XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/e-bardhe-apo-e-zeze-cili-eshte-lloji-i-bukes-se-shendetshme-qe-duhet-te-hani/60%Daily2018-01-31 22:57
https://kosova-info.com/e-bardhe-apo-e-zeze-cili-eshte-lloji-i-bukes-se-shendetshme-qe-duhet-te-hani/60%Daily2018-01-31 22:57
https://kosova-info.com/sali-berisha-flet-per-here-te-pare-per-jeten-luksoze-te-armina-mevlanit/60%Daily2018-01-31 22:56
https://kosova-info.com/strategjia-e-paqarte-e-zgjerimit-te-be-se-me-ballkanin-perendimor/60%Daily2018-01-31 22:55
https://kosova-info.com/levizje-te-papritura-nga-roma-ne-diten-e-fundit-te-afatit-kalimtar/60%Daily2018-01-31 22:51
https://kosova-info.com/keshilltari-i-haradinajt-nuk-e-sheh-edhe-aq-negativ-shkrimin-e-the-time/60%Daily2018-01-31 22:47
https://kosova-info.com/shprese-nga-ekspertet-per-pacientet-me-demancia/60%Daily2018-01-31 22:44
https://kosova-info.com/vllahiu-numeron-sukseset-e-qeverise-haradinaj/60%Daily2018-01-31 22:38
https://kosova-info.com/tahiri-qeveria-ska-deshire-ti-coje-perpara-proceset-demarkacioni-po-kundershtohet-pa-argumente/60%Daily2018-01-31 22:30
https://kosova-info.com/admirali-i-nato-s-per-sigurine-ne-kosove-kompetente-eshte-policia-kfor-i-vjen-ne-fund/60%Daily2018-01-31 22:24
https://kosova-info.com/3-ushtrimet-qe-forcojne-muskujt-e-shpines-dhe-qetesojne-dhimbjet-e-shtylles-kurrizore/60%Daily2018-01-31 22:20
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-cima-kur-ishte-femije-bashke-me-vellane-dhe-prinderit/60%Daily2018-01-31 22:17
https://kosova-info.com/bonucci-e-ka-nje-mesazh-per-lazion-pas-ndeshjes/60%Daily2018-01-31 22:13
https://kosova-info.com/rreziku-nga-ajri-i-ndotur-abdixhiku-propozon-te-mbyllen-shkollat-ne-prishtine/60%Daily2018-01-31 22:03
https://kosova-info.com/te-ndenjurit-ulur-gjate-i-ben-keq-zemres-suaj/60%Daily2018-01-31 21:59
https://kosova-info.com/per-shkak-te-plagjiatures-avni-mazrrekut-i-revokohet-titulli-i-doktoratures/60%Daily2018-01-31 21:58
https://kosova-info.com/city-kalon-edhe-pengesen-e-radhes/60%Daily2018-01-31 21:53
https://kosova-info.com/tottenhami-i-jep-leksion-unitedit/60%Daily2018-01-31 21:51
https://kosova-info.com/mungon-i-akuzuari-shtyhet-seanca-e-gjykimit-per-fajde/60%Daily2018-01-31 21:44
https://kosova-info.com/milan-lazio-vetem-barazim-ne-gjysmefinalen-e-pare/60%Daily2018-01-31 21:42
https://kosova-info.com/bleona-qereti-i-premton-nete-te-nxehta-ish-te-dashurit-te-era-istrefit/60%Daily2018-01-31 21:41
https://kosova-info.com/bournemouthi-turperon-chelsean/60%Daily2018-01-31 21:35
https://kosova-info.com/gjobiten-kompanite-qe-prishen-muralet-ne-prishtine/60%Daily2018-01-31 21:24
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsi-mund-ta-zgjasin-jeten-tuaj-15-minuta-ecje-ne-dite/60%Daily2018-01-31 21:19
https://kosova-info.com/haradinaj-per-be-ne-kosova-eshte-ende-ceshtje-e-hapur/60%Daily2018-01-31 21:19
https://kosova-info.com/martese-me-djalin-e-jozefina-topallit-eva-murati-jep-deklaraten-befasuese/60%Daily2018-01-31 21:10
https://kosova-info.com/bournemouth-shokon-chelsean/60%Daily2018-01-31 21:09
https://kosova-info.com/e-vetmja-gje-qe-duhet-te-pish-nese-ke-fryrje-barku/60%Daily2018-01-31 20:59
https://kosova-info.com/e-vetmja-gje-qe-duhet-te-pish-nese-ke-fryrje-barku/60%Daily2018-01-31 20:59
https://kosova-info.com/anita-haradinaj-per-ajrin-e-ndotur-le-ta-provojne-kaosin-edhe-qeveritaret/60%Daily2018-01-31 20:56
https://kosova-info.com/bournemouth-befason-chelsean/60%Daily2018-01-31 20:56
https://kosova-info.com/ajri-i-ndotur-edhe-sonte/60%Daily2018-01-31 20:41
https://kosova-info.com/ne-shitje-pjesa-e-historise-se-formula-1/60%Daily2018-01-31 20:39
https://kosova-info.com/tottenhami-dyfishon-epersine-ndaj-unitedit/60%Daily2018-01-31 20:37
https://kosova-info.com/city-zhbllokon-rezultatin-ndaj-wba-se/60%Daily2018-01-31 20:26
https://kosova-info.com/haradinaj-gjykata-speciale-ekziston-nuk-vihet-ne-pikepyetje/60%Daily2018-01-31 20:18
https://kosova-info.com/bmw-i-kunderpergjigjet-mercedesit-foto/60%Daily2018-01-31 20:18
https://kosova-info.com/zhgenjehen-fansat-enca-nuk-do-ta-publikoj-kengen-e-re-pa-ia-permbushur-kete-kerkese/60%Daily2018-01-31 20:16
https://kosova-info.com/tottenhami-i-shenon-unitedit-gol-pas-10-sekondave/60%Daily2018-01-31 20:07
https://kosova-info.com/publikohet-vetem-per-ty-nga-arberi/60%Daily2018-01-31 20:07
https://kosova-info.com/iphone-x-me-risi-mund-te-blini-ne-dyqan-doren-ne-xhep-pa-e-shti/60%Daily2018-01-31 20:00
https://kosova-info.com/pronari-ne-zvicer-hajnat-ia-shkaterrojne-shtepine-ne-peje/60%Daily2018-01-31 19:54
https://kosova-info.com/shume-shpejt-nuk-do-te-keni-me-probleme-me-karikuesen/60%Daily2018-01-31 19:50
https://kosova-info.com/rita-vjen-falas-por-dua-kerkon-kete-shume-parash-per-te-performuar-ne-kosove/60%Daily2018-01-31 19:48
https://kosova-info.com/familja-rugova-takohet-me-kryeministrin-haradinaj-flasin-per-pervojat-e-tij-me-ish-presidentin/60%Daily2018-01-31 19:43
https://kosova-info.com/zyrtare-moura-prezantohet-te-tottenhami/60%Daily2018-01-31 19:36
https://kosova-info.com/refuzimi-i-lesnes-tia-kthej-368-mije-euro-ndermarrjes-publike/60%Daily2018-01-31 19:32
https://kosova-info.com/prishtinasit-kerkojne-ajer-te-paster-permbledhje-video/60%Daily2018-01-31 19:22
https://kosova-info.com/reportazh-i-new-york-times-nga-veriu-askush-nuk-thote-se-ivanoviq-u-vra-nga-shqiptaret/60%Daily2018-01-31 19:18
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-tottenham-man-utd/60%Daily2018-01-31 19:15
https://kosova-info.com/emina-tregon-barkun-e-fryer-sa-shume-e-ka-zbukuruar-shtatzenia-e-dyte/60%Daily2018-01-31 19:13
https://kosova-info.com/firma-arkitekturore-qe-po-ndryshon-lojen-e-strehimeve/60%Daily2018-01-31 19:03
https://kosova-info.com/firma-arkitekturore-qe-po-ndryshon-lojen-e-strehimeve/60%Daily2018-01-31 19:03
https://kosova-info.com/qeveritareve-u-dalin-pagat-pa-rritje/60%Daily2018-01-31 19:02
https://kosova-info.com/si-te-mbroheni-nga-semundja-e-alzheimerit/60%Daily2018-01-31 19:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-bournemouth-2/60%Daily2018-01-31 18:52
https://kosova-info.com/perplaset-treni-me-ligjvenes-republikane-nje-i-vdekur/60%Daily2018-01-31 18:51
https://kosova-info.com/perplaset-treni-me-ligjvenes-republikane-nje-i-vdekur-2/60%Daily2018-01-31 18:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-lazio-3/60%Daily2018-01-31 18:49
https://kosova-info.com/veseli-mbeshtete-nismen-per-vendosjen-e-shtatores-se-anton-cettes-ne-prishtine/60%Daily2018-01-31 18:48
https://kosova-info.com/nente-emigrante-shqiptare-shpetohen-nga-roja-bregdetare-britanike/60%Daily2018-01-31 18:45
https://kosova-info.com/shba-mjeku-i-gjimnastikes-abuzoi-265-vajza/60%Daily2018-01-31 18:42
https://kosova-info.com/protagonistja-e-klipit-bitchi-mesnates-ne-top-10-fotografite-me-hot-te-saj/60%Daily2018-01-31 18:41
https://kosova-info.com/si-ndikon-pozita-si-flini-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2018-01-31 18:40
https://kosova-info.com/kace-me-skuader-te-re-ne-diten-e-fundit-te-afatit-kalimtar/60%Daily2018-01-31 18:33
https://kosova-info.com/seanca-e-kuvendit-per-ajrin-vazhdon-edhe-neser/60%Daily2018-01-31 18:32
https://kosova-info.com/prokurorja-fle-gjate-seances-video/60%Daily2018-01-31 18:25
https://kosova-info.com/arrestimi-i-peshqve-te-medhenj-ambasadori-amerikan-donald-lu-ku-jane-rezultatet/60%Daily2018-01-31 18:21
https://kosova-info.com/bebe-rexha-duke-i-ushtruar-vithet-ne-palester-dikush-e-incizon-nga-mbrapa/60%Daily2018-01-31 18:16
https://kosova-info.com/shba-shpall-terrorist-liderin-e-hamasit/60%Daily2018-01-31 18:16
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-per-prishjen-e-koalicionit-cka-te-thote-pacolli-behet/60%Daily2018-01-31 18:08
https://kosova-info.com/kimisti-lulzim-zeneli-ndalimi-i-automjeteve-politike-ditore/60%Daily2018-01-31 18:05
https://kosova-info.com/giroud-per-kete-arsye-lash-arsenalin-per-chelsean/60%Daily2018-01-31 18:03
https://kosova-info.com/rita-ora-nuk-ka-pranuar-te-paguhet-per-ardhjen-e-saj-ne-kosove-me-17-shkurt/60%Daily2018-01-31 17:58
https://kosova-info.com/ministri-lluka-djegia-e-thengjillit-ndotesi-me-i-madh-i-ajrit-jo-termocentralet/60%Daily2018-01-31 17:35
https://kosova-info.com/ministri-lluka-djegia-e-thengjillit-ndotesi-me-i-madh-i-ajrit-jo-termocentralet/60%Daily2018-01-31 17:35
https://kosova-info.com/zyrtare-igli-tare-transferon-futbollistin-shqiptar-te-lazio/60%Daily2018-01-31 17:34
https://kosova-info.com/kjo-bime-shqiptare-parandalon-renien-e-flokeve-2/60%Daily2018-01-31 17:32
https://kosova-info.com/denohet-me-burg-propaganduesi-i-isis-ne-facebook/60%Daily2018-01-31 17:32
https://kosova-info.com/ushqimet-me-te-mira-per-ti-ngrene-mengjes/60%Daily2018-01-31 17:31
https://kosova-info.com/gati-lista-e-te-burgosurve-qe-do-ti-fale-presidenti/60%Daily2018-01-31 17:31
https://kosova-info.com/polonia-kerkon-kriminele-naziste-permes-interpolit/60%Daily2018-01-31 17:30
https://kosova-info.com/koreja-v-e-konsideron-raciste-administraten-e-trumpit/60%Daily2018-01-31 17:28
https://kosova-info.com/putin-perkrah-atletet-qe-do-te-garojne-ne-lojerat-olimpike-dimerore/60%Daily2018-01-31 17:27
https://kosova-info.com/dardan-sejdiu-per-here-te-trete-i-nderron-fjalet-per-trafikun-urban-heqe-dore-nga-dokumenti-shkencor/60%Daily2018-01-31 17:24
https://kosova-info.com/lexojeni-me-kujdes-bebet-duhet-te-flene-me-nenat-e-tyre-deri-ne-moshen-3-vjecare/60%Daily2018-01-31 17:22
https://kosova-info.com/ministri-bytyqi-do-te-kete-riorganizim-te-universiteteve-publike-e-jo-mbyllje/60%Daily2018-01-31 17:21
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-neser-prej-ores-1000-do-ti-lajme-rruget-e-ndaluara-per-qarkullim/60%Daily2018-01-31 17:18
https://kosova-info.com/autobuset-falas-stermbushen-me-qytetare/60%Daily2018-01-31 17:14
https://kosova-info.com/zyrtare-batshuayi-prezantohet-te-dortmundi/60%Daily2018-01-31 17:10
https://kosova-info.com/u-dashurua-me-syte-e-tij-shkrimtarja-martohet-me-lypsin/60%Daily2018-01-31 17:04
https://kosova-info.com/ambasada-amerikane-sqaron-listen-e-zeze-ku-gjenden-25-kosovare/60%Daily2018-01-31 17:04
https://kosova-info.com/zyrtare-giroud-prezantohet-te-chelsea/60%Daily2018-01-31 17:03
https://kosova-info.com/angelina-me-vizite-ne-seline-e-nato-s-ne-blegjike-per-parandalimin-e-dhunes-seksuale-ndaj-grave/60%Daily2018-01-31 16:46
https://kosova-info.com/arsenal-david-luiz-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-londra/60%Daily2018-01-31 16:45
https://kosova-info.com/si-rralle-here-gruaja-e-ermali-ua-shprehe-publikisht-dashurine-vjeherrive/60%Daily2018-01-31 16:40
https://kosova-info.com/infeksioni-i-traktit-urinar-ja-si-mund-ta-trajtoni/60%Daily2018-01-31 16:39
https://kosova-info.com/barcelona-me-transferim-100-milionesh-nga-bayerni/60%Daily2018-01-31 16:27
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-nga-protesta-per-ajrin-e-ndotur-po-du-me-marre-fryme/60%Daily2018-01-31 16:24
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-te-jete-viti-2018-vit-i-levizjes-se-lire/60%Daily2018-01-31 16:22
https://kosova-info.com/sekuestrohen-mbi-400-kg-marihuane-ne-pranga-nje-shqiptar-dhe-nje-grek/60%Daily2018-01-31 16:18
https://kosova-info.com/jam-thjesht-nje-shtepiake-qe-pret-burrin-e-saj-angela-martini-dridh-rrjetin-me-foto-nga-shtrati/60%Daily2018-01-31 16:10
https://kosova-info.com/e-fundit-nga-italia-deshton-transferimi-i-pastores-te-interi/60%Daily2018-01-31 16:05
https://kosova-info.com/pantina-edhe-lumenjte-e-kosoves-jane-te-ndotur-rrezik-te-mbetemi-pa-uje-te-pijshem/60%Daily2018-01-31 16:05
https://kosova-info.com/franca-turqia-te-mos-perfitoje-nga-situata-ne-siri-qe-ta-pushtoje-zonen-afrin/60%Daily2018-01-31 15:57
https://kosova-info.com/vrasja-e-ivanoviqit-prokuroria-kerkon-ndihme-nga-serbia-per-identifikimin-e-vetures/60%Daily2018-01-31 15:54
https://kosova-info.com/vulin-serbia-nuk-e-pranon-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-01-31 15:51
https://kosova-info.com/prishen-muralet-ne-rrugen-b-nga-bizneset-ahmeti-thote-se-do-ti-denoj-ato/60%Daily2018-01-31 15:47
https://kosova-info.com/deshton-transferimi-i-llorentes-te-klubi-i-madh-i-premierliges/60%Daily2018-01-31 15:46
https://kosova-info.com/jolie-nato-ja-te-luftoje-kunder-krimeve-ndaj-femrave-ne-zonat-e-luftes-2/60%Daily2018-01-31 15:41
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-ndalimi-i-qarkullimit-te-veturave-eshte-bere-pa-baze-ligjore/60%Daily2018-01-31 15:39
https://kosova-info.com/ja-cfare-veture-e-ka-xhensila-myrtezaj/60%Daily2018-01-31 15:36
https://kosova-info.com/e-kryer-giroud-eshte-futbollist-i-chelseat/60%Daily2018-01-31 15:35
https://kosova-info.com/ambasadori-britanik-del-ne-mal/60%Daily2018-01-31 15:26
https://kosova-info.com/deshmitaret-thone-se-ishin-afer-vendit-te-ngjarjes-por-nuk-e-pane-vrasesin-e-policit-ne-skenderaj/60%Daily2018-01-31 15:21
https://kosova-info.com/sadiku-me-gafe-qesharake-ne-intervisten-e-pare-te-levante/60%Daily2018-01-31 15:19
https://kosova-info.com/ldk-kerkon-vendosjen-e-menjehershem-te-ekeltrofiltrave-nga-kek-u/60%Daily2018-01-31 15:19
https://kosova-info.com/agk-denon-ashper-fushaten-lincuese-ndaj-gazetarit-parim-olluri/60%Daily2018-01-31 15:12
https://kosova-info.com/limaj-ne-varrimin-e-bales-u-nise-si-ushtar-sot-po-te-percjellim-si-clirimtar/60%Daily2018-01-31 15:11
https://kosova-info.com/jolie-nato-ja-te-luftoje-kunder-krimeve-ndaj-femrave-ne-zonat-e-luftes/60%Daily2018-01-31 15:09
https://kosova-info.com/gazetari-piers-morgan-sulmon-kim-in-duhet-te-largohesh-nga-media/60%Daily2018-01-31 15:07
https://kosova-info.com/lista-srpska-nderon-deshmoret-e-uck-se-foto/60%Daily2018-01-31 15:07
https://kosova-info.com/dardan-sejdiu-jep-5-propozime-si-te-zgjidhjet-ceshtja-e-ndotjes-se-ajrit/60%Daily2018-01-31 15:03
https://kosova-info.com/rrefimi-i-rralle-i-ceces-si-hyme-ne-shqiperi-me-pasaporte-false-keshtu-e-pesoi-nje-komisar-hetimi-i-ketij-rasti/60%Daily2018-01-31 15:02
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-ka-vizituar-ipeshkvin-e-kosoves/60%Daily2018-01-31 14:59
https://kosova-info.com/me-bluze-me-krahe-te-shkurte-eneda-ulet-midis-bore/60%Daily2018-01-31 14:57
https://kosova-info.com/turqia-denon-me-burg-te-perjetshem-te-akuzuarit-per-sulm-terrorist-ne-vitin-2016/60%Daily2018-01-31 14:42
https://kosova-info.com/chiellini-konfirmon-marreveshjen-me-top-klubin-e-evropes/60%Daily2018-01-31 14:41
https://kosova-info.com/cavushoglu-bisede-me-tillerson-per-situaten-ne-siri-dhe-irak/60%Daily2018-01-31 14:35
https://kosova-info.com/ignasio-i-kasandres-po-akuzohet-per-perdhunim-ndaj-kengetares-se-njohur/60%Daily2018-01-31 14:28
https://kosova-info.com/burg-perjete-dhe-nga-329-vite-burg-3-te-akuzuarve-per-sulmin-ne-sulltanahmet/60%Daily2018-01-31 14:23
https://kosova-info.com/vetmia-eshte-semundje-serioze-dhe-e-shkakton-vdekjen-e-parakohshme/60%Daily2018-01-31 14:21
https://kosova-info.com/giggs-zbulon-klubin-e-bale-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-01-31 14:12
https://kosova-info.com/keto-jane-dhomat-e-vip-ave-ne-qkuk/60%Daily2018-01-31 14:04
https://kosova-info.com/konduktoret-e-trafikut-urban-se-kundershtojne-aktakuzen/60%Daily2018-01-31 14:03
https://kosova-info.com/kengetaret-shqiptare-i-lene-veturat-nisin-ecjen-ne-germi/60%Daily2018-01-31 13:59
https://kosova-info.com/cka-biseduan-lladrovci-me-ambasadorin-oconnel/60%Daily2018-01-31 13:58
https://kosova-info.com/ndotja-e-ajrit-shqetesuese-hasani-po-punojme-qe-20-e-naftes-te-jete-bio-video/60%Daily2018-01-31 13:47
https://kosova-info.com/a-ia-vlen-transferimi-i-aubameyang-ja-cfare-thone-statistikat/60%Daily2018-01-31 13:39
https://kosova-info.com/besi-rrezikon-te-bie-poshte-xhensila-po-prisja-momentin-kur-ai/60%Daily2018-01-31 13:38
https://kosova-info.com/beqaj-banka-boterore-do-te-jete-partner-strategjik-i-ministrise-se-inovacionit/60%Daily2018-01-31 13:36
https://kosova-info.com/presidenti-trump-mban-fjalimin-per-gjendjen-e-shba-ve/60%Daily2018-01-31 13:32
https://kosova-info.com/obsh-ne-bote-3-milione-njerez-vdesin-nga-ndotja-e-ajrit/60%Daily2018-01-31 13:31
https://kosova-info.com/3-gjera-qe-nuk-e-kishe-menduar-se-mund-ti-pastroje-me-vaj-ulliri/60%Daily2018-01-31 13:26
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-kerkon-qe-serbia-te-rrise-bashkepunimin-me-kosoven/60%Daily2018-01-31 13:24
https://kosova-info.com/dikur-kritikonte-per-ajrin-e-ndotur-zbuloni-se-e-a-ishte-ne-proteste-teuta-krasniqi/60%Daily2018-01-31 13:19
https://kosova-info.com/zbulohen-shtatoret-e-heronjve-te-podujeves/60%Daily2018-01-31 13:18
https://kosova-info.com/admirali-i-nato-s-dhe-komandanti-i-kfor-it-vizitojne-uren-e-ibrit/60%Daily2018-01-31 13:12
https://kosova-info.com/ilaci-natyral-qe-zhduk-shenjat-dhe-rrudhat-ne-kohe-rekord/60%Daily2018-01-31 13:07
https://kosova-info.com/dafina-publikon-pamje-kur-nje-femer-preket-nga-shume-meshkuj/60%Daily2018-01-31 12:59
https://kosova-info.com/levante-e-pret-armando-sadikun-me-shuplaka-ne-qafe/60%Daily2018-01-31 12:53
https://kosova-info.com/kam-nevoje-per-gruan-per-nje-fillim-te-ri/60%Daily2018-01-31 12:49
https://kosova-info.com/deputeti-milaim-zeka-e-quan-debil-kryeshefin-e-amm-se-ilir-morinen/60%Daily2018-01-31 12:48
https://kosova-info.com/per-kryetarin-e-fushe-kosoves-krejt-rrafsh-tema-e-ajrit-banale-dhe-e-shpikur/60%Daily2018-01-31 12:46
https://kosova-info.com/masa-per-ndalimin-e-veturave-ne-qytet-nuk-po-zbatohet-per-te-gjithe-njesoj-foto/60%Daily2018-01-31 12:44
https://kosova-info.com/zyrtare-ozil-nenshkruan-me-top-klubin-e-evropes/60%Daily2018-01-31 12:41
https://kosova-info.com/sa-i-gjate-eshte-bruno-mars-kete-sigurisht-nuk-e-keni-ditur/60%Daily2018-01-31 12:39
https://kosova-info.com/per-dy-muaj-ky-shtet-ka-pare-vetem-30-ore-e-26-minuta-driten-e-diellit/60%Daily2018-01-31 12:35
https://kosova-info.com/komuna-prishtines-transporti-falas-behet-vetem-nga-linjat-publike/60%Daily2018-01-31 12:30
https://kosova-info.com/ukraine-eshte-vrare-nje-ushtar-i-qeverise-ne-pjesen-lindore/60%Daily2018-01-31 12:28
https://kosova-info.com/veteranet-e-uck-se-ngushellojne-familjen-e-hajredin-balajt/60%Daily2018-01-31 12:27
https://kosova-info.com/kurti-uck-eshte-ne-rrezik-nga-gjykata-speciale/60%Daily2018-01-31 12:25
https://kosova-info.com/i-ngordh-qeni-keshtu-e-vajton-khloe-k/60%Daily2018-01-31 12:20
https://kosova-info.com/kina-thirrje-shba-ve-qe-te-heq-dore-nga-mentaliteti-i-luftes-se-ftohte/60%Daily2018-01-31 12:19
https://kosova-info.com/hashim-milioneri-deshi-te-vozitej-pa-para-por-pagoi-40-cent-foto/60%Daily2018-01-31 12:18
https://kosova-info.com/zyrtare-werder-bremen-zyrtarizon-rashicen/60%Daily2018-01-31 12:06
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-luiz-ne-arsenal/60%Daily2018-01-31 11:54
https://kosova-info.com/zyrtare-aubameyang-transferohet-ne-arsenal-zbulohet-numri-i-fanelles/60%Daily2018-01-31 11:45
https://kosova-info.com/katalonja-loja-e-maces-me-miun-vazhdon/60%Daily2018-01-31 11:31
https://kosova-info.com/zyrtare-aubameyang-largohet-nga-dortmund-e-pret-arsenali/60%Daily2018-01-31 11:22
https://kosova-info.com/protestuesit-shpend-duaje-prishtinen/60%Daily2018-01-31 11:09
https://kosova-info.com/batshuayi-largohet-nga-chelsea-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-31 11:04
https://kosova-info.com/live-fillon-protesta-e-qytetareve-kunder-ndotjes-se-ajrit-ne-prishtine/60%Daily2018-01-31 11:02
https://kosova-info.com/bild-zbulon-cmimin-e-transferimit-te-rashices-ne-werder-bremen/60%Daily2018-01-31 10:56
https://kosova-info.com/klajdi-tatuazh-per-babain-zeri-yt-melodia-me-e-bukur/60%Daily2018-01-31 10:54
https://kosova-info.com/rikalo-kerkon-nga-bb-te-vazhdoje-mbeshtetjen-per-bujqesine-e-kosoves/60%Daily2018-01-31 10:50
https://kosova-info.com/shqiptari-i-burgosur-ne-britani-ankohet-qe-nuk-ka-prostituta-ne-burg/60%Daily2018-01-31 10:47
https://kosova-info.com/ndalimi-i-veturave-per-qarkullim-pengon-shperndarjen-e-barnave-ne-prishtine/60%Daily2018-01-31 10:41
https://kosova-info.com/gjykata-konfirmon-aktakuzen-per-vjedhje-te-rrymes-ndaj-deputetit-ramiz-kelmendi/60%Daily2018-01-31 10:40
https://kosova-info.com/hekuran-krasniqi-dhe-egzon-pireci-publikojne-kengen-prej-shpirtit/60%Daily2018-01-31 10:39
https://kosova-info.com/bill-clinton-vazhdon-te-jete-pika-me-kritike-e-kaosit-te-veturave-foto/60%Daily2018-01-31 10:33
https://kosova-info.com/alonso-zgjedh-trajnerin-e-real-madridit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-01-31 10:30
https://kosova-info.com/delawie-qytetaret-e-kosoves-kunder-shfuqizimit-te-speciales/60%Daily2018-01-31 10:27
https://kosova-info.com/vdiq-ish-selektori-i-kombetares-italiane/60%Daily2018-01-31 10:19
https://kosova-info.com/moderatori-i-ve-ne-pozite-te-veshtire-sivlen-dhe-defrin-kosoven-apo-ameriken/60%Daily2018-01-31 10:19
https://kosova-info.com/pastore-me-lajm-fantastik-per-tifozet-e-interit/60%Daily2018-01-31 10:15
https://kosova-info.com/banka-boterore-mbi-20-milione-euro-per-bujqesine-dhe-zhvillimin-rural-ne-kosove/60%Daily2018-01-31 10:14
https://kosova-info.com/balli-kombetar-demokrat-homazhe-ne-21-vjetorin-e-renies-se-zahir-pajazitit/60%Daily2018-01-31 10:09
https://kosova-info.com/cufaj-perfshirja-e-haradinajt-ne-listen-e-5-personave-me-te-kerkuar-mungese-drejtesie/60%Daily2018-01-31 10:09
https://kosova-info.com/zyrtare-nagatomo-largohet-nga-inter-transferohet-te-klubi-me-shume-tifoze-nga-kosova/60%Daily2018-01-31 10:02
https://kosova-info.com/vjedhje-e-rende-ne-ferizaj-policia-arreston-nje-te-dyshuar/60%Daily2018-01-31 10:02
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-vesa-per-studentet-qe-kopjuan-me-shishe-te-ujit/60%Daily2018-01-31 10:01
https://kosova-info.com/zyrtare-armando-sadiku-transferohet-te-klubi-i-ri/60%Daily2018-01-31 09:48
https://kosova-info.com/zyrtare-mehmedi-nenshkruan-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-31 09:44
https://kosova-info.com/rrembehet-nje-shtetas-i-serbise-ne-gjilan/60%Daily2018-01-31 09:44
https://kosova-info.com/alarmante-prishtina-edhe-sot-e-para-ne-bote-per-ajrin-me-te-ndotur-foto/60%Daily2018-01-31 09:41
https://kosova-info.com/aubameyang-fillon-testet-mjekesore-ne-arsenal/60%Daily2018-01-31 09:40
https://kosova-info.com/klinti-collaku-ne-mesin-e-zerave-me-te-mire-ne-bote-te-the-voice/60%Daily2018-01-31 09:40
https://kosova-info.com/ancelotti-kombetarja-e-italise-jo-ja-ku-dua-te-behem-trajner/60%Daily2018-01-31 09:35
https://kosova-info.com/nje-termet-6-1-balle-godet-afganistanin-dhe-pakistanin/60%Daily2018-01-31 09:32
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-rastin-e-tentim-vrasjes-ne-prishtine/60%Daily2018-01-31 09:31
https://kosova-info.com/milan-lazio-formacionet-e-gjysmefinales-ne-coppa-italia/60%Daily2018-01-31 09:31
https://kosova-info.com/ndalimi-i-veturave-ne-prishtine-pa-efekt-pozitiv-per-permiresimin-e-ajrit-foto/60%Daily2018-01-31 09:29
https://kosova-info.com/neymar-kjo-nuk-me-ka-pelqyer-aspak-te-psg/60%Daily2018-01-31 09:27
https://kosova-info.com/shenjat-e-horoskopit-qe-nuk-duan-askend/60%Daily2018-01-31 09:27
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimte-ne-istog/60%Daily2018-01-31 09:22
https://kosova-info.com/enca-nxjerre-gjoksin-teksa-reklamon-kapelen-me-shenjen-e-marijuanes/60%Daily2018-01-31 09:20
https://kosova-info.com/nga-muri-tek-heqja-e-lotarise-propozimi-i-donald-trump-per-emigracionin/60%Daily2018-01-31 09:20
https://kosova-info.com/ibrahimovic-lamtumire-man-utd/60%Daily2018-01-31 09:14
https://kosova-info.com/trump-kina-dhe-rusia-rivale-qe-duhet-te-konfrontohen/60%Daily2018-01-31 09:14
https://kosova-info.com/rregullat-per-te-nisur-diten-mbare/60%Daily2018-01-31 09:00
https://kosova-info.com/mihrija-publikon-prapaskenat-e-klipit-te-djalit-te-saj/60%Daily2018-01-31 08:59
https://kosova-info.com/fisnik-ismaili-arbana-xharren-e-rrahu-burri-i-saj/60%Daily2018-01-31 08:43
https://kosova-info.com/vargje-te-momentit-ndjekesit-mahniten-me-fjalet-e-yllit/60%Daily2018-01-31 08:40
https://kosova-info.com/droge-dhe-prostitucion-50-te-arrestuar-ne-itali-mes-tyre-dhe-shqiptare/60%Daily2018-01-31 08:35
https://kosova-info.com/shllaku-ndalimi-i-veturave-nuk-e-ule-ndotjen/60%Daily2018-01-31 08:34
https://kosova-info.com/keto-ushqime-mos-i-konsumoni-nese-doni-te-mbeteni-shtatzene/60%Daily2018-01-31 08:24
https://kosova-info.com/horoskopi-31-janar-2018/60%Daily2018-01-31 08:21
https://kosova-info.com/ky-polic-ia-mori-zemren-baby-g-se/60%Daily2018-01-31 08:20
https://kosova-info.com/vendimi-i-kryeministrit-per-pallatin-e-rinise-perfundon-ne-gjykaten-supreme/60%Daily2018-01-31 08:19
https://kosova-info.com/zyrtare-etoo-mberrin-ne-aeroport-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-31 08:12
https://kosova-info.com/bllokohet-edhe-bregu-i-diellit-shoferet-shfrytezojne-rruget-alternative-video/60%Daily2018-01-31 08:10
https://kosova-info.com/zyrtare-mata-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-01-31 08:05
https://kosova-info.com/gjendja-momentale-e-trafikut-ne-kodren-e-trimave-foto/60%Daily2018-01-31 08:00
https://kosova-info.com/kengetarja-le-makinen-shkoi-ne-pune-me-autobus-urban/60%Daily2018-01-31 07:59
https://kosova-info.com/tollovi-tek-bill-clinton-foto/60%Daily2018-01-31 07:44
https://kosova-info.com/cka-po-ndodhe-me-fytyren-e-era-istrefit/60%Daily2018-01-31 07:42
https://kosova-info.com/sherr-institucional-per-pagat-e-qeveritareve/60%Daily2018-01-31 07:39
https://kosova-info.com/moti-sot-9/60%Daily2018-01-31 07:36
https://kosova-info.com/nderron-jete-ish-ushtari-i-uck-se-hajredin-balaj/60%Daily2018-01-31 07:27
https://kosova-info.com/cmendet-rrjeti-rihanna-shtatzene-ja-reagimi-i-kengetares/60%Daily2018-01-31 07:18
https://kosova-info.com/keshtu-duket-prishtina-me-pak-vetura-ne-oret-e-para-te-mengjesit/60%Daily2018-01-31 07:16
https://kosova-info.com/masat-qe-moren-vendet-e-botes-per-uljen-ndotjes-se-ajrit-shembujt-qe-mund-ti-marre-prishtina/60%Daily2018-01-31 07:05
https://kosova-info.com/sot-seance-e-jashtezakonshme-per-ndotjen-e-ajrit/60%Daily2018-01-31 06:44
https://kosova-info.com/mahrez-zgjedh-klubin-e-ri-behet-fjale-per-top-ekipin-e-evropes/60%Daily2018-01-31 06:34
https://kosova-info.com/mangala-largohet-nga-man-city-zgjedh-rivalin-nga-premierliga/60%Daily2018-01-31 06:29
https://kosova-info.com/miliona-njerez-vdesin-nga-ajri-i-ndotur-semundjet-qe-shkaktohen-dhe-si-te-mbroheni/60%Daily2018-01-31 06:26
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-alaba-ne-la-lige/60%Daily2018-01-31 06:25
https://kosova-info.com/21-vjet-nga-renia-heroike-e-pajazitit-hoxhes-dhe-zejnullahut/60%Daily2018-01-31 06:20
https://kosova-info.com/barcelona-befason-me-vendimin-per-vidalin/60%Daily2018-01-31 06:19
https://kosova-info.com/berisha-ka-nje-mesazh-per-juventusin-pas-humbjes-ne-coppa-italia/60%Daily2018-01-31 06:13
https://kosova-info.com/njerezit-preferojne-vetmine-kur-jane-prane-vdekjes/60%Daily2018-01-30 22:58
https://kosova-info.com/kylie-jenner-do-te-doja-qe-femija-mos-te-ishte-i-imi/60%Daily2018-01-30 22:56
https://kosova-info.com/qytetaret-e-prishtines-sonte-thithen-ajer-pak-me-te-paster/60%Daily2018-01-30 22:50
https://kosova-info.com/emerson-befason-me-deklaraten-e-pare-si-futbollist-i-chelseat/60%Daily2018-01-30 22:50
https://kosova-info.com/a-keni-kete-ndjesi-ne-kembet-tuaja-gjate-nates-kujdes-mund-te-jete-dicka-serioze/60%Daily2018-01-30 22:45
https://kosova-info.com/armando-sadiku-transferohet-ne-la-liga/60%Daily2018-01-30 22:32
https://kosova-info.com/dashurite-qe-do-te-kalojne-neper-jeten-tuaj/60%Daily2018-01-30 22:26
https://kosova-info.com/facebook-ndalon-reklamat-per-kripto-valuta/60%Daily2018-01-30 22:19
https://kosova-info.com/ndalimi-i-qarkullimit-te-veturave-ne-prishtine-cfare-duhet-te-dini/60%Daily2018-01-30 22:14
https://kosova-info.com/zyrtare-chelsea-transferon-futbollistin-e-romes/60%Daily2018-01-30 22:12
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-se-adelina-tahirit-dhe-burrit-te-saj-biznesmenit-50-vjecar/60%Daily2018-01-30 22:12
https://kosova-info.com/prokurori-i-eulex-it-jep-fjalen-perfundimtare-kerkon-denimin-e-naser-kelmendit/60%Daily2018-01-30 22:10
https://kosova-info.com/reshitaj-per-ndotjen-e-ajrit-po-punojme-per-krijimin-e-nje-fondi-ekologjik/60%Daily2018-01-30 22:09
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-ska-qendrime-te-kunderta-ne-qeveri-per-rritjen-e-pagave/60%Daily2018-01-30 21:59
https://kosova-info.com/shqiperia-humb-12-milje-det-bushati-pranon-qe-ka-marreveshje-ende-sjane-ulur-ekspertet/60%Daily2018-01-30 21:55
https://kosova-info.com/time-i-jep-goditje-kryeministrit-haradinaj-e-rendit-nder-pese-personat-me-te-kerkuar-ne-bote/60%Daily2018-01-30 21:52
https://kosova-info.com/sulm-terrorist-ne-idlib/60%Daily2018-01-30 21:50
https://kosova-info.com/liverpooli-fiton-lehte-barazohet-me-pike-me-chelsean/60%Daily2018-01-30 21:49
https://kosova-info.com/shkumbin-kryeziu-feston-ditelindjen-zbulon-urimin-me-te-mire-qe-ka-marre-nga-mimoza/60%Daily2018-01-30 21:49
https://kosova-info.com/juventusi-ben-nje-hap-te-madh-drejt-finales/60%Daily2018-01-30 21:44
https://kosova-info.com/swansea-fiton-me-permbysje-ndaj-arsenalit/60%Daily2018-01-30 21:35
https://kosova-info.com/japin-doreheqje-dy-drejtor-te-komunes-se-skenderajt/60%Daily2018-01-30 21:21
https://kosova-info.com/bjordi-vihet-ne-siklet-ne-emision-e-pyesin-per-te-dashuren-e-re/60%Daily2018-01-30 21:18
https://kosova-info.com/ministri-i-brendshem-xhafaj-flet-per-dosjen-e-saimir-tahirit/60%Daily2018-01-30 21:12
https://kosova-info.com/gabim-qesharak-nga-cech-swansea-permbyse-arsenalin/60%Daily2018-01-30 21:07
https://kosova-info.com/ndalimi-i-qarkullimit-te-veturave-ne-prishtine-efekt-zero-per-ajrin/60%Daily2018-01-30 21:07
https://kosova-info.com/idlib-si-pasoje-e-sulmeve-ajrore-270-mije-te-zhvendosur-brenda-nje-muaji/60%Daily2018-01-30 21:04
https://kosova-info.com/taksi-bicikleta-kunder-ndotjes-se-ajrit-ne-turqi/60%Daily2018-01-30 21:03
https://kosova-info.com/studimi-pse-inteligjenca-terheq-me-teper-se-bukuria/60%Daily2018-01-30 21:02
https://kosova-info.com/humbje-e-madhe-per-fanset-u-gjet-i-vdekur-aktori-i-njohur-simpatik/60%Daily2018-01-30 21:00
https://kosova-info.com/shqiperia-mban-veprimtari-ne-kujtim-te-holokaustit/60%Daily2018-01-30 20:50
https://kosova-info.com/buffon-i-jashtezakonshem-pret-penalltine/60%Daily2018-01-30 20:40
https://kosova-info.com/shqiptarja-me-e-bukur-pozon-me-jennifer-lopezin-ne-tapetin-e-kuq/60%Daily2018-01-30 20:39
https://kosova-info.com/shllaku-gjendja-aktuale-e-ajrit-asgje-e-re-dikur-mungonte-aplikacioni-per-te-deshmuar-shifrat/60%Daily2018-01-30 20:39
https://kosova-info.com/emre-can-shenon-gol-te-cmendur/60%Daily2018-01-30 20:28
https://kosova-info.com/audi-mercedes-dhe-bmw-do-te-mbesin-mbrapa-kesaj-bishe-foto/60%Daily2018-01-30 20:25
https://kosova-info.com/pas-nje-muaji-pauze-aurela-gace-kthehet-fuqishem-me-kete-aktivitet/60%Daily2018-01-30 20:23
https://kosova-info.com/swansea-arsenal-dy-gola-per-dy-minuta/60%Daily2018-01-30 20:21
https://kosova-info.com/ndalimi-i-veturave-seshte-zgjidhje-video/60%Daily2018-01-30 20:21
https://kosova-info.com/ministrja-kosovare-e-integrimit-evropian-takon-ideatorin-e-brexit-it-foto/60%Daily2018-01-30 20:19
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-barcelona-transferohet-ne-bundeslige/60%Daily2018-01-30 20:11
https://kosova-info.com/gazetarja-nga-shkupi-rrefen-si-eshte-shqetesuar-seksualisht-nga-shefi-i-nje-televizioni/60%Daily2018-01-30 20:10
https://kosova-info.com/deputeti-i-aak-se-lahet-ne-pike-te-dimrit-ne-radac-foto/60%Daily2018-01-30 20:09
https://kosova-info.com/limaj-per-viza-po-punojme-besoj-se-do-te-kemi-lajme-te-mira/60%Daily2018-01-30 20:08
https://kosova-info.com/qumili-dhe-djali-i-tij-me-komedi-te-metrazhit-te-gjate-per-festen-e-pavaresise/60%Daily2018-01-30 20:05
https://kosova-info.com/kurz-ne-nivel-te-be-se-nevojitet-sistem-i-ri-per-migrantet/60%Daily2018-01-30 20:05
https://kosova-info.com/ajri-i-ndotur-maskat-shiten-me-te-madhe/60%Daily2018-01-30 20:03
https://kosova-info.com/instagram-tani-ju-lejon-ti-programoni-postimet/60%Daily2018-01-30 19:58
https://kosova-info.com/lshn-ndotja-e-ajrit-gjate-periudhes-prej-22-30-janar-e-jashtezakonshme/60%Daily2018-01-30 19:56
https://kosova-info.com/atalanta-juventus-goli-i-pare/60%Daily2018-01-30 19:50
https://kosova-info.com/tuna-harron-muziken-nje-kickboksere-e-ardhshme/60%Daily2018-01-30 19:46
https://kosova-info.com/cmimi-i-larte-iphone-x-pritet-te-dale-nga-tregu/60%Daily2018-01-30 19:42
https://kosova-info.com/donald-trump-perplaset-me-reperin-jay-z-per-ceshtjet-raciste/60%Daily2018-01-30 19:31
https://kosova-info.com/mnuchin-pas-raportit-do-te-kete-sanksione/60%Daily2018-01-30 19:29
https://kosova-info.com/lista-e-zeze-amerikane-vjen-reagimi-nga-zyra-e-kryeministrit/60%Daily2018-01-30 19:29
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-me-greqine-zbulohet-emri-i-ri-i-maqedonise/60%Daily2018-01-30 19:25
https://kosova-info.com/keta-jane-10-sulmuesit-te-gjate-ne-bote/60%Daily2018-01-30 19:21
https://kosova-info.com/edhe-ky-aktor-i-serialeve-turke-doli-te-kete-origjine-shqiptare/60%Daily2018-01-30 19:21
https://kosova-info.com/as-10-e-as-20-sa-vite-i-duhen-nje-cifti-shqiptar-per-te-blere-nje-shtepi/60%Daily2018-01-30 19:19
https://kosova-info.com/elinel-dhe-ask-jack-sjellin-kenge-dhe-klip-te-papare-deri-me-tash/60%Daily2018-01-30 19:14
https://kosova-info.com/mosdhenia-e-tenderit-kompanise-se-lushtakut-molle-sherri-e-percarjes-se-pdk-se/60%Daily2018-01-30 19:08
https://kosova-info.com/rritja-ekonomike-europa-le-pas-ekspansionin-amerikan/60%Daily2018-01-30 19:07
https://kosova-info.com/ne-maqedoni-konfiskohen-qindra-kilograme-kanabis/60%Daily2018-01-30 19:05
https://kosova-info.com/fotografia-qe-po-cmend-vajzat-kujt-po-ia-dhuron-kete-trendafil-ledri/60%Daily2018-01-30 19:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-huddersfield-liverpool/60%Daily2018-01-30 19:02
https://kosova-info.com/pakti-detar-me-greqine-cfare-negocioi-qeveria-berisha-ne-2009-en/60%Daily2018-01-30 18:55
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-atalanta-juventus-2/60%Daily2018-01-30 18:54
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-swansea-arsenal/60%Daily2018-01-30 18:48
https://kosova-info.com/sali-berisha-ministrja-e-drejtesise-duhet-arrestuar/60%Daily2018-01-30 18:45
https://kosova-info.com/turqi-sekuestrohen-600-kilograme-eksplozive-te-pkk-se/60%Daily2018-01-30 18:40
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-befason-me-veshjen-me-stil-te-nje-20-vjecareje/60%Daily2018-01-30 18:36
https://kosova-info.com/mediat-e-huaja-shkruajne-per-ardhjen-e-rita-ores-ne-kosove/60%Daily2018-01-30 18:24
https://kosova-info.com/pyetjet-qe-duhet-tia-beni-partnerit-para-se-te-jete-vone/60%Daily2018-01-30 18:20
https://kosova-info.com/dzeko-chelsea-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-italia/60%Daily2018-01-30 18:19
https://kosova-info.com/matoshi-vendimi-per-rritje-te-pagave-ishte-kolektiv-ministri-hamza-smund-te-vendos/60%Daily2018-01-30 18:17
https://kosova-info.com/qeveria-e-shqiperise-konfirmon-shitjen-e-detit-tek-greket/60%Daily2018-01-30 18:14
https://kosova-info.com/jay-z-pse-e-shpetova-martesen-me-beyonce/60%Daily2018-01-30 18:11
https://kosova-info.com/zyrtare-rashica-te-gjiganti-i-bundesliges/60%Daily2018-01-30 18:03
https://kosova-info.com/refuzimi-i-ministrit-hamza-per-rritjen-e-pagave-hesht-kryeministrine/60%Daily2018-01-30 18:01
https://kosova-info.com/infeksionet-e-dimrit-ishp-kujdesi-qe-duhet-te-tregojme-sa-i-takon-regjimit-ushqimor/60%Daily2018-01-30 18:00
https://kosova-info.com/kurti-per-5-jave-ne-burg-lexova-15-libra-per-5-jave-jashte-vetem-nje/60%Daily2018-01-30 17:54
https://kosova-info.com/hungaria-te-kete-perjashtime-ne-embargon-e-be-se-per-bjellorusine/60%Daily2018-01-30 17:53
https://kosova-info.com/regjisorja-mrika-krasniqi-po-sjell-filmin-prova-trajton-luften-e-kosoves/60%Daily2018-01-30 17:50
https://kosova-info.com/cdo-17-sekonda-nje-person-infektohet-me-hiv/60%Daily2018-01-30 17:43
https://kosova-info.com/rashica-kryen-testet-mjekesore-te-klubi-i-njohur-gjerman/60%Daily2018-01-30 17:41
https://kosova-info.com/separatistet-ne-yemen-rrethojne-pallatin-presidencial/60%Daily2018-01-30 17:41
https://kosova-info.com/gjest-i-jashtezakonshem-i-adnan-hysenit-i-jep-4500-euro-per-gruan-qe-ka-problem-me-veshke/60%Daily2018-01-30 17:40
https://kosova-info.com/ministri-hamza-nuk-e-respekton-vendimin-e-kryeministrit-haradinaj-per-rritje-te-pagave/60%Daily2018-01-30 17:34
https://kosova-info.com/fotosesionet-bardh-e-zi-te-bleona-qeretit-me-dhe-pa-asnje-rrobe-ne-trup/60%Daily2018-01-30 17:29
https://kosova-info.com/keto-jane-7-shenjat-paralajmeruese-te-kancerit-te-stomakut/60%Daily2018-01-30 17:19
https://kosova-info.com/rama-po-shet-detin-dhe-camet-vetem-qe-te-hape-negociatat-me-be-ne/60%Daily2018-01-30 17:19
https://kosova-info.com/kerkesa-e-jashtezakonshme-e-usain-bolt/60%Daily2018-01-30 17:18
https://kosova-info.com/kim-hapi-debat-me-fotot-super-provokuese-por-shihni-ci-shkruan-enca/60%Daily2018-01-30 17:06
https://kosova-info.com/berisha-shfuqizimi-speciales-i-rrezikshem/60%Daily2018-01-30 16:57
https://kosova-info.com/pas-lindjes-se-vajzes-keshtu-duket-trupi-i-arta-bajramit/60%Daily2018-01-30 16:54
https://kosova-info.com/pese-kerkesat-e-protestuesve-per-shtetin-kunder-ndotjes-se-ajrit/60%Daily2018-01-30 16:53
https://kosova-info.com/gosalci-ndotja-e-ajrit-nuk-u-shkaktua-nga-termocentralet-sanimi-brenda-dhjete-ditesh/60%Daily2018-01-30 16:52
https://kosova-info.com/roma-me-transferim-te-papritur-ne-janar/60%Daily2018-01-30 16:49
https://kosova-info.com/vuciq-fton-perfaqesuesit-e-serbeve-ne-kosove-te-jene-pjese-e-dialogut-te-brendshem/60%Daily2018-01-30 16:49
https://kosova-info.com/studim-si-ndikojne-veset-e-babait-ne-shendetin-e-femijes/60%Daily2018-01-30 16:44
https://kosova-info.com/mozzik-kng-pr-2-eurot-q-mori-te-shoku-pr-t-shkuar-n-studion-e-zzappchriss/60%Daily2018-01-30 16:39
https://kosova-info.com/koci-se-paku-deri-me-2020-ten-nuk-ka-liberalizim-te-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-01-30 16:37
https://kosova-info.com/nimetz-koha-qe-te-zgjidhet-kontesti-per-emrin-e-maqedonise/60%Daily2018-01-30 16:33
https://kosova-info.com/griezmann-real-madrid-bombe-nga-spanja/60%Daily2018-01-30 16:33
https://kosova-info.com/13-njerez-zhduken-cdo-dite-ne-zvicer/60%Daily2018-01-30 16:26
https://kosova-info.com/kocias-nuk-behet-asnje-diskutim-per-ceshtjen-came-me-shqiperine/60%Daily2018-01-30 16:25
https://kosova-info.com/zv-kryeministri-gashi-ne-zagreb-per-bashkepunim-ndershteteror/60%Daily2018-01-30 16:21
https://kosova-info.com/pas-ketij-lajmi-te-tmerrshem-nuk-do-hani-me-pula/60%Daily2018-01-30 16:20
https://kosova-info.com/ne-prishtine-ndotet-ajri-ja-ku-e-dergoi-meda-familjen-e-tij/60%Daily2018-01-30 16:20
https://kosova-info.com/alban-meha-shenon-gol-te-cmendur-nga-goditja-e-denimit/60%Daily2018-01-30 16:14
https://kosova-info.com/shkencetaret-terheqin-verejtjen-permbytjet-ne-evrope-do-te-jene-dukuri-me-e-shpeshte/60%Daily2018-01-30 16:13
https://kosova-info.com/jeni-shtatzene-8-ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-ndani-nga-dieta-juaj/60%Daily2018-01-30 15:58
https://kosova-info.com/samanta-shfaq-bukurine-e-saj-natyrale/60%Daily2018-01-30 15:58
https://kosova-info.com/reali-me-vendim-te-papritur-per-icardin/60%Daily2018-01-30 15:56
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-shkenda-per-shkurte-fejzen/60%Daily2018-01-30 15:42
https://kosova-info.com/dybala-ia-tregon-gishtin-e-mesit-yllit-te-atalantas-para-gjysmefinales/60%Daily2018-01-30 15:40
https://kosova-info.com/scaner-face-do-te-funksionoj-me-mire-ne-smartfonin-e-ri-te-samsung/60%Daily2018-01-30 15:38
https://kosova-info.com/keto-jane-rruget-e-prishtines-ku-nuk-lejohet-qarkullimi-i-automjeteve-nga-neser/60%Daily2018-01-30 15:34
https://kosova-info.com/ish-drejtori-i-rtk-2-denohet-me-6-muaj-burgim-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtare/60%Daily2018-01-30 15:28
https://kosova-info.com/arabia-saudite-grumbullon-107-miliarde-dollare-nga-te-dyshuarit-per-korrupsion/60%Daily2018-01-30 15:25
https://kosova-info.com/guardiola-largon-futbollistin-nga-skuadra/60%Daily2018-01-30 15:22
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-bie-edhe-me-shume-niveli-i-ndotjes-se-ajrit-ne-prishtine/60%Daily2018-01-30 15:22
https://kosova-info.com/the-sun-i-dedikon-shkrim-eugent-bushpepes/60%Daily2018-01-30 15:22
https://kosova-info.com/mali-i-zi-nenshkruan-marreveshje-per-blerjen-e-tre-helikoptereve/60%Daily2018-01-30 15:21
https://kosova-info.com/ahmeti-i-kerkon-agjencise-se-mjedisit-qe-ti-publikoje-te-dhenat-per-cilesine-e-ajrit/60%Daily2018-01-30 15:21
https://kosova-info.com/albert-berisha-me-mire-ne-burg-padrejtesisht-sesa-duart-me-gjak/60%Daily2018-01-30 15:20
https://kosova-info.com/celulari-shperthen-flake-shkak-mund-te-jete-vendosja-e-gabuar-e-baterise-video/60%Daily2018-01-30 15:18
https://kosova-info.com/ja-sa-vetura-u-regjistruan-ne-vitin-e-kaluar-dokument/60%Daily2018-01-30 15:18
https://kosova-info.com/mourinho-me-kerkese-te-papritur-per-fellainin/60%Daily2018-01-30 15:13
https://kosova-info.com/politikanet-kosovare-ne-listen-e-zeze-te-amerikes-per-vitin-2018/60%Daily2018-01-30 15:09
https://kosova-info.com/pentagoni-kufizon-publikimin-e-te-dhenave-per-luften-ne-afganistan/60%Daily2018-01-30 14:58
https://kosova-info.com/majk-shkrihet-me-kete-serial-shqiptar-ja-cka-thote-per-personazhin-kryesor/60%Daily2018-01-30 14:58
https://kosova-info.com/putin-raporti-i-kremlinit-eshte-akt-armiqesor/60%Daily2018-01-30 14:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-veshja-e-capos-me-vlere-mbi-1000-euro/60%Daily2018-01-30 14:40
https://kosova-info.com/bomba-e-janarit-veseli-te-top-klubi-nga-serie-a/60%Daily2018-01-30 14:33
https://kosova-info.com/protestat-e-navalnit-rusia-pa-putinin/60%Daily2018-01-30 14:32
https://kosova-info.com/komandanti-i-kfor-it-veprimi-i-fsk-se-ne-veri-varet-nga-vullneti-i-serbeve-dhe-shqiptareve/60%Daily2018-01-30 14:27
https://kosova-info.com/kmdlnj-me-improvizime-te-castit-nuk-menjanohet-ajri-i-ndotur/60%Daily2018-01-30 14:24
https://kosova-info.com/albin-kurti-do-te-zgjedh-personalisht-nenkryetarin-dhe-sekretarin-e-vetevendosjes/60%Daily2018-01-30 14:22
https://kosova-info.com/ardit-gjebera-e-mbane-premtimin-i-gjene-pune-titit/60%Daily2018-01-30 14:20
https://kosova-info.com/rakiq-nuk-ka-hapje-te-ures-ne-mitrovicen-e-veriut/60%Daily2018-01-30 14:18
https://kosova-info.com/gentiana-qafleshi-vuan-nga-nje-semundje-e-rende-ka-nevoje-per-ndihme/60%Daily2018-01-30 14:13
https://kosova-info.com/lamtumire-dortmund-aubameyang-niset-te-klubi-i-ri/60%Daily2018-01-30 14:13
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-takohet-me-ministrin-austriak-te-transportit-flasin-per-integrimin-e-kosoves-ne-be/60%Daily2018-01-30 14:13
https://kosova-info.com/spanja-kunder-perfshirjes-se-kosoves-ne-strategjine-e-be-se-deklarohet-komisioni-evropian/60%Daily2018-01-30 14:07
https://kosova-info.com/serish-droge-ne-vlore-arrestohet-nje-person-me-150-kg-hashash/60%Daily2018-01-30 14:01
https://kosova-info.com/veseli-i-konfirmon-apostoloves-zotimin-per-te-cuar-perpara-agjenden-per-reforme-evropiane/60%Daily2018-01-30 14:01
https://kosova-info.com/beyonce-i-kalon-prane-kjo-zonje-do-tju-habis-me-reagimin-e-saj/60%Daily2018-01-30 14:00
https://kosova-info.com/rashica-nuk-stervitet-me-vittesen-behet-gati-per-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-30 13:47
https://kosova-info.com/shba-publikon-emrat-e-personave-ruse-qe-jane-ne-liste-te-zeze/60%Daily2018-01-30 13:44
https://kosova-info.com/dhurata-shfaqet-nga-palestra-keshtu-duket-fytyra-e-saj/60%Daily2018-01-30 13:40
https://kosova-info.com/zyrtare-man-city-sjell-super-perforcimin-e-janarit/60%Daily2018-01-30 13:23
https://kosova-info.com/defri-kisha-tjeter-mendim-per-kosovaret-por-ata/60%Daily2018-01-30 13:20
https://kosova-info.com/nusja-nuk-shkon-ne-dasem-se-nuk-i-pelqen-grimi-i-ndodh-katastrofa/60%Daily2018-01-30 13:05
https://kosova-info.com/pompeo-rusia-do-te-synoje-nderhyrjen-ne-zgjedhjet-afatmesme-amerikane/60%Daily2018-01-30 13:01
https://kosova-info.com/bebe-rexha-per-pak-sa-nuk-u-godite-nga-vetura/60%Daily2018-01-30 12:59
https://kosova-info.com/australian-open-thyen-rekordin/60%Daily2018-01-30 12:52
https://kosova-info.com/moratti-ka-nje-keshille-per-spallettin/60%Daily2018-01-30 12:48
https://kosova-info.com/institucionet-e-shendetesise-ne-drenas-ngrohen-me-qymyr/60%Daily2018-01-30 12:45
https://kosova-info.com/bizneset-me-pritje-te-vogla-nga-cefta/60%Daily2018-01-30 12:44
https://kosova-info.com/pantina-thote-se-rtk-duhet-te-ndal-dezinformatat/60%Daily2018-01-30 12:43
https://kosova-info.com/edhe-enca-e-komenton-kim-k-ja-cka-i-tha/60%Daily2018-01-30 12:39
https://kosova-info.com/nagavci-e-haxhiu-ndeshen-ne-komision/60%Daily2018-01-30 12:35
https://kosova-info.com/kotzias-shqiperia-dha-ok-shtrirja-e-greqise-ne-det-deri-ne-12-milje/60%Daily2018-01-30 12:33
https://kosova-info.com/hoxhaj-thote-se-kete-vit-kosova-do-te-aplikoje-per-anetaresim-ne-keshillin-e-evropes/60%Daily2018-01-30 12:31
https://kosova-info.com/reagon-shpend-ahmeti-mos-keqinformoni-kjo-eshte-e-verteta-per-neser/60%Daily2018-01-30 12:22
https://kosova-info.com/eneda-rrezikoi-te-bien-ne-humnere-per-shkak-te-ketij-veprimi/60%Daily2018-01-30 12:21
https://kosova-info.com/mendim-rugova-publikon-nje-foto-qe-tregon-se-cfare-ajri-kishte-prishtina-ne-vitin-88-e-cfare-sot/60%Daily2018-01-30 12:15
https://kosova-info.com/juventus-kerkon-rekordin-e-ri-ndaj-atalantas/60%Daily2018-01-30 12:05
https://kosova-info.com/bebe-rexha-tregon-rezultatet-e-palestres-duke-filmuar-te-pasmet-ne-pasqyre/60%Daily2018-01-30 11:59
https://kosova-info.com/mkhitaryan-zbulon-se-cfare-i-pelqen-te-arsenali/60%Daily2018-01-30 11:54
https://kosova-info.com/daciq-nderprene-viziten-diplomatike-i-vdes-babai/60%Daily2018-01-30 11:54
https://kosova-info.com/disa-te-plagosur-ne-nje-stacion-te-metrose-ne-tbilisi/60%Daily2018-01-30 11:54
https://kosova-info.com/rrahim-pacolli-kunder-akr-se-ndalimi-i-hyrjes-se-veturave-ne-prishtine-diskriminues/60%Daily2018-01-30 11:52
https://kosova-info.com/me-22-shkurt-apeli-mban-seance-ndaj-aktivisteve-te-vetevendosjes-te-denuar-per-sulm-ndaj-kuvendit/60%Daily2018-01-30 11:47
https://kosova-info.com/atalanta-gati-te-befasoje-juventusin-me-berishen-ne-porte/60%Daily2018-01-30 11:46
https://kosova-info.com/njohja-reciproke-e-diplomave-dhe-zvogelimi-i-shpenzimeve-te-roamingut-ceshtjet-te-ngritura-ne-takimin-e-triestes/60%Daily2018-01-30 11:43
https://kosova-info.com/elvana-gjata-me-koncert-recital-ne-tirane/60%Daily2018-01-30 11:40
https://kosova-info.com/arbana-perqeshe-fisnik-ismailin-2-metra-njeri-200-kg-marre-bre-mu-tut/60%Daily2018-01-30 11:37
https://kosova-info.com/braktisi-shkollen-dhe-beri-5-pune-20-vjecarja-blen-shtepine-120-mije-euro/60%Daily2018-01-30 11:32
https://kosova-info.com/fundi-i-spekulimeve-sky-sport-gezon-tifozet-e-interit-me-lajmin-per-icardin/60%Daily2018-01-30 11:30
https://kosova-info.com/putin-nderon-daciqin-me-urdhrin-e-miqesise/60%Daily2018-01-30 11:28
https://kosova-info.com/pa-asnje-kompleks-dafina-tregon-si-duket-me-dhe-pa-grim/60%Daily2018-01-30 11:21
https://kosova-info.com/ibrahim-rugova-kishte-zhvilluar-negociata-sekrete-me-millosheviqin-ne-dayton/60%Daily2018-01-30 11:18
https://kosova-info.com/te-uritur-gjate-tere-kohes-hani-ushqime-te-pasura-me-omega-3/60%Daily2018-01-30 11:09
https://kosova-info.com/cutrone-kerkon-falje-shenova-me-dore-por-sjam-hileqar/60%Daily2018-01-30 11:04
https://kosova-info.com/diamantet-e-rita-ores-ne-grammy-awards-me-vlere-3-6-milione-dollare/60%Daily2018-01-30 11:01
https://kosova-info.com/nuk-ka-date-per-vazhdimin-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2018-01-30 11:01
https://kosova-info.com/operohet-cuadrado-ja-kur-do-te-kthehet-te-juventus/60%Daily2018-01-30 10:56
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-te-gjithe-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2018-01-30 10:46
https://kosova-info.com/kida-uron-mashkullin-qe-e-do-me-se-shumti/60%Daily2018-01-30 10:41
https://kosova-info.com/deshton-transferimi-te-panathinaikos-ergys-kace-nenshkruan-sot-me-nje-klub-tjeter/60%Daily2018-01-30 10:38
https://kosova-info.com/mourinho-ky-super-futbollist-mund-te-largohet-nga-man-utd/60%Daily2018-01-30 10:31
https://kosova-info.com/hoxha-presim-nga-be-qe-te-siguroje-nje-rruge-te-qarte-te-kosoves/60%Daily2018-01-30 10:27
https://kosova-info.com/arilena-mahnit-parisienet-me-kete-paraqitje/60%Daily2018-01-30 10:21
https://kosova-info.com/ne-indi-perdhunohet-nje-foshnje-tetemuajshe/60%Daily2018-01-30 10:14
https://kosova-info.com/maqedoni-ne-shkup-transporti-publik-pa-pagese-si-mase-kunder-ndotjes-se-ajrit/60%Daily2018-01-30 10:10
https://kosova-info.com/moura-mberrin-ne-londer-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-30 10:03
https://kosova-info.com/neser-seance-e-jashtezakonshme-per-ajrin-e-ndotur/60%Daily2018-01-30 10:02
https://kosova-info.com/adelina-vendos-konceptin-lumturi-ne-nje-foto/60%Daily2018-01-30 10:01
https://kosova-info.com/zyrtare-visar-musliu-nga-prishtina-huazohet-te-shkendija/60%Daily2018-01-30 09:55
https://kosova-info.com/nje-limon-ne-dhomen-tuaj-do-te-ju-shpetoje-jeten/60%Daily2018-01-30 09:52
https://kosova-info.com/sot-prishtina-e-leshon-vendin-e-pare-bie-nivel-i-ndotjes-se-ajrit/60%Daily2018-01-30 09:51
https://kosova-info.com/zbulohet-numri-i-fanelles-se-aubameyang-te-skuadra-e-arsenalit/60%Daily2018-01-30 09:44
https://kosova-info.com/bebe-rexha-turne-me-kengetarin-e-njohur-bruno-mars/60%Daily2018-01-30 09:40
https://kosova-info.com/tahiri-do-te-definohet-statusi-i-qirase-99-vjecare-mbi-pronen-shoqerore-te-privatizuar/60%Daily2018-01-30 09:36
https://kosova-info.com/kryqi-i-kuq-i-interesuar-te-ndihmoj-ne-zbardhjen-e-fatit-te-te-zhdukurve/60%Daily2018-01-30 09:23
https://kosova-info.com/ronela-shuan-heshtjen-eshte-i-imi/60%Daily2018-01-30 09:21
https://kosova-info.com/zyrtare-monaco-merr-vendim-per-lemarin/60%Daily2018-01-30 09:19
https://kosova-info.com/neser-autobuset-urban-falas/60%Daily2018-01-30 09:19
https://kosova-info.com/shqiptari-denohet-per-sulm-seksual-ne-kanada/60%Daily2018-01-30 09:19
https://kosova-info.com/sot-caktohet-seanca-e-jashtezakoshme-per-ndotjen-e-ajrit/60%Daily2018-01-30 09:14
https://kosova-info.com/okb-perparimi-eshte-i-mundur-ne-kontestin-greqi-maqedoni-2/60%Daily2018-01-30 09:14
https://kosova-info.com/aleix-vidal-largohet-nga-barcelona-afer-transferimit-ne-serie-a-2/60%Daily2018-01-30 09:03
https://kosova-info.com/uashingtoni-nuk-deshiron-te-bisedoje-me-talibanet/60%Daily2018-01-30 09:02
https://kosova-info.com/motrat-hadid-zhvishen-per-vogue/60%Daily2018-01-30 09:01
https://kosova-info.com/kercenon-gjyqtarin-gjate-seances-arrestohet-nga-policia/60%Daily2018-01-30 08:49
https://kosova-info.com/avioni-rus-qeth-homologun-amerikan/60%Daily2018-01-30 08:47
https://kosova-info.com/berisha-sfidon-buffonin-formacionet-e-ndeshjes-atalanta-juventus/60%Daily2018-01-30 08:47
https://kosova-info.com/benzema-befason-me-vendimin-e-tij-ne-real-madrid/60%Daily2018-01-30 08:42
https://kosova-info.com/pas-marteses-angela-martini-publikon-keto-imazhe-atraktive/60%Daily2018-01-30 08:40
https://kosova-info.com/drenas-arrestohet-pasi-sulmon-bashkeshorten/60%Daily2018-01-30 08:36
https://kosova-info.com/sistemi-i-kogjenerimit-do-te-zvogeloje-ndotjen/60%Daily2018-01-30 08:31
https://kosova-info.com/man-city-ka-mbrojtjen-me-te-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2018-01-30 08:27
https://kosova-info.com/messi-pret-thirrjen-e-beckhamit-ne-mls/60%Daily2018-01-30 08:21
https://kosova-info.com/bebe-rexha-rrefen-tmerrin-gati-u-godita-nga-nje-taksi-sot/60%Daily2018-01-30 08:20
https://kosova-info.com/man-city-kerkon-hazardin-reagon-chelsea/60%Daily2018-01-30 08:17
https://kosova-info.com/qeveria-shkel-memorandumin-me-britaniket-per-sekretar-te-mti-se/60%Daily2018-01-30 08:15
https://kosova-info.com/ish-kryetari-i-bordit-te-akredimit-i-thote-bytyqit-te-mos-e-shkaterroj-arsimin-e-larte/60%Daily2018-01-30 08:11
https://kosova-info.com/po-krijohen-kuadro-te-reja-pe-perpunim-te-metaleve/60%Daily2018-01-30 08:10
https://kosova-info.com/eulex-terhiqet-nga-gjykimi-i-uke-rugoves/60%Daily2018-01-30 08:02
https://kosova-info.com/era-istrefi-po-shijon-ne-maksimum-jeten-e-nates-ne-londer/60%Daily2018-01-30 08:00
https://kosova-info.com/keto-gjera-duhet-ti-beni-sapo-te-zgjoheni/60%Daily2018-01-30 07:55
https://kosova-info.com/rita-ora-konfirmon-ardhjen-ne-kosove/60%Daily2018-01-30 07:44
https://kosova-info.com/shba-publikon-raportin-e-kremlinit/60%Daily2018-01-30 07:39
https://kosova-info.com/ide-se-si-ta-organizoni-makijazhin/60%Daily2018-01-30 07:38
https://kosova-info.com/moti-sot-8/60%Daily2018-01-30 07:29
https://kosova-info.com/publikoi-imazhe-nudo-ermal-mamaqi-shperthen-me-komente-ndaj-kimit/60%Daily2018-01-30 07:21
https://kosova-info.com/loja-speciale/60%Daily2018-01-30 07:20
https://kosova-info.com/si-e-rrjepin-popullin-deputetet-shqiptare-me-vila-dhe-biznese-por-deklarohen-si-te-pastrehe/60%Daily2018-01-30 07:13
https://kosova-info.com/trump-mban-sot-fjalimin-e-pare-drejtuar-kombit/60%Daily2018-01-30 07:04
https://kosova-info.com/keshtu-u-befasua-zaimina-ne-spialin-ku-lindi-vajzen/60%Daily2018-01-30 07:01
https://kosova-info.com/irlanda-do-te-mbaje-referendum-per-abortin/60%Daily2018-01-30 06:47
https://kosova-info.com/fsk-ja-dhe-kfor-i-rihapin-uren-ne-mitrovice/60%Daily2018-01-30 06:42
https://kosova-info.com/sot-ne-komisionin-per-mjedis-diskutohet-per-ndotjen-e-ajrit/60%Daily2018-01-30 06:39
https://kosova-info.com/okb-perparimi-eshte-i-mundur-ne-kontestin-greqi-maqedoni/60%Daily2018-01-30 06:36
https://kosova-info.com/marotta-do-te-bejme-gjithcka-per-ta-transferuar-kete-futbollist-ne-juventus/60%Daily2018-01-30 06:30
https://kosova-info.com/kerkesa-te-medha-per-ndeshjen-ndaj-psg-real-madrid-zbulon-cmimin-e-biletave/60%Daily2018-01-30 06:23
https://kosova-info.com/buffon-befason-te-gjithe-zbulon-vendimin-e-madh/60%Daily2018-01-30 06:18
https://kosova-info.com/inter-ka-nje-lajm-te-keq-per-pastoren/60%Daily2018-01-30 06:12
https://kosova-info.com/plani-i-perezit-per-transferimin-e-neymarit-ne-real-madrid/60%Daily2018-01-30 06:07
https://kosova-info.com/ja-nga-cfare-rrezikoheni-nese-tymosni-cigare-elektrike/60%Daily2018-01-29 22:59
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-juventusin/60%Daily2018-01-29 22:55
https://kosova-info.com/ish-ministri-i-mjedisit-urgjentisht-te-zbatohet-udhezimi-per-kontrollin-e-gazrave-te-automjeteve/60%Daily2018-01-29 22:55
https://kosova-info.com/sportistja-e-njohur-shqiptare-del-nudo-fotoja-publikohet-ne-rrjete/60%Daily2018-01-29 22:52
https://kosova-info.com/tri-shtete-kosove-serbi-maqedoni-bashke-per-nje-pikture-historike/60%Daily2018-01-29 22:52
https://kosova-info.com/selfiet-jane-te-demshme-per-shendetin-simptomat-qe-tregojne-se-jeni-te-varur-nga-ky-fenomen/60%Daily2018-01-29 22:48
https://kosova-info.com/fisnik-ismaili-thote-se-u-kercenua-nga-aktivisti-i-vetevendosjes/60%Daily2018-01-29 22:39
https://kosova-info.com/imitimin-e-lamborghinit-e-ve-ne-funksion-me-motorin-e-motocikletes-video/60%Daily2018-01-29 22:32
https://kosova-info.com/kim-dridh-rrjetin-vec-ne-tanga-tregon-gjoksin-pa-sytjena/60%Daily2018-01-29 22:26
https://kosova-info.com/isha-duke-nderruar-jete-moderatori-shqiptar-rrefen-tronditjen-qe-pesoi-familja/60%Daily2018-01-29 22:17
https://kosova-info.com/zyrtare-florent-hasani-prezantohet-te-skuadra-nga-hungaria/60%Daily2018-01-29 22:15
https://kosova-info.com/aksidentohet-ish-kryetari-i-ferizajt/60%Daily2018-01-29 22:08
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-kercenimin-e-deputetit-fisnik-ismaili/60%Daily2018-01-29 22:02
https://kosova-info.com/zyrtare-sturridge-largohet-nga-liverpool/60%Daily2018-01-29 22:01
https://kosova-info.com/nje-duet-i-mundshem-mes-vellezerve-mozzik-dhe-getinjo/60%Daily2018-01-29 21:51
https://kosova-info.com/deputeti-fisnik-ismaili-shkon-ne-polici-denoncon-kercenimin/60%Daily2018-01-29 21:50
https://kosova-info.com/hoxhaj-deklaratat-e-rusise-per-ivanoviqin-e-kane-ne-fokus-destabilitetin-e-jo-drejtesine/60%Daily2018-01-29 21:47
https://kosova-info.com/zyrtare-deulofeu-behet-me-skuader-te-re-foto/60%Daily2018-01-29 21:46
https://kosova-info.com/celaj-ndonese-me-vonese-po-me-vjen-mire-qe-shpendi-po-merr-prej-programit-tim/60%Daily2018-01-29 21:44
https://kosova-info.com/kf-ferizaji-transferon-nente-futbolliste/60%Daily2018-01-29 21:42
https://kosova-info.com/modelet-e-reja-iphone-x-mund-te-kene-4gb-ram/60%Daily2018-01-29 21:24
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-e-ka-marre-shume-seriozisht-kete-pune/60%Daily2018-01-29 21:17
https://kosova-info.com/beni-kujdes-nese-ju-vjen-ky-mesazh-ne-whatsapp-fshijeni-menjehere/60%Daily2018-01-29 21:14
https://kosova-info.com/sonte-ajri-pak-me-i-mire-ne-prishtine-foto/60%Daily2018-01-29 21:14
https://kosova-info.com/apple-iphone-se-2-arrin-ne-maj-ose-qershor/60%Daily2018-01-29 21:11
https://kosova-info.com/reali-befason-me-vendimin-per-neymar/60%Daily2018-01-29 21:08
https://kosova-info.com/isa-mustafa-eshte-shume-mire-me-shendet/60%Daily2018-01-29 21:02
https://kosova-info.com/ja-per-cka-eshte-duke-u-akuzuar-kim-kardashian/60%Daily2018-01-29 20:48
https://kosova-info.com/gripi-sezonal-ende-i-pranishem-video/60%Daily2018-01-29 20:43
https://kosova-info.com/kush-ben-pjese-ne-partine-e-re-te-krahut-te-molliqajt-dhe-ymerit/60%Daily2018-01-29 20:29
https://kosova-info.com/nese-coutinho-vlen-140-milione-funte-atehere-celina-duhet-te-vleje-200-milione/60%Daily2018-01-29 20:28
https://kosova-info.com/fisnik-ismaili-kercenohet-ne-shtepine-e-tij/60%Daily2018-01-29 20:25
https://kosova-info.com/vdekje-tragjike-per-nje-djale-te-vogel-ngeci-aksidentalisht-brenda-lavatrices/60%Daily2018-01-29 20:18
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-bundesliges-behet-me-trajner-te-ri/60%Daily2018-01-29 20:16
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-tregon-se-cilat-vetura-mund-te-hyjne-ne-prishtine-dhe-masat-tjera-per-uljen-ndotjes/60%Daily2018-01-29 20:09
https://kosova-info.com/neymar-hidheron-messin-me-deklaraten-per-ronaldon/60%Daily2018-01-29 20:03
https://kosova-info.com/rektori-dema-thote-se-nuk-ka-avancime-te-profesoreve-me-publikime-ne-revista-te-dyshimta/60%Daily2018-01-29 20:00
https://kosova-info.com/icardi-dridh-tregun-e-transferimeve-ja-cfare-ka-postuar-ne-instagram/60%Daily2018-01-29 19:59
https://kosova-info.com/lipjan-skamnoreve-u-ndertohen-shtepi-video/60%Daily2018-01-29 19:52
https://kosova-info.com/apeli-cakton-seancen-e-kolegjit-ndaj-aktivisteve-te-vetevendosjes/60%Daily2018-01-29 19:48
https://kosova-info.com/gold-ag-serish-me-kenge-te-re/60%Daily2018-01-29 19:44
https://kosova-info.com/coutinho-rikthehet-te-liverpooli-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-01-29 19:38
https://kosova-info.com/palushaj-ndalimi-i-veturave-qe-te-hyjne-ne-prishtine-eshte-shkelje-kushtetuese/60%Daily2018-01-29 19:33
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-ne-fa-cup-keto-jane-perballjet/60%Daily2018-01-29 19:25
https://kosova-info.com/producenti-florent-boshnjaku-ironizon-me-ajrin-ne-prishtine/60%Daily2018-01-29 19:16
https://kosova-info.com/largohet-nga-barcelona-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-01-29 19:16
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-lucas-moura-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-01-29 19:05
https://kosova-info.com/femrat-joshen-nga-meshkujt-qe-fizikisht-duken-te-forte/60%Daily2018-01-29 19:04
https://kosova-info.com/tifozet-e-arsenalit-ia-besojne-aubameyangit-nje-numer-special/60%Daily2018-01-29 18:56
https://kosova-info.com/deshton-dzeko-chelsea-tani-kerkon-sulmuesin-e-njohur-te-premierliges/60%Daily2018-01-29 18:47
https://kosova-info.com/tri-bebe-ne-jave-vdesin-aksidentalisht-duke-fjetur-ne-shtratin-e-prinderve/60%Daily2018-01-29 18:43
https://kosova-info.com/prokuroria-aktakuze-kunder-shefit-te-prokurimit-ne-komunen-e-gjilanit/60%Daily2018-01-29 18:37
https://kosova-info.com/gabimet-e-gjyqtareve-edhe-me-var-reagon-ashper-presidenti-i-lazios/60%Daily2018-01-29 18:37
https://kosova-info.com/atentat-ne-tirane-vritet-me-arme-zjarri-nje-person/60%Daily2018-01-29 18:32
https://kosova-info.com/pacolli-fton-suedezet-per-me-shume-investime-ne-kosove/60%Daily2018-01-29 18:18
https://kosova-info.com/vuciq-kompani-te-reja-turke-do-te-investojne-ne-serbi/60%Daily2018-01-29 18:17
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-zevendesdrejtori-i-fbi-se/60%Daily2018-01-29 18:13
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-njohur-largohet-nga-chelsea/60%Daily2018-01-29 18:13
https://kosova-info.com/afganistani-ne-objektiv-te-terroristeve/60%Daily2018-01-29 18:12
https://kosova-info.com/zyrtare-julio-cesar-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2018-01-29 18:06
https://kosova-info.com/video-lojerat-e-ndryshojne-trurin-e-te-rinjve-dhe-i-bejne-ata-me-te-pameshirshem/60%Daily2018-01-29 18:02
https://kosova-info.com/me-ne-fund-pajtohen-chelsea-dhe-roma-emerson-transferohet-ne-stamford-bridge/60%Daily2018-01-29 17:57
https://kosova-info.com/pas-shume-vitesh-arbana-largohet-nga-big-brother-ia-ze-vendi-ky-personazh-i-njohur/60%Daily2018-01-29 17:53
https://kosova-info.com/haradinaj-denon-mbishkrimet-fyese-ne-uglar/60%Daily2018-01-29 17:47
https://kosova-info.com/cila-eshte-deshira-e-madhe-e-gerard-pique/60%Daily2018-01-29 17:46
https://kosova-info.com/shtohet-numri-i-pacienteve-ne-qkuk-per-shkak-te-ndotjes-se-ajrit/60%Daily2018-01-29 17:39
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-me-te-mira-per-trurin-e-bebeve-cfare-duhet-ti-jepni-pas-muajit-te-gjashte/60%Daily2018-01-29 17:38
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-la-liga-4/60%Daily2018-01-29 17:36
https://kosova-info.com/edhe-ish-banorja-e-big-brother-9-behet-nene-por-per-here-te-dyte/60%Daily2018-01-29 17:36
https://kosova-info.com/mourinho-nese-ibra-deshiron-te-largohet-eshte-i-lire-ta-beje-ate/60%Daily2018-01-29 17:29
https://kosova-info.com/qeveria-rritja-e-pagave-ligjore-se-marrim-parasysh-opinionin-e-agjencise-kunder-korrupsionit/60%Daily2018-01-29 17:27
https://kosova-info.com/be-i-kerkon-presidentit-cek-te-vazhdoje-bashkepunimin-me-bllokun/60%Daily2018-01-29 17:24
https://kosova-info.com/shenjat-e-kancerit-ne-mushkeri/60%Daily2018-01-29 17:23
https://kosova-info.com/nga-e-merkura-veturat-nuk-do-lejohen-te-hyjne-ne-prishtine-video/60%Daily2018-01-29 17:20
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-gezon-fc-prishtinen/60%Daily2018-01-29 17:17
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-bundeslige/60%Daily2018-01-29 17:09
https://kosova-info.com/menyra-me-e-lehte-per-te-humbur-peshe-video/60%Daily2018-01-29 17:09
https://kosova-info.com/lind-kengetarja-zaimina-vasjari-publikon-foton-e-pare-me-femijen/60%Daily2018-01-29 17:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-yjet-mbanin-nje-trendafil-te-bardhe-ne-grammy-awards/60%Daily2018-01-29 16:58
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-fshf-ceshtje-e-nxehte-edhe-ne-evrope-ne-tirane-zbarkon-zyrtari-i-uefa-s/60%Daily2018-01-29 16:54
https://kosova-info.com/ndalja-e-makinave-dhe-bartja-e-qytetareve-me-urban-synojne-uljen-e-ndotjes-ne-prishtine/60%Daily2018-01-29 16:47
https://kosova-info.com/ne-gjilan-fillon-shperndarja-me-poste-e-faturave-te-tatimit-ne-prone/60%Daily2018-01-29 16:43
https://kosova-info.com/10-ushqimet-me-te-rrezikshme-per-organizmin-tone-2/60%Daily2018-01-29 16:38
https://kosova-info.com/15-transferimet-qe-mund-te-ndodhin-kete-afat-kalimtar/60%Daily2018-01-29 16:34
https://kosova-info.com/nje-cift-i-lezetshem-keshtu-luajne-me-njeri-tjetrin-meda-dhe-lulja/60%Daily2018-01-29 16:33
https://kosova-info.com/forcat-turke-demtojne-nje-tempull-antik-ne-siri/60%Daily2018-01-29 16:32
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-serie-a-4/60%Daily2018-01-29 16:21
https://kosova-info.com/be-ja-rikonfirmon-kundershtimin-e-nismes-per-specialen/60%Daily2018-01-29 16:20
https://kosova-info.com/nuk-eshte-shaka-ky-veprim-qe-e-bejne-te-gjithe-femrat-shkakton-kancer-te-lekures/60%Daily2018-01-29 16:19
https://kosova-info.com/deputeti-ramiz-kelmendi-mohon-fajesine-per-vjedhje-te-rrymes/60%Daily2018-01-29 16:13
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-ministri-i-mpb-se-ka-tejkaluar-kompetencat-ligjore-per-anulimin-e-konkursit-per-inspektor/60%Daily2018-01-29 16:10
https://kosova-info.com/a-do-ta-transferoje-liverpooli-zevendesuesin-e-coutinhos-pergjigjet-klopp/60%Daily2018-01-29 16:08
https://kosova-info.com/denohet-perdorimi-i-majmuneve-ne-studimin-e-gazrave-te-naftes/60%Daily2018-01-29 16:07
https://kosova-info.com/sa-eshte-rritur-djali-xhihanit-i-ka-ngjare-shume-babait/60%Daily2018-01-29 15:58
https://kosova-info.com/agjencia-kunder-korrupsion-e-cileson-te-jashteligjshem-vendimin-e-haradinajt-per-rritje-te-pagave/60%Daily2018-01-29 15:56
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-sturridge-nderron-skuader-mbetet-ne-premierlige/60%Daily2018-01-29 15:52
https://kosova-info.com/georgina-feston-ditelindjen-e-hidheruar-pasi-u-zbuluan-mesazhet-e-cristianos-per-bukuroshen-rhian/60%Daily2018-01-29 15:52
https://kosova-info.com/merren-vesh-te-gjitha-detajet-per-samsung-galaxy-s9-dhe-s9-video/60%Daily2018-01-29 15:50
https://kosova-info.com/gjermani-policia-ne-kerkim-te-hajduteve-qe-vodhen-44-ton-cokollate/60%Daily2018-01-29 15:44
https://kosova-info.com/agk-denon-gjuhen-e-mediumit-serb-ku-shqiptaret-i-quan-terroriste/60%Daily2018-01-29 15:41
https://kosova-info.com/zyrtare-city-transferon-mbrojtes-per-65-milione-euro/60%Daily2018-01-29 15:39
https://kosova-info.com/u-akuzua-qe-ka-qare-pa-ndjenja-per-familjen-ne-nevoje-reagon-xhensila/60%Daily2018-01-29 15:37
https://kosova-info.com/dogana-e-kosoves-sqaron-bizneset-per-procesin-e-zbatimit-te-politikave-te-reja-fiskale/60%Daily2018-01-29 15:34
https://kosova-info.com/be-verejtje-britanise-se-nuk-do-te-kete-te-drejte-ne-vendime/60%Daily2018-01-29 15:33
https://kosova-info.com/alves-kjo-eshte-arsyeja-e-vertete-e-largimit-te-neymar-nga-barcelona/60%Daily2018-01-29 15:28
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-shoqerohet-me-kete-aktor-te-o-sa-mire/60%Daily2018-01-29 15:22
https://kosova-info.com/ambasadorja-rudi-mori-pjese-ne-ceremonine-e-inaugurimit-te-presidentit-te-hondurasit/60%Daily2018-01-29 15:20
https://kosova-info.com/shfaqet-telefoni-misterioz-nokia-7-plus/60%Daily2018-01-29 15:19
https://kosova-info.com/2-mije-euro-gjobe-per-ekzaminerin-gjakovar-qe-mori-ryshfet/60%Daily2018-01-29 15:17
https://kosova-info.com/largohet-nga-chelsea-transferohet-ne-bundeslige/60%Daily2018-01-29 15:15
https://kosova-info.com/prokurore-dhe-gjyqtare-nen-hetime-per-shkelje-ligji/60%Daily2018-01-29 15:11
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-kenge-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-01-29 15:06
https://kosova-info.com/realizoni-qellimet-me-ane-te-ketyre-keshillave/60%Daily2018-01-29 15:04
https://kosova-info.com/rita-ora-me-fustan-transparent-ne-after-party/60%Daily2018-01-29 14:58
https://kosova-info.com/maloku-ndotja-smatet-me-instrumentet-qe-ka-ambasada-amerikane-te-shpallet-gjendje-emergjente/60%Daily2018-01-29 14:55
https://kosova-info.com/mata-gezon-tifozet-e-unitedit-2/60%Daily2018-01-29 14:49
https://kosova-info.com/ajri-i-ndotur-crregullon-ciklin-tuaj-menstrual-ja-si-te-mbroheni/60%Daily2018-01-29 14:45
https://kosova-info.com/a-do-te-formoje-grupi-i-molliqajt-nje-parti-te-re/60%Daily2018-01-29 14:42
https://kosova-info.com/pranon-fajesine-i-akuzuari-per-keqperdorime-ne-rastin-e-mbjelljes-se-fidaneve-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-01-29 14:36
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-po-vjen-me-supermodels/60%Daily2018-01-29 14:36
https://kosova-info.com/deshmitaret-thone-se-parate-per-blerjen-e-parcelave-ia-dhane-ish-gjeodetit-te-komunes-se-prishtines/60%Daily2018-01-29 14:31
https://kosova-info.com/dritan-abazoviq-rasti-i-politikanit-shqiptar-aleat-i-partive-serbe-ne-mal-te-zi-foto/60%Daily2018-01-29 14:30
https://kosova-info.com/sturridge-huazohet-te-skuadra-e-njohur-e-premierliges/60%Daily2018-01-29 14:26
https://kosova-info.com/ceshtja-e-emrit-sela-reagon-per-anashkalimin-e-opozites-shqiptare/60%Daily2018-01-29 14:24
https://kosova-info.com/gaza-protesta-ndaj-shkurtimit-te-fondeve-amerikane-per-palestinen/60%Daily2018-01-29 14:20
https://kosova-info.com/per-pak-kenga-me-e-re-nga-blake/60%Daily2018-01-29 14:17
https://kosova-info.com/la-liga-asnje-penallti-kunder-barcelones-ne-74-ndeshjet-e-fundit/60%Daily2018-01-29 14:15
https://kosova-info.com/supozohet-se-putin-ka-qene-ne-dijeni-per-dopingun-e-sponsoruar-nga-shteti/60%Daily2018-01-29 14:09
https://kosova-info.com/haradinaj-premton-perkrahje-per-aki-ne/60%Daily2018-01-29 14:08
https://kosova-info.com/5-faktet-qe-shkencetaret-kane-zbuluar-per-rolin-e-babait-ne-jeten-e-vajzes/60%Daily2018-01-29 14:05
https://kosova-info.com/atk-mbyll-dhe-gjobit-13-subjekte-te-lojerave-te-fatit/60%Daily2018-01-29 14:04
https://kosova-info.com/shenohet-19-vjetori-i-epopese-se-rogoves/60%Daily2018-01-29 13:58
https://kosova-info.com/labi-planifikon-dy-kenge-por-ka-nje-dileme/60%Daily2018-01-29 13:55
https://kosova-info.com/shmanget-tragjedia-brenda-nje-familje-ne-tirane/60%Daily2018-01-29 13:54
https://kosova-info.com/policia-punon-me-dy-nderrime-per-ta-zbardhur-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-29 13:49
https://kosova-info.com/zyrtare-pique-rinovon-me-barcelonen/60%Daily2018-01-29 13:47
https://kosova-info.com/kryeqyteti-i-vetem-pa-teater/60%Daily2018-01-29 13:43
https://kosova-info.com/ministrja-e-ambientit-neser-raporton-per-ndotjen-e-ajrit/60%Daily2018-01-29 13:37
https://kosova-info.com/gaddaf-ishte-pothuajse-pronar-i-manchester-unitedit-ne-vitin-2000/60%Daily2018-01-29 13:36
https://kosova-info.com/pas-rites-bebe-rexha-puthet-ne-buze-nje-tjeter-femer/60%Daily2018-01-29 13:36
https://kosova-info.com/shqiperia-pranon-gabimin-zhvendos-ambasaden-ne-jerusalem/60%Daily2018-01-29 13:21
https://kosova-info.com/befason-majlinda-syte-e-roanit-jane-kopje-e/60%Daily2018-01-29 13:15
https://kosova-info.com/futbollisti-i-cardiffit-i-kerkon-falje-sanes/60%Daily2018-01-29 13:14
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-shfaqet-pa-grim-ne-ceremonine-grammy/60%Daily2018-01-29 12:55
https://kosova-info.com/tjeter-tragjedi-ne-maqedoni-digjet-nena-me-djalin-17-vjecar/60%Daily2018-01-29 12:51
https://kosova-info.com/kampioni-vjeshtor-i-kosoves-mposht-skuadren-e-njohur-ruse/60%Daily2018-01-29 12:47
https://kosova-info.com/mos-mbani-kurre-cokollaten-ne-frigorifer/60%Daily2018-01-29 12:46
https://kosova-info.com/permbytje-ne-france-lumi-seina-del-nga-shtrati/60%Daily2018-01-29 12:40
https://kosova-info.com/kuvendi-i-prishtines-mban-te-enjten-seance-te-jashtezakonshme-per-ndotjen/60%Daily2018-01-29 12:39
https://kosova-info.com/me-kete-imazh-seksi-adelina-berisha-paralajmeron-kengen-e-re/60%Daily2018-01-29 12:35
https://kosova-info.com/kryemadhi-27-janari-ishte-vetem-fillimi-shqiptaret-mposhten-friken/60%Daily2018-01-29 12:33
https://kosova-info.com/e-kerkojne-barcelona-bayerni-dhe-liverpooli-21-vjecari-i-leverkusenit-merr-vendim-te-cuditshem/60%Daily2018-01-29 12:32
https://kosova-info.com/e-ben-perseri-luana-ekspzon-gjoksin-ne-rrjete-sociale/60%Daily2018-01-29 12:15
https://kosova-info.com/profesoresha-kosovare-zbulon-metoden-e-pabesueshme-te-kopjimit-nga-studentet/60%Daily2018-01-29 12:15
https://kosova-info.com/psg-injoron-keq-pastoren/60%Daily2018-01-29 12:10
https://kosova-info.com/pacolli-vizite-zyrtare-ne-suedi/60%Daily2018-01-29 12:05
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-milanit-reagon-pas-golit-me-dore-ndaj-lazios/60%Daily2018-01-29 12:00
https://kosova-info.com/performanca-e-rihannes-me-dj-khaled-ne-grammy-per-te-mos-u-humbur/60%Daily2018-01-29 11:57
https://kosova-info.com/mblidhet-keshilli-prokurorial-ja-cka-u-vendos-ne-takim/60%Daily2018-01-29 11:52
https://kosova-info.com/hamza-prezanton-programin-e-reformave-rritja-ekonomike-mbi-5-deri-ne-vitin-2020/60%Daily2018-01-29 11:44
https://kosova-info.com/haradinaj-mos-ua-mbani-dertin-politikaneve-ne-i-marrim-vizat/60%Daily2018-01-29 11:38
https://kosova-info.com/nxenesi-ve-ne-siklet-deputetet-e-kosoves-kur-pyet-per-vizat/60%Daily2018-01-29 11:33
https://kosova-info.com/mos-mendoni-per-diete-por-si-te-kombinoni-ushqimet/60%Daily2018-01-29 11:30
https://kosova-info.com/batshuayi-befason-me-ekipin-e-ri/60%Daily2018-01-29 11:29
https://kosova-info.com/nuk-ka-hapsire-per-negociim-te-demarkacionit-me-kryeministrin-malazez-thote-haradinaj/60%Daily2018-01-29 11:20
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-pret-ne-takim-lamtumires-ambasadoren-e-finlandes-ne-kosove/60%Daily2018-01-29 11:13
https://kosova-info.com/zv-presidenti-i-uefa-s-vizite-ne-tirane/60%Daily2018-01-29 11:08
https://kosova-info.com/ndotja-alarmante-e-ajrit-ne-prishtine-qeveria-merr-disa-masa/60%Daily2018-01-29 11:05
https://kosova-info.com/kina-krijon-pastruesin-me-te-madh-te-ajrit-ne-bote-per-te-luftuar-ndotjen/60%Daily2018-01-29 11:04
https://kosova-info.com/ministri-hamza-takohet-me-shefin-e-bankes-boterore-ne-kosove-flasin-per-projektet-ekonomike-ne-vend/60%Daily2018-01-29 11:01
https://kosova-info.com/bebe-rexha-me-grimin-me-te-mire-ne-ceremonine-e-mbremshme/60%Daily2018-01-29 11:00
https://kosova-info.com/mjeket-hyjne-ne-greve-kerkojne-rritje-pagash/60%Daily2018-01-29 10:52
https://kosova-info.com/arsyet-pse-mengjesi-eshte-koha-me-e-mire-per-ushtrime/60%Daily2018-01-29 10:44
https://kosova-info.com/e-moren-me-vete-ne-ceremoni-ja-cfare-u-beri-blue-ivy-prinderve/60%Daily2018-01-29 10:42
https://kosova-info.com/bashkesite-fetare-pro-ligjit-per-lirite-fetare-ne-kosove/60%Daily2018-01-29 10:41
https://kosova-info.com/largohet-nga-monaco-keita-ne-premierlige/60%Daily2018-01-29 10:25
https://kosova-info.com/osman-azemi-ben-thirrje-per-proteste-kete-vit-ajri-e-ka-ba-njet-me-na-helmu/60%Daily2018-01-29 10:20
https://kosova-info.com/maqedoni-proteste-para-kuvendit-kunder-ligjit-te-gjuheve/60%Daily2018-01-29 10:17
https://kosova-info.com/3-semundjet-vdekjeprurese-qe-vijne-nga-ajri-i-ndotur/60%Daily2018-01-29 10:13
https://kosova-info.com/putin-mirepret-sot-netanyahun-ne-moske/60%Daily2018-01-29 10:12
https://kosova-info.com/de-gea-befason-unitedin-me-vendimin-e-fundit/60%Daily2018-01-29 10:02
https://kosova-info.com/mediet-e-huaja-rita-ora-me-veshjen-me-te-mire-ne-grammy-awards/60%Daily2018-01-29 10:01
https://kosova-info.com/pantina-veselit-ti-je-kryetar-i-kuvendit-thirre-mbledhjen-e-kryesise/60%Daily2018-01-29 10:00
https://kosova-info.com/haradinaj-bartesit-e-zhvillimit-ekonomik-nuk-jane-vetem/60%Daily2018-01-29 09:59
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-dalje-te-fushe-kosoves/60%Daily2018-01-29 09:50
https://kosova-info.com/vrasja-e-ivanoviq-rama-zbulon-biseden-me-vuciq-per-kosoven/60%Daily2018-01-29 09:50
https://kosova-info.com/mediat-kritikojne-coutinhon-shikoni-cfare-thote-valverde/60%Daily2018-01-29 09:48
https://kosova-info.com/vizita-e-kryeministrit-malazes-ne-prishtine-nuk-zgjidh-ceshtjen-e-demarkacionit/60%Daily2018-01-29 09:48
https://kosova-info.com/ndihmuan-familjet-ne-nevoje-xhensila-shperthen-ne-lot/60%Daily2018-01-29 09:41
https://kosova-info.com/gattuso-cmend-partneren-e-buffon-ne-transmetim-direkt/60%Daily2018-01-29 09:31
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-komunitetin-e-biznesit-per-projekte-qe-paraqiten-ne-berzh/60%Daily2018-01-29 09:30
https://kosova-info.com/maqedoni-sot-rikthehet-ne-kuvend-ligji-i-gjuheve/60%Daily2018-01-29 09:27
https://kosova-info.com/suarez-e-ka-nje-mesazh-per-coutinhon-pas-debuitimit/60%Daily2018-01-29 09:22
https://kosova-info.com/ja-me-ke-festoi-mbreme-lyrical-son/60%Daily2018-01-29 09:21
https://kosova-info.com/rusi-rreth-350-persona-te-arrestuar-ne-marshin-per-bojkotimin-e-zgjedhjeve/60%Daily2018-01-29 09:18
https://kosova-info.com/zubin-potok-serbi-e-vret-veten-me-pushke-gjuetie/60%Daily2018-01-29 09:05
https://kosova-info.com/marina-pershendet-me-kete-imazh-joshes/60%Daily2018-01-29 09:01
https://kosova-info.com/rrahje-masive-ne-dragash/60%Daily2018-01-29 09:00
https://kosova-info.com/alarmon-ikshpk-mos-dilni-pa-maska-ne-qytet/60%Daily2018-01-29 08:57
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-thote-messi-pas-super-golit-te-fitores/60%Daily2018-01-29 08:55
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-do-te-ndalem-se-punuari-per-zhvillimin-ekonomik-te-vendit/60%Daily2018-01-29 08:53
https://kosova-info.com/vdes-babai-i-marihuanes-mjekesore/60%Daily2018-01-29 08:51
https://kosova-info.com/e-kercenon-ish-te-dashuren-me-pistolete-loder-arrestohet-kosovari/60%Daily2018-01-29 08:47
https://kosova-info.com/ronaldo-neymar-ky-eshte-vendimi-i-fundit-nga-real-madrid/60%Daily2018-01-29 08:43
https://kosova-info.com/veshjet-e-beyonce-ne-grammy-awards/60%Daily2018-01-29 08:40
https://kosova-info.com/seance-e-jashtezakonshme-per-ndotjen-e-ajrit-ne-prishtine/60%Daily2018-01-29 08:40
https://kosova-info.com/lamtumire-bitcoin-ne-treg-vjen-kriptovaluta-e-re-bananacoin/60%Daily2018-01-29 08:38
https://kosova-info.com/ish-futbollisti-celticut-kujton-ndeshjen-ne-shqiperi-vend-i-mjere-uroj-mos-me-lejonin-te-futesha/60%Daily2018-01-29 08:32
https://kosova-info.com/19-vjet-nga-masakra-ne-rogove-te-hasit/60%Daily2018-01-29 08:28
https://kosova-info.com/super-transferimi-57-milionesh-kryen-testet-mjekesore-sot-te-city/60%Daily2018-01-29 08:23
https://kosova-info.com/enca-ne-lidhje-me-reperin-gjerman/60%Daily2018-01-29 08:21
https://kosova-info.com/fsk-ja-do-te-transformohet-me-ose-pa-ndryshime-kushtetuese/60%Daily2018-01-29 08:18
https://kosova-info.com/ja-si-te-gatuajme-sallate-ruse-ne-shtepi/60%Daily2018-01-29 08:12
https://kosova-info.com/keta-jane-fituesit-e-grammy-awards-2018/60%Daily2018-01-29 08:01
https://kosova-info.com/ja-sa-arriti-ndotja-e-ajrit-kete-mengjes-ne-prishtine-foto/60%Daily2018-01-29 07:58
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-ky-eshte-cmimi-i-transferimit-te-aubameyang-te-arsenali/60%Daily2018-01-29 07:56
https://kosova-info.com/sanchez-largon-ibren-suedezi-me-ekip-te-ri/60%Daily2018-01-29 07:44
https://kosova-info.com/mengjes-si-ky-per-miriamin-dhe-albanin/60%Daily2018-01-29 07:41
https://kosova-info.com/papa-francesku-lutet-per-perfundimin-e-konfliktit-ne-lindje-te-ukraines/60%Daily2018-01-29 07:39
https://kosova-info.com/arsenali-ia-tregon-chelseat-cmimin-e-giroud/60%Daily2018-01-29 07:35
https://kosova-info.com/ndotja-e-ajrit-perfaqesues-te-komunes-se-prishtines-dhe-ministrise-se-mjedisit-takohen-sot/60%Daily2018-01-29 07:28
https://kosova-info.com/tenderi-sekret-milionesh-i-byrose-se-sigurimeve/60%Daily2018-01-29 07:23
https://kosova-info.com/grammy-awards-2018-foli-shqip-rita-dua-dhe-bebe-shkelqejne-ne-event/60%Daily2018-01-29 07:21
https://kosova-info.com/shumica-e-femijeve-nuk-i-dine-profesionet-qe-i-kane-pasur-gjysherit/60%Daily2018-01-29 07:20
https://kosova-info.com/ne-udhekryq-me-specialen/60%Daily2018-01-29 07:17
https://kosova-info.com/kandidati-per-keyetar-te-fshf-se-zbulon-skandalin-e-madh-te-dukes/60%Daily2018-01-29 07:15
https://kosova-info.com/moti-befason-ne-fund-te-janarit/60%Daily2018-01-29 07:02
https://kosova-info.com/ditelindja-e-robertit-perkrah-nores/60%Daily2018-01-29 07:01
https://kosova-info.com/sot-mbahet-mbledhja-e-komisionit-per-mbikeqyrjen-e-aki-se/60%Daily2018-01-29 06:59
https://kosova-info.com/pese-ushtare-te-vdekur-nga-sulmi-ne-kabul-isis-merr-pergjegjesine/60%Daily2018-01-29 06:47
https://kosova-info.com/vrasje-e-miremenduar-gjurmet-per-ivanoviqin-ne-veri/60%Daily2018-01-29 06:40
https://kosova-info.com/horoskopi-javor-29-janar-deri-4-shkurt-2018/60%Daily2018-01-29 06:37
https://kosova-info.com/senatoret-i-kerkojne-trumpit-te-permbahet-nga-komentet-per-ceshtjen-ruse/60%Daily2018-01-29 06:33
https://kosova-info.com/trump-paralajmeron-be-ne-per-praktikat-e-padrejta-tregtare/60%Daily2018-01-28 22:57
https://kosova-info.com/lirohet-lideri-opozitar-rus-alexei-navalny/60%Daily2018-01-28 22:54
https://kosova-info.com/mihrija-e-zgjedh-naimin-perpara-ketij-personi/60%Daily2018-01-28 22:53
https://kosova-info.com/fenomeni-i-cuditshem-qe-u-pa-ne-ndeshjen-newport-tottenham/60%Daily2018-01-28 22:52
https://kosova-info.com/nacionalizmi-kercenon-stabilitetin-ne-ballkan/60%Daily2018-01-28 22:46
https://kosova-info.com/ndotja-e-ajrit-a-jane-veturat-me-nafte-gjithmone-me-te-rrezikshmet-per-shendetin/60%Daily2018-01-28 22:42
https://kosova-info.com/aubameyang-lojtar-i-arsenalit/60%Daily2018-01-28 22:42
https://kosova-info.com/pallaska-politikanet-tane-do-te-merreshin-me-ajrin-vetem-nese-do-te-ishte-dicka-qe-shitet/60%Daily2018-01-28 22:27
https://kosova-info.com/sulltanesha-hyrrem-publikon-poza-joshese/60%Daily2018-01-28 22:27
https://kosova-info.com/barca-21-alaves-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-28 22:18
https://kosova-info.com/shqiptaret-ne-ulqin-garojne-me-tri-lista-ne-zgjedhjet-lokale/60%Daily2018-01-28 22:11
https://kosova-info.com/messi-vendosi-nje-tjeter-rekord-ne-la-liga/60%Daily2018-01-28 22:06
https://kosova-info.com/te-ne-temperaturat-jane-ne-minus-por-ja-sa-seksi-po-duket-aferdita-ne-miami/60%Daily2018-01-28 21:57
https://kosova-info.com/ska-fitues-ne-derbin-mes-marseille-dhe-monaco/60%Daily2018-01-28 21:54
https://kosova-info.com/burg-per-te-akuzuarin-qe-i-grabiti-telefonin-nje-gruaje-te-vetmuar-ne-skenderaj/60%Daily2018-01-28 21:49
https://kosova-info.com/sampdoria-makthi-i-romes/60%Daily2018-01-28 21:44
https://kosova-info.com/messi-se-le-barcelonen-te-koritet/60%Daily2018-01-28 21:38
https://kosova-info.com/qe-pse-messi-eshte-baba-i-futbollit/60%Daily2018-01-28 21:29
https://kosova-info.com/perfundon-vuajtja-per-barcelonen-shenon-me-ne-fund/60%Daily2018-01-28 21:17
https://kosova-info.com/serbet-ne-uglar-ankohen-per-grafite-raciste-ne-muret-e-shkolles-se-fshatit/60%Daily2018-01-28 21:17
https://kosova-info.com/fundjava-prane-detit/60%Daily2018-01-28 21:05
https://kosova-info.com/kete-foto-te-aureles-do-ta-shikoni-dy-here-duket-sikur-ka-nxjerre-zogun/60%Daily2018-01-28 20:56
https://kosova-info.com/silva-me-kenge-patriotike-e-kall-emisionin-nkosove-show/60%Daily2018-01-28 20:38
https://kosova-info.com/penallti-per-romen-e-pabesueshme-cfare-beri-florenzi/60%Daily2018-01-28 20:34
https://kosova-info.com/limaj-ndryshon-qendrim-shfuqizimi-i-speciales-me-i-demshem-se-themelimi-i-saj/60%Daily2018-01-28 20:34
https://kosova-info.com/si-te-mbani-nje-mashkull-prane-jush/60%Daily2018-01-28 20:33
https://kosova-info.com/brenda-pak-ditesh-kosova-dy-here-ngadhenjeu-ndaj-azerbajxhanit/60%Daily2018-01-28 20:27
https://kosova-info.com/nuk-me-intereson-barcelona/60%Daily2018-01-28 20:22
https://kosova-info.com/haxhiu-po-e-shkaterrojne-shtepine-e-perbashket-para-se-ta-ndertojne-kasollen-e-tyre/60%Daily2018-01-28 20:12
https://kosova-info.com/alaves-befason-barcelonen/60%Daily2018-01-28 20:11
https://kosova-info.com/shkup-neser-proteste-para-kuvendit-kunder-ligjit-per-gjuhet-dhe-ndryshimit-te-emrit/60%Daily2018-01-28 20:10
https://kosova-info.com/prezantuesja-shqiptare-vishet-me-dollar/60%Daily2018-01-28 20:02
https://kosova-info.com/trump-do-te-paraqitet-si-shpetimtar-i-amerikes-ne-fjalimin-e-pare-per-gjendjen-e-vendit/60%Daily2018-01-28 19:58
https://kosova-info.com/duka-nuk-mendoj-se-jam-i-vetmi-per-presidencen-e-fshf-por-jam-me-i-miri/60%Daily2018-01-28 19:47
https://kosova-info.com/pasi-u-kthye-ne-shqiperi-dicka-e-keqe-i-ka-ndodhur-anxhelina-hadergjonaj/60%Daily2018-01-28 19:32
https://kosova-info.com/messi-i-kerkon-barcelones-transferimin-e-yllit-te-real-madridit/60%Daily2018-01-28 19:30
https://kosova-info.com/milan-21-lazio-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-28 19:18
https://kosova-info.com/policia-malazeze-do-sqarime-per-nje-shtetas-qe-eshte-dhunuar-ne-gjakove-nga-nje-burre/60%Daily2018-01-28 19:18
https://kosova-info.com/akademiku-serb-ta-pranojme-realitetin-kosova-nuk-eshte-pjese-e-serbise/60%Daily2018-01-28 19:14
https://kosova-info.com/tre-kengetare-shqiptare-e-huazojne-kengen-arabe/60%Daily2018-01-28 18:57
https://kosova-info.com/milani-e-fiton-derbin-ndaj-lazios/60%Daily2018-01-28 18:56
https://kosova-info.com/vrau-studenten-nderron-jete-ne-spital-aldison-belulaj/60%Daily2018-01-28 18:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-sampdoria/60%Daily2018-01-28 18:45
https://kosova-info.com/probleme-me-kanalizim-permbyten-bodrumet-ne-rrugen-b-foto/60%Daily2018-01-28 18:44
https://kosova-info.com/apostolova-be-mund-te-asistoje-ne-cdo-forme-per-mbrojtjen-e-mjedisit/60%Daily2018-01-28 18:37
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-alaves-2/60%Daily2018-01-28 18:37
https://kosova-info.com/a-do-ti-kryeje-eulex-i-gjykimet-e-nisura/60%Daily2018-01-28 18:35
https://kosova-info.com/federata-e-peshengritjes-shperblen-laureatet-e-vitit-2017/60%Daily2018-01-28 18:32
https://kosova-info.com/ky-shqiptar-behet-shkak-qe-bebe-rexha-te-duket-keshtu/60%Daily2018-01-28 18:28
https://kosova-info.com/ky-shqiptar-behet-shkak-qe-bebe-rexha-te-duket-keshtu/60%Daily2018-01-28 18:28
https://kosova-info.com/gazeta-irlandeze-rendit-shqiperine-mes-destinacioneve-me-te-mira-turistike/60%Daily2018-01-28 18:20
https://kosova-info.com/befason-pelle-rikthehet-ne-premierlige/60%Daily2018-01-28 18:15
https://kosova-info.com/maqedonia-e-re-eshte-emri-qe-permendet-si-zgjidhje-e-mundshme/60%Daily2018-01-28 18:09
https://kosova-info.com/havolli-paralajmeron-seance-te-jashtezakonshme-ne-kuvendin-e-prishtines-per-ndotjen/60%Daily2018-01-28 18:05
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-ia-nderron-emrin-dafina-zeqirit/60%Daily2018-01-28 17:56
https://kosova-info.com/10-ushqimet-me-te-rrezikshme-per-organizmin-tone/60%Daily2018-01-28 17:55
https://kosova-info.com/city-kalon-ne-raundin-e-peste-ne-fa-cup/60%Daily2018-01-28 17:53
https://kosova-info.com/milan-lazio-gol-ne-fund-te-pjeses-se-pare/60%Daily2018-01-28 17:51
https://kosova-info.com/nisma-per-kosoven-nderron-emrin-foto/60%Daily2018-01-28 17:51
https://kosova-info.com/teheran-nga-bora-e-madhe-jane-mbyllur-shkollat-dhe-aeroportet/60%Daily2018-01-28 17:39
https://kosova-info.com/askush-se-merr-fajin-per-ndotjen-qeveria-thote-se-gjendja-nuk-ndryshohet-brenda-nates/60%Daily2018-01-28 17:31
https://kosova-info.com/nuk-ka-shume-muaj-qe-ka-lindur-por-vajza-e-kengetareve-shqiptare-e-ka-percaktuar-profesionin/60%Daily2018-01-28 17:28
https://kosova-info.com/nuk-zgjat-shume-festa-e-milanit-i-pergjigjet-me-gol-lazio/60%Daily2018-01-28 17:25
https://kosova-info.com/milan-lazio-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-01-28 17:22
https://kosova-info.com/nderhyrje-horror-ne-sanen-gjyqtari-e-tepron-me-vendimin-e-tij/60%Daily2018-01-28 17:17
https://kosova-info.com/shenjat-e-qarta-qe-tregojne-se-partneri-po-ju-tradhton-2/60%Daily2018-01-28 17:17
https://kosova-info.com/ismaili-mobilizon-personelin-do-te-kete-furnizim-stabil-me-barna/60%Daily2018-01-28 17:12
https://kosova-info.com/erdogan-i-perkushtuar-per-pastrimin-e-terroristeve/60%Daily2018-01-28 17:04
https://kosova-info.com/fiton-atletico-madrid/60%Daily2018-01-28 17:01
https://kosova-info.com/miriam-na-prezanton-shoqen-e-saj-me-te-vogel/60%Daily2018-01-28 16:57
https://kosova-info.com/banoret-e-prishtines-te-merkuren-protestojne-per-ndotjen-alarmante-te-ajrit/60%Daily2018-01-28 16:51
https://kosova-info.com/cardiff-manchester-city-shenohet-goli-i-dyte/60%Daily2018-01-28 16:43
https://kosova-info.com/a-do-te-amnistohen-deputetet-e-lotesjellesit/60%Daily2018-01-28 16:39
https://kosova-info.com/ronaldo-tradhton-unitedin-me-kete-rikthim-sensacional-ne-premierlige/60%Daily2018-01-28 16:36
https://kosova-info.com/personat-e-martuar-jane-me-te-lumtur-se-beqaret/60%Daily2018-01-28 16:31
https://kosova-info.com/2ton-uron-nje-person-te-vecante-per-te/60%Daily2018-01-28 16:29
https://kosova-info.com/populli-izoloi-me-ne-fund-ramen-dhe-korin-e-tij-te-bretkocave-fundi-eshte-afer/60%Daily2018-01-28 16:23
https://kosova-info.com/kjo-eshte-magjia-e-kevin-de-bruyne/60%Daily2018-01-28 16:13
https://kosova-info.com/si-te-flisni-per-seksin-me-mamane/60%Daily2018-01-28 16:12
https://kosova-info.com/veshtiresohet-anetaresimi-i-kosoves-ne-organizatat-nderkombetare/60%Daily2018-01-28 16:10
https://kosova-info.com/napoli-i-pergjigjet-me-fitore-juventusit-rikthehet-ne-krye/60%Daily2018-01-28 16:05
https://kosova-info.com/ja-cilat-pyetje-duhet-tia-beni-partnerit-ne-fillim-te-lidhjes/60%Daily2018-01-28 15:59
https://kosova-info.com/ja-kush-po-ia-kenaq-zemren-engjellushes/60%Daily2018-01-28 15:57
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-lazio-2/60%Daily2018-01-28 15:53
https://kosova-info.com/shba-dhe-polonia-e-kundershtojne-gazsjellesin-rusi-gjermani/60%Daily2018-01-28 15:49
https://kosova-info.com/chelsea-30-newcastle-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-28 15:48
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-kerkon-nga-qeveria-masa-per-ndotjen-e-ajrit/60%Daily2018-01-28 15:46
https://kosova-info.com/muriqi-serish-hero-ia-siguron-fitoren-skuadres-se-tij/60%Daily2018-01-28 15:43
https://kosova-info.com/lladrovci-uron-bekim-jasharin-per-ditelindje-vijo-rrugen-e-pandalshme-te-paraardhesve/60%Daily2018-01-28 15:38
https://kosova-info.com/limaj-i-bindur-se-do-te-gjendet-nje-zgjidhje-e-shpejte-per-demarkacionin/60%Daily2018-01-28 15:30
https://kosova-info.com/pozon-me-motrat-por-ja-cka-thote-per-vete-zanfina-ismaili/60%Daily2018-01-28 15:28
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-kerkon-nga-qeveria-te-merren-dy-masa-urgjente-per-ndotjen-e-ajrit/60%Daily2018-01-28 15:27
https://kosova-info.com/valon-behrami-bombardon-porten-e-genoas/60%Daily2018-01-28 15:26
https://kosova-info.com/chelsea-me-lehtesi-kalon-newcastle-unitedin-ne-fa-cup/60%Daily2018-01-28 15:23
https://kosova-info.com/prangosen-ortaket-ne-trafikun-e-droges-shqiptari-dhe-greku-me-4-3-kg-hashash/60%Daily2018-01-28 15:16
https://kosova-info.com/haradinaj-diskuton-ceshtje-te-medha-me-deputetin-kengetar-te-akr-se/60%Daily2018-01-28 15:15
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-cardiff-manchester-city/60%Daily2018-01-28 15:13
https://kosova-info.com/syte-nuk-na-genjejne-kurre-2/60%Daily2018-01-28 15:08
https://kosova-info.com/super-gol-ne-ndeshjen-chelsea-newcastle/60%Daily2018-01-28 15:07
https://kosova-info.com/kjo-video-tregon-gjithcka-rreth-raportit-bebe-rexha-rita-ora/60%Daily2018-01-28 14:55
https://kosova-info.com/ndotja-e-ajrit-kercenon-seriozisht-shendetin-e-popullates/60%Daily2018-01-28 14:53
https://kosova-info.com/separatistet-marrin-seline-e-qeverise-jemenase-ne-aden/60%Daily2018-01-28 14:50
https://kosova-info.com/hoxha-kosova-kete-vit-aplikon-per-anetaresim-ne-keshillin-e-evropes/60%Daily2018-01-28 14:50
https://kosova-info.com/futen-ne-burg-shqiptaret-qe-e-grabiten-kapitenin-e-atletico-madridit/60%Daily2018-01-28 14:46
https://kosova-info.com/lyrical-son-feston-ditelindjen-ky-eshte-urimi-special-i-mc-kreshes/60%Daily2018-01-28 14:40
https://kosova-info.com/ilaci-qe-ben-mrekulli-kunder-kancerit-3-here-me-efektiv-se-kimioterapia/60%Daily2018-01-28 14:36
https://kosova-info.com/erdogan-ata-qe-kane-provokuar-kufijte-e-turqise-do-te-paguajne-shtrenjte-cmimin-e-kesaj/60%Daily2018-01-28 14:36
https://kosova-info.com/pasi-erdhi-ne-shqiperi-anxhelines-i-ndodhi-dicka-e-keqe/60%Daily2018-01-28 14:20
https://kosova-info.com/perseri-chelsea-perseri-batshuayi/60%Daily2018-01-28 14:19
https://kosova-info.com/shenohet-goli-me-i-shpejte-i-vitit-ne-serie-a/60%Daily2018-01-28 14:16
https://kosova-info.com/limaj-asnje-produkti-ne-kosove-nuk-i-kontrollohet-cilesia-nuk-e-dime-cka-hane-femijet-tane/60%Daily2018-01-28 14:14
https://kosova-info.com/kelmendi-udheheqesve-te-kosoves-na-keni-mbyll-dhe-po-na-helmoni-a-jeni-normale/60%Daily2018-01-28 14:11
https://kosova-info.com/tahiri-te-drejtat-pronesore-do-te-ndikojne-ne-reformimin-e-pergjithshem-shoqeror-dhe-ekonomik/60%Daily2018-01-28 14:07
https://kosova-info.com/chelsea-newcastle-goli-i-pare/60%Daily2018-01-28 14:07
https://kosova-info.com/almeda-krenare-qe-eshte-shqiptare-kete-simbol-mbane-ne-shtepi/60%Daily2018-01-28 14:02
https://kosova-info.com/forcat-e-armatosura-turke-deklarate-per-incidentin-me-anijen-greke/60%Daily2018-01-28 13:57
https://kosova-info.com/moske-arrestohet-lideri-opozitar-rus-navalny/60%Daily2018-01-28 13:45
https://kosova-info.com/trazira-ne-athine-anarkistet-perleshen-me-policine-2/60%Daily2018-01-28 13:44
https://kosova-info.com/thaci-uron-kadaren-per-ditelindje-pret-rrumbullakim-te-krijimtarise-me-fitore-te-nobelit/60%Daily2018-01-28 13:42
https://kosova-info.com/vendimi-qe-mori-aktorja-turke-pas-marteses-me-burakun/60%Daily2018-01-28 13:41
https://kosova-info.com/qellohet-per-vdekje-shqiptari-ne-greqi/60%Daily2018-01-28 13:39
https://kosova-info.com/i-vdiq-gruaja-e-pa-live-ne-tv-dy-vjet-pasi-e-varrosi/60%Daily2018-01-28 13:35
https://kosova-info.com/partia-kerkon-informacione-te-reja-per-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-28 13:30
https://kosova-info.com/spal-befason-ne-fund-interin/60%Daily2018-01-28 13:24
https://kosova-info.com/ministrit-grek-te-mbrojtjes-nuk-i-lejohet-te-afrohet-ne-kardak/60%Daily2018-01-28 13:15
https://kosova-info.com/urime-ditelindjen-thone-gold-ag-dhe-buraku-ne-kengen-e-re/60%Daily2018-01-28 13:15
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-napoli-bologna/60%Daily2018-01-28 13:10
https://kosova-info.com/keni-24-ore-per-te-humbur-peshe-ky-eshte-plani-qe-duhet-te-ndiqni/60%Daily2018-01-28 13:07
https://kosova-info.com/me-kete-veshje-dafina-zeqiri-u-paraqit-ne-ndejen-e-grammy-awards/60%Daily2018-01-28 13:06
https://kosova-info.com/krijohet-dieta-mind/60%Daily2018-01-28 13:05
https://kosova-info.com/laboratori-emergjent-i-ngarkuar-me-analiza-te-rasteve-jo-urgjente/60%Daily2018-01-28 13:04
https://kosova-info.com/niveli-i-larte-i-ndotjes-se-ajrit-ldk-kerkon-intervenim-institucional/60%Daily2018-01-28 12:53
https://kosova-info.com/dimer-kenga-me-e-re-nga-genc-prelvukaj/60%Daily2018-01-28 12:46
https://kosova-info.com/spal-inter-autogol-qesharak/60%Daily2018-01-28 12:35
https://kosova-info.com/afganistan-dite-zie-pas-sulmit-qe-la-mbi-100-te-vrare/60%Daily2018-01-28 12:34
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-newcastle/60%Daily2018-01-28 12:31
https://kosova-info.com/ldk-therret-interpelance-per-rritjen-e-rrogave-per-kryeministrin-dhe-kabinetin-qeveritar/60%Daily2018-01-28 12:30
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-ndahet-nga-e-dashura/60%Daily2018-01-28 12:25
https://kosova-info.com/shoqeria-civile-inkurajon-partite-ti-trajtojne-rastet-e-ngacmimeve-seksuale/60%Daily2018-01-28 12:20
https://kosova-info.com/dikur-konsiderohej-sikur-super-talent-ja-ku-ka-perfunduar-tani-bojan-krkic/60%Daily2018-01-28 12:16
https://kosova-info.com/mesoni-nje-gjuhe-te-re-pa-shpenzuar/60%Daily2018-01-28 12:15
https://kosova-info.com/bota-e-shenoi-diten-e-perkujtimit-te-holokaustit/60%Daily2018-01-28 12:12
https://kosova-info.com/tsipras-i-gatshem-per-marreveshje-me-maqedonine/60%Daily2018-01-28 12:11
https://kosova-info.com/revoltohet-reperi-i-njohur-merrnu-me-ekologjine-se-marum/60%Daily2018-01-28 12:07
https://kosova-info.com/ministri-serb-qe-e-pranon-se-kosova-mund-te-hiqet-nga-kushtetuta-e-serbise/60%Daily2018-01-28 12:06
https://kosova-info.com/pak-prej-jush-e-njihni-transferimin-e-ri-te-barcelones/60%Daily2018-01-28 12:05
https://kosova-info.com/basha-protesta-beteje-e-fituar-e-shqiptareve/60%Daily2018-01-28 11:56
https://kosova-info.com/rusi-protesta-ne-favor-te-bojkotimit-te-zgjedhjeve-presidenciale/60%Daily2018-01-28 11:53
https://kosova-info.com/nje-vikend-ndryshe-per-xhensilen-dhe-besin/60%Daily2018-01-28 11:48
https://kosova-info.com/thaci-i-shqetesuar-per-sulmin-ne-kabul/60%Daily2018-01-28 11:45
https://kosova-info.com/konsulli-kerkon-bashkimin-e-grekeve-ne-shqiperi/60%Daily2018-01-28 11:37
https://kosova-info.com/syte-nuk-na-genjejne-kurre/60%Daily2018-01-28 11:36
https://kosova-info.com/tronditen-tifozet-e-unitedit-ronaldo-te-super-skuadra-tjeter-e-premierliges/60%Daily2018-01-28 11:26
https://kosova-info.com/zuri-peshkaqenin-ne-maldive-gjiko-futet-ne-listen-e-zeze-te-klienteve/60%Daily2018-01-28 11:26
https://kosova-info.com/pyetjet-e-te-rinjve-drejtuar-be-se/60%Daily2018-01-28 11:21
https://kosova-info.com/lajmrohet-reshitaj-e-pranon-se-nuk-mund-te-beje-asgje-per-ajrin-e-ndotur-ne-prishtine/60%Daily2018-01-28 11:12
https://kosova-info.com/menyra-si-ti-perdorni-pocet-e-djegura/60%Daily2018-01-28 11:10
https://kosova-info.com/gattuso-e-ka-nje-kerkese-per-futbollistet-e-tij/60%Daily2018-01-28 11:01
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-mesazh-edi-rames-turpi-shqiperise/60%Daily2018-01-28 11:01
https://kosova-info.com/935-tiketa-te-trafikut-te-shqiptuara-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2018-01-28 10:59
https://kosova-info.com/ide-per-dekorimin-e-gotave/60%Daily2018-01-28 10:53
https://kosova-info.com/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-ne-kosove/60%Daily2018-01-28 10:50
https://kosova-info.com/ambasada-amerikane-behuni-gati-te-perfitoni-25-mije-dollare/60%Daily2018-01-28 10:45
https://kosova-info.com/zyrtare-prishtina-transferon-futbollistin-shqiptar-te-maqedonise/60%Daily2018-01-28 10:43
https://kosova-info.com/ema-le-ne-hije-adelinen-e-zanfinen/60%Daily2018-01-28 10:41
https://kosova-info.com/pastore-zbulon-skuadren-e-re/60%Daily2018-01-28 10:26
https://kosova-info.com/itali-sherr-me-thika-mes-shqiptareve-te-kosoves-e-te-shqiperise/60%Daily2018-01-28 10:23
https://kosova-info.com/kaq-te-bukur-se-keni-pare-asnjehere-ronelen/60%Daily2018-01-28 10:20
https://kosova-info.com/kerkesa-e-di-francescos-per-dzekon/60%Daily2018-01-28 10:04
https://kosova-info.com/albatrti-dhe-egzona-tejet-elegant-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-01-28 10:01
https://kosova-info.com/sekreti-i-persosur-i-veres-se-zier-vetem-nje-erez-e-ben-dallimin/60%Daily2018-01-28 09:46
https://kosova-info.com/beri-gjestin-e-mourinhos-kunder-juventusit-gjyqtari-perjashtoi-futbollistin-e-chievos/60%Daily2018-01-28 09:43
https://kosova-info.com/edhe-nje-tjeter-kengetare-shqiptare-ne-grammy-awards/60%Daily2018-01-28 09:41
https://kosova-info.com/inteligjenca-e-femijes-mund-te-filloje-qe-ne-barkun-e-nenes-ja-ushqimet-qe-ju-duhen/60%Daily2018-01-28 09:32
https://kosova-info.com/barcelona-alaves-formacionet-e-skuadrave/60%Daily2018-01-28 09:31
https://kosova-info.com/capital-t-thuaj-jo-racizmit/60%Daily2018-01-28 09:20
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-kadaren-per-ditelindje-vepra-juaj-madhore-do-ti-mbijetoje-shekujt/60%Daily2018-01-28 09:19
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-tramezzani-ai-behet-trajner-i-lojtarit-te-kombetares/60%Daily2018-01-28 09:15
https://kosova-info.com/pacientet-me-dialize-paguajne-taksi-per-transport-nga-decani-per-peje/60%Daily2018-01-28 09:08
https://kosova-info.com/referendumi-serb-per-kosoven-mundesi-me-shume-te-panjohura/60%Daily2018-01-28 09:06
https://kosova-info.com/rozana-nje-dite-qe-skam-per-ta-harruar-kurre/60%Daily2018-01-28 09:01
https://kosova-info.com/aubameyang-arsenal-ky-eshte-vendimi-i-fundit-nga-dortmundi/60%Daily2018-01-28 08:53
https://kosova-info.com/habit-grimeri-mario-kimin-e-shaj-shqip-kur-me-merzit/60%Daily2018-01-28 08:41
https://kosova-info.com/ngadalesimi-i-iphone-opsional-per-klientet/60%Daily2018-01-28 08:29
https://kosova-info.com/united-me-transferim-te-papritur-nga-bundesliga/60%Daily2018-01-28 08:28
https://kosova-info.com/publikohet-promo-e-episodit-39-te-te-egjelit-ndodhin-shume-te-papritura/60%Daily2018-01-28 08:21
https://kosova-info.com/real-madrid-pochettino-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-01-28 08:15
https://kosova-info.com/ajri-ne-prishtine-vazhdon-te-jete-i-pashendetshem/60%Daily2018-01-28 08:14
https://kosova-info.com/njerezimi-nuk-i-ka-mundur-kurre-keto-ushqime/60%Daily2018-01-28 08:07
https://kosova-info.com/dzeko-chelsea-ky-eshte-vendimi-i-fundit-i-klubit/60%Daily2018-01-28 08:04
https://kosova-info.com/e-konfirmon-aferdita-po-behem-nuse/60%Daily2018-01-28 08:01
https://kosova-info.com/dobesohuni-me-kafen-e-mengjesit-2/60%Daily2018-01-28 08:00
https://kosova-info.com/tsipras-te-gatshem-te-ndihmojme-shqiperine-per-integrimin-marreveshje-strategjike/60%Daily2018-01-28 07:50
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-vidal-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2018-01-28 07:50
https://kosova-info.com/blic-i-serb-shkruan-se-putin-e-ka-gati-njohjen-e-kosoves-nis-ftohja-beograd-moske/60%Daily2018-01-28 07:48
https://kosova-info.com/largojini-femijet-nga-fast-food-et-ushqimet-e-shpejta-po-i-vrasin-ata/60%Daily2018-01-28 07:47
https://kosova-info.com/keshtu-jane-dukur-bebe-rexha-rita-ora-dhe-dua-lipa-ne-pre-grammy-party/60%Daily2018-01-28 07:41
https://kosova-info.com/tahiri-serbia-seshte-e-gatshme-te-bashkepunoj-per-hetimin-e-krimeve-te-luftes/60%Daily2018-01-28 07:40
https://kosova-info.com/hazard-te-super-skuadra-e-premierliges-per-150-milione-funte/60%Daily2018-01-28 07:30
https://kosova-info.com/kim-ndez-rrjetin-zhvishet-ne-oret-e-vona-dhe-zbulon-si-formesohet-gjoksi/60%Daily2018-01-28 07:21
https://kosova-info.com/penalltite-neymar-e-ka-nje-mesazh-per-cavanin/60%Daily2018-01-28 07:19
https://kosova-info.com/temperatura-deri-ne-9-paraditja-me-ngrica-dhe-mjegull/60%Daily2018-01-28 07:12
https://kosova-info.com/takim-koordinues-i-krereve-politik-shteteror-prezantohen-propozimet-e-ndermjetesuesit-nimetz/60%Daily2018-01-28 07:05
https://kosova-info.com/luana-ia-shpreh-publikisht-dashurine-ketij-personi-shpirti-jem/60%Daily2018-01-28 07:01
https://kosova-info.com/shkenca-tregon-se-si-do-te-sherohet-verberia/60%Daily2018-01-27 23:02
https://kosova-info.com/modelja-serbe-shigjeton-icardin/60%Daily2018-01-27 23:01
https://kosova-info.com/gold-ag-po-vjen-me-kenge-te-re/60%Daily2018-01-27 22:58
https://kosova-info.com/ushtria-gjermane-ngacmimet-seksuale-pesojne-rritje/60%Daily2018-01-27 22:57
https://kosova-info.com/neymar-i-pergjigjet-real-madridit/60%Daily2018-01-27 22:55
https://kosova-info.com/gazeta-greke-deshtojne-bisedimet-krijohet-shqiperia-e-madhe-dhe-cka-tani/60%Daily2018-01-27 22:52
https://kosova-info.com/liverpool-23-wba-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-27 22:32
https://kosova-info.com/arti-danjeles-llogarit-gjithmone-ne-mbeshtetjen-time/60%Daily2018-01-27 22:29
https://kosova-info.com/milaim-zeka-me-mire-me-fol-per-ajrin-e-ndotur-se-per-plumbat-e-dardan-gashit/60%Daily2018-01-27 22:22
https://kosova-info.com/prishtina-qyteti-me-i-ndotur-ne-bote-e-ministria-e-mjedisit-i-ka-6-zv-ministra/60%Daily2018-01-27 22:11
https://kosova-info.com/chievo-0-2-juventus-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-27 22:08
https://kosova-info.com/surprizon-stresi-me-deklaraten-e-tij-do-kendoja-nje-kenge-te-noizyt-nese/60%Daily2018-01-27 22:00
https://kosova-info.com/trajtimi-i-lajmeve-te-rreme-shoqeria-civile-kunder-mpb-se-video/60%Daily2018-01-27 21:54
https://kosova-info.com/drame-ne-anfield-wba-eliminon-liverpoolin-nga-fa-cup/60%Daily2018-01-27 21:41
https://kosova-info.com/nje-pergjigje-ndryshe-per-albin-kurtin-1/60%Daily2018-01-27 21:38
https://kosova-info.com/juventusi-merr-kreun-syte-kah-napoli/60%Daily2018-01-27 21:34
https://kosova-info.com/eulex-i-dhe-rregullat-e-komunikacionit-foto/60%Daily2018-01-27 21:33
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-sa-vjecar-do-behet-neser-robert-berisha/60%Daily2018-01-27 21:29
https://kosova-info.com/e-uron-per-rekordin-e-ndeshkon-per-festimin/60%Daily2018-01-27 21:20
https://kosova-info.com/chievo-juventus-shenohet-me-ne-fund-goli-i-pare/60%Daily2018-01-27 21:17
https://kosova-info.com/ngadalesimi-i-iphone-do-te-jete-opsional/60%Daily2018-01-27 21:12
https://kosova-info.com/modric-per-sfiden-me-psg-ne-jemi-real-madrid-tek-ne-nuk-ekziston-frika/60%Daily2018-01-27 21:02
https://kosova-info.com/palmat-e-thara-ne-autostrade-bashkia-tirane-i-zevendeson-me-pisha/60%Daily2018-01-27 21:00
https://kosova-info.com/ja-cfare-ju-ben-vertete-te-lumtur/60%Daily2018-01-27 20:58
https://kosova-info.com/3-castet-kur-modelja-nga-peja-ju-le-pa-mend/60%Daily2018-01-27 20:58
https://kosova-info.com/prej-1-shkurtit-do-te-behen-keto-ndryshime-ne-procedurat-per-viza-ne-ambasaden-e-gjermanise/60%Daily2018-01-27 20:54
https://kosova-info.com/ajri-ne-prishtine-arrin-rekordin-e-ndotjes-ikshp-keshillon-te-dilet-me-maska/60%Daily2018-01-27 20:52
https://kosova-info.com/wba-nuk-ndalet-ia-shenon-edhe-golin-e-trete-liverpoolit/60%Daily2018-01-27 20:39
https://kosova-info.com/neymar-ne-real-madrid-vjen-reagimi-i-trajnerit-te-barcelones/60%Daily2018-01-27 20:32
https://kosova-info.com/ndotja-e-madhe-ne-prishtine-qytetaret-publikojne-foto-me-maska-mbrojtese/60%Daily2018-01-27 20:30
https://kosova-info.com/kremtim-krasniqi-aktori-kosovar-qe-po-realizon-ne-turqi-endrren-e-nisur-ne-kosove/60%Daily2018-01-27 20:30
https://kosova-info.com/var-ia-dhuron-penalltine-liverpoolit-shikoni-si-e-ekzekuton-firmino/60%Daily2018-01-27 20:19
https://kosova-info.com/apel-per-qeverine-e-kosoves-bejeni-ajrin-prioritet/60%Daily2018-01-27 20:16
https://kosova-info.com/driton-selmanaj-ia-lexon-mendjen-haradinajt-per-viziten-e-kryeministrit-malazez/60%Daily2018-01-27 20:06
https://kosova-info.com/mes-dy-ish-te-dashurave-te-tij-ja-ke-zgjedh-shpati/60%Daily2018-01-27 19:59
https://kosova-info.com/ish-drejtori-i-shpend-ahmetit-e-kishte-hequr-flamurin-e-kosoves-te-rrethi/60%Daily2018-01-27 19:59
https://kosova-info.com/tre-gola-per-pese-minuta-ne-ndeshjen-liverpool-wba/60%Daily2018-01-27 19:57
https://kosova-info.com/linje-telefonike-per-parandalimin-e-vetevrasjeve-video/60%Daily2018-01-27 19:53
https://kosova-info.com/lamtumire-milan-bonucci-transferohet-te-gjiganti-i-la-ligas/60%Daily2018-01-27 19:45
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-dafina-me-performance-live-ne-festen-e-organizuar-nga-grammy-awards/60%Daily2018-01-27 19:40
https://kosova-info.com/cfare-pune-kryejne-70-zevendesministra-video/60%Daily2018-01-27 19:39
https://kosova-info.com/mpj-e-gjermanise-paralajmeron-qytetaret-e-saj-mos-ta-vizitojne-veriun-e-kosoves/60%Daily2018-01-27 19:37
https://kosova-info.com/pak-ore-pas-protestes-reagon-perseri-lulzim-basha/60%Daily2018-01-27 19:30
https://kosova-info.com/skuadra-e-liges-se-katert-ben-befasine-ne-fa-cup-barazon-me-tottenhamin/60%Daily2018-01-27 19:25
https://kosova-info.com/prizren-paraqitet-si-truproja-i-haradinajt-dhe-e-rrah-policin-video/60%Daily2018-01-27 19:21
https://kosova-info.com/zeri-i-kesaj-vajze-e-mahniti-art-abazi/60%Daily2018-01-27 19:19
https://kosova-info.com/skuadra-e-njohur-e-bundesliges-kerkon-milot-rashicen/60%Daily2018-01-27 19:15
https://kosova-info.com/mb-protesta-e-opozites-paqesore-nuk-pati-asnje-incident/60%Daily2018-01-27 19:07
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-optimiste-per-liberalizim-te-vizave-brenda-ketij-viti/60%Daily2018-01-27 19:02
https://kosova-info.com/geti-pozon-plot-stil-por-fansat-ia-komentojne-mjekren/60%Daily2018-01-27 18:59
https://kosova-info.com/chievo-juventus-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-01-27 18:58
https://kosova-info.com/nisma-per-specialen-permendet-ne-strategjine-e-be-se-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2018-01-27 18:57
https://kosova-info.com/turqia-mbeshtet-ushtrine-e-shqiperise/60%Daily2018-01-27 18:54
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-west-brom/60%Daily2018-01-27 18:41
https://kosova-info.com/rita-rrefen-historine-e-saj-per-revisten-love/60%Daily2018-01-27 18:40
https://kosova-info.com/prishtina-pa-turizem-dimeror/60%Daily2018-01-27 18:31
https://kosova-info.com/101-gola-te-ronaldos-nga-pika-e-bardhe-e-penalltise/60%Daily2018-01-27 18:24
https://kosova-info.com/alarmante-prishtina-edhe-sonte-e-para-ne-bote-per-ajrin-e-ndotur-foto/60%Daily2018-01-27 18:22
https://kosova-info.com/adelina-nene-e-perkushtuar-keshtu-e-quan-djalin-e-saj/60%Daily2018-01-27 18:20
https://kosova-info.com/hoxhaj-deklaratat-e-vulinit-jane-kercenim-per-kosoven/60%Daily2018-01-27 18:19
https://kosova-info.com/paolo-tramezzani-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2018-01-27 18:16
https://kosova-info.com/vizitat-tek-mjeku-vetem-me-termine-video/60%Daily2018-01-27 18:11
https://kosova-info.com/shkenda-keshtu-e-reklamon-veturen-luksoze/60%Daily2018-01-27 17:59
https://kosova-info.com/iluzionet-e-qeverise-per-ndalimin-e-lajmeve-te-rreme/60%Daily2018-01-27 17:55
https://kosova-info.com/rusia-e-studion-propozimin-e-ri-amerikan-per-ukrainen/60%Daily2018-01-27 17:50
https://kosova-info.com/psg-rikthehet-te-fitorja-ne-ligue-1/60%Daily2018-01-27 17:49
https://kosova-info.com/arbana-xharra-vetevendosjes-ishalla-jeni-kenaq-me-orgji-e-seks-ne-treshe/60%Daily2018-01-27 17:46
https://kosova-info.com/arrestohet-grupi-i-shqiptareve-qe-trafikonte-droge-ne-itali/60%Daily2018-01-27 17:43
https://kosova-info.com/veprimi-i-ronaldos-behet-hit-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2018-01-27 17:42
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-thumbi-im-nuk-jep-dhimbje/60%Daily2018-01-27 17:40
https://kosova-info.com/nderron-jete-dentisti-44-vjecar-ishte-me-grip/60%Daily2018-01-27 17:37
https://kosova-info.com/shba-denohet-marreveshja-e-rusise-me-rajonin-separatist-gjeorgjian/60%Daily2018-01-27 17:35
https://kosova-info.com/valencia-14-real-madrid-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-27 17:23
https://kosova-info.com/ku-i-humbi-gjoksi-luana-vjollces/60%Daily2018-01-27 17:20
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-nuk-e-din-kush-ia-vendosi-flamurin-ne-qytetin-qe-e-drejton/60%Daily2018-01-27 17:17
https://kosova-info.com/italia-terheq-jogurtin-me-peme-ne-plastike-femijet-rrezikojne-mbytjen-video/60%Daily2018-01-27 17:05
https://kosova-info.com/kriza-ne-vetevendosje-albin-kurti-takohet-me-kryetaret-e-qendrave/60%Daily2018-01-27 17:04
https://kosova-info.com/reali-fiton-me-lehtesi-ne-fushen-e-veshtire-te-valencias/60%Daily2018-01-27 17:04
https://kosova-info.com/masat-e-policise-asnje-incident-gjate-protestes/60%Daily2018-01-27 17:01
https://kosova-info.com/enca-filmon-veten-duke-perdore-lende-narkotike/60%Daily2018-01-27 17:00
https://kosova-info.com/valencia-real-madrid-gol-ne-fund-te-ndeshjes/60%Daily2018-01-27 16:58
https://kosova-info.com/monika-kryemadhi-te-gjithe-se-bashku-do-ta-shporrim-nga-qeverisja-edi-ramen/60%Daily2018-01-27 16:50
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ti-transformoni-rrobat-tuaja-video/60%Daily2018-01-27 16:49
https://kosova-info.com/bayern-munich-52-hoffenheim-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-27 16:44
https://kosova-info.com/rusi-lirohet-aktivisti-i-akuzuar-per-pornografi-te-femijeve/60%Daily2018-01-27 16:44
https://kosova-info.com/mc-kresha-merr-kete-vendim-per-raportin-e-tij-me-noizyn/60%Daily2018-01-27 16:40
https://kosova-info.com/valencia-befason-realin-video/60%Daily2018-01-27 16:33
https://kosova-info.com/lets-do-it-kosova-po-merr-pjese-ne-konferencen-boterore-per-mjedis/60%Daily2018-01-27 16:29
https://kosova-info.com/bayerni-shkaterron-hoffenheimin-gabon-prape-dortmundi/60%Daily2018-01-27 16:24
https://kosova-info.com/akuza-se-teute-rrusta-ka-heshtur-cenimin-e-dinjitetit-te-grave-ne-vetevendosje/60%Daily2018-01-27 16:23
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-e-ka-marre-seriozisht-kete-pune/60%Daily2018-01-27 16:21
https://kosova-info.com/edison-cavani-behet-golashenuesi-me-i-mire-ne-histori-te-psg-se/60%Daily2018-01-27 16:20
https://kosova-info.com/kryetarit-te-prishtines-i-kerkohet-ta-riktheje-te-rrethi-flamurin-e-republikes/60%Daily2018-01-27 16:17
https://kosova-info.com/feronikeli-ben-nje-super-transferim/60%Daily2018-01-27 16:11
https://kosova-info.com/ndarja-ne-vetevendosje-deputetet-e-heshtur-tregojne-cilit-krahe-i-takojne/60%Daily2018-01-27 16:02
https://kosova-info.com/aktori-kosovar-tregon-arsyen-e-ajrit-te-ndotur-ne-kosove/60%Daily2018-01-27 15:59
https://kosova-info.com/tjeter-penallti-per-realin-shikoni-cfare-beri-ronaldo/60%Daily2018-01-27 15:56
https://kosova-info.com/erdogan-turqia-eshte-shpresa-e-nje-pozite-gjeografike-te-madhe/60%Daily2018-01-27 15:55
https://kosova-info.com/kundershtari-i-kosoves-eshte-zgjedhur-edhe-per-nje-mandat-president-i-cekise/60%Daily2018-01-27 15:52
https://kosova-info.com/hadergjonaj-asiston-tek-goli-i-huddersfield/60%Daily2018-01-27 15:52
https://kosova-info.com/provokon-vulin-ushtria-serbe-po-monitoron-situaten-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2018-01-27 15:45
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-rritur-djali-i-korab-shaqirit/60%Daily2018-01-27 15:40
https://kosova-info.com/penallti-per-realin-cfare-beri-ronaldo-3/60%Daily2018-01-27 15:34
https://kosova-info.com/edhe-ish-presidenti-ne-protesten-e-opozites/60%Daily2018-01-27 15:27
https://kosova-info.com/barcelona-vendose-te-largoje-nje-emer-te-madh-gjate-veres/60%Daily2018-01-27 15:26
https://kosova-info.com/greta-shfaqet-pa-grim-fytyra-e-saj-do-tiu-befasoje/60%Daily2018-01-27 15:21
https://kosova-info.com/reali-thyen-banken-570-milione-euro-per-hazard-kane-dhe-de-gea/60%Daily2018-01-27 15:17
https://kosova-info.com/ne-veri-uji-eshte-shume-lire-por-askush-se-paguan/60%Daily2018-01-27 15:05
https://kosova-info.com/pamje-nga-ajri-cfare-nuk-u-pa-ne-proteste-sot-video/60%Daily2018-01-27 15:03
https://kosova-info.com/ne-ditet-e-fundit-te-shtatzenise-lolita-tregon-barkun-e-rrumbullakosur/60%Daily2018-01-27 15:00
https://kosova-info.com/kosovaret-te-paret-e-evropes-per-internet/60%Daily2018-01-27 15:00
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-aksionin-e-mbremshem-ne-lokalet-e-nates-ne-prishtine/60%Daily2018-01-27 14:56
https://kosova-info.com/zyrtare-aubameyang-arsenal-komunikate-nga-borussia-dortmund/60%Daily2018-01-27 14:42
https://kosova-info.com/hetimet-per-vrasjen-e-ivanoviqit-prokuroria-e-shtetit-jep-detaje/60%Daily2018-01-27 14:38
https://kosova-info.com/ja-cfare-ben-leonora-rrugeve-te-drenices/60%Daily2018-01-27 14:36
https://kosova-info.com/carrasco-ne-bisedime-me-klubin-nga-serie-a/60%Daily2018-01-27 14:32
https://kosova-info.com/vdiq-sali-ramadani-deputeti-qe-shpalosi-flamurin-kuqezi-ne-parlamentin-e-maqedonise/60%Daily2018-01-27 14:31
https://kosova-info.com/takime-koordinuese-ne-shkup-e-athine-pritet-zgjidhja-e-ceshtjes-se-emrit/60%Daily2018-01-27 14:24
https://kosova-info.com/kabul-numri-i-te-vrareve-arriti-ne-95-vete/60%Daily2018-01-27 14:21
https://kosova-info.com/bekim-hasani-nga-rtk-rizgjidhet-president-i-televizioneve-te-urti/60%Daily2018-01-27 14:18
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-valencia-real-madrid/60%Daily2018-01-27 14:15
https://kosova-info.com/elita-harron-gjikon-ja-me-ke-po-e-kalon-vikendin/60%Daily2018-01-27 14:10
https://kosova-info.com/arkitektet-ne-vitet-e-70-ta-gezonin-me-shume-besimin-e-shoqerise/60%Daily2018-01-27 14:06
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-ka-bere-sanchez-pas-debutimit-ne-man-utd/60%Daily2018-01-27 14:02
https://kosova-info.com/alternativa-me-10-shkurt-mbane-kuvendin-e-pare-zgjedhor/60%Daily2018-01-27 13:57
https://kosova-info.com/me-elegante-se-kaq-veshtire-ta-keni-pare-bleonen/60%Daily2018-01-27 13:51
https://kosova-info.com/hahn-i-kerkon-thacit-e-vuciqit-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2018-01-27 13:50
https://kosova-info.com/reshitaj-ne-estoni-takoi-presidenten-dhe-ministrin-e-mjedisit/60%Daily2018-01-27 13:45
https://kosova-info.com/real-madrid-me-planin-anti-barcelone-sjell-tre-super-yje-nga-premierliga/60%Daily2018-01-27 13:44
https://kosova-info.com/kjo-sallate-mund-tju-ndihmoje-te-humbni-peshe/60%Daily2018-01-27 13:41
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munich-hoffenheim/60%Daily2018-01-27 13:33
https://kosova-info.com/kenga-albania-u-ndalua-ne-mal-te-zi-ky-eshte-vendimi-i-gencit/60%Daily2018-01-27 13:30
https://kosova-info.com/strakosha-kthehet-ne-san-siro-ja-cfare-ka-ndodhur-per-15-muaj/60%Daily2018-01-27 13:25
https://kosova-info.com/policia-intensifikon-punen-ne-trafik/60%Daily2018-01-27 13:14
https://kosova-info.com/ka-arritur-fame-boterore-por-rita-eshte-fansja-me-e-madhe-e-kesaj-artisteje/60%Daily2018-01-27 13:12
https://kosova-info.com/chelsea-man-utd-jo-alex-sandro-zgjedh-super-klubin-tjeter-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-01-27 13:08
https://kosova-info.com/berisha-sot-ne-27-janar-qytetaret-varrosen-25-qershorin-diten-e-droges/60%Daily2018-01-27 13:04
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-klopp-shkarkohet-nga-liverpool/60%Daily2018-01-27 12:56
https://kosova-info.com/arkitekti-valdet-osmani-komenton-taksen-1e-m2-per-legalizim-te-ndertimeve-pa-leje/60%Daily2018-01-27 12:55
https://kosova-info.com/tahiri-dyfishimi-i-pagave-per-prokuroret-do-te-thote-pergjegjesi-maksimale-para-qytetareve/60%Daily2018-01-27 12:48
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-kremton-nje-date-te-vecante/60%Daily2018-01-27 12:46
https://kosova-info.com/zyrtare-beijing-guoan-me-komunikate-per-nainggolan/60%Daily2018-01-27 12:45
https://kosova-info.com/koment-i-faz-brexiti-gabim-mjaft-i-rende/60%Daily2018-01-27 12:36
https://kosova-info.com/ahmeti-thote-se-flamuri-te-rrethi-do-te-kthehet-i-pelqen-veprimi-i-artistit/60%Daily2018-01-27 12:27
https://kosova-info.com/veshur-me-fustanin-e-bardhe-yllka-kuqi-kujton-dasmen-me-kete-foto/60%Daily2018-01-27 12:26
https://kosova-info.com/hahn-dialogu-mbetet-celesi-per-normalizimin-e-marredhenieve-beograd-prishtine/60%Daily2018-01-27 12:24
https://kosova-info.com/delawie-rezultatet-ne-luften-kunder-korrupsionit-nuk-kane-lene-shume-pershtypje/60%Daily2018-01-27 12:14
https://kosova-info.com/kur-banania-dhe-kanella-perzihen-bashke-kane-keto-fuqi/60%Daily2018-01-27 12:12
https://kosova-info.com/kryemadhi-ska-qeveri-e-ambassador-qe-e-shpeton-edi-ramen/60%Daily2018-01-27 12:09
https://kosova-info.com/dua-lipa-sjell-idgaf-edhe-ne-kete-gjuhe/60%Daily2018-01-27 12:06
https://kosova-info.com/qente-endacake-sulmojne-nje-20-vjecare/60%Daily2018-01-27 12:05
https://kosova-info.com/hoxhaj-vuciqit-i-vetmi-treg-i-perbashket-i-ballkanit-do-te-jete-ne-be/60%Daily2018-01-27 11:57
https://kosova-info.com/pamje-ekskluzive-nga-kontrolli-i-njesise-speciale-ne-nje-diskoteke-ne-prishtine-video-foto/60%Daily2018-01-27 11:46
https://kosova-info.com/mbesa-e-tij-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-cima/60%Daily2018-01-27 11:45
https://kosova-info.com/perdorimet-e-qepes-ne-kuzhine-dhe-shija-e-tyre-e-jashtezakonshme-nuk-ka-kufij/60%Daily2018-01-27 11:39
https://kosova-info.com/wozniacki-kampione-ne-australian-open/60%Daily2018-01-27 11:36
https://kosova-info.com/ish-ministri-i-jashtem-pa-njohje-reciproke-mbetet-i-hapur-konflikti-me-serbine/60%Daily2018-01-27 11:27
https://kosova-info.com/kim-ben-levizje-provokuese-mbi-shtrat-e-veshur-vetem-ne-te-brendshme/60%Daily2018-01-27 11:26
https://kosova-info.com/lutje-per-luften-ne-xhami-ne-gjermani/60%Daily2018-01-27 11:23
https://kosova-info.com/bayern-munich-apo-barcelona-kush-do-ta-transferoje-kete-super-talent/60%Daily2018-01-27 11:19
https://kosova-info.com/nis-protesa-basha-niset-nga-selia-e-pd-se/60%Daily2018-01-27 11:18
https://kosova-info.com/real-madrid-me-i-dobet-ne-histori-ja-numri-i-pikeve-ne-santiago-bernabeu/60%Daily2018-01-27 11:14
https://kosova-info.com/trupi-juaj-e-kupton-kur-vdekja-eshte-afer-gjithcka-fillon-nga-hunda/60%Daily2018-01-27 11:12
https://kosova-info.com/sami-lushtaku-i-pergjigjet-nuredin-lushtakut-ska-kush-qe-mi-kthen-vendimet-prapa/60%Daily2018-01-27 11:11
https://kosova-info.com/zidane-nese-ndodh-kjo-largohem-neser-nga-real-madrid/60%Daily2018-01-27 11:11
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-perkujton-viktimat-e-holokaustit/60%Daily2018-01-27 11:08
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-3/60%Daily2018-01-27 11:06
https://kosova-info.com/premiere-i-pakapshem-publikohet-nga-capital-t/60%Daily2018-01-27 11:04
https://kosova-info.com/ikshp-per-ndotjen-prishtina-eshte-zhytur-ne-smog-qytetaret-po-kercenohen-seriozisht/60%Daily2018-01-27 10:58
https://kosova-info.com/ikshp-per-ndotjen-prishtina-eshte-zhytur-ne-smog-qytetaret-po-kercenohen-seriozisht/60%Daily2018-01-27 10:58
https://kosova-info.com/mediat-italiane-zbulojne-cmimin-e-ofertes-per-memushajn/60%Daily2018-01-27 10:57
https://kosova-info.com/hani-veze-te-paperpunuara-ja-sa-te-shendetshme-jane/60%Daily2018-01-27 10:51
https://kosova-info.com/ambasadorja-rudi-prezanton-letrat-kredenciale-ne-honduras/60%Daily2018-01-27 10:47
https://kosova-info.com/italia-cmendet-nga-e-dashura-seksi-e-musacchios/60%Daily2018-01-27 10:47
https://kosova-info.com/dokumentet-e-cia-ja-mendimet-qe-kishin-amerikanet-per-shqiperine-nuk-shihej-si-vend-strategjik-problem-shihej-vetem-moska/60%Daily2018-01-27 10:43
https://kosova-info.com/era-shkelqen-ne-ditelindjen-e-motres/60%Daily2018-01-27 10:41
https://kosova-info.com/ndalja-e-rrymes-nderprene-konferencen-vjetore-te-prokuroreve/60%Daily2018-01-27 10:39
https://kosova-info.com/oferte-nga-kina-per-nainggolan-vendos-roma/60%Daily2018-01-27 10:38
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-marotta-e-lotito-me-grushte-ne-takimin-e-liges/60%Daily2018-01-27 10:29
https://kosova-info.com/hiqet-flamuri-kombetare-te-rrethi-zevendesohet-me-nje-tjeter/60%Daily2018-01-27 10:26
https://kosova-info.com/anxhelina-beatrixi-e-vildanja-nisin-diten-gjysme-te-zhveshura/60%Daily2018-01-27 10:21
https://kosova-info.com/zidane-ky-ekip-mund-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-01-27 10:13
https://kosova-info.com/lumezi-kerkon-angazhim-per-zbardhjen-e-vrasjeve-te-pasluftes/60%Daily2018-01-27 10:07
https://kosova-info.com/erdogani-synon-ofensive-ne-lindje-te-sirise/60%Daily2018-01-27 10:02
https://kosova-info.com/50-hijet-e-orinda-hutes/60%Daily2018-01-27 10:01
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-barcelonen-vjen-denimi-per-2-ndeshje/60%Daily2018-01-27 09:57
https://kosova-info.com/te-rinjte-e-pd-se-rama-mbret-i-kanabisit/60%Daily2018-01-27 09:57
https://kosova-info.com/joao-mario-zbulon-numrin-e-fanelles-ne-west-ham/60%Daily2018-01-27 09:51
https://kosova-info.com/shpetimi-i-hebrenjve-ruhet-ne-memorien-e-shqiptareve/60%Daily2018-01-27 09:47
https://kosova-info.com/eksplodim-i-fuqishem-ne-qender-te-kabulit-raportohet-per-viktima/60%Daily2018-01-27 09:44
https://kosova-info.com/trajneri-i-barcelones-me-lajm-fantastik-per-coutinhon/60%Daily2018-01-27 09:43
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ronela-hajati-pa-grim/60%Daily2018-01-27 09:40
https://kosova-info.com/cfare-rendesie-kane-vitaminat/60%Daily2018-01-27 09:25
https://kosova-info.com/fjolla-zbulon-kujt-po-i-ben-dedikime-dashurie/60%Daily2018-01-27 09:21
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-me-63-milionet-per-autostraden-arben-xhaferi-tregon-ministri-lekaj/60%Daily2018-01-27 09:17
https://kosova-info.com/kosova-blen-me-se-shumti-mallra-kineze/60%Daily2018-01-27 09:07
https://kosova-info.com/voltaire-skenderbeun-myslimanet-e-shihnin-si-besethyes-te-krishteret-si-hero/60%Daily2018-01-27 09:06
https://kosova-info.com/keshtu-festuan-andrra-dhe-sinani-pervjetorin-e-marteses/60%Daily2018-01-27 09:01
https://kosova-info.com/turqia-thote-se-ka-vrare-mbi-340-terroriste-ne-afrin-te-sirise/60%Daily2018-01-27 08:58
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-real-madridin-para-duelit-me-valencian/60%Daily2018-01-27 08:58
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-deulofeu-ne-serie-a/60%Daily2018-01-27 08:52
https://kosova-info.com/hoxhaj-takohet-me-kryetarin-e-ulqinit-e-pergezon-per-qeverisjen-e-mire-lokale/60%Daily2018-01-27 08:51
https://kosova-info.com/prishtina-prodhon-mbeturina-gati-sa-gjysma-e-kosoves/60%Daily2018-01-27 08:49
https://kosova-info.com/27-janari-dita-kur-kujtohen-viktimat-e-holokaustit/60%Daily2018-01-27 08:41
https://kosova-info.com/real-madrid-apo-inter-icardi-zgjedh-klubin-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-01-27 08:41
https://kosova-info.com/dua-lipa-e-para-ne-top-40-radiot-amerikane-befasi-e-bukur-e-priti-ne-studio/60%Daily2018-01-27 08:41
https://kosova-info.com/dhjete-vjecarja-qe-ushtron-pese-ore-ne-dite-profesioniste-ne-boks/60%Daily2018-01-27 08:39
https://kosova-info.com/shqiperi-protesta-e-opozites-1500-forca-policie-ne-gatishmeri/60%Daily2018-01-27 08:38
https://kosova-info.com/pas-labinot-tahirit-edhe-nje-doreheqje-nga-akr-ja/60%Daily2018-01-27 08:37
https://kosova-info.com/seedorf-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-27 08:29
https://kosova-info.com/chievo-pret-juventusin-ndryshime-ne-formacion-te-bianconeret/60%Daily2018-01-27 08:23
https://kosova-info.com/finlanda-do-te-heqe-llogaritjen-e-kohes-verore/60%Daily2018-01-27 08:21
https://kosova-info.com/noizy-filmon-veten-i-zhveshur-ne-vaske/60%Daily2018-01-27 08:21
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-juventusin-ylli-i-ekipit-e-perfundon-sezonin/60%Daily2018-01-27 08:16
https://kosova-info.com/parisi-pergatitet-per-vershime/60%Daily2018-01-27 08:13
https://kosova-info.com/hoxha-be-te-qartesoje-pozicionin-per-kosoven-ne-te-permbushim-obligimet/60%Daily2018-01-27 08:11
https://kosova-info.com/ironia-e-protestuesve-vijne-nga-rrethet-me-targen-e-ish-ministrit-tahiri/60%Daily2018-01-27 08:07
https://kosova-info.com/deshmitarja-nga-gjaku-i-djalit-mu-nxeh-dora/60%Daily2018-01-27 08:06
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-nga-rita-gjate-turneut-promovues-ne-nju-jork/60%Daily2018-01-27 08:01
https://kosova-info.com/shfuqizimi-i-speciales-nderkombetaret-paralajmerojne-sankiosnim-per-politikanet-kosovare/60%Daily2018-01-27 08:01
https://kosova-info.com/gripi-eshte-me-i-rrezikshem-se-e-kemi-menduar-shkakton-edhe-sulm-ne-zemer/60%Daily2018-01-27 07:58
https://kosova-info.com/avni-arifi-demanton-lajmin-se-haradinajt-iu-refuzua-viza-per-britani-te-madhe/60%Daily2018-01-27 07:57
https://kosova-info.com/zyrtare-borussia-dortmund-befason-me-vendimin-per-aubameyang/60%Daily2018-01-27 07:53
https://kosova-info.com/dita-e-pare-e-mascheranos-te-hebei-fortune-ne-kine/60%Daily2018-01-27 07:47
https://kosova-info.com/fsk-ja-profesionale-dhe-multietnike-thone-drejtues-te-kfor-it/60%Daily2018-01-27 07:42
https://kosova-info.com/xhensila-nuse-e-zonja-ja-darka-qe-pergatiti-mbreme/60%Daily2018-01-27 07:41
https://kosova-info.com/femije-te-mencur-ushqimet-qe-ju-duhen-para-lindjes/60%Daily2018-01-27 07:38
https://kosova-info.com/messi-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin-2/60%Daily2018-01-27 07:38
https://kosova-info.com/dzeko-drejt-chelseat-shikojeni-fotografine-e-gruas-se-tij-ne-instagram/60%Daily2018-01-27 07:29
https://kosova-info.com/temperaturat-serish-po-bien-ky-eshte-moti-per-sot/60%Daily2018-01-27 07:23
https://kosova-info.com/vajza-e-tij-festoi-ditelindjen-me-keto-fjale-e-uroi-arditi/60%Daily2018-01-27 07:20
https://kosova-info.com/te-gjithe-menduan-se-po-largohet-ai-vendos-te-mbetet-ne-psg/60%Daily2018-01-27 07:13
https://kosova-info.com/njesia-speciale-me-aksion-ne-lokalet-e-nates-arrestohen-disa-persona/60%Daily2018-01-27 07:11
https://kosova-info.com/valencia-real-madrid-formacionet-e-super-ndeshjes-ne-la-lige/60%Daily2018-01-27 07:06
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-mesazh-prekes-per-sidorelen-sot-je-idhulli-im/60%Daily2018-01-27 07:00
https://kosova-info.com/geti-ne-mes-te-luleve-ka-dy-fjale-per-natyren/60%Daily2018-01-26 23:03
https://kosova-info.com/sheqer-ne-shampo-e-pabesueshme-ajo-qe-ndodh/60%Daily2018-01-26 22:58
https://kosova-info.com/keshilltari-i-fushates-clinton-u-mbajt-ne-pune-pas-akuzave-per-ngacmime/60%Daily2018-01-26 22:58
https://kosova-info.com/ronaldon-ramosin-dhe-disa-te-tjere-nuk-i-duan-me-tifozet-e-realit/60%Daily2018-01-26 22:56
https://kosova-info.com/hoxhaj-demarkacioni-drejt-zgjidhjes/60%Daily2018-01-26 22:48
https://kosova-info.com/me-ne-fund-arbana-osmani-zbulon-ekranin-se-ku-do-ta-shohim/60%Daily2018-01-26 22:45
https://kosova-info.com/digjen-disa-shtepi-ne-shkup-foto/60%Daily2018-01-26 22:34
https://kosova-info.com/sali-berisha-befasohet-nga-noizy-ne-emision/60%Daily2018-01-26 22:30
https://kosova-info.com/dy-seancat-e-zhurmshme-te-kuvendit-dhe-mos-shkarkimi-i-dardan-gashit/60%Daily2018-01-26 22:26
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-rama-po-e-mbeshtete-idene-e-tij-per-treg-te-perbashket/60%Daily2018-01-26 22:22
https://kosova-info.com/arsyet-pse-natyra-eshte-me-e-mire-se-mjekesia/60%Daily2018-01-26 22:21
https://kosova-info.com/krasniqi-thote-se-gjuha-denigruese-e-politikes-po-shtrihet-edhe-jashte-saj/60%Daily2018-01-26 22:16
https://kosova-info.com/donald-trump-arsenal-ndodhe-befasia/60%Daily2018-01-26 22:15
https://kosova-info.com/keto-foto-deshmojne-se-te-pasmet-e-luanes-jane-fallco/60%Daily2018-01-26 22:11
https://kosova-info.com/2000-police-ne-gatishmeri-per-protesten-e-opozites/60%Daily2018-01-26 22:02
https://kosova-info.com/alexis-sanchez-debutoi-me-asist-ne-fitoren-e-manchester-unitedit-foto-video/60%Daily2018-01-26 21:59
https://kosova-info.com/grate-e-vetevendosjes-shenjestrojne-ngacmimin-seksual/60%Daily2018-01-26 21:52
https://kosova-info.com/arilena-me-fotografi-joshese-nga-shtrati/60%Daily2018-01-26 21:51
https://kosova-info.com/berisha-fletethirrja-e-shkelzenit-politike-ai-do-ta-demaskoje-edi-ramen/60%Daily2018-01-26 21:47
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-fundjave-4/60%Daily2018-01-26 21:41
https://kosova-info.com/rezistenca-ndaj-ilaceve-a-mund-te-na-ndihmojne-keto-qepe-te-fitojme-luften/60%Daily2018-01-26 21:38
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-istrefi-ja-cka-kremtojne/60%Daily2018-01-26 21:31
https://kosova-info.com/maliqi-kosova-duhet-te-ruaje-partneritetin-strategjik-me-nderkombetaret/60%Daily2018-01-26 21:23
https://kosova-info.com/studim-televizori-pengon-zhvillimin-e-te-folurit-te-femijet/60%Daily2018-01-26 21:20
https://kosova-info.com/alarmante-prishtina-e-para-ne-bote-per-ajrin-e-ndotur/60%Daily2018-01-26 21:12
https://kosova-info.com/kengetari-nga-shqiperia-kerkon-ndihme-bllokohet-nga-bora-ne-prishtine/60%Daily2018-01-26 21:11
https://kosova-info.com/dy-futbolliste-te-huaj-ne-prova-te-f-c-prishtina/60%Daily2018-01-26 21:10
https://kosova-info.com/madonna-poston-foto-nudo-kryqezohet-nga-ndjekesit/60%Daily2018-01-26 20:50
https://kosova-info.com/up-gazetaria-pa-referente/60%Daily2018-01-26 20:47
https://kosova-info.com/yeovil-man-utd-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-01-26 20:40
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-amsterdam-ka-te-vdekur-foto/60%Daily2018-01-26 20:32
https://kosova-info.com/gigi-hadid-me-kete-imazh-pershendet-nga-tokio/60%Daily2018-01-26 20:30
https://kosova-info.com/sbashk-kerkon-freskim-te-kuadrit-te-mesimdhenesve/60%Daily2018-01-26 20:29
https://kosova-info.com/shenon-serish-atdhe-nuhiu/60%Daily2018-01-26 20:26
https://kosova-info.com/gjashte-gjerat-qe-do-te-ju-ndihmojne-te-flini-mire-cdo-nate/60%Daily2018-01-26 20:22
https://kosova-info.com/hulumtim-gabimi-ne-kurriz-te-femijes/60%Daily2018-01-26 20:20
https://kosova-info.com/west-ham-ben-prezantimin-me-interesant-qe-kemi-pare-deri-me-sot-ne-futboll/60%Daily2018-01-26 20:17
https://kosova-info.com/transformohet-adelina-mbush-fytyren-me-piercing/60%Daily2018-01-26 20:11
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-amsterdam-dyshohet-per-viktima/60%Daily2018-01-26 20:09
https://kosova-info.com/arber-zeneli-ne-stilin-e-ronaldinhos-dhuron-spektakel-dhe-asiston/60%Daily2018-01-26 20:06
https://kosova-info.com/petrit-selimi-rita-ora-ne-kosove-per-17-shkurt/60%Daily2018-01-26 20:04
https://kosova-info.com/itali-kapen-885-kg-marijuane-dhe-dy-skafiste-nga-vlora/60%Daily2018-01-26 19:59
https://kosova-info.com/jogurti-freskon-eren-e-gojes/60%Daily2018-01-26 19:59
https://kosova-info.com/ne-keto-vende-mund-te-kaloni-pushime-te-lira-nuk-mungon-edhe-shqiperia/60%Daily2018-01-26 19:55
https://kosova-info.com/emocionuese-zaimina-rrefen-si-e-mori-lajmin-per-shtatzenine-e-saj/60%Daily2018-01-26 19:51
https://kosova-info.com/trajneri-i-bayernit-i-pergjigjet-chelseas-per-vidalin/60%Daily2018-01-26 19:50
https://kosova-info.com/tirane-ambasada-amerikane-shmangni-zonen-ku-zhvillohet-protesta-e-opozites/60%Daily2018-01-26 19:48
https://kosova-info.com/stafi-dhe-keshilltaret-ulur-haradinaj-ne-kembe-foto/60%Daily2018-01-26 19:43
https://kosova-info.com/parandaloni-renien-e-flokeve-me-masken-me-birre-dhe-banane/60%Daily2018-01-26 19:43
https://kosova-info.com/talenti-13-vjecar-i-dortmundit-qe-ka-mahnitur-boten-e-futbollit/60%Daily2018-01-26 19:39
https://kosova-info.com/dicka-nuk-shkon-me-kete-foto-te-gretes/60%Daily2018-01-26 19:31
https://kosova-info.com/thaci-me-kalimin-e-demarkacionit-kosova-e-fiton-lirine-e-levizjes-ne-be/60%Daily2018-01-26 19:27
https://kosova-info.com/a-po-e-njiheni-kete-legjende/60%Daily2018-01-26 19:27
https://kosova-info.com/cfare-ndodhe-kur-e-mbushni-veturen-me-karburantin-e-gabuar-dhe-si-te-veproni/60%Daily2018-01-26 19:19
https://kosova-info.com/interi-rrezikon-te-mbetet-pa-nagatomon-kete-afat-kalimtar/60%Daily2018-01-26 19:13
https://kosova-info.com/nje-banese-ne-dardani-perfshihet-nga-zjarri-video/60%Daily2018-01-26 19:12
https://kosova-info.com/marina-me-shume-stil-ne-kete-veshje/60%Daily2018-01-26 19:11
https://kosova-info.com/grate-nga-prizreni-dergojne-shalla-me-dege-ulliri-per-ushtaret-turq/60%Daily2018-01-26 19:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-revolucioni-qe-do-ti-kushtoje-300-milione-euro-real-madridit/60%Daily2018-01-26 18:55
https://kosova-info.com/pacolli-ne-nova-10-vjet-pas-shpalljes-se-pavaresise-te-shumta-jane-perparimet/60%Daily2018-01-26 18:51
https://kosova-info.com/kim-e-pandalshme-ja-si-pozoi-ne-setin-e-ri/60%Daily2018-01-26 18:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-yeovil-manchester-united/60%Daily2018-01-26 18:46
https://kosova-info.com/pacolli-perfundon-viziten-ne-itali-duke-vendosur-kurore-me-lule-ne-monumentin-e-skenderbeut/60%Daily2018-01-26 18:44
https://kosova-info.com/vaji-i-kokosit-i-demshem-sa-edhe-dhjami-i-mishit-te-vicit-dhe-gjalpi/60%Daily2018-01-26 18:40
https://kosova-info.com/klopp-flet-per-te-ardhmen-e-sturridge/60%Daily2018-01-26 18:34
https://kosova-info.com/samanta-provokon-keq-pa-te-brendshme-ne-koncert/60%Daily2018-01-26 18:31
https://kosova-info.com/a-po-i-prish-kosova-marredheniet-me-nderkombetaret/60%Daily2018-01-26 18:29
https://kosova-info.com/kush-eshte-stanishiqi-ish-shefi-i-sigurimit-sekret-serb-te-cilin-kurti-e-lidhi-me-baton-haxhiun/60%Daily2018-01-26 18:28
https://kosova-info.com/ronaldo-keto-kombetare-jane-favorite-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-01-26 18:24
https://kosova-info.com/hani-spec-te-kuq-dhe-djegia-e-dhjamit-rritet-per-16-per-qind/60%Daily2018-01-26 18:20
https://kosova-info.com/konflikti-ne-ukraine-shba-shpall-sanksione-te-reja/60%Daily2018-01-26 18:19
https://kosova-info.com/buffon-gezon-tifozet-e-juventusit/60%Daily2018-01-26 18:14
https://kosova-info.com/befasia-e-embel-qe-sinani-i-beri-andrres-ne-pervjetorin-e-trete-te-marteses/60%Daily2018-01-26 18:10
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-me-e-keqe-se-gjuajtja-me-arme-eshte-mbrojtja-kanunore-e-haradinajt/60%Daily2018-01-26 18:08
https://kosova-info.com/kroacia-e-quan-propagande-ekspoziten-serbe-per-kampin-jasenovac-2/60%Daily2018-01-26 18:04
https://kosova-info.com/rexhep-hoti-i-shkruan-leter-albin-kurtit-cfare-po-te-bejne-mediat/60%Daily2018-01-26 18:02
https://kosova-info.com/disa-arsye-pse-nuk-duhet-ta-mbani-cokollaten-ne-frigorifer/60%Daily2018-01-26 18:01
https://kosova-info.com/lebron-dhe-curry-formojne-skuadrat-per-all-star-game/60%Daily2018-01-26 17:53
https://kosova-info.com/adelina-paralajmeron-kengen-e-re-duket-shume-atraktive/60%Daily2018-01-26 17:50
https://kosova-info.com/ronaldo-flet-per-messin-tregohet-shume-modest/60%Daily2018-01-26 17:37
https://kosova-info.com/aktoret-e-njohur-gjakovare-pozojne-bashke/60%Daily2018-01-26 17:31
https://kosova-info.com/cfare-tregon-ngjyra-e-urines-per-problemet-e-trupit-tone/60%Daily2018-01-26 17:26
https://kosova-info.com/messi-befason-me-pergjigjen-e-tij-kur-pyetet-per-topin-e-arte/60%Daily2018-01-26 17:24
https://kosova-info.com/deputeti-andin-hoti-kerkon-te-shpallet-gjendje-emergjente-per-shkak-te-gripit/60%Daily2018-01-26 17:23
https://kosova-info.com/angela-martini-jep-nje-lajm-te-mire/60%Daily2018-01-26 17:11
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-flamini-i-arsenalit-ja-ku-ka-perfunduar/60%Daily2018-01-26 17:08
https://kosova-info.com/jurgen-klopp-trajner-i-real-madridit/60%Daily2018-01-26 17:03
https://kosova-info.com/arsyet-pse-boronicat-jane-frutat-me-te-shendetshme-ne-bote/60%Daily2018-01-26 16:58
https://kosova-info.com/lluka-takoi-perfaqesuesit-e-ambasades-britanike-merr-mbeshtetje-per-ceshtjen-e-personave-te-zhdukur/60%Daily2018-01-26 16:55
https://kosova-info.com/para-ndermarresve-italiane-diskutohen-reformat-e-qeverise-te-inicuara-prej-zevendeskryeministrit-pacolli/60%Daily2018-01-26 16:54
https://kosova-info.com/ronaldinho-mesazh-coutinhos-kenaqi-tifozet-ne-camp-nou-ata-pelqejne-spektaklin/60%Daily2018-01-26 16:53
https://kosova-info.com/vainty-fair-deshton-me-fotoshop-i-ben-yjet-e-famshme-me-nga-3-duar-e-3-kembe/60%Daily2018-01-26 16:51
https://kosova-info.com/baton-haxhiu-i-pergjigjet-albin-kurtit-politikan-me-petkun-e-kriminelit-dhe-diskurs-te-sheshelit/60%Daily2018-01-26 16:51
https://kosova-info.com/kosova-u19-shkaterron-kazakistanin/60%Daily2018-01-26 16:42
https://kosova-info.com/thaci-kosova-e-perkushtuar-per-normalizimin-e-marredhenieve-me-serbine/60%Daily2018-01-26 16:39
https://kosova-info.com/pse-adoleshentet-nuk-ben-te-pijne-asnje-gllenjke-alkool/60%Daily2018-01-26 16:38
https://kosova-info.com/cmendet-perez-shpenzon-300-milione-euro/60%Daily2018-01-26 16:35
https://kosova-info.com/kroacia-e-quan-propagande-ekspoziten-serbe-per-kampin-jasenovac/60%Daily2018-01-26 16:34
https://kosova-info.com/xhensila-dhe-besi-sjellin-pamje-mahnitese-nga-ky-vend/60%Daily2018-01-26 16:30
https://kosova-info.com/deshton-transferimi-i-dzekos-chelsea-ben-zgjidhje-te-arsenali/60%Daily2018-01-26 16:29
https://kosova-info.com/hahn-e-quan-lajm-te-mire-takimin-e-kryeministrave-te-maqedonise-dhe-greqise/60%Daily2018-01-26 16:26
https://kosova-info.com/tronditet-real-madridi/60%Daily2018-01-26 16:20
https://kosova-info.com/tahiri-i-vendosur-per-reformimin-e-thelle-te-avokatures-shteterore/60%Daily2018-01-26 16:15
https://kosova-info.com/zv-ministri-berisha-mosnjohja-nga-peseshja-e-be-se-po-na-shkakton-situate-te-rende/60%Daily2018-01-26 16:13
https://kosova-info.com/nga-kush-u-organizuan-lutjet-ne-xhamin-e-sinan-pashes-flet-zedhenesi-i-bik-ut/60%Daily2018-01-26 16:12
https://kosova-info.com/stresi-tek-vendi-ku-u-vra-studentja-ariela-murati-ja-cfare-thote/60%Daily2018-01-26 16:11
https://kosova-info.com/zyrtare-joao-mario-i-interit-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-01-26 16:10
https://kosova-info.com/merret-vendimi-per-35-te-akuzuarit-per-dhunen-ne-kuvendin-e-maqedonise/60%Daily2018-01-26 16:07
https://kosova-info.com/stervitja-e-vecante-e-manchester-unitedit/60%Daily2018-01-26 16:05
https://kosova-info.com/soros-sulmon-facebook-dhe-google-i-kane-ditet-e-numeruara/60%Daily2018-01-26 16:00
https://kosova-info.com/soros-sulmon-facebook-dhe-google-i-kane-ditet-e-numeruara/60%Daily2018-01-26 16:00
https://kosova-info.com/valencia-real-madrid-formacionet-e-mundshme/60%Daily2018-01-26 15:56
https://kosova-info.com/kompania-turkec-e-interesuar-te-investoje-ne-kosove/60%Daily2018-01-26 15:54
https://kosova-info.com/konfirmohet-serish-rita-ora-performon-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-01-26 15:51
https://kosova-info.com/konfirmohet-serish-rita-ora-performon-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-01-26 15:51
https://kosova-info.com/kok-u-pushton-sheshin-kryesor-te-prishtines-me-aktivitete-qe-lidhen-me-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-01-26 15:46
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim-11/60%Daily2018-01-26 15:45
https://kosova-info.com/trajneri-i-psg-se-tregon-se-ne-cilen-skuader-do-te-behet-me-i-miri-ne-bote-neymar/60%Daily2018-01-26 15:43
https://kosova-info.com/hoti-mbeshtetja-e-deputeteve-per-gashin-mesazhi-me-i-keq-qe-iu-japim-te-rinjve/60%Daily2018-01-26 15:42
https://kosova-info.com/ahmeti-falenderon-ambasadoren-e-turqise-per-realizim-e-projekteve-ne-kryeqytet/60%Daily2018-01-26 15:39
https://kosova-info.com/ndoqen-gps-in-turistet-perfunduan-bashke-me-veture-ne-liqe/60%Daily2018-01-26 15:39
https://kosova-info.com/ndoqen-gps-in-turistet-perfunduan-bashke-me-veture-ne-liqe/60%Daily2018-01-26 15:39
https://kosova-info.com/edhe-ne-maqedoni-lutje-e-fitores-per-operacionin-dega-e-ullirit/60%Daily2018-01-26 15:34
https://kosova-info.com/aferdita-ne-miami-por-jo-me-te-fejuarin/60%Daily2018-01-26 15:28
https://kosova-info.com/aferdita-ne-miami-por-jo-me-te-fejuarin/60%Daily2018-01-26 15:28
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-chelsea/60%Daily2018-01-26 15:27
https://kosova-info.com/dua-lipa-tani-imazh-edhe-i-ketij-brendi-te-njohur/60%Daily2018-01-26 15:19
https://kosova-info.com/vetem-10-dite-para-marteses-vajza-vret-veten-duke-pire-helm/60%Daily2018-01-26 15:15
https://kosova-info.com/zidane-nese-ndodh-kjo-gje-largohem-nga-reali/60%Daily2018-01-26 15:14
https://kosova-info.com/podujeve-vendosen-shtatoret-e-heronjve/60%Daily2018-01-26 15:04
https://kosova-info.com/shtate-persona-kane-vdekur-pas-sulmit-me-rakete-ne-afganistan/60%Daily2018-01-26 15:02
https://kosova-info.com/ekspozimi-ndaj-rrezeve-x-ja-demet-qe-i-shkaktohen-organizmit/60%Daily2018-01-26 15:01
https://kosova-info.com/arrestohen-6-persona-te-dyshuar-per-kontrabandim-te-mallrave-dhe-shmangie-nga-tatimi/60%Daily2018-01-26 14:59
https://kosova-info.com/zaimina-nxjerre-barkun-e-fryre-jashte/60%Daily2018-01-26 14:58
https://kosova-info.com/miratohet-ne-lexim-te-pare-projektligjin-per-azil/60%Daily2018-01-26 14:54
https://kosova-info.com/mbi-21-mije-shkon-numri-i-te-prekurve-nga-gripi-sezonal-54-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2018-01-26 14:53
https://kosova-info.com/200-familje-nga-korisha-e-prizrenit-perfituan-investim-nga-keds-i/60%Daily2018-01-26 14:53
https://kosova-info.com/shpeton-dardan-gashi-skalon-mocioni-qe-kerkonte-shkarkimin-e-tij/60%Daily2018-01-26 14:51
https://kosova-info.com/zbuloni-cila-eshte-bima-qe-permireson-funksionin-e-zemres/60%Daily2018-01-26 14:48
https://kosova-info.com/thaci-per-holokaustin-shqiptaret-luajten-rol-te-madh-per-mbrojtjen-e-hebrenjve/60%Daily2018-01-26 14:47
https://kosova-info.com/nderprerje-e-domosdoshme-e-trafosacioneve-ne-prishtine/60%Daily2018-01-26 14:46
https://kosova-info.com/tre-kandidate-per-kreun-e-federates-italiane-te-futbollit/60%Daily2018-01-26 14:39
https://kosova-info.com/si-ta-dizajnoni-nje-shtepi-qe-ju-ben-te-ndiheni-mire/60%Daily2018-01-26 14:30
https://kosova-info.com/publikohet-klipi-i-kenges-for-you-te-liam-payne-dhe-rita-ora/60%Daily2018-01-26 14:26
https://kosova-info.com/trump-ne-davos-shba-eshte-rigjalleruar/60%Daily2018-01-26 14:24
https://kosova-info.com/mourinho-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-man-utd/60%Daily2018-01-26 14:15
https://kosova-info.com/ja-si-e-kendon-silva-kengen-po-tshoh-permas-te-getoar-selimit-ne-stilin-lab/60%Daily2018-01-26 13:58
https://kosova-info.com/allegri-zbulon-emrin-e-ekipit-te-tij-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-01-26 13:52
https://kosova-info.com/kurteshi-thote-se-hetimi-nderkombetar-per-astrit-deharin-po-pengohet-qellimshem/60%Daily2018-01-26 13:50
https://kosova-info.com/vuciq-be-ja-mund-te-ndihmoje-ne-problemin-kosove-serbi-por-jo-ta-zgjidhe/60%Daily2018-01-26 13:49
https://kosova-info.com/vetem-nje-cigare-ne-dite-shkakton-probleme-me-zemer/60%Daily2018-01-26 13:48
https://kosova-info.com/ne-diten-e-premte-kjo-eshte-lutja-e-gold-ag/60%Daily2018-01-26 13:36
https://kosova-info.com/obelisk-per-ushtaret-e-rene-te-nato-s/60%Daily2018-01-26 13:33
https://kosova-info.com/ronaldo-me-lajm-fantastik-per-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2018-01-26 13:32
https://kosova-info.com/bukuroshja-e-lales-me-cifteli-ne-mes-te-parisit-video/60%Daily2018-01-26 13:31
https://kosova-info.com/basha-kryemadhi-neser-proteste-madheshtore-ska-dhune/60%Daily2018-01-26 13:25
https://kosova-info.com/nje-ndermarrje-e-prishtines-nen-administrimin-e-albinisteve/60%Daily2018-01-26 13:16
https://kosova-info.com/jetimat-e-ballkanit-e-bejne-me-banese-te-re-familjen-shkodra-ne-gjilan/60%Daily2018-01-26 13:14
https://kosova-info.com/diskutimi-publik-jeta-ne-ndertesat-ne-bashkepronesi/60%Daily2018-01-26 13:13
https://kosova-info.com/parisi-nen-uje-urdherohet-evakuim-i-njerezve-dhe-veprave-te-artit/60%Daily2018-01-26 13:13
https://kosova-info.com/trump-i-cileson-te-rreme-raportimet-per-shkarkimin-e-muellerit/60%Daily2018-01-26 13:11
https://kosova-info.com/gjykata-denon-personin-qe-votoi-dy-here/60%Daily2018-01-26 13:01
https://kosova-info.com/enca-ka-feste-ja-ditelindjen-e-kujt-e-feston/60%Daily2018-01-26 12:58
https://kosova-info.com/totti-zbulon-nje-sekret-te-buffonit/60%Daily2018-01-26 12:53
https://kosova-info.com/sanchez-u-largua-nga-arsenal-rrezik-edhe-nga-ozil/60%Daily2018-01-26 12:47
https://kosova-info.com/mungoi-ne-testet-antidoping-denohet-sanchez/60%Daily2018-01-26 12:41
https://kosova-info.com/capital-t-e-mori-vendimin-ja-kur-do-ta-publikoje-kengen-e-re/60%Daily2018-01-26 12:39
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-barcelona-me-kundershtar-te-forte-ne-gjysmefinalen-e-copa-del-rey/60%Daily2018-01-26 12:37
https://kosova-info.com/moti-per-fundjave-ngrica-e-mjegull/60%Daily2018-01-26 12:33
https://kosova-info.com/kurti-perkrahi-shkarkimin-e-gashit-gjuajtja-me-arme-kulture-e-keqe/60%Daily2018-01-26 12:28
https://kosova-info.com/haradinaj-veprimi-nderinstitucional-mund-te-sjelle-suksese-ne-perpjekjen-e-perbashket-per-sundim-te-ligjit/60%Daily2018-01-26 12:24
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cka-beri-ne-market-fero/60%Daily2018-01-26 12:19
https://kosova-info.com/zeka-ironizon-me-interpelancen-per-gashin-thote-se-ndonje-dite-do-te-kete-interpelanca-per-syneti/60%Daily2018-01-26 12:15
https://kosova-info.com/januzaj-largohet-nga-real-sociedad-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2018-01-26 12:14
https://kosova-info.com/permbytjet-kercenojne-parisin-mbyllen-rruget-dhe-tunelet/60%Daily2018-01-26 12:13
https://kosova-info.com/hoxha-kosova-te-kete-afat-kohor-dhe-te-perfshihet-ne-planet-konkrete-te-zgjerimit-te-be-se/60%Daily2018-01-26 12:11
https://kosova-info.com/be-i-jep-afat-serbise-rreth-kosoves-behet-fjale-per-vitin-2019/60%Daily2018-01-26 12:07
https://kosova-info.com/rusia-ka-ndihmuar-korene-v-ne-transportimin-e-thengjillit/60%Daily2018-01-26 12:05
https://kosova-info.com/bie-aleksandri-i-madh/60%Daily2018-01-26 12:03
https://kosova-info.com/mohoi-shqiperine-beri-lemsh-gjithe-greqine-cdo-te-bej-tani-kengetarja-fierake/60%Daily2018-01-26 12:00
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-real-madrid-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-ronaldos/60%Daily2018-01-26 11:53
https://kosova-info.com/man-utd-mposht-barcelonen-sjell-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-01-26 11:32
https://kosova-info.com/terhiqet-chung-federer-ne-finalen-e-australian-open/60%Daily2018-01-26 11:26
https://kosova-info.com/subotic-largohet-nga-borussia-dortmund-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-26 11:21
https://kosova-info.com/aksident-ne-rrugen-e-kombit-plagosen-nena-e-vajza-5-vjece/60%Daily2018-01-26 11:19
https://kosova-info.com/iniesta-ka-oferte-te-re-per-largim-nga-barcelona/60%Daily2018-01-26 11:18
https://kosova-info.com/murat-jasharit-i-caktohet-trajtim-psikiatrik/60%Daily2018-01-26 11:17
https://kosova-info.com/teatri-kombetar-me-12-premiera-kete-vit/60%Daily2018-01-26 11:15
https://kosova-info.com/si-ta-largoni-dhimbjen-e-kokes-pa-perdorur-ilace/60%Daily2018-01-26 11:14
https://kosova-info.com/limaj-parlamenti-eshte-hipokrit-deputetet-nuk-reaguan-kur-u-montuan-mesazhe/60%Daily2018-01-26 11:06
https://kosova-info.com/gjermani-u-thote-qytetareve-te-vet-mos-udhetoni-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2018-01-26 11:02
https://kosova-info.com/pas-fejeses-djali-i-ardit-gjebreas-uron-kete-femer/60%Daily2018-01-26 10:59
https://kosova-info.com/turqia-konfirmon-mbeshtetjen-per-gjilanin-ne-arsim-shendetesi-e-bujqesi/60%Daily2018-01-26 10:52
https://kosova-info.com/protesta-e-opozites-policia-merr-masa-te-forta-sigurie/60%Daily2018-01-26 10:51
https://kosova-info.com/turqia-raporton-se-14-ushtare-jane-vrare-ne-operacionin-ne-afrin/60%Daily2018-01-26 10:41
https://kosova-info.com/pacolli-fton-kompanite-italiane-kosova-ofron-mundesi-te-shkelqyera-per-ndermarresit-tuaj/60%Daily2018-01-26 10:40
https://kosova-info.com/dhurata-pret-ta-takoje-nje-mashkull-qe-ka-topa-me-shume-se-ajo/60%Daily2018-01-26 10:37
https://kosova-info.com/familja-shqiptare-e-rrezikuar-nga-debimi-strehohet-ne-kishe/60%Daily2018-01-26 10:35
https://kosova-info.com/flaka-ndryshon-teresisht-pamjen-e-saj/60%Daily2018-01-26 10:21
https://kosova-info.com/shba-sanksionon-gjashte-talibane-te-lidhur-me-pakistanin/60%Daily2018-01-26 10:20
https://kosova-info.com/humbje-kohe-mos-e-beni-kete-ushtrim-me-shume-se-30-sekonda/60%Daily2018-01-26 10:13
https://kosova-info.com/nderprerje-emergjente-e-rrymes-ne-ferizaj/60%Daily2018-01-26 10:03
https://kosova-info.com/capital-t-refuzohet-nga-disa-fansa-per-kete-gje/60%Daily2018-01-26 10:02
https://kosova-info.com/konjufca-ne-ambientet-ku-gjuajti-gashi-njeriu-behet-trim-edhe-pa-kane-hic/60%Daily2018-01-26 10:02
https://kosova-info.com/problem-i-ri-ne-chelsea-abramovich-kunder-contes/60%Daily2018-01-26 10:01
https://kosova-info.com/oek-shqetesuese-edhe-ne-austri-nuk-mund-te-vozitet-me-patente-shofer-kosovar/60%Daily2018-01-26 09:54
https://kosova-info.com/haradinaj-eshte-heret-per-shkarkimin-e-dardan-gashit-disa-tradita-nuk-jane-zhdukur/60%Daily2018-01-26 09:47
https://kosova-info.com/arrijne-autobuset-e-pare-elektrike-ne-tirane/60%Daily2018-01-26 09:44
https://kosova-info.com/ja-kush-kryeson-listen-e-ushqimeve-qe-vrasin-trurin/60%Daily2018-01-26 09:43
https://kosova-info.com/ngjyra-e-kuqe-shume-i-ngjanemines/60%Daily2018-01-26 09:41
https://kosova-info.com/ldk-kerkon-shkarkimin-e-ministrit-gashi-per-gjuajtje-me-arme/60%Daily2018-01-26 09:39
https://kosova-info.com/kroos-lamtumire-real-madrid/60%Daily2018-01-26 09:38
https://kosova-info.com/ministri-pacolli-raporton-sot-para-komisionit-per-pune-te-jashtme/60%Daily2018-01-26 09:37
https://kosova-info.com/gjykata-vendos-per-aktakuzen-ndaj-ish-gjyqtares-safete-tolaj/60%Daily2018-01-26 09:36
https://kosova-info.com/haradinaj-nderon-viktimat-hebreje-te-holokaustit/60%Daily2018-01-26 09:33
https://kosova-info.com/ramos-ky-duhet-te-jete-trajner-i-real-madridit/60%Daily2018-01-26 09:33
https://kosova-info.com/ramos-ky-duhet-te-jete-trajner-i-real-madridit/60%Daily2018-01-26 09:33
https://kosova-info.com/marca-zbulon-oferten-e-real-madridit-per-neymarin/60%Daily2018-01-26 09:23
https://kosova-info.com/adelina-i-ka-dy-fjale-per-ata-qe-nuk-e-pelqejne/60%Daily2018-01-26 09:19
https://kosova-info.com/malte-hetuesit-ne-shenjester/60%Daily2018-01-26 09:16
https://kosova-info.com/keto-cifte-deshmuan-se-dashuria-e-vertete-zgjat-pergjithmone/60%Daily2018-01-26 09:14
https://kosova-info.com/real-madrid-eliminohet-nga-copa-del-rey-ja-cfare-thote-alba/60%Daily2018-01-26 09:10
https://kosova-info.com/real-madrid-eliminohet-nga-copa-del-rey-ja-cfare-thote-alba/60%Daily2018-01-26 09:10
https://kosova-info.com/mimoza-ndjehet-si-ne-parajse-me-seldin/60%Daily2018-01-26 08:58
https://kosova-info.com/mimoza-ndjehet-si-ne-parajse-me-seldin/60%Daily2018-01-26 08:58
https://kosova-info.com/trump-ka-synuar-shkarkimin-e-hetuesit-te-ceshtjes-ruse/60%Daily2018-01-26 08:58
https://kosova-info.com/benzema-fillon-bisedimet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-26 08:54
https://kosova-info.com/perez-sjell-ne-real-madrid-nje-super-perforcim-nga-milan/60%Daily2018-01-26 08:47
https://kosova-info.com/shkelm-fytyres-per-policin-e-kosoves/60%Daily2018-01-26 08:45
https://kosova-info.com/receta-dhe-keshilla-per-mengjes-te-shendetshem/60%Daily2018-01-26 08:44
https://kosova-info.com/politikanet-ne-nje-superderbi-ne-super-sfida/60%Daily2018-01-26 08:36
https://kosova-info.com/policia-ne-aksion-per-ari-ja-ku-bastisi/60%Daily2018-01-26 08:35
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-ne-obiliq-tentohet-te-vidhet-lapidari-i-uck-se/60%Daily2018-01-26 08:33
https://kosova-info.com/lincimet-ngacmimet-seksuale-dhe-orgjite-percarja-qe-shperfaqi-vetevendosjen/60%Daily2018-01-26 08:28
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-spital-ne-korene-e-jugut-dhjetera-te-vdekur/60%Daily2018-01-26 08:21
https://kosova-info.com/grimeri-i-kim-k-grimon-kengetaren-shqiptare/60%Daily2018-01-26 08:19
https://kosova-info.com/mesazhi-nga-messi-pas-fitores-ndaj-espanyolit-ne-copa-del-rey/60%Daily2018-01-26 08:19
https://kosova-info.com/buffon-nese-ndodh-kjo-nuk-do-te-pensionohem-nga-futbolli/60%Daily2018-01-26 08:14
https://kosova-info.com/gjuriq-e-sharceviq-vizitojne-kosoven/60%Daily2018-01-26 08:11
https://kosova-info.com/5-ndeshjet-e-ardhshme-qe-percaktojne-sezonin-e-interit/60%Daily2018-01-26 08:09
https://kosova-info.com/zaevi-dhe-tsiprasi-takohen-ne-davos-koha-per-zgjidhje/60%Daily2018-01-26 08:08
https://kosova-info.com/bale-kthehet-ne-tottenham-kane-ne-real-madrid/60%Daily2018-01-26 08:06
https://kosova-info.com/dy-majmunet-jane-klonuar-duke-perdorur-tekniken-qe-prodhoi-dolly-delet-dolly-the-sheep/60%Daily2018-01-26 08:05
https://kosova-info.com/arrestohet-kosovari-ne-tirane/60%Daily2018-01-26 08:03
https://kosova-info.com/rita-shkelqen-me-xhinse-te-dyfishta-ne-grammy-awards/60%Daily2018-01-26 07:59
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-ish-drejtoreshes-se-arsimit/60%Daily2018-01-26 07:46
https://kosova-info.com/dua-lipa-shfaqet-pa-grim-por-dicka-nuk-shkon-me-hunden-e-saj/60%Daily2018-01-26 07:37
https://kosova-info.com/be-ja-thote-se-miratimi-i-demarkacionit-stopon-izolimin-e-kosoves/60%Daily2018-01-26 07:31
https://kosova-info.com/fillon-procesi-gjyqesor-per-sulmin-ndaj-ziadin-seles/60%Daily2018-01-26 07:22
https://kosova-info.com/cilat-jane-ushqimet-me-zero-kalori/60%Daily2018-01-26 07:15
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-personi-qe-me-te-vesa-mezi-pret-ta-kaloje-jeten/60%Daily2018-01-26 07:11
https://kosova-info.com/kompania-qe-ia-mori-kosoves-5-milione-euro-ne-arbitrazh-perfiton-500-mije-euro-nga-falja-e-tatimeve/60%Daily2018-01-26 07:11
https://kosova-info.com/tillerson-takohet-sot-me-lidere-boterore-ne-davos/60%Daily2018-01-26 07:02
https://kosova-info.com/moti-per-sot-dhe-fundjave-2/60%Daily2018-01-26 06:50
https://kosova-info.com/kuvendi-sot-mban-seancen-plenare/60%Daily2018-01-26 06:42
https://kosova-info.com/lucas-moura-largohet-nga-psg-zgjedh-klubin-e-ri-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-01-26 06:36
https://kosova-info.com/rreth-20-punetore-te-shtepise-se-bardhe-intervistohen-per-ceshtjen-ruse/60%Daily2018-01-26 06:35
https://kosova-info.com/mertens-kjo-duhet-te-jete-festa-ne-napoli-nese-e-fitojme-scudetton/60%Daily2018-01-26 06:31
https://kosova-info.com/mos-vdisni-pa-i-provuar-keto-gjera-te-pakten-nje-here-ne-jete/60%Daily2018-01-26 06:29
https://kosova-info.com/zidane-dhe-plani-i-tij-per-bale-nuk-do-tu-pelqeje-tifozeve-te-real-madridit/60%Daily2018-01-26 06:27
https://kosova-info.com/a-do-ti-iken-haradinaj-perseri-interpelances/60%Daily2018-01-26 06:20
https://kosova-info.com/fjalet-e-coutinhos-pas-debutimit-te-barcelona/60%Daily2018-01-26 06:20
https://kosova-info.com/real-madrid-e-barcelona-kerkojne-nje-perforcim-nga-juventus/60%Daily2018-01-26 06:14
https://kosova-info.com/kater-ndeshjet-qe-mund-tia-definojne-sezonin-chelsea/60%Daily2018-01-25 22:56
https://kosova-info.com/faktoret-e-brendshem-dhe-te-jashtem-qe-rrisin-rrezikun-e-aborteve-te-perseritura/60%Daily2018-01-25 22:56
https://kosova-info.com/arilena-fenomeni-i-vitit-ne-paris-per-te-rrembyer-cmimin-prestigjioz/60%Daily2018-01-25 22:54
https://kosova-info.com/arilena-fenomeni-i-vitit-ne-paris-per-te-rrembyer-cmimin-prestigjioz/60%Daily2018-01-25 22:54
https://kosova-info.com/a-pranojne-qytetaret-tu-shtrenjtohet-rryma-ne-kosove-video/60%Daily2018-01-25 22:51
https://kosova-info.com/barcelona-20-espanyol-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-25 22:39
https://kosova-info.com/blerim-destani-behet-molle-sherri-dafina-zeqiri-ofendon-fansen/60%Daily2018-01-25 22:30
https://kosova-info.com/blerim-destani-behet-molle-sherri-dafina-zeqiri-ofendon-fansen-2/60%Daily2018-01-25 22:30
https://kosova-info.com/sigurimi-i-diskotekes-deshmon-ne-gjykimin-e-granit-elshanit/60%Daily2018-01-25 22:30
https://kosova-info.com/ambasadorja-citaku-i-pergjigjet-vuciqit/60%Daily2018-01-25 22:21
https://kosova-info.com/barcelona-siguron-gjysmefinalen-e-kupes-se-mbretit/60%Daily2018-01-25 22:21
https://kosova-info.com/mbi-21-mije-raste-te-gripit-per-kater-muajt-e-fundit-ne-kosove/60%Daily2018-01-25 22:07
https://kosova-info.com/coutinho-realizon-endrren-debuton-te-barcelona/60%Daily2018-01-25 22:02
https://kosova-info.com/ja-kush-e-djersiti-noizyn/60%Daily2018-01-25 22:00
https://kosova-info.com/ja-kush-e-djersiti-noizyn/60%Daily2018-01-25 22:00
https://kosova-info.com/bale-e-refuzon-bayernin-ja-ku-deshiron-te-transferohet/60%Daily2018-01-25 21:57
https://kosova-info.com/krasniqi-a-ka-te-pa-pune-ne-kosove/60%Daily2018-01-25 21:54
https://kosova-info.com/spahiu-punonjesve-te-shish-po-u-kerkohet-doreheqja/60%Daily2018-01-25 21:52
https://kosova-info.com/albin-kurti-kur-mban-fjalim-i-detyron-deputetet-te-rrahin-shuplaka-nga-4-minuta/60%Daily2018-01-25 21:50
https://kosova-info.com/une-dhe-messi-ishim-me-te-miret-ne-bote-dhe-shikoni-ku-jemi-tani/60%Daily2018-01-25 21:39
https://kosova-info.com/molliqaj-1-per-qind-ka-gjasa-qe-te-mos-ndahet-vetevendosje/60%Daily2018-01-25 21:32
https://kosova-info.com/edhe-nje-shqiptare-ne-brit-awards-rita-do-performoj-ne-kete-event/60%Daily2018-01-25 21:29
https://kosova-info.com/qendrimi-ne-zyre-si-te-luftoni-dhimbjet-e-shpines-dhe-kokes/60%Daily2018-01-25 21:27
https://kosova-info.com/apostolova-interesat-e-nje-partie-te-vogel-po-bllokojne-liberalizimin/60%Daily2018-01-25 21:19
https://kosova-info.com/lucas-moura-transferohet-ne-premierlige-te-skuadra-e-njohur/60%Daily2018-01-25 21:14
https://kosova-info.com/kena-me-pru-prova-me-kolice-bindja-e-prokurorit-se-ish-drejtuesit-e-oshp-se-jane-te-fajshem/60%Daily2018-01-25 21:05
https://kosova-info.com/ja-per-cka-u-vu-ne-siklet-engjellusha-salihu/60%Daily2018-01-25 21:00
https://kosova-info.com/kercenohet-nenkryetari-shqiptar-i-kuvendit-te-malit-te-zi-deputeti-ia-permend-uckne/60%Daily2018-01-25 20:58
https://kosova-info.com/barca-dyfishon-epersine-shenon-messi-2/60%Daily2018-01-25 20:58
https://kosova-info.com/parisi-rrezikon-te-permbytet/60%Daily2018-01-25 20:58
https://kosova-info.com/rrezohet-nje-helikopter-ne-ukraine-4-te-vdekur/60%Daily2018-01-25 20:53
https://kosova-info.com/potencial-terrori-nga-ballkani-perendimor/60%Daily2018-01-25 20:45
https://kosova-info.com/barcelona-espanyol-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-01-25 20:43
https://kosova-info.com/kurti-tregon-se-kur-filluan-problemet-ne-levizjen-vetevendosje/60%Daily2018-01-25 20:41
https://kosova-info.com/dua-lipa-u-rrezova-ne-dysheme-duke-vrapuar-per-ta-degjuar-veten-ne-radio/60%Daily2018-01-25 20:39
https://kosova-info.com/mascherano-pershendetet-me-tifozet-e-barcelones-ne-camp-nou/60%Daily2018-01-25 20:38
https://kosova-info.com/nese-keni-keto-shenja-urgjent-tek-mjeku-rrezikoheni-nga-nje-semundje-vdekjeprurese/60%Daily2018-01-25 20:38
https://kosova-info.com/a-keni-probleme-me-facebook-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-01-25 20:38
https://kosova-info.com/ujesjellesi-nis-shkycjen-e-borxhlinjve-video/60%Daily2018-01-25 20:36
https://kosova-info.com/kurti-thote-se-baton-haxhiu-ka-histori-me-stanishiqin-dhe-e-ka-influencuar-dardan-molliqajn/60%Daily2018-01-25 20:33
https://kosova-info.com/qeveria-ruse-ndalon-komedine-britanike-mbi-stalinin/60%Daily2018-01-25 20:30
https://kosova-info.com/erdogan-operacioni-ne-afrin-vazhdon-derisa-te-arrihen-rezultatet/60%Daily2018-01-25 20:24
https://kosova-info.com/albin-kurti-per-aida-dergutin-me-befasoi-veprimi-i-saj/60%Daily2018-01-25 20:24
https://kosova-info.com/ky-detaj-iu-ka-ikur-nga-intervista-e-xhensiles-ne-mirage/60%Daily2018-01-25 20:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-mengjesi-me-i-shendetshem/60%Daily2018-01-25 20:19
https://kosova-info.com/france-aksidentohet-autobusi-shkollor-dhjetra-nxenes-te-lenduar/60%Daily2018-01-25 20:17
https://kosova-info.com/zogiani-nuk-e-kishim-menduar-qe-vetevendosje-do-te-vije-ne-kete-pike/60%Daily2018-01-25 20:15
https://kosova-info.com/zyrtare-naser-aliji-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2018-01-25 20:11
https://kosova-info.com/nuk-ka-rrezik-per-trazira-ne-veri-video/60%Daily2018-01-25 20:10
https://kosova-info.com/a-ishte-kurti-per-koalicion-me-pdk-ne/60%Daily2018-01-25 20:03
https://kosova-info.com/shkencetaret-humbja-e-peshes-gjithmone-ka-qene-e-lehte-mjafton-te-flini-me-shume-se-zakonisht/60%Daily2018-01-25 20:02
https://kosova-info.com/reshitaj-mirepret-miratimin-e-projektligjit-per-trajtimin-e-dertimeve-pa-leje/60%Daily2018-01-25 20:00
https://kosova-info.com/pacolli-behet-sebep-de-biasi-trajner-i-kosoves/60%Daily2018-01-25 19:59
https://kosova-info.com/jam-shume-keq-e-sabri-fejzullahut-risjellet-ne-cover-nga-elira-shala/60%Daily2018-01-25 19:56
https://kosova-info.com/kryetari-i-dardaneve-kerkon-mobilizim-per-te-mbeshtetur-kosoven-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-01-25 19:47
https://kosova-info.com/aktivistja-paralajmeron-publikimin-e-emrave-te-atyre-qe-ngacmuan-seksualisht-grate-ne-vv/60%Daily2018-01-25 19:43
https://kosova-info.com/ju-nuk-e-dinit-por-kontraceptivet-perdoren-per-disa-arsye-me-te-forta-se-parandalimi-i-shtatzenise/60%Daily2018-01-25 19:42
https://kosova-info.com/nuk-paraqitet-ne-pune-per-3-muaj-dedushaj-suspendohet-nga-puna/60%Daily2018-01-25 19:30
https://kosova-info.com/haradinaj-do-ti-investojme-35-milione-euro-ne-gjilan/60%Daily2018-01-25 19:30
https://kosova-info.com/turqia-i-drejtohet-shba-ve-ndaleni-mbeshtetjen-per-forcen-kurde-ose-rrezikoni-konfrontimin/60%Daily2018-01-25 19:28
https://kosova-info.com/qesharake-i-rrahin-nipin-gjyshja-futet-ne-ring-dhe-godet-kundershtarin/60%Daily2018-01-25 19:27
https://kosova-info.com/shqiperi-konference-per-te-ardhmen-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2018-01-25 19:27
https://kosova-info.com/testet-e-homoseksualitetit-jo-te-detyrueshme-per-azilkerkuesit-ne-be/60%Daily2018-01-25 19:26
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-spanjoll-humb-vetedijen-gjate-debatit-ne-davos-video/60%Daily2018-01-25 19:23
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-espanyol-2/60%Daily2018-01-25 19:21
https://kosova-info.com/kjo-erez-e-zakonshme-ndalon-dhimbjen-e-dhembit-tuaj-ne-kohe-rekord/60%Daily2018-01-25 19:19
https://kosova-info.com/kurti-e-forcon-bindjen-per-ngacmime-seksuale-ne-vv-thote-se-u-bene-nga-meshkujt-shovinist/60%Daily2018-01-25 19:07
https://kosova-info.com/publikohet-rregullorja-per-sponsorizim-ne-sport/60%Daily2018-01-25 19:05
https://kosova-info.com/degradim-masiv-ne-vetevendosje-akuza-per-orgji-dhe-droge-ne-zyra/60%Daily2018-01-25 19:03
https://kosova-info.com/kujdes-edhe-vetem-nje-cigare-ne-dite-rrezikon-shendetin-tuaj/60%Daily2018-01-25 19:00
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-e-pranon-dikur-kam-punuar-ne-ndertim/60%Daily2018-01-25 18:59
https://kosova-info.com/rama-takohet-me-kryeministrin-kroat-kerkon-trajtim-te-drejte-per-ceshtjen-e-ballist-morines/60%Daily2018-01-25 18:55
https://kosova-info.com/pese-javet-qe-pritet-tia-vendosin-sezonin-interit/60%Daily2018-01-25 18:43
https://kosova-info.com/ja-me-ke-po-e-kalon-kohen-sabri-fejzullahu/60%Daily2018-01-25 18:43
https://kosova-info.com/sekretet-e-te-ushqyerit-me-gji-te-cilat-cdo-nene-duhet-ti-dije/60%Daily2018-01-25 18:43
https://kosova-info.com/dortmundi-e-gjen-zevendesuesin-e-aubameyangit/60%Daily2018-01-25 18:30
https://kosova-info.com/durmishi-tregon-nese-kurti-i-mblodhi-aktivistet-per-ta-rrahur-dardan-molliqajn/60%Daily2018-01-25 18:22
https://kosova-info.com/modelja-kosovare-ne-lidhje-me-dj-blunt/60%Daily2018-01-25 18:21
https://kosova-info.com/pijeni-kete-leng-para-gjumit-dhe-largoni-kilogramet-e-tepert/60%Daily2018-01-25 18:20
https://kosova-info.com/interpelanca-e-haradinajt-ne-seancen-e-neserme/60%Daily2018-01-25 18:15
https://kosova-info.com/mourinho-thote-se-madridi-po-digjet-dhe-mos-i-hidhni-benzine-zjarrit-kur-pyetet-per-cr7/60%Daily2018-01-25 18:13
https://kosova-info.com/jusuf-thaci-te-perjashtohet-dardan-molliqaj/60%Daily2018-01-25 18:12
https://kosova-info.com/thaci-hahn-me-rikonfirmoi-perspektiven-e-sigurt-te-kosoves-per-integrim-ne-be/60%Daily2018-01-25 18:11
https://kosova-info.com/bekim-haxhiu-i-pergjigjet-sami-lushtakut-qe-e-quajti-zagar/60%Daily2018-01-25 18:09
https://kosova-info.com/doreheqjet-familjare-nga-vetevendosje-foto/60%Daily2018-01-25 18:06
https://kosova-info.com/ja-me-cka-getoar-selimi-i-le-prapa-koleget-e-tij/60%Daily2018-01-25 18:02
https://kosova-info.com/tahiri-sot-beme-nje-hap-shume-te-rendesishem-per-parandalimin-e-konfliktit-te-interesit/60%Daily2018-01-25 18:00
https://kosova-info.com/klubin-kosovar-nuk-e-ndal-as-bora/60%Daily2018-01-25 17:50
https://kosova-info.com/miratohet-projektligji-per-trajtimin-e-ndertimeve-pa-leje/60%Daily2018-01-25 17:49
https://kosova-info.com/kim-zhvishet-e-tera-para-pasqyres/60%Daily2018-01-25 17:40
https://kosova-info.com/krahu-i-kurtit-zbulon-pagat-e-disa-prej-te-dorehequrve-te-sotem/60%Daily2018-01-25 17:35
https://kosova-info.com/zhivshet-oriola-nuk-ka-te-brendshme/60%Daily2018-01-25 17:19
https://kosova-info.com/zyrtare-mourinho-vazhdon-kontraten-me-unitedin/60%Daily2018-01-25 17:19
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-vala-superliges-behet-me-trajner-te-ri/60%Daily2018-01-25 17:03
https://kosova-info.com/reka-davosi-hapi-faqe-te-re-drejt-perfundimit-te-negociatave-maratonike-per-emrin/60%Daily2018-01-25 17:02
https://kosova-info.com/momenti-kur-remzie-osmani-duket-si-20-vjecare/60%Daily2018-01-25 16:58
https://kosova-info.com/tronditese-anetarja-e-kryesise-thote-se-ka-pasur-ngacmime-seksuale-ne-vetevendosje/60%Daily2018-01-25 16:57
https://kosova-info.com/luta-ia-shtron-tepihun-e-kuq-haradinajt-foto/60%Daily2018-01-25 16:54
https://kosova-info.com/milaim-zeka-keshilltaret-e-ministrave-pine-vere-me-cmim-90-euro-me-para-publike/60%Daily2018-01-25 16:47
https://kosova-info.com/hoti-pdk-hapi-universitete-per-agjenda-elektorale-tash-po-mbyllen-se-nuk-ofrojne-cilesi/60%Daily2018-01-25 16:45
https://kosova-info.com/vellazeria-sekrete-ne-vetevendosje-aktivistet-detyrohen-qe-te-martohen-mes-vete/60%Daily2018-01-25 16:41
https://kosova-info.com/befason-liverpool-transferon-edhe-nje-mbrojtes/60%Daily2018-01-25 16:41
https://kosova-info.com/po-bie-niveli-i-ndotjes-se-ajrit-por-prape-mbetet-shume-shqetesues/60%Daily2018-01-25 16:37
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-ndryshon-pamjen-ben-dicka-qe-se-ka-bere-me-pare-foto/60%Daily2018-01-25 16:36
https://kosova-info.com/pacolli-i-kerkon-vatikanit-njohjen-e-shtetit-te-kosoves/60%Daily2018-01-25 16:31
https://kosova-info.com/turqia-pretendon-se-shtepia-e-bardhe-shtremberoi-permbajtjen-e-bisedes-erdogan-trump/60%Daily2018-01-25 16:28
https://kosova-info.com/vetem-dy-pyetje-mbi-besueshmerine-e-lajmeve-ne-facebook/60%Daily2018-01-25 16:22
https://kosova-info.com/vogelushi-trashalluq-i-shkrin-se-qeshuri-futbollistet-e-napolit/60%Daily2018-01-25 16:20
https://kosova-info.com/kjo-eshte-familja-e-madhe-e-medes/60%Daily2018-01-25 16:19
https://kosova-info.com/argjentina-i-drejtohet-davosit-mos-qani-per-ne-mesoni-nga-ne/60%Daily2018-01-25 16:02
https://kosova-info.com/bleona-perpos-qe-nxjerre-gjoksin-ka-edhe-dicka-per-te-thene/60%Daily2018-01-25 16:00
https://kosova-info.com/zyrtare-lojtari-i-vitit-ne-vala-superlige-transferohet-ne-hungari/60%Daily2018-01-25 15:54
https://kosova-info.com/vv-therret-ne-interpelance-kryeministrin-haradinaj-per-rritjen-e-pagave/60%Daily2018-01-25 15:48
https://kosova-info.com/edhe-nje-risi-tjeter-ne-instagram-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2018-01-25 15:43
https://kosova-info.com/rafinha-ia-sjelle-befasine-e-pare-interit/60%Daily2018-01-25 15:42
https://kosova-info.com/keshtu-behet-shaka-me-kenget-e-getit-dhe-florit/60%Daily2018-01-25 15:40
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-oshp-se-deklarohen-te-pafajshem-per-tenderin-e-fsk-se-prokurori-thote-se-ka-prova-ndaj-tyre/60%Daily2018-01-25 15:39
https://kosova-info.com/deshmitaret-i-akuzuari-per-krime-lufte-na-tha-se-do-tiu-vrasim-te-gjitheve/60%Daily2018-01-25 15:38
https://kosova-info.com/reqica-ne-mars-nenshkruhet-marreveshja-me-zvicren-per-sigurimet-sociale/60%Daily2018-01-25 15:37
https://kosova-info.com/topalli-rruget-cojne-drejt-nje-partie-te-re/60%Daily2018-01-25 15:35
https://kosova-info.com/thaci-spranon-te-flas-serbisht-ne-davos-per-specialen-nuk-kemi-cfare-te-fshehim/60%Daily2018-01-25 15:32
https://kosova-info.com/sami-lushtaku-e-quan-zagar-bekim-haxhiun-tregon-cfare-po-ndodhe-ne-pdk-ne-e-skenderajt/60%Daily2018-01-25 15:24
https://kosova-info.com/a-po-mundohet-fifi-ta-kopjoje-encen/60%Daily2018-01-25 15:19
https://kosova-info.com/zyrtare-kjo-eshte-data-e-prezantimit-te-galaxy-s9/60%Daily2018-01-25 15:19
https://kosova-info.com/roma-kerkon-huazimin-e-darmian-vendim-i-papritur-nga-united/60%Daily2018-01-25 15:18
https://kosova-info.com/komuna-e-vushtrrise-marreveshje-me-bik-un-per-ti-mbuluar-shpenzimet-e-varrosjes-se-qytetareve/60%Daily2018-01-25 15:17
https://kosova-info.com/morata-i-kerkon-chelseat-transferimin-e-dy-futbollisteve-te-realit/60%Daily2018-01-25 15:10
https://kosova-info.com/topalli-veshtire-te-kete-pajtim-ne-vv-rruget-dergojne-drejt-nje-partie-te-re/60%Daily2018-01-25 15:08
https://kosova-info.com/spanja-dergon-ne-gjyqesor-kandidimin-e-puigdemont-it/60%Daily2018-01-25 15:07
https://kosova-info.com/britania-mund-te-ndermarre-masa-kunder-kriptovalutave/60%Daily2018-01-25 14:57
https://kosova-info.com/britania-mund-te-ndermarre-masa-kunder-kriptovalutave-2/60%Daily2018-01-25 14:57
https://kosova-info.com/rrefehet-nena-e-andrea-bocellit-mjeket-me-thane-ta-abortoja/60%Daily2018-01-25 14:56
https://kosova-info.com/kosovari-i-kombetares-e-merr-nje-lajm-te-madh/60%Daily2018-01-25 14:43
https://kosova-info.com/vjene-sot-nisin-bisedimet-per-paqe-ne-siri/60%Daily2018-01-25 14:37
https://kosova-info.com/do-te-shkriheni-se-qeshuri-moderatori-i-famshem-shqiptar-vishet-me-tutu-balerinash/60%Daily2018-01-25 14:37
https://kosova-info.com/mbeshtetesja-e-flakte-e-albin-kurtit-flet-per-ceshtjen-e-ngacmimeve-seksuale-ne-vv/60%Daily2018-01-25 14:33
https://kosova-info.com/united-me-super-transferim-nga-serie-a/60%Daily2018-01-25 14:30
https://kosova-info.com/jo-vetem-ne-kosove-edhe-ne-shqiperi-ministrat-bojkotojne-punen-e-kuvendit/60%Daily2018-01-25 14:27
https://kosova-info.com/greqi-shkaterrohet-grupi-i-droges-drejtohej-nga-nje-shqiptar-i-denuar/60%Daily2018-01-25 14:25
https://kosova-info.com/estrada-te-lare-ne-luks-me-ore-dore-800-mije-euro-deri-te-rripi-me-vlere-400/60%Daily2018-01-25 14:20
https://kosova-info.com/eskalon-lufta-e-vetevendosjes-fisnik-ismaili-perplaset-me-liburn-aliu/60%Daily2018-01-25 14:18
https://kosova-info.com/nushi-albin-kurti-brengoset-per-veten-dhe-jo-per-vetevendosjen/60%Daily2018-01-25 14:12
https://kosova-info.com/pacolli-ne-itali-gati-te-nenshkruaj-marreveshje-ndershteterore/60%Daily2018-01-25 14:07
https://kosova-info.com/dortmundi-tallet-me-arsenalin-shikoni-vendimin-e-ri/60%Daily2018-01-25 14:04
https://kosova-info.com/albin-kurti-kontrata-me-contour-global-pa-fitim-per-kosoven/60%Daily2018-01-25 13:53
https://kosova-info.com/hoxhaj-kerkon-qe-kosova-dhe-serbia-te-shperblehen-njejte-ne-dialog/60%Daily2018-01-25 13:46
https://kosova-info.com/al-khealifi-nese-ndodh-kjo-ne-ligen-e-kampioneve-atehere-e-shes-neymarin-te-reali/60%Daily2018-01-25 13:45
https://kosova-info.com/droge-ne-burgun-e-durresit-sekuestrohet-nga-policia/60%Daily2018-01-25 13:39
https://kosova-info.com/bale-refuzon-gjigantin-evropian-kerkon-premierligen/60%Daily2018-01-25 13:36
https://kosova-info.com/pas-takimit-te-pare-femrat-e-deshirojne-seksin-me-shume-se-meshkujt/60%Daily2018-01-25 13:20
https://kosova-info.com/selmanaj-kerkon-te-pezullohet-nisma-qe-kerkon-te-falen-deputetet-qe-kane-hedhur-lotsjelles/60%Daily2018-01-25 13:20
https://kosova-info.com/kryeministri-qe-habiti-te-pranishmit-ne-davos-me-corapet-e-tij-foto/60%Daily2018-01-25 13:18
https://kosova-info.com/dzeko-te-chelsea-deklarate-e-ashper-nga-di-francesco/60%Daily2018-01-25 13:15
https://kosova-info.com/ismaili-nenshkruan-kontraten-per-fillimin-e-punimeve-per-spitalin-e-ferizajt/60%Daily2018-01-25 13:14
https://kosova-info.com/deputeteve-u-kerkohet-te-mos-udhetojne-keto-dite-jashte-kosoves/60%Daily2018-01-25 13:08
https://kosova-info.com/engel-ia-kujton-serbise-vrasjen-e-vellezerve-bytyci/60%Daily2018-01-25 13:07
https://kosova-info.com/heqja-e-mitres-dhe-efektet-e-rrezikshme-qe-ka-ajo-ne-organizem/60%Daily2018-01-25 13:01
https://kosova-info.com/vendi-i-pare-ne-ligen-e-kombeve-panucci-mund-te-garantoje-5-fish-te-pages-se-tij/60%Daily2018-01-25 12:47
https://kosova-info.com/thellohet-ndarja-vv-perjashton-nol-nushin-dhe-teuta-rrusten/60%Daily2018-01-25 12:40
https://kosova-info.com/ngritet-aktakuze-ndaj-personit-qe-vrau-me-sopate-baben-dhe-ia-plagosi-te-birin/60%Daily2018-01-25 12:39
https://kosova-info.com/scott-paqja-dhe-stabiliteti-i-rajonit-varen-nga-kosova-dhe-serbia/60%Daily2018-01-25 12:37
https://kosova-info.com/memli-sot-feston-ditelindjen-babai-e-uron-me-nje-foto-nga-ditelindja-e-tij-e-pare/60%Daily2018-01-25 12:36
https://kosova-info.com/turperohet-capello-skuadra-e-tij-mposhtet-8-0/60%Daily2018-01-25 12:32
https://kosova-info.com/ne-oren-1400-interpelanca-per-haradinajn-per-te-shtenat-me-arme-por-ai-gjendet-ne-gjilan/60%Daily2018-01-25 12:27
https://kosova-info.com/enca-haxhia-i-ka-dy-dhoma-te-mbushura-me-rroba/60%Daily2018-01-25 12:20
https://kosova-info.com/noizy-prezanton-veturat-e-tij-luksoze-vendin-ku-i-ka-parkuar-e-quan-parku-i-lojerave/60%Daily2018-01-25 12:06
https://kosova-info.com/kriza-ne-pdk-fillojne-doreheqjet-ne-komunen-e-skenderajt/60%Daily2018-01-25 12:05
https://kosova-info.com/liburn-aliu-molliqaj-ka-tendence-te-percarjes-kurti-ska-thene-dicka-per-ahmetin/60%Daily2018-01-25 12:05
https://kosova-info.com/albin-kurti-takon-nje-delegacion-gjerman/60%Daily2018-01-25 12:02
https://kosova-info.com/vuciq-pas-takimit-me-thacin-edhe-une-edhe-ai-duhet-te-jemi-pak-te-zemeruar/60%Daily2018-01-25 12:02
https://kosova-info.com/simbol-i-thjeshtesise-te-kesh-miliona-por-te-udhetosh-me-tren/60%Daily2018-01-25 12:00
https://kosova-info.com/ne-davos-u-takuan-thaci-e-vuciq-biseduan-per-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2018-01-25 11:47
https://kosova-info.com/tragjedia-ne-tetove-deklarohet-prokuroria-publike-video/60%Daily2018-01-25 11:42
https://kosova-info.com/mungesa-e-ministrave-ne-kuvend-tregon-pafuqine-e-kryeministrit-haradinaj/60%Daily2018-01-25 11:38
https://kosova-info.com/trump-paralajmeron-erdoganin-shmang-konfliktin-midis-forcave-turke-dhe-amerikane/60%Daily2018-01-25 11:33
https://kosova-info.com/conte-jep-lajmin-e-ri-per-dzekon/60%Daily2018-01-25 11:33
https://kosova-info.com/vuciq-paralajmeron-referendum-per-kosoven/60%Daily2018-01-25 11:25
https://kosova-info.com/aubameyang-i-arsenalit-kjo-eshte-ndeshja-e-debutimit-me-gunners/60%Daily2018-01-25 11:09
https://kosova-info.com/burri-vret-mizorisht-gruan-dhe-e-gatuan/60%Daily2018-01-25 11:02
https://kosova-info.com/ndalohet-kenga-albanian-ne-mal-te-zi-vjen-reagimi-i-repereve/60%Daily2018-01-25 10:59
https://kosova-info.com/barcelona-espanyol-formacionet-e-derbit-ne-copa-del-rey/60%Daily2018-01-25 10:54
https://kosova-info.com/tragjedi-ne-tetove-humb-jeten-nga-zjarri-nena-bashke-me-kater-femijet/60%Daily2018-01-25 10:50
https://kosova-info.com/miratohet-raporti-i-avokatit-te-popollit-dhe-ai-i-fondit-pensional/60%Daily2018-01-25 10:46
https://kosova-info.com/de-bruyne-ia-ben-bajat-sanchezit-pas-transferimit-ne-man-utd/60%Daily2018-01-25 10:46
https://kosova-info.com/konsumimi-i-vetem-nje-cigareje-ne-dite-mund-te-shtoje-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/60%Daily2018-01-25 10:45
https://kosova-info.com/per-sa-ore-gjume-ka-nevoje-nje-grua-shtatzene/60%Daily2018-01-25 10:41
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-kenges-urime-ditelindja-nga-gold-ag-dhe-buraku/60%Daily2018-01-25 10:37
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-konsumoni-sa-me-shume-patate-te-embla/60%Daily2018-01-25 10:35
https://kosova-info.com/lekura-e-molles-kuron-tensionin-e-larte-kolesterolin-e-shume-te-tjera/60%Daily2018-01-25 10:30
https://kosova-info.com/shtyhet-per-kohe-te-pacaktuar-gjykimi-ndaj-ministrit-lluka/60%Daily2018-01-25 10:24
https://kosova-info.com/shqipe-pantina-tregon-per-ngacmimet-seksuale-ne-vetevendosje/60%Daily2018-01-25 10:23
https://kosova-info.com/thaci-takon-lideret-evropian-ne-davos/60%Daily2018-01-25 10:21
https://kosova-info.com/zvicra-eshte-vendi-me-i-lire-ne-bote/60%Daily2018-01-25 10:20
https://kosova-info.com/milaim-zeka-ma-ka-ftofe-dardan-molliqaj/60%Daily2018-01-25 10:13
https://kosova-info.com/veseli-kerkon-nga-deputetet-te-jene-me-aktiv/60%Daily2018-01-25 10:09
https://kosova-info.com/de-gea-gezon-real-madridin-largohet-nga-man-utd/60%Daily2018-01-25 10:08
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-dhe-vesa-luma-para-shume-vitesh-vini-re-ndryshimin/60%Daily2018-01-25 10:07
https://kosova-info.com/ldk-kerkon-interpelance-per-rritjen-e-pages-se-kryeministrit/60%Daily2018-01-25 10:03
https://kosova-info.com/armina-mevlani-i-surprizon-te-gjithe-sapo-u-martova/60%Daily2018-01-25 10:01
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-kovacic-te-super-klubi-i-evropes/60%Daily2018-01-25 09:56
https://kosova-info.com/yerry-mina-zbulon-stilin-e-tij-te-barcelona/60%Daily2018-01-25 09:40
https://kosova-info.com/publikohet-video-babygee-duke-numeruar-500-shet-lejla/60%Daily2018-01-25 09:34
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-zidane-shkarkohet-nga-real-madrid/60%Daily2018-01-25 09:32
https://kosova-info.com/dalin-fotot-qe-ronaldo-nuk-do-te-donte-ti-shihte-kurre/60%Daily2018-01-25 09:22
https://kosova-info.com/mediat-serbe-ne-veturen-nga-u-qellua-ivanoviq-ishin-dy-persona/60%Daily2018-01-25 09:22
https://kosova-info.com/drame-ne-ferizaj-policia-ze-ne-flagrance-dy-maqedonase-qe-kishin-vjedhur-16-pistoleta/60%Daily2018-01-25 09:19
https://kosova-info.com/sanchez-zbulon-veturen-dhe-shtepine-e-re-pas-transferimit-ne-man-utd/60%Daily2018-01-25 09:18
https://kosova-info.com/teuta-rugova-i-rikthehet-kuvendit-foto/60%Daily2018-01-25 09:18
https://kosova-info.com/ora-800-mije-euroshe-e-blerim-destanit/60%Daily2018-01-25 09:15
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-arsenalin-nga-borussia-dortmund/60%Daily2018-01-25 09:13
https://kosova-info.com/wenger-kjo-ndryshoi-dhe-e-eliminuam-chelsean/60%Daily2018-01-25 09:05
https://kosova-info.com/trump-takon-lideret-boterore-ne-davos-te-zvicres/60%Daily2018-01-25 09:00
https://kosova-info.com/bayern-munich-befason-tifozet-me-trajnerin-e-ri-2/60%Daily2018-01-25 09:00
https://kosova-info.com/noizy-kthehet-ne-shtepi-me-ka-munguar-ky-vend/60%Daily2018-01-25 08:55
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-eshte-e-pandalshme/60%Daily2018-01-25 08:54
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-tregon-unazen-e-marteses-qe-ia-ka-blere-burri-biznesmen/60%Daily2018-01-25 08:49
https://kosova-info.com/rritja-sekrete-e-vleres-se-kontrates-per-ndertimin-e-autostrades-arben-xhaferi/60%Daily2018-01-25 08:49
https://kosova-info.com/serbia-ankohet-se-kosova-nuk-po-iu-jep-informacione-rreth-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-01-25 08:16
https://kosova-info.com/kriza-e-euros-merkel-kerkese-te-prere-be-se-duhet-bashkepunim-urgjent/60%Daily2018-01-25 08:15
https://kosova-info.com/rita-oren-e-fotografon-dikush-100-lakuriq/60%Daily2018-01-25 08:10
https://kosova-info.com/milano-treni-del-nga-shinat-vdesin-dy-persona-e-plagosen-disa-te-tjere/60%Daily2018-01-25 08:10
https://kosova-info.com/ambasadorja-e-shba-ve-ne-okb-flet-me-ambasadorin-serb-per-kosoven/60%Daily2018-01-25 07:42
https://kosova-info.com/bebe-rexha-incizon-veten-ne-shtat/60%Daily2018-01-25 07:35
https://kosova-info.com/levizja-ne-rikuerc-e-vetevendosjes/60%Daily2018-01-25 07:28
https://kosova-info.com/kater-amerikane-jane-vrare-ne-hotelin-ne-kabul/60%Daily2018-01-25 07:25
https://kosova-info.com/beyonce-serish-nene/60%Daily2018-01-25 07:17
https://kosova-info.com/sot-raporton-drejtori-i-aki-se/60%Daily2018-01-25 07:09
https://kosova-info.com/kontesti-i-emrit-nimetz-do-te-vizitoje-athinen-dhe-shkupin/60%Daily2018-01-25 07:06
https://kosova-info.com/ska-ushtri-ska-as-doreheqje/60%Daily2018-01-25 07:03
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-glauk-konjufca-pal-lekaj-e-disa-te-tjere-shume-shpejt-para-gjykates/60%Daily2018-01-25 07:00
https://kosova-info.com/haradinaj-mban-interpelance-ne-lidhje-me-gjuajtjen-me-arme-nga-zevendeskryeministri/60%Daily2018-01-25 06:48
https://kosova-info.com/carvajal-ky-eshte-titulli-i-vetem-qe-mund-ta-fitoje-real-madrid/60%Daily2018-01-25 06:40
https://kosova-info.com/pastore-i-thote-po-klubit-te-ri-nga-serie-a/60%Daily2018-01-25 06:35
https://kosova-info.com/sot-vazhdon-seanca-keto-jane-pikat-e-rendit/60%Daily2018-01-25 06:32
https://kosova-info.com/horoskopi-per-diten-e-sotme-5/60%Daily2018-01-25 06:30
https://kosova-info.com/joao-mario-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-01-25 06:29
https://kosova-info.com/galliani-largohet-nga-futbolli-befason-me-punen-e-re/60%Daily2018-01-25 06:24
https://kosova-info.com/zidane-ky-eshte-fajtori-i-eliminimit-nga-copa-del-rey/60%Daily2018-01-25 06:19
https://kosova-info.com/vdes-personazhi-stresi-vdis-tradhtare/60%Daily2018-01-24 22:56
https://kosova-info.com/bik-ne-prizren-organizon-lutjen-e-fitores-se-turqise-kunder-kurdeve-ne-siri/60%Daily2018-01-24 22:56
https://kosova-info.com/avokati-albin-kurti-u-mbajt-padrejtesisht-ne-burg/60%Daily2018-01-24 22:55
https://kosova-info.com/real-madrid-leganes-notat-e-futbollisteve/60%Daily2018-01-24 22:51
https://kosova-info.com/trump-i-kerkon-erdoganit-qe-te-shmang-perplasjen-mes-forcave-amerikane-dhe-turke/60%Daily2018-01-24 22:50
https://kosova-info.com/nendeget-e-pdk-se-ne-skenderaj-kunder-sami-lushtakut/60%Daily2018-01-24 22:36
https://kosova-info.com/flaka-tregon-te-pasmet-nga-palestra/60%Daily2018-01-24 22:29
https://kosova-info.com/jep-mbrojtjen-zyrtari-i-akuzuar-se-kercenoi-instruktorin-e-autoshkolles/60%Daily2018-01-24 22:25
https://kosova-info.com/leganes-eliminon-real-madridin/60%Daily2018-01-24 22:22
https://kosova-info.com/burri-i-albulena-haxhiut-krahason-fjalet-e-molliqajt-me-telenovela-turke/60%Daily2018-01-24 22:15
https://kosova-info.com/dergoi-arsenalin-ne-finale-kjo-eshte-nota-e-xhakes/60%Daily2018-01-24 22:06
https://kosova-info.com/hoti-kerkon-mbeshtetjen-e-qytetareve-per-ndryshimin-e-qeverisjes/60%Daily2018-01-24 22:02
https://kosova-info.com/ja-si-e-quan-fansen-e-saj-remize-osmani/60%Daily2018-01-24 22:00
https://kosova-info.com/erdogan-turqia-do-te-prishe-lojerat-pergjate-kufijve-te-saj/60%Daily2018-01-24 21:59
https://kosova-info.com/granit-xhaka-dergon-arsenalin-ne-finale/60%Daily2018-01-24 21:53
https://kosova-info.com/shba-imponohen-sanksione-te-reja-kunder-korese-veriore/60%Daily2018-01-24 21:52
https://kosova-info.com/leganes-heshte-perseri-bernabeun/60%Daily2018-01-24 21:46
https://kosova-info.com/ndeshja-e-peste-pa-fitore-roma-barazon-ndaj-sampdorias/60%Daily2018-01-24 21:41
https://kosova-info.com/real-madridi-barazon-ndaj-leganes/60%Daily2018-01-24 21:37
https://kosova-info.com/vuciq-e-mbeshtes-dialogun-beograd-prishtine-eshte-koha-per-paqe-dhe-stabilitet/60%Daily2018-01-24 21:36
https://kosova-info.com/silva-ua-nxjerre-te-palarat-cifteve-tjera-te-shoubizit/60%Daily2018-01-24 21:27
https://kosova-info.com/granit-xhaka-shenon-ndaj-chelseat/60%Daily2018-01-24 21:23
https://kosova-info.com/hoxha-per-demarkacionin-pse-dje-ju-besuam-hartave-te-nato-s-e-sot-jo/60%Daily2018-01-24 21:09
https://kosova-info.com/leganes-befason-realin-ne-bernabeu/60%Daily2018-01-24 21:05
https://kosova-info.com/jam-shpresa-ne-lufte-u-rrita-e-sot-jam/60%Daily2018-01-24 21:02
https://kosova-info.com/efektet-anesore-te-fitnesit/60%Daily2018-01-24 20:59
https://kosova-info.com/deputetet-qe-kerkuan-shfuqizimin-e-speciales-ne-liste-te-zeze-per-viza/60%Daily2018-01-24 20:46
https://kosova-info.com/1-mije-aksidente-per-24-dite-7-te-vdekur/60%Daily2018-01-24 20:43
https://kosova-info.com/facebook-njeh-efektet-negative-qe-shkakton/60%Daily2018-01-24 20:38
https://kosova-info.com/sampdoria-roma-goli-i-pare/60%Daily2018-01-24 20:36
https://kosova-info.com/organizohet-koncert-humanitar-per-endrit-vorfaj/60%Daily2018-01-24 20:29
https://kosova-info.com/hoxha-demarkacioni-te-kaloje-sa-me-shpejt/60%Daily2018-01-24 20:28
https://kosova-info.com/autogol-nga-rudiger-barazim-ne-emirates/60%Daily2018-01-24 20:15
https://kosova-info.com/mashtrimi-i-madh-arrestohen-6-biznesmene-ne-tirane/60%Daily2018-01-24 20:12
https://kosova-info.com/restoranti-serb-sherben-ushqim-vetem-nga-kuzhinat-e-vendeve-qe-nuk-e-kane-njohur-kosoven/60%Daily2018-01-24 20:10
https://kosova-info.com/arsenal-chelsea-goli-i-pare/60%Daily2018-01-24 20:10
https://kosova-info.com/kosova-mposht-azerbajxhanin-ne-turqi/60%Daily2018-01-24 20:07
https://kosova-info.com/ja-para-kujt-ndjehet-i-vogel-butrint-imeri/60%Daily2018-01-24 20:01
https://kosova-info.com/donika-kadaj-albin-kurti-po-e-con-vetevendosjen-drejt-deshtimit/60%Daily2018-01-24 19:53
https://kosova-info.com/ska-ekzaminere-kandidatet-per-patente-shofer-presin-me-jave/60%Daily2018-01-24 19:48
https://kosova-info.com/martohet-enis-bytyqi/60%Daily2018-01-24 19:41
https://kosova-info.com/mercedes-amg-c63s-kalon-ne-duart-e-brabusit/60%Daily2018-01-24 19:39
https://kosova-info.com/rrezik-nga-qente-ne-oborrin-e-qkuk-se/60%Daily2018-01-24 19:34
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-leganes/60%Daily2018-01-24 19:30
https://kosova-info.com/ish-drejtoresha-e-arsimit-ia-qendis-vetes-konkursin/60%Daily2018-01-24 19:25
https://kosova-info.com/tillerson-dhe-lavrov-biseduan-per-korene-veriore-ukrainen-dhe-sirine/60%Daily2018-01-24 19:21
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-ku-i-mban-parat-vildane-zeneli/60%Daily2018-01-24 19:20
https://kosova-info.com/rritni-floket-shpejte-me-masken-me-qepe/60%Daily2018-01-24 19:18
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-chelsea-3/60%Daily2018-01-24 19:07
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-afer-vushtrrise-goditet-polici/60%Daily2018-01-24 19:01
https://kosova-info.com/dafina-paralajmeron-kengen-e-re/60%Daily2018-01-24 19:00
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-jeni-duke-e-tepruar-me-sheqer/60%Daily2018-01-24 19:00
https://kosova-info.com/sejdiu-po-rrezikojme-relacionin-e-shkelqyer-me-shba-te-dhe-be-ne/60%Daily2018-01-24 18:54
https://kosova-info.com/upz-arrin-marreveshje-per-punesim-sezonal-te-studenteve-ne-kompanite-turke/60%Daily2018-01-24 18:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sampdoria-roma/60%Daily2018-01-24 18:42
https://kosova-info.com/emina-tregon-barkun-e-fryre/60%Daily2018-01-24 18:40
https://kosova-info.com/franca-miraton-kod-veshjeje-per-deputetet-pas-skandaleve-mediatike/60%Daily2018-01-24 18:36
https://kosova-info.com/zyrtare-anulohet-miqesorja-mes-kosoves-dhe-azerbajxhanit/60%Daily2018-01-24 18:34
https://kosova-info.com/haradinaj-ldk-per-dy-vite-e-mbajti-ne-sirtar-demarkacionin-tani-qe-e-ka-ne-parlament-prape-po-e-vonon/60%Daily2018-01-24 18:28
https://kosova-info.com/futbollisti-kosovar-padite-klubin-nga-shqiperia-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-01-24 18:25
https://kosova-info.com/premiere-gent-fatali-publikon-kengen-sa-jena-tri/60%Daily2018-01-24 18:23
https://kosova-info.com/videoja-prekese-qe-duhet-ta-shohe-cdo-prind/60%Daily2018-01-24 18:20
https://kosova-info.com/avramopoulos-refuzimi-i-koutave-te-migranteve-i-papranueshem/60%Daily2018-01-24 18:10
https://kosova-info.com/uashingtoni-po-merr-sinjale-kontradiktore-nga-turqia/60%Daily2018-01-24 18:01
https://kosova-info.com/performanca-e-bebe-rexha-te-jimmy-fallon/60%Daily2018-01-24 17:59
https://kosova-info.com/pas-ketij-lajmi-nuk-do-ndaloni-se-piri-caj/60%Daily2018-01-24 17:59
https://kosova-info.com/shala-nisma-nuk-e-perkrahe-shfuqizimin-e-speciales/60%Daily2018-01-24 17:55
https://kosova-info.com/griezmann-aguero-the-sun-zbulon-planin-e-madh-te-cityt/60%Daily2018-01-24 17:50
https://kosova-info.com/ushtria-turke-ka-vrare-287-luftetare-kurde-per-keto-5-dite/60%Daily2018-01-24 17:43
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-synon-qe-ne-shkurt-te-nise-rregullimin-e-shkalleve-te-frikshme-ne-arberi/60%Daily2018-01-24 17:40
https://kosova-info.com/morenen-e-ndryshon-teresisht-fotoshopi-nuk-do-ta-njihni/60%Daily2018-01-24 17:38
https://kosova-info.com/ministri-lekaj-dhe-kryetari-elezaj-bisedojne-per-projektet-e-klines/60%Daily2018-01-24 17:37
https://kosova-info.com/futbollisti-i-bristolit-ia-beri-nje-kerkese-te-pabesueshme-guardiolas-ajo-u-refuzua/60%Daily2018-01-24 17:35
https://kosova-info.com/kane-filluar-punimet-ne-uren-dytesore-mbi-lumin-sitnice/60%Daily2018-01-24 17:33
https://kosova-info.com/fshataret-sirian-te-rajonit-afrin-fillojne-te-kthehen-ne-tokat-e-veta-te-cliruara-nga-ushtria-turke-video/60%Daily2018-01-24 17:28
https://kosova-info.com/bekim-jashari-takohet-me-kryeministrin-haradinaj/60%Daily2018-01-24 17:27
https://kosova-info.com/loje-pingpongu-ndermjet-qeverise-dhe-kuvendit/60%Daily2018-01-24 17:21
https://kosova-info.com/joao-mario-me-transferim-interesant-kalon-ne-premierlige/60%Daily2018-01-24 17:19
https://kosova-info.com/sa-jena-tri-publikohet-nga-elinel/60%Daily2018-01-24 17:16
https://kosova-info.com/rrebelohen-kurdet-ne-siri-sulmojne-me-raketa-nje-xhami/60%Daily2018-01-24 17:14
https://kosova-info.com/befason-lippi-kjo-skuader-e-fiton-titullin-ne-serie-a/60%Daily2018-01-24 17:02
https://kosova-info.com/stresi-ne-prishtine-nxehet-te-kaftorri/60%Daily2018-01-24 17:01
https://kosova-info.com/keni-shume-gjakderdhje-gjate-menstruacioneve-ja-pse-ju-ndodh/60%Daily2018-01-24 16:45
https://kosova-info.com/neser-mbahet-interpelanca-e-haradinajt-per-gjuajtjen-me-arme-te-ministrit-gashi/60%Daily2018-01-24 16:43
https://kosova-info.com/united-nuk-ndalet-merr-edhe-yllin-e-juventusit/60%Daily2018-01-24 16:40
https://kosova-info.com/elineli-shpjegon-se-pse-kenga-e-tij-dhe-e-gent-fatalit-quhet-sa-jena-tri/60%Daily2018-01-24 16:40
https://kosova-info.com/reshitaj-ne-takim-me-kryetaret-e-komunave-mbrojtja-e-mjedisit-prioritet-i-perbashket/60%Daily2018-01-24 16:37
https://kosova-info.com/vlerat-tona-te-perbashketa-po-sulmohen/60%Daily2018-01-24 16:33
https://kosova-info.com/ministri-bytyqi-merr-pjese-ne-takimin-e-ministrave-te-ballkanit-perendimor-ne-londer/60%Daily2018-01-24 16:32
https://kosova-info.com/edhe-edi-rames-i-bie-hise-te-flas-per-gjykaten-speciale-thote-se-seshte-ne-rrezik/60%Daily2018-01-24 16:30
https://kosova-info.com/futbollisti-anglez-flet-per-here-te-pare-pas-thyerjes-se-kafkes-ka-14-pllaka-hekuri-ne-koke/60%Daily2018-01-24 16:28
https://kosova-info.com/besoni-ose-jo-vlera-e-ores-se-blerim-destanit-kap-shifren-e-800-000-eurove/60%Daily2018-01-24 16:21
https://kosova-info.com/reagon-bekim-haxhiu-vendimi-i-lushtakut-ishte-nga-mllefi-u-nxit-nga-ata-qe-e-quajne-babe/60%Daily2018-01-24 16:19
https://kosova-info.com/kryeministri-grek-ne-davos-turqia-eshte-nje-fqinj-i-rrezikshem/60%Daily2018-01-24 16:09
https://kosova-info.com/ministri-lekaj-takohet-me-ambasadorin-slloven-ne-kosove-flasin-per-projektet-infrastrukturore/60%Daily2018-01-24 16:07
https://kosova-info.com/moura-merr-vendim-te-papritur-kalon-te-skuadra-modeste-e-la-ligas/60%Daily2018-01-24 16:02
https://kosova-info.com/ja-kush-po-e-shoqeron-aferditen-ne-miami/60%Daily2018-01-24 16:00
https://kosova-info.com/haradinaj-flet-per-reduktimet-e-rrymes-kek-u-ose-keds-i-po-rrejne/60%Daily2018-01-24 15:56
https://kosova-info.com/tillerson-propozon-krijimin-e-nje-zone-te-sigurte-prej-30-kilometrash-ne-afrin/60%Daily2018-01-24 15:51
https://kosova-info.com/makina-e-hitlerit-vlen-me-shume-se-7-milione-dollare-pronari-refuzon-oferten-foto/60%Daily2018-01-24 15:50
https://kosova-info.com/largohet-nga-liverpool-befason-me-ekipin-e-ri/60%Daily2018-01-24 15:47
https://kosova-info.com/bleona-pa-recipeta-del-per-kafe/60%Daily2018-01-24 15:39
https://kosova-info.com/maldini-me-deklarate-te-papritur-per-gattuson/60%Daily2018-01-24 15:32
https://kosova-info.com/eurodeputetet-ndaj-shba-mos-i-prekni-te-dhenat-personale-ne-evrope/60%Daily2018-01-24 15:31
https://kosova-info.com/vuciq-arrin-ne-davos-takohet-me-ramen/60%Daily2018-01-24 15:29
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-iu-japim-llogari-ambasadoreve-per-gjykaten-speciale/60%Daily2018-01-24 15:28
https://kosova-info.com/sillet-me-aeroplan-special-nga-zvicra-per-ta-vuajtur-denimin-ne-kosove/60%Daily2018-01-24 15:28
https://kosova-info.com/apple-siri-perdoret-nga-500-milione-njerez/60%Daily2018-01-24 15:28
https://kosova-info.com/mitrovice-arrestohet-dy-persona-pasi-kanosen-nje-polic/60%Daily2018-01-24 15:26
https://kosova-info.com/denohen-me-96-muaj-burgim-dhe-2500-euro-gjobe-dy-te-akuzuarit-per-grabitje/60%Daily2018-01-24 15:20
https://kosova-info.com/dikush-ia-ka-marre-telefonin-blerim-destanit/60%Daily2018-01-24 15:20
https://kosova-info.com/tarifat-e-larta-te-notereve-per-qytetaret-kerkohet-ndryshim-i-ligjit/60%Daily2018-01-24 15:17
https://kosova-info.com/merkel-proteksionizmi-nuk-eshte-pergjigje-per-problemet-ne-bote/60%Daily2018-01-24 15:14
https://kosova-info.com/mjeket-e-zemres-flasin-ne-prishtine-per-vdekjen-tragjike-te-futbollistit-feher/60%Daily2018-01-24 15:06
https://kosova-info.com/shpella-e-pa-eksploruar-e-karashengjergjit-ne-zym-te-hasit-video/60%Daily2018-01-24 15:03
https://kosova-info.com/bella-e-guximshme-shkon-me-fustan-te-tejdukshem-dhe-pa-sytjena-ne-ballon-e-dior/60%Daily2018-01-24 14:56
https://kosova-info.com/anulohet-miqesorja-e-kosoves/60%Daily2018-01-24 14:46
https://kosova-info.com/papa-francesku-i-cileson-lajmet-e-rreme-si-djallezore/60%Daily2018-01-24 14:39
https://kosova-info.com/mos-e-hidhni-me-lengun-e-turshive-kjo-eshte-arsyeja-e-rendesishme/60%Daily2018-01-24 14:36
https://kosova-info.com/hysaj-kercenon-kundershtaret-e-shqiperise-nga-liga-e-kombeve/60%Daily2018-01-24 14:33
https://kosova-info.com/gjashte-pozat-ne-te-cilat-greta-koci-ua-ka-treguar-qellimisht-vithet/60%Daily2018-01-24 14:31
https://kosova-info.com/3-pijet-qe-jane-me-efektive-se-uji-me-limon-per-renien-ne-peshe/60%Daily2018-01-24 14:25
https://kosova-info.com/aroma-e-njeriut-qe-duam-permireson-gjendjen-mendore/60%Daily2018-01-24 14:24
https://kosova-info.com/shtoni-krip-ne-shampon-e-flokeve-dhe-te-fytyres-rezultati-i-pabesueshem/60%Daily2018-01-24 14:22
https://kosova-info.com/semuret-juncker-anulon-udhetimin-ne-davos/60%Daily2018-01-24 14:17
https://kosova-info.com/cfare-po-kerkon-pique-ne-munich/60%Daily2018-01-24 14:08
https://kosova-info.com/e-veja-e-oliver-ivanoviqit-seshte-e-vertet-se-vuciq-refuzoi-ta-takonte-burrin-tim/60%Daily2018-01-24 14:07
https://kosova-info.com/keto-jane-gjerat-qe-bejne-femrat-terheqese-ne-takimin-e-pare/60%Daily2018-01-24 14:02
https://kosova-info.com/terrorizohen-prinderit-polici-privat-na-nxorri-armen-ne-sy-te-femijeve/60%Daily2018-01-24 14:01
https://kosova-info.com/roza-lati-ben-tatuazh-ne-vendin-ku-dhemb-me-se-shumti/60%Daily2018-01-24 14:00
https://kosova-info.com/kemi-kryeminister-qesharak-u-fal-grekeve-varre-dhe-nuk-flet-per-gjenocidin-cam/60%Daily2018-01-24 13:51
https://kosova-info.com/neser-vazhdon-seanca-plenare-e-kuvendit/60%Daily2018-01-24 13:46
https://kosova-info.com/ky-fshat-i-prishtines-mbetet-i-bllokuar-prej-bores/60%Daily2018-01-24 13:46
https://kosova-info.com/katastrofa-demografike-prek-serbine-ja-sa-serbe-do-te-jene-ne-vitin-2050/60%Daily2018-01-24 13:42
https://kosova-info.com/vokrri-trajneri-i-ri-i-kosoves-do-te-jete/60%Daily2018-01-24 13:39
https://kosova-info.com/bekim-jashari-zgjidhet-kryesues-i-bordit-te-azhrv/60%Daily2018-01-24 13:37
https://kosova-info.com/probleme-me-mushkrite-tinka-kurti-shtrohet-me-urgjence-ne-spital/60%Daily2018-01-24 13:37
https://kosova-info.com/kosova-vazhdon-te-importoje-me-se-shumti-nga-serbia/60%Daily2018-01-24 13:35
https://kosova-info.com/basha-me-27-janar-ta-mundim-mallkimin-se-shqiperia-nuk-behet/60%Daily2018-01-24 13:32
https://kosova-info.com/politikani-i-afd-se-ne-gjermani-heq-dore-nga-partia-konvertohet-ne-islam/60%Daily2018-01-24 13:29
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-e-ka-realizuar-edhe-nje-fotosesion-ne-prag-te-lindjes-duket-mahnitshem/60%Daily2018-01-24 13:24
https://kosova-info.com/sadiku-zbulon-synimet-e-shqiperise-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-01-24 13:12
https://kosova-info.com/kosova-merr-zyrtarisht-kryesimin-e-ceftas-keto-jane-prioritet-e-ministrit-hasani/60%Daily2018-01-24 13:11
https://kosova-info.com/fifi-nepermjet-kesaj-fotografie-tregon-me-ke-u-martua/60%Daily2018-01-24 13:00
https://kosova-info.com/ambasadori-shqiptar-qemajl-minxhozi-viziton-gjakoven/60%Daily2018-01-24 12:59
https://kosova-info.com/ohri-ben-bashke-ministrat-e-diaspores/60%Daily2018-01-24 12:46
https://kosova-info.com/panucci-zbulon-synimin-e-shqiperise-ne-grupin-e-liges-se-kombeve/60%Daily2018-01-24 12:46
https://kosova-info.com/skandali-i-kevin-spacey-i-kushton-netflix-miliona-dollare/60%Daily2018-01-24 12:34
https://kosova-info.com/hoxhaj-vendet-e-ballkanit-te-dalin-me-qendrim-te-perbashket-per-strategjine-e-zgjerimi-te-be-se/60%Daily2018-01-24 12:26
https://kosova-info.com/perleshje-masive-mes-turqve-dhe-kurdeve-ne-aeroportin-gjerman-video/60%Daily2018-01-24 12:25
https://kosova-info.com/athine-sekuestrohen-105-kg-hashash-4-shqiptare-ne-pranga/60%Daily2018-01-24 12:23
https://kosova-info.com/mediat-e-aferta-me-vuciqin-akuzojne-shba-te-per-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-24 12:23
https://kosova-info.com/cfare-eshte-dhe-si-funksionon-liga-e-kombeve/60%Daily2018-01-24 12:18
https://kosova-info.com/meta-ballkani-ka-nevoje-per-treg-te-perbashket-energjetik/60%Daily2018-01-24 12:14
https://kosova-info.com/6-genjeshtrat-qe-ju-thone-grate-gjate-seksit/60%Daily2018-01-24 12:13
https://kosova-info.com/malazezet-e-kosoves-i-bejne-thirrje-haradinajt-ti-mbroje/60%Daily2018-01-24 12:09
https://kosova-info.com/ne-ulqin-perurohet-nje-projekt-qe-eshte-i-rendesishem-edhe-per-pushuesit-kosovare/60%Daily2018-01-24 12:02
https://kosova-info.com/lazanski-ushtria-serbe-per-tre-ore-e-merr-veriun-e-kosoves/60%Daily2018-01-24 12:01
https://kosova-info.com/myslimanet-rohingya-i-frikesohen-kthimit-ne-mianmar/60%Daily2018-01-24 11:56
https://kosova-info.com/uefa-cakton-komplet-grupet-nga-liga-e-kombeve/60%Daily2018-01-24 11:55
https://kosova-info.com/is-merr-pergjegjesine-per-sulmin-ne-zyrat-e-save-the-children/60%Daily2018-01-24 11:51
https://kosova-info.com/liga-a-me-super-ndeshje-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-01-24 11:49
https://kosova-info.com/si-planifikohet-punesimi-i-kosovareve-ne-kosoven-e-re-pjese-nga-kontrata/60%Daily2018-01-24 11:45
https://kosova-info.com/thaci-akuza-ne-drejtim-te-rusise-po-tenton-ta-rrenoje-shtetin-e-kosoves/60%Daily2018-01-24 11:44
https://kosova-info.com/oak-shpreh-shqetesimet-per-gjendjen-e-biznesit-ne-vend-dhe-alternativat-e-zgjidhjes/60%Daily2018-01-24 11:35
https://kosova-info.com/apostolova-njerezit-ne-kosove-presin-gjyqesor-kualitativ-dhe-sundim-te-ligjit/60%Daily2018-01-24 11:32
https://kosova-info.com/shqiperia-meson-grupin-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-01-24 11:32
https://kosova-info.com/seanca-e-radhes-kunder-azem-syles-me-1-shkurt/60%Daily2018-01-24 11:31
https://kosova-info.com/publikohet-video-john-legend-duke-e-veshur-bashkeshorten-shtatzene/60%Daily2018-01-24 11:26
https://kosova-info.com/gjyqtari-i-speciales-ne-gjykimin-e-azem-syles/60%Daily2018-01-24 11:23
https://kosova-info.com/shorti-cakton-grupin-e-kosoves-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-01-24 11:21
https://kosova-info.com/kosova-meson-kundershtarin-e-pare-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-01-24 11:17
https://kosova-info.com/live-liga-e-kombeve-shorti-per-grupin-e-kosoves-dhe-shqiperise/60%Daily2018-01-24 11:08
https://kosova-info.com/joao-mario-largohet-nga-inter-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-01-24 11:03
https://kosova-info.com/a-e-keni-vene-re-kete-detaj-te-kryeministri-nuk-i-nderron-kurre-kepucet/60%Daily2018-01-24 10:51
https://kosova-info.com/dzeko-ne-chelsea-zbulohet-rroga-e-tij-te-klubi-i-ri/60%Daily2018-01-24 10:44
https://kosova-info.com/policia-tregon-te-rejat-e-fundit-rreth-rastit-ivanoviq/60%Daily2018-01-24 10:32
https://kosova-info.com/mascherano-zgjedh-numrin-e-fanelles-te-hebei-fortune/60%Daily2018-01-24 10:25
https://kosova-info.com/hoxha-strategjia-per-integrimin-e-ballkanit-perendimor-pa-kosoven-nuk-do-te-ishte-e-plote/60%Daily2018-01-24 10:21
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-e-zjarrte-duke-tundur-te-pasmet-ne-nje-klub-nate/60%Daily2018-01-24 10:05
https://kosova-info.com/arsenal-ka-problemin-e-pare-me-mkhitaryanin/60%Daily2018-01-24 10:00
https://kosova-info.com/kryeministri-malazez-me-6-shkurt-viziton-kosoven/60%Daily2018-01-24 09:57
https://kosova-info.com/drejtori-i-kek-ut-tregon-kur-perfundon-shpronesimi-ne-hade-dhe-shipitulle/60%Daily2018-01-24 09:57
https://kosova-info.com/veseli-sektori-i-teknologjise-informative-do-te-mbeshtetet-edhe-me-shume/60%Daily2018-01-24 09:54
https://kosova-info.com/rasti-toka-mbyllet-seanca-per-te-shqyrtuar-pranine-e-nje-gjyqtari/60%Daily2018-01-24 09:52
https://kosova-info.com/zyrtare-mascherano-nenshkruan-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-24 09:42
https://kosova-info.com/conte-zbulon-arsyen-pse-chelsea-nuk-e-transferoi-sanchezin/60%Daily2018-01-24 09:40
https://kosova-info.com/fillon-vendosja-e-uleseve-ne-stadiumin-e-prishtines-2/60%Daily2018-01-24 09:21
https://kosova-info.com/obiliq-rrah-bashkeshorten-e-tij-arrestohet-nga-policia/60%Daily2018-01-24 09:15
https://kosova-info.com/saktesia-e-messit-ja-cfare-ben-per-82-sekonda/60%Daily2018-01-24 09:13
https://kosova-info.com/te-fuqishmit-percajne-pdk-ne-e-drenices/60%Daily2018-01-24 09:12
https://kosova-info.com/zaimina-zbulon-dieten-qe-nuk-e-lejoi-te-shtonte-kilograme-gjate-shtatzenise/60%Daily2018-01-24 09:10
https://kosova-info.com/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-zubin-potok/60%Daily2018-01-24 08:46
https://kosova-info.com/aktakuze-kunder-aktores-adriana-matoshi/60%Daily2018-01-24 08:46
https://kosova-info.com/sampdoria-roma-formacionet-e-ndeshjes-se-mbetur-ne-serie-a/60%Daily2018-01-24 08:41
https://kosova-info.com/fsk-fillon-aksionin-e-dhurimit-te-gjakut/60%Daily2018-01-24 08:38
https://kosova-info.com/joseph-vrasja-e-ivanoviqit-hap-mundesi-per-marreveshje-midis-kosoves-e-serbise/60%Daily2018-01-24 08:37
https://kosova-info.com/ciao-juventus-zbulohet-klubi-i-ri-i-marchisios/60%Daily2018-01-24 08:34
https://kosova-info.com/be-nuk-pranon-vende-qe-kane-probleme-me-fqinjet-kosova-ta-ratifikoje-demarkacionin/60%Daily2018-01-24 08:32
https://kosova-info.com/maldini-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-milanit/60%Daily2018-01-24 08:26
https://kosova-info.com/ndarja-e-vazove-ja-kundershtaret-e-mundshem-te-shqiperise-dhe-kosoves/60%Daily2018-01-24 08:22
https://kosova-info.com/real-madrid-gezon-tifozet-me-de-gean/60%Daily2018-01-24 08:19
https://kosova-info.com/irak-rikthehen-450-mije-persona-te-zhvendosur-per-shkak-te-deash-it/60%Daily2018-01-24 08:17
https://kosova-info.com/gjakovaret-mund-te-mbesin-pa-ngrohje-ne-mes-te-dimrit/60%Daily2018-01-24 08:14
https://kosova-info.com/ndryshimi-drastik-i-motres-se-ences/60%Daily2018-01-24 08:14
https://kosova-info.com/gjyste-vulaj-publikon-foto-nga-banjo-koha-per-xhakuzi/60%Daily2018-01-24 08:01
https://kosova-info.com/kosova-pa-perspektive-ne-be/60%Daily2018-01-24 07:55
https://kosova-info.com/zevendeskryeministri-i-kosoves-vizita-e-vuciqit-ne-kosove-qetesoi-tensionet/60%Daily2018-01-24 07:54
https://kosova-info.com/hetohen-lejet-e-ndertimit-te-leshuara-ne-dy-vjetet-e-fundit/60%Daily2018-01-24 07:35
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-e-gjithe-java-me-minus/60%Daily2018-01-24 07:30
https://kosova-info.com/puthje-ne-buze-mes-rita-ores-dhe-bebe-rexhes/60%Daily2018-01-24 07:29
https://kosova-info.com/perzgjidhen-kandidatet-per-ngjarjen-the-day-when-hacking-is-legal-iv/60%Daily2018-01-24 07:23
https://kosova-info.com/azem-syla-del-para-gjykates/60%Daily2018-01-24 07:19
https://kosova-info.com/50-cent-beri-miliona-nga-shitja-e-albumit-te-tij-te-vitit-2014-per-bitcoin/60%Daily2018-01-24 07:15
https://kosova-info.com/erdogan-dhe-trump-sot-do-te-kene-nje-bisede-telefonike/60%Daily2018-01-24 07:12
https://kosova-info.com/apostollova-kosova-te-mos-mbetet-peng-i-individeve/60%Daily2018-01-24 06:50
https://kosova-info.com/pastore-kthehet-ne-serie-a-4/60%Daily2018-01-24 06:47
https://kosova-info.com/real-madrid-leganes-formacionet-pa-ronaldon/60%Daily2018-01-24 06:40
https://kosova-info.com/man-city-sjell-perforcimin-e-ri-cmimi-65-milione-euro/60%Daily2018-01-24 06:34
https://kosova-info.com/ketij-burri-i-shperthen-iphone-ne-goje-pamje-te-renda/60%Daily2018-01-24 06:32
https://kosova-info.com/sot-komisioni-per-legjislacion-mban-degjim-publik/60%Daily2018-01-24 06:29
https://kosova-info.com/bomba-e-janarit-carrasco-ne-serie-a/60%Daily2018-01-24 06:28
https://kosova-info.com/turqia-thote-se-nuk-deshiron-konflikt-me-shba-te-ose-rusine-por-do-te-ndjeke-synimin-e-vet-ne-siri/60%Daily2018-01-24 06:23
https://kosova-info.com/aleix-vidal-largohet-nga-barcelona-afer-transferimit-ne-serie-a/60%Daily2018-01-24 06:21
https://kosova-info.com/si-ta-fshihni-ne-instagram-kohen-kur-keni-hyre-per-here-te-fundit/60%Daily2018-01-23 22:58
https://kosova-info.com/ku-gabuam-kenga-me-e-re-e-greta-kocit/60%Daily2018-01-23 22:57
https://kosova-info.com/vidhet-nje-kamion-me-lende-kimike-ne-belgjike-interpoli-ne-alarm/60%Daily2018-01-23 22:53
https://kosova-info.com/cia-koreja-e-veriut-gjithnje-e-me-afer-se-shnderruari-ne-rrezik-serioz-per-ameriken/60%Daily2018-01-23 22:53
https://kosova-info.com/united-nuk-ndalet-merr-edhe-dy-yjet-e-dortmundit/60%Daily2018-01-23 22:50
https://kosova-info.com/svecla-flet-rreth-pozicionimit-te-shpend-ahmetit-ne-vetevendosje/60%Daily2018-01-23 22:43
https://kosova-info.com/reagon-anetari-i-perjashtuar-i-pdk-se-ne-skenderaj-te-menduarit-ndryshe-nuk-eshte-shkelje-e-statutit/60%Daily2018-01-23 22:42
https://kosova-info.com/mali-i-zi-pretendon-ndalimin-e-kenges-albanian-keshtu-reagon-genci/60%Daily2018-01-23 22:42
https://kosova-info.com/facebook-shpik-matesin-e-vet-te-kohes/60%Daily2018-01-23 22:41
https://kosova-info.com/rasti-i-almir-aliut-seanca-shtyhet-per-daten-6-shkurt/60%Daily2018-01-23 22:30
https://kosova-info.com/partia-opozitare-serbe-kosova-te-trajtohet-ndryshe-ne-kushtetuten-e-serbise/60%Daily2018-01-23 22:30
https://kosova-info.com/dilema-e-perhershme-a-duhet-falur-tradhtine/60%Daily2018-01-23 22:29
https://kosova-info.com/ne-fakt-arti-percon-art-permes-muzikes/60%Daily2018-01-23 22:20
https://kosova-info.com/ffk-paralajmeron-shqiperine-per-talentet-nga-kosova/60%Daily2018-01-23 22:19
https://kosova-info.com/keshillat-e-mjekeve-si-te-mbrojme-duart-nga-i-ftohti/60%Daily2018-01-23 22:14
https://kosova-info.com/svecla-nuk-do-te-kete-ndarje-te-vetevendosjes/60%Daily2018-01-23 22:12
https://kosova-info.com/shkon-ne-27-numri-i-te-prekurve-nga-fruthi-mjeket-shmangni-ambientet-e-mbyllura/60%Daily2018-01-23 22:09
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-ndan-foton-e-profesoreshes-se-saj-znj-albright/60%Daily2018-01-23 22:07
https://kosova-info.com/70-ushtare-amerikane-nisen-per-ne-kosove/60%Daily2018-01-23 22:07
https://kosova-info.com/agjenti-i-dzekos-ne-londer-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-01-23 22:04
https://kosova-info.com/vetem-nje-gote-ne-dite-nga-kjo-pije-dhe-melcia-do-tju-falenderoje/60%Daily2018-01-23 22:01
https://kosova-info.com/me-veshje-transparente-beatrix-publikon-nje-fotografi-nga-shtrati/60%Daily2018-01-23 22:00
https://kosova-info.com/dua-gjoksin-e-vogel-por-zemren-e-madhe/60%Daily2018-01-23 21:41
https://kosova-info.com/paragjykimet-rreth-shtatzenise-qe-duhet-ti-hidhni-poshte/60%Daily2018-01-23 21:41
https://kosova-info.com/city-kualifikohet-ne-finalen-e-carabao-cup/60%Daily2018-01-23 21:40
https://kosova-info.com/veton-surroi-brenda-gjashte-muajve-kjo-qeveri-duhet-te-bjere/60%Daily2018-01-23 21:39
https://kosova-info.com/shba-dy-te-vdekur-dhe-12-te-plagosur-nga-te-shtenat-ne-shkolle/60%Daily2018-01-23 21:35
https://kosova-info.com/stavileci-gjykata-speciale-dhe-demarkacioni-duhet-te-kene-epilog-te-shpejte/60%Daily2018-01-23 21:30
https://kosova-info.com/rozana-radi-me-vargje-emocionuese-per-studenten-e-vrare-ne-tirane/60%Daily2018-01-23 21:21
https://kosova-info.com/deputeti-naser-osmani-serish-ne-gjyq-per-privatizimin-e-fan-it/60%Daily2018-01-23 21:14
https://kosova-info.com/bristol-city-kthehet-ne-loje/60%Daily2018-01-23 21:11
https://kosova-info.com/haxhiu-thote-se-lushtaku-synon-ta-sjell-djalin-e-tij-ne-krye-te-pdk-se-ne-skenderaj/60%Daily2018-01-23 21:11
https://kosova-info.com/adelina-tejet-seksi-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-01-23 20:59
https://kosova-info.com/man-city-dyfishon-epersine/60%Daily2018-01-23 20:58
https://kosova-info.com/historia-e-konfliktit-mes-familjeve-kelmendi-e-elshani-propozohet-si-prove/60%Daily2018-01-23 20:55
https://kosova-info.com/transformimi-i-39-vjecarit-shikojeni-si-arriti-ta-humb-peshen-foto/60%Daily2018-01-23 20:46
https://kosova-info.com/ema-ismaili-ben-tatuazh-emrin-e-nenes-se-saj-te-ndjere-mones/60%Daily2018-01-23 20:39
https://kosova-info.com/bristol-city-man-city-goli-i-pare/60%Daily2018-01-23 20:33
https://kosova-info.com/tillerson-rusia-duhet-te-fajesohet-per-sulmet-kimike-ne-siri/60%Daily2018-01-23 20:31
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-ndjehet-i-lumtur-publikon-nje-fotografi-nudo/60%Daily2018-01-23 20:21
https://kosova-info.com/muhaxhiri-vv-nuk-e-shfrytezoi-rastin-per-mposhtjen-e-bllokut-pdk-ldk/60%Daily2018-01-23 20:18
https://kosova-info.com/thaci-mandati-i-albright-ka-lene-gjurme-edhe-ne-kosove/60%Daily2018-01-23 20:16
https://kosova-info.com/chelsea-e-merr-nje-lajm-katastrofal-para-gjysmefinales-se-kthimit-ndaj-arsenalit/60%Daily2018-01-23 20:14
https://kosova-info.com/ismaili-se-shpejti-do-tu-bartim-kompetencat-odave-te-mjekeve/60%Daily2018-01-23 20:12
https://kosova-info.com/surroi-per-100-dite-qeverisje-te-haradinajt-kemi-me-shume-skandale-se-kurre-me-pare/60%Daily2018-01-23 20:06
https://kosova-info.com/wanda-nara-cmend-tifozet-e-interit/60%Daily2018-01-23 20:05
https://kosova-info.com/lushtaku-i-pergjigjet-kamishit-vendimet-per-shkarkime-i-marre-une/60%Daily2018-01-23 20:03
https://kosova-info.com/nora-merr-puthje-ne-buze-por-jo-nga-roberti/60%Daily2018-01-23 20:00
https://kosova-info.com/gjendjen-shendetesore-te-isa-mustafes-tregon-berisha/60%Daily2018-01-23 19:57
https://kosova-info.com/festa-me-qesharake-e-vitit-vjen-nga-kupa-libertadores/60%Daily2018-01-23 19:52
https://kosova-info.com/fushe-kosove-objekti-i-ri-i-komunes-nuk-po-i-ze-punetoret/60%Daily2018-01-23 19:47
https://kosova-info.com/dafina-uron-vellain-per-ditelindje/60%Daily2018-01-23 19:40
https://kosova-info.com/dyshimet-per-policin-qe-transportoi-droge-drejt-mitrovices/60%Daily2018-01-23 19:38
https://kosova-info.com/united-i-pari-le-prapa-realin-e-barcelonen/60%Daily2018-01-23 19:22
https://kosova-info.com/ky-eshte-mesazhi-qe-e-emocionoi-miriam-canin/60%Daily2018-01-23 19:21
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-do-te-kishte-forme-tjeter-nese-kosova-do-ti-sfidonte-akuzat-e-dick-marty/60%Daily2018-01-23 19:14
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bristol-city-man-city/60%Daily2018-01-23 19:05
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-zvogelojne-deshiren-per-embelsira-2/60%Daily2018-01-23 19:02
https://kosova-info.com/zyrtare-transferim-i-papritur-nga-psg/60%Daily2018-01-23 19:00
https://kosova-info.com/ariana-kujton-momentin-me-te-lumtur-te-jetes-se-saj/60%Daily2018-01-23 19:00
https://kosova-info.com/pdk-shkarkon-bekim-haxhiun-dhe-7-anetare-te-tjere-ne-skenderaj/60%Daily2018-01-23 18:54
https://kosova-info.com/rekordet-e-pathyeshme-ne-futboll/60%Daily2018-01-23 18:53
https://kosova-info.com/trump-mirepret-macronin-ne-darken-e-pare-shteterore-te-presidences-se-tij/60%Daily2018-01-23 18:49
https://kosova-info.com/presidenti-i-ugandes-e-dua-trumpin-pasi-eshte-i-sinqerte-me-afrikanet/60%Daily2018-01-23 18:43
https://kosova-info.com/permes-kesaj-foto-ne-londer-era-paralajmeron-kengen-e-re/60%Daily2018-01-23 18:39
https://kosova-info.com/nokia-8-behet-me-versionin-me-te-ri-te-androidit/60%Daily2018-01-23 18:39
https://kosova-info.com/britania-do-te-krijoje-njesi-te-re-per-luftimin-e-lajmeve-te-rreme/60%Daily2018-01-23 18:32
https://kosova-info.com/barcelona-transferon-nje-futbollist-totalisht-te-panjohur/60%Daily2018-01-23 18:24
https://kosova-info.com/lluka-dhe-hoxha-presin-ne-takime-te-ndara-delegacionin-nga-qeveria-e-suedise/60%Daily2018-01-23 18:23
https://kosova-info.com/u-vesh-ne-menyre-transparente-por-ja-sa-kushton-kjo-veshje-e-rites/60%Daily2018-01-23 18:21
https://kosova-info.com/jam-e-martuar-nuk-e-di-nese-do-te-mund-ti-rezistoj-djaloshit-nga-kafeneja/60%Daily2018-01-23 18:18
https://kosova-info.com/lekaj-mendimi-qeverise-per-specialen-i-pa-rendesishem/60%Daily2018-01-23 18:14
https://kosova-info.com/persona-te-armatosur-grabisin-argjendarine-ne-prishtine-policia-jep-detaje-foto/60%Daily2018-01-23 18:06
https://kosova-info.com/nje-person-shume-special-i-ka-zbukuruar-zyren-sot-ardit-gjebrese/60%Daily2018-01-23 18:05
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-strategjia-per-zgjerim-ta-kete-brenda-kosoven/60%Daily2018-01-23 18:02
https://kosova-info.com/zbuloni-nese-jeni-te-varur-nga-smartfoni/60%Daily2018-01-23 17:59
https://kosova-info.com/zyrtare-klubi-i-superliges-transferon-futbollist-nga-azerbajxhani/60%Daily2018-01-23 17:54
https://kosova-info.com/plackitet-nje-argjendari-ne-prishtine-foto/60%Daily2018-01-23 17:54
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-joshese-nga-shtrati/60%Daily2018-01-23 17:42
https://kosova-info.com/krimi-kibernetik-130-miliarde-dollare-u-vodhen-ne-2017/60%Daily2018-01-23 17:38
https://kosova-info.com/e-cuditshme-mkhitaryan-do-te-luaje-me-dy-numra-te-ndryshem-te-arsenali/60%Daily2018-01-23 17:35
https://kosova-info.com/haradinaj-lavderon-hib-petrolin-kompani-me-1000-te-punesuar-lidere-e-taksapaguesve/60%Daily2018-01-23 17:34
https://kosova-info.com/kompanite-e-mirembajtjes-se-rrugeve-mund-te-denohen-deri-3-mije-euro/60%Daily2018-01-23 17:32
https://kosova-info.com/zhgenjehen-fansat-e-angelina-jolie-mbetet-jashte-nominimeve-te-oscar-2018/60%Daily2018-01-23 17:30
https://kosova-info.com/bitcoin-po-shkon-drejt-kollapsit/60%Daily2018-01-23 17:25
https://kosova-info.com/frikesohet-chelsea-courtois-ka-dy-super-oferta/60%Daily2018-01-23 17:18
https://kosova-info.com/rama-i-pergjigjet-rusise-jam-krenar-kur-akuzohem-se-mbroj-interesat-e-shqiptareve/60%Daily2018-01-23 17:14
https://kosova-info.com/marina-dhe-geti-nuk-flene-vetem-ja-kush-i-shoqeron-ne-shtrat/60%Daily2018-01-23 17:03
https://kosova-info.com/uta-ibrahimi-synon-maja-te-reja/60%Daily2018-01-23 16:59
https://kosova-info.com/dzeko-chelsea-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-01-23 16:54
https://kosova-info.com/hoxha-kosova-nuk-eshte-e-gatshme-ti-perfill-obligimet-nderkombetare/60%Daily2018-01-23 16:54
https://kosova-info.com/kjo-eshte-menyra-se-si-gjinekologet-lehtesojne-dhimbjet-e-tyre-te-barkut-gjate-ciklit-menstural/60%Daily2018-01-23 16:54
https://kosova-info.com/xhovani-i-rebeldeway-ka-ndryshuar-shume-shikoni-cfare-trupi-muskuloz-e-ka-bere/60%Daily2018-01-23 16:52
https://kosova-info.com/nga-ndeshja-e-helikopterit-dhe-aeroplanit-kater-te-vdekur-ne-gjermani/60%Daily2018-01-23 16:46
https://kosova-info.com/maqedoni-ligji-per-gjuhen-shqipe-rikthehet-ne-kuvend-me-29-janar/60%Daily2018-01-23 16:44
https://kosova-info.com/nisma-dhe-akr-ja-me-iniciative-ekskluzive-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-01-23 16:36
https://kosova-info.com/shpallen-nominimet-per-cmimet-oscars-2018/60%Daily2018-01-23 16:35
https://kosova-info.com/akademik-ismajli-anetar-nderi-i-shoqates-se-linguisteve-te-amerikes/60%Daily2018-01-23 16:31
https://kosova-info.com/mkrs-shperblen-xhudistet/60%Daily2018-01-23 16:27
https://kosova-info.com/komedia-e-steve-brown-qe-per-pak-u-kthye-ne-tragjedi/60%Daily2018-01-23 16:20
https://kosova-info.com/rusi-nuk-lejohet-shfaqja-e-komedise-britanike-vdekja-e-stalinit/60%Daily2018-01-23 16:17
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-barcelona-pas-8-vitesh/60%Daily2018-01-23 16:16
https://kosova-info.com/a-mund-te-ngeleni-shtatzene-nga-paraejakulimi-ja-cfare-thone-mjeket/60%Daily2018-01-23 16:13
https://kosova-info.com/konsumatori-demolon-me-cekic-zyrat-e-keds-it-foto/60%Daily2018-01-23 16:07
https://kosova-info.com/52-e-serbeve-ne-favor-te-anetaresimit-te-vendit-ne-be/60%Daily2018-01-23 16:07
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-me-kenge-te-re-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2018-01-23 16:01
https://kosova-info.com/ministri-i-punes-premton-ndryshime-te-ligjit-per-skemat-pensionale/60%Daily2018-01-23 16:01
https://kosova-info.com/deshton-marreveshja-barcelona-nuk-e-shet-futbollistin/60%Daily2018-01-23 16:00
https://kosova-info.com/strategjia-e-zgjerimit-te-be-prezantohet-me-6-shkurt/60%Daily2018-01-23 15:57
https://kosova-info.com/ambasada-amerikane-deputeteve-braktisni-cdo-ide-per-shfuqizimin-e-speciales/60%Daily2018-01-23 15:55
https://kosova-info.com/paris-zyrtaret-amerikane-dhe-franceze-bisedojne-per-iranin/60%Daily2018-01-23 15:54
https://kosova-info.com/konsumatori-demolon-me-cekic-zyrat-e-keds-it-foto-2/60%Daily2018-01-23 15:54
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-dhe-shba-te-perplasen-perseri-ne-forumin-e-carmatimit/60%Daily2018-01-23 15:53
https://kosova-info.com/12-ushqime-qe-nxisin-trurin-dhe-kujtesen/60%Daily2018-01-23 15:52
https://kosova-info.com/united-i-pandalshem-pas-sanchez-transferon-edhe-super-mesfushorin/60%Daily2018-01-23 15:41
https://kosova-info.com/psg-detyron-yllin-e-ekipit-per-te-gjetur-skuader-te-re-ne-janar/60%Daily2018-01-23 15:28
https://kosova-info.com/pasditat-e-kendshme-te-majlindes-kush-po-e-shoqeron/60%Daily2018-01-23 15:28
https://kosova-info.com/nainggolan-e-ka-nje-lajm-te-madh-per-romen/60%Daily2018-01-23 15:20
https://kosova-info.com/lil-wayne-publikon-kengen-e-re/60%Daily2018-01-23 15:11
https://kosova-info.com/dikur-gjithcka-ka-qene-me-mire-ankesa-e-sergej-lavrovit-per-perendimin/60%Daily2018-01-23 15:02
https://kosova-info.com/helmohen-pese-nxenes-te-nje-shkolle-ne-durres/60%Daily2018-01-23 15:02
https://kosova-info.com/mos-e-hidhni-me-lengun-e-turshive-ja-arsyeja/60%Daily2018-01-23 15:01
https://kosova-info.com/be-bjellorusia-kritikohet-ashper-per-denimin-me-vdekje/60%Daily2018-01-23 15:01
https://kosova-info.com/kush-eshte-milan-radojicic-njeriu-qe-po-e-lidhin-me-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-23 14:55
https://kosova-info.com/ministri-gashi-rregullorja-per-sponsorizime-do-te-rrise-aktivitetet-dhe-cilesine/60%Daily2018-01-23 14:51
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-mes-dy-shqiptareve-me-te-pasur-po-i-bej-realitet-kenget-e-noizyt/60%Daily2018-01-23 14:48
https://kosova-info.com/fifa-e-ben-gjilanin-me-dy-stadiume-ndihmese/60%Daily2018-01-23 14:48
https://kosova-info.com/semuret-nje-i-akuzuar-per-terrorizem-gjyqi-shtyhet-per-ne-mars/60%Daily2018-01-23 14:47
https://kosova-info.com/ja-si-mund-ta-ulim-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/60%Daily2018-01-23 14:46
https://kosova-info.com/lladrovci-e-ternava-te-kenaqur-me-qetesine-dhe-tolerancen-ne-drenas/60%Daily2018-01-23 14:45
https://kosova-info.com/rikthehet-ict-awards-me-2-shkurt-nis-rrugetimin-edicioni-i-6-te/60%Daily2018-01-23 14:43
https://kosova-info.com/perplasje-e-ashper-ne-vv-avni-zogiani-akuza-te-renda-fisnik-ismailit-i-more-3-milione-euro/60%Daily2018-01-23 14:39
https://kosova-info.com/si-ti-largoni-guret-e-veshkave-ne-menyre-natyrale-dhe-pa-dhimbje-ne-vetem-dy-jave/60%Daily2018-01-23 14:35
https://kosova-info.com/studimi-i-ri-shpall-trajnerin-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2018-01-23 14:29
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-nuk-ndalon-se-provokuari-kesaj-here-ne-fokus-ka-vene-gjoksin/60%Daily2018-01-23 14:16
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-ndihmojne-ne-zhvillimin-dhe-forcimin-e-kockave-tek-femijet/60%Daily2018-01-23 14:15
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-ndihmojne-ne-zhvillimin-dhe-forcimin-e-kockave-tek-femijet/60%Daily2018-01-23 14:15
https://kosova-info.com/genta-ismajli-behet-boksere/60%Daily2018-01-23 14:03
https://kosova-info.com/real-madrid-ka-nje-lajm-te-keq-per-ronaldon-3/60%Daily2018-01-23 14:01
https://kosova-info.com/reagimi-i-dhendrit-kur-sheh-nusen-ne-vello/60%Daily2018-01-23 13:53
https://kosova-info.com/pushimet-perrallore-te-seldit-dhe-mimozes/60%Daily2018-01-23 13:40
https://kosova-info.com/mkhitaryan-me-numer-special-te-fanelles-ne-arsenal/60%Daily2018-01-23 13:37
https://kosova-info.com/bore-kryetare-shtetesh-artiste-te-gjithe-ne-davos-te-zvicres/60%Daily2018-01-23 13:34
https://kosova-info.com/rakiq-takon-komandantin-e-kfor-it-te-forcohet-bashkepunimi-ne-hetim/60%Daily2018-01-23 13:32
https://kosova-info.com/gjermani-15-vjecari-vret-nje-nxenes-ne-shkolle/60%Daily2018-01-23 13:30
https://kosova-info.com/kedsprishja-e-trafove-private-shkak-i-nderprerjes-se-energjise-elektrike-ne-lagjen-mati-1/60%Daily2018-01-23 13:29
https://kosova-info.com/ushtria-e-lire-siriane-cliron-nje-fshat-strategjik-afer-afrinit/60%Daily2018-01-23 13:26
https://kosova-info.com/eshte-ne-prag-te-marteses-aferdita-dreshaj-behet-per-hapa-qe-largojne-stresin/60%Daily2018-01-23 13:25
https://kosova-info.com/mungon-njeri-nga-te-akuzuarit-shtyhet-gjykimi-per-terrorizem/60%Daily2018-01-23 13:20
https://kosova-info.com/haliti-119-vjetori-i-lidhjes-se-pejes-udherrefyes-per-shume-gjenerata/60%Daily2018-01-23 13:15
https://kosova-info.com/guardiola-fillon-bisedimet-me-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-01-23 13:12
https://kosova-info.com/programi-i-vetepunesimit-per-persona-te-riatdhesuar/60%Daily2018-01-23 13:12
https://kosova-info.com/profesori-amerikan-trondite-serbine-vrasja-e-ivanoviqit-eshte-ajo-cfare-i-duhej-kosoves/60%Daily2018-01-23 13:11
https://kosova-info.com/ed-sheeran-heq-dore-nga-muzika-per-te-qene-baba/60%Daily2018-01-23 13:10
https://kosova-info.com/mattis-i-kerkon-turqise-te-permbahet-nga-ofensiva-anti-kurde/60%Daily2018-01-23 13:10
https://kosova-info.com/vajza-3-vjece-qe-ndihmoi-nenen-e-saj-te-sillte-ne-jete-bebin/60%Daily2018-01-23 13:09
https://kosova-info.com/bleona-sic-e-shihni-une-jam-bossi/60%Daily2018-01-23 13:00
https://kosova-info.com/lendohet-nadal-eliminohet-nga-australian-open/60%Daily2018-01-23 12:41
https://kosova-info.com/vdes-aktori-qe-luajti-tinky-winky-ne-teletubbies/60%Daily2018-01-23 12:39
https://kosova-info.com/lucas-moura-nga-psg-ne-serie-a/60%Daily2018-01-23 12:30
https://kosova-info.com/ky-vogelush-sot-eshte-kengetar-i-njohur/60%Daily2018-01-23 12:21
https://kosova-info.com/rama-me-peshkataret-rindertim-te-markates-se-peshkut-ne-port/60%Daily2018-01-23 12:16
https://kosova-info.com/criscito-largohet-nga-zenit-st-petersburg-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-01-23 12:16
https://kosova-info.com/mmph-paralajmeron-pagesen-e-borxheve-ndaj-komunes-ahmeti-thote-se-do-te-terheq-padite/60%Daily2018-01-23 12:12
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-serie-a-2/60%Daily2018-01-23 12:08
https://kosova-info.com/para-se-te-vendosni-perfundimisht-per-te-blere-bitcoin-njihuni-me-disa-fakte-per-te/60%Daily2018-01-23 12:04
https://kosova-info.com/dy-dj-te-njohur-dafina-zeqiri-eshte-rihanna-e-kosoves/60%Daily2018-01-23 12:01
https://kosova-info.com/ish-deputeti-i-aak-se-para-gjykates-per-hedhje-te-lotsjellesit-e-kisha-obligim-ta-mbroje-vendin-tim/60%Daily2018-01-23 12:00
https://kosova-info.com/nga-messi-te-cr7-ja-cili-ka-aeroplanin-privat-me-te-shtrenjte/60%Daily2018-01-23 12:00
https://kosova-info.com/lekaj-gjykata-vendos-nese-do-te-publikohet-kontrata-per-autostraden-arben-xhaferi/60%Daily2018-01-23 11:58
https://kosova-info.com/lekaj-gjykata-vendos-nese-do-te-publikohet-kontrata-per-autostraden-arben-xhaferi-2/60%Daily2018-01-23 11:55
https://kosova-info.com/kurti-vetevendosje-nuk-eshte-sekt-nuk-jam-hakmarres/60%Daily2018-01-23 11:53
https://kosova-info.com/zbulimi-rus-me-te-cilin-po-qesh-e-tere-bota-putin-ka-nje-gjen-te-arte/60%Daily2018-01-23 11:49
https://kosova-info.com/kurteshi-e-muharremaj-mohojne-fajin-per-hedhje-te-lotsjellesit/60%Daily2018-01-23 11:46
https://kosova-info.com/fjolla-morina-e-dashuruar-koke-e-kembe-me-mungon/60%Daily2018-01-23 11:40
https://kosova-info.com/ky-klub-e-kerkoi-memushajn-para-transferimit-ne-bari/60%Daily2018-01-23 11:40
https://kosova-info.com/vjedhje-ne-xhamin-e-larme-ne-tetove/60%Daily2018-01-23 11:39
https://kosova-info.com/shaqiri-ka-nje-kerkese-per-stoke-cityn/60%Daily2018-01-23 11:32
https://kosova-info.com/france-football-numer-special-per-buffonin/60%Daily2018-01-23 11:21
https://kosova-info.com/cfare-thote-stresi-per-mc-kreshen-dhe-lyrical-son/60%Daily2018-01-23 11:21
https://kosova-info.com/permiresoni-qarkullimin-e-gjakut-me-kete-tonik/60%Daily2018-01-23 11:11
https://kosova-info.com/vlera-e-bitcoinit-mund-te-bjere-deri-90-per-qind/60%Daily2018-01-23 11:03
https://kosova-info.com/prekese-zejneli-i-vetmuar-gjen-pas-20-vjetesh-familjen-e-tij-ne-kosove-video/60%Daily2018-01-23 11:01
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-feston-ditelindjen-ja-sa-vjec-u-be/60%Daily2018-01-23 11:00
https://kosova-info.com/dzeko-ne-chelsea/60%Daily2018-01-23 10:51
https://kosova-info.com/letra-e-albert-einstein-drejtuar-bijes-se-tij/60%Daily2018-01-23 10:48
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-po-plaket/60%Daily2018-01-23 10:47
https://kosova-info.com/apostolova-pretendimet-e-enver-hoxhajt-te-pabazuara/60%Daily2018-01-23 10:44
https://kosova-info.com/deputeti-i-vv-se-dhe-kryetari-i-suharekes-thone-se-hedhja-e-gazit-lotsjelles-ishte-veprim-politik/60%Daily2018-01-23 10:44
https://kosova-info.com/real-madrid-e-ka-gati-perforcimin-e-ri-nga-rivali-i-la-liges/60%Daily2018-01-23 10:44
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-perrallore-te-shkurte-gashit/60%Daily2018-01-23 10:41
https://kosova-info.com/deputeti-i-cdu-se-shfuqizimi-i-speciales-con-ne-ngrirjen-e-integrimit-te-kosoves-ne-be/60%Daily2018-01-23 10:38
https://kosova-info.com/frike-nga-shtimi-i-antisemitizmit-ne-france/60%Daily2018-01-23 10:33
https://kosova-info.com/termeti-ne-alaske-shkakton-alarm-per-cunami/60%Daily2018-01-23 10:33
https://kosova-info.com/termeti-ne-alaske-shkakton-alarm-per-cunami-2/60%Daily2018-01-23 10:32
https://kosova-info.com/me-kete-pamje-e-nisi-diten-marina/60%Daily2018-01-23 10:27
https://kosova-info.com/apostollova-demarkacioni-dhe-specialja-percaktojne-te-ardhmen-e-kosoves-drejt-be-se/60%Daily2018-01-23 10:23
https://kosova-info.com/man-utd-real-madrid-ky-eshte-klubi-me-i-pasur-i-futbollit-ne-bote/60%Daily2018-01-23 10:15
https://kosova-info.com/sanchez-vjen-ne-man-utd-futbollisti-tjeter-largohet-nga-old-trafford/60%Daily2018-01-23 10:10
https://kosova-info.com/keshtu-e-quan-luana-adelina-ismailin/60%Daily2018-01-23 10:04
https://kosova-info.com/milioneri-martohet-rastesisht-me-te-mbesen-e-tij-24-vjecare/60%Daily2018-01-23 10:02
https://kosova-info.com/orca-udhezimi-administrativ-eshte-domosdoshmeri/60%Daily2018-01-23 10:02
https://kosova-info.com/wenger-thyen-heshtjen-jep-lajmin-e-madh-per-aubameyang/60%Daily2018-01-23 10:00
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-po-plaket-2/60%Daily2018-01-23 09:53
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-dhe-cardi-b-elektrizojne-skenen-me-kengen-e-re/60%Daily2018-01-23 09:46
https://kosova-info.com/kryeministri-e-rithekson-nuk-do-te-kete-rritje-te-cmimit-te-energjise/60%Daily2018-01-23 09:44
https://kosova-info.com/guardiola-zgjedh-perforcimin-e-ri-nga-la-liga/60%Daily2018-01-23 09:40
https://kosova-info.com/i-hakmerret-te-dashurit-per-tradhti-ne-menyre-te-paparashikueshme/60%Daily2018-01-23 09:39
https://kosova-info.com/nje-kosovar-dhe-nje-shqiptar-i-maqedonise-arrestohen-per-kalim-ilegal-te-kufirit/60%Daily2018-01-23 09:30
https://kosova-info.com/ne-qytetin-e-modes-rita-ora-shfaqet-me-shume-stil/60%Daily2018-01-23 09:25
https://kosova-info.com/skenderaj-nje-person-kanoset-me-arme-nga-vellau-i-gruas-se-tij/60%Daily2018-01-23 09:25
https://kosova-info.com/erdhi-momenti-shqiperia-dhe-kosova-do-ti-njohin-kundershtaret-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-01-23 09:21
https://kosova-info.com/vuloset-ndarja-e-levizjes-vetevendosje/60%Daily2018-01-23 09:17
https://kosova-info.com/prizren-arrestohet-nje-person-per-marrje-me-fajde/60%Daily2018-01-23 09:17
https://kosova-info.com/rrah-motren-e-tij-arrestohet-nga-policia/60%Daily2018-01-23 09:16
https://kosova-info.com/sanchez-zbulon-arsyen-e-transferimit-ne-man-utd/60%Daily2018-01-23 09:10
https://kosova-info.com/ermali-nena-me-tha-edhe-burri-zbukurohet-kur-gruaja-eshte-shtatzene/60%Daily2018-01-23 09:05
https://kosova-info.com/keshilli-i-sigurimit-te-okb-se-debatoi-per-situaten-ne-siri/60%Daily2018-01-23 08:58
https://kosova-info.com/hidhet-nga-hoteli-ne-athine-shqiptarit-i-gjendet-nje-cante-e-mbushur-me-para/60%Daily2018-01-23 08:52
https://kosova-info.com/gjykimi-per-perleshjen-mes-kusherinjve-qe-nisi-nga-nje-sterpikje-me-lloc/60%Daily2018-01-23 08:46
https://kosova-info.com/me-kete-foto-roberti-provokon-vajzat/60%Daily2018-01-23 08:45
https://kosova-info.com/video-e-tmerrshme-qente-endacake-mbysin-foshnjen-14-muajshe-para-shtepise/60%Daily2018-01-23 08:41
https://kosova-info.com/talia-e-flakes-nis-me-premieren-e-shfaqjes-nje-nate-ne-hotel/60%Daily2018-01-23 08:40
https://kosova-info.com/erdogan-informohet-nga-komandantet-per-rrjedhen-e-operacionit-dega-e-ullirit/60%Daily2018-01-23 08:39
https://kosova-info.com/vec-per-10-muaj-623-8-milione-euro-dergesa-nga-diaspora/60%Daily2018-01-23 08:35
https://kosova-info.com/ciao-inter-eder-ne-premierlige/60%Daily2018-01-23 08:33
https://kosova-info.com/nje-termet-6-4-balle-godet-indonezine/60%Daily2018-01-23 08:30
https://kosova-info.com/milan-shet-donnarumman-gjen-portierin-e-ri-nga-rivali-i-serie-a/60%Daily2018-01-23 08:29
https://kosova-info.com/forbes-rita-ora-dhe-dua-lipa-nder-30-te-rinjte-evropian-te-suksesshem/60%Daily2018-01-23 08:26
https://kosova-info.com/robinho-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-23 08:23
https://kosova-info.com/kompanite-e-huaja-kane-miliona-euro-borxh-ndaj-shtetit/60%Daily2018-01-23 08:22
https://kosova-info.com/koalicioni-kunder-qenve/60%Daily2018-01-23 08:19
https://kosova-info.com/problem-i-madh-per-benzeman/60%Daily2018-01-23 08:19
https://kosova-info.com/neymar-me-lajm-fantastik-per-real-madridin/60%Daily2018-01-23 08:16
https://kosova-info.com/moti-sot-dhe-ditet-ne-vijim/60%Daily2018-01-23 08:10
https://kosova-info.com/a-kishte-ftohje-te-raporteve-mes-agollit-dhe-kadarese-tregon-sadije-agolli/60%Daily2018-01-23 08:08
https://kosova-info.com/kanabisi-si-ilac-me-recete/60%Daily2018-01-23 08:05
https://kosova-info.com/kanabisi-si-ilac-me-recete/60%Daily2018-01-23 08:05
https://kosova-info.com/vuciq-per-te-hyre-ne-be-duhet-te-zgjidhim-ceshtjen-e-kufirit/60%Daily2018-01-23 08:04
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-stresi-publikon-serish-lende-narkotike/60%Daily2018-01-23 08:01
https://kosova-info.com/zhberja-e-speciales-ne-dore-te-kryeministrit/60%Daily2018-01-23 07:43
https://kosova-info.com/mesazhi-prekes-i-aureles-per-studenten-e-vrare-secila-nga-ne-eshte-pak-nga-ti/60%Daily2018-01-23 07:41
https://kosova-info.com/shba-nis-zbatimin-e-politikes-tregtare-amerika-e-para/60%Daily2018-01-23 07:36
https://kosova-info.com/shba-nis-zbatimin-e-politikes-tregtare-amerika-e-para/60%Daily2018-01-23 07:36
https://kosova-info.com/rollade-rafaello/60%Daily2018-01-23 07:36
https://kosova-info.com/mbi-50-paqeruajtes-te-okb-se-jane-vrare-ne-vitin-2017/60%Daily2018-01-23 07:34
https://kosova-info.com/geti-dhe-marina-te-dashuruar-perkrah-njeri-tjetrit/60%Daily2018-01-23 07:21
https://kosova-info.com/familja-italiane-qe-kane-rastin-e-rralle-gjenetik/60%Daily2018-01-23 07:20
https://kosova-info.com/vajti-ta-peshkoje-sheikun-bleona-shperthen-me-komente-ndaj-ndjekesit/60%Daily2018-01-23 07:02
https://kosova-info.com/intervista-e-visar-ymerit-e-shtyri-kurtin-te-kandidoje-per-kryetar-te-vv-se/60%Daily2018-01-23 06:53
https://kosova-info.com/presidenca-bullgare-e-be-se-prezanton-prioritetet-per-kosoven/60%Daily2018-01-23 06:41
https://kosova-info.com/lekaj-raporton-sot-para-komisionit-per-zhvillim-ekonomik/60%Daily2018-01-23 06:35
https://kosova-info.com/sport-ka-nje-lajm-fantastik-per-coutinhon/60%Daily2018-01-23 06:35
https://kosova-info.com/pogba-krijon-problem-ne-man-utd-pas-ardhjes-se-sanchezit/60%Daily2018-01-23 06:29
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-giroud-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-23 06:25
https://kosova-info.com/rafinha-zbulon-numrin-e-fanelles-ne-inter/60%Daily2018-01-23 06:20
https://kosova-info.com/di-maria-gezon-tifozet-e-barcelones/60%Daily2018-01-23 06:13
https://kosova-info.com/kaloni-me-shume-kohe-ne-natyre/60%Daily2018-01-22 22:57
https://kosova-info.com/rrefehet-prezantuesja-televizive-nje-femer-e-njohur-ka-dashur-te-abuzoje-seksualisht-me-mua/60%Daily2018-01-22 22:56
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-provokon-duke-ulur-pantallonat-vajzat-vershohen-me-komente/60%Daily2018-01-22 22:49
https://kosova-info.com/tri-fjalet-e-njejta-qe-mkhitaryan-gjithmone-i-thote-ne-intervisten-e-pare-per-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-22 22:47
https://kosova-info.com/shba-kunder-kines-dhe-rusise-se-bashku-kush-do-te-fitonte-luften-e-trete-boterore/60%Daily2018-01-22 22:45
https://kosova-info.com/caji-i-ben-njerezit-me-kreativ/60%Daily2018-01-22 22:43
https://kosova-info.com/milot-lalloshi-me-fjale-zemre-per-birin-e-tij-ne-ditelindjen-e-pare/60%Daily2018-01-22 22:35
https://kosova-info.com/rrustem-mustafa-i-pdk-se-e-uron-albin-kurtin-ishin-zgjedhjet-me-demokratike/60%Daily2018-01-22 22:30
https://kosova-info.com/a-do-te-pengojne-protestat-arritjen-e-marreveshjes-per-emrin/60%Daily2018-01-22 22:26
https://kosova-info.com/swansea-10-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-22 22:19
https://kosova-info.com/sipas-avdullah-hotit-koalicioni-pan-deshiron-te-ike-nga-drejtesia-nderkombetare/60%Daily2018-01-22 22:16
https://kosova-info.com/armina-mevlani-shtatzene-modelja-poston-foto-me-barkun-e-fryre-dhe-pastaj-e-fshin/60%Daily2018-01-22 22:16
https://kosova-info.com/juventus-10-genoa-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-22 22:13
https://kosova-info.com/erdogan-nuk-ka-kthim-prapa-do-te-shtypim-forcen-kurde-te-mbeshtetur-nga-shba-te/60%Daily2018-01-22 22:06
https://kosova-info.com/numan-baliq-e-akuzon-per-tradheti-duda-baljen/60%Daily2018-01-22 22:03
https://kosova-info.com/mustafa-nga-ndotja-e-ambientit-ne-kosove-po-rrezikohen-uji-toka-e-ajri/60%Daily2018-01-22 21:51
https://kosova-info.com/prej-fitores-nga-manchester-city-tek-humbja-me-swansea-ky-eshte-liverpooli/60%Daily2018-01-22 21:51
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-e-ben-flake-fotografi-qe-nuk-do-koment/60%Daily2018-01-22 21:51
https://kosova-info.com/apple-do-te-anuloje-iphone-x/60%Daily2018-01-22 21:45
https://kosova-info.com/fitore-minimale-e-juventusit-2/60%Daily2018-01-22 21:36
https://kosova-info.com/rama-dhe-tsipras-takohen-ne-davos-kotzias-konfirmon-bisedimet-e-dy-kryeministrave-te-enjten/60%Daily2018-01-22 21:27
https://kosova-info.com/kida-e-sapo-dale-nga-dushi-drejt-e-ne-instagram/60%Daily2018-01-22 21:18
https://kosova-info.com/cilat-jane-me-te-keqija-per-linjen-e-trupit-embelsirat-apo-njelmesirat/60%Daily2018-01-22 21:12
https://kosova-info.com/contour-global-e-blene-token-per-termocentral-per-10-euro/60%Daily2018-01-22 21:08
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-kylian-mbappe-humbe-perballjet-me-real-madridin/60%Daily2018-01-22 21:07
https://kosova-info.com/ja-ushqimet-qe-ndikojne-ne-forcimin-e-kockave-tek-femijet/60%Daily2018-01-22 21:03
https://kosova-info.com/lorik-cana-surprizohet-nga-gruaja-e-tij-ja-cfare-dhurate-i-ka-bere/60%Daily2018-01-22 21:03
https://kosova-info.com/sanchez-behet-lojtari-me-i-paguar-ne-premierlige/60%Daily2018-01-22 20:51
https://kosova-info.com/ajri-ne-rajonin-e-prishtines-me-i-ndoturi-ne-dukagjin-me-i-pastri/60%Daily2018-01-22 20:51
https://kosova-info.com/ne-pritje-te-hetimit-per-ivanoviqin-serbet-lokal-te-frikesuar/60%Daily2018-01-22 20:47
https://kosova-info.com/swansea-befason-liverpoolin/60%Daily2018-01-22 20:43
https://kosova-info.com/vizat-e-punes-te-mira-per-punetoret-por-demtojne-bizneset/60%Daily2018-01-22 20:40
https://kosova-info.com/perdorni-kanelle-dhe-i-thoni-lamtumire-ketyre-semundjeve/60%Daily2018-01-22 20:38
https://kosova-info.com/drejtori-i-kek-ut-arben-gjukaj-nuk-ka-krize-energjetike-ne-kosove/60%Daily2018-01-22 20:37
https://kosova-info.com/ky-gaz-pa-ere-eshte-shkaku-i-dyte-kryesor-i-kancerit-te-mushkerive-2/60%Daily2018-01-22 20:26
https://kosova-info.com/karikatura-e-dites-3/60%Daily2018-01-22 20:25
https://kosova-info.com/ka-perfituar-miliona-pa-paguar-taksa-shakira-rrezikon-te-burgoset/60%Daily2018-01-22 20:19
https://kosova-info.com/papa-u-kerkon-falje-viktimave-te-abuzimit-seksual-nga-prifterinjte/60%Daily2018-01-22 20:06
https://kosova-info.com/juventus-genoa-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-01-22 20:06
https://kosova-info.com/zaimina-publikon-per-here-te-pare-foto-bashke-me-babain-e-foshnjes/60%Daily2018-01-22 20:05
https://kosova-info.com/veliu-se-shfrytezojme-gjendjen-e-mustafes-per-te-garuar-se-kush-do-te-behet-kryetar-i-ldk-se/60%Daily2018-01-22 20:04
https://kosova-info.com/eminemi-i-kthehet-studios-me-dr-dre-dhe-mike-will-made-it/60%Daily2018-01-22 19:59
https://kosova-info.com/dy-skuadra-interesohen-per-kacen/60%Daily2018-01-22 19:57
https://kosova-info.com/cilat-vitamina-ju-mungojne-nese-vuani-nga-era-e-gojes-zbokthi-apo-plasaritjet-ne-buze/60%Daily2018-01-22 19:53
https://kosova-info.com/aeroporti-me-i-pazakonte-ne-bote-pisten-e-saj-e-prene-rruga-kryesore-e-qytetit-kur-leshohet-rampa-krijohen-kolona-te-gjata-te-veturave-foto-video/60%Daily2018-01-22 19:40
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-me-burrin-dhe-femijet-publikon-foton-me-te-bukur-familjare/60%Daily2018-01-22 19:37
https://kosova-info.com/gjilan-tenderi-prishet-per-nje-inxhinier/60%Daily2018-01-22 19:36
https://kosova-info.com/nje-e-treta-e-anetaresise-se-vv-se-zgjodhi-albin-kurtin-per-kryetar/60%Daily2018-01-22 19:34
https://kosova-info.com/svecla-lavderon-zgjedhjen-e-kurtit-gare-si-per-presidentin-e-kosoves/60%Daily2018-01-22 19:30
https://kosova-info.com/ka-fryrje-te-votave-per-albin-kurtin/60%Daily2018-01-22 19:20
https://kosova-info.com/vrasja-ne-city-club-deshmitari-thote-se-eshte-i-sigurt-se-personi-qe-shtiu-me-arme-ishte-granit-elshani/60%Daily2018-01-22 19:18
https://kosova-info.com/njerezit-me-grup-te-gjakut-negativ-jane-te-vecante/60%Daily2018-01-22 19:18
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-swansea-liverpool-3/60%Daily2018-01-22 19:04
https://kosova-info.com/6-genjeshtrat-qe-grate-e-martuara-ua-thone-burrave-2/60%Daily2018-01-22 19:02
https://kosova-info.com/realisti-fisnik-ismaili-ne-vetevendosje-askush-nuk-pranoi-kritika-dhe-u-beme-arrogante/60%Daily2018-01-22 19:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-genoa-2/60%Daily2018-01-22 18:56
https://kosova-info.com/lladrovci-beri-homazhe-prane-varrezave-te-jasharajve/60%Daily2018-01-22 18:44
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-ka-rritje-te-cmimit-te-energjise-elektrike/60%Daily2018-01-22 18:42
https://kosova-info.com/historia-mbreselenese-e-18-vjecarit-qe-u-be-milioner-me-investimin-e-parave-te-gjyshes-ne-bitcoin/60%Daily2018-01-22 18:41
https://kosova-info.com/interi-zyrtarizon-rafinhan/60%Daily2018-01-22 18:34
https://kosova-info.com/elifi-ribashkohet-me-ish-burrin-ja-cka-ndodhur-me-aktoren-e-famshme-turke/60%Daily2018-01-22 18:29
https://kosova-info.com/mourinho-sanchez-eshte-njeri-nga-sulmuesit-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2018-01-22 18:29
https://kosova-info.com/fjala-e-pare-e-sanchezit-si-lojtar-i-unitedit-jam-i-lumtur-qe-i-jam-bashkuar-skuadres-me-te-madhe-ne-bote/60%Daily2018-01-22 18:18
https://kosova-info.com/daciq-bisedimet-vazhdojne-kur-te-marrim-informacione-konkrete-nga-prishtina-per-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-22 18:09
https://kosova-info.com/lirohen-nga-akuza-per-keqperdorim-detyre-tre-zyrtare-te-eco-higjiena-ne-gjilan/60%Daily2018-01-22 18:08
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-publikon-foto-te-gruas-me-te-rendesishme-gjithcka-e-imja/60%Daily2018-01-22 18:05
https://kosova-info.com/zyrtare-alexis-sanchez-lojtar-i-manchester-unitedit/60%Daily2018-01-22 18:05
https://kosova-info.com/zyrtare-henrikh-mkhitaryan-lojtar-i-arsenalit/60%Daily2018-01-22 18:02
https://kosova-info.com/qeriqi-e-quan-te-papranueshme-gjuhen-e-nasim-haradinajt-ndaj-ambasadorit-delawie/60%Daily2018-01-22 18:01
https://kosova-info.com/legjenda-e-interit-me-fjale-te-medha-per-etrit-berishen/60%Daily2018-01-22 17:59
https://kosova-info.com/pantina-tregon-se-kur-filloi-thyerja-ne-mes-dardan-molliqajt-dhe-albin-kurtit/60%Daily2018-01-22 17:48
https://kosova-info.com/keshtu-duket-bebe-rexha-pa-grim/60%Daily2018-01-22 17:45
https://kosova-info.com/benzema-nuk-e-meriton-kete/60%Daily2018-01-22 17:39
https://kosova-info.com/njihuni-me-njerezit-me-me-ndikim-ne-boten-e-kriptovalutave-foto/60%Daily2018-01-22 17:32
https://kosova-info.com/kete-jave-pritet-te-filloi-gjykimi-ndaj-azem-syles-dhe-te-tjereve-ne-rastin-toka/60%Daily2018-01-22 17:31
https://kosova-info.com/kane-zgjidhet-futbollisti-me-i-mire-anglez-per-vitin-2017/60%Daily2018-01-22 17:20
https://kosova-info.com/qeveria-nje-muaj-afat-per-te-dhene-mendimin-rreth-nismes-se-deputeteve-per-specialen/60%Daily2018-01-22 17:17
https://kosova-info.com/kete-muaj-perzgjidhen-shkollat-pjesemarrese-ne-pisa/60%Daily2018-01-22 17:13
https://kosova-info.com/gjoksi-i-sterzmadhuar-i-jehona-dreshajt-ne-foton-e-fundit-e-ka-zbuluar-shume/60%Daily2018-01-22 17:12
https://kosova-info.com/maqedonia-greqia-vazhdojne-bisedimet-per-emrin-kete-jave/60%Daily2018-01-22 17:11
https://kosova-info.com/ministri-sefaj-thote-se-nuk-do-te-kete-kompromis-per-shkelesit-e-rregullave-te-trafikut/60%Daily2018-01-22 17:03
https://kosova-info.com/interi-ne-mesin-e-tri-skuadrave-me-formen-me-te-dobet-ne-serie-a/60%Daily2018-01-22 17:02
https://kosova-info.com/denohen-me-burg-dhe-me-gjobe-tre-ish-zyrtaret-te-nje-banke-private-ne-kosove/60%Daily2018-01-22 16:57
https://kosova-info.com/ismaili-repliken-me-asamblistin-e-vv-se-brengosna-me-ata-70-qe-nuk-dolen-hic-me-votu/60%Daily2018-01-22 16:53
https://kosova-info.com/fillon-vendosja-e-uleseve-ne-stadiumin-e-prishtines/60%Daily2018-01-22 16:45
https://kosova-info.com/bllokohet-transferimi-i-sanchezit-te-manchester-united/60%Daily2018-01-22 16:30
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-premirlige-sipas-the-telegraph/60%Daily2018-01-22 16:22
https://kosova-info.com/motrat-kardashian-ndezin-rrjetin-te-gjitha-se-bashku-reklamojne-te-brendshmet/60%Daily2018-01-22 16:12
https://kosova-info.com/ronaldo-e-blen-nje-skuader-futbolli/60%Daily2018-01-22 16:11
https://kosova-info.com/arrest-shtepiak-te-dyshuarit-per-plagosjen-e-vellait-te-rexhep-selimit/60%Daily2018-01-22 16:10
https://kosova-info.com/hoxhaj-shpreh-shqetesimin-per-qasjen-ndaj-kosoves-ne-strategjine-e-be-se-per-ballkanin/60%Daily2018-01-22 16:08
https://kosova-info.com/projektohet-roboti-qe-do-jete-ndergjegjja-e-njeriut/60%Daily2018-01-22 16:03
https://kosova-info.com/babygee-si-nicki-minaj-reklamon-vithet-me-poze-provokative/60%Daily2018-01-22 15:55
https://kosova-info.com/arsenal-aubameyang-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-01-22 15:54
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-fytyra-e-ronaldos-pas-lendimit-me-la-corunan/60%Daily2018-01-22 15:42
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-ultimatum-te-dashurit-futbollist-nese-nuk-fiton-skuadra-jote-ska-seks/60%Daily2018-01-22 15:31
https://kosova-info.com/trajneri-i-bordeaux-zbulon-te-ardhmen-e-malcom/60%Daily2018-01-22 15:25
https://kosova-info.com/zv-ministri-thaci-ne-itali-fton-kompanite-italiane-te-investojne-ne-kosove/60%Daily2018-01-22 15:22
https://kosova-info.com/kallezim-penal-ndaj-kryetarit-te-istogut-haki-rugova-prokuroria-nis-hetimet-per-konflikt-interesi/60%Daily2018-01-22 15:18
https://kosova-info.com/aksioni-kunder-drogave-ne-shkolla-arrestohen-26-persona/60%Daily2018-01-22 15:16
https://kosova-info.com/sanchez-e-merr-bekimin-e-fergusonit-para-zyrtarizimit-te-united/60%Daily2018-01-22 15:12
https://kosova-info.com/harrojeni-gjoksin-roza-lati-tregon-te-pasmet-me-poza-te-nxehta-nga-hoteli/60%Daily2018-01-22 15:11
https://kosova-info.com/lekaj-i-premton-gjinit-ndihme-ne-projektet-infrastruktures-rrugore/60%Daily2018-01-22 15:11
https://kosova-info.com/shkup-proteste-kunder-rikualifikimit-te-vepres-ne-rastin-e-almir-aliut/60%Daily2018-01-22 15:07
https://kosova-info.com/koci-qeveria-nuk-kishte-pse-te-nderoje-nje-te-denuar-per-krime-lufte/60%Daily2018-01-22 15:02
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-con-kemben-mbi-karrige-provokon-me-pozen/60%Daily2018-01-22 15:00
https://kosova-info.com/mushkolaj-i-turpshem-shkarkimi-i-zevendesministrit-baliq/60%Daily2018-01-22 14:51
https://kosova-info.com/tallje-masive-me-foton-e-ronaldos-me-telefon/60%Daily2018-01-22 14:51
https://kosova-info.com/lind-69-femije-kjo-grua-mban-rekordin-boteror-te-lindjeve/60%Daily2018-01-22 14:45
https://kosova-info.com/afer-40-mije-persona-aplikojne-per-rimburesim-te-kuponeve-fiskal/60%Daily2018-01-22 14:44
https://kosova-info.com/dhurata-i-dha-fund-lidhjes-frikesohet-nga-martesa-pa-vetedije/60%Daily2018-01-22 14:41
https://kosova-info.com/psg-ka-denuar-neymarin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-01-22 14:35
https://kosova-info.com/alvesin-e-pret-denimi-ja-cfare-i-beri-gjyqtarit-mbreme/60%Daily2018-01-22 14:23
https://kosova-info.com/nente-levizjet-ngacmuese-te-xhesikes-brenda-serialit/60%Daily2018-01-22 14:22
https://kosova-info.com/kosova-vendos-te-shkembej-informacione-me-serbine-per-rastin-ivanoviq/60%Daily2018-01-22 14:20
https://kosova-info.com/haradinaj-skemi-kerkese-zyrtare-per-shfuqizimin-e-speciales/60%Daily2018-01-22 14:10
https://kosova-info.com/shume-befasi-ne-listen-e-kosoves-per-ndeshjen-ndaj-azerbajxhanit/60%Daily2018-01-22 14:03
https://kosova-info.com/djali-i-tij-feston-ditelindjen-keshtu-e-uron-labi/60%Daily2018-01-22 13:55
https://kosova-info.com/gattuso-e-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-milanit/60%Daily2018-01-22 13:55
https://kosova-info.com/pence-ambasada-amerikane-ne-jerusalem-ne-vitin-2019/60%Daily2018-01-22 13:54
https://kosova-info.com/bie-ne-humnere-humb-jeten-50-vjecari/60%Daily2018-01-22 13:47
https://kosova-info.com/daciq-falenderon-paraguain-per-mosnjohjen-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-01-22 13:44
https://kosova-info.com/rusi-urdherohet-mbyllja-e-fondacionit-te-fushates-se-navalnyt/60%Daily2018-01-22 13:36
https://kosova-info.com/publikohen-fotot-grate-e-haradinajve-shkelqejne-ne-eventin-oda/60%Daily2018-01-22 13:36
https://kosova-info.com/ministria-e-sportit-gezon-10-komuna/60%Daily2018-01-22 13:34
https://kosova-info.com/deshironi-te-kendoni-por-te-mos-ju-degjojne-kjo-maske/60%Daily2018-01-22 13:28
https://kosova-info.com/drejtori-i-aki-se-ftohet-te-raportoje-per-gjendjen-ne-veri/60%Daily2018-01-22 13:26
https://kosova-info.com/mata-gezon-tifozet-e-unitedit/60%Daily2018-01-22 13:21
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-emeron-21-prokurore-te-shtetit/60%Daily2018-01-22 13:19
https://kosova-info.com/seti-i-shtatzenise-zaimina-zbulon-barkun-e-rrumbullakosur/60%Daily2018-01-22 13:16
https://kosova-info.com/cvetkoviq-vuciq-nuk-e-tha-te-verteten/60%Daily2018-01-22 13:11
https://kosova-info.com/ilir-meta-para-shtatores-se-ibrahim-rugoves-shijon-boren-e-prishtines/60%Daily2018-01-22 13:02
https://kosova-info.com/man-city-e-ka-gati-perforcimin-prej-100-milione-eurosh/60%Daily2018-01-22 13:01
https://kosova-info.com/rusia-kerkon-perfshirjen-e-serbise-ne-hetimet-per-oliver-ivanoviqin/60%Daily2018-01-22 12:59
https://kosova-info.com/greta-koci-nder-vite-kaq-shume-ka-ndryshuar-kengetarja/60%Daily2018-01-22 12:57
https://kosova-info.com/gjykates-se-apelit-do-ti-shtohen-edhe-dhjete-gjyqtare/60%Daily2018-01-22 12:44
https://kosova-info.com/keshtu-e-kujton-cima-aktoren-e-ndjere-zyren/60%Daily2018-01-22 12:37
https://kosova-info.com/strakosha-flirton-me-moderatoren-e-njohur-shqiptare/60%Daily2018-01-22 12:32
https://kosova-info.com/hoti-zhberja-e-speciales-rikthen-rezoluten-1244-dergimi-ne-qeveri-u-be-pa-ldk-ne/60%Daily2018-01-22 12:31
https://kosova-info.com/edhe-tri-familje-serbe-do-behen-me-shtepi-ne-kosove/60%Daily2018-01-22 12:27
https://kosova-info.com/alberti-rikthen-llogarine-ne-instagram/60%Daily2018-01-22 12:26
https://kosova-info.com/momenti-kur-messi-turperon-futbollistet-e-betisit/60%Daily2018-01-22 12:17
https://kosova-info.com/marreveshja-per-kosoven-e-re-perkthehet-brenda-tre-muajve/60%Daily2018-01-22 12:15
https://kosova-info.com/abdixhiku-krasniqit-mos-na-mbaj-ligjerata-pdk-e-ka-pritur-5-ore-listen-serbe-per-ta-formuar-qeverine/60%Daily2018-01-22 12:12
https://kosova-info.com/pavon-te-gjiganti-i-premierliges-per-37-milione-euro/60%Daily2018-01-22 12:09
https://kosova-info.com/ora-e-capital-t-me-cmim-10-mije-euro/60%Daily2018-01-22 12:05
https://kosova-info.com/mediumi-britanik-brukseli-planifikon-te-shtoje-gjashte-shtete-ne-perandorine-e-be-se-perfshire-edhe-kosoven/60%Daily2018-01-22 12:04
https://kosova-info.com/pezullohen-te-gjitha-vizitat-e-deputeteve-jashte-vendit-shkak-mungesa-neper-seanca/60%Daily2018-01-22 11:47
https://kosova-info.com/nvidia-kerkon-nga-shitesit-qe-te-kufizojne-numrin-e-kartelave-grafike-te-shitura-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-01-22 11:42
https://kosova-info.com/mbi-20-mije-aktiviste-nuk-dolen-ta-votojne-kurtin-ne-zgjedhjet-e-vv-se-moren-pjese-vetem-33-per-qind/60%Daily2018-01-22 11:33
https://kosova-info.com/hoxhaj-takohet-me-ambasadoret-e-sllovenise-dhe-kroacise-ne-kosove/60%Daily2018-01-22 11:29
https://kosova-info.com/gjeni-behesh-nuk-lindesh-tri-shprehi-te-cilat-ju-bejne-me-te-mencur/60%Daily2018-01-22 11:26
https://kosova-info.com/rrahje-masive-ne-kline/60%Daily2018-01-22 11:26
https://kosova-info.com/kqz-ndan-4-2-milione-per-partite/60%Daily2018-01-22 11:22
https://kosova-info.com/mkrs-ja-do-te-ndertoje-12-fusha-ndihmese-per-klubet-e-superliges-ne-futboll/60%Daily2018-01-22 11:14
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-flasin-sot-per-kete-super-pritje-te-berishes/60%Daily2018-01-22 11:12
https://kosova-info.com/ja-cfare-pasoja-ju-presin-nese-e-keqperdorni-vizen-amerikane/60%Daily2018-01-22 11:00
https://kosova-info.com/me-plis-ne-koke-mario-niset-per-ne-amerike/60%Daily2018-01-22 11:00
https://kosova-info.com/roma-shet-dzekon-te-chelsea-ka-gati-zevendesuesin-e-tij/60%Daily2018-01-22 10:54
https://kosova-info.com/meta-duhen-zgjidhje-te-mencura-qe-forcojne-poziten-nderkombetare-te-kosoves/60%Daily2018-01-22 10:54
https://kosova-info.com/qeveria-aprovon-dy-kerkesa-per-shpronesim/60%Daily2018-01-22 10:49
https://kosova-info.com/bebe-rexha-serish-ne-fokus-vithet-gjigante/60%Daily2018-01-22 10:46
https://kosova-info.com/nje-person-kalon-ilegalisht-rrethojat-ne-kampin-bondsteel-arrestohet-nga-policia/60%Daily2018-01-22 10:36
https://kosova-info.com/giroud-kalon-te-gjiganti-evropian/60%Daily2018-01-22 10:34
https://kosova-info.com/jashari-perkujton-sulmin-e-dyte-te-forcave-serbe-ben-homazhe-ne-kompleksin-memorial-ne-prekaz/60%Daily2018-01-22 10:27
https://kosova-info.com/enca-e-ve-veten-ne-sfide-per-daten-e-publikimit-te-kenges/60%Daily2018-01-22 10:27
https://kosova-info.com/emrat-me-te-medhenj-te-kardiologjise-dhe-kardio-kirurgjise-ne-prishtine/60%Daily2018-01-22 10:24
https://kosova-info.com/numan-baliq-shkarkohet-nga-posti-i-zevendesministrit/60%Daily2018-01-22 10:17
https://kosova-info.com/shaqiri-kujton-luften-e-kosoves-dhe-krimet-serbe/60%Daily2018-01-22 10:14
https://kosova-info.com/specialja-shkon-ne-qeveri-veseli-thote-se-vepruan-ne-baze-te-rregullores/60%Daily2018-01-22 10:07
https://kosova-info.com/me-keto-imazhe-alberia-i-ben-konkurrence-se-bijes/60%Daily2018-01-22 10:07
https://kosova-info.com/si-te-gatuani-qofte-me-patate/60%Daily2018-01-22 10:04
https://kosova-info.com/nuk-ka-seks-nese-psg-humb/60%Daily2018-01-22 09:54
https://kosova-info.com/nisma-per-shfuqizimin-e-gjykates-speciale-i-shkon-qeverise-live/60%Daily2018-01-22 09:51
https://kosova-info.com/paralajmeron-adelina-ismaili-dicka-e-re-po-vjen/60%Daily2018-01-22 09:45
https://kosova-info.com/meta-e-haradinaj-bejne-foto-ne-bore/60%Daily2018-01-22 09:39
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kosoves-dy-gola-per-kater-minuta-ne-debutim/60%Daily2018-01-22 09:35
https://kosova-info.com/veprimet-e-presidentit-ivanov-pengese-e-proceseve-demokratike/60%Daily2018-01-22 09:34
https://kosova-info.com/bmw-m3-gjithnje-e-me-i-kerkuar/60%Daily2018-01-22 09:26
https://kosova-info.com/thesun-dua-lipa-ndahet-nga-paul-klein-i-kthehet-kontaktit-me-ishin-isaac-carew/60%Daily2018-01-22 09:26
https://kosova-info.com/kabul-numri-i-te-vrareve-ne-sulmin-ne-hotel-arriti-ne-30-vete/60%Daily2018-01-22 09:25
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-pret-ne-takim-ilir-meten/60%Daily2018-01-22 09:16
https://kosova-info.com/ky-ishte-goli-me-dritherues-i-javes-ne-evrope/60%Daily2018-01-22 09:16
https://kosova-info.com/ldk-leshon-mbledhjen-shkak-shfuqizimi-i-speciales/60%Daily2018-01-22 09:13
https://kosova-info.com/hoxhaj-kosova-duhet-te-kete-date-konkrete-per-anetaresim-ne-be/60%Daily2018-01-22 09:11
https://kosova-info.com/keshtu-duket-samanta-kur-shfaqet-pa-grim/60%Daily2018-01-22 09:06
https://kosova-info.com/e-keni-gripin-flamen-apo-alergjine-ja-si-ta-zbuloni/60%Daily2018-01-22 09:03
https://kosova-info.com/zyrtare-van-persie-rikthehet-te-ish-skuadra-e-tij/60%Daily2018-01-22 08:58
https://kosova-info.com/vetem-te-bashkuar-serbet-mund-te-mbijetojne-ne-kosove-paqja-eshte-e-paqendrueshme/60%Daily2018-01-22 08:50
https://kosova-info.com/e-veshur-ne-te-kuqe-rita-ora-shkelqen-ne-paris/60%Daily2018-01-22 08:46
https://kosova-info.com/momenti-kur-portieri-i-lyonit-tronditi-mbappen/60%Daily2018-01-22 08:38
https://kosova-info.com/pacienti-me-alzheimer-i-propozon-martese-gruas-se-tij-pas-34-vitesh-jete-bashke/60%Daily2018-01-22 08:36
https://kosova-info.com/edhe-femijet-do-te-pajisen-me-leternjoftim/60%Daily2018-01-22 08:32
https://kosova-info.com/qeveria-nis-mbledhjen-me-nje-minute-heshtje-per-oliver-ivanoviqin/60%Daily2018-01-22 08:28
https://kosova-info.com/ardit-gjebrea-reagon-per-vrasjen-e-studentes-ne-tirane/60%Daily2018-01-22 08:26
https://kosova-info.com/gianni-de-biasi-ne-serie-a/60%Daily2018-01-22 08:16
https://kosova-info.com/ldk-koalicioni-qeverises-po-i-demton-marredheniet-e-kosoves-me-parlamentin-evropian/60%Daily2018-01-22 08:09
https://kosova-info.com/pas-puthjes-qe-i-dha-orioles-faton-shoshi-shtrihet-ne-gjoksin-e-vildanes/60%Daily2018-01-22 08:05
https://kosova-info.com/okb-keshilli-i-sigurimit-debaton-per-operacionin-turk-ne-siri/60%Daily2018-01-22 08:04
https://kosova-info.com/valet-ishin-aq-te-medha-sa-serfisti-mori-cmimin-e-vitit/60%Daily2018-01-22 07:56
https://kosova-info.com/shefqet-krasniqi-sot-ne-gjykate/60%Daily2018-01-22 07:53
https://kosova-info.com/liverpool-me-transferim-te-papritur-nga-bundesliga/60%Daily2018-01-22 07:52
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-sulmi-mbi-jasharajt/60%Daily2018-01-22 07:46
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-provokon-vajzat-publikon-foto-nga-vaska/60%Daily2018-01-22 07:45
https://kosova-info.com/shba-senati-voton-per-masen-e-perkohshme-per-financim-te-qeverise/60%Daily2018-01-22 07:44
https://kosova-info.com/ronaldo-e-merr-lajmin-e-pare-te-keq-para-rikthimit-te-man-utd/60%Daily2018-01-22 07:42
https://kosova-info.com/de-gea-real-madrid-zhvillime-te-papritura/60%Daily2018-01-22 07:31
https://kosova-info.com/ences-si-behet-vone-skena-provokuese-edhe-prane-dordolecit/60%Daily2018-01-22 07:24
https://kosova-info.com/messi-dhuroi-spektakel-ne-cdo-prekje-te-topit-mbreme/60%Daily2018-01-22 07:18
https://kosova-info.com/ambasada-amerikane-po-diskuton-per-masat-ndaj-lidereve-nese-vendosin-per-shfuqizimin-e-speciales/60%Daily2018-01-22 07:14
https://kosova-info.com/kur-jennifer-lopez-ngjitet-ne-skene-elektrizon-publikun/60%Daily2018-01-22 07:07
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-12/60%Daily2018-01-22 07:05
https://kosova-info.com/prapaskenat-per-humbjen-e-63-milione-eurove-me-bechtel-in/60%Daily2018-01-22 06:56
https://kosova-info.com/horoskopi-per-diten-e-sotme-4/60%Daily2018-01-22 06:52
https://kosova-info.com/qindra-veta-e-percjellin-ne-varreza-shqiptaren-e-vrare-nga-arma-e-policit-gjerman/60%Daily2018-01-22 06:44
https://kosova-info.com/shperthimi-i-ujit-ngujon-ne-shpelle-8-pjesetare-te-nje-ekspedite/60%Daily2018-01-22 06:42
https://kosova-info.com/vrasja-e-ivanoviq-rada-trajkovic-e-trondit-serbine/60%Daily2018-01-22 06:39
https://kosova-info.com/sot-mbahet-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2018-01-22 06:31
https://kosova-info.com/getin-e-rrethojne-keq-vjollcat/60%Daily2018-01-21 22:57
https://kosova-info.com/si-ka-ndikuar-trump-tek-mediat-gjate-vitit-te-pare-si-president/60%Daily2018-01-21 22:55
https://kosova-info.com/nese-keni-keto-cilesi-partneri-juaj-do-te-ndihet-teper-mire-ne-shtrat/60%Daily2018-01-21 22:48
https://kosova-info.com/ja-sa-vota-ka-marre-kurti-ne-drenas-dhe-vushtrri/60%Daily2018-01-21 22:41
https://kosova-info.com/publikohet-infinit-nga-capital-t/60%Daily2018-01-21 22:40
https://kosova-info.com/dalin-fotografite-e-para-te-sanchezit-me-fanellen-e-manchester-unitedit/60%Daily2018-01-21 22:38
https://kosova-info.com/dalin-fotografite-e-para-te-sanchezit-me-fanellen-e-manchester-unitedit/60%Daily2018-01-21 22:38
https://kosova-info.com/keshtu-duket-ami-me-bark-te-fryre-ne-muajin-e-8-te-shtatzenise-eshte-zbukuruar-shume/60%Daily2018-01-21 22:24
https://kosova-info.com/betis-0-5-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-21 22:22
https://kosova-info.com/tahiri-gjykata-speciale-tashme-eshte-nje-fakt-i-kryer/60%Daily2018-01-21 22:15
https://kosova-info.com/kjo-eshte-diferenca-e-votave-mes-kurtit-e-ymerit-ne-zgjedhjet-per-kryetar-te-vetevendosjes/60%Daily2018-01-21 22:14
https://kosova-info.com/6-genjeshtrat-qe-grate-e-martuara-ua-thone-burrave/60%Daily2018-01-21 22:00
https://kosova-info.com/lyon-shokon-psg-ne/60%Daily2018-01-21 21:59
https://kosova-info.com/haxhiu-kosova-ka-nevoje-per-nje-politikan-si-kurti/60%Daily2018-01-21 21:51
https://kosova-info.com/angela-martini-e-zjarrte-ne-shtat-mbahuni-para-se-ta-shihni-kete/60%Daily2018-01-21 21:43
https://kosova-info.com/perfundon-baras-derbi-mes-interit-dhe-romes/60%Daily2018-01-21 21:40
https://kosova-info.com/barca-vazhdon-te-beje-ate-qe-dine-me-se-miri/60%Daily2018-01-21 21:36
https://kosova-info.com/new-york-times-serbet-e-veriut-thellesisht-mosbesues-ndaj-qellimeve-te-vuciqit/60%Daily2018-01-21 21:34
https://kosova-info.com/vrasja-e-studentes-flasin-fqinjet-ariela-ishte-nxenese-e-shkelqyer/60%Daily2018-01-21 21:29
https://kosova-info.com/vv-shpall-rezultatet-albin-kurti-merr-98-82-per-qind-te-votave/60%Daily2018-01-21 21:19
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-barca-tani-shenon-suarez/60%Daily2018-01-21 21:16
https://kosova-info.com/barca-dyfishon-epersine-shenon-messi/60%Daily2018-01-21 21:10
https://kosova-info.com/betis-barcelona-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-01-21 21:05
https://kosova-info.com/meta-takon-familjen-e-presidentit-rugova-urtesia-dhe-largpamesia-e-tij-na-duhen/60%Daily2018-01-21 20:59
https://kosova-info.com/episodi-i-38-te-i-egjeli-gjyla-behet-psikologe/60%Daily2018-01-21 20:51
https://kosova-info.com/fekir-i-lyonit-realizon-golin-e-javes-ndaj-psg-se/60%Daily2018-01-21 20:47
https://kosova-info.com/martohet-gazetari-mal-qorraj/60%Daily2018-01-21 20:41
https://kosova-info.com/ne-vetevendosje-nisin-urimet-per-kurtin/60%Daily2018-01-21 20:41
https://kosova-info.com/poetja-qe-shkruan-per-erotiken-ngacmohem-nga-politikanet-vendas-prandaj-jam-e-pa-pune/60%Daily2018-01-21 20:39
https://kosova-info.com/si-te-trajtoni-sinuset-pa-patur-nevoje-per-ndihmen-e-mjekut/60%Daily2018-01-21 20:37
https://kosova-info.com/betis-barcelona-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2018-01-21 20:33
https://kosova-info.com/ka-gol-ne-derbin-inter-roma/60%Daily2018-01-21 20:23
https://kosova-info.com/poetja-qe-thyen-tabune-duke-shkruar-vargje-erotike-i-lexojne-edhe-politikanet-vendas-dhe-marre-ngacmime-nga/60%Daily2018-01-21 20:22
https://kosova-info.com/tifozi-i-thote-ronaldos-se-je-me-i-miri-ne-bote-ky-ia-kthen-duke-i-thene-se-messi-eshte-me-i-keqi/60%Daily2018-01-21 20:15
https://kosova-info.com/prokurori-ali-rexha-tregon-pse-e-pezulluan-nga-puna/60%Daily2018-01-21 20:11
https://kosova-info.com/reagimi-i-haradinajt-kur-pyetet-nese-ka-frike-nga-gjykata-speciale/60%Daily2018-01-21 20:07
https://kosova-info.com/sejdiu-sherbimet-serbe-e-dine-kush-e-vrau-ivanoviqin/60%Daily2018-01-21 19:57
https://kosova-info.com/ja-sa-vota-mori-albin-kurti-ne-podujeve-foto/60%Daily2018-01-21 19:53
https://kosova-info.com/ishi-i-eres-eshte-me-fat-do-te-bindeni-pasi-ti-shihni-keto-dhjete-fotografi/60%Daily2018-01-21 19:49
https://kosova-info.com/studentet-lexojne-vetem-para-afatit-te-provimeve/60%Daily2018-01-21 19:48
https://kosova-info.com/vedat-muriqi-debuton-me-dy-gola-te-skuadra-e-re/60%Daily2018-01-21 19:47
https://kosova-info.com/zidane-pyetet-per-neymarin-ja-si-pergjigjet/60%Daily2018-01-21 19:41
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-premierliges-behet-me-trajner-te-ri/60%Daily2018-01-21 19:30
https://kosova-info.com/te-rinjte-dijne-pak-per-presidentin-ibrahim-rugova/60%Daily2018-01-21 19:29
https://kosova-info.com/bukuroshja-shqiptare-tregon-pse-u-nda-nga-burri-me-te-cilin-ka-nje-djale/60%Daily2018-01-21 19:29
https://kosova-info.com/perfundon-votimi-ne-vetevendosje-nuk-dihet-nese-votuan-te-dorehequrit/60%Daily2018-01-21 19:24
https://kosova-info.com/policia-turke-perdor-sprej-kunder-protestuesve-pro-kurde/60%Daily2018-01-21 19:22
https://kosova-info.com/cagliari-12-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-21 19:20
https://kosova-info.com/spd-gjermane-voton-per-bisedime-rreth-koalicionit-me-merkelin/60%Daily2018-01-21 18:54
https://kosova-info.com/fiton-milani/60%Daily2018-01-21 18:52
https://kosova-info.com/surprizon-landi-i-west-side-family-eshte-ne-prag-te-marteses/60%Daily2018-01-21 18:51
https://kosova-info.com/thaci-dialogu-do-te-vazhdoje-ne-nivelin-me-te-larte/60%Daily2018-01-21 18:48
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-roma/60%Daily2018-01-21 18:38
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-betis-barcelona-2/60%Daily2018-01-21 18:37
https://kosova-info.com/caktohet-afati-per-zgjerimin-e-be-se/60%Daily2018-01-21 18:29
https://kosova-info.com/faton-shoshi-harron-eren-kapet-duke-e-puthur-modelen-seksi-shqiptare/60%Daily2018-01-21 18:23
https://kosova-info.com/ambasadori-francez-ne-beograd-serbia-e-din-se-pa-nje-marreveshje-per-kosoven-nuk-ka-anetaresim-ne-be/60%Daily2018-01-21 18:20
https://kosova-info.com/interit-i-mberrin-ne-milano-transferimi-i-ri/60%Daily2018-01-21 18:10
https://kosova-info.com/ardit-gjebrene-e-pyesin-a-ka-kohe-per-seks-pergjigja-e-tij-thjeshte-epike/60%Daily2018-01-21 18:04
https://kosova-info.com/real-madrid-71-la-coruna-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-21 18:03
https://kosova-info.com/berisha-perkujton-rugoven-rama-nuk-lejon-vendosjen-e-shtatores-se-presidentit-legjendar-ne-tirane/60%Daily2018-01-21 17:56
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-shkon-per-te-votuar/60%Daily2018-01-21 17:51
https://kosova-info.com/kater-te-vdekur-nga-zjarri-ne-nje-hotel-ne-prage/60%Daily2018-01-21 17:49
https://kosova-info.com/permbys-gjithcka-milani/60%Daily2018-01-21 17:46
https://kosova-info.com/penallti-per-milanin-cfare-ndodhi/60%Daily2018-01-21 17:38
https://kosova-info.com/vrasja-e-studentes-midis-tiranes-krim-pasioni/60%Daily2018-01-21 17:36
https://kosova-info.com/cerdhet-private-ne-kosove-punojne-pa-licenca-ne-mungese-te-nje-komisioni-ne-masht/60%Daily2018-01-21 17:32
https://kosova-info.com/si-u-pergjake-ronaldo-ne-fitoren-ndaj-la-corunas/60%Daily2018-01-21 17:25
https://kosova-info.com/efektet-e-taksave-per-importet-nga-serbia/60%Daily2018-01-21 17:23
https://kosova-info.com/cagliarit-befason-milanin-fale-gabimit-te-donnarummas/60%Daily2018-01-21 17:13
https://kosova-info.com/ky-eshte-real-madridi/60%Daily2018-01-21 17:03
https://kosova-info.com/shenon-me-ne-fund-ronaldo-kjo-eshte-festa-e-tij/60%Daily2018-01-21 16:51
https://kosova-info.com/kjo-eshte-prezantuesja-me-seksi-qe-keni-pare/60%Daily2018-01-21 16:51
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-ibrahim-rugova-me-tre-hapa-te-vegjel-beri-historine-epokale-te-shqiptareve-ne-ballkan/60%Daily2018-01-21 16:45
https://kosova-info.com/modric-me-nje-gol-te-bukur-rrit-epersine-e-realit/60%Daily2018-01-21 16:41
https://kosova-info.com/arti-ne-zi-kengetari-i-njohur-bie-nga-shkallet-dhe-nderron-jete/60%Daily2018-01-21 16:41
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-ibrahim-rugova-eshte-i-paperseritshem/60%Daily2018-01-21 16:40
https://kosova-info.com/tweerk-u-i-pare-i-ences-ne-2018-ten-djeg-instagramin/60%Daily2018-01-21 16:36
https://kosova-info.com/bale-e-merr-ne-dore-fatin-e-realit-shenon-per-31/60%Daily2018-01-21 16:31
https://kosova-info.com/nese-flisni-ne-gjume-eshte-e-sigurt-qe-perdorni-fjalor-ofendues/60%Daily2018-01-21 16:29
https://kosova-info.com/e-dashura-e-reperit-te-njohur-shqiptar-pjese-e-klipit-te-tij/60%Daily2018-01-21 16:28
https://kosova-info.com/mbreti-i-jordanise-i-shqetesuar-me-vendimin-e-shba-se-per-jerusalemin/60%Daily2018-01-21 16:27
https://kosova-info.com/bayern-munich-vazhdon-me-fitore-mposhte-edhe-werder-bremen/60%Daily2018-01-21 16:21
https://kosova-info.com/100-mije-greke-ne-proteste-thone-se-maqedonia-eshte-greqi/60%Daily2018-01-21 16:21
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-cagliari-milan/60%Daily2018-01-21 16:06
https://kosova-info.com/bale-realizon-gol-te-jashtezakonshem-reali-permbyse-rezultatin/60%Daily2018-01-21 16:00
https://kosova-info.com/avni-zogiani-tallet-me-dukagjin-goranin/60%Daily2018-01-21 15:57
https://kosova-info.com/xhemaili-debuton-me-gol-ne-aventuren-e-dyte-te-bologna/60%Daily2018-01-21 15:54
https://kosova-info.com/adnan-merovci-zbulon-nje-foto-te-papublikuar-me-pare-te-rugoves-ne-amerike/60%Daily2018-01-21 15:51
https://kosova-info.com/real-madrid-i-pergjigjet-la-corunas-a-e-dini-kush-ka-shenuar/60%Daily2018-01-21 15:49
https://kosova-info.com/vdes-ne-moshen-27-vjecare-reperi-fredo-santana/60%Daily2018-01-21 15:48
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-mbetet-nen-hijen-e-bashkeshortit-ai-eshte-shume-i-pashem/60%Daily2018-01-21 15:43
https://kosova-info.com/selanik-shperthejne-protestat-kunder-emrit-te-maqedonise/60%Daily2018-01-21 15:41
https://kosova-info.com/la-coruna-shtang-real-madridin-ne-bernabeu/60%Daily2018-01-21 15:41
https://kosova-info.com/hoxhaj-jane-te-pakuptimta-vonesat-ne-krijimin-e-ushtrise/60%Daily2018-01-21 15:37
https://kosova-info.com/wilshere-transferohet-falas-te-gjiganti-i-serie-a/60%Daily2018-01-21 15:35
https://kosova-info.com/vulin-vizita-e-vuciqit-deshmoi-se-serbia-nuk-heq-dore-nga-kosova/60%Daily2018-01-21 15:33
https://kosova-info.com/arda-turan-debuton-me-super-gol-ne-turqi/60%Daily2018-01-21 15:22
https://kosova-info.com/viktoria-konsiderohet-te-jete-modelja-ruse-me-seksi/60%Daily2018-01-21 15:18
https://kosova-info.com/harrojeni-crouchin-dhe-carollin-tani-chelsea-kerkon-nje-tjeter-sulmues/60%Daily2018-01-21 15:13
https://kosova-info.com/reshitaj-rugova-shkoi-per-te-mos-vdekur-kurre/60%Daily2018-01-21 15:12
https://kosova-info.com/per-dallim-nga-lamborghini-dhe-ferrari-mclaren-nuk-do-te-ndertoje-makina-suv-foto/60%Daily2018-01-21 15:11
https://kosova-info.com/aliu-dalja-ka-tejkaluar-cdo-votim-te-brendshem-ne-levizje/60%Daily2018-01-21 15:03
https://kosova-info.com/vajza-e-alberies-merr-vemendjen-ne-tepihun-e-kuq/60%Daily2018-01-21 14:59
https://kosova-info.com/me-gjoba-te-larta-policia-tenton-ti-ule-aksidentet/60%Daily2018-01-21 14:51
https://kosova-info.com/spalletti-nainggolan-mund-te-beje-ndonje-budallallek-por-ne-fushe-eshte-jashtetokesor/60%Daily2018-01-21 14:49
https://kosova-info.com/franca-do-te-kerkoje-mbledhje-urgjente-te-ks-okb-per-sirine/60%Daily2018-01-21 14:49
https://kosova-info.com/trupat-turke-depertojne-ne-rajonin-e-kurdeve-ne-siri/60%Daily2018-01-21 14:43
https://kosova-info.com/e-thote-vete-ylli-ndoshta-martohem-veres/60%Daily2018-01-21 14:40
https://kosova-info.com/ylli-i-lazios-tregon-pse-po-kerkohet-nga-shume-gjigante-ne-merkato/60%Daily2018-01-21 14:35
https://kosova-info.com/e-ben-edhe-era-si-reziston-manise-se-femrave/60%Daily2018-01-21 14:26
https://kosova-info.com/erdogan-para-mijera-qytetareve-ne-bursa-shqiptaret-dhe-turqit-jane-nje-popull/60%Daily2018-01-21 14:25
https://kosova-info.com/shtoni-pak-kripe-ne-shampoo-dhe-shihni-rezultatin-e-pabesueshem/60%Daily2018-01-21 14:24
https://kosova-info.com/burri-qellon-me-arme-gruan-vajzen-dhe-me-pas-veten-ne-tirane-foto/60%Daily2018-01-21 14:17
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-deportivo/60%Daily2018-01-21 14:07
https://kosova-info.com/bleona-qereti-ne-xhami-i-drejton-lutje-perendise/60%Daily2018-01-21 14:06
https://kosova-info.com/sanchez-pagoi-1000-funte-per-te-shkuar-ne-shtrat-me-kete-studente/60%Daily2018-01-21 13:58
https://kosova-info.com/e-mbani-teshtimen-ja-nga-cfare-rrezikoheni/60%Daily2018-01-21 13:52
https://kosova-info.com/te-henen-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-hiqet-nga-rendi-i-dites-shfuqizimi-i-speciales/60%Daily2018-01-21 13:48
https://kosova-info.com/ishte-nisur-per-ne-koncertin-e-mozzik-aksidentohet-fansi/60%Daily2018-01-21 13:47
https://kosova-info.com/atalanta-napoli-notat-per-hysajn-dhe-berishen/60%Daily2018-01-21 13:40
https://kosova-info.com/emri-shkupi-kunder-tsiprasit-protesta-ne-selanik/60%Daily2018-01-21 13:35
https://kosova-info.com/tillerson-nis-viziten-evropiane-irani-pritet-te-dominoje-diskutimet/60%Daily2018-01-21 13:30
https://kosova-info.com/mjafton-mertens-super-fitore-e-napolit/60%Daily2018-01-21 13:27
https://kosova-info.com/kaq-vite-ka-bere-flaka-krelani-ne-skene/60%Daily2018-01-21 13:26
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kopertina-e-librit-biografik-per-hashim-thacin-foto/60%Daily2018-01-21 13:19
https://kosova-info.com/si-dy-pellumba-te-dashuruar-vesa-dhe-big-basta-puthje-pasionante-ne-publik/60%Daily2018-01-21 13:05
https://kosova-info.com/joao-mario-del-publikisht-kunder-interit/60%Daily2018-01-21 12:59
https://kosova-info.com/paparacet-kapin-serish-vajzen-e-obames-me-te-dashurin-ne-publik/60%Daily2018-01-21 12:46
https://kosova-info.com/dortmundi-ia-refuzoi-oferten-per-aubameyang-shikoni-cfare-ben-tani-arsenali/60%Daily2018-01-21 12:43
https://kosova-info.com/cakolli-per-zgjedhjet-ne-vv-keqyrni-cirk-pa-pagese/60%Daily2018-01-21 12:38
https://kosova-info.com/mustafa-i-perjetshem-kujtimi-per-arkitektin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-01-21 12:36
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-nora-istrefi-me-ka-zhgenjyer/60%Daily2018-01-21 12:25
https://kosova-info.com/pergjimet-pas-vrasjes-se-ivonoviqit-politikanin-serb-e-vrau-mafia-e-udhehequr-prej-milan-radojiciqit/60%Daily2018-01-21 12:23
https://kosova-info.com/po-vuloset-ndarja-grupi-i-molliqajt-ymerit-e-ahmetit-sdel-per-ta-votuar-kurtin/60%Daily2018-01-21 12:19
https://kosova-info.com/zyrtare-klubi-i-premierliges-mbetet-pa-trajner/60%Daily2018-01-21 12:16
https://kosova-info.com/sulm-i-pergjakshem-i-talibaneve-ne-kabul/60%Daily2018-01-21 12:06
https://kosova-info.com/reagimi-i-bebe-rexhes-ndaj-ngacmimeve-seksuale/60%Daily2018-01-21 12:05
https://kosova-info.com/lemar-injoron-liverpoolin-dhe-arsenalin-deshiron-kete-skuader/60%Daily2018-01-21 12:04
https://kosova-info.com/seminar-me-ligjerues-kroat-per-trajneret-kosovare/60%Daily2018-01-21 11:51
https://kosova-info.com/kolone-e-kamioneve-prej-21-kilometrash-ne-vendkalimin-kufitar-turqi-bullgari/60%Daily2018-01-21 11:45
https://kosova-info.com/12-vjet-nga-vdekja-e-presidentit-rugova-keshtu-e-kujton-gili/60%Daily2018-01-21 11:42
https://kosova-info.com/thaci-ne-12-vjetorin-e-vdekjes-se-rugoves-do-ta-kujtojme-dhe-nderojme-gjithnje-si-president/60%Daily2018-01-21 11:39
https://kosova-info.com/aubameyang-te-arsenali-karikatura-e-dites/60%Daily2018-01-21 11:33
https://kosova-info.com/kriza-ne-vetevendosje-e-tregon-edhe-kush-ishte-kryeredaktori-i-sajtit-satirik-pampress/60%Daily2018-01-21 11:29
https://kosova-info.com/veliu-dyert-e-aleateve-tane-jane-mbyllur-per-shkak-te-politikaneve-jo-serioz/60%Daily2018-01-21 11:24
https://kosova-info.com/sonte-episodi-i-38-te-i-egjelit-ja-cfare-do-te-shihni/60%Daily2018-01-21 11:22
https://kosova-info.com/digjet-shtepia-e-dy-vetura-ne-prizren-ska-te-lenduar/60%Daily2018-01-21 11:09
https://kosova-info.com/cmendurite-e-fjolles-me-shampanje-nuk-ndalen-hala-spaska-ardhe-uji-kosove/60%Daily2018-01-21 11:07
https://kosova-info.com/gjashte-levizje-per-te-ngritur-dhe-forcuar-vithet-video/60%Daily2018-01-21 11:05
https://kosova-info.com/ne-karrigen-e-rugoves-nuk-ulet-me-askush/60%Daily2018-01-21 11:03
https://kosova-info.com/lucas-moura-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-01-21 10:57
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-ledina-celo-20-vjet-me-pare/60%Daily2018-01-21 10:45
https://kosova-info.com/drita-do-te-shkruaje-memorien-e-kompjutereve/60%Daily2018-01-21 10:44
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-atalanta-napoli/60%Daily2018-01-21 10:40
https://kosova-info.com/kurti-pa-kunderkandidat-per-kreun-e-partise-por-mendon-se-vv-eshte-subjekti-me-demokratik-ne-kosove/60%Daily2018-01-21 10:30
https://kosova-info.com/real-madridi-ben-cmendurine-per-harry-kane/60%Daily2018-01-21 10:29
https://kosova-info.com/anetarja-terheqese-e-otr-provokon-me-kete-veshje/60%Daily2018-01-21 10:27
https://kosova-info.com/mamaja-tmerrohet-nga-mesazhet-e-se-bijes-10-vjecare/60%Daily2018-01-21 10:09
https://kosova-info.com/fsk-publikon-fotografite-e-aksionit-te-mbremshem-gjate-evakuimit-te-nxenesve-nga-prevalla/60%Daily2018-01-21 10:07
https://kosova-info.com/befason-kengetari-i-njohur-zbulon-se-eshte-fejuar-ne-fshehtesi/60%Daily2018-01-21 10:06
https://kosova-info.com/ffk-reagon-per-edon-zhegroven/60%Daily2018-01-21 09:58
https://kosova-info.com/ja-kur-publikohet-projekti-i-ri-nga-capital-t/60%Daily2018-01-21 09:46
https://kosova-info.com/fast-and-furious-spektakel-ne-londer/60%Daily2018-01-21 09:43
https://kosova-info.com/haradinaj-rugova-perjetesisht-ne-kujtimet-tona-qe-tere-jeten-e-tij-ia-kushtoi-lirise-se-vendit/60%Daily2018-01-21 09:38
https://kosova-info.com/deshtoi-per-te-marre-sanchezin-city-reagon-me-dy-transferime-te-papritura/60%Daily2018-01-21 09:35
https://kosova-info.com/ribashkohet-rita-me-te-dashurin/60%Daily2018-01-21 09:26
https://kosova-info.com/pogba-ben-veprimin-e-pare-kunder-sanchez/60%Daily2018-01-21 09:22
https://kosova-info.com/durmishi-me-kurtin-kryetar-vv-ja-do-te-rritet-edhe-me-shume/60%Daily2018-01-21 09:22
https://kosova-info.com/babai-i-pashpirt-e-hedh-ne-plehra-vajzen-e-posalindur/60%Daily2018-01-21 09:21
https://kosova-info.com/hapen-vendvotimet-per-kreun-e-vetevendosjes/60%Daily2018-01-21 09:17
https://kosova-info.com/ldk-shendeti-i-kryetarit-isa-mustafa-eshte-stabilizuar/60%Daily2018-01-21 09:10
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ben-nje-gjest-te-turpshem-prek-zogun-dhe-tregon-gishtin-e-mesit/60%Daily2018-01-21 09:05
https://kosova-info.com/real-madridi-tradhton-keq-cristiano-ronaldon/60%Daily2018-01-21 08:59
https://kosova-info.com/kosovari-tregon-kidnapimin-e-nje-21-vjecari-ne-zvicer/60%Daily2018-01-21 08:59
https://kosova-info.com/sanchez-mkhitaryan-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-01-21 08:49
https://kosova-info.com/operacioni-dega-e-ullirit-hyn-ne-siri-autokolona-ushtarake-e-forcave-turke/60%Daily2018-01-21 08:46
https://kosova-info.com/semuret-dafina-zeqiri/60%Daily2018-01-21 08:46
https://kosova-info.com/shyqri-galica-eshte-zgjedhur-kryetar-i-lidhjes-se-shkrimtareve-te-kosoves/60%Daily2018-01-21 08:30
https://kosova-info.com/shyqri-galica-eshte-zgjedhur-kryetar-i-lidhjes-se-shkrimtareve-te-kosoves/60%Daily2018-01-21 08:30
https://kosova-info.com/perfundon-emisionin-marina-me-getin-arratiset-per-pushime/60%Daily2018-01-21 08:25
https://kosova-info.com/shqiptari-qe-shenoi-mbreme-per-milanin-u-inkuadrua-ne-loje-vetem-30-sekonad-me-heret/60%Daily2018-01-21 08:20
https://kosova-info.com/e-ben-edhe-gjyste-vulaj-shfaq-linjat-ne-plazh/60%Daily2018-01-21 08:04
https://kosova-info.com/shikoni-formacionin-e-valverdes-sonte-ndaj-betisit/60%Daily2018-01-21 07:58
https://kosova-info.com/tragjike-ne-vlore-vdesin-ne-shtepi-nene-e-bir/60%Daily2018-01-21 07:54
https://kosova-info.com/nuk-e-keni-ikonen-e-tastieres-ne-ekran-ja-si-ta-vendosni/60%Daily2018-01-21 07:50
https://kosova-info.com/dasme-kete-vere-e-konfirmon-vete-luana/60%Daily2018-01-21 07:46
https://kosova-info.com/ajnishahe-halimi-ramush-kosova-nuk-e-meriton-nje-kryeminister-si-ti/60%Daily2018-01-21 07:40
https://kosova-info.com/19-nga-barcelona-shikoni-formacionin-e-zidane-sot/60%Daily2018-01-21 07:39
https://kosova-info.com/vetevendosje-zgjedh-sot-kryetarin/60%Daily2018-01-21 07:29
https://kosova-info.com/cagliari-milan-formacionet-e-ekipeve/60%Daily2018-01-21 07:28
https://kosova-info.com/grimeri-i-famshem-shqiptar-nderohet-me-cmim-ne-eventin-oda/60%Daily2018-01-21 07:25
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-sot-ne-kosove-5/60%Daily2018-01-21 07:18
https://kosova-info.com/inter-roma-formacionet-e-super-ndeshjes/60%Daily2018-01-21 07:17
https://kosova-info.com/bizneset-nuk-u-kthejne-centet-qytetareve-ankesat-ne-vesh-te-shurdher/60%Daily2018-01-21 07:13
https://kosova-info.com/sekrecionet-vaginale-nuk-jane-normale-kur/60%Daily2018-01-21 07:09
https://kosova-info.com/sefaj-organet-e-rendit-ne-nivel-te-larte-te-detyres-gjate-vizites-se-vuciqit/60%Daily2018-01-21 07:05
https://kosova-info.com/befasia-e-embel-qe-gold-ag-ia-beri-fansit/60%Daily2018-01-21 07:04
https://kosova-info.com/sot-behen-12-vjet-nga-vdekja-e-presidentit-ibrahim-rugova/60%Daily2018-01-20 23:01
https://kosova-info.com/getinjo-thote-se-eshte-kriminel-me-libreze/60%Daily2018-01-20 22:57
https://kosova-info.com/pagat-kirurget-ultimatum-per-qeverine-video/60%Daily2018-01-20 22:48
https://kosova-info.com/mkhitaryan-mberrin-ne-londer-gati-per-tiu-bashkuar-arsenalit/60%Daily2018-01-20 22:43
https://kosova-info.com/burim-ramadani-ne-kryer-te-operacionit-te-fsk-se-per-shpetimin-e-nxenesve-ne-brezovice/60%Daily2018-01-20 22:37
https://kosova-info.com/pas-11-vjet-hasmerie-pajtohen-dy-familje-ne-podujeve-video/60%Daily2018-01-20 22:32
https://kosova-info.com/dw-puna-e-gjykates-speciale-eshte-marre-seriozisht/60%Daily2018-01-20 22:30
https://kosova-info.com/ronela-shkelqen-ne-tapetin-e-kuq/60%Daily2018-01-20 22:29
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-nga-bujanoci-kosova-lindore-do-te-behet-pjese-e-republikes-se-kosoves-video/60%Daily2018-01-20 22:18
https://kosova-info.com/e-rralle-portieri-shenon-gol-nga-70-metra/60%Daily2018-01-20 22:08
https://kosova-info.com/luana-do-tiu-cmend-me-kete-video-do-ti-shperthej-gjoksi/60%Daily2018-01-20 22:00
https://kosova-info.com/zyrtare-rahoveci-nuk-shkon-ne-zgjedhje-afrim-dina-i-aak-se-zgjedhet-kryesues/60%Daily2018-01-20 21:58
https://kosova-info.com/cfare-lloj-i-femres-jeni-ne-varesi-te-muajit-te-lindjes/60%Daily2018-01-20 21:52
https://kosova-info.com/te-gjitha-rruget-ne-gjilan-jane-te-hapura-dhe-kalueshme/60%Daily2018-01-20 21:49
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-i-ndane-3-mije-euro-te-pages-se-tij-per-sherimin-e-adnan-hysenit/60%Daily2018-01-20 21:43
https://kosova-info.com/rashica-dhe-zeneli-ndajne-piket-ne-eliten-e-futbollit-holandez/60%Daily2018-01-20 21:39
https://kosova-info.com/rahoveci-shpeton-nga-shkuarja-ne-zgjedhje-afrim-dina-i-aak-se-zgjidhet-kryesues/60%Daily2018-01-20 21:38
https://kosova-info.com/brenda-ditelindjes-se-pare-te-djalit-te-milotit/60%Daily2018-01-20 21:30
https://kosova-info.com/100-milione-euro-per-asension/60%Daily2018-01-20 21:27
https://kosova-info.com/takohet-nje-pjese-e-grupit-anti-albin-donika-zyrtarizon-transferin-aty-eshte-edhe-hoti/60%Daily2018-01-20 21:21
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-beni-nese-ju-bie-tensioni/60%Daily2018-01-20 21:11
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-beni-nese-ju-bie-tensioni/60%Daily2018-01-20 21:11
https://kosova-info.com/foto-flaka-mbledh-artiste-nga-te-gjitha-trojet-shqiptare/60%Daily2018-01-20 21:10
https://kosova-info.com/guardiola-pergezon-skuadren-e-tij-per-paraqitjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2018-01-20 21:10
https://kosova-info.com/ministri-sefaj-ben-apel-vozisni-me-kujdes/60%Daily2018-01-20 21:06
https://kosova-info.com/autobuset-me-femije-te-bllokuar-ne-brezovice-nisen-drejt-gjakoves/60%Daily2018-01-20 21:02
https://kosova-info.com/angela-tregon-unazen-e-marteses-dhe-thote-se-kishte-parashikuar-gjithcka/60%Daily2018-01-20 20:58
https://kosova-info.com/deputetja-e-vv-se-i-thurr-elozhe-kurtit-godet-te-larguarit/60%Daily2018-01-20 20:57
https://kosova-info.com/edhe-trajneri-i-barcelones-reagon-per-rastin-griezmann/60%Daily2018-01-20 20:51
https://kosova-info.com/a-mori-leje-shefi-i-bia-s-qe-vizitoi-kosoven-bashke-me-vuciq/60%Daily2018-01-20 20:51
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-30-dite-paraburgim-per-sulmuesin-e-vellait-te-rexhep-selimit/60%Daily2018-01-20 20:46
https://kosova-info.com/kurteshi-i-pergjigjet-molliqajt-respektoje-statutin-e-vetevendosjes/60%Daily2018-01-20 20:44
https://kosova-info.com/psg-ia-tregon-cmimin-e-mouras-manchester-unitedit/60%Daily2018-01-20 20:38
https://kosova-info.com/majk-anulon-koncertin-ne-vlore-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-01-20 20:27
https://kosova-info.com/mourinho-per-transferimin-e-sanchezit-eshte-shume-afer-shume-afer/60%Daily2018-01-20 20:24
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cka-beri-per-mozzikun-e-dashura-e-tij/60%Daily2018-01-20 19:55
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-dergon-fsk-ne-e-policine-ne-brezovice-evakuohen-nxenesit/60%Daily2018-01-20 19:54
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-dergon-fsk-ne-e-policine-ne-brezovice-evakuohen-nxenesit-2/60%Daily2018-01-20 19:54
https://kosova-info.com/ky-eshte-nxenesi-nga-malisheva-qe-zgjodhi-detyren-me-perfundimin-happy-new-year-2018/60%Daily2018-01-20 19:48
https://kosova-info.com/e-thote-edhe-wengeri-sanchez-po-shkon-te-manchester-united/60%Daily2018-01-20 19:42
https://kosova-info.com/fillon-qarkullimi-i-veturave-ne-brezovice/60%Daily2018-01-20 19:34
https://kosova-info.com/donis-avdijaj-debuton-me-barazim-ne-holande/60%Daily2018-01-20 19:32
https://kosova-info.com/nxenesit-kerkojne-ndihme-udhetuan-kembe-nga-berzovica-ne-shterpce/60%Daily2018-01-20 19:31
https://kosova-info.com/fiton-city-shkelqen-aguero/60%Daily2018-01-20 19:20
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-set-bashke-me-gruan-e-tij/60%Daily2018-01-20 19:19
https://kosova-info.com/femijet-vazhdojne-te-mbesin-te-bllokuar-ne-brezovice-ministri-lekaj-angazhohet-personalisht/60%Daily2018-01-20 19:14
https://kosova-info.com/aguero-kompleton-hattrikun/60%Daily2018-01-20 19:14
https://kosova-info.com/partia-socialdemokrate-do-ta-kete-kryetar-visar-ymerin-shpend-ahmeti-kandidat-per-kryeminister/60%Daily2018-01-20 19:08
https://kosova-info.com/vuciq-i-shqetesuar-ne-llapnaselle-secilin-vit-e-me-pak-serb-po-ka-ne-kosove/60%Daily2018-01-20 19:05
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-perbashketa-e-kengeve-te-getit-dhe-noizyt/60%Daily2018-01-20 18:59
https://kosova-info.com/newcastle-i-pergjigjet-cityt-me-nje-gol-te-bukur/60%Daily2018-01-20 18:57
https://kosova-info.com/penallti-per-cityn-cfare-beri-aguero-2/60%Daily2018-01-20 18:53
https://kosova-info.com/pamje-nga-autobusi-i-aksidentuar-me-nxenes-ne-brezovice/60%Daily2018-01-20 18:51
https://kosova-info.com/metodat-e-rejat-qe-te-mbajne-ne-forme/60%Daily2018-01-20 18:49
https://kosova-info.com/bllokade-ne-hyrje-te-ferizajt-kolona-mbi-10-kilometra-video/60%Daily2018-01-20 18:45
https://kosova-info.com/zidane-tregon-se-a-do-te-beje-transferime-ne-janar-real-madridi/60%Daily2018-01-20 18:45
https://kosova-info.com/sot-eshte-pjese-e-jurise-ne-the-voice-kids-por-dikur-nuk-u-pranua-ne-kete-kompeticion/60%Daily2018-01-20 18:40
https://kosova-info.com/vdes-nje-person-ne-nje-aksident-ne-gjilan/60%Daily2018-01-20 18:36
https://kosova-info.com/brezovice-rreshqet-autobusi-me-nxenes-dhe-bllokohet-rruga/60%Daily2018-01-20 18:34
https://kosova-info.com/konjufca-e-ahmeti-me-mision-pajtimi-ne-vetevendosje/60%Daily2018-01-20 18:22
https://kosova-info.com/capital-t-sfidon-te-ftohtit-hyn-brenda-ne-det/60%Daily2018-01-20 18:20
https://kosova-info.com/serbet-kerkojne-arme-dhe-kthimin-e-ushtrise-serbe-ne-kosove-ja-si-iu-pergjigjet-vuciq/60%Daily2018-01-20 18:14
https://kosova-info.com/manchester-city-newcastle-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-01-20 18:08
https://kosova-info.com/bleona-apo-zaimina-ja-ke-zgjedh-reperi-kosovar-per-nje-nate/60%Daily2018-01-20 18:00
https://kosova-info.com/ylli-i-evertonit-thyen-kemben-rondon-shperthen-ne-lot-pas-nderhyrjes-qe-beri/60%Daily2018-01-20 18:00
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-sanchez-kompleton-transferimin-te-manchester-united/60%Daily2018-01-20 17:49
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-tregon-gjendjen-e-rrugeve-ne-prishtine-video/60%Daily2018-01-20 17:49
https://kosova-info.com/shaqiri-vleresohet-dobet-ne-fitoren-e-stoke-cityt/60%Daily2018-01-20 17:43
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-flet-per-shijet-e-tij-nuk-me-pelqen-nje-femer-me-te-pasme-dhe-gjoks-te-dalluar/60%Daily2018-01-20 17:40
https://kosova-info.com/nga-reshjet-e-bores-gjendja-me-e-rende-ne-brezovice/60%Daily2018-01-20 17:36
https://kosova-info.com/bllokohet-rruga-nga-hani-i-elezit-ne-kacanik-pritje-te-gjata/60%Daily2018-01-20 17:31
https://kosova-info.com/burnley-0-1-manchester-united-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-20 17:25
https://kosova-info.com/lendohen-dy-kembesore-gjate-nje-aksidenti-ne-prishtine/60%Daily2018-01-20 17:24
https://kosova-info.com/incident-ne-konferencen-e-vuciqit-serbet-me-tone-te-larta-i-kerkojne-mbrojtje-nga-mafia-serbe/60%Daily2018-01-20 17:22
https://kosova-info.com/arsenal-41-crystal-palace-notat-per-xhaken-mustafin-dhe-te-tjeret/60%Daily2018-01-20 17:20
https://kosova-info.com/genti-tregon-se-kur-do-te-publikohet-kenga-sa-jena-tri/60%Daily2018-01-20 17:20
https://kosova-info.com/lajmerohet-vellai-i-rexhep-selimit-i-plagosur-mbreme-ne-komoran-video/60%Daily2018-01-20 17:18
https://kosova-info.com/girona-ndale-atletico-madridin/60%Daily2018-01-20 17:10
https://kosova-info.com/kolona-te-gjata-ne-magjistralen-prishtine-peje-video/60%Daily2018-01-20 17:08
https://kosova-info.com/avdijaj-ne-formacionin-startues-te-rodas/60%Daily2018-01-20 17:04
https://kosova-info.com/majlinda-e-nxjerre-roanin-ne-bore-ja-si-e-shijon-ai/60%Daily2018-01-20 17:01
https://kosova-info.com/fitore-minimale-por-shume-e-rendesishme-e-manchester-unitedit/60%Daily2018-01-20 16:55
https://kosova-info.com/fitore-bindese-e-arsenalit/60%Daily2018-01-20 16:51
https://kosova-info.com/nje-zevendesminister-i-kosoves-del-dathe-ne-bore/60%Daily2018-01-20 16:48
https://kosova-info.com/muharremaj-te-gjitha-mekanizmat-i-kemi-ne-levizje-per-pastrimin-e-rrugeve/60%Daily2018-01-20 16:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-city-newcastel/60%Daily2018-01-20 16:43
https://kosova-info.com/derisa-ciljeta-e-xhironte-ja-ku-hip-djali-i-saj/60%Daily2018-01-20 16:40
https://kosova-info.com/vuciq-do-te-shkembejme-informacione-per-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-20 16:40
https://kosova-info.com/kuka-thote-se-ky-eshte-suksesi-me-i-madh-i-kosoves-ne-grand-prix/60%Daily2018-01-20 16:38
https://kosova-info.com/keto-rruge-jane-te-kalueshme-ne-komunen-e-rahovecit-video-foto/60%Daily2018-01-20 16:35
https://kosova-info.com/shqiperia-vazhdon-ta-dobesoje-kosoven-tenton-tia-rrembeje-edhe-eden-zhegroven/60%Daily2018-01-20 16:27
https://kosova-info.com/aktorja-shqiptare-shfaqet-teresisht-pa-grim/60%Daily2018-01-20 16:22
https://kosova-info.com/shba-thirrje-qytetareve-mos-udhetoni-ne-serbi-shkaku-i-nje-virusi/60%Daily2018-01-20 16:17
https://kosova-info.com/shba-thirrje-qytetareve-mos-udhetoni-ne-serbi-shkaku-i-nje-virusi-2/60%Daily2018-01-20 16:17
https://kosova-info.com/martiali-i-super-golave-united-kalon-ne-epersi-ndaj-burnleyt/60%Daily2018-01-20 16:16
https://kosova-info.com/polici-i-droges-ne-kerkim-krimet-e-renda-vendosin-arrest-me-burg/60%Daily2018-01-20 16:10
https://kosova-info.com/polici-i-droges-ne-kerkim-krimet-e-renda-vendosin-arrest-me-burg/60%Daily2018-01-20 16:10
https://kosova-info.com/ish-ushtaraku-i-uckse-thirrje-deputeteve-kemi-dy-mundesi-specialen-ose-izolimin-e-vendit/60%Daily2018-01-20 16:02
https://kosova-info.com/ish-ushtaraku-i-uckse-thirrje-deputeteve-kemi-dy-mundesi-specialen-ose-izolimin-e-vendit/60%Daily2018-01-20 16:02
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-me-mire-te-bisedoje-me-thacin-se-sa-te-shkrepet-qofte-edhe-nje-plumb/60%Daily2018-01-20 16:00
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-me-mire-te-bisedoje-me-thacin-se-sa-te-shkrepet-qofte-edhe-nje-plumb-2/60%Daily2018-01-20 16:00
https://kosova-info.com/costa-asiston-griezmann-shenon/60%Daily2018-01-20 16:00
https://kosova-info.com/eni-koci-tregon-se-cka-nenkupton-seksi/60%Daily2018-01-20 15:59
https://kosova-info.com/akil-gjakova-e-humb-finalen-per-medaljen-e-arte/60%Daily2018-01-20 15:53
https://kosova-info.com/cipras-nacionaliteti-maqedonas-nuk-ekziston/60%Daily2018-01-20 15:51
https://kosova-info.com/shikoni-sa-bukur-e-ekzekuton-penalltine-vardy/60%Daily2018-01-20 15:44
https://kosova-info.com/bora-veshtireson-qarkullimin-ne-magjistralen-prishtine-peje-foto/60%Daily2018-01-20 15:40
https://kosova-info.com/fillon-mbyllja-e-pjesshme-e-qeverise-amerikane/60%Daily2018-01-20 15:39
https://kosova-info.com/adi-krasta-kthehet-ne-teater/60%Daily2018-01-20 15:37
https://kosova-info.com/erdogan-ka-filluar-operacioni-ushtarak-ne-afrin-te-sirise/60%Daily2018-01-20 15:29
https://kosova-info.com/rrokulliset-nje-veture-tek-dheu-i-bardh-foto/60%Daily2018-01-20 15:27
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-me-arsenalin-shenon-edhe-lacazette/60%Daily2018-01-20 15:26
https://kosova-info.com/ja-kush-po-i-prek-gjoksin-luanes/60%Daily2018-01-20 15:22
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-u-kerkon-shofereve-te-kene-kujdes-ne-komunikacion/60%Daily2018-01-20 15:22
https://kosova-info.com/arsenali-ne-diten-e-tij-me-te-mire-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2018-01-20 15:17
https://kosova-info.com/arsenali-ia-shenon-dy-gola-te-shpejte-crystal-palaces/60%Daily2018-01-20 15:12
https://kosova-info.com/bora-bllokon-veternikun-krijohet-kolone-e-gjate-foto/60%Daily2018-01-20 15:12
https://kosova-info.com/brighton-0-4-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-20 15:08
https://kosova-info.com/pak-dite-para-lindjes-zaimina-ka-nje-surprize/60%Daily2018-01-20 14:58
https://kosova-info.com/mi-vetem-ne-dy-rruge-ka-pas-nevoje-per-intervenime-te-tjerat-te-kalueshme/60%Daily2018-01-20 14:58
https://kosova-info.com/plagoset-vellau-i-rexhep-selimit-familja-nuha-tregon-si-ndodhi-rasti/60%Daily2018-01-20 14:56
https://kosova-info.com/veliu-per-specialen-kush-ka-bere-krime-le-te-pergjigjet-kosova-nuk-ju-ka-asnje-borxh/60%Daily2018-01-20 14:43
https://kosova-info.com/trajneri-i-romes-befason-me-lajmin-per-dzekon/60%Daily2018-01-20 14:42
https://kosova-info.com/daciq-e-quan-akt-te-guximshem-viziten-e-vuciqit-ne-kosove/60%Daily2018-01-20 14:41
https://kosova-info.com/olsi-i-big-brother-zbulon-vajzen-qe-i-rrembeu-zemren/60%Daily2018-01-20 14:35
https://kosova-info.com/vizita-e-vuciqit-ne-kosove-e-organizuar-per-qellime-propagandistike/60%Daily2018-01-20 14:27
https://kosova-info.com/chelsea-shenon-fitore-te-lehte-ndaj-brightonit/60%Daily2018-01-20 14:18
https://kosova-info.com/shkodran-hoti-jep-doreheqje-nga-vetevendosje-edhe-ky-ka-akuza-ndaj-kurtit/60%Daily2018-01-20 14:13
https://kosova-info.com/temperaturat-ne-minus-enca-poston-foto-me-komplet-gjoksin-jashte/60%Daily2018-01-20 14:12
https://kosova-info.com/super-hazard-goli-i-rezultatit-30-per-chelsean/60%Daily2018-01-20 14:10
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-puna-eshte-marre-seriozisht/60%Daily2018-01-20 14:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-burnley-man-utd/60%Daily2018-01-20 14:05
https://kosova-info.com/vuciq-ne-kosove-merr-me-vete-edhe-djalin-e-tij/60%Daily2018-01-20 14:02
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-crystal-palace/60%Daily2018-01-20 14:01
https://kosova-info.com/zgjedhjet-e-brendshme-ne-aak-fillojne-ne-shkurt-permbyllen-ne-maj/60%Daily2018-01-20 13:47
https://kosova-info.com/ne-moshen-27-vjecare-nderron-jete-reperi-i-njohur-amerikan/60%Daily2018-01-20 13:47
https://kosova-info.com/policia-reagon-ndaj-shkrimeve-te-mediave-serbe-e-ruse-ska-te-arrestuar-ne-llapnaselle/60%Daily2018-01-20 13:45
https://kosova-info.com/kallet-nje-veturen-me-benzine-ne-prishtine-policia-kape-autorin/60%Daily2018-01-20 13:42
https://kosova-info.com/gianluca-di-marzio-sjell-lajmin-e-madh-per-sanchez-mkhitaryan/60%Daily2018-01-20 13:41
https://kosova-info.com/vushtrri-ldk-ja-pa-isa-mustafen-feston-28-vjetorin-e-themelimit/60%Daily2018-01-20 13:34
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-gjitha-rruget-ne-komunen-e-prishtines-te-kalueshme/60%Daily2018-01-20 13:32
https://kosova-info.com/zidane-kjo-eshte-nje-genjeshter-ky-futbollist-eshte-i-lumtur-ne-real-madrid/60%Daily2018-01-20 13:31
https://kosova-info.com/media-ruse-dhe-serbe-japin-lajme-te-rrejshme-per-arrestime-ne-kosove/60%Daily2018-01-20 13:26
https://kosova-info.com/grimeri-i-kim-kardashian-arrin-ne-shqiperi-pergatit-nje-surprize/60%Daily2018-01-20 13:26
https://kosova-info.com/kujdes-autostrada-prishtine-shkup-po-mbulohet-nga-bora-foto/60%Daily2018-01-20 13:18
https://kosova-info.com/poston-ne-rrjete-sociale-foto-intime-te-nje-femre-perfundon-ne-burg/60%Daily2018-01-20 13:13
https://kosova-info.com/vetevendosje-neser-voton-baben-per-kryetar-te-saj/60%Daily2018-01-20 13:13
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-serish-aktore-ne-o-sa-mire/60%Daily2018-01-20 13:06
https://kosova-info.com/ramos-zgjedh-perforcimin-e-real-madridit-nga-milan/60%Daily2018-01-20 13:04
https://kosova-info.com/akil-gjakova-ska-te-ndalur-kualifikohet-ne-finale/60%Daily2018-01-20 12:49
https://kosova-info.com/nje-grua-i-ve-duart-tek-gjoksi-luanes/60%Daily2018-01-20 12:46
https://kosova-info.com/akil-gjakova-kualifikohet-ne-gjysmefinalen-e-grand-prix-tunisia/60%Daily2018-01-20 12:43
https://kosova-info.com/brighton-chelsea-dy-gola-per-6-minuta/60%Daily2018-01-20 12:40
https://kosova-info.com/partite-politike-do-te-kene-denime-shtese-nese-nuk-shlyejne-borxhet-deri-ne-fund-te-ketij-muaji/60%Daily2018-01-20 12:28
https://kosova-info.com/konflikti-qe-i-dha-fund-lidhjes-18-vjecare-te-enedes-me-erjonin/60%Daily2018-01-20 12:27
https://kosova-info.com/akil-gjakova-kualifikohet-ne-gjysmefinalen-e-grand-prix-tunisia-2/60%Daily2018-01-20 12:20
https://kosova-info.com/haziri-jonuz-musliu-na-e-la-testament-zgjidhjen-e-problemeve-te-kosoves-lindore/60%Daily2018-01-20 12:08
https://kosova-info.com/eni-ndez-rrjetin-pa-te-brendshme-ne-palester/60%Daily2018-01-20 12:06
https://kosova-info.com/ilaci-i-te-semureve-me-tumor-rama-mjekimet-rinisen/60%Daily2018-01-20 11:56
https://kosova-info.com/kenga-e-young-zerkes-ka-arritur-deri-ne-kete-vend/60%Daily2018-01-20 11:47
https://kosova-info.com/thaci-ne-davos-bashke-me-trumpin-makronin-trudeaun-dhe-lidere-te-tjere-boterore/60%Daily2018-01-20 11:37
https://kosova-info.com/turqi-hakmarrje-pas-zjarrit-te-luftetareve-kurde-ne-siri/60%Daily2018-01-20 11:36
https://kosova-info.com/nje-vit-presidenti-trump-koha-per-nje-ballafaqim-parimor/60%Daily2018-01-20 11:32
https://kosova-info.com/vuciq-kerkon-qe-sa-me-shpejt-te-zbardhet-vrasja-e-oliver-ivanoviqit/60%Daily2018-01-20 11:31
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-brighton-chelsea/60%Daily2018-01-20 11:31
https://kosova-info.com/jeta-luksoze-e-bleones-kengetarja-udheton-ne-emiratet-arabe/60%Daily2018-01-20 11:26
https://kosova-info.com/vuciq-beri-homazhe-ne-vendin-ku-u-vra-ivanoviqi/60%Daily2018-01-20 11:23
https://kosova-info.com/barcelona-ska-te-ndalur-transferon-nje-prej-sulmuesve-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2018-01-20 11:13
https://kosova-info.com/muzeu-i-ushtrise-se-shqiperise-destinacion-unik-per-vizitoret-dhe-studiuesit/60%Daily2018-01-20 11:10
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-vuciqit-ne-kosove-duam-paqe-me-shqiptaret/60%Daily2018-01-20 11:07
https://kosova-info.com/ministri-i-shendetesise-jo-lista-esenciale-te-barnave-per-interesa-biznesore/60%Daily2018-01-20 11:06
https://kosova-info.com/transformohet-genta-mahnitese-me-kete-ndryshim/60%Daily2018-01-20 11:06
https://kosova-info.com/aubameyang-provokon-borussia-dortmundin-shikojeni-me-cfare-fanelle-ka-luajtur-futboll/60%Daily2018-01-20 11:05
https://kosova-info.com/zbulohet-kush-vendos-per-klubin-e-ri-te-kaces/60%Daily2018-01-20 11:00
https://kosova-info.com/kryeministrit-grek-kombi-maqedonas-nuk-ka-ekzistuar-asnjehere/60%Daily2018-01-20 10:57
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2018-01-20 10:56
https://kosova-info.com/twitter-me-se-670-mije-amerikane-i-kane-lexuar-postimet-ruse/60%Daily2018-01-20 10:53
https://kosova-info.com/cmimi-shokues-i-ores-se-noizyt/60%Daily2018-01-20 10:46
https://kosova-info.com/real-madrid-fitoi-ndaj-leganes-shikojeni-cfare-ka-bere-zidane/60%Daily2018-01-20 10:44
https://kosova-info.com/pese-propozimet-per-emrin-e-ri-te-maqedonise/60%Daily2018-01-20 10:39
https://kosova-info.com/salah-ne-bisedime-sekret-me-top-klubin-e-evropes/60%Daily2018-01-20 10:37
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-viziten-e-vuciq-ne-kosove/60%Daily2018-01-20 10:36
https://kosova-info.com/akil-gjakova-thato-lebang-shpallet-fituesi/60%Daily2018-01-20 10:28
https://kosova-info.com/vuciq-pritet-nga-lista-srpska-dhe-kryetari-i-mitrovices-veriore/60%Daily2018-01-20 10:27
https://kosova-info.com/ky-gaz-pa-ere-eshte-shkaku-i-dyte-kryesor-i-kancerit-te-mushkerive/60%Daily2018-01-20 10:27
https://kosova-info.com/per-vesen-ka-vere-ne-dimer/60%Daily2018-01-20 10:26
https://kosova-info.com/enrique-trajner-i-nje-prej-top-klubeve-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-01-20 10:21
https://kosova-info.com/vuciq-hyn-ne-kosove-ndryshon-agjenden-ne-momentet-e-fundit-video/60%Daily2018-01-20 10:18
https://kosova-info.com/lamtumire-borussia-dortmund-aubameyang-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-20 10:12
https://kosova-info.com/njesia-speciale-ne-veri-per-ti-mbrojtur-krahet-e-vuciqit-flet-baki-kelani/60%Daily2018-01-20 10:07
https://kosova-info.com/man-city-kerkon-ta-harroje-humbjen-nga-liverpoool-ky-eshte-plani-ndaj-newcastle-united/60%Daily2018-01-20 10:05
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-e-shendetshme-per-syte-zemren-dhe-veshkat/60%Daily2018-01-20 10:02
https://kosova-info.com/zuckerberg-ka-nje-lajm-te-mire-per-mediat-online/60%Daily2018-01-20 10:01
https://kosova-info.com/paris-hilton-pozon-nudo-per-love-magazine/60%Daily2018-01-20 10:00
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-shqyrtimi-i-speciales-nga-kryesia-shkelje-e-rende-e-kushtetutes/60%Daily2018-01-20 09:53
https://kosova-info.com/haradinaj-per-jonuz-musliun-jeta-kishte-vec-nje-kuptim-e-drejta-e-popullit-shqiptar/60%Daily2018-01-20 09:47
https://kosova-info.com/shtrenjtohet-uji-ne-kosove-2/60%Daily2018-01-20 09:43
https://kosova-info.com/rita-ora-tregon-cmimin-qe-mori-ne-kine/60%Daily2018-01-20 09:41
https://kosova-info.com/kompjuteret-kane-kaluar-njerezit-ne-lexim/60%Daily2018-01-20 09:37
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-tregon-per-gjendjen-e-vellait-te-plagosur-mbreme/60%Daily2018-01-20 09:24
https://kosova-info.com/bugajski-rusia-lojtar-negativ-ne-raportet-serbi-kosove/60%Daily2018-01-20 09:21
https://kosova-info.com/ronela-me-mire-kembet-perpjete-ne-skene-sesa-jashte-saj/60%Daily2018-01-20 09:20
https://kosova-info.com/stop-soros-ligj-i-ri-kunder-ngo-ve-ne-hungari/60%Daily2018-01-20 09:18
https://kosova-info.com/aine-coutinho-shijon-barcelonen/60%Daily2018-01-20 09:13
https://kosova-info.com/qytetare-e-figura-politike-homazhe-per-jonuz-musliun/60%Daily2018-01-20 09:11
https://kosova-info.com/juventus-shet-marchision/60%Daily2018-01-20 09:09
https://kosova-info.com/problem-te-bayern-munich-james-dhe-rudy-perleshen-ne-stervitje/60%Daily2018-01-20 09:01
https://kosova-info.com/milot-llalloshi-me-album-familjar-ne-ditelindjen-e-pare-te-djalit/60%Daily2018-01-20 09:00
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-gattuson-milan-gjen-trajnerin-e-ri-2/60%Daily2018-01-20 08:46
https://kosova-info.com/si-ti-beni-buzet-e-holla-me-te-plota-dhe-me-te-lengeta-per-30-sekonda-dukje-sensuale-video/60%Daily2018-01-20 08:43
https://kosova-info.com/soni-tregon-se-mediet-ia-gabuan-emrin-ja-si-quhet-ne-te-vertete/60%Daily2018-01-20 08:41
https://kosova-info.com/cilet-jane-faktoret-qe-i-japin-brishtesi-sigurise-ne-kosove/60%Daily2018-01-20 08:38
https://kosova-info.com/a-e-dini-qe-sa-vite-serbia-u-bojkotua-nga-presidentet-amerikane/60%Daily2018-01-20 08:36
https://kosova-info.com/guardiola-frikeson-man-cityn-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri/60%Daily2018-01-20 08:35
https://kosova-info.com/kerkohet-nga-chelsea-shikojeni-cfare-ka-bere-dzeko-ne-stervitjen-e-romes/60%Daily2018-01-20 08:23
https://kosova-info.com/aki-do-te-verifikoj-imamet-qe-do-te-ligjerojne-ne-burgje/60%Daily2018-01-20 08:22
https://kosova-info.com/enca-babai-me-tha-po-dukesh-si/60%Daily2018-01-20 08:21
https://kosova-info.com/policia-deklarohet-per-viziten-e-vuciqi-it/60%Daily2018-01-20 08:20
https://kosova-info.com/trajneri-e-zevendeson-coentrao-e-grushton-banken-e-rezervisteve/60%Daily2018-01-20 08:15
https://kosova-info.com/a-duan-socialdemokratet-te-qeverisin/60%Daily2018-01-20 08:13
https://kosova-info.com/shba-publikon-strategjine-e-mbrojtjes-kina-e-rusia-shqetesim-me-i-madh-se-terrorizmi/60%Daily2018-01-20 08:07
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-kovacic-ne-serie-a/60%Daily2018-01-20 08:05
https://kosova-info.com/sulltanesha-kosem-eshte-shtatzene/60%Daily2018-01-20 08:00
https://kosova-info.com/futbollistet-e-real-madridit-kane-nje-kerkese-per-neymarin/60%Daily2018-01-20 07:55
https://kosova-info.com/vrasja-e-ivanoviqit-paralajmerim-se-dialogu-prishtine-beograd-eshte-i-nevojshem/60%Daily2018-01-20 07:53
https://kosova-info.com/vetem-nje-gote-nga-kjo-pije-dhe-nuk-do-te-ankoheni-kurre-nga-melcia/60%Daily2018-01-20 07:53
https://kosova-info.com/fifi-humb-nje-person-te-dashur-po-me-dhemb-shpirti/60%Daily2018-01-20 07:40
https://kosova-info.com/lamtumire-carrick/60%Daily2018-01-20 07:39
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-rruges-per-germi-ka-te-lenduar/60%Daily2018-01-20 07:37
https://kosova-info.com/cfare-te-hame-ne-mengjes/60%Daily2018-01-20 07:27
https://kosova-info.com/wenger-zgjedh-kapitenin-e-ri-ne-arsenal/60%Daily2018-01-20 07:21
https://kosova-info.com/cmendet-fjolla-morina-lane-duart-me-shampanje-eh-jeta-ne-kosove/60%Daily2018-01-20 07:21
https://kosova-info.com/moti-per-fundjave-3/60%Daily2018-01-20 07:20
https://kosova-info.com/barzagli-nuk-pensionohet-nenshkruan-me-top-klubin-e-evropes/60%Daily2018-01-20 07:12
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-rafinha-ne-inter/60%Daily2018-01-20 07:07
https://kosova-info.com/sot-vuciq-vjen-ne-kosove/60%Daily2018-01-20 07:05
https://kosova-info.com/luana-ne-fokus-gjoksin-bombastik/60%Daily2018-01-20 07:00
https://kosova-info.com/chelsea-dzeko-lajm-bombe-nga-italia/60%Daily2018-01-19 23:02
https://kosova-info.com/nje-hap-i-madh-dhe-emocionues-i-shkencetareve-kunder-8-llojeve-te-kancerit/60%Daily2018-01-19 23:01
https://kosova-info.com/rita-ora-shfaqet-me-te-brendshme-ne-hong-kong/60%Daily2018-01-19 22:59
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-elvis-kabashi-ja-ku-ka-perfunduar-ish-lojtari-i-kombetares/60%Daily2018-01-19 22:55
https://kosova-info.com/keni-peshe-normale-zbulojeni-me-kete-test-30-sekondesh/60%Daily2018-01-19 22:53
https://kosova-info.com/ky-do-te-ishte-formacioni-i-schalkes-sot-nese-do-ti-mbante-disa-nga-yjet/60%Daily2018-01-19 22:51
https://kosova-info.com/plagoset-me-arme-vellau-i-rexhep-selimit/60%Daily2018-01-19 22:51
https://kosova-info.com/e-kemi-zhgenjyer-elektoratin-e-vetevendosjes/60%Daily2018-01-19 22:45
https://kosova-info.com/renditja-ne-baze-te-medaljeve-ne-tunis-grand-prix-kosova-e-para-le-pas-shume-shtete-te-njohura/60%Daily2018-01-19 22:40
https://kosova-info.com/habit-mel-b-burri-me-detyronte-te-beja-seks-me-femra-dhe-me-filmonte/60%Daily2018-01-19 22:36
https://kosova-info.com/studimi-i-frikshem-gripi-mund-te-ngjitet-me-lehte-se-sa-e-kishim-menduar/60%Daily2018-01-19 22:36
https://kosova-info.com/nese-ju-ka-rene-tensioni-keto-jane-veprimet-e-para-qe-duhet-te-beni/60%Daily2018-01-19 22:33
https://kosova-info.com/eshtrat-e-ushtareve-greke-behet-gati-infrastruktura-per-ekspertet-qe-do-te-germojne/60%Daily2018-01-19 22:32
https://kosova-info.com/veteranet-e-prishtines-dhe-ferizajt-distancohen-fuqishem-nga-deklarata-e-nasim-haradinajt/60%Daily2018-01-19 22:21
https://kosova-info.com/chicharito-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/60%Daily2018-01-19 22:19
https://kosova-info.com/zerka-poston-foto-te-re-keshtu-e-quan-ronela/60%Daily2018-01-19 22:10
https://kosova-info.com/zyrtare-ardit-jaupaj-te-feronikeli/60%Daily2018-01-19 22:02
https://kosova-info.com/plagosje-me-arme-zjarri-ne-drenas/60%Daily2018-01-19 22:00
https://kosova-info.com/ymeri-tregon-se-si-do-te-funksionoje-vv-tash-e-tutje-ne-kuvend/60%Daily2018-01-19 21:57
https://kosova-info.com/kosova-ka-vetem-edhe-dy-muaj-afat-per-ta-ratifikuar-demarkacionin/60%Daily2018-01-19 21:52
https://kosova-info.com/meze-e-muhabet-deri-ne-gju-per-fatmir-limajn-dhe-bashkepunetoret-e-tij/60%Daily2018-01-19 21:51
https://kosova-info.com/stresi-po-vjen-me-kenge-te-re-kete-here-duet/60%Daily2018-01-19 21:45
https://kosova-info.com/sekrecionet-vaginale-ja-rastet-kur-nuk-jane-normale/60%Daily2018-01-19 21:43
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-vellaznimi-vjen-perforcimi-i-radhes/60%Daily2018-01-19 21:42
https://kosova-info.com/e-thote-visar-ymeri-opsioni-i-krijimit-te-partise-se-re-eshte-ne-tavoline/60%Daily2018-01-19 21:37
https://kosova-info.com/deshton-prape-dortmundi/60%Daily2018-01-19 21:33
https://kosova-info.com/i-denuari-ne-rastin-bllaca-2-i-semure-rende-video/60%Daily2018-01-19 21:33
https://kosova-info.com/mleqan-varroset-rapsodi-i-njohur-brahim-gashi-video/60%Daily2018-01-19 21:26
https://kosova-info.com/henrik-mkhitaryan-kaplohet-nga-emocionet-kur-detyrohet-te-largohet-nga-unitedi/60%Daily2018-01-19 21:25
https://kosova-info.com/publikohet-kenga-e-re-nga-ardian-bujupi/60%Daily2018-01-19 21:24
https://kosova-info.com/10-lojtaret-qe-kane-punuar-edhe-me-mourinhon-edhe-me-guardiolan-sanchez-po-behet-i-11-ti/60%Daily2018-01-19 21:11
https://kosova-info.com/albin-kurti-kundershtonte-kandidimin-e-dardan-molliqajt-per-deputet/60%Daily2018-01-19 21:07
https://kosova-info.com/lumi-b-behet-me-veture-te-re-superluksoze/60%Daily2018-01-19 21:01
https://kosova-info.com/hiqini-syzet-tani-ja-lengu-magjik-qe-ju-permireson-shikimin/60%Daily2018-01-19 21:00
https://kosova-info.com/visar-ymeri-e-thote-troc-albin-kurti-e-nisi-dhe-e-nxiti-percarjen-ne-vv/60%Daily2018-01-19 20:53
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-pse-coutinhos-nuk-i-eshte-dhene-numri-7-te-barcelona/60%Daily2018-01-19 20:51
https://kosova-info.com/prishtine-ne-qmf-vetem-me-termine-video/60%Daily2018-01-19 20:49
https://kosova-info.com/gold-ag-i-reagon-haradinajt-lufta-e-uck-se-u-perkrah-nga-shtetet-e-bashkuara-te-amerikes/60%Daily2018-01-19 20:42
https://kosova-info.com/thyen-brinjet-nga-e-kollitura/60%Daily2018-01-19 20:40
https://kosova-info.com/vetevendosje-tashme-eshte-ndare-video/60%Daily2018-01-19 20:36
https://kosova-info.com/futbollistet-shqiptare-perjetojne-tmerrin-ne-avion/60%Daily2018-01-19 20:32
https://kosova-info.com/simons-eulex-montoi-procese-kunder-krereve-te-uck-se-qe-be-ja-ta-impresionoje-serbine-video/60%Daily2018-01-19 20:21
https://kosova-info.com/kjo-risi-ne-instagram-sigurisht-nuk-do-te-ju-pelqeje/60%Daily2018-01-19 20:19
https://kosova-info.com/inter-barcelona-arrihet-marreveshja/60%Daily2018-01-19 20:17
https://kosova-info.com/e-mohoi-lidhjen-butrint-imeri-kapet-me-kiara-titon/60%Daily2018-01-19 20:16
https://kosova-info.com/kjo-foto-ka-pushtuar-sot-facebook-un-nga-kosovaret/60%Daily2018-01-19 20:15
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-i-pergjigjet-haradinajt-nuk-po-japim-toke-per-demarkacion-video/60%Daily2018-01-19 20:06
https://kosova-info.com/tirana-i-pergjigjet-moskes-i-ka-keqinterpretuar-deklaratat-e-rames/60%Daily2018-01-19 20:03
https://kosova-info.com/nuk-u-ftua-ndaj-leganes-ja-cfare-po-ben-ronaldo/60%Daily2018-01-19 19:57
https://kosova-info.com/presidenti-steinmeier-pret-ne-takim-ambasadorin-xhakaliu/60%Daily2018-01-19 19:57
https://kosova-info.com/roani-i-majkut-mbush-8-muaj-me-keto-imazhe-te-embla-e-uron-e-ema/60%Daily2018-01-19 19:56
https://kosova-info.com/vdekja-e-te-burgosurit-ne-dubrave-jepen-detajet-e-semundjes-qe-vuante/60%Daily2018-01-19 19:52
https://kosova-info.com/a-mund-ti-riktheje-serbia-trupat-e-saja-ne-kosove/60%Daily2018-01-19 19:47
https://kosova-info.com/si-ta-dalloni-gripin-e-stomakut-nga-helmimi-me-ushqim/60%Daily2018-01-19 19:41
https://kosova-info.com/bayerni-vazhdon-ti-mbledh-me-te-miret-ne-bundeslige/60%Daily2018-01-19 19:40
https://kosova-info.com/dicka-e-re-po-vjen-nga-reperi-fajt/60%Daily2018-01-19 19:35
https://kosova-info.com/shtrenjtohet-uji-ne-kosove/60%Daily2018-01-19 19:22
https://kosova-info.com/fansja-interpretoi-kengen-e-tij-ibrahim-tatlises-shperthen-ne-lot/60%Daily2018-01-19 19:16
https://kosova-info.com/me-aubameyang-dhe-mkhitaryan-arsenali-behet-me-super-formacion/60%Daily2018-01-19 19:15
https://kosova-info.com/kompania-turke-qe-do-ta-ndertoje-aeroportin-e-vlores-e-afert-me-erdoganin/60%Daily2018-01-19 19:10
https://kosova-info.com/narkotike-e-para-te-konfiskuara-ne-mitrovice-te-veriut/60%Daily2018-01-19 19:03
https://kosova-info.com/alketa-vejsiu-shfaqet-terheqese-ne-kete-imazh/60%Daily2018-01-19 18:56
https://kosova-info.com/legjenda-pele-shtrohet-ne-spital/60%Daily2018-01-19 18:45
https://kosova-info.com/ushqimet-e-shendetshme-per-syte-zemren-dhe-veshkat/60%Daily2018-01-19 18:38
https://kosova-info.com/trupi-i-pajete-i-jonuz-musliut-arrin-sonte-ne-kosove/60%Daily2018-01-19 18:38
https://kosova-info.com/kuvendi-komunal-i-rahovecit-mund-te-shkoje-ne-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2018-01-19 18:37
https://kosova-info.com/beatrix-ramosaj-kujton-babain-e-ndjere-engjelli-im-ne-qiell/60%Daily2018-01-19 18:35
https://kosova-info.com/mediet-kroate-me-lavde-per-grezden/60%Daily2018-01-19 18:29
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-premton-mungesa-e-barnave-do-te-zgjidhet-sivjet/60%Daily2018-01-19 18:28
https://kosova-info.com/disa-menyra-se-si-soda-e-bukes-mund-tiu-beje-10-vjet-me-te-ri/60%Daily2018-01-19 18:22
https://kosova-info.com/getoar-selimi-lajmerohet-nga-ky-vend/60%Daily2018-01-19 18:16
https://kosova-info.com/xhevdet-qeriqi-delawie-ia-do-te-miren-kosoves-gjuha-e-haradinajt-e-papranueshme/60%Daily2018-01-19 18:10
https://kosova-info.com/lluka-tregon-se-sa-demtohet-kosova-nese-kontrata-per-kosoven-e-re-skalon-ne-kuvend/60%Daily2018-01-19 18:07
https://kosova-info.com/kuka-pas-suksesit-te-radhes-te-xhudos-kosoven-do-ta-forcojme-ne-te-gjitha-aspektet-si-ne-sport/60%Daily2018-01-19 18:04
https://kosova-info.com/keni-dhimbje-fyti-ja-si-ta-largoni-pa-shkuar-tek-doktori/60%Daily2018-01-19 18:00
https://kosova-info.com/arrin-28-milione-me-idgaf-dua-ben-nje-veprim-te-pahijshem/60%Daily2018-01-19 17:55
https://kosova-info.com/lennon-nderron-skuader-mbetet-ne-premierlige/60%Daily2018-01-19 17:55
https://kosova-info.com/zbulohet-cfare-tha-dardan-molliqaj-ne-peje-vetevendosje-do-te-ndahet-ne-dysh/60%Daily2018-01-19 17:52
https://kosova-info.com/vijne-reagimet-e-para-ne-serbi-pas-grafiteve-antishqiptare/60%Daily2018-01-19 17:46
https://kosova-info.com/zyrtare-van-persie-rikthehet-ne-shtepi-rikthehet-te-feyenoordi/60%Daily2018-01-19 17:41
https://kosova-info.com/bejeni-vete-sirupin-kunder-kolles/60%Daily2018-01-19 17:37
https://kosova-info.com/soni-zbulon-nje-sekret-kam-kaluar-dy-muaj-depresion/60%Daily2018-01-19 17:35
https://kosova-info.com/qeveria-pergjigjet-rreth-takimit-te-haradinajt-me-milan-radojiciqin/60%Daily2018-01-19 17:28
https://kosova-info.com/me-kete-formacion-barca-do-te-kerkoje-fitore-ndaj-real-betisit/60%Daily2018-01-19 17:25
https://kosova-info.com/mos-flini-ne-krahun-e-djathte-ja-pse-nuk-preferohet/60%Daily2018-01-19 17:21
https://kosova-info.com/shpresa-kurteshi-emini-zgjidhet-kryesuese-e-kuvendit-komunal-te-gjilanit/60%Daily2018-01-19 17:17
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-kthehet-ne-shtepi-kjo-befasi-e-priti/60%Daily2018-01-19 17:16
https://kosova-info.com/nora-gjakova-e-fiton-medaljen-e-arte-ne-tunizi/60%Daily2018-01-19 17:10
https://kosova-info.com/vdekje-e-shqiptareve-nisin-kercenime-ndaj-shqiptareve-ne-serbi-pas-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-01-19 17:05
https://kosova-info.com/pse-duhet-te-konsumoni-mengjes-cdo-dite/60%Daily2018-01-19 17:02
https://kosova-info.com/a-do-te-themelohet-partia-e-re-diten-kur-albin-kurti-zyrtarizohet-si-baba-i-vv-se/60%Daily2018-01-19 17:00
https://kosova-info.com/enca-e-thote-troc-smuj-me-qene-ne-krahet-e-tu/60%Daily2018-01-19 16:55
https://kosova-info.com/tete-te-vdekur-nga-stuhia-ne-gjermani-miliona-euro-deme/60%Daily2018-01-19 16:54
https://kosova-info.com/me-ne-fund-nje-lajm-i-mire-per-tifozet-e-arsenalit-nga-alexis-sanchez/60%Daily2018-01-19 16:48
https://kosova-info.com/tripi-publikohet-nga-nasty-d-dhe-arday/60%Daily2018-01-19 16:42
https://kosova-info.com/tirana-kerkon-nga-maqedonia-te-denoje-thirrjet-raciste-kunder-shqiptareve/60%Daily2018-01-19 16:37
https://kosova-info.com/antonio-conte-shkon-te-psg-chelsea-e-gjen-super-zevendesimin/60%Daily2018-01-19 16:34
https://kosova-info.com/noizy-prezanton-ferrarin-e-ri-keshtu-e-quan/60%Daily2018-01-19 16:32
https://kosova-info.com/kryetare-te-tete-bashkive-te-shqiperise-vizituan-mitrovicen/60%Daily2018-01-19 16:27
https://kosova-info.com/nje-sms-bllokon-te-gjithe-iphone-t-dhe-kompjuterat-mac/60%Daily2018-01-19 16:20
https://kosova-info.com/distria-krasniqi-e-humb-luften-per-medaljen-e-arte-e-fiton-te-argjendten/60%Daily2018-01-19 16:17
https://kosova-info.com/mourinho-ia-ben-nje-premtim-te-madh-bales-nese-i-thote-po-unitedit/60%Daily2018-01-19 16:12
https://kosova-info.com/inspirohet-nga-fansat-rita-ora-publikon-kengen-proud/60%Daily2018-01-19 16:11
https://kosova-info.com/mushkolaj-vizita-e-vuciqit-ne-kosove-kthim-prapa-per-institucionet-e-kosoves/60%Daily2018-01-19 16:06
https://kosova-info.com/pacolli-takon-perfaqesuesen-e-ambasades-amerikane-pranon-letrat-e-urimit-nga-trump-dhe-tillerson/60%Daily2018-01-19 16:05
https://kosova-info.com/receta-2-minuteshe-qe-eliminon-dhjamin-nga-barku-per-vetem-6-dite/60%Daily2018-01-19 16:04
https://kosova-info.com/shaqiri-futbolli-eshte-gjeja-me-e-mire-qe-ka-mundur-te-me-ndodh/60%Daily2018-01-19 16:00
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-fundjave-3/60%Daily2018-01-19 15:56
https://kosova-info.com/keto-jane-pasojat-e-mjedisit-per-rreth-kek-ut/60%Daily2018-01-19 15:55
https://kosova-info.com/kryetari-i-vushtrrise-per-nje-jave-ka-shpenzuar-69-10-euro/60%Daily2018-01-19 15:54
https://kosova-info.com/nuk-e-prisnim-tuna-vjen-me-ndryshim-drastik-ne-pamje/60%Daily2018-01-19 15:52
https://kosova-info.com/a-keni-ndonje-problem-apo-semundje-te-zemres-mund-ta-zbuloni-per-30-sekonda-ne-shtepi/60%Daily2018-01-19 15:46
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-njohur-prezanton-blerim-xhemailin/60%Daily2018-01-19 15:45
https://kosova-info.com/kosova-e-vendosur-per-dialog-dhe-marreveshje-finale-me-serbine/60%Daily2018-01-19 15:44
https://kosova-info.com/interi-kerkon-sturridgen-anglezi-shpreson-te-transferohet-krejt-diku-tjeter/60%Daily2018-01-19 15:37
https://kosova-info.com/hib-petrol-kamioni-i-rrokullisur-ne-fushe-kosove-ishte-i-yni-kerkojme-falje-per-vonesat-ne-rruge/60%Daily2018-01-19 15:37
https://kosova-info.com/facebook-planifikon-te-bej-ndryshimin-e-radhes/60%Daily2018-01-19 15:33
https://kosova-info.com/edhe-modelja-e-famshme-shqiptare-pjese-e-brit-awards/60%Daily2018-01-19 15:32
https://kosova-info.com/autoritetet-ne-kosoves-nuk-kane-plan-te-vecante-per-viziten-e-vuciqit/60%Daily2018-01-19 15:30
https://kosova-info.com/me-kete-formacion-reali-do-te-kerkoje-fitoren-ndaj-la-corunas/60%Daily2018-01-19 15:27
https://kosova-info.com/trajnimi-maqedonas-ne-nish-dhe-moske/60%Daily2018-01-19 15:21
https://kosova-info.com/kamera-qe-kushton-48000-dollare-foto/60%Daily2018-01-19 15:18
https://kosova-info.com/rrefimi-i-gazetarit-fazliu-oliveri-eshte-vrare-nga-ata-me-te-cilet-vriste-shqiptare/60%Daily2018-01-19 15:16
https://kosova-info.com/sanchez-zgjedh-manchester-unitedin-guardiola-ka-nje-mesazh-per-te/60%Daily2018-01-19 15:13
https://kosova-info.com/eni-koci-terheqese-edhe-ne-arene-boksi/60%Daily2018-01-19 15:12
https://kosova-info.com/haradinaj-nga-vendlindja-ushtria-e-kosoves-forcon-ballkanin-vizat-nuk-i-blejme-me-toke/60%Daily2018-01-19 15:09
https://kosova-info.com/ministri-sefaj-dhe-ambasadori-oconnell-diskutojne-per-aktualitetin-politik/60%Daily2018-01-19 15:08
https://kosova-info.com/bushati-kotzias-ne-korce-takim-3-ditor-per-ceshtjet-e-hapura-mes-dy-vendeve/60%Daily2018-01-19 15:03
https://kosova-info.com/kontrata-per-kosoven-e-re-vetem-ne-anglisht-skane-ndermend-ta-perkthejne-njehere/60%Daily2018-01-19 15:01
https://kosova-info.com/ilaci-i-gjyshes-per-astmen-bronkitin-kollin-dhe-semundjet-e-mushkerive/60%Daily2018-01-19 15:00
https://kosova-info.com/gjuriq-vizita-e-vuciqit-ne-kosove-e-komplikuar-por-e-domosdoshme/60%Daily2018-01-19 14:56
https://kosova-info.com/nexhat-osmani-shume-shpejt-vjen-pa-dashni/60%Daily2018-01-19 14:56
https://kosova-info.com/policia-ben-kerdine-kaq-gjoba-shqiptoi-per-dy-jave/60%Daily2018-01-19 14:54
https://kosova-info.com/caji-jeshil-aleati-me-i-mire-kunder-kancerit-te-lekures/60%Daily2018-01-19 14:50
https://kosova-info.com/chelsea-befason-me-sulmuesin-e-ri-nga-rivali-i-premierliges/60%Daily2018-01-19 14:49
https://kosova-info.com/piloti-hero-mbron-jetet-e-70-pasagjereve-video/60%Daily2018-01-19 14:41
https://kosova-info.com/zbulohet-se-me-ke-ishte-dafina-ne-pushim/60%Daily2018-01-19 14:29
https://kosova-info.com/zgjedhjet-presidenciale-ne-mal-te-zi-me-15-prill/60%Daily2018-01-19 14:22
https://kosova-info.com/sondazhi-i-gallup-kosovaret-mbeshtetesit-me-te-medhenj-ne-bote-te-donald-trumpit/60%Daily2018-01-19 14:22
https://kosova-info.com/distria-krasniqi-fiton-ndaj-stangarit-lufton-per-medaljen-e-arte-njesoj-si-nora-gjakova/60%Daily2018-01-19 14:18
https://kosova-info.com/me-lekuren-e-portokallit-sheroni-tumoret-kolesteroluin-lekuren-dhe-dhembet/60%Daily2018-01-19 14:04
https://kosova-info.com/mourinho-me-lajmin-e-fundit-per-sanchez-dhe-mkhitaryan/60%Daily2018-01-19 14:01
https://kosova-info.com/xhesika-ka-vendosur-ti-cmend-meshkujt-ja-me-cka/60%Daily2018-01-19 13:59
https://kosova-info.com/haradinaj-marre-te-jepet-territor-per-vizat/60%Daily2018-01-19 13:58
https://kosova-info.com/dita-e-ujit-te-bekuar-putin-sfidon-temperaturat-e-acarta-foto/60%Daily2018-01-19 13:58
https://kosova-info.com/haradinaj-turp-per-kosoven-qe-femijet-te-dalin-te-fundit-ne-pisa/60%Daily2018-01-19 13:55
https://kosova-info.com/naftetaret-perplasen-me-policine/60%Daily2018-01-19 13:50
https://kosova-info.com/grabitje-ne-gjilan-plagoset-punonjesi-i-kembimores/60%Daily2018-01-19 13:45
https://kosova-info.com/ozil-wilshere-lajm-fantastik-nga-arsenal/60%Daily2018-01-19 13:43
https://kosova-info.com/gjendja-e-mjedisit-ne-kosove-eshte-alarmante/60%Daily2018-01-19 13:43
https://kosova-info.com/gjenerali-serb-oliver-ivanoviqin-nuk-e-vrane-shqiptaret/60%Daily2018-01-19 13:39
https://kosova-info.com/perparesite-e-limonit/60%Daily2018-01-19 13:34
https://kosova-info.com/i-vendos-vajzes-se-porsalindur-emrin-e-markes-se-njohur-kim-k-i-sqaron-te-gjitha/60%Daily2018-01-19 13:33
https://kosova-info.com/distria-krasniqi-ne-gjysmefinale-mposht-spanjollen-ana-box-perez/60%Daily2018-01-19 13:20
https://kosova-info.com/hahn-mali-i-zi-dhe-serbia-me-afer-be-se/60%Daily2018-01-19 13:11
https://kosova-info.com/hahn-mali-i-zi-dhe-serbia-me-afer-be-se/60%Daily2018-01-19 13:11
https://kosova-info.com/canak-tregon-se-ne-favor-te-cilit-shtet-shkon-vrasja-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-19 13:09
https://kosova-info.com/thirrja-per-lufte-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2018-01-19 13:06
https://kosova-info.com/thirrja-per-lufte-ne-rrjetet-sociale-2/60%Daily2018-01-19 13:06
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-si-e-quan-besi-gjyshen-e-tij/60%Daily2018-01-19 12:59
https://kosova-info.com/yerry-mina-zgjedh-numrin-e-fanelles-te-barcelona/60%Daily2018-01-19 12:56
https://kosova-info.com/mbahet-takimi-konsultativ-per-ceshtjen-e-te-zhdukurve/60%Daily2018-01-19 12:54
https://kosova-info.com/hysaj-ne-rrezik-te-napoli/60%Daily2018-01-19 12:51
https://kosova-info.com/molliqaj-kurteshit-nuk-po-mbaj-takime-ilegale-a-qendron-vv-pas-deklarates-tende/60%Daily2018-01-19 12:48
https://kosova-info.com/balotelli-futbollist-i-lire-ku-do-te-luaje-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2018-01-19 12:47
https://kosova-info.com/uefa-zyrtarizon-shifrat-per-spektatoret-ne-futbollin-europian/60%Daily2018-01-19 12:39
https://kosova-info.com/kryeministri-lavderohet-para-studenteve-u-thote-se-ka-bere-pune-te-medha/60%Daily2018-01-19 12:33
https://kosova-info.com/kryeministri-lavderohet-para-studenteve-u-thote-se-ka-bere-pune-te-medha-2/60%Daily2018-01-19 12:33
https://kosova-info.com/kush-ndikon-ne-kancerin-e-prostates/60%Daily2018-01-19 12:30
https://kosova-info.com/greta-shfaq-te-pasmet-bombastike/60%Daily2018-01-19 12:29
https://kosova-info.com/turqi-gjashte-te-vdekur-dhe-29-te-plagosur-ne-nje-aksident-trafiku/60%Daily2018-01-19 12:28
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-ngushellon-familjen-musliu/60%Daily2018-01-19 12:19
https://kosova-info.com/problemet-ne-raportin-e-auditimit-te-kompanive-te-mbeturinave-shume-shqetesuese/60%Daily2018-01-19 12:10
https://kosova-info.com/zyrtare-fernandinho-man-city-deri-me-2020/60%Daily2018-01-19 12:06
https://kosova-info.com/arta-publikon-imazhin-me-te-embel-familjar/60%Daily2018-01-19 11:59
https://kosova-info.com/gol-dhe-asist-berisha-shkelqen-ne-australi/60%Daily2018-01-19 11:59
https://kosova-info.com/i-denuari-per-vrasje-te-dyfishte-i-dorezohet-zvicres-pas-pushimeve-te-gjata-ne-kosove/60%Daily2018-01-19 11:53
https://kosova-info.com/ozil-can-juventus-zgjedh-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-01-19 11:49
https://kosova-info.com/gjakove-nje-person-nxjerr-nga-bankomati-100-euro-te-falsifikuara/60%Daily2018-01-19 11:40
https://kosova-info.com/getinjo-tregon-se-cka-mesoi-pasi-e-puthi/60%Daily2018-01-19 11:38
https://kosova-info.com/gjendet-trupi-i-88-vjecarit-qe-ra-ne-erenik/60%Daily2018-01-19 11:38
https://kosova-info.com/kurteshi-optimist-per-pajtimin-ne-vetevendosje/60%Daily2018-01-19 11:30
https://kosova-info.com/okb-tre-vitet-e-fundit-me-te-ngrohtat-qe-prej-170-vjetesh/60%Daily2018-01-19 11:29
https://kosova-info.com/kosova-viktime-e-pritjeve-te-serbise-ska-date-per-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2018-01-19 11:28
https://kosova-info.com/leku-forcon-pozitat-ndaj-euros-dhe-dollarit/60%Daily2018-01-19 11:27
https://kosova-info.com/art-motion-tani-edhe-ne-peje/60%Daily2018-01-19 11:24
https://kosova-info.com/asensio-ka-nje-kerkese-per-real-madridin/60%Daily2018-01-19 11:23
https://kosova-info.com/20-vite-e-mbajti-frizuren-e-njejte-kur-e-nderroi-burri-mbeti-i-habitur-video/60%Daily2018-01-19 11:21
https://kosova-info.com/tenton-te-fus-marihuane-ne-burgun-e-dubraves-arrestohet/60%Daily2018-01-19 11:17
https://kosova-info.com/me-kete-pamje-e-nisi-diten-adelina-tahiri/60%Daily2018-01-19 10:59
https://kosova-info.com/zyrtare-sergi-roberto-barcelona-deri-me-2022-klauzola-500-milione-euro/60%Daily2018-01-19 10:53
https://kosova-info.com/gattuso-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-milanit/60%Daily2018-01-19 10:44
https://kosova-info.com/sulm-ne-nje-shkolle-te-rusise-plagosen-disa-femije/60%Daily2018-01-19 10:44
https://kosova-info.com/ja-me-cilat-fytyra-publike-kane-flirtuar-mc-kresha-dhe-lyrical-son/60%Daily2018-01-19 10:39
https://kosova-info.com/zyrtare-goretzka-ne-bayern-munich/60%Daily2018-01-19 10:30
https://kosova-info.com/pal-lekaj-pendohet-per-gazin-lotsjelles-ne-kuvend/60%Daily2018-01-19 10:30
https://kosova-info.com/amerika-me-tjeter-mesazh-pro-kryeprokurores/60%Daily2018-01-19 10:25
https://kosova-info.com/bale-befason-tifozet-me-vendimin-final-ne-real-madrid/60%Daily2018-01-19 10:22
https://kosova-info.com/be-e-garanton-vulinin-se-fsk-ja-nuk-do-ta-kaloje-asnjehere-uren-e-ibrit/60%Daily2018-01-19 10:22
https://kosova-info.com/nje-mashkull-po-i-ve-duart-te-zogu-i-bleones/60%Daily2018-01-19 10:19
https://kosova-info.com/nje-mashkull-po-i-ve-duart-te-zogu-i-bleones/60%Daily2018-01-19 10:19
https://kosova-info.com/pas-kercenimit-qe-i-beri-serbise-veseli-u-kthehet-shtigjeve-te-luftes-foto/60%Daily2018-01-19 10:10
https://kosova-info.com/avancon-komuna-e-klines-mbahet-aktiviteti-ditet-e-kultures-japoneze/60%Daily2018-01-19 10:01
https://kosova-info.com/ky-reper-i-mesoi-reperet-tjere-te-fitojne-para-permes-kesaj-muzike/60%Daily2018-01-19 10:00
https://kosova-info.com/ky-reper-i-mesoi-reperet-tjere-te-fitojne-para-permes-kesaj-muzike/60%Daily2018-01-19 10:00
https://kosova-info.com/bayern-munich-siguron-super-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-01-19 09:52
https://kosova-info.com/asbesti-po-shkakton-kancer-ne-kosove-avokati-i-popullit-nis-hetimet/60%Daily2018-01-19 09:47
https://kosova-info.com/ja-per-cka-e-mori-malli-mihrije-brahen/60%Daily2018-01-19 09:40
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-ndaj-sami-lushtakut-per-arratisjen-nga-qkuk-ja/60%Daily2018-01-19 09:38
https://kosova-info.com/ministri-serb-haradinaj-e-tahiri-nuk-deshirojne-ti-zbulojne-vrasesit-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-19 09:35
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ndeshja-ku-mina-mund-te-debutoje-te-barcelona/60%Daily2018-01-19 09:30
https://kosova-info.com/zyrtarja-evropiane-ben-thirrje-per-qetesi-pas-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-01-19 09:21
https://kosova-info.com/ja-cilen-fjale-e-perdoren-reperet-shqiptare-ne-kenget-e-tyre/60%Daily2018-01-19 09:20
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-giggsin-nuk-e-kane-falur-akoma-prinderit-per-nje-gabim-te-bere/60%Daily2018-01-19 09:17
https://kosova-info.com/eksperti-amerikan-vrasesi-i-ivanoviqit-nuk-do-te-zbulohet/60%Daily2018-01-19 09:15
https://kosova-info.com/zyrtare-prandelli-turperohet-nga-al-nasr/60%Daily2018-01-19 09:01
https://kosova-info.com/nderprerjet-e-energjise-alarmojne-bizneset/60%Daily2018-01-19 09:01
https://kosova-info.com/shba-te-i-bejne-thirrje-turqise-te-mos-veproje-ne-afrin-te-sirise/60%Daily2018-01-19 09:01
https://kosova-info.com/perdorimi-i-energjise-efikase-ka-rezultate-mahnitese/60%Daily2018-01-19 09:01
https://kosova-info.com/ledri-vishet-me-stil-ja-cka-thote-nje-kolege-e-tij/60%Daily2018-01-19 08:59
https://kosova-info.com/ne-fondin-humanitar-te-gjilanit-jane-deponuar-mbi-60-mije-euro-per-femijet-me-nevoja-te-vecanta/60%Daily2018-01-19 08:57
https://kosova-info.com/cfare-thone-autoritetet-lideret-boterore-dhe-ekspertet-per-bitcoin/60%Daily2018-01-19 08:55
https://kosova-info.com/napoli-befason-me-vendimin-e-fundit-per-deulofeun/60%Daily2018-01-19 08:54
https://kosova-info.com/sot-vazhdon-gjykimi-ndaj-sami-lushtakut-per-arratisjen-nga-qkuk-ja/60%Daily2018-01-19 08:51
https://kosova-info.com/pasojat-e-mundshme-shkaterruese-te-bitcoin-korab-sejdiu-pyet-ministrin-e-financave/60%Daily2018-01-19 08:40
https://kosova-info.com/kosovaret-cmenden-per-bitcoin-tani-nisin-edhe-trajnimet-per-perdorimin-e-valutes/60%Daily2018-01-19 08:40
https://kosova-info.com/paralajmeron-rita-seria-e-ardhshme-e-fifty-shades-une-ne-rolin-kryesor/60%Daily2018-01-19 08:39
https://kosova-info.com/vazhdon-kerkimi-i-88-vjecarit-qe-ra-nga-ura-ne-gjakove/60%Daily2018-01-19 08:37
https://kosova-info.com/plani-i-man-utd-per-sanchezin/60%Daily2018-01-19 08:22
https://kosova-info.com/evrope-nente-vete-kane-humbur-jeten-nga-stuhia/60%Daily2018-01-19 08:21
https://kosova-info.com/kim-kardashian-publikon-me-foto-nga-shtrati-zbulon-komplet-gjoksin/60%Daily2018-01-19 08:19
https://kosova-info.com/pogba-prezanton-veturen-e-re-zbulohet-edhe-cmimi-i-saj/60%Daily2018-01-19 08:15
https://kosova-info.com/gazeta-sport-ka-nje-lajm-fantastik-per-tifozet-e-barcelones/60%Daily2018-01-19 08:08
https://kosova-info.com/flamuri-i-izraelit-ka-nje-tjeter-domethenie-ne-gjermani/60%Daily2018-01-19 08:08
https://kosova-info.com/kosoves-i-duhet-strategji-konkrete-per-anetaresim-ne-keshillin-e-evropes/60%Daily2018-01-19 08:07
https://kosova-info.com/kosoves-i-duhet-strategji-per-anetaresim-ne-keshillin-e-evropes/60%Daily2018-01-19 08:04
https://kosova-info.com/australian-open-ne-lufte-me-vapen/60%Daily2018-01-19 08:02
https://kosova-info.com/ky-eshte-populli-me-pozitiv-sipas-veses/60%Daily2018-01-19 07:59
https://kosova-info.com/britaniket-perjashtohen-nga-trepca/60%Daily2018-01-19 07:40
https://kosova-info.com/strudel-i-shpejte/60%Daily2018-01-19 07:39
https://kosova-info.com/pas-shume-vitesh-takohen-dafina-dhe-tuna/60%Daily2018-01-19 07:32
https://kosova-info.com/alternativa-socialdemokrate-e-visar-ymerit/60%Daily2018-01-19 07:24
https://kosova-info.com/lufta-me-deklarata-kosove-serbi/60%Daily2018-01-19 07:10
https://kosova-info.com/florin-nuk-do-ta-njihni-ne-kete-foto/60%Daily2018-01-19 07:06
https://kosova-info.com/zbuloni-problemin-qe-qendron-pas-dridhjes-se-duarve/60%Daily2018-01-19 07:06
https://kosova-info.com/tahiri-viziton-burgun-e-smrekonices/60%Daily2018-01-19 07:01
https://kosova-info.com/distancohen-veteranet-nasim-keto-deklarata-jane-personale-tuajat-jo-te-veteraneve-te-uck-se/60%Daily2018-01-19 06:55
https://kosova-info.com/sot-publikohen-kontratat-per-projektin-e-tc-kosova-e-re/60%Daily2018-01-19 06:52
https://kosova-info.com/10-futbollistet-me-klauzolen-me-te-larte-te-prishjes-se-kontrates/60%Daily2018-01-19 06:33
https://kosova-info.com/eder-largohet-nga-inter-do-te-befasoheni-nga-klubi-i-ri/60%Daily2018-01-19 06:30
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-sot-4/60%Daily2018-01-19 06:26
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-cavani-kthehet-ne-serie-a-2/60%Daily2018-01-19 06:25
https://kosova-info.com/hamsik-gezon-te-gjithe-tifozet-e-napolit/60%Daily2018-01-19 06:20
https://kosova-info.com/real-madrid-ka-nje-lajm-te-keq-per-ronaldon-2/60%Daily2018-01-19 06:15
https://kosova-info.com/boeing-prodhon-avion-pese-here-me-te-shpejte-se-zeri/60%Daily2018-01-18 22:58
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-e-thote-haptas-do-te-doja-te-punoja-te-psg-ka-lojtare-fantastik/60%Daily2018-01-18 22:54
https://kosova-info.com/rrefimi-prekes-alban-ramosaj-flet-per-humbjen-e-babait/60%Daily2018-01-18 22:53
https://kosova-info.com/kurti-ne-prishtine-prizren-e-mitrovice-do-te-planifikohet-ndertimi-i-qendrave-te-vullnetareve-te-vetevendosjes/60%Daily2018-01-18 22:52
https://kosova-info.com/zevendeskryeministri-turk-me-kercenime-ndaj-shba-se-turqia-nuk-ka-me-shume-durim/60%Daily2018-01-18 22:41
https://kosova-info.com/stresi-sherr-me-florin-reperi-edhe-qeni-eshte-me-besnik-se-ty/60%Daily2018-01-18 22:30
https://kosova-info.com/buke-e-bardhe-apo-e-zeze-ja-cfare-thote-shkenca/60%Daily2018-01-18 22:22
https://kosova-info.com/shefi-i-nato-se-denon-vrasjen-e-ivanoviqit-therret-per-qetesi/60%Daily2018-01-18 22:20
https://kosova-info.com/asensio-ia-siguron-ne-fund-fitoren-real-madridit-ne-kupen-e-mbretit/60%Daily2018-01-18 22:20
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-ende-kalkulon-nuk-pozicionohet-pro-ose-kunder-kurtit/60%Daily2018-01-18 22:18
https://kosova-info.com/wenger-ka-nje-lajm-te-mire-per-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2018-01-18 22:09
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-tregon-si-ndodhi-carja-ne-vetevendosje/60%Daily2018-01-18 22:08
https://kosova-info.com/kurteshi-aktivistet-po-thone-se-dardan-molliqaj-po-bene-takime-me-ta-per-percarje-dhe-hapjen-e-nje-partie-te-re/60%Daily2018-01-18 22:04
https://kosova-info.com/ja-cfare-kafshe-e-mban-ne-shtepi-marina/60%Daily2018-01-18 21:59
https://kosova-info.com/kovacic-vjen-me-nje-huqje-te-madhe/60%Daily2018-01-18 21:53
https://kosova-info.com/tifozet-e-real-madridit-votojne-per-largimin-e-cristiano-ronaldos/60%Daily2018-01-18 21:45
https://kosova-info.com/haziri-tentimi-per-zhberjen-e-speciales-i-ka-tensionuar-raportet-me-nderkombetaret/60%Daily2018-01-18 21:41
https://kosova-info.com/xhaferi-ligji-per-gjuhen-shqipe-do-te-miratohet/60%Daily2018-01-18 21:38
https://kosova-info.com/pese-skuadrat-me-me-se-shumti-tifoze-ne-stadiume-ne-sezonin-2016-2017/60%Daily2018-01-18 21:31
https://kosova-info.com/art-abazi-publikon-biseden-me-eros-ramazzottin-ja-cka-i-tha-ai/60%Daily2018-01-18 21:29
https://kosova-info.com/veprat-e-shkrimtareve-gra-jane-shitur-me-se-shumti-ne-2017/60%Daily2018-01-18 21:26
https://kosova-info.com/edhe-presidenti-thaci-reagon-per-gjuhen-e-nasim-haradinajt-e-quan-te-papranueshme/60%Daily2018-01-18 21:19
https://kosova-info.com/krm-pastrimin-angazhohet-edhe-per-mbeturinat-e-ngurta-pagesat-tash-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2018-01-18 21:19
https://kosova-info.com/leganes-real-madrid-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2018-01-18 21:16
https://kosova-info.com/kush-eshte-millan-radojiciq-qe-akuzohet-nga-rada-trajkoviq-per-olliver-ivanoviqin/60%Daily2018-01-18 21:03
https://kosova-info.com/fero-publikon-nje-pjese-te-kenges-se-re-me-tekst-eksplicit/60%Daily2018-01-18 20:59
https://kosova-info.com/ekspozimi-ndaj-rrezeve-x-si-rriten-rreziqet-per-kancer/60%Daily2018-01-18 20:58
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-chelsea-transferon-peter-crouchin/60%Daily2018-01-18 20:53
https://kosova-info.com/bob-dole-nderohet-si-shembull-i-vlerave-me-te-mira-amerikane/60%Daily2018-01-18 20:52
https://kosova-info.com/haxhi-shala-specialja-nuk-shfuqizohet-ndryshohet-ligji-video/60%Daily2018-01-18 20:51
https://kosova-info.com/nese-pini-dy-kafe-lexojeni-kete-patjeter/60%Daily2018-01-18 20:43
https://kosova-info.com/justin-bieber-shikon-instastoryn-e-kengetarit-shqiptar/60%Daily2018-01-18 20:30
https://kosova-info.com/shqiptari-me-cekan-ne-dore-thyen-kazinone-video/60%Daily2018-01-18 20:28
https://kosova-info.com/haziri-veriu-eshte-vrime-e-zeze-ku-dicka-tjeter-eshte-mbi-shtetin/60%Daily2018-01-18 20:27
https://kosova-info.com/10-futbollistet-me-te-paguar-ku-eshte-ronaldo/60%Daily2018-01-18 20:20
https://kosova-info.com/konfirmon-vajza-e-shqiptarit-te-vrare-po-babai-im-eshte-vrare-per-gjakmarrje/60%Daily2018-01-18 20:14
https://kosova-info.com/te-fortet-e-veriut-e-kane-paralizuar-policine-e-kosoves/60%Daily2018-01-18 20:08
https://kosova-info.com/a-ka-klauzole-te-largimit-neymar-mesohet-e-verteta/60%Daily2018-01-18 19:59
https://kosova-info.com/ozani-i-serialit-fate-te-kryqezuara-vizitoi-kosoven/60%Daily2018-01-18 19:59
https://kosova-info.com/kosova-mban-primatin-ne-top-vendet-me-te-ndotura-ne-bote/60%Daily2018-01-18 19:57
https://kosova-info.com/trajkoviq-serbet-nuk-mendojne-se-ivanoviqin-e-vrane-shqiptaret/60%Daily2018-01-18 19:51
https://kosova-info.com/rrefimi-per-mafian-dhe-vrasjet-ne-veri-te-kosoves-video/60%Daily2018-01-18 19:43
https://kosova-info.com/kengetari-nga-shqiperia-kapet-mat-ne-prishtine/60%Daily2018-01-18 19:41
https://kosova-info.com/gazetari-a-jeni-pishman-per-deklaratat-ndaj-delawies-haradinaj-asnje-grime/60%Daily2018-01-18 19:38
https://kosova-info.com/edhe-tri-jave-pas-sulmit-ndaj-agron-mustafes-inspektorati-smerr-masa/60%Daily2018-01-18 19:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leganes-real-madrid/60%Daily2018-01-18 19:32
https://kosova-info.com/zgjohet-nga-gjumi-me-dhimbje-dhembi-nena-shokohet-nga-zbulimi-me-pas-pamje-te-renda/60%Daily2018-01-18 19:25
https://kosova-info.com/kadyrov-sulmon-grupet-per-te-drejtat-e-njeriut-ne-ceceni/60%Daily2018-01-18 19:22
https://kosova-info.com/republika-e-cka-ka-shpija-vjen-me-nje-set-te-nxehte-pozon-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2018-01-18 19:21
https://kosova-info.com/pas-ketij-lajmi-do-hiqni-dore-nga-ushqimi-i-tepert/60%Daily2018-01-18 19:18
https://kosova-info.com/zyrtare-besnik-krasniqi-lojtar-i-kf-vellaznimit/60%Daily2018-01-18 19:15
https://kosova-info.com/ne-manastir-te-maqedonise-kerkohet-vdekje-per-shqiptaret/60%Daily2018-01-18 19:12
https://kosova-info.com/amerikanet-keshillohen-te-mos-udhetojne-ne-bosnje/60%Daily2018-01-18 19:07
https://kosova-info.com/presidenti-i-shqiperise-kosova-ta-ratifikoje-demarkacionin-te-mos-pengohet-gjykata-speciale/60%Daily2018-01-18 19:06
https://kosova-info.com/portali-kroat-ekskluzivisht-nga-beogradi-ivanoviq-u-vra-nga-sherbimi-sekret-serb/60%Daily2018-01-18 19:04
https://kosova-info.com/zaev-shumica-e-qytetareve-deshirojne-anetaresimin-ne-nato/60%Daily2018-01-18 19:04
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-numri-i-minas-te-barcelona/60%Daily2018-01-18 18:59
https://kosova-info.com/ilda-feston-ditelindjen-ja-kush-e-uroi/60%Daily2018-01-18 18:59
https://kosova-info.com/studenti-i-urologjise-realizon-lindje-ne-aeroplanin-per-new-york-foto/60%Daily2018-01-18 18:58
https://kosova-info.com/me-5-shkurt-fillon-procesi-i-ekstradimit-per-te-arrestuarin-per-trafikim-organesh-ne-kosove/60%Daily2018-01-18 18:50
https://kosova-info.com/me-thuaj-ne-cfare-ore-zgjohesh-te-te-them-nga-cfare-semundje-vuan/60%Daily2018-01-18 18:44
https://kosova-info.com/agim-cana-jep-lajmin-e-madh-per-kf-vellaznimin/60%Daily2018-01-18 18:42
https://kosova-info.com/shperthen-moderatori-shqiptar-per-kengen-e-noizyt-e-quan-produksion-kafshe/60%Daily2018-01-18 18:40
https://kosova-info.com/reagimi-i-ldk-se-per-fyerjet-e-nasim-haradinajt-ndaj-delawies/60%Daily2018-01-18 18:38
https://kosova-info.com/celina-nderron-skuader-transferohet-ne-bundeslige/60%Daily2018-01-18 18:32
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-me-zevendeskryeministrin-osmanin-vizituan-shtepine-e-shen-terezes/60%Daily2018-01-18 18:27
https://kosova-info.com/veseli-jam-i-bindur-se-haradinaj-do-te-reflektoje-per-fyerjen-ndaj-ambasadorit-amerikan/60%Daily2018-01-18 18:24
https://kosova-info.com/nje-kandidat-surprize-per-kreun-e-fshf-se/60%Daily2018-01-18 18:22
https://kosova-info.com/kjo-vajze-ne-foto-sot-eshte-nje-nga-femrat-me-te-suksesshme-ne-kosove/60%Daily2018-01-18 18:20
https://kosova-info.com/tri-arsyet-shkencore-pse-nuk-duhet-te-ankohemi/60%Daily2018-01-18 18:18
https://kosova-info.com/mourinho-e-jep-aprovimin-ronaldo-rikthehet-te-manchester-united/60%Daily2018-01-18 18:14
https://kosova-info.com/kater-persona-te-vdekur-nga-stuhia-ne-gjermani-dhe-holande/60%Daily2018-01-18 18:14
https://kosova-info.com/maradona-refuzon-ftesen-e-vajzes-per-dasmen-e-marteses/60%Daily2018-01-18 17:58
https://kosova-info.com/youtube-integrohet-ne-whatsapp/60%Daily2018-01-18 17:57
https://kosova-info.com/dafina-pjese-e-videoklipit-te-french-montanes/60%Daily2018-01-18 17:57
https://kosova-info.com/ibishi-demarkacioni-dhe-gjykata-speciale-duhet-te-tejkalohen-me-mendje-te-ftohte-dhe-unitet/60%Daily2018-01-18 17:55
https://kosova-info.com/nasim-haradinaj-sharron-edhe-me-shume-kush-eshte-delawie-qe-ti-kerkoj-falje-une/60%Daily2018-01-18 17:51
https://kosova-info.com/ligji-per-gjuhet-stoltenberg-hap-i-madh-maqedonia-veproi-drejte/60%Daily2018-01-18 17:46
https://kosova-info.com/agjenti-i-emerson-e-ka-nje-lajm-te-madh-per-chelsean/60%Daily2018-01-18 17:42
https://kosova-info.com/kek-u-nis-rrenimin-e-shtepive-te-para-ne-hade-dhe-shipitullee/60%Daily2018-01-18 17:41
https://kosova-info.com/semuret-kengetarja-shqiptare-publikon-foto-nga-spitali/60%Daily2018-01-18 17:39
https://kosova-info.com/mijera-perdorues-te-instagramit-po-bien-pre-e-ketij-mashtrimi/60%Daily2018-01-18 17:37
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-me-dhembje-te-thelle-mora-lajmin-per-ndarjen-nga-jeta-te-veprimtarit-jonuz-musliu/60%Daily2018-01-18 17:36
https://kosova-info.com/koment-nje-i-ngarkuar-per-antisemitizmin-ne-gjermani/60%Daily2018-01-18 17:27
https://kosova-info.com/policia-e-kemi-gjetur-numrin-e-shasise-se-vetures-qe-u-perdor-ne-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-18 17:24
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-rikthehet-nga-amerika-nis-realizimin-e-kengeve-te-reja/60%Daily2018-01-18 17:19
https://kosova-info.com/napoli-befason-me-transferimin-e-pare-te-janarit/60%Daily2018-01-18 17:16
https://kosova-info.com/era-e-forte-ua-heq-kulmet-shtepive-ne-istog-foto/60%Daily2018-01-18 17:15
https://kosova-info.com/xhaka-me-deklarate-te-papritur-per-sanchez/60%Daily2018-01-18 17:06
https://kosova-info.com/nokia-me-risi-jashtezakonshme-ne-mobile-world-congress/60%Daily2018-01-18 17:04
https://kosova-info.com/pronari-i-vetures-nga-e-cila-u-qellua-ivanoviq-eshte-diku-ne-serbi/60%Daily2018-01-18 17:03
https://kosova-info.com/cka-po-ben-dua-lipa-me-ariana-grande/60%Daily2018-01-18 17:01
https://kosova-info.com/jetoi-125-vjet-ky-eshte-lengu-qe-piu-ky-njeri-jetegjate/60%Daily2018-01-18 16:59
https://kosova-info.com/perplasje-ne-kuvend-per-ndermarrjet-publike-fiton-lista-e-ahmetit/60%Daily2018-01-18 16:47
https://kosova-info.com/sjelljet-e-njerezve-qe-vuajne-nga-ankthi/60%Daily2018-01-18 16:42
https://kosova-info.com/hrw-agjendat-e-vendeve-demokratike-kercenojne-te-drejtat-e-njeriut-ne-vendet-autoritare/60%Daily2018-01-18 16:40
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-sa-shume-e-ndryshon-genten-grimi/60%Daily2018-01-18 16:39
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kosoves-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2018-01-18 16:38
https://kosova-info.com/haradinaj-fyerjen-ndaj-ambasadorit-te-shba-ve-e-quan-te-papranueshme/60%Daily2018-01-18 16:37
https://kosova-info.com/ozil-arsenal-vendim-totalisht-i-papritur/60%Daily2018-01-18 16:25
https://kosova-info.com/te-vetmuarit-kane-mundesi-tri-here-me-te-medha-per-te-pesuar-sulm-ne-zemer/60%Daily2018-01-18 16:21
https://kosova-info.com/kerkohet-xhip-4x4-per-ministrin-pal-lekaj/60%Daily2018-01-18 16:21
https://kosova-info.com/arbana-shfaqet-me-shume-stil/60%Daily2018-01-18 16:21
https://kosova-info.com/shtyhet-gjykimi-maratonik-per-tentim-vrasjen-me-sepate/60%Daily2018-01-18 16:13
https://kosova-info.com/i-kerkoi-seks-ne-treshe-ja-cfare-i-beri-e-dashura-pilotit-hamilton/60%Daily2018-01-18 16:12
https://kosova-info.com/elvis-naci-edhe-imam-edhe-homoseksual-nuk-ka-kuptim-video/60%Daily2018-01-18 16:10
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-15/60%Daily2018-01-18 16:09
https://kosova-info.com/policia-ngrit-kallezim-penal-ndaj-kryetarit-te-malisheves-ragip-begaj/60%Daily2018-01-18 16:07
https://kosova-info.com/a-u-ka-skaduar-afati-nenshkrimeve-per-shfuqizimin-e-speciales/60%Daily2018-01-18 16:01
https://kosova-info.com/ledina-ofendohet-nga-nje-ndjekes/60%Daily2018-01-18 16:00
https://kosova-info.com/keshille-nese-doni-te-bini-shpejt-ne-peshe-shtrydhini-perimet/60%Daily2018-01-18 15:56
https://kosova-info.com/haziri-jonuz-musliu-krejt-jeten-ia-kushtoi-avancimit-te-te-drejtave-te-shqiptareve/60%Daily2018-01-18 15:40
https://kosova-info.com/koha-duket-se-eshte-ndalur-per-liberten-po-aq-e-bukur-ishte-edhe-para-shume-vitesh/60%Daily2018-01-18 15:39
https://kosova-info.com/haradinaj-i-kemi-kerkuar-be-se-qe-dialogut-te-hyje-ne-fazen-finale/60%Daily2018-01-18 15:37
https://kosova-info.com/ministria-e-fsk-se-i-reagon-vulinit-per-mbrojtjen-e-kosoves-pergjegjes-eshte-kfor-i/60%Daily2018-01-18 15:37
https://kosova-info.com/i-akuzuari-per-vrasjen-e-hekuran-morines-thote-se-viktima-ka-gjuajtur-i-pari-ne-drejtim-te-tij/60%Daily2018-01-18 15:35
https://kosova-info.com/rreziku-i-madh-tek-shkallet-e-hekurudhes-foto/60%Daily2018-01-18 15:34
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-kunder-trafikimit-me-qenie-njerezore-realizon-kontroll-ne-nje-lokal-nate/60%Daily2018-01-18 15:30
https://kosova-info.com/shba-i-ofron-mbeshtetje-sefajt-ne-hetimin-e-vrasjes-se-oliver-ivanoviqit/60%Daily2018-01-18 15:30
https://kosova-info.com/ska-me-bbc-kjo-eshte-treshja-e-re-e-realit/60%Daily2018-01-18 15:30
https://kosova-info.com/pse-kufjet-e-iphone-kane-vrima-shtese-ne-to-2/60%Daily2018-01-18 15:29
https://kosova-info.com/pajaziti-ata-qe-sulmuan-mustafen-te-denohen/60%Daily2018-01-18 15:21
https://kosova-info.com/besojeni-ose-jo-edhe-gjiko-ben-pedikyr/60%Daily2018-01-18 15:21
https://kosova-info.com/lamtumire-roma-dzeko-ne-premierlige/60%Daily2018-01-18 15:18
https://kosova-info.com/negociatat-per-emrin-propozimet-mbahen-te-fshehta/60%Daily2018-01-18 15:16
https://kosova-info.com/nje-vit-trump-marredheniet-transatlantike-me-te-nderlikuara-se-kurre-me-pare/60%Daily2018-01-18 15:02
https://kosova-info.com/franceska-jace-provokon-keq-kesaj-radhe-tregon-gjoksin-mbyll-syte-dhe/60%Daily2018-01-18 15:01
https://kosova-info.com/higuain-perlote-tifozin-e-tij-te-flakte/60%Daily2018-01-18 14:49
https://kosova-info.com/pritjes-se-embel-po-i-vjen-fundi-kylie-jenner-pergatit-dhomen-e-bebes/60%Daily2018-01-18 14:44
https://kosova-info.com/guardiola-befason-mourinhon-keq-per-unitedin/60%Daily2018-01-18 14:36
https://kosova-info.com/dy-notare-australiane-shpetohen-me-dron/60%Daily2018-01-18 14:24
https://kosova-info.com/paraqitjet-ne-te-cilat-leonora-jakupi-nuk-ka-nguruar-ta-zbuloj-gjoksin/60%Daily2018-01-18 14:21
https://kosova-info.com/dortmundi-sulmon-arsenalin-per-aubameyang/60%Daily2018-01-18 14:21
https://kosova-info.com/haradinaj-i-veteraneve-delawie-po-thyen-te-gjitha-rregullat-diplomatike-nuk-e-pyesim-per-shtetin-tone/60%Daily2018-01-18 14:11
https://kosova-info.com/ambasada-e-shba-iu-ka-refuzuar-vizen-ja-rastet-kur-mund-te-aplikoni-serish/60%Daily2018-01-18 14:10
https://kosova-info.com/tahiri-serbia-sot-merr-pergjigje-zyrtare-se-nuk-do-te-jete-pjese-e-hetimeve-per-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-18 14:06
https://kosova-info.com/stuhite-perfshijne-evropen-tre-persona-humbin-jeten-ne-holande/60%Daily2018-01-18 14:05
https://kosova-info.com/politikani-serb-godet-serbine-per-vrasjen-e-ivanoviqit-deri-dje-i-keni-thene-tradhtar-sot-po-e-varrosni-me-nderime/60%Daily2018-01-18 13:59
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-hazard-merr-vendimin/60%Daily2018-01-18 13:48
https://kosova-info.com/nderroi-jete-rapsodi-i-njohur-brahim-sefa-mleqani/60%Daily2018-01-18 13:37
https://kosova-info.com/haradinaj-i-pergjigjet-serbise-per-hetim-te-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-01-18 13:36
https://kosova-info.com/ledina-celo-joshese-ne-fotografine-e-fundit/60%Daily2018-01-18 13:31
https://kosova-info.com/de-rossi-ia-jep-nje-lajm-fantastik-romes/60%Daily2018-01-18 13:27
https://kosova-info.com/be-mirepret-gatishmerine-e-prishtines-e-beogradit-per-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2018-01-18 13:21
https://kosova-info.com/aksion-i-dea-s-ne-nju-jork-kapet-rrjeti-i-trafikanteve-mes-tyre-edhe-shqiptare/60%Daily2018-01-18 13:21
https://kosova-info.com/eni-koci-e-ka-marre-shume-seriozisht-kete-pune/60%Daily2018-01-18 13:18
https://kosova-info.com/superkupa-e-evropes-ne-shqiperi-ja-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-01-18 13:15
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-jep-doreheqje-nga-kryesia-e-akr-se/60%Daily2018-01-18 13:09
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-kemalit-pranon-nje-oferte-nga-jlo/60%Daily2018-01-18 13:07
https://kosova-info.com/bushati-pengesat-ne-zbatimin-e-ligjit-per-gjuhen-shqipe-nuk-i-sherbejne-stabilitetit-demokratik/60%Daily2018-01-18 13:06
https://kosova-info.com/fotografia-qe-ngrit-shume-pikepyetje-visari-albulena-dhe-donika-bashke-ne-strasburg/60%Daily2018-01-18 12:57
https://kosova-info.com/pse-lideret-serbe-nuk-mbajten-fjalim-ne-varrimin-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-18 12:53
https://kosova-info.com/fatmir-gashi-zgjidhet-kryetar-i-kuvendit-komunal-te-podujeves/60%Daily2018-01-18 12:44
https://kosova-info.com/davids-ky-ekip-do-ta-fitoje-titullin-ne-serie-a/60%Daily2018-01-18 12:43
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-djalit-te-jonuz-musliut-pas-lajmit-per-vdekjen-e-babait/60%Daily2018-01-18 12:42
https://kosova-info.com/beqaj-zotohet-se-prodhuesit-vendore-do-te-perkrahen-edhe-ne-aspektin-ligjor/60%Daily2018-01-18 12:37
https://kosova-info.com/iffhs-skenderbeu-le-pas-lazion-dhe-dortmundin/60%Daily2018-01-18 12:32
https://kosova-info.com/vuciq-smori-pjese-ne-varrimin-e-ivanoviqit-ne-beograd-do-ta-nderoje-ne-vendin-ku-u-vra/60%Daily2018-01-18 12:32
https://kosova-info.com/nga-fundi-i-qershorit-operatori-mobil-serb-ne-veri-do-ta-perdore-kodin-383-video/60%Daily2018-01-18 12:31
https://kosova-info.com/zyrtare-ronaldo-jashte-ekipit-te-real-madridit/60%Daily2018-01-18 12:15
https://kosova-info.com/ne-serbi-arrestohen-tre-australiane-per-droge-2/60%Daily2018-01-18 11:51
https://kosova-info.com/chelsea-me-perforcim-nga-roma-vjen-emerson-palmieri/60%Daily2018-01-18 11:50
https://kosova-info.com/ne-cilen-faze-jane-hetimet-dhe-a-ka-te-dyshuar-per-vrasjen-e-ivanoviqit-tregon-hoti/60%Daily2018-01-18 11:49
https://kosova-info.com/keni-dale-ne-takim-me-dike-6-shenjat-qe-tregojne-se-ky-person-do-tju-shkaterroje/60%Daily2018-01-18 11:42
https://kosova-info.com/formula-1-me-nje-gare-te-re/60%Daily2018-01-18 11:41
https://kosova-info.com/beyonce-dhe-rihanna-po-vijne-me-duet/60%Daily2018-01-18 11:39
https://kosova-info.com/kmdlnj-oliveri-dha-urdher-vrasjen-e-49-shqiptareve-i-pavend-propozimi-i-surroit-per-pjesemarrjen-ne-varrim/60%Daily2018-01-18 11:38
https://kosova-info.com/nderron-jete-jonuz-musliu/60%Daily2018-01-18 11:35
https://kosova-info.com/largohet-sanchez-por-arsenal-ka-nje-lajm-fantastik-per-ozilin/60%Daily2018-01-18 11:19
https://kosova-info.com/dimitrov-stoltenberg-te-shfrytezohet-momentumi-pozitiv-per-aspiratat-euro-atlantike-te-maqedonise/60%Daily2018-01-18 11:16
https://kosova-info.com/i-jepet-lamtumira-oliver-ivanoviqit/60%Daily2018-01-18 11:14
https://kosova-info.com/majlinda-zeka-e-quan-veten-nene-te-bezdisshme/60%Daily2018-01-18 11:07
https://kosova-info.com/keto-jane-vendet-qe-do-te-vizitoje-vuciq-gjate-qendrimit-te-tij-ne-kosove/60%Daily2018-01-18 11:05
https://kosova-info.com/agim-kuleta-zgjidhet-kryesues-i-kuvendit-te-prishtines/60%Daily2018-01-18 10:56
https://kosova-info.com/lucas-moura-largohet-nga-psg-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-18 10:55
https://kosova-info.com/ivanov-e-stoltenberg-diskutojne-per-integrimin-euroatlantik-te-maqedonise/60%Daily2018-01-18 10:54
https://kosova-info.com/zyrtare-pique-nenshkruan-me-top-klubin-e-evropes/60%Daily2018-01-18 10:45
https://kosova-info.com/sturridge-ne-serie-a/60%Daily2018-01-18 10:40
https://kosova-info.com/flet-gruaja-e-oliver-ivanoviqit-kemba-ime-nuk-do-te-shkele-me-kurre-ne-kosove/60%Daily2018-01-18 10:34
https://kosova-info.com/haradinaj-jemi-duke-hartuar-projektligjin-per-mbrojtjen-e-femijeve/60%Daily2018-01-18 10:32
https://kosova-info.com/drenas-godet-me-veture-kembesoren-arrestohet-nga-policia/60%Daily2018-01-18 10:30
https://kosova-info.com/ish-presidenti-e-ben-te-kryer-largohet-ronaldo-vjen-neymar/60%Daily2018-01-18 10:28
https://kosova-info.com/amber-rose-zhgenjen-fansat-ka-vendosur-ti-zvogeloj/60%Daily2018-01-18 10:28
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-kosova-e-maqedonia-te-perfshihen-ne-planet-per-zgjerim-te-be-se/60%Daily2018-01-18 10:18
https://kosova-info.com/turqia-thote-se-do-te-veproje-ne-siri-nese-shba-te-nuk-ndalin-mbeshtetjen-ndaj-kurdeve/60%Daily2018-01-18 10:08
https://kosova-info.com/ne-serbi-arrestohen-tre-australiane-per-droge/60%Daily2018-01-18 10:07
https://kosova-info.com/vdes-ish-kryetari-i-prishtines/60%Daily2018-01-18 10:00
https://kosova-info.com/rama-lufta-me-ryshfetin-ne-hipoteka-vazhdon-cdo-dite/60%Daily2018-01-18 09:57
https://kosova-info.com/vushtrri-arrestohet-21-vjecari-i-akuzuar-per-vjedhje-te-rende/60%Daily2018-01-18 09:56
https://kosova-info.com/koulibaly-zbulon-planin-e-napolit-kunder-juventusit/60%Daily2018-01-18 09:48
https://kosova-info.com/si-ndikon-gripi-ne-inteligjencen-tuaj/60%Daily2018-01-18 09:39
https://kosova-info.com/kaq-shume-e-ka-zbukuruar-shtatzenia-loliten/60%Daily2018-01-18 09:31
https://kosova-info.com/wenger-konfirmon-largimin-e-sanchezit-por-gezon-tifozet-me-lajmin-per-mkhitaryan/60%Daily2018-01-18 09:30
https://kosova-info.com/reagimi-qesharak-i-mourinhos-kur-mori-fanellen-e-man-utd-me-emrin-e-contes/60%Daily2018-01-18 09:20
https://kosova-info.com/blunt-heq-bluzen-zbulon-trupin-plot-tatuazhe/60%Daily2018-01-18 09:11
https://kosova-info.com/muhaxheri-mbledh-drejtorine-e-emergjencave-pas-demeve-nga-ererat-ne-peje/60%Daily2018-01-18 09:10
https://kosova-info.com/bale-largohet-nga-real-madrid-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-18 09:09
https://kosova-info.com/stoltenberg-do-ti-drejtohet-kuvendit-te-maqedonise/60%Daily2018-01-18 09:07
https://kosova-info.com/petritsch-vrasja-e-ivanoviqit-vuri-seriozisht-ne-pikepyetje-dialogun/60%Daily2018-01-18 09:05
https://kosova-info.com/elbasan-rikthehet-gripi-i-derrit/60%Daily2018-01-18 09:01
https://kosova-info.com/caktohet-seanca-e-re-ne-gjykimin-e-shefqet-krasniqit/60%Daily2018-01-18 08:58
https://kosova-info.com/sanchez-ne-man-utd-behet-futbollisti-me-i-paguar-ne-premierlige/60%Daily2018-01-18 08:58
https://kosova-info.com/alpiniste-nga-trojet-kombetare-iu-ngjiten-malit-skenderbeu/60%Daily2018-01-18 08:53
https://kosova-info.com/autoritetet-serbe-nisin-hetimet-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/60%Daily2018-01-18 08:43
https://kosova-info.com/ismaili-takon-ekspertet-nga-obsh-ja-per-rregullimin-e-listes-esenciale/60%Daily2018-01-18 08:36
https://kosova-info.com/ky-eshte-takimi-pas-te-cilit-buffon-do-te-vendos-ne-lidhje-me-pensionimin-nga-futbolli/60%Daily2018-01-18 08:36
https://kosova-info.com/beme-mama-te-te-ngjaj-vajza-e-gjyste-vulaj-cmend-djemte-me-foton-provokuese/60%Daily2018-01-18 08:28
https://kosova-info.com/the-guardian-ndarja-e-kosoves-mundesi-e-vetme-per-qetesimin-e-vendit/60%Daily2018-01-18 08:26
https://kosova-info.com/deulofeu-largohet-nga-barcelona-zgjedh-klubin-nga-serie-a/60%Daily2018-01-18 08:20
https://kosova-info.com/steven-seagal-mohon-akuzat-per-abuzim-seksual/60%Daily2018-01-18 08:17
https://kosova-info.com/marotta-zbulon-emrin-e-perforcimit-te-madh-te-juventusit-per-vitin-2018/60%Daily2018-01-18 08:14
https://kosova-info.com/belotti-milan-lajmi-i-fundit-nga-italia/60%Daily2018-01-18 08:07
https://kosova-info.com/trupat-amerikane-do-te-mbeten-ne-siri/60%Daily2018-01-18 08:03
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-james-ne-premierlige/60%Daily2018-01-18 08:02
https://kosova-info.com/se-paku-52-uzbeke-vdesin-nga-zjarri-ne-kazakistan/60%Daily2018-01-18 07:58
https://kosova-info.com/pezullimi-i-dialogut-demton-kosoven/60%Daily2018-01-18 07:43
https://kosova-info.com/moti-sot-7/60%Daily2018-01-18 07:23
https://kosova-info.com/kfor-vulin-e-di-se-e-ka-te-pamundur-ta-kercenoje-kosoven-me-ushtri-te-tij-ne-jemi-ketu/60%Daily2018-01-18 07:05
https://kosova-info.com/deshtimi-i-trete-per-shfuqizimin-e-speciales/60%Daily2018-01-18 06:57
https://kosova-info.com/mushkolaj-ambasadori-amerikan-kerkoi-aktivizem-qytetar/60%Daily2018-01-18 06:45
https://kosova-info.com/ne-zvicer-jetojne-112-109-shtetas-te-kosoves/60%Daily2018-01-18 06:42
https://kosova-info.com/lekaj-inspekton-autostraden-arben-xhaferi/60%Daily2018-01-18 06:36
https://kosova-info.com/bild-zbulon-klubin-e-ri-te-aubameyang/60%Daily2018-01-18 06:36
https://kosova-info.com/ne-okb-optimizem-per-zgjidhjen-e-kontestit-midis-maqedonise-dhe-greqise/60%Daily2018-01-18 06:33
https://kosova-info.com/tifozet-e-real-madridit-e-largojne-cristiano-ronaldon/60%Daily2018-01-18 06:30
https://kosova-info.com/man-utd-e-real-madrid-lajm-i-keq-nga-dybala/60%Daily2018-01-18 06:26
https://kosova-info.com/barcelona-humb-nga-espanyol-shikojeni-titullin-e-gazetes-sport/60%Daily2018-01-18 06:21
https://kosova-info.com/leganes-real-madrid-formacionet-me-ndryshime-ne-copa-del-rey/60%Daily2018-01-18 06:16
https://kosova-info.com/jeni-lodhur-nga-bitcoin-keto-jane-pese-kriptovalutat-qe-duhet-ndjekur-kete-vit/60%Daily2018-01-17 22:57
https://kosova-info.com/kesaj-kengetare-shqiptare-i-pelqejne-te-pasmet-e-saj/60%Daily2018-01-17 22:56
https://kosova-info.com/neymar-shenoi-sonte-nje-prej-golave-me-te-bukur-ne-karriere/60%Daily2018-01-17 22:54
https://kosova-info.com/koci-shba-me-e-brengosur-per-fatin-e-kosoves-sesa-elita-jone-politike/60%Daily2018-01-17 22:52
https://kosova-info.com/permes-shkretetires-nga-kolltuku-i-shtepise/60%Daily2018-01-17 22:45
https://kosova-info.com/chelsea-eliminon-pas-penalltive-norwichin/60%Daily2018-01-17 22:45
https://kosova-info.com/nje-fis-i-tere-shqiptaresh-ne-pranga-si-trafikante-droge/60%Daily2018-01-17 22:44
https://kosova-info.com/raporti-rreziku-i-luftes-se-trete-boterore-eshte-ne-rritje/60%Daily2018-01-17 22:35
https://kosova-info.com/pes-2018-rikthen-romarion/60%Daily2018-01-17 22:35
https://kosova-info.com/u-qellua-me-thike-para-ndeshjes-22-vjecari-rrezikon-vdekjen/60%Daily2018-01-17 22:35
https://kosova-info.com/vdekja-tronditese-seriali-turk-ne-zi/60%Daily2018-01-17 22:30
https://kosova-info.com/nje-ne-5-veturat-e-shitura-ne-2017-en-ishte-i-zi/60%Daily2018-01-17 22:25
https://kosova-info.com/ish-ambasadori-i-holandes-ne-kosove-vuciq-po-derdh-lot-krokodili-per-ivanoviqin/60%Daily2018-01-17 22:19
https://kosova-info.com/vw-jetta-e-re-e-gatshme-te-marre-ameriken/60%Daily2018-01-17 22:16
https://kosova-info.com/pacolli-ne-strasburg-te-pershpejtohet-pa-kushte-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-01-17 22:05
https://kosova-info.com/genta-per-pak-nxjerre-gjoksin/60%Daily2018-01-17 22:00
https://kosova-info.com/norwich-befason-chelsean-ndeshja-shkon-ne-vazhdime/60%Daily2018-01-17 21:53
https://kosova-info.com/sali-musliu-fitues-i-cmimit-bleres-te-peneli-i-flakes/60%Daily2018-01-17 21:51
https://kosova-info.com/espanyoli-mund-barcelonen-ne-ndeshjen-e-pare/60%Daily2018-01-17 21:51
https://kosova-info.com/makina-me-tri-rrote-levizi-pa-shofer-neper-autostrade-derisa-u-perplas-ne-nje-kamion-cisterne-video/60%Daily2018-01-17 21:48
https://kosova-info.com/espanyol-barcelona-gol-befasues-ne-fund/60%Daily2018-01-17 21:47
https://kosova-info.com/mpb-serbe-insiston-te-perfshihet-ne-hetimet-per-ivanoviqin-perserit-kerkesen-ndaj-eulex-it-dhe-unmik-ut/60%Daily2018-01-17 21:30
https://kosova-info.com/dua-lipa-me-tri-nominime-ne-nme-awards/60%Daily2018-01-17 21:30
https://kosova-info.com/pini-cdo-dite-uje-me-limon-por-mos-e-beni-gabimin-qe-e-bejne-te-gjithe/60%Daily2018-01-17 21:28
https://kosova-info.com/penallti-per-barcelonen-e-pabesueshme-cfare-beri-messi/60%Daily2018-01-17 21:22
https://kosova-info.com/chelsea-norwich-vjen-goli-i-pare/60%Daily2018-01-17 21:15
https://kosova-info.com/blerim-latifi-gjykata-speciale-perpjekje-per-te-vendosur-ekuivalence-te-fajit/60%Daily2018-01-17 21:14
https://kosova-info.com/blerim-latifi-gjykata-speciale-perpjekje-per-te-vendosur-ekuivalence-te-fajit/60%Daily2018-01-17 21:14
https://kosova-info.com/gol-i-cmendur-nga-di-maria/60%Daily2018-01-17 21:04
https://kosova-info.com/iniciativa-per-shfuqizimin-e-speciales-loje-e-rrezikshme-per-kosoven/60%Daily2018-01-17 21:03
https://kosova-info.com/ermali-zbulon-se-ke-po-e-kall-si-benzina/60%Daily2018-01-17 21:00
https://kosova-info.com/amerika-con-bombardues-berthamore-ne-guam/60%Daily2018-01-17 20:48
https://kosova-info.com/dele-alli-merr-vendimin-e-madh-tottenhami-frikesohet/60%Daily2018-01-17 20:39
https://kosova-info.com/ja-me-gruan-e-cilit-kengetar-shoqerohet-kida/60%Daily2018-01-17 20:39
https://kosova-info.com/bashkimi-blokotehna-rezultat-deshperues/60%Daily2018-01-17 20:32
https://kosova-info.com/kombet-e-bashkuara-pajtohen-per-rritje-te-sanksioneve-ndaj-korese-se-veriut-shba-paralajmeron-opsionin-ushtarak/60%Daily2018-01-17 20:26
https://kosova-info.com/konspiracionet-e-mediave-ruso-serbe-kosova-po-tenton-ta-coje-ushtrine-ne-veri/60%Daily2018-01-17 20:22
https://kosova-info.com/te-behesh-nene-ne-norvegji-eshte-endrra-e-cdo-gruaje-2/60%Daily2018-01-17 20:20
https://kosova-info.com/keto-jane-top-modelet-shqiptare-qe-po-e-kallin-reperin-gjerman/60%Daily2018-01-17 20:20
https://kosova-info.com/polici-trafikant-julian-balliu-ne-grupin-qe-coi-ne-itali-2-5-tone-hashash/60%Daily2018-01-17 20:05
https://kosova-info.com/ja-kujt-i-gezohet-skerdi/60%Daily2018-01-17 20:01
https://kosova-info.com/chelsea-norwich-u-shty-15-minuta-per-kete-arsye/60%Daily2018-01-17 19:59
https://kosova-info.com/skane-te-ndalur-reagimet-ne-serbi-ndaj-kadri-veselit-vulin-ia-tregon-ushtrine/60%Daily2018-01-17 19:58
https://kosova-info.com/ylberi-i-prishtines/60%Daily2018-01-17 19:43
https://kosova-info.com/me-pak-grim-fytyra-e-dhurates-po-shkelqen/60%Daily2018-01-17 19:42
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-edi-rama-thote-se-e-krijoi-uck-ne-reagon-ministria-e-jashtme-ruse/60%Daily2018-01-17 19:40
https://kosova-info.com/bora-mbulon-dragashin-shikoni-pamjet-mahnitese/60%Daily2018-01-17 19:36
https://kosova-info.com/shume-yje-ne-formacionin-e-deshtakeve-te-la-ligas/60%Daily2018-01-17 19:31
https://kosova-info.com/ulje-drastike-e-numrit-te-refugjateve-ne-gjermani-kosova-po-konsiderohet-vend-i-sigurte/60%Daily2018-01-17 19:27
https://kosova-info.com/10-keshilla-per-te-reduktuar-nivelin-e-stresit/60%Daily2018-01-17 19:24
https://kosova-info.com/era-eshte-krejt-tjeter/60%Daily2018-01-17 19:20
https://kosova-info.com/shala-pdk-eshte-zmbrapsur-nga-zhberja-e-speciales/60%Daily2018-01-17 19:20
https://kosova-info.com/isa-mustafa-ne-gjermani-po-trajtohet-me-fizioterapi/60%Daily2018-01-17 19:15
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-espanyol-barcelona/60%Daily2018-01-17 19:05
https://kosova-info.com/pas-refuzimit-te-ivanovit-xhaferi-tregon-cka-do-te-ndodhe-me-ligjin-per-gjuhen-shqipe/60%Daily2018-01-17 19:05
https://kosova-info.com/deputetet-garanci-ndaj-arrestit-socialistet-propozojne-ndryshime-te-rregullores-se-kuvendit/60%Daily2018-01-17 18:54
https://kosova-info.com/u-ankua-qe-nuk-ka-para-por-ja-cfare-klipi-ka-bere-silva/60%Daily2018-01-17 18:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-norwich/60%Daily2018-01-17 18:46
https://kosova-info.com/chelsea-kerkon-sulmuesin-carroll-kercenim-i-madh-nga-tifozet/60%Daily2018-01-17 18:38
https://kosova-info.com/kurti-perkujton-lavdine-e-skenderbeut-e-te-vellezerve-gervalla/60%Daily2018-01-17 18:37
https://kosova-info.com/prishtine-kolektori-rrezikon-banoret-e-kalabrise-foto/60%Daily2018-01-17 18:30
https://kosova-info.com/550-rrenje-ulliri-per-550-vjetorin-e-vdekjes-se-skenderbeut/60%Daily2018-01-17 18:27
https://kosova-info.com/maqedoni-ivanov-nuk-dekreton-ligjin-per-gjuhen-shqipe/60%Daily2018-01-17 18:23
https://kosova-info.com/u-mbajt-pjesa-e-pare-e-mbledhjes-iv-te-komisionit-parlamentar-per-stabilizim-asociim-be-kosove/60%Daily2018-01-17 18:20
https://kosova-info.com/scaparrotti-nato-ja-mund-ta-humbe-dominimin-ndaj-rusise/60%Daily2018-01-17 18:17
https://kosova-info.com/rumania-zgjedh-kryeministren-e-pare-grua/60%Daily2018-01-17 18:17
https://kosova-info.com/stoltebnerg-e-viziton-maqedonine-bisedon-per-integrim-ne-nato/60%Daily2018-01-17 18:15
https://kosova-info.com/sherifi-ne-strasburg-ia-numeron-serbise-krimet-e-panumerta-te-kryera-ne-kosove/60%Daily2018-01-17 18:13
https://kosova-info.com/aak-do-te-terhiqet-nga-kerkesa-per-shfuqizimin-e-gjykates-speciale-nese-terhiqen-nismetaret/60%Daily2018-01-17 18:11
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-memushaj-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2018-01-17 18:07
https://kosova-info.com/bes-kallaku-ironizon-me-menyren-satirike-qe-i-ka-propozuar-xhensiles-per-martese/60%Daily2018-01-17 17:59
https://kosova-info.com/fadil-vokrri-takohet-me-ardian-gjinin-dhe-agim-canen/60%Daily2018-01-17 17:54
https://kosova-info.com/thaci-dhe-vuciq-flasin-ne-telefon-teme-vrasja-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-17 17:52
https://kosova-info.com/moderatori-kosovar-e-le-punen-ne-televizionin-ku-punonte/60%Daily2018-01-17 17:41
https://kosova-info.com/pese-parashikimet-per-kriptovalutat-gjate-vitit-2018/60%Daily2018-01-17 17:40
https://kosova-info.com/theo-walcott-prezantohet-te-evertoni/60%Daily2018-01-17 17:37
https://kosova-info.com/uefa-kercenon-shqiperine-para-zgjedhjeve-ne-fshf/60%Daily2018-01-17 17:23
https://kosova-info.com/enca-e-ka-nje-emertim-interesant-per-veten/60%Daily2018-01-17 17:20
https://kosova-info.com/okb-takim-greqi-maqedoni-per-kontestin-per-emer/60%Daily2018-01-17 17:14
https://kosova-info.com/ja-sa-paguhen-ushtaraket-shqiptare-ne-raport-me-ata-te-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-01-17 17:10
https://kosova-info.com/endrit-vorfaj-ka-nevoje-per-ndihme-urgjente/60%Daily2018-01-17 17:07
https://kosova-info.com/cilat-jane-vendet-me-fetare-te-ballkanit-ku-radhiten-kosova-dhe-shqiperia/60%Daily2018-01-17 17:04
https://kosova-info.com/ky-sukses-ia-ndreqi-diten-sot-teutes/60%Daily2018-01-17 17:00
https://kosova-info.com/trysnite-nderkombetare-zmbrapsin-serish-nismen-per-specialen/60%Daily2018-01-17 17:00
https://kosova-info.com/pse-ra-cmimi-i-bitcoin-dhe-kriptovalutave-tjera/60%Daily2018-01-17 16:58
https://kosova-info.com/dhunoi-fizikisht-te-dashuren-gjykata-e-anglise-me-denim-te-cuditshem-per-futbollistin-e-liverpoolit/60%Daily2018-01-17 16:57
https://kosova-info.com/perotti-ia-jep-nje-lajm-katastrofal-romes-para-derbit-me-interin/60%Daily2018-01-17 16:45
https://kosova-info.com/keshilla-nga-mjeku-ja-si-duhet-ta-trajtoni-gripin-tek-femijet/60%Daily2018-01-17 16:41
https://kosova-info.com/washington-post-vrasja-e-ivanoviqit-i-shkon-per-shtati-serbise-dhe-rusise/60%Daily2018-01-17 16:39
https://kosova-info.com/lyrical-son-u-ben-diss-per-politikaneve-kur-perkujton-kete-figure-historike/60%Daily2018-01-17 16:39
https://kosova-info.com/agim-kuleta-neser-votohet-per-kryetar-te-kuvendit-te-prishtines/60%Daily2018-01-17 16:38
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-priti-ne-takim-kryeparlamentarin-xhaferi/60%Daily2018-01-17 16:29
https://kosova-info.com/rasti-ivanoviq-avokati-gashi-thote-se-institucionet-e-kosoves-duhet-te-refuzojne-ndarjen-e-informatave-me-serbine/60%Daily2018-01-17 16:28
https://kosova-info.com/tronditet-arsenali-gjiganti-evropian-ia-merr-aubameyangun/60%Daily2018-01-17 16:24
https://kosova-info.com/ja-cka-i-thojne-fansat-e-cmendur-dafina-zeqirit/60%Daily2018-01-17 16:20
https://kosova-info.com/te-gjitha-valutat-digjitale-ne-renie-vetem-dy-nga-ato-jane-rritur-sot-foto/60%Daily2018-01-17 16:18
https://kosova-info.com/juncker-asnje-vend-nuk-mund-te-jete-anetar-i-be-se-pa-zgjidhur-ceshtjen-e-kufijve/60%Daily2018-01-17 16:10
https://kosova-info.com/e-fundit-nga-anglia-united-arrine-marreveshje-me-sanchez/60%Daily2018-01-17 16:01
https://kosova-info.com/keto-jane-10-shenjat-paralajmeruese-te-kancerit-qe-nuk-duhet-injoruar-2/60%Daily2018-01-17 16:00
https://kosova-info.com/mediat-serbe-kush-eshte-zoti-i-kosoves-kadri-veseli/60%Daily2018-01-17 16:00
https://kosova-info.com/mediat-serbe-kush-eshte-zoti-i-kosoves-kadri-veseli/60%Daily2018-01-17 16:00
https://kosova-info.com/ja-cka-i-kane-bere-fansat-feros-te-vetura/60%Daily2018-01-17 16:00
https://kosova-info.com/efektet-e-vettingut-eksperti-amerikan-vitin-e-ardhshem-drejtesia-pastrohet/60%Daily2018-01-17 15:57
https://kosova-info.com/rusi-dy-djelmosha-akuzohen-per-sulm-me-thike-ne-nje-shkolle/60%Daily2018-01-17 15:56
https://kosova-info.com/550-vjet-zi-e-feste-per-gjergj-kastriotin/60%Daily2018-01-17 15:50
https://kosova-info.com/futbollisti-i-shqiperise-me-transferim-te-papritur/60%Daily2018-01-17 15:49
https://kosova-info.com/keto-vende-nuk-do-te-kene-rryme/60%Daily2018-01-17 15:47
https://kosova-info.com/ministri-beqaj-kosoves-i-duhen-ndermarres-qe-nuk-prodhojne-vetem-per-tregun-e-brendshem/60%Daily2018-01-17 15:44
https://kosova-info.com/apeli-verteton-denimin-prej-kater-vjet-e-gjashte-muaj-burgim-per-tentim-vrasjen-ne-vushtrri/60%Daily2018-01-17 15:43
https://kosova-info.com/modelet-spektakolare-te-veturave-ne-panairin-amerikan-foto/60%Daily2018-01-17 15:43
https://kosova-info.com/ja-pjese-e-cilit-menaxhment-u-be-elinel/60%Daily2018-01-17 15:39
https://kosova-info.com/gashi-arkep-do-te-beje-vleresim-te-cmimit-per-brezat-frekuencor-mund-te-kete-ulje-te-cmimeve-video/60%Daily2018-01-17 15:31
https://kosova-info.com/befason-chelsea-merr-rezervistin-e-romes/60%Daily2018-01-17 15:29
https://kosova-info.com/mikro-kompjuter-te-gelltitshem-qe-tregojne-si-te-ushqehemi/60%Daily2018-01-17 15:25
https://kosova-info.com/lolita-e-besnikut-tregon-barkun-e-fryre/60%Daily2018-01-17 15:19
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-vitit-nga-goditja-e-denimit/60%Daily2018-01-17 15:19
https://kosova-info.com/renie-drastike-e-vleres-se-bitcoin-ja-sa-eshte-vlera-e-valutes-digjitale-sot-foto/60%Daily2018-01-17 15:08
https://kosova-info.com/publikohet-gjuha-e-kampionit-nga-noizy/60%Daily2018-01-17 15:07
https://kosova-info.com/kiev-dy-ushtare-qeveritare-jane-vrare-ne-lindje-te-ukraines/60%Daily2018-01-17 15:04
https://kosova-info.com/vetura-nga-e-cila-u-vra-ivanoviq-i-perkiste-nje-austriaku-me-prejardhje-serbe/60%Daily2018-01-17 14:52
https://kosova-info.com/zyrtare-man-city-otamendi-deri-me-2022/60%Daily2018-01-17 14:48
https://kosova-info.com/veseli-kujton-vellezerit-gervalla-dhe-kadri-zeken/60%Daily2018-01-17 14:32
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-gjergj-kastrioti-u-quajt-me-te-drejte-atlet-i-krishterimit/60%Daily2018-01-17 14:29
https://kosova-info.com/vellai-i-oliver-ivanoviqit-tregon-pse-do-te-varroset-ne-beograd-e-jo-ne-mitrovice/60%Daily2018-01-17 14:26
https://kosova-info.com/alketa-vejsiu-me-pantalona-ne-vlere-prej-me-shume-se-500-euro/60%Daily2018-01-17 14:24
https://kosova-info.com/rusia-pershpejton-izolimin-e-internetit/60%Daily2018-01-17 14:22
https://kosova-info.com/pas-vrasjes-se-ivanoviqit-ky-politikan-eshte-i-kercenuari-i-radhes/60%Daily2018-01-17 14:21
https://kosova-info.com/policia-zbulon-kater-te-dyshuar-per-vjedhje-te-rende-ne-ferizaj/60%Daily2018-01-17 14:19
https://kosova-info.com/ish-ambasadori-holandez-vuciq-mos-derdhni-lot-krokodili-per-ivanoviqin/60%Daily2018-01-17 14:16
https://kosova-info.com/joaquin-messi-ronaldo-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2018-01-17 14:13
https://kosova-info.com/britania-e-madhe-themelon-ministrine-per-te-vetmuarit/60%Daily2018-01-17 14:06
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-perkeqesojne-gjendjen-e-veshkave/60%Daily2018-01-17 14:02
https://kosova-info.com/aubameyang-arsenal-u-kry/60%Daily2018-01-17 13:58
https://kosova-info.com/kercenimet-per-vrasje-ndaj-oliver-ivanoviqit-u-injoruan/60%Daily2018-01-17 13:54
https://kosova-info.com/metoda-me-efikase-per-te-ngelur-shtatzene-me-lire-se-fertilizimi-in-vitro/60%Daily2018-01-17 13:51
https://kosova-info.com/butrint-imeri-arrine-mbi-15-milione-per-nje-muaj/60%Daily2018-01-17 13:50
https://kosova-info.com/casillas-dedikim-ronaldinhos-per-pensionimin-me-ke-bere-te-vuaj/60%Daily2018-01-17 13:44
https://kosova-info.com/shpella-me-e-madhe-nen-uji-foto/60%Daily2018-01-17 13:32
https://kosova-info.com/andin-randobrava-me-foshnjen-ne-duar-leonora-publikon-imazhin-me-te-bukur/60%Daily2018-01-17 13:30
https://kosova-info.com/kosovaret-te-armatosur-me-arme-ilegale/60%Daily2018-01-17 13:18
https://kosova-info.com/mediat-gjermane-veriu-i-kosoves-vrima-e-zeze-e-mafias/60%Daily2018-01-17 13:15
https://kosova-info.com/prokurori-vetingu-behet-per-4-5-vite-do-kapin-gjyqtaret-e-prokuroret-qe-bejne-jete-luksoze/60%Daily2018-01-17 13:13
https://kosova-info.com/turqi-rrezohet-nje-avion-ushtarak-transportues/60%Daily2018-01-17 13:10
https://kosova-info.com/ne-qender-te-gjilanit-lutfi-haziri-zbulon-bustin-e-heroit-kombetar-skenderbeut/60%Daily2018-01-17 13:05
https://kosova-info.com/ish-ministri-ismajli-synon-postin-e-anetarit-te-bordit-ne-zrre/60%Daily2018-01-17 12:57
https://kosova-info.com/bebe-rexha-kthehet-dhe-tregon-te-pasmet-sepse-une-mundem/60%Daily2018-01-17 12:55
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-e-percjell-deri-ne-kufi-kortezhin-mortor-te-ivanoviqit/60%Daily2018-01-17 12:55
https://kosova-info.com/top-10-aeroportet-e-rajonit-adem-jashari-super-i-suksesshem-ja-kush-eshte-ne-vendin-e-pare/60%Daily2018-01-17 12:52
https://kosova-info.com/james-zbulon-planin-kunder-real-madridit/60%Daily2018-01-17 12:49
https://kosova-info.com/mpj-i-jep-leje-vuciqit-per-ta-vizituar-kosoven/60%Daily2018-01-17 12:44
https://kosova-info.com/agon-amiga-publikon-nje-tavoline-te-mbushur-perplot-euro/60%Daily2018-01-17 12:40
https://kosova-info.com/uefa-flet-per-here-te-pare-per-zgjedhjet-ne-fshf/60%Daily2018-01-17 12:30
https://kosova-info.com/ministrja-albena-reshitaj-per-pak-sa-nuk-rrezohet-e-shpeton-enver-hoxhaj-foto/60%Daily2018-01-17 12:19
https://kosova-info.com/modelet-spektakolare-te-makinave-ne-panairin-amerikan-foto/60%Daily2018-01-17 12:18
https://kosova-info.com/guardiola-befason-me-perforcimin-e-ri-ne-man-city/60%Daily2018-01-17 12:14
https://kosova-info.com/kina-mendesi-e-luftes-se-ftohte-mbrapa-takimit-ne-vankuver-per-korene-v/60%Daily2018-01-17 12:12
https://kosova-info.com/kanoset-me-thike-roja-ne-qkuk/60%Daily2018-01-17 12:09
https://kosova-info.com/tusku-dhe-junckeri-i-ofrojne-britanise-se-madhe-te-qendroje-ne-be/60%Daily2018-01-17 12:07
https://kosova-info.com/enrique-iglesias-shfaq-binjaket-per-here-te-pare-publikisht/60%Daily2018-01-17 12:02
https://kosova-info.com/ja-sa-para-paguan-kosovaret-ne-atk-per-18-vjet/60%Daily2018-01-17 12:02
https://kosova-info.com/mignolet-largohet-nga-liverpool-kerkohet-ne-serie-a/60%Daily2018-01-17 12:00
https://kosova-info.com/chelsea-me-super-perforcim-nga-roma/60%Daily2018-01-17 11:53
https://kosova-info.com/isufi-ekzistojne-nenshkrimet-per-shfuqizimin-e-speciales/60%Daily2018-01-17 11:50
https://kosova-info.com/kolumbi-shembet-ura-humbin-jeten-10-persona/60%Daily2018-01-17 11:50
https://kosova-info.com/vdes-ish-portieri-i-njohur-shqiptar/60%Daily2018-01-17 11:41
https://kosova-info.com/policia-njofton-per-te-gjitha-te-gjeturat-e-deritashme-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviq/60%Daily2018-01-17 11:41
https://kosova-info.com/ismaili-pret-ekipin-e-mcc-se-projekt-per-monitorimin-e-ndotjes-se-ajrit/60%Daily2018-01-17 11:34
https://kosova-info.com/qytetaret-nga-mitrovica-i-japin-lamtumiren-ivanoviqit/60%Daily2018-01-17 11:32
https://kosova-info.com/pas-deshtimit-te-mbledhjes-se-kryesise-hoti-institucionet-jane-jo-funksionale/60%Daily2018-01-17 11:31
https://kosova-info.com/strakosha-me-lajm-fantastik-per-tifozet-e-lazios/60%Daily2018-01-17 11:30
https://kosova-info.com/kace-transferohet-te-klubi-i-njohur-evropian/60%Daily2018-01-17 11:13
https://kosova-info.com/eulex-terheq-kerkesen-rasti-i-azem-syles-rrezikon-te-perseritet/60%Daily2018-01-17 11:13
https://kosova-info.com/zyrtare-drilon-hajrizi-ne-japoni/60%Daily2018-01-17 11:06
https://kosova-info.com/thaci-kerkon-nga-kryeministri-i-bullgarise-mbeshtetje-per-procesin-e-integrimeve/60%Daily2018-01-17 11:05
https://kosova-info.com/sholtes-shfuqizimi-i-gjykates-speciale-izolon-kosoven/60%Daily2018-01-17 11:02
https://kosova-info.com/haradinaj-e-veseli-homazhe-te-shtatorja-e-skenderbeut/60%Daily2018-01-17 11:00
https://kosova-info.com/veseli-skenderbeu-simboli-me-i-fuqishem-i-vetedijes-sone-kombetare/60%Daily2018-01-17 11:00
https://kosova-info.com/jevtiq-per-viziten-e-vuciqit-ne-kosove-siguri-per-serbet/60%Daily2018-01-17 10:50
https://kosova-info.com/sharon-stone-flet-per-abuzimet-seksuale-kam-pare-gjithcka/60%Daily2018-01-17 10:48
https://kosova-info.com/walcott-largohet-nga-arsenal-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-17 10:40
https://kosova-info.com/thaci-e-veseli-ne-takim-me-ambasadoret-vonohet-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2018-01-17 10:29
https://kosova-info.com/partia-serbe-e-kosoves-per-vrasjen-e-ivanoviqit-krimi-te-mos-mbetet-i-pazgjidhur/60%Daily2018-01-17 10:28
https://kosova-info.com/dy-futbollistet-me-te-shtrenjte-ne-histori-do-ti-bashkohen-real-madridit/60%Daily2018-01-17 10:20
https://kosova-info.com/lippi-ky-ekip-mund-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-01-17 10:13
https://kosova-info.com/tre-deshmitare-te-rinj-ne-gjykimin-per-vrasjen-e-donjeta-pajazitajt/60%Daily2018-01-17 10:09
https://kosova-info.com/janar-i-nxehte-per-elita-rudin-shikoni-cfare-ngjyre-ka-marre-ne-ishujt-maldive/60%Daily2018-01-17 10:00
https://kosova-info.com/rrihet-nga-bashkeshorti-perfundon-ne-spital/60%Daily2018-01-17 09:53
https://kosova-info.com/kryetari-i-vushtrrise-i-shkruan-keds-it-per-reduktimet-e-rrymes/60%Daily2018-01-17 09:50
https://kosova-info.com/freedom-house-be-ja-toleroje-vuciqin-per-te-shtypur-opoziten-dhe-mediat/60%Daily2018-01-17 09:45
https://kosova-info.com/cka-ka-ne-canten-e-bebe-rexhes-kengetarja-nxjerr-parate/60%Daily2018-01-17 09:42
https://kosova-info.com/conte-befason-me-vendimin-per-alex-sandron/60%Daily2018-01-17 09:41
https://kosova-info.com/dy-mina-me-sahat-ne-makine-arrestohet-26-vjecari-ne-vlore/60%Daily2018-01-17 09:39
https://kosova-info.com/surroi-dikush-nga-deputetet-tane-duhet-te-shkoje-ne-varrimin-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-17 09:37
https://kosova-info.com/real-madrid-ka-nje-lajm-te-keq-per-ronaldon/60%Daily2018-01-17 09:36
https://kosova-info.com/e-shoh-si-gruan-e-jetes-rezart-veleshnja-rrefehet-per-te-dashuren-e-re/60%Daily2018-01-17 09:25
https://kosova-info.com/vushtrri-vetura-godet-kembesorin/60%Daily2018-01-17 09:24
https://kosova-info.com/trafik-droge-drejt-italise-kapen-800-kg-marijuane-prangosen-dy-shqiptare/60%Daily2018-01-17 09:23
https://kosova-info.com/umtiti-fillon-bisedimet-me-top-klubin-e-evropes/60%Daily2018-01-17 09:20
https://kosova-info.com/trupi-i-oliver-ivanoviqit-ne-oren-11-transportohet-ne-beograd-funerali-neser/60%Daily2018-01-17 09:17
https://kosova-info.com/festojne-pervjetorin-e-10-te-ledina-celo-publikon-foto-duke-u-puthur-me-bashkeshortin/60%Daily2018-01-17 08:58
https://kosova-info.com/thaci-para-36-vjetesh-humbem-tre-veprimtare-jusuf-e-bardhosh-gervallen-dhe-kadri-zeken/60%Daily2018-01-17 08:57
https://kosova-info.com/payet-lendon-portierin-me-driblim-dhe-shenon-gol/60%Daily2018-01-17 08:45
https://kosova-info.com/policia-mbledhe-xhirimet-e-kamerave-te-sigurise-ne-zonen-ku-u-vra-ivanoviqi-fillojne-hetimet/60%Daily2018-01-17 08:44
https://kosova-info.com/diario-gol-zbulon-ekipin-e-ri-te-zidanes-nese-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2018-01-17 08:42
https://kosova-info.com/policia-e-shqiperise-arreston-kosovarin-e-kerkuar-nga-autoritetet-shteterore/60%Daily2018-01-17 08:42
https://kosova-info.com/vera-ora-kur-ishte-ne-moshe-te-rites/60%Daily2018-01-17 08:36
https://kosova-info.com/gruaja-e-ivanoviq-ata-qe-ma-vrane-burrin-te-mos-flene-te-qete/60%Daily2018-01-17 08:27
https://kosova-info.com/nena-e-rita-ores-feston-ditelindjen-vajza-e-saj-elena-e-uron-me-nje-foto-te-vecante/60%Daily2018-01-17 08:27
https://kosova-info.com/guardiola-si-skaut-do-te-befasoheni-se-cilen-ndeshje-e-ka-ndjekur-nga-tribunat/60%Daily2018-01-17 08:25
https://kosova-info.com/real-madrid-ndryshon-sulmin-nga-bbc-ne-nhl/60%Daily2018-01-17 08:18
https://kosova-info.com/quaresma-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-17 08:11
https://kosova-info.com/shenohet-550-vjetori-i-vdekjes-se-skenderbeut/60%Daily2018-01-17 08:11
https://kosova-info.com/vizat-emigruese-amerikane-tani-mund-te-merren-edhe-ne-prishtine/60%Daily2018-01-17 08:10
https://kosova-info.com/ps-marreveshja-rama-basha-ka-perfunduar/60%Daily2018-01-17 08:09
https://kosova-info.com/be-financon-110-milione-euro-per-uje-dhe-kanalizime-ne-shqiperi/60%Daily2018-01-17 08:06
https://kosova-info.com/lamtumire-inter/60%Daily2018-01-17 08:03
https://kosova-info.com/vrasja-e-oliver-ivanoviqit-cfare-dime-deri-me-tani/60%Daily2018-01-17 07:49
https://kosova-info.com/cka-ndodhi-neper-bote-me-17-janar-2/60%Daily2018-01-17 07:45
https://kosova-info.com/50-hijet-e-dakotes-per-revisten-allure/60%Daily2018-01-17 07:36
https://kosova-info.com/ne-mars-afati-i-fundit-per-pagesen-e-63-milione-eurove-bechtel-enka-s/60%Daily2018-01-17 07:32
https://kosova-info.com/dita-e-speciales/60%Daily2018-01-17 07:20
https://kosova-info.com/transformohet-ish-banorja-e-big-brother-nuk-njihet-me/60%Daily2018-01-17 07:14
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-serbia-do-nise-hetim-per-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-17 07:02
https://kosova-info.com/ivanoviq-eshte-viktime-e-pushtetit-te-beogradit/60%Daily2018-01-17 06:51
https://kosova-info.com/formacionet-e-derbit-espanyol-barcelona/60%Daily2018-01-17 06:36
https://kosova-info.com/sot-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-ky-eshte-rendi-i-dites/60%Daily2018-01-17 06:35
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-ozil-ne-serie-a/60%Daily2018-01-17 06:31
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-nga-la-liga-turperohet-real-madrid/60%Daily2018-01-17 06:27
https://kosova-info.com/vrasja-e-ivanoviqit-mund-te-jete-kapur-nga-kamerat-e-sigurise/60%Daily2018-01-17 06:23
https://kosova-info.com/mourinho-nenshkruan-me-nje-prej-klubeve-me-te-forta-ne-bote/60%Daily2018-01-17 06:22
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-nga-tare-ne-lazio-kushton-5-6-milione-euro/60%Daily2018-01-17 06:18
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-komenton-zhvillimet-e-sotme-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2018-01-16 23:00
https://kosova-info.com/rikthehet-ford-mustang-bullitt/60%Daily2018-01-16 22:56
https://kosova-info.com/deda-jane-dy-njerez-qe-lidhen-me-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-16 22:54
https://kosova-info.com/nuk-ka-ardhur-akoma-reperi-me-i-mire-shqiptar/60%Daily2018-01-16 22:54
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-roma-me-transferim-te-papritur-nga-bundesliga/60%Daily2018-01-16 22:51
https://kosova-info.com/ja-si-te-zbuloni-gjithe-miqte-qe-ju-kane-fshire-nga-facebook-foto/60%Daily2018-01-16 22:43
https://kosova-info.com/vrasja-e-oliver-ivanoviqit-mund-ta-tensionoje-gjendjen-ne-kosove/60%Daily2018-01-16 22:39
https://kosova-info.com/deshton-transferimi-i-sanchez-te-united-arsyeja-eshte-epike/60%Daily2018-01-16 22:31
https://kosova-info.com/me-ne-fund-beatrix-shkon-ne-studio-per-realizuar-kenge-te-re/60%Daily2018-01-16 22:29
https://kosova-info.com/kosova-nuk-ka-marre-kerkese-nga-serbia-per-perfshirje-ne-hetimin-e-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-01-16 22:21
https://kosova-info.com/ju-dhemb-vagina-ja-disa-nga-arsyet-pse-ju-ndodh/60%Daily2018-01-16 22:15
https://kosova-info.com/gabimi-i-yjeve-te-shqiperise/60%Daily2018-01-16 22:13
https://kosova-info.com/gashi-qellimi-i-vrasjes-se-ivanoviq-eshte-krijimi-i-frikes-te-serbet-qe-jane-lojal-ndaj-kosoves/60%Daily2018-01-16 22:01
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-shfaqet-pa-grim-kjo-eshte-fytyra-reale-e-saj/60%Daily2018-01-16 21:59
https://kosova-info.com/luftoni-diabetin-me-veze-te-ziera-dhe-uthull/60%Daily2018-01-16 21:56
https://kosova-info.com/klubi-i-liges-se-trete-tallet-me-sanchezin/60%Daily2018-01-16 21:53
https://kosova-info.com/serbia-e-prere-ska-dialog-pa-u-zbardhur-vrasja-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-16 21:51
https://kosova-info.com/largohet-nga-barcelona-kalon-ne-serie-a/60%Daily2018-01-16 21:42
https://kosova-info.com/haskuka-emeron-drejtoret-e-prizrenit/60%Daily2018-01-16 21:38
https://kosova-info.com/jo-vec-rita-edhe-kida-vishet-si-gili/60%Daily2018-01-16 21:31
https://kosova-info.com/kuka-dhe-kelmendi-ndermarrin-hapa-konkrete-per-keqperdorimin-e-emrit-te-kampiones-olimpike/60%Daily2018-01-16 21:25
https://kosova-info.com/kryeprokurori-per-vrasjen-e-ivanoviqit-nuk-e-dime-kush-eshte-pronari-i-vetures/60%Daily2018-01-16 21:23
https://kosova-info.com/svecla-qellimi-i-te-pakenaqurve-ka-qene-te-shantazhohet-kandidimi-i-albin-kurtit-per-kryetar/60%Daily2018-01-16 21:19
https://kosova-info.com/ish-shefi-i-shish-dy-pista-per-vrasjen-e-ivanoviqit-serbin-se-ekzekutuan-shqiptaret/60%Daily2018-01-16 21:16
https://kosova-info.com/mourinho-man-utd-vjen-vendimi-i-madh-per-te-ardhmen/60%Daily2018-01-16 21:12
https://kosova-info.com/vuciq-te-shtunen-dhe-te-dielen-ne-kosove/60%Daily2018-01-16 21:05
https://kosova-info.com/femra-e-futbollistit-arberesh-cmend-instagramin/60%Daily2018-01-16 21:05
https://kosova-info.com/nuk-duhet-humbur-moderatorit-te-njohur-i-grisen-pantallonat-live-ne-emision/60%Daily2018-01-16 21:01
https://kosova-info.com/caji-i-lulekuqes-sheron-kollen/60%Daily2018-01-16 20:58
https://kosova-info.com/ronaldo-me-vendim-shokues-per-realin/60%Daily2018-01-16 20:53
https://kosova-info.com/humbni-4-kilograme-per-4-dite-kjo-eshte-pija-magjike-per-humbje-peshe-receta/60%Daily2018-01-16 20:41
https://kosova-info.com/arsim-gerxhaliu-tregon-detaje-nga-autopsia-e-ivanoviqit-video/60%Daily2018-01-16 20:40
https://kosova-info.com/lola-dhe-daut-haradinaj-pozojne-te-dashuruar-dhe-me-shume-stil/60%Daily2018-01-16 20:40
https://kosova-info.com/serbia-ne-nje-kembe-te-vije-ne-kosove-vulin-nese-prishtina-si-gjene-vrasesit-e-ivanoviqit-e-bejme-ne/60%Daily2018-01-16 20:32
https://kosova-info.com/kapiteni-i-skuadres-nga-serie-a-del-pozitiv-ne-doping-denohet-me-nje-vit-mos-loje/60%Daily2018-01-16 20:25
https://kosova-info.com/e-dini-perse-sherben-gavra-midis-hundes-dhe-buzes-se-siperme-video/60%Daily2018-01-16 20:22
https://kosova-info.com/ja-cokollatat-me-cilen-forme-po-e-cmendin-marinen/60%Daily2018-01-16 20:21
https://kosova-info.com/trump-deshiron-imigrante-nga-cdo-vend-i-botes/60%Daily2018-01-16 20:06
https://kosova-info.com/recete-e-thjeshte-per-te-fituar-nje-lekure-te-ndritshme/60%Daily2018-01-16 20:02
https://kosova-info.com/trupi-i-ivanoviqit-dergohet-neser-ne-beograd/60%Daily2018-01-16 20:00
https://kosova-info.com/la-liga-shpalle-golin-pritjen-dhe-futbollistin-e-javes/60%Daily2018-01-16 19:59
https://kosova-info.com/noizy-i-rikthehet-dashurise-se-vjeter/60%Daily2018-01-16 19:58
https://kosova-info.com/peci-per-vrasjen-e-ivanoviqit-mund-te-jete-perfshire-edhe-rusia-sikur-ne-mal-te-zi/60%Daily2018-01-16 19:49
https://kosova-info.com/bleona-thyen-heshtjen-shume-shpejt-kenge-per-tregun-nderkombetar/60%Daily2018-01-16 19:42
https://kosova-info.com/qytetaret-serbe-ne-kosove-dhe-ne-serbi-ndezin-qirinj-per-ivanoviqin-foto/60%Daily2018-01-16 19:42
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-duhet-ta-ndani-nga-tryeza-te-mirat-shendetesore-te-spinaqit/60%Daily2018-01-16 19:39
https://kosova-info.com/juventusi-tenton-tia-marre-edhe-nje-futbollist-romes/60%Daily2018-01-16 19:38
https://kosova-info.com/ta-ndihmojme-adnan-hysenin-humanistin-e-madh-sportisin-dhe-luftetarin-e-uck-se/60%Daily2018-01-16 19:37
https://kosova-info.com/oliver-ivanoviq-u-vra-me-revole-te-tipit-zastava-prodhim-serb/60%Daily2018-01-16 19:28
https://kosova-info.com/incident-i-tmerrshem-dicka-e-papritur-u-ndodh-ketyre-75-personave/60%Daily2018-01-16 19:28
https://kosova-info.com/keshilli-i-sigurise-se-kosoves-vlereson-te-qete-dhe-stabile-gjendjen-ne-kosove/60%Daily2018-01-16 19:24
https://kosova-info.com/reperi-kosovar-thumbon-koleget-e-tij/60%Daily2018-01-16 19:22
https://kosova-info.com/140-vjet-nga-perndjekja-e-muhaxhireve-nga-trojet-e-tyre/60%Daily2018-01-16 19:18
https://kosova-info.com/van-gaal-kjo-qe-ia-bera-unitedit-ishte-idiotesi/60%Daily2018-01-16 19:06
https://kosova-info.com/nena-surrogate-sjell-ne-jete-femiun-e-trete-te-kim-kardashian/60%Daily2018-01-16 19:00
https://kosova-info.com/neser-ora-e-pare-e-mesimit-i-kushtohet-skenderbeut/60%Daily2018-01-16 18:53
https://kosova-info.com/veseli-walker-gjithmone-kerkon-drejtesi-per-viktimat-e-masakres-qe-tronditi-boten/60%Daily2018-01-16 18:53
https://kosova-info.com/haradinaj-mbron-veselin-per-deklaraten-e-famshme-te-nishit-ja-si-na-rrezikon-serbia/60%Daily2018-01-16 18:52
https://kosova-info.com/iniesta-ia-jep-nje-lajm-te-keq-barcelones/60%Daily2018-01-16 18:46
https://kosova-info.com/karla-e-klonit-vjen-me-nje-foto-nudo/60%Daily2018-01-16 18:42
https://kosova-info.com/18-vjecarja-nxjerr-ne-shitje-virgjerine-per-nje-milion-euro-foto-video/60%Daily2018-01-16 18:39
https://kosova-info.com/arifi-dialogu-ska-alternative-megjithe-pengesat/60%Daily2018-01-16 18:38
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-perparon-ne-hetime-zbulohet-pronari-i-vetures-nga-e-cila-u-vra-ivanoviq/60%Daily2018-01-16 18:37
https://kosova-info.com/kriminelet-serbe-ndodhen-ne-parlamentin-e-kosoves-thote-lutfi-haziri/60%Daily2018-01-16 18:31
https://kosova-info.com/reagon-rusia-pas-vrasjes-se-oliver-ivanoviq/60%Daily2018-01-16 18:31
https://kosova-info.com/haradinaj-pas-mbledhjes-se-ksb-se-vrasja-e-ivanoviqit-rezultat-i-involvimeve-nga-jashte/60%Daily2018-01-16 18:25
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-aubameyang-ne-premierlige/60%Daily2018-01-16 18:22
https://kosova-info.com/befasojne-gjinekologet-kjo-eshte-mosha-ideale-per-tu-bere-nene/60%Daily2018-01-16 18:21
https://kosova-info.com/kush-e-la-robertin-per-ditelindje/60%Daily2018-01-16 18:19
https://kosova-info.com/haxhiu-serbet-dhe-nderkombetaret-synojne-te-kunderten-e-asaj-qe-thone-ne-bruksel/60%Daily2018-01-16 18:06
https://kosova-info.com/valverde-gezon-tifozet-e-barcelones/60%Daily2018-01-16 18:06
https://kosova-info.com/vlera-e-bitcoin-eshte-duke-rene-keto-jane-kriptovalutat-qe-mund-te-shperthejne-ne-vitin-2018/60%Daily2018-01-16 17:59
https://kosova-info.com/e-nis-edhe-xhbanja-e-o-sa-mire/60%Daily2018-01-16 17:58
https://kosova-info.com/tifozet-me-te-cuditshem-ne-stadiume/60%Daily2018-01-16 17:45
https://kosova-info.com/testohet-ilaci-i-ri-per-permiresimin-e-degjimit/60%Daily2018-01-16 17:44
https://kosova-info.com/koha-kur-rozana-e-krahasonte-veten-me-zhaden/60%Daily2018-01-16 17:40
https://kosova-info.com/trupi-i-pajete-i-ivanoviqit-sillet-ne-seline-e-partise/60%Daily2018-01-16 17:34
https://kosova-info.com/shba-tani-edhe-me-qytet-inteligjent/60%Daily2018-01-16 17:31
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-per-donnarumman-gezon-tifozet-e-milanit/60%Daily2018-01-16 17:20
https://kosova-info.com/nisin-pushimet-per-kengetaren-e-njohur-ja-ku-po-skijon-ajo/60%Daily2018-01-16 17:19
https://kosova-info.com/fillon-mbledhja-e-keshillit-te-sigurise-kombetare-pas-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-01-16 17:15
https://kosova-info.com/e-frikshme-shperthen-iphone-x-lendohen-shtate-persona/60%Daily2018-01-16 17:02
https://kosova-info.com/pandeli-majko-vrasja-e-ivanoviqit-akt-kunder-shtetit-te-kosoves-dhe-po-aq-antishqiptar/60%Daily2018-01-16 16:58
https://kosova-info.com/enca-haxhia-zbulon-pak-nga-kenga-e-re/60%Daily2018-01-16 16:55
https://kosova-info.com/granit-xhaka-martohet-me-leonita-lekajn/60%Daily2018-01-16 16:54
https://kosova-info.com/pamje-te-rralla-oliver-ivanoviq-ia-puth-doren-vajzes-se-bajram-rexhepit/60%Daily2018-01-16 16:53
https://kosova-info.com/vrasja-e-oliver-ivanoviqit-shenje-e-frymes-se-ndarjes/60%Daily2018-01-16 16:47
https://kosova-info.com/ambasada-e-zvicres-denon-ashper-vrasjen-e-ivanoviq/60%Daily2018-01-16 16:42
https://kosova-info.com/sali-berisha-oliver-ivanoviqin-e-vrane-organizatat-ultranacionaliste-serbe/60%Daily2018-01-16 16:42
https://kosova-info.com/luana-vjollca-ne-vizite-te-krenar-cocaj/60%Daily2018-01-16 16:41
https://kosova-info.com/largohet-nga-liverpool-sturridge-ne-la-liga/60%Daily2018-01-16 16:41
https://kosova-info.com/gjendja-shendetesore-e-ish-kryeministrit-mustafa-eshte-duke-u-permiresuar/60%Daily2018-01-16 16:40
https://kosova-info.com/hoxhaj-takon-kryetarin-e-ulqinit-premton-mbeshtetjen-e-qeverise-per-ndertimin-e-rruges-decan-plave/60%Daily2018-01-16 16:37
https://kosova-info.com/shenjat-dhe-simptomat-e-kancerit-te-testikulit-cila-kategori-meshkujsh-eshte-me-e-rrezikuar/60%Daily2018-01-16 16:30
https://kosova-info.com/psg-nese-reali-e-ben-kete-ne-e-transferojme-ronaldon/60%Daily2018-01-16 16:22
https://kosova-info.com/ambasada-britanike-vrasesit-e-ivanoviq-te-dalin-para-drejtesise/60%Daily2018-01-16 16:16
https://kosova-info.com/si-fliste-ivanoviq-per-vrasesit-e-tij-ne-veri-sheh-vetem-xhipa-pa-targa-kriminele-kapadainj-droge/60%Daily2018-01-16 16:12
https://kosova-info.com/noizy-humbet-bastin-blerim-destani-i-zbulon-me-ne-fund-daten-e-publikimit-te-kenges-se-re/60%Daily2018-01-16 16:07
https://kosova-info.com/sadiku-zbulon-shumecka-me-ane-te-nje-fotoje-me-motren/60%Daily2018-01-16 16:03
https://kosova-info.com/reduktimet-e-rrymes-per-neser-dhe-pasneser/60%Daily2018-01-16 16:01
https://kosova-info.com/gare-mes-lamborghini-aventador-dhe-vw-polo-kush-mendoni-se-fiton-video/60%Daily2018-01-16 15:59
https://kosova-info.com/lista-36-gjyqtare-e-prokurore-ne-siten-e-vettingut/60%Daily2018-01-16 15:59
https://kosova-info.com/deshmitari-dy-persona-me-maska-e-kane-marre-te-ndjerin-selman-binishi/60%Daily2018-01-16 15:58
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-i-kishte-bere-ibrahimovicit-gjyqtari-qe-u-be-hit-ne-france/60%Daily2018-01-16 15:51
https://kosova-info.com/gjykata-kushtetuese-e-kosoves-lanson-web-faqen-e-re/60%Daily2018-01-16 15:48
https://kosova-info.com/thaci-siguron-mogherinin-do-te-bejme-gjithcka-per-te-ndricuar-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-16 15:48
https://kosova-info.com/ishulli-privat-ku-po-pushojne-angela-martini-dhe-burri-i-saj-miliarder/60%Daily2018-01-16 15:42
https://kosova-info.com/senati-amerikan-rusia-pengese-per-integrimin-e-kosoves/60%Daily2018-01-16 15:39
https://kosova-info.com/ne-zvicer-jetojne-112-mije-e-109-shtetas-te-kosoves/60%Daily2018-01-16 15:37
https://kosova-info.com/avioni-qe-mund-te-arrije-6000-km-h-shpejtesi-foto/60%Daily2018-01-16 15:36
https://kosova-info.com/lamtumire-napoli-reina-ne-premierlige/60%Daily2018-01-16 15:28
https://kosova-info.com/futbollisti-i-superiores-se-shqiperise-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2018-01-16 15:17
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-era-faton-shoshi-ndalon-publikimin-e-kengeve-qe-ajo-i-ka-realizuar-me-disa-yje-boterore/60%Daily2018-01-16 15:12
https://kosova-info.com/jogurti-me-brokoli-mund-te-ndalojne-kancerin-e-zorres-se-trashe/60%Daily2018-01-16 15:01
https://kosova-info.com/kush-ishte-oliver-ivanoviq-politikani-serb-qe-lindi-ne-fshatin-irzniq-te-decanit-dhe-u-vra-ne-mitrovice/60%Daily2018-01-16 14:54
https://kosova-info.com/gjyqtari-qe-goditi-lojtarin-e-nantes-dikur-u-kap-keq-me-ibran/60%Daily2018-01-16 14:48
https://kosova-info.com/djali-ne-foto-sot-eshte-kengetar-i-njohur-dhe-i-suksesshem/60%Daily2018-01-16 14:46
https://kosova-info.com/prokuroria-serbe-nis-hetimet-per-vrasjen-e-ivanoviqit-angazhohet-edhe-sherbimi-sekret/60%Daily2018-01-16 14:44
https://kosova-info.com/lamtumire-nje-objektivi-jorealist/60%Daily2018-01-16 14:43
https://kosova-info.com/dy-prokurore-te-ngarkuar-per-hetimin-e-vrasjes-se-oliver-ivanoviqit/60%Daily2018-01-16 14:35
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-projektet-te-orientohen-per-te-miren-e-qytetareve/60%Daily2018-01-16 14:29
https://kosova-info.com/kosova-meson-kundershtaret-per-evropianin-e-basketbollit/60%Daily2018-01-16 14:27
https://kosova-info.com/albin-kurti-sjelljet-prej-profeti-po-e-xhihadizon-politiken/60%Daily2018-01-16 14:22
https://kosova-info.com/vetura-e-djegur-e-vrasesve-te-ivanoviqit-i-bene-me-te-veshtira-hetimet-foto/60%Daily2018-01-16 14:21
https://kosova-info.com/vajza-qe-emocionoi-aurela-gacen-nuk-njeh-asnje-kengetare-shqiptare-pervec-saj/60%Daily2018-01-16 14:17
https://kosova-info.com/vellau-i-oliver-ivanoviqit-fillimisht-ia-dogjen-veturen-tash-e-vrane/60%Daily2018-01-16 14:14
https://kosova-info.com/rashiti-ivanoviq-ishte-nder-politikanet-e-paket-serb-me-qendrime-kunder-beogradit-zyrtar/60%Daily2018-01-16 14:11
https://kosova-info.com/mesojani-femijes-vetembrojtjen-verbale/60%Daily2018-01-16 14:07
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ndeshja-kur-coutinho-debuton-me-barcelonen/60%Daily2018-01-16 14:07
https://kosova-info.com/ldk-denon-vrasjen-e-ivanoviqit-kerkon-zbardhjen-e-rastit/60%Daily2018-01-16 14:06
https://kosova-info.com/walcott-mberrin-per-teste-mjekesore-te-klubi-i-ri/60%Daily2018-01-16 13:52
https://kosova-info.com/foto-sa-nje-mije-fjale-fero-para-shume-vitesh/60%Daily2018-01-16 13:51
https://kosova-info.com/si-te-mbrojme-duart-nga-i-ftohti/60%Daily2018-01-16 13:44
https://kosova-info.com/raportuesi-per-kosoven-ne-parlamentin-evropian-denon-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-16 13:44
https://kosova-info.com/kryeministri-bullgar-denon-vrasjen-e-ivanoviqit-kerkon-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2018-01-16 13:41
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-ofron-10-mije-euro-per-informacione-qe-lidhen-me-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-16 13:38
https://kosova-info.com/arkitektura-krijon-ndjenja-kosova-ka-objekte-qe-nuk-te-krijojne-kurrfare-ndjenje/60%Daily2018-01-16 13:37
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-mbledh-keshillin-e-sigurise-kombetare/60%Daily2018-01-16 13:30
https://kosova-info.com/as-yjet-qe-pritet-te-shndritin-ne-rusi-2018/60%Daily2018-01-16 13:29
https://kosova-info.com/vuciq-zot-i-kosoves-nuk-eshte-as-thaci-e-as-haradinaj-por-kadri-veseli/60%Daily2018-01-16 13:25
https://kosova-info.com/komisioni-miraton-projektligjin-i-cili-i-siguron-rroge-te-perjetshme-presidentit/60%Daily2018-01-16 13:22
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-denon-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/60%Daily2018-01-16 13:21
https://kosova-info.com/ministri-sefaj-qytetaret-te-bashkepunojne-ne-zbardhjen-e-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-01-16 13:18
https://kosova-info.com/kendall-jenner-modelja-me-e-paguar-ne-2017-ten-sipas-forbes/60%Daily2018-01-16 13:15
https://kosova-info.com/zbulohet-cmimi-i-larte-i-vareses-qe-nora-e-ka-pasur-ne-dasme/60%Daily2018-01-16 12:59
https://kosova-info.com/drejtori-sportiv-i-interit-ka-nje-lajm-per-pastoren/60%Daily2018-01-16 12:58
https://kosova-info.com/zyrtare-krasniqi-prezantohet-nga-klubi-i-ri/60%Daily2018-01-16 12:46
https://kosova-info.com/provoni-kete-test-te-thjeshte-me-nje-gote-uje-dhe-zbuloni-sa-te-shendetshme-jane-floket-tuaj/60%Daily2018-01-16 12:35
https://kosova-info.com/mihrije-braha-shfaqet-me-shume-stil/60%Daily2018-01-16 12:34
https://kosova-info.com/kristal-abazaj-kerkohet-nga-klubi-i-njohur-nga-serie-a/60%Daily2018-01-16 12:32
https://kosova-info.com/lekaj-siguron-perfaqesuesit-e-berzh-it-per-mos-vonese-ne-realizmin-e-projekteve-qe-ata-i-financojne/60%Daily2018-01-16 12:29
https://kosova-info.com/beri-xhiron-e-mediave-por-ne-fakt-kengetarja-e-famshme-shqiptare-nuk-qenka-fejuar-dje/60%Daily2018-01-16 12:25
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-ivanoviqit-dihet-kush-e-ka-bere-kete/60%Daily2018-01-16 12:23
https://kosova-info.com/hoxhaj-kriminale-vrasja-e-ivanovicit-serbia-te-mos-e-shfrytezoje-per-destabilizim-te-situates/60%Daily2018-01-16 12:22
https://kosova-info.com/gjoza-nuk-ka-dyshim-per-pastertine-e-romela-beges/60%Daily2018-01-16 12:19
https://kosova-info.com/reshitaj-inspektoi-funksionimin-e-filtrave-ne-tc-kosova-b/60%Daily2018-01-16 12:09
https://kosova-info.com/mogherini-bisedon-me-thacin-dhe-vuciqin-pas-vrasjes-se-ivanoviqit-ofron-perkrahjen-e-eulex-it/60%Daily2018-01-16 12:06
https://kosova-info.com/xhensila-mbreselenese-edhe-kur-shfaqet-pa-grim/60%Daily2018-01-16 12:00
https://kosova-info.com/pamjet-tregojne-deshperimin-e-ronaldos-dhe-bisedat-e-tij-me-bashkelojtaret/60%Daily2018-01-16 11:58
https://kosova-info.com/veseli-denon-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/60%Daily2018-01-16 11:56
https://kosova-info.com/zidane-ndryshon-formacionin-e-real-madridit/60%Daily2018-01-16 11:55
https://kosova-info.com/delawie-denon-vrasjen-e-ivanoviqit-kerkon-me-shpejtesi-zbardhjen-e-rastit/60%Daily2018-01-16 11:55
https://kosova-info.com/ismaili-finalizimi-i-pakos-bazike-nje-hap-me-afer-drejt-sigurimeve-shendetesore/60%Daily2018-01-16 11:53
https://kosova-info.com/sanchez-zgjedh-klubin-dhe-te-dashuren-e-re/60%Daily2018-01-16 11:50
https://kosova-info.com/bes-kallaku-i-publikon-ermalit-fotografine-qe-ai-do-donte-ta-zhdukte/60%Daily2018-01-16 11:39
https://kosova-info.com/limaj-vrasja-e-ivanoviqit-akt-i-shemtuar-dhe-qyqare/60%Daily2018-01-16 11:38
https://kosova-info.com/si-e-keni-karakterin-ashtu-i-keni-edhe-rrudhat-fytyra-ju-zbulon-se-cfare-jete-beni/60%Daily2018-01-16 11:27
https://kosova-info.com/miriam-cani-nis-nje-rrugetim-te-ri/60%Daily2018-01-16 11:22
https://kosova-info.com/ronaldo-kerkon-largimin-nga-real-madrid-ja-cfare-ka-bere-perez/60%Daily2018-01-16 11:11
https://kosova-info.com/juventus-gjen-zevendesuesin-e-buffonit/60%Daily2018-01-16 11:05
https://kosova-info.com/xhesika-berberi-shfaqet-atraktive-ne-plazh/60%Daily2018-01-16 11:00
https://kosova-info.com/vrasja-e-oliver-ivanoviqit-ben-buje-ne-mediat-nderkombetare/60%Daily2018-01-16 10:54
https://kosova-info.com/benzema-arsenal-lajmi-i-fundit-nga-don-balon/60%Daily2018-01-16 10:52
https://kosova-info.com/tanin-denon-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-01-16 10:49
https://kosova-info.com/romela-begaj-del-me-doping-humb-medaljet/60%Daily2018-01-16 10:45
https://kosova-info.com/joshua-fillon-stervitjet-per-mecin-ndaj-parker/60%Daily2018-01-16 10:42
https://kosova-info.com/nisma-merr-drejtorine-e-arsimit-ne-prizren/60%Daily2018-01-16 10:41
https://kosova-info.com/keshtu-nis-dita-per-teuta-krasniqin/60%Daily2018-01-16 10:41
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-denon-vrasjen-e-oliver-ivanoviq-kerkon-zbardhjen-e-rastit/60%Daily2018-01-16 10:35
https://kosova-info.com/ne-gjilan-mbahet-degjim-publik-per-shpronesim-te-pronave-per-ndertimin-e-rrugeve-kater-korsi/60%Daily2018-01-16 10:30
https://kosova-info.com/ford-rikthen-legjenden-foto/60%Daily2018-01-16 10:27
https://kosova-info.com/pasi-eliza-dushku-pohoi-se-u-abuzua-seksualisht-reagon-arnold-schwarzenegger/60%Daily2018-01-16 10:21
https://kosova-info.com/superkupa-e-evropes-2020-ne-stadiumin-shqiptar/60%Daily2018-01-16 10:19
https://kosova-info.com/lavrov-politika-e-shba-eshte-problematike-dhe-e-paskrupullt/60%Daily2018-01-16 10:15
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-sulmin-ndaj-oliver-ivanoviqit/60%Daily2018-01-16 10:08
https://kosova-info.com/pakistani-i-shpall-sulmet-vetevrasese-jo-islamike/60%Daily2018-01-16 10:07
https://kosova-info.com/stresi-se-ka-frike-policine-grumbullon-lende-narkotike-me-lopate/60%Daily2018-01-16 10:00
https://kosova-info.com/delegacioni-serb-kthehet-ne-serbi-nuk-pritet-vazhdim-i-bisedimeve/60%Daily2018-01-16 09:54
https://kosova-info.com/pastore-kerkon-klubin-e-ri-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-01-16 09:52
https://kosova-info.com/37-ushqimet-me-te-mira-per-tu-dobesuar/60%Daily2018-01-16 09:51
https://kosova-info.com/qeveria-denon-vrasjen-e-ivanoviqit-kerkon-kapjen-e-autoreve/60%Daily2018-01-16 09:42
https://kosova-info.com/sulmi-i-djeshem-ne-gjakove-ndaj-pjesetareve-te-policise-reagon-haradinaj/60%Daily2018-01-16 09:41
https://kosova-info.com/suso-ka-nje-lajm-fantastik-per-te-gjithe-tifozet-e-milanit/60%Daily2018-01-16 09:41
https://kosova-info.com/vdes-ne-moshen-46-vjecare-kengetarja-e-hitit-zombie/60%Daily2018-01-16 09:40
https://kosova-info.com/kush-ishte-oliver-ivanoviq-politikani-i-njohur-serb-i-vrare-sot-ne-mitrovice/60%Daily2018-01-16 09:37
https://kosova-info.com/vrasja-e-ivanoviq-serbia-mbledh-keshillin-e-sigurise-kombetare/60%Daily2018-01-16 09:36
https://kosova-info.com/ereza-qe-shkaterron-herpesin-kancerin-dhe-virusin-e-gripit/60%Daily2018-01-16 09:35
https://kosova-info.com/foto-nga-vendi-ku-u-vra-oliver-ivanoviq/60%Daily2018-01-16 09:28
https://kosova-info.com/digjet-nje-shtepi-ne-prishtine/60%Daily2018-01-16 09:23
https://kosova-info.com/therje-me-thike-ne-prishtine-2/60%Daily2018-01-16 09:22
https://kosova-info.com/avni-arifi-e-konfirmon-nderprerjen-e-bisedimeve-kosove-serbi/60%Daily2018-01-16 09:21
https://kosova-info.com/realizon-operacionin-e-60-te-kukulla-ken-heq-kater-brinje/60%Daily2018-01-16 09:21
https://kosova-info.com/pogba-ka-nje-lajm-te-keq-per-man-cityn/60%Daily2018-01-16 09:18
https://kosova-info.com/kanceri-eshte-nje-semundje-moderne-e-krijuar-nga-njeriu/60%Daily2018-01-16 09:04
https://kosova-info.com/martohet-miley-cyrus-me-liam-hemsworth/60%Daily2018-01-16 09:01
https://kosova-info.com/deulofeu-largohet-nga-barcelona-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-01-16 08:53
https://kosova-info.com/ardhja-e-sanchezit-sjell-largimin-e-nje-super-ylli-nga-man-utd/60%Daily2018-01-16 08:44
https://kosova-info.com/flori-behet-aktor-eshte-shume-e-rende/60%Daily2018-01-16 08:41
https://kosova-info.com/pas-plagosjes-me-arme-zjarri-vdes-oliver-ivanoviq/60%Daily2018-01-16 08:26
https://kosova-info.com/basri-capriqi-krijoi-stil-te-vecan-ne-letersine-shqipe/60%Daily2018-01-16 08:26
https://kosova-info.com/elita-filmon-gjikon-pa-te-brendshme-derisa-zinte-peshkaqenin/60%Daily2018-01-16 08:21
https://kosova-info.com/shqiperia-dhe-kosova-pjeserisht-te-lira/60%Daily2018-01-16 08:18
https://kosova-info.com/sulmohet-me-arme-zjarri-oliver-ivanoviq/60%Daily2018-01-16 08:16
https://kosova-info.com/lazio-befason-me-vendimin-per-savic/60%Daily2018-01-16 08:14
https://kosova-info.com/elita-e-policise-gjermane-gsg-9/60%Daily2018-01-16 08:09
https://kosova-info.com/fmn-e-shqetesuar-me-rritjen-e-pagave-per-stafin-e-kryeministrit/60%Daily2018-01-16 08:08
https://kosova-info.com/barcelona-humb-5-milione-euro-fajtor-dembele/60%Daily2018-01-16 08:08
https://kosova-info.com/emiratet-thone-se-katari-ua-ka-devijuar-dy-avione-komerciale/60%Daily2018-01-16 08:03
https://kosova-info.com/vitamina-c-dhe-magjia-e-saj-ne-lekure/60%Daily2018-01-16 08:01
https://kosova-info.com/kim-kardashian-provokon-nga-shtrati/60%Daily2018-01-16 08:01
https://kosova-info.com/benzema-gezon-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2018-01-16 08:01
https://kosova-info.com/moti-gjate-tre-diteve-te-ardhshme/60%Daily2018-01-16 07:58
https://kosova-info.com/mbi-100-kandidate-per-bordin-e-trepces/60%Daily2018-01-16 07:49
https://kosova-info.com/torte-me-arra/60%Daily2018-01-16 07:46
https://kosova-info.com/vazhdon-muaji-i-mjaltit-per-adelina-tahirin-sjell-pamje-mahnitese-nga-bullgaria/60%Daily2018-01-16 07:41
https://kosova-info.com/konflikti-ne-ukraine-ka-rritur-perhapjen-e-hiv-it/60%Daily2018-01-16 07:31
https://kosova-info.com/pervjetori-i-18-te-i-klubit-ne-nderim-te-vepres-dhe-kontributit-te-madh-te-ganimet-klaiqit/60%Daily2018-01-16 07:25
https://kosova-info.com/jlo-shfaq-te-pasmet-bombastike-ne-kampanjen-e-re-te-guess/60%Daily2018-01-16 07:21
https://kosova-info.com/remi-do-dalim-faqebardhe-nga-gjykata-speciale/60%Daily2018-01-16 07:16
https://kosova-info.com/papa-arrin-ne-kili-synon-rikthimin-e-besimit-te-kisha/60%Daily2018-01-16 07:05
https://kosova-info.com/rita-me-nenen-e-saj-si-dy-pika-uji/60%Daily2018-01-16 07:01
https://kosova-info.com/sot-vazhdojne-bisedimet-prishtine-beograd/60%Daily2018-01-16 06:59
https://kosova-info.com/horoskopi-16-janar-2018/60%Daily2018-01-16 06:52
https://kosova-info.com/ish-gjyqtari-i-gjykates-ushtarake-deshmon-ndaj-limajt/60%Daily2018-01-16 06:49
https://kosova-info.com/ne-nje-shtepi-ne-kaliforni-gjenden-13-femije-te-prangosur/60%Daily2018-01-16 06:41
https://kosova-info.com/trump-thote-se-i-jane-keqinterpretuar-komentet-per-migrantet/60%Daily2018-01-16 06:40
https://kosova-info.com/aubameyang-te-top-klubi-nga-premierliga/60%Daily2018-01-16 06:37
https://kosova-info.com/fillojne-trajnimet-per-pjesetaret-e-fsk-se/60%Daily2018-01-16 06:37
https://kosova-info.com/neymar-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2018-01-16 06:31
https://kosova-info.com/lamtumire-inter-klubi-i-ri-paguan-klauzolen-e-icardit-prej-110-milione-euro/60%Daily2018-01-16 06:26
https://kosova-info.com/emre-can-frikeson-juventusin-ja-cfare-thote-per-klubin-e-ri/60%Daily2018-01-16 06:20
https://kosova-info.com/alexis-sanchez-ne-man-utd-shikojeni-fotografine-e-publikuar-nga-lukaku/60%Daily2018-01-16 06:15
https://kosova-info.com/kercenimi-i-veselit-per-pushtimin-e-nishit-lajm-ne-mediat-serbe/60%Daily2018-01-15 23:03
https://kosova-info.com/erdogan-kercenon-shba-te-do-ti-mbysim-forcat-tuaja-para-se-te-lindin/60%Daily2018-01-15 23:01
https://kosova-info.com/kendi-luksoz-ne-te-cilin-noizy-relaksohet-pas-palestres/60%Daily2018-01-15 22:57
https://kosova-info.com/pijet-energjetike-shkaktojne-efekte-anesore-tek-gjysma-e-te-rinjve/60%Daily2018-01-15 22:56
https://kosova-info.com/novosti-ballisti-mund-ti-shpetoje-ekstradimit-ne-serbi-nese-behet-kroat/60%Daily2018-01-15 22:53
https://kosova-info.com/gjashte-skuadrat-qe-nuk-dine-per-humbje-ne-evrope/60%Daily2018-01-15 22:52
https://kosova-info.com/rrecaj-medicus-nuk-kishte-licence-per-sherbime-urologjike/60%Daily2018-01-15 22:50
https://kosova-info.com/pas-mbledhjes-8-oreshe-ne-vv-rexhep-selimi-relaksohet-duke-i-rene-ciftelise-video/60%Daily2018-01-15 22:47
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-zbulon-te-plote-veshjen-ne-diten-e-marteses-por-ky-detaj-i-habiti-te-gjithe/60%Daily2018-01-15 22:43
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-po-ushqeheni-keq/60%Daily2018-01-15 22:38
https://kosova-info.com/donis-avdijaj-prezantohet-te-skuadra-e-re/60%Daily2018-01-15 22:34
https://kosova-info.com/azem-syla-deshmon-ne-gjykimin-e-fatmir-limajt/60%Daily2018-01-15 22:34
https://kosova-info.com/jep-doreheqjen-kryeministri-i-rumanise-i-dyti-ne-shtate-muaj/60%Daily2018-01-15 22:32
https://kosova-info.com/50-vjet-me-pare-mjeket-thane-se-hawking-do-te-vdiste-sot-ai-eshte-76-vjec/60%Daily2018-01-15 22:19
https://kosova-info.com/e-papritur-sanchez-prane-transferimit-te-chelsea/60%Daily2018-01-15 22:18
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-provokon-nga-shtrati-mban-doren-ne-pjesen-intime/60%Daily2018-01-15 22:15
https://kosova-info.com/kombinimi-i-ketyre-ushqimeve-nxit-tretjen-per-15-minuta/60%Daily2018-01-15 22:12
https://kosova-info.com/man-utd-30-stoke-notat-per-shaqirin-dhe-te-tjeret/60%Daily2018-01-15 22:07
https://kosova-info.com/vetevendosje-per-inat-te-pozites-mbetet-e-bashkuar-ne-kuvend-video/60%Daily2018-01-15 22:00
https://kosova-info.com/demarkacionit-dhe-specialja-duhet-te-mbyllen-sa-me-shpejte-thote-pacolli/60%Daily2018-01-15 22:00
https://kosova-info.com/manchester-united-shkaterron-stoken-e-xherdan-shaqirit/60%Daily2018-01-15 21:49
https://kosova-info.com/shperthim-ne-nje-apartament-ne-belgjike-policia-tregon-nese-eshte-sulm-terrorist/60%Daily2018-01-15 21:49
https://kosova-info.com/jogurti-me-brokoli-mund-te-luftoje-kancerin-e-zorres-se-trashe/60%Daily2018-01-15 21:39
https://kosova-info.com/bbc-i-dedikon-shkrim-dua-lipes/60%Daily2018-01-15 21:34
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-unitedi-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2018-01-15 21:32
https://kosova-info.com/lamtumire-sanchez-arsenali-gjen-zevendesuesin-e-tij/60%Daily2018-01-15 21:25
https://kosova-info.com/lamtumire-sanchez-arsenali-gjen-zevendesuesin-e-tij/60%Daily2018-01-15 21:25
https://kosova-info.com/william-walker-ne-konakun-e-sami-lushtakut/60%Daily2018-01-15 21:22
https://kosova-info.com/albin-kurti-pas-mbledhjes-takimi-ishte-i-veshtire-video/60%Daily2018-01-15 21:17
https://kosova-info.com/mourinho-gezon-tifozet-e-manchester-unitedit-ja-cfare-zbulon/60%Daily2018-01-15 21:13
https://kosova-info.com/liburn-aliu-thote-se-vetevendosje-do-ta-ruaj-secilin-anetare-te-saj-video/60%Daily2018-01-15 21:12
https://kosova-info.com/ja-si-ta-beni-beben-e-zgjuar-para-se-ai-te-linde/60%Daily2018-01-15 21:00
https://kosova-info.com/pacolli-ne-amerike-u-hap-ceshtja-e-vizes-se-kryeministrit-haradinaj/60%Daily2018-01-15 20:56
https://kosova-info.com/visar-ymeri-shuan-shpresat-per-bashkim-ska-ndryshim-te-qendrimeve-video/60%Daily2018-01-15 20:53
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-premierlige-4/60%Daily2018-01-15 20:46
https://kosova-info.com/martial-ngrite-ne-kembe-tifozet-ne-old-trafford-pas-ketij-goli-te-bukur/60%Daily2018-01-15 20:42
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-pas-perfundimit-te-mbedhjes-se-vv-se-skem-arritur-marreveshje-video/60%Daily2018-01-15 20:38
https://kosova-info.com/njihuni-me-superfuqite-e-sodes-se-bukes/60%Daily2018-01-15 20:31
https://kosova-info.com/ta-ruajme-ujin-dhe-te-paguhen-borxhet-qe-te-kemi-uje-24-ore/60%Daily2018-01-15 20:22
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-afer-golit-te-vitit-ne-premierlige/60%Daily2018-01-15 20:17
https://kosova-info.com/gol-fantastik-ne-ndeshjen-manchester-united-stoke-city/60%Daily2018-01-15 20:12
https://kosova-info.com/klinika-e-pediatrise-nuk-ka-vend-per-gjithe-femijet-e-prekur-nga-gripi-video/60%Daily2018-01-15 20:05
https://kosova-info.com/veseli-serbia-mos-ta-provon-te-kthehet-se-me-nuk-do-te-ndalemi-deri-ne-nish/60%Daily2018-01-15 19:55
https://kosova-info.com/ekipi-negociator-i-kosoves-per-dialogun-me-serbine-nis-serine-e-takimeve-ne-bruksel/60%Daily2018-01-15 19:53
https://kosova-info.com/mahrez-liverpool-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-01-15 19:52
https://kosova-info.com/xhesika-berberi-nuk-do-koment-e-ben-shume-nxehte-me-foton-e-fundit/60%Daily2018-01-15 19:51
https://kosova-info.com/a-po-ndahet-vetevendosja-tregon-glauk-konjufca-pas-mbedhjes-video/60%Daily2018-01-15 19:46
https://kosova-info.com/pas-sanchez-edhe-nje-yll-tjeter-do-te-largohet-nga-arsenali/60%Daily2018-01-15 19:37
https://kosova-info.com/vdes-vokalistja-e-grupit-cranberries-dolores-oriordan/60%Daily2018-01-15 19:28
https://kosova-info.com/tevez-nuk-e-di-cfare-po-beja-ne-kine/60%Daily2018-01-15 19:27
https://kosova-info.com/ballazhi-logo-e-10-vjetorit-te-pavaresise-se-kosoves-nuk-eshte-e-njejte-me-ate-kongresit-se-bdi-se/60%Daily2018-01-15 19:21
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-manchester-united-stoke-city/60%Daily2018-01-15 19:03
https://kosova-info.com/giggs-tregon-a-foli-me-fergusonin-para-se-te-behej-trajner-i-uellsit/60%Daily2018-01-15 18:53
https://kosova-info.com/walker-klasa-politike-e-dale-nga-lufta-te-largohet/60%Daily2018-01-15 18:49
https://kosova-info.com/zyrtare-interi-njofton-blerjen-e-pare/60%Daily2018-01-15 18:37
https://kosova-info.com/levizja-vetevendosje-drejt-ndarjes/60%Daily2018-01-15 18:36
https://kosova-info.com/nora-istrefi-barte-cizme-ne-vlere-afro-tre-mije-euro/60%Daily2018-01-15 18:21
https://kosova-info.com/nora-istrefi-barte-cizme-ne-vlere-afro-tre-mije-euro/60%Daily2018-01-15 18:21
https://kosova-info.com/i-rrembejne-femijen-po-flinte-prane-nenes-video/60%Daily2018-01-15 18:20
https://kosova-info.com/kadri-veseli-i-shqetesuar-per-gjendjen-e-isa-mustafes/60%Daily2018-01-15 18:18
https://kosova-info.com/joao-mario-bllokon-interit-refuzon-dy-klube/60%Daily2018-01-15 18:17
https://kosova-info.com/ja-per-cfare-u-sherben-vaji-i-kokosit/60%Daily2018-01-15 18:16
https://kosova-info.com/william-walker-thote-se-i-dhuroi-thacit-lule-qe-te-mos-e-harroje-recakun/60%Daily2018-01-15 18:12
https://kosova-info.com/si-ta-dalloni-tensionin-e-larte-te-gjakut-pa-e-matur-fare/60%Daily2018-01-15 18:10
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-shqiptar-heq-rrobat-ne-zhveshtoren-e-palestres-foton-e-publikon-ne-instagram/60%Daily2018-01-15 18:09
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-shqiptar-heq-rrobat-ne-zhveshtoren-e-palestres-foton-e-publikon-ne-instagram/60%Daily2018-01-15 18:09
https://kosova-info.com/walker-kam-dallime-me-thacin-nuk-jam-i-gatshem-te-pranoje-nje-dekorim-nga-ai/60%Daily2018-01-15 18:01
https://kosova-info.com/kujdes-policet-civile-afer-semaforeve-neper-prishtine-video/60%Daily2018-01-15 17:55
https://kosova-info.com/doktori-qe-i-qendroi-prane-gjate-gjithe-kohes-flet-per-gjendjen-e-isa-mustafes/60%Daily2018-01-15 17:52
https://kosova-info.com/kater-formacionet-e-unitedit-me-sanchezin/60%Daily2018-01-15 17:52
https://kosova-info.com/haradinaj-skenderbeu-fija-e-arte-qe-na-lidhi-me-aleatet-tane-te-perjetshem/60%Daily2018-01-15 17:50
https://kosova-info.com/pese-menyra-ne-te-cilat-aloe-vera-eshte-e-magjishme-per-lekuren-tuaj/60%Daily2018-01-15 17:48
https://kosova-info.com/walker-recaku-ka-cuar-ne-nderhyrjen-e-nato-s-lirine-dhe-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2018-01-15 17:45
https://kosova-info.com/pasi-u-akuzua-elita-rudi-shperthen-me-kete-reagim/60%Daily2018-01-15 17:44
https://kosova-info.com/pasi-u-akuzua-elita-rudi-shperthen-me-kete-reagim-2/60%Daily2018-01-15 17:44
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-deshmon-per-komunikaten-e-uck-se-ne-gjykimin-per-krime-lufte-ndaj-fatmir-limajt/60%Daily2018-01-15 17:43
https://kosova-info.com/donika-kadaj-bujupi-largohet-nga-mbledhja-e-vv-se-foto/60%Daily2018-01-15 17:40
https://kosova-info.com/perfundon-pjesa-e-pare-e-mbledhjes-se-vv-se-ky-eshte-skenari-per-pjesen-e-dyte/60%Daily2018-01-15 17:35
https://kosova-info.com/united-po-ben-gjithcka-per-sanchezin-ia-ofron-edhe-nje-numer-shume-te-rendesishem/60%Daily2018-01-15 17:32
https://kosova-info.com/kujtim-shala-e-xhavit-haliti-tregojne-nese-specialja-shkon-te-merkuren-ne-kryesine-e-kuvendit/60%Daily2018-01-15 17:24
https://kosova-info.com/presidenti-japonez-serbia-mban-celesin-e-stabilitetit-ne-ballkan/60%Daily2018-01-15 17:19
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-la-liga-3/60%Daily2018-01-15 17:17
https://kosova-info.com/eneda-tarifa-ndahet-nga-bashkeshorti/60%Daily2018-01-15 17:09
https://kosova-info.com/punetori-qe-aktivizoi-gabimisht-alarmin-ne-havaji-merr-detyre-tjeter/60%Daily2018-01-15 17:08
https://kosova-info.com/lista-e-gjate-e-trajnereve-qe-mund-te-zevendesojne-zidanen-te-real-madrid/60%Daily2018-01-15 17:02
https://kosova-info.com/kur-neymar-ta-humb-topin/60%Daily2018-01-15 16:46
https://kosova-info.com/ford-do-te-ndertoje-40-vetura-elektrike/60%Daily2018-01-15 16:41
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-pi-du-krejt-nga-agon-amiga/60%Daily2018-01-15 16:40
https://kosova-info.com/suarez-flet-per-incidentin-me-chiellinin-tregon-si-qau-pasi-mori-nje-lajm-nga-barcelona/60%Daily2018-01-15 16:36
https://kosova-info.com/tuna-nuk-kthehet-ne-kosove-ky-eshte-destinacioni-i-radhes/60%Daily2018-01-15 16:33
https://kosova-info.com/sfida-e-pashmangshme-e-gjykates-speciale/60%Daily2018-01-15 16:23
https://kosova-info.com/me-ne-fund-majk-i-kthehet-dashnise-se-vjeter-ja-cka-ka-vendosur-te-beje/60%Daily2018-01-15 16:17
https://kosova-info.com/ky-eshte-20-vjecari-qe-e-ka-futur-ne-lufte-arsenalin-dhe-chelsean/60%Daily2018-01-15 16:14
https://kosova-info.com/mbledhja-po-vazhdon-a-do-e-shpetojne-partine-albin-kurti-e-shpend-ahmeti/60%Daily2018-01-15 16:11
https://kosova-info.com/zidane-po-mendon-largimin-e-ronaldos-por-si-tia-thote-atij-kete/60%Daily2018-01-15 16:02
https://kosova-info.com/rihanna-me-e-dashuruar-se-kurre-ne-paris-me-sheikun/60%Daily2018-01-15 15:58
https://kosova-info.com/vizita-e-stoltenberg-ne-maqedoni-mesazh-ne-vete/60%Daily2018-01-15 15:53
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vazhdim/60%Daily2018-01-15 15:51
https://kosova-info.com/mesazhet-qe-i-dhane-frymezim-luana-vjollces/60%Daily2018-01-15 15:47
https://kosova-info.com/sulmohen-me-arme-zjarri-zyrtaret-policore-ne-gjakove/60%Daily2018-01-15 15:46
https://kosova-info.com/cila-eshte-skuadra-ku-elseid-hysaj-do-te-luante-gjithe-jeten/60%Daily2018-01-15 15:44
https://kosova-info.com/mbledhja-e-vetevendosjes-larg-mediave-i-rehaton-ne-garazh/60%Daily2018-01-15 15:40
https://kosova-info.com/aida-derguti-e-faton-topalli-nuk-shkojne-ne-mbledhjen-e-vv-se/60%Daily2018-01-15 15:29
https://kosova-info.com/gjiganti-i-premierliges-transferon-andy-carollin/60%Daily2018-01-15 15:28
https://kosova-info.com/fejohet-kengetarja-shqiptare-shoqja-i-nxjerr-sekretin/60%Daily2018-01-15 15:16
https://kosova-info.com/fatos-beqiraj-prezantohet-te-skuadra-e-re/60%Daily2018-01-15 15:15
https://kosova-info.com/meta-shqiperia-ka-pritur-shume-emigrante-te-garantohet-mbrojtja-e-tyre/60%Daily2018-01-15 15:08
https://kosova-info.com/shpend-ahmetin-e-con-baba-me-kerr-ne-mbledhjen-e-vv-se/60%Daily2018-01-15 15:06
https://kosova-info.com/shgsk-gati-per-turneun-burim-hatipi-dhe-cmimin-ali-shala/60%Daily2018-01-15 15:04
https://kosova-info.com/gjiko-dhe-elita-marrin-ishull-privat-per-nje-dite-publikohen-fotot/60%Daily2018-01-15 14:58
https://kosova-info.com/gjiko-dhe-elita-marrin-ishull-privat-per-nje-dite-publikohen-fotot/60%Daily2018-01-15 14:58
https://kosova-info.com/dardan-sejdiu-nuk-jep-doreheqje-nga-posti-i-deputetit/60%Daily2018-01-15 14:57
https://kosova-info.com/zyrtare-klubi-kosovar-transferon-futbolliste-nga-kameruni/60%Daily2018-01-15 14:53
https://kosova-info.com/spitali-amerikan-tregon-per-gjendjen-e-isa-mustafes/60%Daily2018-01-15 14:47
https://kosova-info.com/a-mundet-apple-te-na-shpetoje-nga-vetja-jone/60%Daily2018-01-15 14:44
https://kosova-info.com/haziri-e-shkodra-koordinohen-per-bashkepunim-ne-realizim-te-projekteve-per-gjilanin/60%Daily2018-01-15 14:37
https://kosova-info.com/citi-e-thote-haptas-xhesika-nuk-eshte-aktore/60%Daily2018-01-15 14:35
https://kosova-info.com/citi-e-thote-haptas-xhesika-nuk-eshte-aktore/60%Daily2018-01-15 14:35
https://kosova-info.com/beqaj-vizioni-yne-eshte-qe-kosova-te-jete-qender-rajonale-e-ekonomise-digjitale/60%Daily2018-01-15 14:35
https://kosova-info.com/zyrtare-lajm-katastrofal-per-barcelonen/60%Daily2018-01-15 14:32
https://kosova-info.com/mblidhen-dy-grupet-e-vv-se-pritet-te-nis-mbledhja/60%Daily2018-01-15 14:28
https://kosova-info.com/transferim-i-papritur-futbollisti-kryen-testet-mjekesore-te-interi/60%Daily2018-01-15 14:25
https://kosova-info.com/pastroni-bizhuterite-ne-kete-menyre-praktike/60%Daily2018-01-15 14:19
https://kosova-info.com/10-ojq-kerkojne-hetime-te-kryeprokurorit-ndaj-keqperdorimeve-te-kryeministrit-dhe-vartesve-te-tij/60%Daily2018-01-15 14:17
https://kosova-info.com/dilara-dhe-aktori-ertan-shabani-behen-prinder-per-here-te-pare/60%Daily2018-01-15 14:15
https://kosova-info.com/ky-lajm-e-tregon-madheshtine-e-aziz-salihut/60%Daily2018-01-15 14:14
https://kosova-info.com/tepelene-arrestohet-62-vjecari-kishte-138-kg-kanabis-ne-bidona-plastike/60%Daily2018-01-15 14:13
https://kosova-info.com/be-ekspertet-e-filluan-punen-per-luftimin-e-lajmeve-te-rrejshme/60%Daily2018-01-15 14:11
https://kosova-info.com/befason-conte-huazon-sulmuesin-e-premierliges-ne-janar/60%Daily2018-01-15 14:03
https://kosova-info.com/habit-kengetarja-shqiptare-une-dhe-sinan-hoxha-te-mbyllur-ne-nje-dollap/60%Daily2018-01-15 13:56
https://kosova-info.com/aktivistet-nga-burgu-albini-si-skenderbeu-te-dorehequrit-si-tradhetaret-moisiu-e-hamza/60%Daily2018-01-15 13:54
https://kosova-info.com/pacolli-i-uron-sherim-te-shpejte-mustafes-thote-se-kosova-ka-nevoje-per-te/60%Daily2018-01-15 13:45
https://kosova-info.com/besa-dhe-alberti-arratisen-ne-kete-vend/60%Daily2018-01-15 13:35
https://kosova-info.com/u-largua-nga-skuadra-e-tij-llullaku-konfirmon-ne-instagram-destinacionin-e-ri/60%Daily2018-01-15 13:35
https://kosova-info.com/qytetare-te-shumte-presin-me-ore-ne-qendra-te-mjekesise-familjare-shkak-gripi-sezonal/60%Daily2018-01-15 13:32
https://kosova-info.com/pse-njerezit-kane-alergji/60%Daily2018-01-15 13:31
https://kosova-info.com/sanchez-te-united-mourinho-largon-nga-ekipi-sulmuesin-e-njohur/60%Daily2018-01-15 13:24
https://kosova-info.com/thaci-recaku-zgjoi-ndergjegjen-e-botes/60%Daily2018-01-15 13:20
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-granit-xhakes-i-pergatit-atij-kete-ushqim-tradicional/60%Daily2018-01-15 13:15
https://kosova-info.com/heynckes-do-te-jepja-para-nga-xhepi-qe-ta-trans/60%Daily2018-01-15 13:08
https://kosova-info.com/haradinaj-te-reneve-ua-kemi-borxh-ruajtjen-e-lirise-kombetare/60%Daily2018-01-15 12:58
https://kosova-info.com/pas-doreheqjes-nga-vv-dardan-sejdiu-jep-doreheqje-edhe-nga-posti-i-deputetit/60%Daily2018-01-15 12:50
https://kosova-info.com/hoxhaj-deklaratat-e-ministrit-boshnjak-kunder-kosoves-per-ta-kenaqur-serbine/60%Daily2018-01-15 12:48
https://kosova-info.com/58-e-vetevendosjes-kunder-albin-kurtit/60%Daily2018-01-15 12:43
https://kosova-info.com/netanyahu-do-ti-gjejme-militantet-qe-e-vrane-ciftin-izraelit/60%Daily2018-01-15 12:38
https://kosova-info.com/perfitimet-nga-vitamina-c/60%Daily2018-01-15 12:28
https://kosova-info.com/vazja-ne-foto-sot-eshte-kengetare-e-njohur-shqiptare/60%Daily2018-01-15 12:27
https://kosova-info.com/roma-me-transferim-te-papritur-nga-bundesliga/60%Daily2018-01-15 12:23
https://kosova-info.com/walker-vetem-tre-vjetet-e-fundit-lideret-kosovare-vijne-per-homazhe-ne-recak/60%Daily2018-01-15 12:10
https://kosova-info.com/libri-i-avni-deharit-bashkon-vetevendosjen/60%Daily2018-01-15 12:08
https://kosova-info.com/mozzik-dhe-getinjo-me-kenge-te-re-zbulojne-a-do-ti-bashkohen-ndonje-labeli/60%Daily2018-01-15 12:07
https://kosova-info.com/rama-me-mesazh-te-fuqishem-per-kryetarin-e-ardhshem-te-fshf-se/60%Daily2018-01-15 11:57
https://kosova-info.com/1-2-kg-kokaine-ne-shtepi-arrestohet-cifti-shqiptaro-grek/60%Daily2018-01-15 11:52
https://kosova-info.com/xhelozi-mes-motrave-vjollca-kjo-foto-sqaron-gjithcka/60%Daily2018-01-15 11:46
https://kosova-info.com/isa-mustafa-mberrin-ne-gjermani/60%Daily2018-01-15 11:44
https://kosova-info.com/arsenali-me-ne-fund-gezon-tifozet-zbulohen-dy-super-transferimet-e-janarit/60%Daily2018-01-15 11:42
https://kosova-info.com/mi-te-gjitha-rruget-jane-te-kalueshme-per-qarkullim/60%Daily2018-01-15 11:41
https://kosova-info.com/shba-trump-takohet-me-presidentin-e-kazakistanit/60%Daily2018-01-15 11:38
https://kosova-info.com/e-quajne-te-plakur-reagon-eliza-hoxha-me-u-ba-kukull-18-vjece-a/60%Daily2018-01-15 11:26
https://kosova-info.com/e-quajten-majmun-ja-cfare-ben-babai-i-aubameyang/60%Daily2018-01-15 11:23
https://kosova-info.com/walker-i-dhuron-nje-lule-thacit-mbaje-ne-zyre-ti-kujtosh-viktimat-e-recakut/60%Daily2018-01-15 11:17
https://kosova-info.com/dafina-sic-nuk-e-keni-pare-kurre-ben-twerk-para-pasqyres/60%Daily2018-01-15 11:06
https://kosova-info.com/19-vite-nga-masakra-ne-recak-kjo-video-do-tju-coptoje-zemren/60%Daily2018-01-15 11:04
https://kosova-info.com/rusia-dergon-nje-ambasador-komando-ne-serbi/60%Daily2018-01-15 11:00
https://kosova-info.com/futbollisti-i-kombetares-mbetet-pa-skuader/60%Daily2018-01-15 11:00
https://kosova-info.com/griezmann-harron-unitedin-kalon-te-klubi-tjeter-i-madh-i-premierliges/60%Daily2018-01-15 10:49
https://kosova-info.com/zayn-malik-ben-tatuazh-syte-e-gigit-do-befasoheni-se-ku/60%Daily2018-01-15 10:46
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-konteston-komunikaten-qe-merrte-pergjegjesine-per-vrasjen-e-civileve/60%Daily2018-01-15 10:46
https://kosova-info.com/veseli-gjykata-speciale-nje-beteje-qe-duhet-fituar-per-drejtesi/60%Daily2018-01-15 10:37
https://kosova-info.com/bombe-nga-spanja-ronaldo-iu-tregon-shokeve-skuadren-e-re/60%Daily2018-01-15 10:37
https://kosova-info.com/thaci-haradinaj-dhe-veseli-bejne-homazhe-ne-recak/60%Daily2018-01-15 10:35
https://kosova-info.com/rusi-15-vete-jane-plagosur-nga-perleshja-me-thika-ne-nje-shkolle/60%Daily2018-01-15 10:29
https://kosova-info.com/ndryshime-te-medha-te-milani/60%Daily2018-01-15 10:26
https://kosova-info.com/presion-ndaj-kosoves-per-te-themeluar-asociacionin-e-komunave-serbe/60%Daily2018-01-15 10:25
https://kosova-info.com/pamje-nga-xhirimi-i-klipit-te-ri-nga-gold-ag-dhe-buraku/60%Daily2018-01-15 10:25
https://kosova-info.com/si-ndihet-njeriu-kur-i-thuhet-se-po-vdese/60%Daily2018-01-15 10:13
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-ne-ditelindjen-e-te-dashurit/60%Daily2018-01-15 10:07
https://kosova-info.com/thaci-i-uron-shendet-mustafes-thote-se-smundi-ta-vizitonte/60%Daily2018-01-15 10:01
https://kosova-info.com/gjendet-i-pajete-trupi-i-ish-futbollistit-shqiptar/60%Daily2018-01-15 09:51
https://kosova-info.com/walker-nga-recaku-njerezit-ketu-nuk-kane-vdekur-ta-shohin-kosoven-ku-eshte-tash/60%Daily2018-01-15 09:48
https://kosova-info.com/rita-ia-shpreh-dashurine-ketij-personi-nuk-eshte-i-dashuri/60%Daily2018-01-15 09:40
https://kosova-info.com/veseli-ngushellon-familjen-capriqi/60%Daily2018-01-15 09:38
https://kosova-info.com/karikatura-e-dites-klopp-shkaterron-coutinhon/60%Daily2018-01-15 09:38
https://kosova-info.com/projektligji-per-demarkacionin-shkon-ne-kryesi-te-kuvendit-per-shqyrtim/60%Daily2018-01-15 09:25
https://kosova-info.com/ja-cfare-ben-capital-t-ne-oret-e-vona/60%Daily2018-01-15 09:21
https://kosova-info.com/top-15-blerjet-e-deshtuara-te-barcelones/60%Daily2018-01-15 09:09
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-drejt-nje-shtepie-ne-decan/60%Daily2018-01-15 09:06
https://kosova-info.com/bagdad-numri-i-te-vrareve-nga-sulmet-vetevrasese-arriti-ne-38-vete/60%Daily2018-01-15 09:03
https://kosova-info.com/oriola-ndez-rrjetin-me-foton-e-fundit-komenti-i-noizyt-epik/60%Daily2018-01-15 09:01
https://kosova-info.com/deputetet-kerkojne-rekomandim-per-kuvendin-qe-te-mos-votohet-demarkacioni/60%Daily2018-01-15 09:00
https://kosova-info.com/sanchez-man-city-befasi-e-madhe/60%Daily2018-01-15 08:49
https://kosova-info.com/simiq-pa-dialog-tensionet-ne-kosove-rriten-dhe-pesojne-serbet/60%Daily2018-01-15 08:46
https://kosova-info.com/jeta-luksoze-e-fatmir-hysenbelliut-shifra-marramendese-e-veshjes-se-tij/60%Daily2018-01-15 08:42
https://kosova-info.com/shqiperia-i-afrohet-me-shpejtesi-rekordit-per-divorcet/60%Daily2018-01-15 08:36
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-serb-i-dehur-ne-leposaviq/60%Daily2018-01-15 08:32
https://kosova-info.com/duka-bombardon-rivalin-per-kryetar-ne-fshf/60%Daily2018-01-15 08:27
https://kosova-info.com/marjan-dema-ngushellon-familjen-capriqi/60%Daily2018-01-15 08:22
https://kosova-info.com/fama-e-flori-mumajesit-arrin-edhe-ne-azi/60%Daily2018-01-15 08:21
https://kosova-info.com/fama-e-flori-mumajesit-arrin-edhe-ne-azi/60%Daily2018-01-15 08:21
https://kosova-info.com/fama-e-flori-mumajesit-arrin-edhe-ne-azi/60%Daily2018-01-15 08:21
https://kosova-info.com/thaci-vdekja-e-hershme-e-basri-capriqit-nje-humbje-e-madhe/60%Daily2018-01-15 08:11
https://kosova-info.com/united-me-vendim-te-papritur-per-de-gean/60%Daily2018-01-15 08:10
https://kosova-info.com/lavrov-flet-per-aktivitetin-diplomatik-te-rusise/60%Daily2018-01-15 08:08
https://kosova-info.com/prinderit-e-shehideve-shqiptare-te-isis-ne-pikellim-dhe-te-braktisur/60%Daily2018-01-15 08:06
https://kosova-info.com/behen-bashke-bilbilat-e-mushtishtit-ja-pse/60%Daily2018-01-15 08:00
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-kater-te-lenduar-ne-nje-aksident-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2018-01-15 07:56
https://kosova-info.com/serbet-mbajne-peng-uren-dhe-definimin-e-kufirit/60%Daily2018-01-15 07:46
https://kosova-info.com/kim-uron-per-dite-te-mbare-me-gjoksin-jashte/60%Daily2018-01-15 07:41
https://kosova-info.com/kim-uron-per-dite-te-mbare-me-gjoksin-jashte-2/60%Daily2018-01-15 07:41
https://kosova-info.com/kim-uron-per-dite-te-mbare-me-gjoksin-jashte-2/60%Daily2018-01-15 07:41
https://kosova-info.com/largohet-nga-psg-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-01-15 07:37
https://kosova-info.com/trump-nuk-jam-racist/60%Daily2018-01-15 07:37
https://kosova-info.com/man-utd-stoke-city-formacioni-i-mourinhos/60%Daily2018-01-15 07:26
https://kosova-info.com/ish-kryeministri-mustafa-sot-udheton-per-trajtim-ne-gjermani-falenderon-haradinajn/60%Daily2018-01-15 07:23
https://kosova-info.com/arilena-ndryshon-pamjen-duket-mahnitese/60%Daily2018-01-15 07:21
https://kosova-info.com/kosove-azerbajxhan-ja-care-do-te-ndodhe-sot/60%Daily2018-01-15 07:18
https://kosova-info.com/ne-kosove-jane-25-mije-perdorues-te-narkotikeve/60%Daily2018-01-15 07:17
https://kosova-info.com/bordi-per-trepcen-formohet-kete-muaj/60%Daily2018-01-15 07:15
https://kosova-info.com/java-vendimtare-e-speciales/60%Daily2018-01-15 07:12
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-fjolla-morines-ja-cka-kremtojne/60%Daily2018-01-15 07:01
https://kosova-info.com/mbahet-akademi-perkujtimore-ne-pervjetorin-e-masakres-se-recakut/60%Daily2018-01-15 06:48
https://kosova-info.com/irak-nga-sulmet-vetevrasese-dhjetera-te-vrare-dhe-te-plagosur/60%Daily2018-01-15 06:41
https://kosova-info.com/arrestohet-hajduti-shqiptar-ne-britani-policia-e-dallon-nga-ora-e-shtrenjte-qe-mbante/60%Daily2018-01-15 06:32
https://kosova-info.com/%e2%80%8bdemarkacioni-me-malin-e-zi-sot-ne-komisionin-per-pune-te-jashtme/60%Daily2018-01-15 06:29
https://kosova-info.com/transporti-rrugor-nje-nga-burimet-me-te-medha-te-ndotjes/60%Daily2018-01-14 22:59
https://kosova-info.com/xheni-e-bb9-ngrit-temperaturat-publikon-pamje-nga-vaska/60%Daily2018-01-14 22:55
https://kosova-info.com/ryan-giggs-te-henen-behet-trajner-i-kombetares-se-njohur/60%Daily2018-01-14 22:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-kombinimi-ushqimor-cudiberes-qe-mund-te-parandaloje-kancerin-e-zorres-se-trashe/60%Daily2018-01-14 22:53
https://kosova-info.com/azem-syles-i-zgjatet-paraburgimi/60%Daily2018-01-14 22:50
https://kosova-info.com/vdekja-ne-gjakove-dyshohet-te-jete-vetevrasje/60%Daily2018-01-14 22:47
https://kosova-info.com/haradinaj-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-profesorit-capriqi/60%Daily2018-01-14 22:42
https://kosova-info.com/e-fundit-mustafa-eshte-ne-vetedije-te-plote-neser-udheton-jashte-vendit-per-diagnostikim/60%Daily2018-01-14 22:39
https://kosova-info.com/e-rralle-gjyqtari-zgjate-kemben-per-te-rrezuar-lojtarin-pastaj-e-ndeshkon-me-te-kuq/60%Daily2018-01-14 22:33
https://kosova-info.com/pas-publikimit-te-kesaj-fotografie-meshkujt-do-tia-kene-zili-robertit/60%Daily2018-01-14 22:29
https://kosova-info.com/foshnjat-pa-perkujdesje/60%Daily2018-01-14 22:26
https://kosova-info.com/fakt-reali-gjendet-me-afer-renies-nga-liga-se-sa-titullit-kampion/60%Daily2018-01-14 22:21
https://kosova-info.com/arsyeja-e-erret-qe-pornostaret-po-vazhdojne-te-vdesin/60%Daily2018-01-14 22:15
https://kosova-info.com/delegacioni-kosovar-neser-ne-bruksel/60%Daily2018-01-14 22:12
https://kosova-info.com/kjo-bime-shqiptare-parandalon-renien-e-flokeve/60%Daily2018-01-14 22:01
https://kosova-info.com/o-zot-ndale-barcen-ja-sa-pike-larg-ka-mbetur-real-madridi/60%Daily2018-01-14 22:00
https://kosova-info.com/nderron-jete-profesori-basri-capriqi/60%Daily2018-01-14 21:54
https://kosova-info.com/eshte-sezoni-i-gripit-ja-cfare-duhet-te-beni-nese-filloni-te-ndiheni-te-semure/60%Daily2018-01-14 21:48
https://kosova-info.com/cfare-thone-specialistet-per-diagnozen-e-isa-mustafes/60%Daily2018-01-14 21:47
https://kosova-info.com/sociedad-24-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-14 21:47
https://kosova-info.com/barcelona-verteton-forcen-fiton-me-permbysje-ne-shtepine-e-sociedadit/60%Daily2018-01-14 21:36
https://kosova-info.com/rama-per-protesten-barrikade-per-te-demtuar-shqiperine/60%Daily2018-01-14 21:35
https://kosova-info.com/i-mrekullueshmi-messi-shikoni-cfare-goli-shenon/60%Daily2018-01-14 21:30
https://kosova-info.com/klaudia-pepa-cmend-policet-te-gjithe-shperthejne-me-komente-ne-videon-erotike/60%Daily2018-01-14 21:30
https://kosova-info.com/dy-metoda-natyrale-qe-qetesojne-brenda-minutit-ndjesine-e-te-perzierave/60%Daily2018-01-14 21:23
https://kosova-info.com/limaj-do-ta-ratifikojme-nje-demarkacion-te-pranueshem-per-te-gjithe/60%Daily2018-01-14 21:21
https://kosova-info.com/barcelona-permbys-rezultatin-shenon-prape-suarez/60%Daily2018-01-14 21:19
https://kosova-info.com/qeveria-e-shqetesuar-per-gjendjen-shendetesore-te-ish-kryeministrit-isa-mustafa/60%Daily2018-01-14 21:02
https://kosova-info.com/shqiperia-destinacioni-kryesor-per-2018/60%Daily2018-01-14 20:57
https://kosova-info.com/kthehet-barcelona-suarez-me-super-gol-barazon-rezultatin/60%Daily2018-01-14 20:57
https://kosova-info.com/ndryshimet-ne-ligjin-e-pornografise-shikuesit-tashme-duhet-te-identifikohen-per-ti-pare-ato/60%Daily2018-01-14 20:49
https://kosova-info.com/berat-ahmeti-ka-nenshkruar-me-feronikelin/60%Daily2018-01-14 20:47
https://kosova-info.com/mbrojtja-berthamore-e-amerikes-vetem-50-efektive-karshi-raketave-te-kimit/60%Daily2018-01-14 20:44
https://kosova-info.com/interit-i-mberrin-transferimi-i-pare-ne-milano/60%Daily2018-01-14 20:40
https://kosova-info.com/cfare-eshte-sindromi-i-syrit-te-thate-dhe-cilat-jane-menyrat-me-efektive-te-trajtimit-te-tij/60%Daily2018-01-14 20:30
https://kosova-info.com/vjen-pergjigja-e-barcelones/60%Daily2018-01-14 20:29
https://kosova-info.com/gare-me-pompa-mes-babyg-dhe-moderatorit-live-ne-emision/60%Daily2018-01-14 20:28
https://kosova-info.com/shokohet-barcelona-sociedadi-shenon-edhe-golin-e-dyte/60%Daily2018-01-14 20:24
https://kosova-info.com/vuani-nga-guret-ne-veshke-keto-jane-ushqimet-qe-duhet-te-hiqni-menjehere-nga-vaktet-tuaja/60%Daily2018-01-14 20:18
https://kosova-info.com/ne-prag-te-daljes-nga-be-ja-britania-drejton-syte-nga-tregtia-me-azine/60%Daily2018-01-14 20:16
https://kosova-info.com/ministri-i-infrastruktures-te-gjitha-rruget-jane-te-kalueshme/60%Daily2018-01-14 20:12
https://kosova-info.com/ligji-i-ri-per-automjetet-cmimet-nuk-levizin/60%Daily2018-01-14 20:08
https://kosova-info.com/mungesa-e-pikes-kufitare/60%Daily2018-01-14 20:02
https://kosova-info.com/sociedad-befason-barcelonen-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-01-14 20:01
https://kosova-info.com/gjyla-perfiton-nga-humbja-e-kujteses-se-sheqes-vazhdon-karrieren-si-kengetare/60%Daily2018-01-14 20:00
https://kosova-info.com/ja-sa-here-eshte-e-nevojshme-te-shkoni-ne-tualet-gjate-dites/60%Daily2018-01-14 19:49
https://kosova-info.com/atentati-ne-tirane-viktima-nuk-ishte-e-b-por-nje-tjeter/60%Daily2018-01-14 19:48
https://kosova-info.com/klopp-ja-cfare-bera-per-ta-mposhtur-manchester-cityn/60%Daily2018-01-14 19:35
https://kosova-info.com/rama-cdo-gje-eshte-gati-per-ushtrine-kurdo-qe-merret-vendimi-politik/60%Daily2018-01-14 19:29
https://kosova-info.com/sherr-mes-fansash-per-ilda-bejlerin/60%Daily2018-01-14 19:28
https://kosova-info.com/guardiola-befason-me-deklaraten-e-tij-pas-humbjes-nga-liverpooli/60%Daily2018-01-14 19:26
https://kosova-info.com/autori-nuk-sheh-asgje-kontestuese-ne-logon-e-dyte-te-dhjete-vjetorit-te-pavaresise/60%Daily2018-01-14 19:20
https://kosova-info.com/nuk-u-lejua-te-fluturonte-nga-prishtina-me-dyshimet-se-kishte-eksploziv-ne-laptop/60%Daily2018-01-14 19:15
https://kosova-info.com/cila-eshte-skuadra-e-vetme-pa-humbje-ne-top-pese-ligat-evropiane/60%Daily2018-01-14 19:13
https://kosova-info.com/departamenti-i-shtetit-paralajmeron-shtetasit-e-vet-qe-ti-shmangin-udhetimet-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2018-01-14 19:12
https://kosova-info.com/zyrtare-kosova-cakton-ndeshje-miqesore/60%Daily2018-01-14 19:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sociedad-barcelona-2/60%Daily2018-01-14 19:01
https://kosova-info.com/liverpool-43-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-01-14 18:57
https://kosova-info.com/pozicionet-me-te-mira-seksuale-per-tju-ndihmuar-te-mbeteni-shtatzene/60%Daily2018-01-14 18:47
https://kosova-info.com/isa-mustafa-dergohet-ne-gjermani-per-sherim/60%Daily2018-01-14 18:44
https://kosova-info.com/vrasje-me-arme-zjarri-ne-mes-te-tiranes/60%Daily2018-01-14 18:29
https://kosova-info.com/berlini-dhe-parisi-te-gatshme-per-reforma-ne-eurozone/60%Daily2018-01-14 18:23
https://kosova-info.com/papa-francesku-eshte-mekat-nese-frika-na-ben-armiqesor-ndaj-refugjateve/60%Daily2018-01-14 18:13
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-se-shyhrete-behlulit-engji-i-jep-akoma-me-shume-hijeshi/60%Daily2018-01-14 18:11
https://kosova-info.com/spektakel-ne-anfield-road-liverpooli-ia-shkakton-humbjen-e-pare-manchester-cityt/60%Daily2018-01-14 17:53
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-sa-kalori-djegin-burrat-dhe-grate-gjate-seksit/60%Daily2018-01-14 17:52
https://kosova-info.com/vazhdojne-golat-ne-derbi-a-po-kendellet-city/60%Daily2018-01-14 17:44
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-reklamon-veturen-e-tij-te-shtrenjte/60%Daily2018-01-14 17:36
https://kosova-info.com/me-shume-se-80-vende-te-botes-te-prekura-nga-virusi-salmonella/60%Daily2018-01-14 17:34
https://kosova-info.com/cfare-po-i-ndodhe-cityt-liverpooli-shenon-edhe-golin-e-katert/60%Daily2018-01-14 17:28
https://kosova-info.com/burrat-qe-luajne-kete-sport-jane-me-terheqes-seksualisht-ndaj-grave/60%Daily2018-01-14 17:28
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-pjesemarres-ne-tubimin-e-vetevendosjes-ne-mitrovice/60%Daily2018-01-14 17:22
https://kosova-info.com/cmendet-liverpooli-shenon-dy-gola-te-bukur-kunder-cityt/60%Daily2018-01-14 17:21
https://kosova-info.com/formimi-i-komunave-me-shumice-serbe-teme-diskutimi-ne-bruksel/60%Daily2018-01-14 17:17
https://kosova-info.com/zyrtare-mergim-brahimi-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2018-01-14 17:12
https://kosova-info.com/keq-e-me-keq-per-lenjanin/60%Daily2018-01-14 17:04
https://kosova-info.com/tuna-dhe-meda-kur-ishin-te-rinje-publikohe-nje-imazh-i-tyre-bashke/60%Daily2018-01-14 17:03
https://kosova-info.com/termet-ne-peru-nje-i-vdekur/60%Daily2018-01-14 16:50
https://kosova-info.com/shkumbin-mehmeti-i-pergjigjet-prokurorise-ja-cfare-thote-permes-nje-letre/60%Daily2018-01-14 16:47
https://kosova-info.com/vjen-goli-i-dyte-ne-derbin-liverpool-manchester-city/60%Daily2018-01-14 16:43
https://kosova-info.com/ylli-i-stokes-ia-huq-keq-i-ndodhe-vakia-e-sezonit/60%Daily2018-01-14 16:40
https://kosova-info.com/kek-kemi-finalizuar-mbi-74-kontrata-dhe-jane-kompensuar-14-pronare/60%Daily2018-01-14 16:39
https://kosova-info.com/sinan-hoxha-burre-per-shtepi-shikoni-si-i-ben-petullat/60%Daily2018-01-14 16:38
https://kosova-info.com/basha-sundimi-i-rames-dhe-bandes-se-tij-i-papranueshem/60%Daily2018-01-14 16:20
https://kosova-info.com/zyrtare-dortmundi-e-suspendon-aubameyangin/60%Daily2018-01-14 16:20
https://kosova-info.com/sherri-i-vogel-eshte-rritur-dhe-bere-me-shume-stil/60%Daily2018-01-14 16:16
https://kosova-info.com/profesionistet-shendetesore-te-pakenaqur-me-paga/60%Daily2018-01-14 16:12
https://kosova-info.com/super-gol-ne-derbin-liverpool-manchester-city/60%Daily2018-01-14 16:12
https://kosova-info.com/wenger-e-jep-lajmin-e-shumepritur-per-sanchezin/60%Daily2018-01-14 16:06
https://kosova-info.com/marcelo-shperthen-pas-rezultateve-te-dobeta-te-real-madridit/60%Daily2018-01-14 15:57
https://kosova-info.com/mozzik-dhe-getinjo-mbulohen-me-ari/60%Daily2018-01-14 15:53
https://kosova-info.com/dyshohet-se-militantet-e-isis-it-kane-vrare-nje-te-krishtere-ne-gadishullin-sinai/60%Daily2018-01-14 15:50
https://kosova-info.com/bournemouth-21-arsenal-notat-per-xhaken-mustafin-dhe-te-tjeret/60%Daily2018-01-14 15:40
https://kosova-info.com/te-permiresohen-kushtet-ne-qkuk-e-jo-te-rritet-buxheti-per-sherim-jashte-vendit/60%Daily2018-01-14 15:37
https://kosova-info.com/anija-e-pare-e-teslas-do-te-beje-udhetimin-e-pare-ne-vjeshte/60%Daily2018-01-14 15:26
https://kosova-info.com/bournemouth-e-mposhte-arsenalin-me-permbysje/60%Daily2018-01-14 15:21
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-4/60%Daily2018-01-14 15:20
https://kosova-info.com/dieta-me-mish-qe-i-ben-mire-shendetit/60%Daily2018-01-14 15:16
https://kosova-info.com/ne-kodren-e-plageve-te-recakut/60%Daily2018-01-14 15:10
https://kosova-info.com/ed-sheeran-ne-gjykate-akuzohet-se-ka-kopjuar-perfect/60%Daily2018-01-14 15:10
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-manchester-city/60%Daily2018-01-14 15:09
https://kosova-info.com/bournemouth-befason-arsenalin-me-dy-gola-te-shpejte/60%Daily2018-01-14 15:03
https://kosova-info.com/nena-e-eliza-dushkut-flet-per-abuzimin-e-vajzes-isha-e-pafuqishme-te-reagoja/60%Daily2018-01-14 14:59
https://kosova-info.com/shperthimi-ne-shkoder-dyshohet-se-u-perdor-1-kg-tritol/60%Daily2018-01-14 14:55
https://kosova-info.com/nervozohet-bari-ky-eshte-vendimi-per-memushajn/60%Daily2018-01-14 14:54
https://kosova-info.com/hetohet-vdekja-e-nje-qytetari-ne-doll-te-gjakoves/60%Daily2018-01-14 14:51
https://kosova-info.com/isa-mustafes-i-komplikohet-gjendja-shendetesore/60%Daily2018-01-14 14:48
https://kosova-info.com/shembet-tavani-ne-nje-klub-nate-ne-madrid/60%Daily2018-01-14 14:43
https://kosova-info.com/violinisti-olen-cezari-performon-mbi-statujen-e-krishtit-ne-rio-de-zhaniero/60%Daily2018-01-14 14:41
https://kosova-info.com/bournemouth-arsenal-goli-i-pare/60%Daily2018-01-14 14:40
https://kosova-info.com/ajri-i-ndotur-pediatret-kujdes-femijet-kane-imunitet-te-ulet/60%Daily2018-01-14 14:39
https://kosova-info.com/moderatorja-seksi-e-sportit-provokon-perseri/60%Daily2018-01-14 14:36
https://kosova-info.com/konfiskohet-mbi-nje-kilogram-marihuane-ne-prishtine/60%Daily2018-01-14 14:22
https://kosova-info.com/gjiko-behet-romantik-befason-eliten-me-dreke-buze-detit/60%Daily2018-01-14 14:20
https://kosova-info.com/gjakove-gjendet-pa-shenja-jete-nje-person/60%Daily2018-01-14 14:20
https://kosova-info.com/oblak-largohet-nga-atletico-afer-gjigantit-evropian/60%Daily2018-01-14 14:19
https://kosova-info.com/guardiola-keto-3-skuadra-i-shoh-gjithmone-ne-tv/60%Daily2018-01-14 14:13
https://kosova-info.com/pas-protestave-ne-iran-25-persona-te-vdekur-dhe-465-te-ndaluar/60%Daily2018-01-14 14:03
https://kosova-info.com/bashkeshort-si-sinan-hoxha-keshtu-kujdeset-per-andrren/60%Daily2018-01-14 14:01
https://kosova-info.com/befasohet-united-fellaini-te-klubi-tjeter-i-premierliges/60%Daily2018-01-14 13:52
https://kosova-info.com/isa-mustafa-i-mbush-nje-jave-ne-spital-a-po-fshihet-semundja/60%Daily2018-01-14 13:49
https://kosova-info.com/zyrtare-keita-te-liverpooli-ne-janar-leipzigu-tregon-vendimin/60%Daily2018-01-14 13:44
https://kosova-info.com/pas-takimeve-intensive-ne-qeveri-kjo-eshte-perberja-e-delegacionit-kosovar-per-bruksel/60%Daily2018-01-14 13:43
https://kosova-info.com/me-kete-foto-te-nxehte-enca-kujton-ditet-e-veres/60%Daily2018-01-14 13:41
https://kosova-info.com/prodhohen-sensoret-per-zbulimin-e-vendndodhjes-se-femijeve/60%Daily2018-01-14 13:34
https://kosova-info.com/nena-e-selena-gomez-pranon-se-nuk-eshte-e-lumtur-qe-vajza-e-saj-u-bashkua-me-justinin/60%Daily2018-01-14 13:21
https://kosova-info.com/incident-ne-shkup-rrahje-mes-tifozeve-maqedonas-dhe-shqiptare/60%Daily2018-01-14 13:18
https://kosova-info.com/dokument-i-udhetimit-qe-te-izolon-nga-bota/60%Daily2018-01-14 13:14
https://kosova-info.com/idgaf-nga-dua-lipa-per-48-ore-shenon-nje-tjeter-sukses/60%Daily2018-01-14 13:01
https://kosova-info.com/ne-tunizi-behet-thirrje-per-protesta/60%Daily2018-01-14 12:59
https://kosova-info.com/helmimi-i-9-futbollisteve-te-dortmundit-shikoni-cfare-kane-ngrene/60%Daily2018-01-14 12:50
https://kosova-info.com/aferdita-ia-meson-shqipen-te-fejuarit-cek-ja-si-e-quan-ai/60%Daily2018-01-14 12:39
https://kosova-info.c