XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/perpjekjet-humanitare-te-aktivisteve-serbe-per-rekord-boteror/60%Daily2017-09-30 22:01
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhurata-e-shtrenjte-qe-mori-sot-reja-e-shyhretes-foto/60%Daily2017-09-30 21:58
https://kosova-info.com/haradinaj-zotohet-per-rregullimin-e-shtetesise-per-qytetaret-e-lugines-se-presheves/60%Daily2017-09-30 21:55
https://kosova-info.com/barcelona-dhe-reali-ne-lufte-per-sulmuesin-me-ne-forme-ne-evrope-foto/60%Daily2017-09-30 21:48
https://kosova-info.com/nuk-i-harrova-publikohet-nga-edita-provokon-me-gjoksin-ne-klip-video/60%Daily2017-09-30 21:41
https://kosova-info.com/atentat-me-arme-dy-shqiptareve-ne-pisa-te-italise/60%Daily2017-09-30 21:30
https://kosova-info.com/mourinho-deklarohet-pas-fitores-se-thelle-te-manchester-united/60%Daily2017-09-30 21:26
https://kosova-info.com/pas-zerit-te-lorit-as-besniku-dhe-lola-nuk-mund-ti-rezistojne-vallezimit-video/60%Daily2017-09-30 21:21
https://kosova-info.com/pastore-transferohet-te-gjiganti-nga-serie-a/60%Daily2017-09-30 21:17
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-forca-e-ndryshimit-do-ta-ndal-degradimin-e-mitrovices/60%Daily2017-09-30 21:16
https://kosova-info.com/rifillon-qarkullimi-i-trenave-ne-kosove/60%Daily2017-09-30 21:11
https://kosova-info.com/a-i-beri-mozzik-diss-baby-gee-se-me-kete-fotografi-foto/60%Daily2017-09-30 21:01
https://kosova-info.com/cikalleshi-shenon-golin-e-pare-te-skuadra-e-re-video/60%Daily2017-09-30 20:53
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-jep-leje-per-reklama-ne-kampusin-e-up-se-refuzon-obelisk-martiresh-video/60%Daily2017-09-30 20:47
https://kosova-info.com/katastrofe-per-real-madridin-foto/60%Daily2017-09-30 20:45
https://kosova-info.com/del-promoja-e-episodit-te-25-te-te-serialit-egjeli-video/60%Daily2017-09-30 20:40
https://kosova-info.com/ja-si-kane-zgjedhur-te-duken-reperi-dhe-gruaja-e-tij-ne-dasmen-e-besnikut-foto/60%Daily2017-09-30 20:21
https://kosova-info.com/mustafa-ska-vote-per-kandidatet-e-ldk-se-qe-vendosin-postere-gjobat-i-paguajne-vet/60%Daily2017-09-30 20:20
https://kosova-info.com/si-neymar-dhe-cavani-edhe-ne-serie-a-bashkelojtaret-kapen-per-penalltine-video/60%Daily2017-09-30 20:13
https://kosova-info.com/eshte-e-ftuar-si-mysafire-por-lori-po-e-kall-dasmen-e-besnikut-me-kendim-foto/60%Daily2017-09-30 20:11
https://kosova-info.com/konsumimi-i-placentes-i-demshem-per-shendetin/60%Daily2017-09-30 20:10
https://kosova-info.com/guardiola-e-jep-lajmin-e-madh-per-pavaresine-e-katalonise/60%Daily2017-09-30 20:08
https://kosova-info.com/isufaj-programi-i-ldk-se-per-junikun-kultivon-frymen-rugoviane/60%Daily2017-09-30 20:08
https://kosova-info.com/keshtu-po-vallezojne-besniku-dhe-lola-ne-dasmen-e-tyre-video/60%Daily2017-09-30 19:56
https://kosova-info.com/conte-flet-pas-humbjes-se-chelsea-nga-manchester-city/60%Daily2017-09-30 19:51
https://kosova-info.com/momenti-i-hyrjes-se-besnikut-dhe-lolites-ne-dasme-video/60%Daily2017-09-30 19:49
https://kosova-info.com/demarkacioni-pozicionet-e-haradinajt-e-mustafes-te-pandryshuara/60%Daily2017-09-30 19:44
https://kosova-info.com/shembet-nje-pjese-e-stadiumit-dhe-perplasen-ne-toke-tifozet-ne-france-video/60%Daily2017-09-30 19:41
https://kosova-info.com/nobeli-i-paqes-pretendente-merkel-dhe-amal-clooney/60%Daily2017-09-30 19:23
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-blen-telefon-600-euro/60%Daily2017-09-30 19:16
https://kosova-info.com/si-ta-dekoroni-dhomen-tuaj-video/60%Daily2017-09-30 18:57
https://kosova-info.com/mrekulli-nena-e-bije-sjellin-ne-jete-foshnjat-ne-te-njejten-kohe/60%Daily2017-09-30 18:31
https://kosova-info.com/derbi-i-javes-ne-premier-league-i-takon-manchester-cityt-video/60%Daily2017-09-30 18:22
https://kosova-info.com/derbi-i-javes-ne-premier-league-i-takon-manchester-cityt-video/60%Daily2017-09-30 18:22
https://kosova-info.com/blerta-tregon-se-perse-eshte-bere-politikane-video/60%Daily2017-09-30 18:19
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-decani-dhe-isniqi-kane-vendosur-per-aak-ne/60%Daily2017-09-30 18:06
https://kosova-info.com/pamje-nga-dasma-e-besnikut-dhe-loles-ja-si-u-rregullua-ambienti-foto/60%Daily2017-09-30 18:00
https://kosova-info.com/chelsea-man-city-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2017-09-30 17:58
https://kosova-info.com/racizmi-gjenerali-amerikan-rekruteve-nese-srespektoni-tjetrin-ikni/60%Daily2017-09-30 17:27
https://kosova-info.com/chelsea-city-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2017-09-30 17:22
https://kosova-info.com/kombinimet-e-guximshme-vjeshtore/60%Daily2017-09-30 16:58
https://kosova-info.com/kosoves-i-shtohet-edhe-partia-e-artisteve-keta-jane-kandidatet-per-asamble-foto/60%Daily2017-09-30 16:57
https://kosova-info.com/policia-spanjolle-fillon-mbylljen-e-vendvotimeve-per-referendumin-e-neserm/60%Daily2017-09-30 16:54
https://kosova-info.com/therrje-me-thike-ne-gjilan-i-plagosuri-dergohet-ne-qkuk/60%Daily2017-09-30 16:45
https://kosova-info.com/shba-te-komunikim-direkt-me-korene-e-veriut/60%Daily2017-09-30 16:32
https://kosova-info.com/sulmet-ajerore-ne-siri-vrasin-se-paku-28-civile/60%Daily2017-09-30 16:18
https://kosova-info.com/perse-qimet-e-rritura-mbesin-nen-lekure-dhe-si-te-stimuloni-daljen-e-tyre/60%Daily2017-09-30 16:01
https://kosova-info.com/man-utd-e-shkaterron-crystal-palacen-video/60%Daily2017-09-30 15:49
https://kosova-info.com/kjo-eshte-deshmia-qe-motrat-vjollca-kane-ndryshuar-shume-pas-operacioneve-plastike-fotovideo/60%Daily2017-09-30 15:40
https://kosova-info.com/nj-problem-me-sistemin-global-t-rezervimeve-bllokon-fluturimet-e-dhjetra-kompanive-ajrore/60%Daily2017-09-30 15:38
https://kosova-info.com/nj-problem-me-sistemin-global-t-rezervimeve-bllokon-fluturimet-e-dhjetra-kompanive-ajrore/60%Daily2017-09-30 15:38
https://kosova-info.com/a-do-t-jet-teknologjia-blockchain-fundi-i-sulmeve-ddos/60%Daily2017-09-30 16:02
https://kosova-info.com/airbnb-sjell-rezervimet-e-restoranteve-krahas-banesave-me-qira/60%Daily2017-09-30 15:26
https://kosova-info.com/skena-politike-nga-fjalori-i-degraduar-te-dhuna-fizike/60%Daily2017-09-30 15:16
https://kosova-info.com/shba-thote-se-nuk-e-njeh-pavaresine-e-kurdeve/60%Daily2017-09-30 15:03
https://kosova-info.com/afganistan-nga-sulmet-e-aeroplaneve-pa-pilot-vriten-15-pjesetare-te-isis-it/60%Daily2017-09-30 14:54
https://kosova-info.com/shenon-stoke-asiston-shaqiri-video/60%Daily2017-09-30 14:45
https://kosova-info.com/katalonasit-mbrojne-qendrat-e-votimit-para-referendumit-policia-ne-gjendje-gatishmerie-foto/60%Daily2017-09-30 14:40
https://kosova-info.com/engjellusha-ironizon-mediet-a-duhet-te-jete-patjeter-titulli-bombastik-per-tu-lexuar-lajmi-video/60%Daily2017-09-30 14:31
https://kosova-info.com/keto-kombinime-sekrete-ne-tastiere-do-tju-mahnisin-video/60%Daily2017-09-30 14:19
https://kosova-info.com/ushtari-rus-vret-tre-koleget-e-tij/60%Daily2017-09-30 14:18
https://kosova-info.com/ke-ne-2017-gjysma-e-azilkerkuesve-te-ballkanit-jane-shqiptare/60%Daily2017-09-30 13:56
https://kosova-info.com/humb-shikimin-pas-tatuazhit-ne-sy-video/60%Daily2017-09-30 13:55
https://kosova-info.com/super-tottenham-shkaterron-huddersfieldin-video/60%Daily2017-09-30 13:18
https://kosova-info.com/brenda-dhomes-perrallore-te-djalit-te-sinanit-dhe-andrres-foto/60%Daily2017-09-30 13:05
https://kosova-info.com/edona-zgjedh-mes-kolegeve-shkurtes-dhe-shyhretes-video/60%Daily2017-09-30 12:40
https://kosova-info.com/unioni-i-bizneseve-shqiptare-ne-gjermani-ka-ndare-140-bursa-per-studentet-e-kosoves/60%Daily2017-09-30 12:38
https://kosova-info.com/netet-horror-te-bebe-rexhes-foto/60%Daily2017-09-30 12:17
https://kosova-info.com/barcelona-vezhgon-perforcimin-e-ri-ne-ndeshjen-nga-bundesliga-foto/60%Daily2017-09-30 12:02
https://kosova-info.com/pak-ore-para-dasmes-besniku-tregon-si-ndihet-foto/60%Daily2017-09-30 11:55
https://kosova-info.com/keto-jane-perparesite-e-njohjes-se-me-shume-gjuheve-video/60%Daily2017-09-30 11:47
https://kosova-info.com/si-te-beni-gjenerator-nga-energjia-hidroelektrike-video/60%Daily2017-09-30 11:34
https://kosova-info.com/popullsia-e-botes-po-plaket/60%Daily2017-09-30 11:27
https://kosova-info.com/librat-qe-na-ndryshuan-jeten-flasin-me-te-pasurit-e-botes/60%Daily2017-09-30 11:20
https://kosova-info.com/lajme-lajmi-net-2017-09-30-131726/60%Daily2017-09-30 11:17
https://kosova-info.com/zidane-brengos-tifozet-e-realit-me-lajmin-per-ronaldon/60%Daily2017-09-30 11:08
https://kosova-info.com/suksesi-i-pare-i-eres-me-kengen-no-i-love-yous-fotovideo/60%Daily2017-09-30 10:39
https://kosova-info.com/artur-kuko-rritja-e-pranise-se-kapitalit-privat-gjerman-ne-shqiperi-nje-nga-preokupimet-kryesore/60%Daily2017-09-30 10:17
https://kosova-info.com/prifterinjte-zvicerane-vs-imamet-shqiptare-me-futboll-ne-sherbim-te-mirekuptimit/60%Daily2017-09-30 10:03
https://kosova-info.com/prifterinjte-zvicerane-vs-imamet-shqiptare-me-futboll-ne-sherbim-te-mirekuptimit/60%Daily2017-09-30 10:03
https://kosova-info.com/spanje-shqiperi-shqiperi-itali-uefa-cakton-gjyqtaret-e-njohur-foto/60%Daily2017-09-30 09:51
https://kosova-info.com/moska-akuzon-cnn-in-per-shkelje-ligjore/60%Daily2017-09-30 09:37
https://kosova-info.com/voxpop-qytetaret-tregojne-se-cila-kengetare-shqiptare-zhvishet-me-shume-video/60%Daily2017-09-30 09:24
https://kosova-info.com/xhamia-ne-shqiperi-me-emer-te-krishtere-kuriozitet-per-turistet-e-huaj/60%Daily2017-09-30 09:06
https://kosova-info.com/gopro-mberrin-me-fusion/60%Daily2017-09-30 09:02
https://kosova-info.com/shkarkohet-nga-bayern-munich-zbulohet-vendimi-i-ri-nga-ancelotti/60%Daily2017-09-30 08:53
https://kosova-info.com/katalonje-kater-te-plagosur-pas-te-shtenave-ne-nje-qender-votimi/60%Daily2017-09-30 08:26
https://kosova-info.com/evropa-ime-nuk-ka-demokraci-neutrale/60%Daily2017-09-30 08:23
https://kosova-info.com/keto-jane-vendet-ne-evrope-qe-kane-kerkesa-per-pavaresi/60%Daily2017-09-30 08:00
https://kosova-info.com/po-vjen-dueti-i-ri-nga-shyhretja-dhe-engjellusha-video/60%Daily2017-09-30 07:42
https://kosova-info.com/legjenda-e-futbollit-me-fanellen-e-milanit-nervozohen-tifozet-e-real-madridit-foto/60%Daily2017-09-30 07:39
https://kosova-info.com/frasher-krasniqi-ndalet-nga-policia/60%Daily2017-09-30 07:31
https://kosova-info.com/afrona-zbulon-nje-sekret-te-bleros-foto/60%Daily2017-09-30 06:25
https://kosova-info.com/kaladze-zbulon-se-kush-duhet-te-jete-trajner-i-milanit-foto/60%Daily2017-09-30 06:13
https://kosova-info.com/samanta-me-imazh-provokues-nga-shtrati-foto/60%Daily2017-09-29 22:00
https://kosova-info.com/prostitucioni-si-i-shfrytezonte-bosi-shqiptar-vajzat-ne-dy-hotele/60%Daily2017-09-29 21:52
https://kosova-info.com/ronaldo-afer-nje-rekordi-te-padeshiruar/60%Daily2017-09-29 21:49
https://kosova-info.com/vendet-evropiane-u-bejne-thirrje-qytetareve-te-tyre-te-kene-kujdes-ne-kataloni/60%Daily2017-09-29 21:47
https://kosova-info.com/ketij-personi-i-thote-fjolla-ti-je-drita-e-syve-foto/60%Daily2017-09-29 21:43
https://kosova-info.com/baton-haxhiu-e-konfirmon-qe-krasniqi-e-dinte-se-ne-debat-do-te-ishte-perballe-zekes/60%Daily2017-09-29 21:37
https://kosova-info.com/10-golashenuesit-me-te-mire-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-09-29 21:30
https://kosova-info.com/po-pret-te-behet-me-femijen-e-trete-kim-shfaq-linjat-per-lakmi-foto/60%Daily2017-09-29 21:26
https://kosova-info.com/huqje-e-vv-se-apo-tentim-arsyetimi-i-dhunes-krasniqi-e-dinte-qe-ne-emision-ishte-i-ftuar-zeka-video/60%Daily2017-09-29 21:26
https://kosova-info.com/si-te-stimuloni-daljen-e-qimeve-te-rritura-nen-lekure/60%Daily2017-09-29 21:16
https://kosova-info.com/ky-eshte-qendrimi-i-vetevendosjes-per-rrahjen-mes-frasher-krasniqit-dhe-milaim-zekes/60%Daily2017-09-29 21:08
https://kosova-info.com/nora-ka-dy-fjale-per-kengen-e-re-te-eres-foto/60%Daily2017-09-29 21:06
https://kosova-info.com/conte-me-formacion-interesant-kerkon-fitore-ne-derbi-ndaj-cityt-foto/60%Daily2017-09-29 21:01
https://kosova-info.com/kelmendi-vetevendosja-e-gatshme-per-cdo-lloj-te-dhunes-vetem-per-pushtet/60%Daily2017-09-29 20:48
https://kosova-info.com/edhe-kete-gje-e-beri-eni-ne-fytyren-e-saj-foto/60%Daily2017-09-29 20:45
https://kosova-info.com/gruaja-e-milaim-zekes-i-reagon-fisnik-ismailit/60%Daily2017-09-29 20:40
https://kosova-info.com/kosovarit-i-lind-djale-e-quan-arsenal-foto/60%Daily2017-09-29 20:37
https://kosova-info.com/mustafa-ldk-shume-shpejt-do-ta-qeverise-krejt-kosoven/60%Daily2017-09-29 20:36
https://kosova-info.com/6-vite-aplikacione-popullore-nj-infografik/60%Daily2017-09-30 10:11
https://kosova-info.com/safet-kamberi-vendimi-im-i-pare-do-te-jete-largimi-i-taksave-per-biznese/60%Daily2017-09-29 20:31
https://kosova-info.com/safet-kamberi-vendimi-im-i-pare-do-te-jete-largimi-i-taksave-per-biznese/60%Daily2017-09-29 20:31
https://kosova-info.com/safet-kamberi-vendimi-im-i-pare-do-te-jete-largimi-i-taksave-per-biznese/60%Daily2017-09-29 20:31
https://kosova-info.com/kjo-eshte-endrra-e-madhe-e-dybala/60%Daily2017-09-29 20:25
https://kosova-info.com/memli-apo-lumi-edona-tregon-cili-kendoi-me-mire-simpatine-video/60%Daily2017-09-29 20:21
https://kosova-info.com/danilo-keta-tre-lojtare-nuk-jane-nga-kjo-bote/60%Daily2017-09-29 20:13
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-mbajne-zemren-e-shendetshme/60%Daily2017-09-29 20:12
https://kosova-info.com/legjenda-ska-dyshime-costa-me-i-mire-se-morata/60%Daily2017-09-29 19:58
https://kosova-info.com/50-cent-fascinohet-nga-kenga-e-re-e-era-istrefit-fotovideo/60%Daily2017-09-29 19:55
https://kosova-info.com/frasher-krasniqi-flet-per-here-te-pare-pasi-e-grushtoi-milaim-zeken/60%Daily2017-09-29 19:43
https://kosova-info.com/hamdi-salihi-shenon-super-gol-video-2/60%Daily2017-09-29 19:42
https://kosova-info.com/keta-jane-te-preferuarit-e-blerta-deliu-kodres-ne-muzike-video/60%Daily2017-09-29 19:30
https://kosova-info.com/pas-nje-pauze-njevjecare-rikthehet-besart-halimi-zbulon-projektet-e-reja-video/60%Daily2017-09-29 19:07
https://kosova-info.com/t-gjith-i-referohen-iphone-x-si-iphone-eks-edhe-pse-apple-e-quajti-iphone-10/60%Daily2017-09-29 18:47
https://kosova-info.com/voxpop-cila-kengetare-zhvishet-me-shume-flasin-qytetaret-video/60%Daily2017-09-29 18:41
https://kosova-info.com/zyrtare-trajneri-i-njohur-merr-drejtimin-e-feronikelit/60%Daily2017-09-29 18:34
https://kosova-info.com/abrashi-luan-basketboll-me-te-rinjte-e-lagjes-dardania/60%Daily2017-09-29 18:32
https://kosova-info.com/keto-jane-stilet-qe-femrave-u-garantojne-kenaqesine-maksimale/60%Daily2017-09-29 18:23
https://kosova-info.com/pese-lojtaret-e-bayernit-qe-ia-bene-kurthen-ancelottit/60%Daily2017-09-29 17:30
https://kosova-info.com/ciftet-qe-ndajne-punet-e-shtepise-kane-nje-jete-me-aktive-e-te-lumtur-seksuale/60%Daily2017-09-29 17:26
https://kosova-info.com/blunt-real-1-me-videoklip-t-ri-foto/60%Daily2017-09-29 17:26
https://kosova-info.com/gruaja-e-milaim-zekes-akuzon-vetevendosjen-per-dhune-sharje-e-zolla/60%Daily2017-09-29 17:10
https://kosova-info.com/cloudflare-ofron-mbrojtje-falas-nga-sulmet-ddos/60%Daily2017-09-29 16:32
https://kosova-info.com/ne-ditelindjen-e-tij-mozzik-ben-falenderim-te-vecante-foto/60%Daily2017-09-29 16:11
https://kosova-info.com/formacioni-me-te-cilin-barcelona-deshiron-ta-mposht-las-palmas-foto/60%Daily2017-09-29 16:07
https://kosova-info.com/formacioni-me-te-cilin-barcelona-deshiron-ta-mposht-las-palmas-foto/60%Daily2017-09-29 16:07
https://kosova-info.com/pacolli-vetem-nje-menaxher-i-mire-mund-te-sjelle-drite-ne-prishtine/60%Daily2017-09-29 15:51
https://kosova-info.com/egzona-tejet-elegante-ne-fustanin-e-kalter-foto/60%Daily2017-09-29 15:46
https://kosova-info.com/dhjetera-myslimane-rohingya-mbyten-ne-det/60%Daily2017-09-29 15:45
https://kosova-info.com/infermierja-me-seksi-ne-bote-foto/60%Daily2017-09-29 15:18
https://kosova-info.com/fillojne-pergatitjet-per-dasmen-e-besnik-qakes-foto/60%Daily2017-09-29 14:56
https://kosova-info.com/jane-me-te-dobetit-ne-bundeslige-por-cuditerisht-ia-kalojne-edhe-real-madridit/60%Daily2017-09-29 14:53
https://kosova-info.com/atk-mbyll-18-lokale-te-lojerave-te-fatit/60%Daily2017-09-29 14:39
https://kosova-info.com/kulla-eiffel-pret-vizitorin-e-300-milionte/60%Daily2017-09-29 14:39
https://kosova-info.com/be-perjashton-mundesine-e-ndermjetesimit-per-problemin-e-katalonjes/60%Daily2017-09-29 13:50
https://kosova-info.com/britania-sht-kryeqyteti-evropian-i-teknologjis/60%Daily2017-09-29 13:40
https://kosova-info.com/ministri-i-sportit-zbulon-ku-do-te-luaje-barcelona-nese-largohet-nga-la-liga/60%Daily2017-09-29 13:33
https://kosova-info.com/lajm-i-vertete-shi-me-peshq-nga-qielli-ne-meksike-video/60%Daily2017-09-29 13:29
https://kosova-info.com/e-papritura-ndodh-te-o-sa-mire-citi-i-tophanes-eshte-cmendur-foto/60%Daily2017-09-29 13:29
https://kosova-info.com/gerhard-shreder-i-besuar-i-kremlinit/60%Daily2017-09-29 13:13
https://kosova-info.com/mbyllen-200-llogari-ne-twitter-te-ruseve/60%Daily2017-09-29 13:12
https://kosova-info.com/adoleshentet-do-e-humbasin-virgjerine-me-robotet/60%Daily2017-09-29 13:11
https://kosova-info.com/ja-cka-do-te-ndiqni-sonte-ne-mirage/60%Daily2017-09-29 12:58
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-shpall-futbollistin-e-javes-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-09-29 12:35
https://kosova-info.com/engjellusha-salihu-blerta-deliu-edona-llalloshi-dhe-besart-halimi-sonte-shpalosin-te-rejat-ne-emisionin-mirage/60%Daily2017-09-29 12:05
https://kosova-info.com/universiteti-i-prishtines-viti-i-ri-akademik-fillon-me-2-tetor/60%Daily2017-09-29 12:04
https://kosova-info.com/milan-denon-kapitenin-bonucci/60%Daily2017-09-29 11:24
https://kosova-info.com/kina-ndalon-islamin-ja-cfare-urdherohen-myslimanet-te-bejne/60%Daily2017-09-29 11:18
https://kosova-info.com/kjo-hart-interaktive-tregon-vlern-e-tregut-t-secils-prej-monedhave-virtuale/60%Daily2017-09-29 11:16
https://kosova-info.com/antibiotikun-me-te-mire-mund-ta-pergatisni-vete/60%Daily2017-09-29 11:15
https://kosova-info.com/pse-gjermano-lindoret-votuan-ekstremistet/60%Daily2017-09-29 11:06
https://kosova-info.com/pse-gjermano-lindoret-votuan-ekstremistet/60%Daily2017-09-29 11:06
https://kosova-info.com/stresi-flet-per-vajzen-qe-ia-rrembeu-zemren-video/60%Daily2017-09-29 10:59
https://kosova-info.com/ahmeti-akuzon-pdk-ne-e-ldk-ne-per-zaptim-te-stacionit-te-autobuseve/60%Daily2017-09-29 10:50
https://kosova-info.com/ahmeti-akuzon-pdk-ne-e-ldk-ne-per-zaptim-te-stacionit-te-autobuseve/60%Daily2017-09-29 10:50
https://kosova-info.com/zyrtare-gjermania-largon-ozilin/60%Daily2017-09-29 10:16
https://kosova-info.com/zyrtare-gjermania-largon-ozilin/60%Daily2017-09-29 10:16
https://kosova-info.com/hoxha-i-pergjigjet-kengetares-qe-tha-se-ai-ka-kthyer-femren-ne-skllave-seksi-video/60%Daily2017-09-29 09:58
https://kosova-info.com/aksionet-e-blackberry-rriten-me-12-pas-shitjeve-rekord-t-softuerit/60%Daily2019-08-21 21:39
https://kosova-info.com/kerkesa-e-turisteve-polake-per-ministrin-klosi-kamerieret-te-buzeqeshin-sepse-i-keni-te-pasjellshem/60%Daily2017-09-29 09:44
https://kosova-info.com/vllahiu-po-neglizhohet-qytetari-i-prishtines/60%Daily2017-09-29 09:38
https://kosova-info.com/indi-nga-rremuja-ne-stacionin-e-trenit-22-te-vrare/60%Daily2017-09-29 09:20
https://kosova-info.com/sherr-ne-parlament-politikani-ukrainas-goditet-me-grusht-merret-me-ambulance/60%Daily2017-09-29 09:01
https://kosova-info.com/barcelona-befason-tifozet-me-transferimin-e-sulmuesit-te-ri-foto/60%Daily2017-09-29 08:46
https://kosova-info.com/getinjo-po-vjen-me-kenge-te-re-foto/60%Daily2017-09-29 08:41
https://kosova-info.com/koreja-e-jugut-bllokon-intial-coin-offerings-krcnon-me-penalitete/60%Daily2017-09-29 08:28
https://kosova-info.com/identifikohet-i-dyshuari-per-vrasjen-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2017-09-29 08:23
https://kosova-info.com/twitter-kemi-mbyllur-200-llogari-t-lidhura-me-rusin/60%Daily2017-09-29 08:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-e-agueros-pas-aksidentit-te-tmerrshem-foto/60%Daily2017-09-29 07:27
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-e-agueros-pas-aksidentit-te-tmerrshem-foto/60%Daily2017-09-29 07:27
https://kosova-info.com/shpendi-mendon-te-udhetoje-pak-me-shume-me-parat-e-komunes-dokument/60%Daily2017-09-29 07:06
https://kosova-info.com/fakte-ne-vend-te-emocioneve/60%Daily2017-09-29 07:01
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-ia-uroi-ditelindjen-por-mozzik-e-injoron-ne-kete-forme-foto/60%Daily2017-09-29 06:59
https://kosova-info.com/al-bagdadi-gjalle-apo-vdekur/60%Daily2017-09-29 06:54
https://kosova-info.com/po-meshkujt-cfare-deshirash-kane-ne-shtrat-dhe-a-i-shprehin/60%Daily2017-09-29 06:46
https://kosova-info.com/nxitja-e-urrejtjes-be-iu-jep-ultimatum-medieve-sociale/60%Daily2017-09-29 06:46
https://kosova-info.com/horoskopi-29-shtator-2017/60%Daily2017-09-29 05:55
https://kosova-info.com/shkarkohet-nga-bayern-munich-ancelotti-gjen-ekipin-e-ri-foto/60%Daily2017-09-29 05:34
https://kosova-info.com/njerezit-ikin-me-se-shumti-nga-siria-kroacia-kosova-foto/60%Daily2017-09-29 05:32
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-nese-shtoni-piper-te-zi-ne-lavatrice/60%Daily2017-09-28 22:58
https://kosova-info.com/aston-martin-vjen-me-nendetese-foto/60%Daily2017-09-28 22:34
https://kosova-info.com/milan-bashkohet-me-pro-evolution-soccer-video/60%Daily2017-09-28 22:29
https://kosova-info.com/duket-si-20-vjec-por-foto/60%Daily2017-09-28 22:27
https://kosova-info.com/ivanovic-thote-se-ne-veri-te-mitrovices-se-shpejti-do-te-perdoren-armet/60%Daily2017-09-28 22:02
https://kosova-info.com/befason-stresi-tregon-se-kur-do-te-martohet-dhe-me-ke-video-2/60%Daily2017-09-28 21:56
https://kosova-info.com/muzaka-i-kenaqur-me-barazimin-ndaj-young-boys/60%Daily2017-09-28 21:55
https://kosova-info.com/behen-bashke-presidentet-amerikane-mungon-trump/60%Daily2017-09-28 21:53
https://kosova-info.com/isufi-qytetaret-nuk-do-te-mbesin-te-izoluar-nese-nuk-zgjidhet-demarkacioni-me-malin-e-zi/60%Daily2017-09-28 21:47
https://kosova-info.com/vleresimet-e-lojtareve-milan-32-rijeka-foto/60%Daily2017-09-28 21:35
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-mustafes-i-thashe-ta-shkarkonte-mehen/60%Daily2017-09-28 21:31
https://kosova-info.com/nentori-i-arilenes-vjen-ne-gjuhen-rumune-video/60%Daily2017-09-28 21:29
https://kosova-info.com/erdogan-trumpit-na-jepni-gulenin-ua-japim-pastorin-e-burgosur/60%Daily2017-09-28 21:26
https://kosova-info.com/skenderbeu-11-young-boys-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-09-28 21:24
https://kosova-info.com/jeta-misterioze-e-gruas-se-liderit-te-korese-se-veriut-fotovideo/60%Daily2017-09-28 21:16
https://kosova-info.com/mjeket-japin-alarmin-semundjet-e-zemres-po-prekin-edhe-te-rinjte/60%Daily2017-09-28 21:03
https://kosova-info.com/milan-e-fiton-me-veshtiresi-perballjen-me-rijekan-video/60%Daily2017-09-28 21:01
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-i-reagon-hoxhes-je-zhgenjim-e-ktheve-gruan-ne-skllave-seksi-foto/60%Daily2017-09-28 20:59
https://kosova-info.com/skenderbeu-e-merr-piken-e-pare-ne-ligen-e-evropes-video/60%Daily2017-09-28 20:56
https://kosova-info.com/veseli-paralajmeron-tre-seanca-interpelance-per-nenad-rikalo/60%Daily2017-09-28 20:53
https://kosova-info.com/kryesia-e-kuvendit-vendose-se-kur-do-te-mbahet-seanca-e-ardhshme/60%Daily2017-09-28 20:48
https://kosova-info.com/ushqimet-e-duhura-per-40-vjecaret-2/60%Daily2017-09-28 20:43
https://kosova-info.com/tirana-zyrtare-e-bindur-se-vitin-tjeter-hap-negociatat-per-anetaresim-ne-be/60%Daily2017-09-28 20:43
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-dyte-ne-sfiden-skenderbeu-young-boys-video/60%Daily2017-09-28 20:40
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-bukuroshe-e-monika-salihut-foto/60%Daily2017-09-28 20:31
https://kosova-info.com/fantastik-skenderbeu-kalon-ne-epersi-ndaj-young-boys-video/60%Daily2017-09-28 20:30
https://kosova-info.com/tjeter-gol-ne-sfiden-milan-rijeka-video/60%Daily2017-09-28 20:21
https://kosova-info.com/vera-vret-qelizat-e-kancerit/60%Daily2017-09-28 20:16
https://kosova-info.com/koreja-e-jugut-tregon-muskujt/60%Daily2017-09-28 20:06
https://kosova-info.com/armiqte-kryesore-qe-vrasin-cdo-dite-nga-pak-lidhjen-ne-cift/60%Daily2017-09-28 20:00
https://kosova-info.com/cenari-unazen-e-marteses-nuk-e-heq-as-ne-serialin-e-ri-foto/60%Daily2017-09-28 19:57
https://kosova-info.com/besojeni-apo-jo-kjo-femer-eshte-robot-video/60%Daily2017-09-28 19:42
https://kosova-info.com/besim-ilazi-kacaniku-seshte-vater-e-ekstremizmit-por-e-patriotizmit/60%Daily2017-09-28 19:37
https://kosova-info.com/roberti-cozman-vs-geti-tuna-fotovideo/60%Daily2017-09-28 19:30
https://kosova-info.com/gopro-prezantoi-kamern-e-re-t-aksionit-hero6/60%Daily2017-09-28 19:27
https://kosova-info.com/sherim-ne-gjeneze/60%Daily2017-09-28 19:22
https://kosova-info.com/metamorfoza-nga-suzana-emisioni-qe-do-te-ndryshoje-jeten-e-shume-grave-video/60%Daily2017-09-28 18:52
https://kosova-info.com/arsenali-shenon-edhe-fitoren-e-dyte-ne-ligen-e-evropes-video/60%Daily2017-09-28 18:48
https://kosova-info.com/nena-e-3-femijeve-transformohet-teresisht/60%Daily2017-09-28 18:42
https://kosova-info.com/samanta-me-foto-te-nxehte-nga-shtrati-ja-me-cka-mbuloi-trupin-foto/60%Daily2017-09-28 18:29
https://kosova-info.com/qytetaret-fishkellejne-kur-shpend-ahmeti-ai-flet-ne-debat/60%Daily2017-09-28 18:28
https://kosova-info.com/27-milione-dollare-per-nje-nendetese-luksi/60%Daily2017-09-28 18:23
https://kosova-info.com/is-publikon-incizim-te-liderit-te-tyre-al-baghdadi/60%Daily2017-09-28 18:20
https://kosova-info.com/ja-sa-shpesh-duhet-bere-seks-gjate-shtatzenise-per-te-pasur-djale/60%Daily2017-09-28 18:01
https://kosova-info.com/stanaj-pjese-e-turit-boteror-te-koncerteve-te-jessie-j-foto/60%Daily2017-09-28 18:00
https://kosova-info.com/4-rastet-kur-nuk-duhet-te-pini-kafe/60%Daily2017-09-28 17:38
https://kosova-info.com/edhe-dy-gola-te-tjere-ne-ndeshjen-bate-borisov-arsenal-video/60%Daily2017-09-28 17:31
https://kosova-info.com/toshiba-shet-biznesin-e-ipeve-nand-tek-nj-konsorcium-i-mbshtetur-nga-apple/60%Daily2017-09-28 17:25
https://kosova-info.com/putin-arriti-ne-ankara-me-erdoganin-bisedon-per-sirine-dhe-irakun/60%Daily2017-09-28 17:20
https://kosova-info.com/haradinaj-suksesi-i-qeverise-se-vendit-do-te-testohet-ne-podujeve/60%Daily2017-09-28 17:16
https://kosova-info.com/vv-e-bindur-se-do-te-qeverise-me-mitrovicen/60%Daily2017-09-28 17:12
https://kosova-info.com/apple-music-arrin-30-milion-abonent/60%Daily2017-09-28 16:49
https://kosova-info.com/maska-e-duarve-qe-ben-mrekulli/60%Daily2017-09-28 16:41
https://kosova-info.com/okb-denohen-sulmet-ajrore-ne-spitalet-ne-idlib-te-sirise/60%Daily2017-09-28 16:35
https://kosova-info.com/harrojeni-encen-arabet-tashme-kane-kaluar-tek-nje-tjeter-kengetare-shqiptare/60%Daily2017-09-28 16:20
https://kosova-info.com/zvicer-5-mije-franga-denimi-nese-nxenesi-e-thyen-zakonin-dhe-nuk-ia-jep-doren-mesueses/60%Daily2017-09-28 15:56
https://kosova-info.com/mustafa-dhe-abrashi-thone-se-vetem-ldk-mund-tia-ktheje-dinjitetin-prishtines/60%Daily2017-09-28 15:54
https://kosova-info.com/ronaldo-befason-tifozet-nga-kosova-video/60%Daily2017-09-28 15:42
https://kosova-info.com/ti-je-thote-dioni-ne-kengen-e-re-video/60%Daily2017-09-28 15:19
https://kosova-info.com/bie-shi-me-peshq-ne-meksike-foto/60%Daily2017-09-28 14:54
https://kosova-info.com/si-te-trajtoni-ne-menyre-natyrale-zhurmat-dhe-fishkellimat-ne-vesh/60%Daily2017-09-28 14:45
https://kosova-info.com/veseli-malisheva-meriton-nje-qeverisje-te-dinjitetshme/60%Daily2017-09-28 14:43
https://kosova-info.com/dardanet-do-te-perkrahen-me-shume-ne-te-ardhmen/60%Daily2017-09-28 14:36
https://kosova-info.com/flota-e-milionereve-foto/60%Daily2017-09-28 14:00
https://kosova-info.com/shpat-deda-publikon-coverin-e-kenges-se-narcos-video/60%Daily2017-09-28 13:57
https://kosova-info.com/shenjat-treguese-qe-nje-cift-nuk-perputhet-seksualisht/60%Daily2017-09-28 13:32
https://kosova-info.com/kurdet-ne-veri-te-irakut-votojne-per-shkeputjen-qeveria-ne-bagdad-kercenon-me-sanksione/60%Daily2017-09-28 13:22
https://kosova-info.com/kryeministrin-haradinaj-e-urojne-kongresistet-engel-dhe-royce/60%Daily2017-09-28 13:09
https://kosova-info.com/stadiumi-shqiptar-behet-me-teknologji-te-golit/60%Daily2017-09-28 13:00
https://kosova-info.com/situatat-ne-te-cilat-gjendet-nje-grua-shtatzene-gjate-seksit/60%Daily2017-09-28 13:00
https://kosova-info.com/bebe-rexha-incizon-gjoksin-nga-afer-duket-e-mahnitshme-me-bluzen-e-tejdukshme-video/60%Daily2017-09-28 12:29
https://kosova-info.com/turqia-i-hakmerret-shba-ve-nuk-e-kthen-pastorin-amerikan/60%Daily2017-09-28 12:15
https://kosova-info.com/portali-e-albania-hap-edicionin-e-tret-t-konkursit-t-turizmit/60%Daily2017-09-28 12:12
https://kosova-info.com/fatmir-spahiu-me-falenderim-te-vecante-per-bossin-e-playboy-foto/60%Daily2017-09-28 11:41
https://kosova-info.com/shkarkohet-ancelotti-bayern-munich-befason-me-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2017-09-28 11:41
https://kosova-info.com/rusia-mohon-akuzat-per-vdekjet-e-civileve-ne-siri/60%Daily2017-09-28 11:30
https://kosova-info.com/27-milione-dollare-per-nje-nendetese-luksi-foto/60%Daily2017-09-28 11:13
https://kosova-info.com/lideret-evropiane-duhet-ta-shtyjne-vendimin-per-brexit/60%Daily2017-09-28 10:52
https://kosova-info.com/ferdinand-kjo-i-mungon-ekipit-te-man-utd-qe-te-behet-si-real-madrid-e-barcelona/60%Daily2017-09-28 10:35
https://kosova-info.com/alketa-vejsiu-e-rrethuar-me-luks-foto/60%Daily2017-09-28 10:19
https://kosova-info.com/amazon-vs-google-perplasen-gjigantet-hi-tech/60%Daily2017-09-28 10:11
https://kosova-info.com/presioni-i-diplomateve-shtyri-kryesine-e-kuvendit-te-mblidhet-sonte-ne-oren-21/60%Daily2017-09-28 10:08
https://kosova-info.com/kam-fjetur-me-me-shume-se-1000-femra-jeta-e-cmendur-qe-bente-hugh-hefer-foto/60%Daily2017-09-28 09:57
https://kosova-info.com/kam-fjetur-me-me-shume-se-1000-femra-jeta-e-cmendur-qe-bente-hugh-hefer-foto/60%Daily2017-09-28 09:57
https://kosova-info.com/hetimi-i-ceshtjes-ruse-twitter-takon-panelet-e-kongresit/60%Daily2017-09-28 09:50
https://kosova-info.com/zyrtare-leonardo-gjen-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-09-28 09:21
https://kosova-info.com/young-zerka-kujton-kohen-e-shkuar-ndane-nga-arkiva-kete-imazh-foto/60%Daily2017-09-28 08:51
https://kosova-info.com/serbia-tmerrohet-nga-vizita-e-thacit-ne-vatikan/60%Daily2017-09-28 08:49
https://kosova-info.com/shba-gjendet-i-vdekur-mbreti-i-fake-news/60%Daily2017-09-28 08:35
https://kosova-info.com/pamja-e-penisit-perfekt-sipas-shkences-ja-si-duhet-te-duket/60%Daily2017-09-28 07:53
https://kosova-info.com/inter-befason-me-vendimin-per-mustafin/60%Daily2017-09-28 07:48
https://kosova-info.com/ky-kengetar-i-njohur-e-ka-refuzuar-mihrije-brahen-video/60%Daily2017-09-28 07:40
https://kosova-info.com/arrestohet-nenkryetari-i-kllokotit-rrahu-bashkeshorten/60%Daily2017-09-28 07:37
https://kosova-info.com/kryeministri-i-japonise-shperndan-parlamentin/60%Daily2017-09-28 07:21
https://kosova-info.com/enca-shkurton-dhe-ngjyros-floket-ja-si-duket-tani-foto/60%Daily2017-09-28 06:57
https://kosova-info.com/apostolova-tejet-e-zhgenjyer-thote-se-do-te-bisedoj-me-kadri-veselin-per/60%Daily2017-09-28 06:31
https://kosova-info.com/apostolova-tejet-e-zhgenjyer-thote-se-do-te-bisedoj-me-kadri-veselin-per/60%Daily2017-09-28 06:31
https://kosova-info.com/cavani-neymar-shikojeni-cfare-ndodhi-kunder-bayern-munichut-foto/60%Daily2017-09-28 05:30
https://kosova-info.com/chelsea-mposht-atleticon-ne-sekonden-e-fundit-shikojeni-reagimin-e-diego-costas-foto/60%Daily2017-09-28 05:22
https://kosova-info.com/pickimi-nga-anza-mund-te-ju-vras/60%Daily2017-09-27 23:40
https://kosova-info.com/frazat-qe-cojne-nje-lidhje-tateposhte/60%Daily2017-09-27 23:27
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-te-hani-ne-darke-per-tu-zgjuar-me-barkun-e-sheshte/60%Daily2017-09-27 23:13
https://kosova-info.com/sa-here-ne-jave-duhet-te-beni-seks-per-te-kenaqur-veten-dhe-partneren/60%Daily2017-09-27 23:03
https://kosova-info.com/rastet-kur-fjetja-ne-pozicion-te-gabuar-demton-shpinen/60%Daily2017-09-27 22:23
https://kosova-info.com/gjermania-deboi-150-refugjate-nga-shqiperia-dhe-kosova/60%Daily2017-09-27 22:01
https://kosova-info.com/dy-dekada-pas-luftes-kosova-me-zona-te-minuara-video/60%Daily2017-09-27 22:00
https://kosova-info.com/psg-bayern-ky-ishte-futbollisti-i-ndeshjes-foto/60%Daily2017-09-27 21:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-dhurate-i-beri-stresi-liderit-te-babastars-per-martese-video/60%Daily2017-09-27 21:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-dhurate-i-beri-stresi-liderit-te-babastars-per-martese-video/60%Daily2017-09-27 21:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-dhurate-i-beri-stresi-liderit-te-babastars-per-martese-video/60%Daily2017-09-27 21:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-dhurate-i-beri-stresi-liderit-te-babastars-per-martese-video-2/60%Daily2017-09-27 21:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-dhurate-i-beri-stresi-liderit-te-babastars-per-martese-video-2/60%Daily2017-09-27 21:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-dhurate-i-beri-stresi-liderit-te-babastars-per-martese-video-3/60%Daily2017-09-27 21:55
https://kosova-info.com/menyra-me-e-re-qe-te-luftohet-kanceri/60%Daily2017-09-27 21:55
https://kosova-info.com/mustafa-mitrovica-ka-nevoje-per-ldk-ne-dhe-nje-kryetar-sikur-kamberi/60%Daily2017-09-27 21:51
https://kosova-info.com/kumanove-humb-nje-15-vjecare/60%Daily2017-09-27 21:50
https://kosova-info.com/i-vazhdohet-paraburgimi-shtetasit-finlandez-qe-iu-gjet-arsenal-armesh-ne-mitrovice/60%Daily2017-09-27 21:46
https://kosova-info.com/sulmi-ajror-i-shba-ve-ne-afganistan-shkakton-viktima-civile/60%Daily2017-09-27 21:38
https://kosova-info.com/ulja-e-taksave-trump-zbulon-propozimin-e-tij/60%Daily2017-09-27 21:37
https://kosova-info.com/bruno-per-xhesiken-e-shkuar-e-harruar/60%Daily2017-09-27 21:33
https://kosova-info.com/bruno-per-xhesiken-e-shkuar-e-harruar/60%Daily2017-09-27 21:33
https://kosova-info.com/bruno-per-xhesiken-e-shkuar-e-harruar/60%Daily2017-09-27 21:33
https://kosova-info.com/bruno-per-xhesiken-e-shkuar-e-harruar/60%Daily2017-09-27 21:33
https://kosova-info.com/sporting-barcelona-sdo-ta-besoni-futbollistin-e-ndeshjes-foto/60%Daily2017-09-27 21:28
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-e-shikoi-sot-ndeshjen-e-vala-superliges-foto/60%Daily2017-09-27 21:14
https://kosova-info.com/capital-t-zbulon-datat-dhe-qytetet-e-turit-koncertor-foto/60%Daily2017-09-27 21:01
https://kosova-info.com/gabimet-qe-beni-pas-palestres-qe-nuk-ju-lene-te-dobesoheni/60%Daily2017-09-27 21:00
https://kosova-info.com/pse-disa-njerez-kane-vazhdimisht-te-ftohte/60%Daily2017-09-27 20:59
https://kosova-info.com/limaj-ne-obiliq-bashkohuni-me-ndryshimin-qe-vjen/60%Daily2017-09-27 20:47
https://kosova-info.com/fitojne-barcelona-dhe-juventus-video/60%Daily2017-09-27 20:44
https://kosova-info.com/psg-shokon-bayernin-video/60%Daily2017-09-27 20:41
https://kosova-info.com/atletico-chelsea-goli-ne-minuten-e-94-vendos-fituesin-video/60%Daily2017-09-27 20:38
https://kosova-info.com/marina-ben-zemren-guri-publikon-foto-nga-muaji-i-mjaltit-foto/60%Daily2017-09-27 20:31
https://kosova-info.com/llukmani-me-foto-nga-parisi-sasa-le-bre-se-ne-lipjan-je-foto/60%Daily2017-09-27 20:06
https://kosova-info.com/llukmani-me-foto-nga-parisi-sasa-le-bre-se-ne-lipjan-je-foto/60%Daily2017-09-27 20:06
https://kosova-info.com/llukmani-me-foto-nga-parisi-sasa-le-bre-se-ne-lipjan-je-foto/60%Daily2017-09-27 20:06
https://kosova-info.com/nasa-me-mision-te-ri/60%Daily2017-09-27 19:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-motra-e-shyhrete-behlulit-foto/60%Daily2017-09-27 19:40
https://kosova-info.com/bashota-premton-realizimin-e-ne-lagjen-dukagjini-dhe-arberia/60%Daily2017-09-27 19:38
https://kosova-info.com/atletico-chelsa-cfare-beri-griezmann-nga-penalltia-video/60%Daily2017-09-27 19:30
https://kosova-info.com/gjiko-zbulon-detaje-te-kenges-se-re-ja-si-do-te-quhet-ajo-foto/60%Daily2017-09-27 19:24
https://kosova-info.com/cavani-shenon-gol-te-cmendur-ndaj-bayernit-video/60%Daily2017-09-27 19:22
https://kosova-info.com/zgjaten-postimet-ne-twitter/60%Daily2017-09-27 19:11
https://kosova-info.com/gruaja-qe-humbi-gjysmen-e-peshes-se-trupit-nuk-do-ta-besoni-se-si-duket-tani/60%Daily2017-09-27 19:06
https://kosova-info.com/deklarata-e-stresit-per-problemin-me-policine-pas-ndalimit-te-ramush-haradinajt-ne-france-video/60%Daily2017-09-27 19:02
https://kosova-info.com/7-ushqime-qe-mund-te-pastrojne-lekuren-tuaj/60%Daily2017-09-27 18:58
https://kosova-info.com/facebook-jashte-funksionit/60%Daily2017-09-27 18:45
https://kosova-info.com/majku-tallet-me-policine-foto/60%Daily2017-09-27 18:32
https://kosova-info.com/ronaldo-ia-jep-nje-lajm-te-madh-realit-pas-fitores/60%Daily2017-09-27 18:29
https://kosova-info.com/muiznieks-po-shkelen-te-drejtat-e-njeriut-ne-ceceni-dhe-krime/60%Daily2017-09-27 18:28
https://kosova-info.com/shba-vendos-sanksione-te-reja-ndaj-korese-se-veriut-2/60%Daily2017-09-27 18:23
https://kosova-info.com/vizita-e-pare-zyrtare-e-haradinajt-ne-shqiperi-permes-fotografive/60%Daily2017-09-27 18:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-videoja-me-e-embel-e-medes-me-djalin-e-tij-video/60%Daily2017-09-27 17:40
https://kosova-info.com/gjumi-i-tepert-demton-shendetin/60%Daily2017-09-27 17:38
https://kosova-info.com/trump-ka-reaguar-ndaj-reklamave-ruse-ne-facebook/60%Daily2017-09-27 17:32
https://kosova-info.com/do-telefon-flagship-n-2018-n-do-t-ket-nj-ip-t-inteligjencs-artificiale/60%Daily2017-09-27 18:53
https://kosova-info.com/davutoglu-maqedonia-eshte-nje-histori-suksesi-dhe-e-ardhmja-e-saj-eshte-ne-nato/60%Daily2017-09-27 17:13
https://kosova-info.com/kameruni-debon-100-mije-refugjate-nigeriane/60%Daily2017-09-27 17:09
https://kosova-info.com/konfirmohet-problemi-i-pare-i-iphone-8/60%Daily2017-09-27 16:58
https://kosova-info.com/bonucci-i-pakenaqur-te-milani-ja-cfare-thote/60%Daily2017-09-27 16:53
https://kosova-info.com/apple-ios-11-ka-filluar-t-shfaq-probleme/60%Daily2017-09-27 18:53
https://kosova-info.com/haradinaj-permbyll-viziten-ne-shqiperi-thote-se-mbreteria-na-ben-nder-foto/60%Daily2017-09-27 16:42
https://kosova-info.com/qarabag-roma-gol-i-papritur-video/60%Daily2017-09-27 16:28
https://kosova-info.com/deklarata-bombe-e-modeles-nuk-jam-lare-pasi-me-futi-duart-noizy/60%Daily2017-09-27 16:19
https://kosova-info.com/qarabag-roma-golat-nuk-ndalen-video/60%Daily2017-09-27 16:18
https://kosova-info.com/14-te-vdekur-pas-te-shtenave-ne-meksike/60%Daily2017-09-27 15:57
https://kosova-info.com/neymar-e-largoi-nga-psg-kjo-eshte-skuadra-e-re-e-cavanit/60%Daily2017-09-27 15:53
https://kosova-info.com/aktiviteti-hack-day-kosova-2017-prfshihet-n-aktivitetet-e-be-s-pr-siguri-kibernetike/60%Daily2017-09-27 15:36
https://kosova-info.com/mbyllen-pese-ndeshjet-keto-jane-rezultatet-e-vala-superliges/60%Daily2017-09-27 15:27
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim-4/60%Daily2017-09-27 15:06
https://kosova-info.com/marinsi-amerikani-qe-kendon-shqip-takohet-me-ledri-vulen-foto/60%Daily2017-09-27 15:01
https://kosova-info.com/edhe-angela-merkel-perballet-me-vija-te-kuqe-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2017-09-27 14:43
https://kosova-info.com/udhetime-per-te-rigjetur-qetesine/60%Daily2017-09-27 14:34
https://kosova-info.com/saint-laurent-sjell-vitet-80/60%Daily2017-09-27 14:31
https://kosova-info.com/montella-humba-dy-ndeshje-ja-cfare-me-beri-klubi/60%Daily2017-09-27 14:29
https://kosova-info.com/shba-vendos-sanksione-te-reja-ndaj-korese-se-veriut/60%Daily2017-09-27 14:06
https://kosova-info.com/doogee-mix-smartfoni-me-parametrat-e-galaxy-s8-foto/60%Daily2017-09-27 13:52
https://kosova-info.com/ciljeta-me-fjale-zemre-per-noizyn-foto/60%Daily2017-09-27 13:46
https://kosova-info.com/nese-nuk-ndodh-kjo-ronaldo-do-te-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2017-09-27 13:37
https://kosova-info.com/partite-politike-po-e-bllokojne-kuvendin/60%Daily2017-09-27 13:31
https://kosova-info.com/partite-politike-po-e-bllokojne-kuvendin/60%Daily2017-09-27 13:31
https://kosova-info.com/mesimet-jetesore-te-cilat-cdo-njeri-duhet-ti-mesoje-ne-rini/60%Daily2017-09-27 13:23
https://kosova-info.com/e-braktisi-gruan-ne-kome-nena-e-gjashte-femijeve-ben-kthimin-e-pabesueshem-foto/60%Daily2017-09-27 12:37
https://kosova-info.com/pentagoni-dhe-nato-ja-u-terheqin-verejtjen-militanteve/60%Daily2017-09-27 12:26
https://kosova-info.com/veseli-ne-krye-me-zenun-pajazitin-gjilanit-po-i-vjen-ndryshimi/60%Daily2017-09-27 12:11
https://kosova-info.com/mustafi-me-urim-special-per-xhaken-foto/60%Daily2017-09-27 12:11
https://kosova-info.com/mustafi-me-urim-special-per-xhaken-foto/60%Daily2017-09-27 12:11
https://kosova-info.com/njihuni-me-vajzen-e-sylejman-selimit-eshte-shume-terheqese-foto/60%Daily2017-09-27 12:08
https://kosova-info.com/sulmohet-aeroporti-i-kabulit-gjate-vizites-se-sekretarit-amerikan/60%Daily2017-09-27 11:55
https://kosova-info.com/receta-e-bukes-se-shijshme-dhe-kurative/60%Daily2017-09-27 11:32
https://kosova-info.com/pacolli-me-nje-bilete-do-te-udhetohet-tere-diten-brenda-kryeqytetit/60%Daily2017-09-27 11:07
https://kosova-info.com/dridhet-man-city-perforcimi-i-ri-mungon-per-disa-muaj-foto/60%Daily2017-09-27 11:01
https://kosova-info.com/prishtina-open-data-kthen-besimin-e-qytetarve-tek-institucionet-publike-prmes-transparencs-online/60%Daily2017-09-27 10:58
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-me-dedikim-te-vecante-per-noizyn-video/60%Daily2017-09-27 10:52
https://kosova-info.com/turqia-thote-se-be-nuk-mbajti-asnje-premtim-te-dhene-ndaj-saj/60%Daily2017-09-27 10:31
https://kosova-info.com/kanceri-i-prostates-mund-te-sherohet/60%Daily2017-09-27 09:59
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-ka-ndodhur-ne-ndeshjen-besiktas-leipzig-video/60%Daily2017-09-27 09:54
https://kosova-info.com/denohet-me-10-vjet-burg-shqiptari-qe-i-dergoi-granate-gazetes-bota-sot/60%Daily2017-09-27 09:44
https://kosova-info.com/kim-del-ne-qytet-me-sytjena-mezi-ia-mbajne-gjoksin-foto/60%Daily2017-09-27 09:30
https://kosova-info.com/rusia-mbeshtet-integritetin-territorial-te-irakut/60%Daily2017-09-27 09:25
https://kosova-info.com/austria-mbeshtet-fuqishem-agjenden-integruese-te-kosoves/60%Daily2017-09-27 08:45
https://kosova-info.com/pas-plackitjes-kim-kardashian-sshkon-ne-paris-sivjet-foto/60%Daily2017-09-27 08:40
https://kosova-info.com/cska-moska-man-utd-formacionet-e-skuadrave-per-duelin-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-09-27 08:31
https://kosova-info.com/lideri-i-grupit-samsung-fillon-apelimin-ndaj-dnimit-5-vjear/60%Daily2017-09-27 07:59
https://kosova-info.com/forcimi-i-populisteve-ne-gjermani/60%Daily2017-09-27 08:03
https://kosova-info.com/e-vertetuar-shkencerisht-femija-trashegon-mutacionet-gjenetike-4-here-me-shume-nga-babai-sesa-nga-nena/60%Daily2017-09-27 07:56
https://kosova-info.com/ja-ku-kane-shkuar-albatriti-me-egzonen-foto/60%Daily2017-09-27 07:46
https://kosova-info.com/ky-eshte-babai-i-majlinda-zekes-vjehrri-i-majk-foto/60%Daily2017-09-27 07:31
https://kosova-info.com/barcelona-shet-perforcimin-e-madh-foto/60%Daily2017-09-27 07:26
https://kosova-info.com/gjakovarja-e-there-me-thike-te-dashurin/60%Daily2017-09-27 07:21
https://kosova-info.com/emmanuel-macron-shpalos-idete-e-tij-pe-reformimin-e-be-se/60%Daily2017-09-27 06:58
https://kosova-info.com/e-dashura-e-la-ani-pse-eshte-nder-me-te-pasurit-ne-bote-foto/60%Daily2017-09-27 06:22
https://kosova-info.com/premtime-qe-sdo-te-realizohen/60%Daily2017-09-27 06:10
https://kosova-info.com/zyrtare-ndodh-edhe-kjo-vjen-shkarkimi-i-pare-ne-milan-foto/60%Daily2017-09-27 05:30
https://kosova-info.com/kongresi-i-partise-kina-bllokon-whatsapp/60%Daily2017-09-26 23:32
https://kosova-info.com/ushtaret-amerikane-lufte-me-leva-xbox-i/60%Daily2017-09-26 23:21
https://kosova-info.com/kopertina-e-video-lojes-fifa-vit-pas-viti-foto/60%Daily2017-09-26 23:21
https://kosova-info.com/pse-nuk-duhet-te-flesh-i-inatosur/60%Daily2017-09-26 23:10
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-parandalojne-renien-e-flokut-2/60%Daily2017-09-26 23:10
https://kosova-info.com/cudi-ne-kanada-torte-me-kecap/60%Daily2017-09-26 23:10
https://kosova-info.com/eliminoni-keshtu-njollat-e-lena-nga-pucrrat/60%Daily2017-09-26 22:22
https://kosova-info.com/stresi-eshte-e-tmerrshme-te-marresh-jete-te-njerezve-per-muzike-video/60%Daily2017-09-26 22:04
https://kosova-info.com/rusia-kercenon-se-do-te-bllokoje-facebook-un-ne-2018-en-ja-arsyeja/60%Daily2017-09-26 22:03
https://kosova-info.com/rusia-kercenon-se-do-te-bllokoje-facebook-un-ne-2018-en-ja-arsyeja/60%Daily2017-09-26 22:03
https://kosova-info.com/e-ktheva-me-duart-e-mia-tek-babai-barbarnena-tme-fale-sot-e-vrare/60%Daily2017-09-26 21:53
https://kosova-info.com/elbasan-plagoset-me-arme-zjarri-nje-person/60%Daily2017-09-26 21:51
https://kosova-info.com/shenoi-dy-gola-ronaldo-e-merr-nje-lajm-te-keq-pas-ndeshjes-foto/60%Daily2017-09-26 21:48
https://kosova-info.com/keta-jane-dy-te-rinjt-qe-humben-jeten-ne-aksidentin-e-tmerrshem-ne-komoran-foto/60%Daily2017-09-26 21:40
https://kosova-info.com/lladrovci-ngushcllon-familjet-e-viktimave-ne-komoran-dhe-pezullon-fushaten-zgjedhore-te-merkuren/60%Daily2017-09-26 21:32
https://kosova-info.com/mes-dy-anetareve-te-labelit-te-saj-ja-ke-zgjedh-nita-latifi-video-2/60%Daily2017-09-26 21:31
https://kosova-info.com/celina-shenon-perseri-per-ipswichin/60%Daily2017-09-26 21:21
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-kushteve-atmosferike-policia-apelon-tek-ngasesit-per-kujdes-te-shtuar/60%Daily2017-09-26 21:20
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-tirane/60%Daily2017-09-26 21:15
https://kosova-info.com/publikohen-foto-te-nxehta-nga-shtrati-i-fjorentines/60%Daily2017-09-26 21:07
https://kosova-info.com/kim-jong-vrau-vellain-per-ti-percjell-botes-nje-mesazh/60%Daily2017-09-26 21:03
https://kosova-info.com/disa-menyra-se-si-mund-ta-lini-duhanin/60%Daily2017-09-26 21:02
https://kosova-info.com/erdogan-kurdeve-te-irakut-kosova-nuk-eshte-bere-shtet-me-114-njohje-nuk-mundeni-as-ju/60%Daily2017-09-26 21:01
https://kosova-info.com/fitojne-city-e-napoli-ja-rezultatet-komplete-te-mbremjes/60%Daily2017-09-26 20:42
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-luftojne-plakjen-2/60%Daily2017-09-26 20:42
https://kosova-info.com/spartak-liverpool-rezultat-i-papritur-video/60%Daily2017-09-26 20:42
https://kosova-info.com/dortmund-real-madrid-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-video/60%Daily2017-09-26 20:37
https://kosova-info.com/enca-kerkon-burre-por-ka-nje-kusht-per-te-foto/60%Daily2017-09-26 20:32
https://kosova-info.com/ronaldo-bombardon-porten-e-dortmundit-video/60%Daily2017-09-26 20:24
https://kosova-info.com/shba-marinsat-drejtohen-nga-oficerja-e-pare-femer/60%Daily2017-09-26 20:23
https://kosova-info.com/cka-saktesisht-duhet-te-hani-pas-stervitjes-nese-deshironi-te-humbni-peshe-dhe-cka-nese-deshironi-muskuj/60%Daily2017-09-26 20:23
https://kosova-info.com/ldk-premton-ndryshime-rrenjesore-ne-prizren/60%Daily2017-09-26 20:07
https://kosova-info.com/rreziku-nga-procedura-kozmetike-per-largimin-e-dhjamit/60%Daily2017-09-26 20:05
https://kosova-info.com/getinjo-tregon-nje-pjese-te-realitetit-qe-kurre-nuk-e-kemi-menduar-foto/60%Daily2017-09-26 20:02
https://kosova-info.com/dortmund-real-madrid-golat-nuk-ndalen-video/60%Daily2017-09-26 20:00
https://kosova-info.com/super-ronaldo-shenon-ndaj-dortmundit-video/60%Daily2017-09-26 19:57
https://kosova-info.com/grate-saudite-do-te-mund-te-ngasin-makinen/60%Daily2017-09-26 19:56
https://kosova-info.com/arratisja-e-embel-e-albatritit-dhe-egzones-ja-ku-shkuan-cifti-i-njohur-foto/60%Daily2017-09-26 19:43
https://kosova-info.com/mozilla-sjell-firefox-quantum-n-kanalin-beta-t-shfletuesit/60%Daily2017-09-26 19:40
https://kosova-info.com/kryejne-marredhenie-seksuale-ne-publik-video-perfundon-ne-internet/60%Daily2017-09-26 19:35
https://kosova-info.com/spartak-liverpool-goli-i-dyte-video/60%Daily2017-09-26 19:23
https://kosova-info.com/learta-pozon-me-kushtrimin-ja-ku-e-vendosin-djalin-foto/60%Daily2017-09-26 19:20
https://kosova-info.com/ja-cili-kengetar-e-refuzoi-mihrijen-per-te-realizuar-klip-video/60%Daily2017-09-26 19:01
https://kosova-info.com/pse-referendumi-ne-kataloni-do-te-jete-i-pavlefshem/60%Daily2017-09-26 18:47
https://kosova-info.com/rreziku-qe-vjen-nga-mbushjet-e-zeza-ja-semundjet-qe-lidhen-me-te/60%Daily2017-09-26 18:38
https://kosova-info.com/gjashte-anetare-te-administrates-trump-kane-perdorur-emailin-privat/60%Daily2017-09-26 18:36
https://kosova-info.com/reagon-gazetarja-sportive-e-rtsh-ja-cfare-thote-per-perjashtimin-nga-puna/60%Daily2017-09-26 18:22
https://kosova-info.com/valdete-idrizi-ka-ardhur-koha-per-zhvillimin-e-mitrovices/60%Daily2017-09-26 18:16
https://kosova-info.com/erdogan-kercenon-kurdet-me-uri/60%Daily2017-09-26 18:03
https://kosova-info.com/dikur-ishin-armiq-por-nuk-do-ta-besoni-se-cka-thote-sot-stresi-per-ledrin/60%Daily2017-09-26 17:57
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-tregon-unazen-e-marteses-foto/60%Daily2017-09-26 17:42
https://kosova-info.com/referendumi-kurd-erdogan-kercenon-me-uri/60%Daily2017-09-26 17:39
https://kosova-info.com/instagram-me-lajm-fantastik-per-ju-foto/60%Daily2017-09-26 17:37
https://kosova-info.com/shenjat-e-horoskopit-qe-do-tju-thyejne-zemren/60%Daily2017-09-26 17:25
https://kosova-info.com/macron-propozon-force-te-perbashket-te-mbrojtjes-ne-be/60%Daily2017-09-26 17:17
https://kosova-info.com/flet-61-vjecari-qe-u-rrah-nga-tre-persona-ne-mitrovice-video/60%Daily2017-09-26 17:05
https://kosova-info.com/microsoft-prezantoi-office-2019-mbrrin-vitin-e-ardhshm/60%Daily2017-09-26 17:04
https://kosova-info.com/e-ardhmja-e-perdorimit-te-armeve-robotike/60%Daily2017-09-26 17:01
https://kosova-info.com/etoo-vjen-me-huqjen-e-vitit-video/60%Daily2017-09-26 16:35
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kandidatja-per-asambleiste-me-e-bukura-qe-e-keni-pare-ndonjehere-foto/60%Daily2017-09-26 16:24
https://kosova-info.com/apple-sjell-per-perdoruesit-macos-high-sierra/60%Daily2017-09-26 16:17
https://kosova-info.com/trump-do-te-vizitoje-porto-rikon/60%Daily2017-09-26 16:17
https://kosova-info.com/drejtoria-e-prgjithshsme-e-tatimeve-publikoi-manualin-e-deklarimit-elektronik/60%Daily2017-09-26 16:15
https://kosova-info.com/evropa-eshte-me-e-brishte-se-kurre-macron-shpalos-planin-per-reformimin-radikal-te-be-se/60%Daily2017-09-26 16:02
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-malazez-pacollit-per-ne-demarkacioni-ka-perfunduar/60%Daily2017-09-26 15:43
https://kosova-info.com/banka-boterore-vazhdon-mbeshtetjen-e-projekteve-te-energjise-ne-kosove/60%Daily2017-09-26 15:42
https://kosova-info.com/futbollisti-nga-kosova-ne-formacionin-e-javes-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-09-26 15:31
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-kopertina-e-albumit-te-capital-t-foto/60%Daily2017-09-26 14:57
https://kosova-info.com/koalicioni-i-merkelit-analistet-nuk-ndryshon-politiken-per-ballkanin/60%Daily2017-09-26 14:23
https://kosova-info.com/demokratet-kerkojne-veprime-ligjore-te-perhershme-per-800-mije-personat-pa-dokumenta/60%Daily2017-09-26 14:20
https://kosova-info.com/sinjal-se-mund-te-refuzohet-rasti-kunder-ndaleses-se-zgjeruar-te-trumpit/60%Daily2017-09-26 14:16
https://kosova-info.com/dhembet-e-bardhe-nuk-jane-gjithmone-edhe-te-shendetshem/60%Daily2017-09-26 14:01
https://kosova-info.com/binjaket-e-ngjitura-me-nje-zemer-i-mbijetojne-ndarjes-fotovideo/60%Daily2017-09-26 13:45
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-montella-shkarkohet-nga-milan/60%Daily2017-09-26 13:35
https://kosova-info.com/ja-si-duken-veturat-e-policise-nga-26-vende-te-ndryshme-te-botes-foto/60%Daily2017-09-26 13:21
https://kosova-info.com/djalit-te-remzie-osmani-i-fluturojne-parate-ne-veture-video/60%Daily2017-09-26 13:18
https://kosova-info.com/rusia-kercenohet-me-bllokimin-e-rrjetit-facebook/60%Daily2017-09-26 13:17
https://kosova-info.com/pacolli-mirepret-angazhimin-e-prokurorise-per-rastin-e-ministrit-rikalo/60%Daily2017-09-26 12:57
https://kosova-info.com/oconnell-ne-takim-me-ministren-hoxha-rikonfirmon-mbeshtetjen-e-britanise/60%Daily2017-09-26 12:56
https://kosova-info.com/qendra-e-re-kerkimore-e-nasa-s/60%Daily2017-09-26 12:52
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-serie-a-me-nje-futbollist-kosovar-foto/60%Daily2017-09-26 12:50
https://kosova-info.com/a-e-dini-cfare-i-ndodh-trupit-kur-fusni-gishtin-ne-kerthize/60%Daily2017-09-26 12:45
https://kosova-info.com/sila-ne-bikini-dhe-imazhe-te-tjera-nga-jeta-e-saj-jashte-serialit-foto/60%Daily2017-09-26 12:21
https://kosova-info.com/jeta-reale-e-stjuardesave-foto/60%Daily2017-09-26 12:19
https://kosova-info.com/lirohet-nga-burgu-gazetari-turk-gursel/60%Daily2017-09-26 12:07
https://kosova-info.com/lirak-celaj-shpalos-platformen-e-tij-me-8-pika/60%Daily2017-09-26 11:56
https://kosova-info.com/komandanti-i-fsk-se-pritet-me-ceremoni-ushtarake-ne-ankara-video/60%Daily2017-09-26 11:44
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-ozil-ne-bisedime-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-09-26 11:04
https://kosova-info.com/januzaj-zbulon-sekretin-pse-zgjodhi-belgjiken/60%Daily2017-09-26 10:57
https://kosova-info.com/e-akuzuan-se-harroi-vajzen-ne-diell-e-verteta-per-vogelushen-do-ju-rreqethe-mishin/60%Daily2017-09-26 10:56
https://kosova-info.com/ish-kryeministri-pakistanez-del-para-gjykates-antikorrupsion/60%Daily2017-09-26 10:49
https://kosova-info.com/hakerat-sulmojne-deloitte/60%Daily2017-09-26 10:38
https://kosova-info.com/baba-i-54-femijeve-te-gjithe-jetojne-ne-nje-cati-foto/60%Daily2017-09-26 10:25
https://kosova-info.com/zbulohet-emri-i-vrasesit-te-tupac-ne-dokumentarin-e-fox-fotovideo/60%Daily2017-09-26 10:24
https://kosova-info.com/haradinaj-merr-urime-nga-kryeministri-i-luksemburgut/60%Daily2017-09-26 10:15
https://kosova-info.com/formacionet-e-skuadrave-man-city-shakhtar-donetsk/60%Daily2017-09-26 09:52
https://kosova-info.com/bill-gates-ka-telefon-te-ri-por-ai-nuk-eshte-windows-phone-video/60%Daily2017-09-26 09:40
https://kosova-info.com/kostoja-e-prodhimit-t-iphone-8-sht-247-dollar/60%Daily2017-09-26 09:16
https://kosova-info.com/rita-ora-ne-sesionin-e-ri-fotografik-feston-vendin-e-katert-ne-itunes-fotovideo/60%Daily2017-09-26 09:16
https://kosova-info.com/vriten-tre-palestineze-nga-nje-sulm-me-arme-zjarri/60%Daily2017-09-26 09:15
https://kosova-info.com/darka-romantike-per-kater-vjetorin-e-lidhjes-se-aferdites-me-hokeistin-cek-foto/60%Daily2017-09-26 09:02
https://kosova-info.com/hysaj-merr-lajm-fantastik-para-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-09-26 08:39
https://kosova-info.com/hysaj-merr-lajm-fantastik-para-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-09-26 08:39
https://kosova-info.com/hysaj-merr-lajm-fantastik-para-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-09-26 08:39
https://kosova-info.com/portreti-familjar-naser-rafuna-shkelqen-krah-bashkeshortes-dhe-djalit-foto/60%Daily2017-09-26 08:08
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-pohimet-per-lufte-kunder-korene-veriore-jane-absurde/60%Daily2017-09-26 08:08
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-pohimet-per-lufte-kunder-korene-veriore-jane-absurde/60%Daily2017-09-26 08:08
https://kosova-info.com/okb-e-shqetesuar-me-referendumin-antikushtetues-ne-veri-te-irakut/60%Daily2017-09-26 08:06
https://kosova-info.com/cfare-bejne-njerezit-e-lumtur-ne-mengjes/60%Daily2017-09-26 08:05
https://kosova-info.com/ushtaret-izraelite-arrestojne-gazetarin-palestinez/60%Daily2017-09-26 08:04
https://kosova-info.com/kanagjeqi-i-te-fejuares-se-besnik-qakes-imazh-emocionues-me-nenen-dhe-motren-foto/60%Daily2017-09-26 07:55
https://kosova-info.com/subaru-me-nje-dizajn-mahnites-te-makines-se-re/60%Daily2017-09-26 07:46
https://kosova-info.com/subaru-me-nje-dizajn-mahnites-te-makines-se-re/60%Daily2017-09-26 07:46
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-dybala-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-09-26 07:15
https://kosova-info.com/talebanet-me-kercenime-po-mbyllin-spitalet-ne-provincen-jugore-te-afganistanit/60%Daily2017-09-26 06:46
https://kosova-info.com/ka-filluar-numerimi-i-votave-ne-kurdistan/60%Daily2017-09-26 06:44
https://kosova-info.com/akuza-ne-mes-te-rusise-dhe-shba-se-per-vrasjet-ne-siri/60%Daily2017-09-26 06:27
https://kosova-info.com/ju-mbajne-ere-kembet-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2017-09-26 06:17
https://kosova-info.com/usain-bolt-ben-jete-luksoze-pas-pensionimit-fotovideo/60%Daily2017-09-26 06:10
https://kosova-info.com/suarez-ky-eshte-mbrojtesi-me-i-veshtire-me-te-cilin-jam-takuar-foto/60%Daily2017-09-26 05:29
https://kosova-info.com/arsyet-e-kokedhimbjes-se-perditshme/60%Daily2017-09-25 23:41
https://kosova-info.com/hani-arra-dhe-lajthia-ja-pse/60%Daily2017-09-25 23:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-gabimi-qe-nuk-duhet-te-beni-kurre-me-telefonin-rrit-rrezikun-e-shperthimit/60%Daily2017-09-25 22:43
https://kosova-info.com/momenti-kur-messi-shpertheu-ndaj-rakiticit-video/60%Daily2017-09-25 22:01
https://kosova-info.com/ja-me-ke-ishte-ne-pushime-kete-vit-kida-video-2/60%Daily2017-09-25 21:56
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-vlore/60%Daily2017-09-25 21:56
https://kosova-info.com/50-per-qind-e-perdorimit-te-antibiotikeve-te-panevojshem/60%Daily2017-09-25 21:50
https://kosova-info.com/henry-ky-sulmues-i-premierliges-eshte-i-klasit-boteror-foto/60%Daily2017-09-25 21:36
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-kush-e-beri-te-famshme-aurela-hoxhen-video/60%Daily2017-09-25 21:31
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-krimeve-te-dhunshme-ne-amerike/60%Daily2017-09-25 21:30
https://kosova-info.com/haradinaj-partneret-nderkombetare-e-kane-dobesuar-kosoven-ne-dialog-me-serbine/60%Daily2017-09-25 21:22
https://kosova-info.com/verratti-duam-ta-fitojme-kete-trofe-kete-sezon/60%Daily2017-09-25 21:19
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-i-ben-nje-urim-te-vecante-per-ditelindje-sylejman-selimit/60%Daily2017-09-25 21:18
https://kosova-info.com/ziadin-sela-premton-se-do-ta-rrezojne-bdi-ne-ne-zgjedhjet-e-15-tetorit/60%Daily2017-09-25 21:10
https://kosova-info.com/kengetaren-e-ndalojne-ne-aeroport-si-besojne-per-moshen/60%Daily2017-09-25 21:04
https://kosova-info.com/arsenal-wba-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-09-25 20:59
https://kosova-info.com/incident-ne-burgun-e-idrizoves-ne-shkup/60%Daily2017-09-25 20:51
https://kosova-info.com/fiton-arsenali-video-3/60%Daily2017-09-25 20:50
https://kosova-info.com/breket-e-hitlerit-shiten-ne-ankand-per-7-mije-dollare/60%Daily2017-09-25 20:46
https://kosova-info.com/degjeneron-situata-ti-bjeri-b-ik-merrja-ne-goje-xhensila-dhe-damiano-zyrtarisht-ne-lufte-foto/60%Daily2017-09-25 20:30
https://kosova-info.com/penallti-per-arsenalin-cfare-ndodhi-video-3/60%Daily2017-09-25 20:27
https://kosova-info.com/penallti-per-arsenalin-cfare-ndodhi-video-3/60%Daily2017-09-25 20:27
https://kosova-info.com/matcha-perfitimet-e-cajit-jeshil-te-pasur-me-antioksidante/60%Daily2017-09-25 20:24
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-liberalizimi-dhe-demarkacioni-shume-shpejt-do-te-ndodhin/60%Daily2017-09-25 20:17
https://kosova-info.com/taulant-xhaka-gezon-tifozet-shqiptare/60%Daily2017-09-25 20:17
https://kosova-info.com/gripi-vdekjeprures-australian-po-vjen-ne-evrope-paralajmerojne-mjeket/60%Daily2017-09-25 20:07
https://kosova-info.com/stresi-tregohet-i-qarte-nuk-dua-miqesi-me-reperet-qe-i-kam-armiq-video/60%Daily2017-09-25 20:01
https://kosova-info.com/zyrtare-anel-rashkaj-largohet-nga-prishtina/60%Daily2017-09-25 19:55
https://kosova-info.com/hulumtimi-tregon-se-njerezit-kalojne-me-shume-kohe-ulur-ne-tualet-se-duke-bere-ushtrime-fizike-foto/60%Daily2017-09-25 19:42
https://kosova-info.com/hulumtimi-tregon-se-njerezit-kalojne-me-shume-kohe-ulur-ne-tualet-se-duke-bere-ushtrime-fizike-foto-2/60%Daily2017-09-25 19:42
https://kosova-info.com/keta-jane-fituesit-e-zambaku-i-prizrenit-2017-fotovideo/60%Daily2017-09-25 19:39
https://kosova-info.com/guardiola-e-zbulon-me-ne-fund-se-cfare-i-tha-mbledhesit-te-topave-foto/60%Daily2017-09-25 19:36
https://kosova-info.com/era-do-te-na-vrase-me-kete-fotografi-foto/60%Daily2017-09-25 19:21
https://kosova-info.com/ne-gjilan-zvogelohet-numri-i-perdoruesve-te-narkotikeve/60%Daily2017-09-25 19:20
https://kosova-info.com/levizja-seksuale-qe-te-gjitha-grate-e-duan-stimulimi-klitoral/60%Daily2017-09-25 19:20
https://kosova-info.com/mihrija-nje-dite-vec-kur-ta-mbyse-naimin-video/60%Daily2017-09-25 19:00
https://kosova-info.com/marina-amerikane-do-ti-drejtoje-nendeteset-me-doreze-te-xboxit/60%Daily2017-09-25 18:58
https://kosova-info.com/zenka-per-penalltine-cavani-neymarit-a-mos-jeni-messi/60%Daily2017-09-25 18:46
https://kosova-info.com/reperi-kosovar-publikon-fotografi-nudo-foto/60%Daily2017-09-25 18:40
https://kosova-info.com/nje-mini-dron-personal-per-te-marre-fotografi-selfie/60%Daily2017-09-25 18:40
https://kosova-info.com/nje-mini-dron-personal-per-te-marre-fotografi-selfie/60%Daily2017-09-25 18:40
https://kosova-info.com/ndalohet-perdorimi-i-thengjillit-per-ngrohje-ne-kosove/60%Daily2017-09-25 17:35
https://kosova-info.com/pas-sherrit-ne-emision-me-rudinen-alberia-i-del-ne-mbrojtje-linda-rei-foto/60%Daily2017-09-25 17:27
https://kosova-info.com/cfare-i-ndodh-trurit-kur-mbajme-nje-sekret/60%Daily2017-09-25 17:21
https://kosova-info.com/shba-ish-kongresmeni-weiner-u-denua-me-21-muaj-burg/60%Daily2017-09-25 17:17
https://kosova-info.com/rrugetimi-i-bardhit-ne-la-liga-nepermjet-goalve-video/60%Daily2017-09-25 17:01
https://kosova-info.com/ja-ku-e-futi-mihrija-kameren-per-ti-shpetuar-policise-serbe-video/60%Daily2017-09-25 17:00
https://kosova-info.com/keto-jane-vitet-me-te-lumtura-dhe-me-te-veshtira-te-marteses/60%Daily2017-09-25 16:59
https://kosova-info.com/femrat-jane-te-fiksuara-pas-ketij-detaji-tek-meshkujt/60%Daily2017-09-25 16:41
https://kosova-info.com/microsoft-prezantoi-365-education-s-bashku-me-disa-laptop-windows-10-s/60%Daily2017-09-25 17:05
https://kosova-info.com/k-veriore-retorika-e-trumpit-eshte-shpallje-e-luftes/60%Daily2017-09-25 16:30
https://kosova-info.com/rusi-shba-te-fajesohen-per-vrasjen-e-gjeneralit-rus-ne-siri/60%Daily2017-09-25 16:24
https://kosova-info.com/facebook-ju-vezhgon-edhe-kur-nuk-e-perdorni-ja-si-ta-ndalni/60%Daily2017-09-25 16:19
https://kosova-info.com/kurti-driton-caushi-eshte-zgjidhja-dhe-zgjedhja-per-gjakoven/60%Daily2017-09-25 16:14
https://kosova-info.com/skenderbeu-young-boys-caktohen-gjyqtaret/60%Daily2017-09-25 15:58
https://kosova-info.com/microsoft-s-shpejti-do-t-zvendsoj-skype-for-business-me-teams/60%Daily2017-09-25 13:51
https://kosova-info.com/ja-me-ke-do-vij-ne-bashkepunim-kida-video/60%Daily2017-09-25 15:19
https://kosova-info.com/familja-kanibale-pranon-vrasjen-dhe-ngrenien-e-se-paku-30-njerezve/60%Daily2017-09-25 15:17
https://kosova-info.com/pse-shumica-e-femrave-preferojne-meshkujt-me-tatuazhe/60%Daily2017-09-25 15:12
https://kosova-info.com/nje-gjeneral-rus-eshte-vrare-ne-siri/60%Daily2017-09-25 15:11
https://kosova-info.com/hoxhaj-paralajmeron-per-misionin-humanitar-rus-ne-kosove/60%Daily2017-09-25 15:00
https://kosova-info.com/rreziku-nga-vullkani-evakuohen-50-mije-vete-ne-bali/60%Daily2017-09-25 14:57
https://kosova-info.com/dhndrri-i-donald-trump-prdor-e-mail-in-privat-pr-t-ushtruar-funksionin-e-tij-n-shtpin-e-bardh/60%Daily2017-09-25 14:07
https://kosova-info.com/coutinho-ne-barcelone-liverpooli-me-vendim-te-ri-foto/60%Daily2017-09-25 14:34
https://kosova-info.com/osbe-zgjedhjet-ne-gjermani-deshmi-e-besimit-ne-demokraci/60%Daily2017-09-25 14:27
https://kosova-info.com/osbe-zgjedhjet-ne-gjermani-deshmi-e-besimit-ne-demokraci/60%Daily2017-09-25 14:27
https://kosova-info.com/zana-modelja-e-pare-qe-doli-100-nudo-ja-si-dukej-foto/60%Daily2017-09-25 13:55
https://kosova-info.com/putini-ne-turqi-pritet-te-dikutohet-referendumi-kurd/60%Daily2017-09-25 13:40
https://kosova-info.com/ahmeti-komuna-nga-viti-i-ardhshem-mbledh-faturat-e-mbeturinave/60%Daily2017-09-25 13:38
https://kosova-info.com/prtej-google-dhe-facebook-forumi-i-ekspertve-digjital-eya17-prsosmria-digjitale-pr-ndikim-shoqror-do-t-przgjidhet-n-prishtin-kosov/60%Daily2017-09-25 14:07
https://kosova-info.com/a-jane-te-demshme-bimet-ne-dhomen-e-gjumit/60%Daily2017-09-25 13:20
https://kosova-info.com/partia-e-gjelbert-ne-gjermani-ndryshimet-klimatike-prioritet-ne-bisedimet-per-koalicion/60%Daily2017-09-25 13:05
https://kosova-info.com/vala-superliga-4-super-sfida-ne-mesjave/60%Daily2017-09-25 13:02
https://kosova-info.com/cozman-harron-perfundimisht-tunen-kapet-mat-ne-plazh-me-nje-tjeter-femer-foto/60%Daily2017-09-25 12:13
https://kosova-info.com/organizatat-ruse-do-te-ndihmojne-serbet-e-kosoves/60%Daily2017-09-25 12:12
https://kosova-info.com/drame-ne-ndeshjen-e-futbollit-kosovar-lojtarit-i-rrotullohet-gjuha-ne-fushe/60%Daily2017-09-25 12:03
https://kosova-info.com/avioni-rus-sulmon-forcat-siriane-te-mbeshtetura-nga-shba-ja/60%Daily2017-09-25 11:32
https://kosova-info.com/facebook-sjell-risi/60%Daily2017-09-25 11:09
https://kosova-info.com/kqz-ja-tregon-se-si-duhet-te-votoni-ne-zgjedhjet-lokale/60%Daily2017-09-25 10:59
https://kosova-info.com/cfare-pagash-marrin-deputetet-e-bundestagut-gjerman/60%Daily2017-09-25 10:26
https://kosova-info.com/okb-ne-krime-shkelen-rende-te-drejtat-e-njeriut/60%Daily2017-09-25 10:25
https://kosova-info.com/cavani-takohet-me-psg-ne-pas-sherrit-me-neymarin-perkeqesohet-situata/60%Daily2017-09-25 10:22
https://kosova-info.com/luana-bashke-me-getin-dhe-marinen-ne-pushime-a-eshte-edhe-krenari-me-ta-foto/60%Daily2017-09-25 10:12
https://kosova-info.com/nis-muaji-i-mjatit-ja-ku-kane-shkuar-geti-dhe-marina-foto/60%Daily2017-09-25 09:52
https://kosova-info.com/perzieni-vazelinen-me-kete-perberes-dhe-shikoni-se-cfare-do-te-ndodhe-me-lekuren-tuaj/60%Daily2017-09-25 09:48
https://kosova-info.com/deshton-seanca-ndaj-sami-lushtakut-dhe-te-tjereve-per-arratisjen-nga-qkuk/60%Daily2017-09-25 09:36
https://kosova-info.com/shpeton-foshnjen-nga-aksidenti-11-vite-me-vone-ndodh-e-papritura-foto/60%Daily2017-09-25 09:25
https://kosova-info.com/e-papritur-kjo-eshte-mbrojtja-me-e-forte-ne-serie-a/60%Daily2017-09-25 09:24
https://kosova-info.com/luana-vjollca-provokon-nga-shtrati-foto/60%Daily2017-09-25 08:59
https://kosova-info.com/kufizimet-e-udhetimeve-ne-shba-koreja-e-veriut-dhe-venezuela-ne-liste/60%Daily2017-09-25 08:45
https://kosova-info.com/mark-zuckerberg-do-t-shes-12-7-miliard-dollar-aksione-t-facebook/60%Daily2017-09-25 08:36
https://kosova-info.com/nje-mengjes-i-embel-si-ky-per-miriam-canin-foto/60%Daily2017-09-25 08:35
https://kosova-info.com/ldk-ja-thote-se-nuk-ka-marreveshje-me-pdk-ne-per-bashkeqeverisje-neper-komuna/60%Daily2017-09-25 08:15
https://kosova-info.com/zbulohen-fanellat-e-reja-te-italise-foto/60%Daily2017-09-25 07:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-femra-me-te-cilen-e-nisi-diten-sot-majki-foto/60%Daily2017-09-25 07:30
https://kosova-info.com/dhendri-i-donald-trump-ka-perdorur-emailin-privat/60%Daily2017-09-25 07:30
https://kosova-info.com/vesa-luma-po-e-le-shqiperine-per-afriken-foto/60%Daily2017-09-25 07:15
https://kosova-info.com/turqia-do-te-ndertoje-kamp-per-100-mije-refugjate-te-arakanit-ne-bangladesh/60%Daily2017-09-25 07:09
https://kosova-info.com/pas-vdekjes-se-gruas-realizon-endrren-e-perbashket-foto/60%Daily2017-09-25 07:03
https://kosova-info.com/te-gjithe-ne-itali-po-e-komentojne-deklaraten-e-trajnerit-te-lazios-per-strakoshen/60%Daily2017-09-25 07:00
https://kosova-info.com/kurdistani-i-irakut-mban-referendumin-per-pavaresi/60%Daily2017-09-25 06:43
https://kosova-info.com/tre-faktore-jane-shkaktare-per-menstruacione-te-crregullta-por-qe-mund-ti-eliminoni/60%Daily2017-09-25 06:41
https://kosova-info.com/naomi-campbell-tallet-me-serbine-foto/60%Daily2017-09-25 06:23
https://kosova-info.com/lavrov-shba-nuk-do-ta-sulmoje-korene-veriore/60%Daily2017-09-25 06:13
https://kosova-info.com/pafuqia-per-te-rrugetuar-drejt-interpol-it/60%Daily2017-09-25 06:04
https://kosova-info.com/produkti-i-vetem-qe-nuk-duhet-te-perdorni-ne-kuzhinen-tuaj-shkakton-kancer/60%Daily2017-09-24 22:58
https://kosova-info.com/sa-i-forte-eshte-iphone-8/60%Daily2017-09-24 22:41
https://kosova-info.com/twitter-teston-nje-version-te-lehte-te-aplikacionit-android-twitter-lite/60%Daily2017-09-24 22:16
https://kosova-info.com/i-vetmi-qe-spo-i-perfundon-sezoni-ledri-serish-elektrizon-publikun-foto/60%Daily2017-09-24 22:08
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-shba-nje-i-vdekur-shtate-te-plagosur/60%Daily2017-09-24 21:56
https://kosova-info.com/paga-javore-e-ronaldos-messit-dhe-neymarit-foto/60%Daily2017-09-24 21:56
https://kosova-info.com/aak-tregon-pse-ende-ka-shume-ministri-video/60%Daily2017-09-24 21:49
https://kosova-info.com/veseli-uron-kancelaren-merkel/60%Daily2017-09-24 21:35
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-dhuron-1-milion-dollare-per-te-prekurit-nga-uragani-maria/60%Daily2017-09-24 21:31
https://kosova-info.com/shkarkohet-besnik-hasi/60%Daily2017-09-24 21:25
https://kosova-info.com/mustafa-kosova-dhe-ldk-ja-krenohen-me-suksesin-e-merkelit/60%Daily2017-09-24 21:21
https://kosova-info.com/a-e-dini-qe-keto-ushqime-ju-shtojne-deshiren-per-seks/60%Daily2017-09-24 21:13
https://kosova-info.com/pacolli-uron-merkelin-thote-se-i-eshte-mirenjohes-per-mbeshtetjen-ndaj-kosoves/60%Daily2017-09-24 21:09
https://kosova-info.com/shkarkohet-montella-milan-behet-me-trajner-te-ri-foto/60%Daily2017-09-24 21:08
https://kosova-info.com/thaci-trump-me-tha-se-kosova-ka-nje-popullate-te-mrekullueshme/60%Daily2017-09-24 21:05
https://kosova-info.com/problemet-me-tretjen-ndryshimi-i-zerit-dhe-kollitja-jane-vetem-disa-nga-shenjat/60%Daily2017-09-24 21:02
https://kosova-info.com/hani-sa-me-shume-ftonj-tani-ne-vjeshte-ja-cfare-semundjesh-sheron/60%Daily2017-09-24 20:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nota-e-berishes-ne-barazimin-e-atalantes-foto/60%Daily2017-09-24 20:54
https://kosova-info.com/marina-tregon-se-si-ne-fillim-geti-i-shkruante-ne-instagram-dhe-ajo-mundohej-ta-injoronte-video/60%Daily2017-09-24 20:52
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nota-e-januzajt-ne-humbjen-e-sociedadit-nga-valencia-foto/60%Daily2017-09-24 20:44
https://kosova-info.com/5-arsye-pse-keni-vazhdimisht-mpirje-duarsh/60%Daily2017-09-24 20:40
https://kosova-info.com/kandidatet-per-kryetar-te-novoberdes-premtojne-zhvillim/60%Daily2017-09-24 20:38
https://kosova-info.com/60-vitet-e-camp-nou-ja-legjendat-qe-e-kane-bere-edhe-me-te-lavdishem-kete-stadium-foto/60%Daily2017-09-24 20:24
https://kosova-info.com/cfare-nenkupton-fitorja-e-merkel-per-shqiptaret/60%Daily2017-09-24 20:19
https://kosova-info.com/trinjaket-vdiqen-nga-nje-gabim-qe-shume-nena-e-bejne-gjate-dimrit/60%Daily2017-09-24 20:17
https://kosova-info.com/twitter-teston-nj-version-t-leht-t-aplikacionit-android-twitter-lite/60%Daily2017-09-24 20:17
https://kosova-info.com/djali-i-shpreh-dashurine-live-deklarata-skuqi-dhe-turperoi-eni-cobanin/60%Daily2017-09-24 20:12
https://kosova-info.com/real-madridi-e-gjen-zevendesuesin-e-modricit-foto/60%Daily2017-09-24 20:02
https://kosova-info.com/kjo-eshte-simptoma-e-pare-e-kancerit-te-gjirit-per-te-cilen-nuk-keni-degjuar-kurre/60%Daily2017-09-24 20:01
https://kosova-info.com/termokos-zgjerimi-i-rrjetit-ne-duar-te-be-se-video/60%Daily2017-09-24 20:01
https://kosova-info.com/schulz-merkelit-ti-je-humbesja-me-e-madhe-ne-keto-zgjedhje/60%Daily2017-09-24 19:43
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-parandalojne-renien-e-flokut/60%Daily2017-09-24 19:41
https://kosova-info.com/kjo-ishte-oferta-e-madhe-qe-costa-e-refuzoi-per-tu-rikthyer-te-atletico-madrid/60%Daily2017-09-24 19:37
https://kosova-info.com/a-e-dini-pse-eshte-e-mire-veza-per-femijet/60%Daily2017-09-24 19:19
https://kosova-info.com/veseli-premton-investim-prej-30-milione-euro-per-ujitjen-e-tokave-te-rahovecit/60%Daily2017-09-24 19:18
https://kosova-info.com/etrit-berisha-pranon-golin-e-sezonit-video/60%Daily2017-09-24 19:17
https://kosova-info.com/gjiko-sprovon-veten-edhe-ne-peshkim-foto/60%Daily2017-09-24 19:14
https://kosova-info.com/pas-afro-60-vitesh-nacionalistet-hyjne-ne-bundestagun-gjerman-video/60%Daily2017-09-24 18:53
https://kosova-info.com/opsionet-per-qeverine-e-re-te-merkel/60%Daily2017-09-24 18:43
https://kosova-info.com/konfirmohet-mimoza-dhe-seldi-ne-prag-te-marteses/60%Daily2017-09-24 18:28
https://kosova-info.com/konfirmohet-mimoza-dhe-seldi-ne-prag-te-marteses/60%Daily2017-09-24 18:28
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-ne-vetem-shtate-sekonda-portieri-ben-kater-pritje-video/60%Daily2017-09-24 18:15
https://kosova-info.com/pulat-e-pjekura-dhe-muharrem-svarqa-foto/60%Daily2017-09-24 17:56
https://kosova-info.com/askush-nuk-ka-pire-marijuane-me-shume-se-une-foto/60%Daily2017-09-24 17:52
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-ma-kane-pare-sherrin-familja-foto/60%Daily2017-09-24 17:36
https://kosova-info.com/martin-schulz-e-pranon-humbjen-ne-gjermani/60%Daily2017-09-24 17:21
https://kosova-info.com/angela-merkel-flet-pas-fitores-ne-zgjedhje/60%Daily2017-09-24 17:18
https://kosova-info.com/ne-kete-menyre-mund-ti-eliminoni-njollat-e-lena-nga-pucrrat/60%Daily2017-09-24 17:18
https://kosova-info.com/kjo-super-makine-ecen-me-shpejtesi-marramendese-foto/60%Daily2017-09-24 17:12
https://kosova-info.com/miss-kosova-bukuria-nuk-eshte-gjithcka-por-hap-shume-rruge-drejt-suksesit-video/60%Daily2017-09-24 17:09
https://kosova-info.com/8-arsye-pse-duhet-te-blini-nje-iphone-8-para-atij-x/60%Daily2017-09-24 16:59
https://kosova-info.com/facebook-sjell-risine-qe-nuk-do-tju-pelqeje-aspak/60%Daily2017-09-24 16:38
https://kosova-info.com/veseli-duke-mbeshtetur-njerezit-punetore-te-rahovecit-forcojme-ekonomine-e-vendit-foto/60%Daily2017-09-24 16:36
https://kosova-info.com/aroma-e-saj-projekti-me-i-ri-nga-shpat-kasapi-foto/60%Daily2017-09-24 16:20
https://kosova-info.com/tri-menyrat-qe-ju-bejne-te-arrini-gjithmone-orgazme-gjate-seksit/60%Daily2017-09-24 16:19
https://kosova-info.com/rashica-i-lumtur-me-golin-e-shenuar-ndaj-ajaxit-foto/60%Daily2017-09-24 16:18
https://kosova-info.com/prova-me-rakete-e-iranit-reagojne-udheheqesit-perendimore/60%Daily2017-09-24 16:13
https://kosova-info.com/prova-me-rakete-e-iranit-reagojne-udheheqesit-perendimore/60%Daily2017-09-24 16:13
https://kosova-info.com/exit-pollet-merkel-fiton-zgjedhjet-ne-gjermani/60%Daily2017-09-24 16:09
https://kosova-info.com/montimi-i-iphone-8-s-nga-ifixit-zbulon-nj-bateri-m-t-vogl/60%Daily2017-09-24 15:52
https://kosova-info.com/montimi-i-iphone-8-s-nga-ifixit-zbulon-nj-bateri-m-t-vogl/60%Daily2017-09-24 15:52
https://kosova-info.com/trump-i-ka-kritikuar-lojtaret-qe-jane-gjunjezuar-gjate-himnit/60%Daily2017-09-24 15:46
https://kosova-info.com/10-blerjet-m-t-mdha-t-google-prfshir-htc-n/60%Daily2017-09-24 20:19
https://kosova-info.com/inter-10-genoa-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-09-24 15:37
https://kosova-info.com/shala-nuk-po-kerkojme-vetem-voten-e-qytetareve-por-po-degjojme-kerkesat-e-tyre/60%Daily2017-09-24 15:31
https://kosova-info.com/marca-sfidat-e-medha-te-de-biasit-te-alaves/60%Daily2017-09-24 15:27
https://kosova-info.com/600000-vet-krkojn-rikthimin-e-uber-n-londr-prmes-change-org/60%Daily2017-09-24 15:19
https://kosova-info.com/ekspertet-japin-alarmin-mishi-i-pasigurt-rrezik-per-jeten-e-konsumatoreve/60%Daily2017-09-24 15:09
https://kosova-info.com/qindra-njerez-presin-mengjesin-dhe-zhvishen-nudo-ne-detin-e-veriut-foto/60%Daily2017-09-24 14:49
https://kosova-info.com/shkaterrohet-vendi-ku-u-xhirua-klipi-despacito-foto/60%Daily2017-09-24 14:43
https://kosova-info.com/deri-ne-oren-1400-ne-gjermani-votuan-41-e-qytetareve/60%Daily2017-09-24 14:19
https://kosova-info.com/keqperdorimi-i-aseteve-publike-ne-fushate-te-sanksionohet/60%Daily2017-09-24 14:04
https://kosova-info.com/whatsapp-sjell-opsionin-qe-na-duhet-te-gjitheve/60%Daily2017-09-24 13:52
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-kapet-mat-me-te-dashuren-kjo-eshte-bukuroshja-qe-ia-ka-rrembyer-zemren-foto/60%Daily2017-09-24 13:39
https://kosova-info.com/tifozi-vdiq-mbreme-ne-stadium-shikoni-cfare-ka-bere-skenderbeu-sot-foto/60%Daily2017-09-24 13:37
https://kosova-info.com/trump-irani-punon-me-korene-veriore/60%Daily2017-09-24 13:29
https://kosova-info.com/trump-irani-punon-me-korene-veriore-2/60%Daily2017-09-24 13:25
https://kosova-info.com/ky-ishte-mbreti-i-shpejtesise-ne-rruge-qe-nuk-prodhohet-me/60%Daily2017-09-24 13:20
https://kosova-info.com/conte-morata-dhe-vajza-ime/60%Daily2017-09-24 13:09
https://kosova-info.com/conte-morata-dhe-vajza-ime-2/60%Daily2017-09-24 13:09
https://kosova-info.com/ja-sa-shume-duhet-te-beni-seks-per-te-qene-te-lumtur/60%Daily2017-09-24 12:46
https://kosova-info.com/porto-riko-mund-te-duhen-muaj-deri-ne-rikthimin-e-energjise/60%Daily2017-09-24 12:44
https://kosova-info.com/a-me-do-mban-titullin-projekti-me-i-ri-nga-bruno-video/60%Daily2017-09-24 12:04
https://kosova-info.com/inter-genoa-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-09-24 11:59
https://kosova-info.com/si-dhe-kur-ti-kerkoni-falje-femijes/60%Daily2017-09-24 11:58
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-te-dhenat-e-fundit-per-procesin-e-te-pagjeturve/60%Daily2017-09-24 11:32
https://kosova-info.com/kabul-nga-sulmi-kunder-konvojit-danez-jane-plagosur-tre-civile/60%Daily2017-09-24 11:31
https://kosova-info.com/shba-i-dergon-avionet-ne-dere-korese/60%Daily2017-09-24 10:53
https://kosova-info.com/promo-e-episodit-te-24-te-te-egjelit-ja-cfare-do-te-shihni-video/60%Daily2017-09-24 10:43
https://kosova-info.com/fillimi-i-sezonit-lajm-shokues-per-ronaldon/60%Daily2017-09-24 10:35
https://kosova-info.com/pershkallezohet-retorika-mes-trump-dhe-korese-se-veriut/60%Daily2017-09-24 10:25
https://kosova-info.com/top-10-kenget-e-pavdekshme-nga-edona-llalloshi-dhe-sekreti-qe-e-mbajti-kaq-gjate-te-suksesshme-ne-skene-video/60%Daily2017-09-24 10:25
https://kosova-info.com/befason-damiano-i-big-brother-papritur-behet-kengetare-video/60%Daily2017-09-24 09:47
https://kosova-info.com/sampdoria-milan-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-09-24 09:27
https://kosova-info.com/jevtiq-asociacioni-formohet-vitin-e-ardhshem/60%Daily2017-09-24 09:07
https://kosova-info.com/shokohet-juventus-dybala-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2017-09-24 08:15
https://kosova-info.com/balli-kombetar-demokrat-ju-ben-thirrje-qytetareve-te-podujeves-te-votojne-me-djathtas/60%Daily2017-09-24 08:05
https://kosova-info.com/mes-dy-anetareve-te-labelit-te-saj-ja-ke-zgjedh-nita-latifi-video/60%Daily2017-09-24 08:03
https://kosova-info.com/sot-votojne-gjermanet/60%Daily2017-09-24 07:44
https://kosova-info.com/ky-eshte-denimi-per-kosovarin-qe-kreu-sulm-me-sepate-ne-dyseldorf/60%Daily2017-09-24 07:14
https://kosova-info.com/kur-kendon-dukesh-si-dhi-i-thane-ne-shkolle-ndersa-sot-eshte-nder-kengetaret-me-te-famshme-foto/60%Daily2017-09-24 07:12
https://kosova-info.com/vala-superliga-sot-luhet-nje-ndeshje-interesante/60%Daily2017-09-24 06:58
https://kosova-info.com/dita-e-katert-vazhdon-sot-e-fushates-per-zgjedhjet-lokale/60%Daily2017-09-24 06:34
https://kosova-info.com/unescoballafaqim-i-ashpr-n-selin-e-okb-s-thai-pacolli-kundr-vuiq-daiq/60%Daily2017-09-23 22:03
https://kosova-info.com/guarin-shenon-golin-e-vitit-bombardon-porten-kundershtare-video/60%Daily2017-09-23 21:56
https://kosova-info.com/befason-stresi-tregon-se-kur-do-te-martohet-dhe-me-ke-video/60%Daily2017-09-23 21:49
https://kosova-info.com/haradinaj-i-kunderpergjigjet-ymerit-te-kuptoj-ramushi-ju-la-pa-kauze-politike/60%Daily2017-09-23 21:34
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-zidane-per-fitoren-e-veshtire-te-realit-ndaj-alavesit/60%Daily2017-09-23 21:33
https://kosova-info.com/dxomark-iphone-8-dhe-8-plus-kan-kamerat-m-t-mira-n-bot/60%Daily2017-09-23 21:28
https://kosova-info.com/mihrija-tregon-si-e-kercenoi-parukierin-i-cili-nuk-donte-tia-priste-floket-video/60%Daily2017-09-23 21:25
https://kosova-info.com/dhurata-hoxha-mitrovices-do-ti-prije-krenaria-e-saj-valdete-idrizi/60%Daily2017-09-23 21:22
https://kosova-info.com/vleresimet-e-lojtareve-juventus-4-0-torino-video/60%Daily2017-09-23 21:10
https://kosova-info.com/tmerr-ne-londer-sulm-me-acid-ne-stacionin-e-metros-video/60%Daily2017-09-23 21:09
https://kosova-info.com/girona-barcelona-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-09-23 21:03
https://kosova-info.com/bushi-pretendon-se-e-luftoi-assad-in-pa-qene-ne-isis/60%Daily2017-09-23 20:56
https://kosova-info.com/arsyeja-pse-duhet-rrethoheni-nga-njerez-te-hareshem/60%Daily2017-09-23 20:42
https://kosova-info.com/juventusi-e-fiton-derbin-e-torinos-video/60%Daily2017-09-23 20:38
https://kosova-info.com/juventusi-e-fiton-derbin-e-torinos-video-2/60%Daily2017-09-23 20:38
https://kosova-info.com/barcelona-shenon-fitoren-e-gjashte-radhazi-video/60%Daily2017-09-23 20:34
https://kosova-info.com/pdk-ja-gardian-i-shtetesise-se-kosoves/60%Daily2017-09-23 20:34
https://kosova-info.com/stresi-per-noizyn-cka-e-peshtyj-nuk-e-lepij-me-video/60%Daily2017-09-23 20:32
https://kosova-info.com/pacolli-flamuri-i-kosoves-do-te-valoje-dhe-shkelqeje-ne-okb/60%Daily2017-09-23 20:30
https://kosova-info.com/super-suarez-video-2/60%Daily2017-09-23 20:14
https://kosova-info.com/vjen-doreheqja-e-pare-ne-superligen-e-kosoves-foto/60%Daily2017-09-23 20:10
https://kosova-info.com/juventusi-trefishon-epersine-video/60%Daily2017-09-23 20:05
https://kosova-info.com/thaci-sna-takon-te-perzihemi-ne-zgjedhjet-e-huaja-mirenjohes-pergjithmone-merkelit/60%Daily2017-09-23 20:04
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-mos-e-ke-merak-se-une-e-ze-lepurin-ngadale-me-kerr-te-kieve-video/60%Daily2017-09-23 19:50
https://kosova-info.com/albana-ramushit-shume-bukur-te-rri-bluza-dardan-te-shkon-me-gjakun-qe-te-rrjedh-ne-vena-foto/60%Daily2017-09-23 19:41
https://kosova-info.com/ipeshkvi-reagon-ndaj-mohuesve-te-historise-video/60%Daily2017-09-23 19:35
https://kosova-info.com/super-gol-ne-derbin-juventus-torino-video/60%Daily2017-09-23 19:30
https://kosova-info.com/keto-kushte-duhet-ti-plotesoje-vajza-qe-do-te-jete-reja-e-mihrijes-video/60%Daily2017-09-23 19:09
https://kosova-info.com/keto-kushte-duhet-ti-plotesoje-vajza-qe-do-te-jete-reja-e-mihrijes-video/60%Daily2017-09-23 19:09
https://kosova-info.com/keshtu-i-pergjigjet-kida-koleges-se-saj-baby-gee-kur-tha-se-e-bllokoi-ne-instagram-video/60%Daily2017-09-23 18:38
https://kosova-info.com/liverpoolit-i-takon-drama-e-king-power-stadium-video/60%Daily2017-09-23 18:23
https://kosova-info.com/kur-fytyra-behet-armiku-juaj-teknologjia-moderne-ste-le-vend-te-fshihesh/60%Daily2017-09-23 18:20
https://kosova-info.com/me-kete-metode-mund-ta-forconi-shpejtesine-e-wifi-se/60%Daily2017-09-23 18:16
https://kosova-info.com/qente-endacake-sulmojne-nje-femije-ne-emshir/60%Daily2017-09-23 18:12
https://kosova-info.com/nuk-po-ju-hapet-facebook-messenger-ja-si-ta-rregulloni/60%Daily2017-09-23 17:57
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-dale-nokia-8-me-6gb-ram/60%Daily2017-09-23 17:50
https://kosova-info.com/vuante-nga-renia-masive-e-flokeve-23-vjecarja-shendrrohet-ne-rapunzel-me-floke-te-kuqe-foto/60%Daily2017-09-23 17:40
https://kosova-info.com/vuante-nga-renia-masive-e-flokeve-23-vjecarja-shendrrohet-ne-rapunzel-me-floke-te-kuqe-foto/60%Daily2017-09-23 17:40
https://kosova-info.com/mihrija-tash-eshte-lehte-mu-be-kengetare-vec-a-ke-pare-video/60%Daily2017-09-23 17:39
https://kosova-info.com/alienet-teknikisht-te-njejte-me-nivelin-tone/60%Daily2017-09-23 17:17
https://kosova-info.com/avioni-me-i-madh-ne-bote-perfundon-testin-e-motorit/60%Daily2017-09-23 17:17
https://kosova-info.com/teknika-e-re-e-zbardhjes-se-dhembeve-ne-shtepi/60%Daily2017-09-23 17:16
https://kosova-info.com/lekure-e-bute-dhe-me-shkelqim-ja-maska-ideale-e-nates/60%Daily2017-09-23 17:13
https://kosova-info.com/ja-per-cka-nuk-i-kane-punet-mire-mihrija-dhe-naimi-video/60%Daily2017-09-23 17:13
https://kosova-info.com/keto-simptoma-ju-tregojne-qe-dicka-po-ndodh-ne-organizmin-tuaj/60%Daily2017-09-23 17:11
https://kosova-info.com/mungon-neymar-ja-cfare-i-ndodh-psg-se-ne-france/60%Daily2017-09-23 17:10
https://kosova-info.com/patate-dhe-kos-dieta-qe-ju-ndihmon-te-humbni-5-kg-ne-tre-dite/60%Daily2017-09-23 17:08
https://kosova-info.com/kolli-i-vazhdueshem-i-doli-te-jete-nje-semundje-vdekjeprurese/60%Daily2017-09-23 17:05
https://kosova-info.com/ja-cfare-deshiron-me-shume-nje-mashkull-ne-shtrat-nga-nje-femer/60%Daily2017-09-23 16:59
https://kosova-info.com/ja-cfare-deshiron-me-shume-nje-mashkull-ne-shtrat-nga-nje-femer/60%Daily2017-09-23 16:59
https://kosova-info.com/testi-psikologjik-qe-po-cmend-boten-pergjigja-juaj-tregon-dicka-per-jeten-tuaj/60%Daily2017-09-23 16:51
https://kosova-info.com/abrashi-prezanton-12-projektet-kryesore-per-prishtinen-metropol/60%Daily2017-09-23 16:47
https://kosova-info.com/microsoft-publikoi-ndrtimin-16296-t-windows-10-s/60%Daily2017-09-23 15:56
https://kosova-info.com/microsoft-publikoi-ndrtimin-16296-t-windows-10-s/60%Daily2017-09-23 15:56
https://kosova-info.com/skema-e-perplasjes-ne-elbasan-versioni-ne-dosjen-e-policise-video/60%Daily2017-09-23 15:31
https://kosova-info.com/pjesen-qendrore-te-meksikes-e-ka-tronditur-nje-termet-i-fuqishem/60%Daily2017-09-23 15:19
https://kosova-info.com/ja-me-ke-ishte-ne-pushime-kete-vit-kida-video/60%Daily2017-09-23 15:01
https://kosova-info.com/real-madrid-i-pergjigjet-me-gol-te-bukur-alavesit-video/60%Daily2017-09-23 15:01
https://kosova-info.com/veza-e-zier-me-uthull-vret-nje-nga-armiqte-kryesore-te-organizmit/60%Daily2017-09-23 14:31
https://kosova-info.com/turqia-arreston-36-persona-te-dyshuar-si-anetare-te-isis-it/60%Daily2017-09-23 14:26
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-sllatine-perfshihen-shume-vetura-foto/60%Daily2017-09-23 14:15
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-premton-themelimin-e-nje-ndermarrje-publike-per-rregullimin-e-tregjeve/60%Daily2017-09-23 14:10
https://kosova-info.com/baby-gee-e-ben-edhe-ne-veture-foto/60%Daily2017-09-23 14:06
https://kosova-info.com/dieta-te-shendosh/60%Daily2017-09-23 13:46
https://kosova-info.com/shtetet-amerikane-thone-se-sistemi-i-votimit-ishte-sulmuar-nga-ruset/60%Daily2017-09-23 13:43
https://kosova-info.com/roma-udinese-shikojeni-golin-e-el-shaarawyt-video/60%Daily2017-09-23 13:41
https://kosova-info.com/aktivisti-opozitar-rus-sergei-udaltsov-arrestohet-gjate-nje-proteste/60%Daily2017-09-23 13:37
https://kosova-info.com/klea-huta-sqaron-njehere-e-mire-lidhjen-me-elgit-doden/60%Daily2017-09-23 13:31
https://kosova-info.com/udhetimet-luksoze-te-miliarderes-me-te-re-ne-bote-foto/60%Daily2017-09-23 13:12
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cka-i-beri-arifhikemti-mesueses-jana-hajdari-foto/60%Daily2017-09-23 13:02
https://kosova-info.com/pacolli-ne-kodren-e-trimave-do-ti-trajtoj-problemet-e-juaja/60%Daily2017-09-23 12:38
https://kosova-info.com/super-kane-dy-gola-ndaj-west-ham-united-video/60%Daily2017-09-23 12:17
https://kosova-info.com/turqia-rrit-nivelin-i-stervitjes-se-forcave-te-armatosura-ne-kufi-me-irakun/60%Daily2017-09-23 11:51
https://kosova-info.com/uk-lushi-kunder-vetevendosjes-shqiptaret-ne-gjermani-nuk-jane-idiote-smarrin-instruksione-nga-komesaret/60%Daily2017-09-23 11:22
https://kosova-info.com/shokon-miss-kosova-ne-nje-konkurs-bukurie-me-thane-qe-ta-blija-cmimin-e-pare-video/60%Daily2017-09-23 11:22
https://kosova-info.com/ky-eshte-numri-i-te-burgosurve-ne-kosove/60%Daily2017-09-23 11:19
https://kosova-info.com/sampdoria-milan-formacionet-me-ndryshime-foto/60%Daily2017-09-23 11:08
https://kosova-info.com/caji-natyral-qe-trajton-simptomat-e-hipotiroidizmit-video/60%Daily2017-09-23 11:01
https://kosova-info.com/ifixit-ndan-iphonin-8-ne-pjese/60%Daily2017-09-23 11:01
https://kosova-info.com/termet-i-dyshimte-ne-korene-e-veriut/60%Daily2017-09-23 11:00
https://kosova-info.com/gjenerali-petr-pavel-cdo-sulm-kunder-ndonje-vendi-aleati-do-perballohet-nga-aleanca-si-nje-e-tere/60%Daily2017-09-23 10:21
https://kosova-info.com/kengetarja-ironizon-koleget-nuk-di-cilen-ta-zgjedh-mes-me-seksi-origjinal-apo-fals-video/60%Daily2017-09-23 10:21
https://kosova-info.com/komuna-e-drenasit-i-quan-politike-akuzat-e-shoqatave-te-dala-nga-lufta-e-uck-se/60%Daily2017-09-23 10:16
https://kosova-info.com/i-biri-i-trump-behet-futbollist-nenshkruan-me-klubin-e-njohur-foto/60%Daily2017-09-23 09:50
https://kosova-info.com/nasa-nese-trump-na-dergon-ne-hene-ne-jemi-gati/60%Daily2017-09-23 09:49
https://kosova-info.com/londra-ndal-uber/60%Daily2017-09-23 09:48
https://kosova-info.com/miss-turqise-i-hiqet-kurora-per-nje-reagim-mbi-grushtin-e-shtetit/60%Daily2017-09-23 09:47
https://kosova-info.com/zvicra-shet-edhe-ajer-ky-eshte-cmimi/60%Daily2017-09-23 09:45
https://kosova-info.com/deshira-per-te-udhetuar-ka-nje-aryse-shkencore/60%Daily2017-09-23 09:45
https://kosova-info.com/krahasoi-gjakun-e-martireve-me-menstruacionet-miss-turqise-i-hiqet-kurora-foto/60%Daily2017-09-23 09:01
https://kosova-info.com/maqedoni-sot-seanca-per-ligjin-e-gjuheve/60%Daily2017-09-23 08:36
https://kosova-info.com/icardi-ne-darke-me-10-super-modele-foto/60%Daily2017-09-23 08:19
https://kosova-info.com/theresa-may-propozon-nje-faze-dyvjecare-tranzitore-pas-brexit-it/60%Daily2017-09-23 08:15
https://kosova-info.com/faktoret-qe-ju-cojne-drejt-divorcit-pa-e-kuptuar/60%Daily2017-09-23 08:02
https://kosova-info.com/adriano-e-toquel-vijne-me-poppa-bottle-video/60%Daily2017-09-23 07:59
https://kosova-info.com/mustafa-ldk-eshte-zgjidhja-per-kosoven/60%Daily2017-09-23 07:41
https://kosova-info.com/ne-radhe-per-iphone-8/60%Daily2017-09-23 07:31
https://kosova-info.com/gruaja-e-icardit-zhvishet-ne-shtrat-video/60%Daily2017-09-23 07:14
https://kosova-info.com/keto-jane-tre-shenjat-me-te-merzitshme-te-horoskopit/60%Daily2017-09-23 07:02
https://kosova-info.com/babai-i-shkon-ne-la-bebe-rexha-habitet-kur-e-sheh-cka-po-shikonte-ne-tv-foto/60%Daily2017-09-23 06:41
https://kosova-info.com/kripa-dhe-hudhra-mund-te-kene-efekte-mjekuese/60%Daily2017-09-23 06:36
https://kosova-info.com/mungojne-tekstet-mesimore-i-blejne-vete-prinderit/60%Daily2017-09-23 06:34
https://kosova-info.com/formacioni-i-chelsea-me-yjet-qe-ka-shitur-ne-vitet-e-fundit-foto/60%Daily2017-09-22 22:03
https://kosova-info.com/ilda-bejleri-provokon-keq-ne-imazhet-e-fundit-foto/60%Daily2017-09-22 21:56
https://kosova-info.com/vishaj-supremja-doli-jashte-kompetencave-per-kandidatet-e-decertifikuar/60%Daily2017-09-22 21:54
https://kosova-info.com/shtohen-rastet-me-kancer-te-prostates-ja-simptomat-qe-nuk-duhen-neglizhuar/60%Daily2017-09-22 21:53
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-de-biasit-si-trajner-i-alavesit/60%Daily2017-09-22 21:46
https://kosova-info.com/viktimat-e-dhunes-gjate-luftes-se-fundit-ende-pa-pensione-video/60%Daily2017-09-22 21:41
https://kosova-info.com/egjeli-me-perforcime-ja-cila-aktore-e-njohur-do-te-jete-pjese-e-ketij-seriali-foto/60%Daily2017-09-22 21:35
https://kosova-info.com/chivu-zbulon-cmendurine-qe-do-ta-bente-per-mourinhon-te-interi/60%Daily2017-09-22 21:34
https://kosova-info.com/abrashi-pret-balotazh-me-shpend-ahmetin-ne-prishtine/60%Daily2017-09-22 21:30
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ku-e-mbajten-dasmen-mihrija-dhe-naimi-video/60%Daily2017-09-22 21:19
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ku-e-mbajten-dasmen-mihrija-dhe-naimi-video/60%Daily2017-09-22 21:19
https://kosova-info.com/futbollisti-i-juventusit-publikon-dua-lipen-ne-insta-story-foto/60%Daily2017-09-22 21:14
https://kosova-info.com/nostalgji-dasma-e-naimit-dhe-mihrijes-video/60%Daily2017-09-22 21:12
https://kosova-info.com/per-ekspertet-ishte-i-pritshem-anulimi-i-aplikimit-per-interpol/60%Daily2017-09-22 21:10
https://kosova-info.com/klinaku-isufi-e-bulliqi-dikur-ishin-komike-ramushi-i-beri-tragjikomike/60%Daily2017-09-22 21:07
https://kosova-info.com/vuciq-dhe-sekretari-i-okb-se-diskutojne-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2017-09-22 20:57
https://kosova-info.com/hadergjonaj-prezantohet-para-bashkelojtareve-me-xhamadani-vija-vija-video/60%Daily2017-09-22 20:54
https://kosova-info.com/ndodhe-e-papritura-ne-nje-emision-televiziv-zyrtari-i-pdk-se-shkon-me-tepsi-por-me-nje-porosi-per-shpend-ahmetin/60%Daily2017-09-22 20:37
https://kosova-info.com/tronditet-real-madrid-foto/60%Daily2017-09-22 20:35
https://kosova-info.com/stresi-flet-per-noizyn-tregon-si-jane-raportet-e-tyre-sot-video/60%Daily2017-09-22 20:34
https://kosova-info.com/vuciq-ska-zgjidhje-reale-ne-rajon-pa-perfshirjen-e-shba-se/60%Daily2017-09-22 20:24
https://kosova-info.com/wolfsburgu-befason-bayern-munichun-ne-alianz-arena/60%Daily2017-09-22 20:20
https://kosova-info.com/po-meshkujt-cfare-duan-me-shume-ne-shtrat/60%Daily2017-09-22 20:20
https://kosova-info.com/remzie-osmani-ne-dreke-me-nusen-foto/60%Daily2017-09-22 20:15
https://kosova-info.com/leonardo-dicaprio-kapet-me-dy-modele-brenda-nje-nate-foto/60%Daily2017-09-22 20:04
https://kosova-info.com/ferguson-keto-jane-kater-blerjet-me-te-mira-qe-kam-bere-te-manchester-united/60%Daily2017-09-22 20:02
https://kosova-info.com/pak-dite-para-marteses-labi-dashuria-lindi-nga-frika-e-nje-maceje-foto/60%Daily2017-09-22 19:47
https://kosova-info.com/abrashi-prezanton-programin-per-prishtinen-me-300-projekte/60%Daily2017-09-22 19:43
https://kosova-info.com/zyrtare-de-biasi-behet-me-skuader-foto/60%Daily2017-09-22 19:38
https://kosova-info.com/si-eshte-e-mundur-qe-stresi-ka-qene-kaq-gjate-ne-lidhje-dhe-nuk-e-kemi-ditur-tregon-gjithcka-video/60%Daily2017-09-22 19:38
https://kosova-info.com/si-eshte-e-mundur-qe-stresi-ka-qene-kaq-gjate-ne-lidhje-dhe-nuk-e-kemi-ditur-tregon-gjithcka-video/60%Daily2017-09-22 19:38
https://kosova-info.com/kur-eshte-fjala-per-lumturi-seksi-dhe-gjumi-jane-me-te-fuqishem-sesa-parate/60%Daily2017-09-22 19:37
https://kosova-info.com/mesohet-arsyeja-e-vertete-e-mungeses-se-neymar-kunder-montpellier/60%Daily2017-09-22 19:11
https://kosova-info.com/basha-sulmon-ramen-shkoza-perfaqeson-mashtrimin-e-pafytyre-per-legalizime-falas/60%Daily2017-09-22 18:40
https://kosova-info.com/femijet-analfabete-nuk-dine-as-kryeqytetin-e-shqiperise/60%Daily2017-09-22 18:40
https://kosova-info.com/vetura-e-vitit-ne-autoshtepine-siqani/60%Daily2017-09-22 18:37
https://kosova-info.com/shtetet-e-bashkuara-te-amerikes-ndertojne-ambasaden-me-te-shtrenjte-ne-bote-foto/60%Daily2017-09-22 18:33
https://kosova-info.com/ja-si-kujdeset-afrona-per-vajzen-e-bleros-foto/60%Daily2017-09-22 18:02
https://kosova-info.com/akuze-kunder-nje-18-vjecari-per-sulmin-ne-londer/60%Daily2017-09-22 17:57
https://kosova-info.com/microsoft-dhe-facebook-finalizojn-kabllin-optik-nnujor-me-kapacitet-160-terabit-pr-sekond/60%Daily2017-09-22 14:04
https://kosova-info.com/iphone-8-nis-shitjet-ne-kine/60%Daily2017-09-22 17:40
https://kosova-info.com/facebook-i-jep-te-dhena-kongresit-amerikan/60%Daily2017-09-22 17:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munich-wolfsburg-foto/60%Daily2017-09-22 17:33
https://kosova-info.com/veliu-premton-rritje-te-buxhetit-per-bujqesi-shendetesi-sport/60%Daily2017-09-22 16:50
https://kosova-info.com/autoritetit-londineze-heqin-licencn-e-uber/60%Daily2017-09-23 14:28
https://kosova-info.com/inter-dhe-milan-i-urojne-ditelindjen-ronaldos-duke-u-provokuar-mes-vete-video/60%Daily2017-09-22 16:29
https://kosova-info.com/porsche-zbret-ne-uje-foto/60%Daily2017-09-22 16:18
https://kosova-info.com/reagon-gazetari-shqiptar-ja-e-verteta-e-sherrit-me-regjisorin/60%Daily2017-09-22 15:50
https://kosova-info.com/haradinaj-shfuqizon-vendimin-per-shpronesimin-e-brezovices/60%Daily2017-09-22 15:45
https://kosova-info.com/mozilla-prditson-firefox-pr-ios-dhe-firefox-focus-n-android/60%Daily2017-09-22 13:39
https://kosova-info.com/sonte-ne-mirage-mysafire-mihrije-braha-stresi-kida-nita-latifi-morfina-hasani/60%Daily2017-09-22 15:25
https://kosova-info.com/ky-eshte-mesazhi-i-fundit-i-contes-per-costan/60%Daily2017-09-22 15:07
https://kosova-info.com/liberta-ska-te-ftohte-del-vec-me-pallto-dhe-pa-jeleke-foto/60%Daily2017-09-22 15:02
https://kosova-info.com/prishtine-ceremoni-perkujtimore-per-rreshterin-turk-huseyin-kutlu/60%Daily2017-09-22 14:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-burri-qe-po-e-do-adelina-tahiri-foto-2/60%Daily2017-09-22 14:38
https://kosova-info.com/thaci-per-marreveshjen-perfundimtare-me-serbine-do-te-degjohet-vullneti-i-popullit/60%Daily2017-09-22 14:37
https://kosova-info.com/bota-online-ende-se-ka-vrar-televizorin/60%Daily2017-09-22 18:20
https://kosova-info.com/morgan-freeman-mund-te-jete-cak-i-propagandes-ruse/60%Daily2017-09-22 14:26
https://kosova-info.com/sekreti-i-jetegjatesise/60%Daily2017-09-22 14:13
https://kosova-info.com/angela-martini-refuzon-oferten-10-milione-euro-nuk-do-ta-besoni-arsyen-foto/60%Daily2017-09-22 14:07
https://kosova-info.com/fifa-zbulon-emrat-e-tre-trajnereve-kandidate-per-cmimin-trajneri-i-vitit-2017-foto/60%Daily2017-09-22 13:57
https://kosova-info.com/serfi-i-se-ardhmes-me-dallge-te-krijuara-ne-pishine/60%Daily2017-09-22 13:41
https://kosova-info.com/shtohet-numri-i-policeve-ne-kataluni-ne-prag-te-referendumit-per-pavaresi/60%Daily2017-09-22 13:34
https://kosova-info.com/qeveria-e-mianmarit-shpallet-fajtore-per-gjenocid/60%Daily2017-09-22 13:26
https://kosova-info.com/prishet-asfalti-i-saposhtruar-ne-mitrovice/60%Daily2017-09-22 13:23
https://kosova-info.com/kremlini-mohon-reklamat-ne-facebook-gjate-fushates-presidenciale-ne-shba/60%Daily2017-09-22 13:22
https://kosova-info.com/iphone-8-ta-sht-m-e-shpejt-se-nj-core-i5-macbook-pro-poshtron-galaxy-s8/60%Daily2017-09-22 13:17
https://kosova-info.com/iphone-8-ta-sht-m-e-shpejt-se-nj-core-i5-macbook-pro-poshtron-galaxy-s8/60%Daily2017-09-22 13:17
https://kosova-info.com/sofia-e-mbyte-me-nje-koment-ermal-fejzullahun-foto/60%Daily2017-09-22 13:01
https://kosova-info.com/pas-shume-kohesh-ja-ke-e-takoi-sot-vesa-luma-foto/60%Daily2017-09-22 12:42
https://kosova-info.com/dridhet-real-madrid-ja-sa-do-te-mungoje-marcelo/60%Daily2017-09-22 12:39
https://kosova-info.com/u11-plus-sht-telefoni-i-radhs-i-htc-me-ekran-189/60%Daily2017-09-22 10:49
https://kosova-info.com/majk-po-incizon-kengen-e-re-foto/60%Daily2017-09-22 12:22
https://kosova-info.com/vriten-ne-turqi-aktivisti-opozitar-sirian-dhe-vajza-e-tij-gazetare/60%Daily2017-09-22 12:21
https://kosova-info.com/uraganet-po-krijohen-nga-dora-e-njeriut-publikohen-fotot-qe-hedhin-drite/60%Daily2017-09-22 12:18
https://kosova-info.com/fillon-mbjellja-e-fidaneve-per-sezonin-vjeshtor/60%Daily2017-09-22 12:13
https://kosova-info.com/trump-ne-twitter-kim-jong-eshte-budalle-le-te-behet-gati/60%Daily2017-09-22 11:19
https://kosova-info.com/aubameyang-me-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2017-09-22 11:16
https://kosova-info.com/microsoft-ribrandon-windows-store-n-microsoft-store/60%Daily2017-09-22 10:38
https://kosova-info.com/microsoft-ribrandon-windows-store-n-microsoft-store/60%Daily2017-09-22 10:38
https://kosova-info.com/bill-gates-me-falni-per-ctrlaltdel/60%Daily2017-09-22 11:09
https://kosova-info.com/ky-eshte-burri-qe-po-e-do-adelina-tahiri-foto/60%Daily2017-09-22 10:58
https://kosova-info.com/ne-diten-pa-makina-apel-per-qytetaret-ti-shfrytezojne-sa-me-pak-ato/60%Daily2017-09-22 10:54
https://kosova-info.com/mehmet-kosova-ndryshon-plotesisht-pamjen-e-tij-behet-i-shemtuar-foto/60%Daily2017-09-22 10:39
https://kosova-info.com/roberti-ia-publikon-kete-foto-nores-ne-kete-gjendje-se-keni-pare-kurre-foto/60%Daily2017-09-22 10:20
https://kosova-info.com/bie-slack-prdoruesit-raprtojn-ndrprerje-n-mbar-botn/60%Daily2017-09-22 10:17
https://kosova-info.com/edhe-dhurata-del-vetem-me-te-brendshme-ja-cfare-gjoksi-bombastik-ka-foto/60%Daily2017-09-22 10:01
https://kosova-info.com/lequipe-shpall-futbollistin-me-te-mire-ne-bote-u-21-foto/60%Daily2017-09-22 09:55
https://kosova-info.com/shte-200-milion-dollare-per-refugjatet-rohinya-ne-bangladesh/60%Daily2017-09-22 09:42
https://kosova-info.com/armata-e-albinit-dhe-trualli-i-hasan-prishtines/60%Daily2017-09-22 09:38
https://kosova-info.com/emina-publikon-foto-nga-vaska-nuk-eshte-vetem-por-me-foto/60%Daily2017-09-22 09:20
https://kosova-info.com/kremlini-rusia-nuk-ka-t-bj-me-fushatat-reklamuese-n-facebook-kur-zgjedhjeve-amerikane/60%Daily2017-09-22 10:32
https://kosova-info.com/kremlini-rusia-nuk-ka-t-bj-me-fushatat-reklamuese-n-facebook-kur-zgjedhjeve-amerikane-2/60%Daily2017-09-22 10:32
https://kosova-info.com/sa-minuta-loje-iu-nevojiten-ronaldos-per-ta-blere-kete-bugatti/60%Daily2017-09-22 08:42
https://kosova-info.com/youtube-mbyll-kanalet-me-pagese/60%Daily2017-09-22 08:25
https://kosova-info.com/shqipja-eshte-zyrtare-e-barabarte-me-gjuhen-maqedonase/60%Daily2017-09-22 08:24
https://kosova-info.com/shtetet-me-te-sigurta-ja-ku-renditen-shqiperia-dhe-kosova/60%Daily2017-09-22 08:14
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-pozon-pa-te-brendshme-per-pak-i-dalin-te-pasmet-foto/60%Daily2017-09-22 08:02
https://kosova-info.com/malueri-n-ccleaner-kishte-n-shnjestr-disa-kompani-t-mdha-teknologjike/60%Daily2017-09-22 07:49
https://kosova-info.com/malueri-n-ccleaner-kishte-n-shnjestr-disa-kompani-t-mdha-teknologjike/60%Daily2017-09-22 07:49
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-ky-eshte-veprimi-i-fundit-i-mozzikut-dhe-loredanes-ndaj-njeri-tjetrit-foto/60%Daily2017-09-22 07:39
https://kosova-info.com/forma-e-fytyres-tregon-shume-per-jeten-tuaj-seksuale/60%Daily2017-09-22 07:35
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-zbulon-perforcimin-e-barcelones-per-janarin-2018-foto/60%Daily2017-09-22 07:22
https://kosova-info.com/kim-jong-un-kercenon-trump-in-do-ta-paguaje-shtrenjte/60%Daily2017-09-22 07:15
https://kosova-info.com/sot-mblidhet-qeveria/60%Daily2017-09-22 06:58
https://kosova-info.com/disa-efekte-qe-ka-kombinimi-i-qumeshtit-me-mjaltin/60%Daily2017-09-22 06:47
https://kosova-info.com/google-blen-nje-pjese-te-htc-se/60%Daily2017-09-22 06:47
https://kosova-info.com/rema-canolli-feston-ditelindjen-ja-sa-vjecare-eshte-bere/60%Daily2017-09-22 06:38
https://kosova-info.com/horoskopi-22-shtator-2017/60%Daily2017-09-22 06:03
https://kosova-info.com/kryeministri-pakistanez-kritikon-politiken-e-shba-se/60%Daily2017-09-22 05:57
https://kosova-info.com/facebook-do-ti-dorezoje-3000-reklama-kongresit-te-shba-se/60%Daily2017-09-22 05:54
https://kosova-info.com/termeti-ne-meksike-bota-mahnitet-me-qenin-qe-shpetoi-52-jete-njerezish/60%Daily2017-09-22 05:52
https://kosova-info.com/donnarumma-zbulon-emrin-e-klubit-ku-nuk-do-te-transferohej-kurre-foto/60%Daily2017-09-22 05:34
https://kosova-info.com/inter-me-super-perforcim-nga-psg-foto/60%Daily2017-09-22 05:29
https://kosova-info.com/avokado-perberes-i-ushqimit-tuaj/60%Daily2017-09-21 23:37
https://kosova-info.com/shikimi-i-serialeve-apo-filmave-pa-pushim-eshte-tejet-i-demshem-per-ju/60%Daily2017-09-21 23:06
https://kosova-info.com/mclaren-kthehet-me-nje-makine-te-vecante-foto/60%Daily2017-09-21 23:04
https://kosova-info.com/bill-gates-me-falni-per-ctrl-alt-delete/60%Daily2017-09-21 23:00
https://kosova-info.com/virusi-i-tmerrshem-do-te-infektoje-miliarda-telefona-por-ja-si-mund-te-parandalohet/60%Daily2017-09-21 22:42
https://kosova-info.com/robt-po-lypshe-me-ti-q-kandidati-per-kryetar-te-ferizajt-sulmon-asamblistin-ne-foltore/60%Daily2017-09-21 22:02
https://kosova-info.com/ja-arritem-edhe-kesaj-dite-prane-transplantit-te-pare-te-kokes/60%Daily2017-09-21 22:00
https://kosova-info.com/barcelona-real-madrid-klauzolat-e-largimit-te-futbollisteve-foto/60%Daily2017-09-21 21:59
https://kosova-info.com/loredana-nuk-ndalet-pasi-u-nda-nga-mozzik-ia-nxjerre-atij-disa-te-pa-lara-foto/60%Daily2017-09-21 21:55
https://kosova-info.com/gjyqtaret-e-liges-se-pare-ja-kush-gjykon-ne-mbremjen-e-adem-jasharit-foto/60%Daily2017-09-21 21:53
https://kosova-info.com/arratiset-nje-i-burgosur/60%Daily2017-09-21 21:50
https://kosova-info.com/hoxhaj-prizreni-ia-beson-ndryshimin-kandidatit-te-pdk-se/60%Daily2017-09-21 21:42
https://kosova-info.com/deshtimet-e-realit-e-nxjerrin-barcen-favorite-per-titull-ne-bastore/60%Daily2017-09-21 21:42
https://kosova-info.com/pdk-synon-ta-rris-zhvillimin-ekonomik-ne-decan-video/60%Daily2017-09-21 21:37
https://kosova-info.com/ldk-premton-depolitizimin-e-arsimit-ne-decan-video/60%Daily2017-09-21 21:33
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-ja-cka-i-thote-mozzikut-tashme-ish-e-dashura-e-tij-loredana-foto/60%Daily2017-09-21 21:26
https://kosova-info.com/canta-e-rende-asnje-problem-me-school-gym/60%Daily2017-09-21 21:22
https://kosova-info.com/edhe-be-ja-e-godet-korene-e-veriut-me-sanksione-te-reja/60%Daily2017-09-21 21:18
https://kosova-info.com/deputeti-i-partise-se-gjukanoviqit-per-ne-demarkacioni-me-kosoven-ka-perfunduar/60%Daily2017-09-21 21:14
https://kosova-info.com/ahmeti-premton-pese-shkolla-akuzon-qeverine-per-mosinvestim/60%Daily2017-09-21 21:09
https://kosova-info.com/basha-sa-te-jem-une-nuk-do-lejoj-fraksionet-ne-pd/60%Daily2017-09-21 21:08
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-romen/60%Daily2017-09-21 21:05
https://kosova-info.com/efekt-kurues-ky-eshte-gabimi-qe-nuk-duhet-bere-me-mjaltin/60%Daily2017-09-21 21:00
https://kosova-info.com/teuta-tregon-se-kur-nje-femer-eshte-e-bukur-foto/60%Daily2017-09-21 21:00
https://kosova-info.com/petrit-sinani-qeverite-e-deritanishme-ne-drenas-kane-qene-jofunksionale/60%Daily2017-09-21 20:51
https://kosova-info.com/3-shkaktaret-e-gushes-se-varur/60%Daily2017-09-21 20:51
https://kosova-info.com/vetem-nje-skuader-ne-pese-ligat-kryesore-te-evropes-nuk-ka-pranuar-gol-foto/60%Daily2017-09-21 20:49
https://kosova-info.com/mozzik-eshte-ndare-nga-i-dashura-foto/60%Daily2017-09-21 20:30
https://kosova-info.com/zbulohet-se-si-rummenigge-e-perzuri-nga-bayerni-toni-kroosin/60%Daily2017-09-21 20:28
https://kosova-info.com/lenjani-shenon-super-gol-ne-zvicer-video/60%Daily2017-09-21 20:21
https://kosova-info.com/10-milione-per-encen-ne-nje-video/60%Daily2017-09-21 20:00
https://kosova-info.com/chiellini-godet-bonuccin-pas-transferimit-te-milani/60%Daily2017-09-21 19:56
https://kosova-info.com/real-madrid-vjen-me-ndryshime-te-medha-ne-formacion-ndaj-alavesit-foto/60%Daily2017-09-21 19:47
https://kosova-info.com/ldk-synon-kthimin-e-prishtines-video/60%Daily2017-09-21 19:44
https://kosova-info.com/trump-sanksionon-kompanite-qe-bejne-biznes-me-korene-veriore/60%Daily2017-09-21 19:33
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-shtatzene/60%Daily2017-09-21 19:29
https://kosova-info.com/levante-sociedad-mesojeni-nese-starton-nga-fillimi-januzaj-foto/60%Daily2017-09-21 19:07
https://kosova-info.com/doktori-i-vip-ve-feston-ditelindjen-ja-si-e-uroi-veten-video/60%Daily2017-09-21 18:59
https://kosova-info.com/asnje-i-arrestuar-edhe-pas-kater-muajve-nga-vrasja-e-ermal-kamberajt-video/60%Daily2017-09-21 18:37
https://kosova-info.com/beyonce-tregon-trupin-pas-lindjes-se-binjakeve-foto/60%Daily2017-09-21 18:29
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-e-kopjon-totalisht-rihannen-foto/60%Daily2017-09-21 18:00
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-eliminohet-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2017-09-21 17:47
https://kosova-info.com/middle-earth-shadow-of-war-vjen-n-android-m-28-shtator/60%Daily2017-09-21 17:41
https://kosova-info.com/frasher-krasniqi-tallet-me-sallen-e-zbrazur-te-ldk-se-foto/60%Daily2017-09-21 17:24
https://kosova-info.com/angela-martini-hotter-than-hell-ne-fotografine-e-fundit-foto/60%Daily2017-09-21 17:00
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-gruaja-me-e-pasur-ne-bote/60%Daily2017-09-21 16:58
https://kosova-info.com/rusia-paralajmeron-shba-ne-do-hakmerremi-nese-sulmohen-forcat-qeveritare-ne-siri/60%Daily2017-09-21 16:37
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-propozon-taksa-t-reja-pr-facebook-google-dhe-amazon/60%Daily2017-09-21 16:25
https://kosova-info.com/real-madrid-real-betis-e-verteta-e-fotos-qe-po-cmend-internetin-foto/60%Daily2017-09-21 16:22
https://kosova-info.com/abrashi-me-programin-e-ldk-se-do-ta-fitojme-prishtinen-dhe-shumicen-e-komunave/60%Daily2017-09-21 16:08
https://kosova-info.com/beatrixi-akuzon-mediat-per-prishjen-me-encen/60%Daily2017-09-21 15:40
https://kosova-info.com/allweb-bota-e-marketingut-dixhital/60%Daily2017-09-21 15:20
https://kosova-info.com/zyrtare-rivalet-e-kosoves-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2017-09-21 15:08
https://kosova-info.com/policia-e-beh-se-parandalon-trafikimin-e-6-personave-nga-kosova/60%Daily2017-09-21 14:51
https://kosova-info.com/a-po-ju-shendosh-sallata/60%Daily2017-09-21 14:41
https://kosova-info.com/ngjarja-qe-lidhet-me-emision-te-tij-e-la-pa-fjale-prezantuesin-shqiptar-foto/60%Daily2017-09-21 14:40
https://kosova-info.com/detaje-ekskluzive-nga-bashkepunimi-i-ri-i-gjikos/60%Daily2017-09-21 14:18
https://kosova-info.com/zyrtare-diego-costa-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2017-09-21 14:00
https://kosova-info.com/zyrtare-diego-costa-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2017-09-21 14:00
https://kosova-info.com/zyrtare-cana-pershendetet-ne-kete-ndeshje-te-kombetares/60%Daily2017-09-21 13:33
https://kosova-info.com/kardiokirurgji-e-standarteve-nderkombetare-spitali-amerikan-shpeton-jete/60%Daily2017-09-21 13:24
https://kosova-info.com/flamur-sefaj-takohet-me-shefen-e-eulex-it-alexandra-papadopoulou/60%Daily2017-09-21 13:23
https://kosova-info.com/ubt-cert-organizon-edicionin-e-dyt-t-aktivitetit-hack-day-kosova-2017/60%Daily2017-09-21 13:12
https://kosova-info.com/bilanci-i-termetit-ne-meksike-237-viktima-dhe-1-900-te-lenduar/60%Daily2017-09-21 13:09
https://kosova-info.com/profesoresha-e-o-sa-mire-ka-nje-lutje-do-tua-shperbleje-foto/60%Daily2017-09-21 13:02
https://kosova-info.com/shpejtesi-dhe-cmenduri-ne-arabine-saudite-video/60%Daily2017-09-21 13:01
https://kosova-info.com/kremlini-sulmon-aktorin-morgan-freeman/60%Daily2017-09-21 12:59
https://kosova-info.com/befason-dzeko-prane-rikthimit-ne-bundeslige/60%Daily2017-09-21 12:42
https://kosova-info.com/operacionet-anti-krim-forcat-speciale-pushtojne-elbasanin/60%Daily2017-09-21 12:30
https://kosova-info.com/nene-e-bije-ne-krevat-me-dashnorin/60%Daily2017-09-21 12:26
https://kosova-info.com/komentet-e-trumpit-jane-te-pavlera/60%Daily2017-09-21 12:23
https://kosova-info.com/bima-qe-parandalon-renien-e-flokeve/60%Daily2017-09-21 12:05
https://kosova-info.com/prishet-miqesia-ne-mes-te-dy-shoqeve-te-ngushta-te-estrades-foto/60%Daily2017-09-21 11:57
https://kosova-info.com/iraku-nis-ofensiven-per-te-rimarre-qytetin-havija-nga-isis-i/60%Daily2017-09-21 11:37
https://kosova-info.com/brexit-be-ja-i-druhet-dobesise-se-may/60%Daily2017-09-21 11:36
https://kosova-info.com/itali-shkaterrohet-karteli-shqiptar-250-mije-euro-droge-ne-muaj/60%Daily2017-09-21 11:32
https://kosova-info.com/barcelona-me-lajmin-e-madh-per-iniestan/60%Daily2017-09-21 11:30
https://kosova-info.com/veseli-thote-se-pdk-do-te-perkrah-projektet-e-bekim-jasharit-nga-niveli-qendror/60%Daily2017-09-21 11:01
https://kosova-info.com/gishtat-ne-hunde-mund-te-kthehen-ne-rrezik-serioz/60%Daily2017-09-21 10:43
https://kosova-info.com/cristiano-zhvishet-pas-humbjes-se-real-madridit-nga-betis-foto/60%Daily2017-09-21 10:21
https://kosova-info.com/apple-rrit-limitin-e-shkarkim-n-app-store-mbi-valt-celulare-n-150mb/60%Daily2017-09-21 09:11
https://kosova-info.com/cana-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2017-09-21 10:03
https://kosova-info.com/haradinaj-dhe-ismaili-premtojne-ndryshim-te-gjendjes-se-shendetesise/60%Daily2017-09-21 09:58
https://kosova-info.com/turqia-irani-dhe-iraku-kundershtojne-referendumin-kurd/60%Daily2017-09-21 09:56
https://kosova-info.com/griezmann-real-madrid-lajm-i-cmendur-nga-spanja-foto/60%Daily2017-09-21 09:52
https://kosova-info.com/kim-kardashian-e-ka-fuqine-ta-dridh-nje-plazh-te-tere-del-me-tanga-foto/60%Daily2017-09-21 09:52
https://kosova-info.com/kaq-te-pashem-duken-ne-realitet-vishnu-dhe-akashi-nga-seriali-utteran-foto/60%Daily2017-09-21 09:23
https://kosova-info.com/hetuesit-e-muellerit-kerkojne-dokumente-nga-shtepia-e-bardhe/60%Daily2017-09-21 09:11
https://kosova-info.com/keto-jane-5-mendimet-e-para-te-meshkujve-kur-ju-shohin-te-zhveshur/60%Daily2017-09-21 09:09
https://kosova-info.com/dembele-barcelona-ndodh-ajo-qe-nuk-e-priste-askush/60%Daily2017-09-21 09:02
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-sulmon-ruset-ne-siri-zemerohet-moska/60%Daily2017-09-21 08:59
https://kosova-info.com/vleresohet-pasuria-e-kqirajve-ne-gjykimin-per-fajde/60%Daily2017-09-21 08:36
https://kosova-info.com/ushqimet-kunder-eres-se-keqe-te-gojes/60%Daily2017-09-21 08:31
https://kosova-info.com/serena-williams-ka-nje-keshille-per-femrat-te-cilat-nuk-e-duan-trupin-e-tyre-foto/60%Daily2017-09-21 08:07
https://kosova-info.com/psg-zgjedh-kundershtarin-per-finalen-e-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2017-09-21 07:53
https://kosova-info.com/psg-zgjedh-kundershtarin-per-finalen-e-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2017-09-21 07:53
https://kosova-info.com/martohet-aktorja-e-kara-sevda-foto-2/60%Daily2017-09-21 07:37
https://kosova-info.com/referendumi-i-katalunjes-kryeministri-spanjoll-i-jepni-fund-pershkallezimit/60%Daily2017-09-21 07:29
https://kosova-info.com/gjeegjeza-kineze/60%Daily2017-09-21 07:09
https://kosova-info.com/britma-dhe-femije-duke-qare-pamje-rreqethese-nen-rrenojat-e-shkolles-ne-meksike/60%Daily2017-09-21 06:30
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-latine-castillo-e-derrmuar-nga-humbja-e-familjareve-ne-termetin-e-meksikes-foto/60%Daily2017-09-21 06:17
https://kosova-info.com/kontroll-blic-ne-portin-e-durresit/60%Daily2017-09-21 06:04
https://kosova-info.com/kontroll-blic-ne-portin-e-durresit/60%Daily2017-09-21 06:04
https://kosova-info.com/ronaldo-e-meritoi-kartonin-e-kuq-shikojeni-cfare-ka-bere-ndaj-real-betisit-foto/60%Daily2017-09-21 05:36
https://kosova-info.com/sport-lajmi-net-2017-09-21-073509/60%Daily2017-09-21 05:35
https://kosova-info.com/juventus-fiorentina-do-te-befasoheni-nga-futbollisti-me-i-dobet-i-ndeshjes-foto/60%Daily2017-09-21 05:18
https://kosova-info.com/tradhetia-te-falesh-te-harrosh/60%Daily2017-09-20 23:39
https://kosova-info.com/tradhetia-te-falesh-te-harrosh/60%Daily2017-09-20 23:39
https://kosova-info.com/ja-pse-u-zhvillua-kaq-shume-prostitucioni/60%Daily2017-09-20 23:13
https://kosova-info.com/kjo-diete-me-banane-ka-rezultatet-me-te-shpejta/60%Daily2017-09-20 23:12
https://kosova-info.com/perberesit-qe-funksionojne-ne-cdo-kohe-per-renien-ne-peshe-dhe-pastrimin-e-organizimt/60%Daily2017-09-20 22:59
https://kosova-info.com/suite-ne-avion-foto/60%Daily2017-09-20 22:41
https://kosova-info.com/pediatria-high-tech/60%Daily2017-09-20 22:22
https://kosova-info.com/deshmitari-i-kishte-thene-ruaju-te-akuzuarit-per-vrasje/60%Daily2017-09-20 21:58
https://kosova-info.com/blero-ia-publikon-nje-moment-shume-te-keq-afrones-dhe-tares-foto/60%Daily2017-09-20 21:57
https://kosova-info.com/real-madrid-real-betis-rezultat-shokues-video/60%Daily2017-09-20 21:54
https://kosova-info.com/spanja-sekuestron-10-milione-fletevotime-per-referendumin-e-katalonise-per-pavaresi/60%Daily2017-09-20 21:52
https://kosova-info.com/uragani-maria-le-pa-energji-gjithe-puerto-ricon/60%Daily2017-09-20 21:47
https://kosova-info.com/uragani-maria-le-pa-energji-gjithe-puerto-ricon/60%Daily2017-09-20 21:47
https://kosova-info.com/uragani-maria-le-pa-energji-gjithe-puerto-ricon/60%Daily2017-09-20 21:47
https://kosova-info.com/si-behet-avancimi-i-nxenesve-ne-kosove-video/60%Daily2017-09-20 21:41
https://kosova-info.com/delawie-i-pakenaqur-me-nivelin-e-pjesemarrjes-se-grave-ne-politike/60%Daily2017-09-20 21:36
https://kosova-info.com/dua-lipa-vazhdon-te-kryesoje-ne-billboard/60%Daily2017-09-20 21:30
https://kosova-info.com/manjani-pa-200-mije-euro-nuk-hyn-dot-ne-nje-gare-elektorale/60%Daily2017-09-20 21:28
https://kosova-info.com/mertens-shenon-golin-e-karrieres-ne-porten-e-strakoshes-video/60%Daily2017-09-20 21:25
https://kosova-info.com/plagosje-ne-prishtine-mes-serbeve-dhe-shqiptareve/60%Daily2017-09-20 21:21
https://kosova-info.com/solaborate-dhe-hello-prezantojn-t-ardhmen-e-video-conferencing-n-techcrunch-disrupt/60%Daily2017-09-20 21:16
https://kosova-info.com/huqje-e-pabesueshme-nga-ronaldo-video/60%Daily2017-09-20 21:12
https://kosova-info.com/selimi-vitin-e-ardhshem-fillojne-investimet-e-grantit-amerikan/60%Daily2017-09-20 21:09
https://kosova-info.com/selimi-vitin-e-ardhshem-fillojne-investimet-e-grantit-amerikan-2/60%Daily2017-09-20 21:09
https://kosova-info.com/ate-qe-tuna-ia-beri-tianit-edhe-majlinda-ja-beri-roanit-foto/60%Daily2017-09-20 21:02
https://kosova-info.com/arsyeja-perse-femrat-shtatzena-kane-shkelqim-te-vecante/60%Daily2017-09-20 20:59
https://kosova-info.com/united-e-city-nuk-gabojne-ne-kupen-e-anglise/60%Daily2017-09-20 20:49
https://kosova-info.com/tashm-mund-t-lanoni-aplikacionin-instagram-nga-aplikacioni-facebook/60%Daily2017-09-20 20:44
https://kosova-info.com/fitojne-te-medhate-e-premierliges/60%Daily2017-09-20 20:40
https://kosova-info.com/milan-spal-rezultat-qe-pritej-video/60%Daily2017-09-20 20:39
https://kosova-info.com/juventus-fiorentina-rezultat-dramatik-video/60%Daily2017-09-20 20:36
https://kosova-info.com/nur-shtrohet-me-urgjence-ne-spital/60%Daily2017-09-20 20:30
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-dikush-po-prene-telat-e-ndricimit-publik-ne-prishtine/60%Daily2017-09-20 20:27
https://kosova-info.com/deda-serbia-dhe-mali-i-zi-e-kane-vitin-2025-per-be-kosova-nuk-eshte-askund/60%Daily2017-09-20 20:15
https://kosova-info.com/djathi-mund-tju-shkaktoje-varesi/60%Daily2017-09-20 20:08
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-e-riktheu-vet-edona-kengen-simpatia-video/60%Daily2017-09-20 20:02
https://kosova-info.com/mos-e-humbisni-bomben-e-rashford-video/60%Daily2017-09-20 19:44
https://kosova-info.com/maluma-tallet-publikisht-me-shakiren-video/60%Daily2017-09-20 19:41
https://kosova-info.com/maluma-tallet-publikisht-me-shakiren-video/60%Daily2017-09-20 19:41
https://kosova-info.com/avrile-lavigne-me-e-rrezikshmja-online/60%Daily2017-09-20 19:30
https://kosova-info.com/cmendet-kim-e-nxjerre-gjithe-gjoksin-ne-instagram-foto/60%Daily2017-09-20 19:22
https://kosova-info.com/kete-bime-e-keni-ne-kopsht-por-nuk-e-keni-ditur-qe-sheron-renien-e-flokeve-2/60%Daily2017-09-20 19:14
https://kosova-info.com/danjeli-dhe-fotini-zbulojne-cfare-kane-bere-me-100-milionet-e-big-brother-foto/60%Daily2017-09-20 19:01
https://kosova-info.com/prishtine-fushat-sportive-te-ndertuara-dobet-video/60%Daily2017-09-20 18:57
https://kosova-info.com/flasin-kosovaret-qe-i-ndihmuan-amerikanet-video/60%Daily2017-09-20 18:56
https://kosova-info.com/ja-cka-i-beri-tuna-djalit-te-saj-tianit-foto/60%Daily2017-09-20 18:47
https://kosova-info.com/doni-te-bini-ne-peshe-mos-hani-me-sallate-ja-cfare-thone-ekspertet/60%Daily2017-09-20 18:39
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-i-ofendon-rende-gazetaret-i-quan-te-semure-foto/60%Daily2017-09-20 18:20
https://kosova-info.com/lamtumire-ere-e-keqe-e-vagjines-pergjithmone-me-vetem-nje-perberes/60%Daily2017-09-20 18:19
https://kosova-info.com/pritje-te-gjata-per-te-marre-statusin-azil-ne-evrope/60%Daily2017-09-20 18:16
https://kosova-info.com/man-utd-burton-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-09-20 18:04
https://kosova-info.com/man-utd-burton-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-09-20 18:04
https://kosova-info.com/vazhdojne-kerkimet-per-te-mbijetuarit-e-termetit-ne-meksike/60%Daily2017-09-20 18:00
https://kosova-info.com/cka-tregojne-rrahjet-e-zemres/60%Daily2017-09-20 17:39
https://kosova-info.com/apple-watch-series-3-probleme-me-rrjetin-celular-lte/60%Daily2017-09-20 17:24
https://kosova-info.com/pacolli-fton-kunder-kandidatet-ne-hapje-te-fushates/60%Daily2017-09-20 17:21
https://kosova-info.com/martohet-aktorja-e-kara-sevda-foto/60%Daily2017-09-20 16:59
https://kosova-info.com/keto-jane-disa-nga-simptomat-e-depresionit/60%Daily2017-09-20 16:57
https://kosova-info.com/rouhani-fjalimi-i-trump-it-ne-okb-injorant/60%Daily2017-09-20 16:50
https://kosova-info.com/zyrtare-finalja-e-liges-se-kampioneve-luhet-ne-stadiumin-e-njohur-foto/60%Daily2017-09-20 16:50
https://kosova-info.com/alzheimer-inteligjenca-artificiale-vjen-ne-ndihme/60%Daily2017-09-20 16:46
https://kosova-info.com/benevento-roma-autogol-qesharak-video/60%Daily2017-09-20 16:40
https://kosova-info.com/iran-ekzekutohet-ne-publik-i-denuari-per-dhunim-dhe-vrasje/60%Daily2017-09-20 16:36
https://kosova-info.com/haley-shba-ja-nuk-do-e-braktise-marreveshjen-berthamore-me-iranin-2/60%Daily2017-09-20 16:33
https://kosova-info.com/iran-ekzekutohet-ne-publik-i-denuari-per-dhunim-dhe-vrasje-2/60%Daily2017-09-20 16:31
https://kosova-info.com/iran-ekzekutohet-ne-publik-i-denuari-per-dhunim-dhe-vrasje-2/60%Daily2017-09-20 16:31
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-prishtine-plagosen-dy-persona/60%Daily2017-09-20 16:22
https://kosova-info.com/del-ne-shitje-i-vetmi-rolls-royce-hyperion-foto/60%Daily2017-09-20 16:19
https://kosova-info.com/turqia-shtyp-shkollat-e-gulenit-ne-kosove/60%Daily2017-09-20 16:11
https://kosova-info.com/era-i-rikthehet-atij-qe-dikur-e-la-foto/60%Daily2017-09-20 16:00
https://kosova-info.com/haley-shba-ja-nuk-do-e-braktise-marreveshjen-berthamore-me-iranin/60%Daily2017-09-20 15:49
https://kosova-info.com/o-sa-mire-po-rikthehet-me-keto-ndryshime/60%Daily2017-09-20 15:43
https://kosova-info.com/lewandowski-real-madrid-bild-zbulon-dicka-te-cmendur/60%Daily2017-09-20 15:37
https://kosova-info.com/lewandowski-real-madrid-bild-zbulon-dicka-te-cmendur/60%Daily2017-09-20 15:37
https://kosova-info.com/lewandowski-real-madrid-bild-zbulon-dicka-te-cmendur/60%Daily2017-09-20 15:37
https://kosova-info.com/dikur-luante-kunder-cristiano-ronaldos-sot-berber-ne-elbasan-foto/60%Daily2017-09-20 15:15
https://kosova-info.com/nxenesit-bllokojne-rrugen-agim-ramadani-kerkojne-drejtesi-per-aulon-zeken-fotovideo/60%Daily2017-09-20 14:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nena-e-motrave-mustafa-ajo-sot-ka-ditelindjen-foto/60%Daily2017-09-20 14:27
https://kosova-info.com/bologna-inter-cfare-beri-gjyqtari-video/60%Daily2017-09-20 14:21
https://kosova-info.com/gjermani-denohet-ish-spiuni-shtirej-si-xhihadist-nga-merzia/60%Daily2017-09-20 14:14
https://kosova-info.com/ankara-hapet-qendra-shendetesore-per-refugjatet/60%Daily2017-09-20 14:11
https://kosova-info.com/lekaj-inspekton-punimet-ne-rrugen-prishtine-peje-segmenti-ne-kijeve/60%Daily2017-09-20 13:45
https://kosova-info.com/largojeni-menjehere-nga-shtepia-kete-lule-shkakton-vdekje/60%Daily2017-09-20 13:43
https://kosova-info.com/publikohen-fotot-qe-vertetojne-se-uraganet-po-krijohet-nga-dora-e-njeriut/60%Daily2017-09-20 13:27
https://kosova-info.com/keta-jane-qytetet-me-ushqimin-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2017-09-20 13:17
https://kosova-info.com/fituesi-i-eurovision-ne-gjendje-te-rende-shendetesore-foto/60%Daily2017-09-20 13:08
https://kosova-info.com/zyrtare-feste-e-madhe-ne-real-madrid-lajm-i-madh-nga-benzema/60%Daily2017-09-20 12:58
https://kosova-info.com/dnv-me-2500-vezhgues-ne-zgjedhjet-lokale/60%Daily2017-09-20 12:41
https://kosova-info.com/qeveria-do-te-inicoje-hetim-nderkombetar-per-ngjarjet-ne-kumanove/60%Daily2017-09-20 12:39
https://kosova-info.com/nese-nuk-doni-te-perufndoni-ne-spital-mos-i-beni-kurre-keto-3-gjera-gjat-aktit-seksual/60%Daily2017-09-20 12:18
https://kosova-info.com/maska-rigjenruese-me-lekuren-e-sheges-qe-duhet-te-provoje-cdo-femer/60%Daily2017-09-20 12:18
https://kosova-info.com/microsoft-publikoi-ndrtimin-eksperimental-16291-t-windows-10-s/60%Daily2017-09-20 12:08
https://kosova-info.com/njihuni-me-motren-bukuroshe-te-mimoza-shkodres-foto/60%Daily2017-09-20 11:55
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-fantastik-per-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2017-09-20 11:38
https://kosova-info.com/reshitaj-e-minxhozi-diskutojne-per-mbledhjen-e-qeverive-me-27-nentor/60%Daily2017-09-20 11:27
https://kosova-info.com/orinda-huta-e-zonja-ja-cka-ka-pergaditur-foto/60%Daily2017-09-20 11:09
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-hani-12-kumbulla-ne-dite/60%Daily2017-09-20 11:01
https://kosova-info.com/alarm-per-pako-te-dyshimte-ne-londer/60%Daily2017-09-20 10:58
https://kosova-info.com/raketa-ruse-bie-mbi-spektatoret-video/60%Daily2017-09-20 10:44
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-nese-pini-qumesht-me-mjalte/60%Daily2017-09-20 10:30
https://kosova-info.com/juventus-me-plot-ndryshime-ne-formacion-kunder-fiorentines-foto/60%Daily2017-09-20 10:13
https://kosova-info.com/zeka-8000-euro-telefona-per-zyren-e-kryeministrit-e-pacientet-po-heqin-per-nje-gjilpere/60%Daily2017-09-20 09:57
https://kosova-info.com/rusi-u-dergua-ne-psikiatri-per-kerkesen-per-republike-ne-siberi/60%Daily2017-09-20 09:52
https://kosova-info.com/koment-viktor-jerofejev-gjermanise-i-duhen-ne-pushtet-njerez-me-gezim-me-te-madh-per-jeten/60%Daily2017-09-20 09:00
https://kosova-info.com/koment-viktor-jerofejev-gjermanise-i-duhen-ne-pushtet-njerez-me-gezim-me-te-madh-per-jeten/60%Daily2017-09-20 09:00
https://kosova-info.com/dhurata-hoxha-kerkon-promovimin-e-qeverisjes-se-mire-dhe-fuqizimin-e-sundimit-te-ligjit/60%Daily2017-09-20 08:54
https://kosova-info.com/erik-lloshi-kritikon-ashper-mediat-per-jeten-e-tij-private-foto/60%Daily2017-09-20 08:46
https://kosova-info.com/benzema-nenshkruan-me-gjigantin-e-evropes-kontrata-deri-me-2022/60%Daily2017-09-20 08:44
https://kosova-info.com/xhensila-e-mahnitshme-ne-imazhin-e-fundit-shfaqet-ne-bikini-foto/60%Daily2017-09-20 08:14
https://kosova-info.com/uragani-maria-i-drejtohet-porto-rikos/60%Daily2017-09-20 08:01
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-ne-te-njejtin-hotel-me-xhensilen-dhe-besin-ne-dubai-foto/60%Daily2017-09-20 07:44
https://kosova-info.com/chamberlain-debuton-si-titullar-qesharake-cfare-i-ndodhi-ne-ndeshjen-leicester-city-liverpool-video/60%Daily2017-09-20 07:36
https://kosova-info.com/moska-e-nderon-mihail-kallashnikovin-me-nje-monument-gjigand/60%Daily2017-09-20 07:27
https://kosova-info.com/oficeri-sovjetik-qe-shmangu-luften-berthamore-me-shba-nderron-jete/60%Daily2017-09-20 07:03
https://kosova-info.com/pse-varen-gjokset-dhe-si-shmanget-ky-problem/60%Daily2017-09-20 06:56
https://kosova-info.com/po-vjen-big-brother-me-personazhe-vip-foto/60%Daily2017-09-20 06:30
https://kosova-info.com/po-vjen-big-brother-me-personazhe-vip-foto/60%Daily2017-09-20 06:30
https://kosova-info.com/larg-liberalizimit/60%Daily2017-09-20 06:07
https://kosova-info.com/super-messi-shikojeni-ballinen-e-gazetes-katalane-sport-foto/60%Daily2017-09-20 05:31
https://kosova-info.com/skandalet-seksuale-me-te-famshme-ne-politike/60%Daily2017-09-19 23:44
https://kosova-info.com/princa-bankiere-dhe-biznesmene-ja-10-familjet-me-pasura-qe-kontrollojne-boten/60%Daily2017-09-19 23:43
https://kosova-info.com/keto-8-ushqime-po-ua-shkaktojne-kancerin/60%Daily2017-09-19 23:43
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ndikojne-ne-organet-e-trupit/60%Daily2017-09-19 23:00
https://kosova-info.com/qendrimi-ulur-te-vret/60%Daily2017-09-19 23:00
https://kosova-info.com/whatsapp-fshini-lirisht-ato-qe-nuk-ju-duhen/60%Daily2017-09-19 22:52
https://kosova-info.com/njihuni-me-matcha-caji-jeshil-me-antioksidante/60%Daily2017-09-19 22:52
https://kosova-info.com/nese-keni-android-atehere-duhet-te-keni-kujdes-nga-keto-aplikacione/60%Daily2017-09-19 22:28
https://kosova-info.com/lekaj-nuk-ka-asnje-kushtezim-nga-lista-serbe-per-ushtrine-as-per-asociacionin-video/60%Daily2017-09-19 21:56
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-chris-brown-befason-me-paraqitjen-e-fundit-xhinset-e-tejdukshme-i-zbulojne-tangat-e-te-pasmet-foto/60%Daily2017-09-19 21:54
https://kosova-info.com/thaci-takohet-me-erdoganin-ne-new-york/60%Daily2017-09-19 21:49
https://kosova-info.com/poker-nga-messi-barcelona-tmerron-eibarin-video/60%Daily2017-09-19 21:49
https://kosova-info.com/cili-kandidat-per-prishtinen-e-ka-shikuar-serine-e-famshme-narcos/60%Daily2017-09-19 21:42
https://kosova-info.com/bie-numri-i-atyre-qe-punojne-tokat-video/60%Daily2017-09-19 21:37
https://kosova-info.com/42-te-vdekur-nga-termeti-ne-meksike/60%Daily2017-09-19 21:23
https://kosova-info.com/selimi-haradinaj-nuk-duhet-ta-beje-ate-qe-e-ka-bere-thaci/60%Daily2017-09-19 21:17
https://kosova-info.com/messi-i-pergjigjet-eibarit-me-dy-gola-video/60%Daily2017-09-19 21:17
https://kosova-info.com/transgjinorja-linda-rei-me-nje-super-makine-luksoze-po-noizy-cfare-lidhje-ka-me-kete-foto/60%Daily2017-09-19 21:13
https://kosova-info.com/barcelona-vazhdon-te-shenoje-video/60%Daily2017-09-19 21:12
https://kosova-info.com/barcelona-vazhdon-te-shenoje-video/60%Daily2017-09-19 21:12
https://kosova-info.com/kandidati-i-vv-se-qe-do-zhdukjen-e-izraelit-e-gezon-mbeshtetjen-e-plote-te-partise-e-te-visar-ymerit/60%Daily2017-09-19 21:07
https://kosova-info.com/ne-kete-gjendje-se-keni-pare-asnjehere-kim-kardashianin-foto/60%Daily2017-09-19 21:04
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-rregullojne-metabolizmin/60%Daily2017-09-19 21:02
https://kosova-info.com/a-do-ta-rrezoje-arber-vllahiu-shtepine-e-ramush-haradinajt-ne-dragodan/60%Daily2017-09-19 20:50
https://kosova-info.com/guret-ne-temth-dhe-trajtimi-i-tyre-me-leng-molle/60%Daily2017-09-19 20:47
https://kosova-info.com/bologna-inter-rezultat-befasues-video/60%Daily2017-09-19 20:43
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-sjell-kengen-e-re-told-ya-audio/60%Daily2017-09-19 20:38
https://kosova-info.com/leicester-liverpool-rezultat-i-papritur-video/60%Daily2017-09-19 20:38
https://kosova-info.com/penallti-per-interin-por-icardi-video/60%Daily2017-09-19 20:28
https://kosova-info.com/penallti-per-barcelonen-cfare-beri-messi-video-2/60%Daily2017-09-19 20:24
https://kosova-info.com/ky-eshte-programi-qeverises-i-arber-vllahiut-per-prishtinen/60%Daily2017-09-19 19:59
https://kosova-info.com/pacolli-falenderon-omanin-per-mbeshtetjen-ndaj-kosoves/60%Daily2017-09-19 19:58
https://kosova-info.com/i-kane-caktuar-datat-e-dasmave-labi-dhe-kengetari-i-njohur-po-i-qajne-hallet-e-marteses-foto/60%Daily2017-09-19 19:57
https://kosova-info.com/cmendet-zaza-het-trik-per-8-minuta-video/60%Daily2017-09-19 19:55
https://kosova-info.com/tragjike-vdes-futbollisti-i-juventusit-foto/60%Daily2017-09-19 19:40
https://kosova-info.com/fifa-18-mund-te-provohet-falas/60%Daily2017-09-19 19:37
https://kosova-info.com/ledri-nuk-ka-shkuar-i-vetem-ne-pushime-pas-fotove-te-tij-fshihet-kjo-vajze-foto/60%Daily2017-09-19 19:18
https://kosova-info.com/e-frikshme-shikoni-si-lekunden-objektet-nga-termeti-ne-meksike/60%Daily2017-09-19 19:12
https://kosova-info.com/deri-me-2025-nje-ne-pese-persona-ne-bote-do-te-jete-obez/60%Daily2017-09-19 19:00
https://kosova-info.com/java-e-modes-ne-turqi-almeda-abazi-merr-vemendjen-video/60%Daily2017-09-19 18:50
https://kosova-info.com/ambasadoret-amerikane-te-rajonit-tone-bejne-nje-foto-interesante/60%Daily2017-09-19 18:41
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-me-vendim-te-madh-per-kupen-e-kombeve/60%Daily2017-09-19 18:37
https://kosova-info.com/atlassian-lanon-aplikacionin-trello-pr-mac-dhe-windows/60%Daily2017-09-19 17:42
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-e-dhame-besen-nga-loki-dhe-gold-ag-video/60%Daily2017-09-19 18:21
https://kosova-info.com/seksologu-trondit-me-teorine-e-tij-ja-pse-u-zhvillua-kaq-shume-prostitucioni/60%Daily2017-09-19 18:20
https://kosova-info.com/majk-harron-se-djali-i-tij-sot-ka-mbushur-kater-muaj-foto/60%Daily2017-09-19 18:09
https://kosova-info.com/kam-kryer-marredhenie-me-gjyshin-tim-24-vjecarja-tregon-tragjedine-e-jetes/60%Daily2017-09-19 18:04
https://kosova-info.com/huntsman-nuk-ka-dyshim-se-moska-ka-nderhyre-ne-zgjedhjet-ne-shba/60%Daily2017-09-19 17:56
https://kosova-info.com/bologna-inter-formacionet-zyrtare-2/60%Daily2017-09-19 17:48
https://kosova-info.com/si-ndikon-ngjyra-e-veshjes-ne-gjendjen-tuaj-shpirterore-2/60%Daily2017-09-19 17:41
https://kosova-info.com/apple-ios-11-i-disponueshm-pr-tu-shkarkuar/60%Daily2017-09-19 17:31
https://kosova-info.com/hoti-thote-se-zyra-e-kryeministrit-nuk-eshte-zyre-e-aak/60%Daily2017-09-19 17:28
https://kosova-info.com/haradinaj-viziton-neser-trepcen/60%Daily2017-09-19 17:27
https://kosova-info.com/skizofrenia-keqkuptohet-nga-shumica/60%Daily2017-09-19 17:05
https://kosova-info.com/be-me-masa-te-reja-kunder-krimit-kibernetik/60%Daily2017-09-19 16:51
https://kosova-info.com/dembele-operohet-ne-finlande-ja-kur-kthehet-ne-fushe/60%Daily2017-09-19 16:32
https://kosova-info.com/haziri-haradinaj-ka-dinamike-dhe-shkakton-disipline-te-brendshme/60%Daily2017-09-19 16:29
https://kosova-info.com/po-zhvishem-pasi-keshtu-krijova-stilin-tim-video/60%Daily2017-09-19 16:26
https://kosova-info.com/aksidentohet-reperi-i-njohur-shqiptar-foto/60%Daily2017-09-19 16:03
https://kosova-info.com/pr-sa-koh-apple-ka-ofruar-mbshtetje-pr-modelet-e-ndryshme-t-iphone/60%Daily2017-09-19 17:32
https://kosova-info.com/pr-sa-koh-apple-ka-ofruar-mbshtetje-pr-modelet-e-ndryshme-t-iphone/60%Daily2017-09-19 17:32
https://kosova-info.com/apple-ios-11-ridizajnon-dyqanin-e-aplikacioneve-app-store/60%Daily2017-09-19 15:27
https://kosova-info.com/snapchat-bllokon-al-jazeera-ne-arabine-saudite/60%Daily2017-09-19 15:25
https://kosova-info.com/costacurta-messi-me-turperoi-kjo-ishte-kerkesa-ime/60%Daily2017-09-19 15:22
https://kosova-info.com/britania-e-madhe-e-interesuar-per-minierat-dhe-brezovicen/60%Daily2017-09-19 15:10
https://kosova-info.com/uragani-maria-godet-ishujt-e-karaibeve/60%Daily2017-09-19 15:08
https://kosova-info.com/toreadori-portugez-vritet-nga-demi-videofoto/60%Daily2017-09-19 14:53
https://kosova-info.com/10-skandalet-seksuale-me-te-famshme-ne-politike/60%Daily2017-09-19 14:44
https://kosova-info.com/vjen-sot-ios-11/60%Daily2017-09-19 14:41
https://kosova-info.com/zbulohet-varri-me-i-lashte-i-fiseve-maja/60%Daily2017-09-19 14:39
https://kosova-info.com/trump-premton-se-do-ta-shkaterroje-korene-nese-ajo-paraqet-rrezik-per-ameriken/60%Daily2017-09-19 14:39
https://kosova-info.com/anxhelina-zbulon-gjoksin-pa-sytjena-ne-imazhin-e-fundit-foto/60%Daily2017-09-19 14:30
https://kosova-info.com/anxhelina-zbulon-gjoksin-pa-sytjena-ne-imazhin-e-fundit-foto/60%Daily2017-09-19 14:30
https://kosova-info.com/prodhimtaria-e-rrushit-dhe-e-veres-sektore-strategjike-te-kosoves/60%Daily2017-09-19 13:54
https://kosova-info.com/mianmari-ka-vendosur-mina-ne-kufirin-me-bangladeshin/60%Daily2017-09-19 13:54
https://kosova-info.com/zidane-zbulon-lajmin-e-madh-per-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2017-09-19 13:49
https://kosova-info.com/dhurata-ahmetaj-cmendet-gati-nxjerre-gjithe-gjoksin-foto/60%Daily2017-09-19 12:59
https://kosova-info.com/mazda-prezanton-se-shpejti-makinen-e-re-sportive/60%Daily2017-09-19 12:55
https://kosova-info.com/shqiperia-me-plot-mungesa-ndaj-spanjes-dhe-italise-kthehet-shpetimtari-xhaka/60%Daily2017-09-19 12:43
https://kosova-info.com/haradinaj-jep-urdher-te-mos-keqperdoret-pasuria-e-qeverise-per-fushate-zgjedhore/60%Daily2017-09-19 12:33
https://kosova-info.com/new-york-takohen-per-here-te-pare-sisi-dhe-netanyahu/60%Daily2017-09-19 12:29
https://kosova-info.com/keto-dy-kengetare-nuk-mund-ti-ndaje-baby-gee-foto/60%Daily2017-09-19 12:01
https://kosova-info.com/juventus-ndryshon-formacionin-kunder-fiorentines-foto/60%Daily2017-09-19 11:31
https://kosova-info.com/ska-rindertim-pa-tranzicion-politik-ne-siri/60%Daily2017-09-19 11:29
https://kosova-info.com/bashkemoshataret-e-aulon-zekes-kerkojne-drejtesi-foto/60%Daily2017-09-19 11:22
https://kosova-info.com/dy-dite-nje-milion-per-skifterja-e-zemres-video/60%Daily2017-09-19 10:39
https://kosova-info.com/audi-udhheq-prpjekjet-n-makinat-autonome-me-modelin-e-ri-a8/60%Daily2017-09-19 10:39
https://kosova-info.com/lb-qeveria-te-mos-humb-kohe-me-komisione-te-reja-per-demarkacion-ta-procedoje-ne-kuvend/60%Daily2017-09-19 09:59
https://kosova-info.com/neymar-cavani-lajm-i-madh-nga-mbappe/60%Daily2017-09-19 09:57
https://kosova-info.com/trump-dhe-putin-clinton-kandidova-kunder-te-dyve/60%Daily2017-09-19 09:52
https://kosova-info.com/racizem-turk-kunder-sirianeve-refugjatet-nuk-jane-me-aq-te-mireseardhur-ne-turqi-video/60%Daily2017-09-19 09:52
https://kosova-info.com/po-e-synon-karrieren-nderkombetare-por-ja-cilen-kengetare-shqiptare-me-fame-boterore-e-pelqen-baby-gee-video/60%Daily2017-09-19 09:24
https://kosova-info.com/zvicer-kapet-kosovari-qe-ndihmonte-bashkatdhetaret-per-provimin-e-autoshkolles/60%Daily2017-09-19 09:22
https://kosova-info.com/dhjete-filmat-me-te-shikuar-ne-aeroplan/60%Daily2017-09-19 09:00
https://kosova-info.com/si-ndikon-ngjyra-e-veshjes-ne-gjendjen-tuaj-shpirterore/60%Daily2017-09-19 08:59
https://kosova-info.com/komandanti-suprem-i-nato-s-cilat-jane-tri-rreziqet-per-shqiperine/60%Daily2017-09-19 08:48
https://kosova-info.com/barcelona-eibar-formacionet-me-plot-befasi-foto/60%Daily2017-09-19 08:42
https://kosova-info.com/samsung-lejon-prdoruesit-t-aktivizojn-butonin-e-dedikuar-t-bixby/60%Daily2017-09-19 07:52
https://kosova-info.com/kaq-seksi-dhuraten-nuk-e-keni-pare-moti-foto/60%Daily2017-09-19 08:19
https://kosova-info.com/fundet-zgjidh-modelin-sipas-formave/60%Daily2017-09-19 08:03
https://kosova-info.com/pergjohet-ish-udheheqesi-i-kampanjes-se-trump-it/60%Daily2017-09-19 07:50
https://kosova-info.com/ahmeti-haradinajt-do-tju-mbeshtesim-ne-sfidat-me-te-cilat-do-te-perballet-kosova/60%Daily2017-09-19 07:39
https://kosova-info.com/chelsea-me-perforcim-nga-serie-a-foto/60%Daily2017-09-19 07:16
https://kosova-info.com/cassano-juventus-jo-ky-ekip-do-te-jete-kampion-i-ri-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-09-19 07:08
https://kosova-info.com/ja-cfare-befasie-e-gjeti-ne-shtrat-xhensila-myrtezaj-kallaku-foto/60%Daily2017-09-19 07:01
https://kosova-info.com/franca-mbeshtet-forcen-e-armatosur-te-kosoves/60%Daily2017-09-19 06:02
https://kosova-info.com/kina-dhe-rusia-refuzojne-reformimin-e-okb-se/60%Daily2017-09-19 05:50
https://kosova-info.com/befason-cavani-ja-cfare-thote-per-neymarin/60%Daily2017-09-19 05:34
https://kosova-info.com/receta-me-purri-qe-ndihmon-me-diabetin/60%Daily2017-09-18 23:47
https://kosova-info.com/a-kane-efekte-negative-zbardhuesit-e-dhembeve/60%Daily2017-09-18 23:39
https://kosova-info.com/ciftet-qe-kane-zenka-gjithmone-do-te-kene/60%Daily2017-09-18 23:00
https://kosova-info.com/pagoi-dy-milione-euro-per-nje-laferrari-qe-nuk-vozitet-foto/60%Daily2017-09-18 22:45
https://kosova-info.com/samsung-me-super-kamere-per-te-rivalizuar-me-sony/60%Daily2017-09-18 22:26
https://kosova-info.com/berisha-rama-e-beri-republiken-parajsen-e-kokaines-dhe-hashashit/60%Daily2017-09-18 21:52
https://kosova-info.com/alketa-vejsiut-i-del-situata-nga-kontrolli-ne-dance-with-me-video/60%Daily2017-09-18 21:51
https://kosova-info.com/manuel-neuer-trondite-bayernin/60%Daily2017-09-18 21:46
https://kosova-info.com/ferizaj-mbetet-pa-plan-te-ri-zhvillimor/60%Daily2017-09-18 21:44
https://kosova-info.com/qeveria-haradinaj-ne-duart-e-nje-deputeti/60%Daily2017-09-18 21:35
https://kosova-info.com/mbappe-te-real-madrid-tallje-e-madhe/60%Daily2017-09-18 21:30
https://kosova-info.com/taulant-xhaka-shqiperia-lajm-totalisht-i-papritur/60%Daily2017-09-18 21:23
https://kosova-info.com/berisha-si-me-apo-pa-zafen-nisma-e-fiton-prizrenin-ku-prek-thaci-aty-nuk-del-bari/60%Daily2017-09-18 21:23
https://kosova-info.com/xhafaj-fillimi-i-vettingut-eshte-ceshtje-ditesh/60%Daily2017-09-18 21:20
https://kosova-info.com/dasma-perrallore-e-djalit-te-mikut-miliarder-te-vladimir-putinit-fotovideo/60%Daily2017-09-18 21:11
https://kosova-info.com/luta-kandidatet-rival-funksionojne-me-rrotacion-njani-kusheri-shkon-nprishtine-tjetri-kthehet-ngjilan/60%Daily2017-09-18 21:08
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-nese-eshte-e-nevojshme-takohem-me-haradinajn/60%Daily2017-09-18 21:04
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-arrin-marreveshje-me-kete-televizion-per-transmetimin-e-ndeshjeve/60%Daily2017-09-18 21:00
https://kosova-info.com/ky-ndryshim-ne-facebook-do-tju-pelqeje-shume/60%Daily2017-09-18 20:57
https://kosova-info.com/prishtina-ne-kaos-total/60%Daily2017-09-18 20:50
https://kosova-info.com/morena-con-kemben-harron-se-foto/60%Daily2017-09-18 20:45
https://kosova-info.com/apple-leshon-neser-ios-11/60%Daily2017-09-18 20:39
https://kosova-info.com/super-dyshja-e-premierliges-zbarkon-te-gjiganti-spanjoll/60%Daily2017-09-18 20:38
https://kosova-info.com/djali-i-saj-u-kap-mat-me-te-dashuren-ne-dhermi-vjen-reagimi-i-se-emes-foto/60%Daily2017-09-18 20:37
https://kosova-info.com/dafina-rexhepi-kur-nuk-ishte-e-famshme-ja-si-dukej-foto/60%Daily2017-09-18 20:22
https://kosova-info.com/lajm-i-madh-mbi-te-ardhmen-e-diego-costas-foto/60%Daily2017-09-18 20:15
https://kosova-info.com/gresa-behluli-paraqitet-nga-pushimet-si-kurre-me-pare-foto/60%Daily2017-09-18 20:03
https://kosova-info.com/gresa-behluli-paraqitet-nga-pushimet-si-kurre-me-pare-foto/60%Daily2017-09-18 20:03
https://kosova-info.com/flet-e-dashura-e-deputetit-kjo-eshte-e-verteta-e-lidhjes-time-me-haxhi-shalen/60%Daily2017-09-18 19:55
https://kosova-info.com/ne-gjeneve-eurot-rrjedhin-edhe-neper-guaca-te-tualeteve/60%Daily2017-09-18 19:40
https://kosova-info.com/dj-pm-dhe-dagz-po-vijne-me-bashkepunim-foto/60%Daily2017-09-18 19:25
https://kosova-info.com/kina-godet-ashpr-do-aktivitet-t-monedhs-virtuale-bitcoin/60%Daily2017-09-18 19:21
https://kosova-info.com/zgjidhni-problemin-e-gerhitjes-per-pese-minuta/60%Daily2017-09-18 19:19
https://kosova-info.com/quaresma-shenon-super-gol-video/60%Daily2017-09-18 19:13
https://kosova-info.com/zvogeloni-pirjen-e-ujit-mineral-me-shume-dem-se-sa-dobi/60%Daily2017-09-18 19:00
https://kosova-info.com/mbyllet-super-derbi-ne-shqiperi-rezultat-i-padeshiruar/60%Daily2017-09-18 18:51
https://kosova-info.com/rita-ora-shume-e-nxehte-ne-klipin-e-ri-me-aviciin-video/60%Daily2017-09-18 18:41
https://kosova-info.com/mjeket-paralajmerojne-gjithmone-duhet-ta-beni-kete-pasi-te-keni-kryer-seks-oral/60%Daily2017-09-18 18:39
https://kosova-info.com/hoxhaj-do-ta-bejme-prizrenin-qender-te-zhvillimit-ekonomik-ne-kosove/60%Daily2017-09-18 18:36
https://kosova-info.com/paralajmerohen-te-gjithe-prinderit-qe-mbajne-samsung-largojeni-menjehere-nga-femijet/60%Daily2017-09-18 18:17
https://kosova-info.com/haki-misini-i-grupit-mak-nderohet-post-mortem-me-cmimin-per-veper-jetesore-ne-zhurmavma13-video/60%Daily2017-09-18 18:13
https://kosova-info.com/dy-lajme-katastrofale-per-romen-para-ndeshjes-se-mesjaves-foto/60%Daily2017-09-18 18:03
https://kosova-info.com/grate-po-fusin-lakra-ne-gjoks-arsyeja-do-tiu-surprizoj/60%Daily2017-09-18 17:56
https://kosova-info.com/mission-e-quhet-makina-e-par-elektrike-e-porsche/60%Daily2017-09-18 17:15
https://kosova-info.com/irak-gjykata-urdheron-suspendim-te-referendumit-te-kurdeve/60%Daily2017-09-18 17:39
https://kosova-info.com/tahiri-prishtina-nuk-e-prezanton-te-verteten-e-komunave-te-kosoves/60%Daily2017-09-18 17:20
https://kosova-info.com/si-te-mos-ishte-femija-i-saj-ja-cfare-ben-kjo-nene-me-foshnjen-e-saj/60%Daily2017-09-18 17:20
https://kosova-info.com/pas-fotove-topless-arilena-mberthen-pas-vetes-serish-fansat-foto/60%Daily2017-09-18 16:59
https://kosova-info.com/prishtina-me-transferime-nga-brazili-foto/60%Daily2017-09-18 16:37
https://kosova-info.com/kosova-mali-i-zi-rezultat-i-papritur/60%Daily2017-09-18 16:24
https://kosova-info.com/pirate-bay-prdor-procesort-e-vizitorve-pr-t-prodhuar-monedha-virtuale/60%Daily2017-09-18 16:21
https://kosova-info.com/ne-gjykimin-ndaj-fatmir-limajt-deshmoi-ish-kryetari-i-ferizajt/60%Daily2017-09-18 16:06
https://kosova-info.com/shba-dhjetera-te-arrestuar-pas-protestave-triditeshe/60%Daily2017-09-18 15:45
https://kosova-info.com/shba-dhjetera-te-arrestuar-pas-protestave-triditeshe/60%Daily2017-09-18 15:45
https://kosova-info.com/big-mama-si-yll-hollivudi-shkelqen-ne-tapetin-e-kuq-foto/60%Daily2017-09-18 15:42
https://kosova-info.com/problem-i-madh-per-psg-ne-ylli-i-madh-drejt-largimit-foto/60%Daily2017-09-18 15:34
https://kosova-info.com/24-vjecarja-tregon-tragjedine-e-jetes-u-martova-me-gjyshin-tim-por/60%Daily2017-09-18 15:18
https://kosova-info.com/trump-thirrje-per-reforme-te-okb-se/60%Daily2017-09-18 15:16
https://kosova-info.com/haradinaj-flet-per-vrasjen-e-aulon-zekes-ne-mbledhjen-e-qeverise/60%Daily2017-09-18 14:58
https://kosova-info.com/nainggolan-vetem-per-kete-arsye-e-refuzova-interin/60%Daily2017-09-18 14:18
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-te-ajo-aktorja-e-njohur-puth-ne-buze-kolegun-para-burrit-te-saj-video/60%Daily2017-09-18 14:11
https://kosova-info.com/azerbajxhani-nikoqir-i-manovrave-ushtarake-me-turqine/60%Daily2017-09-18 14:08
https://kosova-info.com/pantines-nuk-i-duket-gabim-i-madh-deklarimi-i-kandidatit-te-vv-se-per-zhdukjen-e-izraelit/60%Daily2017-09-18 13:51
https://kosova-info.com/shba-senati-gati-per-miratimin-e-buxhetit-te-mbrotjes/60%Daily2017-09-18 13:47
https://kosova-info.com/vazhdojne-kercenimet-me-bombe-ne-rusi/60%Daily2017-09-18 13:30
https://kosova-info.com/vajza-delibal-do-tiu-shkrije-me-kete-fotografi-dhe-kete-thenie-foto/60%Daily2017-09-18 13:20
https://kosova-info.com/urime-xherdan-foto/60%Daily2017-09-18 13:08
https://kosova-info.com/lufta-tregtare-kina-e-shqetesuar-per-kufizimet-ne-be/60%Daily2017-09-18 13:07
https://kosova-info.com/trump-do-monitorim-me-te-ashper-te-marreveshjes-berthamore-me-iranin/60%Daily2017-09-18 12:58
https://kosova-info.com/burrat-ta-lypin-me-fjale-por-ja-si-e-bejne-grate/60%Daily2017-09-18 12:52
https://kosova-info.com/dy-gra-ruse-denohen-per-komplotimin-e-nje-sulmi-terrorist/60%Daily2017-09-18 12:44
https://kosova-info.com/hakert-kan-kompromentuar-ccleaner-tha-avast/60%Daily2017-09-18 12:12
https://kosova-info.com/ciftet-e-telenovelave-turke-qe-u-dashuruan-dhe-ne-jeten-reale-foto/60%Daily2017-09-18 11:58
https://kosova-info.com/dardan-berisha-me-premtim-te-madh-per-ndeshjen-sigal-prishtina-tmoski-minsk/60%Daily2017-09-18 11:46
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-ana-brnabic-gjermania-eshte-modeli-yne/60%Daily2017-09-18 11:44
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-po-ndodh-me-neymarin-te-psg/60%Daily2017-09-18 11:38
https://kosova-info.com/asambleja-e-okb-se-trump-e-nikki-haley-ne-qender-te-vemendjes/60%Daily2017-09-18 11:32
https://kosova-info.com/edona-tregon-se-a-ka-ne-plan-qe-ta-linde-edhe-nje-femije-video/60%Daily2017-09-18 10:58
https://kosova-info.com/penalltia-e-martial-shikojeni-cfare-beri-lukaku-video/60%Daily2017-09-18 10:46
https://kosova-info.com/ja-pse-dafina-refuzon-te-flas-per-ish-shoqen-e-saj-vajzen-e-quajtur-arbnora-video/60%Daily2017-09-18 10:39
https://kosova-info.com/denohet-me-burgim-te-gjate-nje-gazetar-i-pavarur-ne-azerbajxhan/60%Daily2017-09-18 10:32
https://kosova-info.com/stervitjet-detare-te-rusise-dhe-kines-ne-lindjen-e-larget/60%Daily2017-09-18 10:14
https://kosova-info.com/shba-mund-ti-dorezoje-pentagonit-ceshtjen-e-korese-se-veriut/60%Daily2017-09-18 09:38
https://kosova-info.com/nainggolan-thyen-heshtjen-zbulon-se-a-do-te-largohet-nga-roma/60%Daily2017-09-18 09:37
https://kosova-info.com/cka-do-te-thote-noizy-kur-do-ta-degjoje-kete-deklarate-te-baby-gee-se-video/60%Daily2017-09-18 09:22
https://kosova-info.com/mcallister-be-sdo-te-detyroje-as-kosoven-as-serbine-per-formimin-e-asociacionit/60%Daily2017-09-18 09:21
https://kosova-info.com/fjolla-kesaj-here-e-teproi-me-ekspozim-te-gjoksit-foto/60%Daily2017-09-18 09:00
https://kosova-info.com/kush-eshte-burri-i-angela-merkelit-foto/60%Daily2017-09-18 08:53
https://kosova-info.com/lamtumire-roma-nainggolan-ne-premierlige-foto/60%Daily2017-09-18 08:17
https://kosova-info.com/thaci-niset-per-new-york-pritet-te-takohet-edhe-me-presidentin-donald-trump/60%Daily2017-09-18 08:06
https://kosova-info.com/momenti-kur-shkurte-gashi-merr-38-mije-euro-per-nje-nate-ne-nje-dasme-ne-shkup-video/60%Daily2017-09-18 07:59
https://kosova-info.com/stuhia-vret-8-persona-ne-rumani/60%Daily2017-09-18 07:18
https://kosova-info.com/snapchat-sjell-bitmoji-3d-t-animuara-n-world-lenses/60%Daily2017-09-18 07:20
https://kosova-info.com/momenti-kur-nora-istrefi-nuk-kujdeset-per-linjat-trupore-foto/60%Daily2017-09-18 06:36
https://kosova-info.com/serbet-qe-18-vjet-me-sistem-paralel-ne-arsim/60%Daily2017-09-18 06:26
https://kosova-info.com/guterres-i-kerkon-suu-kyise-te-ndaloje-dhunen-kunder-myslimaneve/60%Daily2017-09-18 05:54
https://kosova-info.com/nga-e-merkura-do-te-fillojne-ditet-me-reshje-te-shiut/60%Daily2017-09-18 05:38
https://kosova-info.com/hapen-kabinetet-ne-shkollat-e-aftesimit-profesional-ne-ferizaj-dhe-viti/60%Daily2017-09-18 05:36
https://kosova-info.com/del-piero-ky-futbollist-eshte-fantastik-ne-goditjet-e-lira-foto/60%Daily2017-09-18 05:30
https://kosova-info.com/lacazette-humb-rastin-per-gol-e-turpshme-cfare-ben-sanchez-foto/60%Daily2017-09-18 05:21
https://kosova-info.com/samsung-deshiron-te-tejkaloje-teslen-me-baterite-e-veta-te-makinave-2/60%Daily2017-09-17 23:37
https://kosova-info.com/bmw-po-punon-ne-krijimin-e-veturave-pa-celesa-foto/60%Daily2017-09-17 23:18
https://kosova-info.com/pirja-e-shume-kafeve-sjell-efekte-negative/60%Daily2017-09-17 22:58
https://kosova-info.com/enet-plastike-i-rrezikojne-veshkat/60%Daily2017-09-17 22:54
https://kosova-info.com/djale-apo-vajze-kater-menyra-qe-te-ndikoni-se-i-cfare-gjinie-do-te-jete-femija-juaj/60%Daily2017-09-17 22:19
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-vrasjen-e-aulon-zekes-eshte-djali-i-arber-hadrit-ish-drejtorit-te-muzeut/60%Daily2017-09-17 21:58
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-prezanton-vellane-me-te-cilin-ngjason-shume-foto/60%Daily2017-09-17 21:49
https://kosova-info.com/haziri-ne-punojme-sipas-frymes-rugoviane-te-tjerat-jane-parti-te-kusherinjve/60%Daily2017-09-17 21:44
https://kosova-info.com/ish-presidenti-kroat-lista-srpska-ne-qeverine-haradinaj-shprese-per-raporte-me-te-mira-kosove-serbi/60%Daily2017-09-17 21:37
https://kosova-info.com/psg-lyon-keto-jane-notat-per-neymar-dhe-mbappe-foto/60%Daily2017-09-17 21:28
https://kosova-info.com/deshmite-e-reja-per-grushtin-e-shtetit-ne-malin-e-zi/60%Daily2017-09-17 21:25
https://kosova-info.com/neymar-perplaset-me-cavanin-shikojeni-pse-video/60%Daily2017-09-17 21:21
https://kosova-info.com/vv-merr-mbi-gjysme-milioni-euro-nga-shteti-por-vazhdon-te-kerkoje-para-nga-qytetaret/60%Daily2017-09-17 21:15
https://kosova-info.com/vildane-zeneli-shfaq-gjoksin-atraktiv-nen-efektet-e-instagramit-foto/60%Daily2017-09-17 21:13
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-cfare-ka-bere-cavani-nga-penalltia-video/60%Daily2017-09-17 21:12
https://kosova-info.com/kaq-seksi-dhe-ne-forme-nuk-e-keni-pare-orinda-huten/60%Daily2017-09-17 21:09
https://kosova-info.com/a-e-dini-qe-shkuma-ju-demton-floket/60%Daily2017-09-17 21:01
https://kosova-info.com/qeveria-e-re-me-sfida-te-vjetra-video/60%Daily2017-09-17 21:00
https://kosova-info.com/psg-lyon-ndeshja-mbyllet-me-dy-autogola-video/60%Daily2017-09-17 20:55
https://kosova-info.com/vesa-lumes-po-i-mungon-big-basta-thote-se-ka-pese-muaj-qe-se-ka-pare-foto/60%Daily2017-09-17 20:52
https://kosova-info.com/tragjedi-ne-itali-vogelushja-shqiptare-copetohet-nga-dy-qen-pitbull-ishte-vetem-1-vjec/60%Daily2017-09-17 20:49
https://kosova-info.com/dragic-bombardoi-serbine-shpallet-mvp-i-eurobasket-2017-foto/60%Daily2017-09-17 20:48
https://kosova-info.com/eurobasket-2017-shpall-ekipin-me-te-mire-te-evropianit-foto/60%Daily2017-09-17 20:44
https://kosova-info.com/pese-aplikacione-qe-do-tju-ndihmojne-te-mbijetoni-ne-nje-marredhenie-ne-distance/60%Daily2017-09-17 20:42
https://kosova-info.com/shitet-brenda-shtate-oreve-edicioni-i-limituar-prej-60-makinave-klasike-foto/60%Daily2017-09-17 20:22
https://kosova-info.com/linda-halimi-fokuson-te-pasmet-gjate-ushtrimeve-ne-palester-fotovideo/60%Daily2017-09-17 20:17
https://kosova-info.com/real-sociedad-real-madrid-shikojeni-cfare-goli-ka-shenuar-bale-video/60%Daily2017-09-17 20:10
https://kosova-info.com/rrah-te-dashuren-me-shqelma-i-vdes-femija-ne-bark-video/60%Daily2017-09-17 20:01
https://kosova-info.com/messenger-konkurence-perdoruesish-me-whatsapp/60%Daily2017-09-17 20:00
https://kosova-info.com/puthje-e-ledhatime-xhensila-dhe-besi-ndajne-me-fansat-momente-intime-nga-pushimet-e-tyre-fotovideo/60%Daily2017-09-17 19:40
https://kosova-info.com/ismaili-per-ta-reformuar-shendetesine-do-te-na-bashkohen-edhe-eksperte-nderkombetare/60%Daily2017-09-17 19:35
https://kosova-info.com/histori-erotike-une-bej-seks-rregullisht-me-babain-e-shoqes-time-ja-cfare-me-ben-ai/60%Daily2017-09-17 19:20
https://kosova-info.com/shokon-anxhela-martini-publikon-foto-pa-rroba/60%Daily2017-09-17 19:10
https://kosova-info.com/nato-rusi-perplasja-e-deklaratave-nga-tirana/60%Daily2017-09-17 19:07
https://kosova-info.com/dybala-jo-allegri-i-cmendur-pas-ketij-futbollisti-te-juventusit-foto/60%Daily2017-09-17 18:56
https://kosova-info.com/shba-mund-te-mbylle-ambasaden-ne-kube/60%Daily2017-09-17 18:46
https://kosova-info.com/dashuria-e-pare-e-aurela-gaces-nje-zetorist-me-tete-klase-shkolle-tregon-se-si-u-shokuan-prinderit/60%Daily2017-09-17 18:35
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-shoku-i-ngushte-i-16-vjecarit-te-vrare-ne-prishtine-video/60%Daily2017-09-17 18:23
https://kosova-info.com/kur-ledion-lico-konkuronte-ne-ethet-e-se-premtes-mbrema-video/60%Daily2017-09-17 18:16
https://kosova-info.com/iphone-x-telefoni-me-i-shpejte-ne-treg/60%Daily2017-09-17 18:06
https://kosova-info.com/milan-udinese-ja-cfare-u-shfaq-ne-semaforin-e-stadiumit-pas-golit-te-anuluar-nga-var-foto/60%Daily2017-09-17 17:43
https://kosova-info.com/brabus-mercedes-benz-s65-kabrio-me-900-kuajfuqi-ne-frankfurt/60%Daily2017-09-17 17:40
https://kosova-info.com/bigi-a-je-ti-ndryshimi-drastik-i-big-mames-per-pak-muaj/60%Daily2017-09-17 17:31
https://kosova-info.com/volkswagen-sht-prodhuesi-i-dyt-m-i-madh-i-makinave-elektrike-pas-tesla/60%Daily2017-09-17 17:30
https://kosova-info.com/amy-ja-si-mund-te-sherohen-traumat-e-komunizmit/60%Daily2017-09-17 17:18
https://kosova-info.com/shkrimtari-nga-kosova-pushton-mediat-me-te-njohura-ne-bote/60%Daily2017-09-17 17:00
https://kosova-info.com/a-e-dini-cka-ndjen-beba-ne-barkun-e-nenes/60%Daily2017-09-17 16:59
https://kosova-info.com/shba-dhe-koreja-e-jugut-me-shume-sanksione-ndaj-veriut/60%Daily2017-09-17 16:57
https://kosova-info.com/rusia-kundershton-akuzat-per-sulm-kunder-forcave-siriane/60%Daily2017-09-17 16:54
https://kosova-info.com/udheheqesit-boterore-mblidhen-ne-nju-jork-per-asamblene-e-pergjithshme-te-okb-se/60%Daily2017-09-17 16:41
https://kosova-info.com/zbulim-shkencor-eshte-gjetur-vitamina-e-cila-pengon-abortimet-spontane-dhe-defektet/60%Daily2017-09-17 16:38
https://kosova-info.com/mustafi-publikon-fotografi-qesharake-ne-instagram-pas-barazimit-me-chelsean-foto/60%Daily2017-09-17 16:22
https://kosova-info.com/xhenxhefili-ereza-qe-eleminon-dhimbjet-e-barkut/60%Daily2017-09-17 16:18
https://kosova-info.com/protesta-ne-moldavi-kunder-projekligjit-te-ri-per-zgjedhjet/60%Daily2017-09-17 16:17
https://kosova-info.com/kjo-foto-e-marina-fares-nuk-duhet-tju-kete-ikur-zbulon-cmendurisht-gjoksin-foto/60%Daily2017-09-17 16:01
https://kosova-info.com/e-pa-ne-krevat-me-12-vjecaren-duke-kryer-marredhenie-gruaja-masakron-me-thike-burrin/60%Daily2017-09-17 15:51
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-per-here-te-pare-ne-marshin-e-komunitetit-lgbtq/60%Daily2017-09-17 15:48
https://kosova-info.com/rozana-radi-kudo-me-ndjek-frika-e-vdekjes-foto/60%Daily2017-09-17 15:45
https://kosova-info.com/man-utd-everton-shenohet-nje-gol-i-cmendur-video/60%Daily2017-09-17 15:05
https://kosova-info.com/stresi-jep-vleresimin-per-dasmen-e-getit-dhe-marines-ishte-mysafir-video/60%Daily2017-09-17 14:58
https://kosova-info.com/java-e-modes-ne-londer/60%Daily2017-09-17 14:48
https://kosova-info.com/u-arrestua-personi-i-dyte-i-dyshuar-per-sulmin-me-bombe-ne-londer/60%Daily2017-09-17 14:35
https://kosova-info.com/aksidenti-i-rende-ne-tirane-15-vjecar-ne-timon-perplaset-me-shtyllen-humb-jeten/60%Daily2017-09-17 14:34
https://kosova-info.com/cka-nuk-duhet-ti-thoni-dikujt-pasi-qe-eshte-ndare-nga-personi-i-dashur/60%Daily2017-09-17 14:10
https://kosova-info.com/chelsea-arsenal-kjo-ishte-huqja-e-vitit-video/60%Daily2017-09-17 13:45
https://kosova-info.com/zbulojeni-se-cfare-ndjen-femija-ne-barkun-e-nenes/60%Daily2017-09-17 13:35
https://kosova-info.com/milan-udinese-dy-gola-te-shpejte-video/60%Daily2017-09-17 13:32
https://kosova-info.com/milan-udinese-shikoni-kush-ka-shenuar-video/60%Daily2017-09-17 13:27
https://kosova-info.com/alarm-per-bombe-ne-aeroportin-e-parisit/60%Daily2017-09-17 13:17
https://kosova-info.com/ferrari-projekton-bishen-e-se-ardhmes/60%Daily2017-09-17 13:14
https://kosova-info.com/genta-mahnit-me-imazhin-e-fundit-gjoksin-me-fokus-te-vecante-foto/60%Daily2017-09-17 13:10
https://kosova-info.com/hebrenjte-e-kosoves-vetevendosjes-distancohuni-nga-deklaratat-per-zhdukjen-e-izraelit/60%Daily2017-09-17 13:08
https://kosova-info.com/afganistan-te-pakten-4-te-vdekur-ne-sulmin-ne-nje-treg-ne-khost/60%Daily2017-09-17 12:39
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendi-me-i-keq-ne-trup-per-te-bere-tatuazh/60%Daily2017-09-17 12:29
https://kosova-info.com/dybala-show-juve-mund-sassuolon-video/60%Daily2017-09-17 12:22
https://kosova-info.com/milan-udinese-formacionet-zyrtare-2/60%Daily2017-09-17 12:02
https://kosova-info.com/si-ta-shmangni-depresionin-pas-ndarjes/60%Daily2017-09-17 11:50
https://kosova-info.com/vujiciq-deputetet-serbe-do-ta-votojne-ushtrine-e-kosoves/60%Daily2017-09-17 11:45
https://kosova-info.com/vritet-me-disa-plumba-njeri-nga-realizatoret-kryesor-te-serialit-narcos-foto/60%Daily2017-09-17 11:23
https://kosova-info.com/kjo-super-femer-e-zevendeson-marinen-te-procesi-sportiv-foto/60%Daily2017-09-17 11:09
https://kosova-info.com/uashington-protesta-pro-dhe-anti-trump/60%Daily2017-09-17 10:52
https://kosova-info.com/dafina-dauti-tregon-per-te-paren-here-a-flet-me-babain-e-vajzes-video/60%Daily2017-09-17 10:37
https://kosova-info.com/oferta-per-podujeven-e-kandidatit-te-pdk-se-programi-im-fokusohet-ne-5-shtylla-do-te-zotohem-para-qytetareve/60%Daily2017-09-17 10:12
https://kosova-info.com/gjyqtari-kosovar-gjykon-ne-kampionatin-evropian/60%Daily2017-09-17 09:53
https://kosova-info.com/shba-ja-do-ta-shqyrtoje-marreveshjen-e-parisit/60%Daily2017-09-17 09:30
https://kosova-info.com/geti-ka-ndikuar-qe-ta-le-emisionin-e-sportit-tash-e-tutje-kjo-eshte-puna-qe-do-ta-beje-marina-vjollca-selimi-video/60%Daily2017-09-17 09:07
https://kosova-info.com/cfare-do-ti-pyesnin-te-rinjte-lideret-e-kosoves/60%Daily2017-09-17 08:56
https://kosova-info.com/cfare-do-ti-pyesnin-te-rinjte-lideret-e-kosoves/60%Daily2017-09-17 08:56
https://kosova-info.com/pamja-e-re-e-santiago-bernabeut-do-tiu-le-pa-fjale-video/60%Daily2017-09-17 08:43
https://kosova-info.com/vesa-luma-ka-probleme-shendetesore-foto/60%Daily2017-09-17 07:59
https://kosova-info.com/edi-rama-vetes-po-ia-beni-turisti-nga-kosova-tregon-cfare-i-ndodhi-me-policine-ne-fier/60%Daily2017-09-17 07:33
https://kosova-info.com/tri-ndeshje-te-nxehta-ne-vala-superlige/60%Daily2017-09-17 07:26
https://kosova-info.com/ankohet-emily-revista-i-zmadhon-buzet-dhe-gjoksin-foto/60%Daily2017-09-17 06:42
https://kosova-info.com/nato-ushtria-e-kosoves-sipas-kushtetutes/60%Daily2017-09-17 06:33
https://kosova-info.com/levizim-per-shendet-promovon-stilin-e-shendetshem-te-jeteses/60%Daily2017-09-17 06:26
https://kosova-info.com/chelsea-arsenal-befasi-ne-formacione/60%Daily2017-09-17 06:16
https://kosova-info.com/stoltenberg-maqedonia-ne-programin-e-nato-s-per-arsimim-ne-mbrojtje/60%Daily2017-09-17 06:04
https://kosova-info.com/deliu-kodra-22-tetori-do-deshmoje-fuqine-e-pdk-se/60%Daily2017-09-16 22:08
https://kosova-info.com/samsung-deshiron-te-tejkaloje-teslen-me-baterite-e-veta-te-makinave/60%Daily2017-09-16 22:05
https://kosova-info.com/a-do-te-takohen-ne-nju-jork-thaci-dhe-vuciq/60%Daily2017-09-16 22:03
https://kosova-info.com/pas-fitores-dzeko-ia-jep-nje-lajm-te-madh-romes/60%Daily2017-09-16 21:50
https://kosova-info.com/befason-ronaldo-shikoni-cilen-ndeshje-e-ka-pare-sonte-me-georginan-foto/60%Daily2017-09-16 21:31
https://kosova-info.com/trump-dhe-erdogan-takohen-me-21-shtator/60%Daily2017-09-16 21:30
https://kosova-info.com/dafina-tregon-se-a-flet-ende-me-ish-partnerin-e-saj-video/60%Daily2017-09-16 21:28
https://kosova-info.com/pak-ore-na-ndajne-nga-meci-i-madh-i-boksit/60%Daily2017-09-16 21:13
https://kosova-info.com/ja-cilat-kengetare-shqiptare-i-pelqejne-vesa-smolices-video/60%Daily2017-09-16 21:12
https://kosova-info.com/ja-cilat-kengetare-shqiptare-i-pelqejne-vesa-smolices-video/60%Daily2017-09-16 21:12
https://kosova-info.com/vite-me-pare-familja-kerkonte-ndihme-per-ta-sheruar-16-vjecarin-qe-u-vra-sot/60%Daily2017-09-16 21:09
https://kosova-info.com/rriten-rastet-me-kancer-te-gjirit/60%Daily2017-09-16 20:40
https://kosova-info.com/roma-shkaterron-veronen-video/60%Daily2017-09-16 20:37
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-si-pergjigjet-baby-gee-kur-pyetet-per-mozzikun-dhe-getinjon-video/60%Daily2017-09-16 20:37
https://kosova-info.com/haxhinjte-e-rinj-kthehen-ne-kosove-dy-nga-ta-vdesin-ne-meke-video/60%Daily2017-09-16 20:31
https://kosova-info.com/partia-e-putinit-i-ka-dhene-mbeshtetje-hyrjes-se-listes-serbe-ne-qeverine-haradinaj/60%Daily2017-09-16 20:23
https://kosova-info.com/akp-po-rrezikon-te-ardhmen-e-sigal-prishtines/60%Daily2017-09-16 20:18
https://kosova-info.com/edin-dzeko-shenon-perseri-video/60%Daily2017-09-16 20:09
https://kosova-info.com/janjiq-pres-marreveshjen-finale-kosove-serbi-video/60%Daily2017-09-16 19:54
https://kosova-info.com/ne-gjermani-ndodh-gjesti-me-jo-sportiv-i-vitit-video/60%Daily2017-09-16 19:52
https://kosova-info.com/a-i-ploteson-kriteret-kjo-shtatore-e-heroit-adem-jashari/60%Daily2017-09-16 19:47
https://kosova-info.com/prinderit-i-besojne-qenit-te-shtepise-por-ua-masakron-femijen/60%Daily2017-09-16 19:30
https://kosova-info.com/iphone-8-me-i-lire-sesa-iphone-3g-s/60%Daily2017-09-16 19:29
https://kosova-info.com/roma-verona-golat-nuk-ndalen-video/60%Daily2017-09-16 19:24
https://kosova-info.com/pardew-serbia-duhet-te-heqe-dore-nga-provokimi-ndaj-kosoves/60%Daily2017-09-16 19:20
https://kosova-info.com/roma-verona-super-aksion-dhe-gol-video/60%Daily2017-09-16 19:11
https://kosova-info.com/kresha-dhe-lyrical-son-po-mendojne-ti-bashkojne-gjithe-shqiptaret-ne-nje-album-video/60%Daily2017-09-16 19:10
https://kosova-info.com/finlanda-heq-nga-shkolla-matematiken-fiziken-dhe-gjeografine/60%Daily2017-09-16 19:06
https://kosova-info.com/84-vjecari-qe-u-kujdes-per-gruan-e-tij-te-paralizuar-56-vite-me-radhe/60%Daily2017-09-16 18:59
https://kosova-info.com/ja-per-cka-nuk-u-pendua-asnjehere-dafina-dauti-video/60%Daily2017-09-16 18:56
https://kosova-info.com/ja-cila-eshte-pija-e-vetme-alkoolike-per-nje-seks-me-te-mire/60%Daily2017-09-16 18:38
https://kosova-info.com/zbulohet-big-mama-do-ta-prezantoje-zhurma-video-music-awards-13/60%Daily2017-09-16 18:32
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-kane-bere-sot-tifozet-e-tiranes-kunder-presidentit-te-klubit-foto/60%Daily2017-09-16 18:17
https://kosova-info.com/gjeneralet-e-nato-s-ne-tirane-pavel-aleanca-ka-sfida-te-rendesishme/60%Daily2017-09-16 17:57
https://kosova-info.com/tri-viktima-nga-zjarri-ne-nje-kamp-per-te-rinj-ne-ukraine/60%Daily2017-09-16 17:51
https://kosova-info.com/kjo-eshte-menyra-e-vetme-qe-buzekuqi-tju-zgjase-gjate-gjithe-dites-video/60%Daily2017-09-16 17:40
https://kosova-info.com/ndryshim-ne-orar-ja-kur-mund-ta-ndiqni-episodin-e-ri-te-serialit-egjeli-video/60%Daily2017-09-16 17:39
https://kosova-info.com/lenovo-prezantoi-katr-tablet-t-rinj-android/60%Daily2017-09-16 17:11
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-do-te-befasoheni-nga-lojtari-i-ndeshjes-getafe-barcelona-foto/60%Daily2017-09-16 16:55
https://kosova-info.com/here-ka-plane-prtej-makinave-t-automatizuara/60%Daily2017-09-16 16:53
https://kosova-info.com/edona-shpjegon-domethenien-e-refrenit-deri-ne-floke-mbulova-trupin-video/60%Daily2017-09-16 16:40
https://kosova-info.com/ende-ska-te-dyshuar-per-vrasjen-e-16-vjecarit-ne-prishtine/60%Daily2017-09-16 16:39
https://kosova-info.com/ministri-kerkon-te-rritet-perkrahja-e-shtetit-per-shendetesine-lyp-llogari-nga-mjeket/60%Daily2017-09-16 16:29
https://kosova-info.com/watford-man-city-rezultat-shkaterrues-video/60%Daily2017-09-16 15:50
https://kosova-info.com/londer-evakuohet-nje-adrese-banimi/60%Daily2017-09-16 15:24
https://kosova-info.com/pse-rri-ende-me-te-degjoni-se-si-flet-trump-me-gruan-e-tij-kur-mendon-se-askush-se-degjon-video/60%Daily2017-09-16 15:20
https://kosova-info.com/gabimet-me-te-shpeshta-qe-bejne-femrat-me-lapsin-e-zi-te-syve/60%Daily2017-09-16 15:13
https://kosova-info.com/ja-gjoksi-i-ciles-kengetare-e-kall-baby-gee-ne-viedo/60%Daily2017-09-16 14:57
https://kosova-info.com/produktet-kozmetike-qe-nuk-duhet-ti-perdorni-cdo-dite/60%Daily2017-09-16 14:34
https://kosova-info.com/ky-eshte-mashkulli-i-estrades-me-seksi-per-baby-gee-video/60%Daily2017-09-16 14:22
https://kosova-info.com/deklarate-e-tmerrshme-per-ballistin-video/60%Daily2017-09-16 14:20
https://kosova-info.com/haradinaj-dialogu-kosove-serbi-duhet-te-permbyllet-me-rezultat-konkret/60%Daily2017-09-16 14:10
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-emocional-i-dafines-per-vellain-e-saj-foto/60%Daily2017-09-16 13:55
https://kosova-info.com/sulm-ndaj-forcave-siriane-qe-mbeshteten-nga-shba-ja/60%Daily2017-09-16 13:33
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ne-krahet-e-anetarit-te-bendit-outkast-foto/60%Daily2017-09-16 13:31
https://kosova-info.com/inter-milan-ndeshja-mbyllet-me-rezultat-shkaterrues-foto/60%Daily2017-09-16 13:18
https://kosova-info.com/mpay-do-t-jet-nj-nga-finalistt-e-akseleratorit-fintech-elevator-lab/60%Daily2017-09-16 13:21
https://kosova-info.com/shpjegimi-i-lidhjes-se-ngushte-mes-meshkujve-me-nene/60%Daily2017-09-16 12:57
https://kosova-info.com/arsyet-pse-keni-vazhdimisht-mpirje-duarsh-dhe-gishterinjsh/60%Daily2017-09-16 12:44
https://kosova-info.com/pasi-i-dedikoi-kenge-ja-cka-thote-xhensila-per-besin-video/60%Daily2017-09-16 12:41
https://kosova-info.com/lista-serbe-sulmet-ndaj-ministrit-rikalo-ishin-trillime/60%Daily2017-09-16 12:38
https://kosova-info.com/doktori-shqiptar-hap-nje-spitex-te-specializuar-per-emigrantet-ne-zvicren-lindore/60%Daily2017-09-16 12:33
https://kosova-info.com/milan-inter-shenohet-goli-i-pare-foto/60%Daily2017-09-16 11:34
https://kosova-info.com/publikohet-trajleri-i-klipit-te-pare-te-damianos-video/60%Daily2017-09-16 11:30
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-gjilani-mbetet-fryma-dhe-krenaria-e-filozofise-rugoviane/60%Daily2017-09-16 11:16
https://kosova-info.com/nje-18-vjecar-arrestohet-per-sulmin-e-djeshem-ne-londer/60%Daily2017-09-16 10:39
https://kosova-info.com/momenti-kur-dafina-dauti-te-flas-per-ish-shoqen-e-saj-vajzen-e-quajtur-arbnora-video/60%Daily2017-09-16 10:28
https://kosova-info.com/svecla-thote-se-rikallo-kurre-ska-qene-pjese-e-kan-it-dhe-e-quan-kriminel/60%Daily2017-09-16 09:56
https://kosova-info.com/neymar-ne-psg-ja-cfare-thote-benzema/60%Daily2017-09-16 09:56
https://kosova-info.com/i-thote-te-dashurit-se-eshte-me-shoqen-i-riu-e-kap-mat-me-dy-djem/60%Daily2017-09-16 09:49
https://kosova-info.com/ushtria-irakiane-ofenzive-ne-kufirin-siriane/60%Daily2017-09-16 09:48
https://kosova-info.com/bes-kallaku-dhe-klajdi-haruni-sot-publikojne-kengen-e-re-foto/60%Daily2017-09-16 09:00
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-draxler-te-barcelona/60%Daily2017-09-16 08:58
https://kosova-info.com/kush-do-ti-rezistonte-kesaj-bishe-ka-kembet-me-te-forta-dhe-seksi-ne-bote-foto/60%Daily2017-09-16 08:35
https://kosova-info.com/kqz-vazhdon-edhe-sot-me-certifikimin-e-kandidateve/60%Daily2017-09-16 08:34
https://kosova-info.com/kina-dhe-rusia-shba-ja-ti-pergjigjet-korese-se-veriut-me-bisedime/60%Daily2017-09-16 08:08
https://kosova-info.com/gati-nje-sulm-tjeter-terrorist-blindohet-londra-si-kurre-me-pare/60%Daily2017-09-16 08:00
https://kosova-info.com/modelja-tregon-te-pasmet-nga-palestra-foto/60%Daily2017-09-16 07:39
https://kosova-info.com/koment-arratia-me-syte-e-femijeve/60%Daily2017-09-16 07:31
https://kosova-info.com/konferenca-e-nato-s-flet-rama-integrimi-i-te-gjitha-vendeve-krijon-stabilitet-ne-ballkan-e-europe/60%Daily2017-09-16 07:12
https://kosova-info.com/lewandowski-me-lajm-fantastik-per-real-madridin/60%Daily2017-09-16 07:07
https://kosova-info.com/vdes-tragjikisht-modelja-e-njohur-foto/60%Daily2017-09-16 06:12
https://kosova-info.com/google-paditet-per-diskriminim-gjinor/60%Daily2017-09-16 05:53
https://kosova-info.com/rrefehet-ish-gruaja-e-te-burgosurit-me-te-seksi-ne-bote-si-e-kuptova-tradhtine/60%Daily2017-09-16 05:48
https://kosova-info.com/bankat-e-mdha-krkojn-shkatrrimin-e-bitcoin-prpara-se-bitcoin-ti-shkatrroj-ato/60%Daily2017-09-15 22:49
https://kosova-info.com/deliu-kodra-thote-se-ne-qeveri-sduhet-kete-njerez-qe-kane-kryer-krime/60%Daily2017-09-15 22:05
https://kosova-info.com/ferrari-mercedes-ford-gt-uragani-ia-demtoi-veturat-ne-vlere-3-milion-dollare-video/60%Daily2017-09-15 22:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendimi-i-fundit-i-montellas-pas-lendimit-te-contit/60%Daily2017-09-15 21:59
https://kosova-info.com/rihanna-duket-per-mrekulli-edhe-pasi-ka-shtuar-peshe-foto/60%Daily2017-09-15 21:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fytyra-e-vertete-e-serbise-keshtu-lobohet-kunder-kosoves-ne-unesco-video/60%Daily2017-09-15 21:55
https://kosova-info.com/filloi-te-qaje-pas-golit-flet-futbollisti-te-cilit-i-vdiqen-4-familjare-ne-aksident-video/60%Daily2017-09-15 21:47
https://kosova-info.com/me-kete-fotografi-xhesika-ju-le-pa-gjume-foto/60%Daily2017-09-15 21:45
https://kosova-info.com/e-bukur-7-vjecari-sulmon-rivalin-e-babait-para-mecit-per-titull-boteror-video/60%Daily2017-09-15 21:37
https://kosova-info.com/edhe-nje-tjeter-imazh-joshes-nga-luana-foto/60%Daily2017-09-15 21:33
https://kosova-info.com/procedurat-qe-mundesojne-vozitjen-e-pensionisteve-video/60%Daily2017-09-15 21:32
https://kosova-info.com/befasi-ky-televizion-kosovar-e-transmeton-superligen-turke-dhe-bundesligen-kete-sezon/60%Daily2017-09-15 21:30
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-perse-disa-njerez-teshtijne-tre-here-radhazi/60%Daily2017-09-15 21:26
https://kosova-info.com/rita-e-zjarrte-ne-reklamen-e-re-per-te-brendshme-foto/60%Daily2017-09-15 21:18
https://kosova-info.com/lajm-shokues-nga-pique-dhe-shakira/60%Daily2017-09-15 21:14
https://kosova-info.com/dardan-gashi-listen-serbe-e-fuqizoi-isa-mustafa-video/60%Daily2017-09-15 21:11
https://kosova-info.com/alberia-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-vajza-video/60%Daily2017-09-15 20:55
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-kunder-kadri-veselit-thote-se-ka-qene-kunder-prishjes-se-koalicionit-me-ldk-ne/60%Daily2017-09-15 20:54
https://kosova-info.com/lajm-katastrofal-per-juventusin-pas-humbjes-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-09-15 20:49
https://kosova-info.com/isis-merr-pergjegjesine-per-sulmin-ne-londer-2/60%Daily2017-09-15 20:40
https://kosova-info.com/baby-g-flet-per-mozzik-ja-cfare-thote-video/60%Daily2017-09-15 20:32
https://kosova-info.com/lirak-celaj-kerkon-nga-ministri-rikalo-te-tregoje-shoket-tjere/60%Daily2017-09-15 20:30
https://kosova-info.com/shkelqeu-ndaj-lazios-por-ja-cfare-thote-rashica-pas-ndeshjes/60%Daily2017-09-15 20:30
https://kosova-info.com/samiti-i-nato-s-shefat-e-shtabeve-ne-tirane/60%Daily2017-09-15 20:15
https://kosova-info.com/ekskluzive-vesa-smolica-i-bashkohet-ketij-grupi-video/60%Daily2017-09-15 20:11
https://kosova-info.com/si-ndryshojne-vezet-dhe-spermatozoidet-ne-te-20-at-30-at-dhe-40-at-tuaja/60%Daily2017-09-15 20:10
https://kosova-info.com/zyrtare-super-lajm-per-romen-para-ndeshjes-se-radhes-foto/60%Daily2017-09-15 20:04
https://kosova-info.com/voxpop-qytetaret-zgjedhin-nusen-me-te-mire-mes-xhensiles-dhe-marines-video/60%Daily2017-09-15 19:50
https://kosova-info.com/arsyet-perse-shkaktohen-gazrat-e-tepert-dhe-si-ti-parandaloni/60%Daily2017-09-15 19:47
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-milione-euro-fitoi-reali-edicionin-e-kaluar/60%Daily2017-09-15 19:35
https://kosova-info.com/keshtu-e-ndezen-prishtinen-kresha-dhe-lyrical-son-video/60%Daily2017-09-15 19:29
https://kosova-info.com/shqiperi-zvicer-rezultat-turperues/60%Daily2017-09-15 19:19
https://kosova-info.com/thaci-kosova-deri-ne-fund-te-vitit-do-ta-kete-ushtrine/60%Daily2017-09-15 19:11
https://kosova-info.com/pas-20-vitesh-edona-llalloshi-zbulon-detaje-te-simpatise-video/60%Daily2017-09-15 19:08
https://kosova-info.com/irma-shkretoi-barbudan-foto/60%Daily2017-09-15 18:57
https://kosova-info.com/nese-keni-ende-marredhenie-me-ish-in-mund-te-jeni-psikopat/60%Daily2017-09-15 18:43
https://kosova-info.com/trajneri-i-romes-e-godet-hapur-dzekon/60%Daily2017-09-15 18:42
https://kosova-info.com/kombet-e-bashkuara-paralajmrojn-thellimin-e-hendekut-dixhital-global/60%Daily2017-09-15 22:21
https://kosova-info.com/ushtrimet-fizike-qe-i-bejne-keq-barkut/60%Daily2017-09-15 17:54
https://kosova-info.com/testi-raketor-i-korese-se-veriut-ndan-fuqite-boterore/60%Daily2017-09-15 17:52
https://kosova-info.com/rregulli-mision-i-pamundur-apo-shkence/60%Daily2017-09-15 17:46
https://kosova-info.com/beyonce-shkelqeu-perkrah-jay-z-ne-paraqitjen-e-fundit-por-ky-detaj-foto/60%Daily2017-09-15 17:40
https://kosova-info.com/vv-kerkon-shkarkimin-e-rikalos-por-nuk-e-mohon-bashkepunimin-e-tij-me-albin-kurtin/60%Daily2017-09-15 17:37
https://kosova-info.com/klopp-coutinho-deklarate-e-papritur/60%Daily2017-09-15 17:26
https://kosova-info.com/sfilate-gjaku-ne-stamboll-foto/60%Daily2017-09-15 16:31
https://kosova-info.com/pushimet-e-paharruara-te-andrres-dhe-sinanit-foto/60%Daily2017-09-15 16:25
https://kosova-info.com/pushimet-e-paharruara-te-andrres-dhe-sinanit-foto/60%Daily2017-09-15 16:25
https://kosova-info.com/kryeministrja-may-denon-sulmin-frikacak-ne-metrone-e-londres/60%Daily2017-09-15 16:18
https://kosova-info.com/sonda-kamikaze/60%Daily2017-09-15 16:14
https://kosova-info.com/krasniqi-komisioni-per-matjen-e-territorit-ishte-pa-mandat/60%Daily2017-09-15 16:05
https://kosova-info.com/tjeter-skandal-nga-tifozet-e-cervena-zvezdes-shikoni-cfare-kane-bere-kunder-kosoves-mbreme-video/60%Daily2017-09-15 15:53
https://kosova-info.com/kaspersky-mohon-lidhjet-me-spiunazhin-rus/60%Daily2017-09-15 15:26
https://kosova-info.com/fillojn-porosit-e-iphone-8-iphone-8-plus-dhe-apple-watch-3/60%Daily2017-09-15 14:28
https://kosova-info.com/asim-gashi-po-sjell-albumin-e-dyte/60%Daily2017-09-15 15:14
https://kosova-info.com/asim-gashi-po-sjell-albumin-e-dyte/60%Daily2017-09-15 15:14
https://kosova-info.com/google-sjell-videot-pr-guidat-lokale-n-google-maps/60%Daily2017-09-15 11:06
https://kosova-info.com/lajme-lajmi-net-2017-09-15-165448/60%Daily2017-09-15 14:54
https://kosova-info.com/mourinho-me-transferim-te-papritur-nga-serie-a-foto/60%Daily2017-09-15 14:28
https://kosova-info.com/kjo-eshte-keshilla-me-e-mire-qe-argjentina-e-ka-dhene-ndonjehere-foto/60%Daily2017-09-15 13:56
https://kosova-info.com/raportohet-se-alphabet-do-t-investoj-1-miliard-dollar-n-lyft/60%Daily2017-09-15 11:05
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-blen-dy-frigorifere-dokument/60%Daily2017-09-15 13:39
https://kosova-info.com/feste-per-tifozet-e-barcelones-vjen-lajmi-i-madh-per-messin/60%Daily2017-09-15 13:30
https://kosova-info.com/londer-ne-incidentin-terrorist-eshte-perdore-nje-pajisje-eksploduese/60%Daily2017-09-15 13:02
https://kosova-info.com/zyrtari-i-larte-turk-u-lut-qe-uraganet-te-shkaktonin-sa-me-shume-shkaterrime-reagojne-shba-te/60%Daily2017-09-15 12:43
https://kosova-info.com/ky-eshte-resorti-ku-po-pushon-xhensila-dhe-besi-ja-sa-kushton-nje-nate-foto/60%Daily2017-09-15 12:39
https://kosova-info.com/kaspersky-mund-t-na-besoni-pavarsisht-ndalimit-t-produkteve-tona-n-shba/60%Daily2017-09-15 14:29
https://kosova-info.com/gerxhaliu-autopsia-per-vdekjet-e-dyshimta-do-te-marre-kohe/60%Daily2017-09-15 12:27
https://kosova-info.com/putini-i-shikon-ushtrimet-ushtarake-ne-rusi/60%Daily2017-09-15 12:16
https://kosova-info.com/unifikimi-i-vaksinave/60%Daily2017-09-15 12:13
https://kosova-info.com/inter-me-formacion-sulmues-kunder-crotones-foto/60%Daily2017-09-15 12:06
https://kosova-info.com/arsyet-qe-cojne-ne-shfaqjen-e-variceve-dhe-cilat-femra-rrezikohen-me-shume-prej-tyre/60%Daily2017-09-15 11:55
https://kosova-info.com/koment-lapad-loja-jontransparente-e-muskujve-e-rusise/60%Daily2017-09-15 11:44
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-me-trupin-e-njeriut-ne-qofte-se-flini-ne-nje-dhome-te-ftohte/60%Daily2017-09-15 11:38
https://kosova-info.com/chrome-do-t-ndaloj-luajtjen-automatike-t-prmbajtjeve-n-janar-t-2018/60%Daily2017-09-15 11:04
https://kosova-info.com/chrome-do-t-ndaloj-luajtjen-automatike-t-prmbajtjeve-n-janar-t-2018/60%Daily2017-09-15 11:04
https://kosova-info.com/haziri-paralajmeron-ramush-haradinajn-merre-seriozisht-ceshtjen-e-ministrit-rikalo/60%Daily2017-09-15 11:21
https://kosova-info.com/haziri-paralajmeron-ramush-haradinajn-merre-seriozisht-ceshtjen-e-ministrit-rikalo/60%Daily2017-09-15 11:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pyetja-qe-noizy-ua-beri-fansave-te-tij-foto/60%Daily2017-09-15 10:58
https://kosova-info.com/sjelljet-qe-mund-ti-japin-fund-lidhjes-suaj-ende-pa-filluar-mire/60%Daily2017-09-15 10:56
https://kosova-info.com/deshmitaret-rrefejne-tmerrin-pas-shperthimit-ne-londer/60%Daily2017-09-15 10:52
https://kosova-info.com/zyrtare-arsenal-koln-lajm-i-madh-nga-uefa-foto/60%Daily2017-09-15 10:42
https://kosova-info.com/t-gjitha-bursat-kineze-t-bitcoin-duhet-t-mbyllen-prpara-dats-30-shtator/60%Daily2017-09-15 11:53
https://kosova-info.com/urimi-emocionues-i-adea-pula-per-nenen-e-saj-foto/60%Daily2017-09-15 10:20
https://kosova-info.com/jabllanoviq-regjistrimi-kampanje-e-listes-serbe-dhe-sns-it/60%Daily2017-09-15 10:12
https://kosova-info.com/pse-fanella-e-ter-stegen-ka-numrin-100-video/60%Daily2017-09-15 10:07
https://kosova-info.com/senatori-cardin-turqia-mund-te-ballafaqohet-me-sanksione/60%Daily2017-09-15 10:00
https://kosova-info.com/londerraportohet-per-nje-eksplodim-ne-metro/60%Daily2017-09-15 09:40
https://kosova-info.com/uefa-zbulon-renditjen-e-ligave-me-te-forta-ne-evrope-foto/60%Daily2017-09-15 09:26
https://kosova-info.com/bitcoin-n-crash-pasi-lajmrimit-pr-mbylljen-e-dy-exchange-t-mdha-n-kin/60%Daily2017-09-15 09:19
https://kosova-info.com/sensibilizim-kunder-kancerit-te-prostates/60%Daily2017-09-15 09:17
https://kosova-info.com/momenti-i-javes-nga-ndeshja-dynamo-kiev-skenderbeu-video/60%Daily2017-09-15 09:16
https://kosova-info.com/trajnerja-kosovare-e-fitnesit-pozon-krejtesisht-e-zhveshur-foto/60%Daily2017-09-15 08:59
https://kosova-info.com/dekriminalizimi-i-politikes-fillon-nga-listat-e-kandidateve/60%Daily2017-09-15 08:50
https://kosova-info.com/arsyet-qe-bejne-meshkujt-te-humbasin-deshiren-per-te-kryer-marredhenie/60%Daily2017-09-15 08:21
https://kosova-info.com/zyrtare-ndryshon-suspendimi-i-marcelos/60%Daily2017-09-15 08:03
https://kosova-info.com/angela-martini-me-poze-te-nxehte-e-nxjerre-foto/60%Daily2017-09-15 07:30
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-nga-sulmi-i-serbeve-ne-veri-ndaj-policise-se-kosoves/60%Daily2017-09-15 07:23
https://kosova-info.com/vetevrasjet-tregoni-kujdes-ndaj-ketyre-personave/60%Daily2017-09-15 07:10
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ushqejne-trurin-veprojne-kunder-kancerit-dhe-diabetit/60%Daily2017-09-15 06:32
https://kosova-info.com/shba-hetohen-shpalljet-ruse-ne-facebook/60%Daily2017-09-15 06:23
https://kosova-info.com/harrojeni-dasmen-e-tyre-fotot-e-reja-te-xhensiles-dhe-besit-do-tiu-cmendin-foto/60%Daily2017-09-15 06:12
https://kosova-info.com/kina-po-krijon-fakte-te-kryera-ne-ballkan/60%Daily2017-09-15 06:11
https://kosova-info.com/imazhe-nga-sateliti-tregojne-fshatrat-e-djegur-te-myslimaneve-rohingya/60%Daily2017-09-15 05:50
https://kosova-info.com/shba-kerkon-nga-kina-dhe-rusia-te-veprojne-kunder-k-veriore/60%Daily2017-09-15 05:46
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-cfare-shkruante-ne-fanellen-e-kolasinac-pas-golit-ndaj-kolnit-video/60%Daily2017-09-15 05:33
https://kosova-info.com/arsenal-koln-rrahje-masive-ne-tribuna-video/60%Daily2017-09-15 05:30
https://kosova-info.com/nokia-9-del-ne-gfxbench-me-android-oreo/60%Daily2017-09-15 00:24
https://kosova-info.com/shkencetaret-krijojne-lapsin-i-cili-identifikon-kancerin-per-10-sekonda/60%Daily2017-09-14 22:43
https://kosova-info.com/si-te-eleminoni-pikat-e-zeza-me-paste-dhembesh-dhe-sode-buke-video/60%Daily2017-09-14 22:30
https://kosova-info.com/kater-tipet-e-perdoruesve-te-facebook/60%Daily2017-09-14 22:28
https://kosova-info.com/maska-qe-e-ben-lekuren-e-japonezeve-te-duket-si-e-bebeve/60%Daily2017-09-14 22:09
https://kosova-info.com/veprimet-e-shpejta-qe-zhbllokojne-hundet/60%Daily2017-09-14 22:01
https://kosova-info.com/n-britani-rasti-i-par-n-gjykat-pr-vjedhjen-e-bitcoin/60%Daily2017-09-14 22:06
https://kosova-info.com/femrat-cmenden-pas-shqiptarit-hero-qe-shpetoi-banoret-ne-teksas-nga-permbytjet-foto/60%Daily2017-09-14 22:00
https://kosova-info.com/shenjat-paralajmeruese-qe-tregojne-se-keni-probleme-serioze-me-veshkat/60%Daily2017-09-14 21:59
https://kosova-info.com/arsenali-fiton-me-permbysje-video/60%Daily2017-09-14 21:56
https://kosova-info.com/kurbanet-e-vonuar-te-bik-ut-video/60%Daily2017-09-14 21:54
https://kosova-info.com/sjelljet-e-fshehta-te-nje-njeriu-abuziv/60%Daily2017-09-14 21:49
https://kosova-info.com/vrasja-ne-peje-flet-mjeku-i-rastit/60%Daily2017-09-14 21:48
https://kosova-info.com/arsenal-koln-goli-i-radhes-video/60%Daily2017-09-14 21:48
https://kosova-info.com/shala-me-mire-kane-funksionuar-qeverite-me-me-pak-numra/60%Daily2017-09-14 21:41
https://kosova-info.com/arsenal-koln-super-gol-nga-sanchez-video/60%Daily2017-09-14 21:31
https://kosova-info.com/top-chanel-ia-largon-videon-nga-youtube-moderatorit-adi-krasta-ja-pse-foto/60%Daily2017-09-14 21:30
https://kosova-info.com/krasniqi-deputetet-nuk-duhet-ta-miratojne-demarkacionin/60%Daily2017-09-14 21:28
https://kosova-info.com/ja-si-ka-ndryshuar-iphone-ne-10-vite-foto/60%Daily2017-09-14 21:28
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-operacionet-plastike-me-kane-deformuar/60%Daily2017-09-14 21:28
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-ne-dasmen-e-drenices-bashke-me-sami-lushtakun-foto/60%Daily2017-09-14 21:15
https://kosova-info.com/kolasinac-shenon-gol-spektakolar-video/60%Daily2017-09-14 21:14
https://kosova-info.com/vrasja-ne-peje-deklarohen-familjaret-e-viktimes-dorasi-ishte-i-semure-psiqik/60%Daily2017-09-14 21:08
https://kosova-info.com/e-pranon-vesa-luma-ja-kush-kendon-me-mire-se-ajo-foto/60%Daily2017-09-14 21:00
https://kosova-info.com/vitesses-nuk-i-mjafton-as-super-rashica-video/60%Daily2017-09-14 20:54
https://kosova-info.com/ministri-i-financave-premton-rritje-te-pagave/60%Daily2017-09-14 20:34
https://kosova-info.com/shokon-bes-kallaku-publikon-foto-duke-u-puthur-me-getoar-selimin-foto/60%Daily2017-09-14 20:33
https://kosova-info.com/super-rashica-asiston-perseri-vitesse-ne-epersi-video/60%Daily2017-09-14 20:24
https://kosova-info.com/keshtu-dalloni-smartfonin-dhe-karikuesin-fallco-nga-origjinali-foto-2/60%Daily2017-09-14 20:19
https://kosova-info.com/arsenal-koln-gol-totalisht-i-cmendur-video/60%Daily2017-09-14 20:13
https://kosova-info.com/ja-si-e-quan-big-mama-kolegen-e-saj-vjollca-haxhiu-foto/60%Daily2017-09-14 19:59
https://kosova-info.com/ndiqni-kete-sekret-te-thjeshte-diete/60%Daily2017-09-14 19:56
https://kosova-info.com/thaci-pret-neser-ne-takim-haradinajn-dhe-veselin/60%Daily2017-09-14 19:50
https://kosova-info.com/thaci-pret-neser-ne-takim-haradinajn-dhe-veselin/60%Daily2017-09-14 19:50
https://kosova-info.com/xhesikes-po-i-vjen-fundi-nje-rivale-seksi-ne-o-sa-mire-ajo-po-cmend-me-trupin-e-saj-foto/60%Daily2017-09-14 19:40
https://kosova-info.com/ja-sa-ka-ndryshuar-emine-toska-foto/60%Daily2017-09-14 19:21
https://kosova-info.com/goli-me-i-cmendur-i-mbremjes-vjen-nga-sfida-atalanta-everton-video/60%Daily2017-09-14 19:18
https://kosova-info.com/ora-biologjike-ndikon-ne-peshen-trupore-mos-hani-asnjehere-ne-kete-kohe-te-dites/60%Daily2017-09-14 19:18
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-shfaqet-ne-plazh-kaq-seksi-se-keni-pare-moti-foto/60%Daily2017-09-14 19:00
https://kosova-info.com/helmi-qe-thithni-kur-udhetoni-me-avion/60%Daily2017-09-14 18:53
https://kosova-info.com/kadri-veseli-plot-vullnet-e-entuziazem-per-fitore-ne-podujeve-e-obiliq/60%Daily2017-09-14 18:38
https://kosova-info.com/bitcoin-ether-dhe-altcoin-humbasin-40-miliard-dollar-n-dy-jav/60%Daily2017-09-14 18:28
https://kosova-info.com/be-vazhdon-sanksionet-kunder-zyrtareve-ruse/60%Daily2017-09-14 18:00
https://kosova-info.com/skenderbeu-po-fiton-por-shikoni-statistikat-foto/60%Daily2017-09-14 17:54
https://kosova-info.com/ngarkuesi-wireless-apple-airpower-mbrrin-n-2018-n/60%Daily2017-09-14 17:49
https://kosova-info.com/veze-vaj-ulliri-dhe-limon-si-kthehen-ne-serum-antirudhe/60%Daily2017-09-14 17:17
https://kosova-info.com/ambasadori-delawie-i-shqetesuar-per-ceshtjen-e-kryqit-te-kuq-te-serbise-ne-veri/60%Daily2017-09-14 17:13
https://kosova-info.com/rrezohet-nga-froni-krimineli-me-i-bukur-ne-bote-ky-eshte-i-burgosuri-seksi-qe-ia-mori-titullin-foto/60%Daily2017-09-14 16:58
https://kosova-info.com/gjilani-vellaznimi-goli-ne-minuten-e-89-vendos-gjithcka/60%Daily2017-09-14 16:38
https://kosova-info.com/nje-dite-pas-fitores-reali-e-merr-nje-super-lajm-foto/60%Daily2017-09-14 16:23
https://kosova-info.com/kush-eshte-femra-serioze-ne-krahet-e-kengetarit-kosovar-foto/60%Daily2017-09-14 16:19
https://kosova-info.com/haradinaj-desh-e-kalli-kosoven-per-nje-fjale-goje-te-jabllanoviqit/60%Daily2017-09-14 15:57
https://kosova-info.com/gruaja-obeze-burri-semuret-nga-diabeti/60%Daily2017-09-14 15:45
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vdekur-nga-zjarri-ne-nje-shkolle-fetare-ne-malajzi/60%Daily2017-09-14 15:42
https://kosova-info.com/enca-ua-rikujton-fansave-te-saj-kete-gje-te-cilen-ata-nuk-duhet-ta-harrojne-foto/60%Daily2017-09-14 15:01
https://kosova-info.com/fshf-vjen-me-nje-skandal-te-ri/60%Daily2017-09-14 15:00
https://kosova-info.com/nisin-stervitjet-ushtarake-zapad-2017/60%Daily2017-09-14 14:56
https://kosova-info.com/shkaterrimet-e-uraganit-ne-ishujt-florida-keys/60%Daily2017-09-14 14:56
https://kosova-info.com/agk-denon-kercenimin-me-jete-ndaj-gazetarit-vehbi-kajtazi/60%Daily2017-09-14 14:31
https://kosova-info.com/mos-e-perdorni-kurre-celularin-ne-tualet/60%Daily2017-09-14 14:21
https://kosova-info.com/venezuela-ne-krize-presidenti-thirrje-popullit-hani-lepuj-dhe-rezistoni-video/60%Daily2017-09-14 14:19
https://kosova-info.com/prezantohet-n-shqipri-smartfoni-i-gjenerats-tjetr-samsung-galaxy-note-8/60%Daily2017-09-14 14:15
https://kosova-info.com/be-kerkon-nga-mianmari-te-ndale-dhunen-mbi-muslimanet-rohingya/60%Daily2017-09-14 14:08
https://kosova-info.com/rita-ora-pa-sytjena-per-the-voice-of-germany-foto/60%Daily2017-09-14 13:53
https://kosova-info.com/rita-ora-pa-sytjena-per-the-voice-of-germany-foto/60%Daily2017-09-14 13:53
https://kosova-info.com/zyrtare-isco-nenshkruan-me-gjigantin-e-evropes-cmimi-700-milione-euro-foto/60%Daily2017-09-14 13:51
https://kosova-info.com/trump-mohon-marreveshjen-per-emigrantet/60%Daily2017-09-14 13:39
https://kosova-info.com/shefi-i-nato-s-stervitja-ruse-ka-funksion-mbrojtes/60%Daily2017-09-14 13:26
https://kosova-info.com/shefi-i-nato-s-stervitja-ruse-ka-funksion-mbrojtes-2/60%Daily2017-09-14 13:26
https://kosova-info.com/reagon-haradinaj-ministri-rikalo-ska-qene-i-perfshire-ne-torturat-kunder-shqiptareve/60%Daily2017-09-14 13:16
https://kosova-info.com/reagon-haradinaj-ministri-rikalo-ska-qene-i-perfshire-ne-torturat-kunder-shqiptareve/60%Daily2017-09-14 13:16
https://kosova-info.com/ekskluzive-ja-cka-e-ka-geti-reperin-qe-ishte-deshmitar-ne-kurorezimin-e-tij-foto/60%Daily2017-09-14 13:12
https://kosova-info.com/siri-nendeteset-ruse-kane-hedhur-raketa-kunder-caqeve-te-isis-it/60%Daily2017-09-14 12:41
https://kosova-info.com/besnik-qaken-ne-kete-gjendje-se-keni-pare-kurre-foto/60%Daily2017-09-14 12:32
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-ekip-do-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve-2/60%Daily2017-09-14 12:18
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-ben-transplant-shoqja-i-dhuron-veshken-foto/60%Daily2017-09-14 12:18
https://kosova-info.com/seanca-per-gjuhen-shqipe-vmro-ja-kerkon-pauzen-e-pare-video/60%Daily2017-09-14 12:01
https://kosova-info.com/keto-jane-gjerat-qe-nuk-duhet-ti-thoni-kurre-partnerit-kur-ka-probleme-me-ereksionin/60%Daily2017-09-14 11:38
https://kosova-info.com/austria-vjene-milan-nje-emer-i-ri-ne-sulmin-e-rossonereve-foto/60%Daily2017-09-14 11:19
https://kosova-info.com/zyrtar-i-burgjeve-eshte-akuzuar-per-keqperdorim/60%Daily2017-09-14 11:13
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-eshte-me-fat-miriami-mahnit-me-imazhin-fundit-foto/60%Daily2017-09-14 11:08
https://kosova-info.com/the-sun-zbulon-kandidatin-e-ri-per-topin-e-arte-foto/60%Daily2017-09-14 11:01
https://kosova-info.com/veset-qe-vrasin-jeten-ne-cift-dhe-cojne-drejt-ndarjes/60%Daily2017-09-14 11:00
https://kosova-info.com/zyrtarja-e-be-se-porosi-haradinajt-ploteso-kushtet-per-vizat-dhe-puno-me-opoziten/60%Daily2017-09-14 10:52
https://kosova-info.com/ministria-per-inovacion-dhe-ndermarresi-avokate-e-ndermarresise-kosovare-brenda-dhe-jashte-vendit/60%Daily2017-09-14 10:51
https://kosova-info.com/arsenal-koln-lajm-i-keq-nga-xhaka/60%Daily2017-09-14 10:43
https://kosova-info.com/helikopteri-i-presidentit-e-mbyti-drejtorin-e-aeroportit-ne-taxhikistan/60%Daily2017-09-14 10:15
https://kosova-info.com/helikopteri-i-presidentit-e-mbyti-drejtorin-e-aeroportit-ne-taxhikistan/60%Daily2017-09-14 10:15
https://kosova-info.com/sheherzadja-dhe-sulltani-ne-momente-intime-fotoja-e-tyre-ne-rrjete-sociale-foto/60%Daily2017-09-14 10:14
https://kosova-info.com/renditja-e-re-nga-fifa-lajm-i-keq-per-kosoven-dhe-shqiperine-foto/60%Daily2017-09-14 10:08
https://kosova-info.com/iphone-x-ia-vlen-per-999-dollare-video/60%Daily2017-09-14 09:50
https://kosova-info.com/ambasadorja-kapitanoviq-kroacia-vazhdon-ta-mbeshtes-kosoven/60%Daily2017-09-14 09:43
https://kosova-info.com/transformim-ne-6-muaj-foto/60%Daily2017-09-14 09:20
https://kosova-info.com/elon-musk-shtyn-pr-n-tetor-kamionin-e-par-elektrik-t-tesla/60%Daily2017-09-14 09:05
https://kosova-info.com/e-keni-pare-si-sulltaneshe-por-jo-edhe-duke-vallezuar-ne-menyre-kaq-provokative-video/60%Daily2017-09-14 08:50
https://kosova-info.com/zidane-ia-ben-bajat-messit-me-deklaraten-per-ronaldon-foto/60%Daily2017-09-14 08:34
https://kosova-info.com/trump-dhe-demokratet-marreveshje-per-emigrantet/60%Daily2017-09-14 08:25
https://kosova-info.com/radio-evropa-e-lire-e-paraqet-azerbajxhanin-ne-nje-gjykate-evropiane/60%Daily2017-09-14 07:59
https://kosova-info.com/me-ne-fund-stresi-na-e-prezanton-te-dashuren-e-shumeperfolur-foto/60%Daily2017-09-14 07:53
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-getit-ia-shkruan-keto-fjale-marines-foto/60%Daily2017-09-14 07:46
https://kosova-info.com/guterres-autoritetet-ne-birmani-ta-ndalin-dhunen-kunder-myslimaneve/60%Daily2017-09-14 07:40
https://kosova-info.com/martin-shkreli-kthehet-ne-burg/60%Daily2017-09-14 07:33
https://kosova-info.com/lajm-shume-i-keq-per-real-madridin-lendohet-ylli-i-ekipit-foto/60%Daily2017-09-14 07:23
https://kosova-info.com/jean-claude-juncker-evropa-eshte-kthyer/60%Daily2017-09-14 07:02
https://kosova-info.com/qeveria-e-re-me-50-zevendesministra/60%Daily2017-09-14 06:32
https://kosova-info.com/48-vjec-por-jlo-i-cmend-te-gjithe-me-kete-video-video/60%Daily2017-09-14 06:26
https://kosova-info.com/ks-okb-denon-perdorimin-e-forces-ekstreme-nga-ushtria-e-mianmarit/60%Daily2017-09-14 05:45
https://kosova-info.com/real-madrid-apoel-lajm-i-keq-per-bale/60%Daily2017-09-14 05:35
https://kosova-info.com/keto-ushqime-ju-plakin/60%Daily2017-09-13 23:44
https://kosova-info.com/grate-shtatzena-duhet-te-perdorin-antibiotike/60%Daily2017-09-13 23:41
https://kosova-info.com/sa-kushton-iphone-x-ne-evrope/60%Daily2017-09-13 22:57
https://kosova-info.com/mini-tanket-qe-do-te-perdoren-ne-lufterat-e-se-ardhmes/60%Daily2017-09-13 22:21
https://kosova-info.com/haradinaj-furnizimi-me-energji-elektrike-do-te-jete-stabil/60%Daily2017-09-13 22:11
https://kosova-info.com/gjermania-fillon-debimin-e-azilkerkuesve/60%Daily2017-09-13 22:05
https://kosova-info.com/floku-i-shkurter-guxoni-te-ndryshoni-foto/60%Daily2017-09-13 22:05
https://kosova-info.com/miriami-zbulon-nje-sekret-te-albanit-foto/60%Daily2017-09-13 22:00
https://kosova-info.com/lorik-cana-behet-analist-sportiv-ne-kete-televizion-foto/60%Daily2017-09-13 21:59
https://kosova-info.com/lorik-cana-behet-analist-sportiv-ne-kete-televizion-foto/60%Daily2017-09-13 21:59
https://kosova-info.com/qytetaret-e-jugut-nuk-do-te-paguajne-me-per-rrymen-qe-harxhohet-ne-veri/60%Daily2017-09-13 21:51
https://kosova-info.com/pyjet-e-shkaterruara-te-kosoves-video/60%Daily2017-09-13 21:46
https://kosova-info.com/nervozohet-klopp-perplaset-keq-me-stafin-e-sevillas-pas-ndeshjes-video/60%Daily2017-09-13 21:45
https://kosova-info.com/kthimi-nga-pushimet-stresi-luftohet-edhe-ne-tryeze/60%Daily2017-09-13 21:41
https://kosova-info.com/haradinaj-mund-te-perdore-gjuhe-me-te-bute-me-gazetaret-video/60%Daily2017-09-13 21:37
https://kosova-info.com/momenti-kur-nora-doli-e-zbathur-ne-skene-video/60%Daily2017-09-13 21:31
https://kosova-info.com/caka-per-vdekjet-ne-qkuk-sbesoj-qe-gabimi-ishte-profesional/60%Daily2017-09-13 21:24
https://kosova-info.com/bisha-kane-rrezoi-tre-futbolliste-te-dortmundit-per-te-shenuar-super-gol-video/60%Daily2017-09-13 21:18
https://kosova-info.com/bisha-kane-rrezoi-tre-futbolliste-te-dortmundit-per-te-shenuar-super-gol-video/60%Daily2017-09-13 21:18
https://kosova-info.com/note-monstruoze-per-ronaldon-foto/60%Daily2017-09-13 21:01
https://kosova-info.com/cuna-kujdes-enca-po-gjuan-me-arme-foto/60%Daily2017-09-13 21:00
https://kosova-info.com/arsyet-qe-i-ngriten-denimin-te-akuzuarit-per-vrasjen-e-zejnepe-berishes/60%Daily2017-09-13 20:47
https://kosova-info.com/city-me-goleade-befasohet-napoli-video/60%Daily2017-09-13 20:41
https://kosova-info.com/real-madridi-dhe-tottenhami-i-fitojne-ndeshjet-e-para-video/60%Daily2017-09-13 20:40
https://kosova-info.com/liverpool-sevilla-rezultat-i-papritur-video/60%Daily2017-09-13 20:38
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-kenget-e-kujt-i-pelqyen-baby-gee-se-ne-kete-vere-video/60%Daily2017-09-13 20:32
https://kosova-info.com/liverpool-sevilla-gol-befasues-video/60%Daily2017-09-13 20:19
https://kosova-info.com/real-madrid-apoel-golat-nuk-ndalen-video/60%Daily2017-09-13 20:13
https://kosova-info.com/bitcoin-n-udhkryq-pas-zhvlersimit-me-pothuajse-20-miliard-dollar/60%Daily2017-09-13 20:44
https://kosova-info.com/6-gjerat-qe-duhet-te-diskutoni-me-cdo-kusht-para-martese/60%Daily2017-09-13 19:59
https://kosova-info.com/shkodrania-e-o-sa-mire-nudo-ne-filmin-e-ri-foto/60%Daily2017-09-13 19:59
https://kosova-info.com/penallti-per-realin-cfare-beri-ronaldo-video-4/60%Daily2017-09-13 19:58
https://kosova-info.com/pacolli-i-kerkon-haradinajt-ta-shkarkoje-ministrin-e-bujqesise-nenad-rikalo/60%Daily2017-09-13 19:42
https://kosova-info.com/abelard-tahiri-duhet-te-kete-llogaridhenie-ligji-do-te-jete-i-njejte-per-te-gjithe/60%Daily2017-09-13 19:32
https://kosova-info.com/abelard-tahiri-duhet-te-kete-llogaridhenie-ligji-do-te-jete-i-njejte-per-te-gjithe-2/60%Daily2017-09-13 19:32
https://kosova-info.com/uragani-irma-preku-edhe-shtepine-e-almeda-abazit-dhe-cenarit-ne-miami-foto/60%Daily2017-09-13 19:29
https://kosova-info.com/reali-ne-epersi-shenon-super-ronaldo-video/60%Daily2017-09-13 19:00
https://kosova-info.com/baby-gee-tregon-pse-e-bllokuan-ne-instagram-anetaret-e-on-records-video/60%Daily2017-09-13 19:00
https://kosova-info.com/uashington-nje-i-vrare-nga-te-shtenat-ne-shkolle/60%Daily2017-09-13 18:58
https://kosova-info.com/alarmohet-franca-bertiti-allahu-akbar-dhe-theri-kater-kalimtare-rasti-dhe-tre-police-fotovideo/60%Daily2017-09-13 18:55
https://kosova-info.com/6-te-plagosur-nga-te-shtenat-ne-nje-shkolle-ne-uashington/60%Daily2017-09-13 18:47
https://kosova-info.com/ja-ke-e-quan-dafina-dauti-mbret-te-hip-hop-it-video/60%Daily2017-09-13 18:40
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-saj-po-flinte-ajo-zgjedhe-nje-menyre-te-cmendur-per-ta-zgjuar-nga-gjumi-video/60%Daily2017-09-13 18:39
https://kosova-info.com/ja-per-cka-po-lutet-lumi-b-zgate-zot-zgate-video/60%Daily2017-09-13 18:23
https://kosova-info.com/thaci-demarkacioni-te-perfundoje-sa-me-shpejt-seshte-ceshtje-ndershteterore-video/60%Daily2017-09-13 18:23
https://kosova-info.com/shtetet-e-bashkuara-ndalojn-prdorimin-e-kaspersky-nga-agjencit-shtetrore/60%Daily2017-09-13 20:18
https://kosova-info.com/femrat-japoneze-zbulojne-sekretin-kjo-na-e-ben-fytyren-tone-te-duket-aq-e-re/60%Daily2017-09-13 18:15
https://kosova-info.com/roboti-dirigjon-ne-koncertin-e-bocellit/60%Daily2017-09-13 18:03
https://kosova-info.com/suu-kyi-nuk-do-te-marre-pjese-ne-mbedhjen-e-kombeve-te-bashkuara/60%Daily2017-09-13 18:00
https://kosova-info.com/panik-ne-moske-evakuohen-200-mije-persona-dyshohet-per-venie-te-bombave-video/60%Daily2017-09-13 17:53
https://kosova-info.com/feyenoord-man-city-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-09-13 17:51
https://kosova-info.com/tottenham-dortmund-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-09-13 17:49
https://kosova-info.com/samsung-me-galaxy-note-te-palosshem/60%Daily2017-09-13 17:16
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-priti-na-takim-deputetet-ademi-dhe-kinolli/60%Daily2017-09-13 17:09
https://kosova-info.com/sapo-u-zgjova-nga-gjumi-bebi-im-kishte-nderruar-jete-mos-i-injoroni-keto-simptoma/60%Daily2017-09-13 17:02
https://kosova-info.com/lori-hoxha-vetem-ne-bikini-ja-sa-seksi-duket-foto/60%Daily2017-09-13 17:01
https://kosova-info.com/rezultate-super-befasuese-ne-vala-superlige/60%Daily2017-09-13 16:33
https://kosova-info.com/telefonata-kercenuese-per-sulme-me-bombe-ne-rusi/60%Daily2017-09-13 16:30
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-hani-sa-me-shume-kos-shihni-cfare-semundjeje-te-rrezikshme-sheron/60%Daily2017-09-13 16:28
https://kosova-info.com/investitort-e-bitcoin-mund-t-humbasin-do-gj-paralajmrojn-autoritetet-britanike/60%Daily2017-09-13 16:26
https://kosova-info.com/pas-golit-ndaj-kosoves-vida-nencmon-edhe-skenderbeun/60%Daily2017-09-13 16:15
https://kosova-info.com/kjo-eshte-me-e-reja-ne-jeten-private-te-shkurte-gashi-foto/60%Daily2017-09-13 16:03
https://kosova-info.com/dy-burra-denoncojne-zhdukjen-e-grave-prej-ditesh-ska-gjurme-prej-tyre/60%Daily2017-09-13 15:50
https://kosova-info.com/gabimet-qe-nuk-duhet-te-beni-kur-gatuani-makarona/60%Daily2017-09-13 15:47
https://kosova-info.com/nuk-ndalon-luana-perseri-e-nxjerre-gjoksin-bombastik-foto/60%Daily2017-09-13 15:39
https://kosova-info.com/neymar-e-ka-nje-mesazh-per-barcelonen-dhe-real-madridin/60%Daily2017-09-13 15:20
https://kosova-info.com/tuna-e-kap-patrisin-gjysme-te-zhveshur-ne-mes-te-shume-femrave-foto/60%Daily2017-09-13 15:06
https://kosova-info.com/tuna-e-kap-patrisin-gjysme-te-zhveshur-ne-mes-te-shume-femrave-foto-2/60%Daily2017-09-13 15:06
https://kosova-info.com/ne-hall-me-marreveshjen-per-demarkacionin/60%Daily2017-09-13 14:40
https://kosova-info.com/ronaldo-ia-jep-nje-super-lajm-realit/60%Daily2017-09-13 14:19
https://kosova-info.com/radhen-e-ka-lumi-b-shikoni-si-i-vardiset-aferdita-dreshaj-foto/60%Daily2017-09-13 13:42
https://kosova-info.com/microsoft-publikoi-ndrtimin-12688-eksperimental-t-windows-10-s/60%Daily2017-09-13 13:39
https://kosova-info.com/shba-tillerson-nuk-synon-rritjen-e-tensioneve-me-rusine/60%Daily2017-09-13 13:21
https://kosova-info.com/moske-aktivisti-udaltsov-u-lirua-pasi-u-mbajt-ne-polici-per-90-minuta/60%Daily2017-09-13 12:53
https://kosova-info.com/zyrtare-marcelo-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-liga-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-09-13 12:50
https://kosova-info.com/nga-burgu-ne-pasarele-foto/60%Daily2017-09-13 12:38
https://kosova-info.com/gashi-shpend-ahmeti-dhe-vv-ja-jane-ne-koalicion-me-listen-serbe-qe-nga-viti-2015-video/60%Daily2017-09-13 12:09
https://kosova-info.com/geti-nuk-ka-qene-kurre-kaq-aktiv-sapo-publikoi-fotografine-me-te-bukur-foto/60%Daily2017-09-13 12:07
https://kosova-info.com/ndalimi-i-udhetimeve-supremja-vendos-ne-favor-te-trump/60%Daily2017-09-13 11:46
https://kosova-info.com/veshjet-magjike-foto/60%Daily2017-09-13 11:45
https://kosova-info.com/netanyahu-izraeli-ende-e-kundershton-marreveshjen-atomike-me-iranin/60%Daily2017-09-13 11:43
https://kosova-info.com/uefa-fillon-hetimet-per-ndeshjen-e-liges-se-kampioneve-foto/60%Daily2017-09-13 11:34
https://kosova-info.com/pas-irmes-cereku-i-shtepive-ne-florida-nuk-ekzistojne-video/60%Daily2017-09-13 11:26
https://kosova-info.com/gjuriq-dhe-rakiq-neser-ne-moske/60%Daily2017-09-13 11:04
https://kosova-info.com/ja-disa-arsye-pse-jeni-beqare/60%Daily2017-09-13 10:57
https://kosova-info.com/dalin-detaje-tjera-te-dasmes-marina-nparty-deri-ne-mengjes-zbulon-kemben-e-mban-alokool-ne-dore-foto/60%Daily2017-09-13 10:33
https://kosova-info.com/zbulohet-nese-do-te-heq-dore-nga-cka-ka-shpija-deputeti-adem-mikullovci-foto/60%Daily2017-09-13 10:16
https://kosova-info.com/pse-femrat-alfa-e-kane-te-veshtire-te-gjejne-nje-partner/60%Daily2017-09-13 10:14
https://kosova-info.com/liverpool-me-super-perforcim-nga-serie-a-foto/60%Daily2017-09-13 10:08
https://kosova-info.com/qytetaret-ankohen-se-kompania-bechtel-enka-u-shkakton-probleme/60%Daily2017-09-13 09:53
https://kosova-info.com/apple-dshtoi-me-demonstrimin-e-par-t-face-id/60%Daily2017-09-13 09:36
https://kosova-info.com/kaq-ore-kane-mbetur-deri-ne-publikimin-e-kenges-se-re-nga-capital-t-dhe-2po2-foto/60%Daily2017-09-13 08:52
https://kosova-info.com/konkurrence-nga-franca-per-made-in-germany/60%Daily2017-09-13 08:51
https://kosova-info.com/myslimane-katolike-e-ortodokse-promovojne-tolerancen-nderfetare/60%Daily2017-09-13 08:29
https://kosova-info.com/real-madrid-ndryshon-sulmin-kunder-apoel-it-foto/60%Daily2017-09-13 08:27
https://kosova-info.com/trump-dhe-princi-i-eba-ve-biseduan-per-zgjidhjen-e-krizes-se-gjirit/60%Daily2017-09-13 07:55
https://kosova-info.com/ja-pse-grate-kerkojne-seks-anal/60%Daily2017-09-13 07:45
https://kosova-info.com/jeta-ne-cift-si-ta-menaxhojme-rutinen-ja-cduhet-te-beni/60%Daily2017-09-13 07:44
https://kosova-info.com/barcelona-juventus-do-te-befasoheni-me-futbollistin-me-te-dobet-te-ndeshjes-foto/60%Daily2017-09-13 07:20
https://kosova-info.com/paga-minimale-duhet-te-jete-250-euro/60%Daily2017-09-13 07:11
https://kosova-info.com/tensione-mes-be-se-dhe-polonise-per-reformen-ne-gjyqesor/60%Daily2017-09-13 06:40
https://kosova-info.com/qeveria-maqedone-e-refuzoi-kerkesen-e-gruevskit-per-shtimin-e-sigurise-se-tij/60%Daily2017-09-13 05:45
https://kosova-info.com/barcelona-juventus-futbollistin-e-njohur-e-pret-suspendimi-foto/60%Daily2017-09-13 05:28
https://kosova-info.com/11-mjekimet-popullore-te-gjysheve-tona-qe-cuditerisht-funksionojne/60%Daily2017-09-12 23:09
https://kosova-info.com/tifozet-e-iphone-tashme-jane-ne-kembe-para-dyqaneve-te-apple-store-foto/60%Daily2017-09-12 23:07
https://kosova-info.com/shenjat-qe-jep-trupi-1-muaj-para-atakut-ne-zemer/60%Daily2017-09-12 22:21
https://kosova-info.com/apple-prezantoi-telefonin-e-dekads-iphone-x/60%Daily2017-09-12 22:19
https://kosova-info.com/te-shpetoni-nga-faturat-e-larta-te-energjise/60%Daily2017-09-12 22:06
https://kosova-info.com/cfare-beri-xhaka-ne-old-trafford-sonte-foto/60%Daily2017-09-12 21:56
https://kosova-info.com/daka-nuk-kam-asgje-kunder-zafir-berishes/60%Daily2017-09-12 21:52
https://kosova-info.com/e-neveritshme-ja-cfare-ka-brenda-mishit-te-sufllaqeve-qe-hame-ne/60%Daily2017-09-12 21:49
https://kosova-info.com/getoari-i-frikesuar-nga-martesa-ja-ke-e-pyeti-a-eshte-lehte-me-kon-i-martum-foto/60%Daily2017-09-12 21:49
https://kosova-info.com/cfare-i-beri-messi-gjyqtarit-ne-kete-moment-video/60%Daily2017-09-12 21:40
https://kosova-info.com/dallaveret-per-nje-vend-ne-shkolle-video/60%Daily2017-09-12 21:39
https://kosova-info.com/instagram-lejon-prdoruesit-t-ndajn-historit-n-mesazhe-direkte/60%Daily2017-09-12 22:14
https://kosova-info.com/haradinaj-problemi-i-hades-dhe-shipitulles-do-te-zgjidhet-ne-bashkepunim-me-te-gjithe/60%Daily2017-09-12 21:30
https://kosova-info.com/godet-serish-mbesa-e-nishanit-publikon-foto-te-reja-teresisht-nudo-foto-16/60%Daily2017-09-12 21:30
https://kosova-info.com/zbuloni-dieten-e-22-diteve-dhe-efektet-e-saj/60%Daily2017-09-12 21:28
https://kosova-info.com/lladrovci-ne-austri-tregon-se-cka-u-ofron-drenasi-investitoreve/60%Daily2017-09-12 21:15
https://kosova-info.com/barcelona-juventus-note-e-cmendur-per-messin-foto/60%Daily2017-09-12 21:10
https://kosova-info.com/afati-i-dyte-ne-up-ne-fakultetin-teknik-pak-te-interesuar/60%Daily2017-09-12 20:59
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-cka-thote-dafina-dauti-per-adelina-ismailin-video/60%Daily2017-09-12 20:59
https://kosova-info.com/policia-italiane-arreston-shqiptaret-qe-bartnin-kokaine/60%Daily2017-09-12 20:54
https://kosova-info.com/deshmitari-harron-te-vije-shtyhet-gjykimi-i-oliver-ivanoviqit/60%Daily2017-09-12 20:46
https://kosova-info.com/vildanja-ekspozon-te-pasmet-kaq-seksi-nuk-e-keni-pare-moti-foto/60%Daily2017-09-12 20:42
https://kosova-info.com/manchester-united-shkele-baselin/60%Daily2017-09-12 20:42
https://kosova-info.com/barazim-ne-rome-chelsea-deklason-qarabagun-video/60%Daily2017-09-12 20:40
https://kosova-info.com/bayerni-dhe-psg-fitojne-lehtesisht-video/60%Daily2017-09-12 20:37
https://kosova-info.com/vetura-zyrtare-bllokon-qarkullimin-e-bicikletave-ne-rrugen-b-foto/60%Daily2017-09-12 20:31
https://kosova-info.com/vetura-zyrtare-bllokon-qarkullimin-e-bicikletave-ne-rrugen-b-foto-2/60%Daily2017-09-12 20:31
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-nuk-ua-rekomandojne-dentistet/60%Daily2017-09-12 20:26
https://kosova-info.com/marina-publikon-fotografite-nga-dasma-keto-i-cileson-momentet-me-te-mira-te-saj-foto/60%Daily2017-09-12 20:19
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-ja-si-trafikohen-shqiptaret-drejt-anglise/60%Daily2017-09-12 20:13
https://kosova-info.com/hamilton-prezanton-supermakinen-foto/60%Daily2017-09-12 20:12
https://kosova-info.com/barcelona-juventus-goli-i-dyte-video/60%Daily2017-09-12 20:03
https://kosova-info.com/keto-jane-dy-kengetaret-shqiptare-qe-nuk-i-pelqejne-dafina-dautit-video/60%Daily2017-09-12 20:02
https://kosova-info.com/mos-i-anashkaloni-pese-shenjat-qe-paralajmerojne-goditjet-ne-tru/60%Daily2017-09-12 19:58
https://kosova-info.com/foto-e-rralle-ramushi-dhe-anita-ne-diten-e-dasmes-foto/60%Daily2017-09-12 19:49
https://kosova-info.com/kur-jane-te-stresuar-meshkujt-cmenden-nga-keto-femra/60%Daily2017-09-12 19:44
https://kosova-info.com/a-e-keni-verejtur-si-luana-kishte-nxjerre-gjoksin-ne-dasmen-e-motres-se-saj-foto/60%Daily2017-09-12 19:40
https://kosova-info.com/nga-apple-watch-te-iphone-x-keto-jane-produktet-e-prezantuara-sot-nga-apple-foto/60%Daily2017-09-12 19:39
https://kosova-info.com/dy-vite-nga-martesa-e-veses-dhe-big-basta-kengetarja-shperthen-nga-emocionet-foto/60%Daily2017-09-12 19:23
https://kosova-info.com/alarm-ne-barcelone-policia-dyshon-per-bombe/60%Daily2017-09-12 19:16
https://kosova-info.com/ky-eshte-cmimi-i-iphone-x-foto/60%Daily2017-09-12 19:05
https://kosova-info.com/keto-jane-cmimet-e-iphone-8-dhe-iphone-8-plus-foto/60%Daily2017-09-12 18:55
https://kosova-info.com/vjen-risia-e-shumepritur-iphone-8-mbushet-me-wireless/60%Daily2017-09-12 18:39
https://kosova-info.com/uefa-leksion-per-shqiptimin-e-emrit-te-elseid-hysajt-foto/60%Daily2017-09-12 18:37
https://kosova-info.com/iphone-8-vjen-ne-3-ngjyra-cilen-do-ta-merrnit/60%Daily2017-09-12 18:31
https://kosova-info.com/kengetari-kosovar-publikon-fotografi-por-harron-dicka-mbi-tavoline-foto/60%Daily2017-09-12 18:23
https://kosova-info.com/iphone-8-me-kamere-80-per-qind-me-te-ndritshme-se-iphone-7/60%Daily2017-09-12 18:12
https://kosova-info.com/delawie-i-lumtur-qe-kqz-ja-largoi-nga-listat-zgjedhore-kandidatet-e-denuar/60%Daily2017-09-12 18:11
https://kosova-info.com/keto-jane-disa-shenja-paralajmeruese-se-kanceri-po-rritet-ne-trupin-tuaj/60%Daily2017-09-12 17:59
https://kosova-info.com/mbi-3-5-milione-femije-refugjate-nuk-i-kane-ndjekur-mesimet/60%Daily2017-09-12 17:57
https://kosova-info.com/apple-watch-3-jo-vetem-nje-ore-por-si-nje-telefon-i-dyte-per-ju-mesojeni-pse/60%Daily2017-09-12 17:40
https://kosova-info.com/mediet-turke-raportojne-per-sukseset-e-regjisorit-shqiptar-dhe-te-teatrit-te-tij-foto/60%Daily2017-09-12 17:22
https://kosova-info.com/mediet-turke-raportojne-per-sukseset-e-regjisorit-shqiptar-dhe-te-teatrit-te-tij-foto-2/60%Daily2017-09-12 17:22
https://kosova-info.com/femrat-kosove-gjermani-kush-e-ka-pritur-kete-rezultat/60%Daily2017-09-12 17:20
https://kosova-info.com/liveblog-apple-prezanton-telefont-ikonik-iphone-8-dhe-iphone-x/60%Daily2017-09-12 17:55
https://kosova-info.com/7-arsyet-qe-cojne-ne-shfaqjen-e-variceve-dhe-cilat-femra-rrezikohen-me-shume-prej-tyre/60%Daily2017-09-12 17:02
https://kosova-info.com/damiano-mbaron-xhirimet-e-klipit-te-pare-foto/60%Daily2017-09-12 16:59
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-u-ik-problemeve-qytetaret-e-duan-si-kryeminister/60%Daily2017-09-12 16:42
https://kosova-info.com/uragani-irma-merr-45-jete-njerezish/60%Daily2017-09-12 16:40
https://kosova-info.com/3-perberesit-qe-do-te-zhdukin-menjehere-kilet-e-teperta/60%Daily2017-09-12 16:19
https://kosova-info.com/vellezerit-xhaka-e-kallin-me-i-zoti-i-shpise-o-tu-rrite-nera-taulanti-gati-ta-mposhte-manchesterin-video/60%Daily2017-09-12 15:59
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-denimi-per-mane-pas-nderhyrjes-horor/60%Daily2017-09-12 15:57
https://kosova-info.com/shba-do-te-perballet-me-dhimbjen-me-te-madhe-kercenon-koreja-veriore/60%Daily2017-09-12 15:53
https://kosova-info.com/oconnell-i-kenaqur-me-pastrimin-e-listave-per-zgjedhjet-lokale/60%Daily2017-09-12 15:47
https://kosova-info.com/ushqime-qe-ruajne-nxirjen-e-lekures/60%Daily2017-09-12 15:19
https://kosova-info.com/mourinho-kercenon-mbrojtesit-e-skuadres-se-tij/60%Daily2017-09-12 15:04
https://kosova-info.com/raporti-britanik-vala-e-krimit-shqiptar-eshte-ne-rritje-policia-e-alarmuar/60%Daily2017-09-12 14:55
https://kosova-info.com/siri-aeroplanet-ruse-te-dyshuar-per-vrajsen-e-69-civileve/60%Daily2017-09-12 14:32
https://kosova-info.com/heq-dore-nga-dieta-per-cmimin-e-madh-foto/60%Daily2017-09-12 14:30
https://kosova-info.com/izolimi-i-korese-se-veriut-fqinjet-aziatike-mbyll-programin-berthamor/60%Daily2017-09-12 14:22
https://kosova-info.com/moment-i-vecante-getoar-selimi-ftoi-ne-nje-vallezim-te-bukur-mamane-dhe-vjehrren-video/60%Daily2017-09-12 13:52
https://kosova-info.com/moment-i-vecante-getoar-selimi-ftoi-ne-nje-vallezim-te-bukur-mamane-dhe-vjehrren-video/60%Daily2017-09-12 13:52
https://kosova-info.com/kina-do-te-ndaloje-prodhimin-e-makinave-te-naftes/60%Daily2017-09-12 13:48
https://kosova-info.com/wilshere-transferohet-atje-ku-nuk-e-priste-askush-foto/60%Daily2017-09-12 13:47
https://kosova-info.com/kompania-air-berlin-i-anuloi-afro-100-fluturime/60%Daily2017-09-12 13:41
https://kosova-info.com/berglez-sllovenia-e-mbeshtet-maqedonine-ne-integrimet-evroatlantike/60%Daily2017-09-12 13:38
https://kosova-info.com/volkswagen-prezanton-crozz-i-d-foto/60%Daily2017-09-12 13:31
https://kosova-info.com/pacolli-nis-punen-per-liberalizim-te-vizave/60%Daily2017-09-12 13:08
https://kosova-info.com/motrat-vjollca-jane-me-te-reja-se-qe-duken-ja-sa-vite-diferene-kane-njera-me-tjetren-foto/60%Daily2017-09-12 12:54
https://kosova-info.com/zbulohet-oferta-e-barcelones-per-di-marian/60%Daily2017-09-12 12:52
https://kosova-info.com/shba-nuk-eshte-endrra-amerikane/60%Daily2017-09-12 12:39
https://kosova-info.com/ky-detaj-sigurisht-ju-ka-ikur-e-dinit-qe-ne-dasme-te-geti-dhe-marina-ishte-edhe-ky-person-i-rendesishem-foto/60%Daily2017-09-12 12:37
https://kosova-info.com/berisha-rames-perdor-krimin-per-qellimet-e-tua-ruci-e-ul-ne-vend/60%Daily2017-09-12 11:50
https://kosova-info.com/joshua-zbulon-futbollistin-me-te-cilin-do-te-hynte-ne-ringun-e-boksit-foto/60%Daily2017-09-12 11:40
https://kosova-info.com/ja-sa-vite-diference-kane-geti-dhe-marina/60%Daily2017-09-12 11:39
https://kosova-info.com/presidenti-i-psg-se-e-jep-lajmin-e-madh-per-neymar-mbappe/60%Daily2017-09-12 11:25
https://kosova-info.com/pas-mercedes-benz-grupi-volkswagen-premton-elektrifikimin-e-makinave-deri-n-2030-n/60%Daily2017-09-12 11:01
https://kosova-info.com/pas-mercedes-benz-grupi-volkswagen-premton-elektrifikimin-e-makinave-deri-n-2030-n/60%Daily2017-09-12 11:01
https://kosova-info.com/koreja-veriore-kercenon-ashper-do-ta-bejme-ameriken-ta-perjetoje-dhembjen-me-te-madhe-ne-histori/60%Daily2017-09-12 10:58
https://kosova-info.com/era-prezanton-veturen-e-saj-te-re-foto/60%Daily2017-09-12 10:46
https://kosova-info.com/ambiciet-e-edi-rames-per-shansin-e-dyte/60%Daily2017-09-12 10:38
https://kosova-info.com/si-qau-burri-im-italian-kur-me-gjeti-te-virgjer-vajza-nga-shkodra-habit-me-historine-e-saj/60%Daily2017-09-12 10:27
https://kosova-info.com/nike-publikon-fanellat-e-reja-befasi-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-09-12 10:13
https://kosova-info.com/tifozet-e-real-madridit-festuan-largimin-e-neymarit-nga-barcelona-ja-cfare-do-te-beje-bale-foto/60%Daily2017-09-12 09:57
https://kosova-info.com/castet-me-te-bukura-nga-dasma-e-getit-dhe-marines-fotovideo/60%Daily2017-09-12 09:20
https://kosova-info.com/arabia-saudite-thote-se-ka-parandaluar-nje-sulm-ne-kryeqytet/60%Daily2017-09-12 09:15
https://kosova-info.com/strategji-te-jashteligjshme-gjate-zgjedhjeve-ne-rusi/60%Daily2017-09-12 08:43
https://kosova-info.com/bastoret-shpallin-ekipet-fituese-nga-ndeshjet-e-para-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-09-12 08:43
https://kosova-info.com/ja-cka-u-beri-ishujve-me-te-bukur-ne-bote-uragani-irma-foto/60%Daily2017-09-12 08:30
https://kosova-info.com/kaq-elegante-nuk-i-keni-pare-asnjehere-haxhi-krasniqin-dhe-heidin-foto/60%Daily2017-09-12 08:05
https://kosova-info.com/shantazhoi-nje-femer-arrestohet-ferizajasi/60%Daily2017-09-12 08:04
https://kosova-info.com/pogba-milan-lajm-i-madh-nga-raiola-foto/60%Daily2017-09-12 07:23
https://kosova-info.com/apple-prezanton-iphone-in-e-ri-ja-sa-do-te-kushtoje-foto/60%Daily2017-09-12 07:08
https://kosova-info.com/irak-nga-germadhat-ne-mosul-u-nxorren-2-mije-e-650-kufoma-te-civileve/60%Daily2017-09-12 06:59
https://kosova-info.com/amnesty-international-drejtesi-e-mohuar-per-viktimat-e-dhunes-seksuale-ne-bosnje/60%Daily2017-09-12 06:53
https://kosova-info.com/saakashvili-pretendon-te-rikthehet-ne-politike/60%Daily2017-09-12 06:52
https://kosova-info.com/sapo-filloi-pushimet-veses-i-ndodh-dicka-e-papritur-foto/60%Daily2017-09-12 06:51
https://kosova-info.com/gazeta-e-barcelones-me-titull-fantastik-para-ndeshjes-me-juventusin-foto/60%Daily2017-09-12 05:32
https://kosova-info.com/prezantohet-analiza-mbi-investimet-kapitale-ne-komunat-e-kosoves/60%Daily2017-09-12 05:32
https://kosova-info.com/mushkonjat-nuk-pickojne-keta-persona/60%Daily2017-09-11 23:16
https://kosova-info.com/5-arsyet-shendetesore-te-renies-se-flokeve-qe-asnje-femer-nuk-duhet-te-injoroje/60%Daily2017-09-11 22:59
https://kosova-info.com/kjo-semundje-mund-tu-shkaktoje-vdekjen-nese-nuk-hani-peshk/60%Daily2017-09-11 22:36
https://kosova-info.com/cdo-mercedes-do-ta-kete-versionin-elektrik-deri-me-2022/60%Daily2017-09-11 22:18
https://kosova-info.com/google-thot-se-safe-browsing-mbron-3-miliard-pajisje-n-mbar-botn/60%Daily2017-09-11 22:07
https://kosova-info.com/uraganet-tronditin-boten-e-kompanive-te-sigurimeve/60%Daily2017-09-11 22:00
https://kosova-info.com/neser-prezantohet-iphone-i-ri/60%Daily2017-09-11 21:58
https://kosova-info.com/begolli-jane-sanuar-te-gjitha-demet-e-shkaktuara-nga-stuhia/60%Daily2017-09-11 21:57
https://kosova-info.com/qellohen-me-thike-burre-e-grua-ne-tirane/60%Daily2017-09-11 21:46
https://kosova-info.com/dua-nen-perqafim-te-te-dashurit-me-e-lumtur-se-kurre-video/60%Daily2017-09-11 21:42
https://kosova-info.com/shokuese-ja-si-duket-fytyra-e-ederson-pas-goditjes-nga-mane-foto/60%Daily2017-09-11 21:50
https://kosova-info.com/kush-jane-policet-qe-u-dekoruan-per-shpetim-video/60%Daily2017-09-11 21:36
https://kosova-info.com/mourinho-e-tepron-fellaini-eshte/60%Daily2017-09-11 21:34
https://kosova-info.com/maliqi-haradinaj-sdo-ta-kete-lehte-me-malin-e-zi-per-demarkacionin/60%Daily2017-09-11 21:28
https://kosova-info.com/befason-memushaj-kjo-skuader-e-series-a-e-ben-futbollin-me-te-bukur-ne-bote/60%Daily2017-09-11 21:27
https://kosova-info.com/befason-memushaj-kjo-skuader-e-series-a-e-ben-futbollin-me-te-bukur-ne-bote-2/60%Daily2017-09-11 21:27
https://kosova-info.com/auto-shkollat-kundershtojne-vendimin-per-poligon-video/60%Daily2017-09-11 21:22
https://kosova-info.com/doktoret-bejne-zbulimin-trondites-kjo-procedure-dentare-shkakton-kancer-ne-97-te-rasteve/60%Daily2017-09-11 21:21
https://kosova-info.com/immobile-dhe-bonucci-u-perleshen-per-faj-te-ketij-futbollisti-te-milanit/60%Daily2017-09-11 21:21
https://kosova-info.com/abrashi-me-koment-bombastik-per-teknologjine-var/60%Daily2017-09-11 21:04
https://kosova-info.com/keshilltari-i-kryeministrit-edhe-pak-e-ndoshta-po-kryhet-kjo-dite/60%Daily2017-09-11 21:02
https://kosova-info.com/kylie-incizon-trupin-nga-afer-ua-mbyll-gojen-te-gjitheve-foto/60%Daily2017-09-11 20:54
https://kosova-info.com/rakiq-kemi-hyre-ne-qeveri-per-nje-jete-me-te-mire-te-serbeve/60%Daily2017-09-11 20:46
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-edhe-kryevezhguesin-e-zgjedhjeve-nga-be-ja/60%Daily2017-09-11 20:39
https://kosova-info.com/facebook-gjobitet-me-1-2-milion-euro-pr-shfrytzimin-e-t-dhnave-personale-pr-reklamim/60%Daily2017-09-11 20:37
https://kosova-info.com/facebook-gjobitet-me-1-2-milion-euro-pr-shfrytzimin-e-t-dhnave-personale-pr-reklamim-2/60%Daily2017-09-11 20:37
https://kosova-info.com/gol-i-bukur-me-koke-ramos-cmendet-ne-feste-video/60%Daily2017-09-11 20:35
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-arsyeja-e-mosprezences-se-majlindes-ne-dasmen-e-getit-mbreme-foto/60%Daily2017-09-11 20:23
https://kosova-info.com/atentat-si-neper-filma-qellohet-nje-person-me-arme-ne-mes-te-tiranes/60%Daily2017-09-11 20:20
https://kosova-info.com/nderhyrjen-e-vitit-e-ben-kunder-bashkelojtarit-te-tij-video/60%Daily2017-09-11 20:15
https://kosova-info.com/ne-gjykimin-e-limajt-permenden-bajrush-xhemajli-dhe-adem-salihaj/60%Daily2017-09-11 20:14
https://kosova-info.com/sheshi-skenderbej-arena-e-muzikes-shqipe-shkelzen-doli-me-70-instrumentiste-jane-gati-foto/60%Daily2017-09-11 20:12
https://kosova-info.com/haradinaj-do-ta-permiresojme-gjendjen-ne-shendetesi/60%Daily2017-09-11 20:08
https://kosova-info.com/hasmeria-me-merkelin-si-pengon-erdoganit-te-bleje-arme-nga-gjermania/60%Daily2017-09-11 19:49
https://kosova-info.com/nje-banane-per-mengjes-zbuloni-arsyen-perse-nuk-duhet-ta-konsumoni/60%Daily2017-09-11 19:46
https://kosova-info.com/vriten-10-police-egjiptiane-ne-nje-sulm-te-isis-it/60%Daily2017-09-11 19:46
https://kosova-info.com/vjehrra-e-getit-ia-thote-kenges-ne-dasmen-e-vajzes-marina-ulet-ne-gjunje-video/60%Daily2017-09-11 19:33
https://kosova-info.com/pese-shenjat-qe-paralajmerojne-goditjet-ne-tru/60%Daily2017-09-11 19:30
https://kosova-info.com/studimi-ky-eshte-pozicioni-me-i-rrezikshem-i-seksit/60%Daily2017-09-11 19:25
https://kosova-info.com/si-duhet-te-reagojme-kur-na-bie-tensioni/60%Daily2017-09-11 19:14
https://kosova-info.com/humbi-dy-finale-te-liges-se-kampioneve-befason-simeone/60%Daily2017-09-11 19:07
https://kosova-info.com/sygjelbrit-kane-libido-me-te-fuqishme/60%Daily2017-09-11 18:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shuma-marramendese-qe-shpenzoi-geti-per-dasme-foto/60%Daily2017-09-11 18:46
https://kosova-info.com/murati-demarkacioni-te-rrezohet-ne-kuvend-e-te-shkoje-ne-arbitrazh/60%Daily2017-09-11 18:44
https://kosova-info.com/tifozet-e-galatasarayt-burgosen-ne-stadium-foto/60%Daily2017-09-11 18:36
https://kosova-info.com/kylie-e-pranon-se-i-ka-bere-buzet-zbulon-cka-i-kishte-thene-i-dashuri-foto/60%Daily2017-09-11 18:31
https://kosova-info.com/kylie-e-pranon-se-i-ka-bere-buzet-zbulon-cka-i-kishte-thene-i-dashuri-foto/60%Daily2017-09-11 18:31
https://kosova-info.com/trump-tmerri-i-11-shtatorit-eshte-ngulitur-ne-kujtesen-tone-kombetare/60%Daily2017-09-11 18:29
https://kosova-info.com/zyrtare-josa-te-prishtina-ky-eshte-roli-ne-klub/60%Daily2017-09-11 18:13
https://kosova-info.com/capital-t-dhe-2po2-po-vijne-me-ulu-kjo-eshte-data-e-publikimit-foto/60%Daily2017-09-11 17:58
https://kosova-info.com/tallet-keq-me-gruan-shtiret-kinse-po-e-hedh-aksidentalisht-djalin-nga-kati-i-dyte-i-shtepise-video/60%Daily2017-09-11 17:58
https://kosova-info.com/kapet-makina-e-mbushur-me-droge-arrestohet-shqiptari/60%Daily2017-09-11 17:47
https://kosova-info.com/duel-ndermjet-porsche-panamera-turbo-dhe-mercedes-amg-e63-s-video/60%Daily2017-09-11 17:43
https://kosova-info.com/shokon-studimi-meshkujt-sduan-te-bejne-seks-sepse-u-pelqen-me-shume/60%Daily2017-09-11 17:35
https://kosova-info.com/twitter-eksperimenton-me-tweetstorm-n-aplikacionin-android/60%Daily2017-09-11 17:20
https://kosova-info.com/adelina-me-fjale-te-embla-per-motren-e-saj-zanfinen-shfaqen-krah-per-krah-foto/60%Daily2017-09-11 16:45
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-tregon-format-bombastike-foto-18/60%Daily2017-09-11 16:36
https://kosova-info.com/mblidhet-kabineti-i-ri-qeveritar-ne-rend-dite-shkarkimi-i-murat-mehes/60%Daily2017-09-11 16:13
https://kosova-info.com/deklarata-e-ronaldos-ne-seance-qe-do-ti-shokoje-tifozet-e-realit-video/60%Daily2017-09-11 16:02
https://kosova-info.com/deklarata-e-ronaldos-ne-seance-qe-do-ti-shokoje-tifozet-e-realit-video/60%Daily2017-09-11 16:02
https://kosova-info.com/okb-ne-mianmar-po-behet-spastrim-etnik-i-myslimaneve/60%Daily2017-09-11 15:53
https://kosova-info.com/pese-ish-te-dashurat-te-cilave-ua-la-kemben-e-hajrit-geti-foto/60%Daily2017-09-11 15:30
https://kosova-info.com/dembele-ja-cfare-me-kerkoi-suarez-para-ndeshjes-ndaj-espanyolit/60%Daily2017-09-11 15:04
https://kosova-info.com/lekaj-do-te-punojme-me-transparence-infrastruktura-eshte-aset-nacional/60%Daily2017-09-11 15:04
https://kosova-info.com/afrona-dika-terheqese-si-kurre-me-pare-zbulon-kembet-nga-fustani-i-tejdukshem-foto/60%Daily2017-09-11 14:32
https://kosova-info.com/amerika-kujton-11-shtatorin/60%Daily2017-09-11 14:23
https://kosova-info.com/cenar-habit-fansat-kendon-kengen-e-ledrit-dhe-eres-video/60%Daily2017-09-11 14:14
https://kosova-info.com/15-sjellje-te-pahijshme-qe-irritojne-te-gjithe/60%Daily2017-09-11 14:10
https://kosova-info.com/zyrtare-juventus-me-pese-mungesa-kunder-barcelones-foto/60%Daily2017-09-11 13:51
https://kosova-info.com/trotuari-ne-rrugen-b-mbushet-me-mbeturina/60%Daily2017-09-11 13:45
https://kosova-info.com/kujtim-gashi-merr-detyren-e-ministrit-te-mkrs-se/60%Daily2017-09-11 13:42
https://kosova-info.com/ushtrimet-ushtarake-ruse-provokim-per-perendimin/60%Daily2017-09-11 13:33
https://kosova-info.com/zyrtare-real-madrid-me-dy-futbolliste-te-rinj-foto/60%Daily2017-09-11 13:24
https://kosova-info.com/kenga-high4-real-qershia-mbi-torte-ne-dasmen-e-getit-dhe-marines-video/60%Daily2017-09-11 13:09
https://kosova-info.com/vialli-ky-ekip-do-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-09-11 12:23
https://kosova-info.com/skender-hyseni-ia-dorezon-detyren-flamur-sefajt/60%Daily2017-09-11 12:15
https://kosova-info.com/lideri-tartar-ne-krime-u-denua-me-8-vjet-burg/60%Daily2017-09-11 12:08
https://kosova-info.com/britania-do-te-votoje-nje-projektligj-te-rendesishem-per-jetesimin-e-brexit-it/60%Daily2017-09-11 11:54
https://kosova-info.com/beyonce-me-zemer-te-madhe-u-del-ne-ndihme-te-prekurve-nga-uragani-foto/60%Daily2017-09-11 11:27
https://kosova-info.com/thomas-muller-zbulon-sekretin-e-madh-per-man-utd/60%Daily2017-09-11 11:20
https://kosova-info.com/okb-bashkepunim-i-rrezikshem-mes-korese-se-veriut-dhe-regjimit-sirian/60%Daily2017-09-11 11:17
https://kosova-info.com/xiaomi-prezantoi-gjeneratn-e-dyt-t-telefonit-pa-skaje-mi-mix/60%Daily2017-09-11 11:16
https://kosova-info.com/mozzik-me-te-dashuren-nisin-pushimet-foto/60%Daily2017-09-11 11:02
https://kosova-info.com/ismaili-falenderon-pdk-ne-dhe-veselin-per-besimin-dhe-hapesiren-e-dhene-ministri-i-ri-i-shendetesise/60%Daily2017-09-11 10:50
https://kosova-info.com/kur-nuk-e-priste-askush-geti-i-beri-dhurate-marines-ne-mes-te-dasmes-foto/60%Daily2017-09-11 10:37
https://kosova-info.com/anderson-zbulon-si-eshte-te-jetoni-ne-shtepine-e-cristiano-ronaldos/60%Daily2017-09-11 09:57
https://kosova-info.com/garda-e-fsk-se-gati-per-ramush-haradinajn-foto/60%Daily2017-09-11 09:25
https://kosova-info.com/mos-e-humbisni-memli-ia-thote-kenges-dhe-valles-ne-dasmen-e-getit-foto/60%Daily2017-09-11 09:22
https://kosova-info.com/ukraina-nise-hetim-penal-ndaj-sakashvillit/60%Daily2017-09-11 09:04
https://kosova-info.com/per-te-paren-here-trump-e-kryeson-perkujtimin-per-11-shtatorin/60%Daily2017-09-11 09:01
https://kosova-info.com/fantastike-fiton-piket-duke-e-shtyre-motorin-drejt-cakut-video/60%Daily2017-09-11 08:55
https://kosova-info.com/zyrtare-roma-befason-me-fanellen-e-re-foto/60%Daily2017-09-11 08:40
https://kosova-info.com/zyrtare-roma-befason-me-fanellen-e-re-foto-2/60%Daily2017-09-11 08:40
https://kosova-info.com/taifun-i-fuqishem-pritet-te-godase-tajvanin/60%Daily2017-09-11 08:16
https://kosova-info.com/vriten-kater-anetare-te-nje-familjeje-shiite-ne-pakistan/60%Daily2017-09-11 08:15
https://kosova-info.com/autoritetet-irakiane-mbajen-1-400-gra-dhe-femije-te-luftetareve-te-isis-it/60%Daily2017-09-11 08:13
https://kosova-info.com/shba-sulm-i-armatosur-ne-teksas-7-te-vrare-dhe-dy-te-plagosur/60%Daily2017-09-11 08:05
https://kosova-info.com/shba-uragani-irma-mund-te-shnderrohet-ne-stuhi-intensive-tropikale/60%Daily2017-09-11 08:03
https://kosova-info.com/bebe-rexha-kendon-bashke-me-jennifer-lopez-video/60%Daily2017-09-11 07:42
https://kosova-info.com/barcelona-juventus-formacionet-me-befasi-foto/60%Daily2017-09-11 07:33
https://kosova-info.com/pas-kurorezimit-te-motres-keto-jane-fjalet-e-luanes-foto/60%Daily2017-09-11 06:26
https://kosova-info.com/muslimanet-e-arakanit-te-ardhur-ne-indi-perballen-me-kushte-te-renda-ne-kampe/60%Daily2017-09-11 06:01
https://kosova-info.com/meksike-numri-i-te-vrareve-nga-termeti-arriti-ne-90-vete/60%Daily2017-09-11 05:57
https://kosova-info.com/kosova-nderon-viktimat-e-11-shtatorit-2001-ne-shba/60%Daily2017-09-11 05:35
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-cfare-i-ka-ndodhur-sanchesit-ne-debutim-te-swansea-video/60%Daily2017-09-11 05:31
https://kosova-info.com/zbulohet-nje-organ-i-ri-ne-trupin-tone/60%Daily2017-09-11 00:06
https://kosova-info.com/simptomat-e-para-te-depresionit/60%Daily2017-09-10 23:49
https://kosova-info.com/keto-jane-6-ushqimet-qe-shkaktojne-inflamacion/60%Daily2017-09-10 23:21
https://kosova-info.com/bmw-ja-25-modele-elektrike-deri-ne-2025-en/60%Daily2017-09-10 23:00
https://kosova-info.com/samsung-nxjerr-ne-shitje-edhe-nje-tablet-foto/60%Daily2017-09-10 22:47
https://kosova-info.com/sheroni-hemorroidet-me-kete-ilac-natyral/60%Daily2017-09-10 22:07
https://kosova-info.com/apel-per-ndihme-per-vajzen-nga-podujeva-me-deformim-te-kurrizit-video/60%Daily2017-09-10 22:02
https://kosova-info.com/nusja-e-dautit-tejet-elegante-ne-dasme-te-geti-dhe-marina-foto/60%Daily2017-09-10 21:53
https://kosova-info.com/dybala-do-te-largohet-nga-juventus-raiola-zbulon-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-09-10 21:49
https://kosova-info.com/shpetoni-nga-infeksioni-ne-sy-duke-perdorur-vetem-nje-fete-karrote/60%Daily2017-09-10 21:47
https://kosova-info.com/plagoset-zyrtari-i-qendres-emergjente-ne-prizren/60%Daily2017-09-10 21:42
https://kosova-info.com/detaje-qe-nuk-i-keni-ditur-ja-sa-ore-beri-blerina-ta-perfundoje-fustanin-e-marines-foto/60%Daily2017-09-10 21:34
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-merr-detyren-e-kryeministrit-neser-ne-oren-1130/60%Daily2017-09-10 21:33
https://kosova-info.com/caji-i-mentes-per-dhimbjet-e-kokes/60%Daily2017-09-10 21:27
https://kosova-info.com/mendim-rugova-me-tshoqen-paraqiten-nga-dasma-ja-si-po-duken-foto/60%Daily2017-09-10 21:23
https://kosova-info.com/policia-shpeton-dy-shtetas-te-huaj-po-mbyteshin-ne-ksamil/60%Daily2017-09-10 21:23
https://kosova-info.com/evropa-akuzohet-per-abuzimin-e-emigranteve/60%Daily2017-09-10 21:19
https://kosova-info.com/xeni-ia-kris-kenges-te-tavolina-e-djalit-te-presidentit-historik-ibrahim-rugova-ja-momenti-video/60%Daily2017-09-10 21:18
https://kosova-info.com/bologna-napoli-shikojeni-cfare-ka-bere-hysaj-foto/60%Daily2017-09-10 21:12
https://kosova-info.com/getin-se-keni-pare-kurre-kaq-te-lumtur-ja-si-e-kall-me-sa-e-bukur-na-ka-dale-nusja-video/60%Daily2017-09-10 21:08
https://kosova-info.com/pacolli-neser-merr-detyren-e-ministrit-te-jashtem/60%Daily2017-09-10 21:05
https://kosova-info.com/arrestohen-trafikante-ne-prishtine-e-ne-leposaviq-video/60%Daily2017-09-10 21:03
https://kosova-info.com/meshkujt-lene-anash-seksin-per/60%Daily2017-09-10 21:01
https://kosova-info.com/skivi-mungoi-ne-dasmen-e-liderit-te-babastars-ketu-zbulohet-e-verteta-foto/60%Daily2017-09-10 20:50
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-demarkacioni-aktual-eshte-i-gabuar-si-vonojme-vizat-video/60%Daily2017-09-10 20:50
https://kosova-info.com/blero-e-ermali-me-tshoqet-shkelqejne-ne-dasme-te-kolegu-i-tyre-foto/60%Daily2017-09-10 20:45
https://kosova-info.com/fitore-e-madhe-nga-napoli-video/60%Daily2017-09-10 20:43
https://kosova-info.com/bologna-napoli-goli-i-dyte-video/60%Daily2017-09-10 20:37
https://kosova-info.com/do-ta-harroni-nusen-kur-ta-shihni-balldesken-e-getit-gjysme-te-zhveshur-tani-foto/60%Daily2017-09-10 20:36
https://kosova-info.com/bologna-napoli-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2017-09-10 20:24
https://kosova-info.com/vallezimi-romantik-i-getit-dhe-marines-video/60%Daily2017-09-10 20:14
https://kosova-info.com/bologna-napoli-ndodh-dicka-e-tmerrshme-me-chiriches-video/60%Daily2017-09-10 20:07
https://kosova-info.com/google-lanon-teknologjin-hdr-n-aplikacionin-android/60%Daily2017-09-10 20:07
https://kosova-info.com/ecni-shpejt-ose-ngadale-kjo-eshte-nje-tregues-i-madh-per-shendetin-tuaj/60%Daily2017-09-10 20:06
https://kosova-info.com/aubameyang-se-bashku-me-legjenden-e-milanit-foto/60%Daily2017-09-10 19:45
https://kosova-info.com/lekaj-neser-merr-postin-e-ministrit-te-infrastruktures/60%Daily2017-09-10 19:41
https://kosova-info.com/microsoft-ofron-falas-nje-koleksion-prej-250-librash-elektronike/60%Daily2017-09-10 19:39
https://kosova-info.com/e-dashura-me-shokoi-patem-marredhenie-por-me-kerkoi-dicka-te-cuditshme/60%Daily2017-09-10 19:38
https://kosova-info.com/het-trik-ndaj-espanyolit-ja-cfare-beri-pas-ndeshjes-messi-foto/60%Daily2017-09-10 19:34
https://kosova-info.com/iphone-dhe-samsung-humbin-garen-ky-eshte-telefoni-me-i-kerkuar/60%Daily2017-09-10 19:26
https://kosova-info.com/puthja-e-pare-e-getit-dhe-marines-si-burre-e-grua-foto/60%Daily2017-09-10 19:03
https://kosova-info.com/kamera-qe-mund-te-shoh-pertej-trupit-tuaj/60%Daily2017-09-10 19:01
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-getit-pjese-e-dasmes-se-tij-dhe-marines-ja-cila-foto/60%Daily2017-09-10 18:58
https://kosova-info.com/whatsapp-po-ben-nje-ndryshim-qe-mund-te-jete-shqetesues/60%Daily2017-09-10 18:40
https://kosova-info.com/sa-me-pak-nga-ky-perberes-aq-me-larg-dhimbjet-e-kokes/60%Daily2017-09-10 18:39
https://kosova-info.com/bonucci-perplaset-me-immobilen-pas-ndeshjes-lazio-milan-video/60%Daily2017-09-10 18:35
https://kosova-info.com/haradinaj-i-kunderpergjigjet-ldk-se-e-vetevendosjes-pas-akuzave-per-nenshtrim-ndaj-serbise/60%Daily2017-09-10 18:13
https://kosova-info.com/fotografi-brenda-hotelicopter-hotelit-te-pare-fluturues-foto/60%Daily2017-09-10 18:04
https://kosova-info.com/vijne-pamje-te-tmerrshme-nga-florida-pas-goditjes-nga-uragani-irma-video/60%Daily2017-09-10 17:57
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bologna-napoli/60%Daily2017-09-10 17:48
https://kosova-info.com/sonte-te-egjeli-detaje-te-cilat-duhet-te-mos-i-humbisni-video/60%Daily2017-09-10 17:35
https://kosova-info.com/isis-i-ka-gati-11-mije-pasaporta-origjinale-siriane/60%Daily2017-09-10 17:33
https://kosova-info.com/pse-meshkujt-kane-frike-nga-martesa/60%Daily2017-09-10 17:22
https://kosova-info.com/saakashvilit-nuk-i-lejohet-udhetimi-ne-ukraine/60%Daily2017-09-10 17:17
https://kosova-info.com/be-therret-qeverine-e-re-te-kosoves-te-bashkepunoje-me-beogradin/60%Daily2017-09-10 16:52
https://kosova-info.com/shikojeni-si-duket-fytyra-e-latifit-pas-fitores-ndaj-pedros-foto/60%Daily2017-09-10 16:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-verteta-rreth-armiqesise-se-damianos-dhe-armeles-foto/60%Daily2017-09-10 15:55
https://kosova-info.com/kryengritesit-ne-myanmar-bejne-thirrje-per-armepushim/60%Daily2017-09-10 15:46
https://kosova-info.com/profili-i-kryeministrit-ne-largim-u-sherbeu-dy-sistemeve-do-te-kete-rreth-3-mije-e-te-ardhura-mujore/60%Daily2017-09-10 15:35
https://kosova-info.com/matoshi-ekstremistet-politike-qe-e-kane-luftuar-republiken-po-shtiren-se-po-e-mbrojne/60%Daily2017-09-10 15:26
https://kosova-info.com/irani-dhe-shba-te-me-shpjegime-te-kunderta-per-nje-incident/60%Daily2017-09-10 15:17
https://kosova-info.com/immobile-ska-te-ndalur-het-trik-kunder-milanit-video/60%Daily2017-09-10 15:10
https://kosova-info.com/permbytjet-viktima-e-te-zhdukur-ne-livorno/60%Daily2017-09-10 15:02
https://kosova-info.com/arsenal-me-super-perforcim-nga-man-city-foto/60%Daily2017-09-10 15:02
https://kosova-info.com/vjen-ne-jete-foshnja-13-paund-thyen-rekord-foto/60%Daily2017-09-10 14:57
https://kosova-info.com/zbulohet-babai-i-femijes-se-ingrid-gjonit-foto/60%Daily2017-09-10 14:42
https://kosova-info.com/kerkohen-hetime-nga-prokuroria-pse-kqz-certifikoi-per-zgjedhje-kandidatet-e-denuar/60%Daily2017-09-10 14:18
https://kosova-info.com/samiti-i-obi-t-miratohet-raporti-per-muslimanet-e-arakanit/60%Daily2017-09-10 13:47
https://kosova-info.com/ancelotti-shperthen-ndaj-futbollisteve-te-bayernit/60%Daily2017-09-10 13:45
https://kosova-info.com/uragani-irma-e-goditi-vendin-florida-keys/60%Daily2017-09-10 13:31
https://kosova-info.com/audi-qe-ecen-vet-foto/60%Daily2017-09-10 13:28
https://kosova-info.com/itali-pezullohen-dy-karabiniere-nen-dyshimet-se-kane-perdhunuar-dy-studente/60%Daily2017-09-10 13:12
https://kosova-info.com/4-ore-pas-arritjes-ne-las-vegas-bebe-rexhes-i-ndodh-dicka-e-papritur-video/60%Daily2017-09-10 13:10
https://kosova-info.com/dhimbje-gjate-ciklit-menstrual-mjekja-jep-formulen-qe-ju-cliron-pergjithmone/60%Daily2017-09-10 13:08
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-tregon-arsyen-e-mosperfshirjes-se-tij-ne-kabinetin-qeveritar/60%Daily2017-09-10 12:35
https://kosova-info.com/inter-spal-rezultat-i-paster-video/60%Daily2017-09-10 12:30
https://kosova-info.com/guterres-korea-veriore-kriza-me-e-keqe-per-vite/60%Daily2017-09-10 12:25
https://kosova-info.com/pese-metoda-se-si-te-mbani-mend-kur-studioni/60%Daily2017-09-10 12:25
https://kosova-info.com/perisic-shenon-gol-totalisht-te-cmendur-video/60%Daily2017-09-10 12:24
https://kosova-info.com/elvana-zbulon-se-po-qendron-ne-tirane-foto/60%Daily2017-09-10 11:57
https://kosova-info.com/milaim-zeka-me-te-mire-jane-deputetet-e-listes-serbe-se-ata-te-ldk-se-e-vv-se/60%Daily2017-09-10 11:50
https://kosova-info.com/10-anetare-te-nje-familjeje-e-humben-jeten-ne-aksident-trafiku-ne-pakistan/60%Daily2017-09-10 11:16
https://kosova-info.com/capital-t-dhe-2po2-me-projekt-te-perbashket-video/60%Daily2017-09-10 11:05
https://kosova-info.com/teknologjia-ia-dhuron-penalltine-interit-por-cfare-beri-icardi-video/60%Daily2017-09-10 11:03
https://kosova-info.com/hoti-sot-do-ta-nisim-luften-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2017-09-10 10:48
https://kosova-info.com/dyshime-se-rusia-ose-irani-mund-ta-kene-ndihmuar-korene-veriore/60%Daily2017-09-10 10:23
https://kosova-info.com/shtyhet-super-ndeshja-e-dites-shkak-shiu-foto/60%Daily2017-09-10 10:01
https://kosova-info.com/shtyhet-super-ndeshja-e-dites-shkak-shiu-foto/60%Daily2017-09-10 10:01
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-thote-luana-marines-ne-diten-e-dasmes-foto/60%Daily2017-09-10 09:49
https://kosova-info.com/serbit-nga-gracanica-i-gjenden-520-fisheke-te-kallashnikovit-ne-shtepi/60%Daily2017-09-10 09:30
https://kosova-info.com/sekreti-qe-e-ben-aurela-gacen-shume-te-kerkuar-ne-dasma-video/60%Daily2017-09-10 08:32
https://kosova-info.com/jemen-fluturakja-pa-pilot-vret-shtate-terroriste-te-al-kaedes/60%Daily2017-09-10 08:31
https://kosova-info.com/krijohet-programi-qe-alarmon-shoferet-teksa-perdorin-telefonin/60%Daily2017-09-10 08:30
https://kosova-info.com/futbollisti-i-arsenalit-me-simulimin-me-qesharak-ne-bote-video/60%Daily2017-09-10 08:27
https://kosova-info.com/microsoft-ofron-falas-nj-koleksion-prej-250-librash-elektronik/60%Daily2017-09-10 14:47
https://kosova-info.com/ja-sa-do-te-jete-cmimi-per-ngrohje-me-termokos-ne-kete-sezon/60%Daily2017-09-10 08:01
https://kosova-info.com/erdogan-shtetet-islame-duhet-te-perpiqen-se-bashku-per-arakanin/60%Daily2017-09-10 07:44
https://kosova-info.com/mane-ia-jep-nje-lajm-trondites-liverpoolit/60%Daily2017-09-10 07:12
https://kosova-info.com/yndyrna-qe-dobesojne-po-ka-dhe-duhet-ti-njihni-te-gjitha/60%Daily2017-09-10 06:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ministrja-e-integrimeve-evropiane/60%Daily2017-09-10 06:28
https://kosova-info.com/merzitet-enca-nuk-e-besoni-arsyen-foto/60%Daily2017-09-10 06:26
https://kosova-info.com/uragani-irma-prek-floriden/60%Daily2017-09-10 06:21
https://kosova-info.com/maliqi-vv-dhe-ldk-mund-ta-rrezojne-qeverine-vetem-nese-bashkepunojne-me-listen-serbe/60%Daily2017-09-09 22:18
https://kosova-info.com/si-te-shmangim-problemet-e-vazhdueshme-te-tretjes-dhe-fryrjes-se-barkut/60%Daily2017-09-09 22:03
https://kosova-info.com/ja-kush-ia-prishi-darken-roneles-dhe-miqve-te-saj-foto/60%Daily2017-09-09 21:59
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-efektet-e-para-do-te-shihen-shpejt/60%Daily2017-09-09 21:57
https://kosova-info.com/shikoni-se-si-martial-turperoi-kundershtarin-sot-video/60%Daily2017-09-09 21:53
https://kosova-info.com/driton-kuka-uron-haradinajn-shprehet-i-bindur-se-ai-do-ia-dale/60%Daily2017-09-09 21:45
https://kosova-info.com/emilija-rexhepi-e-la-dasmen-e-vajzes-per-ta-votuar-haradinajn/60%Daily2017-09-09 21:40
https://kosova-info.com/pasi-shkaterroi-kuben-irma-rifiton-fuqine-duke-synuar-floridan-video/60%Daily2017-09-09 21:35
https://kosova-info.com/mediat-boterore-ish-komandanti-i-uck-se-behet-kryeminister-i-kosoves-foto/60%Daily2017-09-09 21:29
https://kosova-info.com/aktori-i-famshem-turk-ne-kosove-foto/60%Daily2017-09-09 21:29
https://kosova-info.com/grezda-shenon-ne-minuten-e-93-kthehet-ne-hero-video/60%Daily2017-09-09 21:28
https://kosova-info.com/keto-jane-dy-ministret-bukuroshe-ne-qeverine-haradinaj-foto/60%Daily2017-09-09 21:10
https://kosova-info.com/barcelona-e-para-ne-tabele-katastrofe-per-real-madridin-foto/60%Daily2017-09-09 21:06
https://kosova-info.com/gjiko-ia-nxjerre-gjoksin-elites-foto/60%Daily2017-09-09 20:59
https://kosova-info.com/vv-e-nervozua-kercenon-qeverine-haradinaj-mos-e-sillni-ne-kuvendin-zajdnicen-demarkacionin/60%Daily2017-09-09 20:50
https://kosova-info.com/kabineti-i-kryeministrit-ramush-haradinaj-permes-fotografive/60%Daily2017-09-09 20:41
https://kosova-info.com/kete-epitet-ia-dha-sonte-edona-llalloshi-kryeministrit-ramush-haradinaj-foto/60%Daily2017-09-09 20:40
https://kosova-info.com/barcelona-tmerron-espanyolin-ne-derbin-e-katalunise-video/60%Daily2017-09-09 20:36
https://kosova-info.com/turqi-shtetasit-te-mos-udhetojne-ne-gjermani/60%Daily2017-09-09 20:20
https://kosova-info.com/bennito-valltari-shqiptar-qe-po-cmend-zviceranet-me-vallezimin-urban-foto/60%Daily2017-09-09 20:20
https://kosova-info.com/messi-magjik-kompleton-het-trikun-video/60%Daily2017-09-09 20:12
https://kosova-info.com/dite-historike-per-formula-1/60%Daily2017-09-09 20:02
https://kosova-info.com/nuk-mund-ta-besoni-se-cka-e-ka-robert-berisha-kryeministrin-haradinaj-foto/60%Daily2017-09-09 19:59
https://kosova-info.com/pas-zgjedhjes-ne-postin-e-kryeministrit-ramushi-merr-nje-puthje-te-nxehte-ne-kuvend-video/60%Daily2017-09-09 19:34
https://kosova-info.com/messi-i-pandalshem-shenon-perseri-video/60%Daily2017-09-09 19:27
https://kosova-info.com/nuk-e-votoi-haradinajn-per-kryeminister-flet-zafir-berisha/60%Daily2017-09-09 19:22
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-si-e-quan-shkurte-gashi-kryeministrin-e-ri-ramush-haradinaj-foto/60%Daily2017-09-09 19:19
https://kosova-info.com/messi-tallet-me-mbrojtesin-mysafir-dhe-shenon-video/60%Daily2017-09-09 19:15
https://kosova-info.com/kujdes-keta-persona-e-kane-te-ndaluar-te-hane-hurdhra/60%Daily2017-09-09 19:09
https://kosova-info.com/gold-ag-uron-ramush-haradinaj-per-postin-e-kryeministrit-foto/60%Daily2017-09-09 19:01
https://kosova-info.com/shenjat-paralajmeruese-te-ulceres-se-stomakut-qe-nuk-duhet-te-injoroni-kurre-2/60%Daily2017-09-09 18:41
https://kosova-info.com/hoffenheim-bayern-rezultat-shokues-video/60%Daily2017-09-09 18:30
https://kosova-info.com/haradinaj-behuni-gati-per-nje-kosove-te-re/60%Daily2017-09-09 18:18
https://kosova-info.com/dhurata-tregon-se-cila-eshte-dhimbja-qe-e-di-cdo-femer-foto/60%Daily2017-09-09 17:41
https://kosova-info.com/ja-me-cka-po-luan-majku-ne-kohen-e-lire-foto/60%Daily2017-09-09 17:20
https://kosova-info.com/stoke-man-utd-dy-gola-te-shpejte-video/60%Daily2017-09-09 17:19
https://kosova-info.com/juventus-chievo-shikoni-kush-ka-shenuar-video/60%Daily2017-09-09 17:16
https://kosova-info.com/veseli-mban-premtimin-ministrine-e-kultures-e-udheheq-gashi-nga-prizreni-ku-edhe-do-te-zhvendoset-kjo-ministri/60%Daily2017-09-09 17:04
https://kosova-info.com/lulet-mediterane-ne-ballkonin-tuaj-si-te-kultivoni-rigonin-ne-saksi/60%Daily2017-09-09 16:34
https://kosova-info.com/vdes-aktorja-e-njohur-shqiptare-foto/60%Daily2017-09-09 16:04
https://kosova-info.com/simiq-konfirmon-shume-shpejt-do-te-arrijme-ne-kuvend/60%Daily2017-09-09 15:54
https://kosova-info.com/arsenali-shkaterron-bournemouthin-video/60%Daily2017-09-09 15:51
https://kosova-info.com/juventus-chievo-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-09-09 14:58
https://kosova-info.com/pese-menyra-per-tu-liruar-nga-stresi/60%Daily2017-09-09 14:55
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-realizoni-screenshot-nga-shfletuesi-firefox/60%Daily2017-09-09 14:50
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-realizoni-screenshot-nga-shfletuesi-firefox-2/60%Daily2017-09-09 14:50
https://kosova-info.com/ja-kush-i-beri-kengetare-te-dasmave-gilin-dhe-ryva-kajtazin-video/60%Daily2017-09-09 14:42
https://kosova-info.com/vjen-deputeti-i-pare-serb-ne-kuvend/60%Daily2017-09-09 14:41
https://kosova-info.com/google-ofron-editimin-e-informacionit-t-biznesit-nga-rezultatet-e-krkimit/60%Daily2017-09-09 14:26
https://kosova-info.com/google-ofron-editimin-e-informacionit-t-biznesit-nga-rezultatet-e-krkimit/60%Daily2017-09-09 14:26
https://kosova-info.com/zidane-zbulon-fajtorin-e-barazimit-me-levanten/60%Daily2017-09-09 13:47
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-ka-bere-portieri-ederson-pas-goditjes-nga-mane-foto/60%Daily2017-09-09 13:41
https://kosova-info.com/foto-e-rralle-2po2-capital-t-dhe-flori-8-vite-me-pare-foto/60%Daily2017-09-09 13:35
https://kosova-info.com/pse-nuk-pranuan-te-behen-ministra-milaim-zeka-bilall-sherifi-dhe-valdete-bajrami/60%Daily2017-09-09 13:22
https://kosova-info.com/dobesim-i-uraganit-irma-derisa-po-levize-nga-kuba-per-ne-floride/60%Daily2017-09-09 13:16
https://kosova-info.com/kujdes-ne-pune-nuk-duhet-te-jeni-me-te-miret/60%Daily2017-09-09 13:13
https://kosova-info.com/siri-ushtria-thote-se-e-ka-marre-nje-fushe-te-naftes-nga-isis-i/60%Daily2017-09-09 13:12
https://kosova-info.com/makina-audi-qe-ecen-vete-foto/60%Daily2017-09-09 12:46
https://kosova-info.com/papa-ne-kolumbi-apel-kunder-dhunes-ndaj-grave/60%Daily2017-09-09 12:45
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-si-duket-fytyra-e-portierit-ederson-pas-goditjes-nga-mane-foto/60%Daily2017-09-09 12:42
https://kosova-info.com/pamjet-e-shkaterrimit-nga-uragani-irma-ne-ishujt-virgin-video/60%Daily2017-09-09 12:33
https://kosova-info.com/dobesim-i-uraganit-irma-derisa-po-levize-nga-kuba-per-ne-floride-2/60%Daily2017-09-09 12:27
https://kosova-info.com/gjimnastika-e-trurit-menyra-me-e-mire-per-te-ruajtur-shendetin-mendor-dhe-ekuilibrin-emocional/60%Daily2017-09-09 12:26
https://kosova-info.com/man-city-liverpool-mbrojtja-ne-gjume-dhe-vjen-goli-i-dyte-video/60%Daily2017-09-09 12:23
https://kosova-info.com/iggy-azalea-cmend-ndjekesit-pozon-nudo-foto-18/60%Daily2017-09-09 12:02
https://kosova-info.com/serbia-ia-ka-friken-haradinajt-thote-se-se-ndryshon-qendrimin-ndaj-tij/60%Daily2017-09-09 11:51
https://kosova-info.com/shenjat-paralajmeruese-te-ulceres-se-stomakut-qe-nuk-duhet-te-injoroni-kurre/60%Daily2017-09-09 11:24
https://kosova-info.com/a-e-dini-perse-nuk-mberthehet-pulla-e-fundit-e-xhaketes/60%Daily2017-09-09 11:17
https://kosova-info.com/real-madrid-levante-nuk-do-ta-besoni-kush-ka-shenuar-gol-video/60%Daily2017-09-09 11:17
https://kosova-info.com/mobilizohen-hajnat-cak-veturat/60%Daily2017-09-09 10:37
https://kosova-info.com/sa-kushton-organizimi-i-nje-dasme-tregon-elton-mehaj-video/60%Daily2017-09-09 10:20
https://kosova-info.com/wikileaks-zbulon-sistemin-e-fshehte-te-kontrollit-te-raketave-te-cias/60%Daily2017-09-09 10:14
https://kosova-info.com/perforcimet-me-te-shtrenjta-nga-la-liga-premierliga-dhe-serie-a-foto/60%Daily2017-09-09 09:46
https://kosova-info.com/perforcimet-me-te-shtrenjta-nga-la-liga-premierliga-dhe-serie-a-foto/60%Daily2017-09-09 09:46
https://kosova-info.com/290-mije-myslimane-nga-birmania-arriten-ne-bangladesh/60%Daily2017-09-09 09:29
https://kosova-info.com/kuvendi-pritet-te-votoje-sot-qeverine-e-re/60%Daily2017-09-09 09:03
https://kosova-info.com/diona-ne-lidhje-me-yllin-flet-kengetarja-video/60%Daily2017-09-09 09:02
https://kosova-info.com/dashuria-ka-5-faza-arsyet-pse-shumica-deshtojne-ne-te-treten/60%Daily2017-09-09 08:52
https://kosova-info.com/shaqiri-kunder-mourinhos-foto/60%Daily2017-09-09 08:41
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-te-vdekurve-ne-meksike/60%Daily2017-09-09 08:26
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-ramush-tahirit-per-seancen-e-sotme-ja-cfare-thote-per-listen-serbe/60%Daily2017-09-09 08:00
https://kosova-info.com/produktet-e-perditshme-qe-demtojne-seriozisht-shendetin-tuaj/60%Daily2017-09-09 07:56
https://kosova-info.com/cavani-mbappe-dhe-neymar-shikojeni-cfare-ndodhi-kunder-metz-video/60%Daily2017-09-09 07:26
https://kosova-info.com/majlinda-me-e-bukur-se-kurre-me-pare-foto/60%Daily2017-09-09 07:21
https://kosova-info.com/kerkohet-evakuim-emergjent-ne-gjithe-floriden/60%Daily2017-09-09 07:19
https://kosova-info.com/mbi-50-mije-shqiptare-presin-te-perballen-me-uraganin-irma-guvernatori-evakuohuni/60%Daily2017-09-09 07:19
https://kosova-info.com/koment-separatistet-e-katalonjes-provojne-te-bejne-grusht-shteti/60%Daily2017-09-09 07:06
https://kosova-info.com/anxhelina-hadergjonaj-ndryshon-stil-duket-shume-terheqese-foto/60%Daily2017-09-09 06:56
https://kosova-info.com/detaje-per-serbin-e-arrestuar-ne-stacion-qe-kerkonte-para-nga-kosovaret-per-ti-cuar-jashte-vendit/60%Daily2017-09-09 06:27
https://kosova-info.com/detaje-per-serbin-e-arrestuar-ne-stacion-qe-kerkonte-para-nga-kosovaret-per-ti-cuar-jashte-vendit/60%Daily2017-09-09 06:27
https://kosova-info.com/keshtu-po-e-pret-dasmen-geti-foto/60%Daily2017-09-09 06:04
https://kosova-info.com/si-te-humbni-peshe-duke-ndjekur-dieten-me-baze-xhinxheri/60%Daily2017-09-08 22:03
https://kosova-info.com/ambasadorja-citaku-bashkekombesit-ne-florida-te-kene-kujdes-uragani-po-vjen/60%Daily2017-09-08 22:01
https://kosova-info.com/besa-kokedhima-e-zjarrte-ne-setin-e-ri-foto/60%Daily2017-09-08 22:00
https://kosova-info.com/sejdiu-agjenda-e-beogradit-po-percakton-agjenden-e-kosoves/60%Daily2017-09-08 21:59
https://kosova-info.com/brnabiq-nuk-folem-per-kosoven-me-kryeministrin-dhe-ambasadoren-e-maqedonise/60%Daily2017-09-08 21:54
https://kosova-info.com/keita-shenon-gol-te-cmendur-video/60%Daily2017-09-08 21:52
https://kosova-info.com/krasniqi-veseli-permend-vettingun-per-ta-pastruar-pasurine-kriminale/60%Daily2017-09-08 21:47
https://kosova-info.com/jeta-ne-cift-5-gjerat-qe-sduhet-tua-thoni-shoqeve-te-ngushta-lidhur-me-te/60%Daily2017-09-08 21:41
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-merr-vemendjen-ne-nyfw-foto/60%Daily2017-09-08 21:41
https://kosova-info.com/vreshtaret-i-pengon-importimi-i-rrushit-video/60%Daily2017-09-08 21:35
https://kosova-info.com/prishtina-reagon-ashper-kjo-eshte-kerkesa-e-saj/60%Daily2017-09-08 21:27
https://kosova-info.com/shamia-e-beqarit-momenti-me-i-embel-ne-dasmen-e-xhensiles-dhe-besit-video/60%Daily2017-09-08 21:21
https://kosova-info.com/wikipedia-e-ben-zyrtarisht-ramush-haradinajn-kryeminister-foto/60%Daily2017-09-08 21:17
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-serb-ne-stacionin-e-autobuseve-i-perfshire-ne-ikjen-e-te-rinjve/60%Daily2017-09-08 21:10
https://kosova-info.com/gjermani-gabriel-parakalon-merkelin-politikani-me-i-pelqyer-foto/60%Daily2017-09-08 21:03
https://kosova-info.com/enca-perseri-me-foto-joshese-nga-pushimet-foto/60%Daily2017-09-08 21:00
https://kosova-info.com/gjestet-qe-flasin-me-shume-se-fjala-te-dua-2/60%Daily2017-09-08 20:58
https://kosova-info.com/diamanti-shenon-gol-nga-nje-pozite-e-pabesueshme-video/60%Daily2017-09-08 20:56
https://kosova-info.com/te-miturve-te-denuar-per-terrorizem-u-pamundesohet-shkollimi/60%Daily2017-09-08 20:45
https://kosova-info.com/dafina-dauti-zgjedh-mes-artisteve-video/60%Daily2017-09-08 20:40
https://kosova-info.com/psg-shkaterron-metzin-ne-debutimin-e-mbappes/60%Daily2017-09-08 20:35
https://kosova-info.com/pas-luanes-morena-taraku-lajmerohet-nga-santorini-foto/60%Daily2017-09-08 20:20
https://kosova-info.com/neymar-shenon-gol-spektakolar-video/60%Daily2017-09-08 20:14
https://kosova-info.com/super-gol-dhe-super-feste-nga-mbappe-video/60%Daily2017-09-08 20:05
https://kosova-info.com/katastrofe-per-mbappen-ne-debutim-video/60%Daily2017-09-08 20:02
https://kosova-info.com/elton-mehaj-perfundon-suksesshem-sezonen-e-dasmave-video/60%Daily2017-09-08 19:59
https://kosova-info.com/me-dieten-me-majdanoz-mund-te-humbisni-deri-ne-3-kg-ne-jave/60%Daily2017-09-08 19:54
https://kosova-info.com/red-tregon-sesi-do-te-realizoje-telefonin-holografik/60%Daily2017-09-08 19:43
https://kosova-info.com/ushtrimet-e-cmendura-te-bebe-rexhes-per-fizik-perfekt-foto/60%Daily2017-09-08 19:34
https://kosova-info.com/psg-ka-blere-neymarin-dhe-mbappen-por-ka-mbrojtje-qesharake-video/60%Daily2017-09-08 19:24
https://kosova-info.com/cavani-kalon-portierin-ndersa-mbappe-video/60%Daily2017-09-08 19:20
https://kosova-info.com/ti-nxjerrim-ne-shesh-dhe-ti-peshtyjme-ata-qe-mashtrojne-per-ikjen-e-kosovareve/60%Daily2017-09-08 19:19
https://kosova-info.com/diona-fona-pervec-muzikes-ka-edhe-nje-tjeter-talent-video/60%Daily2017-09-08 19:09
https://kosova-info.com/ai-per-te-mesuar-traktoret-sesi-te-punojne-ne-ferma/60%Daily2017-09-08 18:21
https://kosova-info.com/perez-shokon-psg-ne-planifikon-tia-marre-dy-yjet-kryesore-foto/60%Daily2017-09-08 18:12
https://kosova-info.com/kongresi-amerikan-miraton-15-miliarde-euro-ndihme-per-demet-nga-uragani/60%Daily2017-09-08 18:03
https://kosova-info.com/aferdita-prezanton-veturen-e-re-super-luksoze-foto/60%Daily2017-09-08 17:51
https://kosova-info.com/riparimi-i-galaxy-note-8-s-ifixit-vlerson-flagshipin-e-samsung-me-notn-4/60%Daily2017-09-08 16:54
https://kosova-info.com/riparimi-i-galaxy-note-8-s-ifixit-vlerson-flagshipin-e-samsung-me-notn-4/60%Daily2017-09-08 16:54
https://kosova-info.com/veteranet-e-uck-se-ne-skenderaj-ne-perkrahje-te-bekim-jasharit/60%Daily2017-09-08 16:39
https://kosova-info.com/premiere-haram-publikohet-nga-irkenc-hyka-video/60%Daily2017-09-08 16:32
https://kosova-info.com/google-shton-m-shum-vende-dhe-gjuh-n-trips-flights-dhe-destinations-prfshihet-shqipria/60%Daily2017-09-08 16:29
https://kosova-info.com/mbyllen-dy-ndeshjet-e-superliges-nje-befasi/60%Daily2017-09-08 16:24
https://kosova-info.com/ki-njeh-orientimin-seksual-te-njerezve-me-ane-te-fotografive/60%Daily2017-09-08 15:47
https://kosova-info.com/monedhat-virtuale-shnojn-rnie-dramatike-nga-frika-e-mbylljes-s-bursave-n-kin/60%Daily2017-09-08 15:51
https://kosova-info.com/presidenti-i-cekise-thote-se-isis-i-ka-baze-ne-kete-shtet-te-ballkanit/60%Daily2017-09-08 15:41
https://kosova-info.com/irma-vazhdon-shkaterrimin-ne-shenjester-ishujt-bahamas/60%Daily2017-09-08 15:36
https://kosova-info.com/fustani-qe-nuk-i-shkon-kimit-aspak-foto/60%Daily2017-09-08 15:18
https://kosova-info.com/situata-messi-neymar-akuze-e-papritur/60%Daily2017-09-08 15:09
https://kosova-info.com/ibm-dhe-mit-po-fillojne-nje-projekt-te-perbashket-milionesh/60%Daily2017-09-08 15:02
https://kosova-info.com/13-vjecarja-shenon-rekord-dhuron-organe-per-tete-persona/60%Daily2017-09-08 14:59
https://kosova-info.com/13-vjecarja-shenon-rekord-dhuron-organe-per-tete-persona/60%Daily2017-09-08 14:59
https://kosova-info.com/mogherini-bashkepunimi-mes-be-dhe-ballkanit-i-rendesishem-per-luften-kunder-terrorizmit/60%Daily2017-09-08 14:45
https://kosova-info.com/uber-fillon-ndalimin-e-prdorimit-t-makinave-me-naft-n-fund-t-2019-s/60%Daily2017-09-08 16:04
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-kete-tavolina-pas-pushimeve/60%Daily2017-09-08 14:24
https://kosova-info.com/veseli-nese-haradinaj-sbehet-kryeminister-as-une-sdo-te-jem-kryetar-i-kuvendit/60%Daily2017-09-08 14:20
https://kosova-info.com/marijuana-kenga-me-e-re-nga-2ton-foto/60%Daily2017-09-08 14:03
https://kosova-info.com/arsyet-per-ti-thene-jo-kafeines/60%Daily2017-09-08 14:02
https://kosova-info.com/nj-sulm-masiv-kibernetik-ekspozon-informacionet-e-143-milion-konsumatorve-t-equifax/60%Daily2017-09-08 13:47
https://kosova-info.com/mbappe-e-peson-keq-nga-neymar-dhe-ekipi-i-psg-video/60%Daily2017-09-08 13:43
https://kosova-info.com/fillon-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-foto/60%Daily2017-09-08 13:18
https://kosova-info.com/hoxha-ne-slloveni-kerkon-voten-per-unesco/60%Daily2017-09-08 13:06
https://kosova-info.com/okb-270000-myslimane-kane-ikur-nga-mianmari/60%Daily2017-09-08 12:55
https://kosova-info.com/termeti-qe-goditi-meksiken-eshte-me-i-fuqishem-ne-100-vjet/60%Daily2017-09-08 12:54
https://kosova-info.com/google-afer-blerjes-se-htc/60%Daily2017-09-08 12:44
https://kosova-info.com/tuna-habitet-me-shpjegimin-e-fjales-kuku-foto/60%Daily2017-09-08 12:43
https://kosova-info.com/klopp-konfirmon-lajmin-e-keq-per-coutinhon/60%Daily2017-09-08 12:17
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kandidatja-per-asmblsite-qe-te-le-goje-hapur-me-bukurin-e-saj-foto/60%Daily2017-09-08 11:55
https://kosova-info.com/linkedin-lanoi-audience-network-zgjeron-reklamimin-n-uebsajtet-dhe-aplikacionet-e-palve-t-treta/60%Daily2017-09-08 16:31
https://kosova-info.com/ja-cka-i-lidhe-mes-vete-samanten-dhe-xhensilen-video/60%Daily2017-09-08 11:24
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-leshon-alarm-tjeter-ja-cfare-pritet-te-ndodhe-neser/60%Daily2017-09-08 11:11
https://kosova-info.com/uthulla-soda-corapet-dhe-produkte-te-tjera-qe-mund-te-shpetojne-jeten-tuaj/60%Daily2017-09-08 11:09
https://kosova-info.com/cmimi-i-pabesueshem-i-ores-fatsjellese-te-rafael-nadal-foto/60%Daily2017-09-08 11:04
https://kosova-info.com/drita-misterioze-mbi-meksiko-siti-menjehere-pas-termetit-video/60%Daily2017-09-08 11:02
https://kosova-info.com/xhirim-i-tmerrshem-nga-meksika-zhurma-dritheruese-te-termetit-video/60%Daily2017-09-08 10:53
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-leshon-pe-kufiri-me-malin-e-zi-eshte-ne-cakorr-dhe-kulle/60%Daily2017-09-08 10:44
https://kosova-info.com/wall-street-journal-shitjet-e-apple-iphone-8-do-t-shoqrohen-nga-vonesa/60%Daily2017-09-08 10:40
https://kosova-info.com/qyteti-i-vjenes-teston-teknologjine-e-bllokimit/60%Daily2017-09-08 10:34
https://kosova-info.com/regjistronin-seks-ne-vende-publike-arrestohet-cifti-i-porno-amatorve-foto/60%Daily2017-09-08 10:23
https://kosova-info.com/problemet-e-para-me-iphone-8/60%Daily2017-09-08 10:08
https://kosova-info.com/njihuni-me-vellain-bukurosh-te-xhansuse-foto/60%Daily2017-09-08 10:04
https://kosova-info.com/salgado-ben-shaka-me-barcelonen/60%Daily2017-09-08 09:43
https://kosova-info.com/google-zvendson-drive-me-backup-sync-n-desktop/60%Daily2017-09-08 10:39
https://kosova-info.com/manovrat-e-putinit-me-paqeruajtes/60%Daily2017-09-08 09:29
https://kosova-info.com/kursi-i-sotshem-i-kembimit-valutor-te-lekut/60%Daily2017-09-08 09:18
https://kosova-info.com/ushqimet-e-duhura-per-nenat-me-femije-ne-gji/60%Daily2017-09-08 09:14
https://kosova-info.com/komentet-me-ngjyra-ne-facebook-foto/60%Daily2017-09-08 09:11
https://kosova-info.com/moderatori-shqiptar-ironizon-fytyrat-publike-qe-publikojne-fotografi-nga-librat-qe-i-lexojne-foto/60%Daily2017-09-08 09:02
https://kosova-info.com/prokuroret-kerkojne-burgim-per-martin-shkrelin-kercenoi-hillary-clinton/60%Daily2017-09-08 08:49
https://kosova-info.com/zyrtare-milan-shet-futbollistin-e-njohur-te-klubi-i-ri-foto/60%Daily2017-09-08 08:34
https://kosova-info.com/ministrat-evropian-testojn-aftsit-e-tyre-pr-tu-mbrojtur-nga-sulmet-kibernetike/60%Daily2017-09-08 08:13
https://kosova-info.com/ja-sa-aksidente-dhe-tiketa-trafiku-u-shqiptuan-per-24-ore/60%Daily2017-09-08 08:01
https://kosova-info.com/sasa-e-o-sa-mire-prezanton-nenen-e-saj-foto/60%Daily2017-09-08 07:42
https://kosova-info.com/apple-totalisht-n-varsi-t-samsung-pr-iphone-8/60%Daily2017-09-08 07:40
https://kosova-info.com/kete-pjese-te-rendesishme-te-trupit-nuk-e-lajme-sa-duhet/60%Daily2017-09-08 07:24
https://kosova-info.com/kete-pjese-te-rendesishme-te-trupit-nuk-e-lajme-sa-duhet-2/60%Daily2017-09-08 07:24
https://kosova-info.com/barcelona-shet-turanin-te-klubi-i-ri-foto/60%Daily2017-09-08 07:13
https://kosova-info.com/fshehur-ne-tren-mallrash-drejt-gjermanise/60%Daily2017-09-08 07:02
https://kosova-info.com/meksike-termet-i-fuqishem-me-magnitude-8-shkalle/60%Daily2017-09-08 06:39
https://kosova-info.com/vuciq-ne-bosnje-diskuton-per-kufij-dhe-tregti-me-lideret-boshnjake/60%Daily2017-09-08 06:29
https://kosova-info.com/gjera-per-te-cilat-meshkujt-luten-qe-femrat-mos-i-bejne-ne-shtrat/60%Daily2017-09-08 06:18
https://kosova-info.com/keta-jane-vjeherrite-e-almedes-foto/60%Daily2017-09-08 06:17
https://kosova-info.com/juventus-ndryshon-komplet-formacionin-kunder-chievos-foto/60%Daily2017-09-08 05:36
https://kosova-info.com/mos-hidhni-akull-ne-uje/60%Daily2017-09-07 23:43
https://kosova-info.com/12-kuriozitete-interesante-mbi-parate/60%Daily2017-09-07 23:29
https://kosova-info.com/festivali-ars-electronica-i-dedikohet-inteligjences-artificiale/60%Daily2017-09-07 23:03
https://kosova-info.com/jaguar-e-type-zero-rikthen-vitet-60-foto/60%Daily2017-09-07 22:20
https://kosova-info.com/uji-i-vluar-dy-here-i-rrezikshem-per-jete/60%Daily2017-09-07 22:01
https://kosova-info.com/militantet-e-kurtit-nxisin-qytetaret-te-largohen-nga-vendi/60%Daily2017-09-07 22:01
https://kosova-info.com/lista-e-aktoreve-te-telenovelave-turke-qe-jane-me-prejardhje-shqiptare-foto/60%Daily2017-09-07 22:01
https://kosova-info.com/de-gea-real-madrid-bomba-e-mesnates/60%Daily2017-09-07 21:58
https://kosova-info.com/ishujt-e-virgjer-britanike-ne-gjendje-te-tmerrshme/60%Daily2017-09-07 21:53
https://kosova-info.com/anulohet-nisja-e-dy-autobuseve-ne-linjen-prishtine-beograd/60%Daily2017-09-07 21:44
https://kosova-info.com/zeka-me-shume-kam-une-gjasa-te-behem-president-sesa-pacolli-video/60%Daily2017-09-07 21:40
https://kosova-info.com/pas-kasamit-edhe-shqiptari-tjeter-ze-kengetaren-amerikane-scherzinger-foto/60%Daily2017-09-07 21:39
https://kosova-info.com/pas-kasamit-edhe-shqiptari-tjeter-ze-kengetaren-amerikane-scherzinger-foto/60%Daily2017-09-07 21:39
https://kosova-info.com/banort-e-chiasso-s-n-zvicr-mund-t-paguajn-taksat-n-bitcoin/60%Daily2017-09-07 21:34
https://kosova-info.com/enca-nuk-ndalet-tani-nxjerre-teresisht-gjoksin-foto/60%Daily2017-09-07 21:31
https://kosova-info.com/labinot-tahirit-i-shuhen-shpresat-qe-te-behet-minister-i-shendetesise/60%Daily2017-09-07 21:28
https://kosova-info.com/menaxheri-i-hysajt-befason-panuccin/60%Daily2017-09-07 21:26
https://kosova-info.com/arsyetimet-e-moskandidimit-te-grave-ne-zgjedhje-lokale/60%Daily2017-09-07 21:25
https://kosova-info.com/gecaj-po-rrejne-si-qeni/60%Daily2017-09-07 21:11
https://kosova-info.com/ngjyra-e-plazhit-ky-eshte-make-up-i-duhur/60%Daily2017-09-07 21:10
https://kosova-info.com/cmenduri-totale-nga-mbreti-i-futsallit-rircardinho-video/60%Daily2017-09-07 21:07
https://kosova-info.com/keta-dy-kandidate-zevendesojne-lekajn-dhe-berishen-ne-kuvend/60%Daily2017-09-07 21:03
https://kosova-info.com/si-asnjehere-me-pare-shkenda-nxjerre-gjithe-gjoksin-dhe-kembet-seksi-foto/60%Daily2017-09-07 20:59
https://kosova-info.com/lodhet-nga-bankina-muller-transferohet-te-gjiganti-evropian/60%Daily2017-09-07 20:55
https://kosova-info.com/irina-shayk-shokon-cristiano-ronaldon-foto/60%Daily2017-09-07 20:34
https://kosova-info.com/irina-shayk-shokon-cristiano-ronaldon-foto/60%Daily2017-09-07 20:34
https://kosova-info.com/zbardhni-dhembet-ne-me-pak-se-2-minuta-me-kete-recete-te-thjeshte/60%Daily2017-09-07 20:32
https://kosova-info.com/thaci-rama-dhe-pacolli-bashke-foto/60%Daily2017-09-07 20:30
https://kosova-info.com/argjentinasja-e-kosovarizuar-kujton-momentin-qe-ja-ndryshoi-jeten-foto/60%Daily2017-09-07 20:28
https://kosova-info.com/nj-iphone-7-modifikohet-pr-t-pranuar-kufjet-tradicionale-3-5-mm/60%Daily2017-09-07 20:21
https://kosova-info.com/lekaj-e-berisha-marrin-bekimin-e-aak-se-per-tu-bere-ministra/60%Daily2017-09-07 20:21
https://kosova-info.com/marcelo-real-madrid-kjo-eshte-e-pabesueshme/60%Daily2017-09-07 20:17
https://kosova-info.com/telefonat-jane-te-dizajnuara-per-te-zbuluar-demtimin-e-trurit/60%Daily2017-09-07 20:15
https://kosova-info.com/greta-dhe-eni-u-vonuan-ne-dasmen-e-xhensiles-arsyeja-do-tiu-habise-video/60%Daily2017-09-07 20:01
https://kosova-info.com/dje-e-quajti-genjeshtar-shikoni-cfare-ndodhi-sot-mes-iniestas-dhe-bartomeut-foto/60%Daily2017-09-07 19:50
https://kosova-info.com/google-ios-tani-eshte-ne-dispozicion-ne-evrope/60%Daily2017-09-07 19:46
https://kosova-info.com/sinani-dhe-andrra-po-mendojne-per-femijen-e-dyte-ja-te-ciles-gjini-e-duan-video/60%Daily2017-09-07 19:40
https://kosova-info.com/departamenti-amerikan-i-shtetit-para-reformimit/60%Daily2017-09-07 19:38
https://kosova-info.com/super-lajm-per-barcelonen-para-ndeshjes-ndaj-juventusit-foto/60%Daily2017-09-07 19:28
https://kosova-info.com/rita-ora-teper-joshese-per-revisten-vogue-foto/60%Daily2017-09-07 19:22
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-gruaja-ne-foto-qe-peshonte-mbi-500-kilograme-ja-si-duket-sot-fotovideo/60%Daily2017-09-07 19:16
https://kosova-info.com/momenti-kur-xhensila-nuk-mund-te-flet-dot-nga-emocionet-e-dasmes-video/60%Daily2017-09-07 19:02
https://kosova-info.com/kujdes-kur-keni-marramendje/60%Daily2017-09-07 18:59
https://kosova-info.com/qeveria-e-re-e-kosoves-kjo-eshte-marreveshja-per-ndarjen-e-ministrive-dokument/60%Daily2017-09-07 18:57
https://kosova-info.com/ja-i-ciles-gjini-deshirojne-klajdi-dhe-bruno-qe-te-jete-femija-i-pare-i-besit-dhe-xhensiles-video/60%Daily2017-09-07 18:45
https://kosova-info.com/twitter-qetson-syt-tuaj-me-night-mode-n-desktop/60%Daily2017-09-07 17:16
https://kosova-info.com/ibrahimovic-me-deklarate-qesharake-per-fanellen-me-numer-10/60%Daily2017-09-07 18:21
https://kosova-info.com/mesoni-cilet-persona-e-kane-te-ndaluar-konsumimin-e-hudhres/60%Daily2017-09-07 18:11
https://kosova-info.com/kryeministri-francez-uragani-irma-ka-marre-jeten-e-4-personave/60%Daily2017-09-07 18:03
https://kosova-info.com/mustafa-thote-se-vota-e-teutes-i-takon-partise-se-ibrahim-rugoves/60%Daily2017-09-07 17:50
https://kosova-info.com/lansohet-space-shuttle-sekret-ushtarak-amerikan/60%Daily2017-09-07 17:15
https://kosova-info.com/arsyeja-se-perse-gjate-nates-zgjoheni-shpesh/60%Daily2017-09-07 17:11
https://kosova-info.com/arsyeja-se-perse-gjate-nates-zgjoheni-shpesh/60%Daily2017-09-07 17:11
https://kosova-info.com/zyrtare-sulmuesi-kosovar-transferohet-ne-angli-foto/60%Daily2017-09-07 17:02
https://kosova-info.com/adelina-emini-uron-blendi-fevziun-per-20-vjetorin-e-emisionit-opinion-foto/60%Daily2017-09-07 17:01
https://kosova-info.com/shqiptari-tregon-tmerrin-qe-po-ndodh-ne-shba-nga-uragani-i-tmerrshem/60%Daily2017-09-07 16:44
https://kosova-info.com/twitter-sjell-night-mode-ne-desktop/60%Daily2017-09-07 16:43
https://kosova-info.com/jahti-me-40-milione-euro-hashasht-drejtohej-nga-shqiptare-video/60%Daily2017-09-07 16:32
https://kosova-info.com/france-zbulohet-plani-terrorist-do-te-sulmoheshin-me-bomba-bankat/60%Daily2017-09-07 16:27
https://kosova-info.com/gruaja-lind-ne-mes-te-rruges-merr-foshnjen-ne-krahe-dhe-largohet-video/60%Daily2017-09-07 16:18
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-ruset-blene-reklama-politike-te-facebook-perpara-zgjedhjeve-amerikane/60%Daily2017-09-07 15:48
https://kosova-info.com/serie-a-reagon-pas-vendimit-zyrtar-te-premierliges/60%Daily2017-09-07 15:41
https://kosova-info.com/samsung-shprblen-me-200000-dollar-hulumtuesit-q-gjejn-probleme-sigurie-n-pajisjet-galaxy/60%Daily2017-09-07 15:39
https://kosova-info.com/toquel-vjen-me-kom-kile-video/60%Daily2017-09-07 15:39
https://kosova-info.com/mogherini-be-pergatit-sanksione-te-reja-kunder-korese-se-veriut/60%Daily2017-09-07 15:18
https://kosova-info.com/reagimi-i-pare-nga-serbia-kunder-bashkepunimit-te-listes-serbe-me-haradinajn/60%Daily2017-09-07 15:07
https://kosova-info.com/komandot-qe-vrane-bin-ladenin-gati-per-sulm-ndaj-kim-jong-ut/60%Daily2017-09-07 14:56
https://kosova-info.com/mposhten-messi-dhe-ronaldo-foto/60%Daily2017-09-07 14:32
https://kosova-info.com/instagram-stories-tani-mund-te-postohen-ne-facebook/60%Daily2017-09-07 14:31
https://kosova-info.com/genjeshtrat-e-famshme-qe-grate-e-martuara-u-thone-burrave/60%Daily2017-09-07 14:15
https://kosova-info.com/jonida-flet-per-here-te-pare-per-raportin-me-capital-t-video/60%Daily2017-09-07 13:58
https://kosova-info.com/uragani-irma-pritet-te-godase-floriden-shba-te/60%Daily2017-09-07 13:48
https://kosova-info.com/mustafa-thote-se-krenarine-per-kushtetuten-e-kacanikut-nuk-e-zbeh-formim-i-qeverise-se-re/60%Daily2017-09-07 13:44
https://kosova-info.com/haliti-jep-nje-zotim-pas-zgjedhjes-si-nenkryetar-i-kuvendit/60%Daily2017-09-07 13:36
https://kosova-info.com/boateng-largohet-nga-bayern-munich-befason-me-klubin-e-ri-foto/60%Daily2017-09-07 13:23
https://kosova-info.com/mysafiret-e-xhensiles-e-besit-zbulojne-dhuratat-per-ciftin-video/60%Daily2017-09-07 12:47
https://kosova-info.com/kuvendi-serish-ne-pauze-shkak-nenkryetaret-nga-minoritetet/60%Daily2017-09-07 12:27
https://kosova-info.com/per-surpriza-kurre-nuk-eshte-vone-gjiko-pati-nje-per-kreshen-foto/60%Daily2017-09-07 11:54
https://kosova-info.com/iss-filmon-uraganin-irma-video/60%Daily2017-09-07 11:51
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-muller-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-09-07 11:46
https://kosova-info.com/rama-ky-vit-i-jep-fund-filmit-te-kanabisit/60%Daily2017-09-07 11:16
https://kosova-info.com/demokraci-pensionistesh-para-zgjedhjeve-ne-gjermani/60%Daily2017-09-07 10:45
https://kosova-info.com/panucci-ka-nje-mesazh-direkt-per-cikalleshin/60%Daily2017-09-07 10:43
https://kosova-info.com/microsoft-do-te-prezantoje-ne-fund-te-tetorit-nje-pajisje-te-re/60%Daily2017-09-07 10:36
https://kosova-info.com/videoja-e-re-droning-tregon-kampusin-e-apple-perpara-ngjarjes-se-iphone-video/60%Daily2017-09-07 10:06
https://kosova-info.com/kim-kardashian-ndryshon-ngjyren-e-flokeve-ja-si-duket-tani-foto/60%Daily2017-09-07 09:55
https://kosova-info.com/krasniqi-ishim-ne-pritje-te-4-deputeteve-jemi-te-gatshem-per-seance-qe-nga-ky-moment/60%Daily2017-09-07 09:47
https://kosova-info.com/pas-2020-s-modelet-e-reja-t-makinave-jaguar-do-t-jen-vetm-elektrike-ose-hibride/60%Daily2017-09-07 09:20
https://kosova-info.com/liga-e-kombeve-shqiperia-njeh-kundershtaret-e-mundshem/60%Daily2017-09-07 09:16
https://kosova-info.com/samsung-gear-sport/60%Daily2017-09-07 09:10
https://kosova-info.com/gruaja-e-molerit-me-fjalim-romantik-ne-pervjetorin-e-dhjete-te-tyre-momente-nga-festa-fotovideo/60%Daily2017-09-07 09:09
https://kosova-info.com/adem-mikullovci-hyn-ne-seance-foto/60%Daily2017-09-07 08:54
https://kosova-info.com/pas-samitit-te-g20-es-hetime-kunder-rreth-100-policeve/60%Daily2017-09-07 08:49
https://kosova-info.com/mianmari-vendos-mina-ne-kufirin-me-bangladeshin/60%Daily2017-09-07 08:20
https://kosova-info.com/izraeli-godet-nje-objekt-ushtarak-te-sirise/60%Daily2017-09-07 08:08
https://kosova-info.com/atletico-madrid-prezanton-stadiumin-e-ri-foto/60%Daily2017-09-07 07:56
https://kosova-info.com/duda-balje-me-terheqese-se-kurre-me-pare-shkelqen-nga-dasma-ne-fustan-te-kuq-foto/60%Daily2017-09-07 07:41
https://kosova-info.com/27-nga-shpallja-e-kushtetutes-se-kacanikut/60%Daily2017-09-07 07:23
https://kosova-info.com/koment-solidaritet-i-imponuar-ne-be/60%Daily2017-09-07 07:07
https://kosova-info.com/aida-doci-sot-ka-ditelindjen-mosha-e-saj-e-pabesueshme-foto/60%Daily2017-09-07 07:05
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-te-gjithe-tifozet-e-juventusit-arsyeja-dybala/60%Daily2017-09-07 07:00
https://kosova-info.com/policia-franceze-gjen-eksplozive-ne-nje-apartament-jashte-parisit/60%Daily2017-09-07 06:44
https://kosova-info.com/sfidat-e-qeverise-ne-ardhje/60%Daily2017-09-07 06:32
https://kosova-info.com/studentet-e-universitetit-te-kopenhages-do-ta-mesojne-lenden-beyonce-foto/60%Daily2017-09-07 06:24
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-interit-shfaqet-nudo-prane-te-dashures-ne-instagram-foto/60%Daily2017-09-07 05:22
https://kosova-info.com/fillimi-i-raketes-ariane-5-u-anulua-video/60%Daily2017-09-06 23:06
https://kosova-info.com/hiperloopi-i-pare-vjen-ne-indi/60%Daily2017-09-06 23:05
https://kosova-info.com/youtube-nis-aplikacionin-e-vet-per-femijet/60%Daily2017-09-06 23:02
https://kosova-info.com/youtube-nis-aplikacionin-e-vet-per-femijet/60%Daily2017-09-06 23:02
https://kosova-info.com/iphone-8-mberrin-per-900-dollare/60%Daily2017-09-06 23:02
https://kosova-info.com/tidal-do-te-hyje-ne-2018-ne-te-gjitha-mercedes-benz/60%Daily2017-09-06 22:56
https://kosova-info.com/gjashte-menyra-per-te-ndryshuar/60%Daily2017-09-06 22:30
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ndeja-nga-artistet-me-e-preferuar-e-veres-per-qytetaret-video/60%Daily2017-09-06 21:59
https://kosova-info.com/pandev-investon-ne-qytetin-e-lindjes-4-8-milione-euro-ja-cfare-ka-bere-foto/60%Daily2017-09-06 21:59
https://kosova-info.com/pse-sduhet-te-provoni-dieten-ketogjenike/60%Daily2017-09-06 21:56
https://kosova-info.com/vendimi-i-fundit-nga-ffk-per-albert-bunjakun/60%Daily2017-09-06 21:47
https://kosova-info.com/mos-u-mashtroni-ja-pse-nuk-e-keni-asnje-mundesi-te-hyni-ilegalisht-ne-hungari-fotovideo/60%Daily2017-09-06 21:46
https://kosova-info.com/ja-kush-fshihet-pas-shkelqimit-te-xhensiles-ne-dasme-fotovideo/60%Daily2017-09-06 21:45
https://kosova-info.com/super-lajm-per-romen-para-ndeshjes-se-fundjaves-foto/60%Daily2017-09-06 21:33
https://kosova-info.com/televizionit-kosovar-i-iku-kjo-prezantuese-bukuroshe-foto/60%Daily2017-09-06 21:29
https://kosova-info.com/ndryshimet-qe-peson-trupi-kur-hiqni-dore-nga-mishi/60%Daily2017-09-06 21:26
https://kosova-info.com/drejtori-i-stacionit-te-autobuseve-nuk-ka-ikje-njerezit-po-dalin-vec-te-shikojne/60%Daily2017-09-06 21:24
https://kosova-info.com/haradinaj-sdo-te-mund-te-kushtezohet-nga-askush/60%Daily2017-09-06 21:15
https://kosova-info.com/mbappe-u-takova-me-gjigantin-e-premierliges-por-e-refuzova/60%Daily2017-09-06 21:12
https://kosova-info.com/njoftim-zyrtar-nga-kuvendi-seanca-mbahet-neser-ne-oren-1100/60%Daily2017-09-06 21:10
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-e-dasmes-se-xhensiles-dhe-besit-video/60%Daily2017-09-06 21:00
https://kosova-info.com/fshf-behet-hore-pas-perfundimit-te-finales-se-superkupes-foto/60%Daily2017-09-06 20:59
https://kosova-info.com/hoti-kjo-qeveri-fatkeqe-do-te-dorezohet-vet-duhet-te-pergatitemi-per-zgjedhje-te-reja-video/60%Daily2017-09-06 20:53
https://kosova-info.com/trondit-modeli-shqiptar-ne-brukselpozon-totalisht-nudo-foto-16/60%Daily2017-09-06 20:40
https://kosova-info.com/fajtor-eshte-isa-mustafa/60%Daily2017-09-06 20:39
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-sqaron-mungesen-e-tij-ne-shugurimin-e-katedrales-nena-tereze/60%Daily2017-09-06 20:37
https://kosova-info.com/fshati-kosovar-fillon-te-rregulloje-stadiumin-pa-ndihmen-e-shtetit-foto/60%Daily2017-09-06 20:36
https://kosova-info.com/s-shpejti-historit-e-instagram-mund-ti-shprndani-edhe-n-facebook/60%Daily2017-09-06 20:32
https://kosova-info.com/seanca-konstituive-mbahet-neser-ne-ora-11-jo-ne-ora-10/60%Daily2017-09-06 20:32
https://kosova-info.com/nenad-rikalo-minister-i-bujqesise/60%Daily2017-09-06 20:26
https://kosova-info.com/kuka-reagon-perseri-ne-facebook-ja-cfare-ka-shkruar-tani-foto/60%Daily2017-09-06 20:23
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-per-cka-po-mendojne-ledri-dhe-skerdi-foto/60%Daily2017-09-06 20:21
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-per-cka-po-mendojne-ledri-dhe-skerdi-foto/60%Daily2017-09-06 20:21
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-per-cka-po-mendojne-ledri-dhe-skerdi-foto/60%Daily2017-09-06 20:21
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-per-cka-po-mendojne-ledri-dhe-skerdi-foto-2/60%Daily2017-09-06 20:21
https://kosova-info.com/skam-nevoje-per-makeup-fansat-sulmojne-luanen-foto/60%Daily2017-09-06 20:00
https://kosova-info.com/gjykata-godet-perseri-ronaldon/60%Daily2017-09-06 19:58
https://kosova-info.com/gjykata-godet-perseri-ronaldon/60%Daily2017-09-06 19:58
https://kosova-info.com/uthulla-cili-lloj-per-cilin-ushqim/60%Daily2017-09-06 19:48
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ben-ilda-bejleri-pas-ndeshjes-maqedoni-shqiperi-foto/60%Daily2017-09-06 19:45
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ben-ilda-bejleri-pas-ndeshjes-maqedoni-shqiperi-foto/60%Daily2017-09-06 19:45
https://kosova-info.com/perfundimisht-arrihet-marreveshja-seanca-neser-ne-ora-10-dokument/60%Daily2017-09-06 19:41
https://kosova-info.com/keshtu-i-kall-dasmat-dafina-dauti-video/60%Daily2017-09-06 19:40
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-pacolli-drejt-zhbllokimit-te-situates-bujqesia-u-jepet-serbeve/60%Daily2017-09-06 19:21
https://kosova-info.com/elvana-ne-itali-shkelqen-ne-te-kuqe-foto/60%Daily2017-09-06 19:20
https://kosova-info.com/tetes-gjyle-i-behet-endrra-realitet-e-merr-patente-shoferin-foto/60%Daily2017-09-06 18:59
https://kosova-info.com/ne-batllave-bojkotohet-mesimi-video/60%Daily2017-09-06 18:46
https://kosova-info.com/femija-i-trete-i-kim-kardashian-do-te-lind-ne-fund-te-janarit/60%Daily2017-09-06 18:41
https://kosova-info.com/lengu-qe-shkrin-kilogramet-e-tepert/60%Daily2017-09-06 18:41
https://kosova-info.com/lengu-qe-shkrin-kilogramet-e-tepert/60%Daily2017-09-06 18:41
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-te-hib-i-ne-fushe-kosove-videofoto/60%Daily2017-09-06 18:35
https://kosova-info.com/siria-shenon-ne-minuten-e-93-dhe-shkon-ne-play-off-in-e-boterorit-cmendet-komentatori-video/60%Daily2017-09-06 18:23
https://kosova-info.com/pse-meshkujt-pelqejne-me-shume-bjondet-ne-shtrat/60%Daily2017-09-06 17:58
https://kosova-info.com/pse-meshkujt-pelqejne-me-shume-bjondet-ne-shtrat/60%Daily2017-09-06 17:58
https://kosova-info.com/irma-po-shkaterron-gjithcka-para-vetes-zot-cfare-zhurme-videofoto/60%Daily2017-09-06 17:33
https://kosova-info.com/per-5-dite-asnje-gjurme-nga-diabeti-ja-si-ta-pergatisni-lengun-e-karrotave/60%Daily2017-09-06 17:30
https://kosova-info.com/google-drive-nj-alternativ-popullore-pr-piratt-krahas-the-pirate-bay/60%Daily2017-09-06 16:37
https://kosova-info.com/thyhet-rregulli-i-ri-i-shqiperise-per-shiritin-e-kapitenit-ja-cfare-ndodhi-mbreme/60%Daily2017-09-06 17:22
https://kosova-info.com/bombe-nga-franca-ronaldo-ishte-prane-transferimit-te-kjo-skuader-gjate-veres/60%Daily2017-09-06 17:06
https://kosova-info.com/afrona-edhe-ne-fitnes-e-tregon-gjoksin-foto/60%Daily2017-09-06 16:59
https://kosova-info.com/tifozet-shqiptare-nervozohen-nga-deklarata-e-dukes-per-maqedonine/60%Daily2017-09-06 16:49
https://kosova-info.com/tifozet-shqiptare-nervozohen-nga-deklarata-e-dukes-per-maqedonine/60%Daily2017-09-06 16:49
https://kosova-info.com/befason-dani-alves-ky-futbollist-i-realit-ishte-kundershtari-me-i-forte-per-mua/60%Daily2017-09-06 16:35
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-e-quan-katile-majlinden-video/60%Daily2017-09-06 16:29
https://kosova-info.com/huawei-bhet-prodhuesi-i-dyt-m-i-madh-n-bot-i-telefonve/60%Daily2017-09-06 16:24
https://kosova-info.com/huawei-bhet-prodhuesi-i-dyt-m-i-madh-n-bot-i-telefonve/60%Daily2017-09-06 16:24
https://kosova-info.com/testet-berthamore-te-korese-veriore-kane-shkaktuar-rreshqitje-te-dheut/60%Daily2017-09-06 16:23
https://kosova-info.com/bahtiri-per-marreveshjen-me-pan-in-fajtor-isa-mustafa/60%Daily2017-09-06 16:14
https://kosova-info.com/merkel-goditet-me-domate-protestuesit-e-quajne-tradhtare/60%Daily2017-09-06 16:12
https://kosova-info.com/iniesta-me-akuze-bombe-destabilizohet-barcelona/60%Daily2017-09-06 15:36
https://kosova-info.com/uragani-irma-shkakton-deme-te-medha-ne-karaibe/60%Daily2017-09-06 15:24
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-emigrantet/60%Daily2017-09-06 15:22
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-juventusin-para-ndeshjes-se-fundjaves-foto/60%Daily2017-09-06 15:22
https://kosova-info.com/mozzik-befason-fansin-e-tij-per-ditelindje-videofoto/60%Daily2017-09-06 15:20
https://kosova-info.com/lenovo-gjobitet-me-3-5-milion-dollar-pr-adware-superfish/60%Daily2017-09-06 16:14
https://kosova-info.com/lenovo-gjobitet-me-3-5-milion-dollar-pr-adware-superfish/60%Daily2017-09-06 16:14
https://kosova-info.com/kqz-dhe-be-me-memorandum-bashkepunimi-per-zgjedhjet-lokale-te-22-tetorit/60%Daily2017-09-06 15:05
https://kosova-info.com/raiola-i-pameshirshem-largon-talentin-me-te-madh-te-barcelones-drejt-premierliges/60%Daily2017-09-06 14:46
https://kosova-info.com/nis-tmerri-uragani-irma-merr-gjithcka-me-vete-video/60%Daily2017-09-06 14:28
https://kosova-info.com/shkon-te-zgjase-qerpiket-ajo-qe-i-ndodh-eshte-e-tmerrshme-foto/60%Daily2017-09-06 14:02
https://kosova-info.com/shkon-te-zgjase-qerpiket-ajo-qe-i-ndodh-eshte-e-tmerrshme-foto/60%Daily2017-09-06 14:02
https://kosova-info.com/shqiptaret-qe-u-kapen-me-4-tone-droge-banues-ne-durres-e-tirane-video/60%Daily2017-09-06 13:43
https://kosova-info.com/sidrit-bejleri-me-fjale-prekese-per-bijen-qe-i-vdiq-do-ishe-10-vjec-sofia-jeme-foto/60%Daily2017-09-06 13:29
https://kosova-info.com/komiteti-i-inteligjences-kerkon-dosjen-per-trumpin-2/60%Daily2017-09-06 13:19
https://kosova-info.com/komiteti-i-inteligjences-kerkon-dosjen-per-trumpin/60%Daily2017-09-06 13:17
https://kosova-info.com/ballisti-ne-rrezik-nderhyn-presidenti-i-shqiperise-ilir-meta/60%Daily2017-09-06 13:09
https://kosova-info.com/vetulla-ne-forme-te-valeve-trendi-me-i-ri-video/60%Daily2017-09-06 13:03
https://kosova-info.com/symantec-hakerat-kan-pasur-akses-n-sektort-evropian-dhe-amerikan-t-energjis/60%Daily2017-09-06 12:59
https://kosova-info.com/pese-analiste-dhe-gazetare-jane-vrare-ne-nje-aksident-trafiku-ne-ukraine/60%Daily2017-09-06 12:48
https://kosova-info.com/nissan-prezanton-leaf-in-e-ri-video/60%Daily2017-09-06 12:40
https://kosova-info.com/sa-mbesin-prej-pages-prej-6-mije-frangash-ne-zvicer/60%Daily2017-09-06 12:39
https://kosova-info.com/hani-2-kumbulla-te-tilla-ne-dite-dhe-ndryshimi-eshte-i-pabesueshem/60%Daily2017-09-06 12:25
https://kosova-info.com/sheh-babain-per-here-te-pare-me-syze-shikoni-reagimin-foto/60%Daily2017-09-06 12:19
https://kosova-info.com/kida-e-zjarrte-nga-pushimet-foto/60%Daily2017-09-06 12:11
https://kosova-info.com/i-zuri-gjumi-ne-avion-abrashi-tallet-me-kukelin-dhe-veselin-foto/60%Daily2017-09-06 11:51
https://kosova-info.com/refuzohet-kerkesa-e-hungarise-dhe-sllovakise-per-kuotat-e-migranteve/60%Daily2017-09-06 11:45
https://kosova-info.com/facebook-miliona-dollare-per-shtepite-diskografike/60%Daily2017-09-06 11:43
https://kosova-info.com/lirojeni-stresin-per-me-pak-se-pese-minuta-me-kete-metode-foto/60%Daily2017-09-06 11:43
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-thote-se-shpejt-formohen-institucionet/60%Daily2017-09-06 11:15
https://kosova-info.com/ja-si-te-jeni-kreativ-me-gjerat-qe-keni-ne-shtepi-foto/60%Daily2017-09-06 11:15
https://kosova-info.com/ministrja-serbe-me-lajmin-e-fundit-per-ballistin/60%Daily2017-09-06 10:48
https://kosova-info.com/autoshtepia-siqani-zbritje-ne-modelet-corsa-dhe-astra/60%Daily2017-09-06 10:39
https://kosova-info.com/there-motren-me-thike-ne-prishtine-arrestohet-nga-policia/60%Daily2017-09-06 10:15
https://kosova-info.com/kete-bime-e-keni-ne-kopsht-por-nuk-e-keni-ditur-qe-sheron-renien-e-flokeve/60%Daily2017-09-06 10:10
https://kosova-info.com/nena-e-aferdites-le-mbrapa-vajzat-e-saj-ka-trup-per-tu-lakmuar-foto/60%Daily2017-09-06 10:02
https://kosova-info.com/pamje-te-reja-nga-xhirimet-e-filmit-noizy-godet-keq-nje-burre-fotovideo/60%Daily2017-09-06 09:35
https://kosova-info.com/mavraj-turp-per-gjyqtarin-ja-cfare-bente-kur-fliste-me-ne/60%Daily2017-09-06 09:33
https://kosova-info.com/ja-pse-dalin-pucrrat/60%Daily2017-09-06 09:23
https://kosova-info.com/merkel-sulmohet-me-domate-gjate-nje-mitingu/60%Daily2017-09-06 09:03
https://kosova-info.com/integrimi-bushati-2018-vit-vendimtar-duhet-bashkepunimi-i-opozites/60%Daily2017-09-06 08:58
https://kosova-info.com/krasniqi-mohon-se-do-jete-minister-dyshon-ne-qeverine-e-re/60%Daily2017-09-06 08:45
https://kosova-info.com/dikur-nuk-flisnin-sot-sinani-pranon-nje-urim-epik-nga-seldi-foto/60%Daily2017-09-06 08:38
https://kosova-info.com/snapchat-lanon-geo-filtrat-n-evrop/60%Daily2017-09-06 08:32
https://kosova-info.com/iken-uragani-harvey-vjen-irma/60%Daily2017-09-06 08:27
https://kosova-info.com/michelle-obama-behet-si-beyonce-foto/60%Daily2017-09-06 07:57
https://kosova-info.com/isco-turperoi-verrattin-shikojeni-cfare-ju-beri-yjeve-te-tjere-video/60%Daily2017-09-06 07:56
https://kosova-info.com/turqi-parandalohet-sulm-vetevrases-ndaj-qendres-policore/60%Daily2017-09-06 07:43
https://kosova-info.com/nuk-i-shkruan-nenes-per-disa-jave-ajo-i-tregon-se-si-duhet-perdorur-telefoni-video/60%Daily2017-09-06 07:34
https://kosova-info.com/urdherohet-deshmi-lidhur-me-dokumetet-per-hetimet-trump-rusi/60%Daily2017-09-06 07:27
https://kosova-info.com/perdorni-lugen-per-qerpike-rezultatet-jane-mahnitese-foto/60%Daily2017-09-06 07:15
https://kosova-info.com/vritet-gazetarja-e-njohur-foto/60%Daily2017-09-06 06:47
https://kosova-info.com/rocky-balboan-grushtohet-nga-bebe-rexha-foto/60%Daily2017-09-06 06:23
https://kosova-info.com/mimoza-ahmetaj-e-interesuat-te-jete-serish-ne-krye-te-ministrise-se-integrimeve-evropiane/60%Daily2017-09-06 06:06
https://kosova-info.com/franca-emeron-perfaqesues-diplomatik-per-krizen-e-katarit/60%Daily2017-09-06 05:45
https://kosova-info.com/selektori-i-maqedonise-e-tepron-me-deklaraten-pas-barazimit-me-shqiperine/60%Daily2017-09-06 05:14
https://kosova-info.com/berishes-nuk-i-pelqeu-kjo-qe-beri-panucci/60%Daily2017-09-06 05:10
https://kosova-info.com/kujdes-ky-eshte-nje-nga-ushqimet-qe-shkakton-kancerin-video/60%Daily2017-09-05 23:07
https://kosova-info.com/roboti-vetevritetnga-merzia/60%Daily2017-09-05 23:00
https://kosova-info.com/gati-per-helikopterin-personal/60%Daily2017-09-05 23:00
https://kosova-info.com/vijon-festa-pas-humbjes-foto/60%Daily2017-09-05 22:51
https://kosova-info.com/kamera-e-re-mund-te-shohe-permes-trupit/60%Daily2017-09-05 22:40
https://kosova-info.com/vlerat-ushqyese-te-kumbullave/60%Daily2017-09-05 22:20
https://kosova-info.com/surprizon-iphone-nxjerr-modelin-qe-sfidon-galaxy-note-8/60%Daily2017-09-05 22:05
https://kosova-info.com/surprizon-iphone-nxjerr-modelin-qe-sfidon-galaxy-note-8/60%Daily2017-09-05 22:05
https://kosova-info.com/mesojeni-motin-per-tre-ditet-e-ardhshme/60%Daily2017-09-05 21:57
https://kosova-info.com/ky-eshte-cmimi-i-larte-i-cantes-se-famshme-te-shkurte-gashit-foto/60%Daily2017-09-05 21:57
https://kosova-info.com/maqedoni-shqiperi-skandal-nga-tifozet-maqedonas/60%Daily2017-09-05 21:51
https://kosova-info.com/klinaku-lufta-per-pushtet-po-faktorizon-listen-serbe/60%Daily2017-09-05 21:48
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-sa-kushton-iphone-i-rralle-i-donald-trump/60%Daily2017-09-05 21:46
https://kosova-info.com/gresen-ne-bikini-se-keni-pare-asnjehere-ja-si-duket-foto/60%Daily2017-09-05 21:44
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-jete-moti-per-3-ditet-e-ardhshme/60%Daily2017-09-05 21:39
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-akr-se-mosveprimet-e-ldk-se-dhe-vv-se-na-cuan-te-pan-i/60%Daily2017-09-05 21:36
https://kosova-info.com/matja-e-forcave-ushtarake-ne-azine-lindore/60%Daily2017-09-05 21:36
https://kosova-info.com/vulin-kazakistani-do-te-vazhdoje-te-mos-e-njohe-kosoven/60%Daily2017-09-05 21:34
https://kosova-info.com/vulin-kazakistani-do-te-vazhdoje-te-mos-e-njohe-kosoven/60%Daily2017-09-05 21:34
https://kosova-info.com/pan-i-do-ti-kerkoj-neser-ne-mengjes-mikullovcit-thirrjen-e-seances-pasdite/60%Daily2017-09-05 21:33
https://kosova-info.com/kryeziu-kjo-eshte-atmosfera-ne-skuader-pas-humbjes/60%Daily2017-09-05 21:29
https://kosova-info.com/suedia-do-te-deboje-106-vjecaren-e-verber-ne-afganistan/60%Daily2017-09-05 21:28
https://kosova-info.com/ne-vendin-ku-u-kurorezuan-aktorja-e-njohur-sot-feston-pervjetorin-e-dyte-me-burrin-dhe-djalin-foto/60%Daily2017-09-05 21:26
https://kosova-info.com/mesazhi-i-ujkanit-pas-humbjes-se-radhes/60%Daily2017-09-05 21:23
https://kosova-info.com/arsyeja-shkencore-perse-meshkujt-mendojne-per-seksin-me-shume-sesa-femrat/60%Daily2017-09-05 21:13
https://kosova-info.com/seks-apo-palester-ja-si-te-digjni-me-mire-kalorite/60%Daily2017-09-05 21:13
https://kosova-info.com/triumfoi-finlanda-vjen-perkrahja-interesante-per-kosoven-nga-osmani-i-stupcave-foto/60%Daily2017-09-05 21:12
https://kosova-info.com/pozitat-e-kosoves-dhe-shqiperise-ne-grupet-e-tyre-foto/60%Daily2017-09-05 21:09
https://kosova-info.com/panucci-luftuam-si-shqiptare-te-vertete/60%Daily2017-09-05 21:01
https://kosova-info.com/deklarate-e-papritur-nga-bunjaku-pas-humbjes-se-radhes/60%Daily2017-09-05 20:59
https://kosova-info.com/sinani-e-falenderon-publikisht-andren-per-befasine-e-kendshme-video/60%Daily2017-09-05 20:58
https://kosova-info.com/uragani-irma-shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-florida/60%Daily2017-09-05 20:56
https://kosova-info.com/realiteti-kundrejt-instagram-it-foto/60%Daily2017-09-05 20:42
https://kosova-info.com/uragani-irma-shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-florida-2/60%Daily2017-09-05 20:37
https://kosova-info.com/gjeorgjia-i-kerkon-ukraines-ekstradimin-e-ish-presidentit-saakashvili/60%Daily2017-09-05 20:37
https://kosova-info.com/kosove-finlande-me-ne-fund-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2017-09-05 20:26
https://kosova-info.com/penallti-per-maqedonine-cfare-ndodhi-video/60%Daily2017-09-05 20:24
https://kosova-info.com/sivjet-me-pak-rrush/60%Daily2017-09-05 20:12
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-hani-banane-ne-mbremje/60%Daily2017-09-05 20:11
https://kosova-info.com/maqedoni-shqiperi-goli-i-pare-video/60%Daily2017-09-05 19:58
https://kosova-info.com/skandali-me-vezet-e-infektuara-vetem-4-shtete-te-be-nuk-jane-prekur/60%Daily2017-09-05 19:54
https://kosova-info.com/shenjat-treguese-qe-trupi-juaj-eshte-i-helmuar-nga-toksinat-dhe-metalet-e-renda/60%Daily2017-09-05 19:52
https://kosova-info.com/ish-miss-kosova-djeg-doren-kur-tenton-te-behesh-mjeshter-kuzhine-por-je-nje-modele-e-thjeshte-foto/60%Daily2017-09-05 19:43
https://kosova-info.com/soni-me-tshoqin-te-ftuar-te-sinani-ne-festen-e-ditelindjes-keshtu-po-duken-foto/60%Daily2017-09-05 19:09
https://kosova-info.com/te-mirat-shendetesore-te-mustaqeve-te-misrit/60%Daily2017-09-05 19:06
https://kosova-info.com/ences-nuk-i-intereson-cfare-flasin-vazhdon-te-provokoj-rend-foto/60%Daily2017-09-05 19:00
https://kosova-info.com/ne-gjyrishec-femijet-mesojne-ne-qiell-te-hapur-video/60%Daily2017-09-05 19:00
https://kosova-info.com/gjermani-kosove-mbyllet-me-kete-rezultat-video/60%Daily2017-09-05 18:54
https://kosova-info.com/maqedoni-shqiperi-skandal-para-ndeshjes/60%Daily2017-09-05 18:50
https://kosova-info.com/pamje-nga-atmosfera-qe-krijoi-machiato-band-ne-dasmen-e-llukmanit-video/60%Daily2017-09-05 18:35
https://kosova-info.com/kida-cdo-dite-e-me-seksi-barkun-plot-kocka-si-rezultat-i-palestres-foto/60%Daily2017-09-05 18:14
https://kosova-info.com/gruevski-ishin-100-ditet-e-deshtimit-te-qeverise/60%Daily2017-09-05 17:48
https://kosova-info.com/me-perdhunuan-ne-grup-ne-diten-time-te-marteses-foto/60%Daily2017-09-05 17:47
https://kosova-info.com/maqedoni-shqiperi-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-09-05 17:39
https://kosova-info.com/merkel-ashperson-retoriken-ndaj-turqise/60%Daily2017-09-05 17:34
https://kosova-info.com/administrata-trump-i-jep-fund-programit-daca/60%Daily2017-09-05 17:30
https://kosova-info.com/youtube-ul-vonesat-n-transmetimet-live-prdoruesit-mund-t-transmetojn-ekranin-e-iphone/60%Daily2017-09-05 17:24
https://kosova-info.com/whatsapp-lanoi-nj-aplikacion-falas-pr-siprmarrjet-dhe-bizneset-synon-monetizimin-e-platforms/60%Daily2017-09-05 17:25
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-te-fusni-kurre-ne-goje-nese-vuani-nga-tensioni-i-larte-i-gjakut/60%Daily2017-09-05 16:42
https://kosova-info.com/duka-dhe-dukesha-e-kembrixhit-demshperblehen/60%Daily2017-09-05 16:35
https://kosova-info.com/vetem-ky-televizion-e-transmeton-ndeshjen-kosove-gjermani/60%Daily2017-09-05 16:23
https://kosova-info.com/mc-kresha-feston-ditelindjen-ish-e-dashura-e-tij-shfaqet-me-seksi-se-asnjehere-foto/60%Daily2017-09-05 16:16
https://kosova-info.com/putin-sanksionet-e-reja-kunder-korese-v-jane-te-padobishme/60%Daily2017-09-05 16:02
https://kosova-info.com/ronaldo-serish-pati-fat-e-dashura-e-tij-ka-te-pasme-gjigante-foto/60%Daily2017-09-05 15:28
https://kosova-info.com/bajrami-nisma-ende-ska-vendosur-se-kush-do-te-behet-minister/60%Daily2017-09-05 15:21
https://kosova-info.com/marcelo-shenon-golin-e-karrieres-ne-stervitje-video/60%Daily2017-09-05 15:03
https://kosova-info.com/edhe-franca-do-te-perdore-drone-te-armatosur/60%Daily2017-09-05 15:03
https://kosova-info.com/google-n-bashkpunim-me-xiaomi-prezantuan-telefonin-m-t-ri-android-one/60%Daily2017-09-05 14:03
https://kosova-info.com/librin-te-cilin-cdo-grua-duhet-ta-lexoje-per-ta-fuqizuar-vetveten/60%Daily2017-09-05 14:02
https://kosova-info.com/10-veturat-moderne-sportive-me-dritat-e-paraardhesve-te-tyre-video/60%Daily2017-09-05 13:54
https://kosova-info.com/te-gjithe-koleget-e-on-records-i-bene-block-reagon-baby-g-video/60%Daily2017-09-05 13:45
https://kosova-info.com/ne-3-vitet-e-ardhshme-klina-planifikon-ti-investoje-34-milione-euro-ne-projekte-kapitale/60%Daily2017-09-05 13:42
https://kosova-info.com/operacion-i-policise-greke-kapen-23-kg-heroine/60%Daily2017-09-05 13:29
https://kosova-info.com/cokollata-me-e-re-me-ngjyre-te-kuqe/60%Daily2017-09-05 13:25
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-hudhni-levoren-e-bananes-me-asnjehere-pasi-ta-shikoni-kete-video/60%Daily2017-09-05 13:14
https://kosova-info.com/rusi-nga-te-shtenat-e-15-vjecarit-ne-shkolle-u-plagosen-kater-vete/60%Daily2017-09-05 13:14
https://kosova-info.com/kosove-finlande-do-te-befasoheni-nga-kuotat-ne-bastore/60%Daily2017-09-05 12:50
https://kosova-info.com/tre-nga-kater-policet-e-akuzuar-pranojne-fajesine-per-marrje-ryshfeti/60%Daily2017-09-05 12:33
https://kosova-info.com/formacioni-ndryshe-i-barcelones-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-09-05 12:30
https://kosova-info.com/del-para-gjykates-gjermane-azilkerkuesi-i-akuzuar-per-dhunim-dhe-vrasje/60%Daily2017-09-05 12:29
https://kosova-info.com/luana-festoi-ditelindjen-keshtu-e-quan-marina-foto/60%Daily2017-09-05 12:23
https://kosova-info.com/zbulohet-numri-i-tifozeve-shqiptare-per-ndeshjen-kunder-maqedonise/60%Daily2017-09-05 12:12
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-jeni-ne-depresion/60%Daily2017-09-05 12:01
https://kosova-info.com/putin-sperjashton-reduktimin-e-diplomateve-te-shba-ne-moske/60%Daily2017-09-05 11:19
https://kosova-info.com/zbulohet-e-dashura-bukuroshe-e-taulant-xhakes-foto/60%Daily2017-09-05 11:08
https://kosova-info.com/problem-ne-kombetaren-shqiptare-helmohet-futbollisti-i-njohur-para-ndeshjes-me-maqedonine-foto/60%Daily2017-09-05 10:42
https://kosova-info.com/france-akrepi-ne-bord-shtyn-fluturimin-paris-glasgou/60%Daily2017-09-05 10:41
https://kosova-info.com/okb-mbi-123-mije-rohingya-kane-kaluar-ne-bangladesh/60%Daily2017-09-05 10:40
https://kosova-info.com/analizat-e-pijeve-alkoolike-ja-cfare-konsumojne-shqiptaret/60%Daily2017-09-05 10:30
https://kosova-info.com/erdogan-ngjarjet-ne-mianmar-mund-te-kthehen-ne-nje-krize-te-madhe-humanitare/60%Daily2017-09-05 10:25
https://kosova-info.com/serbi-jane-akuzuar-pese-vete-per-vrasje-te-myslimaneve/60%Daily2017-09-05 09:53
https://kosova-info.com/baby-g-pranon-se-ka-nderhyrje-kirurgjike-ne-trupin-e-saj-video/60%Daily2017-09-05 09:25
https://kosova-info.com/man-city-me-formacion-sulmues-ne-ligen-e-kampioneve-foto/60%Daily2017-09-05 09:05
https://kosova-info.com/xiaomi-prezanton-pasardhsin-e-mi-mix-m-11-shtator/60%Daily2017-09-05 09:02
https://kosova-info.com/si-te-mbroheni-nga-hakeret-e-facebookut-foto/60%Daily2017-09-05 08:44
https://kosova-info.com/burri-ben-gruan-per-spital-ne-podujeve/60%Daily2017-09-05 08:31
https://kosova-info.com/lideret-e-rusise-dhe-kines-takohen-me-zyrtaret-e-vendeve-ne-zhvillim/60%Daily2017-09-05 08:21
https://kosova-info.com/uragani-irma-ne-florida-dhe-porto-riko-gjendje-e-jashtezakonshme/60%Daily2017-09-05 08:18
https://kosova-info.com/zanfina-ka-nje-mesazh-shume-domethenes-foto/60%Daily2017-09-05 08:07
https://kosova-info.com/a-po-semuren-femijet-nga-lodrat-plastike/60%Daily2017-09-05 08:04
https://kosova-info.com/barcelona-perforcohet-me-dy-drejtoret-e-juventusit-foto/60%Daily2017-09-05 08:00
https://kosova-info.com/barcelona-perforcohet-me-dy-drejtoret-e-juventusit-foto/60%Daily2017-09-05 08:00
https://kosova-info.com/kosova-u-21-kunder-gjermanise-ne-sa-ora-do-te-filloje-ndeshja/60%Daily2017-09-05 07:49
https://kosova-info.com/malala-liderja-suu-kyi-ta-denoje-dhunen-kunder-myslimaneve/60%Daily2017-09-05 07:33
https://kosova-info.com/femijet-myslimane-ne-mianmar-jane-djegur-per-se-gjalli/60%Daily2017-09-05 07:20
https://kosova-info.com/miriami-ka-disa-fjale-per-rikthimin-ne-the-voice-of-albania-foto/60%Daily2017-09-05 07:17
https://kosova-info.com/simptomat-me-te-zakonshme-te-diabetit/60%Daily2017-09-05 06:49
https://kosova-info.com/indonezia-ofron-zgjidhje-per-krizen-ne-arakan/60%Daily2017-09-05 06:08
https://kosova-info.com/cifti-i-huaj-hyne-ne-dasme-me-kengen-e-florit-dhe-ledrit-fotovideo/60%Daily2017-09-05 06:01
https://kosova-info.com/apostolova-viziton-kater-projekte-te-financuara-nga-be-ne-zvecan/60%Daily2017-09-05 05:38
https://kosova-info.com/lajm-shokues-ne-familjen-e-rooneyt-foto/60%Daily2017-09-05 05:26
https://kosova-info.com/hazard-ky-eshte-trajneri-me-i-mire-ne-bote-foto/60%Daily2017-09-05 05:21
https://kosova-info.com/cokollata-e-zeze-parandalon-diabetin/60%Daily2017-09-04 22:38
https://kosova-info.com/ju-shendoshin-ata-qe-ju-rrethojne/60%Daily2017-09-04 22:38
https://kosova-info.com/mesuesja-ju-dergonte-imazhe-erotike-nxenesve-por-me-pas-e-peson-keq-foto/60%Daily2017-09-04 22:37
https://kosova-info.com/ne-google-kerkohen-me-shume-gjera-praktike/60%Daily2017-09-04 22:34
https://kosova-info.com/nba-2k18-revolucionarizon-lojen-me-sfida-lagjesh-video/60%Daily2017-09-04 22:34
https://kosova-info.com/nje-smartphone-per-rrjetet-sociale/60%Daily2017-09-04 22:34
https://kosova-info.com/sos-flokesh/60%Daily2017-09-04 22:34
https://kosova-info.com/manikyri-tendencat-e-vjeshtes/60%Daily2017-09-04 22:30
https://kosova-info.com/eshte-bere-keq-per-te-gjetur-burre-studimi-i-fundit-eshte-tmerrues-foto/60%Daily2017-09-04 22:16
https://kosova-info.com/angelina-jolie-nuk-me-pelqen-te-jem-single/60%Daily2017-09-04 21:56
https://kosova-info.com/mos-bo-ashtu-reagimi-i-haradinajt-ndaj-gjestit-te-bahtirit-video/60%Daily2017-09-04 21:52
https://kosova-info.com/alves-ky-eshte-kundershtari-me-i-veshtire-qe-jam-perballur-foto/60%Daily2017-09-04 21:49
https://kosova-info.com/mos-i-puthni-foshnjet/60%Daily2017-09-04 21:41
https://kosova-info.com/maliqi-e-parasheh-transitore-qeverine-pan-akr/60%Daily2017-09-04 21:40
https://kosova-info.com/maliqi-e-parasheh-transitore-qeverine-pan-akr/60%Daily2017-09-04 21:40
https://kosova-info.com/maliqi-e-parasheh-transitore-qeverine-pan-akr/60%Daily2017-09-04 21:40
https://kosova-info.com/pacolli-koalicioni-pan-akr-u-be-me-bekimin-e-nderkombetareve/60%Daily2017-09-04 21:36
https://kosova-info.com/pacolli-koalicioni-pan-akr-u-be-me-bekimin-e-nderkombetareve/60%Daily2017-09-04 21:36
https://kosova-info.com/gjergji-ldk-po-vepron-ne-baze-te-tekeve-te-mustafes-hazirit-dhe-veliut/60%Daily2017-09-04 21:32
https://kosova-info.com/ffk-shtroi-darke-per-delegacionin-e-finlandes-dhe-fifa-s-foto/60%Daily2017-09-04 21:31
https://kosova-info.com/prapaskenat-e-marreveshjes-mes-akr-se-dhe-pan-it-video/60%Daily2017-09-04 21:21
https://kosova-info.com/prishen-raportet-ne-mes-te-majkit-dhe-majlindes-ja-deshmia-foto/60%Daily2017-09-04 21:19
https://kosova-info.com/kombetarja-burgoset-ne-maqedoni-berishes-nuk-i-lejohet-as-te-beje-dhurata-foto/60%Daily2017-09-04 21:14
https://kosova-info.com/flet-mustafa-presioni-mbi-biznesmenin-pacolli-e-beri-te-veten/60%Daily2017-09-04 20:58
https://kosova-info.com/angelovski-deshiron-vetem-fitore-ndaj-shqiperise/60%Daily2017-09-04 20:51
https://kosova-info.com/merkel-ben-thirrje-per-sanksione-me-te-ashpra-ndaj-korese-veriore/60%Daily2017-09-04 20:51
https://kosova-info.com/jeni-kurioz-ta-shihni-kiden-vec-me-peshqir-banjoje-ja-ku-e-keni-foto/60%Daily2017-09-04 20:44
https://kosova-info.com/komplikohen-gjerat-lista-serbe-paralajmeron-largim-nga-marreveshja-me-pan-in/60%Daily2017-09-04 20:39
https://kosova-info.com/anglia-fiton-me-permbysje-ndaj-sllovakise-video/60%Daily2017-09-04 20:35
https://kosova-info.com/qendra-emergjente-e-mbingarkuar-video/60%Daily2017-09-04 20:34
https://kosova-info.com/gjermania-shkaterron-norvegjine-video/60%Daily2017-09-04 20:32
https://kosova-info.com/dhembet-gabimisht-i-pastrojne-75-per-qind-e-njerezve-fajtore-jane-teknikat-nga-femijeria/60%Daily2017-09-04 20:13
https://kosova-info.com/vajza-e-koronados-kopje-e-babait-foto/60%Daily2017-09-04 20:04
https://kosova-info.com/gashi-lidershipi-i-ldk-se-te-jap-urgjentisht-pergjegjesi-per-akr-ne-video/60%Daily2017-09-04 19:58
https://kosova-info.com/evropa-po-shkon-drejt-fashizmit-dhe-dhunes-thote-kryediplomati-turk/60%Daily2017-09-04 19:48
https://kosova-info.com/kryetari-i-dardaneve-bunjaki-la-suedine-per-kosoven-ku-ishin-te-tjeret-ate-kohe/60%Daily2017-09-04 19:47
https://kosova-info.com/mercedes-sjell-makina-te-reja-super-hibride-sportive/60%Daily2017-09-04 19:41
https://kosova-info.com/po-zhvillohet-ndeshja-serbi-turqi-almeda-e-cenarit-paraqitet-nga-atje-foto/60%Daily2017-09-04 19:35
https://kosova-info.com/sonte-dita-e-dyte-e-dasmes-me-familjaret-e-ciftit-ja-si-po-duket-xhensila-video/60%Daily2017-09-04 19:13
https://kosova-info.com/luften-e-trete-boterore-e-nis-inteligjenca-artificiale/60%Daily2017-09-04 18:59
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-i-hane-rraste-fjalet-ia-uron-marreveshjen-kadri-veselit/60%Daily2017-09-04 18:48
https://kosova-info.com/shkenctart-zhvillojn-nj-kamr-e-aft-t-shoh-prmes-trupit-ton/60%Daily2017-09-04 17:12
https://kosova-info.com/shkenctart-zhvillojn-nj-kamr-e-aft-t-shoh-prmes-trupit-ton/60%Daily2017-09-04 17:12
https://kosova-info.com/pastrojeni-melcine-me-rrush-te-thate/60%Daily2017-09-04 18:25
https://kosova-info.com/plagoset-noizy-video/60%Daily2017-09-04 17:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-angli-sllovaki-foto/60%Daily2017-09-04 17:45
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dora-qe-majlinda-zeka-nuk-do-ta-leshoj-kurre-foto/60%Daily2017-09-04 17:43
https://kosova-info.com/pse-bebet-duhet-te-flene-larg-prinderve-te-tyre/60%Daily2017-09-04 17:42
https://kosova-info.com/65-e-punonjsve-n-teknologji-prdorin-nj-vpn/60%Daily2017-09-04 17:04
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-president-i-vendit-pasi-thacit-ti-perfundoj-mandati/60%Daily2017-09-04 17:28
https://kosova-info.com/panucci-flet-per-ndeshjen-maqedoni-shqiperi/60%Daily2017-09-04 17:17
https://kosova-info.com/milaim-zeka-tregon-se-cilat-ministri-do-ti-drejtoje-nisma-per-kosoven/60%Daily2017-09-04 17:13
https://kosova-info.com/njihuni-me-familjen-e-bebe-rexhes-foto/60%Daily2017-09-04 17:11
https://kosova-info.com/tinder-shndrrohet-n-aplikacionin-m-fitimprurs-pas-ofrimit-t-nj-abonimi-t-ri-me-pages/60%Daily2017-09-04 16:45
https://kosova-info.com/nipi-i-tij-eshte-bere-sa-sinani-tani-sapo-na-e-prezantoi-foto/60%Daily2017-09-04 16:23
https://kosova-info.com/haliti-u-mblodhem-pasi-kemi-lajme-te-mira/60%Daily2017-09-04 16:14
https://kosova-info.com/shefi-i-okb-se-ben-thirrje-per-veprim-te-duhur-ndaj-korese-veriore/60%Daily2017-09-04 15:55
https://kosova-info.com/portieri-i-finlandes-kercenon-kosoven/60%Daily2017-09-04 15:50
https://kosova-info.com/deshironi-te-humbni-peshe-konsumoni-vere-te-kuqe-2/60%Daily2017-09-04 15:46
https://kosova-info.com/shba-kerkon-ndeshkim-ndaj-korese-se-veriut/60%Daily2017-09-04 15:15
https://kosova-info.com/kaq-elegante-nuk-e-keni-pare-asnjehere-sasen-foto/60%Daily2017-09-04 14:57
https://kosova-info.com/gjykata-supreme-vendos-per-zeqirja-qazimin-dhe-te-akuzuarit-e-tjere/60%Daily2017-09-04 14:52
https://kosova-info.com/ne-arrati-prej-23-vitesh-arrestohet-mbreti-italian-i-kokaines/60%Daily2017-09-04 14:49
https://kosova-info.com/ibrahimovic-pjese-e-listes-se-mourinhos-per-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-09-04 14:25
https://kosova-info.com/turqia-rrezikon-anetaresimin-ne-be-thone-zyrtaret-evropiane/60%Daily2017-09-04 14:18
https://kosova-info.com/kercenimi-me-bombe-me-hidrogjen-cndodh-nese-shperthen-lufta-ne-kore/60%Daily2017-09-04 14:02
https://kosova-info.com/nuk-mund-ti-rezistoni-afrones-ne-fotografine-e-fundit-foto/60%Daily2017-09-04 13:58
https://kosova-info.com/jan-hakuar-6-milion-llogari-n-instagram-kush-jan-njerzit-me-fam-t-prekur/60%Daily2017-09-04 13:39
https://kosova-info.com/pas-largimit-te-akr-se-takohen-ldk-e-vetevendosje/60%Daily2017-09-04 13:38
https://kosova-info.com/treni-supersonik-kinez-me-4000-kmore-foto/60%Daily2017-09-04 13:35
https://kosova-info.com/qyteti-dejrizor-fokusi-i-ri-i-luftes-ne-siri/60%Daily2017-09-04 13:27
https://kosova-info.com/oda-ekonomike-amerikane-ndane-13-mije-dollare-ndihme-per-teksasin/60%Daily2017-09-04 13:24
https://kosova-info.com/lengu-i-gjetheve-te-manaferres-ndihmon-zemren-dhe-forcon-kockat/60%Daily2017-09-04 13:18
https://kosova-info.com/conte-shfrytezon-pushimet-per-nje-arsye-shume-interesante-foto/60%Daily2017-09-04 12:46
https://kosova-info.com/ekspertiza-austriake-perjashton-mundesine-e-manipulimit-te-videove-ne-rastin-dehari/60%Daily2017-09-04 12:20
https://kosova-info.com/fshihet-kenga-e-xhensiles-dedikuar-besit-u-publikua-pa-lejen-e-saj/60%Daily2017-09-04 12:18
https://kosova-info.com/zvicra-do-te-jete-ndermjetese-mes-korese-veriore-dhe-shba-ve/60%Daily2017-09-04 11:53
https://kosova-info.com/tentoi-dicka-interesante-por-tani-te-gjithe-po-qeshin-me-te-video/60%Daily2017-09-04 11:35
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-alarmon-per-mostrajtimin-e-personave-me-crregullime-kronike-psikiatrike/60%Daily2017-09-04 11:16
https://kosova-info.com/vajza-e-tij-filloi-klasen-e-pare-keshtu-e-uron-ermali-foto/60%Daily2017-09-04 11:04
https://kosova-info.com/pacienti-kishte-dhimbje-te-tmerrshme-veshi-mjeku-tronditet-nga-ajo-qe-i-nxjerrvideo/60%Daily2017-09-04 10:56
https://kosova-info.com/kine-alarm-i-verdhe-nga-reshjet-e-dendura-te-shiut/60%Daily2017-09-04 10:55
https://kosova-info.com/sonte-luajne-dy-kombetaret-e-njohura/60%Daily2017-09-04 10:15
https://kosova-info.com/foto-e-pa-publikuar-kjo-ishte-morena-pa-nderhyrje-ne-fytyre-foto/60%Daily2017-09-04 09:48
https://kosova-info.com/veseli-uron-nxenesit-per-vitin-e-ri-shkollor-foto/60%Daily2017-09-04 09:45
https://kosova-info.com/kina-shpall-t-investimet-n-ico-t-paligjshme-tronditen-kriptovalutat/60%Daily2017-09-04 09:30
https://kosova-info.com/shba-kryen-manovra-ushtarake-ne-gjerogji/60%Daily2017-09-04 09:12
https://kosova-info.com/liverpooli-ndali-coutinhon-por-i-largohet-ylli-tjeter-foto/60%Daily2017-09-04 09:05
https://kosova-info.com/e-perserit-bebe-rexha-mos-u-dashuroni-ne-mua-foto/60%Daily2017-09-04 09:03
https://kosova-info.com/plagoset-nje-femer-ne-feriz/60%Daily2017-09-04 08:30
https://kosova-info.com/de-gea-e-ka-nje-lajm-katastrofal-per-real-madridin/60%Daily2017-09-04 07:55
https://kosova-info.com/debati-merkel-schulz-kancelarja-i-reziston-sulmeve/60%Daily2017-09-04 07:45
https://kosova-info.com/shmanguni-gabimeve-te-mengjesit/60%Daily2017-09-04 07:28
https://kosova-info.com/pas-aksidentit-shfaqet-butrinti-foto/60%Daily2017-09-04 07:20
https://kosova-info.com/droge-granata-dhe-kapsolle-ne-pranga-vellezerit-korcare/60%Daily2017-09-04 07:20
https://kosova-info.com/nena-e-dergon-vajzen-ne-shkolle-me-gruan-e-re-te-burrit-shperndan-mesazhin-prekes/60%Daily2017-09-04 07:07
https://kosova-info.com/afro-90000-myslimane-u-larguan-nga-dhuna-ne-birmani/60%Daily2017-09-04 06:50
https://kosova-info.com/vajza-e-vogel-i-shkruan-mesazh-te-atit-polic-shpeto-viktimat-ne-teksas-foto/60%Daily2017-09-04 06:48
https://kosova-info.com/presidenti-i-monacos-sulmon-psg-ne-per-mbappen/60%Daily2017-09-04 06:40
https://kosova-info.com/kendojne-nga-shtrati-i-spitalit-behen-hit-ne-rrjetet-sociale-video/60%Daily2017-09-04 06:33
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-takon-kengetarin-me-fame-boterore-foto/60%Daily2017-09-04 06:05
https://kosova-info.com/arabia-saudite-deklaron-fundin-e-suksesshem-te-haxhit/60%Daily2017-09-04 06:04
https://kosova-info.com/dy-korete-po-rreshqasin-drejt-luftes/60%Daily2017-09-04 05:42
https://kosova-info.com/me-pak-se-1-e-femijeve-ushtrojne-sa-duhet-fizikisht/60%Daily2017-09-03 23:49
https://kosova-info.com/mundni-lodhjen-e-pagjumesise-me-keto-ushqime/60%Daily2017-09-03 23:09
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ecte-me-100-kmh-dhe-mbante-dy-telefona-ne-duar/60%Daily2017-09-03 22:45
https://kosova-info.com/gjiko-me-porosi-per-rivalet-foto/60%Daily2017-09-03 22:05
https://kosova-info.com/hani-2-kumbulla-ni-dite-per-dy-muaj-dhe-shikojeni-cfare-ndodh/60%Daily2017-09-03 22:02
https://kosova-info.com/surpriza-e-papritur-e-tregut-valutor-ne-shqiperi/60%Daily2017-09-03 21:53
https://kosova-info.com/%e2%80%8bgjashte-kombetaret-qe-kane-siguruar-pjesemarrjen-ne-kupen-e-botes-foto/60%Daily2017-09-03 21:49
https://kosova-info.com/arben-taravari-kandidat-per-kryetar-te-gostivarit/60%Daily2017-09-03 21:41
https://kosova-info.com/bajrami-nuk-do-te-kete-greve-ne-arsim-kete-vit/60%Daily2017-09-03 21:29
https://kosova-info.com/ziadin-sela-zyrtarizon-kandidaturen-per-strugen/60%Daily2017-09-03 21:28
https://kosova-info.com/enca-cdo-here-e-gatshme-per-te-terhequr-vemendje-foto/60%Daily2017-09-03 21:19
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kombetarja-e-pare-nga-evropa-qe-siguron-boterorin-foto/60%Daily2017-09-03 21:13
https://kosova-info.com/ndeshjet-kualifikuese-per-boteror-qe-zhvillohen-diten-e-hene-foto/60%Daily2017-09-03 21:06
https://kosova-info.com/tre-kandidate-per-kryetare-te-therandes-vijne-nga-nje-fshat/60%Daily2017-09-03 20:56
https://kosova-info.com/argjentinasja-belen-pozon-krejt-lakuriq-ndez-polemika-mes-te-famshemve-foto/60%Daily2017-09-03 20:49
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-moti-per-javen-e-ardhshme-ne-shqiperi/60%Daily2017-09-03 20:38
https://kosova-info.com/fitojne-zvicra-dhe-portugalia-video/60%Daily2017-09-03 20:37
https://kosova-info.com/franca-befasohet-nga-luksemburgu-fiton-belgjika/60%Daily2017-09-03 20:34
https://kosova-info.com/humbni-8-kilograme-per-vetem-7-dite/60%Daily2017-09-03 20:23
https://kosova-info.com/te-burgosurit-ne-kosove-nuk-kategorizohen-fare-video/60%Daily2017-09-03 20:16
https://kosova-info.com/ndersa-keshtu-e-kallin-per-besin-ne-fshatin-e-tij-pamje-nga-festa-atje-video/60%Daily2017-09-03 20:14
https://kosova-info.com/shefi-i-pentagonit-kercenon-korene-e-veriut/60%Daily2017-09-03 20:03
https://kosova-info.com/xhemaili-shenon-per-zvicren-video/60%Daily2017-09-03 19:59
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-hungari-portugali-video/60%Daily2017-09-03 19:56
https://kosova-info.com/putin-terheq-verejtjen-per-luften-me-korene-e-veriut/60%Daily2017-09-03 19:55
https://kosova-info.com/brenda-festes-se-cmendur-ne-ditelindjen-e-luana-vjollces-foto/60%Daily2017-09-03 19:44
https://kosova-info.com/kroaci-kosove-befason-ismet-munishi/60%Daily2017-09-03 19:38
https://kosova-info.com/okb-neser-diskuton-per-korene-veriore/60%Daily2017-09-03 19:26
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-me-femren-pas-operacionit-cezarian/60%Daily2017-09-03 19:11
https://kosova-info.com/se-kemi-ditur-qe-dafina-e-ka-edhe-kete-pasion-foto/60%Daily2017-09-03 18:53
https://kosova-info.com/kjo-ishte-oferta-e-madhe-e-chelsea-per-sandron-qe-u-refuzua-nga-juventusi/60%Daily2017-09-03 18:43
https://kosova-info.com/wenger-tregon-pse-deshtoi-transferimi-i-mbappe-te-arsenali/60%Daily2017-09-03 18:20
https://kosova-info.com/pritet-mire-filmi-i-angelina-jolie-aktorja-debuton-si-producente-foto/60%Daily2017-09-03 18:13
https://kosova-info.com/nese-rreqetheni-duke-degjuar-muzike-keni-tru-te-vecante/60%Daily2017-09-03 18:10
https://kosova-info.com/trump-me-korene-e-veriut-diplomacia-e-kote/60%Daily2017-09-03 17:48
https://kosova-info.com/nora-istrefi-shfaqet-seksi-ne-bikini-ja-kush-po-e-shoqeron-foto/60%Daily2017-09-03 17:46
https://kosova-info.com/sa-kohe-mund-te-rrije-nje-mashkull-pa-kryer-marredhenie-pergjigja-do-tju-befasoje/60%Daily2017-09-03 17:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-hungari-portugali/60%Daily2017-09-03 17:38
https://kosova-info.com/debati-televiziv-schulz-sfidon-merkel/60%Daily2017-09-03 17:36
https://kosova-info.com/shuhet-ylli-i-jazzit-walter-becker/60%Daily2017-09-03 17:25
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-me-femren-pas-operacionit-cezarian-2/60%Daily2017-09-03 17:10
https://kosova-info.com/miliona-perdorues-instagrami-mund-te-jene-hakuar/60%Daily2017-09-03 16:28
https://kosova-info.com/harroni-pijet-dietale-sheqeri-artificial-ndoshta-nuk-ju-shendoshe-por-i-shkakton-dicka-edhe-me-keq-linjes-se-trupit-tuaj/60%Daily2017-09-03 16:28
https://kosova-info.com/telekom-albania-lanoi-aplikacionin-e-balancs-my-telekom-n-android-dhe-ios/60%Daily2017-09-03 16:27
https://kosova-info.com/wall-street-journal-gjirokastra-sekreti-i-ruajtur-mire/60%Daily2017-09-03 16:26
https://kosova-info.com/messi-eshte-nga-nje-tjeter-planet/60%Daily2017-09-03 16:25
https://kosova-info.com/dhjetera-mijera-myslimane-largohen-nga-dhuna-ne-birmani-mianmar/60%Daily2017-09-03 16:11
https://kosova-info.com/huawei-prezantoi-procesorin-kirin-970-sfidon-apple-dhe-samsung/60%Daily2017-09-03 16:11
https://kosova-info.com/huawei-prezantoi-procesorin-kirin-970-sfidon-apple-dhe-samsung/60%Daily2017-09-03 16:11
https://kosova-info.com/kelly-promovon-linjen-e-te-brendshmeve-cmend-me-paraqitjen-foto/60%Daily2017-09-03 16:09
https://kosova-info.com/bota-ne-vitin-2050-video/60%Daily2017-09-03 16:07
https://kosova-info.com/opozita-iraniane-liderja-e-rezistences-nuk-jemi-shuar/60%Daily2017-09-03 15:33
https://kosova-info.com/holande-bullgari-formacionet-zyrtare-foto/60%Daily2017-09-03 15:21
https://kosova-info.com/yje-e-miliona-perdorues-instagrami-mund-te-jene-hakuar/60%Daily2017-09-03 15:05
https://kosova-info.com/pritje-e-embel-kengetari-i-njohur-baba-per-here-te-dyte-foto/60%Daily2017-09-03 15:05
https://kosova-info.com/afati-per-zbatimin-e-marreveshjes-per-drejtesi-joreal/60%Daily2017-09-03 15:02
https://kosova-info.com/foshnja-e-sapolindur-ndalon-se-qari-nga-puthja-e-nenes-video/60%Daily2017-09-03 14:46
https://kosova-info.com/vellezerit-berisha-bashke-ne-pushime-me-familjet-e-tyre-foto/60%Daily2017-09-03 14:31
https://kosova-info.com/hani-2-kumbulla-ne-dite-per-dy-muaj-dhe-shikojeni-cfare-ndodh/60%Daily2017-09-03 14:31
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-100-kilometra-ne-ore-derisa-ne-duar-mbante-dy-telefona-foto/60%Daily2017-09-03 14:09
https://kosova-info.com/kosova-e-denje-ndaj-kroacise-por-perseri-humb-video/60%Daily2017-09-03 13:58
https://kosova-info.com/ekspertet-skeptike-per-trenin-supersonik-udhetaret-nuk-mund-ta-perballojne-shpejtesine-video/60%Daily2017-09-03 13:28
https://kosova-info.com/trump-veprimet-e-korese-veriore-vazhdojne-te-jene-armiqesore/60%Daily2017-09-03 13:13
https://kosova-info.com/nuk-paska-te-mbaruar-xhensila-dhe-besi-dasme-tjeter-te-henen/60%Daily2017-09-03 13:01
https://kosova-info.com/rusia-kerkon-kthimin-e-kapaciteteve-diplomatike-ne-shba/60%Daily2017-09-03 12:46
https://kosova-info.com/ngjyros-veturen-me-spreh-per-piktura-rezultati-mahnites-video/60%Daily2017-09-03 12:42
https://kosova-info.com/rast-ideal-per-kosoven-video/60%Daily2017-09-03 12:39
https://kosova-info.com/digjet-nje-shtepi-e-vjeter-ne-prishtine-foto/60%Daily2017-09-03 12:29
https://kosova-info.com/kroaci-kosove-konfirmimi-i-fundit-para-ndeshjes-foto/60%Daily2017-09-03 12:24
https://kosova-info.com/cfare-eshte-nje-bombe-me-hidrogjen-qe-e-testoi-se-fundmi-koreja-veriore/60%Daily2017-09-03 12:13
https://kosova-info.com/telefont-inteligjent-dhe-boomi-i-fotografis/60%Daily2017-09-03 11:49
https://kosova-info.com/gjermani-thirrje-per-sanksione-ndaj-turqise/60%Daily2017-09-03 11:44
https://kosova-info.com/cfare-i-ka-ndodhur-roza-latit-ne-tajlande-foto/60%Daily2017-09-03 11:25
https://kosova-info.com/ana-e-erret-e-parajses-ne-toke/60%Daily2017-09-03 11:24
https://kosova-info.com/kroacia-e-ka-nje-lajm-te-mire-per-tifozet-para-ndeshjes-ndaj-kosoves-foto/60%Daily2017-09-03 11:00
https://kosova-info.com/trump-ka-shpallur-dite-te-lutjeve-per-viktimat-e-uraganit/60%Daily2017-09-03 10:20
https://kosova-info.com/gjermani-evakuim-i-dhjetera-mijera-banoreve-per-shkak-te-bombave/60%Daily2017-09-03 09:59
https://kosova-info.com/futbollisti-kyc-i-shqiperise-lendohet-ndaj-lihtenshtajnit-mungon-me-maqedonine/60%Daily2017-09-03 09:50
https://kosova-info.com/katastrofa-humanitare-ne-mianmar-shqeteson-okb-ne/60%Daily2017-09-03 09:08
https://kosova-info.com/shba-gjendje-e-jashtezakonshme-nga-zjarret-ne-pyje-ne-kaliforni/60%Daily2017-09-03 08:58
https://kosova-info.com/zyrtare-reagon-edhe-federata-e-kroacise-per-orarin-e-ndeshjes-foto/60%Daily2017-09-03 08:46
https://kosova-info.com/trump-emeron-diplomatin-e-bushit-si-ambasador-ne-gjermani/60%Daily2017-09-03 07:57
https://kosova-info.com/arakani-dikur-ishulli-i-meshires-tani-kerkues-i-meshires/60%Daily2017-09-03 07:41
https://kosova-info.com/kroatet-cmenden-pas-kujtim-shales-video/60%Daily2017-09-03 07:22
https://kosova-info.com/japonia-ne-alarmin-koreja-e-veriut-e-kreu-testin-e-gjashte-berthamor/60%Daily2017-09-03 06:40
https://kosova-info.com/java-vendimtare-per-krijimin-e-institucioneve/60%Daily2017-09-03 06:23
https://kosova-info.com/duken-nuk-e-kenaqen-dy-golat-ndaj-lihtenshtejnit-kerkonte-me-teper/60%Daily2017-09-02 21:49
https://kosova-info.com/ditelindja-e-luanes-i-mbledh-te-gjitha-vjollcat-shikoni-si-festojne-ne-jaht-foto/60%Daily2017-09-02 21:42
https://kosova-info.com/pacolli-kjo-eshte-e-verteta-e-takimit-pan-akr/60%Daily2017-09-02 21:35
https://kosova-info.com/pan-optimist-per-javen-e-ardhshme/60%Daily2017-09-02 21:31
https://kosova-info.com/trajneri-i-kroacise-falenderoj-zotin-qe-nuk-ndodhi-kjo-gje/60%Daily2017-09-02 21:21
https://kosova-info.com/72-aborte-per-7-muaj-vetem-ne-qkuk/60%Daily2017-09-02 21:17
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-modric-per-ndeshjen-e-nderprere-kroaci-kosove/60%Daily2017-09-02 21:05
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-modric-per-ndeshjen-e-nderprere-kroaci-kosove/60%Daily2017-09-02 21:05
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-me-arminengjoksi-i-saj-del-jashte-kontrollit-foto/60%Daily2017-09-02 21:01
https://kosova-info.com/italia-mposhtet-pas-11-viteve-ne-kualifikime/60%Daily2017-09-02 20:56
https://kosova-info.com/ndotet-drini-i-bardhe-kolektoret-jashte-funksionit-video/60%Daily2017-09-02 20:52
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-presidenti-rus-ka-nje-paralajmerim-te-frikshem/60%Daily2017-09-02 20:43
https://kosova-info.com/enca-lajmerohet-nga-pushimet-foto/60%Daily2017-09-02 20:34
https://kosova-info.com/spanja-demolon-italine-video/60%Daily2017-09-02 20:32
https://kosova-info.com/pan-dhe-akr-takohen-sonte-ne-prishtine-konkretizojne-marreveshjen/60%Daily2017-09-02 20:28
https://kosova-info.com/pan-dhe-akr-takohen-sonte-ne-prishtine-konkretizojne-marreveshjen/60%Daily2017-09-02 20:28
https://kosova-info.com/zaev-referendumet-per-kampet-e-refugjateve-jane-manipulim-politik/60%Daily2017-09-02 20:17
https://kosova-info.com/trump-ne-teksas-takon-te-mbijetuarit-e-permbytjeve/60%Daily2017-09-02 20:12
https://kosova-info.com/e-konfirmon-ujkani-ndeshja-mes-kroacise-dhe-kosoves-nuk-do-te-vazhdohet-neser/60%Daily2017-09-02 20:11
https://kosova-info.com/hahn-nuk-kam-deshmmi-per-shkeljen-e-te-drejtave-te-pakices-greke/60%Daily2017-09-02 20:06
https://kosova-info.com/ndeshja-mes-kroacise-dhe-kosoves-luhet-neser-foto/60%Daily2017-09-02 20:02
https://kosova-info.com/publikohen-imazhet-e-para-nga-martesa-e-llukmanit-foto/60%Daily2017-09-02 20:02
https://kosova-info.com/kthese-e-cuditshme-ne-rastin-per-krimet-e-luftes-se-dyte-boterore/60%Daily2017-09-02 19:54
https://kosova-info.com/bunjaki-flet-pas-nderprerjes-se-ndeshjes-kroaci-kosove/60%Daily2017-09-02 19:52
https://kosova-info.com/nuse-si-ryva-ja-cfare-ushqimi-tradicional-ka-pergatitur-foto/60%Daily2017-09-02 19:40
https://kosova-info.com/isco-ia-shenon-edhe-golin-e-dyte-italise-dhe-buffonit-video/60%Daily2017-09-02 19:39
https://kosova-info.com/teksasit-do-ti-duhen-miliarda-dollare-per-tu-kthyer-ne-normalitet/60%Daily2017-09-02 19:36
https://kosova-info.com/argjentine-policia-vret-pellumbin-qe-po-barte-droge-video/60%Daily2017-09-02 19:32
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-nderpritet-ndeshja-kroaci-kosove/60%Daily2017-09-02 19:11
https://kosova-info.com/premiere-sonte-a-je-ti-publikohet-nga-dafina-buzhala-video/60%Daily2017-09-02 18:58
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s9-mund-te-lansohet-me-heret-sesa-zakonisht/60%Daily2017-09-02 18:45
https://kosova-info.com/saakashvili-thote-se-vellai-i-tij-eshte-arrestuar-ne-ukraine/60%Daily2017-09-02 18:43
https://kosova-info.com/bim-bimma-dhe-genci-dedikim-dashurise-video/60%Daily2017-09-02 18:18
https://kosova-info.com/disa-nga-arsyet-e-renies-se-flokeve/60%Daily2017-09-02 18:02
https://kosova-info.com/kroaci-kosove-uefa-merr-vendimin-perfundimtar/60%Daily2017-09-02 18:00
https://kosova-info.com/gjermania-me-masa-te-reja-per-ti-kthyer-refugjatet/60%Daily2017-09-02 17:47
https://kosova-info.com/barry-gibb-e-cileson-riten-si-legjende-te-ardhshme-ne-muzike-foto/60%Daily2017-09-02 17:43
https://kosova-info.com/cfare-nuk-duhet-te-beni-ne-takimin-e-pare-ja-dhjete-keshilla/60%Daily2017-09-02 17:41
https://kosova-info.com/kosovari-dikur-refugjat-ne-shba-ushqen-falas-te-prekurit-nga-stuhia-harvey-video/60%Daily2017-09-02 17:20
https://kosova-info.com/fanset-perqafojne-capitalin-2po2-ma-shqyen-nipin-foto/60%Daily2017-09-02 17:08
https://kosova-info.com/kreu-i-okb-se-i-shqetesuar-thelle-nga-sulmet-mbi-myslimanet-ne-myanmar/60%Daily2017-09-02 17:01
https://kosova-info.com/shqiperi-lihtenshtejn-statistikat-pas-pjeses-se-pare-foto/60%Daily2017-09-02 16:51
https://kosova-info.com/alcatel-prezantoi-dy-telefon-buxhetor-idol-5-dhe-a7/60%Daily2017-09-02 18:01
https://kosova-info.com/baby-g-flet-per-marredheniet-me-anetaret-e-on-records-video/60%Daily2017-09-02 16:36
https://kosova-info.com/si-te-pergatisim-pita-tortilla-durum-sufllaqe-video/60%Daily2017-09-02 16:25
https://kosova-info.com/rusia-akuza-fbi-se-per-kontrolle-ne-konsullaten-e-san-fransiskos/60%Daily2017-09-02 16:15
https://kosova-info.com/prditsimi-i-katrt-madhor-i-windows-10-s-debuton-m-17-tetor/60%Daily2017-09-02 16:15
https://kosova-info.com/shoferi-joserioz-i-ferrarit-458-duhet-te-largohet-nga-pista-e-garave-video/60%Daily2017-09-02 16:05
https://kosova-info.com/kremlini-putin-nuk-merr-pjese-ne-ap-te-okb-se/60%Daily2017-09-02 16:04
https://kosova-info.com/mbappe-zgjedh-numrin-e-fanelles-te-psg-foto/60%Daily2017-09-02 15:51
https://kosova-info.com/befason-bebe-rexha-ndane-puthje-ne-buze-me-nenen-foto/60%Daily2017-09-02 15:18
https://kosova-info.com/mos-u-ngaterroni-me-njerezit-qe-nuk-i-njihni-arsyeja-video/60%Daily2017-09-02 14:50
https://kosova-info.com/veseli-dhe-totaj-vizite-ne-regjionin-e-verrinit-ne-prizren/60%Daily2017-09-02 14:43
https://kosova-info.com/dhune-dhe-zjarr-ne-myanmar/60%Daily2017-09-02 14:35
https://kosova-info.com/ekskluzive-adnan-januzaj-ne-kroaci-per-kosoven/60%Daily2017-09-02 14:32
https://kosova-info.com/a-eshte-kafja-e-demshme-per-eshtrat-ja-pergjigjja/60%Daily2017-09-02 14:25
https://kosova-info.com/vazhdojne-perpjekjet-e-shpetimit-pas-uraganit-harvey/60%Daily2017-09-02 14:25
https://kosova-info.com/keto-gabime-ne-pune-ua-demtojne-karrieren/60%Daily2017-09-02 14:06
https://kosova-info.com/baby-g-flet-per-otr-ja-cfare-thote-video/60%Daily2017-09-02 13:56
https://kosova-info.com/sondazhet-elektorale-ne-gjermani-merkel-ne-pole-position/60%Daily2017-09-02 13:36
https://kosova-info.com/rusia-kerkesat-amerikane-kercenim-per-shtetasit-ruse/60%Daily2017-09-02 13:30
https://kosova-info.com/edhe-arta-shtyen-lansimin-e-kenges-nuk-e-besoni-arsyen-foto/60%Daily2017-09-02 13:11
https://kosova-info.com/zyrtare-juventus-publikon-lajmin-per-chiellinin-para-ndeshjes-me-barcelonen-foto/60%Daily2017-09-02 12:45
https://kosova-info.com/samanta-mahnitese-ne-dasmen-e-mbremshme-foto/60%Daily2017-09-02 12:45
https://kosova-info.com/kujdes-kokaina-krijon-varesi-pas-vetem-nje-perdorimi/60%Daily2017-09-02 12:40
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-nese-qendroni-cdo-dite-nga-20-minuta-me-kembet-lart-ne-ajer/60%Daily2017-09-02 12:26
https://kosova-info.com/stuhia-ne-meksike-shkakton-disa-te-vdekur/60%Daily2017-09-02 12:00
https://kosova-info.com/coutinho-barcelona-shikojeni-cfare-ka-ndodhur-ne-facebook-e-twitter-foto/60%Daily2017-09-02 11:33
https://kosova-info.com/nente-pasagjere-perjashtohen-nga-fluturimi-njeri-me-shaka-therret-allahu-ekber/60%Daily2017-09-02 11:30
https://kosova-info.com/roberti-dhe-nora-shenojne-pervjetorin-e-marteses-foto/60%Daily2017-09-02 11:30
https://kosova-info.com/presidenti-i-filipineve-terhiqet-per-bombardimin-e-xhamive/60%Daily2017-09-02 11:11
https://kosova-info.com/ledri-dhe-2ton-takohen-me-djemte-e-perfaqesueses-ja-cfare-u-thone-foto/60%Daily2017-09-02 11:05
https://kosova-info.com/jabllanoviq-ndihet-i-kercenuar-me-jete-nga-vuciqi-video/60%Daily2017-09-02 10:50
https://kosova-info.com/baby-g-zbulon-a-do-te-bashkohet-ne-labelin-e-noizyt-otr-video/60%Daily2017-09-02 10:40
https://kosova-info.com/modric-ka-nje-lajm-te-keq-per-kosoven/60%Daily2017-09-02 10:23
https://kosova-info.com/bim-bimma-zbulon-detaje-rreth-albumit-te-ri-video/60%Daily2017-09-02 09:24
https://kosova-info.com/vrasja-e-gjyqtares-hafizi-mesohet-cfare-i-tha-ish-bashkeshortit-para-se-ta-qellonte-me-arme/60%Daily2017-09-02 09:06
https://kosova-info.com/vrasja-e-gjyqtares-hafizi-mesohet-cfare-i-tha-ish-bashkeshortit-para-se-ta-qellonte-me-arme/60%Daily2017-09-02 09:06
https://kosova-info.com/celulari-tregon-me-shume-se-pasaporta/60%Daily2017-09-02 09:03
https://kosova-info.com/tuna-ne-pushime-ja-me-ke-u-takua-foto/60%Daily2017-09-02 08:59
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-ekipit-te-milanit-per-europa-league/60%Daily2017-09-02 08:59
https://kosova-info.com/pakistan-ne-sulmin-kunder-ligjvenesit-opozitar-jane-vrare-dy-vete/60%Daily2017-09-02 08:46
https://kosova-info.com/dilte-per-te-lypur-me-foshnjen-nje-muajshe-arrestohet-49-vjecari/60%Daily2017-09-02 08:19
https://kosova-info.com/keshtu-nisi-dita-per-albatritin-foto/60%Daily2017-09-02 08:11
https://kosova-info.com/shqiperia-befason-me-formacionin-kunder-lihtenshtajnit-foto/60%Daily2017-09-02 08:03
https://kosova-info.com/edhe-me-tej-keshtu-kancelarja-kandidon-edhe-njehere/60%Daily2017-09-02 07:16
https://kosova-info.com/numri-i-viktimave-nga-uragani-arrin-ne-45-qindra-mijera-shtepi-te-shkaterruara-foto/60%Daily2017-09-02 07:05
https://kosova-info.com/nato-zgjerim-i-kapaciteteve-te-armeve-berthamore/60%Daily2017-09-02 07:03
https://kosova-info.com/upss-edhe-dy-kengetaret-e-njohur-kapen-bashke-ne-pushime-ja-deshmite-foto/60%Daily2017-09-02 06:50
https://kosova-info.com/de-biasi-ky-do-te-jete-rezultati-i-ndeshjes-shqiperi-lihtenshtajn/60%Daily2017-09-02 06:45
https://kosova-info.com/trump-kerkon-7-8-miliarde-per-rikuperimin-e-demeve-pas-vershimeve/60%Daily2017-09-02 06:34
https://kosova-info.com/a-jeni-gati-per-super-ndeshjen-spanje-itali/60%Daily2017-09-02 06:34
https://kosova-info.com/cfare-tregon-ngjyra-e-buzeve-per-shendetin-tuaj/60%Daily2017-09-01 22:09
https://kosova-info.com/pas-mbulimit-te-shtatores-se-skenderbeut-reagon-stermbesa-e-tij-foto/60%Daily2017-09-01 22:00
https://kosova-info.com/lufta-e-trete-boterore-po-vjen/60%Daily2017-09-01 21:52
https://kosova-info.com/berisha-na-pret-nje-ndeshje-e-veshtire/60%Daily2017-09-01 21:42
https://kosova-info.com/gimme-ur-love-publikohet-nga-dafina-rexhepi-video/60%Daily2017-09-01 21:39
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-lugines-ndihen-te-diskriminuar/60%Daily2017-09-01 21:35
https://kosova-info.com/cozman-me-lutje-domethenese-per-kete-feste-foto/60%Daily2017-09-01 21:17
https://kosova-info.com/courtois-emiton-piquen-ja-si-e-zbulon-se-costa-po-qendron-te-chelsea-foto/60%Daily2017-09-01 21:17
https://kosova-info.com/rama-ne-forumin-e-macron-prioriteti-yne-eshte-ekonomia-e-dijes/60%Daily2017-09-01 21:16
https://kosova-info.com/trajneri-i-norvegjise-kosova-tregoi-karakter-e-meritoi-fitoren/60%Daily2017-09-01 21:09
https://kosova-info.com/trajneri-i-norvegjise-kosova-tregoi-karakter-e-meritoi-fitoren-2/60%Daily2017-09-01 21:09
https://kosova-info.com/ja-ne-cilat-vende-te-rajonit-njerezit-ecin-me-se-shumti-ku-renditet-kosova/60%Daily2017-09-01 21:04
https://kosova-info.com/voxpop-ndejen-e-cilit-artist-e-pelqyen-me-se-shumti-qytetaret-video/60%Daily2017-09-01 20:57
https://kosova-info.com/turistet-mbyllen-brenda-kulles-eiffel-policia-arreston-nje-person-te-armatosur/60%Daily2017-09-01 20:47
https://kosova-info.com/fiton-anglia-video/60%Daily2017-09-01 20:36
https://kosova-info.com/panik-ne-paris-evakuohet-kulla-e-eiffelit-dyshohet-se-eshte-pare-nje-burre-i-armatosur-foto/60%Daily2017-09-01 20:35
https://kosova-info.com/kampionet-e-botes-tregojne-forcen-ndaj-cekise-video/60%Daily2017-09-01 20:35
https://kosova-info.com/andrra-shkelqen-me-fustanin-e-kuq-ne-dasmen-e-sontme-foto/60%Daily2017-09-01 20:32
https://kosova-info.com/fillimi-i-vitit-te-ri-shkollat-e-gatshme-per-nxenesit/60%Daily2017-09-01 20:24
https://kosova-info.com/di-maria-barcelona-lajm-bombe-nga-spanja/60%Daily2017-09-01 20:21
https://kosova-info.com/lojtari-i-chapecoense-qe-i-shpetoi-tragjedise-shenon-golin-e-pare-video/60%Daily2017-09-01 20:12
https://kosova-info.com/data-e-sotme-eshte-shume-e-rendesishme-per-adelinen-dhe-zanfinen-foto/60%Daily2017-09-01 20:11
https://kosova-info.com/semundja-e-rralle-qe-ka-prekur-9-vjecaren-habiten-edhe-mjeket-foto/60%Daily2017-09-01 20:11
https://kosova-info.com/haziri-i-pergjigjet-akr-se-mund-te-krijoni-koalicion-me-pan-por-pa-ldk-ne/60%Daily2017-09-01 20:10
https://kosova-info.com/malte-angli-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2017-09-01 20:00
https://kosova-info.com/ahmeti-uron-kosoven-per-fitore-ndaj-norvegjise/60%Daily2017-09-01 19:47
https://kosova-info.com/keto-jane-10-kenget-me-te-klikuara-te-kesaj-vere-video/60%Daily2017-09-01 19:46
https://kosova-info.com/faton-shoshi-uron-perkrah-reperit-me-fame-boterore-foto/60%Daily2017-09-01 19:21
https://kosova-info.com/tashme-te-martuar-xhensila-dhe-besi-i-thane-po-njeri-tjetrit-foto/60%Daily2017-09-01 18:55
https://kosova-info.com/e-ardhmja-e-sigurt-kosova-u21-permbys-norvegjine-per-nje-fitore-te-madhe-video/60%Daily2017-09-01 18:53
https://kosova-info.com/e-ardhmja-e-sigurt-kosova-u21-permbys-norvegjine-per-nje-fitore-te-madhe-video/60%Daily2017-09-01 18:53
https://kosova-info.com/bajrami-pa-urime-midis-rifat-jasharit-e-sami-lushtakut-video/60%Daily2017-09-01 18:31
https://kosova-info.com/ja-cfare-beri-bes-kallaku-pak-minuta-para-dasmes-foto/60%Daily2017-09-01 18:22
https://kosova-info.com/kosova-i-pergjigjet-norvegjise-me-dy-gola-ne-fund-te-pjeses-se-pare-video/60%Daily2017-09-01 17:47
https://kosova-info.com/myftia-i-tiranes-deklarohet-per-mbulimin-e-skenderbeut/60%Daily2017-09-01 16:59
https://kosova-info.com/keshtu-po-shijon-pushimet-ronela-foto/60%Daily2017-09-01 16:56
https://kosova-info.com/lavrov-po-pergatisim-pergjigje-te-ashper-ndaj-veprimit-te-shba-ve/60%Daily2017-09-01 16:31
https://kosova-info.com/cila-lige-ka-bere-me-se-shumti-shpenzime-kete-vere/60%Daily2017-09-01 16:27
https://kosova-info.com/yjet-urojne-festen-e-kurban-bajramit-foto/60%Daily2017-09-01 15:56
https://kosova-info.com/bahtiriisa-mustafa-po-tenton-ti-afrohet-pdkse/60%Daily2017-09-01 15:36
https://kosova-info.com/edicioni-i-dyt-i-konferencs-unike-t-marketingut-dixhital-vjen-n-muajin-tetor/60%Daily2017-09-01 15:17
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-ne-stadiumin-adem-jashari-per-perballjen-kosove-norvegji-foto/60%Daily2017-09-01 15:16
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-dukej-sot-formacioni-i-monacos-nese-do-te-mbante-disa-nga-yjet-foto/60%Daily2017-09-01 15:02
https://kosova-info.com/vdiq-japonezi-qe-mbijetoi-nga-nagasaki-dhe-cdo-dite-deshmonte-mbi-tmerret-qe-pa-foto/60%Daily2017-09-01 14:52
https://kosova-info.com/dy-minutat-me-te-tmerrshem-ne-jeten-e-bleones-foto/60%Daily2017-09-01 14:33
https://kosova-info.com/roli-i-presidentit-ne-tejkalimin-e-ngercit-politik/60%Daily2017-09-01 14:32
https://kosova-info.com/coutinho-lajm-i-keq-per-barcelonen-foto/60%Daily2017-09-01 13:44
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-putin-paralajmeron-per-rrezikun-e-konfliktit-te-gjere/60%Daily2017-09-01 13:21
https://kosova-info.com/grupi-i-hakerave-ourmine-hakon-wikileaks/60%Daily2017-09-01 13:19
https://kosova-info.com/shkupi-dhe-athina-intensifikojne-dialogun/60%Daily2017-09-01 13:18
https://kosova-info.com/albatriti-shume-romantik-ja-cka-beri-per-egzonen-foto/60%Daily2017-09-01 13:05
https://kosova-info.com/cila-eshte-xhamia-me-e-vjeter-ne-kosove/60%Daily2017-09-01 13:02
https://kosova-info.com/ja-disa-nga-ushqimet-qe-reduktojne-nivelin-e-ankthit/60%Daily2017-09-01 12:51
https://kosova-info.com/vazhdon-dhuna-ne-birmani-gati-400-te-vrare-ne-nje-jave/60%Daily2017-09-01 12:47
https://kosova-info.com/kuote-e-cmendur-ne-bastore-per-fitoren-e-kosoves-kunder-kroacise-foto/60%Daily2017-09-01 12:44
https://kosova-info.com/polonia-po-del-nga-loja/60%Daily2017-09-01 12:38
https://kosova-info.com/besllani-i-rusise-kujton-pervjetorin-e-sulmit-ne-shkolle/60%Daily2017-09-01 12:11
https://kosova-info.com/gjate-faljes-se-bajramit-ne-tirane-ndodh-akt-i-turpshem-mbulohet-skenderbeu-foto/60%Daily2017-09-01 12:09
https://kosova-info.com/keto-jane-dhuratat-e-bukura-qe-mori-bebe-per-ditelindje-foto/60%Daily2017-09-01 11:44
https://kosova-info.com/kualifikimet-per-boterorin-2018-keto-jane-ndeshjet-kryesore-qe-ju-presin-sonte/60%Daily2017-09-01 11:30
https://kosova-info.com/cila-eshte-historia-e-virusit-ebola-video/60%Daily2017-09-01 11:19
https://kosova-info.com/policet-per-kurban-bajram-shperndajne-embelsira-ne-vend-te-gjobave/60%Daily2017-09-01 11:09
https://kosova-info.com/orbani-kerkon-qe-gardhin-kunder-refugjateve-tia-paguaje-be/60%Daily2017-09-01 10:40
https://kosova-info.com/samsung-electronics-zgjeron-linjn-e-televizorve-premium-n-ifa-2017/60%Daily2017-09-01 10:36
https://kosova-info.com/nuse-tuna-ua-uron-bajramin-e-ka-mbushur-tavolinen-plot-embelsira-foto/60%Daily2017-09-01 10:32
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-kap-gruan-me-dashnorin-duke-bere-seks-i-vret-te-dy/60%Daily2017-09-01 10:00
https://kosova-info.com/mbappe-zbulon-arsyen-e-transferimit-ne-psg/60%Daily2017-09-01 09:55
https://kosova-info.com/wow-ky-eshte-fustani-i-bardhe-qe-do-ta-vesh-sonte-si-nuse-xhensila-foto/60%Daily2017-09-01 09:42
https://kosova-info.com/5-femrat-qe-ndryshuan-boten-midis-tyre-eshte-edhe-nje-shqiptare-foto/60%Daily2017-09-01 09:13
https://kosova-info.com/zaev-dhe-xhaferi-ne-xhamine-e-mustafa-pashes-per-faljen-e-bajramit/60%Daily2017-09-01 09:10
https://kosova-info.com/coutinho-barcelona-lajmi-i-fundit-nga-spanja-foto/60%Daily2017-09-01 08:57
https://kosova-info.com/shba-ndalon-ndihmat-ushtarake-per-pakistanin/60%Daily2017-09-01 08:50
https://kosova-info.com/keto-gabime-te-zakonshme-qe-beni-ne-pune-po-ju-demtojne-karrieren/60%Daily2017-09-01 08:38
https://kosova-info.com/ja-cila-eshte-arsyeja-se-perse-pse-theren-delet-per-festen-e-bajramit/60%Daily2017-09-01 08:37
https://kosova-info.com/sonte-luajne-kosova-u-21-norvegjia-ne-sa-ora-do-te-filloje-ndeshja/60%Daily2017-09-01 08:37
https://kosova-info.com/la-gruan-per-kete-femer-fejohet-krimineli-me-i-bukur-ne-bote-foto/60%Daily2017-09-01 08:29
https://kosova-info.com/mustafa-festat-si-bajrami-na-bejne-te-gjitheve-bashke/60%Daily2017-09-01 08:06
https://kosova-info.com/neymar-zbulon-lajmin-e-madh-per-coutinhon-foto/60%Daily2017-09-01 07:41
https://kosova-info.com/mesoni-cfare-rreziku-fshihet-pas-nje-pijeje-energjike/60%Daily2017-09-01 07:17
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-kur-ta-mesoni-se-sa-kohe-mund-te-rrije-nje-mashkull-pa-kryer-marredhenie/60%Daily2017-09-01 07:17
https://kosova-info.com/shperthen-marina-publikohen-mesazhet-te-mbys-ne-det-ne-sy-te-te-gjitheve-foto/60%Daily2017-09-01 07:17
https://kosova-info.com/komandanti-amerikan-lideri-i-isis-it-me-gjase-eshte-gjalle/60%Daily2017-09-01 06:53
https://kosova-info.com/komandanti-amerikan-lideri-i-isis-it-me-gjase-eshte-gjalle/60%Daily2017-09-01 06:53
https://kosova-info.com/kurban-bajrami-dhe-ushqimet-qe-duhet-te-keni-ne-tavoline/60%Daily2017-09-01 06:41
https://kosova-info.com/sony-klonon-ne-3d/60%Daily2017-09-01 06:21
https://kosova-info.com/argjentine-uruguaj-rezultati-qe-nuk-e-ka-pritur-askush-video/60%Daily2017-09-01 06:15
https://kosova-info.com/katie-holmes-refuzon-te-luaje-ne-nje-film-me-kivanc-tatlitugun/60%Daily2017-09-01 06:05