XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/ja-pse-lojtaret-mbulojne-gojen-kur-flasin-me-njeri-tjetrin/60%Daily2017-11-30 22:59
https://kosova-info.com/veseli-nuk-jam-penduar-qe-i-ofrova-haradinajt-poziten-e-kryeministrit/60%Daily2017-11-30 22:58
https://kosova-info.com/reshjet-e-dendura-te-shiut-vlora-nen-pushtetin-e-ujit/60%Daily2017-11-30 22:56
https://kosova-info.com/pacolli-me-457-mije-euro-borxh-ndaj-personit-fizik/60%Daily2017-11-30 22:55
https://kosova-info.com/e-pyesin-per-lorin-dhe-shkurten-leonora-vihet-ne-pozite-te-veshtire/60%Daily2017-11-30 22:54
https://kosova-info.com/situata-e-renduar-nga-moti-i-keq-ne-shqiperi/60%Daily2017-11-30 22:52
https://kosova-info.com/pdk-shpreh-keqardhje-per-kandidimin-per-kryetar-komune-te-te-denuarit/60%Daily2017-11-30 22:42
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-por-e-vertet-dikur-kishte-180-kilograme-sot-ia-kane-lakmi-per-transformimin-e-trupit-foto/60%Daily2017-11-30 22:40
https://kosova-info.com/chelsea-transferon-vellane-e-eden-hazardit/60%Daily2017-11-30 22:39
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-studentja-shqiptare-qe-u-gjet-e-vdekur/60%Daily2017-11-30 22:38
https://kosova-info.com/grimeria-ia-nxjerre-kete-sekret-yllka-kuqit/60%Daily2017-11-30 22:31
https://kosova-info.com/rugova-thote-se-aak-kishte-rrjet-kriminal-ne-istog-qe-manipuloi-votat-me-poste/60%Daily2017-11-30 22:25
https://kosova-info.com/strakosha-kemi-treguar-se-jemi-skuader-e-forte-nuk-do-te-ndalemi/60%Daily2017-11-30 22:23
https://kosova-info.com/fuqia-mrekulliberese-e-aspirines-duhen-vetem-3-tableta-dhe-pak-uje/60%Daily2017-11-30 22:19
https://kosova-info.com/gashi-prishtinen-nuk-e-fitoi-askush-nese-rinumerohen-votat-fitues-do-te-jete-abrashi/60%Daily2017-11-30 22:16
https://kosova-info.com/reshjet-e-dendura-te-shiut-shemben-dy-shtepi-ne-diber/60%Daily2017-11-30 22:07
https://kosova-info.com/gjesti-i-emili-sande-ne-skene-i-cmendi-shqiptaret/60%Daily2017-11-30 21:59
https://kosova-info.com/gabimi-ne-planifikim-le-mijera-fluturime-pa-pilote/60%Daily2017-11-30 21:58
https://kosova-info.com/dambrosio-tregon-prioritetin-kryesor-te-interit-kete-sezon/60%Daily2017-11-30 21:54
https://kosova-info.com/serbet-ndalin-trenin-mitrovice-kraleve/60%Daily2017-11-30 21:44
https://kosova-info.com/mascherano-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-barcelones/60%Daily2017-11-30 21:35
https://kosova-info.com/ky-lloj-i-banjos-sheron-trupin-tuaj-nga-aciditetit-probleme-te-lekures-crregullime-artritike-dhe-crregullime-te-muskujve/60%Daily2017-11-30 21:34
https://kosova-info.com/enisi-ndryshon-pamjen-e-tij/60%Daily2017-11-30 21:28
https://kosova-info.com/lekaj-po-punohet-per-hapjen-e-rruges-nacionale-peje-kucishte-boge/60%Daily2017-11-30 21:26
https://kosova-info.com/qindra-persona-bllokohen-pergjate-autostrades-tirane-durres/60%Daily2017-11-30 21:24
https://kosova-info.com/limaj-demarkacioni-mund-te-shkoj-ne-votim-para-perfundimit-te-ketij-viti/60%Daily2017-11-30 21:18
https://kosova-info.com/rossi-e-le-pas-lendimin-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2017-11-30 21:05
https://kosova-info.com/cizmet-e-njejta-te-kides-dhe-ences/60%Daily2017-11-30 21:00
https://kosova-info.com/te-mirat-e-konsumimit-te-portokajve/60%Daily2017-11-30 20:59
https://kosova-info.com/veseli-mitrovica-nuk-eshte-prona-ime-private-agim-bahtiri-e-gezofte-postin/60%Daily2017-11-30 20:53
https://kosova-info.com/kryetari-lladrovci-me-kryetarin-e-komunes-finlandeze-konfirmojne-thellimin-e-bashkepunimit-ne-arsim/60%Daily2017-11-30 20:50
https://kosova-info.com/nese-keni-nje-nga-keto-13-probleme-shendetesore-atehere-ju-duhet-te-pini-uje-te-ngrtohte-me-limon/60%Daily2017-11-30 20:43
https://kosova-info.com/brahimaj-kujton-gjeneralin-qe-piu-helmin-u-befasova-se-cfare-me-tha-per-kosoven/60%Daily2017-11-30 20:40
https://kosova-info.com/audi-i-dhuron-vetura-barcelones-nje-jave-pas-real-madridit/60%Daily2017-11-30 20:38
https://kosova-info.com/ja-si-mund-ta-kuptoni-se-dikush-ju-ka-bere-block-ne-facebook/60%Daily2017-11-30 20:30
https://kosova-info.com/e-veshur-koke-e-kembe-xhensila-shkelqen-ne-fotot-e-fundit/60%Daily2017-11-30 20:27
https://kosova-info.com/kadri-veseli-disa-ne-pdk-mendojne-se-jane-te-pazevendesueshem/60%Daily2017-11-30 20:27
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-napoli-juventus/60%Daily2017-11-30 20:24
https://kosova-info.com/riatdhesohen-edhe-41-shqiptare-nga-franca-dhe-gjermania/60%Daily2017-11-30 20:22
https://kosova-info.com/kritere-te-reja-per-doktorature-ne-up-video/60%Daily2017-11-30 20:18
https://kosova-info.com/digjet-nje-trafo-ne-lagjen-ulpiana-ne-prishtine-video/60%Daily2017-11-30 20:16
https://kosova-info.com/hasjanet-i-ndan-mungesa-e-rruges-video/60%Daily2017-11-30 20:09
https://kosova-info.com/produktet-ushqimore-ne-tregun-e-gjelber-siper-ujerave-te-zeza-video/60%Daily2017-11-30 20:07
https://kosova-info.com/koreografia-me-fytyren-e-hitlerit-nderprene-ndeshjen-e-futbollit/60%Daily2017-11-30 20:04
https://kosova-info.com/kengetarja-nis-zbukurimin-e-zyres-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2017-11-30 19:59
https://kosova-info.com/juventus-me-mungese-te-madhe-ne-derbin-qe-mund-te-vendose-kampionin-ne-serie-a/60%Daily2017-11-30 19:51
https://kosova-info.com/a-do-te-shkarkohet-tillerson-vjen-pergjigja-e-shtepise-se-bardhe/60%Daily2017-11-30 19:46
https://kosova-info.com/vizeat-aplikacioni-qe-ju-mundeson-te-hani-nga-shtepite-e-te-tjereve/60%Daily2017-11-30 19:44
https://kosova-info.com/baby-g-publikon-nje-foto-nudo-nga-shtrati-zbulohet-personi-qe-e-fotografoi/60%Daily2017-11-30 19:41
https://kosova-info.com/ja-cka-biseduan-ne-telefon-erdogan-e-merkel/60%Daily2017-11-30 19:33
https://kosova-info.com/lushtaku-gashi-e-haraqija-drekojne-bashke/60%Daily2017-11-30 19:25
https://kosova-info.com/majlinda-e-nxjerre-roanin-jashte-ja-cka-i-kane-bere-vajzat/60%Daily2017-11-30 19:19
https://kosova-info.com/prova-e-pare-ne-shortin-per-kupen-e-botes-na-sjelle-perballjen-qe-te-gjithe-e-enderronim/60%Daily2017-11-30 19:18
https://kosova-info.com/whatsapp-bie-nga-funksioni-cfare-po-ndodh/60%Daily2017-11-30 19:16
https://kosova-info.com/era-ia-heq-pullazin-muzeut-te-malisheves-video/60%Daily2017-11-30 19:16
https://kosova-info.com/hajnat-vjedhin-15-mije-euro-cigare-afer-policise-ne-obiliq-video/60%Daily2017-11-30 19:11
https://kosova-info.com/conte-zyrtarisht-ne-telashe/60%Daily2017-11-30 19:09
https://kosova-info.com/shi-dy-dite-sa-per-nje-muaj-ja-kur-do-te-normalizohet-situata/60%Daily2017-11-30 19:06
https://kosova-info.com/hasani-skane-cfare-te-bejne-pese-zevendesministra-ne-nje-ministri-video/60%Daily2017-11-30 19:05
https://kosova-info.com/tara-fotografohet-me-teuta-krasniqin-por-nuk-eshte-nena-e-saj/60%Daily2017-11-30 19:00
https://kosova-info.com/cmimi-globe-soccer-keta-jane-futbollistet-e-nominuar-per-kete-vit/60%Daily2017-11-30 18:56
https://kosova-info.com/reshjet-e-shiut-permbysin-nje-pjese-te-rruges-te-rrethrrotullimi-i-madh-foto/60%Daily2017-11-30 18:51
https://kosova-info.com/emergjencat-e-motit-humb-jeten-elektricisti-mbyllen-shkollat/60%Daily2017-11-30 18:47
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-njohur-e-premierliges-behet-me-trajner-te-ri/60%Daily2017-11-30 18:42
https://kosova-info.com/dhurata-po-sjell-dicka-te-re/60%Daily2017-11-30 18:39
https://kosova-info.com/maqedoni-priten-arrestime-te-reja-12-persona-te-tjere-ne-listen-e-mpb-se/60%Daily2017-11-30 18:35
https://kosova-info.com/permbytjet-ne-shqiperi-situate-e-renduar-ne-kamez-bllokohen-20-persona/60%Daily2017-11-30 18:31
https://kosova-info.com/sulm-ne-nje-gjykate-ne-ukraine/60%Daily2017-11-30 18:31
https://kosova-info.com/a-e-dini-ne-sa-ora-neser-terhiqet-shorti-per-kupen-e-botes/60%Daily2017-11-30 18:30
https://kosova-info.com/nese-urina-juaj-ka-keto-ngjyra-menjehere-duhet-ta-vizitoni-mjekun/60%Daily2017-11-30 18:29
https://kosova-info.com/de-biasi-per-gazeten-marca-rrefen-per-shkarkimin-nga-alaves/60%Daily2017-11-30 18:19
https://kosova-info.com/kerkesa-e-cuditshme-e-kengetares-me-therrisni-princesha-pjeshke/60%Daily2017-11-30 18:19
https://kosova-info.com/keto-kepuce-te-teknologjise-se-larte-ndjehen-si-atlete-ne-kembet-tuaja/60%Daily2017-11-30 18:13
https://kosova-info.com/demaj-takimet-kosove-shqiperi-sduhet-te-shihen-si-provokime-video/60%Daily2017-11-30 18:11
https://kosova-info.com/pacolli-takon-keshilltarin-e-trumpit-per-siguri-flasin-per-rritjen-e-rolit-te-shba-se-ne-ballkan/60%Daily2017-11-30 18:02
https://kosova-info.com/albatriti-nis-xhirimet-e-klipit-te-ri/60%Daily2017-11-30 17:59
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-investimi-ne-edukim-eshte-i-nevojshem-per-kosoven/60%Daily2017-11-30 17:59
https://kosova-info.com/cfare-jane-radikalet-e-lira-armiqte-e-trupit/60%Daily2017-11-30 17:57
https://kosova-info.com/rikthehet-adriano-befason-gjithe-boten-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-11-30 17:56
https://kosova-info.com/ojq-qe-e-paguan-10-000-euro-honorar-deputetin-e-vetevendosjes/60%Daily2017-11-30 17:56
https://kosova-info.com/pacolli-takon-keshilltaren-e-zevendespresidentit-te-shba-ve-per-evrope-dhe-rusi/60%Daily2017-11-30 17:53
https://kosova-info.com/gjermania-kufizon-marredheniet-diplomatike-me-korene-e-veriut/60%Daily2017-11-30 17:47
https://kosova-info.com/e-urrejne-ne-itali-shikoni-ku-ka-shkuar-ventura/60%Daily2017-11-30 17:45
https://kosova-info.com/google-me-aplikacion-per-perdoruesit-e-internetit-mobil/60%Daily2017-11-30 17:43
https://kosova-info.com/futbollisti-i-klubit-te-njohur-behet-per-spital-e-rrahin-keq-ne-parking/60%Daily2017-11-30 17:38
https://kosova-info.com/tenton-te-ngjaje-me-angelina-jolie-permes-operacioneve-plastike-fytyra-saj-merr-pamje-te-tmerrshme/60%Daily2017-11-30 17:35
https://kosova-info.com/babai-i-viktimes-shperthen-dy-granata-ne-nje-gjykate-ne-ukraine/60%Daily2017-11-30 17:33
https://kosova-info.com/deputeti-i-vetevendosjes-me-2-mil-e-pasuri/60%Daily2017-11-30 17:30
https://kosova-info.com/mercedes-benz-cls-i-ri-teknologjia-i-shtohet-elegances-foto/60%Daily2017-11-30 17:28
https://kosova-info.com/hoxhaj-takon-ish-sekretaren-madeleine-albright/60%Daily2017-11-30 17:27
https://kosova-info.com/ekskluzive-zbulohet-gjinia-e-femijes-se-valdrin-sahitit/60%Daily2017-11-30 17:13
https://kosova-info.com/rriten-tensionet-kroaci-serbi-pas-vendimit-te-gjykates-se-hages/60%Daily2017-11-30 17:13
https://kosova-info.com/icardi-tradhton-keq-tifozet-e-interit/60%Daily2017-11-30 17:11
https://kosova-info.com/trump-zevendeson-sekretarin-tillerson-me-shefin-e-cia-s-pompeo/60%Daily2017-11-30 17:10
https://kosova-info.com/shiu-i-madh-ben-qe-stadiumi-i-vala-superliges-te-duket-si-pishine/60%Daily2017-11-30 17:01
https://kosova-info.com/aktorja-shqiptare-shtatzene-zbulon-barkun-e-fryre/60%Daily2017-11-30 16:58
https://kosova-info.com/ballkanit-perendimor-i-duhen-60-vite-per-te-arritur-nivelin-e-pagave-te-be-se/60%Daily2017-11-30 16:50
https://kosova-info.com/nga-ballkani-ne-siri-e-irak-shkuan-1000-persona-200-u-vrane-74-prej-tyre-kosovare/60%Daily2017-11-30 16:49
https://kosova-info.com/ish-drejtori-i-kadastres-ne-drenas-thote-se-punoi-me-ndere-dhe-nuk-e-keqperdori-detyren/60%Daily2017-11-30 16:44
https://kosova-info.com/aksident-me-deme-materiale-ne-rrugen-ismail-dumoshi-ne-prishtine-foto/60%Daily2017-11-30 16:41
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-priti-ne-takim-imzot-dode-gjergjin/60%Daily2017-11-30 16:40
https://kosova-info.com/kete-detaj-nuk-e-keni-ditur-per-dafinen-e-zbulon-kengetarja/60%Daily2017-11-30 16:39
https://kosova-info.com/may-trump-do-te-vizitoje-britanine/60%Daily2017-11-30 16:37
https://kosova-info.com/shiten-letra-me-vlere-ne-shume-prej-10-milione-euro/60%Daily2017-11-30 16:32
https://kosova-info.com/z-greicevci-a-e-dini-se-kryetari-i-londer-eshte-mysliman/60%Daily2017-11-30 16:32
https://kosova-info.com/manolas-nenshkruan-me-klubin-e-njohur-paga-3-milione-euro/60%Daily2017-11-30 16:29
https://kosova-info.com/nusja-8-vjece-vdes-ne-duart-e-bashkeshortit-40-vjecar-naten-e-marteses/60%Daily2017-11-30 16:28
https://kosova-info.com/moti-i-keq-ministria-e-arsimit-pezullon-mesimin-ne-gjithe-shqiperine/60%Daily2017-11-30 16:27
https://kosova-info.com/beme-nene-te-te-ngjaj-ja-ne-cilin-serial-do-ta-shihni-taren/60%Daily2017-11-30 16:19
https://kosova-info.com/ja-si-mund-te-rrisni-qelizat-e-reja-te-trurit-pavaresisht-nga-mosha/60%Daily2017-11-30 16:15
https://kosova-info.com/koment-fund-vdekjeprures-dhe-fije-shprese/60%Daily2017-11-30 16:11
https://kosova-info.com/zyrtare-u-shty-per-shkak-te-shiut-ja-kur-zhvillohet-sampdoria-roma/60%Daily2017-11-30 16:02
https://kosova-info.com/ja-cfare-ushqimi-ia-pergatiti-taulantit-e-dashura-e-tij/60%Daily2017-11-30 15:58
https://kosova-info.com/del-ne-treg-samsung-s8-me-ngjyre-te-re-a-po-ju-pelqen-foto/60%Daily2017-11-30 15:57
https://kosova-info.com/hulumtimi-i-pew-research-center-numri-i-popullsise-muslimane-ne-evrope-do-te-rritet/60%Daily2017-11-30 15:42
https://kosova-info.com/ja-me-cfare-rreziku-u-perballe-labi-ne-rruget-e-rugoves/60%Daily2017-11-30 15:41
https://kosova-info.com/bb-ballkanit-i-duhet-nje-model-i-ri-i-rritjes-ekonomike/60%Daily2017-11-30 15:39
https://kosova-info.com/aksidenti-me-eskorten-e-rames-gjykata-le-ne-burg-drejtuesin-e-mjetit/60%Daily2017-11-30 15:38
https://kosova-info.com/doktoret-e-urrejne-soden-e-bukes-sepse-ajo-eshte-shume-e-efektshme-kunder-kancerit/60%Daily2017-11-30 15:38
https://kosova-info.com/nderpriten-punimet-per-mbetjet-mortore-ne-gjakove/60%Daily2017-11-30 15:34
https://kosova-info.com/atletico-madrid-i-prish-pune-milanit/60%Daily2017-11-30 15:31
https://kosova-info.com/aksident-ne-kodren-e-trimave-kembesori-goditet-ne-zebra/60%Daily2017-11-30 15:26
https://kosova-info.com/indonezi-rritet-ne-27-bilanci-i-viktimave-nga-cikloni/60%Daily2017-11-30 15:24
https://kosova-info.com/ldk-dorezon-kater-ankesa-ne-pzap-konteston-zgjedhjet-ne-kater-komuna/60%Daily2017-11-30 15:22
https://kosova-info.com/a-u-pendua-xhensila-qe-beri-dasme-te-madhe-ja-cka-thote-kengetarja/60%Daily2017-11-30 15:20
https://kosova-info.com/ja-cfare-helmi-vdekjeprures-piu-gjenerali-kroat/60%Daily2017-11-30 15:19
https://kosova-info.com/delawie-qytetaret-kane-te-drejte-per-qasje-ne-informatat-e-nevojshme/60%Daily2017-11-30 15:18
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-ndaj-10-te-akuzuarave-per-terrorizem/60%Daily2017-11-30 15:16
https://kosova-info.com/ffk-uefa-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-11-30 15:16
https://kosova-info.com/fasada-e-djegur-e-fshmn-se-rinovohet-per-tri-jave/60%Daily2017-11-30 15:12
https://kosova-info.com/zyrtare-city-nenshkruan-me-mesfushorin-e-njohur/60%Daily2017-11-30 14:50
https://kosova-info.com/ia-vrane-femijen-babai-hedh-ne-ere-gjykaten/60%Daily2017-11-30 14:44
https://kosova-info.com/reali-tradhton-varanen-ky-eshte-vendimi-i-papritur/60%Daily2017-11-30 14:39
https://kosova-info.com/te-gjithe-ne-spanje-po-flasin-per-kete-qe-ka-bere-bale-mbreme/60%Daily2017-11-30 14:21
https://kosova-info.com/anton-berisha-veteshpallet-kunderligjshem-si-i-ngarkuar-per-bashkepunim-me-vatikanin/60%Daily2017-11-30 14:21
https://kosova-info.com/moti-i-keq-probleme-ne-gjirokaster-shkumbini-kercenon-banesa/60%Daily2017-11-30 14:11
https://kosova-info.com/nora-e-roberti-ua-mbyllin-gojen-te-gjitheve-publikojne-kete-video/60%Daily2017-11-30 14:02
https://kosova-info.com/festoi-si-i-cmendur-mbreme-guardiola-vjen-me-deklaraten-e-vitit/60%Daily2017-11-30 13:59
https://kosova-info.com/nisin-hetimet-per-vetevrasjen-e-gjeneralit-kroat-ne-hage/60%Daily2017-11-30 13:58
https://kosova-info.com/spitali-i-prishtines-ne-projekt-buxhetin-e-vitit-2018/60%Daily2017-11-30 13:56
https://kosova-info.com/a-mund-te-kthehet-procesi-i-zgjedhjeve-nga-fillimi-ne-prishtine-dhe-prizren-tregon-smaka/60%Daily2017-11-30 13:55
https://kosova-info.com/haskuka-stavileci-e-gashi-nuk-kishin-verejtje-diten-e-zgjedhjeve-tash-po-mundohen-ta-arsyetojne-humbjen/60%Daily2017-11-30 13:52
https://kosova-info.com/klubi-i-tevez-me-denim-shokues-per-lojtaret-qe-shtojne-me-shume-se-2-kilograme/60%Daily2017-11-30 13:46
https://kosova-info.com/hoxha-kosova-ka-prioritet-te-pare-procesin-integrues/60%Daily2017-11-30 13:44
https://kosova-info.com/dua-lipa-gatuan-pite-ne-emisionin-e-reperit-shqiptar-ne-amerike/60%Daily2017-11-30 13:34
https://kosova-info.com/kryetari-i-londres-kerkon-qe-te-anulohet-vizita-e-trumpit/60%Daily2017-11-30 13:33
https://kosova-info.com/dardan-gashi-tregon-detaje-per-marreveshjet-e-nenshkruara-me-shqiperine/60%Daily2017-11-30 13:22
https://kosova-info.com/skuadra-e-superliges-behet-me-trajner-portugez/60%Daily2017-11-30 13:19
https://kosova-info.com/nje-aeroplan-i-turkish-airlines-ateroi-ne-sudan-per-shkak-te-alarmit-per-bombe/60%Daily2017-11-30 13:16
https://kosova-info.com/1-milion-dollare-lobim-ne-shba-rama-i-pervishet-keq-bashes/60%Daily2017-11-30 12:59
https://kosova-info.com/deda-qeveria-te-tregoje-nese-liberalizimi-do-te-ndodh-dikur/60%Daily2017-11-30 12:59
https://kosova-info.com/sa-ka-pasuri-deputeti-lumir-abdixhiku/60%Daily2017-11-30 12:55
https://kosova-info.com/kerkohen-dymbedhjete-te-dyshuarit-e-tjere-per-dhunen-ne-kuvendin-e-maqedonise/60%Daily2017-11-30 12:51
https://kosova-info.com/ternava-lindja-e-pejgamberit-muhamed-beri-qe-njeriu-te-njoh-zotin-botes-i-dha-drejtesi-e-paqe/60%Daily2017-11-30 12:45
https://kosova-info.com/nuk-e-dinit-por-ky-personazh-ne-serialin-sulltanesha-kosem-eshte-shqiptare/60%Daily2017-11-30 12:41
https://kosova-info.com/schomburg-specialja-diskriminim-per-kosoven/60%Daily2017-11-30 12:38
https://kosova-info.com/cristina-chiabotto-ne-lidhje-me-sportistin-e-njohur/60%Daily2017-11-30 12:37
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-kim-jong-un-mbikeqyr-leshim-e-raketes-qe-mund-te-godase-shba-ne/60%Daily2017-11-30 12:36
https://kosova-info.com/deputetet-shkarkojne-anetaren-e-bordit-te-rtk-se-mimoza-hasani-pllana/60%Daily2017-11-30 12:29
https://kosova-info.com/7-gjerat-themelore-ne-jete-qe-te-gjithe-jeni-duke-i-bere-gabim/60%Daily2017-11-30 12:28
https://kosova-info.com/napoli-cakton-cmimin-e-hysajt-2/60%Daily2017-11-30 12:19
https://kosova-info.com/fondi-per-inovacion-dhe-ndermarresi-do-te-ndahet-per-grate-ne-biznes-dhe-per-te-rinjte/60%Daily2017-11-30 12:12
https://kosova-info.com/ozil-ndryshon-mendjen-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2017-11-30 12:11
https://kosova-info.com/mozzik-me-shofere-personale/60%Daily2017-11-30 11:50
https://kosova-info.com/cka-eshte-treni-bullgar-per-te-cilen-po-e-akuzon-pdk-vv-ne/60%Daily2017-11-30 11:48
https://kosova-info.com/presidentja-kroate-nuk-jemi-kriminele-jemi-mbrojtur-nga-agresioni-serbomadh/60%Daily2017-11-30 11:45
https://kosova-info.com/boshkoviq-mali-i-zi-promotori-me-i-madh-i-maqedonise-per-nato-n/60%Daily2017-11-30 11:43
https://kosova-info.com/allegri-ky-futbollist-do-te-mungoje-kunder-napolit/60%Daily2017-11-30 11:43
https://kosova-info.com/festat-e-fundvitit-bbc-me-prezantues-robot/60%Daily2017-11-30 11:40
https://kosova-info.com/aksidentohet-tinka-kurti-i-ofrohet-ndihme-nga-ministria-e-shendetsise/60%Daily2017-11-30 11:28
https://kosova-info.com/cavani-neymar-perplasen-koke-me-koke-per-penallti/60%Daily2017-11-30 11:24
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-ka-nje-apel/60%Daily2017-11-30 11:23
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-luksoze-te-ledionit-dhe-sares/60%Daily2017-11-30 11:12
https://kosova-info.com/myslimanet-ne-disa-shtete-te-europes-do-te-trefishohen-deri-me-2050/60%Daily2017-11-30 11:09
https://kosova-info.com/mustafa-qendrat-kriminale-manipuluan-me-votat-ne-istog/60%Daily2017-11-30 11:06
https://kosova-info.com/lamtumire-liverpool-klopp-te-klubi-i-madh-evropian/60%Daily2017-11-30 11:04
https://kosova-info.com/haradinaj-pisa-na-ka-turperuar-duhet-ta-pranojme-te-verteten/60%Daily2017-11-30 11:04
https://kosova-info.com/shba-deshmitari-tha-se-i-ka-dhene-ryshfet-ministrit-turk/60%Daily2017-11-30 10:57
https://kosova-info.com/del-raporti-kshtu-vdiq-puntori-i-bechtelenka/60%Daily2017-11-30 10:40
https://kosova-info.com/shba-i-konfirmon-thacit-perfshirje-ne-dialogun-me-serbine/60%Daily2017-11-30 10:38
https://kosova-info.com/enrique-befason-tifozet-e-futbollit-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-11-30 10:36
https://kosova-info.com/ibrahimovic-kerkon-yllin-e-real-madridit-ne-man-utd/60%Daily2017-11-30 10:30
https://kosova-info.com/gashi-mbeshtete-kerkesen-e-kok-ut-qe-komunat-ta-rrisin-buxhetin-per-sportin/60%Daily2017-11-30 10:23
https://kosova-info.com/pdk-prezanton-provat-e-manipulimeve-te-vv-se-gjate-zgjedhjeve-lokale-ne-prizren/60%Daily2017-11-30 10:22
https://kosova-info.com/tifozet-e-real-madridit-zgjedhin-perforcimin-e-ri/60%Daily2017-11-30 10:20
https://kosova-info.com/imami-nga-tirana-festimi-i-pavaresise-eshte-haram/60%Daily2017-11-30 10:15
https://kosova-info.com/shperthen-nje-automjet-me-eksploziv-ne-tirane/60%Daily2017-11-30 10:08
https://kosova-info.com/permbytet-durresi-paralizohet-jeta-ne-qytet-dhe-ne-port/60%Daily2017-11-30 10:06
https://kosova-info.com/era-e-fuqishme-rrezon-kulmin-e-muzeut-ne-malisheve/60%Daily2017-11-30 10:02
https://kosova-info.com/vetem-1-9-milione-euro-per-stadiumin-nacional/60%Daily2017-11-30 09:54
https://kosova-info.com/prezervative-para-deres-se-eli-fares-22-vjecari-perfundon-ne-spital/60%Daily2017-11-30 09:49
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-perballet-ne-gjyq-me-futbollistin-e-milanit-zbuloni-arsyen-e-cuditshme/60%Daily2017-11-30 09:45
https://kosova-info.com/insigne-ka-nje-lajm-te-keq-per-juventusin/60%Daily2017-11-30 09:42
https://kosova-info.com/marina-fara-ne-krahet-e-ledri-vules/60%Daily2017-11-30 09:29
https://kosova-info.com/ja-si-pergjoheni-ne-facebook-kur-klikoni-ose-beni-like/60%Daily2017-11-30 09:26
https://kosova-info.com/lancaster-transformimi-i-fsk-se-ne-ushtri-eshte-ne-gjysme-te-rruges/60%Daily2017-11-30 09:25
https://kosova-info.com/4-arsye-qe-duhet-te-largoheni-nga-telefoni-juaj-kur-te-shkoni-ne-banjo/60%Daily2017-11-30 09:18
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-pjese-e-dialogut-me-serbine-te-jene-shba-te-dhe-miqte-e-kosoves/60%Daily2017-11-30 09:15
https://kosova-info.com/prizren-ngritet-aktakuze-ndaj-nje-personi-per-vrasje-ne-tentative/60%Daily2017-11-30 09:13
https://kosova-info.com/kjo-eshte-koha-me-e-mire-e-dites-per-te-ngrene-nje-banane/60%Daily2017-11-30 09:02
https://kosova-info.com/i-dehur-konfrontohet-me-policine-perfundon-ne-burg/60%Daily2017-11-30 09:00
https://kosova-info.com/benevento-milan-ja-cfare-do-te-beje-gattuso/60%Daily2017-11-30 09:00
https://kosova-info.com/lipjan-gjashte-persona-te-lenduar-ne-nje-aksident-nje-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2017-11-30 08:59
https://kosova-info.com/lipjan-gjashte-persona-te-lenduar-ne-nje-aksident-nje-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2017-11-30 08:59
https://kosova-info.com/thaci-i-ftoj-te-gjithe-serbet-qe-te-kthehen-ne-kosove/60%Daily2017-11-30 08:51
https://kosova-info.com/befasia-e-vitit-italia-megjithate-mund-te-luaje-ne-boterorin-2018/60%Daily2017-11-30 08:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-shteti-me-pagat-me-te-larta-ne-europe/60%Daily2017-11-30 08:46
https://kosova-info.com/ky-eshte-shteti-me-pagat-me-te-larta-ne-europe/60%Daily2017-11-30 08:46
https://kosova-info.com/strakosha-ky-ishte-portieri-qe-e-kam-ndjekur-si-femije/60%Daily2017-11-30 08:43
https://kosova-info.com/rrjet-i-ri-elektrik-ne-rrugen-peje-prishtine/60%Daily2017-11-30 08:42
https://kosova-info.com/zyrtari-amerikan-prania-e-rusise-ne-ballkan-normale-dhe-e-pranueshme/60%Daily2017-11-30 08:41
https://kosova-info.com/indonezi-rritet-numri-i-te-vdekurve-nga-cikloni/60%Daily2017-11-30 08:39
https://kosova-info.com/indonezi-rritet-numri-i-te-vdekurve-nga-cikloni/60%Daily2017-11-30 08:39
https://kosova-info.com/gattuso-shet-perforcimin-e-madh-te-milanit-ne-janar/60%Daily2017-11-30 08:32
https://kosova-info.com/afganistan-jane-ekzekutuar-pese-te-denuar-per-vrasje-dhe-rrembim-2/60%Daily2017-11-30 08:28
https://kosova-info.com/afganistan-jane-ekzekutuar-pese-te-denuar-per-vrasje-dhe-rrembim-3/60%Daily2017-11-30 08:28
https://kosova-info.com/morena-merr-mirenjohje-per-kontributin-e-dhene-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2017-11-30 08:16
https://kosova-info.com/marca-zbulon-dy-perforcimet-e-reja-te-real-madridit/60%Daily2017-11-30 08:15
https://kosova-info.com/a-hani-shume-shpejt-ja-pse-ju-duhet-te-ngadalesoni/60%Daily2017-11-30 08:11
https://kosova-info.com/alarmi-per-permbytje-nisin-problemet-e-para-ne-jug/60%Daily2017-11-30 08:09
https://kosova-info.com/hiking-ndryshon-trurin-tone-dhe-na-mban-te-shendetshem/60%Daily2017-11-30 08:06
https://kosova-info.com/i-ftohti-prek-kosoven/60%Daily2017-11-30 08:03
https://kosova-info.com/ozil-zgjedh-klubin-e-ri-nuk-eshte-man-utd-e-as-barcelona/60%Daily2017-11-30 08:02
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shqiptarja-te-ciles-kim-ia-mori-burrin/60%Daily2017-11-30 08:00
https://kosova-info.com/peja-kampion-i-punesimeve-me-kontrata-te-vecanta/60%Daily2017-11-30 07:49
https://kosova-info.com/pacolli-flet-per-porosite-qe-mori-ne-uashington-per-demarkacionin-dhe-dialogun-me-serbine/60%Daily2017-11-30 07:39
https://kosova-info.com/afganistan-jane-ekzekutuar-pese-te-denuar-per-vrasje-dhe-rrembim/60%Daily2017-11-30 07:35
https://kosova-info.com/e-thote-ish-zedhenesja-e-hages-praljak-seshte-i-pari-edhe-millosheviqi-veproi-njesoj/60%Daily2017-11-30 07:30
https://kosova-info.com/jay-z-pranon-qe-e-ka-tradhtuar-beyonce/60%Daily2017-11-30 07:27
https://kosova-info.com/kryesuesi-i-ardhshem-i-be-se-synon-afrimin-e-vendeve-te-ballkanit/60%Daily2017-11-30 07:27
https://kosova-info.com/universiteti-i-beqirit-dokument/60%Daily2017-11-30 07:22
https://kosova-info.com/edhe-majlinda-kapet-mat-me-te-dashurin-e-ri/60%Daily2017-11-30 07:21
https://kosova-info.com/yee-shba-do-te-qendroje-ne-ballkan-sepse-deshiron-te-kete-sukses/60%Daily2017-11-30 07:16
https://kosova-info.com/tre-muaj-nga-qeverisja-haradinaj-kosova-ende-pa-viza/60%Daily2017-11-30 07:06
https://kosova-info.com/shba-nuk-deshirohet-lufte-me-korene-veriore-por-ky-regjim-do-te-shkaterrohej/60%Daily2017-11-30 06:58
https://kosova-info.com/vazhdon-seanca-e-kuvendit/60%Daily2017-11-30 06:52
https://kosova-info.com/ministri-i-forcave-te-armatosura-britanike-viziton-kosoven/60%Daily2017-11-30 06:47
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbuluan-dicka-te-pabesueshme-per-varrin-e-jezu-krishtit/60%Daily2017-11-30 06:43
https://kosova-info.com/ish-truproja-i-mlladiqit-arkani-i-rrahte-ushtaret-qe-ishin-nen-kontrollin-e-ratkos-dhe-ua-rruante-koken/60%Daily2017-11-30 06:36
https://kosova-info.com/apple-heq-video-lojerat-me-presidentin-e-filipineve/60%Daily2017-11-30 06:33
https://kosova-info.com/real-madrid-meson-emrat-e-kundershtareve-ne-boterorin-e-klubeve/60%Daily2017-11-30 06:31
https://kosova-info.com/gattuso-nervozon-tifozet-e-milanit-ende-pa-debutuar-si-trajner/60%Daily2017-11-30 06:25
https://kosova-info.com/ciao-inter-icardi-te-klubi-i-madh-nga-la-liga/60%Daily2017-11-30 06:18
https://kosova-info.com/sterling-shenoi-golin-e-fitores-per-man-cityn-shikojeni-cfare-beri-mendy/60%Daily2017-11-30 06:11
https://kosova-info.com/guardiola-perplaset-me-futbollistin-e-southamptonit/60%Daily2017-11-30 06:05
https://kosova-info.com/keto-jane-grupet-e-gjakut-te-cilat-rrezikohen-nga-goditja-ne-zemer/60%Daily2017-11-29 22:59
https://kosova-info.com/kjo-ishte-zgjedhja-me-e-veshtire-per-teuta-krasniqin/60%Daily2017-11-29 22:51
https://kosova-info.com/rugova-ldk-ka-derguar-ne-pzap-mbi-100-fakte-per-manipulim-dhe-falsifikim-te-votave-ne-istog/60%Daily2017-11-29 22:49
https://kosova-info.com/sensacionale-rooney-shenoi-sonte-nga-gjysma-e-fushes/60%Daily2017-11-29 22:49
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fotografia-me-e-pelqyer-ne-instagram-per-vitin-2017/60%Daily2017-11-29 22:45
https://kosova-info.com/hoxhaj-para-diplomateve-demarkacionin-do-ta-ratifikojme-ne-janar/60%Daily2017-11-29 22:36
https://kosova-info.com/hoxhaj-para-diplomateve-demarkacionin-do-ta-ratifikojme-ne-janar/60%Daily2017-11-29 22:36
https://kosova-info.com/kjo-zone-sekrete-ne-vagine-eshte-celesi-per-orgazmen-e-femres/60%Daily2017-11-29 22:27
https://kosova-info.com/zbulohet-data-e-publikimit-te-projektit-kesh-kesh-te-dhurata-dores/60%Daily2017-11-29 22:26
https://kosova-info.com/tahiri-heqja-e-kufirit-kosove-shqiperi-sduhet-te-behet-pa-u-konsultuar-me-be-ne/60%Daily2017-11-29 22:17
https://kosova-info.com/te-gjithe-do-te-bleni-galaxy-s9-kjo-vecori-do-te-ju-pelqeje-te-gjitheve/60%Daily2017-11-29 22:15
https://kosova-info.com/tolaj-shpresojme-qe-gjykata-supreme-do-te-vendos-ne-favor-te-gani-dreshajt/60%Daily2017-11-29 22:12
https://kosova-info.com/ky-ishte-goli-i-cmendur-nga-sterling-ne-minuten-e-96/60%Daily2017-11-29 22:11
https://kosova-info.com/almeda-me-pershendetje-dhe-lutje-uron-ditelindjen-e-pejgamberit-muhamed/60%Daily2017-11-29 22:02
https://kosova-info.com/mxene-veshja-qe-ushqen-baterine/60%Daily2017-11-29 21:58
https://kosova-info.com/city-fiton-ne-fund-liverpooli-shkele-stoken/60%Daily2017-11-29 21:55
https://kosova-info.com/befason-imami-shqiptar-mos-e-festoni-diten-e-pavaresise-eshte-haram/60%Daily2017-11-29 21:49
https://kosova-info.com/stoke-liverpool-goli-i-dyte/60%Daily2017-11-29 21:38
https://kosova-info.com/dieta-qe-te-sjell-ne-forme-per-krishtlindje/60%Daily2017-11-29 21:36
https://kosova-info.com/chelsea-dhe-arsenali-nuk-gabojne/60%Daily2017-11-29 21:35
https://kosova-info.com/gazetari-e-ve-ne-siklet-por-ja-si-reagon-leonora-jakupi/60%Daily2017-11-29 21:33
https://kosova-info.com/selim-pacolli-nenkryetar-i-prishtines-pergjigjet-shpend-ahmeti/60%Daily2017-11-29 21:24
https://kosova-info.com/arsenal-huddersfield-3-gola-per-5-minuta/60%Daily2017-11-29 21:16
https://kosova-info.com/perplasen-per-njohjet-por-daciq-ia-jep-doren-pacollit-ne-uashington/60%Daily2017-11-29 21:08
https://kosova-info.com/jusuf-thaci-zeka-dhe-krasniqi-pas-skandalit-duhet-te-jepnin-doreheqje/60%Daily2017-11-29 21:03
https://kosova-info.com/chelsea-wba-shikoni-kush-ka-shenuar/60%Daily2017-11-29 21:02
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-perbashketa-e-momentit-e-kengetareve-shqiptare/60%Daily2017-11-29 21:00
https://kosova-info.com/deshmitari-ne-gjyq-ende-kam-dhimbje-nga-rrahjet-prej-zoran-vukotiqit/60%Daily2017-11-29 20:57
https://kosova-info.com/risi-nga-snapchat/60%Daily2017-11-29 20:53
https://kosova-info.com/rama-ajo-qe-erdhi-pas-clirimit-ishte-rrafshuese-per-shume-endrra/60%Daily2017-11-29 20:50
https://kosova-info.com/femrat-duhet-ta-ruajne-vagjinen-e-tyre-nga-keto-gjera/60%Daily2017-11-29 20:43
https://kosova-info.com/nje-milion-per-shyhreten-dhe-engjin/60%Daily2017-11-29 20:39
https://kosova-info.com/super-rooney-shenon-per-evertonin/60%Daily2017-11-29 20:37
https://kosova-info.com/blej-shqip-dhe-lere-berllokun-ne-shesh-foto/60%Daily2017-11-29 20:26
https://kosova-info.com/stoke-liverpool-gol-interesant/60%Daily2017-11-29 20:21
https://kosova-info.com/ky-eshte-bakshishi-qe-djemte-e-threedots-e-kane-marre-ne-nje-koncert/60%Daily2017-11-29 20:18
https://kosova-info.com/barcelona-e-pameshirshme-ndaj-real-murcais/60%Daily2017-11-29 20:17
https://kosova-info.com/barcelona-po-e-turperon-real-murcian/60%Daily2017-11-29 20:11
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-uashington-marreveshja-per-normalizim-me-serbine-mund-te-ndodh-ne-vitin-2020/60%Daily2017-11-29 20:02
https://kosova-info.com/arsenal-huddersfield-gol-i-bukur/60%Daily2017-11-29 20:00
https://kosova-info.com/bebe-rexha-i-ka-dy-fjale-per-rita-oren/60%Daily2017-11-29 19:59
https://kosova-info.com/vw-investon-3-5-miliarde-dollare-per-modelin-golf-8/60%Daily2017-11-29 19:58
https://kosova-info.com/u-refuzohet-kerkesa-per-azil-218-shqiptare-kthehen-ne-atdhe/60%Daily2017-11-29 19:57
https://kosova-info.com/automjetet-hi-tech-mund-te-vidhen-me-lehte/60%Daily2017-11-29 19:43
https://kosova-info.com/ja-edhe-sa-muaj-besniku-i-nrg-band-do-ta-marr-ne-krahe-femijen-e-tij/60%Daily2017-11-29 19:42
https://kosova-info.com/haradinaj-ndane-cmimin-fides-2017-post-mortum-albanologut-kanadez-robert-elsie/60%Daily2017-11-29 19:22
https://kosova-info.com/ja-kush-e-pagoi-dasmen-e-xhensiles-dhe-besit/60%Daily2017-11-29 19:18
https://kosova-info.com/simiq-kisha-ortodokse-serbe-do-te-funksionoje-lirshem-ne-kosove/60%Daily2017-11-29 19:15
https://kosova-info.com/tifozet-mbledhin-para-ringjallet-klubi-i-vala-superliges/60%Daily2017-11-29 19:13
https://kosova-info.com/shfrytezoi-te-fejuaren-si-prostitute-e-zbulon-vjehrra/60%Daily2017-11-29 19:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-stoke-city-liverpool/60%Daily2017-11-29 19:00
https://kosova-info.com/pas-fotos-nudo-shkenda-merr-kete-dhurate/60%Daily2017-11-29 19:00
https://kosova-info.com/britania-do-te-paguaj-deri-ne-50-miliarde-euro-per-faturen-e-divorcit/60%Daily2017-11-29 18:56
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-swansea/60%Daily2017-11-29 18:50
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-huddersfield/60%Daily2017-11-29 18:48
https://kosova-info.com/bashkim-forcash-per-avionin-e-pare-elektrik/60%Daily2017-11-29 18:45
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-para-gjyqit-shantazhon-futbollistin-calhanoglu/60%Daily2017-11-29 18:41
https://kosova-info.com/ministria-e-mjedisit-fillon-zevendesimin-e-qymyrit-me-drunj/60%Daily2017-11-29 18:34
https://kosova-info.com/miratohet-projektligji-per-ndryshimin-e-ligjit-per-presidentin/60%Daily2017-11-29 18:30
https://kosova-info.com/ky-imazh-i-elvanes-eshte-fotografia-me-e-bukur-e-festave-te-nentorit/60%Daily2017-11-29 18:25
https://kosova-info.com/perfundoi-protesta-e-vmro-dpmne-se-para-ministrise-se-drejtesise/60%Daily2017-11-29 18:24
https://kosova-info.com/konfirmon-kompania-na-duhen-edhe-63-milione-euro-shtese-per-autostraden-prishtine-shkup/60%Daily2017-11-29 18:22
https://kosova-info.com/goli-i-messit-konfirmohet-nje-lajm-shume-interesant/60%Daily2017-11-29 18:20
https://kosova-info.com/ja-si-duket-yllka-me-pak-grim/60%Daily2017-11-29 18:10
https://kosova-info.com/insigne-ben-nje-super-tatuazh-gjigant-ne-shpine/60%Daily2017-11-29 18:02
https://kosova-info.com/shperthim-ne-nje-banese-ne-prishtine-lendohen-dy-femra-video/60%Daily2017-11-29 17:59
https://kosova-info.com/graicevci-me-keqinterpretuan-nuk-kam-thene-se-shqiptaret-bene-mekat-qe-u-konvertuan-ne-islam/60%Daily2017-11-29 17:47
https://kosova-info.com/armend-zemaj-aak-manipuloi-ne-istog-duhet-tu-kerkoje-falje-qytetareve/60%Daily2017-11-29 17:43
https://kosova-info.com/isufi-per-rivotimin-ne-istog-do-ti-drejtohemi-supremes/60%Daily2017-11-29 17:41
https://kosova-info.com/milaim-zeka-i-deklaron-ne-kunderkorrupsion-pese-banesa-dokument/60%Daily2017-11-29 17:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-real-murcia/60%Daily2017-11-29 17:32
https://kosova-info.com/turqi-varre-shkembore-te-lashta-2-mije-vite-do-te-hapen-per-turizem/60%Daily2017-11-29 17:23
https://kosova-info.com/a-e-perdori-trenin-bullgar-vetevendosje-per-te-fituar-ne-prizren/60%Daily2017-11-29 17:20
https://kosova-info.com/zyrtare-berisha-prezantohet-te-skuadra-e-re/60%Daily2017-11-29 17:19
https://kosova-info.com/vladimir-putin-mesazh-ilir-metes-per-festen-e-pavaresise/60%Daily2017-11-29 17:14
https://kosova-info.com/e-konfirmon-edhe-haga-pralak-ka-vdekur/60%Daily2017-11-29 17:12
https://kosova-info.com/xhemaili-rikthehet-ne-serie-a-do-te-luaje-per-ekipin-e-njohur/60%Daily2017-11-29 17:06
https://kosova-info.com/kur-sporti-eshte-i-pashendetshem/60%Daily2017-11-29 17:04
https://kosova-info.com/agon-amiga-diss-per-capital-t-a-eshte-kjo-arsyeja/60%Daily2017-11-29 17:00
https://kosova-info.com/te-marten-shqyrtohet-projektligji-per-buxhetin-2018-te-enjten-programi-qeverises/60%Daily2017-11-29 16:57
https://kosova-info.com/investimet-milioneshe-turke-ne-kosove/60%Daily2017-11-29 16:56
https://kosova-info.com/%e2%80%8bhoxhaj-ne-washington-flet-ne-konferencen-e-atlantic-council/60%Daily2017-11-29 16:54
https://kosova-info.com/shesheli-tregon-se-si-gjenerali-kroat-mundi-ta-fuste-helmin-ne-gjykaten-e-hages/60%Daily2017-11-29 16:51
https://kosova-info.com/bletet-po-na-mbajne-ne-gjalle-dhe-jo-e-kunderta-10-arsyet-pse-duhet-dashur-bletet/60%Daily2017-11-29 16:50
https://kosova-info.com/ne-2023-trafiku-mobile-do-te-rritet-me-8-here/60%Daily2017-11-29 16:47
https://kosova-info.com/ja-pse-getinjo-beri-tatuazh-nen-sy/60%Daily2017-11-29 16:39
https://kosova-info.com/fifa-ndryshon-edhe-kompeticionin-e-njohur-te-klubeve/60%Daily2017-11-29 16:37
https://kosova-info.com/avokatja-e-praljak-nuk-e-di-se-si-dikush-mund-te-marr-helm-ne-gjyq-haga-te-pergjigjet/60%Daily2017-11-29 16:34
https://kosova-info.com/krimineli-i-luftes-ratko-mlladiq-perdhunohet-ne-burg-nga-pese-te-burgosur/60%Daily2017-11-29 16:34
https://kosova-info.com/vajza-as-mos-guxoni-tia-thoni-keto-8-gjera-partnerit-tuaj/60%Daily2017-11-29 16:25
https://kosova-info.com/para-ardhjes-ne-tirane-kengetarja-e-njohur-perballet-me-nje-fatkeqesi/60%Daily2017-11-29 16:20
https://kosova-info.com/lamtumire-inter-icardi-te-klubi-i-njohur/60%Daily2017-11-29 16:20
https://kosova-info.com/keta-jane-kandidatet-per-anetar-te-kushtetueses-qe-i-plotesojne-kushtet-formale-juridike/60%Daily2017-11-29 16:13
https://kosova-info.com/vulin-haradinaj-po-e-ben-te-pamundur-qe-te-mos-e-zbatoje-marreveshjen-e-brukselit/60%Daily2017-11-29 16:08
https://kosova-info.com/trump-poston-video-anti-myslimane-ne-twitter/60%Daily2017-11-29 16:07
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-komandantin-e-ri-te-kfor-it-gjeneral-major-salvatore-cuoci/60%Daily2017-11-29 16:06
https://kosova-info.com/be-do-te-hetoje-pretendimet-per-emigrante-skllever-ne-libi/60%Daily2017-11-29 16:01
https://kosova-info.com/ibrahimoviz-zgjidh-problemin-e-madh/60%Daily2017-11-29 15:59
https://kosova-info.com/majk-kapet-me-te-dashuren-e-re-por-ja-cka-po-ben-majlinda/60%Daily2017-11-29 15:58
https://kosova-info.com/studimi-zbulon-se-njerezit-kane-shume-pak-njohuri-per-trupin-e-vet/60%Daily2017-11-29 15:58
https://kosova-info.com/ministri-lekaj-takohet-me-nje-grup-investitoresh-cek/60%Daily2017-11-29 15:55
https://kosova-info.com/pas-rivleresimit-nderrohen-kompanite-qe-do-te-ndertojne-autostraden-e-gjilanit/60%Daily2017-11-29 15:53
https://kosova-info.com/pacolli-nis-takimet-ne-shba-takon-daniel-serwer/60%Daily2017-11-29 15:53
https://kosova-info.com/si-u-fut-helmi-ne-sallen-e-gjykates-ne-hage/60%Daily2017-11-29 15:46
https://kosova-info.com/buka-me-vaj-ulliri-nje-kombinim-i-persosur-per-organizmin/60%Daily2017-11-29 15:40
https://kosova-info.com/klajdi-dhe-bruno-vijne-me-cover-te-ri/60%Daily2017-11-29 15:38
https://kosova-info.com/chelsea-me-super-transferim-nga-rivali-i-premierliges/60%Daily2017-11-29 15:36
https://kosova-info.com/irani-nuk-dha-leje-per-kalimin-e-avionit-te-kryeministrit-bullgar/60%Daily2017-11-29 15:34
https://kosova-info.com/kryeministrja-e-britanise-ne-irak-thirrje-qe-te-respektohet-uniteti-i-vendit/60%Daily2017-11-29 15:21
https://kosova-info.com/mozzik-dhe-loredana-kapen-mat-ne-mes-te-prishtines/60%Daily2017-11-29 15:19
https://kosova-info.com/nje-e-treta-e-nenave-kane-probleme-me-shendetin-mendor/60%Daily2017-11-29 15:18
https://kosova-info.com/montella-po-shkoja-ne-stervitje-si-cdo-dite-tjeter-ja-si-me-treguan-per-shkarkimin/60%Daily2017-11-29 15:16
https://kosova-info.com/habitet-naser-rafuna-gjene-vellane-binjak-ne-gjermani/60%Daily2017-11-29 14:57
https://kosova-info.com/berisha-merr-leter-urimi-per-diten-e-fsk-se-nga-komandanti-i-gardes-kombetare-te-ajoves/60%Daily2017-11-29 14:50
https://kosova-info.com/regjimi-i-asadit-shkel-armepushimin-ne-guten-lindore/60%Daily2017-11-29 14:45
https://kosova-info.com/napoli-juve-sfida-e-nje-miliard-eurove-ne-serie-a/60%Daily2017-11-29 14:41
https://kosova-info.com/haradinaj-jemi-te-gatshem-ti-riatdhesojme-luftetaret-e-sirise-kosova-eshte-atdhe-i-te-gjitheve/60%Daily2017-11-29 14:26
https://kosova-info.com/shume-emigrante-te-paligjshem-nuk-do-largohen-kurre-nga-anglia/60%Daily2017-11-29 14:24
https://kosova-info.com/aktori-turk-qe-po-cmend-vajzat-ka-per-te-thene-dicka-per-shqiptaret/60%Daily2017-11-29 14:23
https://kosova-info.com/rugova-rivotimi-i-papranueshem-te-anulohen-votat-me-poste-dhe-te-shpallem-fitues/60%Daily2017-11-29 14:14
https://kosova-info.com/allardyce-befason-te-gjithe-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-11-29 14:11
https://kosova-info.com/kete-here-shkenda-sjell-foto-komplet-e-zhveshur/60%Daily2017-11-29 14:11
https://kosova-info.com/shkarkohet-lauer-i-nbc-news-akuza-per-sjellje-te-pahijshme-seksuale/60%Daily2017-11-29 14:08
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-qeveria-eshte-partner-i-vazhdueshem-per-prodhuesit/60%Daily2017-11-29 14:08
https://kosova-info.com/ky-eshte-denimi-per-vrasjen-ne-albi-mall/60%Daily2017-11-29 14:04
https://kosova-info.com/theren-me-thike-nxenesit-e-shkolles-fillore-ne-ferizaj/60%Daily2017-11-29 14:03
https://kosova-info.com/sherbimet-sekrete-serbe-tentojne-njollosjen-e-flamurit-kombetar-ne-bujanoc-video/60%Daily2017-11-29 14:02
https://kosova-info.com/rihapet-aeroporti-ne-bali-vullkani-vazhdon-te-nxjerre-tym/60%Daily2017-11-29 14:00
https://kosova-info.com/me-apo-pa-dashje-encen-e-tradhton-veshja-i-dalin-te-pasmet/60%Daily2017-11-29 13:59
https://kosova-info.com/prinderit-e-shiten-per-22-euro-ndersa-sot-e-njeh-dhe-e-do-gjithe-bota/60%Daily2017-11-29 13:53
https://kosova-info.com/burri-grushte-gruas-per-cdo-like-qe-mori-ne-facebook-foto/60%Daily2017-11-29 13:44
https://kosova-info.com/18-vjecarja-me-origjine-shqiptare-rremben-kuroren-e-me-te-bukures-ne-itali/60%Daily2017-11-29 13:42
https://kosova-info.com/uefa-ndryshon-orarin-e-ndeshjeve-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-11-29 13:41
https://kosova-info.com/dyshohet-per-sulmin-me-kamion-ne-nju-jork-flet-i-akuzuari-nuk-kam-faj/60%Daily2017-11-29 13:40
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-e-zhveshur-duke-u-masazhuar-keshtu-se-kemi-pare-kurre/60%Daily2017-11-29 13:33
https://kosova-info.com/kremlini-e-quan-provokativ-testimin-raketor-te-korese-se-veriut/60%Daily2017-11-29 13:32
https://kosova-info.com/kelmendi-lenda-e-edukimit-seksual-eshte-ide-e-rrezikshme/60%Daily2017-11-29 13:29
https://kosova-info.com/idriz-ahmeti-eshte-zhdukur-qytetari-e-trondit-te-birin-e-tij-me-deshmine-e-takova-mbreme-tek/60%Daily2017-11-29 13:28
https://kosova-info.com/presidenti-i-rusise-vladimir-putin-ka-vdekur/60%Daily2017-11-29 13:26
https://kosova-info.com/zyrtare-pardew-nenshkruan-me-klubin-nga-premierliga/60%Daily2017-11-29 13:23
https://kosova-info.com/serbia-perfiton-miliona-euro-ne-vit-nga-kosova/60%Daily2017-11-29 13:22
https://kosova-info.com/schulz-evropes-i-nevojitet-nje-minister-i-financave/60%Daily2017-11-29 13:16
https://kosova-info.com/kesh-titullohet-kenga-e-re-nga-dhurata-dora/60%Daily2017-11-29 13:10
https://kosova-info.com/kqz-certifikon-rezultatin-e-zgjedhjeve-perseri-zhurme-per-prishtinen-dhe-prizrenin/60%Daily2017-11-29 13:06
https://kosova-info.com/dreshaj-pas-vendimit-per-rivotim-do-te-ankohem-ne-supreme-rugoven-e-muj-cdo-here/60%Daily2017-11-29 13:00
https://kosova-info.com/up-ja-ushtron-padi-te-re-ndaj-komunes-se-prishtines-dhe-kishes-ortodokse-serbe/60%Daily2017-11-29 12:58
https://kosova-info.com/mbi-10-e-buxhetit-2018-shpenzohet-ne-asfalt-e-ura/60%Daily2017-11-29 12:58
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ia-sheh-sherrin-lukakus/60%Daily2017-11-29 12:54
https://kosova-info.com/per-cilat-ekipe-jane-tifoze-diktatoret/60%Daily2017-11-29 12:41
https://kosova-info.com/makinat-madheshtore-qe-priten-te-prezantohen-ne-shba-foto/60%Daily2017-11-29 12:30
https://kosova-info.com/mes-drites-dhe-erresires-fotot-me-in-te-2017/60%Daily2017-11-29 12:20
https://kosova-info.com/napoli-juventus-befasi-nga-higuain/60%Daily2017-11-29 12:19
https://kosova-info.com/koalicioni-i-madh-qeveritar-i-merkelit-nuk-ishte-edhe-kaq-i-keq-apo-jo/60%Daily2017-11-29 12:19
https://kosova-info.com/gattuso-ky-futbollist-i-milanit-kerkohet-nga-barcelona-dhe-arsenal/60%Daily2017-11-29 12:07
https://kosova-info.com/paralajmerohen-permbytje-ne-shqiperi/60%Daily2017-11-29 12:01
https://kosova-info.com/sot-dite-emocionuese-per-ramush-haradinajn-e-kujton-nje-date-te-rendesishme-video/60%Daily2017-11-29 11:59
https://kosova-info.com/kepucet-e-punuara-me-dore-i-eksporton-ne-50-shtete/60%Daily2017-11-29 11:58
https://kosova-info.com/3-dite-para-ditelindjes-kane-nisur-surprizat-per-anxhelinen/60%Daily2017-11-29 11:49
https://kosova-info.com/lewandowski-kunder-ancelottit-zbulon-problemet-ne-bayern-munich/60%Daily2017-11-29 11:48
https://kosova-info.com/zyrtare-istogu-shkon-ne-rivotim/60%Daily2017-11-29 11:46
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-priti-komandantin-e-ri-te-kfor-it-salvatore-cuoci/60%Daily2017-11-29 11:45
https://kosova-info.com/kuvendi-miraton-ndryshimin-e-ligjit-per-lirine-fetare-ne-kosove/60%Daily2017-11-29 11:39
https://kosova-info.com/kuvendi-shqyrton-projektligjin-per-prishtinen/60%Daily2017-11-29 11:38
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-di-maria-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2017-11-29 11:35
https://kosova-info.com/shqiptari-ne-itali-denoncon-zhdukjen-e-gruas-gjendet-i-vetevarur-ne-banese/60%Daily2017-11-29 11:32
https://kosova-info.com/istogu-shkon-ne-rivotim/60%Daily2017-11-29 11:32
https://kosova-info.com/meda-shijon-rrezet-e-diellit-ne-australi/60%Daily2017-11-29 11:29
https://kosova-info.com/tonelata-hashashi-ne-itali-arrestohen-12-shqiptare-ne-breshia/60%Daily2017-11-29 11:14
https://kosova-info.com/courtois-zgjedh-portierin-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2017-11-29 11:14
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-blen-cizme-ne-vlere-prej-10-000-dollare/60%Daily2017-11-29 11:14
https://kosova-info.com/komisioni-i-garave-njofton-se-kur-perfundon-edicioni-vjeshtor-ne-superlige/60%Daily2017-11-29 11:08
https://kosova-info.com/ukraine-nga-predhat-e-separatisteve-eshte-vrare-nje-ushtar/60%Daily2017-11-29 11:04
https://kosova-info.com/indonezi-te-pakten-19-te-vdekur-nga-cikloni-cempaka/60%Daily2017-11-29 11:03
https://kosova-info.com/rasti-i-10-te-i-djegieve-te-veturave-ne-mitrovicen-veriore/60%Daily2017-11-29 11:02
https://kosova-info.com/gattuso-kthen-nje-femije-te-skuadra-e-milanit/60%Daily2017-11-29 10:58
https://kosova-info.com/ldk-pret-rezultatin-perfundimtar-ne-prishtine-per-tiu-drejtuar-kushtetueses/60%Daily2017-11-29 10:56
https://kosova-info.com/vdes-nje-punetor-kosovar-ne-mal-te-zi-tjetri-lendohet-rende/60%Daily2017-11-29 10:50
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-itali-nje-i-vdekur-e-6-te-plagosur-mes-tyre-dhe-shqiptare/60%Daily2017-11-29 10:49
https://kosova-info.com/zbulohet-data-e-albumit-te-ri-nga-eminem/60%Daily2017-11-29 10:44
https://kosova-info.com/raportuesi-i-ri-i-pe-se-shpresoj-se-kosova-do-ta-beje-hapin-e-madh-per-vizat/60%Daily2017-11-29 10:42
https://kosova-info.com/pak-tregti-kosove-shqiperi/60%Daily2017-11-29 10:38
https://kosova-info.com/fati-i-zi-godet-cazorlan/60%Daily2017-11-29 10:36
https://kosova-info.com/vdes-nga-zjarri-nje-grua-ne-peje/60%Daily2017-11-29 10:34
https://kosova-info.com/sane-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2017-11-29 10:28
https://kosova-info.com/fjolla-morina-ndez-atmosferen-del-para-publikut-me-bodysuit/60%Daily2017-11-29 10:13
https://kosova-info.com/lamtumire-mcgregor/60%Daily2017-11-29 10:12
https://kosova-info.com/dy-kembesore-lendohen-ne-aksidente-ne-prizren/60%Daily2017-11-29 10:04
https://kosova-info.com/15-gjerat-qe-kurre-nuk-duhet-ti-vendosni-ne-mikrovale/60%Daily2017-11-29 10:01
https://kosova-info.com/majk-u-kap-me-te-dashuren-e-re-kjo-eshte-pyetja-e-majlindes/60%Daily2017-11-29 10:01
https://kosova-info.com/turan-iken-nga-barcelona/60%Daily2017-11-29 10:00
https://kosova-info.com/erjona-do-ta-beje-hore-xhemailin/60%Daily2017-11-29 09:54
https://kosova-info.com/majko-riperserit-mesazhin-per-kufijte-me-kosoven-flasim-me-1-janar/60%Daily2017-11-29 09:52
https://kosova-info.com/haradinaj-ligji-per-lirite-fetare-kusht-per-anetaresim-ne-unesco-deputetet-ta-votojne/60%Daily2017-11-29 09:48
https://kosova-info.com/ja-cka-shkruan-ne-letren-qe-big-mames-ia-lane-mbi-tavoline-ne-kafiteri/60%Daily2017-11-29 09:39
https://kosova-info.com/kadri-veseli-takohet-me-ambasadorin-amerikan/60%Daily2017-11-29 09:35
https://kosova-info.com/gazeta-zvicerane-cfare-mund-te-mesojne-zviceranet-nga-shqiptaret/60%Daily2017-11-29 09:31
https://kosova-info.com/shqiperia-me-pagen-me-te-ulet-mesatare-ne-europe-kosova-prane-saj/60%Daily2017-11-29 09:28
https://kosova-info.com/seksizmi-nuk-ndodh-vetem-me-grate-edhe-burrat-jane-viktima-ja-si-ndodh/60%Daily2017-11-29 09:22
https://kosova-info.com/hughes-ka-nje-lajm-te-madh-per-shaqirin/60%Daily2017-11-29 09:21
https://kosova-info.com/turqia-leshon-fletarreste-per-360-mbeshtetes-te-gulenit/60%Daily2017-11-29 09:21
https://kosova-info.com/serbia-ta-njohe-kosoven-por-me-kushte/60%Daily2017-11-29 09:11
https://kosova-info.com/astronauti-i-nasa-s-publikon-pamje-mbreselenese-te-tokes/60%Daily2017-11-29 09:05
https://kosova-info.com/caktohet-masa-e-paraburgimit-per-shumicen-e-te-arrestuarve-per-dhunen-ne-kuvendin-e-maqedonise/60%Daily2017-11-29 09:01
https://kosova-info.com/babai-i-neymarit-ka-nje-lajm-te-madh-per-real-madridin/60%Daily2017-11-29 09:01
https://kosova-info.com/befason-aktorja-e-njohur-drekon-me-ish-burrin-dhe-te-dashurin-aktual/60%Daily2017-11-29 09:00
https://kosova-info.com/tillerson-per-ballkanin-braktisni-armiqesite-e-vjetra/60%Daily2017-11-29 08:51
https://kosova-info.com/rakitic-largimi-i-ketij-futbollisti-i-ndihmoi-barcelones/60%Daily2017-11-29 08:49
https://kosova-info.com/ledri-vula-ndryshon-teresisht-pamjen-rrite-floket/60%Daily2017-11-29 08:46
https://kosova-info.com/termet-ne-korce-dhe-kukes/60%Daily2017-11-29 08:41
https://kosova-info.com/alkooli-apo-kanabisi-ja-cila-eshte-me-e-rrezikshme/60%Daily2017-11-29 08:40
https://kosova-info.com/shqiperia-me-pagen-me-te-ulet-mesatare-ne-europe/60%Daily2017-11-29 08:40
https://kosova-info.com/aubameyang-largohet-nga-dortmund-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2017-11-29 08:38
https://kosova-info.com/montella-gjen-ekipin-e-ri-pas-shkarkimit-nga-milan/60%Daily2017-11-29 08:30
https://kosova-info.com/media-serbe-ironizon-me-njohjet-e-kosoves-pyetja-qe-vlen-miliona-dollaresh/60%Daily2017-11-29 08:29
https://kosova-info.com/franceska-jaces-nuk-ia-mbajne-dot-rrobat-gjoksin/60%Daily2017-11-29 08:28
https://kosova-info.com/anija-fantazme-zbulohet-ne-brigjet-japoneze-me-8-trupa-te-pajete/60%Daily2017-11-29 08:19
https://kosova-info.com/basha-zbulon-arsyet-pse-mungoi-ne-pritjen-e-metes/60%Daily2017-11-29 08:18
https://kosova-info.com/20-vite-pas-titanic-regjisori-tregon-pse-e-vrau-jack-un/60%Daily2017-11-29 08:15
https://kosova-info.com/lamtumire-nice-sneijder-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-11-29 08:13
https://kosova-info.com/turqia-destinacioni-i-ri-i-hashashit-shqiptar/60%Daily2017-11-29 08:12
https://kosova-info.com/xhemajli-ne-serie-a/60%Daily2017-11-29 08:07
https://kosova-info.com/zaev-dhe-gruevski-mbreme-kane-qene-ne-takim-tek-ivanovi/60%Daily2017-11-29 08:07
https://kosova-info.com/serbet-i-vrane-familjen-prind-pas-20-vitesh/60%Daily2017-11-29 08:01
https://kosova-info.com/gjiko-mbreme-kendoi-per-28-nentor-elita-ka-shkuar-ta-perkrahe-e-veshur-me-te-kuqe/60%Daily2017-11-29 07:52
https://kosova-info.com/kim-kardashian-nudo-per-reklamen-e-re/60%Daily2017-11-29 07:37
https://kosova-info.com/a-eshte-bitcoini-hallall-institucioni-i-fese-islame-merr-kete-vendim/60%Daily2017-11-29 07:28
https://kosova-info.com/majk-harron-majlinden-kapet-mat-me-te-dashuren-e-re/60%Daily2017-11-29 07:08
https://kosova-info.com/rrokulliset-taksi-ne-qender-te-prishtines-video-foto/60%Daily2017-11-29 07:08
https://kosova-info.com/sot-vazhdon-seanca-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2017-11-29 06:55
https://kosova-info.com/moti-per-sot-dhe-neser/60%Daily2017-11-29 06:43
https://kosova-info.com/lansohet-platforma-e-koalicionit-te-organizatave-per-te-drejtat-e-shendetit-seksual/60%Daily2017-11-29 06:38
https://kosova-info.com/nise-skema-e-be-se-per-pofesionistet-e-rinj-te-ballkanit-perendimor/60%Daily2017-11-29 06:36
https://kosova-info.com/allegri-ndryshon-poziten-e-dybalas-kunder-napolit/60%Daily2017-11-29 06:27
https://kosova-info.com/griezmann-po-ky-mund-te-jete-klubi-im-i-ri-nga-viti-2018/60%Daily2017-11-29 06:22
https://kosova-info.com/fat-i-keq-per-gattuson-ja-cfare-ka-ndodhur-ne-milan/60%Daily2017-11-29 06:16
https://kosova-info.com/rossi-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2017-11-29 06:08
https://kosova-info.com/real-madrid-ne-bisedime-me-yllin-e-madh-nga-chelsea/60%Daily2017-11-29 06:02
https://kosova-info.com/analistet-me-mendime-te-ndryshme-rreth-bashkimit-kosove-shqiperi/60%Daily2017-11-28 22:57
https://kosova-info.com/policia-serbe-heq-flamurin-nga-lapidari-shqiptaret-e-rikthejne-ate/60%Daily2017-11-28 22:56
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-pse-duhet-te-konsumoni-tranguj-2/60%Daily2017-11-28 22:55
https://kosova-info.com/ne-kete-menyre-te-vecante-dua-lipa-uron-28-nentorin/60%Daily2017-11-28 22:52
https://kosova-info.com/britania-dorezohet-para-bese-per-faturen-e-brexit/60%Daily2017-11-28 22:50
https://kosova-info.com/mahrez-ka-shenuar-sonte-gol-te-cmendur-ndaj-tottenhamit/60%Daily2017-11-28 22:49
https://kosova-info.com/basha-ne-shkoder-dy-oret-me-speciale-te-105-vjetorit-te-pavaresise/60%Daily2017-11-28 22:43
https://kosova-info.com/ja-kush-e-bllokoi-rrugen-b-ne-kryeqytet/60%Daily2017-11-28 22:39
https://kosova-info.com/problemet-qe-bananet-i-zgjidhin-me-mire-se-barnat/60%Daily2017-11-28 22:38
https://kosova-info.com/ahmeti-pavaresia-dhe-flamuri-mbajten-gjalle-shpirtin-dhe-palcen-e-kombit/60%Daily2017-11-28 22:33
https://kosova-info.com/cfare-paralajmerimi-ka-bere-vmro-dpmne-pas-arrestimeve/60%Daily2017-11-28 22:32
https://kosova-info.com/mundohen-ta-kritikojne-almeden-por-ja-si-ia-kthen-ajo/60%Daily2017-11-28 22:31
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-per-mitko-cavkov/60%Daily2017-11-28 22:20
https://kosova-info.com/mbyllet-real-madrid-fuenlabrada-rezultat-i-pabesueshem/60%Daily2017-11-28 22:17
https://kosova-info.com/real-madrid-fuenlabrada-gol-shokues-ne-fund/60%Daily2017-11-28 22:15
https://kosova-info.com/pacolli-arrin-ne-shba-keta-jane-zyrtaret-e-larte-me-te-cilet-do-te-takohet/60%Daily2017-11-28 22:11
https://kosova-info.com/flet-kreu-i-policise-se-tiranes-e-verteta-e-atentatit-ndaj-policit-te-ish-parku/60%Daily2017-11-28 22:10
https://kosova-info.com/xhensila-po-behet-nene-ja-cka-thote-kengetarja/60%Daily2017-11-28 22:01
https://kosova-info.com/reali-permbyse-shpejte-fuenlabradan/60%Daily2017-11-28 21:59
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-bernice-njera-prej-veturave-ike-nga-vendngjarja/60%Daily2017-11-28 21:58
https://kosova-info.com/me-mire-trajtohen-qente-se-ne-rrefimi-i-punetoreve-te-krahut-ne-prishtine/60%Daily2017-11-28 21:54
https://kosova-info.com/manchester-united-nuk-gabon-ndaj-watfordit/60%Daily2017-11-28 21:53
https://kosova-info.com/watford-man-utd-dy-gola-te-shpejte/60%Daily2017-11-28 21:47
https://kosova-info.com/ja-cila-kengetare-qendroi-ne-kosove-gjate-kohes-se-luftes/60%Daily2017-11-28 21:41
https://kosova-info.com/ja-si-ma-mori-virgjerine-babai-i-shoqes-se-ngushte/60%Daily2017-11-28 21:38
https://kosova-info.com/watford-man-utd-a-u-realizua-kjo-penallti/60%Daily2017-11-28 21:37
https://kosova-info.com/ja-cka-kane-bere-mozzik-dhe-loredana-derisa-kida-kendoi-ne-thank-you-usa/60%Daily2017-11-28 21:21
https://kosova-info.com/zbardhet-deshmia-e-oficerit-grek-shqiptaret-jane-kokat-e-bandes-si-rame-ne-gjurme-te-tyre/60%Daily2017-11-28 21:16
https://kosova-info.com/gjykata-kerkon-heqjen-e-imunitetit-6-deputeteve/60%Daily2017-11-28 21:10
https://kosova-info.com/shaip-muja-sheh-rrezik-per-pushtimin-e-kosoves-kerkon-mbrojtje-nga-tri-shtete-fqinje/60%Daily2017-11-28 21:06
https://kosova-info.com/si-te-kuptoni-se-hormonet-tuaja-nuk-jane-ne-balance-2/60%Daily2017-11-28 21:00
https://kosova-info.com/tara-e-ngrite-flamurin-keshtu-uron-blero-per-28-nentor/60%Daily2017-11-28 20:59
https://kosova-info.com/real-madrid-fuenlabrada-gol-shokues/60%Daily2017-11-28 20:59
https://kosova-info.com/haradinaj-ende-ruan-revolet-e-luanit-dhe-shkelzenit-tregon-se-cfare-do-te-beje-me-to/60%Daily2017-11-28 20:53
https://kosova-info.com/thaci-te-bashkuar-si-sot-te-punojme-qe-2018-en-ta-shnderrojme-ne-vit-evropian-per-shqiptaret/60%Daily2017-11-28 20:45
https://kosova-info.com/7-pozicione-seksi-qe-do-tju-ndezin-gjithmone-foto/60%Daily2017-11-28 20:42
https://kosova-info.com/upps-ja-kush-u-rrezua-gjate-xhirimit-te-klipit-te-ghetto-geayst-dhe-skivit/60%Daily2017-11-28 20:37
https://kosova-info.com/anthony-martial-shenon-gol-te-bukur/60%Daily2017-11-28 20:34
https://kosova-info.com/cmendet-young-shikoni-cfare-ben-kunder-watfordit/60%Daily2017-11-28 20:29
https://kosova-info.com/familja-fona-e-para-qe-beri-dasme-me-flamurin-kuq-e-zi-video/60%Daily2017-11-28 20:24
https://kosova-info.com/vesa-dhe-big-basta-jane-ndare-kjo-foto-e-tregon-te-verteten/60%Daily2017-11-28 20:23
https://kosova-info.com/zbulim-i-papritur-i-shkencetareve-kjo-gjendje-e-trupit-mund-te-sheroje-por-edhe-te-shkaktoje-kancer/60%Daily2017-11-28 20:21
https://kosova-info.com/alarmante-kjo-eshte-vlera-e-ndotjes-se-ajrit-aktualisht-ne-prishtine/60%Daily2017-11-28 20:15
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-tjeter-rakete-balistike-shba-kore-e-jugut-duke-analizuar/60%Daily2017-11-28 20:11
https://kosova-info.com/bariu-gjeni-behet-me-shtepi-video/60%Daily2017-11-28 20:06
https://kosova-info.com/bariu-gjeni-behet-me-shtepi-video/60%Daily2017-11-28 20:06
https://kosova-info.com/tara-dhe-kaia-te-veshura-me-veshje-kombetare-keshtu-po-festohet-ne-familjen-e-teutes/60%Daily2017-11-28 20:03
https://kosova-info.com/simic-serbet-sdo-ta-pranojne-kurre-ushtrine-e-kosoves/60%Daily2017-11-28 19:58
https://kosova-info.com/simic-serbet-sdo-ta-pranojne-kurre-ushtrine-e-kosoves/60%Daily2017-11-28 19:58
https://kosova-info.com/ushtari-i-rilindur-i-uck-se-serbet-i-vrane-familjen-prind-pas-20-vitesh-video/60%Daily2017-11-28 19:54
https://kosova-info.com/ushtari-i-rilindur-i-uck-se-serbet-i-vrane-familjen-prind-pas-20-vitesh-video/60%Daily2017-11-28 19:54
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-plagosjen-ne-kryeqytet/60%Daily2017-11-28 19:47
https://kosova-info.com/futbollisti-nokauton-bashkelojtarin-e-tij/60%Daily2017-11-28 19:47
https://kosova-info.com/familja-salihu-nga-skenderaj-behet-me-banese-te-re-per-28-nentor/60%Daily2017-11-28 19:46
https://kosova-info.com/profesori-sebaedin-cena-me-28-nentor-jete-hasani-themeloi-grupin-e-pare-militant-ne-kosove/60%Daily2017-11-28 19:43
https://kosova-info.com/keta-jane-diss-at-me-te-njohur-te-repereve-shqiptare/60%Daily2017-11-28 19:38
https://kosova-info.com/ldk-sonte-vendos-a-do-ti-drejtohet-neser-gjykates-kushtetuese/60%Daily2017-11-28 19:34
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-fuenlabrada/60%Daily2017-11-28 19:30
https://kosova-info.com/ekonomia-ndan-shqiptaret-shkembimet-shqiperi-kosove-me-te-uleta-sesa-ne-vitin-2012/60%Daily2017-11-28 19:25
https://kosova-info.com/e-mahnitshme-bayern-munchen-uron-28-nentorin-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2017-11-28 19:23
https://kosova-info.com/nga-golfi-1-deri-ne-7-historia-42-vjecare-e-vetures-me-te-pelqyer-video/60%Daily2017-11-28 19:17
https://kosova-info.com/edhe-rita-ora-uron-28-nentorin/60%Daily2017-11-28 19:17
https://kosova-info.com/te-shtena-armesh-ne-tirane-plagoset-nje-police/60%Daily2017-11-28 19:15
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-watford-man-utd/60%Daily2017-11-28 19:03
https://kosova-info.com/nora-meson-tango-vallezon-me-nje-mashkull/60%Daily2017-11-28 18:58
https://kosova-info.com/ish-presidenti-sejdiu-zgjidhja-ideale-bashkimi-kombetare/60%Daily2017-11-28 18:44
https://kosova-info.com/lengu-qe-permireson-shendetin-tuaj/60%Daily2017-11-28 18:41
https://kosova-info.com/kush-e-humbi-dokumentin-origjinal-te-pavaresise-se-shqiperise/60%Daily2017-11-28 18:39
https://kosova-info.com/pirlo-tregon-me-ne-fund-se-pse-shenon-aq-lehte-gola-nga-goditjet-e-denimit/60%Daily2017-11-28 18:39
https://kosova-info.com/me-nje-foto-nga-arkivi-teuta-krasniqi-uron-28-nentorin/60%Daily2017-11-28 18:37
https://kosova-info.com/sulmi-me-86-te-vdekur-ne-nice-lirohet-shqiptarja-e-arrestuar/60%Daily2017-11-28 18:28
https://kosova-info.com/haradinaj-zyrtares-amerikane-ushtrine-do-ta-formojme-ne-koordinim-te-ngushte-me-shba-ne/60%Daily2017-11-28 18:27
https://kosova-info.com/95-femije-nga-kosova-ne-zonat-e-kontrolluara-nga-isis/60%Daily2017-11-28 18:24
https://kosova-info.com/10-ushqime-kunder-eres-se-keqe-te-gojes/60%Daily2017-11-28 18:21
https://kosova-info.com/buxhovi-flamuri-kombetar-eshte-kombetar-kosova-duhet-te-kete-simbolet-e-veta/60%Daily2017-11-28 18:17
https://kosova-info.com/jeton-ne-turqi-por-nuk-e-harron-atdheun-ky-urimi-i-almedes-per-festat-e-nentorit/60%Daily2017-11-28 18:16
https://kosova-info.com/veprimi-me-qesharak-i-vitit-vjen-nga-bosnja/60%Daily2017-11-28 18:14
https://kosova-info.com/buxhovi-te-hiqet-mjegulla-shqiptarizmi-ka-lindur-dy-shtete/60%Daily2017-11-28 18:09
https://kosova-info.com/nje-zjarr-i-fuqishem-ka-perfshire-malin-e-kreshtes-ne-lezhe/60%Daily2017-11-28 18:08
https://kosova-info.com/selami-i-haradinajt-ne-gjuhen-serbe-per-daciqin-loja-me-kufij-do-te-sillte-tragjedi-video/60%Daily2017-11-28 18:08
https://kosova-info.com/gjerat-personale-te-cilat-assesi-nuk-duhet-ti-ndani-me-miqte-foto/60%Daily2017-11-28 18:01
https://kosova-info.com/deklarata-interesante-e-de-biasit-pas-shkarkimit/60%Daily2017-11-28 17:49
https://kosova-info.com/grimeri-i-kim-kardashian-uron-shqiptaret-per-28-nentor/60%Daily2017-11-28 17:40
https://kosova-info.com/nese-ju-dhemb-shpatulla-urgjent-tek-mjeku-vuani-nga/60%Daily2017-11-28 17:39
https://kosova-info.com/nga-helmimet-te-pushkatimet-cili-ishte-fundi-i-trishte-i-40-firmetareve-te-deklarates-se-pavaresise/60%Daily2017-11-28 17:34
https://kosova-info.com/reuters-koleget-kane-konfirmuar-se-tikhonova-eshte-vajza-e-putinit/60%Daily2017-11-28 17:24
https://kosova-info.com/meunier-ne-serie-a-skuadra-e-re-eshte-befasi-e-madhe/60%Daily2017-11-28 17:24
https://kosova-info.com/gjyste-vulaj-ne-paraqitjen-e-fundit-duket-si-nje-20-vjecare/60%Daily2017-11-28 17:23
https://kosova-info.com/mustafa-28-nentori-eshte-dite-historike-per-gjithe-shqiptaret/60%Daily2017-11-28 17:20
https://kosova-info.com/mbledhja-e-perbashket-e-qeverive-ish-ministri-shume-zhurme-per-asgje/60%Daily2017-11-28 17:19
https://kosova-info.com/elon-musk-paralajmeron-per-rrezikun-nga-robotet-video/60%Daily2017-11-28 17:17
https://kosova-info.com/al-hariri-doreheqje-nese-hezbollahu-nuk-terhiqet-nga-konfliktet/60%Daily2017-11-28 17:12
https://kosova-info.com/parajsat-fiskale-mediat-franceze-shqiperia-pjese-e-listen-se-zeze/60%Daily2017-11-28 17:08
https://kosova-info.com/zyrtare-denohet-de-rossi-pas-kartonit-te-kuq/60%Daily2017-11-28 17:03
https://kosova-info.com/lorik-cana-uron-28-nentorin-nga-vendlindja-e-tij-gjakova/60%Daily2017-11-28 17:01
https://kosova-info.com/gjermania-do-te-investoje-nje-miliard-euro-ne-zvogelimin-e-ndotjes-se-ajrit/60%Daily2017-11-28 16:55
https://kosova-info.com/nuk-kane-para-per-futbollistet-shikoni-vendimin-e-kryesise-se-klubit/60%Daily2017-11-28 16:49
https://kosova-info.com/pacolli-vizite-zyrtare-ne-shba/60%Daily2017-11-28 16:43
https://kosova-info.com/gomonia-e-hashashit-te-arrestuarit-dalin-para-gjykates-greke/60%Daily2017-11-28 16:42
https://kosova-info.com/keshtu-uron-per-diten-e-flamurit-besniku-2po2/60%Daily2017-11-28 16:38
https://kosova-info.com/dalin-fotografi-te-mercedes-cls-2018-nje-dite-para-premieres-zyrtare-foto/60%Daily2017-11-28 16:37
https://kosova-info.com/zyrtare-federata-e-italise-denon-taren/60%Daily2017-11-28 16:30
https://kosova-info.com/indonezi-11-te-vdekur-nga-nje-ciklon-tropikal/60%Daily2017-11-28 16:25
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-i-vesh-vajzat-me-motive-patriotike/60%Daily2017-11-28 16:17
https://kosova-info.com/ky-eshte-mesazhi-i-pare-qe-eshte-derguar-me-telefon-para-25-vjeteve/60%Daily2017-11-28 16:12
https://kosova-info.com/adelina-dhe-bardhi-sot-festojne-pervjetorin-e-fejeses-keto-foto-jane-realizuar-ate-nate/60%Daily2017-11-28 16:12
https://kosova-info.com/arsenali-me-super-transferim-nga-barcelona/60%Daily2017-11-28 16:02
https://kosova-info.com/aksidenti-i-eskortes-se-rames-prokuroria-dyshon-te-ekspertiza-e-policise-kerkon/60%Daily2017-11-28 15:52
https://kosova-info.com/lideret-boterore-urojne-meten-per-105-vjetorin-e-pavaresise-se-shqiperise/60%Daily2017-11-28 15:48
https://kosova-info.com/be-formati-i-dialogut-nuk-ndryshon-pa-pelqimin-e-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2017-11-28 15:45
https://kosova-info.com/katastrofe-e-madhe-per-sanches/60%Daily2017-11-28 15:42
https://kosova-info.com/anet-e-erreta-te-princeshes-se-ardhshme-te-anglise-skenat-e-seksit-dhe-dramat-familjare/60%Daily2017-11-28 15:36
https://kosova-info.com/papa-ne-mianmar-nuk-permend-masakrat-ndaj-myslimaneve-te-arakanit/60%Daily2017-11-28 15:34
https://kosova-info.com/guardiola-i-prish-pune-barcelones/60%Daily2017-11-28 15:32
https://kosova-info.com/rrustem-berisha-e-njofton-zyrtaren-amerikane-per-planet-e-formimit-te-ushtrise/60%Daily2017-11-28 15:31
https://kosova-info.com/marina-ka-per-te-thene-dicka-per-kengen-e-getit-dhe-skivit/60%Daily2017-11-28 15:31
https://kosova-info.com/dita-e-flamurit-feste-e-rimekembjes/60%Daily2017-11-28 15:22
https://kosova-info.com/marcelo-e-pranon-qe-ka-bere-dicka-te-turpshme/60%Daily2017-11-28 15:15
https://kosova-info.com/me-28-nentor-pavaresine-e-shenojne-kater-shtete-ne-bote/60%Daily2017-11-28 15:15
https://kosova-info.com/aksidenti-i-eskortes-se-rames-kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-te-plagosurit/60%Daily2017-11-28 15:10
https://kosova-info.com/63-milione-me-shume-per-autostraden-arben-xhaferi-zharku-i-pergjigjet-pal-lekajt/60%Daily2017-11-28 15:08
https://kosova-info.com/alban-mehmeti-uron-diten-e-flamurit-me-nje-foto-te-djalit-sa-shume-eshte-rritur/60%Daily2017-11-28 15:07
https://kosova-info.com/thaci-kuvendi-sa-me-pare-ta-votoje-demarkacionin-dhe-ti-hap-rruge-liberalizimit/60%Daily2017-11-28 15:02
https://kosova-info.com/edhe-ne-presheve-e-bujanoc-festohet-me-flamujt-kuq-e-zi-perkunder-ndaleses-foto/60%Daily2017-11-28 15:00
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-i-ben-lisit-deputeti-i-aak-se-video/60%Daily2017-11-28 14:59
https://kosova-info.com/mogherini-i-bene-bashke-te-gjithe-kryeministrat-e-ballkanit/60%Daily2017-11-28 14:54
https://kosova-info.com/incident-ajror-mbi-detin-e-zi-avioni-rus-has-avionin-amerikan-te-zbulimit/60%Daily2017-11-28 14:51
https://kosova-info.com/gattuso-zgjedh-kapitenin-e-milanit/60%Daily2017-11-28 14:46
https://kosova-info.com/shkup-mbahet-akademi-solemne-per-28-nentorin/60%Daily2017-11-28 14:42
https://kosova-info.com/geti-me-projekt-te-ri-muzikor-vjen-perkrahja-e-babait-te-tij/60%Daily2017-11-28 14:42
https://kosova-info.com/oecd-rritja-e-ekonomise-turke-mbi-6-per-qind-ne-vitin-2017/60%Daily2017-11-28 14:35
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-veseli-beri-nderime-te-varri-i-komandantit-adem-jashari/60%Daily2017-11-28 14:32
https://kosova-info.com/trump-perballet-me-kritika-pasi-beri-shaka-raciste-per-veteranet/60%Daily2017-11-28 14:30
https://kosova-info.com/kongo-dhjetera-te-vdekur-nga-epidemia-e-koleres-ne-nje-jave/60%Daily2017-11-28 14:30
https://kosova-info.com/presidenti-i-kenias-ben-betimin-opozita-e-bojkoton/60%Daily2017-11-28 14:28
https://kosova-info.com/vjollca-buqaj-ne-amerike-per-ta-festuar-diplomimin-e-djalit/60%Daily2017-11-28 14:13
https://kosova-info.com/ekipet-e-sportit-me-rrogat-me-te-larta-ne-bote/60%Daily2017-11-28 14:11
https://kosova-info.com/ekipet-e-sportit-me-rrogat-me-te-larta-ne-bote-2/60%Daily2017-11-28 14:11
https://kosova-info.com/greqia-arreston-nente-ekstremiste-te-dyshuar-turq/60%Daily2017-11-28 14:09
https://kosova-info.com/rrefimi-i-tmerrshem-i-italianes-te-cilen-burri-kosovar-e-beri-per-spital/60%Daily2017-11-28 13:55
https://kosova-info.com/pas-gjermanise-ky-eshte-destinacioni-i-radhes-i-kemalit/60%Daily2017-11-28 13:49
https://kosova-info.com/cfare-do-te-beje-serbia-dhe-republika-srpska-pas-vendimit-te-haradinajt-per-28-nentorin/60%Daily2017-11-28 13:49
https://kosova-info.com/haziri-zbulon-pllaken-perkujtimore-ne-ish-burgun-e-gjilanit/60%Daily2017-11-28 13:47
https://kosova-info.com/perurohet-shtatorja-e-adem-jasharit-ne-lipjan/60%Daily2017-11-28 13:45
https://kosova-info.com/urime-nga-xherdan-shaqiri/60%Daily2017-11-28 13:45
https://kosova-info.com/urime-nga-xherdan-shaqiri/60%Daily2017-11-28 13:45
https://kosova-info.com/nisma-per-kosoven-ne-prekaz-foto/60%Daily2017-11-28 13:45
https://kosova-info.com/gruevski-pushteti-po-i-arreston-ata-qe-kundershtuan-platformen-e-tiranes/60%Daily2017-11-28 13:38
https://kosova-info.com/sherr-kryeminister-minister-kujdes-me-mua-se-nuk-jam-saimir-tahiri/60%Daily2017-11-28 13:27
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-uron-28-nentorin-puthet-me-te-dashurin-cek/60%Daily2017-11-28 13:24
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-dalja-publike-e-uck-se-daut-haradinaj-muje-krasniqi-dhe-rexhep-selimi-video/60%Daily2017-11-28 13:22
https://kosova-info.com/refugjatet-siriane-ne-shqiperi-tani-vec-sirise-kam-edhe-nje-atdhe-tjeter/60%Daily2017-11-28 13:19
https://kosova-info.com/imazhet-qe-po-cmendin-italianet-belen-rodriguez-kapet-mat-duke-u-puthur-ne-buze-me-nje-femer/60%Daily2017-11-28 13:14
https://kosova-info.com/mustafi-e-xhaka-me-urim-special-per-28-nentorin/60%Daily2017-11-28 13:12
https://kosova-info.com/gattuso-zbulon-formacionin-e-ri-ne-milan/60%Daily2017-11-28 13:07
https://kosova-info.com/rona-nishliu-uron-per-28-nentor-ne-menyre-te-vecante/60%Daily2017-11-28 13:02
https://kosova-info.com/emina-sulmon-publikisht-fansen-qe-i-tha-kenaqesh-me-parate-e-burrit/60%Daily2017-11-28 12:55
https://kosova-info.com/goli-i-anuluar-i-barcelones-propozim-interesant-nga-rodrigo/60%Daily2017-11-28 12:45
https://kosova-info.com/pervec-28-nentorit-dafina-zeqiri-sot-ka-nje-arsye-me-shume-per-te-festuar/60%Daily2017-11-28 12:43
https://kosova-info.com/bonucci-real-madrid-frike-e-madhe-per-tifozet-e-milanit/60%Daily2017-11-28 12:41
https://kosova-info.com/barcelona-ka-lajm-te-keq-per-deulofeun/60%Daily2017-11-28 12:35
https://kosova-info.com/gjilani-nis-aktivitetet-maratonike-ne-shenim-te-28-nentorit-dites-se-flamurit/60%Daily2017-11-28 12:32
https://kosova-info.com/festa-e-flamurit-permes-fotografive/60%Daily2017-11-28 12:28
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-ne-vlore-jemi-nje-komb-ne-dy-shtete-sovrane-qe-enderr-kemi-integrimin-euroatlantik/60%Daily2017-11-28 12:28
https://kosova-info.com/ky-eshte-stadiumi-i-pare-ne-histori-i-keti-lloji-do-e-shijojme-ne-boterorin-e-katarit/60%Daily2017-11-28 12:26
https://kosova-info.com/korcari-qe-u-aksidentua-me-eskorten-e-rames-bashkeautor-i-kenges-edi-o-edi-mallist-prej-verteti/60%Daily2017-11-28 12:25
https://kosova-info.com/sherifi-sot-aq-sa-kemi-arsye-per-te-festuar-kemi-edhe-per-tu-indinjuar/60%Daily2017-11-28 12:25
https://kosova-info.com/leter-publike-albin-kurtit/60%Daily2017-11-28 12:24
https://kosova-info.com/transformohet-armina-mevlani-skeni-per-ta-njohur-me-pamjen-e-re/60%Daily2017-11-28 12:17
https://kosova-info.com/dicka-te-tille-nuk-kemi-pare-ne-gjithe-karrieren-tone-keshtu-thone-kirurget-te-cilet-e-kishin-operuar-kete-pacient/60%Daily2017-11-28 12:14
https://kosova-info.com/sali-berisha-uron-shqiptaret/60%Daily2017-11-28 12:09
https://kosova-info.com/oksfordi-i-merr-mirenjohjen-lideres-se-mianmarit-suu-kyi/60%Daily2017-11-28 12:06
https://kosova-info.com/kosova-ne-petkun-kuq-e-zi-per-diten-e-flamurit/60%Daily2017-11-28 12:02
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-imazhi-me-i-ri-i-guess/60%Daily2017-11-28 12:01
https://kosova-info.com/urime-28-nentori-nga-etrit-berisha/60%Daily2017-11-28 11:48
https://kosova-info.com/premiere-alban-skenderaj-dhe-miriam-cani-sjellin-dhuraten-e-tyre/60%Daily2017-11-28 11:47
https://kosova-info.com/me-twerk-po-e-pret-enca-kengen-e-re/60%Daily2017-11-28 11:39
https://kosova-info.com/sulm-me-thike-kunder-kryetarit-te-bashkise-se-altenas-ndihmoi-refugjatet/60%Daily2017-11-28 11:38
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-me-urim-te-fuqishem-per-festen-e-flamurit/60%Daily2017-11-28 11:36
https://kosova-info.com/ngadalesoni-procesin-e-plakjes-me-ane-te-ketij-ushtrimi/60%Daily2017-11-28 11:22
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shenon-nje-sukses-te-ri/60%Daily2017-11-28 11:20
https://kosova-info.com/kater-femrat-qe-zbuluan-banden-e-te-fejuarit-te-viola-spiros-detaje-te-reja/60%Daily2017-11-28 11:20
https://kosova-info.com/obsh-epidemi-alarmante-e-hiv-it-ne-evrope/60%Daily2017-11-28 11:12
https://kosova-info.com/policia-dhe-atk-ja-kane-bastisur-nje-lokal-per-organizim-te-skemave-piramidale/60%Daily2017-11-28 11:10
https://kosova-info.com/familjaret-e-bahri-fazliut-zbardhin-nje-leter-qe-heroi-e-kishte-shkruar-per-nentorin-ne-vitin-95/60%Daily2017-11-28 11:09
https://kosova-info.com/cana-publikon-fotografi-fantastike-ne-urimin-e-28-nentorit/60%Daily2017-11-28 11:05
https://kosova-info.com/aurela-shfaqet-tejet-provokuese-per-feste/60%Daily2017-11-28 11:01
https://kosova-info.com/veseli-do-te-punojme-per-ti-realizuar-idealet-e-heronjve-qe-rane-per-vendin/60%Daily2017-11-28 10:58
https://kosova-info.com/ilir-latifi-me-urim-special-per-28-nentorin/60%Daily2017-11-28 10:57
https://kosova-info.com/policia-ka-nisur-hetimet-per-publikimin-e-disa-shkrimeve-ne-nje-gazete/60%Daily2017-11-28 10:57
https://kosova-info.com/genjen-se-eshte-rrembyer-qe-ti-detyroje-familjaret-te-paguajne-para/60%Daily2017-11-28 10:55
https://kosova-info.com/urimi-i-limajt-per-festat-e-28-nentorit/60%Daily2017-11-28 10:43
https://kosova-info.com/mustafa-28-nentori-na-ben-bashke-te-gjitheve/60%Daily2017-11-28 10:43
https://kosova-info.com/roani-i-majkut-shume-i-lumtur-ne-kete-dite-feste-ja-cka-ben-me-flamur/60%Daily2017-11-28 10:42
https://kosova-info.com/lenjani-ka-nje-urim-per-28-nentorin/60%Daily2017-11-28 10:38
https://kosova-info.com/vetem-15-minuta-ushtrime-ne-dite/60%Daily2017-11-28 10:38
https://kosova-info.com/dembele-me-lajm-fantastik-per-tifozet-e-barcelones/60%Daily2017-11-28 10:30
https://kosova-info.com/kim-kardashian-nudo-ne-fotosesionin-e-ri/60%Daily2017-11-28 10:20
https://kosova-info.com/man-city-barcelona-wenger-e-jep-lajmin-e-madh-per-ozil-dhe-sanchez/60%Daily2017-11-28 10:14
https://kosova-info.com/gra-kurre-mos-ia-beni-keto-gjera-gjoksit-tuaj/60%Daily2017-11-28 10:08
https://kosova-info.com/llapjanet-nisin-festen-me-valle-per-28-nentor/60%Daily2017-11-28 10:06
https://kosova-info.com/be-eshte-me-e-gatshme-per-anetaresimin-e-ballkanit-ne-bllok/60%Daily2017-11-28 10:05
https://kosova-info.com/hoxhaj-e-veliaj-urojne-shqiptaret-per-28-nentor/60%Daily2017-11-28 10:02
https://kosova-info.com/sa-biznese-nga-shqiperia-ushtrojne-aktivitetin-ne-kosove-bilancet-mes-dy-vendeve/60%Daily2017-11-28 09:56
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-urime-ditelindjen-komandant/60%Daily2017-11-28 09:56
https://kosova-info.com/barcelona-befason-me-perforcimin-e-ri/60%Daily2017-11-28 09:48
https://kosova-info.com/vale-arrestimesh-ne-maqedoni-per-dhunen-ne-kuvend-me-27-prill/60%Daily2017-11-28 09:46
https://kosova-info.com/keshtu-uron-stermbesa-e-skenderbeut/60%Daily2017-11-28 09:39
https://kosova-info.com/policia-australiane-parandalon-sulmin-terrorist/60%Daily2017-11-28 09:38
https://kosova-info.com/gattuso-denon-futbollistet-e-milanit-ne-stervitjen-e-pare/60%Daily2017-11-28 09:34
https://kosova-info.com/gjermani-serish-koalicion-qeverises-me-baze-te-gjere/60%Daily2017-11-28 09:32
https://kosova-info.com/policia-publikon-videon-ku-dy-te-rinj-krenohen-me-1-kg-marihuane/60%Daily2017-11-28 09:30
https://kosova-info.com/de-biasi-me-urim-special-per-28-nentorin/60%Daily2017-11-28 09:28
https://kosova-info.com/erdogan-kritikon-perdoruesit-e-telefonave-te-mencur-gjate-lutjeve-ne-meke/60%Daily2017-11-28 09:25
https://kosova-info.com/me-plis-ne-koke-e-me-flamur-kuq-e-zi-ky-eshte-urimi-i-cimes-per-28-nentorin/60%Daily2017-11-28 09:24
https://kosova-info.com/ndaloni-menjehere-migrenen-me-kripe/60%Daily2017-11-28 09:24
https://kosova-info.com/i-kerkojne-komunes-largimin-e-gureve-te-medhenj/60%Daily2017-11-28 09:18
https://kosova-info.com/urimi-i-dafina-zeqirit-per-nenen/60%Daily2017-11-28 09:06
https://kosova-info.com/tare-ky-eshte-ekipi-qe-e-kam-ne-zemer/60%Daily2017-11-28 09:01
https://kosova-info.com/arrestohet-ish-ministri-i-brendshem-i-maqedonise/60%Daily2017-11-28 08:57
https://kosova-info.com/basha-uron-28-nentorin-shqiperia-demokratike-eshte-nderimi-per-i-madh-per-heronjte/60%Daily2017-11-28 08:51
https://kosova-info.com/pakenaqesia-me-kandidatet-po-i-shtyne-votuesit-ti-bejne-te-pavlefshme-fletevotimet/60%Daily2017-11-28 08:46
https://kosova-info.com/ja-per-cka-falenderon-dua-lipa/60%Daily2017-11-28 08:45
https://kosova-info.com/une-si-bonucci-degjojeni-reagimin-nga-howedes/60%Daily2017-11-28 08:39
https://kosova-info.com/intervista-e-rralle-e-isa-boletinit-per-mediat-franceze/60%Daily2017-11-28 08:32
https://kosova-info.com/milan-e-gjen-trajnerin-e-ri-pas-gattusos/60%Daily2017-11-28 08:27
https://kosova-info.com/edi-rama-bisede-te-tensionuar-me-ministrin-xhafaj-bllokon-haradinajn/60%Daily2017-11-28 08:23
https://kosova-info.com/gold-ag-me-urim-special-per-28-nentor-ruaje-flamurin-vlla/60%Daily2017-11-28 08:23
https://kosova-info.com/meta-ju-uroj-festen-kombetare-me-poezine-e-nje-nxeneseje-nga-medvegja/60%Daily2017-11-28 08:21
https://kosova-info.com/perforcimi-i-deshtuar-kthehet-te-barcelona/60%Daily2017-11-28 08:20
https://kosova-info.com/real-madrid-fuenlabrada-shikojeni-kush-kthehet-ne-formacion-nga-zidane/60%Daily2017-11-28 08:14
https://kosova-info.com/thaci-nentori-i-ka-dhene-gjithmone-shpirt-historise-sone/60%Daily2017-11-28 08:14
https://kosova-info.com/kina-investon-miliarda-ne-evropen-lindore-dhe-juglindore/60%Daily2017-11-28 08:09
https://kosova-info.com/handanovic-nenshkruan-me-klubin-e-njohur-evropian/60%Daily2017-11-28 08:05
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-dalja-publike-e-uck-se/60%Daily2017-11-28 08:00
https://kosova-info.com/pas-imazheve-me-bikini-rita-shfaqet-nudo-ne-afrike/60%Daily2017-11-28 08:00
https://kosova-info.com/se-paku-11-te-vrare-ne-nje-sulm-te-isis-it-ne-irak/60%Daily2017-11-28 07:55
https://kosova-info.com/fjalimi-i-ismail-qemalit-105-vjet-me-pare-ne-vlore/60%Daily2017-11-28 07:48
https://kosova-info.com/veseli-ne-boletin-shenon-festen-e-28-nentorit/60%Daily2017-11-28 07:44
https://kosova-info.com/mesazhi-i-pare-qe-u-dergua-ne-telefon-para-25-vitesh/60%Daily2017-11-28 07:40
https://kosova-info.com/roberti-uron-28-nentorin-me-kete-foto-te-embel-te-reneese/60%Daily2017-11-28 07:40
https://kosova-info.com/per-ju-qe-e-festoni-28-nentorin-ne-shqiperi-ja-moti-atje/60%Daily2017-11-28 07:40
https://kosova-info.com/unikkatil-ben-thirrje-per-proteste-kunder-rastit-kumanova/60%Daily2017-11-28 07:21
https://kosova-info.com/dy-qeverite-ne-vlore-per-te-shenuar-festen-e-pavaresise/60%Daily2017-11-28 07:17
https://kosova-info.com/ne-gjeneve-mbahen-bisedime-per-paqe-ne-siri/60%Daily2017-11-28 07:10
https://kosova-info.com/si-te-bejme-nje-sfere-ndriquese-ne-shtepi/60%Daily2017-11-28 07:04
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-i-dyshuar-per-planifikim-sulmesh-ne-mellburn/60%Daily2017-11-28 07:03
https://kosova-info.com/letra-e-fundit-e-adem-jasharit/60%Daily2017-11-28 07:00
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-bisha-me-2-koka-nga-ghetto-geasy-dhe-skivi/60%Daily2017-11-28 07:00
https://kosova-info.com/cilin-futbollist-do-ta-merrje-nga-napoli-pergjigjje-epike-nga-dybala/60%Daily2017-11-28 06:58
https://kosova-info.com/moti-sot-4/60%Daily2017-11-28 06:53
https://kosova-info.com/vdiq-ish-trajneri-i-chelseas/60%Daily2017-11-28 06:50
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-zbulon-cfare-i-tha-messi-gjyqtarit-pas-gabimit-ndaj-valencias/60%Daily2017-11-28 06:44
https://kosova-info.com/105-vjet-nga-shpallja-e-pavaresise-se-shqiperise/60%Daily2017-11-28 06:43
https://kosova-info.com/sot-protestohet-per-rastin-kumanova/60%Daily2017-11-28 06:35
https://kosova-info.com/dani-alves-zbulon-arsyen-e-largimit-nga-juventus/60%Daily2017-11-28 06:35
https://kosova-info.com/xhaka-me-urim-special-per-28-nentorin/60%Daily2017-11-28 06:29
https://kosova-info.com/aeroporti-ne-bali-mbetet-i-mbyllur-si-pasoje-e-vullkanit/60%Daily2017-11-28 06:29
https://kosova-info.com/keto-tri-pika-ne-trupin-e-mashkullit-te-cilat-patjeter-duhet-ti-preke-secila-femer-foto/60%Daily2017-11-28 00:04
https://kosova-info.com/google-nuk-do-te-ndryshoj-radhitjen-e-faqeve-ne-internet/60%Daily2017-11-27 23:41
https://kosova-info.com/kujdes-mos-i-beni-kurre-keto-pyetje-ne-google-2/60%Daily2017-11-27 23:27
https://kosova-info.com/filtrat-e-rinj-te-snapchat-njohin-objektet-ne-foto/60%Daily2017-11-27 23:16
https://kosova-info.com/keto-jane-gjerat-te-cilat-gjinekologu-assesi-nuk-ben-tjua-beje-gjate-kontrollit/60%Daily2017-11-27 23:16
https://kosova-info.com/salah-ben-nje-gjest-fantastik-me-personin-qe-e-refuzoi-ne-fillim-te-karrieres/60%Daily2017-11-27 23:12
https://kosova-info.com/mugabe-iku-por-jane-edhe-10-diktatore-jetegjate-ne-pushtet/60%Daily2017-11-27 23:10
https://kosova-info.com/pelle-dhe-vicky-me-pushime-ne-plazhet-e-jashtezakonshme-meksikane/60%Daily2017-11-27 22:57
https://kosova-info.com/pacolli-kam-provuar-emocione-te-medha-ne-takimin-tradicional-te-dy-qeverive/60%Daily2017-11-27 22:52
https://kosova-info.com/serie-a-zgjedh-formacionin-e-vitit-2017/60%Daily2017-11-27 22:43
https://kosova-info.com/kercenon-isis-festa-e-kryqezatave-po-afron/60%Daily2017-11-27 22:36
https://kosova-info.com/meta-normalizimi-i-marredhenieve-con-ne-njohjen-e-kosoves-nga-serbia/60%Daily2017-11-27 22:30
https://kosova-info.com/arsyet-perse-duhet-te-beni-me-shpesh-seks-gjate-dimrit/60%Daily2017-11-27 22:29
https://kosova-info.com/urime-gianluigi-buffon/60%Daily2017-11-27 22:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhurata-qe-pranoi-sot-blero/60%Daily2017-11-27 22:18
https://kosova-info.com/daka-jo-zgjedhje-te-reja-pa-reforme-zgjedhore/60%Daily2017-11-27 22:14
https://kosova-info.com/granit-xhaka-sinan-bytyqit-behu-i-forte-vella/60%Daily2017-11-27 22:09
https://kosova-info.com/gjenet-percaktojne-lumturine-e-femres-ne-dashuri/60%Daily2017-11-27 22:05
https://kosova-info.com/sekretari-amerikan-i-shtetit-nje-keshille-shqiptareve-ne-diten-e-pavaresise/60%Daily2017-11-27 22:01
https://kosova-info.com/stresi-sot-vizitoi-dy-persona-shume-te-rendesishem-per-te/60%Daily2017-11-27 21:49
https://kosova-info.com/qosja-shqiperia-dhe-kosova-po-shkojne-drejt-bashkimit/60%Daily2017-11-27 21:46
https://kosova-info.com/asnjehere-nuk-duhet-ta-hani-ushqimin-ku-ka-prekur-miza/60%Daily2017-11-27 21:42
https://kosova-info.com/duka-tregon-se-cfare-i-tha-de-biasi-pas-ndeshjes-turqi-shqiperi/60%Daily2017-11-27 21:40
https://kosova-info.com/kina-zgjeron-ndikimin-ne-evropen-qendrore-dhe-lindore-investon-tre-miliarde-euro/60%Daily2017-11-27 21:40
https://kosova-info.com/rashica-zgjodhi-kosoven-me-vjen-keq-per-nje-tjeter-lojtar-qe-u-la-jashte-euro-2016/60%Daily2017-11-27 21:34
https://kosova-info.com/hoxha-marreveshjet-e-nenshkruara-me-shqiperine-arritje-e-madhe/60%Daily2017-11-27 21:30
https://kosova-info.com/shokon-albi-nako-ana-je-nje-kucke-e-vertet/60%Daily2017-11-27 21:28
https://kosova-info.com/seksi-per-here-te-pare-ja-nga-cka-frikesohen-vajzat-e-virgjera/60%Daily2017-11-27 21:19
https://kosova-info.com/pamje-nga-vendi-i-vrasjes-se-dy-personave-ne-shkup/60%Daily2017-11-27 21:17
https://kosova-info.com/trajneri-i-sevillas-operohet-te-marten-pas-diagnostifikimit-me-kancer/60%Daily2017-11-27 21:15
https://kosova-info.com/meta-liberalizimi-ndodh-kur-te-zgjidhet-ceshtja-e-demarkacionit/60%Daily2017-11-27 21:05
https://kosova-info.com/dhembja-e-supeve-mund-te-jete-shenje-qe-ne-trup-po-zhvillohet-tumor-i-rrezikshem/60%Daily2017-11-27 21:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-oferta-e-barcelones-per-ozilin/60%Daily2017-11-27 20:50
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-zonje-e-vertete-me-kete-paraqitje/60%Daily2017-11-27 20:50
https://kosova-info.com/meta-per-kosoven-dhe-shqiperine-jemi-nje-komb-pasi-kemi-nje-flamur-kombetar/60%Daily2017-11-27 20:47
https://kosova-info.com/brenda-javes-leshohet-per-qarkullim-rruga-e-zgjeruar-e-veternikut/60%Daily2017-11-27 20:40
https://kosova-info.com/thaci-uron-meten-per-festen-e-flamurit-nentori-eshte-muaji-i-krenarise-sone-kombetare/60%Daily2017-11-27 20:32
https://kosova-info.com/me-padurim-presim-ndeshjen-kunder-hungarise-ne-prishtine/60%Daily2017-11-27 20:20
https://kosova-info.com/tmerrohen-fansat-e-ertugrul-zjarr-masiv-ne-sheshxhirimin-e-serialit/60%Daily2017-11-27 20:20
https://kosova-info.com/vetevendosje-u-kthehet-sulmeve-ndaj-gjykatave/60%Daily2017-11-27 20:18
https://kosova-info.com/macron-do-te-vizitoje-vendet-e-afrikes-perendimore/60%Daily2017-11-27 20:12
https://kosova-info.com/macron-do-te-vizitoje-vendet-e-afrikes-perendimore/60%Daily2017-11-27 20:12
https://kosova-info.com/deputeti-i-aak-se-e-thyen-lisin-me-grusht-video/60%Daily2017-11-27 20:02
https://kosova-info.com/fjolla-morina-behet-per-spital-ja-cka-i-ndodhi/60%Daily2017-11-27 19:59
https://kosova-info.com/vetevendosja-reagon-ashper-pas-arrestimit-te-kurtit-e-kadaj-bujupit/60%Daily2017-11-27 19:57
https://kosova-info.com/abrashi-po-shqyrtojme-mundesite-ligjore-per-rinumerim-askush-mos-te-frikesohet/60%Daily2017-11-27 19:50
https://kosova-info.com/ja-si-testohet-volkswagen-arteon-ne-ukraine-video/60%Daily2017-11-27 19:46
https://kosova-info.com/golashenuesit-me-te-mire-ne-serie-a/60%Daily2017-11-27 19:40
https://kosova-info.com/keto-jane-12-marreveshjet-e-nenshkruara-ne-korce/60%Daily2017-11-27 19:40
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-la-liga/60%Daily2017-11-27 19:35
https://kosova-info.com/zyrtare-dardan-berisha-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2017-11-27 19:31
https://kosova-info.com/daciq-serbia-eshte-kunder-perfshirjes-se-shba-se-ne-dialog/60%Daily2017-11-27 19:30
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-premierlige/60%Daily2017-11-27 19:23
https://kosova-info.com/flet-gjyqtari-kalludra-ja-pse-e-arrestuam-albin-kurtin-e-donika-kadaj-bujupin/60%Daily2017-11-27 19:18
https://kosova-info.com/gjermania-pa-qeveri-te-re-te-pakten-deri-ne-janar/60%Daily2017-11-27 19:14
https://kosova-info.com/paraqitjet-me-te-zjarrta-te-franceska-jaces-me-te-brendshme-rrjete-dhe-jo-vetem/60%Daily2017-11-27 19:14
https://kosova-info.com/mbledhja-e-radhes-e-dy-qeverive-ne-peje/60%Daily2017-11-27 18:59
https://kosova-info.com/tri-skuadra-te-premierliges-kerkojne-gameiron/60%Daily2017-11-27 18:59
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-me-partneritet-strategjik-per-endrren-euroatlantike/60%Daily2017-11-27 18:54
https://kosova-info.com/aksidenti-i-eskortes-se-rames-dy-prej-te-plagosurve-dergohen-ne-turqi/60%Daily2017-11-27 18:44
https://kosova-info.com/icardi-nese-me-therret-real-madridi-ja-cfare-do-tiu-beje-ne-telefon/60%Daily2017-11-27 18:43
https://kosova-info.com/shkodranet-befasojne-per-ditelindje-jozefina-topallin/60%Daily2017-11-27 18:42
https://kosova-info.com/kercenohet-ne-zyren-e-tij-kryetari-i-rahovecit/60%Daily2017-11-27 18:33
https://kosova-info.com/arrestohen-albin-kurti-dhe-donika-kadaj-bujupi/60%Daily2017-11-27 18:30
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-pare-i-de-biasit-pas-shkarkimit-nga-alaves/60%Daily2017-11-27 18:30
https://kosova-info.com/samsung-tallet-nga-motorola/60%Daily2017-11-27 18:23
https://kosova-info.com/meta-merr-mesazh-nga-donald-trump-per-28-nentor-jemi-bashke-me-ju/60%Daily2017-11-27 18:08
https://kosova-info.com/messi-zbulon-se-cfare-i-ka-bere-barcelones-largimi-i-neymarit/60%Daily2017-11-27 18:08
https://kosova-info.com/luana-vjollca-shijon-boren-e-pare-rrugeve-te-prishtines/60%Daily2017-11-27 18:05
https://kosova-info.com/28-nentori-ua-sjell-sherbyesve-civile-pagat-me-heret/60%Daily2017-11-27 18:01
https://kosova-info.com/ska-fitues-ne-derbin-mes-partizanit-dhe-skenderbeut/60%Daily2017-11-27 17:56
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-plisi-nga-shaqir-cervadiku-dhe-asim-gashi/60%Daily2017-11-27 17:54
https://kosova-info.com/thaci-ben-homazhe-te-varrezat-e-familjes-jashari-ne-prekaz/60%Daily2017-11-27 17:54
https://kosova-info.com/zyra-e-kosoves-ne-portin-e-durresit-hapet-shpejt/60%Daily2017-11-27 17:52
https://kosova-info.com/zidane-flet-per-sistemin-var-dhe-aprovimin-e-tij-ne-la-liga/60%Daily2017-11-27 17:47
https://kosova-info.com/ide-interesante-per-pacientet-e-vegjel/60%Daily2017-11-27 17:40
https://kosova-info.com/prishtina-dhe-tirana-nuk-nenshkruajne-marreveshje-per-doganat/60%Daily2017-11-27 17:38
https://kosova-info.com/prishtina-dhe-tirana-nuk-nenshkruajne-marreveshje-per-doganat/60%Daily2017-11-27 17:38
https://kosova-info.com/prishtina-dhe-tirana-nuk-nenshkruajne-marreveshje-per-doganat/60%Daily2017-11-27 17:38
https://kosova-info.com/karikatura-me-e-mire-e-kesaj-jave-vjen-nga-la-liga/60%Daily2017-11-27 17:29
https://kosova-info.com/haradinaj-neser-nuk-shkon-ne-vlore-shkak-vizita-e-zyrtares-amerikane/60%Daily2017-11-27 17:26
https://kosova-info.com/thaci-po-koordinohemi-me-partneret-nderkombetare-qe-te-behet-transformimi-i-fsk-se/60%Daily2017-11-27 17:22
https://kosova-info.com/thaci-po-koordinohemi-me-partneret-nderkombetare-qe-te-behet-transformimi-i-fsk-se/60%Daily2017-11-27 17:22
https://kosova-info.com/chelsea-e-gjen-zevendesuesin-e-courtois/60%Daily2017-11-27 17:19
https://kosova-info.com/keto-perime-jane-shume-me-te-shendetshme-kur-jane-te-ziera/60%Daily2017-11-27 17:19
https://kosova-info.com/haradinaj-jemi-ne-koordinim-me-presidentin-per-demarkacionin/60%Daily2017-11-27 17:18
https://kosova-info.com/gashi-majko-marreveshjet-e-para-te-dy-qeverive-per-nje-diaspore/60%Daily2017-11-27 17:11
https://kosova-info.com/gashi-majko-marreveshjet-e-para-te-dy-qeverive-per-nje-diaspore/60%Daily2017-11-27 17:11
https://kosova-info.com/edi-rama-qendrim-te-njejte-per-demarkacionin-me-mlin-e-zi-thote-se-duhet-te-ratifikohet/60%Daily2017-11-27 17:05
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-jena-pa-nga-mc-kresha-dhe-offchestra/60%Daily2017-11-27 17:00
https://kosova-info.com/rama-do-te-vazhdojme-me-heqjen-e-barrierave-kosove-shqiperi/60%Daily2017-11-27 16:59
https://kosova-info.com/vicenzo-montella-trajner-i-italise/60%Daily2017-11-27 16:53
https://kosova-info.com/haradinaj-rrugetimi-euro-atlantik-i-kosoves-eshte-i-lidhur-me-shqiperine/60%Daily2017-11-27 16:53
https://kosova-info.com/reali-transferon-yllin-e-unitedit-per-90-milione-euro/60%Daily2017-11-27 16:45
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-u-hyn-ne-mes-florit-dhe-brunos/60%Daily2017-11-27 16:38
https://kosova-info.com/jusuf-thaci-leter-publike-albin-kurtit-mposhti-veprimet-e-dhunshme-ne-vv-ose-largohu/60%Daily2017-11-27 16:33
https://kosova-info.com/scholes-gerrard-apo-lampard-pergjigje-epike-nga-ferdinand/60%Daily2017-11-27 16:27
https://kosova-info.com/vala-me-superoferte-per-internet-jashte-vendit/60%Daily2017-11-27 16:27
https://kosova-info.com/nuk-fshihen-me-betim-sperdhima-prezanton-te-dashuren-e-re/60%Daily2017-11-27 16:20
https://kosova-info.com/mbledhja-e-dy-qeverive-ne-funksion-te-se-ardhmes-evropinane/60%Daily2017-11-27 16:20
https://kosova-info.com/ronaldo-nderohet-me-nje-tjeter-statuje-kjo-se-paku-i-ngjane/60%Daily2017-11-27 16:13
https://kosova-info.com/misionet-e-be-se-kosova-e-percakton-vet-ritmin-drejt-bashkimit-evropian/60%Daily2017-11-27 16:08
https://kosova-info.com/basha-studimi-i-financuar-nga-be-provon-shitblerjen-e-votes/60%Daily2017-11-27 16:00
https://kosova-info.com/kontestimi-i-rezultateve-te-zgjedhjeve-ne-supreme-dhe-jo-ne-kushtetuese/60%Daily2017-11-27 15:56
https://kosova-info.com/siri-18-te-vdekur-gjate-sulmeve-te-regjimit-te-asadit-ne-guten-lindore/60%Daily2017-11-27 15:53
https://kosova-info.com/ne-kete-dite-te-ftohte-gruaja-e-ermalit-relaksohet-ne-pishine/60%Daily2017-11-27 15:49
https://kosova-info.com/nen-patronatin-e-veselit-ne-boletin-shenohet-28-nentori/60%Daily2017-11-27 15:46
https://kosova-info.com/seria-katastrofale-e-de-biasit-si-trajner-i-alavesit/60%Daily2017-11-27 15:44
https://kosova-info.com/barca-e-benvere-ndimer-transferon-nje-lojtar-per-50-milione-euro/60%Daily2017-11-27 15:33
https://kosova-info.com/ldk-nuk-po-kuptojme-friken-e-vetevendosjes-nga-rinumerimi-i-votave-abrashit-iu-cenua-e-drejta/60%Daily2017-11-27 15:32
https://kosova-info.com/haradinaj-rames-na-ndihmoni-ta-forcojme-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2017-11-27 15:22
https://kosova-info.com/eneda-tarifa-lyen-gjithe-trupin-me-cokollade-videon-e-publikon-ne-internet/60%Daily2017-11-27 15:18
https://kosova-info.com/gattuso-merr-urim-special-nga-silvio-berlusconi/60%Daily2017-11-27 15:17
https://kosova-info.com/xheni-hap-zemren-pas-ndarjes-nga-benardi-hynte-e-dilte-nga-jeta-ime-me-mori-per-te-mireqene/60%Daily2017-11-27 15:09
https://kosova-info.com/nis-mbledhja-e-dy-qeverive-foto/60%Daily2017-11-27 15:06
https://kosova-info.com/studiuesi-tregon-se-si-festohej-28-nentori-ne-vitin-1921/60%Daily2017-11-27 15:03
https://kosova-info.com/te-aksidentuarit-e-eskortes-se-rames-dergohen-me-helikopter-drejt-tiranes/60%Daily2017-11-27 14:59
https://kosova-info.com/mos-ndani-brushat-me-askend/60%Daily2017-11-27 14:59
https://kosova-info.com/besa-tregon-cila-kengetare-ka-gjoksin-me-seksi/60%Daily2017-11-27 14:59
https://kosova-info.com/nje-toke-nje-popull-nje-enderr/60%Daily2017-11-27 14:58
https://kosova-info.com/zyrtare-alaves-shkarkon-de-biasin/60%Daily2017-11-27 14:56
https://kosova-info.com/sulmoi-bashkeshortin-arrestohet-aktorja-e-njohur/60%Daily2017-11-27 14:56
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-shume-marreveshje-por-edhe-plot-barriera/60%Daily2017-11-27 14:52
https://kosova-info.com/zbulohet-skandali-i-radhes-nga-fshf/60%Daily2017-11-27 14:46
https://kosova-info.com/big-mama-le-pa-fjale-me-paraqitjen-e-fundit-duket-tejet-joshese/60%Daily2017-11-27 14:40
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-e-kritikojne-de-rossin-per-kartonin-e-kuq-totti-e-ka-nje-mesazh-per-te/60%Daily2017-11-27 14:32
https://kosova-info.com/rama-e-pret-haradinajn-ne-korce-me-garden-shteterore-foto/60%Daily2017-11-27 14:30
https://kosova-info.com/ndarja-e-mjetit-pastrues-te-kembeve-me-te-tjeret-shkakton-infektim/60%Daily2017-11-27 14:25
https://kosova-info.com/superliga-me-interesante-se-kurre-shikoni-tabelen/60%Daily2017-11-27 14:25
https://kosova-info.com/durres-femija-ne-gjendje-te-rende-u-rrezua-nga-kati-i-trete/60%Daily2017-11-27 14:20
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-me-encen-perseri-i-behet-fiksim-burri-i-martuar/60%Daily2017-11-27 14:19
https://kosova-info.com/33-mije-emigrante-u-mbyten-deri-tani-ne-ujerat-e-mesdheut/60%Daily2017-11-27 14:13
https://kosova-info.com/nisma-per-kosoven-themelon-degen-ne-decan/60%Daily2017-11-27 14:09
https://kosova-info.com/rrugeve-te-prishtines-luana-i-gezohet-bores/60%Daily2017-11-27 14:00
https://kosova-info.com/kujdes-kufjet-demtojne-shendetin-tuaj/60%Daily2017-11-27 13:59
https://kosova-info.com/prishtina-gjilani-ky-eshte-rezultati-final/60%Daily2017-11-27 13:55
https://kosova-info.com/grupi-monitorues-thote-se-rusia-i-ka-vrare-53-civile-ne-siri/60%Daily2017-11-27 13:52
https://kosova-info.com/lladrovci-28-nentori-dita-qe-sublimon-qenesine-kombetare/60%Daily2017-11-27 13:49
https://kosova-info.com/ky-eshte-lojtari-me-i-paguar-ne-bote/60%Daily2017-11-27 13:47
https://kosova-info.com/treguesit-ne-gjermani-flasin-per-koalicionin-e-madh/60%Daily2017-11-27 13:43
https://kosova-info.com/majk-feston-ditelindjen-me-kete-imazh-te-rralle-e-uron-onati/60%Daily2017-11-27 13:40
https://kosova-info.com/presidentet-thaci-e-meta-zbulojne-shtatoren-e-idriz-seferit-ne-gjilan/60%Daily2017-11-27 13:39
https://kosova-info.com/ukraina-dhe-gjeorgjia-dakordohen-te-thellojne-marredheniet-dypaleshe/60%Daily2017-11-27 13:38
https://kosova-info.com/kush-do-te-largohet-nga-reali-pergjigje-epike-nga-zidane/60%Daily2017-11-27 13:27
https://kosova-info.com/lendohet-konkurrentja-e-dance-with-me/60%Daily2017-11-27 13:24
https://kosova-info.com/ja-pamjet-e-aksidentit-te-eskortes-se-kryeministrit-edi-rama/60%Daily2017-11-27 13:18
https://kosova-info.com/aksidentohet-eskorta-e-edi-rames-dy-te-plagosur/60%Daily2017-11-27 13:13
https://kosova-info.com/rikthehet-gattuso-te-gjithe-tifozet-e-milanit-duhet-ta-shohin-kete-video/60%Daily2017-11-27 13:06
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-per-takimin-e-dy-qeverive/60%Daily2017-11-27 13:05
https://kosova-info.com/princ-harry-dhe-meghan-markle-jane-zyrtarisht-te-fejuar/60%Daily2017-11-27 13:05
https://kosova-info.com/thaci-fsk-eshte-kthyer-ne-nje-force-te-standardeve-te-nato-s/60%Daily2017-11-27 12:57
https://kosova-info.com/iraku-do-te-ndertoje-naftesjelles-te-ri-drejt-turqise/60%Daily2017-11-27 12:53
https://kosova-info.com/me-keto-imazhe-te-nxehta-nga-afrika-rita-do-tua-heqe-trurin/60%Daily2017-11-27 12:45
https://kosova-info.com/shenohet-dita-e-forces/60%Daily2017-11-27 12:45
https://kosova-info.com/afganistani-u-kundervihet-qytetareve-qe-luftojne-ne-lufterat-e-huaja/60%Daily2017-11-27 12:45
https://kosova-info.com/simptomat-qe-tregojne-se-vuani-nga-depresioni/60%Daily2017-11-27 12:36
https://kosova-info.com/netanyahu-izraeli-i-merr-seriozisht-kercenimet-e-iranit/60%Daily2017-11-27 12:35
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-montellas-pas-shkarkimit-jane-shume-emocionuese/60%Daily2017-11-27 12:34
https://kosova-info.com/kosovaret-gjysmen-e-kohes-e-kalojne-ne-gjume/60%Daily2017-11-27 12:28
https://kosova-info.com/gjykata-kushtetuese-mbetet-dera-e-vetme-e-ldk-se-per-te-kerkuar-rinumerim-ne-prishtine/60%Daily2017-11-27 12:26
https://kosova-info.com/kjo-eshte-bukuroshja-qe-rrembeu-kuroren-e-miss-universe-2017/60%Daily2017-11-27 12:24
https://kosova-info.com/bacca-tallet-me-montellan-pas-shkarkimit/60%Daily2017-11-27 12:13
https://kosova-info.com/pas-pese-vajzave-kupton-se-do-te-kete-djale-shikoni-reagimin/60%Daily2017-11-27 12:12
https://kosova-info.com/moderatorja-deklaroi-se-nuk-e-njihte-stresi-i-kunderpergjigjet-ashper/60%Daily2017-11-27 12:05
https://kosova-info.com/pzap-vendos-sot-rreth-ankesave-te-ldk-se-ne-istog/60%Daily2017-11-27 11:51
https://kosova-info.com/zjarr-ne-koncertin-e-gjikos-mos-e-humbisni-kercimin-e-sahit-plisit/60%Daily2017-11-27 11:45
https://kosova-info.com/meta-te-pandashem-jane-shqiptaret-idriz-seferi-mbetet-i-perjetshem/60%Daily2017-11-27 11:44
https://kosova-info.com/cmenduria-e-messit-ne-karikaturen-e-dites/60%Daily2017-11-27 11:42
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-shtetas-te-shqiperise-pasi-shesin-qafore-te-vjedhura-ne-gjakove/60%Daily2017-11-27 11:38
https://kosova-info.com/apel-nga-policia-per-kujdes-dhe-shtim-te-vigjilences-gjate-drejtimit-te-automjeteve-ne-trafik/60%Daily2017-11-27 11:31
https://kosova-info.com/daka-rezultatet-perfundimtare-te-zgjedhjeve-shpallen-te-merkuren/60%Daily2017-11-27 11:28
https://kosova-info.com/habit-kengetarja-shqiptare-shfaqet-me-pizhama-ne-mes-te-rruges/60%Daily2017-11-27 11:26
https://kosova-info.com/lukakun-e-pret-denim-i-rende-ja-gjesti-i-turpshem-qe-beri/60%Daily2017-11-27 11:25
https://kosova-info.com/ukraine-arrestime-ne-tubimin-e-shefave-te-mafias/60%Daily2017-11-27 11:24
https://kosova-info.com/politika-te-reja-qasje-e-re-dhe-me-progresive-ndaj-diaspores/60%Daily2017-11-27 11:17
https://kosova-info.com/pasi-u-shpall-kampione-ky-eshte-urimi-i-nores-per-geten/60%Daily2017-11-27 11:13
https://kosova-info.com/mbi-16-mije-kosovare-heqin-dore-nga-nenshtetesia/60%Daily2017-11-27 11:01
https://kosova-info.com/momenti-kur-tare-futet-ne-fushe-dhe-shperthen-ndaj-gjyqtarit/60%Daily2017-11-27 10:58
https://kosova-info.com/minxhozi-thote-se-shqiptaret-jane-me-te-bashkuar-se-kurre/60%Daily2017-11-27 10:55
https://kosova-info.com/pritje-zyrtare-per-presidentin-meta-dhe-thaci-ne-gjilan-rreshtohet-garda-e-fsk-se/60%Daily2017-11-27 10:43
https://kosova-info.com/lamtumire-tottenham-eriksen-ne-la-liga/60%Daily2017-11-27 10:37
https://kosova-info.com/atentat-djalit-te-biznesmenit-ne-vlore/60%Daily2017-11-27 10:24
https://kosova-info.com/gjest-i-tmerrshem-ia-kafshon-gishtin-kundershtarit/60%Daily2017-11-27 10:22
https://kosova-info.com/zyra-e-kryeministrit-njoftim-me-rendesi-per-invalidet-e-luftes-dhe-familjet-e-deshmoreve/60%Daily2017-11-27 10:16
https://kosova-info.com/marina-vjollca-perlotet-ne-mes-te-emisionit-ja-pse/60%Daily2017-11-27 10:05
https://kosova-info.com/prishtine-kamioni-perfshihet-nga-zjarri-video/60%Daily2017-11-27 10:05
https://kosova-info.com/zyrtare-milani-shkarkon-montellan/60%Daily2017-11-27 09:57
https://kosova-info.com/izraeli-arreston-18-palestineze-ne-bregun-perendimor/60%Daily2017-11-27 09:55
https://kosova-info.com/me-1-dhjetor-caktohet-gjyqi-per-gaz-lotsjelles-ndaj-deputeteve-te-vv-se/60%Daily2017-11-27 09:53
https://kosova-info.com/emocionuese-ne-7-mujorin-e-vdekjes-stresi-kujton-personin-qe-e-quante-vella/60%Daily2017-11-27 09:45
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-draxler-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2017-11-27 09:39
https://kosova-info.com/keto-rroba-jane-te-domosdoshme-per-sezonin-dimeror-foto/60%Daily2017-11-27 09:34
https://kosova-info.com/serbia-nderpret-hetimet-ndaj-gjeneralit-per-krimet-ne-peje/60%Daily2017-11-27 09:29
https://kosova-info.com/miloti-tregon-a-do-te-sjell-se-shpejti-bashkepunim-me-gencin/60%Daily2017-11-27 09:25
https://kosova-info.com/sot-shpallet-aktgjykimi-ndaj-ish-kreut-te-oshp-se-dhe-dy-te-tjereve/60%Daily2017-11-27 09:24
https://kosova-info.com/memphis-depay-cmend-manchester-unitedin/60%Daily2017-11-27 09:24
https://kosova-info.com/dashurohet-jonida-vokshi-e-kam-zemren-plot/60%Daily2017-11-27 09:07
https://kosova-info.com/thaci-ben-homazhe-tek-varri-i-ibrahim-rugoves-thote-se-nderon-kontributin-e-tij-per-pavaresine/60%Daily2017-11-27 09:06
https://kosova-info.com/flet-shqiptarja-qe-u-perdhunua-seksualisht-nga-robinho/60%Daily2017-11-27 09:05
https://kosova-info.com/termet-ne-shqiperi-5/60%Daily2017-11-27 08:55
https://kosova-info.com/qosja-kosova-ka-humbur-shume-kohe/60%Daily2017-11-27 08:52
https://kosova-info.com/seks-skandalet-e-famshme-ne-futboll/60%Daily2017-11-27 08:48
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-anulon-koncertin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-11-27 08:44
https://kosova-info.com/rusia-shba-dhe-britania-ne-kerkim-per-nendetesen-e-argjentines/60%Daily2017-11-27 08:42
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-qeshin-me-kete-qe-e-ka-bere-mbappe/60%Daily2017-11-27 08:31
https://kosova-info.com/papa-arriti-ne-birmani-derisa-vazhdon-kriza-e-refugjateve/60%Daily2017-11-27 08:24
https://kosova-info.com/fatmir-hysenbeliu-vecon-anxhelinen-nga-ish-te-dashurat-e-tij/60%Daily2017-11-27 08:21
https://kosova-info.com/shaqiri-e-merr-nje-super-lajm-pas-super-golit/60%Daily2017-11-27 08:13
https://kosova-info.com/huffington-post-a-po-e-shtyne-europa-kosoven-drejt-erdoganit/60%Daily2017-11-27 08:04
https://kosova-info.com/bale-beoynce-lajm-i-pabesueshem/60%Daily2017-11-27 08:04
https://kosova-info.com/nuk-do-te-lejojme-secesionin-e-republikes-srpska/60%Daily2017-11-27 08:01
https://kosova-info.com/kengetari-kosovar-takon-bebe-rexhen/60%Daily2017-11-27 08:01
https://kosova-info.com/veze-ne-domate/60%Daily2017-11-27 07:54
https://kosova-info.com/perleshje-mes-dy-kunatave-ne-durres/60%Daily2017-11-27 07:53
https://kosova-info.com/noizy-zbulon-cfare-ka-ndodhur-me-ata-qe-jane-bere-pjese-e-otr/60%Daily2017-11-27 07:42
https://kosova-info.com/%e2%80%8b-erdogan-jap-doreheqjen-nese/60%Daily2017-11-27 07:36
https://kosova-info.com/vetem-nje-luge-nga-kjo-cdo-dite-per-te-pasur-stomak-te-shendetshem/60%Daily2017-11-27 07:36
https://kosova-info.com/emri-qe-bashkon-shqiperine-me-kosoven/60%Daily2017-11-27 07:33
https://kosova-info.com/komentatori-cmendet-pasi-gjyqtari-nuk-pranoi-golin-e-messit/60%Daily2017-11-27 07:32
https://kosova-info.com/deklarata-e-pandeli-majkos-qe-ngriti-ne-kembe-serbine/60%Daily2017-11-27 07:29
https://kosova-info.com/adem-jasharit-te-ri-i-pelqen-arti-video/60%Daily2017-11-27 07:26
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-babai-i-dua-lipes-shpend-ahmetin-per-fitoren/60%Daily2017-11-27 07:20
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-3/60%Daily2017-11-27 07:16
https://kosova-info.com/valverde-shperthen-pas-ndeshjes-ndaj-valencias/60%Daily2017-11-27 07:13
https://kosova-info.com/humbur-sjell-fuqishem-samanta-karavellen-ne-kenga-magjike-2017/60%Daily2017-11-27 07:01
https://kosova-info.com/presidenti-nderon-deshmoret/60%Daily2017-11-27 06:52
https://kosova-info.com/fsk-shenon-diten-e-forces/60%Daily2017-11-27 06:48
https://kosova-info.com/irak-kompanive-te-jashtme-u-ofrohen-fusha-te-naftes-dhe-gazit/60%Daily2017-11-27 06:41
https://kosova-info.com/sot-mbahet-mbledhja-e-perbashket-e-dy-qeverive/60%Daily2017-11-27 06:37
https://kosova-info.com/daciq-thote-se-kosova-po-i-shton-7-8-njohje/60%Daily2017-11-27 06:30
https://kosova-info.com/adelina-me-kete-cmenduri-rrezikon-burgun-ja-cka-ka-bere/60%Daily2017-11-26 22:55
https://kosova-info.com/doni-te-studioni-ne-amerike-ja-si-te-aplikoni-per-bursat-e-financuara-nga-dash/60%Daily2017-11-26 22:54
https://kosova-info.com/pavaresisht-sulmit-ne-xhamine-egjiptiane-sufistet-do-ta-kremtojne-ditelindjen-e-muhamedit/60%Daily2017-11-26 22:51
https://kosova-info.com/notat-e-lojtareve-juventus-30-crotone/60%Daily2017-11-26 22:47
https://kosova-info.com/ilir-meta-neser-ne-gjilan/60%Daily2017-11-26 22:36
https://kosova-info.com/dialogu-kosove-serbi-ne-fazen-perfundimtare/60%Daily2017-11-26 22:28
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-behet-nuse-sa-bukur-i-rri-dallama/60%Daily2017-11-26 22:27
https://kosova-info.com/valencia-11-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-26 22:20
https://kosova-info.com/keshtu-duket-renditja-ne-la-liga-pas-barazimit-mes-valenicas-dhe-barces/60%Daily2017-11-26 22:10
https://kosova-info.com/meshkuj-ja-pse-duhet-te-hani-me-shume-perime/60%Daily2017-11-26 22:03
https://kosova-info.com/zbulohen-mbetje-mortore-ne-afersi-te-gjakoves/60%Daily2017-11-26 21:57
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-psg-e-fiton-edhe-derbin-ndaj-monacos/60%Daily2017-11-26 21:55
https://kosova-info.com/myla-nuk-i-le-vend-imagjinates-me-fotot-e-fundit/60%Daily2017-11-26 21:48
https://kosova-info.com/cdo-here-kujtojeni-shpresen-femija-qe-ishte-lene-te-vdiste-ne-nigeri-tashme-ka-filluar-shkollen/60%Daily2017-11-26 21:45
https://kosova-info.com/menyra-se-si-puthni-tregon-shume-per-marredhenien-tuaj/60%Daily2017-11-26 21:45
https://kosova-info.com/zgjerohet-konsensusi-per-perseritjen-e-koalicionit-te-madh-ne-gjermani/60%Daily2017-11-26 21:42
https://kosova-info.com/vetem-barazim-ne-derbin-mes-valencias-dhe-barcelones/60%Daily2017-11-26 21:36
https://kosova-info.com/ashtu-sic-pritej-juventusi-shenon-fitore-te-lehte-ndaj-crotones/60%Daily2017-11-26 21:34
https://kosova-info.com/barcelona-shenon-super-gol-ndaj-valencias/60%Daily2017-11-26 21:27
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vetura-e-tipit-porsche-qe-e-ka-blere-alban-mehmeti/60%Daily2017-11-26 21:15
https://kosova-info.com/koalicioni-qeverises-pa-probleme/60%Daily2017-11-26 21:14
https://kosova-info.com/valencia-befason-barcelonen/60%Daily2017-11-26 21:04
https://kosova-info.com/ministrja-e-mjedisit-ndalon-qymyrin-ne-dy-cerdhe/60%Daily2017-11-26 21:03
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-sfiden-juventus-crotone/60%Daily2017-11-26 21:00
https://kosova-info.com/huqja-e-javes-vjen-nga-derbi-monaco-psg/60%Daily2017-11-26 20:51
https://kosova-info.com/deputeti-i-akr-se-zgerdhihet-kur-ymeri-e-quan-haradinajn-paterice-video/60%Daily2017-11-26 20:46
https://kosova-info.com/kompleksi-turistik-me-ambicioz-qe-ka-njohur-njerezimi-foto/60%Daily2017-11-26 20:41
https://kosova-info.com/befason-kengetari-i-njohur-prishtinas-nuk-e-di-kush-jane-naimi-dhe-mihrija/60%Daily2017-11-26 20:39
https://kosova-info.com/valencia-barcelona-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2017-11-26 20:36
https://kosova-info.com/e-turpshme-messit-i-anulohet-goli-i-rregullt/60%Daily2017-11-26 20:26
https://kosova-info.com/shperthen-igli-tare-kapet-me-gjyqtarin/60%Daily2017-11-26 20:17
https://kosova-info.com/shoku-kurd-i-ardian-bujupit-mysafir-i-paftuar-hyn-ne-emision-dhe-shkakton-tollovi/60%Daily2017-11-26 20:13
https://kosova-info.com/mbledhjet-e-qeverive-me-shume-folklor-pa-efekte-ekonomike/60%Daily2017-11-26 20:04
https://kosova-info.com/messi-i-pari-ronaldo-i-pesti/60%Daily2017-11-26 19:52
https://kosova-info.com/nje-zyrtare-e-larte-e-pentagonit-neser-ne-prishtine/60%Daily2017-11-26 19:47
https://kosova-info.com/arta-bajrami-ne-prag-te-lindjes-se-femijes-se-trete/60%Daily2017-11-26 19:46
https://kosova-info.com/spasiq-akuzon-listen-serbe-se-ia-tradhtuan-djalin-video/60%Daily2017-11-26 19:42
https://kosova-info.com/kosova-peson-edhe-humbjen-e-dyte-ne-kualifikimet-per-kampionatin-boteror/60%Daily2017-11-26 19:38
https://kosova-info.com/big-mama-thote-se-ka-nise-me-e-dashte-kete-person/60%Daily2017-11-26 19:32
https://kosova-info.com/ja-cka-bene-gold-ag-nje-ore-pas-publikimit-te-kenges-se-re/60%Daily2017-11-26 19:19
https://kosova-info.com/nje-moment-i-lezetshem-si-ky-ne-familjen-e-sinan-hoxhes/60%Daily2017-11-26 19:15
https://kosova-info.com/hungari-kosove-permbyset-rezultati/60%Daily2017-11-26 19:15
https://kosova-info.com/albin-kurti-shkel-masen-e-arrestit-shtepiak/60%Daily2017-11-26 19:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-crutone/60%Daily2017-11-26 19:05
https://kosova-info.com/kosova-ze-vendin-e-pare-per-fotografi-ne-mesin-e-31-shteteve-konkurruese-ne-presheve/60%Daily2017-11-26 19:02
https://kosova-info.com/surprizon-zogu-tiranes-ja-cka-ka-bere-serish/60%Daily2017-11-26 19:02
https://kosova-info.com/skandali-per-te-cilin-payasli-mund-te-mos-licencohet-kurre-me-ne-kosove/60%Daily2017-11-26 18:59
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-na-e-prune-shpirtin-ne-fyt-por-te-bashkuar-do-ta-eliminojme-te-keqen/60%Daily2017-11-26 18:55
https://kosova-info.com/flet-vajza-shqiptare-qe-u-perdhunua-nga-robinho/60%Daily2017-11-26 18:52
https://kosova-info.com/ne-kete-menyre-fyese-e-feston-fitoren-ylli-hoxha-i-vv-se/60%Daily2017-11-26 18:49
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-valencia-barcelona-2/60%Daily2017-11-26 18:42
https://kosova-info.com/rezultat-fantastik-per-kosoven-ne-perballjen-me-hungarine/60%Daily2017-11-26 18:38
https://kosova-info.com/ymeri-as-paterica-e-ramush-haradinajt-nuk-arriti-ta-permbys-rezultatin-ne-prishtine/60%Daily2017-11-26 18:32
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-ali-ajeti-nga-gold-ag-dhe-afrim-muqiqi/60%Daily2017-11-26 18:29
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-ali-ajeti-nga-gold-ag-dhe-afrim-muqiqi/60%Daily2017-11-26 18:29
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-ali-ajeti-nga-gold-ag-dhe-afrim-muqiqi/60%Daily2017-11-26 18:29
https://kosova-info.com/huddersfield-12-manchester-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-26 18:23
https://kosova-info.com/enca-haxhia-me-projekt-te-ri-muzikor/60%Daily2017-11-26 18:09
https://kosova-info.com/enca-haxhia-me-projekt-te-ri-muzikor-2/60%Daily2017-11-26 18:09
https://kosova-info.com/enca-haxhia-me-projekt-te-ri-muzikor-2/60%Daily2017-11-26 18:09
https://kosova-info.com/ldk-paralajmeron-zyrtarisht-kundershtimin-e-rezultatit-zgjedhor-ne-prishtine-e-dragash/60%Daily2017-11-26 18:06
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-gjilan-plagoset-nje-person/60%Daily2017-11-26 17:55
https://kosova-info.com/simpatizante-te-vetevendosjes-festojne-fitoren-e-shpend-ahmetit-live/60%Daily2017-11-26 17:52
https://kosova-info.com/city-fiton-me-permbysje/60%Daily2017-11-26 17:51
https://kosova-info.com/mc-kresha-dhe-offchestra-po-vijne-me-jena-pa/60%Daily2017-11-26 17:43
https://kosova-info.com/mc-kresha-dhe-offchestra-po-vijne-me-jena-pa-2/60%Daily2017-11-26 17:43
https://kosova-info.com/trafikantet-shqiptare-plagosin-disa-police-greke/60%Daily2017-11-26 17:38
https://kosova-info.com/nese-jeni-dakord-me-13-nga-keto-16-gjera-ju-jeni-nje-i-vetmuar-i-vertete/60%Daily2017-11-26 17:21
https://kosova-info.com/ilir-meta-ne-medvegje-ja-si-e-komentojne-mediat-serbe/60%Daily2017-11-26 17:20
https://kosova-info.com/ylber-ramadani-shenon-golin-e-pare-ne-danimarke/60%Daily2017-11-26 17:19
https://kosova-info.com/parashikimi-i-hidhur-i-eksperteve-evropa-do-te-perjetoje-nje-dimer-vdekjeprures/60%Daily2017-11-26 17:11
https://kosova-info.com/penallti-per-cityn-cfare-beri-aguero/60%Daily2017-11-26 17:09
https://kosova-info.com/thaci-i-papranueshem-sulmi-mbi-shtepite-e-pjesetareve-te-fsk-se-ne-veri/60%Daily2017-11-26 17:04
https://kosova-info.com/huddersfield-befason-manchester-cityn/60%Daily2017-11-26 16:53
https://kosova-info.com/shenon-adnan-januzaj/60%Daily2017-11-26 16:49
https://kosova-info.com/pdk-kerkon-rinumerim-te-votave-ne-prizren/60%Daily2017-11-26 16:46
https://kosova-info.com/e-turpshme-de-rossi-e-qelloi-me-shuplake-ne-fytyre-lojtarin-e-genoas/60%Daily2017-11-26 16:44
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-sulmin-me-bombe-ndaj-dy-pjesetareve-te-fsk-se-ne-veri/60%Daily2017-11-26 16:39
https://kosova-info.com/selim-pacolli-flet-per-here-te-pare-pas-fitores-se-ahmetit-ne-prishtine/60%Daily2017-11-26 16:31
https://kosova-info.com/adelina-ismailijam-zhgenjyer-nga-kosova-vend-me-njerez-mendjembyllur/60%Daily2017-11-26 16:25
https://kosova-info.com/irani-shba-eshte-pergjegjese-per-mizorite-ne-jemen/60%Daily2017-11-26 16:23
https://kosova-info.com/milan-0-0-torino-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-26 16:22
https://kosova-info.com/milan-0-0-torino-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-26 16:22
https://kosova-info.com/12-shenja-tronditese-qe-ai-nuk-te-do-ai-do-vetem-pasurite-e-tua/60%Daily2017-11-26 16:14
https://kosova-info.com/ky-eshte-deputeti-qe-do-te-zevendesoje-mytaher-haskuken-ne-kuvend-foto/60%Daily2017-11-26 16:12
https://kosova-info.com/burnley-0-1-arsenal-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-26 16:12
https://kosova-info.com/burnley-0-1-arsenal-notat-e-lojtareve-2/60%Daily2017-11-26 16:12
https://kosova-info.com/dhjete-fotografite-nudo-te-rita-ores-me-te-cilat-ka-terhequr-shume-vemendje/60%Daily2017-11-26 16:08
https://kosova-info.com/hoxhaj-kosova-me-shoqerine-me-te-hapur-eshte-vendi-me-i-izoluar-ne-ballkan/60%Daily2017-11-26 16:01
https://kosova-info.com/haradinaj-paralajmeron-transformimin-e-fsk-se-ushtria-garanton-siguri/60%Daily2017-11-26 16:01
https://kosova-info.com/deshton-serish-milani/60%Daily2017-11-26 15:56
https://kosova-info.com/deshton-serish-milani/60%Daily2017-11-26 15:56
https://kosova-info.com/napoli-rikthen-kreun-genoa-ndal-romen/60%Daily2017-11-26 15:54
https://kosova-info.com/napoli-rikthen-kreun-genoa-ndal-romen/60%Daily2017-11-26 15:54
https://kosova-info.com/florian-beqiri-nder-vite-ja-sa-ka-ndryshuar/60%Daily2017-11-26 15:54
https://kosova-info.com/sanchez-ia-siguron-fitoren-arsenalit-ne-minuten-e-fundit/60%Daily2017-11-26 15:51
https://kosova-info.com/sanchez-ia-siguron-fitoren-arsenalit-ne-minuten-e-fundit/60%Daily2017-11-26 15:51
https://kosova-info.com/paga-mesatare-e-pamjaftueshme/60%Daily2017-11-26 15:51
https://kosova-info.com/8-arsye-pse-koha-e-shpenzimit-vetem-eshte-e-nevojshme-per-nje-jete-te-lumtur/60%Daily2017-11-26 15:40
https://kosova-info.com/pd-tahiri-u-ka-dhene-trafikanteve-te-droges-mbrojtje-fizike/60%Daily2017-11-26 15:38
https://kosova-info.com/partite-mund-ti-drejtohen-gjykates-kushtetuese-por-kerkohen-argumente-te-forta/60%Daily2017-11-26 15:33
https://kosova-info.com/artjola-toska-ngaterron-dhenduret-ne-dasme-ja-cfare-beri-nusja/60%Daily2017-11-26 15:31
https://kosova-info.com/penallti-per-genoan-ndaj-romes-cfare-ndodhi/60%Daily2017-11-26 15:30
https://kosova-info.com/penallti-per-genoan-ndaj-romes-cfare-ndodhi/60%Daily2017-11-26 15:30
https://kosova-info.com/15-menyra-se-si-cdo-marredhenie-ndryshon-me-kalimin-e-kohes/60%Daily2017-11-26 15:27
https://kosova-info.com/zbulohet-edhe-paga-me-shume-zero-e-arian-canit/60%Daily2017-11-26 15:24
https://kosova-info.com/genoa-roma-vjen-goli-i-pare/60%Daily2017-11-26 15:21
https://kosova-info.com/genoa-roma-vjen-goli-i-pare-2/60%Daily2017-11-26 15:21
https://kosova-info.com/huddersfield-man-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-26 15:12
https://kosova-info.com/huddersfield-man-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-26 15:12
https://kosova-info.com/kurti-thote-se-shmangen-te-keqijte-nga-prishtina-e-prizreni/60%Daily2017-11-26 15:11
https://kosova-info.com/reagimi-i-cuditshem-i-ldk-se-pas-fitores-se-ahmetit-ne-prishtine/60%Daily2017-11-26 15:11
https://kosova-info.com/ylli-limanifestivali-i-rtsh-se-zhgenjim-nuk-marr-kurre-pjese/60%Daily2017-11-26 15:10
https://kosova-info.com/fillon-festa-e-vv-se-ne-prishtine-pas-konfirmimit-te-fitores/60%Daily2017-11-26 15:06
https://kosova-info.com/arabi-saudite-filloi-samiti-islamik-kunder-terrorizmit/60%Daily2017-11-26 15:03
https://kosova-info.com/plqehet-dje-sot-nga-ledri-e-noizy-kaq-sht-klikuar/60%Daily2017-11-26 14:55
https://kosova-info.com/problemet-shendetesore-qe-vijne-nga-mosfunksionimi-i-tiroides-keto-jane-organet-qe-preken/60%Daily2017-11-26 14:51
https://kosova-info.com/cilet-jane-shkaktaret-e-anemise/60%Daily2017-11-26 14:47
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-nuk-e-perjashton-koalicionin-me-asnje-parti/60%Daily2017-11-26 14:46
https://kosova-info.com/genoa-roma-gjyqtari-duket-se-eshte-i-dehur/60%Daily2017-11-26 14:46
https://kosova-info.com/haskuka-ne-prizren-fitoi-demokracia-dhe-qytetaret/60%Daily2017-11-26 14:42
https://kosova-info.com/priten-ndryshime-drastike-te-motit/60%Daily2017-11-26 14:41
https://kosova-info.com/ndryshime-ne-tabelen-e-vala-superliges/60%Daily2017-11-26 14:40
https://kosova-info.com/stine-tregon-se-cfare-pret-nga-kenga-magjike/60%Daily2017-11-26 14:39
https://kosova-info.com/penallti-katastrofale-nga-jorginho-por-pastaj-shenon/60%Daily2017-11-26 14:37
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-i-emocionuar-pas-fitores-ja-si-feston-video/60%Daily2017-11-26 14:35
https://kosova-info.com/sulmohen-me-bombe-shtepite-e-pjesetareve-te-fsk-se-reagon-kryeminsitri-haradinaj/60%Daily2017-11-26 14:33
https://kosova-info.com/pardje-vshtire-dje-mire-sot-shlire/60%Daily2017-11-26 14:30
https://kosova-info.com/ymeri-thote-se-klani-pronto-e-isa-mustafa-pesuan-debakel/60%Daily2017-11-26 14:24
https://kosova-info.com/ky-eshte-super-transferimi-i-arsenalit-ne-janar/60%Daily2017-11-26 14:23
https://kosova-info.com/pacolli-uron-ahmetin-vv-akr-eshte-fituese/60%Daily2017-11-26 14:16
https://kosova-info.com/adelina-zbulon-se-do-te-beje-dasme-mesoni-detajet/60%Daily2017-11-26 14:16
https://kosova-info.com/menyrat-per-te-eliminuar-qeskat-nen-sy/60%Daily2017-11-26 14:15
https://kosova-info.com/mytaher-haskuka-i-vv-se-fiton-prizrenin-329-vota-me-shume-se-shaqir-totaj-i-pdk-se/60%Daily2017-11-26 14:13
https://kosova-info.com/mbyllen-tri-ndeshjet-e-dites-ne-superlige-keto-jane-rezultatet/60%Daily2017-11-26 13:57
https://kosova-info.com/mesazhi-i-nenes-per-riten-urime-ditelindjen-zog/60%Daily2017-11-26 13:52
https://kosova-info.com/totaj-fitoi-votat-me-poste-dhe-kusht-por-haskuka-eshte-fitues-i-prizrenit-foto/60%Daily2017-11-26 13:47
https://kosova-info.com/geta-beqa-shpallet-kampione-ne-milano/60%Daily2017-11-26 13:42
https://kosova-info.com/perfundimtare-shpend-ahmeti-fiton-votat-me-poste-dhe-me-kusht-foto/60%Daily2017-11-26 13:34
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-duetit-mes-albanit-dhe-miriamit/60%Daily2017-11-26 13:30
https://kosova-info.com/numerimi-drejt-fundit-ne-prishtine-prin-shpend-ahmeti-foto/60%Daily2017-11-26 13:17
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-torino-3/60%Daily2017-11-26 13:10
https://kosova-info.com/besa-zgjedh-mes-skivit-dhe-cozman/60%Daily2017-11-26 13:09
https://kosova-info.com/ahmeti-364-vota-deri-me-tani-abrashi-266-foto/60%Daily2017-11-26 13:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-burnley-arsenal/60%Daily2017-11-26 13:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-genoa-roma/60%Daily2017-11-26 12:56
https://kosova-info.com/edhe-ne-prizren-votat-me-poste-shkojne-per-mytaher-haskuken/60%Daily2017-11-26 12:52
https://kosova-info.com/kjo-eshte-diferenca-ne-mes-ahmetit-dhe-abrashit-ne-prishtine-deri-me-tani-foto/60%Daily2017-11-26 12:49
https://kosova-info.com/arsyetimi-i-de-biasit-per-deshtimin-e-radhes/60%Daily2017-11-26 12:45
https://kosova-info.com/dua-dhe-paul-ne-kulmin-e-dashurise-ja-cfare-bejne-per-njeri-tjetrin/60%Daily2017-11-26 12:45
https://kosova-info.com/shabani-i-pdk-se-fiton-te-gjitha-votat-me-poste-ne-dragash-konfirmohet-fitorja-e-tij-foto/60%Daily2017-11-26 12:36
https://kosova-info.com/ne-votat-me-poste-ne-prishtine-prine-vetevendosje/60%Daily2017-11-26 12:28
https://kosova-info.com/votat-me-kusht-e-me-poste-ne-favor-te-latifit-kqz-publikon-te-dhenat-foto/60%Daily2017-11-26 12:25
https://kosova-info.com/stresi-tregon-kenget-favorite-ne-kenga-magjike-2017/60%Daily2017-11-26 12:20
https://kosova-info.com/votat-me-kusht-e-konfirmojne-smajl-latifin-kryetar-te-rahovecit/60%Daily2017-11-26 12:03
https://kosova-info.com/befason-adelina-tregon-si-e-zuri-politikanin-e-njohur-duke-vjedhur-para/60%Daily2017-11-26 12:00
https://kosova-info.com/ancelottin-do-ta-shohim-ne-kupen-e-botes-merr-drejtimin-e-kombetares-modeste/60%Daily2017-11-26 11:52
https://kosova-info.com/nis-numerimi-i-votave-me-kusht-per-prishtinen-dhe-prizrenin/60%Daily2017-11-26 11:44
https://kosova-info.com/shkenda-e-nis-diten-me-fotografi-nudo-ne-dritare/60%Daily2017-11-26 11:35
https://kosova-info.com/pzap-verifikon-votat-me-kusht-ne-istog-foto/60%Daily2017-11-26 11:31
https://kosova-info.com/mbreme-u-shenua-goli-me-qesharak-i-vitit-ne-la-liga/60%Daily2017-11-26 11:30
https://kosova-info.com/arrestohet-i-dashuri-i-moderatores-shqiptare-akuzohet-si-boss-i-droges/60%Daily2017-11-26 11:14
https://kosova-info.com/telefonat-e-palueshem-iphone-x-vs-samsung-galaxy-x-cilat-jane-thashethemet-e-fundit/60%Daily2017-11-26 11:03
https://kosova-info.com/rinumerimi-i-votave-ne-dragash-thellon-diferencen-ne-43-vota/60%Daily2017-11-26 11:01
https://kosova-info.com/kosova-sfidon-hungarine-sonte-ky-eshte-orari-i-ndeshjes/60%Daily2017-11-26 10:58
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-feston-ditelindjen-publikon-imazhe-nga-femijeria/60%Daily2017-11-26 10:54
https://kosova-info.com/sot-na-presin-super-ndeshje-ne-vala-superlige/60%Daily2017-11-26 10:48
https://kosova-info.com/me-veture-zyrtare-ne-ora-100-te-nates-te-moteli-foto/60%Daily2017-11-26 10:47
https://kosova-info.com/per-nje-stomak-te-shtrenguar/60%Daily2017-11-26 10:43
https://kosova-info.com/diten-e-djeshme-nuk-do-ta-harroje-kurre-ne-jete-tifozi-i-leedsit/60%Daily2017-11-26 10:34
https://kosova-info.com/pdk-sistemi-i-drejtesise-i-terrorizuar-dhe-lincuar-nga-partia-vetevendosje/60%Daily2017-11-26 10:34
https://kosova-info.com/sasa-duket-si-princeshe-ne-fustanin-e-kuq/60%Daily2017-11-26 10:30
https://kosova-info.com/trump-cnn-perfaqeson-shume-keq-kombin-tone-ne-bote/60%Daily2017-11-26 10:26
https://kosova-info.com/adelina-zgjedh-fjalet-me-te-embla-per-ta-uruar-valin-dielli-i-jetes-sime/60%Daily2017-11-26 10:10
https://kosova-info.com/kqz-jep-detaje-per-procesin-numerimit-ne-dragash-e-rahovec/60%Daily2017-11-26 10:06
https://kosova-info.com/burnley-arsenal-formacionet-e-skuadrave/60%Daily2017-11-26 10:04
https://kosova-info.com/humbni-peshe-pa-qene-te-uritur-kilogramet-nuk-kthehen-diete-per-te-cilen-betohen-nutricionistet/60%Daily2017-11-26 09:53
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-flasin-per-modric-ja-cfare-ka-bere-ai-dje-ndaj-malagas/60%Daily2017-11-26 09:52
https://kosova-info.com/ja-kur-publikohet-humbur-e-samantes/60%Daily2017-11-26 09:49
https://kosova-info.com/vetelendohet-vitiasi-me-pistolete/60%Daily2017-11-26 09:42
https://kosova-info.com/luana-zihet-ngushte-tregon-sa-e-ka-pagen/60%Daily2017-11-26 09:30
https://kosova-info.com/nje-i-mitur-vjedh-38-mije-euro-ne-prishtine-policia-e-gjen/60%Daily2017-11-26 09:27
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-nga-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2017-11-26 09:24
https://kosova-info.com/nis-rinumerimi-i-votave-ne-dragash-e-rahovec-video/60%Daily2017-11-26 09:13
https://kosova-info.com/adelina-tregon-cfare-nuk-i-pelqen-tek-vali/60%Daily2017-11-26 09:10
https://kosova-info.com/dy-persona-te-armatosur-tentojne-ta-grabisin-pompen-e-derivateve-ne-fushe-kosove/60%Daily2017-11-26 09:00
https://kosova-info.com/pas-29-vitesh-degjon-per-here-te-pare/60%Daily2017-11-26 08:56
https://kosova-info.com/ukraina-mbi-50-per-qind-te-gazit-e-importon-nga-evropa/60%Daily2017-11-26 08:55
https://kosova-info.com/zidane-e-ka-nje-lajm-te-madh-per-tifozet-e-realit/60%Daily2017-11-26 08:54
https://kosova-info.com/bebe-rexha-pjese-e-koncertit-per-105-vjetorin-e-pavaresise-se-shqiperise/60%Daily2017-11-26 08:49
https://kosova-info.com/nendetesja-e-zhdukur-marina-argjentinase-asnje-problem-sigurie/60%Daily2017-11-26 08:49
https://kosova-info.com/nendetesja-e-zhdukur-marina-argjentinase-asnje-problem-sigurie/60%Daily2017-11-26 08:49
https://kosova-info.com/be-ja-me-kritika-per-ngecjen-e-reformave-qeveria-premton-masa-urgjente/60%Daily2017-11-26 08:39
https://kosova-info.com/shkaterrohet-grupi-i-kokaines-mes-tyre-nje-ish-futbollist/60%Daily2017-11-26 08:37
https://kosova-info.com/keshilla-dhe-receta-per-mengjes-te-shendetshem-2/60%Daily2017-11-26 08:35
https://kosova-info.com/raportuesi-per-kosove-ne-pe-ky-duhet-te-jete-fundi/60%Daily2017-11-26 08:33
https://kosova-info.com/kaq-paguhet-artiola-toska-per-nje-dasme/60%Daily2017-11-26 08:30
https://kosova-info.com/17-vjet-nga-konfrontimet-e-para-mes-ucpmb-se-dhe-policise-serbe/60%Daily2017-11-26 08:25
https://kosova-info.com/afer-922-mije-euro-ne-vit-vetem-per-pagat-e-zevendesministrave/60%Daily2017-11-26 08:18
https://kosova-info.com/greqi-kapet-gomonia-me-hashash-shqiptar-disa-te-arrestuar/60%Daily2017-11-26 08:15
https://kosova-info.com/behuni-gati-ja-kur-do-te-filloje-te-bie-bore-foto/60%Daily2017-11-26 08:13
https://kosova-info.com/luan-ndaj-crotones-por-shikoni-formacionin-e-allegrit-sonte/60%Daily2017-11-26 08:13
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-po-e-kalojne-vikendin-mimoza-dhe-seldi/60%Daily2017-11-26 08:10
https://kosova-info.com/veze-te-ziera-te-shoqeruara-me-kos/60%Daily2017-11-26 08:05
https://kosova-info.com/genoa-roma-formacionet-e-ndeshjes/60%Daily2017-11-26 08:00
https://kosova-info.com/milan-torino-formacionet-e-mundshme/60%Daily2017-11-26 07:54
https://kosova-info.com/cmendet-enca-keso-levizjesh-ben-mbi-shtrat-ne-oret-e-vona/60%Daily2017-11-26 07:49
https://kosova-info.com/10-keshilla-efektive-per-tu-ngritur-heret-ne-mengjes/60%Daily2017-11-26 07:34
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-homazhe-per-nder-te-28-nentorit/60%Daily2017-11-26 07:32
https://kosova-info.com/valencia-barcelona-formacionet-e-skuadrave/60%Daily2017-11-26 07:27
https://kosova-info.com/rita-ora-feston-ditelindjen-kjo-befasi-e-priti-ne-mengjes/60%Daily2017-11-26 07:26
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-e-pabesueshme-se-pse-salah-nuk-e-festoi-golin-ndaj-chelseat-dje/60%Daily2017-11-26 07:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-diten-e-sotme-ne-kosove/60%Daily2017-11-26 07:16
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-gold-ag-vjen-edhe-me-nje-duet/60%Daily2017-11-26 07:05
https://kosova-info.com/sot-mesohen-emrat-e-kryetareve-te-prishtines-prizrenit-rahovecit-e-dragashit/60%Daily2017-11-26 07:04
https://kosova-info.com/paralajmerim-i-ri-2018-a-mund-te-shoh-dy-here-me-shume-termete-te-medha/60%Daily2017-11-25 22:58
https://kosova-info.com/luana-thyet-vetem-per-ti-dal-te-pasmet-bombastike/60%Daily2017-11-25 22:58
https://kosova-info.com/veseli-falenderon-madagaskarin-paralajmeron-njohje-te-tjera/60%Daily2017-11-25 22:57
https://kosova-info.com/ju-shikojne-cdo-gje-qe-beni/60%Daily2017-11-25 22:52
https://kosova-info.com/vota-e-diaspores-dhe-balotazhi-foto/60%Daily2017-11-25 22:51
https://kosova-info.com/a-do-te-kete-transferime-nga-reali-ne-janar-pergjigjet-zidane/60%Daily2017-11-25 22:45
https://kosova-info.com/zanfina-tregohet-zemergjere-ja-ke-e-ushqeu/60%Daily2017-11-25 22:38
https://kosova-info.com/ja-cfare-raportuan-mediat-serbe-per-njohjen-e-kosoves-nga-madagaskari/60%Daily2017-11-25 22:37
https://kosova-info.com/sirianet-po-hane-mbeturina-per-te-mbijetuar/60%Daily2017-11-25 22:21
https://kosova-info.com/talenti-shqiptar-i-shenon-baselit/60%Daily2017-11-25 22:10
https://kosova-info.com/perse-nuk-duhet-te-blini-kurre-sallate-te-paketuar-ja-cilat-jane-rreziqet-qe-ju-kanosen/60%Daily2017-11-25 22:09
https://kosova-info.com/gjarpri-qe-po-e-ha-floridan-e-shteteve-te-bashkuara-te-amerikes/60%Daily2017-11-25 22:08
https://kosova-info.com/pdk-neser-konference-per-vendimin-e-supremes-per-mos-rinumerim-ne-prizren/60%Daily2017-11-25 22:06
https://kosova-info.com/haradinaj-jemi-evrope-por-edhe-kemi-miqesi-te-shenjte-me-shba-te/60%Daily2017-11-25 22:03
https://kosova-info.com/aktorja-turke-semuret-pak-para-marteses/60%Daily2017-11-25 21:59
https://kosova-info.com/cagliari-13-inter-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-25 21:50
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-falenderon-madagaskarin-per-njohen-e-kosoves/60%Daily2017-11-25 21:44
https://kosova-info.com/pasi-humbet-garen-per-kryetar-ferit-idrizi-i-kthehet-kenges-video/60%Daily2017-11-25 21:42
https://kosova-info.com/interi-rremben-kreun-ne-serie-a/60%Daily2017-11-25 21:40
https://kosova-info.com/thaci-per-njohjen-e-kosoves-nga-madagaskari-lajm-i-shkelqyeshem/60%Daily2017-11-25 21:37
https://kosova-info.com/ata-ia-prishen-koncertin-por-noizy-i-quan-fansa/60%Daily2017-11-25 21:31
https://kosova-info.com/a-mund-te-permbyset-gjithcka-neser-ne-prishtine-dhe-prizren/60%Daily2017-11-25 21:20
https://kosova-info.com/shenon-cagliari-ngushton-epersine-ndaj-interit/60%Daily2017-11-25 21:18
https://kosova-info.com/dieta-per-nje-bark-te-sheshte/60%Daily2017-11-26 00:05
https://kosova-info.com/pak-aktivitete-ne-diten-nderkombetare-per-eliminimin-e-dhunes-ndaj-gruas/60%Daily2017-11-25 21:15
https://kosova-info.com/gashi-nderon-homologun-e-tij-majko-ky-i-fundit-kerkon-hapjen-e-kufijve-midis-dy-shteteve/60%Daily2017-11-25 21:13
https://kosova-info.com/deda-njohja-e-kosoves-nga-madagaskari-goditje-e-forte-per-serbine/60%Daily2017-11-25 21:12
https://kosova-info.com/gol-i-bukur-ne-sfiden-cagliari-inter/60%Daily2017-11-25 21:04
https://kosova-info.com/adelina-boll-me-me-tekste-idiote-me-ka-marre-malli-per-kenge-te-bukura/60%Daily2017-11-25 20:58
https://kosova-info.com/hoxhaj-njohja-nga-madagaskari-rezultat-i-punes-disa-vjecare-te-ministrise-se-jashtme/60%Daily2017-11-25 20:57
https://kosova-info.com/festa-e-lojtareve-te-shkendijes-pas-shpalljes-kampion-vjeshtor-ne-maqedoni/60%Daily2017-11-25 20:51
https://kosova-info.com/tjeter-tragjedi-ne-det-raportohen-31-te-mbytur/60%Daily2017-11-25 20:49
https://kosova-info.com/bottas-merr-pole-position-le-pas-hamiltonin/60%Daily2017-11-25 20:44
https://kosova-info.com/meta-dekoron-me-flamurin-kombetar-ish-kryeministrin-bavarez-franz-josef-strauss/60%Daily2017-11-25 20:40
https://kosova-info.com/pandeli-majko-ne-kosove-ti-hapim-kufijte-me-1-janar-2018/60%Daily2017-11-25 20:34
https://kosova-info.com/gjira-i-pyet-fansat-per-nje-gje-ata-ia-kthejne-ne-kete-forme/60%Daily2017-11-25 20:30
https://kosova-info.com/cagliari-inter-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2017-11-25 20:18
https://kosova-info.com/presidenti-kosova-ka-potenciale-ekonomike-bashkepunimi-me-diasporen-te-orientohet-kah-zhvillimi/60%Daily2017-11-25 20:17
https://kosova-info.com/reagimi-i-vonuar-i-ldk-se-ndaj-vendimit-te-supremes-do-i-ndjekim-te-gjitha-rruget-ligjore/60%Daily2017-11-25 20:14
https://kosova-info.com/handanovic-ben-pritjen-e-vitit-ne-serie-a/60%Daily2017-11-25 20:11
https://kosova-info.com/madagaskari-njeh-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2017-11-25 20:04
https://kosova-info.com/pemtari-pa-adrese-ku-te-ankohet/60%Daily2017-11-25 20:00
https://kosova-info.com/ky-eshte-mesazhi-qe-ia-krijoi-dafines-ndjenjen-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2017-11-25 19:58
https://kosova-info.com/liverpool-11-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-25 19:47
https://kosova-info.com/thaci-kanadaja-premtoi-perkrahje-per-transformimin-e-fsk-se/60%Daily2017-11-25 19:40
https://kosova-info.com/arsyeja-shokuese-qe-po-e-le-joniden-pa-bere-dashuri/60%Daily2017-11-25 19:39
https://kosova-info.com/keshilla-seksuale-nga-yjet-e-pornos/60%Daily2017-11-25 19:30
https://kosova-info.com/bayerni-peson-humbjen-e-dyte-ne-bundeslige/60%Daily2017-11-25 19:27
https://kosova-info.com/ky-eshte-cmimi-i-kamionit-elektrik/60%Daily2017-11-25 19:25
https://kosova-info.com/haradinaj-shqiptaret-te-forcohen-ne-trojet-e-veta/60%Daily2017-11-25 19:22
https://kosova-info.com/ska-fitues-ne-derbin-e-javes-ne-premierlige/60%Daily2017-11-25 19:20
https://kosova-info.com/nrg-band-favorit-per-cmimin-e-grupit-me-te-mire-ne-kenga-magjike/60%Daily2017-11-25 19:19
https://kosova-info.com/presidentet-amerikane-dhe-akuzat-per-sjellje-te-papershtatshme-seksuale/60%Daily2017-11-25 19:17
https://kosova-info.com/gol-jashtezakonisht-i-bukur-shenohet-ne-derbin-liverpool-chelsea/60%Daily2017-11-25 19:14
https://kosova-info.com/thaci-dhe-haradinaj-behen-bashke-ne-forumin-ekonomik-te-diaspores-shqiptare/60%Daily2017-11-25 19:07
https://kosova-info.com/nje-komb-nje-qeveri-rama-dhe-haradinaj-mbledhje-te-perbashket/60%Daily2017-11-25 19:02
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-cagliari-inter/60%Daily2017-11-25 19:01
https://kosova-info.com/publikohet-versioni-rmx-i-kenges-papuqe-gucci-me-tekst-dhe-klip-eksplicit/60%Daily2017-11-25 18:58
https://kosova-info.com/mourinho-zbulon-se-cila-skuader-i-ka-shkaktuar-me-se-shumti-probleme-ne-old-trafford/60%Daily2017-11-25 18:56
https://kosova-info.com/kulla-e-ajfellit-fik-dritat-ne-nderim-te-viktimave-ne-egjipt/60%Daily2017-11-25 18:56
https://kosova-info.com/sulmuesit-qe-shkaktuan-masakren-e-egjiptit-mbanin-flamurin-e-isis/60%Daily2017-11-25 18:55
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-derbin-liverpool-chelsea/60%Daily2017-11-25 18:54
https://kosova-info.com/ja-si-ndodhi-vrasja-me-11-plumba-ne-cair-video/60%Daily2017-11-25 18:45
https://kosova-info.com/keshtu-e-komenton-zidane-fitoren-e-veshtire-te-real-madridit/60%Daily2017-11-25 18:42
https://kosova-info.com/dikur-i-falenderoi-permes-kenges-ja-cka-thote-sot-shkurte-fejza-per-popullin-amerikan/60%Daily2017-11-25 18:39
https://kosova-info.com/rasti-almiri-familjaret-kerkojne-gjykim-te-drejte/60%Daily2017-11-25 18:32
https://kosova-info.com/vazhdon-tregtia-me-diploma-ne-up-keto-jane-cmimet/60%Daily2017-11-25 18:32
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-konsumoni-per-te-pasur-imunitet-te-forte/60%Daily2017-11-25 18:30
https://kosova-info.com/mkhitaryan-emocionon-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-11-25 18:26
https://kosova-info.com/prej-tani-ja-ku-do-mund-ta-ndiqni-serialin-egjeli/60%Daily2017-11-25 18:21
https://kosova-info.com/merkel-dhe-shulz-ne-bisedime-per-koalicionin-e-madh/60%Daily2017-11-25 18:19
https://kosova-info.com/ja-kush-i-ka-fituar-votat-me-kusht-dhe-te-personave-me-nevoja-te-vecanta-ne-istog/60%Daily2017-11-25 18:08
https://kosova-info.com/ahmeti-si-fitoi-krahet-ne-prishtine-vv-perseri-se-ka-shumicen-ne-kuvend/60%Daily2017-11-25 18:06
https://kosova-info.com/kur-shenon-shaqiri-golat-vijne-me-shije/60%Daily2017-11-25 18:02
https://kosova-info.com/besa-degjeneron-keto-dy-kengetare-shqiptare/60%Daily2017-11-25 18:00
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-fton-vuciqin-te-vizitoje-prishtinen/60%Daily2017-11-25 17:51
https://kosova-info.com/real-madrid-32-malaga-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-25 17:47
https://kosova-info.com/serbia-ia-ndryshon-emrin-rruges-se-kombit/60%Daily2017-11-25 17:44
https://kosova-info.com/man-utd-10-brighton-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-25 17:39
https://kosova-info.com/afrona-publikon-nje-fotografi-nga-vaska/60%Daily2017-11-25 17:38
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-filloje-numerimi-i-votave-me-kusht-ne-prishtine-e-prizren/60%Daily2017-11-25 17:25
https://kosova-info.com/zaev-nuk-do-te-kete-dygjuhesi-ne-gjithe-maqedonine/60%Daily2017-11-25 17:25
https://kosova-info.com/si-ne-perralla-kjo-eshte-historia-e-dashurise-mes-milotit-dhe-gruas-se-tij/60%Daily2017-11-25 17:19
https://kosova-info.com/shaqiri-vleresohet-me-note-te-larte-pas-golit-alla-messi/60%Daily2017-11-25 17:18
https://kosova-info.com/koci-like-per-gjykaten-supreme/60%Daily2017-11-25 17:13
https://kosova-info.com/dilemat-mbesin-cka-do-te-sjell-specialja/60%Daily2017-11-25 17:08
https://kosova-info.com/ronaldo-e-shpeton-realin/60%Daily2017-11-25 17:08
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kengetarja-qe-e-kalli-atmosferen-ne-thank-you-usa/60%Daily2017-11-25 17:01
https://kosova-info.com/haziri-falenderon-strukturat-e-ldk-se-me-meritoret-per-fitoren-plebishitare/60%Daily2017-11-25 16:56
https://kosova-info.com/20-vjecari-shqiptar-humb-jeten-tragjikisht-ne-greqi/60%Daily2017-11-25 16:53
https://kosova-info.com/penallti-per-realin-e-pabesueshme-cfare-ka-bere-ronaldo/60%Daily2017-11-25 16:53
https://kosova-info.com/fitore-e-vuajtur-por-shume-e-rendesishme-e-unitedit/60%Daily2017-11-25 16:52
https://kosova-info.com/ymeri-vendimi-i-gjykates-supreme-fitore-e-madhe-per-vetevendosjen/60%Daily2017-11-25 16:46
https://kosova-info.com/ldk-e-pdk-heshtin-pas-vendimit-te-supremes-qe-mos-te-kete-rinumerim-ne-prishtine-dhe-prizren/60%Daily2017-11-25 16:42
https://kosova-info.com/surprize-ja-cka-po-pergatisin-stupcat-per-naten-e-vitit-te-ri/60%Daily2017-11-25 16:40
https://kosova-info.com/edhe-dastid-pallaska-ironizon-me-vv-ne-ckapet-gjyqesori-per-24-ore/60%Daily2017-11-25 16:39
https://kosova-info.com/malaga-trondit-real-madridin/60%Daily2017-11-25 16:36
https://kosova-info.com/vjedhje-spektakolare-ne-tirane-hajdutet-mbarojne-pune-per-vetem-dy-minuta-video/60%Daily2017-11-25 16:35
https://kosova-info.com/liverpool-chelsea-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-11-25 16:32
https://kosova-info.com/drame-ne-bundeslige-schalke-ben-permbysjen-e-vitit-ndaj-dortmundit/60%Daily2017-11-25 16:29
https://kosova-info.com/kqz-neser-numerohen-votat-me-kusht-per-prishtine-dhe-prizren/60%Daily2017-11-25 16:28
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-reagon-pas-vendimit-te-supremes/60%Daily2017-11-25 16:23
https://kosova-info.com/vv-ja-e-sheh-sistemin-e-drejtesise-varesisht-nga-vendimet-qe-sjell-ne-favorin-e-tyre/60%Daily2017-11-25 16:19
https://kosova-info.com/dikur-ishte-shoqe-me-tunen-e-sot-nuk-flasin-mes-vete-mirepo-besa-habite-me-deklaraten-per-te/60%Daily2017-11-25 16:19
https://kosova-info.com/rigjykimi-per-monstren-juristet-ska-baza-ligjore-per-burgim/60%Daily2017-11-25 16:19
https://kosova-info.com/shaqiri-shenon-gol-alla-messi/60%Daily2017-11-25 16:16
https://kosova-info.com/kanceri-tash-do-te-trajtohet-nga-nje-roboti-vogel/60%Daily2017-11-25 16:09
https://kosova-info.com/haradinaj-e-kreu-detyrimin-kushtetues-me-njoftimin-e-ambasadoreve-rreth-demarkacionit/60%Daily2017-11-25 16:08
https://kosova-info.com/presidenti-nga-kandaja-ne-buroje-pine-caj-rusi-me-prinderit/60%Daily2017-11-25 15:59
https://kosova-info.com/safete-mustafa-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-e-bija/60%Daily2017-11-25 15:59
https://kosova-info.com/behuni-gati-per-bore-ja-cfare-parashikon-moti-per-diten-e-neserme/60%Daily2017-11-25 15:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-kengetari-kosovar-qe-ka-nenshtetesine-amerikane/60%Daily2017-11-25 15:41
https://kosova-info.com/real-madrid-i-pergjigjet-shpejte-malagas/60%Daily2017-11-25 15:39
https://kosova-info.com/nuk-zgjate-shume-festa-e-realit-befasohen-nga-malaga/60%Daily2017-11-25 15:36
https://kosova-info.com/e-papritur-shenon-benzema/60%Daily2017-11-25 15:28
https://kosova-info.com/mesohen-motivet-e-vrasjes-ne-prishtine/60%Daily2017-11-25 15:27
https://kosova-info.com/afganistan-ne-sulmet-ndaj-talebaneve-vriten-5-civile/60%Daily2017-11-25 15:23
https://kosova-info.com/supremja-hedh-poshte-vendimin-e-pzap-se-per-rinumerimin-e-votave-ne-prishtine-dhe-prizren/60%Daily2017-11-25 15:20
https://kosova-info.com/a-e-keni-degjuar-kaltrina-selimin-duke-kenduar-kenge-dasmash/60%Daily2017-11-25 15:20
https://kosova-info.com/barcelona-i-vendose-klauzole-te-cmendur-lionel-messit/60%Daily2017-11-25 15:16
https://kosova-info.com/lirohen-nga-paraburgimi-deputetet-e-vetevendosjes/60%Daily2017-11-25 15:04
https://kosova-info.com/miloti-tregon-te-verteten-se-a-eshte-ndare-grupi-etnon/60%Daily2017-11-25 14:57
https://kosova-info.com/nje-familje-shqiptare-ne-novi-pazar/60%Daily2017-11-25 14:53
https://kosova-info.com/ne-gjakove-marsh-kunder-dhunes-ndaj-grave/60%Daily2017-11-25 14:53
https://kosova-info.com/i-pastrehu-shpenzon-20-dollareshin-e-fundit-per-te-shpetuar-gruan-ja-si-ia-shperblen-ajo/60%Daily2017-11-25 14:51
https://kosova-info.com/dubai-luks-dhe-kreativitet-ne-panairin-e-makinave/60%Daily2017-11-25 14:50
https://kosova-info.com/aksident-afer-obiliqit-foto/60%Daily2017-11-25 14:46
https://kosova-info.com/24-nentori-mblodhi-mesimdhenesit-turq-ne-prizren-ja-pse/60%Daily2017-11-25 14:46
https://kosova-info.com/krize-financiare-futbollisti-i-njohur-largohet-nga-vellaznimi/60%Daily2017-11-25 14:45
https://kosova-info.com/cannavaro-zbulon-problemin-ne-ekipin-e-juventusit/60%Daily2017-11-25 14:40
https://kosova-info.com/ish-lideri-i-katalonise-e-filloi-fushaten-nga-belgjika/60%Daily2017-11-25 14:37
https://kosova-info.com/dashuri-si-kjo-ja-ku-e-pret-i-dashuri-dafinen-gjate-koncerteve/60%Daily2017-11-25 14:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-malaga/60%Daily2017-11-25 14:20
https://kosova-info.com/soros-fsheh-18-miliarde-dollare-nga-autoritetet-tatimore-ne-shba/60%Daily2017-11-25 14:19
https://kosova-info.com/shih-ti-kishe-1-milion-nga-agoni-dhe-cozman/60%Daily2017-11-25 14:15
https://kosova-info.com/afp-hetimi-i-ish-ministrit-tahiri-trondit-shpresen-e-shqiperise-per-ne-be/60%Daily2017-11-25 14:14
https://kosova-info.com/afp-hetimi-i-ish-ministrit-tahiri-trondit-shpresen-e-shqiperise-per-ne-be/60%Daily2017-11-25 14:14
https://kosova-info.com/pacolli-ngushellon-popullin-egjiptian-ku-u-vrane-mbi-300-myslimane/60%Daily2017-11-25 14:12
https://kosova-info.com/mercedes-fluturon-ne-kualifikimet-e-abu-dhabit-ne-formula-1/60%Daily2017-11-25 14:10
https://kosova-info.com/alarm-shikojeni-prishtinen-te-mbytur-nga-ajri-i-ndotur-foto/60%Daily2017-11-25 14:10
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-brighton/60%Daily2017-11-25 14:03
https://kosova-info.com/te-pasmet-me-seksi-ronela-apo-adelina-epike-pergjigja-e-beses/60%Daily2017-11-25 13:56
https://kosova-info.com/vellaznimi-llapi-fituesi-caktohet-me-3-gola/60%Daily2017-11-25 13:49
https://kosova-info.com/kosovarit-i-shpaguhet-kembengulesia-merr-pasaporten-zvicerane/60%Daily2017-11-25 13:44
https://kosova-info.com/egjipt-sulmi-ne-xhami-me-vdekjepruresi-ne-historine-moderne/60%Daily2017-11-25 13:42
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-perse-dhemb-plaga-e-operacionit-kur-prishet-moti/60%Daily2017-11-25 13:42
https://kosova-info.com/trump-refuzon-time-revista-pergenjeshtron/60%Daily2017-11-25 13:42
https://kosova-info.com/forcat-ajrore-amerikane-pilote-pastroni-xhamat-video/60%Daily2017-11-25 13:39
https://kosova-info.com/fjalet-e-messit-pas-vazhdimit-te-kontrates-me-barcelonen/60%Daily2017-11-25 13:37
https://kosova-info.com/zaev-nuk-do-te-kete-dygjuhesi-ne-te-gjitha-institucionet/60%Daily2017-11-25 13:35
https://kosova-info.com/prapaskenat-nga-xhirimi-i-klipit-te-elvanes/60%Daily2017-11-25 13:31
https://kosova-info.com/kater-muaj-mospune-te-kuvendit/60%Daily2017-11-25 13:30
https://kosova-info.com/dy-yjet-e-tjere-qe-pas-messit-do-te-nenshkruajne-kontrate-te-re-me-barcelonen/60%Daily2017-11-25 13:20
https://kosova-info.com/prokuroria-e-egjiptit-sulmi-ne-xhami-eshte-kryer-nga-isis/60%Daily2017-11-25 13:19
https://kosova-info.com/a-e-shikoni-serialin-o-sa-mire-dhe-cilin-aktor-pelqeni-pergjigjen-qytetaret/60%Daily2017-11-25 13:11
https://kosova-info.com/vrau-gruan-me-thike-per-buken-50-vjecari-perlotet-ne-gjyq-nuk-e-di-ckam-bere-kishim-4-vjet-grindje/60%Daily2017-11-25 13:03
https://kosova-info.com/oxhaqet-si-ky-po-ndihmojne-ne-ndotjen-e-ajrit-ne-prishtine-vide/60%Daily2017-11-25 13:02
https://kosova-info.com/vetevendosje-kerkon-te-ndiqet-penalisht-gjyqtari-qe-urdheroi-arrestimin-e-deputeteve-te-tyre/60%Daily2017-11-25 13:01
https://kosova-info.com/daciq-thote-se-shume-shtete-po-shqyrtojne-terheqjen-e-njohjes-per-kosoven-ku-eshte-pacolli/60%Daily2017-11-25 12:56
https://kosova-info.com/messi-barcelona-zbulohet-rroga-rekorde-me-kontraten-e-re/60%Daily2017-11-25 12:55
https://kosova-info.com/ymeri-asnje-vendim-gjykate-nuk-mund-te-ndale-numerimin-e-votave/60%Daily2017-11-25 12:50
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-solidarizohet-me-viktimat-ne-egjipt/60%Daily2017-11-25 12:50
https://kosova-info.com/305-viktima-sulmi-me-i-rende-ne-historine-e-egjiptit/60%Daily2017-11-25 12:48
https://kosova-info.com/ligji-per-perdorimin-e-gjuheve-nuk-e-rrezikon-karakterin-unitar-te-shtetit/60%Daily2017-11-25 12:48
https://kosova-info.com/blerim-xhemajli-erjona-sulejmani-zbulohet-arsyeja-e-ndarjes/60%Daily2017-11-25 12:41
https://kosova-info.com/avokati-gashi-tregon-se-kur-mund-te-lirohet-albin-kurti/60%Daily2017-11-25 12:40
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-e-ka-edhe-nje-aktakuze-per-luften/60%Daily2017-11-25 12:38
https://kosova-info.com/luana-edhe-sonte-zjarr-ne-emision/60%Daily2017-11-25 12:29
https://kosova-info.com/pakistan-nga-sulmi-vetevrases-4-persona-te-vrare/60%Daily2017-11-25 12:26
https://kosova-info.com/serbia-mund-te-mos-luaje-ndaj-kosoves-vashat-tona-e-marrin-fitoren-ne-tavoline/60%Daily2017-11-25 12:16
https://kosova-info.com/zaza-zbulon-nese-do-te-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2017-11-25 12:13
https://kosova-info.com/besa-zgjedh-mes-agnesa-vuthaj-dhe-adrola-dushit/60%Daily2017-11-25 12:05
https://kosova-info.com/tevez-largohet-nga-kina-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri/60%Daily2017-11-25 11:55
https://kosova-info.com/xheni-rrefen-perfundimisht-te-verteten-e-ndarjes-nga-benardi/60%Daily2017-11-25 11:45
https://kosova-info.com/shkaktaret-e-anemise-gjakderdhja-dhe-ushqimi-i-varfer/60%Daily2017-11-25 11:35
https://kosova-info.com/tahiri-rruga-e-shkurter-e-zhvillimit-shkon-permes-komunave/60%Daily2017-11-25 11:34
https://kosova-info.com/zyrtare-messi-barcelona-deri-me-2021/60%Daily2017-11-25 11:31
https://kosova-info.com/ja-cfare-thane-artistet-pas-koncertit-thank-you-usa/60%Daily2017-11-25 11:26
https://kosova-info.com/osbe-e-pikelluar-per-vdekjen-e-gruas-ne-peje-nga-duna-ne-familje/60%Daily2017-11-25 11:22
https://kosova-info.com/zyrtare-juventus-pa-kater-futbolliste-kunder-crotones/60%Daily2017-11-25 11:14
https://kosova-info.com/rugova-kerkojme-anulimin-e-teresishem-te-votave-me-poste-nuk-ka-arsye-per-rivotim/60%Daily2017-11-25 11:13
https://kosova-info.com/i-shpallur-ne-kerkim-nga-interpoli-per-vrasje-arrestohet-ne-kufi-kosovari/60%Daily2017-11-25 11:12
https://kosova-info.com/per-shkak-te-bombes-ne-makine-arrestohet-nje-gazetar/60%Daily2017-11-25 11:09
https://kosova-info.com/pas-lajmit-per-sherrin-ne-koncertin-e-noizyt-ne-new-york-reagon-reperi/60%Daily2017-11-25 11:05
https://kosova-info.com/barcelona-fillon-bisedimet-me-perforcimin-e-ri/60%Daily2017-11-25 11:02
https://kosova-info.com/ende-ska-aplikime-per-pensione-nga-grate-viktimat-e-dhunes-seksuale/60%Daily2017-11-25 11:02
https://kosova-info.com/dailymail-britania-e-bute-me-deportimin-e-emigranteve-shqiptare/60%Daily2017-11-25 10:49
https://kosova-info.com/alketa-vejsiu-fillon-punen-rreth-projektit-te-ri-televiziv/60%Daily2017-11-25 10:45
https://kosova-info.com/anetari-i-kryesise-se-pdk-se-kerkon-nga-shteti-ta-shpalle-vv-ne-organizate-antikushtetuese/60%Daily2017-11-25 10:43
https://kosova-info.com/messi-zbulon-nese-eshte-shok-me-ronaldon/60%Daily2017-11-25 10:40
https://kosova-info.com/fotolajm-prishtina-stoliset-me-flamuj-kuqezi-ne-prag-te-28-nentorit/60%Daily2017-11-25 10:35
https://kosova-info.com/trajneri-i-paris-saint-germain-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2017-11-25 10:31
https://kosova-info.com/elon-musk-krijon-baterine-me-te-madhe-ne-bote/60%Daily2017-11-25 10:21
https://kosova-info.com/be-ja-dhe-armenia-e-kane-nenshkruar-marreveshjen-per-partneritet/60%Daily2017-11-25 10:19
https://kosova-info.com/real-madrid-malaga-formacionet-me-mungesa-per-duelin-ne-la-lige/60%Daily2017-11-25 10:15
https://kosova-info.com/historia-e-milotit-dhe-bashkeshortes-se-tij-sikur-rrefimi-per-te-perhituren/60%Daily2017-11-25 10:15
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-thote-se-gjykata-speciale-e-ka-tensionuar-situaten/60%Daily2017-11-25 10:04
https://kosova-info.com/deshton-guardiola-sanchez-ne-real-madrid-2/60%Daily2017-11-25 10:01
https://kosova-info.com/deshton-guardiola-sanchez-ne-real-madrid/60%Daily2017-11-25 10:00
https://kosova-info.com/ndalim-twitteri-ne-bundestag-ky-duhet-te-jete-vetem-fillimi/60%Daily2017-11-25 09:58
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-priti-ne-takim-perfaqesuese-te-strehimoreve-per-viktimat-e-dhunes/60%Daily2017-11-25 09:58
https://kosova-info.com/supremja-vendos-te-henen-per-rinumerimin-e-votave-ne-prishtine-e-prizren/60%Daily2017-11-25 09:52
https://kosova-info.com/mirror-zbulon-klubin-e-ri-te-ozilit/60%Daily2017-11-25 09:51
https://kosova-info.com/vajza-e-trump-dhe-e-clinton-i-dalin-ne-mbrojtje-malia-obames/60%Daily2017-11-25 09:50
https://kosova-info.com/talenti-kosovar-i-man-cityt-pensionohet-nga-futbolli-pas-problemeve-ne-zemer/60%Daily2017-11-25 09:44
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-transferohet-te-roma-per-20-milione-euro/60%Daily2017-11-25 09:40
https://kosova-info.com/kapet-ne-kufi-i-dyshuari-qe-kreu-vrasjen-ne-vitin-2001/60%Daily2017-11-25 09:39
https://kosova-info.com/kungulli-ndihmon-kunder-dhimbjes-se-kokes/60%Daily2017-11-25 09:34
https://kosova-info.com/bebe-rexhes-i-behet-endrra-realitet/60%Daily2017-11-25 09:30
https://kosova-info.com/vrasja-e-ish-dhendrit-denohen-tre-persona-me-35-vjet-burg/60%Daily2017-11-25 09:28
https://kosova-info.com/maqedonia-shpreson-ne-qershor-te-nise-negociatat-me-be-ne/60%Daily2017-11-25 09:23
https://kosova-info.com/turan-mungon-ne-stervitje-arsyeja-e-cuditshme/60%Daily2017-11-25 09:20
https://kosova-info.com/shkup-perleshje-me-arme-zjarri-mbetet-i-vrare-nje-person/60%Daily2017-11-25 09:17
https://kosova-info.com/nje-zjarr-ne-nje-resort-te-gjeorgjise-i-ka-marre-jeten-11-personave-dhe-plagosi-21-te-tjere/60%Daily2017-11-25 09:15
https://kosova-info.com/soda-e-bukes-dhe-uthulla-ideale-per-pastrim-te-rrobave-te-erreta/60%Daily2017-11-25 09:11
https://kosova-info.com/meta-ne-vizite-zyrtare-ne-gjermani/60%Daily2017-11-25 09:08
https://kosova-info.com/pas-pauzes-2-vjecare-stupcat-kthehen-ne-ekran-me-skeqe-per-vitin-e-ri/60%Daily2017-11-25 09:05
https://kosova-info.com/liverpool-chelsea-formacionet-e-skuadrave-per-derbin-e-premierliges/60%Daily2017-11-25 09:01
https://kosova-info.com/milano-shkaterrohet-banda-e-11-skiftereve-shqiptare/60%Daily2017-11-25 08:59
https://kosova-info.com/presidenti-sisi-egjipti-po-ballafaqohet-me-terrorizem/60%Daily2017-11-25 08:57
https://kosova-info.com/ferizaj-nje-person-me-te-meta-mentale-tenton-ta-dhunoje-seksualisht-17-vjecaren/60%Daily2017-11-25 08:55
https://kosova-info.com/perse-gomat-patjeter-duhet-te-jene-te-zeza-dhe-me-asnje-ngjyre-tjeter/60%Daily2017-11-25 08:55
https://kosova-info.com/flamuj-kombetare-ne-prishtine-per-28-nentor-foto/60%Daily2017-11-25 08:55
https://kosova-info.com/fshati-ku-cdo-familje-shqiptare-ka-1-anetar-ne-britani/60%Daily2017-11-25 08:52
https://kosova-info.com/zemer-e-lumtur-klipi-i-dashurise-se-getit-dhe-marines/60%Daily2017-11-25 08:46
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-e-nje-i-lenduar-ne-nje-aksident-trafiku-ne-fushe-kosove/60%Daily2017-11-25 08:42
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-menaxheri-i-pastores-ne-qytetin-e-njohur-italian-2/60%Daily2017-11-25 08:42
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-menaxheri-i-pastores-ne-qytetin-e-njohur-italian/60%Daily2017-11-25 08:41
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-vrasjen-ne-prishtine-dorasi-ende-ne-arrati/60%Daily2017-11-25 08:39
https://kosova-info.com/messi-keta-futbolliste-mund-ta-fitojne-topin-e-arte-pas-meje-dhe-ronaldos/60%Daily2017-11-25 08:35
https://kosova-info.com/wenger-zbulon-nese-ozil-do-te-transferohet-te-barcelona/60%Daily2017-11-25 08:25
https://kosova-info.com/miriam-cani-zbulon-sekretin-e-projektit-me-albanin/60%Daily2017-11-25 08:24
https://kosova-info.com/me-cfare-ngjyre-duhet-ta-ngjyrosni-dhomen-e-ndejes-qe-te-duket-me-e-madhe/60%Daily2017-11-25 08:24
https://kosova-info.com/ronaldo-fillon-bisedimet-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-11-25 08:16
https://kosova-info.com/pushteti-komunal-i-prishtines-le-pas-dore-sportin-foto/60%Daily2017-11-25 08:07
https://kosova-info.com/pranimi-i-fajit-nga-te-akuzuarit-ndihmon-proceset-gjyqesore/60%Daily2017-11-25 08:07
https://kosova-info.com/dua-lipa-provokuese-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2017-11-25 08:05
https://kosova-info.com/specialja-tremb-pdk-ne/60%Daily2017-11-25 08:03
https://kosova-info.com/mbahet-kuvendi-zgjedhor-i-keshillit-te-nxenesve-te-kosoves/60%Daily2017-11-25 08:02
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-vendos-te-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2017-11-25 08:01
https://kosova-info.com/josipoviq-serbia-nuk-mund-te-hyje-ne-be-pa-njohjen-e-kosoves/60%Daily2017-11-25 07:51
https://kosova-info.com/messi-ka-nje-mesazh-per-interin-dhe-milanin/60%Daily2017-11-25 07:44
https://kosova-info.com/sheiku-i-partise-socialiste-aksioner-ne-27-shoqeri-tregtare/60%Daily2017-11-25 07:43
https://kosova-info.com/dashurohet-fjolla-morina/60%Daily2017-11-25 07:41
https://kosova-info.com/kocijancic-be-ja-ka-nisur-hetime-kunder-eulex-it-ne-pretendimet-per-korrupsion/60%Daily2017-11-25 07:35
https://kosova-info.com/reagimi-i-njerezve-kur-zgjohen-heret-per-te-ushtruar/60%Daily2017-11-25 07:31
https://kosova-info.com/emer-i-ri-ne-formacionin-e-juventusit-kunder-crotones/60%Daily2017-11-25 07:28
https://kosova-info.com/deshtojne-projektet-per-kthimin-e-serbeve-humbin-mbi-2-milione-euro/60%Daily2017-11-25 07:21
https://kosova-info.com/behen-bashke-shyhrete-behluli-dhe-eli-fara-ja-pse/60%Daily2017-11-25 07:21
https://kosova-info.com/burri-ne-kavaje-masakron-gruan-se-nuk-gjeti-gati-buken-e-rrobat-ja-cka-u-thote-femijeve-foto/60%Daily2017-11-25 07:17
https://kosova-info.com/rummenigge-juventus-do-ta-bleje-kete-futbollist-nga-bayern-munich/60%Daily2017-11-25 07:08
https://kosova-info.com/messi-keto-kater-ekipe-jane-kundershtaret-e-barcelones-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-11-25 07:02
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-sot-dhe-nese/60%Daily2017-11-25 07:02
https://kosova-info.com/1-milion-dritat-e-yllit-dhe-2po2/60%Daily2017-11-25 07:00
https://kosova-info.com/perurohet-busti-i-veprimtarit-ukshin-hoti/60%Daily2017-11-25 06:57
https://kosova-info.com/merkel-bisedon-per-koalicion-me-partine-e-schulzit-2/60%Daily2017-11-25 06:52
https://kosova-info.com/me-kete-epitet-e-quan-greta-koci-xhensilen/60%Daily2017-11-24 22:59
https://kosova-info.com/bmw-m760li-individual-shume-special-me-ngjyren-e-kalter-long-beach-foto/60%Daily2017-11-24 22:55
https://kosova-info.com/kompania-greke-ska-paguar-qe-dy-vjet-kultivuesit-shqiptare-te-duhanit/60%Daily2017-11-24 22:55
https://kosova-info.com/juve-kerkon-yllin-e-milanit/60%Daily2017-11-24 22:52
https://kosova-info.com/hidherim-dhe-tronditje-ne-bote-per-atentatin-ne-egjipt/60%Daily2017-11-24 22:50
https://kosova-info.com/mungesa-e-ligjit-per-transplantim-le-pacientet-ne-dialize/60%Daily2017-11-24 22:43
https://kosova-info.com/tuna-cdo-here-e-me-afer-projektit-te-ri/60%Daily2017-11-24 22:35
https://kosova-info.com/seksi-sipas-shenjes-se-horoskopit-me-trego-cfare-shenje-je-te-te-them-cseks-te-pershtatet/60%Daily2017-11-24 22:29
https://kosova-info.com/limaj-ua-fal-te-gjitheve-por-kush-mi-kthen-mua-8-vjet/60%Daily2017-11-24 22:28
https://kosova-info.com/behen-bashke-dy-shqipet-lorik-cana-e-granit-xhaka/60%Daily2017-11-24 22:27
https://kosova-info.com/emina-publikon-foto-ne-preher-te-bashkeshortit/60%Daily2017-11-24 22:13
https://kosova-info.com/dashuria-per-shqiperine-dy-vellezer-braktisin-danimarken-per-fanellen-kuqezi/60%Daily2017-11-24 22:13
https://kosova-info.com/gjyqtari-britanik-eshte-i-gatshem-te-deshmoje-per-shkeljet-e-eulex-it/60%Daily2017-11-24 22:12
https://kosova-info.com/operacion-i-madh-i-europol-per-trafikun-e-armeve-pjese-dhe-shqiperia/60%Daily2017-11-24 22:04
https://kosova-info.com/ndahen-blerim-xhemaili-e-erjona-sulejmani/60%Daily2017-11-24 22:02
https://kosova-info.com/pasagjeri-qe-po-udhetonte-me-aeroplan-mbeti-i-habitur-kur-pa-se-korniza-e-dritares-po-levizte-video/60%Daily2017-11-24 21:59
https://kosova-info.com/6-shenjat-qe-tregojne-mungesen-e-marredhenies-te-nje-femer/60%Daily2017-11-24 21:54
https://kosova-info.com/kush-do-ta-besonte-french-montana-kendon-shoten-ne-dubai/60%Daily2017-11-24 21:51
https://kosova-info.com/tri-skuadrat-me-te-forta-ne-evrope-sipas-lionel-messit/60%Daily2017-11-24 21:46
https://kosova-info.com/sigurohen-pamjet-nga-vendi-i-vrasjes-ne-prishtine-video/60%Daily2017-11-24 21:44
https://kosova-info.com/hamsik-zbulon-endrren-e-madhe-me-napolin/60%Daily2017-11-24 21:39
https://kosova-info.com/rrefimi-i-limajt-per-autostraden-aeroportin-gjyqin-publik-dhe-planet-per-banke-te-kosoves/60%Daily2017-11-24 21:37
https://kosova-info.com/shba-ndane-30-milione-dollare-per-refugjatet-serbe-shpeton-presheva/60%Daily2017-11-24 21:28
https://kosova-info.com/tahiri-eulex-i-e-perfundon-mandatin-ne-qershor-te-vitit-te-ardhshem/60%Daily2017-11-24 21:27
https://kosova-info.com/djaloshi-ne-foto-sot-eshte-reper-i-njohur/60%Daily2017-11-24 21:25
https://kosova-info.com/limaj-tregon-si-iu-ofrua-posti-i-ambasadorit-ne-shba-ja-perse-nuk-pranoi/60%Daily2017-11-24 21:07
https://kosova-info.com/anetari-i-kqz-se-nga-aak-reagon-ndaj-ankesave-te-ldk-se-per-istog/60%Daily2017-11-24 21:05
https://kosova-info.com/dy-tupana-vjen-nga-gold-ag-dhe-afrim-muciqi/60%Daily2017-11-24 20:58
https://kosova-info.com/ldk-kerkon-pezullim-te-votave-me-poste-ne-istog/60%Daily2017-11-24 20:51
https://kosova-info.com/ja-sa-milione-euro-i-ka-fituar-ne-ligen-e-evropes-skenderbeu/60%Daily2017-11-24 20:50
https://kosova-info.com/19-vjecarja-lind-pastaj-foshnjen-e-porsalindur-e-hedh-nga-kati-i-peste-video/60%Daily2017-11-24 20:44
https://kosova-info.com/limaj-po-te-mos-kthehesha-ne-pdk-thaci-sdo-te-behej-kurre-kryeminister/60%Daily2017-11-24 20:38
https://kosova-info.com/alberti-prishi-raportet-me-getin-por-ja-cka-thote-besa-per-te/60%Daily2017-11-24 20:37
https://kosova-info.com/me-27-nentor-lutfi-haziri-i-bene-bashke-shqiptaret-nga-te-gjitha-trojet/60%Daily2017-11-24 20:34
https://kosova-info.com/e-dhunuara-gjate-luftes-ia-hoqa-cope-me-dhembe-ushtarit-serb-qe-me-dhunoi/60%Daily2017-11-24 20:24
https://kosova-info.com/pasi-u-shpall-i-pafajshem-limaj-pritet-si-hero-ne-vendlindje/60%Daily2017-11-24 20:23
https://kosova-info.com/messi-reagon-kunder-trajnerit-te-barces-qe-e-la-ne-stol-kunder-juventusit/60%Daily2017-11-24 20:20
https://kosova-info.com/per-lirimin-nga-akuzat-flasin-tezja-e-bija-bashkeshortja-dhe-motra-e-limajt-video/60%Daily2017-11-24 20:17
https://kosova-info.com/voxpop-qytetaret-tregojne-se-ke-prej-aktoreve-te-o-sa-mire-e-pelqejne-me-shume/60%Daily2017-11-24 20:15
https://kosova-info.com/veri-shqiptari-ankohet-per-sulm-me-arme/60%Daily2017-11-24 20:08
https://kosova-info.com/telefonate-erdogan-trump-ne-mesdite-ja-cfare-biseduan-dy-lideret/60%Daily2017-11-24 20:00
https://kosova-info.com/thank-you-usa-mblodhi-estraden-ne-nje-vend-ja-kush-performoi/60%Daily2017-11-24 19:55
https://kosova-info.com/lituania-e-mposht-me-rezultat-te-thelle-kosoven/60%Daily2017-11-24 19:47
https://kosova-info.com/krushjanet-flasin-per-te-bemat-e-darko-spasiq-gjate-luftes/60%Daily2017-11-24 19:47
https://kosova-info.com/arabia-saudite-dhe-irani-ashpersojne-retoriken-ndaj-njeri-tjetrit/60%Daily2017-11-24 19:42
https://kosova-info.com/cfare-ushqimesh-duhet-ngrene-nese-keni-diarre/60%Daily2017-11-24 19:40
https://kosova-info.com/10-te-tmerrshmit-me-te-famshem/60%Daily2017-11-24 19:35
https://kosova-info.com/bigem-flet-ekskluzivisht-per-projektin-gabime-ne-duet-me-genen/60%Daily2017-11-24 19:35
https://kosova-info.com/perfundon-cereku-i-trete-shkeputet-lituania/60%Daily2017-11-24 19:25
https://kosova-info.com/zidanen-e-ben-te-qarte-te-ardhmen-e-bale/60%Daily2017-11-24 19:18
https://kosova-info.com/seriali-egjeli-tashme-vetem-ne-gjirafa-mesoni-detajet/60%Daily2017-11-24 19:14
https://kosova-info.com/shala-vendimi-per-limajn-jo-rastesisht-u-la-pas-zgjedhjeve/60%Daily2017-11-24 19:09
https://kosova-info.com/maqedonia-dhe-rekomandimet-e-be/60%Daily2017-11-24 19:06
https://kosova-info.com/e-premtja-e-zeze-cmenduri-blerjesh-ne-bote/60%Daily2017-11-24 19:00
https://kosova-info.com/prokuroria-shqiptare-nis-verifikimet-per-kompanine-lobuese-te-pd/60%Daily2017-11-24 18:56
https://kosova-info.com/keto-te-reja-solli-emisioni-mirage-sonte/60%Daily2017-11-24 18:55
https://kosova-info.com/liverpooli-transferon-yllin-e-psg-se/60%Daily2017-11-24 18:54
https://kosova-info.com/skandal-komuna-e-presheves-i-referohet-kosoves-si-kosova-dhe-metohia-foto/60%Daily2017-11-24 18:51
https://kosova-info.com/pjesa-e-pare-kosova-35-35-lituania/60%Daily2017-11-24 18:45
https://kosova-info.com/policia-ne-londer-nuk-gjen-gjurme-te-te-shtenave/60%Daily2017-11-24 18:42
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-ndryshon-stil-behet-si-kim-kardashian/60%Daily2017-11-24 18:39
https://kosova-info.com/mendoj-cdo-dite-si-te-dergoj-shqiperine-ne-euro-2020/60%Daily2017-11-24 18:25
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-te-shtena-me-arme-zjarri-ne-londer/60%Daily2017-11-24 18:22
https://kosova-info.com/veseli-shba-ja-eshte-vend-i-traditave-frymezuese-kulturore/60%Daily2017-11-24 18:19
https://kosova-info.com/perfundon-cereku-i-pare-i-perballjes-kosove-lituani-ky-eshte-rezultati/60%Daily2017-11-24 18:16
https://kosova-info.com/kantautori-gjergj-leka-zbulon-nje-risi-vjen-si-prezantues-ne-kete-televizion/60%Daily2017-11-24 18:15
https://kosova-info.com/posta-i-shet-20-vetura-per-16-mije-euro/60%Daily2017-11-24 18:00
https://kosova-info.com/trajneri-panucci-tregon-nese-cana-po-i-mungon-shqiperise/60%Daily2017-11-24 17:58
https://kosova-info.com/bora-po-vjen-ky-eshte-moti-per-fundjave/60%Daily2017-11-24 17:55
https://kosova-info.com/afrona-publikon-imazhin-duke-puthur-bleron-ja-cka-i-thote/60%Daily2017-11-24 17:54
https://kosova-info.com/10-pike-larg-barcelones-ja-cfare-thote-zidane/60%Daily2017-11-24 17:51
https://kosova-info.com/fillon-zbukurimi-i-kryeqytetit-per-festat-e-fundvitit-foto/60%Daily2017-11-24 17:47
https://kosova-info.com/rrena-e-bahtiri-per-shtepine-e-armates/60%Daily2017-11-24 17:42
https://kosova-info.com/luftojeni-inflamacionin-duke-e-shtuar-kete-ushqim-ne-pjaten-tuaj/60%Daily2017-11-24 17:42
https://kosova-info.com/hakeri-rus-mund-te-ekstradohet-ne-shba/60%Daily2017-11-24 17:37
https://kosova-info.com/ky-eshte-lojtari-i-pare-qe-do-te-largohet-nga-city-ne-janar/60%Daily2017-11-24 17:35
https://kosova-info.com/rrecaj-rasti-limaj-ishte-montuar-nga-vendoret-dhe-nderkombetaret/60%Daily2017-11-24 17:35
https://kosova-info.com/prishtina-nje-tender-te-vogel-per-kompanine-e-pjesetares-se-vetevendosjes-dokument/60%Daily2017-11-24 17:32
https://kosova-info.com/ja-cka-ndodhi-mbreme-ne-koncertin-e-gjikos/60%Daily2017-11-24 17:27
https://kosova-info.com/ministria-e-kultures-zhvendoset-ne-prizren-ja-cilit-institucion-ia-leshon-objektin/60%Daily2017-11-24 17:23
https://kosova-info.com/selimi-nese-ka-manipulim-gjate-rinumerimit-vv-nuk-do-te-jete-e-qete/60%Daily2017-11-24 17:18
https://kosova-info.com/icardi-pergjithmone-te-interi/60%Daily2017-11-24 17:17
https://kosova-info.com/vriten-pese-ushtare-te-ukraines-ne-lufte-me-separatistet/60%Daily2017-11-24 17:16
https://kosova-info.com/merkel-bisedon-per-koalicion-me-partine-e-schulzit/60%Daily2017-11-24 17:13
https://kosova-info.com/noizy-dhe-ledri-me-dje-sot-prijn-n-kto-shtete/60%Daily2017-11-24 17:05
https://kosova-info.com/mesut-ozil-te-manchester-united/60%Daily2017-11-24 17:02
https://kosova-info.com/dy-maska-qe-bejne-mrekulli-per-fytyren-tuaj/60%Daily2017-11-24 16:59
https://kosova-info.com/black-friday-edhe-ne-futboll-keta-yje-mund-ti-transferoni-falas/60%Daily2017-11-24 16:47
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-flet-per-xhamine-e-carshise-pasi-kreu-mandatin/60%Daily2017-11-24 16:43
https://kosova-info.com/rita-ora-ne-afrike-mahnitet-nga-ajo-qe-pa/60%Daily2017-11-24 16:40
https://kosova-info.com/real-madridit-dhe-zidanes-i-shfaqet-nje-problem-i-ri/60%Daily2017-11-24 16:31
https://kosova-info.com/kosova-e-hungaria-me-bashkepunim-per-te-luftuar-krimin-e-organizuar/60%Daily2017-11-24 16:27
https://kosova-info.com/haradinaj-vetevendosjes-nuk-do-te-jem-ne-perkrahjen-tuaj-kur-jeni-ne-kundershtim-te-gjyqesorit/60%Daily2017-11-24 16:25
https://kosova-info.com/43-e-llojeve-te-kancerit-mund-te-parandalohen-duke-i-ndryshuar-keto-shprehi/60%Daily2017-11-24 16:20
https://kosova-info.com/mozzik-bashkepunim-me-reperin-e-njohur-gjerman/60%Daily2017-11-24 16:20
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim-9/60%Daily2017-11-24 16:17
https://kosova-info.com/gjyqtaret-nga-kosova-do-te-ndajne-drejtesine-ne-dy-ndeshje-ne-san-marino/60%Daily2017-11-24 16:15
https://kosova-info.com/detajet-nga-prokuroria-gruaja-ne-peje-u-godit-nga-burri-me-sepate-derisa-po-flinte/60%Daily2017-11-24 16:13
https://kosova-info.com/delawie-per-largimin-e-deputeteve-nga-seancat-fokusohuni-ne-punet-urgjente/60%Daily2017-11-24 16:08
https://kosova-info.com/me-kete-formacion-do-te-paraqitet-barelona-ne-derbin-ndaj-valencias/60%Daily2017-11-24 16:05
https://kosova-info.com/blackfriday-ne-prishtine-konsumatoret-behen-copa-per-te-hyre-ne-nje-dyqan/60%Daily2017-11-24 16:00
https://kosova-info.com/haradinaj-dhe-ministri-hungarez-zotohen-per-lufte-te-perbashket-kunder-terrorizmit/60%Daily2017-11-24 15:59
https://kosova-info.com/ndotja-e-ajrit-qe-vjen-nga-qymyri-fatale-per-3-sistemet-kryesore-te-organeve/60%Daily2017-11-24 15:57
https://kosova-info.com/e-premtja-e-zeze-bllokon-prishtinen-foto/60%Daily2017-11-24 15:55
https://kosova-info.com/cest-la-vie-merr-vendim-per-pozicionin-e-aleksander-lalos/60%Daily2017-11-24 15:54
https://kosova-info.com/fjalet-e-messit-pasi-fitoi-kepucen-e-arte/60%Daily2017-11-24 15:53
https://kosova-info.com/formacioni-i-realit-per-ndeshjen-me-malagan/60%Daily2017-11-24 15:41
https://kosova-info.com/shkon-ne-235-numri-i-te-vdekurve-pas-sulmit-ne-xhamin-e-egjiptit/60%Daily2017-11-24 15:37
https://kosova-info.com/komenti-i-zerkes-ne-fotografine-e-roneles-la-pa-fjale-te-gjithe/60%Daily2017-11-24 15:35
https://kosova-info.com/guardiola-deshiroj-qe-messi-te-nenshkruaje-per-kete-skuader/60%Daily2017-11-24 15:28
https://kosova-info.com/krasniqi-per-lirimin-e-limajt-vendim-i-drejte-ne-kohen-e-duhur/60%Daily2017-11-24 15:26
https://kosova-info.com/agjencia-per-barazi-gjinore-denon-vrasjen-e-gruas-nga-bashkeshorti/60%Daily2017-11-24 15:24
https://kosova-info.com/trishtuese-lojtari-i-kosoves-sinan-bytyqi-detyrohet-ta-le-futbollin-ne-moshen-22-vjecare/60%Daily2017-11-24 15:21
https://kosova-info.com/veteranet-e-uck-se-protestojne-me-28-nentor-kunder-denimit-te-grupit-kumanova/60%Daily2017-11-24 15:19
https://kosova-info.com/5-arsye-perse-duhet-te-pini-leng-panxhari-cdo-dite-ja-semundjet-dhe-problemet-shendetesore-qe-kuron/60%Daily2017-11-24 15:19
https://kosova-info.com/egjipt-mbi-150-te-vrare-nga-nje-sulm-me-bombe-ne-xhami/60%Daily2017-11-24 15:18
https://kosova-info.com/avokati-i-limajt-e-verteta-u-tha/60%Daily2017-11-24 15:18
https://kosova-info.com/edhe-nje-balade-dashurie-nga-ermal-fejzullahu/60%Daily2017-11-24 15:15
https://kosova-info.com/selami-hallaci-shembulli-se-si-festohet-28-nentori/60%Daily2017-11-24 15:01
https://kosova-info.com/simpatizantet-e-limajt-festojne-ne-gjykate-per-pafajesine-e-tij-foto/60%Daily2017-11-24 14:58
https://kosova-info.com/iphone-x-vjen-ekskluzivisht-ne-rrjetin-mobil-ipko/60%Daily2017-11-24 14:58
https://kosova-info.com/jeton-jashte-kosoves-por-kete-gje-nuk-e-le-granit-xhaka/60%Daily2017-11-24 14:55
https://kosova-info.com/lampard-man-city-ky-eshte-rivali-kryesor-per-titull-ne-premierlige/60%Daily2017-11-24 14:55
https://kosova-info.com/5-metoda-natyrale-si-te-qetesoni-dhimbjen-e-kokes-brenda-pak-minutave/60%Daily2017-11-24 14:50
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-juventusin-lendohet-ylli-i-ekipit-dhe-mungon-ndaj-crotones/60%Daily2017-11-24 14:42
https://kosova-info.com/konfuze-per-te-veshur-nje-fustan-pulover-kombinimet-ideale-te-veshjes-per-dite-te-ftohta/60%Daily2017-11-24 14:41
https://kosova-info.com/presidenti-steinmeier-fton-partite-cdu-csu-dhe-spd-per-bisedime/60%Daily2017-11-24 14:38
https://kosova-info.com/kaka-tradhton-milanin/60%Daily2017-11-24 14:32
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-getinjos-per-kunaten-e-tij/60%Daily2017-11-24 14:30
https://kosova-info.com/si-ta-kuptosh-nese-ke-alergji-nga-cokollata/60%Daily2017-11-24 14:25
https://kosova-info.com/skenderbeu-fitoi-miliona-euro-nga-faza-e-grupeve-ne-europa-league/60%Daily2017-11-24 14:22
https://kosova-info.com/joshua-zbulon-se-cfare-do-te-beje-nese-bokson-kunder-wilder/60%Daily2017-11-24 14:09
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-dashuri-i-kerimanit-te-fatet-e-lidhura/60%Daily2017-11-24 13:59
https://kosova-info.com/policia-per-arrestimin-e-deputeteve-zbatuam-urdherin-e-gjykates-themelore/60%Daily2017-11-24 13:59
https://kosova-info.com/vv-dorezon-ankese-ne-supreme-ndaj-vendimit-te-pzap-it-per-prishtinen-e-prizrenin/60%Daily2017-11-24 13:52
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-shpallet-i-pafajshem-per-krim-te-organizuar-dhe-shperdorim-te-detyres-zyrtare/60%Daily2017-11-24 13:45
https://kosova-info.com/messi-fiton-kepucen-e-arte-te-evropes/60%Daily2017-11-24 13:44
https://kosova-info.com/ja-cka-do-ndiqni-sonte-ne-mirage/60%Daily2017-11-24 13:40
https://kosova-info.com/truqe-te-thjeshta-per-te-ruajtur-para/60%Daily2017-11-24 13:22
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-gajle-nga-bigem-dhe-gena/60%Daily2017-11-24 13:18
https://kosova-info.com/mourinho-e-zbulon-emrin-e-futbollistit-qe-do-te-largohet-nga-man-utd/60%Daily2017-11-24 13:17
https://kosova-info.com/higuain-ia-sheh-sherrin-fotografise-me-messin/60%Daily2017-11-24 13:12
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-pas-pak-jepet-vendimi-per-fatmir-limajn-dhe-te-tjeret/60%Daily2017-11-24 13:10
https://kosova-info.com/zhvishet-bambi-tregon-trupin-e-formesuar/60%Daily2017-11-24 12:59
https://kosova-info.com/30-dite-paraburgim-per-deputetet-e-vetevendosjes/60%Daily2017-11-24 12:55
https://kosova-info.com/edhe-pse-doli-nga-babastars-ky-eshte-ndikimi-i-albert-krasniqit-ne-grup/60%Daily2017-11-24 12:42
https://kosova-info.com/vrasja-ne-peje-66-vjecari-vrau-me-sepate-gruan-e-tij/60%Daily2017-11-24 12:35
https://kosova-info.com/kryetaret-e-gjykatave-diskutojne-per-problemet-dhe-sfidat-ne-gjyqesor/60%Daily2017-11-24 12:34
https://kosova-info.com/ryva-kaq-shpejt-e-humbe-peshen/60%Daily2017-11-24 12:23
https://kosova-info.com/lendohet-nje-polic-kerkon-ndihme-ne-emergjence/60%Daily2017-11-24 12:17
https://kosova-info.com/aak-isa-mustafa-nuk-u-ankua-per-votat-me-poste-ne-raundin-e-pare-ne-istog/60%Daily2017-11-24 12:14
https://kosova-info.com/ministrja-e-mbrojtjes-se-shqiperise-ushtria-e-kosoves-te-formohet-me-ndryshime-kushtetuese/60%Daily2017-11-24 12:08
https://kosova-info.com/paraburgim-per-te-dyshuarin-per-vrasjen-e-gruas-ne-peje/60%Daily2017-11-24 12:00
https://kosova-info.com/blero-zgjedh-foton-interesante-per-ta-uruar-ukin/60%Daily2017-11-24 11:59
https://kosova-info.com/mediat-italiane-tallen-me-tifozet-e-skenderbeut-fitoren-le-ta-festojme-me-mandarina/60%Daily2017-11-24 11:55
https://kosova-info.com/daciq-ironizon-o-i-madhi-pacoll-pse-nuk-e-anetaresove-kosoven-ne-unesco-e-interpol/60%Daily2017-11-24 11:55
https://kosova-info.com/erjona-sylejmani-zgjedh-futbollistin-me-seksi-ne-bote-nuk-eshte-xhemajli/60%Daily2017-11-24 11:47
https://kosova-info.com/pas-lajmit-se-eshte-i-lidhur-me-nje-ruse-reagon-aktori-shqiptar/60%Daily2017-11-24 11:41
https://kosova-info.com/momenti-kur-gazetarja-alivanoset-gjate-arrestimit-te-deputeteve-te-vv-se-video/60%Daily2017-11-24 11:26
https://kosova-info.com/pese-ushtare-te-vdekur-dhe-kater-te-plagosur-ne-lindje-te-ukraines/60%Daily2017-11-24 11:25
https://kosova-info.com/amnezia-selektive-mohuesit-kroate-te-holokaustit/60%Daily2017-11-24 11:24
https://kosova-info.com/kovacic-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2017-11-24 11:21
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-ministren-shqiptare-te-mbrojtjes-olta-xhacka/60%Daily2017-11-24 11:08
https://kosova-info.com/pese-vjet-burgim-per-sulmuesit-e-konsullates-se-turqise-ne-prizren/60%Daily2017-11-24 11:05
https://kosova-info.com/nje-fillim-i-dites-si-ky-i-miriamit-dhe-albanit/60%Daily2017-11-24 10:59
https://kosova-info.com/sami-lushtaku-para-gjyqit-per-arratisjen-nga-qkuk-ja/60%Daily2017-11-24 10:57
https://kosova-info.com/ramos-me-maske-ne-fytyre-lexojeni-mesazhin-e-saj/60%Daily2017-11-24 10:54
https://kosova-info.com/a-eshte-thaci-mason-ja-si-pozon-ne-kanada-foto/60%Daily2017-11-24 10:51
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-per-arrestimin-e-deputeteve-te-vv-se-te-gjithe-duhet-ti-nenshtrohen-ligjeve/60%Daily2017-11-24 10:49
https://kosova-info.com/kadriaj-intervistohet-nga-policia-demaliaj-zotohet-se-do-ta-respektojne-ligjin/60%Daily2017-11-24 10:48
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-nga-stervitja-e-real-madridit-2/60%Daily2017-11-24 10:46
https://kosova-info.com/adea-uron-mashkullin-e-saj-te-jetes/60%Daily2017-11-24 10:40
https://kosova-info.com/formacioni-i-yjeve-te-lire-per-black-friday/60%Daily2017-11-24 10:35
https://kosova-info.com/infosoft-systems-day-ben-bashke-prodhuesit-me-te-medhenje-boteror-te-teknologjise-informative/60%Daily2017-11-24 10:34
https://kosova-info.com/cfare-thote-haradinaj-per-arrestimin-e-deputeteve/60%Daily2017-11-24 10:34
https://kosova-info.com/shqiperi-investimet-me-te-medha-aty-ku-ka-me-pak-prioritet/60%Daily2017-11-24 10:26
https://kosova-info.com/kronologjia-e-arrestimit-te-tre-deputeteve-te-vetevendosjes-foto-video/60%Daily2017-11-24 10:21
https://kosova-info.com/vedati-ju-pyet-a-ka-naj-kush-per-komoran/60%Daily2017-11-24 10:20
https://kosova-info.com/irani-lejon-grate-te-garojne-ne-peshengritje/60%Daily2017-11-24 10:17
https://kosova-info.com/reagon-shpend-ahmeti-pas-arrestimit-te-deputeteve/60%Daily2017-11-24 10:15
https://kosova-info.com/chiellini-gezon-tifozet-e-juventusit/60%Daily2017-11-24 10:14
https://kosova-info.com/kundershtari-me-i-forte-ne-short-kunder-barcelones/60%Daily2017-11-24 10:09
https://kosova-info.com/ja-ku-jane-derguar-albin-kurti-dhe-deputetet-tjere-te-arrestuar/60%Daily2017-11-24 10:05
https://kosova-info.com/roma-me-perforcim-te-ri-nga-real-madrid/60%Daily2017-11-24 10:03
https://kosova-info.com/edhe-dua-ne-perkrahje-te-komunitetit-lgbti/60%Daily2017-11-24 09:59
https://kosova-info.com/sulmohet-nje-police-gjate-bastisjes-ne-kamenice/60%Daily2017-11-24 09:58
https://kosova-info.com/arrestimi-i-deputeteve-te-vv-se-nepermjet-fotografive/60%Daily2017-11-24 09:54
https://kosova-info.com/ymeri-kurti-haxhiu-e-kadaj-bujupi-u-arrestuan-me-urdher-politik/60%Daily2017-11-24 09:43
https://kosova-info.com/kuvendi-nderprene-punimet-ne-mungese-te-kuorumit/60%Daily2017-11-24 09:42
https://kosova-info.com/besi-tha-se-xhensila-eshte-e-cmendur-pas-pastertise-ja-si-i-pergjigjet-ajo/60%Daily2017-11-24 09:42
https://kosova-info.com/barcelona-mposht-real-madridin-per-perforcimin-e-ri/60%Daily2017-11-24 09:41
https://kosova-info.com/mustafi-ne-serie-a/60%Daily2017-11-24 09:28
https://kosova-info.com/besniku-po-behet-baba-por-kete-vendim-nuk-e-ka-marre-akoma/60%Daily2017-11-24 09:23
https://kosova-info.com/bonucci-real-madrid-befasia-e-dites-nga-spanja/60%Daily2017-11-24 09:20
https://kosova-info.com/arrestohen-albin-kurti-donika-kadaj-bujupi-dhe-albulena-haxhiu-foto/60%Daily2017-11-24 09:17
https://kosova-info.com/ka-vdekur-nje-grua-qe-u-sulmua-nga-bashkeshorti-ne-peje/60%Daily2017-11-24 09:11
https://kosova-info.com/perleshje-ndermjet-deputeteve-te-vv-se-dhe-policise-foto/60%Daily2017-11-24 09:10
https://kosova-info.com/ne-lumin-drin-gjendet-nje-femer-e-vdekur/60%Daily2017-11-24 09:03
https://kosova-info.com/i-dashuri-feston-ditelindjen-ja-si-u-duk-ciljeta/60%Daily2017-11-24 08:59
https://kosova-info.com/ish-presidenti-i-barcelones-nuk-ka-buke-per-te-ngrene/60%Daily2017-11-24 08:59
https://kosova-info.com/forca-te-shtuara-te-policise-afer-kuvendit-a-do-te-arrestohen-deputetet-e-vv-se/60%Daily2017-11-24 08:55
https://kosova-info.com/kosova-para-sfides-se-madhe-me-lituanine/60%Daily2017-11-24 08:51
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-e-sheh-ceshtje-te-ngutshme-themelimin-e-asociacionit/60%Daily2017-11-24 08:51
https://kosova-info.com/goldi-tregon-se-cfare-probleme-i-solli-padia-e-alma-lames/60%Daily2017-11-24 08:42
https://kosova-info.com/nese-nuk-ndodh-kjo-wilshere-largohet-nga-arsenal/60%Daily2017-11-24 08:40
https://kosova-info.com/babagjyshi-kapet-ne-holande/60%Daily2017-11-24 08:35
https://kosova-info.com/erdogan-ne-greqi-vizita-e-pare-e-nje-presidenti-turk-pas-65-vitesh/60%Daily2017-11-24 08:33
https://kosova-info.com/daciq-behgjet-pacolli-eshte-pak-nervoz/60%Daily2017-11-24 08:29
https://kosova-info.com/shkenda-ia-zbulon-nje-sekret-yllka-kuqit/60%Daily2017-11-24 08:20
https://kosova-info.com/6-futbollistet-qe-do-te-largohen-nga-barcelona-ne-janar/60%Daily2017-11-24 08:17
https://kosova-info.com/be-armenia-pritet-te-jete-pjese-e-marreveshjes-per-zgjerim/60%Daily2017-11-24 08:12
https://kosova-info.com/cfare-nuk-duhet-te-hani-per-mengjes/60%Daily2017-11-24 08:10
https://kosova-info.com/lansohet-tableti-lenovo-moto/60%Daily2017-11-24 08:05
https://kosova-info.com/spd-po-tani/60%Daily2017-11-24 08:05
https://kosova-info.com/eshte-ne-amerike-por-ja-cka-po-ha-noizy/60%Daily2017-11-24 08:01
https://kosova-info.com/messi-shpallet-fitues/60%Daily2017-11-24 08:00
https://kosova-info.com/me-lekuren-e-mandarinave-mund-te-sheroni-shtate-probleme/60%Daily2017-11-24 07:47
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-e-para-nga-vendi-ku-u-vra-nje-person-ne-prishtine-foto/60%Daily2017-11-24 07:47
https://kosova-info.com/ja-me-ke-e-kaloi-bleona-diten-e-falenderimeve/60%Daily2017-11-24 07:43
https://kosova-info.com/baraliu-rinumermi-do-ti-heqe-te-gjitha-dilemat/60%Daily2017-11-24 07:42
https://kosova-info.com/pamje-te-frikshme-studentja-vetevritet-duke-u-hedhur-nga-kati-i-7/60%Daily2017-11-24 07:30
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-vritet-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2017-11-24 07:20
https://kosova-info.com/ardit-gjebrea-po-i-rikthehet-muzikes-ja-me-ke-do-vij-ne-duet/60%Daily2017-11-24 07:15
https://kosova-info.com/grate-e-dhunuara-hezitojne-te-aplikojne-per-pensione/60%Daily2017-11-24 07:14
https://kosova-info.com/tentoi-ta-zbuloi-besnikerine-e-partnerit-ai-del-te-jete-baba-i-nje-femije/60%Daily2017-11-24 07:08
https://kosova-info.com/pasaniket-kush-eshte-deputeti-shqiptar-me-apartament-1-9-mln-euro/60%Daily2017-11-24 07:01
https://kosova-info.com/sot-vazhdon-seanca-e-kuvendit/60%Daily2017-11-24 06:47
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ju-bejne-te-ndjeheni-te-uritur-2/60%Daily2017-11-24 06:43
https://kosova-info.com/moti-per-fundjave-2/60%Daily2017-11-24 06:37
https://kosova-info.com/gjykata-sot-shpalle-vendimin-per-fatmir-limajn/60%Daily2017-11-24 06:31
https://kosova-info.com/perez-befason-me-portierin-e-ri-ne-real-madrid/60%Daily2017-11-24 06:28
https://kosova-info.com/black-friday-yjet-e-futbollit-qe-mund-te-shiten-lire-ne-janar/60%Daily2017-11-24 06:23
https://kosova-info.com/barcelona-ka-frike-per-ozilin/60%Daily2017-11-24 06:16
https://kosova-info.com/juventus-barcelona-ja-cfare-ndodhi-pas-ndeshjes-ne-torino/60%Daily2017-11-24 06:11
https://kosova-info.com/kaka-kjo-i-duhet-milanit-per-te-luftuar-per-tituj/60%Daily2017-11-24 06:06
https://kosova-info.com/rama-as-per-berishen-nuk-do-pranonim-arrestimin-nese-do-kishte-prova-te-tilla-si-per-tahirin/60%Daily2017-11-23 23:00
https://kosova-info.com/temperaturat-po-bien-mbroni-shendetin-ne-kete-forme/60%Daily2017-11-23 22:58
https://kosova-info.com/pas-atij-te-sabriut-del-lajmi-vdes-sinan-vllasaliu-ky-eshte-komenti-i-kengetarit/60%Daily2017-11-23 22:54
https://kosova-info.com/divorci-si-i-vetmi-opsion/60%Daily2017-11-23 22:53
https://kosova-info.com/a-do-te-shkoje-skenderbeu-tutje-ja-cfare-thote-rregulloja/60%Daily2017-11-23 22:45
https://kosova-info.com/ligji-per-perdorimin-e-gjuheve-krijon-dilema-per-noteret-dhe-permbaruesit-ne-maqedoni/60%Daily2017-11-23 22:44
https://kosova-info.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-rreth-vitaminave/60%Daily2017-11-23 22:44
https://kosova-info.com/kur-pritet-ngrohja-qendrore-ne-gjithe-kryeqytetin/60%Daily2017-11-23 22:33
https://kosova-info.com/ndalohet-fotografimi-dhe-filmimi-i-dy-xhamive-te-shenjta-ne-meke-dhe-medine/60%Daily2017-11-23 22:33
https://kosova-info.com/kafja-te-ben-mire-per-shendetin/60%Daily2017-11-23 22:27
https://kosova-info.com/atij-asaj-publikohet-nga-olta-dhe-stivi/60%Daily2017-11-23 22:27
https://kosova-info.com/jashanica-tregon-se-ne-cilen-lige-do-te-transferohet/60%Daily2017-11-23 22:21
https://kosova-info.com/haki-abazi-shpend-ahmeti-4-vjet-e-mbajti-prishtinen-me-kifle-kunja-e-viktimizim/60%Daily2017-11-23 22:18
https://kosova-info.com/mengjesi-qe-ju-duhet-pa-faje-kalorish/60%Daily2017-11-23 22:12
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ju-bejne-te-ndjeheni-te-uritur/60%Daily2017-11-23 21:59
https://kosova-info.com/dafina-as-per-diten-e-falenderimeve-nuk-do-te-ha-mish/60%Daily2017-11-23 21:59
https://kosova-info.com/skenderbeu-fiton-me-permbysje-ndaj-dynamo-kiev/60%Daily2017-11-23 21:57
https://kosova-info.com/milani-kalon-tutje-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2017-11-23 21:56
https://kosova-info.com/bamieh-ne-eulex-jane-11-prokurore-te-pakualifikuar/60%Daily2017-11-23 21:55
https://kosova-info.com/konjufca-rinumerimi-i-votave-ne-prishtine-dhe-prizren-precedent-i-rrezikshem/60%Daily2017-11-23 21:36
https://kosova-info.com/mc-kresha-ia-shperndajti-kengen-noizy-as-qe-e-ndjeke-ne-instagram/60%Daily2017-11-23 21:35
https://kosova-info.com/ndihmesi-mjekesor-ia-ploteson-deshiren-gruas-ne-prag-te-vdekjes/60%Daily2017-11-23 21:29
https://kosova-info.com/hoti-ldk-si-bashkohet-qeverise-vendi-te-shkoje-ne-zgjedhje/60%Daily2017-11-23 21:28
https://kosova-info.com/numer-i-larte-i-te-semureve-nga-ajri-i-ndotur-2/60%Daily2017-11-23 21:26
https://kosova-info.com/skenderbeu-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2017-11-23 21:22
https://kosova-info.com/pse-po-i-frikesohet-shpend-ahmeti-rinumerimit-te-votave/60%Daily2017-11-23 21:21
https://kosova-info.com/skenderbeu-permbyse-dynamo-kievin/60%Daily2017-11-23 21:17
https://kosova-info.com/qeveria-gjermane-deshiron-te-terheqe-ne-gjermani-femijet-e-is/60%Daily2017-11-23 21:15
https://kosova-info.com/3-menyra-efektive-si-te-lehtesoni-dhimbjen-e-dhembeve-pa-qene-nevoja-te-shkoni-tek-dentisti/60%Daily2017-11-23 21:15
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-peje/60%Daily2017-11-23 21:09
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-le-ne-lloc-nje-lagje-te-bernices-per-80-metra-asfalt-foto/60%Daily2017-11-23 21:04
https://kosova-info.com/perurohet-shtatorja-e-shen-terezes-ne-porec-te-kroacise/60%Daily2017-11-23 21:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-mendimi-i-leonores-qe-e-la-pa-u-martuar-deri-me-tani/60%Daily2017-11-23 20:59
https://kosova-info.com/mosarrestimi-i-ish-zyrtareve-rama-neser-bejme-kallezim-penal-operacioni-u-dekonspirua/60%Daily2017-11-23 20:56
https://kosova-info.com/milani-shenon-edhe-golin-e-trete-ndaj-austrise-se-vjenes/60%Daily2017-11-23 20:52
https://kosova-info.com/milani-e-permbyse-rezultatin-ndaj-austrise-se-vjenes/60%Daily2017-11-23 20:44
https://kosova-info.com/facebook-do-ti-ekspozoje-faqet-ruse-me-lajme-te-rreme/60%Daily2017-11-23 20:40
https://kosova-info.com/milani-i-pergjigjet-me-gol-austrise-se-vjenes/60%Daily2017-11-23 20:37
https://kosova-info.com/do-te-qeshni-me-lot-me-autogolin-e-bonuccit/60%Daily2017-11-23 20:32
https://kosova-info.com/ja-kush-e-puthi-vajzen-e-barack-obames/60%Daily2017-11-23 20:32
https://kosova-info.com/super-skenderbeu-me-super-gol-barazon-rezultatin-ndaj-dynamo-kiev/60%Daily2017-11-23 20:28
https://kosova-info.com/hasani-viziton-bujanocin-premton-ndihmen-e-kosoves-per-shqiptaret/60%Daily2017-11-23 20:27
https://kosova-info.com/gol-i-bukur-ne-sfiden-skenderbeu-dynamo-kiev/60%Daily2017-11-23 20:23
https://kosova-info.com/gashi-me-bojkotimin-e-seances-qeveria-coi-mesazh-per-gjykaten-speciale/60%Daily2017-11-23 20:23
https://kosova-info.com/perplaset-daka-me-rrustemin-e-vetevendosjes-video/60%Daily2017-11-23 20:19
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-e-mjerueshme-e-stadiumit-te-drenices/60%Daily2017-11-23 20:19
https://kosova-info.com/numer-i-larte-i-te-semureve-nga-ajri-i-ndotur/60%Daily2017-11-23 20:06
https://kosova-info.com/perfitimet-nga-kripa-e-himalajeve-2/60%Daily2017-11-23 20:02
https://kosova-info.com/totaj-i-sigurt-ky-do-te-jete-rezultati-pas-rinumerimit-ne-prizren/60%Daily2017-11-23 20:01
https://kosova-info.com/e-preken-temen-e-ndjeshme-pelqehet-nuse-kosovare-nga-shyhretja-dhe-engji/60%Daily2017-11-23 20:00
https://kosova-info.com/pas-kapjes-se-kosovarit-qe-kishte-ndihmuar-ne-provimin-e-autoshkolles-vihet-detektori/60%Daily2017-11-23 19:57
https://kosova-info.com/koln-befason-arsenalin-lazio-dhe-vitesse-e-rashices-ndajne-piket/60%Daily2017-11-23 19:54
https://kosova-info.com/mbi-300-milione-euro-humbje-nga-mungesa-e-energjise/60%Daily2017-11-23 19:49
https://kosova-info.com/ja-n-cilin-shtet-djesot-sht-n-vendin-e-par/60%Daily2017-11-23 19:44
https://kosova-info.com/kryetari-i-ovl-uck-reagon-ndaj-deklaratave-te-kryetares-se-gjykates-speciale/60%Daily2017-11-23 19:41
https://kosova-info.com/nje-ndotje-radioaktive-prek-shtetet-evropiane-prejardhja-dyshohet-te-jete-rusia-ose-kazakistani/60%Daily2017-11-23 19:37
https://kosova-info.com/turqia-kerkesa-per-ekstradimin-e-45-te-arratisurve-te-feto-s-nga-22-vende-perfshire-shqiperine/60%Daily2017-11-23 19:27
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-105-vjetorin-e-pavaresise-se-shqiperise-gjaku-gjuha-dhe-flamuri-na-kane-bere-shqiptare/60%Daily2017-11-23 19:26
https://kosova-info.com/penallti-per-kolnin-ndaj-arsenalit-cfare-ndodhi/60%Daily2017-11-23 19:24
https://kosova-info.com/buta-ka-nevoje-per-dicka-por-kujdes-nuk-do-berllok/60%Daily2017-11-23 19:21
https://kosova-info.com/veseli-105-vjetori-i-pavaresise-i-gjen-shqiptaret-si-komb-me-te-forte-se-kurre/60%Daily2017-11-23 19:20
https://kosova-info.com/ajri-ne-prishtine-shume-i-pashendetshem-foto/60%Daily2017-11-23 19:19
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-austria-v/60%Daily2017-11-23 19:17
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-skenderbeu-dynamo-kiev/60%Daily2017-11-23 19:10
https://kosova-info.com/e-dija-qe-eshte-sistem-i-korruptuar-por-e-pranova-postin/60%Daily2017-11-23 19:05
https://kosova-info.com/shih-ti-kishe-ka-arritur-edhe-ne-afrike/60%Daily2017-11-23 18:58
https://kosova-info.com/ushqimet-kunder-lodhjes-mendore-dhe-fizike/60%Daily2017-11-23 18:57
https://kosova-info.com/opec-nafta-dhe-gazi-mbeten-energjenset-kryesore/60%Daily2017-11-23 18:55
https://kosova-info.com/haradinaj-e-minxhozi-zyrtarizojne-28-nentorin/60%Daily2017-11-23 18:53
https://kosova-info.com/interi-kampion-ne-serie-a-arsyeja-eshte-e-vecante/60%Daily2017-11-23 18:49
https://kosova-info.com/dita-e-falenderimeve-festa-e-vecante-e-amerikaneve/60%Daily2017-11-23 18:45
https://kosova-info.com/zyrtare-dergoi-kombetaren-ne-kupen-e-botes-por-federata-e-shkarkon-nga-detyra/60%Daily2017-11-23 18:42
https://kosova-info.com/gerguri-per-shkak-te-nderrimit-te-kryetarit-te-prishtines-u-denova-une/60%Daily2017-11-23 18:39
https://kosova-info.com/rugova-shpata-e-drejtesise-pres-me-i-godite-kriminelet-per-vrasjet-e-pasluftes-video/60%Daily2017-11-23 18:38
https://kosova-info.com/sa-aktivitet-fizik-duhet-te-beni-pasi-hani-brumera/60%Daily2017-11-23 18:36
https://kosova-info.com/cfare-do-te-thosh-te-jesh-agjent-i-huaj-ne-shba-dhe-ne-rusi/60%Daily2017-11-23 18:33
https://kosova-info.com/robinho-denohet-me-9-vjet-burg-shkak-sulmi-ndaj-shqiptares/60%Daily2017-11-23 18:32
https://kosova-info.com/leonora-nuk-mundi-ta-refuzoje-kete-ftese-ja-ku-ka-shkuar/60%Daily2017-11-23 18:19
https://kosova-info.com/sirupi-natyral-qe-permireson-shendetin-tuaj/60%Daily2017-11-23 18:17
https://kosova-info.com/17-vjet-nga-vrasja-e-xhemajl-mustafes-rrefimi-i-bashkeshortes-se-si-mori-vesh-per-atentatin-video/60%Daily2017-11-23 18:09
https://kosova-info.com/18-muaj-me-kusht-per-imamin-predikues-te-dhunes/60%Daily2017-11-23 18:09
https://kosova-info.com/bayerni-fitoi-mbreme-por-tani-e-merr-nje-lajm-katastrofal/60%Daily2017-11-23 18:07
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-ditet-e-ardhshme/60%Daily2017-11-23 18:00
https://kosova-info.com/fjolla-publikon-nje-foto-te-trishtuar-te-fytyres-se-saj/60%Daily2017-11-23 17:58
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-kerkon-nga-prokuroria-policia-dhe-aki-ja-ti-hetojne-vrasjet-politike/60%Daily2017-11-23 17:55
https://kosova-info.com/kjo-video-tregon-se-guardiola-eshte-trajneri-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2017-11-23 17:53
https://kosova-info.com/trendafilova-bisedon-me-oden-e-avokateve-per-angazhimin-e-avokateve-nga-kosova-ne-gjykaten-e-speciale/60%Daily2017-11-23 17:51
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-takoi-ministren-freeland-bisedojne-per-bashkepunim-nderkombetar/60%Daily2017-11-23 17:39
https://kosova-info.com/kufizojeni-kohen-e-femijeve-para-ekranit-per-ta-parandaluar-mbipeshen/60%Daily2017-11-23 17:39
https://kosova-info.com/aak-feston-ne-istog-per-fitoren-e-gani-dreshajt-video/60%Daily2017-11-23 17:39
https://kosova-info.com/denohen-me-burg-ish-shefi-i-arkitekteve-dhe-ish-drejtori-ne-institutin-e-kosoves-per-mbrojtje-te-monumenteve/60%Daily2017-11-23 17:34
https://kosova-info.com/fansi-e-quajti-lope-ky-eshte-reagimi-i-bleones/60%Daily2017-11-23 17:30
https://kosova-info.com/arbana-xharra-shperblehet-me-cmimin-prestigjioz-te-paqes-ne-itali-foto/60%Daily2017-11-23 17:27
https://kosova-info.com/goretzka-e-merr-vendimin-e-madh-per-te-ardhmen/60%Daily2017-11-23 17:26
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-koln-arsenal/60%Daily2017-11-23 17:05
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-ligen-e-kampioneve-2/60%Daily2017-11-23 16:59
https://kosova-info.com/motra-e-ences-publikon-videon-nudo-nga-shtrati/60%Daily2017-11-23 16:58
https://kosova-info.com/moska-kerkon-ftese-zyrtare-per-ta-vizituar-kampin-bondsteel-ne-kosove/60%Daily2017-11-23 16:57
https://kosova-info.com/ky-golf-6-momentalisht-shitet-10-mije-euro-ne-maqedoni-pas-vitit-te-ri-do-te-kushtoje-vetem-5-mije/60%Daily2017-11-23 16:55
https://kosova-info.com/ende-ska-aktakuza-te-ngritura-nga-gjykata-speciale/60%Daily2017-11-23 16:44
https://kosova-info.com/scheid-500-sulme-kibernetike-ne-muaj-ndaj-nato-s/60%Daily2017-11-23 16:42
https://kosova-info.com/kjo-pyetje-e-nervozoi-sot-panuccin-ne-konferencen-per-shtyp/60%Daily2017-11-23 16:38
https://kosova-info.com/keta-jane-meshkujt-me-seksi-te-estrades-shqiptare/60%Daily2017-11-23 16:31
https://kosova-info.com/facebook-do-te-ekspozoje-faqet-ruse-me-lajme-te-rreme/60%Daily2017-11-23 16:30
https://kosova-info.com/zbuloni-se-cilat-jane-4-arsyet-se-perse-nuk-keni-fat-ne-dashuri/60%Daily2017-11-23 16:25
https://kosova-info.com/prokurorja-thote-se-ish-zyrtari-i-komunes-se-lipjanit-ka-demtuar-buxhetin-mbrojtja-e-kundershton/60%Daily2017-11-23 16:23
https://kosova-info.com/lista-serbe-humb-kllokotin-pas-numerimit-te-votave-me-kusht/60%Daily2017-11-23 16:17
https://kosova-info.com/courtois-befason-chelsean-ja-vendimi-i-fundit/60%Daily2017-11-23 16:14
https://kosova-info.com/cfare-eshte-duke-i-ndodhur-trupit-nese-urinoni-shpesh-gjate-nates/60%Daily2017-11-23 16:06
https://kosova-info.com/vetevendosje-ia-sheh-sherrin-zafir-berishes-denohet-12-mije-e-300-euro/60%Daily2017-11-23 16:01
https://kosova-info.com/perkujtohet-veprimtari-i-njohur-xhemail-mustafa/60%Daily2017-11-23 15:59
https://kosova-info.com/lolita-blen-dhuraten-e-pare-per-foshnjen-qe-po-e-pret/60%Daily2017-11-23 15:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-i-dreshajt-pas-fitores-ne-istog/60%Daily2017-11-23 15:56
https://kosova-info.com/kosove-shqiperi-rezultat-i-papritur/60%Daily2017-11-23 15:51
https://kosova-info.com/panucci-e-ka-nje-lajm-te-madh-per-shqiperine/60%Daily2017-11-23 15:45
https://kosova-info.com/familjaret-spajtohen-me-deshmine-e-ish-komandant-guri-se-haxhi-perteshi-u-vra-nga-forcat-serbe/60%Daily2017-11-23 15:40
https://kosova-info.com/teknika-e-lashte-per-permiresimin-e-shikimit-pacientit-i-pastrohet-syri-me-zhiletin-e-rrojes/60%Daily2017-11-23 15:39
https://kosova-info.com/ndryshon-renditja-aak-ja-partia-e-pare-ne-kosove-me-8-komuna/60%Daily2017-11-23 15:36
https://kosova-info.com/mos-kini-frike-gjermania-ka-nje-qeveri-funksionuese/60%Daily2017-11-23 15:36
https://kosova-info.com/masakra-ne-kavaje-keto-ishin-fjalet-e-fundit-para-se-burri-te-therte-gruan-me-thike/60%Daily2017-11-23 15:33
https://kosova-info.com/haki-rugova-nuk-e-pranoj-rezultatin-ne-istog/60%Daily2017-11-23 15:29
https://kosova-info.com/trendafilova-shpjegon-si-do-te-ndodhe-arrestimi-i-krereve-te-uck-se-nga-gjykata-speciale/60%Daily2017-11-23 15:28
https://kosova-info.com/don-phenom-nga-tba-prish-koncertin-e-noizyt-ne-new-york/60%Daily2017-11-23 15:28
https://kosova-info.com/ligji-per-gjuhet-vmro-kerkon-qe-procedura-parlamentare-te-kthehet-nga-fillimi/60%Daily2017-11-23 15:28
https://kosova-info.com/tronditet-gjermania-ja-cfare-eshte-zbuluar-rastesisht-poshte-nje-fushe-futbolli/60%Daily2017-11-23 15:25
https://kosova-info.com/studimi-qe-tregon-nese-meshkujt-kerkojne-femra-te-virgjera-per-tu-martuar/60%Daily2017-11-23 15:25
https://kosova-info.com/policia-pranon-nga-gjykata-urdher-arrestet-per-deputetet/60%Daily2017-11-23 15:18
https://kosova-info.com/deulofeu-lamtumire-barcelona-dua-te-transferohem-te-kjo-skuader/60%Daily2017-11-23 15:17
https://kosova-info.com/tentoi-ti-korruptonte-doganieret-ndalohet-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2017-11-23 15:17
https://kosova-info.com/koment-loja-e-dodikut-me-zjarrin/60%Daily2017-11-23 15:09
https://kosova-info.com/pheniani-nderron-ushtaret-ne-kufi-me-korene-e-jugut/60%Daily2017-11-23 15:02
https://kosova-info.com/darmian-largohet-nga-united-arsyeja-eshte-interesante/60%Daily2017-11-23 14:54
https://kosova-info.com/asu-e-refuzoi-dashurine-e-saj-shoqja-e-kercenon-me-video-porno/60%Daily2017-11-23 14:53
https://kosova-info.com/duda-balje-terheq-serish-vemendjen-ne-kuvend/60%Daily2017-11-23 14:41
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-manolas-nenshkruan-kontraten/60%Daily2017-11-23 14:32
https://kosova-info.com/aksidentohet-autobusi-nga-maqedonia-ne-austri-nje-i-vdekur/60%Daily2017-11-23 14:24
https://kosova-info.com/keta-jane-20-filmat-qe-cdo-grua-duhet-ti-shikoje/60%Daily2017-11-23 14:19
https://kosova-info.com/kryetarja-e-gjykates-speciale-ne-prishtine-do-ti-ndjekim-individet-jo-uck-ne/60%Daily2017-11-23 14:15
https://kosova-info.com/kryetarja-e-gjykates-speciale-aktakuzat-do-ti-leshojme-kur-te-thone-prokuroret/60%Daily2017-11-23 14:15
https://kosova-info.com/jahjaga-nuk-do-ta-harrojme-kurre-clintonin/60%Daily2017-11-23 14:12
https://kosova-info.com/united-kerkon-dybalan-juventusi-e-frikeson-me-cmimin/60%Daily2017-11-23 14:12
https://kosova-info.com/mielli-i-msillosi-nga-tani-edhe-n-kfc/60%Daily2017-11-23 14:11
https://kosova-info.com/mytaher-haskuka-kunder-rinumerimit-ne-prizren/60%Daily2017-11-23 14:08
https://kosova-info.com/ahmeti-e-quan-politik-vendim-e-pzap-it/60%Daily2017-11-23 14:06
https://kosova-info.com/te-dhenat-qe-po-tronditin-boten-xhon-kenedi-u-vra-nga-gruaja-e-tij/60%Daily2017-11-23 14:04
https://kosova-info.com/prishtina-rikthehet-te-fitorja/60%Daily2017-11-23 14:01
https://kosova-info.com/dnv-vendimet-e-pzap-it-pa-baze-te-mjaftueshme-per-rinumerim-te-teresishem/60%Daily2017-11-23 14:00
https://kosova-info.com/habit-konkurentja-e-dwm-kam-bere-seks-mbi-deve/60%Daily2017-11-23 13:58
https://kosova-info.com/iniesta-flet-per-duartrokitjet-e-tifozeve-te-juventusit/60%Daily2017-11-23 13:52
https://kosova-info.com/nuk-shpetoi-as-agnesa-vuthaj-shikoni-si-e-ka-zbuluar-gjoksin/60%Daily2017-11-23 13:52
https://kosova-info.com/uefa-e-perjashton-milanin-nga-garat-evropiane/60%Daily2017-11-23 13:33
https://kosova-info.com/enca-thumbon-gjikon-per-kengen-papuqe-gucci-do-te-vjell/60%Daily2017-11-23 13:30
https://kosova-info.com/i-zgjatet-paraburgimi-te-dyshuarit-per-sulm-me-kamion-ne-stokholm/60%Daily2017-11-23 13:24
https://kosova-info.com/panucci-me-nje-lajm-te-rendesishem-per-kombetaren/60%Daily2017-11-23 13:21
https://kosova-info.com/gjykatesi-nenshkruan-fletarrestimin-per-albin-kurtin/60%Daily2017-11-23 13:05
https://kosova-info.com/basha-shqiperia-zone-e-lire-per-krimin/60%Daily2017-11-23 13:05
https://kosova-info.com/greta-koci-publikon-kengen-e-re-perseri/60%Daily2017-11-23 12:59
https://kosova-info.com/vajza-e-xhemail-mustafes-shpreson-ne-specialen-thote-se-ldk-duhej-te-bente-me-shume/60%Daily2017-11-23 12:54
https://kosova-info.com/bangladeshi-dhe-mianmari-bejne-marreveshje-per-kthimin-e-rohingya-ve/60%Daily2017-11-23 12:49
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-mustafit/60%Daily2017-11-23 12:49
https://kosova-info.com/mustafa-shpreson-qe-gjykata-speciale-mund-ta-zbardhe-vrasjen-e-xhemail-mustafes/60%Daily2017-11-23 12:45
https://kosova-info.com/ibrahimi-rinumerimi-eshte-obligativ-kur-rezultati-eshte-me-me-pak-se-1-dallim/60%Daily2017-11-23 12:35
https://kosova-info.com/kryesia-mblidhet-ne-oren-14-per-caktimin-e-vazhdimit-te-seances-se-kuvendit/60%Daily2017-11-23 12:28
https://kosova-info.com/kqz-numerimi-i-votave-me-kusht-nis-nga-ora-1400/60%Daily2017-11-23 12:26
https://kosova-info.com/kaka-gezon-tifozet-e-milanit/60%Daily2017-11-23 12:18
https://kosova-info.com/turqia-insiston-qe-shba-ja-ta-ekstradoje-fetulla-gylenin/60%Daily2017-11-23 12:18
https://kosova-info.com/pepe-ky-eshte-klubi-ku-dua-te-transferohet-ronaldo/60%Daily2017-11-23 12:04
https://kosova-info.com/ministri-i-indise-thote-se-kanceri-shkaktohet-nga-mekatet/60%Daily2017-11-23 11:59
https://kosova-info.com/ministri-i-indise-thote-se-kanceri-shkaktohet-nga-mekatet-2/60%Daily2017-11-23 11:49
https://kosova-info.com/milan-austria-vjene-formacionet-e-ndeshjes-ne-europa-league/60%Daily2017-11-23 11:47
https://kosova-info.com/shqiperia-pastron-akset-rrugore-nga-objektet-e-kunderligjshme/60%Daily2017-11-23 11:46
https://kosova-info.com/hamiti-anetarit-te-vv-se-ne-kqz-pse-je-kaq-i-frustruar-pse-po-duam-te-verifikojme-dicka/60%Daily2017-11-23 11:44
https://kosova-info.com/kqz-nuk-miraton-vendimin-e-pzap-se-shtyhet-vendimi-per-rinumerim-te-votave-ne-prishtine-e-prizren/60%Daily2017-11-23 11:42
https://kosova-info.com/armina-mevlani-e-sapo-dale-nga-dushi-keshtu-duket/60%Daily2017-11-23 11:40
https://kosova-info.com/iraku-nis-operacionin-kunder-isis-it-ne-shkretetiren-prane-sirise/60%Daily2017-11-23 11:37
https://kosova-info.com/daciq-genjeshter-lista-prej-114-vendeve-qe-e-kane-njohur-kosoven/60%Daily2017-11-23 11:32
https://kosova-info.com/wenger-zgjedh-trajnerin-e-ri-ne-arsenal/60%Daily2017-11-23 11:23
https://kosova-info.com/pas-65-vitesh-nje-president-i-turqise-viziton-greqine/60%Daily2017-11-23 11:23
https://kosova-info.com/amanpour-sjelle-nje-video-te-takimit-me-ratko-mlladiq/60%Daily2017-11-23 11:22
https://kosova-info.com/nenat-e-srebrenices-kane-te-drejte-te-padisin-serbine/60%Daily2017-11-23 11:19
https://kosova-info.com/nato-dhe-azerbajxhani-bisedojne-per-konfliktin-rreth-nagorno-karabakut/60%Daily2017-11-23 11:10
https://kosova-info.com/bleona-kapet-me-ndjekesen-dhe-e-ofendon-i-kishte-keshilluar-psikolog/60%Daily2017-11-23 11:09
https://kosova-info.com/tesla-nderton-baterine-me-te-madhe-te-litiumit/60%Daily2017-11-23 11:06
https://kosova-info.com/tahiri-takon-kryetaren-e-speciales-flasin-per-hapat-e-metutjeshem/60%Daily2017-11-23 11:04
https://kosova-info.com/mbremje-e-shfrenuar-kengetari-i-njohur-kosovar-e-puthe-big-mamen/60%Daily2017-11-23 11:02
https://kosova-info.com/berluskoni-i-kerkon-gjykates-evropiane-ti-pezulloj-ndalesen-per-veprim-politik/60%Daily2017-11-23 10:59
https://kosova-info.com/corriere-dello-sport-zbulon-cmimin-e-insignes/60%Daily2017-11-23 10:53
https://kosova-info.com/jeni-te-bezdisur-nga-trafiku-ne-prishtine-ka-keq-e-me-keq/60%Daily2017-11-23 10:52
https://kosova-info.com/kemali-me-kete-fotografi-dogji-shume-zemra/60%Daily2017-11-23 10:50
https://kosova-info.com/albin-kurti-dhe-dy-deputetet-e-vv-se-largohen-nga-kuvendi-pa-therre-ne-kembe-foto/60%Daily2017-11-23 10:36
https://kosova-info.com/eshte-themeluar-keshilli-kombetar-per-inovacion-dhe-ndermarresi/60%Daily2017-11-23 10:29
https://kosova-info.com/a-do-te-largohet-messi-nga-barcelona-degjojeni-cfare-thote-dybala/60%Daily2017-11-23 10:27
https://kosova-info.com/seanca-e-sotme-e-kuvendit-shtyhet-per-afat-te-pacaktuar/60%Daily2017-11-23 10:25
https://kosova-info.com/gerxhaliu-kostoja-e-energjise-shtrenjton-prodhimet-kosovare/60%Daily2017-11-23 10:25
https://kosova-info.com/ozil-me-rroge-te-madhe-te-barcelona/60%Daily2017-11-23 10:20
https://kosova-info.com/kenga-e-re-nga-agon-amiga-dhe-cozman-degjohet-edhe-ne-serbi/60%Daily2017-11-23 10:19
https://kosova-info.com/naser-rugova-akuzon-vetevendosjen-se-ka-bere-koalicion-me-listen-serbe-ne-kamenice/60%Daily2017-11-23 10:16
https://kosova-info.com/kurti-nuk-mund-ta-vjedhni-fitoren-e-vetevendosjes-koha-juaj-ka-perfunduar/60%Daily2017-11-23 10:13
https://kosova-info.com/loredana-del-me-kunatin-lidhja-e-saj-me-mozzik-po-forcohet/60%Daily2017-11-23 10:12
https://kosova-info.com/konjufca-pdk-se-nga-frika-e-gjykates-speciale-jeni-ne-gjendje-me-kalle-kosoven/60%Daily2017-11-23 10:01
https://kosova-info.com/dardan-sejdiu-behet-ushtar-i-prishtines-rinumerimi-i-votave-e-trazon-fort/60%Daily2017-11-23 10:00
https://kosova-info.com/fisnik-ismaili-ne-kuvend-edhe-une-jam-terrorist/60%Daily2017-11-23 09:56
https://kosova-info.com/renditja-e-re-nga-fifa-boom-nga-kosova-e-shqiperia/60%Daily2017-11-23 09:53
https://kosova-info.com/meda-e-kall-me-ciftelia-ne-australi/60%Daily2017-11-23 09:49
https://kosova-info.com/joshua-ne-bisedime-me-kundershtarin-e-ri/60%Daily2017-11-23 09:48
https://kosova-info.com/gruaja-e-blerim-xhemajlit-befason-me-vendimin-e-saj/60%Daily2017-11-23 09:34
https://kosova-info.com/kurti-kadaj-bujupi-dhe-haxhiu-ne-kuvend-rrezikojne-te-arrestohen/60%Daily2017-11-23 09:04
https://kosova-info.com/vajza-qe-mori-guximin-ti-propozoi-martese-albanit-ai-ia-publikon-biseden/60%Daily2017-11-23 08:57
https://kosova-info.com/thaci-opozita-ne-kanada-ka-qendrim-unik-per-kosoven/60%Daily2017-11-23 08:57
https://kosova-info.com/vizite-e-vecante-e-trendafiloves-apo-marketing-i-gjykates-speciale/60%Daily2017-11-23 08:54
https://kosova-info.com/gold-ag-homazhe-te-varri-i-babait-ia-thote-disa-fjale/60%Daily2017-11-23 08:44
https://kosova-info.com/ngritet-aktakuze-ndaj-drejtoreshes-se-shkolles-mustafa-bakiu-ne-prizren/60%Daily2017-11-23 08:41
https://kosova-info.com/hauai-spektakli-i-ujevares-se-llaves/60%Daily2017-11-23 08:37
https://kosova-info.com/singapori-me-autobuse-pa-shofere-ne-vitin-2022/60%Daily2017-11-23 08:34
https://kosova-info.com/sasa-shkon-ne-diskoteke-me-vajzen-e-saj-duken-si-shoqe/60%Daily2017-11-23 08:33
https://kosova-info.com/qeveria-25-mije-euro-projektit-per-femijet/60%Daily2017-11-23 08:33
https://kosova-info.com/qeveria-emeron-qemajl-marmullakaj-sekretar-te-ministrise-se-drejtesise/60%Daily2017-11-23 08:28
https://kosova-info.com/8-fjali-te-cuditshme-te-te-burgosurve-pak-para-ekzekutimit/60%Daily2017-11-23 08:27
https://kosova-info.com/vetevendosje-permbyset-ne-prishtine-dhe-ne-prizren/60%Daily2017-11-23 07:58
https://kosova-info.com/barcelona-me-short-fantastik-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-11-23 06:18
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-beri-messi-me-dybalan-dhe-higuainin-pas-ndeshjes-juventus-barcelona/60%Daily2017-11-23 06:08
https://kosova-info.com/beni-tuajat-keto-5-shprehi-per-nje-jete-te-gjate-e-te-shendetshme/60%Daily2017-11-22 23:19
https://kosova-info.com/ushtrimi-i-rrushit-te-thate/60%Daily2017-11-22 23:16
https://kosova-info.com/doktori-i-vipave-flet-per-operacionet-e-marines/60%Daily2017-11-22 23:01
https://kosova-info.com/trendi-i-rritjes-se-numrit-te-votuesve-ne-prishtine/60%Daily2017-11-22 23:00
https://kosova-info.com/alkooli-i-shendetshem-per-nenat-qe-ushqejne-foshnjat-me-qumesht-gjiri/60%Daily2017-11-22 22:59
https://kosova-info.com/allegri-me-deklarate-te-papritur-pas-barazimit-me-barcelonen/60%Daily2017-11-22 22:43
https://kosova-info.com/uber-ka-fshehur-sulmin-kibernetik/60%Daily2017-11-22 22:41
https://kosova-info.com/gaxherri-do-te-kerkojme-te-dihet-fati-i-cdo-vote-pavaresisht-kercenimeve-te-vv-se/60%Daily2017-11-22 22:38
https://kosova-info.com/sa-shume-eshte-rritur-djali-i-tunes-dhe-patrisit/60%Daily2017-11-22 22:37
https://kosova-info.com/kurti-denimi-i-ratko-mlladiq-aq-i-kufizuar/60%Daily2017-11-22 22:27
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-kosoves-shenon-ne-minuten-e-93/60%Daily2017-11-22 22:12
https://kosova-info.com/totaj-beson-ne-permbysje-te-rezultatit-ne-prizren/60%Daily2017-11-22 22:02
https://kosova-info.com/kenga-e-re-e-ledrit-dhe-noizyt-ze-vend-edhe-ne-itali/60%Daily2017-11-22 22:01
https://kosova-info.com/mustafa-demarkacioni-e-asociacioni-u-perdoren-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2017-11-22 21:46
https://kosova-info.com/fitojne-psg-dhe-bayerni-humb-united-ja-rezultatet-komplete/60%Daily2017-11-22 21:39
https://kosova-info.com/e-gjen-makinen-e-parkuar-pas-20-vitesh/60%Daily2017-11-22 21:37
https://kosova-info.com/super-griezmann-atletico-mund-romen/60%Daily2017-11-22 21:36
https://kosova-info.com/juventusi-barazon-me-barcelonen-sportingu-shpreson/60%Daily2017-11-22 21:36
https://kosova-info.com/avokati-koci-thaci-vetem-si-deshmitar-ne-gjykaten-speciale-video/60%Daily2017-11-22 21:32
https://kosova-info.com/majk-do-te-pendohet-kur-ta-sheh-majlinden-sa-seksi-eshte-bere/60%Daily2017-11-22 21:31
https://kosova-info.com/veseli-disa-njerez-qe-luftojne-krimin-kane-ore-te-shtrenjta-shume-gra-e-shume-pushime/60%Daily2017-11-22 21:25
https://kosova-info.com/griezmann-shenon-gol-te-cmendur-ndaj-romes/60%Daily2017-11-22 21:15
https://kosova-info.com/anderlecht-bayern-gol-i-papritur/60%Daily2017-11-22 21:11
https://kosova-info.com/busquets-cmend-stadiumin-me-kete-driblim/60%Daily2017-11-22 21:03
https://kosova-info.com/kida-po-vjen-me-kenge-te-re/60%Daily2017-11-22 20:57
https://kosova-info.com/thaci-con-parlamentin-kanadez-ne-kembe-video/60%Daily2017-11-22 20:57
https://kosova-info.com/incognito-mode-kujdes-se-nuk-eshte-aq-private/60%Daily2017-11-22 20:41
https://kosova-info.com/mustafa-shpendi-nuk-beri-asgje-si-kryetar/60%Daily2017-11-22 20:40
https://kosova-info.com/psg-nuk-ndalet-shenon-edhe-mbappe/60%Daily2017-11-22 20:28
https://kosova-info.com/harrojeni-encen-shoqja-e-saj-super-seksi-do-tua-heqe-trurin/60%Daily2017-11-22 20:24
https://kosova-info.com/haradinaj-nenkryetari-dhe-tri-drejtori-do-ti-takojne-aak-se-nese-abrashi-e-fiton-garen/60%Daily2017-11-22 20:24
https://kosova-info.com/asistim-qesharak-nga-neymar-shenon-cavani/60%Daily2017-11-22 20:23
https://kosova-info.com/a-pati-selim-pacolli-marreveshje-te-fshehte-me-ldk-ne-ne-prishtine/60%Daily2017-11-22 20:15
https://kosova-info.com/demtohet-gjimnazi-i-ri-ne-lipjan/60%Daily2017-11-22 20:08
https://kosova-info.com/neymar-shenon-gol-te-bukur-per-psg-ne/60%Daily2017-11-22 20:02
https://kosova-info.com/perfitimet-nga-kripa-e-himalajeve/60%Daily2017-11-22 20:00
https://kosova-info.com/gani-dreshaj-i-vetem-e-kam-luftuar-banden-e-haki-rugoves/60%Daily2017-11-22 19:52
https://kosova-info.com/nje-cope-letre-qe-e-perballi-limajn-tri-vite-me-gjyqin/60%Daily2017-11-22 19:43
https://kosova-info.com/thaci-pritet-ne-dhomen-e-perfaqesuesve-te-parlamentit-kanadez-takon-kryesuesin-regan/60%Daily2017-11-22 19:40
https://kosova-info.com/faqet-e-internetit-gjurmojne-cdo-levizje-2/60%Daily2017-11-22 19:39
https://kosova-info.com/ministri-i-drejtesise-flet-per-skandalin-ne-eulex-tregon-se-a-duhet-te-largohet-ky-mision/60%Daily2017-11-22 19:34
https://kosova-info.com/map-qytetaret-do-te-kene-mundesi-te-shohin-punen-e-institucioneve-te-vendit/60%Daily2017-11-22 19:28
https://kosova-info.com/holly-e-benji-nga-dhjetori-edhe-ne-smartphone/60%Daily2017-11-22 19:22
https://kosova-info.com/lamtumire-napoli-insigne-ne-premierlige/60%Daily2017-11-22 19:19
https://kosova-info.com/tahiri-per-prishtinen-e-perkrahem-abrashin-si-ne-vitin-2013-shpend-ahmetin/60%Daily2017-11-22 19:14
https://kosova-info.com/momenti-kur-majk-thyen-rregullat-e-komunikacionit/60%Daily2017-11-22 19:11
https://kosova-info.com/forcat-kanadeze-publikojne-fotografi-se-bashku-me-presidentin-thaci/60%Daily2017-11-22 18:59
https://kosova-info.com/burri-e-grushtoi-gruan-pse-djali-luante-ne-telefon/60%Daily2017-11-22 18:55
https://kosova-info.com/chelsea-shkaterron-qarabagun/60%Daily2017-11-22 18:49
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-barcelona/60%Daily2017-11-22 18:44
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-basel-man-utd/60%Daily2017-11-22 18:41
https://kosova-info.com/vrasja-per-motive-te-uleta-35-vite-burgim/60%Daily2017-11-22 18:40
https://kosova-info.com/si-duket-pamja-perfekte-ne-gjithe-boten/60%Daily2017-11-22 18:36
https://kosova-info.com/albright-sot-u-permbush-drejtesia-qe-iu-premtuam-nenave-te-srebrenices/60%Daily2017-11-22 18:35
https://kosova-info.com/perseri-projekti-me-i-ri-nga-greta-koci-zbulohet-data-e-publikimit/60%Daily2017-11-22 18:34
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-atletico-madrid-roma/60%Daily2017-11-22 18:29
https://kosova-info.com/krasniqi-denimi-i-mlladicit-fitore-e-pjesshme-e-drejtesise/60%Daily2017-11-22 18:24
https://kosova-info.com/smartfonet-qe-mbajne-me-shume-bateri/60%Daily2017-11-22 18:12
https://kosova-info.com/hamza-nga-1-janari-do-te-kete-rritje-te-pagave/60%Daily2017-11-22 18:12
https://kosova-info.com/maqedoni-gabimet-ne-libra-flamuri-i-kosoves-me-emer-te-greqise/60%Daily2017-11-22 18:12
https://kosova-info.com/baliq-asnje-bisedim-me-serbet-pa-u-permendur-gjenocidi-dhe-masakrat-ne-kosove/60%Daily2017-11-22 18:09
https://kosova-info.com/shekulli-21-shikoni-ne-cfare-fusha-zhvillohet-superliga-jone/60%Daily2017-11-22 18:09
https://kosova-info.com/map-fillon-procesin-e-vleresimit-te-gatishmerise-per-hapjen-e-te-dhenave/60%Daily2017-11-22 18:00
https://kosova-info.com/prishtina-me-super-fanella-prezantohen-ne-cdo-lagje-te-kryeqytetit/60%Daily2017-11-22 17:53
https://kosova-info.com/edhe-nje-skandal-me-tekstet-shkollore-kosova-ende-se-ka-shpallur-pavaresine-foto/60%Daily2017-11-22 17:52
https://kosova-info.com/ish-kryeinspektori-per-transplantet-ilegale-ne-medicus-nese-vertete-i-kane-bere-meritojne-cmim-nobel/60%Daily2017-11-22 17:52
https://kosova-info.com/robert-alia-ia-plas-vajit-live-ne-studio-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-11-22 17:28
https://kosova-info.com/penallti-per-chelsean-ja-cfare-beri-hazard/60%Daily2017-11-22 17:27
https://kosova-info.com/pulsi-publik-42-3-te-qytetareve-te-kenaqur-me-haradinajn-22-6-me-shume-se-sa-me-mustafen/60%Daily2017-11-22 17:26
https://kosova-info.com/atletico-shet-griezmannin-te-barcelona-askush-nuk-e-beson-arsyen/60%Daily2017-11-22 17:20
https://kosova-info.com/nga-big-brother-pjese-e-serialit-turk/60%Daily2017-11-22 17:14
https://kosova-info.com/kadri-zeka-i-le-studentet-pa-bursa/60%Daily2017-11-22 17:13
https://kosova-info.com/kanadaja-e-shqetesuar-per-perpjekjet-e-rusise-per-te-cenuar-kosoven/60%Daily2017-11-22 16:53
https://kosova-info.com/zbulohet-kush-do-ta-zevendesoi-te-ndjerin-lalo-ne-emisionin-e-marina-vjollces/60%Daily2017-11-22 16:49
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-105-vjetori-i-pavaresise-se-shqiperise-identifikohet-me-vloren-dhe-gjilanin/60%Daily2017-11-22 16:47
https://kosova-info.com/katastrofe-per-juventusin-para-ndeshjes-ndaj-barcelones/60%Daily2017-11-22 16:45
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-pritet-ne-senatin-kanadez-bisedon-me-kryesuesin/60%Daily2017-11-22 16:44
https://kosova-info.com/be-kerkon-pajtim-ne-ballkan-pas-vendimit-gjyqesor-per-mlladiqin/60%Daily2017-11-22 16:41
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-10/60%Daily2017-11-22 16:36
https://kosova-info.com/ambasadorja-elvana-shala-angazhohet-kunder-diskriminimit-te-viktimave-te-dhunes-seksuale/60%Daily2017-11-22 16:36
https://kosova-info.com/pse-grate-mbipeshe-jane-me-te-rrezikuara-nga-kanceri-i-gjirit/60%Daily2017-11-22 16:29
https://kosova-info.com/ffk-mbajti-tubimin-perkujtimor-per-domin-dhe-ramen/60%Daily2017-11-22 16:28
https://kosova-info.com/u-rrezua-nje-aeroplan-ushtarak-amerikan-shpetojne-8-vete/60%Daily2017-11-22 16:28
https://kosova-info.com/kryeministri-ramush-haradinaj-vizitoi-akademine-kosovare-per-lidership/60%Daily2017-11-22 16:24
https://kosova-info.com/prishtina-e-vetmuar-ne-dialog-pa-shba-ne/60%Daily2017-11-22 16:13
https://kosova-info.com/gjeorgji-gjate-operacionit-kunderterrorist-eshte-vrare-nje-ushtar/60%Daily2017-11-22 16:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-qarabag-chelsea/60%Daily2017-11-22 16:05
https://kosova-info.com/recica-komisioni-per-vleresimin-e-invaliditetit-funksionalizohet-ne-fund-te-muajit/60%Daily2017-11-22 16:05
https://kosova-info.com/lidh-tabletin-dhe-telefonin-per-timon/60%Daily2017-11-22 16:01
https://kosova-info.com/haradinaj-per-demarkacionin-nuk-do-te-bejme-kompromis-per-asgje-ne-dem-te-interesit-nacional/60%Daily2017-11-22 15:55
https://kosova-info.com/anulohet-debati-i-leximit-te-dyte-te-ligjit-per-gjuhet/60%Daily2017-11-22 15:53
https://kosova-info.com/sanchez-real-madrid-vjen-lajmi-i-dites/60%Daily2017-11-22 15:52
https://kosova-info.com/rita-ora-publikon-foto-duke-bere-dush/60%Daily2017-11-22 15:52
https://kosova-info.com/postoi-dhe-fshiu-foton-ku-shihej-i-zhveshur-zbulohet-tatuazhi-i-fshehte-i-ledion-licos/60%Daily2017-11-22 15:38
https://kosova-info.com/interi-me-vendim-te-papritur-per-joao-marion/60%Daily2017-11-22 15:27
https://kosova-info.com/be-pret-qe-ne-janar-te-shihen-rezultatet-e-reformes-nga-qeveria-e-maqedonise/60%Daily2017-11-22 15:24
https://kosova-info.com/google-ju-gjurmon-dhe-kur-nuk-deshironi/60%Daily2017-11-22 15:21
https://kosova-info.com/google-ju-gjurmon-dhe-kur-nuk-deshironi/60%Daily2017-11-22 15:21
https://kosova-info.com/tifo-grupi-kosovar-ratko-mlladiq-digju-ne-ferr/60%Daily2017-11-22 15:17
https://kosova-info.com/vajza-e-obames-duke-u-puthur-me-nje-mashkull-ne-universitet-del-video/60%Daily2017-11-22 15:15
https://kosova-info.com/tre-persona-denohen-me-35-vjet-burgim-per-vrasjen-e-vitit-2012/60%Daily2017-11-22 15:15
https://kosova-info.com/kur-vuciq-e-glorifikonte-heroin-e-tij-ratko-mlladiq-emeronte-rruge-me-emer-te-kriminelit/60%Daily2017-11-22 15:12
https://kosova-info.com/gruaja-e-cenarit-mahnit-pa-grim/60%Daily2017-11-22 15:10
https://kosova-info.com/beqaj-mundesite-per-orientimin-e-rinise-drejt-trendeve-te-globalizimit-jane-shume-te-medha/60%Daily2017-11-22 15:07
https://kosova-info.com/prishtina-dhe-prizreni-me-kryetaret-ne-pritje/60%Daily2017-11-22 15:02
https://kosova-info.com/rusi-moska-po-e-percjell-nga-afer-situaten-ne-ukrainen-lindore/60%Daily2017-11-22 15:01
https://kosova-info.com/kryeministri-kanadez-justin-trudeau-e-quan-te-mrekullueshem-takimin-me-thacin-foto/60%Daily2017-11-22 14:58
https://kosova-info.com/pas-dissit-nga-djemte-e-babastars-2po2-dhe-capital-t-i-bashkojne-forcat-me-tba/60%Daily2017-11-22 14:57
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-denimi-i-mlladiqit-vendosje-e-drejtesise-nderkombetare/60%Daily2017-11-22 14:56
https://kosova-info.com/presidentja-kroate-gjykimi-i-mlladiq-kenaqesi-e-pjesshme/60%Daily2017-11-22 14:49
https://kosova-info.com/real-madrid-planifikon-revolucionin-e-sulmit/60%Daily2017-11-22 14:48
https://kosova-info.com/coviq-kroatet-dhe-boshnjaket-jane-per-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves-video/60%Daily2017-11-22 14:47
https://kosova-info.com/trump-putin-dakord-te-mbeshtesin-okb-ne-ne-procesin-e-paqes-per-sirine/60%Daily2017-11-22 14:34
https://kosova-info.com/vesa-ne-dileme-ja-cka-i-pyet-ndjekesit/60%Daily2017-11-22 14:27
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-cka-u-ndodh-ushtareve-koreanoveriore-nga-koleget/60%Daily2017-11-22 14:24
https://kosova-info.com/distria-e-pesta-ne-bote-shikojeni-poziten-e-majlindes/60%Daily2017-11-22 14:19
https://kosova-info.com/tahiri-takoi-ambasadoren-e-mbreterise-se-holandes-williems/60%Daily2017-11-22 14:11
https://kosova-info.com/llapi-besa-mbyllet-me-7-gola/60%Daily2017-11-22 14:08
https://kosova-info.com/lideri-i-opozites-serbe-mlladiqi-eshte-hero/60%Daily2017-11-22 14:04
https://kosova-info.com/po-tani-skenare-te-formimit-te-nje-qeverie/60%Daily2017-11-22 14:03
https://kosova-info.com/zanfina-me-kete-imazh-kujton-kohen-e-lumtur-me-nenen/60%Daily2017-11-22 13:58
https://kosova-info.com/afer-100-dite-pune-kuvendi-ka-miratuar-vetem-2-ligje/60%Daily2017-11-22 13:56
https://kosova-info.com/aktgjykimi-ndaj-mlladicit-fitore-e-rendesishme-per-drejtesine/60%Daily2017-11-22 13:53
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-perfaqesuesit-e-shoqates-se-eksportuesve-te-kosoves/60%Daily2017-11-22 13:52
https://kosova-info.com/mianmari-ende-pengon-hyrjen-e-delegacionit-te-okb-se-ne-arakan/60%Daily2017-11-22 13:48
https://kosova-info.com/cana-kjo-nuk-do-te-jete-detyra-ime-e-re/60%Daily2017-11-22 13:48
https://kosova-info.com/pdk-vetevendosje-po-mbulon-dhunen-e-saj-me-propagande-e-lincime/60%Daily2017-11-22 13:46
https://kosova-info.com/pazari-me-tema-te-diplomes/60%Daily2017-11-22 13:42
https://kosova-info.com/be-pa-koment-per-denimin-e-mlladiqit/60%Daily2017-11-22 13:39
https://kosova-info.com/argjentine-itali-anulohet-ndeshja/60%Daily2017-11-22 13:32
https://kosova-info.com/kjo-pyetje-nga-fansja-do-ta-bej-adelinen-te-mendoje-edhe-njehere-per/60%Daily2017-11-22 13:30
https://kosova-info.com/kaka-milan-lajmi-i-fundit-nga-italia/60%Daily2017-11-22 13:19
https://kosova-info.com/dushi-me-uje-te-ftohte-i-shendetshem/60%Daily2017-11-22 13:16
https://kosova-info.com/neser-nis-numerimi-i-votave-me-kusht-dhe-atyre-me-poste/60%Daily2017-11-22 13:00
https://kosova-info.com/neser-nis-numerimi-i-votave-me-kusht-dhe-atyre-me-poste/60%Daily2017-11-22 13:00
https://kosova-info.com/remzia-nis-xhirimet-e-klipit-te-ri/60%Daily2017-11-22 12:59
https://kosova-info.com/gjenerali-rrahim-ademi-rrefen-cila-ishte-disfata-me-e-madhe-e-mlladiqit/60%Daily2017-11-22 12:54
https://kosova-info.com/gjenerali-rrahim-ademi-rrefen-cila-ishte-disfata-me-e-madhe-e-mlladiqit/60%Daily2017-11-22 12:54
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-vendimi-per-mlladiqin-nuk-eshte-surprize-per-serbine/60%Daily2017-11-22 12:54
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-vendimi-per-mlladiqin-nuk-eshte-surprize-per-serbine/60%Daily2017-11-22 12:54
https://kosova-info.com/stadiumet-e-katarit-me-te-bukurit-ne-bote-shikojini-arenat-e-boterorit-2022/60%Daily2017-11-22 12:50
https://kosova-info.com/ronaldo-zgjedh-perforcimin-e-ri-ne-real-madrid-2/60%Daily2017-11-22 12:46
https://kosova-info.com/ronaldo-zgjedh-perforcimin-e-ri-ne-real-madrid/60%Daily2017-11-22 12:44
https://kosova-info.com/cakolli-dardan-sejdiu-dhe-shpend-ahmeti-ia-bene-pucin-e-rrezimit-albin-kurtit/60%Daily2017-11-22 12:42
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-haradinaj-emeron-zevendesminister-edhe-kryetarin-e-deges-se-aak-se-ne-gjilan/60%Daily2017-11-22 12:38
https://kosova-info.com/vuciq-pas-denimit-te-mlladiqit-mjaft-me-me-hipokrizi/60%Daily2017-11-22 12:28
https://kosova-info.com/nacho-zbulon-vendimin-nga-ozil-dhe-sanchez/60%Daily2017-11-22 12:23
https://kosova-info.com/televizori-rreziku-per-femijet-nen-2-vjec/60%Daily2017-11-22 12:22
https://kosova-info.com/momenti-kur-krimineli-mlladiq-perjashtohet-nga-salla-e-gjyqit-video/60%Daily2017-11-22 12:18
https://kosova-info.com/khan-limaj-do-te-lirohet-nese-gjyqtaret-nuk-ndikohen-nga-thashethemet/60%Daily2017-11-22 12:12
https://kosova-info.com/fotografia-nga-morata-zbulon-lajmin-e-madh/60%Daily2017-11-22 12:10
https://kosova-info.com/hamza-rritja-ekonomike-per-vitin-2018-do-te-jete-4-6-per-qind/60%Daily2017-11-22 12:07
https://kosova-info.com/uefa-zbulon-emrat-e-50-futbollisteve-per-formacioni-i-vitit/60%Daily2017-11-22 12:03
https://kosova-info.com/taulanti-publikon-fotografine-duke-u-puthur-me-te-dashuren-e-tij/60%Daily2017-11-22 12:00
https://kosova-info.com/arsenal-mposht-barcelonen-per-perforcimin-nga-bundesliga/60%Daily2017-11-22 11:43
https://kosova-info.com/gjenden-8-persona-pas-rrezimit-te-avionit-ne-oqeanin-paqesor/60%Daily2017-11-22 11:42
https://kosova-info.com/jo-vec-bleona-ja-edhe-cila-kengetare-tjeter-shqiptare-i-ngriu-vezet/60%Daily2017-11-22 11:40
https://kosova-info.com/arratisja-e-ushtarit-te-korese-se-veriut-mjeket-tronditen-me-ate-qe-i-gjejne-ne-trup/60%Daily2017-11-22 11:38
https://kosova-info.com/bale-zgjedh-klubin-e-ri-per-vitin-2018/60%Daily2017-11-22 11:38
https://kosova-info.com/skandali-i-gjinekologut-turk-ne-kosove-beri-percaktim-gjinie-nena-pagoi-9-mije-euro-per-ivf-ne-e-deshtuar/60%Daily2017-11-22 11:35
https://kosova-info.com/reagon-polica-thote-se-zbatoi-urdhrat-e-gjykates-per-rastin-e-deputeteve-te-vv-se/60%Daily2017-11-22 11:30
https://kosova-info.com/pas-lansimit-te-kenges-se-re-kjo-eshte-kerkesa-e-noizyt-nga-new-yorku/60%Daily2017-11-22 11:24
https://kosova-info.com/gjyqtari-do-kryerjen-e-gjykimit-te-uke-rugoves-para-largimit-te-eulex-it/60%Daily2017-11-22 11:21
https://kosova-info.com/faqet-e-internetit-gjurmojne-cdo-levizje/60%Daily2017-11-22 11:16
https://kosova-info.com/haxhiu-e-quan-te-gerditshme-heshtjen-e-haradinajt-ndaj-fletearresteve/60%Daily2017-11-22 11:15
https://kosova-info.com/lamtumire-milan-nenshkruan-me-rivalin-nga-serie-a/60%Daily2017-11-22 11:13
https://kosova-info.com/gjithnje-e-me-shume-te-huaj-te-pastrehe-ne-be/60%Daily2017-11-22 11:11
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-burgim-i-perjetshem-per-ratko-mlladiqin-denohet-per-gjenocid/60%Daily2017-11-22 11:05
https://kosova-info.com/zjarri-ne-banesen-ne-bregun-e-diellit-u-ndiz-qellimisht-nga-nje-grua/60%Daily2017-11-22 11:02
https://kosova-info.com/premier-djesot-publikohet-nga-noizy-dhe-ledri/60%Daily2017-11-22 11:00
https://kosova-info.com/adios-atletico-madrid-griezmann-zbulon-emrin-e-klubit-te-ri/60%Daily2017-11-22 10:56
https://kosova-info.com/ledri-dhe-noizy-publikojne-biseden-qe-tregon-se-fansat-e-tyre-jane-femije/60%Daily2017-11-22 10:55
https://kosova-info.com/grate-e-srebrenices-me-parulla-presin-vendimin-ndaj-mlladiqit/60%Daily2017-11-22 10:54
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-takoi-kryeministrin-trudeau-konfirmohet-perkushtimi-per-vlera-te-njejta/60%Daily2017-11-22 10:54
https://kosova-info.com/lazio-ka-nje-dhurate-per-taren/60%Daily2017-11-22 10:37
https://kosova-info.com/ky-eshte-shqiptari-qe-u-takua-me-drake/60%Daily2017-11-22 10:34
https://kosova-info.com/ky-eshte-shqiptari-qe-u-takua-me-drake/60%Daily2017-11-22 10:34
https://kosova-info.com/sulmoi-fizikisht-te-miturin-arrestohet-nga-policia/60%Daily2017-11-22 10:32
https://kosova-info.com/dicka-po-ndodh-ne-hage-zhduket-mlladiqi/60%Daily2017-11-22 10:29
https://kosova-info.com/trajneri-i-sevillas-njoftoi-ekipin-se-kishte-kancer-ata-u-rikthyen-duke-barazuar-33-ndaj-liverpoolit/60%Daily2017-11-22 10:25
https://kosova-info.com/vaji-i-kanabisit-shtohet-perdorimi-mjekesor/60%Daily2017-11-22 10:22
https://kosova-info.com/vaji-i-kanabisit-shtohet-perdorimi-mjekesor/60%Daily2017-11-22 10:22
https://kosova-info.com/te-gjithe-e-pine-kafen-por-ja-cka-i-ben-almeda/60%Daily2017-11-22 10:21
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-arreston-shtetasin-serb-per-shkaktim-te-aksidentit-me-fatalitet/60%Daily2017-11-22 10:20
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-arreston-shtetasin-serb-per-shkaktim-te-aksidentit-me-fatalitet/60%Daily2017-11-22 10:20
https://kosova-info.com/mlladiq-kryqohet-sapo-hyn-ne-salle-seanca-nderpritet-pasi-ai-shkon-ne-tualet-foto/60%Daily2017-11-22 10:16
https://kosova-info.com/mlladiq-kryqohet-sapo-hyn-ne-salle-seanca-nderpritet-pasi-ai-shkon-ne-tualet-foto/60%Daily2017-11-22 10:16
https://kosova-info.com/zyrtaret-doganore-konfiskojne-nje-sasi-te-mallit-tekstil-per-femra/60%Daily2017-11-22 10:11
https://kosova-info.com/benzema-zbulon-planin-e-tij-ne-real-madrid/60%Daily2017-11-22 10:07
https://kosova-info.com/vushtrri-arrestohen-tre-persona-te-dyshuar-per-vepren-penale-vjedhje-e-rende/60%Daily2017-11-22 10:03
https://kosova-info.com/pelqehet-nje-dite-e-bleros-dhe-koles/60%Daily2017-11-22 10:00
https://kosova-info.com/objekt-misterioz-mbi-aeroportin-e-heathrow/60%Daily2017-11-22 09:59
https://kosova-info.com/pamje-dramatike-te-arratisjes-se-dezertuesit-koreano-verior/60%Daily2017-11-22 09:42
https://kosova-info.com/juventus-ndryshon-formacionin-kunder-barcelones/60%Daily2017-11-22 09:41
https://kosova-info.com/gold-ag-tregon-se-per-ke-sakrifikoi-qe-u-pajtua-me-getoar-selimin/60%Daily2017-11-22 09:39
https://kosova-info.com/lamtumire-man-city-de-bruyne-transferohet-ne-la-lige/60%Daily2017-11-22 09:36
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-vendimin-per-ratko-mladiqin/60%Daily2017-11-22 09:29
https://kosova-info.com/incident-para-nderteses-se-gjykates-ne-hage-ne-prag-te-vendimit-per-mladiqin/60%Daily2017-11-22 09:26
https://kosova-info.com/pasi-ia-beri-kengen-cover-ky-eshte-reagimi-i-shkurte-gashit-per-brunon/60%Daily2017-11-22 09:22
https://kosova-info.com/pasi-ia-beri-kengen-cover-ky-eshte-reagimi-i-shkurte-gashit-per-brunon/60%Daily2017-11-22 09:22
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-kosoven-para-ndeshjes-me-lituanine/60%Daily2017-11-22 09:13
https://kosova-info.com/miratohet-ilaci-i-pare-dixhital/60%Daily2017-11-22 09:11
https://kosova-info.com/sot-shenohet-dita-e-alfabetit-te-gjuhes-shqipe/60%Daily2017-11-22 09:10
https://kosova-info.com/cfare-i-tha-mladiq-familjes-se-tij-para-vendimit-te-tribunalit-te-hages/60%Daily2017-11-22 09:07
https://kosova-info.com/topalli-ku-e-di-une-pse-nuk-jane-paraqitur-ne-gjykate-kurti-haxhiu-e-kadaj-bujupi/60%Daily2017-11-22 09:05
https://kosova-info.com/meritoni-ia-nxjerre-sekretin-trim-jetullahut/60%Daily2017-11-22 09:00
https://kosova-info.com/meritoni-ia-nxjerre-sekretin-trim-jetullahut-2/60%Daily2017-11-22 09:00
https://kosova-info.com/papadopoulou-thashethemet-dhe-fjalet-nuk-jane-menyra-per-ta-promovuar-sundimin-e-ligjit-ne-kosove/60%Daily2017-11-22 09:00
https://kosova-info.com/numri-i-vdekjeve-te-femijeve-ne-kosove-cdo-vit-me-i-vogel/60%Daily2017-11-22 08:56
https://kosova-info.com/thaci-kosova-dhe-kanadaja-do-ta-kene-marreveshjen-per-mbrojtje-te-investimeve/60%Daily2017-11-22 08:56
https://kosova-info.com/gjykata-leshon-urdher-arrest-per-kurtin-haxhiun-dhe-kadaj-bujupin/60%Daily2017-11-22 08:56
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-e-ka-rrogen-lukaku-per-14-minuta-te-man-utd/60%Daily2017-11-22 08:52
https://kosova-info.com/shba-te-i-dorezuan-pkk-pyd-se-ne-siri-120-automjete-te-blinduara/60%Daily2017-11-22 08:49
https://kosova-info.com/aktakuze-kunder-pese-personave-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtare/60%Daily2017-11-22 08:45
https://kosova-info.com/messi-juventus-kjo-nuk-ka-ndodhur-kurre-ne-torino/60%Daily2017-11-22 08:43
https://kosova-info.com/dua-ia-sheh-hajrin-te-dashurit-i-merr-1-milion/60%Daily2017-11-22 08:40
https://kosova-info.com/perfundon-epoka-mugabe-pritet-pranvera-afrikane/60%Daily2017-11-22 08:24
https://kosova-info.com/real-madrid-transferon-nje-prej-portiereve-me-te-mire-ne-bote-cmimi-70-milione-euro/60%Daily2017-11-22 08:20
https://kosova-info.com/2ton-nuk-ka-te-ndalur-nis-realizimin-e-kenges-se-re/60%Daily2017-11-22 08:18
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-ish-yllin-e-madh-te-real-madridit/60%Daily2017-11-22 08:13
https://kosova-info.com/lajm-shokues-trajneri-i-njohur-vuan-nga-kanceri-ne-prostate/60%Daily2017-11-22 08:07
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-rrethon-banesen-e-albin-kurtit/60%Daily2017-11-22 08:03
https://kosova-info.com/bukurite-shqiptare-te-paraqitura-ne-nje-klip/60%Daily2017-11-22 07:59
https://kosova-info.com/limaj-sot-perseri-para-gjykates/60%Daily2017-11-22 07:54
https://kosova-info.com/te-dhena-te-reja-per-smartphone-in-e-perkulshem/60%Daily2017-11-22 07:43
https://kosova-info.com/te-dhena-te-reja-per-smartphone-in-e-perkulshem/60%Daily2017-11-22 07:43
https://kosova-info.com/daciq-serbia-nuk-do-ta-njohe-kosoven-per-tu-anetaresuar-ne-be/60%Daily2017-11-22 07:42
https://kosova-info.com/remzia-uron-mashkullin-me-me-rendesi-per-te/60%Daily2017-11-22 07:37
https://kosova-info.com/sot-pritet-te-shpallet-vendimi-per-ratko-mlladiqin/60%Daily2017-11-22 07:16
https://kosova-info.com/lufte-per-prishtinen/60%Daily2017-11-22 07:14
https://kosova-info.com/ky-eshte-ndryshimi-i-shkurte-gashit-pa-dhe-me-grim/60%Daily2017-11-22 07:09
https://kosova-info.com/rrefim-i-jashtezakonshem-i-shefes-se-kanades-kur-filloi-lufta-kosoven-e-fotografova-nga-hapesira/60%Daily2017-11-22 07:03
https://kosova-info.com/nise-projekti-per-mbeshtetjen-e-regjistrimit-civil-dhe-sigurine-e-dokumenteve/60%Daily2017-11-22 06:57
https://kosova-info.com/lansohet-platforma-online-per-hartimin-e-biznes-planeve/60%Daily2017-11-22 06:44
https://kosova-info.com/demokracia-studentore-mban-aktivitet-simbolik-para-kishes-ortodokse/60%Daily2017-11-22 06:42
https://kosova-info.com/parashikimi-i-moti-per-sot/60%Daily2017-11-22 06:39
https://kosova-info.com/rritet-kenaqesia-e-qytetareve-me-performancen-e-institucioneve-te-kosoves/60%Daily2017-11-22 06:32
https://kosova-info.com/messi-transferon-yllin-e-madh-te-barcelona/60%Daily2017-11-22 06:28
https://kosova-info.com/atletico-madrid-roma-formacionet-plot-me-befasi/60%Daily2017-11-22 06:21
https://kosova-info.com/dy-kundershtaret-e-mundshem-te-real-madridit-ne-shortin-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-11-22 06:17
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-ndeshjes-juventus-barcelona/60%Daily2017-11-22 06:10
https://kosova-info.com/nervozohet-ronaldo-ja-cfare-beri-pas-fitores-ndaj-apoel-it/60%Daily2017-11-22 06:05
https://kosova-info.com/vaji-i-kanabisit-ne-britani-po-perdoret-kunder-dhimbjeve-te-shpines/60%Daily2017-11-21 22:56
https://kosova-info.com/i-dalin-perballe-dy-shoqet-e-saj-kaq-ne-pozite-te-veshtire-vihet-teuta-krasniqi/60%Daily2017-11-21 22:53
https://kosova-info.com/isis-ben-thirrje-per-vrasjen-e-djalit-te-vogel-te-trumpit/60%Daily2017-11-21 22:52
https://kosova-info.com/zyrtare-short-i-pabesueshem-kosova-kunder-serbise/60%Daily2017-11-21 22:51
https://kosova-info.com/haxhi-arifi-deshmon-ne-gjyqin-per-privatizimin-e-fabrikes-fan/60%Daily2017-11-21 22:49
https://kosova-info.com/gjermania-shmang-nje-sulm-terrorist/60%Daily2017-11-21 22:44
https://kosova-info.com/franca-arreston-miliarderin-rus/60%Daily2017-11-21 22:35
https://kosova-info.com/ish-anetari-i-kqz-se-transporti-i-votuesve-nga-vetevendosje-konsiderohet-veper-penale/60%Daily2017-11-21 22:34
https://kosova-info.com/fotografite-nudo-te-madonnes-18-vjece-dalin-ne-ankand/60%Daily2017-11-21 22:30
https://kosova-info.com/fotografite-nudo-te-madonnes-18-vjece-dalin-ne-ankand/60%Daily2017-11-21 22:30
https://kosova-info.com/fotografite-nudo-te-madonnes-18-vjece-dalin-ne-ankand-2/60%Daily2017-11-21 22:30
https://kosova-info.com/kater-gra-akuzojne-bill-clintonin-per-ngacmime-seksuale/60%Daily2017-11-21 22:26
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-fundi-i-gjermanise-se-merkel/60%Daily2017-11-21 22:15
https://kosova-info.com/te-qeshim-se-bashku-me-golin-e-mbremjes-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-11-21 22:09
https://kosova-info.com/zhduken-dy-adoleshente-ne-tirane-2/60%Daily2017-11-21 22:09
https://kosova-info.com/ismaili-albin-kurti-me-shume-e-ka-ndihmuar-agim-bahtirin-se-shpend-ahmetin/60%Daily2017-11-21 22:06
https://kosova-info.com/zgjedhjet-per-kreun-e-cosa-nostra-policia-prish-procesin-arreston-27-mafioze/60%Daily2017-11-21 22:02
https://kosova-info.com/sali-berisha-surprizon-olta-gixharin-smund-te-mungonte-as-reagimi-i-armina-mevlanit/60%Daily2017-11-21 21:59
https://kosova-info.com/sali-berisha-surprizon-olta-gixharin-smund-te-mungonte-as-reagimi-i-armina-mevlanit/60%Daily2017-11-21 21:59
https://kosova-info.com/sali-berisha-surprizon-olta-gixharin-smund-te-mungonte-as-reagimi-i-armina-mevlanit/60%Daily2017-11-21 21:59
https://kosova-info.com/zhvillohen-drone-per-luftimin-e-semundjeve-qe-perhapen-nga-mushkonjat/60%Daily2017-11-21 21:59
https://kosova-info.com/tribunali-i-hages-dhe-serbet-shpenzuan-2-milione-ruro-per-gjyqin-e-mlladiqit/60%Daily2017-11-21 21:45
https://kosova-info.com/shih-ti-kishe-e-cozman-dhe-agon-amiges-diss-per-capital-t-dhe-gjikon/60%Daily2017-11-21 21:45
https://kosova-info.com/shih-ti-kishe-e-cozman-dhe-agon-amiges-diss-per-capital-t-dhe-gjikon/60%Daily2017-11-21 21:45
https://kosova-info.com/shih-ti-kishe-e-cozman-dhe-agon-amiges-diss-per-capital-t-dhe-gjikon/60%Daily2017-11-21 21:45
https://kosova-info.com/sevilla-liverpool-rezultat-i-pabesueshem-ne-fund/60%Daily2017-11-21 21:41
https://kosova-info.com/mos-i-hidhni-ushqimet-e-skaduara-disa-prej-tyre-mund-ti-konsumoni-pa-frike/60%Daily2017-11-21 21:40
https://kosova-info.com/fitojne-man-city-dhe-napoli/60%Daily2017-11-21 21:38
https://kosova-info.com/reali-shfryhet-ne-apoel-in/60%Daily2017-11-21 21:35
https://kosova-info.com/ldk-dyshon-se-votat-me-poste-jane-te-manipuluara/60%Daily2017-11-21 21:35
https://kosova-info.com/insigne-shenon-gol-totalisht-te-cmendur/60%Daily2017-11-21 21:31
https://kosova-info.com/haradinaj-jep-pergjigje-befasuese-kur-pyetet-per-zevendesministrat/60%Daily2017-11-21 21:26
https://kosova-info.com/eulex-duhet-te-shkoje-video/60%Daily2017-11-21 21:25
https://kosova-info.com/osman-azemi-dhe-adriana-matoshi-me-befasi-per-publikun/60%Daily2017-11-21 21:21
https://kosova-info.com/rama-premtoi-konkurs-per-drejtoret-e-spitaleve-por-u-zgjodhen-anetaret-e-ps-se/60%Daily2017-11-21 21:21
https://kosova-info.com/qumeshti-i-gjirit-mbron-foshnjat-nga-alergjite/60%Daily2017-11-21 21:19
https://kosova-info.com/kroacia-perkrah-integrimin-euroatlantik-te-maqedonise/60%Daily2017-11-21 21:14
https://kosova-info.com/vlora-citaku-e-gjen-ne-nju-jork-nje-fotografi-te-luftes-ne-drenice/60%Daily2017-11-21 21:10
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-bruksel-kam-insistuar-qe-amerika-te-jete-pjese-e-dialogut/60%Daily2017-11-21 21:04
https://kosova-info.com/ronaldo-shenon-dy-gola-te-shpejte/60%Daily2017-11-21 21:00
https://kosova-info.com/french-montana-del-me-veshje-te-njejte-si-kengetari-kosovar-kopjim-apo-rastesi/60%Daily2017-11-21 21:00
https://kosova-info.com/meta-flet-nga-maqedonia-per-raportin-me-ramen/60%Daily2017-11-21 21:00
https://kosova-info.com/rapsodet-ne-nkosove-show-keshtu-e-ndezin-atmosferen/60%Daily2017-11-21 20:38
https://kosova-info.com/apoel-real-madrid-rezultat-i-tmerrshem/60%Daily2017-11-21 20:33
https://kosova-info.com/isis-ben-thirrje-per-vrasjen-e-djalit-11-vjecar-te-donald-trumpit/60%Daily2017-11-21 20:32
https://kosova-info.com/apoel-real-madrid-dy-gola-te-shpejte/60%Daily2017-11-21 20:29
https://kosova-info.com/zhduken-dy-adoleshente-ne-tirane/60%Daily2017-11-21 20:27
https://kosova-info.com/sevilla-liverpool-rezultat-turperues-pas-30-minutave/60%Daily2017-11-21 20:20
https://kosova-info.com/gjiko-thyen-rregullat-e-komunikacionit-ja-cka-ben-gjate-vozitjes/60%Daily2017-11-21 20:19
https://kosova-info.com/ldk-keto-jane-kater-provat-qe-zgjedhjet-ne-prishtine-jane-manipuluar/60%Daily2017-11-21 20:18
https://kosova-info.com/perfitimet-shendetesore-nga-portokalli/60%Daily2017-11-21 20:16
https://kosova-info.com/modric-shenon-gol-te-cmendur/60%Daily2017-11-21 20:13
https://kosova-info.com/thaci-takon-homologen-e-tij-kanadeze-flasin-per-thellimin-e-bashkepunimit/60%Daily2017-11-21 20:13
https://kosova-info.com/sevilla-liverpool-goli-i-dyte/60%Daily2017-11-21 20:10
https://kosova-info.com/a-do-te-kete-rinumerim-ne-prishtine-flasin-nga-qnr-ja/60%Daily2017-11-21 20:09
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-ldk-ja-do-ta-riktheje-qeverisjen-ne-prishtine/60%Daily2017-11-21 20:09
https://kosova-info.com/zemaj-tregon-se-cfare-po-ben-ldk-ja-per-te-deshmuar-se-ne-prishtine-vv-ja-beri-manipulime/60%Daily2017-11-21 20:06
https://kosova-info.com/dyshime-ne-drejtesine-e-gjykates-speciale/60%Daily2017-11-21 20:03
https://kosova-info.com/kur-vv-akuzonte-aak-ne-se-po-i-barte-qytetaret-me-makina-per-te-votuar/60%Daily2017-11-21 19:59
https://kosova-info.com/morena-publikon-foto-nudo-nga-shtrati-por-mbulohet-me/60%Daily2017-11-21 19:58
https://kosova-info.com/monaco-leipzig-autogol-shume-qesharak/60%Daily2017-11-21 19:57
https://kosova-info.com/sevilla-liverpool-ndeshja-hapet-me-gol/60%Daily2017-11-21 19:51
https://kosova-info.com/mos-turperoni-femijet-obeze/60%Daily2017-11-21 19:40
https://kosova-info.com/flori-sjell-versionin-qesharak-te-klipit-te-yll-limanit-dhe-2po2/60%Daily2017-11-21 19:39
https://kosova-info.com/keto-3-ushqime-ju-bejne-te-ndiheni-gjithmone-te-uritur/60%Daily2017-11-21 19:20
https://kosova-info.com/pas-fjaleve-qe-i-tha-per-adelinen-ne-mirage-blerta-del-me-kengetaren-kosovare/60%Daily2017-11-21 19:19
https://kosova-info.com/pas-fjaleve-qe-i-tha-per-adelinen-ne-mirage-blerta-del-me-kengetaren-kosovare/60%Daily2017-11-21 19:19
https://kosova-info.com/njesia-speciale-arreston-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2017-11-21 19:15
https://kosova-info.com/skandali-i-radhes-ne-drejtesine-shqiptare-ja-si-po-mbahet-ne-qeli-nje-i-pafajshem/60%Daily2017-11-21 19:08
https://kosova-info.com/kafe-e-llokum-vjen-nga-mimoza-shkodra/60%Daily2017-11-21 19:00
https://kosova-info.com/vitaminat-qe-ju-shpetojne-nga-vjeshta/60%Daily2017-11-21 18:59
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-city-feyenoord/60%Daily2017-11-21 18:57
https://kosova-info.com/ish-deputeti-muja-thote-se-ne-nje-takim-me-ish-ministrin-alush-gashi-ishte-diskutuar-ceshtja-e-licences-se-medicus/60%Daily2017-11-21 18:56
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-apoel-real-madrid/60%Daily2017-11-21 18:54
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sevilla-liverpool/60%Daily2017-11-21 18:51
https://kosova-info.com/thaci-kemi-marredhenie-te-shkelqyera-me-malin-e-zi-demarkacioni-eshte-ceshtje-e-brendshme-politike/60%Daily2017-11-21 18:46
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-e-blerim-kuci-perplasen-per-balotazhin/60%Daily2017-11-21 18:46
https://kosova-info.com/gjykimi-i-limajt-detaje-nga-fjala-perfundimtare-e-prokurorit/60%Daily2017-11-21 18:41
https://kosova-info.com/bruno-sjell-cover-kengen-e-shkurte-gashi-godet-shpirtin/60%Daily2017-11-21 18:40
https://kosova-info.com/ldk-kerkon-burg-per-manipuluesit-e-vetevendosjes/60%Daily2017-11-21 18:31
https://kosova-info.com/cana-ne-londer-arsyeja-eshte-speciale/60%Daily2017-11-21 18:25
https://kosova-info.com/sulmi-me-bombe-le-50-te-vdekur-ne-nigeri/60%Daily2017-11-21 18:18
https://kosova-info.com/meta-nderon-kujtimin-dhe-vepren-e-shenjtores-shqiptare-nene-tereza/60%Daily2017-11-21 18:16
https://kosova-info.com/ledri-dhe-noizy-tregojne-daten-e-publikimit-te-duetit-te-tyre/60%Daily2017-11-21 18:16
https://kosova-info.com/griezmann-psg-bombe-nga-franca/60%Daily2017-11-21 18:15
https://kosova-info.com/nje-vit-me-pare-te-gjithe-u-preken-nga-vdekja-e-tij-sot-askush-nuk-e-kujton/60%Daily2017-11-21 17:59
https://kosova-info.com/super-deklarata-e-xavit-do-ta-lumturoje-cdo-tifoz-te-barcelones/60%Daily2017-11-21 17:47
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-vuani-nga-migrena/60%Daily2017-11-21 17:38
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-vuani-nga-migrena/60%Daily2017-11-21 17:38
https://kosova-info.com/asimi-zbulon-kengetarin-me-te-cilin-ka-bere-duetin/60%Daily2017-11-21 17:37
https://kosova-info.com/koci-kam-informacion-qe-aktakuza-e-pare-ne-gjykaten-speciale-eshte-dorezuar/60%Daily2017-11-21 17:37
https://kosova-info.com/shba-trefishon-sulmet-ajrore-ne-afganistan/60%Daily2017-11-21 17:36
https://kosova-info.com/strakosha-nderron-profesionin-arsyeja-eshte-speciale/60%Daily2017-11-21 17:32
https://kosova-info.com/ldk-e-pdk-kerkojne-rinumerim-te-votave-ose-nuk-i-pranojne-rezultatet/60%Daily2017-11-21 17:27
https://kosova-info.com/izraeli-dhe-aleatet-tregojne-muskujt-ajrore-foto/60%Daily2017-11-21 17:25
https://kosova-info.com/keto-jane-sheqeret-e-labit-e-jo-qendresa/60%Daily2017-11-21 17:19
https://kosova-info.com/irak-sulmi-me-autobombe-vret-18-persona-ne-distriktin-turkmen/60%Daily2017-11-21 17:16
https://kosova-info.com/havolli-rinumerimi-i-votave-i-nevojshem-per-te-pastruar-situaten-e-parregullesive/60%Daily2017-11-21 17:15
https://kosova-info.com/edhe-ne-balotazh-shume-vota-te-pavlefshme-kryeson-prishtina/60%Daily2017-11-21 17:08
https://kosova-info.com/pepe-trondite-tifozet-e-realit-me-deklaraten-e-fundit/60%Daily2017-11-21 17:03
https://kosova-info.com/mediat-serbe-prezantojne-dokumentin-per-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves-nga-guinea/60%Daily2017-11-21 17:03
https://kosova-info.com/alkooli-kercenon-te-rinjte-shqiptare-perdoret-nga-67-e-te-miturve/60%Daily2017-11-21 17:03
https://kosova-info.com/alkooli-kercenon-te-rinjte-shqiptare-perdoret-nga-67-e-te-miturve/60%Daily2017-11-21 17:03
https://kosova-info.com/rusi-ndotje-radioaktive-ne-malet-e-uralit/60%Daily2017-11-21 16:57
https://kosova-info.com/edona-llalloshi-me-projekt-te-ri-muzikor/60%Daily2017-11-21 16:57
https://kosova-info.com/giorgio-chiellini-kercenon-barcelonen/60%Daily2017-11-21 16:48
https://kosova-info.com/mos-pini-me-shume-se-kater-gota-kafe-ne-dite/60%Daily2017-11-21 16:40
https://kosova-info.com/samanta-karavella-ne-kenga-magjike-prezantohet-me-humbur/60%Daily2017-11-21 16:39
https://kosova-info.com/tifozi-ben-tatuazh-fytyren-e-ramos-kapiteni-i-realit-ia-kthen-ne-menyre-epike/60%Daily2017-11-21 16:38
https://kosova-info.com/hoxhaj-serbia-smund-te-kerkoje-dialog-kur-vazhdon-te-beje-presion-per-terheqjen-e-njohjeve-per-kosoven/60%Daily2017-11-21 16:32
https://kosova-info.com/gecaj-thumbon-halil-matoshin-per-shkak-se-i-gezua-fitores-se-kandidatit-te-vv-se/60%Daily2017-11-21 16:31
https://kosova-info.com/zimbabve-mugabe-jep-doreheqje-feste-e-madhe-video/60%Daily2017-11-21 16:27
https://kosova-info.com/hoxhaj-serbia-smund-te-kerkoje-dialog-kur-vazhdon-te-beje-presion-per-terheqjen-e-njohjeve-per-kosoven-2/60%Daily2017-11-21 16:23
https://kosova-info.com/ish-kryetari-i-gjilanit-qemajl-mustafa-dhe-38-te-akuzuarit-e-tjere-deklarohen-te-pafajshem/60%Daily2017-11-21 16:20
https://kosova-info.com/te-humbni-peshe-me-diete-apo-ushtrime/60%Daily2017-11-21 16:16
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim-8/60%Daily2017-11-21 16:16
https://kosova-info.com/prokurori-terhiqet-nga-ndjekja-penale-ndaj-te-akuzuares-per-korrupsion/60%Daily2017-11-21 16:16
https://kosova-info.com/dorezohet-aktakuza-e-pare-e-speciales-thaci-vetem-si-deshmitar/60%Daily2017-11-21 16:16
https://kosova-info.com/ministri-kujtim-gashi-ia-jep-nje-lajm-te-madh-perfaqesueses-se-kosoves-ne-basketboll/60%Daily2017-11-21 16:11
https://kosova-info.com/berisha-ne-dosjet-e-eulex-it-edhe-rama/60%Daily2017-11-21 16:09
https://kosova-info.com/pergjimet-nxjerrin-fakte-te-reja-tahiri-ne-itali-me-makinen-e-trafikanteve/60%Daily2017-11-21 16:08
https://kosova-info.com/robbie-williams-habit-fansat-pozon-nudo/60%Daily2017-11-21 15:56
https://kosova-info.com/barcelona-befason-te-gjithe-me-vendimin-e-fundit-per-coutinhon/60%Daily2017-11-21 15:55
https://kosova-info.com/be-thirrje-per-dergimin-e-ndihmave-humanitare-ne-jemen/60%Daily2017-11-21 15:53
https://kosova-info.com/griezmann-godet-keq-mourinhon/60%Daily2017-11-21 15:44
https://kosova-info.com/robert-aliaj-goditet-me-miell-ne-mes-te-emisionit/60%Daily2017-11-21 15:42
https://kosova-info.com/zimbabve-thirrja-e-mugabes-per-takim-nuk-perfillet-nga-askush/60%Daily2017-11-21 15:41
https://kosova-info.com/a-mund-te-vaksinohemi-gjate-shtatzenise/60%Daily2017-11-21 15:39
https://kosova-info.com/kosova-u-17-shkele-azerbajxhanin-ndeshja-e-radhes-eshte-speciale/60%Daily2017-11-21 15:36
https://kosova-info.com/ky-eshte-lamborghini-i-vecante-qe-mahniti-banoret-e-tokios-foto/60%Daily2017-11-21 15:22
https://kosova-info.com/enver-sekiraqes-i-vazhdohet-paraburgimi/60%Daily2017-11-21 15:21
https://kosova-info.com/zbulohet-top-transferimi-i-barcelones-ne-janar/60%Daily2017-11-21 15:19
https://kosova-info.com/rreth-715-mije-siriane-te-zhvendosur-jane-kthyer-ne-shtepi/60%Daily2017-11-21 15:15
https://kosova-info.com/sfarqa-humbi-zgjedhjet-por-e-gezon-nje-lajm-tjeter/60%Daily2017-11-21 15:15
https://kosova-info.com/bashkesia-islame-e-shqetesuar-per-dy-xhamite-ilegale-ne-dragash/60%Daily2017-11-21 15:08
https://kosova-info.com/blero-kete-pune-e-ka-marre-shume-seriozisht-shikoni-sa-shume-eshte-djeresitur/60%Daily2017-11-21 15:06
https://kosova-info.com/ramadani-semundja-epidemike-e-fruthit-ne-kosove-ka-shenuar-renie-video/60%Daily2017-11-21 15:06
https://kosova-info.com/erdogan-turqia-do-te-zhvilloje-energjine-berthamore/60%Daily2017-11-21 15:02
https://kosova-info.com/apeli-verteton-pafajesine-e-dy-mjekeve/60%Daily2017-11-21 14:57
https://kosova-info.com/sfarqa-te-dielen-i-humbi-zgjedhjet-pas-nje-dite-e-gezon-nje-lajm-tjeter/60%Daily2017-11-21 14:54
https://kosova-info.com/besa-gaxherri-shperthen-ne-lote-kur-tregon-per-kete-histori-te-jetes-se-saj/60%Daily2017-11-21 14:53
https://kosova-info.com/pacolli-kosova-dhe-sllovakia-te-ngritin-nivelin-e-perfaqesimit-diplomatik/60%Daily2017-11-21 14:52
https://kosova-info.com/ramos-thyen-hunden-shikojeni-si-duket-tani-ne-fotografine-e-re/60%Daily2017-11-21 14:51
https://kosova-info.com/gjermani-arrestohen-6-siriane-per-planifikimin-e-nje-sulmi-terrorist/60%Daily2017-11-21 14:44
https://kosova-info.com/marramendese-ja-cfare-mund-te-beje-makeup-i/60%Daily2017-11-21 14:43
https://kosova-info.com/napoli-zbulon-cmimet-e-biletave-per-derbin-kunder-juventusit/60%Daily2017-11-21 14:36
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-perfundon-ne-gjykate/60%Daily2017-11-21 14:32
https://kosova-info.com/keni-dhimbje-ne-gjunje-perdoreni-kete/60%Daily2017-11-21 14:24
https://kosova-info.com/kush-eshte-vajza-fatlume-qe-po-e-mbane-per-dore-flori-mumajesi/60%Daily2017-11-21 14:23
https://kosova-info.com/papa-kerkon-qe-policia-te-jete-e-meshirshme-ndaj-shkelesve-te-rregullave-ne-trafik/60%Daily2017-11-21 14:16
https://kosova-info.com/torres-befasia-e-atletico-madridit-kunder-romes/60%Daily2017-11-21 14:10
https://kosova-info.com/daka-kqz-ja-e-gatshem-per-rinumerim-ne-prishtine-nese-keshtu-vendos-pzap-i/60%Daily2017-11-21 13:57
https://kosova-info.com/publikohet-nje-foto-e-rralle-nga-femijeria-e-labit/60%Daily2017-11-21 13:54
https://kosova-info.com/pdk-ne-prizren-jane-evidentuar-parregullsi-te-medha-kerkojme-rinumerim-te-votave/60%Daily2017-11-21 13:51
https://kosova-info.com/ldk-ja-kerkon-zyrtarisht-rinumerimin-e-votave-ne-prishtine-video/60%Daily2017-11-21 13:47
https://kosova-info.com/rtk-ne-prizren-5-kuti-bllokohen-per-shkak-te-vjedhjeve-masive/60%Daily2017-11-21 13:46
https://kosova-info.com/allegri-ndryshon-formacionin-pas-humbjes-nga-sampdoria/60%Daily2017-11-21 13:45
https://kosova-info.com/posta-e-kosoves-ne-konferencen-nderkombetare-per-e-commerce/60%Daily2017-11-21 13:32
https://kosova-info.com/anulohen-22-zarfe-te-votimit-me-kusht-nje-vendvotim-ne-prizren-shkon-ne-rinumerim/60%Daily2017-11-21 13:24
https://kosova-info.com/benzema-ka-279-dite-qe-nuk-ka-shenuar-nje-gol-ne-champions-league/60%Daily2017-11-21 13:16
https://kosova-info.com/rusia-konfirmon-rritjen-e-nivelit-te-radioaktivitetit-ne-uralet-jugore/60%Daily2017-11-21 13:08
https://kosova-info.com/e-paverteta-e-dardan-sejdiut-per-diferencen-e-votave-ne-mes-te-shpendit-dhe-arbanit/60%Daily2017-11-21 13:07
https://kosova-info.com/icardi-gezon-te-gjithe-tifozet-e-interit/60%Daily2017-11-21 12:53
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-ne-qender-te-vemendjes-per-shkak-te-peshes-se-saj/60%Daily2017-11-21 12:51
https://kosova-info.com/prapaskenat-ja-cka-bejne-jashte-ekraneve-bukuroshet-e-victoria-secret/60%Daily2017-11-21 12:43
https://kosova-info.com/ymeri-qytetaret-vendosen-qe-prishtina-te-qeveriset-nga-shpend-ahmeti/60%Daily2017-11-21 12:40
https://kosova-info.com/ymeri-pranon-se-siguruan-transport-per-votuesit-thote-se-eshte-demokratike/60%Daily2017-11-21 12:39
https://kosova-info.com/kosova-ka-probleme-me-rrymen-por-i-shet-kines/60%Daily2017-11-21 12:37
https://kosova-info.com/shtate-shenjat-e-cuditshme-qe-tregojne-se-vuani-nga-migrena/60%Daily2017-11-21 12:36
https://kosova-info.com/shtate-shenjat-e-cuditshme-qe-tregojne-se-vuani-nga-migrena/60%Daily2017-11-21 12:36
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-napoli-shakhtar-donetsk/60%Daily2017-11-21 12:35
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-thote-me-ne-fund-te-verteten-e-brinjeve-te-hequr/60%Daily2017-11-21 12:30
https://kosova-info.com/zaza-ben-dicka-te-cuditshme-kunder-barcelones/60%Daily2017-11-21 12:29
https://kosova-info.com/asensio-tradhton-real-madridin-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-premierliga/60%Daily2017-11-21 12:15
https://kosova-info.com/kryeprokurori-lumezi-merr-mbeshtetje-nga-kryeprokurori-kalifornise-robert-j-higdon-jr/60%Daily2017-11-21 12:13
https://kosova-info.com/apeli-liron-nga-akuzat-12-studentet-dhe-asistentet-e-up-se/60%Daily2017-11-21 12:12
https://kosova-info.com/aktakuze-per-korrupsion-kunder-ish-drejtorit-te-administrates-publike-ne-prizren/60%Daily2017-11-21 12:10
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-te-gjithe-tifozet-e-milanit/60%Daily2017-11-21 12:02
https://kosova-info.com/mbylli-syte-nga-blero-arrin-milioneshin-e-pare/60%Daily2017-11-21 12:00
https://kosova-info.com/votat-me-kusht-numerohen-te-merkuren-ose-te-enjten/60%Daily2017-11-21 11:58
https://kosova-info.com/pacolli-kerkon-reciprocitet-te-levizjes-se-lire-me-arabine-saudite/60%Daily2017-11-21 11:52
https://kosova-info.com/per-asociacionin-diskutohet-ne-mitrovice-te-veriut/60%Daily2017-11-21 11:44
https://kosova-info.com/i-publikon-nje-fotografi-qesharake-zaimina-i-reagon-kastro-zizos/60%Daily2017-11-21 11:39
https://kosova-info.com/italia-gare-mes-4-kandidateve-per-selektor-te-ri-2/60%Daily2017-11-21 11:31
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-priti-ne-takim-nils-melzeri/60%Daily2017-11-21 11:30
https://kosova-info.com/italia-gare-mes-4-kandidateve-per-selektor-te-ri/60%Daily2017-11-21 11:30
https://kosova-info.com/shqiperia-mbeshtet-maqedonine-ne-proceset-integruese/60%Daily2017-11-21 11:29
https://kosova-info.com/zidane-shpjegon-gjithcka-nga-psikologjia-e-lojtareve-deri-tek-vendi-i-dyte-ne-grup/60%Daily2017-11-21 11:28
https://kosova-info.com/300-milione-euro-humbje-te-bizneseve-te-shkaktuara-nga-jostabiliteti-energjetik/60%Daily2017-11-21 11:27
https://kosova-info.com/rambo-akuzohet-per-ngacime-seksuale-ish-bashkeshortja-mohon-akuzat/60%Daily2017-11-21 11:22
https://kosova-info.com/neser-seanca-kunder-4-deputeteve-te-vetevendosjes/60%Daily2017-11-21 11:18
https://kosova-info.com/28-menyra-si-te-pastroni-gjithcka-qe-keni-nevoje/60%Daily2017-11-21 11:17
https://kosova-info.com/zyrtare-klubi-i-njohur-nga-serie-a-e-shkarkon-trajnerin/60%Daily2017-11-21 11:11
https://kosova-info.com/peterle-i-be-se-vlereson-zgjedhjet-komunale-rekomandon-te-mos-shkohet-ne-zgjedhje-te-reja/60%Daily2017-11-21 11:10
https://kosova-info.com/ferizaj-vellai-rreh-vellain-njeri-dergohet-ne-qkuk-tjetri-arrestohet/60%Daily2017-11-21 11:03
https://kosova-info.com/yllka-apo-adriana-befason-pergjigja-e-teutes/60%Daily2017-11-21 11:01
https://kosova-info.com/ne-fshatin-ku-gjenerali-serb-ratko-mlladic-konsiderohet-hero-video/60%Daily2017-11-21 10:59
https://kosova-info.com/ozil-befason-barcelonen-kthehet-ne-bundeslige/60%Daily2017-11-21 10:58
https://kosova-info.com/presidenti-i-iranit-shpall-fundin-e-shtetit-islamik/60%Daily2017-11-21 10:52
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-merr-propozim-per-martese-ne-skene/60%Daily2017-11-21 10:44
https://kosova-info.com/kabineti-i-vuciqit-serbia-nuk-deshiron-te-bashkohet-me-republiken-serbe/60%Daily2017-11-21 10:43
https://kosova-info.com/coutinho-barcelona-ja-cfare-thote-klopp/60%Daily2017-11-21 10:35
https://kosova-info.com/presidenti-gjerman-perpiqet-te-zgjidhe-krizen-politike/60%Daily2017-11-21 10:27
https://kosova-info.com/3-milione-per-ditelindjen-e-getit/60%Daily2017-11-21 10:26
https://kosova-info.com/oddo-trajner-i-ekipit-te-njohur-nga-serie-a/60%Daily2017-11-21 10:23
https://kosova-info.com/massaro-zbulon-klubin-e-ri-te-icardit-nga-viti-2018/60%Daily2017-11-21 10:11
https://kosova-info.com/angela-merkel-nuk-mendon-te-dorehiqet/60%Daily2017-11-21 10:10
https://kosova-info.com/nigeri-te-pakten-30-te-vdekur-ne-sulmin-vetevrases-ne-nje-xhami/60%Daily2017-11-21 10:07
https://kosova-info.com/putin-ben-thirrje-per-zgjidhje-politike-te-konfliktit-ne-siri/60%Daily2017-11-21 10:07
https://kosova-info.com/kqz-se-din-kur-do-te-filloje-numerimi-i-votave-me-kusht-dhe-atyre-me-poste/60%Daily2017-11-21 10:04
https://kosova-info.com/lumezi-takon-kryeprokurin-e-kalifornise-flasin-per-bashkepunime/60%Daily2017-11-21 10:02
https://kosova-info.com/fotografi-e-nxehte-e-alves-me-joana-sanz/60%Daily2017-11-21 10:01
https://kosova-info.com/gold-ag-nganjehere-me-vjen-marre-me-i-degju-disa-kenge/60%Daily2017-11-21 10:00
https://kosova-info.com/ky-fshat-ne-zvicer-ofron-70-mije-franga-per-te-huajt-qe-jane-te-gatshem-te-jetojne-aty/60%Daily2017-11-21 09:59
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-ka-nje-njoftim-per-shpeztaret-e-kryeqytetit/60%Daily2017-11-21 09:49
https://kosova-info.com/1-vit-pa-ergin-fjalet-rreqethese-te-nenes-dhe-motres-se-tij/60%Daily2017-11-21 09:39
https://kosova-info.com/juventus-barcelona-zbulohen-formacionet-e-super-ndeshjes-ne-torino/60%Daily2017-11-21 09:39
https://kosova-info.com/te-burgosurit-ne-greve-kerkojne-dhome-per-seks-dhe-me-shume-ushqim/60%Daily2017-11-21 09:34
https://kosova-info.com/zgjedhjet-lokale-ia-shtuan-nje-deputet-aak-se-pdk-ja-vazhdon-tkurrjen/60%Daily2017-11-21 09:32
https://kosova-info.com/kryeministri-i-gjeorgjise-nuk-e-njohim-kosoven/60%Daily2017-11-21 09:30
https://kosova-info.com/tare-shpallet-drejtori-sportiv-me-i-mire-ne-itali/60%Daily2017-11-21 09:28
https://kosova-info.com/bashkepunetori-i-ramush-haradinajt-i-gezohet-fitores-se-vv-se-ne-kamenice/60%Daily2017-11-21 09:28
https://kosova-info.com/dicka-e-madhe-po-vjen-nga-vesa-luma/60%Daily2017-11-21 09:24
https://kosova-info.com/dua-lipa-arrin-nje-sukses-ne-billboard-hot-100/60%Daily2017-11-21 09:06
https://kosova-info.com/deulofeu-ky-do-te-jete-rezultati-i-ndeshjes-juventus-barcelona/60%Daily2017-11-21 08:54
https://kosova-info.com/ish-deputeti-deshmon-ne-rastin-medicus/60%Daily2017-11-21 08:53
https://kosova-info.com/keta-jane-fituesit-e-international-emmy-awards/60%Daily2017-11-21 08:47
https://kosova-info.com/formacionet-e-skuadrave-borussia-dortmund-tottenham-hotspur/60%Daily2017-11-21 08:46
https://kosova-info.com/gjuriq-te-bashkuar-serbet-ne-kosove-mund-te-fitojne-edhe-me-shume/60%Daily2017-11-21 08:46
https://kosova-info.com/shqiptaret-i-cojne-parate-ne-tulla-europa-ne-teknologji-e-shpikje/60%Daily2017-11-21 08:38
https://kosova-info.com/costa-kjo-na-pret-ne-ndeshjen-kunder-barcelones/60%Daily2017-11-21 08:33
https://kosova-info.com/institucionet-per-9-muaj-shpenzuan-12-milione-euro-per-derivate/60%Daily2017-11-21 08:26
https://kosova-info.com/kombinim-stili-per-burra-dhe-gra-ne-stinen-e-vjeshtes/60%Daily2017-11-21 08:26
https://kosova-info.com/janine-sekuestrohen-118-kg-kanabis-vinte-nga-shqiperia/60%Daily2017-11-21 08:24
https://kosova-info.com/edona-llalloshi-xhiron-klipin-e-ri/60%Daily2017-11-21 08:21
https://kosova-info.com/shala-qytetaret-te-paguajne-vetem-70-per-qind-te-fatures-se-energjise/60%Daily2017-11-21 08:19
https://kosova-info.com/ozil-barcelona-vjen-vendimi-i-madh-nga-arsenal/60%Daily2017-11-21 08:19
https://kosova-info.com/zaev-sot-takohet-me-vuciqin-dhe-bernabiqin/60%Daily2017-11-21 08:19
https://kosova-info.com/dybala-thyen-heshtjen-flet-per-mundesine-e-largimit-nga-juventus/60%Daily2017-11-21 08:08
https://kosova-info.com/milan-perjashtohet-nga-europa-league/60%Daily2017-11-21 08:02
https://kosova-info.com/bella-hadid-engjelli-qe-mahniti-ne-sfilaten-e-victorias-secret/60%Daily2017-11-21 08:02
https://kosova-info.com/shba-e-kategorizojne-korene-e-veriut-serish-si-shtet-terrorist/60%Daily2017-11-21 07:59
https://kosova-info.com/gjykata-e-hages-kerkon-te-hetoje-krimet-e-dyshuara-te-luftes-ne-afganistan/60%Daily2017-11-21 07:58
https://kosova-info.com/ethet-e-votave-te-fundit/60%Daily2017-11-21 07:45
https://kosova-info.com/keto-kengetare-shqiptare-po-e-ndjekin-burrin-e-almedes/60%Daily2017-11-21 07:41
https://kosova-info.com/serbia-e-ka-humbur-kosoven-gjate-viteve-te-90-ta/60%Daily2017-11-21 07:39
https://kosova-info.com/lansohet-fushata-vetedijesuese-nje-fije-drite-kunder-diskriminimit-te-viktimave-te-dhunes-seksuale/60%Daily2017-11-21 07:25
https://kosova-info.com/fifi-me-zhurme-shenon-edhe-nje-sukses/60%Daily2017-11-21 07:20
https://kosova-info.com/dy-agjenci-evropiane-do-te-zhvendosen-nga-londra-pas-brexit-it/60%Daily2017-11-21 07:20
https://kosova-info.com/kuvendi-i-kthehet-normalitetit/60%Daily2017-11-21 07:15
https://kosova-info.com/revolucioni-lokal/60%Daily2017-11-21 07:11
https://kosova-info.com/miriam-cani-rikthehet-ne-skene-me-meteor/60%Daily2017-11-21 07:00
https://kosova-info.com/para-74-vitesh-gjyshi-i-qendron-kastratit-ishte-kryetar-i-kamenices-foto/60%Daily2017-11-21 06:48
https://kosova-info.com/kudo-ku-ka-shkelur-cizmja-e-mlladiqit-eshte-bere-gjenocid/60%Daily2017-11-21 06:41
https://kosova-info.com/a-ua-merrte-vv-ja-te-dhenat-votuesve-ne-kete-forme/60%Daily2017-11-21 06:38
https://kosova-info.com/a-ua-merrte-vv-ja-te-dhenat-votuesve-ne-kete-forme/60%Daily2017-11-21 06:38
https://kosova-info.com/presidenti-cek-takon-sot-putinin/60%Daily2017-11-21 06:32
https://kosova-info.com/paris-saint-germain-transferon-messin-nga-japonia/60%Daily2017-11-21 06:27
https://kosova-info.com/parashikimi-i-tmerrshem-i-nostradamusit-per-2018/60%Daily2017-11-21 06:27
https://kosova-info.com/apoel-real-madrid-formacionet-me-plot-mungesa-nga-zidane/60%Daily2017-11-21 06:19
https://kosova-info.com/griezmann-zbulon-nese-do-te-transferohet-te-barcelona-ose-man-utd/60%Daily2017-11-21 06:14
https://kosova-info.com/oferte-rekorde-per-icardin-a-do-te-largohet-nga-inter/60%Daily2017-11-21 06:08
https://kosova-info.com/bartomeu-nese-ndodh-kjo-mund-ta-fitojme-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-11-21 06:03
https://kosova-info.com/10-gjerat-qe-nuk-i-dini-per-orgazmat/60%Daily2017-11-20 23:27
https://kosova-info.com/largoni-dhimbjen-e-gjunjeve-duke-perdorur-kete-perzierje/60%Daily2017-11-20 23:15
https://kosova-info.com/kimikatet-e-rrezikshme-ne-ushqimet-per-femije-2/60%Daily2017-11-20 23:14
https://kosova-info.com/merkel-preferon-zgjedhje-te-reja/60%Daily2017-11-20 23:08
https://kosova-info.com/google-map-sjell-risine-qe-do-na-e-beje-me-te-lehte-kerkimin/60%Daily2017-11-20 23:02
https://kosova-info.com/ozil-transferohet-ne-barcelone/60%Daily2017-11-20 23:00
https://kosova-info.com/shikojeni-se-si-riparohet-kjo-bmw-e-shkaterruar-pothuajse-plotesisht-video/60%Daily2017-11-20 23:00
https://kosova-info.com/shqiperia-ka-perqindjen-me-te-madhe-te-urise-ne-evrope/60%Daily2017-11-20 22:57
https://kosova-info.com/ja-cfare-notash-ka-pasur-alketa-vejsiu-ne-universitet/60%Daily2017-11-20 22:54
https://kosova-info.com/haliti-qendrimi-i-gjate-i-pdk-se-ne-pushtet-ndikoi-ne-rezultat/60%Daily2017-11-20 22:45
https://kosova-info.com/shoferi-i-dehur-240-kilometra-ne-ore-me-mclaren-video/60%Daily2017-11-20 22:36
https://kosova-info.com/te-enjten-kuvendi-shqyrton-projektligjin-per-prishtinen/60%Daily2017-11-20 22:36
https://kosova-info.com/gani-dreshaj-komenton-rezultatin-e-ngushte-ne-istog/60%Daily2017-11-20 22:27
https://kosova-info.com/partizani-ia-prish-kontraten-edgar-canit/60%Daily2017-11-20 22:26
https://kosova-info.com/tre-muaj-zgjati-rruga-e-nje-ankese-nga-gjykata-ne-podujeve-ne-gjykaten-e-apelit/60%Daily2017-11-20 22:20
https://kosova-info.com/nota-e-shaqirit-per-paraqitjen-ndaj-brighton/60%Daily2017-11-20 22:14
https://kosova-info.com/gold-ag-ne-duet-me-rexhep-selimin/60%Daily2017-11-20 22:10
https://kosova-info.com/deklarohet-motra-e-dukagjin-goranit-per-perfshirjen-e-saj-ne-bartjen-e-votuesve/60%Daily2017-11-20 22:08
https://kosova-info.com/trump-shpall-korene-veriore-sponsor-te-terrorizmit/60%Daily2017-11-20 22:02
https://kosova-info.com/galaxy-s9-kopjon-iphone-x/60%Daily2017-11-20 21:58
https://kosova-info.com/shaqiri-asiston-te-barazimi-stokes-me-brighton/60%Daily2017-11-20 21:56
https://kosova-info.com/fotografi-e-aferdita-dreshajt-e-pa-pare-ndonjehere-veshtire-ta-njihni/60%Daily2017-11-20 21:55
https://kosova-info.com/sherr-mes-shqiptareve-ne-france-njeri-plagoset-rende-me-thike/60%Daily2017-11-20 21:51
https://kosova-info.com/kosovare-asllani-zgjidhet-futbollistja-e-vitit-ne-suedi/60%Daily2017-11-20 21:50
https://kosova-info.com/ahmeti-meta-te-thellohet-bashkepunimi-midis-dy-vendeve/60%Daily2017-11-20 21:41
https://kosova-info.com/largohet-zidane-reali-behet-me-trajner-te-ri-veren-e-ardhshme/60%Daily2017-11-20 21:39
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-befasohet-nga-i-dashuri-biznismen/60%Daily2017-11-20 21:37
https://kosova-info.com/nuk-ja-dal-dot-burrit-ne-seks-ja-cfare-beni-ai-pasi/60%Daily2017-11-20 21:34
https://kosova-info.com/arban-abrashi-prishtina-tashme-ka-kryetar-te-ri/60%Daily2017-11-20 21:30
https://kosova-info.com/griezmann-zbulon-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2017-11-20 21:27
https://kosova-info.com/abrashi-po-fiton/60%Daily2017-11-20 21:24
https://kosova-info.com/edhe-dardan-sejdiu-pjese-e-bartjes-se-votuesve-ne-prishtine-foto/60%Daily2017-11-20 21:14
https://kosova-info.com/morena-e-trishtuar-gjysme-e-zhveshur-nga-shtrati-besimi-vret/60%Daily2017-11-20 21:12
https://kosova-info.com/ish-anetari-i-vetevendosjes-konfirmon-transportin-e-votuesve-nga-vv-ne-diten-e-zgjedhjeve/60%Daily2017-11-20 21:09
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-ldk-se-mund-te-kerkojme-perseritje-te-zgjedhjeve-ne-prishtine/60%Daily2017-11-20 21:04
https://kosova-info.com/obeziteti-dhe-anoreksia-lidhen-me-mungesen-e-hormonit-te-humorit/60%Daily2017-11-20 21:02
https://kosova-info.com/gjysma-e-komunave-do-te-udheheqen-nga-partite-e-njejta/60%Daily2017-11-20 21:01
https://kosova-info.com/edhe-ne-istog-vendosin-votat-me-kusht-ja-dallimi-ndermjet-rugoves-dhe-dreshaj/60%Daily2017-11-20 20:50
https://kosova-info.com/ronaldo-neser-mund-ta-thyej-nje-tjeter-rekord-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-11-20 20:48
https://kosova-info.com/vazhdon-gara-e-ngushte-mes-abrashit-e-ahmetit-per-prishtinen/60%Daily2017-11-20 20:39
https://kosova-info.com/3-gjerat-qe-sduhet-te-beni-kurre-nese-po-trajtoheni-me-antibiotike/60%Daily2017-11-20 20:39
https://kosova-info.com/perez-e-gezon-zidanen-me-nje-transferim-nga-premierliga/60%Daily2017-11-20 20:39
https://kosova-info.com/shaqiri-ben-asistimin-e-javes-ne-premierlige/60%Daily2017-11-20 20:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-epilogu-i-bastit-10-mije-eurosh-mes-fidan-jupollit-e-agim-bahtirin/60%Daily2017-11-20 20:25
https://kosova-info.com/mocion-per-shkarkimin-e-presidentit-mugabe-la-gruan-te-ozurpoje-pushtetin/60%Daily2017-11-20 20:22
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-shihtikishe-nga-agon-amiga-dhe-cozman/60%Daily2017-11-20 20:21
https://kosova-info.com/aplikacionet-qe-ju-duhen-para-krishtlindjeve/60%Daily2017-11-20 20:21
https://kosova-info.com/bonucci-tifozeve-te-milanit-kemi-nevoje-per-ju/60%Daily2017-11-20 20:19
https://kosova-info.com/komenti-i-lori-hoxhes-per-veshjen-e-bleones-ne-amas-nuk-pritej/60%Daily2017-11-20 20:15
https://kosova-info.com/ne-listen-e-organizimit-te-bartjes-se-votuesve-motra-e-deputetit-gorani/60%Daily2017-11-20 20:06
https://kosova-info.com/armend-zemaj-kerkon-pergjigje-nga-prokuroria-per-transportin-e-votuesve-nga-vv-ne-prishtine/60%Daily2017-11-20 20:01
https://kosova-info.com/celularet-nuk-kane-lidhje-me-kancerin-ne-tru/60%Daily2017-11-20 20:00
https://kosova-info.com/uefa-keto-jane-10-skuadrat-me-te-mira-ne-evrope/60%Daily2017-11-20 19:59
https://kosova-info.com/flamuri-i-kosoves-ngritet-ne-konsullaten-ne-iowa/60%Daily2017-11-20 19:57
https://kosova-info.com/rita-sjell-fotografi-e-zhveshur-ne-pjesen-e-siperme/60%Daily2017-11-20 19:51
https://kosova-info.com/grate-afrikane-dhe-shqiptare-deshtojne-femijet-per-shkak-te-mosnjohjes-se-gjuhes/60%Daily2017-11-20 19:48
https://kosova-info.com/kater-skuadrat-qe-kane-siguruar-fazen-tjeter-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-11-20 19:46
https://kosova-info.com/ish-anetari-i-kqz-se-publikon-dokumente-per-manipulimin-e-votave-ne-prishtine-foto/60%Daily2017-11-20 19:43
https://kosova-info.com/abuzimi-i-eulex-it-me-drejtesine-kerkon-pergjigjie-te-forte-nga-kosova/60%Daily2017-11-20 19:35
https://kosova-info.com/reagon-lippi-ventura-ishte-zgjedhje-e-tavecchios-ju-rrefej-perplasjet-me-te/60%Daily2017-11-20 19:27
https://kosova-info.com/skandal-ja-si-vetevendosja-organizoi-transport-per-votues-ne-prishtine-video/60%Daily2017-11-20 19:23
https://kosova-info.com/5-shenjat-te-kancerit-te-stomakut-qe-nuk-duhet-ti-injoroni-kurre/60%Daily2017-11-20 19:19
https://kosova-info.com/ne-kete-komune-dallimi-ndermjet-kandidateve-eshte-vetem-41-vota/60%Daily2017-11-20 19:15
https://kosova-info.com/gjyqtaret-e-eulex-it-i-quajne-kafshe-te-pandehurit-ne-rastin-drenica/60%Daily2017-11-20 19:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-brighton-stoke-city/60%Daily2017-11-20 19:01
https://kosova-info.com/kryetarja-e-speciales-te-enjten-viziton-kosoven/60%Daily2017-11-20 18:59
https://kosova-info.com/nga-sonte-cdo-nate-flini-me-corape-ndikojne-shume-mire-ne-tere-trupin/60%Daily2017-11-20 18:59
https://kosova-info.com/silva-paralajmeron-nje-transferim-bombe-nga-psg/60%Daily2017-11-20 18:51
https://kosova-info.com/tendenca-e-re-e-dimrit-batanija-si-triko/60%Daily2017-11-20 18:40
https://kosova-info.com/vv-reagon-ashper-pas-zvogelimit-te-diferences-ne-prishtine/60%Daily2017-11-20 18:39
https://kosova-info.com/neymar-dua-ti-beje-keto-dy-gjera-para-se-te-martohem/60%Daily2017-11-20 18:37
https://kosova-info.com/valdete-idrizi-flet-pas-humbjes-ne-mitrovice/60%Daily2017-11-20 18:35
https://kosova-info.com/a-mund-ta-permbysin-votat-me-kusht-rezultatin-ne-rahovec-flet-aak-ja/60%Daily2017-11-20 18:30
https://kosova-info.com/zidane-vjen-me-nje-deklarate-per-karim-benzeman/60%Daily2017-11-20 18:26
https://kosova-info.com/edhe-ne-prizren-vendosin-votat-me-kusht-ja-sa-eshte-diferenca/60%Daily2017-11-20 18:22
https://kosova-info.com/grate-mbipeshe-me-te-rrezikuara-nga-kanceri-i-gjirit/60%Daily2017-11-20 18:20
https://kosova-info.com/shkaterrohet-rrjeti-i-prostitucionit-qe-drejtohej-nga-shqiptaret/60%Daily2017-11-20 18:17
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-rinumerimi-i-votave-ne-prishtine-i-domosdoshem/60%Daily2017-11-20 18:10
https://kosova-info.com/maloku-fituesi-i-zgjedhjeve-lista-serbe-video/60%Daily2017-11-20 18:09
https://kosova-info.com/renditja-e-golashenuesve-ne-serie-a/60%Daily2017-11-20 18:05
https://kosova-info.com/kqz-konfirmon-zovgelimin-e-diferences-ndermjet-abrashit-dhe-ahmetit/60%Daily2017-11-20 17:50
https://kosova-info.com/hykmete-bajrami-diferenca-ne-mes-arban-abrashit-dhe-shpend-ahmetit-me-pak-se-100-vota/60%Daily2017-11-20 17:48
https://kosova-info.com/klopp-i-pergjigjet-pyetjes-nese-deshiron-te-behet-trajner-i-barcelones/60%Daily2017-11-20 17:48
https://kosova-info.com/cun-lajci-e-percjelle-ne-banesen-e-fundit-vajzen-e-tij-naten-e-mire-bube/60%Daily2017-11-20 17:40
https://kosova-info.com/agim-aliu-na-presin-shume-pune-per-ta-bere-ferizajn-ashtu-sic-e-duam/60%Daily2017-11-20 17:39
https://kosova-info.com/tahiri-raundi-i-pare-tregon-forcen-e-vertete-te-secilit-subjekt/60%Daily2017-11-20 17:33
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkush-eshte-ojq-ja-fantome-qe-u-bente-dje-presion-votuesve-ta-votojne-shpend-ahmetin/60%Daily2017-11-20 17:32
https://kosova-info.com/valmiri-lufton-per-jete-kerkon-ndihmen-tuaj/60%Daily2017-11-20 17:24
https://kosova-info.com/e-papritur-salah-transferohet-te-real-madrid/60%Daily2017-11-20 17:22
https://kosova-info.com/vllahiu-presim-fitoren-e-arbanit-me-arrogance-nuk-fitohet-prishtina/60%Daily2017-11-20 17:15
https://kosova-info.com/vllahiu-presim-fitoren-e-arbanit-me-arrogance-nuk-fitohet-prishtina/60%Daily2017-11-20 17:15
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-ne-la-liga-prine-messi-zhduket-ronaldo/60%Daily2017-11-20 17:15
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-befason-me-deklaraten-nuk-e-njeh-ledri-vulen/60%Daily2017-11-20 17:14
https://kosova-info.com/arbana-xharra-i-reagon-rrahim-pacollit-shihemi-ne-gjykate/60%Daily2017-11-20 17:09
https://kosova-info.com/studim-qente-ju-shtojne-jeten/60%Daily2017-11-20 17:03
https://kosova-info.com/zemaj-tregon-sa-vota-eshte-shpend-ahmeti-para-arban-abrashit/60%Daily2017-11-20 17:00
https://kosova-info.com/koha-kur-sulmuesi-i-interit-mbante-ne-fanelle-numrin-18/60%Daily2017-11-20 16:56
https://kosova-info.com/arsyeja-interesante-pse-aguero-dhe-jesus-nuk-mund-te-luajne-se-bashku/60%Daily2017-11-20 16:34
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-ne-nje-dhome-me-bleonen-kjo-e-fundit-nudo/60%Daily2017-11-20 16:34
https://kosova-info.com/thaci-paqja-dhe-dialogu-jane-vlera-qe-i-bejne-bashke-kanadane-dhe-kosoven/60%Daily2017-11-20 16:32
https://kosova-info.com/ahmetit-i-rrezikohet-fitorja-ne-prishtine-ngushtohet-edhe-me-shume-diferenca/60%Daily2017-11-20 16:26
https://kosova-info.com/ndihma-per-kosoven-ne-luftimin-e-korrupsionit/60%Daily2017-11-20 16:21
https://kosova-info.com/mourinho-kercenon-unitedin-kerkon-keta-kater-lojtare-per-te-qendruar/60%Daily2017-11-20 16:17
https://kosova-info.com/haradinaj-emocionon-me-fjalet-pas-vdekjes-se-vajzes-se-cun-lajqit/60%Daily2017-11-20 16:14
https://kosova-info.com/lluka-takoi-ambasadorin-japonez-flasin-per-projektet-ne-energji/60%Daily2017-11-20 16:08
https://kosova-info.com/zyrtare-anulohet-meci-mes-haye-dhe-bellew-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-11-20 16:04
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-zyrtarin-kryesor-operues-te-mcc-jonathan-nash/60%Daily2017-11-20 16:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-i-vetem-qe-ramush-haradinaj-e-ndjek-ne-instagram/60%Daily2017-11-20 16:00
https://kosova-info.com/rrahim-pacolli-padit-arbana-xharren/60%Daily2017-11-20 15:55
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-premierlige-me-shume-befasi/60%Daily2017-11-20 15:53
https://kosova-info.com/denohen-me-burg-dhe-me-gjobe-te-akuzuarit-per-fajde-dhe-keqperdorim-detyre/60%Daily2017-11-20 15:50
https://kosova-info.com/mustafe-mucaj-sic-nuk-e-keni-pare-shfaqet-duke-ushtruar-ne-palester-me-vajzen-e-tij/60%Daily2017-11-20 15:48
https://kosova-info.com/kryetari-i-pdk-se-sjam-i-kenaqur-me-rezultatin-e-balotazhit/60%Daily2017-11-20 15:45
https://kosova-info.com/ronaldo-shperthen-ne-zhveshtore-per-formen-e-dobet-te-realit/60%Daily2017-11-20 15:43
https://kosova-info.com/filmi-shqiptar-dita-ze-fill-shperblehet-me-cmimin-golden-sun/60%Daily2017-11-20 15:36
https://kosova-info.com/njihuni-me-tri-vajzat-seksi-te-rambos/60%Daily2017-11-20 15:30
https://kosova-info.com/veseli-te-gjitha-grupet-parlamentare-kerkuan-qe-te-mos-kete-seance-kuvendi/60%Daily2017-11-20 15:28
https://kosova-info.com/kater-trajneret-e-medhenj-qe-mund-te-marrin-drejtimin-e-italise/60%Daily2017-11-20 15:28
https://kosova-info.com/pas-me-shume-se-dy-javesh-te-enjten-kuvendi-mban-seancen-e-radhes/60%Daily2017-11-20 15:21
https://kosova-info.com/allegri-pas-humbjes-nga-sampdoria-tregon-se-ku-duhet-te-permiresohet-juventusi/60%Daily2017-11-20 15:17
https://kosova-info.com/nisma-do-te-jemi-ne-bashkeqeverisje-ne-11-komuna/60%Daily2017-11-20 15:16
https://kosova-info.com/reshitaj-merr-perkrahje-nga-giz-ne-fushen-e-mjedisit/60%Daily2017-11-20 15:11
https://kosova-info.com/ja-kush-ishte-dikur-xheri-nena-e-ledri-vules/60%Daily2017-11-20 15:06
https://kosova-info.com/31-shtete-pjesemarrese-ne-konkursin-e-fotografise-ne-presheve/60%Daily2017-11-20 15:04
https://kosova-info.com/polici-i-akuzuar-per-keqperdorim-te-informates-shpallet-i-pafajshem/60%Daily2017-11-20 15:02
https://kosova-info.com/haradinaj-po-punojme-per-edukimin-cilesor-dhe-mireqenien-e-femijeve-te-kosoves/60%Daily2017-11-20 14:59
https://kosova-info.com/dua-lipa-befasohet-nga-pritja-qe-iu-be-asaj-dhe-te-dashurit-ne-meksike/60%Daily2017-11-20 14:58
https://kosova-info.com/mbyllet-derbi-i-madh-ne-shqiperi-rezultat-befasues/60%Daily2017-11-20 14:56
https://kosova-info.com/haradinaj-po-punojme-per-edukimin-cilesor-dhe-mireqenien-e-femijeve-te-kosoves-2/60%Daily2017-11-20 14:54
https://kosova-info.com/videoja-nga-derbi-i-madridit-qe-po-e-turperon-ronaldon/60%Daily2017-11-20 14:45
https://kosova-info.com/ngushtohet-diferenca-ne-prishtine-arban-abrashi-fiton-plus-100-vota/60%Daily2017-11-20 14:43
https://kosova-info.com/po-vjen-hiti-ledri-e-noizy-perfundojne-kengen/60%Daily2017-11-20 14:40
https://kosova-info.com/wenger-me-deklarate-te-cmendur-per-cityn-e-guardiolas/60%Daily2017-11-20 14:38
https://kosova-info.com/kazakistan-filloi-procesi-kunder-ekstremisteve-islamike/60%Daily2017-11-20 14:26
https://kosova-info.com/olsi-deklaroi-se-e-kishte-tradhetuar-reagon-fjorentina/60%Daily2017-11-20 14:24
https://kosova-info.com/pronat-mahnitese-te-miliarderit-te-oracle-foto/60%Daily2017-11-20 14:24
https://kosova-info.com/ronaldo-benzema-turp-i-madh/60%Daily2017-11-20 14:18
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-kosova-deshmoi-edhe-nje-here-zgjedhje-te-nivelit-me-te-larte-profesional/60%Daily2017-11-20 14:10
https://kosova-info.com/odegaard-i-jashtezakonshem-reali-me-siguri-eshte-penduar-per-te/60%Daily2017-11-20 14:06
https://kosova-info.com/mediet-e-huaja-bleona-e-bebe-ne-mesin-e-yjeve-te-veshura-me-keq-ne-ama-2017/60%Daily2017-11-20 14:06
https://kosova-info.com/presidenti-pro-rus-i-cekise-do-te-takohet-me-putinin/60%Daily2017-11-20 14:02
https://kosova-info.com/5-hapa-per-te-planifikuar-udhetimin-e-endrrave/60%Daily2017-11-20 14:00
https://kosova-info.com/rama-per-ft-kam-kerkuar-ndihme-nga-be-ja-per-ti-kapur-baronet-e-droges/60%Daily2017-11-20 13:57
https://kosova-info.com/basha-vangjush-dako-eshte-pergjuar-me-kriminele-duke-blere-vota/60%Daily2017-11-20 13:53
https://kosova-info.com/shenjat-paralajmeruese-te-kancerit-te-stomakut-qe-nuk-duhet-ti-injoroni-kurre/60%Daily2017-11-20 13:49
https://kosova-info.com/lajm-super-emocionues-nga-ballisti/60%Daily2017-11-20 13:43
https://kosova-info.com/zgjedhjet-lokale-rikonfiguruan-skenen-politike/60%Daily2017-11-20 13:42
https://kosova-info.com/meta-marredheniet-mes-dy-popujve-percaktuese-per-nje-te-ardhme-evropiane/60%Daily2017-11-20 13:42
https://kosova-info.com/mozzik-dhe-getinjo-kane-nje-befasi-per-fansat/60%Daily2017-11-20 13:40
https://kosova-info.com/kerkohet-ndalimi-me-ligj-i-ndeshkimit-fizik-te-femijeve/60%Daily2017-11-20 13:39
https://kosova-info.com/si-te-paraqiteni-me-e-mencur-sesa-jeni/60%Daily2017-11-20 13:27
https://kosova-info.com/pas-marteses-labi-dhe-qendresa-sjellin-imazhin-me-te-bukur/60%Daily2017-11-20 13:20
https://kosova-info.com/haradinaj-nese-e-permiresojme-sundimin-e-ligjit-mund-te-marrim-me-shume-para-nga-amerika/60%Daily2017-11-20 13:13
https://kosova-info.com/sanchez-ne-la-liga-skuadra-e-re-eshte-befasi-e-madhe/60%Daily2017-11-20 13:13
https://kosova-info.com/deklarata-e-pare-e-kreut-te-pdk-se-pas-balotazhit-po-presim-numerimin-e-cdo-vote/60%Daily2017-11-20 13:10
https://kosova-info.com/ne-telegramin-ngushellues-edi-rama-vlereson-larte-vepren-e-aleksander-lalos/60%Daily2017-11-20 12:59
https://kosova-info.com/lumezi-flet-per-provimin-e-jurispodences-si-ka-mundesi-te-merret-burim-reference-i-denuari-per-korrupsion/60%Daily2017-11-20 12:54
https://kosova-info.com/zyrtare-vendim-i-madh-nga-kryetari-i-federates-se-futbollit-te-italise/60%Daily2017-11-20 12:48
https://kosova-info.com/njihuni-me-foshnjen-e-vedat-ademit-dhe-doreles/60%Daily2017-11-20 12:39
https://kosova-info.com/icardi-e-ka-nje-kerkese-per-bashkelojtaret-te-interi/60%Daily2017-11-20 12:25
https://kosova-info.com/kqz-brenda-pak-ditesh-fillon-numerimi-i-votave-me-kusht/60%Daily2017-11-20 12:21
https://kosova-info.com/bija-e-tyre-zgjohet-me-te-nxira-neper-trup-ajo-cfare-kishte-ishte/60%Daily2017-11-20 12:21
https://kosova-info.com/sahit-plisi-prezanton-shoket-e-tij-ja-kush-jane/60%Daily2017-11-20 12:20
https://kosova-info.com/orest-sota-mbetet-ne-burg-prokuroria-parate-e-gjetura-te-saimir-tahirit/60%Daily2017-11-20 12:04
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-i-dedikon-fjale-dashurie-miriamit/60%Daily2017-11-20 12:01
https://kosova-info.com/kurti-ka-mundur-tia-jap-bahtirit-mitrovicen-per-prishtinen-por-a-mundet-neser-me-ja-dhane-trepcen-pacollit-per-kosoven/60%Daily2017-11-20 11:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendi-me-numrin-me-te-madh-te-veturave-per-banore/60%Daily2017-11-20 11:51
https://kosova-info.com/lumezi-u-deshmua-se-e-kam-kryer-provimin-e-jurisprudences/60%Daily2017-11-20 11:49
https://kosova-info.com/enca-u-pergjigjet-kritikave-per-kanabisin-ne-thonj/60%Daily2017-11-20 11:44
https://kosova-info.com/perleshje-mes-kater-personave-ne-kline/60%Daily2017-11-20 11:40
https://kosova-info.com/zyrtare-klubi-i-premierliges-shkarkon-trajnerin/60%Daily2017-11-20 11:37
https://kosova-info.com/gjilan-mosmarreveshja-ne-komunikacion-shkakton-sulm-me-thike/60%Daily2017-11-20 11:32
https://kosova-info.com/denohet-me-burgim-me-kusht-dhe-me-gjobe-per-pervetesim-ne-detyre/60%Daily2017-11-20 11:29
https://kosova-info.com/vv-me-dy-deputete-te-rinj-ne-kuvend/60%Daily2017-11-20 11:27
https://kosova-info.com/hoxhaj-pret-homologen-nga-shqiperia-flasin-per-partneritetin-strategjik-dhe-mbledhjen-e-perbashket-te-qeverive/60%Daily2017-11-20 11:24
https://kosova-info.com/fjolla-morina-akuzon-morenen-o-hajn-i-vranjevcit/60%Daily2017-11-20 11:24
https://kosova-info.com/cmendet-perez-shikoni-dy-super-transferimet-qe-vijne-nga-anglia/60%Daily2017-11-20 11:21
https://kosova-info.com/veseli-te-drejtat-e-femijeve-jane-me-te-rendesishme-ne-vendin-tone/60%Daily2017-11-20 11:17
https://kosova-info.com/valverde-largon-5-futbolliste-nga-barcelona/60%Daily2017-11-20 11:02
https://kosova-info.com/zevendeskryeministri-gashi-privatizimi-nuk-ishte-shkopi-magjik-per-zhvillimin-e-kosoves/60%Daily2017-11-20 10:54
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-pas-takimit-me-eliot-engel-kosova-perjetesisht-me-ameriken/60%Daily2017-11-20 10:53
https://kosova-info.com/kjo-tavoline-eshte-perfekte-per-dhimbje-te-shpines/60%Daily2017-11-20 10:43
https://kosova-info.com/alcantara-befason-te-gjithe-me-vendimin-per-te-ardhmen/60%Daily2017-11-20 10:41
https://kosova-info.com/perkthehet-dosja-habilaj-sot-dorezohet-ne-prokurori/60%Daily2017-11-20 10:33
https://kosova-info.com/zaimina-ben-edhe-nje-nderhyrje-ne-buze/60%Daily2017-11-20 10:30
https://kosova-info.com/zaimina-ben-edhe-nje-nderhyrje-ne-buze/60%Daily2017-11-20 10:30
https://kosova-info.com/kanada-perfundon-forumi-nderkombetar-i-sigurise-halifax/60%Daily2017-11-20 10:25
https://kosova-info.com/xavi-shenon-gol-te-jashtezakonshem/60%Daily2017-11-20 10:22
https://kosova-info.com/uke-rugova-gjykohet-te-merkuren/60%Daily2017-11-20 10:22
https://kosova-info.com/mimoza-kusari-lajmerohet-pas-humbjes-e-uron-ardian-gjinin-per-fitoren-ne-gjakove/60%Daily2017-11-20 10:17
https://kosova-info.com/ja-si-u-duken-te-famshmit-ne-tapetin-e-kuq-te-american-music-awards/60%Daily2017-11-20 10:10
https://kosova-info.com/kmdlnj-te-pranohen-rezultatet-e-balotazhit-zgjedhjet-shkuan-mire/60%Daily2017-11-20 10:08
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-beje-italia-tani-pergjigje-interesante-nga-tare/60%Daily2017-11-20 10:08
https://kosova-info.com/india-hoqi-dore-nga-marreveshja-per-raketat-me-izraelin/60%Daily2017-11-20 10:05
https://kosova-info.com/si-te-largoni-pikat-e-zeza-ne-menyre-natyrale/60%Daily2017-11-20 10:04
https://kosova-info.com/dodik-nuk-jam-kunder-pavaresise-se-kosoves-por-veriu-i-takon-serbise/60%Daily2017-11-20 09:58
https://kosova-info.com/prekese-vargjet-lamtumirese-te-cun-lajcit-per-bijen/60%Daily2017-11-20 09:45
https://kosova-info.com/prekese-vargjet-lamtumirese-te-cun-lajcit-per-bijen/60%Daily2017-11-20 09:45
https://kosova-info.com/sdo-te-besoni-qe-sa-kohe-messi-ska-shenuar-gol-jashte-shtepise-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-11-20 09:43
https://kosova-info.com/frasher-krasniqit-i-rrezikohet-mandati-i-deputetit/60%Daily2017-11-20 09:43
https://kosova-info.com/avdijaj-hero-i-skuadres-se-tij-shenon-dy-golesh/60%Daily2017-11-20 09:36
https://kosova-info.com/thaci-takon-sekretarin-e-nato-s-flasin-per-ushtrine/60%Daily2017-11-20 09:34
https://kosova-info.com/pakistan-nga-aksidenti-i-rende-jane-vrare-dhjetera-vete/60%Daily2017-11-20 09:30
https://kosova-info.com/pse-duhet-te-flini-me-corape-naten/60%Daily2017-11-20 09:25
https://kosova-info.com/keshtu-u-paraqit-bebe-rexha-mbreme-ne-ama-2017/60%Daily2017-11-20 09:20
https://kosova-info.com/engel-askush-nuk-me-besoi-se-kosova-do-te-jete-e-lire-tani-e-keni-mbeshtetjen-e-plote-te-amerikes/60%Daily2017-11-20 09:15
https://kosova-info.com/e-qeshura-eshte-ngjitese/60%Daily2017-11-20 09:13
https://kosova-info.com/argjentina-befason-te-gjithe-me-fanellat-e-reja-per-kupen-e-botes/60%Daily2017-11-20 09:10
https://kosova-info.com/mugabe-refuzoi-te-paraqes-doreheqje/60%Daily2017-11-20 09:04
https://kosova-info.com/tete-menyra-si-ta-beni-nje-mashkull-per-vete-pa-thene-as-edhe-nje-fjale/60%Daily2017-11-20 09:02
https://kosova-info.com/spalletti-me-deklarate-te-papritur-per-venturan/60%Daily2017-11-20 09:00
https://kosova-info.com/elhaida-dani-vjen-e-ngrire-ne-kenga-magjike-2017/60%Daily2017-11-20 09:00
https://kosova-info.com/engel-mos-ta-mbajme-peng-kosoven-ta-zgjidhim-demarkacionin/60%Daily2017-11-20 08:58
https://kosova-info.com/dite-e-madhe-per-kosoven/60%Daily2017-11-20 08:51
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-me-pak-vota-se-ne-2013-arban-abrashi-me-shume-se-isa-mustafa/60%Daily2017-11-20 08:49
https://kosova-info.com/gold-ag-ia-thote-kenges-me-cifteli-bashke-me-rexhep-selimin/60%Daily2017-11-20 08:35
https://kosova-info.com/japoni-ushtria-amerikane-e-ndaloi-blerjen-e-alkoolit-pas-nje-aksidenti/60%Daily2017-11-20 08:27
https://kosova-info.com/bernard-te-klubi-i-madh-i-premierliges/60%Daily2017-11-20 08:22
https://kosova-info.com/estrada-kujton-aleksander-lalon-mirenjohje-per-muziken-qe-na-dhurove/60%Daily2017-11-20 08:14
https://kosova-info.com/ilir-meta-vizite-zyrtare-ne-maqedoni/60%Daily2017-11-20 08:12
https://kosova-info.com/befason-shaw-kalon-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2017-11-20 08:04
https://kosova-info.com/keta-jane-fituesit-e-american-music-awards/60%Daily2017-11-20 07:49
https://kosova-info.com/eksporti-i-serbise-ne-kosove-450-milione-euro/60%Daily2017-11-20 07:48
https://kosova-info.com/sturridge-trondite-tifozet-e-liverpoolit/60%Daily2017-11-20 07:40
https://kosova-info.com/gjermani-merkel-deshtoi-ta-formoje-koalicionin-qeverises/60%Daily2017-11-20 07:36
https://kosova-info.com/musaka-nga-buka-bajate-nga-jashte-kercelluese-brenda-e-njelmet-dhe-e-bute/60%Daily2017-11-20 07:30
https://kosova-info.com/nga-australia-e-nxehte-rita-fotografohet-nudo/60%Daily2017-11-20 07:29
https://kosova-info.com/nga-neser-ngriten-temperaturat/60%Daily2017-11-20 07:26
https://kosova-info.com/guardiola-nese-ndodh-kjo-do-ti-vras-lojtaret-e-cityt/60%Daily2017-11-20 07:25
https://kosova-info.com/ja-sa-per-qind-e-qytetareve-dolen-ne-zgjedhjet-e-djeshme/60%Daily2017-11-20 07:21
https://kosova-info.com/gezohet-xherdan-shaqiri/60%Daily2017-11-20 07:18
https://kosova-info.com/bleona-merr-pjese-ne-ama-paraqitet-tejet-provokuese/60%Daily2017-11-20 07:06
https://kosova-info.com/gare-e-ngushte-ne-pritje-ne-numerimit-te-votave-me-kusht/60%Daily2017-11-20 07:03
https://kosova-info.com/shtohen-reshjet-afrohet-bora-ulen-temperaturat/60%Daily2017-11-20 06:54
https://kosova-info.com/mbreteresha-elizabeth-dhe-princi-philip-e-festojne-70-vjetorin-e-marteses/60%Daily2017-11-20 06:50
https://kosova-info.com/rezultatet-preliminare-keta-pritet-te-jene-kryetaret-e-rinj-ne-38-komunat-e-kosoves/60%Daily2017-11-20 06:43
https://kosova-info.com/qeveria-mban-mbledhje-solemne-per-nder-te-eliot-engel/60%Daily2017-11-20 06:40
https://kosova-info.com/mblidhet-kryesia-e-kuvendit-2/60%Daily2017-11-20 06:34
https://kosova-info.com/ky-kandidat-komune-fitoi-vetem-per-10-vota-dallim/60%Daily2017-11-20 06:29
https://kosova-info.com/cfare-problemesh-shendetesore-fshihen-pas-qimeve-ne-fytyre-ja-metodat-me-te-mira-te-eleminimit/60%Daily2017-11-19 22:59
https://kosova-info.com/zimbabve-partia-ne-pushtet-shkarkon-presidentin-mugabe/60%Daily2017-11-19 22:56
https://kosova-info.com/arrestohet-shqiptari-i-kerkuar-ne-te-gjithe-europen/60%Daily2017-11-19 22:54
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-habit-me-deklaraten-per-1-mln-euro-shkoj-me-nje-femer/60%Daily2017-11-19 22:51
https://kosova-info.com/gjeografia-e-re-e-partive-ne-komuna/60%Daily2017-11-19 22:49
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-formacioni-i-shekullit/60%Daily2017-11-19 22:46
https://kosova-info.com/penisi-juaj-tkurret-dhe-zvogelohet-nga-keto-veprime-qe-beni-mjeket-alarmojne-burrat/60%Daily2017-11-19 22:44
https://kosova-info.com/arban-abrashi-beson-se-do-te-fitoje-ne-prishtine/60%Daily2017-11-19 22:35
https://kosova-info.com/pdk-fituesi-ne-prizren-percaktohet-pas-numerimit-te-votave-me-kusht/60%Daily2017-11-19 22:28
https://kosova-info.com/shkenda-nudo-keshtu-ka-zgjedhur-ti-pres-rezultatet-e-balotazhit/60%Daily2017-11-19 22:26
https://kosova-info.com/labi-uron-keta-dy-kandidate-qe-fituan-ne-balotazh/60%Daily2017-11-19 22:23
https://kosova-info.com/labi-uron-keta-dy-kandidate-qe-fituan-ne-balotazh/60%Daily2017-11-19 22:23
https://kosova-info.com/festes-se-aak-se-i-bashkohet-edhe-kongresmeni-eliot-engel/60%Daily2017-11-19 22:21
https://kosova-info.com/festes-se-aak-se-i-bashkohet-edhe-kongresmeni-eliot-engel-2/60%Daily2017-11-19 22:21
https://kosova-info.com/vartesia-nga-seksi-rrefehet-25-vjecarja-e-beja-6-here-ne-dite-dhe-prape/60%Daily2017-11-19 22:20
https://kosova-info.com/sfarqa-pranon-humbjen-ne-ferizaj-thote-se-vazhdon-lufta-per-fuqizim-politik/60%Daily2017-11-19 22:19
https://kosova-info.com/sfarqa-pranon-humbjen-ne-ferizaj-thote-se-vazhdon-lufta-per-fuqizim-politik-2/60%Daily2017-11-19 22:19
https://kosova-info.com/ylli-i-superliges-e-feston-duke-kercyer-fitoren-e-bahtirit-ne-mitrovice/60%Daily2017-11-19 22:15
https://kosova-info.com/nderpritet-emisioni-cest-la-vie-ne-nderim-te-aleksander-lalos/60%Daily2017-11-19 22:14
https://kosova-info.com/a-ishin-keto-zgjedhjet-me-dramatike-ndonjehere-ne-kosove/60%Daily2017-11-19 22:11
https://kosova-info.com/a-ishin-keto-zgjedhjet-me-dramatike-ndonjehere-ne-kosove-2/60%Daily2017-11-19 22:11
https://kosova-info.com/hoti-ldk-u-konfirmua-partia-me-e-madhe-ne-kosove/60%Daily2017-11-19 22:10
https://kosova-info.com/hoti-ldk-u-konfirmua-partia-me-e-madhe-ne-kosove-2/60%Daily2017-11-19 22:10
https://kosova-info.com/inter-20-atalanta-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-19 22:01
https://kosova-info.com/sahit-plisi-ka-shkuar-per-te-votuar-i-shoqeruar-me-muzike/60%Daily2017-11-19 22:01
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-plagosjen-ne-prishtine/60%Daily2017-11-19 21:59
https://kosova-info.com/fansi-i-cmendur-prene-doren-shkruan-me-gjak-emrin-e-kengetares-se-njohur/60%Daily2017-11-19 21:52
https://kosova-info.com/delawie-zgjedhjet-e-sotme-deshmi-e-zhvillimit-demokratik-te-kosoves/60%Daily2017-11-19 21:45
https://kosova-info.com/vdes-anetari-i-jurise-se-emisionit-cest-la-vie/60%Daily2017-11-19 21:42
https://kosova-info.com/icardi-e-rikthen-interin-te-fitorja/60%Daily2017-11-19 21:42
https://kosova-info.com/zyrtarisht-asnje-komune-e-kosoves-nuk-udhehiqet-nga-grate/60%Daily2017-11-19 21:41
https://kosova-info.com/nga-sa-komuna-fituan-partite-politike-ldk-e-para-aak-e-dyta-pdk-e-treta/60%Daily2017-11-19 21:39
https://kosova-info.com/terapia-e-veres-2/60%Daily2017-11-19 21:32
https://kosova-info.com/zbulohet-se-kujt-ia-dha-voten-gold-ag-ne-keto-zgjedhje/60%Daily2017-11-19 21:18
https://kosova-info.com/pal-lekaj-tall-keq-mimoza-kusarin-me-vije-keq/60%Daily2017-11-19 21:12
https://kosova-info.com/icardi-dyfishon-epersine-per-interin/60%Daily2017-11-19 21:11
https://kosova-info.com/ne-kacanik-fiton-besim-ilazi-i-pdk-se/60%Daily2017-11-19 21:09
https://kosova-info.com/interi-kalon-ne-epersi-ndaj-atalantas/60%Daily2017-11-19 21:01
https://kosova-info.com/zyrtare-ne-kline-zenun-elezaj-rrezon-nga-fronti-10-vjecar-sokol-bashoten/60%Daily2017-11-19 21:00
https://kosova-info.com/zyrtare-ne-kline-zenun-elezaj-rrezon-nga-fronti-10-vjecar-sokol-bashoten/60%Daily2017-11-19 21:00
https://kosova-info.com/martohet-motra-e-florianit-keshtu-duket-nuse/60%Daily2017-11-19 20:56
https://kosova-info.com/vetevendosje-feston-ne-prishtine-shpend-ahmeti-do-qeverisim-edhe-4-vite-foto-video/60%Daily2017-11-19 20:56
https://kosova-info.com/vetevendosje-feston-ne-prishtine-shpend-ahmeti-do-qeverisim-edhe-4-vite-foto-video/60%Daily2017-11-19 20:56
https://kosova-info.com/ldk-diferenca-ne-prishtine-eshte-per-vetem-188-vota-nderkohe-1500-votat-me-kusht-do-te-na-nxjerrin-fitues/60%Daily2017-11-19 20:52
https://kosova-info.com/ldk-diferenca-ne-prishtine-eshte-per-vetem-188-vota-nderkohe-1500-votat-me-kusht-do-te-na-nxjerrin-fitues/60%Daily2017-11-19 20:52
https://kosova-info.com/konkurenti-i-dwm-rrezikon-pjesemarrjen-neser-ja-cfare-ka-ndodhur/60%Daily2017-11-19 20:48
https://kosova-info.com/mbyllet-numerimi-ne-prishtine-shpend-ahmeti-prin-me-vetem-247-vota/60%Daily2017-11-19 20:44
https://kosova-info.com/mbyllet-numerimi-ne-prishtine-shpend-ahmeti-prin-me-vetem-247-vota/60%Daily2017-11-19 20:44
https://kosova-info.com/zyrtare-pdk-me-41-vota-me-shume-fiton-ne-dragash/60%Daily2017-11-19 20:37
https://kosova-info.com/zyrtare-pdk-me-41-vota-me-shume-fiton-ne-dragash/60%Daily2017-11-19 20:37
https://kosova-info.com/inter-atalanta-rezultat-i-papritur-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2017-11-19 20:37
https://kosova-info.com/a-eshte-fituese-e-balotazhit-aak-ja-do-te-qeverise-ne-plot-7-komuna/60%Daily2017-11-19 20:30
https://kosova-info.com/a-eshte-fituese-e-balotazhit-aak-ja-do-te-qeverise-ne-plot-7-komuna/60%Daily2017-11-19 20:30
https://kosova-info.com/rekord-historik-ne-boks-e-nokauton-kundershtarin-per-11-sekonda/60%Daily2017-11-19 20:29
https://kosova-info.com/blero-smerzitet-per-zgjedhjet-ja-ku-ka-shkuar/60%Daily2017-11-19 20:29
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-po-ndodh-me-rezultatin-ne-prishtine/60%Daily2017-11-19 20:22
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-po-ndodh-me-rezultatin-ne-prishtine/60%Daily2017-11-19 20:22
https://kosova-info.com/sadiku-futet-ne-loje-tifozet-e-legias-djegin-stadiumin-dhe-nderpresin-ndeshjen-tre-here/60%Daily2017-11-19 20:16
https://kosova-info.com/vajza-qe-i-zuri-vendin-nora-istrefit/60%Daily2017-11-19 20:04
https://kosova-info.com/vetevendosje-shpalle-fitoren-ne-prizren-video/60%Daily2017-11-19 19:55
https://kosova-info.com/vazhdon-drama-ne-prishtine-arban-abrashi-prin-nga-60-mije-votat-e-numeruara/60%Daily2017-11-19 19:54
https://kosova-info.com/votoi-edhe-mihrije-braha-keshtu-dukej-kengetarja-gjate-procesit/60%Daily2017-11-19 19:43
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-me-ronaldon-ja-cfare-i-ndodhi-ndaj-atleticos/60%Daily2017-11-19 19:42
https://kosova-info.com/agim-veliu-shpall-fitoren-ne-podujeve/60%Daily2017-11-19 19:42
https://kosova-info.com/gare-e-ngushte-ne-prizren-ja-kush-po-prin/60%Daily2017-11-19 19:41
https://kosova-info.com/aak-ja-pretendon-se-e-ka-fituar-edhe-klinen/60%Daily2017-11-19 19:40
https://kosova-info.com/muharrem-sfarqa-pranon-humbjen-ne-ferizaj/60%Daily2017-11-19 19:37
https://kosova-info.com/smajl-latifi-e-shpall-fitoren-e-aak-se-ne-rahovec/60%Daily2017-11-19 19:35
https://kosova-info.com/xhafer-tahiri-vushtrria-do-te-jete-shembull-per-kosoven/60%Daily2017-11-19 19:34
https://kosova-info.com/mesazhi-i-votuesit-ne-fletevotimin-e-ferizajt/60%Daily2017-11-19 19:29
https://kosova-info.com/sergio-aguero-transferohet-ne-real-madrid-nese-ndodhe-kjo-gje/60%Daily2017-11-19 19:23
https://kosova-info.com/gazetarja-shqiptare-perndiqet-nga-nje-grua-e-panjohur-me-futi-friken/60%Daily2017-11-19 19:22
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-bie-ne-koma/60%Daily2017-11-19 18:57
https://kosova-info.com/inter-atalanta-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-11-19 18:52
https://kosova-info.com/fjolla-morina-ne-krahet-e-nje-mashkulli-misterioz/60%Daily2017-11-19 18:52
https://kosova-info.com/i-jashtezakonshem-kololli-shenon-me-panenka/60%Daily2017-11-19 18:46
https://kosova-info.com/i-gjithe-stadiumi-feston-si-messi-i-dalin-ne-mbrojtje-yllit-te-tyre/60%Daily2017-11-19 18:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vjehrra-e-ermal-fejzullahut/60%Daily2017-11-19 18:36
https://kosova-info.com/exit-poll-i-ldk-fituese-ne-istog/60%Daily2017-11-19 18:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-rezultati-i-exit-poll-it-per-prizren/60%Daily2017-11-19 18:29
https://kosova-info.com/mbi-38-per-qind-e-qytetareve-votuan-ne-balotazhin-e-zgjedhjeve-lokale/60%Daily2017-11-19 18:28
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-gjilani-i-fitoj-edhe-kater-vite-te-bardha/60%Daily2017-11-19 18:25
https://kosova-info.com/exit-poll-i-ne-gjilan-mbetet-qeverisja-e-njejte/60%Daily2017-11-19 18:22
https://kosova-info.com/fituesi-ne-suhareke-sipas-exit-pollit/60%Daily2017-11-19 18:22
https://kosova-info.com/aktorja-arta-nitaj-ve-ne-rrezik-jeten-e-saj/60%Daily2017-11-19 18:22
https://kosova-info.com/tahiri-pdk-ja-ka-fituar-shumicen-e-komunave-perfshire-edhe-tri-qytetet-e-medha/60%Daily2017-11-19 18:21
https://kosova-info.com/drame-ne-rahovec-50-me-50/60%Daily2017-11-19 18:19
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-transferohet-ne-tottenham/60%Daily2017-11-19 18:19
https://kosova-info.com/exit-poll-ne-gjakove-fiton-bindshem-ardian-gjini/60%Daily2017-11-19 18:16
https://kosova-info.com/bleona-zbulon-kujt-i-dedikohet-kenga-ti-nuk-din-as-me-ma-lyp/60%Daily2017-11-19 18:10
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-kete-trajner-po-e-kerkon-italia/60%Daily2017-11-19 18:01
https://kosova-info.com/yjet-qe-mund-ti-transferoni-falas-ne-janar/60%Daily2017-11-19 17:46
https://kosova-info.com/zvicra-nuk-mund-ti-deboje-te-huajt-qe-kane-shkelur-ligjin/60%Daily2017-11-19 17:30
https://kosova-info.com/kondogbia-shenon-euro-gol/60%Daily2017-11-19 17:27
https://kosova-info.com/gjendet-nje-bombe-e-luftes-se-ii-boterore-ne-himare/60%Daily2017-11-19 17:19
https://kosova-info.com/u-zgjodh-kryetar-me-22-tetor-sot-inspektoi-ujesjellesin/60%Daily2017-11-19 17:18
https://kosova-info.com/vezhguesit-pine-duhan-si-ne-oda-foto/60%Daily2017-11-19 17:17
https://kosova-info.com/shoferi-i-komunes-se-klines-i-thote-prokurorit-se-djali-i-tij-e-fotografoi-voten/60%Daily2017-11-19 17:17
https://kosova-info.com/e-pafalshme-ja-sa-shume-ka-pesuar-reali-kete-sezon-nga-gabimet-e-gjyqtareve/60%Daily2017-11-19 17:16
https://kosova-info.com/ndalja-e-rrymes-ne-gurrakoc-u-be-pas-miratimit-nga-kqz-zgjati-7-minuta/60%Daily2017-11-19 17:13
https://kosova-info.com/merret-ne-pyetje-nen-dyshimin-se-fotografoi-voten/60%Daily2017-11-19 17:03
https://kosova-info.com/bukuroshja-shqiptare-pranon-lidhjen-jam-ne-qiellin-e-shtate/60%Daily2017-11-19 17:02
https://kosova-info.com/aak-vota-ka-vlere-4-vjecare-dilni-votoni/60%Daily2017-11-19 17:00
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-shkelzen-maliqit-per-rezultatin-e-exit-poll-it/60%Daily2017-11-19 16:56
https://kosova-info.com/bigem-ne-duet-me-genen-super-hiti-ne-prag-te-publikimit/60%Daily2017-11-19 16:55
https://kosova-info.com/pogba-do-ta-lija-futbollin-nese/60%Daily2017-11-19 16:52
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-ka-nje-kerkese-per-qytetaret/60%Daily2017-11-19 16:50
https://kosova-info.com/seks-me-nxenesin-arrestohet-mesuesja/60%Daily2017-11-19 16:48
https://kosova-info.com/france-polici-vret-tre-persona-dhe-me-pas-vetevritet/60%Daily2017-11-19 16:34
https://kosova-info.com/valon-berisha-e-ekzekuton-ne-menyre-fantastike-penalltine/60%Daily2017-11-19 16:31
https://kosova-info.com/zbulohet-se-emisioni-i-ri-i-luana-vjollces-eshte-i-kopjuar/60%Daily2017-11-19 16:23
https://kosova-info.com/benevento-thyen-rekordin-e-padeshiruar-te-manchester-united/60%Daily2017-11-19 16:20
https://kosova-info.com/sampdoria-32-juventus-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-19 16:08
https://kosova-info.com/juve-zgjohet-ne-fund-nuk-mjafton-per-ta-evituar-humbjen-nga-sampdoria/60%Daily2017-11-19 15:57
https://kosova-info.com/aurela-gace-incizohet-duke-i-hipur-ne-qafe-kengetarit-te-njohur-ja-momenti/60%Daily2017-11-19 15:56
https://kosova-info.com/edhe-tre-te-arrestuar-ne-mitrovice-per-zgjedhjet/60%Daily2017-11-19 15:49
https://kosova-info.com/vetevendosje-procesi-zgjedhor-po-shkon-mire-dalje-e-ulet-ne-votime/60%Daily2017-11-19 15:48
https://kosova-info.com/adnan-merovci-shfaqet-pa-mustaqet-e-shkurtra-shikoni-si-duket-ai/60%Daily2017-11-19 15:47
https://kosova-info.com/sampdoria-shenon-edhe-golin-e-trete-ndaj-juventusit/60%Daily2017-11-19 15:41
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-votuesve-gjate-pasdites-ne-kline/60%Daily2017-11-19 15:40
https://kosova-info.com/ahmeti-vetem-edhe-tri-ore-per-te-votuar-perpara-prishtine/60%Daily2017-11-19 15:39
https://kosova-info.com/super-gol-ne-ndeshjen-sampdoria-juventus/60%Daily2017-11-19 15:38
https://kosova-info.com/arban-abrashi-flet-per-takimin-me-shpend-ahmetin/60%Daily2017-11-19 15:35
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-tregon-cfare-ndodhi-kur-u-takua-me-arban-abrashin/60%Daily2017-11-19 15:32
https://kosova-info.com/dalje-e-vogel-ne-disa-qendra-te-kosoves/60%Daily2017-11-19 15:24
https://kosova-info.com/fjalet-rreqethese-te-cun-lajcit-per-vajzen-qe-nderroi-jete/60%Daily2017-11-19 15:23
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-flet-per-kengetaren-shqiptare-qe-se-ka-kapur-dot-vdes-per-te/60%Daily2017-11-19 15:22
https://kosova-info.com/sampdoria-befason-juventusin/60%Daily2017-11-19 15:15
https://kosova-info.com/tenton-te-kaloje-barrieren-rreth-shtepise-se-bardhe-arrestohet/60%Daily2017-11-19 15:13
https://kosova-info.com/tenton-te-kaloje-barrieren-rreth-shtepise-se-bardhe-arrestohet-2/60%Daily2017-11-19 15:13
https://kosova-info.com/rrezarta-shkurta-feston-ditelindjen-keshtu-e-uruan-berisha-rama-dhe-tahiri/60%Daily2017-11-19 15:09
https://kosova-info.com/ministrat-arabe-takohen-ne-kairo-per-te-diskutuar-tensionet-ne-rajon/60%Daily2017-11-19 15:07
https://kosova-info.com/ministrat-arabe-takohen-ne-kairo-per-te-diskutuar-tensionet-ne-rajon-2/60%Daily2017-11-19 15:07
https://kosova-info.com/hetemaj-shenon-gol-te-bukur-ne-serie-a/60%Daily2017-11-19 15:07
https://kosova-info.com/ore-vendimtare-per-koalicionin-ne-gjermani/60%Daily2017-11-19 15:07
https://kosova-info.com/e-thote-vete-ciljeta-kaq-para-mbaj-ne-xhep/60%Daily2017-11-19 14:57
https://kosova-info.com/cuadrado-i-vetem-para-portes-portieri-pret-goditjen-e-tij-ne-menyre-qesharake/60%Daily2017-11-19 14:51
https://kosova-info.com/policia-e-prokuroria-intervenojne-ne-banje-te-malisheves/60%Daily2017-11-19 14:46
https://kosova-info.com/isco-e-ben-hore-gjyqtarin-kryesor-te-derbit-te-madridit/60%Daily2017-11-19 14:44
https://kosova-info.com/24-per-qind-e-qytetareve-kane-votuar-deri-ne-ora-15/60%Daily2017-11-19 14:43
https://kosova-info.com/komunat-i-rrisin-shpenzimet-per-mallra-dhe-sherbime-per-40/60%Daily2017-11-19 14:39
https://kosova-info.com/estrada-voton-ja-kush-prej-artisteve-kreu-obligimin-qytetar/60%Daily2017-11-19 14:38
https://kosova-info.com/gjyqtari-shqiptar-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-11-19 14:35
https://kosova-info.com/trajneri-aktual-i-kosoves-tregon-kush-duhet-te-jete-trajneri-i-ardhshem-i-kosoves/60%Daily2017-11-19 14:29
https://kosova-info.com/katastrofe-per-griezmann-lexoni-lajmin-e-fundit/60%Daily2017-11-19 14:21
https://kosova-info.com/manipulim-me-vota-ne-mitrovice-policia-ndalon-aktivistin-e-akrse/60%Daily2017-11-19 14:19
https://kosova-info.com/a-e-dini-si-e-quan-dhurata-te-voglin-e-lopes/60%Daily2017-11-19 14:15
https://kosova-info.com/daciq-britania-i-dergon-note-proteste-surinamit-shkak-kosova/60%Daily2017-11-19 14:13
https://kosova-info.com/pdk-akr-ja-shpif-nga-paniku-i-humbjes/60%Daily2017-11-19 14:13
https://kosova-info.com/neser-shi-e-bore-ne-kosove/60%Daily2017-11-19 14:05
https://kosova-info.com/aida-derguti-mendon-qe-e-ardhmja-e-vushtrrise-behet-me-ldk-ne/60%Daily2017-11-19 14:02
https://kosova-info.com/zyrtari-i-pdk-se-ne-prishtine-nga-neser-perfundon-koha-e-bandave-e-molotovit-ne-kryeqytet/60%Daily2017-11-19 14:01
https://kosova-info.com/veshja-qe-mezi-i-mbulonte-organin-gjenital-jennifer-lopezit/60%Daily2017-11-19 13:55
https://kosova-info.com/etrit-berisha-me-tifozen-me-seksi-ne-serie-a/60%Daily2017-11-19 13:48
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-adhuruesit-e-iphone-it/60%Daily2017-11-19 13:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-reperi-me-i-mire-shqiptar-sipas-teuta-krasniqit/60%Daily2017-11-19 13:29
https://kosova-info.com/mahrez-roma-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-11-19 13:28
https://kosova-info.com/truqia-ndalon-te-gjitha-ngjarjet-e-komunitetit-lgbti/60%Daily2017-11-19 13:24
https://kosova-info.com/nje-islamist-ne-avion-megjithe-prangen-elektronike/60%Daily2017-11-19 13:16
https://kosova-info.com/%e2%80%8bambasadori-delawie-fton-qytetaret-te-dalin-ne-votime/60%Daily2017-11-19 13:16
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sampdoria-juventus/60%Daily2017-11-19 13:08
https://kosova-info.com/voton-shyhrete-behluli-ka-nje-apel-per-qytetaret/60%Daily2017-11-19 13:04
https://kosova-info.com/policia-procesi-zgjedhor-po-zhvillohet-pa-ndonje-incident/60%Daily2017-11-19 13:02
https://kosova-info.com/vendimi-per-ratko-mlladiqin-me-22-nentor/60%Daily2017-11-19 12:59
https://kosova-info.com/lekaj-votoni-ata-qe-do-ti-sherbeje-pa-korrespondence-gjakoves/60%Daily2017-11-19 12:50
https://kosova-info.com/ja-si-do-te-dukeshin-yjet-e-futbollit-po-te-ishin-femra/60%Daily2017-11-19 12:49
https://kosova-info.com/vendimi-per-ratko-mlladiqin-do-te-shpallet-me-22-nentor/60%Daily2017-11-19 12:44
https://kosova-info.com/vesa-ende-nuk-ka-votuar-ka-nje-pyetje-per-ju/60%Daily2017-11-19 12:40
https://kosova-info.com/fjalosen-keq-vezhguesit-e-pdk-se-dhe-vv-se/60%Daily2017-11-19 12:40
https://kosova-info.com/papa-francesku-meshen-ua-perkushton-te-varferve/60%Daily2017-11-19 12:33
https://kosova-info.com/habit-kengetarja-shqiptare-ngacmimi-eshte-edhe-vleresim/60%Daily2017-11-19 12:33
https://kosova-info.com/si-te-zgjidhni-pallto-per-veten/60%Daily2017-11-19 12:28
https://kosova-info.com/pdk-jemi-te-bindur-se-qytetaret-do-ti-zgjedhin-kandidatet-qe-perfaqesojne-unitetin/60%Daily2017-11-19 12:26
https://kosova-info.com/besart-berisha-shenon-perseri-ne-australi/60%Daily2017-11-19 12:24
https://kosova-info.com/getinjo-sqaron-videon-ku-shihet-duke-djegur-parate/60%Daily2017-11-19 12:09
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-i-thote-po-italise/60%Daily2017-11-19 12:07
https://kosova-info.com/pcbs-forcat-izraelite-kete-vit-kane-vrare-14-femije-palestineze/60%Daily2017-11-19 12:01
https://kosova-info.com/nisma-akuzon-pdk-ne-per-presion-ndaj-kryetarit-te-kkz-se-ne-malisheve/60%Daily2017-11-19 11:53
https://kosova-info.com/aak-fton-qytetaret-te-shfrytezojne-te-drejten-per-te-votuar/60%Daily2017-11-19 11:47
https://kosova-info.com/bashkeshortet-e-politikaneve-tane-me-shume-stil-gjate-votimit/60%Daily2017-11-19 11:46
https://kosova-info.com/vetevendosje-e-vlereson-te-ulet-daljen-e-qytetareve-ne-zgjedhje-fton-per-dalje-ne-votime/60%Daily2017-11-19 11:45
https://kosova-info.com/voton-102-vjecarja-bahtie-idrizi-foto/60%Daily2017-11-19 11:39
https://kosova-info.com/pdk-fton-organet-kompetente-per-mbikeqyrje-te-procesit-zgjedhor-ne-mitrovice/60%Daily2017-11-19 11:37
https://kosova-info.com/ldk-e-gjilanit-e-vlereson-te-rregullt-procesin-zgjedhor-deri-me-tani/60%Daily2017-11-19 11:33
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-thumbon-perseri-luanen-per-emision/60%Daily2017-11-19 11:25
https://kosova-info.com/gjini-dite-e-mire-per-gjakoven/60%Daily2017-11-19 11:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-komuna-me-daljen-me-te-ulet-te-votuesve/60%Daily2017-11-19 11:16
https://kosova-info.com/city-mundi-leicesterin-por-guardiola-e-merr-nje-lajm-katastrofal/60%Daily2017-11-19 11:14
https://kosova-info.com/enca-ka-nje-porosi-per-noizyn/60%Daily2017-11-19 11:04
https://kosova-info.com/e-gjithe-gjermania-po-flet-per-fanellat-kontraverse-te-stuttgartit/60%Daily2017-11-19 11:02
https://kosova-info.com/ancelotti-italia-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-11-19 10:48
https://kosova-info.com/korab-shaqiri-kreu-obligimin-qytetar-vota-ime-shkon-per/60%Daily2017-11-19 10:46
https://kosova-info.com/ymeri-fton-qytetaret-te-dalin-sa-me-shume-ne-zgjedhje/60%Daily2017-11-19 10:39
https://kosova-info.com/deri-ne-ora-11-kane-votuar-89-mije-votues/60%Daily2017-11-19 10:38
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-komuniteti-kosovar-po-perfaqeson-dinjitetshem-kulturen-ne-kanada/60%Daily2017-11-19 10:35
https://kosova-info.com/pranoje-publikohet-nga-hekuran-krasniqi-dhe-venom-seferi/60%Daily2017-11-19 10:33
https://kosova-info.com/bahtiri-fton-vezhguesit-nderkombetaret-qe-te-ruajne-voten-ne-mitrovice/60%Daily2017-11-19 10:31
https://kosova-info.com/dorezohet-i-dyshuari-per-vrasjen-e-dy-personave-te-parku-ne-prishtine/60%Daily2017-11-19 10:28
https://kosova-info.com/voton-edhe-fadil-vokrri-ky-eshte-mesazhi-i-tij/60%Daily2017-11-19 10:24
https://kosova-info.com/mytaher-haskuka-shpresoj-qe-qytetaret-jene-te-interesuar-te-dalin-ne-zgjedhje/60%Daily2017-11-19 10:24
https://kosova-info.com/prokuroria-flet-per-xhamin-e-thyer-ne-qendren-e-votimit-ne-kline/60%Daily2017-11-19 10:23
https://kosova-info.com/votojne-kandidatet-per-kryetar-te-vushtrrise/60%Daily2017-11-19 10:19
https://kosova-info.com/mustafa-uroj-qe-qytetaret-te-marrin-pjese-sa-me-shume-ne-votime/60%Daily2017-11-19 10:05
https://kosova-info.com/miley-cyrus-e-pelqen-shume-projektin-e-kengetares-shqiptare/60%Daily2017-11-19 10:04
https://kosova-info.com/perzieni-vajin-e-ullirit-me-specat-djeges-dhe-do-mrekulloheni-nga-ajo-qe-do-te-ndodhe/60%Daily2017-11-19 10:00
https://kosova-info.com/gjest-i-jashtezakonshem-nga-tifozet-e-feyenoordit/60%Daily2017-11-19 09:55
https://kosova-info.com/yjet-shkruajne-telegrame-ngushellimi-per-vdekjen-e-dizejnerit-azzedine-alaia/60%Daily2017-11-19 09:39
https://kosova-info.com/befasi-ky-do-te-jete-goditesi-i-penalltive-te-psg/60%Daily2017-11-19 09:37
https://kosova-info.com/haziri-fton-gjilanasit-te-dalin-ne-votime/60%Daily2017-11-19 09:29
https://kosova-info.com/ahmeti-voton-fton-qytetaret-ta-shfrytezojne-te-drejten-e-tyre/60%Daily2017-11-19 09:25
https://kosova-info.com/djali-i-reperit-majk-mbushi-6-muaj-keshtu-e-uron-e-ema/60%Daily2017-11-19 09:19
https://kosova-info.com/ujkani-godet-ffk-ne-kjo-eshte-kerkesa-e-tij/60%Daily2017-11-19 09:18
https://kosova-info.com/kriza-ne-zimbabve-presidenti-pret-fatin-e-tij/60%Daily2017-11-19 09:16
https://kosova-info.com/ldk-e-vlereson-te-rregullt-deri-me-tani-procesin-zgjedhor/60%Daily2017-11-19 09:15
https://kosova-info.com/haradinaj-fton-qytetaret-te-votojne/60%Daily2017-11-19 09:09
https://kosova-info.com/dnv-ka-filluar-procesi-i-votimit-nuk-shenohen-parregullsi-serioze/60%Daily2017-11-19 09:03
https://kosova-info.com/eksperimente-qe-mund-ti-provoni-ne-shtepi/60%Daily2017-11-19 08:58
https://kosova-info.com/u-padit-nga-alma-lama-per-shqiptar-2-gold-ag-tregon-a-perfundoi-gjyqi/60%Daily2017-11-19 08:56
https://kosova-info.com/cfare-ndodhi-mes-iscos-dhe-gjyqtarit-para-fillimit-te-pjeses-se-dyte/60%Daily2017-11-19 08:54
https://kosova-info.com/voton-valdete-idrizi/60%Daily2017-11-19 08:52
https://kosova-info.com/nendetesja-e-zhdukur-diktohen-sinjale-satelitore/60%Daily2017-11-19 08:49
https://kosova-info.com/u-rikthye-ne-kohe-rekord-per-derbi-dhe-shenoi-gol-ja-super-deklarata-e-nainggolan/60%Daily2017-11-19 08:40
https://kosova-info.com/engel-demokracia-kosovare-model-per-shume-shtete/60%Daily2017-11-19 08:39
https://kosova-info.com/dua-lipa-rrefen-per-naten-e-persosur-ne-meksike-ne-shoqeri-te-te-dashurit/60%Daily2017-11-19 08:34
https://kosova-info.com/isco-cmendi-stadiumin-mbreme-me-nje-prekje-te-vetme/60%Daily2017-11-19 08:17
https://kosova-info.com/si-te-bejme-nje-manikyr-perfekt/60%Daily2017-11-19 08:16
https://kosova-info.com/ekuadori-goditet-nga-dy-termete-te-forta-2/60%Daily2017-11-19 08:10
https://kosova-info.com/dafina-dhe-noizy-me-koncert-te-perbashket/60%Daily2017-11-19 08:10
https://kosova-info.com/prokurori-i-shtetit-ne-mbrojtje-te-votes/60%Daily2017-11-19 08:04
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kosoves-e-merr-lajmin-e-dites/60%Daily2017-11-19 07:57
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-po-rikthehet-ne-skene-por-jo-si-kengetare/60%Daily2017-11-19 07:50
https://kosova-info.com/si-te-pergatisni-nutella-ne-kushte-shtepie/60%Daily2017-11-19 07:49
https://kosova-info.com/ldk-e-gjilanit-te-gjitha-qendrat-e-votimit-jane-hapur-me-kohe/60%Daily2017-11-19 07:45
https://kosova-info.com/momenti-i-dhimbshem-kur-ramos-theu-hunden/60%Daily2017-11-19 07:42
https://kosova-info.com/podujeva-voton-procesi-zhvillohet-ne-rregull/60%Daily2017-11-19 07:40
https://kosova-info.com/milani-pesoi-humbjen-e-radhes-montella-i-befason-te-gjithe-me-deklaraten/60%Daily2017-11-19 07:29
https://kosova-info.com/rrezarta-shkurta-festoi-ditelindjen-e-uruan-edi-rama-e-sali-berisha/60%Daily2017-11-19 07:26
https://kosova-info.com/ndikimi-i-stresit-ne-vendimmarrje/60%Daily2017-11-19 07:26
https://kosova-info.com/ylli-i-atleticos-beri-gjest-te-turpshem-ndaj-benzemas/60%Daily2017-11-19 07:22
https://kosova-info.com/votimi-nis-pa-probleme-edhe-ne-vushtrri/60%Daily2017-11-19 07:14
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-dini-qe-shpina-mos-te-ju-dhemb-me/60%Daily2017-11-19 07:10
https://kosova-info.com/daka-te-gjitha-qendrat-e-votimit-jane-hapur-me-kohe/60%Daily2017-11-19 07:08
https://kosova-info.com/ne-oret-e-vona-me-kete-veshje-provokoi-enca-para-pasqyres/60%Daily2017-11-19 07:05
https://kosova-info.com/britaniket-perballen-me-dimrin-me-te-ftohte/60%Daily2017-11-19 07:02
https://kosova-info.com/ja-ne-sa-ora-votojne-abrashi-e-ahmeti/60%Daily2017-11-19 06:46
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-sot-ne-kosove-3/60%Daily2017-11-19 06:24
https://kosova-info.com/shperndahen-fletevotimet-neper-qendrat-e-votimit/60%Daily2017-11-19 06:20
https://kosova-info.com/sot-qytetaret-zgjedhin-kryetaret-e-19-komunave/60%Daily2017-11-19 06:15
https://kosova-info.com/look-u-si-te-visheni-nese-keni-gjoksin-te-vogel/60%Daily2017-11-18 23:11
https://kosova-info.com/zaimina-shtatzene-por-kaq-seksi-nuk-e-keni-pare-moti/60%Daily2017-11-18 23:00
https://kosova-info.com/ldk-tregon-se-ku-do-te-votoj-neser-arban-abrashi/60%Daily2017-11-18 22:57
https://kosova-info.com/serbia-po-e-humb-edhe-nje-kosove/60%Daily2017-11-18 22:52
https://kosova-info.com/10-pike-larg-barcelones-kjo-eshte-pergjigja-e-zinedine-zidanes/60%Daily2017-11-18 22:50
https://kosova-info.com/pentagoni-kerkon-gabimisht-doreheqjen-e-presidentit-donald-trump/60%Daily2017-11-18 22:45
https://kosova-info.com/tershera-mengjesi-i-kampioneve/60%Daily2017-11-18 22:40
https://kosova-info.com/kerkohet-largimi-i-presidentit-mugabe/60%Daily2017-11-18 22:39
https://kosova-info.com/mediat-kanadeze-pershkruajne-takimin-e-thacit-me-refugjatet-kosovare/60%Daily2017-11-18 22:35
https://kosova-info.com/bleona-kerkon-miliarder-qe-te-martohet-me-te/60%Daily2017-11-18 22:29
https://kosova-info.com/perdorimi-i-simboleve-kombetare-ne-malin-e-zi/60%Daily2017-11-18 22:26
https://kosova-info.com/napoli-21-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-18 22:24
https://kosova-info.com/harta-e-balotazhit-ja-ne-cilat-komuna-do-te-votohet-neser-foto/60%Daily2017-11-18 22:13
https://kosova-info.com/gjurme-shqiptare-nga-nishi-tek-molla-e-kuqe-video/60%Daily2017-11-18 22:12
https://kosova-info.com/atletico-madrid-real-madrid-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-18 22:09
https://kosova-info.com/si-ti-jepni-duart-celulitit-me-tre-hapa-te-thjeshte/60%Daily2017-11-18 22:05
https://kosova-info.com/flet-pacienti-te-cilit-iu-largua-tumori-video/60%Daily2017-11-18 21:58
https://kosova-info.com/ermali-edhe-njehere-tregoi-se-i-frikesohet-konkurrences-ndaj-luanes-ja-si-e-provokoi/60%Daily2017-11-18 21:58
https://kosova-info.com/vdekjet-ne-miniera-faji-u-mbetet-viktimave/60%Daily2017-11-18 21:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-aktuale-ne-la-liga/60%Daily2017-11-18 21:47
https://kosova-info.com/princi-i-famshem-qe-kerkon-principate-ne-shqiperi-i-denuar-ne-shba-me-20-vjet-burg/60%Daily2017-11-18 21:44
https://kosova-info.com/napoli-forcon-kreun-ia-thellon-krizen-milanit/60%Daily2017-11-18 21:40
https://kosova-info.com/aisha-nje-grua-luftetare-kunder-rebeleve-te-boko-haramit/60%Daily2017-11-18 21:39
https://kosova-info.com/shume-emocione-por-asnje-gol-ne-derbin-atletico-madrid-real-madrid/60%Daily2017-11-18 21:38
https://kosova-info.com/mbi-14-mije-komisionere-per-balotazhin-e-neserm/60%Daily2017-11-18 21:30
https://kosova-info.com/bleona-me-mire-e-ngrije-beben-se-sa-e-bej-me-baba-legen/60%Daily2017-11-18 21:24
https://kosova-info.com/napoli-dyfishon-epersine-ndaj-milanit/60%Daily2017-11-18 21:20
https://kosova-info.com/si-u-arratis-shqiptari-nga-burgu-i-vdekjes/60%Daily2017-11-18 21:13
https://kosova-info.com/a-doni-te-dukeni-me-sensuale-provoni-keto-strategji/60%Daily2017-11-18 21:10
https://kosova-info.com/ultra-music-publikon-listen-e-kengeve-me-te-suksesshme-ja-cilin-vend-e-ze-era/60%Daily2017-11-18 21:01
https://kosova-info.com/serbia-pretendon-se-kosova-po-e-manipulon-listen-e-njohjeve/60%Daily2017-11-18 20:58
https://kosova-info.com/huqja-e-vitit-vjen-nga-anglia/60%Daily2017-11-18 20:54
https://kosova-info.com/tumori-i-pankreasit-nder-me-vdekjepruresit-cilet-jane-faktoret/60%Daily2017-11-18 20:53
https://kosova-info.com/qytetaret-ankohen-per-faturat-e-meparshme-te-termokosit/60%Daily2017-11-18 20:49
https://kosova-info.com/50-paciente-te-infektuar-nga-epidemia-e-fruthit/60%Daily2017-11-18 20:43
https://kosova-info.com/a-u-beri-gold-ag-diss-gjikos-dhe-mozzik-me-kete-deklarate/60%Daily2017-11-18 20:41
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-takon-ish-refugjatet-kosovare-ne-halifax-krenar-me-integrimin-e-tyre-ne-kanada/60%Daily2017-11-18 20:39
https://kosova-info.com/a-i-ndryshuan-deklaratat-deshmitaret-rreth-ryshfetit-per-akreditim/60%Daily2017-11-18 20:38
https://kosova-info.com/atletico-real-a-e-keni-pritur-kete-rezultat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2017-11-18 20:33
https://kosova-info.com/forca-e-ligjit-godet-ne-shkoder-shkaterrohet-grupi-kriminal-balerina/60%Daily2017-11-18 20:32
https://kosova-info.com/napoli-milan-shenohet-goli-i-pare-ne-derbi/60%Daily2017-11-18 20:23
https://kosova-info.com/napoli-milan-shenohet-goli-i-pare-ne-derbi/60%Daily2017-11-18 20:23
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ia-jep-vetes-epitetin-luan-ben-deklarate-epike/60%Daily2017-11-18 20:21
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ia-jep-vetes-epitetin-luan-ben-deklarate-epike/60%Daily2017-11-18 20:21
https://kosova-info.com/berisha-kosova-ka-avancuar-ne-fushen-e-sigurise-dhe-paqes/60%Daily2017-11-18 20:19
https://kosova-info.com/arjeta-vllasa-me-kenge-dedikuar-nenes/60%Daily2017-11-18 20:19
https://kosova-info.com/albert-bunjaki-shkruan-liber-per-perfaqesuesen-e-kosoves/60%Daily2017-11-18 20:10
https://kosova-info.com/albert-bunjaki-shkruan-liber-per-perfaqesuesen-e-kosoves/60%Daily2017-11-18 20:10
https://kosova-info.com/jashari-e-lladrovci-urojne-kryetarin-e-kercoves-e-ftojne-per-bashkepunim/60%Daily2017-11-18 20:02
https://kosova-info.com/kujt-i-tha-lindoni-merri-krejt/60%Daily2017-11-18 20:01
https://kosova-info.com/profesori-serb-propozon-union-te-shteteve-te-pavarura-serbi-kosove-i-pelqen-vuciqit/60%Daily2017-11-18 19:59
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-pret-zgjedhje-demokratike-dhe-me-standarde-evropiane/60%Daily2017-11-18 19:58
https://kosova-info.com/man-utd-41-newcastel-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-18 19:45
https://kosova-info.com/besniku-tregon-se-a-ka-vendosur-per-emrin-e-femijes-qe-po-e-pret/60%Daily2017-11-18 19:42
https://kosova-info.com/cia-mobilizon-ballkanin-kunder-serbise-dhe-rusise-video/60%Daily2017-11-18 19:41
https://kosova-info.com/zjarr-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2017-11-18 19:31
https://kosova-info.com/haradinaj-voton-neser-ne-oren-1000/60%Daily2017-11-18 19:29
https://kosova-info.com/pogba-rikthehet-me-gol-united-e-shkaterron-newcastelin/60%Daily2017-11-18 19:22
https://kosova-info.com/gashi-ne-vjene-si-zevendeskryeminister-dikur-punonte-ne-ministrine-e-jashtme/60%Daily2017-11-18 19:20
https://kosova-info.com/vesa-ndahet-nga-big-basta-ja-cka-thote-kengetarja/60%Daily2017-11-18 19:20
https://kosova-info.com/te-goditur-nga-permbytja-emigrantet-ne-greqi-kerkojne-ndihme-nga-shqiperia/60%Daily2017-11-18 19:14
https://kosova-info.com/e-frikshme-cfare-ndodhi-me-gomen-e-makines/60%Daily2017-11-18 19:10
https://kosova-info.com/zaimina-eshte-shoqja-e-bleros-por-ja-cka-thote-per-te-teuta/60%Daily2017-11-18 19:03
https://kosova-info.com/united-vazhdon-me-gola-shenon-edhe-lukaku/60%Daily2017-11-18 19:03
https://kosova-info.com/roma-e-fiton-derbin-ndaj-lazios/60%Daily2017-11-18 18:55
https://kosova-info.com/pogba-rikthehet-me-gol-nga-lendimi/60%Daily2017-11-18 18:52
https://kosova-info.com/skema-e-mashtrimit-ne-spille-si-u-vodhen-10-mln-dollare/60%Daily2017-11-18 18:49
https://kosova-info.com/vendimi-i-gjykates-dhe-provat-qe-cuan-ne-burg-aktivistet-e-vv-se/60%Daily2017-11-18 18:47
https://kosova-info.com/koha-kur-haradinajt-i-dukej-shume-edhe-nje-zv-minister-foto/60%Daily2017-11-18 18:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-napoli-milan-2/60%Daily2017-11-18 18:43
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-qe-u-zgjodh-miss-bota-2017/60%Daily2017-11-18 18:43
https://kosova-info.com/telefonat-celulare-dhe-rreziku-i-kancerit-cila-eshte-e-verteta/60%Daily2017-11-18 18:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-atletico-madrid-real-madrid/60%Daily2017-11-18 18:39
https://kosova-info.com/pertej-vijave-filmi-i-nxenesve-te-gjimnazit-xhevdet-doda-qe-percon-mesazh-te-madh/60%Daily2017-11-18 18:37
https://kosova-info.com/penallti-per-lazion-ne-derbin-me-romen-cfare-ndodhi/60%Daily2017-11-18 18:33
https://kosova-info.com/trump-pezullon-vendimin-per-importimin-e-pjeseve-te-elefanteve/60%Daily2017-11-18 18:31
https://kosova-info.com/ekuadori-goditet-nga-dy-termete-te-forta/60%Daily2017-11-18 18:24
https://kosova-info.com/ja-edhe-sa-muaj-do-behet-baba-besniku-i-nrg-band/60%Daily2017-11-18 18:20
https://kosova-info.com/man-utd-newcastel-shenohet-goli-i-trete/60%Daily2017-11-18 18:20
https://kosova-info.com/viti-sulmohet-me-sepate-ne-koke-foto/60%Daily2017-11-18 18:18
https://kosova-info.com/roma-lazio-shenohen-dy-gola-te-shpejte/60%Daily2017-11-18 18:14
https://kosova-info.com/pogba-trullos-mbrojtesin-e-newcastel-shenon-unitedi/60%Daily2017-11-18 18:10
https://kosova-info.com/seksi-oral-eshte-shkaktar-per-perhapjen-e-kesaj-semundje-te-rrezikshme/60%Daily2017-11-18 18:10
https://kosova-info.com/arban-abrashi-behet-baba-per-here-te-dyte-nje-dite-para-balotazhit-foto/60%Daily2017-11-18 18:02
https://kosova-info.com/listes-serbe-i-pengojne-edhe-konsultimet-per-krijimin-e-ushtrise-i-quan-provokime/60%Daily2017-11-18 17:59
https://kosova-info.com/premiere-blero-dhe-kole-oroshi-publikojne-kengen-nje-dite/60%Daily2017-11-18 17:52
https://kosova-info.com/newcastel-befason-manchester-unitedin/60%Daily2017-11-18 17:51
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-pritet-me-nderimet-me-te-larta-ushtarake-ne-bazen-ushtarake-halifax-foto/60%Daily2017-11-18 17:49
https://kosova-info.com/goldi-e-ka-nje-selam-per-noizyn/60%Daily2017-11-18 17:40
https://kosova-info.com/shtrenjtohet-mielli-lirohet-buka/60%Daily2017-11-18 17:34
https://kosova-info.com/leganes-0-3-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-18 17:31
https://kosova-info.com/veseli-miqesia-me-shba-te-vlere-e-madhe-per-kosoven/60%Daily2017-11-18 17:24
https://kosova-info.com/wba-0-4-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-18 17:23
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-falenderoi-ministrin-kanadez-te-mbrojtjes-per-perkrahjen-per-kosoven/60%Daily2017-11-18 17:19
https://kosova-info.com/teuta-vihet-ne-siklet-ne-interviste-sikur-ta-dija-nuk-do-te-isha-pergjigjur-kurre/60%Daily2017-11-18 17:19
https://kosova-info.com/liverpool-30-southampton-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-11-18 17:17
https://kosova-info.com/u-gjeten-pese-trupa-te-pakistanezeve-te-vrare/60%Daily2017-11-18 17:15
https://kosova-info.com/barca-forcon-kreun-fiton-ne-udhetim-te-leganes/60%Daily2017-11-18 17:04
https://kosova-info.com/enrique-iglesias-me-koncert-ne-tirane/60%Daily2017-11-18 17:01
https://kosova-info.com/chelsea-e-fuqishme-demolon-wba-ne-ne-udhetim/60%Daily2017-11-18 16:51
https://kosova-info.com/leicester-city-viktima-e-radhes-e-manchester-cityt/60%Daily2017-11-18 16:51
https://kosova-info.com/liverpooli-nuk-djersitet-shume-per-ta-mposhtur-southamptonin/60%Daily2017-11-18 16:51
https://kosova-info.com/be-ja-ndeshkon-erdoganin-shkurtime-te-ashpra-buxhetore-per-turqine/60%Daily2017-11-18 16:51
https://kosova-info.com/projektet-e-qeverise-per-turizmin-shqiptar-dhe-statusi-i-investitorit-special/60%Daily2017-11-18 16:47
https://kosova-info.com/bashkimi-evropian-thote-se-demarkacioni-nuk-eshte-kushti-i-vetem-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2017-11-18 16:47
https://kosova-info.com/premiere-zoja-publikohet-nga-ami/60%Daily2017-11-18 16:42
https://kosova-info.com/suarez-shenon-gol-te-bukur/60%Daily2017-11-18 16:35
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-newcastel-united/60%Daily2017-11-18 16:32
https://kosova-info.com/erdogan-nuk-e-pranon-kerkimfaljen-nga-nato/60%Daily2017-11-18 16:30
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-chelsea-shenon-edhe-golin-e-katert/60%Daily2017-11-18 16:27
https://kosova-info.com/sela-nuk-do-te-kerkoj-falje-pergjegjesi-kam-vetem-para-popullit/60%Daily2017-11-18 16:27
https://kosova-info.com/i-frikshem-bayerni-mposht-edhe-augsburgun/60%Daily2017-11-18 16:24
https://kosova-info.com/kercove-varrosen-mbetjet-mortore-te-viktimave-shqiptare-nga-masakrat-e-shekullit-te-kaluar/60%Daily2017-11-18 16:24
https://kosova-info.com/besniku-flet-per-cmimin-e-dasmes-se-tij/60%Daily2017-11-18 16:21
https://kosova-info.com/kafja-ul-rrezikun-e-infarkteve-ne-zemer/60%Daily2017-11-18 16:08
https://kosova-info.com/shperthejne-ne-lote-deshmitaret-ne-rastin-e-vukotiqit/60%Daily2017-11-18 16:07
https://kosova-info.com/ky-eshte-kuptimi-i-tatuazheve-ne-fytyren-e-getinjos/60%Daily2017-11-18 15:59
https://kosova-info.com/prokuroria-parashikoi-largimin-por-nuk-kerkoi-bllokim-pasaportes-se-tahirit/60%Daily2017-11-18 15:59
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-eshte-e-vetedijshme-per-demet-qe-po-shkaktohen-dhe-po-insiston-ne-ceshtjen-e-humbjes-se-territorit/60%Daily2017-11-18 15:58
https://kosova-info.com/nga-e-hena-nisin-propozimet-e-amendamenteve-te-ligjit-per-gjuhet/60%Daily2017-11-18 15:58
https://kosova-info.com/aksion-i-cmendur-shenon-city/60%Daily2017-11-18 15:57
https://kosova-info.com/mesazhet-e-haradinajt-ne-bruksel-per-demarkacionin-dhe-dialogun/60%Daily2017-11-18 15:53
https://kosova-info.com/itali-gjendet-nje-trup-i-pajete-dyshohet-te-jete-i-avokatit-te-humbur/60%Daily2017-11-18 15:50
https://kosova-info.com/ka-gol-ne-sfiden-leganes-barcelona/60%Daily2017-11-18 15:48
https://kosova-info.com/liverpool-dyfishon-epersine-ndaj-southamptonit/60%Daily2017-11-18 15:45
https://kosova-info.com/chelsea-deklason-wba-ne-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2017-11-18 15:42
https://kosova-info.com/gold-ag-po-me-quajne-patriot-me-bateria-por/60%Daily2017-11-18 15:40
https://kosova-info.com/magjiku-salah-shenon-golin-e-sezonit/60%Daily2017-11-18 15:34
https://kosova-info.com/wba-chelsea-shenohet-super-gol/60%Daily2017-11-18 15:28
https://kosova-info.com/shpetohen-500-emigrante-ne-detin-mesdhe/60%Daily2017-11-18 15:28
https://kosova-info.com/wba-chelsea-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2017-11-18 15:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-femra-me-zemren-me-te-mire-qe-afrona-e-ka-takuar-ndonjehere/60%Daily2017-11-18 15:18
https://kosova-info.com/psg-nantes-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-11-18 15:14
https://kosova-info.com/xhaferi-per-rastin-lagja-e-trimave-ne-kuvend-mund-te-kerkojme-vetem-pergjegjesi-politike/60%Daily2017-11-18 15:11
https://kosova-info.com/helmimi-i-60-nxenesve-prokuroria-nis-hetimet/60%Daily2017-11-18 15:10
https://kosova-info.com/notat-e-xhakes-dhe-mustafit-pas-triumfit-ne-derbin-ndaj-tottenhamit/60%Daily2017-11-18 15:07
https://kosova-info.com/paradoks-dhe-poezi-sislej-xhafa-ne-berlin/60%Daily2017-11-18 15:03
https://kosova-info.com/vajzat-e-sylvester-stallone-marrin-gjithe-vemendjen-ne-globi-i-arte/60%Daily2017-11-18 14:58
https://kosova-info.com/xhaferi-per-rastin-lagja-e-trimave-ne-kuvend-mund-te-kerkojme-vetem-pergjegjesi-politike-2/60%Daily2017-11-18 14:56
https://kosova-info.com/haradinaj-per-akuzat-e-gjyqtarit-simmons-ndaj-eulex-it-pse-sfoli-atehere-kur-u-bene-shkeljet/60%Daily2017-11-18 14:54
https://kosova-info.com/haradinaj-pret-ne-takim-nje-hoxhe-dhe-nje-prift/60%Daily2017-11-18 14:54
https://kosova-info.com/sektori-privat-nxit-rritjen-ekonomike/60%Daily2017-11-18 14:51
https://kosova-info.com/prekese-nena-e-ketij-ushtari-donte-ta-befasonte-djalin-duke-shkuar-te-ai-por-shikoni-cndodhi/60%Daily2017-11-18 14:51
https://kosova-info.com/prekese-nena-e-ketij-ushtari-donte-ta-befasonte-djalin-duke-shkuar-te-ai-por-shikoni-cndodhi/60%Daily2017-11-18 14:51
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-kosova-serioze-ne-perspektiven-e-saj-evropiane/60%Daily2017-11-18 14:49
https://kosova-info.com/besnik-qaka-tregon-pse-mungoi-geti-ne-dasmen-e-tij/60%Daily2017-11-18 14:39
https://kosova-info.com/haradinaj-i-impresionuar-nga-sukseset-e-22-vjecares-me-sindromen-down/60%Daily2017-11-18 14:27
https://kosova-info.com/arsenal-feston-ndaj-tottenhamit/60%Daily2017-11-18 14:22
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-papritur-tek-mimoza-pas-fejeses-me-seldin/60%Daily2017-11-18 14:17
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leicester-city-man-city/60%Daily2017-11-18 14:15
https://kosova-info.com/haradinajt-i-kerkohet-mbeshtetje-per-krijimin-e-lehtesirave-ne-import-dhe-eksport/60%Daily2017-11-18 14:14
https://kosova-info.com/barazon-llapi-drita-liria-mbyllet-me-7-gola/60%Daily2017-11-18 14:13
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leganes-barcelona-2/60%Daily2017-11-18 14:09
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-wba-chelsea-2/60%Daily2017-11-18 14:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-southampton/60%Daily2017-11-18 14:00
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-i-ka-kerkuar-mogherinit-perfshirjen-e-shba-se-ne-dialog-me-serbine/60%Daily2017-11-18 14:00
https://kosova-info.com/gold-ag-sqaron-perfundimisht-raportin-me-noizyn/60%Daily2017-11-18 13:54
https://kosova-info.com/prinderit-qe-varen-nga-telefonat-ndikojne-negativisht-tek-femijet/60%Daily2017-11-18 13:54
https://kosova-info.com/ancelotti-i-pergjigjet-ofertes-nga-italia/60%Daily2017-11-18 13:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munich-augsburg/60%Daily2017-11-18 13:42
https://kosova-info.com/vrasje-ne-tentative-nje-person-lendoi-rend-dy-femra-ne-peje/60%Daily2017-11-18 13:39
https://kosova-info.com/e-nxehte-perseri-luana-tregon-si-do-te-duket-sonte/60%Daily2017-11-18 13:31
https://kosova-info.com/hoxhaj-haradinaj-ka-mbeshtetjen-e-plote-te-pdk-se-per-demarkacionin/60%Daily2017-11-18 13:20
https://kosova-info.com/arsenal-ska-te-ndalur-shenon-edhe-sanchez/60%Daily2017-11-18 13:15
https://kosova-info.com/urimi-i-gilit-me-shume-dashuri-per-ditelindjen-e-ilirit/60%Daily2017-11-18 13:10
https://kosova-info.com/arsenal-tottenham-gol-nga-mustafi/60%Daily2017-11-18 13:09
https://kosova-info.com/doni-te-rrisni-vetullat-ne-menyre-natyrale-ja-cka-duhet-te-beni/60%Daily2017-11-18 13:01
https://kosova-info.com/teuta-zgjedh-nusen-me-te-bukur-te-ketij-viti-ne-estrade/60%Daily2017-11-18 12:45
https://kosova-info.com/shupenze-kerkuan-ndihme-mjekesore-78-nxenes/60%Daily2017-11-18 12:43
https://kosova-info.com/juventus-milan-gol-nga-pjaca/60%Daily2017-11-18 12:41
https://kosova-info.com/zhduket-nje-13-vjecare/60%Daily2017-11-18 12:36
https://kosova-info.com/chiellini-pergjithmone-ne-juventus/60%Daily2017-11-18 12:28
https://kosova-info.com/rusia-josh-turqine-me-marreveshje-raketash/60%Daily2017-11-18 12:27
https://kosova-info.com/adelina-me-dedikim-emocionues-per-zanfinen-dhe-emen/60%Daily2017-11-18 12:20
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-ne-halifax-thote-se-kosova-eshte-bere-eksportuese-e-sigurise/60%Daily2017-11-18 12:14
https://kosova-info.com/haradinaj-falenderon-ish-deputetin-neziraj-per-kontributin/60%Daily2017-11-18 12:08
https://kosova-info.com/kongresmeni-amerikan-pritet-ne-aeroport-nga-zv-kryeministri/60%Daily2017-11-18 12:01
https://kosova-info.com/totti-kthehet-per-derbi-ka-nje-mesazh-per-romen-para-duelit-me-lazion/60%Daily2017-11-18 11:59
https://kosova-info.com/morena-hap-arkivat-e-fotografive-kujton-nje-person-te-shtrenjte/60%Daily2017-11-18 11:56
https://kosova-info.com/berisha-estonia-te-jete-nje-ze-perkrahes-drejt-synimeve-strategjike-te-kosoves/60%Daily2017-11-18 11:54
https://kosova-info.com/akil-gjakova-ne-cerekfinale-te-gares-ne-hage/60%Daily2017-11-18 11:54
https://kosova-info.com/profesori-qe-u-braktis-nga-shteti/60%Daily2017-11-18 11:47
https://kosova-info.com/bombe-nga-italia-lamtumire-allegri/60%Daily2017-11-18 11:41
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-ofron-perkrahjen-per-shoqaten-e-personave-me-nevoja-te-vecanta/60%Daily2017-11-18 11:40
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-shpallet-artisti-me-i-mire-shqiptar/60%Daily2017-11-18 11:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-tottenham/60%Daily2017-11-18 11:31
https://kosova-info.com/kryeministri-premton-zhvillime-ne-sektorin-e-energjise/60%Daily2017-11-18 11:29
https://kosova-info.com/rio-ferdinand-mallkon-ekzistencen-e-messit/60%Daily2017-11-18 11:27
https://kosova-info.com/ngrenia-e-cokollates-ne-mengjes-eshte-e-shendetshme/60%Daily2017-11-18 11:27
https://kosova-info.com/the-sun-shkruan-se-ku-mund-te-jene-te-fshehur-kater-komandot-qe-dezertuan/60%Daily2017-11-18 11:23
https://kosova-info.com/zbulohet-kalimi-sekret-ne-tempullin-maja/60%Daily2017-11-18 11:19
https://kosova-info.com/gold-ag-u-ben-diss-repereve-te-na-rep-eshte-me-i-kendu-droges/60%Daily2017-11-18 11:14
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-barcelones-per-ndeshjen-kunder-leganes/60%Daily2017-11-18 11:12
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-leshoi-leje-te-kunderligjshme-per-militantet-e-vetevendosjes/60%Daily2017-11-18 11:03
https://kosova-info.com/dnv-fton-qytetaret-me-te-drejte-vote-te-marrin-pjese-neser-ne-zgjedhje/60%Daily2017-11-18 11:03
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-feston-ditelindjen-bashkeshorti-e-befason-ne-menyre-te-vecante/60%Daily2017-11-18 10:55
https://kosova-info.com/detyra-e-messit-ndaj-portierit-te-leganes/60%Daily2017-11-18 10:54
https://kosova-info.com/arabia-saudite-terheq-ambasadorin-e-saj-ne-berlin/60%Daily2017-11-18 10:41
https://kosova-info.com/kuptimi-i-tatuazheve-ne-fytyren-e-getinjos-flet-reperi/60%Daily2017-11-18 10:36
https://kosova-info.com/luftoni-lodhjen-dhe-plogeshtine-me-keto-ushqime/60%Daily2017-11-18 10:35
https://kosova-info.com/keto-dokumente-kerkohen-per-te-aplikuar-per-statusin-e-viktimave-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes/60%Daily2017-11-18 10:35
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-dy-veprimtaret-e-ceshtjes-se-kosoves-ne-amerike/60%Daily2017-11-18 10:34
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-ekipit-te-real-madridit-kunder-atletico-madridit/60%Daily2017-11-18 10:31
https://kosova-info.com/kqz-ja-permbyll-pergatitjet-per-balotazh/60%Daily2017-11-18 10:18
https://kosova-info.com/bale-ne-man-utd-zbulohet-cmimi-i-blerjes-nga-real-madrid/60%Daily2017-11-18 10:16
https://kosova-info.com/performanca-e-rita-ores-ne-bambi-awards/60%Daily2017-11-18 10:15
https://kosova-info.com/ne-qkuk-pacientit-i-hiqet-tumori-18-centimetra-operacioni-zgjati-mbi-6-ore/60%Daily2017-11-18 10:14
https://kosova-info.com/koment-me-hapa-te-vegjel-kunder-ndryshimit-te-klimes/60%Daily2017-11-18 10:13
https://kosova-info.com/rey-manaj-transferohet-ne-superligen-shqiptare/60%Daily2017-11-18 10:10
https://kosova-info.com/pique-mberrin-ne-madrid-pa-ekipin-e-barcelones/60%Daily2017-11-18 09:56
https://kosova-info.com/u-perfol-qe-po-behet-baba-gold-ag-sqaron-te-verteten/60%Daily2017-11-18 09:51
https://kosova-info.com/policia-franceze-ka-arrestuar-26-persona/60%Daily2017-11-18 09:50
https://kosova-info.com/haradinaj-kmdlnj-rol-te-rendesishem-ne-forcimin-e-demokracise/60%Daily2017-11-18 09:48
https://kosova-info.com/zyrtare-nesta-thote-lamtumire/60%Daily2017-11-18 09:46
https://kosova-info.com/e-ka-njohur-guinea-bissau-kosoven-apo-jo-varet-nga-alfabeti-me-te-cilin-eshte-shkruar-njoftimi/60%Daily2017-11-18 09:42
https://kosova-info.com/meta-deklarohet-serish-rreth-pasaportave-shqiptare-per-kosovaret/60%Daily2017-11-18 09:39
https://kosova-info.com/pa-u-formuar-asociacionin-i-komunave-serbe-nuk-ka-vazhdim-te-dialogut/60%Daily2017-11-18 09:37
https://kosova-info.com/zyrtare-chiesa-nenshkruan-me-klubin-e-njohur-deri-me-2022/60%Daily2017-11-18 09:34
https://kosova-info.com/formacioni-i-man-utd-me-lukaku-ibrahimovic-2/60%Daily2017-11-18 09:31
https://kosova-info.com/formacioni-i-man-utd-me-lukaku-ibrahimovic/60%Daily2017-11-18 09:30
https://kosova-info.com/enca-zbulon-titullin-e-kenges-se-re/60%Daily2017-11-18 09:30
https://kosova-info.com/pse-keni-ere-te-keqe-kur-zgjoheni-nga-gjumi/60%Daily2017-11-18 09:28
https://kosova-info.com/pse-keni-ere-te-keqe-kur-zgjoheni-nga-gjumi/60%Daily2017-11-18 09:28
https://kosova-info.com/ne-peje-protestohet-kunder-policeve-te-shtrire/60%Daily2017-11-18 09:22
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-transferohet-ne-real-madrid/60%Daily2017-11-18 09:21
https://kosova-info.com/besniku-rrefen-per-takimet-e-para-me-loliten/60%Daily2017-11-18 09:11
https://kosova-info.com/chelsea-me-perforcim-te-madh-nga-inter/60%Daily2017-11-18 09:10
https://kosova-info.com/serbia-ta-njohe-kosoven-me-pas-dy-shtetet-te-bashkohen/60%Daily2017-11-18 09:07
https://kosova-info.com/trendi-i-instagramit-vajzat-postojne-foto-me-dhe-pa-makeup/60%Daily2017-11-18 09:02
https://kosova-info.com/bisedimet-per-koalicionin-ne-gjermani-ngecje-e-shtyrje/60%Daily2017-11-18 08:58
https://kosova-info.com/presidenti-i-la-liges-mbyll-stadiumin-e-barcelones/60%Daily2017-11-18 08:56
https://kosova-info.com/heshtje-zgjedhore-para-raundit-te-dyte/60%Daily2017-11-18 08:53
https://kosova-info.com/bebe-rexha-me-dy-kenge-ne-top-10-ne-itunes/60%Daily2017-11-18 08:46
https://kosova-info.com/serwer-rekomandon-trumpin-te-zgjidhet-ceshtja-e-statusit-te-kosoves/60%Daily2017-11-18 08:41
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-bale-nenshkruan-me-man-utd/60%Daily2017-11-18 08:40
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-te-posta-ne-dardani-foto/60%Daily2017-11-18 08:40
https://kosova-info.com/aguero-real-madrid-zbulohet-oferta-nga-los-blancos/60%Daily2017-11-18 08:32
https://kosova-info.com/nuk-e-kemi-ditur-merita-halili-zbulon-sekretin-e-familjes-se-saj/60%Daily2017-11-18 08:25
https://kosova-info.com/perleshje-mes-protestuesve-e-policise-ne-rruget-e-athines/60%Daily2017-11-18 08:22
https://kosova-info.com/amerikan-dhe-serb-bashke-ne-ushtrime-rusia-ua-kujton-se-ishin-te-njejtit-qe-bombarduan-serbine/60%Daily2017-11-18 08:21
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-kombinuar-atletico-madrid-real-madrid/60%Daily2017-11-18 08:18
https://kosova-info.com/zemra-e-thyer-e-demshme-sikur-sulmet-e-zemres/60%Daily2017-11-18 08:12
https://kosova-info.com/kundershtar-i-frikshem-per-spanjen-ne-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2017-11-18 08:11
https://kosova-info.com/zvicra-vendi-me-me-se-shumti-njerez-te-pasur-ne-bote/60%Daily2017-11-18 08:09
https://kosova-info.com/vuciqi-pelqen-propozimin-qe-serbia-ta-njoh-kosoven-por-te-mbeten-ne-nje-union-te-perbashket/60%Daily2017-11-18 08:07
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-dhe-gold-ag-perseri-ne-duet/60%Daily2017-11-18 08:04
https://kosova-info.com/roma-sulmon-lazion-ne-derbin-e-qytetit-ne-serie-a/60%Daily2017-11-18 07:58
https://kosova-info.com/krejt-cka-ndodhi-dje-ne-gjykimin-e-aktivisteve-te-vetevendosjes/60%Daily2017-11-18 07:47
https://kosova-info.com/byrek-role-me-hithra-dhe-djathe-te-bardhe/60%Daily2017-11-18 07:45
https://kosova-info.com/saimir-tahiri-shuan-spekulimet-nuk-jam-arratisur-neser-riktheh/60%Daily2017-11-18 07:43
https://kosova-info.com/milan-me-ndryshime-ne-formacion-kunder-napolit/60%Daily2017-11-18 07:42
https://kosova-info.com/nuk-i-depiloi-kembet-modelen-e-skuqin-ndjekesit/60%Daily2017-11-18 07:40
https://kosova-info.com/proteste-masive-kunder-robert-mugabe/60%Daily2017-11-18 07:38
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-derbit-atletico-madrid-real-madrid/60%Daily2017-11-18 07:31
https://kosova-info.com/arsenal-tottenham-formacionet-e-super-ndeshjes-ne-emirates-stadium/60%Daily2017-11-18 07:21
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-del-fitues-nga-bama-music-awards-ne-gjermani/60%Daily2017-11-18 07:21
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkongresmeni-eliot-engel-sot-nis-viziten-ne-kosove/60%Daily2017-11-18 07:19
https://kosova-info.com/beteja-perfundimtare-per-komunat/60%Daily2017-11-18 07:15
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-jete-moti-sot-dhe-neser/60%Daily2017-11-18 07:12
https://kosova-info.com/ancelotti-zgjedh-ekipin-e-ri/60%Daily2017-11-18 07:10
https://kosova-info.com/afrona-i-tregon-bleros-ku-ta-varrose-pas-vdekjes-arsyeja-befasuese/60%Daily2017-11-18 07:00
https://kosova-info.com/pacolli-per-medien-serbe-ushtria-do-te-behet-lista-serbe-mund-ta-votoje/60%Daily2017-11-17 23:04
https://kosova-info.com/sensacionale-adriano-i-rikthehet-futbollit-pranon-te-luaje-pa-para-te-kjo-skuader/60%Daily2017-11-17 23:02
https://kosova-info.com/emily-ratajkovska-pozon-topless-sapo-del-nga-dushi/60%Daily2017-11-17 22:59
https://kosova-info.com/operacioni-i-rralle-mjeket-i-hapin-koken-per-ti-hequr-tumorin-pacienti-i-bie-klarinetes/60%Daily2017-11-17 22:56
https://kosova-info.com/svarqa-tregon-se-si-rriti-numrin-e-punetoreve/60%Daily2017-11-17 22:44
https://kosova-info.com/uliksi-fansi-me-i-madh-i-adelines-keshtu-e-priti-ne-prapaskene/60%Daily2017-11-17 22:43
https://kosova-info.com/aliu-programin-tim-po-e-mbeshtesin-edhe-anetaret-e-subjekteve-tjera/60%Daily2017-11-17 22:43
https://kosova-info.com/tri-super-ushqimet-te-cilat-e-permiresojne-kualitetin-e-spermes/60%Daily2017-11-17 22:42
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-per-sa-eshte-shitur-ne-ankand-ferrari-i-schumacherit/60%Daily2017-11-17 22:38
https://kosova-info.com/ky-eshte-mesazhi-i-valdete-idrizit-per-qytetaret-e-mitrovices/60%Daily2017-11-17 22:37
https://kosova-info.com/kastro-zizo-shperthen-ndaj-organizatoreve-te-rtsh-se-jane-pazarxhinj-te-vegjel/60%Daily2017-11-17 22:23
https://kosova-info.com/pse-disa-njerez-kalojne-me-shpejt-nga-nje-lidhje-ne-nje-tjeter-si-ndikon-kjo-gje-ne-harmonine-tuaj-emocionale/60%Daily2017-11-17 22:22
https://kosova-info.com/presidenti-kinez-i-milanit-nuk-ka-miniera-sic-pretendon-dhe-eshte-i-zhytur-ne-borxhe/60%Daily2017-11-17 22:19
https://kosova-info.com/ishte-denuar-gabimisht-lirohet-pas-46-vitesh/60%Daily2017-11-17 22:17
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-kevini-nga-home-alone-keshtu-duket-tani/60%Daily2017-11-17 22:05
https://kosova-info.com/totaj-pas-fitores-do-te-filloj-punen-ne-realizimin-e-projekteve/60%Daily2017-11-17 22:04
https://kosova-info.com/mesuesja-kercenonte-nxenesit-seks-ose-ngelni/60%Daily2017-11-17 22:04
https://kosova-info.com/tifozja-e-zjarrte-e-lionel-messit/60%Daily2017-11-17 21:57
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-rahovec-puna-per-smajl-latifin-fillon-te-henen/60%Daily2017-11-17 21:51
https://kosova-info.com/imazh-i-ri-nga-zaimina-teresisht-e-zhveshur-ne-vaske/60%Daily2017-11-17 21:45
https://kosova-info.com/zjarr-i-madh-perfshine-nje-ndertese-ne-nju-jork/60%Daily2017-11-17 21:43
https://kosova-info.com/nese-jo-ronaldos-se-madh-atij-te-voglit-po-ia-don-shume-shenon-gjashte-gola-ne-nje-ndeshje/60%Daily2017-11-17 21:40
https://kosova-info.com/kivi-fruti-i-shendetit-aleat-i-zemres-dhe-tretjes/60%Daily2017-11-17 21:34
https://kosova-info.com/balotazhi-koalicionet-e-pabesueshme-neper-komuna/60%Daily2017-11-17 21:27
https://kosova-info.com/ky-personazh-i-njohur-filmon-bleonen-derisa-bente-dush-publikohet-videoja/60%Daily2017-11-17 21:26
https://kosova-info.com/vazhdon-forma-e-dobet-e-dortmundit/60%Daily2017-11-17 21:24
https://kosova-info.com/5-gjerat-e-pabesueshme-qe-i-ndodhin-trupit-nese-merrni-vaj-peshku-cdo-dite-2/60%Daily2017-11-17 21:14
https://kosova-info.com/njerezit-qe-kane-qene-ne-ferr-tregojne-tmerrin-qe-kane-pare-atje/60%Daily2017-11-17 21:14
https://kosova-info.com/shtate-skuadrat-qe-akoma-nuk-kane-pesuar-humbje-ne-pese-ligat-e-forta-evropiane/60%Daily2017-11-17 21:12
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-pse-tahiri-udhetoi-drejt-gjermanise-ja-deklarata-e-prokurorise/60%Daily2017-11-17 21:10
https://kosova-info.com/voxpop-rita-ora-bebe-rexha-apo-dua-lipa-pergjigjen-qytetaret/60%Daily2017-11-17 21:07
https://kosova-info.com/fitorja-e-nismes-ne-malisheve-e-padiskutueshme/60%Daily2017-11-17 21:02
https://kosova-info.com/ministri-gashi-uron-gjakoven-e-krasniqin-per-medaljet-e-arta-ne-holande/60%Daily2017-11-17 20:56
https://kosova-info.com/prezantohet-makina-sportive-elektrike-foto/60%Daily2017-11-17 20:54
https://kosova-info.com/veseli-me-punen-e-tij-naim-ismajli-eshte-shnderruar-ne-sinonim-te-zhvillimit-te-shtimes/60%Daily2017-11-17 20:52
https://kosova-info.com/lamtumire-dortmund-aubameyang-ne-premierlige/60%Daily2017-11-17 20:51
https://kosova-info.com/arban-abrashi-pse-po-ike-shpend-ahmeti/60%Daily2017-11-17 20:48
https://kosova-info.com/ligji-per-gjuhen-shqipe-e-zyrtarizon-apo-vetem-e-avancon-perdorimin-e-saj-ne-maqedoni/60%Daily2017-11-17 20:46
https://kosova-info.com/shemi-iliret-dhe-meti-tregojne-pse-i-kenduan-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2017-11-17 20:46
https://kosova-info.com/si-te-evitoni-ndjesine-e-fryrjes-se-stomakut-ja-ushqimet-qe-perkeqesojne-gjendjen/60%Daily2017-11-17 20:43
https://kosova-info.com/moratti-ky-eshte-trajneri-i-duhur-per-italine/60%Daily2017-11-17 20:41
https://kosova-info.com/arratisja-e-tahirit-drejt-gjermanise-vjen-reagimi-i-pare/60%Daily2017-11-17 20:40
https://kosova-info.com/pa-paguar-nuk-mund-te-hyni-me-veture-ne-qkuk/60%Daily2017-11-17 20:35
https://kosova-info.com/xhaka-per-the-guardian-rrefen-per-agresionin-serb-ndaj-kosovareve/60%Daily2017-11-17 20:34
https://kosova-info.com/getinjo-flet-per-raportin-me-kunaten-loredanen/60%Daily2017-11-17 20:29
https://kosova-info.com/kur-shpend-ahmeti-bente-thirrje-qe-te-mos-votoheshin-kandidatet-qe-u-iknin-debateve/60%Daily2017-11-17 20:26
https://kosova-info.com/frikoheni-te-perdorni-aeroplanet-modern-lufthansa-ka-rikthyer-ne-perdorim-aeroplane-nga-viti-1936/60%Daily2017-11-17 20:24
https://kosova-info.com/afrona-dika-apo-besa-gashi-teuta-befason-me-pergjigjen/60%Daily2017-11-17 20:15
https://kosova-info.com/selmanaj-ne-istog-perkrahje-e-fuqishme-per-gani-dreshajn/60%Daily2017-11-17 20:09
https://kosova-info.com/limaj-pritet-te-lirohet-pas-skandaleve-ne-eulex-thuhet-se-sms-at-u-montuan/60%Daily2017-11-17 20:04
https://kosova-info.com/keto-jane-semundjet-qe-kercenojne-seriozisht-shendetin-tuaj-nese-hani-shpejt/60%Daily2017-11-17 19:56
https://kosova-info.com/hulk-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2017-11-17 19:56
https://kosova-info.com/flet-gold-ag-ja-pse-u-pajtova-me-getin/60%Daily2017-11-17 19:55
https://kosova-info.com/keshilla-per-prinderit-si-te-mbroni-femijet-nga-rreziqet-seksuale-onlione/60%Daily2017-11-17 19:55
https://kosova-info.com/apeli-kthen-menderez-sinanin-ne-rigjykim/60%Daily2017-11-17 19:46
https://kosova-info.com/cfare-atlete-veshin-messi-dhe-ronaldo/60%Daily2017-11-17 19:37
https://kosova-info.com/mc-kresha-tregon-haptas-ke-e-perkrah-per-komunen-e-mitrovices/60%Daily2017-11-17 19:35
https://kosova-info.com/shpend-ahmet-i-iken-debatit-pernime-keto-jane-fjalet-e-jeta-xharres-per-te/60%Daily2017-11-17 19:33
https://kosova-info.com/gjakove-dyshime-per-blerje-votash-me-ndihma-video/60%Daily2017-11-17 19:31
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-ne-shqiperi-arratiset-saimir-tahiri/60%Daily2017-11-17 19:25
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-stuttgart-dortmund/60%Daily2017-11-17 19:22
https://kosova-info.com/qosja-e-cileson-vendimin-e-aktivisteve-si-masaker-juridike/60%Daily2017-11-17 19:20
https://kosova-info.com/pep-ky-futbollist-me-kujton-etoon-do-behet-si-ronaldo/60%Daily2017-11-17 19:14
https://kosova-info.com/ekskluzive-besnik-qaka-zbulon-gjinine-e-foshnjes/60%Daily2017-11-17 19:14
https://kosova-info.com/pija-detoksikuese-qe-pastron-helmet-e-trupit-dhe-pershpejton-djegien-e-yndyrnave/60%Daily2017-11-17 19:02
https://kosova-info.com/helmimi-i-nxenesve-ministrja-e-arsimit-i-pergjigjet-bashes/60%Daily2017-11-17 19:02
https://kosova-info.com/valverde-kerkon-nga-tifozet-e-barcelones-te-mos-shqetesohen-per-messin/60%Daily2017-11-17 18:58
https://kosova-info.com/pdk-permbyll-fushaten-ne-ferizaj/60%Daily2017-11-17 18:57
https://kosova-info.com/mirage-gold-ag-besnik-qaka-getinjo-shemi-iliret-meti-teuta-krasniqi-voxpop/60%Daily2017-11-17 18:56
https://kosova-info.com/nje-e-mitur-vetevritet-ne-shtime-keto-jane-detajet-nga-policia/60%Daily2017-11-17 18:49
https://kosova-info.com/habit-dafina-zeqiri-ja-si-e-quan-adelina-ismailin/60%Daily2017-11-17 18:43
https://kosova-info.com/a-jeni-gati-ilir-latifi-ne-janar-po-kthehet-ne-ring/60%Daily2017-11-17 18:41
https://kosova-info.com/ministri-gashi-uron-xhudistet-gjakova-e-krasniqi-per-medaljet-e-arta-ne-grand-prix-ne-hage/60%Daily2017-11-17 18:36
https://kosova-info.com/liverpooli-gjen-zevendesuesin-e-coutinhos/60%Daily2017-11-17 18:33
https://kosova-info.com/nga-kush-eshte-i-kapur-shpend-ahmeti-sipas-abrashit/60%Daily2017-11-17 18:30
https://kosova-info.com/keshtu-u-befasua-nora-nga-roberti-mengjesin-e-sotem/60%Daily2017-11-17 18:16
https://kosova-info.com/thaci-pervoja-e-kosoves-me-nato-n-dhe-unmik-un-e-vlefshme-per-boten/60%Daily2017-11-17 18:07
https://kosova-info.com/guardiola-zbulon-formulen-e-suksesit/60%Daily2017-11-17 18:06
https://kosova-info.com/ky-veprim-i-perditshem-rrit-ne-menyre-drastike-rrezikun-e-goditjes-ne-zemer/60%Daily2017-11-17 18:05
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-ne-hapjen-e-forumit-nderkombetar-te-sigurise-ne-halifax/60%Daily2017-11-17 17:56
https://kosova-info.com/leo-messi-deshiron-transferimin-e-ketij-ylli-te-barcelona/60%Daily2017-11-17 17:52
https://kosova-info.com/vesa-luma-ndahet-nga-big-basta-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2017-11-17 17:50
https://kosova-info.com/vetevendosje-shpreson-tek-apeli-per-rastin-e-aktivisteve/60%Daily2017-11-17 17:47
https://kosova-info.com/i-burgosuri-masakrohet-ne-burg-nga-gardianet-ngjarja-mbahet-e-fshehte/60%Daily2017-11-17 17:46
https://kosova-info.com/kujdes-mos-i-beni-kurre-keto-pyetje-ne-google/60%Daily2017-11-17 17:40
https://kosova-info.com/kuka-dite-e-madhe-dhe-e-bukur-per-popullin-tone/60%Daily2017-11-17 17:39
https://kosova-info.com/hahn-2025-ta-viti-i-ballkanit-perendimor/60%Daily2017-11-17 17:33
https://kosova-info.com/antonio-conte-ka-nje-lajm-per-kombetaren-e-italise/60%Daily2017-11-17 17:32
https://kosova-info.com/konjufca-vendimi-per-burgimin-e-aktivisteve-te-vetevendosjes-erdhi-nga-pushteti/60%Daily2017-11-17 17:32
https://kosova-info.com/klea-dhe-elgiti-bejne-tatuazh-dashurine-e-tyre/60%Daily2017-11-17 17:25
https://kosova-info.com/valdete-idrizi-merr-perkrahjen-e-koalicionit-vakat/60%Daily2017-11-17 17:21
https://kosova-info.com/grand-prix-hage-edhe-nora-gjakova-rremben-te-arten/60%Daily2017-11-17 17:18
https://kosova-info.com/gjini-kf-vellaznimi-do-ta-kete-stadiumin-e-ri-dhe-mbeshtetje-financiare/60%Daily2017-11-17 17:17
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-njeriu-qe-identifikon-perparon-bashkon-dhe-zhvillon-klinen-eshte-sokol-bashota/60%Daily2017-11-17 17:16
https://kosova-info.com/formacioni-i-realit-ne-derbin-ndaj-atletico-madridit/60%Daily2017-11-17 17:11
https://kosova-info.com/mustafa-sna-duhet-nje-kryetar-qe-merr-guret-nga-sheshi-e-sulmon-institucionet/60%Daily2017-11-17 17:08
https://kosova-info.com/pas-reagimeve-serbe-per-kengen-medvegja-gold-ag-shfaqet-me-veshje-kombetare/60%Daily2017-11-17 17:05
https://kosova-info.com/momenti-kur-kosova-njoftoi-per-njohjen-nga-guinea-bissau-video/60%Daily2017-11-17 16:59
https://kosova-info.com/cka-eshte-amniocenteza-dhe-a-eshte-e-rrezikshme/60%Daily2017-11-17 16:58
https://kosova-info.com/enver-maliqi-emerohet-nenkryetar-i-shkupit/60%Daily2017-11-17 16:58
https://kosova-info.com/simeone-kjo-eshte-skuadra-me-e-forte-ne-bote/60%Daily2017-11-17 16:50
https://kosova-info.com/reshitaj-ne-gjermani-kosoves-e-perkushtuar-per-mjedisi-te-paster/60%Daily2017-11-17 16:47
https://kosova-info.com/martohet-serena-williams-fton-yjet-e-njohura-ne-dasme/60%Daily2017-11-17 16:45
https://kosova-info.com/shenjat-e-hershme-qe-paralajmerojne-nivelin-e-ulet-te-hekurit-ne-gjak/60%Daily2017-11-17 16:38
https://kosova-info.com/distria-kampione-ne-holande-ia-sjelle-edhe-nje-medalje-te-arte-kosoves/60%Daily2017-11-17 16:32
https://kosova-info.com/maja-kocijancic-nuk-eshte-e-vertete-qe-mogherini-e-ka-leshuar-takimin-me-haradinajn/60%Daily2017-11-17 16:24
https://kosova-info.com/ja-ne-cilin-vend-e-fut-enca-kanabisin/60%Daily2017-11-17 16:20
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-9/60%Daily2017-11-17 16:18
https://kosova-info.com/manchester-united-transferon-yllin-e-tottenhamit-ne-janar/60%Daily2017-11-17 16:15
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-aktiviste-te-vv-se/60%Daily2017-11-17 16:11
https://kosova-info.com/ahmeti-prokuroret-e-gjyqtaret-shpallen-fajtore-aktivistet-e-vv-se-per-te-shpetuar-veten/60%Daily2017-11-17 16:07
https://kosova-info.com/interi-me-transferim-nga-atletico-madrid/60%Daily2017-11-17 16:04
https://kosova-info.com/vetevendosje-beri-shkelje-me-dergimin-e-sms-ve-mund-te-denohet-se-paku-10-mije-euro/60%Daily2017-11-17 16:01
https://kosova-info.com/si-ndikon-stresi-ne-vendimmarrje/60%Daily2017-11-17 15:59
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-shqiptar-sonte-shfaqet-ne-kete-serial-turk/60%Daily2017-11-17 15:58
https://kosova-info.com/kurti-astritin-e-mbyten-ne-burg-te-tjeret-i-denuan-pa-fakte/60%Daily2017-11-17 15:54
https://kosova-info.com/arifi-mogherini-nuk-u-largua-nga-takimi-me-haradinajn-mediat-serbe-kane-spekuluar/60%Daily2017-11-17 15:51
https://kosova-info.com/neymar-ne-real-madrid-pergjigjet-zinedine-zidane/60%Daily2017-11-17 15:51
https://kosova-info.com/rikthehet-berlusconi-per-zgjedhjet-do-te-jem-ne-fushe-si-sulmues-ose-trajner/60%Daily2017-11-17 15:50
https://kosova-info.com/sekretari-i-pergjithshem-i-nato-s-i-kerkon-falje-turqise/60%Daily2017-11-17 15:45
https://kosova-info.com/formacioni-me-te-cilin-barca-do-ti-kerkoje-tre-pike-ndaj-leganes/60%Daily2017-11-17 15:38
https://kosova-info.com/me-kete-imazh-marina-kujton-ditet-e-veres/60%Daily2017-11-17 15:35
https://kosova-info.com/mourinho-jep-lajmin-e-vitit-per-tifozet-e-manchester-unitedit/60%Daily2017-11-17 15:23
https://kosova-info.com/tre-kafe-ne-dite-ulin-rrezikun-per-semundje-te-melcise/60%Daily2017-11-17 15:18
https://kosova-info.com/keshtu-u-befasua-mihrija-per-ditelindje/60%Daily2017-11-17 15:12
https://kosova-info.com/zidane-flet-per-here-te-pare-per-situaten-ronaldo-ramos/60%Daily2017-11-17 15:11
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-gjykata-ne-arsyetimin-e-denimit-per-terrorizem-te-aktivisteve-te-vv-se/60%Daily2017-11-17 15:09
https://kosova-info.com/gjermania-ka-kthyer-4500-shqiptare-ne-vitin-2017/60%Daily2017-11-17 14:59
https://kosova-info.com/vendos-edhe-emilia-rexhepi-nga-nds-rreshtohet-pas-shaqir-totajt-ne-prizren-foto/60%Daily2017-11-17 14:58
https://kosova-info.com/xhensila-shuan-kureshtjen-e-medieve-ja-pse-e-fshiu-foton-me-besin/60%Daily2017-11-17 14:56
https://kosova-info.com/ventura-thyen-heshtjen-flet-per-here-te-pare-pas-deshtimit-te-italise/60%Daily2017-11-17 14:45
https://kosova-info.com/13-vjecari-nga-vushtrria-kerkon-ndihmen-tuaj/60%Daily2017-11-17 14:45
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-vikend-4/60%Daily2017-11-17 14:44
https://kosova-info.com/pozita-e-gruas-do-te-fuqizohet/60%Daily2017-11-17 14:39
https://kosova-info.com/te-henen-mblidhet-kryesia-e-kuvendit/60%Daily2017-11-17 14:37
https://kosova-info.com/denohet-prifti-ka-bartur-posten-ne-mes-te-te-burgosurve-dhe-ka-bere-tentim-dhunimi/60%Daily2017-11-17 14:35
https://kosova-info.com/keto-te-reja-i-sjell-sonte-emisioni-mirage/60%Daily2017-11-17 14:34
https://kosova-info.com/spitali-amerikan-organizon-per-here-te-trete-kongresin-nderkombetar-multidisiplinar-mjekesor/60%Daily2017-11-17 14:29
https://kosova-info.com/truqe-qe-cdokush-ne-shtepi-mund-ti-beje/60%Daily2017-11-17 14:11
https://kosova-info.com/drenica-shokon-fc-prishtinen/60%Daily2017-11-17 14:02
https://kosova-info.com/erdogan-vendosem-te-terheqim-trupat-tane-nga-stervitja-e-nato-s/60%Daily2017-11-17 14:01
https://kosova-info.com/vv-e-quan-politik-denimin-e-aktivisteve-akuzon-rende-veselin-dhe-mustafen/60%Daily2017-11-17 14:00
https://kosova-info.com/vv-e-quan-politik-denimin-e-aktivisteve-akuzon-rende-veselin-dhe-mustafen/60%Daily2017-11-17 14:00
https://kosova-info.com/samanta-rikthehet-pas-tete-vitesh-ne-kenga-magjike/60%Daily2017-11-17 13:55
https://kosova-info.com/samanta-rikthehet-pas-tete-vitesh-ne-kenga-magjike-2/60%Daily2017-11-17 13:55
https://kosova-info.com/akuzat-per-spiunim-reagon-per-te-here-te-pare-antivirusi-kaspersky/60%Daily2017-11-17 13:49
https://kosova-info.com/kaka-deshiron-te-behet-trajner-i-ri-ne-milan/60%Daily2017-11-17 13:47
https://kosova-info.com/msa-siguron-kornizen-e-bashkepunimit-te-kosoves-me-be-ne/60%Daily2017-11-17 13:42
https://kosova-info.com/ataturk-dhe-edrogan-ishin-shfaqur-si-armiq-erdogan-terheq-ushtaret-nga-stervitjet-e-nato-s/60%Daily2017-11-17 13:35
https://kosova-info.com/momenti-i-arrestimit-nga-police-civil-tentoi-te-marre-para-nga-banka-me-dokumente-false/60%Daily2017-11-17 13:32
https://kosova-info.com/momenti-i-arrestimit-nga-police-civil-tentoi-te-marre-para-nga-banka-me-dokumente-false/60%Daily2017-11-17 13:32
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendi-me-i-pazakonte-ku-vesa-do-te-bej-interviste/60%Daily2017-11-17 13:29
https://kosova-info.com/lista-e-10-futollisteve-qe-do-te-largohen-nga-barcelona/60%Daily2017-11-17 13:17
https://kosova-info.com/bizneset-ne-hall-nga-ryshfeti/60%Daily2017-11-17 13:17
https://kosova-info.com/fisnik-ismaili-reagon-ashper-pas-denimit-te-kater-aktivisteve-te-vv-se/60%Daily2017-11-17 13:17
https://kosova-info.com/pija-qe-ndalon-fryrjen-e-stomakut-dhe-gazrat/60%Daily2017-11-17 13:11
https://kosova-info.com/ja-kush-e-pret-bleron-ne-aeroport-sa-here-qe-ateron-ne-zvicer/60%Daily2017-11-17 12:58
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-valdete-idrizi-per-bajram-rexhepin-e-faruk-spahine/60%Daily2017-11-17 12:57
https://kosova-info.com/napoli-milan-formacionet-e-derbit-nga-serie-a/60%Daily2017-11-17 12:50
https://kosova-info.com/vendimi-per-caktimin-e-paraburgimit-ndaj-tre-aktivisteve-te-vetevendosjes-dokument/60%Daily2017-11-17 12:49
https://kosova-info.com/tensione-ne-sallen-e-gjykates-gjate-leximit-te-vendimit-per-aktivistet-e-vv-se-video/60%Daily2017-11-17 12:46
https://kosova-info.com/osmani-mensurit-i-humbi-pasaporta-kush-e-gjen-ka-shperblim/60%Daily2017-11-17 12:43
https://kosova-info.com/nena-e-atdhe-arifit-denimi-eshte-per-ta-mbuluar-vrasjen-e-astrit-deharit/60%Daily2017-11-17 12:35
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-derbit-nga-serie-a-roma-lazio/60%Daily2017-11-17 12:34
https://kosova-info.com/pas-denimeve-frasher-krasniqi-atdhe-arifi-dhe-egzon-haliti-dergohen-ne-paraburgim/60%Daily2017-11-17 12:33
https://kosova-info.com/pas-denimit-me-tete-vjet-burg-ky-eshte-reagimi-i-frasher-krasniqi/60%Daily2017-11-17 12:30
https://kosova-info.com/tome-gashi-ajo-cfare-ndodhi-sot-eshte-masaker-juridike/60%Daily2017-11-17 12:29
https://kosova-info.com/bonucci-shkoi-ne-milan-edhe-nje-yll-i-madh-po-largohet-nga-juventus/60%Daily2017-11-17 12:23
https://kosova-info.com/era-nuk-po-mund-tia-del-me-fansa-por-ka-nje-ide/60%Daily2017-11-17 12:21
https://kosova-info.com/totaj-premton-ndertimin-e-tre-parkingjeve-ne-prizren/60%Daily2017-11-17 12:20
https://kosova-info.com/keto-jane-denimet-vec-e-vec-per-aktivistet-e-vv-se-te-denuar-per-terrorizem/60%Daily2017-11-17 12:19
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-aktivistet-e-vetevendosjes-denohen-me-216-vjet-burg-per-terrorizem/60%Daily2017-11-17 12:16
https://kosova-info.com/mourinho-befason-me-mesazhin-per-benitezin/60%Daily2017-11-17 12:15
https://kosova-info.com/reforma-e-nje-princi/60%Daily2017-11-17 11:58
https://kosova-info.com/rita-i-habite-anetaret-e-jurise-se-the-voice-of-germany-u-del-si-konkurrente/60%Daily2017-11-17 11:56
https://kosova-info.com/prezantohet-kamioni-elektrik-foto/60%Daily2017-11-17 11:51
https://kosova-info.com/grabiten-ne-kine-dhe-rrezikonin-10-vjet-burg-basketbollistet-i-liron-donald-trump/60%Daily2017-11-17 11:47
https://kosova-info.com/haley-me-veto-rusia-e-ka-vrare-mekanizmin-hetues/60%Daily2017-11-17 11:41
https://kosova-info.com/e-zbulojne-nexhati-dhe-remzia-ja-nga-ku-kane-dal-bilbilat-e-mushtishtit/60%Daily2017-11-17 11:41
https://kosova-info.com/turan-ka-nje-problem-per-largim-nga-barcelona/60%Daily2017-11-17 11:38
https://kosova-info.com/luis-enrique-pret-rikthimin-si-trajner-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2017-11-17 11:26
https://kosova-info.com/keshtu-u-prit-ramush-haradinaj-nga-zyrtaret-e-bese-ne-bruksel/60%Daily2017-11-17 11:25
https://kosova-info.com/real-madrid-ne-stervitje-mungojne-dy-yje-para-derbit-ndaj-atletico-madridit/60%Daily2017-11-17 11:21
https://kosova-info.com/ancelotti-vendos-nje-kusht-per-postin-e-selektorit-te-italise/60%Daily2017-11-17 11:16
https://kosova-info.com/perfundimtare-pdk-ja-ben-thirrje-per-votimin-e-arban-abrashit/60%Daily2017-11-17 11:15
https://kosova-info.com/kqz-dhe-policia-gjithcka-gati-per-balotazhin-e-se-dieles/60%Daily2017-11-17 11:04
https://kosova-info.com/vdes-kengetarja-shqiptare/60%Daily2017-11-17 10:59
https://kosova-info.com/vidal-kthehet-ne-serie-a-2/60%Daily2017-11-17 10:53
https://kosova-info.com/makina-e-pare-fluturuese-del-ne-treg-ne-vitin-2019/60%Daily2017-11-17 10:43
https://kosova-info.com/ky-eshte-ndryshimi-qe-gjakovari-i-o-sa-mire-e-ka-bere-ne-fytyren-e-tij/60%Daily2017-11-17 10:42
https://kosova-info.com/halifax-prezanton-thacin-dhe-stoltenberg-si-folesit-kryesor-te-samitit/60%Daily2017-11-17 10:36
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-takim-me-mogherinin-jemi-te-perkushtuar-per-anetaresim-ne-be/60%Daily2017-11-17 10:34
https://kosova-info.com/ronaldinho-nervozon-tifozet-e-barcelones-per-deklaraten-per-messin/60%Daily2017-11-17 10:31
https://kosova-info.com/ne-kater-ditet-e-ardhshme-pritet-te-bie-bore-ne-kosove/60%Daily2017-11-17 10:28
https://kosova-info.com/bosi-me-i-rrezikshem-i-shekullit-20-qe-su-pendua-kurre-fjalet-e-fundit-qe-ia-tha-gruas-nga-qelia/60%Daily2017-11-17 10:25
https://kosova-info.com/bruksel-mogherini-dhe-hahn-e-presin-haradinajn-videofoto/60%Daily2017-11-17 10:20
https://kosova-info.com/bashkeshortja-kujton-dr-florin-me-keto-fotografi-emocionale/60%Daily2017-11-17 10:19
https://kosova-info.com/pepe-zbulon-profesionin-e-ri-pas-pensionit-nga-futbolli/60%Daily2017-11-17 10:09
https://kosova-info.com/kryediplomatet-e-shqiperise-malit-te-zi-dhe-kroacise-takim-ne-durres/60%Daily2017-11-17 10:07
https://kosova-info.com/kida-me-tatuazh-te-ri-ja-ku-e-beri/60%Daily2017-11-17 10:00
https://kosova-info.com/rreziqet-nga-perdorimi-i-pakontrolluar-i-antibiotikeve/60%Daily2017-11-17 09:56
https://kosova-info.com/familja-uzurpatore-e-kandidatit-te-ldk-se-ne-vushtrri-ndertoi-ne-prone-komunale-dokument/60%Daily2017-11-17 09:52
https://kosova-info.com/56-vite-burg-per-te-akuzuarit-ne-operacionin-e-lazaratit/60%Daily2017-11-17 09:52
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-liverpoolit-kushton-78-milione-euro/60%Daily2017-11-17 09:51
https://kosova-info.com/pese-minuta-ushtrime-sa-nje-ore-ne-palester/60%Daily2017-11-17 09:43
https://kosova-info.com/vdes-ne-burg-bosi-mafioz-sicilian-riina/60%Daily2017-11-17 09:41
https://kosova-info.com/tre-vite-nga-vdekja-e-dr-florit-keshtu-e-kujton-ermal-mamaqi/60%Daily2017-11-17 09:40
https://kosova-info.com/strakosha-me-mesazh-per-buffonin/60%Daily2017-11-17 09:39
https://kosova-info.com/kmdlnj-kerkon-rishqyrtimin-e-te-gjitha-gjykimeve-nga-eulex/60%Daily2017-11-17 09:36
https://kosova-info.com/per-grabitjen-terrorizuese-te-familjes-ne-dumosh-te-podujeves-arrestohen-tre-persona/60%Daily2017-11-17 09:31
https://kosova-info.com/kosova-pergatitet-per-sfiden-e-sigurise-nga-kercenimi-i-luftetareve-te-rikthyer/60%Daily2017-11-17 09:26
https://kosova-info.com/stadiume-talente-e-me-pak-politike-ja-10-pikat-per-ringritjen-e-italise/60%Daily2017-11-17 09:24
https://kosova-info.com/youtube-shperblen-labelin-e-gjikos-me-butonin-e-argjendte/60%Daily2017-11-17 09:23
https://kosova-info.com/rusia-e-vleresuar-drejt-si-rrezik/60%Daily2017-11-17 09:22
https://kosova-info.com/si-te-kujdesemi-per-shendetin-e-kembeve/60%Daily2017-11-17 09:20
https://kosova-info.com/ministrja-serbe-marreveshja-perfundimtare-me-kosoven-nuk-nenkupton-njohje/60%Daily2017-11-17 09:16
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-yllin-e-madh-nga-franca/60%Daily2017-11-17 09:07
https://kosova-info.com/ferizaj-arrestohet-per-prostitucion/60%Daily2017-11-17 09:05
https://kosova-info.com/demokristianet-e-klines-bejne-thirrje-te-votohet-sokol-bashota/60%Daily2017-11-17 09:05
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-luiz-te-rivali-i-madh-nga-premierliga/60%Daily2017-11-17 09:03
https://kosova-info.com/enca-ende-i-percjell-postimet-e-noizyt-ja-me-cka-i-ben-diss/60%Daily2017-11-17 09:00
https://kosova-info.com/bashota-fitorja-e-pdk-se-me-19-nentor-do-ti-hape-rruge-te-re-zhvillimit-te-klines/60%Daily2017-11-17 08:59
https://kosova-info.com/milan-ka-nje-befasi-per-insignen/60%Daily2017-11-17 08:55
https://kosova-info.com/ne-nje-aksident-trafiku-ne-istog-vdes-nje-burre/60%Daily2017-11-17 08:55
https://kosova-info.com/gjilan-lendohen-7-persona-ne-nje-aksident-trafiku/60%Daily2017-11-17 08:48
https://kosova-info.com/policia-arreston-ne-prishtine-falsifikatorin-e-dokumenteve-ja-cka-mashtronte/60%Daily2017-11-17 08:48
https://kosova-info.com/gashi-ne-austri-takohet-me-perfaqesues-te-shteteve-qe-nuk-e-kane-njohur-kosoven/60%Daily2017-11-17 08:41
https://kosova-info.com/historia-e-toto-riina-bosit-me-famekeq-te-mafias-italiane/60%Daily2017-11-17 08:40
https://kosova-info.com/eshte-bere-50-vjecare-por-mihrija-duket-akoma-ne-forme/60%Daily2017-11-17 08:39
https://kosova-info.com/shqiperi-miratohet-ne-parim-projekt-buxheti-i-vitit-2018/60%Daily2017-11-17 08:35
https://kosova-info.com/milan-refuzon-shitjen-e-ketij-futbollisti-ne-juventus/60%Daily2017-11-17 08:31
https://kosova-info.com/ne-kete-qytet-baballareve-u-takojne-kater-jave-pushim-te-lindjes/60%Daily2017-11-17 08:22
https://kosova-info.com/nuk-e-ka-problem-ronela-del-edhe-ne-kete-gjendje/60%Daily2017-11-17 08:19
https://kosova-info.com/gjermania-gezon-imazhin-me-te-mire-mbareboteror/60%Daily2017-11-17 08:12
https://kosova-info.com/barcelona-harron-coutinhon-transferon-ozilin/60%Daily2017-11-17 08:11
https://kosova-info.com/inter-me-super-perforcim-nga-atletico-madrid/60%Daily2017-11-17 08:03
https://kosova-info.com/rusi-nga-ndeshja-e-autobusit-me-kamion-jane-vrare-15-vete/60%Daily2017-11-17 07:57
https://kosova-info.com/fansat-e-surprizojne-gjikon-ja-cka-i-kane-bere-vetures-se-tij/60%Daily2017-11-17 07:55
https://kosova-info.com/kengetari-i-hitit-despacito-vjen-me-duet-me-demi-lovato/60%Daily2017-11-17 07:33
https://kosova-info.com/mijera-trupa-amerikane-kane-arritur-ne-afganistan/60%Daily2017-11-17 07:25
https://kosova-info.com/hani-mengjes-nese-nuk-doni-te-shtoni-ne-peshe/60%Daily2017-11-17 07:19
https://kosova-info.com/ne-nente-vjetorin-e-vdekjes-almeda-kujton-babain-me-keto-fjale/60%Daily2017-11-17 07:14
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-cdo-dite-vdesin-nga-uria-se-paku-130-femije/60%Daily2017-11-17 06:50
https://kosova-info.com/cantona-ia-ben-bajat-neymarit-transferimin-ne-psg/60%Daily2017-11-17 06:29
https://kosova-info.com/berlusconi-zgjedh-selektorin-e-ri-te-italise/60%Daily2017-11-17 06:23
https://kosova-info.com/mourinho-i-pergjigjet-ofertes-nga-paris-saint-germain/60%Daily2017-11-17 06:18
https://kosova-info.com/eliminohet-italia-tifozet-gjejne-ekipin-e-tyre-per-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2017-11-17 06:13
https://kosova-info.com/barcelona-befason-me-perforcimin-e-ri-nga-ligue-1/60%Daily2017-11-17 06:07
https://kosova-info.com/skrinar-gezon-tifozet-e-interit/60%Daily2017-11-16 22:58
https://kosova-info.com/aplikojeni-kete-maske-qe-te-dukeni-10-vjet-me-te-rinj/60%Daily2017-11-16 22:57
https://kosova-info.com/shba-senatori-franken-kerkon-falje-per-incidentin-me-sfond-seksual/60%Daily2017-11-16 22:55
https://kosova-info.com/barbana-kujton-ergin-me-kete-fotografi/60%Daily2017-11-16 22:53
https://kosova-info.com/shkelzen-maliqi-balotazhi-mund-te-sjelle-permbysje-te-rezultatit/60%Daily2017-11-16 22:52
https://kosova-info.com/abrashi-sqarohet-per-investimet-1-2-miliardeshe-ne-prishtine/60%Daily2017-11-16 22:47
https://kosova-info.com/dezertojne-kater-ushtare-pjese-e-forcave-komando-te-shqiperise/60%Daily2017-11-16 22:45
https://kosova-info.com/qendroni-single-deri-sa-te-gjeni-nje-te-dashur-me-keto-13-cilesi/60%Daily2017-11-16 22:41
https://kosova-info.com/roberto-mancini-i-pergjigjet-kombetares-se-italise/60%Daily2017-11-16 22:38
https://kosova-info.com/mbi-35-mije-kosovare-ilegal-te-kthyer-asnjerit-nuk-iu-pranua-azili/60%Daily2017-11-16 22:30
https://kosova-info.com/bunjaku-e-ka-nje-mesazh-te-qarte-per-te-gjithe-ata-qe-e-vershellyen-ujkanin/60%Daily2017-11-16 22:26
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-e-braktis-debatin-me-arban-abrashin-edhe-te-jeta-xharra/60%Daily2017-11-16 22:25
https://kosova-info.com/vazhdon-suksesi-i-mjekeve-kosovare-ne-bote/60%Daily2017-11-16 22:20
https://kosova-info.com/home-publikohet-nga-bebe-rexha-machine-gun-kelly-dhe-x-ambassadors/60%Daily2017-11-16 22:20
https://kosova-info.com/strakosha-me-deklarate-te-papritur-per-buffonin/60%Daily2017-11-16 22:16
https://kosova-info.com/ja-sa-gota-vere-duhet-te-pini-ne-muaj-per-te-mbetur-shtatzene/60%Daily2017-11-16 22:15
https://kosova-info.com/kujtonte-se-ja-kishin-vjedhur-makine-kur-e-gjen-pas-20-vjeteve-nuk-u-beson-syve-foto/60%Daily2017-11-16 22:15
https://kosova-info.com/anulohet-shfaqja-e-dokumentarit-serb-kunder-shqiptareve-ne-stokholm/60%Daily2017-11-16 22:13
https://kosova-info.com/ldk-nuk-e-mbeshtet-agim-bahtirin-ne-mitrovice/60%Daily2017-11-16 22:08
https://kosova-info.com/shqiptarja-qe-perfaqesoi-gjermanine-ne-miss-bota-ne-prag-te-marteses/60%Daily2017-11-16 21:58
https://kosova-info.com/barcelona-e-ka-gati-nje-super-transferim/60%Daily2017-11-16 21:58
https://kosova-info.com/nje-bote-e-dyte-zbulohet-planeti-i-ngjashem-me-token/60%Daily2017-11-16 21:51
https://kosova-info.com/deputetet-nuk-pajtohen-per-dialogun-kosove-serbi-ne-nivel-presidentesh-video/60%Daily2017-11-16 21:51
https://kosova-info.com/gresa-behluli-po-rikthehet-me-bashkepunim/60%Daily2017-11-16 21:46
https://kosova-info.com/kushtet-e-ancelottit-per-te-marre-drejtimin-e-kombetares-se-italise/60%Daily2017-11-16 21:45
https://kosova-info.com/haskuka-e-totaj-me-program-te-ngjashem-per-trafikun-urban-e-parkingjet/60%Daily2017-11-16 21:45
https://kosova-info.com/raundi-i-dyte-i-zgjedhjeve-me-me-pak-votues-mesoni-arsyet-video/60%Daily2017-11-16 21:30
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-i-reagon-presidentit-cek-pas-deklarates-ku-krahason-kosoven-dhe-krimene/60%Daily2017-11-16 21:23
https://kosova-info.com/ahmeti-thote-se-ka-projekte-konkrete-per-bregun-e-diellit/60%Daily2017-11-16 21:22
https://kosova-info.com/presidenti-i-monacos-harron-mbappen-fiton-400-milione-dollare-nga-shitja-e-radhes/60%Daily2017-11-16 21:21
https://kosova-info.com/rrefehet-tuna-lindja-normale-me-deshtoi-e-vuajta-frustrimin-e-lindjes-cezariane/60%Daily2017-11-16 21:16
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-ylli-i-hoffenheim-kerkon-ti-bashkohet-bayernit/60%Daily2017-11-16 21:15
https://kosova-info.com/bregu-sikur-ambasadoret-te-shkruanin-nje-liber-do-nxirrnin-gjera-qe-sdo-na-pelqenin/60%Daily2017-11-16 21:13
https://kosova-info.com/totaj-ata-qe-kane-shkaktuar-gjendjen-e-keqe-smund-ta-permiresojne-prandaj-jam-une/60%Daily2017-11-16 21:13
https://kosova-info.com/avokati-i-njohur-vrasja-e-santos-per-shkak-te-funksionit-si-bankier/60%Daily2017-11-16 21:11
https://kosova-info.com/pdk-ja-zyrtarizon-mbeshtetjen-per-arban-abrashin/60%Daily2017-11-16 21:00
https://kosova-info.com/diva-adelina-ismaili-rikthehet-ne-kosove-shkelqen-ne-performancen-e-pare-pas-lindjes/60%Daily2017-11-16 20:58
https://kosova-info.com/harroni-kualifikimet-per-kupen-e-botes-shikoni-cfare-ndeshje-na-presin-ne-fundjave/60%Daily2017-11-16 20:56
https://kosova-info.com/terroristet-e-feto-s-jashte-vendit-do-te-ngelin-pa-atdhe/60%Daily2017-11-16 20:51
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-ne-histori-te-real-madridit/60%Daily2017-11-16 20:46
https://kosova-info.com/e-veshur-koke-e-kembe-por-rita-ora-cmend-gjermanet-ne-bambi-2017/60%Daily2017-11-16 20:42
https://kosova-info.com/ky-eshte-reagimi-i-gjyshes-102-vjecare-te-valdete-idrizit-gjate-fjalimit-te-saj/60%Daily2017-11-16 20:41
https://kosova-info.com/surdulli-padit-per-shpifje-kandidaten-e-vetevendosjes-per-asambliste/60%Daily2017-11-16 20:37
https://kosova-info.com/psg-siguron-transferimin-e-pare-per-afatin-kalimtar-dimeror/60%Daily2017-11-16 20:29
https://kosova-info.com/zyra-e-urbanizmit-ne-komunen-e-prishtines-ne-gjendje-te-mjerueshme-foto/60%Daily2017-11-16 20:29
https://kosova-info.com/nuk-e-kemi-menduar-kurre-por-ky-eshte-raporti-familjar-mes-lindonit-dhe-bertan-asllanit/60%Daily2017-11-16 20:21
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-denimin-e-te-akuzuarve-per-vrasje-te-rende-mbrojtja-lirimin-e-tyre/60%Daily2017-11-16 20:20
https://kosova-info.com/serbia-do-te-obligohet-qe-mos-ta-bllokoje-kosoven/60%Daily2017-11-16 20:17
https://kosova-info.com/gjermania-favorite-per-te-fituar-kupen-e-botes-ja-renditja-e-pergjithshme/60%Daily2017-11-16 20:16
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-per-here-te-katert-i-ik-debatit-me-valdete-idrizin/60%Daily2017-11-16 19:59
https://kosova-info.com/ja-cka-i-mbeti-lloch-it-ne-klipin-e-ri/60%Daily2017-11-16 19:58
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-montellan/60%Daily2017-11-16 19:57
https://kosova-info.com/le-temps-shqiperia-e-tronditur-nga-trafikimi-i-droges-rama-i-marre-peng/60%Daily2017-11-16 19:51
https://kosova-info.com/ahmeti-rikonstruimi-i-qeverise-akoma-ne-pike-zero/60%Daily2017-11-16 19:50
https://kosova-info.com/tensionimi-i-raporteve-thirrja-sekrete-e-ronaldos-per-messin-dhe-gara-per-topin-e-arte/60%Daily2017-11-16 19:48
https://kosova-info.com/pacolli-diaspora-ka-dhene-kontribut-te-madh-ne-clirimin-dhe-ndertimin-e-shtetit/60%Daily2017-11-16 19:44
https://kosova-info.com/%e2%80%8bcmimet-per-riparimin-e-ekranit-te-iphone-x-jane-shokuese/60%Daily2017-11-16 19:43
https://kosova-info.com/ky-mashkull-po-i-mungon-almedes/60%Daily2017-11-16 19:33
https://kosova-info.com/befason-cr7-ja-cfare-me-thone-ne-familje-kur-nuk-shenoj-gola/60%Daily2017-11-16 19:28
https://kosova-info.com/nexhat-daci-thote-se-i-kushtoi-konfrontimi-me-nderkombetaret-per-kufirin-video/60%Daily2017-11-16 19:24
https://kosova-info.com/wilder-e-tepron-me-kercenimin-e-fundit-per-joshuan/60%Daily2017-11-16 19:14
https://kosova-info.com/presidenti-cek-kosova-dhe-krimea-standarde-te-dyfishta/60%Daily2017-11-16 19:13
https://kosova-info.com/100-familje-shqiptare-te-prekura-nga-permbytjet-ne-greqi/60%Daily2017-11-16 19:13
https://kosova-info.com/zgjedhjet-e-balotazhit-nderrojne-edhe-disa-deputete-te-parlamentit/60%Daily2017-11-16 19:08
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-faleminderit-gjilanas-per-mbeshtetjen-ne-forme-te-referendumit/60%Daily2017-11-16 19:04
https://kosova-info.com/veseli-mitrovica-ska-me-kohe-per-te-humbur-valdete-idrizi-eshte-zgjidhja-e-duhur/60%Daily2017-11-16 18:59
https://kosova-info.com/collaku-kosova-eshte-vonuar-shume-per-liberalizmit-te-vizave-te-ratifikohet-demarkacioni/60%Daily2017-11-16 18:59
https://kosova-info.com/serbia-ne-grupin-e-vdekjes-ne-kupen-e-botes/60%Daily2017-11-16 18:55
https://kosova-info.com/mendimet-e-nje-antifashisteje-per-ushtarin-e-panjohur-te-gjilanit/60%Daily2017-11-16 18:47
https://kosova-info.com/aak-dhe-gent-begolli-ne-perkrahje-te-abrashit-ne-prishtine/60%Daily2017-11-16 18:44
https://kosova-info.com/dortmundi-e-suspendon-aubameyangin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-11-16 18:40
https://kosova-info.com/gjinekologet-e-ndalojne-depilimin-e-zones-intime-zbuloni-arsyet-pse/60%Daily2017-11-16 18:39
https://kosova-info.com/ronaldo-kjo-eshte-endrra-ime/60%Daily2017-11-16 18:26
https://kosova-info.com/shkodra-e-aak-se-ambasada-shba-se-nuk-po-na-kundershton-per-demarkacionin/60%Daily2017-11-16 18:22
https://kosova-info.com/me-ne-fund-e-bleu-edhe-dafina-zeqiri/60%Daily2017-11-16 18:20
https://kosova-info.com/ka-zbuluar-dhjetera-burra-qe-tradhtonin-grate-detektivi-privat-keto-jane-shenjat-me-alarmante/60%Daily2017-11-16 18:18
https://kosova-info.com/mediat-zvicerane-vene-alarmin-edi-rama-i-marre-peng-shqiperia-e-tronditur-nga-trafiku-i-droges/60%Daily2017-11-16 18:16
https://kosova-info.com/soci-rusia-turqia-dhe-irani-bisedojne-per-konfliktin-ne-siri/60%Daily2017-11-16 18:12
https://kosova-info.com/14-vite-nga-debutimi-i-messit-me-skuadren-e-pare-te-barcelones/60%Daily2017-11-16 18:08
https://kosova-info.com/pakenaqesite-e-kosoves-me-kriteret-e-be-se/60%Daily2017-11-16 18:06
https://kosova-info.com/fjala-perfundimtare-ne-gjykimin-e-kryetarit-te-dragashit/60%Daily2017-11-16 18:05
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-ja-si-ia-mori-ramos-penalltine-iniestas-ndaj-rusise/60%Daily2017-11-16 17:59
https://kosova-info.com/roberti-konfirmon-mbarimin-e-kontrates-mes-eres-dhe-fatonit-thote-se-nuk-e-ka-marre-eren-ne-menaxhim/60%Daily2017-11-16 17:57
https://kosova-info.com/shperndanin-ndihma-per-vota-arrestohen-shefi-i-sigurimit-te-komunes-se-gjakoves-dhe-nje-biznesmen/60%Daily2017-11-16 17:54
https://kosova-info.com/ronaldo-befason-te-gjithe-me-vendimin-e-fundit/60%Daily2017-11-16 17:47
https://kosova-info.com/bahtiri-jam-bashkethemelues-i-ldk-se-rugovistet-do-te-me-perkrahin/60%Daily2017-11-16 17:42
https://kosova-info.com/nasa-brenda-20-viteve-zbulojme-jete-jashtetokesore/60%Daily2017-11-16 17:40
https://kosova-info.com/remzia-pozon-si-vajze-e-re-me-kaq-stil-nuk-e-keni-pare-kurre/60%Daily2017-11-16 17:39
https://kosova-info.com/platoja-legjendare-po-pikon-video/60%Daily2017-11-16 17:37
https://kosova-info.com/mustafa-autostrada-qe-lidh-anamoraven-dhe-luginen-eshte-merite-e-ldk-se-dhe-hazirit/60%Daily2017-11-16 17:33
https://kosova-info.com/kaka-messi-deklarata-e-dites/60%Daily2017-11-16 17:32
https://kosova-info.com/siri-15-civile-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit-ne-guten-lindore/60%Daily2017-11-16 17:23
https://kosova-info.com/zanfina-e-zbulon-ja-kush-eshte-dashuria-e-saj-e-pare/60%Daily2017-11-16 17:20
https://kosova-info.com/conte-rikthehet-ne-serie-a-skuadra-e-re-eshte-befasi-e-madhe/60%Daily2017-11-16 17:06
https://kosova-info.com/kjo-vajze-ne-foto-sot-eshte-kengetare-dhe-feston-ditelindjen/60%Daily2017-11-16 16:57
https://kosova-info.com/insigne-me-deklaraten-e-vitit-per-de-rossin/60%Daily2017-11-16 16:53
https://kosova-info.com/abrashi-veteranet-do-te-kene-perkujdesje-institucionale-dhe-perfaqesim-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2017-11-16 16:51
https://kosova-info.com/rreshqitje-guresh-ne-rrugen-peje-kuqishte/60%Daily2017-11-16 16:48
https://kosova-info.com/shperndanin-ndihma-ne-kembim-te-votave-arrestohen-dy-persona-ne-gjakove/60%Daily2017-11-16 16:42
https://kosova-info.com/haradinaj-qyteti-i-klines-afer-ndryshimit-te-shume-pritur/60%Daily2017-11-16 16:41
https://kosova-info.com/adelina-ne-prishtine-keshtu-po-duket-pas-lindjes-se-djalit/60%Daily2017-11-16 16:38
https://kosova-info.com/limaj-flet-ne-gjykate-per-artikullin-e-le-monde-rreth-eulex-it/60%Daily2017-11-16 16:36
https://kosova-info.com/jovanoviq-secili-politikan-ne-serbi-privatisht-ma-thote-se-kam-te-drejte-per-pavaresine-kosoves/60%Daily2017-11-16 16:36
https://kosova-info.com/agim-ceku-fsk-e-gatshme-per-ushtri-pengesa-e-vetme-mbetet-lista-serbe/60%Daily2017-11-16 16:33
https://kosova-info.com/xhafaj-paralajmeron-operacione-te-tjera-kemi-skeduar-edhe-4-grupe-te-tjera-kriminale/60%Daily2017-11-16 16:29
https://kosova-info.com/bb-gjysma-e-vendeve-te-punes-ne-ballkanin-perendimor-i-perkasin-sektorit-privat/60%Daily2017-11-16 16:23
https://kosova-info.com/neymar-viktime-e-talljes-se-vitit/60%Daily2017-11-16 16:22
https://kosova-info.com/vjen-telefoni-me-kameren-24mp-per-selfie/60%Daily2017-11-16 16:18
https://kosova-info.com/policia-serbe-nis-hetim-ndaj-gold-ag-pas-publikimit-te-kenges-medvegja/60%Daily2017-11-16 16:18
https://kosova-info.com/tregtia-midis-vendeve-te-d-8-es-vazhdon-te-rritet/60%Daily2017-11-16 16:08
https://kosova-info.com/greqi-policia-i-bllokoi-migrantet/60%Daily2017-11-16 16:03
https://kosova-info.com/kritiku-i-kremlinit-merr-azil-politik-ne-be/60%Daily2017-11-16 16:00
https://kosova-info.com/u-kendoi-biondinave-por-lori-behet-zeshkane/60%Daily2017-11-16 15:57
https://kosova-info.com/tronditet-reali-dy-yjet-paralajmerojne-largimin-nese-ronaldo-nderron-skuader/60%Daily2017-11-16 15:54
https://kosova-info.com/a-do-te-na-ngjajne-robotet-e-se-ardhmes/60%Daily2017-11-16 15:49
https://kosova-info.com/tani-vec-sirise-kam-edhe-nje-atdhe-tjeter-shqiperine/60%Daily2017-11-16 15:49
https://kosova-info.com/arber-geci-ministria-e-arsimit-e-vendosur-per-luftimin-e-korrupsionit-ne-arsimin-e-larte/60%Daily2017-11-16 15:43
https://kosova-info.com/rreshqasin-guret-ne-rrugen-peje-kuqishte/60%Daily2017-11-16 15:43
https://kosova-info.com/mti-koordinohet-me-donatore/60%Daily2017-11-16 15:40
https://kosova-info.com/flet-menaxheri-i-ardian-bujupit-nuk-po-tentoj-ta-marre-ne-menaxhim-era-istrefin/60%Daily2017-11-16 15:39
https://kosova-info.com/urdhri-ne-kine-besoni-tek-partia-jo-feja/60%Daily2017-11-16 15:35
https://kosova-info.com/eulex-i-thote-se-ishte-duke-e-hetuar-gjyqtarin-simmons-per-pretendime-te-renda/60%Daily2017-11-16 15:32
https://kosova-info.com/osvaldo-tregon-si-e-ka-goditur-me-grusht-mancinin/60%Daily2017-11-16 15:30
https://kosova-info.com/spitali-amerikan-njofton-per-gjendjen-shendetesore-te-babait-te-lumezit/60%Daily2017-11-16 15:29
https://kosova-info.com/serbia-ia-ben-gjyqin-izetbegoviqit-paralajmerohen-masa-per-shkak-se-kerkoi-njohjen-e-kosoves/60%Daily2017-11-16 15:24
https://kosova-info.com/gjate-perleshjeve-me-terroristet-e-pkk-se-vriten-dy-ushtare-turq/60%Daily2017-11-16 15:23
https://kosova-info.com/xhensila-kete-gje-ma-mesoi-jeta-pas-marteses/60%Daily2017-11-16 15:20
https://kosova-info.com/mourinho-shokon-unitedin-ja-cfare-ka-bere-psg/60%Daily2017-11-16 15:17
https://kosova-info.com/kompania-e-transportit-me-trena-kerkon-falje-per-nje-arsye-interesante/60%Daily2017-11-16 15:16
https://kosova-info.com/angela-merkel-e-bindur-ne-suksesin-e-negociatave-per-koalicionin-qeveritar/60%Daily2017-11-16 15:10
https://kosova-info.com/gjyshja-krenare-me-bebe-rexhen-e-puth-revisten-kur-e-sheh-mbesen-e-saj/60%Daily2017-11-16 15:01
https://kosova-info.com/zbuloni-cili-eshte-orari-i-duhur-per-pirjen-e-kafese/60%Daily2017-11-16 14:55
https://kosova-info.com/brezovica-ne-pritje-te-investitoreve-serioze/60%Daily2017-11-16 14:41
https://kosova-info.com/disa-shkolla-ne-mitrovice-nderprene-mesimin-per-mungese-te-ngrohjes/60%Daily2017-11-16 14:34
https://kosova-info.com/hoxhaj-kosova-e-perkushtuar-per-intensifikim-te-bashkepunimit-me-izraelin/60%Daily2017-11-16 14:25
https://kosova-info.com/abrashi-prezanton-320-projekte-per-zbatim-ne-prishtine/60%Daily2017-11-16 14:25
https://kosova-info.com/shorti-i-kupes-se-botes-vjen-nje-lajm-i-madh/60%Daily2017-11-16 14:21
https://kosova-info.com/messi-te-nje-ekip-tjeter-ronaldinho-trondite-tifozet-e-barcelones/60%Daily2017-11-16 14:20
https://kosova-info.com/gashi-premton-2-milione-euro-per-qendren-historike/60%Daily2017-11-16 14:19
https://kosova-info.com/publikohet-biseda-telefonike-ndermjet-alberies-dhe-nje-personi-te-saj-te-zemres/60%Daily2017-11-16 14:16
https://kosova-info.com/ferizaj-arrestohet-mashtruesi-i-biletave-te-udhetimit/60%Daily2017-11-16 14:16
https://kosova-info.com/pdk-ne-mitrovice-femijet-po-merdhijne-ska-ngrohje-ne-shkollat-e-mitrovices-foto/60%Daily2017-11-16 14:15
https://kosova-info.com/hoxha-per-liberalizmin-e-vizave-sa-me-shpejte-qe-ratifikohet-demarkacioni-aq-me-mire/60%Daily2017-11-16 14:09
https://kosova-info.com/martial-ja-cfare-me-ben-mourinho-ne-stervitje/60%Daily2017-11-16 14:09
https://kosova-info.com/gruevski-faktori-nderkombetar-ka-pranuar-ne-maqedoni-zgjedhje-si-ne-afrike/60%Daily2017-11-16 14:08
https://kosova-info.com/eventi-qe-bashkoi-angelina-jolien-dhe-elifin/60%Daily2017-11-16 14:06
https://kosova-info.com/wenger-kjo-qe-i-ndodhi-lojtarit-tone-eshte-tmerr-i-madh/60%Daily2017-11-16 13:58
https://kosova-info.com/kompania-kerkon-falje-per-trenin-e-nisur-20-sekonda-me-heret/60%Daily2017-11-16 13:58
https://kosova-info.com/nasa-publikon-pamjet-mahnitese-te-ajsbergut-gjigant/60%Daily2017-11-16 13:57
https://kosova-info.com/djali-i-ciljetes-e-kendon-kengen-e-nenes-hajmali-ne-versionin-e-fernandos/60%Daily2017-11-16 13:53
https://kosova-info.com/fjeti-me-10-mije-meshkuj-rrefehet-ish-prostituta-ja-cfare-mesova-duke-bere-seks/60%Daily2017-11-16 13:51
https://kosova-info.com/rrisni-vetullat-ne-menyre-natyrale/60%Daily2017-11-16 13:49
https://kosova-info.com/perotti-ia-jep-lajmin-e-muajit-romes/60%Daily2017-11-16 13:41
https://kosova-info.com/ja-si-mashtrohet-face-id-e-iphone-x-video/60%Daily2017-11-16 13:31
https://kosova-info.com/mogherini-spermend-nenshkrimin-e-marreveshjes-te-detyrueshme-kosove-serbi-pret-themelimin-e-ask-se/60%Daily2017-11-16 13:28
https://kosova-info.com/modelja-21-vjecare-ne-hall-rrobat-spo-ia-zene-gjoksin/60%Daily2017-11-16 13:24
https://kosova-info.com/chiellini-ja-cfare-duhet-te-ndodh-pas-ketij-deshtimi-te-madh/60%Daily2017-11-16 13:20
https://kosova-info.com/gjyqtari-i-eulex-it-jep-doreheqje-per-shkak-te-korrupsionit-brenda-ketij-misioni/60%Daily2017-11-16 13:18
https://kosova-info.com/tahiri-transparence-dhe-llogaridhenie-me-e-madhe-nga-permbaruesit-privat/60%Daily2017-11-16 13:11
https://kosova-info.com/ismaili-i-pergjigjet-pozitivisht-kerkeses-se-rahovecit-per-autoambulance-te-re/60%Daily2017-11-16 13:08
https://kosova-info.com/fushe-kosova-dhe-disa-fshatra-te-saj-te-premten-nuk-do-te-kene-furnizim-me-uje/60%Daily2017-11-16 13:01
https://kosova-info.com/per-nje-pike-uje-presidentit-amerikan-i-thahet-goja-video/60%Daily2017-11-16 12:58
https://kosova-info.com/real-madrid-njofton-per-situaten-e-te-demtuarve-dy-lajme-fantastike/60%Daily2017-11-16 12:52
https://kosova-info.com/alberies-ia-publikojne-nje-foto-te-rralle-te-bere-para-me-shume-se-20-vitesh/60%Daily2017-11-16 12:44
https://kosova-info.com/bokseri-luan-krasniqi-ne-perkrahje-te-shaqir-totaj-per-kryetar-te-prizrenit-video/60%Daily2017-11-16 12:36
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-kjo-liga-e-re-ku-do-te-luaje-ronaldo/60%Daily2017-11-16 12:33
https://kosova-info.com/franca-i-ofron-vizite-haririt-jo-mergim/60%Daily2017-11-16 12:31
https://kosova-info.com/avni-arifi-konfirmon-nese-haradinaj-do-te-takohet-me-bernabiqin-ne-bruksel/60%Daily2017-11-16 12:29
https://kosova-info.com/veseli-e-idrizi-prezantojne-projektet-rrugore-qe-do-ta-modernizojne-mitrovicen/60%Daily2017-11-16 12:24
https://kosova-info.com/kusari-lila-me-19-nentor-konfirmohet-rruga-e-zhvillimit-per-gjakoven/60%Daily2017-11-16 12:15
https://kosova-info.com/noizy-reklamon-oret-500-mije-dollareshe/60%Daily2017-11-16 12:11
https://kosova-info.com/turqia-ndalon-festivalin-e-filmit-gjerman-per-homoseksualet/60%Daily2017-11-16 12:11
https://kosova-info.com/publikohet-video-kur-askush-nuk-e-njihte-kadri-veselin-vetem-kishin-degjuar-per-te/60%Daily2017-11-16 12:09
https://kosova-info.com/chiellini-tregon-nese-eshte-pensionuar-nga-kombetarja-e-italise/60%Daily2017-11-16 12:02
https://kosova-info.com/pacolli-gjermania-mbetet-partner-kyc-ne-rrugen-tone-evropiane/60%Daily2017-11-16 12:01
https://kosova-info.com/banka-boterore-kosova-lider-ne-ballkan-per-rritjen-ekonomike-sivjet-dhe-ne-dy-vitet-e-ardhshme/60%Daily2017-11-16 12:00
https://kosova-info.com/rusia-a-do-ta-pengon-maqedonine-qe-te-antaresohet-ne-nato/60%Daily2017-11-16 12:00
https://kosova-info.com/moti-i-i-keq-ne-itali-vershime-dhe-viktima-nga-reshje/60%Daily2017-11-16 11:51
https://kosova-info.com/muharrem-sahiti-zbulon-vendimin-e-tij-per-perfaqesuesen-e-kosoves/60%Daily2017-11-16 11:42
https://kosova-info.com/statistikat-e-ronaldos-frikesojne-atletico-madridin/60%Daily2017-11-16 11:26
https://kosova-info.com/guardiola-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2017-11-16 11:16
https://kosova-info.com/maseratti-i-nanos-dhe-mercedesi-i-rames-si-duken-dhe-sa-kushtojne-veturat-e-tyre-foto/60%Daily2017-11-16 11:11
https://kosova-info.com/ajsbergu-gjigant-nasa-publikon-pamjet-mahnitese-video/60%Daily2017-11-16 11:05
https://kosova-info.com/man-utd-ne-pushim-mourinho-gjen-nje-pune-te-re/60%Daily2017-11-16 11:01
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-amerikan-vdes-ne-moshen-21-vjecare/60%Daily2017-11-16 10:57
https://kosova-info.com/gecaj-ironizon-me-shpejtim-bulliqin-thote-se-u-ekzaltua-nga-deklarata-e-gjeneralit-amerikan/60%Daily2017-11-16 10:56
https://kosova-info.com/eulex-hetimet-ndaj-lumezit-te-paanshme-dhe-profesionale/60%Daily2017-11-16 10:52
https://kosova-info.com/modelja-hungareze-e-fiksuar-pas-futbollisteve/60%Daily2017-11-16 10:50
https://kosova-info.com/nishani-kompensohet-me-70-milione-leke-per-truallin-e-kishes-ne-elbasan/60%Daily2017-11-16 10:49
https://kosova-info.com/mavraj-kombetarja-eshte-nderi-me-i-madh-me-pelqejne-shume-qebapet/60%Daily2017-11-16 10:40
https://kosova-info.com/lekaj-u-premton-mbeshtetje-per-projektet-rrugore-jasharit-e-lladrovcit/60%Daily2017-11-16 10:39
https://kosova-info.com/katastrofa-ne-greqi-mama-kam-frike-po-mbytemi-fjalet-e-fundit-te-36-vjecarit-foto/60%Daily2017-11-16 10:39
https://kosova-info.com/greqi-15-te-vdekur-nga-permbytjet-shpallet-tre-dite-zie/60%Daily2017-11-16 10:32
https://kosova-info.com/vuciq-e-pranon-hapur-nuk-behemi-pjese-e-be-se-pa-marreveshje-ligjore-me-kosoven/60%Daily2017-11-16 10:27
https://kosova-info.com/nje-mengjes-si-ky-per-alban-skenderajn/60%Daily2017-11-16 10:16
https://kosova-info.com/presidenti-i-atletico-madridit-tregon-nese-griezmann-do-te-transferohet-te-barcelona/60%Daily2017-11-16 10:14
https://kosova-info.com/zvndihmes-sekretari-i-nato-s-kfor-i-vazhdon-historine-ne-kosove/60%Daily2017-11-16 10:05
https://kosova-info.com/vendet-e-afrikes-jugore-takim-urgjent-per-situaten-ne-zimbabve/60%Daily2017-11-16 10:02
https://kosova-info.com/federbet-zbulon-ndeshjen-e-kurdisur-nga-kombetarja-shqiptare/60%Daily2017-11-16 09:56
https://kosova-info.com/vellezerit-geci-nga-skenderaj-fushate-ne-vushtrri-ne-perkrahje-te-xhafer-tahirit/60%Daily2017-11-16 09:53
https://kosova-info.com/mourinho-kjo-skuader-mund-ta-fitoje-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2017-11-16 09:51
https://kosova-info.com/britania-pergatitet-te-transferoje-mbi-500-milione-dollare-ne-iran/60%Daily2017-11-16 09:51
https://kosova-info.com/rama-buxheti-2018-rrit-investimet-dhe-ul-borxhin/60%Daily2017-11-16 09:50
https://kosova-info.com/brazili-ka-nje-kampion-te-ri/60%Daily2017-11-16 09:45
https://kosova-info.com/faktet-qe-kemi-shenuar-per-demarkacionin-kerkojne-analize/60%Daily2017-11-16 09:42
https://kosova-info.com/rasti-lumezi-nje-goditje-e-re-per-drejtesine-ne-kosove/60%Daily2017-11-16 09:37
https://kosova-info.com/italia-fillon-bisedimet-me-selektorin-e-ri/60%Daily2017-11-16 09:37
https://kosova-info.com/zelfije-borincaj-vuan-nga-semundja-e-skuliozes-familja-kerkon-ndihme-per-sherimin-e-saj-foto/60%Daily2017-11-16 09:34
https://kosova-info.com/genta-ismajli-rrezohet-serish-nga-skena-ja-momenti/60%Daily2017-11-16 09:24
https://kosova-info.com/peje-i-hedhin-mjet-shperthyes-afer-shtepise/60%Daily2017-11-16 09:19
https://kosova-info.com/italia-zgjedh-kapitenin-e-ri/60%Daily2017-11-16 09:18
https://kosova-info.com/ky-eshte-kembesori-qe-humbi-jeten-ne-aksidentin-ne-podujeve/60%Daily2017-11-16 09:14
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendi-qe-do-te-anetaresohet-i-pari-ne-be-sipas-anketes-se-vocal-europe/60%Daily2017-11-16 09:11
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-zbulon-lajmin-e-madh-per-messin/60%Daily2017-11-16 08:59
https://kosova-info.com/miss%e2%88%92i-shqiptar-ben-gabimin-e-madh-plas-gallata-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2017-11-16 08:52
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-turan-ne-serie-a/60%Daily2017-11-16 08:49
https://kosova-info.com/ekipi-i-fundit-qe-kualifikohet-per-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2017-11-16 08:34
https://kosova-info.com/jemi-e-vetmja-shoqate-e-prodhueseve-te-qumeshtit-te-tjerat-jane-mashtrim/60%Daily2017-11-16 08:34
https://kosova-info.com/qyteti-ne-itali-ku-festohet-deshtimi-i-ekipit-kunder-suedise/60%Daily2017-11-16 08:27
https://kosova-info.com/berlin-bisedime-sondazhi-per-koalicion-po-pastaj/60%Daily2017-11-16 08:27
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ti-kete-arritur-keto-forma-trupore-linda-halimi/60%Daily2017-11-16 08:26
https://kosova-info.com/plumb-ne-gjoks-vellait-te-vogel-gjate-lojes-si-ndodhi-tragjedia-ne-mal/60%Daily2017-11-16 08:25
https://kosova-info.com/keshtu-na-thote-miremengjes-luana/60%Daily2017-11-16 08:13
https://kosova-info.com/a-do-te-largohen-permendoret-qe-irritojne-greqine/60%Daily2017-11-16 08:13
https://kosova-info.com/bild-bayern-munich-me-super-perforcim-nga-arsenal/60%Daily2017-11-16 08:12
https://kosova-info.com/buxheti-2018-sot-ne-kuvend-per-votim-pd-dhe-lsi-jane-deklaruar-kunder/60%Daily2017-11-16 08:11
https://kosova-info.com/futbollisti-i-milanit-ishte-tifoz-i-juventusit/60%Daily2017-11-16 08:01
https://kosova-info.com/dhuna-ne-nigeri-se-paku-dhjete-te-vrare/60%Daily2017-11-16 08:00
https://kosova-info.com/gjenden-60-milione-tone-te-mbetjeve-industriale-ne-mitrovice/60%Daily2017-11-16 07:54
https://kosova-info.com/trump-koreja-veriore-nuk-mund-ta-mbaje-boten-peng/60%Daily2017-11-16 07:39
https://kosova-info.com/skandali-paradise-paper-bankieri-italian-shfrytezoi-emrin-e-djalit-qe-vdiq-ne-kosove-video/60%Daily2017-11-16 07:36
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-nga-prishtina-e-cila-luajti-ne-filmin-fast-and-furious-7/60%Daily2017-11-16 07:36
https://kosova-info.com/njihuni-me-binjaken-e-leonora-jakupit/60%Daily2017-11-16 07:12
https://kosova-info.com/premtimet-miliardeshe-te-fushates/60%Daily2017-11-16 07:11
https://kosova-info.com/haradinaj-para-nisjes-ne-bruksel-takon-presidentin-thaci/60%Daily2017-11-16 07:01
https://kosova-info.com/permbytje-vdekjeprurese-ne-greqi/60%Daily2017-11-16 06:58
https://kosova-info.com/bashkimi-afrikan-kerkon-rikthimin-e-rendit-kushtetues-ne-zimbabve/60%Daily2017-11-16 06:56
https://kosova-info.com/reshjet-rrezik-permbytjesh-ne-qarqet-korce-dhe-vlore/60%Daily2017-11-16 06:42
https://kosova-info.com/nderohen-policet-e-rene-ne-detyre/60%Daily2017-11-16 06:31
https://kosova-info.com/alves-ky-sulmues-eshte-cristiano-ronaldo-i-ri/60%Daily2017-11-16 06:29
https://kosova-info.com/ushtari-i-panjohur-i-gjilanit-kreu-krime-ndaj-shqiptareve/60%Daily2017-11-16 06:27
https://kosova-info.com/pogba-ibrahimovic-lajmi-qe-e-kane-pritur-te-gjithe-tifozet-e-man-utd/60%Daily2017-11-16 06:24
https://kosova-info.com/lendohet-ylli-i-barcelones-mungon-kunder-juventusit/60%Daily2017-11-16 06:19
https://kosova-info.com/ronaldo-ramos-perplasje-ne-real-madrid/60%Daily2017-11-16 06:14
https://kosova-info.com/real-madrid-me-perforcim-nga-serie-a-per-100-milione-euro/60%Daily2017-11-16 06:09
https://kosova-info.com/boronica-e-veriut-superfruti-shqiptar-me-i-kerkuar/60%Daily2017-11-15 23:21
https://kosova-info.com/si-te-evitoni-gripin-kete-dimer-2/60%Daily2017-11-15 23:12
https://kosova-info.com/kaq-ore-gjume-duhet-ti-beni-sipas-moshes-qe-keni/60%Daily2017-11-15 23:06
https://kosova-info.com/tentohet-perseri-shkarkimi-i-trumpit/60%Daily2017-11-15 23:00
https://kosova-info.com/kosova-ne-vazon-d-ja-kundershtaret/60%Daily2017-11-15 22:54
https://kosova-info.com/city-dhe-arsenal-realizojne-nje-super-shkembim/60%Daily2017-11-15 22:49
https://kosova-info.com/ibishi-haradinaj-gaboi-video/60%Daily2017-11-15 22:48
https://kosova-info.com/biznesmenia-e-njohur-shtatzene-partneri-e-tradhton/60%Daily2017-11-15 22:47
https://kosova-info.com/cima-e-kujton-me-mall-mikun-e-tij-lecin-sot-ne-pervjetorin-e-dyte/60%Daily2017-11-15 22:40
https://kosova-info.com/rafuna-ja-se-cfare-beri-shpend-ahmeti-me-cerdhen-botanika/60%Daily2017-11-15 22:28
https://kosova-info.com/moderatorja-e-sportit-rrezikoi-jeten-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-11-15 22:26
https://kosova-info.com/5-gjerat-e-pabesueshme-qe-i-ndodhin-trupit-nese-merrni-vaj-peshku-cdo-dite/60%Daily2017-11-15 22:20
https://kosova-info.com/aktoret-e-egjelit-shtrihen-ne-spital/60%Daily2017-11-15 22:17
https://kosova-info.com/demarkacioni-jashte-agjendes-se-haradinajt-ne-bruksel/60%Daily2017-11-15 22:04
https://kosova-info.com/dergoi-danimarken-ne-boteror-eriksen-kerkohet-nga-dy-gjigantet-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-11-15 22:03
https://kosova-info.com/reperi-i-famshem-i-dashuri-i-bebe-rexhes/60%Daily2017-11-16 10:33
https://kosova-info.com/chevrolet-zbulon-corvette-n-me-te-shpejte-foto/60%Daily2017-11-15 21:59
https://kosova-info.com/united-me-super-transferim-nga-la-liga-ne-janar/60%Daily2017-11-15 21:45
https://kosova-info.com/mbi-4-milione-te-rinj-amerikane-jane-te-pastrehe/60%Daily2017-11-15 21:44
https://kosova-info.com/ushqimi-me-i-mire-per-trurin-sipas-shkences-ja-efekti-i-jashtzakonshem-qe-ka-ne-trupin-tone/60%Daily2017-11-15 21:39
https://kosova-info.com/livoci-i-poshtem-unik-dhe-mbipartiak-ne-mbeshtetje-ndaj-lutes-se-gjilanit/60%Daily2017-11-15 21:37
https://kosova-info.com/prokurori-thote-se-te-akuzuarit-iu-gjeten-fotografi-te-bin-ladenit-dhe-lavdrim-muhaxherit/60%Daily2017-11-15 21:34
https://kosova-info.com/isco-shenon-gol-te-cmendur-ne-stervitje/60%Daily2017-11-15 21:32
https://kosova-info.com/gashi-begajt-punesime-politike-po-beni-edhe-ne-fushate/60%Daily2017-11-15 21:28
https://kosova-info.com/zgjidh-sportin-e-duhur-per-ty/60%Daily2017-11-15 21:25
https://kosova-info.com/begaj-ua-kam-hequr-friken-njerezve-vazhdoj-edhe-per-kater-vjet/60%Daily2017-11-15 21:19
https://kosova-info.com/bresalci-madheshtor-vulosi-fitoren-plebishitare-te-lutes-me-19-nentor/60%Daily2017-11-15 21:17
https://kosova-info.com/dua-lipa-ndan-me-ndjekesit-momente-intime-ne-cift/60%Daily2017-11-15 21:15
https://kosova-info.com/albin-kurti-nuk-mund-ta-fsheh-friken-per-humbjen-e-shpend-ahmetit-ne-prishtine/60%Daily2017-11-15 21:05
https://kosova-info.com/fifa-shtang-januzajn-me-vendimin-interesant/60%Daily2017-11-15 21:02
https://kosova-info.com/keshtu-kujdeset-per-gruan-shtatzene-besniku-i-nrg-band/60%Daily2017-11-15 21:00
https://kosova-info.com/familja-geci-po-organizohet-atentat-ndaj-gani-gecit/60%Daily2017-11-15 20:51
https://kosova-info.com/armando-sadiku-terminatori-i-shqiperise/60%Daily2017-11-15 20:48
https://kosova-info.com/veseli-me-kandidatet-e-pdk-se-ne-balotazh-keta-jane-lideret-e-ndryshimit-qe-duan-me-te-miren-per-komunat-dhe-kosoven/60%Daily2017-11-15 20:46
https://kosova-info.com/ylli-falenderon-besnikun-dhe-bashkepunetoret-e-tjere-qe-ishin-pjese-e-projektit-dritat/60%Daily2017-11-15 20:42
https://kosova-info.com/vdes-nje-i-ri-ne-podujeve-pas-goditjes-nga-kamioni/60%Daily2017-11-15 20:40
https://kosova-info.com/murati-duhet-ligj-per-kufizim-te-numrit-te-zevendesministrave/60%Daily2017-11-15 20:35
https://kosova-info.com/ylli-i-realit-del-hapur-kerkon-transferimin-e-neymarit-ne-madrid/60%Daily2017-11-15 20:34
https://kosova-info.com/pajaziti-haradinaj-te-tregoje-guxim-per-tia-vene-piken-temes-se-demarkacionit/60%Daily2017-11-15 20:20
https://kosova-info.com/facebook-nje-eksperiment/60%Daily2017-11-15 20:19
https://kosova-info.com/njohja-e-pavaresise-se-kosoves-kusht-per-anetaresimin-e-serbise-ne-be/60%Daily2017-11-15 20:15
https://kosova-info.com/miranda-kerr-shtatzene-pret-femijen-e-krijuesit-te-snapchat/60%Daily2017-11-15 20:13
https://kosova-info.com/familja-terpeza-nga-vitia-kerkon-ndihme-per-sherimin-e-djalit-me-leukemi/60%Daily2017-11-15 20:11
https://kosova-info.com/mascherano-trondite-barcelonen-me-lajmin-e-fundit/60%Daily2017-11-15 20:04
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-nuk-po-pi-uje-mjaftueshem/60%Daily2017-11-15 20:03
https://kosova-info.com/abrashi-shpend-ahmeti-genjeu-per-ndertimet-pa-leje/60%Daily2017-11-15 20:02
https://kosova-info.com/big-mama-ka-zgjedhur-disa-fjale-te-vecanta-per-ta-perkrahur-yllin/60%Daily2017-11-15 19:54
https://kosova-info.com/paralajmeron-policia-nga-neser-denime-per-shoferet-qe-si-kane-pajisjet-dimerore/60%Daily2017-11-15 19:53
https://kosova-info.com/perseri-sulmohen-gjyqtaret-ne-shqiperi/60%Daily2017-11-15 19:48
https://kosova-info.com/apple-apo-samsung-ja-cilin-duhet-te-zgjidhni/60%Daily2017-11-15 19:42
https://kosova-info.com/vuciq-kam-kerkuar-qe-nato-te-mos-pakesoje-pranine-e-saj-ne-kosove/60%Daily2017-11-15 19:32
https://kosova-info.com/ismaili-dhe-idrizi-premtojne-mbeshtetje-per-shendetesine-ne-vushtrri/60%Daily2017-11-15 19:28
https://kosova-info.com/e-gjithe-bota-e-futbollit-po-e-pershendete-gjestin-e-perzgjedhesit-te-suedise-pas-ndeshjes-me-italine/60%Daily2017-11-15 19:27
https://kosova-info.com/une-dhe-ti-shpallet-kenga-e-vitit-nga-akademia-kult/60%Daily2017-11-15 19:26
https://kosova-info.com/valdete-idrizi-zotohet-se-do-ta-ndryshoje-mitrovicen-prioritet-agjenda-ekonomike/60%Daily2017-11-15 19:24
https://kosova-info.com/stoltenberg-transformimi-i-fsk-se-ne-ushtri-vetem-sipas-kushtetutes/60%Daily2017-11-15 19:18
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-vlereson-reformat-ne-tri-vendet-e-ish-bashkimit-sovjetik/60%Daily2017-11-15 19:08
https://kosova-info.com/poza-te-nxehta-nga-nicki-minaj-per-kopertinen-e-revistes-paper/60%Daily2017-11-15 19:06
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-orari-i-ndeshjeve-ne-kupen-e-botes-ankesa-te-medha/60%Daily2017-11-15 18:59
https://kosova-info.com/sanohet-problemi-teknik-termokos-rikthen-furnizimin-me-ngrohje/60%Daily2017-11-15 18:59
https://kosova-info.com/me-shaqir-totajn-kryetar%e2%80%8b-pdk-premton-trefishim-te-buxhetit-te-prizrenit/60%Daily2017-11-15 18:57
https://kosova-info.com/te-keqijat-e-gjumit-te-tepert-3/60%Daily2017-11-15 18:56
https://kosova-info.com/ushtria-ruse-sulmon-bazat-e-militanteve-ekstremiste-ne-siri/60%Daily2017-11-15 18:51
https://kosova-info.com/papa-ve-ne-ankand-per-bamiresi-nje-lamborghini/60%Daily2017-11-15 18:44
https://kosova-info.com/italia-shkarkoi-venturan-tifozet-kerkojne-tani-dicka-tjeter/60%Daily2017-11-15 18:44
https://kosova-info.com/nene-e-bir-ia-deshmojne-iphonit-deshtimin-para-kameres-video/60%Daily2017-11-15 18:37
https://kosova-info.com/vdes-14-vjecarja-e-zuri-rryma-ne-iphone-6/60%Daily2017-11-15 18:37
https://kosova-info.com/abrashi-iu-ben-thirrje-qytetareve-te-mos-bien-pre-e-propagandes-se-deshtakeve/60%Daily2017-11-15 18:34
https://kosova-info.com/zyrtari-i-akr-se-ne-mitrovice-kercenon-ne-emer-te-pdk-se-audio/60%Daily2017-11-15 18:30
https://kosova-info.com/merkel-gjermania-u-permbahet-objektivave-per-klimen/60%Daily2017-11-15 18:24
https://kosova-info.com/gjermania-deporton-38-kosovare-permes-aeroportit-te-mynihut/60%Daily2017-11-15 18:22
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-vendimi-i-italise-per-venturan/60%Daily2017-11-15 18:19
https://kosova-info.com/faktet-qe-deshmojne-se-si-shpend-ahmeti-shperblen-me-tendere-aktivistet-e-vetevendosjes/60%Daily2017-11-15 18:06
https://kosova-info.com/eriksen-barcelona-vendim-i-cmendur/60%Daily2017-11-15 18:03
https://kosova-info.com/televizioni-gjerman-shqiperia-vendi-ku-kanabisi-dhe-krimi-lulezojne/60%Daily2017-11-15 17:56
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-benardi-xheni-merr-propozimin-me-te-papare/60%Daily2017-11-15 17:52
https://kosova-info.com/mustafa-ne-istog-kjo-qeveri-i-ka-ditet-e-numeruara/60%Daily2017-11-15 17:48
https://kosova-info.com/zyrtare-drogba-merr-vendimin-me-te-dhimbshem/60%Daily2017-11-15 17:46
https://kosova-info.com/abrashi-punesimi-i-te-rinjve-rekreacioni-dhe-sporti-jane-prioritete-te-mia/60%Daily2017-11-15 17:45
https://kosova-info.com/numri-i-viktimave-nga-vershimet-ne-greqi-shkon-ne-14-video/60%Daily2017-11-15 17:42
https://kosova-info.com/venezuela-merr-hua-3-miliarde-dollare-nga-rusia/60%Daily2017-11-15 17:37
https://kosova-info.com/android-8-0-oreo-rritet-minimalisht-marshmallow-versioni-m-popullor/60%Daily2017-11-15 17:36
https://kosova-info.com/ventura-nuk-jep-doreheqje-per-nje-arsye-te-turpshme/60%Daily2017-11-15 17:27
https://kosova-info.com/makina-e-pare-fluturuese-del-ne-treg-ne-2019/60%Daily2017-11-15 17:20
https://kosova-info.com/kosova-rihap-negociatat-per-irr-per-termocentralin-kosova-e-re/60%Daily2017-11-15 17:13
https://kosova-info.com/suedia-trondite-ibrahimovicin/60%Daily2017-11-15 17:06
https://kosova-info.com/ylli-sqaron-per-ngjashmerine-e-klipit-te-tij-me-ate-te-kanye-west/60%Daily2017-11-15 17:04
https://kosova-info.com/kanceri-i-vezoreve-shenjat-qe-tregojne-se-vuani-nga-kjo-semundje/60%Daily2017-11-15 17:00
https://kosova-info.com/duma-miraton-ligjin-qe-konsideron-mediat-e-huaja-si-agjente/60%Daily2017-11-15 16:53
https://kosova-info.com/gjykata-i-ul-denimin-ermal-hoxhes-kaq-vite-do-te-qendroje-ne-burg/60%Daily2017-11-15 16:52
https://kosova-info.com/goditje-e-madhe-per-ronaldon-dhe-gruan-e-tij/60%Daily2017-11-15 16:52
https://kosova-info.com/bota-do-te-varferohej-nese-keto-dy-vende-nisin-luften/60%Daily2017-11-15 16:51
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike-2/60%Daily2017-11-15 16:50
https://kosova-info.com/yagcilar-numri-i-zevendesministrave-problem-edhe-per-ne/60%Daily2017-11-15 16:48
https://kosova-info.com/para-se-ti-nenshtrohet-operimit-per-leukemi-uka-realizon-endrren-e-tij-takimin-me-gold-ag/60%Daily2017-11-15 16:45
https://kosova-info.com/maqedoni-miratohet-projektligji-per-gjuhen-shqipe/60%Daily2017-11-15 16:44
https://kosova-info.com/ngrirja-e-komunikimit-te-listes-serbe-me-thacin-me-porosi-te-beogradit/60%Daily2017-11-15 16:43
https://kosova-info.com/tri-shprehite-e-mengjesit-qe-jane-duke-ju-trashur/60%Daily2017-11-15 16:39
https://kosova-info.com/microsoft-zbuloi-nj-version-t-veant-t-skype-pr-bizneset-e-vogla-dhe-freelancerat/60%Daily2017-11-15 16:34
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-turk-po-i-jep-fund-beqarise/60%Daily2017-11-15 16:29
https://kosova-info.com/shembet-galeria-e-kromit-humb-jeten-nje-minator-ne-bulqize/60%Daily2017-11-15 16:29
https://kosova-info.com/hani-me-shume-kikirik-qe-te-ndjeheni-me-te-rinj/60%Daily2017-11-15 16:18
https://kosova-info.com/deshtoi-totalisht-te-interi-gabigol-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-11-15 16:15
https://kosova-info.com/edhe-nendeget-e-ldk-se-ne-mitrovice-e-demantojne-bahtirin-per-koalicionin-veprimi-i-mujes-ishte-individual-foto/60%Daily2017-11-15 16:09
https://kosova-info.com/e-turpshme-ortamendi-godet-ish-bashkelojtarin-e-tij/60%Daily2017-11-15 16:01
https://kosova-info.com/aksidenti-qe-vrau-gazetaren-prokuroria-blloku-i-mermerit-i-palidhur/60%Daily2017-11-15 15:56
https://kosova-info.com/gena-surprizohet-nga-bashkeshortja-per-ditelindje/60%Daily2017-11-15 15:56
https://kosova-info.com/ambasada-e-shba-ve-ne-sarajeve-republika-serbe-dhe-kosova-nuk-kane-asgje-te-perbashket/60%Daily2017-11-15 15:55
https://kosova-info.com/zaimina-me-provokim-te-zjarrte-hap-kembet-ne-makine/60%Daily2017-11-15 15:49
https://kosova-info.com/kryetari-i-prishtines-me-mesazh-te-qarte-para-balotazhit/60%Daily2017-11-15 15:47
https://kosova-info.com/deputeti-ramiz-kelmendi-reagon-ndaj-komisionit-per-demarkacion/60%Daily2017-11-15 15:41
https://kosova-info.com/kete-ndryshim-te-kaltrina-selimit-nuk-e-keni-pare/60%Daily2017-11-15 15:35
https://kosova-info.com/ne-momentin-me-te-veshtire-italia-e-merr-nje-lajm-shpresedhenes/60%Daily2017-11-15 15:31
https://kosova-info.com/vetevendosje-ne-gjakove-e-perkrah-ndryshimin-e-rrejshem-te-mimoza-kusarit/60%Daily2017-11-15 15:30
https://kosova-info.com/vetevendosje-nuk-mbeshtet-asnjerin-kandidate-ne-istog/60%Daily2017-11-15 15:27
https://kosova-info.com/veseli-dragashi-do-te-behet-pjese-e-hartes-turistike-te-evropes/60%Daily2017-11-15 15:23
https://kosova-info.com/rusia-ka-promovuar-n-twitter-referendumin-brexit-prpara-zgjedhjeve/60%Daily2017-11-15 12:56
https://kosova-info.com/vajza-e-deshmorit-i-reagon-kastratit-publiko-fakte-qe-shaip-surdulli-i-quajti-terroriste-ushtaret-e-uck-se/60%Daily2017-11-15 15:20
https://kosova-info.com/flet-rovena-stefa-tregon-a-eshte-ne-lidhje-me-shpat-kasapin/60%Daily2017-11-15 15:18
https://kosova-info.com/vogelushi-le-pa-tekst-neymarin-me-pyetjen-shume-interesante/60%Daily2017-11-15 15:13
https://kosova-info.com/mogherini-viti-2018-mundesi-unike-per-integrimin-e-shqiperise/60%Daily2017-11-15 15:12
https://kosova-info.com/sulmohen-disa-zyrtare-policore/60%Daily2017-11-15 14:59
https://kosova-info.com/shokon-leonora-nuk-u-martova-sepse-mami/60%Daily2017-11-15 14:57
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-mimoza-kusari-arrin-koalicion-me-vv-ne-akr-ne-dhe-ldk-ne/60%Daily2017-11-15 14:54
https://kosova-info.com/39-vjecari-nga-peshkopia-gjendet-i-vdekur-ne-nje-furgon/60%Daily2017-11-15 14:52
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-ve-ne-pranga-11-persona-te-dyshuar-per-trafikim-dhe-abuzim-me-femije/60%Daily2017-11-15 14:50
https://kosova-info.com/banoret-e-orllanit-te-podujeves-permes-nje-peticioni-kerkojne-qasje-ne-uje-te-pijes/60%Daily2017-11-15 14:49
https://kosova-info.com/hasan-preteni-kerkon-150-mije-euro-nga-cohu-per-shpifje/60%Daily2017-11-15 14:49
https://kosova-info.com/edi-rama-vazhdon-betonizimin-e-tiranes/60%Daily2017-11-15 14:42
https://kosova-info.com/fossil-prezantoi-orn-e-par-sportive-android-wear-q-control/60%Daily2017-11-15 12:37
https://kosova-info.com/berlusconi-tregon-se-cfare-beri-pas-humbjes-se-italise-nga-suedia/60%Daily2017-11-15 14:32
https://kosova-info.com/kuvendi-miraton-leximin-e-pare-te-gjuhes-shqipe/60%Daily2017-11-15 14:27
https://kosova-info.com/fitoni-ipad-ne-garen-per-vizatimin-me-te-mire-per-femije-si-e-shohim-korrupsionin/60%Daily2017-11-15 14:20
https://kosova-info.com/nje-vit-nga-nentori-qe-i-hapi-arilenes-dyert-e-suksesit-ne-bote/60%Daily2017-11-15 14:19
https://kosova-info.com/keto-jane-vazot-e-kampionatit-boteror-2018/60%Daily2017-11-15 14:11
https://kosova-info.com/dy-ushtrime-qe-ju-mbajne-ne-forme-gjithe-jeten/60%Daily2017-11-15 14:11
https://kosova-info.com/schwendiman-perkushtim-per-mbrojtjen-e-deshmitareve-ne-kosove/60%Daily2017-11-15 13:56
https://kosova-info.com/ne-dhjetor-takim-me-investitorit-per-kosoven-e-re/60%Daily2017-11-15 13:53
https://kosova-info.com/italianet-gjejne-ekipin-per-te-cilin-do-te-jene-tifoze-ne-boterorin-2018/60%Daily2017-11-15 13:51
https://kosova-info.com/vdes-edhe-nje-punetor-qe-u-lendua-para-nje-muaji-ne-vendin-e-punes/60%Daily2017-11-15 13:48
https://kosova-info.com/qeveria-kompenson-fermeret-per-semundjen-gungore-te-kafsheve/60%Daily2017-11-15 13:48
https://kosova-info.com/cili-eshte-plani-i-qeverise-per-asociacionin-flet-enver-hoxhaj-video/60%Daily2017-11-15 13:46
https://kosova-info.com/limaj-investitoret-nga-izraeli-te-gatshem-te-investojne-mbi-100-milione-euro-ne-bujqesi/60%Daily2017-11-15 13:44
https://kosova-info.com/del-trajleri-i-klipit-te-agon-amiges-dhe-cozmanit/60%Daily2017-11-15 13:42
https://kosova-info.com/haradinaj-vlereson-punen-gjeneralmajorit-giovanni-fungo/60%Daily2017-11-15 13:41
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-te-shtenat-ne-bruksel-do-te-akuzohet-ne-france/60%Daily2017-11-15 13:35
https://kosova-info.com/qeveria-themelon-sekretariatin-per-verifikimin-e-personave-te-dhunuar-gjate-luftes/60%Daily2017-11-15 13:34
https://kosova-info.com/deulofeu-me-mesazh-te-dashurise-per-milanin/60%Daily2017-11-15 13:32
https://kosova-info.com/youtube-than-baterine-e-iphone-dhe-ipad/60%Daily2017-11-15 13:27
https://kosova-info.com/shtetet-e-bashkuara-aprovojn-ilain-e-par-dixhital/60%Daily2017-11-15 11:21
https://kosova-info.com/k-e-veriut-mund-te-godase-britanine-brenda-pak-muajsh/60%Daily2017-11-15 13:17
https://kosova-info.com/pyetet-se-me-cilen-kengetare-do-ta-kalonte-nje-nate-memli-habite-me-pergjigjen/60%Daily2017-11-15 13:16
https://kosova-info.com/zbulohet-rroga-e-griezmannit-te-barcelona/60%Daily2017-11-15 12:49
https://kosova-info.com/aksidentohet-shkurte-fejza/60%Daily2017-11-15 12:45
https://kosova-info.com/tragjike-ne-bulqize-minatori-20-vjecar-humb-jeten-ne-galeri/60%Daily2017-11-15 12:44
https://kosova-info.com/ekonomistet-dollari-amerikan-do-ta-humbase-statusin-si-me-e-fuqishmja/60%Daily2017-11-15 12:42
https://kosova-info.com/qindra-p%d1%91rkrah%d1%91s-t%d1%91-macron-distancohen-prej-tij-2/60%Daily2017-11-15 12:41
https://kosova-info.com/pacolli-akuza-ndaj-babes-ndoshta-enver-hasani-ka-marre-para-per-vendimin-tim/60%Daily2017-11-15 12:39
https://kosova-info.com/shqiperi-be-mogherini-2018-nje-shans-unik/60%Daily2017-11-15 12:34
https://kosova-info.com/nj-substanc-e-quajtur-grafin-mund-t-rris-shpejtsin-e-kompjuterave-tan-me-1000-her/60%Daily2017-11-15 11:12
https://kosova-info.com/citi-i-deshperuar-u-ben-apel-femrave-jam-i-vetmuar-kam-shume-para/60%Daily2017-11-15 12:32
https://kosova-info.com/keds-vendos-dy-trafo-te-reja-dhe-rinon-rrjetin-ne-mleqan-te-malisheves/60%Daily2017-11-15 12:31
https://kosova-info.com/ventura-e-kishte-lajmeruar-katastrofen-nese-federata-me-ofron-italine-policia-ti-arrestoje/60%Daily2017-11-15 12:30
https://kosova-info.com/alternativa-ben-marreveshje-me-vetevendosjen-ne-gjakove/60%Daily2017-11-15 12:28
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-i-iken-edhe-perballjes-se-dyte-me-arban-abrashin-ne-rtk/60%Daily2017-11-15 12:28
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-kfor-ka-forcuar-paqen-ne-kosove-dhe-tere-rajonin/60%Daily2017-11-15 12:23
https://kosova-info.com/lamtumire-paris-saint-germain-transferohet-ne-bayern-munich/60%Daily2017-11-15 12:04
https://kosova-info.com/vajza-ky-eshte-vellai-i-lyres-se-o-sa-mire/60%Daily2017-11-15 11:59
https://kosova-info.com/mourinho-me-perforcim-nga-la-liga/60%Daily2017-11-15 11:54
https://kosova-info.com/firefox-quantum-mbrrin-edhe-n-android/60%Daily2017-11-15 13:29
https://kosova-info.com/kerkesa-e-cuditshme-e-nje-gruaje-shtatzene-per-elhaiden/60%Daily2017-11-15 11:43
https://kosova-info.com/lamtumire-navas-real-madrid-gjen-portierin-e-ri-2/60%Daily2017-11-15 11:38
https://kosova-info.com/neymar-kjo-nuk-me-ka-pelqyer-te-skuadra-e-anglise/60%Daily2017-11-15 11:33
https://kosova-info.com/xhemperet-e-punuar-nga-grate-gjakovare-ne-treg-evropian/60%Daily2017-11-15 11:30
https://kosova-info.com/khedira-ka-nje-plan-per-ta-gezuar-buffonin/60%Daily2017-11-15 11:27
https://kosova-info.com/hoti-shpend-ahmeti-po-krenohet-me-projektet-e-ldk-se/60%Daily2017-11-15 11:25
https://kosova-info.com/ereza-vela-bashkendjene-me-leonoren-pas-komenteve-qe-mori-per-kritikat-qe-i-beri-shpendit/60%Daily2017-11-15 11:23
https://kosova-info.com/dorezohet-qeveria-thote-se-nuk-ka-afate-kohore-se-kur-do-te-formohet-ushtria/60%Daily2017-11-15 11:21
https://kosova-info.com/akuzat-ndaj-tahirit-dhe-trafiku-i-droges-reagon-mogherini/60%Daily2017-11-15 11:18
https://kosova-info.com/behrami-thyen-rekordin-me-zvicren/60%Daily2017-11-15 11:18
https://kosova-info.com/kdi-44-4-per-qind-e-prokuroreve-nxisin-korrupsionin/60%Daily2017-11-15 11:17
https://kosova-info.com/shba-mund-te-zhvillohen-hetime-per-nje-marreveshje-ne-kohen-e-obames/60%Daily2017-11-15 11:12
https://kosova-info.com/bashota-premton-ndertimin-e-ambulances-shendetesore-ne-fshatin-perqeve-te-klines/60%Daily2017-11-15 11:06
https://kosova-info.com/e-pasura-e-varf%d1%91r-gjermani/60%Daily2017-11-15 11:03
https://kosova-info.com/bahtiri-de-fakto-de-jure-kam-nenshkruar-marreveshje-me-nendeget-e-ldk-se/60%Daily2017-11-15 11:00
https://kosova-info.com/djemte-e-threedots-po-rrine-naten-zgjuar-per-te-vuajtur/60%Daily2017-11-15 10:58
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-qender-azilantesh-ne-gjermani/60%Daily2017-11-15 10:56
https://kosova-info.com/kosova-publikon-listen-keto-jane-ndeshjet-e-ardhshme/60%Daily2017-11-15 10:47
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea/60%Daily2017-11-15 10:44
https://kosova-info.com/sqarohet-perfundimisht-pse-kastro-zizo-nuk-eshte-me-pjese-e-festivalit-te-rtsh-se/60%Daily2017-11-15 10:42
https://kosova-info.com/nj-prej-bankave-m-t-mdha-aziatike-thot-se-bitcoin-sht-nj-skem-ponzi/60%Daily2017-11-15 10:37
https://kosova-info.com/vdesin-te-gjithe-pasagjeret-e-nje-avioni-te-rrezuar-ne-rusi-por-mrekullia-ndodh-me-femijen-4-vjecar/60%Daily2017-11-15 10:25
https://kosova-info.com/italia-mund-te-kualifikohet-ne-boteror-lexoni-se-cfare-thote-neni-7-te-i-fifa-s/60%Daily2017-11-15 10:22
https://kosova-info.com/home-kenga-e-re-nga-bebe-rexha-por-ja-dhe-ku-do-ta-degjoni/60%Daily2017-11-15 10:19
https://kosova-info.com/arrestohet-presidenti-i-zimbabves-dhe-bashkeshortja-e-tij/60%Daily2017-11-15 10:18
https://kosova-info.com/tri-arsyet-pse-cristiano-ronaldo-deshiron-te-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2017-11-15 10:17
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-pret-qe-serbia-te-paguaje-per-borxhin-e-rrymes-ne-veri/60%Daily2017-11-15 10:09
https://kosova-info.com/siri-rritet-numri-i-viktimave-ne-sulmet-ndaj-tregut-ne-halep/60%Daily2017-11-15 10:08
https://kosova-info.com/venecia-lufte-transoqeanikeve-2/60%Daily2017-11-15 10:04
https://kosova-info.com/termet-prej-55-ballesh-ne-korene-e-jugut/60%Daily2017-11-15 10:03
https://kosova-info.com/zimbabve-ushtria-doli-neper-rruge-por-thuhet-se-nuk-ka-grushtshtet/60%Daily2017-11-15 10:00
https://kosova-info.com/ldk-demanton-bahtirin-po-krijon-lajme-te-rrejshme-ska-marreveshje-me-akr-ne/60%Daily2017-11-15 09:59
https://kosova-info.com/almeda-e-do-nje-tiger-por-pergjigja-e-motres-e-habite/60%Daily2017-11-15 09:58
https://kosova-info.com/rusi-nga-rrezimi-i-aeroplanit-jane-vrare-6-vete-ka-shpetuar-nje-vajze/60%Daily2017-11-15 09:58
https://kosova-info.com/me-perdori-per-seks-modelja-e-njohur-akuzon-cristiano-ronaldon/60%Daily2017-11-15 09:56
https://kosova-info.com/gjilan-ushtari-i-panjohur-kreu-krime-ndaj-shqiptareve-video/60%Daily2017-11-15 09:47
https://kosova-info.com/akp-ceremonia-e-dorezimit-dhe-hapjes-se-ofertave-shitja-permes-likuidimit-37-drejtperdrejt/60%Daily2017-11-15 09:44
https://kosova-info.com/xhaka-apo-alli/60%Daily2017-11-15 09:41
https://kosova-info.com/haradinaj-takoi-drejtuesit-e-bechtel-enka-u-premton-partneritet/60%Daily2017-11-15 09:41
https://kosova-info.com/bahtiri-ne-koalicion-me-nente-nendege-te-ldk-se/60%Daily2017-11-15 09:41
https://kosova-info.com/adelina-dhe-edita-nuk-flasin-mes-vete-kjo-fotografi-deshmon-gjithcka/60%Daily2017-11-15 09:40
https://kosova-info.com/mozilla-anulon-marrveshjen-me-yahoo-google-prsri-motori-kryesor-i-krkimit-n-firefox/60%Daily2017-11-15 10:39
https://kosova-info.com/po-ndodh-tani-ky-vend-po-perballet-me-grusht-shtet-nga-ushtria-e-tij/60%Daily2017-11-15 09:32
https://kosova-info.com/zyrtare-aduriz-nenshkruan-me-klubin-e-njohur-nga-la-liga/60%Daily2017-11-15 09:21
https://kosova-info.com/van-damme-e-kall-serbine-vihet-ne-rolin-e-shqiptarit-shkaterron-banden-serbe/60%Daily2017-11-15 09:20
https://kosova-info.com/superkompjuterat-kina-le-pas-shba-ne/60%Daily2017-11-15 09:10
https://kosova-info.com/bashkeshortja-befason-genen-per-ditelindje/60%Daily2017-11-15 09:00
https://kosova-info.com/psg-befason-me-perforcimin-e-ri-nga-serie-a/60%Daily2017-11-15 08:59
https://kosova-info.com/prej-sot-qarkullohet-me-pajisje-dimerore/60%Daily2017-11-15 08:58
https://kosova-info.com/zotimet-e-shpend-ahmetit-per-lagjen-mati/60%Daily2017-11-15 08:56
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-te-dyshuar-per-dhjetera-raste-te-grabitjeve-te-armatosura/60%Daily2017-11-15 08:52
https://kosova-info.com/sot-fjalet-perfundimtare-per-vrasjen-e-almirit-familjaret-kerkojne-drejtesi/60%Daily2017-11-15 08:51
https://kosova-info.com/aguero-perfundon-ne-spital/60%Daily2017-11-15 08:50
https://kosova-info.com/nj-fmij-10-vjear-i-tregon-vendin-iphone-x-dhe-face-id-s/60%Daily2017-11-15 08:44
https://kosova-info.com/januzajt-i-ndodh-ajo-qe-pak-kush-e-priste-ne-real-sociedad/60%Daily2017-11-15 08:42
https://kosova-info.com/vellezerit-xhaka-urojne-nenen-per-ditelindje/60%Daily2017-11-15 08:41
https://kosova-info.com/identifikohet-shqiptari-qe-humbi-jeten-ne-itali/60%Daily2017-11-15 08:34
https://kosova-info.com/dybala-feston-ditelindjen-fotografohet-me-tifozin-nga-kosova/60%Daily2017-11-15 08:25
https://kosova-info.com/motra-ences-shikon-filma-te-piste-dhe-i-publikon-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2017-11-15 08:24
https://kosova-info.com/moti-i-lige-veshtiresi-ne-lundrim-ne-portin-e-vlores/60%Daily2017-11-15 08:22
https://kosova-info.com/pamje-rreqethese-avioni-me-pasagjere-goditet-nga-rrufeja-video/60%Daily2017-11-15 08:22
https://kosova-info.com/rama-tregon-se-cilet-jane-figurat-qe-vlereson-me-shume-tek-pd/60%Daily2017-11-15 08:19
https://kosova-info.com/rakitic-nese-vjen-ky-perforcim-une-largohem-nga-barcelona/60%Daily2017-11-15 08:15
https://kosova-info.com/institucionet-shteterore-se-ndalin-luksin-vazhdojne-blerjen-e-telefonave-mobil/60%Daily2017-11-15 08:12
https://kosova-info.com/italia-fillon-ndryshimet-kthehet-maldini/60%Daily2017-11-15 08:10
https://kosova-info.com/pothuajse-t-gjith-telefont-oneplus-kan-nj-backdoor/60%Daily2017-11-15 08:06
https://kosova-info.com/sadiku-zbulon-dallimin-mes-de-biasit-dhe-panuccit/60%Daily2017-11-15 08:05
https://kosova-info.com/gjermani-debat-p%d1%91r-orar-t%d1%91-ri-pune/60%Daily2017-11-15 08:04
https://kosova-info.com/leonora-krijon-thenien-e-saj-shume-domethenese/60%Daily2017-11-15 08:00
https://kosova-info.com/fellaini-largohet-nga-man-utd-nenshkruan-me-rivalin-nga-premierliga/60%Daily2017-11-15 07:59
https://kosova-info.com/qindra-p%d1%91rkrah%d1%91s-t%d1%91-macron-distancohen-prej-tij/60%Daily2017-11-15 07:56
https://kosova-info.com/kikiriket-na-mbajne-te-rinj/60%Daily2017-11-15 07:51
https://kosova-info.com/makina-teresisht-elektrike-qe-arrin-shpejtesi-marramendese-foto-2/60%Daily2017-11-15 07:51
https://kosova-info.com/futen-valixhet-ne-kontroll-rutinor-u-shokuan-cka-kishte-futur-pasagjer-brenda/60%Daily2017-11-15 07:50
https://kosova-info.com/dodik-lideret-myslimane-te-bosnjes-skane-perkrahje-per-njohjen-e-kosoves/60%Daily2017-11-15 07:42
https://kosova-info.com/dardan-berisha-feston-ditelindjen-ja-sa-vjecar-eshte-bere/60%Daily2017-11-15 07:38
https://kosova-info.com/balotazhi-i-burrave/60%Daily2017-11-15 07:34
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-njeriut-qe-i-ka-qelluar-te-gjitha-2018-do-te-jete-nje-ferr-dhe-celesi-eshte-ne-kete/60%Daily2017-11-15 07:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nena-bukuroshe-e-shkurte-gashit/60%Daily2017-11-15 07:12
https://kosova-info.com/ushtria-e-kosoves-ne-koordinim-me-nato-n/60%Daily2017-11-15 07:04
https://kosova-info.com/nervozohet-maradona-shikojeni-cfare-ka-postuar-ne-instagram/60%Daily2017-11-15 06:51
https://kosova-info.com/gjysma-e-serbeve-te-veriut-ne-5-vitet-e-ardhshme-do-te-ikin-nga-kosova/60%Daily2017-11-15 06:50
https://kosova-info.com/isis-kercenon-papen-para-festes-se-krishtlindjeve/60%Daily2017-11-15 06:48
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-nderon-gazetaren-malteze-e-vrare-ne-nje-atentat/60%Daily2017-11-15 06:46
https://kosova-info.com/juventus-mposht-barcelonen-sjell-perforcimin-e-ri-ne-torino/60%Daily2017-11-15 06:44
https://kosova-info.com/gjeneral-salvatore-cuoci-nga-sot-merr-komanden-e-kfor-it/60%Daily2017-11-15 06:40
https://kosova-info.com/ancelotti-i-thote-po-ekipit-te-ri/60%Daily2017-11-15 06:39
https://kosova-info.com/griezmann-barcelona-lajmi-i-fundit-nga-mundo-deportivo/60%Daily2017-11-15 06:35
https://kosova-info.com/qeveria-mban-mbledhjen-e-radhes/60%Daily2017-11-15 06:33
https://kosova-info.com/izraeli-perforcon-sistemin-e-mbrojtjes-kunderraketore/60%Daily2017-11-14 22:56
https://kosova-info.com/dafina-me-nje-tjeter-sukses-me-told-ya/60%Daily2017-11-14 22:56
https://kosova-info.com/ja-perse-partnerin-duhet-ta-zgjidhni-me-te-madh-se-vetja/60%Daily2017-11-14 22:55
https://kosova-info.com/pese-te-vrare-ne-kaliforni-ende-nuk-dihet-motivi/60%Daily2017-11-14 22:55
https://kosova-info.com/kongresi-amerikan-shqyrton-autoritetin-e-presidentit-per-sulme-berthamore/60%Daily2017-11-14 22:53
https://kosova-info.com/portugalia-barazoi-me-shba-te-por-shikoni-golin-e-pabesueshem-qe-u-shenua/60%Daily2017-11-14 22:49
https://kosova-info.com/rumania-debon-serbin-nen-akuzat-per-spiunim/60%Daily2017-11-14 22:48
https://kosova-info.com/ushtari-i-panjohur-i-gjilanit-kreu-krime-ndaj-shqiptareve-video/60%Daily2017-11-14 22:42
https://kosova-info.com/nuk-mund-ta-hidhja-ne-rruge-rama-reagon-per-here-te-pare-per-ish-kreun-e-shish/60%Daily2017-11-14 22:38
https://kosova-info.com/moura-dhe-marquinhos-behen-prinder-koincidenca-eshte-e-pabesueshme/60%Daily2017-11-14 22:34
https://kosova-info.com/nevoja-per-energji-deri-ne-vitin-2040-do-te-rritet-me-30-per-qind/60%Daily2017-11-14 22:27
https://kosova-info.com/epoka-e-ences-mbaroi-te-noizy-ja-kush-eshte-mbreteresha-e-re-e-reperit/60%Daily2017-11-14 22:27
https://kosova-info.com/kirurgu-ferizajas-pranon-se-ka-marre-para-nga-pacientet/60%Daily2017-11-14 22:22
https://kosova-info.com/fasulja-eshte-me-e-mire-se-mishi/60%Daily2017-11-14 22:20
https://kosova-info.com/emigrantet-shiten-ne-ankand-video/60%Daily2017-11-14 22:01
https://kosova-info.com/dhurates-i-ngaterrohen-floket-keshtu-se-keni-pare-kurre/60%Daily2017-11-14 21:59
https://kosova-info.com/gjumi-i-tepert-eshte-i-demshem-ja-pasojat/60%Daily2017-11-14 21:56
https://kosova-info.com/sokol-bashota-premton-ndertimin-e-ambulances-shendetesore-ne-fshatin-perqeve-te-klines/60%Daily2017-11-14 21:54
https://kosova-info.com/angli-brazil-mbyllet-me-rezultat-te-padeshiruar/60%Daily2017-11-14 21:53
https://kosova-info.com/bore-ne-maqedoni-do-te-kete-per-fundjave/60%Daily2017-11-14 21:51
https://kosova-info.com/pal-lekaj-kujton-kohen-e-qeverisjes-thote-se-besa-bese-do-te-fitojne-ne-gjakove/60%Daily2017-11-14 21:48
https://kosova-info.com/zjarri-perfshine-disa-dyqane-ne-peje-foto/60%Daily2017-11-14 21:42
https://kosova-info.com/mbyllet-gjermani-france-goli-ne-fund-vendos-ndeshjen/60%Daily2017-11-14 21:42
https://kosova-info.com/bleona-pa-te-brendshme-ne-emisionin-e-ermalit/60%Daily2017-11-14 21:40
https://kosova-info.com/bill-gates-do-te-financoje-nje-studim-prej-100-milione-dollaresh-per-te-sheruar-alzajmerin/60%Daily2017-11-14 21:38
https://kosova-info.com/cnn-reportazh-mbi-tregtine-e-sklleverve-ne-libi/60%Daily2017-11-14 21:36
https://kosova-info.com/eriksen-dergon-danimarken-ne-kampionatin-boteror/60%Daily2017-11-14 21:34
https://kosova-info.com/bashkefshatari-flet-per-momentin-kur-u-vrane-vellezerit-ramaj/60%Daily2017-11-14 21:34
https://kosova-info.com/dita-e-gjykimit-po-vjen-edhe-per-capitol-hill/60%Daily2017-11-14 21:27
https://kosova-info.com/edi-rama-frike-nga-pergjimet-e-sherbimeve-te-huaja/60%Daily2017-11-14 21:25
https://kosova-info.com/gjermani-france-golat-nuk-ndalen/60%Daily2017-11-14 21:23
https://kosova-info.com/jo-vetem-sami-lushtaku-por-e-gjithe-pdk-ja-po-kerkon-vota-per-mua/60%Daily2017-11-14 21:22
https://kosova-info.com/genta-shoqeruesja-e-hanes-ne-dasme-i-cmend-te-gjithe-me-gjoksin-e-saj/60%Daily2017-11-14 21:22
https://kosova-info.com/eriksen-kompleton-het-trikun-shikoni-perlen-e-tij-te-radhes/60%Daily2017-11-14 21:17
https://kosova-info.com/beni-keto-ushtrime-kur-punoni-ne-zyre/60%Daily2017-11-14 21:16
https://kosova-info.com/gjermani-france-goli-i-dyte/60%Daily2017-11-14 21:08
https://kosova-info.com/te-keqijat-e-gjumit-te-tepert/60%Daily2017-11-14 21:01
https://kosova-info.com/te-keqijat-e-gjumit-te-tepert-2/60%Daily2017-11-14 21:01
https://kosova-info.com/kina-le-pas-shba-te-per-numrin-e-superkompjuterave/60%Daily2017-11-14 20:59
https://kosova-info.com/baby-g-thyhet-per-ti-dal-te-pasmet-bombastike/60%Daily2017-11-14 20:59
https://kosova-info.com/teologu-mysliman-akuzohet-per-ngacmime-seksuale-2/60%Daily2017-11-14 20:58
https://kosova-info.com/trump-thote-se-ka-bere-pune-fantastike-ne-azi/60%Daily2017-11-14 20:51
https://kosova-info.com/latifi-kam-refuzuar-post-ne-qeveri-qe-te-kandidoj-per-kryetar-te-rahovecit/60%Daily2017-11-14 20:45
https://kosova-info.com/isis-kercenon-papen-para-festes-se-krishtlindjes/60%Daily2017-11-14 20:42
https://kosova-info.com/perkunder-perpjekjeve-te-bs-qe-ti-bejne-dem-ja-cka-po-ben-alberti/60%Daily2017-11-14 20:41
https://kosova-info.com/vdes-ne-aksident-shoferi-shqiptar-perplasje-fatale-me-kamion/60%Daily2017-11-14 20:40
https://kosova-info.com/vehapi-rezultati-do-te-permbyset/60%Daily2017-11-14 20:40
https://kosova-info.com/maloku-kosova-eshte-shnderruar-ne-nje-lloj-burgu-kolektiv/60%Daily2017-11-14 20:36
https://kosova-info.com/up-ende-beson-ne-kthimin-e-tokes/60%Daily2017-11-14 20:34
https://kosova-info.com/rama-mediat-ne-shqiperi-po-aq-te-pabesueshme-sa-gjykatat/60%Daily2017-11-14 20:34
https://kosova-info.com/xhaferi-ahmeti-u-mundua-te-ndal-ate-qe-ndodhi-ne-kumanove-video/60%Daily2017-11-14 20:33
https://kosova-info.com/danimarka-po-e-siguron-boterorin-fale-ketij-goli-maestral-te-eriksen/60%Daily2017-11-14 20:32
https://kosova-info.com/gjermani-france-trullosen-mbrojtesit-dhe-gol/60%Daily2017-11-14 20:27
https://kosova-info.com/tre-iphonet-e-vitit-te-ardhshem-do-te-duken-njejte-si-iphone-x/60%Daily2017-11-14 20:22
https://kosova-info.com/dafina-keshille-per-femra-kemi-lindur-si-mbreteresha-punoni-si/60%Daily2017-11-14 20:20
https://kosova-info.com/ja-cfare-tha-qendron-kastrati-para-se-te-largohet-nga-emisioni/60%Daily2017-11-14 20:16
https://kosova-info.com/teologu-mysliman-akuzohet-per-ngacmime-seksuale/60%Daily2017-11-14 20:12
https://kosova-info.com/atentati-ndaj-shqiptarit-ne-athine-dalin-pamjet/60%Daily2017-11-14 20:06
https://kosova-info.com/makina-teresisht-elektrike-qe-arrin-shpejtesi-marramendese-foto/60%Daily2017-11-14 20:00
https://kosova-info.com/ja-nga-cka-hoqi-dore-leonora-jakupi-per-familjen-e-saj/60%Daily2017-11-14 20:00
https://kosova-info.com/shqiperia-mundi-turqine-por-duka-kritikon-ashper-ekipin-per-nje-arsye/60%Daily2017-11-14 19:58
https://kosova-info.com/oneplus-5t-do-te-kushtoje-njejte-si-paraardhesi-i-tij/60%Daily2017-11-14 19:39
https://kosova-info.com/cmenden-turqit-ja-cfare-thone-pas-humbjes-ndaj-shqiperise/60%Daily2017-11-14 19:37
https://kosova-info.com/dritat-publikohet-nga-yll-limani-dhe-2po2/60%Daily2017-11-14 19:33
https://kosova-info.com/sulm-ne-nje-shkolle-te-kalifornise-tre-te-vdekur/60%Daily2017-11-14 19:32
https://kosova-info.com/bera-seks-me-gruan-e-shefit-kur-erdhi-tek-puna-ajo/60%Daily2017-11-14 19:24
https://kosova-info.com/ariana-publikon-fotografine-teksa-e-godasin-ermalin/60%Daily2017-11-14 19:24
https://kosova-info.com/dule-ne-himare-po-tentohet-rrembimi-i-pronave/60%Daily2017-11-14 19:24
https://kosova-info.com/kerkohet-ndihme-per-sherimin-egzon-gjukes-nga-peja/60%Daily2017-11-14 19:18
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-e-atentatit-ndaj-shqiptarit-ne-mes-te-athines/60%Daily2017-11-14 19:15
https://kosova-info.com/talat-xhaferi-rrefen-tmerrin-e-27-prillit-isha-afer-seles/60%Daily2017-11-14 19:12
https://kosova-info.com/gjermani-numri-i-personave-te-pastrehe-rritet-per-150-per-qind/60%Daily2017-11-14 19:11
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-angli-brazil/60%Daily2017-11-14 19:10
https://kosova-info.com/sessions-hedhe-poshte-akuzat-se-ka-genjyer-ligjvenesit/60%Daily2017-11-14 19:08
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-iken-nga-debati-me-arban-abrashin/60%Daily2017-11-14 19:04
https://kosova-info.com/dhurata-hoxha-me-19-nentor-fillon-epoka-e-valdetes-ne-mitrovice/60%Daily2017-11-14 19:02
https://kosova-info.com/majlinda-uron-kete-mashkull-por-nuk-eshte-majku/60%Daily2017-11-14 19:01
https://kosova-info.com/ministri-belg-propozon-ekip-policor-per-migrantet/60%Daily2017-11-14 18:57
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-gjermani-france/60%Daily2017-11-14 18:51
https://kosova-info.com/vip-at-shqiptare-solidarizohen-me-rastin-e-egzon-gjukes/60%Daily2017-11-14 18:46
https://kosova-info.com/geshtenjat-burim-vitaminash-dhe-mineralesh-per-shendetin/60%Daily2017-11-14 18:39
https://kosova-info.com/argjentine-nigeri-rezultat-totalisht-i-papritur/60%Daily2017-11-14 18:33
https://kosova-info.com/venecia-lufte-transoqeanikeve/60%Daily2017-11-14 18:24
https://kosova-info.com/telefont-inteligjent-mbajn-botn-online/60%Daily2017-11-14 18:00
https://kosova-info.com/ja-ku-deshirojne-te-jene-teuta-dhe-tara/60%Daily2017-11-14 18:23
https://kosova-info.com/ky-ushqim-parandalon-kancerin/60%Daily2017-11-14 18:19
https://kosova-info.com/modelja-kroate-me-talljen-e-vitit-per-eliminimin-e-italise/60%Daily2017-11-14 18:15
https://kosova-info.com/djeg-veturen-e-100-mije-frangave-per-ti-shpetuar-pageses-2-vjet-e-gjysme-burg-per-zjarrvenie/60%Daily2017-11-14 18:01
https://kosova-info.com/nena-e-almirit-djalit-shqiptar-te-vrare-ne-maqedoni-ma-mbyten-djalin-para-syve/60%Daily2017-11-14 18:01
https://kosova-info.com/ndikimi-rus-sfide-e-re-per-vendet-e-ballkanit/60%Daily2017-11-14 18:00
https://kosova-info.com/pese-arsye-pse-nuk-duhet-te-jeni-vegjetarian/60%Daily2017-11-14 18:00
https://kosova-info.com/mariza-nuk-ka-ndryshuar-fare-ja-si-duket-tani/60%Daily2017-11-14 17:56
https://kosova-info.com/demokratet-amerikane-kunder-djalit-te-trumpit/60%Daily2017-11-14 17:54
https://kosova-info.com/banega-ka-realizuar-gol-te-cmendur-nga-goditja-e-denimit/60%Daily2017-11-14 17:53
https://kosova-info.com/berisha-thote-se-ndryshimi-do-te-ndodhe-ne-prizren/60%Daily2017-11-14 17:53
https://kosova-info.com/koci-individe-perreth-kryeministrit-spo-kane-guxim-ta-pranojne-se-kane-gabuar-per-demarkacionin/60%Daily2017-11-14 17:48
https://kosova-info.com/publikohen-foto-t-modulit-intelamd-n-motherboard/60%Daily2017-11-14 21:51
https://kosova-info.com/luta-faleminderit-2-korriku-dheu-i-bardhe-dhe-baja-qe-na-keni-bere-me-dinjitet/60%Daily2017-11-14 17:44
https://kosova-info.com/abrashi-do-ta-kthejme-dinjitetin-e-neperkembur-te-mesimdhenesve-te-prishtines/60%Daily2017-11-14 17:43
https://kosova-info.com/pacolli-reshitaj-e-bahtiri-peruruan-projektin-e-liqenit-akumulues-ne-mitrovice/60%Daily2017-11-14 17:41
https://kosova-info.com/rama-thote-se-bankat-jane-ne-duart-e-krimit/60%Daily2017-11-14 17:37
https://kosova-info.com/lendohet-ylli-i-ekipit-goditje-e-rende-per-juventusin/60%Daily2017-11-14 17:33
https://kosova-info.com/blero-i-dashuruar-marrezisht-ne-afronen-ja-cka-ka-bere/60%Daily2017-11-14 17:32
https://kosova-info.com/katastrofe-e-madhe-per-zidane-para-derbit-ndaj-atleticos/60%Daily2017-11-14 17:23
https://kosova-info.com/a-mundet-soda-e-bukes-ta-sheroje-kancerin/60%Daily2017-11-14 17:21
https://kosova-info.com/bill-gates-investon-100-milione-dollare-per-gjetjen-e-sherimit-nga-alzheimeri/60%Daily2017-11-14 17:14
https://kosova-info.com/projekti-i-ri-i-yll-limanit-eshte-gati-do-te-publikohet-sonte/60%Daily2017-11-14 17:13
https://kosova-info.com/tre-iphonet-e-vitit-te-ardhshem-do-te-duken-njejte-si-iphone/60%Daily2017-11-14 17:10
https://kosova-info.com/georgina-nene-per-here-te-pare-publikon-foto-me-vajzen-e-sapolindur/60%Daily2017-11-14 17:03
https://kosova-info.com/7-perdorime-te-jashtezakonshme-te-limonit-ja-problemet-shendetesore-qe-trajton-ky-frut/60%Daily2017-11-14 16:58
https://kosova-info.com/konfirmohet-kampionati-evropian-mbahet-ne-shqiperi/60%Daily2017-11-14 16:57
https://kosova-info.com/benzema-zbulon-problemin-e-madh-qe-e-kishte-me-mourinhon/60%Daily2017-11-14 16:43
https://kosova-info.com/rriten-shpresat-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-emrit-te-maqedonise/60%Daily2017-11-14 16:39
https://kosova-info.com/kryeimami-i-bik-ut-thirret-deshmitar-ne-gjykimin-per-terrorizem/60%Daily2017-11-14 16:38
https://kosova-info.com/htc-prezantoi-pajisjen-e-par-t-dedikuar-t-realitetit-virtual-vive-focus/60%Daily2017-11-14 16:34
https://kosova-info.com/ska-ligj-te-ri-per-mediet-portalet-te-lira-te-veprojne/60%Daily2017-11-14 16:31
https://kosova-info.com/enver-hoxha-u-perpoq-te-joshte-mbretereshen-geraldine/60%Daily2017-11-14 16:30
https://kosova-info.com/ambasada-e-shba-ve-te-zhgenjyer-nga-raportimi-i-komisionit-te-ri-per-kufirin-ishin-corientues-te-gabueshem/60%Daily2017-11-14 16:29
https://kosova-info.com/sefaj-viziton-aeroportin-kerkon-te-vazhdohet-tradita-e-ndjenjes-se-sigurise-se-udhetareve/60%Daily2017-11-14 16:24
https://kosova-info.com/facebook-lanon-historit-pr-grupet-eventet-dhe-aplikacionin-lite/60%Daily2017-11-14 16:24
https://kosova-info.com/pacolli-sigurisht-une-do-te-jem-nenkryetar-i-prishtines/60%Daily2017-11-14 16:23
https://kosova-info.com/casillas-me-mesazh-te-papritur-per-buffon/60%Daily2017-11-14 16:23
https://kosova-info.com/pse-zgjohemi-nga-gjumi-shume-heret/60%Daily2017-11-14 16:22
https://kosova-info.com/prokuroria-themelore-aleksander-lumezi-nuk-e-ka-falsifikuar-provimin-e-jurisprudences/60%Daily2017-11-14 16:21
https://kosova-info.com/neser-fjalet-perfundimtare-per-vrasjen-e-almirit/60%Daily2017-11-14 16:19
https://kosova-info.com/dalin-pamje-te-reja-keto-femra-hot-jane-pjese-e-klipit-te-noizyt-dhe-ledrit/60%Daily2017-11-14 16:19
https://kosova-info.com/pese-gra-akuzojne-kandidatin-per-senator-roy-moore/60%Daily2017-11-14 16:08
https://kosova-info.com/trump-largohet-para-kohe-nga-takimi-i-asean-it/60%Daily2017-11-14 16:07
https://kosova-info.com/okb-alarmon-per-abuzim-ndaj-muslimaneve-te-arakanit/60%Daily2017-11-14 16:06
https://kosova-info.com/aeroplani-me-pasagjere-goditet-nga-vetetima-video/60%Daily2017-11-14 16:04
https://kosova-info.com/mundohemi-te-behemi-evropian-por-jemi-def-dhi-veshje-kombetare/60%Daily2017-11-14 16:01
https://kosova-info.com/medvedev-be-po-mundohet-te-largoj-rusine-nga-pojekti-nord-stream-2/60%Daily2017-11-14 15:56
https://kosova-info.com/mbyllet-azerbajxhan-kosove-ky-eshte-rezultati/60%Daily2017-11-14 15:53
https://kosova-info.com/siria-kerkon-terheqjen-e-trupava-ushtarake-te-shba-se/60%Daily2017-11-14 15:51
https://kosova-info.com/trump-jr-dhe-korrespondenca-me-wikileaks/60%Daily2017-11-14 15:49
https://kosova-info.com/shqiperia-u-20-deshperon-perseri-ja-nga-kush-humbi-30-sot/60%Daily2017-11-14 15:46
https://kosova-info.com/ilaci-magjik-kunder-gjendres-tiroide-levozhgat-e-vezeve/60%Daily2017-11-14 15:45
https://kosova-info.com/shuma-marramendese-e-diamanteve-qe-kishte-rita-ne-mtv/60%Daily2017-11-14 15:42
https://kosova-info.com/moti-i-keq-perfshin-ballkanin-probleme-ne-komunikacion-ne-me-shume-vende/60%Daily2017-11-14 15:41
https://kosova-info.com/klopp-nervozohet-nga-legjenda-e-shqiperise/60%Daily2017-11-14 15:35
https://kosova-info.com/gashi-zotohet-se-do-ti-realizoje-kerkesat-e-sportisteve-te-prizrenit/60%Daily2017-11-14 15:23
https://kosova-info.com/8-gjera-qe-na-shkurtojne-jeten-sidomos-ate-te-femrave/60%Daily2017-11-14 15:22
https://kosova-info.com/abelard-tahiri-takohet-me-ambasadorin-zviceran-flasin-per-sektorin-e-drejtesise/60%Daily2017-11-14 15:16
https://kosova-info.com/lamtumire-ventura-italia-konfirmon-trajnerin-e-ri/60%Daily2017-11-14 15:15
https://kosova-info.com/isis-po-merr-fund-apo-po-transformohet/60%Daily2017-11-14 15:11
https://kosova-info.com/hamza-takohet-me-perfaqesuesit-e-fondit-saudit-per-zhvillim/60%Daily2017-11-14 15:10
https://kosova-info.com/ish-drejtori-i-kadastres-kjo-eshte-e-verteta-per-46-mije-ndertimet-pa-leje-ahmeti-eshte-manipulues-dokument/60%Daily2017-11-14 15:10
https://kosova-info.com/beqaj-takon-ambasadorin-zviceran/60%Daily2017-11-14 15:09
https://kosova-info.com/xhensila-tregon-se-kush-pagoi-me-shume-per-dasmen-e-saj-dhe-te-besit-2/60%Daily2017-11-14 15:09
https://kosova-info.com/nisma-mbeshtet-agim-aliun-ne-ferizaj/60%Daily2017-11-14 15:03
https://kosova-info.com/marina-fara-per-tia-dale-ndonjehere-duhet-te-jesh-kucke/60%Daily2017-11-14 14:57
https://kosova-info.com/kush-do-te-zgjidhe-krizen-e-energjise/60%Daily2017-11-14 14:56
https://kosova-info.com/qendron-kastrati-braktis-studion-ne-tribuna-channel-mesoni-arsyen-video/60%Daily2017-11-14 14:55
https://kosova-info.com/lufte-propagandisitke-ne-europe/60%Daily2017-11-14 14:52
https://kosova-info.com/azerbajxhani-kosova-u-21-mbyllet-pjesa-e-pare/60%Daily2017-11-14 14:51
https://kosova-info.com/arrestohet-nenprefekti-i-tiranes/60%Daily2017-11-14 14:49
https://kosova-info.com/erdogan-synon-te-bleje-sistemin-raketor-mbrojtes-nga-rusia/60%Daily2017-11-14 14:44
https://kosova-info.com/modelja-e-famshme-shqiptare-behet-nuse/60%Daily2017-11-14 14:35
https://kosova-info.com/moske-rreth-500-kercenime-per-sulme-me-bomba/60%Daily2017-11-14 14:24
https://kosova-info.com/faleminderit-per-emocionet-keta-jane-yjet-qe-lene-futbollin-kete-vit/60%Daily2017-11-14 14:20
https://kosova-info.com/haradinaj-pas-fitores-se-mbremshme-ta-mbajme-lart-dhe-paster-flamurin-e-shtetit-tone/60%Daily2017-11-14 14:16
https://kosova-info.com/miriam-cani-topless-fotografia-e-fundit-ngjall-shume-reagime/60%Daily2017-11-14 14:14
https://kosova-info.com/izetbegoviq-i-nenshtrohet-kercenimit-te-vuciqit-e-terheqe-njohjen-per-kosoven/60%Daily2017-11-14 14:06
https://kosova-info.com/agim-aliu-merr-mbeshtetje-te-jashtezakonshme-nga-te-rinjte/60%Daily2017-11-14 14:05
https://kosova-info.com/me-firefox-57-n-mozilla-ka-nj-shans-kundr-chrome-dhe-edge/60%Daily2017-11-14 20:37
https://kosova-info.com/meta-pret-zv-presidenten-bullgare-kerkon-liberalizim-te-vizave-per-kosoven/60%Daily2017-11-14 13:59
https://kosova-info.com/formacioni-i-kosoves-u-21-kunder-azerbajxhanit/60%Daily2017-11-14 13:56
https://kosova-info.com/keshtu-duket-sot-esmeralda/60%Daily2017-11-14 13:52
https://kosova-info.com/veseli-prizrenasit-e-meritojne-njeriun-me-te-mire-shaqir-totajn/60%Daily2017-11-14 13:50
https://kosova-info.com/izetbegoviq-e-shfaqi-ate-qe-ndjen-per-kosoven/60%Daily2017-11-14 13:39
https://kosova-info.com/performanca-e-dua-lipes-ndez-publikun-argjentinas/60%Daily2017-11-14 13:36
https://kosova-info.com/ja-ku-mund-ta-shikoni-ndeshjen-azerbajxhan-u21-kosove-u-21/60%Daily2017-11-14 13:34
https://kosova-info.com/hoxhaj-reagimet-e-serbise-nderhyrje-e-drejtperdrejte-ne-ceshtjet-e-brendshme-te-bosnjes/60%Daily2017-11-14 13:34
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-per-lajmi-net-ushtria-vitin-e-ardhshem-video/60%Daily2017-11-14 13:34
https://kosova-info.com/abrashi-programi-im-per-prishtinen/60%Daily2017-11-14 13:33
https://kosova-info.com/shqipja-e-zhvillimi-i-saj-konference-e-dafg-ne-jena/60%Daily2017-11-14 13:29
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-dhe-rovena-stefa-ne-nje-lidhje-dashurie/60%Daily2017-11-14 13:20
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-ne-zi-i-vdes-nje-person-shume-i-dashur/60%Daily2017-11-14 13:08
https://kosova-info.com/publikohet-performanca-e-zjarrte-e-rites-ne-mtv-ema/60%Daily2017-11-14 12:59
https://kosova-info.com/valdete-idrizi-tregon-se-pse-pdk-ja-e-zgjodhi-ate-qe-te-kandidoje-per-mitrovicen/60%Daily2017-11-14 12:54
https://kosova-info.com/goli-i-pare-me-fanellen-e-kombetares-grezda-ja-pse-e-perqafova-panuccin/60%Daily2017-11-14 12:53
https://kosova-info.com/lotet-e-nje-kampioni-buffon-prek-zemrat-e-tifozeve-italiane/60%Daily2017-11-14 12:50
https://kosova-info.com/kryeimami-bajgora-pritet-te-deshmoje-ne-gjykimin-ndaj-imameve/60%Daily2017-11-14 12:47
https://kosova-info.com/may-aksionet-ruse-e-kane-kercenuar-rendin-boteror/60%Daily2017-11-14 12:42
https://kosova-info.com/apple-ka-nisur-punn-n-nj-sensor-lazer-3d-pr-iphone-e-2019-s/60%Daily2017-11-14 14:42
https://kosova-info.com/bashota-do-te-jem-kryetar-i-te-gjithe-qytetareve-te-klines/60%Daily2017-11-14 12:40
https://kosova-info.com/pal-lekaj-takohet-me-perfaqesuesit-e-fondit-per-zhvillim-te-arabise-saudite/60%Daily2017-11-14 12:39
https://kosova-info.com/capital-t-thumbon-koleget-muzika-eshte-forca-ime-kryesore/60%Daily2017-11-14 12:36
https://kosova-info.com/xhaka-me-urim-special-per-nenen-e-tij/60%Daily2017-11-14 12:27
https://kosova-info.com/real-madrid-ofron-dy-yje-per-transferimin-e-neymarit/60%Daily2017-11-14 12:17
https://kosova-info.com/citi-ne-lidhje-me-aktoren-e-o-sa-mire-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2017-11-14 12:15
https://kosova-info.com/interviste-enver-hoxhaj-flet-per-dialogun-demarkacionin-ushtrine-e-asociacionin/60%Daily2017-11-14 12:08
https://kosova-info.com/gjilani-lanson-projektin-e-arsimi-com-i-pari-ne-nivel-te-republikes/60%Daily2017-11-14 12:06
https://kosova-info.com/basha-akuzat-per-pastrim-parash-vertetohen-nga-raporti-i-departamentit-amerikan-te-shtetit/60%Daily2017-11-14 12:05
https://kosova-info.com/telekom-slovenije-shet-45-t-aksioneve-t-one-vip-tek-telekom-austria/60%Daily2017-11-14 15:11
https://kosova-info.com/kusari-lila-vulen-e-lirise-e-mban-populli-dhe-jo-partite-politike/60%Daily2017-11-14 12:03
https://kosova-info.com/emiratet-prezantojne-aeroplanin-e-ri-super-luksoz/60%Daily2017-11-14 12:02
https://kosova-info.com/afganistan-nga-sulmet-e-talibaneve-jane-vrare-dhjetera-police/60%Daily2017-11-14 12:01
https://kosova-info.com/roshi-me-erdhi-shume-keq-per-italine-ja-cfare-kerkoi-panucci/60%Daily2017-11-14 11:52
https://kosova-info.com/deklarata-bombe-e-moderatores-ja-perse-martohen-vajzat-ne-shqiperi/60%Daily2017-11-14 11:51
https://kosova-info.com/pacolli-pas-lirise-kosova-ka-sfide-anetaresimin-ne-nato/60%Daily2017-11-14 11:43
https://kosova-info.com/vazhdojne-lajmet-e-keqija-per-italine-pas-deshtimit-ndaj-suedise/60%Daily2017-11-14 11:40
https://kosova-info.com/pamje-te-rralla-titos-ia-zene-doren-me-dere-shihni-reagimin-i-tij/60%Daily2017-11-14 11:36
https://kosova-info.com/turqia-ia-sheh-sherrin-humbjes-nga-shqiperia/60%Daily2017-11-14 11:34
https://kosova-info.com/fakulteti-filozofik-reagon-ne-lidhje-me-vendimin-e-apelit-ne-prishtine-per-pronen-e-up-se/60%Daily2017-11-14 11:32
https://kosova-info.com/memli-zbulon-dy-politikanet-me-te-cilet-kane-qene-ne-nje-banke-ne-shkolle/60%Daily2017-11-14 11:31
https://kosova-info.com/ministri-hamza-kosova-do-ta-permbyll-vitin-2017-me-nje-rritje-ekonomike-te-lart/60%Daily2017-11-14 11:18
https://kosova-info.com/shqiperi-godet-me-thike-gruan-dhe-djalin-arrestohet-45-vjecari/60%Daily2017-11-14 11:14
https://kosova-info.com/miriam-cani-sic-nuk-e-keni-pare-pozon-e-zhveshur/60%Daily2017-11-14 11:10
https://kosova-info.com/vuciq-kercenon-hapur-bosnjen-pas-paralajmerimit-te-izetbegoviqit-per-njohjen-e-kosoves/60%Daily2017-11-14 11:10
https://kosova-info.com/dhjete-gabimet-qe-grate-i-bejne-me-te-brendshme/60%Daily2017-11-14 11:09
https://kosova-info.com/formacioni-i-yjeve-qe-nuk-do-te-luajne-ne-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2017-11-14 11:00
https://kosova-info.com/rehatohet-edhe-isa-xhemajlaj-emerohet-zevendesministri-numer-61/60%Daily2017-11-14 10:55
https://kosova-info.com/arsenal-bayern-munich-draxler-zbulon-ekipin-e-tij-per-vitin-2018/60%Daily2017-11-14 10:53
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-kampanjen-e-footlocker/60%Daily2017-11-14 10:51
https://kosova-info.com/ushtria-e-kosoves-ne-partneritet-me-nato-n/60%Daily2017-11-14 10:49
https://kosova-info.com/kurteshi-premton-cerdhe-e-trotuar-ne-fshatin-bresalc/60%Daily2017-11-14 10:44
https://kosova-info.com/eliminohet-italia-kjo-do-te-jete-ndeshja-ngushelluese-para-boterorit-2018/60%Daily2017-11-14 10:33
https://kosova-info.com/motrat-hadid-mahnisin-ne-glamour-women-por-dicka-nuk-shkoi-mire/60%Daily2017-11-14 10:26