XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/di-francesco-me-deklarate-te-papritur-pas-fitores/60%Daily2017-10-31 23:00
https://kosova-info.com/reagon-theresa-may-pas-sulmit-ne-new-york/60%Daily2017-10-31 22:59
https://kosova-info.com/keshilla-per-evitimin-e-gripit-kur-ulen-temperaturat/60%Daily2017-10-31 22:59
https://kosova-info.com/mes-kolegeve-te-nenes-se-saj-ja-ke-zgjedh-engji/60%Daily2017-10-31 22:55
https://kosova-info.com/varroset-i-riu-nga-skenderaj-qe-vdiq-nga-shembja-e-dheut-familja-nuk-pati-asnje-siguri-ne-pune/60%Daily2017-10-31 22:52
https://kosova-info.com/varroset-i-riu-nga-skenderaj-qe-vdiq-nga-shembja-e-dheut-familja-nuk-pati-asnje-siguri-ne-pune/60%Daily2017-10-31 22:52
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-kopenhage-dy-te-plagosur/60%Daily2017-10-31 22:49
https://kosova-info.com/conte-flet-pas-humbjes-turperuese-nga-roma/60%Daily2017-10-31 22:47
https://kosova-info.com/akr-mohon-marreveshjen-me-vetevendosjen-ne-kamenice/60%Daily2017-10-31 22:46
https://kosova-info.com/akr-mohon-marreveshjen-me-vetevendosjen-ne-kamenice/60%Daily2017-10-31 22:46
https://kosova-info.com/maska-rigjeneruese-me-lekuren-e-sheges/60%Daily2017-10-31 22:44
https://kosova-info.com/varroset-i-riu-nga-tetova-qe-u-vra-ne-danimarke-nga-bandat-arabe-video/60%Daily2017-10-31 22:42
https://kosova-info.com/bllokohet-marreveshja-pdk-ldk-ne-kamenice-ja-kush-po-e-pengon/60%Daily2017-10-31 22:37
https://kosova-info.com/kerkohet-dialog-mes-listes-serbe-dhe-pales-kosovare-per-formimin-e-ushtrise/60%Daily2017-10-31 22:31
https://kosova-info.com/kapiteni-i-partizanit-te-beogradit-me-prejardhje-nga-surinami-kosova-zemra-e-serbise/60%Daily2017-10-31 22:30
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-kercenon-albi-nakon-1-milion-dollare-ose-ta-nxora-videon/60%Daily2017-10-31 22:29
https://kosova-info.com/trump-reagon-pas-sulmit-ne-new-york/60%Daily2017-10-31 22:28
https://kosova-info.com/rreziku-qe-vjen-nga-ushqimet-e-shpejta/60%Daily2017-10-31 22:27
https://kosova-info.com/ne-shqiperi-jane-mbjelle-8-milione-rrenje-kanabisi-vetem-ne-2016/60%Daily2017-10-31 22:23
https://kosova-info.com/pamjet-e-para-nga-tmerri-ne-nju-jork/60%Daily2017-10-31 22:22
https://kosova-info.com/prostituta-zbulon-vip-at-kam-pasur-klient-deputete-dhe-biznesmene/60%Daily2017-10-31 22:17
https://kosova-info.com/martial-si-messi-ja-cfare-iu-ben-mbrojtesve-te-benficas/60%Daily2017-10-31 22:17
https://kosova-info.com/vajza-ja-si-mund-ti-rrisni-te-pasmet/60%Daily2017-10-31 22:12
https://kosova-info.com/ja-si-funksionojne-grupet-kriminale-te-trafikut-te-kanabisit-ne-shqiperi/60%Daily2017-10-31 22:06
https://kosova-info.com/semuret-e-dashura-e-skivit/60%Daily2017-10-31 22:00
https://kosova-info.com/keto-jane-vetite-sheruese-te-lakres-turshi/60%Daily2017-10-31 21:58
https://kosova-info.com/veseli-pas-sulmit-ne-new-york-qendroni-te-forte/60%Daily2017-10-31 21:51
https://kosova-info.com/mbylli-syte-nga-blero-dhe-albulena-pelqehet-nga-publiku/60%Daily2017-10-31 21:40
https://kosova-info.com/psg-dhe-bayerni-nuk-ndalen/60%Daily2017-10-31 21:39
https://kosova-info.com/befasojne-barcelona-dhe-juventus-rezultate-deshperuese/60%Daily2017-10-31 21:38
https://kosova-info.com/sulmi-terrorist-ne-new-york-momenti-kur-sulmuesi-gjuan-me-arme-e-pastaj-arrestohet-nga-policia/60%Daily2017-10-31 21:37
https://kosova-info.com/mbyllet-untied-benfica-rezultat-i-paster/60%Daily2017-10-31 21:36
https://kosova-info.com/roma-shkaterron-chelsean-del-e-para-ne-grup/60%Daily2017-10-31 21:34
https://kosova-info.com/8-te-vrare-nga-sulmi-ne-new-york-sulmuesi-bertiti-allahu-ekber/60%Daily2017-10-31 21:33
https://kosova-info.com/nje-vit-e-gjysme-burgim-per-te-akuzuarit-qe-tentuan-te-shkonin-ne-siri/60%Daily2017-10-31 21:30
https://kosova-info.com/thaci-shpreh-ngushellime-per-viktimat-e-sulmit-ne-new-york/60%Daily2017-10-31 21:29
https://kosova-info.com/hetime-ndaj-berlusconit-per-sulmet-mafioze-me-bomba/60%Daily2017-10-31 21:24
https://kosova-info.com/koha-po-deshmon-se-bdi-ja-eshte-parti-e-fuqishme/60%Daily2017-10-31 21:24
https://kosova-info.com/ldk-e-rahovecit-nuk-perkrahim-asnjerin-kandidat-ne-balotazh/60%Daily2017-10-31 21:23
https://kosova-info.com/ja-kush-ia-zuri-deren-robert-berishes/60%Daily2017-10-31 21:21
https://kosova-info.com/harrojeni-migrenen-me-kete-recete-natyrale/60%Daily2017-10-31 21:20
https://kosova-info.com/lumezi-tregon-vendimin-ku-riza-smaka-e-kishte-rekomanduar-per-zevendesprokuror/60%Daily2017-10-31 21:18
https://kosova-info.com/krasniqi-nje-numer-i-madh-i-fletevotimeve-per-asamble-te-pavlefshme/60%Daily2017-10-31 21:16
https://kosova-info.com/nena-e-vellezerve-habilaj-rrefim-mes-lotesh-djemte-e-mi-jane-marre-me-tregti-perimesh/60%Daily2017-10-31 21:12
https://kosova-info.com/roma-chelsea-gol-totalisht-i-cmendur/60%Daily2017-10-31 21:09
https://kosova-info.com/kengetari-kosovar-thyen-tabute-e-veshjes-ne-prishtina-fashion-night/60%Daily2017-10-31 21:04
https://kosova-info.com/psg-vazhdon-spektaklin-e-golave/60%Daily2017-10-31 21:00
https://kosova-info.com/rrefehet-16-vjecarja-bej-seks-me-nje-burre-te-martuar-ja-cfare-me-ben-ai/60%Daily2017-10-31 20:41
https://kosova-info.com/tara-dhe-kaia-maskohen-per-halloween-ja-si-kush-jane-bere/60%Daily2017-10-31 20:40
https://kosova-info.com/man-utd-benfica-autogol-qesharak/60%Daily2017-10-31 20:33
https://kosova-info.com/shkon-ne-gjashte-numri-i-te-vdekurve-ne-new-york-15-tjere-te-lenduar/60%Daily2017-10-31 20:29
https://kosova-info.com/roma-chelsea-golat-nuk-ndalen/60%Daily2017-10-31 20:26
https://kosova-info.com/veseli-prizreni-do-ta-deshmoje-besimin-e-palekundur-per-shaqir-totajn/60%Daily2017-10-31 20:22
https://kosova-info.com/robert-berisha-me-kenge-te-re/60%Daily2017-10-31 20:21
https://kosova-info.com/pacolli-skemi-marreveshje-me-vv-ne-neser-nisim-negociatat-me-te-gjitha-partite/60%Daily2017-10-31 20:14
https://kosova-info.com/zvicra-ashperson-denimin-per-martesat-e-detyruara/60%Daily2017-10-31 20:13
https://kosova-info.com/tahiri-nuk-mund-te-kete-dialog-perderisa-daciqi-me-shoke-nuk-e-ndalin-luften-ndaj-kosoves/60%Daily2017-10-31 20:09
https://kosova-info.com/sporting-juventus-goli-i-pare/60%Daily2017-10-31 20:05
https://kosova-info.com/penallti-per-united-katastrofe-nga-martial/60%Daily2017-10-31 20:05
https://kosova-info.com/molliqaj-i-bindur-se-vv-do-ta-fitoje-prishtinen-e-prizrenin-video/60%Daily2017-10-31 20:05
https://kosova-info.com/edhe-kida-po-e-feston-halloweenin-por-ne-menyre-me-te-vecante/60%Daily2017-10-31 20:01
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-new-york-dy-te-vdekur-dyshohet-per-sulm-terrorist/60%Daily2017-10-31 19:58
https://kosova-info.com/parisi-do-te-pajtoje-zaevin-dhe-gruevskin/60%Daily2017-10-31 19:55
https://kosova-info.com/vrasja-e-avokatit-grek-arrestohet-shqiptari/60%Daily2017-10-31 19:52
https://kosova-info.com/meta-nuk-kam-asnje-kontakt-me-kryeprokurorin-per-ceshtjen-tahiri/60%Daily2017-10-31 19:52
https://kosova-info.com/roma-chelsea-gol-i-cmendur-ne-minuten-e-pare/60%Daily2017-10-31 19:51
https://kosova-info.com/evropa-perballet-me-rikthimin-e-luftetareve-te-isis-it/60%Daily2017-10-31 19:48
https://kosova-info.com/nente-cilesi-qe-i-bejne-burrat-te-jene-te-preferuarit-e-grave/60%Daily2017-10-31 19:42
https://kosova-info.com/era-feston-halloween-por-nuk-po-duket-si-shtrige/60%Daily2017-10-31 19:39
https://kosova-info.com/vajza-dhe-gra-mos-vishni-tanga-ja-cka-i-bejne-vagines-suaj/60%Daily2017-10-31 19:22
https://kosova-info.com/neymar-me-super-frizure-per-halloween/60%Daily2017-10-31 19:22
https://kosova-info.com/motra-e-gruas-feston-ditelindjen-por-ja-si-e-quajti-cenari/60%Daily2017-10-31 19:20
https://kosova-info.com/zedhenesi-i-partise-kryesore-opozitare-turke-nen-hetim-per-ofendimin-e-presidentit/60%Daily2017-10-31 19:03
https://kosova-info.com/vllasi-serbia-do-te-kerkoje-favore-ne-bruksel-per-heqjen-e-kosoves-nga-kushtetuta-e-saj/60%Daily2017-10-31 19:02
https://kosova-info.com/kengetari-nga-kosova-pjese-e-festivalit-te-rtsh-se/60%Daily2017-10-31 19:00
https://kosova-info.com/drejtoni-floket-pa-hekur/60%Daily2017-10-31 18:56
https://kosova-info.com/si-ndryshoi-ndarja-e-votes-tek-blloku-shqiptare-ne-balotazh/60%Daily2017-10-31 18:48
https://kosova-info.com/bosnja-ekstradon-ne-shba-te-dyshuarin-e-isis-it-qe-lindi-ne-kosove/60%Daily2017-10-31 18:47
https://kosova-info.com/rama-fshin-tahirin-nga-ps-kush-do-ta-zevendesoje-ish-ministrin/60%Daily2017-10-31 18:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-benfica/60%Daily2017-10-31 18:43
https://kosova-info.com/balotazhi-ne-prishtine-arber-vllahiu-nis-bisedat-me-vv-ne-dhe-ldk-ne/60%Daily2017-10-31 18:43
https://kosova-info.com/jo-vec-klipin-gjiko-e-kopjoi-edhe-muziken-e-papuqe-gucci/60%Daily2017-10-31 18:42
https://kosova-info.com/stoltenberg-nato-ja-duhet-te-jete-ne-dialog-me-rusine-dhe-kinen/60%Daily2017-10-31 18:38
https://kosova-info.com/iphone-x-dhe-face-id-kalojn-me-sukses-provn-e-binjakve/60%Daily2017-11-01 07:17
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-olympiacos-barcelona/60%Daily2017-10-31 18:37
https://kosova-info.com/forcat-irakiane-siguruan-kontrollin-e-te-gjitha-rajoneve-te-kontestuara/60%Daily2017-10-31 18:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sporting-juventus/60%Daily2017-10-31 18:35
https://kosova-info.com/ukraine-u-arrestua-djali-i-ministrit-te-brendshem/60%Daily2017-10-31 18:32
https://kosova-info.com/haradinaj-pershendet-perparimin-e-kosoves-ne-te-berit-biznes/60%Daily2017-10-31 18:26
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-chelsea/60%Daily2017-10-31 18:26
https://kosova-info.com/zhurme-e-fifit-kenga-pretenduese-per-cmimin-e-pare-ne-kenga-magjike/60%Daily2017-10-31 18:20
https://kosova-info.com/fc-prishtina-nxjerre-ne-shitje-fanellat-unike-porosi-edhe-nga-zelanda-e-re/60%Daily2017-10-31 18:05
https://kosova-info.com/dronet-kineze-synojne-te-pushtojne-zonen-e-vdekjes/60%Daily2017-10-31 18:01
https://kosova-info.com/facebook-propaganda-ruse-n-rrjetin-social-sht-par-nga-126-milion-amerikan/60%Daily2017-10-31 16:17
https://kosova-info.com/nje-shtrige-seksi-si-megan-mckenna/60%Daily2017-10-31 17:54
https://kosova-info.com/lajmi-i-dites-vjen-nga-tomas-strakosha/60%Daily2017-10-31 17:52
https://kosova-info.com/samsung-raporton-fitime-marremendese-ne-3-muajt-e-fundit/60%Daily2017-10-31 17:44
https://kosova-info.com/genta-ismajli-e-frikshme-por-seksi-per-helloween/60%Daily2017-10-31 17:40
https://kosova-info.com/fsk-ja-blen-2-3-milione-euro-municion-luftarak-dokument/60%Daily2017-10-31 17:32
https://kosova-info.com/sot-ka-feste-ne-familjen-muciqi/60%Daily2017-10-31 17:31
https://kosova-info.com/shokuese-nuk-luajti-mire-ndaj-tottenhamit-shikoni-cfare-i-kane-bere-tifozet-kroatit-lovren/60%Daily2017-10-31 17:26
https://kosova-info.com/kuqi-rishikimi-i-buxhetit-rregullon-efikasitetin/60%Daily2017-10-31 17:25
https://kosova-info.com/facebook-twitter-dhe-google-ballafaqohen-me-pyetje-te-veshtira/60%Daily2017-10-31 17:23
https://kosova-info.com/keto-jane-pamjet-e-para-te-samsung-galaxy-s9-dhe-s9/60%Daily2017-10-31 17:20
https://kosova-info.com/zhvishet-edhe-samanta-nxjerr-gjoksin-per-fansat/60%Daily2017-10-31 17:18
https://kosova-info.com/djali-i-zidane-shenon-gol-te-cmendur/60%Daily2017-10-31 17:17
https://kosova-info.com/puigdemont-thote-se-i-pranon-rezultatet-e-zgjedhjeve-te-dhjetorit/60%Daily2017-10-31 17:13
https://kosova-info.com/saimir-tahiri-kercenon-sali-berishen/60%Daily2017-10-31 17:12
https://kosova-info.com/pozita-dhe-opozita-serbe-u-pajtuan-se-kosova-duhet-hequr-nga-kushtetuta-e-serbise/60%Daily2017-10-31 17:05
https://kosova-info.com/drejtuesit-e-milanit-e-marrin-nje-lajm-shokues/60%Daily2017-10-31 17:05
https://kosova-info.com/perdorimi-afatgjate-i-aspirines-e-zvogelon-rrezikun-e-shume-llojeve-te-kancerit/60%Daily2017-10-31 16:59
https://kosova-info.com/nga-debelldeja-ne-siri-fshati-kosovar-qe-radikalizoi-shume-te-rinj/60%Daily2017-10-31 16:52
https://kosova-info.com/haskuka-flet-per-mundesine-e-koalicionit-me-ldk-ne-ne-prizren/60%Daily2017-10-31 16:50
https://kosova-info.com/trump-distancohet-nga-ish-keshilltari-i-tij-papadopoulos/60%Daily2017-10-31 16:47
https://kosova-info.com/momenti-kur-big-mama-ia-con-larte-fustanin-e-bardhe-nuses-se-labit/60%Daily2017-10-31 16:47
https://kosova-info.com/vllahiu-qeveria-e-kosoves-ska-pranuar-asnje-dokument-qe-surinami-ka-terhequr-njohjen/60%Daily2017-10-31 16:44
https://kosova-info.com/sofia-arabia-saudite-i-jep-shtetsin-nj-roboti/60%Daily2017-10-31 16:14
https://kosova-info.com/edhe-nje-lajm-katastrofal-per-milanin/60%Daily2017-10-31 16:40
https://kosova-info.com/perditshmeria-e-paplanifikuar-rrezikon-shendetin-tuaj/60%Daily2017-10-31 16:39
https://kosova-info.com/okb-thirrje-per-zbatimin-e-objektivave-klimatike/60%Daily2017-10-31 16:37
https://kosova-info.com/macron-mbron-ligjin-e-ri-kontrovers-anti-terror/60%Daily2017-10-31 16:36
https://kosova-info.com/qeveria-vlereson-ngritjen-e-kosoves-ne-te-berit-biznes-premton-me-shume-pune/60%Daily2017-10-31 16:31
https://kosova-info.com/veseli-ne-mitrovice-me-19-nentor-vuloset-fitorja-e-valdete-idrizit/60%Daily2017-10-31 16:29
https://kosova-info.com/kastro-zizo-tregon-nese-kenga-pa-faj-eshte-personale/60%Daily2017-10-31 16:26
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim-6/60%Daily2017-10-31 16:23
https://kosova-info.com/keto-semundje-i-parandalon-rrushi/60%Daily2017-10-31 16:23
https://kosova-info.com/besim-ilazi-nuk-i-frikesohet-bashkimit-te-partive-tjera-ne-kacanik/60%Daily2017-10-31 16:17
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-emeron-rrugen-ne-emer-te-babes/60%Daily2017-10-31 16:16
https://kosova-info.com/trajneri-zhduke-yllin-e-kombetares/60%Daily2017-10-31 16:14
https://kosova-info.com/dialogu-per-kosoven-zhveshje-nga-mitet-apo-perpjekje-per-ndarje/60%Daily2017-10-31 16:07
https://kosova-info.com/gjiko-e-detyron-capitalin-ta-largoj-nga-youtube-kengen-gucci/60%Daily2017-10-31 16:06
https://kosova-info.com/me-aktivitete-te-ndryshme-po-shenohet-java-per-te-drejtat-e-viktimave-te-krimit/60%Daily2017-10-31 16:04
https://kosova-info.com/kqz-del-me-rezultate-perfundimtare-kjo-eshte-diferenca-e-votave-mes-ahmetit-dhe-abrashit/60%Daily2017-10-31 16:00
https://kosova-info.com/selim-pacolli-sot-ose-neser-diskutojme-me-ldk-ne-per-koalicion-ne-prishtine/60%Daily2017-10-31 15:59
https://kosova-info.com/oneplus-5t-shfaqet-me-nj-ekran-6-in-pa-skaje/60%Daily2017-10-31 15:54
https://kosova-info.com/juventus-befason-realin-ia-merr-yllin-premtues/60%Daily2017-10-31 15:50
https://kosova-info.com/pezullohet-vendimi-per-shpalljen-e-pavaresise-se-katalonjes/60%Daily2017-10-31 15:47
https://kosova-info.com/si-dhe-pse-njerezit-e-genjejne-veten/60%Daily2017-10-31 15:41
https://kosova-info.com/fotografi-te-rralla-kunatat-e-estrades-dikur-festonin-bashke-per-helloween/60%Daily2017-10-31 15:38
https://kosova-info.com/nga-liga-amatore-e-anglise-vjen-nje-nga-rikthimet-me-te-medha-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2017-10-31 15:33
https://kosova-info.com/egjipti-shkaterron-disa-tunele-ne-kufirin-me-gazen/60%Daily2017-10-31 15:27
https://kosova-info.com/shtepi-ne-rrota-brenda-kamionit-qe-nuk-mungon-asgje-fotovideo/60%Daily2017-10-31 15:19
https://kosova-info.com/lajmi-me-befasues-i-dites-vjen-nga-ronaldo/60%Daily2017-10-31 15:16
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-i-ka-dy-fjale-per-kengen-e-re-te-fifit/60%Daily2017-10-31 15:15
https://kosova-info.com/gazetari-britanik-e-pyet-publikisht-surinamin-a-e-keni-terhequr-njohjen-e-kosoves/60%Daily2017-10-31 15:14
https://kosova-info.com/jeta-e-putinit-ne-rrezik-ja-si-reagon-eskorta-e-tij/60%Daily2017-10-31 15:11
https://kosova-info.com/kosova-arrin-perparim-rekord-ne-doing-business-le-prapa-serbine-shqiperine-kroacine-foto/60%Daily2017-10-31 15:10
https://kosova-info.com/rritet-ne-820-mije-numri-i-muslimaneve-te-arakanit-te-ikur-ne-bangladesh/60%Daily2017-10-31 15:01
https://kosova-info.com/ky-kandidat-per-kryetar-komune-mori-vetem-26-vota/60%Daily2017-10-31 15:01
https://kosova-info.com/mpj-surinami-nuk-e-terhoqi-njohjen-serbia-po-tenton-ta-demtoje-kosoven/60%Daily2017-10-31 14:53
https://kosova-info.com/kostumet-me-te-mira-familjare-per-halloween/60%Daily2017-10-31 14:51
https://kosova-info.com/shaw-largohet-nga-man-utd-huazohet-te-rivali-i-premierliges/60%Daily2017-10-31 14:41
https://kosova-info.com/rikalo-mbpzhr-vazhdon-perkrahjen-per-sektorin-e-produkteve-malore/60%Daily2017-10-31 14:31
https://kosova-info.com/bosnje-i-dyshuari-per-lidhje-me-isis-ekstradohet-ne-shba/60%Daily2017-10-31 14:30
https://kosova-info.com/lunacek-trondite-haradinajn-be-snjeh-marreveshje-te-re-per-demarkacion/60%Daily2017-10-31 14:29
https://kosova-info.com/dyshime-per-falsifikimin-e-jurisprudences-se-lumezit-reagojne-prokuroret-e-kosoves/60%Daily2017-10-31 14:21
https://kosova-info.com/sakrifica-e-saj-ia-ka-vlejtur-keto-jane-fjalet-e-tbirit-per-angelina-jolie-n/60%Daily2017-10-31 14:21
https://kosova-info.com/shfletuesi-i-samsung-vjen-pr-t-gjith-prdoruesit-e-telefonve-android/60%Daily2017-10-31 14:18
https://kosova-info.com/inter-me-perforcim-nga-atletico-madrid/60%Daily2017-10-31 14:11
https://kosova-info.com/muharremaj-sali-asllanaj-ofendoi-votuesit-tane-i-vleresoi-me-intelegjence-te-ulet/60%Daily2017-10-31 13:59
https://kosova-info.com/gucati-tregon-diten-kur-do-te-ndahen-pensionet-e-veteraneve/60%Daily2017-10-31 13:55
https://kosova-info.com/zyrtare-keto-jane-rezultatet-perfundimtare-per-kryetar-te-komunave-foto/60%Daily2017-10-31 13:51
https://kosova-info.com/lideri-i-shkarkuar-katalanas-nuk-kerkon-azil-ne-belgjike/60%Daily2017-10-31 13:50
https://kosova-info.com/elif-shume-e-guximshme-shikoni-cka-u-ka-bere-serish-flokeve/60%Daily2017-10-31 13:49
https://kosova-info.com/coutinho-para-3-muajsh-pritej-te-bente-nje-dyshe-te-forte-me-neymarin-sot-merr-jete-ne-psg/60%Daily2017-10-31 13:45
https://kosova-info.com/lendohet-perforcimi-i-madh-i-milanit/60%Daily2017-10-31 13:39
https://kosova-info.com/bernabiq-per-lazareviqin-seshte-e-nevojshme-te-hapet-kutia-e-pandores/60%Daily2017-10-31 13:36
https://kosova-info.com/keshtu-po-duket-shtepia-e-bardhe-ne-festen-e-helloween/60%Daily2017-10-31 13:34
https://kosova-info.com/akr-tregon-nese-ka-marre-vendim-per-ta-mbeshtetur-ahmetin-apo-abrashin-ne-balotazh/60%Daily2017-10-31 13:34
https://kosova-info.com/bulliqit-i-kerkohet-te-raportoje-para-komisionit-per-integrime-me-6-nentor/60%Daily2017-10-31 13:31
https://kosova-info.com/keds-njofton-se-do-te-ndale-rrymen-urgjentisht-per-15-minuta-ne-keto-vende/60%Daily2017-10-31 13:31
https://kosova-info.com/keto-jane-pamjet-e-para-te-samsung-galaxy-s9-dhe-s9-foto/60%Daily2017-10-31 13:17
https://kosova-info.com/haliti-asnje-parti-nuk-do-te-dale-fituese-nga-debati-per-demarkacionin/60%Daily2017-10-31 13:14
https://kosova-info.com/majk-zbulon-daten-e-publikimit-te-kenges-se-re/60%Daily2017-10-31 13:08
https://kosova-info.com/lamtumire-zidane/60%Daily2017-10-31 13:00
https://kosova-info.com/formacioni-ndaj-partizanit-ne-beograd-skenderbeu-me-ekip-sulmues/60%Daily2017-10-31 12:52
https://kosova-info.com/xhaka-dhe-ajeti-prane-kualifikimit-ne-champions-agolli-sfidon-atleticon/60%Daily2017-10-31 12:49
https://kosova-info.com/xhaka-dhe-ajeti-prane-kualifikimit-ne-champions-agolli-sfidon-atleticon/60%Daily2017-10-31 12:49
https://kosova-info.com/trump-reagon-ndaj-akuzave-per-lidhjet-me-rusine/60%Daily2017-10-31 12:46
https://kosova-info.com/kane-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2017-10-31 12:43
https://kosova-info.com/vjollca-publikon-foto-me-sinanin-reagon-me-nje-koment-gruaja-e-kengetarit/60%Daily2017-10-31 12:40
https://kosova-info.com/samsung-fitoi-109-milion-dollar-n-dit-n-tre-mujorin-e-tret-t-2017-s/60%Daily2017-10-31 12:39
https://kosova-info.com/shperthim-afer-ambasades-se-australise-ne-afganistan/60%Daily2017-10-31 12:38
https://kosova-info.com/hoxha-na-duhet-administrate-efikase-e-pa-politizuar/60%Daily2017-10-31 12:32
https://kosova-info.com/rrahje-para-ndeshjes-roma-chelsea/60%Daily2017-10-31 12:28
https://kosova-info.com/shembet-tuneli-200-te-vdekur-ne-korene-e-veriut/60%Daily2017-10-31 12:28
https://kosova-info.com/ushtria-e-irakut-merr-nga-kurdet-kontrollin-e-kufirit-me-turqine/60%Daily2017-10-31 12:23
https://kosova-info.com/ushtria-e-irakut-merr-nga-kurdet-kontrollin-e-kufirit-me-turqine-2/60%Daily2017-10-31 12:23
https://kosova-info.com/barcelona-shet-perforcimin-e-madh-te-juventus/60%Daily2017-10-31 12:20
https://kosova-info.com/gjuriq-lufta-ndaj-kosoves-po-vazhdon/60%Daily2017-10-31 12:12
https://kosova-info.com/matoshi-surinami-nuk-e-ka-terhequr-njohjen-e-kosoves/60%Daily2017-10-31 12:11
https://kosova-info.com/aurela-me-kete-video-ngacmon-albi-nakon/60%Daily2017-10-31 12:08
https://kosova-info.com/witsel-thyen-heshtjen-tregon-arsyen-e-transferimit-ne-kine/60%Daily2017-10-31 12:02
https://kosova-info.com/kirurgu-zbulon-a-keni-kancer-me-ndihmen-e-telefonit/60%Daily2017-10-31 12:00
https://kosova-info.com/temperaturat-ne-minus-baby-g-zhvishet-ne-bikini/60%Daily2017-10-31 11:59
https://kosova-info.com/fol-rinia-mbetet-e-paperfshire-ne-proceset-vendimmarrese/60%Daily2017-10-31 11:56
https://kosova-info.com/as-zbulon-klubin-e-ri-te-coutinhos/60%Daily2017-10-31 11:51
https://kosova-info.com/veseli-takon-gjinovcin-kompensimi-per-fermeret-fillon-shume-shpejt/60%Daily2017-10-31 11:45
https://kosova-info.com/daciq-prezanton-dokumentin-me-te-cilin-surinami-terheqe-njohjen-per-kosoven/60%Daily2017-10-31 11:42
https://kosova-info.com/luana-ia-kthen-me-te-njejten-monedhe-marines/60%Daily2017-10-31 11:37
https://kosova-info.com/crregullimet-e-sistemit-endokrin/60%Daily2017-10-31 11:36
https://kosova-info.com/xhevat-prekazi-futbolli-nuk-njeh-kufi-kosovaret-te-luajne-ne-serbi-video/60%Daily2017-10-31 11:33
https://kosova-info.com/telefoni-revolucionar-me-dy-ekrane-i-zte-del-n-shitje-m-1-nntor/60%Daily2017-10-31 12:31
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-shkarkohet-montella/60%Daily2017-10-31 11:20
https://kosova-info.com/keshtu-reagon-enca-pas-kritikave-per-fustanin-e-kopjuar/60%Daily2017-10-31 11:20
https://kosova-info.com/abe-dhe-stoltenberg-pajtohen-per-rritjen-e-presionit-mbi-korene-veriore/60%Daily2017-10-31 11:18
https://kosova-info.com/shqiptaret-u-vrane-ne-xhami-sot-gjykata-zvicerane-po/60%Daily2017-10-31 11:16
https://kosova-info.com/kryetari-i-fsshk-se-blerim-syla-merr-pjese-ne-kongresin-e-30-te-psi-se-ne-gjeneve-te-zvicres/60%Daily2017-10-31 11:15
https://kosova-info.com/8-pike-me-pak-se-barcelona-premtim-i-madh-nga-ramos/60%Daily2017-10-31 11:09
https://kosova-info.com/receta-per-nje-buke-te-shijshme/60%Daily2017-10-31 11:06
https://kosova-info.com/mesazhi-prekes-i-drejtorit-adela-na-tregoi-se-me-pune-arrihet-gjithcka-ne-jete/60%Daily2017-10-31 11:01
https://kosova-info.com/hoxha-merr-perkrahje-ne-procesin-integrues-nga-ambasadori-norvegjez-sjaastad/60%Daily2017-10-31 10:57
https://kosova-info.com/hoxha-merr-perkrahje-ne-procesin-integrues-nga-ambasadori-norvegjez-sjaastad/60%Daily2017-10-31 10:57
https://kosova-info.com/keshilltari-i-pacollit-daciq-genjeu-surinami-nuk-e-ka-terhequr-njohjen-per-kosoven/60%Daily2017-10-31 10:52
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-man-utd-benfica/60%Daily2017-10-31 10:45
https://kosova-info.com/halloween-filloi-ermali-tmerron-amin/60%Daily2017-10-31 10:43
https://kosova-info.com/pas-thacit-reagon-edhe-be-ja-kunder-kriminelit-ligjerues-serb-vlladimir-llazareviq/60%Daily2017-10-31 10:41
https://kosova-info.com/benevento-me-0-pike-memushaj-ne-rrezik/60%Daily2017-10-31 10:38
https://kosova-info.com/jahjaga-kritikon-ekzekutivin/60%Daily2017-10-31 10:32
https://kosova-info.com/si-rralle-here-jonida-maliqi-shfaqet-pa-grim/60%Daily2017-10-31 10:25
https://kosova-info.com/up-perserit-konkursin-per-bashkepunetore-te-jashtem/60%Daily2017-10-31 10:24
https://kosova-info.com/microsoft-pajis-surface-pro-me-rrjet-lte-advanced/60%Daily2017-10-31 12:31
https://kosova-info.com/kompania-patton-boggs-mbron-kosoven-ne-arbitrazh-me-axos-capital-gmbh/60%Daily2017-10-31 10:20
https://kosova-info.com/kompania-patton-boggs-mbron-kosoven-ne-arbitrazh-me-axos-capital-gmbh-2/60%Daily2017-10-31 10:20
https://kosova-info.com/buxheti-per-vitin-2018-parasheh-te-hyra-prej-1-miliard-e-829-milione-euro/60%Daily2017-10-31 10:17
https://kosova-info.com/buxheti-per-vitin-2018-parasheh-te-hyra-prej-1-miliard-e-829-milione-euro/60%Daily2017-10-31 10:17
https://kosova-info.com/100-vjet-revolucioni-i-tetorit-fryma-e-revolucionit-rus-sot/60%Daily2017-10-31 10:14
https://kosova-info.com/nuk-permbahet-zaimina-pa-te-brendshme-ne-natyre/60%Daily2017-10-31 10:05
https://kosova-info.com/ukrainasja-tregon-tmerrin-nga-i-dashuri-durrsak-prisja-te-me-prezantonte-me-familjen-por-ai/60%Daily2017-10-31 09:55
https://kosova-info.com/tare-shpallet-drejtori-sportiv-me-i-mire-ne-serie-a/60%Daily2017-10-31 09:52
https://kosova-info.com/kush-jane-paul-manafort-dhe-rick-gates/60%Daily2017-10-31 09:48
https://kosova-info.com/pas-dasmes-geti-i-kthehet-dashurise-se-vjeter/60%Daily2017-10-31 09:46
https://kosova-info.com/ky-sektor-do-te-kete-rritje-pagash-nga-janari-2018/60%Daily2017-10-31 09:43
https://kosova-info.com/kuvendi-miratoi-rishikimin-e-buxhetit-per-vitin-2017/60%Daily2017-10-31 09:42
https://kosova-info.com/ismaili-realizon-premtimin-e-pare-buxheti-per-shendetesi-mbi-200-milione-euro/60%Daily2017-10-31 09:35
https://kosova-info.com/fabregas-me-oferte-nga-klubi-i-madh-evropian/60%Daily2017-10-31 09:33
https://kosova-info.com/apple-largon-komponentt-e-qualcomm-nga-iphone-dhe-ipad/60%Daily2017-10-31 09:32
https://kosova-info.com/fabregas-me-oferte-nga-klubi-i-madh-evropian-2/60%Daily2017-10-31 09:32
https://kosova-info.com/ne-gjermani-arrestohet-nje-sirian-qe-planifikonte-sulm-terrorist/60%Daily2017-10-31 09:32
https://kosova-info.com/rrahim-pacolli-i-akr-se-diskuton-me-shpend-ahmetin-per-te-ardhmen-e-kryeqytetit/60%Daily2017-10-31 09:29
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-noizy-nderton-lagjen-e-tij/60%Daily2017-10-31 09:24
https://kosova-info.com/ushqimet-me-vecori-te-jashtezakonshme-sheruese/60%Daily2017-10-31 09:21
https://kosova-info.com/ismaili-do-te-kemi-ngritje-te-personelit-mjekesor-dhe-te-buxhetit/60%Daily2017-10-31 09:21
https://kosova-info.com/pacolli-nuk-kemi-hequr-dore-nga-anetaresimi-ne-interpol-dhe-unesco-do-bejme-marreveshje-me-serbine/60%Daily2017-10-31 09:19
https://kosova-info.com/xhesika-ngrit-temperaturat-me-kete-imazh/60%Daily2017-10-31 09:05
https://kosova-info.com/ancelotti-trajner-i-ekipit-qe-lufton-per-mbijetese/60%Daily2017-10-31 09:02
https://kosova-info.com/toure-zbulon-bisedimet-me-klubin-e-njohur-nga-serie-a/60%Daily2017-10-31 08:48
https://kosova-info.com/gold-ag-ka-nje-mesazh-per-halloween/60%Daily2017-10-31 08:44
https://kosova-info.com/tifozet-e-milanit-zgjedhin-trajnerin-e-ri/60%Daily2017-10-31 08:36
https://kosova-info.com/tifozet-e-milanit-zgjedhin-trajnerin-e-ri/60%Daily2017-10-31 08:36
https://kosova-info.com/barcelona-me-super-perforcim-nga-bayern-munich/60%Daily2017-10-31 08:29
https://kosova-info.com/moggi-zbulon-sekretin-e-ronaldos-ne-juventus/60%Daily2017-10-31 08:23
https://kosova-info.com/roberti-nisi-mengjesin-ne-shtrat-me-personin-e-dashur/60%Daily2017-10-31 08:23
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-ndeshjes-roma-chelsea/60%Daily2017-10-31 08:16
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-ndeshjes-roma-chelsea/60%Daily2017-10-31 08:16
https://kosova-info.com/vlore-digjet-nje-makine-policia-zjarr-i-qellimshem/60%Daily2017-10-31 08:16
https://kosova-info.com/kmdlnj-e-konsideron-politik-rastin-e-turkut-te-arrestuar/60%Daily2017-10-31 08:15
https://kosova-info.com/mahrez-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-10-31 08:11
https://kosova-info.com/hmd-prezantoi-telefonin-m-t-lir-nokia-q-mund-t-blini-nokia-2/60%Daily2017-10-31 08:48
https://kosova-info.com/asetet-e-sektorit-bankar-arriten-vleren-3-67-miliarde-euro/60%Daily2017-10-31 08:05
https://kosova-info.com/specialistet-dhe-specializantet-me-muaj-pa-paga/60%Daily2017-10-31 08:04
https://kosova-info.com/ideja-e-gjikos-per-papuqe-gucci-e-vjedhur-nga-p-diddy/60%Daily2017-10-31 08:02
https://kosova-info.com/koment-reformacioni-i-papritur/60%Daily2017-10-31 07:58
https://kosova-info.com/vritet-gruaja-e-cecenit-te-akuzuar-per-komplot-per-vrasjen-e-putinit/60%Daily2017-10-31 07:51
https://kosova-info.com/marina-eshte-gati-ti-beje-konkurrence-luanes/60%Daily2017-10-31 07:41
https://kosova-info.com/versioni-i-prokurorise-per-nenen-qe-dyshohet-se-mbyti-foshnjen/60%Daily2017-10-31 07:35
https://kosova-info.com/nis-mbledhja-e-qeverise-konfirmohet-buxheti-mbi-2-miliarde-euro/60%Daily2017-10-31 07:24
https://kosova-info.com/plani-i-opozites-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2017-10-31 07:21
https://kosova-info.com/grimerja-e-njohur-huda-kattan-publikon-video-me-kengen-andiamo/60%Daily2017-10-31 07:20
https://kosova-info.com/moti-ne-shqiperi/60%Daily2017-10-31 07:16
https://kosova-info.com/rekord-dua-lipa-shqiptarja-e-pare-qe-arriti-gjysme-miliardeshin/60%Daily2017-10-31 07:01
https://kosova-info.com/lunacek-mban-konference-per-media/60%Daily2017-10-31 06:58
https://kosova-info.com/apostolova-sot-takohet-me-perfaqesuesit-e-listes-serbe/60%Daily2017-10-31 06:54
https://kosova-info.com/demokratet-hetimi-i-ceshtjes-ruse-te-vazhdoje-pa-nderhyrje/60%Daily2017-10-31 06:50
https://kosova-info.com/mbahet-seanca-e-kuvendit-behet-shqyrtimi-i-dyte-i-projektligjit-per-buxhetin/60%Daily2017-10-31 06:45
https://kosova-info.com/kjo-i-ndodh-kosovareve-qe-e-mashtrojne-zvicren/60%Daily2017-10-31 06:38
https://kosova-info.com/shoku-i-ronaldos-te-premten-do-te-lirohet-nga-burgu/60%Daily2017-10-31 06:33
https://kosova-info.com/irani-po-zbaton-marreveshjen-berthamore-thote-okb-ja/60%Daily2017-10-31 06:33
https://kosova-info.com/barcelona-me-plot-mungesa-kunder-olympiacosit/60%Daily2017-10-31 06:26
https://kosova-info.com/sporting-lisbon-juventus-formacionet-me-befasi/60%Daily2017-10-31 06:20
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-de-geas/60%Daily2017-10-31 06:16
https://kosova-info.com/ndeshja-kunder-olympiacos-ky-eshte-plani-i-barcelones/60%Daily2017-10-31 06:10
https://kosova-info.com/kafe-apo-caj-cila-eshte-me-mire-per-ne-mengjes/60%Daily2017-10-31 00:32
https://kosova-info.com/veprimet-qe-nuk-duhet-ti-beni-kurre-pasi-keni-ngrene/60%Daily2017-10-31 00:00
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-perse-njerezit-nuk-heqin-dore-nga-karbohidratet/60%Daily2017-10-31 00:00
https://kosova-info.com/kjo-eshte-koha-kur-femrat-duan-me-se-shumti-seks/60%Daily2017-10-30 23:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-koha-kur-femrat-duan-me-se-shumti-seks/60%Daily2017-10-30 23:29
https://kosova-info.com/lsdm-vmro-ska-arsyetim-per-humbjen-bindese-ne-zgjedhje/60%Daily2017-10-30 23:22
https://kosova-info.com/statistika-messi-i-vetem-sa-gjithe-sulmuesit-e-realit/60%Daily2017-10-30 22:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nena-e-alberie-hadergjonajt/60%Daily2017-10-30 22:53
https://kosova-info.com/arratiset-presidenti-i-shkarkuar-i-katalonjes/60%Daily2017-10-30 22:52
https://kosova-info.com/gjashte-prej-22-vrasjeve-te-sivjetme-nuk-jane-zbuluar/60%Daily2017-10-30 22:44
https://kosova-info.com/berisha-habilajt-perdornin-ambulancat-e-spitalit-per-transport-droge/60%Daily2017-10-30 22:38
https://kosova-info.com/luis-figo-ka-disa-fjale-neymarin/60%Daily2017-10-30 22:35
https://kosova-info.com/vuciq-mos-ta-mashtrojme-veten-duhet-te-gjejme-zgjidhje-per-kosoven/60%Daily2017-10-30 22:30
https://kosova-info.com/me-keto-biznese-merren-aktoret-e-njohur-te-serialeve-turke/60%Daily2017-10-30 22:26
https://kosova-info.com/i-rritet-vlera-milot-rashices-ja-sa-vlen-sot/60%Daily2017-10-30 22:22
https://kosova-info.com/shpend-ahmetin-nuk-e-befasoi-rezultati-i-zgjedhjeve/60%Daily2017-10-30 22:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pozita-e-interit-ne-serie-a-pas-fitores-se-arritur-ndaj-hellas-verona-foto/60%Daily2017-10-30 22:11
https://kosova-info.com/kandidati-per-kryetar-perdore-horoskopin-qe-te-tregoje-vetite-e-tij/60%Daily2017-10-30 22:10
https://kosova-info.com/maqedonia-do-ta-mbyll-konsullaten-ne-barcelone/60%Daily2017-10-30 22:01
https://kosova-info.com/be-kerkon-riorganizim-te-mbrojtjes-civile-ne-evrope/60%Daily2017-10-30 21:54
https://kosova-info.com/hellas-verona-12-inter-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-10-30 21:52
https://kosova-info.com/ambasadori-rus-e-mbeshtesim-politiken-e-serbise-ndaj-kosoves/60%Daily2017-10-30 21:48
https://kosova-info.com/vuan-interi-por-shenon-nje-fitore-shume-te-rendesishme-video/60%Daily2017-10-30 21:43
https://kosova-info.com/haradinaj-do-thellim-te-bashkepunimit-te-ndersjelle-me-turqine/60%Daily2017-10-30 21:37
https://kosova-info.com/hoyt-yee-ia-tha-ne-sy-vuciqit-shba-mbeshtete-shtetin-e-pavarur-te-kosoves/60%Daily2017-10-30 21:30
https://kosova-info.com/no-i-love-yous-vazhdon-te-ngjitet-ne-top-listen-e-billboard/60%Daily2017-10-30 21:25
https://kosova-info.com/rrefim-erotik-ja-si-bej-seks-me-tezen-time-dhe-me/60%Daily2017-10-30 21:19
https://kosova-info.com/perisic-shenon-gol-te-cmendur-video/60%Daily2017-10-30 21:17
https://kosova-info.com/penallti-per-hellas-verona-cfare-beri-handanovic-video/60%Daily2017-10-30 21:09
https://kosova-info.com/historia-e-nenes-qe-mbyti-femijen-dhe-pastaj-shkoi-ne-gjinekologji/60%Daily2017-10-30 21:09
https://kosova-info.com/xhavit-zariqi-emerohet-zevendesminister-i-diaspores-dokument/60%Daily2017-10-30 21:03
https://kosova-info.com/kqz-neser-publikon-rezultatet-perfundimtare-per-kryetare-te-komunave/60%Daily2017-10-30 21:00
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ben-hudhra-vagines-tuaj/60%Daily2017-10-30 20:58
https://kosova-info.com/ministri-hasani-do-ti-mbrojme-prodhuesit-vendore/60%Daily2017-10-30 20:49
https://kosova-info.com/kjo-eshte-historia-e-adeles-vajzes-qe-theu-tabute-e-kavajes/60%Daily2017-10-30 20:47
https://kosova-info.com/ne-kete-shtet-denohesh-me-burg-nese-pi-cigare/60%Daily2017-10-30 20:47
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-ne-histori-te-juventusit-foto/60%Daily2017-10-30 20:45
https://kosova-info.com/fatmir-gashi-emerohet-zevendesminister-i-financave/60%Daily2017-10-30 20:32
https://kosova-info.com/ky-ushqim-e-shkakton-me-se-shumti-kancerin/60%Daily2017-10-30 20:32
https://kosova-info.com/hellas-verona-inter-vjen-goli-i-pare-video/60%Daily2017-10-30 20:29
https://kosova-info.com/bedri-hamza-ishim-te-detyruar-ta-rishikojme-buxhetin/60%Daily2017-10-30 20:19
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-halimi-shenon-edhe-golin-e-dyte-video/60%Daily2017-10-30 20:18
https://kosova-info.com/prizren-afrohen-ldk-e-vv/60%Daily2017-10-30 20:14
https://kosova-info.com/nje-studim-tregon-se-barnat-per-dhimbje-cojne-ne-adhd-te-femijet/60%Daily2017-10-30 20:08
https://kosova-info.com/nrg-band-me-kengen-te-re-grupi-rikthehet-ne-kenga-magjike/60%Daily2017-10-30 20:05
https://kosova-info.com/daciq-e-quan-kosoven-femije-te-padeshiruar/60%Daily2017-10-30 20:04
https://kosova-info.com/familjaret-e-viktimave-qe-pesuan-gjate-luftes-ne-pritje-te-drejtesise/60%Daily2017-10-30 20:04
https://kosova-info.com/provokon-prekazi-uroj-fitoren-e-partizanit-te-beogradit-video/60%Daily2017-10-30 19:58
https://kosova-info.com/be-kritikon-serbine-qe-emeroi-ligjerues-nje-kriminel-lufte/60%Daily2017-10-30 19:50
https://kosova-info.com/shumica-e-perjetojne-por-u-vjen-turp-te-flasin-per-kete-problem-shendetesor-si-shkaktohet-dhe-si-trajtohet-kapslleku/60%Daily2017-10-30 19:47
https://kosova-info.com/tajani-evropa-te-investoje-40-miliarde-euro-ne-afrike/60%Daily2017-10-30 19:47
https://kosova-info.com/besar-halimi-shenon-super-gol-nga-gjuajtja-e-lire-video/60%Daily2017-10-30 19:45
https://kosova-info.com/besar-halimi-shenon-super-gol-nga-gjuajtja-e-lire-video/60%Daily2017-10-30 19:45
https://kosova-info.com/mentor-haziri-vjen-me-plage-ne-zemer-konfirmon-pjesemarrjen-ne-kenga-magjike/60%Daily2017-10-30 19:45
https://kosova-info.com/osmani-paralajmeron-rrezimin-e-qeverise-ne-pranvere/60%Daily2017-10-30 19:37
https://kosova-info.com/a-po-e-befason-trajnerin-e-barcelones-situata-e-real-madridit/60%Daily2017-10-30 19:37
https://kosova-info.com/a-po-e-befason-trajnerin-e-barcelones-situata-e-real-madridit-2/60%Daily2017-10-30 19:37
https://kosova-info.com/i-riu-i-pdk-se-ia-kujton-surroit-operacionin-e-ideuar-nga-komunistet-shqiptare-kunder-drenices/60%Daily2017-10-30 19:28
https://kosova-info.com/bomberet-e-evropes-nga-ronaldo-te-messi/60%Daily2017-10-30 19:23
https://kosova-info.com/pese-gjera-te-vogla-qe-jane-vdekjeprurese-sa-duhani/60%Daily2017-10-30 19:15
https://kosova-info.com/remzie-osmani-pranon-nje-dhurate-simbolike/60%Daily2017-10-30 19:14
https://kosova-info.com/trump-thote-se-nuk-ka-pasur-bashkepunim-me-ruset/60%Daily2017-10-30 19:12
https://kosova-info.com/ushtrimet-10-minuteshe-qe-shkrijne-dhjamin-rreth-barkut/60%Daily2017-10-30 19:00
https://kosova-info.com/sonte-perfundon-numerimi-i-votave-me-kusht-per-kryetar-te-komunave/60%Daily2017-10-30 19:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-hellas-verona-inter/60%Daily2017-10-30 18:54
https://kosova-info.com/sela-nuk-dorehiqet-nga-kreu-i-partise/60%Daily2017-10-30 18:54
https://kosova-info.com/arrestohet-kosovari-ne-zvicer-punonte-ne-te-zezen/60%Daily2017-10-30 18:43
https://kosova-info.com/google-le-gjithe-punen-per-te-rregulluar-nje-emoji/60%Daily2017-10-30 18:43
https://kosova-info.com/neymar-te-barcelona-pergjigjet-ernesto-valverde/60%Daily2017-10-30 18:37
https://kosova-info.com/kjo-eshte-deshmia-qe-arban-abrashi-kishte-problem-me-dhembe-fotodokument/60%Daily2017-10-30 18:36
https://kosova-info.com/rozana-radi-reagon-ndaj-postimit-te-bjordi-mezinit/60%Daily2017-10-30 18:32
https://kosova-info.com/lufta-ne-siri-arrijne-ndihmat-te-civilet-e-uritur/60%Daily2017-10-30 18:23
https://kosova-info.com/perplasja-marcelo-modric-qe-nuk-e-pame-gjate-ndeshjes-girona-real-madrid-foto/60%Daily2017-10-30 18:20
https://kosova-info.com/pse-nje-molle-para-gjumit-do-te-ishte-zgjidhja-ideale/60%Daily2017-10-30 18:20
https://kosova-info.com/mesohet-identiteti-i-25-vjecarit-qe-humbi-jeten-ne-skenderaj/60%Daily2017-10-30 18:14
https://kosova-info.com/neymar-i-frikeson-te-gjithe-ja-cfare-ka-bere-per-halloween/60%Daily2017-10-30 18:04
https://kosova-info.com/kete-mos-e-beni-kurre-gjate-prerjes-se-thonjve/60%Daily2017-10-30 18:03
https://kosova-info.com/gjashte-persona-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-kryeqytet-foto/60%Daily2017-10-30 17:58
https://kosova-info.com/google-pixel-2-xl-probleme-me-regjistrimin-e-audios/60%Daily2017-10-30 22:23
https://kosova-info.com/gruevski-nuk-mori-pjese-ne-seancen-e-gjykates-se-apelit/60%Daily2017-10-30 17:56
https://kosova-info.com/dialogu-i-brendshem-per-kosoven-puna-me-e-rende-per-serbine/60%Daily2017-10-30 17:39
https://kosova-info.com/haxhiu-per-stadiumin-kombetar-drenasi-nuk-eshte-ne-afganistan/60%Daily2017-10-30 17:31
https://kosova-info.com/rita-ora-sjell-koleksionin-e-ri-te-te-brendshmeve-tezenis/60%Daily2017-10-30 17:26
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-lamtumires-lunacekun/60%Daily2017-10-30 17:24
https://kosova-info.com/hoxhaj-falenderon-lunacekun-per-gjithcka-qe-ka-bere-per-kosoven/60%Daily2017-10-30 17:16
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-prishtine-perfshihen-kater-vetura-foto/60%Daily2017-10-30 17:14
https://kosova-info.com/gruaja-e-demacit-ademi-mori-nje-grua-tjeter-ishte-shume-e-mire-e-keqyri-10-vjet/60%Daily2017-10-30 17:04
https://kosova-info.com/i-pakenaqur-te-man-utd-i-bashkohet-interit-foto/60%Daily2017-10-30 16:59
https://kosova-info.com/vesa-lumen-me-terheqese-se-kaq-se-keni-pare-pallto-e-hapur-i-zbulon-gjoksin-seksi/60%Daily2017-10-30 16:58
https://kosova-info.com/shitjet-e-nintendo-switch-u-rritn-me-175-krahasuar-me-nj-vit-m-par/60%Daily2017-10-30 15:07
https://kosova-info.com/mkrs-do-te-investoje-630-mije-euro-ne-vushtrri/60%Daily2017-10-30 16:54
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-cka-jane-mes-vete-morena-dhe-gjiko/60%Daily2017-10-30 16:49
https://kosova-info.com/casillas-liverpool-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-10-30 16:47
https://kosova-info.com/putin-zbulon-memorialin-e-viktimave-te-represionit-sovjetik/60%Daily2017-10-30 16:47
https://kosova-info.com/reagon-ashper-bjordi-jeni-felliqesira-ne-kete-dite-te-zeze-per-mua/60%Daily2017-10-30 16:43
https://kosova-info.com/shembet-dheu-ne-llaushe-te-skenderajt-humb-jeten-25-vjecari/60%Daily2017-10-30 16:42
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbeten-pa-energji-elektrike/60%Daily2017-10-30 16:35
https://kosova-info.com/carlo-ancelotti-flet-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2017-10-30 16:34
https://kosova-info.com/%e2%80%8bedhe-veseli-falenderon-lunacekun/60%Daily2017-10-30 16:34
https://kosova-info.com/keto-jane-temperaturat-per-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2017-10-30 16:29
https://kosova-info.com/pacolli-komisionit-te-bulliqit-ne-vend-te-selfieve-kryeni-punen/60%Daily2017-10-30 16:22
https://kosova-info.com/10-gjerat-qe-bejne-meshkujt-kur-masturbojne/60%Daily2017-10-30 16:18
https://kosova-info.com/kryeprokurori-i-spanjes-kerkon-te-ngrihen-akuza-kunder-lidereve-katalanas/60%Daily2017-10-30 16:14
https://kosova-info.com/te-gjithe-kthehen-kunder-kimit-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-10-30 16:07
https://kosova-info.com/gjykata-e-apelit-vendos-per-enver-sekiraqen/60%Daily2017-10-30 16:05
https://kosova-info.com/mourinho-kapet-me-tifozet-e-unitedit-shkaku-i-lukakut/60%Daily2017-10-30 16:04
https://kosova-info.com/raporti-viti-2016-rritje-rekorde-e-karbon-dioksidit-ne-atmosfere/60%Daily2017-10-30 16:01
https://kosova-info.com/si-te-mbillni-nje-trendafil-te-prere-dhe-ta-beni-ate-te-lulezoje-me-kete-truk-te-pabesueshem/60%Daily2017-10-30 15:57
https://kosova-info.com/vazhdojne-kercenimet-e-isis-tani-viktime-eshte-ronaldo/60%Daily2017-10-30 15:51
https://kosova-info.com/98-vjecarja-nderron-azil-per-tu-kujdesur-per-birin-80-vjecar-dua-ti-them-naten-e-mire-si-gjithnje/60%Daily2017-10-30 15:45
https://kosova-info.com/fitorja-e-joshuas-behet-edhe-me-madheshtore-pas-ketij-urimi-nga-klitschko-foto/60%Daily2017-10-30 15:42
https://kosova-info.com/monedhat-dixhitale-t-bankave-qendrore-jan-e-ardhmja-jo-monedha-kriptografike/60%Daily2017-10-30 14:57
https://kosova-info.com/nata-e-beqarise-ish-e-dashura-e-getit-po-martohet/60%Daily2017-10-30 15:36
https://kosova-info.com/telashet-qe-po-e-mundojne-zidanen-para-sfides-me-tottenhamin/60%Daily2017-10-30 15:31
https://kosova-info.com/dhurata-hoxha-lunacek-ishte-avokate-e-kosoves/60%Daily2017-10-30 15:29
https://kosova-info.com/sa-shume-jane-rritur-femijet-e-edona-llalloshit/60%Daily2017-10-30 15:19
https://kosova-info.com/aleanca-per-shqiptaret-ende-ska-qendrim-per-dalje-nga-qeveria/60%Daily2017-10-30 15:17
https://kosova-info.com/psg-e-dridh-realin-i-ofron-para-dhe-dy-yje-per-iscon/60%Daily2017-10-30 15:14
https://kosova-info.com/kostresh-te-pengohet-baza-dhe-propaganda-ruse-ne-serbi/60%Daily2017-10-30 15:09
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-demarkacioni-ska-gjase-te-rinegociohet/60%Daily2017-10-30 15:05
https://kosova-info.com/dhjete-truqe-te-mahnitshme-me-veze/60%Daily2017-10-30 15:01
https://kosova-info.com/dhjete-truqe-te-mahnitshme-me-veze-2/60%Daily2017-10-30 15:01
https://kosova-info.com/dhjete-truqe-te-mahnitshme-me-veze-2/60%Daily2017-10-30 15:01
https://kosova-info.com/urdher-mbrojtja-e-gjykates-per-nje-nene-avokati-po-e-konsideron-te-pa-bazuar-ne-prova/60%Daily2017-10-30 15:01
https://kosova-info.com/zyrtare-mbrojtesi-i-kosoves-nenshkruan-kontraten-3-vjecare/60%Daily2017-10-30 14:59
https://kosova-info.com/arta-bajrami-uron-vajzen-kesaj-radhe-pa-gjyshin-tend/60%Daily2017-10-30 14:58
https://kosova-info.com/ne-serbi-fillon-dialogu-i-brendshem-per-kosoven/60%Daily2017-10-30 14:54
https://kosova-info.com/cdo-tifoz-i-interit-duhet-ta-lexoje-kete-deklarate-te-spallettit/60%Daily2017-10-30 14:52
https://kosova-info.com/1800-faqe-pergjime-italiane-saimir-tahiri-nuk-permendet-me-pas-2015-es/60%Daily2017-10-30 14:47
https://kosova-info.com/google-do-t-paraqes-rezultatet-e-krkimit-sipas-vendodhjes/60%Daily2017-10-30 14:43
https://kosova-info.com/mes-lotesh-adela-percillet-tek-varrezat/60%Daily2017-10-30 14:39
https://kosova-info.com/klopp-i-impresionuar-vetem-ky-ekip-i-premierliges-nuk-ka-probleme/60%Daily2017-10-30 14:35
https://kosova-info.com/lideri-i-rrezuar-i-katalonise-ik-nga-vendi/60%Daily2017-10-30 14:26
https://kosova-info.com/hedhet-shorti-i-kupes-se-kosoves-cifte-interesante/60%Daily2017-10-30 14:22
https://kosova-info.com/para-kujt-u-betuan-gjykatesit-dhe-prokuroret-serbe/60%Daily2017-10-30 14:21
https://kosova-info.com/intel-nxjerr-n-shitje-ssd-t-e-para-optane-pr-desktopt-dhe-kompjuterat-e-puns/60%Daily2017-10-30 14:19
https://kosova-info.com/shpikjet-me-te-cuditshme-qe-keni-pare/60%Daily2017-10-30 14:12
https://kosova-info.com/neser-mblidhet-kuvendi-per-shqyrtimin-e-dyte-te-projektligjit-per-buxhetin-e-kosoves/60%Daily2017-10-30 14:12
https://kosova-info.com/ministrja-albena-reshitaj-prezantoi-objektivat-dhe-planet-e-ministrise-qe-drejton-ajo/60%Daily2017-10-30 14:11
https://kosova-info.com/irma-libohova-ne-homazhe-per-adelen-vdekja-nuk-paska-radhe/60%Daily2017-10-30 14:10
https://kosova-info.com/me-lot-ne-sy-bjordi-i-jep-lamtumiren-e-fundit-adeles-ne-kavaje/60%Daily2017-10-30 13:58
https://kosova-info.com/bpv-ja-per-koke-banori-ne-vitin-2016-ishte-3-386-euro/60%Daily2017-10-30 13:57
https://kosova-info.com/22-te-arrestuar-nga-aksioni-policor-kunder-drogave-ne-shkolla/60%Daily2017-10-30 13:56
https://kosova-info.com/mbyllet-ndeshja-e-dites-ne-superlige-kjo-skuader-humb-per-here-te-pare/60%Daily2017-10-30 13:52
https://kosova-info.com/se-paku-nente-police-afgan-jane-vrare-nga-nje-sulm-i-talibaneve/60%Daily2017-10-30 13:50
https://kosova-info.com/trafo-dhe-shtylla-te-reja-per-banoret-e-baices-se-lipjanit/60%Daily2017-10-30 13:49
https://kosova-info.com/mamaja-e-bjordit-mesazh-prekes-dedikuar-adeles/60%Daily2017-10-30 13:47
https://kosova-info.com/futbollistet-kosovare-behen-hore-ne-zvicer/60%Daily2017-10-30 13:45
https://kosova-info.com/era-ngritet-ne-top-listat-boterore-gati-per-kengen-e-re/60%Daily2017-10-30 13:37
https://kosova-info.com/pas-lunacek-ky-eshte-raportuesi-i-ri-per-kosoven-foto/60%Daily2017-10-30 13:31
https://kosova-info.com/irani-do-te-rihape-kufirin-me-rajonin-kurd-te-irakut/60%Daily2017-10-30 13:25
https://kosova-info.com/katastrofe-e-madhe-per-romen-para-ndeshjes-ndaj-chelseat/60%Daily2017-10-30 13:22
https://kosova-info.com/merita-spahiu-publikon-portretin-me-te-bukur-familjar/60%Daily2017-10-30 13:18
https://kosova-info.com/interesante-video-loja-e-famshme-football-manager-ka-dicka-per-futbollistet-homoseksuale/60%Daily2017-10-30 13:04
https://kosova-info.com/apple-largon-nj-inxhinier-nga-puna-pasi-vajza-e-tij-publikoi-nj-video-t-iphone-x/60%Daily2017-10-30 14:27
https://kosova-info.com/kryeprokurori-lumezi-akuzat-ndaj-meje-jane-te-fabrikuara/60%Daily2017-10-30 13:00
https://kosova-info.com/edi-rama-uron-partite-ne-maqedoni-sa-me-shume-pune-e-bashkepunim/60%Daily2017-10-30 12:55
https://kosova-info.com/pas-humbjes-zidane-e-merr-nje-tjeter-lajm-shokues/60%Daily2017-10-30 12:53
https://kosova-info.com/keto-jane-tre-vendvotimet-ne-struge-qe-mund-tia-kthejne-fitoren-zijadin-seles-foto/60%Daily2017-10-30 12:53
https://kosova-info.com/gjithcka-qe-nuk-keni-pare-nga-30-vjetori-i-plisave/60%Daily2017-10-30 12:50
https://kosova-info.com/si-ta-beni-me-frymezues-kendin-tuaj-te-leximit/60%Daily2017-10-30 12:48
https://kosova-info.com/basha-rama-jo-presion-ndaj-prokurorise-tahiri-duhet-te-arrestohet/60%Daily2017-10-30 12:48
https://kosova-info.com/delawie-kosova-prijese-ne-rajon-me-miratimin-e-ligjit-per-kompensimin-e-viktimave/60%Daily2017-10-30 12:44
https://kosova-info.com/nga-mesnata-rriten-cmimet-e-derivateve/60%Daily2017-10-30 12:38
https://kosova-info.com/pjesemarrja-e-gjykateses-ne-nje-seminar-shtyn-rigjykimin-per-vrasjen-e-vitit-2009/60%Daily2017-10-30 12:35
https://kosova-info.com/bunkeret-e-shqiperise-ne-national-geographic-foto/60%Daily2017-10-30 12:33
https://kosova-info.com/mungon-e-demtuara-serish-shtyhet-seanca-ndaj-te-akuzuarve-per-trafikim-me-njerez/60%Daily2017-10-30 12:27
https://kosova-info.com/profesori-amerikan-i-rrembyer-nga-talibanet-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/60%Daily2017-10-30 12:26
https://kosova-info.com/ylli-shqiptar-i-atleticos-e-ka-nje-mesazh-per-panuccin/60%Daily2017-10-30 12:24
https://kosova-info.com/alarmohet-familja-mbreterore-isis-kercenon-prince-george/60%Daily2017-10-30 12:21
https://kosova-info.com/kalinic-perisic-lajmi-me-qesharak-i-dites-vjen-nga-italia/60%Daily2017-10-30 12:00
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-fifit-emocionon-flori-mumajesin/60%Daily2017-10-30 11:55
https://kosova-info.com/zbardhen-pergjimet-e-prostitutave-ne-tirane/60%Daily2017-10-30 11:51
https://kosova-info.com/30-dite-paraburgim-te-dyshuarit-qe-goditi-me-kamion-punetorin-e-bechtel-enkas/60%Daily2017-10-30 11:47
https://kosova-info.com/samsung-internet-sjell-night-mode-n-android/60%Daily2017-10-30 11:51
https://kosova-info.com/grave-ne-arabine-saudite-do-tu-lejohet-hyrja-ne-stadiume/60%Daily2017-10-30 11:41
https://kosova-info.com/ermali-i-zbulon-barkun-e-fryre-amit/60%Daily2017-10-30 11:35
https://kosova-info.com/ismaili-kosova-duhet-te-kete-sigurim-shendetesor-universal/60%Daily2017-10-30 11:32
https://kosova-info.com/ky-eshte-stadiumi-super-simpatik-i-klubit-te-liges-se-pare-ne-kosove/60%Daily2017-10-30 11:28
https://kosova-info.com/dhurata-ndryshon-stil-mahnit-me-bukuri/60%Daily2017-10-30 11:14
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-ndaj-te-pandehures-e-cila-dyshohet-se-mbyti-foshnjen-e-saj/60%Daily2017-10-30 11:13
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-perse-shoqerueset-e-nuses-duhet-veshin-te-njejtin-fustan-gjate-dasmes/60%Daily2017-10-30 11:12
https://kosova-info.com/cfare-i-beni-shendetit-tuaj-nese-bartni-papuce-neper-shtepi/60%Daily2017-10-30 11:05
https://kosova-info.com/ky-eshte-problemi-qesharak-i-james-me-jeten-ne-gjermani/60%Daily2017-10-30 11:05
https://kosova-info.com/shba-priten-akuzat-e-para-lidhur-me-hetimin-per-rusine/60%Daily2017-10-30 11:02
https://kosova-info.com/shba-priten-akuzat-e-para-lidhur-me-hetimin-per-rusine/60%Daily2017-10-30 11:02
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-nusja-me-e-bukur-ne-estrade-sipas-engjellushes/60%Daily2017-10-30 10:52
https://kosova-info.com/mourinho-i-pakenaqur-me-tifozet-e-unitedit-e-ka-nje-kerkese/60%Daily2017-10-30 10:49
https://kosova-info.com/gjendet-nje-granate-dore-ne-zahaq-te-pejes/60%Daily2017-10-30 10:45
https://kosova-info.com/lendon-veten-me-arme-te-liqeni-i-badovcit/60%Daily2017-10-30 10:37
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-ne-fushe-kosove-kercenoi-babane-e-tij/60%Daily2017-10-30 10:34
https://kosova-info.com/reagon-ashper-besa-kokedhima-ku-je-o-shtet-mjeran/60%Daily2017-10-30 10:31
https://kosova-info.com/irani-thote-se-rohani-ka-refuzuar-takimin-me-trump/60%Daily2017-10-30 10:28
https://kosova-info.com/cudi-kosovare-tifozi-rrezikon-jeten-per-te-pare-ekipin-e-zemres/60%Daily2017-10-30 10:25
https://kosova-info.com/firmat-teknologjike-duhet-t-bjn-m-shum-kundr-ekstremizmit-thot-forumi-ekonomik-botror/60%Daily2017-10-30 11:35
https://kosova-info.com/lumezi-kerkon-me-shume-angazhim-ne-zbulimin-e-veprave-penale/60%Daily2017-10-30 10:10
https://kosova-info.com/projekti-me-i-suksesshem-ne-karrieren-e-teuta-krasniqit/60%Daily2017-10-30 10:10
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-per-viktimat-e-krimit-institucionet-ti-trajtojne-dinjitetshem/60%Daily2017-10-30 10:07
https://kosova-info.com/pas-paraqitjeve-fantastke-rashica-e-merr-nje-super-lajm/60%Daily2017-10-30 10:02
https://kosova-info.com/mustafa-ia-rikujton-shpend-ahmetit-punesimin-e-500-militanteve-jahtin-e-udhetimin-me-aeroplan-privat/60%Daily2017-10-30 09:53
https://kosova-info.com/nje-kenge-e-re-nga-luana/60%Daily2017-10-30 09:50
https://kosova-info.com/karikatura-e-dites-tregon-dicka-epike-te-gjithe-po-tallen-me-ronaldon/60%Daily2017-10-30 09:49
https://kosova-info.com/rita-ora-prezanton-kampanjen-e-re-te-te-brendshmeve/60%Daily2017-10-30 09:36
https://kosova-info.com/te-shtena-me-kallashnikov-ne-dasme/60%Daily2017-10-30 09:30
https://kosova-info.com/casemiro-e-ka-nje-mesazh-per-tifozet-e-realit/60%Daily2017-10-30 09:26
https://kosova-info.com/kazakistan-fillon-raundi-i-7-te-i-bisedimeve-per-sirine/60%Daily2017-10-30 09:26
https://kosova-info.com/bmw-z8-ta-e-steve-jobs-del-n-ankand-pr-400000-dollar/60%Daily2017-10-30 09:10
https://kosova-info.com/zi-edhe-ne-familjen-e-olti-currit-humb-personin-me-te-dashur/60%Daily2017-10-30 09:10
https://kosova-info.com/shba-dergon-delegacion-te-nivelit-te-larte-ne-mianmar/60%Daily2017-10-30 09:08
https://kosova-info.com/isco-me-arsyetim-qesharak-per-turperimin-nga-girona/60%Daily2017-10-30 08:59
https://kosova-info.com/beqaj-paralajmeron-hapjen-e-kater-qendrave-inovative-ne-kosove/60%Daily2017-10-30 08:56
https://kosova-info.com/putini-pjesemarres-ne-ngjarjen-perkujtimore-te-viktimave-te-bashkimit-sovjetik/60%Daily2017-10-30 08:54
https://kosova-info.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-adela-xhamanit/60%Daily2017-10-30 08:50
https://kosova-info.com/bekim-haxhiu-godet-shpend-ahmetin-tregon-ku-duhet-te-ndertohet-stadiumi-nacional/60%Daily2017-10-30 08:44
https://kosova-info.com/intervistohen-disa-persona-per-vdekjet-e-dyshimta-ne-qkuk/60%Daily2017-10-30 08:40
https://kosova-info.com/ios-11-1-do-ta-korrigjoje-harxhimin-anormal-te-baterise-se-iphone/60%Daily2017-10-30 08:36
https://kosova-info.com/sahit-plisi-ka-dy-fjale-per-kengen-e-re-te-gjikos/60%Daily2017-10-30 08:31
https://kosova-info.com/keto-jane-semundjet-qe-mund-tju-shkaktoje-mishi-i-derrit/60%Daily2017-10-30 08:28
https://kosova-info.com/arabia-me-vendim-te-madh-per-grate-qe-duan-te-shohin-futboll/60%Daily2017-10-30 08:23
https://kosova-info.com/zgjedhjet-lokale-ne-maqedoni-opozita-nuk-njeh-rezultatin/60%Daily2017-10-30 08:21
https://kosova-info.com/bie-numri-i-bizneseve-te-reja/60%Daily2017-10-30 08:08
https://kosova-info.com/ronela-cmend-publikun-ne-koncert-keshtu-ua-dridh-te-pasmet/60%Daily2017-10-30 08:05
https://kosova-info.com/provoni-te-beni-testin-qe-ju-tregon-se-cfare-duhet-te-beni-ne-jete/60%Daily2017-10-30 08:04
https://kosova-info.com/rezultatet-perfundimtare-ne-komunat-me-te-medha-shqiptare-ne-maqedoni/60%Daily2017-10-30 08:01
https://kosova-info.com/bitcoin-arrin-tjetr-rekord-vlersohet-me-6300-dollar/60%Daily2017-10-30 08:56
https://kosova-info.com/ylli-premtues-i-real-madridit-i-shpeton-nderhyrjes-horor/60%Daily2017-10-30 07:58
https://kosova-info.com/ndryshimet-qe-i-ndodhin-trupit-nese-nuk-flini-mjaftueshem/60%Daily2017-10-30 07:51
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-reagon-rreth-debatit-per-drenicen/60%Daily2017-10-30 07:46
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-5/60%Daily2017-10-30 07:37
https://kosova-info.com/gattuso-me-deklarate-befasuese-per-futbollistin-qe-nuk-e-pelqen-asnje-tifoz-i-milanit/60%Daily2017-10-30 07:35
https://kosova-info.com/stuhite-e-forta-vrasin-5-persona-ne-gjermani-poloni-dhe-republiken-ceke/60%Daily2017-10-30 07:28
https://kosova-info.com/fifi-publikon-kengen-zhurme/60%Daily2017-10-30 07:25
https://kosova-info.com/joshua-tmerrohet-nga-kundershtari-i-radhes/60%Daily2017-10-30 07:24
https://kosova-info.com/kuvendi-ne-gjume-4-seanca-per-54-dite/60%Daily2017-10-30 07:21
https://kosova-info.com/trajneri-i-hoffenheimit-godet-me-shishe-tifozin-e-tij/60%Daily2017-10-30 07:12
https://kosova-info.com/iaea-irani-ka-zbatuar-marreveshjen-berthamore/60%Daily2017-10-30 07:11
https://kosova-info.com/institucionet-japin-7-2-milione-euro-per-vetura-me-qira/60%Daily2017-10-30 07:09
https://kosova-info.com/pas-dua-lipes-rita-ora-nominohet-ne-mtv-ema/60%Daily2017-10-30 07:02
https://kosova-info.com/me-sa-vota-e-humbi-ziadin-sela-strugen/60%Daily2017-10-30 06:59
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-takon-sot-eurodeputeten-ulrike-lunacek/60%Daily2017-10-30 06:44
https://kosova-info.com/komisionet-parlamentare-shqyrtojne-projektligjin-per-buxhetin-e-kosoves/60%Daily2017-10-30 06:39
https://kosova-info.com/aksident-me-vdekje-humb-jeten-i-riu/60%Daily2017-10-29 22:59
https://kosova-info.com/barcelona-do-te-vdese/60%Daily2017-10-29 22:55
https://kosova-info.com/rezultati-ne-te-gjitha-komunat-shqiptare-ne-maqedoni/60%Daily2017-10-29 22:47
https://kosova-info.com/aktori-turk-padit-kontabilistin-per-vjedhje-te-nje-milion-dollareve/60%Daily2017-10-29 22:45
https://kosova-info.com/festa-e-madhe-e-lojtareve-te-gironas-ne-zhveshtore-pas-fitores-ndaj-realit/60%Daily2017-10-29 22:29
https://kosova-info.com/cfare-thote-shkrimi-i-dores-per-personalitetin-tuaj/60%Daily2017-10-29 22:27
https://kosova-info.com/bashota-klina-vazhdon-te-jete-bastion-i-pdk-se/60%Daily2017-10-29 22:24
https://kosova-info.com/pak-ka-rendesi-ku-ndertohet-stadiumi-nacional-te-perfundohet-sa-me-shpejte-ai-i-prishtines/60%Daily2017-10-29 22:14
https://kosova-info.com/lufte-per-audience-ermali-luanes-edhe-une-kam-gjoks/60%Daily2017-10-29 22:10
https://kosova-info.com/korrupsioni-problem-kyc-per-mosanetaresimin-e-vendeve-te-rajonit-ne-be/60%Daily2017-10-29 22:10
https://kosova-info.com/lewis-hamilton-shpallet-kampion-bote-ne-formula-1/60%Daily2017-10-29 21:59
https://kosova-info.com/zakonet-e-keqija-qe-duhet-ti-eleminoni-nga-rutina-juaj/60%Daily2017-10-29 21:58
https://kosova-info.com/simpatizantet-e-bdi-se-tallin-keq-zekerija-ibrahimin-pas-humbjes/60%Daily2017-10-29 21:58
https://kosova-info.com/specat-e-svecles-eksportohen-ne-gjermani-e-suedi/60%Daily2017-10-29 21:53
https://kosova-info.com/ardit-gjebrea-deshton-te-behet-spiker-lajmesh/60%Daily2017-10-29 21:52
https://kosova-info.com/ahmeti-ldk-eshte-e-kaluara-vv-e-ardhmja/60%Daily2017-10-29 21:45
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-ne-feste-bdi-fitoi-kunder-te-gjitheve/60%Daily2017-10-29 21:32
https://kosova-info.com/apple-porosit-e-iphone-x-prtej-pritshmrive/60%Daily2017-10-29 21:22
https://kosova-info.com/kosova-nuk-ka-te-drejte-te-ekstradoje-persona-te-akuzuar-politikisht/60%Daily2017-10-29 21:13
https://kosova-info.com/abrashi-e-fton-ahmetin-ne-pese-debate/60%Daily2017-10-29 21:06
https://kosova-info.com/arifi-per-here-te-pare-ne-histori-nje-kandidat-udheheq-dy-here-ne-tetove/60%Daily2017-10-29 21:02
https://kosova-info.com/ronaldon-e-pret-denimi-i-radhes-ja-si-e-qelloi-ne-fytyre-lojtarin-e-gironas-foto/60%Daily2017-10-29 20:59
https://kosova-info.com/adela-para-se-te-vdiste-lutem-cdo-dite-per-jeten-lutem-shume-agjeroja/60%Daily2017-10-29 20:55
https://kosova-info.com/sela-kemi-votat-e-shqiptareve-zaevi-thelloi-ndarjen/60%Daily2017-10-29 20:51
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-me-formen-me-te-dobet-ne-pese-ligat-kryesore-te-evropes/60%Daily2017-10-29 20:44
https://kosova-info.com/kutite-e-fundit-shkaktojne-ethe-ne-cair-ja-sa-vota-kane-tani-visar-ganiu-dhe-zekerija-ibrahimi/60%Daily2017-10-29 20:43
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-ashper-i-labinot-tahirit-pasi-i-thane-spiun-serb/60%Daily2017-10-29 20:38
https://kosova-info.com/kundershtari-i-zijadin-seles-shpall-fitoren-ne-struge/60%Daily2017-10-29 20:37
https://kosova-info.com/labi-deputetet-ne-parlament-shahen-e-te-njejtit-ne-byfe-pijne-kafe-bashke/60%Daily2017-10-29 20:26
https://kosova-info.com/lampard-ska-dyshim-ky-eshte-lojtari-me-i-mire-te-chelsea/60%Daily2017-10-29 20:25
https://kosova-info.com/drenas-kontestohet-toka-e-stadiumit-video/60%Daily2017-10-29 20:22
https://kosova-info.com/vettel-godet-lehte-bolidin-e-hamiltonit-ne-meksike-britaniku-pyet-a-e-beri-me-qellim-video/60%Daily2017-10-29 20:15
https://kosova-info.com/bejta-pranon-humbjen-ne-gostivar-i-uron-fitoren-taravarit/60%Daily2017-10-29 20:10
https://kosova-info.com/ahmeti-shpall-fitoren-ne-shumicen-e-komunave-shqiptare/60%Daily2017-10-29 20:01
https://kosova-info.com/golashenuesit-me-te-mire-ne-pese-ligat-kryesore-te-evropes/60%Daily2017-10-29 19:58
https://kosova-info.com/veshtiresohet-fitorja-e-zijadin-seles-ne-struge/60%Daily2017-10-29 19:53
https://kosova-info.com/gjerat-e-vogla-qe-duhet-te-beni-cdo-dite-ne-menyre-qe-lidhja-juaj-te-jete-e-forte-dhe-e-qendrueshme/60%Daily2017-10-29 19:50
https://kosova-info.com/turqi-arrestohen-143-te-dyshuar-si-anetare-te-isis-it/60%Daily2017-10-29 19:49
https://kosova-info.com/renditja-ne-serie-a-pas-xhiros-se-11-te-foto/60%Daily2017-10-29 19:48
https://kosova-info.com/seldi-dhe-mimoza-ne-nje-moment-intim-dalin-fotot/60%Daily2017-10-29 19:41
https://kosova-info.com/thellohet-diferenca-ndermjet-teuta-arifit-dhe-bilall-kasamit-ne-tetove/60%Daily2017-10-29 19:31
https://kosova-info.com/fjalet-e-bleones-per-vdekjen-e-gazetares-se-njohur/60%Daily2017-10-29 19:31
https://kosova-info.com/kete-se-keni-pare-ronaldo-pranoi-humbjen-pergezoi-lojtaret-e-gironas-foto/60%Daily2017-10-29 19:31
https://kosova-info.com/koci-kunder-ndertimit-te-stadiumit-ne-drenas/60%Daily2017-10-29 19:29
https://kosova-info.com/fushe-kosove-shtyllat-e-bllokojne-lagjen-e-re-video/60%Daily2017-10-29 19:28
https://kosova-info.com/ne-likove-numerimi-drejt-fundit-triumfon-erkan-arifi-i-bdi-se/60%Daily2017-10-29 19:24
https://kosova-info.com/xharra-surroit-je-aristokrat-i-harruar-me-ego-te-semur/60%Daily2017-10-29 19:23
https://kosova-info.com/renditja-ne-premierlige-pas-xhiros-se-10-te-foto/60%Daily2017-10-29 19:19
https://kosova-info.com/del-rezultati-i-autopsise-per-vdekjen-e-adeles/60%Daily2017-10-29 19:12
https://kosova-info.com/ja-me-sa-vota-dallim-kryeson-ziadin-sela-ne-struge/60%Daily2017-10-29 19:12
https://kosova-info.com/ndodh-surpriza-ne-gostivar-ja-sa-vota-moren-bejta-dhe-taravari-ne-kutite-e-para/60%Daily2017-10-29 19:11
https://kosova-info.com/fillon-numerimi-edhe-ne-cair-rezultat-i-ngushte/60%Daily2017-10-29 19:01
https://kosova-info.com/koha-kur-adela-dhe-bjordi-i-kendonin-dashurise-ne-kenga-magjike/60%Daily2017-10-29 18:59
https://kosova-info.com/tete-pike-larg-barces-shperthen-isco/60%Daily2017-10-29 18:58
https://kosova-info.com/hapen-kutite-e-para-ne-tetove-ja-kush-e-kryeson/60%Daily2017-10-29 18:51
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-dashura-qe-e-ka-sot-bjordi/60%Daily2017-10-29 18:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-rekordi-qe-girona-ia-nderpreu-real-madridit/60%Daily2017-10-29 18:41
https://kosova-info.com/ish-i-dashuri-i-adeles-flet-me-emocion-per-vdekjen-e-saj-keto-jane-fjalet-prekese-te-bjordit/60%Daily2017-10-29 18:36
https://kosova-info.com/eshte-moment-i-veshtire/60%Daily2017-10-29 18:33
https://kosova-info.com/a-mund-te-jetojme-pa-seks-po-por-me-keto-pasoja/60%Daily2017-10-29 18:32
https://kosova-info.com/enis-bardhi-shenon-nje-tjeter-gol-te-bukur-ne-la-liga-video/60%Daily2017-10-29 18:13
https://kosova-info.com/ja-sa-shpesh-duhet-ti-nderroni-recipetat-dhe-mbathjet/60%Daily2017-10-29 18:12
https://kosova-info.com/prezantuesja-e-sportit-refuzon-ti-komentoje-ngacmimet-eventuale-nga-futbollistet/60%Daily2017-10-29 18:11
https://kosova-info.com/perfundon-votimi-ne-raundin-e-dyte-te-zgjedhjeve-lokale-ne-maqedoni/60%Daily2017-10-29 18:10
https://kosova-info.com/shume-kandidate-e-pak-votues-ne-zgjedhjet-lokale/60%Daily2017-10-29 18:01
https://kosova-info.com/shitblerja-e-diplomave-dukuri-shqetesuese-ne-universitetin-e-prishtines/60%Daily2017-10-29 17:52
https://kosova-info.com/rriten-serish-pagat-dhe-pensionet-ne-shqiperi/60%Daily2017-10-29 17:44
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-zidanes-pas-humbjes-befasuese-te-real-madridit/60%Daily2017-10-29 17:44
https://kosova-info.com/keto-jane-tre-arsyet-pse-keni-probleme-gjate-seksit/60%Daily2017-10-29 17:41
https://kosova-info.com/keshilla-per-ta-kapercyer-zemerimin/60%Daily2017-10-29 17:34
https://kosova-info.com/keshilla-per-ta-kapercyer-zemerimin/60%Daily2017-10-29 17:34
https://kosova-info.com/moske-u-perkujtuan-viktimat-e-terrorit-te-madh-te-stalinit/60%Daily2017-10-29 17:31
https://kosova-info.com/girona-21-real-madrid-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-10-29 17:29
https://kosova-info.com/financial-times-kryeministri-i-spanjes-nuk-eshte-si-sllobodan-milosheviqi/60%Daily2017-10-29 17:27
https://kosova-info.com/ja-si-ngjitet-kryeministri-haradinaj-ne-bjeshket-e-gjeravices/60%Daily2017-10-29 17:24
https://kosova-info.com/maqedoni-deri-ne-ora-1700-votuan-43-83-per-qind-e-qytetareve/60%Daily2017-10-29 17:17
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-ne-la-liga-sa-larg-barcelones-ka-mbetur-reali-foto/60%Daily2017-10-29 17:16
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dalja-e-votuesve-deri-ne-oren-1700-ne-tetove/60%Daily2017-10-29 17:08
https://kosova-info.com/katalonia-shenon-nje-tjeter-fitore-ndaj-spanjes-ia-mposht-edhe-real-madridin-video/60%Daily2017-10-29 17:05
https://kosova-info.com/google-ndshkon-the-pirate-bay-n-rezultatet-e-krkimit/60%Daily2017-10-29 17:03
https://kosova-info.com/landi-hysi-zbulon-emrin-e-partneres-martesa-prioritet/60%Daily2017-10-29 17:02
https://kosova-info.com/le-punen-si-gardiane-burgu-35-vjecarja-i-habit-te-gjithe-me-profesionin-e-ri/60%Daily2017-10-29 16:52
https://kosova-info.com/napoli-31-sassuolo-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-10-29 16:45
https://kosova-info.com/harmoni-dhe-elegance-disa-ide-si-te-mobiloni-shtepine-me-nuancat-e-ngjyres-blu/60%Daily2017-10-29 16:40
https://kosova-info.com/dy-vite-me-pare-i-kishte-humbur-ndjenjat-ne-zyre-ka-pasur-frike-se-semundja-do-ti-perseritej/60%Daily2017-10-29 16:38
https://kosova-info.com/13-filmat-erotik-te-cilet-mund-te-ndezin-pasionin-tuaj-ne-cift/60%Daily2017-10-29 16:35
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-cfare-thote-forma-e-buzeve-per-ju/60%Daily2017-10-29 16:33
https://kosova-info.com/girona-shokon-real-madridin-video/60%Daily2017-10-29 16:32
https://kosova-info.com/girona-befason-real-madridin-video/60%Daily2017-10-29 16:29
https://kosova-info.com/ngacmimet-seksuale-ne-pune-rrefehet-jonida-vokshi/60%Daily2017-10-29 16:21
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-takim-lamtumires-me-ulrike-lunacek/60%Daily2017-10-29 16:19
https://kosova-info.com/biznesmeni-godet-me-thike-te-riun-arrestohet/60%Daily2017-10-29 16:16
https://kosova-info.com/futbollisti-nga-kosova-qe-zgjodhi-shqiperine-rrefen-historine-e-tij-foto/60%Daily2017-10-29 16:15
https://kosova-info.com/raporti-i-be-se-kanabisin-ne-shqiperi-e-kultivojne-edhe-drejtues-te-larte-te-policise/60%Daily2017-10-29 16:13
https://kosova-info.com/lamtumira-e-fundit-per-adelajden-vendi-dhe-koha/60%Daily2017-10-29 16:12
https://kosova-info.com/vuciq-ti-heqim-qafe-mitet-ne-kosove-nuk-eshte-gjithcka-e-jona/60%Daily2017-10-29 16:10
https://kosova-info.com/girona-real-madrid-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-pas-pjeses-se-pare-foto/60%Daily2017-10-29 16:04
https://kosova-info.com/barcelone-mijera-vete-moren-pjese-ne-tubimin-per-spanjen-unike/60%Daily2017-10-29 16:01
https://kosova-info.com/gecaj-i-pergjigjet-vuciqit-nuk-i-bashkohemi-qeverise-qe-do-rrezohet-shpejt/60%Daily2017-10-29 15:57
https://kosova-info.com/napoli-vazhdon-te-shkelqeje-ne-serie-a/60%Daily2017-10-29 15:53
https://kosova-info.com/te-terbuar-nga-vdekja-e-adeles-kengetaret-e-kujtojne-me-fjale-zemre/60%Daily2017-10-29 15:44
https://kosova-info.com/moti-per-javen-e-ardhshme-6/60%Daily2017-10-29 15:36
https://kosova-info.com/si-u-prite-real-madridi-ne-girona-ne-token-katalane/60%Daily2017-10-29 15:35
https://kosova-info.com/girona-real-madrid-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2017-10-29 15:30
https://kosova-info.com/moisiu-sulmon-lu-ne-strukturat-mafioze-nuk-ekzistojne-ne-vend/60%Daily2017-10-29 15:28
https://kosova-info.com/pas-fotove-nudo-klaudian-e-godasin-rend-ndjekesit-u-leshove-si-qeni-nga-zinxhiret/60%Daily2017-10-29 15:18
https://kosova-info.com/vizita-e-papritur-e-neymarit-te-barcelona-foto/60%Daily2017-10-29 15:13
https://kosova-info.com/deputetet-hapin-faqe-erotike-gjate-seancave-alarmohet-kuvendi/60%Daily2017-10-29 15:10
https://kosova-info.com/india-e-filloi-nje-rruge-te-re-per-tregtine-me-azine-qendrore/60%Daily2017-10-29 15:07
https://kosova-info.com/policia-intervenon-ne-cair-dyshohet-per-presion-ndaj-votuesve/60%Daily2017-10-29 15:03
https://kosova-info.com/po-vjen-hiti-i-ri-nga-majk/60%Daily2017-10-29 14:59
https://kosova-info.com/ziadin-sela-ka-nje-mesazh-pas-votimit/60%Daily2017-10-29 14:57
https://kosova-info.com/west-side-family-rikthehet-me-projekt-te-ri/60%Daily2017-10-29 14:46
https://kosova-info.com/ndryshojne-teresisht-timonieret-e-burgjeve-shqiptare/60%Daily2017-10-29 14:43
https://kosova-info.com/cfare-ndodhi-me-hysajn-para-ndeshjes-napoli-sassuolo/60%Daily2017-10-29 14:41
https://kosova-info.com/vidal-inter-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-10-29 14:38
https://kosova-info.com/vrasja-ne-sharban-nje-muaj-paraburgim-per-kater-te-dyshuar/60%Daily2017-10-29 14:34
https://kosova-info.com/premiere-blero-lanson-baladen-mbylli-syte/60%Daily2017-10-29 14:31
https://kosova-info.com/pozita-nuk-i-frikesohet-mocionit-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2017-10-29 14:31
https://kosova-info.com/xhaferi-atmosfera-e-votimit-te-mbizoteroje-deri-ne-fund-te-procesit-zgjedhor/60%Daily2017-10-29 14:27
https://kosova-info.com/maqedoni-shkon-ne-24-38-dalja-ne-balotazh-deri-ne-oren-1300/60%Daily2017-10-29 14:19
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-girona-real-madrid/60%Daily2017-10-29 14:18
https://kosova-info.com/pese-ushtrime-per-te-humbur-peshe-shpejt/60%Daily2017-10-29 14:15
https://kosova-info.com/taravari-tua-kthejme-shpresen-qytetareve-te-gostivarit/60%Daily2017-10-29 14:10
https://kosova-info.com/marsh-kunder-pavaresise-se-katalonjes-ne-barcelone/60%Daily2017-10-29 14:09
https://kosova-info.com/cka-po-pergatisin-kete-here-shyhretja-dhe-engjellusha/60%Daily2017-10-29 14:08
https://kosova-info.com/ishte-shpallur-i-humbur-nga-familja-identifikohet-trupi-i-pajete-i-gjetur-ne-lushnje/60%Daily2017-10-29 14:06
https://kosova-info.com/siri-regjimi-i-asadit-sulme-ne-zonat-jokonfliktuale/60%Daily2017-10-29 14:01
https://kosova-info.com/arsyet-e-papritura-pse-shtojme-peshe-brenda-nje-kohe-te-shkurter/60%Daily2017-10-29 14:00
https://kosova-info.com/mbyllen-4-ndeshjet-e-dites-ne-superlige-keto-jane-rezultatet/60%Daily2017-10-29 13:59
https://kosova-info.com/tahiri-nese-hiqet-balotazhi-demtohen-partite-e-vogla/60%Daily2017-10-29 13:52
https://kosova-info.com/kthese-e-papritur-ja-skuadra-e-re-e-coutinhos/60%Daily2017-10-29 13:52
https://kosova-info.com/ligjet-e-jetes/60%Daily2017-10-29 13:50
https://kosova-info.com/gjendet-nje-i-vdekur-ne-gjilan-afer-kufomes-gjendet-nje-pistolete-me-14-plumba/60%Daily2017-10-29 13:43
https://kosova-info.com/kaq-elegant-veshtire-se-e-keni-pare-ndonjehere-ledrin/60%Daily2017-10-29 13:43
https://kosova-info.com/kaq-elegant-veshtire-se-e-keni-pare-ndonjehere-ledrin-2/60%Daily2017-10-29 13:43
https://kosova-info.com/fantastik-nani-shikoni-golin-e-pare-nen-fanellen-e-lazios/60%Daily2017-10-29 13:36
https://kosova-info.com/stoltenberg-raketat-koreanoveriore-mund-te-godasin-anetaret-e-nato-s/60%Daily2017-10-29 13:32
https://kosova-info.com/disa-ide-se-si-te-veshim-muret-e-shtepise-pa-i-lyer/60%Daily2017-10-29 13:29
https://kosova-info.com/premiere-papuqe-gucci-publikohet-nga-gjiko/60%Daily2017-10-29 13:22
https://kosova-info.com/sunday-times-kryeminsitrja-britanike-ka-ne-qeverine-e-saj-ngacmues-seksuale/60%Daily2017-10-29 13:21
https://kosova-info.com/belgjika-mund-ti-jape-azil-liderit-te-katalonjes/60%Daily2017-10-29 13:06
https://kosova-info.com/napoli-sassuolo-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-10-29 13:06
https://kosova-info.com/vv-kerkon-drejtesi-per-aktivistet-e-saj-qe-po-akuzohen-per-terrorizem/60%Daily2017-10-29 13:06
https://kosova-info.com/termeti-i-tronditi-rajonet-ne-afganistan-dhe-pakistan/60%Daily2017-10-29 13:05
https://kosova-info.com/si-te-vishni-ngjyren-e-verdhe-ne-vjeshte/60%Daily2017-10-29 13:04
https://kosova-info.com/strakosha-peson-gol-qesharak/60%Daily2017-10-29 12:59
https://kosova-info.com/aktiviteti-fizik-celesi-i-suksesit/60%Daily2017-10-29 12:58
https://kosova-info.com/mpb-ne-maqedoni-proces-i-qete-zgjedhor-partite-te-permbahen-nga-incidentet/60%Daily2017-10-29 12:56
https://kosova-info.com/mertensin-e-kerkon-e-gjithe-evropa-por-ai-ka-klauzole-qesharake/60%Daily2017-10-29 12:49
https://kosova-info.com/vuciq-lista-serbe-nuk-e-mbeshtet-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2017-10-29 12:43
https://kosova-info.com/libri-qeteson-me-shume-se-gjumi/60%Daily2017-10-29 12:41
https://kosova-info.com/rreqethese-telefonata-e-fundit-e-adeles-nuk-marr-dot-fryme/60%Daily2017-10-29 12:39
https://kosova-info.com/kasami-neser-nis-jete-e-re-fillon-realizimi-i-projekteve/60%Daily2017-10-29 12:37
https://kosova-info.com/pas-fejeses-mimoza-nuk-i-ndahet-seldit-ne-asnje-moment/60%Daily2017-10-29 12:25
https://kosova-info.com/keto-jane-dobite-e-limonit/60%Daily2017-10-29 12:23
https://kosova-info.com/gjendet-helikopteri-rus-qe-u-rrezua-ne-norvegji/60%Daily2017-10-29 12:22
https://kosova-info.com/titulli-kampion-bote-ne-moto-gp-vendoset-ne-garen-e-fundit-ja-kush-triumfoi-sot/60%Daily2017-10-29 12:15
https://kosova-info.com/gola-dhe-spektakel-sonte-skeni-arsye-per-te-munguar-ne-pallatin-e-rinise-dhe-sportit/60%Daily2017-10-29 12:03
https://kosova-info.com/shqiptari-vodhi-50-dhoma-hoteli-ne-spanje/60%Daily2017-10-29 12:03
https://kosova-info.com/edhe-per-halloween-kim-tregon-me-shume-sec-duhet/60%Daily2017-10-29 12:01
https://kosova-info.com/shkup-hajnat-plackitin-japonezin/60%Daily2017-10-29 12:00
https://kosova-info.com/gazetat-britanike-habiten-nga-vetia-e-kosovareve/60%Daily2017-10-29 11:57
https://kosova-info.com/lamtumire-montella-milani-e-ka-gjetur-trajnerin-e-ri/60%Daily2017-10-29 11:51
https://kosova-info.com/para-balotazhit-edhe-komuna-e-prishtines-shtron-rruge-me-asfalt/60%Daily2017-10-29 11:40
https://kosova-info.com/neser-ne-astana-fillon-raundi-i-shtate-i-negociatave-per-sirine/60%Daily2017-10-29 11:40
https://kosova-info.com/vetem-ti-nga-genci-dhe-eni-shenon-nje-sukses/60%Daily2017-10-29 11:39
https://kosova-info.com/vuciq-hoyt-yee-me-kerkoi-zbardhjen-e-vrasjes-se-vellezerve-bytyqi/60%Daily2017-10-29 11:31
https://kosova-info.com/e-bujshme-nga-portugalia-zbulohet-tradhtia-e-madhe-nga-ronaldo/60%Daily2017-10-29 11:22
https://kosova-info.com/fjalet-emocionuese-te-veses-per-vdekjen-e-adeles/60%Daily2017-10-29 11:20
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-perqindja-e-daljes-ne-tetove-gostivar-struge-dhe-komuna-tjera/60%Daily2017-10-29 11:14
https://kosova-info.com/jovanoviq-te-hapim-dialog-per-raportet-me-kosoven/60%Daily2017-10-29 11:04
https://kosova-info.com/trump-thote-se-do-te-lirohen-pothuajse-te-gjitha-dosjet-per-vrasjen-kennedy/60%Daily2017-10-29 11:02
https://kosova-info.com/shba-nena-u-denua-me-burg-per-shkak-se-nuk-e-ka-vaksinuar-djalin/60%Daily2017-10-29 11:00
https://kosova-info.com/valverde-e-ka-nje-mesazh-per-messin-pas-fitores-ndaj-bilbaos/60%Daily2017-10-29 10:59
https://kosova-info.com/aksident-ne-autostrade-ne-maqedoni-nje-i-vdekur-dhe-dy-te-lenduar/60%Daily2017-10-29 10:58
https://kosova-info.com/vdekja-ne-moshe-te-re-i-la-ne-gjysme-adeles-kete-projekt/60%Daily2017-10-29 10:57
https://kosova-info.com/gjendja-deri-me-tani-ne-raundin-e-dyte-te-zgjedhjeve-ne-maqedoni/60%Daily2017-10-29 10:56
https://kosova-info.com/rritet-cmimi-i-naftes/60%Daily2017-10-29 10:53
https://kosova-info.com/perse-shfaqen-vrima-te-vogla-ne-fanella-te-reja-te-pambukta/60%Daily2017-10-29 10:51
https://kosova-info.com/serbia-cakton-seancen-e-grupit-punues-per-dialogun-e-brendshem-per-kosoven/60%Daily2017-10-29 10:48
https://kosova-info.com/arrestohet-bosi-shqiptar-i-droges/60%Daily2017-10-29 10:45
https://kosova-info.com/deklarata-me-interesante-e-javes-vjen-nga-wenger/60%Daily2017-10-29 10:44
https://kosova-info.com/te-rinjte-presin-permiresim-te-kushteve-ne-arsim-nga-pushtetet-komunale/60%Daily2017-10-29 10:43
https://kosova-info.com/policia-jep-detajet-e-para-per-vdekjen-e-adela-xhamanit/60%Daily2017-10-29 10:36
https://kosova-info.com/policia-jep-detajet-e-para-per-vdekjen-e-adela-xhamanit/60%Daily2017-10-29 10:36
https://kosova-info.com/9-ushqimet-qe-e-mbajne-larg-kancerin/60%Daily2017-10-29 10:35
https://kosova-info.com/provat-zyrtare-te-cmimit-te-madh-te-meksikes-ky-pilot-del-i-pari/60%Daily2017-10-29 10:27
https://kosova-info.com/engjellusha-zgjedh-mes-dy-kolegeve-te-saj-gilit-dhe-mihrijes/60%Daily2017-10-29 10:26
https://kosova-info.com/1-5-milion-euro-per-ish-udheheqesit-e-uck-se-qe-shkojne-ne-speciale/60%Daily2017-10-29 10:07
https://kosova-info.com/vala-superliga-vjen-me-4-ndeshje-shume-interesante-sot/60%Daily2017-10-29 10:07
https://kosova-info.com/renee-ua-rremben-zemren-me-kete-imazh-vishet-si-era/60%Daily2017-10-29 10:02
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-ndahet-nga-jeta-ish-banorja-e-big-brother-adela-xhamani/60%Daily2017-10-29 09:41
https://kosova-info.com/policia-kap-ne-tirane-vjedhesit-e-automjeteve/60%Daily2017-10-29 09:36
https://kosova-info.com/lajm-shume-i-keq-per-zidanen-para-ndeshjes-ndaj-gironas/60%Daily2017-10-29 09:35
https://kosova-info.com/lirohet-pedagogu-shqiptar-i-arrestuar-per-terrorizem/60%Daily2017-10-29 09:23
https://kosova-info.com/tajani-askush-nuk-do-ta-njohe-katalonjen-e-pavarur/60%Daily2017-10-29 09:20
https://kosova-info.com/xhek-setra-tregon-a-do-te-kete-aktore-te-rinj-ne-cka-ka-shpija/60%Daily2017-10-29 09:15
https://kosova-info.com/terroristet-me-foto-shokuese-per-messin-e-neymarin/60%Daily2017-10-29 09:08
https://kosova-info.com/somali-nga-sulmi-i-militanteve-jane-vrare-se-paku-25-vete/60%Daily2017-10-29 09:05
https://kosova-info.com/rrefimi-i-ish-atashehut-si-me-kerkuan-qe-te-trafikoja-droge-me-makinen-e-ambasades/60%Daily2017-10-29 09:03
https://kosova-info.com/studim-shkencor-bilingualet-perjetojne-kohen-ndryshe-nga-ata-qe-flasin-vetem-nje-gjuhe/60%Daily2017-10-29 08:57
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-itali-vdes-shqiptarja-nene-e-5-femijeve/60%Daily2017-10-29 08:57
https://kosova-info.com/enca-na-prezanton-dashurine-e-saj/60%Daily2017-10-29 08:52
https://kosova-info.com/befason-roma-ben-dicka-qe-nuk-e-ka-bere-qe-shume-vjet/60%Daily2017-10-29 08:51
https://kosova-info.com/me-veture-te-shtetit-te-banesa-keqperdorimet-sndalen/60%Daily2017-10-29 08:47
https://kosova-info.com/erdogan-dhe-putin-bisedojne-per-avancimin-e-marredhenieve-dhe-situaten-ne-siri/60%Daily2017-10-29 08:44
https://kosova-info.com/partite-shqiptare-ne-maqedoni-garojne-ne-13-komuna/60%Daily2017-10-29 08:40
https://kosova-info.com/meda-shfaqet-elegant-perkrah-gruas-ja-si-e-quan/60%Daily2017-10-29 08:31
https://kosova-info.com/zyrtare-shqiperia-me-super-perforcim/60%Daily2017-10-29 08:31
https://kosova-info.com/arti-kontemporan/60%Daily2017-10-29 08:27
https://kosova-info.com/bie-euro-faji-i-katalonjes/60%Daily2017-10-29 08:25
https://kosova-info.com/kundershtari-i-radhes-eshte-me-i-veshtiri-ne-karriere-per-joshuan/60%Daily2017-10-29 08:16
https://kosova-info.com/rihanna-nxori-ne-shitje-apartamentin-e-saj-super-luksoz/60%Daily2017-10-29 08:12
https://kosova-info.com/dy-pale-zgjedhje-kosoves-i-kushtuan-mbi-10-milione-euro/60%Daily2017-10-29 08:11
https://kosova-info.com/dorehiqet-kryetari-i-bashkise-se-ankarase/60%Daily2017-10-29 08:09
https://kosova-info.com/be-nuk-rekomandon-heqjen-e-balotazhit-per-zgjedhjet-lokale/60%Daily2017-10-29 07:59
https://kosova-info.com/luana-definitivisht-e-meritova-nje/60%Daily2017-10-29 07:49
https://kosova-info.com/joshua-me-deklarate-fantastike-pas-fitores/60%Daily2017-10-29 07:47
https://kosova-info.com/nora-istrefi-shume-me-stil-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2017-10-29 07:30
https://kosova-info.com/takam-ka-bere-dicka-te-turpshme-ndaj-joshuas-mbreme/60%Daily2017-10-29 07:25
https://kosova-info.com/spanjen-e-pret-skenari-i-jugosllavise-ndarja-e-katalonise-eshte-vetem-fillimi/60%Daily2017-10-29 07:25
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-7/60%Daily2017-10-29 07:22
https://kosova-info.com/gjendja-katastrofale-e-takam-pas-mecit-me-joshuan/60%Daily2017-10-29 07:17
https://kosova-info.com/prinderit-e-shiten-per-26-dollare-kurse-sot-eshte-yll-boteror/60%Daily2017-10-29 07:17
https://kosova-info.com/dosjet-kennedi-zbulohen-informacione-tronditese-mbi-vdekjen-e-marilyn-monroe/60%Daily2017-10-29 07:11
https://kosova-info.com/rrahje-e-pergjakshme-mes-dy-policeve-ne-shkup/60%Daily2017-10-29 07:05
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-nga-bebe-rexha/60%Daily2017-10-29 07:05
https://kosova-info.com/sot-raundi-i-dyte-i-zgjedhjeve-ne-maqedoni/60%Daily2017-10-29 06:57
https://kosova-info.com/a-e-dini-kete-fakt-te-jashtezakonshem-te-anthony-joshua/60%Daily2017-10-28 22:17
https://kosova-info.com/a-e-dini-kete-fakt-te-jashtezakonshem-te-anthony-joshua/60%Daily2017-10-28 22:17
https://kosova-info.com/anthony-joshua-mbetet-kampion-i-botes-ne-boks/60%Daily2017-10-28 22:10
https://kosova-info.com/flori-dedikim-kengetares-se-njohur-prej-vitesh-nje-dashuri-e-madhe/60%Daily2017-10-28 22:00
https://kosova-info.com/flori-dedikim-kengetares-se-njohur-prej-vitesh-nje-dashuri-e-madhe/60%Daily2017-10-28 22:00
https://kosova-info.com/rikthehen-kolonat-ne-merdare-deri-ne-2-ore-pritje/60%Daily2017-10-28 21:59
https://kosova-info.com/edhe-emina-gati-per-halloween-ja-kush-e-inspiroi/60%Daily2017-10-28 21:40
https://kosova-info.com/komenti-i-ledrit-per-kengen-e-re-te-noizyt/60%Daily2017-10-28 21:19
https://kosova-info.com/komenti-i-ledrit-per-kengen-e-re-te-noizyt/60%Daily2017-10-28 21:19
https://kosova-info.com/truke-si-te-parandaloni-ose-trajtoni-plaget-e-krijuara-nga-kepucet-e-reja/60%Daily2017-10-28 21:16
https://kosova-info.com/spanja-edhe-formalisht-pushton-katalonine-emerohet-kryeministri-dhe-ministrat-e-rinj/60%Daily2017-10-28 21:15
https://kosova-info.com/ibra-ia-ben-nje-surprize-joshuas-pak-para-mecit-foto/60%Daily2017-10-28 21:12
https://kosova-info.com/presidenti-i-katalonise-mund-te-arrestohet-te-henen/60%Daily2017-10-28 21:08
https://kosova-info.com/anxhelina-hadergjonaj-tregon-statusin-e-saj/60%Daily2017-10-28 20:55
https://kosova-info.com/temperaturat-minimale-ne-ditet-ne-vijim-deri-ne-minus-6-grade/60%Daily2017-10-28 20:52
https://kosova-info.com/aeroplani-i-skuadres-se-nba-i-shpeton-me-se-keqes-foto/60%Daily2017-10-28 20:50
https://kosova-info.com/vdes-adoleshenti-arsyen-nuk-do-ta-besoni/60%Daily2017-10-28 20:43
https://kosova-info.com/perfundon-numerimi-ne-prizren-shaqir-totaj-del-i-pari-me-19-mije-e-410-vota/60%Daily2017-10-28 20:42
https://kosova-info.com/el-shaarawy-ben-heroin-ia-sjelle-tre-pike-romes-video/60%Daily2017-10-28 20:39
https://kosova-info.com/el-shaarawy-ben-heroin-ia-sjelle-tre-pike-romes-video/60%Daily2017-10-28 20:39
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-del-kunder-idese-qe-stadiumi-i-kombetares-se-kosoves-te-ndertohet-ne-drenas/60%Daily2017-10-28 20:37
https://kosova-info.com/barcelona-arketon-tre-pike-nga-udhetimi-ne-san-memes-video/60%Daily2017-10-28 20:33
https://kosova-info.com/e-papritura-ndodhi-tek-ermal-mamaqi-i-con-kembet-aurela-hoxhes/60%Daily2017-10-28 20:30
https://kosova-info.com/montella-flet-pas-humbjes-se-milanit-nga-juventusi/60%Daily2017-10-28 20:23
https://kosova-info.com/reagon-bspk-kerkon-masa-qe-i-ruajne-punetoret/60%Daily2017-10-28 20:19
https://kosova-info.com/luana-nisi-emisionin-e-ri-vjen-reagimi-i-marines/60%Daily2017-10-28 20:06
https://kosova-info.com/legjenda-maldini-ka-nje-porosi-per-tifozet-e-milanit/60%Daily2017-10-28 20:01
https://kosova-info.com/sonte-ndryshon-ora-ja-pse-duhet-te-keni-kujdes-me-shendetin/60%Daily2017-10-28 20:00
https://kosova-info.com/fotografi-nga-vendi-ku-vdiq-puntori-i-bechtelenka-s/60%Daily2017-10-28 19:58
https://kosova-info.com/lista-serbe-gati-ta-nderroje-qendrimin-per-ushtrine-e-kosoves-reagon-rakiq/60%Daily2017-10-28 19:53
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-me-emision-te-ri-ja-ku-do-ta-shihni/60%Daily2017-10-28 19:41
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-cuditet-kur-pyetet-se-a-do-ta-fitoje-mitrovicen-ne-balotazh-ja-reagimi-i-tij/60%Daily2017-10-28 19:37
https://kosova-info.com/hoyt-brian-yee-ambasador-i-shba-se-ne-maqedoni-2/60%Daily2017-10-28 19:33
https://kosova-info.com/roma-bologna-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2017-10-28 19:29
https://kosova-info.com/messi-me-nje-gol-te-bukur-i-dhuron-epersine-barcelones-video/60%Daily2017-10-28 19:25
https://kosova-info.com/veprimi-i-arbanes-habiti-te-gjithe-i-ben-ftese-publike-elvanes/60%Daily2017-10-28 19:16
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-ka-humbur-lionel-messi-video/60%Daily2017-10-28 19:14
https://kosova-info.com/gjendja-e-sigurise-ne-veri-mbetet-e-brishte/60%Daily2017-10-28 19:08
https://kosova-info.com/sonte-dueli-i-madh-joshua-takam-ky-eshte-tv-kanali-ku-mund-ta-shikoni/60%Daily2017-10-28 19:04
https://kosova-info.com/gjendja-e-sigurise-ne-veri-mbetet-e-brishte-2/60%Daily2017-10-28 18:53
https://kosova-info.com/ende-pa-filluar-emisionin-luana-i-shpalli-lufte-ermal-mamaqit/60%Daily2017-10-28 18:50
https://kosova-info.com/ministria-e-punes-reagon-pas-vdekjes-se-punetorit-te-bechtel-enkas/60%Daily2017-10-28 18:40
https://kosova-info.com/ja-si-e-mbrojti-thaci-sovranitetin-e-kosoves-para-ambasadorit-spanjoll-te-nato-s-video/60%Daily2017-10-28 18:34
https://kosova-info.com/flitej-se-u-sherua-angjelina-befason-me-paraqitjen-e-fundit/60%Daily2017-10-28 18:33
https://kosova-info.com/nxehtesia-ndikon-ne-fertilitetin-e-mashkullit-mbajeni-laptopin-sa-me-larg-organit-gjenital/60%Daily2017-10-28 18:31
https://kosova-info.com/bournemouth-0-1-chelsea-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-10-28 18:30
https://kosova-info.com/12-mije-raste-te-femijeve-te-semure-ne-obiliq-shkaku-ajrit-te-ndotur/60%Daily2017-10-28 18:21
https://kosova-info.com/chelsea-nje-gol-tre-pike-video/60%Daily2017-10-28 18:20
https://kosova-info.com/nxenesi-akuzon-arsimtarin-per-rrahje/60%Daily2017-10-28 18:12
https://kosova-info.com/serbet-nuk-po-lindin-takim-me-dyer-te-mbyllura-ndermjet-vuciqit-dhe-irinejt/60%Daily2017-10-28 18:12
https://kosova-info.com/milan-0-2-juventus-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-10-28 18:10
https://kosova-info.com/ti-nuk-je-burre-lansohet-nga-violeta-demaj/60%Daily2017-10-28 18:06
https://kosova-info.com/caji-magjik-qe-sheron-mbi-50-semundje/60%Daily2017-10-28 18:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-bologna/60%Daily2017-10-28 18:01
https://kosova-info.com/eshtrat-e-ushtareve-greke-ne-bularat-ambasadorja-te-rifilloje-komisioni/60%Daily2017-10-28 17:58
https://kosova-info.com/juventusi-e-verteton-forcen-milani-thellohet-ne-krize-video/60%Daily2017-10-28 17:53
https://kosova-info.com/jeta-misterioze-e-ish-gruas-se-vladimir-putin-e-cila-urrente-te-ishte-zonja-e-pare-e-rusise/60%Daily2017-10-28 17:53
https://kosova-info.com/papa-mesazh-be-se-bashkohuni-nese-deshironi-te-ardhme/60%Daily2017-10-28 17:51
https://kosova-info.com/era-vjen-e-akullt-ne-fotografine-e-fundit/60%Daily2017-10-28 17:51
https://kosova-info.com/plagosja-e-simpatizantit-te-lsi-ne-zgjedhje-arrestohet-autori/60%Daily2017-10-28 17:47
https://kosova-info.com/bournemouth-chelsea-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2017-10-28 17:42
https://kosova-info.com/athletico-bilbao-barcelona-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-10-28 17:38
https://kosova-info.com/i-papune-por-bente-jete-luksi-shqiptari-kapet-me-70-kg-marijuane/60%Daily2017-10-28 17:36
https://kosova-info.com/ky-eshte-reperi-te-cilin-stresi-e-quan-mixhe/60%Daily2017-10-28 17:27
https://kosova-info.com/tjeter-gol-i-bukur-ne-derbin-milan-juventus-video/60%Daily2017-10-28 17:26
https://kosova-info.com/be-deklarohet-per-perfshirjen-e-amerikes-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2017-10-28 17:24
https://kosova-info.com/galaxy-tab-a-tableti-per-te-gjithe-familjen/60%Daily2017-10-28 17:21
https://kosova-info.com/ja-ne-sa-ora-do-te-zhvillohet-meci-mes-joshuas-e-takam/60%Daily2017-10-28 17:16
https://kosova-info.com/trump-shpenzon-2-milione-dollare-per-restaurimin-e-shtepise-se-bardhe/60%Daily2017-10-28 17:13
https://kosova-info.com/ja-cka-tha-majk-ne-30-vjetorin-e-plisave/60%Daily2017-10-28 17:02
https://kosova-info.com/pastrohet-stanishori-i-gjilanit/60%Daily2017-10-28 16:58
https://kosova-info.com/vrau-prostituten-shqiptare-denohet-perjete-i-riu-nga-bangladeshi/60%Daily2017-10-28 16:55
https://kosova-info.com/celina-shenon-gol-te-mrekullueshem-ia-siguron-fitoren-skuadres-se-tij-ne-minuten-e-89-video/60%Daily2017-10-28 16:53
https://kosova-info.com/japonezet-shfrenojne-fantazine-me-modelet-e-makinave-foto/60%Daily2017-10-28 16:50
https://kosova-info.com/spanja-e-mori-kontrollin-e-katalonjes-puigdemont-kerkon-durim/60%Daily2017-10-28 16:49
https://kosova-info.com/premiere-bjondina-publikohet-nga-lori/60%Daily2017-10-28 16:42
https://kosova-info.com/ja-si-reagojne-femrat-kur-shohin-nje-mashkull-ose-nje-femer-nudo/60%Daily2017-10-28 16:35
https://kosova-info.com/somali-dy-eksplodime-te-bombave-ne-kryeqytet/60%Daily2017-10-28 16:34
https://kosova-info.com/ja-ke-e-konsideron-engjellusha-mbret-i-repit/60%Daily2017-10-28 16:30
https://kosova-info.com/super-gol-ne-derbin-milan-juventus-video/60%Daily2017-10-28 16:29
https://kosova-info.com/propozohet-krijimi-i-ministrise-se-veteraneve/60%Daily2017-10-28 16:28
https://kosova-info.com/arsenal-21-swansea-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-10-28 16:22
https://kosova-info.com/ruci-apel-be-procesi-i-integrimit-sduhet-te-frenohet/60%Daily2017-10-28 16:18
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-samsung-galaxy-tab-a-e-ri-8-0-nj-tablet-i-dizenjuar-pr-tu-prdorur-do-dit-nga-e-gjith-familja/60%Daily2017-10-28 16:16
https://kosova-info.com/tifozet-e-milanit-me-koreografi-fantastike-ne-derbin-ndaj-juventusit-foto/60%Daily2017-10-28 16:14
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-me-fjale-prekese-per-bashkeshortin-17-vjet-bashke/60%Daily2017-10-28 16:09
https://kosova-info.com/bashota-nuk-u-frikesohem-koalicioneve-fitoj-bindshem-edhe-ne-balotazh/60%Daily2017-10-28 16:05
https://kosova-info.com/parku-1-miliard-paund-kina-nderton-nje-mrekulli-foto/60%Daily2017-10-28 16:05
https://kosova-info.com/versioni-i-vdekjes-se-punetorit-ne-autostrade-sipas-shokut-te-tij/60%Daily2017-10-28 16:00
https://kosova-info.com/vazhdon-marshimi-i-sigurt-i-manchester-cityt-video/60%Daily2017-10-28 15:53
https://kosova-info.com/fiton-me-ne-fund-liverpooli/60%Daily2017-10-28 15:51
https://kosova-info.com/arsenali-permbyse-swansean-per-fitore-video/60%Daily2017-10-28 15:50
https://kosova-info.com/dyshohet-per-mashtrim-organizata-qe-nuk-pagoi-edukatoret/60%Daily2017-10-28 15:50
https://kosova-info.com/a-eshte-sonte-hera-e-fundit-qe-e-ndryshojme-oren/60%Daily2017-10-28 15:46
https://kosova-info.com/teuta-flet-pas-thashethemeve-ky-eshte-raporti-me-yllka-gashin/60%Daily2017-10-28 15:45
https://kosova-info.com/kombinimi-i-buzekuqit-te-erret/60%Daily2017-10-28 15:41
https://kosova-info.com/vetem-dy-gra-ne-balotazh-sukses-apo-deshtim/60%Daily2017-10-28 15:36
https://kosova-info.com/bournemouth-chelsea-formacionet-zyrtare-foto/60%Daily2017-10-28 15:32
https://kosova-info.com/itali-shqiptari-masakron-me-cekic-te-dashuren/60%Daily2017-10-28 15:29
https://kosova-info.com/aksion-si-ne-play-station-shenon-serish-man-city/60%Daily2017-10-28 15:27
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-ka-dy-fjale-per-babain/60%Daily2017-10-28 15:25
https://kosova-info.com/shba-ish-anetari-i-isis-it-eshte-denuar-me-20-vjet-burg/60%Daily2017-10-28 15:24
https://kosova-info.com/arsenali-permbyse-swansean-me-dy-gola-te-shpejte-video/60%Daily2017-10-28 15:15
https://kosova-info.com/jahjaga-institucionet-le-ta-bejne-prioritet-luften-kunder-kancerit/60%Daily2017-10-28 15:10
https://kosova-info.com/shenon-me-ne-fund-liverpooli-video/60%Daily2017-10-28 15:10
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-ka-ndare-1-5-milione-euro-per-te-akuzuarit-nga-gjykata-speciale/60%Daily2017-10-28 15:08
https://kosova-info.com/qytetaret-flasin-per-zhanrin-e-preferuar-muzikor/60%Daily2017-10-28 15:05
https://kosova-info.com/stuhi-ne-burgje-shkarkohen-e-cohen-per-ndjekje-penale-drejtoret/60%Daily2017-10-28 15:01
https://kosova-info.com/mbi-5-mije-e-500-vezhgues-per-balotazhin-ne-maqedoni/60%Daily2017-10-28 15:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-juventus-4/60%Daily2017-10-28 14:59
https://kosova-info.com/lirohet-nga-gjykata-ish-shefi-i-krimeve-te-durresit/60%Daily2017-10-28 14:56
https://kosova-info.com/manchester-united-10-tottenham-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-10-28 14:53
https://kosova-info.com/ministri-i-sportit-konfirmon-se-stadiumi-i-kombetares-po-zhvendoset-nga-bernica-ne-drenas/60%Daily2017-10-28 14:48
https://kosova-info.com/rikthehet-shpat-kasapi-publikon-kengen-e-re/60%Daily2017-10-28 14:46
https://kosova-info.com/liverpool-huddersfield-e-pabesueshme-cfare-ka-bere-salah-nga-penalltia-video/60%Daily2017-10-28 14:45
https://kosova-info.com/a-po-i-pergjon-bisedat-facebook-u/60%Daily2017-10-28 14:36
https://kosova-info.com/stoke-shenon-super-gol-shaqiri-ben-asistimin-e-javes-video/60%Daily2017-10-28 14:34
https://kosova-info.com/dua-lipa-vishet-si-harry-potter-per-halloween/60%Daily2017-10-28 14:30
https://kosova-info.com/swansea-befason-arsenalin-video/60%Daily2017-10-28 14:25
https://kosova-info.com/city-i-kunderpergjigjet-me-gol-wba-se-video/60%Daily2017-10-28 14:21
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-zbulimi-i-hershem-i-kancerit-do-te-thote-shpetim/60%Daily2017-10-28 14:19
https://kosova-info.com/wba-manchester-city-shenohen-dy-gola-te-shpejte-video/60%Daily2017-10-28 14:15
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ndezi-atmosferen-ne-koncertin-e-linkin-park/60%Daily2017-10-28 14:10
https://kosova-info.com/hoyt-brian-yee-ambasador-i-shba-se-ne-maqedoni/60%Daily2017-10-28 14:05
https://kosova-info.com/mesazhi-i-erdoganit-per-94-vjetorin-e-republikes-se-turqise/60%Daily2017-10-28 14:00
https://kosova-info.com/a-ishte-takuar-oswald-me-oficerin-e-kgb-se-para-vrasjes-se-kennedit/60%Daily2017-10-28 14:00
https://kosova-info.com/teuta-zbulon-se-a-pi-ndonjehere-kafe-me-bleron-dhe-afronen/60%Daily2017-10-28 13:55
https://kosova-info.com/britani-shkarkohen-9-anetare-te-ekuipazhit-te-nendeteses-berthamore/60%Daily2017-10-28 13:55
https://kosova-info.com/rezultatet-e-5-ndeshjeve-te-fundit-milan-juventus/60%Daily2017-10-28 13:53
https://kosova-info.com/ambasadori-i-shqiperise-ne-spanje-katalonja-seshte-kosove/60%Daily2017-10-28 13:53
https://kosova-info.com/foto-te-femijeve-pas-adoptimit-ja-si-ndryshon-jeta-e-tyre/60%Daily2017-10-28 13:50
https://kosova-info.com/basha-po-vijne-prova-te-reja/60%Daily2017-10-28 13:48
https://kosova-info.com/idriz-vehapi-i-hapur-per-koalicione-ne-balotazh/60%Daily2017-10-28 13:47
https://kosova-info.com/lideri-katalanas-ben-thirrje-per-rezistence-ndaj-masave-te-madridit/60%Daily2017-10-28 13:34
https://kosova-info.com/afganistan-vritet-nje-ushtar-amerikan/60%Daily2017-10-28 13:31
https://kosova-info.com/luana-do-nis-emisionin-duke-provokuar-bluza-mezi-ia-ze-gjoksin/60%Daily2017-10-28 13:29
https://kosova-info.com/prishtina-fiton-ndaj-flamurtarit-rikthen-poziten-e-pare-ne-superlige/60%Daily2017-10-28 13:24
https://kosova-info.com/heroi-martial-man-utd-mposht-tottenhamin/60%Daily2017-10-28 13:21
https://kosova-info.com/man-utd-tottenham-goli-i-pare-ne-old-trafford/60%Daily2017-10-28 13:14
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-wba-man-city/60%Daily2017-10-28 13:10
https://kosova-info.com/tahiri-tentativat-e-partive-per-ta-devijuar-marreveshjen-per-drejtesi-jane-politike/60%Daily2017-10-28 13:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-swansea-city/60%Daily2017-10-28 13:05
https://kosova-info.com/isufi-kemi-fakte-te-reja-per-demarkacionin/60%Daily2017-10-28 13:05
https://kosova-info.com/me-keto-dy-kengetare-eshte-shoqe-gruaja-e-alban-mehmetit/60%Daily2017-10-28 13:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-huddersfield/60%Daily2017-10-28 13:02
https://kosova-info.com/punoi-per-15-vjet-polic-me-diplome-te-rrejshme/60%Daily2017-10-28 13:00
https://kosova-info.com/e-fshehta-tragjike-e-kohes-se-enver-hoxhes-jane-ngrene-qen-e-mace-nga-uria/60%Daily2017-10-28 12:59
https://kosova-info.com/gjykata-i-cakton-40-dite-paraburgim-shtetasit-turk-pjesetar-i-levizjes-se-gulenit/60%Daily2017-10-28 12:57
https://kosova-info.com/marshi-qe-i-bashkoi-grate-politikane/60%Daily2017-10-28 12:53
https://kosova-info.com/pacolli-ka-nje-premtim-pas-takimit-me-sekretarin-e-komitetit-olimpik-te-evropes/60%Daily2017-10-28 12:46
https://kosova-info.com/ky-shtet-evropian-mund-te-njohe-pavaresine-e-katalonjes/60%Daily2017-10-28 12:45
https://kosova-info.com/teuta-tregon-se-si-u-pergjigj-tara-kur-e-pyeten-se-cka-e-ka-adonisin/60%Daily2017-10-28 12:45
https://kosova-info.com/pse-futbollistet-e-man-utd-e-filluan-ndeshjen-me-emra-te-ndryshem-ne-fanella/60%Daily2017-10-28 12:39
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-bechtel-enka-i-trajton-punetoret-si-skllever/60%Daily2017-10-28 12:38
https://kosova-info.com/jepni-fund-dhimbjes-se-shpines-dhe-nyjeve/60%Daily2017-10-28 12:37
https://kosova-info.com/ecja-kunder-kancerit-te-gjirit/60%Daily2017-10-28 12:33
https://kosova-info.com/engji-i-ka-disa-fjale-per-diven-e-estrades/60%Daily2017-10-28 12:18
https://kosova-info.com/man-utd-tottenham-rezultat-i-papritur-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2017-10-28 12:17
https://kosova-info.com/sot-eshte-dita-boterore-e-kancerit-te-gjirit/60%Daily2017-10-28 12:13
https://kosova-info.com/ky-eshte-njeriu-me-i-fuqishem-ne-bote/60%Daily2017-10-28 12:06
https://kosova-info.com/ja-cilat-fytyra-publike-ishin-prezent-ne-30-vjetorin-e-themelimit-te-plisave/60%Daily2017-10-28 11:51
https://kosova-info.com/zaza-ska-te-ndalur-gol-ndaj-alavesit-te-de-biasit/60%Daily2017-10-28 11:49
https://kosova-info.com/ndalohet-i-dyshuari-24-vjecar-pas-vdekjes-se-punetorit-te-bechtel-enka/60%Daily2017-10-28 11:42
https://kosova-info.com/joshua-eshte-gati-shikojeni-fotografine-e-re-ne-facebook/60%Daily2017-10-28 11:42
https://kosova-info.com/haliti-e-quan-fushate-elektorale-paralajmerimin-per-mocion-mosbesimi-ndaj-qeverise/60%Daily2017-10-28 11:41
https://kosova-info.com/u-kap-me-dy-mina-me-celular-i-riu-me-prirje-radikale-konsiderohet-si-person-me-rrezikshmeri-te-larte/60%Daily2017-10-28 11:40
https://kosova-info.com/gjonaj-shkarkohen-disa-drejtore-burgjesh-per-shkelje-te-renda-dhe-dergohen-per-ndjekje-penale/60%Daily2017-10-28 11:39
https://kosova-info.com/basha-ne-ditet-ne-vijim-do-te-zbulohet-perfshirja-e-politikaneve-me-krimin/60%Daily2017-10-28 11:38
https://kosova-info.com/psg-me-oferte-per-donnarumman-pergjigjet-milan/60%Daily2017-10-28 11:35
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-ve-bast-me-gazetarin-live-ne-emision-tenton-tia-jap-10-mije-euro/60%Daily2017-10-28 11:34
https://kosova-info.com/spanja-e-ka-marre-kontrollin-e-qeverise-se-katalonjes/60%Daily2017-10-28 11:33
https://kosova-info.com/xhek-setra-tregon-se-a-ka-konkurrence-mes-cka-ka-shpija-dhe-serialeve-tjera/60%Daily2017-10-28 11:30
https://kosova-info.com/nocerino-ka-luajtur-te-juventus-dhe-milan-ai-zgjedh-ekipin-per-fitore-sonte-ne-san-siro/60%Daily2017-10-28 11:25
https://kosova-info.com/bizneset-kosovare-ne-zvicer-e-informojne-haradinajne-per-investimet-e-reja/60%Daily2017-10-28 11:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-punetori-i-vdekur-ne-autostraden-arben-xhaferi/60%Daily2017-10-28 11:15
https://kosova-info.com/thiago-silva-milan-juventus-ky-ekip-dua-te-fitoje-sonte-ne-san-siro/60%Daily2017-10-28 11:10
https://kosova-info.com/kontrolli-i-katalonjes-ne-duart-e-zevendeses-se-rajoy-t/60%Daily2017-10-28 11:06
https://kosova-info.com/cili-eshte-klubi-me-i-mire-ne-bote-zidane-nuk-ka-dyshime/60%Daily2017-10-28 11:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-tottenham/60%Daily2017-10-28 10:37
https://kosova-info.com/upps-gazetarja-shqiptare-e-puthe-cozmanin-ne-buze/60%Daily2017-10-28 10:37
https://kosova-info.com/demarkacioni-drejt-korrigjimit-apo-humbje-kohe/60%Daily2017-10-28 10:33
https://kosova-info.com/kurteshi-nuk-do-bisedojme-me-asnje-parti-pa-rrotulla-jemi-fitues-ne-gjilan/60%Daily2017-10-28 10:22
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-24-vjecarin-qe-humbi-jeten-ne-vendin-e-punes/60%Daily2017-10-28 10:21
https://kosova-info.com/asim-gashi-po-vjen-me-duet-per-festat-e-nentorit/60%Daily2017-10-28 10:20
https://kosova-info.com/kater-vite-i-martuar-por-e-mbajti-te-fshehte-publikohet-fotoja-nga-dasma-e-shkelzen-gashit/60%Daily2017-10-28 10:19
https://kosova-info.com/arban-abrashi-si-kryetar-do-te-veproj-pertej-ldkse-shpendi-eshte-ne-panik-e-i-shantazhar-nga-vv/60%Daily2017-10-28 10:18
https://kosova-info.com/kijeve-perurohet-segmenti-i-autostrades-prishtine-peje/60%Daily2017-10-28 10:06
https://kosova-info.com/shpejtesi-1600-km-ne-ore-bloodhound-zhvillon-testin-e-pare/60%Daily2017-10-28 10:05
https://kosova-info.com/casemiro-befason-real-madridin-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2017-10-28 10:04
https://kosova-info.com/brenda-15-ditesh-caktohet-operatori-per-linjen-e-transportit-per-aeroport/60%Daily2017-10-28 10:01
https://kosova-info.com/shyhretja-dhe-shkurta-ne-te-njejten-syneti/60%Daily2017-10-28 10:01
https://kosova-info.com/punetori-i-bechtel-enkas-vdes-ne-punishte-ministri-lekaj-ngushellon-familjen/60%Daily2017-10-28 09:53
https://kosova-info.com/ronaldo-hyn-live-ne-instagram-shikojeni-komentin-nga-casillas/60%Daily2017-10-28 09:49
https://kosova-info.com/2ton-falenderon-per-1-milion/60%Daily2017-10-28 09:42
https://kosova-info.com/ldk-nuk-do-te-perkrahe-ne-rahovec-aak-ne-e-as-pdk-ne/60%Daily2017-10-28 09:39
https://kosova-info.com/sis-kercenon-serish-kete-here-me-foton-e-trajnerit-te-frances-foto/60%Daily2017-10-28 09:33
https://kosova-info.com/girona-real-madrid-ndeshje-speciale-per-ronaldon/60%Daily2017-10-28 09:29
https://kosova-info.com/shba-pergjigje-masive-ushtarake-ndaj-armatimit-atomik-te-k-veriore/60%Daily2017-10-28 09:23
https://kosova-info.com/prezantohet-mitsubishi-e-evolution/60%Daily2017-10-28 09:20
https://kosova-info.com/adelina-thaci-shfaqet-ne-amerike-e-tera-me-te-zeza/60%Daily2017-10-28 09:20
https://kosova-info.com/arsenal-swansea-lajm-i-keq-per-mustafin/60%Daily2017-10-28 09:17
https://kosova-info.com/evropa-ime-corrida-katalonja-dhe-pavaresia/60%Daily2017-10-28 09:07
https://kosova-info.com/barcelona-humb-yllin-e-ekipit-per-ndeshjen-ndaj-bilbaos/60%Daily2017-10-28 09:06
https://kosova-info.com/shqiperia-rrit-pagat-dhe-pensionet/60%Daily2017-10-28 09:03
https://kosova-info.com/publikon-video-pa-grim-por-bleones-i-dalin-rrudhat-ne-pah/60%Daily2017-10-28 09:01
https://kosova-info.com/goditet-aeroplani-i-oklahoma-city-thunder/60%Daily2017-10-28 08:59
https://kosova-info.com/aksident-ne-shkup-tri-vajza-te-lenduara-rende/60%Daily2017-10-28 08:58
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-arreston-arsimtarin-e-levizjes-gylen-ne-prizren/60%Daily2017-10-28 08:52
https://kosova-info.com/ja-qe-sa-vite-yllka-eshte-bashke-me-bashkeshortin-e-saj/60%Daily2017-10-28 08:40
https://kosova-info.com/goditet-nga-kamioni-vdes-nje-punetor-i-bechtel-enkas/60%Daily2017-10-28 08:39
https://kosova-info.com/18-ambasadoret-e-vendeve-te-bashkimit-europian-zbarkojne-ne-diber/60%Daily2017-10-28 08:30
https://kosova-info.com/muharremaj-koalicion-bejme-vetem-me-qytetaret-do-te-fitojme-bindshem-ne-balotazh/60%Daily2017-10-28 08:29
https://kosova-info.com/rajoy-ka-filluar-procesi-i-shperndarjes-se-parlamentit-te-katalonise/60%Daily2017-10-28 08:25
https://kosova-info.com/momenti-kur-kengetarja-dhe-prezantuesi-shqiptar-nuk-ndalen-se-qeshuri-ne-emision/60%Daily2017-10-28 08:22
https://kosova-info.com/joshua-takam-zbuloni-kur-zhvillohet-ndeshja-me-kohen-tone-lokale/60%Daily2017-10-28 08:09
https://kosova-info.com/milan-juventus-cili-ekip-ka-me-shume-fitore-ne-serie-a/60%Daily2017-10-28 08:06
https://kosova-info.com/nje-vdekje-e-dyshimte-ka-ndodhur-ne-viti/60%Daily2017-10-28 08:04
https://kosova-info.com/ja-kush-e-ka-cdo-nate-ne-shtrat-dhurata-ahemtajn/60%Daily2017-10-28 08:00
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-femer-ne-prishtine-per-vjedhje/60%Daily2017-10-28 07:58
https://kosova-info.com/formacioni-i-milanit-kunder-juventusit/60%Daily2017-10-28 07:57
https://kosova-info.com/nje-femer-nga-gjilani-dyshohet-se-e-vrau-foshnjen-pas-lindjes/60%Daily2017-10-28 07:55
https://kosova-info.com/watford-stoke-city-lajm-i-mire-per-shaqirin/60%Daily2017-10-28 07:45
https://kosova-info.com/te-ardhurat-nga-kultivimi-i-droges-ne-shqiperi-arrijne-ne-miliarda-euro/60%Daily2017-10-28 07:41
https://kosova-info.com/nora-pozon-nga-prapa-shfaq-te-pasmet-ne-pantallona-te-ngushta/60%Daily2017-10-28 07:40
https://kosova-info.com/presidenti-i-pe-se-askush-ne-evrope-nuk-do-te-njohe-pavaresine-e-katalonise/60%Daily2017-10-28 07:38
https://kosova-info.com/terroristet-rrembejne-deschampsin/60%Daily2017-10-28 07:37
https://kosova-info.com/sonte-nderrohet-ora/60%Daily2017-10-28 07:28
https://kosova-info.com/shkolla-boshnjake-kritikon-izraelin/60%Daily2017-10-28 07:24
https://kosova-info.com/ppe-per-tahirin-jo-presion-prokurorise/60%Daily2017-10-28 07:22
https://kosova-info.com/keshtu-i-pergjigjet-spanja-katalonjes-disa-ore-pasi-u-votua-per-shpalljen-e-pavaresise/60%Daily2017-10-28 07:21
https://kosova-info.com/motra-e-ences-shfaq-te-pasmet-dhe-ben-kuku/60%Daily2017-10-28 07:19
https://kosova-info.com/rregullat-e-reja-te-fifa-s-shqiperia-ka-shanse-per-januzajn/60%Daily2017-10-28 07:18
https://kosova-info.com/rregullat-e-reja-te-fifa-s-shqiperia-ka-shanse-per-januzajn-2/60%Daily2017-10-28 07:17
https://kosova-info.com/e-nis-edhe-adelina/60%Daily2017-10-28 07:05
https://kosova-info.com/casillas-ne-premierlige/60%Daily2017-10-28 06:54
https://kosova-info.com/alarmante-te-rinjte-po-e-braktisin-kosoven/60%Daily2017-10-28 06:47
https://kosova-info.com/i-propozon-martese-ne-kopsht-zoologjik-por-i-befason-hipopotami/60%Daily2017-10-28 06:46
https://kosova-info.com/pacolli-kosova-e-hapur-per-investimet-turke/60%Daily2017-10-28 06:42
https://kosova-info.com/barcelona-me-gjashte-mungesa-ndaj-athletic-bilbaos/60%Daily2017-10-28 06:41
https://kosova-info.com/labi-behet-sheik/60%Daily2017-10-28 06:41
https://kosova-info.com/gjykata-e-arbitrazhit-nuk-eshte-zgjidhje-per-demarkacionin/60%Daily2017-10-28 06:39
https://kosova-info.com/rrahje-mes-yjeve-te-njohur-ne-nba/60%Daily2017-10-28 06:28
https://kosova-info.com/per-te-festuar-pavaresine-e-katoalonise-ne-rruget-e-barcelones-ishte-edhe-flamuri-i-kosoves-foto/60%Daily2017-10-28 06:20
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-mascherano-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-10-28 06:20
https://kosova-info.com/almeda-merr-fytyren-e-cenarit-ja-si-duket/60%Daily2017-10-28 06:16
https://kosova-info.com/formacioni-i-juventusit-kunder-milanit/60%Daily2017-10-28 06:12
https://kosova-info.com/hiv-pozitiv-24-vite-burg-per-italianin-i-cili-infektoi-30-gra-i-gjente-viktimat-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2017-10-28 06:07
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-ndeshjes-man-utd-tottenham/60%Daily2017-10-28 06:07
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-neser-ne-kosove-2/60%Daily2017-10-28 06:04
https://kosova-info.com/poeti-kosovar-me-poezi-per-katalonine/60%Daily2017-10-27 22:00
https://kosova-info.com/anxhelina-hadergjonaj-me-poza-provokuese-ne-vaske/60%Daily2017-10-27 21:58
https://kosova-info.com/ancelotti-te-chelsea-reagon-conte/60%Daily2017-10-27 21:57
https://kosova-info.com/toka-proteston-kunder-ndertimit-te-hidrocentraleve-ne-valbone/60%Daily2017-10-27 21:53
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-duhet-te-hani-banane-te-zeza/60%Daily2017-10-27 21:52
https://kosova-info.com/stuhia-shkund-pemet-mollet-pushtojne-token-ne-irlande/60%Daily2017-10-27 21:45
https://kosova-info.com/perse-mpikjet-e-gjakut-jane-vdekjeprurese-ja-cilat-jane-shenjat-qe-nuk-duhet-te-injoroni-kurre/60%Daily2017-10-27 21:44
https://kosova-info.com/mascherano-deshiron-te-largohet-nga-barca-ja-ku-do-te-transferohet/60%Daily2017-10-27 21:41
https://kosova-info.com/pelqehet-kenga-e-re-e-rites-kjo-eshte-shifra-e-klikimeve/60%Daily2017-10-27 21:38
https://kosova-info.com/mbrojtjet-me-te-mira-te-evropes-do-te-befasoheni-me-skuadren-e-pare/60%Daily2017-10-27 21:30
https://kosova-info.com/abdixhiku-e-humbem-prizrenin-per-shkak-te-involvimit-te-thacit-ne-fushate/60%Daily2017-10-27 21:29
https://kosova-info.com/bajramcurri-ngre-shtatoren-e-azem-hajdarit/60%Daily2017-10-27 21:26
https://kosova-info.com/shala-ska-asgje-te-perbashket-mes-kosoves-dhe-katalonise/60%Daily2017-10-27 21:23
https://kosova-info.com/flitet-se-eshte-ne-lidhje-me-capital-t-keshtu-kunderpergjigjet-samanta/60%Daily2017-10-27 21:22
https://kosova-info.com/serbia-e-interesuar-per-marredhenie-te-mira-me-shqiperine/60%Daily2017-10-27 21:11
https://kosova-info.com/shuma-marramendese-qe-adele-fitonte-per-nje-nate-vitin-e-kaluar/60%Daily2017-10-27 20:55
https://kosova-info.com/mustafa-kujton-vrasjen-e-uke-bytycit-per-zgjedhje-lokale-para-15-vitesh/60%Daily2017-10-27 20:51
https://kosova-info.com/10-skuadrat-me-me-se-shumti-gola-te-shenuara-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-10-27 20:50
https://kosova-info.com/psg-me-lehtesi-e-kalon-pengesen-e-quajtur-nice/60%Daily2017-10-27 20:36
https://kosova-info.com/ne-qnr-perfundon-numerimi-i-votave-me-post-dhe-rinumerimi-i-8-kutive-te-votimit/60%Daily2017-10-27 20:35
https://kosova-info.com/lansohet-mixtape-me-15-kenge-nga-capital-t/60%Daily2017-10-27 20:30
https://kosova-info.com/italia-deklarohet-per-pavaresine-e-katalonise/60%Daily2017-10-27 20:26
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-sa-para-pagoi-interi-per-gabigolin/60%Daily2017-10-27 20:21
https://kosova-info.com/kryeministri-spanjoll-per-pavaresine-e-katalonise-zgjedhje-me-21-dhjetor/60%Daily2017-10-27 20:16
https://kosova-info.com/kryeministri-spanjoll-per-pavaresine-e-katalonise-zgjedhje-me-21-dhjetor/60%Daily2017-10-27 20:16
https://kosova-info.com/befason-rita-floket-e-kuqe-e-fustanin-me-gjethe/60%Daily2017-10-27 20:07
https://kosova-info.com/ja-si-bera-seks-me-vjehrrin-tim-nuk-e-dija-se/60%Daily2017-10-27 20:00
https://kosova-info.com/psg-nice-alves-perkujdeset-per-nje-gol-te-bukur-video/60%Daily2017-10-27 19:59
https://kosova-info.com/perplasjen-mes-cavanit-dhe-balotellit-qe-nuk-duhet-ta-humbisni/60%Daily2017-10-27 19:48
https://kosova-info.com/engjellusha-salihu-zgjedh-mes-artisteve-ne-rubriken-ke-zgjedh/60%Daily2017-10-27 19:45
https://kosova-info.com/greva-e-aktoreve-keto-jane-kerkesat-e-tyre/60%Daily2017-10-27 19:25
https://kosova-info.com/asistim-fantastik-nga-di-maria-gol-i-bukur-nga-cavani/60%Daily2017-10-27 19:24
https://kosova-info.com/shteti-i-pare-qe-i-ofron-mbeshtetje-katalonise/60%Daily2017-10-27 19:14
https://kosova-info.com/atmosfera-qe-mbreteroi-ne-30-vjetorin-e-themelimit-te-plisave/60%Daily2017-10-27 19:05
https://kosova-info.com/kryeministri-i-spanjes-shperben-parlamentin-e-katalonise/60%Daily2017-10-27 18:45
https://kosova-info.com/prapaskenat-e-serialit-cka-ka-shpija-keto-jane-te-rejat/60%Daily2017-10-27 18:44
https://kosova-info.com/dhembje-fyti-ftohje-gripsi-ti-luftoni-gjate-sezonit/60%Daily2017-10-27 18:42
https://kosova-info.com/ushtrimet-qe-eleminojne-nje-here-e-pergjithmone-qafen-e-dyte-apo-te-varur/60%Daily2017-10-27 18:19
https://kosova-info.com/ismaili-do-te-formoje-komision-per-te-hetuar-cmimin-e-barnave/60%Daily2017-10-27 18:14
https://kosova-info.com/ky-ndryshim-ne-whatsapp-do-te-ju-gezoje-te-gjitheve-foto/60%Daily2017-10-27 18:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-psg-nice-foto/60%Daily2017-10-27 17:58
https://kosova-info.com/a-do-ta-njohe-gjermania-pavaresine-e-katalonise-ja-qendrimi-i-prere-i-berlinit/60%Daily2017-10-27 17:36
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-dukeshin-formacionet-ne-nje-perballje-te-mundshme-mes-spanjes-dhe-katalonise-foto/60%Daily2017-10-27 17:30
https://kosova-info.com/si-po-ndikon-ekstremizmi-islamik-i-isis-it-tek-shtetet-e-ballkanit/60%Daily2017-10-27 17:25
https://kosova-info.com/sony-prezantoi-linjn-e-re-buxhetore-xperia-r/60%Daily2017-10-27 19:20
https://kosova-info.com/3-erezat-qe-parandalojne-renien-e-flokeve-dhe-nxisin-rritjen-e-shpejte-te-tyre/60%Daily2017-10-27 17:23
https://kosova-info.com/britania-dhe-gjermania-nuk-e-njohin-pavaresine-e-katalonise/60%Daily2017-10-27 17:21
https://kosova-info.com/ja-kush-po-e-shoqeron-learten-per-blerje/60%Daily2017-10-27 17:01
https://kosova-info.com/ne-cfare-moshe-e-kane-humbur-virgjerine-vajzat-e-reja-ne-amerike-pergjigjet-mund-tiu-habisin-video/60%Daily2017-10-27 17:00
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-propozoi-miratimin-e-ketij-udhezimi-per-viktimat-e-trafikimit-me-njerez/60%Daily2017-10-27 16:56
https://kosova-info.com/nje-banane-ne-dite-ju-mbron-nga-infarkti-dhe-iktusi/60%Daily2017-10-27 16:42
https://kosova-info.com/whatsapp-m-n-fund-lejon-prdoruesit-t-trheqin-mesazhet-e-drguara/60%Daily2017-10-27 16:26
https://kosova-info.com/sophia-roboti-i-pare-ne-bote-qe-merr-nenshtetesine/60%Daily2017-10-27 16:21
https://kosova-info.com/barca-ben-cmendurine-shet-pese-lojtare-per-coutinhon-foto/60%Daily2017-10-27 16:20
https://kosova-info.com/prokuroria-spanjolle-aktakuze-ndaj-atyre-qe-votuan-per-pavaresine-e-katalonise/60%Daily2017-10-27 16:06
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-duhet-te-perzieni-kurre-red-bull-in-me-vodka/60%Daily2017-10-27 15:58
https://kosova-info.com/bebe-rexha-takon-perseri-sylvester-stallone-zbulon-nje-sekret/60%Daily2017-10-27 15:51
https://kosova-info.com/rexhep-hotit-nuk-i-shkoi-politika-provon-veten-me-vargje-erotike/60%Daily2017-10-27 15:43
https://kosova-info.com/katalonia-shpalli-pavaresine-nga-spanja-vjen-reagimi-i-presidentit-te-la-ligas/60%Daily2017-10-27 15:04
https://kosova-info.com/google-kundrprgjigjet-ankesave-pr-ekranin-e-pixel-2-xl-rrit-garancin-n-dy-vite/60%Daily2017-10-27 15:01
https://kosova-info.com/nena-shokohet-kur-degjon-cfare-belbezonte-kukulla-qe-i-bleu-vajzes-video/60%Daily2017-10-27 14:58
https://kosova-info.com/50-vjecarja-pamela-anderson-shfaqet-nudo-per-king-kong-magazine/60%Daily2017-10-27 14:50
https://kosova-info.com/live-katalonasit-ne-trans-festojne-shpalljen-e-pavaresise-ne-rruget-e-barcelones-video/60%Daily2017-10-27 14:46
https://kosova-info.com/hetuesve-kosovare-u-jepet-drita-jeshile-per-ta-marre-ne-pyetje-mjekun-nga-shqiperia-qe-mori-pjese-ne-obduksionin-e-deharit/60%Daily2017-10-27 14:39
https://kosova-info.com/spanja-reagon-pas-shpalljes-se-pavaresise-nga-katalonia/60%Daily2017-10-27 14:30
https://kosova-info.com/momenti-kur-katalonia-shpall-pavaresine-video/60%Daily2017-10-27 13:59
https://kosova-info.com/parlamenti-i-katalonjes-shpall-pavaresine-nga-spanja/60%Daily2017-10-27 13:54
https://kosova-info.com/kompjuteri-juaj-mund-t-jet-duke-prodhuar-bitcoin-pr-hakerat/60%Daily2017-10-27 18:58
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-bale-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2017-10-27 13:29
https://kosova-info.com/aktori-kosovar-perqesh-nje-grua-te-mbuluar/60%Daily2017-10-27 13:28
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-ndermjet-ministrise-se-kultures-dhe-aktoreve/60%Daily2017-10-27 13:27
https://kosova-info.com/problem-ne-paris-saint-germain-fajtor-neymar/60%Daily2017-10-27 13:00
https://kosova-info.com/problem-ne-paris-saint-germain-fajtor-neymar/60%Daily2017-10-27 13:00
https://kosova-info.com/rreziku-i-teknologjise-tek-femijet-bill-dhe-steve-e-paralajmeruan-vite-me-pare/60%Daily2017-10-27 12:41
https://kosova-info.com/pogba-me-shoke-qeshen-me-frizuren-e-re-nga-de-gea/60%Daily2017-10-27 12:33
https://kosova-info.com/vritet-nje-politikan-laik-ne-pakistan/60%Daily2017-10-27 12:07
https://kosova-info.com/kane-filluar-punimet-per-pastrimin-e-kanalizimit-atmosferik-ne-rrugen-xhelal-hajda-ne-rahovecit/60%Daily2017-10-27 12:02
https://kosova-info.com/sonte-mirage-sjell-keto-te-reja-per-personazhet-e-pelqyera-nga-ju/60%Daily2017-10-27 12:00
https://kosova-info.com/prezantohet-mitsubishi-e-evolution-foto/60%Daily2017-10-27 11:52
https://kosova-info.com/raporti-i-okb-se-fajeson-qeverine-siriane-per-sulmin-me-gazin-sarin/60%Daily2017-10-27 11:40
https://kosova-info.com/amazon-google-microsoft-dhe-intel-shnojn-miliard-dollar-t-ardhura/60%Daily2017-10-27 11:14
https://kosova-info.com/tifozet-e-barcelones-votojne-per-griezmannin/60%Daily2017-10-27 11:11
https://kosova-info.com/rregullat-e-arta-per-te-pasur-nje-kenaqesi-te-madhe-seksuale/60%Daily2017-10-27 11:05
https://kosova-info.com/rregullat-e-arta-per-te-pasur-nje-kenaqesi-te-madhe-seksuale/60%Daily2017-10-27 11:05
https://kosova-info.com/lorik-canen-nuk-e-keni-degjuar-kurre-duke-kenduar-keshtu/60%Daily2017-10-27 10:59
https://kosova-info.com/11-milionet-e-hequra-per-sigurimet-shendetesore-i-kthehen-buxhetit-per-shendetesi/60%Daily2017-10-27 10:48
https://kosova-info.com/permbush-detyrimet-greqia-merr-800-mln-euro-nga-kesti-i-radhes/60%Daily2017-10-27 10:48
https://kosova-info.com/top-channel-mbet-edhe-pa-nje-prezantuese-ja-kush-u-largua-nga-televizioni/60%Daily2017-10-27 10:39
https://kosova-info.com/blersit-e-iphone-x-duhet-t-presin-t-paktn-edhe-6-jav/60%Daily2017-10-27 11:14
https://kosova-info.com/21-vendet-e-tjera-ne-evrope-qe-kerkojne-pavaresi-nga-shtetet-e-tyre/60%Daily2017-10-27 10:12
https://kosova-info.com/nente-ushqime-anti-kancer-qe-nuk-duhet-ti-injoroni/60%Daily2017-10-27 09:34
https://kosova-info.com/icardi-messi-ronaldo-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2017-10-27 09:33
https://kosova-info.com/kryeministri-spanjoll-kerkon-shkarkimin-e-liderit-te-katalonise/60%Daily2017-10-27 09:32
https://kosova-info.com/nderprerje-emergjente-e-rrymes-ne-fushe-kosove/60%Daily2017-10-27 09:24
https://kosova-info.com/microsoft-office-365-ka-120-milion-prdorues-biznesi/60%Daily2017-10-27 10:45
https://kosova-info.com/sa-kalori-largoni-gjate-seksit/60%Daily2017-10-27 09:07
https://kosova-info.com/lodhet-luana/60%Daily2017-10-27 08:58
https://kosova-info.com/keto-shenja-te-horoskopit-tradhtojne-me-se-shumti/60%Daily2017-10-27 08:41
https://kosova-info.com/me-disa-kile-teper-por-ryva-shkelqen-ne-daljen-e-fundit/60%Daily2017-10-27 08:40
https://kosova-info.com/twitter-pran-tre-mujorit-t-par-fitimprurs-n-historin-e-kompanis/60%Daily2017-10-27 08:10
https://kosova-info.com/merret-vendimi-ja-sa-ndeshje-do-te-mungoje-neymar/60%Daily2017-10-27 08:22
https://kosova-info.com/helikopteri-rus-me-8-persona-ne-bord-rrezohet-ne-detin-e-norvegjise/60%Daily2017-10-27 08:15
https://kosova-info.com/ne-seren-e-specave-i-gjendet-marihuane/60%Daily2017-10-27 08:06
https://kosova-info.com/ja-pse-leonora-doli-me-shoqerine-e-vjeter/60%Daily2017-10-27 07:41
https://kosova-info.com/fillojn-zyrtarisht-porosit-e-apple-iphone-x/60%Daily2017-10-27 08:10
https://kosova-info.com/girona-real-madrid-shtyhet-ndeshja/60%Daily2017-10-27 07:05
https://kosova-info.com/puigdemont-nuk-ka-zgjedhje-te-parakohshme-ne-katalonje-mungojne-garancite/60%Daily2017-10-27 06:39
https://kosova-info.com/kida-me-set-te-ri-te-fotografive/60%Daily2017-10-27 06:14
https://kosova-info.com/juventus-me-super-perforcim-nga-premierliga/60%Daily2017-10-27 05:36
https://kosova-info.com/juncker-spanja-nuk-eshte-jugosllavi/60%Daily2017-10-27 05:25
https://kosova-info.com/juncker-spanja-nuk-eshte-jugosllavi/60%Daily2017-10-27 05:25
https://kosova-info.com/keshtu-dukeshin-ne-vitet-e-rinise-presidenti-ibrahim-rugova-me-bashkeshorten-foto/60%Daily2017-10-26 21:58
https://kosova-info.com/vdes-djali-i-komandant-zogut-keto-jane-fjalet-emocionuese-te-gold-ag/60%Daily2017-10-26 21:56
https://kosova-info.com/cmimi-i-be-se-per-te-drejta-te-njeriut-shkon-per-opoziten-e-venezueles/60%Daily2017-10-26 21:56
https://kosova-info.com/angel-di-maria-ne-serie-a/60%Daily2017-10-26 21:55
https://kosova-info.com/njihuni-me-vetite-magjike-e-sheruese-te-qumeshtit-te-dhise/60%Daily2017-10-26 21:55
https://kosova-info.com/ekziston-nje-video-me-ze-dhe-figure-hoxha-takimi-inkriminues-i-eksponenteve-te-ps-ne-nje-lokal-te-vlores/60%Daily2017-10-26 21:53
https://kosova-info.com/a-po-genjen-oficeri-i-policise-per-drogen-reagon-ervin-hodaj/60%Daily2017-10-26 21:45
https://kosova-info.com/inter-mustafi-lajm-i-papritur/60%Daily2017-10-26 21:36
https://kosova-info.com/kur-duhet-te-konsumohet-kafja-dhe-perfitimet-prej-saj/60%Daily2017-10-26 21:36
https://kosova-info.com/si-te-perdorni-mjaltin-per-eleminin-e-rratheve-te-zinj-te-syve-dhe-hidratimin-e-lekures/60%Daily2017-10-26 21:36
https://kosova-info.com/habilajt-u-ndaluan-dhe-u-lane-te-lire-ja-rrefimi-i-oficerit-te-policise/60%Daily2017-10-26 21:31
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-dashura-e-taulant-xhakes/60%Daily2017-10-26 21:29
https://kosova-info.com/dasme-ne-dimer-ja-disa-keshilla-per-nje-pamje-magjike/60%Daily2017-10-26 21:27
https://kosova-info.com/te-gjithe-fitues-te-zgjedhjeve-lokale-video/60%Daily2017-10-26 21:23
https://kosova-info.com/shkup-hapet-ekspozita-kostumet-popullore-te-femrave-nga-periudha-osmane-ne-maqedoni/60%Daily2017-10-26 21:22
https://kosova-info.com/ish-ministri-disa-drejtues-policie-ne-detyre-marrin-para-nga-trafiku-i-droges/60%Daily2017-10-26 21:21
https://kosova-info.com/real-madridi-e-fiton-sfiden-e-pare-ndaj-fuenlabrada/60%Daily2017-10-26 21:19
https://kosova-info.com/shba-miratohet-buxheti-4-trilione-dollaresh/60%Daily2017-10-26 21:17
https://kosova-info.com/shba-miratohet-buxheti-4-trilione-dollaresh/60%Daily2017-10-26 21:17
https://kosova-info.com/si-te-ndryshoni-pamjen-tuaj-me-nje-shall-te-vetem-foto/60%Daily2017-10-26 21:15
https://kosova-info.com/penallti-per-realin-cfare-beri-lucas-video/60%Daily2017-10-26 21:09
https://kosova-info.com/yll-limani-kush-eshte-kemaili-dhe-pse-eshte-tu-kajt-nana-jem/60%Daily2017-10-26 20:59
https://kosova-info.com/vajza-nga-durresi-trondit-rrjetet-shes-virgjerine-per-20-mije-euro-se-meriton-askush-falas/60%Daily2017-10-26 20:58
https://kosova-info.com/penallti-per-realin-cfare-beri-asensio-video/60%Daily2017-10-26 20:52
https://kosova-info.com/irak-fillon-beteja-e-fundit-kunder-isis-it/60%Daily2017-10-26 20:43
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pritja-e-vitit/60%Daily2017-10-26 20:40
https://kosova-info.com/verifikoni-a-eshte-e-dobet-thartira-e-lukthit-nje-leng-do-te-zgjidhe-problemin/60%Daily2017-10-26 20:37
https://kosova-info.com/zanfina-me-nje-tjeter-pyetje-per-fansat-kesaj-here-do-tiu-habise/60%Daily2017-10-26 20:32
https://kosova-info.com/takim-zaev-ahmeti-te-dielen-te-kemi-zgjedhje-korrekte-te-lira-dhe-demokratike/60%Daily2017-10-26 20:30
https://kosova-info.com/fuenlabrada-real-madrid-rezultat-befasues-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2017-10-26 20:20
https://kosova-info.com/itali-sherr-me-arme-zjarri-mes-shqiptareve/60%Daily2017-10-26 20:05
https://kosova-info.com/i-rrite-edhe-remzia/60%Daily2017-10-26 20:02
https://kosova-info.com/pse-nuk-duhet-ti-tregoni-keto-5-gjera-te-tjereve-per-lidhjen-tuaj/60%Daily2017-10-26 20:00
https://kosova-info.com/jeni-mbipeshe-humbja-e-1-kg-ne-peshe-shton-jeten-per-dy-muaj/60%Daily2017-10-26 19:47
https://kosova-info.com/dybala-largohet-nga-juventusi-mediet-ne-spanja-zbulojne-skuadren-e-tij-te-re/60%Daily2017-10-26 19:42
https://kosova-info.com/roberti-me-kete-fotografi-ka-vendosur-ti-cmend-femrat/60%Daily2017-10-26 19:31
https://kosova-info.com/sulmohet-me-bomba-molotov-rajoni-i-policise-ne-athine/60%Daily2017-10-26 19:31
https://kosova-info.com/twitter-ndalon-reklamat-nga-mediat-shteterore-ruse/60%Daily2017-10-26 19:08
https://kosova-info.com/ja-sa-i-ngjajne-femijet-e-saj-kengetares-mirsa-kerqelit/60%Daily2017-10-26 19:02
https://kosova-info.com/osman-azemi-ironizon-balotazhin-ne-kryeqytet-ja-cfare-imazhi-publikon/60%Daily2017-10-26 18:43
https://kosova-info.com/ne-zvicer-kane-migruar-dukshem-me-pak-te-huaj/60%Daily2017-10-26 18:30
https://kosova-info.com/apple-nuk-ka-reduktim-cilesie-per-face-id/60%Daily2017-10-26 18:24
https://kosova-info.com/keshtu-edona-uron-vellain-per-ditelindje/60%Daily2017-10-26 18:19
https://kosova-info.com/berbatov-zhgenjen-ronaldon-ky-eshte-futbollisti-me-i-madh-ne-histori-te-futbollit-foto/60%Daily2017-10-26 18:14
https://kosova-info.com/isa-mustafa-thote-se-ldk-do-ta-riktheje-prishtinen-me-arban-abrashin/60%Daily2017-10-26 18:14
https://kosova-info.com/hapen-arkivat-mijera-faqe-per-misterin-e-vrasjes-se-john-kennedy/60%Daily2017-10-26 18:10
https://kosova-info.com/amd-prezanton-procesort-m-t-shpejt-n-bot-pr-laptopt/60%Daily2017-10-26 18:57
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-tregon-se-cfare-vetura-te-shtrenjta-ka/60%Daily2017-10-26 17:40
https://kosova-info.com/sekretet-e-femrave-me-lekure-perfekte-dhe-pa-asnje-defekt/60%Daily2017-10-26 17:16
https://kosova-info.com/te-presesh-torten-me-shpate-dasma-perrallore-17-milion-dollareshe-e-reperit-amerikan-video/60%Daily2017-10-26 17:03
https://kosova-info.com/e-fundit-nga-gjermania-reus-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2017-10-26 16:56
https://kosova-info.com/vrasja-dhe-plagosja-ne-sharban-te-prishtines-per-shkak-te-mexhes/60%Daily2017-10-26 16:47
https://kosova-info.com/capital-t-ka-nje-lajm-te-madh-per-fansat-ja-kur-del-mixtape-i-tij/60%Daily2017-10-26 16:40
https://kosova-info.com/instagram-tashme-disa-video-direkte/60%Daily2017-10-26 16:38
https://kosova-info.com/hezbollah-denon-masat-e-reja-te-shba-se/60%Daily2017-10-26 16:14
https://kosova-info.com/iraku-kerkon-anulimin-e-referendumit-te-kurdeve/60%Daily2017-10-26 15:56
https://kosova-info.com/twitter-bllokon-reklamimin-pr-russia-today-dhe-sputnik/60%Daily2017-10-26 15:35
https://kosova-info.com/tmerruese-nena-terheq-femijen-te-lidhur-me-nje-litar-shokohen-kalimtaret-video/60%Daily2017-10-26 15:39
https://kosova-info.com/kush-doli-fitues-ne-ldk-brezi-i-ibrahim-rugoves-apo-brezi-i-republikes/60%Daily2017-10-26 15:34
https://kosova-info.com/futbollisti-i-dortmundit-shenon-golin-e-karrieres-ne-stervitje/60%Daily2017-10-26 15:23
https://kosova-info.com/bjondina-kenga-qe-do-te-vij-shume-shpejt-nga-lori/60%Daily2017-10-26 15:20
https://kosova-info.com/mijera-refugjate-ne-ishujt-e-greqise-jetojne-ne-kushte-te-papershtatshme/60%Daily2017-10-26 15:13
https://kosova-info.com/dronet-qe-levizin-me-energji-diellore-mund-te-qendrojne-per-dite-te-tera-ne-fluturim-video/60%Daily2017-10-26 14:59
https://kosova-info.com/si-ti-mbroni-syte-nga-kompjuteri/60%Daily2017-10-26 14:38
https://kosova-info.com/kalimi-nga-nj-aplikacion-tek-tjetri-n-iphone-x-nj-gjest-dhe-animacion-i-pazakont/60%Daily2017-10-26 15:25
https://kosova-info.com/kfor-i-turk-dhe-fsk-stervitje-te-perbashket-ne-prizren/60%Daily2017-10-26 14:22
https://kosova-info.com/icardi-po-ne-sezonin-e-ri-do-te-luaje-per-kete-skuader/60%Daily2017-10-26 14:00
https://kosova-info.com/koment-malta-nje-rast-per-remont-per-be/60%Daily2017-10-26 13:59
https://kosova-info.com/jehona-le-ne-hije-motren-e-saj-aferditen-ja-sa-seksi-duket-ajo-per-helloween/60%Daily2017-10-26 13:54
https://kosova-info.com/facebook-lanon-nj-treg-t-dedikuar-makinave-n-rrjetin-social/60%Daily2017-10-26 15:15
https://kosova-info.com/metoda-natyrale-qe-largon-te-gjitha-helmet-nga-trupi-brenda-nates/60%Daily2017-10-26 13:12
https://kosova-info.com/metoda-natyrale-qe-largon-te-gjitha-helmet-nga-trupi-brenda-nates/60%Daily2017-10-26 13:12
https://kosova-info.com/metoda-natyrale-qe-largon-te-gjitha-helmet-nga-trupi-brenda-nates/60%Daily2017-10-26 13:12
https://kosova-info.com/misionet-e-be-se-ne-kosove-zgjedhjet-ishin-te-qeta-ne-mjediset-serbe-me-probleme/60%Daily2017-10-26 13:04
https://kosova-info.com/kamioni-i-par-elektrik-i-daimler-prshkon-nj-distanc-prej-350-kilometrash/60%Daily2017-10-26 14:50
https://kosova-info.com/shokohet-roma-ylli-i-skuadres-humb-sezonin/60%Daily2017-10-26 12:24
https://kosova-info.com/ngacmimet-nga-futbollistet-buqetat-me-lule-ne-redaksi-dhe-propozimet-e-cmendura-ne-instagram-per-ilda-bejlerin/60%Daily2017-10-26 12:15
https://kosova-info.com/pacolli-turqia-mbeshtet-kosoven-ne-cdo-fushe/60%Daily2017-10-26 12:03
https://kosova-info.com/opozita-e-venezueles-fiton-cmimin-sakharov/60%Daily2017-10-26 11:51
https://kosova-info.com/prdoruesit-e-telefonve-android-kan-shpenzuar-325-miliard-or-n-aplikacione/60%Daily2017-10-26 10:48
https://kosova-info.com/zaimina-do-ta-beje-baba-per-here-te-dyte-njihuni-me-partnerin-e-kengetares-dhe-vajzen-e-tij/60%Daily2017-10-26 11:11
https://kosova-info.com/banoret-e-ketyre-fshatrave-te-vushtrrise-kane-pare-mbreme-tmerrin-me-sy/60%Daily2017-10-26 11:01
https://kosova-info.com/berlusconi-tallet-me-ndjenja-e-milanisteve-do-e-blej-serish-milanin/60%Daily2017-10-26 10:54
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-me-medaljen-e-meritave-albanologet-nga-kalabria-dhe-sicilia/60%Daily2017-10-26 10:53
https://kosova-info.com/makinat-me-hidrogjen-toyota-beson-se-mirai-ka-nj-t-ardhme/60%Daily2017-10-26 10:38
https://kosova-info.com/habit-aurela-gace-del-para-publikut-ne-koncert-me-duvak/60%Daily2017-10-26 10:10
https://kosova-info.com/habit-aurela-gace-del-para-publikut-ne-koncert-me-duvak/60%Daily2017-10-26 10:10
https://kosova-info.com/komandojne-ne-itali-ja-notat-qe-moren-hysaj-dhe-strakosha-pas-fitoreve/60%Daily2017-10-26 10:03
https://kosova-info.com/irani-ka-ndikim-te-lig-dhe-shkaterrues-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2017-10-26 10:03
https://kosova-info.com/zyrtarja-e-be-se-i-thote-haradinajt-se-demarkacioni-eshte-kusht-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2017-10-26 09:34
https://kosova-info.com/apple-hedh-posht-pretendimet-e-bloomberg-se-ka-reduktuar-cilsin-e-face-id/60%Daily2017-10-26 10:37
https://kosova-info.com/gjykata-turke-liron-tete-aktiviste-te-akuzuar-per-terrorizem/60%Daily2017-10-26 09:13
https://kosova-info.com/bleona-akuzon-yjet-boterore-per-kopjim/60%Daily2017-10-26 08:51
https://kosova-info.com/juventus-thyen-rekordin-e-golave-ne-serie-a/60%Daily2017-10-26 08:44
https://kosova-info.com/fazat-e-dashurise-zbuloni-5-hapat-e-marredhenies-ne-cift/60%Daily2017-10-26 08:37
https://kosova-info.com/kerpudhat-magjike-kunder-depresionit/60%Daily2017-10-26 08:37
https://kosova-info.com/sot-mbahet-takimi-i-keshillit-nato-rusi/60%Daily2017-10-26 08:18
https://kosova-info.com/facebook-adopton-videot-4k/60%Daily2017-10-26 07:30
https://kosova-info.com/finlande-nga-nje-aksident-ne-hekurudhe-vdesin-tre-ushtare/60%Daily2017-10-26 08:11
https://kosova-info.com/motrat-vjollca-pushtojne-ekranin-edhe-luana-zbulon-detaje-nga-emisioni-i-saj/60%Daily2017-10-26 08:11
https://kosova-info.com/grupi-i-famshem-metallica-fotografohen-me-flamurin-kuq-e-zi-pershendesin-te-gjithe-shqiptaret/60%Daily2017-10-26 07:59
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-kane-gezohet-mourinho/60%Daily2017-10-26 07:46
https://kosova-info.com/google-publikoi-versionin-e-par-eksperimental-t-android-8-1-oreo/60%Daily2017-10-26 07:22
https://kosova-info.com/fotografi-te-rathores-te-cilat-nuk-i-keni-pare-keshtu-duket-ne-jeten-reale/60%Daily2017-10-26 07:12
https://kosova-info.com/nj-robot-n-madhsin-e-nj-insekti-mund-t-fluturoj-nga-ajri-n-uj/60%Daily2017-10-26 07:12
https://kosova-info.com/ja-sa-ankesa-jane-bere-per-manipulime-gjate-zgjedhjeve/60%Daily2017-10-26 06:39
https://kosova-info.com/trump-rusia-po-i-pengon-perpjekjet-e-shba-se-ne-korene-veriore/60%Daily2017-10-26 06:09
https://kosova-info.com/a-e-njihni-kete-futbollist-ai-luajti-kunder-real-madridit/60%Daily2017-10-26 05:24
https://kosova-info.com/gazeta-e-madridit-zbulon-perforcimin-e-madh-te-barcelones/60%Daily2017-10-26 05:14
https://kosova-info.com/sonte-u-shenuan-shume-gola-por-ky-ishte-me-i-bukuri/60%Daily2017-10-25 21:57
https://kosova-info.com/keta-jane-dhjete-kandidatet-me-te-votuar-per-kryetar-komune/60%Daily2017-10-25 21:56
https://kosova-info.com/rita-oren-e-ndalojne-te-hyje-ne-restorant-shkak-veshja-e-papershtatshme/60%Daily2017-10-25 21:53
https://kosova-info.com/si-te-largoni-gurezit-ne-dhembe-ne-kusht-shtepie/60%Daily2017-10-25 21:51
https://kosova-info.com/gjinekologia-tregon-shkaqet-kryesore-te-tharjes-vaginale-dhe-menyren-si-ta-luftoni-ate/60%Daily2017-10-25 21:40
https://kosova-info.com/minatoret-ne-greve-duam-ushqim-qysh-e-ka-bordi/60%Daily2017-10-25 21:33
https://kosova-info.com/darke-solemne-per-ditelindjen-e-atisit-djalit-te-ramize-murtezit/60%Daily2017-10-25 21:31
https://kosova-info.com/leipzig-bayern-skuadra-e-kualifikuar-vendoset-pas-penalltive/60%Daily2017-10-25 21:30
https://kosova-info.com/haziri-nuk-i-perziej-votat-me-mashtrues-dhe-bleres-te-votave/60%Daily2017-10-25 21:28
https://kosova-info.com/i-pandalshmi-sadiku-shenon-perseri/60%Daily2017-10-25 21:20
https://kosova-info.com/i-keni-mbajtur-gjate-tere-shtatzenise-ne-trup-por-nuk-e-dini-se-cfare-i-keni-bere-bebes/60%Daily2017-10-25 21:18
https://kosova-info.com/jevtiq-takohet-me-hoyt-brian-yee-kaluan-1650-dite-dhe-nuk-po-zbatohet-marreveshja-per-aks-ne/60%Daily2017-10-25 21:10
https://kosova-info.com/milazim-krasniqi-sot-festoi-ditelindjen-ky-eshte-urimi-i-teutes/60%Daily2017-10-25 21:04
https://kosova-info.com/milazim-krasniqi-sot-festoi-ditelindjen-ky-eshte-urimi-i-teutes/60%Daily2017-10-25 21:04
https://kosova-info.com/gafa-e-baresit-ne-twitter-i-quan-futbollistet-e-milanit-homoseksuale/60%Daily2017-10-25 21:00
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-ne-kiev-plagosen-dy-figura-te-larta-politike/60%Daily2017-10-25 20:58
https://kosova-info.com/sherifi-ne-asnje-rast-nuk-hyjme-ne-koalicion-me-pdk-ne-ne-prizren/60%Daily2017-10-25 20:39
https://kosova-info.com/fitojne-te-medhate-ne-serie-a-kemi-lider-te-ri/60%Daily2017-10-25 20:39
https://kosova-info.com/chelsea-everton-ky-eshte-rezultati-final/60%Daily2017-10-25 20:37
https://kosova-info.com/roani-sa-rritet-e-behet-identik-si-babai-i-tij-majki/60%Daily2017-10-25 20:37
https://kosova-info.com/roani-sa-rritet-e-behet-identik-si-babai-i-tij-majki-2/60%Daily2017-10-25 20:37
https://kosova-info.com/nje-virus-mund-te-perhapet-me-shpejtesi-e-bota-nuk-eshte-gati-per-te/60%Daily2017-10-25 20:30
https://kosova-info.com/preferenca-e-cuditshme-e-zanfina-ismailit/60%Daily2017-10-25 20:28
https://kosova-info.com/stavileci-ironizon-me-jurishnikat-thote-se-ldk-ja-mund-te-mbetet-e-dyta/60%Daily2017-10-25 20:22
https://kosova-info.com/mos-e-teproni-as-me-brokolin-dhe-lakren-e-gjelber/60%Daily2017-10-25 20:10
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-provokon-nga-jahti-luksoz/60%Daily2017-10-25 20:09
https://kosova-info.com/i-akuzuari-shpreh-keqardhje-per-vrasjen/60%Daily2017-10-25 19:55
https://kosova-info.com/sa-kalori-digjni-per-25-minuta-aktivitet-seksual/60%Daily2017-10-25 19:50
https://kosova-info.com/nje-parti-politike-ne-zelande-te-re-i-kerkon-demshperblim-600000-eminemit/60%Daily2017-10-25 19:50
https://kosova-info.com/noizy-paralajmeron-projektin-e-ri-bashkepunim-ne-klip-femra-me-te-pasme-te-medha/60%Daily2017-10-25 19:44
https://kosova-info.com/a-ngushtohet-vagina-kur-nuk-kryeni-marredhenie-mjekja-jep-pergjigjen-befasuese/60%Daily2017-10-25 19:39
https://kosova-info.com/projektligji-per-shqyrtimin-e-buxhetit-nuk-kalon-seanca-vazhdon-te-enjten/60%Daily2017-10-25 19:36
https://kosova-info.com/chievo-milan-auto-gol-qesharak/60%Daily2017-10-25 19:31
https://kosova-info.com/personat-qe-vuajne-nga-artriti-rrezikojne-me-50-te-preken-nga-kjo-semundje-e-rende-vdekjeprurese/60%Daily2017-10-25 19:26
https://kosova-info.com/keshtu-nisi-historia-e-dashurise-se-miriamit-dhe-albanit/60%Daily2017-10-25 19:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-perse-nuk-duhet-ta-lani-asnjehere-fytyren-ne-dush-me-uje-te-nxehte/60%Daily2017-10-25 19:00
https://kosova-info.com/ilacet-e-zemres-pergjysmojne-rrezikun-per-semundje-mentale/60%Daily2017-10-25 18:47
https://kosova-info.com/vetem-dy-shqiptare-ne-kuvendin-e-mitrovices-veriore-video/60%Daily2017-10-25 18:41
https://kosova-info.com/kaspersky-e-ka-siguruar-kodin-per-hakerizem-nga-nje-kompjuter-amerikan/60%Daily2017-10-25 18:10
https://kosova-info.com/komenti-i-sinan-vllasaliut-qe-i-ndreqi-diten-albanit/60%Daily2017-10-25 18:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chievo-milan-3/60%Daily2017-10-25 17:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-everton/60%Daily2017-10-25 17:51
https://kosova-info.com/seagate-prezanton-nj-disk-me-kapacitet-4tb-pr-playstation-4/60%Daily2017-10-25 20:33
https://kosova-info.com/dy-ministra-takohen-me-artistet-grevist/60%Daily2017-10-25 17:31
https://kosova-info.com/arrestohet-vozitesi-nuk-i-zbatoi-urdhrat-e-policeve/60%Daily2017-10-25 17:22
https://kosova-info.com/grate-genjejne-me-mire-se-burrat/60%Daily2017-10-25 17:06
https://kosova-info.com/grate-genjejne-me-mire-se-burrat/60%Daily2017-10-25 17:06
https://kosova-info.com/barcelona-me-vendim-te-papritur-per-deulofeun/60%Daily2017-10-25 16:59
https://kosova-info.com/bombe-nga-coutinho-tradhton-barcelonen-per-gjigantin-tjeter-evropian/60%Daily2017-10-25 16:43
https://kosova-info.com/zbulohet-sekreti-i-linjave-te-lakmueshme-trupore-te-rita-ores/60%Daily2017-10-25 16:43
https://kosova-info.com/kaspersky-pranon-se-ka-marr-nj-mjet-hakimi-t-nsa-s-nga-nj-kompjuter-n-shba/60%Daily2017-10-25 13:56
https://kosova-info.com/stresi-e-shkakton-kancerin-te-njerezit/60%Daily2017-10-25 16:23
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim-5/60%Daily2017-10-25 16:18
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim-5/60%Daily2017-10-25 16:18
https://kosova-info.com/ne-ankand-mikrocipi-i-pare-ne-bote/60%Daily2017-10-25 15:59
https://kosova-info.com/perdorimi-i-rrjeteve-sociale-prish-rehatine/60%Daily2017-10-25 15:38
https://kosova-info.com/nokia-lanon-nj-program-beta-pr-testimin-e-android-8-0-oreo/60%Daily2017-10-25 13:39
https://kosova-info.com/tillerson-ka-shprehur-shqetesim-per-stabilitetin-e-pakistanit/60%Daily2017-10-25 15:36
https://kosova-info.com/reagon-montella-ndryshon-formacionin-e-milanit-per-te-kaluar-krizen/60%Daily2017-10-25 15:35
https://kosova-info.com/zemer-e-vrare-e-sjell-per-te-paren-here-mentorin-ne-kenga-magjike/60%Daily2017-10-25 15:29
https://kosova-info.com/tim-cook-do-ta-lere-apple/60%Daily2017-10-25 15:01
https://kosova-info.com/erdogan-turqia-mbeshtet-rihapjen-e-tubacionit-te-naftes/60%Daily2017-10-25 14:58
https://kosova-info.com/prokuroria-e-krimeve-te-renda-ska-me-vlere-kontrolli-ne-banesen-e-tahirit/60%Daily2017-10-25 14:51
https://kosova-info.com/microsoft-vret-aksesorin-shum-popullor-kinect/60%Daily2017-10-25 13:30
https://kosova-info.com/zbulohet-me-cka-merrej-qendresa-para-se-ta-njihte-labin/60%Daily2017-10-25 14:33
https://kosova-info.com/media-gjermane-oret-luksoze-te-gjykatesve-shqiptare/60%Daily2017-10-25 14:26
https://kosova-info.com/htc-paralajmeron-modelin-e-ri-te-telefonit-te-avancuar/60%Daily2017-10-25 14:19
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-nga-stadiumi-nacional-i-kosoves/60%Daily2017-10-25 14:15
https://kosova-info.com/shba-ende-po-punon-rreth-sanksioneve-kunder-rusise/60%Daily2017-10-25 14:06
https://kosova-info.com/republikanet-hetime-ndaj-obames-dhe-clintonit/60%Daily2017-10-25 14:05
https://kosova-info.com/komuna-debon-familjen-kosovare-ministria-kundershton/60%Daily2017-10-25 14:03
https://kosova-info.com/apple-ka-kompromentuar-saktsin-e-face-id-pr-t-rritur-prodhimin-e-iphone-x/60%Daily2017-10-25 10:13
https://kosova-info.com/apple-ka-kompromentuar-saktsin-e-face-id-pr-t-rritur-prodhimin-e-iphone-x/60%Daily2017-10-25 10:13
https://kosova-info.com/apple-ka-kompromentuar-saktsin-e-face-id-pr-t-rritur-prodhimin-e-iphone-x/60%Daily2017-10-25 10:13
https://kosova-info.com/brazil-zjarri-rrezikon-shkaterrimin-e-parkut-kombetar-nga-lista-e-unesco-s/60%Daily2017-10-25 13:29
https://kosova-info.com/konfirmohet-dueti-mes-morena-tarakut-dj-pm-dhe-dj-dagz/60%Daily2017-10-25 12:59
https://kosova-info.com/objektet-me-te-piseta-ne-kuzhine-qe-helmojne-cdo-dite-shendetin-e-njeriut/60%Daily2017-10-25 12:52
https://kosova-info.com/objektet-me-te-piseta-ne-kuzhine-qe-helmojne-cdo-dite-shendetin-e-njeriut/60%Daily2017-10-25 12:52
https://kosova-info.com/joshua-ka-nje-premtim-para-duelit-me-takam/60%Daily2017-10-25 12:51
https://kosova-info.com/ka-vdekur-aktivisti-opozitar-rus-stroganov/60%Daily2017-10-25 12:37
https://kosova-info.com/prditsimi-i-telefonve-samsung-n-android-8-0-oreo-nis-n-fillim-t-2018-s/60%Daily2017-10-25 09:54
https://kosova-info.com/rama-imuniteti-ka-rene-spo-mbrojme-tahirin-por-drejtesine/60%Daily2017-10-25 12:06
https://kosova-info.com/rama-imuniteti-ka-rene-spo-mbrojme-tahirin-por-drejtesine/60%Daily2017-10-25 12:06
https://kosova-info.com/publikohet-biseda-mes-skerdit-dhe-besit-oferta-do-tiu-befasoje/60%Daily2017-10-25 12:04
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-ferrarin-hamilton-e-sheh-titullin-ne-meksike/60%Daily2017-10-25 11:42
https://kosova-info.com/htc-prezanton-nj-telefon-t-ri-m-2-nntor/60%Daily2017-10-25 07:35
https://kosova-info.com/kryeministri-spanjoll-intervenimi-ne-katalonje-do-te-jete-afatshkurter/60%Daily2017-10-25 11:07
https://kosova-info.com/tre-faktoret-qe-rrisin-riskun-e-melcise-se-dhjamosur/60%Daily2017-10-25 10:49
https://kosova-info.com/milaim-zeka-feston-ditelindjen-ky-eshte-urimi-befasues-i-bashkeshortes-se-tij/60%Daily2017-10-25 10:39
https://kosova-info.com/agk-te-mos-keqperdoret-foltorja-e-kuvendit-per-ti-lincuar-gazetaret/60%Daily2017-10-25 10:39
https://kosova-info.com/vidal-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2017-10-25 10:26
https://kosova-info.com/hollanda-sht-shtpia-e-urs-s-par-ndrtuar-nga-nj-printer-3d/60%Daily2017-10-25 07:24
https://kosova-info.com/turqi-fillon-procesi-kunder-aktivistit-gjerman-steudtner/60%Daily2017-10-25 10:07
https://kosova-info.com/si-te-trajtoni-problemet-e-fytyres-se-thate-dhe-te-yndyrshme/60%Daily2017-10-25 09:53
https://kosova-info.com/instagram-lejon-deri-n-dy-persona-ti-bashkohen-nj-transmetimi-live/60%Daily2017-10-25 07:16
https://kosova-info.com/kengetarja-nuk-deshiron-te-duket-si-objekt-jam-ndjenje-jo-pamje/60%Daily2017-10-25 09:20
https://kosova-info.com/deputetet-kunder-rames-qeveri-mafioze-qeveri-e-krimit/60%Daily2017-10-25 09:19
https://kosova-info.com/plani-i-joshuas-per-nokaut-ndaj-takam/60%Daily2017-10-25 09:02
https://kosova-info.com/lumi-b-shume-shpejt-me-kenge-te-re/60%Daily2017-10-25 08:59
https://kosova-info.com/yllka-ben-endrren-realitet-ja-ku-specializoi/60%Daily2017-10-25 08:22
https://kosova-info.com/bashkthemeluesi-i-apple-steve-wozniak-nuk-do-t-blej-nj-iphone-x/60%Daily2017-10-25 07:03
https://kosova-info.com/raporti-per-masakren-ne-han-shejhun-do-te-dergohet-ne-ks-okb/60%Daily2017-10-25 08:18
https://kosova-info.com/kapen-me-110-kg-mariuane-3-shqiptare-ne-prangat-e-policise-italiane/60%Daily2017-10-25 07:58
https://kosova-info.com/google-ju-mbron-nga-prgjimet-n-android-me-dns-over-tls/60%Daily2017-10-25 06:52
https://kosova-info.com/liverpool-cakton-cmimin-e-shitjes-se-coutinhos-te-barcelona-2/60%Daily2017-10-25 07:28
https://kosova-info.com/vjeshta-ne-prishtine-vjen-nga-genc-prelvukaj/60%Daily2017-10-25 07:03
https://kosova-info.com/shojble-greqia-doli-nga-ankthi-i-krizes/60%Daily2017-10-25 06:54
https://kosova-info.com/ky-studim-eshte-i-frikshem-per-seksin-oral/60%Daily2017-10-25 06:48
https://kosova-info.com/gmail-sjell-mbshtetjen-pr-shtojcat-e-palve-t-treta/60%Daily2017-10-25 06:37
https://kosova-info.com/horoskopi-per-diten-e-sotme-3/60%Daily2017-10-25 06:29
https://kosova-info.com/kuptoni-shenjat-qe-jep-trupi-para-nje-infarkti/60%Daily2017-10-25 06:26
https://kosova-info.com/sot-vendoset-fati-i-saimir-tahirit-pritet-votimi-i-parlamentit-per-kerkesen-e-prokurorise/60%Daily2017-10-25 06:25
https://kosova-info.com/xhamia-811-vjecare-e-ndertuar-pa-gozhda-ende-qendron-ne-kembe/60%Daily2017-10-25 06:23
https://kosova-info.com/xhamia-811-vjecare-e-ndertuar-pa-gozhda-ende-qendron-ne-kembe/60%Daily2017-10-25 06:23
https://kosova-info.com/futbollistet-e-real-madridit-qe-gjithmone-zevendesohen-nga-zidane/60%Daily2017-10-25 05:28
https://kosova-info.com/presidenti-trump-diskuton-me-senatoret-per-taksat/60%Daily2017-10-24 21:59
https://kosova-info.com/i-paparashikueshmi-zeman-ka-bere-dicka-shume-te-cuditshme-kete-fundjave/60%Daily2017-10-24 21:58
https://kosova-info.com/reja-e-shyhretes-shkelqen-me-te-zeza-ja-prane-kujt-pozoi/60%Daily2017-10-24 21:53
https://kosova-info.com/macroni-president-i-keq-thone-francezet/60%Daily2017-10-24 21:53
https://kosova-info.com/rusia-vendos-veton-per-rezoluten-per-armet-kimike-ne-siri/60%Daily2017-10-24 21:52
https://kosova-info.com/udhetimet-ne-zonen-shengen-pa-viza-por-me-formular/60%Daily2017-10-24 21:50
https://kosova-info.com/selmanaj-lehte-permbyset-rezultati-ne-prishtine/60%Daily2017-10-24 21:45
https://kosova-info.com/man-city-wolverhampton-ky-ekip-kualifikohet-pas-penalltive/60%Daily2017-10-24 21:41
https://kosova-info.com/zyra-e-mogherinit-pershendet-integrimin-ne-gjyqesorin-e-kosoves/60%Daily2017-10-24 21:36
https://kosova-info.com/politikania-shqiptare-ja-si-ja-shpjegova-djalit-tim-divorcin/60%Daily2017-10-24 21:33
https://kosova-info.com/nena-e-dy-femijeve-qe-hante-14-cokollata-ne-dite-humbi-52-kg-pasi-pa-kete-foto/60%Daily2017-10-24 21:30
https://kosova-info.com/reagon-moska-amerika-te-mos-nderhyje-ne-marredheniet-mes-rusise-e-serbise/60%Daily2017-10-24 21:28
https://kosova-info.com/ja-per-cka-e-detyroi-kengetarin-shqiptar-nena-e-tij/60%Daily2017-10-24 21:27
https://kosova-info.com/barcelona-shkaterron-murcian/60%Daily2017-10-24 21:19
https://kosova-info.com/arsenal-norwich-ky-ekip-kualifikohet-pas-shteses/60%Daily2017-10-24 21:17
https://kosova-info.com/sulmet-kimike-ne-siri-rusia-bllokon-hetimet-perdor-veton/60%Daily2017-10-24 21:16
https://kosova-info.com/deulofeu-shenon-sikur-messi/60%Daily2017-10-24 21:03
https://kosova-info.com/rendesia-e-parandalimit-per-te-luftuar-kancerin-e-gjirit/60%Daily2017-10-24 21:00
https://kosova-info.com/roberti-ne-darke-me-eren-ja-cka-i-komentoi-kengetarja/60%Daily2017-10-24 20:59
https://kosova-info.com/tusk-ende-eshte-gjalle-mundesia-e-terheqjes-se-londres-nga-brexit/60%Daily2017-10-24 20:58
https://kosova-info.com/inter-sampdoria-mbyllet-me-dy-gola-ne-fund/60%Daily2017-10-24 20:41
https://kosova-info.com/bleona-jlo-nicki-minaj-e-rihanna-e-kopjuan-stilin-tim/60%Daily2017-10-24 20:38
https://kosova-info.com/fiton-united-norwich-befason-arsenalin/60%Daily2017-10-24 20:37
https://kosova-info.com/pacientet-kane-nevoje-per-pushim-jo-per-antibiotike/60%Daily2017-10-24 20:32
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cka-iu-servua-mysafireve-ne-dasmen-e-xhensiles-dhe-besit/60%Daily2017-10-24 20:19
https://kosova-info.com/icardi-i-pandalshem-shenon-perseri/60%Daily2017-10-24 20:04
https://kosova-info.com/nje-vit-i-kenges-lejla-keto-jane-te-arriturat-e-hitit-te-elvanes/60%Daily2017-10-24 20:01
https://kosova-info.com/barku-i-madh-shkakton-kancerin/60%Daily2017-10-24 19:57
https://kosova-info.com/pse-u-perjashtua-saimir-tahiri-nga-grupi-i-ps-ja-cfare-thote-ish-ministri/60%Daily2017-10-24 19:53
https://kosova-info.com/cima-tregon-se-cka-i-beri-gruaja-me-dy-viagra/60%Daily2017-10-24 19:48
https://kosova-info.com/arban-abrashi-prishtina-ska-pas-kryetar-keto-4-vjet/60%Daily2017-10-24 19:44
https://kosova-info.com/vaksina-e-re-parandalon-ethet-tofoje-qe-shkaktohen-nga-bakteri-salmonella-typhi/60%Daily2017-10-24 19:44
https://kosova-info.com/inter-sampdoria-shenohet-nje-super-gol/60%Daily2017-10-24 19:26
https://kosova-info.com/inter-sampdoria-shenohet-nje-super-gol/60%Daily2017-10-24 19:26
https://kosova-info.com/bombe-per-ermal-mamaqin-fifin-ia-rremben-luana-vjollca/60%Daily2017-10-24 19:25
https://kosova-info.com/arsenal-norwich-gol-shokues/60%Daily2017-10-24 19:22
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pesha-ideale-sipas-gjatesise-qe-ke/60%Daily2017-10-24 19:21
https://kosova-info.com/ja-kush-e-djersiti-ermal-fejzullahun/60%Daily2017-10-24 19:01
https://kosova-info.com/no-no-no-publikohet-nga-g4shi-reperi-shqiptar-qe-po-shenon-sukses-ne-tregun-e-huaj/60%Daily2017-10-24 18:43
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-murcia-barcelona/60%Daily2017-10-24 18:30
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-paraqet-nje-kercenim-te-papare-per-paqen/60%Daily2017-10-24 18:28
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-paraqet-nje-kercenim-te-papare-per-paqen/60%Daily2017-10-24 18:28
https://kosova-info.com/si-zhvillohet-ngjyra-e-lekures/60%Daily2017-10-24 18:23
https://kosova-info.com/37-te-banoreve-te-zvicres-kane-prejardhje-te-huaj/60%Daily2017-10-24 18:15
https://kosova-info.com/trangujt-kura-e-re-e-alzheimerit/60%Daily2017-10-24 17:59
https://kosova-info.com/arsenal-norwich-mungesa-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-10-24 17:53
https://kosova-info.com/austri-kurz-pritet-ta-formoje-qeverine-me-ekstremin-e-djathte/60%Daily2017-10-24 17:38
https://kosova-info.com/kush-jan-gjigandt-e-teknologjis-lobojn-m-s-shumti-n-evrop/60%Daily2017-10-24 16:28
https://kosova-info.com/almeda-me-kete-imazh-i-rikthehet-instagramit/60%Daily2017-10-24 17:19
https://kosova-info.com/gjumi-i-pamjaftueshem-ju-bene-frikacak/60%Daily2017-10-24 17:19
https://kosova-info.com/gjumi-i-pamjaftueshem-ju-bene-frikacak/60%Daily2017-10-24 17:19
https://kosova-info.com/austri-sebastian-kurz-pritet-te-formoje-qeveri-me-te-djathten-ekstreme/60%Daily2017-10-24 17:11
https://kosova-info.com/e-verteta-per-rrenimin-e-shtepise-se-plakut-nga-ferizaj-qe-perloti-shqiptaret/60%Daily2017-10-24 17:09
https://kosova-info.com/publikohet-online-punimi-i-doktoratures-se-stephen-hawking-numer-rekord-shkarkimesh/60%Daily2017-10-24 17:03
https://kosova-info.com/dieta-strikte-prisni-lejohen-edhe-cokollatat/60%Daily2017-10-24 16:40
https://kosova-info.com/dieta-strikte-prisni-lejohen-edhe-cokollatat/60%Daily2017-10-24 16:40
https://kosova-info.com/katastrofe-per-conten-chelsea-merr-trajnerin-tjeter-italian/60%Daily2017-10-24 16:29
https://kosova-info.com/ky-eshte-aktori-qe-e-quan-kreshen-yll-i-vertete/60%Daily2017-10-24 16:11
https://kosova-info.com/nj-sulm-kibernetik-goditi-t-marten-nj-aeroport-dhe-metrot-n-ukrain/60%Daily2017-10-24 16:24
https://kosova-info.com/pdk-ne-istog-pa-vendim-se-cilin-kandidat-do-ta-perkrahin-ne-balotazh/60%Daily2017-10-24 15:58
https://kosova-info.com/hakeret-sulmojne-aeroportin-dhe-metrone-e-odesas/60%Daily2017-10-24 15:57
https://kosova-info.com/antivirusi-i-google-play-store-m-i-dobti-nga-21-aplikacione-sigurie-t-testuara/60%Daily2017-10-24 15:41
https://kosova-info.com/italia-e-rusia-prijne-per-shkembime-mallrash-ne-portin-e-durresit/60%Daily2017-10-24 15:29
https://kosova-info.com/askush-nuk-e-beson-skuadren-e-re-te-ancelottit/60%Daily2017-10-24 15:10
https://kosova-info.com/mercedes-x-class-i-ri-reklamohet-ne-nje-forme-shume-te-cuditshme/60%Daily2017-10-24 14:59
https://kosova-info.com/hoxha-kerkon-nga-avramopoulos-qe-kosova-te-perfshihet-ne-planet-per-zgjerim/60%Daily2017-10-24 14:52
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-pse-jonida-shehu-u-largua-nga-top-channel/60%Daily2017-10-24 14:52
https://kosova-info.com/nje-fillim-i-veshtire-per-prodhimin-e-telefonave-nga-google/60%Daily2017-10-24 14:40
https://kosova-info.com/iphone-x-shfaqet-ne-video/60%Daily2017-10-24 14:20
https://kosova-info.com/jeta-ne-te-ardhmen/60%Daily2017-10-24 13:48
https://kosova-info.com/petroviq-falenderoi-qytetaret-per-pjesemarrje-ne-zgjedhje/60%Daily2017-10-24 13:42
https://kosova-info.com/petroviq-falenderoi-qytetaret-per-pjesemarrje-ne-zgjedhje-2/60%Daily2017-10-24 13:42
https://kosova-info.com/buffon-zbulon-deshiren-e-fundit-para-pensionimit-nga-futbolli/60%Daily2017-10-24 13:33
https://kosova-info.com/e-gjithe-familja-e-rites-ne-feste-marrin-vemendjen-ne-rruge/60%Daily2017-10-24 13:18
https://kosova-info.com/wolfgang-schauble-zgjidhet-kryetar-i-bundestagut/60%Daily2017-10-24 13:13
https://kosova-info.com/marca-zbulon-fituesin-e-topit-te-arte/60%Daily2017-10-24 13:13
https://kosova-info.com/perse-nuk-duhet-ta-pastroni-fytyren-kur-beni-dush/60%Daily2017-10-24 12:59
https://kosova-info.com/apple-nuk-mund-t-prodhoj-m-shum-sesa-20-milion-iphone-x-kt-vit/60%Daily2017-10-24 12:31
https://kosova-info.com/perez-zgjedh-perforcimin-e-ri-ne-real-madrid/60%Daily2017-10-24 12:31
https://kosova-info.com/fsk-e-gatshme-te-transformohet-ne-ushtri/60%Daily2017-10-24 12:31
https://kosova-info.com/burri-qe-per-vetem-12-jave-transformoi-trupin-e-tij-tani-te-gjithe-po-ia-kane-lakmi-per-muskujt/60%Daily2017-10-24 12:25
https://kosova-info.com/gazetarja-ne-spital-kremlini-e-fajeson-nje-te-cmendur/60%Daily2017-10-24 11:51
https://kosova-info.com/ne-mungese-te-tij-keshtu-e-kujton-dua-te-dashurin/60%Daily2017-10-24 11:46
https://kosova-info.com/ronaldo-zbulon-synimin-e-tij-pas-trofeut-the-best-nga-fifa/60%Daily2017-10-24 11:23
https://kosova-info.com/zv-shefi-i-eulex-it-dekretimi-i-prokuroreve-e-gjyqtareve-serbe-dite-historike-per-kosoven/60%Daily2017-10-24 11:17
https://kosova-info.com/10-aplikacionet-android-m-t-shkarkuara-pr-muajin-shtator/60%Daily2017-10-24 11:08
https://kosova-info.com/djaloshi-qe-vuan-nga-nje-semundje-e-rralle-qe-nuk-e-lejon-te-fleje-gjume/60%Daily2017-10-24 10:58
https://kosova-info.com/nj-foto-e-oneplus-5t-zbulon-nj-tjetr-flagship-me-ekran-pa-skaje/60%Daily2017-10-24 10:49
https://kosova-info.com/dhuna-ndaj-myslimaneve-shba-ia-ndal-ndihmat-ushtarake-myanmarit/60%Daily2017-10-24 10:44
https://kosova-info.com/huawei-ka-shitur-100-milion-pajisje-prgjat-2017-s/60%Daily2017-10-24 10:39
https://kosova-info.com/gjiko-paralajmeron-projektin-e-ri-papuqe-gucci/60%Daily2017-10-24 10:37
https://kosova-info.com/ronaldo-shpallet-the-best-shikojeni-cfare-ndodhi-ne-portugali/60%Daily2017-10-24 10:24
https://kosova-info.com/shba-verejtje-te-reja-ndaj-iranit-dhe-levizjes-hezbollah/60%Daily2017-10-24 10:14
https://kosova-info.com/viti-99-bill-clinton-falenderon-themeluesin-e-apple-per-kosoven/60%Daily2017-10-24 10:11
https://kosova-info.com/prokuroret-dhe-gjyqtaret-serbe-dhane-betimin-para-presidentit-thaci-foto/60%Daily2017-10-24 10:01
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-mixtape-me-15-kenge-nga-capital-t/60%Daily2017-10-24 09:15
https://kosova-info.com/giggs-behet-trajner-i-ekipit-te-njohur-nga-premierliga/60%Daily2017-10-24 08:53
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodhe-kur-nuk-flini-mjaftueshem/60%Daily2017-10-24 08:51
https://kosova-info.com/vulin-deklarata-e-yee-se-presion-me-i-ashper-ndaj-serbise/60%Daily2017-10-24 08:47
https://kosova-info.com/prgjigja-e-google-ndaj-iphone-nj-start-t-vshtir/60%Daily2017-10-24 08:25
https://kosova-info.com/shba-sanksione-kunder-ushtrise-se-birmanise/60%Daily2017-10-24 07:56
https://kosova-info.com/ronaldo-u-shpall-the-best-por-messi-beri-dicka-fantastike/60%Daily2017-10-24 07:51
https://kosova-info.com/gjermania-i-shet-nendetese-izraelit-e-kontribuon-me-nje-pjese-te-cmimit/60%Daily2017-10-24 07:51
https://kosova-info.com/simptomat-e-kancerit-te-lekures-qe-nuk-duhet-injoruar/60%Daily2017-10-24 07:44
https://kosova-info.com/si-shoqe-a-e-keni-ditur-qe-genta-e-ka-nenen-kaq-te-bukur/60%Daily2017-10-24 07:32
https://kosova-info.com/zbulohet-vecantia-e-rendesishme-te-tesla-model-3-video/60%Daily2017-10-24 07:30
https://kosova-info.com/per-10-muaj-100-milione-euro-te-hyra-nga-akciza-ne-cigare/60%Daily2017-10-24 07:30
https://kosova-info.com/facebook-eksperimenton-me-news-feed-nj-pr-postimet-personale-dhe-nj-pr-komerciale/60%Daily2017-10-24 08:30
https://kosova-info.com/cfare-te-hani-ne-mengjes/60%Daily2017-10-24 07:08
https://kosova-info.com/krize-ne-lidhjen-e-tyre-benardi-nuk-pranon-ta-puthe-xhenin-para-ekranit/60%Daily2017-10-24 07:01
https://kosova-info.com/okb-pritet-votimi-per-hetimin-e-sulmeve-kimike-ne-siri/60%Daily2017-10-24 06:55
https://kosova-info.com/ushtari-rus-i-ka-vrare-kater-kolege-te-tij-ne-ceceni/60%Daily2017-10-24 06:31
https://kosova-info.com/renie-e-pritur-e-vetevendosjes/60%Daily2017-10-24 06:17
https://kosova-info.com/tifozet-votojne-kampionin-e-ri-ne-premierlige/60%Daily2017-10-24 05:31
https://kosova-info.com/casillas-largohet-nga-porto/60%Daily2017-10-24 05:19
https://kosova-info.com/ushqimi-i-shpejte-fatal-per-inteligjencen/60%Daily2017-10-23 23:16
https://kosova-info.com/perse-i-duhet-organizmit-lengu-i-misrave-te-zier/60%Daily2017-10-23 23:16
https://kosova-info.com/hani-2-kumbulla-ne-dite-dhe-ndryshimi-eshte-i-pabesueshem/60%Daily2017-10-23 22:47
https://kosova-info.com/kukullat-e-seksit-ne-te-ardhmen-mund-te-kene-edhe-femije/60%Daily2017-10-23 22:39
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-kur-njeriu-privohet-nga-gjumi/60%Daily2017-10-23 22:19
https://kosova-info.com/fotografimi-i-votes-dukuri-qe-po-perseritet/60%Daily2017-10-23 22:12
https://kosova-info.com/tani-mund-te-dergoni-para-nepermjet-facebook-messenger-foto/60%Daily2017-10-23 21:58
https://kosova-info.com/lotet-e-buffon-qe-rreqethen-te-gjithe-ne-ceremonine-e-fifa-s/60%Daily2017-10-23 21:55
https://kosova-info.com/haraqija-mimoza-eshte-humbese-e-gares-ne-gjakove/60%Daily2017-10-23 21:53
https://kosova-info.com/publikohet-projekti-pare-nga-bimbimma-dhe-buta/60%Daily2017-10-23 21:49
https://kosova-info.com/mushkolaj-nuk-do-te-ishte-befasi-permbysja-e-rezultateve-ne-balotazh/60%Daily2017-10-23 21:48
https://kosova-info.com/rezultatet-per-asamble-komunale-ne-shtate-komunat-kryesore/60%Daily2017-10-23 21:40
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fotografia-e-vitit/60%Daily2017-10-23 21:38
https://kosova-info.com/rezarta-shkurta-shkak-i-largimit-te-jonida-shehut-nga-puna/60%Daily2017-10-23 21:33
https://kosova-info.com/vjen-nje-lajm-i-mire-per-ata-qe-duan-te-blejne-iphone-x/60%Daily2017-10-23 21:32
https://kosova-info.com/shpejtim-bulliqi-del-ne-terren-per-ceshtjen-e-vijes-kufitare/60%Daily2017-10-23 21:28
https://kosova-info.com/rosela-gjylbegu-perlotet-ne-emision-kujtimi-me-i-bukur-me-te-atin-e-ndjere-ne-100-kenget-e-shekullit/60%Daily2017-10-23 21:23
https://kosova-info.com/turistet-nga-kosova-braktisin-masivisht-shqiperine/60%Daily2017-10-23 21:19
https://kosova-info.com/turistet-nga-kosova-braktisin-masivisht-shqiperine/60%Daily2017-10-23 21:19
https://kosova-info.com/menyra-per-te-shkarkuar-video-private-nga-facebook/60%Daily2017-10-23 21:12
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-se-thelle-e-ka-mposhtur-ronaldo-messin-ne-garen-per-lojtarin-e-vitit/60%Daily2017-10-23 21:12
https://kosova-info.com/fehmi-ferati-flet-pas-humbjes-ne-mitrovice/60%Daily2017-10-23 21:11
https://kosova-info.com/veseli-ende-skemi-vendosur-se-ke-do-te-perkrahim-ne-prishtine/60%Daily2017-10-23 21:03
https://kosova-info.com/zbulohen-votat-e-ronaldos-a-e-votoi-messin/60%Daily2017-10-23 21:02
https://kosova-info.com/zbulohen-votat-e-ronaldos-a-e-votoi-messin/60%Daily2017-10-23 21:02
https://kosova-info.com/aksidentohet-bashke-me-familje-kengetari-shqiptar-kjo-eshte-gjendja-e-tij/60%Daily2017-10-23 20:56
https://kosova-info.com/a-e-votoi-messi-ronaldon-per-lojtarin-e-vitit-shikoni-votat/60%Daily2017-10-23 20:56
https://kosova-info.com/lojtari-i-vitit-ja-votat-interesante-te-ujkanit-dhe-bunjakit/60%Daily2017-10-23 20:50
https://kosova-info.com/si-te-eliminoni-qimet-nen-lekure-ne-zonen-intime-me-vetem-nje-perberes/60%Daily2017-10-23 20:49
https://kosova-info.com/okb-11-milione-femije-kane-nevoje-per-ndihme-humanitare/60%Daily2017-10-23 20:45
https://kosova-info.com/getinjo-vjen-me-ndryshe-ne-projektin-e-ri-keto-jane-detajet/60%Daily2017-10-23 20:43
https://kosova-info.com/ja-sa-vjece-eshte-kerimani/60%Daily2017-10-23 20:16
https://kosova-info.com/reagimi-i-messit-kur-ronaldo-fitoi-cmimin-lojtari-i-vitit-foto/60%Daily2017-10-23 20:08
https://kosova-info.com/enver-sekiraqa-eshte-eksponent-i-ldk-se-e-kam-pare-vet-duke-blere-vota/60%Daily2017-10-23 19:48
https://kosova-info.com/messi-me-gruan-shkelqejne-ne-ceremonine-e-fifa-s/60%Daily2017-10-23 19:43
https://kosova-info.com/floket-e-lagur-mund-te-shkaktojne-migrenen-dhe-paralizen-e-fytyres/60%Daily2017-10-23 19:29
https://kosova-info.com/pamjet-rrenqethese-qe-tregojne-momentin-kur-gruaja-grabit-foshnjen-e-gjore/60%Daily2017-10-23 19:05
https://kosova-info.com/ttz-e-ledri-vules-degjohet-edhe-ne-beograd/60%Daily2017-10-23 19:02
https://kosova-info.com/zyrtare-fifa-zgjedh-portierin-e-vitit/60%Daily2017-10-23 19:02
https://kosova-info.com/rreziku-i-nje-bote-pa-antibiotike/60%Daily2017-10-23 18:49
https://kosova-info.com/krasniqi-tregon-nese-pdk-do-ta-perkrahe-abrashin-ne-balotazhin-e-prishtines/60%Daily2017-10-23 18:48
https://kosova-info.com/gruaja-e-granit-xhakes-tejet-seksi-le-mbrapa-shume-yje-te-ekranit/60%Daily2017-10-23 18:28
https://kosova-info.com/dashuria-ne-distance-si-te-mbani-gjalle-pasionin-mes-ciftit/60%Daily2017-10-23 18:03
https://kosova-info.com/mberrin-messi-ja-cfare-i-bejne-tifozet-foto/60%Daily2017-10-23 17:52
https://kosova-info.com/shpallet-miss-australia-kerkojne-ti-merret-kurora-vec-pse-eshte-myslimane/60%Daily2017-10-23 17:31
https://kosova-info.com/keto-jane-votat-perfundimtare-te-partive-ne-nivel-te-kosoves/60%Daily2017-10-23 17:21
https://kosova-info.com/takse-e-re-per-drejtuesit-e-automjeteve-qe-tejkalojne-vlerat-e-lejuara-te-ndotjes/60%Daily2017-10-23 16:29
https://kosova-info.com/whatsapp-se-shpejti-me-nje-sherbim-te-ri-por-a-do-te-ju-pelqeje/60%Daily2017-10-23 16:22
https://kosova-info.com/gjykata-vendos-nese-femija-mund-te-pagezohet-me-emrin-xhihad/60%Daily2017-10-23 16:21
https://kosova-info.com/smajl-latifaj-i-bindur-se-do-te-jete-kryetar-i-rahovecit-nuk-i-perjashton-koalicionet/60%Daily2017-10-23 16:10
https://kosova-info.com/16-vite-m-par-apple-prezantoi-ipod-in-e-par/60%Daily2017-10-23 18:24
https://kosova-info.com/brad-pitt-harron-angelinen-nis-romance-me-kete-21-vjecare/60%Daily2017-10-23 15:58
https://kosova-info.com/zyrtare-denohet-bonucci-humb-edhe-derbin-e-madh/60%Daily2017-10-23 15:54
https://kosova-info.com/presidenti-i-komisionit-te-venecias-korrupsioni-ne-shqiperi-ne-nivele-alarmante/60%Daily2017-10-23 15:49
https://kosova-info.com/kim-provokon-nga-shtrati-per-ditelindje/60%Daily2017-10-23 15:42
https://kosova-info.com/dy-shqiptare-ne-formacionin-e-javes-ne-zvicer/60%Daily2017-10-23 15:33
https://kosova-info.com/pas-lidhjes-se-deshtuar-butrinti-merr-nje-kthese-te-rendesishme-ne-jeten-e-tij/60%Daily2017-10-23 15:01
https://kosova-info.com/ambasada-amerikane-mbarevajtja-e-zgjedhjeve-shenje-e-mire-per-demokracine-ne-kosove/60%Daily2017-10-23 15:00
https://kosova-info.com/apple-dhe-samsung-prsri-n-gjykat-pr-patentat-e-dizajnit-t-iphone/60%Daily2017-10-23 14:03
https://kosova-info.com/juventusi-e-transferon-falas-njerin-nga-mbrojtesit-me-te-mire-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-10-23 14:21
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-capital-t-paralajmeron-15-kenge-per-kete-date/60%Daily2017-10-23 13:58
https://kosova-info.com/nj-prkthim-i-gabuar-n-facebook-alarmon-policin-izraelite/60%Daily2017-10-23 13:50
https://kosova-info.com/shtetasi-i-shqiperise-denohet-me-shtate-vjet-burgim-per-krim-te-organizuar/60%Daily2017-10-23 13:45
https://kosova-info.com/studim-depresioni-do-te-jete-semundja-numer-nje-ne-bote-ne-vitin-2030/60%Daily2017-10-23 13:20
https://kosova-info.com/kaspersky-do-t-ofroj-kodin-burimor-t-antivirusit-pr-hetim/60%Daily2017-10-23 13:14
https://kosova-info.com/cana-u-tmerrua-para-ndeshjes-marseille-psg/60%Daily2017-10-23 13:07
https://kosova-info.com/njerezit-me-te-mencur-jane-ata-qe-bejne-humor-te-zi/60%Daily2017-10-23 13:03
https://kosova-info.com/blackberry-keyone-black-edition-ofron-m-shum-sesa-nj-ngjyr-t-re/60%Daily2017-10-23 12:52
https://kosova-info.com/soni-malaj-feston-ditelindjen-nuk-e-besoni-sa-vjec-u-be/60%Daily2017-10-23 12:34
https://kosova-info.com/gjendet-ne-thes-te-berllokut-kufoma-e-plakes-85-vjece/60%Daily2017-10-23 12:33
https://kosova-info.com/smajl-latifi-me-nje-mesazh-per-qytetaret-e-rahovecit/60%Daily2017-10-23 12:17
https://kosova-info.com/rusia-dhe-shba-ja-do-te-marrin-pjese-ne-takimin-asean/60%Daily2017-10-23 12:06
https://kosova-info.com/kahraman-ne-beograd-serbia-ka-nje-rol-te-madh-ne-ballkan/60%Daily2017-10-23 11:41
https://kosova-info.com/luhej-marseille-psg-por-kjo-qe-i-ndodhi-neymarit-na-kujton-futbollin-kosovar/60%Daily2017-10-23 11:39
https://kosova-info.com/filmi-zana-rremben-cmimin-kryesor-ne-midpoint/60%Daily2017-10-23 11:12
https://kosova-info.com/ldk-1-para-pdk-se-vetevendosje-humbi-100-mije-vota-prej-zgjedhjeve-te-pergjithshme/60%Daily2017-10-23 11:07
https://kosova-info.com/james-mattis-viziton-vendet-aziatike/60%Daily2017-10-23 11:01
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-shkarkoni-video-private-nga-rrjeti-social-facebook/60%Daily2017-10-23 12:54
https://kosova-info.com/skandal-i-madh-ne-futbollin-turk/60%Daily2017-10-23 10:40
https://kosova-info.com/nuk-i-fituan-as-nga-100-vota-mesoni-kush-jane-6-kandidatet-qe-deshtuan/60%Daily2017-10-23 09:52
https://kosova-info.com/shyhretja-ska-te-ndalur-dasme-edhe-ne-amerike/60%Daily2017-10-23 09:51
https://kosova-info.com/gjenden-65-trupa-te-civileve-te-vrare-nga-isis/60%Daily2017-10-23 09:41
https://kosova-info.com/semuret-bebe-rexha-anulon-koncertin-ne-san-diego/60%Daily2017-10-23 09:00
https://kosova-info.com/verratti-me-deklarate-te-papritur-per-kartonin-e-kuq-te-neymar/60%Daily2017-10-23 08:58
https://kosova-info.com/forcat-e-sigurise-pakistaneze-thone-se-kane-vrare-tete-terroriste/60%Daily2017-10-23 08:47
https://kosova-info.com/keto-jane-efektet-qe-sjell-perzierja-e-qumeshtit-me-mjaltin/60%Daily2017-10-23 08:24
https://kosova-info.com/apple-nuk-shet-m-modelin-256gb-t-iphone-7/60%Daily2017-10-23 07:50
https://kosova-info.com/permbyllet-numerimi-i-votave-kqz-vazhdon-transmetimin-e-rezultateve/60%Daily2017-10-23 08:10
https://kosova-info.com/portieri-me-i-mire-i-vitit-2017-nga-fifa/60%Daily2017-10-23 08:01
https://kosova-info.com/dicka-e-papritur-i-ndodhi-dafines-i-bie/60%Daily2017-10-23 07:45
https://kosova-info.com/rezultatet-live-per-cdo-komune-te-kosoves/60%Daily2017-10-23 07:31
https://kosova-info.com/kb-do-te-votojne-per-shtyerjen-e-afatit-te-hetimeve-per-sulmet-me-gazin-sarin/60%Daily2017-10-23 07:26
https://kosova-info.com/mos-e-gatuani-me-ne-kete-menyre-orizin-rrezikoni/60%Daily2017-10-23 07:19
https://kosova-info.com/apple-paditet-n-gjykat-nga-nj-kompani-japoneze-pr-termin-animoji/60%Daily2017-10-23 07:43
https://kosova-info.com/kush-do-te-shpallet-sonte-lojtari-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2017-10-23 06:54
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-kur-nuk-pini-kafe/60%Daily2017-10-23 06:31
https://kosova-info.com/si-ta-dalloni-nje-njeri-te-keq-ne-vetem-5-minuta/60%Daily2017-10-23 06:20
https://kosova-info.com/tillerson-milicite-e-mbeshtetura-nga-irani-te-shkojne-ne-shtepi/60%Daily2017-10-23 06:11
https://kosova-info.com/vjen-lajmi-i-shumepritur-nga-shkurte-fejza/60%Daily2017-10-23 06:04
https://kosova-info.com/nitaj-keto-zgjedhje-deshmojne-se-aak-eshte-nje-parti-e-madhe/60%Daily2017-10-22 22:23
https://kosova-info.com/reagon-rashiti-nuk-jemi-dy-kandidate-te-pdk-se-ne-shtime/60%Daily2017-10-22 22:15
https://kosova-info.com/bekim-jashari-me-keto-fjale-i-drejtohet-qytetareve-te-skenderajt/60%Daily2017-10-22 22:14
https://kosova-info.com/live-rezultatet-e-kqz-se/60%Daily2017-10-22 22:09
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-dite-e-madhe-ne-drenas-per-ata-qe-besuan-ne-forcen-e-ndryshimit/60%Daily2017-10-22 22:00
https://kosova-info.com/%e2%80%8bismet-kryeziu-vetevendosje-eshte-humbesja-e-madhe-e-ketyre-zgjedhjeve/60%Daily2017-10-22 21:58
https://kosova-info.com/maska-100-natyrale-qe-parandalon-dhe-eleminon-njollat-dhe-rrudhat-ne-fytyre/60%Daily2017-10-22 21:46
https://kosova-info.com/manchester-united-transferon-talentin-e-valencias/60%Daily2017-10-22 21:44
https://kosova-info.com/djali-i-mel-gibson-nuk-jam-i-shemtuar-sa-ai/60%Daily2017-10-22 21:42
https://kosova-info.com/veseli-do-ti-fitojme-komunat-ku-mbetem-ne-balotazh/60%Daily2017-10-22 21:28
https://kosova-info.com/real-madrid-30-eibar-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-10-22 21:16
https://kosova-info.com/maska-natyrale-qe-ju-largon-krejtesisht-yndyren-nga-fytyra/60%Daily2017-10-22 21:12
https://kosova-info.com/floket-sa-here-duhet-ti-lajme/60%Daily2017-10-22 21:12
https://kosova-info.com/momenti-kur-neymar-ndeshkohet-me-karton-te-kuq/60%Daily2017-10-22 21:03
https://kosova-info.com/rita-ora-con-raki-rrushi-nga-rahoveci-ne-emision-britaniket-kane-frike-ta-pijne/60%Daily2017-10-22 21:01
https://kosova-info.com/si-te-keni-nje-bashkejetese-te-mbushur-me-romance/60%Daily2017-10-22 20:57
https://kosova-info.com/marseille-dhe-psg-i-ndajne-piket-ne-derbin-e-javes-ne-france/60%Daily2017-10-22 20:55
https://kosova-info.com/jeni-perdorues-te-mire-te-facebook-ja-13-truke-qe-ndoshta-nuk-i-dini/60%Daily2017-10-22 20:45
https://kosova-info.com/horoskopi-dhe-kamasutra-pozicioni-i-preferuar-per-cdo-shenje/60%Daily2017-10-22 20:45
https://kosova-info.com/franceska-jace-fotografohet-nga-mbrapa-e-zjarrte/60%Daily2017-10-22 20:41
https://kosova-info.com/ushqimet-e-zakonshme-qe-ulin-rrezikun-per-zhvillimin-e-kancerit-te-zorres/60%Daily2017-10-22 20:34
https://kosova-info.com/reali-vazhdon-me-fitore-video/60%Daily2017-10-22 20:32
https://kosova-info.com/marcelo-me-gol-te-bukur-trefishon-epersine-e-real-madridit/60%Daily2017-10-22 20:27
https://kosova-info.com/ne-2020-me-shume-femije-obeze-se-ata-nenpeshe/60%Daily2017-10-22 20:26
https://kosova-info.com/pas-balenes-blu-nje-tjeter-loje-e-frikshme-po-qarkullon-ne-internet/60%Daily2017-10-22 20:22
https://kosova-info.com/zyrtare-shkarkohet-paolo-tramezzani/60%Daily2017-10-22 20:12
https://kosova-info.com/eros-grezda-i-shenon-gol-te-bukur-rijekas/60%Daily2017-10-22 20:06
https://kosova-info.com/ja-cka-tha-geta-beqa-per-puthjen-e-pare/60%Daily2017-10-22 20:03
https://kosova-info.com/aak-ia-kalon-ldk-se-ne-suhareke/60%Daily2017-10-22 19:56
https://kosova-info.com/neymar-shenon-gol-te-bukur-ne-derbin-marseille-psg-video/60%Daily2017-10-22 19:39
https://kosova-info.com/nje-burre-si-geti-kete-qe-po-e-ben-per-marinen-nuk-e-ka-bere-per-asnje-femer-tjeter/60%Daily2017-10-22 19:37
https://kosova-info.com/kastro-zizo-baba-per-here-te-trete/60%Daily2017-10-22 19:15
https://kosova-info.com/rikthehen-super-golat-nga-asensio-video/60%Daily2017-10-22 19:15
https://kosova-info.com/tuna-me-dedikim-prekes-per-patrisin/60%Daily2017-10-22 19:05
https://kosova-info.com/vdes-ne-spital-aktorja-e-njohur/60%Daily2017-10-22 19:00
https://kosova-info.com/rihanna-shtatzene-shikoni-si-e-fshehe-barkun/60%Daily2017-10-22 18:49
https://kosova-info.com/bashkim-ramosaj-i-aak-se-fiton-pa-balotazh-ne-decan/60%Daily2017-10-22 18:42
https://kosova-info.com/flasin-kengetaret-keto-jane-pritshmerite-e-tyre-per-zgjedhjet-lokale/60%Daily2017-10-22 18:12
https://kosova-info.com/juventusi-e-verteton-forcen-me-nje-lojtar-me-pak-e-deklason-udinesen/60%Daily2017-10-22 17:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-rezultati-per-asamble-komunale-te-gjakoves/60%Daily2017-10-22 17:42
https://kosova-info.com/instagram-eshte-nje-mafie-ska-asgje-origjinale/60%Daily2017-10-22 16:45
https://kosova-info.com/juventusi-e-permbys-udinesen-shenon-dy-gola-te-shpejte/60%Daily2017-10-22 16:23
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-ne-menyre-shume-provokative-ju-pyet-a-keni-votuar/60%Daily2017-10-22 16:16
https://kosova-info.com/ne-lagjen-dardania-ne-kryeqytet-fluks-i-shtuar-i-votuesve/60%Daily2017-10-22 16:15
https://kosova-info.com/me-apo-pa-mbathje-vjen-reagimi-i-kejvines/60%Daily2017-10-22 15:58
https://kosova-info.com/tottenhami-trondit-liverpoolin/60%Daily2017-10-22 15:20
https://kosova-info.com/pdk-ja-ne-drenas-procesi-zgjedhor-eshte-duke-shkuar-mire-keqberesit-jane-duke-manipiluar-me-qytetarin/60%Daily2017-10-22 15:06
https://kosova-info.com/erdogan-kudo-qe-ka-provokim-ndaj-nesh-mund-te-godasim-papritmas/60%Daily2017-10-22 14:59
https://kosova-info.com/spanja-mohon-akuzat-per-grusht-shtet/60%Daily2017-10-22 14:46
https://kosova-info.com/edhe-zanfina-ismaili-votoi/60%Daily2017-10-22 14:38
https://kosova-info.com/nigeri-250-mije-gra-vdesin-ne-vit-nga-kanceri/60%Daily2017-10-22 14:35
https://kosova-info.com/trump-nuk-e-bllokon-publikimin-e-dokumenteve-per-vrasjen-e-kennedyt/60%Daily2017-10-22 14:11
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-tottenham-liverpool-2/60%Daily2017-10-22 14:02
https://kosova-info.com/vuan-nga-semundja-alzheimer-por-e-befason-gruan-ne-80-vjetorin-e-lindjes-se-saj/60%Daily2017-10-22 13:56
https://kosova-info.com/trump-nuk-e-bllokon-publikimin-e-dokumenteve-per-vrasjen-e-kennedyt-2/60%Daily2017-10-22 13:53
https://kosova-info.com/skenderaj-rritet-numri-i-daljes-se-qytetareve-ne-zgjedhje/60%Daily2017-10-22 13:46
https://kosova-info.com/keto-gjera-nuk-duhet-ti-beni-kur-udhetoni/60%Daily2017-10-22 13:33
https://kosova-info.com/raka-bie-is-i-debohet-por-zgjidhja-eshte-ende-larg/60%Daily2017-10-22 13:20
https://kosova-info.com/enca-shfaq-anen-patriotike-ja-cfare-ka-bere/60%Daily2017-10-22 13:10
https://kosova-info.com/gabon-xhaka-rooney-bombardon-arsenalin/60%Daily2017-10-22 12:44
https://kosova-info.com/gjendet-granate-dore-dhe-eksploziv-ne-autobusin-qe-erdhi-nga-serbia/60%Daily2017-10-22 12:04
https://kosova-info.com/ky-eshte-cifti-i-pare-i-estrades-qe-votoi-sot/60%Daily2017-10-22 11:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-everton-arsenal-2/60%Daily2017-10-22 11:33
https://kosova-info.com/si-ngjante-puna-n-nj-kompjuter-me-windows-95/60%Daily2017-10-22 11:12
https://kosova-info.com/kjo-eshte-komuna-me-me-se-paku-dalje-ne-zgjedhje/60%Daily2017-10-22 10:55
https://kosova-info.com/lidert-evropian-krkojn-propozime-pr-mnyrn-e-taksimit-t-gjigandve-online/60%Daily2017-10-22 10:50
https://kosova-info.com/flaka-krelani-shume-atraktive-ne-keto-imazhe/60%Daily2017-10-22 10:13
https://kosova-info.com/barcelona-me-transferim-te-papritur-nga-manchester-united/60%Daily2017-10-22 10:05
https://kosova-info.com/nis-punen-ferma-me-e-madhe-e-energjise-se-eres-ne-amazon/60%Daily2017-10-22 09:47
https://kosova-info.com/policia-dy-te-ndaluar-procesi-zgjedhor-po-vazhdon-i-qete/60%Daily2017-10-22 09:47
https://kosova-info.com/policia-dy-te-ndaluar-procesi-zgjedhor-po-vazhdon-i-qete/60%Daily2017-10-22 09:47
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-fton-gjilanasit-qe-ne-menyre-masive-te-votojne/60%Daily2017-10-22 09:45
https://kosova-info.com/aktore-te-rinj-ne-sezonin-e-ri-te-o-sa-mire/60%Daily2017-10-22 09:24
https://kosova-info.com/hani-dy-banane-ne-dite-ja-cfare-i-ndodhe-trupit-tuaj/60%Daily2017-10-22 08:58
https://kosova-info.com/milan-montella-vendim-i-madh-para-ndeshjes-ndaj-genoas/60%Daily2017-10-22 08:41
https://kosova-info.com/me-ne-fund-vieri-zyrtarizon-lidhjen-serioze-me-te-dashuren-super-seksi/60%Daily2017-10-22 08:25
https://kosova-info.com/voton-shpend-ahmeti-te-gjithe-sot-jemi-te-barabarte/60%Daily2017-10-22 08:14
https://kosova-info.com/ky-eshte-mbreti-i-repit-sipas-mozzik/60%Daily2017-10-22 08:09
https://kosova-info.com/kjo-eshte-menyra-e-duhur-e-te-berit-ushtrime/60%Daily2017-10-22 08:00
https://kosova-info.com/presidenti-i-banks-qendrore-evropiane-injoron-bitcoinin-duhet-t-maturohet/60%Daily2017-10-22 07:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-lengu-qe-sheron-migrenen/60%Daily2017-10-22 07:39
https://kosova-info.com/tottenham-liverpool-formacionet-e-skuadrave/60%Daily2017-10-22 07:31
https://kosova-info.com/shtoni-keto-ushqime-ne-dieten-tuaj/60%Daily2017-10-22 07:19
https://kosova-info.com/strakosha-befason-pas-rinovimit-me-lazion/60%Daily2017-10-22 07:18
https://kosova-info.com/vonesa-e-hapjes-se-nje-qendre-votimi-ne-decan-reagon-nisma/60%Daily2017-10-22 07:00
https://kosova-info.com/vonesa-e-hapjes-se-nje-qendre-votimi-ne-decan-reagon-nisma/60%Daily2017-10-22 07:00
https://kosova-info.com/bebe-rexha-gjysme-e-zhveshur-e-sapo-zgjuar-nga-gjumi/60%Daily2017-10-22 06:55
https://kosova-info.com/para-vdekjes-i-premtoi-se-do-ta-realizonte-endrren-shikoni-cfare-ka-bere/60%Daily2017-10-22 06:24
https://kosova-info.com/studim-cfare-ndodhe-me-njeriun-pasi-perjeton-sulmin-kardiak-dhe-rikthehet-ne-jete/60%Daily2017-10-22 06:09
https://kosova-info.com/kosova-voton-sot-2/60%Daily2017-10-21 22:01
https://kosova-info.com/temperaturat-po-bien-por-bes-kallaku-ende-ben-plazh/60%Daily2017-10-21 21:56
https://kosova-info.com/si-ta-dallojme-gripin-nga-ftohja-2/60%Daily2017-10-21 21:51
https://kosova-info.com/fifa-po-mendon-lejimin-e-futbollisteve-per-te-nderruar-kombetare/60%Daily2017-10-21 21:44
https://kosova-info.com/ne-veri-te-kosoves-do-te-vendosen-me-shume-se-400-police/60%Daily2017-10-21 21:33
https://kosova-info.com/dashurohet-getinjo/60%Daily2017-10-21 21:31
https://kosova-info.com/dashurohet-getinjo/60%Daily2017-10-21 21:31
https://kosova-info.com/shenja-qe-injorohet-por-qe-tregon-se-nuk-jeni-per-njeri-tjetrin-2/60%Daily2017-10-21 21:29
https://kosova-info.com/napoli-0-0-inter-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-10-21 21:24
https://kosova-info.com/bie-cmimi-i-veturave-ne-kosove/60%Daily2017-10-21 21:19
https://kosova-info.com/njihuni-me-metoden-e-shpejte-dhe-efektive-qe-heq-mbetjet-e-pesticideve-nga-fruta-e-perimet/60%Daily2017-10-21 21:18
https://kosova-info.com/barcelona-2-0-malaga-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-10-21 21:02
https://kosova-info.com/eurodeputeti-slloven-sfida-me-e-madhe-per-serbine-arritja-e-konsensusit-te-brendshem-per-kosoven/60%Daily2017-10-21 21:00
https://kosova-info.com/eurodeputeti-slloven-sfida-me-e-madhe-per-serbine-arritja-e-konsensusit-te-brendshem-per-kosoven/60%Daily2017-10-21 21:00
https://kosova-info.com/pdk-ldk-po-thyen-heshtjen-zgjedhore-te-shtepia-e-kultures/60%Daily2017-10-21 20:57
https://kosova-info.com/ka-duete-me-te-dyja-por-ja-ke-zgjedh-mozzik-mes-kides-dhe-xhensiles/60%Daily2017-10-21 20:57
https://kosova-info.com/peje-zgjerimi-i-rruges-pret-largimin-e-shtyllave-te-keds-it-video/60%Daily2017-10-21 20:53
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendi-ky-voton-kadri-veseli/60%Daily2017-10-21 20:48
https://kosova-info.com/ldk-mbane-konference-ne-mengjes-mustafa-voton-ne-emin-duraku-ne-oren-0930/60%Daily2017-10-21 20:43
https://kosova-info.com/interi-ia-prishe-serine-e-fitoreve-napolit-ska-fitues-ne-san-paolo/60%Daily2017-10-21 20:41
https://kosova-info.com/fitore-e-lehte-e-barcelones/60%Daily2017-10-21 20:36
https://kosova-info.com/testi-15-minutesh-qe-ju-ndihmon-te-dalloni-nese-keni-myk-ne-goje/60%Daily2017-10-21 20:33
https://kosova-info.com/nuk-eshte-barbie-eshte-luana/60%Daily2017-10-21 20:31
https://kosova-info.com/huliganet-qe-nderprene-ndeshjen-flamurtari-vellaznimi-ende-ne-liri/60%Daily2017-10-21 20:18
https://kosova-info.com/katalonia-thote-se-nuk-do-te-pranoje-planet-e-madridit/60%Daily2017-10-21 20:08
https://kosova-info.com/me-keto-dy-figura-publike-ishte-i-fejuar-dikur-seldi/60%Daily2017-10-21 20:03
https://kosova-info.com/barcelona-malaga-shenon-lojtari-qe-e-duan-te-gjithe-tifozet-e-futbollit/60%Daily2017-10-21 20:03
https://kosova-info.com/kjo-fotografi-verteton-se-goli-i-barcelones-ishte-i-parregullt/60%Daily2017-10-21 19:56
https://kosova-info.com/modeli-flokeve-qe-e-kerkojne-te-gjitha/60%Daily2017-10-21 19:47
https://kosova-info.com/napoli-inter-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2017-10-21 19:36
https://kosova-info.com/ermali-godet-rashelin-iku-per-tu-bere-me-e-mencur/60%Daily2017-10-21 19:29
https://kosova-info.com/para-se-te-fejohej-me-seldin-me-kete-kengetar-kosovar-ishte-ne-lidhje-mimoza-shkodra/60%Daily2017-10-21 19:03
https://kosova-info.com/merkel-nis-bisedimet-per-koalicionin-xhamajka/60%Daily2017-10-21 18:56
https://kosova-info.com/dhurata-tregon-se-a-eshte-ne-lidhje-me-yll-limanin/60%Daily2017-10-21 18:42
https://kosova-info.com/blerta-deliu-pjese-e-o-sa-mire/60%Daily2017-10-21 18:24
https://kosova-info.com/a-e-demtoi-gjyqtari-genc-nuza-driten-ne-perballjen-me-trepcen-89-video/60%Daily2017-10-21 18:21
https://kosova-info.com/varesia-nga-seksi-kenaqesi-apo-semundje-pergjigjet-psikiatri/60%Daily2017-10-21 18:12
https://kosova-info.com/tani-kompjuteret-na-bejne-dhe-torta-video/60%Daily2017-10-21 18:07
https://kosova-info.com/keto-dy-fytyra-publike-do-behen-prinder-te-dy-vajzave/60%Daily2017-10-21 17:59
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-duhet-ti-vishni-veshjet-e-brendshme-pas-marredhenies-intime/60%Daily2017-10-21 17:54
https://kosova-info.com/keshtu-e-gjeni-qendren-ku-do-te-votoni/60%Daily2017-10-21 17:50
https://kosova-info.com/miliarderi-qe-fitoi-zgjedhjet-ne-ceki/60%Daily2017-10-21 17:33
https://kosova-info.com/erdogan-shba-nuk-jane-nje-vend-i-civilizuar/60%Daily2017-10-21 17:09
https://kosova-info.com/klaudia-publikon-foton-nudo-nga-vaska-mund-ti-verehet-zogu/60%Daily2017-10-21 16:59
https://kosova-info.com/g7-bashkepunim-me-kompanite-per-luftimin-e-ekstremizmit-ne-internet/60%Daily2017-10-21 16:53
https://kosova-info.com/ky-eshte-mashkulli-qe-po-i-thote-dhurates-pafundesisht-te-dua/60%Daily2017-10-21 16:43
https://kosova-info.com/samsung-sjell-galaxy-tab-active-2/60%Daily2017-10-21 16:42
https://kosova-info.com/perfundon-mbledhja-e-keshillit-te-mandateve-ja-cfare-u-vendos-per-saimir-tahirin/60%Daily2017-10-21 16:41
https://kosova-info.com/huddersfield-21-man-utd-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-10-21 16:25
https://kosova-info.com/samiti-i-lidereve-te-nato-s-mbahet-ne-bruksel/60%Daily2017-10-21 15:52
https://kosova-info.com/vera-shkoi-e-shyhrete-behluli-i-beri-100-mije/60%Daily2017-10-21 15:40
https://kosova-info.com/ish-diplomati-shqiptar-ne-vietnam-rrefen-vitet-e-luftes/60%Daily2017-10-21 15:38
https://kosova-info.com/dy-gola-te-shpejte-ne-sfiden-city-burnley/60%Daily2017-10-21 15:36
https://kosova-info.com/haradinaj-premton-perkrahje-per-sportin-ne-kosove/60%Daily2017-10-21 15:18
https://kosova-info.com/huawei-prezanton-vitin-e-ardhshm-nj-telefon-me-ekran-q-paloset/60%Daily2017-10-21 15:15
https://kosova-info.com/afganistan-nga-sulmi-vetevrases-jane-vrare-15-kadete-ushtarake/60%Daily2017-10-21 15:14
https://kosova-info.com/facebook-messenger-drgon-para-prmes-paypal/60%Daily2017-10-21 14:57
https://kosova-info.com/arta-e-semure-rende-fiton-zemrat-e-zviceraneve-me-vullnetin-e-saj-per-jete/60%Daily2017-10-21 14:49
https://kosova-info.com/arta-e-semure-rende-fiton-zemrat-e-zviceraneve-me-vullnetin-e-saj-per-jete/60%Daily2017-10-21 14:49
https://kosova-info.com/goli-i-azpilicuetas-dhe-festa-e-cmendur-e-contes-foto/60%Daily2017-10-21 14:23
https://kosova-info.com/dalin-videoet-kur-seldi-dhe-mimoza-vune-unazat-e-fejeses/60%Daily2017-10-21 14:19
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-tuneli-i-kalimashit-mbushet-me-tym/60%Daily2017-10-21 14:01
https://kosova-info.com/roani-eshte-rritur-ja-si-fotografohet-me-nenen/60%Daily2017-10-21 13:57
https://kosova-info.com/erdogani-ofendon-shba-ne/60%Daily2017-10-21 13:42
https://kosova-info.com/vjosa-e-dritoni-e-kallin-me-kenge-live-ne-permbyllje-te-fushates/60%Daily2017-10-21 13:09
https://kosova-info.com/sherr-masiv-ne-zvicer-3-shqiptare-perfundojne-te-plagosur-ne-spital/60%Daily2017-10-21 13:01
https://kosova-info.com/chelsea-watford-shenohet-goli-qe-hesht-tifozet-vendas/60%Daily2017-10-21 12:44
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-madridi-suspendon-qeverine-e-katalonise-autonomia-mbetet/60%Daily2017-10-21 12:10
https://kosova-info.com/italikater-femije-dhe-babai-vdesin-nga-zjarri-ne-shtepine-e-tyre/60%Daily2017-10-21 11:48
https://kosova-info.com/urimi-emocionues-i-justin-timberlake-per-gruan/60%Daily2017-10-21 11:20
https://kosova-info.com/fanella-e-re-e-barcelones-per-sezonin-201819/60%Daily2017-10-21 10:57
https://kosova-info.com/polici-gjerman-me-prejardhje-kosovare-denohet-per-ngacmim-seksual/60%Daily2017-10-21 10:46
https://kosova-info.com/oek-bashkepunimi-kosove-shqiperi-vec-per-konsum-mediatik/60%Daily2017-10-21 10:33
https://kosova-info.com/keto-jane-dobite-qe-sjell-geshtenja/60%Daily2017-10-21 10:25
https://kosova-info.com/keshtu-jane-dukur-mimoza-dhe-seldi-ne-fejese/60%Daily2017-10-21 10:10
https://kosova-info.com/sulm-me-thike-ne-gjermani-disa-te-plagosur/60%Daily2017-10-21 10:02
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-pastore-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2017-10-21 09:38
https://kosova-info.com/shihni-enderr-sikur-jeni-shtatzene-kjo-eshte-domethenia/60%Daily2017-10-21 09:36
https://kosova-info.com/rusia-ia-dorezoi-serbise-gjashte-aeroplane-luftarake-te-tipit-mig-29/60%Daily2017-10-21 09:11
https://kosova-info.com/behet-thirrje-per-zgjedhje-te-lira-dhe-gjuhe-te-permbajtur/60%Daily2017-10-21 09:03
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-filloje-sezoni-i-ri-i-o-sa-mire/60%Daily2017-10-21 08:56
https://kosova-info.com/ruani-ekuilibrin-e-zorreve/60%Daily2017-10-21 08:53
https://kosova-info.com/chelsea-me-plot-mungesa-ndaj-watfordit/60%Daily2017-10-21 08:25
https://kosova-info.com/dosja-habilaj-policia-aksione-ne-fier-e-vlore/60%Daily2017-10-21 08:18
https://kosova-info.com/u-bene-te-njohur-si-cifti-i-pare-ne-bote-me-gjashtenjaket-e-mbijetuara-por-ja-cfare-ndodhe-30-vite-me-vone/60%Daily2017-10-21 08:10
https://kosova-info.com/u-bene-te-njohur-si-cifti-i-pare-ne-bote-me-gjashtenjaket-e-mbijetuara-por-ja-cfare-ndodhe-30-vite-me-vone/60%Daily2017-10-21 08:10
https://kosova-info.com/mes-baby-g-dhe-adelina-berishes-ja-cilen-zgjedh-mozzik/60%Daily2017-10-21 08:05
https://kosova-info.com/degjon-britma-te-familjareve-cmendet-kur-kupton-arsyen/60%Daily2017-10-21 07:35
https://kosova-info.com/aplikojeni-kete-perzierje-nen-sqetullat-tuaja-te-gjitha-qimet-do-te-bien-dhe-nuk-do-te-dalin-kurre-me/60%Daily2017-10-21 07:21
https://kosova-info.com/sulmi-me-thike-ne-poloni-ska-te-beje-me-terrorizem/60%Daily2017-10-21 07:12
https://kosova-info.com/sulmi-me-thike-ne-poloni-ska-te-beje-me-terrorizem-2/60%Daily2017-10-21 07:12
https://kosova-info.com/ciao-montella-milan-zgjedh-trajnerin-e-ri-te-dashur-nga-tifozet/60%Daily2017-10-21 07:11
https://kosova-info.com/ish-terroristja-gjermane-jeton-ne-shkup-dhe-shkruan-liber-per-historine-e-ballkanit/60%Daily2017-10-21 07:05
https://kosova-info.com/samiti-i-be-se-may-shpreson-tek-dhjetori/60%Daily2017-10-21 06:57
https://kosova-info.com/sa-jeni-te-rrezikuar-nga-semundjet-nese-perdorni-nje-tualet-publik/60%Daily2017-10-21 06:28
https://kosova-info.com/rita-ora-takon-princat-harry-dhe-william/60%Daily2017-10-21 06:26
https://kosova-info.com/perleshje-ne-prishtine-perfshihen-aktivistet-e-vetevendosjes-video/60%Daily2017-10-20 22:26
https://kosova-info.com/ekskluzive-enver-sekiraqa-eshte-rruges-per-ne-burgun-e-dyzit/60%Daily2017-10-20 22:15
https://kosova-info.com/kryetari-i-fjales-dr-gezim-kelmendi-falenderon-qytetaret-dhe-tregon-pse-duhet-te-votohet-fjala-me-22-tetor/60%Daily2017-10-20 22:03
https://kosova-info.com/kim-ben-nje-veprim-shume-human-por-kritikohet-per-dicka/60%Daily2017-10-20 22:00
https://kosova-info.com/veliu-podujeva-prape-bastion-i-ldk-se/60%Daily2017-10-20 21:58
https://kosova-info.com/ahmeti-dhe-thaci-neser-pritet-publikimi-i-marreveshjes/60%Daily2017-10-20 21:55
https://kosova-info.com/dhuna-ne-kuvend-suspendohen-4-te-punesuar-ne-mpj/60%Daily2017-10-20 21:54
https://kosova-info.com/automjetet-me-benzine-deri-ne-vitin-2030/60%Daily2017-10-20 21:54
https://kosova-info.com/di-maria-befason-me-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2017-10-20 21:51
https://kosova-info.com/prapa-projekteve-milioneshe-te-selim-pacollit-qendron-familja-pacolli/60%Daily2017-10-20 21:45
https://kosova-info.com/haradinaj-per-100-dite-qeverisje-do-te-kete-300-400-vendime-apo-veprime/60%Daily2017-10-20 21:42
https://kosova-info.com/shenjat-qe-jep-trupi-1-muaj-para-atakut-ne-zemer-2/60%Daily2017-10-20 21:40
https://kosova-info.com/ja-ku-u-inspirua-ledri-per-ttz/60%Daily2017-10-20 21:40
https://kosova-info.com/luta-gjilanin-do-ta-zdritim-me-investime-milioneshe-sikur-sheshin-rexhep-mala-e-nuhi-berisha/60%Daily2017-10-20 21:33
https://kosova-info.com/migjen-basha-shenon-dy-gola-ne-fitoren-e-barit-ne-serie-b/60%Daily2017-10-20 21:26
https://kosova-info.com/befason-gena-me-ne-fund-tregon-emrin-e-vertete/60%Daily2017-10-20 21:20
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-prezantuesja-super-seksi-e-motit-shikoni-te-pasmet-e-saj-ne-bikini-foto/60%Daily2017-10-20 21:15
https://kosova-info.com/sa-te-rrezikuar-jeni-nese-perdorni-nje-tualet-publik-ja-semundjet-qe-mund-te-merrni/60%Daily2017-10-20 21:11
https://kosova-info.com/bolt-ky-futbollist-do-te-shpallet-lojtari-i-vitit-nga-fifa-foto/60%Daily2017-10-20 21:03
https://kosova-info.com/elena-feston-ditelindjen-ky-eshte-urimi-i-rites/60%Daily2017-10-20 21:00
https://kosova-info.com/te-mira-shendetesore-te-geshtenjes/60%Daily2017-10-20 20:58
https://kosova-info.com/samsung-avancon-m-shum-n-rang-global-me-galaxy-tab-active2-t-prmirsuar-nj-tablet-i-optimizuar-pr-bizneset/60%Daily2017-10-20 20:53
https://kosova-info.com/samsung-avancon-m-shum-n-rang-global-me-galaxy-tab-active2-t-prmirsuar-nj-tablet-i-optimizuar-pr-bizneset/60%Daily2017-10-20 20:53
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-sezonit-te-kaluar-sipas-bolt/60%Daily2017-10-20 20:47
https://kosova-info.com/selim-pacolli-permbylle-fushaten-duke-iu-bashkuar-festes-se-plisave/60%Daily2017-10-20 20:41
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-me-video-provokuese-zbulon-mbathjet/60%Daily2017-10-20 20:39
https://kosova-info.com/transferimet-me-te-shtrenjta-ne-futboll-para-vitit-2005-video/60%Daily2017-10-20 20:35
https://kosova-info.com/bej-seks-me-shefin-3-here-ne-dite-por-ai/60%Daily2017-10-20 20:28
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-formacioni-i-arsenalit-ne-sfiden-e-veshtire-ndaj-evertonit/60%Daily2017-10-20 20:23
https://kosova-info.com/blerta-deliu-kodra-fanse-e-mc-kreshes-ja-cka-i-thote-publikisht/60%Daily2017-10-20 20:17
https://kosova-info.com/superushqimet-e-vjeshtes/60%Daily2017-10-20 20:17
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-pare-i-flamurtarit-pas-incidentit-te-turpshem/60%Daily2017-10-20 20:14
https://kosova-info.com/vajza-kurre-mos-qendroni-kembe-mbi-kembe-ja-cfare-rrezikoni-2/60%Daily2017-10-20 20:06
https://kosova-info.com/transferim-i-papritur-nga-milani-te-barcelona-foto/60%Daily2017-10-20 20:05
https://kosova-info.com/alphago-zero-i-google-roboti-shkencetar/60%Daily2017-10-20 20:01
https://kosova-info.com/prestigjiozja-popdust-ylli-shqiptar-era-istrefi-e-destinuar-per-gjera-te-medha/60%Daily2017-10-20 19:56
https://kosova-info.com/prestigjiozja-popdust-ylli-shqiptar-era-istrefi-e-destinuar-per-gjera-te-medha/60%Daily2017-10-20 19:56
https://kosova-info.com/reali-i-kerkon-kanen-tottenhamit-ia-ofron-edhe-kete-yll-te-skuadres-foto/60%Daily2017-10-20 19:48
https://kosova-info.com/sezoni-i-ri-i-o-sa-mire-po-vjen-me-keto-ndryshime/60%Daily2017-10-20 19:32
https://kosova-info.com/nga-dhimbja-e-gishtave-deri-tek-ndryshimi-i-zerit-keto-jane-7-simptomat-e-kancerit-te-mushkerise/60%Daily2017-10-20 19:29
https://kosova-info.com/shefi-i-operatives-se-uck-se-ne-dukagjin-ka-nje-falenderim-te-vecante-para-22-tetorit/60%Daily2017-10-20 19:20
https://kosova-info.com/mozzik-zgjedh-mes-kolegeve-dhe-ish-kolegeve-ne-rubriken-ke-zgjedh/60%Daily2017-10-20 19:06
https://kosova-info.com/perzierja-me-hudher-dhe-limon-qe-ndihmon-renien-ne-peshe/60%Daily2017-10-20 18:58
https://kosova-info.com/renie-flokesh-lekure-e-thate-dhimbje-muskujsh-kjo-eshte-vitamina-qe-ju-mungon/60%Daily2017-10-20 18:47
https://kosova-info.com/montella-ne-ethe-ja-emrat-e-trajnereve-qe-mund-ta-zevendesojme-te-milani/60%Daily2017-10-20 18:42
https://kosova-info.com/veseli-therret-qytetaret-qe-ti-votojne-masivisht-kandidatet-e-pdk-se/60%Daily2017-10-20 18:02
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-tregon-a-eshte-milioner-video/60%Daily2017-10-20 17:57
https://kosova-info.com/keto-te-reja-solli-emisioni-mirage-sonte-video/60%Daily2017-10-20 17:55
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-duhet-tia-lironi-vendin-te-moshuarave-ne-autobus/60%Daily2017-10-20 17:44
https://kosova-info.com/spiegel-raporti-sekret-i-nato-s-kur-rusia-sulmon/60%Daily2017-10-20 17:43
https://kosova-info.com/zanetti-me-deklarate-emocionale-permend-edhe-tottin-maldinin-giggsin-e-del-pieron/60%Daily2017-10-20 17:25
https://kosova-info.com/meteor-apo-satelit-objekti-qe-i-futi-te-gjithe-ne-mendime/60%Daily2017-10-20 17:21
https://kosova-info.com/meksike-aplikacion-per-termetet/60%Daily2017-10-20 17:02
https://kosova-info.com/po-vjen-kenga-me-e-re-nga-besnik-qaka-nrg-band/60%Daily2017-10-20 16:39
https://kosova-info.com/pacolli-i-kerkon-publikisht-kryeministrit-haradinaj-shkarkimin-e-enver-hasanit/60%Daily2017-10-20 16:34
https://kosova-info.com/horror-ne-qendren-tregtare-ne-poloni-sulmuesi-godet-njerezit-me-thike-nga-mbrapa-video/60%Daily2017-10-20 16:21
https://kosova-info.com/vajza-mos-i-beni-keto-gjera-gjate-ciklit-menstrual-mund-tju-shkaktojne-vdekjen/60%Daily2017-10-20 16:02
https://kosova-info.com/sulmohet-ne-gjilan-gjyqtari-i-fifa-s/60%Daily2017-10-20 15:53
https://kosova-info.com/sulm-me-thike-ne-poloni/60%Daily2017-10-20 15:39
https://kosova-info.com/a-eshte-e-mundur-publikohet-nga-aida-doci/60%Daily2017-10-20 15:24
https://kosova-info.com/ky-eshte-ideatori-i-krijimit-te-perfaqesueses-se-kosoves-ne-e-sport/60%Daily2017-10-20 15:17
https://kosova-info.com/shpejtsia-e-internetit-shqipria-e-fundit-n-rajon/60%Daily2017-10-20 15:16
https://kosova-info.com/java-e-par-e-shitjeve-t-iphone-x-pritet-t-sjell-probleme-pr-apple/60%Daily2017-10-20 15:12
https://kosova-info.com/premiere-faleminderit-lansohet-nga-2ton/60%Daily2017-10-20 15:03
https://kosova-info.com/arsyet-me-te-zakonshme-perse-lulet-dhe-bimet-vyshken/60%Daily2017-10-20 14:59
https://kosova-info.com/butoni-try-now-n-play-store-identifikon-aplikacionet-e-astit/60%Daily2017-10-20 14:54
https://kosova-info.com/formacioni-me-te-cilin-barcelona-do-te-kerkoje-fitore-ndaj-malagas-foto/60%Daily2017-10-20 14:42
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-jep-nje-lajm-te-mire-per-sherbimet-ne-qkuk/60%Daily2017-10-20 14:16
https://kosova-info.com/enca-publikon-imazhe-te-reja-nga-ditelindja-kesaj-radhe-puthje-lezbike-me-motren/60%Daily2017-10-20 14:10
https://kosova-info.com/berisha-vazhdon-me-gola-ne-australi/60%Daily2017-10-20 13:04
https://kosova-info.com/arta-publikon-nje-foto-pothuajse-nudo-ja-sa-vlen-per-ta-pare/60%Daily2017-10-20 12:58
https://kosova-info.com/mushkolaj-pak-bastione-qe-kane-mbetur-ne-keto-zgjedhje-rrezikojne-te-shemben/60%Daily2017-10-20 12:58
https://kosova-info.com/albtelecom-triumfon-me-marrjen-e-mimit-t-art-ndrkombtar-sap-quality-award-n-fushn-e-it/60%Daily2017-10-20 14:36
https://kosova-info.com/zjarri-ne-kaliforni-ka-shkaktuar-deme-ne-vlere-1-miliard-dollare/60%Daily2017-10-20 12:05
https://kosova-info.com/veseli-sdo-te-ndalemi-se-punuari-per-drenicen-kemi-ecur-gjithmone-bashke/60%Daily2017-10-20 12:01
https://kosova-info.com/ibrahimovic-jep-lajmin-e-madh-per-tifozet-e-man-utd/60%Daily2017-10-20 11:56
https://kosova-info.com/qeveria-ndane-40-mije-euro-per-renovimin-e-nje-shkolle-ne-bujanoc/60%Daily2017-10-20 11:56
https://kosova-info.com/fletarrest-per-110-te-dyshuar-per-orkestrimin-e-pucit-ne-turqi/60%Daily2017-10-20 11:38
https://kosova-info.com/vlerat-ushqyese-te-qumeshtit/60%Daily2017-10-20 11:17
https://kosova-info.com/shaqiri-ndodh-dicka-shume-e-keqe/60%Daily2017-10-20 11:11
https://kosova-info.com/facebook-do-t-lejoj-publikuesit-e-lajmeve-t-ofrojn-abonime-me-pages-pr-lexuesit/60%Daily2017-10-20 11:11
https://kosova-info.com/semuret-aktori-kosovar/60%Daily2017-10-20 10:58
https://kosova-info.com/plani-i-abrashit-parasheh-nje-treg-modern-me-shumice-qe-do-te-jete-model-per-rajonin/60%Daily2017-10-20 10:42
https://kosova-info.com/fansja-kritikon-ermal-mamaqin-po-promovon-njerez-pa-asnje-talent/60%Daily2017-10-20 10:19
https://kosova-info.com/paypal-thyen-rekord-me-pagesat-mobile-t-cilat-arritn-nj-volum-prej-40-miliard-dollarsh/60%Daily2017-10-20 09:52
https://kosova-info.com/tare-blindon-futbollistin-kryesor-te-lazios/60%Daily2017-10-20 09:51
https://kosova-info.com/anijet-ruse-arrijne-ne-filipine/60%Daily2017-10-20 09:26
https://kosova-info.com/merkel-be-nuk-deshiron-nderprerjen-e-negociatave-me-turqine/60%Daily2017-10-20 08:56
https://kosova-info.com/hetohet-poeti-rus-per-fyerje-ndaj-ateisteve/60%Daily2017-10-20 08:52
https://kosova-info.com/cfare-dini-per-proteinat-kjo-eshte-historia-e-tyre/60%Daily2017-10-20 08:51
https://kosova-info.com/ja-cfare-flije-ka-gatuar-gili-ne-emisionin-e-labit/60%Daily2017-10-20 08:40
https://kosova-info.com/banoret-e-lozanes-protestojne-kunder-islamofobise/60%Daily2017-10-20 08:38
https://kosova-info.com/barcelona-mbappe-zbulohet-arsyeja-pse-nuk-u-transferua-ne-camp-nou/60%Daily2017-10-20 08:36
https://kosova-info.com/pese-minuta-kreativitet-ja-cfare-mund-te-beni/60%Daily2017-10-20 08:30
https://kosova-info.com/menaxheri-i-benzemas-zbulon-nese-do-te-transferohet-ne-arsenal/60%Daily2017-10-20 08:26
https://kosova-info.com/bashkimi-evropian-kunder-gazsjellesit/60%Daily2017-10-20 08:22
https://kosova-info.com/adoptimi-i-ios-11-arrin-n-55-nj-muaj-nga-debutimi/60%Daily2017-10-20 08:08
https://kosova-info.com/nga-dhimbja-e-gishtave-deri-tek-ndryshimi-i-zerit-keto-jane-shtate-simptomat-e-kancerit-te-mushkerise/60%Daily2017-10-20 08:02
https://kosova-info.com/rahovec-tre-persona-rrahen-per-borxh/60%Daily2017-10-20 07:57
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtins-prezantoi-e-kiosku-n-e-ri-me-shrbime-t-reja/60%Daily2017-10-20 09:31
https://kosova-info.com/si-te-ndertoni-anije-elektrike-shume-lehte/60%Daily2017-10-20 07:25
https://kosova-info.com/ndotja-shkakton-9-milione-vdekje-ne-vit/60%Daily2017-10-20 07:24
https://kosova-info.com/snapchat-i-ben-surprize-per-ditelindje-enca-e-kall-me-twerk/60%Daily2017-10-20 07:19
https://kosova-info.com/prezantohet-kamera-vr-me-17-lente-nga-samsung/60%Daily2017-10-20 07:13
https://kosova-info.com/turqia-hungaria-polonia-si-behet-politike-me-librat-shkollore/60%Daily2017-10-20 07:06
https://kosova-info.com/omlet-me-kackavall-mengjesi-juaj-perfekt-video/60%Daily2017-10-20 06:58
https://kosova-info.com/denohet-ldk-shkaku-i-tubimit-te-muharrem-svarqes/60%Daily2017-10-20 06:48
https://kosova-info.com/emocionuese-pas-12-vitesh-vajza-e-humbur-kthehet-ne-shtepi/60%Daily2017-10-20 06:31
https://kosova-info.com/publikohen-letrat-intime-te-barack-obames-qe-ia-dergonte-te-dashures-kur-ishte-ne-kolegj/60%Daily2017-10-20 06:15
https://kosova-info.com/nese-ju-ndodhin-keto-gjera-marredhenia-juaj-po-perfundon/60%Daily2017-10-20 05:54
https://kosova-info.com/citaku-vajzat-e-prishtines-me-shume-frikesoheshin-nga-enver-sekiraqa-se-nga-policia-e-serbise/60%Daily2017-10-20 05:40
https://kosova-info.com/gjerat-qe-duhet-te-dini-perpara-se-te-beni-nje-femije/60%Daily2017-10-20 05:26
https://kosova-info.com/krize-ne-milan-ja-kush-rrezikon-te-largohet-nga-san-siro/60%Daily2017-10-20 05:23
https://kosova-info.com/real-madrid-siguron-perforcimin-e-pare-per-vitin-2018-cmimi-50-milione-euro/60%Daily2017-10-20 05:17
https://kosova-info.com/shehu-i-kenaqur-me-rezultatin-ndaj-partizanit/60%Daily2017-10-19 22:01
https://kosova-info.com/prokuroria-speciale-pa-pergjigje-per-vendimin-per-enver-sekiraqen/60%Daily2017-10-19 21:58
https://kosova-info.com/kandidatet-per-kryetar-te-pejes-ne-bistrice-nuk-do-te-ndertohet-hidrocentral/60%Daily2017-10-19 21:58
https://kosova-info.com/9-faktoret-e-rrezikut-te-sulmit-ne-zemer/60%Daily2017-10-19 21:53
https://kosova-info.com/fatmir-gashi-gazmend-muhaxheri-e-ka-institucionalizuar-haracin-ne-peje/60%Daily2017-10-19 21:52
https://kosova-info.com/puthje-te-nxehta-e-prekje-gjoksi-pamje-nga-festa-e-cmendur-e-ditelindjes-se-ences/60%Daily2017-10-19 21:51
https://kosova-info.com/ja-pse-femijet-nuk-i-duan-perimet/60%Daily2017-10-19 21:39
https://kosova-info.com/trajneri-i-partizanit-te-beogradit-befason-me-deklaraten-per-shqiptaret/60%Daily2017-10-19 21:32
https://kosova-info.com/haradinaj-qeveria-e-ka-borxh-me-ba-dicka-per-krushen/60%Daily2017-10-19 21:29
https://kosova-info.com/11-persona-kane-humbur-jeten-ne-vendet-e-punes-shkak-i-kushteve-jo-te-mira/60%Daily2017-10-19 21:29
https://kosova-info.com/bebe-rexha-tregon-daten-kur-do-ta-publikoje-kengen-meant-to-be/60%Daily2017-10-19 21:28
https://kosova-info.com/kjo-eshte-thirrja-per-kosoven-qe-u-degjua-ne-elbasan-arena-e-qe-po-iu-dhemb-shume-serbeve/60%Daily2017-10-19 21:25
https://kosova-info.com/personat-me-keto-grupe-gjaku-jane-me-te-rrezikuar-nga-sulmi-ne-zemer-dhe-tru/60%Daily2017-10-19 21:19
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-mbush-shkollen-ne-fshatin-e-naim-bazajt/60%Daily2017-10-19 21:17
https://kosova-info.com/statistikat-e-ndeshjes-skenderbeu-0-0-partizani-i-beogradit/60%Daily2017-10-19 21:14
https://kosova-info.com/aek-u-i-athines-befason-milanin/60%Daily2017-10-19 21:03
https://kosova-info.com/zgjedhjet-lokale-po-afrohen-ky-eshte-mesazhi-i-gent-fatalit/60%Daily2017-10-19 20:59
https://kosova-info.com/barazim-pa-gola-ne-perballjen-mes-skenderbeut-dhe-partizanit-te-beogradit/60%Daily2017-10-19 20:59
https://kosova-info.com/perleshje-mes-lojtareve-ne-sfiden-everton-lyon/60%Daily2017-10-19 20:47
https://kosova-info.com/te-jetuarit-prane-pyllit-sjell-keto-te-mira-shendetesore/60%Daily2017-10-19 20:42
https://kosova-info.com/drejtori-i-policise-se-shqiperise-haki-cako-neser-zyrtarizon-doreheqjen/60%Daily2017-10-19 20:34
https://kosova-info.com/noizy-tmerron-nenen-me-veprimin-e-tij/60%Daily2017-10-19 20:29
https://kosova-info.com/menyrat-e-duhura-per-te-rene-ne-peshe/60%Daily2017-10-19 20:21
https://kosova-info.com/zbulohen-letrat-e-barack-obames-per-te-dashuren-e-tij-ne-kolegj/60%Daily2017-10-19 20:11
https://kosova-info.com/zbulohen-letrat-e-barack-obames-per-te-dashuren-e-tij-ne-kolegj/60%Daily2017-10-19 20:11
https://kosova-info.com/zanfina-merr-nje-dhurate-modeste/60%Daily2017-10-19 19:58
https://kosova-info.com/perse-jane-kaq-delikate-ne-kohet-e-sotme-marredheniet-ne-cift/60%Daily2017-10-19 19:58
https://kosova-info.com/skenderbeu-i-korces-partizani-i-beogradit-rezultat-i-papritur-pas-pjese-se-pare/60%Daily2017-10-19 19:54
https://kosova-info.com/engji-po-vjen-me-kenge-te-re/60%Daily2017-10-19 19:40
https://kosova-info.com/kjo-vitamine-rrezikon-seriozisht-shendetin-tuaj/60%Daily2017-10-19 19:38
https://kosova-info.com/haziri-mbillni-duhan-do-tiu-subvencionojme-me-1200-euro-per-hektar/60%Daily2017-10-19 19:25
https://kosova-info.com/ja-si-reperi-ia-mori-zemren-modeles-se-njohur/60%Daily2017-10-19 19:23
https://kosova-info.com/rikthehet-stili-i-flokeve-i-viteve-80-foto/60%Daily2017-10-19 19:19
https://kosova-info.com/gazetari-e-ve-ne-siklet-xhesiken-e-o-sa-mire-ne-dasmen-e-labit/60%Daily2017-10-19 18:59
https://kosova-info.com/gjurmues-aktiviteti-fizik-dhe-per-qente/60%Daily2017-10-19 18:59
https://kosova-info.com/skenderbeu-partizani-ky-eshte-vendimi-i-madh-i-dardaneve/60%Daily2017-10-19 18:43
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-kenga-e-re-e-2ton/60%Daily2017-10-19 18:28
https://kosova-info.com/si-ta-dallojme-gripin-nga-ftohja/60%Daily2017-10-19 18:27
https://kosova-info.com/grate-qe-nuk-bejne-seks-mjaftueshem-rrezikohen-nga-keto-semundje/60%Daily2017-10-19 18:11
https://kosova-info.com/hoti-programi-dhe-personaliteti-i-kryeziut-mundesojne-fitore-bindese-ne-rahovec/60%Daily2017-10-19 17:58
https://kosova-info.com/klajdi-haruni-publikon-kengen-vajzat-e-babit/60%Daily2017-10-19 17:41
https://kosova-info.com/lazio-vjen-me-kunderpergjigjen-me-te-shpejte-qe-kemi-pare-ne-futboll/60%Daily2017-10-19 17:25
https://kosova-info.com/vladimir-putin-rusia-do-te-ndertoje-nje-sistem-te-ri-te-armatimit/60%Daily2017-10-19 17:00
https://kosova-info.com/luta-ne-malesine-e-kishnapoles-mbillni-duhan-do-tju-subvencionojme-me-1200-euro-per-hektar/60%Daily2017-10-19 16:47
https://kosova-info.com/femrat-hashtag-kunder-dhunes-seksuale/60%Daily2017-10-19 16:45
https://kosova-info.com/femrat-hashtag-kunder-dhunes-seksuale/60%Daily2017-10-19 16:45
https://kosova-info.com/tsipras-ne-takim-me-pence-diskutojne-edhe-per-maqedonine/60%Daily2017-10-19 16:43
https://kosova-info.com/itali-policia-sekuestron-2-tone-droge-qe-vinte-nga-shqiperia/60%Daily2017-10-19 16:32
https://kosova-info.com/milicite-e-perbera-nga-grate-kurde-luftojne-is/60%Daily2017-10-19 16:32
https://kosova-info.com/debohet-nga-gjermania-37-vjecarja-kosovare-me-tete-femijet-e-saj/60%Daily2017-10-19 16:24
https://kosova-info.com/adelina-uron-motren-per-ditelindje/60%Daily2017-10-19 16:19
https://kosova-info.com/mitsubishi-electric-prezanton-makinen-elektrike-foto/60%Daily2017-10-19 15:43
https://kosova-info.com/nje-dite-pas-fitores-me-olympiacosin-barca-ben-gati-super-transferimin-e-janarit/60%Daily2017-10-19 15:42
https://kosova-info.com/e-thote-shkenca-njeriu-eshte-i-vetedijshem-dhe-sheh-gjithcka-rreth-tij-edhe-pasi-vdes/60%Daily2017-10-19 15:29
https://kosova-info.com/e-thote-shkenca-njeriu-eshte-i-vetedijshem-dhe-sheh-gjithcka-rreth-tij-edhe-pasi-vdes/60%Daily2017-10-19 15:29
https://kosova-info.com/shkelqimi-dhe-renia-e-kusherinjve-te-saimir-tahirit/60%Daily2017-10-19 15:25
https://kosova-info.com/shkelqimi-dhe-renia-e-kusherinjve-te-saimir-tahirit/60%Daily2017-10-19 15:25
https://kosova-info.com/shkelqimi-dhe-renia-e-kusherinjve-te-saimir-tahirit/60%Daily2017-10-19 15:25
https://kosova-info.com/shkelqimi-dhe-renia-e-kusherinjve-te-saimir-tahirit-2/60%Daily2017-10-19 15:25
https://kosova-info.com/shkelqimi-dhe-renia-e-kusherinjve-te-saimir-tahirit-2/60%Daily2017-10-19 15:25
https://kosova-info.com/montimi-i-pixel-2-xl-nga-ifixit-zbulon-supriza/60%Daily2017-10-19 16:50
https://kosova-info.com/erdogan-nuk-ka-asnje-dallim-mes-boko-haram-feto-dhe-deash/60%Daily2017-10-19 14:59
https://kosova-info.com/ja-per-cka-kerkoi-falje-ne-dasme-labi/60%Daily2017-10-19 14:59
https://kosova-info.com/idete-e-presidentit-kinez-shnderrohen-ne-teori-politike/60%Daily2017-10-19 14:52
https://kosova-info.com/refuzoi-gjigantet-angleze-per-bilbaon-arsyeja-eshte-e-cuditshme/60%Daily2017-10-19 14:37
https://kosova-info.com/refuzoi-gjigantet-angleze-per-bilbaon-arsyeja-eshte-e-cuditshme/60%Daily2017-10-19 14:37
https://kosova-info.com/refuzoi-gjigantet-angleze-per-bilbaon-arsyeja-eshte-e-cuditshme/60%Daily2017-10-19 14:37
https://kosova-info.com/facebook-teston-njoftimin-e-statusit-te-perkohshem/60%Daily2017-10-19 14:35
https://kosova-info.com/tillerson-sulmon-kinen-politika-grabitqare-ekonomike/60%Daily2017-10-19 14:26
https://kosova-info.com/edhe-dy-muaj-paraburgim-per-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-aulon-zekes/60%Daily2017-10-19 14:07
https://kosova-info.com/lyft-ngriti-nj-investim-prej-1-miliard-dollarsh-nga-alphabet/60%Daily2017-10-19 16:50
https://kosova-info.com/te-gjithe-hyne-si-cifte-ja-me-ke-shkoi-goldi-dhe-cfare-dhurate-i-beri-ai-labit/60%Daily2017-10-19 13:39
https://kosova-info.com/ne-fushe-u-perqafuan-tani-kane-jep-nje-deklarate-befasuese-per-ronaldon/60%Daily2017-10-19 13:24
https://kosova-info.com/komisioni-per-demarkacion-qeveria-ka-kerkuar-te-mos-kete-pune-dualiste-jo-te-bllokohet-akk-ja/60%Daily2017-10-19 12:44
https://kosova-info.com/klajdi-haruni-behet-me-te-dashur-kjo-eshte-vajza-qe-ia-ka-rrembyer-zemren/60%Daily2017-10-19 12:39
https://kosova-info.com/ushqimet-e-ngjyrosura-artificialisht-rrezikojne-shendetin-e-femijes/60%Daily2017-10-19 12:36
https://kosova-info.com/greqi-arrestohen-dy-agjente-maqedonas-te-perfshire-ne-aferen-e-pergjimeve/60%Daily2017-10-19 12:31
https://kosova-info.com/facebook-teston-statuset-e-prkohshme/60%Daily2017-10-19 16:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-ju-shkohet-shpesh-ne-banjo-kur-jeni-te-emocionuar/60%Daily2017-10-19 12:16
https://kosova-info.com/kerkoi-vetem-nje-ndeshje-miqesore-ne-nentor-panucci-tregon-arsyen/60%Daily2017-10-19 11:44
https://kosova-info.com/kerkoi-vetem-nje-ndeshje-miqesore-ne-nentor-panucci-tregon-arsyen/60%Daily2017-10-19 11:44
https://kosova-info.com/kerkoi-vetem-nje-ndeshje-miqesore-ne-nentor-panucci-tregon-arsyen-2/60%Daily2017-10-19 11:44
https://kosova-info.com/mbappe-thyen-rekord-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-10-19 11:28
https://kosova-info.com/sulmohet-treni-i-linjes-prishtine-peje/60%Daily2017-10-19 11:27
https://kosova-info.com/nj-iphone-8-anemike-dmton-rnd-besimin-e-investitorve-tek-apple/60%Daily2017-10-19 16:50
https://kosova-info.com/real-madrid-merr-vendim-per-modricin/60%Daily2017-10-19 10:48
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-shume-shpejt-nuse/60%Daily2017-10-19 10:45
https://kosova-info.com/ruajtja-e-pronsis-intelektuale-shqipria-e-118-nga-129-vende/60%Daily2017-10-19 07:08
https://kosova-info.com/cavusoglu-populli-turk-se-mbeshtet-me-anetaresimin-ne-be/60%Daily2017-10-19 10:34
https://kosova-info.com/te-tjera-risi-nga-whatsapp/60%Daily2017-10-19 10:31
https://kosova-info.com/prezantuesja-televizive-konkurron-kunder-putin-per-presidente/60%Daily2017-10-19 10:19
https://kosova-info.com/glps-iu-ben-thirrje-subjekteve-politike-qe-te-bejne-transparente-financat-e-tyre/60%Daily2017-10-19 10:08
https://kosova-info.com/ne-mungesen-e-shkuarjes-ne-vendlindje-te-arbanes-fshihet-nje-histori-e-trishtueshme/60%Daily2017-10-19 09:51
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-rezervisteve-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-10-19 09:40
https://kosova-info.com/spanja-te-shtunen-ia-suspendon-autonomine-katalonise/60%Daily2017-10-19 09:25
https://kosova-info.com/samsung-prezantoi-gjeneratn-e-dyt-t-asistentit-virtual-bixby-2-0/60%Daily2017-10-19 07:03
https://kosova-info.com/samsung-prezantoi-gjeneratn-e-dyt-t-asistentit-virtual-bixby-2-0/60%Daily2017-10-19 07:03
https://kosova-info.com/samsung-prezantoi-gjeneratn-e-dyt-t-asistentit-virtual-bixby-2-0-2/60%Daily2017-10-19 13:32
https://kosova-info.com/kmdlnj-fushata-ishte-e-qete/60%Daily2017-10-19 08:57
https://kosova-info.com/feste-e-cmendur-per-ditelindjen-e-lori-hoxhes-keshtu-e-uron-luana/60%Daily2017-10-19 08:20
https://kosova-info.com/balotelli-kerkon-ndihme-nga-roma-dhe-totti/60%Daily2017-10-19 08:17
https://kosova-info.com/ebay-zhgnjen-investitort-pas-parashikimeve-pr-rnien-e-t-ardhurave/60%Daily2017-10-19 06:55
https://kosova-info.com/talibanet-vrasin-mbi-40-ushtare-afgane/60%Daily2017-10-19 08:08
https://kosova-info.com/keshilla-per-te-stervitur-trurin-dhe-per-te-permiresuar-kujtesen/60%Daily2017-10-19 07:55
https://kosova-info.com/rreth-120-produkte-ushqimore-shqiptare-shkaktojne-kancer/60%Daily2017-10-19 07:53
https://kosova-info.com/veseli-pdk-e-ka-bere-dallimin-dhe-u-ka-dhene-hapesire-grave/60%Daily2017-10-19 07:31
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-shkarkoni-prditsimin-e-vjeshts-s-krijuesve-n-windows-10/60%Daily2017-10-19 06:48
https://kosova-info.com/pas-largimit-nga-shqiperia-mira-dhe-shpetimi-vazhdojne-aktivitetet-muzikore-ne-shba/60%Daily2017-10-19 07:05
https://kosova-info.com/kalifati-i-isis-it-po-shkaterrohet-thote-shtepia-e-bardhe/60%Daily2017-10-19 06:27
https://kosova-info.com/katalonia-vendos-sot-per-ndarje-ose-jo/60%Daily2017-10-19 05:57
https://kosova-info.com/tillerson-ushtria-e-mianmarit-pergjegjese-per-krizen-me-rohingya/60%Daily2017-10-19 05:35
https://kosova-info.com/balotelli-feston-live-ne-instagram-golin-e-ketij-ekipi-ne-ndeshjen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-10-19 05:32
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-nxori-messi-nga-corapet-gjate-ndeshjes-kunder-olympiacosit/60%Daily2017-10-19 05:27
https://kosova-info.com/ancelotti-shikon-ndeshjen-e-madhe-ne-ligen-e-kampioneve-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri/60%Daily2017-10-19 05:18
https://kosova-info.com/xhaka-e-merr-nje-super-lajm-pas-golit-te-jashtezakonshem-ne-rusi/60%Daily2017-10-18 22:00
https://kosova-info.com/per-shkak-te-deshtimin-ne-zgjedhje-ulrike-lunacek-jep-doreheqje/60%Daily2017-10-18 21:56
https://kosova-info.com/edhe-kjo-aktore-thote-se-u-sulmua-seksualisht-nga-nje-regjisor/60%Daily2017-10-18 21:55
https://kosova-info.com/bmw-x3-per-2018-foto/60%Daily2017-10-18 21:55
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-thote-se-ka-kerkuar-njohjen-e-kosoves-edhe-nga-rusia/60%Daily2017-10-18 21:52
https://kosova-info.com/punetoret-teknik-te-shkollave-ne-gjendje-te-veshtire-pa-paga-video/60%Daily2017-10-18 21:50
https://kosova-info.com/te-gjitha-gjerat-qe-duhet-te-dini-para-se-te-depiloni-pushin-e-fytyres/60%Daily2017-10-18 21:43
https://kosova-info.com/sonte-u-shenua-goli-i-vitit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-10-18 21:38
https://kosova-info.com/aksident-i-pashpjegueshem-ne-nje-kryqezim-nje-veture-shfaqet-si-nje-fantazme-video/60%Daily2017-10-18 21:31
https://kosova-info.com/pse-gjendet-fjala-allahu-ne-rrobat-e-vikingeve/60%Daily2017-10-18 21:30
https://kosova-info.com/grimi-i-xhensiles-nuse-mori-jehone-deri-ne-hollywood-e-kopjon-edhe-kim-kardashian/60%Daily2017-10-18 21:27
https://kosova-info.com/2po2-uron-ne-menyre-te-vecante-bashkeshorten-per-ditelindje/60%Daily2017-10-18 21:18
https://kosova-info.com/hainaut-prishtina-fituesi-vendoset-ne-sekondat-e-fundit/60%Daily2017-10-18 21:15
https://kosova-info.com/sali-berisha-kapen-10-ton-droge-te-klanit-rama-tahiri/60%Daily2017-10-18 21:12
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-tirane-sherr-mes-dy-shofereve/60%Daily2017-10-18 21:10
https://kosova-info.com/ish-shefi-i-sherbimit-sekret-dosja-habilaj-eshte-publikuar-qellimisht-por-ka-nje-histori-te-ngaterruar/60%Daily2017-10-18 21:05
https://kosova-info.com/vlore-sekuestrohen-10-ton-kanabis-ne-babice/60%Daily2017-10-18 20:56
https://kosova-info.com/bebe-rexha-po-ushtron-shume-tregon-gjoksin-e-djersitur/60%Daily2017-10-18 20:47
https://kosova-info.com/android-8-1-oreo-vjen-javeve-te-ardhshme/60%Daily2017-10-18 20:46
https://kosova-info.com/benfica-united-mbyllet-me-nje-gol-xhaka-hesht-ruset-e-cska-se/60%Daily2017-10-18 20:41
https://kosova-info.com/bayerni-dhe-psg-shkaterrojne-kundershtaret/60%Daily2017-10-18 20:40
https://kosova-info.com/barcelona-dhe-juventus-bejne-detyren/60%Daily2017-10-18 20:38
https://kosova-info.com/spektakel-ne-londer-chelsea-roma-mbyllet-me-6-gola/60%Daily2017-10-18 20:37
https://kosova-info.com/keshilla-per-te-rene-ne-peshe-pa-humbur-asnje-mase-te-gjoksit/60%Daily2017-10-18 20:18
https://kosova-info.com/nje-super-projekt-po-vjen-nga-aktoret-e-stupcave/60%Daily2017-10-18 20:08
https://kosova-info.com/lekaj-tregon-dhembet-ndikon-nga-larte-qe-te-fillon-puna-ne-zgjerimin-e-rruges-ne-suhareke/60%Daily2017-10-18 19:36
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-ne-top-forme-shfaqet-shume-fit-nga-palestra/60%Daily2017-10-18 19:36
https://kosova-info.com/habit-pushuesit-modelja-shqiptare-del-topless/60%Daily2017-10-18 19:09
https://kosova-info.com/juventus-sporting-auto-gol-qesharak/60%Daily2017-10-18 19:03
https://kosova-info.com/te-duash-dhe-te-cmosh-foto/60%Daily2017-10-18 19:00
https://kosova-info.com/samsung-me-plane-te-medha-per-galaxy-note-9/60%Daily2017-10-18 18:44
https://kosova-info.com/cfare-rastesie-nusja-e-medes-dhe-ajo-e-sinanit-me-fustane-te-njejte-ne-dasme-te-labi/60%Daily2017-10-18 18:18
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-kurre-me-nuk-do-tju-ndalen-paret-veteraneve/60%Daily2017-10-18 18:15
https://kosova-info.com/vetem-pak-kohe-ne-jave-dhe-ushtrimet-fizike-qe-do-tiu-shpetojne-nga-depresioni/60%Daily2017-10-18 17:58
https://kosova-info.com/trump-perseri-i-ka-kritikuar-lojtaret-per-gjunjezim-gjate-himnit/60%Daily2017-10-18 17:55
https://kosova-info.com/qendresa-e-labit-flet-per-here-te-pare-tregon-a-eshte-shtatzene/60%Daily2017-10-18 17:50
https://kosova-info.com/benfica-man-utd-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-10-18 17:47
https://kosova-info.com/whatsapp-mund-te-zbuloje-kur-flini-dhe-me-ke-po-flisni/60%Daily2017-10-18 17:44
https://kosova-info.com/hage-vendimi-per-ratko-mlladiqin-shpallet-me-2-nentor/60%Daily2017-10-18 17:33
https://kosova-info.com/te-ecesh-per-sport-dhe-shendet/60%Daily2017-10-18 17:31
https://kosova-info.com/edhe-apple-ka-adresuar-krack-problemin-e-siguris-n-rrjetet-wi-fi/60%Daily2017-10-18 15:30
https://kosova-info.com/edhe-apple-ka-adresuar-krack-problemin-e-siguris-n-rrjetet-wi-fi/60%Daily2017-10-18 15:30
https://kosova-info.com/nese-doni-te-bini-nga-pesha-kjo-eshte-kafja-qe-duhet-ta-pini-ne-mengjes/60%Daily2017-10-18 17:14
https://kosova-info.com/abrashi-kater-vite-i-humbem-kot-prishtinen-e-presin-kater-vite-zhvillim-dhe-punesim/60%Daily2017-10-18 17:03
https://kosova-info.com/te-gjithe-te-fshehtat-e-demit-te-permbledhura-ne-nje-dokumentar/60%Daily2017-10-18 16:57
https://kosova-info.com/arsyet-pse-nuk-ndiheni-mire-kur-zgjoheni-nga-gjumi/60%Daily2017-10-18 16:46
https://kosova-info.com/uragani-i-radhes-po-levize-drejte-evropes/60%Daily2017-10-18 16:28
https://kosova-info.com/google-maps-del-dhe-me-shume-nga-toka/60%Daily2017-10-18 16:27
https://kosova-info.com/menyra-natyrale-per-te-pastruar-pllakezat-dhe-gurezat-e-dhembeve-ne-kushte-shtepie/60%Daily2017-10-18 16:13
https://kosova-info.com/panasonic-ofron-internet-lte-n-180-shtete-me-shrbimin-p-180/60%Daily2017-10-18 15:13
https://kosova-info.com/milani-reagon-pas-krizes-gati-super-transferimi-prej-40-milione-eurosh/60%Daily2017-10-18 16:09
https://kosova-info.com/cdo-kilogram-i-tepert-ju-shkurton-jeten/60%Daily2017-10-18 16:00
https://kosova-info.com/presidenti-i-kines-xi-jinping-sfida-serioze-per-kinen-e-boten/60%Daily2017-10-18 15:54
https://kosova-info.com/gruaja-e-cenarit-merziti-te-gjithe-me-vendimin-e-rendesishem-qe-ka-marre/60%Daily2017-10-18 15:43
https://kosova-info.com/tre-te-vdekur-dhe-dy-te-plagosur-ne-baltimore-i-dyshuari-eshte-ne-arrati/60%Daily2017-10-18 15:36
https://kosova-info.com/netflix-shton-5-3-milion-abonent-t-rinj-n-tre-mujorin-e-fundit/60%Daily2017-10-18 14:48
https://kosova-info.com/facebook-blen-aplikacionin-antibulizem/60%Daily2017-10-18 15:13
https://kosova-info.com/deshtim-total-kete-nuk-e-ka-pritur-askush-nga-reali/60%Daily2017-10-18 15:07
https://kosova-info.com/grate-me-te-rrezikuara-nga-stresi/60%Daily2017-10-18 14:58
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-i-turqise-nuk-i-nenshtrohemi-shba-ve/60%Daily2017-10-18 14:50
https://kosova-info.com/pamela-si-vera-cdo-here-e-me-seksi-ne-pozat-lakuriq/60%Daily2017-10-18 14:42
https://kosova-info.com/haradinajn-e-uron-kryeministri-i-frances/60%Daily2017-10-18 14:33
https://kosova-info.com/chrome-62-m-shum-paralajmrime-pr-sajtet-http/60%Daily2017-10-18 13:51
https://kosova-info.com/nje-lajm-i-mire-per-adhuruesit-e-iphone/60%Daily2017-10-18 14:22
https://kosova-info.com/rusia-heq-embargon-e-domateve-ndaj-turqise/60%Daily2017-10-18 14:07
https://kosova-info.com/partizani-i-beogradit-cakton-premine-per-fitore-ndaj-skenderbeut/60%Daily2017-10-18 13:38
https://kosova-info.com/dita-e-fundit-si-21-vjecare-ja-si-po-e-kalon-enca/60%Daily2017-10-18 13:21
https://kosova-info.com/jpmorgan-blen-startupin-fintech-wepay/60%Daily2017-10-18 13:13
https://kosova-info.com/gjermania-i-ben-thirrje-ukraines-te-refuzoje-kerkesen-e-turqise-per-ekstradim/60%Daily2017-10-18 13:11
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fotoja-ironizuese-qe-po-e-shperndajne-fytyrat-publike/60%Daily2017-10-18 13:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kerkesa-e-real-madridit-pas-barazimit-me-tottenham/60%Daily2017-10-18 12:48
https://kosova-info.com/ministri-iranian-i-naftes-i-gatshem-te-bashkepunoje-me-bizneset-amerikane/60%Daily2017-10-18 12:32
https://kosova-info.com/pakistan-nga-sulmet-e-militanteve-jane-vrare-disa-police/60%Daily2017-10-18 12:31
https://kosova-info.com/volvo-pozicionohet-si-rivali-kryesor-i-tesla-me-makinn-e-par-elektrike-polestar-1/60%Daily2017-10-18 10:39
https://kosova-info.com/labi-tregon-se-a-i-pagoi-biletat-e-trenit-me-te-cilin-e-mori-nusen/60%Daily2017-10-18 12:10
https://kosova-info.com/shtyhen-tri-seanca-te-gjykimit-te-fatmir-limajt/60%Daily2017-10-18 11:59
https://kosova-info.com/hani-me-shume-e-mos-kopjoni-miqte/60%Daily2017-10-18 11:46
https://kosova-info.com/cutrone-zgjedh-futbollistin-lider-te-ekipi-i-milanit/60%Daily2017-10-18 11:28
https://kosova-info.com/volkswagen-polo-suv-vjen-ne-vitin-2018/60%Daily2017-10-18 11:26
https://kosova-info.com/far-ndodh-n-internet-vetm-n-1-minut/60%Daily2017-10-18 07:54
https://kosova-info.com/zbulohet-makina-e-re-aston-martin-foto/60%Daily2017-10-18 10:49
https://kosova-info.com/vllahiu-sqaron-disa-detaje-te-ligjit-per-prishtinen/60%Daily2017-10-18 10:37
https://kosova-info.com/besniku-i-nrg-band-se-shpejti-do-te-behet-baba/60%Daily2017-10-18 10:31
https://kosova-info.com/perse-te-rinjte-e-sotem-po-priren-gjithnje-e-me-shume-drejt-marredhenieve-shumefishe/60%Daily2017-10-18 10:09
https://kosova-info.com/dorehiqet-ministrja-pas-zjarreve-vdekjeprurese-ne-portugali/60%Daily2017-10-18 10:09
https://kosova-info.com/icardi-e-turperoi-bonuccin-ja-cfare-i-ka-bere-kapitenit-te-milanit/60%Daily2017-10-18 10:09
https://kosova-info.com/whatsapp-sjell-shprndarjen-live-t-vendodhjes-n-android-dhe-ios/60%Daily2017-10-18 07:50
https://kosova-info.com/whatsapp-ne-2018-telefonatat-ne-grup/60%Daily2017-10-18 10:01
https://kosova-info.com/adn-tregon-si-jetohet-me-gjate/60%Daily2017-10-18 09:42
https://kosova-info.com/big-mama-me-traktor-do-te-shkoj-nuse/60%Daily2017-10-18 09:40
https://kosova-info.com/hakmerret-jabllanoviq-paralajmeron-publikimin-e-disa-deshmive-per-listen-srpska/60%Daily2017-10-18 09:16
https://kosova-info.com/spanja-do-te-suspendoj-autonomine-nese-lideret-katalanas-nuk-terhiqen-nga-pavaresia/60%Daily2017-10-18 09:07
https://kosova-info.com/microsoft-abuzon-me-privatsin-e-prdoruesve-thon-autoritetet-holandeze/60%Daily2017-10-18 07:29
https://kosova-info.com/me-3-milione-beheni-me-ishull-personal-foto/60%Daily2017-10-18 08:32
https://kosova-info.com/agolli-kunder-atletico-madridit/60%Daily2017-10-18 08:31
https://kosova-info.com/google-lanoi-nivele-t-avancuara-sigurie-pr-prdoruesit-e-rrezikuar-n-gmail/60%Daily2017-10-18 07:16
https://kosova-info.com/turqi-sulm-me-bombe-ne-autobus-lendohen-12-oficere/60%Daily2017-10-18 08:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-interpretimi-i-blerina-braka-ne-kenga-magjike/60%Daily2017-10-18 07:59
https://kosova-info.com/prishtine-nena-braktis-femijen-e-porsalindur-arrestohet-nga-policia/60%Daily2017-10-18 07:55
https://kosova-info.com/barcelona-befason-me-perforcimin-e-ri-nga-premierliga/60%Daily2017-10-18 07:20
https://kosova-info.com/hudhet-poshte-padia-e-miliarderit-rus-kunder-the-associated-press/60%Daily2017-10-18 07:07
https://kosova-info.com/microsoft-prezantoi-gjeneratn-e-dyt-t-laptopit-2n1-surface-book/60%Daily2017-10-18 07:07
https://kosova-info.com/suficit-zevendesministrash/60%Daily2017-10-18 06:41
https://kosova-info.com/pas-marteses-keto-jane-fjalet-e-para-te-labinot-gashi/60%Daily2017-10-18 06:39
https://kosova-info.com/microsoft-publikoi-prditsimin-e-dyt-t-krijuesve-n-windows-10-pr-kt-vit/60%Daily2017-10-18 06:36
https://kosova-info.com/mccain-bllokon-kandidatet-e-departamentit-te-mbrojtjes-te-nominuar-nga-trump/60%Daily2017-10-18 05:35
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-napolin-pas-humbjes-nga-man-city/60%Daily2017-10-18 05:30
https://kosova-info.com/bisha-ilir-latifi-gati-per-mecin-e-radhes/60%Daily2017-10-17 22:05
https://kosova-info.com/irinas-nuk-ia-le-shenje-shtatzenia-shikoni-sa-seksi-eshte-bere/60%Daily2017-10-17 21:54
https://kosova-info.com/meshkujt-qe-punojne-nen-presionin-e-kohes-jane-me-te-suksesshem-2/60%Daily2017-10-17 21:53
https://kosova-info.com/ligjet-evropiane-nuk-po-gjejne-zbatim-ne-maqedoni/60%Daily2017-10-17 21:51
https://kosova-info.com/mccain-e-quan-trumpin-frikacak/60%Daily2017-10-17 21:50
https://kosova-info.com/mustafa-prizreni-qytet-i-kultures-i-ka-hijeshi-ta-kete-nje-kryetar-si-baxhakun/60%Daily2017-10-17 21:42
https://kosova-info.com/google-permireson-sigurine-e-perdoruesve-te-chrome/60%Daily2017-10-17 21:38
https://kosova-info.com/lajm-katastrofal-per-hysajn-pas-humbjes-nga-city/60%Daily2017-10-17 21:37
https://kosova-info.com/ryva-kajtazi-ndryshon-drastikisht-me-stilin-e-ri-te-flokeve-foto/60%Daily2017-10-17 21:35
https://kosova-info.com/trump-pret-tsipras-kryeministrit-grek-i-kujtojne-deklaraten-e-vjeter/60%Daily2017-10-17 21:34
https://kosova-info.com/haradinaj-fazes-finale-te-dialogut-kuvendi-duhet-tia-jap-vizen/60%Daily2017-10-17 21:30
https://kosova-info.com/abdixhiku-financimi-i-50-mije-veteraneve-qe-skane-pasur-lidhje-me-lufte-plackitje-e-shtetit/60%Daily2017-10-17 21:22
https://kosova-info.com/iphone-7-po-blihet-me-shume-se-iphone-8/60%Daily2017-10-17 21:18
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-kur-labi-merr-nusen-me-tren/60%Daily2017-10-17 21:06
https://kosova-info.com/nuk-ishte-ronaldo-ja-lojtari-i-ndeshjes-real-madrid-tottenham/60%Daily2017-10-17 21:03
https://kosova-info.com/nuk-ishte-ronaldo-ja-lojtari-i-ndeshjes-real-madrid-tottenham-2/60%Daily2017-10-17 21:03
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-rrisin-hemoglobinen/60%Daily2017-10-17 20:57
https://kosova-info.com/ja-kush-e-shoqeroi-kaltrina-selimin-ne-dasmen-e-labit/60%Daily2017-10-17 20:50
https://kosova-info.com/regjistrohen-11-raste-te-reja-nga-fruthi-tre-persona-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2017-10-17 20:44
https://kosova-info.com/man-city-napoli-rezultat-i-ngushte/60%Daily2017-10-17 20:38
https://kosova-info.com/mbyllet-real-madrid-tottenham-rezultat-i-papritur/60%Daily2017-10-17 20:37
https://kosova-info.com/lyerja-e-flokeve-mund-te-shkaktoje-kancer-kush-rrezikon-me-shume/60%Daily2017-10-17 20:36
https://kosova-info.com/abrashi-per-kater-vjet-u-harrua-rinia-u-ulen-subvencionet-u-injoruan-kuadrot-e-prishtines/60%Daily2017-10-17 20:35
https://kosova-info.com/maribor-liverpool-rezultat-i-pabesueshem/60%Daily2017-10-17 20:32
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-fatmir-limaj-eshte-ne-listen-e-zeze-te-shba-se-per-korrupsion/60%Daily2017-10-17 20:31
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-fatmir-limaj-eshte-ne-listen-e-zeze-te-shba-se-per-korrupsion/60%Daily2017-10-17 20:31
https://kosova-info.com/nje-milion-per-dafina-zeqirin/60%Daily2017-10-17 20:28
https://kosova-info.com/vajza-ja-cfare-duhet-te-dini-per-shendetin-tuaj-intim-gjate-vjeshtes/60%Daily2017-10-17 20:24
https://kosova-info.com/edhe-nje-penallti-per-napolin-ja-cfare-ndodhi-tani/60%Daily2017-10-17 20:19
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-merr-mbeshtetje-edhe-nga-farmacistet-e-gjilanit/60%Daily2017-10-17 20:15
https://kosova-info.com/berzh-anulimi-i-brexit-pozitiv-per-britanine/60%Daily2017-10-17 20:10
https://kosova-info.com/labi-i-falenderoi-por-udheheqesit-e-rtv21-nuk-ishin-ne-dasmen-e-tij/60%Daily2017-10-17 20:07
https://kosova-info.com/liverpool-i-pameshirshem-ndaj-mariborit-vjen-goli-i-radhes/60%Daily2017-10-17 19:58
https://kosova-info.com/ja-disa-nga-emrat-e-estrades-qe-nuk-ishin-tek-dasma-e-labit/60%Daily2017-10-17 19:41
https://kosova-info.com/ja-disa-nga-emrat-e-estrades-qe-nuk-ishin-tek-dasma-e-labit/60%Daily2017-10-17 19:41
https://kosova-info.com/arrestime-ne-france-planifikohej-vrasja-e-politikaneve/60%Daily2017-10-17 19:38
https://kosova-info.com/parlamenti-i-turqise-miraton-zgjatjen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2017-10-17 19:37
https://kosova-info.com/penallti-per-realin-cfare-beri-ronaldo/60%Daily2017-10-17 19:32
https://kosova-info.com/ja-kujt-iu-kthye-pas-19-vite-arbana-osmani/60%Daily2017-10-17 19:20
https://kosova-info.com/taravari-do-te-bashkepunojme-me-levizjen-besa-ne-balotazh/60%Daily2017-10-17 19:07
https://kosova-info.com/shume-femra-publikohet-nga-niil-b/60%Daily2017-10-17 19:00
https://kosova-info.com/metoda-me-uje-te-ftohte-per-te-kuptuar-nese-jeni-te-shendetshem/60%Daily2017-10-17 19:00
https://kosova-info.com/katalanet-protestojne-ndalimin-e-lidereve-separatiste/60%Daily2017-10-17 18:35
https://kosova-info.com/lendohet-ylli-i-barcelones-mungon-neser-ne-ndeshjen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-10-17 18:12
https://kosova-info.com/veseli-forca-e-ndryshimit-eshte-e-pandalshme-edhe-ne-peje/60%Daily2017-10-17 17:53
https://kosova-info.com/a-do-ta-le-gjakovari-i-o-sa-mire-aktrimin-per-politike/60%Daily2017-10-17 17:46
https://kosova-info.com/a-e-dini-cfare-ndodh-nese-pini-gjashte-kafe-ne-dite/60%Daily2017-10-17 17:25
https://kosova-info.com/adelina-emini-si-nje-princeshe-ne-dasmen-e-labit-dhe-qendreses/60%Daily2017-10-17 17:20
https://kosova-info.com/facebook-me-aplikacion-qe-tregon-si-te-silleni-mire/60%Daily2017-10-17 17:18
https://kosova-info.com/milani-e-merr-nje-super-lajm-pas-humbjes-nga-interi/60%Daily2017-10-17 17:12
https://kosova-info.com/funksionet-sekrete-te-celularit-tuaj-qe-nuk-e-keni-ditur-se-ekzistojne/60%Daily2017-10-17 17:00
https://kosova-info.com/google-calendar-n-ueb-vjen-me-nj-pamje-t-re/60%Daily2017-10-17 16:45
https://kosova-info.com/xiaomi-planifikon-te-shese-90-milione-telefona-kete-vit/60%Daily2017-10-17 16:39
https://kosova-info.com/si-te-shpetoni-nga-hundet-e-bllokuara/60%Daily2017-10-17 16:31
https://kosova-info.com/mustafa-fitorja-e-ldk-se-e-ben-22-tetorin-referendum-per-te-ardhmen-evropiane-te-kosoves/60%Daily2017-10-17 16:27
https://kosova-info.com/se-paku-12-police-jane-lenduar-nga-nje-sulm-me-bombe-ne-turqi/60%Daily2017-10-17 16:26
https://kosova-info.com/2po2-vazhdon-sesionin-akustik-future-me-albulena-jasharin/60%Daily2017-10-17 16:21
https://kosova-info.com/si-ti-ruani-storiet-ne-instagram/60%Daily2017-10-17 16:18
https://kosova-info.com/mourinho-me-super-transferim-prej-40-milione-eurosh-nga-la-liga/60%Daily2017-10-17 16:09
https://kosova-info.com/arsyet-pse-duhet-ta-perdorni-lengun-e-limonit-per-fytyre/60%Daily2017-10-17 16:02
https://kosova-info.com/facebook-blen-aplikacionin-e-komplimenteve-anonime-tbh/60%Daily2017-10-17 15:51
https://kosova-info.com/reagimi-prekes-i-gruas-qe-i-gezohet-clirimit-nga-isis-i-heq-mbulesen-e-zeze-nga-koka-dhe-video/60%Daily2017-10-17 15:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-populli-ku-grate-lindin-deri-65-vjec-dhe-nuk-i-ze-asnje-semundje/60%Daily2017-10-17 15:40
https://kosova-info.com/haradinaj-falenderon-apostoloven-per-mbeshtetjen-e-be-se-ndaj-kosoves/60%Daily2017-10-17 15:15
https://kosova-info.com/gjermania-e-shqetesuar-nga-zhvillimet-ne-veri-te-irakut/60%Daily2017-10-17 15:01
https://kosova-info.com/bleona-akuzon-per-kopjim-modelen-me-fame-boterore/60%Daily2017-10-17 14:59
https://kosova-info.com/conte-jam-krenar-qe-isha-trajner-i-ketij-futbollisti-te-romes/60%Daily2017-10-17 14:46
https://kosova-info.com/galaxy-tab-active-2-me-ekran-8-in-dhe-bateri-4450-mah-sht-tableti-i-radhs-i-samsung/60%Daily2017-10-17 14:12
https://kosova-info.com/hamza-e-njofton-drejtorin-e-bankes-gjermane-per-zhvillim-per-ruajtjen-e-rritjes-ekonomike/60%Daily2017-10-17 13:59
https://kosova-info.com/kriza-e-katalonjes-ndikon-negativisht-ne-ekonomine-e-spanjes/60%Daily2017-10-17 13:59
https://kosova-info.com/njihuni-me-mega-makinat-moderne-bujqesore/60%Daily2017-10-17 13:45
https://kosova-info.com/befason-dhurata-fustanin-me-rrjete-tek-te-pasmet/60%Daily2017-10-17 13:37
https://kosova-info.com/afganistan-numri-i-te-vrareve-nga-sulmet-arriti-ne-35-vete/60%Daily2017-10-17 13:26
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-marcelon/60%Daily2017-10-17 13:11
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-industria-e-mishit-calabria-storie-e-suksesit-te-privatizimit/60%Daily2017-10-17 13:07
https://kosova-info.com/google-shton-tre-planete-dhe-nnt-hna-n-maps-for-planets/60%Daily2017-10-17 14:02
https://kosova-info.com/skandali-seksual-i-weinsteinit-me-jehone-te-perbotshme/60%Daily2017-10-17 12:37
https://kosova-info.com/bryant-kujton-kohen-kur-ronaldinho-i-prezantoi-messin-duke-i-thene-njihu-me-lojtarin-me-te-mire-ne-histori/60%Daily2017-10-17 12:21
https://kosova-info.com/kritikohet-projektligji-per-buxhet-dhe-financa/60%Daily2017-10-17 11:57
https://kosova-info.com/shteti-islamik-humb-qytetin-raka/60%Daily2017-10-17 11:54
https://kosova-info.com/shteti-islamik-humb-qytetin-raka/60%Daily2017-10-17 11:54
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-imazhe-provokuese-me-fustanin-e-shkurter/60%Daily2017-10-17 11:29
https://kosova-info.com/ne-be-1175-milione-njerez-gjenden-ne-rrezik-varferie/60%Daily2017-10-17 11:27
https://kosova-info.com/we-heart-it-konfirmon-nj-sulm-kibernetik-ku-jan-prekur-8-milion-llogari/60%Daily2017-10-17 14:02
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ndodhe-vetures-kur-kalon-mbi-nje-grope-te-thelle-ne-rruge/60%Daily2017-10-17 11:25
https://kosova-info.com/publikohen-imazhe-t-galaxy-a5-dhe-a7-2018/60%Daily2017-10-17 11:13
https://kosova-info.com/publikohen-imazhe-t-galaxy-a5-dhe-a7-2018/60%Daily2017-10-17 11:13
https://kosova-info.com/publikohen-imazhe-t-galaxy-a5-dhe-a7-2018-2/60%Daily2017-10-17 11:13
https://kosova-info.com/publikohen-imazhe-t-galaxy-a5-dhe-a7-2018-2-2/60%Daily2017-10-17 14:01
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-ben-ronaldo-para-ndeshjes-me-tottenham-hotspur/60%Daily2017-10-17 10:59
https://kosova-info.com/rama-nis-takimet-me-lideret-e-partive-politike-shqiptare-ne-maqedoni/60%Daily2017-10-17 10:46
https://kosova-info.com/as-labi-nuk-e-ftoi-ne-dasme-vjen-reagimi-i-ences/60%Daily2017-10-17 10:21
https://kosova-info.com/kongo-pavaresisht-abuzimeve-fiton-ulese-ne-keshillin-e-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2017-10-17 09:58
https://kosova-info.com/avokati-mbrojtes-i-pasigurt-ne-lirimin-e-milaim-zekes/60%Daily2017-10-17 09:26
https://kosova-info.com/strakosha-dhe-icardi-show-formacioni-i-javes-nga-serie-a/60%Daily2017-10-17 09:24
https://kosova-info.com/qualcomm-kryen-testin-e-par-t-5g-s-nga-nj-pajisje-mobile/60%Daily2017-10-17 09:21
https://kosova-info.com/femrat-e-estrades-cmenden-ne-dasmen-e-labit-keshtu-ekspozuan-gjoksin/60%Daily2017-10-17 09:06
https://kosova-info.com/microsoft-mbyll-problemin-e-siguris-s-wi-fi-krack-me-nj-prditsim-sigurie/60%Daily2017-10-17 09:01
https://kosova-info.com/erdogani-ne-poloni-ndermjetesuesja-mes-be-e-turqise/60%Daily2017-10-17 08:55
https://kosova-info.com/ciao-montella-milan-gjen-trajnerin-e-ri/60%Daily2017-10-17 08:17
https://kosova-info.com/xhensila-dhe-besi-bekojne-dashurine-e-tyre-ne-kete-vend-te-shenjte/60%Daily2017-10-17 08:01
https://kosova-info.com/microsoft-demonstron-ndryshimet-q-sjell-dizajni-fluent-n-windows-10/60%Daily2017-10-17 09:26
https://kosova-info.com/shkollat-e-prishtines-pa-drejtore-qe-nje-vit/60%Daily2017-10-17 07:45
https://kosova-info.com/sa-ore-duhet-te-flini-sipas-moshes-qe-e-keni/60%Daily2017-10-17 07:45
https://kosova-info.com/kurre-mos-hiqni-dore-nga-endrrat-tuaja/60%Daily2017-10-17 07:18
https://kosova-info.com/fpo-forca-e-trete-politike-e-austrise/60%Daily2017-10-17 07:17
https://kosova-info.com/perse-mostra-e-gjakut-merret-nga-gishti-i-katert/60%Daily2017-10-17 07:01
https://kosova-info.com/pas-kritikave-oneplus-trhiqet-nga-grumbullimi-i-informacioneve-t-pajisjeve/60%Daily2017-10-17 08:01
https://kosova-info.com/shba-ben-thirrje-per-permbajtje-ne-kirkuk/60%Daily2017-10-17 06:40
https://kosova-info.com/keshtu-vallezoi-sabriu-me-rejen-arianen-ne-dasmen-e-mbremshme/60%Daily2017-10-17 06:27
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-6/60%Daily2017-10-17 06:21
https://kosova-info.com/ciftet-e-lumtura-kane-keto-tipare/60%Daily2017-10-17 06:17
https://kosova-info.com/dy-yje-neutronesh-shihen-teksa-perplasen-me-njeri-tjetrin-ajo-qe-krijohet-eshte-zbulimi-i-shekullit/60%Daily2017-10-17 06:13
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-ndeshjes-real-madrid-tottenham/60%Daily2017-10-17 05:30
https://kosova-info.com/gazeta-e-barcelones-zbulon-tre-emrat-per-perforcime-te-janarit/60%Daily2017-10-17 05:24
https://kosova-info.com/2-kurat-popullore-per-tensionin-e-larte/60%Daily2017-10-16 23:39
https://kosova-info.com/gjerat-qe-njerezit-e-shendetshem-i-konsumojne-ne-mengjes/60%Daily2017-10-16 23:04
https://kosova-info.com/ja-sa-ore-gjume-duhet-ti-beni-sipas-moshes-qe-keni/60%Daily2017-10-16 22:32
https://kosova-info.com/zbulohet-nje-problem-kritik-ne-sigurine-e-rrjeteve-wi-fi/60%Daily2017-10-16 22:27
https://kosova-info.com/numerologjia-e-dashurise/60%Daily2017-10-16 22:24
https://kosova-info.com/qeveria-e-serbise-formon-grup-punues-per-dialogun-per-kosoven/60%Daily2017-10-16 21:55
https://kosova-info.com/mata-refuzon-nje-oferte-marramendese-per-te-qendruar-te-manchester-united/60%Daily2017-10-16 21:55
https://kosova-info.com/arta-nitaj-sonte-po-e-djege-nje-salle-te-tere-shume-seksi/60%Daily2017-10-16 21:52
https://kosova-info.com/aksident-tragjik-ne-tirane/60%Daily2017-10-16 21:47
https://kosova-info.com/be-vendos-sanksione-te-reja-kunder-korese-se-veriut/60%Daily2017-10-16 21:45
https://kosova-info.com/varesia-nga-telefonat-e-mencur-nje-droge-qe-duhet-te-hiqet-gradualisht/60%Daily2017-10-16 21:35
https://kosova-info.com/pak-jave-pas-dasmes-se-tyre-ja-si-po-duken-sonte-te-labi-besniku-dhe-gruaja-e-tij/60%Daily2017-10-16 21:32
https://kosova-info.com/partizani-i-beogradit-luan-pa-tifoze-kunder-skenderbeut-ne-elbasan/60%Daily2017-10-16 21:29
https://kosova-info.com/hoxha-kerkon-konsensus-e-konsideron-prioritet-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2017-10-16 21:29
https://kosova-info.com/thaci-miqesia-e-madhe-qe-ka-kosova-me-shba-te-do-te-qendroje-e-forte/60%Daily2017-10-16 21:22
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-transferohet-te-barcelona/60%Daily2017-10-16 21:22
https://kosova-info.com/po-nisej-me-limuzine-per-ne-dasmen-e-labit-e-shkel-vetura-ne-parking/60%Daily2017-10-16 21:19
https://kosova-info.com/aktivistet-e-pakenaqur-te-vetevendosjes-ne-shtime-sulmuan-kurteshin-dhe-jasharin-me-veze-e-gure/60%Daily2017-10-16 21:12
https://kosova-info.com/haziri-faleminderit-familjes-se-flamur-bunjakut-per-perkrahjen-kaq-madheshtore-de/60%Daily2017-10-16 21:09
https://kosova-info.com/luta-kompanite-globi-dhe-trocal-jane-storie-e-suksesit-te-prodhimeve-vendore/60%Daily2017-10-16 21:08
https://kosova-info.com/ky-kandidat-per-prishtinen-po-merr-pjese-ne-dasme-te-labi-bashke-me-gruan/60%Daily2017-10-16 20:54
https://kosova-info.com/edinson-cavani-transferohet-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2017-10-16 20:53
https://kosova-info.com/pdk-dhe-lladrovci-marrin-perkrahje-te-fuqishme-ne-polluzhe-verboc-dhe-shtutice/60%Daily2017-10-16 20:40
https://kosova-info.com/nena-33-vjecare-qe-dikur-peshonte-115-kilograme-tregon-sekretin-e-saj-per-humbje-te-shpejte-te-peshes-foto/60%Daily2017-10-16 20:38
https://kosova-info.com/lola-me-fustan-kuq-e-zi-po-shkelqen-sonte/60%Daily2017-10-16 20:36
https://kosova-info.com/kasper-schmeichel-pranon-golin-e-javes-ne-premierlige/60%Daily2017-10-16 20:35
https://kosova-info.com/e-frikshme-inteligjenca-drejt-renies/60%Daily2017-10-16 20:19
https://kosova-info.com/tete-ndeshjet-e-liges-se-kampioneve-qe-zhvillohen-neser/60%Daily2017-10-16 20:15
https://kosova-info.com/labi-eshte-me-fat-qendresa-me-bebin-ne-bark-duket-si-nje-princeshe/60%Daily2017-10-16 20:12
https://kosova-info.com/keta-kengetare-po-kujdesen-per-atmosferen-ne-dasmen-e-moderatorit-te-njohur-labit/60%Daily2017-10-16 20:05
https://kosova-info.com/tregon-te-pasmet-bombastike-dhe-dashurine-qe-ka-per-motorin-permes-kesaj-videoje/60%Daily2017-10-16 19:58
https://kosova-info.com/leonora-si-vullkan-kthehet-nga-hungaria-per-te-marre-pjese-ne-dasme-te-mikut/60%Daily2017-10-16 19:57
https://kosova-info.com/trajneri-i-napolit-kjo-eshte-skuadra-me-e-forte-ne-evrope/60%Daily2017-10-16 19:54
https://kosova-info.com/trajneri-i-napolit-kjo-eshte-skuadra-me-e-forte-ne-evrope/60%Daily2017-10-16 19:54
https://kosova-info.com/deri-ne-cmoshe-femrave-u-rriten-gjinjte/60%Daily2017-10-16 19:39
https://kosova-info.com/tete-futbollistet-qe-kane-luajtur-edhe-me-messin-dhe-me-ronaldon/60%Daily2017-10-16 19:39
https://kosova-info.com/blerones-po-i-pelcet-gjoksi-ne-dasme-te-ish-kolegu-i-saj-labi/60%Daily2017-10-16 19:36
https://kosova-info.com/une-bej-seks-rregullisht-me-babain-e-shoqes-time-ja-cfare-me-ben-ai/60%Daily2017-10-16 19:22
https://kosova-info.com/luta-ne-vitin-2018-gjilani-do-te-behet-jeshil-prej-mbjelljes-se-duhanit/60%Daily2017-10-16 18:59
https://kosova-info.com/ne-somali-varrosen-165-viktima-te-paidentifikuara-te-sulmit/60%Daily2017-10-16 18:48
https://kosova-info.com/paraqitja-e-pare-e-enit-dhe-gencit-bashke-si-cift-ja-si-po-duken-ne-dasme-te-labi/60%Daily2017-10-16 18:27
https://kosova-info.com/me-shume-puthje-foshnja-fryn-buzet-per-puthje-nga-e-ema/60%Daily2017-10-16 18:14
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-njohur-e-premierliges-ne-shitje/60%Daily2017-10-16 18:01
https://kosova-info.com/muhaxheri-fitorja-e-ldk-se-ne-peje-e-pathyeshme-dhe-e-pakthyeshme/60%Daily2017-10-16 17:46
https://kosova-info.com/shitjet-e-iphone-8-shum-m-ulta-se-t-iphone-7-s-thon-analistt/60%Daily2017-10-16 17:07
https://kosova-info.com/ariana-sot-pranoi-nje-dhurate-por-jo-nga-ermali/60%Daily2017-10-16 17:01
https://kosova-info.com/adobe-ngre-alarmin-hakerat-por-shfrytzojn-nj-problem-sigurie-n-flash/60%Daily2017-10-16 16:55
https://kosova-info.com/galaxy-s9-do-te-kopjoje-shenjen-mbrojtese-te-modelit-iphone-x/60%Daily2017-10-16 16:44
https://kosova-info.com/cmenduria-e-komentatoreve-italiane-ne-derbin-inter-milan/60%Daily2017-10-16 16:41
https://kosova-info.com/mercedes-terheq-400-mije-vetura-pas-problemeve-me-airbag/60%Daily2017-10-16 16:23
https://kosova-info.com/pas-arrestimit-te-milaim-zekes-per-mashtrim-me-viza-reagon-gruaja-e-tij/60%Daily2017-10-16 16:21
https://kosova-info.com/be-ja-kerkon-nga-kurz-te-formoje-qeveri-proevropiane-ne-austri/60%Daily2017-10-16 16:09
https://kosova-info.com/tre-te-vdekur-pas-stuhise-qe-goditi-irlanden/60%Daily2017-10-16 16:03
https://kosova-info.com/shpallen-fituesit-e-gars-hack-day-kosova-2017/60%Daily2017-10-16 16:01
https://kosova-info.com/vdes-aktori-roy-dotrice/60%Daily2017-10-16 15:39
https://kosova-info.com/kush-jane-alienet-e-futbollit-sipas-legjendes-totti/60%Daily2017-10-16 15:20
https://kosova-info.com/nese-deshton-kane-reali-vjen-me-nje-super-transferim-tjeter-nga-premierliga/60%Daily2017-10-16 15:08
https://kosova-info.com/agim-veliu-padit-per-shpifje-kandidatin-e-vv-se-per-kryetar-te-podujeves-ajet-poteren/60%Daily2017-10-16 14:57
https://kosova-info.com/turqia-e-gatshme-te-ndihmoj-forcat-irakiane-ne-kirkuk/60%Daily2017-10-16 14:51
https://kosova-info.com/pas-parajses-xhamajkane-marina-dhe-geti-vazhdojne-muajin-e-mjaltit-ne-nje-tjeter-shtet/60%Daily2017-10-16 14:31
https://kosova-info.com/guardiola-asnje-lojtar-nuk-mund-te-krahasohet-me-kete-yll-te-futbollit/60%Daily2017-10-16 14:07
https://kosova-info.com/huawei-prezantoi-serit-mate-10-telefont-e-par-me-nj-ip-t-inteligjencs-artificiale/60%Daily2017-10-16 14:07
https://kosova-info.com/70-vjet-bashke-rikthim-ne-kohen-e-propozimit-per-martese/60%Daily2017-10-16 13:55
https://kosova-info.com/arrestohet-deputeti-milaim-zeka/60%Daily2017-10-16 13:52
https://kosova-info.com/be-do-te-rishikoje-bashkepunimin-ushtarak-me-mianmarin/60%Daily2017-10-16 13:50
https://kosova-info.com/nga-zjarret-ne-portugali-kane-humbur-jeten-27-vete/60%Daily2017-10-16 13:46
https://kosova-info.com/mos-shpenzoni-ne-ilace-per-shtypjen-e-larte-te-gjakut-dhe-kolesterol-provoni-kete-recete-antike-2/60%Daily2017-10-16 13:28
https://kosova-info.com/elvis-nacin-e-befason-gruaja-ne-studio-keshtu-reagoi-ai/60%Daily2017-10-16 13:21
https://kosova-info.com/roboti-thyen-rekord-ne-piano-keyboard/60%Daily2017-10-16 13:08
https://kosova-info.com/shikoni-me-ke-takohet-duka-para-ndeshjes-skenderbeu-partizani-i-beogradit/60%Daily2017-10-16 12:42
https://kosova-info.com/apeli-verteton-hudhjen-e-aktakuzes-ndaj-ministrit-dalibor-jevtiq-dhe-te-tjereve/60%Daily2017-10-16 12:33
https://kosova-info.com/dikur-e-fyente-ne-kenge-ja-cka-beri-tani-noizy-per-dafinen/60%Daily2017-10-16 11:55
https://kosova-info.com/spanja-me-ultimatum-te-ri-per-katalonine-e-quan-jo-te-besueshme-pergjigjen/60%Daily2017-10-16 11:53
https://kosova-info.com/mos-i-injoroni-keto-endrra-mund-tju-ndodhe-me-e-keqja/60%Daily2017-10-16 11:41
https://kosova-info.com/xiaomi-prezantoi-redmi-5a-nj-telefon-android-i-cili-kushton-m-pak-se-100-dollar/60%Daily2017-10-16 11:41
https://kosova-info.com/rusia-pritet-t-hedh-n-qarkullim-monedhn-zyrtare-virtuale-cryptoruble/60%Daily2017-10-16 11:23
https://kosova-info.com/ulrik-lunacek-mbetet-jashte-parlamentit-te-austrise/60%Daily2017-10-16 11:10
https://kosova-info.com/ish-ministri-i-jashtem-kanadez-vlereson-arritjet-e-fsk-se/60%Daily2017-10-16 11:04
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-katastrofal-per-interin-pas-fitores/60%Daily2017-10-16 10:54
https://kosova-info.com/bleones-i-behet-instagrami-18/60%Daily2017-10-16 10:47
https://kosova-info.com/fadil-vokrri-viziton-agron-mustafen-falenderon-ptk-ne-per-mbeshtetjen-e-madhe/60%Daily2017-10-16 10:01
https://kosova-info.com/kuroni-varicet-dhe-trombozen-me-vetem-dy-perberes/60%Daily2017-10-16 09:56
https://kosova-info.com/filloi-samiti-100-ne-shkup/60%Daily2017-10-16 09:50
https://kosova-info.com/vendosni-majat-e-gishtave-ne-uje-te-ftohte-per-30-sekonda-dhe-zbuloni-nese-jeni-te-shendetshem/60%Daily2017-10-16 09:43
https://kosova-info.com/nje-foto-nga-cdo-qytet-foto/60%Daily2017-10-16 09:35
https://kosova-info.com/microsoft-edge-l-pas-chrome-dhe-firefox-pr-nga-siguria/60%Daily2017-10-16 09:31
https://kosova-info.com/nje-ore-ushtrime-aerobike-ne-uje-ju-jep-fuqi-dhe-ju-djeg-kalorite/60%Daily2017-10-16 09:19
https://kosova-info.com/i-pate-te-gjitha-nga-dasma-e-labit-me-qendresen-por-jo-edhe-vallezimin-e-ciftit/60%Daily2017-10-16 09:13
https://kosova-info.com/vizita-e-erdoganit-ne-poloni-ne-fokusin-e-botes-se-biznesit/60%Daily2017-10-16 09:12
https://kosova-info.com/bashkeshorti-befason-aurelen-ne-skene-per-ditelindje/60%Daily2017-10-16 08:56
https://kosova-info.com/haradinaj-diskuton-me-sami-e-mergim-lushtakun-per-zgjidhjen-e-temave-te-rendesishme/60%Daily2017-10-16 08:40
https://kosova-info.com/ariana-i-pershtatet-vjeshtes-shume-me-stil-ne-kete-imazh/60%Daily2017-10-16 08:30
https://kosova-info.com/renditja-e-re-e-fifa-s-befasi-nga-kosova-e-shqiperia/60%Daily2017-10-16 08:26
https://kosova-info.com/efektet-e-mrekullueshme-te-vajit-te-fares-se-zeze/60%Daily2017-10-16 08:20
https://kosova-info.com/huawei-parakalon-apple-n-2018-si-prodhuesi-i-dyt-m-i-madh-n-bot-i-telefonve-thon-analistt/60%Daily2017-10-16 09:07
https://kosova-info.com/puigdemont-i-kerkon-kryeministrit-spanjoll-dy-muaj-kohe-per-te-negociuar/60%Daily2017-10-16 07:45
https://kosova-info.com/lokja-e-kall-me-kengen-e-dafines/60%Daily2017-10-16 07:41
https://kosova-info.com/teuta-arifi-flet-pas-fitores-ne-tetove/60%Daily2017-10-16 07:24
https://kosova-info.com/zbulohet-nj-problem-kritik-n-sigurin-e-rrjeteve-wi-fi/60%Daily2017-10-16 11:05
https://kosova-info.com/albert-bunjaku-kujton-momentin-qesharak-me-makaronat-e-etrit-berishes/60%Daily2017-10-16 06:58
https://kosova-info.com/prekni-me-gishta-te-dores-kembet-duke-u-perkulur-dhe-zbuloni-nese-keni-problem-me-zemren/60%Daily2017-10-16 06:50
https://kosova-info.com/kandidati-i-beses-per-gostivarin-ne-raundin-e-dyte-te-votohet-taravari/60%Daily2017-10-16 06:13
https://kosova-info.com/spanje-afrohet-afati-qe-lideret-e-katalonjes-te-deklarohen/60%Daily2017-10-16 05:54
https://kosova-info.com/mik-i-kosoves-dhe-me-nje-nofke-te-cuditshme-kush-eshte-kancelari-i-ri-i-austrise/60%Daily2017-10-16 05:26
https://kosova-info.com/denimi-i-dyte-nga-pzap-i-per-mimoza-kusari-lilen/60%Daily2017-10-15 22:00
https://kosova-info.com/face-id-e-iphone-x-ua-fsheh-automatikisht-njoftimet-personave-te-huaj/60%Daily2017-10-15 21:57
https://kosova-info.com/albert-bunjaku-flet-per-lojen-jo-te-mire-te-zvicres-qe-ia-pa-sherrin-kosova/60%Daily2017-10-15 21:54
https://kosova-info.com/sela-nuk-kemi-frike-ne-rrethin-e-dyte-fitojme-bindshem-sic-fituam-tani/60%Daily2017-10-15 21:53
https://kosova-info.com/demi-kerkon-vemendje-me-veshjen-e-zbuluar-teper-te-pjesa-e-perparme/60%Daily2017-10-15 21:48
https://kosova-info.com/instituti-albanologjik-nuk-ka-para-per-inventar-video/60%Daily2017-10-15 21:37
https://kosova-info.com/si-ndikon-sheqeri-ne-funksionimin-e-trurit/60%Daily2017-10-15 21:36
https://kosova-info.com/be-ndan-nje-milion-euro-kunder-aparteidit-ushqimor/60%Daily2017-10-15 21:27
https://kosova-info.com/be-ndan-nje-milion-euro-kunder-aparteidit-ushqimor/60%Daily2017-10-15 21:27
https://kosova-info.com/eksperimenti-i-tmerrshem-cfare-i-ndodh-njeriut-nese-qendron-30-dite-pa-gjume/60%Daily2017-10-15 21:24
https://kosova-info.com/18-mije-votues-te-rinj-ne-zgjedhjet-e-22-tetorit/60%Daily2017-10-15 21:24
https://kosova-info.com/si-te-dukeni-me-i-mencur-ne-nje-takim/60%Daily2017-10-15 21:19
https://kosova-info.com/sporti-ndihmon-ne-permiresimin-e-shikimit/60%Daily2017-10-15 21:17
https://kosova-info.com/bebe-rexhes-gati-ti-shperthej-gjoksi-vishet-aq-ngushte-me-ngjyrat-e-flamurit-te-kosoves/60%Daily2017-10-15 21:12
https://kosova-info.com/icardi-kopjon-messin-ja-si-e-festoi-golin-e-trete-ndaj-milanit/60%Daily2017-10-15 21:08
https://kosova-info.com/nje-ore-vrap-shton-7-ore-jete/60%Daily2017-10-15 21:08
https://kosova-info.com/bdi-kemi-fituar-100-mije-vota-ne-nivel-republikan/60%Daily2017-10-15 21:02
https://kosova-info.com/problemet-seksuale-me-te-zakonshme/60%Daily2017-10-15 21:02
https://kosova-info.com/inter-32-milan-notat-e-futbollisteve/60%Daily2017-10-15 21:01
https://kosova-info.com/pajaziti-banoret-e-vrapqiqit-u-mashtruan-nga-kryetari-ne-ikje/60%Daily2017-10-15 20:59
https://kosova-info.com/behuni-te-kujdesshme-nese-vereni-qime-ne-gjinj-mund-te-tregojne-semundje-te-rrezikshme/60%Daily2017-10-15 20:56
https://kosova-info.com/fustani-i-nuserise-modeli-perfekt-per-fizikun-tuaj/60%Daily2017-10-15 20:54
https://kosova-info.com/tradhetaret-e-zodiakut-kini-kujdes-nga-keto-3-shenja/60%Daily2017-10-15 20:49
https://kosova-info.com/gylseren-rikthehet-ne-ekranin-shqiptar-mesoni-kush-fshihet-tjeter-pas-saj/60%Daily2017-10-15 20:44
https://kosova-info.com/sela-lider-i-pakontestueshem-ne-maqedoni/60%Daily2017-10-15 20:42
https://kosova-info.com/interi-i-falet-icardit-e-fiton-derbin-ndaj-milanit-video/60%Daily2017-10-15 20:38
https://kosova-info.com/prishtinen-e-ka-kapluar-berlloku/60%Daily2017-10-15 20:32
https://kosova-info.com/cmenduri-ne-san-siro-shenohet-edhe-goli-i-katert/60%Daily2017-10-15 20:28
https://kosova-info.com/ky-eshte-dhendrri-i-madh-i-shyhrete-behlulit/60%Daily2017-10-15 20:25
https://kosova-info.com/interi-i-pergjigjet-milanit-shenon-serish-icardi/60%Daily2017-10-15 20:09
https://kosova-info.com/suso-hesht-san-siron-me-kete-super-gol/60%Daily2017-10-15 20:03
https://kosova-info.com/zijadin-sela-blindon-strugen-ky-eshte-rezultati-surprize-i-dale-nga-kutite/60%Daily2017-10-15 20:01
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-dehet-ne-dasmen-e-labit-thyen-goten-ne-mes-te-rruges/60%Daily2017-10-15 19:52
https://kosova-info.com/inter-10-milan-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2017-10-15 19:42
https://kosova-info.com/keto-jane-4-semundjet-e-tmerrshme-qe-shkaktohen-nga-seksi-oral/60%Daily2017-10-15 19:40
https://kosova-info.com/kishte-ardhe-ne-kembepas-debatit-dhe-fjaleve-te-renda-elvisi-e-coi-ne-shtepi-me-makine-nanon/60%Daily2017-10-15 19:34
https://kosova-info.com/inter-milan-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2017-10-15 19:34
https://kosova-info.com/sebastian-kurz-shpall-fitoren-ne-zgjedhjet-e-austrise/60%Daily2017-10-15 19:33
https://kosova-info.com/kriza-veri-koreane-do-te-zgjidhet-me-diplomaci-deri-ne-bomben-e-pare/60%Daily2017-10-15 19:29
https://kosova-info.com/ka-gol-ne-san-siro-interi-ne-epersi-ndaj-milanit/60%Daily2017-10-15 19:18
https://kosova-info.com/elvis-naci-flet-per-here-te-pare-ne-media-rreth-debatit-te-ashper-qe-pati-me-nanon/60%Daily2017-10-15 19:12
https://kosova-info.com/incident-ne-numerimin-e-votave-ne-kumanove/60%Daily2017-10-15 18:57
https://kosova-info.com/albumi-i-dyte-nga-asim-gashi-eshte-ne-furre/60%Daily2017-10-15 18:20
https://kosova-info.com/anketat-konservatori-sebastian-kurz-fiton-zgjedhjet-ne-austri/60%Daily2017-10-15 18:17
https://kosova-info.com/besar-halimi-shenon-gol-te-bukur-ne-danimarke/60%Daily2017-10-15 17:58
https://kosova-info.com/remzie-osmani-me-e-dashuruar-se-kurre-shfaqet-nga-ky-shtet-me-tshoqin/60%Daily2017-10-15 17:49
https://kosova-info.com/receta-qe-kishe-kerkuar-per-te-rene-ne-peshe-kete-jave-provoje-patjeter/60%Daily2017-10-15 17:40
https://kosova-info.com/kadri-veseli-pdk-ja-eshte-me-rinine-ajo-i-jep-force-ndryshimit/60%Daily2017-10-15 17:29
https://kosova-info.com/sipas-daciqit-serbia-duhet-te-kete-qasje-tjeter-ndaj-amerikes/60%Daily2017-10-15 17:22
https://kosova-info.com/barcelona-vjen-me-nje-transferim-te-mencur-nga-premierliga/60%Daily2017-10-15 16:54
https://kosova-info.com/vazhdon-shkelqimi-i-demhasajt-shenon-serish-ne-zvicer/60%Daily2017-10-15 16:41
https://kosova-info.com/kater-pjese-ne-trupin-e-femres-te-cilat-nuk-ben-ti-prekni-gjate-seksit/60%Daily2017-10-15 16:38
https://kosova-info.com/komisioni-shteteror-i-zgjedhjeve-ne-maqedoni-dalje-me-e-ulet-ne-vendbanimet-shqiptare/60%Daily2017-10-15 16:26
https://kosova-info.com/noizy-po-i-josh-dy-shoqet-e-ngushta/60%Daily2017-10-15 16:22
https://kosova-info.com/iphone-8-plus-apo-galaxy-note-8-cili-e-ka-kameren-me-te-mire/60%Daily2017-10-15 16:18
https://kosova-info.com/sipas-exit-pollit-partia-konservatore-e-kurzit-i-fiton-zgjedhjet-e-pergjithshme-ne-austri/60%Daily2017-10-15 16:03
https://kosova-info.com/apple-pas-iphone-x-pergatit-nje-tjeter-revolucion-ne-modelin-e-ardhshem/60%Daily2017-10-15 15:38
https://kosova-info.com/mourinho-pyetet-pse-e-refuzoi-barcelonen-kjo-eshte-pergjigja-e-tij-interesante/60%Daily2017-10-15 15:35
https://kosova-info.com/ndaloni-perdorimin-e-instagramit-menjehere/60%Daily2017-10-15 15:19
https://kosova-info.com/shkon-ne-231-numri-i-te-vdekurve-pas-shperthimeve-ne-somali/60%Daily2017-10-15 15:13
https://kosova-info.com/shou-ne-dasmen-e-labit-dhe-qendreses-big-mama-behet-konduktere/60%Daily2017-10-15 15:06
https://kosova-info.com/maqedoni-deri-ne-oren-1400-paraqiten-26-parregullsi-nje-person-tentoi-te-bleje-vota/60%Daily2017-10-15 15:02
https://kosova-info.com/presidenti-i-irakut-takohet-me-liderin-kurd-barzani/60%Daily2017-10-15 14:56
https://kosova-info.com/karikatura-e-dites/60%Daily2017-10-15 14:23
https://kosova-info.com/mnistri-i-jashtem-i-gjermanise-trump-po-e-sjell-luften-afer-evropes/60%Daily2017-10-15 14:13
https://kosova-info.com/keta-artiste-po-marrin-pjese-ne-ceremonine-martesore-te-labit-me-qendresen/60%Daily2017-10-15 13:52
https://kosova-info.com/cana-merr-pjese-ne-maratonen-e-tiranes-por-shikoni-rezultatin-e-tij/60%Daily2017-10-15 13:49
https://kosova-info.com/aleatet-e-shba-se-vazhdojne-ta-mbeshtesin-marreveshjen-me-iranin/60%Daily2017-10-15 13:38
https://kosova-info.com/milot-rashica-asiston-ne-golin-e-vitesses-video/60%Daily2017-10-15 13:09
https://kosova-info.com/elefanti-mbron-foshnjen-nga-krokodili/60%Daily2017-10-15 13:06
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-blini-nga-microsoft-duke-prdorur-bitcoin/60%Daily2017-10-15 13:01
https://kosova-info.com/500-milion-kompjutera-po-prdoren-pr-t-prodhuar-monedha-virtuale/60%Daily2017-10-15 12:55
https://kosova-info.com/vone-lansohet-nga-alban-mehmeti/60%Daily2017-10-15 12:32
https://kosova-info.com/maqedoni-deri-ne-ora-1300-votuan-27-per-qind-e-qytetareve/60%Daily2017-10-15 12:18
https://kosova-info.com/bonucci-me-parashikim-interesant-per-derbin-me-interin/60%Daily2017-10-15 12:04
https://kosova-info.com/31-vjecari-kurz-shihet-si-lideri-i-ardhshem-ne-austri/60%Daily2017-10-15 12:00
https://kosova-info.com/antenat-e-para-ne-europe-leshojne-sinjalin-5g-nga-berlini/60%Daily2017-10-15 11:58
https://kosova-info.com/sa-minuta-duhet-te-ushtroheni-ne-nje-jave-per-te-qene-menderisht-shendoshe/60%Daily2017-10-15 11:36
https://kosova-info.com/me-kete-emer-e-quan-mihrija-sabri-fejzullahun/60%Daily2017-10-15 11:02
https://kosova-info.com/befason-silva-e-mposhtim-interin-me-kete-rezultat/60%Daily2017-10-15 10:54
https://kosova-info.com/voton-sela-thote-se-ushtrohet-presion-nga-oponentet-politik-ndaj-qytetareve/60%Daily2017-10-15 10:45
https://kosova-info.com/tensione-ne-mes-te-forcave-kurde-dhe-irakiane-te-mbeshtetura-nga-shba-ja/60%Daily2017-10-15 09:36
https://kosova-info.com/nisin-pushimet-per-bleron-dhe-afronen-ky-eshte-destinacioni/60%Daily2017-10-15 09:24
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-sheqeri-i-gjakut-eshte-shume-i-larte/60%Daily2017-10-15 09:23
https://kosova-info.com/ne-kercove-deri-ne-oren-1000-votuan-7-per-qind-e-qytetareve/60%Daily2017-10-15 09:19
https://kosova-info.com/dieta-e-vip-ave-ha-8-ore-dhe-agjero-16-oret-e-tjera/60%Daily2017-10-15 08:55
https://kosova-info.com/allegri-dybala-tani-vjen-nje-lajm-i-papritur/60%Daily2017-10-15 08:55
https://kosova-info.com/e-quajne-si-peme-e-mrekullise-sheron-300-semundje-perfshire-diabetin/60%Daily2017-10-15 08:54
https://kosova-info.com/mos-pini-kafe-sapo-te-zgjoheni-do-te-ndiheni-te-lodhur/60%Daily2017-10-15 08:30
https://kosova-info.com/partite-shqiptare-ne-maqedoni-lufte-per-disa-komuna/60%Daily2017-10-15 08:15
https://kosova-info.com/besniku-dhe-lolita-me-nje-foto-te-embel-pas-dasmes/60%Daily2017-10-15 08:10
https://kosova-info.com/new-york-evakuohen-pasagjeret-pasi-nje-burre-kercenoi-se-do-hidhte-ne-ere-aeroportin/60%Daily2017-10-15 08:09
https://kosova-info.com/suarez-flet-pas-golit-dhe-festes-provokuese/60%Daily2017-10-15 07:55
https://kosova-info.com/keto-jane-qytetet-ku-do-donin-te-jetonin-njerezit-ne-te-30-tat/60%Daily2017-10-15 07:41
https://kosova-info.com/ditelindje-dhe-martese-ne-te-njejten-dite-labi-publikon-imazhet-e-para-si-dhender/60%Daily2017-10-15 06:55
https://kosova-info.com/propozimi-i-ish-ministrit-te-hiqet-burgu-per-personat-qe-e-kane-drogen-per-konsum/60%Daily2017-10-15 06:51
https://kosova-info.com/cfare-mund-te-beni-diten-e-diel/60%Daily2017-10-15 06:35
https://kosova-info.com/sot-votohet-edhe-ne-austri-partia-e-kurz-favorite-per-te-fituar/60%Daily2017-10-15 06:30
https://kosova-info.com/strakosha-befason-te-gjithe-pas-penalltise-se-dybalas/60%Daily2017-10-15 06:25
https://kosova-info.com/banoret-e-ketij-fshati-naten-nuk-flene-ndersa-diten-nuk-dalin-nga-shtepia-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-10-15 06:17
https://kosova-info.com/rama-fotografohet-me-putinin/60%Daily2017-10-14 22:01
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ndryshon-pamjen-ja-si-duket-tani/60%Daily2017-10-14 21:56
https://kosova-info.com/goli-i-javes-ne-evrope-i-shenohet-psg-se/60%Daily2017-10-14 21:51
https://kosova-info.com/kercenimi-i-veteraneve-nuk-do-te-presim-pa-fund/60%Daily2017-10-14 21:44
https://kosova-info.com/brenda-hoteleve-me-te-shtrenjte-te-botes-foto/60%Daily2017-10-14 21:33
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-pro-festave-myslimane/60%Daily2017-10-14 21:31
https://kosova-info.com/kaq-te-bukur-sahide-mustafen-nuk-e-keni-pare-moti/60%Daily2017-10-14 21:27
https://kosova-info.com/roma-0-1-napoli-notat-e-futbollisteve/60%Daily2017-10-14 21:20
https://kosova-info.com/jordania-nderon-shqiptarin-qe-luftoi-terrorizmin-dhe-ekstremizmin/60%Daily2017-10-14 21:17
https://kosova-info.com/dy-truke-te-shpejta-per-te-hequr-njollat-e-mykut-nga-muret-dhe-tavani-i-shtepise/60%Daily2017-10-14 21:05
https://kosova-info.com/mavraj-ibrahim-rugova-na-tha-se-do-te-derdhej-gjaku-deri-ne-gju/60%Daily2017-10-14 21:01
https://kosova-info.com/vjehrra-i-piu-gjakun-besi-ja-vodha-zemren-xhensiles-duke-i-shpetuar-jeten-te-emes/60%Daily2017-10-14 20:58
https://kosova-info.com/irani-pas-sulmit-kibernetik-ne-britani/60%Daily2017-10-14 20:54
https://kosova-info.com/latifi-merr-mbeshtetje-nga-haradinaj-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza-ne-rahovec/60%Daily2017-10-14 20:53
https://kosova-info.com/atletico-madrid-11-barcelone-vleresimet-e-lojtareve/60%Daily2017-10-14 20:53
https://kosova-info.com/turqia-e-zhgenjyer-me-shqiperine-per-lirimin-e-terroristit-turk/60%Daily2017-10-14 20:48
https://kosova-info.com/skandali-weinstein-dhe-nje-perleshje-politike/60%Daily2017-10-14 20:47
https://kosova-info.com/napoli-mposht-edhe-romen-per-fitoren-e-tete-ne-serie-a/60%Daily2017-10-14 20:41
https://kosova-info.com/napoli-mposht-edhe-romen-per-fitoren-e-tete-ne-serie-a/60%Daily2017-10-14 20:41
https://kosova-info.com/shqiptaret-cmenden-pas-telenovelave-turke-ja-bemat-e-tyre/60%Daily2017-10-14 20:30
https://kosova-info.com/politikani-austriak-kosova-shpalli-pavaresi-te-njeanshme/60%Daily2017-10-14 20:29
https://kosova-info.com/atletico-madrid-ia-prishe-serine-e-fitoreve-barcelones/60%Daily2017-10-14 20:26
https://kosova-info.com/ky-eshte-regjimi-ushqimor-per-te-parandaluar-kancerin-gjirit/60%Daily2017-10-14 20:05
https://kosova-info.com/emrat-e-politikaneve-te-fuqishem-qe-jane-te-varur-nga-astrologjia/60%Daily2017-10-14 20:04
https://kosova-info.com/i-pafat-leo-messi-shtylla-ia-mohon-golin-nga-gjuajtja-e-lire/60%Daily2017-10-14 20:03
https://kosova-info.com/facebook-zbulon-sekretet-e-familjes/60%Daily2017-10-14 20:02
https://kosova-info.com/memli-tregon-rastin-me-interesant-qe-i-ka-ndodhur-ne-politike/60%Daily2017-10-14 20:02
https://kosova-info.com/kapet-lideri-i-bandes-me-te-fuqishme-kriminale/60%Daily2017-10-14 20:02
https://kosova-info.com/ajeti-shenon-golin-e-pare-te-baseli/60%Daily2017-10-14 19:51
https://kosova-info.com/ja-cila-kengetare-kosovare-u-rrit-para-syve-te-mihrije-brahes/60%Daily2017-10-14 19:42
https://kosova-info.com/gabigol-shenon-super-gol-per-benfican/60%Daily2017-10-14 19:28
https://kosova-info.com/aktori-hollivudian-aktrimi-me-jep-mundesine-te-perdhunoj-femra-te-bukura/60%Daily2017-10-14 19:24
https://kosova-info.com/insingne-hesht-romen/60%Daily2017-10-14 19:16
https://kosova-info.com/insigne-hesht-romen/60%Daily2017-10-14 19:16
https://kosova-info.com/cila-ishte-parapavia-e-deklarates-se-thacit-se-demarkacioni-nuk-i-garanton-vizat/60%Daily2017-10-14 19:09
https://kosova-info.com/memli-tregon-per-ndryshimin-e-muzikes-dikur-dhe-sot/60%Daily2017-10-14 19:00
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-perse-ju-dhembin-floket/60%Daily2017-10-14 18:56
https://kosova-info.com/veshja-skandaloze-e-era-istrefit-me-formen-e-organit-gjenital-mashkullor/60%Daily2017-10-14 18:26
https://kosova-info.com/qeni-pengoi-dasmen-cifti-behet-hit-ne-internet/60%Daily2017-10-14 17:57
https://kosova-info.com/strakosha-pret-penalltine-ne-minuten-e-fundit-lazio-e-mposht-juventusin/60%Daily2017-10-14 17:56
https://kosova-info.com/shperthim-i-madh-ne-somali-se-paku-30-te-vdekur/60%Daily2017-10-14 17:55
https://kosova-info.com/clinton-e-quan-trumpin-sulmues-seksual/60%Daily2017-10-14 17:55
https://kosova-info.com/si-te-pastroni-tiganet-dhe-tenxheret-e-djegura-brenda-pak-minutash-video/60%Daily2017-10-14 17:44
https://kosova-info.com/si-te-evitoni-gripin-kete-dimer/60%Daily2017-10-14 17:39
https://kosova-info.com/dorezohen-100-luftetare-te-isis-it/60%Daily2017-10-14 17:38
https://kosova-info.com/memli-rrefen-se-ku-u-njoftua-me-melizen-per-here-te-pare/60%Daily2017-10-14 17:29
https://kosova-info.com/perberesit-toksike-qe-na-rrezikojne-shendetin-cdo-dite/60%Daily2017-10-14 17:27
https://kosova-info.com/arsyet-pse-kanella-eshte-me-e-mire-se-ibubrofeni/60%Daily2017-10-14 17:00
https://kosova-info.com/gabon-agjenti-i-dergon-mesazh-te-dyshuarit-per-sulme-terroriste/60%Daily2017-10-14 16:55
https://kosova-info.com/48-persona-te-vdekur-nga-pasojat-e-uraganit-maria/60%Daily2017-10-14 16:41
https://kosova-info.com/juventus-lazio-shenohet-goli-i-pare-video/60%Daily2017-10-14 16:29
https://kosova-info.com/bahtiri-zotohet-se-grave-do-tiu-jep-pozita-drejtuese-ne-qeverisjen-e-ardhshme/60%Daily2017-10-14 16:24
https://kosova-info.com/note-e-dobet-per-shaqirin-ne-humbjen-72-te-stokes-nga-city/60%Daily2017-10-14 16:20
https://kosova-info.com/arta-memedi-terheqese-ne-setin-e-ri-zbulon-lajmin-e-madh-per-fansat-e-saj/60%Daily2017-10-14 16:13
https://kosova-info.com/samsung-kalon-me-sukses-tragjedin-e-galaxy-note-7-s/60%Daily2017-10-14 16:12
https://kosova-info.com/tesla-largon-400-punonjs-si-rezultat-i-performancs-s-dobt/60%Daily2017-10-14 15:59
https://kosova-info.com/fillon-implementimi-i-projektit-per-bartjen-e-seteve-te-rrobave-dhe-artefakteve-te-personave-te-zhdukur/60%Daily2017-10-14 15:25
https://kosova-info.com/presidenti-i-qipros-njofton-per-rikandidimin-e-tij/60%Daily2017-10-14 15:24
https://kosova-info.com/liverpool-0-0-manchester-united-vleresimet-e-lojtareve/60%Daily2017-10-14 15:11
https://kosova-info.com/make-up-tendencat-e-vjeshte-dimer/60%Daily2017-10-14 14:54
https://kosova-info.com/pamje-te-rralla-e-te-pacensuruara-nga-koreja-e-veriut/60%Daily2017-10-14 14:43
https://kosova-info.com/ja-kush-e-detyroi-memlin-te-heq-dore-nga-muzika/60%Daily2017-10-14 14:39
https://kosova-info.com/pantallonat-ne-forme-te-pules-se-skuqur-jane-bere-hiti-i-rrjeteve-sociale/60%Daily2017-10-14 14:10
https://kosova-info.com/me-mijera-kercovare-arriten-nga-diaspora-per-deharin-ai-i-pret-me-lot-ne-sy/60%Daily2017-10-14 14:06
https://kosova-info.com/20-te-vrare-nga-sulmi-ne-nje-xhami-te-afrikes-qendrore/60%Daily2017-10-14 13:44
https://kosova-info.com/mourinho-zbulon-arsyen-pse-luajti-ne-mbrojtje-kunder-liverpoolit/60%Daily2017-10-14 13:43
https://kosova-info.com/besa-flet-per-operacionet-plastike-tregon-a-ka-ndonje-ne-trupin-e-saj/60%Daily2017-10-14 13:25
https://kosova-info.com/pas-anastasias-kjo-eshte-rusja-qe-po-trazon-instagramin/60%Daily2017-10-14 13:06
https://kosova-info.com/zgjedhjet-lokale-ne-maqedoni-shume-komuna-shkojne-ne-raundin-e-dyte/60%Daily2017-10-14 12:51
https://kosova-info.com/liverpool-man-utd-ja-kush-po-e-shikon-ndeshjen-nga-tribunat/60%Daily2017-10-14 12:35
https://kosova-info.com/beatrix-e-pranon-publikisht-se-xhelozon-grimerin-e-kylie-jenner/60%Daily2017-10-14 11:55
https://kosova-info.com/faton-ramadani-flet-serish-per-sulmin-ndaj-gazetarit-vehbi-kajtazit/60%Daily2017-10-14 11:43
https://kosova-info.com/gjakovari-e-fsheh-marihuanen-ne-kavanoz-te-turshive/60%Daily2017-10-14 11:32
https://kosova-info.com/mos-u-tensiononi-keshtu-mund-ta-hapni-deren-e-makines-kur-keni-harruar-celesin/60%Daily2017-10-14 11:26
https://kosova-info.com/a-do-ti-ktheje-krahet-nato-s-gjermania/60%Daily2017-10-14 11:15
https://kosova-info.com/beteja-e-fundit-per-te-rimarre-qytetin-e-raqqas-ne-siri/60%Daily2017-10-14 11:12
https://kosova-info.com/shakira-zbulon-nje-lajm-fantastik-per-tifozet-e-barcelones/60%Daily2017-10-14 11:10
https://kosova-info.com/premiere-vetem-ti-publikohet-nga-genci-dhe-eni/60%Daily2017-10-14 11:03
https://kosova-info.com/thaci-komisioni-evropian-ka-qasje-diskriminuese-ndaj-kosoves/60%Daily2017-10-14 09:46
https://kosova-info.com/olta-gixhari-thyen-rregullat-nxjerr-gjoksin-ne-veture/60%Daily2017-10-14 09:43
https://kosova-info.com/apple-i-jep-lamtumiren-touch-id/60%Daily2017-10-14 09:38
https://kosova-info.com/kessie-me-premtim-qesharak-ne-rast-te-fitores-ndaj-interit/60%Daily2017-10-14 09:33
https://kosova-info.com/policia-konfiskon-mish-te-dyshimte-ne-gjakove/60%Daily2017-10-14 08:40
https://kosova-info.com/zidane-largohet-me-2018-real-madrid-zgjedh-trajnerin-e-ri/60%Daily2017-10-14 08:14
https://kosova-info.com/dicka-nuk-shkon-me-ciljeten-agjeron-ramazan-dhe-bart-kryqin-me-vete/60%Daily2017-10-14 08:05
https://kosova-info.com/3000-euro-gjobe-aak-se-per-perdorim-te-femijeve-ne-spotin-politik/60%Daily2017-10-14 07:42
https://kosova-info.com/gruaja-e-ish-presidentit-te-frances-seksi-me-te-eshte-i-cmendur/60%Daily2017-10-14 07:27
https://kosova-info.com/tuna-ka-nje-pyetje-per-te-gjitha-nenat/60%Daily2017-10-14 07:15
https://kosova-info.com/shqetesime-para-se-bullgaria-te-merr-ne-janar-per-here-te-pare-presidencen-e-radhes-te-be-se/60%Daily2017-10-14 07:06
https://kosova-info.com/las-vegas-edhe-45-persona-ne-spitale-disa-ne-gjendje-kritike/60%Daily2017-10-14 07:00
https://kosova-info.com/strakosha-kunder-juventusit/60%Daily2017-10-14 06:59
https://kosova-info.com/terapia-e-veres/60%Daily2017-10-14 06:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-qe-do-te-mbaje-per-vikend-ne-kosove/60%Daily2017-10-14 06:15
https://kosova-info.com/bebe-rexha-befason-fansat-me-kete-veprim/60%Daily2017-10-14 06:00
https://kosova-info.com/shtatzenia-zbukuron-zaiminen-shton-dyshimet-ne-lidhje-me-muajt/60%Daily2017-10-13 22:00
https://kosova-info.com/ahmeti-nuk-dyshoj-se-edhe-pas-ketyre-zgjedhjeve-do-te-renditemi-te-paret/60%Daily2017-10-13 21:54
https://kosova-info.com/deshtaku-i-man-utd-enderron-te-luaje-per-real-madridin/60%Daily2017-10-13 21:51
https://kosova-info.com/erdogan-ndaloi-autokolonen-ne-novi-pazar-qe-te-puth-doren-e-nje-plake/60%Daily2017-10-13 21:43
https://kosova-info.com/kaq-te-bukur-se-keni-pare-asnjehere-vajzen-e-shyhretes/60%Daily2017-10-13 21:41
https://kosova-info.com/gjuriq-beogradi-i-interesuar-te-normalizoje-raportet-me-prishtinen/60%Daily2017-10-13 21:37
https://kosova-info.com/shala-pak-dite-na-ndajne-nga-fitorja-e-madhe-e-pdk-se-ne-peje/60%Daily2017-10-13 21:29
https://kosova-info.com/zyrtarja-e-fshf-se-rremben-armet-do-mbrojme-atdheun/60%Daily2017-10-13 21:24
https://kosova-info.com/bem-baba-te-te-ngjaj-roan-me-stil-identik-si-te-babait/60%Daily2017-10-13 21:22
https://kosova-info.com/aliu-fondi-i-punesimit-e-zhvillimi-ekonomik-zgjidhje-e-problemeve-sociale/60%Daily2017-10-13 21:21
https://kosova-info.com/kajtazi-derisa-une-sulmohesha-me-grushta-200-njerez-nuk-reagonin-fare/60%Daily2017-10-13 21:14
https://kosova-info.com/kajtazi-derisa-une-sulmohesha-me-grushta-200-njerez-nuk-reagonin-fare/60%Daily2017-10-13 21:14
https://kosova-info.com/kater-lojtaret-qe-mund-te-transferohen-ne-barcelone/60%Daily2017-10-13 21:10
https://kosova-info.com/merkel-may-dhe-macron-reagojne-ndaj-trump/60%Daily2017-10-13 21:08
https://kosova-info.com/zemer-e-vrare-lansohet-nga-mentor-haziri/60%Daily2017-10-13 21:02
https://kosova-info.com/plani-i-muharrem-sfarqes-per-ferizajn/60%Daily2017-10-13 20:58
https://kosova-info.com/lorik-cana-zbulon-oferten-qe-ia-kishte-bere-fshf/60%Daily2017-10-13 20:53
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-planifikon-ta-vizitoje-kosoven/60%Daily2017-10-13 20:49
https://kosova-info.com/lyon-e-fiton-derbin-ndaj-monacos-ne-minuten-e-fundit/60%Daily2017-10-13 20:46
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-nga-dasma-e-memli-krasniqit/60%Daily2017-10-13 20:41
https://kosova-info.com/deshmitarja-burri-nuk-i-kerkoi-ndihme-basri-mujes-per-punesimin-tim/60%Daily2017-10-13 20:33
https://kosova-info.com/traore-i-monacos-bombardon-porten-e-lyonit/60%Daily2017-10-13 20:24
https://kosova-info.com/a-long-way-home-nga-iber-deari-rremben-nje-cmim-te-rendesishem/60%Daily2017-10-13 20:19
https://kosova-info.com/keshilla-nga-vala-ne-fivestar-fitness-per-nje-fizik-te-mire/60%Daily2017-10-13 20:03
https://kosova-info.com/mposhtet-liburni/60%Daily2017-10-13 20:01
https://kosova-info.com/mourinho-do-te-luaj-me-nente-sulmues-kunder-liverpoolit/60%Daily2017-10-13 19:54
https://kosova-info.com/atdhe-nuhiu-me-falenderim-te-vecante-per-albert-bunjakin/60%Daily2017-10-13 19:44
https://kosova-info.com/9-keshilla-se-si-ti-beni-partnerit-masazhin-me-te-mire-ndonjehere/60%Daily2017-10-13 19:43
https://kosova-info.com/voxpop-qytetaret-flasin-per-kengen-me-te-re-te-dafina-zeqirit-ja-cka-thone/60%Daily2017-10-13 19:37
https://kosova-info.com/keshtu-reagon-djali-i-messit-kur-i-kerkohet-nje-fotografi/60%Daily2017-10-13 19:33
https://kosova-info.com/feith-askush-ne-kosove-e-serbi-nuk-e-di-cili-eshte-qellimi-i-dialogut/60%Daily2017-10-13 19:32
https://kosova-info.com/austria-ne-prag-zgjedhjesh-te-dielen-votohet-per-parlamentin-e-ri/60%Daily2017-10-13 18:40
https://kosova-info.com/dikur-ishte-reper-i-njohur-deputeti-memli-krasniqi-zbulon-a-do-ti-kthehet-muzikes/60%Daily2017-10-13 18:27
https://kosova-info.com/klopp-flet-per-perballjen-liverpool-manchester-united/60%Daily2017-10-13 18:24
https://kosova-info.com/trump-sterhiqet-nga-marreveshja-me-iranin-shpall-sanksione-te-reja/60%Daily2017-10-13 18:18
https://kosova-info.com/fushe-kosove-vaksinohen-600-femije-video/60%Daily2017-10-13 18:08
https://kosova-info.com/shega-kura-bio-kundra-tumoreve-ja-vlerat-ushqyese-te-ketij-fruti/60%Daily2017-10-13 18:01
https://kosova-info.com/shega-kura-bio-kundra-tumoreve-ja-vlerat-ushqyese-te-ketij-fruti/60%Daily2017-10-13 18:01
https://kosova-info.com/bitcoin-nuk-ndalet-kalon-vlern-e-5800-dollarve/60%Daily2017-10-13 16:33
https://kosova-info.com/stoltenberg-nderhyrja-ne-korene-veriore-do-te-kishte-pasoja-shkaterruese/60%Daily2017-10-13 17:51
https://kosova-info.com/te-berit-dashuri-cdo-dite-parandalon-keto-10-semundje/60%Daily2017-10-13 17:33
https://kosova-info.com/malinda-zeka-joshese-edhe-ne-sportive/60%Daily2017-10-13 17:01
https://kosova-info.com/i-dnuar-me-burg-trashgimtari-i-samsung-shikon-teksa-pasuria-e-tij-kap-vlern-e-2-miliard-dollarve/60%Daily2017-10-13 16:16
https://kosova-info.com/atletico-madrid-barcelona-formacionet-e-mundshme/60%Daily2017-10-13 16:55
https://kosova-info.com/ja-sa-zgjat-nje-akt-seksual-i-zakonshem/60%Daily2017-10-13 16:40
https://kosova-info.com/reshitaj-e-sefaj-biseduan-per-idene-e-themelimit-te-policise-se-gjelber/60%Daily2017-10-13 16:36
https://kosova-info.com/ldk-denon-sulmin-ndaj-kajtazit-kerkon-hetim-nga-organet-e-drejtesise/60%Daily2017-10-13 16:30
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-zhbllokojne-arteriet-dhe-mbrojne-zemren/60%Daily2017-10-13 16:10
https://kosova-info.com/okb-homoseksualet-torturohen-ne-azerbajxhan/60%Daily2017-10-13 16:00
https://kosova-info.com/fundjave-e-madhe-per-futbollin-shikoni-sa-derbi-na-presin/60%Daily2017-10-13 15:50
https://kosova-info.com/qytetart-amerikan-mund-t-porositin-ushqim-nga-rrjeti-social-facebook/60%Daily2017-10-13 15:23
https://kosova-info.com/turku-akuzohet-per-terrorizem-por-lirohet-nga-gjykata-e-durresit/60%Daily2017-10-13 15:30
https://kosova-info.com/cfare-la-pas-ferri-i-zjarrit-ne-kaliforni-foto/60%Daily2017-10-13 15:29
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ekspozon-te-pasmet-ne-dolce-gabbana/60%Daily2017-10-13 15:24
https://kosova-info.com/juncker-i-kerkon-katalonise-te-mos-ndahet/60%Daily2017-10-13 15:18
https://kosova-info.com/fillon-hakimi-n-garn-hack-day-kosova-2017/60%Daily2017-10-13 14:59
https://kosova-info.com/monedha-virtuale-e-nj-miniere-e-cila-furnizohet-nga-era-me-energji-financon-krkimet-n-ndryshimin-e-klims/60%Daily2017-10-13 14:48
https://kosova-info.com/monedha-virtuale-e-nj-miniere-e-cila-furnizohet-nga-era-me-energji-financon-krkimet-n-ndryshimin-e-klims/60%Daily2017-10-13 14:48
https://kosova-info.com/nintendo-gati-te-ringjalle-game-boy/60%Daily2017-10-13 14:38
https://kosova-info.com/apophis-qe-kercenon-token/60%Daily2017-10-13 14:37
https://kosova-info.com/ylli-anglez-transferohet-te-unitedi-per-60-milione-euro/60%Daily2017-10-13 14:29
https://kosova-info.com/anywhere-kenga-me-e-re-nga-rita-ora/60%Daily2017-10-13 14:10
https://kosova-info.com/policia-identifikon-41-lypes-nga-shqiperia-qe-po-qendronin-ilegalisht-ne-kosove/60%Daily2017-10-13 14:09
https://kosova-info.com/akep-publikoi-treguesit-statistikor-pr-tre-mujorin-e-dyt-t-2017-s/60%Daily2017-10-13 13:43
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-cfare-telefoni-perdor-higuain/60%Daily2017-10-13 13:19
https://kosova-info.com/qeveria-zgjidh-problemin-me-qente-endacak-avu-do-te-merret-me-kontrollin-e-tyre/60%Daily2017-10-13 13:14
https://kosova-info.com/deutsche-telekom-instalon-antenat-e-para-5g-n-evrop/60%Daily2017-10-13 13:00
https://kosova-info.com/besojeni-ose-jo-adelina-ismaili-i-ka-humbur-39-kilograme/60%Daily2017-10-13 12:59
https://kosova-info.com/turqia-dhe-shba-ja-mprehin-shpatat/60%Daily2017-10-13 12:56
https://kosova-info.com/kaspersky-bashkepunon-me-interpolin-megjithe-akuzat-per-spiunim/60%Daily2017-10-13 12:13
https://kosova-info.com/nj-sms-n-draft-merret-si-testament-nga-nj-gjykat-australiane/60%Daily2017-10-13 11:20
https://kosova-info.com/remzia-del-me-nusen-shkelqejne-prane-njera-tjetres/60%Daily2017-10-13 12:01
https://kosova-info.com/kur-duhet-ti-hame-frutat-2/60%Daily2017-10-13 11:57
https://kosova-info.com/latifi-vehapi-e-kryeziu-ndryshuan-fjalet-per-buxhetin-ne-bujqesi/60%Daily2017-10-13 11:50
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-alcacer-ne-premierlige/60%Daily2017-10-13 11:48
https://kosova-info.com/apple-konfirmon-nj-dizajn-t-ri-radikal-t-iphone/60%Daily2017-10-13 12:56
https://kosova-info.com/apple-konfirmon-nj-dizajn-t-ri-radikal-t-iphone/60%Daily2017-10-13 12:56
https://kosova-info.com/makina-me-e-shpejte-e-drejtuar-me-telekomande-playstation-video/60%Daily2017-10-13 10:56
https://kosova-info.com/ne-dasme-te-jasharet-keshtu-reagon-miloti-kur-gjuajne-me-arme/60%Daily2017-10-13 10:40
https://kosova-info.com/djali-kater-vjecar-nga-peja-ka-nevoje-per-ndihme/60%Daily2017-10-13 10:35
https://kosova-info.com/idrizi-premton-rindertimin-e-300-shtepive-per-banoret-e-veriut/60%Daily2017-10-13 10:27
https://kosova-info.com/udhetim-ne-qytetet-me-te-mira-te-botes-foto/60%Daily2017-10-13 10:08
https://kosova-info.com/mbrrijn-facebook-stories-pr-faqet-e-rrjetit-social/60%Daily2017-10-13 08:38
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-gomes-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2017-10-13 09:51
https://kosova-info.com/erdogan-turqia-e-interesuar-per-raketat-ruse-s-500/60%Daily2017-10-13 09:46
https://kosova-info.com/tuna-i-jep-pije-te-gazuara-djalit-te-saj/60%Daily2017-10-13 09:22
https://kosova-info.com/prokurorja-veliu-u-tentua-te-sakrifikohej-per-enver-hasanin/60%Daily2017-10-13 09:19
https://kosova-info.com/jep-dorheqjen-ceo-i-samsung-kwon-oh-hyun/60%Daily2017-10-13 08:20
https://kosova-info.com/mata-el-clasico-jo-kjo-eshte-ndeshja-me-e-madhe-ne-futboll/60%Daily2017-10-13 09:18
https://kosova-info.com/ne-burg-kush-pi-cigare-ne-plazh/60%Daily2017-10-13 09:01
https://kosova-info.com/ushtaret-pakistaneze-e-shpetuan-nje-familje-perendimore-nga-talibanet/60%Daily2017-10-13 08:35
https://kosova-info.com/lluka-takohet-me-matthew-palmer-te-departamentit-te-shtetit-amerikan/60%Daily2017-10-13 08:19
https://kosova-info.com/tim-cook-preferon-realitetin-e-shtuar-n-vend-t-realitetit-virtual/60%Daily2017-10-13 08:11
https://kosova-info.com/bleona-kujton-kohen-kur-pozoi-e-tera-e-zhveshur/60%Daily2017-10-13 07:59
https://kosova-info.com/real-madrid-shet-modricin-ne-serie-a/60%Daily2017-10-13 07:49
https://kosova-info.com/kujt-po-ia-ndeze-cigaren-shkurte-gashi/60%Daily2017-10-13 07:42
https://kosova-info.com/problemet-me-te-shpeshta-te-lekures-se-fytyres-qe-cdo-femer-duhet-te-njohe/60%Daily2017-10-13 07:41
https://kosova-info.com/pakistan-shtyhet-procesi-kunder-ish-kryeministrit-per-shkak-te-perleshjeve/60%Daily2017-10-13 07:36
https://kosova-info.com/perzierja-me-shurup-panje-qe-largon-3-4-kg-mbeturina-nga-trupi/60%Daily2017-10-13 07:21
https://kosova-info.com/mini-nxjerr-ne-treg-makinen-e-re-foto/60%Daily2017-10-13 07:21
https://kosova-info.com/samsung-drejt-nj-tre-mujori-tjetr-me-rekord-t-ardhurash/60%Daily2017-10-13 08:12
https://kosova-info.com/kerkohet-degjimi-i-deshmitareve-dhe-ekspertit-ne-gjyqin-per-droge/60%Daily2017-10-13 06:56
https://kosova-info.com/zjarret-shkrumbojne-kalifornine-evakuohet-nje-qytet-i-tere-2/60%Daily2017-10-13 06:50
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-qellon-ne-fytyre-gazetarin-ne-transmetim-live/60%Daily2017-10-13 06:14
https://kosova-info.com/serbia-erdogani-tani-eshte-me-ne-u-prish-me-kosoven-dhe-shqiperine/60%Daily2017-10-13 05:46
https://kosova-info.com/inter-milan-thyhet-rekordi-ende-pa-filluar-derbi/60%Daily2017-10-13 05:39
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-james-ne-serie-a/60%Daily2017-10-13 05:26
https://kosova-info.com/oscar-largohet-nga-kina-per-nje-skuader-te-madhe-te-madhe-evropiane/60%Daily2017-10-12 22:00
https://kosova-info.com/zjarret-shkrumbojne-kalifornine-evakuohet-nje-qytet-i-tere/60%Daily2017-10-12 21:58
https://kosova-info.com/limoni-dhe-hudhra-kunder-lythave/60%Daily2017-10-12 21:58
https://kosova-info.com/tahiri-pdk-ja-ne-20-komuna-do-te-shkoje-ne-balotazh/60%Daily2017-10-12 21:56
https://kosova-info.com/kater-zvministrat-nga-kosova-perspektive-e-re-ne-qeverine-rama/60%Daily2017-10-12 21:54
https://kosova-info.com/martohet-djali-i-kengetarit-kosovar/60%Daily2017-10-12 21:49
https://kosova-info.com/mascherano-vjen-me-vendimin-me-te-veshtire-ne-karriere/60%Daily2017-10-12 21:42
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-i-reagon-isa-mustafes-do-ja-tregoj-vendin-me-22-tetor/60%Daily2017-10-12 21:42
https://kosova-info.com/shokon-19-vjecari-bera-seks-treshe-me-shokun-dhe-nje-vajze-qe-sapo-njoha-por-me-pas/60%Daily2017-10-12 21:40
https://kosova-info.com/shqiptare-publikohet-nga-tus-dhe-bruno/60%Daily2017-10-12 21:37
https://kosova-info.com/dje-u-terhoq-dhe-sot-u-rikthye-ne-ekipin-kombetar-ja-cka-e-shtyu-vidalin-ta-marre-kete-vendim/60%Daily2017-10-12 21:33
https://kosova-info.com/franca-reagon-per-largimin-e-amerikes-nga-unesco/60%Daily2017-10-12 21:32
https://kosova-info.com/luftoni-ne-kete-menyre-natyrale-kolesterinen/60%Daily2017-10-12 21:31
https://kosova-info.com/vdes-53-vjecari-punetor-i-ndertimtarise-ne-prizren-policia-arreston-mbikeqyresin-e-punimeve/60%Daily2017-10-12 21:29
https://kosova-info.com/sokol-cikalleshi-behet-per-here-te-pare-baba/60%Daily2017-10-12 21:19
https://kosova-info.com/ismaili-tregon-per-prioritetet-e-pdk-se-video/60%Daily2017-10-12 21:16
https://kosova-info.com/pse-disa-njerez-kane-gjithmone-ftohte-dhe-te-tjere-kane-vape/60%Daily2017-10-12 21:10
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-ne-histori-te-milanit-sipas-legjendes-tassotti/60%Daily2017-10-12 21:09
https://kosova-info.com/kjo-eshte-lutja-e-dhurates-drejtuar-zotit/60%Daily2017-10-12 20:59
https://kosova-info.com/u-largua-nga-prishtina-ja-me-cilen-skuader-po-stervitet-tani-anel-rashkaj/60%Daily2017-10-12 20:52
https://kosova-info.com/kjo-shenje-e-bardhe-tek-thoni-nuk-eshte-kot-ja-cfare-tregon-per-shendetin/60%Daily2017-10-12 20:50
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-si-te-tjeret-nuk-duhet-perzier-ne-punet-e-serbise-thote-daciq/60%Daily2017-10-12 20:50
https://kosova-info.com/vendimi-me-i-keq-ne-karriere-i-zgjodhi-shba-te-para-islandes-shkaku-i-boterorit-dhe-sot/60%Daily2017-10-12 20:35
https://kosova-info.com/shkenca-e-thote-keto-6-hobi-ju-bejne-me-te-zgjuar/60%Daily2017-10-12 20:33
https://kosova-info.com/fjolla-kam-nevoje-per-zhgenjim-qe-te-dobesohem-deri-ne-gusht/60%Daily2017-10-12 20:29
https://kosova-info.com/david-moyes-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-10-12 20:14
https://kosova-info.com/kaq-te-shtrenjte-e-ka-buzekuqin-morena/60%Daily2017-10-12 20:02
https://kosova-info.com/kaq-te-shtrenjte-e-ka-buzekuqin-morena/60%Daily2017-10-12 20:02
https://kosova-info.com/kaq-te-shtrenjte-e-ka-buzekuqin-morena/60%Daily2017-10-12 20:02
https://kosova-info.com/kaq-te-shtrenjte-e-ka-buzekuqin-morena/60%Daily2017-10-12 20:02
https://kosova-info.com/mbahet-edicioni-i-pare-i-doku-fest-ne-nju-jork/60%Daily2017-10-12 19:55
https://kosova-info.com/testi-me-i-shkurte-ne-bote-i-inteligjences-vetem-tri-pyetje-tregojne-sa-jeni-inteligjente/60%Daily2017-10-12 19:51
https://kosova-info.com/yamaha-krijon-edhe-nje-veture-sportive/60%Daily2017-10-12 19:31
https://kosova-info.com/10-vite-bashke-miriam-tregon-pse-nuk-martohet-me-alban-skenderaj/60%Daily2017-10-12 19:30
https://kosova-info.com/fejzullahu-do-te-ndertojme-fabrike-per-perpunimin-e-produkteve-bujqesore-dhe-pyjore/60%Daily2017-10-12 19:26
https://kosova-info.com/skenaret-me-te-cilet-perballet-katalonia/60%Daily2017-10-12 19:09
https://kosova-info.com/tuna-e-lodhur-nga-te-qenit-nene-a-ka-rrezik-te-eskaloje-situata/60%Daily2017-10-12 19:01
https://kosova-info.com/lamtumire-montella-milan-behet-me-trajner-te-ri-foto/60%Daily2017-10-12 18:41
https://kosova-info.com/kur-duhet-ti-hame-frutat/60%Daily2017-10-12 18:25
https://kosova-info.com/fraksionet-palestineze-i-japin-fund-rivalitetit-ne-gaza/60%Daily2017-10-12 18:23
https://kosova-info.com/trump-shqyrton-licencen-per-televizionin-nbc/60%Daily2017-10-12 18:11
https://kosova-info.com/ju-duhen-vetem-2-minuta-qe-ti-zbardhni-dhembet-me-kete-recete-te-thjeshte/60%Daily2017-10-12 18:05
https://kosova-info.com/vajza-ja-si-ta-rrisni-gjoksin-me-4-ushtrime-te-thjeshta/60%Daily2017-10-12 17:49
https://kosova-info.com/lg-do-t-ndrtoj-fabrikn-m-t-madhe-t-baterive-pr-makinat-elektrike-n-evrop/60%Daily2017-10-12 17:01
https://kosova-info.com/ja-kush-do-te-jete-trajneri-i-kosoves-ne-miqesoren-e-nentorit-foto/60%Daily2017-10-12 17:20
https://kosova-info.com/gjini-gjini-publikohet-nga-real1-dhe-dj-blunt/60%Daily2017-10-12 17:14
https://kosova-info.com/ekzistojne-deshmi-per-torturimin-e-te-burgosurve-ne-turqi/60%Daily2017-10-12 17:05
https://kosova-info.com/geshtenja-ilaci-i-mire-i-vjeshtes/60%Daily2017-10-12 17:00
https://kosova-info.com/bernabiq-serbia-se-ndryshon-pozicionin-neutral-te-ushtrise/60%Daily2017-10-12 16:51
https://kosova-info.com/bernabiq-serbia-se-ndryshon-pozicionin-neutral-te-ushtrise/60%Daily2017-10-12 16:51
https://kosova-info.com/pas-shba-se-edhe-ky-shtet-largohet-nga-unesco/60%Daily2017-10-12 16:48
https://kosova-info.com/samsung-pritet-t-prezantoj-bixby-2-0-javn-e-ardhshme/60%Daily2017-10-12 16:48
https://kosova-info.com/samsung-pritet-t-prezantoj-bixby-2-0-javn-e-ardhshme/60%Daily2017-10-12 16:48
https://kosova-info.com/bombat-ndryshuan-fatin-e-trineqeve-ende-pa-lindur/60%Daily2017-10-12 16:45
https://kosova-info.com/koment-copezimi-ne-shtete-te-vogla-nuk-eshte-zgjidhje-per-be-ne/60%Daily2017-10-12 16:39
https://kosova-info.com/google-duo-tani-ne-android/60%Daily2017-10-12 16:32
https://kosova-info.com/publikohet-versioni-live-i-kenges-ciao-nga-enca/60%Daily2017-10-12 15:59
https://kosova-info.com/filipe-luis-messi-ndalet-vetem-ne-kete-menyre/60%Daily2017-10-12 15:44
https://kosova-info.com/cfare-kuptimi-ka-te-shohesh-ne-enderr-njerez-te-vdekur/60%Daily2017-10-12 15:40
https://kosova-info.com/serbia-po-provokon-tensione/60%Daily2017-10-12 15:28
https://kosova-info.com/kaliforni-23-te-vdekur-nga-zjarret-550-te-zhdukur/60%Daily2017-10-12 14:42
https://kosova-info.com/kaq-elegant-ciftin-fejzullahu-nuk-e-keni-pare-kurre/60%Daily2017-10-12 14:41
https://kosova-info.com/rrahje-masive-me-karrige-dhe-tavolina-gjate-nje-demonstrate-ne-barcelone/60%Daily2017-10-12 14:41
https://kosova-info.com/google-duo-tashm-pjes-integrale-e-telefonve-android/60%Daily2017-10-12 13:50
https://kosova-info.com/fifa-18-ia-beri-floket-e-gjate-khedira-tallet-keq-me-video-lojen/60%Daily2017-10-12 14:16
https://kosova-info.com/interesimi-i-diaspores-kosovare-ministri-gashi-premton-pune-konkrete/60%Daily2017-10-12 14:14
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-amerika-largohet-nga-unesco/60%Daily2017-10-12 13:58
https://kosova-info.com/zbulohet-flagshipi-m-i-ri-android-nokia-9-me-ekran-5-5-in-dhe-snapdragon-835/60%Daily2017-10-12 13:31
https://kosova-info.com/pak-dite-pas-dasmes-besniku-i-kthehet-dashnise-se-pare/60%Daily2017-10-12 13:30
https://kosova-info.com/transferimi-i-vitit-kane-te-gjiganti-i-premierliges-per-shume-rekorde/60%Daily2017-10-12 13:07
https://kosova-info.com/rama-shqiptaret-e-shohin-turqine-si-nje-shtet-te-rajonit/60%Daily2017-10-12 12:49
https://kosova-info.com/trashgimtari-i-fronit-t-samsung-jay-y-lee-apeloi-dnimin-me-burg/60%Daily2017-10-12 12:38
https://kosova-info.com/mbreti-i-shpejtesise-i-cili-nuk-prodhohet-me/60%Daily2017-10-12 12:35
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-duetit-nga-eni-dhe-genci/60%Daily2017-10-12 12:16
https://kosova-info.com/debutoi-ndaj-shqiperise-odriozola-nena-me-shkruajti-pse-me-genjeve-duke-me-thene-qe-sdo-luaje/60%Daily2017-10-12 11:57
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-turqise-dhe-te-shba-ve-takohen-per-krizen-diplomatike/60%Daily2017-10-12 11:33
https://kosova-info.com/kmdlnj-reagon-ndaj-deklaratave-te-apostoloves-rreth-gjendjes-neper-burgje/60%Daily2017-10-12 11:30
https://kosova-info.com/vlera-e-bitcoin-kalon-pr-her-t-par-kufirin-e-5000-dollarve/60%Daily2017-10-12 11:15
https://kosova-info.com/papa-i-thirri-ne-dreke-te-burgosurit-2-iken/60%Daily2017-10-12 10:55
https://kosova-info.com/pikturon-ne-murale-mahnitese-cfare-ka-bere-se-fundmi/60%Daily2017-10-12 10:43
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-manolas-nenshkruan-me-klubin-e-njohur-deri-me-2022/60%Daily2017-10-12 10:26
https://kosova-info.com/fenomeni-mia-san-mia/60%Daily2017-10-12 10:04
https://kosova-info.com/prditsimet-e-tetorit-n-windows-10-shkaktojn-ekranin-blue-t-vdekjes/60%Daily2017-10-12 12:26
https://kosova-info.com/tillerson-shqetesim-i-thelle-per-burgosjet-ne-turqi/60%Daily2017-10-12 10:02
https://kosova-info.com/xuxi-kritikon-paraden-e-lgbti-dhe-presidentin-thaci/60%Daily2017-10-12 09:48
https://kosova-info.com/messi-ne-man-city-aguero-ka-nje-lajm-te-mire-per-tifozet-e-barcelones/60%Daily2017-10-12 09:19
https://kosova-info.com/docsis-3-1-sjell-internet-me-shpejtsi-10gbps-pr-rrjetet-kabllore-dhe-konsumatort/60%Daily2017-10-12 06:53
https://kosova-info.com/falsifikimi-i-ndryshimit/60%Daily2017-10-12 09:03
https://kosova-info.com/drita-cacaj-kandidate-per-deputete-ne-austri-kerkon-voten-e-bashkatdhetareve/60%Daily2017-10-12 08:39
https://kosova-info.com/aktorja-shqiptare-tash-e-6-vjet-ne-lidhje-dhe-askush-nuk-e-dinte/60%Daily2017-10-12 08:23
https://kosova-info.com/beni-pese-minuta-ushtrime-cdo-mengjes-shendeti-juaj-do-te-permiresohet-dukshem/60%Daily2017-10-12 08:19
https://kosova-info.com/milan-me-super-perforcim-nga-arsenal/60%Daily2017-10-12 08:16
https://kosova-info.com/oneplus-grumbullon-t-dhna-nga-prdoruesit-e-telefonve-pa-dijenin-e-tyre/60%Daily2017-10-12 06:39
https://kosova-info.com/asteroidi-sot-i-afrohet-tokes-por-a-do-te-shkaktoje-dem/60%Daily2017-10-12 08:00
https://kosova-info.com/dy-miket-e-ngushta-prishin-raportet-rrezarta-ka-nje-sqarim-per-zaiminen/60%Daily2017-10-12 07:55
https://kosova-info.com/veseli-gruaja-shtylle-e-familjes-eshte-shume-pak-per-grate-foto/60%Daily2017-10-12 07:26
https://kosova-info.com/spanja-feston-diten-kombetare-mes-krizes-politike/60%Daily2017-10-12 07:09
https://kosova-info.com/real-madrid-befason-me-portierin-e-ri-nuk-eshte-de-gea/60%Daily2017-10-12 07:06
https://kosova-info.com/facebook-prezantoi-pajisjen-e-re-t-realitetit-virtual-oculus-go/60%Daily2017-10-12 06:29
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-e-egjelit-sot-ka-ditelindjen-pamje-nga-festa/60%Daily2017-10-12 06:55
https://kosova-info.com/doni-te-keni-vetulla-te-persosura-bejeni-kete-truk-pese-sekonda/60%Daily2017-10-12 06:21
https://kosova-info.com/harroni-madonna-n-dhe-britney-n-ky-eshte-momenti-kur-belen-puthet-ne-buze-me-gruan-e-tottit/60%Daily2017-10-12 06:16
https://kosova-info.com/ne-gjermani-nje-shkolle-mbane-emrin-e-nje-shqiptari-mesoni-arsyen/60%Daily2017-10-12 05:57
https://kosova-info.com/shikoni-mjetin-special-me-te-cilin-u-rikthye-mclaren/60%Daily2017-10-12 05:36
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-milanin-para-derbit-te-qytetit-kunder-interit/60%Daily2017-10-12 05:31
https://kosova-info.com/gruevski-epoka-e-re-do-te-sjelle-150-mije-vende-te-reja-pune/60%Daily2017-10-11 21:59
https://kosova-info.com/telekronisti-nga-panama-e-feston-ne-menyre-te-cmendur-kualifikimin-ne-kupen-e-botes/60%Daily2017-10-11 21:58
https://kosova-info.com/blero-po-xhiron-klipin-e-ri/60%Daily2017-10-11 21:58
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-informacion-mund-te-mbaje-truri-i-njeriut/60%Daily2017-10-11 21:55
https://kosova-info.com/presidenti-cek-gjen-zgjidhje-per-krimene-ukraina-proteston/60%Daily2017-10-11 21:52
https://kosova-info.com/pritje-madheshtore-per-ramiz-lladrovcin-ne-takime-elektorale/60%Daily2017-10-11 21:51
https://kosova-info.com/zyrtare-vendim-i-papritur-nga-kaka/60%Daily2017-10-11 21:51
https://kosova-info.com/meta-ne-prishtine-takon-ministrin-e-jashtem-te-finlandes/60%Daily2017-10-11 21:50
https://kosova-info.com/del-ne-ankand-shtepia-e-fundit-e-picassos/60%Daily2017-10-11 21:47
https://kosova-info.com/cmendet-vajza-e-alberise-publikon-videon-e-motres-duke-bere-dush/60%Daily2017-10-11 21:37
https://kosova-info.com/zjarri-ne-kaliforni-vret-21-persona-perfshire-edhe-nje-cift-te-moshuar/60%Daily2017-10-11 21:36
https://kosova-info.com/fryti-i-kalter-me-i-forte-se-antibiotiku/60%Daily2017-10-11 21:36
https://kosova-info.com/a-po-mundohet-thaci-te-terheq-vemendjen-e-bashkesise-nderkombetare/60%Daily2017-10-11 21:31
https://kosova-info.com/zyrtare-rivalet-e-sigal-prishtines-ne-fiba-europe-cup/60%Daily2017-10-11 21:30
https://kosova-info.com/abrashi-ne-vend-te-ceshtjeve-globale-une-kam-320-projekte-per-prishtinen/60%Daily2017-10-11 21:26
https://kosova-info.com/pushket-e-serbise-eksportohen-ne-40-vende-te-botes/60%Daily2017-10-11 21:18
https://kosova-info.com/tre-sulme-vetevrasese-me-bomba-ne-qender-te-damaskut/60%Daily2017-10-11 21:17
https://kosova-info.com/si-te-perdorni-uthullen-e-molles-per-te-qetesuar-dhimbjet-e-eshtrave/60%Daily2017-10-11 21:14
https://kosova-info.com/sapo-ndodhi-afrona-i-komenton-teutes-ne-instagram-ja-cka-i-tha/60%Daily2017-10-11 21:05
https://kosova-info.com/skuadra-e-ozil-per-sezonin-e-ri-eshte-nje-befasi-e-madhe/60%Daily2017-10-11 21:02
https://kosova-info.com/rezarta-shkurta-perlotet-ne-emision-tregon-vuajtjen-e-vajzes-per-mungesen-e-te-atit/60%Daily2017-10-11 20:59
https://kosova-info.com/spiunohet-bmw-x2/60%Daily2017-10-11 20:58
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-durres-mafiozi-i-rrezikshem-qe-kercenoi-prokuroret/60%Daily2017-10-11 20:53
https://kosova-info.com/pogba-ia-jep-unitedit-nje-super-lajm/60%Daily2017-10-11 20:45
https://kosova-info.com/televizionet-ne-vitin-2020-50-e-shikueseve-do-te-jete-nga-celulari/60%Daily2017-10-11 20:42
https://kosova-info.com/e-bujshme-cikalleshi-te-klubi-i-njohur-i-series-a/60%Daily2017-10-11 20:35
https://kosova-info.com/apple-publikoi-prditsimin-ios-11-0-3-pr-iphone-dhe-ipad/60%Daily2017-10-11 21:46
https://kosova-info.com/moderatori-kosovar-ironizon-paraden-e-lgbti-se-mos-ia-shkaterro-endrren-borebardhes/60%Daily2017-10-11 20:28
https://kosova-info.com/erdogan-i-besoj-vuciqit-po-e-luftojme-bashke-gulenin/60%Daily2017-10-11 20:14
https://kosova-info.com/be-i-del-krah-spanjes-rreth-katalonise/60%Daily2017-10-11 20:11
https://kosova-info.com/real-madridi-me-super-transferim-nga-bayern-munchen/60%Daily2017-10-11 20:03
https://kosova-info.com/baby-g-keshillon-dhe-ben-diss-a-selektoni-shoket/60%Daily2017-10-11 19:59
https://kosova-info.com/bmw-me-dy-modele-te-reja/60%Daily2017-10-11 19:58
https://kosova-info.com/liverpool-man-utd-deklarate-interesante-nga-stam/60%Daily2017-10-11 19:51
https://kosova-info.com/lidhjet-farefisnore-publikohet-nga-gold-ag/60%Daily2017-10-11 19:37
https://kosova-info.com/vulin-vazhdon-glorifikimin-e-kriminelit-serb-qe-vrau-shqiptaret-ja-si-i-pergjigjet-ambasadorit-amerikan/60%Daily2017-10-11 19:36
https://kosova-info.com/shefi-i-windows-10-kalon-ne-android/60%Daily2017-10-11 19:28
https://kosova-info.com/me-kete-thenie-teuta-i-ben-diss-qeverisjes-ne-prishtine/60%Daily2017-10-11 19:22
https://kosova-info.com/godet-milani-merr-super-lojtarin-e-realit/60%Daily2017-10-11 19:17
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-publikon-foto-te-nxehte-pas-dushit/60%Daily2017-10-11 18:59
https://kosova-info.com/nokia-sjell-tri-modele-te-reja-ne-vitin-2018/60%Daily2017-10-11 18:58
https://kosova-info.com/mark-zuckerberg-duam-1-miliard-njerz-n-realitetin-virtual/60%Daily2017-10-11 20:43
https://kosova-info.com/mogherini-faza-e-re-e-dialogut-kosove-serbi-ne-dhjetor-perparimi-ne-2018-ten/60%Daily2017-10-11 18:27
https://kosova-info.com/nuk-mund-te-kyqeni-ne-facebook-dhe-instagram-ja-cfare-ka-ndodhur/60%Daily2017-10-11 18:13
https://kosova-info.com/apple-bashkpunon-me-lg-pr-ekranin-me-palosje-t-iphone-n-2020-n/60%Daily2017-10-11 18:05
https://kosova-info.com/ky-djale-ka-11-vite-qe-konsumon-vetem-ushqim-bebesh/60%Daily2017-10-11 17:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ngjarja-e-radhes-komike-ne-futbollin-kosovar/60%Daily2017-10-11 17:57
https://kosova-info.com/pse-duhet-t-prdorni-messenger-lite-n-vend-t-messenger/60%Daily2017-10-11 17:55
https://kosova-info.com/spanja-drejt-suspendimit-te-autonomise-se-katalonise/60%Daily2017-10-11 17:46
https://kosova-info.com/ja-perse-doni-te-kryeni-marredhenie-gjate-gjithe-kohes/60%Daily2017-10-11 17:42
https://kosova-info.com/kuvajti-premton-ndihma-per-kosoven/60%Daily2017-10-11 17:23
https://kosova-info.com/shba-ja-kerkon-shpjegime-nga-turqia-per-arrestimin-e-stafit-te-saj-diplomatik/60%Daily2017-10-11 17:22
https://kosova-info.com/cka-i-ka-ndodhur-keshtu-fytyres-se-florianit/60%Daily2017-10-11 17:07
https://kosova-info.com/ylli-i-shqiperise-te-top-deshtimet-e-series-a/60%Daily2017-10-11 16:51
https://kosova-info.com/caji-i-zi-nje-aleat-per-te-humbur-peshe/60%Daily2017-10-11 16:32
https://kosova-info.com/obeziteti-kushton-shtrenjte/60%Daily2017-10-11 16:20
https://kosova-info.com/harroj-publikohet-nga-fero-dhe-kida/60%Daily2017-10-11 16:16
https://kosova-info.com/ministri-bedri-hamza-takon-ndihmes-sekretatin-e-thesarit-amerikan-larry-mcdonalds/60%Daily2017-10-11 15:59
https://kosova-info.com/kaliforni-nga-zjarret-kane-humbur-jeten-se-paku-13-vete/60%Daily2017-10-11 15:49
https://kosova-info.com/facebook-jashte-funksionit-2/60%Daily2017-10-11 15:47
https://kosova-info.com/facebook-jashte-funksionit-3/60%Daily2017-10-11 15:44
https://kosova-info.com/risia-e-twitter/60%Daily2017-10-11 15:39
https://kosova-info.com/hungaria-kerkon-integrim-te-shpejte-te-ballkanit-ne-be-dhe-nato/60%Daily2017-10-11 15:34
https://kosova-info.com/lufte-e-madhe-mes-juventusit-dhe-unitedit-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-10-11 15:34
https://kosova-info.com/pantallonat-qe-veshim-te-gjithe-e-bejne-kete-grua-per-spital/60%Daily2017-10-11 15:18
https://kosova-info.com/volkswagen-investon-1-4-miliard-euro-pr-kamiont-dhe-autobust-elektrik/60%Daily2017-10-11 15:11
https://kosova-info.com/range-roveri-i-ri-vjen-maxhordomi-virtual/60%Daily2017-10-11 15:00
https://kosova-info.com/nuk-pritej-deri-dje-nuk-flisnin-ndersa-sot-kengetari-dhe-reperi-shqiptar-ndjekin-njeri-tjetrin-ne-instagram/60%Daily2017-10-11 14:58
https://kosova-info.com/flet-gruaja-e-martuar-me-qenin-ja-cfare-thote-per-lidhjen-e-tyre/60%Daily2017-10-11 14:43
https://kosova-info.com/franca-do-ta-mbeshtese-kosoven-ne-e-sundimit-te-ligjit/60%Daily2017-10-11 14:41
https://kosova-info.com/punonjesi-ka-mundur-ta-pesonte-keq-nga-iphone-qe-eksplodoi-papritmas-video/60%Daily2017-10-11 14:20
https://kosova-info.com/tifozi-serb-i-partizanit-ben-cmendurine-para-ndeshjes-me-skenderbeun/60%Daily2017-10-11 14:14
https://kosova-info.com/ilda-bejleri-kete-here-e-ve-ne-siklet-trajnerin-e-italise/60%Daily2017-10-11 13:59
https://kosova-info.com/pique-thyen-heshtjen-zbulon-nese-eshte-ndare-nga-shakira/60%Daily2017-10-11 13:49
https://kosova-info.com/pique-thyen-heshtjen-zbulon-nese-eshte-ndare-nga-shakira-2/60%Daily2017-10-11 13:49
https://kosova-info.com/donnarumma-largohet-nga-milan-zgjedh-klubin-e-ri-per-sezonin-201819/60%Daily2017-10-11 13:31
https://kosova-info.com/donnarumma-largohet-nga-milan-zgjedh-klubin-e-ri-per-sezonin-201819/60%Daily2017-10-11 13:31
https://kosova-info.com/partite-politike-ende-mbajne-sekret-shpenzimet-e-fushates-se-zgjedhjeve-nacionale/60%Daily2017-10-11 13:28
https://kosova-info.com/basha-per-bandat-ja-ku-gjenden-te-dyshuarit-qe-perplasen-makinen-e-policise/60%Daily2017-10-11 13:24
https://kosova-info.com/turqi-denohet-gazetarja-per-propagande-terroriste/60%Daily2017-10-11 13:23
https://kosova-info.com/keshilla-vjeshte-nga-nje-mjek-kinez/60%Daily2017-10-11 13:18
https://kosova-info.com/memushaj-ne-ekipin-e-deshtakeve-nga-serie-a/60%Daily2017-10-11 13:12
https://kosova-info.com/microsoft-nuk-mbshtet-m-windows-10-1511-dhe-office-2007/60%Daily2017-10-11 12:47
https://kosova-info.com/festa-e-argjentines-pas-kualifikimit-ne-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2017-10-11 12:46
https://kosova-info.com/joni-prezanton-te-dashuren-vjen-reagimi-i-adea-pules/60%Daily2017-10-11 12:32
https://kosova-info.com/vazhdon-traditen-e-letrave-per-shkolle-kreativitet-i-persosur/60%Daily2017-10-11 12:30
https://kosova-info.com/vllahiu-perfaqesimi-i-grave-ne-vendimmarrje-do-te-jete-i-barabarte/60%Daily2017-10-11 12:22
https://kosova-info.com/cdo-10-minuta-nje-vajze-ne-bote-humb-jeten-nga-dhuna/60%Daily2017-10-11 11:58
https://kosova-info.com/skandal-ne-ekipin-e-kilit-zbulohet-cfare-po-benin-futbollistet-para-ndeshjeve/60%Daily2017-10-11 11:26
https://kosova-info.com/twitter-sjell-veorin-m-t-re-happening-now/60%Daily2017-10-11 11:18
https://kosova-info.com/a-do-ta-pranoje-shpend-ahmeti-duelin-me-arban-abrashin/60%Daily2017-10-11 11:01
https://kosova-info.com/danimarka-nuk-e-ekstradon-te-dyshuarin-per-masakren-ne-stamboll/60%Daily2017-10-11 10:47
https://kosova-info.com/shtyrja-e-shpalljes-se-pavaresise-katalonia-perfshihet-nga-deshperimi-dhe-zemerimi/60%Daily2017-10-11 10:36
https://kosova-info.com/vdiq-sportisti-i-njohur-nga-sulmi-ne-zemer/60%Daily2017-10-11 10:27
https://kosova-info.com/mami-sara-tregon-dhuratat-e-cuditshme-qe-deshiron-i-biri/60%Daily2017-10-11 10:21
https://kosova-info.com/belgjika-do-te-vazhdoje-te-jete-partner-i-kosoves-ne-te-gjitha-fushat/60%Daily2017-10-11 10:05
https://kosova-info.com/blackberry-motion-pa-tastiere/60%Daily2017-10-11 10:02
https://kosova-info.com/njihuni-me-bishen-e-re-lamborghini/60%Daily2017-10-11 10:00
https://kosova-info.com/momenti-kur-remzie-osmani-kendoi-ne-fejesen-e-djalit-bashke-me-vellane-e-saj/60%Daily2017-10-11 09:35
https://kosova-info.com/nasa-me-12-tetor-asteroidi-kercenon-token/60%Daily2017-10-11 09:28
https://kosova-info.com/producenti-hollivudian-akuzohet-per-ngacmime-seksuale/60%Daily2017-10-11 09:21
https://kosova-info.com/google-blen-apple-pr-9-miliard-dollar-thot-nj-burs-amerikane/60%Daily2017-10-11 07:56
https://kosova-info.com/redi-jupi-zbulon-fajtorin-e-humbjes-se-shqiperise-nga-italia/60%Daily2017-10-11 09:12
https://kosova-info.com/prangoset-nje-person-per-fajde/60%Daily2017-10-11 08:48
https://kosova-info.com/21-dekorime-te-mrekullueshme-per-shtepi/60%Daily2017-10-11 08:40
https://kosova-info.com/inteligjenca-izraelite-hakerat-rus-prdorin-kaspersky/60%Daily2017-10-11 07:42
https://kosova-info.com/mos-pastroni-shtepine-pas-kthimit-nga-puna-nuk-eshte-i-shendetshem/60%Daily2017-10-11 08:13
https://kosova-info.com/trump-sfidon-tillersonin-me-test-te-inteligjences/60%Daily2017-10-11 08:08
https://kosova-info.com/detaje-dhe-traileri-i-filmit-te-pare-kosovar-horror-ditari-drejt-finalizimit/60%Daily2017-10-11 08:06
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-hani-ne-pune/60%Daily2017-10-11 07:59
https://kosova-info.com/perse-duhet-te-pini-qumesht-cdo-dite/60%Daily2017-10-11 07:51
https://kosova-info.com/heroi-messi-shikojeni-kush-e-priti-para-zhveshtores-pas-het-trikut-ndaj-ekuadorit/60%Daily2017-10-11 07:43
https://kosova-info.com/perforcohet-gps/60%Daily2017-10-11 07:38
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-5/60%Daily2017-10-11 07:32
https://kosova-info.com/coutinho-barcelona-ndodh-ajo-qe-nuk-e-priste-askush/60%Daily2017-10-11 07:30
https://kosova-info.com/hakimi-i-deloitte-ka-prekur-350-klient-n-mesin-e-tyre-agjenci-qeveritare/60%Daily2017-10-11 07:26
https://kosova-info.com/shikoni-sa-shume-eshte-thinjur-ibrahim-tatlises/60%Daily2017-10-11 07:11
https://kosova-info.com/magjia-e-photoshopit/60%Daily2017-10-11 07:06
https://kosova-info.com/infermierja-qe-vriste-pacientet-me-insuline-zoti-me-tha-ta-beja/60%Daily2017-10-11 06:29
https://kosova-info.com/habit-ish-avokatja-e-famshme-behet-prostitute/60%Daily2017-10-11 06:20
https://kosova-info.com/keto-gjera-nuk-duhet-ti-beni-ne-mengjes/60%Daily2017-10-11 06:05
https://kosova-info.com/kualifikimet-e-amerikes-se-jugut-ekipi-i-madh-nuk-do-te-luaje-ne-boterorin-2018/60%Daily2017-10-11 05:34
https://kosova-info.com/icardi-publikon-fotografi-me-messin-shikojeni-si-duket-trupi-i-sulmuesit-te-barcelones/60%Daily2017-10-11 05:27
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-kemi-kandidate-kualitativ-ne-garen-per-prishtinen/60%Daily2017-10-10 22:00
https://kosova-info.com/google-pixel-2-i-ruan-perdoruesit-gjate-vozitjes/60%Daily2017-10-10 21:56
https://kosova-info.com/teuta-e-pakenaqur-nga-qeverisja-e-shpend-ahmetit-paralajmeron-protesta-per-kete-arsye/60%Daily2017-10-10 21:56
https://kosova-info.com/zyrtare-pensionohet-arjen-robben/60%Daily2017-10-10 21:55
https://kosova-info.com/meta-darke-me-anetaret-e-fondit-shqiptaro-amerikan/60%Daily2017-10-10 21:52
https://kosova-info.com/maska-natyrale-qe-ju-largon-plotesisht-yndyren-nga-fytyra/60%Daily2017-10-10 21:43
https://kosova-info.com/temperaturat-ndryshojne-serish-parashikimi-per-4-ditet-e-ardhshme/60%Daily2017-10-10 21:38
https://kosova-info.com/cka-po-planifikojne-big-mama-dhe-doktori-i-vip-ve/60%Daily2017-10-10 21:37
https://kosova-info.com/erdogan-ha-byrek-te-shqiptaret-midis-beogradit/60%Daily2017-10-10 21:28
https://kosova-info.com/pagjumesia-mund-te-coje-ne-crregullime-ankthi/60%Daily2017-10-10 21:28
https://kosova-info.com/dje-la-fushen-duke-qare-ja-cfare-ben-sot-rashica/60%Daily2017-10-10 21:27
https://kosova-info.com/ministrja-e-jashtme-suedeze-kosova-dhe-katalonia-nuk-duhet-te-krahasohen/60%Daily2017-10-10 21:24
https://kosova-info.com/pacolli-vlereson-marredheniet-miqesore-dhe-rolin-finlandez-ne-shtet-ndertim/60%Daily2017-10-10 21:14
https://kosova-info.com/gold-ag-flet-per-paraden-e-lgbti-se-mos-i-ngjitni-zotit-te-paverteta/60%Daily2017-10-10 21:13
https://kosova-info.com/haradinaj-12-dite-na-ndajne-nga-fitorja-e-aak-se-ne-peje/60%Daily2017-10-10 21:12
https://kosova-info.com/meta-darke-me-anetaret-e-fondit-shqiptaro-amerikan-2/60%Daily2017-10-10 21:11
https://kosova-info.com/beri-seks-gjate-ciklit-menstrual-te-gjithe-vdiqen-nga-kureshtja-per-ta-kuptuar-se-cka-i-ndodhi-2/60%Daily2017-10-10 21:10
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-deshperon-ronaldo-ja-si-vleresohen-shqiptaret-e-zvicres/60%Daily2017-10-10 21:08
https://kosova-info.com/specifikat-e-harduerit-t-blackberry-motion-trup-metalik-dhe-ekran-5-5-in-full-hd/60%Daily2017-10-10 21:02
https://kosova-info.com/pas-marteses-kengetarja-shqiptare-tregon-fytyren-e-vajzes-se-porsalindur/60%Daily2017-10-10 21:01
https://kosova-info.com/shmangia-e-ushtrimeve-po-aq-e-demshme-sa-edhe-pirja-e-duhanit/60%Daily2017-10-10 20:54
https://kosova-info.com/microsoft-integron-cortanan-n-skype/60%Daily2017-10-10 20:47
https://kosova-info.com/kualifikohen-franca-e-belgjika-kombetarja-e-madhe-mbetet-jashte-boterorit/60%Daily2017-10-10 20:39
https://kosova-info.com/mbyllet-portugali-zvicer-ky-ekip-shkon-ne-kampionatin-boteror/60%Daily2017-10-10 20:35
https://kosova-info.com/ja-cilen-fytyre-publike-big-mama-e-quan-kafshe/60%Daily2017-10-10 20:32
https://kosova-info.com/ia-ngacmon-gruan-por-shikoni-cfare-ndodh-pastaj-video/60%Daily2017-10-10 20:31
https://kosova-info.com/perplasen-ahmeti-e-abrashi-per-buxhet-dhe-banesat-sociale/60%Daily2017-10-10 20:15
https://kosova-info.com/nuk-do-tia-fale-kurre-ate-qe-ma-beri-vjehrra-pas-momentit-te-lindjes/60%Daily2017-10-10 20:08
https://kosova-info.com/portugali-zvicer-aksion-mahnites-dhe-gol/60%Daily2017-10-10 20:02
https://kosova-info.com/ne-prishtine-u-mbajt-parada-e-pare-e-lgbti-keto-jane-pershtypjet-e-vip-ve-shqiptare/60%Daily2017-10-10 20:00
https://kosova-info.com/gazetarja-shqiptare-le-gojehapur-trajnerin-e-italise/60%Daily2017-10-10 19:57
https://kosova-info.com/rita-tregon-anen-e-saj-te-eger-hap-kembet-dhe-foto/60%Daily2017-10-10 19:47
https://kosova-info.com/shkoj-ne-shtepine-e-shokut-per-te-bere-seks-me-mamane-e-tij-por-ajo/60%Daily2017-10-10 19:45
https://kosova-info.com/si-behen-kanceroze-qelizat/60%Daily2017-10-10 19:39
https://kosova-info.com/spanja-reagon-pas-vendimit-te-katalonise-per-pavaresine/60%Daily2017-10-10 19:31
https://kosova-info.com/portugali-zvicer-autogol-qesharak/60%Daily2017-10-10 19:30
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-truproje-pati-erdogan-sot-ne-serbi/60%Daily2017-10-10 19:23
https://kosova-info.com/france-bjellorusi-dy-gola-te-shpejte/60%Daily2017-10-10 19:19
https://kosova-info.com/deputetet-e-vetevendosjes-vazhdojne-te-mos-e-perfillin-gjykaten/60%Daily2017-10-10 19:00
https://kosova-info.com/komisioni-europian-ben-thirrje-per-dialog-mes-katalonise-dhe-spanjes/60%Daily2017-10-10 18:51
https://kosova-info.com/klea-huta-pranon-lidhje-me-elgit-doden/60%Daily2017-10-10 18:40
https://kosova-info.com/shkaterrohet-rrjeti-i-prostitucionit-ne-nice-arrestohen-14-prostituta-dhe-3-shqiptare/60%Daily2017-10-10 18:18
https://kosova-info.com/per-tri-dite-do-ta-qitni-gurin-nga-veshkat-me-kete-ilac-popullor-te-perdorur-qysh-para-300-vjetesh/60%Daily2017-10-10 17:58
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-katalonia-nuk-e-shpall-pavaresine-kerkohet-dialog-me-spanjen/60%Daily2017-10-10 17:53
https://kosova-info.com/shqiperi-itali-mediat-italiane-bejne-gafen-e-vitit-me-grezden/60%Daily2017-10-10 17:53
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-me-presidentin-turk/60%Daily2017-10-10 17:47
https://kosova-info.com/live-puigdemont-mban-fjalimin-e-pavaresise-katalonia-ceshtje-europiane/60%Daily2017-10-10 17:38
https://kosova-info.com/kataloni-pritet-fjalimi-i-shtyre-i-puigdemont/60%Daily2017-10-10 17:37
https://kosova-info.com/6-te-vdekur-nga-nje-aksident-ne-meksike/60%Daily2017-10-10 17:32
https://kosova-info.com/rovena-dhe-meritoni-behen-indiane/60%Daily2017-10-10 17:20
https://kosova-info.com/hakerat-koreano-verior-kan-vjedhur-planet-e-lufts-s-kores-s-jugut-dhe-shba-ve/60%Daily2017-10-10 17:06
https://kosova-info.com/hakerat-koreano-verior-kan-vjedhur-planet-e-lufts-s-kores-s-jugut-dhe-shba-ve/60%Daily2017-10-10 17:06
https://kosova-info.com/perjetoi-mbremjen-me-emocionuese-ne-jete-cana-ka-dicka-per-ju/60%Daily2017-10-10 17:04
https://kosova-info.com/mjeku-ia-kthen-shpinen-dhe-kemben-ne-vend-permes-kercitjes/60%Daily2017-10-10 17:03
https://kosova-info.com/keni-pasur-probleme-me-dergimin-e-mesazheve-ne-snapchat-ja-cfare-ka-ndodhur/60%Daily2017-10-10 16:39
https://kosova-info.com/roberti-e-harron-te-ftohtit-ja-cfare-pyetje-beri/60%Daily2017-10-10 16:21
https://kosova-info.com/zyrtari-i-milanit-me-deklaraten-me-qesharake-te-vitit-per-interin/60%Daily2017-10-10 15:55
https://kosova-info.com/qeveria-e-interesuar-qe-ta-vazhdoje-bashkepunimin-me-sllovakine/60%Daily2017-10-10 15:39
https://kosova-info.com/foshnja-e-kesaj-gruaje-humbi-jeten-nga-nje-gabim-qe-e-bejne-shume-nena/60%Daily2017-10-10 15:26
https://kosova-info.com/nvidia-prezantoi-ipet-e-para-kompjuterike-pr-makinat-plotsisht-autonome/60%Daily2017-10-10 16:04
https://kosova-info.com/zaimina-thote-se-eshte-ne-muajin-e-gjashte-te-shtatzenise-kjo-foto-deshmon-te-kunderten/60%Daily2017-10-10 14:57
https://kosova-info.com/lamtumire-big-ben/60%Daily2017-10-10 14:50
https://kosova-info.com/shitet-njesia-e-fundit-mercedes-benz-g650-ja-sa-ka-kushtuar/60%Daily2017-10-10 14:39
https://kosova-info.com/mbani-pak-kripe-gjithmone-ne-xhepin-tuaj-sepse-do-tju-shpetoje-jeten/60%Daily2017-10-10 13:57
https://kosova-info.com/ahmeti-rritem-buxhetin-per-hortikulturen-sepse-do-i-rrisim-hapesirat-e-gjelbra/60%Daily2017-10-10 13:56
https://kosova-info.com/ofensiva-ekonomike-e-erdoganit-ne-serbi/60%Daily2017-10-10 13:45
https://kosova-info.com/psg-me-super-perforcim-nga-chelsea/60%Daily2017-10-10 13:41
https://kosova-info.com/ish-gruaja-e-trump-ne-lufte-me-melanian-une-jam-zonja-e-pare/60%Daily2017-10-10 13:41
https://kosova-info.com/japonia-lshon-satelitin-e-katrt-gps-t-saktsis-s-lart-n-orbit/60%Daily2017-10-10 16:04
https://kosova-info.com/banka-qendrore-e-rusis-shpall-t-jashtligjshme-bursat-e-kmbimit-t-monedhave-virtuale/60%Daily2017-10-10 16:03
https://kosova-info.com/rusi-putin-e-shkarkoi-edhe-nje-guvernator/60%Daily2017-10-10 13:10
https://kosova-info.com/shuhet-windows-phone/60%Daily2017-10-10 13:06
https://kosova-info.com/kapet-ne-portin-e-barit-1-5-ton-hashash-kaloi-nga-shqiperia/60%Daily2017-10-10 12:53
https://kosova-info.com/analiza-e-gazetarit-italian-shqiperine-e-vuajtem-sikur-te-ishte-brazili/60%Daily2017-10-10 12:37
https://kosova-info.com/hakerat-e-penianit-vjedhin-planin-amerikan-per-vrasjen-e-kim-jong-un/60%Daily2017-10-10 12:24
https://kosova-info.com/a-jane-ndare-shakira-dhe-pique-kjo-foto-deshmon-gjithcka/60%Daily2017-10-10 12:03
https://kosova-info.com/sekretari-i-mbrojtjes-ushtria-eshte-gati-te-zbatoje-cdo-urdher-te-donald-trump/60%Daily2017-10-10 12:00
https://kosova-info.com/eshte-13-vjec-por-e-ngaterrojne-me-loder-video/60%Daily2017-10-10 11:36
https://kosova-info.com/veseli-kosova-e-zhvilluar-eshte-nderimi-me-i-madh-qe-mund-tu-bejme-heronjve/60%Daily2017-10-10 11:32
https://kosova-info.com/rusi-per-nje-kohe-te-shkurter-u-arrestua-shefi-i-fondacionit-antikorrupsion/60%Daily2017-10-10 11:22
https://kosova-info.com/heidi-44-vjecarja-beqare-qe-mahnit-me-linjat-ne-bikini/60%Daily2017-10-10 11:21
https://kosova-info.com/nokia-trhiqet-nga-biznesi-i-realitetit-virtual/60%Daily2017-10-10 11:19
https://kosova-info.com/yildirim-shba-te-heq-dore-se-mbeshteturi-pyd-dhe-ypg/60%Daily2017-10-10 11:13
https://kosova-info.com/ffk-ka-nje-kerkese-per-qeverine-ne-lidhje-me-stadiumin-ne-prishtine/60%Daily2017-10-10 11:00
https://kosova-info.com/emocionuese-dallon-ngjyrat-per-here-te-pare-permes-syzeve-video/60%Daily2017-10-10 10:23
https://kosova-info.com/oconnell-dhe-apostolova-ne-shesh-perkrah-komunitetit-lgbti-foto/60%Daily2017-10-10 10:23
https://kosova-info.com/engji-publikon-nje-foto-te-embel-me-nipin/60%Daily2017-10-10 09:53
https://kosova-info.com/sot-shpallja-e-pavaresise-se-katalonjes-policia-rrethon-institucionet-publike/60%Daily2017-10-10 09:49
https://kosova-info.com/izrael-spanje-rrezik-i-madh-pas-ndeshjes/60%Daily2017-10-10 09:43
https://kosova-info.com/arratiset-arabi-qe-mbante-kemben-te-timoni-derisa-voziste-porchen-me-160-kilometra-ne-ore-video/60%Daily2017-10-10 09:32
https://kosova-info.com/microsoft-vret-windows-10-mobile/60%Daily2017-10-10 09:21
https://kosova-info.com/arrestohet-malazezja-pasi-nen-ndikimin-e-alkoolit-fyen-policet-ne-prishtine/60%Daily2017-10-10 08:56
https://kosova-info.com/leonora-e-bukur-si-cdo-here-plot-sharm-ne-fotografite-e-fundit/60%Daily2017-10-10 08:40
https://kosova-info.com/zjarret-ne-kaliforni-mijera-njerez-detyrohen-te-largohen-nga-shtepite/60%Daily2017-10-10 08:23
https://kosova-info.com/shqiperia-cakton-super-miqesore-per-muajin-nentor/60%Daily2017-10-10 08:18
https://kosova-info.com/twitter-do-t-ofroj-nj-buton-dedikuar-ruajtjes-s-cicrimave/60%Daily2017-10-10 09:20
https://kosova-info.com/bariu-nga-shqiperia-ia-shet-delet-dhe-dhite-pronarit-te-kopese-nga-prizreni/60%Daily2017-10-10 08:00
https://kosova-info.com/adidas-me-lajm-shume-te-keq-per-milanin/60%Daily2017-10-10 07:57
https://kosova-info.com/kaq-shume-eshte-trashur-learta-pas-lindjes-se-djalit/60%Daily2017-10-10 07:39
https://kosova-info.com/apple-fillon-hetimet-ndaj-baterive-q-fryhen-n-iphone-8-plus/60%Daily2017-10-10 07:55
https://kosova-info.com/qeveria-e-shba-do-ta-eleminoje-planin-e-klimes-se-obamas/60%Daily2017-10-10 07:19
https://kosova-info.com/noizy-bashkepunim-me-reperin-e-njohur-boteror/60%Daily2017-10-10 07:15
https://kosova-info.com/mediat-italiane-shpallin-futbollistin-me-te-dobet-te-shqiperise/60%Daily2017-10-10 07:14
https://kosova-info.com/xhensila-me-shume-stil-dhe-elegance-ne-imazhet-e-fundit/60%Daily2017-10-10 06:25
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme/60%Daily2017-10-10 06:16
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-cili-futbollist-i-italise-i-ka-kerkuar-fanellen-grezdes/60%Daily2017-10-10 05:28
https://kosova-info.com/a-e-dini-arsyen-pse-na-hapet-goja-2/60%Daily2017-10-09 22:50
https://kosova-info.com/drama-e-kancerit-askush-nuk-do-te-dale-me-mua-foto/60%Daily2017-10-09 22:08
https://kosova-info.com/separatistet-skoceze-i-kerkojne-madridit-respektimin-e-rezultatit-te-referendumit-katalonas/60%Daily2017-10-09 21:58
https://kosova-info.com/mavraj-mos-e-krahasoni-panuccin-me-de-biasin/60%Daily2017-10-09 21:51
https://kosova-info.com/teta-gjyli-ne-spital-vizitohet-nga-haradinaj-dhe-veseli/60%Daily2017-10-09 21:47
https://kosova-info.com/gjykata-evropiane-vendos-gazetaret-kane-te-drejte-te-mbrojne-burimet-e-tyre/60%Daily2017-10-09 21:47
https://kosova-info.com/akuzat-e-sotme-te-presidentit-thaci-interesante-edhe-per-mediat-nderkombetare/60%Daily2017-10-09 21:45
https://kosova-info.com/integrimi-rama-ne-i-beme-detyrat-me-be-ne-nuk-i-dihet-kurre/60%Daily2017-10-09 21:41
https://kosova-info.com/marina-fara-bombardon-rrjetin-nudo-e-mbuluar-vec-me-carcaf/60%Daily2017-10-09 21:38
https://kosova-info.com/dobesohuni-me-kafen-e-mengjesit/60%Daily2017-10-09 21:36
https://kosova-info.com/vokrri-flet-per-trajnerin-e-ri-te-kosoves/60%Daily2017-10-09 21:34
https://kosova-info.com/si-te-hiqni-ndryshkun-dhe-shenjat-e-djegies-nga-hekuri-i-rrobave-brenda-5-minutash-video/60%Daily2017-10-09 21:31
https://kosova-info.com/receta-e-shampos-me-sode-buke-per-te-pershpejtuar-rritjen-e-flokeve/60%Daily2017-10-09 21:31
https://kosova-info.com/si-te-pergatisni-masken-qe-do-tu-jape-zgjidhje-te-gjitha-problemeve-me-floket/60%Daily2017-10-09 21:29
https://kosova-info.com/gazetari-norvegjez-uck-ka-bere-disa-krime-por-sishte-ne-gjendje-te-transplantonte-organe/60%Daily2017-10-09 21:24
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-panucci-per-humbjen-e-shqiperise-nga-italia/60%Daily2017-10-09 21:24
https://kosova-info.com/trajneri-i-islandes-i-befasuar-me-largimin-e-albert-bunjakit-nga-kosova/60%Daily2017-10-09 21:17
https://kosova-info.com/perplasje-ldk-aak-rreth-ligjit-per-prishtinen/60%Daily2017-10-09 21:12
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-publikon-fotot-me-te-bukur-me-nipin-matin/60%Daily2017-10-09 21:12
https://kosova-info.com/befasia-e-sadikut-ja-si-ia-kerkova-fanellen-buffonit/60%Daily2017-10-09 21:11
https://kosova-info.com/rashica-tregon-arsyen-pse-qau-pas-ndeshjes-me-islanden/60%Daily2017-10-09 21:06
https://kosova-info.com/qente-qe-ju-kuptojne-sikur-te-ishin-njerez/60%Daily2017-10-09 21:01
https://kosova-info.com/ujkani-na-shkaterroi-gjyqtari/60%Daily2017-10-09 21:00
https://kosova-info.com/britania-eshte-duke-u-pergatitur-per-lufte/60%Daily2017-10-09 20:58
https://kosova-info.com/pese-ngjyrat-e-pashendetshme-ne-fytyre/60%Daily2017-10-09 20:50
https://kosova-info.com/sa-shume-e-ka-zbukuruar-shtatzenia-e-dyte-gruan-e-albanit/60%Daily2017-10-09 20:49
https://kosova-info.com/keto-jane-gjesendet-simbolike-qe-do-te-perdoren-ne-paraden-e-neserme-te-lgbti/60%Daily2017-10-09 20:49
https://kosova-info.com/kjo-eshte-surpriza-qe-i-kane-bere-qendreses-ne-prag-te-marteses/60%Daily2017-10-09 20:41
https://kosova-info.com/nobeli-i-ekonomise-i-jepet-richard-thaler/60%Daily2017-10-09 20:41
https://kosova-info.com/burri-shtatzene-sjelle-ne-jete-foshnjen-vajze-pasi-gruaja-e-tij-nuk-mund-te-lindte-femije/60%Daily2017-10-09 20:13
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-arrestohet-nen-dyshimin-per-perdhunim/60%Daily2017-10-09 19:44
https://kosova-info.com/statistikat-tregojne-se-cfare-i-beri-kosova-islandes-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2017-10-09 19:39
https://kosova-info.com/nxehet-situata-ne-dwm-i-kerkohet-doreheqja-robertit-fiori-hedh-me-force-mikrofonin/60%Daily2017-10-09 19:30
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-ferizaj-premton-zgjidhjen-e-problemit-te-fabrikes-se-gypave/60%Daily2017-10-09 19:22
https://kosova-info.com/nato-shton-pranine-ne-rumani-per-shkak-te-rusise/60%Daily2017-10-09 19:15
https://kosova-info.com/koenigsegg-thyen-nje-tjeter-rekord-video/60%Daily2017-10-09 19:01
https://kosova-info.com/ilda-bejleri-si-gjithnje-joshese-para-ndeshjes-shqiperi-itali/60%Daily2017-10-09 18:53
https://kosova-info.com/disa-lloje-mjalti-permbajne-pesticide-qe-mund-ta-sulmojne-sistemin-nervor/60%Daily2017-10-09 18:38
https://kosova-info.com/ja-sa-vite-diference-kane-alketa-vejsiu-dhe-burri-i-saj/60%Daily2017-10-09 18:35
https://kosova-info.com/keshtu-e-festuan-suksesin-djemte-e-kosoves-u19-video/60%Daily2017-10-09 18:33
https://kosova-info.com/mustafa-ne-mitrovice-ne-nuk-ofrojme-populizem-por-program-zhvillimor/60%Daily2017-10-09 17:54
https://kosova-info.com/wp-google-zbulon-shpalljet-e-pagura-nga-ruset-ne-youtube-dhe-gmail/60%Daily2017-10-09 17:50
https://kosova-info.com/prditsimet-e-apple-n-ios-nuk-ngadalojn-modelet-e-vjetra-t-iphone/60%Daily2017-10-09 20:08
https://kosova-info.com/testi-gjenetik-percakton-rrezikun-nga-kanceri-i-gjirit/60%Daily2017-10-09 17:40
https://kosova-info.com/dy-dashurite-e-andrra-destanit/60%Daily2017-10-09 17:40
https://kosova-info.com/raportet-fletarrest-per-nje-punetor-tjeter-te-konsullates-amerikane/60%Daily2017-10-09 17:35
https://kosova-info.com/keta-jane-pese-emrat-e-fundit-kandidate-per-topin-e-arte/60%Daily2017-10-09 17:21
https://kosova-info.com/porosia-e-kryeprokurorit-per-veteranet-dhe-ramush-haradinajn/60%Daily2017-10-09 16:42
https://kosova-info.com/liderit-katalonas-i-kerkohet-te-heq-dore-nga-pavaresia/60%Daily2017-10-09 16:33
https://kosova-info.com/ndryshim-i-madh-ne-facebook-messenger/60%Daily2017-10-09 16:21
https://kosova-info.com/shtatzenia-ka-bere-mrekulli-me-amin-shikoni-si-eshte-transformuar-moderatorja/60%Daily2017-10-09 15:59
https://kosova-info.com/facebook-lanoi-nj-aplikacion-desktop-t-workplace/60%Daily2017-10-09 16:59
https://kosova-info.com/tifozat-kuq-e-zi-lorik-canes-na-fal-kapiten-faleminderit-per-gjithcka/60%Daily2017-10-09 15:57
https://kosova-info.com/fitues-i-cmimit-nobel-per-ekonomi-eshte-amerikani-richard-thaler/60%Daily2017-10-09 15:51
https://kosova-info.com/elegante-dhe-me-shije-ja-si-te-visheni-ne-nje-mbremje-apo-feste-foto/60%Daily2017-10-09 15:34
https://kosova-info.com/program-i-vecante-punesimi-per-te-rinjte/60%Daily2017-10-09 15:28
https://kosova-info.com/melanie-thekson-gjoksin-ne-nje-takim-te-rendesishem-kjo-duket-e-tepruar/60%Daily2017-10-09 15:16
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-shtoni-nj-slider-pr-shklqimin-e-ekranit-n-taskbar-n-windows-10/60%Daily2017-10-09 17:22
https://kosova-info.com/nato-nuk-duam-lufte-te-ftohte-me-rusine/60%Daily2017-10-09 14:37
https://kosova-info.com/mustafi-ka-nje-lajm-te-keq-per-arsenalin-dhe-arsene-wengerin/60%Daily2017-10-09 14:36
https://kosova-info.com/rriten-tensionet-ne-ditet-permbyllese-te-fushates/60%Daily2017-10-09 14:08
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shifra-e-klikimeve-qe-ka-arritur-andiamo/60%Daily2017-10-09 13:56
https://kosova-info.com/edhe-google-ka-zbuluar-nj-fushat-propagandistike-ruse-n-reklamat-e-saj/60%Daily2017-10-09 16:58
https://kosova-info.com/seagate-barracuda-pro-sht-nj-hardisk-me-kapacitet-12-terabajt/60%Daily2017-10-09 16:58
https://kosova-info.com/skenat-rreqethese-pas-kualifikimit-te-egjiptit-ne-boteror-foto/60%Daily2017-10-09 13:21
https://kosova-info.com/njerezit-e-palumtur-postojne-me-shume-ne-facebook/60%Daily2017-10-09 12:51
https://kosova-info.com/elita-rrezaton-bukuri-ne-kete-imazh/60%Daily2017-10-09 12:36
https://kosova-info.com/shqiprim-arifi-e-shfrytezoi-daut-haradinajn-per-permiresim-te-imazhit-foto/60%Daily2017-10-09 12:34
https://kosova-info.com/dhimbjet-ne-dukje-te-zakonshme-qe-lidhen-me-5-probleme-shendetesore-serioze/60%Daily2017-10-09 12:26
https://kosova-info.com/be-do-te-filloj-bisedimet-me-kirgizine-rreth-marreveshjes-se-re/60%Daily2017-10-09 12:25
https://kosova-info.com/mercedesi-prezanton-suv-in-e-ri-foto/60%Daily2017-10-09 12:05
https://kosova-info.com/prishtina-fiton-bindshem-rezultate-befasuese-ne-futsall/60%Daily2017-10-09 12:04
https://kosova-info.com/sdonin-ta-benin-naten-e-marteses-por-para-ceremonise-rrefimi-i-fotografit-do-tju-befasoje-foto/60%Daily2017-10-09 11:51
https://kosova-info.com/teknika-te-shpejta-per-te-fjetur-ne-4-minuta-ose-me-pak/60%Daily2017-10-09 11:50
https://kosova-info.com/shikimi-romantik-i-robertit-drejtuar-nores/60%Daily2017-10-09 11:29
https://kosova-info.com/t-ardhurat-kolosale-t-google-nga-reklamimi-online/60%Daily2017-10-09 08:41
https://kosova-info.com/sadri-ramabajes-i-caktohet-masa-e-paraburgimit-prej-30-ditesh/60%Daily2017-10-09 11:12
https://kosova-info.com/stoltenberg-nuk-duam-nje-lufte-tjeter-te-ftohte-me-rusine/60%Daily2017-10-09 11:00
https://kosova-info.com/a-jane-te-demshme-bimet-ne-dhomen-e-gjumit-2/60%Daily2017-10-09 10:51
https://kosova-info.com/e-papritur-panucci-injoron-keq-de-biasin/60%Daily2017-10-09 10:42
https://kosova-info.com/turqia-dhe-shba-ja-pezullojne-shumicen-e-sherbimeve-te-vizave/60%Daily2017-10-09 10:34
https://kosova-info.com/nj-grua-n-kin-humbet-pjesrisht-shikimin-pas-luajti-pr-8-or-lojn-honour-of-kings/60%Daily2017-10-09 08:33
https://kosova-info.com/keto-7-gjera-rrezikojne-femijen-tuaj-brenda-shtepise/60%Daily2017-10-09 10:30
https://kosova-info.com/ja-kur-do-ta-shohim-shkurte-gashin-me-fustan-nuserie/60%Daily2017-10-09 10:11
https://kosova-info.com/tensione-ne-kuvend-ps-merr-vendim-per-seancen-e-te-enjtes/60%Daily2017-10-09 09:58
https://kosova-info.com/kjo-video-e-zidane-e-realizuar-10-vjet-me-pare-sot-po-ben-buje-ne-rrjetet-sociale-video/60%Daily2017-10-09 09:46
https://kosova-info.com/veteranet-kerkojne-pensionet-akuzojne-hysni-gucatin-se-shiti-certifikata/60%Daily2017-10-09 09:40
https://kosova-info.com/futbollisti-i-italise-perballet-sot-me-vendin-e-origjines/60%Daily2017-10-09 09:30
https://kosova-info.com/microsoft-windows-phone-ka-vdekur/60%Daily2017-10-09 08:27
https://kosova-info.com/mbyten-10-femije-myslimane-duke-ikur-nga-dhuna-ne-myanmar/60%Daily2017-10-09 09:01
https://kosova-info.com/inspirohet-nga-brendi-qe-pelqen-capital-t-i-kendon-gucci-t/60%Daily2017-10-09 08:55
https://kosova-info.com/thaci-nderkombetaret-na-mashtruan-me-gjykaten-speciale-ska-drejtesi-te-mirefillte/60%Daily2017-10-09 08:37
https://kosova-info.com/tesla-shtyn-prsri-prezantimin-e-kamionit-elektrik-modeli-3-n-vshtirsi/60%Daily2017-10-09 12:46
https://kosova-info.com/zyrtare-5-kandidatet-e-pare-per-topin-e-arte-foto/60%Daily2017-10-09 08:00
https://kosova-info.com/islande-kosove-mahi-e-madhe-para-ndeshjes-foto/60%Daily2017-10-09 07:49
https://kosova-info.com/buzekuqet-permbajne-toksina-kancerogjene/60%Daily2017-10-09 07:47
https://kosova-info.com/erdogan-i-blinduar-ne-serbi-me-50-turperoje/60%Daily2017-10-09 07:23
https://kosova-info.com/paul-papadimitriou-surpriza-e-fundit-e-allweb/60%Daily2017-10-09 08:06
https://kosova-info.com/bella-hadid-feston-ditelindjen-urimi-emocionues-i-gigit/60%Daily2017-10-09 07:15
https://kosova-info.com/lideri-irgc-se-kercenon-shba-ne/60%Daily2017-10-09 07:13
https://kosova-info.com/panucci-befason-me-formcionin-ndaj-italise/60%Daily2017-10-09 07:10
https://kosova-info.com/bosnje-ne-pritje-te-vendimit-nga-gjykata-per-rastin-e-ish-komandantit-mysliman/60%Daily2017-10-09 06:43
https://kosova-info.com/befason-dafina-shfaqet-me-mbulese-marokene-dhe-ve-kenen-ne-kembe/60%Daily2017-10-09 06:25
https://kosova-info.com/deshtimi-diplomatik-nje-vit-nje-njohje/60%Daily2017-10-09 06:09
https://kosova-info.com/ky-imazh-i-leartes-me-matinin-do-ua-rrembeje-zemren/60%Daily2017-10-09 06:01
https://kosova-info.com/uragani-nate-dobesohet-duke-u-kthyer-ne-stuhi-tropikale/60%Daily2017-10-09 06:01
https://kosova-info.com/vazhdon-procesi-gjyqesor-kunder-te-akuzuarve-per-puc-ne-mal-te-zi/60%Daily2017-10-08 21:58
https://kosova-info.com/egjipti-ne-kampionatin-boteror-ja-cfare-i-ndodhi-ketij-tifozi-video/60%Daily2017-10-08 21:56
https://kosova-info.com/gjermani-qeveria-e-re-pranon-kufizimin-e-emigranteve/60%Daily2017-10-08 21:56
https://kosova-info.com/vetem-kjo-pjese-e-mercedesit-kushton-70000-euro/60%Daily2017-10-08 21:56
https://kosova-info.com/roman-j-israel-esq-drama-qe-mund-ti-sjelle-denzel-washingonit-nje-tjeter-nominim-per-oscar/60%Daily2017-10-08 21:55
https://kosova-info.com/terbohet-hoxha-nga-mitrovica-per-paraden-lgbti-po-na-njollosin-historine-tone-te-shkruar-me-gjak/60%Daily2017-10-08 21:42
https://kosova-info.com/menaxhimi-i-stresit-mos-harroni-te-ulni-goten/60%Daily2017-10-08 21:40
https://kosova-info.com/feste-e-cmendur-ne-egjipt-pas-arritjes-ne-kampionatin-boteror-foto/60%Daily2017-10-08 21:39
https://kosova-info.com/feste-e-cmendur-ne-egjipt-pas-arritjes-ne-kampionatin-boteror-foto/60%Daily2017-10-08 21:39
https://kosova-info.com/nje-ishull-per-seks-droge-dhe-alkool-foto/60%Daily2017-10-08 21:39
https://kosova-info.com/policia-e-ndalon-ne-rruge-shqiptari-ju-pergjigjet-me-grushta/60%Daily2017-10-08 21:35
https://kosova-info.com/princeshe-elia-zaharia-ndan-nje-tjeter-moment-te-bukur-nga-martesa/60%Daily2017-10-08 21:31
https://kosova-info.com/caji-jeshil-zgjidhja-kunder-kancerit/60%Daily2017-10-08 21:30
https://kosova-info.com/rregulla-dhe-keshilla-kur-dhurojme-lule/60%Daily2017-10-08 21:29
https://kosova-info.com/ja-pse-kjo-makine-audi-eshte-shume-e-dashur-per-politikanet-fotovideo/60%Daily2017-10-08 21:29
https://kosova-info.com/amerika-ndal-dhenien-e-vizave-per-turqit/60%Daily2017-10-08 21:26
https://kosova-info.com/goli-i-salah-i-minutes-se-95-e-dergon-egjiptin-ne-kampionatin-boteror-video/60%Daily2017-10-08 21:21
https://kosova-info.com/keshillat-e-mjekut-105-vjecar-nga-japonia-per-jete-te-gjate-e-te-shendetshme/60%Daily2017-10-08 21:20
https://kosova-info.com/google-krijon-kufjet-qe-perkthejne-ne-kohe-reale/60%Daily2017-10-08 21:12
https://kosova-info.com/trajneri-i-kosoves-deklarohet-para-ndeshjes-me-islanden/60%Daily2017-10-08 21:12
https://kosova-info.com/perplasje-mes-seles-dhe-ahmetit-per-kandidaturat-ne-struge-dhe-kercove/60%Daily2017-10-08 21:07
https://kosova-info.com/nora-istrefi-ne-vaske-publikon-foto-nga-banjo/60%Daily2017-10-08 21:04
https://kosova-info.com/sheshi-i-ferizajt-ende-pa-perfunduar-punimet-nis-te-shkaterrohet/60%Daily2017-10-08 21:01
https://kosova-info.com/lumturia-eshte-momenti/60%Daily2017-10-08 20:54
https://kosova-info.com/ushqime-per-dhembe-te-forte-dhe-te-shendetshem/60%Daily2017-10-08 20:54
https://kosova-info.com/eni-dhe-genci-kapen-mat-ne-perqafim-te-njeri-tjetrit/60%Daily2017-10-08 20:49
https://kosova-info.com/prezantohet-zyrtarisht-blackberry-motion-me-ekran-5-5-in-dhe-bateri-4000-mah/60%Daily2017-10-08 20:46
https://kosova-info.com/gjeta-email-e-dashnores-se-burrit-u-shokova-nga-ajo-qe-mesova-me-pas/60%Daily2017-10-08 20:43
https://kosova-info.com/gjermania-shkaterron-azerbajxhanin-video/60%Daily2017-10-08 20:37
https://kosova-info.com/beqaj-ministria-e-inovacionit-ishte-e-domosdoshme/60%Daily2017-10-08 20:34
https://kosova-info.com/fillimi-i-vjeshtes-ja-detoksi-ideal-per-nje-trup-te-shendetshem/60%Daily2017-10-08 20:32
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-kush-fshihet-pas-kesaj-fotografie-foto/60%Daily2017-10-08 20:23
https://kosova-info.com/renault-me-21-modele-te-reja-deri-me-2022/60%Daily2017-10-08 20:18
https://kosova-info.com/bomba-qe-do-te-paralizoje-korene-e-veriut/60%Daily2017-10-08 20:15
https://kosova-info.com/gjermania-shenon-dy-gola-te-shpejte-kunder-azerbajxhanit-video/60%Daily2017-10-08 20:14
https://kosova-info.com/gjermania-rikthen-epersine-ndaj-azerbajxhanit-video/60%Daily2017-10-08 20:02
https://kosova-info.com/gjermania-rikthen-epersine-ndaj-azerbajxhanit-video/60%Daily2017-10-08 20:02
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-frasherin-dhe-milaimin-i-kisha-rreh-dyte/60%Daily2017-10-08 20:02
https://kosova-info.com/rikthehet-dhuna-ne-futbollin-e-kosoves-video/60%Daily2017-10-08 19:55
https://kosova-info.com/sauditet-nisin-te-mesojne-grate-te-vozitin/60%Daily2017-10-08 19:52
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-sic-nuk-e-keni-pare-asnjehere-kujton-puthjen-e-pare/60%Daily2017-10-08 19:51
https://kosova-info.com/a-ndiheni-te-lodhur-shpesh-ja-arsyet/60%Daily2017-10-08 19:49
https://kosova-info.com/vazhdojne-protestat-masive-kunder-pavaresise-se-katalonise/60%Daily2017-10-08 19:49
https://kosova-info.com/buffon-ne-shkoder-me-pelqen-shprehja-e-juaj-feja-e-shqiptarit-eshte-shqiptaria/60%Daily2017-10-08 19:38
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-inat-nga-estto/60%Daily2017-10-08 19:00
https://kosova-info.com/presidenti-trump-e-senatori-corker-shahen-ne-twitter/60%Daily2017-10-08 18:48
https://kosova-info.com/kaq-seksi-se-keni-pare-luanen-zbulon-ne-bikini-linjat-e-saj-perfekte/60%Daily2017-10-08 18:40
https://kosova-info.com/kryemadhi-rama-nje-rrezik-kombetar/60%Daily2017-10-08 18:38
https://kosova-info.com/alarmi-i-ish-presidentit-gjendja-e-droges-dhe-e-krimit-ne-shqiperi-me-e-rende-se-ne-meksike-e-kolumbi/60%Daily2017-10-08 18:35
https://kosova-info.com/zjarr-ne-moske-mbi-3-mije-persona-te-evakuuar/60%Daily2017-10-08 18:31
https://kosova-info.com/ios-11-1-do-te-sjelle-disa-emoji-te-rinj-ne-iphone/60%Daily2017-10-08 18:28
https://kosova-info.com/shqiperia-emocionon-buffonin-ja-cfare-thote/60%Daily2017-10-08 18:25
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-nese-mbani-gishtin-ne-kerthize-per-5-minuta/60%Daily2017-10-08 18:21
https://kosova-info.com/martohen-andin-randobrava-dhe-leonora-poloska-keshtu-duket-nuse-kengetarja/60%Daily2017-10-08 18:14
https://kosova-info.com/presidenti-trump-senatori-corker-shkembejne-mesazhe-fyese/60%Daily2017-10-08 17:51
https://kosova-info.com/keto-lagje-te-prishtines-do-te-mbesin-pa-uje-sonte/60%Daily2017-10-08 17:22
https://kosova-info.com/sa-vende-pune-do-te-jene-viktime-e-automatizimit/60%Daily2017-10-08 17:20
https://kosova-info.com/sa-ore-duhet-ta-mbushni-baterine-e-celularit-te-ri-para-perdorimit-te-pare/60%Daily2017-10-08 16:59
https://kosova-info.com/gruaja-e-tradhtoi-ai-e-rrahu-ne-rruge-para-vajzes/60%Daily2017-10-08 16:51
https://kosova-info.com/sulmet-kibernetike-ekspertt-shqipria-e-rrezikuar/60%Daily2017-10-08 16:50
https://kosova-info.com/trajneri-i-islandes-me-fjale-te-medha-per-kosoven/60%Daily2017-10-08 16:45
https://kosova-info.com/publikohet-remake-i-kthehu-ti-emocion-i-vecante-ky-per-bleron/60%Daily2017-10-08 16:44
https://kosova-info.com/olta-gixhari-i-ka-te-pasmet-kaq-te-formesuara/60%Daily2017-10-08 16:15
https://kosova-info.com/kim-jong-un-emeron-te-motren-ne-byrone-politike/60%Daily2017-10-08 16:13
https://kosova-info.com/vjetersohet-lenda-per-perdorim-te-vetures-zyrtare-ne-pushime/60%Daily2017-10-08 16:00
https://kosova-info.com/kremlini-jane-liruar-te-gjithe-protestuesit-e-arrestuar/60%Daily2017-10-08 15:53
https://kosova-info.com/transferim-i-papritur-nga-manchester-united-te-barcelona/60%Daily2017-10-08 15:49
https://kosova-info.com/alarmi-i-rrejshem-per-bombe-shkaktoi-kaos-ne-lozane/60%Daily2017-10-08 15:20
https://kosova-info.com/punonjesit-te-hotelit-i-digjet-telefoni-samsung-ne-xhep/60%Daily2017-10-08 15:17
https://kosova-info.com/afganistani-e-mori-dergesen-e-pare-te-helikoptereve-amerikane/60%Daily2017-10-08 15:04
https://kosova-info.com/pacolli-une-jam-rugovist-ne-shpirt-por-ishim-para-nje-bllokade-totale/60%Daily2017-10-08 14:44
https://kosova-info.com/panucci-zbulon-pak-nga-formacioni-per-ndeshjen-me-italine/60%Daily2017-10-08 14:20
https://kosova-info.com/ciljeta-protagoniste-ne-nje-film-te-zhanrit-thriller/60%Daily2017-10-08 14:11
https://kosova-info.com/telefonin-larg-dhomes-se-gjumit/60%Daily2017-10-08 13:57
https://kosova-info.com/ambra-e-big-brother-ne-krah-te-denisit/60%Daily2017-10-08 13:34
https://kosova-info.com/kush-ke-po-e-kopjon-ne-mitrovice/60%Daily2017-10-08 13:21
https://kosova-info.com/shqiperi-itali-shikoni-cfare-ndodh-me-tifozet-qe-e-nderprene-ndeshjen-ne-palermo/60%Daily2017-10-08 13:19
https://kosova-info.com/si-te-mesoni-nje-gjuhe-te-re/60%Daily2017-10-08 13:15
https://kosova-info.com/barcelone-mijera-vete-kane-protestuar-kunder-pavaresise-se-katalonise/60%Daily2017-10-08 13:12
https://kosova-info.com/moda-ne-zyre-kodi-i-veshjes-ne-vjeshte/60%Daily2017-10-08 12:37
https://kosova-info.com/mbani-mend-keto-rregulla-qe-te-mbijetoni-ne-situata-te-rrezikshme/60%Daily2017-10-08 12:30
https://kosova-info.com/luana-me-provokuese-se-kurre-ekspozon-gjoksin-ne-xhamajka/60%Daily2017-10-08 12:28
https://kosova-info.com/de-biasi-tallet-me-lojtaret-e-kombetares-ne-intervisten-per-gazeten-italiane/60%Daily2017-10-08 12:21
https://kosova-info.com/flet-xhevat-bislimi-rastin-e-ramabajes-do-ta-sqaroj-ne-polici/60%Daily2017-10-08 11:55
https://kosova-info.com/kryeministri-spanjoll-deklarata-e-pavaresise-se-katalunise-pa-efekte/60%Daily2017-10-08 11:44
https://kosova-info.com/sdo-iki-ne-qiell-pa-mbajtur-lulet-e-dasmes-historia-e-kesaj-vogelusheje-ka-pushtuar-internetin/60%Daily2017-10-08 11:39
https://kosova-info.com/detaje-qe-nuk-i-keni-pare-nga-dasma-e-besnikut-dhe-lolites/60%Daily2017-10-08 11:14
https://kosova-info.com/hamilton-prek-titullin-ferrari-ngec-ne-japoni/60%Daily2017-10-08 11:04
https://kosova-info.com/policia-incidenti-ne-londer-nuk-eshte-i-nderlidhur-me-terror/60%Daily2017-10-08 10:42
https://kosova-info.com/pse-kosova-ska-ngjashmeri-me-katalonine-e-as-me-rastet-tjera-ne-bote-cka-i-shkruante-ahtisaari-ks-te-okbse-me-2007-dokument/60%Daily2017-10-08 10:07
https://kosova-info.com/kjo-eshte-diva-e-muzikes-shqiptare-sipas-stresit/60%Daily2017-10-08 09:57
https://kosova-info.com/pas-pensionimit-pirlo-behet-trajner-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2017-10-08 09:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjeja-qe-nje-femer-sduhet-te-beje-kurre-sipas-gjinekologeve/60%Daily2017-10-08 09:26
https://kosova-info.com/arrestohet-serbi-nga-istogu-sulmoi-fizikisht-babain-e-vete/60%Daily2017-10-08 08:52
https://kosova-info.com/lori-flet-per-te-dashurin-ja-kur-do-e-shohim-nuse/60%Daily2017-10-08 08:39
https://kosova-info.com/pirlo-konfirmon-vendimin-shokues/60%Daily2017-10-08 08:37
https://kosova-info.com/kocijanciq-dialogu-kosove-serbi-po-zhvillohet-ne-bashkepunim-te-ngushte-me-shba-ne/60%Daily2017-10-08 07:37
https://kosova-info.com/lendohet-lojtari-tjeter-i-shqiperise-mungon-ndaj-italise-foto/60%Daily2017-10-08 07:30
https://kosova-info.com/ja-cilin-qytet-e-vizitoi-tuna-dje/60%Daily2017-10-08 07:21
https://kosova-info.com/ja-cilin-qytet-e-vizitoi-tuna-dje/60%Daily2017-10-08 07:21
https://kosova-info.com/ja-cilin-qytet-e-vizitoi-tuna-dje/60%Daily2017-10-08 07:21
https://kosova-info.com/vllasi-ska-vullnet-nga-shba-te-per-perfshirje-ne-dialog-kosova-te-mos-shpresoje/60%Daily2017-10-08 07:00
https://kosova-info.com/kur-te-gjithe-kemi-te-ftohte-ketu-bleona-zhvishet-ne-kaliforni/60%Daily2017-10-08 06:55
https://kosova-info.com/floket-ja-se-si-ti-prisni-kur-te-kaloni-moshen-40-vjece/60%Daily2017-10-08 06:41
https://kosova-info.com/floket-ja-se-si-ti-prisni-kur-te-kaloni-moshen-40-vjece/60%Daily2017-10-08 06:41
https://kosova-info.com/floket-ja-se-si-ti-prisni-kur-te-kaloni-moshen-40-vjece/60%Daily2017-10-08 06:41
https://kosova-info.com/turqia-zbarkon-njesitet-komando-pergjate-kufirit-sirian/60%Daily2017-10-08 06:32
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-serb-ivicia-daciq-tallet-me-kosoven/60%Daily2017-10-08 06:16
https://kosova-info.com/panucci-me-deklarate-shokuese-per-himnin-e-italise/60%Daily2017-10-08 06:15
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-nga-modele-ne-aktore/60%Daily2017-10-08 06:05
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-nga-modele-ne-aktore/60%Daily2017-10-08 06:05
https://kosova-info.com/jepet-alarmi-ne-jug-te-shba-nga-uragani-nate/60%Daily2017-10-08 05:56
https://kosova-info.com/vulin-thote-se-serbia-nuk-duhet-te-turperohet-me-per-krimet-ne-kosove/60%Daily2017-10-07 22:12
https://kosova-info.com/gabimet-te-gjuhes-se-trupit-qe-ju-bejne-te-dyshoni-mbi-ecurine-e-nje-marredhenieje/60%Daily2017-10-07 22:11
https://kosova-info.com/enca-me-ne-fund-u-lutet-fansave-per-nje-gje-te-duhur/60%Daily2017-10-07 21:57
https://kosova-info.com/stadiumi-i-ottmar-hitzfeld-stadiumi-me-i-bukur-ne-bote-foto/60%Daily2017-10-07 21:53
https://kosova-info.com/fillon-shkrirja-e-akujve-ndermjet-turqise-dhe-gjermanise/60%Daily2017-10-07 21:44
https://kosova-info.com/korab-sejdiu-tregon-pse-nuk-e-votoje-qeverine-haradinaj/60%Daily2017-10-07 21:32
https://kosova-info.com/fjolla-e-pranon-publikisht-se-e-kopjon-kim-k/60%Daily2017-10-07 21:31
https://kosova-info.com/lladrovci-merr-perkrahje-te-fuqishme-ne-dy-korroticat/60%Daily2017-10-07 21:23
https://kosova-info.com/notat-e-xhakes-dhe-shaqirit-pas-fitores-se-thelle-ndaj-hungarise-foto/60%Daily2017-10-07 21:21
https://kosova-info.com/ronaldo-dhe-lewandowski-shkruajne-historine/60%Daily2017-10-07 21:11
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-shtabet-e-nendegeve-te-mobilizuar-po-punojne-pa-pushim-foto/60%Daily2017-10-07 21:07
https://kosova-info.com/nora-e-roberti-ne-dasme-ja-kush-po-kujdeset-per-renee/60%Daily2017-10-07 20:58
https://kosova-info.com/isa-mustafa-thumbon-haradinajn-nuk-jane-ata-te-cilet-mund-ti-bejne-ato-qe-thone/60%Daily2017-10-07 20:46
https://kosova-info.com/franca-shenon-fitore-minimale-ndaj-bullgarise-video/60%Daily2017-10-07 20:38
https://kosova-info.com/fitojne-zvicra-dhe-portugalia-video-2/60%Daily2017-10-07 20:34
https://kosova-info.com/veprimi-i-bleones-cmend-rrjetin-publikon-fotografi-te-pakuptimta/60%Daily2017-10-07 20:29
https://kosova-info.com/vrasja-para-kamerave-qe-tronditi-boten-fotovideo/60%Daily2017-10-07 20:26
https://kosova-info.com/telashe-me-tender-rrezikohet-furnizimi-me-material-per-zgjedhjet-lokale-2017/60%Daily2017-10-07 20:21
https://kosova-info.com/vokrri-dhe-lojtaret-i-japin-lamtumiren-albert-bunjakit-foto/60%Daily2017-10-07 20:18
https://kosova-info.com/akr-mban-tubime-zgjedhore-ne-obiliq-dhe-ne-viti/60%Daily2017-10-07 20:13
https://kosova-info.com/merr-fund-vuajtja-e-portugalise-shenon-ronaldo-video/60%Daily2017-10-07 20:06
https://kosova-info.com/a-e-keni-pare-momentin-kur-besniku-shkoi-ta-marre-lolen/60%Daily2017-10-07 19:58
https://kosova-info.com/edhe-nje-gol-i-bukur-shenohet-ne-sfiden-zvicer-hungari-video/60%Daily2017-10-07 19:55
https://kosova-info.com/zvicra-shenon-edhe-golin-trete-asistim-fantastik-nga-shaqiri-video/60%Daily2017-10-07 19:33
https://kosova-info.com/fillon-kriza-geti-ia-ndalon-kete-gje-marines/60%Daily2017-10-07 19:30
https://kosova-info.com/super-gol-ne-perballjen-zvicer-hungari-video/60%Daily2017-10-07 19:11
https://kosova-info.com/puna-e-zyres-dhe-orari-900-1700-kercenimi-me-i-madh-per-shendetin/60%Daily2017-10-07 19:10
https://kosova-info.com/ministri-i-shendetesise-thote-se-ska-qetesi-pa-u-zbardhur-dyshimet-per-vdekjet-ne-qkuk/60%Daily2017-10-07 19:02
https://kosova-info.com/vuani-nga-depresioni-ja-cfare-sugjeron-kjo-vajze/60%Daily2017-10-07 18:58
https://kosova-info.com/ja-te-pasmet-e-ciles-kengetare-shqiptare-i-pelqejne-stresit/60%Daily2017-10-07 18:58
https://kosova-info.com/histori-prekese-letrat-e-te-birit-per-nenen-e-vdekur/60%Daily2017-10-07 18:44
https://kosova-info.com/turqia-behet-gati-per-nderhyrje-ne-siri/60%Daily2017-10-07 18:41
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-lansohet-versioni-remake-i-kenges-se-bleros-kthehu-ti/60%Daily2017-10-07 18:40
https://kosova-info.com/truke-te-shpejta-per-te-zgjeruar-kepucet-dhe-cizmet-qe-ju-vrasin/60%Daily2017-10-07 18:33
https://kosova-info.com/zbulohet-dicka-e-pazakonte-rreth-historise-se-henes/60%Daily2017-10-07 18:31
https://kosova-info.com/rolandi-i-rikthehet-muzikes/60%Daily2017-10-07 18:23
https://kosova-info.com/ja-si-duhet-ta-ruani-vajin-e-ullirit/60%Daily2017-10-07 18:19
https://kosova-info.com/si-te-eleminoni-pikat-e-zeza-me-paste-dhembesh-dhe-sode-buke-video-2/60%Daily2017-10-07 18:16
https://kosova-info.com/lezhe-vdiqen-tre-persona-dalin-pamjet-qe-tregojne-se-si-eshte-bere-vetura-mbi-te-cilen-ra-shkembi-video/60%Daily2017-10-07 17:54
https://kosova-info.com/mjeket-tregojne-detajet-per-femijen-e-lindur-me-koke-te-rrafshet/60%Daily2017-10-07 17:53
https://kosova-info.com/belgjika-e-fiton-spektaklin-ne-bosnje/60%Daily2017-10-07 17:50
https://kosova-info.com/belgjika-e-fiton-spektaklin-ne-bosnje/60%Daily2017-10-07 17:50
https://kosova-info.com/spanje-mijera-njerez-ne-tubimet-per-unitet/60%Daily2017-10-07 17:32
https://kosova-info.com/fuqia-e-shafranit-te-indise-erezes-qe-zevendeson-me-shume-se-10-medikamente/60%Daily2017-10-07 17:28
https://kosova-info.com/11-te-lenduar-ne-londer-ne-incidentin-qe-nuk-ka-lidhje-me-terrorizmin/60%Daily2017-10-07 17:23
https://kosova-info.com/ja-cka-i-dhuruan-besnikut-koleget-e-tij-per-dasme/60%Daily2017-10-07 17:19
https://kosova-info.com/cia-kim-jong-nuk-eshte-aspak-i-cmendur/60%Daily2017-10-07 17:16
https://kosova-info.com/shpikjet-qe-duhet-ti-shihni-patjeter/60%Daily2017-10-07 16:55
https://kosova-info.com/si-te-hiqni-dhjamin-e-tepert-te-barkut-duke-mos-levizur-nga-karrikja/60%Daily2017-10-07 16:32
https://kosova-info.com/sadri-ramabaja-i-vv-se-provoi-te-ikte-ne-itali-me-dokument-te-xhevat-bislimit-po-ashtu-anetar-i-vv-se-foto/60%Daily2017-10-07 16:32
https://kosova-info.com/te-rejat-e-fundit-nga-kombetarja-para-ndeshjes-me-italine/60%Daily2017-10-07 16:25
https://kosova-info.com/kerkon-te-bashkohet-pas-24-viteve-me-vajzen-por-ajo-kishte-qene/60%Daily2017-10-07 16:18
https://kosova-info.com/sa-vende-pune-do-t-jen-viktim-e-automatizimit/60%Daily2017-10-07 15:55
https://kosova-info.com/putinit-per-ditelindje-demonstrata-ne-te-gjithe-rusine-foto/60%Daily2017-10-07 15:47
https://kosova-info.com/google-rikthen-komunikimin-celular-n-porto-riko-prmes-balonave/60%Daily2017-10-07 15:41
https://kosova-info.com/policia-spanjolle-sekuestron-3-8-ton-kokaine-nga-kolumbia/60%Daily2017-10-07 15:39
https://kosova-info.com/ja-cili-kengetar-ua-pagoi-besnikut-dhe-loles-pushimet-ne-turqi/60%Daily2017-10-07 15:39
https://kosova-info.com/londer-hyn-ne-trotuar-me-veture-shume-te-lenduar-foto/60%Daily2017-10-07 15:33
https://kosova-info.com/tragjike-ne-lezhe-shkembi-ze-poshte-makinen-i-merr-jeten-3-personave/60%Daily2017-10-07 15:26
https://kosova-info.com/mesohet-emri-i-lojtarit-te-pare-qe-do-te-largohet-nga-barcelona-ne-janar-foto/60%Daily2017-10-07 15:22
https://kosova-info.com/vendosni-nje-qepe-ne-corape-dhe-shikoni-cfare-ndodh/60%Daily2017-10-07 14:47
https://kosova-info.com/vodafone-me-logo-t-re/60%Daily2017-10-07 14:38
https://kosova-info.com/teuta-uron-adonisin-me-fjalet-me-te-embla/60%Daily2017-10-07 14:21
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-transferohet-ne-real-madrid-foto/60%Daily2017-10-07 14:14
https://kosova-info.com/angela-merkel-llogaridhenie-para-bazes-se-partise/60%Daily2017-10-07 14:12
https://kosova-info.com/viktimes-se-dhunes-ish-burri-nuk-ia-paguan-as-ushqimin-e-femijes-video/60%Daily2017-10-07 13:59
https://kosova-info.com/hoti-ligji-per-prishtinen-i-nevojshem-mungesa-e-tij-ska-ndaluar-askend-ta-pastroje-qytetin/60%Daily2017-10-07 13:53
https://kosova-info.com/erdogan-e-ka-shpallur-nje-operacion-serioz-ne-siri/60%Daily2017-10-07 13:24
https://kosova-info.com/kengetaret-ne-perkrahje-te-ligjit-per-kafshet-foto/60%Daily2017-10-07 13:22
https://kosova-info.com/erdogan-e-marcon-diskutojne-per-zhvillimet-ne-irak-e-siri/60%Daily2017-10-07 13:07
https://kosova-info.com/berllogu-trotuaret-dhe-qente-endacak-problemet-qe-vllahiu-premton-ti-zgjidh-ne-kolovice/60%Daily2017-10-07 12:53
https://kosova-info.com/shqiperia-u-19-kunder-malit-te-zi-ndeshja-mbyllet-me-1-gol/60%Daily2017-10-07 12:45
https://kosova-info.com/ni-nat-nga-cozman-arrin-milioneshin-e-pare/60%Daily2017-10-07 11:46
https://kosova-info.com/selimi-kosova-te-mos-i-shfrytezoje-miqte-e-saj-per-dialogun-e-padrejte-me-serbine/60%Daily2017-10-07 11:37
https://kosova-info.com/putin-ia-thote-troc-vuciqit-serbia-nuk-eshte-ne-nje-situate-te-lehte/60%Daily2017-10-07 11:34
https://kosova-info.com/zyrtare-kroacia-befason-me-selektorin-e-ri-foto/60%Daily2017-10-07 11:07
https://kosova-info.com/almeda-dhe-tolga-larg-njeri-tjetrit-ky-i-fundit-i-thote-dicka-publikisht/60%Daily2017-10-07 10:55
https://kosova-info.com/qytetaret-zgjedhin-artistin-qe-ia-thote-me-se-miri-live/60%Daily2017-10-07 10:31
https://kosova-info.com/qeveria-spanjolle-kerkon-ndjese-ndaj-qytetareve/60%Daily2017-10-07 10:11
https://kosova-info.com/strakosha-juventus-lajmi-i-fundit-nga-italia/60%Daily2017-10-07 10:08
https://kosova-info.com/shqiptari-sjell-nje-muze-cokollate-ne-uashington/60%Daily2017-10-07 10:02
https://kosova-info.com/shba-te-i-shesin-raketat-thaad-arabise-saudite/60%Daily2017-10-07 09:34
https://kosova-info.com/keshtu-i-gjeti-bora-e-pare-disa-prej-kengetareve-tane/60%Daily2017-10-07 09:21
https://kosova-info.com/9-shenja-se-eshte-koha-ta-lini-punen/60%Daily2017-10-07 08:57
https://kosova-info.com/paqarada-shenoi-autogol-ja-cfare-ben-babai-i-tij-ne-facebook-foto/60%Daily2017-10-07 08:56
https://kosova-info.com/akuzohet-se-dogji-per-se-gjalli-civilet-ne-bosnje/60%Daily2017-10-07 08:34
https://kosova-info.com/shenjat-paralajmeruese-te-crregullimeve-hormonale/60%Daily2017-10-07 08:12
https://kosova-info.com/labi-po-ben-dasme-te-madhe-ja-detajet-ekskluzive/60%Daily2017-10-07 08:04
https://kosova-info.com/barazim-me-perune-keshtu-kualifikohet-argjentina/60%Daily2017-10-07 07:51
https://kosova-info.com/disa-rregulla-te-arta-per-te-njohur-meshkujt-qe-duhen-shmangur/60%Daily2017-10-07 07:24
https://kosova-info.com/lu-kerkon-veprime-konkrete-kunder-krimit-gangsteret-ne-burg/60%Daily2017-10-07 07:19
https://kosova-info.com/fluturat-migruese-ngaterrojne-radaret-ne-denver/60%Daily2017-10-07 07:18
https://kosova-info.com/kerkim-partneresh-ne-epoken-e-trumpit/60%Daily2017-10-07 07:06
https://kosova-info.com/spanje-marshe-kunder-ndarjes-se-katalonise/60%Daily2017-10-07 07:01
https://kosova-info.com/capital-t-fillon-turneun-ne-amerike-zbulon-datat/60%Daily2017-10-07 06:49
https://kosova-info.com/veprimet-e-perditshme-qe-plakin-dhe-shtojne-rrudhat-ne-fytyre/60%Daily2017-10-07 06:46
https://kosova-info.com/spanje-shqiperi-notat-e-futbollisteve-te-ekipit-kuqezi/60%Daily2017-10-07 06:25
https://kosova-info.com/uashingtoni-anulon-manovrat-ushtarake-me-abu-dhabin/60%Daily2017-10-07 06:24
https://kosova-info.com/a-do-ti-ndryshohet-emri-maqedonise/60%Daily2017-10-07 06:10
https://kosova-info.com/lajme-te-medha-nga-bleona-foto/60%Daily2017-10-06 21:59
https://kosova-info.com/ujkani-kjo-ndeshje-tregoi-se-sa-te-pafat-jemi/60%Daily2017-10-06 21:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-rasti-qe-emocionoi-kandidaten-e-pdk-se-ne-nje-fshat-te-pejes/60%Daily2017-10-06 21:50
https://kosova-info.com/vajza-e-alberies-e-zhveshur-provokon-nga-shtrati-foto/60%Daily2017-10-06 21:42
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-gati-te-testoje-nje-rakete-te-re/60%Daily2017-10-06 21:41
https://kosova-info.com/kosove-0-2-ukraine-statistikat-e-ndeshjes-foto/60%Daily2017-10-06 21:34
https://kosova-info.com/ballkani-perendimor-perballe-problemeve-te-brendshme-dhe-rruges-drejt-be-se/60%Daily2017-10-06 21:34
https://kosova-info.com/gazetarja-zbulon-sekretin-e-zaimines-kaq-muaj-shtatzene-eshte-ajo/60%Daily2017-10-06 21:21
https://kosova-info.com/panucci-ndaj-italise-luajme-deri-ne-vdekje-per-rezultat-pozitiv/60%Daily2017-10-06 21:18
https://kosova-info.com/rashica-nuk-e-di-a-ka-kombetare-apo-shtet-me-te-pafat-se-ne/60%Daily2017-10-06 21:12
https://kosova-info.com/bunjaki-ja-cfare-me-tha-shevchenko-pas-ndeshjes/60%Daily2017-10-06 21:04
https://kosova-info.com/si-te-trajtoni-kembet-e-fryra-ne-kushte-shtepie/60%Daily2017-10-06 21:03
https://kosova-info.com/nje-shqiptar-ne-washington-ka-hapur-muze-cokollate-video/60%Daily2017-10-06 21:02
https://kosova-info.com/upss-rites-i-dalin-te-brendshmet-gjate-xhirimeve-te-klipit-te-ri-foto/60%Daily2017-10-06 21:00
https://kosova-info.com/bunjaki-i-kenaqur-me-paraqitjen-e-kosoves-pavaresisht-humbjes/60%Daily2017-10-06 20:59
https://kosova-info.com/nobeli-i-paqes-fituesit-trump-dhe-kim-te-ndalen/60%Daily2017-10-06 20:53
https://kosova-info.com/a-jane-shqiptaret-e-maqedonise-te-orientuar-drejt-lindjes-apo-perendimit/60%Daily2017-10-06 20:52
https://kosova-info.com/shevchenko-kosova-na-vuri-ne-veshtiresi/60%Daily2017-10-06 20:51
https://kosova-info.com/geshtenjat-te-mira-dhe-ne-kozmetike/60%Daily2017-10-06 20:50
https://kosova-info.com/raportet-hetuesit-amerikane-jane-takuar-me-ish-spiunin-britanik/60%Daily2017-10-06 20:48
https://kosova-info.com/spanja-triumfon-ndaj-shqiperise-siguron-boterorin-e-rusise-video/60%Daily2017-10-06 20:37
https://kosova-info.com/kosova-peson-humbjen-e-radhes-tani-nga-ukraina-video/60%Daily2017-10-06 20:35
https://kosova-info.com/ja-sa-para-hodhi-shkurte-gashi-ne-dasmen-e-besnikut-te-nrg-band/60%Daily2017-10-06 20:35
https://kosova-info.com/tahiri-gjykatat-jo-gjithmone-kane-dokumentuar-rastet-e-konflikteve-te-interesit/60%Daily2017-10-06 20:25
https://kosova-info.com/njihen-si-armiq-mes-vete-por-stresi-e-thote-publikisht-se-noizy-eshte-me-i-mire-se-ledri/60%Daily2017-10-06 20:19
https://kosova-info.com/veseli-eshte-ne-interes-te-klines-qe-sokol-bashota-te-fitoi-edhe-kete-mandat/60%Daily2017-10-06 20:15
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-kosove-ukraine-video/60%Daily2017-10-06 20:06
https://kosova-info.com/xhensila-i-tha-dicka-per-kengen-e-fundit-ky-eshte-reagimi-i-dafines/60%Daily2017-10-06 19:57
https://kosova-info.com/kosove-ukraine-statistikat-pas-pjeses-se-pare-foto/60%Daily2017-10-06 19:44
https://kosova-info.com/14-ushqime-me-zero-kalori/60%Daily2017-10-06 19:42
https://kosova-info.com/si-te-ndihmoni-trurin-te-perqendrohet/60%Daily2017-10-06 19:41
https://kosova-info.com/ja-cilen-kengetare-e-zgjedh-stresi-per-nje-nate-video/60%Daily2017-10-06 19:36
https://kosova-info.com/milaim-zeka-i-gatshem-te-debatoje-serish-me-frasher-krasniqin/60%Daily2017-10-06 19:32
https://kosova-info.com/ne-kamenice-nxenesit-e-klases-te-pare-e-trete-ne-nje-klase/60%Daily2017-10-06 19:30
https://kosova-info.com/zhurma-show-awards-2017-keto-jane-castet-me-interesante-te-eventit/60%Daily2017-10-06 19:11
https://kosova-info.com/cfare-hane-ne-mengjes-njerezit-e-suksesshem/60%Daily2017-10-06 19:06
https://kosova-info.com/trump-pritet-te-terhiqet-nga-marreveshja-berthamore-me-iranin/60%Daily2017-10-06 18:53
https://kosova-info.com/fillon-ndeshja-kosove-ukraine/60%Daily2017-10-06 18:42
https://kosova-info.com/metodat-per-largimin-e-stresit/60%Daily2017-10-06 18:38
https://kosova-info.com/perleshje-mes-tifozeve-te-kosoves-dhe-atyre-te-ukraines-video/60%Daily2017-10-06 18:28
https://kosova-info.com/momentet-me-te-bukura-nga-dasma-e-besnikut-dhe-lolites-video/60%Daily2017-10-06 18:21
https://kosova-info.com/rasti-i-almirit-degjohen-deshmite/60%Daily2017-10-06 18:03
https://kosova-info.com/ushtria-ruse-ndalon-selfiet/60%Daily2017-10-06 18:02
https://kosova-info.com/bateria-qe-mbushet-per-pak-sekonda/60%Daily2017-10-06 18:02
https://kosova-info.com/permbajtja-e-teksteve-shkollore-shqiptare-shqeteson-greqine/60%Daily2017-10-06 18:01
https://kosova-info.com/veseli-beqir-sadikaj-ka-platformen-qeverisese-me-te-mire-per-istogun/60%Daily2017-10-06 17:55
https://kosova-info.com/tensione-ne-veri-te-mitrovices-ivanoviq-paralajmeron-vjedhje-votash-nga-lista-serbe/60%Daily2017-10-06 17:44
https://kosova-info.com/tensione-ne-veri-te-mitrovices-ivanoviq-paralajmeron-vjedhje-votash-nga-lista-serbe-2/60%Daily2017-10-06 17:44
https://kosova-info.com/keshilla-per-te-shmangur-kancerin/60%Daily2017-10-06 17:40
https://kosova-info.com/baterit-e-iphone-8-plus-fryhen-dhe-shkaktojn-hapjen-e-kapakve-t-telefonit/60%Daily2017-10-06 17:31
https://kosova-info.com/baterit-e-iphone-8-plus-fryhen-dhe-shkaktojn-hapjen-e-kapakve-t-telefonit/60%Daily2017-10-06 17:31
https://kosova-info.com/sherr-te-kosova-avdijaj-braktis-skuadren-niset-per-kosove/60%Daily2017-10-06 17:17
https://kosova-info.com/elvana-tejet-atraktive-ne-imazhet-e-fundit-nuk-i-le-vend-imagjinates/60%Daily2017-10-06 17:13
https://kosova-info.com/komisioneri-evropian-kriza-ne-kataloni-mund-te-shkaktoje-lufte-civile-ne-evrope/60%Daily2017-10-06 16:51
https://kosova-info.com/vone-kenga-me-e-re-nga-alban-mehmeti/60%Daily2017-10-06 16:48
https://kosova-info.com/nje-robot-per-te-kenduar-ninullat/60%Daily2017-10-06 16:38
https://kosova-info.com/bahtiri-per-kater-vjet-nuk-kam-shpenzuar-asnje-cent-per-veti/60%Daily2017-10-06 16:34
https://kosova-info.com/trump-ka-bere-deklarate-per-qetesi-para-stuhise/60%Daily2017-10-06 16:33
https://kosova-info.com/grimeri-i-motrave-kardashian-arrin-ne-shqiperi-takon-kengetaren-e-njohur-foto/60%Daily2017-10-06 16:23
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-ne-histori-te-futbollit-sipas-ronaldos-foto/60%Daily2017-10-06 16:01
https://kosova-info.com/blackberry-motion-sht-telefoni-i-dyt-me-markn-blackberry-prodhuar-nga-tcl/60%Daily2017-10-06 17:31
https://kosova-info.com/rita-ndryshon-veshjen-tete-here-ne-xhirimet-e-klipit-te-ri-foto/60%Daily2017-10-06 15:33
https://kosova-info.com/ne-kete-qytet-qiraja-ka-filluar-te-paguhet-me-seks/60%Daily2017-10-06 15:28
https://kosova-info.com/beqaj-dhe-zevendespresidenti-i-berzh-it-pajtohen-per-mbeshtetjen-e-sektorit-privat/60%Daily2017-10-06 15:21
https://kosova-info.com/nusja-e-besnikut-publikon-nje-tjeter-foto-nga-dasma/60%Daily2017-10-06 15:07
https://kosova-info.com/dardanet-kane-nje-falenderim-te-vecante-per-shkodren-foto/60%Daily2017-10-06 14:40
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-heynckes-si-trajner-i-bayernit-zbulon-nje-sekret/60%Daily2017-10-06 14:28
https://kosova-info.com/dua-lipa-prezanton-familjen-e-saj/60%Daily2017-10-06 14:16
https://kosova-info.com/parlamenti-i-be-se-me-shumice-pro-prokurorise-europiane/60%Daily2017-10-06 14:13
https://kosova-info.com/keto-vende-te-kosoves-do-te-mbesin-pa-rryme-neser/60%Daily2017-10-06 14:08
https://kosova-info.com/aol-instant-messenger-mbyllet-pas-20-vitesh/60%Daily2017-10-06 17:32
https://kosova-info.com/tifozet-ukrainas-kane-nje-kerkese-nga-ndeshja-kunder-kosoves/60%Daily2017-10-06 13:16
https://kosova-info.com/zvicra-neutrale-ndaj-krizes-politike-ne-spanje/60%Daily2017-10-06 12:59
https://kosova-info.com/ne-instagram-paraqet-jete-luksi-kengetarja-shqiptare-kapet-mat-duke-blere-veshje-te-lira/60%Daily2017-10-06 12:58
https://kosova-info.com/apple-konfirmon-emoji-t-reja-pr-iphone-dhe-ipad-n-ios-11-1/60%Daily2017-10-06 17:32
https://kosova-info.com/mianmari-thote-se-po-ndalon-eksodin-e-refugjateve-rohingya/60%Daily2017-10-06 12:54
https://kosova-info.com/italia-vjen-ne-shkoder-me-4-titujt-e-botes/60%Daily2017-10-06 12:18
https://kosova-info.com/ministri-lluka-njofton-fmn-ne-me-prioritetet-e-mzhe-se/60%Daily2017-10-06 12:00
https://kosova-info.com/tyga-do-te-pasurohet-nga-shtatzenia-e-kylie/60%Daily2017-10-06 11:59
https://kosova-info.com/edhe-ne-parlamentin-e-ukraines-hidhet-granate-tymi/60%Daily2017-10-06 11:28
https://kosova-info.com/huawei-konfirmon-baterin-masive-t-mate-10-prej-4000-mah/60%Daily2017-10-06 10:52
https://kosova-info.com/kosovari-kadeti-me-i-mire-nderkombetar-ne-kolegjin-britanik/60%Daily2017-10-06 10:44
https://kosova-info.com/cana-flet-per-pensionimin-dhe-bojkotin-e-tifozeve-kuqezi/60%Daily2017-10-06 10:44
https://kosova-info.com/kemali-me-bashkeshorten-dore-per-dore-rrugeve-te-stambollit/60%Daily2017-10-06 10:31
https://kosova-info.com/rusia-ka-vjedhur-informacione-nga-nsa-ja-me-ndihmn-e-kaspersky/60%Daily2017-10-06 09:50
https://kosova-info.com/aktivistet-kuder-armeve-berthamore-fitues-te-cmimit-nobel-per-paqe/60%Daily2017-10-06 10:22
https://kosova-info.com/grupi-vodafone-prezantoi-strategjin-e-re-t-marks-dhe-sloganit/60%Daily2017-10-06 09:51
https://kosova-info.com/kuote-qesharake-ne-bastore-per-fitoren-e-spanjes-ndaj-shqiperise/60%Daily2017-10-06 09:44
https://kosova-info.com/isufi-kuvendi-ta-vezhgoje-dialogun-e-brukselit/60%Daily2017-10-06 09:27
https://kosova-info.com/allweb-albania-2017-mirpret-folsin-robert-petkovic/60%Daily2017-10-06 08:29
https://kosova-info.com/allweb-albania-2017-mirpret-folsin-robert-petkovic/60%Daily2017-10-06 08:29
https://kosova-info.com/ja-me-ke-po-qendron-ne-turqi-kengetarja-shkurte-gashi/60%Daily2017-10-06 08:58
https://kosova-info.com/trump-mund-te-anuloje-marreveshjen-per-programin-nuklear-me-iranin/60%Daily2017-10-06 08:12
https://kosova-info.com/kosova-ukraina-do-te-befasoheni-nga-kuotat-ne-bastore-foto/60%Daily2017-10-06 08:07
https://kosova-info.com/ubt-cert-organizon-edicionin-e-dyt-t-aktivitetit-pr-siguri-kibernetike-hack-day-kosova-2017/60%Daily2017-10-06 08:08
https://kosova-info.com/morenes-ia-leshon-operacioni-plastik-ja-ne-cfare-gjendje-i-kane-ardhur-buzet/60%Daily2017-10-06 07:40
https://kosova-info.com/mos-kandidimi-i-kosoves-ne-unesco-sukses-diplomatik-i-serbise/60%Daily2017-10-06 07:24
https://kosova-info.com/gjendje-jashtezakonshme-ne-shba-stuhia-vret-22-persona-dhe-shkaterron-disa-shtete/60%Daily2017-10-06 07:20
https://kosova-info.com/mbi-8000-femije-te-vrare-apo-te-lenduar-ne-konflikte-te-ndryshme/60%Daily2017-10-06 07:17
https://kosova-info.com/lajme-te-mira-nga-periferia-e-europes/60%Daily2017-10-06 07:06
https://kosova-info.com/swisscontact-dhe-microsoft-sjellin-mjedisin-e-par-virtual-pr-msimin-n-arsimin-profesional-shqipri/60%Daily2017-10-06 07:05
https://kosova-info.com/kthehu-ti-e-bleros-po-rikthehet-pas-15-vitesh-ne-versionin-remake-nga-keta-dy-kengetare/60%Daily2017-10-06 06:14
https://kosova-info.com/komunat-ruajne-milionat-per-fushate/60%Daily2017-10-06 06:12
https://kosova-info.com/top-futbollistet-me-fanellat-me-te-shtrenjta-ne-bote/60%Daily2017-10-06 05:37
https://kosova-info.com/perplaset-nje-autobus-me-nje-tren-ne-rusi-dhjetera-te-vdekur/60%Daily2017-10-06 05:33
https://kosova-info.com/berlusconi-permend-fajtoret-e-krizes-ne-milan/60%Daily2017-10-06 05:32
https://kosova-info.com/ciao-milan-zbulohet-klubi-i-ri-i-donnarummas-foto/60%Daily2017-10-06 05:25
https://kosova-info.com/bolivia-dhe-brazili-ndajne-piket/60%Daily2017-10-05 22:03
https://kosova-info.com/ja-ke-po-e-mallkon-vesa-luma-me-fjalet-damlla-ju-raft/60%Daily2017-10-05 21:58
https://kosova-info.com/biznes-me-lajme-te-rreme/60%Daily2017-10-05 21:56
https://kosova-info.com/gjumi-dhe-rendesia-e-tij-ne-kualitetin-e-jetes/60%Daily2017-10-05 21:55
https://kosova-info.com/maliqi-problemet-e-obiliqit-jane-edhe-te-prishtines/60%Daily2017-10-05 21:53
https://kosova-info.com/vuciq-kosova-nuk-do-ti-kete-votat-per-unesco-as-pas-dy-vitesh/60%Daily2017-10-05 21:48
https://kosova-info.com/sabiha-shala-e-bindur-ne-fitoren-e-pdk-se-ne-peje/60%Daily2017-10-05 21:44
https://kosova-info.com/moti-per-fundjave/60%Daily2017-10-05 21:42
https://kosova-info.com/rregulla-kunder-stresit-per-te-permiresuar-cilesine-e-punes/60%Daily2017-10-05 21:41
https://kosova-info.com/neymar-te-psg-erdhi-me-liste-te-deshirave-ky-eshte-lojtari-i-pare-qe-deshiron-ta-transferoje-foto/60%Daily2017-10-05 21:34
https://kosova-info.com/nora-istrefi-me-bluze-transparente-ne-rruge/60%Daily2017-10-05 21:31
https://kosova-info.com/nato-po-vlereson-nese-rusia-ka-lene-ushtare-ne-bjellorusi/60%Daily2017-10-05 21:28
https://kosova-info.com/nuk-ka-iphone-x-deri-ne-dhjetor/60%Daily2017-10-05 21:27
https://kosova-info.com/deshironi-te-thyeni-rregullat-si-te-zgjidhni-te-dashurin-perfekt/60%Daily2017-10-05 21:23
https://kosova-info.com/be-ja-paralajmeron-katalonine-per-pavaresine/60%Daily2017-10-05 21:18
https://kosova-info.com/ventura-befason-me-deklaraten-e-tij-per-shqiperine/60%Daily2017-10-05 21:15
https://kosova-info.com/ja-si-ta-luftoni-dembelizmin/60%Daily2017-10-05 20:59
https://kosova-info.com/angli-1-0-slloveni-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-10-05 20:58
https://kosova-info.com/enca-ka-nje-pyetje-per-gjithe-fansat-e-saj/60%Daily2017-10-05 20:58
https://kosova-info.com/kambalet-rikthehen-ne-mode-foto/60%Daily2017-10-05 20:58
https://kosova-info.com/cili-eshte-personaliteti-juaj-shtepiak/60%Daily2017-10-05 20:44
https://kosova-info.com/dy-te-rinj-nga-kosova-humbin-jeten-ne-nje-aksident-ne-itali/60%Daily2017-10-05 20:42
https://kosova-info.com/ky-eshte-google-pixel-2/60%Daily2017-10-05 20:41
https://kosova-info.com/kane-e-dergon-angline-ne-boterorin-e-rusise-video/60%Daily2017-10-05 20:41
https://kosova-info.com/a-ka-kush-e-ndal-gjermanine-video/60%Daily2017-10-05 20:35
https://kosova-info.com/qeni-i-stervitur-duket-sikur-flet-me-pronaren-video/60%Daily2017-10-05 20:34
https://kosova-info.com/emisioni-i-shumediskutuar-i-marina-vjollces-nis-ne-kete-date/60%Daily2017-10-05 20:31
https://kosova-info.com/kryetari-dhe-ish-kryetari-i-obiliqit-me-akuza-e-kunderakuza-per-nepotizem/60%Daily2017-10-05 20:20
https://kosova-info.com/kuotat-e-ndeshjes-me-spanjen-bastoret-tallen-me-shqiperine-foto/60%Daily2017-10-05 20:10
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-publikon-foton-me-barkun-e-fryre/60%Daily2017-10-05 20:02
https://kosova-info.com/eshte-vetem-20-vjecar-por-te-gjithe-e-therrasin-bisha/60%Daily2017-10-05 19:52
https://kosova-info.com/armenise-nuk-i-funksionoi-edhe-kjo-metode-per-ta-ndalur-lewandowskin-video/60%Daily2017-10-05 19:50
https://kosova-info.com/se-paku-12-te-vrare-nga-nje-sulm-vetevrases-ne-pakistan/60%Daily2017-10-05 19:46
https://kosova-info.com/ja-si-po-duken-ftesat-e-dasmes-se-labinot-gashit/60%Daily2017-10-05 19:39
https://kosova-info.com/agolli-ka-nje-mesazh-per-spanjen/60%Daily2017-10-05 19:36
https://kosova-info.com/asllanaj-numri-i-te-papunesuarve-eshte-i-vogel-ne-therande/60%Daily2017-10-05 19:26
https://kosova-info.com/simptomat-e-semundjeve-te-syve/60%Daily2017-10-05 19:25
https://kosova-info.com/xhensila-shkelqen-ne-setin-e-ri-te-fotografive/60%Daily2017-10-05 19:19
https://kosova-info.com/tjeter-super-gol-ne-sfiden-irlande-e-veriut-gjermani-video/60%Daily2017-10-05 19:09
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-aylin-e-vite-te-humbura-ja-sa-shume-eshte-plakur-ajo/60%Daily2017-10-05 19:00
https://kosova-info.com/sekretet-e-nje-diete-5-gabimet-qe-nuk-ju-lene-te-bini-nga-pesha/60%Daily2017-10-05 18:42
https://kosova-info.com/ja-sa-kile-shtoi-lorik-cana-prej-qe-e-la-futbollin/60%Daily2017-10-05 18:29
https://kosova-info.com/ministri-recica-priti-perfaqesuesit-e-odes-se-afarizmit-te-kosoves/60%Daily2017-10-05 18:08
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-denon-persekutimet-ruse-ne-krime/60%Daily2017-10-05 18:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-angli-slloveni/60%Daily2017-10-05 17:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-maska-ideale-zhduk-menjehere-qimet-nga-fytyra-juaj/60%Daily2017-10-05 17:29
https://kosova-info.com/thaci-i-shkruan-leter-publike-frasher-krasniqit-jep-doreheqje/60%Daily2017-10-05 17:17
https://kosova-info.com/konferenca-ne-spanje-panucci-tregon-se-si-do-te-luaje-shqiperia/60%Daily2017-10-05 16:49
https://kosova-info.com/keto-jane-bikinet-e-pelqyera-te-luanes-ja-sa-seksi-e-nxjerrin/60%Daily2017-10-05 16:39
https://kosova-info.com/ministri-hasani-takon-ambasadorin-delawie-zotohet-per-thellimin-e-bashkepunimit/60%Daily2017-10-05 15:51
https://kosova-info.com/samsung-hmd-odyssey-prezanton-prvojn-m-t-fundit-t-realitetit-mix-t-windows-2/60%Daily2017-10-05 17:33
https://kosova-info.com/samsung-hmd-odyssey-prezanton-prvojn-m-t-fundit-t-realitetit-mix-t-windows/60%Daily2017-10-05 17:33
https://kosova-info.com/kengetaret-kosovare-pajisen-me-pasaporta-shqiptare/60%Daily2017-10-05 15:42
https://kosova-info.com/obsh-lgbti-nuk-jane-njerez-te-semure/60%Daily2017-10-05 15:17
https://kosova-info.com/berisha-tallet-me-tifozet-e-juventusit-ne-aeroplan/60%Daily2017-10-05 15:15
https://kosova-info.com/erdogan-do-te-mbyllen-hapesirat-ajrore-dhe-kufijte-per-administraten-kurde/60%Daily2017-10-05 14:59
https://kosova-info.com/samsung-rivalizon-me-oculus-sjell-hmd-odyssey-vr/60%Daily2017-10-05 14:59
https://kosova-info.com/cili-eshte-vendi-me-i-mire-ne-bote-per-te-jetuar/60%Daily2017-10-05 14:42
https://kosova-info.com/konferenca-e-marketingut-dixhital-allweb-vjen-me-nj-ofert-pr-studentt/60%Daily2017-10-05 14:36
https://kosova-info.com/shikojeni-si-duket-vajza-e-edona-llaloshit-ne-shkolle-kete-detaj-nuk-e-keni-verejtur/60%Daily2017-10-05 14:31
https://kosova-info.com/blogeri-me-i-njohur-ne-bote-e-perkrahe-dafina-zeqirin/60%Daily2017-10-05 14:28
https://kosova-info.com/hetimi-i-senatit-per-nderhyrjen-e-rusise/60%Daily2017-10-05 14:27
https://kosova-info.com/tare-arrin-suksesin-e-karrieres-pikerisht-me-futbollistin-serb-foto/60%Daily2017-10-05 14:03
https://kosova-info.com/lajmi-i-mire-per-perdoruesit-e-kompjutereve-si-te-merrni-falas-nje-nga-antiviruset-me-te-mire/60%Daily2017-10-05 13:47
https://kosova-info.com/sandisk-prezantoi-kartat-sd-dhe-microsd-q-funksionojn-n-temperatura-ekstreme/60%Daily2017-10-05 14:30
https://kosova-info.com/arrestimi-i-4-te-dyshuarve-shtyn-gjykimin-per-vrasjen-e-ferdinand-gjinit/60%Daily2017-10-05 13:02
https://kosova-info.com/shba-te-shqetesuar-per-arrestimin-e-punonjesit-te-konsullates-ne-turqi/60%Daily2017-10-05 13:00
https://kosova-info.com/e-cuditshme-ne-vere-te-prishtina-tani-te-milani-foto/60%Daily2017-10-05 12:48
https://kosova-info.com/kjo-nuk-pritej-vetem-ti-je-thone-eni-dhe-genci-ne-kengen-me-te-re/60%Daily2017-10-05 12:44
https://kosova-info.com/rrahje-masive-me-karrige-dhe-mbajtese-mikrofoni-mes-deputeteve-ne-ugande/60%Daily2017-10-05 12:32
https://kosova-info.com/vazhdojne-duke-u-rritur-sulmet-ndaj-muslimaneve-te-arakanit/60%Daily2017-10-05 12:27
https://kosova-info.com/lenovo-prkujton-25-vjetorin-e-thinkpad-me-laptopin-t470/60%Daily2017-10-05 14:08
https://kosova-info.com/goditje-e-sukseshme-kunder-cosa-nostres-siciliane/60%Daily2017-10-05 12:20
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-behet-kengetar/60%Daily2017-10-05 12:10
https://kosova-info.com/cia-kim-jong-un-nuk-eshte-i-cmendur/60%Daily2017-10-05 12:07
https://kosova-info.com/buxheti-prej-mbi-dy-miliarde-euro-ne-pikepyetje/60%Daily2017-10-05 11:47
https://kosova-info.com/hakimi-i-yahoo-l-n-hije-do-hakim-tjetr-n-historin-e-internetit/60%Daily2017-10-05 06:37
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-milotit-premton-te-jete-nje-super-hit/60%Daily2017-10-05 11:26
https://kosova-info.com/shevchenko-ka-nje-lajm-te-keq-per-kosoven/60%Daily2017-10-05 11:25
https://kosova-info.com/7-futbollistet-qe-jane-gjithmone-te-lenduar/60%Daily2017-10-05 10:46
https://kosova-info.com/gjuriq-flet-disa-fjale-te-mira-per-dialogun-me-kosoven/60%Daily2017-10-05 10:40
https://kosova-info.com/plani-i-milanit-ne-derbi-kunder-interit-foto/60%Daily2017-10-05 10:21
https://kosova-info.com/macron-ka-ofruar-ndermjetesim-ndermjet-irakut-dhe-kurdeve/60%Daily2017-10-05 10:20
https://kosova-info.com/mozilla-firefox-braktis-prfundimisht-xp-dhe-vistn-n-qershor-2018/60%Daily2017-10-05 06:13
https://kosova-info.com/jay-z-perfshin-te-gjitha-bizneset-e-tij-per-ti-ndihmuar-viktimat-ne-puerto-rico/60%Daily2017-10-05 09:56
https://kosova-info.com/shba-konsensus-ne-senat-per-perzierjen-ruse-ne-zgjedhje/60%Daily2017-10-05 09:33
https://kosova-info.com/facebook-konfirmoi-se-historit-e-instagram-tashm-mund-t-ndahen-n-historit-e-facebook/60%Daily2017-10-05 06:04
https://kosova-info.com/rita-ora-eshte-10-here-me-mire-te-martohesh-me-nje-shqiptar/60%Daily2017-10-05 09:19
https://kosova-info.com/mbi-31-mije-vezhgues-per-22-tetor/60%Daily2017-10-05 09:12
https://kosova-info.com/perse-disa-cifte-te-martuar-kryejne-marredhenie-seksuale-shume-rralle/60%Daily2017-10-05 09:07
https://kosova-info.com/heynckes-kthehet-ne-bayern-munich-zbulohet-trajneri-tjeter-per-sezonin-201819-foto/60%Daily2017-10-05 08:53
https://kosova-info.com/keto-5-ushtrime-e-ndihmojne-organin-tuaj-per-nje-seks-te-mire-foto/60%Daily2017-10-05 08:46
https://kosova-info.com/morena-i-ka-dy-fjale-per-kunaten/60%Daily2017-10-05 08:22
https://kosova-info.com/pese-ish-presidente-amerikane-ne-koncertin-per-ndihme-te-viktimave-te-uraganit/60%Daily2017-10-05 08:16
https://kosova-info.com/pixelbook-sht-laptopi-i-par-2n1-i-google-pr-masat/60%Daily2017-10-05 05:56
https://kosova-info.com/skandal-ne-burgun-e-peqinit-policet-rrahin-me-shkop-gome-nje-te-denuar/60%Daily2017-10-05 07:52
https://kosova-info.com/gjokse-apo-vithe-ja-per-cfare-vdesin-me-shume-shqiptaret-foto/60%Daily2017-10-05 07:47
https://kosova-info.com/kane-zbulon-nese-do-te-transferohet-ne-real-madrid/60%Daily2017-10-05 07:31
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-drgon-irlandn-n-gjykat-nuk-ka-vjelur-gjobn-13-miliard-euroshe-nga-apple/60%Daily2017-10-05 05:36
https://kosova-info.com/madridi-nuk-pranon-negociata-me-katalonine/60%Daily2017-10-05 07:04
https://kosova-info.com/befason-ecna-asnjehere-se-keni-pare-keshtu/60%Daily2017-10-05 06:53
https://kosova-info.com/forcat-irakiane-e-moren-qendren-e-nje-qyteti-nga-isis/60%Daily2017-10-05 06:47
https://kosova-info.com/futbollisti-i-barcelones-e-lendon-neymarin-video/60%Daily2017-10-05 05:39
https://kosova-info.com/a-rrezikoheni-nga-infarkti-kete-e-zbulon-menyra-se-si-ecni/60%Daily2017-10-04 21:57
https://kosova-info.com/rusia-ngjall-frikera-lufte-armatos-serbine-me-armatime-te-renda/60%Daily2017-10-04 21:57
https://kosova-info.com/morena-publikon-foton-me-veshjen-qe-i-nxori-gjoksin/60%Daily2017-10-04 21:56
https://kosova-info.com/bomba-e-mesnates-bayerni-rikthen-trajnerin-e-njohur-foto/60%Daily2017-10-04 21:53
https://kosova-info.com/gjocaj-i-zhgenjyer-me-prezantimin-e-programeve-te-kandidateve-per-istogun/60%Daily2017-10-04 21:50
https://kosova-info.com/perplasja-titanike-kim-trump-do-ta-shkaterroj-sistemin-diktatorial-te-korese-veriore/60%Daily2017-10-04 21:50
https://kosova-info.com/trump-me-te-mbijetuarit-ne-las-vegas-shmang-debatin-per-armet/60%Daily2017-10-04 21:48
https://kosova-info.com/sekretari-tillerson-mohon-thashethemet-se-do-te-dorehiqet/60%Daily2017-10-04 21:40
https://kosova-info.com/cilet-jane-muskujt-qe-stimulojne-kenaqesine-seksuale/60%Daily2017-10-04 21:36
https://kosova-info.com/perez-gjene-zevendesuesin-e-bale-ne-serie-a-foto/60%Daily2017-10-04 21:34
https://kosova-info.com/kjo-eshte-befasia-qe-ia-kane-bere-fansat-era-istrefit/60%Daily2017-10-04 21:29
https://kosova-info.com/marredheniet-serbi-shqiperi-kane-perparuar-por-jo-mjaftueshem/60%Daily2017-10-04 21:28
https://kosova-info.com/kosova-eshte-precedent-jo-rast-i-vecante/60%Daily2017-10-04 21:25
https://kosova-info.com/guardiola-merr-mesfushorin-e-series-a-foto/60%Daily2017-10-04 21:24
https://kosova-info.com/whatsapp-me-emoji-te-vetet/60%Daily2017-10-04 21:09
https://kosova-info.com/sadiku-e-tregon-sekretin-e-madh-para-spanjes-dhe-italise/60%Daily2017-10-04 21:05
https://kosova-info.com/nobeli-ne-kimi/60%Daily2017-10-04 21:00
https://kosova-info.com/detox-i-vjeshtes/60%Daily2017-10-04 21:00
https://kosova-info.com/tirane-babai-godet-me-thike-djalin/60%Daily2017-10-04 21:00
https://kosova-info.com/shkaqet-qe-fshihen-pas-gjymtyreve-te-fryre/60%Daily2017-10-04 21:00
https://kosova-info.com/perse-dhurimi-i-gjakut-ju-kthen-ne-nje-hero/60%Daily2017-10-04 20:58
https://kosova-info.com/ja-ku-po-e-kalojne-muajin-e-mjaltit-besniku-dhe-lola/60%Daily2017-10-04 20:57
https://kosova-info.com/abrashi-planifikon-ndertimin-e-nje-nenkalimi-te-shkolla-e-mjekesise/60%Daily2017-10-04 20:55
https://kosova-info.com/ekspozita-e-gjykates-se-hages-tregon-vuajtjet-e-femijeve-gjate-luftes/60%Daily2017-10-04 20:42
https://kosova-info.com/ghoulam-largohet-nga-napoli-befason-me-ekipin-e-ri/60%Daily2017-10-04 20:38
https://kosova-info.com/homoseksual-lind-apo-behesh-e-zbulojne-mjeket/60%Daily2017-10-04 20:36
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-kapet-duke-e-puthur-nje-mashkull/60%Daily2017-10-04 20:29
https://kosova-info.com/google-pixel-2-pixel-2-xl-nj-sfid-e-vrtet-pr-apple-dhe-iphone/60%Daily2017-10-04 22:03
https://kosova-info.com/skenderbeu-partizani-i-beogradit-ja-sa-kushtojne-biletat/60%Daily2017-10-04 20:26
https://kosova-info.com/bej-seks-me-shefin-3-here-ne-dite-ndersa-ai/60%Daily2017-10-04 20:13
https://kosova-info.com/cia-kim-jong-un-seshte-i-cmendur-por-shume-i-arsyeshem/60%Daily2017-10-04 20:10
https://kosova-info.com/sabiha-shala-depolitizimi-i-arsimit-eshte-prioriteti-im/60%Daily2017-10-04 20:06
https://kosova-info.com/instagram-sjell-nje-opsion-te-ri-interesant/60%Daily2017-10-04 20:01
https://kosova-info.com/semundja-e-zemres-lajm-shokues-per-carvajal/60%Daily2017-10-04 19:59
https://kosova-info.com/krejt-njejte-rikthen-grupin-minatori/60%Daily2017-10-04 19:59
https://kosova-info.com/krejt-njejte-rikthen-grupin-minatori/60%Daily2017-10-04 19:59
https://kosova-info.com/grusht-shteti-ne-turqi-40-persona-denohen-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2017-10-04 19:57
https://kosova-info.com/zhvaten-1-2-mln-dollare-nga-amazon/60%Daily2017-10-04 19:47
https://kosova-info.com/pas-largimit-te-ancelottit-vidal-kalon-ne-premierlige/60%Daily2017-10-04 19:46
https://kosova-info.com/pas-gjithe-debatit-valeri-ka-dy-keshilla-per-imamin-elvis-naci/60%Daily2017-10-04 19:39
https://kosova-info.com/gruaja-e-tottit-me-deklarate-shokuese-per-gjendjen-e-legjendes-pas-pensionimit/60%Daily2017-10-04 19:24
https://kosova-info.com/albulena-ukaj-ne-bashkepunim-me-bleron/60%Daily2017-10-04 19:19
https://kosova-info.com/ju-ka-ndodhur-te-rrenqetheni-duke-degjuar-muzike-atehere-duhet-ta-lexoni-kete/60%Daily2017-10-04 19:11
https://kosova-info.com/ja-si-adrian-gaxha-ha-nga-goja-e-maces-se-tij/60%Daily2017-10-04 19:02
https://kosova-info.com/dreshaj-premton-ndryshime-te-medha-per-istogun/60%Daily2017-10-04 18:53
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-las-vegasit-kishte-porositur-ushqim-per-dy-persona-kater-dite-para-sulmit/60%Daily2017-10-04 18:53
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-shkele-bashkimin/60%Daily2017-10-04 18:42
https://kosova-info.com/enca-ironizon-koleget-une-kurre-nuk-kam-ngrene-mish/60%Daily2017-10-04 18:41
https://kosova-info.com/beteja-e-madhe-google-vs-amazon/60%Daily2017-10-04 18:30
https://kosova-info.com/zanfina-i-del-ne-perkrahje-te-beses-per-denimin-e-personit-qe-preu-qenin-me-sopate/60%Daily2017-10-04 18:21
https://kosova-info.com/tillerson-riafirmon-perkushtimin-ndaj-administrates-trump/60%Daily2017-10-04 18:12
https://kosova-info.com/trump-viziton-las-vegasin/60%Daily2017-10-04 18:07
https://kosova-info.com/kjo-grua-lindi-tetenjake-ja-si-duken-ata-sot-pas-8-vitesh/60%Daily2017-10-04 17:43
https://kosova-info.com/llalla-takim-me-ramen-rakipi-ende-ne-proces-verifikimi/60%Daily2017-10-04 17:41
https://kosova-info.com/lajm-katastrofal-per-romen-para-super-sfides-ne-serie-a/60%Daily2017-10-04 17:26
https://kosova-info.com/navalny-nga-burgu-ben-thirrje-per-pjesemarrje-ne-protesta/60%Daily2017-10-04 16:59
https://kosova-info.com/blerja-e-nj-makine-elektrike-opsioni-m-i-shtrenjt/60%Daily2017-10-04 15:22
https://kosova-info.com/ja-cka-i-beri-tuna-gjyshes-se-saj/60%Daily2017-10-04 16:20
https://kosova-info.com/vaji-i-kanabisit-i-shpeton-jeten-vajzes-6-vjece/60%Daily2017-10-04 16:19
https://kosova-info.com/narkoman-edhe-djali-i-salih-salihut-kandidatit-te-vetevendosjes-per-kryetar-te-vitise-dokument/60%Daily2017-10-04 16:18
https://kosova-info.com/enrique-bayern-ja-cfare-do-te-ndodhe-sot/60%Daily2017-10-04 16:04
https://kosova-info.com/erdogan-dhe-rohani-kundershtojne-shtetin-kurd/60%Daily2017-10-04 15:34
https://kosova-info.com/dua-lipa-me-3-nominime-ne-mtv-ema-te-gjithe-shqiptaret-votoni-ketu/60%Daily2017-10-04 15:29
https://kosova-info.com/trupat-e-nato-s-n-evropn-lindore-n-shnjestr-t-sulmeve-kibernetike-nga-rusia/60%Daily2017-10-04 15:15
https://kosova-info.com/putin-ende-i-pavendosur-nese-do-te-garoje-edhe-per-nje-mandat/60%Daily2017-10-04 14:58
https://kosova-info.com/pyetjet-qe-duhet-tia-beni-vetes-para-se-te-ndaheni-nga-partneri/60%Daily2017-10-04 14:53
https://kosova-info.com/shevchenko-kjo-lige-eshte-universitet-i-futbollit-evropian/60%Daily2017-10-04 14:46
https://kosova-info.com/sulmi-ne-las-vegas-nuk-po-i-ndal-turiste/60%Daily2017-10-04 14:30
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-klipi-i-kenges-told-ya-nga-dafina-zeqiri/60%Daily2017-10-04 14:18
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-krkon-nga-amazon-ti-paguaj-250-milion-euro-taksa-t-papaguara-luksemburgut/60%Daily2017-10-04 13:44
https://kosova-info.com/abrashi-per-kategorite-e-luftes-banesa-buxhet-te-vecante-dhe-lirim-nga-tatimi-ne-prone/60%Daily2017-10-04 13:35
https://kosova-info.com/putin-kufizimi-i-prodhimit-te-naftes-te-marre-fund-ne-vitin-2018/60%Daily2017-10-04 13:19
https://kosova-info.com/lila-spanja-dhe-italia-kjo-eshte-ndeshja-ku-mund-ti-marrim-tri-pike/60%Daily2017-10-04 13:10
https://kosova-info.com/shume-terheqese-por-single-e-zhgenyer-nga-meshkujt/60%Daily2017-10-04 12:52
https://kosova-info.com/google-allo-web-i-disponueshm-n-ios-firefox-dhe-opera-krahas-chrome-dhe-android/60%Daily2017-10-04 11:10
https://kosova-info.com/fati-i-xhamise-qendrore-ne-dore-te-kryetarit-te-ardhshem/60%Daily2017-10-04 11:46
https://kosova-info.com/teuta-haxhiu-tregon-pse-votoi-kunder-qendrimit-te-aak-se-per-shkarkimin-e-ministrit-rikalo/60%Daily2017-10-04 11:39
https://kosova-info.com/temperatura-50-grade-brenda-pak-dekadash/60%Daily2017-10-04 11:35
https://kosova-info.com/revolucion-ne-nba-ndryshon-all-star-game/60%Daily2017-10-04 11:34
https://kosova-info.com/grimieri-i-familjes-kardashian-tregon-per-bashkejetesen-me-vajzen-e-alberies/60%Daily2017-10-04 11:31
https://kosova-info.com/policia-publikon-pamjet-e-momenteve-te-para-te-masakres-se-las-vegasit-video/60%Daily2017-10-04 11:23
https://kosova-info.com/apple-microsoft-riparojn-problemin-e-ios-me-e-mail-t-e-hostuara-nga-microsoft/60%Daily2017-10-04 10:58
https://kosova-info.com/perfundon-oktoberfest/60%Daily2017-10-04 10:49
https://kosova-info.com/jepet-cmimi-nobel-ne-kimi-fituesit-revolucionarizuan-biokimine/60%Daily2017-10-04 10:28
https://kosova-info.com/dropbox-prditson-markn-me-element-dizajni-dhe-logo-t-re/60%Daily2017-10-04 10:24
https://kosova-info.com/rekord-i-ri-nga-messi-ndodh-per-here-te-pare-ne-karrieren-e-tij/60%Daily2017-10-04 10:14
https://kosova-info.com/instagram-pasuron-historit-me-sondazhe/60%Daily2017-10-04 10:12
https://kosova-info.com/be-qendron-i-rezervuar-ne-ceshtjen-e-katalonjes/60%Daily2017-10-04 10:07
https://kosova-info.com/ja-sesi-t-ndiqni-live-prezantimin-e-google-pixel-2/60%Daily2017-10-04 09:44
https://kosova-info.com/gold-ag-e-ka-vizituar-nje-vend-te-vecante-u-takua-me-kete-person/60%Daily2017-10-04 09:43
https://kosova-info.com/kuvendin-ratifikon-marreveshjen-ipa-ne-mes-kosoves-dhe-be-se/60%Daily2017-10-04 09:12
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-harbohet-ne-festen-e-ditelindjes-twerk-dhe-femra-me-tanga/60%Daily2017-10-04 09:08
https://kosova-info.com/tatimet-publikojn-manualin-e-deklarimit-elektronik/60%Daily2017-10-04 09:04
https://kosova-info.com/rita-ora-shkelqen-te-ellen-degeneres/60%Daily2017-10-04 08:42
https://kosova-info.com/rita-ora-shkelqen-te-ellen-degeneres/60%Daily2017-10-04 08:42
https://kosova-info.com/rita-ora-shkelqen-te-ellen-degeneres/60%Daily2017-10-04 08:42
https://kosova-info.com/rita-ora-shkelqen-te-ellen-degeneres/60%Daily2017-10-04 08:42
https://kosova-info.com/rita-ora-shkelqen-te-ellen-degeneres/60%Daily2017-10-04 08:42
https://kosova-info.com/nderjhyrje-horror-per-karton-te-zi-video/60%Daily2017-10-04 08:41
https://kosova-info.com/nderjhyrje-horror-per-karton-te-zi-video/60%Daily2017-10-04 08:41
https://kosova-info.com/nderjhyrje-horror-per-karton-te-zi-video/60%Daily2017-10-04 08:41
https://kosova-info.com/bayern-munich-zgjedh-trajnerin-e-ri-foto/60%Daily2017-10-04 08:35
https://kosova-info.com/qeni-i-policise-ndihmon-ne-arrestimin-e-dy-hajduteve-shqiptare/60%Daily2017-10-04 08:33
https://kosova-info.com/nj-ift-amerikan-vjedh-sende-me-vler-1-2-milion-dollar-nga-amazon/60%Daily2017-10-04 09:35
https://kosova-info.com/danielsson-fondet-ipa-se-ndihmojne-ne-zhvillim-kosova-te-jete-bashkepunuese-me-be-ne/60%Daily2017-10-04 07:50
https://kosova-info.com/rriten-cmimet-e-banesave-ne-periferi-te-tiranes-sa-jane-ato-ne-rajon/60%Daily2017-10-04 07:47
https://kosova-info.com/muharrem-nitaj-emerohet-zevendesminister-i-arsimit/60%Daily2017-10-04 07:45
https://kosova-info.com/gruaja-e-lumit-mbreme-festoi-ditelindjen-ja-cfare-dhurate-gjene-me-mengjes-ne-zyre/60%Daily2017-10-04 07:29
https://kosova-info.com/jane-ekzekutuar-tre-militante-te-denuar-per-terror-ne-pakistan/60%Daily2017-10-04 07:25
https://kosova-info.com/juventus-befason-me-perforcim-te-ri-nga-napoli-foto/60%Daily2017-10-04 07:18
https://kosova-info.com/forcojeni-imunitetin-me-keto-peme-dhe-perime-gjate-vjeshtes/60%Daily2017-10-04 07:17
https://kosova-info.com/ushqimet-me-proteina-qe-duhet-ti-hani-ne-mengjes-foto/60%Daily2017-10-04 06:51
https://kosova-info.com/ushqimet-me-proteina-qe-duhet-ti-hani-ne-mengjes-foto/60%Daily2017-10-04 06:51
https://kosova-info.com/majk-deklarata-thumbuese-majlindes-behet-pishman-i-fshin-dhe-vjen-me-kete-reagim/60%Daily2017-10-04 06:24
https://kosova-info.com/nga-xhindi-te-santo-vrasjet-e-bujshme-te-pazbardhura-ne-shqiperi/60%Daily2017-10-04 06:19
https://kosova-info.com/djali-jashtemartesor-i-schwarzenegger-po-shkon-hapave-te-babait/60%Daily2017-10-04 06:17
https://kosova-info.com/djali-jashtemartesor-i-schwarzenegger-po-shkon-hapave-te-babait/60%Daily2017-10-04 06:17
https://kosova-info.com/bullgaria-greqia-dhe-rumania-e-mbeshtesin-serbine-ne-be/60%Daily2017-10-04 06:15
https://kosova-info.com/frike-ne-bayern-munich-vidal-i-thote-po-klubit-te-ri-foto/60%Daily2017-10-04 05:28
https://kosova-info.com/frike-ne-bayern-munich-vidal-i-thote-po-klubit-te-ri-foto/60%Daily2017-10-04 05:28
https://kosova-info.com/serbia-me-skuadriljen-ajrore-me-te-fuqishme-ne-rajon/60%Daily2017-10-03 22:01
https://kosova-info.com/befason-united-po-e-kerkon-kete-futbollist-te-romes-foto/60%Daily2017-10-03 22:00
https://kosova-info.com/grupi-anti-basha-miraton-platformen-per-ringritjen-e-pd/60%Daily2017-10-03 21:57
https://kosova-info.com/adelina-tahirit-i-humb-gjoksi-ne-setin-e-ri/60%Daily2017-10-03 21:57
https://kosova-info.com/te-mirat-e-konsumimit-te-birres/60%Daily2017-10-03 21:55
https://kosova-info.com/ne-momentin-me-te-mire-guardiola-e-merr-nje-lajm-trondites-foto/60%Daily2017-10-03 21:50
https://kosova-info.com/gashi-drejtesia-ne-kosove-eshte-me-dy-standarde/60%Daily2017-10-03 21:48
https://kosova-info.com/nje-ne-gjashte-shqiptare-me-kredi/60%Daily2017-10-03 21:41
https://kosova-info.com/perplasen-elvis-naci-dhe-mustafa-nano-fevziu-qetesohuni-se-mos-po-ziheni-si-ne-kosove-video/60%Daily2017-10-03 21:39
https://kosova-info.com/nobeli-shkon-per-valet-gravitacionale/60%Daily2017-10-03 21:38
https://kosova-info.com/perez-transferon-super-sulmuesin-me-200-milione-euro-foto/60%Daily2017-10-03 21:37
https://kosova-info.com/si-te-kujdesesh-per-melcine-lista-e-thjeshte-e-ushqimeve/60%Daily2017-10-03 21:32
https://kosova-info.com/trump-pas-maskares-ne-las-vegas-do-te-bisedojme-per-ligjin-mbi-armet/60%Daily2017-10-03 21:31
https://kosova-info.com/tesla-nuk-mban-premtimin-prodhon-vetm-260-model-3-nga-1500-t-parashikuara/60%Daily2017-10-03 21:29
https://kosova-info.com/nita-latifi-shfaqet-shume-seksi-ne-foton-e-fundit/60%Daily2017-10-03 21:29
https://kosova-info.com/basti-100-milione-dollaresh-i-elon-musk/60%Daily2017-10-03 21:28
https://kosova-info.com/takim-i-rralle-meta-basha-shtrengimi-miqesor-i-duarve-dhe-buzeqeshja-vesh-me-vesh/60%Daily2017-10-03 21:24
https://kosova-info.com/cka-thuhet-ne-shenimin-e-lene-nga-vrasesi-i-las-vegas/60%Daily2017-10-03 21:23
https://kosova-info.com/jo-vetem-spanja-e-italia-edhe-shqiperia-rrezikon-te-luaje-pa-tre-yje/60%Daily2017-10-03 21:21
https://kosova-info.com/sulmi-kibernetik-i-2013-s-ka-prekur-t-3-miliard-llogarit-e-yahoo/60%Daily2017-10-03 21:18
https://kosova-info.com/sulmi-kibernetik-i-2013-s-ka-prekur-t-3-miliard-llogarit-e-yahoo/60%Daily2017-10-03 21:18
https://kosova-info.com/taravari-lsdm-po-i-sherben-bdi-se/60%Daily2017-10-03 21:14
https://kosova-info.com/kelmendi-dyfytyresi-e-deputeteve-te-vv-se-dhe-ldk-se/60%Daily2017-10-03 21:12
https://kosova-info.com/blerona-e-nxjerre-gjoksin-edhe-ne-fitnes/60%Daily2017-10-03 21:02
https://kosova-info.com/milani-me-transferim-te-papritur-merr-mesfushorin-e-series-a-foto/60%Daily2017-10-03 20:59
https://kosova-info.com/milani-me-transferim-te-papritur-merr-mesfushorin-e-series-a-foto/60%Daily2017-10-03 20:59
https://kosova-info.com/shendeti-seksual-i-mashkullit-ja-cfare-duhet-te-dini/60%Daily2017-10-03 20:57
https://kosova-info.com/pse-pengjet-e-isis-it-ne-regjistrimet-e-ekzekutimit-jane-te-qete/60%Daily2017-10-03 20:57
https://kosova-info.com/dyshimet-mbi-bashkeshorten-e-agresorit-te-las-vegas/60%Daily2017-10-03 20:57
https://kosova-info.com/cila-eshte-psikologjia-e-vrasesve-masive/60%Daily2017-10-03 20:52
https://kosova-info.com/interi-me-super-transferim-nga-psg-foto/60%Daily2017-10-03 20:47
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-xhensila-kunaten-per-ditelindje/60%Daily2017-10-03 20:40
https://kosova-info.com/uthulla-e-molles-eshte-fantastike-sheron-19-semundje/60%Daily2017-10-03 20:29
https://kosova-info.com/mbreti-i-spanjes-referendumi-i-katalonise-eshte-i-jashteligjshem/60%Daily2017-10-03 20:22
https://kosova-info.com/deshtoi-te-interi-gabigolit-i-ndodh-dicka-e-cuditshme-edhe-te-benfica/60%Daily2017-10-03 20:19
https://kosova-info.com/si-te-thani-manikyrin-shpejt-brenda-2-minutash/60%Daily2017-10-03 20:18
https://kosova-info.com/learta-publikon-fotografi-me-djalin-serish-nuk-ia-shfaq-fytyren/60%Daily2017-10-03 20:17
https://kosova-info.com/historia-e-katalonjes-rajonit-qe-po-trondit-spanjen-dhe-evropen/60%Daily2017-10-03 19:57
https://kosova-info.com/ky-eshte-personazhi-i-ri-qe-do-ti-shtohet-serialit-egjeli/60%Daily2017-10-03 19:57
https://kosova-info.com/rruges-ia-lene-emrin-jose-mourinho-shikoni-cfare-ben-trajneri-i-unitedit/60%Daily2017-10-03 19:53
https://kosova-info.com/voglushi-vallezon-me-nenen-e-tij-ne-dasme-mysafiret-mbesin-pa-fjale/60%Daily2017-10-03 19:45
https://kosova-info.com/brenda-festes-se-ditelindjes-te-pare-te-kaias-foto/60%Daily2017-10-03 19:39
https://kosova-info.com/apple-leshon-ios-11-0-2-per-iphone-ipad-dhe-ipod-touch/60%Daily2017-10-03 19:33
https://kosova-info.com/baby-gee-tha-ma-kan-shti-bllok-mozzik-i-kunderpergjigjet-2/60%Daily2017-10-03 19:26
https://kosova-info.com/baby-gee-tha-ma-kan-shti-bllok-mozzik-i-kunderpergjigjet-2/60%Daily2017-10-03 19:26
https://kosova-info.com/baby-gee-tha-ma-kan-shti-bllok-mozzik-i-kunderpergjigjet/60%Daily2017-10-03 19:18
https://kosova-info.com/baby-gee-tha-ma-kan-shti-bllok-mozzik-i-kunderpergjigjet/60%Daily2017-10-03 19:18
https://kosova-info.com/instagram-sapo-shtoi-3-ndryshime-te-rendesishme/60%Daily2017-10-03 18:58
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-flet-per-here-te-pare-tregon-se-a-eshte-shtatzene/60%Daily2017-10-03 18:56
https://kosova-info.com/gabimet-e-shpeshta-qe-beni-kur-gatuani-makarona/60%Daily2017-10-03 18:47
https://kosova-info.com/mesohet-cmimi-i-audi-a8/60%Daily2017-10-03 18:29
https://kosova-info.com/veseli-pdk-ja-e-ka-transformuar-shtimen-naim-ismajli-model-i-qeverisjes-se-mire/60%Daily2017-10-03 18:28
https://kosova-info.com/misionit-te-kerkimit-per-zhdukjen-e-avionit-mh370-i-ka-ardhur-fundi/60%Daily2017-10-03 18:20
https://kosova-info.com/menyra-natyrale-si-te-trajtoni-aftet-dhe-plaget-e-hapura-ne-mukozen-e-brendshme-te-gojes/60%Daily2017-10-03 18:16
https://kosova-info.com/presidenti-trump-dhe-zonja-e-pare-ne-porto-riko/60%Daily2017-10-03 18:07
https://kosova-info.com/panucci-ka-bere-dicka-interesante-ne-stervitjet-e-shqiperise-sot/60%Daily2017-10-03 18:00
https://kosova-info.com/koleget-i-komentuan-ne-instagram-leonores-ja-cka-i-thane-foto/60%Daily2017-10-03 17:20
https://kosova-info.com/universiteti-europian-i-tirans-organizon-edicionin-e-dyt-t-sec2u/60%Daily2017-10-03 17:33
https://kosova-info.com/lushtaku-haradinaj-dhe-veseli-nuk-duhet-te-lejojne-qe-nje-kriminel-te-jete-pjese-e-qeverise/60%Daily2017-10-03 17:02
https://kosova-info.com/pique-sulmoi-spanjen-ramos-i-pergjigjet-ashper/60%Daily2017-10-03 16:56
https://kosova-info.com/pique-sulmoi-spanjen-ramos-i-pergjigjet-ashper/60%Daily2017-10-03 16:56
https://kosova-info.com/pse-nuk-dua-te-bej-seks-me-burrin-qe-dua/60%Daily2017-10-03 16:39
https://kosova-info.com/ne-rruget-e-barcelones-300-000-njerez-bllokohen-edhe-autostradat-videofoto/60%Daily2017-10-03 16:31
https://kosova-info.com/nje-arsye-me-shume-per-te-ngrene-mengjes/60%Daily2017-10-03 16:14
https://kosova-info.com/enisa-kengetarja-shqiptare-qe-po-ngjitet-fuqishem-shkalleve-te-tregut-amerikan/60%Daily2017-10-03 16:14
https://kosova-info.com/gruaja-i-jep-fund-jetes-tragjikisht/60%Daily2017-10-03 15:54
https://kosova-info.com/ronaldo-per-kete-arsye-qaja-cdo-dite/60%Daily2017-10-03 15:51
https://kosova-info.com/ronaldo-per-kete-arsye-qaja-cdo-dite/60%Daily2017-10-03 15:51
https://kosova-info.com/xiaomi-shet-mbi-10-milion-telefon-vetm-n-shtator/60%Daily2017-10-03 15:48
https://kosova-info.com/nga-pablo-eskobari-tek-el-chapo-kush-jane-5-boset-me-te-medhenj-te-trafikut-te-droges/60%Daily2017-10-03 15:20
https://kosova-info.com/nga-pablo-eskobari-tek-el-chapo-kush-jane-5-boset-me-te-medhenj-te-trafikut-te-droges/60%Daily2017-10-03 15:20
https://kosova-info.com/problemet-shendetesore-qe-sinjalizon-dhimbja-e-kokes-ne-mengjes/60%Daily2017-10-03 15:19
https://kosova-info.com/e-pazakonte-konkurentja-ne-kenga-magjike-ulet-dhe-puth-skenen-pas-diskualifikimit/60%Daily2017-10-03 15:01
https://kosova-info.com/ish-drejtori-sportiv-i-bayernit-tallet-keq-me-nivelin-e-bundesliges/60%Daily2017-10-03 14:49
https://kosova-info.com/mustafa-askush-me-mire-se-ldk-ja-nuk-di-ta-zhvilloje-ekonomine/60%Daily2017-10-03 14:33
https://kosova-info.com/baterite-qe-perbehen-nga-asfalti-mbushin-telefonin-ne-5-minuta/60%Daily2017-10-03 14:20
https://kosova-info.com/sa-te-vemendshem-jane-meshkujt-per-veshjen-e-femrave-video/60%Daily2017-10-03 13:57
https://kosova-info.com/ne-kete-foto-nuk-do-ta-njihni-vesa-lumen-ja-si-dukej-vite-me-pare/60%Daily2017-10-03 13:42
https://kosova-info.com/okb-e-shqetesuar-per-civilet-ne-zonat-e-luftes-ne-irak/60%Daily2017-10-03 13:37
https://kosova-info.com/shfaqje-te-vecante-nga-miley-per-nder-te-viktimave-te-las-vegasit/60%Daily2017-10-03 13:21
https://kosova-info.com/whatsapp-prezantoi-nj-set-t-ri-emoji-n-android/60%Daily2017-10-03 13:15
https://kosova-info.com/bayern-munich-me-super-perforcim-te-ri-foto/60%Daily2017-10-03 13:10
https://kosova-info.com/lideret-reformiste-iraniane-denohen-me-burgim/60%Daily2017-10-03 13:05
https://kosova-info.com/perkrahesit-e-navalnyt-planifikojne-proteste-me-7-tetor/60%Daily2017-10-03 12:53
https://kosova-info.com/kjo-nuk-pritej-arilena-ara-ne-koncert-me-tanga/60%Daily2017-10-03 12:13
https://kosova-info.com/sa-bajame-duhet-te-hani-saktesisht-cdo-dite-per-te-rene-ne-peshe/60%Daily2017-10-03 12:08
https://kosova-info.com/eni-koci-si-princeshe-ne-promovimin-e-linjes-se-saj/60%Daily2017-10-03 11:59
https://kosova-info.com/real-madrid-befason-me-perforcimin-e-ri-cmimi-75-milione-euro-foto/60%Daily2017-10-03 11:50
https://kosova-info.com/abrashi-komuna-e-prishtines-nuk-bashkepunoi-per-kujdes-shtepiak-shendetesor-per-pensioniste/60%Daily2017-10-03 11:32
https://kosova-info.com/rusia-i-jep-qasje-n-internet-kores-s-veriut/60%Daily2017-10-03 09:38
https://kosova-info.com/shba-ja-do-te-reduktoje-stafin-diplomatik-ne-kube/60%Daily2017-10-03 11:11
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-vdes-nga-ataku-kardiak/60%Daily2017-10-03 11:02
https://kosova-info.com/milan-me-perforcim-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-10-03 10:58
https://kosova-info.com/milan-me-perforcim-nga-barcelona-foto/60%Daily2017-10-03 10:58
https://kosova-info.com/doktoret-u-bejne-thirrje-prinderve-mos-i-lejoni-femijet-tuaj-te-luajne-ne-keto-gjashte-sporte/60%Daily2017-10-03 10:55
https://kosova-info.com/pas-referendumit-ne-kataloni-nis-greva/60%Daily2017-10-03 10:30
https://kosova-info.com/pas-referendumit-ne-kataloni-nis-greva/60%Daily2017-10-03 10:30
https://kosova-info.com/gjashte-ushtrime-per-stomak-te-rrafshet-video/60%Daily2017-10-03 10:08
https://kosova-info.com/ekuador-arrestohet-zv-presidenti-jorge-glas-per-korrupsion/60%Daily2017-10-03 09:50
https://kosova-info.com/zyrtare-bunjaki-publikon-listen-e-kosoves-kunder-ukraines-dhe-islandes-foto/60%Daily2017-10-03 09:39
https://kosova-info.com/elvana-mbeshtet-era-istrefin/60%Daily2017-10-03 09:31
https://kosova-info.com/arme-bullgare-per-xhihadistet/60%Daily2017-10-03 09:30
https://kosova-info.com/rusia-thote-se-ka-vrare-qindra-anetare-te-isis-it/60%Daily2017-10-03 09:29
https://kosova-info.com/luftojeni-gripin-me-keto-receta-natyrale-me-xhenxhefil/60%Daily2017-10-03 09:18
https://kosova-info.com/haradinaj-riperserit-vota-ime-per-versionin-aktual-te-demarkacionit-me-malin-e-zi-eshte-jo/60%Daily2017-10-03 09:14
https://kosova-info.com/bebe-rexha-lutet-per-viktimat-ne-las-vegas-foto/60%Daily2017-10-03 08:51
https://kosova-info.com/bebe-rexha-lutet-per-viktimat-ne-las-vegas-foto-2/60%Daily2017-10-03 08:51
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-i-keq-nga-bale/60%Daily2017-10-03 08:43
https://kosova-info.com/63-5-milione-dollare-demshperblim-nga-irani-per-ish-marinsin-amerikan/60%Daily2017-10-03 08:27
https://kosova-info.com/lumi-b-uron-gruan-pa-ty-skam-te-gjalle-foto/60%Daily2017-10-03 08:26
https://kosova-info.com/artiola-toska-rikthehet-me-kengen-ne/60%Daily2017-10-03 08:05
https://kosova-info.com/bomba-per-imunitet-dhe-hekur-ne-organizem/60%Daily2017-10-03 08:00
https://kosova-info.com/partite-maqedonase-ne-gare-per-votat-e-shqiptareve/60%Daily2017-10-03 07:55
https://kosova-info.com/problem-i-madh-te-chelsea-zbulohet-sa-do-te-mungoje-morata/60%Daily2017-10-03 07:40
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-shfaqet-plot-sharm/60%Daily2017-10-03 07:15
https://kosova-info.com/koment-porosi-ne-vend-te-rikujtimit/60%Daily2017-10-03 07:05
https://kosova-info.com/si-te-mbani-memorizoni-cdo-gje-shpejt-dhe-lehte-video/60%Daily2017-10-03 07:02
https://kosova-info.com/telekomi-rus-i-jep-qasje-ne-internet-korese-se-veriut/60%Daily2017-10-03 06:50
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-krize-shikojeni-cfare-ka-bere-messi-foto/60%Daily2017-10-03 05:32
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-krize-shikojeni-cfare-ka-bere-messi-foto/60%Daily2017-10-03 05:32
https://kosova-info.com/problem-i-madh-pique-ne-rrezik/60%Daily2017-10-03 05:24
https://kosova-info.com/nissan-terheq-nga-tregu-1-21-milion-automjete/60%Daily2017-10-02 21:57
https://kosova-info.com/plumba-ndaj-dy-te-rinjve-ne-tropoje/60%Daily2017-10-02 21:56
https://kosova-info.com/plumba-ndaj-dy-te-rinjve-ne-tropoje/60%Daily2017-10-02 21:56
https://kosova-info.com/die-welt-edhe-kosovaret-mund-te-marrin-vize-lehte-nese-kane-nje-oferte-pune-ne-gjermani/60%Daily2017-10-02 21:50
https://kosova-info.com/buffon-akoma-portieri-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2017-10-02 21:46
https://kosova-info.com/google-i-jep-fund-first-click-free/60%Daily2017-10-02 21:45
https://kosova-info.com/remzie-osmani-ka-disa-fjale-pas-fejeses-se-djalit/60%Daily2017-10-02 21:42
https://kosova-info.com/thaci-ne-shba-kosova-mbetet-e-perkushtuar-ne-luften-kunder-terrorizmit/60%Daily2017-10-02 21:36
https://kosova-info.com/keshilla-bukurie-nga-femrat-koreane/60%Daily2017-10-02 21:28
https://kosova-info.com/labi-rikthehet-ne-ekranin-e-rtv-21-ndjen-nostalgji/60%Daily2017-10-02 21:26
https://kosova-info.com/renditja-per-kepucen-e-arte-te-evropes-foto-2/60%Daily2017-10-02 21:24
https://kosova-info.com/deklarohen-te-pafajshem-15-policet-e-akuzuar-per-marrje-ryshfeti/60%Daily2017-10-02 21:18
https://kosova-info.com/ja-cka-po-bejne-ne-after-party-te-zhurma-show-fjolla-morina-dhe-morena-taraku/60%Daily2017-10-02 21:14
https://kosova-info.com/ja-cka-po-bejne-ne-after-party-te-zhurma-show-fjolla-morina-dhe-morena-taraku/60%Daily2017-10-02 21:14
https://kosova-info.com/nese-keni-probleme-me-fytyren-konsumoni-keto-ushqime-2/60%Daily2017-10-02 21:14
https://kosova-info.com/zidane-i-zhgenjyer-nga-ronaldo-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-10-02 21:12
https://kosova-info.com/driton-caushi-inspirohet-nga-shpend-ahmeti-premton-shujta-per-nxenesit/60%Daily2017-10-02 21:01
https://kosova-info.com/burri-i-vret-macen-gruaja-hakmerret-duke-bere-seks-me/60%Daily2017-10-02 20:57
https://kosova-info.com/burri-i-vret-macen-gruaja-hakmerret-duke-bere-seks-me/60%Daily2017-10-02 20:57
https://kosova-info.com/katalonia-do-te-kete-nje-ekip-qe-do-tia-kete-friken-e-gjithe-evropa-foto/60%Daily2017-10-02 20:53
https://kosova-info.com/puna-e-pare-e-gjinit-per-arsim-sanimi-i-tualeteve-ne-shkolla/60%Daily2017-10-02 20:46
https://kosova-info.com/blero-del-me-cante-te-femrave-foton-ia-hedhin-ne-rrjete-sociale/60%Daily2017-10-02 20:44
https://kosova-info.com/sakrifica-e-madhe-e-gylserenit-per-serialin-e-ri/60%Daily2017-10-02 20:39
https://kosova-info.com/barcelona-ne-premierlige-vjen-reagimi-i-arsene-wengerit/60%Daily2017-10-02 20:38
https://kosova-info.com/si-te-stimuloni-daljen-e-qimeve-te-rritura-nen-lekure-2/60%Daily2017-10-02 20:33
https://kosova-info.com/keto-10-gjera-ne-dhomen-tuaj-te-gjumit-jane-te-rrezikshme-per-shendetin-tuaj/60%Daily2017-10-02 20:29
https://kosova-info.com/keto-10-gjera-ne-dhomen-tuaj-te-gjumit-jane-te-rrezikshme-per-shendetin-tuaj/60%Daily2017-10-02 20:29
https://kosova-info.com/%e2%80%8bharadinaj-ribashkimi-i-gjermanise-shprese-e-nje-te-ardhme-pa-kufij-ndares/60%Daily2017-10-02 20:24
https://kosova-info.com/formacioni-i-muajit-ne-evrope-foto/60%Daily2017-10-02 20:20
https://kosova-info.com/ermeni-fokus-do-te-jete-sektori-privat/60%Daily2017-10-02 20:15
https://kosova-info.com/ky-eshte-fituesi-i-cmimit-kryesor-dhe-jo-vetem-ne-zhurmashow-2017/60%Daily2017-10-02 20:13
https://kosova-info.com/keshtu-fishkellehet-pique-ne-stervitjen-e-pare-te-spanja-video/60%Daily2017-10-02 20:05
https://kosova-info.com/thaci-shba-i-thote-po-perfshirjes-se-saj-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2017-10-02 20:00
https://kosova-info.com/gra-keni-kujdes-keto-gjera-i-fshehin-meshkujt-nga-ju/60%Daily2017-10-02 20:00
https://kosova-info.com/muller-zgjedh-formacionin-me-te-mire-te-tij-ne-fifa-18-foto/60%Daily2017-10-02 19:48
https://kosova-info.com/shfaqet-bubulina-krasniqi-ja-sa-ka-ndryshuar-pas-lindjes/60%Daily2017-10-02 19:43
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-valon-behramin/60%Daily2017-10-02 19:38
https://kosova-info.com/babai-i-sulmuesit-ne-las-vegas-ishte-ne-listen-e-me-te-kerkuarve-nga-fbi/60%Daily2017-10-02 19:34
https://kosova-info.com/kur-beni-thashetheme-demtoni-edhe-veten-por-ka-nje-menyre-per-ti-shmangur/60%Daily2017-10-02 19:28
https://kosova-info.com/debati-i-nxehte-mes-kadri-veselit-dhe-driton-selmanajt-video/60%Daily2017-10-02 19:21
https://kosova-info.com/putin-ngushellon-trumpin-per-tragjedine-e-las-vegasit/60%Daily2017-10-02 19:17
https://kosova-info.com/ja-me-ke-nga-ethet-e-ruan-akoma-shoqerine-besart-halimi/60%Daily2017-10-02 19:16
https://kosova-info.com/ndaloni-se-perdoruri-qirinj-aromatike-krijojne-deme-serioze-te-shendetit/60%Daily2017-10-02 19:14
https://kosova-info.com/wow-big-mama-le-mbrapa-shume-kolege-me-paraqitjen-e-saj-te-fundit/60%Daily2017-10-02 18:46
https://kosova-info.com/gabimi-qe-bejne-ciftet-e-reja-gjate-aktit-seksual/60%Daily2017-10-02 18:39
https://kosova-info.com/franca-i-del-krah-spanjes-per-katalonine/60%Daily2017-10-02 18:30
https://kosova-info.com/pannuci-flet-per-kthimin-ne-kombetare-te-xhakes-dhe-cikalleshit/60%Daily2017-10-02 18:00
https://kosova-info.com/veseli-pdk-eshte-platforma-me-e-mire-politike-dhe-forca-e-ndryshimeve-te-medha/60%Daily2017-10-02 17:58
https://kosova-info.com/gjerat-qe-femrat-bejne-para-seksit-por-nuk-i-pranojne/60%Daily2017-10-02 17:56
https://kosova-info.com/publikohet-traileri-i-flimit-mbi-oscar-pistorius/60%Daily2017-10-02 17:31
https://kosova-info.com/shfletuesi-microsoft-edge-ka-mbi-70-shtojca/60%Daily2017-10-02 17:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-befasia-e-panuccit-per-ndeshjen-me-spanjen-dhe-italine/60%Daily2017-10-02 17:10
https://kosova-info.com/raporti-i-google-autoritetet-shqiptare-0-krkesa-pr-informacion-autoritetet-kosova-3/60%Daily2017-10-02 19:23
https://kosova-info.com/fazli-hoxha-fshatrat-e-gjakoves-do-ti-ktheje-ne-zona-turistike/60%Daily2017-10-02 16:49
https://kosova-info.com/serbia-kerkon-nga-britania-e-madhe-ta-mbeshtes-nje-zgjidhje-te-drejte-per-kosoven/60%Daily2017-10-02 16:42
https://kosova-info.com/zbulohet-pajisja-qe-ju-mundeson-ti-kontrolloni-enderrat/60%Daily2017-10-02 16:27
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-albanologu-robert-elsie/60%Daily2017-10-02 16:23
https://kosova-info.com/zbulohet-emri-i-projektit-me-te-ri-nga-miriam-cani/60%Daily2017-10-02 16:20
https://kosova-info.com/bastoret-zbulojne-trajnerin-e-ri-te-milanit-foto/60%Daily2017-10-02 16:09
https://kosova-info.com/fbi-sulmuesi-i-las-vegasit-nuk-ka-lidhje-me-isis-in/60%Daily2017-10-02 16:07
https://kosova-info.com/iphone-8-i-bie-ekrani-vetvetiu/60%Daily2017-10-02 16:00
https://kosova-info.com/shkon-ne-58-numri-i-te-vdekurve-nga-sulmi-ne-las-vegas/60%Daily2017-10-02 15:45
https://kosova-info.com/assassins-creed-origins-video/60%Daily2017-10-02 15:30
https://kosova-info.com/ubt-hapi-qendrn-e-inovacionit-social-colibri-nis-java-e-inovacionit-social/60%Daily2017-10-02 17:26
https://kosova-info.com/pas-daljes-ne-shitje-raportohen-dy-problemet-e-para-ne-iphone-8/60%Daily2017-10-02 15:19
https://kosova-info.com/meta-reagon-pas-sulmit-ne-las-vegas-jam-i-tronditur-nga-ky-akt-barbar/60%Daily2017-10-02 15:13
https://kosova-info.com/vdes-gjate-lindjes-aktorja-e-njohur-e-serialeve-foto/60%Daily2017-10-02 15:06
https://kosova-info.com/papa-francesku-e-quan-tragjedi-te-pakuptimte-sulmin-ne-las-vegas/60%Daily2017-10-02 15:05
https://kosova-info.com/nuk-ju-ze-gjumi-te-gjithe-zgjidhjen-e-ketij-problemi-e-kemi-ne-shtepi/60%Daily2017-10-02 15:00
https://kosova-info.com/eric-paddock-vellai-im-nuk-kishte-perkatesi-fetare-jemi-te-habitur-me-masakren-ne-las-vegas/60%Daily2017-10-02 14:48
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-sanchez-me-skuader-te-re/60%Daily2017-10-02 14:44
https://kosova-info.com/gjerat-qe-mund-ti-beni-me-celularin-tuaj-qe-ndoshta-nuk-e-keni-ditur/60%Daily2017-10-02 14:37
https://kosova-info.com/se-paku-11-te-vrare-nga-nje-sulm-me-bombe-ne-siri/60%Daily2017-10-02 14:32
https://kosova-info.com/tesla-pran-prfundimit-t-bateris-m-t-madhe-n-bot/60%Daily2017-10-02 16:11
https://kosova-info.com/pushteti-dhe-opozita-vazhdojne-me-polemika-e-akuza-ne-kuvend/60%Daily2017-10-02 14:10
https://kosova-info.com/lind-foshnja-me-zemren-jashte-gjoksit-video/60%Daily2017-10-02 14:08
https://kosova-info.com/zbulim-realiteti-nuk-ekziston-nese-nuk-e-shikoni-video/60%Daily2017-10-02 13:48
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-si-dukej-gold-ag-ne-mbremjen-e-matures-foto/60%Daily2017-10-02 13:45
https://kosova-info.com/londer-nju-jork-per-29-minuta-foto/60%Daily2017-10-02 13:39
https://kosova-info.com/tundimi-tek-frigoriferi/60%Daily2017-10-02 13:36
https://kosova-info.com/roma-mundi-milanin-por-sot-e-merr-nje-lajm-te-keq-foto/60%Daily2017-10-02 13:12
https://kosova-info.com/kufje-me-flori-dhe-me-cmim-te-palogjikshem-foto/60%Daily2017-10-02 13:00
https://kosova-info.com/trump-reagon-per-sulmin-e-armatosur-ne-las-vegas/60%Daily2017-10-02 12:45
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-gjerman-ben-thirrje-per-bisedime-ne-mes-te-spanjes-dhe-katalonise/60%Daily2017-10-02 12:26
https://kosova-info.com/dicka-e-re-po-vjen-nga-gold-ag-foto/60%Daily2017-10-02 12:25
https://kosova-info.com/po-ju-bien-floket-me-keto-ushqime-mund-ta-parandaloni/60%Daily2017-10-02 12:21
https://kosova-info.com/camp-nou-i-zbrazur-ja-cfare-ndodhi-sot/60%Daily2017-10-02 12:00
https://kosova-info.com/ambasadori-i-ri-i-shba-se-arrin-ne-moske/60%Daily2017-10-02 11:35
https://kosova-info.com/shperqendrimi-ne-timon-nuk-e-ka-fajin-celulari/60%Daily2017-10-02 11:33
https://kosova-info.com/lumir-abdixhiku-te-behemi-bashke-dhe-ta-nderpresim-kete-frankenshtain-qeverisje/60%Daily2017-10-02 11:20
https://kosova-info.com/forma-briliante-per-te-mbajtur-qendrim-perfekt-te-trupit-fotovideo/60%Daily2017-10-02 11:00
https://kosova-info.com/eni-koci-perfundon-ne-spital-kjo-eshte-gjendja-e-saj-foto/60%Daily2017-10-02 10:56
https://kosova-info.com/calhanoglu-me-arsyetimin-me-qesharak-ne-bote-per-kartonin-e-kuq-ndaj-romes/60%Daily2017-10-02 10:30
https://kosova-info.com/google-braktis-politikn-kontroverse-first-click-free/60%Daily2017-10-02 08:54
https://kosova-info.com/google-braktis-politikn-kontroverse-first-click-free/60%Daily2017-10-02 08:54
https://kosova-info.com/formohet-keshilli-kurd-per-referendumin/60%Daily2017-10-02 10:10
https://kosova-info.com/formohet-keshilli-kurd-per-referendumin/60%Daily2017-10-02 10:10
https://kosova-info.com/thaci-per-robert-elsie-u-shua-nje-nga-mendjet-me-te-ndritura-albanologjike/60%Daily2017-10-02 10:03
https://kosova-info.com/10-ushtrimet-e-syrit-qe-duhet-ti-beni-patjeter-video/60%Daily2017-10-02 09:38
https://kosova-info.com/ja-cfare-e-shtyu-engjin-te-merret-me-muzike-popullore-video/60%Daily2017-10-02 09:32
https://kosova-info.com/sanchez-nenshkruan-para-kontrate-me-gjigantin-evropian-paga-do-tiu-le-pa-fjale/60%Daily2017-10-02 09:08
https://kosova-info.com/jo-vetem-katalonja-ja-kerkesat-per-pavaresi-ne-europe/60%Daily2017-10-02 09:08
https://kosova-info.com/vdes-ne-aksident-shoferi-i-nje-motociklete/60%Daily2017-10-02 08:19
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-shtetas-i-huaj-pasi-po-incizonte-me-dron-sheshet-e-prishtines/60%Daily2017-10-02 08:11
https://kosova-info.com/rita-ora-me-tatuazh-te-ri-foto/60%Daily2017-10-02 08:08
https://kosova-info.com/etrit-berisha-tregon-prapaskenen-e-madhe-e-penalltise-se-dybalas/60%Daily2017-10-02 08:00
https://kosova-info.com/12-gjerat-qe-nje-prodhues-filmash-duhet-te-bleje-video/60%Daily2017-10-02 07:53
https://kosova-info.com/momenti-i-sulmit-me-automatik-ne-las-vegas-video/60%Daily2017-10-02 07:38
https://kosova-info.com/presion-nga-bangladeshi-per-ti-kthyer-refugjatet-ne-mianmar-2/60%Daily2017-10-02 07:16
https://kosova-info.com/milioneshi-i-pare-per-no-i-love-yous-nga-era-istrefi-fotovideo/60%Daily2017-10-02 06:51
https://kosova-info.com/pavaresia-e-katalunise-shikoni-cfare-kane-bere-tifozet-e-realit-mbreme-foto/60%Daily2017-10-02 06:29
https://kosova-info.com/presion-nga-bangladeshi-per-ti-kthyer-refugjatet-ne-mianmar/60%Daily2017-10-02 06:05
https://kosova-info.com/lirohet-nga-burgu-shkrimtari-uzbek/60%Daily2017-10-02 05:49
https://kosova-info.com/porto-rikos-vazhdon-ti-mungoje-rryma-dhe-uji-i-pijshem/60%Daily2017-10-01 21:59
https://kosova-info.com/nje-nate-me-robert-berishen-ja-pergjigja-e-linda-reit-fotovideo/60%Daily2017-10-01 21:54
https://kosova-info.com/premtohen-projekte-te-reja-per-komunen-e-shtimes/60%Daily2017-10-01 21:49
https://kosova-info.com/real-madrid-20-espanyol-notat-e-futbollisteve-foto/60%Daily2017-10-01 21:40
https://kosova-info.com/lluka-e-lekaj-e-bejne-sefte-vagonin-e-ri-te-trenit-foto/60%Daily2017-10-01 21:40
https://kosova-info.com/edhe-nje-tjeter-aksident-ne-kryeqytet-foto/60%Daily2017-10-01 21:35
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-po-vjen-me-aroma-e-saj-foto/60%Daily2017-10-01 21:29
https://kosova-info.com/hashim-thaci-e-befason-albin-kurtin-e-dekoron-me-urdhrin-e-lirise-per-protestat-e-vitit-1997/60%Daily2017-10-01 21:22
https://kosova-info.com/atalanta-juve-kjo-eshte-nota-e-berishes-qe-shkelqeu-ne-kete-perballje-foto/60%Daily2017-10-01 21:19
https://kosova-info.com/para-shpalljes-se-rezultateve-katalonia-thote-se-e-ka-fituar-te-drejten-per-shtetesi/60%Daily2017-10-01 21:18
https://kosova-info.com/shikoni-si-ia-mbrojti-berisha-penalltine-dybalas-video/60%Daily2017-10-01 21:08
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-prishtine-foto-2/60%Daily2017-10-01 20:54
https://kosova-info.com/atalanta-e-berishes-e-ndal-juventusin-video/60%Daily2017-10-01 20:44
https://kosova-info.com/serbet-e-krahasojne-katalonine-me-kosoven-dalin-kunder-referendumit/60%Daily2017-10-01 20:42
https://kosova-info.com/real-madridi-i-falet-iscos-video/60%Daily2017-10-01 20:36
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhurata-me-e-madhe-qe-e-ka-marre-rene-foto/60%Daily2017-10-01 20:31
https://kosova-info.com/e-kishte-kthyer-klasen-ne-nje-strofull-seksi-6-vjet-burg-per-mesuesen/60%Daily2017-10-01 20:31
https://kosova-info.com/atalanta-shokon-juventusin-video/60%Daily2017-10-01 20:23
https://kosova-info.com/maestro-isco-shenon-nje-super-gol-video/60%Daily2017-10-01 20:16
https://kosova-info.com/po-vjen-super-hiti-besarti-ne-bashkepunim-me-nje-kengetare-shume-te-suksesshme-video/60%Daily2017-10-01 20:13
https://kosova-info.com/hoxha-valdete-idrizi-eshte-e-vendosur-per-ta-rikthyer-perspektiven-ne-mitrovice/60%Daily2017-10-01 19:56
https://kosova-info.com/me-ne-fund-zbulohet-a-ka-te-dashur-vajza-e-shyhrete-behlulit-video/60%Daily2017-10-01 19:51
https://kosova-info.com/barca-las-palmas-megjithate-nje-tifoz-hyri-ne-fushe-me-nje-mesazh-special-foto/60%Daily2017-10-01 19:44
https://kosova-info.com/ky-eshte-gabimi-qe-nuk-duhet-te-beni-kurre-me-telefonin-rrit-rrezikun-e-shperthimit-2/60%Daily2017-10-01 19:35
https://kosova-info.com/taulant-xhaka-me-i-dashuruar-se-kurre-merr-nje-puthje-te-embel-nga-vajza-qe-ia-rrembeu-zemren-foto/60%Daily2017-10-01 19:32
https://kosova-info.com/gruaja-e-milaim-zekes-tregon-tmerrin-qe-perjetoi-familja-pasi-iu-rrah-burri-video/60%Daily2017-10-01 19:12
https://kosova-info.com/modelja-e-famshme-shqiptare-ne-prag-te-dasmes-mbledh-mikeshat-per-festen-e-beqarise-foto/60%Daily2017-10-01 19:04
https://kosova-info.com/a-e-dini-qe-keto-ushqime-ju-shtojne-deshiren-per-seks-2/60%Daily2017-10-01 19:02
https://kosova-info.com/a-e-dini-qe-keto-ushqime-ju-shtojne-deshiren-per-seks-2/60%Daily2017-10-01 19:02
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-ja-si-e-le-foshnjen-ne-toke-dhe-vazhdon-ti-ktheje-mesazhet-ne-telefon/60%Daily2017-10-01 18:53
https://kosova-info.com/kryeministri-i-spanjes-nuk-kishte-referendum-per-pavaresi-ne-kataloni/60%Daily2017-10-01 18:46
https://kosova-info.com/vazhdon-dhuna-ne-kataloni-mbi-760-te-lenduar-pas-perleshjeve-me-policine/60%Daily2017-10-01 18:28
https://kosova-info.com/pique-me-lot-ne-sy-jam-krenar-per-popullin-katalanas-jam-gati-edhe-te-largohem-nga-kombetarja/60%Daily2017-10-01 18:23
https://kosova-info.com/qeveria-katalonase-spanja-eshte-sot-turpi-i-evropes/60%Daily2017-10-01 18:22
https://kosova-info.com/ja-me-cka-u-perball-engji-cdo-nate-neper-dasma-video/60%Daily2017-10-01 18:21
https://kosova-info.com/hoxhaj-denon-sulmin-ne-kanada/60%Daily2017-10-01 18:15
https://kosova-info.com/majk-i-kthehet-zanatit-te-vjeter-video/60%Daily2017-10-01 18:09
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-coca-cola-perdoret-edhe-per-kete/60%Daily2017-10-01 17:49
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-pare-nga-be-ja-per-ngjarjet-ne-kataloni/60%Daily2017-10-01 17:47
https://kosova-info.com/lufta-ne-siri-vazhdojne-te-vriten-me-mijera/60%Daily2017-10-01 17:42
https://kosova-info.com/kujdes-nese-sperma-juaj-ka-kete-ngjyre-urgjent-tek-mjeku/60%Daily2017-10-01 17:38
https://kosova-info.com/50-cent-tregon-si-i-humbi-24-5-kilograme-per-nente-jave-fotovideo/60%Daily2017-10-01 17:38
https://kosova-info.com/perkunder-dhunes-katalonasit-votuan-presin-rezultatet-ne-qender-te-barcelones/60%Daily2017-10-01 17:37
https://kosova-info.com/sandale-te-bera-nga-natyra-video/60%Daily2017-10-01 17:32
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ben-shendetit-tuaj-pornografia-e-tepert/60%Daily2017-10-01 17:30
https://kosova-info.com/vriten-gabimisht-10-pjesetare-te-sigurise-afgane/60%Daily2017-10-01 17:25
https://kosova-info.com/abrashi-shpalosi-projektet-zhvillimore-edhe-ne-mramor/60%Daily2017-10-01 17:00
https://kosova-info.com/benevento-1-2-inter-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-10-01 16:43
https://kosova-info.com/benevento-1-2-inter-notat-e-lojtareve-foto/60%Daily2017-10-01 16:43
https://kosova-info.com/turizmi-ne-kube-goditet-nga-kufizimi-amerikan-i-udhetimeve/60%Daily2017-10-01 16:31
https://kosova-info.com/turizmi-ne-kube-goditet-nga-kufizimi-amerikan-i-udhetimeve/60%Daily2017-10-01 16:31
https://kosova-info.com/shoku-i-pare-i-tianit-eshte-nje-kengetar-shume-i-kerkuar-foto/60%Daily2017-10-01 16:29
https://kosova-info.com/cfare-problem-shkaktohen-nga-pornografia-e-tepert/60%Daily2017-10-01 16:10
https://kosova-info.com/coutinho-me-super-gol-e-kalon-ne-epersi-liverpoolin-video/60%Daily2017-10-01 16:05
https://kosova-info.com/e-shtata-me-radhe-per-barcelonen-video/60%Daily2017-10-01 16:03
https://kosova-info.com/pamje-te-tmerrshme-policia-spanjolle-i-terheq-zvarre-katalunaset-video/60%Daily2017-10-01 15:40
https://kosova-info.com/me-shume-se-460-njerez-u-plagosen-gjate-perleshjeve-ne-kataloni/60%Daily2017-10-01 15:19
https://kosova-info.com/e-pabesueshmenoizy-dhe-enca-behen-perseri-miq-ja-faktet-foto/60%Daily2017-10-01 14:58
https://kosova-info.com/numri-i-krkesave-shtetrore-pr-informacion-ndaj-google-rritet-ndjeshm-n-2017-n/60%Daily2017-10-01 14:56
https://kosova-info.com/toyota-dhe-mazda-bashkojne-forcat-per-automobilat-elektrike/60%Daily2017-10-01 14:49
https://kosova-info.com/statuja-e-skenderbeut-vendoset-ne-michigan/60%Daily2017-10-01 14:45
https://kosova-info.com/las-palmas-provokon-barcelonen-me-kete-simbol-ne-fanella-foto/60%Daily2017-10-01 14:44
https://kosova-info.com/elon-musk-do-t-drgoj-njerz-nga-londra-n-nju-jork-n-29-minuta/60%Daily2017-10-01 14:41
https://kosova-info.com/si-te-mesoni-italisht-permes-storieve-te-shkurtra-video/60%Daily2017-10-01 14:27
https://kosova-info.com/nese-keni-probleme-me-fytyren-konsumoni-keto-ushqime/60%Daily2017-10-01 14:02
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-ne-cilen-moshe-e-kendoi-engji-kengen-e-pare-video/60%Daily2017-10-01 13:41
https://kosova-info.com/shba-irani-ne-listen-e-vendeve-qe-nuk-po-lufton-trafikimin-e-qenieve-njerezore/60%Daily2017-10-01 13:34
https://kosova-info.com/shba-irani-ne-listen-e-vendeve-qe-nuk-po-lufton-trafikimin-e-qenieve-njerezore/60%Daily2017-10-01 13:34
https://kosova-info.com/shba-irani-ne-listen-e-vendeve-qe-nuk-po-lufton-trafikimin-e-qenieve-njerezore/60%Daily2017-10-01 13:34
https://kosova-info.com/brozovic-shenon-dy-gola-per-5-minuta-video/60%Daily2017-10-01 13:30
https://kosova-info.com/sulmuesi-ne-marseje-bertiti-allahu-akbar-para-se-ti-qellonte-me-thike-disa-persona/60%Daily2017-10-01 13:29
https://kosova-info.com/nese-hani-keto-ushqime-me-barkun-bosh-rrezikoni-atak-kardiak/60%Daily2017-10-01 13:17
https://kosova-info.com/qeveria-katalonase-mbi-337-persona-jane-lenduar-pas-perleshjeve-me-policine/60%Daily2017-10-01 12:31
https://kosova-info.com/napoli-i-pandalshem-fiton-perseri-shikoni-ku-eshte-ne-tabele-tani-video/60%Daily2017-10-01 12:24
https://kosova-info.com/dikur-ishte-aktore-blerta-tregon-a-do-ti-kthehet-profesionit-te-vjeter-video/60%Daily2017-10-01 12:22
https://kosova-info.com/abrashi-kam-projekte-konkrete-per-kerkesat-e-qytetareve-te-prishtines/60%Daily2017-10-01 12:15
https://kosova-info.com/cfare-tregon-pesha-juaj/60%Daily2017-10-01 11:57
https://kosova-info.com/se-paku-11-police-te-lenduar-ne-kataloni/60%Daily2017-10-01 11:37
https://kosova-info.com/edona-flet-per-adelinen-dhe-leonoren-kemi-kalu-shume-mire-video/60%Daily2017-10-01 11:05
https://kosova-info.com/insigne-nxjerre-nga-loja-6-mbrojtes-te-cagliarit-me-nje-prekje-te-vetme-video/60%Daily2017-10-01 11:04
https://kosova-info.com/insigne-nxjerre-nga-loja-6-mbrojtes-te-cagliarit-me-nje-prekje-te-vetme-video/60%Daily2017-10-01 11:04
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-nga-barcelona-policia-rreh-e-terrorizon-votuesit/60%Daily2017-10-01 10:47
https://kosova-info.com/bruno-flet-per-here-te-pare-per-arten-video/60%Daily2017-10-01 10:40
https://kosova-info.com/si-katalunia-shume-rajone-ne-evrope-kerkojne-shkeputjen/60%Daily2017-10-01 10:28
https://kosova-info.com/marilyn-manson-lendohet-rende-nga-dy-arme-gjigante-gjate-koncertit-video/60%Daily2017-10-01 10:15
https://kosova-info.com/hrw-irani-rekruton-femijet-afgan-per-te-luftuar-ne-siri/60%Daily2017-10-01 09:55
https://kosova-info.com/gjiganti-italian-refuzoi-yllin-e-la-ligas/60%Daily2017-10-01 09:28
https://kosova-info.com/policia-spanjolle-i-gjuan-me-plumba-gome-votuesit-ne-kataloni/60%Daily2017-10-01 09:25
https://kosova-info.com/policia-spanjolle-nis-konfiskimin-e-kutive-te-votimit-ne-barcelone/60%Daily2017-10-01 09:22
https://kosova-info.com/7-vitamina-esenciale-qe-duhet-ti-merrni-patjeter-pas-moshes-40-vjec/60%Daily2017-10-01 09:05
https://kosova-info.com/engji-rrefen-per-ndodhite-ne-dasma-ku-kendoi-me-shyhreten-video/60%Daily2017-10-01 09:01
https://kosova-info.com/remzie-osmani-fejon-djalin-kjo-ishte-atmosfera-video/60%Daily2017-10-01 08:35
https://kosova-info.com/sot-kater-ndeshje-ne-superlige-dy-prej-tyre-jane-derbi/60%Daily2017-10-01 08:29
https://kosova-info.com/britanikja-tregon-se-si-u-dhunua-nga-vjehrri-e-nuk-e-dinte-se-i-kujt-ishte-femija-qe-po-e-mbante/60%Daily2017-10-01 07:46
https://kosova-info.com/anetaresimi-ne-keshillin-e-evropes-rruge-e-gjate-per-kosoven/60%Daily2017-10-01 07:40
https://kosova-info.com/arilena-perseri-performon-ne-rumani-foto/60%Daily2017-10-01 07:20
https://kosova-info.com/keshtu-falenderon-era-ata-qe-po-e-perkrahin-per-kengen-e-fundit-foto/60%Daily2017-10-01 06:55
https://kosova-info.com/berisha-kunder-juventusit-formacionet-e-ekipeve-foto/60%Daily2017-10-01 06:54
https://kosova-info.com/neser-vazhdon-seanca-e-jashtezakonshme-e-kuvendit/60%Daily2017-10-01 06:33
https://kosova-info.com/shqiptareve-te-heshtur-u-zbulohet-fabrika-e-droges-me-vleren-e-115-000-paund/60%Daily2017-10-01 06:10
https://kosova-info.com/geti-takon-nje-artist-te-madh-ne-xhamajka-foto/60%Daily2017-10-01 06:06
https://kosova-info.com/mbahet-referendumi-per-pavaresi-te-katalonise/60%Daily2017-10-01 05:59