-per-shkak-te-propagandes/60%Daily2017-08-15 15:24
https://kosova-info.com/beqa-deputeteve-te-vetevendosjes-se-shpejti-do-tju-vije-fundi/60%Daily2017-08-15 15:16
https://kosova-info.com/angelina-jolie-me-disa-kilograme-me-pak-por-gjithmone-ikone-stili/60%Daily2017-08-15 15:11
https://kosova-info.com/mcdonalds-me-reklame-ne-gjuhen-shqipe-ne-zvicer-foto/60%Daily2017-08-15 15:11
https://kosova-info.com/momente-dramatike-ne-stamboll-nje-person-hap-zjarr-ndaj-automjeteve-ja-pamjet-video/60%Daily2017-08-15 15:08
https://kosova-info.com/vdes-adoleshenti-kinez-ishte-i-varur-nga-interneti/60%Daily2017-08-15 14:26
https://kosova-info.com/gezohen-tifozet-e-united-fellaini-te-gjiganti-italian-foto/60%Daily2017-08-15 14:17
https://kosova-info.com/sulm-me-arme-ne-stamboll-nje-person-po-qellon-makinat-me-snajper/60%Daily2017-08-15 14:11
https://kosova-info.com/ish-ambasadori-i-ukraines-deshmon-ne-gjykimin-per-tradhti-te-yanukovychit/60%Daily2017-08-15 14:02
https://kosova-info.com/pas-rihannas-edhe-rita-ora-e-kopjon-ronela-hajatin-foto/60%Daily2017-08-15 13:57
https://kosova-info.com/bitcoin-bie-me-5-n-4100-dollar/60%Daily2017-08-15 17:58
https://kosova-info.com/bitcoin-bie-me-5-n-4100-dollar-2/60%Daily2017-08-15 17:58
https://kosova-info.com/ea-zgjedh-james-harden-per-kopertinen-e-nba-live-18/60%Daily2017-08-15 13:32
https://kosova-info.com/itali-ne-vjeshte-samit-i-ministrave-te-brendshem-te-g7/60%Daily2017-08-15 13:28
https://kosova-info.com/interi-me-transferim-te-papritur-nga-napoli-foto/60%Daily2017-08-15 12:58
https://kosova-info.com/a-mund-te-thyhet-penisi-gjate-aktit-seksual/60%Daily2017-08-15 12:48
https://kosova-info.com/sa-bandwidth-duhet-pr-nj-thirrje-n-skype/60%Daily2017-08-15 11:55
https://kosova-info.com/bllokimi-i-kuvendit-nga-opozita-rikthen-krizen-politike-ne-maqedoni/60%Daily2017-08-15 12:37
https://kosova-info.com/damiano-do-dekorohet-si-nje-nga-menaxheret-me-te-mire-ne-suedi-foto/60%Daily2017-08-15 12:35
https://kosova-info.com/cfare-i-ndodh-trupit-nese-hani-tre-veze-cdo-dite/60%Daily2017-08-15 12:30
https://kosova-info.com/tri-lloje-te-cajit-qe-e-mundin-stresin/60%Daily2017-08-15 12:09
https://kosova-info.com/arabia-saudite-dhe-iraku-hapin-kufirin-per-tregti-pas-27-vitesh/60%Daily2017-08-15 12:06
https://kosova-info.com/receta-baze-per-krepa/60%Daily2017-08-15 11:51
https://kosova-info.com/ciao-juventus-transferohet-te-roma-foto/60%Daily2017-08-15 11:29
https://kosova-info.com/kryemadhi-shqiperia-ne-udhekryq/60%Daily2017-08-15 11:10
https://kosova-info.com/sherohuni-me-dredheza-te-malit/60%Daily2017-08-15 10:59
https://kosova-info.com/e-fejuara-e-besnikut-zbulon-unazat-e-fejeses-foto/60%Daily2017-08-15 10:59
https://kosova-info.com/ja-si-ta-largoni-ankthin/60%Daily2017-08-15 10:47
https://kosova-info.com/a-e-dini-si-quhet-ne-te-vertete-bebe-rexha-foto/60%Daily2017-08-15 10:32
https://kosova-info.com/talibanet-i-nisin-leter-te-hapur-presidentit-trump/60%Daily2017-08-15 10:30
https://kosova-info.com/mos-shpenzoni-ne-ilace-per-shtypjen-e-larte-te-gjakut-dhe-kolesterol-provoni-kete-recete-antike/60%Daily2017-08-15 10:07
https://kosova-info.com/mos-shpenzoni-ne-ilace-per-shtypjen-e-larte-te-gjakut-dhe-kolesterol-provoni-kete-recete-antike/60%Daily2017-08-15 10:07
https://kosova-info.com/mos-shpenzoni-ne-ilace-per-shtypjen-e-larte-te-gjakut-dhe-kolesterol-provoni-kete-recete-antike/60%Daily2017-08-15 10:07
https://kosova-info.com/thirrje-per-ndihme-ne-sierra-leone/60%Daily2017-08-15 10:06
https://kosova-info.com/sami-lushtaku-flet-per-percarjen-ne-degen-e-pdk-se-ne-skenderaj/60%Daily2017-08-15 10:01
https://kosova-info.com/ibrahimovic-befason-me-klubin-e-ri-foto-2/60%Daily2017-08-15 09:54
https://kosova-info.com/battle-net-do-t-jetoj/60%Daily2017-08-15 09:51
https://kosova-info.com/lakra-turshi-mbrojtja-me-e-mire-kunder-kancerit-ne-lukth/60%Daily2017-08-15 09:43
https://kosova-info.com/kim-terhiqet-nuk-sulmojme-guamin-por/60%Daily2017-08-15 09:04
https://kosova-info.com/riaktivizohet-zjarri-ne-pyllin-me-pisha-te-panaritit-kerkohet-ndihma-e-helikopterit/60%Daily2017-08-15 09:03
https://kosova-info.com/shemsi-elezi-kandidat-i-vv-se-per-kryetar-te-drenasit/60%Daily2017-08-15 09:00
https://kosova-info.com/sean-paul-ndjek-encen-ne-instagram-foto/60%Daily2017-08-15 08:59
https://kosova-info.com/e-shtyu-gjyqtarin-shikojeni-cfare-ka-ndodhur-me-ronaldon-foto/60%Daily2017-08-15 08:49
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cka-i-beri-tuna-djalit-te-saj-foto/60%Daily2017-08-15 08:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-sekreti-i-bukurise-qe-mund-ta-vidhni-lehtesisht-nga-monroe/60%Daily2017-08-15 08:23
https://kosova-info.com/zhvillimi-i-fundit-wi-fi-do-jete-100-here-me-i-shpejte/60%Daily2017-08-15 08:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-fejuara-bukuroshe-e-besnikut-te-nrg-band-foto/60%Daily2017-08-15 07:58
https://kosova-info.com/del-nga-shinat-treni-ne-londer-ne-njerin-prej-stacioneve-me-te-ngarkuar/60%Daily2017-08-15 07:51
https://kosova-info.com/bejeni-kete-truk-me-telefon-dhe-do-te-befasoheni-cfare-do-te-shihni-ne-shtepine-tuaj-video/60%Daily2017-08-15 07:40
https://kosova-info.com/harrojeni-neymarin-edhe-nje-super-futbollist-po-largohet-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-08-15 07:31
https://kosova-info.com/idete-e-dacicit-shqiperia-e-madhe-zone-influence-e-perendimit/60%Daily2017-08-15 07:29
https://kosova-info.com/kur-i-posalinduri-qan-keto-jane-problemet-qe-mund-ti-kete/60%Daily2017-08-15 07:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-shoqeruesi-i-embel-i-shyhrete-behlulit-foto/60%Daily2017-08-15 06:45
https://kosova-info.com/pakistan-vdesin-gjashte-ushtare-pas-shperthimit-te-bombes/60%Daily2017-08-15 06:06
https://kosova-info.com/koreja-veriore-zbraps-planet-e-lansimit-te-raketave-ne-territorin-amerikan/60%Daily2017-08-15 05:44
https://kosova-info.com/lamtumire-milan-bacca-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-15 05:19
https://kosova-info.com/chelsea-gjobit-costan-foto/60%Daily2017-08-15 05:07
https://kosova-info.com/trashaluqi-shenon-dy-gola-befason-me-festimin-e-tij-video/60%Daily2017-08-14 21:54
https://kosova-info.com/fejohet-vokalisti-i-nrg-band-bensik-qaka-foto/60%Daily2017-08-14 21:50
https://kosova-info.com/sokol-bashota-kandidat-i-pdk-se-per-kryetar-te-klines/60%Daily2017-08-14 21:44
https://kosova-info.com/ronaldo-shpertheu-ndaj-bankes-rezerve-te-barcelones-ja-cfare-iu-tha-video/60%Daily2017-08-14 21:40
https://kosova-info.com/ronaldo-shpertheu-ndaj-bankes-rezerve-te-barcelones-ja-cfare-iu-tha-video/60%Daily2017-08-14 21:40
https://kosova-info.com/edi-rama-ne-gazeten-beogradase-blic-kosova-shqiperia-serbia-dhe-basketbolli/60%Daily2017-08-14 21:37
https://kosova-info.com/kardinali-troshani-flet-per-dashurine-e-papes-per-shqiptaret-video/60%Daily2017-08-14 21:30
https://kosova-info.com/gjiko-skam-nevoje-per-backvokalist-publiku-i-di-kenget-e-mia-foto/60%Daily2017-08-14 21:30
https://kosova-info.com/ronaldo-ishte-stervitur-shume-per-tia-shenuar-kete-gol-barcelones-video/60%Daily2017-08-14 21:22
https://kosova-info.com/ja-kandidatet-e-vv-se-per-asambleiste-ne-kuvendin-e-komunes-se-mitrovices-foto/60%Daily2017-08-14 21:15
https://kosova-info.com/samsung-publikoi-nj-video-reklam-t-galaxy-note-8-s/60%Daily2017-08-14 21:11
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-ja-cfare-ka-ndodhur-ne-ndeshjen-e-kupes-se-gjermanise-foto/60%Daily2017-08-14 21:09
https://kosova-info.com/a-u-shkel-kushtetuta-ne-seancen-konstituive-video/60%Daily2017-08-14 21:03
https://kosova-info.com/ja-me-ke-ka-rene-ne-dashuri-kida-foto/60%Daily2017-08-14 20:58
https://kosova-info.com/kadrijaj-glauk-konjufcen-e-kemi-pasur-te-perkedhelurin-e-ark-se/60%Daily2017-08-14 20:55
https://kosova-info.com/ibrahimovic-neser-nis-stervitjet-te-gjiganti-evropian/60%Daily2017-08-14 20:51
https://kosova-info.com/vdes-nje-tetevjecare-dhe-pese-veta-lendohen-ne-paris/60%Daily2017-08-14 20:46
https://kosova-info.com/bashkeluftetari-i-zahir-pajazitit-i-reagon-frasher-krasniqit/60%Daily2017-08-14 20:44
https://kosova-info.com/behrami-neser-zyrtarizohet-te-skuadra-e-njohur/60%Daily2017-08-14 20:41
https://kosova-info.com/ish-shefi-i-aki-se-agron-selimaj-vizite-zyrtare-ne-shba/60%Daily2017-08-14 20:37
https://kosova-info.com/xhensila-e-ka-gati-fustanin-e-nuserise-do-te-duket-si-princeshe-foto/60%Daily2017-08-14 20:29
https://kosova-info.com/nevojtoret-alla-turka-shkaktojne-polemika-ne-gjermani/60%Daily2017-08-14 20:29
https://kosova-info.com/truke-qe-do-ta-bejne-jeten-me-te-lehte-ne-kuzhine/60%Daily2017-08-14 20:17
https://kosova-info.com/merr-pamje-stadiumi-i-prishtines-ja-si-duket-tani-foto/60%Daily2017-08-14 20:05
https://kosova-info.com/ia-ngaterruan-emrin-ja-si-reagoi-prezantuesi-shqiptar-foto/60%Daily2017-08-14 19:59
https://kosova-info.com/trump-denon-dhunen-ne-protestat-ne-virxhnia/60%Daily2017-08-14 19:38
https://kosova-info.com/gotat-me-nuk-do-te-jene-te-nevojshme-foto/60%Daily2017-08-14 19:28
https://kosova-info.com/ja-arsyet-perse-duhet-te-beni-seks-treshe/60%Daily2017-08-14 19:18
https://kosova-info.com/pence-nje-shtet-i-deshtuar-ne-venezuele-kercenon-gjithe-shba-ne/60%Daily2017-08-14 19:18
https://kosova-info.com/vajza-ky-eshte-vellai-i-aferdita-dreshajt-foto/60%Daily2017-08-14 19:01
https://kosova-info.com/maduro-synon-rritjen-e-pushtetit-pas-paralajmerimeve-te-trumpit/60%Daily2017-08-14 18:55
https://kosova-info.com/numri-i-vdekjeve-ne-komunikacion-eshte-rritur-per-18/60%Daily2017-08-14 18:37
https://kosova-info.com/kjo-eshte-keshilla-e-albanit-merreni-seriozisht-foto/60%Daily2017-08-14 18:29
https://kosova-info.com/ja-ne-cilin-stadium-prishtina-do-ti-zhvilloje-ndeshjet-si-vendas/60%Daily2017-08-14 18:20
https://kosova-info.com/bitcoin-pran-vlers-prej-4300-dollar/60%Daily2017-08-14 21:13
https://kosova-info.com/nah-vjen-nga-tayna-video/60%Daily2017-08-14 18:00
https://kosova-info.com/shtypi-gjerman-bllokada-politike-ne-kosove-dhe-frika-nga-kthimi-i-xhihadisteve/60%Daily2017-08-14 17:34
https://kosova-info.com/adea-pula-cmend-njerezit-ne-plazh-me-trupin-e-saj-foto/60%Daily2017-08-14 17:30
https://kosova-info.com/londer-hesht-big-ben/60%Daily2017-08-14 17:13
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-edhe-nje-keshilltar-i-trumpit/60%Daily2017-08-14 17:12
https://kosova-info.com/ylli-i-kosoves-po-shkelqen-te-barcelona-ja-sa-gola-ka-shenuar-ne-dy-ndeshjet-e-fundit/60%Daily2017-08-14 17:08
https://kosova-info.com/ukraina-mohon-te-kete-furnizuar-korene-v-me-pajisje-raketore/60%Daily2017-08-14 17:08
https://kosova-info.com/ahmetaj-seanca-e-sotme-ishte-hajt-pak-seance/60%Daily2017-08-14 16:11
https://kosova-info.com/ne-klipin-e-ri-te-coldplay-edhe-nje-personazh-shqiptar-video/60%Daily2017-08-14 16:03
https://kosova-info.com/neymar-godet-ata-qe-e-kritikuan-pas-largimit-nga-barcelona/60%Daily2017-08-14 15:55
https://kosova-info.com/austria-identifikon-kontaminimin-e-disa-produkteve-te-vezeve/60%Daily2017-08-14 15:21
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-kaloni-n-versionin-beta-t-outlook-com/60%Daily2017-08-14 15:14
https://kosova-info.com/cozman-anulon-koncertin-ne-gostivar-arsyeja-do-tiu-habise-foto/60%Daily2017-08-14 14:58
https://kosova-info.com/ovl-e-uck-se-reagon-ndaj-deklaratave-te-krasniqit-ne-kuvend/60%Daily2017-08-14 14:50
https://kosova-info.com/qeveria-australiane-ne-rrezik-nga-te-huajt/60%Daily2017-08-14 14:48
https://kosova-info.com/nje-54-vjecare-super-seksi-foto/60%Daily2017-08-14 14:40
https://kosova-info.com/edhe-messi-e-kishte-shtyre-gjyqtarin-si-ronaldo-cfare-i-kishte-ndodhur-foto/60%Daily2017-08-14 14:33
https://kosova-info.com/qyteti-sirian-i-shkaterruar-nga-militantet-e-isis-it-video/60%Daily2017-08-14 14:29
https://kosova-info.com/nje-grusht-me-bajame-ne-dite-mbron-zemren/60%Daily2017-08-14 13:52
https://kosova-info.com/shenjat-e-para-paralajmeruese-se-ai-nuk-eshte-person-per-juve/60%Daily2017-08-14 13:49
https://kosova-info.com/kater-shenjat-e-kancerit-te-tiroides-qe-grate-nuk-duhet-te-injorojne-kurre/60%Daily2017-08-14 13:37
https://kosova-info.com/performanca-e-rita-ores-dhe-bebe-rexhes-ne-teen-choice-video/60%Daily2017-08-14 13:36
https://kosova-info.com/hoxhaj-thote-se-pas-takimit-te-se-merkures-flasin-per-pjesemarrjen-ne-seance/60%Daily2017-08-14 13:33
https://kosova-info.com/kazakistan-gazetari-qe-e-kritikoi-qeverine-akuzohet-per-pastrim-te-parave/60%Daily2017-08-14 13:08
https://kosova-info.com/ronaldo-poston-foto-nje-dite-pas-el-clasicos-shikoni-cfare-shkruan-foto/60%Daily2017-08-14 13:01
https://kosova-info.com/egzona-ben-ndryshim-drastik-nuk-do-ta-njihni-foto/60%Daily2017-08-14 12:19
https://kosova-info.com/seksi-me-femrat-e-shendosha-foto/60%Daily2017-08-14 12:18
https://kosova-info.com/tirane-dergohen-per-gjykim-28-persona-per-shfrytezim-prostitucioni/60%Daily2017-08-14 12:14
https://kosova-info.com/arabi-saudite-gjate-pelegrinazhit-te-haxhit-31-te-vdekur/60%Daily2017-08-14 12:09
https://kosova-info.com/i-rritej-gjoksi-vazhdimisht-djali-tmerron-mjeket-me-anomaline-e-tij/60%Daily2017-08-14 12:02
https://kosova-info.com/liridon-latifi-te-klubi-i-panjohur-per-1-milione-euro/60%Daily2017-08-14 11:53
https://kosova-info.com/greqia-ne-flake-digjen-qindra-hektare-pyje/60%Daily2017-08-14 11:47
https://kosova-info.com/not-me-balenat-ne-oqeanin-indian-foto/60%Daily2017-08-14 11:23
https://kosova-info.com/dua-lipa-me-new-rules-le-prapa-riten-foto/60%Daily2017-08-14 11:04
https://kosova-info.com/5-vatra-zjarri-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2017-08-14 10:56
https://kosova-info.com/rezultati-i-bashkimit-toyota-intel-foto/60%Daily2017-08-14 10:44
https://kosova-info.com/leicesteri-e-merr-vendimin-perfundimtar-per-mahrez-foto/60%Daily2017-08-14 10:31
https://kosova-info.com/drejtori-i-cia-s-pompeo-koreja-e-veriut-eshte-afer-te-behet-fuqi-berthamore/60%Daily2017-08-14 10:07
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-hani-kikirike-cdo-dite/60%Daily2017-08-14 10:05
https://kosova-info.com/shba-i-akuzuari-per-vrasjen-ne-virgjinia-paraqitet-ne-gjykate/60%Daily2017-08-14 09:56
https://kosova-info.com/hakerat-publikojn-episode-t-shfaqjeve-t-hbo/60%Daily2017-08-14 09:54
https://kosova-info.com/danieli-pret-surprize-romantike-nga-fotinia-i-del-dicka-krejt-tjeter-video/60%Daily2017-08-14 09:51
https://kosova-info.com/e-kryer-griezmann-ne-premierlige-por-nga-sezoni-i-ardhshem/60%Daily2017-08-14 09:05
https://kosova-info.com/franca-vendi-i-pare-qe-filloi-ti-regjistroi-automjetet/60%Daily2017-08-14 09:00
https://kosova-info.com/doni-qe-kuleta-juaj-te-jete-gjithmone-plot-ndiqni-keto-keshilla-dhe-nuk-do-te-zhgenjeheni/60%Daily2017-08-14 08:50
https://kosova-info.com/sulmon-policin-ne-obiliq-arrestohet/60%Daily2017-08-14 08:33
https://kosova-info.com/skivi-humb-dike-shume-te-dashur-per-te-foto/60%Daily2017-08-14 08:12
https://kosova-info.com/magjia-e-ac-schnitzer-ne-modelin-e-ri-te-bmw-seria-5-foto/60%Daily2017-08-14 08:04
https://kosova-info.com/rrembehet-ish-kryeministri-i-libise-ali-zeidan/60%Daily2017-08-14 07:57
https://kosova-info.com/milan-belotti-lajmi-i-fundit-nga-italia/60%Daily2017-08-14 07:41
https://kosova-info.com/planet-e-londres-per-brexit/60%Daily2017-08-14 07:32
https://kosova-info.com/planet-e-londres-per-brexit/60%Daily2017-08-14 07:32
https://kosova-info.com/koha-ne-te-cilen-zgjohemi-naten-zbulon-cila-pjese-e-trupit-eshte-me-e-dobet/60%Daily2017-08-14 07:29
https://kosova-info.com/gjuriq-pret-ne-beograd-kryetaret-e-komunave-me-shumice-serbe-ne-kosove/60%Daily2017-08-14 07:17
https://kosova-info.com/zevendespresidenti-amerikan-e-filloi-turneun-ne-ameriken-latine/60%Daily2017-08-14 07:12
https://kosova-info.com/zevendespresidenti-amerikan-e-filloi-turneun-ne-ameriken-latine/60%Daily2017-08-14 07:12
https://kosova-info.com/keshtu-uroi-sinani-bashkeshorten-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-08-14 06:58
https://kosova-info.com/zidane-befason-me-komentin-per-perjashtimin-e-ronaldos/60%Daily2017-08-14 06:37
https://kosova-info.com/shtetet-e-evropes-ku-jane-shperndare-veze-helmuese/60%Daily2017-08-14 06:31
https://kosova-info.com/sot-vazhdon-pjesa-e-katert-e-seances-konstituive/60%Daily2017-08-14 05:41
https://kosova-info.com/argjentina-shkon-ne-dasme-por-merr-vemendjen-e-nuses-foto/60%Daily2017-08-13 21:54
https://kosova-info.com/reali-spektakular-hesht-camp-noun-ne-finalen-e-pare-te-superkupes-video/60%Daily2017-08-13 21:52
https://kosova-info.com/pagat-e-komisionareve-te-zgjedhjeve-vonohen-per-dy-muaj/60%Daily2017-08-13 21:50
https://kosova-info.com/ronaldo-ndeshkohet-me-karton-te-kuq-video/60%Daily2017-08-13 21:44
https://kosova-info.com/ronaldo-i-pergjigjet-barcelones-me-kete-supergol-video/60%Daily2017-08-13 21:40
https://kosova-info.com/tragjedi-ne-podujeve-brenda-dy-oreve-vdesin-dy-familjare-video/60%Daily2017-08-13 21:38
https://kosova-info.com/penallti-per-barcen-cfare-beri-messi-video/60%Daily2017-08-13 21:37
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-promovohet-albumi-i-bim-bimmes-foto/60%Daily2017-08-13 21:30
https://kosova-info.com/autogol-ne-perballjen-barcelona-real-madrid-video/60%Daily2017-08-13 21:09
https://kosova-info.com/ahmeti-leni-shpifjet-ndaj-komunes-se-prishtines-kosova-nuk-ka-kohe-me-prit/60%Daily2017-08-13 21:09
https://kosova-info.com/tentuan-te-kalonin-nje-gomone-ne-menyre-te-jashteligjshme-arrestohen-4-persona/60%Daily2017-08-13 21:04
https://kosova-info.com/cili-sht-momenti-i-duhur-pr-t-publikuar-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2017-08-13 21:07
https://kosova-info.com/tjeter-ndarje-nga-ciftet-e-big-brother-albania-foto/60%Daily2017-08-13 21:00
https://kosova-info.com/kerkohet-unitet-i-politikes-shqiptare-ne-luginen-e-presheves/60%Daily2017-08-13 20:58
https://kosova-info.com/trump-ende-pa-qendrim-konkret-karshi-rusise/60%Daily2017-08-13 20:50
https://kosova-info.com/fiton-psg-ja-neymar-debuton-me-gol-video/60%Daily2017-08-13 20:50
https://kosova-info.com/google-prmirson-ndjeshm-aplikacionin-e-kamers/60%Daily2017-08-13 20:50
https://kosova-info.com/neymar-shenon-golin-e-pare-per-psg-ne-video/60%Daily2017-08-13 20:44
https://kosova-info.com/lazio-e-fiton-superkupen-e-italise-mposht-juventusin-ne-nje-ndeshje-dramatike-video/60%Daily2017-08-13 20:41
https://kosova-info.com/kur-nora-dhe-era-behen-bashke-foto/60%Daily2017-08-13 20:35
https://kosova-info.com/drashkoviq-kemi-te-drejte-te-mos-e-njohim-kosoven-por-jo-ta-hipnotizojme-popullin-se-nuk-eshte-e-pavarur/60%Daily2017-08-13 20:31
https://kosova-info.com/vettingu-ka-nisur-ne-shqiperi-po-verifikohen-pasurite/60%Daily2017-08-13 20:22
https://kosova-info.com/guingamp-psg-shenohet-autogoli-i-vitit-video/60%Daily2017-08-13 20:13
https://kosova-info.com/shtyhet-transmetimi-i-episodit-te-egjelit-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2017-08-13 20:06
https://kosova-info.com/departamenti-amerikan-i-drejtesise-hap-hetime-per-dhunen-ne-virxhinia/60%Daily2017-08-13 19:58
https://kosova-info.com/dafina-patriote-ja-si-ishte-veshur-sot-foto/60%Daily2017-08-13 19:31
https://kosova-info.com/tahiri-pacollit-kam-besim-ne-ty-dhe-jam-besnik/60%Daily2017-08-13 19:30
https://kosova-info.com/si-te-dekoroni-kopshtin-tuaj-video/60%Daily2017-08-13 19:02
https://kosova-info.com/kaq-elegante-miriam-canin-se-keni-pare-kurre-foto/60%Daily2017-08-13 18:59
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-real-madrid-foto/60%Daily2017-08-13 18:51
https://kosova-info.com/getinjon-e-merr-malli-per-jeten-prej-gangsteri-ja-cka-pare-ai-sot-foto/60%Daily2017-08-13 18:31
https://kosova-info.com/burgjet-me-kushte-te-mira-menaxhim-te-dobet-video/60%Daily2017-08-13 18:30
https://kosova-info.com/filmat-me-inspirues-te-vitit-video/60%Daily2017-08-13 18:24
https://kosova-info.com/kemali-i-kara-sevda-ka-vendosur-ti-cmend-femrat-ja-cfare-foto-publikoi-foto/60%Daily2017-08-13 17:58
https://kosova-info.com/kemali-i-kara-sevda-ka-vendosur-ti-cmend-femrat-ja-cfare-foto-publikoi-foto-2/60%Daily2017-08-13 17:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-lazio-2/60%Daily2017-08-13 17:44
https://kosova-info.com/zbardhi-dhembet-dhe-i-beni-ata-me-te-shendetshem-vetem-duke-perdorur-kete-leng-magjik/60%Daily2017-08-13 17:42
https://kosova-info.com/hashash-ne-tirane-policia-sekuestron-43-kg/60%Daily2017-08-13 17:35
https://kosova-info.com/shba-nisin-hetimet-per-vdekjen-ne-tubimin-e-supremacisteve/60%Daily2017-08-13 16:36
https://kosova-info.com/shba-nisin-hetimet-per-vdekjen-ne-tubimin-e-supremacisteve-2/60%Daily2017-08-13 16:36
https://kosova-info.com/shperthen-xhemaili-shenon-dy-gola-ne-mls-video/60%Daily2017-08-13 16:31
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dilema-e-fjolles-edhe-ju-mund-ti-ndihmoni-foto/60%Daily2017-08-13 16:30
https://kosova-info.com/pakistan-ish-kryeministri-foli-para-mijera-mbeshtetesve/60%Daily2017-08-13 16:14
https://kosova-info.com/kadaif-me-arra/60%Daily2017-08-13 16:04
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-podujeve-foto/60%Daily2017-08-13 15:59
https://kosova-info.com/ja-si-yllka-e-uron-valin-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-08-13 15:30
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-ardhjes-se-versionit-3g-te-nokia-3310/60%Daily2017-08-13 15:30
https://kosova-info.com/team-liquid-shpallen-kampiont-e-bots-n-dota-2/60%Daily2017-08-13 15:25
https://kosova-info.com/rusia-forcat-siriane-kane-kthyer-territore-te-gjera-gjate-muajve-te-fundit/60%Daily2017-08-13 15:13
https://kosova-info.com/shqiptaret-shenojne-7-gola-ne-fitoren-10-0-te-grasshopers/60%Daily2017-08-13 15:09
https://kosova-info.com/ja-si-ta-zvogeloni-lukthin/60%Daily2017-08-13 14:47
https://kosova-info.com/nje-shtepi-dhe-shkolla-musa-hoti-ne-mitrovice-perfshihen-nga-zjarri-foto/60%Daily2017-08-13 14:33
https://kosova-info.com/provojeni-dieten-me-akullore/60%Daily2017-08-13 14:03
https://kosova-info.com/luanes-aksidentalisht-i-del-teresisht-gjoksi-foto-16/60%Daily2017-08-13 13:59
https://kosova-info.com/poloni-5-viktima-nga-stuhite/60%Daily2017-08-13 13:55
https://kosova-info.com/goli-i-pare-i-tottenhamit-kete-sezon-eshte-nje-kryeveper-e-vertete-video/60%Daily2017-08-13 13:53
https://kosova-info.com/efektet-cudiberese-te-lengut-te-patates/60%Daily2017-08-13 13:39
https://kosova-info.com/thaci-marreveshja-e-ohrit-garanci-per-barazi-dhe-drejtesi/60%Daily2017-08-13 13:14
https://kosova-info.com/venezuela-kritikon-ashper-trumpin-per-komentet-per-opsion-ushtarak/60%Daily2017-08-13 13:02
https://kosova-info.com/shba-thote-se-ne-afganistan-eshte-vrare-lideri-i-isis-it/60%Daily2017-08-13 13:00
https://kosova-info.com/menyre-natyrale-per-te-shpetuar-nga-pucrrat/60%Daily2017-08-13 12:56
https://kosova-info.com/incidente-ne-virginia-automjeti-perplas-turmen-reagon-guvernatori/60%Daily2017-08-13 12:41
https://kosova-info.com/dhurata-60-mije-dollareshe-qe-kylie-pranoi-nga-i-dashuri-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-08-13 12:40
https://kosova-info.com/vetite-kuruese-te-hithrave/60%Daily2017-08-13 12:38
https://kosova-info.com/skandali-i-vezeve-15-shtete-te-be-se-te-prekura/60%Daily2017-08-13 12:26
https://kosova-info.com/sigurdsson-te-skuadra-e-premierliges-per-50-milione-euro/60%Daily2017-08-13 12:22
https://kosova-info.com/lyeni-nensqetullat-me-kete-gjethe-dhe-nuk-do-te-djersiteni-me/60%Daily2017-08-13 12:21
https://kosova-info.com/punetoret-e-trepces-i-druhen-nje-te-ardhmeje-te-zeze/60%Daily2017-08-13 12:14
https://kosova-info.com/iphone-8-sjell-risine-qe-do-te-na-beje-te-gjitheve-te-dashurohemi-me-te/60%Daily2017-08-13 11:47
https://kosova-info.com/kaq-joshese-se-keni-pare-asnjehere-rozanen-foto/60%Daily2017-08-13 11:05
https://kosova-info.com/befasia-e-dites-manaj-kalon-te-skuadra-e-la-ligas/60%Daily2017-08-13 10:52
https://kosova-info.com/pdk-shpend-ahmeti-i-deshtuar-humbi-mbi-100-milione-euro-te-prishtinasve/60%Daily2017-08-13 10:23
https://kosova-info.com/edi-linda-dhe-zaho-braktisin-dhermiun-ja-destinacioni-i-radhes-foto/60%Daily2017-08-13 09:52
https://kosova-info.com/mahrez-shkakton-problem-te-madh-ne-skuader-pas-ndeshjes-me-arsenalin/60%Daily2017-08-13 09:50
https://kosova-info.com/remzie-osmani-me-buzeqeshje-ne-fytyre-u-jep-nje-keshille-foto/60%Daily2017-08-13 09:00
https://kosova-info.com/vuciq-ndez-intrigen-rreth-ndryshimeve-kushtetuese-per-kosoven/60%Daily2017-08-13 08:44
https://kosova-info.com/60-femije-vdesin-ne-nje-spital-ne-indi-pasi-iu-nderpritet-furnizimi-me-oksigjen/60%Daily2017-08-13 08:29
https://kosova-info.com/kriza-humanitare-ne-gaza-nuk-ka-ilace-dhe-energji-elektrike-ne-spitale/60%Daily2017-08-13 08:16
https://kosova-info.com/memushaj-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2017-08-13 08:16
https://kosova-info.com/siri-vriten-shtate-vullnetare-te-helmetave-te-bardha/60%Daily2017-08-13 07:48
https://kosova-info.com/shba-pas-protestes-shpallet-gjendje-e-jashtezakonshme/60%Daily2017-08-13 07:46
https://kosova-info.com/indonezi-termet-prej-6-4-ballesh/60%Daily2017-08-13 07:44
https://kosova-info.com/dafina-e-veshur-kuq-e-zi-dhe-me-simbole-kombetare-ne-duar-foto/60%Daily2017-08-13 07:20
https://kosova-info.com/atletja-spanjolle-nuk-ndalet-se-qajturi-ne-interviste-video/60%Daily2017-08-13 06:55
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-ende-si-ka-kryer-obligimet-prej-2-4-milione-euro-ndaj-ujesjellesit-prishtina/60%Daily2017-08-13 06:42
https://kosova-info.com/ky-eshte-kosovari-me-fatlum-i-vitit/60%Daily2017-08-13 06:08
https://kosova-info.com/ky-version-i-nallane-3-po-u-duket-autoreve-me-i-bukur-se-origjinali-video/60%Daily2017-08-13 06:07
https://kosova-info.com/gjesti-i-luanes-ne-rruge-per-tu-admiruar-foto/60%Daily2017-08-12 21:59
https://kosova-info.com/e-papritur-reali-ia-merr-nga-duart-transferimin-barcelones-foto/60%Daily2017-08-12 21:53
https://kosova-info.com/ndikimi-i-situates-politike-ne-ekonomine-e-kosoves-video/60%Daily2017-08-12 21:44
https://kosova-info.com/ndikimi-i-situates-politike-ne-ekonomine-e-kosoves-video/60%Daily2017-08-12 21:44
https://kosova-info.com/ndikimi-i-situates-politike-ne-ekonomine-e-kosoves-video/60%Daily2017-08-12 21:44
https://kosova-info.com/ndersa-keshtu-ju-thote-enca-naten-e-mire-foto/60%Daily2017-08-12 21:40
https://kosova-info.com/shba-makina-godet-protestuesit-ne-tubimin-e-supremacisteve-nje-i-vdekur/60%Daily2017-08-12 21:36
https://kosova-info.com/skuadra-e-panuccit-shume-me-e-shtrenjte-se-ajo-e-de-biasit-foto/60%Daily2017-08-12 21:34
https://kosova-info.com/bahtiri-ldk-deshiron-ti-bashkohet-pan-it-smund-te-qendrojme-gjate-ne-kete-pozicion/60%Daily2017-08-12 21:25
https://kosova-info.com/keshtu-dukeshin-ronela-dhe-orinda-kur-u-ngjiten-ne-skenen-e-muzikes-foto/60%Daily2017-08-12 21:21
https://kosova-info.com/i-pafat-bolt-lendohet-ne-garen-e-fundit-te-karrieres-se-tij/60%Daily2017-08-12 21:11
https://kosova-info.com/tarcullovski-nuk-ndjej-faj-per-krimet-ne-luboten/60%Daily2017-08-12 21:09
https://kosova-info.com/ylli-i-pornos-zbulon-nje-rit-te-cuditshem-qe-e-ben-perpara-cdo-skene-seksuale/60%Daily2017-08-12 21:01
https://kosova-info.com/cmenduri-nuk-e-besoni-ku-beri-tatuazh-fytyren-e-noizyt-nje-fanse-video/60%Daily2017-08-12 21:00
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-lordi-bendtner-shikoni-cfare-goli-ka-shenuar-video/60%Daily2017-08-12 20:57
https://kosova-info.com/kim-kardashian-ndan-nje-moment-intim-me-bashkeshortin-foto/60%Daily2017-08-12 20:37
https://kosova-info.com/interi-e-fiton-miqesoren-ndaj-betisit-video/60%Daily2017-08-12 20:36
https://kosova-info.com/viktima-me-fajpor-deputeti-rakipi-dyshohet-se-ishte-me-shpejtesi-tej-normave/60%Daily2017-08-12 20:35
https://kosova-info.com/milot-rashica-shenon-super-gol-video/60%Daily2017-08-12 20:27
https://kosova-info.com/kosova-peson-humbjet-e-dyte-tani-nga-maqedonia/60%Daily2017-08-12 20:24
https://kosova-info.com/agnesa-si-sirene-nga-pishina-foto/60%Daily2017-08-12 20:13
https://kosova-info.com/si-ta-shijoni-sa-me-shume-veren/60%Daily2017-08-12 20:07
https://kosova-info.com/veliu-u-pergjigjet-kritikave-te-bahtirt-ja-cfare-thote-per-akr-ne/60%Daily2017-08-12 20:05
https://kosova-info.com/matoshi-gashit-nese-ldk-seshte-e-gatshme-te-marre-pergjegjesi-mos-ta-mbaje-vendin-te-bllokuar/60%Daily2017-08-12 20:00
https://kosova-info.com/maqedoni-kosove-perfundon-edhe-cereku-i-trete/60%Daily2017-08-12 19:57
https://kosova-info.com/shi-e-bresher-ne-prishtine-video/60%Daily2017-08-12 19:51
https://kosova-info.com/flaka-e-zjarrte-ne-bikini-foto/60%Daily2017-08-12 19:48
https://kosova-info.com/policia-nuk-e-gjen-identitetin-e-te-vdekurit-ne-autostrade-kerkon-ndihme-nga-qytetaret/60%Daily2017-08-12 19:45
https://kosova-info.com/lekundet-koalicioni-laa/60%Daily2017-08-12 19:33
https://kosova-info.com/inteligjenca-artificiale-e-startupit-t-elon-musk-mund-kampiont-e-bots-n-dota-2/60%Daily2017-08-12 19:31
https://kosova-info.com/inteligjenca-artificiale-e-startupit-t-elon-musk-mund-kampiont-e-bots-n-dota-2/60%Daily2017-08-12 19:31
https://kosova-info.com/si-rralle-here-zanfina-shfaqet-ne-bikini-foto/60%Daily2017-08-12 19:24
https://kosova-info.com/maqedoni-kosove-ky-eshte-rezultati-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2017-08-12 19:22
https://kosova-info.com/autoritetet-amerikane-krkojn-ndalimin-e-prdorimit-t-lodrs-fidget-spinner/60%Daily2017-08-12 19:20
https://kosova-info.com/si-ti-mbijetoni-nje-sulmi-ne-zemer-kur-jeni-vetem/60%Daily2017-08-12 19:16
https://kosova-info.com/keto-jane-dobite-e-sodes-se-bukes/60%Daily2017-08-12 19:04
https://kosova-info.com/revoltohet-ciljeta-do-i-dergoj-ne-gjyq-te-gjithe-ata-qe-kane-shpifur/60%Daily2017-08-12 18:59
https://kosova-info.com/keto-ushqime-ju-vene-menjehere-ne-gjume/60%Daily2017-08-12 18:58
https://kosova-info.com/shqiperia-e-rrezikuar-nga-ethet-e-nilit/60%Daily2017-08-12 18:50
https://kosova-info.com/policia-nuk-gjeti-asgje-te-kunderligjshme-ne-zone-club/60%Daily2017-08-12 18:37
https://kosova-info.com/policia-ndalon-hyrjen-e-10-shqiptareve-ne-gjermani/60%Daily2017-08-12 18:32
https://kosova-info.com/shba-trazira-ne-protesten-e-nacionalisteve-te-bardhe/60%Daily2017-08-12 18:23
https://kosova-info.com/shenjat-e-depresionit/60%Daily2017-08-12 18:15
https://kosova-info.com/doni-te-keni-kocka-te-forta-ja-cfare-duhet-te-perdorni/60%Daily2017-08-12 18:12
https://kosova-info.com/keto-jane-tre-ushqimet-qe-demtojne-trurin/60%Daily2017-08-12 17:51
https://kosova-info.com/ja-cfare-beri-e-dashura-e-mesut-ozilit-per-ndeshjen-e-pare-te-tij-foto/60%Daily2017-08-12 17:49
https://kosova-info.com/arber-vllahiu-zyrtarizon-kandidaturen-ne-nje-dite-te-vecante/60%Daily2017-08-12 17:12
https://kosova-info.com/selino-zvogelon-inflamacionin-dhe-ju-mbron-nga-kanceri/60%Daily2017-08-12 17:05
https://kosova-info.com/ledri-ne-vendin-e-ngjarjes-sjell-imazhe-te-aksidentit-te-rende-foto/60%Daily2017-08-12 16:35
https://kosova-info.com/indi-se-paku-30-femije-kane-vdekur-ne-spital/60%Daily2017-08-12 16:22
https://kosova-info.com/remzia-si-ne-ditet-e-rinise-keshtu-ia-shpreh-dashurine-burrit-foto/60%Daily2017-08-12 16:08
https://kosova-info.com/pacolli-qendrimet-e-mia-nuk-jane-luhatur/60%Daily2017-08-12 15:45
https://kosova-info.com/me-kete-foto-provokuese-enca-thumbon-ata-qe-i-thone-e-trashe-foto/60%Daily2017-08-12 15:22
https://kosova-info.com/si-ti-impresiononi-prinderit-e-tij-ndiqni-keta-gjashte-hapa/60%Daily2017-08-12 15:18
https://kosova-info.com/rekord-i-vleres-te-bitcoin/60%Daily2017-08-12 14:58
https://kosova-info.com/kete-gje-e-ben-stresi-para-cdo-koncerti-foto/60%Daily2017-08-12 14:57
https://kosova-info.com/snapchat-ka-173-milion-prdorues-aktiv/60%Daily2017-08-12 14:34
https://kosova-info.com/qytetaret-te-zhgenjyer-me-qeverisjen-lokale-ne-maqedoni/60%Daily2017-08-12 14:33
https://kosova-info.com/haxhi-krasniqi-i-lumtur-ne-krahet-e-te-dashures-foto/60%Daily2017-08-12 14:32
https://kosova-info.com/portugali-220-zjarre-brenda-nje-dite/60%Daily2017-08-12 14:27
https://kosova-info.com/siri-jane-vrare-7-pjesetare-te-helmetave-te-bardha/60%Daily2017-08-12 14:18
https://kosova-info.com/kujdes-ja-cfare-ndodhe-kur-e-mbani-urinen-shume/60%Daily2017-08-12 14:14
https://kosova-info.com/mbaron-paqja-fiorentina-nis-luften-pas-ndarjes-nga-olsi-foto/60%Daily2017-08-12 13:30
https://kosova-info.com/presidenti-kinez-kerkon-nga-donald-trump-shmangien-e-konfliktit-me-korene-veriore/60%Daily2017-08-12 13:25
https://kosova-info.com/haradinaj-flet-per-bashkepunimin-me-pacollin/60%Daily2017-08-12 13:20
https://kosova-info.com/arrestohet-gardianja-kishte-marredhenie-te-vecante-me-te-denuarin/60%Daily2017-08-12 13:14
https://kosova-info.com/liverpool-cakton-cmimin-e-shitjes-se-coutinhos-te-barcelona/60%Daily2017-08-12 12:35
https://kosova-info.com/vajza-lakuriq-tenton-te-hidhet-nga-ballkoni-ne-tirane-foto/60%Daily2017-08-12 12:10
https://kosova-info.com/trump-nuk-e-perjashton-intervenimin-ushtarak-ne-venezuele/60%Daily2017-08-12 12:05
https://kosova-info.com/perse-duhet-te-falim-ata-qe-se-meritojne/60%Daily2017-08-12 12:05
https://kosova-info.com/japonia-vendos-mbrojtjen-raketore-pas-kercenimit-te-korese-se-veriut/60%Daily2017-08-12 12:05
https://kosova-info.com/enca-tregon-te-pasmet-nuk-do-ta-besoni-sa-seksi-duket-foto/60%Daily2017-08-12 11:59
https://kosova-info.com/ky-eshte-aeroplani-qe-do-te-shpetoj-shume-jete-ne-rast-rreziku-video/60%Daily2017-08-12 11:42
https://kosova-info.com/a-i-nderrojne-rrobat-mes-vete-learta-me-kunatat-e-saj-video/60%Daily2017-08-12 11:30
https://kosova-info.com/zyrtare-zidane-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2017-08-12 11:22
https://kosova-info.com/jepet-me-qira-shtepia-e-femijerise-se-presidentit-trump-foto/60%Daily2017-08-12 11:19
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ruajne-nxirjen-e-lekures/60%Daily2017-08-12 11:18
https://kosova-info.com/nasa-do-te-marre-per-te-testuar-sistemin-e-saj-te-mbrojtjes-planetare-me-shpejt-se-sa-menduam/60%Daily2017-08-12 11:18
https://kosova-info.com/mashtronin-per-bileta-bashkatdhetaret-arrestohen-dhe-u-konfiskohen-mijera-euro/60%Daily2017-08-12 10:56
https://kosova-info.com/indi-per-3-dite-kane-vdekur-35-femije/60%Daily2017-08-12 10:40
https://kosova-info.com/new-rules-le-prapa-your-song-ne-klasifikimet-britanike-foto/60%Daily2017-08-12 10:34
https://kosova-info.com/zyrtare-medel-prezantohet-nga-besiktas-foto/60%Daily2017-08-12 10:05
https://kosova-info.com/zeka-ka-tre-lajme-te-mira-tregon-kur-zhbllokohen-institucionet/60%Daily2017-08-12 09:40
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-gaviota-vitet-kane-bere-magji-me-te-foto/60%Daily2017-08-12 09:06
https://kosova-info.com/ciao-inter-kondogbia-zgjedh-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-12 08:54
https://kosova-info.com/te-gjakosur-ne-mes-te-rruges-gruaja-me-makine-perplas-keq-dy-burrat-qe-udhetonin-me-motor/60%Daily2017-08-12 08:26
https://kosova-info.com/1-milion-per-dy-dashni-video/60%Daily2017-08-12 07:59
https://kosova-info.com/mustafi-feston-fitoren-e-arsenalit-me-legjenden-e-man-utd-foto/60%Daily2017-08-12 07:41
https://kosova-info.com/tmerr-ne-qendren-e-azilanteve-ne-gjermani-vdes-shqiptarja-28-vjecare/60%Daily2017-08-12 07:07
https://kosova-info.com/merkel-kunder-trump-per-korene-veriore/60%Daily2017-08-12 06:59
https://kosova-info.com/studimi-zbulon-arsyen-e-temperaturave-ekstreme/60%Daily2017-08-12 06:52
https://kosova-info.com/pas-lindjes-se-binjakve-beyonce-shfaq-trupin-e-formuar-foto/60%Daily2017-08-12 06:39
https://kosova-info.com/sekretet-e-frikshme-qe-fsheh-kim-jong/60%Daily2017-08-12 06:14
https://kosova-info.com/upss-modelja-polake-nxjerr-pjeshken-foto/60%Daily2017-08-11 21:57
https://kosova-info.com/gecaj-i-pdk-se-i-del-ne-mbrojtje-ldkse-e-quan-rrugac-konjufcen-e-vvse/60%Daily2017-08-11 21:56
https://kosova-info.com/seremb-gjergji-synon-te-drejtoje-klinen/60%Daily2017-08-11 21:56
https://kosova-info.com/xhaka-shperthen-pas-fitores/60%Daily2017-08-11 21:54
https://kosova-info.com/zjarret-kalojne-kufirin-greket-flaket-na-erdhen-nga-shqiperia/60%Daily2017-08-11 21:38
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-skenderaj-ka-edhe-te-vdekur/60%Daily2017-08-11 21:33
https://kosova-info.com/skenaret-e-mundshem-te-perplasjes-se-ashper-mes-shbave-dhe-korese-se-veriut/60%Daily2017-08-11 21:32
https://kosova-info.com/skenaret-e-mundshem-te-perplasjes-se-ashper-mes-shbave-dhe-korese-se-veriut/60%Daily2017-08-11 21:32
https://kosova-info.com/xhensila-e-besi-prezantojne-ftesat-e-dasmes-foto/60%Daily2017-08-11 21:28
https://kosova-info.com/arsenal-leicester-shikoni-cfare-ka-bere-xhaka-foto/60%Daily2017-08-11 21:24
https://kosova-info.com/zeka-te-henen-nuk-shkon-ne-kuvend/60%Daily2017-08-11 21:05
https://kosova-info.com/valon-behrami-te-skuadra-e-njohur-e-series-a/60%Daily2017-08-11 21:01
https://kosova-info.com/aferdita-shfaqet-me-bikine-i-shkrin-shkembinjte-foto/60%Daily2017-08-11 20:59
https://kosova-info.com/tri-komunat-shqiptare-ne-serbi-prijne-me-numer-te-papuneve/60%Daily2017-08-11 20:41
https://kosova-info.com/arsenali-fiton-me-permbysje-te-jashtezakonshme-ndaj-leicesterit-video/60%Daily2017-08-11 20:39
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cka-kane-bere-fanset-e-ledrit-ne-sarande-foto/60%Daily2017-08-11 20:36
https://kosova-info.com/arsenal-leicester-permbysje-sensacionale-video/60%Daily2017-08-11 20:31
https://kosova-info.com/arsenal-leicester-barazim-dramatik-video/60%Daily2017-08-11 20:28
https://kosova-info.com/isa-mustafen-dikur-e-sulmonin-me-veze-e-quanin-tradhtar-vv-tash-i-kerkon-bashkeqeverisje-video/60%Daily2017-08-11 20:25
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-tallen-me-pasimin-e-ozil-ndaj-leicesterit-video/60%Daily2017-08-11 20:24
https://kosova-info.com/arsenal-leicester-gol-shokues-video/60%Daily2017-08-11 20:02
https://kosova-info.com/vjen-suksesi-i-radhes-nga-era-istrefi-foto/60%Daily2017-08-11 19:57
https://kosova-info.com/strakosha-merr-pjese-ne-prezantimin-e-fanellave-te-lazios-foto/60%Daily2017-08-11 19:47
https://kosova-info.com/ne-15-vende-te-be-se-gjenden-vezet-e-kontaminuara/60%Daily2017-08-11 19:37
https://kosova-info.com/lufta-e-fjaleve-trump-kercenon-serish-korene-e-veriut/60%Daily2017-08-11 19:32
https://kosova-info.com/keshtu-baby-gee-i-reklamon-te-pasmet-e-saj-foto/60%Daily2017-08-11 18:57
https://kosova-info.com/arsenal-leicester-dy-gola-per-dy-minuta-video/60%Daily2017-08-11 18:53
https://kosova-info.com/damiano-mban-premtimin-do-te-shfaqet-ne-vjeshte-atje-ku-nuk-ua-merr-mendja/60%Daily2017-08-11 18:21
https://kosova-info.com/brenda-festes-te-ditelindjes-se-vajzes-te-fjolla-morina-foto/60%Daily2017-08-11 17:51
https://kosova-info.com/nj-raund-i-ri-investimesh-shpton-soundcloud-nga-kapitullimi/60%Daily2017-08-11 17:35
https://kosova-info.com/merkel-kunder-zgjidhjes-ushtarake-te-konfliktit-me-korene-veriore/60%Daily2017-08-11 17:11
https://kosova-info.com/zega-dhe-nurteel-sjellin-spo-ma-nin-video/60%Daily2017-08-11 16:57
https://kosova-info.com/strakosha-publikon-foto-me-femren-e-vetme-qe-do-foto/60%Daily2017-08-11 16:55
https://kosova-info.com/lg-do-t-prezantoj-dy-modele-v30-ku-njri-variant-do-t-jet-plus/60%Daily2017-08-11 15:43
https://kosova-info.com/ja-prova-se-ministrat-teknike-te-bashes-nuk-kane-ndermend-te-dorehiqen/60%Daily2017-08-11 16:16
https://kosova-info.com/do-ti-respektoni-gjithmone-italianet-pasi-ta-shihni-cfare-kane-bere-tifozet-e-lecces-video/60%Daily2017-08-11 16:14
https://kosova-info.com/20-te-vdekur-e-dhjetera-te-plagosur-ne-egjipt-nga-nje-aksident-hekurudhor/60%Daily2017-08-11 15:48
https://kosova-info.com/hakerat-rus-prdorin-rrjetet-e-hoteleve-pr-t-hakuar-punonjsit-e-administrats-amerikane/60%Daily2017-08-11 15:31
https://kosova-info.com/spalletti-ky-yll-i-madh-i-interit-deshiron-te-largohet-nga-skuadra-foto/60%Daily2017-08-11 15:20
https://kosova-info.com/aksident-hekurudhor-ne-egjipt-mbi-20-te-vdekur/60%Daily2017-08-11 15:15
https://kosova-info.com/e-pamundur-era-e-quan-noren-foto/60%Daily2017-08-11 14:57
https://kosova-info.com/per-ldk-ne-koalicioni-me-akr-ne-ende-i-fuqishem/60%Daily2017-08-11 14:47
https://kosova-info.com/kur-tradhtojne-femrat/60%Daily2017-08-11 14:35
https://kosova-info.com/kylie-jenner-mbi-motor-ne-te-brendshme-foto/60%Daily2017-08-11 14:34
https://kosova-info.com/zyrtare-ibrahimovic-ne-bisedime-me-klubin-e-madh-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-08-11 13:45
https://kosova-info.com/ja-sa-ore-gjume-duhet-ti-beje-nje-nene-shtatzene/60%Daily2017-08-11 13:44
https://kosova-info.com/ja-sa-ore-gjume-duhet-ti-beje-nje-nene-shtatzene/60%Daily2017-08-11 13:44
https://kosova-info.com/gjendja-alarmante-ne-prishtine-120-vatra-zjarri-per-11-dite/60%Daily2017-08-11 13:44
https://kosova-info.com/rihanna-nuk-eshte-e-vetmja-per-sheikun-ai-ishte-i-martuar-foto/60%Daily2017-08-11 13:24
https://kosova-info.com/bitcoin-prek-nj-tjetr-vler-rekord/60%Daily2017-08-11 16:44
https://kosova-info.com/zyrtare-medel-me-fanellen-e-klubit-te-ri-foto/60%Daily2017-08-11 12:38
https://kosova-info.com/haziri-nuk-e-komenton-kandidimin-e-kurteshit-thote-se-do-te-fitoje-ne-gjilan/60%Daily2017-08-11 12:26
https://kosova-info.com/kodi-strikt-i-veshjes-se-saudi-arabian-airlines/60%Daily2017-08-11 12:06
https://kosova-info.com/trump-ushtria-amerikane-e-gatshme-nese-koreja-e-veriut-vepron-pa-maturi/60%Daily2017-08-11 12:02
https://kosova-info.com/trump-ushtria-amerikane-e-gatshme-nese-koreja-e-veriut-vepron-pa-maturi/60%Daily2017-08-11 12:02
https://kosova-info.com/bien-shitjet-e-syzeve-spectacles-me-35/60%Daily2017-08-11 09:51
https://kosova-info.com/capital-t-befasohet-nga-nje-fanse-ne-veture-ja-si-reagoi-ai-foto/60%Daily2017-08-11 11:53
https://kosova-info.com/zyrtare-anel-rashkaj-nenshkruan-me-fc-prishtina/60%Daily2017-08-11 11:43
https://kosova-info.com/keta-jane-ministrat-e-rinj-te-qeverise-se-kosoves/60%Daily2017-08-11 10:59
https://kosova-info.com/nvidia-monedhat-dixhitale-po-shtojn-krkesn-pr-harduer-grafik/60%Daily2017-08-11 09:44
https://kosova-info.com/stresi-fillon-numerimin-per-kengen-e-re-ja-kur-mund-ta-degjoni-foto/60%Daily2017-08-11 10:38
https://kosova-info.com/psg-ska-te-ndalur-transferon-super-portierin-nga-la-liga-foto/60%Daily2017-08-11 10:12
https://kosova-info.com/edhe-kete-gje-e-ben-era-per-noren-foto/60%Daily2017-08-11 09:24
https://kosova-info.com/ibrahimoviq-nxjerr-video-lojen-per-celulare-video/60%Daily2017-08-11 09:23
https://kosova-info.com/kurti-thote-se-pdk-po-e-transformon-krizen-e-vet-ne-institucionet-e-shtetit/60%Daily2017-08-11 09:23
https://kosova-info.com/lendohet-nje-polic-ne-prishtine/60%Daily2017-08-11 09:14
https://kosova-info.com/stervitja-e-pare-e-hapur-e-neymar-me-ekipin-e-paris-saint-germain-video/60%Daily2017-08-11 09:08
https://kosova-info.com/hulumtuesit-injektojn-maluer-n-nj-adn-pr-t-hakuar-nj-kompjuter/60%Daily2017-08-11 08:52
https://kosova-info.com/rusia-perben-kercenim-per-amerikanet/60%Daily2017-08-11 08:48
https://kosova-info.com/befason-zanfina-tregon-cila-kengetare-po-i-mungon-shume-foto/60%Daily2017-08-11 08:08
https://kosova-info.com/prishtina-do-te-hape-muze-te-kukullave/60%Daily2017-08-11 08:07
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-foto/60%Daily2017-08-11 07:58
https://kosova-info.com/gati-per-beteje-grate-siriane-pergatiten-per-te-luftuar-kunder-isis-it-foto/60%Daily2017-08-11 07:14
https://kosova-info.com/diplomacia-mund-te-zgjidhe-problemet-me-korene-e-veriut/60%Daily2017-08-11 06:53
https://kosova-info.com/nuk-mjaftojne-fotot-enca-ekspozon-gjoksin-edhe-me-videovideo/60%Daily2017-08-11 06:53
https://kosova-info.com/cokollate-e-zeze-apo-me-qumesht-cfare-tregon-shija-per-karakterin-e-nje-femre/60%Daily2017-08-11 06:39
https://kosova-info.com/mikullovci-bllokade-deri-ne-zgjedhjet-lokale/60%Daily2017-08-11 06:39
https://kosova-info.com/gazzetta-dello-sport-zbulon-klubin-e-ri-te-mbappes-foto/60%Daily2017-08-11 06:13
https://kosova-info.com/rritje-drastike-e-kancerit-ne-mushkeri-miliona-njerez-te-vdekur/60%Daily2017-08-11 06:04
https://kosova-info.com/pushimi-i-pare-i-presidentit-trump-qe-nga-marrja-e-mandatit/60%Daily2017-08-11 05:51
https://kosova-info.com/digjet-nje-hotel-ne-vushtrri-video/60%Daily2017-08-11 05:36
https://kosova-info.com/bulliqi-ldk-po-ua-mbyll-deren-kuadrove-te-reja-po-kandidon-njerezit-e-harxhuar/60%Daily2017-08-11 05:32
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-profesioni-qe-tradhton-me-shume/60%Daily2017-08-10 22:45
https://kosova-info.com/cakolli-i-pdk-shpendit-po-i-del-ne-mbrojtje-i-akuzuari-per-terrorizem/60%Daily2017-08-10 22:06
https://kosova-info.com/parashikimi-qe-vjen-nga-fb-robotet-do-pushtojne-boten/60%Daily2017-08-10 22:00
https://kosova-info.com/turizmi-sjell-aksidente-te-shumta-rrugore-ne-ballkan/60%Daily2017-08-10 21:59
https://kosova-info.com/arta-nitaj-tejet-seksi-ne-imazhin-e-funditvetem-me-kemishe-foto/60%Daily2017-08-10 21:58
https://kosova-info.com/arta-nitaj-tejet-seksi-ne-imazhin-e-funditvetem-me-kemishe-foto/60%Daily2017-08-10 21:58
https://kosova-info.com/sevilla-e-fiton-miqesoren-ndaj-romes/60%Daily2017-08-10 21:56
https://kosova-info.com/kjo-nene-eshte-denuar-me-15-vite-burg-sepse-shkoi-me-dy-adoleshente/60%Daily2017-08-10 21:55
https://kosova-info.com/trump-ben-thirrje-per-largimin-e-udheheqesit-republikan-te-senatit/60%Daily2017-08-10 21:50
https://kosova-info.com/elita-5-shkendijes-je-e-gjithe-shqiptareve-mundesh-edhe-ndaj-milanit-video/60%Daily2017-08-10 21:40
https://kosova-info.com/ferati-ose-te-votohet-kandidati-i-pan-it-ose-zgjedhje-te-reja/60%Daily2017-08-10 21:33
https://kosova-info.com/ushtria-nderhyn-per-te-shuar-zjarrin-masiv-ne-vlore/60%Daily2017-08-10 21:29
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-me-e-re-e-rita-ores-audio/60%Daily2017-08-10 21:28
https://kosova-info.com/mesuesja-shkon-me-nxenesin-e-saj-befason-me-justifikimin/60%Daily2017-08-10 21:24
https://kosova-info.com/mustafa-ldk-te-behet-me-pdk-ne-afer-marreveshja-politike/60%Daily2017-08-10 21:19
https://kosova-info.com/brenda-historise-se-burgut/60%Daily2017-08-10 21:15
https://kosova-info.com/pique-ka-pergatitur-nje-surprize-per-realin-para-ndeshjes-se-superkupes/60%Daily2017-08-10 21:13
https://kosova-info.com/pas-aksidentit-ja-cka-beri-gjiko-foto/60%Daily2017-08-10 21:01
https://kosova-info.com/del-bosque-barca-beri-mire-qe-e-shiti-neymarin/60%Daily2017-08-10 20:56
https://kosova-info.com/klopp-gezon-tifozet-e-liverpoolit-per-coutinhon/60%Daily2017-08-10 20:43
https://kosova-info.com/fejohet-kengetari-kosovar-foto/60%Daily2017-08-10 20:35
https://kosova-info.com/aak-rikandidon-xhafer-gashin-edhe-per-nje-mandat-ne-obiliq-foto/60%Daily2017-08-10 20:31
https://kosova-info.com/ja-cfare-ka-bere-shkendija-para-ndeshjes-me-milanin-video/60%Daily2017-08-10 20:31
https://kosova-info.com/perendimi-ne-rrezik-meshkujt-nuk-jane-meshkuj/60%Daily2017-08-10 20:27
https://kosova-info.com/ja-si-barbana-kujton-vellain-e-saj-ergin-foto/60%Daily2017-08-10 20:11
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-mourinho-tani-deshiron-te-transferoje-yllin-e-tottenhamit-foto/60%Daily2017-08-10 20:08
https://kosova-info.com/20-tone-veze-te-infektuara-jane-shitur-ne-danimarke/60%Daily2017-08-10 20:06
https://kosova-info.com/zbardhni-dhembet-ne-me-pak-se-2-minuta-me-vetem-kete-recete/60%Daily2017-08-10 20:03
https://kosova-info.com/harrojeni-depilimin-dhe-rruajtjen-receta-e-thjeshte-largon-qimet-e-trupit-pergjithmone-3/60%Daily2017-08-10 19:54
https://kosova-info.com/toni-kroos-tregon-arsyen-e-vertete-te-largimit-nga-bayerni/60%Daily2017-08-10 19:39
https://kosova-info.com/sekretari-i-akr-se-ldk-shkeli-marreveshjen-qe-kishim-per-zgjedhjet-lokale/60%Daily2017-08-10 19:33
https://kosova-info.com/keni-kujdes-me-kafeine-gjate-shtatzenise/60%Daily2017-08-10 19:28
https://kosova-info.com/e-dashura-e-mozzikut-dhe-nikka-me-veshje-te-njejte-video/60%Daily2017-08-10 18:56
https://kosova-info.com/kroacia-parandalon-luften-tregtare-ballkanike/60%Daily2017-08-10 18:45
https://kosova-info.com/paypal-blen-swift-financial-mund-t-ofroj-kredi-deri-n-500000-dollar/60%Daily2017-08-10 17:39
https://kosova-info.com/vetem-nje-puthje-projekti-me-i-ri-nga-gramos-aliu-video/60%Daily2017-08-10 18:33
https://kosova-info.com/united-me-oferte-te-cmendur-per-gareth-balen/60%Daily2017-08-10 18:30
https://kosova-info.com/ndahet-cifti-i-njohur-i-showbizit-shqiptar/60%Daily2017-08-10 18:27
https://kosova-info.com/mccain-propozon-strategjine-per-sukses-ne-afganistan/60%Daily2017-08-10 18:05
https://kosova-info.com/be-shton-numrin-e-te-sanksionuarve-nga-koreja-e-veriut/60%Daily2017-08-10 17:58
https://kosova-info.com/vjen-facebook-tv-quhet-watch/60%Daily2017-08-10 17:57
https://kosova-info.com/lg-v30-telefoni-i-par-n-bot-me-kamr-f1-6/60%Daily2017-08-10 17:30
https://kosova-info.com/dikur-flisnin-per-nje-duet-por-sot-as-nuk-e-ndjekin-njeri-tjetrin-ne-instagram-foto/60%Daily2017-08-10 17:54
https://kosova-info.com/sozia-e-ences-keshtu-po-i-kall-dasmat-video/60%Daily2017-08-10 17:27
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-sjell-dy-avione-nga-greqia-per-te-perballuar-zjarret/60%Daily2017-08-10 17:14
https://kosova-info.com/iphone-8-vjen-vetem-me-tri-ngjyra-dhe-mungese-sasie/60%Daily2017-08-10 17:13
https://kosova-info.com/fillojn-shitjet-e-procesorit-m-t-fuqishm-n-bot-amd-threadripper-1950x/60%Daily2017-08-10 17:12
https://kosova-info.com/man-city-me-zhveshtore-super-luksoze-foto/60%Daily2017-08-10 16:46
https://kosova-info.com/vlore-mbytet-ne-det-nje-52-vjecar/60%Daily2017-08-10 16:19
https://kosova-info.com/ahmetaj-veseli-mbetet-kandidati-yne-per-kryetar-nuk-levizim-nga-ky-qendrim/60%Daily2017-08-10 16:13
https://kosova-info.com/ja-kush-po-ia-flladite-shpirtin-reperit-lyrical-son-foto/60%Daily2017-08-10 15:57
https://kosova-info.com/zyrtare-dortmundi-me-vendim-drastik-per-dembelen/60%Daily2017-08-10 15:43
https://kosova-info.com/shba-bota-mbeshtet-perpjekjet-per-te-vene-nen-kontroll-phenianin/60%Daily2017-08-10 14:46
https://kosova-info.com/evropa-nuk-duhet-te-ndertoje-mure-kunder-refugjateve/60%Daily2017-08-10 14:32
https://kosova-info.com/dafina-rexhepi-me-fotosesion-nudo-foto/60%Daily2017-08-10 14:28
https://kosova-info.com/qytetet-e-se-ardhmes-foto/60%Daily2017-08-10 14:16
https://kosova-info.com/kriza-e-vezeve-me-insekticide-ne-evrope/60%Daily2017-08-10 14:16
https://kosova-info.com/coutinho-tradhton-keq-barcelonen-foto/60%Daily2017-08-10 14:07
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-kenga-e-rites-dhe-avicit-video/60%Daily2017-08-10 13:58
https://kosova-info.com/deshmori-bedri-shala-dekorohet-me-urdherin-hero-i-kosoves/60%Daily2017-08-10 13:26
https://kosova-info.com/koreja-veriore-me-plan-te-detajuar-per-sulm-afer-ishullit-guam/60%Daily2017-08-10 13:24
https://kosova-info.com/inter-mahrez-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-08-10 13:02
https://kosova-info.com/burri-vret-gruan-dhe-dashnorin-pasi-i-kapi-duke-bere-seks-foto-18/60%Daily2017-08-10 12:51
https://kosova-info.com/befason-keita-ia-tregon-tifozit-skuadren-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-08-10 12:47
https://kosova-info.com/ndalohet-i-dyshuari-rus-per-planifikim-te-sulmit-me-dron/60%Daily2017-08-10 12:35
https://kosova-info.com/mozzik-me-te-dashuren-ndajne-puthje-romantike-ne-publik-foto/60%Daily2017-08-10 12:11
https://kosova-info.com/vetmia-rrit-rrezikun-nga-vdekshmeria/60%Daily2017-08-10 11:57
https://kosova-info.com/doni-me-shume-energji-flini-30-minuta-me-shume/60%Daily2017-08-10 11:57
https://kosova-info.com/haliti-tregon-hapat-e-pan-it-nese-laa-dhe-vv-bllokojne-zgjedhjen-e-kryeparlamentarit/60%Daily2017-08-10 11:56
https://kosova-info.com/zyrtare-shend-kelmendi-transferohet-te-klubi-i-njohur/60%Daily2017-08-10 11:42
https://kosova-info.com/ylli-i-pornografise-pasi-e-gjeti-zotin-tregon-se-kur-duhet-grate-te-bejne-seks/60%Daily2017-08-10 11:27
https://kosova-info.com/pijet-qe-ju-duhet-ti-konsumoni-kete-vere/60%Daily2017-08-10 11:26
https://kosova-info.com/fruti-i-cuditshem-qe-ju-ben-te-lumtur-gjate-pushimeve/60%Daily2017-08-10 11:26
https://kosova-info.com/mos-qendroni-mbi-4-vjet-ne-punen-e-njejte/60%Daily2017-08-10 11:26
https://kosova-info.com/iom-trafikantet-kane-hedhur-ne-det-emigrante-dhjetera-te-vdekur/60%Daily2017-08-10 11:09
https://kosova-info.com/ky-sajt-ju-tregon-vendet-tek-t-cilat-mund-t-udhtoni-pa-nj-viz/60%Daily2017-08-10 10:57
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-cili-eshte-statusi-i-fifit-foto/60%Daily2017-08-10 10:54
https://kosova-info.com/turqia-leshon-urdher-per-ndalimin-e-35-personave-nder-ta-edhe-nente-gazetare/60%Daily2017-08-10 10:43
https://kosova-info.com/belegu-ka-nje-thirrje-para-ndeshjes-maqedoni-kosove-foto/60%Daily2017-08-10 10:28
https://kosova-info.com/okb-paralajmeron-mungese-te-ushqimit-per-20-milione-persona/60%Daily2017-08-10 10:12
https://kosova-info.com/leonora-shfaqet-elegante-si-cdohere-foto/60%Daily2017-08-10 09:41
https://kosova-info.com/kadaj-bujupi-nuk-komenton-ultimatumin-e-pacollit-thote-se-me-laa-ne-jane-ne-bashkepunim/60%Daily2017-08-10 09:35
https://kosova-info.com/fifa-ka-lajm-te-keq-per-kosoven-foto/60%Daily2017-08-10 09:16
https://kosova-info.com/ish-i-dashuri-i-gentes-behet-baba-ndane-foton-me-te-embel-foto/60%Daily2017-08-10 08:27
https://kosova-info.com/pacolli-bisedon-me-kurtin-ne-kuvend-foto/60%Daily2017-08-10 08:22
https://kosova-info.com/bleona-ironizon-me-mbretereshat-e-estrades-foto/60%Daily2017-08-10 08:07
https://kosova-info.com/barcelona-bllokon-transferimin-e-neymar-ne-psg-foto/60%Daily2017-08-10 08:06
https://kosova-info.com/sharif-vendimi-i-gjykates-fyerje-per-votuesit/60%Daily2017-08-10 08:00
https://kosova-info.com/kaq-elegante-veshtire-se-i-keni-pare-ndonjehere-mozzik-dhe-getinjon-foto/60%Daily2017-08-10 07:14
https://kosova-info.com/chelsea-befason-me-perforcimin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-10 06:35
https://kosova-info.com/politika-po-rrezikon-te-ardhmen-e-shtetit/60%Daily2017-08-10 06:29
https://kosova-info.com/haley-planifikon-takim-per-aktivitetet-berthamore-te-iranit/60%Daily2017-08-10 06:21
https://kosova-info.com/miremengjesi-nga-kylie-foto-2/60%Daily2017-08-10 06:00
https://kosova-info.com/moti-sot-ne-shqiperi-3/60%Daily2017-08-10 05:45
https://kosova-info.com/shba-nderton-baze-ushtarake-ne-irak-per-ofensiven-ne-tal-afar/60%Daily2017-08-10 05:35
https://kosova-info.com/ja-sa-uje-duhet-te-pini-ne-baze-te-peshes-qe-keni-foto/60%Daily2017-08-09 22:42
https://kosova-info.com/vitaminat-mineralet-dhe-antioksiduesit-qe-perftojme-nga-misrat-e-pjekur/60%Daily2017-08-09 22:19
https://kosova-info.com/vogelushja-nga-halepi-qe-mesoi-karatene-ne-mes-te-luftes-synon-te-behet-kampione-2/60%Daily2017-08-09 22:04
https://kosova-info.com/kujtoi-se-po-shtrydhte-nje-pucerr-por-per-pak-sa-nuk-e-humbi-jeten-foto/60%Daily2017-08-09 21:59
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ju-mbrojne-nga-dielli/60%Daily2017-08-09 21:58
https://kosova-info.com/selfie-loje-apo-mjeshtri-tregon-elita-foto/60%Daily2017-08-09 21:57
https://kosova-info.com/real-madrid-man-utd-gabim-i-madh-nga-gjyqtari-video/60%Daily2017-08-09 21:57
https://kosova-info.com/sjelljet-e-njerezve-te-kenaqur-me-veten-e-tyre/60%Daily2017-08-09 21:50
https://kosova-info.com/keto-jane-sekretet-e-nje-martese-te-lumtur/60%Daily2017-08-09 21:50
https://kosova-info.com/berisha-bregdeti-shqiptar-pa-drita/60%Daily2017-08-09 21:49
https://kosova-info.com/gjerat-qe-mund-te-na-e-lehtesojne-jeten/60%Daily2017-08-09 21:49
https://kosova-info.com/chelsea-me-super-transferim-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-08-09 21:45
https://kosova-info.com/autobusi-i-trafikut-urban-aksidentohet-me-nje-veture-foto/60%Daily2017-08-09 21:35
https://kosova-info.com/australia-qorton-trumpin-konflikti-me-korene-e-veriut-do-te-ishte-shkaterrimtar/60%Daily2017-08-09 21:29
https://kosova-info.com/kush-po-mban-inat-nora-apo-tuna-foto/60%Daily2017-08-09 21:28
https://kosova-info.com/alarm-per-insekticide-edhe-ne-mishin-e-pules-ne-holande/60%Daily2017-08-09 21:26
https://kosova-info.com/tempulli-700-vjecar-mbi-uje-foto/60%Daily2017-08-09 21:26
https://kosova-info.com/agolli-promovon-bregdetin-e-shqiperise-foto/60%Daily2017-08-09 21:23
https://kosova-info.com/venezuele-qeveria-vijon-me-masat-totalitare/60%Daily2017-08-09 21:19
https://kosova-info.com/pan-thote-se-institucionet-e-reja-behen-ne-fund-te-javes-se-ardhshme/60%Daily2017-08-09 21:10
https://kosova-info.com/drashkoviq-mos-e-genjeni-popullin-se-kosova-nuk-eshte-e-pavarur/60%Daily2017-08-09 21:08
https://kosova-info.com/messi-poston-foto-me-gruan-e-tij-shikoni-muskujt-e-argjentinasit-foto/60%Daily2017-08-09 20:58
https://kosova-info.com/enca-cmend-me-foton-e-fundit-foto/60%Daily2017-08-09 20:58
https://kosova-info.com/berisha-reflektimi-i-pacollit-per-tu-pershendetur/60%Daily2017-08-09 20:51
https://kosova-info.com/milan-betis-goli-ne-fund-vendos-rezultatin-befasues-video/60%Daily2017-08-09 20:42
https://kosova-info.com/ldk-i-reagon-pacollit-per-ultimatumin-10-ditesh/60%Daily2017-08-09 20:36
https://kosova-info.com/penallti-per-milanin-cfare-beri-silva-video/60%Daily2017-08-09 20:28
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-i-ledrit-per-lumin-foto/60%Daily2017-08-09 20:28
https://kosova-info.com/donnarumma-peson-golin-me-te-bukur-ne-karriere-video/60%Daily2017-08-09 20:20
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kosoves-shenon-gol-fantastik-video/60%Daily2017-08-09 20:12
https://kosova-info.com/agon-amiga-dhe-tim-publikojne-kengen-e-re-video/60%Daily2017-08-09 20:00
https://kosova-info.com/5-te-prekur-nga-antraksi-specialistet-kujdes-me-konsumimin-e-mishit/60%Daily2017-08-09 19:38
https://kosova-info.com/zbulohen-foto-te-rralla-te-marilyn-monroe-me-liber-ne-duar-foto/60%Daily2017-08-09 19:28
https://kosova-info.com/shisha-vjen-nga-blasta-video/60%Daily2017-08-09 19:03
https://kosova-info.com/irani-me-tri-zevendespresidente/60%Daily2017-08-09 19:02
https://kosova-info.com/mourinho-ankohet-te-gjyqtaret-ramos-tallet-me-te-video/60%Daily2017-08-09 18:58
https://kosova-info.com/stine-dhe-roza-lati-serish-bashke-foto/60%Daily2017-08-09 18:29
https://kosova-info.com/pacolli-do-te-jem-konstruktiv-ldk-e-vv-kane-10-dite-afat/60%Daily2017-08-09 18:27
https://kosova-info.com/autoritetet-amerikane-hapin-hetim-ndaj-apple-pas-akuzave-t-qualcomm/60%Daily2017-08-09 17:27
https://kosova-info.com/iran-arrestohen-dhjetera-te-rinj-gjysme-te-zhveshur/60%Daily2017-08-09 18:22
https://kosova-info.com/sa-kohe-i-kalon-ne-qiell-morena-foto/60%Daily2017-08-09 18:00
https://kosova-info.com/shba-sanksionon-edhe-tete-zyrtare-te-venezueles/60%Daily2017-08-09 17:59
https://kosova-info.com/zyrtare-lg-prezanton-flagshipin-v30-m-31-gusht/60%Daily2017-08-09 17:19
https://kosova-info.com/bombe-te-skenderbeu-trajneri-largon-nga-skuadra-sulmuesin-e-njohur-foto/60%Daily2017-08-09 17:40
https://kosova-info.com/trump-jemi-kombi-me-i-fuqishem-ne-bote/60%Daily2017-08-09 17:36
https://kosova-info.com/nje-tjeter-sukses-per-kengen-simpatia-fotovideo/60%Daily2017-08-09 17:27
https://kosova-info.com/ne-shtator-erdogan-dhe-150-biznesmene-turq-zbarkojne-ne-beograd/60%Daily2017-08-09 17:16
https://kosova-info.com/samsung-prditson-galaxy-a7-2017-n-android-nougat/60%Daily2017-08-09 17:09
https://kosova-info.com/katari-heq-vizat-per-80-vende-te-botes/60%Daily2017-08-09 16:47
https://kosova-info.com/19-te-vdekur-nga-termeti-ne-sishuan-te-kines/60%Daily2017-08-09 16:42
https://kosova-info.com/estoni-kosove-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2017-08-09 16:15
https://kosova-info.com/guterres-ben-thirrje-per-ringjalle-te-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2017-08-09 16:02
https://kosova-info.com/agon-amiga-sonte-me-projekt-te-ri-foto/60%Daily2017-08-09 15:59
https://kosova-info.com/lituani-sekuestrohen-600-kg-kokaine-me-vlere-rreth-49-milione-euro/60%Daily2017-08-09 15:42
https://kosova-info.com/rita-oren-e-lendon-nje-kafshe-perjeton-vuajtje-te-madhe/60%Daily2017-08-09 14:59
https://kosova-info.com/zyrtare-leicesteri-konfirmon-lajmin-e-madh-per-mahrez/60%Daily2017-08-09 14:58
https://kosova-info.com/ska-vullnet-politik-per-dalje-nga-kriza/60%Daily2017-08-09 14:55
https://kosova-info.com/kater-farat-me-te-fuqishme-kunder-kancerit/60%Daily2017-08-09 14:02
https://kosova-info.com/kerkon-per-vete-ne-google-nuk-e-besoni-cfare-gjeti-vesa-foto/60%Daily2017-08-09 13:58
https://kosova-info.com/perse-hapim-gojen/60%Daily2017-08-09 13:43
https://kosova-info.com/porosia-e-de-biasit-per-shqiperine-nuk-ju-duhen-yjet-mbeteni-skuader/60%Daily2017-08-09 13:41
https://kosova-info.com/zviceranet-ne-vendin-e-katert-ne-bote-per-jetegjatesi/60%Daily2017-08-09 13:30
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-me-shtrenjte-ka-kushtuar-neymar-se-sa-alianz-arena/60%Daily2017-08-09 13:28
https://kosova-info.com/tensione-te-rregullta-ne-kuvendin-e-maqedonise/60%Daily2017-08-09 13:17
https://kosova-info.com/mbrojtesi-i-celtic-shenon-golin-e-vitit-video/60%Daily2017-08-09 13:11
https://kosova-info.com/cfare-efekti-ka-fruti-i-dardhes-ne-trupin-e-njeriut/60%Daily2017-08-09 13:08
https://kosova-info.com/be-e-shqetesuar-nga-tensionet-e-ngritura-lidhur-me-korene-e-veriut/60%Daily2017-08-09 13:06
https://kosova-info.com/kercenime-reciproke-ndermjet-shba-ve-dhe-korese-veriore/60%Daily2017-08-09 12:59
https://kosova-info.com/nougat-adoptohet-nga-13-5-e-prdoruesve-android/60%Daily2017-08-09 14:13
https://kosova-info.com/cilat-jane-shkaqet-qe-ju-bien-floket/60%Daily2017-08-09 12:48
https://kosova-info.com/e-zbulon-arilena-i-dashuri-im-eshtefoto/60%Daily2017-08-09 12:33
https://kosova-info.com/dhe-youtube-ne-gjurmet-e-instagramit/60%Daily2017-08-09 12:29
https://kosova-info.com/embelsire-e-lehte-me-kokos-video/60%Daily2017-08-09 12:23
https://kosova-info.com/instagram-video-direkte-me-miqte/60%Daily2017-08-09 12:18
https://kosova-info.com/si-te-parandalosh-thinjat/60%Daily2017-08-09 12:11
https://kosova-info.com/katastrofe-per-realin-para-ndeshjes-me-barcelonen/60%Daily2017-08-09 12:08
https://kosova-info.com/shkarkimi-i-prokurorit-vmro-okupon-foltoren-ne-kuvend/60%Daily2017-08-09 11:39
https://kosova-info.com/vogelushja-nga-halepi-qe-mesoi-karatene-ne-mes-te-luftes-synon-te-behet-kampione/60%Daily2017-08-09 11:27
https://kosova-info.com/perzieni-mjaltin-dhe-soden-e-bukes-hani-nga-3-luge-per-nje-muaj-ja-cfare-ndodh/60%Daily2017-08-09 11:24
https://kosova-info.com/na-cmendi-te-gjithe-me-fotot-e-fundit-por-rihanna-i-mbushi-me-photoshop-foto/60%Daily2017-08-09 11:17
https://kosova-info.com/studimi-i-fundit-kanceri-sherohet-duke-ngrene-vagine/60%Daily2017-08-09 10:55
https://kosova-info.com/dortmundi-gezon-barcelonen/60%Daily2017-08-09 10:41
https://kosova-info.com/france-sulmohet-patrulla-ushtarake-gjashte-ushtare-te-lenduar/60%Daily2017-08-09 10:14
https://kosova-info.com/ariana-ka-shume-mall-per-ermalin-foto/60%Daily2017-08-09 10:03
https://kosova-info.com/real-madridi-ekip-i-finaleve/60%Daily2017-08-09 09:53
https://kosova-info.com/mountune-ford-focus-rs-m400/60%Daily2017-08-09 09:37
https://kosova-info.com/keshtu-eshte-nje-dite-e-tunes-me-tianin-foto/60%Daily2017-08-09 08:53
https://kosova-info.com/coutinho-ne-barcelone-vjen-reagimi-i-gerrardit/60%Daily2017-08-09 08:44
https://kosova-info.com/drejtori-i-vetevendosjes-ne-mitrovice-me-kallash-ne-duar-foto/60%Daily2017-08-09 08:42
https://kosova-info.com/si-ti-hiqni-qimet-e-kembeve-me-perberes-natyrale/60%Daily2017-08-09 08:40
https://kosova-info.com/ico-t-kan-ngritur-1-3-miliard-dollar-prgjat-2017-s/60%Daily2017-08-09 08:54
https://kosova-info.com/bombarduesi-amerikan-i-eshte-shmangur-incidentit-me-dronin-iranian/60%Daily2017-08-09 07:56
https://kosova-info.com/era-tregon-shume-nga-pishina-foto/60%Daily2017-08-09 07:38
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-vdekjen-e-dyshimte-ne-gjakove/60%Daily2017-08-09 07:38
https://kosova-info.com/si-ti-bejme-pasqyrat-e-shtepise-te-shkelqejne-nga-pastertia/60%Daily2017-08-09 07:33
https://kosova-info.com/lamtumire-monaco-mbappe-befason-me-skuadren-e-re-foto/60%Daily2017-08-09 07:16
https://kosova-info.com/rikthehet-minibusi-legjendar-i-volkswagen-vetura-e-preferuar-e-hipikeve-serish-ne-treg-me-dizajn-te-ri-foto/60%Daily2017-08-09 07:16
https://kosova-info.com/kine-termet-i-fuqishem-ne-pjesen-jugperendimore/60%Daily2017-08-09 07:11
https://kosova-info.com/raporti-koalicioni-i-udhehequr-nga-shba-te-i-ka-vrare-civilet/60%Daily2017-08-09 07:09
https://kosova-info.com/si-ti-mbani-larg-mushkonjat/60%Daily2017-08-09 06:58
https://kosova-info.com/koreja-veriore-kercenohet-me-sulm-raketor-kunder-shba-ve/60%Daily2017-08-09 06:54
https://kosova-info.com/nderkombetaret-te-brengosur-per-krizen/60%Daily2017-08-09 06:29
https://kosova-info.com/kaq-terheqese-veshtire-se-e-keni-pare-ndonjehere-luanen-foto/60%Daily2017-08-09 06:25
https://kosova-info.com/isco-reali-e-meritoi-fitoren/60%Daily2017-08-09 06:14
https://kosova-info.com/trump-i-kercenohet-korese-veriore-me-zjarr-dhe-ashpersi/60%Daily2017-08-09 05:52
https://kosova-info.com/zidane-me-fjale-te-medha-per-real-madridin/60%Daily2017-08-08 22:13
https://kosova-info.com/gorbacov-putin-dhe-trump-te-gjejne-gjuhen-e-perbashket/60%Daily2017-08-08 21:59
https://kosova-info.com/drake-njofton-per-albumin-e-ri/60%Daily2017-08-08 21:59
https://kosova-info.com/mjeket-japin-alarmin-rikthehet-semundja-e-rende/60%Daily2017-08-08 21:54
https://kosova-info.com/sheqerinska-rusia-armik-nato-po-na-mbron/60%Daily2017-08-08 21:51
https://kosova-info.com/lulzim-peci-kjo-eshte-menyra-e-vetme-per-dalje-nga-kriza-politike/60%Daily2017-08-08 21:43
https://kosova-info.com/bale-tregon-se-kush-e-meritoi-fitoren-ne-finalen-e-superkupes-se-evropes/60%Daily2017-08-08 21:42
https://kosova-info.com/pershendetja-ronaldo-mourinho-qe-me-gjase-iu-ka-ikur-foto/60%Daily2017-08-08 21:35
https://kosova-info.com/fillon-ndertimi-i-murit-te-sigurise-ne-kufirin-turqi-iran/60%Daily2017-08-08 21:34
https://kosova-info.com/me-seksi-se-kaq-nuk-e-keni-pare-ndonjehere-samanta-karavellen-foto/60%Daily2017-08-08 21:27
https://kosova-info.com/mourinho-shperthen-pas-humbjes-nga-real-madridi/60%Daily2017-08-08 21:27
https://kosova-info.com/asnje-grua-ne-qeverine-e-re-te-presidentit-iranin-rohani/60%Daily2017-08-08 21:26
https://kosova-info.com/a-funksionon-vertete-dieta-ketogjenike/60%Daily2017-08-08 21:23
https://kosova-info.com/rritet-popullsia-e-rrjeteve-sociale/60%Daily2017-08-08 21:23
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-e-rritjes-ekstreme-te-temperaturave/60%Daily2017-08-08 21:23
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-reali-me-i-fort-ne-histori-pergjigjet-zidane/60%Daily2017-08-08 21:20
https://kosova-info.com/ne-google-me-shume-burra-se-gra-shkarkohet-nga-puna/60%Daily2017-08-08 21:19
https://kosova-info.com/te-lexosh-depresionin-permes-fotove/60%Daily2017-08-08 21:19
https://kosova-info.com/microsoft-lanoi-nj-program-beta-pr-nj-outlook-com-m-t-mir/60%Daily2017-08-08 21:18
https://kosova-info.com/viktimat-e-dhunes-ne-familje-vuajne-ne-heshtje/60%Daily2017-08-08 21:14
https://kosova-info.com/jose-mourinho-me-gjest-fantastik-pas-finales-ndaj-real-madridit-video/60%Daily2017-08-08 21:13
https://kosova-info.com/femrat-e-zgjuara-konsumojne-alkool/60%Daily2017-08-08 21:06
https://kosova-info.com/ja-cthote-shkenca-per-ata-qe-qeshin-shume/60%Daily2017-08-08 21:06
https://kosova-info.com/karakteristikat-e-njerezve-optimiste/60%Daily2017-08-08 21:06
https://kosova-info.com/morena-e-cmend-romen-me-bukurine-e-saj-foto/60%Daily2017-08-08 21:01
https://kosova-info.com/vleresimet-e-lojtareve-real-madrid-21-man-united-foto/60%Daily2017-08-08 21:01
https://kosova-info.com/kercenimet-e-korese-se-veriut-trump-do-te-perballen-me-zjarr-dhe-terbim/60%Daily2017-08-08 20:59
https://kosova-info.com/ky-eshte-momenti-me-i-dhimbshem-ne-jete-per-andrra-destanin-foto/60%Daily2017-08-08 20:29
https://kosova-info.com/dritan-demiraj-i-pd-se-mund-te-mbetet-minister-ne-qeverine-rama-2%e2%80%b3/60%Daily2017-08-08 20:12
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-shfaqet-shume-terheqese-foto/60%Daily2017-08-08 19:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-hera-e-pare-qe-rihannan-e-shohim-kaq-seksi-pasi-shtoi-peshe-foto/60%Daily2017-08-08 19:41
https://kosova-info.com/rezarta-shkurta-sapo-publikoi-foton-me-te-bukur-foto/60%Daily2017-08-08 19:16
https://kosova-info.com/real-madrid-manchester-united-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2017-08-08 19:11
https://kosova-info.com/gjiko-sqarohet-pas-aksidentit-nuk-isha-une-vozitesi-po-ta-ngisja-une-veturen-do-vdisnim-video/60%Daily2017-08-08 19:00
https://kosova-info.com/5-serbe-dhe-6-ruse-arrestohen-nga-policia-kaluan-vijen-kufitare-pa-autorizim/60%Daily2017-08-08 18:59
https://kosova-info.com/nuk-eshte-3d-por-realitet-nuk-keni-pare-kurre-nje-xhami-si-kjo-foto/60%Daily2017-08-08 18:54
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-surprizon-ciftin-i-kendon-ne-dasme-fotovideo/60%Daily2017-08-08 18:20
https://kosova-info.com/nuk-mund-te-mungoje-flamuri-shqiptar-ne-finalen-real-united-foto/60%Daily2017-08-08 18:14
https://kosova-info.com/polica-belge-qellon-me-arme-nje-veture-dyshohet-se-kishte-bombe/60%Daily2017-08-08 17:53
https://kosova-info.com/zbulohet-cfare-e-lidh-xhemin-dhe-amin-vec-portokallise-foto/60%Daily2017-08-08 17:43
https://kosova-info.com/maqedonia-perkujton-vrasjen-e-ushtareve-ne-priten-e-uck-se/60%Daily2017-08-08 17:39
https://kosova-info.com/ky-sht-demonstrimi-m-real-i-iphone-8-s/60%Daily2017-08-08 16:31
https://kosova-info.com/ndryshimet-klimatike-shkaterrojne-jeten-seksuale-mesoni-5-faktoret/60%Daily2017-08-08 17:01
https://kosova-info.com/coutinho-barcelone-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-08-08 16:55
https://kosova-info.com/itali-tre-te-vdekur-dhe-60-000-nderhyrje-per-shkak-te-zjarreve/60%Daily2017-08-08 16:55
https://kosova-info.com/turqia-smerr-pjese-ne-eurovision-2018-zbulon-arsyet/60%Daily2017-08-08 16:41
https://kosova-info.com/ke-per-vezet-e-helmuara-belgjika-informoi-pas-nje-muaji/60%Daily2017-08-08 16:31
https://kosova-info.com/sejdiu-i-zhgenjyer-me-deputetet-qe-treguan-mosrespekt-ndaj-qytetareve/60%Daily2017-08-08 16:26
https://kosova-info.com/barca-e-harron-neymarin-me-kete-super-transferim-foto/60%Daily2017-08-08 15:42
https://kosova-info.com/zanfina-prezanton-evladin-e-saj-foto/60%Daily2017-08-08 15:18
https://kosova-info.com/kater-pretendente-per-kandidat-te-pdk-se-per-kryetar-te-prizrenit/60%Daily2017-08-08 15:00
https://kosova-info.com/procesori-me-18-brthama-core-i9-7980xe-debuton-n-25-shtator-pr-2000-dollar/60%Daily2017-08-08 14:54
https://kosova-info.com/ja-sa-fitojne-deputetet-e-parlamentit-gjerman/60%Daily2017-08-08 14:47
https://kosova-info.com/momenti-kur-mourinho-befason-femijet-ne-shkup-video/60%Daily2017-08-08 14:45
https://kosova-info.com/udhezim-per-ngrirje-te-drejte-te-perimeve/60%Daily2017-08-08 14:00
https://kosova-info.com/big-mama-mos-me-lashte-zoti-pa-foto/60%Daily2017-08-08 13:57
https://kosova-info.com/policia-pakistaneze-vrane-kater-talibane-pas-sulmit-me-kamion-bombe/60%Daily2017-08-08 13:49
https://kosova-info.com/arrestohet-i-dyshuari-i-trete-per-vrasjen-ne-vushtrri/60%Daily2017-08-08 13:44
https://kosova-info.com/uji-i-kripur-i-detit-sjell-shume-perfitime-per-organizmin-tone/60%Daily2017-08-08 13:40
https://kosova-info.com/gylsereni-e-zevendeson-botox-in-me-kete-ilac/60%Daily2017-08-08 13:32
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-draxler-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-08-08 13:16
https://kosova-info.com/si-te-pergatisni-embelsira-te-shpejta-video/60%Daily2017-08-08 13:00
https://kosova-info.com/turqia-lejon-ligjvenesit-gjermanet-ti-vizitoje-trupat-e-saj/60%Daily2017-08-08 12:43
https://kosova-info.com/forcat-izraelite-ne-muajin-korrik-arrestuan-rreth-900-palestineze/60%Daily2017-08-08 12:33
https://kosova-info.com/dje-kishte-dileme-ndersa-tani-kjo-eshte-pyetja-e-gentit-video/60%Daily2017-08-08 12:29
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-po-ben-neymar-ne-france-foto/60%Daily2017-08-08 11:47
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-i-ahmetit-pas-kalimit-te-bajramit-ne-pdk/60%Daily2017-08-08 11:01
https://kosova-info.com/ja-me-cilin-kengetar-do-ta-kalonte-nje-nate-zaimina-vasjari-video/60%Daily2017-08-08 10:56
https://kosova-info.com/videoja-e-cila-do-tju-beje-ta-lini-duhanin-si-duken-mushkerite-e-shendetshme-vetem-pas-20-cigareve-video/60%Daily2017-08-08 10:54
https://kosova-info.com/%e2%80%8b-adem-mikullovci-ka-nje-porosi-per-pan-in/60%Daily2017-08-08 10:51
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-po-ben-ferguson-ne-shkup-foto/60%Daily2017-08-08 10:42
https://kosova-info.com/regjimi-sirian-ne-korrik-ka-hedhur-te-pakten-244-bomba-fuci/60%Daily2017-08-08 10:20
https://kosova-info.com/pakistan-organizata-e-dyshimte-e-bamiresise-formon-parti-politike/60%Daily2017-08-08 09:46
https://kosova-info.com/ja-me-cilin-kengetar-kosovar-u-takua-grimeri-i-kim-kardashian-foto/60%Daily2017-08-08 09:27
https://kosova-info.com/luciferi-mberthen-kosoven-video/60%Daily2017-08-08 09:21
https://kosova-info.com/turqi-bodrumi-goditet-nga-nje-termet-prej-4-9-balle/60%Daily2017-08-08 09:20
https://kosova-info.com/zidane-e-le-ne-banken-rezerve-super-yllin-e-realit-sonte-foto/60%Daily2017-08-08 09:18
https://kosova-info.com/lufta-kibernetike-nuk-ka-qllim-t-vetm-mohimin-e-shrbimit-ddos/60%Daily2017-08-08 09:07
https://kosova-info.com/katari-fillon-te-perdore-korridore-te-reja-ajrore/60%Daily2017-08-08 08:40
https://kosova-info.com/onati-fotografohet-me-mentor-kurtishin-ja-permes-kujt-e-njeh-ate-foto/60%Daily2017-08-08 08:31
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-sportelet-e-kufirit-teksa-ikte-nga-shqiperia/60%Daily2017-08-08 08:29
https://kosova-info.com/vendosni-sode-buke-ne-shtratin-tuaj-rezultatet-mahnitese-video/60%Daily2017-08-08 07:51
https://kosova-info.com/tifozet-shkaktojne-nje-tjeter-skandal-te-madh-ne-futbollin-turk-video/60%Daily2017-08-08 07:43
https://kosova-info.com/shba-viktima-e-11-shtatorit-identifikohet-pas-16-vjetesh/60%Daily2017-08-08 07:33
https://kosova-info.com/pijeni-patjeter-kete-leng-dhe-melcia-juaj-do-te-jete-si-e-re/60%Daily2017-08-08 07:33
https://kosova-info.com/ja-sa-uje-duhet-te-pini-ne-baze-te-peshes-qe-keni/60%Daily2017-08-08 07:12
https://kosova-info.com/ky-eshte-mercedesi-me-i-sigurt-ne-maqedoni-shihni-fotot-do-cuditeni-foto/60%Daily2017-08-08 07:05
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-yllka-vellain-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-08-08 07:04
https://kosova-info.com/seancat-e-sherrit/60%Daily2017-08-08 06:59
https://kosova-info.com/interi-mer-super-transferim-nga-premierliga-foto/60%Daily2017-08-08 06:51
https://kosova-info.com/youtube-vjen-me-risi/60%Daily2017-08-08 06:47
https://kosova-info.com/kafeja-eshte-e-mire-apo-e-demshme/60%Daily2017-08-08 06:29
https://kosova-info.com/keds-i-per-tre-vjet-87-milione-euro-fitim/60%Daily2017-08-08 05:56
https://kosova-info.com/guterres-vazhdon-puna-e-komisionit-te-okb-se-rreth-sirise/60%Daily2017-08-08 05:42
https://kosova-info.com/lansimi-i-mikroprocesorit-intel-core-i9-7980xe-me-18-berthame-shtyhet-per-tetor/60%Daily2017-08-07 23:26
https://kosova-info.com/taktika-e-re-e-hakerave/60%Daily2017-08-07 22:20
https://kosova-info.com/xhesika-cmend-njerezit-ne-plazh-me-te-pasmet-e-saj-foto/60%Daily2017-08-07 22:04
https://kosova-info.com/bie-prodhimi-industrial-ne-gjermani/60%Daily2017-08-07 21:57
https://kosova-info.com/si-ne-enderr-foto/60%Daily2017-08-07 21:53
https://kosova-info.com/largim-i-papritur-nga-interi-foto/60%Daily2017-08-07 21:52
https://kosova-info.com/rikthehet-ne-funksion-centrali-me-i-vjeter-berthamor-ne-bote/60%Daily2017-08-07 21:49
https://kosova-info.com/facebook-storie-edhe-per-desktop/60%Daily2017-08-07 21:46
https://kosova-info.com/azia-nuk-eshte-me-imune-ndaj-terrorizmit/60%Daily2017-08-07 21:43
https://kosova-info.com/cani-u-prezantua-sot-te-partizani-por-partnerja-e-tij-mori-vemendjen-me-te-madhe-foto/60%Daily2017-08-07 21:31
https://kosova-info.com/gjithcka-rreth-vetures-se-gjikos-e-cila-u-demolua-pas-aksidentit-fotovideo/60%Daily2017-08-07 21:28
https://kosova-info.com/pemetaria-prioritet-i-ministrise-se-bujqesise/60%Daily2017-08-07 21:28
https://kosova-info.com/vrapimi-i-mire-edhe-per-trurin/60%Daily2017-08-07 21:27
https://kosova-info.com/pacolli-do-qe-qeveria-ti-mbuloje-sigurimet-e-bashkatdhetareve/60%Daily2017-08-07 21:08
https://kosova-info.com/te-pandehurit-e-semure-kokecarje-per-gjykaten-e-hages/60%Daily2017-08-07 21:04
https://kosova-info.com/alcacer-turperohet-pas-humbjes-se-penalltise-video/60%Daily2017-08-07 21:01
https://kosova-info.com/alcacer-turperohet-pas-humbjes-se-penalltise-video/60%Daily2017-08-07 21:01
https://kosova-info.com/gjerat-qe-duhet-te-filloni-ti-beni-pas-te-tridhjetave/60%Daily2017-08-07 21:00
https://kosova-info.com/ky-eshte-evladi-i-zanfines-foto/60%Daily2017-08-07 20:58
https://kosova-info.com/keni-menduar-qe-di-vetem-te-perleshet-shikoni-si-vallezon-majlinda-kelmendi-video/60%Daily2017-08-07 20:51
https://kosova-info.com/identifikohet-pas-16-vitesh-viktima-e-11-shtatorit/60%Daily2017-08-07 20:47
https://kosova-info.com/pacolli-qeveri-gjitheperfshirese-mund-te-jete-edhe-haradinaj-kryeminister/60%Daily2017-08-07 20:29
https://kosova-info.com/ja-kur-do-lansohet-kenga-prej-asaj-dite-nga-dorandd-video/60%Daily2017-08-07 20:27
https://kosova-info.com/barcelona-chapecoense-rezultat-shkaterrues-video/60%Daily2017-08-07 20:24
https://kosova-info.com/pdk-dardan-molliqaj-kryebandit-dhe-shef-i-shpend-ahmetit/60%Daily2017-08-07 20:13
https://kosova-info.com/super-asistim-i-messit-shenon-suarez-video/60%Daily2017-08-07 20:09
https://kosova-info.com/marina-po-mendon-te-behet-nene-foto/60%Daily2017-08-07 19:58
https://kosova-info.com/ari-mund-te-perdoret-ne-luften-kunder-kancerit/60%Daily2017-08-07 19:58
https://kosova-info.com/super-gol-nga-luis-suarez-video/60%Daily2017-08-07 19:47
https://kosova-info.com/femrave-u-pengon-seksualiteti-i-damave-te-tjera/60%Daily2017-08-07 19:28
https://kosova-info.com/ronaldo-behet-hit-ne-internet-rrezohet-nga-shkallet-e-autobusit-video/60%Daily2017-08-07 19:26
https://kosova-info.com/messi-tallet-me-mbrojtesit-e-chapeceonses-dhe-pastaj-shenon-video/60%Daily2017-08-07 19:04
https://kosova-info.com/selmanaj-teuta-rugova-me-befasoi-per-te-keq/60%Daily2017-08-07 19:01
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-sa-klikime-u-bene-per-kengen-simpatia-video/60%Daily2017-08-07 18:58
https://kosova-info.com/ky-produkt-i-perditshem-e-rrit-rrezikun-e-depresionit-tek-meshkujt/60%Daily2017-08-07 18:57
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-eleminojne-dhe-parandalojne-aknet/60%Daily2017-08-07 18:32
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ngjyra-e-flokeve-qe-u-be-in-te-kengetaret-foto/60%Daily2017-08-07 18:19
https://kosova-info.com/apple-hap-nj-llogari-zyrtare-n-instagram/60%Daily2017-08-07 18:14
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-mbani-lekuren-e-bananes-per-20-minuta-ne-fytyre/60%Daily2017-08-07 17:58
https://kosova-info.com/edhe-ramos-godet-ashper-mourinhon/60%Daily2017-08-07 17:52
https://kosova-info.com/dite-feste-per-aktoret-e-njohur-foto/60%Daily2017-08-07 17:49
https://kosova-info.com/heroinat-kerkojne-mbeshtetje-institucionale-video/60%Daily2017-08-07 17:47
https://kosova-info.com/iran-arrestohen-27-persona-te-lidhur-me-shtetin-islamik/60%Daily2017-08-07 17:35
https://kosova-info.com/bitcoin-shnon-tjetr-rekord-prej-3402-dollarsh/60%Daily2017-08-07 17:04
https://kosova-info.com/ja-kush-ia-jep-miratimin-robertit-para-se-ti-publikoje-kenget-e-reja-foto/60%Daily2017-08-07 17:15
https://kosova-info.com/disa-vende-te-ballkanit-i-nisin-ultimatum-kroacise/60%Daily2017-08-07 17:15
https://kosova-info.com/youtube-do-t-sjell-prshpejtimin-dhe-ngadalsimin-e-videove-n-aplikacionin-mobil/60%Daily2017-08-07 16:54
https://kosova-info.com/25-gjera-qe-nje-vajze-deshiron-por-mos-e-pyesni-kurre-pse/60%Daily2017-08-07 16:44
https://kosova-info.com/fifa-ua-jep-stemen-ekskluzive-6-klubeve-evropiane-ja-kush-jane-ato/60%Daily2017-08-07 16:37
https://kosova-info.com/shqiptari-kapet-ne-greqi-me-23-kg-droge-ja-ku-e-kishte-fshehur/60%Daily2017-08-07 16:27
https://kosova-info.com/gjiko-lajmerohet-pas-aksidentit-ja-cka-thote-ai-foto/60%Daily2017-08-07 16:13
https://kosova-info.com/ja-perse-duhet-ta-beni-kete-video/60%Daily2017-08-07 16:13
https://kosova-info.com/del-ponte-kritikon-okb-ne-per-sirine/60%Daily2017-08-07 15:47
https://kosova-info.com/unicef-mbi-200-femije-te-vrare-ne-jemen-ne-vitin-2017/60%Daily2017-08-07 15:38
https://kosova-info.com/arsenal-chelsea-te-gjithe-po-tallen-me-formacionet-e-superkupes-foto/60%Daily2017-08-07 15:19
https://kosova-info.com/shba-dhe-koreja-jugore-bashkohen-kunder-korese-v/60%Daily2017-08-07 15:13
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dilema-e-gent-fatalit-fotovideo/60%Daily2017-08-07 14:58
https://kosova-info.com/trump-lavderon-bazen-e-tij-politike-kritikon-mediat/60%Daily2017-08-07 14:42
https://kosova-info.com/si-te-pergjigjeni-gjate-intervistes-se-punes-ne-pyetjen-me-trego-dicka-per-veten-tende/60%Daily2017-08-07 14:20
https://kosova-info.com/alpina-b7-me-e-shpejte-sec-ishte-paralajmeruar-foto/60%Daily2017-08-07 14:19
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s8-active-l-ekranin-infinity-pr-rezistencn/60%Daily2017-08-07 14:00
https://kosova-info.com/perez-kurre-nuk-do-ta-shes-ronaldon/60%Daily2017-08-07 13:59
https://kosova-info.com/shqiperia-vijon-luften-me-zjarrin-helikopteri-mbushet-me-uje-ne-lume-per-te-ndihmuar-fikjen-e-tyre-video/60%Daily2017-08-07 13:53
https://kosova-info.com/milioneshi-i-pare-per-stilat-e-majkut-video/60%Daily2017-08-07 13:47
https://kosova-info.com/sicili-arrestohen-15-zjarrfikes-te-dyshuar-per-shkaktim-zjarri/60%Daily2017-08-07 13:44
https://kosova-info.com/maskat-me-molle-dhe-karote-ideale-per-shkelqimin-e-lekures/60%Daily2017-08-07 13:16
https://kosova-info.com/google-play-do-zhvleresoje-aplikacionet-me-probleme/60%Daily2017-08-07 13:04
https://kosova-info.com/ja-cila-moter-po-e-ben-krenare-kimin-foto/60%Daily2017-08-07 13:04
https://kosova-info.com/shqiperi-burg-per-4-te-rinjte-qe-kryen-atentat-te-komuna-e-parisit/60%Daily2017-08-07 12:44
https://kosova-info.com/presidenti-i-barces-godet-neymarin-kerkon-te-merret-shembull-messi/60%Daily2017-08-07 12:40
https://kosova-info.com/whatsapp-behet-si-facebook/60%Daily2017-08-07 12:33
https://kosova-info.com/mesohet-arsyeja-e-anulimit-te-kenges-se-ledrit-dhe-viganit/60%Daily2017-08-07 11:30
https://kosova-info.com/udheheqesja-e-larte-e-kundershtoi-nje-vleresim-per-femra-ne-google/60%Daily2017-08-07 11:27
https://kosova-info.com/turqia-behet-partner-sektorial-per-dialog-i-asean-it/60%Daily2017-08-07 11:13
https://kosova-info.com/trupat-turke-ne-ushtrime-te-perbashketa-me-ato-te-katarit/60%Daily2017-08-07 10:58
https://kosova-info.com/bayerni-60-milione-euro-per-yllin-e-premierliges-foto/60%Daily2017-08-07 10:58
https://kosova-info.com/anulohet-kenga-e-paralajmerua-nga-ledri-dhe-vig-poppa-foto/60%Daily2017-08-07 10:49
https://kosova-info.com/perkunder-sulmeve-isis-i-po-deshmon-qendrueshmeri-ne-afganistan/60%Daily2017-08-07 09:58
https://kosova-info.com/mergim-vojvoda-e-kalon-testin-edhe-si-portier-foto/60%Daily2017-08-07 09:45
https://kosova-info.com/sulltanesha-hyrrem-shfaqet-ne-bikini-foto/60%Daily2017-08-07 09:19
https://kosova-info.com/raporti-grek-mafia-shqiptare-kercenim-per-vendet-e-be-se/60%Daily2017-08-07 09:01
https://kosova-info.com/arrestohet-gjilanasi-pasi-dhunoi-nje-femer/60%Daily2017-08-07 08:48
https://kosova-info.com/cikalleshi-me-skuader-te-re/60%Daily2017-08-07 08:33
https://kosova-info.com/dy-gjerat-qe-duhet-ti-beni-ne-mengjes-per-te-qene-te-lumtur-tere-diten/60%Daily2017-08-07 08:25
https://kosova-info.com/rita-paralajmeron-hitin-e-ri-bashkepunon-me-dj-e-njohur-video/60%Daily2017-08-07 08:06
https://kosova-info.com/vodhi-ipadin-nga-dyqani-duke-mos-e-pare-askush-por-nuk-i-shpeton-video/60%Daily2017-08-07 07:39
https://kosova-info.com/prpara-se-internet-of-things-t-bhet-internet-of-troubles-vmendja-duhet-t-jet-mbi-sigurin-e-fmijve-n-internet/60%Daily2017-08-07 07:40
https://kosova-info.com/drashkoviq-ta-pranojme-realitetin-kosova-eshte-e-pavarur/60%Daily2017-08-07 07:14
https://kosova-info.com/cfare-beri-quaresma-me-kete-thike-ne-finalen-e-superkupes-video/60%Daily2017-08-07 07:13
https://kosova-info.com/kanada-rritje-masive-e-refugjateve-nga-shba-ja/60%Daily2017-08-07 07:08
https://kosova-info.com/biznes-me-ajrin/60%Daily2017-08-07 07:02
https://kosova-info.com/pas-dy-muajsh-bebe-rexha-rikthehet-ne-kete-vend-foto/60%Daily2017-08-07 06:49
https://kosova-info.com/qeveria-angleze-nxjerr-ligjin-qe-favorizon-te-rinjte-per-te-marre-vize/60%Daily2017-08-07 06:20
https://kosova-info.com/vezet-e-kontaminuara-belgjika-e-mbajti-sekret-shqetesimin-2/60%Daily2017-08-07 06:02
https://kosova-info.com/tri-ide-per-te-kapur-floket-ne-plazh/60%Daily2017-08-06 23:30
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-e-iphone-7s-plus-foto/60%Daily2017-08-06 23:30
https://kosova-info.com/nese-gjuha-juaj-ka-kete-ngjyre-urgjent-tek-mjeku/60%Daily2017-08-06 23:30
https://kosova-info.com/ky-eshte-djaloshi-qe-nuk-mund-te-qesh-video/60%Daily2017-08-06 22:33
https://kosova-info.com/kjo-vajze-rri-gjithmone-e-buzeqeshur-arsyeja-video/60%Daily2017-08-06 22:31
https://kosova-info.com/si-ta-qetesoni-femijen-shurdh-dhe-te-verber-video/60%Daily2017-08-06 22:14
https://kosova-info.com/real-madrid-manchester-united-ky-eshte-favoriti-foto/60%Daily2017-08-06 22:11
https://kosova-info.com/plagosje-me-thike-ne-shkoder/60%Daily2017-08-06 21:58
https://kosova-info.com/dy-fotot-e-fundit-te-luanes-do-tua-heqin-trurin-foto/60%Daily2017-08-06 21:56
https://kosova-info.com/ferrari-488-spider-demtohet-teresisht-shoferi-shpeton-pa-asnje-lendim-foto/60%Daily2017-08-06 21:54
https://kosova-info.com/gazetarja-e-burgosur-gjermane-mund-te-denohet-me-mbi-15-vjet-burgim-ne-turqi/60%Daily2017-08-06 21:49
https://kosova-info.com/ekonomia-shqiptare-srish-not-pozitive-nga-moodys-dhe-sp/60%Daily2017-08-06 21:44
https://kosova-info.com/psg-i-ofron-kontrate-te-re-verrattit-ia-mbush-mendjen-me-para-foto/60%Daily2017-08-06 21:43
https://kosova-info.com/izraeli-planifikon-mbylljen-e-televizionit-al-jazeera/60%Daily2017-08-06 21:39
https://kosova-info.com/ronela-vallezova-ne-ditet-e-mija-me-te-keqija-keshtu-qe-mos-prisni-qe-foto/60%Daily2017-08-06 21:28
https://kosova-info.com/shokon-23-vjecarja-bej-seks-me-shefin-48-vjecar-i-martuar-dhe-me-femije-por-me-tha-qe/60%Daily2017-08-06 21:26
https://kosova-info.com/shokon-23-vjecarja-bej-seks-me-shefin-48-vjecar-i-martuar-dhe-me-femije-por-me-tha-qe/60%Daily2017-08-06 21:26
https://kosova-info.com/maliqi-jep-propozimin-e-tij-per-zgjidhjen-e-krizes-ne-vend/60%Daily2017-08-06 21:26
https://kosova-info.com/pepe-ben-gabim-trashanik-ia-humb-superkupen-beshiktashit-video/60%Daily2017-08-06 21:16
https://kosova-info.com/gazeta-gjermane-vuciq-thirrje-serbeve-qe-ta-kuptojne-se-e-kane-humbur-kosoven/60%Daily2017-08-06 21:13
https://kosova-info.com/bregdeti-i-jugut-zhytet-ne-erresire/60%Daily2017-08-06 21:07
https://kosova-info.com/emocionuese-foshnja-e-sapolindur-perqafon-fort-te-emen-video/60%Daily2017-08-06 21:04
https://kosova-info.com/eurostat-pushimet-si-perballojne-nje-ne-tri-familje-evropiane/60%Daily2017-08-06 21:02
https://kosova-info.com/kida-si-asnjehere-me-pare-ekspozon-gjoksin-foto/60%Daily2017-08-06 20:57
https://kosova-info.com/shume-qytete-ne-serbi-vershohen-nga-shiu-video/60%Daily2017-08-06 20:54
https://kosova-info.com/inter-mposht-edhe-villarrealin-3/60%Daily2017-08-06 20:42
https://kosova-info.com/inter-mposht-edhe-villarrealin/60%Daily2017-08-06 20:42
https://kosova-info.com/inter-mposht-edhe-villarrealin/60%Daily2017-08-06 20:42
https://kosova-info.com/inter-mposht-edhe-villarrealin-2/60%Daily2017-08-06 20:42
https://kosova-info.com/inter-mposht-edhe-villarrealin-2/60%Daily2017-08-06 20:42
https://kosova-info.com/inter-mposht-edhe-villarrealin-2/60%Daily2017-08-06 20:42
https://kosova-info.com/inter-mposht-edhe-villarrealin-3/60%Daily2017-08-06 20:42
https://kosova-info.com/taktika-e-re-e-hakereve/60%Daily2017-08-06 20:31
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gruaja-e-elinelit-ja-si-e-quan-ai-foto/60%Daily2017-08-06 20:24
https://kosova-info.com/jovetic-shenon-gol-spektakolar-ndaj-villarrealit-video/60%Daily2017-08-06 20:17
https://kosova-info.com/ciftet-pa-rrjete-sociale-jane-me-te-lumtura/60%Daily2017-08-06 20:10
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-lansohet-mashalla-nga-vig-poppa-dhe-ledri-vula-foto/60%Daily2017-08-06 19:52
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-lansohet-mashalla-nga-vig-poppa-dhe-ledri-vula-foto/60%Daily2017-08-06 19:52
https://kosova-info.com/pendohet-taulant-xhaka-kerkon-rikthimin/60%Daily2017-08-06 19:42
https://kosova-info.com/nuk-ndalen-te-shtenat-neper-dasma-video/60%Daily2017-08-06 19:34
https://kosova-info.com/perisic-inter-kjo-eshte-e-ardhmja-e-kroatit/60%Daily2017-08-06 19:26
https://kosova-info.com/si-kurre-me-pare-elvana-shkelqen-me-lejla-foto/60%Daily2017-08-06 19:25
https://kosova-info.com/si-te-lehtesoni-djegiet-e-lekures-nga-dielli-me-keta-6-perberes-natyrale/60%Daily2017-08-06 19:02
https://kosova-info.com/thane-qe-i-deshtoi-koncerti-majk-shperthen-me-ofendime-ndaj-medieve-foto/60%Daily2017-08-06 18:49
https://kosova-info.com/vlera-e-klubeve-te-serie-a-foto/60%Daily2017-08-06 18:49
https://kosova-info.com/me-i-shpejti-i-botes-i-jep-fund-karrieres/60%Daily2017-08-06 18:24
https://kosova-info.com/arrestohet-kosovari-ne-shqiperi-rrah-me-sende-te-forta-nusen-dhe-familjaret-e-saj/60%Daily2017-08-06 18:05
https://kosova-info.com/besojeni-ose-jo-keto-jane-te-pasmet-bombastike-te-agneses-video/60%Daily2017-08-06 17:56
https://kosova-info.com/keto-gjera-motra-e-madhe-nuk-jua-ka-thene-kurre/60%Daily2017-08-06 17:52
https://kosova-info.com/zaimina-i-hip-shotes-dhe-nxjerre-anen-e-saj-seksi-foto/60%Daily2017-08-06 17:28
https://kosova-info.com/barcelona-gjen-zevendesuesin-e-neymarit-te-psg/60%Daily2017-08-06 17:13
https://kosova-info.com/apple-do-t-prezantoj-nj-or-inteligjente-me-lte-bloomberg/60%Daily2017-08-06 17:07
https://kosova-info.com/svarqa-ne-ferizaj-kemi-realizuar-me-shume-se-qe-kemi-premtuar/60%Daily2017-08-06 17:01
https://kosova-info.com/zyrtaret-afgane-talibanet-i-kane-vrare-dhjetera-vete/60%Daily2017-08-06 16:55
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-hani-3-kivi-ne-dite/60%Daily2017-08-06 16:30
https://kosova-info.com/ja-si-po-flladitet-vedat-bajrami-foto/60%Daily2017-08-06 16:28
https://kosova-info.com/statistikat-fenomenale-te-granit-xhakes-foto/60%Daily2017-08-06 15:58
https://kosova-info.com/pal-lekaj-thote-se-vv-e-ldk-po-synojne-bllokimin-e-formimit-te-qeverise/60%Daily2017-08-06 15:33
https://kosova-info.com/nje-tjeter-sukses-per-kengen-rakia-video/60%Daily2017-08-06 15:27
https://kosova-info.com/france-hapen-hetime-antiterror-per-incidentin-ne-kullen-eiffel/60%Daily2017-08-06 15:16
https://kosova-info.com/google-teston-mjete-publikimi-t-ngjashme-me-snapchat/60%Daily2017-08-06 17:07
https://kosova-info.com/cenari-me-serial-te-ri-nuk-do-ta-besoni-se-me-cilen-aktore-do-te-aktroje-foto/60%Daily2017-08-06 14:57
https://kosova-info.com/barazon-arsenali-ne-ndeshjen-perballe-chelseas/60%Daily2017-08-06 14:44
https://kosova-info.com/oseku-i-vetevendosjes-e-perdhose-flamurin-e-kosoves-foto/60%Daily2017-08-06 14:30
https://kosova-info.com/te-pasmet-e-ences-mezi-po-ia-ze-pasqyra-foto/60%Daily2017-08-06 13:58
https://kosova-info.com/venezuele-kryeprokurorja-anti-maduro-grushtshteti-ndaj-kushtetutes/60%Daily2017-08-06 13:55
https://kosova-info.com/arsenal-chelsea-lacazette-cmend-stadiumin-video/60%Daily2017-08-06 13:26
https://kosova-info.com/arrestohet-djali-qe-rrahu-babain/60%Daily2017-08-06 13:26
https://kosova-info.com/carla-del-ponte-jep-doreheqje-nga-pozita-e-hetueses-speciale-te-okb-se-per-siri/60%Daily2017-08-06 13:24
https://kosova-info.com/pushimet-e-europianeve-eurostat-nje-ne-3-familje-si-perballojne/60%Daily2017-08-06 13:17
https://kosova-info.com/nje-prej-ish-drejtuesve-te-vellazerise-muslimane-ne-gjendje-kritike-shendetesore/60%Daily2017-08-06 13:08
https://kosova-info.com/kemali-ne-te-njejtin-film-me-babain-e-tij-foto/60%Daily2017-08-06 13:03
https://kosova-info.com/lavrov-besojme-se-amerikanet-kane-gatishmeri-per-vazhdim-te-dialogut/60%Daily2017-08-06 12:51
https://kosova-info.com/gruaja-godet-dhe-kafshon-qenin-e-saj-ne-tren-reagojne-udhetaret-video/60%Daily2017-08-06 12:51
https://kosova-info.com/mijera-militante-te-isis-it-luftojne-per-mbijetese/60%Daily2017-08-06 12:39
https://kosova-info.com/ky-njeri-ka-kemben-pese-here-me-te-madhe-se-normalja-shkaku-video/60%Daily2017-08-06 12:17
https://kosova-info.com/sprova-e-kadri-veselit/60%Daily2017-08-06 12:10
https://kosova-info.com/arsenal-chelsea-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-08-06 12:00
https://kosova-info.com/mahrez-zbulon-ne-facebook-skuadren-e-re-foto/60%Daily2017-08-06 11:45
https://kosova-info.com/lexoji-me-kujdes-keto-keshilla-ja-cila-eshte-menyra-me-e-mire-per-tu-bere-i-pasur/60%Daily2017-08-06 11:28
https://kosova-info.com/zaimina-provokon-rende-nga-deti-foto/60%Daily2017-08-06 11:24
https://kosova-info.com/vezet-e-kontaminuara-belgjika-e-mbajti-sekret-shqetesimin/60%Daily2017-08-06 11:18
https://kosova-info.com/nga-sulmi-i-talibaneve-jane-vrare-shtate-police-ne-afganistan/60%Daily2017-08-06 11:14
https://kosova-info.com/sezoni-i-supermakinave-ja-perbindeshat-luksoze-qe-po-pushtojne-rruget-foto/60%Daily2017-08-06 11:10
https://kosova-info.com/temperaturat-e-larta-e-zbrazin-prishtinen-foto/60%Daily2017-08-06 10:49
https://kosova-info.com/cmenduri-nga-spanja-griezmann-tradhton-atleticon-kalon-te-rivali-i-madh-foto/60%Daily2017-08-06 10:37
https://kosova-info.com/bombe-nga-milani-gati-transferimi-me-i-madh-i-veres-foto/60%Daily2017-08-06 10:20
https://kosova-info.com/tillerson-lavrov-takim-ne-periudhen-e-rritjes-se-tensioneve/60%Daily2017-08-06 10:13
https://kosova-info.com/pas-thashethemeve-per-te-reagon-ashper-dafina-foto/60%Daily2017-08-06 10:12
https://kosova-info.com/avdyli-thote-se-nese-ska-marreveshje-duhet-shkuar-ne-zgjedhje/60%Daily2017-08-06 09:45
https://kosova-info.com/keshtu-nisin-mengjeset-e-noizyt-foto/60%Daily2017-08-06 09:18
https://kosova-info.com/manaj-befason-te-gjithe-kalon-te-kjo-skuader-e-series-a/60%Daily2017-08-06 09:08
https://kosova-info.com/ke-humbur-pesh%d1%91-pa-qen%d1%91-n%d1%91-diet%d1%91-ja-7-arsye-t%d1%91-mundshme/60%Daily2017-08-06 08:39
https://kosova-info.com/sanksionet-e-okb-se-kina-koreja-e-veriut-te-ndale-testet/60%Daily2017-08-06 08:31
https://kosova-info.com/brazili-nxjerr-ne-terren-ushtrine-kunder-krimit-te-organizuar/60%Daily2017-08-06 08:10
https://kosova-info.com/wenger-e-ka-nje-lajm-te-keq-per-sanchezin/60%Daily2017-08-06 08:01
https://kosova-info.com/ne-dy-vitet-e-fundit-40-mije-shqiptare-e-serbe-jane-punesuar-ne-gjermani/60%Daily2017-08-06 07:49
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-kaias-i-bene-teutes-zemren-mal-video/60%Daily2017-08-06 07:43
https://kosova-info.com/kine-numri-i-ushtareve-do-te-bjere-ne-2-milione/60%Daily2017-08-06 07:07
https://kosova-info.com/ndryshon-gjithcka-bale-rikthehet-ne-premierlige-gjate-ketij-muaji-foto/60%Daily2017-08-06 06:41
https://kosova-info.com/era-istrefi-mahnitese-ne-skenen-e-rumanise-foto/60%Daily2017-08-06 06:30
https://kosova-info.com/kaltrina-shkelqen-me-pamjen-e-fundit-foto/60%Daily2017-08-05 21:56
https://kosova-info.com/momenti-kur-ronaldo-dhe-perez-takohen-per-here-te-pare-sy-me-sy-video/60%Daily2017-08-05 21:53
https://kosova-info.com/i-moshuari-ne-lushnje-ngacmon-seksualisht-gruan-33-vjet-me-te-vogel-se-vetja/60%Daily2017-08-05 21:52
https://kosova-info.com/tahiri-fati-i-republikes-seshte-ne-duart-e-mia-nuk-i-takoj-kesaj-loje/60%Daily2017-08-05 21:37
https://kosova-info.com/karma-e-flori-mumajesit-kalon-kufijte-listohet-nder-te-parat-ne-vevo-foto/60%Daily2017-08-05 21:30
https://kosova-info.com/tahirsylaj-paralajmeron-renie-te-temperaturave/60%Daily2017-08-05 21:20
https://kosova-info.com/tifozet-gjermane-nderpresin-ndeshjen-ne-angli-video/60%Daily2017-08-05 21:19
https://kosova-info.com/justin-gatlin-kampion-bote-bolt-vetem-i-treti-video/60%Daily2017-08-05 21:10
https://kosova-info.com/mungesa-e-institucioneve-humb-investime-video/60%Daily2017-08-05 21:00
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-nxire-afrona-foto/60%Daily2017-08-05 20:58
https://kosova-info.com/bayerni-mposht-dortmundin-ne-superkupen-e-gjermanise/60%Daily2017-08-05 20:48
https://kosova-info.com/partite-tregojne-se-kur-do-ti-zyrtarizojne-kandidatet-per-kryetar-te-komunave/60%Daily2017-08-05 20:42
https://kosova-info.com/nice-i-pergjigjet-interit-per-dalbert/60%Daily2017-08-05 20:36
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjeja-qe-nora-ka-filluar-ta-bej-shpesh-foto/60%Daily2017-08-05 20:29
https://kosova-info.com/vreshtaret-e-kosoves-ne-hall-me-shitjen-e-rrushit-video/60%Daily2017-08-05 20:16
https://kosova-info.com/tahiri-vetevendosjes-aferat-korruptive-ju-kane-strukur-ne-seline-e-terrorizmit-spo-mund-as-te-mbroheni/60%Daily2017-08-05 20:15
https://kosova-info.com/neymar-flet-pas-prezantimit-te-psg/60%Daily2017-08-05 20:09
https://kosova-info.com/pdk-ja-si-vepron-banda-e-vetevendosjes-video/60%Daily2017-08-05 20:07
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-si-majk-e-quan-onatin-foto/60%Daily2017-08-05 20:01
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-rikthehet-ne-stervitje-bashkohet-me-grupin/60%Daily2017-08-05 19:45
https://kosova-info.com/hoti-krasniqit-kur-flet-per-krimin-dikush-qe-akuzohet-per-terrorizem/60%Daily2017-08-05 19:26
https://kosova-info.com/fluks-yjesh-te-psg-9-lojtare-ne-sulm/60%Daily2017-08-05 19:21
https://kosova-info.com/tre-ushtrime-te-shpejta-per-gjume-me-te-mire-video/60%Daily2017-08-05 19:12
https://kosova-info.com/vazhdojne-talljet-e-tifozeve-te-psg-me-piquen-foto/60%Daily2017-08-05 19:00
https://kosova-info.com/as-2po2-nuk-i-reziston-te-nxehtit-ja-cka-ben-ai-foto/60%Daily2017-08-05 18:46
https://kosova-info.com/te-mbijetuarat-nga-sulmi-me-acid-shance-te-dyte-per-jete-video/60%Daily2017-08-05 18:35
https://kosova-info.com/ushtrimet-te-cilat-e-nderpresin-gerhitjen/60%Daily2017-08-05 18:19
https://kosova-info.com/albatriti-merr-edhe-nje-urim-tjeter-per-ditelindje-ja-nga-kush-foto/60%Daily2017-08-05 18:19
https://kosova-info.com/keto-ushqime-patjeter-shmangni-kur-jashte-eshte-30-grade-celsius-sepse-mund-te-perfundoni-ne-spital/60%Daily2017-08-05 18:11
https://kosova-info.com/elvana-ndez-te-pranishmit-ne-nrj-summer-tour-foto/60%Daily2017-08-05 17:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arritja-historike-qe-e-gezoi-alban-skenderajn-foto/60%Daily2017-08-05 17:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-borussia-dortmund-bayern-munich/60%Daily2017-08-05 17:37
https://kosova-info.com/flet-20-vjecarja-bej-seks-me-burrin-e-tezes-40-vjec-por-djali-i-tij/60%Daily2017-08-05 17:17
https://kosova-info.com/artistja-10-vjecare-po-etiketon-britanine-me-pula-video/60%Daily2017-08-05 17:08
https://kosova-info.com/aventurat-e-presidentit-kontrovers-rus-ne-siberi-fotovideo/60%Daily2017-08-05 16:48
https://kosova-info.com/ariu-mbyte-rojtarin-ne-nje-kopsht-zoologjik/60%Daily2017-08-05 16:46
https://kosova-info.com/bitcoin-i-rikthehet-rekordeve-vlersohet-me-3200-dollar/60%Daily2017-08-05 18:59
https://kosova-info.com/google-pixel-i-ri-kundr-trendeve-t-ekraneve-pa-skaje-dhe-kamerave-duale/60%Daily2017-08-05 16:25
https://kosova-info.com/iran-presidenti-rohani-u-inaugurua-edhe-per-mandatin-e-dyte/60%Daily2017-08-05 16:20
https://kosova-info.com/ja-cka-komentoi-majk-ne-foton-e-publikuar-nga-majlinda-foto/60%Daily2017-08-05 16:19
https://kosova-info.com/conte-flet-per-transferimin-e-mundshem-te-hazard-te-barcelona/60%Daily2017-08-05 16:01
https://kosova-info.com/temperaturat-perveluese-shenohen-viktimat-e-para/60%Daily2017-08-05 15:42
https://kosova-info.com/mami-e-mbuluar-me-gunga-si-pasoje-e-neurofibromatosis-video/60%Daily2017-08-05 15:27
https://kosova-info.com/raporti-pentagoni-rekomandon-dergim-te-armatimit-vdekjeprures-ne-ukraine/60%Daily2017-08-05 15:23
https://kosova-info.com/gent-fatali-e-kall-ferizajin-video/60%Daily2017-08-05 14:41
https://kosova-info.com/femija-me-kocka-nga-qelqi-video/60%Daily2017-08-05 14:41
https://kosova-info.com/prezantimi-i-cmendur-i-neymar-te-psg-foto/60%Daily2017-08-05 14:39
https://kosova-info.com/kryeshefi-i-emergjencave-ska-haber-per-zjarret-ne-kosove/60%Daily2017-08-05 14:31
https://kosova-info.com/termet-prej-42-ballesh-ne-detin-egje/60%Daily2017-08-05 14:05
https://kosova-info.com/elita-me-nostalgji-per-femijerine-ja-cfare-u-ka-bere-flokeve-foto/60%Daily2017-08-05 13:30
https://kosova-info.com/hazardi-me-urimin-me-special-per-neymarin-foto/60%Daily2017-08-05 13:30
https://kosova-info.com/hazardi-me-urimin-me-special-per-neymarin-foto/60%Daily2017-08-05 13:30
https://kosova-info.com/turisti-serb-nxjerr-bilbilin-ne-plazhin-e-himarit-ja-cfare-i-nodhi-me-pas-foto/60%Daily2017-08-05 12:24
https://kosova-info.com/shokuese-momenti-kur-lamborghini-merr-flake-mes-rruges-video/60%Daily2017-08-05 12:20
https://kosova-info.com/chelsea-me-super-transferim-nga-premierliga-foto/60%Daily2017-08-05 12:16
https://kosova-info.com/premiere-lansohet-sonte-nga-ronela-dhe-lyrical-son-video/60%Daily2017-08-05 12:08
https://kosova-info.com/policia-tregon-pike-kalimet-kufitare-te-cilat-mund-te-shfrytezohen-e-qe-nuk-ka-kolona/60%Daily2017-08-05 11:43
https://kosova-info.com/facebook-te-terheq-ne-ciklin-e-deshtimit/60%Daily2017-08-05 11:39
https://kosova-info.com/bethlehem-grafite-gjigande-me-donald-trump-ne-murin-e-ndarjes/60%Daily2017-08-05 11:12
https://kosova-info.com/turqi-aksidentohet-autobusi-i-pasagjereve-6-te-vdekur/60%Daily2017-08-05 11:03
https://kosova-info.com/si-shkaktohet-tensioni-i-ulet-i-gjakut/60%Daily2017-08-05 11:00
https://kosova-info.com/me-keto-fjale-e-uron-bashkeshortja-albatritin-foto/60%Daily2017-08-05 10:54
https://kosova-info.com/anetari-i-kqz-se-nga-vv-as-pas-dy-muajve-nuk-jane-paguar-komisionaret/60%Daily2017-08-05 10:36
https://kosova-info.com/superjahte-me-qira-foto/60%Daily2017-08-05 10:24
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-sa-kushton-nje-bilete-ne-tregun-e-zi-per-ndeshjen-united-real/60%Daily2017-08-05 10:19
https://kosova-info.com/shba-propozon-sanksione-te-reja-kunder-korese-veriore-ne-okb/60%Daily2017-08-05 10:07
https://kosova-info.com/kete-koncert-e-vlereson-si-me-te-mirin-dua-lipa-fotovideo/60%Daily2017-08-05 09:44
https://kosova-info.com/europoli-me-kartolina-sarkastike-per-kriminelet-me-te-kerkuar/60%Daily2017-08-05 09:23
https://kosova-info.com/neymarit-i-paraqitet-problemi-i-pare-te-psg/60%Daily2017-08-05 08:59
https://kosova-info.com/shba-tregu-i-punes-shton-209-mije-vende-te-reja-ne-korrik/60%Daily2017-08-05 08:54
https://kosova-info.com/moti-ekstrem-mund-ti-vrase-100-mije-evropiane-ne-vit/60%Daily2017-08-05 08:51
https://kosova-info.com/modelja-45-vjecare-tregon-linjat-ne-setin-nudo-foto-18/60%Daily2017-08-05 08:28
https://kosova-info.com/serbia-do-te-beje-gjithcka-qe-kosoves-mos-te-anetarsohet-ne-interpol/60%Daily2017-08-05 08:12
https://kosova-info.com/kovacic-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-08-05 07:47
https://kosova-info.com/ngacmoi-ariun-e-peson-keq-turisti-video/60%Daily2017-08-05 07:25
https://kosova-info.com/albatriti-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-merita-foto/60%Daily2017-08-05 07:19
https://kosova-info.com/zjarri-perfshin-malet-dhe-shtyllat-elektrike-ne-fshatin-feriqeve/60%Daily2017-08-05 06:48
https://kosova-info.com/messi-ia-gjen-barcelones-zevendesimin-e-neymarit-foto/60%Daily2017-08-05 06:35
https://kosova-info.com/sherifi-ne-po-ofrojme-kompromis/60%Daily2017-08-05 06:29
https://kosova-info.com/po-shtoni-ne-peshe-disa-rekomandime-per-trup-ne-forme/60%Daily2017-08-05 06:15
https://kosova-info.com/selena-gomez-me-deklarate-te-fuqishme-ndaj-ishit-te-saj-justin-bieber-foto/60%Daily2017-08-05 06:04
https://kosova-info.com/shikoni-si-kendon-neymar-para-bashkelojtareve-te-psg-ja-video/60%Daily2017-08-04 22:04
https://kosova-info.com/e-dashura-i-thur-vargje-dashurie-mozzikut-foto/60%Daily2017-08-04 21:57
https://kosova-info.com/haradinaj-limaj-do-te-jete-zvkryeminister/60%Daily2017-08-04 21:50
https://kosova-info.com/despacito-thyen-rekodrin-e-see-you-again-ja-shifra-marramendese-e-klikimeve-video/60%Daily2017-08-04 21:47
https://kosova-info.com/krejt-ne-te-zeza-motrat-kardashian-mahnisin-ne-setin-e-fundit-foto/60%Daily2017-08-04 21:38
https://kosova-info.com/dembele-barcelona-konfirmohet-lajmi-i-madh/60%Daily2017-08-04 21:37
https://kosova-info.com/ja-cfare-permban-ligji-per-gjuhen-shqipe/60%Daily2017-08-04 21:31
https://kosova-info.com/blick-ne-kantonin-e-kosoves-pa-kosovaret-e-zvicres-nuk-ec-pothuaj-asgje/60%Daily2017-08-04 21:21
https://kosova-info.com/trajneri-i-barces-flet-per-here-te-pare-per-largimin-e-neymarit/60%Daily2017-08-04 21:19
https://kosova-info.com/bejne-seks-me-dritare-hapur-acarohen-fqinjet/60%Daily2017-08-04 21:12
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shfaqet-gjysme-e-zhveshur-ne-shtrat-foto/60%Daily2017-08-04 21:08
https://kosova-info.com/flet-futbollisti-shqiptar-i-atleticos-qe-i-shenoi-liverpoolit/60%Daily2017-08-04 21:05
https://kosova-info.com/stavileci-dardan-molliqajt-shtimja-po-te-pret-me-padurim/60%Daily2017-08-04 21:02
https://kosova-info.com/anel-rashkaj-ne-vala-superligen-e-kosoves/60%Daily2017-08-04 20:52
https://kosova-info.com/noizy-ironizon-me-despaciton-foto/60%Daily2017-08-04 20:46
https://kosova-info.com/xharra-molliqaj-bandit-i-vogel-qe-nuk-e-ben-hesap-as-albin-kurtin/60%Daily2017-08-04 20:44
https://kosova-info.com/lekaj-ata-qe-po-akuzojne-nuk-japin-zgjidhje-haradinaj-se-shpejti-kryeminister/60%Daily2017-08-04 20:39
https://kosova-info.com/pacolli-ngushellon-familjen-lladrovci-perkulemi-para-familjes-tuaj/60%Daily2017-08-04 20:39
https://kosova-info.com/monaco-e-nis-me-fitoren-sezonin-ne-ligue-1-video/60%Daily2017-08-04 20:36
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-albani-dhe-miriami-ne-fillim-te-lidhjes-foto/60%Daily2017-08-04 20:29
https://kosova-info.com/shperthen-ronaldo-dua-te-kthehem-ne-angli/60%Daily2017-08-04 20:27
https://kosova-info.com/formacioni-me-lojtaret-me-te-shtrenjte-te-kesaj-vere-foto-2/60%Daily2017-08-04 20:14
https://kosova-info.com/ahmeti-marreveshja-me-bullgarine-e-arritur-e-madhe-ne-rrugen-drejt-be-se-dhe-nato-s/60%Daily2017-08-04 20:10
https://kosova-info.com/argjentina-publikon-fotografine-me-te-embel-me-djalin-foto/60%Daily2017-08-04 20:04
https://kosova-info.com/be-ja-zgjeron-sanksionet-kunder-ruseve/60%Daily2017-08-04 19:58
https://kosova-info.com/vdes-aktori-i-harry-potter/60%Daily2017-08-04 19:39
https://kosova-info.com/tri-akuza-federale-ndaj-martin-shkrelit/60%Daily2017-08-04 19:34
https://kosova-info.com/fshf-ja-me-projekt-bashkepunimi-me-juventusin/60%Daily2017-08-04 19:20
https://kosova-info.com/haradinaj-tush-lladrovci-burre-i-madh-i-kombit-qe-i-dha-shume-kosoves-me-dekada/60%Daily2017-08-04 18:59
https://kosova-info.com/barack-obama-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-michelle-foto/60%Daily2017-08-04 18:24
https://kosova-info.com/shkendija-milan-lajm-qe-duhet-ta-dine-te-gjithe/60%Daily2017-08-04 18:14
https://kosova-info.com/bitcoin-cash-humb-terren-bie-nn-290-dollar/60%Daily2017-08-04 17:47
https://kosova-info.com/pritje-te-gjata-per-te-blere-nje-fanelle-te-neymarit-video/60%Daily2017-08-04 17:13
https://kosova-info.com/rusia-propozon-gjoba-per-shperndarjen-e-gazetave-te-huaja/60%Daily2017-08-04 16:53
https://kosova-info.com/fejohet-xhbanja-sjell-imazhet-e-para-foto/60%Daily2017-08-04 16:49
https://kosova-info.com/seance-emocionuese-ne-gjykimin-e-vrasesit-te-zejnepes/60%Daily2017-08-04 16:44
https://kosova-info.com/xhumaja-e-pare-pa-probleme-ne-al-aksa/60%Daily2017-08-04 16:00
https://kosova-info.com/10-aplikacionet-m-t-shkarkuara-gjat-muajit-korrik/60%Daily2017-08-04 17:37
https://kosova-info.com/city-e-deklason-west-hamin-ne-miqesore-video/60%Daily2017-08-04 15:52
https://kosova-info.com/grafite-te-reja-rreth-xhamise-hashim-thaci-e-naim-ternava-do-te-vriten/60%Daily2017-08-04 15:20
https://kosova-info.com/keshtu-e-perkrah-arta-te-dashurin-e-saj-brunon-per-kengen-e-re-foto/60%Daily2017-08-04 15:14
https://kosova-info.com/google-play-do-t-zhvendos-n-fund-t-listave-aplikacionet-me-performanc-t-dobt/60%Daily2017-08-04 17:31
https://kosova-info.com/klitschko-pas-pensionimit-ka-nje-mesazh-per-joshuan-foto/60%Daily2017-08-04 14:29
https://kosova-info.com/bem-baba-te-te-ngjaj-majk-e-vesh-roanin-njesoj-si-veten-foto/60%Daily2017-08-04 14:04
https://kosova-info.com/delawie-takoi-udheheqesit-e-alternatives-diskutuan-per-formimin-e-institucioneve/60%Daily2017-08-04 14:03
https://kosova-info.com/pdk-ne-ofruam-zgjidhje-partite-ti-lene-anash-interesat-vetjake/60%Daily2017-08-04 14:00
https://kosova-info.com/evropa-alarmon-temperaturat-do-te-shkojne-ne-42-grade-celsius/60%Daily2017-08-04 13:48
https://kosova-info.com/mbroni-nishanet-nga-dielli-rrezik-per-kancer-lekure/60%Daily2017-08-04 13:31
https://kosova-info.com/interpol-alarmon-keta-jane-emrat-e-173-xhihadisteve-te-isis-te-gatshem-ta-sulmojne-europen/60%Daily2017-08-04 13:30
https://kosova-info.com/nj-kriminel-kibernetik-rus-dnohet-me-46-muaj-burgim-n-shba/60%Daily2017-08-04 11:26
https://kosova-info.com/gazetari-i-thote-qe-u-transferua-per-para-ja-reagimi-i-neymar/60%Daily2017-08-04 13:15
https://kosova-info.com/vere-10-keshilla-per-te-menaxhuar-parate-gjate-pushimeve/60%Daily2017-08-04 13:11
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-konsumoni-kivi/60%Daily2017-08-04 13:10
https://kosova-info.com/vajza-balena-blu-denohet-me-dy-vjet-e-gjysme-burg-detyroi-te-dashurin-te-vetevritej-foto/60%Daily2017-08-04 13:09
https://kosova-info.com/kryen-betimin-kabineti-i-ri-i-pakistanit/60%Daily2017-08-04 13:05
https://kosova-info.com/momenti-kur-kim-k-po-hante-bakllava-foto/60%Daily2017-08-04 12:58
https://kosova-info.com/fotot-e-mahnitshme-thesaret-e-shqiperise-gjenden-kudo/60%Daily2017-08-04 12:16
https://kosova-info.com/t-gjith-telefont-e-ardhshm-lenovo-do-t-ken-versionin-e-pastr-t-android/60%Daily2017-08-04 11:18
https://kosova-info.com/keshilla-p%d1%91r-t%d1%91-shmangur-vap%d1%91n/60%Daily2017-08-04 12:15
https://kosova-info.com/caji-i-gjelber-parandalon-demtimin-e-dhembeve/60%Daily2017-08-04 12:14
https://kosova-info.com/rrefimi-i-fundit-i-titos-kosova-do-ta-rrenoje-jugosllavine/60%Daily2017-08-04 12:14
https://kosova-info.com/tifozet-e-barcelones-e-ofenduan-ky-eshte-reagimi-epik-i-neymar/60%Daily2017-08-04 12:06
https://kosova-info.com/rekord-denimesh-ne-trafik/60%Daily2017-08-04 11:19
https://kosova-info.com/del-n-shitje-telefoni-i-par-i-projektit-tango-asus-zenfone-ar/60%Daily2017-08-04 11:10
https://kosova-info.com/facebook-u-ofron-njerezve-nje-kenaqesi-te-madhe/60%Daily2017-08-04 11:04
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-roberti-per-raportet-e-tunes-dhe-nores-video/60%Daily2017-08-04 10:57
https://kosova-info.com/bota-e-nendheshme-kineze/60%Daily2017-08-04 10:54
https://kosova-info.com/duket-si-20-vjece-por-nuk-do-te-besoni-se-cfare-moshe-ka-foto/60%Daily2017-08-04 10:33
https://kosova-info.com/boeing-shpenzoi-18-or-pr-t-vizatuar-nj-787-dreamliner-n-qiejt-e-ameriks/60%Daily2017-08-04 11:12
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-zhvillohen-ndeshjet-e-play-off-it-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-08-04 10:30
https://kosova-info.com/kercitja-e-gishtave-si-krijohet-zhurma-dhe-rrezikshmeria/60%Daily2017-08-04 10:23
https://kosova-info.com/pdk-merr-pjese-ne-takimin-e-ores-1200/60%Daily2017-08-04 10:04
https://kosova-info.com/ja-si-mbroheshin-kengetaret-kur-liberta-u-zbulonte-ndonje-sekret-video/60%Daily2017-08-04 09:58
https://kosova-info.com/okb-shteti-islamik-vazhdon-gjenocidin-ndaj-jazideve/60%Daily2017-08-04 09:40
https://kosova-info.com/ja-perfitimet-qe-kane-femijet-kur-e-mbajne-gishtin-ne-goje/60%Daily2017-08-04 09:36
https://kosova-info.com/mark-zuckerberg-po-behet-gati-te-kandidoje-per-president-te-shba-se/60%Daily2017-08-04 09:19
https://kosova-info.com/ja-si-e-quajne-mediat-spanjolle-shqiptarin-e-atleticos/60%Daily2017-08-04 09:17
https://kosova-info.com/facebook-fillon-testimin-e-historive-n-desktop/60%Daily2017-08-04 09:15
https://kosova-info.com/stanaj-perkrah-me-reperin-e-njohur-boteror-foto/60%Daily2017-08-04 09:00
https://kosova-info.com/konjufca-mungesa-e-pan-it-tregon-se-ata-nuk-i-kane-votat-per-veselin/60%Daily2017-08-04 08:45
https://kosova-info.com/zyrtare-prishtina-me-dy-super-transferime-foto/60%Daily2017-08-04 08:02
https://kosova-info.com/kjo-bime-ju-vret-duhet-hequr-urgjentisht-nga-shtepia/60%Daily2017-08-04 07:50
https://kosova-info.com/zbulohet-deklarata-epike-e-ronaldos-ne-gjykate/60%Daily2017-08-04 07:48
https://kosova-info.com/a-e-keni-verejtur-ngjashmerine-mes-libertes-dhe-modeles-se-njohur-foto/60%Daily2017-08-04 07:40
https://kosova-info.com/raport-google-ka-ofruar-30-miliard-dollar-pr-blerjen-e-snapchat/60%Daily2017-08-04 07:37
https://kosova-info.com/drecun-perpjekja-e-kosoves-anetaresim-ne-interpol-e-papranueshme/60%Daily2017-08-04 07:31
https://kosova-info.com/sulmohen-prape-ushtaret-e-nato-s-ne-kabul/60%Daily2017-08-04 07:20
https://kosova-info.com/tusk-i-shqetesuar-polonia-mund-te-largohet-nga-be-ja/60%Daily2017-08-04 06:52
https://kosova-info.com/pas-lansimit-te-kenges-karma-keto-jane-fjalet-e-para-te-florit-fotovideo/60%Daily2017-08-04 06:37
https://kosova-info.com/top-10-transferimet-me-te-shtrenjta-ne-histori-te-futbollit-foto/60%Daily2017-08-04 06:24
https://kosova-info.com/%e2%80%8brrahje-ne-mes-te-vajzave-per-te-dashurin-foto/60%Daily2017-08-04 06:20
https://kosova-info.com/pan-mbreme-vendosi-qe-perfundimisht-te-bojkotoje-seancen-e-sotme-te-kuvendit/60%Daily2017-08-04 06:00
https://kosova-info.com/horoskopi-sot-do-tju-befasoje/60%Daily2017-08-04 05:46
https://kosova-info.com/uthulla-e-thanes-nje-recete-puro-shqiptare/60%Daily2017-08-03 23:27
https://kosova-info.com/mos-e-beni-me-kurre-kete-gje-7-pasojat-qe-shkaktohen-nga-gjumi-me-floke-te-lagur/60%Daily2017-08-03 22:35
https://kosova-info.com/beni-gjume-te-mjaftueshem-per-te-mos-shtuar-ne-peshe/60%Daily2017-08-03 22:18
https://kosova-info.com/cka-jane-semundjet-autoimune-dhe-cilat-jane-simptomat/60%Daily2017-08-03 22:15
https://kosova-info.com/modifikimi-i-adn-qe-ne-embrion/60%Daily2017-08-03 22:09
https://kosova-info.com/pozicione-qe-me-se-miri-i-ofrojne-partneret/60%Daily2017-08-03 22:09
https://kosova-info.com/zgjoje-partnerin-tend-me-perkedhelje-hot/60%Daily2017-08-03 22:09
https://kosova-info.com/stresi-po-vjen-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2017-08-03 22:00
https://kosova-info.com/79-vjecari-mbytet-ne-thellesi-te-detit-ne-himare/60%Daily2017-08-03 21:59
https://kosova-info.com/psg-tallet-keq-me-piquen-shkaku-i-neymarit-foto/60%Daily2017-08-03 21:57
https://kosova-info.com/takim-tillerson-lavrov-per-raportet-shba-rusi/60%Daily2017-08-03 21:52
https://kosova-info.com/platforma-per-dialog-serbise-i-garantohet-hyrja-ne-be-e-nato-kosoves-i-hapet-rruga-per-be/60%Daily2017-08-03 21:41
https://kosova-info.com/neymar-tregon-si-nuk-e-degjoi-babane-per-te-qendruar-te-barcelona/60%Daily2017-08-03 21:38
https://kosova-info.com/guvernatori-i-bankes-se-anglise-thote-se-brexit-ka-ndikuar-ne-ekonomi/60%Daily2017-08-03 21:38
https://kosova-info.com/zbulohen-prapaskenat-zaev-pranon-propozimin-e-rames-per-emrin-e-ri-te-maqedonise/60%Daily2017-08-03 21:36
https://kosova-info.com/hetohen-lidhjet-financiare-mes-trumpit-dhe-rusise/60%Daily2017-08-03 21:32
https://kosova-info.com/jo-vec-engji-edhe-shyhretja-shkelqen-me-fustan-elegant-foto/60%Daily2017-08-03 21:31
https://kosova-info.com/rakitic-me-mesazh-emocionues-pas-largimit-te-neymarit/60%Daily2017-08-03 21:27
https://kosova-info.com/perplasje-me-arme-zjarri-ne-tirane-nje-i-plagosur/60%Daily2017-08-03 21:17
https://kosova-info.com/zyrtare-edgar-cani-te-skuadra-e-madhe-shqiptare/60%Daily2017-08-03 21:14
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-autostraden-tirane-durres-foto/60%Daily2017-08-03 20:59
https://kosova-info.com/dy-kenge-per-nje-jave-ja-sa-klikime-u-bene-per-projektet-e-nores-video/60%Daily2017-08-03 20:57
https://kosova-info.com/stavileci-vetevendosjes-e-laa-se-hajde-tash-tregojeni-veten/60%Daily2017-08-03 20:57
https://kosova-info.com/mendoni-se-jeni-gati-per-te-pasur-femije-shikojeni-kete-foto/60%Daily2017-08-03 20:53
https://kosova-info.com/skenderbeu-i-bashkohet-shkendijes-kalon-ne-fazen-e-play-off-it-video/60%Daily2017-08-03 20:42
https://kosova-info.com/milan-me-lehtesi-siguron-play-off-in-e-liges-se-evropes-video/60%Daily2017-08-03 20:38
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-lady-gaga-i-merr-borxh-makinen-era-istrefit-foto/60%Daily2017-08-03 20:30
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-numri-i-neymarit-te-psg-foto/60%Daily2017-08-03 20:18
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-vetevendosje-per-mospjesemarrjen-e-pan-it-ne-seancen-e-neserme/60%Daily2017-08-03 20:01
https://kosova-info.com/ja-cka-bejne-fansat-per-tu-fotografuar-me-encen-video/60%Daily2017-08-03 19:59
https://kosova-info.com/skenderbeu-e-permbys-mladan-ndeshja-shkon-ne-vazhdime-video/60%Daily2017-08-03 19:50
https://kosova-info.com/keshtu-bera-seks-me-vjehrrin-tim-por/60%Daily2017-08-03 19:48
https://kosova-info.com/tregimi-tragjik-qe-i-theu-zemren-emina-cunmulaj-foto/60%Daily2017-08-03 19:39
https://kosova-info.com/redrume-eres-behet-remix-nga-dj-i-njohur-boteror-foto/60%Daily2017-08-03 19:20
https://kosova-info.com/zyrtare-shkencetaret-modifikojne-per-here-te-pare-adnne-e-nje-embrioni-njerezor/60%Daily2017-08-03 19:00
https://kosova-info.com/ja-sa-muaj-i-ka-bere-djali-i-tunes-foto/60%Daily2017-08-03 18:58
https://kosova-info.com/veseli-pdk-nuk-lejon-shantazh-dhe-bllokade/60%Daily2017-08-03 18:47
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-skenderbeu-mlada-video/60%Daily2017-08-03 18:19
https://kosova-info.com/arrestohet-n-shba-hakeri-i-cili-parandaloi-prhapjen-e-wannacry/60%Daily2017-08-03 18:15
https://kosova-info.com/shkaktoi-habi-te-fansat-pastaj-ronela-shpjegoi-titullin-e-kenges-se-re-foto/60%Daily2017-08-03 17:57
https://kosova-info.com/zbulohet-shkaktari-i-endrrave-te-keqija/60%Daily2017-08-03 17:38
https://kosova-info.com/zjarr-ne-zonen-mbi-shupkovc-te-mitrovices-foto/60%Daily2017-08-03 17:37
https://kosova-info.com/transferim-i-papritur-nga-manchester-city-te-galatasaray-foto/60%Daily2017-08-03 17:31
https://kosova-info.com/samsung-ka-shitur-20-milion-galaxy-s8-dhe-s8-plus/60%Daily2017-08-03 18:15
https://kosova-info.com/engji-shkelqen-ne-fotografite-e-fundit-foto/60%Daily2017-08-03 16:59
https://kosova-info.com/miliona-veze-terhiqen-nga-dyqanet-ne-evrope-ja-nga-cka-mund-te-jene-prekur/60%Daily2017-08-03 16:36
https://kosova-info.com/me-tre-kafe-ne-dite-mbani-mjekun-tuaj-larg/60%Daily2017-08-03 16:12
https://kosova-info.com/aplikacioni-i-ri-i-google-earth-mbrrin-edhe-n-ios/60%Daily2017-08-03 18:15
https://kosova-info.com/neymar-te-psg-per-222-milione-euro-befason-jose-mourinho/60%Daily2017-08-03 16:02
https://kosova-info.com/e-habitshme-ne-klip-te-kleptos-kenga-e-babastars-video/60%Daily2017-08-03 15:39
https://kosova-info.com/dy-te-akuzuar-per-terrorizem-ne-australi/60%Daily2017-08-03 15:25
https://kosova-info.com/ky-sajt-ka-nj-databaz-prej-306-milion-fjalkalimesh-t-krkueshme/60%Daily2017-08-03 15:13
https://kosova-info.com/skype-nuk-punon/60%Daily2017-08-03 14:56
https://kosova-info.com/sanchez-gezon-tifozet-e-arsenalit-me-kete-veprim-ne-stervitje-foto/60%Daily2017-08-03 14:43
https://kosova-info.com/ja-si-e-ka-zene-gjumi-roanin-ne-krahet-e-majlindes-foto/60%Daily2017-08-03 14:18
https://kosova-info.com/aplikacioni-per-selfie-perfekt/60%Daily2017-08-03 14:18
https://kosova-info.com/mesoni-te-udhetoni-lehte/60%Daily2017-08-03 14:18
https://kosova-info.com/kjo-eshte-feja-me-rritjen-me-te-shpejte-ne-bote-foto/60%Daily2017-08-03 14:17
https://kosova-info.com/trump-marredheniet-me-rusine-ne-pike-rrezikshmerisht-te-ulet/60%Daily2017-08-03 14:07
https://kosova-info.com/milani-largon-edhe-nje-futbollist-foto/60%Daily2017-08-03 13:29
https://kosova-info.com/patrisi-i-dergon-nje-mesazh-te-embel-tunes-permes-kesaj-fotografie-foto/60%Daily2017-08-03 13:14
https://kosova-info.com/zjarret-e-qellimshme-rrezik-per-sigurine-kombetare/60%Daily2017-08-03 12:56
https://kosova-info.com/shtyhet-perseri-gjykimi-per-tradhti-i-yanukovychit/60%Daily2017-08-03 12:49
https://kosova-info.com/shqiperi-te-premten-temperaturat-39-40-grade-celcius/60%Daily2017-08-03 12:29
https://kosova-info.com/perse-femrat-e-komplikuara-jane-terheqese-per-meshkujt/60%Daily2017-08-03 12:20
https://kosova-info.com/tavolina-e-punes-flet-shume-per-juve/60%Daily2017-08-03 12:20
https://kosova-info.com/shume-te-arrestuar-per-te-shtena-ne-dasma/60%Daily2017-08-03 12:19
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-i-bejne-stjuardeses-tifozet-e-futbollit-ne-aeroplan-video/60%Daily2017-08-03 12:03
https://kosova-info.com/sanksionet-mbi-rusine-medvedev-jane-nje-akt-lufte/60%Daily2017-08-03 12:02
https://kosova-info.com/grimerja-shqiptare-akuzon-moderatoren-e-njohur-me-vodhe-punen-foto/60%Daily2017-08-03 11:51
https://kosova-info.com/diego-costa-milan-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-08-03 11:46
https://kosova-info.com/kater-ushtare-amerikane-te-lenduar-nga-sulmi-ne-afganistan/60%Daily2017-08-03 11:43
https://kosova-info.com/rohani-rizgjedhet-president-i-iranit/60%Daily2017-08-03 11:30
https://kosova-info.com/facebook-ndryshon-news-feed-n-favor-t-uebsajteve-t-shpejta/60%Daily2017-08-03 11:17
https://kosova-info.com/ne-ora-1500-pritet-rifillimi-i-seances-konstituive/60%Daily2017-08-03 11:04
https://kosova-info.com/hiqni-dore-nga-keto-gjera-per-te-qene-te-lumtur/60%Daily2017-08-03 10:59
https://kosova-info.com/samsung-prezantoi-leader-8-telefonin-premium-me-kapak/60%Daily2017-08-03 10:51
https://kosova-info.com/kida-ne-shtrat-zbulon-kembet-foto/60%Daily2017-08-03 10:48
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ka-bere-messi-per-neymarin-te-barcelona-video/60%Daily2017-08-03 10:18
https://kosova-info.com/pan-nuk-i-ka-numrat-mbyllet-seanca-me-shume-paqartesi/60%Daily2017-08-03 10:12
https://kosova-info.com/kjo-eshte-modelja-me-audiencen-me-te-madhe-ne-instagram-foto/60%Daily2017-08-03 09:09
https://kosova-info.com/lg-konfirmon-ekranin-oled-pr-v30/60%Daily2017-08-03 09:08
https://kosova-info.com/milazim-zeka-flet-per-mungesen-e-deputeteve-te-pan-it-ne-salle/60%Daily2017-08-03 08:55
https://kosova-info.com/rita-ora-shkelqen-me-bikini-kuq-e-zi-foto/60%Daily2017-08-03 08:51
https://kosova-info.com/tifozet-e-legias-kane-bere-mbreme-nje-koreografi-shokuese-foto/60%Daily2017-08-03 08:17
https://kosova-info.com/jeta-e-neymar-ne-paris-do-tua-beje-bajat-ate-tuajen/60%Daily2017-08-03 08:07
https://kosova-info.com/rita-me-pushime-ne-jamaica-edhe-me-seksi-kur-reagon-ndaj-ujit-te-ftohte-fotovideo/60%Daily2017-08-03 07:57
https://kosova-info.com/futbollisti-i-psg-se-tallet-pas-transferimit-te-neymarit-foto/60%Daily2017-08-03 07:53
https://kosova-info.com/t-ardhurat-e-tesla-dyfishohen-por-rriten-edhe-humbjet/60%Daily2017-08-03 07:49
https://kosova-info.com/nje-mengjes-si-ky-per-majlinda-zeken-foto/60%Daily2017-08-03 07:42
https://kosova-info.com/abkazi-shperthim-ne-depo-te-municionit-dhjetera-te-lenduar/60%Daily2017-08-03 07:42
https://kosova-info.com/trump-ka-diskutuar-per-komandatin-e-ushtrise-se-shba-se-ne-afganistan/60%Daily2017-08-03 07:27
https://kosova-info.com/sot-rifillon-gjykimi-per-tradhti-i-yanukovychit/60%Daily2017-08-03 06:59
https://kosova-info.com/irina-shayk-cmend-boten-me-kete-foto-totalisht-nudo-foto/60%Daily2017-08-03 06:47
https://kosova-info.com/neymar-perleshet-me-tifozet-e-barcelones-foto/60%Daily2017-08-03 06:28
https://kosova-info.com/okb-se-i-behet-thirrje-per-reagim-kunder-iranit-pas-lansimit-te-raketes/60%Daily2017-08-03 06:03
https://kosova-info.com/thesari-nenujor-ne-shqiperi-joshen-nderkombetaret/60%Daily2017-08-02 21:57
https://kosova-info.com/nervozohet-enca-kush-punon-me-shume-se-une-foto/60%Daily2017-08-02 21:57
https://kosova-info.com/ja-ushqimet-qe-pastrojne-organizmin-nga-nikotina-2/60%Daily2017-08-02 21:54
https://kosova-info.com/befasia-e-mesnates-transferim-i-madh-nga-interi-foto/60%Daily2017-08-02 21:52
https://kosova-info.com/aspirina-mund-tiu-shpetoje-jeten/60%Daily2017-08-02 21:51
https://kosova-info.com/frutat-dhe-perimet-qe-hidratojne-trupin/60%Daily2017-08-02 21:48
https://kosova-info.com/si-u-plagos-shperndaresi-i-kokaines-pse-po-hetohen-edhe-policet/60%Daily2017-08-02 21:46
https://kosova-info.com/femija-i-pare-i-ciftit-eshte-me-inteligjent/60%Daily2017-08-02 21:42
https://kosova-info.com/jankoviq-perkrah-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol-kundershtohet-ashper-nga-serbia/60%Daily2017-08-02 21:33
https://kosova-info.com/mehmet-kosovames-dy-zjarreve-elifi-apo-zeynepi/60%Daily2017-08-02 21:32
https://kosova-info.com/lirak-celaj-shpend-ahmeti-mjeshter-i-fake-news/60%Daily2017-08-02 21:28
https://kosova-info.com/edi-rama-e-ka-nje-lajm-te-madh-per-ballistin/60%Daily2017-08-02 21:27
https://kosova-info.com/besnik-hasi-i-dergon-serbet-ne-shtepi/60%Daily2017-08-02 21:08
https://kosova-info.com/veseli-uron-basketbollistet-per-fitoren-ndaj-maqedonise/60%Daily2017-08-02 21:03
https://kosova-info.com/konstituimi-i-kuvendit-te-ri-keto-jane-procedurat-qe-do-te-ndiqen/60%Daily2017-08-02 20:59
https://kosova-info.com/kujt-po-i-thote-blero-faleminderit-qe-ishe-por-me-shume-faleminderit-qe-shkove-foto/60%Daily2017-08-02 20:58
https://kosova-info.com/si-ta-largoni-thartiren-ne-lukth/60%Daily2017-08-02 20:56
https://kosova-info.com/edhe-lista-serbe-i-thote-po-dialogut-te-brendshem-per-kosoven/60%Daily2017-08-02 20:46
https://kosova-info.com/gjira-e-tregon-nje-realitet-te-hidhur-per-ata-qe-po-i-perqeshin-mergimtaret-foto/60%Daily2017-08-02 20:41
https://kosova-info.com/man-utd-sampdoria-ky-eshte-rezultati-final-video/60%Daily2017-08-02 20:35
https://kosova-info.com/ky-eshte-ushtrimi-me-i-mire-per-te-humbur-peshe/60%Daily2017-08-02 20:34
https://kosova-info.com/liverpool-atletico-kjo-skuader-fiton-pas-penalltive-video/60%Daily2017-08-02 20:29
https://kosova-info.com/reja-e-shyhretes-e-bukur-shikojeni-se-si-eshte-dukur-para-pese-viteve-foto/60%Daily2017-08-02 20:19
https://kosova-info.com/kujt-ia-shikojne-me-se-shumti-videot-ne-instagram/60%Daily2017-08-02 20:16
https://kosova-info.com/penallti-per-liverpoolin-cfare-beri-firmino-video/60%Daily2017-08-02 20:13
https://kosova-info.com/man-utd-sampdoria-gol-i-bukur-video/60%Daily2017-08-02 20:08
https://kosova-info.com/helmohen-50-persona-ne-ferizaj-tre-ne-gjendje-te-rende-video/60%Daily2017-08-02 20:07
https://kosova-info.com/kosova-mund-maqedonine-ne-kualifikimet-per-kupen-e-botes/60%Daily2017-08-02 20:05
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-kurre-si-eshte-dukur-gjiko-vite-me-pare-foto/60%Daily2017-08-02 19:59
https://kosova-info.com/enca-tregon-cfare-eshte-me-e-madhe-sesa-gjoksi-i-saj-foto/60%Daily2017-08-02 19:39
https://kosova-info.com/keshtu-dafina-dauti-i-kendoi-ne-dasme-ciftit-video/60%Daily2017-08-02 19:19
https://kosova-info.com/shqiptari-i-atleticos-shenon-ndaj-liverpoolit-video/60%Daily2017-08-02 19:06
https://kosova-info.com/tete-arsye-per-te-konsumuar-mango/60%Daily2017-08-02 19:01
https://kosova-info.com/pentagoni-dy-ushtare-jane-vrare-nga-sulmi-ne-afganistan/60%Daily2017-08-02 19:00
https://kosova-info.com/getinjo-pozon-me-police-nuk-do-ta-besoni-si-i-quan-foto/60%Daily2017-08-02 18:57
https://kosova-info.com/horror-ne-plazh-aeroplani-bie-ne-det-2-te-vdekur/60%Daily2017-08-02 18:42
https://kosova-info.com/trump-legjislacioni-ka-te-meta-te-konsiderueshme/60%Daily2017-08-02 17:46
https://kosova-info.com/kjo-sht-galaxy-note-8/60%Daily2017-08-02 17:40
https://kosova-info.com/teta-gjyle-nje-pershendetje-me-spec-per-shoqen-e-saj-sevdien-video/60%Daily2017-08-02 17:38
https://kosova-info.com/mbyllet-bayern-napoli-rezultat-i-papritur-video/60%Daily2017-08-02 17:35
https://kosova-info.com/ipad-sht-rikthyer/60%Daily2017-08-02 17:25
https://kosova-info.com/ja-si-eshte-prostitucioni-ne-komunizem-seks-dhe-jete-mizore-foto/60%Daily2017-08-02 17:20
https://kosova-info.com/emina-u-del-ne-ndihme-familjeve-te-varfera-ne-shkoder-foto/60%Daily2017-08-02 17:19
https://kosova-info.com/be-po-shqyrton-te-gjitha-llojet-e-masave-per-venezuelen/60%Daily2017-08-02 17:10
https://kosova-info.com/idc-shitjet-e-telefonve-ran-me-1-3-samsung-vijon-t-jet-lider/60%Daily2017-08-02 16:39
https://kosova-info.com/zyrtare-conte-e-largon-edhe-nje-futbollist-foto/60%Daily2017-08-02 16:33
https://kosova-info.com/trump-nenshkruan-sanksionet-e-reja-kunder-rusise-korese-v-dhe-iranit/60%Daily2017-08-02 16:32
https://kosova-info.com/turqia-rikthehet-ne-eurovision/60%Daily2017-08-02 16:25
https://kosova-info.com/papadopoulos-kosova-nuk-eshte-shtet-eshte-pjese-e-serbise/60%Daily2017-08-02 16:16
https://kosova-info.com/moska-hedh-poshte-raportin-e-reuters-per-viktimat-ruse-ne-siri/60%Daily2017-08-02 16:05
https://kosova-info.com/washington-post-thaci-i-kerkon-pence-anetaresim-te-kosoves-ne-nato/60%Daily2017-08-02 15:50
https://kosova-info.com/100-vite-fitnes-ne-100-sekonda-video/60%Daily2017-08-02 15:44
https://kosova-info.com/cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-po-te-pini-nje-muaj-rresht-nje-gote-uje-esell/60%Daily2017-08-02 15:41
https://kosova-info.com/zevendeskryeministri-rus-rogozin-shpallet-persona-non-grata-ne-moldavi/60%Daily2017-08-02 15:28
https://kosova-info.com/premiere-rakia-vjen-nga-gent-fatali-video/60%Daily2017-08-02 15:18
https://kosova-info.com/pese-shifra-qe-do-te-jene-percaktuese-per-100-vitet-e-ardhshme-2/60%Daily2017-08-02 15:14
https://kosova-info.com/8000-tifoze-te-rangersit-cmendin-angline-ne-nje-ndeshje-miqesore-video/60%Daily2017-08-02 15:13
https://kosova-info.com/alarmante-kina-kercenon-me-lufte-indine-foto/60%Daily2017-08-02 14:43
https://kosova-info.com/bush-i-pergjigjet-pavaresise-video/60%Daily2017-08-02 14:30
https://kosova-info.com/ffk-me-ultimatum-per-klubet-e-superliges/60%Daily2017-08-02 14:20
https://kosova-info.com/bitcoin-cash-rritet-me-200-n-691-dollar/60%Daily2017-08-02 14:13
https://kosova-info.com/a-eshte-jasmine-sanders-femra-me-joshese-e-kesaj-vere-shume-e-zjarrte-ne-imazhet-e-fundit-foto/60%Daily2017-08-02 13:54
https://kosova-info.com/zaev-ne-podgorice-integrimi-ne-be-dhe-nato-prioriteti-dhe-qellimi-yne/60%Daily2017-08-02 13:21
https://kosova-info.com/marreveshja-maqedoni-bullgari-mbyll-kontestet-mes-dy-shteteve/60%Daily2017-08-02 13:18
https://kosova-info.com/prostitutat-me-te-shtrenjta-ne-bote-nuk-do-ta-besoni-sa-marrin-per-nje-nate/60%Daily2017-08-02 13:06
https://kosova-info.com/kosove-maqedoni-ja-cili-televizion-e-transmeton-ndeshjen/60%Daily2017-08-02 13:00
https://kosova-info.com/zbulohet-nje-sekret-i-madh-i-rese-se-shyhretes-foto/60%Daily2017-08-02 12:28
https://kosova-info.com/te-varurit-nga-selfiet-jane-egoiste-narcisiste-impulsive-dhe-psikopate/60%Daily2017-08-02 12:18
https://kosova-info.com/perleshje-ne-protesten-e-punetoreve-te-kek-ut-video/60%Daily2017-08-02 12:09
https://kosova-info.com/art-ne-kokat-e-njerezve-me-kancer-video/60%Daily2017-08-02 12:07
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-kunder-trupave-te-nato-s-ne-afganistan/60%Daily2017-08-02 11:41
https://kosova-info.com/apple-bilanc-me-pozitiv-nga-sa-parashikohej/60%Daily2017-08-02 11:22
https://kosova-info.com/ne-pervjetorin-e-marteses-vedat-ademi-sjell-kete-imazh-familjar-foto/60%Daily2017-08-02 11:17
https://kosova-info.com/reagim-zyrtar-nga-barcelona-neymar-po-kerkon-te-largohet/60%Daily2017-08-02 11:05
https://kosova-info.com/deklarat-e-ama-prmbajtjet-audiovizive-duhet-t-respektojn-dinjitetin-njerzor-dhe-privatsin/60%Daily2017-08-02 10:58
https://kosova-info.com/shba-zbut-tonet-me-korene-e-veriut-por-lufta-mbetet-opsion/60%Daily2017-08-02 10:48
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-beni-nese-uji-ju-hyn-ne-vesh-video/60%Daily2017-08-02 10:36
https://kosova-info.com/milani-largon-tre-lojtare/60%Daily2017-08-02 10:35
https://kosova-info.com/nderprerje-emergjente-e-rrymes-ne-prishtine/60%Daily2017-08-02 10:20
https://kosova-info.com/sezoni-i-supermakinave-foto/60%Daily2017-08-02 10:17
https://kosova-info.com/kylie-jenner-tregon-arsyen-e-mungeses-ne-mbemjen-e-matures-foto/60%Daily2017-08-02 09:52
https://kosova-info.com/lajm-i-gezueshem-per-te-gjithe-boten-kancerit-po-i-vjen-fundi/60%Daily2017-08-02 09:00
https://kosova-info.com/biseda-me-valverden-pershendetja-me-lojtaret-si-shkoje-dita-e-fundit-e-neymarit-te-barca/60%Daily2017-08-02 08:53
https://kosova-info.com/mbi-136-mije-qytetare-aplikuan-per-rimbursimin-e-kuponeve-fiskale-sot-terhiqen-fituesit/60%Daily2017-08-02 08:53
https://kosova-info.com/afganistan-rritet-numri-i-te-vdekurve-nga-sulmi-ndaj-xhamise/60%Daily2017-08-02 08:45
https://kosova-info.com/foto-e-rralle-e-robert-berishes-keshtu-dukej-ne-lulet-e-rinise-foto/60%Daily2017-08-02 08:40
https://kosova-info.com/si-te-pergatisim-patatinat-chips-ne-shtepi/60%Daily2017-08-02 08:21
https://kosova-info.com/ku-po-shkon-neymar-foto/60%Daily2017-08-02 08:02
https://kosova-info.com/aplikoni-kete-perberje-ne-vendin-e-pickimit/60%Daily2017-08-02 08:00
https://kosova-info.com/kosova-me-gjashte-strehimore-prej-tyre-vetem-tri-funksionale/60%Daily2017-08-02 07:55
https://kosova-info.com/japonia-nderton-super-kompjuterin-me-te-shpejt-ne-bote/60%Daily2017-08-02 07:47
https://kosova-info.com/irani-i-akuzon-shba-te-per-shkelje-te-marreveshjes-atomike/60%Daily2017-08-02 07:42
https://kosova-info.com/kjo-modele-e-tepron-per-tu-dukur-si-kim-ben-dicka-qe-jo-secila-do-te-kishte-guxim-foto/60%Daily2017-08-02 07:34
https://kosova-info.com/pese-minuta-ushtrime-per-te-rregulluar-krahet-video/60%Daily2017-08-02 06:57
https://kosova-info.com/zbulohet-edhe-nje-moter-e-anites-nuk-e-njihnit-foto/60%Daily2017-08-02 06:54
https://kosova-info.com/presidenti-i-psg-se-thyen-heshtjen-jep-lajmin-e-madh-per-neymarin/60%Daily2017-08-02 06:53
https://kosova-info.com/isa-mustafa-mbledhe-urgjentisht-qeverine/60%Daily2017-08-02 06:23
https://kosova-info.com/shba-senati-e-konfirmoi-drejtorin-e-ri-te-agjencise-fbi/60%Daily2017-08-02 05:48
https://kosova-info.com/ilaci-natyror-per-floke-dhe-shikim-me-te-mire/60%Daily2017-08-01 22:18
https://kosova-info.com/zbulimet-e-cuditshme-te-vitit-2017-video/60%Daily2017-08-01 22:18
https://kosova-info.com/selite-e-reja-te-koloseve-te-web-it-foto/60%Daily2017-08-01 22:18
https://kosova-info.com/studimet-e-fundit-toka-do-ngrohet-me-2-grade-celsius/60%Daily2017-08-01 22:18
https://kosova-info.com/studimet-e-fundit-toka-do-ngrohet-me-2-grade-celsius/60%Daily2017-08-01 22:18
https://kosova-info.com/diamanti-i-rralle-i-kuq-ne-ankand-per-10-milione-dollare/60%Daily2017-08-01 22:18
https://kosova-info.com/media-gjermane-5-gjerat-qe-nuk-duhet-ti-humbisni-nga-vendi-i-shqiponjave-foto/60%Daily2017-08-01 22:16
https://kosova-info.com/ky-eshte-sekreti-i-dashurise/60%Daily2017-08-01 22:07
https://kosova-info.com/per-nje-seks-te-paharruarperdorni-pasqyren/60%Daily2017-08-01 22:07
https://kosova-info.com/per-nje-seks-te-paharruarperdorni-pasqyren/60%Daily2017-08-01 22:07
https://kosova-info.com/ky-eshte-apartamenti-me-i-vogel-ne-bote-video/60%Daily2017-08-01 22:07
https://kosova-info.com/zbulimet-te-mrekullueshme-ne-kushte-te-shtepise-video/60%Daily2017-08-01 22:07
https://kosova-info.com/ishte-kapur-me-droge-dhe-arme-por-ajo-cfare-i-bejne-policet-eshte-e-tmerrshme-video/60%Daily2017-08-01 22:07
https://kosova-info.com/dua-lipa-edhe-boksiere-video/60%Daily2017-08-01 22:03
https://kosova-info.com/rritet-gdp-e-eurozones/60%Daily2017-08-01 21:59
https://kosova-info.com/be-dhe-shba-skane-interesim-per-zgjidhjen-e-problemit-ndermjet-kosoves-serbi/60%Daily2017-08-01 21:51
https://kosova-info.com/a-duhet-me-pare-te-fshihet-pluhuri-apo-te-thithet-me-fshese-elektrike/60%Daily2017-08-01 21:50
https://kosova-info.com/teknikat-e-dekorimeve-te-torteve-video/60%Daily2017-08-01 21:50
https://kosova-info.com/gazetaret-e-pyesin-per-psg-ne-shikoni-reagimin-e-neymar-video/60%Daily2017-08-01 21:47
https://kosova-info.com/amerika-korese-se-veriut-sjemi-armiq-hajde-bisedojme/60%Daily2017-08-01 21:44
https://kosova-info.com/tronditet-familja-nuk-do-ta-besoni-ku-ishin-fshehur-gjarperinjte-foto/60%Daily2017-08-01 21:38
https://kosova-info.com/gylsereni-pergenjeshtron-spekulimet-per-kancer-duke-u-fotografuar-me-foto/60%Daily2017-08-01 21:29
https://kosova-info.com/meta-pret-ambasadorin-e-japonise-ne-tirane-makoto-ito/60%Daily2017-08-01 21:27
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-ja-kush-eshte-personi-qe-u-plagos-sonte-ne-tirane/60%Daily2017-08-01 21:27
https://kosova-info.com/njihuni-me-gjashte-vrasesit-shqiptare-me-rrezikshem-ne-britani/60%Daily2017-08-01 21:24
https://kosova-info.com/milan-i-pandalshem-transferon-sulmuesin-e-premierliges-foto/60%Daily2017-08-01 21:23
https://kosova-info.com/nje-i-plagosur-nga-shperthimi-ne-pyllin-e-pogradecit/60%Daily2017-08-01 21:00
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-po-ndodh-ne-palester-vetem-nje-dite-para-ndeshjes-kosove-maqedoni-video/60%Daily2017-08-01 20:59
https://kosova-info.com/gent-fatali-neser-rikthehet-me-kengen-rakia-foto/60%Daily2017-08-01 20:57
https://kosova-info.com/keshtu-reagon-trupi-ndaj-ndarjes/60%Daily2017-08-01 20:55
https://kosova-info.com/lajm-shokues-per-bayernin-pas-deklasimit-nga-liverpooli/60%Daily2017-08-01 20:45
https://kosova-info.com/kujt-po-i-thote-fjolla-mpuq-e-ki-foto/60%Daily2017-08-01 20:39
https://kosova-info.com/mozzik-u-nda-nga-e-dashura-ja-si-pergjigjet-ai-foto/60%Daily2017-08-01 20:19
https://kosova-info.com/bayern-liverpool-rezultat-shokues-video/60%Daily2017-08-01 20:19
https://kosova-info.com/sturridge-shenon-gol-te-jashtezakonshem-video/60%Daily2017-08-01 20:14
https://kosova-info.com/sulmohet-xhamia-ne-afganistan-dhjetera-viktima/60%Daily2017-08-01 20:05
https://kosova-info.com/bayern-liverpool-pse-u-anulua-ky-gol-video/60%Daily2017-08-01 20:05
https://kosova-info.com/ja-cka-ben-alban-skenderaj-rralle-e-per-mall-foto/60%Daily2017-08-01 19:58
https://kosova-info.com/shqiptari-thyen-rekord-ne-kampionatin-boteror/60%Daily2017-08-01 19:52
https://kosova-info.com/zjarri-po-djeg-ullishtet-e-belshit-shteti-nuk-ekziston-video/60%Daily2017-08-01 19:46
https://kosova-info.com/agon-amiga-po-xhiron-klipin-e-ri-ja-si-do-duket-foto/60%Daily2017-08-01 19:40
https://kosova-info.com/venezuele-pas-zgjedhjeve-kunderthenese-jane-arrestuar-lideret-opozitare/60%Daily2017-08-01 19:35
https://kosova-info.com/bayern-liverpool-rezultat-befasues-ne-pjesen-e-pare-video/60%Daily2017-08-01 19:20
https://kosova-info.com/kjo-eshte-performanca-e-arilena-ara-ne-festivalin-evropa-plus-video/60%Daily2017-08-01 19:20
https://kosova-info.com/xhino-dhe-kola-sjellin-kengen-dollia-video/60%Daily2017-08-01 18:58
https://kosova-info.com/karma-kenga-me-e-re-nga-djemte-e-threedots-foto/60%Daily2017-08-01 18:39
https://kosova-info.com/kujdes-lexoni-shenjat-e-shisheve-plastike/60%Daily2017-08-01 18:37
https://kosova-info.com/belsh-qyteti-pa-zjarrfikese-nuk-do-ta-besoni-se-cfare-ka-bere-kryetari-i-bashkise/60%Daily2017-08-01 18:10
https://kosova-info.com/ibrahimovic-befason-te-gjithe-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2017-08-01 18:08
https://kosova-info.com/ndeshkimi-fizik-e-ben-femijen-agresiv/60%Daily2017-08-01 18:06
https://kosova-info.com/microsoft-word-lexon-tekstin-me-z-t-lart-pr-t-njerzit-q-vuajn-nga-disleksia/60%Daily2017-08-01 13:24
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cka-i-shkroi-ne-shpine-dhurata-fanses-se-saj-foto/60%Daily2017-08-01 17:20
https://kosova-info.com/gashi-muhaxheri-e-ka-degjeneruar-pejen/60%Daily2017-08-01 17:06
https://kosova-info.com/atletico-napoli-penallti-per-tu-harruar-video/60%Daily2017-08-01 16:50
https://kosova-info.com/procesori-amd-ryzen-threadripper-1950x-arrin-frekuenc-rekord-prej-5-2-ghz/60%Daily2017-08-01 17:29
https://kosova-info.com/foto-e-rralle-e-babait-te-justin-bieber-me-terheqes-i-ati-se-i-biri-foto/60%Daily2017-08-01 15:59
https://kosova-info.com/apple-dhe-google-heqin-330-aplikacione-financiare-nga-dyqanet-respektive/60%Daily2017-08-01 12:57
https://kosova-info.com/le-monde-jep-alarmin-bota-drejt-kaosit-nga-neser-toka-fillon-te-jetoje-me/60%Daily2017-08-01 15:51
https://kosova-info.com/zyrtari-cecen-e-ka-kundershtuar-raportin-e-gazetes-ruse-per-ekzekutime/60%Daily2017-08-01 15:51
https://kosova-info.com/kosove-maqedoni-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-08-01 15:12
https://kosova-info.com/feston-90-vjetorin-e-ushtrise-kina-gati-per-cdo-sfide/60%Daily2017-08-01 14:54
https://kosova-info.com/green-art-fest-festival-mjedisor-ne-mes-termocentralesh/60%Daily2017-08-01 14:40
https://kosova-info.com/rrezikohet-me-kanun-gjykata-italiane-i-garanton-mbrojtje-shqiptarit/60%Daily2017-08-01 14:32
https://kosova-info.com/rusi-4-te-vrare-gjate-te-shtenave-ne-gjykate/60%Daily2017-08-01 14:24
https://kosova-info.com/kujdes-etiketat-e-ushqimeve-ku-duhet-te-jeni-te-vemendshem/60%Daily2017-08-01 14:00
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-tifozet-e-real-madridit-foto/60%Daily2017-08-01 13:45
https://kosova-info.com/ja-si-duket-ne-te-vertete-dashuria-foto/60%Daily2017-08-01 13:40
https://kosova-info.com/cozman-nuk-e-harron-lehte-tunen-ende-mban-me-vete-dhuraten-e-saj-foto/60%Daily2017-08-01 13:37
https://kosova-info.com/indonezi-muslimanet-dhe-budistet-kunder-shkeljeve-izraelite-ne-al-aksa/60%Daily2017-08-01 13:30
https://kosova-info.com/snam-dhe-albgaz-do-te-bashkepunojne-per-tregun-shqiptar-te-gazit/60%Daily2017-08-01 13:19
https://kosova-info.com/si-kurre-me-pare-ja-sa-ndeshje-real-madrid-barcelona-na-presin-kete-sezon/60%Daily2017-08-01 13:17
https://kosova-info.com/regjimi-i-asadit-godet-veprimtarine-e-bujqve-ne-homs/60%Daily2017-08-01 13:17
https://kosova-info.com/do-habiteni-nga-keto-fakte-mendoni-se-i-dini-te-gjitha-per-klitorin/60%Daily2017-08-01 13:08
https://kosova-info.com/tre-persona-jane-vrare-ne-nje-gjykate-ne-moske/60%Daily2017-08-01 13:00
https://kosova-info.com/vlera-e-snapchat-bie-me-1-pas-prfundimit-t-afatit-pr-shitjen-e-aksioneve/60%Daily2017-08-01 12:19
https://kosova-info.com/formacioni-i-interit-per-sezonin-e-ri-foto/60%Daily2017-08-01 12:44
https://kosova-info.com/cduhet-bere-kur-dashuria-bie-ne-krize/60%Daily2017-08-01 12:15
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-galaxy-note-8-foto/60%Daily2017-08-01 12:04
https://kosova-info.com/cenar-me-i-dashuruar-se-kurre-keshtu-shkrihet-afer-almedes-foto/60%Daily2017-08-01 12:03
https://kosova-info.com/fluksi-i-shqiptareve-qe-kerkojne-azil-shqeteson-francen/60%Daily2017-08-01 11:46
https://kosova-info.com/haxhiu-haradinaj-e-ka-te-gatshem-kabinetin-qeverises/60%Daily2017-08-01 11:38
https://kosova-info.com/itali-konfiskohen-15-mije-kanace-red-bull-fallco-te-importuara-nga-kosova/60%Daily2017-08-01 11:29
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-milani-transferohet-ne-la-liga-foto/60%Daily2017-08-01 11:06
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-milani-transferohet-ne-la-liga-foto/60%Daily2017-08-01 11:06
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-u-gjet-e-vdekur-ne-shtepine-e-saj-foto/60%Daily2017-08-01 11:05
https://kosova-info.com/dieta-mesdhetare-nuk-jep-perfitime-te-kushdo/60%Daily2017-08-01 10:55
https://kosova-info.com/ne-zvicer-ura-e-varur-me-e-gjate-ne-bote/60%Daily2017-08-01 10:34
https://kosova-info.com/mustafa-nuk-tregon-arsyet-e-vizites-ne-familjen-rugova/60%Daily2017-08-01 10:30
https://kosova-info.com/ashley-cole-rikthehet-ne-angli-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-08-01 09:42
https://kosova-info.com/dhjetera-kandidate-per-president-te-kirgizise/60%Daily2017-08-01 09:41
https://kosova-info.com/genci-thumbon-koleget-e-rinj-une-kam-20-vite-pervoje-ju-foto/60%Daily2017-08-01 09:39
https://kosova-info.com/depilimi-me-sheqer-rehati-per-tere-veren-video/60%Daily2017-08-01 09:15
https://kosova-info.com/novosti-shqiptaret-po-tentojne-te-shkaktojne-konflikt-ne-mes-maqedonise-dhe-serbise/60%Daily2017-08-01 09:04
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-talenti-adu-shikojeni-ku-ka-perfunduar-foto/60%Daily2017-08-01 08:43
https://kosova-info.com/kina-dhe-rusia-reagojne-pas-akuzave-te-trumpit-per-korene-v/60%Daily2017-08-01 08:18
https://kosova-info.com/5-truqet-sekrete-te-microsoft-excel/60%Daily2017-08-01 07:51
https://kosova-info.com/71-te-vdekur-nga-aksidentet-ne-komunikacion-ne-kete-vit/60%Daily2017-08-01 07:46
https://kosova-info.com/kaltrina-selimi-mahnitese-ne-fotot-e-fundit-foto/60%Daily2017-08-01 07:39
https://kosova-info.com/spotify-arriti-60-milion-prdorues-me-pages/60%Daily2017-08-01 07:00
https://kosova-info.com/transferimet-me-te-medha-te-kesaj-vere-foto/60%Daily2017-08-01 07:29
https://kosova-info.com/gjermania-be-ja-te-kunderpergjigjet-ndaj-legjislacionit-te-shba-se-kunder-rusise/60%Daily2017-08-01 07:27
https://kosova-info.com/gjobe-per-ata-qe-kalojne-rrugen-me-telefon-ne-dore/60%Daily2017-08-01 07:19
https://kosova-info.com/rita-pershendet-nga-prapa-me-kete-imazh-provokues-foto/60%Daily2017-08-01 06:50
https://kosova-info.com/rita-pershendet-nga-prapa-me-kete-imazh-provokues-foto/60%Daily2017-08-01 06:50
https://kosova-info.com/disa-menyra-per-te-permiresuar-jetegjatesine-e-baterise/60%Daily2017-08-01 06:45
https://kosova-info.com/7-ushqimet-me-te-mira-per-gruan-2/60%Daily2017-08-01 06:37
https://kosova-info.com/qeveria-haradinaj-nuk-do-te-kete-jetegjatesi/60%Daily2017-08-01 06:28
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-i-kushton-realit-cdo-gol-i-shenuar-nga-bale/60%Daily2017-08-01 06:14
https://kosova-info.com/mccain-me-strategji-per-afganistanin/60%Daily2017-08-01 05:53