XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/per-vitin-e-ri-ledri-tregon-qe-eshte-i-pari-me-kengen-1-janari/60%Daily2017-12-31 23:34
https://kosova-info.com/gezuar-vitin-e-ri-2018/60%Daily2017-12-31 23:05
https://kosova-info.com/per-familjen-pireva-nga-prishtina-ska-feste-as-per-vitin-e-ri-video/60%Daily2017-12-31 22:52
https://kosova-info.com/2017-ne-retrospektive-ngjarjet-qe-shenuan-vitin-ne-kosove/60%Daily2017-12-31 22:45
https://kosova-info.com/kastro-zizo-rrefen-mekatin-e-2017-es-nuk-kam-bere-asnje-femije-kete-vit/60%Daily2017-12-31 22:42
https://kosova-info.com/ne-prag-te-vitit-te-ri-tahiri-e-sefaj-vizitojne-qendren-korrektuese-ne-lipjan/60%Daily2017-12-31 22:30
https://kosova-info.com/viti-2017-vit-me-shume-zhgenjime-per-perfaqesuesen-e-kosoves/60%Daily2017-12-31 22:30
https://kosova-info.com/rusia-do-ta-bllokoje-anetaresimin-e-kosoves-ne-okb/60%Daily2017-12-31 22:15
https://kosova-info.com/veterani-i-uck-se-uron-vitin-e-ri-dhe-porosit-politikanet-mos-ta-prishin-miqesin-me-shba-te/60%Daily2017-12-31 22:10
https://kosova-info.com/10-transferimet-me-te-shtrenjta-te-vitit-2017/60%Daily2017-12-31 22:06
https://kosova-info.com/gjysma-e-tiranes-pa-drita/60%Daily2017-12-31 22:05
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-kolorado-nje-oficer-policie-i-vdekur/60%Daily2017-12-31 21:58
https://kosova-info.com/teuta-uron-nderrimin-e-motmoteve-me-nje-foto-te-embel-familjare/60%Daily2017-12-31 21:51
https://kosova-info.com/lendohet-nje-person-ne-prishtine-nga-mjetet-piroteknike/60%Daily2017-12-31 21:50
https://kosova-info.com/10-ndeshjet-qe-e-bene-te-paharruar-vitin-2017-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-12-31 21:46
https://kosova-info.com/a-eshte-shqiperia-vend-terheqes-per-amerikanet/60%Daily2017-12-31 21:29
https://kosova-info.com/alessandra-nuk-po-reklamon-me-te-brendshme-por-profesionin-nuk-e-harron/60%Daily2017-12-31 21:28
https://kosova-info.com/gjermania-230-milione-euro-per-punesimin-e-emigranteve/60%Daily2017-12-31 21:27
https://kosova-info.com/5-kategorite-e-njerezve-qe-nuk-duhet-te-hane-hudhra-ja-arsyet/60%Daily2017-12-31 21:26
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-me-ju-derisa-jeni-nen-anestezion-dhe-perse-nuk-ben-te-hani-dhe-te-pini-para-operacionit/60%Daily2017-12-31 21:24
https://kosova-info.com/shpikja-me-e-re-qe-zbulon-semundjet-e-zemres/60%Daily2017-12-31 21:19
https://kosova-info.com/shpikja-me-e-re-qe-zbulon-semundjet-e-zemres/60%Daily2017-12-31 21:19
https://kosova-info.com/keto-jane-10-arsyet-e-mira-perse-duhet-te-pini-birre-2/60%Daily2017-12-31 21:17
https://kosova-info.com/keto-jane-10-arsyet-e-mira-perse-duhet-te-pini-birre-2/60%Daily2017-12-31 21:17
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-i-shpjegon-kryeministrit-haradinaj-dallimin-mes-forces-dhe-fuqise/60%Daily2017-12-31 21:15
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-ti-hani-nese-doni-te-humbni-peshe/60%Daily2017-12-31 21:14
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-ti-hani-nese-doni-te-humbni-peshe/60%Daily2017-12-31 21:14
https://kosova-info.com/xhudo-mban-primatin-e-sportit-me-te-suksesshem-ne-kosove-edhe-ne-vitin-2017/60%Daily2017-12-31 21:14
https://kosova-info.com/ushqimet-e-jetegjatesise/60%Daily2017-12-31 21:10
https://kosova-info.com/ushqimet-e-jetegjatesise/60%Daily2017-12-31 21:10
https://kosova-info.com/si-te-sillemi-me-tryezen-e-vitit-te-ri-keshilla-per-te-mos-e-tepruar/60%Daily2017-12-31 21:08
https://kosova-info.com/si-te-sillemi-me-tryezen-e-vitit-te-ri-keshilla-per-te-mos-e-tepruar/60%Daily2017-12-31 21:08
https://kosova-info.com/majk-sonte-feston-me-prinderit/60%Daily2017-12-31 21:05
https://kosova-info.com/rrezohet-avioni-kater-te-vdekur/60%Daily2017-12-31 20:44
https://kosova-info.com/haskuka-tregon-nese-eshte-ne-krahun-e-albin-kurtit-apo-te-dardan-molliqajt/60%Daily2017-12-31 20:40
https://kosova-info.com/haradinaj-do-ta-bejme-nje-kosove-te-jetueshme-edhe-per-brezat-qe-vijne-pas-nesh/60%Daily2017-12-31 20:33
https://kosova-info.com/harrojeni-getoarin-e-ketij-viti-ne-2018-en-do-te-na-surprizoje-te-gjitheve/60%Daily2017-12-31 20:27
https://kosova-info.com/shba-temperatura-nen-zero-diten-e-fundit-te-vitit/60%Daily2017-12-31 20:23
https://kosova-info.com/karikature-me-e-mire-per-naten-e-vitit-te-ri/60%Daily2017-12-31 20:14
https://kosova-info.com/karikature-me-e-mire-per-naten-e-vitit-te-ri/60%Daily2017-12-31 20:14
https://kosova-info.com/tri-skuadra-te-medha-evropiane-refuzojne-agueron/60%Daily2017-12-31 20:03
https://kosova-info.com/tri-skuadra-te-medha-evropiane-refuzojne-agueron/60%Daily2017-12-31 20:03
https://kosova-info.com/pese-foshnja-te-lindura-ne-naten-e-vitit-te-ri/60%Daily2017-12-31 20:02
https://kosova-info.com/rita-ora-uron-2018-ten-komplet-lakuriq/60%Daily2017-12-31 20:01
https://kosova-info.com/shprese-se-me-2018-hiqen-vizat/60%Daily2017-12-31 19:51
https://kosova-info.com/vit-i-lodhshem-per-dardanet/60%Daily2017-12-31 19:41
https://kosova-info.com/2017-ta-vit-i-ashpersise-se-thacit/60%Daily2017-12-31 19:41
https://kosova-info.com/e-nisi-si-i-arrestuar-perfundoi-kryeminister/60%Daily2017-12-31 19:33
https://kosova-info.com/atletet-e-famshme-te-rames-media-italiane-e-zgjedh-personazhin-e-vitit/60%Daily2017-12-31 19:20
https://kosova-info.com/ushqimet-fatsjellese-qe-sduhet-te-mungojne-ne-tryezen-e-vitit-te-ri/60%Daily2017-12-31 19:16
https://kosova-info.com/united-e-ben-agjent-pogban-per-te-transferuar-dybalan/60%Daily2017-12-31 19:12
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-milot-vdes-nje-50-vjecar/60%Daily2017-12-31 19:10
https://kosova-info.com/keta-telefona-tani-mund-ti-lani-ne-uje/60%Daily2017-12-31 19:05
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-perfundimtare-per-vitin-2017-ne-premierlige/60%Daily2017-12-31 19:03
https://kosova-info.com/abrashi-uron-vitin-e-ri-me-fotografi-familjare/60%Daily2017-12-31 19:00
https://kosova-info.com/vajza-seksi-qe-po-e-sfidon-keq-kim-kardashian-in/60%Daily2017-12-31 18:59
https://kosova-info.com/mesazhi-i-pare-qe-u-dergua-ne-telefon-para-25-vitesh-2/60%Daily2017-12-31 18:59
https://kosova-info.com/2017-viti-kur-kompjuteri-mundi-njeriun/60%Daily2017-12-31 18:59
https://kosova-info.com/samsung-do-ta-filloje-vitin-2018-me-procesor-te-ri-exynos/60%Daily2017-12-31 18:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-gabimi-qe-nuk-duhet-te-beni-kurre-me-telefonin-rrit-rrezikun-e-shperthimit-3/60%Daily2017-12-31 18:55
https://kosova-info.com/ambasada-ruse-senatores-amerikane-nuk-i-lejohet-hyrja-ne-rusi/60%Daily2017-12-31 18:51
https://kosova-info.com/ky-trend-i-pazakonte-i-seksit-po-i-le-grate-te-ndihen-shume-te-ndezura-keshtu-qe-do-ta-provoni/60%Daily2017-12-31 18:50
https://kosova-info.com/wba-11-arsenal-notat-per-xhaken-mustafin-dhe-te-tjeret/60%Daily2017-12-31 18:45
https://kosova-info.com/si-te-luftoni-mykun-me-bimet-mjekesore/60%Daily2017-12-31 18:44
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-i-rexhep-selimit-per-vit-te-ri/60%Daily2017-12-31 18:42
https://kosova-info.com/zelanda-e-re-pret-vitin-e-ri-2018-vesa-luma-ju-sjell-pamjet/60%Daily2017-12-31 18:35
https://kosova-info.com/trajnimet-e-frikshme-te-forcave-speciale-te-rusise-video/60%Daily2017-12-31 18:31
https://kosova-info.com/pacolli-liberalizimi-i-vizave-eshte-shume-afer/60%Daily2017-12-31 18:25
https://kosova-info.com/wba-ia-prishe-festen-arsenalit/60%Daily2017-12-31 18:23
https://kosova-info.com/gjyste-vulaj-gjysme-e-zhveshur-gati-per-te-festuar-sonte-gati-gati-vec-edhe-me-u-vesh/60%Daily2017-12-31 18:23
https://kosova-info.com/wba-arsenal-gol-ne-fund-te-ndeshjes/60%Daily2017-12-31 18:16
https://kosova-info.com/festimet-per-vitin-e-ri-nju-jorku-nen-masa-te-rrepta-sigurie/60%Daily2017-12-31 18:01
https://kosova-info.com/arsyet-pse-i-ndjeni-duart-vazhdimisht-te-mpira-dhe-te-ftohta/60%Daily2017-12-31 17:56
https://kosova-info.com/estrada-uron-vitin-e-ri-nepermjet-ketyre-fotografive/60%Daily2017-12-31 17:54
https://kosova-info.com/15-transferimet-me-te-mira-ne-vitin-2017/60%Daily2017-12-31 17:53
https://kosova-info.com/pese-ngjarjet-me-te-rendesishme-ne-bote-gjate-vitit-2017/60%Daily2017-12-31 17:45
https://kosova-info.com/sekuestrohen-dy-arme-ne-prizren/60%Daily2017-12-31 17:39
https://kosova-info.com/kampionet-e-vitit-2017/60%Daily2017-12-31 17:30
https://kosova-info.com/shpetim-deskut-ia-kallin-skenen-ne-emisionin-e-fundit-te-2017-tes/60%Daily2017-12-31 17:28
https://kosova-info.com/molliqaj-uron-vitin-e-ri-harron-lirimin-e-albin-kurtit/60%Daily2017-12-31 17:27
https://kosova-info.com/wba-arsenal-ky-eshte-rezultati-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2017-12-31 17:18
https://kosova-info.com/mustafa-viti-2018-sfidues-per-kosoven/60%Daily2017-12-31 17:13
https://kosova-info.com/perplasja-napoli-roma-per-dyshen-darmian-verdi/60%Daily2017-12-31 17:00
https://kosova-info.com/viti-i-cenimit-te-miqesise-me-aleatet/60%Daily2017-12-31 17:00
https://kosova-info.com/janari-sjelle-nje-transferim-te-papritur-nga-chelsea-te-barcelona/60%Daily2017-12-31 16:49
https://kosova-info.com/blerim-destani-ledrin-dhe-noizyn-i-pajtoi-muzika/60%Daily2017-12-31 16:46
https://kosova-info.com/astronautet-per-misionin-mars-do-te-sterviten-ne-meksike/60%Daily2017-12-31 16:43
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-organizon-pritjen-e-vitit-te-ri-ne-sheshin-zahir-pajaziti/60%Daily2017-12-31 16:42
https://kosova-info.com/wenger-shkruan-historine-kalon-fergusonin/60%Daily2017-12-31 16:32
https://kosova-info.com/wenger-shkruan-historine-kalon-fergusonin/60%Daily2017-12-31 16:32
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-ne-beograd-ushtria-e-kosoves-nuk-eshte-kercenim-per-askend/60%Daily2017-12-31 16:30
https://kosova-info.com/rrefimi-i-nuhiut-per-anglezet-nuk-ha-mish-derri-merrni-shembull-kosoven-per-tolerance-fetare/60%Daily2017-12-31 16:17
https://kosova-info.com/rrefimi-i-nuhiut-per-anglezet-nuk-ha-mish-derri-merrni-shembull-kosoven-per-tolerance-fetare/60%Daily2017-12-31 16:17
https://kosova-info.com/drejtori-i-emergjences-apelon-tek-prinderit-kujdes-femijet-nga-mjetet-piroteknike/60%Daily2017-12-31 16:15
https://kosova-info.com/onat-mbeshtet-koken-ne-krahun-e-rihanna-s/60%Daily2017-12-31 16:03
https://kosova-info.com/festimet-e-vitit-te-ri-ne-disa-rajone-te-botes/60%Daily2017-12-31 16:02
https://kosova-info.com/kida-gati-per-2018-ten-duket-shume-seksi/60%Daily2017-12-31 15:54
https://kosova-info.com/15-transferimet-qe-deshtuan-ne-vitin-2017/60%Daily2017-12-31 15:53
https://kosova-info.com/daka-kqz-ka-bere-pune-te-jashtezakonshme-ne-vitin-2017/60%Daily2017-12-31 15:51
https://kosova-info.com/10-gjera-qe-nuk-duhet-tu-thuhen-te-semureve-me-kancer/60%Daily2017-12-31 15:47
https://kosova-info.com/si-te-luftoni-trishtimin-e-festave/60%Daily2017-12-31 15:44
https://kosova-info.com/drejtori-i-rtk-se-programi-i-vitit-te-ri-kushtoi-8-mije-e-400-euro-jo-150-mije/60%Daily2017-12-31 15:42
https://kosova-info.com/jay-z-rrefen-mekatet-publikohet-sot-family-feud/60%Daily2017-12-31 15:42
https://kosova-info.com/wba-arsenal-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-12-31 15:35
https://kosova-info.com/rama-si-babadimer-befason-vogelushin-e-paralizuar/60%Daily2017-12-31 15:33
https://kosova-info.com/bleona-e-zhveshur-ne-mes-te-debores-po-e-pret-vitin-e-ri/60%Daily2017-12-31 15:33
https://kosova-info.com/mesohet-se-gjate-do-te-mungoje-gabriel-jesus-pas-lendimit-te-rende-qe-pesoi/60%Daily2017-12-31 15:26
https://kosova-info.com/ne-kerkim-te-rolit-te-ndryshuar-te-shba-se-ne-boten-e-ndryshuar/60%Daily2017-12-31 15:22
https://kosova-info.com/c-palace-0-0-manchester-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-31 15:14
https://kosova-info.com/albin-kurti-uron-me-shume-drejesi-e-solidaritet-per-vitin-2018/60%Daily2017-12-31 15:07
https://kosova-info.com/mbremje-romantike-per-adelina-tahirin-dalin-fotot/60%Daily2017-12-31 15:00
https://kosova-info.com/kosova-2017-vit-me-zhvillime-te-medha-e-te-papritura-2/60%Daily2017-12-31 15:00
https://kosova-info.com/wanda-nara-tregon-te-verteten-e-transferimit-nga-maxi-lopez-te-mauro-icardi/60%Daily2017-12-31 14:54
https://kosova-info.com/lladrovci-uron-qytetaret-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2017-12-31 14:43
https://kosova-info.com/e-rrezikshme-ajo-cfare-ka-bere-fansi-per-capital-t/60%Daily2017-12-31 14:41
https://kosova-info.com/penalltia-e-pritur-nga-ederson-ne-minutat-shtese/60%Daily2017-12-31 14:28
https://kosova-info.com/xhensila-publikon-kengen-dedikim-per-besin-ai-ka-dicka-per-ti-thene/60%Daily2017-12-31 14:25
https://kosova-info.com/dorezohet-ne-polici-26-vjecari-italian-vrau-me-thike-shqiptarin/60%Daily2017-12-31 14:25
https://kosova-info.com/vjedhin-para-dhe-stoli-ari-ne-peje/60%Daily2017-12-31 14:17
https://kosova-info.com/afganistan-nga-sulmi-vetevrases-ne-varrim-17-te-vrare/60%Daily2017-12-31 14:06
https://kosova-info.com/mesazhi-i-roneles-pa-ju-une-do-isha-thjesht-nje-enderrimtare/60%Daily2017-12-31 14:05
https://kosova-info.com/ederson-shpeton-cityn-nga-humbja-ndaj-crystal-palace/60%Daily2017-12-31 13:59
https://kosova-info.com/haziri-uron-gjilanasit-per-vitin-e-ri-apelon-te-festojne-me-dinjitet/60%Daily2017-12-31 13:57
https://kosova-info.com/moti-per-javen-e-pare-te-vitit-2018/60%Daily2017-12-31 13:51
https://kosova-info.com/bashkeshortja-i-ben-dedikim-emocionues-granit-xhakes/60%Daily2017-12-31 13:45
https://kosova-info.com/suspendohet-polici-qe-sulmoi-agron-mustafen/60%Daily2017-12-31 13:45
https://kosova-info.com/armando-sadiku-transferohet-ne-turqi/60%Daily2017-12-31 13:36
https://kosova-info.com/veseli-viziton-familjen-e-edmond-hoxhes/60%Daily2017-12-31 13:35
https://kosova-info.com/sa-shqiptare-u-kthyen-ne-atdhe-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2017-12-31 13:34
https://kosova-info.com/mos-e-prek-kane-rrezon-nga-froni-messin-e-cr7-per-golashenuesin-e-vitit/60%Daily2017-12-31 20:42
https://kosova-info.com/deputetet-e-vv-se-vizitojne-vellezerit-ramadani-qe-i-fali-thaci/60%Daily2017-12-31 13:28
https://kosova-info.com/travis-scott-ndahet-nga-kylie-jenner-pak-kohe-para-lindjes/60%Daily2017-12-31 13:26
https://kosova-info.com/digjet-nje-shtepi-ne-peje-2/60%Daily2017-12-31 13:25
https://kosova-info.com/do-te-te-zhduk-shqiptari-ben-per-spital-gruan-ne-itali/60%Daily2017-12-31 13:17
https://kosova-info.com/tifozi-simpatik-i-besiktasit-vajton-largimin-e-sulmuesit-cenk-tosun/60%Daily2017-12-31 13:16
https://kosova-info.com/mos-e-prek-golat-me-te-bukur-te-vitit-2017/60%Daily2017-12-31 21:04
https://kosova-info.com/policia-po-heton-mbishkrimet-fyese-serbe-ne-muret-e-shqiptarit-ne-mitrovice/60%Daily2017-12-31 13:12
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-zhvishet-ne-mes-te-bores-dhe-uron-vitin-e-ri/60%Daily2017-12-31 13:05
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-viti-2018-eshte-vit-i-realizimit-te-synimeve-tona-integruese/60%Daily2017-12-31 13:05
https://kosova-info.com/ky-ishte-momenti-kur-jesus-pesoi-demtimin-e-frikshem/60%Daily2017-12-31 13:03
https://kosova-info.com/thaci-demarkacioni-dhe-ushtria-do-te-kryhen-ne-vitin-2018/60%Daily2017-12-31 13:00
https://kosova-info.com/ylli-i-cityt-largohet-nga-fusha-duke-qare/60%Daily2017-12-31 12:52
https://kosova-info.com/majlinda-zeka-dhurata-me-e-mire-e-vitit-2017/60%Daily2017-12-31 12:45
https://kosova-info.com/coutinho-te-barcelona-konfirmim-i-cmendur/60%Daily2017-12-31 12:32
https://kosova-info.com/almeda-dhe-tolga-urojne-2018-en-me-albumin-e-dashurise/60%Daily2017-12-31 12:26
https://kosova-info.com/policia-shton-prezencen-dhe-apelon-qytetaret-qe-te-lajmerojne-per-cdo-gje-te-dyshimte/60%Daily2017-12-31 12:20
https://kosova-info.com/merkel-shpall-prioritetet-e-vitit-2018/60%Daily2017-12-31 12:16
https://kosova-info.com/edhe-zelanda-e-re-hyn-ne-2018-ten-video/60%Daily2017-12-31 12:08
https://kosova-info.com/era-mori-500-milione-klikime-ky-eshte-reagimi-i-noizyt/60%Daily2017-12-31 12:06
https://kosova-info.com/ministri-hasani-thirrje-qytetareve-qe-te-konsumojne-produkte-vendore/60%Daily2017-12-31 12:02
https://kosova-info.com/paralajmerimet-e-ambasadorit-per-vitin-2018-kosoven-e-presin-vendime-te-veshtira/60%Daily2017-12-31 12:00
https://kosova-info.com/kaloi-nje-periudhe-pa-lendime-deklarate-interesante-nga-vermaelen/60%Daily2017-12-31 11:58
https://kosova-info.com/vazhdon-migrimi-i-mijera-familjeve-ne-idlib-qe-kane-ikur-nga-regjimi-i-asadit/60%Daily2017-12-31 11:50
https://kosova-info.com/si-te-silleni-me-kafshet-ne-naten-e-vitit-te-ri/60%Daily2017-12-31 11:50
https://kosova-info.com/shenohet-viti-i-ne-zelanden-e-re-vesa-sjell-pamjet/60%Daily2017-12-31 11:46
https://kosova-info.com/kalin-erdogan-ne-france-do-te-diskutoje-per-palestinen-dhe-sirine/60%Daily2017-12-31 11:39
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-kacafytet-ne-fushe-me-bashkelojtarin/60%Daily2017-12-31 11:35
https://kosova-info.com/kryetarja-e-speciales-presidenti-dhe-kryeministri-skane-imunitet-nga-ndjekja-penale/60%Daily2017-12-31 11:31
https://kosova-info.com/kjo-eshte-promoja-e-emisionit-festiv-te-pergatitur-nga-lajmi-net-dhe-stupcat/60%Daily2017-12-31 11:21
https://kosova-info.com/limaj-uron-qytetaret-per-nderrimin-e-moteve/60%Daily2017-12-31 11:21
https://kosova-info.com/ish-lideri-i-katalonjes-puigdemont-fton-rajoy-ne-dialog/60%Daily2017-12-31 11:18
https://kosova-info.com/me-kete-diete-rrezikoheni-si-me-anoreksine/60%Daily2017-12-31 11:13
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-crystal-palace-man-city/60%Daily2017-12-31 11:04
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-po-e-pret-vitin-e-ri-elita/60%Daily2017-12-31 11:02
https://kosova-info.com/viti-i-ri-masa-te-larta-sigurie-ne-evrope/60%Daily2017-12-31 11:00
https://kosova-info.com/ismaili-shendetesia-perplot-sfida-por-nuk-do-te-ndalemi/60%Daily2017-12-31 10:57
https://kosova-info.com/harry-kane-real-madrid-lajm-bombe/60%Daily2017-12-31 10:56
https://kosova-info.com/eklera-me-cokollate/60%Daily2017-12-31 10:54
https://kosova-info.com/flori-eshte-gati-per-sonte-kaq-shume-fishekzjarre-ka-blere/60%Daily2017-12-31 10:41
https://kosova-info.com/netet-pa-gjume-ju-rrezikojne-nga-alzheimer-i/60%Daily2017-12-31 10:35
https://kosova-info.com/big-mama-e-permbyll-vitin-me-nje-foto-terheqese/60%Daily2017-12-31 10:21
https://kosova-info.com/benevento-e-largon-memushaj-te-klubi-tjeter-i-series-a/60%Daily2017-12-31 10:21
https://kosova-info.com/universiteti-i-prishtines-pergjysmon-bursat-e-studenteve/60%Daily2017-12-31 10:19
https://kosova-info.com/parandjenja-e-schumacher-para-aksidentit-te-tmerrshem/60%Daily2017-12-31 10:03
https://kosova-info.com/femra-makina-apo-shtepi-ja-cfare-ka-me-shume-blerim-destani/60%Daily2017-12-31 10:00
https://kosova-info.com/daciq-nese-shba-ja-behet-pjese-e-dialogut-ne-do-ta-therrasim-rusine/60%Daily2017-12-31 09:59
https://kosova-info.com/keshtu-u-festua-mbreme-ne-familjen-e-dua-lipes/60%Daily2017-12-31 09:41
https://kosova-info.com/nasri-isha-duke-vdekur-me-lane-vetem/60%Daily2017-12-31 09:40
https://kosova-info.com/ministri-sefaj-dhe-tahiri-do-ta-festojne-vitin-e-ri-stacionin-e-policise/60%Daily2017-12-31 09:34
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-vitin-e-ri-thote-se-kosoven-e-presin-shume-sfida/60%Daily2017-12-31 09:25
https://kosova-info.com/anxhelina-poston-imazhe-intime-me-deputetin-haxhi-shala/60%Daily2017-12-31 09:20
https://kosova-info.com/piloti-kosovar-qe-realizoi-1200-fluturime/60%Daily2017-12-31 09:13
https://kosova-info.com/mourinho-konfirmon-lajmin-katastrofal-per-unitedin/60%Daily2017-12-31 09:12
https://kosova-info.com/mustafa-qeveria-haradinaj-po-e-izolon-kosoven/60%Daily2017-12-31 09:04
https://kosova-info.com/promo-nga-episodi-i-35-te-te-egjelit-sonte-me-atmosfere-festive/60%Daily2017-12-31 09:00
https://kosova-info.com/klubi-nga-shqiperia-nderton-stadium-te-jashtezakonshem/60%Daily2017-12-31 08:57
https://kosova-info.com/nuk-pritej-blerim-destani-refuzon-bleonen-jam-i-dashuruar/60%Daily2017-12-31 08:41
https://kosova-info.com/vuciq-me-thone-peder-e-lope-radikale-por-dua-perfundimisht-te-zgjidhet-nyja-e-kosoves/60%Daily2017-12-31 08:32
https://kosova-info.com/donnarumma-iu-pergjigjet-tifozeve-qe-ia-ofenduan-vellaun/60%Daily2017-12-31 08:31
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-nuk-duhet-te-hani-sonte-sjellin-ters-per-vitin-e-ri/60%Daily2017-12-31 08:23
https://kosova-info.com/eshte-ne-dileme-cka-te-zgjedh-enca-ju-pyet-si-do-te-visheni-sonte/60%Daily2017-12-31 08:21
https://kosova-info.com/kalinic-poston-foto-ne-internet-tmerrohen-tifozet/60%Daily2017-12-31 08:10
https://kosova-info.com/bebe-rexha-tregon-se-cmendet-pas-ketij-ushqimi-tradicional-shqiptar/60%Daily2017-12-31 08:01
https://kosova-info.com/spalletti-befason-me-fjalet-pas-deshtimit-te-radhes/60%Daily2017-12-31 07:53
https://kosova-info.com/stine-vjen-me-do-it-again/60%Daily2017-12-31 07:40
https://kosova-info.com/kosovaret-po-vdesin-ne-komunikacion-nga-vozitesit-e-pakujdesshem/60%Daily2017-12-31 07:40
https://kosova-info.com/moti-sot-ne-kosove-3/60%Daily2017-12-31 07:34
https://kosova-info.com/a-e-dini-pse-coutinho-ishte-dje-kapiten-i-liverpoolit/60%Daily2017-12-31 07:31
https://kosova-info.com/viti-i-ri-ne-shtepi-apo-jashte-visheni-kete/60%Daily2017-12-31 07:25
https://kosova-info.com/mustafa-thote-se-eshte-shume-i-shqetesuar-per-sigurine-e-tij-dhe-te-familjes/60%Daily2017-12-31 07:23
https://kosova-info.com/teuta-selimi-publikon-kengen-e-re/60%Daily2017-12-31 07:20
https://kosova-info.com/rrefimi-unik-i-fadil-vokrrit/60%Daily2017-12-31 07:13
https://kosova-info.com/shkenda-serish-pozon-nudo-ne-dritare/60%Daily2017-12-31 07:00
https://kosova-info.com/a-r-grigorev-lidhur-me-gjykaten-shoh-vetem-efekte-negative-per-kosoven/60%Daily2017-12-30 23:15
https://kosova-info.com/kujdes-nga-valet-e-celulareve-ja-cfare-rrezikojme/60%Daily2017-12-30 23:12
https://kosova-info.com/shperthen-scholes-ku-eshte-pogba-qe-e-pame-te-juventusi/60%Daily2017-12-30 23:00
https://kosova-info.com/grimieri-i-familjes-kardashian-i-dashuruar-pas-shqiptareve-ja-se-pas-kujt-eshte-fiksuar-kete-here/60%Daily2017-12-30 23:00
https://kosova-info.com/thaci-kosova-do-te-jete-pjese-e-okb-se/60%Daily2017-12-30 22:59
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-realin-lendohet-benzema/60%Daily2017-12-30 22:43
https://kosova-info.com/e-cuditshme-dhe-e-pashpjegueshme-kreret-e-shtetit-heshtin-per-sulmin-ndaj-agron-mustafes/60%Daily2017-12-30 22:32
https://kosova-info.com/jo-jo-kastro-zizo-nuk-u-fejua-sot/60%Daily2017-12-30 22:29
https://kosova-info.com/conte-flet-pas-fitores-se-thelle-ndaj-skuadres-se-xherdan-shaqirit/60%Daily2017-12-30 22:24
https://kosova-info.com/ministri-i-brendshem-paralajmeron-masa-ndaj-policeve-qe-sulmuan-agron-mustafen/60%Daily2017-12-30 22:16
https://kosova-info.com/urimi-i-ish-presidentit-obama-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2017-12-30 22:08
https://kosova-info.com/baby-g-per-24-ore-me-mbi-gjysme-milion-klikime-ne-youtube/60%Daily2017-12-30 22:03
https://kosova-info.com/gjurme-shqiptare-kur-lindi-tirana/60%Daily2017-12-30 21:56
https://kosova-info.com/hellas-verona-13-juventus-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-30 21:55
https://kosova-info.com/inspektorati-policor-nje-zyrtar-policor-dhe-nje-qytetar-te-dyshuar-per-sulmin-ndaj-drejtorit-te-ptk-se/60%Daily2017-12-30 21:39
https://kosova-info.com/kampionet-e-mbyllin-me-fitore-mbesin-hije-e-napolit/60%Daily2017-12-30 21:37
https://kosova-info.com/dybala-trullos-mbrojtjen-vendase-shenon-gol-te-bukur/60%Daily2017-12-30 21:28
https://kosova-info.com/bonbon-i-era-istrefit-kap-shifren-e-500-milione-klikime-ne-youtube/60%Daily2017-12-30 21:26
https://kosova-info.com/juventusi-rikthen-epersine-shenon-dybala/60%Daily2017-12-30 21:21
https://kosova-info.com/nje-banane-ne-dite-ju-mbron-nga-infarkti-dhe-iktusi-2/60%Daily2017-12-30 21:14
https://kosova-info.com/vizita-e-zevendeskryeministrit-hoxhaj-ne-fokus-te-mediave-arabe/60%Daily2017-12-30 21:12
https://kosova-info.com/vizita-e-zevendeskryeministrit-hoxhaj-ne-fokus-te-mediave-arabe-2/60%Daily2017-12-30 21:12
https://kosova-info.com/ripple-kalon-ethereumin-si-kripto-valuta-e-dyte-me-e-madhe/60%Daily2017-12-30 21:08
https://kosova-info.com/hellas-verona-befason-juventusin/60%Daily2017-12-30 21:08
https://kosova-info.com/samsung-dhe-lg-ne-nuk-ngadalesojme-telefonat-tone/60%Daily2017-12-30 21:04
https://kosova-info.com/perrallore-ngrin-ujevara-e-niagares-foto/60%Daily2017-12-30 21:03
https://kosova-info.com/apple-njofton-se-do-te-ule-cmimin-e-iphone-x-dhe-iphone-8/60%Daily2017-12-30 21:03
https://kosova-info.com/veseli-ne-ish-jerusalemin-e-pdk-se-ne-prag-te-nderrimit-te-motmoteve-foto/60%Daily2017-12-30 21:01
https://kosova-info.com/veseli-ne-ish-jerusalemin-e-pdk-se-ne-prag-te-nderrimit-te-motmoteve-foto/60%Daily2017-12-30 21:01
https://kosova-info.com/dren-abazi-rrefen-emocionet-e-koncertit-live-tirana-me-la-nje-shije-te-jashtezakonshme/60%Daily2017-12-30 21:00
https://kosova-info.com/jeep-prezanton-bishen-e-re-cherokee-foto/60%Daily2017-12-30 20:58
https://kosova-info.com/xhemaili-rikthehet-ne-evrope-mesohet-edhe-skuadra/60%Daily2017-12-30 20:58
https://kosova-info.com/mustafa-tarkani-polici-me-grushtoi-e-me-shkelmoi-video/60%Daily2017-12-30 20:54
https://kosova-info.com/mustafa-tarkani-polici-me-grushtoi-e-me-shkelmoi-video-2/60%Daily2017-12-30 20:54
https://kosova-info.com/mustafa-tregon-gjendjen-e-tij-shendetesore-brinjet-dhe-gjurin-i-kam-te-lenduar/60%Daily2017-12-30 20:51
https://kosova-info.com/ende-sjane-suspenduar-policet-qe-rrahen-agron-mustafen-heshtin-policia-e-ministria-e-brendshme/60%Daily2017-12-30 20:49
https://kosova-info.com/agron-mustafa-sulmi-ndaj-meje-ishte-i-organizuar-per-zotin-skishin-arsye-video/60%Daily2017-12-30 20:46
https://kosova-info.com/daciq-do-te-luftojme-qe-numri-i-njohjeve-per-kosoven-te-bie-nen-100/60%Daily2017-12-30 20:42
https://kosova-info.com/xavi-pique-viktime-e-rivalitetit-real-barcelona/60%Daily2017-12-30 20:34
https://kosova-info.com/besi-e-zbulon-dashurine-tjeter-te-tij/60%Daily2017-12-30 20:30
https://kosova-info.com/pas-barazimit-me-southamptonin-nje-tjeter-lajm-i-keq-per-man-utd/60%Daily2017-12-30 20:20
https://kosova-info.com/ne-spital-per-feste-e-mitura-lufton-me-semundjen/60%Daily2017-12-30 20:15
https://kosova-info.com/gashte-e-krasniqte-dominojne-kosoven-video/60%Daily2017-12-30 20:08
https://kosova-info.com/emergjenca-e-policia-apel-per-festa-te-qeta/60%Daily2017-12-30 20:06
https://kosova-info.com/man-utd-0-0-southampton-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-30 20:06
https://kosova-info.com/pas-marteses-angela-vjen-e-rrezikshme-me-dashuri-e-jashteligjshme/60%Daily2017-12-30 20:02
https://kosova-info.com/verona-juventus-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2017-12-30 19:59
https://kosova-info.com/agron-mustafa-mban-konference-te-jashtezakonshme-per-media-pas-rrahjes/60%Daily2017-12-30 19:49
https://kosova-info.com/e-cuditshme-polici-ne-uniforme-nuk-reagon-perderisa-koleget-e-tij-rrahin-agron-mustafen-video/60%Daily2017-12-30 19:43
https://kosova-info.com/kujtime-publikohet-nga-fatima-ymeri-dhe-erik-lloshi/60%Daily2017-12-30 19:40
https://kosova-info.com/manchester-united-vazhdon-me-deshtime/60%Daily2017-12-30 19:27
https://kosova-info.com/ish-luftetari-ne-gjendje-te-rende-ekonomike-video/60%Daily2017-12-30 19:26
https://kosova-info.com/trump-shperben-keshillin-presidencial-keshillues-per-hiv-in-dhe-siden/60%Daily2017-12-30 19:22
https://kosova-info.com/besa-dhe-kjara-me-set-festiv-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2017-12-30 19:21
https://kosova-info.com/inter-0-0-lazio-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-30 19:12
https://kosova-info.com/ja-videoja-e-rrahjes-se-agron-mustafes-nga-dy-policet-civile-video/60%Daily2017-12-30 19:07
https://kosova-info.com/flex-publikohet-nga-fuego-dhe-getinjo/60%Daily2017-12-30 18:59
https://kosova-info.com/nisin-hetimet-per-mundesine-e-falsifikimeve-te-hartave-nga-komisioni-i-kaluar-per-demarkacion/60%Daily2017-12-30 18:58
https://kosova-info.com/interi-thellohet-ne-krize-barazon-edhe-me-lazion/60%Daily2017-12-30 18:58
https://kosova-info.com/sherifi-hedhja-e-gazit-lotsjelles-nuk-perben-veper-penale/60%Daily2017-12-30 18:58
https://kosova-info.com/hellas-verona-juventus-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-12-30 18:54
https://kosova-info.com/takimet-e-dy-qeverive-sa-per-sy-e-faqe/60%Daily2017-12-30 18:53
https://kosova-info.com/new-york-times-be-priste-paqe-ne-ballkan-por-demarkacioni-kosove-mali-i-zi-shkaterroj-gjithcka/60%Daily2017-12-30 18:47
https://kosova-info.com/sheraton-largohet-nga-shqiperia-arsyet-rendojne-mbi-qeverine/60%Daily2017-12-30 18:43
https://kosova-info.com/jo-vec-shokte-ja-cili-person-tjeter-eshte-i-shtrenjte-per-ledrin/60%Daily2017-12-30 18:42
https://kosova-info.com/papa-francesku-dhe-erdogan-flasin-per-jerusalemin/60%Daily2017-12-30 18:41
https://kosova-info.com/nje-rroge-shpenzime-per-vitin-e-ri-video/60%Daily2017-12-30 18:30
https://kosova-info.com/man-utd-coutinho-lajm-i-papritur/60%Daily2017-12-30 18:28
https://kosova-info.com/105-vjet-ne-kerkim-te-varrit/60%Daily2017-12-30 18:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shqiptarja-qe-vishet-me-se-bukuri/60%Daily2017-12-30 18:23
https://kosova-info.com/adelina-eshte-gati-per-vitin-2018-realizon-set-te-ri/60%Daily2017-12-30 18:02
https://kosova-info.com/moti-ekstrem-ne-shba-ngrin-edhe-niagara/60%Daily2017-12-30 17:59
https://kosova-info.com/lendohet-rende-ylli-i-unitedit-largohet-nga-loja/60%Daily2017-12-30 17:53
https://kosova-info.com/gjykata-supreme-e-rusise-e-refuzoi-kerkesen-e-navalnyt/60%Daily2017-12-30 17:50
https://kosova-info.com/u-be-reperi-me-i-komentuar-por-fero-mori-tre-milione/60%Daily2017-12-30 17:41
https://kosova-info.com/plisat-se-harrojne-zakonin-edhe-kete-vit-gezojne-femijet-me-dhurata/60%Daily2017-12-30 17:36
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-miradi-te-fushe-kosoves-krijohen-kolona-te-gjata-video-foto/60%Daily2017-12-30 17:36
https://kosova-info.com/shperthen-zjarr-i-madh-ne-nje-ndertese-ne-manchester-foto/60%Daily2017-12-30 17:24
https://kosova-info.com/chelsea-50-stoke-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-30 17:22
https://kosova-info.com/premiere-dylan-publikon-projektin-chaparrita/60%Daily2017-12-30 17:17
https://kosova-info.com/deputeti-i-pd-krahason-gjykaten-speciale-me-voten-ne-okb-shba-vije-te-kuqe-shqiptareve/60%Daily2017-12-30 17:11
https://kosova-info.com/liverpool-21-leicester-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-30 17:09
https://kosova-info.com/pas-fejeses-kjo-eshte-me-e-reja-nga-seldi/60%Daily2017-12-30 17:01
https://kosova-info.com/chelsea-shkaterron-stoken-liverpooli-i-falet-salahit/60%Daily2017-12-30 16:50
https://kosova-info.com/demarkacioni-shkakton-lufte-detare-ndermjet-sllovenise-dhe-kroacise/60%Daily2017-12-30 16:50
https://kosova-info.com/manchester-united-southampton-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-12-30 16:44
https://kosova-info.com/fotoja-e-dafines-dhe-elizabetes-imazhi-me-i-bukur-permbylles-i-vitit-2017-per-raportin-nene-bije/60%Daily2017-12-30 16:41
https://kosova-info.com/hashim-kadri-ramush-ligji-per-gjykaten-speciale-duhet-plotesuar-e-jo-shfuqizuar/60%Daily2017-12-30 16:38
https://kosova-info.com/liverpool-leicester-shenohet-goli-i-trete/60%Daily2017-12-30 16:37
https://kosova-info.com/penallti-per-chelsean-cfare-ndodhi/60%Daily2017-12-30 16:34
https://kosova-info.com/inspektorati-i-policise-ka-nisur-hetimet-ndaj-dy-policeve-qe-u-perleshen-me-agron-mustafen/60%Daily2017-12-30 16:32
https://kosova-info.com/haziri-thote-se-ne-gala-mbremjen-humanitare-jane-premtuar-mbi-200-mije-euro-nga-njerezit-e-vullnetit-te-mire/60%Daily2017-12-30 16:28
https://kosova-info.com/grabitja-e-bankes-si-u-vodhen-parate/60%Daily2017-12-30 16:25
https://kosova-info.com/fjolla-zhgenjen-me-pamjen-e-saj-ne-imazhet-e-fundit/60%Daily2017-12-30 16:21
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-ja-sa-do-ta-kete-rrogen-presidenti-thaci/60%Daily2017-12-30 16:20
https://kosova-info.com/super-salah-barazon-liverpooli/60%Daily2017-12-30 16:19
https://kosova-info.com/inter-lazio-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-12-30 16:05
https://kosova-info.com/roani-blen-veture-si-te-majkut/60%Daily2017-12-30 15:57
https://kosova-info.com/benevento-shijon-fitoren-e-pare-ne-serie-a/60%Daily2017-12-30 15:53
https://kosova-info.com/roma-ndalet-nga-sassuolo/60%Daily2017-12-30 15:52
https://kosova-info.com/shkurtabiqi-me-raketa-kunder-plakut-te-cmendur-dhe-pjeses-tjeter-te-botes/60%Daily2017-12-30 15:50
https://kosova-info.com/paradoksale-rriten-rrogat-e-qeveritareve-kurse-zvogelohen-bursat-e-studenteve/60%Daily2017-12-30 15:50
https://kosova-info.com/siri-6-te-vdekur-nga-sulmet-e-forcave-te-asadit/60%Daily2017-12-30 15:44
https://kosova-info.com/nazim-sahiti-e-shpend-maxhuni-ne-korrik-ishin-pajisur-me-pasaporta-te-shqiperise/60%Daily2017-12-30 15:43
https://kosova-info.com/sassuolo-barazon-rezultatin-ndaj-romes/60%Daily2017-12-30 15:38
https://kosova-info.com/rriten-te-ardhurat-ne-shqiperi/60%Daily2017-12-30 15:32
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-ia-rrite-pagen-edhe-hashim-thacit/60%Daily2017-12-30 15:31
https://kosova-info.com/celesi-i-zemres-publikohet-edhe-me-videoklip/60%Daily2017-12-30 15:29
https://kosova-info.com/chelsea-shkaterron-stoken-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2017-12-30 15:27
https://kosova-info.com/fejohet-producenti-nurteel-morina/60%Daily2017-12-30 15:19
https://kosova-info.com/proteste-ne-shkup-per-zbardhjen-e-rastit-te-kumanoves/60%Daily2017-12-30 15:17
https://kosova-info.com/deshmia-e-policit-avni-berisha-agron-mustafa-me-akuzoi-se-e-fotografova-me-nje-person-te-dyshimte/60%Daily2017-12-30 15:15
https://kosova-info.com/greqia-pranon-kerkesen-per-azil-te-ushtarit-pucist/60%Daily2017-12-30 15:15
https://kosova-info.com/chelsea-stoke-shenohen-dy-gola-te-shpejte/60%Daily2017-12-30 15:11
https://kosova-info.com/leicester-city-befason-liverpoolin/60%Daily2017-12-30 15:08
https://kosova-info.com/shqiperia-2017-ne-syrin-e-zerit-te-amerikes/60%Daily2017-12-30 15:01
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-kenga-me-e-re-nga-getinjo/60%Daily2017-12-30 15:00
https://kosova-info.com/partite-politike-pa-profile-ideologjike/60%Daily2017-12-30 14:58
https://kosova-info.com/zbulohen-shkaqet-qe-ju-shkaktojne-infeksionet-vaginale/60%Daily2017-12-30 14:58
https://kosova-info.com/anulohet-fejesa-e-kastro-zizos-arrijne-te-ftuarit-zhduket-cifti/60%Daily2017-12-30 14:51
https://kosova-info.com/thaci-per-diten-e-veteraneve-atdhedashuria-juaj-shembull-per-te-gjithe/60%Daily2017-12-30 14:47
https://kosova-info.com/festat-qytetaret-te-deshperuar-nga-viti-2017/60%Daily2017-12-30 14:47
https://kosova-info.com/me-heqjen-e-fotografise-se-thacit-xhafer-tahiri-i-ldk-se-dhe-haskuka-i-vv-se-po-shkelin-ligjin/60%Daily2017-12-30 14:43
https://kosova-info.com/zhvishet-serish-kejvina-keshtu-i-komenton-ermali/60%Daily2017-12-30 14:41
https://kosova-info.com/gattuso-kjo-me-ka-pelqyer-nga-ndeshja-kunder-fiorentines/60%Daily2017-12-30 14:30
https://kosova-info.com/dyshuan-per-punen-qe-ben-ne-dubai-ish-banorja-e-big-brother-zbulon-te-verteten/60%Daily2017-12-30 14:21
https://kosova-info.com/donnarumma-gezon-te-gjithe-tifozet-e-milanit/60%Daily2017-12-30 14:16
https://kosova-info.com/bitcoin-do-te-vleje-60000-me-2018/60%Daily2017-12-30 14:12
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-leicester-city-2/60%Daily2017-12-30 14:05
https://kosova-info.com/pite-te-mbushura-me-gjel-deti-dhe-suxhuk/60%Daily2017-12-30 14:05
https://kosova-info.com/rrezohet-palma-ne-vlore-ze-poshte-femijen/60%Daily2017-12-30 14:03
https://kosova-info.com/alketa-poston-imazhe-te-reja-me-bikini-duket-atraktive/60%Daily2017-12-30 14:02
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-stoke-city-2/60%Daily2017-12-30 14:02
https://kosova-info.com/polici-qe-sulmoi-drejtorin-e-vales-perpiqet-te-fshij-xhirimet-e-kamerave/60%Daily2017-12-30 13:53
https://kosova-info.com/buffon-harron-messin-zgjedh-pese-sulmuesit-me-te-mire/60%Daily2017-12-30 13:50
https://kosova-info.com/edhe-ovl-e-uck-se-kerkon-nga-thaci-lirimin-e-sylejman-selimit/60%Daily2017-12-30 13:47
https://kosova-info.com/kosova-mbushet-me-barut/60%Daily2017-12-30 13:46
https://kosova-info.com/keshtu-dukeshin-seldi-dhe-mimoza-kur-ishin-femije/60%Daily2017-12-30 13:45
https://kosova-info.com/ambasadori-britanik-jam-optimist-per-te-ardhmen-e-kosoves-video/60%Daily2017-12-30 13:43
https://kosova-info.com/nazim-sahiti-po-jap-deklarate-ne-polici-pastaj-flas-per-rastin/60%Daily2017-12-30 13:41
https://kosova-info.com/kush-eshte-polici-qe-sulmoi-agron-mustafen/60%Daily2017-12-30 13:39
https://kosova-info.com/inspirimi-juaj-per-sot-bodibuilderja-me-e-vjeter-ne-bote-video/60%Daily2017-12-30 13:37
https://kosova-info.com/nderohen-me-mirenjohje-veteranet-e-uck-se/60%Daily2017-12-30 13:29
https://kosova-info.com/fiorentina-milan-mbyllet-ndeshja-me-2-gola/60%Daily2017-12-30 13:28
https://kosova-info.com/zyra-e-ipeshkvit-te-kosoves-mjetet-e-komunikimit-te-mos-perdoren-per-rrenimin-e-tolerances-nderfetare-te-ne/60%Daily2017-12-30 13:27
https://kosova-info.com/ngjashmeria-e-madhe-e-alban-skenderajt-me-vellain-e-tij/60%Daily2017-12-30 13:20
https://kosova-info.com/milan-nuk-dorezohet-barazon-calhanoglu/60%Daily2017-12-30 13:10
https://kosova-info.com/fiorentina-milan-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2017-12-30 13:07
https://kosova-info.com/bebe-rexha-kryeson-ne-top-listat-boterore/60%Daily2017-12-30 13:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-sassuolo/60%Daily2017-12-30 13:02
https://kosova-info.com/ilir-deda-thote-se-thaci-po-ben-veper-penale-dhe-cenon-interesin-kombetar/60%Daily2017-12-30 13:00
https://kosova-info.com/emocionuese-binjaket-identike-nuk-ndalojne-se-perqafuari-video/60%Daily2017-12-30 12:50
https://kosova-info.com/agron-mustafa-i-njoh-sulmuesit-dyte-jane-police/60%Daily2017-12-30 12:48
https://kosova-info.com/zyrtare-sevilla-prezanton-montellan/60%Daily2017-12-30 12:34
https://kosova-info.com/kim-uron-festat-me-kete-portret-familjar/60%Daily2017-12-30 12:26
https://kosova-info.com/thaci-per-te-pagjeturit-do-te-diskutohet-edhe-ne-bruksel/60%Daily2017-12-30 12:25
https://kosova-info.com/dogana-e-kosoves-me-mbi-1-miliard-e-117-milione-te-hyra/60%Daily2017-12-30 12:21
https://kosova-info.com/fiorentina-milan-rezultat-i-padeshiruar-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2017-12-30 12:20
https://kosova-info.com/veseli-befason-per-vitin-e-ri-femijet-nga-down-syndrome-kosova/60%Daily2017-12-30 12:11
https://kosova-info.com/fiorentina-milan-feston-donnarumma/60%Daily2017-12-30 12:10
https://kosova-info.com/kryetari-i-ri-i-prizrenit-largon-fotografine-e-presidentit-thaci-nga-zyra/60%Daily2017-12-30 12:01
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s9-dhe-s9-plus-deri-me-8gb-memorie/60%Daily2017-12-30 12:00
https://kosova-info.com/rroga-e-rritur-e-hazardit-ne-chelsea-per-ta-refuzuar-real-madridin/60%Daily2017-12-30 11:59
https://kosova-info.com/csu-per-politike-me-te-ashper-ndaj-refugjateve-ne-negociatat-qeveritare/60%Daily2017-12-30 11:58
https://kosova-info.com/enca-largon-bluzen-dhe-fotografohet-me-recipeta/60%Daily2017-12-30 11:51
https://kosova-info.com/mattis-armatimet-per-kievin-nuk-duhet-ta-shqetesojne-mosken/60%Daily2017-12-30 11:47
https://kosova-info.com/sturridge-largohet-nga-liverpool-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-30 11:46
https://kosova-info.com/van-dijk-guardiola-jep-pergjigjjen-e-tij/60%Daily2017-12-30 11:37
https://kosova-info.com/njihuni-me-sozite-e-nora-istrefit-dhe-luana-vjollces/60%Daily2017-12-30 11:31
https://kosova-info.com/thaci-per-shfuqizimin-e-speciales-do-ta-kryej-obligimin-tim-kushtetues/60%Daily2017-12-30 11:26
https://kosova-info.com/gjetaj-beogradi-eshte-adresa-per-ti-kerkuar-te-zhdukurit/60%Daily2017-12-30 11:24
https://kosova-info.com/lazio-publikon-listen-per-ndeshjen-ndaj-interit/60%Daily2017-12-30 11:19
https://kosova-info.com/mihrija-ne-dileme-kush-po-shkelqen-me-shume-une-a-bredhi/60%Daily2017-12-30 11:10
https://kosova-info.com/kusari-lila-dhe-ilir-deda-vizituan-haskuken/60%Daily2017-12-30 11:09
https://kosova-info.com/sanchez-real-madrid-lajmi-i-fundit-nga-spanja/60%Daily2017-12-30 11:03
https://kosova-info.com/baby-g-largon-disa-miq-nga-rrjetet-sociale-jo-shoke-te-rrejshem/60%Daily2017-12-30 10:51
https://kosova-info.com/berisha-synon-ta-binde-listen-srpska-per-ta-votuar-fak-un/60%Daily2017-12-30 10:47
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-fiorentina-milan-3/60%Daily2017-12-30 10:34
https://kosova-info.com/dy-skenaret-e-qeverise-per-blerjen-e-rrymes-dokument/60%Daily2017-12-30 10:31
https://kosova-info.com/nora-e-nis-diten-me-nje-video-nga-shtrati/60%Daily2017-12-30 10:31
https://kosova-info.com/nje-prizren-ndryshe-per-festat-e-fundvitit-dekorimet-qe-mahnitin-vizitoret-foto/60%Daily2017-12-30 10:26
https://kosova-info.com/schick-deshtoi-ndaj-juventusit-vjen-befasia-nga-trajneri-i-romes/60%Daily2017-12-30 10:24
https://kosova-info.com/boom-bebesh-ne-berne/60%Daily2017-12-30 10:21
https://kosova-info.com/haradinaj-te-jemi-me-te-bashkuar-se-kurre-per-ndertimin-e-republikes/60%Daily2017-12-30 10:19
https://kosova-info.com/1-milion-pika-shiu-per-enin-dhe-gencin/60%Daily2017-12-30 10:12
https://kosova-info.com/pagliuca-befason-me-fjalet-per-strakoshen/60%Daily2017-12-30 10:11
https://kosova-info.com/imeri-keshi-po-ndikon-ne-rritjen-e-nivelit-te-informalitetit/60%Daily2017-12-30 10:04
https://kosova-info.com/serbi-jane-gjetur-25-tone-te-materialeve-ilegale-toksike/60%Daily2017-12-30 10:00
https://kosova-info.com/serbi-jane-gjetur-25-tone-te-materialeve-ilegale-toksike-2/60%Daily2017-12-30 10:00
https://kosova-info.com/tifozet-e-juventusit-nuk-mund-ta-besojne-cfare-po-ndodh-me-marchision/60%Daily2017-12-30 09:56
https://kosova-info.com/ia-merr-veturen-hua-nuk-ia-kthen-me/60%Daily2017-12-30 09:53
https://kosova-info.com/floke-me-volum-kjo-eshte-menyra-ideale-per-rezultate-te-mahnitshme/60%Daily2017-12-30 09:48
https://kosova-info.com/arilena-tregon-publikisht-te-verteten-e-lidhjes-me-florin/60%Daily2017-12-30 09:45
https://kosova-info.com/nga-1-janari-2018-do-te-jete-me-veshtire-te-fitohet-nenshtetesia-zvicerane/60%Daily2017-12-30 09:42
https://kosova-info.com/keshtu-po-i-kalon-rita-ditet-e-fundit-te-2017-es/60%Daily2017-12-30 09:26
https://kosova-info.com/majko-nuk-do-te-pertypet-ne-heshtje-pezullimi-i-speciales/60%Daily2017-12-30 09:21
https://kosova-info.com/grabitet-banka-tre-minuta-per-te-vjedhur-23-mije-euro-video/60%Daily2017-12-30 09:18
https://kosova-info.com/vin-diesel-aktori-me-i-paguar-i-vitit-2017-me-1-6-miliard-dollare/60%Daily2017-12-30 09:07
https://kosova-info.com/kosova-2017-vit-me-zhvillime-te-medha-e-te-papritura/60%Daily2017-12-30 09:06
https://kosova-info.com/guardiola-ska-te-ndalur-edhe-nje-perforcim-i-ri-ne-man-city/60%Daily2017-12-30 09:06
https://kosova-info.com/mehmedi-largohet-nga-leverkusen-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-30 09:01
https://kosova-info.com/prishtine-vellai-kercenon-me-jete-vellain-pas-nje-mosmarreveshje/60%Daily2017-12-30 09:00
https://kosova-info.com/barcelona-siguron-perforcimin-e-pare-per-vitin-2018/60%Daily2017-12-30 08:52
https://kosova-info.com/e-plagosi-me-thike-ne-qender-te-klines/60%Daily2017-12-30 08:50
https://kosova-info.com/ska-unitet-per-fazen-e-re-te-dialogut/60%Daily2017-12-30 08:49
https://kosova-info.com/habit-anetarja-e-otr-bej-seks-me-mua-dhe-fito-para/60%Daily2017-12-30 08:45
https://kosova-info.com/lamtumire-liverpool-can-ne-serie-a/60%Daily2017-12-30 08:39
https://kosova-info.com/kgjk-ska-te-dhena-sa-eshte-numri-i-lendeve-te-paperfunduara-ne-veri/60%Daily2017-12-30 08:38
https://kosova-info.com/te-burgosurit-shqiptare-ne-angli-vazhdojne-te-sfidojne-sistemin-gezuar-krishtlindjet-nga-qelia/60%Daily2017-12-30 08:34
https://kosova-info.com/departamenti-amerikan-i-shtetit-u-drejtohet-thacit-veselit-e-haradinajt-duart-larg-nga-gjykata-speciale/60%Daily2017-12-30 08:33
https://kosova-info.com/batutat-e-rames-metes-dhe-kryemadhit-video/60%Daily2017-12-30 08:31
https://kosova-info.com/hazard-ia-sheh-sherrin-real-madridit/60%Daily2017-12-30 08:28
https://kosova-info.com/capital-t-me-dhurate-per-fansat-ne-fundvit/60%Daily2017-12-30 08:27
https://kosova-info.com/propozimi-per-martese-me-i-cmenduri-dhe-romantiku-qe-keni-pare/60%Daily2017-12-30 08:25
https://kosova-info.com/mos-e-prek-pese-substancat-me-varesine-me-te-madhe-ne-2017/60%Daily2017-12-30 08:17
https://kosova-info.com/ronaldo-kerkon-largimin-nga-real-madrid/60%Daily2017-12-30 08:14
https://kosova-info.com/fjalet-e-fundit-te-fishtes/60%Daily2017-12-30 08:13
https://kosova-info.com/apple-humb-gjyqin-vellezerit-italiane-fitojne-te-drejten-te-perdorin-emrin-steve-jobs/60%Daily2017-12-30 08:12
https://kosova-info.com/cmendet-soni-ja-si-i-dridh-te-pasmet-ne-pasqyre/60%Daily2017-12-30 08:05
https://kosova-info.com/26-vjet-nga-sulmi-i-pare-ndaj-jashareve/60%Daily2017-12-30 08:05
https://kosova-info.com/planifikonin-terror-naten-e-vitit-te-ri-policia-arreston-201-persona/60%Daily2017-12-30 08:03
https://kosova-info.com/levizje-te-papritura-politike-ne-maqedoni/60%Daily2017-12-30 08:02
https://kosova-info.com/nato-urimin-per-vitin-e-ri-e-fillon-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2017-12-30 08:02
https://kosova-info.com/juventus-me-ndryshime-ne-formacion-ndaj-veronas/60%Daily2017-12-30 08:01
https://kosova-info.com/audi-kthen-330-mije-vetura/60%Daily2017-12-30 08:01
https://kosova-info.com/festa-ne-fshatin-me-nje-shtepi/60%Daily2017-12-30 07:55
https://kosova-info.com/van-dijk-ne-liverpool-ja-cfare-ka-bere-mourinho/60%Daily2017-12-30 07:53
https://kosova-info.com/gold-ag-ka-disa-fjale-per-vellezerit-kicina-pas-lirimit-te-tyre/60%Daily2017-12-30 07:45
https://kosova-info.com/hib-petrol-taksapaguesi-me-i-madh-ne-buxhetin-e-kosoves/60%Daily2017-12-30 07:42
https://kosova-info.com/tifozet-e-interit-bejne-dicka-fantastike-per-ndeshjen-ndaj-lazios/60%Daily2017-12-30 07:41
https://kosova-info.com/futbollistet-e-arsenalit-kerkojne-largimin-e-sanchezit/60%Daily2017-12-30 07:30
https://kosova-info.com/moti-gjate-fundjaves-ne-kosove/60%Daily2017-12-30 07:28
https://kosova-info.com/si-ta-mbeshtillni-dhuraten-si-profesionist-video/60%Daily2017-12-30 07:27
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-listen-e-17-vajzave-qe-percaktuan-2017-en/60%Daily2017-12-30 07:25
https://kosova-info.com/politikanet-me-depozita-jashte-shtetit/60%Daily2017-12-30 07:20
https://kosova-info.com/juventus-cakton-cmimin-per-shitjen-e-dybalas/60%Daily2017-12-30 07:06
https://kosova-info.com/coutinho-gezon-te-gjithe-tifozet-e-barcelones/60%Daily2017-12-30 07:01
https://kosova-info.com/enca-thumbon-koleget-si-asnjehere-me-pare/60%Daily2017-12-30 07:01
https://kosova-info.com/rita-ora-publikon-imazhet-topless-te-realizuara-gjate-ketij-viti/60%Daily2017-12-29 22:59
https://kosova-info.com/berlini-me-zona-te-sigurta-per-gra-ne-naten-e-vitit-te-ri/60%Daily2017-12-29 22:59
https://kosova-info.com/kujdes-keto-gjera-u-bejne-keq/60%Daily2017-12-29 22:57
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-gjykata-speciale-injoron-lideret-e-kosoves-bashkepunon-100-per-qind-me-beogradin/60%Daily2017-12-29 22:53
https://kosova-info.com/milan-e-bleu-1500-euro-nga-inter-por-ja-sa-kushton-sot-cutrone/60%Daily2017-12-29 22:52
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-ne-listen-e-10-vendeve-me-optimiste-ne-bote/60%Daily2017-12-29 22:51
https://kosova-info.com/shume-vone-per-ta-carmatsour-korene-paqesisht-lufta-mund-te-shpertheje-9-muajt-e-ardhshem/60%Daily2017-12-29 22:41
https://kosova-info.com/rikthehen-ne-mode-kasetat/60%Daily2017-12-29 22:41
https://kosova-info.com/nje-trevjecar-shkaktoi-zjarrin-ne-nju-jork/60%Daily2017-12-29 22:40
https://kosova-info.com/trafik-mobilizim-per-vitin-2018-video/60%Daily2017-12-29 22:37
https://kosova-info.com/pasi-largoi-kilet-e-teperta-keshtu-po-kujdeset-per-linjat-big-mama/60%Daily2017-12-29 22:35
https://kosova-info.com/conte-i-pergjigjet-realit-per-courtosin-dhe-hazardin/60%Daily2017-12-29 22:29
https://kosova-info.com/google-flet-103-gjuhe-te-botes/60%Daily2017-12-29 22:21
https://kosova-info.com/japonia-merr-masa-per-mbrojtjen-e-50-mije-trupave-amerikane-te-vendosura-prane-korese-se-veriut/60%Daily2017-12-29 22:20
https://kosova-info.com/reshjet-e-dendura-te-bores-bllokojne-transportin-ne-londer/60%Daily2017-12-29 22:19
https://kosova-info.com/zyrtare-trajneri-i-njohur-nga-shqiperia-merr-drejtimin-e-trepces-89/60%Daily2017-12-29 22:16
https://kosova-info.com/rep-artistja-e-njohur-shperndan-kengen-e-baby-g-e-quan-princesha-shqiptare/60%Daily2017-12-29 22:14
https://kosova-info.com/39-mije-njerez-jane-vrare-ne-siri/60%Daily2017-12-29 22:09
https://kosova-info.com/anulohet-konkursi-per-hetues-ne-ipk/60%Daily2017-12-29 21:57
https://kosova-info.com/crotone-0-1-napoli-nota-per-hysajn-dhe-te-tjeret/60%Daily2017-12-29 21:56
https://kosova-info.com/ne-kete-gjendje-se-keni-pare-asnjehere-ledrin/60%Daily2017-12-29 21:56
https://kosova-info.com/shkollat-e-vushtrrise-gelqerosen-dhe-fitojne-tabela-video/60%Daily2017-12-29 21:49
https://kosova-info.com/paralajmerim-per-bitcoin/60%Daily2017-12-29 21:43
https://kosova-info.com/napoli-e-mbyll-me-fitore-vitin-2017/60%Daily2017-12-29 21:39
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-pershendet-takimin-e-keshillit-drejtues-te-pdk-se/60%Daily2017-12-29 21:37
https://kosova-info.com/fjolla-morina-tregon-kushtin-per-ta-kaluar-nje-mbremje-me-te/60%Daily2017-12-29 21:36
https://kosova-info.com/iphone-eshte-smartphone-me-popullor-per-krishtlindje/60%Daily2017-12-29 21:35
https://kosova-info.com/monchengladbach-po-e-rrit-xhaken-e-ri-video/60%Daily2017-12-29 21:21
https://kosova-info.com/pse-kemi-nevoje-per-proteina/60%Daily2017-12-29 21:18
https://kosova-info.com/meda-me-bashkeshorten-ikin-ne-kete-vend-per-fundvit/60%Daily2017-12-29 21:16
https://kosova-info.com/thaci-iniciativat-ne-perputhje-me-kushtetuten-nuk-jane-perplasje-me-nderkombetaret/60%Daily2017-12-29 21:15
https://kosova-info.com/banesen-e-vales-e-fitoi-nje-grua-nga-obria-e-drenasit-video/60%Daily2017-12-29 21:07
https://kosova-info.com/ats-gt-cfare-supermakine-foto/60%Daily2017-12-29 21:07
https://kosova-info.com/ushtria-formohet-ne-mars-2018-video/60%Daily2017-12-29 21:01
https://kosova-info.com/vesa-po-ben-plazh-ne-zelanden-e-re-publikohen-imazhet/60%Daily2017-12-29 20:56
https://kosova-info.com/e-kerkon-barcelona-skuadra-braziliane-ia-ve-cmimin-arthurit/60%Daily2017-12-29 20:51
https://kosova-info.com/napoli-me-fanella-speciale-kunder-crotones/60%Daily2017-12-29 20:40
https://kosova-info.com/angela-martini-ngrit-temperaturat-me-foton-e-fundit-zbulon-pjese-intime/60%Daily2017-12-29 20:38
https://kosova-info.com/christian-schwarz-schilling-kosova-eshte-dashur-te-njihet-shtet-me-1999/60%Daily2017-12-29 20:36
https://kosova-info.com/pas-lirimit-kris-kenga-e-ciftelia-ne-oden-e-vellezerve-ramadani-video/60%Daily2017-12-29 20:33
https://kosova-info.com/komandanti-i-fsk-se-kosova-po-vonohet-ne-krijimin-e-ushtrise/60%Daily2017-12-29 20:31
https://kosova-info.com/aak-ne-peje-reagon-ndaj-mos-stolisjes-se-qytetit/60%Daily2017-12-29 20:31
https://kosova-info.com/inzaghi-flet-per-perballjen-inter-lazio/60%Daily2017-12-29 20:28
https://kosova-info.com/vellau-i-arsim-dhe-burim-ramadani-rast-i-montuar-jemi-te-pafajshem/60%Daily2017-12-29 20:28
https://kosova-info.com/kurti-i-lire-frikeson-kundershtaret-takohen-urgjent-ymeri-pantina-dhe-topalli/60%Daily2017-12-29 20:21
https://kosova-info.com/mahnitese-si-cdo-here-ja-si-do-te-duket-luana-ne-emisionin-festiv/60%Daily2017-12-29 20:16
https://kosova-info.com/crotono-napoli-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2017-12-29 20:08
https://kosova-info.com/keshtu-u-priten-vellezerit-ramadani-ne-vendlindje/60%Daily2017-12-29 20:08
https://kosova-info.com/kremi-natyral-me-efekte-te-jashtezakonshme/60%Daily2017-12-29 20:00
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-montellas-si-trajner-i-sevillas/60%Daily2017-12-29 19:53
https://kosova-info.com/fjolla-morina-behet-identik-si-kim-kardashian/60%Daily2017-12-29 19:52
https://kosova-info.com/haradinaj-mbeshtet-thirrjet-drejtuar-thacit-per-lirimin-e-sylejman-selimit-foto/60%Daily2017-12-29 19:43
https://kosova-info.com/rreth-25-boshnjake-shpallen-fajtore-per-krime-lufte/60%Daily2017-12-29 19:40
https://kosova-info.com/sadiku-zbulon-endrren-e-tij-te-madhe/60%Daily2017-12-29 19:36
https://kosova-info.com/krasniqi-profiteret-smund-te-ndertojne-xhami-me-20-kupola-ne-hapesire-universitare/60%Daily2017-12-29 19:35
https://kosova-info.com/limaj-thote-se-vendimi-per-gjykaten-speciale-u-takon-deputeteve/60%Daily2017-12-29 19:32
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-kthehet-pas-ne-vitin-2005-sjell-nostalgji-nga/60%Daily2017-12-29 19:29
https://kosova-info.com/gjilan-prinderve-iu-merren-femijet-video/60%Daily2017-12-29 19:29
https://kosova-info.com/as-zgjedh-10-sportistet-me-te-mire-te-historise/60%Daily2017-12-29 19:26
https://kosova-info.com/avokati-halilaj-burim-ramadani-do-te-duhej-shpallur-i-pafajshem-dhe-shteti-ti-kerkonte-falje/60%Daily2017-12-29 19:25
https://kosova-info.com/krejt-cfare-ngjau-ne-seancen-e-fundit-te-deputeteve-te-vetevendosjes-video/60%Daily2017-12-29 19:20
https://kosova-info.com/pas-faljes-nga-presidenti-vellezerit-ramadani-dhe-arben-kiqina-bejne-homazhe-ne-prekaz/60%Daily2017-12-29 19:14
https://kosova-info.com/besiana-vjen-me-melodi/60%Daily2017-12-29 19:10
https://kosova-info.com/manchester-united-befason-me-transferimin-nga-real-madridi/60%Daily2017-12-29 19:08
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-mbani-parfum-ne-frigorifer-dhe-ne-banje/60%Daily2017-12-29 19:01
https://kosova-info.com/pse-askush-nga-grupi-i-molliqajt-nuk-e-priti-sot-albin-kurtin-ne-vetevendosje-foto/60%Daily2017-12-29 19:01
https://kosova-info.com/turqia-blen-dy-raketa-nga-rusia/60%Daily2017-12-29 19:00
https://kosova-info.com/ngadalesohet-rritja-ekonomike-ne-shqiperi/60%Daily2017-12-29 18:52
https://kosova-info.com/premiere-mos-u-nal-publikohet-nga-baby-g/60%Daily2017-12-29 18:43
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-crotone-napoli/60%Daily2017-12-29 18:39
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-kenges-se-re-nga-teuta-selimi/60%Daily2017-12-29 18:36
https://kosova-info.com/yjet-qe-mund-te-largohen-nga-psg-para-ndeshjes-me-realin/60%Daily2017-12-29 18:33
https://kosova-info.com/kaka-ky-eshte-formacioni-i-endrrave/60%Daily2017-12-29 18:19
https://kosova-info.com/kurti-dha-kadaj-bujupi-shkojne-ne-vetevendosje/60%Daily2017-12-29 18:16
https://kosova-info.com/ja-me-cka-e-beri-sot-tara-bleron-krenar/60%Daily2017-12-29 18:15
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-e-kritikojne-lukakun-shperthen-mourinho/60%Daily2017-12-29 18:09
https://kosova-info.com/muhaxhiri-ngjarjet-politike-te-vitit-2017-do-ta-determinojne-ecurine-politike/60%Daily2017-12-29 18:05
https://kosova-info.com/receta-e-vjeter-qe-ndihmon-me-kollitjen/60%Daily2017-12-29 18:02
https://kosova-info.com/pas-nje-pauze-te-gjate-beso-publikohet-nga-west-side-family/60%Daily2017-12-29 17:55
https://kosova-info.com/messi-ronaldo-kush-eshte-me-i-mire-ne-fifa/60%Daily2017-12-29 17:54
https://kosova-info.com/oconnell-takohet-me-kosovarin-qe-shpetoi-jete-gjate-sulmit-terrorist-ne-londer/60%Daily2017-12-29 17:51
https://kosova-info.com/te-moshuarve-nuk-u-nevojiten-suplementet-e-vitamines-d-dhe-kalciumit/60%Daily2017-12-29 17:50
https://kosova-info.com/loja-e-femijes-shkak-i-zjarrit-vdekjeprures-ne-nju-jork/60%Daily2017-12-29 17:46
https://kosova-info.com/plani-i-barces-i-shet-pese-lojtare-i-transferon-dy-yje-te-medhenj/60%Daily2017-12-29 17:38
https://kosova-info.com/e-gjeti-flamurin-kombetar-ne-toke-keshtu-veproi-rame-lahaj/60%Daily2017-12-29 17:35
https://kosova-info.com/adriano-e-jep-lajmin-e-madh-per-te-ardhmen/60%Daily2017-12-29 17:23
https://kosova-info.com/meshkujt-qe-martohen-me-gra-te-mencura-jetojne-me-gjate/60%Daily2017-12-29 17:21
https://kosova-info.com/kastro-zizo-fejohet-serish-ja-kush-eshte-vajza-qe-ia-rrembeu-zemren/60%Daily2017-12-29 17:16
https://kosova-info.com/ky-eshte-dekreti-i-presidentit-thaci-me-te-cilin-u-falen-vellezerit-ramadani-dhe-arben-kiqina/60%Daily2017-12-29 17:11
https://kosova-info.com/teston-besnikerine-e-te-dashures-por-ajo-qe-ndodh-e-zhgenjen-tej-mase-video/60%Daily2017-12-29 16:56
https://kosova-info.com/enca-i-rikthehet-zakonit-te-vjeter/60%Daily2017-12-29 16:55
https://kosova-info.com/varroset-15-vjecarja-qe-vdiq-ne-itali/60%Daily2017-12-29 16:53
https://kosova-info.com/pochettino-me-pergjigje-interesante-kur-pyetet-per-cmimin-e-kane/60%Daily2017-12-29 16:53
https://kosova-info.com/thatesire-ne-izrael-ministri-organizon-lutje-per-shiun/60%Daily2017-12-29 16:47
https://kosova-info.com/pas-virgil-van-dijk-liverpooli-ben-edhe-nje-tjeter-goditje-te-madhe/60%Daily2017-12-29 16:43
https://kosova-info.com/kercenohet-gjyqtari-beqir-kalludra-arrestohen-dy-te-dyshuar/60%Daily2017-12-29 16:41
https://kosova-info.com/studiuesi-japonez-zbulon-xhamin-vete-riparues/60%Daily2017-12-29 16:39
https://kosova-info.com/reagojne-studentet-ideja-e-selim-pacollit-per-ndertimin-e-xhamise-ne-up-e-rrezikshme/60%Daily2017-12-29 16:37
https://kosova-info.com/eshte-shtatzene-zaimina-mahnit-me-kete-imazh/60%Daily2017-12-29 16:36
https://kosova-info.com/keds-keshillon-konsumatoret-rreth-eficiences-se-energjise-elektrike/60%Daily2017-12-29 16:33
https://kosova-info.com/mourinho-thumbon-kloppin-i-kerkon-pergjigje-ne-kete-pyetje/60%Daily2017-12-29 16:29
https://kosova-info.com/a-do-te-kete-bore-ne-kosove-per-vitin-e-ri-tregon-ihmk-ja/60%Daily2017-12-29 16:27
https://kosova-info.com/sulm-me-granate-dore-ne-nje-diskoteke-31-te-lenduar-momentalisht-ne-kolumbi/60%Daily2017-12-29 16:24
https://kosova-info.com/familja-ramadani-presidenti-thaci-e-ndaloi-padrejtesine-15-vjecare/60%Daily2017-12-29 16:22
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-se-dekoruar-te-almedes-dhe-tolges/60%Daily2017-12-29 16:15
https://kosova-info.com/conte-nese-perfundojme-ne-kete-pozite-do-te-ishte-nje-sukses-per-ne/60%Daily2017-12-29 16:14
https://kosova-info.com/dorezohen-ankesat-per-rastin-e-kater-aktivisteve-te-denuar-te-vetevendosjes/60%Daily2017-12-29 16:13
https://kosova-info.com/spalletti-kerkon-fitore-ndaj-lazios-per-ti-kaluar-veshtiresite/60%Daily2017-12-29 16:04
https://kosova-info.com/plas-gallata-ne-internet-me-vallezimin-e-gjikos-reagon-reperi/60%Daily2017-12-29 15:54
https://kosova-info.com/vendoset-rekordi-i-ri-ne-futboll-sulmuesi-nenshkruan-me-skuadren-e-26-te/60%Daily2017-12-29 15:48
https://kosova-info.com/kaq-miliona-i-mori-shefi-i-apple-gjate-2017-es/60%Daily2017-12-29 15:44
https://kosova-info.com/ministri-i-arsimit-uron-nxenesit-pas-perfundimit-te-gjysmevjetorit-te-pare/60%Daily2017-12-29 15:40
https://kosova-info.com/klopp-ua-jep-lajmin-e-keq-tifozeve-te-liverpoolit-per-coutinhon/60%Daily2017-12-29 15:37
https://kosova-info.com/ky-sht-rezultati-i-seancs-s-par-pr-rastin-e-puntorit-t-vdekur-t-bechtelenka-s/60%Daily2017-12-29 15:37
https://kosova-info.com/alketa-sulomohet-nga-peshkaqenet-publikohen-pamjet/60%Daily2017-12-29 15:35
https://kosova-info.com/reali-me-plan-te-vecante-vendos-qe-tani-per-transferimin-e-pare-te-veres/60%Daily2017-12-29 15:24
https://kosova-info.com/vendimi-i-presidentit-falen-vellezerit-ramadani-dhe-kiqina/60%Daily2017-12-29 15:23
https://kosova-info.com/befason-eni-greta-ma-nxin-jeten/60%Daily2017-12-29 15:15
https://kosova-info.com/dhoma-e-posacme-e-gjykates-supreme-te-kosoves-lejon-permbylljen-e-procesit-te-likuidimit-per-mit-046-nsh-den-des/60%Daily2017-12-29 15:15
https://kosova-info.com/nuk-mund-te-krahasohet-dybala-me-dy-perbindesha-te-futbollit/60%Daily2017-12-29 15:15
https://kosova-info.com/reagimi-i-ri-amerikan-nese-serish-beni-perpjekje-per-shfuqizimin-e-speciales-do-ti-vuani-pasojat/60%Daily2017-12-29 15:05
https://kosova-info.com/deficiti-tregtar-kalon-mbi-2-miliarde-euro/60%Daily2017-12-29 15:05
https://kosova-info.com/milaim-zeka-jep-lajmin-per-lirimin-e-vellezerve-kicina/60%Daily2017-12-29 15:02
https://kosova-info.com/fjorentina-leshon-bomben-kunder-olsit-u-fute-ne-shtratin-e/60%Daily2017-12-29 14:56
https://kosova-info.com/intervista-e-mavrajt-vetem-ne-meke-nuk-mendoj-per-futbollin/60%Daily2017-12-29 14:52
https://kosova-info.com/kurti-menjehere-shkon-ne-seline-e-vv-se-foto/60%Daily2017-12-29 14:35
https://kosova-info.com/hoxhaj-disa-nga-kritikuesit-e-rritjes-se-pagave-paguhen-me-shume-dhe-kane-pergjegjesi-me-pak/60%Daily2017-12-29 14:31
https://kosova-info.com/vjollca-luka-thote-nuk-jam-pishman/60%Daily2017-12-29 14:30
https://kosova-info.com/facebook-i-mbyll-llogarite-kadyrovit-pas-sanksioneve-amerikane/60%Daily2017-12-29 14:25
https://kosova-info.com/zaevit-i-tkurret-koalicioni/60%Daily2017-12-29 14:22
https://kosova-info.com/jetimat-e-ballkanit-bejne-me-kulm-mbi-koke-nje-familje-skamnore-ne-gjakove/60%Daily2017-12-29 14:21
https://kosova-info.com/edhe-pse-ne-burg-sylejman-selimit-i-ndahet-mirenjohje-nga-ministria-e-diaspores/60%Daily2017-12-29 14:17
https://kosova-info.com/basha-paralajmeron-protesta-rama-i-trembet-hetimit-te-tahirit/60%Daily2017-12-29 14:16
https://kosova-info.com/bayern-munich-befason-tifozet-me-trajnerin-e-ri/60%Daily2017-12-29 14:12
https://kosova-info.com/disa-prej-incidenteve-me-te-lezetshme-televizive-gjate-vitit-2017-video/60%Daily2017-12-29 14:07
https://kosova-info.com/10-te-vdekur-nga-sulmi-ne-nje-kishe-te-krishtere-ne-egjipt/60%Daily2017-12-29 14:07
https://kosova-info.com/keta-jane-vjeherria-e-gjikos/60%Daily2017-12-29 14:00
https://kosova-info.com/greqia-premton-mbeshtetje-per-bujqesine-nepermjet-fondeve-te-ipa-se-dhe-be-se/60%Daily2017-12-29 14:00
https://kosova-info.com/ja-cilat-vende-do-te-mbesin-pa-rryme-per-vitin-e-ri/60%Daily2017-12-29 13:55
https://kosova-info.com/pjaca-largohet-nga-juventus-di-marzio-zbulon-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-29 13:44
https://kosova-info.com/turqia-raportohet-se-ka-arritur-marreveshje-per-blerjen-e-raketave-nga-rusia/60%Daily2017-12-29 13:37
https://kosova-info.com/rita-kapet-mat-me-te-dashurin-e-ri-ne-skijim/60%Daily2017-12-29 13:33
https://kosova-info.com/10-futbollistet-me-goditjen-me-te-forte/60%Daily2017-12-29 13:27
https://kosova-info.com/jeremiq-e-pershkruan-rrugen-e-normalizimit-te-marredhenieve-serbi-kosove/60%Daily2017-12-29 13:18
https://kosova-info.com/ish-moderatorja-e-njohur-emerohet-zedhenese-e-qeverise/60%Daily2017-12-29 13:15
https://kosova-info.com/kolasinac-ne-fotografi-me-shqipet-e-arsenalit/60%Daily2017-12-29 13:11
https://kosova-info.com/edward-snowden-une-nuk-jam-spiun-rus/60%Daily2017-12-29 13:07
https://kosova-info.com/drecun-tregon-per-aktakuzat-e-para-te-speciales/60%Daily2017-12-29 13:05
https://kosova-info.com/analistet-grupi-i-molliqajt-smund-te-sfidoje-kurtin-per-kryetar-eshte-i-pa-konkurrence/60%Daily2017-12-29 13:02
https://kosova-info.com/krasniqi-kundershton-idene-e-ndertimit-te-xhamise-ne-kampusin-e-up-se/60%Daily2017-12-29 13:00
https://kosova-info.com/e-prokurimi-do-te-ndaloj-manipulimet-me-tendere-kerkohet-transparence/60%Daily2017-12-29 13:00
https://kosova-info.com/semuret-kengetarja-shqiptare/60%Daily2017-12-29 12:59
https://kosova-info.com/messi-e-griezmann-bashkohen-te-barcelona/60%Daily2017-12-29 12:59
https://kosova-info.com/ferrari-kampion-edhe-pa-tituj/60%Daily2017-12-29 12:54
https://kosova-info.com/hazard-refuzon-chelsean-po-vjen-klubi-i-ri/60%Daily2017-12-29 12:46
https://kosova-info.com/kryemadhi-institucionet-do-tu-kthehen-shqiptareve/60%Daily2017-12-29 12:45
https://kosova-info.com/arta-marku-ben-ndryshimin-e-pare-ne-prokurorine-e-pergjithshme/60%Daily2017-12-29 12:44
https://kosova-info.com/studim-apple-kompania-me-e-vlefshme-ne-bote/60%Daily2017-12-29 12:35
https://kosova-info.com/rama-reforma-ne-drejtesi-jo-peng-i-agjendave-politike/60%Daily2017-12-29 12:34
https://kosova-info.com/italia-para-zgjedhjeve-te-reja/60%Daily2017-12-29 12:22
https://kosova-info.com/publikohet-promoja-e-emisionit-festiv-te-pergatitur-nga-lajmi-net-dhe-stupcat/60%Daily2017-12-29 12:19
https://kosova-info.com/real-madrid-humbi-el-clasicon-befasi-nga-zidane/60%Daily2017-12-29 12:11
https://kosova-info.com/njihuni-me-te-dashuren-e-eugent-bushpepes-e-ndoqi-live-ne-festival/60%Daily2017-12-29 12:01
https://kosova-info.com/veseli-askush-nuk-duhet-shashtisur-nga-gezimi-per-gjykaten-speciale-por-as-ti-frikesohet/60%Daily2017-12-29 12:01
https://kosova-info.com/allegri-konfirmon-lajmin-e-madh-per-dybalan/60%Daily2017-12-29 11:52
https://kosova-info.com/apple-i-kerkon-falje-klienteve/60%Daily2017-12-29 11:46
https://kosova-info.com/berisha-i-kthehet-golit-shenon-ndaj-newcastle-jets/60%Daily2017-12-29 11:44
https://kosova-info.com/ideale-per-dite-te-ftohta-maskat-nga-kafeja-per-floke-dhe-lekure/60%Daily2017-12-29 11:41
https://kosova-info.com/plot-oferta-per-abazajn/60%Daily2017-12-29 11:33
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-albin-kurti-dhe-donika-kadaj-bujupi-lirohen-nga-paraburgimi/60%Daily2017-12-29 11:33
https://kosova-info.com/sulm-me-bombe-ne-nje-kishe-ne-egjipt-tre-te-vdekur/60%Daily2017-12-29 11:33
https://kosova-info.com/per-tre-muaj-qeveria-shpenzoi-rreth-442-milione-euro/60%Daily2017-12-29 11:14
https://kosova-info.com/moska-mund-te-jete-nikoqire-e-bisedimeve-mes-shba-se-dhe-korese-veriore/60%Daily2017-12-29 11:13
https://kosova-info.com/boterori-me-apo-pa-var/60%Daily2017-12-29 11:11
https://kosova-info.com/inter-zgjedh-formacionin-per-derbin-ndaj-lazios/60%Daily2017-12-29 11:05
https://kosova-info.com/ministrat-e-qeverise-haradinaj-zotohen-per-rritjen-e-sigurise-ne-trafik/60%Daily2017-12-29 11:04
https://kosova-info.com/kompania-pastrimi-njofton-si-do-te-mblidhen-mbeturinat-gjate-festes/60%Daily2017-12-29 11:00
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nusja-me-e-bukur-e-estrades-sipas-teuta-krasniqit/60%Daily2017-12-29 10:58
https://kosova-info.com/donika-kadaj-bujupi-cili-popull-po-na-gjykon/60%Daily2017-12-29 10:56
https://kosova-info.com/prezantohen-projektet-per-zhvillimin-e-mekes-2/60%Daily2017-12-29 10:54
https://kosova-info.com/real-madrid-psg-cmim-rekord-i-biletes/60%Daily2017-12-29 10:40
https://kosova-info.com/pas-zhurmes-qe-u-be-fero-flet-per-raportet-me-reperet-tjere/60%Daily2017-12-29 10:38
https://kosova-info.com/kater-persona-rrahen-per-prone-ne-viti/60%Daily2017-12-29 10:38
https://kosova-info.com/kdi-zgjedhjet-lokale-pasivizuan-kuvendin/60%Daily2017-12-29 10:38
https://kosova-info.com/14-persona-vdesin-nga-zjarri-qe-perfshiu-restorantin-ne-indi/60%Daily2017-12-29 10:35
https://kosova-info.com/punetoret-e-gjykatave-kercenojne-kryeministrin-nese-nuk-na-rriten-pagat-do-te-marrim-masa-radikale/60%Daily2017-12-29 10:28
https://kosova-info.com/bishtat-e-sallates-se-gjelber-ilaci-per-qetesim/60%Daily2017-12-29 10:28
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-walcott-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-29 10:27
https://kosova-info.com/vidhen-1100-euro-nga-kasaforta-e-shkolles-faik-konica/60%Daily2017-12-29 10:23
https://kosova-info.com/kjo-vajze-ne-foto-sot-eshte-kengetare-e-madhe/60%Daily2017-12-29 10:19
https://kosova-info.com/studente-dhe-qytetare-te-prishtines-kunder-ndertimit-te-xhamise-ne-kampusin-e-up-se/60%Daily2017-12-29 10:13
https://kosova-info.com/hamza-pagat-ne-sektorin-publik-te-rregullohen-me-ligj-rritja-ndikon-negativisht-ne-buxhet/60%Daily2017-12-29 10:06
https://kosova-info.com/kurti-ia-kujton-gjyqtarit-thenien-e-hitlerit-paralajmerohet-perjashtimi-i-tij-nga-seanca/60%Daily2017-12-29 10:05
https://kosova-info.com/barcelona-vendos-ta-shese-do-te-befasoheni-cfare-ka-bere-deulofeu/60%Daily2017-12-29 10:02
https://kosova-info.com/tre-meshkuj-e-dy-femra-rome-e-rrahin-nje-te-mitur-ne-peje/60%Daily2017-12-29 09:59
https://kosova-info.com/nuk-do-ti-njihni-anxhelina-n-dhe-milionerin-oni-hysenbelliu-ne-kete-foto-para-shume-viteve/60%Daily2017-12-29 09:59
https://kosova-info.com/rusia-ia-kufizon-shba-se-fluturimet-ushtarake-te-zbulimit-mbi-territorin-e-saj/60%Daily2017-12-29 09:55
https://kosova-info.com/prinderit-refuzojne-te-kene-abort-3-muaj-me-vone-nena-zbulon-dicka-qe-e-ben-me-lote/60%Daily2017-12-29 09:45
https://kosova-info.com/1-milion-diamanta-per-ronelen-dhe-young-zerken/60%Daily2017-12-29 09:39
https://kosova-info.com/1-milion-diamanta-per-ronelen-dhe-young-zerken-2/60%Daily2017-12-29 09:39
https://kosova-info.com/prezantohen-projektet-per-zhvillimin-e-mekes/60%Daily2017-12-29 09:35
https://kosova-info.com/chelsea-me-plan-anti-real-madrid-per-courtois/60%Daily2017-12-29 09:34
https://kosova-info.com/atletico-madrid-befason-me-lajmin-per-griezmannin/60%Daily2017-12-29 09:31
https://kosova-info.com/tre-persona-te-lenduar-nga-perplasja-e-autobusit-me-nje-stacion-ne-moske/60%Daily2017-12-29 09:25
https://kosova-info.com/getinjo-humb-nje-anetar-te-familjes/60%Daily2017-12-29 09:18
https://kosova-info.com/kurti-hedhja-e-gazit-ne-kuvend-seshte-veper-penale/60%Daily2017-12-29 09:18
https://kosova-info.com/policia-turke-ndalon-29-persona-dyshohet-se-kane-lidhje-me-isis-in/60%Daily2017-12-29 09:16
https://kosova-info.com/ide-dekoruese-te-shtepise-per-vitin-e-ri/60%Daily2017-12-29 09:15
https://kosova-info.com/pas-fejeses-kete-dhurate-e-mori-aferdita-dreshaj-nga-familja-e-saj/60%Daily2017-12-29 09:04
https://kosova-info.com/donjeta-isufi-ka-nevoje-urgjente-per-ndihmen-tuaj/60%Daily2017-12-29 09:03
https://kosova-info.com/prokurori-kerkon-denimin-e-deputeteve-te-vetevendosjes/60%Daily2017-12-29 09:00
https://kosova-info.com/strakosha-portieri-i-ri-me-i-mire-ne-evrope/60%Daily2017-12-29 08:55
https://kosova-info.com/bytyqi-plan-programi-i-serbise-sdo-te-aplikohet-per-nostrifikim-te-diplomes-nuk-do-te-pritet-6-vjet/60%Daily2017-12-29 08:54
https://kosova-info.com/vdes-nje-58-vjecare-ne-qkuk-policia-e-cileson-si-te-dyshimte/60%Daily2017-12-29 08:50
https://kosova-info.com/prokuroria-terhiqet-nga-nje-akuze-ndaj-faton-topallit/60%Daily2017-12-29 08:47
https://kosova-info.com/shtate-menyra-per-tu-motivuar-per-ushtrimet-e-mengjesit/60%Daily2017-12-29 08:45
https://kosova-info.com/barcelona-takohet-me-coutinhon/60%Daily2017-12-29 08:43
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-kafshohet-nga-gjarpri/60%Daily2017-12-29 08:39
https://kosova-info.com/lamtumire-milan/60%Daily2017-12-29 08:35
https://kosova-info.com/mirenjohje-per-femrat-qe-ishin-ne-uck/60%Daily2017-12-29 08:35
https://kosova-info.com/ambasadorja-e-shqiperise-ska-shqiptare-te-demtuar-nga-zjarri-ne-nju-jork/60%Daily2017-12-29 08:29
https://kosova-info.com/wenger-i-gezon-tifozet-e-arsenalit-me-lajmin-per-sanchezin/60%Daily2017-12-29 08:26
https://kosova-info.com/zhvishet-rita-ora-ky-eshte-komenti-i-kengetares-shqiptare/60%Daily2017-12-29 08:19
https://kosova-info.com/sulm-ne-egjipt-gjashte-ushtare-te-vdekur/60%Daily2017-12-29 08:09
https://kosova-info.com/little-albania-ne-nju-jork/60%Daily2017-12-29 08:09
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-zbulon-emrat-e-dy-futbollisteve-qe-do-te-largohen-nga-barcelona/60%Daily2017-12-29 08:05
https://kosova-info.com/dafina-ia-shperndau-kengen-kengetarja-shqiptare-i-shkon-ne-koncert/60%Daily2017-12-29 08:01
https://kosova-info.com/juventus-cakton-cmimin-per-shitjen-e-sandros/60%Daily2017-12-29 08:01
https://kosova-info.com/italia-debon-kosovarin-qe-kishte-lidhje-me-isis/60%Daily2017-12-29 07:53
https://kosova-info.com/rrefimi-i-cimereve-nga-jeta-studentore-e-ibrahim-rugoves/60%Daily2017-12-29 07:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-motra-bukuroshe-e-fifit-ajo-ka-nje-dite-te-vecante/60%Daily2017-12-29 07:40
https://kosova-info.com/cfare-do-vendos-sot-gjykata-ndaj-deputeteve-te-vv-se/60%Daily2017-12-29 07:30
https://kosova-info.com/truk-per-gatimin-e-simiteve-te-shijshme-si-tia-arrini-ta-bymeni-perhere-brumin/60%Daily2017-12-29 07:21
https://kosova-info.com/ne-kete-forme-almeda-kujton-diten-me-te-rendesishme-te-saj/60%Daily2017-12-29 07:20
https://kosova-info.com/viti-i-stagnimit/60%Daily2017-12-29 07:15
https://kosova-info.com/shba-rikthen-sherbimin-e-plote-te-vizave-ne-turqi-2/60%Daily2017-12-29 07:08
https://kosova-info.com/nis-muaji-i-mjaltit-per-adelina-tahirin-ky-eshte-destinacioni-i-pare-i-ciftit/60%Daily2017-12-29 06:59
https://kosova-info.com/rama-letra-e-metes-per-trump-akt-qesharak/60%Daily2017-12-29 06:57
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-ndertese-ne-nju-jork-12-te-vdekur/60%Daily2017-12-29 06:49
https://kosova-info.com/moti-per-ditet-e-fundit-te-vitit-2017/60%Daily2017-12-29 06:40
https://kosova-info.com/keshilli-drejtues-i-pdk-se-mban-takimin-e-fundit-per-kete-vit/60%Daily2017-12-29 06:29
https://kosova-info.com/haxhiu-nuk-mund-te-denohen-deputetet-qe-mbrojten-territorin/60%Daily2017-12-29 06:24
https://kosova-info.com/barcelona-befason-tifozet-me-vendimin-per-di-marian/60%Daily2017-12-29 06:20
https://kosova-info.com/lendohet-pjanic-juventus-ndryshon-formacionin/60%Daily2017-12-29 06:14
https://kosova-info.com/carlos-ky-perforcim-i-ri-do-te-jete-idhull-i-tifozeve-ne-real-madrid/60%Daily2017-12-29 06:09
https://kosova-info.com/bonucci-ka-nje-lajm-fantastik-per-tifozet-e-milanit/60%Daily2017-12-29 06:04
https://kosova-info.com/perez-zgjedh-perforcimin-e-janarit-ne-real-madrid/60%Daily2017-12-29 05:58
https://kosova-info.com/gjysma-e-popullsise-boterore-do-te-perdore-internetin-ne-vitin-2018/60%Daily2017-12-28 22:59
https://kosova-info.com/totti-futbolli-eshte-besnikeri-jo-komercializem/60%Daily2017-12-28 22:57
https://kosova-info.com/aurela-lavderon-veten-ke-marre-goxha-vajze-o-skerdi/60%Daily2017-12-28 22:52
https://kosova-info.com/italia-drejt-zgjedhjeve-presidenti-shperndan-parlamentin/60%Daily2017-12-28 22:52
https://kosova-info.com/lajthit-rama-kepucet-e-mones-si-trump-e-meta/60%Daily2017-12-28 22:46
https://kosova-info.com/rusia-me-fletore-strategjike-per-ndikim-te-fshehte-ne-evrope/60%Daily2017-12-28 22:45
https://kosova-info.com/vertetohet-shkencerisht-duhanpiresit-nuk-jane-joshes/60%Daily2017-12-28 22:41
https://kosova-info.com/thaci-demarkacioni-do-te-perfundoje-ne-janar-te-vitit-te-ardhshem/60%Daily2017-12-28 22:30
https://kosova-info.com/keshtu-e-ironizonte-adelina-ismaili-muziken-tallava-ne-vitin-2005/60%Daily2017-12-28 22:30
https://kosova-info.com/facebook-do-te-reduktoje-numrin-e-postimeve-reklamuese-te-faqeve/60%Daily2017-12-28 22:27
https://kosova-info.com/c-palace-23-arsenal-notat-per-mustafin-xhaken-e-te-tjeret/60%Daily2017-12-28 22:20
https://kosova-info.com/thaci-deklarata-pro-shba-nuk-ishte-thumbim-ndaj-shqiperise/60%Daily2017-12-28 22:15
https://kosova-info.com/pese-llojet-e-njerezve-qe-nuk-duhet-te-konsumojne-hudhra/60%Daily2017-12-28 22:13
https://kosova-info.com/rama-tahiri-na-vendosi-ne-pozite-te-veshtire/60%Daily2017-12-28 22:07
https://kosova-info.com/putin-shperthimi-akt-terrorist-kriminelet-do-te-vriten-pa-paralajmerim/60%Daily2017-12-28 22:03
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-haradinajt-kryeminister-mos-u-fsheh/60%Daily2017-12-28 22:00
https://kosova-info.com/pas-valdrinit-edhe-kaci-sulmohet-virtualisht/60%Daily2017-12-28 21:59
https://kosova-info.com/arsenali-i-merr-piket-e-plota-ne-udhetim-te-crystal-palace/60%Daily2017-12-28 21:52
https://kosova-info.com/shtetet-e-bashkuara-perfshihen-nga-nje-mot-i-ftohte/60%Daily2017-12-28 21:51
https://kosova-info.com/kryeministri-i-maqedonise-thumbon-haradinajn-per-rritjen-e-pages/60%Daily2017-12-28 21:43
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-kam-marre-pjese-ne-aksione-te-armatosura-te-uck-se/60%Daily2017-12-28 21:39
https://kosova-info.com/a-eshte-i-pasur-ilir-meta-ja-si-pergjigjet-presidenti/60%Daily2017-12-28 21:32
https://kosova-info.com/osmani-shpend-ahmeti-po-ben-loje-nepermjet-selim-pacollit-per-te-ndertuar-garazhet-kunderligjshem/60%Daily2017-12-28 21:30
https://kosova-info.com/luana-behet-si-pema-e-vitit-te-ri/60%Daily2017-12-28 21:30
https://kosova-info.com/keto-ushqime-zbardhin-dhembet-tuaj/60%Daily2017-12-28 21:30
https://kosova-info.com/shenon-serish-alexis-sanchez/60%Daily2017-12-28 21:28
https://kosova-info.com/sanchez-shenon-super-gol/60%Daily2017-12-28 21:22
https://kosova-info.com/shba-rikthen-sherbimin-e-plote-te-vizave-ne-turqi/60%Daily2017-12-28 21:15
https://kosova-info.com/crystal-palace-befason-arsenalin/60%Daily2017-12-28 21:09
https://kosova-info.com/kimikatet-ne-produktet-e-perditshme-paraqesin-kercenime-shendetesore/60%Daily2017-12-28 21:02
https://kosova-info.com/majk-i-merr-kuroren-ledrit-se-di-kush-e-ka-pas-kuroren-vec-di-qe/60%Daily2017-12-28 21:01
https://kosova-info.com/crystal-palace-arsenal-ky-eshte-rezultati-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2017-12-28 20:48
https://kosova-info.com/haradinaj-kercenon-kek-un-ua-rrezoje-zyrat-nese-nuk-e-kryejne-punen/60%Daily2017-12-28 20:48
https://kosova-info.com/zvecani-shpenzon-rreth-70-mije-euro-per-2-super-vetura/60%Daily2017-12-28 20:38
https://kosova-info.com/ronaldo-i-lumtur-per-cmimin-e-radhes/60%Daily2017-12-28 20:37
https://kosova-info.com/pija-e-shpejte-indiane-kunder-kancerit/60%Daily2017-12-28 20:34
https://kosova-info.com/rama-basha-refuzon-marreveshjen-per-te-justifikuar-humbjen-e-zgjedhjeve/60%Daily2017-12-28 20:31
https://kosova-info.com/enis-bytyqi-publikon-kengen-sikur-ajo/60%Daily2017-12-28 20:30
https://kosova-info.com/goli-i-bukur-i-mustafit-i-dhuron-epersine-arsenalit/60%Daily2017-12-28 20:28
https://kosova-info.com/opozita-po-i-frikesohet-ramush-haradinaj/60%Daily2017-12-28 20:24
https://kosova-info.com/dua-apo-sdua-une/60%Daily2017-12-28 20:22
https://kosova-info.com/top-lajm-ne-mediet-serbe-kosova-ne-vend-te-universitetit-xhami/60%Daily2017-12-28 20:18
https://kosova-info.com/mushkolaj-hipokrizia-e-ldk-se-e-beri-thacin-president-dhe-ia-largon-foton/60%Daily2017-12-28 20:12
https://kosova-info.com/wenger-barazon-rekordin-e-madh-te-fergusonit/60%Daily2017-12-28 20:07
https://kosova-info.com/per-dallim-prej-autostradave-kontrata-per-termocentralin-e-ri-publikohet-neser/60%Daily2017-12-28 20:02
https://kosova-info.com/airbus-rolls-royce-dhe-siemens-po-ndertojne-avione-hibrid/60%Daily2017-12-28 20:01
https://kosova-info.com/ekonomia-e-spanjes-shenon-rritje-perkunder-krizes-se-katalonjes/60%Daily2017-12-28 20:00
https://kosova-info.com/motra-ences-e-nderron/60%Daily2017-12-28 20:00
https://kosova-info.com/panucci-ushqimi-juaj-eshte-fantastik-ja-cfare-urrej-me-shume-tek-shqiperia/60%Daily2017-12-28 19:52
https://kosova-info.com/xharra-pacolli-vetem-shtepine-e-tij-mund-ta-shnderroj-ne-hamam-jo-edhe-up-ne/60%Daily2017-12-28 19:51
https://kosova-info.com/vv-se-dhe-ldk-se-ose-po-iu-pelqen-rritja-e-pages-se-kryeministrit-ose-po-i-frikesohen-ramushit/60%Daily2017-12-28 19:46
https://kosova-info.com/sherifi-deputetet-e-nismes-nuk-i-kane-terhequr-nenshkrimet-per-specialen/60%Daily2017-12-28 19:45
https://kosova-info.com/qendron-kastrati-mbetet-ne-balte/60%Daily2017-12-28 19:43
https://kosova-info.com/ne-15-vjetorin-e-vdekjes-lindoni-me-fjale-rreqethese-per-babain-e-tij-agron-berisha/60%Daily2017-12-28 19:39
https://kosova-info.com/realizohet-per-here-te-pare-operimi-i-aortes-ne-qkuk/60%Daily2017-12-28 19:39
https://kosova-info.com/adriano-i-rikthehet-futbollit-shenon-edhe-gol/60%Daily2017-12-28 19:39
https://kosova-info.com/kur-edhe-ekonomistet-ferkojne-syte-me-habi-ekonomia-gjermane-optimiste-per-vitin-2018/60%Daily2017-12-28 19:38
https://kosova-info.com/ministri-beqaj-ne-ferizaj-do-te-themelohet-qendra-e-inovacionit-dhe-ndermarresise/60%Daily2017-12-28 19:35
https://kosova-info.com/ministri-hasani-paralajmeron-masa-reciproke-me-shqiperine/60%Daily2017-12-28 19:32
https://kosova-info.com/rrogat-e-larta-haradinajt-dhe-qeveritareve-tjere-do-tu-derdhen-ne-konto-nga-janari/60%Daily2017-12-28 19:28
https://kosova-info.com/25-sportistet-me-te-paguar-ne-histori/60%Daily2017-12-28 19:25
https://kosova-info.com/deri-dje-u-fol-per-nje-lidhje-mes-tyre-por-ja-si-e-quan-sot-seveni-dafinen/60%Daily2017-12-28 19:21
https://kosova-info.com/2018-do-te-jete-viti-i-se-vertetes-per-tesla-dhe-elon-musk/60%Daily2017-12-28 19:20
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-crystal-palace-arsenal/60%Daily2017-12-28 19:04
https://kosova-info.com/miriam-me-afer-se-kurre-me-pare-me-kunatin-e-saj/60%Daily2017-12-28 19:00
https://kosova-info.com/zgjidhet-trajneri-me-i-mire-i-vitit-2017/60%Daily2017-12-28 18:47
https://kosova-info.com/francezi-i-dyshuar-i-sjelle-ne-kosove-10-tone-ndihma-per-serbet/60%Daily2017-12-28 18:44
https://kosova-info.com/globe-soccer-awards-zgjedh-futbollistin-me-te-mire-te-vitit-2017/60%Daily2017-12-28 18:38
https://kosova-info.com/globe-soccer-awards-zgjedh-real-madridin-skuadren-me-te-mire-te-vitit-2017/60%Daily2017-12-28 18:33
https://kosova-info.com/dekorin-ne-kengen-e-top-channel-e-kemi-pare-ne-dasmen-e-ketyre-vip-ve-shqiptare/60%Daily2017-12-28 18:30
https://kosova-info.com/juventusi-largon-tre-lojtare-ne-janar/60%Daily2017-12-28 18:20
https://kosova-info.com/shisnin-ushqime-jashte-standardeve-ne-shqiperi-por-tregtaret-falen-nga-gjykatat/60%Daily2017-12-28 18:17
https://kosova-info.com/peci-iniciativa-per-shfuqizimin-e-gjykates-speciale-anti-kushtetuese/60%Daily2017-12-28 18:16
https://kosova-info.com/rama-me-mesuesit-u-rikthyem-dinjitetin-prioritet-arsimi-profesional/60%Daily2017-12-28 18:13
https://kosova-info.com/zyrtare-montella-behet-trajner-i-skuadres-se-njohur/60%Daily2017-12-28 18:03
https://kosova-info.com/sot-edhe-zyrtarisht-deponuan-doreheqjet-e-tyre-funksionaret-e-aleances-per-shqiptaret/60%Daily2017-12-28 18:01
https://kosova-info.com/bolzano-debohet-nga-italia-kosovari-i-lidhur-me-isis-in/60%Daily2017-12-28 17:59
https://kosova-info.com/kreu-i-komunitetit-islam-te-maqedonise-nderohet-me-cmim-nga-presidentit-amerikan/60%Daily2017-12-28 17:59
https://kosova-info.com/e-priste-flamurtari-i-vlores-por-memushaj-mbetet-ne-itali/60%Daily2017-12-28 17:58
https://kosova-info.com/turqia-e-amerika-rifillojne-leshimin-e-vizave-per-qytetaret-e-njera-tjetres/60%Daily2017-12-28 17:56
https://kosova-info.com/kelmendi-ti-zgjerojme-kompetencat-e-speciales-pa-e-prekur-kushtetuten/60%Daily2017-12-28 17:41
https://kosova-info.com/rreth-39000-njerez-te-vrare-ne-siri-me-2017/60%Daily2017-12-28 17:41
https://kosova-info.com/shba-paralajmeron-rifillimin-e-plote-te-sherbimeve-te-vizave-ne-turqi/60%Daily2017-12-28 17:41
https://kosova-info.com/tim-cook-mund-te-fluturoje-vetem-me-avion-privat/60%Daily2017-12-28 17:40
https://kosova-info.com/gresa-behluli-perpunon-kengen-e-rizah-bllaces-e-sjell-ne-versionin-modern/60%Daily2017-12-28 17:37
https://kosova-info.com/rreth-39000-njerez-te-vrare-ne-siri-me-2017-2/60%Daily2017-12-28 17:36
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-ish-futbollistin-e-njohur-te-realit/60%Daily2017-12-28 17:35
https://kosova-info.com/ne-tirane-trefishohen-numri-i-lejeve-te-ndertimit/60%Daily2017-12-28 17:33
https://kosova-info.com/9-6-per-qind-ndikoi-ndertimtaria-ne-rritjen-gdp-se-ne-kosove/60%Daily2017-12-28 17:26
https://kosova-info.com/aeroplani-del-nga-pista-parkon-ne-nje-banese-foto/60%Daily2017-12-28 17:22
https://kosova-info.com/stresi-janarin-do-e-nis-me-kenge-te-re/60%Daily2017-12-28 17:21
https://kosova-info.com/zyrtari-doganor-mohon-se-mori-ryshfet-20-franga-zvicerane/60%Daily2017-12-28 17:19
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-kosoves-transferohet-ne-jordani/60%Daily2017-12-28 17:13
https://kosova-info.com/genjeshtrat-ju-semurin-seriozisht-hiqni-dore/60%Daily2017-12-28 17:04
https://kosova-info.com/spalletti-ky-eshte-fajtori-i-humbjeve-radhazi-te-interit/60%Daily2017-12-28 17:03
https://kosova-info.com/unicef-shkalle-tronditese-e-sulmeve-ndaj-femijeve/60%Daily2017-12-28 17:03
https://kosova-info.com/up-kundershton-xhamine-me-20-kupola-te-selim-pacollit-brenda-kampusit-universitar/60%Daily2017-12-28 17:01
https://kosova-info.com/bleona-tregon-qe-eshte-e-famshme-ja-me-cilin-vip-u-takua/60%Daily2017-12-28 16:59
https://kosova-info.com/hahn-vendet-e-ballkanit-ne-be-ne-2025/60%Daily2017-12-28 16:59
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-riad-diskutohet-per-forum-te-perbashket-ekonomik-mes-kosoves-dhe-arabise-saudite/60%Daily2017-12-28 16:52
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-komenton-per-here-te-pare-aksionin-me-kravata-ja-cfare-thote/60%Daily2017-12-28 16:49
https://kosova-info.com/pasi-iu-thye-thoi-reagon-enca-keshtu-mbrohem-nga-syri-keq/60%Daily2017-12-28 16:40
https://kosova-info.com/deputetet-nuk-kane-hequr-dore-nga-shfuqizimi-i-gjykates-speciale/60%Daily2017-12-28 16:30
https://kosova-info.com/rusia-i-ka-paralajmeruar-shba-qe-te-mos-nderhyjne-ne-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2017-12-28 16:25
https://kosova-info.com/jeta-super-luksoze-e-futbollisteve-qe-pranuan-ofertat-nga-kina/60%Daily2017-12-28 16:45
https://kosova-info.com/sonte-tirana-syte-nga-dreni-kengetari-feston-10-vjetorin-me-koncert-live/60%Daily2017-12-28 16:20
https://kosova-info.com/largohet-nga-juventus-transferohet-ne-kine/60%Daily2017-12-28 16:19
https://kosova-info.com/isis-po-perdore-arme-dhe-municion-nga-serbia-dhe-shqiperia/60%Daily2017-12-28 16:08
https://kosova-info.com/haradinaj-i-drejtohet-kushtetueses-per-rastin-e-fabrikes-se-gypave-ne-ferizaj/60%Daily2017-12-28 16:05
https://kosova-info.com/abdixhiku-rritja-e-pagave-akti-me-i-turpshem-i-kesaj-qeverie/60%Daily2017-12-28 16:03
https://kosova-info.com/bali-muharremi-organizoi-ndeje-per-fund-vit-me-perfaqesuesit-e-familjeve-te-deshmoreve/60%Daily2017-12-28 16:02
https://kosova-info.com/ministri-hasani-i-jep-edhe-nje-goditje-importit-te-mallrave-serbe-vendos-takse-per-bllokat-dokument/60%Daily2017-12-28 16:01
https://kosova-info.com/ronaldo-messi-lajm-shume-i-cuditshem/60%Daily2017-12-28 15:59
https://kosova-info.com/konfirmohet-aktakuza-ndaj-ish-zv-ministrit-te-mpms-se-qe-akuzohet-se-keqperdori-mbi-12-mije-euro/60%Daily2017-12-28 15:59
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-ia-nxjerre-gjoksin-shoqes-se-saj/60%Daily2017-12-28 15:58
https://kosova-info.com/dardan-gashi-per-here-te-pare-thote-dicka-per-gjuajtjen-e-turpshme-me-arme-ne-oden-e-limajve/60%Daily2017-12-28 15:57
https://kosova-info.com/drenasi-solidare-keta-qytetare-dhane-ndihma-per-qytetaret-e-shqiperise-qe-pesuan-nga-permbytjet/60%Daily2017-12-28 15:56
https://kosova-info.com/thaci-merr-urime-nga-presidentet-e-italise-hungarise-malit-te-zi-e-shqiperise/60%Daily2017-12-28 15:54
https://kosova-info.com/uthulla-natyrale-e-portokallit-qe-sherben-per-cdo-pastrim/60%Daily2017-12-28 15:44
https://kosova-info.com/viti-i-ri-po-vjen-labi-dhe-qendresa-behen-babadimri-me-nenadimereshen/60%Daily2017-12-28 15:39
https://kosova-info.com/lippi-me-deklarate-te-papritur-per-deshtimin-e-italise/60%Daily2017-12-28 15:30
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-duhet-ti-kafshoni-thonjte/60%Daily2017-12-28 15:22
https://kosova-info.com/fotoseti-magjik-i-dafines-dhe-elizabetes-si-ne-perralla-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2017-12-28 15:19
https://kosova-info.com/shkaqet-dhe-zgjidhjet-me-efektive-per-crregullimin-me-te-shpeshte-te-gjumit-gerhitjes/60%Daily2017-12-28 15:13
https://kosova-info.com/afganistan-shkon-mbi-40-numri-i-te-vdekurave-nga-sulmi-vetevrases/60%Daily2017-12-28 15:10
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-montella-behet-me-ekip-te-ri/60%Daily2017-12-28 15:02
https://kosova-info.com/turqia-shton-dukshem-forcat-e-sigurise-ne-prag-te-vitit-te-ri-2/60%Daily2017-12-28 15:01
https://kosova-info.com/kryhet-shkembimi-me-i-madh-i-te-burgosurve-ne-ukrainen-lindore/60%Daily2017-12-28 14:57
https://kosova-info.com/turqia-dhe-kina-zotohen-te-zhvillojne-edhe-me-shume-marredheniet/60%Daily2017-12-28 14:56
https://kosova-info.com/lg-prezanton-altoparlantet-e-mencur-me-google-assistant/60%Daily2017-12-28 14:54
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-mate-perparimin-e-kosoves-me-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2017-12-28 14:45
https://kosova-info.com/juventus-me-vendim-te-papritur-per-dybalan/60%Daily2017-12-28 14:45
https://kosova-info.com/edhe-vulin-reagon-per-deklaraten-e-haradinajt-rreth-riaktualizimit-te-uck-se/60%Daily2017-12-28 14:45
https://kosova-info.com/merr-flake-tavolina-ne-ditelindjen-luksoze-te-franceska-jaces/60%Daily2017-12-28 14:44
https://kosova-info.com/kek-u-leshon-ne-prodhim-edhe-bllokun-b2/60%Daily2017-12-28 14:42
https://kosova-info.com/hysen-durmishi-dorezon-mandatin-asnje-fjale-dhe-asnje-falenderim-per-shpend-ahmetin/60%Daily2017-12-28 14:41
https://kosova-info.com/e-fejuara-e-donnarummas-shperthen-ndaj-tifozeve-te-milanit/60%Daily2017-12-28 14:24
https://kosova-info.com/shkodra-hesht-degjohen-vetem-britmat-dhe-te-qarat-per-florenc-beqirajn/60%Daily2017-12-28 14:21
https://kosova-info.com/kosova-mbeshtete-me-para-aleancen-globale-kunder-isis-it/60%Daily2017-12-28 14:12
https://kosova-info.com/rreshqiti-apo-jo-nen-autocisterne-pikepyetja-e-raporteve-per-vdekjen-e-tafil-tafallarit/60%Daily2017-12-28 14:10
https://kosova-info.com/turqia-shton-dukshem-forcat-e-sigurise-ne-prag-te-vitit-te-ri/60%Daily2017-12-28 14:09
https://kosova-info.com/capello-ja-cfare-i-kane-bere-futbollistet-e-bayernit-ancelottit/60%Daily2017-12-28 14:04
https://kosova-info.com/10-shkaqet-kryesore-te-renies-se-flokeve/60%Daily2017-12-28 14:03
https://kosova-info.com/ish-sekretari-i-nato-s-hashim-thaci-lider-i-frikshem-i-nje-shteti-te-vogel/60%Daily2017-12-28 14:00
https://kosova-info.com/arta-bajrami-behet-nene-per-here-te-trete/60%Daily2017-12-28 13:59
https://kosova-info.com/kane-real-madrid-postim-i-jashtezakonshem-ne-vitin-2014/60%Daily2017-12-28 13:50
https://kosova-info.com/vjen-versioni-tallava-i-papuqe-gucci/60%Daily2017-12-28 13:49
https://kosova-info.com/turqi-6-ushtare-te-plagosur-gjate-nje-sulmi-te-pkk-se/60%Daily2017-12-28 13:48
https://kosova-info.com/gjermania-kerkon-300-mije-punetore-te-huaj-por-ka-kritere/60%Daily2017-12-28 13:35
https://kosova-info.com/stafi-i-ministrise-se-integrimeve-dhuron-gjak-hoxha-therret-per-kujdes-ne-trafik/60%Daily2017-12-28 13:33
https://kosova-info.com/maqedonia-ndermerr-masa-emergjente-kunder-ndotjes-se-ajrit/60%Daily2017-12-28 13:26
https://kosova-info.com/japonia-po-prish-raportet-me-rusine/60%Daily2017-12-28 13:24
https://kosova-info.com/sulmuesit-mund-te-fikin-hard-driver-in-me-ane-te-valeve-te-zerit/60%Daily2017-12-28 13:23
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-premierliges-me-trajner-te-ri/60%Daily2017-12-28 13:16
https://kosova-info.com/john-legend-merr-dhurate-erotike-nga-vjehrri-i-tij/60%Daily2017-12-28 13:16
https://kosova-info.com/lista-e-ilaceve-qe-shkakton-rrezik-infarkti/60%Daily2017-12-28 13:09
https://kosova-info.com/vuciq-ne-fillim-te-pranveres-do-te-debatohet-me-seriozisht-per-kosoven/60%Daily2017-12-28 13:08
https://kosova-info.com/apeli-zgjidhi-rreth-1-mije-e-200-lende-me-shume-se-ne-vitin-e-kaluar/60%Daily2017-12-28 13:01
https://kosova-info.com/perforcimi-i-mundshem-ne-perfaqesuesen-e-kosoves-video/60%Daily2017-12-28 13:01
https://kosova-info.com/mbi-100-te-vdekur-nga-aksidentet-ne-trafik/60%Daily2017-12-28 12:56
https://kosova-info.com/sbashk-nese-pagat-rriten-vetem-4-nga-janari-ne-greve/60%Daily2017-12-28 12:46
https://kosova-info.com/vushtrria-ndalon-perdorimin-e-mjeteve-piroteknike/60%Daily2017-12-28 12:45
https://kosova-info.com/problem-serioz-me-dembelen/60%Daily2017-12-28 12:45
https://kosova-info.com/cfare-femre-ka-humbur-chris-brown-zeshkanja-seksi-tregon-te-pasmet-vec-me-tanga/60%Daily2017-12-28 12:43
https://kosova-info.com/beyonce-dhe-jay-z-perfundojne-ne-gjykate/60%Daily2017-12-28 12:28
https://kosova-info.com/diario-sport-zbulon-cmimin-e-transferimit-te-di-marias-te-barcelona/60%Daily2017-12-28 12:27
https://kosova-info.com/malazezi-ne-pranga-vrau-nje-serb-ne-veri-te-vendit/60%Daily2017-12-28 12:21
https://kosova-info.com/reshitaj-prej-janarit-zevendesministrat-angazhohen-ne-pune-konkrete/60%Daily2017-12-28 12:16
https://kosova-info.com/pdk-thote-se-kryetari-i-klines-nuk-mbajti-premtimin-per-emerimin-e-50-perqind-te-femrave-ne-drejtori/60%Daily2017-12-28 12:15
https://kosova-info.com/habit-donald-lu-rama-me-ankohet-privatisht-se-une-jam-shume-i-padrejte-me-ate/60%Daily2017-12-28 12:10
https://kosova-info.com/bytyqi-takohet-me-nxenes-u-premton-arsim-me-cilesor/60%Daily2017-12-28 12:08
https://kosova-info.com/video-spartak-ngjela-shperthen-me-te-shara-live-ne-studio-te-q-motren/60%Daily2017-12-28 12:05
https://kosova-info.com/varrosen-eshtrat-e-vogelushes-gjashtemuajshe-te-vrare-ne-izbice/60%Daily2017-12-28 12:03
https://kosova-info.com/florenc-beqiraj-mberrin-ne-shtepi-shi-dhe-lot-ne-aeroport-per-humbjen-e-23-vjecarit/60%Daily2017-12-28 12:02
https://kosova-info.com/arsyetimi-i-gani-dreshajt-votova-kunder-pageses-se-mesuesve-se-nuk-i-kisha-syzat/60%Daily2017-12-28 11:59
https://kosova-info.com/madridi-me-benzeman-ai-deshton-keq/60%Daily2017-12-28 11:56
https://kosova-info.com/pozicionet-e-bukura-te-dashurise/60%Daily2017-12-28 11:47
https://kosova-info.com/largohet-reina-napoli-gjen-portierin-e-ri/60%Daily2017-12-28 11:46
https://kosova-info.com/isis-merr-pergjegjesine-per-sulmet-ne-kabul/60%Daily2017-12-28 11:27
https://kosova-info.com/fansat-zhgenjehen-nga-adelina-kritika-e-ofendime-publike-drejt-saj/60%Daily2017-12-28 11:24
https://kosova-info.com/deulofeu-tradhton-milanin-kthehet-ne-serie-a-2/60%Daily2017-12-28 11:22
https://kosova-info.com/totti-messi-ronaldo-ky-eshte-ai-qe-me-pelqen-me-shume/60%Daily2017-12-28 11:15
https://kosova-info.com/sky-bet-zbulon-klubin-e-dybalas-per-vitin-2018/60%Daily2017-12-28 11:08
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-se-remzie-osmanit-keshtu-e-ka-dekoruar-per-festa/60%Daily2017-12-28 11:05
https://kosova-info.com/nje-grua-sulmohet-nga-nipi-i-saj-ne-gjilan/60%Daily2017-12-28 10:58
https://kosova-info.com/barzagli-e-chiellini-me-vendim-te-madh-te-juventus/60%Daily2017-12-28 10:56
https://kosova-info.com/arrestohen-kater-persona-kontrabanduan-mallra-dhe-falsifikuan-dokumente/60%Daily2017-12-28 10:55
https://kosova-info.com/putin-shperthimi-ne-shen-petersbug-ishte-akt-terrorist/60%Daily2017-12-28 10:45
https://kosova-info.com/biografia-e-hashim-thacit-debate-ne-kosove-per-librin-e-gazetareve-britanike/60%Daily2017-12-28 10:38
https://kosova-info.com/punimet-lene-pa-rryme-qendren-e-prishtines/60%Daily2017-12-28 10:33
https://kosova-info.com/mourinho-ky-futbollist-mund-te-largohet-nga-man-utd/60%Daily2017-12-28 10:32
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-e-telenovelave-aksidentohet-me-makine-ne-gjendje-kritike-per-jeten/60%Daily2017-12-28 10:23
https://kosova-info.com/lamtumire-vitesse-rashica-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-28 10:22
https://kosova-info.com/turqia-arreston-38-persona-per-lidhjet-me-isis-in/60%Daily2017-12-28 09:57
https://kosova-info.com/gabigol-largohet-nga-benfica/60%Daily2017-12-28 09:57
https://kosova-info.com/tahiri-nuk-do-te-demtohet-askush-nga-vetingu/60%Daily2017-12-28 09:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shuma-qe-shpenzojne-kosovaret-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2017-12-28 09:52
https://kosova-info.com/tare-gjen-perforcimin-e-ri-te-lazio/60%Daily2017-12-28 09:49
https://kosova-info.com/as-zbulon-perforcimin-e-vetem-te-real-madridit-per-janarin-2018/60%Daily2017-12-28 09:37
https://kosova-info.com/ministri-lluka-neser-publikohet-kontrata-per-termocentralin-kosova-e-re-nuk-do-perseritet-arbitrazhi/60%Daily2017-12-28 09:36
https://kosova-info.com/ciljeta-ndryshon-drastikisht-pamjen/60%Daily2017-12-28 09:35
https://kosova-info.com/shkollat-e-fushe-kosoves-pajisen-me-makina-te-pastrimit/60%Daily2017-12-28 09:33
https://kosova-info.com/femijet-me-nevoja-te-vecanta-pa-perkrahje-nga-shteti/60%Daily2017-12-28 09:31
https://kosova-info.com/trupi-i-pajete-i-florencit-arrin-sot-ne-shqiperi/60%Daily2017-12-28 09:20
https://kosova-info.com/stoltenberg-uron-thacin-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2017-12-28 09:19
https://kosova-info.com/kane-nenshkruan-me-top-klubin-e-evropes/60%Daily2017-12-28 09:11
https://kosova-info.com/pacolli-therret-ne-kafe-qytetarin-qe-ju-ankua-se-nuk-po-i-dhez-vetura-golf-2/60%Daily2017-12-28 09:09
https://kosova-info.com/skandal-ne-derbi-ja-cfare-i-ndodhi-kessiet-nga-tifozet-e-interit/60%Daily2017-12-28 09:02
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-zevendesministrat-u-kerkon-te-paraqesin-raport-per-punen-e-tyre/60%Daily2017-12-28 08:50
https://kosova-info.com/allegri-gezon-tifozet-e-juventusit-me-vendimin-per-dybalan/60%Daily2017-12-28 08:48
https://kosova-info.com/arrestime-neper-gjithe-serbine-konfiskohen-sasi-te-medha-te-armatimit-dhe-droges/60%Daily2017-12-28 08:43
https://kosova-info.com/ministri-kerkon-te-merret-seriozisht-plani-i-policise-per-festat/60%Daily2017-12-28 08:39
https://kosova-info.com/ronaldo-tradhton-barcelonen-ja-cfare-thote-per-real-madridin/60%Daily2017-12-28 08:37
https://kosova-info.com/publikohet-video-e-momentit-magjik-kur-aferdita-dreshaj-pranoi-te-martohet-me-hokeistin-cek/60%Daily2017-12-28 08:35
https://kosova-info.com/barcelona-coutinho-lajm-i-madh-nga-spanja/60%Daily2017-12-28 08:30
https://kosova-info.com/gattuso-shpall-trajnerin-me-te-dobet-ne-serie-a/60%Daily2017-12-28 08:25
https://kosova-info.com/montella-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-28 08:22
https://kosova-info.com/dicka-e-keqe-i-ndodhi-sot-ences/60%Daily2017-12-28 08:16
https://kosova-info.com/kukulla-e-seksit-mund-tju-vrase-teksa-kryeni-marredhenie/60%Daily2017-12-28 08:12
https://kosova-info.com/kabul-kater-persona-te-vdekur-pas-sulmit-ne-agjencine-e-lajmeve/60%Daily2017-12-28 08:11
https://kosova-info.com/mesoni-temperaturat-per-ditet-e-ardhshme/60%Daily2017-12-28 07:52
https://kosova-info.com/zbulohet-viktima-qe-u-vra-dje-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2017-12-28 07:44
https://kosova-info.com/thaci-gjykata-speciale-padrejtesi-historike-por-do-shkojme-perpara-per-hir-te-shba-se/60%Daily2017-12-28 07:37
https://kosova-info.com/shtohet-prezenca-e-njesise-speciale-ne-sheshet-e-prishtines/60%Daily2017-12-28 07:33
https://kosova-info.com/a-e-mbani-mend-djalin-e-ezelit-dhe-ejshanit-ja-sa-shume-ka-ndryshuar/60%Daily2017-12-28 07:32
https://kosova-info.com/ushqimet-e-duhura-per-40-vjecaret-3/60%Daily2017-12-28 07:31
https://kosova-info.com/shtyhet-gjykimi-per-vrasjen-e-policit/60%Daily2017-12-28 07:30
https://kosova-info.com/vite-me-pare-mori-nje-plumb-ne-koke-tatlises-po-eci-po-shetiti-cfare-mund-te-kerkoj-me-teper-prej-zotit/60%Daily2017-12-28 07:17
https://kosova-info.com/shba-dhe-koreja-jugore-do-te-rishikojne-marreveshjen-tregtare/60%Daily2017-12-28 07:07
https://kosova-info.com/demarkacioni-ne-duar-te-kryeministrave/60%Daily2017-12-28 07:05
https://kosova-info.com/shqiperi-reshje-intensive-dhe-me-shtrengata-ne-disa-qarqe/60%Daily2017-12-28 07:03
https://kosova-info.com/haliti-seshte-i-lehte-shfuqizimi-i-speciales/60%Daily2017-12-28 06:58
https://kosova-info.com/perurohet-renovimi-i-shtepise-se-te-moshuarve/60%Daily2017-12-28 06:50
https://kosova-info.com/irani-goditet-nga-dy-termete-te-pakten-nje-i-vdekur/60%Daily2017-12-28 06:48
https://kosova-info.com/sanchez-ne-aeroport-a-eshte-ky-klubi-i-ri/60%Daily2017-12-28 06:38
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-migranti-irakian-5-ore-nen-autobusin-beograd-zagreb/60%Daily2017-12-28 06:34
https://kosova-info.com/cfare-eshte-duke-ndodhur-me-schumacherin/60%Daily2017-12-28 06:31
https://kosova-info.com/barcelona-fillon-bisedimet-me-ish-yllin-e-real-madridit/60%Daily2017-12-28 06:27
https://kosova-info.com/vidal-largohet-nga-barcelona-menaxheri-zbulon-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-28 06:20
https://kosova-info.com/guardiola-shpall-favoritin-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-12-28 06:16
https://kosova-info.com/leonora-pastroj-e-gatuaj-keshtu-me-shkon-dita/60%Daily2017-12-27 22:54
https://kosova-info.com/sela-nuk-e-leshuam-qeverine-na-debuan-prej-saj/60%Daily2017-12-27 22:53
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-nga-futbollisti-i-ndeshjes-milan-inter-nuk-eshte-heroi-cutrone/60%Daily2017-12-27 22:50
https://kosova-info.com/tahiri-premton-kushte-me-te-mira-per-te-burgosurit/60%Daily2017-12-27 22:44
https://kosova-info.com/ndikimi-i-thelle-rus-ne-evrope-permes-gjashte-menyrave-ekonomiko-politike/60%Daily2017-12-27 22:35
https://kosova-info.com/erdogan-e-quan-assadin-terrorist-thote-se-siria-ska-te-ardhme-me-te/60%Daily2017-12-27 22:31
https://kosova-info.com/arsyet-se-pse-nuk-duhet-ti-hiqni-frutat-nga-dieta-juaj/60%Daily2017-12-27 22:29
https://kosova-info.com/ky-eshte-kundershtari-i-frikshem-i-milanit-ne-gjysmefinalen-e-kupes-se-italise/60%Daily2017-12-27 22:29
https://kosova-info.com/llukmani-i-o-sa-mire-tregohet-i-madh-ja-cka-beri/60%Daily2017-12-27 22:29
https://kosova-info.com/milani-eliminon-interin-kualifikohet-ne-gjysmefinale-te-kupes-se-italise/60%Daily2017-12-27 22:21
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-ti-hani-per-te-jetuar-gjate/60%Daily2017-12-27 22:17
https://kosova-info.com/krasniqi-thaci-po-i-inkurajon-deputetet-per-te-votuar-kunder-gjykates-speciale/60%Daily2017-12-27 22:13
https://kosova-info.com/newcastle-man-city-notat-e-futbollisteve/60%Daily2017-12-27 22:13
https://kosova-info.com/milan-inter-me-ne-fund-vjen-goli-i-pare/60%Daily2017-12-27 22:05
https://kosova-info.com/ja-sa-here-ne-jave-eshte-e-keshillueshme-ti-lani-bebet-tuaja/60%Daily2017-12-27 22:01
https://kosova-info.com/mbi-tre-milione-persona-aplikojne-per-te-marre-dosjet-e-stasit/60%Daily2017-12-27 22:01
https://kosova-info.com/skivi-fillon-xhirimet-e-klipit-te-ri/60%Daily2017-12-27 22:00
https://kosova-info.com/shala-kjo-qeveri-nuk-do-te-mund-te-qeverise-gjate/60%Daily2017-12-27 21:49
https://kosova-info.com/milan-inter-mbyllet-90-minuteshi/60%Daily2017-12-27 21:46
https://kosova-info.com/upss-kylie-jenner-kapet-mat-me-barkun-e-fryre-ja-si-duket-ajo/60%Daily2017-12-27 21:38
https://kosova-info.com/perbindeshi-man-city-fiton-perseri/60%Daily2017-12-27 21:36
https://kosova-info.com/daciq-nuk-deshiron-qe-serbia-ti-kete-miq-shba-te-britanine-e-madhe-dhe-francen/60%Daily2017-12-27 21:32
https://kosova-info.com/a-duhet-te-hani-menjehere-pas-ushtrimeve/60%Daily2017-12-27 21:18
https://kosova-info.com/dardanet-me-organizim-te-jashtezakonshem/60%Daily2017-12-27 21:10
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-kerkon-lirimin-e-albin-kurtit-drejtesia-te-merret-me-kriminelet-e-vertete/60%Daily2017-12-27 21:05
https://kosova-info.com/mihrija-me-robedeshambrin-para-pemes-se-vitit-te-ri-me-seksi-se-kurre/60%Daily2017-12-27 21:01
https://kosova-info.com/perdorni-sa-me-pak-telefonin-mund-te-prekeni-nga-semundje-te-rrezikshme/60%Daily2017-12-27 20:59
https://kosova-info.com/goli-interesant-i-derbit-milan-inter-qe-u-anulua/60%Daily2017-12-27 20:45
https://kosova-info.com/kujtim-shala-nuk-mund-te-shfuqizohet-asgje/60%Daily2017-12-27 20:42
https://kosova-info.com/akuza-e-forte-e-redon-makashit-fituesi-i-festivalit-dihej-te-pakten-ta-mbanin-te-fshehte/60%Daily2017-12-27 20:41
https://kosova-info.com/pacolli-ne-vend-te-kampusit-universitar-mund-te-ndertohet-nje-xhami-supermoderne/60%Daily2017-12-27 20:30
https://kosova-info.com/asnje-peticion-nuk-u-mor-parasysh-sikur-ai-per-shfuqizimin-e-speciales/60%Daily2017-12-27 20:27
https://kosova-info.com/i-lansoi-nente-kenge-gjate-2017-es-kjo-eshte-pyetja-e-2tonit/60%Daily2017-12-27 20:21
https://kosova-info.com/newcastle-man-city-goli-i-pare/60%Daily2017-12-27 20:20
https://kosova-info.com/hahn-disa-vende-te-ballkanit-mund-te-anetaresohen-ne-be-me-2025/60%Daily2017-12-27 20:08
https://kosova-info.com/van-dijk-e-ka-nje-mesazh-te-madh-per-tifozet-e-liverpoolit/60%Daily2017-12-27 20:06
https://kosova-info.com/u-pajtua-me-albert-krasniqin-noizy-i-shan-babastars-at-ne-mes-te-prishtines/60%Daily2017-12-27 20:01
https://kosova-info.com/edhe-ndermarrjet-publike-pjese-e-pazareve-politike-ne-prishtine/60%Daily2017-12-27 19:58
https://kosova-info.com/si-ti-pastroni-mushkerite-kur-ta-lini-duhanin/60%Daily2017-12-27 19:57
https://kosova-info.com/selmanaj-i-jep-mbeshtetje-haradinajt-thote-se-heronjte-mbeten-ata-qe-ishin-ne-nisje/60%Daily2017-12-27 19:50
https://kosova-info.com/media-gjermane-shkaku-i-demarkacionit-kroacia-e-sllovenia-po-shkojne-drejt-nje-konflikti-te-armatosur/60%Daily2017-12-27 19:46
https://kosova-info.com/eksperti-vdekja-e-hajrizit-do-ndodhte-edhe-sikur-te-mos-digjej/60%Daily2017-12-27 19:39
https://kosova-info.com/mc-kresha-dhe-lyrical-son-e-ironizojne-muziken-tallava-ja-cka-kane-bere-ne-nje-klub-nate/60%Daily2017-12-27 19:39
https://kosova-info.com/familja-idrizi-nga-peja-jeton-ne-nje-dhome-rrezikohet-nga-shembja-e-saj-video/60%Daily2017-12-27 19:37
https://kosova-info.com/simptomat-qe-nuk-duhet-injoruar-te-femijet/60%Daily2017-12-27 19:30
https://kosova-info.com/bernabiq-serbia-e-hapur-per-dialog-edhe-ne-vitin-2018/60%Daily2017-12-27 19:25
https://kosova-info.com/dikur-e-la-ne-gjysme-por-seldi-e-vazhdon-perseri/60%Daily2017-12-27 19:18
https://kosova-info.com/qkuk-huazon-monitoret-video/60%Daily2017-12-27 19:17
https://kosova-info.com/haradinaj-do-ti-marrim-vizat-por-edhe-kullen-dhe-cakorrin/60%Daily2017-12-27 19:10
https://kosova-info.com/permes-puthjes-barten-80-milione-baktere/60%Daily2017-12-27 19:10
https://kosova-info.com/reagim-i-papritur-nga-donnarumma-para-derbit-me-interin/60%Daily2017-12-27 19:08
https://kosova-info.com/khamenei-shba-do-te-deshtoje-nese-ashperson-qasjen-ndaj-iranit-2/60%Daily2017-12-27 19:08
https://kosova-info.com/kanadaja-perfshihet-nga-nje-vale-e-te-ftohtit-ekstrem/60%Daily2017-12-27 19:04
https://kosova-info.com/khamenei-shba-do-te-deshtoje-nese-ashperson-qasjen-ndaj-iranit/60%Daily2017-12-27 19:01
https://kosova-info.com/ti-e-din-publikohet-nga-dafina-zeqiri/60%Daily2017-12-27 18:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-newcastle-man-city/60%Daily2017-12-27 18:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-inter/60%Daily2017-12-27 18:48
https://kosova-info.com/ky-eshte-mashkulli-qe-majlinda-po-e-quan-gjithcka-e-imja/60%Daily2017-12-27 18:44
https://kosova-info.com/arrest-shtepiak-te-dyshuarit-per-terrorizem/60%Daily2017-12-27 18:39
https://kosova-info.com/haradinaj-mos-gjuani-me-arme-gjate-nderrimit-te-moteve/60%Daily2017-12-27 18:35
https://kosova-info.com/guardiola-e-merr-nje-lajm-katastrofal-para-ndeshjes-ndaj-newcastle/60%Daily2017-12-27 18:25
https://kosova-info.com/kadri-veseli-shetit-me-familje-neper-sheshet-e-prishtines-foto/60%Daily2017-12-27 18:22
https://kosova-info.com/zeka-thaci-haxhiu-dhe-tre-politikane-pergatiten-skenarin-per-shfuqizimin-e-speciales/60%Daily2017-12-27 18:16
https://kosova-info.com/haradinaj-ramushi-nuk-ja-rriti-rrogen-ramushit-po-postit-te-kryeministrit/60%Daily2017-12-27 18:03
https://kosova-info.com/lajmi-i-karrieres-strakosha-le-lazion-per-klubin-e-njohur/60%Daily2017-12-27 18:03
https://kosova-info.com/zyrtare-super-transferim-nga-liverpool/60%Daily2017-12-27 18:00
https://kosova-info.com/milani-trondite-gattuson-para-derbit-me-interin/60%Daily2017-12-27 17:54
https://kosova-info.com/lekaj-pas-dy-viteve-perfundon-autostrada-qe-lidh-pejen-me-prishtinen/60%Daily2017-12-27 17:53
https://kosova-info.com/demi-e-quan-te-kunderligjshem-memorandumin-e-ministrave-te-nisma-s/60%Daily2017-12-27 17:44
https://kosova-info.com/miliarderet-behen-edhe-1-trilion-dollare-me-te-pasur-ne-2017/60%Daily2017-12-27 17:41
https://kosova-info.com/haradinaj-kam-qene-nder-ushtaret-me-te-zot-nuk-i-frikesohem-speciales/60%Daily2017-12-27 17:37
https://kosova-info.com/cila-eshte-mosha-e-duhur-kur-duhet-te-filloni-te-pini-kafe/60%Daily2017-12-27 17:35
https://kosova-info.com/ky-futbollist-ka-thyer-nje-rekord-te-pabesueshem/60%Daily2017-12-27 17:30
https://kosova-info.com/pak-grim-pa-operacione-plastike-dhe-e-bukur-kjo-eshte-dhurata-ahmetaj/60%Daily2017-12-27 17:28
https://kosova-info.com/gruaja-lirohet-pas-22-vitesh-per-krimin-qe-se-ka-bere/60%Daily2017-12-27 17:26
https://kosova-info.com/galaxy-s9-e-mban-portin-e-audios-per-kufje/60%Daily2017-12-27 17:18
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-per-shfuqizimin-e-speciales-nuk-prishen-lehte-raportet-me-nderkombetaret/60%Daily2017-12-27 17:08
https://kosova-info.com/lamtumire-tottenham-kane-te-gjiganti-evropian/60%Daily2017-12-27 17:02
https://kosova-info.com/maliqi-kosova-smund-ta-shfuqizoje-specialen-vendimi-eshte-marre-nga-nderkombetaret/60%Daily2017-12-27 17:02
https://kosova-info.com/sulm-ne-nje-qender-tregtare-ne-shen-petersburg-foto/60%Daily2017-12-27 17:01
https://kosova-info.com/franceska-jace-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-zaimina/60%Daily2017-12-27 16:58
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-riad-arabia-saudite-mbeshtet-me-70-milione-dollare-shendetesine-dhe-infrastrukturen-rrugore/60%Daily2017-12-27 16:50
https://kosova-info.com/rruga-e-re-e-mendafshit-e-kines-kalon-edhe-neper-kaukaz/60%Daily2017-12-27 16:37
https://kosova-info.com/izraeli-planifikon-krijimin-e-stacionit-te-trumpit/60%Daily2017-12-27 16:35
https://kosova-info.com/be-te-pranoje-shqiptaret-kushner-shqiperia-jo-e-fundit-ne-liste/60%Daily2017-12-27 16:33
https://kosova-info.com/martohet-adelina-tahiri/60%Daily2017-12-27 16:30
https://kosova-info.com/sindikata-e-shendetesise-kercenon-me-masa-radikale-nese-nuk-ngriten-pagat/60%Daily2017-12-27 16:30
https://kosova-info.com/e-ofenduan-tifozet-e-napolit-hysaj-befason-me-vendimin-e-fundit/60%Daily2017-12-27 16:40
https://kosova-info.com/reduktimet-e-rrymes-per-ditet-ne-vijim/60%Daily2017-12-27 16:21
https://kosova-info.com/pos-kenges-dafina-pas-kthimit-ne-kosove-nga-amerika-rregullon-dhembet/60%Daily2017-12-27 16:20
https://kosova-info.com/largohet-pas-golit-ne-el-clasico-vidal-kalon-ne-serie-a/60%Daily2017-12-27 16:19
https://kosova-info.com/kerkesa-per-iphone-x-do-te-jete-me-e-ulet/60%Daily2017-12-27 16:16
https://kosova-info.com/hoxhallaret-dhe-prifterinjte-e-klines-luajne-futboll/60%Daily2017-12-27 16:06
https://kosova-info.com/barcelona-coutinho-bombe-nga-spanja/60%Daily2017-12-27 16:05
https://kosova-info.com/komentohet-cmimi-i-larte-i-banesave-ne-kosove/60%Daily2017-12-27 16:01
https://kosova-info.com/plan-shteteror-per-kripto-valuten/60%Daily2017-12-27 16:01
https://kosova-info.com/dj-pmdj-dagz-bashkpunim-me-genc-prelvukaj/60%Daily2017-12-27 16:01
https://kosova-info.com/obama-ata-qe-vendosin-te-hyjne-ne-politike-duhet-te-jene-ne-paqe-me-vetveten/60%Daily2017-12-27 15:53
https://kosova-info.com/shqiperia-dhe-kosova-bashkepunim-per-botimet-rreth-arkivave/60%Daily2017-12-27 15:52
https://kosova-info.com/zyrtarizohet-kandidatura-e-albin-kurtit-per-kryetar-te-vetevendosjes/60%Daily2017-12-27 15:50
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-ne-afganistan/60%Daily2017-12-27 15:50
https://kosova-info.com/haradinaj-i-do-ministrat-aktive-edhe-me-31-dhjetor-keto-jane-detyrat-qe-i-ndau-per-ta/60%Daily2017-12-27 15:48
https://kosova-info.com/cfare-ka-te-vecante-dieta-gluten-free/60%Daily2017-12-27 15:42
https://kosova-info.com/1-milion-lutje-per-engjellushen/60%Daily2017-12-27 15:39
https://kosova-info.com/14-8-milione-euro-u-humben-nga-bllokimi-i-eskavatoreve-ne-hade-e-shipitulle/60%Daily2017-12-27 15:39
https://kosova-info.com/20-milione-euro-u-shpenzuan-per-marrjen-e-vizave-nga-qytetaret-e-kosoves/60%Daily2017-12-27 15:38
https://kosova-info.com/dafina-rikthehet-ne-kosove-sonte-publikon-kengen-e-re-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2017-12-27 15:19
https://kosova-info.com/iphone-dorezohet-ky-eshte-telefoni-me-i-kerkuar-ne-treg/60%Daily2017-12-27 15:15
https://kosova-info.com/wenger-tallet-keq-me-mourinhon/60%Daily2017-12-27 15:35
https://kosova-info.com/cmenduri-nga-zinedine-zidane/60%Daily2017-12-27 15:13
https://kosova-info.com/gazetaret-e-reutersit-mbeten-ne-paraburgim-ne-mianmar/60%Daily2017-12-27 15:02
https://kosova-info.com/gazetaret-e-reutersit-mbeten-ne-paraburgim-ne-mianmar-2/60%Daily2017-12-27 15:02
https://kosova-info.com/publikohen-statistikat-si-do-te-votonin-te-rinjte-nese-neser-do-te-mbaheshin-zgjedhjet/60%Daily2017-12-27 14:59
https://kosova-info.com/kryetari-xhafer-tahiri-emeron-drejtoret-komunal/60%Daily2017-12-27 14:58
https://kosova-info.com/5-vjecari-leviz-makinen-perplas-per-vdekje-gjyshen-e-tij/60%Daily2017-12-27 14:56
https://kosova-info.com/babygee-po-vjen-me-mos-u-nal-keto-jane-detajet/60%Daily2017-12-27 14:54
https://kosova-info.com/legjenda-e-milanit-shpallet-president-i-liberise/60%Daily2017-12-27 14:49
https://kosova-info.com/ahmeti-dhe-ambasadorja-e-turqise-peruruan-dy-anekse-te-cerdheve/60%Daily2017-12-27 14:48
https://kosova-info.com/noizy-vizite-kryeqytetit-e-bukura-prishtine/60%Daily2017-12-27 14:45
https://kosova-info.com/ministri-lekaj-nuk-do-tia-paguajm-63-milion-bechtel-enka/60%Daily2017-12-27 14:40
https://kosova-info.com/ymeri-vegla-e-kadri-veselit-kalludra-ua-vazhdoi-paraburgimin-deputeteve-tane/60%Daily2017-12-27 14:35
https://kosova-info.com/deficiti-tregtar-me-i-larte-per-13-7-per-qind-ne-muajin-nentor/60%Daily2017-12-27 14:34
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-denim-per-ish-kryetarin-e-kllokotit-mbrojtja-lirimin-e-tij/60%Daily2017-12-27 14:32
https://kosova-info.com/pjesetarit-te-stafit-civil-te-policise-i-konfiskohet-vetura/60%Daily2017-12-27 14:29
https://kosova-info.com/mbushje-e-telefonit-pa-tel-ne-nje-distance-prej-1-meter/60%Daily2017-12-27 14:22
https://kosova-info.com/beyonce-dhe-jay-z-paditen-nga-nje-kompani-amerikane/60%Daily2017-12-27 14:19
https://kosova-info.com/spanja-terheq-forcat-policore-shtese-nga-katalonja/60%Daily2017-12-27 14:19
https://kosova-info.com/spanja-terheq-forcat-policore-shtese-nga-katalonja/60%Daily2017-12-27 14:19
https://kosova-info.com/lista-e-seksit-per-vitin-2018-sa-prej-ketyre-veprimeve-te-cuditshme-ju-keni-zgjedhur-tashme/60%Daily2017-12-27 14:04
https://kosova-info.com/erdogan-assadi-eshte-terrorist/60%Daily2017-12-27 14:02
https://kosova-info.com/vidal-largohet-nga-barcelona-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2017-12-27 14:02
https://kosova-info.com/strootman-ne-krize-largohet-nga-roma/60%Daily2017-12-27 13:45
https://kosova-info.com/gjira-kajtazi-perqesh-adelina-tahirin/60%Daily2017-12-27 13:44
https://kosova-info.com/ne-kliniken-e-gjinekologjise-te-qkukse-dje-u-linden-27-foshnje/60%Daily2017-12-27 13:42
https://kosova-info.com/gjendet-e-djegur-ne-shtepi-89-vjecarja/60%Daily2017-12-27 13:34
https://kosova-info.com/okb-dergon-14-kamione-me-ndihma-humanitare-ne-idlib/60%Daily2017-12-27 13:33
https://kosova-info.com/haziri-rrezimin-e-speciales-e-ndalen-delawie-dhe-oconnell-jo-ldk-e-vetevendosje/60%Daily2017-12-27 13:27
https://kosova-info.com/ministri-izraelit-thirrje-per-denim-me-vdekje-per-te-burgosurin-palestinez/60%Daily2017-12-27 13:26
https://kosova-info.com/pozojne-se-bashku-femijet-e-michael-jackson/60%Daily2017-12-27 13:23
https://kosova-info.com/11-adoleshente-qe-premtojne-te-behen-yje/60%Daily2017-12-27 13:12
https://kosova-info.com/kqz-ja-certifikon-rezultatin-e-istogut-fitues-eshte-haki-rugova/60%Daily2017-12-27 13:11
https://kosova-info.com/dy-persona-te-lenduar-nga-prishja-e-ashensorit-ne-prishtine/60%Daily2017-12-27 13:06
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-rikthehet-nga-pushimi-ne-zvicer/60%Daily2017-12-27 12:59
https://kosova-info.com/prishtine-zenke-me-thike-ne-shkollen-abdyl-frasheri-nje-nxenese-e-lenduar/60%Daily2017-12-27 12:53
https://kosova-info.com/marina-britanike-ndjek-anije-lufte-ruse/60%Daily2017-12-27 12:52
https://kosova-info.com/mbappe-flet-per-ronaldon-neymarin-zidanen-dhe-benzeman/60%Daily2017-12-27 12:46
https://kosova-info.com/erdogan-turqia-dhe-tunizia-kane-pikepamje-te-ngjashme-per-kudsin/60%Daily2017-12-27 12:35
https://kosova-info.com/vucinic-kthehet-ne-futbollin-italian/60%Daily2017-12-27 12:34
https://kosova-info.com/ka-fshehur-mbi-1-kg-kokaine-ne-qesen-e-fsheses-elektrike/60%Daily2017-12-27 12:26
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-gattuson-milan-gjen-trajnerin-e-ri/60%Daily2017-12-27 12:22
https://kosova-info.com/ternava-librat-e-perkthyer-fetare-nga-organizata-te-ndryshme-ndikuan-ne-radikalizmin-e-te-rinjve/60%Daily2017-12-27 12:20
https://kosova-info.com/tri-ministrite-e-limajt-nenshkruajne-marreveshje-bashkepunimi/60%Daily2017-12-27 12:20
https://kosova-info.com/siri-nisin-evakuimet-e-rasteve-kritike-mjekesore-nga-guta-lindore/60%Daily2017-12-27 12:15
https://kosova-info.com/familja-maraj-nga-peja-sot-duhet-te-largohen-nga-shtepia-nuk-kane-ku-te-shkojne/60%Daily2017-12-27 12:08
https://kosova-info.com/mbappe-zbulon-planin-e-paris-saint-germain-kunder-real-madridit/60%Daily2017-12-27 12:02
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-riad-shprehet-i-zhgenjyer-me-mosnjohjen-nga-shume-shtete-arabe/60%Daily2017-12-27 11:55
https://kosova-info.com/publikohet-foto-big-mama-duke-i-puthur-dy-persona-me-locken-e-shpirtit/60%Daily2017-12-27 11:53
https://kosova-info.com/perseri-paralajmerim-per-bitcoin-cmimi-luhatet-fuqishem/60%Daily2017-12-27 11:52
https://kosova-info.com/formacioni-i-man-utd-me-300-milione-euro-perforcime/60%Daily2017-12-27 11:51
https://kosova-info.com/rusia-eshte-futur-ne-ballkan-amerikanet-te-shqetesuar/60%Daily2017-12-27 11:51
https://kosova-info.com/familja-maraj-ka-nevoje-per-ndihme-kane-djale-te-semure-rende-dhe-duhet-te-leshojne-shtepine/60%Daily2017-12-27 11:48
https://kosova-info.com/290-mije-eurot-per-familjet-e-grupit-te-kumanoves-sjane-ne-raportin-100-ditesh-te-haradinajt/60%Daily2017-12-27 11:48
https://kosova-info.com/vv-zgjatja-e-paraburgimit-per-kurtin-dhe-kadajn-vendim-i-ngritur-mbi-mashtrimin/60%Daily2017-12-27 11:45
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-burg-per-evazion-fiskal-jo-i-burgosur-prej-femijeve/60%Daily2017-12-27 11:36
https://kosova-info.com/beatrix-gati-tregon-pjesen-intime-ne-tentim-ti-zbuloi-kembet-seksi/60%Daily2017-12-27 11:26
https://kosova-info.com/gattuso-largon-perforcimin-e-ri-nga-milan/60%Daily2017-12-27 11:16
https://kosova-info.com/debate-te-forta-ne-turqi-per-dekretin-e-ri-te-emergjences-te-erdoganit/60%Daily2017-12-27 11:07
https://kosova-info.com/debate-te-forta-ne-turqi-per-dekretin-e-ri-te-emergjences-te-erdoganit/60%Daily2017-12-27 11:07
https://kosova-info.com/shefi-i-forcave-te-armatosura-te-shqiperise-jam-i-mrekulluar-me-progresin-e-fsk-se/60%Daily2017-12-27 11:06
https://kosova-info.com/inter-shperblen-candrevan/60%Daily2017-12-27 11:05
https://kosova-info.com/basha-nis-aksionin-opozitar-ja-ku-do-te-behet-takimi-i-pare/60%Daily2017-12-27 11:04
https://kosova-info.com/apeli-i-policise-per-festat-pini-alkol-por-mos-drejtoni-makinen/60%Daily2017-12-27 11:03
https://kosova-info.com/kurtit-e-kadaj-bujupit-u-vazhdohet-edhe-per-1-muaj-masa-e-paraburgimit/60%Daily2017-12-27 11:00
https://kosova-info.com/lukaku-ibrahimovic-problem-ne-man-utd/60%Daily2017-12-27 10:55
https://kosova-info.com/lladrovci-ne-turqi-binjakezon-drenasin-me-nje-komune-te-provinces-se-adanes/60%Daily2017-12-27 10:54
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-rusi-nje-i-vrare-dhe-persona-te-marre-peng-video/60%Daily2017-12-27 10:51
https://kosova-info.com/nenshruhet-marreveshja-mes-masht-mti-dhe-mmps/60%Daily2017-12-27 10:48
https://kosova-info.com/ndotje-enorme-e-ajrit-ne-shkup/60%Daily2017-12-27 10:44
https://kosova-info.com/wenger-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2017-12-27 10:43
https://kosova-info.com/elita-rudi-edhe-kunaten-e-ka-seksi/60%Daily2017-12-27 10:41
https://kosova-info.com/dy-produktet-qe-pastrojne-mushkerite-e-duhanpiresve-2/60%Daily2017-12-27 10:40
https://kosova-info.com/u-shtiren-si-refugjate-nga-kosova-dy-shqiptaret-qe-fituan-lejeqendrimin-ne-britani/60%Daily2017-12-27 10:37
https://kosova-info.com/zyrtare-milan-inter-lajm-i-keq-nga-donnarumma/60%Daily2017-12-27 10:30
https://kosova-info.com/pjaca-largohet-nga-juventus-huazohet-te-rivali-nga-serie-a/60%Daily2017-12-27 10:13
https://kosova-info.com/pse-euroja-eshte-me-e-mire-se-bitcoin/60%Daily2017-12-27 09:59
https://kosova-info.com/aktakuz-pr-shoferin-q-shkeli-pr-vdekje-puntorin-e-betchelenka/60%Daily2017-12-27 09:55
https://kosova-info.com/kievi-dhe-separatistet-pergatiten-per-kembim-te-te-burgosurve/60%Daily2017-12-27 09:54
https://kosova-info.com/daqic-rusia-nuk-do-te-lejoje-qe-kosova-te-behet-anetare-e-okb-se/60%Daily2017-12-27 09:52
https://kosova-info.com/a-do-te-lirohen-sot-albini-dhe-donika-flasin-avokatet/60%Daily2017-12-27 09:47
https://kosova-info.com/heroi-i-kenges-se-zagrebit-zef-kacinari-rrefen-se-si-e-vrau-shoferin-e-tramvajit/60%Daily2017-12-27 09:45
https://kosova-info.com/trajneri-i-barcelones-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin-2/60%Daily2017-12-27 09:43
https://kosova-info.com/pastrimi-i-detit-nga-plastika-britania-ndihmon-vendet-ne-zhvillim/60%Daily2017-12-27 09:39
https://kosova-info.com/reina-largohet-nga-napoli-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-27 09:38
https://kosova-info.com/percarje-ne-qeverine-e-zaevit/60%Daily2017-12-27 09:35
https://kosova-info.com/olsi-fiorentina-ishte-xheloze-me-shume-se-qe-duhet/60%Daily2017-12-27 09:34
https://kosova-info.com/lamtumire-coutinho-liverpool-gjen-perforcimin-e-ri/60%Daily2017-12-27 09:29
https://kosova-info.com/drenas-dy-persona-kanosin-me-arme-nga-vetura-dy-te-tjere/60%Daily2017-12-27 09:29
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-drenas/60%Daily2017-12-27 09:24
https://kosova-info.com/shitjet-e-iphone-x-i-shqetesojne-furnizuesit/60%Daily2017-12-27 09:19
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-ne-izrael-thirrje-departamentit-amerikan-te-shtetit/60%Daily2017-12-27 09:18
https://kosova-info.com/besart-berisha-behet-australian-2/60%Daily2017-12-27 09:11
https://kosova-info.com/besart-berisha-behet-australian/60%Daily2017-12-27 09:10
https://kosova-info.com/arber-vllahiu-behet-emocional-ne-urimin-e-ditelindjes-per-gruan-e-tij/60%Daily2017-12-27 09:01
https://kosova-info.com/chicago-rrethohet-nga-akulli-banoret-paralajmerohen-per-rrezikun-e-ngricave/60%Daily2017-12-27 08:57
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-vazhdon-provokimet-me-gjoks/60%Daily2017-12-27 08:51
https://kosova-info.com/southampton-cakton-cmimin-per-shitjen-e-van-dijk/60%Daily2017-12-27 08:50
https://kosova-info.com/lavrov-pajtueshmeri-dhe-dallim-me-tillersonin-per-korene-veriore/60%Daily2017-12-27 08:49
https://kosova-info.com/tre-futbollistet-qe-kane-luajtur-ne-cdo-ndeshje-te-barcelona/60%Daily2017-12-27 08:45
https://kosova-info.com/formacioni-i-katalonise-nese-ndahet-nga-spanja/60%Daily2017-12-27 08:36
https://kosova-info.com/aftesite-e-jashtezakonshme-te-hudhres/60%Daily2017-12-27 08:36
https://kosova-info.com/genta-shume-shpejt-me-kenge-te-re/60%Daily2017-12-27 08:32
https://kosova-info.com/argjentine-prokurori-qe-kundershtoi-ish-presidenten-eshte-vrare/60%Daily2017-12-27 08:30
https://kosova-info.com/rihanna-sot-humbi-nje-person-te-dashur-keto-jane-fjalet-prekese-te-saj/60%Daily2017-12-27 08:23
https://kosova-info.com/beqaj-do-ta-rrisim-ndikimin-e-ekonomise-digjitale/60%Daily2017-12-27 08:20
https://kosova-info.com/paulinho-zbulon-deshiren-e-tij-per-vitin-2018/60%Daily2017-12-27 08:18
https://kosova-info.com/pese-super-futbollistet-qe-mund-te-transferohen-te-barcelona/60%Daily2017-12-27 08:10
https://kosova-info.com/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-veri-te-mitrovices-dyshohet-per-vrasje/60%Daily2017-12-27 08:02
https://kosova-info.com/nje-sfide-jo-fort-e-lehte-kjo-per-vesa-lumen/60%Daily2017-12-27 08:00
https://kosova-info.com/mustafes-se-shpejti-i-skadon-mandati-ja-emrat-qe-mund-ta-drejtojne-telekomin-e-kosoves/60%Daily2017-12-27 07:50
https://kosova-info.com/seshte-si-mendonim-dalin-fotografi-te-pa-publikuara-nga-martesa-e-angela-martinit/60%Daily2017-12-27 07:41
https://kosova-info.com/temat-e-komplikuara-jashte-agjendes-se-haradinajt/60%Daily2017-12-27 07:25
https://kosova-info.com/duket-e-pabesueshme-por-noizy-ka-shkuar-ta-pres-ne-aeroport-dafina-zeqirin-ja-deshmia/60%Daily2017-12-27 07:15
https://kosova-info.com/opozita-kerkon-ambasadore-qe-e-fuqizojne-kosoven-jo-qe-e-demtojne/60%Daily2017-12-27 07:12
https://kosova-info.com/shefi-i-shtabit-te-pergjithshem-te-forcave-te-armatosura-te-republikes-se-shqiperise-viziton-fsk-ne/60%Daily2017-12-27 07:02
https://kosova-info.com/demokraci-plus-dhe-cohu-publikojne-shpenzimet-e-partive-per-zgjedhjet-e-11-qershorit/60%Daily2017-12-27 06:38
https://kosova-info.com/mbappe-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2017-12-27 06:33
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-turan-zgjedh-klubin-e-ri-2/60%Daily2017-12-27 06:27
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-pret-thirrjen-nga-barcelona/60%Daily2017-12-27 06:23
https://kosova-info.com/carvajal-nuk-dorezohet-ka-nje-mesazh-per-barcelonen/60%Daily2017-12-27 06:17
https://kosova-info.com/formacionet-e-derbit-milan-inter/60%Daily2017-12-27 06:12
https://kosova-info.com/balotazhi-presidencial-ne-liberi-sfida-e-fundit-e-weah/60%Daily2017-12-26 23:00
https://kosova-info.com/cfare-te-beni-nese-ju-grabisin-smartfonin/60%Daily2017-12-26 22:57
https://kosova-info.com/klubi-i-vala-superliges-shperndane-dhurata-per-femijet/60%Daily2017-12-26 22:54
https://kosova-info.com/mergimtaret-nuk-po-i-dergojne-femijet-me-ne-shkollat-shqipe/60%Daily2017-12-26 22:52
https://kosova-info.com/martohet-kengetari-kosovar-keshtu-e-uron-gold-ag/60%Daily2017-12-26 22:52
https://kosova-info.com/klinaku-thaci-na-ka-kercenuar-pse-ishim-kunder-gjykates-speciale/60%Daily2017-12-26 22:48
https://kosova-info.com/shba-e-shqetesuar-per-ndikimin-rus-ne-ballkan/60%Daily2017-12-26 22:47
https://kosova-info.com/turqia-superfuqia-e-katert-ne-evrope-ushtarakisht-dhe-ekonomikisht/60%Daily2017-12-26 22:44
https://kosova-info.com/selmanaj-ne-cdo-kohe-dhe-situate-do-te-votoj-per-zhberjen-e-speciales/60%Daily2017-12-26 22:41
https://kosova-info.com/nuk-ngjajne-por-per-feron-keto-dy-kengetare-jane-te-njejta/60%Daily2017-12-26 22:30
https://kosova-info.com/ja-pse-keni-wi-fi-te-ngadalshem-ne-shtepi/60%Daily2017-12-26 22:29
https://kosova-info.com/hazard-nuk-ka-dyshime-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2017-12-26 22:25
https://kosova-info.com/krasniqi-besoj-te-secili-anetar-i-pdk-se-qe-seshte-i-helmuar/60%Daily2017-12-26 22:23
https://kosova-info.com/vota-e-shqiperise-kunder-shba-se-ne-okb-nesho-ishte-influence-e-erdoganit/60%Daily2017-12-26 22:09
https://kosova-info.com/konkursi-diskriminues-i-kek-ut-per-vendet-e-lira-te-punes/60%Daily2017-12-26 22:08
https://kosova-info.com/rashica-transferohet-ne-bundeslige/60%Daily2017-12-26 22:04
https://kosova-info.com/whatsapp-ka-nje-lajm-te-keq-per-juve-nese-keni-keso-smartfone/60%Daily2017-12-26 22:02
https://kosova-info.com/egjipt-varen-ne-litare-15-militante/60%Daily2017-12-26 22:01
https://kosova-info.com/ermali-le-nam-tregon-se-si-duhet-qendruar-ne-aeroplan/60%Daily2017-12-26 22:00
https://kosova-info.com/lazio-ne-gjysmefinale-te-kupes-se-italise/60%Daily2017-12-26 21:53
https://kosova-info.com/konfirmohet-ideja-e-cmendur-klubi-nga-shqiperia-kerkon-memushajn/60%Daily2017-12-26 21:42
https://kosova-info.com/kete-ndryshim-te-fytyra-e-luanes-nuk-e-keni-pare/60%Daily2017-12-26 21:40
https://kosova-info.com/eskalon-debati-mushkolaj-sekretarit-te-ovl-uck-marre-duhet-me-te-ardhe/60%Daily2017-12-26 21:37
https://kosova-info.com/shba-ve-sanksionet-per-dy-organizatoret-koreane-te-testeve-berthamore/60%Daily2017-12-26 21:36
https://kosova-info.com/deda-deshton-shfuqizimi-i-speciales-thaci-te-jap-doreheqje-video/60%Daily2017-12-26 21:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-rreziku-qe-i-ekspozohen-grate-kur-urinojne-para-seksit/60%Daily2017-12-26 21:29
https://kosova-info.com/aksioni-i-kravatave-u-organizua-nga-ish-kandidati-per-asambleist-i-vv-se-foto/60%Daily2017-12-26 21:24
https://kosova-info.com/shqip-apo-anglisht-ja-si-do-kendoje-eugent-bushpepa-ne-eurovision-2018/60%Daily2017-12-26 21:22
https://kosova-info.com/gattuso-duhet-ti-bllokojme-keta-dy-futbolliste-te-interit/60%Daily2017-12-26 21:21
https://kosova-info.com/deputetet-duan-te-vendosin-per-presidentin-video/60%Daily2017-12-26 21:12
https://kosova-info.com/makina-del-nga-rruga-humb-jeten-26-vjecari/60%Daily2017-12-26 21:07
https://kosova-info.com/kryeministri-malazez-viziton-kosoven-ne-janar/60%Daily2017-12-26 21:07
https://kosova-info.com/lamtumire-juve-kjo-eshte-skuadra-e-re-e-dybalas/60%Daily2017-12-26 21:04
https://kosova-info.com/bebe-rexha-nderron-stilin-e-flokeve/60%Daily2017-12-26 21:02
https://kosova-info.com/zieni-bananen-mjaltin-dhe-ujin-prisni-tri-dite-magjia-e-mjekesise-natyrore/60%Daily2017-12-26 20:58
https://kosova-info.com/organizatori-i-protestes-me-kravata-eshte-anetar-i-vv-se/60%Daily2017-12-26 20:55
https://kosova-info.com/zedhenesi-i-fshf-se-tregon-sekretin-e-panuccit/60%Daily2017-12-26 20:50
https://kosova-info.com/basha-vendi-ne-krize-kushtetuese-kryeprokurorja-per-te-mbyllur-dosjet-e-krimit/60%Daily2017-12-26 20:43
https://kosova-info.com/kaq-shofere-e-zonja-eshte-zanfina-ja-si-e-parkon-veturen/60%Daily2017-12-26 20:42
https://kosova-info.com/dy-produktet-qe-pastrojne-mushkerite-e-duhanpiresve/60%Daily2017-12-26 20:38
https://kosova-info.com/adelina-shkelqen-ne-party-n-e-fundvitit/60%Daily2017-12-26 20:20
https://kosova-info.com/gjeneral-rama-fsk-ja-e-gatshme-per-ushtri-video/60%Daily2017-12-26 20:18
https://kosova-info.com/apple-shpjegon-shkaqet-e-ngadalesimit-te-telefonit-tuaj/60%Daily2017-12-26 20:17
https://kosova-info.com/vdes-aktivistja-e-vetevendosjes/60%Daily2017-12-26 20:14
https://kosova-info.com/spalletti-paralajmeron-milanin-para-derbit/60%Daily2017-12-26 20:09
https://kosova-info.com/vota-ne-okb-presidenca-na-njoftuan-me-sms-pas-votimit-2/60%Daily2017-12-26 20:06
https://kosova-info.com/olsi-i-bb9-ndarja-nga-fiorentina-erdhi-per-shkak-te-xhelozise-se-saj/60%Daily2017-12-26 20:05
https://kosova-info.com/deda-8-deputete-i-kane-terhequr-nenshkrimet-per-shfuqizimin-e-speciales/60%Daily2017-12-26 19:59
https://kosova-info.com/shqiperia-po-plaket-ulet-frikshem-lindshmeria/60%Daily2017-12-26 19:56
https://kosova-info.com/montella-nuk-kthehet-te-milani-shkon-ne-la-liga/60%Daily2017-12-26 19:52
https://kosova-info.com/britani-qeveria-humb-mijera-dosje-historike/60%Daily2017-12-26 19:49
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shprehja-e-perdorur-ne-kenget-e-capital-t-dhe-te-mc-kreshes-e-lyrical-son/60%Daily2017-12-26 19:43
https://kosova-info.com/si-te-humbisni-peshe-me-vetem-dy-perberes/60%Daily2017-12-26 19:41
https://kosova-info.com/19-nxenes-nga-skenderaj-shkollohen-ne-gjermani/60%Daily2017-12-26 19:39
https://kosova-info.com/kampionia-ukrainase-bojkoton-kampionatin-e-shahut-per-shkak-te-hixhabit/60%Daily2017-12-26 19:38
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-ndalon-perdorimin-e-mjeteve-piroteknike-ne-zonat-publike/60%Daily2017-12-26 19:35
https://kosova-info.com/liverpooli-tmerron-swansean/60%Daily2017-12-26 19:24
https://kosova-info.com/habite-fero-nuk-e-njeh-kete-kengetare-shqiptare/60%Daily2017-12-26 19:21
https://kosova-info.com/brexit-mund-te-jete-model-per-turqine-dhe-ukrainen/60%Daily2017-12-26 19:16
https://kosova-info.com/tillerson-e-lavrov-bisedojne-ne-telefon-per-korene-e-veriut/60%Daily2017-12-26 19:11
https://kosova-info.com/vota-ne-okb-presidenca-na-njoftuan-me-sms-pas-votimit/60%Daily2017-12-26 19:10
https://kosova-info.com/hani-keto-fruta-ti-mbani-mushkerite-te-reja/60%Daily2017-12-26 19:08
https://kosova-info.com/kamerieri-dhe-banakieri-deshmojne-per-vrasjen-ne-lokalin-agoni-ne-banulle-te-lipjanit/60%Daily2017-12-26 19:01
https://kosova-info.com/kresha-arrin-qellimin-behet-identik-si-adem-jashari/60%Daily2017-12-26 19:01
https://kosova-info.com/liverpool-swansea-goli-i-dyte/60%Daily2017-12-26 18:45
https://kosova-info.com/e-vrau-me-cekic-i-ati-kerkoi-ta-fejonte-dhe-te-ndanin-nusen-bashke/60%Daily2017-12-26 18:43
https://kosova-info.com/mourinho-me-deklarate-qesharake-pas-deshtimit-te-radhes/60%Daily2017-12-26 18:41
https://kosova-info.com/veseli-thumbon-haradinajn-ska-pushime-dimerore-me-te-mira-se-ne-bjeshket-e-kosoves/60%Daily2017-12-26 18:41
https://kosova-info.com/stresi-ndalohet-nga-policia/60%Daily2017-12-26 18:40
https://kosova-info.com/neser-u-perfundon-masa-e-paraburgimit-a-do-lirohen-albin-kurti-e-donika-kadaj/60%Daily2017-12-26 18:35
https://kosova-info.com/vere-ndimen-stermbushet-sheshi-zahir-pajaziti-aty-eshte-edhe-shpend-ahmeti-foto/60%Daily2017-12-26 18:23
https://kosova-info.com/arta-memedi-e-zjarrte-ne-klipin-e-ri/60%Daily2017-12-26 18:23
https://kosova-info.com/egjipti-var-15-militante-per-sulmet-ne-gadishullin-sinai/60%Daily2017-12-26 18:20
https://kosova-info.com/fushat-me-te-pazakonta-te-futbollit-ne-bote/60%Daily2017-12-26 18:18
https://kosova-info.com/paralajmerimi-nga-mediat-e-huaja-plazhet-shqiptare-po-i-shkaterron-erozioni/60%Daily2017-12-26 18:15
https://kosova-info.com/jetonte-ne-konvikt-zhduket-pa-gjurme-20-vjecarja/60%Daily2017-12-26 17:58
https://kosova-info.com/reperi-trim-jetullahu-elektrizon-skenen-ne-finale-bashke-me-alketen-e-valbonen/60%Daily2017-12-26 17:58
https://kosova-info.com/ke-qime-ne-vesh-urgjent-tek-mjeku/60%Daily2017-12-26 17:58
https://kosova-info.com/vota-kunder-shba-ne-okb-presidenca-ja-prova-qe-qeveria-nuk-u-konsultua/60%Daily2017-12-26 17:54
https://kosova-info.com/ilacet-te-cilat-patjeter-duhet-ti-mbani-ne-frigorifer-ne-te-kunderten-beni-gabim-te-rrezikshem/60%Daily2017-12-26 17:53
https://kosova-info.com/gazetari-enis-veliu-fiton-cmimin-per-guxim-qytetar/60%Daily2017-12-26 17:49
https://kosova-info.com/rihapet-lufta-ne-vv-ish-shoku-e-akuzon-rende-molliqajn-as-shik-u-ska-shpif-kaq-shume-per-albinin-sa-molliqaj/60%Daily2017-12-26 17:49
https://kosova-info.com/derisa-seldi-argetohet-me-mimozen-ja-me-ke-po-del-ish-e-fejuara-e-tij/60%Daily2017-12-26 17:48
https://kosova-info.com/gol-i-cmendur-nga-coutinho/60%Daily2017-12-26 17:48
https://kosova-info.com/vetura-godet-kembesorin-ne-kryeqytet/60%Daily2017-12-26 17:48
https://kosova-info.com/a-eshte-me-albinin-apo-me-dardanin-selimi-jep-pergjigjen-perfundimtare/60%Daily2017-12-26 17:46
https://kosova-info.com/selimi-thaci-dhe-haradinaj-mund-ta-nisin-shfuqizim-e-speciales-pa-nenshkrime/60%Daily2017-12-26 17:42
https://kosova-info.com/serbia-armatos-deri-ne-dhembe-njesite-speciale-dhe-xhandarmerine-foto/60%Daily2017-12-26 17:30
https://kosova-info.com/ofendimet-e-turpshme-ndaj-hysajt-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-12-26 17:29
https://kosova-info.com/babai-shperthen-ne-lot-ma-vrane-se-ma-vrane-djalin-po-pse-me-ia-djege-trupin/60%Daily2017-12-26 17:29
https://kosova-info.com/kater-te-arrestuar-ne-holande-nen-dyshimet-per-terrorizem/60%Daily2017-12-26 17:12
https://kosova-info.com/fansi-shkruan-ne-dore-me-shkronja-te-medha-emrin-e-marines/60%Daily2017-12-26 17:11
https://kosova-info.com/lingard-shpeton-unitedin-nga-turperimi/60%Daily2017-12-26 16:54
https://kosova-info.com/chelsea-nuk-gabon-ndaj-brightonit/60%Daily2017-12-26 16:51
https://kosova-info.com/dy-yjet-e-njohur-te-hollywood-it-paskan-kaluar-krishtlindjet-se-bashku/60%Daily2017-12-26 16:43
https://kosova-info.com/shtyhet-gjyqi-i-pucisteve-te-dyshuar-ne-mal-te-zi/60%Daily2017-12-26 16:38
https://kosova-info.com/kurti-edhe-zyrtarisht-kandidat-per-kryetar-te-vv-se-si-do-te-veproje-molliqaj-me-shoke/60%Daily2017-12-26 16:37
https://kosova-info.com/lingard-vjen-me-nje-huqje-te-pabesueshme/60%Daily2017-12-26 16:32
https://kosova-info.com/kosova-ne-mot-themelon-kompanine-ajrore/60%Daily2017-12-26 16:29
https://kosova-info.com/apple-tregon-cfare-te-beni-qe-ta-shpejtoni-celularin/60%Daily2017-12-26 16:25
https://kosova-info.com/lideret-demtuan-raportet-me-aleatet-e-kosoves/60%Daily2017-12-26 16:23
https://kosova-info.com/chelsea-brighton-vjen-edhe-goli-i-dyte/60%Daily2017-12-26 16:22
https://kosova-info.com/gold-ag-i-mirepritur-nga-katoliket-ne-stubell/60%Daily2017-12-26 16:17
https://kosova-info.com/man-utd-burnley-gol-fantastik/60%Daily2017-12-26 16:16
https://kosova-info.com/maqedonia-kritikoi-ndihmen-e-kosoves-dhene-familjareve-te-grupit-te-kumanoves/60%Daily2017-12-26 16:15
https://kosova-info.com/hodhi-babane-ne-liqen-pastaj-hengri-tre-sufllaqe/60%Daily2017-12-26 16:15
https://kosova-info.com/chelsea-brighton-goli-i-pare/60%Daily2017-12-26 16:14
https://kosova-info.com/oak-vjedhjet-qe-po-behen-ndaj-bizneseve-rrezik-per-investime-ne-kosove/60%Daily2017-12-26 16:13
https://kosova-info.com/ndezja-e-ekskavatoreve-ne-shipitulle-pasneser-kthehet-ne-prodhim-kosova-b/60%Daily2017-12-26 16:09
https://kosova-info.com/bahar-behet-ushtare-uniforma-i-shkon-shume/60%Daily2017-12-26 16:06
https://kosova-info.com/vendet-qe-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim/60%Daily2017-12-26 16:03
https://kosova-info.com/ju-dridhet-kapaku-i-syrit-ja-kur-eshte-e-rrezikshme/60%Daily2017-12-26 15:58
https://kosova-info.com/shikoni-het-trikun-spektakolar-te-kane/60%Daily2017-12-26 15:57
https://kosova-info.com/gylen-i-ka-bindur-pasuesit-e-tij-se-profeti-muhamed-i-ndjek-dhe-i-mbeshtet-ata/60%Daily2017-12-26 15:55
https://kosova-info.com/man-utd-burnley-gol-i-cmendur/60%Daily2017-12-26 15:41
https://kosova-info.com/revival-i-eminem-debuton-ne-vendin-e-pare-ne-billboard-200/60%Daily2017-12-26 15:23
https://kosova-info.com/oda-e-afarizmit-shpreh-shqetesimin-per-vjedhjet-ndaj-pronareve-te-lokaleve/60%Daily2017-12-26 15:19
https://kosova-info.com/u-hodhen-poshte-gati-gjysma-e-kallezimeve-kunder-korrupsionit/60%Daily2017-12-26 15:17
https://kosova-info.com/keto-jane-vitaminat-dhe-ushqimet-qe-ndalojne-renien-e-flokeve/60%Daily2017-12-26 15:16
https://kosova-info.com/burnley-man-utd-gol-befasues/60%Daily2017-12-26 15:16
https://kosova-info.com/kerkohet-heqja-e-mandatit-per-dy-deputete-ne-kqz/60%Daily2017-12-26 15:12
https://kosova-info.com/gjykata-e-apelit-i-rikthen-pasaporten-ish-ministrit-tahirit/60%Daily2017-12-26 15:11
https://kosova-info.com/haradinaj-prodhimi-i-brendshem-i-energjise-arritje-e-madhe-per-kosoven/60%Daily2017-12-26 15:11
https://kosova-info.com/aksident-ne-viti-vetura-bie-ne-lum-foto/60%Daily2017-12-26 15:11
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-dhe-dafina-zeqiri-pas-nje-kohe-serish-bashke/60%Daily2017-12-26 15:07
https://kosova-info.com/egjipt-ekzekutohen-15-militante-per-sulme-te-vitit-2013/60%Daily2017-12-26 15:07
https://kosova-info.com/ivanovi-perballe-deputeteve-shqiptare-ligji-per-gjuhen-shqipe-cenon-karakterin-unitar-te-shtetit/60%Daily2017-12-26 15:01
https://kosova-info.com/opozita-dhe-rebelet-siriane-refuzojne-bisedimet-e-propozuara-nga-rusia/60%Daily2017-12-26 15:00
https://kosova-info.com/7-vellezrit-befasuan-motren-ne-dasmen-e-saj-video/60%Daily2017-12-26 14:49
https://kosova-info.com/mkrs-ja-ndan-30-mije-euro-per-pergatitjen-e-xhudistes-majlinda-kelmendi-per-lo2020/60%Daily2017-12-26 14:49
https://kosova-info.com/kylie-jenner-zhgenjen-fansat-per-krishtlindje/60%Daily2017-12-26 14:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-burnley-2/60%Daily2017-12-26 14:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-brighton/60%Daily2017-12-26 14:35
https://kosova-info.com/nga-sulmi-i-dyshuar-ajror-amerikan-eshte-vrare-nje-militant/60%Daily2017-12-26 14:29
https://kosova-info.com/tottenham-southampton-mbyllet-me-7-gola/60%Daily2017-12-26 14:20
https://kosova-info.com/vitet-kalojne-por-stili-perseritet-rita-ora-vishet-si-gili/60%Daily2017-12-26 14:02
https://kosova-info.com/ministri-lekaj-u-takua-me-drejtorin-e-pergjithshem-te-aviacionit-civil-te-kosoves-driton-gjonbalaj/60%Daily2017-12-26 13:58
https://kosova-info.com/tahiri-apelon-ndalimin-gjykata-e-ndaloi-te-udhetonte-jashte-shqiperise/60%Daily2017-12-26 13:57
https://kosova-info.com/nenshtetesine-shqiptare-per-janullatos-ia-kerkoi-kotzias-bushatit-ne-krete/60%Daily2017-12-26 13:54
https://kosova-info.com/gjiko-lumi-b-e-ledri-vula-arrijne-mbi-1-milion-per-dy-dite-me-shtrejt/60%Daily2017-12-26 13:50
https://kosova-info.com/presidenti-i-atletico-madridit-zbulon-vendimin-nga-simeone/60%Daily2017-12-26 13:50
https://kosova-info.com/vendosja-e-nje-pike-mjalti-para-gjumit-ne-kethize-mund-te-sheroje-deri-ne-35-semundje/60%Daily2017-12-26 13:49
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-kerkon-konsensus-per-demarkacionin/60%Daily2017-12-26 13:47
https://kosova-info.com/hidroavioni-me-i-madh-i-botes/60%Daily2017-12-26 13:42
https://kosova-info.com/dyshimet-per-falsifikim-te-hartave-shtyjne-procedimin-e-demarkacionit-ne-kuvend/60%Daily2017-12-26 13:36
https://kosova-info.com/reali-ka-30-dite-kohe-per-merkaton-dhe-50-per-te-shpetuar-sezonin/60%Daily2017-12-26 13:35
https://kosova-info.com/ymeri-kerkon-qe-komisioni-te-rekomandoje-mos-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2017-12-26 13:28
https://kosova-info.com/kek-u-ndez-ekskavatoret-ne-shipitulle-qeveria-thote-se-sdo-kete-krize-energjetike-video/60%Daily2017-12-26 13:27
https://kosova-info.com/alketa-vejsiu-dhe-ermal-mamaqi-i-nxjerrin-te-palarat-njeri-tjetrit/60%Daily2017-12-26 13:20
https://kosova-info.com/vishaj-i-aak-se-paraqet-fakte-se-aksionin-me-kravata-e-organizoi-vetevendosje-foto/60%Daily2017-12-26 13:18
https://kosova-info.com/mitropoliti-amfilohije-me-pamflet-per-te-mbrojtur-me-lufte-kosoven-akuzon-vuciqin-per-tradhti/60%Daily2017-12-26 13:14
https://kosova-info.com/prapaskenat-e-xhirimeve-te-klipit-si-dikur-nga-shkurta-dhe-flori/60%Daily2017-12-26 13:06
https://kosova-info.com/gattuso-befason-me-deklaraten-para-derbit-me-interin/60%Daily2017-12-26 13:00
https://kosova-info.com/besa-kokedhima-vjen-joshese-ne-setin-festiv/60%Daily2017-12-26 12:57
https://kosova-info.com/zhduket-kryeministri-rama-lsi-kerkon-aktivizimin-e-presidentit-per-ta-gjetur/60%Daily2017-12-26 12:48
https://kosova-info.com/ku-eshte-kryeministri-haradinaj-pse-nuk-mori-pjese-ne-komision/60%Daily2017-12-26 12:47
https://kosova-info.com/reina-tradhton-napolin-zgjedh-rivalin-nga-serie-a/60%Daily2017-12-26 12:42
https://kosova-info.com/aktorja-lena-kryeziu-behet-nene-per-here-te-pare/60%Daily2017-12-26 12:37
https://kosova-info.com/hasi-i-premton-perkrahje-kf-vellaznimit/60%Daily2017-12-26 12:35
https://kosova-info.com/krishtlindjet-ne-gjermani-motor-per-tregtine-me-pakice/60%Daily2017-12-26 12:31
https://kosova-info.com/vjen-oferta-e-pare-per-dybalan-nuk-do-ta-besoni-cmimin-e-saj/60%Daily2017-12-26 12:30
https://kosova-info.com/be-rasti-navalny-ka-hedhur-dyshime-ne-pluralizmin-politik-ne-rusi/60%Daily2017-12-26 12:28
https://kosova-info.com/matoshi-sulmon-mediat-per-vajzen-13-vjecare-qe-i-shkroi-leter-ramush-haradianjt/60%Daily2017-12-26 12:25
https://kosova-info.com/be-rasti-navalny-ka-hedhur-dyshime-ne-pluralizmin-politik-ne-rusi-2/60%Daily2017-12-26 12:23
https://kosova-info.com/si-dikur-nga-shkurta-dhe-flori-shenon-suksesin-e-pare/60%Daily2017-12-26 12:20
https://kosova-info.com/halil-matoshi-del-ne-vend-te-shefit-e-merr-nje-kravate-me-mickymaus-video/60%Daily2017-12-26 12:16
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-kur-ne-rezervuar-te-makines-derdhni-coca-cola-video/60%Daily2017-12-26 12:15
https://kosova-info.com/shpallet-sportisti-me-i-mire-ne-evrope-per-vitin-2017/60%Daily2017-12-26 12:14
https://kosova-info.com/kryetari-majtist-i-prishtines-me-krahun-e-djathte-prej-ari-foto/60%Daily2017-12-26 12:11
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-drenas-treni-godet-veturen/60%Daily2017-12-26 12:10
https://kosova-info.com/lluka-sot-fillon-shpronesimi-ne-shipitulle-do-ta-evitojme-rritjen-e-cmimit-te-rrymes/60%Daily2017-12-26 12:07
https://kosova-info.com/aeroporti-i-prishtines-me-numer-rekord-te-udhetareve/60%Daily2017-12-26 12:04
https://kosova-info.com/fero-zgjedh-mes-mozzik-dhe-getinjos/60%Daily2017-12-26 12:00
https://kosova-info.com/milan-inter-takim-me-rendesi-speciale-ne-san-siro/60%Daily2017-12-26 11:54
https://kosova-info.com/rusia-krijon-prani-te-perhershme-ne-bazat-ne-siri/60%Daily2017-12-26 11:53
https://kosova-info.com/41-vite-pa-bere-gjume-cuditen-mjeket-me-shendetin-e-fermerit-foto/60%Daily2017-12-26 11:52
https://kosova-info.com/derguti-kritikon-haradinajn-per-mos-prezence-ne-shqyrtimin-e-raportit-per-demarkacionin/60%Daily2017-12-26 11:51
https://kosova-info.com/disa-cent-selam-prej-minatoreve-per-kryeministrin/60%Daily2017-12-26 11:48
https://kosova-info.com/pakistani-dhe-afganistani-i-therrasin-talibanet-ne-bisedime/60%Daily2017-12-26 11:43
https://kosova-info.com/kylie-jenner-pozon-per-love-magazine-fsheh-barkun/60%Daily2017-12-26 11:42
https://kosova-info.com/perseritet-apeli-i-shefqet-krasniqit-mos-e-festoni-vitin-e-ri/60%Daily2017-12-26 11:41
https://kosova-info.com/france-football-shpall-futbollistin-me-te-mire-francez-per-vitin-2017/60%Daily2017-12-26 11:35
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-courtois-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-26 11:30
https://kosova-info.com/200-kravatat-gati-per-kryeministrin-haradinaj/60%Daily2017-12-26 11:26
https://kosova-info.com/isufi-ne-aksidentin-e-vitit-81-ne-cakorr-asnje-institucion-i-malit-te-zi-nuk-ishte-perfshire-ne-hetime/60%Daily2017-12-26 11:24
https://kosova-info.com/rita-ora-me-fustan-si-te-gilit/60%Daily2017-12-26 11:23
https://kosova-info.com/gruda-eshte-dashur-te-nderpriten-bisedimet-me-malin-e-zi-per-demarkacionin/60%Daily2017-12-26 11:22
https://kosova-info.com/bushati-ne-shtepine-e-florenc-beqiraj-cfare-i-premtoi-familjes-se-23-vjecarit-te-vdekur-ne-france/60%Daily2017-12-26 11:18
https://kosova-info.com/36-milione-euro-per-festat-e-fundvitit-dokument/60%Daily2017-12-26 11:15
https://kosova-info.com/veprimi-i-djemve-qe-po-mahnite-te-gjithe-kursyen-para-10-vite-per-ti-dhuruar-nenes-se-tyre-ate-qe-gjithmone-e-kishte-enderruar/60%Daily2017-12-26 11:13
https://kosova-info.com/torino-cakton-cmimin-per-shitjen-e-belottit/60%Daily2017-12-26 11:05
https://kosova-info.com/kjo-ishte-atmosfera-ne-koncertin-e-fundit-te-nrg-band/60%Daily2017-12-26 11:01
https://kosova-info.com/problem-i-ri-per-conten-fajtor-chelsea/60%Daily2017-12-26 10:52
https://kosova-info.com/plani-bullgar-per-be/60%Daily2017-12-26 10:49
https://kosova-info.com/me-cfare-ta-mbushim-gjelin-e-detit-recete-perfekte-qe-pergatitet-per-10-minuta/60%Daily2017-12-26 10:46
https://kosova-info.com/keshtu-u-festua-ne-familjen-e-dua-lipes-mbreme/60%Daily2017-12-26 10:41
https://kosova-info.com/inter-shokon-tifozet-me-vendimin-per-joao-mario/60%Daily2017-12-26 10:38
https://kosova-info.com/bulliqi-territori-i-kontestuar-deri-ne-vitin-2009-ka-qene-i-menaxhuar-nga-kosova/60%Daily2017-12-26 10:31
https://kosova-info.com/serbia-injoron-okb-ne-ekstradon-aktivistin-kurd-ne-turqi/60%Daily2017-12-26 10:24
https://kosova-info.com/e-perserit-bulliqi-komisioni-i-kaluar-percaktoi-vije-te-re-kufitare-me-malin-e-zi/60%Daily2017-12-26 10:23
https://kosova-info.com/bertina-i-bie-pishman-per-pjesemarrjen-ne-big-brother-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2017-12-26 10:20
https://kosova-info.com/juventus-humb-allegrin-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri/60%Daily2017-12-26 10:18
https://kosova-info.com/edhe-grate-i-bejne-burrat-per-spital/60%Daily2017-12-26 10:10
https://kosova-info.com/kine-8-vjet-burg-per-aktivistin-e-quajtur-kasapi-vulgar/60%Daily2017-12-26 10:07
https://kosova-info.com/nuk-kemi-informacion-per-shkelje-te-drejtave-apo-dhune-te-ushtruar/60%Daily2017-12-26 10:06
https://kosova-info.com/ministria-ndan-800-mije-euro-per-gjimnazin-qe-nisi-para-kater-vjeteve/60%Daily2017-12-26 10:04
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-emeron-zyrtarisht-keta-pese-drejtore-mungon-perkrahesi-i-albinit/60%Daily2017-12-26 10:02
https://kosova-info.com/trimi-dhe-xhensila-triumfojne-ne-dance-with-me/60%Daily2017-12-26 10:01
https://kosova-info.com/pese-mije-femije-per-nje-mushkeri-video/60%Daily2017-12-26 10:00
https://kosova-info.com/ndahen-mjetet-per-furnizim-me-uje-te-pijes-per-orllan-dhe-rrethine/60%Daily2017-12-26 09:57
https://kosova-info.com/prosinecki-messi-ronaldo-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-bote-2/60%Daily2017-12-26 09:50
https://kosova-info.com/prosinecki-messi-ronaldo-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2017-12-26 09:49
https://kosova-info.com/eshte-ftohte-greta-koci-zhvishet-ne-pishine/60%Daily2017-12-26 09:41
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-milan-shkarkon-gattuson/60%Daily2017-12-26 09:33
https://kosova-info.com/vuciq-dialogu-ne-bruksel-vazhdon-ashtu-sic-thote-serbia/60%Daily2017-12-26 09:26
https://kosova-info.com/peru-proteste-masive-kunder-amnistise-per-ish-presidentin/60%Daily2017-12-26 09:23
https://kosova-info.com/digjet-nje-lokal-i-nje-shtetasi-te-huaj-ne-prizren/60%Daily2017-12-26 09:23
https://kosova-info.com/jlo-sjell-imazhet-me-te-embla-per-festa/60%Daily2017-12-26 09:20
https://kosova-info.com/rrah-bashkeshorten-e-tij-arrestohet-nga-policia/60%Daily2017-12-26 09:19
https://kosova-info.com/pastore-befason-tifozet-me-vendimin-e-tij-te-psg/60%Daily2017-12-26 09:07
https://kosova-info.com/moske-nente-vete-ende-ne-spital-pas-perplasjes-se-autobusit/60%Daily2017-12-26 09:04
https://kosova-info.com/argjentina-ramosaj-mahnit-me-kete-paraqitje/60%Daily2017-12-26 09:01
https://kosova-info.com/ankohej-per-skuqje-dhe-kruarje-te-syve-mjeket-i-gjejne-100-morra-ne-qerpike-pranon-se-per-pese-vite-nuk-e-kishte-lare-jastekun/60%Daily2017-12-26 09:00
https://kosova-info.com/gjoba-per-perdoruesit-e-produkteve-piroteknike-ne-vende-publike-ne-prishtine-ja-kur-fillon-perdorimi-i-tyre/60%Daily2017-12-26 08:59
https://kosova-info.com/draxler-largohet-nga-psg-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2017-12-26 08:58
https://kosova-info.com/vajza-13-vjecare-e-veteranit-nga-mitrovica-i-shkruan-leter-kryeministrit-haradinaj/60%Daily2017-12-26 08:51
https://kosova-info.com/lamtumire-robinho/60%Daily2017-12-26 08:47
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-fellaini-ne-serie-a/60%Daily2017-12-26 08:41
https://kosova-info.com/stresi-zot-ma-lehteso-dhimbjen/60%Daily2017-12-26 08:40
https://kosova-info.com/nje-enderr-e-bukur-gjermano-ceke/60%Daily2017-12-26 08:35
https://kosova-info.com/1-9-milione-pasagjer-ne-kete-vit-ne-aeroportin-e-prishtines/60%Daily2017-12-26 08:30
https://kosova-info.com/cmendet-nicki-minaj-del-topless-ne-klipin-e-ri/60%Daily2017-12-26 08:21
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-real-madridin-pas-humbjes-nga-barcelona/60%Daily2017-12-26 08:16
https://kosova-info.com/milan-humb-bonuccin-pas-tij-edhe-nje-yll-i-madh-largohet-nga-san-siro/60%Daily2017-12-26 08:11
https://kosova-info.com/shpejtesia-e-internetit-ne-vendet-ne-zhvillim-kryeson-rumania-shqiperia-e-fundit/60%Daily2017-12-26 08:08
https://kosova-info.com/fanella-e-re-e-barcelones-per-sezonin-2018-19/60%Daily2017-12-26 08:06
https://kosova-info.com/omeleta-spanjolle-e-persosur-per-mengjes/60%Daily2017-12-26 08:03
https://kosova-info.com/mihrija-habit-me-ate-qe-thote-pe-naimin/60%Daily2017-12-26 08:01
https://kosova-info.com/moti-gjate-diteve-te-ardhshme-2/60%Daily2017-12-26 07:43
https://kosova-info.com/deshira-e-era-istrefit-per-krishtlindje/60%Daily2017-12-26 07:41
https://kosova-info.com/pas-drejtesise-edhe-vetingu-i-punonjesve-te-administrates-brenda-vitit-2018/60%Daily2017-12-26 07:39
https://kosova-info.com/siri-forcat-e-sigurise-i-rimarrin-territoret-nga-kryengritesit/60%Daily2017-12-26 07:37
https://kosova-info.com/afganistan-nga-sulmet-e-ndara-jane-vrare-police-dhe-civile/60%Daily2017-12-26 07:24
https://kosova-info.com/xhanem-arrin-5-milione-keshtu-falenderon-butrinti/60%Daily2017-12-26 07:21
https://kosova-info.com/grupi-per-ballkan-haradinaj-ra-ne-kurthin-e-premtimeve-te-fushates/60%Daily2017-12-26 07:20
https://kosova-info.com/insistojne-ne-shfuqizimin-e-speciales/60%Daily2017-12-26 07:05
https://kosova-info.com/fjolla-morina-provokon-e-ulur-ne-dritare-ja-si-eshte-veshur/60%Daily2017-12-26 07:01
https://kosova-info.com/250-euro-denim-per-burrin-qe-rrahu-gruan-me-shuplaka/60%Daily2017-12-26 06:55
https://kosova-info.com/marina-britanike-e-ka-percjellur-nje-luftanije-ruse/60%Daily2017-12-26 06:51
https://kosova-info.com/gjysma-e-fuqise-punetore-eshte-me-8-vjecare-nder-me-te-paarsimuarat-ne-evrope/60%Daily2017-12-26 06:46
https://kosova-info.com/komisioni-serish-shqyrton-projektligjin-per-demarkacionin/60%Daily2017-12-26 06:39
https://kosova-info.com/behet-si-invalid-dhe-i-merre-zvicres-gjysme-milioni-franga/60%Daily2017-12-26 06:36
https://kosova-info.com/neymar-nese-ndodh-kjo-do-ta-fitoj-topin-e-arte/60%Daily2017-12-26 06:33
https://kosova-info.com/ajri-ne-kosove-vazhdon-te-jete-shume-i-ndotur/60%Daily2017-12-26 06:31
https://kosova-info.com/shikojeni-ku-kane-shkuar-pique-e-shakira-pas-pushimit-ne-la-lige/60%Daily2017-12-26 06:28
https://kosova-info.com/barcelona-fitoi-el-clasicon-iniesta-ka-nje-mesazh-per-real-madridin/60%Daily2017-12-26 06:23
https://kosova-info.com/dybala-psg-vjen-vendimi-i-madh-nga-juventus/60%Daily2017-12-26 06:18
https://kosova-info.com/top-10-ekipet-me-te-mira-per-vitin-2017-nga-uefa/60%Daily2017-12-26 06:11
https://kosova-info.com/festimi-i-krishtlindjeve-ne-bote-foto/60%Daily2017-12-25 22:57
https://kosova-info.com/dhjete-fotografite-me-te-cilat-anastasya-ka-dridhur-rrjetin/60%Daily2017-12-25 22:55
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ta-perdorni-limonin-per-ti-zgjidhur-problemet-me-lekuren-e-thate/60%Daily2017-12-25 22:54
https://kosova-info.com/11-zbulimet-e-medha-ne-ligen-e-kampioneve-ne-vitin-2017/60%Daily2017-12-25 22:49
https://kosova-info.com/qeveria-britanike-nga-1-funte-dhurate-ushtareve-per-krishtlindje/60%Daily2017-12-25 22:44
https://kosova-info.com/erion-veliaj-mes-dy-femrash-ndez-atmosferen-per-here-te-pare-duke-vallezuar-ne-publik/60%Daily2017-12-25 22:40
https://kosova-info.com/receta-6-000-vjecare-per-sherimin-e-shume-semundjeve/60%Daily2017-12-25 22:39
https://kosova-info.com/the-economist-shkroi-se-veliaj-po-projektohet-per-kryeminister-ja-reagimi-i-tij/60%Daily2017-12-25 22:35
https://kosova-info.com/transferimi-i-pare-i-unitedit-kushton-40-milione-euro/60%Daily2017-12-25 22:28
https://kosova-info.com/haradinaj-iniciativa-per-gjykaten-speciale-duhet-te-marre-epilog/60%Daily2017-12-25 22:20
https://kosova-info.com/data-e-lancimit-te-samsung-galaxy-s9-2/60%Daily2017-12-25 22:18
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-ramiz-kelmendit-per-bitcoin/60%Daily2017-12-25 22:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-babai-i-emina-cunmulajt/60%Daily2017-12-25 22:03
https://kosova-info.com/u-denua-per-perdhunimin-e-shqiptares-befason-gjykata-me-vendimin-per-robinhon/60%Daily2017-12-25 22:02
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsondat-e-ardhshme-planetare-frymezohen-nga-lakuriqet-e-nates/60%Daily2017-12-25 21:58
https://kosova-info.com/podujeve-te-miturit-vjedhin-parate-e-organizates-humanitare-te-dedikuara-per-femijet-skamnore/60%Daily2017-12-25 21:48
https://kosova-info.com/ja-sa-milione-euro-do-ti-kushtoje-stadiumi-i-ri-skenderbeut/60%Daily2017-12-25 21:42
https://kosova-info.com/transformohet-klaudia-pepa-ja-si-po-duket-tani/60%Daily2017-12-25 21:38
https://kosova-info.com/bateria-e-huawei-mate-10-mbushet-per-1-ore-e-20-minuta/60%Daily2017-12-25 21:37
https://kosova-info.com/vrasja-ne-tentative-dy-te-akuzuar-mohojne-se-moren-pjese/60%Daily2017-12-25 21:21
https://kosova-info.com/blackberry-liron-cmimin-e-keyone-black-edition/60%Daily2017-12-25 21:15
https://kosova-info.com/thaci-flet-per-krijimin-e-ushtrise-dhe-zgjdhjen-e-demarkacionit/60%Daily2017-12-25 21:05
https://kosova-info.com/engji-po-martohet-imazhet-e-fundit-ngjallin-dyshime/60%Daily2017-12-25 21:03
https://kosova-info.com/zbulohen-fanellat-e-atletico-madridit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-12-25 21:03
https://kosova-info.com/thaci-tregon-cfare-i-kerkuan-ambasadoret-dhe-cfare-u-tha-atyre-per-gjykaten-speciale/60%Daily2017-12-25 20:59
https://kosova-info.com/apple-do-te-kombinoje-aplikacionet-per-iphone-ipad-dhe-mac/60%Daily2017-12-25 20:57
https://kosova-info.com/mund-te-ju-duket-e-pabesueshme-por-ky-lojtar-nuk-e-ka-shijuar-ende-humbjen-me-barcelonen/60%Daily2017-12-25 20:44
https://kosova-info.com/publikohen-pamje-nga-shtepia-e-rita-ores-sonte-po-festohet/60%Daily2017-12-25 20:42
https://kosova-info.com/keni-mungese-koncentrimi-hani-keto-pese-ushqime/60%Daily2017-12-25 20:39
https://kosova-info.com/keni-mungese-koncentrimi-hani-keto-pese-ushqime-2/60%Daily2017-12-25 20:39
https://kosova-info.com/skuadra-kosovare-e-shkarkon-trajnerin/60%Daily2017-12-25 20:22
https://kosova-info.com/kujdes-celulari-juaj-mund-tju-vrase/60%Daily2017-12-25 20:22
https://kosova-info.com/mustafa-krahason-per-te-keq-vetevendosjen-me-qeverine-haradinaj/60%Daily2017-12-25 20:10
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-serie-a/60%Daily2017-12-25 20:09
https://kosova-info.com/forca-e-isis-it-ne-siri-po-zvogelohet-nga-dita-ne-dite/60%Daily2017-12-25 20:07
https://kosova-info.com/rita-ve-demb-te-arit-kritikohet-nga-fansat/60%Daily2017-12-25 20:02
https://kosova-info.com/receta-per-nje-bark-te-tonifikuar-dhe-pija-qe-duhet-te-konsumoni-cdo-mengjes/60%Daily2017-12-25 19:59
https://kosova-info.com/shtate-lojtaret-qe-debutuan-para-moshes-16-vjecare/60%Daily2017-12-25 19:56
https://kosova-info.com/mustafa-nisma-per-shfuqizim-te-speciales-ishte-e-gabuar/60%Daily2017-12-25 19:44
https://kosova-info.com/pse-njerezit-me-kete-grup-gjaku-jane-te-vecante/60%Daily2017-12-25 19:39
https://kosova-info.com/transformimi-i-fsk-se-u-shty-per-inate-politike-mund-te-ndodhte-me-2014/60%Daily2017-12-25 19:38
https://kosova-info.com/befason-pele-neymar-beri-mire-qe-u-largua-nga-barcelona/60%Daily2017-12-25 19:36
https://kosova-info.com/bashkepunetori-i-haradinajt-per-204-kravatat-a-kishit-mujt-me-ja-dergu-204-ushtare-kunder-serbise/60%Daily2017-12-25 19:31
https://kosova-info.com/tahiri-ndryshimi-i-kodit-penal-po-shkon-drejt-fundit/60%Daily2017-12-25 19:25
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-era-faton-shoshi-shoqerohet-me-dy-super-bomba/60%Daily2017-12-25 19:19
https://kosova-info.com/cfare-messi-e-fitoi-el-clasicon-duke-ecur-83-per-qind-te-kohes/60%Daily2017-12-25 19:13
https://kosova-info.com/dy-femrat-me-in-te-momentit-behen-bashke-per-nje-duet/60%Daily2017-12-25 19:11
https://kosova-info.com/miftaraj-ne-gjykate-speciale-jo-me-shume-se-20-te-akuzuar-video/60%Daily2017-12-25 19:11
https://kosova-info.com/sa-i-ben-dem-pirja-e-duhanit-bukurise-suaj/60%Daily2017-12-25 18:59
https://kosova-info.com/ja-sportistet-me-me-se-shumti-para-te-fituara-pas-perfundimit-te-karrieres/60%Daily2017-12-25 18:55
https://kosova-info.com/guatemale-ndiqet-shembulli-amerikan-per-jerusalemin/60%Daily2017-12-25 18:54
https://kosova-info.com/peci-duartrokitjet-per-shfuqizimin-e-speciales-do-te-behen-ne-beograd-dhe-moske/60%Daily2017-12-25 18:43
https://kosova-info.com/nje-analize-e-thjeshte-gjaku-qe-diagnostifikon-dy-lloje-te-kancerit/60%Daily2017-12-25 18:42
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-sanchez-transferohet-te-skuadra-me-e-mire-aktualisht-ne-evrope/60%Daily2017-12-25 18:38
https://kosova-info.com/real-madridin-e-pret-ferri-ne-fillim-te-janarit/60%Daily2017-12-25 18:30
https://kosova-info.com/izraeli-ne-thatesire-shteti-ben-thirrje-per-lutje-masive-ndaj-zotit/60%Daily2017-12-25 18:29
https://kosova-info.com/mbreti-i-spanjes-kerkon-qe-katalonia-te-terhiqet-nga-pavaresia/60%Daily2017-12-25 18:19
https://kosova-info.com/vdes-pasi-hengri-thonjte/60%Daily2017-12-25 18:17
https://kosova-info.com/real-madrid-ze-vendin-e-pare-ne-renditjen-e-uefa-s-ja-kush-vjen-pas-tyre/60%Daily2017-12-25 18:16
https://kosova-info.com/aksident-ne-rrugen-e-kombit-raportohet-per-5-te-plagosur/60%Daily2017-12-25 18:09
https://kosova-info.com/man-city-me-transferim-te-papritur-nga-interi/60%Daily2017-12-25 17:59
https://kosova-info.com/suedia-jep-nje-lajm-te-keq-per-emigrantet/60%Daily2017-12-25 17:56
https://kosova-info.com/ciftet-mbreterore-bashkohen-per-krishtlindje/60%Daily2017-12-25 17:53
https://kosova-info.com/gashi-kerkesa-per-shfuqizimin-e-ligjit-per-gjykaten-speciale-e-qellimshme/60%Daily2017-12-25 17:51
https://kosova-info.com/festat-e-fundvitit-drejtoria-e-burgjeve-jep-lajmin-e-hidhur-per-te-gjithe-te-burgosurit/60%Daily2017-12-25 17:50
https://kosova-info.com/e-largoi-milani-tani-po-e-kerkon-e-gjithe-evropa/60%Daily2017-12-25 17:45
https://kosova-info.com/faton-klinaku-vetevendosje-na-premtoi-mbeshtetje-per-shfuqizimin-e-speciales/60%Daily2017-12-25 17:40
https://kosova-info.com/mori-leje-nga-burgu-dhe-kreu-vrasje-nen-hetim-dy-punonjesit-e-burgut-te-peqinit/60%Daily2017-12-25 17:37
https://kosova-info.com/publikohet-him-or-me-nga-chris-brown/60%Daily2017-12-25 17:35
https://kosova-info.com/zaimina-me-dedikim-emocional-per-partnerin-dhe-foshnjen-e-tij-qe-po-e-mbane-ne-bark/60%Daily2017-12-25 17:28
https://kosova-info.com/shba-kerkon-raport-per-bashkepunimet-ushtarake-te-ballkanit-perendimor-vihet-ne-pikepyetje-neutraliteti-i-serbise/60%Daily2017-12-25 17:24
https://kosova-info.com/izraeli-urdheron-deportimin-e-shtetasve-turk-te-arrestuar-ne-protestat-per-jerusalemin/60%Daily2017-12-25 17:21
https://kosova-info.com/i-hoqen-tubat-e-oksigjenit-spitali-i-marsejes-reagon-per-vdekjen-e-florenc-beqirajt/60%Daily2017-12-25 17:11
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-nuk-e-pranon-por-e-dashura-e-tij-publikon-foto-bashke-me-te/60%Daily2017-12-25 16:53
https://kosova-info.com/bitcoin-po-fundoset-peson-renien-e-dyte-ne-pak-dite/60%Daily2017-12-25 16:49
https://kosova-info.com/mblidhen-204-kravata-per-ramush-haradinajn-neser-do-ti-dorezohen/60%Daily2017-12-25 16:48
https://kosova-info.com/mesohet-skuadra-e-re-e-arda-turanit/60%Daily2017-12-25 16:47
https://kosova-info.com/historia-e-rralle-kur-gjermanet-dhe-britaniket-ndaluan-luften-per-krishtlindje-video/60%Daily2017-12-25 16:47
https://kosova-info.com/ndodh-per-here-te-pare-21-vjecari-nga-tirana-denohet-per-krim-elektoral/60%Daily2017-12-25 16:44
https://kosova-info.com/rusi-navalnyt-nuk-i-lejohet-te-garoje-per-president/60%Daily2017-12-25 16:34
https://kosova-info.com/shtate-trajneret-qe-mund-te-zevendesojne-emeryn-te-psg/60%Daily2017-12-25 16:32
https://kosova-info.com/brenda-festes-se-krishtlindjeve-ne-familjen-gjebrea/60%Daily2017-12-25 16:26
https://kosova-info.com/city-skuadra-me-me-se-shumti-gola-ne-top-pese-ligat/60%Daily2017-12-25 16:20
https://kosova-info.com/ne-ferizaj-rrethojat-e-nenkalimit-perdoren-per-tharje-rrobash/60%Daily2017-12-25 16:17
https://kosova-info.com/sapo-ishte-ndare-nga-gruaja-korcari-var-veten-diten-e-krishtlindjes/60%Daily2017-12-25 16:09
https://kosova-info.com/u21-me-vleren-me-te-larte-sipas-cies/60%Daily2017-12-25 16:09
https://kosova-info.com/bleona-qereti-vjen-me-fotosesionin-e-radhes-per-festat-e-fundvitit-si-gjinje-tejet-provokative/60%Daily2017-12-25 16:05
https://kosova-info.com/ska-shmangie-nga-drejtesia-nderkombetare/60%Daily2017-12-25 16:01
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-beni-qe-telefoni-juaj-te-punoje-me-shpejt/60%Daily2017-12-25 16:01
https://kosova-info.com/deklaratat-kontradiktore-nga-qeveria-per-vizat-dhe-demarkacionin/60%Daily2017-12-25 15:52
https://kosova-info.com/formacioni-me-yjet-qe-mund-ti-transferoni-falas-ne-janar/60%Daily2017-12-25 15:50
https://kosova-info.com/ndodh-ne-angli-pas-nje-ndeshje-te-dy-skuadrat-shkarkojne-trajneret/60%Daily2017-12-25 15:39
https://kosova-info.com/fjalet-me-te-kerkuara-ne-google-per-vitin-2017/60%Daily2017-12-25 15:39
https://kosova-info.com/autobusi-perplaset-ne-shkallet-e-nje-metroje-ne-moske/60%Daily2017-12-25 15:36
https://kosova-info.com/ledion-lico-vihet-ne-siklet-belly-dancer-kercen-para-tij-sara-nuk-e-le-ta-shohe/60%Daily2017-12-25 15:33
https://kosova-info.com/formacioni-i-pjeses-se-pare-te-sezonit-ne-premierlige/60%Daily2017-12-25 15:28
https://kosova-info.com/kengetari-gjerman-shpreh-deshiren-per-tu-martuar-me-encen/60%Daily2017-12-25 15:15
https://kosova-info.com/ska-vend-per-icardin-ne-formacionin-e-sezonit-ne-serie-a/60%Daily2017-12-25 15:13
https://kosova-info.com/pse-kosovaret-me-shumice-myslimane-festojne-krishtlindjen-sipas-gazetares-zvicerane/60%Daily2017-12-25 15:09
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-zgjodhi-te-relaksohet-leonora-jakupi/60%Daily2017-12-25 14:59
https://kosova-info.com/tmerri-i-eboue-ish-klubi-i-del-ne-ndihme/60%Daily2017-12-25 14:57
https://kosova-info.com/babai-shpeton-djalin-pasi-thyhet-karriga-e-slites-rreshqitese-video/60%Daily2017-12-25 14:53
https://kosova-info.com/zaev-ministria-e-shendetesise-i-takon-lsdm-se/60%Daily2017-12-25 14:48
https://kosova-info.com/vjen-vendimi-i-madh-per-te-ardhmen-e-aubameyang/60%Daily2017-12-25 14:46
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-se-dekoruar-te-tunes-dhe-patrisit/60%Daily2017-12-25 14:39
https://kosova-info.com/pa-opoziten-kuvendi-i-maqedonise-zgjedh-kryeprokurorin/60%Daily2017-12-25 14:39
https://kosova-info.com/sulmohet-me-boje-ambasada-izraelite-ne-athine/60%Daily2017-12-25 14:39
https://kosova-info.com/benevento-drejt-series-b-memushaj-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2017-12-25 14:30
https://kosova-info.com/pelqehet-kenga-e-re-nga-2ton-dh-ghulo/60%Daily2017-12-25 14:21
https://kosova-info.com/ne-qytetet-e-vogla-gjermane-strehimoret-per-azilkerkues-kane-mbetur-bosh/60%Daily2017-12-25 14:18
https://kosova-info.com/vjen-edhe-reagimi-nga-zyra-e-mogherinit-per-shfuqizimin-e-gjykates-speciale/60%Daily2017-12-25 14:16
https://kosova-info.com/perfitimet-e-cmendura-te-neymar/60%Daily2017-12-25 14:08
https://kosova-info.com/aferdita-feston-bashke-me-te-fejuarin-cek-ja-si-duken-cifti/60%Daily2017-12-25 14:01
https://kosova-info.com/ambasadori-delawie-u-sherben-dreke-per-krishtlindje-ushtareve-ne-kampin-bondsteel/60%Daily2017-12-25 13:59
https://kosova-info.com/meta-flet-per-here-te-pare-pasi-i-dha-shtetesine-shqiptare-kryepeshkopit-janullatos/60%Daily2017-12-25 13:58
https://kosova-info.com/zbulohet-transferimi-i-pare-i-milanit-ne-janar/60%Daily2017-12-25 13:49
https://kosova-info.com/nje-vakt-krishtlindjes-per-te-pamundurit-ne-tirane/60%Daily2017-12-25 13:48
https://kosova-info.com/kete-kengetare-e-zgjedh-per-nje-nate-fero/60%Daily2017-12-25 13:41
https://kosova-info.com/36-aksidente-vetem-per-nje-dite/60%Daily2017-12-25 13:36
https://kosova-info.com/arrihet-pajtimi-per-shkembim-te-te-burgosurve-ne-lindje-te-ukraines/60%Daily2017-12-25 13:33
https://kosova-info.com/fellaini-tradhton-mourinho-transferohet-atje-nuk-nuk-e-priste-askush/60%Daily2017-12-25 13:31
https://kosova-info.com/reagimi-i-rona-nishliut-pasi-eugent-bushpepa-fitoi-ne-rtsh/60%Daily2017-12-25 13:22
https://kosova-info.com/ngacmonte-ish-te-dashuren-vazhdimisht-arrestohet-nga-policia/60%Daily2017-12-25 13:18
https://kosova-info.com/gjendet-nje-mjet-shperthyes-ne-shtime/60%Daily2017-12-25 13:15
https://kosova-info.com/prizren-arrestohet-nje-person-sulmoi-nje-shqiptar-dhe-dy-boshnjak/60%Daily2017-12-25 13:13
https://kosova-info.com/prishtine-kercenim-me-arme-arratiset-i-dyshuari/60%Daily2017-12-25 13:07
https://kosova-info.com/regjimi-i-asadit-ka-perdorur-rreth-70-mije-bomba-fuci/60%Daily2017-12-25 13:03
https://kosova-info.com/policia-kerkon-kujdes-me-te-shtuar-gjate-pjesemarrjes-ne-trafikun-rrugor/60%Daily2017-12-25 13:01
https://kosova-info.com/luana-uron-krishtlindjen-me-nje-video-provokuese/60%Daily2017-12-25 13:01
https://kosova-info.com/tenton-tia-ze-gruan-e-shokut-te-skuadres-vjen-vendimi-befasues-i-futbollistit/60%Daily2017-12-25 12:58
https://kosova-info.com/gjermani-nje-person-me-veture-perplaset-ne-seline-e-spd-se/60%Daily2017-12-25 12:55
https://kosova-info.com/shukri-buja-nuk-i-komenton-raportimet-se-ai-do-te-akuzohet-i-pari-nga-gjykata-speciale/60%Daily2017-12-25 12:52
https://kosova-info.com/sokol-dobruna-gezohem-qe-kam-me-shku-ne-hage-ne-gjykate-speciale/60%Daily2017-12-25 12:49
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-giroud-te-skuadra-tjeter-e-premierliges/60%Daily2017-12-25 12:49
https://kosova-info.com/ne-shtepine-e-labit-sot-ka-feste/60%Daily2017-12-25 12:42
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ka-bere-suarez-pas-golit-ndaj-realit/60%Daily2017-12-25 12:40
https://kosova-info.com/ky-golf-ka-me-shume-fuqi-se-nje-lambo/60%Daily2017-12-25 12:39
https://kosova-info.com/reshje-te-dendura-bore-autoritetet-paralajmerojne-qytetaret/60%Daily2017-12-25 12:33
https://kosova-info.com/ministria-e-shendetesise-dhurata-per-femijet-e-shtrire-ne-kliniken-e-pediatrise/60%Daily2017-12-25 12:29
https://kosova-info.com/anastasia-uron-me-nje-imazh-tejet-provokues/60%Daily2017-12-25 12:23
https://kosova-info.com/hulumtimi-mbrojtja-e-prodhimit-vendor-prej-arritjeve-me-te-medha-te-qeverise-haradinaj/60%Daily2017-12-25 12:16
https://kosova-info.com/ikd-me-zhberjen-e-speciales-vjen-dem-i-madh-per-kosoven/60%Daily2017-12-25 12:09
https://kosova-info.com/more-than-a-song-publikohet-dhurata-e-radhes-nga-albani-dhe-miriami/60%Daily2017-12-25 12:03
https://kosova-info.com/bosnja-nuk-e-njeh-kosoven-dhe-nuk-do-ta-njohe-as-ne-te-ardhmen/60%Daily2017-12-25 12:02
https://kosova-info.com/policia-mund-ta-dije-qe-po-drejtoni-veturen-ne-gjendje-te-dehur-edhe-para-se-tju-ndaloje/60%Daily2017-12-25 12:01
https://kosova-info.com/vendimi-i-shba-ve-per-shitjen-e-armeve-do-te-ndikoje-ne-krizen-e-ukraines/60%Daily2017-12-25 12:00
https://kosova-info.com/pse-ne-harta-nderkombetare-kufiri-i-kosoves-me-serbine-paraqitet-me-vize-te-nderprere/60%Daily2017-12-25 11:59
https://kosova-info.com/neymar-real-madrid-vjen-nje-lajm-i-papritur/60%Daily2017-12-25 11:59
https://kosova-info.com/kosovari-i-vetem-nga-ballkani-qe-prezantoi-punim-shkencor-ne-amerike-video/60%Daily2017-12-25 11:56
https://kosova-info.com/sprei-per-penisin-qe-zgjat-10-fish-marredhenien-seksuale/60%Daily2017-12-25 11:53
https://kosova-info.com/huawei-ka-tejkaluar-apple-si-marke-e-dyte-me-e-madhe-ne-bote-per-smartphone/60%Daily2017-12-25 11:51
https://kosova-info.com/54-vjecarja-ben-tatutazh-messin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-12-25 11:35
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-itali-vdes-nje-grua-dhe-plagosen-dy-shqiptare/60%Daily2017-12-25 11:32
https://kosova-info.com/navalny-vazhdon-insistimin-per-garen-e-presidentit-ne-rusi/60%Daily2017-12-25 11:32
https://kosova-info.com/kina-kerkon-dialog-per-uljen-e-tensioneve-ne-korene-veriore/60%Daily2017-12-25 11:30
https://kosova-info.com/reshje-te-dendura-te-bores-ne-shba-autoritetet-paralajmerojne-qytetaret/60%Daily2017-12-25 11:27
https://kosova-info.com/trajneri-i-leverkusenit-turperohet-nga-djali-i-tij-pas-simulimit/60%Daily2017-12-25 11:22
https://kosova-info.com/aktakuzat-e-para-nga-specialja-pas-17-shkurtit-te-paret-azem-syla-e-shukri-buja/60%Daily2017-12-25 11:14
https://kosova-info.com/qytetaret-flasin-per-dekorimin-e-kryeqytetit-ja-cka-thone/60%Daily2017-12-25 11:04
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ndodhi-mes-messit-dhe-ronaldos-ne-el-clasico/60%Daily2017-12-25 10:57
https://kosova-info.com/majk-tregon-blerjet-per-festa-jane-vertete-shume/60%Daily2017-12-25 10:41
https://kosova-info.com/skuadra-e-re-e-simeones-eshte-nje-befasi-e-madhe/60%Daily2017-12-25 10:38
https://kosova-info.com/grabitet-nje-biznes-lidhen-rojet-e-sigurise/60%Daily2017-12-25 10:36
https://kosova-info.com/kolona-ne-merdare-pritjet-deri-ne-gjysme-ore/60%Daily2017-12-25 10:29
https://kosova-info.com/permbushi-misionin-me-chelsean-conte-kalon-ne-madrid/60%Daily2017-12-25 10:28
https://kosova-info.com/vdes-krijuesi-i-tomjerry/60%Daily2017-12-25 10:28
https://kosova-info.com/e-plagosura-nga-plumbi-qorr-festoni-me-zemer-jo-me-arme/60%Daily2017-12-25 10:24
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-erioni-bertina-tregon-a-flet-ende-me-te/60%Daily2017-12-25 10:22
https://kosova-info.com/zafir-berisha-mali-zi-nuk-eshte-vend-mik-shtrihet-ne-tokat-shqiptare/60%Daily2017-12-25 10:12
https://kosova-info.com/sindroma-e-foshnjes-se-shkundur-pakujdesia-qe-kushton-shume/60%Daily2017-12-25 10:11
https://kosova-info.com/guatemala-paralajmeron-zhvendosjen-e-ambasades-nga-tel-avivi-ne-jerusalem/60%Daily2017-12-25 10:08
https://kosova-info.com/kosova-ne-krize-per-shkak-te-perpjekjeve-per-zhberjen-e-speciales/60%Daily2017-12-25 10:04
https://kosova-info.com/befason-reperi-shqiptar-geti-i-mesoi-reperet-te-bejne-para/60%Daily2017-12-25 10:02
https://kosova-info.com/mbreteresha-elizabeta-ii-nderon-viktimat-e-terrorit-ne-mesazhin-per-krishtlindje/60%Daily2017-12-25 10:00
https://kosova-info.com/manchester-city-nenshkruan-me-mbrojtesin-e-njohur/60%Daily2017-12-25 09:59
https://kosova-info.com/kush-ishte-kumanovari-qe-takohej-me-sekretaren-amerikane-medlin-olbrajt-gjate-luftes-se-kosoves-foto/60%Daily2017-12-25 09:56
https://kosova-info.com/dje-u-be-shqiptar-me-letra-flet-per-here-te-pare-kryepeshkopi-janullatos/60%Daily2017-12-25 09:52
https://kosova-info.com/nena-e-florenc-beqirit-ia-hoqen-oksigjenin-sapo-burri-doli-per-te-dhene-nje-interviste/60%Daily2017-12-25 09:49
https://kosova-info.com/shihemi-publikohet-nga-sabri-fejzullahu/60%Daily2017-12-25 09:41
https://kosova-info.com/armando-duka-zbulon-gjithcka-ne-rrefimin-special/60%Daily2017-12-25 09:38
https://kosova-info.com/kontrabandim-i-vicave-kosove-shqiperi/60%Daily2017-12-25 09:35
https://kosova-info.com/aida-docin-e-mbulojne-me-para-ne-gostivar/60%Daily2017-12-25 09:21
https://kosova-info.com/deputetet-qe-tentuan-izolimin-e-kosoves/60%Daily2017-12-25 09:12
https://kosova-info.com/milan-montella-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2017-12-25 09:10
https://kosova-info.com/forcat-izraelite-arrestojne-30-palestineze/60%Daily2017-12-25 09:10
https://kosova-info.com/lavrov-ben-thirrje-per-bisedime-ne-mes-shba-ve-dhe-korese-veriore/60%Daily2017-12-25 09:06
https://kosova-info.com/cima-sa-ishte-gjalle-lecit-me-mbeti-pa-i-thene-se/60%Daily2017-12-25 08:59
https://kosova-info.com/serie-a-le-pas-premierligen-la-ligen-e-bundesligen-per-kete-arsye/60%Daily2017-12-25 08:58
https://kosova-info.com/milan-gattuso-do-te-shkarkohet-nese-nuk-e-fiton-kete-ndeshje/60%Daily2017-12-25 08:45
https://kosova-info.com/festa-e-gjeti-encen-duke-kercyer-valle-shqiptare/60%Daily2017-12-25 08:42
https://kosova-info.com/vdekja-e-florenc-beqirajt-reagon-ambasada-franceze/60%Daily2017-12-25 08:37
https://kosova-info.com/meshen-ne-vatikan-papa-ua-dedikon-emigranteve/60%Daily2017-12-25 08:29
https://kosova-info.com/largohet-nga-barcelona-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-12-25 08:26
https://kosova-info.com/shqiperim-arifi-fiton-zgjedhjet-ne-presheve/60%Daily2017-12-25 08:22
https://kosova-info.com/aventura-e-paharruar-e-bleros-dhe-afrones-ne-nju-jork/60%Daily2017-12-25 08:22
https://kosova-info.com/jeni-vone-keto-stile-flokesh-mund-ti-beni-per-dy-minuta/60%Daily2017-12-25 08:17
https://kosova-info.com/shba-shkurton-buxhetin-ne-okb/60%Daily2017-12-25 08:02
https://kosova-info.com/mesazhi-i-dua-lipes-per-krishtlindje/60%Daily2017-12-25 08:00
https://kosova-info.com/carroll-viktime-e-hajduteve-tani-blene-nje-veture-interesante/60%Daily2017-12-25 07:58
https://kosova-info.com/%e2%80%8b-don-lush-gjergji-te-jetojme-ne-paqe-dhe-dashuri/60%Daily2017-12-25 07:57
https://kosova-info.com/foshnja-dhjete-muajshe-peshon-28-kg-mjeket-nuk-e-dine-pse/60%Daily2017-12-25 07:56
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-ne-kabul-gjashte-persona-te-vdekur/60%Daily2017-12-25 07:46
https://kosova-info.com/qindra-persona-shkembejne-arme-me-te-holla-ne-shba/60%Daily2017-12-25 07:43
https://kosova-info.com/mihrija-uron-festat-e-mbuluar-vec-me-batanije/60%Daily2017-12-25 07:41
https://kosova-info.com/mourinho-nuk-e-kerkon-kot-shikoni-bomben-e-radhes-nga-kluivert/60%Daily2017-12-25 07:34
https://kosova-info.com/mafine-cokollate-me-bademe-dhe-portokall/60%Daily2017-12-25 07:33
https://kosova-info.com/besnik-hasi-i-hakmerret-keq-olympiacosit/60%Daily2017-12-25 07:24
https://kosova-info.com/turqi-nga-sektori-publik-pezullohen-2-756-nepunes-kthehen-dhjetera-te-tjera/60%Daily2017-12-25 07:22
https://kosova-info.com/west-side-family-i-rikthehen-skenes/60%Daily2017-12-25 07:20
https://kosova-info.com/sejdiu-thaci-haradinaj-dhe-veseli-trojka-qe-po-e-shkaterron-kosoven/60%Daily2017-12-25 07:14
https://kosova-info.com/mengjeset-romantike-te-adelines-me-te-fejuarin/60%Daily2017-12-25 07:00
https://kosova-info.com/kontradiktat-me-demarkacionin/60%Daily2017-12-25 06:54
https://kosova-info.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-javen-e-fundit-te-2017/60%Daily2017-12-25 06:36
https://kosova-info.com/arifi-nga-sot-serbia-perballet-me-te-rinjte-e-presheves/60%Daily2017-12-24 22:59
https://kosova-info.com/redon-makashi-me-i-zhgenjyer-se-kurre-nuk-duhej-te-merrja-pjese/60%Daily2017-12-24 22:58
https://kosova-info.com/keto-jane-25-golat-e-messit-ne-el-clasico/60%Daily2017-12-24 22:57
https://kosova-info.com/reportazh-nga-jerusalemi/60%Daily2017-12-24 22:51
https://kosova-info.com/fundi-i-prezervativeve-xhel-i-ri-kontraceptiv-per-burrat-bllokon-prodhimin-e-spermes/60%Daily2017-12-24 22:46
https://kosova-info.com/dikur-luante-perkrah-yjeve-te-arsenalit-sot-fle-ne-toke-dhe-mendon-te-vetevritet/60%Daily2017-12-24 22:39
https://kosova-info.com/durres-48-vjecari-gjendet-i-vdekur-ne-rruge/60%Daily2017-12-24 22:38
https://kosova-info.com/kina-teston-me-sukses-avionin-amfib-me-te-madh-ne-bote/60%Daily2017-12-24 22:34
https://kosova-info.com/bleona-qereti-shfaqet-me-foshnje-ne-duar/60%Daily2017-12-24 22:29
https://kosova-info.com/meshkuj-mos-u-tronditni-ja-cfare-fantazon-femra-kur-ben-seks-me-ju/60%Daily2017-12-24 22:28
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-do-te-kete-rritje-te-cmimit-te-energjise-elektrike/60%Daily2017-12-24 22:16
https://kosova-info.com/icardi-pershendetet-me-interin-transferohet-te-skuadra-e-madhe-evropiane/60%Daily2017-12-24 22:13
https://kosova-info.com/apn-e-shqiprim-arifit-shpall-fitoren-ne-presheve/60%Daily2017-12-24 22:13
https://kosova-info.com/papa-francesku-per-krishtlindje-besimi-kerkon-respektimin-e-emigranteve/60%Daily2017-12-24 22:07
https://kosova-info.com/zbulohet-transferimi-i-pare-i-realit-ne-janar/60%Daily2017-12-24 21:49
https://kosova-info.com/arbana-osmani-zbulon-kuptimin-e-vecante-te-emrit-te-djalit-te-saj/60%Daily2017-12-24 21:45
https://kosova-info.com/e-la-duhanin-i-mblodhi-parate/60%Daily2017-12-24 21:34
https://kosova-info.com/dy-skuadrat-e-vetme-qe-nuk-dine-per-humbje-ne-pese-ligat-e-forta-evropiane/60%Daily2017-12-24 21:30
https://kosova-info.com/zhduken-ne-drejtim-te-panjohur-shtate-vajza-te-mitura-ne-shkup-e-tetove/60%Daily2017-12-24 21:29
https://kosova-info.com/makinat-me-te-shitura-te-botes-ne-vitin-2017/60%Daily2017-12-24 21:27
https://kosova-info.com/keshtu-e-ka-festuar-fitoren-e-barcelones-miss-boom-boom/60%Daily2017-12-24 21:08
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-shtrejt-duet-ky-nga-gjiko-lumi-b-dhe-ledri-vula/60%Daily2017-12-24 21:02
https://kosova-info.com/haradinaj-viziton-kek-un-siguron-se-do-te-kete-rryme-gjate-dimrit/60%Daily2017-12-24 21:00
https://kosova-info.com/limaj-paralajmeron-nje-variant-te-demarkacionit-i-favorshem-per-dy-vendet/60%Daily2017-12-24 20:53
https://kosova-info.com/golashenuesit-me-te-mire-ne-bundeslige/60%Daily2017-12-24 20:51
https://kosova-info.com/mimoza-mustafa-i-bie-pishman-per-gabimin-qe-ka-bere/60%Daily2017-12-24 20:48
https://kosova-info.com/vizitoret-kerkojne-investime-ne-brezovice/60%Daily2017-12-24 20:36
https://kosova-info.com/universiteti-kadri-zeka-ne-gjilan-eshte-pasuruar-edhe-me-nje-doktor-shkence/60%Daily2017-12-24 20:29
https://kosova-info.com/a-ka-ndeshje-te-kurdisura-ne-shqiperi-vjen-pergjigja-e-dukes/60%Daily2017-12-24 20:29
https://kosova-info.com/trump-kunder-emigracionit-te-bazuar-tek-lidhjet-familjare/60%Daily2017-12-24 20:25
https://kosova-info.com/van-gaal-ia-propozon-nje-lojtar-interesant-barcelones/60%Daily2017-12-24 20:10
https://kosova-info.com/episodi-i-34-i-egjeli-doli-parakohe-befasi-nga-fuka/60%Daily2017-12-24 20:07
https://kosova-info.com/thaci-ne-pritjen-e-imzot-dode-gjergjit-uron-per-paqe-dashuri-e-miresi/60%Daily2017-12-24 20:06
https://kosova-info.com/po-bejme-me-pak-seks-se-ne-vitet-90-ja-kush-e-ka-fajin/60%Daily2017-12-24 19:59
https://kosova-info.com/tophane-stoliset-pema-me-breke-e-qese-video/60%Daily2017-12-24 19:51
https://kosova-info.com/sonte-festohet-krishtlindja/60%Daily2017-12-24 19:48
https://kosova-info.com/nje-buzeqeshje-ndryshe-nga-rita-ora-kengetarja-ve-dhemb-te-arit/60%Daily2017-12-24 19:45
https://kosova-info.com/kush-jane-golashenuesit-me-te-mire-ne-la-liga/60%Daily2017-12-24 19:44
https://kosova-info.com/haradinaj-thaci-te-rrije-ne-bruksel-une-duhet-ti-kryeje-detyrat-e-shtepise/60%Daily2017-12-24 19:42
https://kosova-info.com/se-kam-menduar-se-do-te-vinte-koha-qe-ta-refuzonim-seedorfin/60%Daily2017-12-24 19:27
https://kosova-info.com/zbulohen-sinjale-te-reja-ne-kerkim-te-nendeteses-se-zhdukur-argjentinase/60%Daily2017-12-24 19:14
https://kosova-info.com/capello-ky-eshte-lojtari-me-i-mire-qe-kam-punuar-ne-karrieren-time/60%Daily2017-12-24 19:10
https://kosova-info.com/nje-e-vdekur-ne-aksidentin-ne-magjistralen-prishtine-peje/60%Daily2017-12-24 18:57
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-serie-a-3/60%Daily2017-12-24 18:51
https://kosova-info.com/keto-jane-pornostaret-me-te-kerkuara-te-vitit-2017/60%Daily2017-12-24 18:48
https://kosova-info.com/nje-femije-per-vitin-e-ri-cifti-i-famshem-u-pergjigjet-fansave/60%Daily2017-12-24 18:43
https://kosova-info.com/aleanca-e-pavendosur-nese-do-te-mbetet-pjese-e-qeverise/60%Daily2017-12-24 18:41
https://kosova-info.com/profesoret-nga-harvardi-librat-qe-ne-vitin-2018-duhet-ti-lexoje-cdo-student/60%Daily2017-12-24 18:31
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-premierlige-3/60%Daily2017-12-24 18:30
https://kosova-info.com/seedorf-befason-te-gjithe-ja-trajner-i-ciles-skuader-eshte-bere/60%Daily2017-12-24 18:23
https://kosova-info.com/haradinaj-rusia-nuk-mund-te-hyje-ne-dialog/60%Daily2017-12-24 18:21
https://kosova-info.com/besi-dhe-xhensila-urojne-per-krishtlindje-me-nje-imazh-shume-domethenes/60%Daily2017-12-24 18:20
https://kosova-info.com/kotzias-reagon-pasi-meta-i-dha-shtetesine-shqiptare-janullatos/60%Daily2017-12-24 18:20
https://kosova-info.com/disa-keshilla-si-ta-beni-lidhjen-tuaj-me-te-mire-ne-vitin-2018-2/60%Daily2017-12-24 18:11
https://kosova-info.com/darmian-rikthehet-ne-serie-a-te-skuadra-e-njohur/60%Daily2017-12-24 18:10
https://kosova-info.com/deshton-sigurimi-erdogan-perjeton-tmerrin-video/60%Daily2017-12-24 18:06
https://kosova-info.com/nait-hasani-gjykata-speciale-do-te-zhbehet-themelojme-nje-vendore/60%Daily2017-12-24 17:45
https://kosova-info.com/manchester-united-shkarkon-jose-mourinhon/60%Daily2017-12-24 17:43
https://kosova-info.com/formacioni-i-deshtakeve-ne-premierlige/60%Daily2017-12-24 17:21
https://kosova-info.com/nasim-haradinaj-akuzon-babain-e-armend-zemajt-per-bashkepunim-me-serbe/60%Daily2017-12-24 17:21
https://kosova-info.com/france-mobilizim-masiv-i-forcave-te-sigurise-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2017-12-24 17:13
https://kosova-info.com/telefoni-me-i-shitur-i-vitit-2017/60%Daily2017-12-24 17:11
https://kosova-info.com/banoret-e-banesave-sociale-kerkojne-permiresim-te-kushteve-video/60%Daily2017-12-24 17:10
https://kosova-info.com/deulofeu-rikthehet-ne-itali-tradhton-milanin/60%Daily2017-12-24 17:04
https://kosova-info.com/pamje-te-tmerrshme-nga-aksidenti-ne-gjakove-foto/60%Daily2017-12-24 17:02
https://kosova-info.com/motrat-kardashian-shfaqen-te-zjarrta-ne-festen-e-krishtlindjeve/60%Daily2017-12-24 16:59
https://kosova-info.com/lamtumire-benzema-super-sulmuesi-transferohet-te-reali/60%Daily2017-12-24 16:54
https://kosova-info.com/prishtine-ku-do-te-shpenzohen-72-milione-euro-video/60%Daily2017-12-24 16:53
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-me-fatalitet-ne-gjakove/60%Daily2017-12-24 16:38
https://kosova-info.com/kolona-ne-merdare/60%Daily2017-12-24 16:37
https://kosova-info.com/votimi-ne-okb-per-jerusalemin-zbulon-ndasite-mes-shteteve-te-ballkanit/60%Daily2017-12-24 16:35
https://kosova-info.com/11-zbulimet-e-vitit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-12-24 16:34
https://kosova-info.com/a-do-ta-ze-kosova-momentin-e-fundit-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2017-12-24 16:32
https://kosova-info.com/fotografia-qe-ngjalli-dyshime-se-moderatorja-e-njohur-shqiptare-eshte-shtatzene/60%Daily2017-12-24 16:15
https://kosova-info.com/momentet-me-dramatike-te-sezonit-qe-lame-pas-ne-formula-1/60%Daily2017-12-24 16:11
https://kosova-info.com/shembull-ne-kosove-rivalet-e-urojne-kryetarin-fitues-ne-zgjedhje/60%Daily2017-12-24 16:10
https://kosova-info.com/haradinaj-edhe-sonte-viziton-kek-un/60%Daily2017-12-24 16:03
https://kosova-info.com/sa-keq-per-ronaldon-po-provokohet-edhe-nga-vidali-i-barcelones/60%Daily2017-12-24 15:54
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-skivjan-te-gjakoves-dy-te-vdekur/60%Daily2017-12-24 15:53
https://kosova-info.com/kjo-mund-te-jete-dhurata-me-e-mire-qe-getinjo-i-ka-bere-vetes-ne-2017-ten/60%Daily2017-12-24 15:51
https://kosova-info.com/portieri-i-njohur-transferohet-ne-liverpool-gjate-afatit-kalimtar-te-janarit/60%Daily2017-12-24 15:44
https://kosova-info.com/kastro-zizo-i-propozon-martese-moderatores-se-njohur-ne-mes-te-sheshit-skenderbej/60%Daily2017-12-24 15:39
https://kosova-info.com/flaka-krelani-tregon-vithet-do-te-kesh-frike-nga-te-ftohtit-dhe-do-deshirosh-te-digjesh/60%Daily2017-12-24 15:34
https://kosova-info.com/capello-zbulon-nje-detaj-interesant-te-ibrahimovicit-gjate-kohes-te-juventusi/60%Daily2017-12-24 15:33
https://kosova-info.com/shoqeria-civile-takohet-me-ldk-ne-behen-bashke-kunder-shfuqizimit-te-speciales/60%Daily2017-12-24 15:32
https://kosova-info.com/se-bashku-jemi-me-te-forte-emine-cunmulaj-nderohet-per-ndihmen-e-dhene-ndaj-familjeve-te-varfra/60%Daily2017-12-24 15:17
https://kosova-info.com/bomba-e-dites-neymar-i-thote-po-real-madridit/60%Daily2017-12-24 15:17
https://kosova-info.com/moti-per-javen-e-fundit-te-vitit-2017/60%Daily2017-12-24 15:10
https://kosova-info.com/qytetaret-e-vleresojne-punen-e-ministrit-te-zhvillimit-ekonomik-valdrin-lluka/60%Daily2017-12-24 15:06
https://kosova-info.com/aksident-ne-shkup-vdes-nje-23-vjecar/60%Daily2017-12-24 15:04
https://kosova-info.com/kerkohet-koncensus-politik-para-fazes-finale-te-dialogut-me-serbine/60%Daily2017-12-24 15:00
https://kosova-info.com/vajza-me-zemren-jashte-trupit-shpeton-mrekullisht/60%Daily2017-12-24 14:57
https://kosova-info.com/lideri-opozitar-rus-siguron-nominimin-per-kandidaturen-presidenciale/60%Daily2017-12-24 14:55
https://kosova-info.com/keshtu-u-befasua-dhurata-per-ditelindje/60%Daily2017-12-24 14:55
https://kosova-info.com/ky-ishte-goli-i-javes-ne-shqiperi/60%Daily2017-12-24 14:53
https://kosova-info.com/e-torturuan-dhe-e-vrane-jozefina-topalli-reagon-ashper-per-vdekjen-e-florencit/60%Daily2017-12-24 14:53
https://kosova-info.com/nje-gjyqtar-amerikan-terhoqi-ndalesat-per-disa-refugjate/60%Daily2017-12-24 14:45
https://kosova-info.com/momentet-e-pabesueshme-qe-solli-sporti-gjate-vitit-2017/60%Daily2017-12-24 14:45
https://kosova-info.com/vetevendosje-tenton-te-fshehe-pse-doli-kunder-rrezimit-te-speciales-sulmon-ldk-ne/60%Daily2017-12-24 14:43
https://kosova-info.com/engjujt-publikohet-nga-elira-shala/60%Daily2017-12-24 14:40
https://kosova-info.com/cima-rrefen-takimin-e-pare-me-bashkeshorten/60%Daily2017-12-24 14:30
https://kosova-info.com/te-gjitha-rastet-vlora-kryeqyteti-i-krimit-per-vitin-2017/60%Daily2017-12-24 14:28
https://kosova-info.com/pasi-mposhti-romen-juventusi-kerkon-yllin-e-ekipit-verdhekuq/60%Daily2017-12-24 14:22
https://kosova-info.com/numri-i-turisteve-sllovake-qe-vizituan-shqiperine-20-me-i-larte/60%Daily2017-12-24 14:19
https://kosova-info.com/ish-ambasadori-peci-shqiperia-tradhtoi-ameriken-u-beri-dem-gjithe-shqiptareve/60%Daily2017-12-24 14:16
https://kosova-info.com/ja-pas-kujt-shkrihet-miriam-cani/60%Daily2017-12-24 14:12
https://kosova-info.com/neymar-e-ka-nje-mesazh-per-real-madridin/60%Daily2017-12-24 14:10
https://kosova-info.com/ahmeti-uron-per-krishtlindje-gezuar-paqe-e-shendet/60%Daily2017-12-24 13:50
https://kosova-info.com/veseli-krishtlindjet-nje-feste-e-madhe-qe-percon-mesazhin-e-shpreses/60%Daily2017-12-24 13:49
https://kosova-info.com/upss-reperi-i-njohur-gjerman-deshiron-ta-martoje-encen/60%Daily2017-12-24 13:47
https://kosova-info.com/pergjigjja-epike-e-sarrit-cmend-te-ftuarit-ne-studio/60%Daily2017-12-24 13:46
https://kosova-info.com/limaj-uron-besimtaret-krishtere-per-krishtlindje-fton-te-kultivohet-harmonia-nderfetare/60%Daily2017-12-24 13:44
https://kosova-info.com/trajneri-i-valencias-ne-spital-arsyeja-eshte-e-cuditshme/60%Daily2017-12-24 13:37
https://kosova-info.com/nje-me-fatalitet-dhe-15-aksidente-me-te-lenduar-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2017-12-24 13:35
https://kosova-info.com/rikthehet-argjentina-ramosaj-publikon-kengen-hush/60%Daily2017-12-24 13:27
https://kosova-info.com/per-florencin-qindra-qytetare-ne-proteste-perplasen-me-policine-tek-ambasada-franceze/60%Daily2017-12-24 13:26
https://kosova-info.com/lamtumire-liverpool-salah-transferohet-te-gjiganti-evropian/60%Daily2017-12-24 13:24
https://kosova-info.com/ia-vjedhin-cantat-me-para-dhe-dokumentet/60%Daily2017-12-24 13:19
https://kosova-info.com/premiere-2ton-dhe-ghulo-publikojne-kengen-ma-ka-thy/60%Daily2017-12-24 13:07
https://kosova-info.com/ylli-i-unitedit-vjen-me-huqjen-e-vitit/60%Daily2017-12-24 13:05
https://kosova-info.com/si-mund-te-shfuqizohet-gjykata-speciale-keto-jane-procedurat/60%Daily2017-12-24 13:00
https://kosova-info.com/mourinho-me-super-transferim-nga-ajaxi-per-20-milione-euro/60%Daily2017-12-24 12:50
https://kosova-info.com/isa-mustafa-ldk-se-deshironte-gjykaten-speciale-por-rrezimi-i-saj-do-ta-rrenonte-kosoven/60%Daily2017-12-24 12:42
https://kosova-info.com/urimi-i-unikkatilit-me-rastin-e-krishtlindjes/60%Daily2017-12-24 12:42
https://kosova-info.com/a-e-degjoi-ky-qytetar-haradinajn-shtiu-me-arme-ne-aheng/60%Daily2017-12-24 12:39
https://kosova-info.com/kerkohet-arrestimi-i-thacit-dhe-haradinajt/60%Daily2017-12-24 12:34
https://kosova-info.com/perfaqesuesit-e-presidentit-ne-banesen-e-florenc-beqirajt/60%Daily2017-12-24 12:31
https://kosova-info.com/dy-raste-te-rrahjes-mes-burrit-dhe-gruas-ne-prishtine/60%Daily2017-12-24 12:27
https://kosova-info.com/hetuesit-e-be-se-aeroporti-adem-jashari-i-pasigurt-dyshime-per-keqperdorime-financiare/60%Daily2017-12-24 12:27
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-tregon-ku-nisi-historia-e-dashurise-me-lulin/60%Daily2017-12-24 12:22
https://kosova-info.com/skenderbeu-luan-miqesore-me-dy-klubet-e-njohura-evropiane/60%Daily2017-12-24 12:21
https://kosova-info.com/prokuroria-e-gjilanit-po-heton-vrasjet-politike-te-pas-luftes/60%Daily2017-12-24 12:20
https://kosova-info.com/flet-nena-e-florenc-beqirit-zemra-i-rrihte-por-mjeket-i-hoqen-oksigjenin/60%Daily2017-12-24 12:18
https://kosova-info.com/albin-kurti-zyrtarizon-kandidaturen-a-po-largohet-molliqaj-me-shoke-nga-vetevendosja/60%Daily2017-12-24 12:06
https://kosova-info.com/bytyqi-per-festen-e-krishtlindjes-uroj-qe-kjo-feste-te-sjelle-mes-nesh-paqe/60%Daily2017-12-24 12:01
https://kosova-info.com/mesazhi-i-eugent-bushpepes-pasi-fitoi-cmimin-e-pare-ne-rtsh/60%Daily2017-12-24 11:55
https://kosova-info.com/mbiwa-rikthehet-ne-serie-a-kalon-te-rivali-i-interit/60%Daily2017-12-24 11:55
https://kosova-info.com/vdekja-e-23-vjecarit-ne-france-qytetaret-dalin-ne-proteste-para-piramides/60%Daily2017-12-24 11:52
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-uron-besimtaret-e-krishtere-gezuar-per-shume-mot-krishtlindja/60%Daily2017-12-24 11:51
https://kosova-info.com/mediat-franceze-dyshime-per-vdekjen-e-florencit-pse-te-vriste-veten-24-ore-para-se-te-kthehej-ne-familje/60%Daily2017-12-24 11:45
https://kosova-info.com/ibrahimovic-cmend-lukakun/60%Daily2017-12-24 11:36
https://kosova-info.com/i-merr-si-pasagjere-taksistin-nga-durresi-e-dhunojne-dhe-i-marrin-makinen/60%Daily2017-12-24 11:35
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-nuk-e-njeh-alberie-hadergjonajn/60%Daily2017-12-24 11:35
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-ferizaj-humb-jeten-nje-20-vjecare/60%Daily2017-12-24 11:24
https://kosova-info.com/veterani-i-ushtrise-amerikane-dhe-aktori-hollivudian-kam-ndihmuar-refugjate-kosovare-ne-shqiperi/60%Daily2017-12-24 11:20
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-per-krishtlindjet-kjo-eshte-dita-kur-kujtojme-gjeneratat-qe-kane-sakrifikuar/60%Daily2017-12-24 11:16
https://kosova-info.com/fjolla-morina-revoltohet-pas-vdekjes-se-florencit-race-e-poshter/60%Daily2017-12-24 11:12
https://kosova-info.com/presidenti-uron-krishtlindjet-tu-gezohemi-te-mirave-dhe-te-festojme-me-njeri-tjetrin/60%Daily2017-12-24 11:07
https://kosova-info.com/69-vjecarja-nga-shqiperia-fshihte-ne-shtepi-144-kg-droge-dhe-nje-arme-gjahu/60%Daily2017-12-24 11:06
https://kosova-info.com/benevento-eshte-tmerr-por-memushaj-kerkohet-nga-klubi-tjeter-i-series-a/60%Daily2017-12-24 11:05
https://kosova-info.com/pas-adem-mikullovcit-cima-vendose-ti-futet-politikes-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2017-12-24 10:51
https://kosova-info.com/formacioni-i-deshtuar-i-javes-ne-premierlige/60%Daily2017-12-24 10:50
https://kosova-info.com/mesazhi-i-gold-ag-e-dua-jezusin-sepse-jam-musliman/60%Daily2017-12-24 10:32
https://kosova-info.com/deulofeu-ne-serie-a-i-futet-ne-kontrate-klauzola-me-interesante-ne-bote/60%Daily2017-12-24 10:26
https://kosova-info.com/suarez-injoron-shume-keq-realin-pas-fitores-ne-el-clasico/60%Daily2017-12-24 10:14
https://kosova-info.com/receta-tradicionale-e-byrekut-te-kripur-me-kungull/60%Daily2017-12-24 10:11
https://kosova-info.com/do-me-shume-ajolen-apo-tiranen-keshtu-u-pergjigj-veliaj/60%Daily2017-12-24 10:10
https://kosova-info.com/18-vjet-burg-denohet-prifti-pedofil-qe-dikur-gjeti-strehe-ne-kosove/60%Daily2017-12-24 09:58
https://kosova-info.com/tifozet-e-milanit-befasojne-gattuson/60%Daily2017-12-24 09:55
https://kosova-info.com/disa-keshilla-si-ta-beni-lidhjen-tuaj-me-te-mire-ne-vitin-2018/60%Daily2017-12-24 09:52
https://kosova-info.com/kete-fjale-reperet-e-vodhen-nga-njeri-tjetri/60%Daily2017-12-24 09:50
https://kosova-info.com/messi-ronaldo-ja-cfare-ndodhi-dje/60%Daily2017-12-24 09:42
https://kosova-info.com/pas-fejeses-adelina-tahiri-shfaqet-atraktive-ne-kete-veshje/60%Daily2017-12-24 09:30
https://kosova-info.com/man-city-dominon-formacionin-e-javes-ne-premierlige/60%Daily2017-12-24 09:27
https://kosova-info.com/bija-e-tyre-zgjohet-me-te-nxira-neper-trup-krejt-shkaku-i-mungeses-se-kesaj-vitamine/60%Daily2017-12-24 09:25
https://kosova-info.com/pritje-te-gjata-per-mergimtaret-ne-merdare/60%Daily2017-12-24 09:24
https://kosova-info.com/me-pak-vjedhje-ne-kosove-gjate-vitit-2017/60%Daily2017-12-24 09:19
https://kosova-info.com/ngjarje-dramatike-ne-episodin-e-ri-te-egjelit-ndiqeni-promon/60%Daily2017-12-24 09:06
https://kosova-info.com/mergimtare-kujdes-ne-kosove-hajnat-kane-dal-ne-aksion/60%Daily2017-12-24 09:05
https://kosova-info.com/gattuso-e-ka-nje-lajm-te-keq-per-milanin/60%Daily2017-12-24 09:00
https://kosova-info.com/rritni-imunitetin-e-femijeve-permes-ketyre-vitaminave/60%Daily2017-12-24 08:58
https://kosova-info.com/shqiperi-masakron-babain-me-cekic-dhe-e-hedh-ne-liqenin-e-farkes/60%Daily2017-12-24 08:49
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-behet-nuse-ja-si-duket-me-fustanin-e-bardhe/60%Daily2017-12-24 08:46
https://kosova-info.com/moderatorja-me-seksi-e-sportit-e-pranon-lidhjen-e-re/60%Daily2017-12-24 08:43
https://kosova-info.com/me-fytyre-te-mbuluar-oficeri-italian-flet-per-krimet-ne-shqiperi-video/60%Daily2017-12-24 08:30
https://kosova-info.com/del-ne-ankand-mercedesi-i-hitlerit-i-vitit-1939/60%Daily2017-12-24 08:28
https://kosova-info.com/eshte-shtatzene-por-shikoni-linjat-e-emina-cunmulajt-ne-bikini/60%Daily2017-12-24 08:26
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-kosoves-per-kupen-e-botes/60%Daily2017-12-24 08:24
https://kosova-info.com/haziri-u-munduan-ta-ndalin-zbardhjen-e-vrasjeve-politike-koalicioni-pana/60%Daily2017-12-24 08:24
https://kosova-info.com/pamjet-qe-tmerruan-kalifornine/60%Daily2017-12-24 08:13
https://kosova-info.com/silver-gold-knga-e-radhs-nga-arilena-ara/60%Daily2017-12-24 08:04
https://kosova-info.com/tre-hapa-per-tu-miqesuar-me-lehte/60%Daily2017-12-24 08:00
https://kosova-info.com/sherr-masiv-mes-shqiptareve-dhe-serbeve-ne-zvicer-kater-te-plagosur/60%Daily2017-12-24 07:59
https://kosova-info.com/nuk-eshte-messi-alba-tregon-me-meritorin-per-kete-super-barcelone/60%Daily2017-12-24 07:58
https://kosova-info.com/besoni-ose-jo-ledri-vula-refuzon-iggy-azalean/60%Daily2017-12-24 07:43
https://kosova-info.com/kafja-e-mengjesit-eshte-shume-e-demshme-ne-stomak-te-zbrazur/60%Daily2017-12-24 07:33
https://kosova-info.com/vidal-me-talljen-e-vitit-ndaj-ronaldos-pas-el-clasicos/60%Daily2017-12-24 07:29
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-angela-publikon-imazhe-provokuese-ne-te-brendshme/60%Daily2017-12-24 07:26
https://kosova-info.com/pogba-humbi-stervitjen-e-unitedit-per-nje-arsye-te-pabesueshme/60%Daily2017-12-24 07:21
https://kosova-info.com/edi-rama-nis-diten-me-11-arsye-per-ta-vizituar-shqiperine/60%Daily2017-12-24 07:17
https://kosova-info.com/sot-mot-pjeserisht-i-vranet-dhe-me-intervale-me-diell/60%Daily2017-12-24 07:11
https://kosova-info.com/infermierja-qe-do-tia-fale-pagen-e-saj-kryeministrit/60%Daily2017-12-24 07:07
https://kosova-info.com/eugen-bushpepa-shpallet-fitues-i-rtsh-se-perfaqeson-shqiperine-ne-eurovision/60%Daily2017-12-24 07:05
https://kosova-info.com/albin-kurti-kandidon-per-kryetar-te-vetevendosjes-2/60%Daily2017-12-24 07:04
https://kosova-info.com/albin-kurti-kandidon-per-kryetar-te-vetevendosjes/60%Daily2017-12-23 23:03
https://kosova-info.com/nuk-ia-tha-emrin-kengetari-shperthen-ne-kritika-ndaj-adi-krastes/60%Daily2017-12-23 22:58
https://kosova-info.com/serwer-ndryshimi-i-mandatit-te-gjykates-do-te-ishte-veprim-i-papeshuar/60%Daily2017-12-23 22:44
https://kosova-info.com/fotografi-te-rralla-te-ibrahim-rugoves/60%Daily2017-12-23 22:44
https://kosova-info.com/familja-kardashian-sjellin-fotosesionin-e-fundvitit/60%Daily2017-12-23 22:40
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-uron-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2017-12-23 22:25
https://kosova-info.com/keshtu-ia-shpreh-dashurine-seldi-mimozes/60%Daily2017-12-23 22:15
https://kosova-info.com/kush-do-ta-fitonte-luften-e-trete-boterore-nese-ajo-do-te-fillonte-sot/60%Daily2017-12-23 22:07
https://kosova-info.com/kampionet-vertetojne-forcen-mposhtin-romen/60%Daily2017-12-23 22:04
https://kosova-info.com/leicester-city-e-trondit-manchester-unitedin-barazon-ne-fund-te-ndeshjes/60%Daily2017-12-23 22:00
https://kosova-info.com/premiere-diamanta-kenga-me-e-re-nga-ronela-dhe-young-zerka/60%Daily2017-12-23 21:55
https://kosova-info.com/masa-te-rrepta-sigurie-ne-bote-me-rastin-e-krishtlindjes/60%Daily2017-12-23 21:45
https://kosova-info.com/ma-ka-thy-kenga-me-e-re-nga-2ton-dhe-ghulo/60%Daily2017-12-23 21:37
https://kosova-info.com/pse-thaci-e-veseli-nuk-shkuan-ne-takim-me-ambasadoret-flet-haradinaj/60%Daily2017-12-23 21:25
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-lluzhan-te-podujeves/60%Daily2017-12-23 21:17
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-rikthehet-ne-shtepi-ja-per-cka-e-kishte-marre-malli/60%Daily2017-12-23 21:12
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-rikthehet-ne-shtepi-ja-per-cka-e-kishte-marre-malli-2/60%Daily2017-12-23 21:12
https://kosova-info.com/a-mund-ta-besoni-se-ky-eshte-djali-i-jose-mourinhos/60%Daily2017-12-23 21:03
https://kosova-info.com/kryeministri-per-vizat-u-thash-sot-ambasadoreve-pse-po-na-mbani-te-izoluar/60%Daily2017-12-23 20:56
https://kosova-info.com/fero-vihet-ne-siklet-kur-pyetet-per-mozzik-dhe-getinjon/60%Daily2017-12-23 20:52
https://kosova-info.com/sali-berisha-thirrje-frances-vendos-para-ligjit-autoret-shtazore-qe-vrane-florencin/60%Daily2017-12-23 20:45
https://kosova-info.com/vetem-pak-ore-pas-publikimit-te-kenges-noizy-arrin-kete-shifer-klikimesh/60%Daily2017-12-23 20:37
https://kosova-info.com/pas-lajmeve-se-refuzoi-te-nxehet-per-tu-inkuadruar-ne-el-clasico-shperthen-isco-perdor-edhe-fjale-banale/60%Daily2017-12-23 20:36
https://kosova-info.com/haradinaj-ambasadori-i-kosoves-do-te-votonte-sikur-trumpi-ne-okb-per-jerusalemin/60%Daily2017-12-23 20:31
https://kosova-info.com/ndodh-ne-drenoc-lopa-lind-kater-vica/60%Daily2017-12-23 20:17
https://kosova-info.com/zemer-publikohet-nga-arilena-ara/60%Daily2017-12-23 20:10
https://kosova-info.com/kryeministri-flet-per-pagen-me-duhet-me-ble-kemishe-e-kravate-smuj-dale-gjithqysh/60%Daily2017-12-23 20:08
https://kosova-info.com/5-menyra-si-ta-ushqeni-lekuren-ne-dimer/60%Daily2017-12-23 20:04
https://kosova-info.com/kryetari-i-olvse-ambasadat-na-kane-kercenuar-gjithmone/60%Daily2017-12-23 20:01
https://kosova-info.com/je-suis-florenc-humor-i-zi-per-vdekjen-e-emigrantit-shqiptar-ne-france/60%Daily2017-12-23 19:56
https://kosova-info.com/luana-cmend-shikuesit-me-paraqitjen-e-sontme/60%Daily2017-12-23 19:48
https://kosova-info.com/haradinaj-e-pranon-shfuqizimi-i-gjykates-speciale-i-sjell-pasoja-kosoves/60%Daily2017-12-23 19:44
https://kosova-info.com/momenti-kur-messi-e-goditi-ronaldon-ne-fytyre/60%Daily2017-12-23 19:43
https://kosova-info.com/ministri-hasani-pranon-mirenjohje-per-mbrojtjen-e-prodhimit-vendor/60%Daily2017-12-23 19:41
https://kosova-info.com/kerkesa-per-shfuqizimin-e-speciales-ndane-lidershipin-politik/60%Daily2017-12-23 19:32
https://kosova-info.com/te-rinjte-e-kosoves-nuk-shohim-perspektive-synojne-largimin-drejt-evropes/60%Daily2017-12-23 19:27
https://kosova-info.com/premiere-si-dikur-publikohet-nga-shkurte-gashi-dhe-flori/60%Daily2017-12-23 19:22
https://kosova-info.com/fituesi-i-topit-te-arte-spiun-i-gjermanise-lindore/60%Daily2017-12-23 19:17
https://kosova-info.com/pacolli-uron-besimtaret-per-festen-e-krishtlindjes/60%Daily2017-12-23 19:15
https://kosova-info.com/premiere-kce-publikohet-nga-kida/60%Daily2017-12-23 19:07
https://kosova-info.com/haradinaj-selia-e-speciales-duhej-te-ishte-ne-kosove-nuk-i-prishim-raportet-me-miqte/60%Daily2017-12-23 18:57
https://kosova-info.com/milani-zhgenjen-serish-tani-e-mposhte-atalanta/60%Daily2017-12-23 18:54
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-roma/60%Daily2017-12-23 18:53
https://kosova-info.com/po-martohemi-thote-remzie-osmani-ne-kengen-e-re/60%Daily2017-12-23 18:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leicester-city-manchester-united/60%Daily2017-12-23 18:47
https://kosova-info.com/hipokrizia-e-kryeministrit-haradinaj-ne-raport-me-ameriken/60%Daily2017-12-23 18:40
https://kosova-info.com/vrasja-ne-peje-avokati-paralajmeron-kallezim-ndaj-prokurorit/60%Daily2017-12-23 18:39
https://kosova-info.com/atalanta-shokon-milanin/60%Daily2017-12-23 18:37
https://kosova-info.com/imazhet-festive-te-teutes-dhe-adonisit/60%Daily2017-12-23 18:31
https://kosova-info.com/vjen-edhe-reagimi-i-ramosit-ne-barcelone-do-te-thone-se-une-duhet-te-shkoj-ne-burg/60%Daily2017-12-23 18:23
https://kosova-info.com/vdekja-e-florenc-beqiraj-shqiptaret-pushtojne-kryeministrine-ne-tirane/60%Daily2017-12-23 18:22
https://kosova-info.com/spalletti-flet-pas-humbjes-befasuese-te-interit/60%Daily2017-12-23 18:15
https://kosova-info.com/100-te-vdekur-dhe-dhjetera-te-zhdukur-nga-stuhia-tropikale/60%Daily2017-12-23 18:11
https://kosova-info.com/albert-krasniqi-i-kunderpergjigjet-ashper-ermal-mamaqit/60%Daily2017-12-23 18:10
https://kosova-info.com/kryemadhi-zbulon-sa-para-i-shiti-cizmet-me-te-cilat-goditi-edi-ramen-ne-parlament/60%Daily2017-12-23 18:03
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-cima-ja-cfare-me-mbeti-pa-i-thene-lecit-sa-ishte-gjalle/60%Daily2017-12-23 17:51
https://kosova-info.com/marcelo-shperthen-pas-humbjes-se-realit/60%Daily2017-12-23 17:47
https://kosova-info.com/zaev-i-gatshem-te-terhiqet-nga-pretendimet-per-aleksandrin-e-madh/60%Daily2017-12-23 17:44
https://kosova-info.com/atalanta-befason-milanin/60%Daily2017-12-23 17:38
https://kosova-info.com/ameriken-qe-e-duan-larg-byes-se-tyre/60%Daily2017-12-23 17:32
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-messit-pas-shpartallimit-te-realit-ne-bernabeu/60%Daily2017-12-23 17:31
https://kosova-info.com/albatriti-sjell-portretin-me-te-embel-familjar-per-fundvit/60%Daily2017-12-23 17:30
https://kosova-info.com/i-burgosuri-tregon-tmerrin-ne-france-shqiptaret-trajtohen-si-kafshe-ne-burg/60%Daily2017-12-23 17:30
https://kosova-info.com/nese-nuk-fal-nuk-feston-imzot-george-frendo-te-rrezojme-muret-e-mendjemadhesise/60%Daily2017-12-23 17:25
https://kosova-info.com/pastrohet-nje-deponi-mbeturinash-ne-berkoc-te-gjakoves/60%Daily2017-12-23 17:18
https://kosova-info.com/manchester-city-40-bournemouth-notat-e-lojareve/60%Daily2017-12-23 17:11
https://kosova-info.com/nora-istrefi-nxjerr-gjoksin-ne-kete-fustan/60%Daily2017-12-23 17:10
https://kosova-info.com/guvernatori-i-fuqishem-afgan-nuk-pajtohet-me-shkarkim-2/60%Daily2017-12-23 17:06
https://kosova-info.com/serbia-paralajmeron-nderprerjen-e-dialogut-nese-shfuqizohet-gjykata-speciale/60%Daily2017-12-23 17:04
https://kosova-info.com/meliza-haradinaj-cmimi-i-sakrifices-eshte-i-vogel-ndaj-madheshtise-se-atdheut/60%Daily2017-12-23 16:55
https://kosova-info.com/sali-berisha-reagon-per-voten-e-shqiperise-kunder-amerikes-ne-okb/60%Daily2017-12-23 16:54
https://kosova-info.com/city-shkaterron-edhe-bournemouthin/60%Daily2017-12-23 16:52
https://kosova-info.com/city-shkaterron-edhe-bournemouthin/60%Daily2017-12-23 16:52
https://kosova-info.com/reagimi-i-luanes-kur-thone-qe-ska-fansa/60%Daily2017-12-23 16:51
https://kosova-info.com/guvernatori-i-fuqishem-afgan-nuk-pajtohet-me-shkarkim/60%Daily2017-12-23 16:49
https://kosova-info.com/nderroi-jete-ne-marseje-meta-i-shpreh-ngushellimet-familjareve-te-beqirajt/60%Daily2017-12-23 16:37
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-shba-nje-prej-autoreve-te-vrasjes-se-oficerit-te-renea-s-ne-lazarat-2/60%Daily2017-12-23 16:35
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-perdoruesit-e-bitcoin/60%Daily2017-12-23 16:34
https://kosova-info.com/kjo-mund-te-ju-kete-ikur-asistimi-i-messit-te-goli-i-trete-i-barcelones/60%Daily2017-12-23 16:33
https://kosova-info.com/biznesmen-ish-ministra-albinista-e-tenderista-ky-eshte-kabineti-i-ri-i-shpend-ahmetit/60%Daily2017-12-23 16:32
https://kosova-info.com/ish-banorja-e-big-brother-shperthen-ne-lot-gjate-intervistes-ja-pse/60%Daily2017-12-23 16:30
https://kosova-info.com/me-shume-se-113-mije-turiste-polake-zgjodhen-shqiperine/60%Daily2017-12-23 16:23
https://kosova-info.com/aksion-i-bukur-dhe-gol-ne-sfiden-city-bournemouth/60%Daily2017-12-23 16:18
https://kosova-info.com/milan-atalanta-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-12-23 16:14
https://kosova-info.com/smajl-latifi-aak-nuk-ka-ndryshuar-qendrim-per-gjykaten-speciale/60%Daily2017-12-23 16:12
https://kosova-info.com/nuk-kalon-ne-finalen-e-rtsh-se-shperthen-me-kritika-kengetarja/60%Daily2017-12-23 16:10
https://kosova-info.com/sassuolo-10-inter-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-23 16:08
https://kosova-info.com/shfuqizimi-i-gjykates-speciale-procedure-me-pengesa/60%Daily2017-12-23 16:03
https://kosova-info.com/edhe-sassuolo-befason-interin-fiton-napoli/60%Daily2017-12-23 15:53
https://kosova-info.com/enca-tregon-anen-e-saj-humane-ja-cfare-ka-bere/60%Daily2017-12-23 15:51
https://kosova-info.com/kongresi-i-vmro-se-mickovski-lideri-i-ri-i-partise/60%Daily2017-12-23 15:50
https://kosova-info.com/zjarri-me-i-madh-ne-historine-e-kalifornise/60%Daily2017-12-23 15:42
https://kosova-info.com/real-madrid-0-3-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-23 15:40
https://kosova-info.com/rusi-vajza-e-mentorit-te-putinit-garon-ne-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2017-12-23 15:33
https://kosova-info.com/edhe-kjo-deputete-kerkon-shkarkimin-e-qeverise-dhe-te-presidentit/60%Daily2017-12-23 15:32
https://kosova-info.com/city-bournemouth-vjen-goli-i-pare/60%Daily2017-12-23 15:31
https://kosova-info.com/princ-leka-ii-dhe-elia-zaharia-urojne-festat-me-kete-imazh/60%Daily2017-12-23 15:30
https://kosova-info.com/harrojeni-rezultatin-e-el-clasicos-shikojeni-kete-fotografi/60%Daily2017-12-23 15:25
https://kosova-info.com/veseli-dergon-kuvendin-ne-pushim-thote-se-kosova-i-ruan-raportet-e-mira-me-shba-ne/60%Daily2017-12-23 15:23
https://kosova-info.com/deputetet-qe-ngriten-doren-pro-speciales-tani-nenshkruan-shfuqizimin-e-saj-emrat/60%Daily2017-12-23 15:20
https://kosova-info.com/kjo-ishte-gjeja-e-pare-qe-e-beri-pique-pas-perfundimit-te-el-clasico/60%Daily2017-12-23 15:17
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-shba-nje-prej-autoreve-te-vrasjes-se-oficerit-te-renea-s-ne-lazarat/60%Daily2017-12-23 15:10
https://kosova-info.com/penallti-per-interin-e-pabesueshme-cfare-ka-bere-icardi/60%Daily2017-12-23 15:10
https://kosova-info.com/eminemi-kerkon-shkarkimin-e-trumpit/60%Daily2017-12-23 15:10
https://kosova-info.com/bebe-rexha-me-fjale-te-medha-per-monika-kryemadhin/60%Daily2017-12-23 14:57
https://kosova-info.com/jevtiq-mbreme-ishte-nate-e-rrezikshme-lista-serbe-kunder-shfuqizimit-te-speciales/60%Daily2017-12-23 14:56
https://kosova-info.com/makina-perplas-gruan-dhe-femijen-10-vjec/60%Daily2017-12-23 14:56
https://kosova-info.com/zidane-e-gjen-fajtorin-e-humbjes-nga-barcelona/60%Daily2017-12-23 14:53
https://kosova-info.com/barcelona-mposht-real-madridin-shikojeni-cfare-kane-bere-ne-zhveshtore-pas-el-clasicos/60%Daily2017-12-23 14:46
https://kosova-info.com/trotuari-ne-parkun-e-taukbashqes-qe-disa-dite-i-mbushur-me-ujin-e-kanalizimit-foto/60%Daily2017-12-23 14:44
https://kosova-info.com/valverde-zbulon-metoden-e-fitores-ndaj-real-madridit/60%Daily2017-12-23 14:34
https://kosova-info.com/atentat-me-kallashnikov-ne-elbasan/60%Daily2017-12-23 14:33
https://kosova-info.com/pas-humbjes-se-nga-barcelona-blero-ironizon-fansat-e-real-madrid/60%Daily2017-12-23 14:30
https://kosova-info.com/projektet-qe-presin-stabilitet-politik/60%Daily2017-12-23 14:29
https://kosova-info.com/marca-gjen-fajtorin-kryesor-per-humbjen-e-real-madridit-nga-barcelona/60%Daily2017-12-23 14:29
https://kosova-info.com/perfundon-el-clasico-vjen-nje-tjeter-lajm-i-keq-per-real-madridin/60%Daily2017-12-23 14:23
https://kosova-info.com/everton-chelsea-rezultat-befasues/60%Daily2017-12-23 14:18
https://kosova-info.com/ismaili-2018-ta-vit-i-ndryshimit-qeveria-do-tu-prije-reformave/60%Daily2017-12-23 14:17
https://kosova-info.com/aida-derguti-shfuqizimi-i-ligjit-nuk-e-zhben-gjykaten-speciale/60%Daily2017-12-23 14:11
https://kosova-info.com/barcelona-shkeli-real-madridin-shikojeni-cfare-ka-bere-isco/60%Daily2017-12-23 14:08
https://kosova-info.com/messi-mposht-ronaldon-me-gola-per-vitin-2017/60%Daily2017-12-23 14:05
https://kosova-info.com/delawie-i-reagon-thacit-shfuqizimi-i-speciales-largon-kosoven-nga-shba-dhe-be/60%Daily2017-12-23 14:02
https://kosova-info.com/meda-realizon-portretin-me-te-bukur-familjar/60%Daily2017-12-23 14:01
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-qeveria-pret-qe-ne-qkuk-te-behet-diferenca/60%Daily2017-12-23 13:53
https://kosova-info.com/lista-e-zeze-e-trump-serbe-ruse-kineze-dhe-afrikane-keto-jane-sanksionet-ndaj-tyre/60%Daily2017-12-23 13:51
https://kosova-info.com/barcelona-fiton-el-clasicon-14-pike-me-shume-se-real-madrid/60%Daily2017-12-23 13:49
https://kosova-info.com/rivotimi-ne-istog-pzap-refuzon-ankesen-e-aak-se/60%Daily2017-12-23 13:46
https://kosova-info.com/shba-ukraina-furnizohet-me-kapacitete-te-forcuara-mbrojtese/60%Daily2017-12-23 13:38
https://kosova-info.com/supermakina-e-pare-sportivedhe-fluturuese-foto/60%Daily2017-12-23 13:36
https://kosova-info.com/lideri-cecen-i-akuzoi-mediat-sociale-per-nenshtrim-ndaj-shba-ve/60%Daily2017-12-23 13:32
https://kosova-info.com/kina-mbeshtet-nje-palestine-te-pavarur/60%Daily2017-12-23 13:32
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-nuk-e-njeh-shkurte-fejzen/60%Daily2017-12-23 13:29
https://kosova-info.com/penallti-per-barcelonen-shikojeni-cfare-ka-bere-messi/60%Daily2017-12-23 13:24
https://kosova-info.com/penallti-per-barcelonen-shikojeni-cfare-ka-bere-messi-2/60%Daily2017-12-23 13:23
https://kosova-info.com/europa-ime-kur-do-te-qeshe-edhe-gjermani/60%Daily2017-12-23 13:19
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-super-gol-nga-suarez/60%Daily2017-12-23 13:14
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sassuolo-inter/60%Daily2017-12-23 13:06
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-shikojeni-perqafimin-ronaldo-messi/60%Daily2017-12-23 13:04
https://kosova-info.com/as-barcelona-u-demtua-nga-gjyqtari-kjo-ishte-penallti-ne-el-clasico/60%Daily2017-12-23 12:58
https://kosova-info.com/rrefimi-emocional-i-cimes-per-lecin-sa-here-e-kthej-koken/60%Daily2017-12-23 12:57
https://kosova-info.com/thaci-godet-ambasadoret-i-quan-spekulime-deklaratat-per-rrezikimin-e-te-ardhmes-se-kosoves/60%Daily2017-12-23 12:57
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-pjesa-e-pare-me-rezultat-te-padeshiruar/60%Daily2017-12-23 12:49
https://kosova-info.com/haradinaj-qeveria-do-ta-perkrahte-shfuqizimin-e-speciales-nese-do-te-votohej-ne-kuvend/60%Daily2017-12-23 12:49
https://kosova-info.com/ariu-i-dehur-me-ne-fund-gjen-rehatine-ne-prishtine/60%Daily2017-12-23 12:46
https://kosova-info.com/navas-shpeton-porten-e-real-madridit/60%Daily2017-12-23 12:45
https://kosova-info.com/gjermania-dhe-franca-te-respektohet-armepushimi-ne-ukraine/60%Daily2017-12-23 12:37
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fjala-me-e-perdorur-ne-kenget-e-repereve-shqiptare/60%Daily2017-12-23 12:31
https://kosova-info.com/edhe-ilir-deda-thote-se-haradinaj-e-thaci-duhet-te-dorehiqen/60%Daily2017-12-23 12:29
https://kosova-info.com/hapet-kisha-protestante-ne-sofali/60%Daily2017-12-23 12:25
https://kosova-info.com/rregullat-esenciale-si-te-dukeni-ne-nje-ceremoni-martesore/60%Daily2017-12-23 12:23
https://kosova-info.com/ne-momentet-e-fundit-anulohet-mbledhja-e-qeverise/60%Daily2017-12-23 12:19
https://kosova-info.com/kryeministri-takohet-me-ambasadoret-ua-tregon-qendrimin-per-specialen/60%Daily2017-12-23 12:17
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-turperohet-ronaldo/60%Daily2017-12-23 12:15
https://kosova-info.com/mustafa-specialja-te-mbetet-qeverine-shpejt-do-ta-drejtojme-ne/60%Daily2017-12-23 12:04
https://kosova-info.com/10-arsye-te-vlefshme-pse-duhet-te-hani-presh-2/60%Daily2017-12-23 12:02
https://kosova-info.com/besojeni-ose-jo-shyhretes-ia-ndreq-diten-reja-e-saj/60%Daily2017-12-23 11:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-everton-chelsea-2/60%Daily2017-12-23 11:56
https://kosova-info.com/kryetari-i-vushtrrise-heq-deren-e-zyres-per-te-qene-afer-qytetareve/60%Daily2017-12-23 11:53
https://kosova-info.com/zhvillimet-per-specialen-ramush-haradinaj-mbledh-kryesine-e-aak-se/60%Daily2017-12-23 11:49
https://kosova-info.com/humb-jeten-i-aksidentuari-ne-ferizaj/60%Daily2017-12-23 11:48
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-ne-santiago-bernabeu-shfaqet-kosova/60%Daily2017-12-23 11:40
https://kosova-info.com/vajza-e-dr-florit-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-landi-i-wsf-se/60%Daily2017-12-23 11:40
https://kosova-info.com/ldk-ja-shenon-28-vjetorin-e-themelimit-e-nis-me-homazhe-te-varri-i-rugoves/60%Daily2017-12-23 11:37
https://kosova-info.com/kryemadhi-zbulon-sa-i-shiti-cizmet-me-te-cilat-goditi-edi-ramen-ne-parlament/60%Daily2017-12-23 11:31
https://kosova-info.com/nenshkrimet-per-specialen-u-moren-permes-mashtrimit-ky-deputet-kerkon-ti-hiqet-emri/60%Daily2017-12-23 11:30
https://kosova-info.com/pak-minuta-para-fillimit-te-el-clasicos-lajm-i-keq-per-real-madridin/60%Daily2017-12-23 11:29
https://kosova-info.com/berisha-pa-shba-te-kosova-do-te-ishte-nje-province-serbe/60%Daily2017-12-23 11:27
https://kosova-info.com/japoni-perandori-84-vjecar-paralajmeroi-abdikim-ne-vitin-2019/60%Daily2017-12-23 11:24
https://kosova-info.com/gjakovari-i-o-sa-mire-behet-keshilltar-i-ardian-gjinit/60%Daily2017-12-23 11:19
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-barcelonen-1-ore-para-ndeshjes-me-real-madridin/60%Daily2017-12-23 11:10
https://kosova-info.com/tifozet-e-real-madridit-sulmojne-zidanen-per-vendimin-para-el-clasicos/60%Daily2017-12-23 11:01
https://kosova-info.com/pasi-pjesemarrjes-ne-festivalin-e-rtsh-se-ja-cka-thote-adelina-ismaili/60%Daily2017-12-23 10:58
https://kosova-info.com/fbi-e-akuzoi-nje-person-se-ka-planifikuar-sulm-terrorist-per-krishtlindje/60%Daily2017-12-23 10:55
https://kosova-info.com/haxhiu-kerkon-doreheqjen-e-thacit-e-quan-dinak-e-tinezar/60%Daily2017-12-23 10:54
https://kosova-info.com/dy-eksperte-ballafaqohen-ne-gjykimin-e-ilir-tolajt/60%Daily2017-12-23 10:54
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-barcelona/60%Daily2017-12-23 10:53
https://kosova-info.com/reportazh-i-il-fatto-quotidiano-mafia-shqiptare-po-pergjak-rruget-e-italise/60%Daily2017-12-23 10:43
https://kosova-info.com/i-tmerruar-nga-vdekja-e-te-birit-flet-babai-i-florencit-hetimit-do-ti-shkoj-deri-ne-fund/60%Daily2017-12-23 10:42
https://kosova-info.com/sonte-nata-finale-e-festivalit-te-rtsh-se-keta-jane-finalistet/60%Daily2017-12-23 10:39
https://kosova-info.com/gattuso-befason-me-vendimin-per-bonuccin/60%Daily2017-12-23 10:33
https://kosova-info.com/vellai-i-shefit-te-kabinetit-te-kryeministrit-emerohet-zevendesminister/60%Daily2017-12-23 10:26
https://kosova-info.com/ismaili-po-punojme-qe-ta-permiresojme-gjendjen-ne-shendetesi/60%Daily2017-12-23 10:23
https://kosova-info.com/ja-cfare-pune-ben-ne-dubai-ish-banorja-e-big-brother-albania-3/60%Daily2017-12-23 10:19
https://kosova-info.com/ja-cfare-thoshte-presidenti-thaci-dy-vjet-me-pare-per-gjykaten-speciale/60%Daily2017-12-23 10:17
https://kosova-info.com/barcelona-mposht-real-madridin-ende-pa-filluar-el-clasico/60%Daily2017-12-23 10:14
https://kosova-info.com/james-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2017-12-23 10:03
https://kosova-info.com/milaim-zeka-dje-na-mashtruan-me-nenshkrimet-kuku-per-ne/60%Daily2017-12-23 10:00
https://kosova-info.com/pese-librat-qe-duhet-ti-lexoni-ne-vitin-2018/60%Daily2017-12-23 10:00
https://kosova-info.com/reagon-nora-istrefi-drejtesi-per-vellain-tone/60%Daily2017-12-23 09:59
https://kosova-info.com/sport-lajmi-net-2017-12-23-105041/60%Daily2017-12-23 09:50
https://kosova-info.com/el-clasico-plani-i-real-madridit-per-ta-ndalur-messin/60%Daily2017-12-23 09:41
https://kosova-info.com/kida-zbulon-imazhe-nga-klipi-i-ri/60%Daily2017-12-23 09:40
https://kosova-info.com/keshilla-per-xhentelmenet-gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-lidhjen-e-kravates-video/60%Daily2017-12-23 09:39
https://kosova-info.com/aguero-perplaset-me-guardiolen-largohet-nga-man-city/60%Daily2017-12-23 09:31
https://kosova-info.com/revista-suedeze-shqiperia-destinacioni-me-i-mire-turistik-per-2018/60%Daily2017-12-23 09:28
https://kosova-info.com/afer-germis-sot-perurohet-kisha-e-pare-protestante-ne-kosove-foto/60%Daily2017-12-23 09:27
https://kosova-info.com/5-menyra-per-te-ushqyer-lekuren-ne-dimer/60%Daily2017-12-23 09:25
https://kosova-info.com/deputeti-qe-nenshkroi-pro-shfuqizimit-te-speciales-se-kemi-dite-cfare-po-bejme/60%Daily2017-12-23 09:24
https://kosova-info.com/campo-nese-ndodh-kjo-real-madrid-fiton-kunder-barcelones/60%Daily2017-12-23 09:23
https://kosova-info.com/historia-e-kremtimit-te-krishtlindjes/60%Daily2017-12-23 09:20
https://kosova-info.com/do-shkriheni-se-qeshuri-se-si-kjo-vajze-e-kendon-kengen-e-engjit-dhe-te-shyhrete-behlulit/60%Daily2017-12-23 09:20
https://kosova-info.com/erjona-akuzon-xhemajlin-ja-cfare-bejne-futbollistet-nga-serie-a/60%Daily2017-12-23 09:16
https://kosova-info.com/gjykimi-per-goditjen-e-bashkefshatarit-me-kondak-te-revoles/60%Daily2017-12-23 09:15
https://kosova-info.com/vota-kunder-shba-bugajski-shqiperia-mund-te-kishte-abstenuar-ne-okb/60%Daily2017-12-23 09:09
https://kosova-info.com/devolli-corporation-serish-nder-top-eksportuesit-e-vitit/60%Daily2017-12-23 09:02
https://kosova-info.com/kaq-te-embel-e-beri-majlinda-djalin-qe-ne-mengjes/60%Daily2017-12-23 08:59
https://kosova-info.com/blen-bmw-me-parate-e-kursyera-per-vite-me-radhe-por-cfare-stresi-numerimi/60%Daily2017-12-23 08:58
https://kosova-info.com/qeveria-haradinaj-sfidon-rajonin-me-paga/60%Daily2017-12-23 08:57
https://kosova-info.com/policia-izraelite-arreston-dy-shtetas-turq/60%Daily2017-12-23 08:55
https://kosova-info.com/pas-ngjajreve-te-mbremshme-politike-reagon-aktori-kosovar/60%Daily2017-12-23 08:38
https://kosova-info.com/ndryshoni-metoden-e-veshjes-suaj-permes-ketyre-hapave/60%Daily2017-12-23 08:30
https://kosova-info.com/pique-tallet-me-ronaldon-para-el-clasicos/60%Daily2017-12-23 08:29
https://kosova-info.com/refuzohet-regjistrimi-i-dy-kompanive-energjetike-serbe/60%Daily2017-12-23 08:25
https://kosova-info.com/delawie-i-tronditur-ne-takimin-me-ldk-ne-mos-e-fundosni-anijen-mos-lejoni-ta-kthejne-gjendjen-e-tmerrshme/60%Daily2017-12-23 08:25
https://kosova-info.com/milan-me-formacion-sulmues-ndaj-atalantas/60%Daily2017-12-23 08:20
https://kosova-info.com/fjolla-dehet-per-dashuri/60%Daily2017-12-23 08:19
https://kosova-info.com/sektori-i-sigurimeve-rrit-asetet-ne-169-9-milion-euro/60%Daily2017-12-23 08:15
https://kosova-info.com/truku-interesant-si-mund-te-punoje-teledirigjuesi-nga-largesia-pa-bateri-video/60%Daily2017-12-23 08:15
https://kosova-info.com/ranieri-largohem-nga-nantes-vetem-per-kete-skuader/60%Daily2017-12-23 08:14
https://kosova-info.com/meta-leter-per-trump-keqardhje-per-voten-e-shqiperise-ne-okb/60%Daily2017-12-23 08:07
https://kosova-info.com/figo-ky-ekip-dua-ta-fitoje-el-clasicon/60%Daily2017-12-23 08:03
https://kosova-info.com/veteaksident-ne-komoran-shoferi-bllokohet-brenda-vetures-foto/60%Daily2017-12-23 08:02
https://kosova-info.com/pas-rastit-te-florencit-reagon-getinjo-edhe-une-e-kam-perjetu-tmerrin-e-burgjeve-ne-evrope/60%Daily2017-12-23 07:59
https://kosova-info.com/juventus-roma-formacionet-e-derbit-nga-serie-a/60%Daily2017-12-23 07:56
https://kosova-info.com/koment-pas-zgjedhjeve-eshte-para-zgjedhjeve-ne-katalonje/60%Daily2017-12-23 07:56
https://kosova-info.com/reagimi-nga-dembele-pasi-u-njoftua-se-do-te-mungoje-ne-el-clasico/60%Daily2017-12-23 07:39
https://kosova-info.com/adelina-publikon-nje-fotografi-nga-shtrati/60%Daily2017-12-23 07:37
https://kosova-info.com/popullsia-e-botes-do-te-jete-76-miliarde-banore/60%Daily2017-12-23 07:34
https://kosova-info.com/guardiola-transferon-yllin-e-madh-nga-barcelona-cmimi-56-milione-euro/60%Daily2017-12-23 07:30
https://kosova-info.com/qendrimi-i-akr-se-behgjet-pacollit-rreth-gjykates-speciale/60%Daily2017-12-23 07:27
https://kosova-info.com/moti-gjate-vikendit-pjeserisht-i-vranet-dhe-me-intervale-me-diell/60%Daily2017-12-23 07:21
https://kosova-info.com/formacionet-e-el-clasicos-real-madrid-barcelona/60%Daily2017-12-23 07:21
https://kosova-info.com/ligji-per-specialen-reagon-jakup-krasniqi/60%Daily2017-12-23 07:20
https://kosova-info.com/ldk-shenon-28-vjetorin-e-themelimit/60%Daily2017-12-23 07:18
https://kosova-info.com/messi-e-barcelona-befasohen-nga-pritja-ne-madrid/60%Daily2017-12-23 07:17
https://kosova-info.com/zeka-paralajmeron-se-cfare-do-te-ndodhe-me-kosoven-nese-shfuqizohet-specialja/60%Daily2017-12-23 07:13
https://kosova-info.com/argjentina-ramosaj-po-vjen-me-duet/60%Daily2017-12-23 07:10
https://kosova-info.com/nese-shfuqizohet-specialja-terhiqen-njohjet-per-kosoven-dhe-largohet-kfor-i/60%Daily2017-12-22 23:09
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-mes-haradinajt-e-thacit-sdeklarohen-per-media/60%Daily2017-12-22 23:01
https://kosova-info.com/dame-tu-amor-publikohet-nga-robert-berisha-dhe-mira/60%Daily2017-12-22 22:59
https://kosova-info.com/konjufca-ishte-loje-dhe-nguti-e-pushtetit-specialja-nuk-shfuqizohet-pa-nenet-kushtetues/60%Daily2017-12-22 22:59
https://kosova-info.com/dhurata-perfekte-per-partneret-tuaj-veshjet-intime-per-ditet-e-vecanta-foto/60%Daily2017-12-22 22:58
https://kosova-info.com/casillas-ky-do-te-jete-rezultati-i-ndeshjes-real-madrid-barcelona/60%Daily2017-12-22 22:57
https://kosova-info.com/ne-germi-neser-perurohet-kisha-e-pare-protestante-ne-kosove-foto/60%Daily2017-12-22 22:49
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-rikthehet-ne-rtsh-mahnit-me-paraqitjen/60%Daily2017-12-22 22:40
https://kosova-info.com/keta-jane-6-deputetet-joshqiptare-qe-kerkuan-shfuqizimin-e-gjykates-speciale/60%Daily2017-12-22 22:33
https://kosova-info.com/emrat-qe-jane-te-ndaluar-per-ti-pagezuar-femijet-gjithandej-botes/60%Daily2017-12-22 22:25
https://kosova-info.com/vjen-humbja-e-pare-per-atletico-madridin/60%Daily2017-12-22 22:22
https://kosova-info.com/blero-dhe-afrona-arratisen-nga-kosova/60%Daily2017-12-22 22:21
https://kosova-info.com/pacolli-akr-nuk-duhet-ti-mbeshtes-institucionet-qe-ngulin-thika-pas-shpine/60%Daily2017-12-22 22:18
https://kosova-info.com/lajmet-e-rreme-facebook-heq-dore-nga-flamuri-i-kuq/60%Daily2017-12-22 22:17
https://kosova-info.com/bitcoin-pikiate-ne-burse/60%Daily2017-12-22 22:16
https://kosova-info.com/selmanaj-shfuqizimi-i-gjykates-speciale-seshte-kunder-shba-se-dhe-be-se/60%Daily2017-12-22 22:14
https://kosova-info.com/disa-zgjidhje-gjeniale-per-kembet-tuaja-qe-ato-do-te-jene-falenderuese-perhere/60%Daily2017-12-22 22:14
https://kosova-info.com/situata-del-nga-kontrolli-nisma-kunder-thacit-veselit-dhe-haradinajt-per-gjykaten-speciale/60%Daily2017-12-22 22:07
https://kosova-info.com/vogelushja-degjon-per-here-te-pare-tejet-emocionuese-video/60%Daily2017-12-22 22:01
https://kosova-info.com/mustafa-per-ldk-ne-ceshtja-e-gjykates-speciales-eshte-e-mbyllur-i-besojme-shba-se/60%Daily2017-12-22 22:01
https://kosova-info.com/edhe-gold-ag-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2017-12-22 22:00
https://kosova-info.com/keta-jane-43-deputetet-qe-kerkuan-ndalimin-e-speciales/60%Daily2017-12-22 21:57
https://kosova-info.com/notat-per-xhaken-dhe-te-tjeret/60%Daily2017-12-22 21:53
https://kosova-info.com/milaim-zeka-paralajmeron-vullkanin-historik/60%Daily2017-12-22 21:51
https://kosova-info.com/akr-ja-kunder-partnereve-te-qeverise-per-shfuqizimin-e-gjykates-speciale/60%Daily2017-12-22 21:47
https://kosova-info.com/angela-martini-skena-erotike-me-bashkeshortin-ne-mes-te-lokalit/60%Daily2017-12-22 21:47
https://kosova-info.com/deputetet-e-ldk-se-bashke-me-shefin-e-partise-postojne-foto-fitimtare/60%Daily2017-12-22 21:40
https://kosova-info.com/ska-fitues-ne-perballjen-spektakolare-mes-arsenalit-dhe-liverpoolit/60%Daily2017-12-22 21:37
https://kosova-info.com/truproja-i-limajt-kercenon-gazetarin-se-e-fotografoi-duke-shkuar-te-thaci/60%Daily2017-12-22 21:32
https://kosova-info.com/kido-befasia-e-radhes-nga-arilena-ara/60%Daily2017-12-22 21:24
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-liverpooli-barazon-rezultatin-ndaj-arsenalit/60%Daily2017-12-22 21:18
https://kosova-info.com/arsenali-ben-permbysjen-e-cmendur-bombardon-xhaka/60%Daily2017-12-22 21:05
https://kosova-info.com/vdes-florenc-beqiraj-revoltohet-noizy-ndihem-i-tradhetuar-nga-pushteti-ne-shqiperi/60%Daily2017-12-22 21:03
https://kosova-info.com/shenon-liverpooli-i-pergjigjet-arsenali/60%Daily2017-12-22 20:59
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-nga-gjykata-speciale-per-zhvillimet-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2017-12-22 20:59
https://kosova-info.com/del-ne-shitje-lamborghini-i-keke-rosberg-foto/60%Daily2017-12-22 20:58
https://kosova-info.com/pas-deshtimit-te-seances-haradinaj-shkon-ne-zyren-e-thacit/60%Daily2017-12-22 20:56
https://kosova-info.com/hoti-i-ldk-se-nuk-lejuam-qe-te-shkaterrohet-ajo-qe-kemi-krijuar-per-17-vjet/60%Daily2017-12-22 20:53
https://kosova-info.com/mimoza-kusari-sot-kosoves-iu-rrezikua-shtetesia/60%Daily2017-12-22 20:50
https://kosova-info.com/fero-befason-me-deklaraten-e-tij-per-dafinen-dhe-elvanen/60%Daily2017-12-22 20:47
https://kosova-info.com/gashi-gjithcka-eshte-nen-kontroll-kosova-eshte-ne-rrugen-e-sigurt/60%Daily2017-12-22 20:45
https://kosova-info.com/perfundon-mbledhja-ldk-vv-me-ambasadoret-delawie-dhe-oconnell/60%Daily2017-12-22 20:43
https://kosova-info.com/eshte-42-vjece-sjell-ne-jete-femijen-e-20-te/60%Daily2017-12-22 20:39
https://kosova-info.com/pallaska-prokuroria-speciale-qysh-sonte-mund-ti-shpalle-fletearrestet/60%Daily2017-12-22 20:35
https://kosova-info.com/gjithcka-e-paqarte-a-do-te-vazhdohet-me-iniciativen-per-shfuqizimin-e-gjykates-speciale/60%Daily2017-12-22 20:33
https://kosova-info.com/arsenal-liverpool-ky-eshte-rezultati-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2017-12-22 20:33
https://kosova-info.com/bertina-tregon-se-pse-u-nda-nga-erioni/60%Daily2017-12-22 20:26
https://kosova-info.com/ska-kuorum-ne-mbledhjen-e-kryesise-deshton-seanca-e-jashtezakonshme-per-specialen/60%Daily2017-12-22 20:21
https://kosova-info.com/erezat-per-te-luftuar-te-ftohtin/60%Daily2017-12-22 20:18
https://kosova-info.com/arsenal-liverpool-shenohet-goli-i-pare-ne-derbi/60%Daily2017-12-22 20:14
https://kosova-info.com/fjalet-e-njejta-qe-reperet-ia-kopjuan-njeri-tjetrit/60%Daily2017-12-22 20:10
https://kosova-info.com/8-lojtare-me-nje-triplete-te-vecante/60%Daily2017-12-22 20:07
https://kosova-info.com/pse-bitcoin-dhe-kripto-valutat-tjera-po-bien-shume/60%Daily2017-12-22 20:07
https://kosova-info.com/cima-flet-per-skeqin-humoristik-dedikuar-mikut-te-ndjere-lecit/60%Daily2017-12-22 19:51
https://kosova-info.com/fshf-zgjedh-lojtarin-e-vitit/60%Daily2017-12-22 19:46
https://kosova-info.com/lista-e-zidanes-me-lojtaret-e-ftuar-per-sfiden-me-barcelonen/60%Daily2017-12-22 19:41
https://kosova-info.com/si-ju-duket-zbukurimi-i-sheshit-te-prishitnes-flasin-qytetaret/60%Daily2017-12-22 19:30
https://kosova-info.com/mustafa-iniciativa-per-specialen-rrenuese-dhe-e-demshme-per-vendin/60%Daily2017-12-22 19:25
https://kosova-info.com/skenari-nga-peticioni-i-ovl-uck-se-deri-te-seanca-e-jashtezakonshme-per-shfuqizimin-e-speciales/60%Daily2017-12-22 19:23
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-madhe-e-la-ligas-shkarkon-trajnerin/60%Daily2017-12-22 19:22
https://kosova-info.com/apeli-i-shoqerise-civile-dhe-mediave-per-politikanet-mos-e-izoloni-kosoven/60%Daily2017-12-22 19:22
https://kosova-info.com/deklarata-prekese-e-ambasadorit-britanik-e-dua-shume-kete-vend/60%Daily2017-12-22 19:19
https://kosova-info.com/enver-hasani-nuk-ndryshohet-ligji-per-specialen-pa-u-ndryshuar-baza-kushtetuese/60%Daily2017-12-22 19:16
https://kosova-info.com/termeti-dridh-shkupin/60%Daily2017-12-22 19:15
https://kosova-info.com/edhe-pique-flet-per-korridorin-e-nderit-per-real-madridin/60%Daily2017-12-22 19:14
https://kosova-info.com/koci-vet-ideja-per-shfuqizimin-e-tribunalit-eshte-e-tmerrshme/60%Daily2017-12-22 19:10
https://kosova-info.com/bertina-shperthen-ne-lot-gjate-intervistes/60%Daily2017-12-22 19:09
https://kosova-info.com/ambasadori-gjerman-paralajmeron-pasoja-nese-shfuqizohet-tribunali/60%Daily2017-12-22 19:03
https://kosova-info.com/kadri-veseli-del-i-fundit-nga-salla-nuk-e-thote-asnje-fjale/60%Daily2017-12-22 18:52
https://kosova-info.com/keto-te-reja-solli-emisioni-mirage-sonte-3/60%Daily2017-12-22 18:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-liverpool/60%Daily2017-12-22 18:48
https://kosova-info.com/liridon-krasniqi-lojtari-i-vitit-ne-malajzi/60%Daily2017-12-22 18:34
https://kosova-info.com/pushimet-romantike-te-taulant-xhakes-me-te-dashuren/60%Daily2017-12-22 18:26
https://kosova-info.com/cilesite-e-djathit-te-lidhura-me-shendetin-e-zemres/60%Daily2017-12-22 18:20
https://kosova-info.com/ambasadori-britanik-sonte-mund-te-jete-nata-me-e-rrezikshme-per-kosoven-qe-nga-lufta/60%Daily2017-12-22 18:19
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-formacionet-historike/60%Daily2017-12-22 18:16
https://kosova-info.com/delawie-pas-takimit-urgjent-me-thacin-amerika-nuk-ju-perkrah-ne-shfuqizimin-e-speciales/60%Daily2017-12-22 18:13
https://kosova-info.com/aguero-i-pakenaqur-me-tretmanin-qe-po-merr-nga-guardiola/60%Daily2017-12-22 18:10
https://kosova-info.com/vendimi-per-shfuqizimin-e-gjykates-special-veseli-i-disponuar-hyn-ne-mbledhjen-e-kryesise/60%Daily2017-12-22 18:07
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-per-nje-foto-artistike-del-e-zhveshur-ne-bore/60%Daily2017-12-22 18:02
https://kosova-info.com/bomba-me-vitamina-per-te-rritur-imunitetin-e-femijeve/60%Daily2017-12-22 18:01
https://kosova-info.com/rasim-selmanaj-do-te-votoje-per-shfuqizimin-e-gjykates-speciale/60%Daily2017-12-22 17:59
https://kosova-info.com/keto-jane-kater-shtetet-e-vetme-qe-nuk-do-ta-transmetojne-el-clasicon/60%Daily2017-12-22 17:51
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-thur-lavde-per-shyhrete-behlulin/60%Daily2017-12-22 17:41
https://kosova-info.com/miratohet-buxheti-per-vitin-2018/60%Daily2017-12-22 17:38
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-sonte-pritet-seanca-per-gjykaten-speciale/60%Daily2017-12-22 17:35
https://kosova-info.com/krishtlindje-single-10-keshilla-per-ta-nisur-vitin-mbare/60%Daily2017-12-22 17:35
https://kosova-info.com/ronaldo-kercenon-barcelonen/60%Daily2017-12-22 17:33
https://kosova-info.com/dorandd-thote-sjena-ne-kengen-e-re/60%Daily2017-12-22 17:23
https://kosova-info.com/simptomat-trajtimi-dhe-parandalimi-i-gureve-ne-veshka/60%Daily2017-12-22 17:23
https://kosova-info.com/bllokohen-kuvendi-dhe-presidenca-ambasadori-delawie-shkon-te-thaci-foto/60%Daily2017-12-22 17:20
https://kosova-info.com/zidane-ngacmon-barcen-me-padurim-po-e-presim-kete-perballje/60%Daily2017-12-22 17:17
https://kosova-info.com/zhvillime-te-papritura-shfuqizimi-i-gjykates-speciale-mund-te-hidhet-sonte-ne-votim/60%Daily2017-12-22 17:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-formacioni-i-barcelones-ne-derbin-ndaj-realit/60%Daily2017-12-22 17:07
https://kosova-info.com/stresi-thumbon-reperet-vec-tekste-fake-po-degjoj/60%Daily2017-12-22 17:01
https://kosova-info.com/faktoret-qe-rrezikojne-demtimin-e-veshkave/60%Daily2017-12-22 17:01
https://kosova-info.com/ushtrime-per-bark-te-rrafshte-video/60%Daily2017-12-22 16:53
https://kosova-info.com/reagimi-i-dyte-i-delawies-per-specialen-skemi-investuar-ne-kosove-per-ta-pare-duke-u-shkaterruar/60%Daily2017-12-22 16:51
https://kosova-info.com/vjen-edhe-nje-reagim-rreth-transferimit-te-mundshem-te-coutinhos-ne-barcelone/60%Daily2017-12-22 16:43
https://kosova-info.com/imazhe-te-reja-nga-fejesa-e-aferdita-dreshajt-me-jakub-kindl/60%Daily2017-12-22 16:36
https://kosova-info.com/nese-shfuqizohet-gjykata-speciale-kosova-do-te-hyje-ne-rang-me-korene-veriore-iranin/60%Daily2017-12-22 16:31
https://kosova-info.com/kthehet-luis-enrique-behet-trajner-i-skuadres-se-njohur/60%Daily2017-12-22 16:28
https://kosova-info.com/kelmendi-per-gjykaten-speciale-eshte-vone-per-gjithcka/60%Daily2017-12-22 16:28
https://kosova-info.com/de-biasi-real-madrid-lajm-i-papritur/60%Daily2017-12-22 16:18
https://kosova-info.com/mesazhi-amerikan-per-ramen-nuk-do-ta-harrojme-votimin-do-ta-kujtojme-kur-te-keni-nevoje-per-neve/60%Daily2017-12-22 16:17
https://kosova-info.com/noizy-reagon-per-gjendjen-shendetesore-te-florencit-vetem-lutja-ka-mbet/60%Daily2017-12-22 16:15
https://kosova-info.com/bitcoin-peson-nje-renie-te-madhe/60%Daily2017-12-22 16:12
https://kosova-info.com/nait-hasani-se-mohon-mbledhjen-e-nenshkrimeve-per-ndryshimin-e-ligjit-per-specialen/60%Daily2017-12-22 16:09
https://kosova-info.com/cmendet-guardiola-transferon-tre-futbolliste-per-180-milione-euro/60%Daily2017-12-22 16:08
https://kosova-info.com/cka-po-ndodh-ne-kuvend-veseli-dhe-haradinaj-ne-konsultime-per-gjykaten-speciale/60%Daily2017-12-22 16:06
https://kosova-info.com/presidenti-i-psg-se-ia-shuan-endrrat-realit-per-neymarin-me-kete-fjale/60%Daily2017-12-22 15:59
https://kosova-info.com/gjetaj-28-mbetje-mortore-sivjet-iu-dorezuan-familjareve/60%Daily2017-12-22 15:56
https://kosova-info.com/cili-eshte-telefoni-me-kameren-me-te-mire-per-vitin-2017-foto/60%Daily2017-12-22 15:56
https://kosova-info.com/e-veshur-e-tera-ne-lekure-rihanna-merr-vemendjen-ne-los-angeles/60%Daily2017-12-22 15:55
https://kosova-info.com/gjermani-belgjik%d1%91-frik%d1%91-nga-nj%d1%91-havari-e-mundshme-atomike/60%Daily2017-12-22 15:54
https://kosova-info.com/mediat-prestigjioze-raportojne-per-deklaratat-e-presidentit-thaci-lidhur-me-demarkacionin/60%Daily2017-12-22 15:49
https://kosova-info.com/nje-police-dhe-tre-dashnore-historia-tragjike-e-pashke-bekajt-nga-klina/60%Daily2017-12-22 15:46
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-amerikes-vota-kunder-trump-eshte-antikombetare/60%Daily2017-12-22 15:46
https://kosova-info.com/vuciqi-hap-televizion-ne-kosove/60%Daily2017-12-22 15:44
https://kosova-info.com/iphone-te-ardhshem-kane-nevoje-per-bateri-me-te-medha/60%Daily2017-12-22 15:41
https://kosova-info.com/united-behet-gati-per-transferimin-e-pare-ne-janar/60%Daily2017-12-22 15:40
https://kosova-info.com/paraburgim-ndaj-pese-te-pandehurve-qe-e-rrahen-per-vdekje-nje-person-ne-gjilan/60%Daily2017-12-22 15:39
https://kosova-info.com/reagon-delawie-ideja-per-te-ndryshuar-ligjin-e-gjykates-speciale-e-tmerrshme/60%Daily2017-12-22 15:35
https://kosova-info.com/kete-kengetare-leonora-jakupi-e-quan-mbretereshe/60%Daily2017-12-22 15:35
https://kosova-info.com/demtohen-zyret-e-vetevendosjes-ne-drenas/60%Daily2017-12-22 15:32
https://kosova-info.com/cfare-domethenie-kane-shkronjat-amg/60%Daily2017-12-22 15:28
https://kosova-info.com/me-kete-super-formacion-reali-do-te-kerkoje-ta-mposht-barcelonen/60%Daily2017-12-22 15:27
https://kosova-info.com/zidane-tregon-se-kur-do-te-vendoset-per-te-ardhmen-e-ronaldos/60%Daily2017-12-22 15:21
https://kosova-info.com/ronela-hajati-dhe-young-zerka-me-kenge-te-re/60%Daily2017-12-22 15:14
https://kosova-info.com/ronela-hajati-dhe-young-zerka-me-kenge-te-re/60%Daily2017-12-22 15:14
https://kosova-info.com/ronela-hajati-dhe-young-zerka-me-kenge-te-re-2/60%Daily2017-12-22 15:14
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-valverde-tregon-emrin-e-skuadres-favorite/60%Daily2017-12-22 15:10
https://kosova-info.com/putin-e-quan-agresive-strategjine-e-re-te-sigurise-te-shba-se/60%Daily2017-12-22 15:04
https://kosova-info.com/nasa-ka-nje-lajmerim-te-rendesishem-per-jeten-jashtetokesore/60%Daily2017-12-22 15:00
https://kosova-info.com/fero-tregon-se-perse-u-pergjigj-ne-interviste-me-fjalet-jam-ma-i-forti/60%Daily2017-12-22 14:59
https://kosova-info.com/fero-tregon-se-perse-u-pergjigj-ne-interviste-me-fjalet-jam-ma-i-forti/60%Daily2017-12-22 14:59
https://kosova-info.com/fero-tregon-se-perse-u-pergjigj-ne-interviste-me-fjalet-jam-ma-i-forti/60%Daily2017-12-22 14:59
https://kosova-info.com/apple-paditet-per-ngadalesimin-e-iphone-eve-me-te-vjeter/60%Daily2017-12-22 14:51
https://kosova-info.com/trajneri-i-barcelones-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2017-12-22 14:50
https://kosova-info.com/teuta-rugova-vendos-te-kthehet-ne-kuvend/60%Daily2017-12-22 14:42
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2017-12-22 14:37
https://kosova-info.com/kujtesa-dhe-teb-sjellin-oferten-e-fundvitit-per-klientet-e-kompanise-kujtesa/60%Daily2017-12-22 14:35
https://kosova-info.com/apeli-verteton-aktakuzen-e-rastit-toka-ndaj-grupit-te-azem-syles/60%Daily2017-12-22 14:31
https://kosova-info.com/alberti-u-pajtua-me-noizyn-po-ja-cka-thote-besa/60%Daily2017-12-22 14:29
https://kosova-info.com/alberti-u-pajtua-me-noizyn-po-ja-cka-thote-besa/60%Daily2017-12-22 14:29
https://kosova-info.com/alberti-u-pajtua-me-noizyn-po-ja-cka-thote-besa/60%Daily2017-12-22 14:29
https://kosova-info.com/muharrem-nitaj-betohet-si-deputet/60%Daily2017-12-22 14:27
https://kosova-info.com/studimi-martesa-dyfishon-lumturine-e-cifteve/60%Daily2017-12-22 14:27
https://kosova-info.com/izmir-smajlaj-kercen-ne-lartesi-rekord/60%Daily2017-12-22 14:19
https://kosova-info.com/vv-e-dergon-ne-kunder-korrupsion-dhe-kushtetuese-rritjen-e-pages-se-kryeministrit-per-100/60%Daily2017-12-22 14:19
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-kush-ka-realizuar-tatuazh-te-messit/60%Daily2017-12-22 14:08
https://kosova-info.com/presidenti-qytetaret-e-duan-bashkimin-e-lidereve-per-interesin-shteteror/60%Daily2017-12-22 14:08
https://kosova-info.com/perse-ndjejme-te-ftohte-kur-shkelim-ne-pllaka-dhe-jo-ne-qilim/60%Daily2017-12-22 14:06
https://kosova-info.com/nderron-jete-florenc-beqiraj-shqiptari-i-masakruar-ne-burgun-e-marsejes/60%Daily2017-12-22 14:02
https://kosova-info.com/kuvendi-miraton-mocionin-e-ldk-se-qe-denon-gjuhen-e-nasim-haradinajt/60%Daily2017-12-22 14:01
https://kosova-info.com/familja-kardashian-behet-gazi-i-botes-ne-sy-te-gjithe-dynjase-zbuloni-perse/60%Daily2017-12-22 14:00
https://kosova-info.com/tronditese-isis-furnizohet-me-arme-edhe-nga-shqiperia/60%Daily2017-12-22 13:58
https://kosova-info.com/zidane-me-super-lajm-per-ronaldon/60%Daily2017-12-22 13:51
https://kosova-info.com/puigdemont-thote-se-eshte-i-hapur-per-nje-takim-me-rajoy/60%Daily2017-12-22 13:44
https://kosova-info.com/pelqehet-lule-blini-e-trimi-jetullahut/60%Daily2017-12-22 13:28
https://kosova-info.com/ndertimi-i-objektit-te-fshmn-se-do-te-financohet-nga-buxheti-i-up-se/60%Daily2017-12-22 13:19
https://kosova-info.com/veseli-uron-nexhat-dacin-per-emerimin-ne-krye-te-ashak-ut/60%Daily2017-12-22 13:19
https://kosova-info.com/ambasada-e-shba-ne-shqiperi-perkrah-vendimin-e-trump-in/60%Daily2017-12-22 13:18
https://kosova-info.com/presidenti-ua-tregon-deputeteve-peshen-nderkombetare/60%Daily2017-12-22 13:14
https://kosova-info.com/thaci-ka-nje-porosi-indirekte-mos-e-mbani-peng-vendin-per-shkak-te-qasjeve-te-gabuara/60%Daily2017-12-22 13:12
https://kosova-info.com/guvernatori-i-bankes-se-anglise-bitcoin-nuk-eshte-kercenim-per-stabilitetin-financiar/60%Daily2017-12-22 13:08
https://kosova-info.com/plagoset-nje-person-me-thike-ne-mitrovice/60%Daily2017-12-22 13:02
https://kosova-info.com/mirage-me-plot-te-reja-per-te-preferuarit-tuaj/60%Daily2017-12-22 12:59
https://kosova-info.com/ben-blushi-vota-ne-okb-i-vlen-turqise-kjo-eshte-e-shemtuar/60%Daily2017-12-22 12:55
https://kosova-info.com/presidenti-para-deputeteve-ushtrine-do-ta-kemi-ne-vitin-2018-te/60%Daily2017-12-22 12:53
https://kosova-info.com/insigne-akuzon-higuainin-ja-cfare-beri-ne-ndeshje-ndaj-napolit/60%Daily2017-12-22 12:52
https://kosova-info.com/allegri-konfirmon-tri-mungesa-te-medha-ndaj-romes/60%Daily2017-12-22 12:45
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pamja-e-kryeqytetit-qe-po-e-tmerron-teuta-krasniqin/60%Daily2017-12-22 12:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pamja-e-kryeqytetit-qe-po-e-tmerron-teuta-krasniqin/60%Daily2017-12-22 12:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pamja-e-kryeqytetit-qe-po-e-tmerron-teuta-krasniqin/60%Daily2017-12-22 12:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pamja-e-kryeqytetit-qe-po-e-tmerron-teuta-krasniqin/60%Daily2017-12-22 12:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pamja-e-kryeqytetit-qe-po-e-tmerron-teuta-krasniqin-2/60%Daily2017-12-22 12:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pamja-e-kryeqytetit-qe-po-e-tmerron-teuta-krasniqin-2/60%Daily2017-12-22 12:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pamja-e-kryeqytetit-qe-po-e-tmerron-teuta-krasniqin-2/60%Daily2017-12-22 12:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pamja-e-kryeqytetit-qe-po-e-tmerron-teuta-krasniqin-2/60%Daily2017-12-22 12:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pamja-e-kryeqytetit-qe-po-e-tmerron-teuta-krasniqin-3/60%Daily2017-12-22 12:29
https://kosova-info.com/panucci-premton-nje-super-kombetare-per-te-synuar-euro-2020/60%Daily2017-12-22 12:28
https://kosova-info.com/seedorf-kthehet-si-trajner-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-22 12:03
https://kosova-info.com/pas-fejeses-aferdita-perjetoi-nje-nate-romantike-ja-cfare-pamje-publikoi/60%Daily2017-12-22 11:58
https://kosova-info.com/pas-fejeses-aferdita-perjetoi-nje-nate-romantike-ja-cfare-pamje-publikoi/60%Daily2017-12-22 11:58
https://kosova-info.com/per-nje-vit-te-avokati-i-popullit-u-bene-1774-ankesa/60%Daily2017-12-22 11:52
https://kosova-info.com/allegri-zbulon-emrat-e-pese-futbollisteve-qe-do-te-luajne-ndaj-romes/60%Daily2017-12-22 11:51
https://kosova-info.com/kolonel-ahmet-krasniqi-do-te-rivarroset-ne-kosove-me-21-shtator-2018/60%Daily2017-12-22 11:47
https://kosova-info.com/qeveria-ndan-17-mije-euro-per-qirane-e-shoqates-se-malazezeve/60%Daily2017-12-22 11:46
https://kosova-info.com/vijueshmeria-ne-ligjerata-studentet-nga-janari-do-te-evidentohen-me-kartela/60%Daily2017-12-22 11:46
https://kosova-info.com/perfitimi-i-dyfishte-i-fatmir-limajt-nga-vendimi-per-rritjen-e-pagave/60%Daily2017-12-22 11:46
https://kosova-info.com/betohet-haskuka-kerkon-bashkepunim-ne-qeverisjen-e-tij/60%Daily2017-12-22 11:44
https://kosova-info.com/keshtu-e-zbukuroi-pemen-e-vitit-te-ri-vajza-e-arta-bajramit/60%Daily2017-12-22 11:41
https://kosova-info.com/keshtu-e-zbukuroi-pemen-e-vitit-te-ri-vajza-e-arta-bajramit/60%Daily2017-12-22 11:41
https://kosova-info.com/keshtu-e-zbukuroi-pemen-e-vitit-te-ri-vajza-e-arta-bajramit/60%Daily2017-12-22 11:41
https://kosova-info.com/nje-ushtar-i-vrare-ne-lindje-te-ukraines-planifikohet-armepushim/60%Daily2017-12-22 11:40
https://kosova-info.com/nje-ushtar-i-vrare-ne-lindje-te-ukraines-planifikohet-armepushim/60%Daily2017-12-22 11:40
https://kosova-info.com/mbi-200-gazetare-ne-bote-te-shenjestruar-nga-hakeret-ruse/60%Daily2017-12-22 11:38
https://kosova-info.com/mbi-200-gazetare-ne-bote-te-shenjestruar-nga-hakeret-ruse-2/60%Daily2017-12-22 11:38
https://kosova-info.com/be-ja-demanton-ldk-ne-kushti-per-luftimin-e-korrupsionit-seshte-hequr-asnjehere/60%Daily2017-12-22 11:35
https://kosova-info.com/aeroplani-me-i-madh-ne-bote-kryen-me-sukses-testin-e-pare-video/60%Daily2017-12-22 11:16
https://kosova-info.com/pas-tentimit-per-te-depertuar-ne-amerike-dafina-u-rikthehet-koncerteve-ne-kosove-dhe-evrope/60%Daily2017-12-22 10:59
https://kosova-info.com/cmendet-kengetarja-shqiptare-i-mbushet-fytyra-me-kerminj/60%Daily2017-12-22 10:39
https://kosova-info.com/presidenti-nuk-ishte-ne-dijeni-per-qendrimin-e-shqiperise-kunder-shba/60%Daily2017-12-22 10:33
https://kosova-info.com/irani-nje-hap-tutje-ndalon-shfaqjen-e-filmave-iraniane-jashte-kufijve/60%Daily2017-12-22 10:21
https://kosova-info.com/sulmohet-virtualisht-valdrin-sahiti/60%Daily2017-12-22 10:20
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-peruron-segmentin-e-dyte-te-autostrades-arben-xhaferi/60%Daily2017-12-22 10:19
https://kosova-info.com/ldk-kerkon-kthimin-e-eshtrave-te-kolonel-ahmet-krasniqit-ne-kosove/60%Daily2017-12-22 10:11
https://kosova-info.com/si-te-beni-dhurate-per-krishtlindje/60%Daily2017-12-22 10:10
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-bashkohen-vesa-dhe-big-basta/60%Daily2017-12-22 10:00
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-per-autostraden-arben-xhaferi-po-e-ndertojme-kosoven-e-re-kosoven-evropiane/60%Daily2017-12-22 09:57
https://kosova-info.com/kadri-veseli-ka-pasur-mostransparence-ne-dialogun-me-serbine/60%Daily2017-12-22 09:56
https://kosova-info.com/upps-ledri-kapet-ne-aeroport-duke-e-puthur-nje-femer-ne-buze/60%Daily2017-12-22 09:53
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-kryeministri-me-pagen-me-te-madhe-ne-ballkan/60%Daily2017-12-22 09:50
https://kosova-info.com/riktheni-energjine-e-humbur-cka-duhet-te-konsumoni-per-nje-imunitet-te-forte/60%Daily2017-12-22 09:29
https://kosova-info.com/vllahiu-qytetareve-te-prishtines-po-u-kthehet-prona-e-tyre/60%Daily2017-12-22 09:29
https://kosova-info.com/reforma-zgjedhore-te-jete-prioritet-ne-vitin-2018/60%Daily2017-12-22 09:29
https://kosova-info.com/era-dhe-fatoni-e-largojne-njeri-tjetrin-nga-instagrami/60%Daily2017-12-22 09:20
https://kosova-info.com/basha-rama-me-kerkoi-takim-per-tu-marre-vesh-per-kryeprokurorin/60%Daily2017-12-22 09:07
https://kosova-info.com/zaimina-vendos-per-emrin-e-vajzes-por-merr-kritika-te-ashpera/60%Daily2017-12-22 09:01
https://kosova-info.com/te-qendruarit-miq-me-ish-te-dashurin-shenje-e-psikopatise/60%Daily2017-12-22 09:00
https://kosova-info.com/vendos-qeveria-edhe-zevendeskryeministrat-do-te-behen-me-keshilltare/60%Daily2017-12-22 08:50
https://kosova-info.com/aferdita-u-fejua-por-ja-cka-thote-shoqja-e-saj/60%Daily2017-12-22 08:45
https://kosova-info.com/vjedhje-e-rende-arrestohen-tre-te-dyshuar/60%Daily2017-12-22 08:39
https://kosova-info.com/rritja-e-cmimit-te-rrymes-e-pashmangshme-haradinaj-akuzon-sekseret-e-kek-ut/60%Daily2017-12-22 08:33
https://kosova-info.com/vidhet-nje-argjendari-ne-ferizaj-ka-te-plagosur/60%Daily2017-12-22 08:32
https://kosova-info.com/separatistet-afer-pushtetit-ne-kataloni/60%Daily2017-12-22 08:31
https://kosova-info.com/policia-jep-pak-detaje-per-vjedhjen-e-dy-bankave/60%Daily2017-12-22 08:21
https://kosova-info.com/vip-at-te-bashkuar-ne-thirrjen-per-ti-dale-ne-ndihme-emigrantit-shqiptar/60%Daily2017-12-22 08:20
https://kosova-info.com/gjakovari-i-dehur-kercenon-gruan-dhe-djalin-se-do-ti-vras/60%Daily2017-12-22 08:18
https://kosova-info.com/la-liga-me-njoftim-te-rendesishem-per-messin-dhe-ronaldon/60%Daily2017-12-22 08:13
https://kosova-info.com/koment-ata-q%d1%91-humbasin-jan%d1%91-polak%d1%91t/60%Daily2017-12-22 08:11
https://kosova-info.com/bleona-perseri-e-zhveshur-ne-setin-e-ri/60%Daily2017-12-22 07:59
https://kosova-info.com/haradinaj-i-propozon-kuvendit-qe-pallati-i-rinise-ti-kthehet-komunes-se-prishtines/60%Daily2017-12-22 07:54
https://kosova-info.com/embelsire-me-tre-veprime-cokollate-e-cila-nuk-mund-te-refuzohet/60%Daily2017-12-22 07:53
https://kosova-info.com/moti-befason-serish-keto-jane-temperaturat-per-vikend/60%Daily2017-12-22 07:39
https://kosova-info.com/keshtu-e-quan-perfundimin-e-vitit-2017-era-istrefi/60%Daily2017-12-22 07:37
https://kosova-info.com/nese-keni-fryrje-barku-pini-cajin-e-xhenxhefilit/60%Daily2017-12-22 07:33
https://kosova-info.com/arsyetimi-i-ministrise-se-jashtme-te-shqiperise-per-voten-kunder-amerikes/60%Daily2017-12-22 07:28
https://kosova-info.com/trump-ka-nje-mesazh-per-shqiperine-dhe-shtetet-qe-e-kundershtuan-vendimin-e-shba-se-ne-okb/60%Daily2017-12-22 07:20
https://kosova-info.com/seance-e-jashtezakonshme-per-buxhetin-e-vitit-2018/60%Daily2017-12-22 07:10
https://kosova-info.com/nje-milion-per-2ton/60%Daily2017-12-22 07:10
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-fushe-kosove/60%Daily2017-12-22 07:02
https://kosova-info.com/inaugurohet-segmenti-i-dyte-i-autostrades-arben-xhaferi/60%Daily2017-12-22 06:51
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-vendoset-se-a-do-te-luaje-ronaldo/60%Daily2017-12-22 06:43
https://kosova-info.com/shqipet-bashkohen-ne-itali-shikoni-kush-e-paguan-tavolinen/60%Daily2017-12-22 06:38
https://kosova-info.com/lamtumire-atletico-madrid-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-griezmannit/60%Daily2017-12-22 06:35
https://kosova-info.com/gjyqesori-ta-bllokoje-punen-nese-qeveria-nuk-ua-rrite-pagat/60%Daily2017-12-22 06:34
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-derbit-juventus-roma/60%Daily2017-12-22 06:31
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-mban-fjalimin-vjetor-ne-kuvend/60%Daily2017-12-22 06:27
https://kosova-info.com/gazzetta-dello-sport-zbulon-klubin-e-ri-te-bonuccit/60%Daily2017-12-22 06:25
https://kosova-info.com/caji-i-xhenxhefilit-pija-qe-duhet-ta-pini-pas-cdo-vakti-nese-keni-fryrje-barku/60%Daily2017-12-21 22:55
https://kosova-info.com/kryemadhi-saimir-tahiri-ka-perdorur-si-transportues-droge-femijet-e-disa-deputeteve/60%Daily2017-12-21 22:55
https://kosova-info.com/keshtu-reagoi-era-kur-degjoi-se-noizy-e-permendi-ne-kengen-e-re/60%Daily2017-12-21 22:53
https://kosova-info.com/g%d1%91njeshtra-t%d1%91-s%d1%91mur/60%Daily2017-12-21 22:52
https://kosova-info.com/shba-pergatitet-per-konflikt-me-korene-e-veriut-reagojne-kina-dhe-rusia/60%Daily2017-12-21 22:52
https://kosova-info.com/deshmitari-rrefen-per-momentin-e-te-shtenave-qe-lane-te-vrare-dy-vellezer/60%Daily2017-12-21 22:50
https://kosova-info.com/ylli-i-udineses-i-bashkohet-milanit/60%Daily2017-12-21 22:46
https://kosova-info.com/edhe-amazon-i-me-youtube/60%Daily2017-12-21 22:44
https://kosova-info.com/gashi-gjykata-speciale-mund-te-funksionoje-deri-ne-20-vjet/60%Daily2017-12-21 22:39
https://kosova-info.com/ironman-nga-korea-fx-2-i-jep-krahe-fantazise/60%Daily2017-12-21 22:32
https://kosova-info.com/ronaldo-befason-me-veshjen-e-tij-para-ndeshjes-me-barcelonen/60%Daily2017-12-21 22:30
https://kosova-info.com/selmanaj-po-te-mos-kishte-prezence-nderkombetare-do-te-kishte-me-shume-vrasje-politike/60%Daily2017-12-21 22:28
https://kosova-info.com/i-biri-i-smajl-hajdarajt-deklarata-si-ajo-e-nesim-haradinajt-po-behen-nga-paniku-i-speciales/60%Daily2017-12-21 22:25
https://kosova-info.com/erdogan-i-kerkon-trumpit-te-mos-e-vonoje-terheqjen-e-vendimit-per-jerusalemin/60%Daily2017-12-21 22:21
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-si-e-quan-lori-prezantuesen-shqiptare/60%Daily2017-12-21 22:19
https://kosova-info.com/pallaska-vota-e-shqiperise-kunder-shbase-akt-i-hapur-armiqesie/60%Daily2017-12-21 22:15
https://kosova-info.com/vajushi-shenon-golin-e-pare-ne-serie-b/60%Daily2017-12-21 22:11
https://kosova-info.com/xharra-vota-e-shqiperise-kunder-amerikes-eshte-kunder-shqiptareve/60%Daily2017-12-21 22:01
https://kosova-info.com/apple-planifikon-aplikacione-te-unifikuar-per-te-gjitha-platformat/60%Daily2017-12-21 22:00
https://kosova-info.com/balotelli-e-dua-kete-klub-do-te-luaja-pa-para/60%Daily2017-12-21 21:51
https://kosova-info.com/fejohet-aferdita-dreshaj-i-thote-po-hokeistit-cek/60%Daily2017-12-21 21:50
https://kosova-info.com/zhduken-vlerat-e-prizrenit/60%Daily2017-12-21 21:43
https://kosova-info.com/noizy-i-kerkon-erion-veliajt-qe-bashke-me-edi-ramen-ta-shpetojne-te-riun-qe-u-masakrua-ne-france/60%Daily2017-12-21 21:39
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-real-barcelona-luhet-ne-orar-te-pazakonte/60%Daily2017-12-21 21:38
https://kosova-info.com/filmi-i-blerim-destanit-del-ne-rtl-komenti-i-noizyt-eshte-epik/60%Daily2017-12-21 21:29
https://kosova-info.com/edhe-nje-kosovar-vritet-ne-siri/60%Daily2017-12-21 21:24
https://kosova-info.com/neymar-kercenon-real-madridin-para-ndeshjes-se-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-12-21 21:23
https://kosova-info.com/bartes-i-programit-te-gazetarise-i-nje-kolegji-privat-nje-kirurg-vaskular/60%Daily2017-12-21 21:15
https://kosova-info.com/ushtari-i-korese-veriore-qe-u-qellua-gjate-arratisjes-do-te-marre-cokollata-gjate-gjithe-jetes/60%Daily2017-12-21 21:04
https://kosova-info.com/shqiperia-votoi-kunder-shba-por-edi-rama-cfare-po-ben-ne-nju-jork/60%Daily2017-12-21 21:01
https://kosova-info.com/adelina-shihet-ne-studio-po-vjen-kenga-e-re-e-saj/60%Daily2017-12-21 21:00
https://kosova-info.com/qeriqi-besoj-se-asnje-clirimtar-nuk-do-ti-pergjigjet-gjykates-speciale/60%Daily2017-12-21 20:57
https://kosova-info.com/dhembet-e-bardhe-top-kater-keshillat-per-buzeqeshje-rrezatuese/60%Daily2017-12-21 20:57
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-18-vjet-burg-per-kosovarin-qe-vrau-bashkatdhetarin-e-vet/60%Daily2017-12-21 20:57
https://kosova-info.com/kosova-e-re-do-te-prodhoje-450-megavat-energji-elektrike/60%Daily2017-12-21 20:49
https://kosova-info.com/zyrtare-fatih-terim-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-12-21 20:47
https://kosova-info.com/limaj-demarkacioni-ushtria-dhe-marredheniet-me-serbine-marrin-epilog-vitin-e-ardhshem/60%Daily2017-12-21 20:42
https://kosova-info.com/telefonat-celulare-te-shba-duan-te-nxjerrin-5g-nga-2019/60%Daily2017-12-21 20:38
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-el-clasico-ndeshja-me-e-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2017-12-21 20:38
https://kosova-info.com/dua-lipa-zbulon-nje-sekret-te-te-dashurit-te-saj/60%Daily2017-12-21 20:32
https://kosova-info.com/navas-ne-premierlige-ja-kush-po-e-kerkon/60%Daily2017-12-21 20:25
https://kosova-info.com/studimi-i-fundit-ja-ilacet-qe-shkaktojne-vdekjen-e-parakohshme/60%Daily2017-12-21 20:21
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-i-kundervihet-edi-rames-kosova-sot-do-te-rreshtohej-krah-shba-se-edhe-sikur-te-ishim-te-vetmit/60%Daily2017-12-21 20:14
https://kosova-info.com/kryeministri-te-haradinajt-dhenduret-e-qesin-plehun/60%Daily2017-12-21 20:13
https://kosova-info.com/kosova-tronditet-nga-qendrimi-antiamerikan-i-edi-rames/60%Daily2017-12-21 20:08
https://kosova-info.com/morientes-edhe-rivaliteti-ka-anen-e-tij-te-respektit/60%Daily2017-12-21 20:07
https://kosova-info.com/grabitje-e-armatosur-ne-dy-banka-ne-prishtine-video/60%Daily2017-12-21 20:04
https://kosova-info.com/ish-ambasadori-amerikan-qeveria-e-serbise-me-e-pergatitur-se-ajo-e-kosoves/60%Daily2017-12-21 20:03
https://kosova-info.com/arsenali-me-transferim-40-milione-euro-nga-juventusi/60%Daily2017-12-21 20:02
https://kosova-info.com/police-publikohet-nga-sparksi/60%Daily2017-12-21 19:57
https://kosova-info.com/haradinaj-30-mije-veterane-dalin-vetem-ne-dukagjin/60%Daily2017-12-21 19:53
https://kosova-info.com/messi-do-te-beje-nje-gjest-fantastik-ne-bernabeu-ne-derbin-ndaj-realit/60%Daily2017-12-21 19:52
https://kosova-info.com/vendimi-per-pagat-e-zyrtareve-qeveritare-paga-me-e-vogel-800-euro-me-e-larta-2950-euro-dokument/60%Daily2017-12-21 19:48
https://kosova-info.com/policia-shpeton-tre-femije-ne-gjilan-video/60%Daily2017-12-21 19:42
https://kosova-info.com/formacioni-historik-i-real-madridit-ne-el-clasico/60%Daily2017-12-21 19:40
https://kosova-info.com/koment-trump-i-i-v%d1%91rtet%d1%91/60%Daily2017-12-21 19:40
https://kosova-info.com/zbulohet-ja-me-ke-eshte-ne-brezovice-leonora-jakupi/60%Daily2017-12-21 19:39
https://kosova-info.com/kuvendi-neser-shkon-ne-pushim/60%Daily2017-12-21 19:34
https://kosova-info.com/formacioni-historik-i-barcelones-ne-el-clasico/60%Daily2017-12-21 19:28
https://kosova-info.com/noizy-e-permend-ne-kenge-keshtu-reagon-nora/60%Daily2017-12-21 19:20
https://kosova-info.com/ishte-gati-te-linte-futbollin-sot-luan-te-barcelona/60%Daily2017-12-21 19:12
https://kosova-info.com/thaci-ose-president-ose-mbeteni-pa-mua-ne-skenen-politike/60%Daily2017-12-21 19:08
https://kosova-info.com/edona-diss-lumit-dhe-dhurates-origjinali-eshte-gjithmone-me-i-mire/60%Daily2017-12-21 19:02
https://kosova-info.com/rusia-ka-forcuar-pranine-e-saj-ne-serbi/60%Daily2017-12-21 18:59
https://kosova-info.com/dy-te-maskuar-vjedhin-ari-dhe-plagosin-shitesin-ne-ferizaj-video/60%Daily2017-12-21 18:51
https://kosova-info.com/nje-milion-persona-ne-jemen-dyshohet-se-jane-te-prekur-nga-kolera/60%Daily2017-12-21 18:47
https://kosova-info.com/simulimi-i-vitit-vjen-nga-sulmuesi-i-lyonit/60%Daily2017-12-21 18:44
https://kosova-info.com/10-arsye-te-vlefshme-pse-duhet-te-hani-presh/60%Daily2017-12-21 18:43
https://kosova-info.com/bore-ne-dhjetor-nga-arilena-ara/60%Daily2017-12-21 18:41
https://kosova-info.com/demarkacioni-eshte-ceshtja-me-e-rendesishme-per-kosoven/60%Daily2017-12-21 18:40
https://kosova-info.com/united-e-dobeson-dortmundin-ia-merr-yllin-e-skuadres/60%Daily2017-12-21 18:33
https://kosova-info.com/e-thote-rektori-ne-universitetin-e-prishtines-ka-plagjiature/60%Daily2017-12-21 18:27
https://kosova-info.com/lucas-moura-largohet-nga-psg-kalon-te-kjo-skuader-ne-la-liga/60%Daily2017-12-21 18:24
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-kryeministri-haradinaj-sillej-i-dehur-ne-sallen-e-kuvendit/60%Daily2017-12-21 18:21
https://kosova-info.com/beatrix-merr-kete-mesazh-qe-e-la-pa-fjale/60%Daily2017-12-21 18:20
https://kosova-info.com/te-shkurtra-dhe-te-bukura-per-fundvit/60%Daily2017-12-21 18:18
https://kosova-info.com/shqiperia-voton-kunder-trump-dhe-shba-ne-okb/60%Daily2017-12-21 18:16
https://kosova-info.com/iniesta-me-lajm-te-madh-per-transferimin-e-coutinhos-te-barcelona/60%Daily2017-12-21 18:13
https://kosova-info.com/buxhetin-per-vitin-2018-mbledh-neser-kuvendin-ne-nje-seance-te-jashtezakonshme/60%Daily2017-12-21 18:07
https://kosova-info.com/majk-po-shetitet-me-te-dashuren-e-re-por-ja-cfare-dhurata-po-merr-majlinda/60%Daily2017-12-21 18:00
https://kosova-info.com/greqi-arrestohen-8-shqiptare-pjese-e-nje-bande-trafikantesh-droge/60%Daily2017-12-21 18:00
https://kosova-info.com/ngrenja-e-peshkut-i-ben-mire-inteligjences-se-femijeve/60%Daily2017-12-21 18:00
https://kosova-info.com/kalon-afati-disa-skuadra-pritet-ti-humbin-ndeshjet-30-ne-vala-superlige/60%Daily2017-12-21 17:57
https://kosova-info.com/masht-ia-jep-per-shfrytezim-katin-e-dyte-te-biblotekes-kombetare-institutit-te-historise/60%Daily2017-12-21 17:55
https://kosova-info.com/thaci-jep-sqarime-per-fotografine-kur-ka-protestuar-per-te-fundit-here/60%Daily2017-12-21 17:54
https://kosova-info.com/ismaili-sigurimet-shendetesore-prioritet-kombetar-i-kosoves/60%Daily2017-12-21 17:53
https://kosova-info.com/selmanaj-qeveria-haradinaj-po-mburret-me-punen-e-qeverise-mustafa/60%Daily2017-12-21 17:52
https://kosova-info.com/vllahiu-ldk-po-frikesohet-nga-suksesi-i-qeverise-haradinaj/60%Daily2017-12-21 17:48
https://kosova-info.com/zyrtare-klubi-i-njohur-evropian-shkarkon-trajnerin/60%Daily2017-12-21 17:46
https://kosova-info.com/arlinda-shqiptarja-qe-po-cmend-europen-me-foto-nudo-dhe-seksi/60%Daily2017-12-21 17:40
https://kosova-info.com/gruaja-e-ermalit-shkelqen-me-te-zeza/60%Daily2017-12-21 17:36
https://kosova-info.com/zyrtare-vjen-vendimi-per-perleshjen-pas-ndeshjes-man-utd-man-city/60%Daily2017-12-21 17:36
https://kosova-info.com/ks-okb-miraton-rezoluten-per-jerusalemin/60%Daily2017-12-21 17:31
https://kosova-info.com/rikthehet-miqesia-e-vjeter-shpend-ahmeti-e-takon-haradinajn-dy-here-brenda-24-oresh-foto/60%Daily2017-12-21 17:27
https://kosova-info.com/haziri-me-nje-betim-interesant-per-kreun-e-gjilanit-ne-emer-te-zotit-xheneshanuhu-dhe-atdheut/60%Daily2017-12-21 17:23
https://kosova-info.com/premiere-bora-projekti-i-ri-nga-noizy-me-plot-para-e-femra/60%Daily2017-12-21 17:14
https://kosova-info.com/monika-kryemadhi-kercenon-me-jete-ramen/60%Daily2017-12-21 17:12
https://kosova-info.com/zyrtare-bayerni-nenshkruan-me-sulmuesin-e-njohur/60%Daily2017-12-21 17:11
https://kosova-info.com/aurela-reagon-pas-lajmeve-se-ka-operacione-plastike/60%Daily2017-12-21 17:00
https://kosova-info.com/fishekzjarret-sa-te-rrezikshme-jane-per-shendetin-dhe-mjedisin/60%Daily2017-12-21 17:00
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-kane-me-shume-kalcium-se-qumeshti/60%Daily2017-12-21 16:45
https://kosova-info.com/blini-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-lumi-b/60%Daily2017-12-21 16:41
https://kosova-info.com/problem-per-napolin-futbollisti-kerkon-largimin-nga-skuadra/60%Daily2017-12-21 16:37
https://kosova-info.com/ne-keto-vende-do-te-kete-nderkreje-te-rrymes-ne-vikend/60%Daily2017-12-21 16:31
https://kosova-info.com/dyqani-i-pare-i-sherbimit-huawei-per-riparime-rekord-te-telefonave/60%Daily2017-12-21 16:30
https://kosova-info.com/inter-real-madrid-vjen-lajmi-bombe/60%Daily2017-12-21 16:22
https://kosova-info.com/zhvishet-lakuriq-juliana-paes-e-njohur-si-karla-e-serialit-clone/60%Daily2017-12-21 16:21
https://kosova-info.com/ne-katalonje-pjesemarrje-e-larte-ne-votime/60%Daily2017-12-21 16:15
https://kosova-info.com/uber-thjesht-kompani-transporti-jo-sherbim-dixhital/60%Daily2017-12-21 16:09
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vdekur-nga-djegia-e-nje-ndertese-ne-korene-e-jugut/60%Daily2017-12-21 16:07
https://kosova-info.com/lladrovci-takon-kryetarin-e-komunes-se-melk-ut-ne-austri/60%Daily2017-12-21 16:04
https://kosova-info.com/lajm-i-madh-per-realin-para-el-clasicos/60%Daily2017-12-21 16:03
https://kosova-info.com/blerona-me-mengjes-eskpozoi-gjoksin-dhe-ja-cka-tha/60%Daily2017-12-21 15:58
https://kosova-info.com/prokuroria-ne-prizren-kerkon-hetim-per-rrenimin-e-objektit-te-trashegimise-kulturore/60%Daily2017-12-21 15:51
https://kosova-info.com/ministri-gashi-takohet-me-homologun-e-tij-turk-bak/60%Daily2017-12-21 15:46
https://kosova-info.com/zotimi-i-thacit-ushtrine-do-ta-kemi-ne-2018-ten/60%Daily2017-12-21 15:44
https://kosova-info.com/thaci-thote-se-mediat-jane-faktor-kyc-ne-kosove/60%Daily2017-12-21 15:44
https://kosova-info.com/ekskluzive-albert-krasniqi-tregon-pse-dhe-kur-u-pajtua-me-noizyn/60%Daily2017-12-21 15:44
https://kosova-info.com/plackitet-teb-banka-ne-prishtine/60%Daily2017-12-21 15:39
https://kosova-info.com/sot-drejtor-i-milanit-shikoni-cfare-bente-dikur-fassone-ne-derbin-ndaj-interit/60%Daily2017-12-21 15:34
https://kosova-info.com/10-tradhtaret-e-paharruar-te-el-clasicos/60%Daily2017-12-21 15:26
https://kosova-info.com/adelina-ndan-pamje-nga-ceremonia-e-fejeses/60%Daily2017-12-21 15:19
https://kosova-info.com/betohet-kryetari-i-ri-i-klines-zenun-elezaj-kryesues-i-kuvendit-u-zgjodh-fadil-gashi/60%Daily2017-12-21 15:10
https://kosova-info.com/deshmitari-thote-se-me-njehsoret-kohler-fatura-i-erdhi-700-euro-me-shtrenjte/60%Daily2017-12-21 15:07
https://kosova-info.com/arsyetimi-qesharak-i-mourinhos-per-eliminimin-nga-bristol-city/60%Daily2017-12-21 15:05
https://kosova-info.com/shqiperia-pro-apo-kunder-trump/60%Daily2019-08-03 11:14
https://kosova-info.com/271-refugjate-te-luftes-se-kosoves-ne-maqedoni-pritet-te-rikthehen-gjate-vitit-2018/60%Daily2017-12-21 14:58
https://kosova-info.com/nena-e-kengetares-se-njohur-perfundon-ne-spital-pasi-vajza-e-saj-iu-kthye-ish-it/60%Daily2017-12-21 14:57
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-ka-perseritur-klasen-ne-shkollen-e-mesme/60%Daily2017-12-21 14:57
https://kosova-info.com/babai-i-florencit-mberrin-prane-te-birit-ne-france-tregon-fakte-shokuese-per-masakrimin-e-23-vjecarit/60%Daily2017-12-21 14:54
https://kosova-info.com/gazi-lotsjelles-i-con-ne-gjykim-15-deputete-e-ministra/60%Daily2017-12-21 14:54
https://kosova-info.com/hazard-tradhton-chelsean-kalon-te-super-klubi-i-premierliges/60%Daily2017-12-21 14:53
https://kosova-info.com/reshitaj-keto-projekte-do-te-realizohen-ne-mitrovice/60%Daily2017-12-21 14:53
https://kosova-info.com/netanyahu-e-quan-okb-ne-shtepi-te-genjeshtrave/60%Daily2017-12-21 14:52
https://kosova-info.com/as-te-city-e-as-te-chelsea-bonucci-kalon-te-top-klubi-tjeter-evropian/60%Daily2017-12-21 14:39
https://kosova-info.com/astana-nis-raundi-i-ri-i-bisedimeve-per-paqe-ne-siri/60%Daily2017-12-21 14:23
https://kosova-info.com/trajneri-i-bristol-cityt-me-deklaraten-e-vitit-pasi-eliminoi-mourinhon/60%Daily2017-12-21 14:20
https://kosova-info.com/lekaj-100-ditet-e-haradinajt-sa-krejt-mandati-i-isa-mustafes/60%Daily2017-12-21 14:06
https://kosova-info.com/zyrtare-haki-rugova-fiton-ne-istog-me-14-vota-me-shume-se-gani-dreshaj/60%Daily2017-12-21 13:58
https://kosova-info.com/rita-ora-dhe-liam-payne-gati-per-fifty-shades/60%Daily2017-12-21 13:53
https://kosova-info.com/vete-dorezohet-ne-polici-i-dyshuari-per-tentim-vrasje-ne-skenderaj/60%Daily2017-12-21 13:53
https://kosova-info.com/super-befasi-ky-eshte-sportisti-me-i-pasur-ne-bote/60%Daily2017-12-21 13:52
https://kosova-info.com/cfare-tha-saktesisht-nasim-haradinaj-per-vrasjet-e-pasluftes-qe-nxiti-kaq-shume-reagime-video/60%Daily2017-12-21 13:48
https://kosova-info.com/osmani-gjykata-speciale-te-merret-me-vrasjet-e-aktivisteve-te-ldk-se/60%Daily2017-12-21 13:44
https://kosova-info.com/kater-muaj-nga-vdekja-e-bajram-rexhepit-vajza-e-tij-e-kujton-me-fjale-prekese/60%Daily2017-12-21 13:44
https://kosova-info.com/hoti-deklarata-e-nasim-haradinajt-e-barabarte-me-vrasjen-e-veprimtareve-te-ldkse/60%Daily2017-12-21 13:43
https://kosova-info.com/njoftimi-rendesishem-nga-policia-e-kosoves-per-kolonat-ne-merdare/60%Daily2017-12-21 13:40
https://kosova-info.com/jess-nuk-e-do-aspak-te-ftohtin-nga-ibiza-shfaqet-joshese-ne-bikini/60%Daily2017-12-21 13:26
https://kosova-info.com/wilshire-befason-te-gjithe-me-vendimin-e-ri/60%Daily2017-12-21 13:19
https://kosova-info.com/dhurata-lipovica-dhe-fisnik-ademi-festojne-pervjetorin-e-tete-te-marteses/60%Daily2017-12-21 13:12
https://kosova-info.com/kolona-te-gjata-ne-merdare-2/60%Daily2017-12-21 13:03
https://kosova-info.com/foto-e-papare-deri-me-tash-presidenti-thaci-duke-protestuar/60%Daily2017-12-21 13:00
https://kosova-info.com/sulmi-ne-melburn-nuk-ka-lidhje-me-terrorizem/60%Daily2017-12-21 12:56
https://kosova-info.com/kmdlnj-e-sheh-te-paarsyeshme-qe-kadaj-bujupit-ti-ndalohet-komunikimi-me-familjare/60%Daily2017-12-21 12:46
https://kosova-info.com/kurteshi-haradinaj-premtoi-zbardhjen-e-rastit-dehari-por-nuk-po-flet-cfare-eshte-ndermarre/60%Daily2017-12-21 12:45
https://kosova-info.com/apple-qellimisht-ngadaleson-iphone-t-e-vjeter/60%Daily2017-12-21 12:42
https://kosova-info.com/nexhat-daci-zgjidhet-kryetar-i-akademise-se-shkencave-dhe-arteve-te-kosoves/60%Daily2017-12-21 12:40
https://kosova-info.com/perez-ka-nje-kerkese-para-el-clasicos/60%Daily2017-12-21 12:38
https://kosova-info.com/veseli-ne-fsk-kuvendi-i-gatshem-te-marre-cdo-vendim-ne-koordinim-me-partneret-nderkombetar/60%Daily2017-12-21 12:36
https://kosova-info.com/klubi-i-madh-nga-liga-e-kampioneve-refuzon-donnarumman/60%Daily2017-12-21 12:33
https://kosova-info.com/lopet-kane-karte-identiteti-dhe-policet-paguhen-per-mustaqet-cudira-nga-india/60%Daily2017-12-21 12:25
https://kosova-info.com/tahiri-me-ligj-te-vecante-do-ta-rrisim-llogaridhenien-ne-sistemin-gjyqesor-dhe-prokurorial/60%Daily2017-12-21 12:22
https://kosova-info.com/gucati-thote-se-veteranet-nuk-do-ta-ndeshkojne-haradinajn-i-vije-keq-per-familjet-e-te-vrareve/60%Daily2017-12-21 12:18
https://kosova-info.com/%e2%80%8bxhaka-e-ajeti-kendojne-ne-tren-per-krishtlindje/60%Daily2017-12-21 12:12
https://kosova-info.com/guardiola-largon-futbollistin-e-njohur-nga-man-city/60%Daily2017-12-21 12:03
https://kosova-info.com/hip-hopi-ne-ditet-e-sotme-sipas-eminem-it-dhe-jeta-e-tij-private/60%Daily2017-12-21 12:00
https://kosova-info.com/nokia-9-me-ekran-oled-dhe-5-5-inc-esh/60%Daily2017-12-21 11:54
https://kosova-info.com/kontrabanda-e-armeve-nga-kufiri-amerikanet-stervisin-oficeret-shqiptare-si-ta-bllokojne/60%Daily2017-12-21 11:40
https://kosova-info.com/bilanci-i-policise-se-kosoves-sivjet-dy-vrasje-me-pak/60%Daily2017-12-21 11:36
https://kosova-info.com/komandanti-i-forcave-zvicerane-viziton-sot-kosoven/60%Daily2017-12-21 11:34
https://kosova-info.com/milaim-zekes-i-ndryshohet-masa-e-arrestit-shtepiak/60%Daily2017-12-21 11:31
https://kosova-info.com/reperet-shqiptare-ne-gare-me-veturat-getinjo-behet-me-nje-superluksoze/60%Daily2017-12-21 11:31
https://kosova-info.com/ceku-thote-se-me-listen-serbe-kane-filluar-bisedimet-per-transformimin-e-fsk-se/60%Daily2017-12-21 11:28
https://kosova-info.com/e-priti-me-vere-mourinhon-dhe-pasi-e-eleminon-feston-si-nje-i-dehur/60%Daily2017-12-21 11:27
https://kosova-info.com/shpikesi-i-litecoin-shet-pothuajse-gjithe-litecoin-e-tij/60%Daily2017-12-21 11:24
https://kosova-info.com/peci-eulex-i-te-perfundoje-misionin-e-tij/60%Daily2017-12-21 11:23
https://kosova-info.com/edhe-gecaj-i-reagon-haradinajt/60%Daily2017-12-21 11:22
https://kosova-info.com/trusti-ne-vitin-2017-realizoi-fitim-prej-110-milione-euro/60%Daily2017-12-21 11:20
https://kosova-info.com/misioni-i-papermbushur-i-tribunalit-te-hages/60%Daily2017-12-21 11:13
https://kosova-info.com/vetem-tre-dite-para-el-clasicos-asensio-dhe-iniesta-merren-me-reklamimin-e-xhunglave/60%Daily2017-12-21 10:59
https://kosova-info.com/jlo-sfidon-fuqishem-vitet-me-shume-se-e-zjarrte-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2017-12-21 10:54
https://kosova-info.com/mike-tyson-ka-nje-urim-special-per-yllin-e-real-madridit/60%Daily2017-12-21 10:52
https://kosova-info.com/fotografi-me-fame-ne-bote-i-komenton-leonora-jakupit/60%Daily2017-12-21 10:42
https://kosova-info.com/aktualizohen-hetimet-e-keshilltarit-mueller-ne-senatin-amerikan/60%Daily2017-12-21 10:30
https://kosova-info.com/fifa-publikon-renditjen-e-re-ja-ku-jane-kosova-dhe-shqiperia/60%Daily2017-12-21 10:26
https://kosova-info.com/termet-ne-iran-nuk-raportohet-per-viktima/60%Daily2017-12-21 10:18
https://kosova-info.com/bashkeshorti-i-ambasadores-amerikane-ne-okb-me-origjine-shqiptare/60%Daily2017-12-21 10:17
https://kosova-info.com/vdes-aktorja-e-njohur-nga-filmat-e-animuar-scooby-doo/60%Daily2017-12-21 10:15
https://kosova-info.com/serbia-thote-se-sdo-kete-ndryshim-ne-formatin-e-dialogut-me-kosoven/60%Daily2017-12-21 10:10
https://kosova-info.com/ne-hani-te-elezit-kapen-ne-flagrance-duke-vjedhur-110-litra-derivate/60%Daily2017-12-21 10:09
https://kosova-info.com/zemaj-haradinajt-pleher-harbut-i-pasluftes-profiter-fondesh-publike/60%Daily2017-12-21 10:00
https://kosova-info.com/balotelli-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2017-12-21 09:51
https://kosova-info.com/aurela-gace-nder-vite-sdo-ta-njihni/60%Daily2017-12-21 09:48
https://kosova-info.com/momenti-i-arrestimit-te-atentatoreve-ne-melbourne-foto-video/60%Daily2017-12-21 09:41
https://kosova-info.com/serbia-vazhdon-presionin-ndaj-be-se-duam-date-konkrete-per-anetaresim/60%Daily2017-12-21 09:39
https://kosova-info.com/zyrtare-bayern-munich-prezanton-perforcimin-e-ri/60%Daily2017-12-21 09:36
https://kosova-info.com/prifti-katolik-e-pranon-jam-gej-dhe-vazhdoj-predikimet/60%Daily2017-12-21 09:35
https://kosova-info.com/ministri-sefaj-policia-ka-permbushur-caqet-e-luftimit-te-veprave-penale/60%Daily2017-12-21 09:35
https://kosova-info.com/mbahet-ceremonia-e-mbylljes-se-tribunalit-te-hages/60%Daily2017-12-21 09:27
https://kosova-info.com/marotta-ka-nje-kerkese-per-dybalan/60%Daily2017-12-21 09:24
https://kosova-info.com/ne-kataloni-po-mbahen-zgjedhjet-rajonale/60%Daily2017-12-21 09:24
https://kosova-info.com/fjetja-me-celularin-afer-ju-rrezikon-nga-kanceri/60%Daily2017-12-21 09:18
https://kosova-info.com/messi-i-dergon-mesazh-neymarit-pas-largimit-nga-barcelona/60%Daily2017-12-21 09:15
https://kosova-info.com/kida-feston-sot-ditelindjen-ky-eshte-urimi-i-xhensiles/60%Daily2017-12-21 09:08
https://kosova-info.com/skandal-ne-coppa-italia/60%Daily2017-12-21 08:59
https://kosova-info.com/trepca-sfide-per-vitin-e-ardhshem-11-milione-euro-borxh-kpmm-se/60%Daily2017-12-21 08:57
https://kosova-info.com/sanchez-frikeson-arsenalin-fillon-bisedimet-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-21 08:53
https://kosova-info.com/dy-surpriza-te-kendshme-per-kiden-me-rastin-e-ditelindjes/60%Daily2017-12-21 08:47
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-burra-ne-lidhje-me-sulmin-ne-melbourne/60%Daily2017-12-21 08:43
https://kosova-info.com/revista-suedeze-shqiperia-vendi-me-i-mire-per-vitin-2018/60%Daily2017-12-21 08:38
https://kosova-info.com/digjet-nje-shtepi-ne-peje/60%Daily2017-12-21 08:34
https://kosova-info.com/therje-me-thike-ne-skenderaj/60%Daily2017-12-21 08:23
https://kosova-info.com/a-mund-ta-deshmoj-kjo-video-se-vithet-e-luanes-jane-origjinale/60%Daily2017-12-21 08:23
https://kosova-info.com/gazetarja-ruse-shperblehet-per-raportimin-e-abuzimit-te-gejeve-ne-ceceni/60%Daily2017-12-21 08:23
https://kosova-info.com/feste-ne-barcelone-lajm-i-madh-per-coutinhon/60%Daily2017-12-21 08:21
https://kosova-info.com/shfletim-ne-internet-apo-vizita-te-mjeku-per-probleme-shendetesore/60%Daily2017-12-21 08:18
https://kosova-info.com/gattuso-motivon-ekipin-e-milanit-me-fotografine-e-futbollistit-te-interit/60%Daily2017-12-21 08:16
https://kosova-info.com/ismaili-emeron-fatmir-plakiqin-drejtor-te-fondit-te-sigurimeve-shendetesore/60%Daily2017-12-21 08:13
https://kosova-info.com/perforcimi-i-madh-vjen-ne-madrid-per-ta-shikuar-el-clasicon/60%Daily2017-12-21 08:10
https://kosova-info.com/torres-messi-ronaldo-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2017-12-21 08:03
https://kosova-info.com/collaku-mosratifikimi-i-demarkacionit-deshtimi-me-i-madh-i-institucioneve-kosovare/60%Daily2017-12-21 07:55
https://kosova-info.com/25-persona-te-lenduar-nga-goditja-me-makine-ne-mellburn/60%Daily2017-12-21 07:53
https://kosova-info.com/do-i-them-babagjyshit-te-te-sjelle-ca-rroba-oriola-marashi-le-komentuesin-pa-fjale-me-pergjigjen-epike/60%Daily2017-12-21 07:43
https://kosova-info.com/ja-se-si-do-te-duket-samsung-galaxy-s9/60%Daily2017-12-21 07:36
https://kosova-info.com/falsifikim-i-dokumenteve-ne-gjakove/60%Daily2017-12-21 07:33
https://kosova-info.com/demarkacioni-vitin-tjeter-ne-kuvend/60%Daily2017-12-21 07:23
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-aak-akuzon-kqz-ne-u-ndikua-nga-ldk-ja-per-zgjedhjet-ne-istog/60%Daily2017-12-21 07:20
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-2/60%Daily2017-12-21 07:17
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-me-e-re-nga-katy-hey-hey-hey-me-klip-te-vecante/60%Daily2017-12-21 07:17
https://kosova-info.com/rusia-disa-muaj-me-pare-planifikoi-bombardimin-e-gjermanise-dhe-pushtimin-e-europes/60%Daily2017-12-21 07:14
https://kosova-info.com/100-ditet-e-qeverise-pa-demarkacion-dhe-pa-liberalizim/60%Daily2017-12-21 07:03
https://kosova-info.com/rusia-aktivizon-tre-radare-pas-rritjes-se-tensioneve-ne-korene-veriore/60%Daily2017-12-21 06:50
https://kosova-info.com/kadri-veseli-viziton-fsk-ne/60%Daily2017-12-21 06:39
https://kosova-info.com/thaci-sot-pergjigjet-para-gazetareve/60%Daily2017-12-21 06:36
https://kosova-info.com/modric-frikeson-barcelonen-para-el-clasicos/60%Daily2017-12-21 06:34
https://kosova-info.com/pastore-thyen-heshtjen-konfirmon-lajmin-e-madh-te-psg/60%Daily2017-12-21 06:30
https://kosova-info.com/trump-kercenon-vendet-qe-kundershtojne-vendimin-e-tij-per-jerusalemin/60%Daily2017-12-21 06:29
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-alarm-nga-ronaldo/60%Daily2017-12-21 06:25
https://kosova-info.com/psg-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2017-12-21 06:17
https://kosova-info.com/ciao-milan-bonucci-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-21 06:12
https://kosova-info.com/amerika-rinis-eksperimentet-me-viruset-vdekjeprurese/60%Daily2017-12-20 23:00
https://kosova-info.com/ekskluzive-albert-krasniqi-pajtohet-me-noizyn-dyshja-publikojne-foto-bashke/60%Daily2017-12-20 22:57
https://kosova-info.com/chrome-fillon-bllokimin-e-reklamave-me-15-shkurt/60%Daily2017-12-20 22:56
https://kosova-info.com/mes-ish-kolegeve-te-tij-ja-ke-zgjodhi-mozzik/60%Daily2017-12-20 22:51
https://kosova-info.com/hazard-beri-sonte-asistimin-e-vitit/60%Daily2017-12-20 22:48
https://kosova-info.com/haradinaj-nga-olv-e-uck-se-pune-e-madhe-qe-jane-vrare-anetaret-e-ldk-se/60%Daily2017-12-20 22:39
https://kosova-info.com/nuk-ka-mashtrime-me-bileta-nga-aviokompanite-thote-lekaj/60%Daily2017-12-20 22:32
https://kosova-info.com/maska-natyrale-qe-rigjeneron-floket-e-demtuar-dhe-i-rrit-me-5-cm-brenda-nje-muaji/60%Daily2017-12-20 22:29
https://kosova-info.com/benardi-i-kerkon-xhenit-te-rikthehen-serish-bashke-ish-banorja-e-bba-publikon-mesazhet/60%Daily2017-12-20 22:27
https://kosova-info.com/regjistrimi-i-automjeteve-falen-gjobat/60%Daily2017-12-20 22:26
https://kosova-info.com/gezimi-i-cmendur-i-futbollisteve-te-bristol-cityt-pasi-eliminuan-manchester-unitedin/60%Daily2017-12-20 22:24
https://kosova-info.com/aak-ja-akuzon-kqz-ne-se-u-ndikua-nga-ldk-ja-ne-zgjedhjet-ne-istog/60%Daily2017-12-20 22:22
https://kosova-info.com/perfshirja-e-rusise-ne-dialogun-kosove-serbi-do-te-shkaktonte-hallakame/60%Daily2017-12-20 22:16
https://kosova-info.com/serbia-kercenon-maqedonine-nese-mbeshtet-kosoven-per-unesco/60%Daily2017-12-20 22:05
https://kosova-info.com/kengen-puthem-te-medes-e-degjuat-por-a-e-dini-se-kush-e-kendoi-refrenin/60%Daily2017-12-20 21:57
https://kosova-info.com/ibra-nuk-mjafton-bristol-city-eliminon-manchester-unitedin/60%Daily2017-12-20 21:51
https://kosova-info.com/6-veturat-me-te-shtrenjta-te-vitit-2017/60%Daily2017-12-20 21:41
https://kosova-info.com/juventusi-eleminon-genoan-nga-kupa-e-italise/60%Daily2017-12-20 21:39
https://kosova-info.com/chelsea-fiton-trillerin-ndaj-bournemouthit/60%Daily2017-12-20 21:38
https://kosova-info.com/bayerni-fiton-super-sfiden-ne-alianz-arena/60%Daily2017-12-20 21:37
https://kosova-info.com/kusari-lila-e-pakenaqur-me-vendimin-e-gjykates-per-rastin-e-tentim-atentatit-ndaj-saj/60%Daily2017-12-20 21:30
https://kosova-info.com/dorehiqet-aleati-me-i-ngushte-i-theresa-may/60%Daily2017-12-20 21:28
https://kosova-info.com/u-komentua-shume-por-ju-iki-momenti-kur-ne-dasme-besi-e-dogji/60%Daily2017-12-20 21:25
https://kosova-info.com/virusi-qe-shkaktoi-miliarda-dollare-deme-shba-akuzon-korene-e-veriut/60%Daily2017-12-20 21:22
https://kosova-info.com/ibrahimovic-bombardon-porten-e-bristol-cityt/60%Daily2017-12-20 21:20
https://kosova-info.com/bristol-city-man-utd-gol-befasues/60%Daily2017-12-20 21:11
https://kosova-info.com/per-100-dite-qeverisje-ka-dinamike-ne-vendimmarrje/60%Daily2017-12-20 21:04
https://kosova-info.com/zbulohen-sms-te-muhaxheri-urdheroi-sulmin-ndaj-kombetares-se-izraelit-ne-shkoder/60%Daily2017-12-20 21:02
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-goldi-per-diss-at-qe-reperet-po-ia-bejne-njeri-tjetrit/60%Daily2017-12-20 21:02
https://kosova-info.com/mbappe-shperthen-ne-krah-gol-i-cmendur-nga-cavani/60%Daily2017-12-20 20:46
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ngjyra-qe-po-i-cmend-kengetaret-shqiptare/60%Daily2017-12-20 20:43
https://kosova-info.com/hamza-kontrata-e-termocentralit-kosova-e-re-nuk-e-demton-buxhetin/60%Daily2017-12-20 20:40
https://kosova-info.com/galaxy-s9-po-vjen-rrjedhin-informacione-rreth-performancave-te-smartfonit/60%Daily2017-12-20 20:39
https://kosova-info.com/dybala-shenon-gol-fantastik-ndaj-genoas/60%Daily2017-12-20 20:32
https://kosova-info.com/payet-sapo-ka-shenuar-nje-gol-te-jashtezakonshem/60%Daily2017-12-20 20:27
https://kosova-info.com/kengetaret-e-sotme-kane-stil-kete-gje-aurela-e-kishte-nga-vitet-e-90-ta/60%Daily2017-12-20 20:24
https://kosova-info.com/mediat-nderkombetare-raportojne-rreth-nenshkrimit-te-marreveshjes-per-termocentralin/60%Daily2017-12-20 20:18
https://kosova-info.com/chelsea-bournemouth-goli-i-pare/60%Daily2017-12-20 20:03
https://kosova-info.com/me-rroba-ne-dush-kete-e-ben-vetem-baby-g/60%Daily2017-12-20 19:58
https://kosova-info.com/futbollisti-tallet-me-nivelin-e-vala-superliges-me-kete-nivel-luaj-deri-ne-moshen-45-vjecare/60%Daily2017-12-20 19:55
https://kosova-info.com/vlera-e-bitcoin-u-rrit-mbi-20000-dollare/60%Daily2017-12-20 19:52
https://kosova-info.com/bqk-ka-nje-kerkese-per-perdoruesit-e-bitcoinit/60%Daily2017-12-20 19:52
https://kosova-info.com/enca-e-ben-nxehte-tregon-te-pasmet-nga-plazhi/60%Daily2017-12-20 19:39
https://kosova-info.com/doni-te-punesoheni-ne-gjermani-vjen-lajmi-i-mire-per-studentet/60%Daily2017-12-20 19:30
https://kosova-info.com/nisin-serish-kercenimet-per-sulme-me-bomba-ne-rusi/60%Daily2017-12-20 19:26
https://kosova-info.com/luana-ndryshon-pamjen-ja-cka-u-ka-bere-flokeve/60%Daily2017-12-20 19:19
https://kosova-info.com/rreh-per-vdekje-gruan-dhe-e-fotografon-per-tiu-mburrur-shokeve/60%Daily2017-12-20 19:18
https://kosova-info.com/mustafa-thote-se-albin-kurti-duhet-te-lirohet/60%Daily2017-12-20 19:17
https://kosova-info.com/keshilltari-i-presidentit-ushtria-me-2018-anetaresimi-ne-be-dhe-nato-me-2025/60%Daily2017-12-20 19:14
https://kosova-info.com/stavileci-me-shume-ndotin-ajrin-veturat-sesa-kosova-e-re/60%Daily2017-12-20 19:12
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-i-vetmi-nga-vetevendosje-ne-ndejen-e-haradinajt/60%Daily2017-12-20 19:09
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bristol-city-man-utd/60%Daily2017-12-20 19:00
https://kosova-info.com/polici-i-premton-azilkerkuesit-azilin-ne-kembim-te-seksit-denohet-15-muaj-me-kusht/60%Daily2017-12-20 19:00
https://kosova-info.com/skerdi-publikon-kengen-tradhtare/60%Daily2017-12-20 18:56
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-ka-nje-thirrje-per-klasen-politike-ne-kosove-lidhur-me-demarkacionin-video/60%Daily2017-12-20 18:55
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-genoa/60%Daily2017-12-20 18:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-bournemouth/60%Daily2017-12-20 18:45
https://kosova-info.com/be-procesi-i-plote-i-brexitit-perfundon-me-2020/60%Daily2017-12-20 18:41
https://kosova-info.com/kapet-i-dyshuari-qe-goditi-per-vdekje-65-vjecarin-ne-hajvali/60%Daily2017-12-20 18:36
https://kosova-info.com/bankat-i-cojne-qytetaret-te-fajdexhinjte/60%Daily2017-12-20 18:31
https://kosova-info.com/si-abuzoi-vetevendosje-me-protesten-e-sotme-kunder-shtrenjtimit-te-rrymes/60%Daily2017-12-20 18:21
https://kosova-info.com/torino-eliminon-romen-nga-kupa-e-italise/60%Daily2017-12-20 18:21
https://kosova-info.com/ja-si-edi-rama-e-bleu-fatos-nanon-ish-lideri-i-ps-behet-ndertues/60%Daily2017-12-20 18:17
https://kosova-info.com/roma-torino-gol-shokues/60%Daily2017-12-20 18:03
https://kosova-info.com/perpos-fejeses-ne-shtepine-e-adelina-tahirit-sot-ka-nje-tjeter-feste/60%Daily2017-12-20 18:00
https://kosova-info.com/bmw-ka-shitur-100000-makina-elektrike-ne-2017-en/60%Daily2017-12-20 17:58
https://kosova-info.com/haradinaj-nese-qendrojme-bashke-kosova-mund-te-jete-storje-suksesi/60%Daily2017-12-20 17:55
https://kosova-info.com/flet-i-akuzuari-i-dikurshem-i-cili-e-kishte-pare-pacientin-me-bark-te-prere-ne-medicus/60%Daily2017-12-20 17:47
https://kosova-info.com/ronaldo-trondite-realin-para-el-clasicos/60%Daily2017-12-20 17:42
https://kosova-info.com/lloch-dashurohet-kesaj-here-por-i-kendon-qenit/60%Daily2017-12-20 17:41
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-mjekut-mos-urinoni-para-se-te-beni-seks/60%Daily2017-12-20 17:38
https://kosova-info.com/lluka-cdo-kontrate-per-energjine-negociohet-per-te-miren-e-kosoves/60%Daily2017-12-20 17:34
https://kosova-info.com/osbe-ku-jane-padite-ku-jane-denimet-e-te-korruptuarve/60%Daily2017-12-20 17:28
https://kosova-info.com/rugova-per-100-dite-kjo-qeveri-smori-asnje-vendim-te-madh/60%Daily2017-12-20 17:22
https://kosova-info.com/enuri-sjell-ne-cover-kengen-kesh-kesh-te-dhurates/60%Daily2017-12-20 17:20
https://kosova-info.com/roma-torino-gol-i-papritur/60%Daily2017-12-20 17:18
https://kosova-info.com/turqi-burg-te-perjetshem-per-15-puciste-te-feto-s/60%Daily2017-12-20 17:11
https://kosova-info.com/a-ben-pune-dieta-e-cajit/60%Daily2017-12-20 17:10
https://kosova-info.com/qela-qendroj-prapa-cdo-fjalie-te-letres-duhet-te-merren-masa-ndaj-bulliqit/60%Daily2017-12-20 17:08
https://kosova-info.com/kjo-vajze-e-vogel-sot-eshte-kengetare-shume-e-dashur-per-publikun/60%Daily2017-12-20 17:04
https://kosova-info.com/gojani-contoure-global-ka-30-per-qind-te-investimeve-ne-kosoven-e-re/60%Daily2017-12-20 17:03
https://kosova-info.com/ja-kur-zhvillohet-meci-i-shumepritur-joshua-fury/60%Daily2017-12-20 16:54
https://kosova-info.com/asamblistet-e-vv-se-e-injorojne-himnin-e-kosoves-reagon-asamblistja-e-ldk-se/60%Daily2017-12-20 16:51
https://kosova-info.com/iphone-x-tani-eshte-ne-dispozicion-per-tu-blere-gjendet-gjithkund/60%Daily2017-12-20 16:45
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-adrian-gaxha-kur-ishte-femije/60%Daily2017-12-20 16:41
https://kosova-info.com/strakosha-ka-arritur-dicka-fantastike-me-lazion/60%Daily2017-12-20 16:36
https://kosova-info.com/griezmann-man-utd-zhvillim-i-papritur/60%Daily2017-12-20 16:23
https://kosova-info.com/makina-e-vitit-1920-shnderrohet-ne-mjet-fluturues-foto/60%Daily2017-12-20 16:22
https://kosova-info.com/deputetet-kerkojne-sqarime-nga-haradinaj-rreth-demarkacionit/60%Daily2017-12-20 16:22
https://kosova-info.com/zanfina-krahason-veten-me-te-emen-thote-se-eshte-mona-junior/60%Daily2017-12-20 16:22
https://kosova-info.com/veteranet-i-cojne-15-mije-nenshkrime-ne-kuvend-kerkojne-shfuqizimin-e-ligjit-per-specialen/60%Daily2017-12-20 16:20
https://kosova-info.com/orari-me-i-ri-i-nderprerjeve-te-energjise-elektrike/60%Daily2017-12-20 16:15
https://kosova-info.com/reagon-familjarja-nexhmije-hoxha-eshte-gjalle/60%Daily2017-12-20 16:11
https://kosova-info.com/facebook-kerkon-fytyren-tende-aty-ku-ti-nuk-e-di-se-je/60%Daily2017-12-20 16:02
https://kosova-info.com/11-persona-arrestohen-pas-trukimit-te-11-ndeshjeve/60%Daily2017-12-20 16:00
https://kosova-info.com/dua-gatuan-pite-e-flet-shqip-argetohet-me-kenget-shqipe-te-kenduara-nga-merita-halili-dhe-raif-hyseni/60%Daily2017-12-20 15:59
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-te-premten-u-drejtohet-deputeteve-ne-kuvend/60%Daily2017-12-20 15:59
https://kosova-info.com/shqetesuese-mbetet-numri-i-madh-i-qenve-endacak-ne-decan/60%Daily2017-12-20 15:57
https://kosova-info.com/personi-qe-festoi-per-fitoren-e-dreshajt-tupanxhise-ia-dhurova-500-euro-te-rrejshme/60%Daily2017-12-20 15:52
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-se-pse-ngadalesohen-iphonet/60%Daily2017-12-20 15:44
https://kosova-info.com/be-nis-procedure-kunder-polonise-pas-reformave-gjyqesore/60%Daily2017-12-20 15:41
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-si-dukej-arbana-osmani-ne-vitin-2000/60%Daily2017-12-20 15:40
https://kosova-info.com/hoxha-termocentrali-i-ri-me-efekte-te-gjithmbarshme/60%Daily2017-12-20 15:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-torino/60%Daily2017-12-20 15:37
https://kosova-info.com/moske-eshte-arrestuar-alyokhina-e-grupit-pussy-riot/60%Daily2017-12-20 15:34
https://kosova-info.com/ldk-qeveria-po-i-ik-prezantimit-te-raportit-100-ditor-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2017-12-20 15:34
https://kosova-info.com/berlusconi-e-ka-nje-mesazh-per-gattuson/60%Daily2017-12-20 15:33
https://kosova-info.com/mitrovice-arrestohen-2-persona-per-propagande-ne-mbeshtetje-te-terrorizmit/60%Daily2017-12-20 15:33
https://kosova-info.com/viti-i-ri-dhe-fishekzjarret/60%Daily2017-12-20 15:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-suksesi-i-radhes-i-2ton/60%Daily2017-12-20 15:20
https://kosova-info.com/rekord-i-ri-i-largimit-te-motorit-te-nje-vetures-video/60%Daily2017-12-20 15:15
https://kosova-info.com/kroos-nese-kjo-ndodh-ndaj-barcelones-do-te-jete-katastrofe/60%Daily2017-12-20 15:12
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-qendreses-ja-cka-ka-ndodhur/60%Daily2017-12-20 14:56
https://kosova-info.com/haxhiu-propozon-qe-te-ftohen-23-deshmitare/60%Daily2017-12-20 14:52
https://kosova-info.com/theret-me-thike-nje-18-vjecar-ne-skenderaj/60%Daily2017-12-20 14:50
https://kosova-info.com/capello-i-pergjigjet-milanit/60%Daily2017-12-20 14:44
https://kosova-info.com/roani-mbushi-7-muaj-jete-babai-i-tij-majk-ne-ordinance-gjinekologjike-me-te-dashuren-e-re/60%Daily2017-12-20 14:43
https://kosova-info.com/avramopoulos-vendet-me-liberalizim-te-vizave-ti-shtojne-reformat/60%Daily2017-12-20 14:41
https://kosova-info.com/fshati-me-i-ftohte-ne-bote-ku-temperaturat-prej-minus-68-grade-jane-normale-per-banoret-foto-video/60%Daily2017-12-20 14:36
https://kosova-info.com/prokuroria-ankohet-ne-supreme-ndaj-aktvendimit-te-apelit-ne-rastin-e-mekajt/60%Daily2017-12-20 14:31
https://kosova-info.com/beqaj-do-te-mbeshteten-bizneset-kosovare-ne-rritjen-e-kapaciteteve/60%Daily2017-12-20 14:30
https://kosova-info.com/shqiperia-dhe-maqedonia-me-pike-te-perbashket-doganore/60%Daily2017-12-20 14:27
https://kosova-info.com/kryeministri-ftohet-te-raportoje-per-demarkacionin-me-26-dhjetor/60%Daily2017-12-20 14:23
https://kosova-info.com/kthehet-ne-rigjykim-rasti-i-zyrtareve-te-akp-se-te-denuar-per-marrje-ryshfeti/60%Daily2017-12-20 14:17
https://kosova-info.com/krasniqi-buxheti-per-ministrine-e-bujqesise-per-2018-do-te-jete-60-milione-euro/60%Daily2017-12-20 14:16
https://kosova-info.com/premtimi-i-perezit-per-ronaldon/60%Daily2017-12-20 14:13
https://kosova-info.com/vjene-propozim-per-vendosjen-e-refugjateve-jashte-qytetit/60%Daily2017-12-20 14:13
https://kosova-info.com/keshtu-duket-big-mama-pa-grim/60%Daily2017-12-20 13:49
https://kosova-info.com/ne-mesin-e-kujt-eshte-baby-g-foto/60%Daily2017-12-20 13:46
https://kosova-info.com/shpikje-qe-mbrojne-mjedisin-dhe-klimen/60%Daily2017-12-20 13:46
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-dy-super-yje-mungojne-ne-stervitje/60%Daily2017-12-20 13:46
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-nje-zevendesminister-i-qeverise-haradinaj/60%Daily2017-12-20 13:45
https://kosova-info.com/kosova-dhe-turqia-nenshkruajne-marreveshje-bashkepunimi-ne-fushen-e-kultures/60%Daily2017-12-20 13:37
https://kosova-info.com/reshitaj-siguron-qytetaret-se-tc-kosova-e-re-do-te-ndertohet-sipas-standardeve-evropiane-te-mbrojtjes-se-mjedisit/60%Daily2017-12-20 13:34
https://kosova-info.com/merr-detyren-kryetari-i-ri-i-vushtrrise/60%Daily2017-12-20 13:33
https://kosova-info.com/prokuroria-superekspertiza-per-rastin-dehari-do-te-kryhet-ne-zvicer/60%Daily2017-12-20 13:28
https://kosova-info.com/nuk-kane-fund-cmendurite-e-balotellit-shikoni-se-si-i-uron-fansat/60%Daily2017-12-20 13:27
https://kosova-info.com/deputeti-armend-zemaj-thote-se-nuk-e-din-kush-e-hodhi-gazin-lotsjelles-ne-kuvend/60%Daily2017-12-20 13:26
https://kosova-info.com/brenda-dhomes-se-gjumit-te-babygee-ja-foton-e-kujt-e-mbane-ne-mur/60%Daily2017-12-20 13:18
https://kosova-info.com/haradinaj-ia-dorezon-veselit-raportin-voluminoz-100-ditor-te-punes-se-qeverise/60%Daily2017-12-20 13:16
https://kosova-info.com/haradinaj-ia-dorezon-presidentit-raportin-e-punes-100-diteshe/60%Daily2017-12-20 13:07
https://kosova-info.com/kurti-e-pranon-se-gjuajten-gazin-lotsjelles-ne-kuvend/60%Daily2017-12-20 13:00
https://kosova-info.com/hazard-tradhton-real-madridin-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-20 12:50
https://kosova-info.com/miriami-dhe-albani-mahnisin-publikun-me-foton-me-te-bukur-ne-cift-ne-prag-te-surprizes-se-madhe/60%Daily2017-12-20 12:48
https://kosova-info.com/skriniar-kerkohet-nga-barcelona-vjen-vendimi-i-fundit-nga-inter/60%Daily2017-12-20 12:35
https://kosova-info.com/mianmari-i-ndalon-hyrjen-raportueses-speciale-te-okb-se/60%Daily2017-12-20 12:35
https://kosova-info.com/milan-me-lajm-te-rendesishem-per-kakan/60%Daily2017-12-20 12:29
https://kosova-info.com/fillon-prodhimi-i-bmw-x7/60%Daily2017-12-20 12:23
https://kosova-info.com/ligji-i-luftes-me-greqine-ministri-i-jashtem-kotzias-ka-dy-zgjidhje/60%Daily2017-12-20 12:23
https://kosova-info.com/e-dashura-e-re-e-majk-vajza-e-nje-drejtori-te-shpend-ahmetit/60%Daily2017-12-20 12:22
https://kosova-info.com/mehmeti-bqk-ka-arritur-me-sukses-te-realizoje-objektivat-e-saj/60%Daily2017-12-20 12:20
https://kosova-info.com/asamblistet-e-vv-s-ne-podujeve-nuk-e-respektojne-himnin-e-kosovesfoto/60%Daily2017-12-20 12:19
https://kosova-info.com/haxhiu-kadri-veseli-te-sillet-me-detyrim-ne-seance/60%Daily2017-12-20 12:18
https://kosova-info.com/prokuroria-jep-detaje-per-vendin-ku-do-te-kryhet-superekspertiza-ne-rastin-dehari/60%Daily2017-12-20 12:13
https://kosova-info.com/lajmi-net-e-zbulon-te-dashuren-e-re-te-majk/60%Daily2017-12-20 12:04
https://kosova-info.com/vazhdon-eksporti-i-radhes-i-prince-caffe-dhe-miellit-finnesa-ne-shba/60%Daily2017-12-20 12:02
https://kosova-info.com/haradinaj-limaj-e-mustafa-mund-te-deshmojne-ne-gjykimin-per-lotsjellesin/60%Daily2017-12-20 11:57
https://kosova-info.com/mikullovci-gjykimi-ndaj-deputeteve-te-vv-cirk-komedi-farse-qe-nuk-do-ta-lejoja-ne-teatrin-tim/60%Daily2017-12-20 11:55
https://kosova-info.com/agk-denon-largmin-e-gazetareve-nga-seanca-ne-rastin-e-deputeteve-te-vv-se/60%Daily2017-12-20 11:53
https://kosova-info.com/puna-ne-tavoline-rrezikon-shendetin-3/60%Daily2017-12-20 11:51
https://kosova-info.com/zyrtare-lamtumire-rosicky/60%Daily2017-12-20 11:44
https://kosova-info.com/inter-cakton-klausole-per-shitjen-e-icardit/60%Daily2017-12-20 11:40
https://kosova-info.com/milinkovic-savic-largohet-nga-lazio-mbetet-ne-serie-a/60%Daily2017-12-20 11:30
https://kosova-info.com/publikohet-pronto-duet-nga-onat-cozman-dhe-agon-amiga/60%Daily2017-12-20 11:29
https://kosova-info.com/el-clasico-nje-tjeter-arsye-pse-duhet-ta-shihni-ndeshjen-ne-bernabeu/60%Daily2017-12-20 11:13
https://kosova-info.com/futbollistet-e-milanit-bejne-dicka-pozitive-me-gattuson/60%Daily2017-12-20 11:08
https://kosova-info.com/zbulohet-samsung-galaxy-s9-kompania-i-kalon-pritshmerite-me-kete-smartphone/60%Daily2017-12-20 11:03
https://kosova-info.com/trajneri-i-bristol-cityt-e-pret-alla-shqiptarshe-sfiden-me-mourinhon/60%Daily2017-12-20 11:03
https://kosova-info.com/kylie-jenner-nuk-njihet-pa-grim/60%Daily2017-12-20 10:59
https://kosova-info.com/irlande-demokraci-me-short/60%Daily2017-12-20 10:59
https://kosova-info.com/veteranet-dorezojne-sot-ne-kuvend-peticionin-e-speciales/60%Daily2017-12-20 10:47
https://kosova-info.com/studim-njerezit-dhe-robotet-mund-te-kene-bebe/60%Daily2017-12-20 10:46
https://kosova-info.com/vidal-frikeson-bayernin-mesazh-per-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-20 10:43
https://kosova-info.com/milan-merr-vendim-per-donnarumman/60%Daily2017-12-20 10:33
https://kosova-info.com/100-diteshi-i-qeverise-ldk-per-haradinajn-e-demtove-buxhetin-e-izolove-vendin/60%Daily2017-12-20 10:32
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-ne-mitrovice-i-dyshuar-per-terrorizem/60%Daily2017-12-20 10:25
https://kosova-info.com/mali-i-zi-me-qendrim-te-forte-si-shkemb-demarkacioni-eshte-pune-e-kryer/60%Daily2017-12-20 10:22
https://kosova-info.com/nene-tereza-simboli-shqiptar-dhe-boteror-i-solidaritetit-njerezor/60%Daily2017-12-20 10:19
https://kosova-info.com/nga-dushi-drejt-e-ne-instagram-nena-e-saj-kopjon-riten/60%Daily2017-12-20 10:17
https://kosova-info.com/mbi-9000-civile-te-vdekur-ne-mosul/60%Daily2017-12-20 10:16
https://kosova-info.com/gramoz-ruci-takon-homologun-nga-maqedonia-talat-xhaferin/60%Daily2017-12-20 10:07
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-femer-per-shtenie-me-arme-ne-prishtine/60%Daily2017-12-20 10:05
https://kosova-info.com/tre-anetaret-e-babastars-behen-bashke-per-pronto-mesohet-koha-e-publikimit/60%Daily2017-12-20 09:55
https://kosova-info.com/zyrtare-berisha-vazhdon-kontraten-me-melbourne-victory/60%Daily2017-12-20 09:52
https://kosova-info.com/strakosha-vendos-rekord-te-portieret-ne-serie-a/60%Daily2017-12-20 09:49
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-ne-gjendje-aspak-te-mire-shendetesore/60%Daily2017-12-20 09:45
https://kosova-info.com/zvicra-do-te-prodhoje-ilacin-natyral-sipas-sures-jusuf-qe-rikthen-shikimin-99/60%Daily2017-12-20 09:43
https://kosova-info.com/ferizaj-godet-me-veture-kembesorin-dhe-iken-nga-vendi-i-ngjarjes/60%Daily2017-12-20 09:36
https://kosova-info.com/foto-e-rralle-ramiz-lladrovci-me-adem-jasharin/60%Daily2017-12-20 09:35
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-luiz-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-20 09:33
https://kosova-info.com/rezultat-rekord-ne-futboll-mbyllet-ndeshja-470/60%Daily2017-12-20 09:26
https://kosova-info.com/majk-e-ka-seriozisht-me-kete-femer-kapet-serish-mat-me-te/60%Daily2017-12-20 09:24
https://kosova-info.com/kadri-veseli-nuk-merr-pjese-ne-gjykimin-ndaj-deputeteve-te-vetevendosjes/60%Daily2017-12-20 09:23
https://kosova-info.com/perfitimet-shendetesore-qe-i-sjellin-ushtrimet-fizike-ne-shendetin-mendor/60%Daily2017-12-20 09:20
https://kosova-info.com/i-akuzuari-per-marrje-ryshfeti-denohet-me-1-vjet-burgim/60%Daily2017-12-20 09:19
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-rrit-pagat-per-disa-pozita-ne-qeveri/60%Daily2017-12-20 09:17
https://kosova-info.com/psg-befason-me-perforcimin-e-ri-nga-la-liga/60%Daily2017-12-20 09:11
https://kosova-info.com/haley-shba-ja-do-te-punoje-qe-kosova-te-anetaresohet-ne-okb/60%Daily2017-12-20 09:11
https://kosova-info.com/komisionet-se-kane-shqyrtuar-ende-buxhetin-2018-shtyhet-mbledhja-e-kryesise/60%Daily2017-12-20 09:05
https://kosova-info.com/bleona-qereti-i-kerkon-luana-vjollces-100-000-per-ti-shkuar-ne-emision/60%Daily2017-12-20 09:05
https://kosova-info.com/putin-i-konfirmon-vuciqit-rusia-e-gatshme-te-jete-pjese-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2017-12-20 09:04
https://kosova-info.com/sulm-ajror-ne-idlib-te-pakten-17-civile-te-vdekur/60%Daily2017-12-20 08:58
https://kosova-info.com/ndertesa-e-bmw-se-ndricohet-si-bateri-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-12-20 08:56
https://kosova-info.com/keta-jane-aktoret-turk-qe-jane-kerkuar-me-se-shumti-ne-google-gjate-2017-tes/60%Daily2017-12-20 08:42
https://kosova-info.com/fitore-e-madhe-per-trump-miratohet-reforma-e-taksave/60%Daily2017-12-20 08:40
https://kosova-info.com/fitore-e-madhe-per-trump-miratohet-reforma-e-taksave-2/60%Daily2017-12-20 08:40
https://kosova-info.com/ciao-milan-bonucci-te-nje-prej-klubeve-me-te-medha-ne-bote/60%Daily2017-12-20 08:39
https://kosova-info.com/juventus-ndryshon-komplet-formacionin-ndaj-genoas/60%Daily2017-12-20 08:24
https://kosova-info.com/kadri-veseli-shkon-ne-gjykate-per-rastin-e-gazit-lotsjelles/60%Daily2017-12-20 08:22
https://kosova-info.com/real-madrid-godet-barcelonen-transferon-hazardin/60%Daily2017-12-20 08:17
https://kosova-info.com/provoni-versionin-e-pjekur-te-patateve-dhe-do-te-harroni-mishin-ne-pjate/60%Daily2017-12-20 08:16
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-real-madridit-vjen-ne-bernabeu-per-ta-shikuar-el-clasicon/60%Daily2017-12-20 08:13
https://kosova-info.com/ja-ne-cilin-vend-renditet-edi-rama-ne-listen-e-lidereve-me-seksi-ne-bote/60%Daily2017-12-20 08:11
https://kosova-info.com/vdes-ne-rome-kardinali-amerikan-qe-u-akuzua-per-abuzime-seksuale/60%Daily2017-12-20 08:10
https://kosova-info.com/haradinaj-pranon-se-kosova-eshte-ne-krize-energjetike/60%Daily2017-12-20 08:07
https://kosova-info.com/real-madrid-barcelona-problem-per-benzeman/60%Daily2017-12-20 08:07
https://kosova-info.com/emily-ratajkowski-lufte-virtuale-me-gazetarin-amerikan/60%Daily2017-12-20 08:05
https://kosova-info.com/mercedesi-i-ish-kryeministrit-do-te-nderrohet-per-pajisje/60%Daily2017-12-20 08:01
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-nga-menaxhmenti-i-kek-ut-seriozitet-ne-pune/60%Daily2017-12-20 07:53
https://kosova-info.com/filmat-qe-duhet-ti-shihni-per-fundvit/60%Daily2017-12-20 07:38
https://kosova-info.com/albin-kurti-sot-ne-gjykate-sdihet-a-do-deshmoje-kadri-veseli/60%Daily2017-12-20 07:34
https://kosova-info.com/opozita-dialogut-ti-prije-haradinaj-jo-thaci/60%Daily2017-12-20 07:15
https://kosova-info.com/refuzohet-integrimi-i-23-ish-policeve-te-mup-it-se-kalojne-verifikimin-e-sigurise/60%Daily2017-12-20 07:12
https://kosova-info.com/haradinaj-ia-dorezon-raportin-100-ditor-te-punes-se-qeverise-presidentit-dhe-kryekuvendarit/60%Daily2017-12-20 07:04
https://kosova-info.com/komisioni-do-te-percaktoje-sot-daten-per-shqyrtimin-e-projektligjit-per-demarkacion/60%Daily2017-12-20 06:45
https://kosova-info.com/psg-cakton-cmimin-per-shitjen-e-di-marias/60%Daily2017-12-20 06:37
https://kosova-info.com/sot-nenshkruhet-marreveshja-per-ndertimin-e-termocentralit-kosova-e-re/60%Daily2017-12-20 06:37
https://kosova-info.com/sport-zbulon-perforcimin-e-madh-te-barcelones/60%Daily2017-12-20 06:32
https://kosova-info.com/ronaldo-me-plan-kunder-barcelones/60%Daily2017-12-20 06:27
https://kosova-info.com/ramos-ka-nje-lajm-te-keq-per-barcelonen-para-el-clasicos/60%Daily2017-12-20 06:20
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-mascherano-largohet-nga-barcelona/60%Daily2017-12-20 06:15
https://kosova-info.com/dreshaj-publikon-fotografi-te-nje-personi-pretendon-se-i-ka-blere-votat-per-rugoven/60%Daily2017-12-19 23:00
https://kosova-info.com/korce-qellohet-me-arme-39-vjecari-sapo-ishte-kthyer-nga-gjermania/60%Daily2017-12-19 22:58
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-prezantimit-te-samsung-galaxy-s9-dhe-s9/60%Daily2017-12-19 22:57
https://kosova-info.com/fotografia-qe-po-turperon-argjentinen-foto/60%Daily2017-12-19 22:50
https://kosova-info.com/bravo-hero-i-cityt-shikoni-cfare-beri-ne-penallti/60%Daily2017-12-19 22:49
https://kosova-info.com/me-kete-pamje-elegante-do-ta-shihni-noren-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2017-12-19 22:48
https://kosova-info.com/nuk-hapen-video-incizimet-e-momentit-te-vrasjes-se-dyfishte/60%Daily2017-12-19 22:45
https://kosova-info.com/trump-dhe-may-diskutojne-per-arritjen-e-paqes-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2017-12-19 22:43
https://kosova-info.com/atentati-ndaj-lulzim-bashes-sali-berisha-zbulon-se-kush-ishin-porositesit/60%Daily2017-12-19 22:40
https://kosova-info.com/politikani-kosovar-perqesh-dukjen-e-moderatores-se-rtk-se/60%Daily2017-12-19 22:40
https://kosova-info.com/may-kerkon-kushte-me-te-mira-tregtare-me-bene-pas-brexit/60%Daily2017-12-19 22:32
https://kosova-info.com/vllahiu-brenda-100-diteve-te-qeverise-haradinaj-jane-marre-180-vendime/60%Daily2017-12-19 22:31
https://kosova-info.com/man-city-eliminon-leicesterin-me-ndihmen-e-penalltive/60%Daily2017-12-19 22:30
https://kosova-info.com/meksike-permbyset-autobusi-i-turisteve-te-pakten-12-te-vdekur/60%Daily2017-12-19 22:27
https://kosova-info.com/teuta-reagon-pas-hedhjes-se-mjeteve-piroteknike-qe-dy-ore-po-mundohem-ta-ve-vajzen-ne-gjume/60%Daily2017-12-19 22:25
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ndodhi-vardyt-ne-penalltine-e-minutes-se-97/60%Daily2017-12-19 22:24
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-te-humbni-peshe/60%Daily2017-12-19 22:21
https://kosova-info.com/fitore-per-trumpin-miratohet-projektligji-per-shkurtimin-e-taksave/60%Daily2017-12-19 22:19
https://kosova-info.com/vjedhja-e-automjeteve-ne-tetove-si-funksiononte-rrjeti-i-grabitesve/60%Daily2017-12-19 22:11
https://kosova-info.com/doni-me-shume-like-ne-instagram-ja-kur-duhet-te-postoni/60%Daily2017-12-19 22:05
https://kosova-info.com/raporti-i-dick-martyt-permendet-ne-rastin-e-klinikes-medicus/60%Daily2017-12-19 22:03
https://kosova-info.com/mc-kresha-po-mendon-te-behet-baba/60%Daily2017-12-19 21:59
https://kosova-info.com/napoli-eliminon-udinesen-nga-kupa-e-italise/60%Daily2017-12-19 21:54
https://kosova-info.com/hoti-per-demarkacionin-partite-te-heqin-dore-nga-kauzat-e-rrejshme/60%Daily2017-12-19 21:50
https://kosova-info.com/vetite-kuruese-te-kamomilit/60%Daily2017-12-19 21:47
https://kosova-info.com/lakrishtja-deri-neser-pa-uje-te-pijshem/60%Daily2017-12-19 21:45
https://kosova-info.com/projekti-kijeve-zahaq-banoret-te-painformuar/60%Daily2017-12-19 21:44
https://kosova-info.com/berisha-shperthen-kunder-dy-ambasadoreve-vlereson-kryeprokuroren/60%Daily2017-12-19 21:42
https://kosova-info.com/gol-ne-minuten-e-97-drame-ne-leicester-city-man-city/60%Daily2017-12-19 21:42
https://kosova-info.com/arsenali-eliminon-west-hamin-kalon-ne-gjysmefinale/60%Daily2017-12-19 21:39
https://kosova-info.com/morena-taraku-dhe-familja-rugova-set-ne-te-njejtin-vend/60%Daily2017-12-19 21:39
https://kosova-info.com/rakete-balistike-kunder-pallatit-mbreteror-te-arabise-saudite/60%Daily2017-12-19 21:30
https://kosova-info.com/te-enjten-takohet-sela-me-zaevin-a-do-mbetet-ne-qeveri-aleanca-per-shqiptaret/60%Daily2017-12-19 21:22
https://kosova-info.com/neve-sna-shkon-projekti-i-ri-nga-ramadan-krasniqi-dhe-mimoza-mustafa/60%Daily2017-12-19 21:19
https://kosova-info.com/tahiri-pas-kater-viteve-do-te-kandidoj-per-kryetar-te-ferizajt/60%Daily2017-12-19 21:18
https://kosova-info.com/psg-sulmon-perezin-per-neymarin/60%Daily2017-12-19 21:18
https://kosova-info.com/vecorite-e-rralla-te-kripes-se-himalajes/60%Daily2017-12-19 21:13
https://kosova-info.com/vecorite-e-rralla-te-kripes-se-himalajes/60%Daily2017-12-19 21:13
https://kosova-info.com/e-beri-trupin-me-proteina-ja-si-pergjigjet-kengetari-i-njohur/60%Daily2017-12-19 21:02
https://kosova-info.com/nuk-udhetoi-drejt-bullgarise-katastrofe-per-bashkimin/60%Daily2017-12-19 21:02
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-duhet-ta-perdorni-me-sfungjerin-e-dushit/60%Daily2017-12-19 20:51
https://kosova-info.com/kadri-veseli-pritet-te-deshmoje-kunder-albin-kurtit-dhe-deputeteve-te-tjere-te-vv-se/60%Daily2017-12-19 20:50
https://kosova-info.com/onati-jep-daten-e-publikimit-te-kenges-pronto/60%Daily2017-12-19 20:39
https://kosova-info.com/vellau-i-kryetarit-te-kamenices-i-del-ne-krahe-dardan-molliqajt/60%Daily2017-12-19 20:38
https://kosova-info.com/shqiperi-dy-pasagjere-qellojne-me-arme-shoferin-e-taksise/60%Daily2017-12-19 20:37
https://kosova-info.com/silva-shenoi-per-cityn-por-te-gjithe-po-flasin-per-kete-qe-ka-bere-gundogan/60%Daily2017-12-19 20:32
https://kosova-info.com/arsenal-west-ham-zhbllokohet-sfida/60%Daily2017-12-19 20:29
https://kosova-info.com/recica-do-te-perkujdesemi-per-familjet-qe-se-kane-askend-te-punesuar/60%Daily2017-12-19 20:28
https://kosova-info.com/dreka-ne-durres-cfare-i-ka-bere-bashke-keta-politikane/60%Daily2017-12-19 20:25
https://kosova-info.com/presheve-gara-politike-nga-akuzat-kalon-ne-animacione-video/60%Daily2017-12-19 20:21
https://kosova-info.com/shtate-simptomat-e-kancerit-te-melcise/60%Daily2017-12-19 20:20
https://kosova-info.com/i-ka-te-dy-profesore-por-ja-ke-zgjedh-citi-i-o-sa-mire/60%Daily2017-12-19 20:20
https://kosova-info.com/leicester-city-man-city-goli-i-pare/60%Daily2017-12-19 20:16
https://kosova-info.com/tahiri-rrefen-per-takimin-pas-dasmes-me-grabovcin-dhe-kerkesen-e-tij/60%Daily2017-12-19 20:15
https://kosova-info.com/gjykata-kerkon-20-mije-euro-dorezani-per-lirimin-e-hime-lufajt-nga-paraburgimi/60%Daily2017-12-19 20:12
https://kosova-info.com/volker-viti-2017-me-i-pergjakshmi-ne-konfliktin-e-ukraines/60%Daily2017-12-19 20:05
https://kosova-info.com/ne-prag-te-festave-morena-realizon-nje-set-te-fotove/60%Daily2017-12-19 20:01
https://kosova-info.com/volker-viti-2017-me-i-pergjakshmi-ne-konfliktin-e-ukraines-2/60%Daily2017-12-19 19:50
https://kosova-info.com/mentaliteti-i-luftes-se-ftohte-i-amerikes-zemeron-kinen-reagon-edhe-rusia/60%Daily2017-12-19 19:45
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-me-set-te-ri-por-paralajmerohet-dicka-tjeter/60%Daily2017-12-19 19:44
https://kosova-info.com/nese-hani-ngadale-atehere-do-te-jetoni-me-gjate/60%Daily2017-12-19 19:39
https://kosova-info.com/remi-gjuajtja-me-arme-tradite-qe-duhet-arkivuar/60%Daily2017-12-19 19:34
https://kosova-info.com/200-shishe-surfaktant-dhurate-per-qkuk-ne-video/60%Daily2017-12-19 19:32
https://kosova-info.com/trump-siguria-ekonomike-eshte-siguri-kombetare/60%Daily2017-12-19 19:30
https://kosova-info.com/shkendija-tallet-keq-me-milanin/60%Daily2017-12-19 19:29
https://kosova-info.com/hajvali-vdes-kembesori-iken-vetura-qe-e-shkeli-video/60%Daily2017-12-19 19:29
https://kosova-info.com/valltaret-e-popullarizuara-ruse-vallezojne-nen-ritmet-e-fajin-ma-la-duetit-te-bigem-dhe-florianit/60%Daily2017-12-19 19:26
https://kosova-info.com/7-arsye-pse-duhet-te-pini-cajin-e-gjelbert-rregullisht/60%Daily2017-12-19 19:23
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-i-pergjigjet-peticionit-te-veteraneve-te-uck-se/60%Daily2017-12-19 19:21
https://kosova-info.com/pastore-te-inter-vjen-vendimi-i-madh/60%Daily2017-12-19 19:15
https://kosova-info.com/shtime-zjarrefikesit-te-pafuqishem-video/60%Daily2017-12-19 19:15
https://kosova-info.com/ministria-e-brendshme-jep-nje-lajm-te-mire-per-regjistrimin-e-veturave/60%Daily2017-12-19 19:07
https://kosova-info.com/kater-persona-vdesin-pas-rrezimit-te-nje-aeroplani-ne-rusi/60%Daily2017-12-19 19:02
https://kosova-info.com/nderpritet-uji-i-pijshem-ne-lakrishte/60%Daily2017-12-19 19:00
https://kosova-info.com/zaimina-ben-shaka-me-peshen-e-olti-currit/60%Daily2017-12-19 18:59
https://kosova-info.com/merkel-do-te-permiresojme-pergjigjen-e-gjermanise-ndaj-terrorizmit/60%Daily2017-12-19 18:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leicester-city-man-city-2/60%Daily2017-12-19 18:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-west-ham-2/60%Daily2017-12-19 18:48
https://kosova-info.com/austria-do-te-konsultohet-me-romen-rreth-ofrimit-te-shtetesise-per-italianet/60%Daily2017-12-19 18:40
https://kosova-info.com/baby-g-ka-nje-paralajmerim-per-fansat-e-saj/60%Daily2017-12-19 18:40
https://kosova-info.com/bilanci-i-2017-es-65-gazetare-te-vrare-ne-bote/60%Daily2017-12-19 18:32
https://kosova-info.com/benzema-ne-premierlige-skuadra-e-re-eshte-nje-super-befasi/60%Daily2017-12-19 18:31
https://kosova-info.com/kushtetuesja-hedh-poshte-kerkesen-e-te-denuarit-ne-rastin-bllaca/60%Daily2017-12-19 18:24
https://kosova-info.com/atentat-me-arme-zjarri-ndaj-te-riut/60%Daily2017-12-19 18:23
https://kosova-info.com/kjo-eshte-deshmia-qe-elita-eshte-e-bukur-vetem-kur-ka-grim/60%Daily2017-12-19 18:21
https://kosova-info.com/deputetet-vizitojne-merdaren/60%Daily2017-12-19 18:20
https://kosova-info.com/profesionistet-kerkojne-llogari-bulliqi-e-isufi-po-e-mbajne-kosoven-te-izoluar/60%Daily2017-12-19 18:13
https://kosova-info.com/kryeministri-qe-vendos-kanunin-para-ligjit-per-veprat-e-denueshme-deri-ne-5-vjet-burg/60%Daily2017-12-19 18:11
https://kosova-info.com/zeshkanja-publikohet-nga-soni-malaj/60%Daily2017-12-19 18:01
https://kosova-info.com/tmerr-per-duken-dhe-fshf-ne-ky-eshte-vendimi-i-fundit/60%Daily2017-12-19 18:00
https://kosova-info.com/ilaci-natyral-kunder-fryerjes-dhe-gazrave/60%Daily2017-12-19 17:57
https://kosova-info.com/mcmaster-duhet-kundershtuar-qasja-destabilizuese-e-rusise/60%Daily2017-12-19 17:56
https://kosova-info.com/deputeti-i-vetevendosjes-pergjigjet-nese-do-te-ndahet-kjo-parti/60%Daily2017-12-19 17:56
https://kosova-info.com/aksident-tragjik-humb-jeten-shqiptari/60%Daily2017-12-19 17:51
https://kosova-info.com/kur-eshte-femra-teper-e-moshuar-per-lindje/60%Daily2017-12-19 17:49
https://kosova-info.com/kandidatet-per-presidente-te-katalunise-me-parashikime-interesante-per-el-classico/60%Daily2017-12-19 17:48
https://kosova-info.com/alternativa-gjakova-rrezikon-humbjen-e-projekteve-te-medha/60%Daily2017-12-19 17:44
https://kosova-info.com/liberten-edhe-e-grimojne-edhe-e-ushqejne/60%Daily2017-12-19 17:39
https://kosova-info.com/a-po-sjell-ushqimi-i-pashendetshem-depresion-te-adoleshentet/60%Daily2017-12-19 17:32
https://kosova-info.com/pjanic-rrefen-sekretin-e-goditjeve-te-denimit-une-e-kopjoj-kete-futbollist/60%Daily2017-12-19 17:25
https://kosova-info.com/hoxhaj-flet-per-fushaten-e-serbise-kunder-njohjes-se-kosoves/60%Daily2017-12-19 17:24
https://kosova-info.com/gani-dreshaj-une-pres-qe-ne-istog-te-kete-prape-rivotim/60%Daily2017-12-19 17:22
https://kosova-info.com/keta-repere-dikur-ishin-armiq-e-sot-flasin-mes-vete/60%Daily2017-12-19 17:21
https://kosova-info.com/lladrovci-e-fton-per-vizite-ne-drenas-homologun-austriak-te-st-polten/60%Daily2017-12-19 17:20
https://kosova-info.com/putin-fillon-fushaten-presidenciale-thekson-stabilitetin-e-rusise/60%Daily2017-12-19 17:16
https://kosova-info.com/sali-berisha-reagon-ashper-per-masakrimin-e-shqiptarit-ne-burgun-e-marsejes/60%Daily2017-12-19 17:14
https://kosova-info.com/zemaj-ldk-e-gatshme-per-rinumerim-votash-per-istogun/60%Daily2017-12-19 17:13
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-per-rastin-e-vrasjes-se-4-vjecarit-almir-aliu/60%Daily2017-12-19 17:13
https://kosova-info.com/fotoja-qe-turperon-argjentinen/60%Daily2017-12-19 17:08
https://kosova-info.com/arsenali-i-befason-te-gjithe-transferon-zevendesuesin-e-sanchez-per-48-milione-euro/60%Daily2017-12-19 17:06
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-ekspertiza-nderkombetare-per-rastin-dehari-ne-kompetenca-te-prokurorise/60%Daily2017-12-19 17:03
https://kosova-info.com/mos-e-besoni-ambasadorin-lu-per-cdo-gje-ai-ka-vene-nje-bast-qe-do-ta-fitoje/60%Daily2017-12-19 17:01
https://kosova-info.com/mariah-carey-me-ne-forme-se-kurre-gati-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2017-12-19 16:56
https://kosova-info.com/vajza-e-legjendes-se-realit-nuk-i-reziston-ronaldos/60%Daily2017-12-19 16:55
https://kosova-info.com/isis-kercenon-ameriken-do-te-dergojme-luftetare-ne-dyert-e-shtepive-tuaja/60%Daily2017-12-19 16:49
https://kosova-info.com/vape-e-madhe-kur-luan-tenis-kate-upton/60%Daily2017-12-19 16:27
https://kosova-info.com/ardian-gjini-kompleton-kabinetin-e-tij-keta-jane-emrat-e-drejtoreve/60%Daily2017-12-19 16:17
https://kosova-info.com/momentet-e-cmendura-te-vitit-2017-ne-sport/60%Daily2017-12-19 16:16
https://kosova-info.com/momentet-e-cmendura-te-vitit-2017-ne-sport-2/60%Daily2017-12-19 16:16
https://kosova-info.com/ngricat-dhe-bora-shkaktojne-veshtiresi-ne-te-gjithe-shqiperine/60%Daily2017-12-19 16:16
https://kosova-info.com/putin-zgjidhja-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-duhet-te-behet-me-dialog/60%Daily2017-12-19 16:15
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-pacolli-kosova-dhe-sllovenia-do-te-thellojne-bashkepunimin-ekonomik/60%Daily2017-12-19 16:10
https://kosova-info.com/adi-krasten-asnjehere-se-keni-pare-me-kete-stil/60%Daily2017-12-19 16:10
https://kosova-info.com/ministri-hamza-nuk-ka-rritje-te-pensioneve-pa-u-ndryshuar-ligji/60%Daily2017-12-19 16:06
https://kosova-info.com/nagavci-ne-keshillin-e-pergjithshem-nuk-u-diskutua-per-problemet-ne-vv/60%Daily2017-12-19 16:01
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-perkrahim-pergjegjesine-sociale-korporative-ne-funksion-te-procesit-integrues/60%Daily2017-12-19 16:00
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-do-griezmannin-vendim-shokues-nga-atletico/60%Daily2017-12-19 16:00
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-do-griezmannin-vendim-shokues-nga-atletico/60%Daily2017-12-19 16:00
https://kosova-info.com/pse-njerezit-me-grup-gjaku-0-jane-te-vecante/60%Daily2017-12-19 16:00
https://kosova-info.com/shtyhet-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-ska-kuorum/60%Daily2017-12-19 15:52
https://kosova-info.com/drejtori-i-ferronikelit-ne-arrati-kerkohet-per-keqperdorime-milioneshe/60%Daily2017-12-19 15:51
https://kosova-info.com/a-e-dini-kush-eshte-kombetarja-me-e-shtrenjte-ne-kupen-e-botes/60%Daily2017-12-19 15:48
https://kosova-info.com/a-e-dini-kush-eshte-kombetarja-me-e-shtrenjte-ne-kupen-e-botes/60%Daily2017-12-19 15:48
https://kosova-info.com/be-thirrje-mianmarit-per-lirimin-e-gazetareve-te-reuters-it/60%Daily2017-12-19 15:44
https://kosova-info.com/ajo-nuk-ka-vdekur-bes-kallaku-shokohet-nga-lajmet-e-fundit/60%Daily2017-12-19 15:41
https://kosova-info.com/dybala-e-peson-keq-nga-vellai-i-tij/60%Daily2017-12-19 15:28
https://kosova-info.com/google-zgjeron-kerkimin-me-ze-me-hey-google/60%Daily2017-12-19 15:25
https://kosova-info.com/loja-me-cmimin-e-energjise-elektrike/60%Daily2017-12-19 15:03
https://kosova-info.com/ruset-kerkojne-ndryshim-per-here-te-pare-qe-nga-viti-2003/60%Daily2017-12-19 15:01
https://kosova-info.com/nenshkruhen-disa-marreveshje-bashkepunimi-shqiperi-gjermani/60%Daily2017-12-19 14:58
https://kosova-info.com/keshtu-u-duk-zaimina-ne-festen-e-femijes-qe-po-pret/60%Daily2017-12-19 14:58
https://kosova-info.com/vetem-sheiket-mund-ta-shikojne-ndeshjen-psg-real-biletat-kalojne-mijera-euro/60%Daily2017-12-19 14:49
https://kosova-info.com/ismaili-premton-mbeshtetje-per-qkmf-te-dhe-forcimin-e-kujdesit-primar/60%Daily2017-12-19 14:48
https://kosova-info.com/lekaj-themeloi-shtabin-emergjent-te-ministrise-se-infrastruktures/60%Daily2017-12-19 14:48
https://kosova-info.com/i-shperblen-me-foto-komplet-nudo-6-milione-ndjekesit-ne-instagram/60%Daily2017-12-19 14:42
https://kosova-info.com/allegri-e-jep-lajmin-e-madh-per-dybalan/60%Daily2017-12-19 14:32
https://kosova-info.com/big-mama-braktis-muziken-e-moderimin-behet-kuzhiniere/60%Daily2017-12-19 14:26
https://kosova-info.com/shoqeria-civile-jo-imunitet-per-deputetet-te-gjithe-te-barabarte-para-ligjit/60%Daily2017-12-19 14:26
https://kosova-info.com/ja-si-duket-shtepia-e-re-e-hashim-thacit-ne-cagllavice-video/60%Daily2017-12-19 14:17
https://kosova-info.com/presidenti-barazia-gjinore-eshte-vlere-themelore-e-zhvillimit-demokratik-te-shoqerise/60%Daily2017-12-19 14:13
https://kosova-info.com/atletico-madrid-ka-nje-lajm-te-keq-per-barcelonen/60%Daily2017-12-19 14:08
https://kosova-info.com/jay-z-ndalon-koncertin-mer-lajmin-me-te-mire/60%Daily2017-12-19 14:07
https://kosova-info.com/buxhetit-te-2018-es-i-shtohen-edhe-11-milione-e-te-marra-nga-fondi-i-kursimeve-pensionale/60%Daily2017-12-19 14:02
https://kosova-info.com/foshnja-kerim-u-be-simbol-i-rrethimit-te-gutes-lindore/60%Daily2017-12-19 13:57
https://kosova-info.com/ne-temperatura-minus-klaudia-pepa-e-bene-shume-nxehte-me-kete-fotografi/60%Daily2017-12-19 13:56
https://kosova-info.com/11-milione-eurot-pa-pronar-ne-trustin-pensional-barten-ne-buxhet/60%Daily2017-12-19 13:54
https://kosova-info.com/zaev-qytetaret-jo-qeverite-e-kane-perparesine-per-formimin-e-politikave/60%Daily2017-12-19 13:53
https://kosova-info.com/a-saudite-e-ka-ndalur-nje-rakete-te-rebeleve-te-jemenit/60%Daily2017-12-19 13:45
https://kosova-info.com/hoxha-nga-tirana-molliqaj-e-ymeri-mashtrojne-pa-u-skuqur/60%Daily2017-12-19 13:43
https://kosova-info.com/peskov-rusia-nuk-pranon-te-trajtohet-si-kercenim-per-shba-te/60%Daily2017-12-19 13:39
https://kosova-info.com/xhemal-mustedanagic-siguron-se-shqiperia-do-ndryshoje-imazh-para-te-tjereve/60%Daily2017-12-19 13:36
https://kosova-info.com/ne-stacionin-e-gjithesise-arriten-edhe-tre-astronuate/60%Daily2017-12-19 13:34
https://kosova-info.com/e-deshmon-me-kete-video-tani-modelja-ruse-femra-me-seksi-qe-keni-pare/60%Daily2017-12-19 13:32
https://kosova-info.com/ldk-e-shqetesuar-thote-se-pas-fitores-ne-istog-kqz-e-pzap-po-kercenohen-nga-aak/60%Daily2017-12-19 13:26
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-largon-deponine-e-mbeturinave-ne-kolovice/60%Daily2017-12-19 13:23
https://kosova-info.com/bredhi-me-i-bukur-ne-bote-ndodhet-ne-skenderaj/60%Daily2017-12-19 13:19
https://kosova-info.com/frikesohet-juventus-a-eshte-ky-klubi-i-ri-i-dybalas/60%Daily2017-12-19 12:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-i-bleros-per-adelina-tahirin/60%Daily2017-12-19 12:51
https://kosova-info.com/formacioni-i-barcelones-per-el-clasico-kunder-real-madridit/60%Daily2017-12-19 12:47
https://kosova-info.com/rusia-vazhdon-ta-kundershtoj-kosoven-perkrahje-te-gjithanshme-ndaj-serbisw/60%Daily2017-12-19 12:41
https://kosova-info.com/dy-lajme-te-mira-nga-presidenti-thaci/60%Daily2017-12-19 12:38
https://kosova-info.com/ec-i-realizon-performance-publike-kunder-degradimit-te-trashegimise-kulturore/60%Daily2017-12-19 12:37
https://kosova-info.com/zyrtari-i-uefa-se-qeteson-tifozet-e-milanit/60%Daily2017-12-19 12:36
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-behen-me-femije-almeda-dhe-cenari/60%Daily2017-12-19 12:33
https://kosova-info.com/lamtumire-wenger-arsenal-gjen-trajnerin-e-ri/60%Daily2017-12-19 12:29
https://kosova-info.com/futbollisti-anglez-ne-telashe-arrestohet-pas-nje-sherri-ne-diskoteke/60%Daily2017-12-19 12:19
https://kosova-info.com/zbulohet-emri-i-vajzes-se-zaimina-vasjarit/60%Daily2017-12-19 12:18
https://kosova-info.com/bizneset-prodhuese-mes-barrierave-dhe-masave-lehtesuese/60%Daily2017-12-19 12:18
https://kosova-info.com/modric-ka-nje-lajm-te-keq-per-barcelonen/60%Daily2017-12-19 12:15
https://kosova-info.com/adelina-me-mesazh-per-zanfinen/60%Daily2017-12-19 12:14
https://kosova-info.com/gara-per-kepucen-e-arte-messi-pa-shpresa-ronaldo-jashte-gare/60%Daily2017-12-19 12:09
https://kosova-info.com/komf-ndan-cmimet-vjetore-per-gazetaret-ne-fushen-e-te-drejtave-te-femijeve/60%Daily2017-12-19 12:04
https://kosova-info.com/gjykata-denon-publikuesin-e-videos-xhihad-kush-ti-ka-fry-balonat/60%Daily2017-12-19 11:54
https://kosova-info.com/recete-e-shijshme-makarona-me-brokoli-fasule-dhe-karkaleca/60%Daily2017-12-19 11:51
https://kosova-info.com/frike-ne-ukraine-po-vijne-snajpersitet-serbe/60%Daily2017-12-19 11:48
https://kosova-info.com/trump-synohet-partneritet-i-madh-me-rusine-dhe-kinen-2/60%Daily2017-12-19 11:46
https://kosova-info.com/kqz-kerkon-nga-presidenti-thaci-fillimin-e-reformes-zgjedhore/60%Daily2017-12-19 11:44
https://kosova-info.com/bella-hadid-i-largon-te-gjitha-per-krishtlindje/60%Daily2017-12-19 11:39
https://kosova-info.com/akademia-boton-numrin-e-pare-2/60%Daily2017-12-19 11:30
https://kosova-info.com/gjykata-ia-ndaloi-deputetes-kadaj-bujupi-te-komunikoje-me-familjen-reagon-kmldnj/60%Daily2017-12-19 11:30
https://kosova-info.com/milan-turperohet-nga-verona-bonucci-ne-darke-me-ish-bashkelojtaret-nga-juventus/60%Daily2017-12-19 11:29
https://kosova-info.com/milan-turperohet-nga-verona-bonucci-ne-darke-me-ish-bashkelojtaret-nga-juventus/60%Daily2017-12-19 11:29
https://kosova-info.com/kryeministri-i-malit-te-zi-do-ta-vizitoje-kosoven-afer-zgjidhja-per-demarkacionin/60%Daily2017-12-19 11:25
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-rona-kur-ishte-e-vogel/60%Daily2017-12-19 11:23
https://kosova-info.com/kqz-tregon-arsyet-e-refuzimit-te-172-votave-me-kusht-dhe-atyre-permes-postes/60%Daily2017-12-19 11:19
https://kosova-info.com/drejtori-sportiv-konfirmon-largimin-e-yllit-te-madh-nga-paris-saint-germain/60%Daily2017-12-19 11:17
https://kosova-info.com/drejtori-sportiv-konfirmon-largimin-e-yllit-te-madh-nga-paris-saint-germain/60%Daily2017-12-19 11:17
https://kosova-info.com/nese-zgjoheni-nga-ankthi-ky-veprim-ju-ben-te-flini-menjehere/60%Daily2017-12-19 11:13
https://kosova-info.com/ministri-gashi-ne-turqi-per-te-nenshkruar-marreveshje-bashkepunimi-ne-fushen-e-kultures/60%Daily2017-12-19 11:12
https://kosova-info.com/thaci-barazia-gjinore-te-jete-e-pacenueshme/60%Daily2017-12-19 11:09
https://kosova-info.com/joshua-befason-tifozet-me-kundershtarin-e-ri/60%Daily2017-12-19 11:09
https://kosova-info.com/joshua-befason-tifozet-me-kundershtarin-e-ri/60%Daily2017-12-19 11:09
https://kosova-info.com/anxhelina-tregon-format-trupore-kete-veshje/60%Daily2017-12-19 10:59
https://kosova-info.com/arsyet-qe-cojne-ne-shtrenjtim-te-rrymes/60%Daily2017-12-19 10:53
https://kosova-info.com/kosova-pike-diskutimi-e-takimit-putin-vuciq/60%Daily2017-12-19 10:49
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-pacolli-vizite-zyrtare-ne-slloveni-nis-takimet-me-homologun-e-tij-slloven/60%Daily2017-12-19 10:48
https://kosova-info.com/kete-veprim-duhet-bere-nese-u-eshte-ngrire-makina/60%Daily2017-12-19 10:47
https://kosova-info.com/zyrtare-doreheqje-nga-gattuso-komunikate-nga-milan/60%Daily2017-12-19 10:44
https://kosova-info.com/xhensila-dhe-besi-tani-vishen-njesoj/60%Daily2017-12-19 10:38
https://kosova-info.com/100-milione-euro-per-guardiolen/60%Daily2017-12-19 10:29
https://kosova-info.com/vesa-kam-pritur-shume-per-kete-moment/60%Daily2017-12-19 10:17
https://kosova-info.com/shtetasi-i-ganes-zihet-me-pasaporte-te-falsifikuar-ne-aeroportin-e-prishtines/60%Daily2017-12-19 10:16
https://kosova-info.com/austriaket-te-patronditur-nga-koalicioni-i-ri-me-djathtistet/60%Daily2017-12-19 10:15
https://kosova-info.com/ministri-hasani-nenshkruan-marreveshjen-per-qasje-ne-programe-financiare-me-be-ne/60%Daily2017-12-19 10:15
https://kosova-info.com/qendrimi-mosperfilles-rendoi-denimet-e-aktivisteve-te-vv-se/60%Daily2017-12-19 10:14
https://kosova-info.com/lakers-pensionon-numrat-8-dhe-24-per-ndere-te-bryantit/60%Daily2017-12-19 10:04
https://kosova-info.com/shperthim-i-nje-bombole-gazi-ne-shtime/60%Daily2017-12-19 10:03
https://kosova-info.com/roani-sot-mbush-7-muaj-keshtu-zgjodhi-ta-uroje-majlinda/60%Daily2017-12-19 10:02
https://kosova-info.com/arrestohet-i-arratisuri-nga-burgu-i-lipjanit/60%Daily2017-12-19 10:00
https://kosova-info.com/tre-serbe-te-dehur-e-lendojne-njeri-tjetrin/60%Daily2017-12-19 10:00
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-luiz-te-barcelona/60%Daily2017-12-19 09:52
https://kosova-info.com/godet-per-vdekje-kembesorin-me-veture-dhe-iken-nga-vendi-i-ngjarjes/60%Daily2017-12-19 09:51
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-me-bashkeshortin-dekorojne-shtepine-per-fundvit/60%Daily2017-12-19 09:37
https://kosova-info.com/gjendja-shendetesore-e-lushtakut-shtyn-gjykimin-per-tenderin-e-kek-ut/60%Daily2017-12-19 09:35
https://kosova-info.com/de-bruyne-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2017-12-19 09:26
https://kosova-info.com/zeshkanja-kenga-me-e-re-nga-soni-malaj/60%Daily2017-12-19 09:17
https://kosova-info.com/be-ja-ua-rikonfirmon-vendeve-te-ballkanit-perspektiven-evropiane/60%Daily2017-12-19 09:06
https://kosova-info.com/a-duhet-lyer-floket-gjate-gjidhenies/60%Daily2017-12-19 09:04
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-mkhitaryan-ne-serie-a-3/60%Daily2017-12-19 08:58
https://kosova-info.com/kirurgu-kroat-i-gjendres-tiroide-ia-shpeton-jeten-62-vjecares-ne-kliniken-amerikane-dr-behar-kusari/60%Daily2017-12-19 08:56
https://kosova-info.com/geti-e-krahason-veten-me-vellezerit-frasheri-shperthejne-kritikat/60%Daily2017-12-19 08:55
https://kosova-info.com/barcelona-cakton-cmimin-per-shitjen-e-mascheranos/60%Daily2017-12-19 08:49
https://kosova-info.com/akademia-boton-numrin-e-pare/60%Daily2017-12-19 08:45
https://kosova-info.com/verratti-nenshkruan-me-gjigantin-e-evropes-rroga-12-milione-euro-ne-sezon/60%Daily2017-12-19 08:43
https://kosova-info.com/rreziku-per-krize-energjetike-nuk-ka-kaluar-gjukaj-gjashte-muajt-e-ardhshem-do-te-jene-te-veshtire/60%Daily2017-12-19 08:36
https://kosova-info.com/gent-hazizi-i-kerkon-falje-publike-bleones-ti-je-endrra-ime/60%Daily2017-12-19 08:36
https://kosova-info.com/dybala-shokon-juventusin-fillon-bisedimet-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-19 08:32
https://kosova-info.com/shba-nga-perplasja-e-trenit-kane-humbur-jeten-3-vete/60%Daily2017-12-19 08:26
https://kosova-info.com/serbia-do-te-investoje-miliona-euro-ne-komunat-serbe-ne-vitin-2018/60%Daily2017-12-19 08:25
https://kosova-info.com/keshtu-u-befasua-mbreme-bebe-rexha/60%Daily2017-12-19 08:24
https://kosova-info.com/cambiasso-zbulon-problemin-e-milanit-ne-serie-a/60%Daily2017-12-19 08:21
https://kosova-info.com/pjesemarrja-e-gruas-ne-vendimmarrje-ende-teper-e-ulet/60%Daily2017-12-19 08:18
https://kosova-info.com/di-maria-tradhton-messin-zgjedh-ronaldon/60%Daily2017-12-19 08:17
https://kosova-info.com/vazhdon-gjykimi-per-tenderin-6-milionesh-te-kek-ut/60%Daily2017-12-19 08:07
https://kosova-info.com/luana-i-gezohet-festave-shfaqet-plot-elegance/60%Daily2017-12-19 08:02
https://kosova-info.com/liria-e-shtypit-2017/60%Daily2017-12-19 08:00
https://kosova-info.com/java-pritet-te-jete-shume-e-ftohte/60%Daily2017-12-19 07:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-maska-natyrale-qe-rigjeneron-floket-e-demtuar/60%Daily2017-12-19 07:53
https://kosova-info.com/rama-uron-dite-te-mbare-nga-brukseli/60%Daily2017-12-19 07:47
https://kosova-info.com/zhurme-nga-fifi-shenon-edhe-nje-sukses/60%Daily2017-12-19 07:45
https://kosova-info.com/britani-rusia-perpiqet-ta-shkaterroje-demokracine-perendimore/60%Daily2017-12-19 07:40
https://kosova-info.com/bernabiq-kosova-nuk-po-e-zbaton-marreveshjen-e-brukselit-presim-themelimin-e-aks-se/60%Daily2017-12-19 07:34
https://kosova-info.com/policia-arreston-babain-e-stresit-reagon-reperi/60%Daily2017-12-19 07:25
https://kosova-info.com/qytetaret-me-aksion-kunder-shtrenjtimit-te-rrymes/60%Daily2017-12-19 07:19
https://kosova-info.com/gigi-hadid-shkrihet-pas-te-dashurit-zayn-malik/60%Daily2017-12-19 07:04
https://kosova-info.com/kurteshi-ska-percarje-ne-lvv-ka-mospajtime/60%Daily2017-12-19 07:00
https://kosova-info.com/vizat-nuk-hiqen-as-ne-mars/60%Daily2017-12-19 06:53
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shba-nenshkruajne-marreveshjen-mbi-grantin-e-objektivave-zhvillimore/60%Daily2017-12-19 06:45
https://kosova-info.com/trump-synohet-partneritet-i-madh-me-rusine-dhe-kinen/60%Daily2017-12-19 06:41
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-juventusin-para-derbit-me-romen/60%Daily2017-12-19 06:34
https://kosova-info.com/kryesia-e-kuvendit-mban-mbledhje/60%Daily2017-12-19 06:32
https://kosova-info.com/mbappe-zbulon-se-cfare-ka-bere-neymar-pas-ardhjes-se-tij-ne-psg/60%Daily2017-12-19 06:29
https://kosova-info.com/zidane-barcelona-84/60%Daily2017-12-19 06:24
https://kosova-info.com/real-madrid-paguan-klausolen-per-portierin-e-ri-cmimi-20-milione-euro/60%Daily2017-12-19 06:19
https://kosova-info.com/de-vrij-largohet-nga-lazio-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-19 06:15
https://kosova-info.com/me-mire-te-vraponi-apo-te-flini-ne-mengjes-2/60%Daily2017-12-18 23:27
https://kosova-info.com/facebook-facebook-kunder-depresionit-te-shkaktuar-nga-facebook/60%Daily2017-12-18 23:05
https://kosova-info.com/shefi-i-bankes-qendrore-te-danimarkes-paralajmeron-per-bitcoin-vdekjeprurese/60%Daily2017-12-18 23:04
https://kosova-info.com/prekje-mes-vajzash-ne-skene-demi-lovato-habit-me-veshjen/60%Daily2017-12-18 22:58
https://kosova-info.com/trump-paralajmeron-amerikanet-per-rreziqet-nga-rusia-kina-e-koreja-e-veriut/60%Daily2017-12-18 22:57
https://kosova-info.com/barcelona-po-behet-gati-per-transferimin-me-te-madh-ne-histori-te-klubit/60%Daily2017-12-18 22:52
https://kosova-info.com/sfidat-dhe-rreziqet-e-ekonomise-se-kosoves/60%Daily2017-12-18 22:44
https://kosova-info.com/puna-ne-tavoline-rrezikon-shendetin-2/60%Daily2017-12-18 22:40
https://kosova-info.com/2po2-dhe-yll-limani-vijne-me-seri-kengesh-ne-versionin-akustik/60%Daily2017-12-18 22:38
https://kosova-info.com/ne-takimin-e-kryeministrave-me-mogherinin-theksohet-rendesia-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2017-12-18 22:30
https://kosova-info.com/mblidhen-legjendat/60%Daily2017-12-18 22:25
https://kosova-info.com/hoxhaj-per-demarkacionin-dhe-ushtrine-duhet-koncensus-politik/60%Daily2017-12-18 22:21
https://kosova-info.com/shqiptari-shkoi-per-azil-ne-france-por-ne-burg-e-gjejne-me-litar-ne-qafe-kusherira-jep-deshmine-tronditese/60%Daily2017-12-18 22:15
https://kosova-info.com/assad-akuzon-perendimin-keni-duart-e-mbuluara-me-gjakun-sirian/60%Daily2017-12-18 22:11
https://kosova-info.com/ronaldo-ka-nje-kerkese-speciale-per-lojtaret-e-barcelones-para-el-clasicos/60%Daily2017-12-18 22:05
https://kosova-info.com/mesazhi-qe-e-perloti-sot-big-mamen/60%Daily2017-12-18 21:58
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-shtrengon-duart-per-here-te-pare-me-nje-zyrtar-te-larte-serb/60%Daily2017-12-18 21:58
https://kosova-info.com/per-mua-neymar-nuk-eshte-edhe-aq-i-mire/60%Daily2017-12-18 21:50
https://kosova-info.com/bejeni-kete-dhe-do-tju-merr-gjumi-menjehere/60%Daily2017-12-18 21:42
https://kosova-info.com/deputeti-i-aak-se-dikush-ne-kqz-po-ia-ben-burgut-me-sy/60%Daily2017-12-18 21:36
https://kosova-info.com/rooney-ekzekuton-dy-penallti-njeren-e-huq-tjetren-e-shenon/60%Daily2017-12-18 21:32
https://kosova-info.com/presidenti-francez-tregon-se-kur-do-te-mposhtet-shteti-islamik-ne-siri/60%Daily2017-12-18 21:31
https://kosova-info.com/rikandidimi-i-armand-dukes-16-vite-ne-krye-te-fshf-se-e-favorizojne/60%Daily2017-12-18 21:24
https://kosova-info.com/zemaj-demarkacioni-loje-e-ulet-per-pushtet/60%Daily2017-12-18 21:13
https://kosova-info.com/monika-kryemadhi-kercenon-edi-ramen/60%Daily2017-12-18 21:10
https://kosova-info.com/dhurata-qe-i-beri-bashkeshortja-okit-ne-36-vjetorin-e-lindjes/60%Daily2017-12-18 21:01
https://kosova-info.com/gattuso-ofroi-doreheqjen-ky-ishte-reagimi-i-milanit/60%Daily2017-12-18 21:00
https://kosova-info.com/mimoze-a-je-ti/60%Daily2017-12-18 21:00
https://kosova-info.com/mimoza-kusari-plot-pyetje-pas-lirimit-te-te-akuzuarit-per-tentim-atentat/60%Daily2017-12-18 20:56
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-ne-ligue-1-ku-eshte-neymar/60%Daily2017-12-18 20:50
https://kosova-info.com/pritje-e-embel-zaimina-organizon-feste-per-bebushin-e-saj/60%Daily2017-12-18 20:50
https://kosova-info.com/zbulohen-fantzaite-seksuale-te-grave-dhe-nuk-do-te-besoni-se-cfare-jane-ato/60%Daily2017-12-18 20:49
https://kosova-info.com/nje-i-arrestuar-ne-qender-te-prishtines-i-konfiskohet-nje-arme/60%Daily2017-12-18 20:48
https://kosova-info.com/ndersa-kjo-eshte-vetura-luksoze-me-te-cilen-e-shetit-partneri-biznesmen-adelina-tahirin/60%Daily2017-12-18 20:42
https://kosova-info.com/chelsea-me-transferim-te-papritur/60%Daily2017-12-18 20:35
https://kosova-info.com/aak-nuk-dorezohet-per-istogun-dergon-14-ankesa-ne-pzap/60%Daily2017-12-18 20:33
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-gjilan-shtypet-per-vdekje-65-vjecari/60%Daily2017-12-18 20:31
https://kosova-info.com/18-vjecari-ruan-traditen-e-familjes-shenon-gol-te-njejte-sikur-xhaxhai-tij-para-80-viteve/60%Daily2017-12-18 20:30
https://kosova-info.com/thaci-prodhuesit-vendore-jane-themeli-i-zhvillimit-te-kosoves/60%Daily2017-12-18 20:22
https://kosova-info.com/dy-festa-per-24-ore-ne-istog-mbreme-aak-ja-sonte-ldk-ja-foto-video/60%Daily2017-12-18 20:11
https://kosova-info.com/nis-darka-e-kryeministrave-te-ballkanit-me-mogherinin/60%Daily2017-12-18 20:05
https://kosova-info.com/pak-para-fillimit-anulohet-spektakli-i-sotem-i-dance-with-me-ja-cfare-ka-ndodhur/60%Daily2017-12-18 20:02
https://kosova-info.com/pak-para-fillimit-anulohet-spektakli-i-sotem-i-dance-with-me-ja-cfare-ka-ndodhur/60%Daily2017-12-18 20:02
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-kerkon-siguri-nga-mogherini-per-formimin-e-asociacionit/60%Daily2017-12-18 20:00
https://kosova-info.com/kjo-eshte-oferta-e-manchester-unitedit-per-mesut-ozilin/60%Daily2017-12-18 19:57
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-ka-linja-perfekte-ani-pse-e-ha-kete-ushqim/60%Daily2017-12-18 19:49
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-ka-linja-perfekte-ani-pse-e-ha-kete-ushqim/60%Daily2017-12-18 19:49
https://kosova-info.com/belaja-qe-lindi-nga-sterpikja-me-uje-nga-vetura-del-ne-gjykate/60%Daily2017-12-18 19:45
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-golin-me-te-bukur-te-fazes-se-grupeve-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2017-12-18 19:40
https://kosova-info.com/lumi-b-arrine-1-milionshin-me-kele/60%Daily2017-12-18 19:36
https://kosova-info.com/keta-jane-golashenuesit-me-te-mire-ne-bundeslige/60%Daily2017-12-18 19:29
https://kosova-info.com/vetem-kosova-pritet-pa-flamur-ne-bashkimin-evropian/60%Daily2017-12-18 19:25
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-beni-nese-ju-ngrin-makina/60%Daily2017-12-18 19:25
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-beni-nese-ju-ngrin-makina/60%Daily2017-12-18 19:25
https://kosova-info.com/flaka-krelani-provokon-me-te-pasmet-nga-palestra/60%Daily2017-12-18 19:22
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-pyesin-cfare-do-te-bente-ronaldo-ne-kete-situate/60%Daily2017-12-18 19:11
https://kosova-info.com/haradinaj-pas-takimit-me-mogherinin-kosova-do-ta-marre-ate-qe-i-takon/60%Daily2017-12-18 19:01
https://kosova-info.com/rumani-proteste-e-qindra-gjyqtareve-dhe-prokuroreve/60%Daily2017-12-18 18:57
https://kosova-info.com/albini-visari-dhe-dardani-jane-njerezit-qe-me-se-shumti-i-kane-dhene-levizjes/60%Daily2017-12-18 18:50
https://kosova-info.com/plani-i-cmendur-i-cityt-me-pep-guardiolan/60%Daily2017-12-18 18:48
https://kosova-info.com/telefona-qe-mund-ti-blinipa-boshatisur-xhepin/60%Daily2017-12-18 18:41
https://kosova-info.com/mourinho-ia-merr-nga-duart-real-madridit-transferimin-e-vitit/60%Daily2017-12-18 18:32
https://kosova-info.com/para-darkes-me-kryeministrat-e-ballkanit-haradinaj-takohet-me-mogherinin/60%Daily2017-12-18 18:31
https://kosova-info.com/ldk-ja-partia-me-me-se-shumti-komuna-te-fituara/60%Daily2017-12-18 18:15
https://kosova-info.com/lionel-messi-fiton-dy-cmime-te-rendesishme-ne-spanje/60%Daily2017-12-18 18:14
https://kosova-info.com/aak-publikon-fletevotime-zgjedhjet-u-manipuluan-ne-istog/60%Daily2017-12-18 18:13
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-nje-perkrahese-e-madhe-e-diona-fones/60%Daily2017-12-18 18:08
https://kosova-info.com/ministria-e-tregtise-nga-neser-fillon-inspektimin-e-hipermarketeve/60%Daily2017-12-18 18:03
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-njohur-shkarkon-trajnerin/60%Daily2017-12-18 18:02
https://kosova-info.com/pantina-albin-kurti-nuk-i-ka-te-gjitha-informatat-letra-e-tij-sprodhoi-zgjidhje/60%Daily2017-12-18 17:59
https://kosova-info.com/ministria-e-tregtise-paralajmeron-inspektimin-e-te-gjitha-hipermarketeve/60%Daily2017-12-18 17:59
https://kosova-info.com/dreshaj-nuk-e-pranon-humbjen-hakiu-vodhi-dhe-bleu-vota-nga-500-euro/60%Daily2017-12-18 17:49
https://kosova-info.com/ferrari-prezanton-makinen-e-re-ne-muajin-shkurt/60%Daily2017-12-18 17:42
https://kosova-info.com/supermodelja-shtatzene-pozon-topless/60%Daily2017-12-18 17:39
https://kosova-info.com/tolaj-ne-demokraci-fitoret-nuk-merren-ne-tavolina-politike-por-nga-qytetaret/60%Daily2017-12-18 17:30
https://kosova-info.com/milani-ne-kolaps-7-humbje-ne-17-ndeshje-nuk-ndodhte-keshtu-qe-nga-1982-sezoni-i-renies/60%Daily2017-12-18 17:22
https://kosova-info.com/qeveria-i-kerkon-be-se-fleksibilitet-rreth-demarkacionit/60%Daily2017-12-18 17:09
https://kosova-info.com/qeveria-i-kerkon-be-se-fleksibilitet-rreth-demarkacionit/60%Daily2017-12-18 17:09
https://kosova-info.com/ja-si-do-te-dukeshin-veturat-e-sotme-sportive-ne-versionin-suv-foto/60%Daily2017-12-18 17:04
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-la-liga-2/60%Daily2017-12-18 16:55
https://kosova-info.com/rugova-kemi-qene-fitues-edhe-ne-raund-te-dyte-dhe-te-trete/60%Daily2017-12-18 16:54
https://kosova-info.com/britani-te-shtena-ne-nje-baze-amerikane/60%Daily2017-12-18 16:50
https://kosova-info.com/aak-ja-nuk-e-pranon-rezultatin-e-istogut-thote-se-gani-dreshaj-eshte-kryetar/60%Daily2017-12-18 16:49
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-serie-a-2/60%Daily2017-12-18 16:46
https://kosova-info.com/flet-patris-berisha-tregon-a-po-ndahet-me-tunen/60%Daily2017-12-18 16:45
https://kosova-info.com/gjykatesi-atdhe-arifi-e-pranoi-aksidentalisht-blerjen-e-motorit/60%Daily2017-12-18 16:43
https://kosova-info.com/hormoni-qe-ndez-pasionin-mashkullor-dhe-zvogelon-ankthin/60%Daily2017-12-18 16:41
https://kosova-info.com/500-eurot-qe-shkuan-dem-nga-festa-e-parakohshme-e-aak-se-ne-istog/60%Daily2017-12-18 16:40
https://kosova-info.com/protesta-e-opozites-6-police-te-lenduar-mes-tyre-edhe-dy-femra/60%Daily2017-12-18 16:36
https://kosova-info.com/asi-e-shkaterruar-ne-varreza-humb-njeriun-me-te-shtrenjte/60%Daily2017-12-18 16:35
https://kosova-info.com/kek-u-mirepret-pajtueshmerine-e-lagjeve-te-fundit-te-fshatit-shipitulle/60%Daily2017-12-18 16:33
https://kosova-info.com/zbulohet-transferimi-i-pare-i-bayernit-ne-janar/60%Daily2017-12-18 16:32
https://kosova-info.com/isa-mustafa-paralajmeron-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2017-12-18 16:29
https://kosova-info.com/mkhitaryan-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-12-18 16:15
https://kosova-info.com/tahiri-i-vendosur-per-themelimin-e-njesive-ekonomike-ne-qendra-korrektuese/60%Daily2017-12-18 16:12
https://kosova-info.com/isa-mustafa-reagon-pas-fitores-ne-istog/60%Daily2017-12-18 16:07
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-premierlige-2/60%Daily2017-12-18 16:02
https://kosova-info.com/rrenohet-nje-objekt-i-mbrojtur-me-ligj-ne-prizren/60%Daily2017-12-18 16:02
https://kosova-info.com/rita-ora-harron-mcgregor-shihet-me-e-lumtur-se-kurre-me-andrew-watt/60%Daily2017-12-18 16:00
https://kosova-info.com/perdorni-cigare-elektrike-pasi-ta-shihni-kete-video-nuk-do-ta-beni-me-pamje-te-renda/60%Daily2017-12-18 16:00
https://kosova-info.com/zyrtare-milan-merr-vendim-te-papritur/60%Daily2017-12-18 15:55
https://kosova-info.com/ylli-i-barces-e-mirepres-griezmannin-ne-camp-nou/60%Daily2017-12-18 15:46
https://kosova-info.com/van-gaal-kerkon-hakmarrje-ndaj-unitedit-shikoni-cfare-deshiron-te-beje/60%Daily2017-12-18 15:37
https://kosova-info.com/alibaba-po-planifikon-shitjen-e-makinave-nga-makina-e-madhe-video/60%Daily2017-12-18 15:35
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-triumfon-ne-best-model-of-the-world/60%Daily2017-12-18 15:31
https://kosova-info.com/reagimi-i-pare-pas-fitores-se-ngushte-te-haki-rugoves/60%Daily2017-12-18 15:24
https://kosova-info.com/reagimi-i-pare-pas-fitores-se-ngushte-te-haki-rugoves/60%Daily2017-12-18 15:24
https://kosova-info.com/messi-flet-per-el-clasicon-thumbon-real-madridin/60%Daily2017-12-18 15:22
https://kosova-info.com/gjykimi-per-dallavere-me-ngastrat-kadastrale-i-demtuari-thote-se-nuk-e-dinte-se-prona-ishte-e-shtetit/60%Daily2017-12-18 15:18
https://kosova-info.com/gjykimi-per-dallavere-me-ngastrat-kadastrale-i-demtuari-thote-se-nuk-e-dinte-se-prona-ishte-e-shtetit/60%Daily2017-12-18 15:18
https://kosova-info.com/kryesia-mblidhet-neser-vendos-per-seancen-ku-thaci-i-adresohet-deputeteve/60%Daily2017-12-18 15:18
https://kosova-info.com/daka-per-istogun-nuk-kemi-pasur-asnjehere-kesi-rezultati/60%Daily2017-12-18 15:15
https://kosova-info.com/30-menyra-per-te-rritur-lumturine-e-pergjithshme/60%Daily2017-12-18 15:13
https://kosova-info.com/akp-vazhdon-me-shitjen-e-aseteve-aprovon-24-milione-euro-per-kreditoret/60%Daily2017-12-18 15:10
https://kosova-info.com/akp-vazhdon-me-shitjen-e-aseteve-aprovon-24-milione-euro-per-kreditoret/60%Daily2017-12-18 15:10
https://kosova-info.com/me-14-vota-diference-haki-rugova-e-fiton-istogun/60%Daily2017-12-18 15:00
https://kosova-info.com/edhe-11-deputete-i-shtohen-akuzes-per-gaz-lotsjelles/60%Daily2017-12-18 15:00
https://kosova-info.com/familja-mbreterore-publikojne-kartolinen-festive/60%Daily2017-12-18 14:59
https://kosova-info.com/ministri-jevtiq-lista-serbe-nuk-i-bllokon-institucionet/60%Daily2017-12-18 14:58
https://kosova-info.com/barcelona-kerkon-pjanicin-por-shikoni-cfare-ben-juventus/60%Daily2017-12-18 14:54
https://kosova-info.com/te-merkuren-vendoset-se-kur-votohet-per-demarkacionin/60%Daily2017-12-18 14:49
https://kosova-info.com/a-eshte-biznesmeni-50-vjecar-rus-i-fejuari-i-adelina-tahirit/60%Daily2017-12-18 14:40
https://kosova-info.com/futbollisti-i-premierliges-arrestohet-per-armembajtje-pa-leje/60%Daily2017-12-18 14:37
https://kosova-info.com/isco-me-super-dhurate-per-te-dashuren/60%Daily2017-12-18 14:27
https://kosova-info.com/me-lot-ne-sy-emina-ndan-kete-moment-me-ndjekesit/60%Daily2017-12-18 14:19
https://kosova-info.com/befason-conte-nuk-duhet-ta-lejojme-cityn-qe-ta-transferoje-kete-yll-te-premierliges/60%Daily2017-12-18 14:10
https://kosova-info.com/shpallet-i-pafajshem-i-akuzuari-per-tentim-vrasjen-e-mimoza-kusarit/60%Daily2017-12-18 14:04
https://kosova-info.com/problemet-e-brendshme-ne-vv-deshtuan-ne-organizimin-e-protestave/60%Daily2017-12-18 14:02
https://kosova-info.com/rita-ora-ndezi-skenen-ne-finalen-e-dsds/60%Daily2017-12-18 14:00
https://kosova-info.com/sturridge-largohet-nga-liverpool-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-12-18 13:54
https://kosova-info.com/hrw-ne-arakan-jane-shkaterruar-te-pakten-354-fshatra-muslimane/60%Daily2017-12-18 13:53
https://kosova-info.com/keds-skemi-ndikim-ne-cmimin-e-energjise-protesta-ne-adrese-te-gabuar/60%Daily2017-12-18 13:48
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shfaqet-sensuale-ne-keto-imazhe/60%Daily2017-12-18 13:35
https://kosova-info.com/fc-kosova-shpallet-kampione-ne-menyre-sensacionale/60%Daily2017-12-18 13:34
https://kosova-info.com/strategjite-me-te-cuditshme-te-10-shteteve-per-te-nxitur-marredheniet-seksuale-tek-ciftet/60%Daily2017-12-18 13:31
https://kosova-info.com/denohet-me-kusht-pasi-pranoi-fajesine-per-vjedhje-te-rrymes/60%Daily2017-12-18 13:26
https://kosova-info.com/rihapet-gjykimi-ne-rastin-e-te-akuzuarve-per-vrasjen-e-policit-shemsi-gashi/60%Daily2017-12-18 13:23
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-granit-xhakes-shoqe-me-aktoren-e-njohur-turke/60%Daily2017-12-18 13:16
https://kosova-info.com/betohen-anetaret-e-qeverise-se-re-ne-austri/60%Daily2017-12-18 13:10
https://kosova-info.com/skenderbeu-shet-mbrojtesin-e-kosoves-por-cmimi-i-befason-te-gjithe/60%Daily2017-12-18 13:08
https://kosova-info.com/kfor-i-dhe-mpb-gjendja-e-sigurise-ne-kosove-e-qete-dhe-stabile/60%Daily2017-12-18 12:57
https://kosova-info.com/gjiganti-spanjoll-shfrytezon-krizen-e-dybalas-te-juventus/60%Daily2017-12-18 12:55
https://kosova-info.com/data-e-lancimit-te-samsung-galaxy-s9/60%Daily2017-12-18 12:54
https://kosova-info.com/vuciq-takohet-sot-me-presidentin-rus/60%Daily2017-12-18 12:52
https://kosova-info.com/fotolajm-vendi-qe-nuk-largohen-kurre-pa-mbeturina/60%Daily2017-12-18 12:47
https://kosova-info.com/pas-fejeses-adelina-tahiri-publikon-foto-intime-me-partnerin/60%Daily2017-12-18 12:43
https://kosova-info.com/mbi-200-milione-euro-te-bankave-te-bllokuara-ne-gjykata/60%Daily2017-12-18 12:39
https://kosova-info.com/haradinaj-bashkimi-europian-eshte-shtepia-jone/60%Daily2017-12-18 12:29
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-n-kampanjn-e-re-t-dolce-gabbana/60%Daily2017-12-18 12:26
https://kosova-info.com/reshitaj-prezantoi-19-projekte-mjedisore-ne-takimin-e-keshillit-kombetar-per-investime/60%Daily2017-12-18 12:25
https://kosova-info.com/deklarata-befasuese-e-mayweather-nuk-bej-seks-falas/60%Daily2017-12-18 12:22
https://kosova-info.com/united-me-super-transferim-nga-juventusi/60%Daily2017-12-18 12:21
https://kosova-info.com/indise-i-kerkohet-ta-sqaroje-pozicionin-e-saj-per-jerusalemin/60%Daily2017-12-18 12:14
https://kosova-info.com/gashi-prezantoi-prioritetet-e-mkrs-se-ne-keshillin-kombetar-per-investime/60%Daily2017-12-18 12:10
https://kosova-info.com/shperthen-valverde-ja-cfare-thote-per-mungesen-e-teknologjise-se-golit-ne-la-liga/60%Daily2017-12-18 12:09
https://kosova-info.com/endrra-e-dua-lipes-behet-realitet-ja-cfare-lajmi-mori/60%Daily2017-12-18 12:00
https://kosova-info.com/cmendet-monika-kryemadhi-heq-cizmet-dhe-qellon-ramen-ne-parlament/60%Daily2017-12-18 12:00
https://kosova-info.com/rugova-75-vota-para-dreshajt-jane-edhe-510-vota-per-tu-numeruar/60%Daily2017-12-18 11:54
https://kosova-info.com/po-shkele-ne-premierlige-ky-eshte-vendimi-i-cityt-per-guardiolan/60%Daily2017-12-18 11:48
https://kosova-info.com/nisma-s-i-bashkohen-16-intelektuale-e-profesore-universitare/60%Daily2017-12-18 11:40
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-zgjodhi-te-relaksohet-ledri/60%Daily2017-12-18 11:40
https://kosova-info.com/pesoi-3-gola-nga-atalanta-ja-cfare-thote-strakosha-per-berishen/60%Daily2017-12-18 11:27
https://kosova-info.com/shba-nderprerja-e-energjise-ne-aeroportin-e-atlantas-bllokon-mijera-pasagjere/60%Daily2017-12-18 11:25
https://kosova-info.com/ragip-begaj-kryen-betimin-si-kryetar-i-malisheves/60%Daily2017-12-18 11:21
https://kosova-info.com/4500-euro-te-vjedhura-ne-grabitjen-e-sotme-ne-filialin-e-western-union-it/60%Daily2017-12-18 11:20
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-bie-skena-humb-jeten-dj-kaleb/60%Daily2017-12-18 11:14
https://kosova-info.com/cfare-nuk-u-pa-ne-kuvendin-e-shqiperise-video/60%Daily2017-12-18 11:12
https://kosova-info.com/rita-ora-prin-ne-top-listen-gjermane/60%Daily2017-12-18 11:05
https://kosova-info.com/keshillit-kombetar-per-investime-kerkohet-dinamizmi-i-procedurave-nga-ministrite-e-linjes/60%Daily2017-12-18 10:56
https://kosova-info.com/mes-tymit-dhe-protestes-zgjidhet-kryeprokurorja-ne-shqiperi/60%Daily2017-12-18 10:52
https://kosova-info.com/sulm-seksual-ndaj-nje-femre-ne-ferizaj/60%Daily2017-12-18 10:48
https://kosova-info.com/hidhet-tymuese-ne-kuvendin-e-shqiperise/60%Daily2017-12-18 10:44
https://kosova-info.com/mourinho-befason-te-gjithe-me-transferimin-e-ri-ne-united/60%Daily2017-12-18 10:43
https://kosova-info.com/ronaldo-prishet-me-perezin-per-faj-te-ketij-super-futbollisti/60%Daily2017-12-18 10:41
https://kosova-info.com/ja-cfare-ben-dua-lipa-per-te-dashurin/60%Daily2017-12-18 10:41
https://kosova-info.com/sulm-me-thike-ne-prishtine-arrestohet-nje-person/60%Daily2017-12-18 10:39
https://kosova-info.com/therje-me-thike-ne-prishtine/60%Daily2017-12-18 10:39
https://kosova-info.com/majk-ne-dileme-ka-nje-pyetje-per-ju/60%Daily2017-12-18 10:21
https://kosova-info.com/cmendet-ranieri-gjyqtari-e-perjashton-menjehere/60%Daily2017-12-18 10:13
https://kosova-info.com/izraeli-kryen-sulme-mbi-pozicione-te-hamasit-ne-gaza/60%Daily2017-12-18 10:05
https://kosova-info.com/kosovarit-i-vidhet-vetura-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2017-12-18 10:04
https://kosova-info.com/qeveria-e-serbise-i-kerkon-be-se-qe-suhadolli-te-ndahet-ne-jug-dhe-ne-veri/60%Daily2017-12-18 10:02
https://kosova-info.com/pas-ribashkimit-selena-dhe-justin-nisin-pushimet/60%Daily2017-12-18 10:01
https://kosova-info.com/tmerr-i-madh-pas-humbjes-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-milani/60%Daily2017-12-18 10:00
https://kosova-info.com/trump-do-te-prezantoje-strategjine-e-re-per-siguri-kombetare/60%Daily2017-12-18 09:50
https://kosova-info.com/perberes-natyral-qe-pershpejtojne-sherimin-e-herpesit/60%Daily2017-12-18 09:46
https://kosova-info.com/shperthen-bleona-e-quan-mjeker-cjap-aktorin-shqiptar/60%Daily2017-12-18 09:40
https://kosova-info.com/plas-sherri-ne-kuvendin-e-shqiperise/60%Daily2017-12-18 09:35
https://kosova-info.com/lamtumire-united-darmian-ne-serie-a-per-17-milione-euro/60%Daily2017-12-18 09:34
https://kosova-info.com/keto-jane-10-arsyet-e-mira-perse-duhet-te-pini-birre/60%Daily2017-12-18 09:30
https://kosova-info.com/grabitet-nje-tjeter-filial-i-western-union-ne-prishtine/60%Daily2017-12-18 09:27
https://kosova-info.com/si-te-dallohet-qumeshti-i-mire/60%Daily2017-12-18 09:23
https://kosova-info.com/messi-e-merr-nje-lajm-te-keq-pas-penalltise-se-humbur-ndaj-deportivos/60%Daily2017-12-18 09:23
https://kosova-info.com/lori-behet-gati-per-festat-e-fundvitit-mbreselenese-me-kete-paraqitje/60%Daily2017-12-18 09:21
https://kosova-info.com/prizren-policia-gjen-ne-rruge-nje-person-te-lenduar/60%Daily2017-12-18 09:18
https://kosova-info.com/dialogu-kosove-serbi-teme-e-diskutimit-ne-bruksel/60%Daily2017-12-18 09:05
https://kosova-info.com/me-kete-imazh-nga-arkiva-onati-parlajmeron-kengen-e-re/60%Daily2017-12-18 09:01
https://kosova-info.com/super-transferim-nga-premierliga-interi-gezon-tifozet-pas-humbjes-nga-udinese/60%Daily2017-12-18 08:57
https://kosova-info.com/afrona-behet-romantike-keshtu-e-priti-bleron-mbreme/60%Daily2017-12-18 08:41
https://kosova-info.com/tare-ne-lufte-me-barcelonen-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-12-18 08:35
https://kosova-info.com/haradinaj-dreshaj-te-jete-figura-unifikuese-e-komunes-te-punoje-per-secilin-qytetar/60%Daily2017-12-18 08:27
https://kosova-info.com/marina-le-prapa-luanen-mahnit-ne-paraqitjen-e-fundit/60%Daily2017-12-18 08:21
https://kosova-info.com/ramos-vetem-keto-tri-ekipe-mund-tia-marrin-realit-ligen-e-kampioneve/60%Daily2017-12-18 08:18
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-bruksel-pritet-lajm-i-mire-per-vizat/60%Daily2017-12-18 08:08
https://kosova-info.com/moti-per-kete-jave-3/60%Daily2017-12-18 08:01
https://kosova-info.com/oki-feston-ditelindjen-nuk-e-besoni-se-ku-i-pret-urimet-ai/60%Daily2017-12-18 08:01
https://kosova-info.com/allegri-i-pameshirshem-godet-perseri-dybalan/60%Daily2017-12-18 07:59
https://kosova-info.com/mosmbajtja-e-urines-lidhet-me-keto-probleme-shendetesore/60%Daily2017-12-18 07:55
https://kosova-info.com/trajtime-efektive-per-rrathet-e-zinj-te-syve-qe-funksionojne-brenda-javes/60%Daily2017-12-18 07:49
https://kosova-info.com/percahet-be-shkaku-i-refugjateve/60%Daily2017-12-18 07:48
https://kosova-info.com/me-keto-fjale-prekese-zanfina-kujton-nenen/60%Daily2017-12-18 07:41
https://kosova-info.com/kjo-nene-la-punen-e-saj-si-fotografe-per-tu-ber-pornostare-dhe-fiton-shuma-marramendese/60%Daily2017-12-18 07:34
https://kosova-info.com/isco-frikeson-real-madridin-ka-dy-super-oferta/60%Daily2017-12-18 07:30
https://kosova-info.com/para-fundshkurtit-vetevendosje-zgjedh-kryetarin/60%Daily2017-12-18 07:26
https://kosova-info.com/rakiq-tregon-arsyet-se-pse-serbet-po-frikesohen-te-kthehen-ne-kosove/60%Daily2017-12-18 07:21
https://kosova-info.com/i-martojne-bleonen-e-florin-befason-reagimi-i-ketij-te-fundit/60%Daily2017-12-18 07:20
https://kosova-info.com/kampioni-i-kosoves-sjelle-ne-superlige-trajnerin-e-njohur-nga-shqiperia/60%Daily2017-12-18 07:19
https://kosova-info.com/ne-bukuresht-protestohet-kunder-ndryshimeve-ne-sistemin-gjyqesor/60%Daily2017-12-18 07:17
https://kosova-info.com/shqiperi-java-pritet-te-jete-shume-e-ftohte-temperaturat-ulen-deri-ne-7-grade/60%Daily2017-12-18 07:06
https://kosova-info.com/marreveshjet-e-ngrira/60%Daily2017-12-18 07:01
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-feston-ditelindjen-ka-dicka-per-te-thene/60%Daily2017-12-18 07:01
https://kosova-info.com/opozita-e-bashkuar-proteston-sot-ne-tirane-kunder-zgjedhjes-se-kryeprokurorit-politik/60%Daily2017-12-18 06:53
https://kosova-info.com/macron-deri-ne-shkurt-duhet-ta-fitojme-luften-kunder-isis-it/60%Daily2017-12-18 06:48
https://kosova-info.com/ministri-sot-ne-seance-te-gjykimit/60%Daily2017-12-18 06:39
https://kosova-info.com/pse-meshkujve-u-duken-mjaft-seksi-vajzat-me-syze/60%Daily2017-12-18 06:32
https://kosova-info.com/trump-nuk-planifikon-shkarkimin-e-keshilltarit-mueller/60%Daily2017-12-18 06:30
https://kosova-info.com/mbappe-natyrisht-se-mund-ta-mposhtim-realin/60%Daily2017-12-17 22:57
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gruaja-bukuroshe-e-erion-veliajt/60%Daily2017-12-17 22:55
https://kosova-info.com/mbreti-i-ardhshem-saudit-blen-shtepine-me-te-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2017-12-17 22:52
https://kosova-info.com/dreshaj-nuk-lejoj-te-me-merret-fitorja-ne-tavoline/60%Daily2017-12-17 22:39
https://kosova-info.com/ska-korridor-te-nderit-per-lojtaret-e-realit-nga-barcelona/60%Daily2017-12-17 22:36
https://kosova-info.com/gjykata-supreme-vendos-per-vrasesin-e-zejnepe-berishes/60%Daily2017-12-17 22:30
https://kosova-info.com/flaka-krelani-gjysme-e-zhveshur-para-syrit-te-kameres/60%Daily2017-12-17 22:22
https://kosova-info.com/a-e-kaloi-vijen-e-portes-topi-te-rasti-i-suarezit-shikoni-fotografite/60%Daily2017-12-17 22:19
https://kosova-info.com/papa-lajmet-e-rreme-ne-media-jane-mekat/60%Daily2017-12-17 22:19
https://kosova-info.com/ky-eshte-deputeti-i-pdk-se-qe-do-ta-ze-vendin-e-gani-dreshajt-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2017-12-17 22:09
https://kosova-info.com/hoxha-kosova-e-gatshme-te-kryeje-detyrat-per-te-avancuar-drejt-integrimit-ne-be/60%Daily2017-12-17 22:04
https://kosova-info.com/anxhela-peristeri-zhvishet-dhe-i-le-te-gjithe-goje-hapur-ne-emision/60%Daily2017-12-17 21:57
https://kosova-info.com/barcelona-40-la-coruna-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-17 21:50
https://kosova-info.com/duhet-patjeter-ti-shihni-keto-foto-te-kesaj-bombe-amerikane/60%Daily2017-12-17 21:47
https://kosova-info.com/barca-e-verteton-formen-e-mire-duke-e-shkaterruar-la-corunan/60%Daily2017-12-17 21:38
https://kosova-info.com/me-20-dhjetor-protestohet-kunder-shtrenjtimit-te-rrymes/60%Daily2017-12-17 21:35
https://kosova-info.com/paulinho-shenon-gol-te-bukur-per-epersine-4-0-te-barcelones/60%Daily2017-12-17 21:25
https://kosova-info.com/krize-ne-martese-tuna-dhe-patrisi-habisin-me-veprimin-e-fundit/60%Daily2017-12-17 21:25
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-messi-deshton-nga-penalltia/60%Daily2017-12-17 21:20
https://kosova-info.com/mc-beka-publikon-kengen-e-re-dedikim-per-dj-shqiptare/60%Daily2017-12-17 21:14
https://kosova-info.com/te-burgosurit-dhe-zarfet-vendosin-per-istogun/60%Daily2017-12-17 21:14
https://kosova-info.com/gabimi-i-javes-ndodhe-ne-serie-a-lojtari-shpeton-golin-me-dore-gjyqtari-nuk-kerkon-ndihmen-e-var-it/60%Daily2017-12-17 21:13
https://kosova-info.com/episodi-i-33-te-i-egjelit-ngjarja-komplikohet-edhe-me-shume/60%Daily2017-12-17 21:04
https://kosova-info.com/festa-e-aak-se-ne-istog/60%Daily2017-12-17 21:00
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-barca-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2017-12-17 20:54
https://kosova-info.com/me-mire-te-vraponi-apo-te-flini-ne-mengjes/60%Daily2017-12-17 20:53
https://kosova-info.com/kqz-tregon-se-kur-do-te-shpallen-rezultatet-perfundimtare-ne-istog/60%Daily2017-12-17 20:44
https://kosova-info.com/messi-prezanton-ne-camp-nou-kepucen-e-arte-te-evropes/60%Daily2017-12-17 20:43
https://kosova-info.com/krishtlindjet-2017-gjera-qe-nuk-duhet-te-dhurohen/60%Daily2017-12-17 20:42
https://kosova-info.com/zemer-e-thyer-10-keshilla-per-ti-pasur-parasysh/60%Daily2017-12-17 20:42
https://kosova-info.com/simpatizanti-i-dreshajt-i-le-bakshish-500-euro-tupanxhiut/60%Daily2017-12-17 20:40
https://kosova-info.com/rugova-nuk-dorezohet-e-ndjej-veten-kryetar-te-komunes/60%Daily2017-12-17 20:32
https://kosova-info.com/barca-dyfishon-epersine/60%Daily2017-12-17 20:32
https://kosova-info.com/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-3/60%Daily2017-12-17 20:28
https://kosova-info.com/ronela-dhe-te-pasmet-e-saj-seksi-imazhet-me-te-cilat-ka-terhequr-fuqishem-vemendje/60%Daily2017-12-17 20:27
https://kosova-info.com/barcelona-la-coruna-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2017-12-17 20:20
https://kosova-info.com/ldk-konteston-fitoren-e-dreshajt-ne-istog/60%Daily2017-12-17 20:14
https://kosova-info.com/aak-partia-me-e-madhe-ne-kosove/60%Daily2017-12-17 20:11
https://kosova-info.com/dnv-procesi-i-numerimit-ne-istog-eshte-permbyllur-ne-menyre-te-rregullt/60%Daily2017-12-17 19:59
https://kosova-info.com/vetevendosje-njofton-zyrtarisht-per-vendimet-e-mbledhjes-se-sotme/60%Daily2017-12-17 19:44
https://kosova-info.com/shkodra-feston-85-vjetorin-e-lindjes-se-aktores-tinka-kurti/60%Daily2017-12-17 19:43
https://kosova-info.com/prokuroria-e-shtetit-asnje-rast-penal-lidhur-me-procesin-e-rivotimit-ne-komunen-e-istogut/60%Daily2017-12-17 19:39
https://kosova-info.com/aak-feston-fitoren-ne-istog/60%Daily2017-12-17 19:36
https://kosova-info.com/allegri-i-lumtur-me-fitoren-e-juventusit/60%Daily2017-12-17 19:29
https://kosova-info.com/varrosi-i-otr-publikon-kengen-e-re-pa-u-lodh/60%Daily2017-12-17 19:22
https://kosova-info.com/ramos-ronaldo-eshte-nje-legjende-me-i-miri-ne-historine-e-futbollit/60%Daily2017-12-17 19:20
https://kosova-info.com/drame-ne-istog-numerohen-82-per-qind-e-votave-prin-gani-dreshaj-me-3-vota/60%Daily2017-12-17 19:17
https://kosova-info.com/numerohen-gati-te-gjitha-votat-rezultati-50-50/60%Daily2017-12-17 19:12
https://kosova-info.com/enca-tregon-gjoksin-me-veshjen-e-tejdukshme/60%Daily2017-12-17 19:10
https://kosova-info.com/kololli-shenon-dy-gola-ne-fitoren-e-skuadres-se-tij/60%Daily2017-12-17 19:08
https://kosova-info.com/haki-rugova-prin-ne-istog-200-vota-me-shume-se-gani-dreshaj/60%Daily2017-12-17 19:05
https://kosova-info.com/rivotimi-ne-istog-kjo-eshte-atmosfera-ne-shtabin-e-ldk-se/60%Daily2017-12-17 18:59
https://kosova-info.com/bournemouth-0-4-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-17 18:56
https://kosova-info.com/ketu-mund-ti-ndiqni-rezultatet-preliminare-per-komunen-e-istogut/60%Daily2017-12-17 18:55
https://kosova-info.com/daka-dalja-ne-zgjedhje-ne-istog-41-27-per-qind-qytetaret-treguan-kulture-te-larte/60%Daily2017-12-17 18:48
https://kosova-info.com/cfare-duan-grate-me-te-vertete-ne-shtrat-ne-perfundimisht-e-kemi-pergjigjen/60%Daily2017-12-17 18:43
https://kosova-info.com/abazi-nese-visar-ymeri-nuk-terhiqet-me-kohe-ka-me-pas-therje-ne-shpine-sikur-aida-derguti/60%Daily2017-12-17 18:38
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-la-coruna/60%Daily2017-12-17 18:38
https://kosova-info.com/exit-poll-i-rtk-se-nxjerr-fitues-haki-rugoven/60%Daily2017-12-17 18:24
https://kosova-info.com/liverpooli-e-shkel-bournemouthin/60%Daily2017-12-17 18:20
https://kosova-info.com/gruaja-qe-vuajti-nga-anoreksi-poston-transformimin-e-saj-te-mrekullueshem-ne-internet/60%Daily2017-12-17 18:12
https://kosova-info.com/mourinho-manchester-united-e-meritoi-fitoren/60%Daily2017-12-17 18:10
https://kosova-info.com/lekaj-thote-se-kompanite-e-mirembajtjes-se-rrugeve-nuk-do-te-zihen-ne-befasi/60%Daily2017-12-17 18:05
https://kosova-info.com/mbyllet-rivotimi-ne-istog/60%Daily2017-12-17 17:59
https://kosova-info.com/bournemouth-liverpool-shenohet-goli-i-katert/60%Daily2017-12-17 17:55
https://kosova-info.com/ja-arsyet-pse-femrat-e-forta-nuk-e-gjejne-dot-lehte-dashurine/60%Daily2017-12-17 17:55
https://kosova-info.com/mediat-e-rajonit-shkruajne-per-elionen-prezantuesen-atraktive-shqiptare/60%Daily2017-12-17 17:54
https://kosova-info.com/nami-ne-rruget-e-tiranes-12-te-arrestuar-per-vetem-24-ore/60%Daily2017-12-17 17:52
https://kosova-info.com/serbet-e-kthyer-ne-kosove-perballen-me-nje-te-ardhme-te-pasigurt/60%Daily2017-12-17 17:47
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-milanit-pas-pensionimit-te-kaka/60%Daily2017-12-17 17:42
https://kosova-info.com/istogu-e-percakton-sonte-edhe-partine-fituese-ne-kosove/60%Daily2017-12-17 17:39
https://kosova-info.com/siemens-bashkepunon-me-amazon/60%Daily2017-12-17 17:33
https://kosova-info.com/rivotimi-ne-istog-zyrtari-i-ldk-se-mohon-te-jete-arrestuar-nga-policia/60%Daily2017-12-17 17:28
https://kosova-info.com/pakistan-numri-i-te-vrareve-ne-kishe-arriti-ne-nente-vete/60%Daily2017-12-17 17:19
https://kosova-info.com/fejohet-adelina-tahiri-zbulon-unazen-diamant-qe-i-ka-blere-i-dashuri-biznismen/60%Daily2017-12-17 17:19
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-liverpooli-shenon-edhe-golin-e-trete-2/60%Daily2017-12-17 17:16
https://kosova-info.com/gattuso-deklarohet-pas-humbjes-se-turpshme-te-milanit/60%Daily2017-12-17 17:13
https://kosova-info.com/per-here-te-trete-ne-kete-vit-kryeministrat-e-ballkanit-mbledhen-neser-te-mogherini/60%Daily2017-12-17 17:12
https://kosova-info.com/putin-flet-me-trumpin-e-falenderon-qe-cia-i-njoftoi-per-nje-sulm-ndaj-rusise/60%Daily2017-12-17 17:10
https://kosova-info.com/doktori-i-vipave-flet-per-vithet-e-luana-vjollces-i-ka-bere-apo-jo/60%Daily2017-12-17 17:10
https://kosova-info.com/diplomatja-britanike-rebecca-dykes-vritet-ne-liban/60%Daily2017-12-17 17:08
https://kosova-info.com/tuna-nuk-permbahet-me-zbulon-trupin-seksi-pas-lindjes/60%Daily2017-12-17 17:00
https://kosova-info.com/bournemouth-liverpool-shenohet-edhe-goli-i-dyte/60%Daily2017-12-17 16:58
https://kosova-info.com/coutinho-me-gol-te-bukur-e-kalon-ne-epersi-liverpoolin/60%Daily2017-12-17 16:54
https://kosova-info.com/sarajeve-proteste-kunder-njohjes-se-jerusalemit-nga-presidenti-trump/60%Daily2017-12-17 16:53
https://kosova-info.com/lojtari-i-fundit-qe-e-mposhti-messin-dhe-cr7-pensionohet-nga-futbolli/60%Daily2017-12-17 16:41
https://kosova-info.com/dy-ish-deputetet-e-pdk-se-shnderrohen-ne-figurat-kryesore-te-vv-se/60%Daily2017-12-17 16:36
https://kosova-info.com/tri-vitet-e-visar-ymerit-ne-krye-te-vetevendosjes/60%Daily2017-12-17 16:33
https://kosova-info.com/bitcoin-kalon-19-mije-dollare-dhe-pritet-ta-prek-kete-shifer-deri-per-krishtlindje/60%Daily2017-12-17 16:27
https://kosova-info.com/nje-jave-pas-vdekjes-familjaret-e-kujtojne-aktorin-peci-me-kengen-e-tij-te-preferuar/60%Daily2017-12-17 16:25
https://kosova-info.com/dnv-vazhdon-te-rritet-numri-i-votimit-me-asistence-ne-istog/60%Daily2017-12-17 16:24
https://kosova-info.com/shqiperi-ulje-temperaturash-reshje-shiu-dhe-bore/60%Daily2017-12-17 16:22
https://kosova-info.com/wba-12-manchester-united-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-17 16:21
https://kosova-info.com/ky-qytet-i-kosoves-fle-mbi-rezerva-te-medha-te-arit/60%Daily2017-12-17 16:21
https://kosova-info.com/ky-qytet-i-kosoves-fle-mbi-rezerva-te-medha-te-arit/60%Daily2017-12-17 16:21
https://kosova-info.com/ky-qytet-i-kosoves-fle-mbi-rezerva-te-medha-te-arit-2/60%Daily2017-12-17 16:21
https://kosova-info.com/bologna-0-3-juventus-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-17 16:17
https://kosova-info.com/protesta-e-neserme-basha-mbledh-aleatet/60%Daily2017-12-17 16:16
https://kosova-info.com/10-simptomat-e-mosbalancimit-te-hormoneve-qe-kurre-nuk-duhet-te-injoroni/60%Daily2017-12-17 16:14
https://kosova-info.com/manchester-united-rikthehet-te-fitorja/60%Daily2017-12-17 16:06
https://kosova-info.com/kiev-perplasje-e-policise-dhe-protestuesve-qe-kerkonin-shkarkimin-e-presidentit/60%Daily2017-12-17 16:06
https://kosova-info.com/kiev-perplasje-e-policise-dhe-protestuesve-qe-kerkonin-shkarkimin-e-presidentit/60%Daily2017-12-17 16:06
https://kosova-info.com/sa-kushtojne-zevendesministrat/60%Daily2017-12-17 15:54
https://kosova-info.com/perfundon-mbledhja-e-vv-se-shpallen-zgjedhjet-e-brendshme/60%Daily2017-12-17 15:52
https://kosova-info.com/juventusi-fiton-me-lehtesi-ne-shtepine-e-bolognas-kalon-ne-tabele-interin/60%Daily2017-12-17 15:52
https://kosova-info.com/arta-bajrami-prane-bashkeshortit-ne-ditet-e-fundit-te-shtatzenise/60%Daily2017-12-17 15:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bournemouth-liverpool-2/60%Daily2017-12-17 15:32
https://kosova-info.com/arta-nitaj-ska-te-ftohte-shfaqet-tejet-provokative-nga-vetura/60%Daily2017-12-17 15:31
https://kosova-info.com/gol-i-bukur-ne-sfiden-bologna-juventus/60%Daily2017-12-17 15:26
https://kosova-info.com/durres-skafi-me-droge-i-iken-policise/60%Daily2017-12-17 15:23
https://kosova-info.com/pas-plot-70-ndeshjeve-mposhtet-celticu/60%Daily2017-12-17 15:22
https://kosova-info.com/haradinaj-ben-thirrje-per-pjesemarrje-me-te-madhe-ne-votime-ne-istog/60%Daily2017-12-17 15:19
https://kosova-info.com/kozeta-kurti-flet-per-sherrin-me-kastronmesazhi-qe-me-dergoi-kastro-ishte/60%Daily2017-12-17 15:19
https://kosova-info.com/hoxhaj-be-nuk-do-te-pranoje-anetare-me-ceshtje-te-hapura-bilaterale-dhe-rajonale/60%Daily2017-12-17 15:18
https://kosova-info.com/pakistan-isis-i-e-mori-pergjegjesine-per-vrasjen-e-7-veteve-ne-nje-kishe/60%Daily2017-12-17 15:03
https://kosova-info.com/lideret-e-se-djathtes-ekstreme-e-kritikojne-be-ne-per-imigrim/60%Daily2017-12-17 14:59
https://kosova-info.com/a-mke-harru-publikohet-nga-elinel-dhe-erysha/60%Daily2017-12-17 14:54
https://kosova-info.com/zhduken-dy-persona-nga-shkupi-policia-vihet-ne-kerkim/60%Daily2017-12-17 14:53
https://kosova-info.com/wba-man-utd-gol-i-bukur-me-koke/60%Daily2017-12-17 14:47
https://kosova-info.com/demokristianet-e-zvicres-duan-ndalimin-e-shamive-ne-shkolla/60%Daily2017-12-17 14:42
https://kosova-info.com/bologna-juventus-goli-i-dyte/60%Daily2017-12-17 14:41
https://kosova-info.com/dalje-me-e-madhe-e-votuesve-per-rivotim-ne-istog-se-ne-balotazh/60%Daily2017-12-17 14:40
https://kosova-info.com/kur-te-gjithe-e-kane-ftohte-fjolla-morina-zhvishet-ne-xhakuzi/60%Daily2017-12-17 14:34
https://kosova-info.com/miralem-pjanic-shenon-gol-te-cmendur/60%Daily2017-12-17 14:33
https://kosova-info.com/476-ankesa-ndaj-gjyqtareve-dhe-prokuroreve/60%Daily2017-12-17 14:30
https://kosova-info.com/po-injorohet-nga-allegri-lichtsteiner-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-12-17 14:21
https://kosova-info.com/studiuesit-kane-identifikuar-gjashte-fjale-qe-do-te-ndihmojne-ne-shpetimin-e-jetes/60%Daily2017-12-17 14:12
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-behet-bionde/60%Daily2017-12-17 14:09
https://kosova-info.com/albin-kurti-te-merkuren-ne-gjykate/60%Daily2017-12-17 14:01
https://kosova-info.com/mesazhet-mes-rreshtave-te-albin-kurtit-per-molliqajn-e-ymerin/60%Daily2017-12-17 14:01
https://kosova-info.com/buxheti-per-arsim-i-pamjaftueshem/60%Daily2017-12-17 14:00
https://kosova-info.com/shpend-ahmetin-e-gozhdojne-ne-mbledhje-te-vv-se-ke-e-pyete-qe-bere-koalicion-me-aak-ne/60%Daily2017-12-17 13:51
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-zvogelojne-deshiren-per-embelsira/60%Daily2017-12-17 13:46
https://kosova-info.com/keshtu-pozoi-gigi-hadid-ne-setin-per-krishtlindje/60%Daily2017-12-17 13:45
https://kosova-info.com/veprimi-i-cuditshem-i-shpend-ahmetit-kur-ne-mbledhje-thirrej-emri-i-albin-kurtit-foto/60%Daily2017-12-17 13:43
https://kosova-info.com/edhe-pse-pa-pjesemarrjen-e-kryetarit-vetevendosje-shpalli-zgjedhjet-e-brendshme/60%Daily2017-12-17 13:30
https://kosova-info.com/edhe-verona-e-turperon-milanin/60%Daily2017-12-17 13:28
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-wba-man-utd/60%Daily2017-12-17 13:21
https://kosova-info.com/anita-haradinaj-merr-pjese-ne-mini-maratonen-vrapo-babadimer/60%Daily2017-12-17 13:21
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-istog-arrestohet-anetari-i-ldk-se/60%Daily2017-12-17 13:16
https://kosova-info.com/verona-milan-rezultat-i-pabesueshem/60%Daily2017-12-17 13:15
https://kosova-info.com/kelmendi-jane-joserioze-vendimet-e-vetevendosjes-pa-ymerin-kurtin-dergutin/60%Daily2017-12-17 13:11
https://kosova-info.com/rita-ora-kapet-nga-paparacet-me-te-dashurin-e-ri-ne-aeroport/60%Daily2017-12-17 13:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bologna-juventus/60%Daily2017-12-17 13:00
https://kosova-info.com/dnv-proces-i-qete-ne-istog-votimi-me-asistence-me-i-shprehur-dhe-jashte-procedurave/60%Daily2017-12-17 12:56
https://kosova-info.com/milani-i-pergjumshem-verona-e-denon-perseri/60%Daily2017-12-17 12:55
https://kosova-info.com/nagavci-kerkon-mbajtjen-e-zgjedhjeve-te-brendshme-pa-kushtezime/60%Daily2017-12-17 12:47
https://kosova-info.com/fatmir-hysenbeliu-mbreme-shpenzoi-mbi-50-mije-euro-ne-nje-klub-te-prishtines/60%Daily2017-12-17 12:46
https://kosova-info.com/raportet-e-mira-nderfqinjesore-pershpejtojne-integrimin/60%Daily2017-12-17 12:45
https://kosova-info.com/del-nga-shtrati-lumi-mirusha-ne-malisheve/60%Daily2017-12-17 12:43
https://kosova-info.com/ish-kandidati-i-vv-se-per-deputet-e-quan-visar-ymerin-kamarier/60%Daily2017-12-17 12:35
https://kosova-info.com/futbollistet-e-cityt-tallen-me-unitedin-pas-fitores-ndaj-tottenhamit/60%Daily2017-12-17 12:27
https://kosova-info.com/ciljeta-shfaqet-ne-kendin-e-kuzhines-ja-cfare-ka-pergatitur/60%Daily2017-12-17 12:25
https://kosova-info.com/voton-dreshaj-le-te-fitoje-ai-qe-eshte-hajri-i-istogut/60%Daily2017-12-17 12:22
https://kosova-info.com/nga-janari-2018-masa-lehtesuese-per-prodhuesit-vendor/60%Daily2017-12-17 12:19
https://kosova-info.com/cilat-jane-demet-e-konsumit-te-kafese/60%Daily2017-12-17 12:13
https://kosova-info.com/letra-e-plote-e-albin-kurtit-nga-burgu-pas-perplasjeve-ne-vetevendosje/60%Daily2017-12-17 12:08
https://kosova-info.com/dreshaj-harron-pasaporten-del-pa-votuar/60%Daily2017-12-17 12:08
https://kosova-info.com/gezim-ne-familjen-e-beckham-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2017-12-17 12:05
https://kosova-info.com/verona-milan-gol-i-papritur/60%Daily2017-12-17 12:01
https://kosova-info.com/zbulohet-super-transferimi-i-liverpoolit-ne-vere/60%Daily2017-12-17 11:57
https://kosova-info.com/hydajet-hyseni-e-shpall-hero-te-dyshuarin-per-terrorizem-sadri-ramabajen/60%Daily2017-12-17 11:51
https://kosova-info.com/chiesa-te-gjiganti-italian-per-40-milione-euro/60%Daily2017-12-17 11:49
https://kosova-info.com/nate-e-cmendur-per-anxhelinen-ja-cka-bente-ne-klub/60%Daily2017-12-17 11:46
https://kosova-info.com/uji-nuk-i-pastron-produket-nga-pesticidet-ja-kush-i-zhduk-totalisht/60%Daily2017-12-17 11:40
https://kosova-info.com/albin-kurti-thote-se-e-fali-aida-dergutin/60%Daily2017-12-17 11:33
https://kosova-info.com/stermbesa-e-skenderbeut-shfaq-linjat-ne-plazhin-e-miamit/60%Daily2017-12-17 11:25
https://kosova-info.com/kurti-secili-anetar-i-vv-eshte-i-nevojshem-por-asnje-nuk-eshte-i-pazevendesueshem/60%Daily2017-12-17 11:22
https://kosova-info.com/fatmire-kollcaku-asnje-nga-anetaret-nuk-duhet-te-kushtezohet/60%Daily2017-12-17 11:15
https://kosova-info.com/lamtumire-united-mkhitaryan-transferohet-atje-ku-nuk-e-priste-askush/60%Daily2017-12-17 11:15
https://kosova-info.com/aventura-e-veses-ne-zelanden-e-re/60%Daily2017-12-17 11:05
https://kosova-info.com/kur-permendet-albin-kurti-ne-salle-shperthejne-duartrokitjet-video/60%Daily2017-12-17 11:02
https://kosova-info.com/reali-dje-fitoi-kupen-e-botes-sot-te-gjithe-po-qeshin-me-casemiron/60%Daily2017-12-17 10:58
https://kosova-info.com/hajnat-grabisin-para-dhe-gjesende-nga-nje-femer-ne-fushe-kosove/60%Daily2017-12-17 10:55
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-verona-milan-2/60%Daily2017-12-17 10:49
https://kosova-info.com/nuk-e-dinit-me-pare-ronela-hajati-ishte-edhe-moderatore/60%Daily2017-12-17 10:45
https://kosova-info.com/carja-e-pare-zyrtare-ne-vv-visar-ymeri-nuk-merr-pjese-ne-mbledhjen-e-keshillit-te-pergjithshem/60%Daily2017-12-17 10:36
https://kosova-info.com/figura-femerore-ka-masat-e-veta-llogaritni-a-jane-masat-tuaja-ideale/60%Daily2017-12-17 10:36
https://kosova-info.com/nis-mbledhja-e-anetareve-te-vv-se-per-keshillin-e-pergjithshem-foto/60%Daily2017-12-17 10:29
https://kosova-info.com/befasi-adelina-ismaili-rikthehet-ne-festivalin-e-rtsh-se/60%Daily2017-12-17 10:25
https://kosova-info.com/oferte-e-cmendur-nga-kina-kjo-eshte-pergjigjja-e-sanchez/60%Daily2017-12-17 10:14
https://kosova-info.com/voton-haki-rugova-i-ftoj-qytetaret-qe-te-dalin-ne-zgjedhje/60%Daily2017-12-17 10:10
https://kosova-info.com/roberti-me-dedikim-te-vecante-per-noren-dhe-vajzen-renee/60%Daily2017-12-17 10:04
https://kosova-info.com/boksieri-shqiptar-i-urrej-serbet-por-nje-serb-me-shpetoi-jeten/60%Daily2017-12-17 09:59
https://kosova-info.com/pakistan-nga-sulmi-vetevrases-ne-nje-kishe-jane-vrare-7-vete/60%Daily2017-12-17 09:48
https://kosova-info.com/perleshjet-izraelito-palestineze-kthehet-ne-hit-gjyshja-qe-negocion-per-paqe-mes-paleve/60%Daily2017-12-17 09:46
https://kosova-info.com/luana-po-mendon-te-behet-nene-keshtu-qendron-e-verteta/60%Daily2017-12-17 09:45
https://kosova-info.com/berisha-tregon-8-arsyet-pse-do-te-protestohet-neser-ne-shqiperi/60%Daily2017-12-17 09:40
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-vv-se-qe-nuk-do-te-marrine-pjese-ne-mbledhjen-e-sotme/60%Daily2017-12-17 09:35
https://kosova-info.com/futbollisti-i-tottenhamit-hap-hotel-gjene-aksidentalisht-nje-thesar-me-vlere-prej-1-3-milione-eurosh/60%Daily2017-12-17 09:33
https://kosova-info.com/3-minuta-ushtrime-qe-ju-bejne-te-humbni-peshe/60%Daily2017-12-17 09:28
https://kosova-info.com/tuna-me-set-te-ri-fotografik-cfare-po-paralajmeron/60%Daily2017-12-17 09:24
https://kosova-info.com/serbet-e-istogut-te-painteresuar-per-te-votuar/60%Daily2017-12-17 09:11
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-cila-kengetare-eshte-vogelushja-ne-foto/60%Daily2017-12-17 09:08
https://kosova-info.com/ronaldo-ka-bere-dicka-te-cmendur/60%Daily2017-12-17 09:07
https://kosova-info.com/prokurori-i-shtetit-percjell-procesin-e-rivotimit-ne-istog/60%Daily2017-12-17 09:00
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-vellaznimi-munishi-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2017-12-17 08:51
https://kosova-info.com/shume-te-papritura-ne-episodin-e-33-te-te-egjelit-shikoni-promon/60%Daily2017-12-17 08:45
https://kosova-info.com/wesslau-spanja-ta-njohe-kosoven-nese-don-ta-mbaje-katalonine/60%Daily2017-12-17 08:39
https://kosova-info.com/milan-verona-formacionet-e-ndeshjes/60%Daily2017-12-17 08:35
https://kosova-info.com/gjendet-i-vrare-me-armen-e-te-atit-djali-i-ish-kryeministrit-turk/60%Daily2017-12-17 08:29
https://kosova-info.com/e-pranon-kengetarja-shqiptare-e-kam-rrahur-te-dashurin-e-meritonte/60%Daily2017-12-17 08:25
https://kosova-info.com/bologna-juventus-formacionet-e-ndeshjes/60%Daily2017-12-17 08:19
https://kosova-info.com/zhgenjimi-i-qytetareve-te-istogut-nuk-do-te-votojme-perseri/60%Daily2017-12-17 08:11
https://kosova-info.com/urimi-romantik-i-memlit-per-ditelindjen-e-melizes/60%Daily2017-12-17 08:04
https://kosova-info.com/si-te-beni-konafa-receta/60%Daily2017-12-17 08:02
https://kosova-info.com/shikoni-formacionin-e-klopp-sot-pas-dy-deshtimeve-te-njepasnjeshme/60%Daily2017-12-17 07:56
https://kosova-info.com/termeti-godet-shqiperine/60%Daily2017-12-17 07:54
https://kosova-info.com/teuta-selimi-me-kenge-te-re/60%Daily2017-12-17 07:46
https://kosova-info.com/kqz-jane-hapur-te-gjitha-vendvotimet-ne-istog/60%Daily2017-12-17 07:33
https://kosova-info.com/wba-man-utd-shikoni-formacionin-e-mourinhos/60%Daily2017-12-17 07:30
https://kosova-info.com/edhe-kete-gje-e-ben-e-dashura-per-mesut-ozilin/60%Daily2017-12-17 07:25
https://kosova-info.com/dnv-vezhgon-sot-procesin-zgjedhor-ne-istog/60%Daily2017-12-17 07:22
https://kosova-info.com/barcelona-deportivo-formacionet-e-ndeshjes/60%Daily2017-12-17 07:17
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-policise-keni-kujdes-publikimi-i-videove-ne-media-mund-tju-kushtoje/60%Daily2017-12-17 07:10
https://kosova-info.com/letra-prekese-e-nenes-per-mjekun-qe-i-tha-te-abortoje-beben-me-sindromen-down/60%Daily2017-12-17 07:07
https://kosova-info.com/hapen-vendvotimet-per-zgjedhjet-ne-istog/60%Daily2017-12-17 07:01
https://kosova-info.com/baby-g-provokon-e-lagur-nga-dushi/60%Daily2017-12-17 07:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-perberesi-qe-trajton-dhimbjen-therese-te-shpines/60%Daily2017-12-16 22:55
https://kosova-info.com/pyetje-e-madhe-a-do-e-krijoje-barca-korridorin-e-nderit-per-realin-ne-el-clasico/60%Daily2017-12-16 22:54
https://kosova-info.com/ja-si-dhe-kur-nisi-miqesia-mes-noizyt-dhe-ledrit/60%Daily2017-12-16 22:53
https://kosova-info.com/afrohet-mejdani-krahu-i-molliqajt-apo-i-kurtit/60%Daily2017-12-16 22:52
https://kosova-info.com/huawei-mediapad-m3-lite-10-alternativa-e-ipad-per-adhuruesit-e-filmave/60%Daily2017-12-16 22:40
https://kosova-info.com/profil-sebastian-kurz-wunderwuzzi-31-vjecar-qe-drejton-austrine/60%Daily2017-12-16 22:31
https://kosova-info.com/artistet-shqiptare-dhe-serbe-bejne-karikatura-te-thacit-e-vucicit/60%Daily2017-12-16 22:23
https://kosova-info.com/te-arriturat-e-jashtezakonshme-te-ronaldos-ne-vitin-2017/60%Daily2017-12-16 22:22
https://kosova-info.com/tolgahan-mbush-36-vite-keshtu-e-uron-almeda/60%Daily2017-12-16 22:21
https://kosova-info.com/babai-i-palestinezit-pa-kembe-qe-u-vra-nga-izraelitet-sot-eshte-dita-e-dasmes-per-ibrahimin/60%Daily2017-12-16 22:05
https://kosova-info.com/jeta-mes-makinave-dhe-tatuazheve-xhaka-ju-rrefej-sekretet-e-mia/60%Daily2017-12-16 22:03
https://kosova-info.com/kushti-i-ldk-se-per-votimin-e-demarkacionit-haradinaj-te-na-kerkoj-falje/60%Daily2017-12-16 22:00
https://kosova-info.com/haradinaj-jemi-gati-tua-japim-shtetesine-por-shqiptaret-e-lugines-atje-i-fali-zoti/60%Daily2017-12-16 21:55
https://kosova-info.com/gazetari-tenton-ta-puthe-ne-buze-ronelen-keshtu-reagon-kengetarja/60%Daily2017-12-16 21:50
https://kosova-info.com/vuan-shume-roma-por-fiton-ne-fund/60%Daily2017-12-16 21:43
https://kosova-info.com/mbi-57-milione-euro-duhan-digjen-ne-kosove/60%Daily2017-12-16 21:39
https://kosova-info.com/llojet-e-seksit-qe-duhet-ti-provoni-te-pakten-nje-here-ne-jete/60%Daily2017-12-16 21:36
https://kosova-info.com/goli-i-torresit-ia-sjelle-tre-pike-atleticos/60%Daily2017-12-16 21:35
https://kosova-info.com/7-gjerat-qe-nuk-duhet-te-beni-kurre-pasi-te-hani/60%Daily2017-12-16 21:34
https://kosova-info.com/ja-cfare-dhurate-i-kane-bere-reperit-gold-ag/60%Daily2017-12-16 21:29
https://kosova-info.com/orges-arifi-kthehet-me-medalje-te-argjendte-ne-kosove/60%Daily2017-12-16 21:19
https://kosova-info.com/erdogan-nuk-do-te-heqim-dore-nga-mbrojtja-e-palestines-dhe-jerusalemit/60%Daily2017-12-16 21:17
https://kosova-info.com/istogu-voton-neser-per-te-treten-here/60%Daily2017-12-16 21:14
https://kosova-info.com/gjurme-shqiptare-mali-i-shenjte-i-mirdites/60%Daily2017-12-16 21:03
https://kosova-info.com/penallti-per-romen-e-pabesueshme-cfare-ka-bere-perotti/60%Daily2017-12-16 21:01
https://kosova-info.com/prinderit-e-lipjanit-paguajne-per-sigurine-e-nxenesve-ne-shkolle/60%Daily2017-12-16 21:00
https://kosova-info.com/dhurata-zbulon-se-cka-i-tha-i-dashuri-nenes-se-saj-kur-e-pa-per-here-te-pare/60%Daily2017-12-16 20:59
https://kosova-info.com/viti-2017-viti-me-i-mire-ne-historine-e-realit-ja-arsyeja/60%Daily2017-12-16 20:58
https://kosova-info.com/imac-pro-eshte-ne-dispozicion-nga-5499-euro/60%Daily2017-12-16 20:57
https://kosova-info.com/kupa-e-botes-per-klube-modricit-i-takon-topi-i-arte-ronaldos-i-argjendti/60%Daily2017-12-16 20:41
https://kosova-info.com/mes-plumbave-dhe-gureve-plaka-heroine-qe-i-lute-ushtaret-izraelite-dhe-palestinezet-per-paqe-video/60%Daily2017-12-16 20:39
https://kosova-info.com/ja-me-cilen-aktore-te-njohur-turke-aktroi-bertan-asllani/60%Daily2017-12-16 20:31
https://kosova-info.com/krahu-i-shpendit-ne-vetevendosje-udhehiqet-nga-dardan-molliqaj/60%Daily2017-12-16 20:27
https://kosova-info.com/rama-zaev-takim-ne-pustec-me-komunitetin-maqedonas/60%Daily2017-12-16 20:24
https://kosova-info.com/zidane-do-te-doja-qe-ronaldo-te-qendronte-pergjithmone-te-reali/60%Daily2017-12-16 20:22
https://kosova-info.com/protesta-e-se-henes-basha-mbledh-drejtuesit-e-pd-ne-rrethe/60%Daily2017-12-16 20:20
https://kosova-info.com/njihuni-me-bimen-qe-ben-mrekulli-per-shendetin-tuaj/60%Daily2017-12-16 20:18
https://kosova-info.com/ronaldo-nese-eshte-e-mundur-do-te-doja-te-pensionohem-te-kjo-skuader/60%Daily2017-12-16 20:05
https://kosova-info.com/fshati-doblibare-i-gjakoves-me-pamje-perrallore-per-festa/60%Daily2017-12-16 20:04
https://kosova-info.com/fero-paralajmeron-dicka-per-hejterat-e-tij/60%Daily2017-12-16 20:03
https://kosova-info.com/shteti-pagoi-balilin-tendera-e-kontrata-pas-shpalljes-ne-kerkim/60%Daily2017-12-16 20:02
https://kosova-info.com/sekuestrohet-sasi-e-madhe-heroine-ne-durres/60%Daily2017-12-16 19:57
https://kosova-info.com/manchester-city-41-tottenham-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-16 19:53
https://kosova-info.com/ambulanca-ne-xhami-video/60%Daily2017-12-16 19:47
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-sasa-e-o-sa-mire-per-raben-e-cka-ka-shpija/60%Daily2017-12-16 19:46
https://kosova-info.com/punetoret-e-fabrikes-se-tubave-nuk-e-duan-kamaten/60%Daily2017-12-16 19:43
https://kosova-info.com/deputetet-e-vetevendosjes-te-shqetesuar-me-percarjen-e-harrojne-punen-ne-kuvend/60%Daily2017-12-16 19:35
https://kosova-info.com/shoket-nga-tirana-kerkojne-doreheqjen-e-dergutit-nga-nenkryetarja-e-kuvendit/60%Daily2017-12-16 19:26
https://kosova-info.com/treni-i-pare-me-energji-diellore-fillon-punen/60%Daily2017-12-16 19:22
https://kosova-info.com/i-pandalshem-city-shkaterron-edhe-tottenhamin/60%Daily2017-12-16 19:22
https://kosova-info.com/presheva-ende-pa-tekste-ne-gjuhen-shqipe-video/60%Daily2017-12-16 19:22
https://kosova-info.com/vlora-citaku-nderon-deshmoret-amerikane/60%Daily2017-12-16 19:20
https://kosova-info.com/godet-prape-bukuroshja-shqiptare-del-e-mbuluar-vetem-me-peshqir/60%Daily2017-12-16 19:20
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-e-shtyrjes-se-nje-fluturimi-ne-adem-jashari/60%Daily2017-12-16 19:16
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-cagliari/60%Daily2017-12-16 19:12
https://kosova-info.com/prinderit-paguajne-per-sigurine-e-nxenesve-ne-shkolle/60%Daily2017-12-16 19:11
https://kosova-info.com/jesus-deshton-nga-penalltia-e-pabesueshme-cfare-humb-pastaj-sterling/60%Daily2017-12-16 19:08
https://kosova-info.com/city-tottenham-shenohet-goli-i-dyte/60%Daily2017-12-16 19:03
https://kosova-info.com/paralajmerohen-protesta-te-dhunshme-ne-shqiperi-deri-ne-rrezimin-e-edi-rames/60%Daily2017-12-16 18:59
https://kosova-info.com/keshtu-uron-klea-te-dashurin-e-saj-elgit-doden/60%Daily2017-12-16 18:59
https://kosova-info.com/napoli-shfrytezon-gabimin-e-interit-rikthen-kreun-ne-serie-a/60%Daily2017-12-16 18:56
https://kosova-info.com/real-madridi-kampion-i-botes-per-klube/60%Daily2017-12-16 18:50
https://kosova-info.com/shtyhet-fluturimi-ne-aeroportin-adem-jashari-pasagjeret-nuk-e-dine-arsyen/60%Daily2017-12-16 18:50
https://kosova-info.com/skerdi-me-kenge-te-re-publikon-trajlerin-e-klipit/60%Daily2017-12-16 18:39
https://kosova-info.com/punetoret-e-pallatit-te-rinise-pa-paga-dhe-pa-pushim-vjetor/60%Daily2017-12-16 18:37
https://kosova-info.com/hamsik-shkruan-historine-te-napoli-barazon-rekordin-e-maradonas/60%Daily2017-12-16 18:29
https://kosova-info.com/rama-po-shkaterron-drejtesine-shqiptare-ejani-ne-proteste-basha-akuza-te-ashpra-qeverise/60%Daily2017-12-16 18:25
https://kosova-info.com/shkumbin-ismaili-publikon-kengen-ndoshta-je-penduar/60%Daily2017-12-16 18:20
https://kosova-info.com/ronaldo-me-super-gol-nga-gjuajtja-e-lire-e-kalon-ne-epersi-realin/60%Daily2017-12-16 18:14
https://kosova-info.com/vrasjet-dhe-dhuna-ne-familje-institucionet-po-deshtojne/60%Daily2017-12-16 18:10
https://kosova-info.com/rrefimi-emocional-per-palestinezin-pa-kembe-qe-u-vra-gjate-protestave-per-jerusalemin/60%Daily2017-12-16 18:08
https://kosova-info.com/prodhuesit-e-purove-po-kalojne-ne-minierat-bitcoin/60%Daily2017-12-16 18:05
https://kosova-info.com/blero-dhe-teuta-bashkohen-per-taren-ky-eshte-reagimi-i-afrones/60%Daily2017-12-16 18:04
https://kosova-info.com/bali-muharremaj-u-del-ne-ndihme-qytetareve-te-suharekes-pas-ererave-te-forta/60%Daily2017-12-16 18:01
https://kosova-info.com/turpi-i-komunes-se-prishtines-punet-e-pakryera-ne-platone-e-kurrizit-video/60%Daily2017-12-16 18:00
https://kosova-info.com/neymar-cavani-e-mbappe-shkelqejne-ne-fitoren-e-thelle-te-psg-se/60%Daily2017-12-16 17:55
https://kosova-info.com/prishtine-autobuset-e-rinj-lihen-ne-bore-e-ne-shi-video/60%Daily2017-12-16 17:55
https://kosova-info.com/iu-dogj-shtepia-me-gjithcka-kishte-brenda-kryefamiljari-i-varfer-hidhet-ne-valbone/60%Daily2017-12-16 17:54
https://kosova-info.com/city-tottenham-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2017-12-16 17:50
https://kosova-info.com/qytetari-nga-tetova-shpreh-shqetesimet-e-tij-per-te-rinjte-edhe-femijet-3-vjecar-edhe-gjimnazistet-ne-casino-foto-lajm/60%Daily2017-12-16 17:50
https://kosova-info.com/real-madrid-gremio-rezultat-befasues-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2017-12-16 17:47
https://kosova-info.com/facebook-rusia-investoi-97-cente-ne-fushaten-brexit/60%Daily2017-12-16 17:43
https://kosova-info.com/cfare-thoshte-dardan-molliqaj-per-albin-kurtin-para-tre-muajve/60%Daily2017-12-16 17:41
https://kosova-info.com/spalletti-deklarohet-pas-humbjes-se-pare-te-interit/60%Daily2017-12-16 17:40
https://kosova-info.com/shih-ti-kishe-e-agonit-dhe-cozman-diss-edhe-per-ledrin/60%Daily2017-12-16 17:39
https://kosova-info.com/a-beheni-me-jarge-nate-ju-jeni-shume-me-fat-dhe-ne-ju-spjegojme-pse/60%Daily2017-12-16 17:29
https://kosova-info.com/chelsea-10-southampton-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-16 17:24
https://kosova-info.com/flori-e-hap-zemren-per-kengetaren-shqiptare-e-njoh-qe-17-vite-dhe-e-dua-akoma/60%Daily2017-12-16 17:20
https://kosova-info.com/reshjet-e-shiut-permbytet-qendra-e-lacit/60%Daily2017-12-16 17:16
https://kosova-info.com/arsenal-10-newcastel-nota-e-xhakes-dhe-te-tjereve/60%Daily2017-12-16 17:15
https://kosova-info.com/kritika-e-pacollit-se-shqiperia-ska-bere-sa-duhet-per-pavaresine-e-kosoves-ben-buje-ne-tirane/60%Daily2017-12-16 17:09
https://kosova-info.com/jerusalemi-dhe-pasojat-e-logjikes-se-trumpit/60%Daily2017-12-16 17:05
https://kosova-info.com/hasani-thote-se-prodhimi-vendor-dhe-rritja-e-punesimit-jane-prioritete-te-qeverise/60%Daily2017-12-16 17:01
https://kosova-info.com/feros-tentojne-tia-hakojne-llogarine-ne-instagram-reperi-ka-dy-fjale-per-sulmuesit/60%Daily2017-12-16 17:00
https://kosova-info.com/fitojne-arsenali-dhe-chelsea/60%Daily2017-12-16 16:53
https://kosova-info.com/fitojne-arsenali-dhe-chelsea/60%Daily2017-12-16 16:53
https://kosova-info.com/dega-e-vv-se-ne-tirane-thur-elozhe-per-albin-kurtin/60%Daily2017-12-16 16:51
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-i-kendon-dashurise/60%Daily2017-12-16 16:41
https://kosova-info.com/tirana-serish-perballet-me-shira-te-medha-foto/60%Daily2017-12-16 16:39
https://kosova-info.com/man-city-tottenham-formacionet-zyrtare/60%Daily2017-12-16 16:37
https://kosova-info.com/inter-13-udinese-notat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-16 16:32
https://kosova-info.com/hoxhaj-takon-shefin-e-zyres-kineze-diskutojne-marredheniet-ekonomike-dhe-politike/60%Daily2017-12-16 16:29
https://kosova-info.com/fitore-e-mundimshme-e-bayernit/60%Daily2017-12-16 16:24
https://kosova-info.com/2ton-nuk-po-rehatohet-me-vetura-ja-cka-i-pyeti-ndjekesit/60%Daily2017-12-16 16:21
https://kosova-info.com/premtimet-e-rreme-nga-martesa-ne-prostitucion-te-dhunshem/60%Daily2017-12-16 16:19
https://kosova-info.com/emocionuese-familja-syla-fal-gjakun-e-vajzes-15-vjecare-familjes-se-nuredin-lushtakut-video/60%Daily2017-12-16 16:15
https://kosova-info.com/irak-jane-gjetur-varreza-masive-te-te-vrareve-nga-isis-i/60%Daily2017-12-16 16:01
https://kosova-info.com/kjo-eshte-rihanna-shqiptare-qe-solli-ne-cover-wild-thought/60%Daily2017-12-16 16:01
https://kosova-info.com/ndalet-euforia-e-interit-udinese-ia-shkakton-humbjen-e-pare/60%Daily2017-12-16 15:56
https://kosova-info.com/ministri-i-zhvillimit-ekonomik-termocentrali-kosova-e-re-perfundon-me-2023/60%Daily2017-12-16 15:53
https://kosova-info.com/chelsea-me-gol-te-bukur-kalon-ne-epersi-ndaj-southamptonit/60%Daily2017-12-16 15:51
https://kosova-info.com/lufta-kunder-korrupsionit-kusht-i-harruar-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2017-12-16 15:49
https://kosova-info.com/formacionet-e-finales-real-madrid-gremio-2/60%Daily2017-12-16 15:46
https://kosova-info.com/qejfi-me-i-madh-se-buxheti/60%Daily2017-12-16 15:44
https://kosova-info.com/udinese-shokon-interin/60%Daily2017-12-16 15:40
https://kosova-info.com/kete-ushqim-shqiptar-po-e-promovon-afrona/60%Daily2017-12-16 15:40
https://kosova-info.com/pamje-te-frikshme-nga-permbytja-ne-lac/60%Daily2017-12-16 15:31
https://kosova-info.com/ukraina-sugjeron-se-saakashvili-mund-te-ekstradohet-ne-gjeorgji/60%Daily2017-12-16 15:30
https://kosova-info.com/ozil-shenon-super-gol-me-vollej-goditje/60%Daily2017-12-16 15:28
https://kosova-info.com/austri-konservatoret-dhe-e-djathta-ekstreme-ne-qeveri/60%Daily2017-12-16 15:27
https://kosova-info.com/penallti-per-udinesen-cfare-beri-handanovic/60%Daily2017-12-16 15:24
https://kosova-info.com/roani-i-majkut-me-set-te-ri-por-keto-fotografi-nuk-ia-keni-pare/60%Daily2017-12-16 15:20
https://kosova-info.com/haziri-ka-lajme-te-mira-per-disa-fshatra-te-gjilanit/60%Daily2017-12-16 15:19
https://kosova-info.com/gecaj-ironizon-me-premtimet-e-haradinajt-dhe-pacollit-per-vizat/60%Daily2017-12-16 15:13
https://kosova-info.com/kosova-mbetet-pa-medalje-ne-rusi-eliminohet-edhe-distria/60%Daily2017-12-16 15:10
https://kosova-info.com/facebook-thote-se-njerezit-duhet-te-jene-aktive-ne-postime-per-te-qene-me-te-lumtur/60%Daily2017-12-16 15:08
https://kosova-info.com/kush-jane-11-djemte-e-shkodres-qe-sfiduan-permbytjet/60%Daily2017-12-16 15:04
https://kosova-info.com/young-zerka-paralajmeron-kengen-e-re/60%Daily2017-12-16 14:59
https://kosova-info.com/kercenimi-i-korese-se-veriut-mattis-nuk-bindem-qe-raketat-mberrijne-ne-shba/60%Daily2017-12-16 14:50
https://kosova-info.com/inter-udinese-pjesa-e-pare-mbyllet-me-dy-gola/60%Daily2017-12-16 14:49
https://kosova-info.com/me-kete-paraqitje-luana-premton-show-sonte/60%Daily2017-12-16 14:43
https://kosova-info.com/gattuso-publikon-listen-e-milanit-kunder-veronas/60%Daily2017-12-16 14:37
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-mjekeve-mos-e-pastroni-kurre-femijen-tuaj-me-palloma-te-lagura/60%Daily2017-12-16 14:32
https://kosova-info.com/shkupi-2014-asnje-hap-per-heqjen-e-permendoreve/60%Daily2017-12-16 14:31
https://kosova-info.com/shqiperia-permbytet-serish-probleme-ne-lezhe-dhe-lac/60%Daily2017-12-16 14:31
https://kosova-info.com/kaka-kthehet-ne-milan/60%Daily2017-12-16 14:30
https://kosova-info.com/moti-i-keq-bllokon-punen-ne-portet-e-durresit-dhe-vlores/60%Daily2017-12-16 14:26
https://kosova-info.com/dy-muaj-pas-marteses-labi-i-dedikon-fjale-dashurie-qendreses/60%Daily2017-12-16 14:24
https://kosova-info.com/dy-gola-te-shpejte-ne-ndeshjen-inter-udinese/60%Daily2017-12-16 14:24
https://kosova-info.com/femija-dhjetevjecar-eshte-kafshuar-nga-dy-qen/60%Daily2017-12-16 14:23
https://kosova-info.com/furnizimi-me-rryme-stabilizohet-me-2023/60%Daily2017-12-16 14:15
https://kosova-info.com/thaci-kosova-i-beri-dy-hapat-me-te-medhenj-per-nje-te-ardhme-te-sigurt/60%Daily2017-12-16 14:06
https://kosova-info.com/rita-ora-pozon-per-vogue-russia/60%Daily2017-12-16 14:05
https://kosova-info.com/lekaj-rruget-jane-te-kalueshme/60%Daily2017-12-16 14:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-southampton/60%Daily2017-12-16 14:03
https://kosova-info.com/pamje-te-frikshme-uji-vershon-neper-lokale-e-biznese-ne-lac-e-lezhe/60%Daily2017-12-16 14:02
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-newcastle-united/60%Daily2017-12-16 14:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-stuttgart-bayern-munich-2/60%Daily2017-12-16 13:58
https://kosova-info.com/bem-baba-te-te-ngjaj-tara-publikon-kengen-e-pare-vjen-ne-duet/60%Daily2017-12-16 13:44
https://kosova-info.com/caji-redukton-humbjen-e-shikimit/60%Daily2017-12-16 13:42
https://kosova-info.com/cili-eshte-haskuka-i-vertete-i-xhamise-apo-i-birres/60%Daily2017-12-16 13:40
https://kosova-info.com/zyrtare-juventus-me-plot-mungesa-ndaj-bolognas/60%Daily2017-12-16 13:33
https://kosova-info.com/noizy-publikon-pjese-nga-kenga-e-re-klipi-permban-skena-eksplicite/60%Daily2017-12-16 13:26
https://kosova-info.com/pastore-kthehet-ne-serie-a-3/60%Daily2017-12-16 13:25
https://kosova-info.com/denohet-turku-qe-perdhunoi-kalin/60%Daily2017-12-16 13:14
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-udinese-2/60%Daily2017-12-16 13:07
https://kosova-info.com/mbi-400-komisionere-te-angazhuar-per-rivotimin-ne-istog/60%Daily2017-12-16 13:06
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-nxori-ne-shitje-shtepine-e-tij/60%Daily2017-12-16 13:05
https://kosova-info.com/kthim-ne-kohe-keshtu-dukej-ardit-gjebrea-kur-ishte-femije/60%Daily2017-12-16 12:58
https://kosova-info.com/ancelotti-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-16 12:57
https://kosova-info.com/dnv-ben-thirrje-per-zgjedhje-te-lira-ne-istog/60%Daily2017-12-16 12:50
https://kosova-info.com/ndotja-e-ajrit-protesta-para-qeverise-ne-shkup/60%Daily2017-12-16 12:47
https://kosova-info.com/mes-shefqet-krasniqit-dhe-elvis-nacit-ja-ke-zgjedh-gold-ag/60%Daily2017-12-16 12:44
https://kosova-info.com/haradinaj-e-pranon-se-rryma-do-te-shtrenjtohet-por-jo-shkaku-i-kosoves-se-re/60%Daily2017-12-16 12:41
https://kosova-info.com/kryemadhi-te-protestojme-per-te-larguar-banditet-nga-pushteti/60%Daily2017-12-16 12:37
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-real-madridit-vjen-nga-premierliga/60%Daily2017-12-16 12:34
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-po-punoje-per-te-krijuar-lehtesira-per-investitoret/60%Daily2017-12-16 12:31
https://kosova-info.com/shqiperi-france-faze-e-re-bashkepunimi-kunder-emigracionit-ilegal/60%Daily2017-12-16 12:25
https://kosova-info.com/kida-e-buzeqeshur-ne-kete-imazh-ka-nje-keshille-per-ju/60%Daily2017-12-16 12:22
https://kosova-info.com/distria-i-afrohet-medaljes-ne-rusi/60%Daily2017-12-16 12:21
https://kosova-info.com/burgu-i-grave-kthehet-ne-nje-punishte-embelsirash/60%Daily2017-12-16 12:16
https://kosova-info.com/edhe-nese-ratifikohet-demarkacioni-kosova-ka-sfida-tjera-para-vetes-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2017-12-16 12:14
https://kosova-info.com/lamtumire-kaka/60%Daily2017-12-16 12:06
https://kosova-info.com/kjo-kengetare-e-ka-gjoksin-me-te-mire-sipas-citit/60%Daily2017-12-16 12:01
https://kosova-info.com/erdogan-nese-humbim-jerusalemin-humbim-medinen-meken-dhe-qabene/60%Daily2017-12-16 12:00
https://kosova-info.com/kek-u-afer-finalizimit-te-marreveshjeve-per-shpronesim/60%Daily2017-12-16 11:54
https://kosova-info.com/ererat-e-fort-shkaktojne-deme-te-medha-te-rrjetit-elektro-energjetik-ne-decan-nje-pjese-mbetet-pa-rryme/60%Daily2017-12-16 11:51
https://kosova-info.com/mourinho-transferon-yllin-e-real-madridit-per-30-milione-euro/60%Daily2017-12-16 11:43
https://kosova-info.com/angelina-jolie-se-ndjen-te-ftohtin-keshtu-u-shfaq-rrugeve-te-nju-jorkut/60%Daily2017-12-16 11:41
https://kosova-info.com/autobusi-i-agjencionit-mimoza-93-nga-presheva-kapet-me-110-kilograme-droge-ne-hungari/60%Daily2017-12-16 11:36
https://kosova-info.com/shume-fshatra-te-klines-pa-energji-elektrike/60%Daily2017-12-16 11:34
https://kosova-info.com/conte-ancelotti-cili-prej-tyre-do-te-jete-trajner-i-ri-i-ekipit-te-njohur-nga-serie-a/60%Daily2017-12-16 11:30
https://kosova-info.com/njeriu-me-i-gjate-ne-irak-ankohet-per-neglizhence-nga-shteti/60%Daily2017-12-16 11:27
https://kosova-info.com/opozita-ngrihet-ne-protesta-kunder-zgjedhjes-se-kryeprokurorit-te-ri/60%Daily2017-12-16 11:27
https://kosova-info.com/model-arkitekturor-i-shtepise-me-nje-material-te-vetem/60%Daily2017-12-16 11:23
https://kosova-info.com/prapaskenat-e-dhunes-ne-derbin-e-serbise-ja-cfare-kane-bere-tifozet-e-partizanit/60%Daily2017-12-16 11:22
https://kosova-info.com/rama-shtron-dreke-per-ministrat-dhe-deputetet-e-ps-se/60%Daily2017-12-16 11:21
https://kosova-info.com/ja-me-ke-relaksohej-blero-mbreme/60%Daily2017-12-16 11:20
https://kosova-info.com/dreka-me-e-shijshme-e-fundjaves-mish-pule-ne-qumesht-me-trumze-dhe-limon/60%Daily2017-12-16 11:14
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-pyet-qytetaret-ndertimi-pa-leje-a-duhet-te-jete-veper-penale/60%Daily2017-12-16 11:11
https://kosova-info.com/14-vjecari-shpenzon-pa-dashje-te-gjithe-pagen-e-nenes-duke-luajtur-fifa/60%Daily2017-12-16 11:10
https://kosova-info.com/deshton-mbajtja-e-kuvendit-te-jashtezakonshem-te-agk-se/60%Daily2017-12-16 11:09
https://kosova-info.com/meda-me-bashkeshorten-me-set-fotografik-per-fundvit/60%Daily2017-12-16 11:00
https://kosova-info.com/distria-krasniqi-natalia-kuziutina-shpallet-fituesja/60%Daily2017-12-16 10:58
https://kosova-info.com/mesoni-vizatimin-e-fytyres-hap-pas-hapi/60%Daily2017-12-16 10:50
https://kosova-info.com/barcelona-zgjedh-fanellat-per-sezonin-e-ri/60%Daily2017-12-16 10:48
https://kosova-info.com/konfirmohet-gruaja-ne-skenderaj-u-vra-per-nje-telefon/60%Daily2017-12-16 10:42
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-rites-tregohet-pervers-ne-rruge-ja-cka-i-ben-asaj/60%Daily2017-12-16 10:40
https://kosova-info.com/luiz-nese-nuk-ndodh-kjo-largohem-nga-chelsea/60%Daily2017-12-16 10:39
https://kosova-info.com/asensio-tradhton-real-madridin-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-premierliga-2/60%Daily2017-12-16 10:31
https://kosova-info.com/biden-ngushellon-vajzen-e-senatorit-mccain-ka-shprese-duhet-te-keni-shprese/60%Daily2017-12-16 10:30
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-vizat-gjithqysh-me-2018-nese-jo-pas-tre-muajsh/60%Daily2017-12-16 10:26
https://kosova-info.com/capital-t-dhe-ardiani-me-andiamo-kalojne-30-milioneshin/60%Daily2017-12-16 10:20
https://kosova-info.com/rrahje-ne-gjakove-tre-te-lenduar-e-nje-i-arrestuar/60%Daily2017-12-16 10:18
https://kosova-info.com/lamtumire-atletico-madrid-simeone-behet-trajner-i-super-ekipit-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2017-12-16 10:15
https://kosova-info.com/policia-ia-merr-armen-pasi-gjuajti-ne-ajer-per-te-frikesuar-hajdutet/60%Daily2017-12-16 10:13
https://kosova-info.com/vazhdon-dhuna-ne-familje-ne-fushe-kosove-burri-ben-gruan-per-spital/60%Daily2017-12-16 10:11
https://kosova-info.com/dergohet-ne-mbajtje-personi-qe-vodhi-10-mije-euro-cigare-ne-zheger/60%Daily2017-12-16 10:11
https://kosova-info.com/vidhen-1-4-miliarde-fjalekalime-2/60%Daily2017-12-16 10:03
https://kosova-info.com/deda-demarkacioni-po-behet-kusht-kyc-qe-kosova-te-avancoje-drejt-be-se/60%Daily2017-12-16 10:00
https://kosova-info.com/shqetesim-ne-serbi-nga-frika-e-pranimit-te-kosoves-ne-keshillin-e-europes/60%Daily2017-12-16 10:00
https://kosova-info.com/eliminohet-nora-gjakova/60%Daily2017-12-16 09:56
https://kosova-info.com/ronela-ndryshon-stil-behet-bionde/60%Daily2017-12-16 09:54
https://kosova-info.com/e-keni-pritur-te-gjithe-dafina-jep-lajmin-e-madh/60%Daily2017-12-16 09:34
https://kosova-info.com/keto-jane-cmimet-e-biletave-te-ekipet-kryesore-te-premierliges/60%Daily2017-12-16 09:21
https://kosova-info.com/parlamenti-i-valisit-nuk-ndalon-bartjen-e-mbuleses-ne-shkolla/60%Daily2017-12-16 09:20
https://kosova-info.com/amerikanet-parashikoje-lufte-ne-ballkan/60%Daily2017-12-16 09:17
https://kosova-info.com/metoda-me-uje-te-ftohte-per-te-kuptuar-nese-jeni-te-shendetshem-2/60%Daily2017-12-16 09:17
https://kosova-info.com/praga-tubon-lideret-e-se-djathtes-ekstreme-te-evropes/60%Daily2017-12-16 09:16
https://kosova-info.com/presidenti-i-saint-etienne-zbret-ne-fushe-dhe-sulmon-gjyqtarin/60%Daily2017-12-16 09:16
https://kosova-info.com/zhvishet-bella-dhe-mbulohet-me-shpageta/60%Daily2017-12-16 09:14
https://kosova-info.com/gazetari-spanjoll-zbulon-klubin-e-ri-te-neymarit/60%Daily2017-12-16 09:09
https://kosova-info.com/populistet-austriake-rikthehen-ne-pushtet/60%Daily2017-12-16 09:07
https://kosova-info.com/lista-e-futbollisteve-qe-do-te-largohen-nga-arsenal/60%Daily2017-12-16 09:05
https://kosova-info.com/analisti-gylenistet-te-arrestohen-te-ruhen-marredheniet-kosove-turqi/60%Daily2017-12-16 08:57
https://kosova-info.com/geta-beqa-zbulon-sekretet-e-dafines-dhe-nores/60%Daily2017-12-16 08:55
https://kosova-info.com/sanchez-ne-man-city-shikojeni-reagimin-e-cuditshem-nga-guardiola/60%Daily2017-12-16 08:53
https://kosova-info.com/nje-lagje-e-qikatoves-se-re-e-mbytur-ne-lloc-foto/60%Daily2017-12-16 08:45
https://kosova-info.com/ciao-juventus-sturaro-ne-la-lige/60%Daily2017-12-16 08:44
https://kosova-info.com/i-perzene-nga-gjermania-ne-0300-te-mengjesit-familja-e-famshme-shqiptare-ne-faqen-e-pare-te-bild/60%Daily2017-12-16 08:42
https://kosova-info.com/me-se-njemije-raste-me-fruth-qe-nga-qershori/60%Daily2017-12-16 08:36
https://kosova-info.com/arian-cani-zhvesh-big-mamen-ne-emision/60%Daily2017-12-16 08:36
https://kosova-info.com/barcelona-cakton-oferten-e-re-per-coutinhon/60%Daily2017-12-16 08:33
https://kosova-info.com/mbahet-kuvendi-i-jashtezakonshem-zgjedhor-i-agk-se/60%Daily2017-12-16 08:28
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-gjermania-kerkon-8-milione-punetore/60%Daily2017-12-16 08:27
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-transferohet-te-barcelona/60%Daily2017-12-16 08:20
https://kosova-info.com/gjermania-kerkon-8-milione-punetore/60%Daily2017-12-16 08:18
https://kosova-info.com/perkthim-skandaloz-i-instagramit-per-turqine-kosoven-dhe-kroacine/60%Daily2017-12-16 08:17
https://kosova-info.com/performanca-e-arilenes-ne-the-voice-of-romania-le-pa-fjale-jurine/60%Daily2017-12-16 08:15
https://kosova-info.com/per-mengjes-te-mire-ushtrim-i-shkurter-i-cili-do-tju-jape-fuqi-video/60%Daily2017-12-16 08:12
https://kosova-info.com/fshati-pa-rryme-qe-nga-paslufta/60%Daily2017-12-16 08:10
https://kosova-info.com/brexit-k%d1%91tej-e-tutje-do-t%d1%91-jet%d1%91-e-v%d1%91shtir%d1%91/60%Daily2017-12-16 08:04
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-3/60%Daily2017-12-16 08:02
https://kosova-info.com/familjaret-e-personave-te-zhdukur-te-zhgenjyer-me-shtetin/60%Daily2017-12-16 07:59
https://kosova-info.com/vedat-ademi-me-fjale-emocionuese-per-te-birin/60%Daily2017-12-16 07:55
https://kosova-info.com/icardi-real-madrid-lajm-i-madh-nga-wanda-nara/60%Daily2017-12-16 07:45
https://kosova-info.com/abdixhiku-100-ditet-e-haradinajt-per-100-zevendesministra/60%Daily2017-12-16 07:44
https://kosova-info.com/kryetari-i-pavarur-drejtoret-te-pdk-se/60%Daily2017-12-16 07:39
https://kosova-info.com/barcelona-zgjedh-perforcimin-e-ri-cmimi-20-milione-euro/60%Daily2017-12-16 07:36
https://kosova-info.com/xhanem-e-butrintit-shenon-nje-sukses/60%Daily2017-12-16 07:36
https://kosova-info.com/heshtje-zgjedhore-ne-istog/60%Daily2017-12-16 07:30
https://kosova-info.com/pirlo-kthehet-nga-pensioni-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-16 07:27
https://kosova-info.com/qeveri-e-madhe-me-suksese-te-vogla/60%Daily2017-12-16 07:24
https://kosova-info.com/formacionet-e-finales-real-madrid-gremio/60%Daily2017-12-16 07:21
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-femijet-myslimane-duhet-te-mesojne-per-holokaustin-2/60%Daily2017-12-16 07:18
https://kosova-info.com/kjo-befasi-e-priti-fjollen-ne-oret-e-vona/60%Daily2017-12-16 07:15
https://kosova-info.com/oferte-per-iniestan-a-do-te-largohet-nga-barcelona/60%Daily2017-12-16 07:13
https://kosova-info.com/moti-sot-ne-kosove-2/60%Daily2017-12-16 07:11
https://kosova-info.com/blind-ne-janar-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2017-12-15 23:03
https://kosova-info.com/serish-trazira-per-jeruzalemin-3-te-vrare/60%Daily2017-12-15 23:00
https://kosova-info.com/arian-cani-e-puthe-edhe-big-mamen/60%Daily2017-12-15 22:59
https://kosova-info.com/amaneti-prekes-qe-gani-dreshaj-ia-la-vajzes-se-tij/60%Daily2017-12-15 22:57
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-qe-ze-vendin-e-aida-dergutit/60%Daily2017-12-15 22:39
https://kosova-info.com/morena-behet-djall-ne-fotografite-e-fundit-tregon-gjoksin/60%Daily2017-12-15 22:35
https://kosova-info.com/termet-i-forte-ne-indonezi-alarm-per-cunam/60%Daily2017-12-15 22:33
https://kosova-info.com/kafja-ul-rrezikun-e-dy-semundjeve-vdekjeprurese/60%Daily2017-12-15 22:29
https://kosova-info.com/milan-duhet-te-ndodhe-kjo-gje-qe-te-largohet-donnarumma/60%Daily2017-12-15 22:26
https://kosova-info.com/agk-reagon-kunder-kercenimeve-ndaj-gazetarit-te-kohes-ditore-agim-ademi/60%Daily2017-12-15 22:25
https://kosova-info.com/lapo-elkann-prezanton-bishen/60%Daily2017-12-15 22:25
https://kosova-info.com/nje-nene-lindi-femijen-e-saj-ne-rruge-nje-ore-pasi-iu-refuzua-pranimi-nga-spitali/60%Daily2017-12-15 22:21
https://kosova-info.com/el-clasico-dhe-shtate-derbit-tjere-qe-nuk-duhen-humbur-deri-ne-fund-te-vitit-2017/60%Daily2017-12-15 22:16
https://kosova-info.com/ne-shkup-koncentrimi-i-grimcave-kancerogjene-ne-ajer-disa-here-me-i-larte-se-shkalla-e-lejuar/60%Daily2017-12-15 22:10
https://kosova-info.com/afrona-zbulon-destinacionin-se-ku-do-te-udhetoje-me-bleron/60%Daily2017-12-15 22:10
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-caji-redukton-humbjen-e-shikimit/60%Daily2017-12-15 22:06
https://kosova-info.com/novoberda-pa-autobus-urban/60%Daily2017-12-15 22:03
https://kosova-info.com/perurohet-treni-me-trasene-me-te-pjerret-ne-bote/60%Daily2017-12-15 22:02
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-se-ndal-as-kb-rahoveci/60%Daily2017-12-15 21:58
https://kosova-info.com/vera-e-kuqe-ekspertet-keshillojne-si-te-pihet/60%Daily2017-12-15 21:51
https://kosova-info.com/ramos-gezon-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2017-12-15 21:50
https://kosova-info.com/be-do-i-zgjeroje-kufijte-e-shengenit-keto-shtete-pritet-ti-bashkohen/60%Daily2017-12-15 21:49
https://kosova-info.com/u-ndane-cmimet-gazetareske-per-raportim-ne-fushat-e-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2017-12-15 21:49
https://kosova-info.com/enca-haxhia-perfundon-ne-faqen-pornografike/60%Daily2017-12-15 21:45
https://kosova-info.com/cmendet-mourinho-e-transferon-yllin-argjentinas-per-150-milione-euro/60%Daily2017-12-15 21:43
https://kosova-info.com/tillerson-terheq-oferten-bisedimet-me-korene-e-veriut-jo-pa-kushte/60%Daily2017-12-15 21:43
https://kosova-info.com/huffpost-pse-shqiperia-eshte-bere-nje-vend-shqetesues-per-be/60%Daily2017-12-15 21:41
https://kosova-info.com/isa-mustafa-fitorja-ne-istog-triumf-ndaj-atyre-qe-manipuluan/60%Daily2017-12-15 21:39
https://kosova-info.com/pacolli-palestina-nuk-ka-qene-asnjehere-miqesore-me-kosoven/60%Daily2017-12-15 21:38
https://kosova-info.com/gjigantet-e-evropes-pas-david-luiz/60%Daily2017-12-15 21:36
https://kosova-info.com/habit-bleona-nena-ime-do-te-fleje-me-nje-qytetar-amerikan-sonte/60%Daily2017-12-15 21:26
https://kosova-info.com/si-ndikon-kafeja-ne-veshket-tuaja/60%Daily2017-12-15 21:22
https://kosova-info.com/navigatori-te-porosit-dhe-te-paguan-kafen/60%Daily2017-12-15 21:09
https://kosova-info.com/big-mama-nis-lidhje-te-re/60%Daily2017-12-15 21:05
https://kosova-info.com/maska-qe-i-ben-floket-tuaj-te-duken-mrekullueshem/60%Daily2017-12-15 20:58
https://kosova-info.com/okb-duhet-te-shmanget-katastrofa-me-korene-e-veriut-2/60%Daily2017-12-15 20:56
https://kosova-info.com/formula-1-do-ti-largoje-vajzat-e-pistes/60%Daily2017-12-15 20:52
https://kosova-info.com/liverpooli-ia-tregon-cmimin-e-coutinhos-barcelones/60%Daily2017-12-15 20:49
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-mori-pjese-ne-10-vjetorin-e-themelimit-te-kusa-s/60%Daily2017-12-15 20:46
https://kosova-info.com/xeni-me-befasi-per-fundvit/60%Daily2017-12-15 20:45
https://kosova-info.com/pacolli-demarkacioni-ne-shkurt-vizat-ne-qershor/60%Daily2017-12-15 20:43
https://kosova-info.com/pacolli-njohja-nga-madagaskari-zhgenjeu-daciqin/60%Daily2017-12-15 20:34
https://kosova-info.com/keshilli-i-evropes-nuk-ka-marre-ende-asnje-kerkese-nga-kosova/60%Daily2017-12-15 20:30
https://kosova-info.com/nxenesit-ne-presheve-mesojne-dova-ne-shkolla/60%Daily2017-12-15 20:27
https://kosova-info.com/ky-veprim-e-emocionoi-emina-cunmulajn/60%Daily2017-12-15 20:26
https://kosova-info.com/taulant-xhaka-vjen-ne-nje-interviste-pak-me-ndryshe/60%Daily2017-12-15 20:25
https://kosova-info.com/alarm-per-eksploziv-ne-vlore-policia-rrethon-zonen-tek-uji-i-ftohte/60%Daily2017-12-15 20:19
https://kosova-info.com/kujdes-ja-5-gjerat-qe-duhet-ti-zevendesoni-shpesh-ne-tualet/60%Daily2017-12-15 20:16
https://kosova-info.com/dje-festoi-ditelindjen-adelina-ka-dicka-per-te-thene/60%Daily2017-12-15 20:05
https://kosova-info.com/numri-i-veteraneve-mund-te-rritet/60%Daily2017-12-15 19:59
https://kosova-info.com/zidane-do-ta-mbroj-benzeman-deri-ne-vdekje/60%Daily2017-12-15 19:58
https://kosova-info.com/pushimi-dimeror-i-nxenesve-shtyhet-ne-janar/60%Daily2017-12-15 19:55
https://kosova-info.com/momenti-kur-trupat-izraelite-vrasin-nje-palestinez-pamje-te-renda/60%Daily2017-12-15 19:52
https://kosova-info.com/kf-llapi-realizon-transferimin-e-pare/60%Daily2017-12-15 19:49
https://kosova-info.com/vjollca-hoxha-shet-per-12-milion-aksionet-e-lori-caffe/60%Daily2017-12-15 19:45
https://kosova-info.com/okb-duhet-te-shmanget-katastrofa-me-korene-e-veriut/60%Daily2017-12-15 19:41
https://kosova-info.com/pas-marteses-angela-merr-dhurate-super-luksoze-nga-bashkeshorti/60%Daily2017-12-15 19:41
https://kosova-info.com/masht-trajnon-mesuesen-nje-muaj-para-pensionit-video/60%Daily2017-12-15 19:40
https://kosova-info.com/kosova-ne-vitin-2061-do-ti-kete-me-pak-se-1-milion-e-500-mije-banore/60%Daily2017-12-15 19:38
https://kosova-info.com/serbia-pritet-ti-ofroje-kosoves-ujdi-per-okb-prishtina-del-kunder-video/60%Daily2017-12-15 19:36
https://kosova-info.com/takimi-i-korces-kotzias-shpresojme-te-mbyllim-ceshtjet-e-hapura/60%Daily2017-12-15 19:33
https://kosova-info.com/krejt-rastesisht-behen-bashke-maxi-lopez-icardi-e-wanda-nara/60%Daily2017-12-15 19:29
https://kosova-info.com/sa-nenshkrime-kane-mbledhur-veteranet-kunder-gjykates-speciale/60%Daily2017-12-15 19:28
https://kosova-info.com/keshilla-per-kurriz-pa-komplikime/60%Daily2017-12-15 19:28
https://kosova-info.com/nora-istrefi-tregon-linjat-perfekte-ne-imazhet-e-fundit/60%Daily2017-12-15 19:21
https://kosova-info.com/kina-mbeshtet-kerkesen-palestineze-per-jerusalemin-lindor-kryeqytet/60%Daily2017-12-15 19:09
https://kosova-info.com/udinese-po-e-le-pa-gjume-spallettin/60%Daily2017-12-15 19:02
https://kosova-info.com/cun-lajci-viziton-varrin-e-vajzes-i-dedikon-vargje-prekese/60%Daily2017-12-15 19:00
https://kosova-info.com/lendohet-rende-muay-thai/60%Daily2017-12-15 18:52
https://kosova-info.com/pas-largimit-nga-top-channel-ky-eshte-televizioni-ku-do-ta-shohim-jonida-shehun/60%Daily2017-12-15 18:40
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-femijet-myslimane-duhet-te-mesojne-per-holokaustin/60%Daily2017-12-15 18:40
https://kosova-info.com/liverpooli-tregon-emrat-e-lojtareve-me-me-se-shumti-fanella-te-shitura/60%Daily2017-12-15 18:37
https://kosova-info.com/lekaj-pas-17-dhjetorit-istogu-do-te-ndjeje-investimet/60%Daily2017-12-15 18:26
https://kosova-info.com/daciq-kosova-nuk-eshte-shtet-nuk-mund-te-jete-pjese-e-ke-se/60%Daily2017-12-15 18:24
https://kosova-info.com/amsterdam-policia-qellon-agresorin-me-thike-ne-duar/60%Daily2017-12-15 18:23
https://kosova-info.com/ferguson-ende-ndjen-keqardhje-pse-nuk-e-transferoi-kete-lojtar-te-unitedi/60%Daily2017-12-15 18:20
https://kosova-info.com/buta-dhe-dardani-sjellin-tango-cash/60%Daily2017-12-15 18:20
https://kosova-info.com/mti-blene1000-tone-grure-per-rastet-e-jashtezakonshme/60%Daily2017-12-15 18:13
https://kosova-info.com/nderime-te-larta-shteterore-per-zaevin-ne-shqiperi/60%Daily2017-12-15 18:13
https://kosova-info.com/zidane-salah-eshte-nje-lojtar-i-madh-e-vleresoj-shume/60%Daily2017-12-15 18:06
https://kosova-info.com/erdogan-shba-te-anuloje-vendimin-ne-lidhje-me-jerusalemin/60%Daily2017-12-15 18:03
https://kosova-info.com/skandali-qe-ka-shokuar-britanine-kirurgu-kishte-gravuar-inicialet-e-tij-ne-melcine-e-pacienteve-foto-video/60%Daily2017-12-15 18:00
https://kosova-info.com/kurz-qeveria-e-re-austriake-do-te-ruaje-qasjen-pro-evropiane/60%Daily2017-12-15 17:58
https://kosova-info.com/vet-publikohet-nga-nita-latifi/60%Daily2017-12-15 17:57
https://kosova-info.com/superjahti-i-frymezuar-nga-piratet/60%Daily2017-12-15 17:55
https://kosova-info.com/haradinaj-i-ashper-me-ldk-ne-nga-istogu-ia-lane-pa-kurrgje-djalin-presidentit/60%Daily2017-12-15 17:53
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkok-dhe-shgsk-organizojne-seminar-per-sportin-dhe-gazetarine-sportive-ne-kosove/60%Daily2017-12-15 17:50
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkok-dhe-shgsk-organizojne-seminar-per-sportin-dhe-gazetarine-sportive-ne-kosove/60%Daily2017-12-15 17:50
https://kosova-info.com/dreshaj-udheheqja-e-keqe-e-haki-rugoves-e-ka-bashkuar-opoziten-ne-istog/60%Daily2017-12-15 17:48
https://kosova-info.com/10-cilesi-qe-ju-bejne-me-pak-terheqes/60%Daily2017-12-15 17:43
https://kosova-info.com/arilena-merr-pjese-ne-the-voice-of-romania/60%Daily2017-12-15 17:41
https://kosova-info.com/rusia-do-ti-rinise-fluturimet-drejt-egjiptit/60%Daily2017-12-15 17:33
https://kosova-info.com/trump-rusia-nuk-po-ndihmon-ne-ceshtjen-e-korese-v/60%Daily2017-12-15 17:32
https://kosova-info.com/uefa-trondit-milanin/60%Daily2017-12-15 17:32
https://kosova-info.com/uefa-trondit-milanin/60%Daily2017-12-15 17:32
https://kosova-info.com/premiere-zemra-e-ndalume-vjen-nga-big-mama-dhe-mani/60%Daily2017-12-15 17:23
https://kosova-info.com/pique-dhuron-spektakel-ne-stervitje-te-barcelona/60%Daily2017-12-15 17:19
https://kosova-info.com/zyrtare-shkarkohet-marcelo-biesla/60%Daily2017-12-15 17:09
https://kosova-info.com/zyrtare-shkarkohet-marcelo-biesla/60%Daily2017-12-15 17:09
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-mundohet-ta-mbaje-te-fshehur-percarjen-ne-vv-thote-se-flet-pas-te-dieles/60%Daily2017-12-15 17:08
https://kosova-info.com/nicki-minaj-nuk-ka-turp-largon-sutjenat-ne-foton-e-fundit/60%Daily2017-12-15 17:01
https://kosova-info.com/fshati-fantazme-foto/60%Daily2017-12-15 16:59
https://kosova-info.com/dreshaj-me-keshilltar-amerikan-ish-zyrtar-i-air-force-intelligence/60%Daily2017-12-15 16:56
https://kosova-info.com/formacioni-i-barcelones-ndaj-la-corunas/60%Daily2017-12-15 16:49
https://kosova-info.com/selimi-iniciativa-e-veteraneve-per-ndryshimin-e-ligjit-per-specialen-e-parendesishme/60%Daily2017-12-15 16:48
https://kosova-info.com/moti-per-vikend-ja-kur-pritet-te-bie-bore-ne-kosove/60%Daily2017-12-15 16:43
https://kosova-info.com/roani-i-majkut-me-set-fotografik-per-fundvit/60%Daily2017-12-15 16:42
https://kosova-info.com/zidane-deklarohet-per-finalen-real-madrid-gremio/60%Daily2017-12-15 16:39
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim-10/60%Daily2017-12-15 16:37
https://kosova-info.com/lufta-kunder-korrupsionit-kriter-i-paplotesuar/60%Daily2017-12-15 16:34
https://kosova-info.com/iniesta-ramos-dhe-sanchez-deshirat-e-spallettit/60%Daily2017-12-15 16:28
https://kosova-info.com/schulz-bisedimet-per-koalicionin-me-merkel-ne-fillim-te-janarit/60%Daily2017-12-15 16:25
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-me-shpat-kasapin-shikoni-si-eshte-bere/60%Daily2017-12-15 16:21
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-haradinajt-pa-ratifikimin-e-demarkacionit-as-qe-behet-fjale-heqja-e-vizave/60%Daily2017-12-15 16:10
https://kosova-info.com/lojtari-i-njohur-kerkon-largimin-nga-chelsea/60%Daily2017-12-15 16:10
https://kosova-info.com/haxhiu-kurteshi-e-bogujevci-vizitojne-ne-burg-krasniqin-halitin-dhe-arifin/60%Daily2017-12-15 16:08
https://kosova-info.com/sefaj-dorezoi-vetura-per-sherbimet-emergjente-per-tri-komunat-veriore/60%Daily2017-12-15 16:01
https://kosova-info.com/81-ushtaret-e-kosoves-ne-krah-te-vellezerve-shqiptare-po-ndertojne-urat-e-demtuara-ne-shqiperi/60%Daily2017-12-15 16:01
https://kosova-info.com/blero-humb-nje-person-te-dashur/60%Daily2017-12-15 16:00
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-altoparlantin-inteligjent/60%Daily2017-12-15 16:00
https://kosova-info.com/ronaldo-me-i-miri-i-historise-vjen-reagimi-qesharak-i-maradonas/60%Daily2017-12-15 15:58
https://kosova-info.com/aak-merr-nenkryetarin-dhe-tri-drejtori-ne-qeverine-e-agim-aliut/60%Daily2017-12-15 15:57
https://kosova-info.com/qeveria-ndermerr-masa-per-ndotjen-e-ajrit-ne-shkup-video/60%Daily2017-12-15 15:54
https://kosova-info.com/rusia-e-kritikon-be-ne-per-vazhdimin-e-sanksioneve/60%Daily2017-12-15 15:52
https://kosova-info.com/keshtu-i-pergjigjet-guardiola-pyetjes-per-ekipet-me-te-mira-ne-premierlige/60%Daily2017-12-15 15:44
https://kosova-info.com/anxhelina-hadergjonaj-me-fotosesion-te-ri-tregon-shume/60%Daily2017-12-15 15:40
https://kosova-info.com/vidhen-1-4-miliarde-fjalekalime/60%Daily2017-12-15 15:36
https://kosova-info.com/rama-pergezon-zaevin-per-gjuhen-shqipe-dhe-ohrin/60%Daily2017-12-15 15:34
https://kosova-info.com/renato-sanches-ndryshon-skuader-ne-janar-ja-ku-transferohet/60%Daily2017-12-15 15:31
https://kosova-info.com/qeveria-merr-hua-71-milione-euro/60%Daily2017-12-15 15:30
https://kosova-info.com/haxhiu-kurteshi-e-bogujevci-vizitojne-ne-burg-aktivistet-e-tyre/60%Daily2017-12-15 15:29
https://kosova-info.com/princ-harry-dhe-meghan-markle-caktojne-daten-e-marteses/60%Daily2017-12-15 15:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-sistemi-me-i-fuqishem-i-kamerave-mbikeqyrese-ne-bote/60%Daily2017-12-15 15:19
https://kosova-info.com/eric-bailly-problemi-i-ri-i-mourinhos-te-manchester-united/60%Daily2017-12-15 15:19
https://kosova-info.com/premiere-mersedes-bmw-publikohet-nga-2ton/60%Daily2017-12-15 15:05
https://kosova-info.com/7-dhurata-te-shemtuara-krishtlindjesh/60%Daily2017-12-15 15:01
https://kosova-info.com/licencohet-federata-kosovare-e-biliardos/60%Daily2017-12-15 14:47
https://kosova-info.com/shaqir-totaj-ankohet-ne-kushtetuese-per-zgjedhjet-ne-komunen-e-prizrenit/60%Daily2017-12-15 14:46
https://kosova-info.com/ministri-hasani-mirepret-ndarjen-e-parceles-per-kampusin-e-universitetit-te-gjilanit-gjilani-nuk-do-te-mbetet-me-zone-e-harruar/60%Daily2017-12-15 14:44
https://kosova-info.com/riza-halimi-i-reagon-pronarit-te-soldi-it-te-suharekes-ahmeti-kucit/60%Daily2017-12-15 14:43
https://kosova-info.com/gjermani-e-ndihmon-kosoven-ne-menaxhimin-e-mbeturinave/60%Daily2017-12-15 14:42
https://kosova-info.com/veprimi-heroik-e-8-vjecares-i-shpetoi-jeten-motres-se-vogel/60%Daily2017-12-15 14:42
https://kosova-info.com/dy-klubet-ku-mund-te-transferohet-fenomeni-werner/60%Daily2017-12-15 14:38
https://kosova-info.com/deshton-bashkepunimi-mes-elhaida-danit-dhe-mirud-keshtu-qendron-e-verteta/60%Daily2017-12-15 14:31
https://kosova-info.com/bitcoin-drejt-kolapsit-thote-behgjet-pacolli/60%Daily2017-12-15 14:30
https://kosova-info.com/shkencetaret-ruse-krijojne-pajisjen-qe-te-lexon-mendjen-foto/60%Daily2017-12-15 14:30
https://kosova-info.com/princi-harry-dhe-aktorja-markle-martohen-me-19-maj/60%Daily2017-12-15 14:27
https://kosova-info.com/avokado-per-nje-lekure-rinore/60%Daily2017-12-15 14:14
https://kosova-info.com/percarjet-ne-vv-te-dielen-priten-vendime-te-medha/60%Daily2017-12-15 14:11
https://kosova-info.com/presidenti-i-federates-spanjolle-tregon-nese-do-te-perjashtohen-nga-boterori-2018/60%Daily2017-12-15 14:10
https://kosova-info.com/eni-koci-sjell-bashkepunimin-me-gencin-shi-bie-ne-tirane/60%Daily2017-12-15 14:02
https://kosova-info.com/zaev-ne-pogradec-per-mbledhjen-e-perbashket-por-rama-pritet-me-protesta/60%Daily2017-12-15 13:59
https://kosova-info.com/anetari-i-vetevendosjes-ka-nje-pyetje-per-molliqajn/60%Daily2017-12-15 13:58
https://kosova-info.com/teatri-i-regjisorit-shqiptar-ne-stamboll-tiyatro-teras-me-shfaqje-dhe-film-te-ri/60%Daily2017-12-15 13:56
https://kosova-info.com/akuza-e-le-monde-ja-si-infantino-favorizoi-fenerbahcen/60%Daily2017-12-15 13:46
https://kosova-info.com/kjo-eshte-befasia-e-pergatitur-nga-lajmi-net-dhe-stupcat-per-naten-e-vitit-te-ri/60%Daily2017-12-15 13:31
https://kosova-info.com/spanja-rrezikon-perjashtimin-nga-boterori-2018/60%Daily2017-12-15 13:28
https://kosova-info.com/turqia-do-te-kerkoje-ne-okb-anulimin-e-vendimit-te-shba-se-per-jerusalemin/60%Daily2017-12-15 13:27
https://kosova-info.com/haskuka-e-nis-me-bismilah-e-fale-xhumane-ne-prizren-foto/60%Daily2017-12-15 13:20
https://kosova-info.com/targat-ks-edhe-pese-vjet-ne-kosove/60%Daily2017-12-15 13:17
https://kosova-info.com/karitas-kosova-dhuron-27-shteret-dhe-komodina-per-qkuk/60%Daily2017-12-15 13:10
https://kosova-info.com/doli-nga-shtypi-libri-diplomacia-bashkekohore-dhe-mediat/60%Daily2017-12-15 13:04
https://kosova-info.com/jevtiq-femijet-serbe-ne-kosove-duhet-ta-mesojne-gjuhen-shqipe/60%Daily2017-12-15 13:01
https://kosova-info.com/fushe-kruje-shperthen-eksplozivi-ne-nje-ndertese-3-kateshe/60%Daily2017-12-15 12:59
https://kosova-info.com/edhe-baby-g-behet-me/60%Daily2017-12-15 12:58
https://kosova-info.com/memorandumi-i-nentorit-mbi-policat-kufitare-bsk-thote-ne-shkurt-do-te-jemi-gati/60%Daily2017-12-15 12:58
https://kosova-info.com/pacolli-takon-nje-delegacion-te-be-se-diskutohen-ceshtje-te-sigurise/60%Daily2017-12-15 12:56
https://kosova-info.com/rama-pret-ministrin-e-brendshem-francez/60%Daily2017-12-15 12:55
https://kosova-info.com/maradona-ia-ben-bajat-ronaldos-dhe-messit/60%Daily2017-12-15 12:52
https://kosova-info.com/maradona-ia-ben-bajat-ronaldos-dhe-messit/60%Daily2017-12-15 12:52
https://kosova-info.com/sulm-ne-holande-dy-te-vdekur-dhe-disa-te-plagosur/60%Daily2017-12-15 12:49
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-real-madrid-nuk-e-transferoi-mbappen/60%Daily2017-12-15 12:43
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-real-madrid-nuk-e-transferoi-mbappen/60%Daily2017-12-15 12:43
https://kosova-info.com/kaq-punetore-eshte-bere-vajza-e-lyrical-son/60%Daily2017-12-15 12:40
https://kosova-info.com/zbulojeni-sa-kushton-nje-bilete-per-ne-boterorin-2018/60%Daily2017-12-15 12:25
https://kosova-info.com/learta-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-dhe-e-quan-shyhretja/60%Daily2017-12-15 12:19
https://kosova-info.com/marrja-e-shume-proteinave-mund-te-jete-fatale-madje-edhe-vdekjeprurese/60%Daily2017-12-15 12:10
https://kosova-info.com/perfaqesuesit-e-be-se-terrorizmi-vazhdon-te-paraqese-rrezik-per-kosoven-dhe-gjithe-ballkanin/60%Daily2017-12-15 12:01
https://kosova-info.com/ne-mes-te-burrave-yllka-nxjerre-gjoksin-dhe-kembet/60%Daily2017-12-15 11:59
https://kosova-info.com/emrat-e-tre-futbollisteve-te-real-madridit-qe-ende-bisedojne-me-jamesin/60%Daily2017-12-15 11:59
https://kosova-info.com/kontrolle-kund%d1%91r-islamist%d1%91ve-n%d1%91-berlin-dhe-saksoni-anhalt/60%Daily2017-12-15 11:56
https://kosova-info.com/turqi-arrestime-te-reja-lidhur-me-vrasjen-e-ambasadorit-rus/60%Daily2017-12-15 11:56
https://kosova-info.com/mbi-60-biznese-promovojne-produktet-e-tyre-ne-panairin-dimeror/60%Daily2017-12-15 11:51
https://kosova-info.com/kush-ka-motra-eshte-me-i-lumtur-dhe-me-optimist/60%Daily2017-12-15 11:50
https://kosova-info.com/ronaldo-shfaq-gezimin-e-tij-me-te-madh-per-vitin-2017/60%Daily2017-12-15 11:47
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-xhaken-arsenali-transferon-mesfushorin-e-njohur-nga-la-liga/60%Daily2017-12-15 11:31
https://kosova-info.com/aksident-ne-rrugen-skenderaj-mitrovice-humb-jeten-nje-15-vjecare/60%Daily2017-12-15 11:30
https://kosova-info.com/jevtic-femijet-e-serbeve-ne-kosove-duhet-te-mesojne-gjuhen-shqipe/60%Daily2017-12-15 11:24
https://kosova-info.com/real-madrid-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri-nga-rivali-i-la-liges/60%Daily2017-12-15 11:20
https://kosova-info.com/vrasja-e-aulon-zekes-deklarohen-te-pafajshem-dy-te-akuzuarit/60%Daily2017-12-15 11:18
https://kosova-info.com/shkupi-ende-i-mjegulluar/60%Daily2017-12-15 11:14
https://kosova-info.com/masat-e-reja-fiskale-do-te-hyjne-ne-fuqi-me-1-janar-2018/60%Daily2017-12-15 11:08
https://kosova-info.com/autosport-shpall-10-pilotet-me-te-mire-te-vitit/60%Daily2017-12-15 11:04
https://kosova-info.com/skivi-i-ka-dy-fjale-per-njerezit-e-thjeshte/60%Daily2017-12-15 10:59
https://kosova-info.com/rusia-mund-te-sulmoje-kabllot-nenujore-te-internetit-2/60%Daily2017-12-15 10:51
https://kosova-info.com/urime-guardiola/60%Daily2017-12-15 10:47
https://kosova-info.com/tre-zyrtare-te-bqk-se-paguhen-200-mije-euro-dokument/60%Daily2017-12-15 10:40
https://kosova-info.com/synimi-i-artisteve-shqiptare-per-te-depertuar-ne-tregun-nderkombetar/60%Daily2017-12-15 10:39
https://kosova-info.com/tifozet-e-arsenalit-sulmojne-xhaken/60%Daily2017-12-15 10:35
https://kosova-info.com/miratohen-tete-projektligje-ne-mbledhjen-e-qeverise/60%Daily2017-12-15 10:34
https://kosova-info.com/rusia-mund-te-sulmoje-kabllot-nenujore-te-internetit/60%Daily2017-12-15 10:32
https://kosova-info.com/nasa-zbulon-nje-sistem-diellor-i-ngjashem-si-i-yni-ngre-shpresat-e-gjetjes-se-jetes-jashtetokesore-video-foto/60%Daily2017-12-15 10:29
https://kosova-info.com/ovl-e-uck-se-e-shohin-peticionin-si-zgjidhje-te-fundit-per-ndryshimin-e-ligjit-te-speciales/60%Daily2017-12-15 10:25
https://kosova-info.com/mihrija-thote-se-nuk-ka-operacione-plastike-por-ja-me-cka-i-fshehe-rrudhat/60%Daily2017-12-15 10:20
https://kosova-info.com/sulmon-fizikisht-djalin-e-tij-i-shkakton-lendime-trupore/60%Daily2017-12-15 10:15
https://kosova-info.com/ish-aktivisti-i-vv-s-gjinovci-dardan-molliqaj-u-tregua-kunderthenes/60%Daily2017-12-15 10:13
https://kosova-info.com/ne-qeveri-hapen-mbi-1000-vende-te-reja-te-punes/60%Daily2017-12-15 10:11
https://kosova-info.com/syte-tuaj-nuk-kane-evoluar-qe-te-shikoni-ne-ekran-gjithe-diten/60%Daily2017-12-15 10:10
https://kosova-info.com/sefaj-mbp-ka-permbushur-80-te-masave-te-msa-se-per-vitin-2017/60%Daily2017-12-15 10:10
https://kosova-info.com/nese-vjen-ozil-ky-futbollist-do-te-largohet-nga-man-utd/60%Daily2017-12-15 10:04
https://kosova-info.com/ronaldo-barazon-golat-e-messit/60%Daily2017-12-15 10:00
https://kosova-info.com/me-veshje-te-babadimrit-kastro-zizo-uron-diten-e-pavaresise/60%Daily2017-12-15 09:59
https://kosova-info.com/pas-krizes-me-qymyr-rryma-pritet-te-shtrenjtohet/60%Daily2017-12-15 09:56
https://kosova-info.com/samiti-i-be-s%d1%91-n%d1%91-bruksel-ku-ka-mbetur-solidariteti/60%Daily2017-12-15 09:52
https://kosova-info.com/shtoni-bollgurit-nje-veze-dhe-shija-do-te-jete-shume-me-e-kendshme/60%Daily2017-12-15 09:47
https://kosova-info.com/trump-telefonon-putinin-diskutojne-per-korene-veriore/60%Daily2017-12-15 09:43
https://kosova-info.com/wenger-zbulon-emrin-e-klubit-ku-mund-te-transferohet-ozil/60%Daily2017-12-15 09:41
https://kosova-info.com/2ton-zyrtarizon-daten-e-publikimit-te-kenges-mersedes-bmw/60%Daily2017-12-15 09:39
https://kosova-info.com/presidentja-e-antimafias-trondit-futbollin-italian-juventus-dhe-napoli-te-kapura-nga-grupet-kriminale/60%Daily2017-12-15 09:34
https://kosova-info.com/menyra-si-visheni-ndikon-ne-produktivitetin-tuaj/60%Daily2017-12-15 09:28
https://kosova-info.com/nen-kercenimin-e-armes-u-merr-mbi-5-mije-euro-ne-nje-kazino/60%Daily2017-12-15 09:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-melaqja-shqiptare-e-victorias-secret/60%Daily2017-12-15 09:20
https://kosova-info.com/jashanica-largohet-nga-skenderbeu-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-15 09:18
https://kosova-info.com/kosovarit-i-vidhet-vetura-ne-nje-auto-larje-ne-ferizaj/60%Daily2017-12-15 09:13
https://kosova-info.com/sulmohet-fizikisht-roja-i-pyllit/60%Daily2017-12-15 09:08
https://kosova-info.com/gjykata-vendos-per-njeriun-qe-pranonte-gjykim-vec-me-ligje-te-allahut/60%Daily2017-12-15 09:04
https://kosova-info.com/as-kjo-kengetare-nuk-shpeton-nga-zhveshja/60%Daily2017-12-15 09:01
https://kosova-info.com/te-merkuren-nenshkruhet-marreveshja-per-ndertimin-e-kosoves-se-re/60%Daily2017-12-15 09:00
https://kosova-info.com/aktivisti-i-vv-se-nga-tirana-sulmon-molliqajn-te-mungon-burreria/60%Daily2017-12-15 08:55
https://kosova-info.com/ronaldo-tha-se-eshte-me-i-miri-ne-histori-maradona-shkrihet-se-qeshuri/60%Daily2017-12-15 08:54
https://kosova-info.com/5-ushqime-sekrete-per-ti-pasur-ne-konsiderate-para-se-te-shkoni-ne-interviste-pune/60%Daily2017-12-15 08:50
https://kosova-info.com/nese-vjen-ky-perforcim-ronaldo-do-te-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2017-12-15 08:48
https://kosova-info.com/prodhimi-ne-trepce-bie-per-30-perqind/60%Daily2017-12-15 08:47
https://kosova-info.com/provokimi-i-bleones-me-foto-nudo-dhe-krahasimi-qe-ia-bejne-ndjekesit-me-kafshe/60%Daily2017-12-15 08:39
https://kosova-info.com/barcelona-ia-veshi-fanellen-perforcimi-i-ri-transferohet-ne-real-madrid/60%Daily2017-12-15 08:37
https://kosova-info.com/nusja-vdes-nga-infeksioni-bakterial-disa-ore-pas-marteses/60%Daily2017-12-15 08:35
https://kosova-info.com/ne-gjysmen-e-pare-te-ketij-viti-ekonomia-u-rrite-prej-4-3-perqind/60%Daily2017-12-15 08:35
https://kosova-info.com/sot-perfundon-fushata-zgjedhore-per-te-parin-e-istogut/60%Daily2017-12-15 08:29
https://kosova-info.com/simeone-zbulon-klubin-e-ri-te-griezmannit/60%Daily2017-12-15 08:25
https://kosova-info.com/ngecin-serish-bisedimet-per-paqe-ne-siri/60%Daily2017-12-15 08:24
https://kosova-info.com/zbulohet-shkaku-i-vdekjes-se-adelajda-xhamanit/60%Daily2017-12-15 08:22
https://kosova-info.com/casillas-kthehet-ne-la-lige-te-kundershtari-i-real-madridit/60%Daily2017-12-15 08:18
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-bale-arrin-marreveshje-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-15 08:15
https://kosova-info.com/ish-ministri-tahiri-sot-pergjigjet-per-lidhjet-e-tij-me-habilajt/60%Daily2017-12-15 08:03
https://kosova-info.com/ja-per-cka-e-ka-marre-malli-eren/60%Daily2017-12-15 08:00
https://kosova-info.com/haradinaj-kritikon-ministrat-tregoni-kur-nuk-shkoni-ne-seanca-te-kuvendit/60%Daily2017-12-15 07:55
https://kosova-info.com/boshti-i-konfliktit-ne-vv-jane-albin-kurti-dhe-shpend-ahmeti/60%Daily2017-12-15 07:51
https://kosova-info.com/u-akuzua-per-ngacmim-seksual-flet-mjeku-i-enver-hoxhes-si-qendron-e-verteta/60%Daily2017-12-15 07:43
https://kosova-info.com/keshtu-e-ka-dekoruar-meda-shtepine-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2017-12-15 07:35
https://kosova-info.com/shqiperia-dhe-maqedonia-sot-ne-takim-te-perbashket-nderqeveritar/60%Daily2017-12-15 07:34
https://kosova-info.com/percarja-e-opozites-komoditet-i-qeverise/60%Daily2017-12-15 07:25
https://kosova-info.com/be-sanksionon-rusine-edhe-gjashte-muaj-te-tjere/60%Daily2017-12-15 07:18
https://kosova-info.com/xhesika-e-o-sa-mire-pozon-e-mbuluar-vetem-me-peshqir/60%Daily2017-12-15 07:11
https://kosova-info.com/mblidhet-qeveria-e-kosoves/60%Daily2017-12-15 07:10
https://kosova-info.com/macron-be-duhet-te-kontribuoje-per-politiken-e-migrimit/60%Daily2017-12-15 07:02
https://kosova-info.com/nis-mbledhja-e-nenshkrimeve-per-specialen/60%Daily2017-12-15 06:42
https://kosova-info.com/a-do-te-kete-bore-gjate-fundjaves-ja-parashikimi-i-motit/60%Daily2017-12-15 06:38
https://kosova-info.com/simptomat-e-para-te-kancerit-ku-shfaqen-dhe-cka-duhet-te-dini/60%Daily2017-12-15 06:32
https://kosova-info.com/willian-tradhton-chelsean-me-klubin-e-ri/60%Daily2017-12-15 06:32
https://kosova-info.com/frika-e-man-utd-per-ibrahimovicin/60%Daily2017-12-15 06:27
https://kosova-info.com/tri-akuzat-me-te-renda-te-molliqajt-ndaj-kurtit/60%Daily2017-12-15 06:24
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-tifozet-e-barcelones/60%Daily2017-12-15 06:20
https://kosova-info.com/maradona-i-kam-thene-perezit-ta-transferoje-kete-futbollist-ne-real-madrid/60%Daily2017-12-15 06:14
https://kosova-info.com/psg-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri/60%Daily2017-12-15 06:09
https://kosova-info.com/shpetoni-nga-dhimbjet-e-fytit-me-kete-recete-natyrale/60%Daily2017-12-14 22:57
https://kosova-info.com/stresi-flet-per-te-dashuren-e-vet-jep-pergjigje-perfundimtare/60%Daily2017-12-14 22:54
https://kosova-info.com/haradinaj-e-pacolli-japin-afate-te-ndryshme-kohore-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2017-12-14 22:54
https://kosova-info.com/barcelona-me-shpenzime-marramendese-per-pagat-e-lojtareve/60%Daily2017-12-14 22:45
https://kosova-info.com/cfare-ndodh-me-trupin-nese-hani-kater-thelpinj-hudhra-ne-dite/60%Daily2017-12-14 22:38
https://kosova-info.com/shba-ka-deshmi-se-irani-i-furnizon-rebelet-ne-jemen-me-armatim/60%Daily2017-12-14 22:28
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-ne-sherr-me-hakiun-e-o-sa-mire-keshtu-e-quan/60%Daily2017-12-14 22:27
https://kosova-info.com/me-sonte-molliqaj-i-dha-fund-aventures/60%Daily2017-12-14 22:17
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-mars-liberalizohen-vizat-dhe-formohet-ushtria/60%Daily2017-12-14 22:09
https://kosova-info.com/edhe-nje-lige-tjeter-evropiane-do-ta-perdore-var-in/60%Daily2017-12-14 22:08
https://kosova-info.com/molliqaj-tregon-nese-do-te-largohet-nga-vetevendosje/60%Daily2017-12-14 21:59
https://kosova-info.com/kim-k-del-teresisht-e-zhveshur-nuk-do-ta-besoni-me-cka-e-mbuloi-trupin/60%Daily2017-12-14 21:58
https://kosova-info.com/do-te-thyej-brinjet-imami-nen-hetim-tregon-momentet-e-marrjes-ne-pyetje-ne-polici/60%Daily2017-12-14 21:41
https://kosova-info.com/cavani-udheheq-renditjen-per-kepucen-e-arte-foto/60%Daily2017-12-14 21:39
https://kosova-info.com/molliqaj-e-sheh-te-rrezikshem-epitetin-baba-per-kurtin/60%Daily2017-12-14 21:35
https://kosova-info.com/burak-vuan-nga-hemorroidet-fahriye-e-ka-te-ndaluar-te-qendroje-ulur-per-kohe-te-gjate/60%Daily2017-12-14 21:31
https://kosova-info.com/molliqaj-kurti-propozoi-koalicion-edhe-me-gezim-kelmendin/60%Daily2017-12-14 21:28
https://kosova-info.com/pacolli-nese-demarkacioni-votohet-ne-shkurt-ne-qershor-hiqen-vizat/60%Daily2017-12-14 21:20
https://kosova-info.com/molliqaj-tregon-si-u-zgjedh-ymeri-kryetar-i-partise-dhe-nese-e-perkrah-kandidimin-e-kurtit/60%Daily2017-12-14 21:16
https://kosova-info.com/durmishi-rrej-dardan-rrej/60%Daily2017-12-14 21:07
https://kosova-info.com/ronaldo-tha-gjerat-qe-seshte-dashur-ti-thoshte/60%Daily2017-12-14 21:06
https://kosova-info.com/e-verteton-edhe-shkenca-vleren-e-motrave-njerezit-qe-kane-motra-jane-me-te-lumtur-dhe-me-optimiste/60%Daily2017-12-14 21:06
https://kosova-info.com/angela-martini-publikon-momentet-me-te-bukura-te-marteses-me-milionerin-rumun-video/60%Daily2017-12-14 21:03
https://kosova-info.com/molliqaj-flet-per-grupin-nga-tirana-ne-vv-dhe-rolin-e-tyre/60%Daily2017-12-14 20:56
https://kosova-info.com/molliqaj-tregon-se-kush-i-publikoi-mesazhet/60%Daily2017-12-14 20:45
https://kosova-info.com/meshkuj-nese-keni-keto-shenja-shkoni-urgjent-tek-mjeku-rrezikoheni-nga-kjo-semundje-vdekjeprurese/60%Daily2017-12-14 20:43
https://kosova-info.com/bonucci-pse-e-braktisa-juventusin-per-milanin/60%Daily2017-12-14 20:37
https://kosova-info.com/adelina-feston-ditelindjen-mesoni-sa-vjet-ben-ajo/60%Daily2017-12-14 20:31
https://kosova-info.com/molliqaj-kurti-nuk-e-perjashtonte-nje-koalicion-me-pdk-ne/60%Daily2017-12-14 20:17
https://kosova-info.com/po-ju-zbulojme-3-pyetje-qe-meshkujt-nuk-duan-ti-degjojne-nga-femrat/60%Daily2017-12-14 20:09
https://kosova-info.com/po-ju-zbulojme-3-pyetje-qe-meshkujt-nuk-duan-ti-degjojne-nga-femrat-2/60%Daily2017-12-14 20:09
https://kosova-info.com/deputetja-e-vv-se-tregon-kur-mbahet-keshilli-i-pergjithshem/60%Daily2017-12-14 20:06
https://kosova-info.com/femijeria-dramatike-e-luanit-yllit-te-gremios-qe-deshiron-te-shkruaje-historine-ndaj-realit/60%Daily2017-12-14 20:04
https://kosova-info.com/baby-g-zbulon-emrin-e-reperit-me-te-cilin-do-ta-kalonte-nje-nate/60%Daily2017-12-14 20:01
https://kosova-info.com/muja-nuk-kam-kryer-veper-penale-por-veper-humane/60%Daily2017-12-14 19:44
https://kosova-info.com/mbreti-i-mashtrimeve-qe-shkelqeu-kunder-real-madridit/60%Daily2017-12-14 19:32
https://kosova-info.com/ilazi-i-egjelit-tregon-pse-e-quajten-smutan-ne-rruge/60%Daily2017-12-14 19:29
https://kosova-info.com/ky-eshte-shteti-qe-ka-shpejtesine-me-te-madhe-te-internetit/60%Daily2017-12-14 19:11
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-ne-vetevendosje-flet-sekretari-organizativ-ismajl-kurteshi/60%Daily2017-12-14 19:07
https://kosova-info.com/formacioni-i-palermos-sikur-mos-te-shiste-yjet/60%Daily2017-12-14 19:03
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-pdk-se-veseli-duhet-ta-nderroje-ekipin-e-tij-ndryshe-do-te-humb-prape/60%Daily2017-12-14 19:00
https://kosova-info.com/ja-me-cilat-femra-nga-estrada-ishin-ne-lidhje-mc-kresha-dhe-lyrical-son/60%Daily2017-12-14 18:59
https://kosova-info.com/si-u-zbulua-cerdhja-e-prostitucionit-ne-durres/60%Daily2017-12-14 18:46
https://kosova-info.com/dikur-ishte-lojtari-me-i-mire-i-unitedit-sot-nuk-ka-vend-as-ne-bankine-per-te/60%Daily2017-12-14 18:36
https://kosova-info.com/fero-zbulon-reperin-me-te-cilin-do-sjell-duet/60%Daily2017-12-14 18:33
https://kosova-info.com/eksperti-amerikan-ndikimi-rus-ne-ballkan-pjeserisht-i-suksesshem/60%Daily2017-12-14 18:29
https://kosova-info.com/google-tregon-se-cilet-telefona-kane-qene-me-te-kerkuarit-ne-2017/60%Daily2017-12-14 18:22
https://kosova-info.com/mbpzhr-ja-rrite-mbeshtetjen-per-bujqesine-pylltarine-dhe-zhvillimin-rural/60%Daily2017-12-14 18:21
https://kosova-info.com/tejkaloni-dhimbjet-e-fytit-me-recete-natyrale/60%Daily2017-12-14 18:11
https://kosova-info.com/thaci-se-kam-besuar-qe-ka-kaq-shume-persona-qe-e-kundershtojne-albinin-brenda-vvse/60%Daily2017-12-14 18:10
https://kosova-info.com/ja-lojtaret-qe-do-ta-fitonin-topin-e-arte-nese-nuk-do-te-ekzistonin-ronaldo-dhe-messi/60%Daily2017-12-14 18:07
https://kosova-info.com/kjo-eshte-sakrifica-e-leonora-jakupit-qe-e-beri-per-familjen-e-saj/60%Daily2017-12-14 18:01
https://kosova-info.com/molliqaj-cilesohet-si-tradhtare-nga-perkrahesit-e-vetevendosjes/60%Daily2017-12-14 17:51
https://kosova-info.com/pse-keni-dhimbje-te-shpatullave/60%Daily2017-12-14 17:43
https://kosova-info.com/ministri-yagcilar-ne-france-modernizimi-i-administrates-publike-prioritet-nacional/60%Daily2017-12-14 17:40
https://kosova-info.com/haradinaj-shembulli-i-luftetarit-te-mire-shqiptar-bashkohet-te-figura-e-muje-krasniqit/60%Daily2017-12-14 17:36
https://kosova-info.com/ja-edhe-sa-muaj-do-behet-baba-besniku-i-nrg-band-2/60%Daily2017-12-14 17:28
https://kosova-info.com/ish-anetarja-e-vetevendosjes-per-molliqajn-me-vjen-keq-qe-si-kam-ra-shuplake/60%Daily2017-12-14 17:26
https://kosova-info.com/france-treni-godet-autobusin-e-shkolles-3-te-vdekur/60%Daily2017-12-14 17:19
https://kosova-info.com/krasniqi-i-reagon-daciqit-i-cili-tha-se-kosova-eshte-jerusalemi-i-serbise/60%Daily2017-12-14 17:13
https://kosova-info.com/keta-jane-reperet-shqiptare-qe-i-kane-bere-diss-njeri-tjetrit/60%Daily2017-12-14 16:59
https://kosova-info.com/arsyet-se-pse-duhet-ta-konsumoni-lengun-e-domateve/60%Daily2017-12-14 16:56
https://kosova-info.com/keto-jane-vendet-qe-do-te-mbeten-pa-rryme-2/60%Daily2017-12-14 16:51
https://kosova-info.com/kosova-ne-listen-prioritare-per-bashkepunim-nga-shtetet-anetare-te-europol-it/60%Daily2017-12-14 16:39
https://kosova-info.com/forconi-imunitetin-me-kete-leng-receta/60%Daily2017-12-14 16:39
https://kosova-info.com/nje-administrate-publike-funksionale-parakusht-per-nje-qeverisje-demokratike/60%Daily2017-12-14 16:31
https://kosova-info.com/engji-zgjedh-mes-kolegeve-te-nenes-se-saj/60%Daily2017-12-14 16:29
https://kosova-info.com/reshitaj-propozon-bashkepunim-mes-vendeve-te-rajonit-per-ceshtjet-e-mjedisit/60%Daily2017-12-14 16:28
https://kosova-info.com/obsh-marihuana-mjekesore-ska-rreziqe-per-shendetin/60%Daily2017-12-14 16:20
https://kosova-info.com/dega-e-vv-se-ne-decan-tregon-nese-mbeshtet-molliqajn-apo-kurtin/60%Daily2017-12-14 16:15
https://kosova-info.com/e-veshtire-mihrije-braha-zgjedh-mes-burrit-dhe-motres/60%Daily2017-12-14 15:59
https://kosova-info.com/grate-jane-me-te-trishtuara-se-sa-meshkujt/60%Daily2017-12-14 15:57
https://kosova-info.com/presioni-i-serbise-ndaj-shteteve-qe-kane-njohur-kosoven-demton-dialogun/60%Daily2017-12-14 15:57
https://kosova-info.com/5-rastet-speciale-kur-grate-menaxhojne-futbollistet/60%Daily2017-12-14 15:48
https://kosova-info.com/lamtumire-milan-donnarumma-ben-tradhtine-e-dekades/60%Daily2017-12-14 15:45
https://kosova-info.com/hetimi-nderkombetar-per-kumanoven-mund-ta-nxjerr-fajtor-haradinajn/60%Daily2017-12-14 15:40
https://kosova-info.com/ringjallja-e-panteres/60%Daily2017-12-14 15:39
https://kosova-info.com/njezetepese-vjet-pa-babane-gold-ag-e-kujton-me-fjale-emocionuese/60%Daily2017-12-14 15:31
https://kosova-info.com/real-madridi-me-vendim-te-madh-per-eden-hazard/60%Daily2017-12-14 15:30
https://kosova-info.com/gjuriq-pergezon-konstituimin-e-qeverive-komunale-ne-kosove/60%Daily2017-12-14 15:26
https://kosova-info.com/tifozet-e-lazios-shkaterrojne-gjyqtarin-qe-perjashtoi-immobilen/60%Daily2017-12-14 15:25
https://kosova-info.com/instagrami-ju-lejon-te-ndiqni-edhe-hashtag-et/60%Daily2017-12-14 15:25
https://kosova-info.com/huqja-e-haradinajt-74-zv-ministra-qeveria-e-tij-46-i-kishte-mustafa/60%Daily2017-12-14 15:15
https://kosova-info.com/konfiskohen-telefona-ne-vlere-30-mije-euro-ne-prishtine/60%Daily2017-12-14 15:13
https://kosova-info.com/limaj-e-vujciq-flasin-per-poziten-e-malazezeve-ne-kosove/60%Daily2017-12-14 15:03
https://kosova-info.com/blero-kurgjo-nuk-vjen-free-pa-i-jap-b/60%Daily2017-12-14 14:59
https://kosova-info.com/bartomeu-e-pranon-lajmin-e-keq-cdo-tifoz-i-barcelones-duhet-ta-lexoje-letren-e-hapur/60%Daily2017-12-14 14:52
https://kosova-info.com/bashkim-ramosaj-ben-betimin-si-kryetar-i-decanit/60%Daily2017-12-14 14:48
https://kosova-info.com/me-ne-fund-vjen-nje-lajm-i-madh-per-feronikelin/60%Daily2017-12-14 14:43
https://kosova-info.com/10-gjera-qe-nuk-duhet-te-dhurohen-per-fundvit/60%Daily2017-12-14 14:38
https://kosova-info.com/trendafilova-kushdo-qe-ushtron-presion-mbi-gjykaten-speciale-ndiqet-penalisht/60%Daily2017-12-14 14:31
https://kosova-info.com/lladrovci-nenshkruan-marreveshje-per-financimin-e-15-bursave-per-student/60%Daily2017-12-14 14:30
https://kosova-info.com/ja-cka-do-te-thote-defincioni-karakter-per-afronen/60%Daily2017-12-14 14:29
https://kosova-info.com/ja-cka-do-te-thote-defincioni-karakter-per-afronen-2/60%Daily2017-12-14 14:29
https://kosova-info.com/haradinaj-energjia-elektrike-parakusht-per-zhvillimin-ekonomik/60%Daily2017-12-14 14:19
https://kosova-info.com/lufte-mes-milanit-dhe-interit-shkak-super-lojtari-i-barcelones/60%Daily2017-12-14 14:16
https://kosova-info.com/nje-patente-e-re-e-shfaq-telefonin-e-ardhshem-te-samsung-ut/60%Daily2017-12-14 14:11
https://kosova-info.com/kosova-a-ndotesi-me-i-madh-ne-europe-sipas-ebr/60%Daily2017-12-14 14:10
https://kosova-info.com/nje-femer-ne-prishtine-goditet-nga-nje-plumb-qorr/60%Daily2017-12-14 14:04
https://kosova-info.com/ekonomia-joformale-ne-kosove-mbi-30-per-qind/60%Daily2017-12-14 14:03
https://kosova-info.com/era-ekspozohet-edhe-ne-dimer/60%Daily2017-12-14 14:00
https://kosova-info.com/era-ekspozohet-edhe-ne-dimer-2/60%Daily2017-12-14 14:00
https://kosova-info.com/palestina-bushati-shqiperia-te-njejtin-qendrim-qe-kishte-ne-okb/60%Daily2017-12-14 13:59
https://kosova-info.com/uefa-e-ka-nje-lajm-per-dy-gjyqtaret-nga-kosova/60%Daily2017-12-14 13:51
https://kosova-info.com/limaj-merr-mirenjohje-nga-caritas/60%Daily2017-12-14 13:48
https://kosova-info.com/grabitje-e-armatosur-ne-shtime-arrestohet-nje-i-dyshuar/60%Daily2017-12-14 13:45
https://kosova-info.com/real-madrid-icardi-vendim-dritherues/60%Daily2017-12-14 13:36
https://kosova-info.com/doni-te-dini-sa-zgjat-seksi-me-nje-mashkull-te-virgjer-cfare-thote-ekspertja/60%Daily2017-12-14 13:33
https://kosova-info.com/xhanem-publikohet-nga-butrint-imeri/60%Daily2017-12-14 13:26
https://kosova-info.com/xhanem-publikohet-nga-butrint-imeri/60%Daily2017-12-14 13:26
https://kosova-info.com/ovl-e-uck-se-me-peticion-per-ndryshimin-e-ligjit-per-specialen/60%Daily2017-12-14 13:26
https://kosova-info.com/srdjan-popoviq-betohet-si-kryetari-i-gracanices-nenkryetar-zgjidhet-imri-ajeti/60%Daily2017-12-14 1