XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/ne-pranvere-amerika-sjell-ushtare-te-rinj-ne-kosove/60%Daily2018-02-28 23:01
https://kosova-info.com/si-reagon-organizmi-jone-kur-ben-ftohte-ja-si-duhet-te-kujdesemi/60%Daily2018-02-28 22:59
https://kosova-info.com/ata-u-bene-drite-kenga-e-re-nga-iliri-e-korabi-dedikuar-femijeve-te-jasharajve/60%Daily2018-02-28 22:56
https://kosova-info.com/priti-dy-penallti-shikoni-noten-e-strakoshes/60%Daily2018-02-28 22:52
https://kosova-info.com/time-kadrijaj-akuzon-vjosa-osmanin-manipuloi-ne-komision/60%Daily2018-02-28 22:52
https://kosova-info.com/gjidhenia-redukton-per-15-vjet-infarktin-e-zemres/60%Daily2018-02-28 22:49
https://kosova-info.com/deputetja-e-ldk-se-seshte-ndryshuar-asgje-nga-marreveshja-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-28 22:42
https://kosova-info.com/trumpin-e-braktis-keshilltarja-shumevjecare/60%Daily2018-02-28 22:41
https://kosova-info.com/nitaj-hotit-raportin-e-bulliqit-e-keni-vendosur-pa-marreveshje-si-pike-te-vecante/60%Daily2018-02-28 22:34
https://kosova-info.com/donnarumma-dergon-milanin-ne-finale/60%Daily2018-02-28 22:31
https://kosova-info.com/ky-djale-ne-foto-sot-eshte-kengetar-i-njohur/60%Daily2018-02-28 22:24
https://kosova-info.com/detaje-nga-vrasja-e-te-riut-ne-ferizaj/60%Daily2018-02-28 22:12
https://kosova-info.com/te-premten-protestohet-per-rastin-e-almirit/60%Daily2018-02-28 22:10
https://kosova-info.com/tri-llojet-e-puthjeve-qe-cdo-cift-duhet-ti-provoje/60%Daily2018-02-28 22:04
https://kosova-info.com/reali-me-oferte-sensacionale-per-salah/60%Daily2018-02-28 22:03
https://kosova-info.com/zanfina-uron-emen-per-ditelindje-per-mua-je-si-nene/60%Daily2018-02-28 22:01
https://kosova-info.com/kokaina-ne-durres-artan-hoxha-paralajmeron-vrasje-si-ajo-e-bankierit-artan-santo/60%Daily2018-02-28 21:55
https://kosova-info.com/super-pritja-e-strakoshes-ndaj-milanit/60%Daily2018-02-28 21:50
https://kosova-info.com/keshilltari-i-ministrit-hasani-i-reagon-lladrovcit-projektin-nga-berzhi-e-ka-bere-mtija/60%Daily2018-02-28 21:45
https://kosova-info.com/haradinaj-u-dergon-leter-lidereve-demarkacioni-mund-te-kthehet-ne-piken-zero/60%Daily2018-02-28 21:44
https://kosova-info.com/hunden-e-fifit-e-preku-dora-e-kirurgut-plastik-apo-e-fotografit/60%Daily2018-02-28 21:40
https://kosova-info.com/lazio-milan-gjysmefinalja-shkon-ne-vazhdime/60%Daily2018-02-28 21:38
https://kosova-info.com/londra-kerkon-te-ndryshoje-kushtet-e-qendrimit-te-qytetareve-evropiane-pas-brexit/60%Daily2018-02-28 21:28
https://kosova-info.com/premiere-albatrit-muciqi-publikon-kengen-nuk-muj-me-ta-fal/60%Daily2018-02-28 21:18
https://kosova-info.com/donnarumma-ben-gafen-me-qesharake-ne-karriere/60%Daily2018-02-28 21:13
https://kosova-info.com/a-u-ndryshua-marreveshja-e-demarkacionit-reagon-ldk/60%Daily2018-02-28 21:07
https://kosova-info.com/kapet-mat-aktorja-e-njohur-duke-u-puthur-me-te-dashurin-19-vite-me-te-ri/60%Daily2018-02-28 21:00
https://kosova-info.com/ejupi-historia-e-klubit-do-ti-kujtoje-perhere-haradinajn-gashin-dhe-kete-qeveri/60%Daily2018-02-28 21:00
https://kosova-info.com/demarkacioni-nuk-kalon-aak-akuzon-ldk-ne-se-e-ka-ndryshuar-marreveshjen/60%Daily2018-02-28 20:46
https://kosova-info.com/daimler-ve-1-5-miliarde-euro-ne-prodhimin-kinez-te-makinave-elektronike/60%Daily2018-02-28 20:41
https://kosova-info.com/vajza-e-teuta-krasniqit-pjese-e-reklames-nderkombetare-te-telefonave-huawei/60%Daily2018-02-28 20:40
https://kosova-info.com/lamtumire-bbc-kjo-eshte-treshja-e-re-e-realit/60%Daily2018-02-28 20:34
https://kosova-info.com/rashiq-serbet-e-kosoves-duhet-te-jene-vezhgues-ne-dialogun-e-brukselit/60%Daily2018-02-28 20:30
https://kosova-info.com/sony-prezanton-celularin-qe-regjistron-ne-4k-foto/60%Daily2018-02-28 20:23
https://kosova-info.com/per-ditelindje-capital-t-tregon-se-si-i-ka-prere-floket/60%Daily2018-02-28 20:19
https://kosova-info.com/super-strakosha-shpeton-lazion/60%Daily2018-02-28 20:18
https://kosova-info.com/putinjemi-larg-zgjidhjes-per-sirine/60%Daily2018-02-28 20:14
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-frikshem-i-luanes-nga-fotoja-e-pare-deri-te-fotoja-e-fundit-ne-instagram/60%Daily2018-02-28 20:02
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-kosoves-zyrtarizohet-me-2-mars/60%Daily2018-02-28 20:01
https://kosova-info.com/doni-te-rrisni-femije-te-edukuar-e-te-sjellshem-ja-6-gabimet-qe-prinderit-sduhet-te-bejne-kurre/60%Daily2018-02-28 20:00
https://kosova-info.com/sonte-nata-me-e-ftohte-e-vitit/60%Daily2018-02-28 19:59
https://kosova-info.com/lajm-i-jashtezakonshem-nga-xherdan-shaqiri/60%Daily2018-02-28 19:57
https://kosova-info.com/steve-wozniakut-ia-vjedhin-shtate-bitcoin/60%Daily2018-02-28 19:44
https://kosova-info.com/dhendri-i-trumpit-humb-qasjen-ne-informata-top-sekrete/60%Daily2018-02-28 19:42
https://kosova-info.com/ne-mes-te-bores-ronela-del-me-pizhama/60%Daily2018-02-28 19:41
https://kosova-info.com/komuna-e-drenasit-synon-te-rrite-taksat-komunale-per-bizneset-reagojne-keto-te-fundit/60%Daily2018-02-28 19:39
https://kosova-info.com/krejt-cka-ndodhi-sot-ne-deshtimin-e-trete-te-seances-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-28 19:35
https://kosova-info.com/ja-ku-dhe-kur-do-te-martohet-aferdita-dreshaj/60%Daily2018-02-28 19:20
https://kosova-info.com/veshtiresi-ne-rrugen-e-kombit-probleme-ne-levizjen-e-mjeteve-gjate-nates/60%Daily2018-02-28 19:20
https://kosova-info.com/junker-ne-kosove-thaci-asnje-kerkese-vetem-falenderime/60%Daily2018-02-28 19:16
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-juventus-atalanta/60%Daily2018-02-28 19:14
https://kosova-info.com/bekim-jashari-28-shkurti-1998-shenon-fillimin-e-fundit-te-okupimit/60%Daily2018-02-28 19:11
https://kosova-info.com/pese-kandidate-synojne-postin-e-drejtorit-te-burgjeve/60%Daily2018-02-28 19:07
https://kosova-info.com/shkolla-nuk-e-zbaton-vendimin-e-masht-it-per-nderprerjen-e-mesimit-ankohen-prinderit/60%Daily2018-02-28 19:02
https://kosova-info.com/getinjo-omg-cfare-konge-kam-bo/60%Daily2018-02-28 19:00
https://kosova-info.com/hoti-juncker-dha-mesazhe-te-qarta-kosova-dhe-serbia-duhet-te-zgjidhin-cdo-problem/60%Daily2018-02-28 18:54
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-lazio-milan/60%Daily2018-02-28 18:54
https://kosova-info.com/juventus-kualifikohet-ne-finalen-e-kupes-se-italise/60%Daily2018-02-28 18:22
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-udhetoi-per-ne-sofje-merr-pjese-ne-takimin-e-lidereve-te-ballkanit-perendimore-dhe-te-be-se/60%Daily2018-02-28 18:21
https://kosova-info.com/serbia-i-kthen-pergjigje-kosoves-per-rastin-e-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-02-28 18:13
https://kosova-info.com/penallti-per-juven-pjanic-apo-berisha/60%Daily2018-02-28 18:09
https://kosova-info.com/ftohte-shume-ftohte-acari-vazhdon-edhe-gjate-muajit-mars/60%Daily2018-02-28 18:04
https://kosova-info.com/qosja-permes-dekoratave-po-blihet-censura-dhe-glorifikimet-e-regjimit-dhe-pushtetareve/60%Daily2018-02-28 17:54
https://kosova-info.com/hazard-trondite-chelsean-me-vendimin-e-ri/60%Daily2018-02-28 17:52
https://kosova-info.com/qeveria-ka-dhene-mendimin-negativ-per-projektligjin-per-amnistine/60%Daily2018-02-28 17:52
https://kosova-info.com/blerim-destani-pozon-me-nje-tjeter-ore-te-shtrenjte-vlera-e-saj-shkon/60%Daily2018-02-28 17:50
https://kosova-info.com/mungon-prokurorja-shtyhet-gjykimi-ndaj-policeve-te-akuzuar-se-moren-10-euro-ryshfet/60%Daily2018-02-28 17:38
https://kosova-info.com/chiellini-masakron-futbollistin-e-atalantas/60%Daily2018-02-28 17:23
https://kosova-info.com/ne-aeroportin-e-prishtines-vdes-nje-75-vjecare-teksa-po-hynte-ne-aeroplan/60%Daily2018-02-28 17:21
https://kosova-info.com/bebe-i-mbledhe-tekstshkrueset-me-te-suksesshme-ky-eshte-qellimi-i-saj/60%Daily2018-02-28 17:19
https://kosova-info.com/te-ndare-ne-kauzat-shteterore-te-buzeqeshur-ne-kafene/60%Daily2018-02-28 17:16
https://kosova-info.com/delegacioni-i-be-se-largohet-nga-kosova-video-foto/60%Daily2018-02-28 17:10
https://kosova-info.com/fc-prishtina-me-super-kompleks-3-2-milionesh/60%Daily2018-02-28 17:03
https://kosova-info.com/veseli-sot-mund-te-ishim-krenare-por-demarkacioni-do-te-kaloje-dhe-vizat-do-te-hiqen/60%Daily2018-02-28 17:02
https://kosova-info.com/ne-ditelindjen-e-tij-me-keto-fjale-aurela-e-kujton-dr-florin/60%Daily2018-02-28 16:59
https://kosova-info.com/yihr-e-denon-dekorimin-e-komandant-remit-nga-presidenti-thaci/60%Daily2018-02-28 16:49
https://kosova-info.com/komentuesit-ia-marrin-fytyren-frasher-krasniqit-ne-facebook/60%Daily2018-02-28 16:47
https://kosova-info.com/reus-me-vendim-te-papritur-per-te-ardhmen/60%Daily2018-02-28 16:46
https://kosova-info.com/sa-jena-tri-arrine-nje-milion-keto-jane-fjalet-e-gentit/60%Daily2018-02-28 16:44
https://kosova-info.com/administrata-trump-fiton-betejen-ligjore-per-ndertimin-e-murit/60%Daily2018-02-28 16:40
https://kosova-info.com/kosova-pjesemarrese-e-konferences-per-luftimin-e-terrorizmit-ne-washington/60%Daily2018-02-28 16:39
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-i-bene-pyetje-live-federica-mogherini-ajo-ia-kthen-me-diplomaci/60%Daily2018-02-28 16:36
https://kosova-info.com/dembele-problem-i-madh-per-barcelonen/60%Daily2018-02-28 16:26
https://kosova-info.com/haxhiu-qeveria-haradinaj-mos-te-humbe-kohe-ti-pervjel-menget-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-28 16:25
https://kosova-info.com/roberti-huazon-kengen-per-ty-nga-habibi-te-azis/60%Daily2018-02-28 16:19
https://kosova-info.com/kura-natyrale-per-kollen-e-femijeve/60%Daily2018-02-28 16:04
https://kosova-info.com/candreva-paralajmeron-milanin-para-derbit/60%Daily2018-02-28 16:01
https://kosova-info.com/ja-cka-e-detyroi-te-ftohtit-ryva-kajtazin/60%Daily2018-02-28 15:59
https://kosova-info.com/hoti-nderhyrja-e-politikes-ne-agjencine-per-akreditim-rezultoi-me-perjashtim/60%Daily2018-02-28 15:55
https://kosova-info.com/fshataret-spanjolle-kane-frike-per-te-ardhmen/60%Daily2018-02-28 15:55
https://kosova-info.com/neser-dy-interpelanca-te-haradinajt-pagat-dhe-rasti-i-astrit-deharit/60%Daily2018-02-28 15:50
https://kosova-info.com/haradinaj-per-bbc-plotesisht-kunder-ndryshimit-te-kufijve/60%Daily2018-02-28 15:45
https://kosova-info.com/pezullohet-mesimi-priten-temperatura-shume-te-uleta-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2018-02-28 15:36
https://kosova-info.com/e-ardhmja-e-ramseyt-te-arsenali-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-02-28 15:36
https://kosova-info.com/motra-e-oriola-marashit-nje-seks-bombe-a-eshte-i-dashuri-i-saj-ky/60%Daily2018-02-28 15:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-atalanta/60%Daily2018-02-28 15:30
https://kosova-info.com/pese-police-kane-vdekur-30-jane-kidnapuar-ne-jug-te-afganistanit/60%Daily2018-02-28 15:29
https://kosova-info.com/avioni-i-pare-nuklear-mund-te-fluturoje-nga-londra-ne-nju-jork-per-tre-ore/60%Daily2018-02-28 15:29
https://kosova-info.com/reali-merr-vendimin-e-ri-per-lewandowskin/60%Daily2018-02-28 15:27
https://kosova-info.com/masht-ska-mesim-deri-te-henen/60%Daily2018-02-28 15:20
https://kosova-info.com/rogers-shba-nuk-ka-bere-mjaftueshem-ne-luftimin-e-nderhyrjes-ruse/60%Daily2018-02-28 15:19
https://kosova-info.com/juncker-nuk-do-te-jap-date-per-viza-varet-nga-progresi-i-kosoves/60%Daily2018-02-28 15:17
https://kosova-info.com/ffk-merr-stadiumin-e-obiliqit/60%Daily2018-02-28 15:14
https://kosova-info.com/ffk-merr-stadiumin-e-obiliqit-2/60%Daily2018-02-28 15:14
https://kosova-info.com/zyrtare-shtyhet-seanca-e-jashtezakonshme-e-kuvendit-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-28 15:12
https://kosova-info.com/premiere-nrg-band-sjell-videoklipin-e-ri-te-shumepritur/60%Daily2018-02-28 15:08
https://kosova-info.com/vajza-shqiptare-akuzon-ish-presidentin-gjerman-se-i-futi-duart-e-i-kerkoi-te-zhvishet/60%Daily2018-02-28 14:58
https://kosova-info.com/aktakuze-kunder-10-personave-te-dyshuar-si-pjesetare-te-organizates-kriminale-syri-i-popullit/60%Daily2018-02-28 14:43
https://kosova-info.com/lule-mustafa-sic-nuk-e-keni-pare-shikoni-sa-bukur-nget-veturen/60%Daily2018-02-28 14:37
https://kosova-info.com/neser-fillon-procesi-i-deklarimit-te-rregullt-vjetor-te-pasurise-se-zyrtareve-te-larte/60%Daily2018-02-28 14:33
https://kosova-info.com/argjentina-nuk-e-fton-dybalan/60%Daily2018-02-28 14:31
https://kosova-info.com/aka-perjashtohet-nga-regjistri-evropian-per-cilesi-te-arsimit-te-larte/60%Daily2018-02-28 14:28
https://kosova-info.com/ismaili-publikon-fotografi-nga-parlamenti-malazez-ironizon-me-seancen-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-28 14:25
https://kosova-info.com/bushati-nuk-ka-marreveshje-shqiperi-greqi-per-kufirin-detar/60%Daily2018-02-28 14:22
https://kosova-info.com/dua-lipa-kercenohet-me-vdekje-zbulohet-kush-qendron-mbrapa-mesazheve/60%Daily2018-02-28 14:14
https://kosova-info.com/hahn-eshte-nevoja-qe-rajoni-te-perparoje/60%Daily2018-02-28 14:13
https://kosova-info.com/kriptovalutat-vrasin-njerez/60%Daily2018-02-28 14:12
https://kosova-info.com/orca-kerkon-llogari-nga-haradinaj-per-perjashtimin-e-agjencise-kosovare-te-akreditimit/60%Daily2018-02-28 14:08
https://kosova-info.com/kok-e-quan-historike-dhe-te-suksesshme-pjesemarrjen-ne-lojerat-olimpike-dimerore/60%Daily2018-02-28 14:03
https://kosova-info.com/urimi-i-vecante-i-labit-per-big-mamen/60%Daily2018-02-28 13:50
https://kosova-info.com/43-vjecarja-qe-ka-tradhtuar-me-80-burra-te-martuar/60%Daily2018-02-28 13:49
https://kosova-info.com/kryeprokurori-i-gjykates-speciale-eshte-larguar-nga-pozita-si-pasoje-e-mosefikasitetit-te-dash-it/60%Daily2018-02-28 13:48
https://kosova-info.com/marchisio-me-oferta-nga-milan-dhe-roma-ja-vendimi-i-tij/60%Daily2018-02-28 13:47
https://kosova-info.com/haradinaj-historia-e-re-e-kosoves-i-ka-rrenjet-ne-likoshan-e-cirez/60%Daily2018-02-28 13:43
https://kosova-info.com/juventus-me-oferte-per-blerjen-e-paredes/60%Daily2018-02-28 13:30
https://kosova-info.com/publikohet-ty-balade-dashurie-nga-yll-limani/60%Daily2018-02-28 13:26
https://kosova-info.com/deputetet-jane-afer-shkodres-fajesojne-veselin-per-mungesen-e-tyre/60%Daily2018-02-28 13:22
https://kosova-info.com/delegacioni-i-be-se-arrin-ne-kosove/60%Daily2018-02-28 13:17
https://kosova-info.com/basha-kokaina-me-garanci-politike-pike-mbrojtese-kryeministri-edi-rama/60%Daily2018-02-28 13:17
https://kosova-info.com/juncker-ballkanit-per%d1%91ndimor-substanca-para-kalendarit/60%Daily2018-02-28 13:13
https://kosova-info.com/kush-fshihet-pas-613-kilogrameve-kokaine-nga-kolumbia-ne-durres/60%Daily2018-02-28 13:09
https://kosova-info.com/lavrov-te-lejohet-qasje-humanitare-ne-rajonin-el-tanf-te-sirise/60%Daily2018-02-28 13:03
https://kosova-info.com/koha-e-apeleve-per-votim-te-demarkacionit-ka-mbaruar-nese-nuk-kalon-duhet-te-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2018-02-28 12:55
https://kosova-info.com/roja-i-pyllit-mohon-fajesine-se-mori-50-euro-ryshfet-per-te-lejuar-bartjen-ilegale-te-druve/60%Daily2018-02-28 12:55
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-lazios-kunder-milanit/60%Daily2018-02-28 12:44
https://kosova-info.com/zogaj-jep-doreheqje-nga-pozita-e-drejtorit-te-sherbimit-korrektues-te-kosoves/60%Daily2018-02-28 12:43
https://kosova-info.com/boterori-2018-ne-rusi-sistem-var-edhe-per-mjeket/60%Daily2018-02-28 12:40
https://kosova-info.com/costacurta-keta-jane-tre-kandidatet-per-selektor-te-italise/60%Daily2018-02-28 12:29
https://kosova-info.com/mediat-italiane-zbulojne-klubin-e-ri-te-andre-silvas/60%Daily2018-02-28 12:19
https://kosova-info.com/shperthen-makina-shikojeni-cfare-ndodhi-me-pilotin/60%Daily2018-02-28 12:14
https://kosova-info.com/sot-ditelindja-e-dr-florit-landi-paralajmeron-surprizen-duke-punuar-per-dhuraten-tende/60%Daily2018-02-28 12:11
https://kosova-info.com/mauro-icardi-jashte-boterorit/60%Daily2018-02-28 11:58
https://kosova-info.com/rusia-mbeshtet-assadin-ne-luftimin-e-kercenimit-terrorist/60%Daily2018-02-28 11:51
https://kosova-info.com/keto-jane-15-projektet-milioneshe-qe-do-te-financohen-nga-berzh/60%Daily2018-02-28 11:49
https://kosova-info.com/bora-mbulon-edhe-spanjen-ja-kushtet-e-stadiumit-te-eibarit/60%Daily2018-02-28 11:47
https://kosova-info.com/ronela-hajati-shfaqet-e-lodhur-dhe-pa-grim-njerez-dua-te-fle/60%Daily2018-02-28 11:46
https://kosova-info.com/dridhet-psg-ja-kur-do-te-kthehet-neymar/60%Daily2018-02-28 11:40
https://kosova-info.com/presidenti-deshmoret-dhe-martiret-e-likoshanit-e-cirezit-rane-per-lirine-dhe-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2018-02-28 11:38
https://kosova-info.com/vv-e-ndare-ne-dysh-njeri-grup-me-torte-tek-molliqaj-tjetri-i-mbyllur-me-albinin/60%Daily2018-02-28 11:32
https://kosova-info.com/nis-takimi-i-kryeministrit-me-listen-srpska/60%Daily2018-02-28 11:32
https://kosova-info.com/luis-enrique-paga-e-larte-e-pengon-te-shkoje-te-chelsea/60%Daily2018-02-28 11:31
https://kosova-info.com/kalon-propozimi-i-ldk-se-i-cili-ndryshon-projektligjin-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-28 11:19
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-demarkacioni-nuk-kaloi/60%Daily2018-02-28 11:12
https://kosova-info.com/atk-pezullon-nga-puna-dy-inspektore-tatimore-dyshohen-per-korrupsion/60%Daily2018-02-28 11:08
https://kosova-info.com/nora-istrefi-tregon-arsyen-pse-anuloi-bashkepunimin-me-irkencin/60%Daily2018-02-28 11:08
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-gabon-ne-numerim-perseritet-votimi-per-ndryshimin-e-marreveshjes/60%Daily2018-02-28 11:02
https://kosova-info.com/presidenti-afgan-ofron-mundesi-per-paqe-me-talebanet/60%Daily2018-02-28 10:54
https://kosova-info.com/bora-frenon-edhe-formula-1-zbardhet-pista-e-montmelo/60%Daily2018-02-28 10:54
https://kosova-info.com/giggs-e-zbulon-lajmin-e-madh-per-bale/60%Daily2018-02-28 10:47
https://kosova-info.com/pacolli-tregon-cka-bisedoi-me-dardan-molliqajn/60%Daily2018-02-28 10:46
https://kosova-info.com/beqa-godet-lvv-ne-nese-jeni-patriote-mos-e-lini-fatin-e-kosoves-ne-dore-te-listes-serbe/60%Daily2018-02-28 10:44
https://kosova-info.com/rrezimi-i-aktakuzes-me-vetem-nje-prove-gjykatesi-hamdi-ibrahimi-i-pergjigjet-reagimit-te-prokurorise-se-shtetit/60%Daily2018-02-28 10:43
https://kosova-info.com/komisioni-per-pune-te-jashtme-nuk-i-ka-votat-per-ndryshim-te-marreveshjes-se-demarkacionit/60%Daily2018-02-28 10:43
https://kosova-info.com/pacolli-demarkacioni-do-te-kaloje-sot-por-ne-mbremje/60%Daily2018-02-28 10:39
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-e-mohon-se-mund-te-shtyhet-seanca-i-kemi-disa-deputete-ne-podgorice/60%Daily2018-02-28 10:31
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-milanin-nga-eriksen/60%Daily2018-02-28 10:27
https://kosova-info.com/hoti-fton-vv-ne-te-votoje-pro-ratifikimit-te-demarkacionit/60%Daily2018-02-28 10:23
https://kosova-info.com/kuvendi-shkon-ne-pauze-deputetet-do-te-lajmerohen-kur-do-te-nis-seanca/60%Daily2018-02-28 10:21
https://kosova-info.com/hazall-nje-femer-shume-terheqese-jashte-serialit-e-angazhuar-maksimalisht-ne-palester/60%Daily2018-02-28 10:15
https://kosova-info.com/demarkacioni-smund-te-votohet-deri-ne-oret-e-mbremjes-shkaku-i-dy-deputeteve-qe-sjane-ne-kosove/60%Daily2018-02-28 10:12
https://kosova-info.com/fellaini-lamtumire-man-utd-2/60%Daily2018-02-28 10:00
https://kosova-info.com/oferte-e-pasur-nga-kina-torres-befason-tifozet-e-atleticos-me-vendimin-e-tij/60%Daily2018-02-28 09:40
https://kosova-info.com/pallati-i-drejtesise-pa-shef-te-sigurimit-per-tre-vjet-deshtuan-konkurset-per-zgjedhjen-e-tij/60%Daily2018-02-28 09:38
https://kosova-info.com/deputetet-e-vv-se-arrijne-ne-kuvend-se-bashku-me-peticionin-kunder-demarkacionit/60%Daily2018-02-28 09:34
https://kosova-info.com/u-lidh-me-nje-njeri-me-ngjyre-modelja-e-njohur-kryqezohet-nga-fansat/60%Daily2018-02-28 09:29
https://kosova-info.com/u-lidh-me-nje-njeri-me-ngjyre-modelja-e-njohur-kryqezohet-nga-fansat/60%Daily2018-02-28 09:29
https://kosova-info.com/pacarizi-vota-pro-demarkacionit-forcon-shtetesine-e-kosoves/60%Daily2018-02-28 09:24
https://kosova-info.com/shaqiri-afer-rekordit-ne-stoke-city/60%Daily2018-02-28 09:23
https://kosova-info.com/hoxha-kerkon-nga-vetevendosje-te-mos-behen-si-lista-srpska/60%Daily2018-02-28 09:19
https://kosova-info.com/lamtumire-napoli-reina-me-kontrate-trevjecare-me-rivalin-nga-serie-a/60%Daily2018-02-28 09:16
https://kosova-info.com/deputetet-fillojne-te-shkojne-ne-kuvend-seanca-ende-nuk-ka-filluar/60%Daily2018-02-28 09:11
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-meshkuj-ne-prizren-kercenonin-dy-femra/60%Daily2018-02-28 09:03
https://kosova-info.com/kapet-gjysme-ton-kokaine-ne-portin-e-durresit-zbulohet-rrjeti-i-trafikut-qe-nis-nga-kolumbia/60%Daily2018-02-28 08:56
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-falenderon-publikisht-leonora-jakupin-per-dhuraten-qe-i-ka-bere/60%Daily2018-02-28 08:55
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-falenderon-publikisht-leonora-jakupin-per-dhuraten-qe-i-ka-bere-2/60%Daily2018-02-28 08:55
https://kosova-info.com/gjilan-familjaret-i-dergojne-marihuane-te-burgosurit/60%Daily2018-02-28 08:54
https://kosova-info.com/inter-me-perforcim-te-ri-nga-benevento/60%Daily2018-02-28 08:46
https://kosova-info.com/te-flasesh-per-seksin-me-femijet-keta-prinder-ofrojne-2500-paund-qe-dikush-ta-beje-per-ta/60%Daily2018-02-28 08:40
https://kosova-info.com/njeri-nga-themeluesit-e-vv-se-jep-arsyet-se-pse-duhet-kjo-parti-sot-te-votoje-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-28 08:37
https://kosova-info.com/fotografia-qe-zbulon-se-me-ke-e-priti-ditelindjen-pas-mesnate-capital-t/60%Daily2018-02-28 08:29
https://kosova-info.com/ciao-inter-icardi-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-02-28 08:28
https://kosova-info.com/gjyqtarja-e-gjykates-themelore-fshehe-aktvendimin-e-zyrtarit-te-map-it-per-14-muaj/60%Daily2018-02-28 08:20
https://kosova-info.com/lazio-milan-formacionet-e-gjysmefinales-ne-coppa-italia/60%Daily2018-02-28 08:19
https://kosova-info.com/sllovaki-1-milion-euro-shperblim-per-kush-ofron-informacione-mbi-vrasjen-e-gazetarit/60%Daily2018-02-28 08:15
https://kosova-info.com/capital-t-sot-feston-ditelindjen-ua-merr-mendja-sa-vite-mbushi/60%Daily2018-02-28 08:14
https://kosova-info.com/vendimi-i-simeones-nuk-do-ti-pelqeje-barcelones/60%Daily2018-02-28 08:09
https://kosova-info.com/tre-astronaute-kthehen-ne-toke-pas-gjashte-muajve-te-misionit-ne-gjithesi/60%Daily2018-02-28 08:08
https://kosova-info.com/muhaxheri-me-voten-per-demarkacionin-sot-do-te-ndahet-shapi-nga-sheqeri/60%Daily2018-02-28 08:06
https://kosova-info.com/jemi-optimiste-se-do-te-kaloje-demarkacioni/60%Daily2018-02-28 08:04
https://kosova-info.com/ronaldinho-cdo-klub-evropian-do-ta-deshironte-kete-sulmues/60%Daily2018-02-28 08:02
https://kosova-info.com/probleme-per-bekim-jasharin-i-bllokohet-puna-ne-kuvend/60%Daily2018-02-28 07:58
https://kosova-info.com/zbulohet-shkaku-i-vdekjes-se-vajzes-se-bill-cosby/60%Daily2018-02-28 07:56
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-furnizon-me-materiale-fabrikat-e-armeve-kimike-ne-siri/60%Daily2018-02-28 07:18
https://kosova-info.com/fustani-i-bardhe-projekti-i-ri-muzikor-nga-engjellusha-salihu/60%Daily2018-02-28 07:17
https://kosova-info.com/premiere-mentor-haziri-lanson-klipin-e-ri-agnesa-vuthaj-pjese-e-videos/60%Daily2018-02-28 07:07
https://kosova-info.com/hoxha-liberalizimi-gjashte-muaj-pas-ratifikimit-te-demarkacionit/60%Daily2018-02-28 07:05
https://kosova-info.com/gap-prezanton-efektet-e-ligjit-per-faljen-e-borxheve/60%Daily2018-02-28 07:05
https://kosova-info.com/horoskopi-per-sot-2/60%Daily2018-02-28 07:00
https://kosova-info.com/nuk-mbahet-mesim-shkak-moti-i-ftohte/60%Daily2018-02-28 06:57
https://kosova-info.com/mali-i-zi-pritet-te-negocioje-dy-kapituj-te-rinj-me-be-ne-kete-vit/60%Daily2018-02-28 06:54
https://kosova-info.com/juncker-mogherini-dhe-hahn-vizitojne-kosoven/60%Daily2018-02-28 06:43
https://kosova-info.com/keto-jane-temperaturat-per-sot/60%Daily2018-02-28 06:40
https://kosova-info.com/demarkacioni-ne-duart-e-dy-deputeteve/60%Daily2018-02-28 06:37
https://kosova-info.com/ushtaret-amerikane-kane-perjetuar-ndjenje-te-djegies-pasi-kane-hapur-nje-zarf/60%Daily2018-02-28 06:34
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-ceballos-ne-premierlige/60%Daily2018-02-28 06:26
https://kosova-info.com/kater-kandidatet-per-trajner-te-ri-te-arsenalit/60%Daily2018-02-28 06:21
https://kosova-info.com/babai-i-neymarit-konfirmon-lajmin-e-keq-per-sulmuesin-e-psg-se/60%Daily2018-02-28 06:15
https://kosova-info.com/nainggolan-zbulon-nese-do-te-largohet-nga-roma/60%Daily2018-02-28 06:10
https://kosova-info.com/juventus-atalanta-formacionet-e-gjysmefinales-ne-coppa-italia/60%Daily2018-02-28 06:01
https://kosova-info.com/vetmia-ben-keq-per-shendetin/60%Daily2018-02-27 23:01
https://kosova-info.com/stupcat-e-arrijne-marreveshjen-e-demarkacionit-pozojne-ne-aeroplan-me-kadri-veselin/60%Daily2018-02-27 22:58
https://kosova-info.com/merkel-ia-ben-te-qarte-vuciqit-ceshtja-e-kosoves-duhet-te-zgjidhet/60%Daily2018-02-27 22:56
https://kosova-info.com/dafina-nxjerre-gjoksin/60%Daily2018-02-27 22:55
https://kosova-info.com/oblak-befason-te-gjithe-me-vendimin-e-ri/60%Daily2018-02-27 22:52
https://kosova-info.com/pas-lajmit-per-abort-ja-cka-thote-elita-rudi/60%Daily2018-02-27 22:30
https://kosova-info.com/paraburgim-per-te-dyshuarit-per-prostitucion/60%Daily2018-02-27 22:29
https://kosova-info.com/dobite-e-ftoit-per-shendetin-tone/60%Daily2018-02-27 22:26
https://kosova-info.com/cka-ndodhe-nese-s-kalon-demarkacioni-a-i-marrim-vizat-sivjet/60%Daily2018-02-27 22:15
https://kosova-info.com/bild-e-quan-te-deshtuar-fillimin-e-rashices-te-werderi/60%Daily2018-02-27 22:11
https://kosova-info.com/a-shkaktojne-kancer-skaneret-e-aeroportit/60%Daily2018-02-27 22:11
https://kosova-info.com/norvegjia-do-ti-ndaloje-armet-gjysme-automatike/60%Daily2018-02-27 22:05
https://kosova-info.com/kreret-e-ffk-se-po-marrin-pjese-ne-kongresin-e-uefa-s/60%Daily2018-02-27 22:05
https://kosova-info.com/ja-sa-i-dobet-ne-peshe-ka-qene-oki-i-kafeneja-jone-ne-vitin-2004/60%Daily2018-02-27 22:04
https://kosova-info.com/meta-kerkon-informacione-shtese-per-marreveshjen-e-detit/60%Daily2018-02-27 22:02
https://kosova-info.com/ndikimi-i-thelle-i-rusise-dhe-iranit-ne-luften-sektare-ne-siri/60%Daily2018-02-27 22:01
https://kosova-info.com/nervozohet-juventus-ky-eshte-vendimi-i-fundit-per-can/60%Daily2018-02-27 21:58
https://kosova-info.com/veseli-rrefen-takimin-mustafa-markoviq-per-demarkacionin-me-2016/60%Daily2018-02-27 21:52
https://kosova-info.com/morata-po-i-terbon-shoket-e-skuadres-te-chelsea/60%Daily2018-02-27 21:50
https://kosova-info.com/ne-shqiperi-bora-bllokon-disa-fshatra/60%Daily2018-02-27 21:47
https://kosova-info.com/masakrat-ne-shkolla-trump-fajeson-video-lojerat-dhe-filmat-e-dhunshem/60%Daily2018-02-27 21:44
https://kosova-info.com/nje-milion-per-adelina-berishen/60%Daily2018-02-27 21:42
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-nese-nuk-i-kane-votat-me-mire-te-mos-mbahet-as-neser-seanca/60%Daily2018-02-27 21:34
https://kosova-info.com/vritet-gruaja-teksa-po-e-kalonte-rrugen-video/60%Daily2018-02-27 21:30
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-espanyol-real-madrid/60%Daily2018-02-27 21:26
https://kosova-info.com/nje-gje-e-pakendshme-i-ndodhi-sot-bashkeshortes-se-cenarit/60%Daily2018-02-27 21:26
https://kosova-info.com/selimi-i-pergjigjet-veselit-nese-pritni-vota-nga-vv-ja-do-te-mbetni-me-gishta-ne-goje/60%Daily2018-02-27 21:19
https://kosova-info.com/ndertuar-per-menyren-se-si-komunikojme-sot-samsung-galaxy-s9-dhe-s9/60%Daily2018-02-27 21:16
https://kosova-info.com/anulohen-te-gjitha-fluturimet-nga-aeroporti-i-prishtines/60%Daily2018-02-27 21:05
https://kosova-info.com/pasditja-e-lumtur-e-beses-dhe-albertit-edhe-ne-mot-te-ftohte/60%Daily2018-02-27 21:02
https://kosova-info.com/super-goli-i-espanyolit-ne-minuten-e-93-qe-gjunjezoi-realin/60%Daily2018-02-27 21:02
https://kosova-info.com/mos-tmenon-qe-jena-gjin-teger-apeli-i-sigurimit-gjate-vizites-se-rita-ores/60%Daily2018-02-27 21:00
https://kosova-info.com/espanyoli-shokon-realin-ne-minutat-shtese/60%Daily2018-02-27 20:50
https://kosova-info.com/te-dhenat-e-icloud-ruhen-ne-serveret-e-google/60%Daily2018-02-27 20:46
https://kosova-info.com/tahirsyla-tregon-kur-do-te-jete-dita-me-e-ftohte-e-javes/60%Daily2018-02-27 20:41
https://kosova-info.com/veseli-e-thote-perseri-disa-deputete-te-vv-se-votojne-pro-demarkacionit/60%Daily2018-02-27 20:41
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-babai-i-rita-ores-dhe-shpend-ahmeti-me-albumin-e-besart-halimit-ne-londer/60%Daily2018-02-27 20:37
https://kosova-info.com/veprimi-magjik-i-asensios-ndaj-espanyolit/60%Daily2018-02-27 20:36
https://kosova-info.com/kosova-gati-per-ndeshjet-e-radhes/60%Daily2018-02-27 20:31
https://kosova-info.com/detaje-nga-anulimi-i-aterrimit-te-haradinajt-a-do-te-jete-neser-ne-seancen-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-27 20:30
https://kosova-info.com/problemet-e-iphone-x-nga-telefonatat-tek-dhimbja-e-kokes-dhe-shkulja-e-flokeve-video/60%Daily2018-02-27 20:24
https://kosova-info.com/problemet-e-iphone-x-nga-telefonatat-tek-dhimbja-e-kokes-dhe-shkulja-e-flokeve-video/60%Daily2018-02-27 20:24
https://kosova-info.com/zanfina-rrezohet-ne-bore-keshtu-lendoi-gjurin/60%Daily2018-02-27 20:20
https://kosova-info.com/veseli-i-bindur-neser-ratifikohet-demarkacioni/60%Daily2018-02-27 20:16
https://kosova-info.com/ministri-i-arsimit-njofton-zyrtarisht-per-pezullimin-e-mesimit/60%Daily2018-02-27 20:12
https://kosova-info.com/protesta-ne-shkup-ne-mbrojtje-te-emrit-te-maqedonise/60%Daily2018-02-27 20:09
https://kosova-info.com/organizohet-koncert-humnitar-per-personat-me-autizem-marrin-pjese-gent-fatali-dhurata-dora/60%Daily2018-02-27 20:03
https://kosova-info.com/konfirmohen-ndyshimet-e-ndeshjeve-te-serie-a/60%Daily2018-02-27 20:00
https://kosova-info.com/nismas-ne-kater-vjetorin-e-themelimit-i-bashkohet-nje-ish-deputet-dhe-numer-i-madh-intelektualesh/60%Daily2018-02-27 19:54
https://kosova-info.com/masht-pezullon-mesimin-ja-cfare-acari-do-te-jete-neser/60%Daily2018-02-27 19:51
https://kosova-info.com/mirud-kenge-me-kompanine-qe-menaxhon-duan-riten-dhe-beben/60%Daily2018-02-27 19:42
https://kosova-info.com/befason-pochettino-ky-ekip-italian-e-luan-futbollin-me-te-bukur-ne-evrope/60%Daily2018-02-27 19:42
https://kosova-info.com/masht-merr-vendim-te-merkuren-ska-mesim-shkak-moti-i-ftohte/60%Daily2018-02-27 19:36
https://kosova-info.com/shefi-me-dhuroi-nje-nate-te-paharruar-seksi-por-me-theu-keq/60%Daily2018-02-27 19:34
https://kosova-info.com/nuk-e-keni-ditur-por-meshkujt-duan-vetem-keto-4-gjera-ne-shtrat/60%Daily2018-02-27 19:27
https://kosova-info.com/shumica-e-vitaminave-jane-te-panevojshem-por-keta-gjithsesi-se-duhet-ti-merrni/60%Daily2018-02-27 19:21
https://kosova-info.com/shumica-e-vitaminave-jane-te-panevojshem-por-keta-gjithsesi-se-duhet-ti-merrni-2/60%Daily2018-02-27 19:21
https://kosova-info.com/recica-tregon-a-jane-bere-votat-e-mjaftueshme-per-kalimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-27 19:21
https://kosova-info.com/fotografia-nga-ndeja-tek-shyhretja-zbulon-problemin-shendetesor-tek-kengetarja/60%Daily2018-02-27 19:17
https://kosova-info.com/pa-stres-as-tension-ndryshimet-qe-ua-lehtesojne-jeten/60%Daily2018-02-27 19:11
https://kosova-info.com/shkelet-armepushimi-ne-ghouta-n-lindore-dy-civile-te-vrare/60%Daily2018-02-27 19:10
https://kosova-info.com/moti-i-lige-ia-pamundeson-haradinajt-kthimin-ne-prishtine/60%Daily2018-02-27 19:09
https://kosova-info.com/muhaxheri-tregon-projektet-qe-do-te-realizohen-ne-peje-me-2018/60%Daily2018-02-27 19:01
https://kosova-info.com/rita-publikon-videon-qe-nga-momenti-kur-u-nis-per-kosove-e-deri-ne-perfundim-te-koncertit/60%Daily2018-02-27 18:50
https://kosova-info.com/pa-marreveshje-me-listen-serbe-apo-vv-ne-demarkacioni-nuk-kalon/60%Daily2018-02-27 18:46
https://kosova-info.com/hormonet-qe-te-shkaterrojne-trupin-por-ka-menyre-shpetimi/60%Daily2018-02-27 18:45
https://kosova-info.com/nainggolan-kam-refuzuar-shume-para-per-romen-jam-si-totti/60%Daily2018-02-27 18:45
https://kosova-info.com/kidda-nenshkruan-kontrate-me-menaxherin-jetmir-agaj/60%Daily2018-02-27 18:38
https://kosova-info.com/deda-deputetet-neser-e-kane-ne-dore-izolimin-apo-rrugen-drejt-perendimit/60%Daily2018-02-27 18:35
https://kosova-info.com/4-ndeshje-per-8-dite-stadiumi-i-vala-superliges-ne-gjendje-te-mjerueshme/60%Daily2018-02-27 18:35
https://kosova-info.com/eriksen-transferohet-ne-vere-te-gjiganti-i-la-ligas/60%Daily2018-02-27 18:28
https://kosova-info.com/sherbimi-korrektues-i-kosoves-me-sfida/60%Daily2018-02-27 18:19
https://kosova-info.com/ne-ditet-e-fundit-te-shtatzenise-lola-publikon-foton-me-te-embel-me-besniku/60%Daily2018-02-27 18:19
https://kosova-info.com/uji-i-bekuar-ja-semundjet-qe-sheron/60%Daily2018-02-27 18:19
https://kosova-info.com/mbi-20-te-vdekur-nga-te-ftohtet-siberian-ne-evrope/60%Daily2018-02-27 18:13
https://kosova-info.com/skriniar-problem-i-madh-per-interin/60%Daily2018-02-27 18:05
https://kosova-info.com/haliti-nuk-pranova-viziten-e-dardan-molliqajt-e-visar-ymerit/60%Daily2018-02-27 18:03
https://kosova-info.com/kosova-e-para-ne-evrope-me-rastet-e-tuberkulozit/60%Daily2018-02-27 18:02
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-espanyol-real-madrid-2/60%Daily2018-02-27 18:01
https://kosova-info.com/ndeje-ne-shtepi-me-bashkeshortet-shyhrete-behluli-dhe-remzie-osmani-pasditen-po-e-kalojne-bashke/60%Daily2018-02-27 17:56
https://kosova-info.com/keshilltari-i-del-ne-mbrojtje-pacollit-demarkacioni-te-votohet-neser/60%Daily2018-02-27 17:50
https://kosova-info.com/ldk-nuk-ndryshon-qendrimin-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-27 17:46
https://kosova-info.com/i-publikuan-foton-shume-intime-duke-i-futur-duart-baby-g-se-reagon-fero/60%Daily2018-02-27 17:44
https://kosova-info.com/kushtet-e-listes-serbe-per-kalimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-27 17:38
https://kosova-info.com/ne-berishe-vende-vende-bora-tri-metra-lartesi/60%Daily2018-02-27 17:29
https://kosova-info.com/tuna-nxjerr-djalin-ne-parkun-e-germise-pavaresisht-temperaturave-te-uleta/60%Daily2018-02-27 17:26
https://kosova-info.com/sportisti-aksidentohet-dhe-humb-jeten/60%Daily2018-02-27 17:26
https://kosova-info.com/keto-jane-efektet-e-tmerrshme-anesore-te-kondomeve-ne-organizmin-e-femres/60%Daily2018-02-27 17:14
https://kosova-info.com/pacolli-mbeshtete-listen-serbe-per-shtyrjen-e-votimit-te-demarkacionit/60%Daily2018-02-27 17:13
https://kosova-info.com/kendall-jenner-poston-fotot-e-reja-nudo-por-vemendjen-e-fansave-e-marrin-kembet-e-cuditshme-te-saj/60%Daily2018-02-27 17:10
https://kosova-info.com/lenovo-prezanton-modelin-e-ri-te-laptopit-yoga/60%Daily2018-02-27 17:00
https://kosova-info.com/thaci-shtyrja-apo-mos-votimi-i-demarkacionit-neser-nenkupton-izolim-te-qytetareve/60%Daily2018-02-27 16:58
https://kosova-info.com/gjate-debimit-te-shqiptareve-nga-ushtria-serbe-nje-vogelushe-ngushellonte-nenen/60%Daily2018-02-27 16:52
https://kosova-info.com/valverde-largon-dy-futbolliste-nga-barcelona/60%Daily2018-02-27 16:50
https://kosova-info.com/turqia-ua-heq-mandatin-dy-deputeteve-te-partise-pro-kurde/60%Daily2018-02-27 16:43
https://kosova-info.com/vjen-iphone-x-plus-telefoni-me-i-avancuar-ndonjehere-i-apple-foto/60%Daily2018-02-27 16:43
https://kosova-info.com/ceshtja-balotelli-buffon-e-ka-nje-kerkese-per-italine/60%Daily2018-02-27 16:39
https://kosova-info.com/bisedimet-teknike-do-te-pasohen-me-takimin-thaci-vuciq/60%Daily2018-02-27 16:33
https://kosova-info.com/ndryshime-te-medha-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-02-27 16:32
https://kosova-info.com/koncerti-i-pare-ne-athine-aurela-gace-kthehet-ne-kohe/60%Daily2018-02-27 16:30
https://kosova-info.com/egzon-haliti-dhe-atdhe-arifi-flasin-pas-lirimit-nga-paraburgimi/60%Daily2018-02-27 16:29
https://kosova-info.com/kurti-e-quan-cinike-be-ne-dhe-ameriken-thote-se-kosova-humb-territor-nga-demarkacioni/60%Daily2018-02-27 16:15
https://kosova-info.com/kessie-e-kritikoi-montella-e-injoron-keq/60%Daily2018-02-27 16:10
https://kosova-info.com/thirrja-e-fundit-e-delawies-votoni-per-te-ardhmen-ratifikojeni-demarkacionin/60%Daily2018-02-27 16:06
https://kosova-info.com/vendet-qe-mbesin-pa-rryme/60%Daily2018-02-27 15:58
https://kosova-info.com/haradinaj-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-ish-luftetarit-te-uck-se-bajram-demaliaj/60%Daily2018-02-27 15:57
https://kosova-info.com/ukraine-dhjetera-police-te-lenduar-gjate-protestes-afer-parlamentit/60%Daily2018-02-27 15:50
https://kosova-info.com/ekspertet-kroate-do-te-ndihmojne-shendetesine-kosovare-thote-ministri-ismaili/60%Daily2018-02-27 15:45
https://kosova-info.com/cdo-laptop-e-ka-kete-pjese-por-ndoshta-nuk-e-keni-ditur-se-per-cfare-sherben-2/60%Daily2018-02-27 15:44
https://kosova-info.com/reali-ne-barcelone-per-ndeshjen-me-espanyolin-injorohen-tifozet/60%Daily2018-02-27 15:44
https://kosova-info.com/neser-seanca-e-jashtezakonshme-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-27 15:32
https://kosova-info.com/ushtaret-e-shqiperise-shpetojne-38-vjecaren-e-semure-qe-ishte-bllokuar-nga-bora/60%Daily2018-02-27 15:31
https://kosova-info.com/daciq-thote-se-numri-i-shteteve-qe-e-kane-njohur-kosoven-do-te-bie-nen-100/60%Daily2018-02-27 15:27
https://kosova-info.com/pagova-per-seks-me-megan-fox-dhe-candice-nbiznesmeni-padit-agjencine-australiane-per-mashtrim/60%Daily2018-02-27 15:26
https://kosova-info.com/u-transferua-ne-kine-shikoni-cfare-top-klube-evropiane-refuzoi-carrasco/60%Daily2018-02-27 15:24
https://kosova-info.com/google-detekton-problemet-me-zemer-permes-skanimit-te-syve/60%Daily2018-02-27 15:22
https://kosova-info.com/dialogu-kosove-serbi-vazhdon-ne-muajin-mars/60%Daily2018-02-27 15:13
https://kosova-info.com/barazim-ne-ndeshjen-e-dites-ne-superlige-ja-tabela/60%Daily2018-02-27 15:12
https://kosova-info.com/ligji-per-masat-antidamping-ska-nevoje-te-ndryshohet/60%Daily2018-02-27 15:10
https://kosova-info.com/kryesia-e-kuvendit-cakton-tri-seanca/60%Daily2018-02-27 15:08
https://kosova-info.com/bie-bore-ne-tirane/60%Daily2018-02-27 15:07
https://kosova-info.com/canon-prezanton-dy-fotoaparate-te-rinj/60%Daily2018-02-27 15:01
https://kosova-info.com/veseli-shprehet-i-bindur-se-demarkacioni-kalon-neser/60%Daily2018-02-27 15:01
https://kosova-info.com/mediat-turke-shkruajne-per-performancen-e-rafet-el-roman-ne-kosove/60%Daily2018-02-27 14:59
https://kosova-info.com/nasri-denohet-per-6-muaj/60%Daily2018-02-27 14:48
https://kosova-info.com/vazhdojne-luftimet-ne-gouta-pavaresisht-pauzes-humanitare/60%Daily2018-02-27 14:39
https://kosova-info.com/sam-smith-puthet-ne-mes-te-qytetit-me-te-dashurin-e-ri/60%Daily2018-02-27 14:32
https://kosova-info.com/bqk-ja-themeloi-nje-organ-te-perhershem-per-monedhat-virtuale/60%Daily2018-02-27 14:30
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-atletico-madrid-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-griezmannit/60%Daily2018-02-27 14:28
https://kosova-info.com/krasniqi-deri-tani-i-kemi-vetem-78-vota-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-27 14:26
https://kosova-info.com/gjendja-e-rrugeve-ne-kline-komuna-verejtje-kompanise-per-mos-reagim-te-duhur/60%Daily2018-02-27 14:22
https://kosova-info.com/po-bente-yoga-vogelushja-paralizohet-per-gjithe-jeten/60%Daily2018-02-27 14:20
https://kosova-info.com/sulmohet-me-ngjyre-ambasada-e-turqise-ne-gjermani/60%Daily2018-02-27 14:14
https://kosova-info.com/hazardit-i-rritet-rroga-me-kontraten-e-re-ne-chelsea/60%Daily2018-02-27 14:04
https://kosova-info.com/avokati-i-papergatitur-ne-rastin-e-lendimit-me-kondak-te-revoles-shtyhet-seanca/60%Daily2018-02-27 13:59
https://kosova-info.com/shqiperi-norvegji-nis-shitja-e-biletave/60%Daily2018-02-27 13:55
https://kosova-info.com/trajneri-i-psg-se-e-jep-lajmin-e-fundit-per-neymarin/60%Daily2018-02-27 13:46
https://kosova-info.com/varferi-e-skajshme-ne-nje-familje-11-anetareshe-ne-gllogovice-nuk-kane-me-cka-te-ushqehen/60%Daily2018-02-27 13:42
https://kosova-info.com/nis-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2018-02-27 13:36
https://kosova-info.com/bayern-munich-e-gjen-zevendesuesin-e-robbenit/60%Daily2018-02-27 13:31
https://kosova-info.com/cekia-gaboi-kur-e-njohu-kosoven/60%Daily2018-02-27 13:27
https://kosova-info.com/ushtria-nigeriane-shpeton-mbi-nje-mije-persona-nga-boko-harami/60%Daily2018-02-27 13:25
https://kosova-info.com/operohet-neymar-rrezikon-edhe-boterorin-2018/60%Daily2018-02-27 13:21
https://kosova-info.com/keni-thonje-te-dobet-dhe-qe-thyhen-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2018-02-27 13:14
https://kosova-info.com/mbesa-simpatike-e-shyhrete-behlulit-njihuni-me-vajzat-dhe-burrin-e-njomzes/60%Daily2018-02-27 13:11
https://kosova-info.com/merkel-vuciqit-beni-zgjidhje-kontraktuale-me-kosoven/60%Daily2018-02-27 13:03
https://kosova-info.com/ja-sa-e-sigurte-eshte-heqja-e-qimeve-me-lazer/60%Daily2018-02-27 13:00
https://kosova-info.com/armina-mevlani-i-ben-surprizen-me-te-bukur-partnerit-per-ditelindje/60%Daily2018-02-27 12:58
https://kosova-info.com/lukaku-kerkon-nje-all-star-ne-premierlige/60%Daily2018-02-27 12:55
https://kosova-info.com/sefaj-kosova-aplikon-perseri-per-anetaresim-ne-interpol-ne-nentor/60%Daily2018-02-27 12:49
https://kosova-info.com/punetoret-humanitare-shfrytezuan-seksualisht-grate-siriane-ne-kembim-te-ndihmave/60%Daily2018-02-27 12:45
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-vemendjen-e-britanise-per-ceshtjet-e-hapura-ndaj-kosoves/60%Daily2018-02-27 12:43
https://kosova-info.com/ancelotti-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-02-27 12:42
https://kosova-info.com/beqaj-ne-gjilan-rritja-ekonomike-ne-kosove-do-te-bazohet-ne-ekonomine-e-dijes/60%Daily2018-02-27 12:39
https://kosova-info.com/veseli-takon-delawien-flasin-per-votimin-e-demarkacionit-te-merkuren/60%Daily2018-02-27 12:36
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-dekoron-komandant-remin-me-medalje-presidenciale/60%Daily2018-02-27 12:32
https://kosova-info.com/deshmitarja-flet-ne-beograd-per-te-shtenat-dhe-djegiet-ne-masakren-e-qyshkut-ne-1999/60%Daily2018-02-27 12:31
https://kosova-info.com/modeli-qe-po-mundohet-te-binde-meshkujt-me-shume-kile-ti-ndjekin-endrrat/60%Daily2018-02-27 12:31
https://kosova-info.com/vetem-perzieni-keta-tre-perberes-dhe-sperkatni-xhamin-xhamat-e-veturave-me-nuk-do-te-kene-akull/60%Daily2018-02-27 12:23
https://kosova-info.com/keds-njofton-se-nje-pjese-e-vogel-e-prishtines-nuk-do-te-kete-rryme-per-35-minuta/60%Daily2018-02-27 12:19
https://kosova-info.com/kaq-ishte-reperi-dhe-kengetarja-shqiptare-i-japin-fund-lidhjes/60%Daily2018-02-27 12:12
https://kosova-info.com/lazio-cakton-cmimin-per-sergej-milinkovic-savic/60%Daily2018-02-27 12:02
https://kosova-info.com/gold-ag-vargje-prekese-per-femijet-sirian-ndoshta-neser-sme-cele-sabahu/60%Daily2018-02-27 12:00
https://kosova-info.com/anketa-nxenesit-serbe-i-urrejne-me-shume-shqiptaret-se-sa-romet-kroatet-e-boshnjaket/60%Daily2018-02-27 11:57
https://kosova-info.com/kanadaja-planifikon-te-pranoje-rreth-nje-milion-emigrante-deri-ne-vitin-2020/60%Daily2018-02-27 11:46
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-ermal-fejzullahut-ja-cka-kremtojne/60%Daily2018-02-27 11:44
https://kosova-info.com/nese-e-shihni-kete-etikete-ne-fruta-mos-e-blini-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-02-27 11:42
https://kosova-info.com/calderon-zbulon-perforcimin-e-madh-te-real-madridit/60%Daily2018-02-27 11:42
https://kosova-info.com/vdes-gezim-qendro-ish-drejtori-i-galerise-kombetare/60%Daily2018-02-27 11:42
https://kosova-info.com/se-ndjen-te-ftohtit-ja-cka-ka-veshur-bleona/60%Daily2018-02-27 11:31
https://kosova-info.com/greqia-ndalon-autobusin-me-30-te-moshuar-nga-cameria/60%Daily2018-02-27 11:25
https://kosova-info.com/pacolli-do-te-shtrijme-prezencen-diplomatike-gjithandej-neper-bote/60%Daily2018-02-27 11:22
https://kosova-info.com/allegri-ka-nje-lajm-fantastik-per-tifozet-e-juventusit/60%Daily2018-02-27 11:16
https://kosova-info.com/enis-bytyqi-publikon-foton-e-pare-me-gruan-pas-marteses/60%Daily2018-02-27 11:11
https://kosova-info.com/veseli-thote-se-neser-kosoven-e-pret-nje-lajm-i-mire/60%Daily2018-02-27 10:58
https://kosova-info.com/ronaldo-flet-per-pensionimin-nga-futbolli/60%Daily2018-02-27 10:57
https://kosova-info.com/mogherini-neser-ne-kosove/60%Daily2018-02-27 10:57
https://kosova-info.com/pas-bebe-rexhes-bruno-mars-merr-nje-tjeter-shqiptare-ne-turne/60%Daily2018-02-27 10:50
https://kosova-info.com/apostolova-mos-e-humbni-rastin-votojeni-demarkacionin-neser/60%Daily2018-02-27 10:50
https://kosova-info.com/ministri-sefaj-takohet-me-zyrtare-nga-uashingtoni/60%Daily2018-02-27 10:41
https://kosova-info.com/raul-zgjedh-perforcimin-ideal-per-real-madridin/60%Daily2018-02-27 10:40
https://kosova-info.com/nese-deshton-can-ky-do-te-jete-perforcimi-i-ri-i-juventusit/60%Daily2018-02-27 10:35
https://kosova-info.com/edhe-liam-payne-po-pushon-ne-miami/60%Daily2018-02-27 10:32
https://kosova-info.com/publikohet-raporti-i-monitorimit-te-qendrave-korrektuese/60%Daily2018-02-27 10:30
https://kosova-info.com/hazard-ka-kontrate-nga-top-klubi-i-evropes/60%Daily2018-02-27 10:25
https://kosova-info.com/gjykata-e-liroi-leonis-frangun-nga-akuza-per-pjesemarrje-ne-grupe-terroriste-ne-luften-e-sirise/60%Daily2018-02-27 10:20
https://kosova-info.com/brukseli-e-prishtina-duhet-ta-dine-se-asociacioni-qe-po-e-kerkon-serbia-nuk-eshte-asociacion/60%Daily2018-02-27 10:18
https://kosova-info.com/nis-takimi-veseli-apostolova/60%Daily2018-02-27 10:11
https://kosova-info.com/al-jazeera-rita-ora-kendoi-per-pavaresi-por-kah-po-shkon-kosova/60%Daily2018-02-27 10:07
https://kosova-info.com/haradinaj-vendet-evropiane-po-humbin-shume-para-per-kosoven-e-serbine/60%Daily2018-02-27 10:03
https://kosova-info.com/oriola-nuk-i-ndal-provokimet-gjysme-e-zhveshur-skeni-pare-asgje-akoma/60%Daily2018-02-27 10:01
https://kosova-info.com/ne-itali-temperaturat-arrijne-deri-ne-minus-24-grade/60%Daily2018-02-27 09:53
https://kosova-info.com/ne-itali-populistet-ne-avantazh-gjate-luftes-elektorale/60%Daily2018-02-27 09:48
https://kosova-info.com/zyrtare-espanyol-real-madrid-lajm-i-keq-per-ronaldon/60%Daily2018-02-27 09:46
https://kosova-info.com/cozman-publikon-foto-me-prinderit-ja-kujt-i-ngjan/60%Daily2018-02-27 09:41
https://kosova-info.com/afro-20-mije-afgane-te-zhvendosur-vetem-kete-vit/60%Daily2018-02-27 09:37
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-roma-shkarkon-di-francescon/60%Daily2018-02-27 09:36
https://kosova-info.com/kaq-seksi-zanfinen-se-keni-pare-asnjehere/60%Daily2018-02-27 09:22
https://kosova-info.com/suedia-jep-3-2-milione-euro-per-tatimin-ne-prone/60%Daily2018-02-27 09:18
https://kosova-info.com/rikthehet-derbi-i-vertete-milan-inter-por-jo-ne-fushe/60%Daily2018-02-27 09:17
https://kosova-info.com/serbet-kerkuan-heqjen-e-flamurit-te-kosoves-hiqet-edhe-i-tyri/60%Daily2018-02-27 09:17
https://kosova-info.com/macron-per-vizite-shteterore-ne-shba-ne-muajin-prill/60%Daily2018-02-27 09:15
https://kosova-info.com/zyrtare-bolt-do-te-luaje-ne-manchester/60%Daily2018-02-27 09:12
https://kosova-info.com/ivanoviq-e-permendi-radoiciqin-si-sundues-i-erret-i-veriut/60%Daily2018-02-27 09:09
https://kosova-info.com/pese-shenjat-qe-tregojne-se-keni-mungese-vitaminash/60%Daily2018-02-27 09:05
https://kosova-info.com/mediet-e-huaja-krahasojne-veshjet-e-rites-me-ato-te-nenes-se-saj/60%Daily2018-02-27 09:01
https://kosova-info.com/daciq-kercenon-me-terheqje-te-nenshkrimit-nga-traktati-i-brukselit-nese-nuk-themelohet-aks-ja/60%Daily2018-02-27 09:01
https://kosova-info.com/gjykata-e-apelit-konfirmon-rigjykimin-per-aktivistet-e-vetevendosjes/60%Daily2018-02-27 08:59
https://kosova-info.com/denohet-me-kusht-personi-qe-gjuajti-me-revole-ne-dasme/60%Daily2018-02-27 08:57
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-ish-udheheqesin-e-unionit-te-pavarur-te-studenteve/60%Daily2018-02-27 08:50
https://kosova-info.com/malisheve-nis-vaksinimi-i-15-mije-deleve-dhe-dhive/60%Daily2018-02-27 08:49
https://kosova-info.com/gattuso-ka-nje-lajm-te-keq-per-interin/60%Daily2018-02-27 08:44
https://kosova-info.com/dua-lipa-me-turne-ne-azi-cmimi-i-biletave-deri-ne-1300-dollare/60%Daily2018-02-27 08:41
https://kosova-info.com/asamoah-tradhton-juventusin-i-thote-po-rivalit-nga-serie-a/60%Daily2018-02-27 08:35
https://kosova-info.com/pas-shume-kohesh-dafina-shfaqet-ne-prehrin-e-te-dashurit/60%Daily2018-02-27 08:22
https://kosova-info.com/silva-largohet-nga-milan-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri/60%Daily2018-02-27 08:21
https://kosova-info.com/ciao-inter-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-icardit/60%Daily2018-02-27 08:17
https://kosova-info.com/ish-punetores-se-zenitit-salihaj-i-behet-shef-ne-komune/60%Daily2018-02-27 08:11
https://kosova-info.com/ish-punetores-se-zenitit-salihaj-i-behet-shef-ne-komune-2/60%Daily2018-02-27 08:11
https://kosova-info.com/hyn-ne-fuqi-pauza-humanitare-ne-goutan-lindore/60%Daily2018-02-27 08:10
https://kosova-info.com/costacurta-ky-eshte-trajneri-me-i-mire-per-selektor-te-italise/60%Daily2018-02-27 08:10
https://kosova-info.com/berlinale-2018-prezantimi-i-shqiptareve/60%Daily2018-02-27 08:06
https://kosova-info.com/kim-kardashian-vishet-si-indiane-per-vogue-india/60%Daily2018-02-27 08:01
https://kosova-info.com/bllokohen-rruge-e-fshatra-nga-bora-ne-shqiperi/60%Daily2018-02-27 07:54
https://kosova-info.com/mbi-800-biznese-perfituese-nga-fondi-per-garantimin-e-kredive/60%Daily2018-02-27 07:52
https://kosova-info.com/shenjat-fizike-qe-vijne-nga-depresioni/60%Daily2018-02-27 07:46
https://kosova-info.com/imazhi-provokues-i-bebe-rexhes-hap-kembet-e-ulur-ne-divan/60%Daily2018-02-27 07:41
https://kosova-info.com/veseli-sot-takon-apostoloven/60%Daily2018-02-27 07:30
https://kosova-info.com/urimi-qe-emocionoi-aurelen-mos-harro-se-je-drita-e-syve-te-mi/60%Daily2018-02-27 07:21
https://kosova-info.com/beqaj-vota-e-listes-serbe-me-pasoja-per-kosoven/60%Daily2018-02-27 07:15
https://kosova-info.com/asociacioni-dhe-ura-e-mitrovices-tema-te-diskutimit-sot-ne-bruksel/60%Daily2018-02-27 07:10
https://kosova-info.com/rita-shijon-pushimet-me-te-dashurin-ne-miami/60%Daily2018-02-27 07:01
https://kosova-info.com/ne-goutan-lindore-ne-siri-vazhdojne-luftimet-dhe-vrasjet/60%Daily2018-02-27 06:54
https://kosova-info.com/ahmetaj-vizita-e-zyrtareve-te-larte-te-be-se-konfirmim-se-kosova-e-ka-vendin-ne-be/60%Daily2018-02-27 06:51
https://kosova-info.com/sefaj-raporton-per-aplikimin-ne-interpol/60%Daily2018-02-27 06:46
https://kosova-info.com/napoli-mposht-cagliarin-por-vjen-nje-lajm-i-keq-nga-hysaj/60%Daily2018-02-27 06:36
https://kosova-info.com/mbahet-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2018-02-27 06:34
https://kosova-info.com/buffon-cristiano-messi-jo-ky-eshte-sulmuesi-me-i-forte-si-kundershtar/60%Daily2018-02-27 06:30
https://kosova-info.com/shba-pritet-te-kaperceje-rusine-si-prodhuesja-me-e-madhe-e-naftes/60%Daily2018-02-27 06:29
https://kosova-info.com/mungon-neymar-ky-futbollist-do-te-luaje-kunder-real-madridit/60%Daily2018-02-27 06:25
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-lewandowski-ne-premierlige/60%Daily2018-02-27 06:20
https://kosova-info.com/barcelona-savic-befasi-nga-mundo-deportivo/60%Daily2018-02-27 06:13
https://kosova-info.com/i-akuzuari-per-terrorizem-asnjehere-nuk-kam-qene-ne-siri/60%Daily2018-02-26 23:38
https://kosova-info.com/merr-fund-mbreterimi-22-vjecar-i-wengerit-te-arsenali-ja-kush-pritet-ta-zevendesoje/60%Daily2018-02-26 23:02
https://kosova-info.com/hapen-arkivat-keshtu-dukej-gold-ag-para-njembedhjete-vitesh/60%Daily2018-02-26 22:57
https://kosova-info.com/pas-publikimit-te-fotos-pa-grim-ndjekesit-kritikojne-ashper-luana-vjollcen/60%Daily2018-02-26 22:51
https://kosova-info.com/mos-i-hani-keto-ushqime-ju-demtojne-zemren/60%Daily2018-02-26 22:43
https://kosova-info.com/mjekja-ruse-sistemi-imunitar-sherohet-per-15minuta-ja-si/60%Daily2018-02-26 22:43
https://kosova-info.com/reagon-deputeti-i-vv-se-qe-nuk-e-ka-dhene-nenshkrimin-per-hetimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-26 22:42
https://kosova-info.com/pagjumesia-shkakton-sulme-te-zemres-dhe-te-trurit/60%Daily2018-02-26 22:35
https://kosova-info.com/zbulohet-skuadra-me-te-cilen-ka-nenshkruar-usain-bolt/60%Daily2018-02-26 22:32
https://kosova-info.com/i-akuzuari-per-droge-denohet-me-burg-dhe-me-gjobe/60%Daily2018-02-26 22:30
https://kosova-info.com/ne-diten-e-demarkacionit-juncker-takohet-me-thacin-veselin-e-haradinajn/60%Daily2018-02-26 22:20
https://kosova-info.com/vetem-gjysme-gote-vere-ju-rrezikon-nga-cmenduria/60%Daily2018-02-26 22:17
https://kosova-info.com/sekretet-e-nje-martese-30-vjecare-gazetari-shqiptar-jep-receten-e-suksesit/60%Daily2018-02-26 22:14
https://kosova-info.com/uefa-371-milione-euro-per-pjesemarresit-e-euro-2020/60%Daily2018-02-26 22:10
https://kosova-info.com/vetem-10-e-banoreve-te-veriut-paguajne-rryme/60%Daily2018-02-26 22:01
https://kosova-info.com/2ton-arrin-2-milion-me-100-tmira/60%Daily2018-02-26 21:55
https://kosova-info.com/armando-sadiku-debuton-me-humbje-ne-la-liga/60%Daily2018-02-26 21:50
https://kosova-info.com/merr-flake-kabina-elektrike-vdes-nje-person-ne-tirane/60%Daily2018-02-26 21:49
https://kosova-info.com/mysafiri-i-pare-i-krasniqit-pas-lirimit-nga-burgu-eshte-i-krahut-te-molliqajt/60%Daily2018-02-26 21:38
https://kosova-info.com/momenti-shokues-ja-si-reagon-nje-femije-kur-dikush-e-zgjon-me-te-bertitura-video/60%Daily2018-02-26 21:37
https://kosova-info.com/napoli-e-vazhdon-endrren-per-titull/60%Daily2018-02-26 21:37
https://kosova-info.com/ish-banorja-e-big-brother-behet-nene-e-nje-djali-jam-super-e-emocionuar/60%Daily2018-02-26 21:28
https://kosova-info.com/augsburg-ndale-dortmundin/60%Daily2018-02-26 21:24
https://kosova-info.com/delawie-u-drejtohet-deputeteve-me-video-mesazh-ka-ardhur-koha-ta-ratifikoni-demarkacionin/60%Daily2018-02-26 21:19
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-napoli-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2018-02-26 21:09
https://kosova-info.com/trump-guvernatoret-nuk-duhet-ti-frikesohen-lobimit-pro-armeve/60%Daily2018-02-26 21:09
https://kosova-info.com/publikohet-turist-nga-onat-dhe-marshall-jungle/60%Daily2018-02-26 21:08
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-jep-detaje-per-gjendjen-shendetesore-te-isa-mustafes/60%Daily2018-02-26 21:00
https://kosova-info.com/publikohen-pamje-nga-vendi-i-vrasjes-se-gazetarit/60%Daily2018-02-26 20:54
https://kosova-info.com/aguero-psg-real-madrid-kjo-skuader-shkon-tutje/60%Daily2018-02-26 20:52
https://kosova-info.com/veseli-ngushellon-per-vdekjen-e-ish-trajnerit-te-kb-trepca/60%Daily2018-02-26 20:51
https://kosova-info.com/nepermjet-nje-fotografie-te-pazakonte-enca-tregon-se-kur-do-te-publikohet-dua/60%Daily2018-02-26 20:50
https://kosova-info.com/bera-seks-me-kunaten-por-ajo-cfare-ndodhi-po-me-cmend/60%Daily2018-02-26 20:46
https://kosova-info.com/haziri-tregon-edhe-sa-vota-mungojne-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-26 20:58
https://kosova-info.com/15-femra-tregojne-detaje-te-seksit-me-te-mire-qe-kane-perjetuar/60%Daily2018-02-26 20:36
https://kosova-info.com/hysaj-asiston-napoli-shenon/60%Daily2018-02-26 20:33
https://kosova-info.com/flet-frasher-krasniqi-pas-lirimit-nga-paraburgimi/60%Daily2018-02-26 20:31
https://kosova-info.com/krimineli-seksi-pushton-serish-mediat-shton-edhe-nje-tjeter-sukses-ne-karriere/60%Daily2018-02-26 20:29
https://kosova-info.com/lirimi-nga-paraburgimi-ia-shpeton-mandatin-e-deputetit-frasher-krasniqit/60%Daily2018-02-26 20:22
https://kosova-info.com/cagliari-napoli-vjen-goli-i-pare/60%Daily2018-02-26 20:19
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-sinjal-se-disa-deputete-te-vv-se-mund-ta-votojne-demarkacionin/60%Daily2018-02-26 20:08
https://kosova-info.com/morena-e-zjarrte-ne-vaske-me-veshje-te-zeze-e-te-tejdukshme/60%Daily2018-02-26 20:05
https://kosova-info.com/policia-arreston-nje-serb-i-gjenden-4-kilograme-droge/60%Daily2018-02-26 19:57
https://kosova-info.com/zidane-i-pergjigjet-moratas/60%Daily2018-02-26 19:54
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-pdk-se-i-reagon-daciqit-i-shkruan-leter-publik/60%Daily2018-02-26 19:45
https://kosova-info.com/nje-fshat-i-tere-ne-hall-nga-hajnat/60%Daily2018-02-26 19:29
https://kosova-info.com/presidenti-i-fifa-s-vjen-ne-tirane/60%Daily2018-02-26 19:29
https://kosova-info.com/haliti-tregon-nese-jane-bere-votat-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-26 19:23
https://kosova-info.com/juncker-karakteri-i-marreveshjes-perfundimtare-te-percaktohet-nga-kosova-dhe-serbia/60%Daily2018-02-26 19:15
https://kosova-info.com/zyrtare-sadiku-debuton-me-levanten/60%Daily2018-02-26 19:08
https://kosova-info.com/lladrovci-dhe-jashari-takohen-me-eurodeputeten-britanike/60%Daily2018-02-26 18:59
https://kosova-info.com/lituania-mposht-serish-kosoven/60%Daily2018-02-26 18:59
https://kosova-info.com/vicktoria-beckham-shokon-me-deklaraten-nuk-i-laje-asnjehere-xhinset/60%Daily2018-02-26 18:55
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-cagliari-napoli/60%Daily2018-02-26 18:47
https://kosova-info.com/neser-ne-bruksel-kosova-dhe-serbia-diskutojne-per-asociacionin-dhe-uren-ne-mitrovice/60%Daily2018-02-26 18:44
https://kosova-info.com/anulohet-dueti-mes-nora-istrefit-dhe-irkenc-hykes-ky-i-fundit-po-sjell-kengen-i-vetem/60%Daily2018-02-26 18:39
https://kosova-info.com/galaxy-s9-dhe-s9-me-zemer-te-re-por-pamje-te-vjeter/60%Daily2018-02-26 18:39
https://kosova-info.com/momenti-kur-vetura-ishte-gati-te-bjere-ne-lume/60%Daily2018-02-26 18:37
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-dortmund-augsburg/60%Daily2018-02-26 18:37
https://kosova-info.com/demtimi-i-neymar-e-meriton-eshte-nje-provokator-i-lindur/60%Daily2018-02-26 18:22
https://kosova-info.com/veseli-e-apostolova-takohen-nesera-do-te-diskutohet-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-26 18:19
https://kosova-info.com/projekti-qe-riktheu-aida-barakun-dhe-armend-rexhepagiqin/60%Daily2018-02-26 18:15
https://kosova-info.com/zyrtare-dy-yje-te-atleticos-transferohen-ne-kine/60%Daily2018-02-26 18:07
https://kosova-info.com/vritet-nje-gazetar-hulumtues-se-bashku-me-te-dashuren/60%Daily2018-02-26 18:07
https://kosova-info.com/ismaili-takohet-me-mjeke-shqiptare-ne-kroaci/60%Daily2018-02-26 17:58
https://kosova-info.com/vesa-luma-po-shijon-ne-maksimum-ditet-e-nxehta-ne-plazhet-e-zelandes-se-re/60%Daily2018-02-26 17:54
https://kosova-info.com/hahn-ia-perserit-serbise-ne-be-vetem-pas-normalizimit-te-marredhenieve-me-kosoven/60%Daily2018-02-26 17:52
https://kosova-info.com/presidenti-i-uefa-s-per-var-nuk-duhet-te-nxitohemi/60%Daily2018-02-26 17:40
https://kosova-info.com/jul-deda-ne-rinine-time-nuk-ma-varnin-vajzat-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-02-26 17:36
https://kosova-info.com/turqia-dergon-forca-speciale-ne-afrin/60%Daily2018-02-26 17:32
https://kosova-info.com/smaka-aneks-marreveshja-sperben-asgje-te-re-e-njejte-me-raportin-e-mehes/60%Daily2018-02-26 17:24
https://kosova-info.com/turqia-merr-kontrollin-e-shkollave-afgane-te-lidhura-me-gulenin/60%Daily2018-02-26 17:08
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-dekoron-rrahman-ramen-me-medalje-presidenciale/60%Daily2018-02-26 16:57
https://kosova-info.com/lewandowski-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-02-26 16:56
https://kosova-info.com/ymeri-u-deshmua-se-aktivistet-u-burgosen-pa-faj/60%Daily2018-02-26 16:55
https://kosova-info.com/ministri-lluka-pjese-e-samitit-te-investimeve-te-ballkanit-perendimor-ne-londer/60%Daily2018-02-26 16:55
https://kosova-info.com/noizy-zhvishet-ne-temperatura-minus/60%Daily2018-02-26 16:47
https://kosova-info.com/kalimi-i-demarkacionit-ende-i-pasigurt/60%Daily2018-02-26 16:46
https://kosova-info.com/haradinaj-berzh-i-mbetet-faktor-kyc-ne-realizimin-e-projekteve-zhvillimore-ne-kosove/60%Daily2018-02-26 16:43
https://kosova-info.com/brukseli-jep-detaje-nga-vazhdimi-i-dialogut-prishtine-beograd/60%Daily2018-02-26 16:39
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-buffon-rikthehet-ne-kombetaren-e-italise/60%Daily2018-02-26 16:38
https://kosova-info.com/gjermani-temperaturat-shkojne-ne-minus-27-grade/60%Daily2018-02-26 16:32
https://kosova-info.com/ronaldo-nuk-ndalet-tregon-edhe-sa-here-deshiron-ta-fitoje-topin-e-arte/60%Daily2018-02-26 16:30
https://kosova-info.com/ronaldo-nuk-ndalet-tregon-edhe-sa-here-deshiron-ta-fitoje-topin-e-arte-2/60%Daily2018-02-26 16:30
https://kosova-info.com/europarlamentaret-kerkojne-kthimin-e-opozites-maqedonase-ne-kuvend/60%Daily2018-02-26 16:29
https://kosova-info.com/luana-vjollca-merr-guximin-shfaqet-pa-grim/60%Daily2018-02-26 16:28
https://kosova-info.com/vv-ja-kerkon-qe-aktivistet-te-shpallen-te-pafajshem-per-sulmin-ne-kuvend/60%Daily2018-02-26 16:26
https://kosova-info.com/matic-zbulon-se-cfare-shkruhej-ne-letren-e-jose-mourinhos/60%Daily2018-02-26 16:15
https://kosova-info.com/ronela-zbulon-sekretin-e-linjave-seksi-i-vesh-me-shume-se-nje-pale-geta/60%Daily2018-02-26 16:08
https://kosova-info.com/macron-i-ben-thirrje-erdoganit-qe-ta-ndaloje-sulmin-ne-veri-te-sirise/60%Daily2018-02-26 16:06
https://kosova-info.com/ronaldo-i-befason-te-gjithe-ja-cfare-shikoj-ne-televizor/60%Daily2018-02-26 15:58
https://kosova-info.com/renditja-ne-garen-per-kepucen-e-arte-ku-jane-messi-e-ronaldo/60%Daily2018-02-26 15:43
https://kosova-info.com/shefi-i-nokia-se-shba-dhe-kina-udheheqin-garen-ne-5g/60%Daily2018-02-26 15:40
https://kosova-info.com/lolita-e-besnik-qakes-publikon-imazhin-me-te-embel-para-lindjes-se-vajzes/60%Daily2018-02-26 15:40
https://kosova-info.com/putin-urdheron-pauze-humanitare-ne-goutan-lindore/60%Daily2018-02-26 15:34
https://kosova-info.com/termet-ne-shqiperi-8/60%Daily2018-02-26 15:31
https://kosova-info.com/thierry-henry-trajner-i-arsenalit/60%Daily2018-02-26 15:30
https://kosova-info.com/rigjykim-per-aktivistet-e-vv-se-te-denuar-per-terrorizem/60%Daily2018-02-26 15:24
https://kosova-info.com/prezantohet-porsche-panamera-sport-turismo-me-ekskluzive-deri-me-sot-foto/60%Daily2018-02-26 15:22
https://kosova-info.com/sundimi-i-gruas-perfaqeson-kosoven-ne-festivalin-nderkombetar-te-teatrove-ritu-ne-belgjike/60%Daily2018-02-26 15:19
https://kosova-info.com/se-shpejti-vendimi-i-kushtetueses-per-rritjen-e-pagave-nga-haradinaj/60%Daily2018-02-26 15:13
https://kosova-info.com/mourinho-transferon-lojtarin-e-shumekerkuar-nga-reali-dhe-barca/60%Daily2018-02-26 15:13
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-apelon-per-kujdes-te-shtuar-ne-trafik-pas-reshjeve-te-bores/60%Daily2018-02-26 15:12
https://kosova-info.com/trashegoi-pasurine-e-elvis-presley-t-vajza-e-tij-pa-asnje-qindarke/60%Daily2018-02-26 15:06
https://kosova-info.com/pas-lirimit-te-aktivisteve-te-vv-se-nga-paraburgimi-reagon-tome-gashi/60%Daily2018-02-26 15:04
https://kosova-info.com/kris-jenner-i-ben-konkurrence-kimit-ja-ndryshimi-drastik-ne-pamje/60%Daily2018-02-26 14:59
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-jemi-me-fat-per-miqesine-me-shba-te/60%Daily2018-02-26 14:52
https://kosova-info.com/savic-ne-la-liga-skuadra-e-re-eshte-befasi-e-madhe/60%Daily2018-02-26 14:49
https://kosova-info.com/big-mama-shkelqen-ne-dasmen-e-mikes-se-saj/60%Daily2018-02-26 14:46
https://kosova-info.com/icardi-tmerron-interin-me-lajmin-e-fundit/60%Daily2018-02-26 14:31
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-ne-prishtine-vodhi-17-mije-euro/60%Daily2018-02-26 14:29
https://kosova-info.com/qepa-jashte-perdorimit-ne-kuzhine/60%Daily2018-02-26 14:29
https://kosova-info.com/nobelistja-karman-thirrje-lideres-se-mianmarit-ose-fund-dhunes-ose-doreheqje/60%Daily2018-02-26 14:28
https://kosova-info.com/enca-fillon-xhirimet-e-klipit-pjese-e-tij-edhe-ky-bukurosh-spanjoll/60%Daily2018-02-26 14:26
https://kosova-info.com/zidane-me-deklaraten-e-vitit-pas-lendimit-te-neymar/60%Daily2018-02-26 14:18
https://kosova-info.com/familjaret-gjejne-58-vjecarin-te-vdekur-ne-banese/60%Daily2018-02-26 14:15
https://kosova-info.com/shpallet-i-pafajshem-ish-drejtori-i-inspektoratit-ne-komunen-e-prizrenit-bujar-hasani/60%Daily2018-02-26 14:13
https://kosova-info.com/moti-i-ftohte-ne-belgjike-arrest-per-te-pastrehet-qe-refuzojne-shkuarjen-ne-strehimore/60%Daily2018-02-26 14:12
https://kosova-info.com/nderpritet-masa-e-paraburgimit-ndaj-aktivisteve-te-vetevendosjes/60%Daily2018-02-26 14:09
https://kosova-info.com/shume-shpejt-mozzik-dhe-getinjo-vijne-me-2-euro/60%Daily2018-02-26 14:06
https://kosova-info.com/rama-ne-seline-e-berzh-investues-te-depresionuar-ne-londer-ejani-ne-ballkan/60%Daily2018-02-26 14:02
https://kosova-info.com/perurohet-konvikti-numer-viii-do-te-vendosen-305-studente/60%Daily2018-02-26 14:00
https://kosova-info.com/kurti-rasti-i-astrit-deharit-na-perkujton-se-koha-e-heronjve-eshte-ende-aktuale/60%Daily2018-02-26 13:55
https://kosova-info.com/rusia-thote-se-eshte-e-alarmuar-me-situaten-ne-goutan-lindore/60%Daily2018-02-26 13:55
https://kosova-info.com/kryetari-i-malisheves-deklarohet-i-pafajshem-per-keqperdorim-detyre/60%Daily2018-02-26 13:54
https://kosova-info.com/psg-reagon-per-lendimin-e-neymar-ja-gjendja-e-tij/60%Daily2018-02-26 13:53
https://kosova-info.com/emina-publikon-rastet-ne-nevoje-ne-shqiperi-e-akuzojne-se-i-prish-imazhin-vendit/60%Daily2018-02-26 13:47
https://kosova-info.com/deshtoi-te-atletico-transferohet-ne-kine/60%Daily2018-02-26 13:32
https://kosova-info.com/demi-rose-poza-provokuese-nga-greqia-prek-pjeset-intime-me-duar/60%Daily2018-02-26 13:26
https://kosova-info.com/padit-angjencine-e-eskortave-biznesmeni-me-premtuan-seks-me-megan-fox-e-candice-swanepoel/60%Daily2018-02-26 13:05
https://kosova-info.com/pacolli-denon-fuqishem-sulmin-ndaj-konsullates-se-pergjithshme-ne-strasbourg/60%Daily2018-02-26 13:04
https://kosova-info.com/kroacia-do-ta-ndihmoje-kosoven-ne-forcimin-e-kapaciteteve-profesionale-ne-klinikat-e-qkuk-se/60%Daily2018-02-26 13:02
https://kosova-info.com/granit-xhaka-ua-dhuron-nderresat-e-lojes-se-mbremshme-bekim-jasharit-dhe-ramiz-lladrovcit/60%Daily2018-02-26 13:01
https://kosova-info.com/a-do-te-luaje-neymar-ndaj-realit-ja-pergjigjja-e-fundit-nga-emery/60%Daily2018-02-26 12:53
https://kosova-info.com/juncker-metes-pres-qe-shqiperia-te-jete-stabilizuese-ne-rajon/60%Daily2018-02-26 12:52
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-hani-i-elezit-rrotullohen-dy-vetura-foto/60%Daily2018-02-26 12:51
https://kosova-info.com/psg-ofron-mbappen-per-yllin-e-barcelones/60%Daily2018-02-26 12:42
https://kosova-info.com/djali-nga-kosova-u-zgjodh-mister-zvicra/60%Daily2018-02-26 12:39
https://kosova-info.com/pacolli-uron-kuvajtin-per-diten-kombetare-zotohet-per-akreditim-te-ambasadorit-brenda-ketij-viti/60%Daily2018-02-26 12:37
https://kosova-info.com/republika-e-kosoves-do-te-rron-mbi-supet-e-tuaja-perjetesisht/60%Daily2018-02-26 12:27
https://kosova-info.com/pique-gezon-barcelonen-para-ndeshjes-ndaj-chelseat/60%Daily2018-02-26 12:23
https://kosova-info.com/prokurori-italian-grupet-shqiptare-drejtojne-trafikun-e-kokaines-ne-itali/60%Daily2018-02-26 12:14
https://kosova-info.com/regjimi-i-asadit-vazhdon-te-godase-guten-lindore/60%Daily2018-02-26 12:14
https://kosova-info.com/bona-llaf-bona-publikohet-nga-fajt/60%Daily2018-02-26 12:12
https://kosova-info.com/uefa-eshte-afer-te-marre-vendimin-e-papritur-per-zevendesime/60%Daily2018-02-26 12:08
https://kosova-info.com/gazetari-hulumtues-sllovak-dhe-e-dashura-e-tij-gjenden-te-vdekur/60%Daily2018-02-26 12:04
https://kosova-info.com/gazetari-hulumtues-sllovak-dhe-e-dashura-e-tij-gjenden-te-vdekur/60%Daily2018-02-26 12:04
https://kosova-info.com/be-sanksione-shtese-ndaj-korese-se-veriut/60%Daily2018-02-26 12:04
https://kosova-info.com/be-sanksione-shtese-ndaj-korese-se-veriut-2/60%Daily2018-02-26 12:04
https://kosova-info.com/tre-hapa-per-te-mesuar-nje-gjuhe-te-re/60%Daily2018-02-26 12:03
https://kosova-info.com/miriami-pret-me-padurim-koncertin-e-albanit/60%Daily2018-02-26 12:01
https://kosova-info.com/shkon-per-te-pire-uje-portieri-le-porten-e-zbrazet-dhe-peson-gol/60%Daily2018-02-26 11:57
https://kosova-info.com/prishtina-pret-zv-ministrin-e-sportit-rexhep-mazrekun/60%Daily2018-02-26 11:51
https://kosova-info.com/gjysme-e-zhveshur-dhe-mbulon-gjoksin-me-duar-noizy-i-le-koment-epik-orioles/60%Daily2018-02-26 11:41
https://kosova-info.com/vazhdojne-bisedimet-ne-bruksel-ja-cfare-po-diskutohet/60%Daily2018-02-26 11:27
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-ne-londer-prezanton-mbi-30-projekte-per-kosoven/60%Daily2018-02-26 11:25
https://kosova-info.com/fatmir-spahiu-ben-thirrje-per-ta-ndihmuar-regjisorin-bekim-lumi/60%Daily2018-02-26 11:22
https://kosova-info.com/keto-pese-lloje-te-kancerit-shfaqen-tek-burrat/60%Daily2018-02-26 11:12
https://kosova-info.com/presidenti-i-filipineve-kerkon-rroge-shtese-per-shkak-se-ka-dy-gra/60%Daily2018-02-26 11:11
https://kosova-info.com/bora-zbukuron-plazhin-e-shengjinit-foto/60%Daily2018-02-26 11:09
https://kosova-info.com/banoret-e-paldenices-protestojne-per-trasene-e-austrostrades-per-shkup/60%Daily2018-02-26 11:03
https://kosova-info.com/tek-ne-acar-bleona-shijon-plazhin-ne-malibu/60%Daily2018-02-26 11:02
https://kosova-info.com/u-mbajt-takimi-i-grupit-punues-kunder-krimit-te-organizuar/60%Daily2018-02-26 10:59
https://kosova-info.com/guterres-per-goutan-lindore-ndalojeni-kete-ferr-ne-toke/60%Daily2018-02-26 10:51
https://kosova-info.com/tiketi-i-vitit-ne-kosove-fiton-30-mije-euro-me-11-euro/60%Daily2018-02-26 10:50
https://kosova-info.com/dua-lipa-vazhdon-te-kryesoje-ne-top-listat-e-britanise/60%Daily2018-02-26 10:40
https://kosova-info.com/reali-kthen-ish-futbollistin-ne-skuader-paguan-4-milione-euro/60%Daily2018-02-26 10:37
https://kosova-info.com/femijet-qe-kalojne-me-shume-kohe-me-baballaret-jane-me-inteligjente/60%Daily2018-02-26 10:36
https://kosova-info.com/14-muaj-per-bartjen-e-lendes-nga-nje-departament-ne-tjetrin-akuza-per-fshehjen-e-saj/60%Daily2018-02-26 10:32
https://kosova-info.com/as-ronaldo-e-as-messi-kimmich-zbulon-lojtarin-me-te-mire-perballe-te-cilit-ka-luajtur/60%Daily2018-02-26 10:31
https://kosova-info.com/juncker-ne-vitin-2025-te-gjitha-vendet-e-ballkanit-perendimor-mund-te-hyjne-ne-be/60%Daily2018-02-26 10:30
https://kosova-info.com/albert-krasniqi-akuzon-getin-per-sherrin-mes-blunt-ledrit-e-gjikos/60%Daily2018-02-26 10:21
https://kosova-info.com/qeveria-denon-sulmin-mbi-konsullaten-e-pergjithshme-te-kosoves-ne-strasburg/60%Daily2018-02-26 10:20
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-peje-vetura-goditet-nga-autobusi-foto/60%Daily2018-02-26 10:15
https://kosova-info.com/partia-e-orbanit-peson-disfate-ne-bastionin-e-saj/60%Daily2018-02-26 10:08
https://kosova-info.com/58-vjet-burgim-ndaj-te-akuzuarve-per-vrasjen-e-policit-shemsi-gashi/60%Daily2018-02-26 10:04
https://kosova-info.com/lajm-i-zi-per-sportin-kosovar/60%Daily2018-02-26 10:03
https://kosova-info.com/me-foto-nga-shtrati-alketa-uron-per-jave-te-mbare/60%Daily2018-02-26 10:01
https://kosova-info.com/veseli-disa-deputete-te-vv-se-te-gatshem-ta-votojne-demarkacionin/60%Daily2018-02-26 10:01
https://kosova-info.com/presidenti-dekoron-me-medaljen-presidenciale-flora-brovinen/60%Daily2018-02-26 09:59
https://kosova-info.com/begaj-sot-para-gjykates-akuzohet-nga-specialja/60%Daily2018-02-26 09:52
https://kosova-info.com/kendall-jenner-nudo-ne-mes-te-oborrit/60%Daily2018-02-26 09:41
https://kosova-info.com/jo-me-implante-dentale-pasi-dentistet-po-rrisin-dhembe-te-rinj-per-nente-jave/60%Daily2018-02-26 09:39
https://kosova-info.com/reali-befason-te-gjithe-gati-super-transferimi-nga-serie-a/60%Daily2018-02-26 09:37
https://kosova-info.com/haradinaj-40-projekte-me-vlere-gjysme-miliardi-euro-i-prezanton-para-berzh-it/60%Daily2018-02-26 09:36
https://kosova-info.com/shtyhet-ndeshja-e-dites-ne-vala-superlige-shkak-bora/60%Daily2018-02-26 09:28
https://kosova-info.com/sulmohet-konsullata-pergjithshme-e-kosoves-ne-strasburg-foto/60%Daily2018-02-26 09:26
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimte-ne-kline/60%Daily2018-02-26 09:26
https://kosova-info.com/ilir-dhe-korab-shaqiri-me-kenge-dedikuar-familjes-jashari/60%Daily2018-02-26 09:21
https://kosova-info.com/ferizaj-rrah-prinderit-e-tij-arrestohet-nga-policia/60%Daily2018-02-26 09:21
https://kosova-info.com/rruget-e-prishtines-me-veshtiresi-te-kalueshme-trotuaret-nuk-jane-pastruar-nga-bora-foto/60%Daily2018-02-26 09:16
https://kosova-info.com/shperthim-ne-leicester-ka-te-vdekur/60%Daily2018-02-26 09:06
https://kosova-info.com/largimi-i-njollave-te-zakonshme-me-produkte-shtepiake/60%Daily2018-02-26 09:04
https://kosova-info.com/u-shty-nga-bora-kur-do-te-luhet-juventus-atalanta/60%Daily2018-02-26 09:04
https://kosova-info.com/deklarata-qe-befasoi-te-gjithe-origjina-e-rita-ores-nuk-eshte-nga-kosova/60%Daily2018-02-26 09:00
https://kosova-info.com/rasti-stenta-vecohet-procedura-per-ish-ministrin-agani-dhe-ish-sekretarin-shabani/60%Daily2018-02-26 08:56
https://kosova-info.com/magjistralja-prishtine-mitrovice-e-papastruar-nga-bora/60%Daily2018-02-26 08:46
https://kosova-info.com/seria-turke-qe-demton-vlerat-e-islamit/60%Daily2018-02-26 08:44
https://kosova-info.com/angela-martini-me-roje-personale-ne-soho/60%Daily2018-02-26 08:41
https://kosova-info.com/quaresma-shenon-ne-stilin-e-tij-gol-i-jashtezakonshem/60%Daily2018-02-26 08:40
https://kosova-info.com/zgjidhja-praktike-per-ta-bere-shtepine-tuaj-te-duket-me-e-madhe/60%Daily2018-02-26 08:34
https://kosova-info.com/pas-unikkatilit-dafina-zeqiri-ben-testin-gjenetik-per-ta-konfirmuar-origjinen/60%Daily2018-02-26 08:22
https://kosova-info.com/puding-vanilje/60%Daily2018-02-26 08:20
https://kosova-info.com/kosova-humb-miliona-nga-moszbatimi-i-marreveshjes-per-energji/60%Daily2018-02-26 08:18
https://kosova-info.com/ronaldo-keta-jane-6-lojtaret-e-se-ardhmes/60%Daily2018-02-26 08:13
https://kosova-info.com/per-4-shtepi-projekti-i-zgjerimit-te-rruges-ngec-4-vjet/60%Daily2018-02-26 08:03
https://kosova-info.com/komenti-qe-i-la-krenari-ne-imazhin-e-fundit-te-luanes/60%Daily2018-02-26 08:02
https://kosova-info.com/te-gjitha-rruget-e-kosoves-jane-te-kalueshme/60%Daily2018-02-26 07:58
https://kosova-info.com/liverpool-me-transferim-nga-serie-a/60%Daily2018-02-26 07:53
https://kosova-info.com/ne-goutan-lindore-vazhdojne-bombardimet-pavaresisht-armepushimit/60%Daily2018-02-26 07:51
https://kosova-info.com/transformimi-i-pabesueshem-i-rona-nishliut-veshtire-te-njihet/60%Daily2018-02-26 07:41
https://kosova-info.com/e-kerkojne-te-gjithe-malcom-zgjedh-gjigantin-evropian/60%Daily2018-02-26 07:36
https://kosova-info.com/dy-gjigantet-e-premierliges-futen-ne-gare-per-alisson/60%Daily2018-02-26 07:26
https://kosova-info.com/kjo-fotografi-tregon-raportin-qe-ka-mimoza-me-familjen-e-seldit/60%Daily2018-02-26 07:22
https://kosova-info.com/neymar-tmerrohet-ne-derbi/60%Daily2018-02-26 07:21
https://kosova-info.com/pese-minuta-ushtrime-ne-dite-dhe-stomaku-juaj-do-te-jete-i-rrafshet/60%Daily2018-02-26 07:20
https://kosova-info.com/kosova-mund-te-perballet-ne-gjykaten-e-arbitrazhit-edhe-me-nje-kompani-britanike/60%Daily2018-02-26 07:04
https://kosova-info.com/koncerti-madheshtor-i-dua-lipes-ne-emiratet-arabe/60%Daily2018-02-26 07:00
https://kosova-info.com/nigeria-ne-kerkim-te-110-vajzave-te-rrembyera/60%Daily2018-02-26 06:56
https://kosova-info.com/ne-bruksel-vazhdojne-bisedimet-midis-kosoves-e-serbise/60%Daily2018-02-26 06:53
https://kosova-info.com/shba-bisedimet-me-korene-veriore-duhet-te-cojne-ne-carmatimin-berthamor/60%Daily2018-02-26 06:50
https://kosova-info.com/ne-gjeneve-nis-sesioni-i-37-te-i-keshillit-te-okb-se-per-te-drejta-te-njeriut/60%Daily2018-02-26 06:48
https://kosova-info.com/deri-te-enjten-moti-do-te-jete-me-bore-dhe-me-temperatura-te-uleta/60%Daily2018-02-26 06:41
https://kosova-info.com/lansohet-udhezuesi-anti-korrupsion-per-mesimdhenes-dhe-nxenes/60%Daily2018-02-26 06:35
https://kosova-info.com/bolt-realizon-endrren-e-madhe-nenshkruan-per-nje-skuader-futbolli/60%Daily2018-02-26 00:11
https://kosova-info.com/rriten-tensionet-ne-itali-nje-jave-para-zgjedhjeve/60%Daily2018-02-25 22:59
https://kosova-info.com/noizy-i-perkushtuar-per-te-dale-fitues-kundrejt-blerim-destanit/60%Daily2018-02-25 22:55
https://kosova-info.com/studimi-uji-ne-hene-eshte-i-perhapur/60%Daily2018-02-25 22:53
https://kosova-info.com/e-pate-gruan-e-presidentit-thaci-por-jo-edhe-ate-te-aktorit-qe-e-emiton/60%Daily2018-02-25 22:42
https://kosova-info.com/dergohet-per-miratim-ligji-per-statusin-e-punetoreve-te-arsimit-shqip/60%Daily2018-02-25 22:42
https://kosova-info.com/pacolli-i-pasigurt-nese-koalicioni-i-ka-votat-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-25 22:32
https://kosova-info.com/neville-kritikon-ramseyn-dhe-xhaken-pse-po-ecni-ne-fushe-jeni-per-turp/60%Daily2018-02-25 22:30
https://kosova-info.com/nje-polic-hetues-e-dy-eksperte-deshmojne-ne-rastin-e-donjeta-pajazitajt/60%Daily2018-02-25 22:24
https://kosova-info.com/ne-episodin-e-43-te-te-egjelit-te-gjithe-kthehen-ne-fshat-sheqes-i-rikthehet-kujtesa/60%Daily2018-02-25 22:20
https://kosova-info.com/lendohet-rende-neymar-a-do-te-jete-i-gatshem-per-real-madridin/60%Daily2018-02-25 22:18
https://kosova-info.com/roma-0-2-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-25 22:10
https://kosova-info.com/muajin-e-ardhshem-bashkohen-doganat/60%Daily2018-02-25 22:06
https://kosova-info.com/psg-e-fiton-derbin-e-javes-ne-france/60%Daily2018-02-25 21:58
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-amerikes-pas-deklaratave-te-korese-se-veriut-per-bisedime/60%Daily2018-02-25 21:53
https://kosova-info.com/deklarata-e-ish-te-dashures-se-ronaldos-shokon-mediat-boterore-ai-nuk-eshte-i-mire-ne-shtrat/60%Daily2018-02-25 21:51
https://kosova-info.com/bleona-qereti-befason-me-pozat-e-fundit/60%Daily2018-02-25 21:45
https://kosova-info.com/deputeti-i-pdk-se-nait-hasani-kunder-demarkacionit/60%Daily2018-02-25 21:42
https://kosova-info.com/a-ka-kush-e-ndale-milanin-e-gattusos/60%Daily2018-02-25 21:39
https://kosova-info.com/atletico-madrid-shkaterron-sevillan/60%Daily2018-02-25 21:33
https://kosova-info.com/reshjet-e-debores-veshtiresi-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-02-25 21:28
https://kosova-info.com/milani-e-shokon-romen/60%Daily2018-02-25 21:21
https://kosova-info.com/edhe-nese-zgjidhe-ceshtjen-e-kosoves-serbise-nuk-i-sigurohet-anetaresimi-ne-be/60%Daily2018-02-25 21:20
https://kosova-info.com/perfaqesuesja-e-kosoves-ka-arritur-ne-lituani-pa-berishen-lis-shoshi-mbetet-ne-dyshim/60%Daily2018-02-25 21:15
https://kosova-info.com/roma-milan-shenohet-goli-i-pare-ne-derbi/60%Daily2018-02-25 20:57
https://kosova-info.com/partite-kunder-emerimit-te-stamenkoviqit-per-nenkryetar-te-kamenices/60%Daily2018-02-25 20:50
https://kosova-info.com/dua-viziton-xhamine-me-te-madhe-ne-abu-dhabi-pozon-e-mbuluar/60%Daily2018-02-25 20:50
https://kosova-info.com/ja-cilat-emoji-perdorin-personat-qe-jane-single-dhe-duan-te-flirtojne/60%Daily2018-02-25 20:48
https://kosova-info.com/juncker-shqiperia-dhe-greqia-te-bien-dakord/60%Daily2018-02-25 20:47
https://kosova-info.com/conte-i-zhgenjyer-me-humbjen-ne-derbi/60%Daily2018-02-25 20:46
https://kosova-info.com/roma-milan-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2018-02-25 20:36
https://kosova-info.com/milaim-zeka-e-quan-vetevendosjen-levizje-talibane/60%Daily2018-02-25 20:29
https://kosova-info.com/ky-ushqim-do-tju-bej-me-te-mire-ne-shtrat/60%Daily2018-02-25 20:24
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-guardiola-pas-titullit-te-pare-me-manchester-cityn/60%Daily2018-02-25 20:10
https://kosova-info.com/sa-me-shume-qe-perqafoni-femijet-tuaj-aq-me-te-zgjuar-behen/60%Daily2018-02-25 20:08
https://kosova-info.com/zanfina-perveluese-ne-imazhin-e-fundit-hap-kembet/60%Daily2018-02-25 20:06
https://kosova-info.com/per-dy-muaj-tete-aksidente-me-fatalitet/60%Daily2018-02-25 20:06
https://kosova-info.com/wenger-deklarohet-pas-humbjes-ne-finale-nga-city/60%Daily2018-02-25 19:55
https://kosova-info.com/grate-tregojne-se-cka-pelqejne-me-se-shumti-nga-mashkulli/60%Daily2018-02-25 19:54
https://kosova-info.com/zaev-i-bindur-se-maqedonia-dhe-greqia-do-te-gjejne-zgjidhje-per-ceshtjen-e-emrit/60%Daily2018-02-25 19:52
https://kosova-info.com/dhune-ne-derbin-grek-trajnerit-te-olimpiakosit-ia-thyejne-dhembet/60%Daily2018-02-25 19:39
https://kosova-info.com/familja-kater-anetareshe-jeton-ne-kushte-te-renda/60%Daily2018-02-25 19:39
https://kosova-info.com/arrestohet-infermierja-zhvaste-pacientet-e-spitalit/60%Daily2018-02-25 19:31
https://kosova-info.com/ish-sulmuesi-i-real-madridit-shenon-golin-e-karrieres/60%Daily2018-02-25 19:29
https://kosova-info.com/rama-junckerit-u-larguan-17-gjyqtare-dhe-prokurore-i-meritojme-negociatat/60%Daily2018-02-25 19:11
https://kosova-info.com/ngjashmeri-e-frikshme-zbulohen-sozite-e-oriola-marashit-dhe-elena-likes/60%Daily2018-02-25 18:55
https://kosova-info.com/kadriu-te-gjitha-rruget-jane-te-kalueshme/60%Daily2018-02-25 18:50
https://kosova-info.com/roma-milan-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-02-25 18:48
https://kosova-info.com/arsenal-0-3-manchester-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-25 18:41
https://kosova-info.com/arifi-pala-serbe-le-te-shprehen-neser-ne-takim-per-asociacionin/60%Daily2018-02-25 18:41
https://kosova-info.com/merkel-e-ben-minister-kundershtarin-e-zeshem-te-saj/60%Daily2018-02-25 18:41
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-fustani-i-ka-qepur-vetes-aurela-gace/60%Daily2018-02-25 18:34
https://kosova-info.com/manchester-city-fitues-i-carabao-cup/60%Daily2018-02-25 18:22
https://kosova-info.com/edhe-kole-berisha-refuzon-dekoraten-e-thacit/60%Daily2018-02-25 18:21
https://kosova-info.com/lladrovci-dhe-jashari-mysafire-te-xhakes-percjellin-finalen-e-arsenalit/60%Daily2018-02-25 18:18
https://kosova-info.com/kida-shenon-suksesin-e-radhes-1-milion-per-pak-dite/60%Daily2018-02-25 18:14
https://kosova-info.com/tifozin-e-vogel-te-arsenalit-se-mbajne-lotet-ne-wembley/60%Daily2018-02-25 18:14
https://kosova-info.com/iraku-denon-me-vdekje-15-gra-turke-per-anetaresim-ne-isis/60%Daily2018-02-25 18:08
https://kosova-info.com/perplasje-e-ashper-per-murin-ne-mes-te-shba-se-dhe-meksikes/60%Daily2018-02-25 18:06
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-e-rrugeve-ne-malisheve-pas-reshjeve-te-bores/60%Daily2018-02-25 17:58
https://kosova-info.com/pothuajse-perfundon-gjithcka-city-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2018-02-25 17:57
https://kosova-info.com/city-i-shenon-serish-gol-arsenalit/60%Daily2018-02-25 17:53
https://kosova-info.com/cfare-thote-mourinho-pas-fitores-ndaj-chelsea/60%Daily2018-02-25 17:48
https://kosova-info.com/nese-partneri-juaj-perdor-keto-aplikacione-atehere-ai-eshte-duke-ju-tradhetuar/60%Daily2018-02-25 17:45
https://kosova-info.com/artijola-toska-sot-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-mbushi/60%Daily2018-02-25 17:43
https://kosova-info.com/vazhdojne-reshjet-e-bores-rruget-ne-gjilan-jane-te-kalueshme/60%Daily2018-02-25 17:41
https://kosova-info.com/suarez-beri-gjithcka-per-tu-ndeshkuar-me-karton-te-verdh-por-deshtoi/60%Daily2018-02-25 17:30
https://kosova-info.com/juncker-ne-shkup-reformat-kyce-per-integrimin-ne-be/60%Daily2018-02-25 17:25
https://kosova-info.com/akp-tregon-edhe-sa-prona-jane-te-uzurpuara/60%Daily2018-02-25 17:18
https://kosova-info.com/zyrtare-shtyhet-ndeshja-juventus-atalanta/60%Daily2018-02-25 17:15
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-moshuara-e-cila-jeton-ne-mes-te-ujit/60%Daily2018-02-25 17:11
https://kosova-info.com/kjo-vajze-do-ti-beje-konkurence-te-forte-kides/60%Daily2018-02-25 17:08
https://kosova-info.com/nese-ratifikohet-demarkacioni-vizat-liberalizohen-ne-shtator-thote-pacolli/60%Daily2018-02-25 17:00
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-finalen-arsenal-city/60%Daily2018-02-25 16:54
https://kosova-info.com/shokon-anxhela-peristeri-cohet-dhe-i-tregon-te-pasmet-fansit-ne-emision/60%Daily2018-02-25 16:48
https://kosova-info.com/ish-tenistja-e-famshme-drejt-burgut-me-borxhe/60%Daily2018-02-25 16:48
https://kosova-info.com/be-ja-me-ne-fund-e-kuptoi-rendesine-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2018-02-25 16:47
https://kosova-info.com/irani-arabia-saudite-rusia-shba-dhe-turqia-cfare-po-ndodh-realisht-me-luften-e-sirise/60%Daily2018-02-25 16:33
https://kosova-info.com/mpj-komisioni-per-grada-dhe-disipline-nuk-vlereson-ambasadoret/60%Daily2018-02-25 16:27
https://kosova-info.com/kerkohet-themelimi-i-muzeut-sportiv-te-prishtines/60%Daily2018-02-25 16:26
https://kosova-info.com/lansohet-habibi-nga-baboo-darabuka-dhe-dj-benity-kete-here-kane-zgjedhur-edhe-te-kendojne/60%Daily2018-02-25 16:21
https://kosova-info.com/ratifikimi-i-demarkacionit-do-tu-hapte-rruge-edhe-proceseve-tjera/60%Daily2018-02-25 16:18
https://kosova-info.com/manchester-united-21-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-25 16:16
https://kosova-info.com/juventus-atalanta-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-02-25 16:08
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-indiane-vdes-ne-menyre-te-papritur-ne-dasmen-e-nipit/60%Daily2018-02-25 16:06
https://kosova-info.com/manchester-united-e-fiton-me-permbysje-derbin-ndaj-chelsea/60%Daily2018-02-25 15:59
https://kosova-info.com/veseli-i-bindur-se-te-merkuren-votohet-demarkacioni/60%Daily2018-02-25 15:48
https://kosova-info.com/lancohet-zyrtarisht-video-se-si-duket-samsung-galaxy-s9/60%Daily2018-02-25 15:46
https://kosova-info.com/me-marshe-ne-moske-perkujtohet-kritiku-i-kremlinit-boris-nemtsov/60%Daily2018-02-25 15:43
https://kosova-info.com/permbyset-gjithcka-ne-derbin-man-utd-chelsea/60%Daily2018-02-25 15:43
https://kosova-info.com/skrinar-frustron-manchester-unitedin-dhe-real-madridin/60%Daily2018-02-25 15:39
https://kosova-info.com/perdore-kete-metode-te-thjesht-dhe-largo-dhimbjen-ishiadike-pergjithmone/60%Daily2018-02-25 15:35
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-manchester-city-3/60%Daily2018-02-25 15:32
https://kosova-info.com/big-mama-me-e-lumtur-se-kurre-i-erdhi-radha-te-martohet/60%Daily2018-02-25 15:29
https://kosova-info.com/si-me-malin-e-zi-e-njejta-pritet-ti-ndodhe-kosoves-ne-shenimin-e-vijes-kufitare-me-serbine/60%Daily2018-02-25 15:22
https://kosova-info.com/mbahet-mend-si-nje-zonje-e-rende-sa-shume-ka-ndryshuar-iveti/60%Daily2018-02-25 15:18
https://kosova-info.com/67-te-vjecarja-ne-kopertinen-e-playboy/60%Daily2018-02-25 15:13
https://kosova-info.com/momenti-kryesor-i-ndeshjes-united-chelsea-pajtimi-mes-mourinhos-dhe-contes/60%Daily2018-02-25 15:11
https://kosova-info.com/politikani-serb-thote-se-vrasja-e-ivanoviqit-ishte-ne-interes-te-rusise/60%Daily2018-02-25 15:06
https://kosova-info.com/marina-me-video-nga-shtrati-zbulon-ambientin-ku-po-qendron-ajo-dhe-geti/60%Daily2018-02-25 14:56
https://kosova-info.com/policia-arreston-persona-te-dyshuar-ne-operacionin-antidroge-video/60%Daily2018-02-25 14:55
https://kosova-info.com/deputetja-e-vv-se-thote-se-ldk-ja-dhe-qeveria-po-bejne-veprime-kriminale/60%Daily2018-02-25 14:53
https://kosova-info.com/termeti-lekund-shqiperine-e-mesme/60%Daily2018-02-25 14:51
https://kosova-info.com/united-barazon-me-lukakun/60%Daily2018-02-25 14:49
https://kosova-info.com/man-utd-chelsea-vjen-goli-i-pare/60%Daily2018-02-25 14:40
https://kosova-info.com/kjo-ishte-atmosfera-ne-koncertin-e-kengetarit-turk-rafet-el-roman-ne-prizren/60%Daily2018-02-25 14:38
https://kosova-info.com/suarez-ben-maksimumin-per-tu-ndeshkuar-por-gjyqtari-nuk-ia-ploteson-deshiren/60%Daily2018-02-25 14:37
https://kosova-info.com/mbi-pese-mije-qytetare-ne-vit-heqin-dore-nga-shtetesia-e-kosoves/60%Daily2018-02-25 14:37
https://kosova-info.com/fshatrat-e-izoluar-nga-debora-banoret-prej-10-ditesh-te-bllokuar/60%Daily2018-02-25 14:34
https://kosova-info.com/berisha-rama-e-ka-shitur-emrin-cameri/60%Daily2018-02-25 14:33
https://kosova-info.com/vala-superliga-behet-me-lider-te-ri/60%Daily2018-02-25 14:27
https://kosova-info.com/lideri-i-kurdeve-te-sirise-eshte-ndaluar-ne-prage/60%Daily2018-02-25 14:23
https://kosova-info.com/drita-fiton-derbin-ndaj-llapit-gjilani-triumfon-ne-minutat-shtese-ndaj-lirise/60%Daily2018-02-25 14:23
https://kosova-info.com/rita-ora-ze-paparacin-e-fshehur-tek-shtepia-po-te-shoh/60%Daily2018-02-25 14:21
https://kosova-info.com/zvicer-nga-orteku-humb-jeten-nje-alpinist/60%Daily2018-02-25 14:14
https://kosova-info.com/java-e-ardhshme-me-e-ftohta-e-ketij-dimri-ja-parashikimi-i-motit/60%Daily2018-02-25 14:12
https://kosova-info.com/arrestohet-stomalogia-e-njohur-dyshohet-se-ka-pervetesuar-900-mije-euro-permes-mashtrimit/60%Daily2018-02-25 14:04
https://kosova-info.com/u-fut-gabimisht-shtepine-e-melania-trump-probleme-per-kengetarin-shqiptar/60%Daily2018-02-25 14:03
https://kosova-info.com/reina-konfirmon-largimin-nga-napoli/60%Daily2018-02-25 13:58
https://kosova-info.com/gezim-kelmendi-jam-i-gatshem-te-vdes-por-nuk-zbrapsem-nga-qendrimi-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-25 13:54
https://kosova-info.com/tahiri-serbia-indiferente-ne-ofrimin-e-informatave-dhe-deshmive-mbi-fatin-e-te-zhdukurve/60%Daily2018-02-25 13:51
https://kosova-info.com/uefa-uron-donnarumman-por-ben-nje-gafe-qesharake/60%Daily2018-02-25 13:46
https://kosova-info.com/ne-kete-dite-acari-ledri-vula-zgjedh-te-relaksohet-ne-pishine/60%Daily2018-02-25 13:43
https://kosova-info.com/ne-guten-lindore-vdekja-troket-edhe-ne-deren-e-strehimoreve/60%Daily2018-02-25 13:42
https://kosova-info.com/nitaj-i-del-ne-mbrojtje-haradinajt-per-ndryshimin-e-qendrimit-kur-nderron-moti-ramushit-i-dhembin-plaget-qe-i-ka-ne-trup/60%Daily2018-02-25 13:39
https://kosova-info.com/irani-do-ti-vazhdoje-sulmet-ne-siri-pavaresisht-armepushimit/60%Daily2018-02-25 13:31
https://kosova-info.com/flaka-krelani-shfaqet-terheqese-ne-fustanin-e-kuq/60%Daily2018-02-25 13:21
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-chelsea/60%Daily2018-02-25 13:13
https://kosova-info.com/vedat-bajrami-per-rita-oren-kush-na-ka-inati/60%Daily2018-02-25 13:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-qyteti-shqiptar-ne-te-cilin-gjate-vitit-2017-nuk-pati-asnje-vrasje/60%Daily2018-02-25 12:47
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-oriola-marashi-kur-ishte-femije/60%Daily2018-02-25 12:42
https://kosova-info.com/skandal-i-madh-nga-samir-nasri/60%Daily2018-02-25 12:41
https://kosova-info.com/zeka-vv-dhe-lista-serbe-bashke-luftojne-per-ta-shkaterruar-shtetin-e-kosoves/60%Daily2018-02-25 12:39
https://kosova-info.com/kina-propozon-heqjen-e-kufizimit-per-mandatin-presidencial/60%Daily2018-02-25 12:33
https://kosova-info.com/zbulohet-super-transferimi-i-bayernit-ne-vere/60%Daily2018-02-25 12:27
https://kosova-info.com/policia-ndjek-trafikantet-e-droges-maleve-te-prishtines/60%Daily2018-02-25 12:24
https://kosova-info.com/daciq-serbia-nuk-lejon-ndryshimin-e-marreveshjes-per-asociacionin/60%Daily2018-02-25 12:15
https://kosova-info.com/bie-ndjeshem-vdekshmeria-e-foshnjave/60%Daily2018-02-25 12:07
https://kosova-info.com/vdes-kembesorja-e-aksidentuar-dite-me-pare-ne-gjilan/60%Daily2018-02-25 12:00
https://kosova-info.com/van-gaal-rikthehet-ne-premierlige-kalon-te-rivali-i-unitedit/60%Daily2018-02-25 11:57
https://kosova-info.com/koreja-veriore-i-cileson-akt-te-luftes-sanksionet-e-reja-amerikane/60%Daily2018-02-25 11:51
https://kosova-info.com/reshitaj-kryetareve-serb-ofroni-qytetareve-mundesi-te-jetojne-te-lire-e-te-integruar-ne-shoqeri/60%Daily2018-02-25 11:51
https://kosova-info.com/meditoni-vraponi-ecnicdo-dite/60%Daily2018-02-25 11:39
https://kosova-info.com/kaq-kushtojne-vathet-e-ences-nga-marka-versace/60%Daily2018-02-25 11:38
https://kosova-info.com/amir-abrashi-me-falenderim-te-perzemert-pas-koreografise-dje-ne-gjakove/60%Daily2018-02-25 11:34
https://kosova-info.com/juncker-nis-sot-viziten-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2018-02-25 11:34
https://kosova-info.com/shmangni-sarkazmen-ne-interviste-pune-arsyet/60%Daily2018-02-25 11:22
https://kosova-info.com/xhensila-e-pret-me-padurim-projektin-e-ketij-kengetari/60%Daily2018-02-25 11:21
https://kosova-info.com/itali-vret-shefin-se-i-dha-100-euro-me-pak-ne-page/60%Daily2018-02-25 11:21
https://kosova-info.com/mapl-sqaron-shpenzimet-per-takimin-me-kryetaret-e-komunave-i-mbulon-osbe-ja/60%Daily2018-02-25 11:19
https://kosova-info.com/vetevendosje-e-quan-tradhtar-haradinajn-kosova-po-i-humb-8-mije-e-200-hektare/60%Daily2018-02-25 11:17
https://kosova-info.com/thaci-per-televizionin-n1-pa-njohje-reciproke-kosova-dhe-serbia-skane-perspektive-evropiane/60%Daily2018-02-25 11:16
https://kosova-info.com/savic-te-gjiganti-i-premierliges-cmimi-80-milione-euro/60%Daily2018-02-25 11:13
https://kosova-info.com/barcelona-e-merr-nje-lajm-shume-te-keq-pas-fitores-61/60%Daily2018-02-25 11:04
https://kosova-info.com/qeveria-demanton-mediat-serbe-haradinaj-do-te-marre-pjese-ne-samitin-e-londres/60%Daily2018-02-25 11:02
https://kosova-info.com/mc-kresha-i-jep-mbeshtetje-kengetares-se-njohur/60%Daily2018-02-25 11:01
https://kosova-info.com/jevtiq-shkon-ne-londer-ne-vend-te-haradinajt/60%Daily2018-02-25 10:54
https://kosova-info.com/perdorimi-i-paracetamolit-gjate-shtatzenise/60%Daily2018-02-25 10:43
https://kosova-info.com/ndryshe-prej-herave-tjera-ja-si-eshte-veshur-bleona-per-fotosesionin-e-ri/60%Daily2018-02-25 10:41
https://kosova-info.com/java-e-ferrit-sirian-mbi-500-te-vrare-mes-tyre-edhe-shume-femije/60%Daily2018-02-25 10:38
https://kosova-info.com/skriniar-ia-jep-lajmin-e-madh-interit/60%Daily2018-02-25 10:33
https://kosova-info.com/trajkoviq-tregon-se-cka-ndodh-nese-lista-serbe-voton-pro-demarkacionit/60%Daily2018-02-25 10:31
https://kosova-info.com/majk-thumbon-koleget-per-kendimin-playback/60%Daily2018-02-25 10:21
https://kosova-info.com/ish-ministri-kosova-nuk-shkon-ne-arbitrazh-per-ceshtjen-bechtel-enka/60%Daily2018-02-25 10:18
https://kosova-info.com/avokati-i-gojanit-tentimvrasja-ishte-e-planifikuar-sishte-motivi-te-pasuria/60%Daily2018-02-25 10:10
https://kosova-info.com/de-gea-e-dua-kete-page-ose-largohem-nga-united/60%Daily2018-02-25 10:09
https://kosova-info.com/shkoni-ruajeni-kufirin-rexhe-e-donika-pa-ramushin-nese-guxoni/60%Daily2018-02-25 10:08
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ben-nje-ndryshim-ne-pamje/60%Daily2018-02-25 10:02
https://kosova-info.com/ministri-lekaj-te-gjitha-rruget-jane-plotesisht-te-hapura-dhe-te-qarkullueshme/60%Daily2018-02-25 10:00
https://kosova-info.com/kylie-dhe-travis-scott-shfaqen-per-here-te-pare-bashke-pas-lindjes-se-vajzes/60%Daily2018-02-25 09:59
https://kosova-info.com/bale-merr-vendimin-e-madh-kjo-eshte-skuadra-e-re/60%Daily2018-02-25 09:56
https://kosova-info.com/pogba-i-hakmerret-unitedit-kjo-eshte-skuadra-e-re/60%Daily2018-02-25 09:30
https://kosova-info.com/sport-lajmi-net-2018-02-25-102340/60%Daily2018-02-25 09:23
https://kosova-info.com/ky-eshte-suksesi-i-kenges-se-mozzik-pas-largimit-nga-on-records/60%Daily2018-02-25 09:23
https://kosova-info.com/guterres-kerkon-zbatim-te-menjehershem-te-vendimit-te-ks-okb-ne-siri/60%Daily2018-02-25 09:13
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-luksoze-te-reperit-cozman/60%Daily2018-02-25 09:01
https://kosova-info.com/te-rinjte-presin-udhetimin-e-pare-pa-viza-drejt-be-se/60%Daily2018-02-25 08:57
https://kosova-info.com/pas-klasikes-vellaznimi-prishtina-sot-zhvillohen-dy-ndeshje-tjera-te-superliges/60%Daily2018-02-25 08:57
https://kosova-info.com/roma-milan-formacionet-e-kryendeshjes/60%Daily2018-02-25 08:42
https://kosova-info.com/macron-dhe-merkel-do-te-bisedojne-me-putinin-per-armepushimin-humanitar-ne-siri/60%Daily2018-02-25 08:41
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-aktorja-e-njohur-indiane/60%Daily2018-02-25 08:39
https://kosova-info.com/arsenal-manchester-city-formacionet-e-finales/60%Daily2018-02-25 08:25
https://kosova-info.com/ja-cfare-veprimesh-ndermerr-axha-shneq-pasi-i-eshte-rikthyer-kujtesa/60%Daily2018-02-25 08:21
https://kosova-info.com/man-utd-chelsea-formacionet-e-super-ndeshjes/60%Daily2018-02-25 08:14
https://kosova-info.com/vjen-i-ftohti-por-jo-acari/60%Daily2018-02-25 08:01
https://kosova-info.com/edhe-nje-performance-e-zjarrte-nga-jennifer-lopez/60%Daily2018-02-25 08:01
https://kosova-info.com/cavani-keto-dy-ndeshje-nuk-do-ti-harroje-kurre/60%Daily2018-02-25 08:00
https://kosova-info.com/vdes-dhendri-pasi-hap-dhuraten-per-martese/60%Daily2018-02-25 07:53
https://kosova-info.com/foto-kush-eshte-shqiptari-i-vrare-ne-britani/60%Daily2018-02-25 07:45
https://kosova-info.com/dafina-prezanton-dhomen-e-kepuceve-ja-sa-shume-ka/60%Daily2018-02-25 07:40
https://kosova-info.com/cmendet-neymar-ja-cfare-page-i-kerkon-realit/60%Daily2018-02-25 07:39
https://kosova-info.com/mediat-serbe-tregojne-se-si-u-vra-oliver-ivanoviqi/60%Daily2018-02-25 07:23
https://kosova-info.com/big-mama-ne-perqafim-te-nje-mashkulli-vella-e-kam/60%Daily2018-02-25 07:21
https://kosova-info.com/kek-po-respektojme-kontraten-keds-po-spekulon-per-reduktimet-me-energji/60%Daily2018-02-25 07:20
https://kosova-info.com/mundi-beneventon-deklarate-interesante-nga-spalletti/60%Daily2018-02-25 07:13
https://kosova-info.com/egjipt-arkeologet-zbulojne-nje-nekropol-te-lashte/60%Daily2018-02-25 07:08
https://kosova-info.com/keshilli-i-sigurimit-te-okb-se-merr-vendim-per-armepushim-humanitar-nje-mujor-ne-siri/60%Daily2018-02-25 07:06
https://kosova-info.com/ronela-hajati-puno-dhe-mbyll-gojen/60%Daily2018-02-25 07:01
https://kosova-info.com/jeta-e-re-e-kampionit-te-botes-me-francen-kam-pritur-deri-ne-fund-te-karrieres-per-ta-provuar-kete/60%Daily2018-02-24 23:06
https://kosova-info.com/xhensila-merr-dhuraten-e-pare-te-bebit-do-doja-nene-e-nje-vajze/60%Daily2018-02-24 22:58
https://kosova-info.com/apple-se-shpejti-do-te-sjelle-airpods-dhe-airpower-te-reja/60%Daily2018-02-24 22:55
https://kosova-info.com/zahiti-kallezimi-per-kanosje-te-investitorit-ka-shkuar-ne-prokurori/60%Daily2018-02-24 22:53
https://kosova-info.com/sekretari-i-aak-se-kosova-ka-siguruar-edhe-territorin-edhe-vizat/60%Daily2018-02-24 22:40
https://kosova-info.com/zidane-perulet-para-cr7-beri-gjest-te-jashtezakonshem/60%Daily2018-02-24 22:34
https://kosova-info.com/detaje-nga-vrasja-ne-zvicer-burri-qelloi-gruan-dhe-me-pas-veten/60%Daily2018-02-24 22:30
https://kosova-info.com/dj-blunt-dhe-real1-publikojne-videon-e-nje-te-mituri-qe-perdore-lende-narkotike-deri-sa-degjon-kengen-e-tyre/60%Daily2018-02-24 22:28
https://kosova-info.com/inter-20-benevento-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-24 22:22
https://kosova-info.com/ap-bashkimi-evropian-dhe-rusia-ne-gare-per-ta-rritur-ndikimin-ne-ballkan/60%Daily2018-02-24 22:20
https://kosova-info.com/%e2%80%8bdy-shperthime-ne-jemen-pese-te-vrare/60%Daily2018-02-24 22:10
https://kosova-info.com/barcelona-61-girona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-24 22:05
https://kosova-info.com/se-shpejti-nje-film-dedikuar-ed-sheeran/60%Daily2018-02-24 22:03
https://kosova-info.com/levizja-e-shba-per-ambasaden-ne-jerusalem-shqeteson-turqine/60%Daily2018-02-24 22:02
https://kosova-info.com/matoshi-komenton-marreveshjen-per-demarkacionin-shpreson-se-cakorri-do-ti-kthehet-kosoves/60%Daily2018-02-24 21:52
https://kosova-info.com/zaev-komenton-veprimin-e-osmanit-per-anulimin-e-vizites-se-bosnje/60%Daily2018-02-24 21:47
https://kosova-info.com/fitore-e-pervuajtur-e-interit/60%Daily2018-02-24 21:39
https://kosova-info.com/barcelona-fiton-me-goleade/60%Daily2018-02-24 21:38
https://kosova-info.com/pas-marreveshjes-per-demarkacion-selimi-dyshon-se-dikush-beri-pazar-me-token-e-shtetit/60%Daily2018-02-24 21:34
https://kosova-info.com/r-jan-e-dissirat-feron-me-kete-kenge/60%Daily2018-02-24 21:29
https://kosova-info.com/5-gjera-qe-ju-absolutisht-nuk-duhet-te-beni-kur-gatuani-pule/60%Daily2018-02-24 21:27
https://kosova-info.com/arifi-marreveshja-e-presidenteve-eshte-produkt-i-raportit-te-bulliqit/60%Daily2018-02-24 21:20
https://kosova-info.com/marrin-fund-vuajtjet-e-interit-shenohen-dy-gola-te-shpejt-ndaj-beneventos/60%Daily2018-02-24 21:19
https://kosova-info.com/coutinho-shenon-gol-te-magjishem-eshte-i-pari-ne-la-liga/60%Daily2018-02-24 21:15
https://kosova-info.com/nora-tregon-kembet-seksi/60%Daily2018-02-24 21:07
https://kosova-info.com/okb-miraton-unanimisht-rezoluten-30-dite-armepushim-ne-siri/60%Daily2018-02-24 21:07
https://kosova-info.com/cana-nderohet-ne-gjakove-dhe-rrefen-emocionet/60%Daily2018-02-24 21:04
https://kosova-info.com/femrat-tregojne-zakonet-seksuale-qe-ato-urrejne-me-se-shumti/60%Daily2018-02-24 21:02
https://kosova-info.com/cka-do-ti-premtohet-tani-listes-serbe-ne-kembim-te-votes-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-24 21:00
https://kosova-info.com/historia-e-familjes-shqiptare-do-ju-perlote-vajza-mes-dhunes-dhe-cmendurise/60%Daily2018-02-24 20:50
https://kosova-info.com/historia-e-familjes-shqiptare-do-ju-perlote-vajza-mes-dhunes-dhe-cmendurise-2/60%Daily2018-02-24 20:50
https://kosova-info.com/benevento-befason-interin/60%Daily2018-02-24 20:41
https://kosova-info.com/behuni-gati-per-ditet-me-te-ftohta-te-ketij-dimri-foto/60%Daily2018-02-24 20:40
https://kosova-info.com/barca-show-suarez-shenon-per-41/60%Daily2018-02-24 20:36
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-nuk-e-fsheh-dot-me-jam-e-dashuruar/60%Daily2018-02-24 20:33
https://kosova-info.com/si-ta-kuptoni-qe-partnerit-nuk-po-i-pelqen-seksi-me-ju/60%Daily2018-02-24 20:33
https://kosova-info.com/leni-te-gjitha-shikoni-kete-gol-mjeshteror-te-lionel-messit/60%Daily2018-02-24 20:29
https://kosova-info.com/kosova-me-projekte-milioneshe-ne-samitin-e-berzh-it/60%Daily2018-02-24 20:24
https://kosova-info.com/messi-e-shetit-mbrojtjen-e-gironas-shenon-super-gol/60%Daily2018-02-24 20:21
https://kosova-info.com/kjo-ishte-fjala-qe-pengonte-marreveshjen-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-24 20:07
https://kosova-info.com/turist-shume-shpejt-nga-onati/60%Daily2018-02-24 20:00
https://kosova-info.com/ministri-hasani-paralajmeron-ndryshime-ne-kontrollimin-e-naftes/60%Daily2018-02-24 19:57
https://kosova-info.com/girona-shenon-ne-minuten-e-3-barca-i-pergjigjet-ne-minuten-e-5/60%Daily2018-02-24 19:57
https://kosova-info.com/veseli-konfirmon-se-raporti-i-bulliqit-do-te-jete-orientues-fton-vv-ne-dhe-listen-serbe-ta-votojne-demarkacionin/60%Daily2018-02-24 19:45
https://kosova-info.com/mediet-turke-raportojne-per-kete-sukses-te-big-mames/60%Daily2018-02-24 19:39
https://kosova-info.com/rekordi-i-radhes-ronaldo-arrin-shifren-e-300-golave-ne-la-liga/60%Daily2018-02-24 19:38
https://kosova-info.com/krasniqi-vv-se-mos-u-beni-presion-deputeteve-lejoni-te-votojne-sipas-bindjes-se-tyre/60%Daily2018-02-24 19:35
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-eshte-lojtar-i-klasit-boteror/60%Daily2018-02-24 19:29
https://kosova-info.com/aty-ku-mjerimi-ska-as-ze-familja-shqiptare-me-6-anetare-ha-pershesh-me-uje/60%Daily2018-02-24 19:27
https://kosova-info.com/historike-salah-behet-lojtar-i-pare-ne-premierlige-qe/60%Daily2018-02-24 19:22
https://kosova-info.com/ajo-fillon-perzierjen-e-vezeve-dhe-bananeve-por-kur-e-sheh-rezultatin-eshte-e-mrekullueshme/60%Daily2018-02-24 19:21
https://kosova-info.com/ne-keto-dite-te-ftohta-ja-kush-po-e-ngroh-jonida-vokshin/60%Daily2018-02-24 19:19
https://kosova-info.com/haradinaj-ende-skemi-marreveshje-me-listen-serbe-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-24 19:14
https://kosova-info.com/bandita-kenga-me-e-re-nga-sparksi/60%Daily2018-02-24 19:01
https://kosova-info.com/derbi-i-takon-skenderbeut/60%Daily2018-02-24 19:01
https://kosova-info.com/pacolli-optimist-se-do-te-sigurohen-votat-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-24 18:53
https://kosova-info.com/shqiptari-qe-u-vra-ne-angli-policia-arreston-tre-persona/60%Daily2018-02-24 18:49
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-girona/60%Daily2018-02-24 18:41
https://kosova-info.com/inter-benevento-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-02-24 18:41
https://kosova-info.com/pasi-u-tregua-raciste-vesa-kerkon-falje/60%Daily2018-02-24 18:40
https://kosova-info.com/katedralja-fiton-kontestin-ndaj-komunes-se-prishtines/60%Daily2018-02-24 18:39
https://kosova-info.com/heqja-dore-nga-penalltia-nuk-eshte-dicka-e-re-per-messin-e-ka-bere-tashme-dy-here/60%Daily2018-02-24 18:26
https://kosova-info.com/beqiri-nuk-ishte-e-lehte-marreveshja-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-24 18:25
https://kosova-info.com/kida-me-veshje-te-ngjashme-si-te-adelines-ne-klip/60%Daily2018-02-24 18:19
https://kosova-info.com/pese-sheshe-nje-ton-mbeturina-largohen-brenda-dites-ne-prishtine/60%Daily2018-02-24 18:10
https://kosova-info.com/rollingstone-interviste-me-kengetaren-shqiptare-dua-lipa-luftetarja-e-muzikes-pop-per-dashurine/60%Daily2018-02-24 18:03
https://kosova-info.com/messi-humb-nje-person-shume-te-dashur/60%Daily2018-02-24 18:03
https://kosova-info.com/kurteshi-thote-se-qendrimi-i-vv-se-kunder-demarkacionit-ska-ndryshuar-perfshire-edhe-te-dorehequrit/60%Daily2018-02-24 18:00
https://kosova-info.com/momenti-kur-ishte-nenshkruar-demarkacioni-me-malin-e-zi/60%Daily2018-02-24 17:47
https://kosova-info.com/edhe-te-mihrija-po-vjen-pleqeria/60%Daily2018-02-24 17:40
https://kosova-info.com/banka-shqiptare-beni-kujdes-me-monedhat-virtuale/60%Daily2018-02-24 17:33
https://kosova-info.com/real-madrid-40-alaves-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-24 17:29
https://kosova-info.com/kosova-ka-borxh-publik-gati-1-miliard-euro/60%Daily2018-02-24 17:28
https://kosova-info.com/liverpool-41-west-ham-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-24 17:23
https://kosova-info.com/getinjo-tregon-se-perse-beri-tatuazhe-ne-trup-dhe-fytyre/60%Daily2018-02-24 17:20
https://kosova-info.com/ndodhi-me-ne-fund-cr7-hoqi-dore-nga-penalltia-ia-besoi-ekzekutimin-benzemas/60%Daily2018-02-24 17:16
https://kosova-info.com/mcallister-kosova-ta-ratifikoje-marreveshjen-e-vitit-2015-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-24 17:10
https://kosova-info.com/reali-vazhdon-me-fitore-ronaldo-me-gola/60%Daily2018-02-24 17:06
https://kosova-info.com/tiani-po-rritet-tuna-po-gjen-kohe-edhe-per/60%Daily2018-02-24 17:00
https://kosova-info.com/pornhub-prezanton-kategorine-e-vet-pornografike-per-grate/60%Daily2018-02-24 16:56
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-e-heq-mjegullen-nese-raporti-i-bulliqit-do-te-jete-pjese-e-votimit-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-24 16:55
https://kosova-info.com/spektakel-i-liverpoolit-ne-anfield-road/60%Daily2018-02-24 16:50
https://kosova-info.com/haradinaj-therret-konference-te-jashtezakonshme/60%Daily2018-02-24 16:49
https://kosova-info.com/ronaldo-trefishon-epersine-e-real-madridit/60%Daily2018-02-24 16:41
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-paralajmeron-nje-epoke-te-re-politike-ne-kosove/60%Daily2018-02-24 16:40
https://kosova-info.com/adelina-ia-sheh-hajrin-marteses-shfaq-jeten-superluksoze/60%Daily2018-02-24 16:39
https://kosova-info.com/fjalet-me-te-keqija-qe-nuk-duhet-ti-thoni-gjate-seksit-kurre/60%Daily2018-02-24 16:37
https://kosova-info.com/bayern-munich-0-0-hertha-berlin-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-24 16:36
https://kosova-info.com/kroatet-dhe-malazezet-presin-statusin-e-pakices-ne-kosove/60%Daily2018-02-24 16:29
https://kosova-info.com/real-madrid-alaves-vjen-goli-i-dyte/60%Daily2018-02-24 16:25
https://kosova-info.com/ndalet-bayern-munich/60%Daily2018-02-24 16:22
https://kosova-info.com/leonora-me-plis-e-cifteli-para-fotografise-se-babait-te-saj/60%Daily2018-02-24 16:21
https://kosova-info.com/dy-gola-te-shpejt-ne-ndeshjen-liverpool-west-ham/60%Daily2018-02-24 16:18
https://kosova-info.com/eshte-perseri-ai-eshte-perseri-mohamed-salah/60%Daily2018-02-24 16:11
https://kosova-info.com/votat-per-demarkacionin-te-sigurohen-nga-vetevendosje-jo-nga-lista-serbe/60%Daily2018-02-24 16:09
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-ditet-me-te-mire-e-bombardon-porten-e-alavesit/60%Daily2018-02-24 16:02
https://kosova-info.com/xhensila-zbulon-se-cka-vleresoi-te-besi/60%Daily2018-02-24 15:59
https://kosova-info.com/ministria-zgjedhe-hotelin-super-luksoz-ne-budva-per-nje-takim-me-kryetaret-e-komunave-te-kosoves/60%Daily2018-02-24 15:55
https://kosova-info.com/sot-eshte-ditelindja-e-heroit-fahri-fazliu/60%Daily2018-02-24 15:54
https://kosova-info.com/portieri-ben-veprim-te-pazakonte-behet-kandidat-per-gabimin-e-vitit/60%Daily2018-02-24 15:51
https://kosova-info.com/20-te-rinj-i-bashkohen-pdk-se-ne-peje/60%Daily2018-02-24 15:41
https://kosova-info.com/elvana-degjohet-edhe-ne-beograd/60%Daily2018-02-24 15:40
https://kosova-info.com/thacimarreveshja-per-demarkacionin-lajm-i-rendesishem-per-te-ardhmen-evropiane/60%Daily2018-02-24 15:34
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-sfiden-liverpool-west-ham/60%Daily2018-02-24 15:33
https://kosova-info.com/pasqyre-moj-pasqyre-kush-eshte-me-e-bukura-ne-bote-keshtu-pergjigjet-dhurata/60%Daily2018-02-24 15:21
https://kosova-info.com/nota-befasuese-per-shaqirin-pas-golit-te-bukur-ndaj-leicester-city/60%Daily2018-02-24 15:16
https://kosova-info.com/nga-kush-marrin-para-shtese-partite-politike/60%Daily2018-02-24 15:13
https://kosova-info.com/plantacione-me-kanabis-policia-arreston-5-shqiptare-ne-belgjike/60%Daily2018-02-24 15:07
https://kosova-info.com/hoti-raporti-i-bulliqit-informues-per-deputetet/60%Daily2018-02-24 14:58
https://kosova-info.com/gazzetta-dello-sport-zbulon-emrin-e-klubit-te-ri-te-ancelottit/60%Daily2018-02-24 14:55
https://kosova-info.com/cenari-dhe-almeda-me-shume-stil-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-02-24 14:54
https://kosova-info.com/apostolova-pershendet-arritjen-e-marreveshjes-per-demarkacion/60%Daily2018-02-24 14:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-tifozja-seksi-e-manchester-united-shfaqet-vec-me-mbathje-dhe-me-fanelle/60%Daily2018-02-24 14:47
https://kosova-info.com/svecla-haradinaj-ti-kerkoje-falje-murat-mehes/60%Daily2018-02-24 14:42
https://kosova-info.com/shaqiri-nuk-mjafton-stoke-city-barazon-ndaj-leicester-cityt/60%Daily2018-02-24 14:27
https://kosova-info.com/hoxha-izolimit-po-i-vjen-fundi/60%Daily2018-02-24 14:21
https://kosova-info.com/paraqiten-projektet-me-te-cilat-kosova-do-te-prezantohet-ne-samitin-ekonomik-kapin-shumen-prej-600-milione-euro/60%Daily2018-02-24 14:11
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-west-ham/60%Daily2018-02-24 14:10
https://kosova-info.com/koalicioni-qeverises-intensifikon-kontaktet-me-listen-serbe-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-24 14:05
https://kosova-info.com/ky-eshte-propozimi-me-kreativ-qe-keni-pare-ndonjehere/60%Daily2018-02-24 14:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-alaves/60%Daily2018-02-24 14:03
https://kosova-info.com/pdk-cmon-rolin-unifikues-te-kadri-veseli-per-marreveshjen-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-24 14:00
https://kosova-info.com/fifi-po-motivohet-nga-fjolla-morina-ka-filluar-te-shfaqet-provokative/60%Daily2018-02-24 13:55
https://kosova-info.com/vellaznimi-prishtina-a-e-keni-pritur-kete-rezultat/60%Daily2018-02-24 13:55
https://kosova-info.com/haradinaj-konfirmon-marreveshjen-tregon-cka-permban-ligji-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-24 13:54
https://kosova-info.com/partia-ekologjike-mban-kuvendin-zgjedhor-ben-apel-per-mbrojtje-te-mjedisit/60%Daily2018-02-24 13:53
https://kosova-info.com/grabitet-filiali-i-nje-banke-ne-kamenice/60%Daily2018-02-24 13:49
https://kosova-info.com/porsche-largon-zyrtarisht-nga-prodhimi-veturat-me-nafte-foto/60%Daily2018-02-24 13:45
https://kosova-info.com/arian-agushi-me-projekt-te-ri-muzikor-e-zbulon-se-kujt-do-tia-dedikoje/60%Daily2018-02-24 13:42
https://kosova-info.com/super-gol-nga-shaqiri-kunder-leicester-cityt/60%Daily2018-02-24 13:42
https://kosova-info.com/pacolli-marreveshja-per-demarkacionin-i-hap-rruge-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2018-02-24 13:42
https://kosova-info.com/kjo-fotografi-verteton-nese-jane-prishur-raportet-mes-sabri-fejzullahut-dhe-adelina-ismailit/60%Daily2018-02-24 13:32
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-nderi-i-mundjes-shqiptare/60%Daily2018-02-24 13:30
https://kosova-info.com/deputetet-e-aak-se-nuk-e-votojme-demarkacionin-nese-hiqet-raporti-i-bulliqit/60%Daily2018-02-24 13:27
https://kosova-info.com/deda-i-bindur-se-kosovaret-marrin-liberalizimin-pasi-te-kaloje-demarkacioni/60%Daily2018-02-24 13:23
https://kosova-info.com/policia-liron-personin-qe-gjuajti-me-veze-albin-kurtin/60%Daily2018-02-24 13:16
https://kosova-info.com/ldk-pershendet-marreveshjen-per-demarkacionin-fton-edhe-vetevendosjen-ta-votoje/60%Daily2018-02-24 13:10
https://kosova-info.com/tifozet-e-islandes-thyejne-rekordin-para-kampionatit-boteror-2018/60%Daily2018-02-24 13:08
https://kosova-info.com/scholes-frikeson-tifozet-e-man-utd-me-deklaraten-per-de-gean/60%Daily2018-02-24 13:02
https://kosova-info.com/surprize-dy-muaj-pas-ndarjes-nga-i-dashuri-modelja-seksi-martohet-ne-fshehtesi-me-dike-tjeter/60%Daily2018-02-24 12:57
https://kosova-info.com/dy-burra-kosovar-rrahen-grate-e-tyre-dje/60%Daily2018-02-24 12:54
https://kosova-info.com/arsenal-milan-ja-cfare-thote-wenger/60%Daily2018-02-24 12:44
https://kosova-info.com/krimet-ekonomike-hetojne-prokurimin-e-mitrovices-per-falsifikim-te-kontrates-komuna-u-demtua-per-33-mije-euro/60%Daily2018-02-24 12:42
https://kosova-info.com/pas-nje-kohe-te-gjate-capital-t-shkurton-floket-ndryshimi-drastik/60%Daily2018-02-24 12:41
https://kosova-info.com/te-akuzuarit-shpjegojne-si-ndodhi-plagosja-e-katerfishte-ne-peje/60%Daily2018-02-24 12:36
https://kosova-info.com/veseli-flet-pas-marreveshjes-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-24 12:35
https://kosova-info.com/mos-e-hani-kurre-kete-spec-djeges-mund-te-djege-te-gjithe-fytin-tuaj/60%Daily2018-02-24 12:35
https://kosova-info.com/vellaznimi-prishtina-cana-nis-lojen-nga-mesi-i-fushes/60%Daily2018-02-24 12:34
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-24 12:24
https://kosova-info.com/trump-lotaria-amerikane-do-te-anulohet/60%Daily2018-02-24 12:07
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-pacollin-pak-dite-pasi-ky-shfaqi-pakenaqesi-per-autostraden/60%Daily2018-02-24 11:55
https://kosova-info.com/grupi-i-ledrit-shoshit-dhe-gjikos-eshte-rren-sjemi-pajtuar-me-dj-blunt-dhe-real-1/60%Daily2018-02-24 11:44
https://kosova-info.com/kjo-97-vjecare-eshte-deshmi-se-mosha-nuk-eshte-asgje/60%Daily2018-02-24 11:35
https://kosova-info.com/nxirret-nga-ujerat-e-lumit-drin-trupi-i-pajete-i-shqiptarit-qe-u-mbyt-ne-mengjes/60%Daily2018-02-24 11:34
https://kosova-info.com/ramos-lojtari-me-i-ndeshkuar-ne-evrope/60%Daily2018-02-24 11:29
https://kosova-info.com/kultura-eshte-zemra-e-nje-shoqerie/60%Daily2018-02-24 11:27
https://kosova-info.com/lamtumire-lazio-savic-ne-real-madrid/60%Daily2018-02-24 11:27
https://kosova-info.com/rafinha-tregon-se-cfare-mendimi-kishin-suarez-dhe-messi-per-interin/60%Daily2018-02-24 11:25
https://kosova-info.com/thaci-kosova-do-te-jete-anetare-e-okb-se/60%Daily2018-02-24 11:25
https://kosova-info.com/ministri-rikalo-ne-konferencen-kombetare-franceze-per-ushqim-ne-paris/60%Daily2018-02-24 11:24
https://kosova-info.com/bushati-beson-qe-shqiperia-do-te-jete-anetare-e-be-se-ne-10-vitet-e-ardhshme/60%Daily2018-02-24 11:22
https://kosova-info.com/tahiri-prokuroria-speciale-do-te-fuqizohet-nga-ligji-per-prokurorin-e-shtetit/60%Daily2018-02-24 11:19
https://kosova-info.com/allegri-zbulon-lajmin-e-keq-per-bernardeschin/60%Daily2018-02-24 11:15
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendi-ku-bashkeshortja-e-valdrin-sahitit-do-te-sjell-ne-jete-vajzen-e-tyre/60%Daily2018-02-24 11:12
https://kosova-info.com/sheshel-po-te-mos-akuzohesha-nga-haga-do-te-mendoja-se-skam-luftuar-mjaftueshem/60%Daily2018-02-24 11:09
https://kosova-info.com/telefon-me-xham-prej-diamanti-se-shpejti-ne-treg/60%Daily2018-02-24 11:07
https://kosova-info.com/super-berisha-gol-ndaj-adelaide-united/60%Daily2018-02-24 11:04
https://kosova-info.com/miliona-euro-te-investuara-nuk-e-nxoren-kosoven-nga-kriza-energjetike/60%Daily2018-02-24 11:02
https://kosova-info.com/spalletti-nuk-dorezohet-ja-cfare-thote-per-interin/60%Daily2018-02-24 10:58
https://kosova-info.com/flet-blunt-u-pajtuam-me-ledrin-dhe-shoshin-me-gjikon-nuk-ka-paqe/60%Daily2018-02-24 10:55
https://kosova-info.com/pagat-vjetore-te-kryemjekeve-te-zvicres-deri-ne-2-5-milione-franga/60%Daily2018-02-24 10:54
https://kosova-info.com/alessandra-se-harron-zakonin-e-vjeter-poza-seksi-edhe-pas-largimit-nga-victoria-secret/60%Daily2018-02-24 10:49
https://kosova-info.com/wenger-me-detyre-te-re-per-ozilin-pas-largimit-te-sanchezit/60%Daily2018-02-24 10:42
https://kosova-info.com/vdes-profesori-nehat-rudhani/60%Daily2018-02-24 10:41
https://kosova-info.com/perdhunoi-shqiptaren-zbulohen-motivet-e-denimit-te-robinhos/60%Daily2018-02-24 10:37
https://kosova-info.com/okb-shtyhet-votimi-i-rezolutes-per-armepushim-ne-siri/60%Daily2018-02-24 10:32
https://kosova-info.com/gazeta-serbe-ivanoviq-eshte-qelluar-me-nje-pistolete-automatike-jo-me-nje-nenteshe/60%Daily2018-02-24 10:30
https://kosova-info.com/salah-drejt-rekordit-te-suarezit-ne-liverpool/60%Daily2018-02-24 10:27
https://kosova-info.com/pjanic-me-vjen-keq-qe-ky-ekip-u-eliminua-nga-europa-league/60%Daily2018-02-24 10:12
https://kosova-info.com/inatet-politike-dhe-votat-e-listes-serbe-vonojne-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-24 10:02
https://kosova-info.com/ish-drejtori-i-akuzuar-nuk-e-privilegjova-djalin-per-lokalin/60%Daily2018-02-24 10:00
https://kosova-info.com/ingrid-gjoni-terheqese-ne-imazhin-e-fundit-tregon-kembet/60%Daily2018-02-24 09:58
https://kosova-info.com/juventus-merr-lajm-te-mire-nga-howedes/60%Daily2018-02-24 09:57
https://kosova-info.com/siri-ne-5-ditet-e-fundit-jane-vrare-357-civil/60%Daily2018-02-24 09:56
https://kosova-info.com/real-madrid-me-6-mungesa-ndaj-alavesit/60%Daily2018-02-24 09:50
https://kosova-info.com/50-milione-per-rita-oren/60%Daily2018-02-24 09:45
https://kosova-info.com/barcelona-synon-shkeputjen-real-madrid-fitoren-e-re/60%Daily2018-02-24 09:41
https://kosova-info.com/e-frikshme-robotet-mund-te-vrasin-njerezit-pas-100-vitesh/60%Daily2018-02-24 09:40
https://kosova-info.com/shqiperia-goditet-nga-termeti/60%Daily2018-02-24 09:21
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vdekur-nga-dy-sulme-ne-kabul/60%Daily2018-02-24 09:20
https://kosova-info.com/haradinaj-u-premton-mesimdhenesve-se-do-tiu-njihet-kontributi-i-viteve-te-90-ta/60%Daily2018-02-24 09:18
https://kosova-info.com/chiesa-kerkohet-nga-real-madrid/60%Daily2018-02-24 09:18
https://kosova-info.com/bosnja-shpreson-ti-perfundoje-rastet-e-krimeve-te-luftes-deri-ne-vitin-2023/60%Daily2018-02-24 09:14
https://kosova-info.com/kengetari-turk-i-hitit-senden-sonra-arrin-ne-kosove-ky-eshte-vendi-ku-do-te-performoje-sonte/60%Daily2018-02-24 09:09
https://kosova-info.com/rruga-me-e-shkurter-drejt-suksesit/60%Daily2018-02-24 09:07
https://kosova-info.com/the-guardian-evropa-po-perjeton-nje-krize-ne-ballkan-duhet-te-veprohet-shpejt/60%Daily2018-02-24 09:02
https://kosova-info.com/pas-boshnjakeve-dhe-turqve-kosovaret-renditen-ne-listen-e-pajisjes-me-pasaporte-austriake/60%Daily2018-02-24 09:01
https://kosova-info.com/maqedonise-ia-imponojne-rrethanat-gjetjen-e-zgjidhjes-per-emrin/60%Daily2018-02-24 08:58
https://kosova-info.com/kerkimi-i-lemoshes-vazhdon-te-jete-dukuri-shqetesuese-ne-kosove/60%Daily2018-02-24 08:49
https://kosova-info.com/enrique-ka-dy-oferta-nga-super-klubet-e-evropes/60%Daily2018-02-24 08:48
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-rroga-e-presidenteve-te-ballkanit-thaci-ne-mesin-e-me-te-paguarve/60%Daily2018-02-24 08:46
https://kosova-info.com/arena-kombetare-zbulohet-data-e-kompletimit-te-stadiumit/60%Daily2018-02-24 08:42
https://kosova-info.com/mbyllet-oktapodi-i-turjan-hyskes-reagon-moderator/60%Daily2018-02-24 08:37
https://kosova-info.com/lewandowski-ne-real-madrid-ja-cfare-thote-heynckes/60%Daily2018-02-24 08:35
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-durres-ku-humben-jeten-dy-persona/60%Daily2018-02-24 08:28
https://kosova-info.com/florian-marku-rrefen-si-rrahu-ruset-nuk-jam-2-metra-por-slejoj-ofendimet/60%Daily2018-02-24 08:26
https://kosova-info.com/besoni-apo-jo-kjo-vajze-muskuloze-eshte-linda-halimi/60%Daily2018-02-24 08:25
https://kosova-info.com/hani-i-elezit-ne-telashe-me-nivelin-qendror-per-menaxhimin-e-ujit/60%Daily2018-02-24 08:18
https://kosova-info.com/barcelona-girona-pushojne-messi-e-suarez/60%Daily2018-02-24 08:16
https://kosova-info.com/himni-i-paqes-i-papelqyer-ne-kosove/60%Daily2018-02-24 08:14
https://kosova-info.com/ish-njerezit-e-trump-it-dhe-lidhjet-me-rusine-dalin-fakte-e-reja/60%Daily2018-02-24 08:14
https://kosova-info.com/vlerat-ushqyese-te-lakres-se-bardhe/60%Daily2018-02-24 08:12
https://kosova-info.com/krasniqi-kerkon-konsensus-nacional-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-02-24 08:09
https://kosova-info.com/mourinho-ka-nje-detyre-te-re-per-pogban/60%Daily2018-02-24 08:08
https://kosova-info.com/babygee-na-ka-prezantuar-shoqet-e-saj-seksi/60%Daily2018-02-24 08:08
https://kosova-info.com/alarmohen-mediat-serbe-konsullata-e-bosnjes-ne-mynih-promovoi-kosoven-si-shtetin-me-te-ri-evrope/60%Daily2018-02-24 08:04
https://kosova-info.com/salah-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2018-02-24 07:52
https://kosova-info.com/aksident-komunikacioni-dy-te-vdekur/60%Daily2018-02-24 07:50
https://kosova-info.com/ne-maj-nisin-ndryshimet-kushtetuese-per-ushtrine/60%Daily2018-02-24 07:39
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-man-utd-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-martial/60%Daily2018-02-24 07:38
https://kosova-info.com/tom-cruise-aksidentohet-gjate-xhirimve-te-mission-impossibile-6/60%Daily2018-02-24 07:33
https://kosova-info.com/kosova-e-para-per-numrin-e-hyrjeve-ne-shqiperi-ne-fillim-te-2018-s/60%Daily2018-02-24 07:31
https://kosova-info.com/lewandowski-fillon-bisedimet-me-real-madridin/60%Daily2018-02-24 07:30
https://kosova-info.com/plisat-ne-tentim-per-ti-pajtuar-katershen-e-perleshur/60%Daily2018-02-24 07:24
https://kosova-info.com/si-te-behesh-milioner-pa-bere-30-vjec/60%Daily2018-02-24 07:20
https://kosova-info.com/real-madrid-me-bbc-kunder-alavesit/60%Daily2018-02-24 07:16
https://kosova-info.com/surpriza-e-cmendur-qe-kim-i-ka-bere-kanye-t/60%Daily2018-02-24 07:13
https://kosova-info.com/deputetet-nen-presionin-e-nderkombetareve-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-24 07:09
https://kosova-info.com/iniesta-befason-tifozet-e-barcelones-me-vendimin-rreth-kines/60%Daily2018-02-24 07:08
https://kosova-info.com/demarkacioni-kalon-kufijte/60%Daily2018-02-24 07:06
https://kosova-info.com/nga-java-tjeter-rikthehet-acari/60%Daily2018-02-24 07:02
https://kosova-info.com/edhe-kete-gje-e-bejne-fansat-per-marinen/60%Daily2018-02-23 22:59
https://kosova-info.com/qytetaret-i-zene-prite-edi-rames-foto/60%Daily2018-02-23 22:53
https://kosova-info.com/torres-largohet-nga-atletico-madrid-ne-fund-te-sezonit/60%Daily2018-02-23 22:53
https://kosova-info.com/beqiri-ldk-se-po-i-dhemb-dicka-tjeter-jo-raporti/60%Daily2018-02-23 22:50
https://kosova-info.com/a-e-dini-cfare-ka-ndodhur-heren-e-fundit-kur-jane-takuar-arsenali-dhe-milani/60%Daily2018-02-23 22:44
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-lidhje-te-re-keto-imazhe-flasin-shume/60%Daily2018-02-23 22:40
https://kosova-info.com/drejt-fundit-gjykimi-i-ish-inspektoreve-te-komunes-se-prishtines/60%Daily2018-02-23 22:38
https://kosova-info.com/apple-kritikohej-per-cmime-te-larta-te-smartphoneve-te-saj-por-shikojeni-cmimin-e-samsung-galaxy-s9/60%Daily2018-02-23 22:25
https://kosova-info.com/stresi-i-fascinuar-pas-ketij-seriali/60%Daily2018-02-23 22:23
https://kosova-info.com/per-pese-dite-mbi-400-te-vrare-ne-siri/60%Daily2018-02-23 22:22
https://kosova-info.com/pogba-i-pakenaqur-largohet-nga-old-trafford-e-zevendeson-ylli-kroat/60%Daily2018-02-23 22:16
https://kosova-info.com/ngritja-dhe-renia-e-isis-it-kalifati-ka-deshtuar-cfare-pritet-tani/60%Daily2018-02-23 22:15
https://kosova-info.com/ismet-beqiri-flet-per-gjendjen-shendetesore-te-isa-mustafes/60%Daily2018-02-23 22:09
https://kosova-info.com/shamia-e-rita-ores-arrin-ne-duart-e-mihrije-brahes/60%Daily2018-02-23 22:06
https://kosova-info.com/lamtumire-milan-2/60%Daily2018-02-23 22:02
https://kosova-info.com/harrojeni-perleshjen-zeka-krasniqi-shikoni-cfare-ndodh-live-ne-nje-emision-ne-rusi/60%Daily2018-02-23 21:59
https://kosova-info.com/hakeret-mund-te-vjedhin-ethereum-me-vlere-miliona-dollare/60%Daily2018-02-23 21:55
https://kosova-info.com/gjysma-e-shesheve-ne-terr-foto/60%Daily2018-02-23 21:51
https://kosova-info.com/bllokohet-shtepia-e-bardhe-barrikada-ne-hyrje-goditet-nga-nje-veture/60%Daily2018-02-23 21:51
https://kosova-info.com/publikohet-performanca-madheshtore-e-rita-ores-ne-brit-awards-2018/60%Daily2018-02-23 21:44
https://kosova-info.com/e-turpshme-shikoni-perleshjen-masive-mes-skuadrave-ne-kosove/60%Daily2018-02-23 21:42
https://kosova-info.com/gjashte-llojet-e-grave-qe-asnje-burre-nuk-deshiron-te-martohet-me-to/60%Daily2018-02-23 21:40
https://kosova-info.com/flet-investitori-qe-nuk-po-mund-ta-shfrytezoje-lokalin-e-privatizuar/60%Daily2018-02-23 21:39
https://kosova-info.com/pas-12-vitesh-edhe-valon-behrami-ndahet-me-gruan/60%Daily2018-02-23 21:29
https://kosova-info.com/beqiri-me-se-paku-ldk-ja-eshte-fajtore-per-kete-zhagitje/60%Daily2018-02-23 21:29
https://kosova-info.com/derisa-blunt-e-fyen-ja-cfare-ben-ledri-vula/60%Daily2018-02-23 21:25
https://kosova-info.com/ja-se-si-mund-te-duket-motorola-g6-plus/60%Daily2018-02-23 21:24
https://kosova-info.com/presidenti-trump-shpall-sanksione-te-reja-ndaj-korese-se-veriut/60%Daily2018-02-23 21:21
https://kosova-info.com/lewa-e-arrin-qellimin-per-150-milione-euro-transferohet-te-skuadra-e-endrrave/60%Daily2018-02-23 21:19
https://kosova-info.com/filmi-ku-luajne-aktoret-kosovare-shperblehet-ne-berlinale/60%Daily2018-02-23 21:16
https://kosova-info.com/ne-shqiperi-162-persona-te-konfirmuar-me-fruth/60%Daily2018-02-23 21:11
https://kosova-info.com/5-gjerat-me-te-rendesishme-qe-duhet-te-dini-para-se-te-martoheni/60%Daily2018-02-23 21:10
https://kosova-info.com/detaje-nga-projekti-i-ri-i-engjellusha-salihut/60%Daily2018-02-23 21:00
https://kosova-info.com/hipersoniku-kinez-per-dy-ore-nga-pekini-ne-new-york/60%Daily2018-02-23 20:56
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-kryeshefi-i-stacionit-te-autobuseve/60%Daily2018-02-23 20:56
https://kosova-info.com/tifozet-nderpresin-ndeshjen-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-02-23 20:54
https://kosova-info.com/kelmendi-u-pergjigjet-akuzave-te-haxhiut-fyerjet-dhe-ofendimet-nuk-sjellin-progres/60%Daily2018-02-23 20:50
https://kosova-info.com/hoti-haradinaj-per-keqardhje-sdel-nga-lekura-e-liderit-partiak/60%Daily2018-02-23 20:43
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-shume-me-stil-rrugeve-te-prishtines/60%Daily2018-02-23 20:35
https://kosova-info.com/shtetet-e-bashkuara-hapin-ne-maj-ambasaden-ne-jeruzalem/60%Daily2018-02-23 20:34
https://kosova-info.com/ylli-hoxha-e-fyen-dhe-e-qet-ne-rrene-arban-abrashin/60%Daily2018-02-23 20:32
https://kosova-info.com/historia-e-nokautit-qe-vrau-tre-njerez-dhe-ndryshoi-pergjithmone-historine-e-boksit/60%Daily2018-02-23 20:32
https://kosova-info.com/krasniqi-pdk-do-ta-perkrahe-demarkacionin-pa-asnje-kusht/60%Daily2018-02-23 20:28
https://kosova-info.com/me-nje-kamion-tenton-te-terheqe-200-kontejnere-750-tone-por-a-mund-ta-beje-2/60%Daily2018-02-23 20:24
https://kosova-info.com/ushtria-e-kuqe-forca-e-armatosur-e-revolucionit/60%Daily2018-02-23 20:19
https://kosova-info.com/salah-enderroj-ta-fitoj-premierligen-me-kete-skuader/60%Daily2018-02-23 20:15
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-per-grabitje-te-bankes-ne-kamenice/60%Daily2018-02-23 20:12
https://kosova-info.com/mbyllet-xhamia-historike-e-ethem-beut-ne-tirane/60%Daily2018-02-23 20:11
https://kosova-info.com/rita-ora-dhe-liam-payne-ne-vendin-e-pare-ne-top-listat-gjermane/60%Daily2018-02-23 20:11
https://kosova-info.com/trajneri-i-kosoves-deklarohet-pas-humbjes-nga-polonia/60%Daily2018-02-23 20:06
https://kosova-info.com/pele-i-sigurt-ky-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2018-02-23 19:57
https://kosova-info.com/aksidentohet-victoria-beckham-kjo-eshte-gjendja-e-saj/60%Daily2018-02-23 19:51
https://kosova-info.com/veseli-paralajmeron-takime-te-tjera-siguron-se-do-te-kete-marreveshje-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-23 19:49
https://kosova-info.com/tronditet-kroacia-lojtari-i-njohur-pezullohet-per-17-muaj/60%Daily2018-02-23 19:47
https://kosova-info.com/liber-per-te-drejtat-e-te-burgosurve/60%Daily2018-02-23 19:40
https://kosova-info.com/kosova-zhgenjen-serish-ne-kualifikimet-per-boterorin-kina-2019/60%Daily2018-02-23 19:33
https://kosova-info.com/marina-ne-vjollce-poza-provokuese-nga-shtrati/60%Daily2018-02-23 19:31
https://kosova-info.com/berllogu-mbulon-nje-hise-te-arberise/60%Daily2018-02-23 19:27
https://kosova-info.com/nje-turk-denohet-me-burgim-te-perjetshem-53-here/60%Daily2018-02-23 19:24
https://kosova-info.com/intel-konfirmoi-partneritetin-me-nje-konsorcium-kompjuteresh/60%Daily2018-02-23 19:24
https://kosova-info.com/shtohen-lendet-e-korrupsionit-shkak-pushimet-e-prokuroreve/60%Daily2018-02-23 19:24
https://kosova-info.com/lotaria-amerikane-do-te-anulohet/60%Daily2018-02-23 19:16
https://kosova-info.com/per-ditelindjen-e-djalit-edona-publikon-portretin-me-te-bukur-familjar/60%Daily2018-02-23 19:11
https://kosova-info.com/abrashi-disa-deputete-konstruktive-te-vv-se-do-ta-votojne-demarkacionin/60%Daily2018-02-23 19:06
https://kosova-info.com/ramos-welbeck-a-e-dini-kete-fakt-interesant/60%Daily2018-02-23 19:06
https://kosova-info.com/mourinho-befason-me-deklaraten-per-conten/60%Daily2018-02-23 18:52
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-po-shijon-udhetimin-ne-australi/60%Daily2018-02-23 18:51
https://kosova-info.com/marreveshja-e-detit-me-shqiperine-kotzias-sulmon-opoziten-greke/60%Daily2018-02-23 18:47
https://kosova-info.com/per-keto-projekte-haradinaj-kerkon-500-milione-euro/60%Daily2018-02-23 18:47
https://kosova-info.com/poloni-kosove-me-kete-rezultat-perfundon-pjesa-e-pare/60%Daily2018-02-23 18:38
https://kosova-info.com/apple-i-ka-gati-dy-modele-te-reja-te-ipad/60%Daily2018-02-23 18:36
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-medes-ja-cka-kremtojne/60%Daily2018-02-23 18:31
https://kosova-info.com/cila-eshte-zgjidhja-per-demarkacionin-sipas-shoqerise-civile/60%Daily2018-02-23 18:28
https://kosova-info.com/abrashi-flet-per-demarkacionin-ldk-nuk-do-te-bllokoje-procesin/60%Daily2018-02-23 18:24
https://kosova-info.com/perfundon-cereku-i-pare-i-ndeshjes-poloni-kosove-ky-eshte-rezultati/60%Daily2018-02-23 18:20
https://kosova-info.com/europa-dhe-ballkani-kercenohen-nga-i-ftohti/60%Daily2018-02-23 18:20
https://kosova-info.com/nxehet-situata-faton-shoshi-i-kerkon-perballje-bluntit-perdore-fjale-te-ndyta/60%Daily2018-02-23 18:12
https://kosova-info.com/cilet-jane-aktoret-me-te-rendesishem-ne-luften-e-sirise/60%Daily2018-02-23 18:11
https://kosova-info.com/tjeter-shuplake-nga-uefa-per-skenderbeun/60%Daily2018-02-23 18:06
https://kosova-info.com/8-trike-gjeniale-per-te-humbur-peshe-dhe-te-ndiheni-me-te-shendetshem-se-kurre/60%Daily2018-02-23 18:05
https://kosova-info.com/pacolli-jane-per-keqardhje-sjelljet-destruktive-te-bosnjes-dhe-serbise-be-ja-te-reagoje-menjehere/60%Daily2018-02-23 18:04
https://kosova-info.com/fillon-perballja-poloni-kosove-ja-ku-mund-ta-shikoni/60%Daily2018-02-23 18:00
https://kosova-info.com/shtyhet-per-te-marten-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2018-02-23 17:57
https://kosova-info.com/franca-shpalos-plan-te-ri-per-te-trajtuar-radikalizmin/60%Daily2018-02-23 17:56
https://kosova-info.com/capital-t-paralajmeron-dicka-te-madhe-permes-videos-vec-fillimi/60%Daily2018-02-23 17:53
https://kosova-info.com/krasniqi-nga-kdi-te-hiqet-raporti-i-bulliqit-te-ratifikohet-demarkacioni/60%Daily2018-02-23 17:45
https://kosova-info.com/krasniqi-nga-kdi-te-hiqet-raporti-i-bulliqit-te-ratifikohet-demarkacioni/60%Daily2018-02-23 17:45
https://kosova-info.com/caterpillar-nuk-eshte-e-suksesshme-vetem-ne-buldozer-prodhon-telefon-me-te-shtrenjte-se-iphone/60%Daily2018-02-23 17:44
https://kosova-info.com/pasi-dha-lajmin-per-koncertin-ne-prishtine-aksidentohet-dua-lipa-thyen-gishtin/60%Daily2018-02-23 17:35
https://kosova-info.com/aak-kembengule-ne-projektligjin-per-demarkacionin-te-propozuar-nga-qeveria-fton-deputetet-qe-ta-votojne/60%Daily2018-02-23 17:32
https://kosova-info.com/plas-sherri-mes-mourinhos-dhe-pogbas-ne-dhomat-e-zhveshjes/60%Daily2018-02-23 17:25
https://kosova-info.com/zbulohet-pllake-perkujtimore-te-vendi-i-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-02-23 17:17
https://kosova-info.com/pervec-dua-lipes-me-10-gusht-ne-prishtine-vjen-edhe-nje-yll-me-fame-boterore/60%Daily2018-02-23 17:12
https://kosova-info.com/gerxhaliu-nese-vazhdon-me-kete-trend-degradimi-i-shtetit-gjendja-do-te-perkeqesohet/60%Daily2018-02-23 17:05
https://kosova-info.com/kater-zgjidhjet-e-mundshme-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-sipas-ish-diplomatit-amerikan/60%Daily2018-02-23 17:00
https://kosova-info.com/zogaj-vetevendosje-po-sulmon-njerezit-qe-kane-mendim-ndryshe-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-23 16:58
https://kosova-info.com/cfare-perfaqeson-fjongo-e-verdhe-e-guardioas-dhe-pse-ai-mund-te-denohet-per-kete/60%Daily2018-02-23 16:53
https://kosova-info.com/rita-ora-i-hyn-biznesit-te-veshjeve-ja-cfare-ka-bere-kesaj-radhe/60%Daily2018-02-23 16:51
https://kosova-info.com/indeksi-i-pergjithshem-i-cmimeve-te-prodhimeve-bujqesore-ne-kosove-ka-rritje-per-3-0-per-qind-per-periudhen-2015-2017/60%Daily2018-02-23 16:49
https://kosova-info.com/pacolli-takohet-me-ambasadorin-francez-bisedojne-per-organizimin-e-vizites-ne-paris-me-bizneset-kosovare/60%Daily2018-02-23 16:45
https://kosova-info.com/kosovari-i-kerkuar-nga-interpol-i-arrestohet-ne-maqedoni/60%Daily2018-02-23 16:43
https://kosova-info.com/me-kete-formacion-barcelona-do-te-kerkoje-fitoren-ndaj-girona/60%Daily2018-02-23 16:38
https://kosova-info.com/agk-denon-gjuhen-e-deputetes-haxhiu-te-perdorur-ndaj-gazetarit-adriatik-kelmendi/60%Daily2018-02-23 16:32
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-fillon-provat-per-koncert/60%Daily2018-02-23 16:31
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim-15/60%Daily2018-02-23 16:26
https://kosova-info.com/drejtori-i-milanit-thumbon-arsenalin/60%Daily2018-02-23 16:26
https://kosova-info.com/pacolli-uron-estonin-per-100-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-23 16:24
https://kosova-info.com/real-madrid-ofron-100-milione-euro-per-portierin-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2018-02-23 16:14
https://kosova-info.com/kryeziu-albulena-haxhiu-po-tenton-tua-mbyll-gojen-atyre-qe-mendojne-ndryshe/60%Daily2018-02-23 16:12
https://kosova-info.com/elvana-sjell-imazhe-te-reja-nga-xhirimi-i-forever-is-over-duket-mahnitese/60%Daily2018-02-23 16:11
https://kosova-info.com/kur-shendeti-dhe-jeta-varen-nga-nje-vize/60%Daily2018-02-23 16:08
https://kosova-info.com/kur-shendeti-dhe-jeta-varen-nga-nje-vize-2/60%Daily2018-02-23 16:08
https://kosova-info.com/ky-eshte-cmimi-i-modelit-te-ri-htc-u11-plus-foto/60%Daily2018-02-23 15:57
https://kosova-info.com/reus-transferohet-te-gjiganti-i-serie-a/60%Daily2018-02-23 15:56
https://kosova-info.com/dy-dite-perpjekje-e-takime-rreth-koncensuesit-per-demarkacionin-rezultati-shtyrja-e-seancave/60%Daily2018-02-23 15:54
https://kosova-info.com/dy-dite-perpjekje-e-takime-rreth-koncensuesit-per-demarkacionin-rezultati-shtyrja-e-seancave-2/60%Daily2018-02-23 15:54
https://kosova-info.com/zgjatet-mandati-i-anetareve-te-bordit-te-akp-se/60%Daily2018-02-23 15:51
https://kosova-info.com/ndjekesi-e-ofendon-emina-cunmulajn-modelja-i-publikon-mesazhin/60%Daily2018-02-23 15:51
https://kosova-info.com/me-te-shtrenjtit-e-botes-qe-po-i-nxehin-bankinat/60%Daily2018-02-23 15:47
https://kosova-info.com/dy-te-vrare-ne-qender-te-cyrihut/60%Daily2018-02-23 15:37
https://kosova-info.com/publikohet-klipi-i-jemi-dashte-nga-eni-koci/60%Daily2018-02-23 15:31
https://kosova-info.com/formacioni-i-real-madridit-ndaj-alavesit-rikthehet-ronaldo/60%Daily2018-02-23 15:29
https://kosova-info.com/trump-do-te-vendose-sanksione-te-reja-ndaj-korese-se-veriut/60%Daily2018-02-23 15:27
https://kosova-info.com/prokuroria-ta-vertetoje-nese-komisioni-bulliqi-ka-bere-shpifje-apo-komisioni-meha-falsifikim/60%Daily2018-02-23 15:20
https://kosova-info.com/1-milion-e-200-mije-euro-pasuri-e-konfiskuar-ne-2017-en/60%Daily2018-02-23 15:19
https://kosova-info.com/ismet-kryeziu-me-leter-te-hapur-drejtuar-kryeministrit-haradinaj-terhiqe-raportin-e-bulliqit/60%Daily2018-02-23 15:18
https://kosova-info.com/avioni-misterioz-habit-turistet-ne-bali-mister-menyra-se-si-arriti-aty/60%Daily2018-02-23 15:18
https://kosova-info.com/conte-i-kerkon-nje-favor-mourinhos-per-pogban-para-derbit-te-se-dieles/60%Daily2018-02-23 15:17
https://kosova-info.com/babai-i-duas-per-koncertin-e-se-bijes-ne-prishitne-behuni-gati-per-vallezim-te-cmendur/60%Daily2018-02-23 15:12
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-edita-tahirin/60%Daily2018-02-23 15:06
https://kosova-info.com/vuciq-serbia-deshiron-kompromis-me-kosoven/60%Daily2018-02-23 15:01
https://kosova-info.com/nje-aksion-satirik-shkakton-diskutim-mediatik/60%Daily2018-02-23 15:00
https://kosova-info.com/delawie-vazhdon-me-mesazhe-per-deputetet-mendoni-per-qytetaret-ratifikojeni-demarkacionin/60%Daily2018-02-23 14:58
https://kosova-info.com/rozana-per-fustanin-e-dua-lipes-e-kemi-veshur-para-nje-viti/60%Daily2018-02-23 14:57
https://kosova-info.com/iliria-filloi-gara-nderkombetare-e-arbitrazhit-vis-pre-moot/60%Daily2018-02-23 14:51
https://kosova-info.com/turqia-u-ben-thirrje-rusise-dhe-iranit-qe-te-ndalojne-ofensiven-ne-siri/60%Daily2018-02-23 14:51
https://kosova-info.com/ne-festen-e-10-vjetorit-te-pavaresise-se-kosoves-ja-cka-i-ndodhi-syrit-te-patrisit/60%Daily2018-02-23 14:39
https://kosova-info.com/spalletti-ka-nje-lajm-te-keq-per-icardin/60%Daily2018-02-23 14:38
https://kosova-info.com/dua-lipa-zyrtarizon-ardhjen-ne-kosove-kjo-eshte-data-e-koncertit/60%Daily2018-02-23 14:14
https://kosova-info.com/zidane-befason-me-lajmin-per-bale/60%Daily2018-02-23 14:14
https://kosova-info.com/turqia-vendi-i-6-te-ne-bote-qe-terheq-me-shume-turiste/60%Daily2018-02-23 14:08
https://kosova-info.com/cilat-jane-vlerat-ushqyese-te-tersheres/60%Daily2018-02-23 14:00
https://kosova-info.com/luana-cmend-milanon-me-te-pasmet-bombastike/60%Daily2018-02-23 13:59
https://kosova-info.com/kadriu-i-aak-se-i-reagon-pacollit-nuk-mund-ti-plotesojme-deshirat-tua-per-autostraden/60%Daily2018-02-23 13:56
https://kosova-info.com/juncker-mogherini-dhe-hahn-do-te-vizitojne-ballkanin-perendimor/60%Daily2018-02-23 13:47
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-kombinuar-man-city-arsenal/60%Daily2018-02-23 13:44
https://kosova-info.com/selmanaj-optimist-se-te-merkurja-do-te-jete-pozitive-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-23 13:40
https://kosova-info.com/per-shkak-te-kosoves-shqiperia-refuzon-pjesemarrjen-ne-konferencen-e-banjallukes/60%Daily2018-02-23 13:37
https://kosova-info.com/per-nje-muaj-100-shkycje-1300-vizita-dhe-400-lende-te-permbaruesit-privat/60%Daily2018-02-23 13:33
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-feston-ditelindjen-ky-eshte-urimi-i-leonora-jakupit/60%Daily2018-02-23 13:32
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-arsenalit-kunder-milanit/60%Daily2018-02-23 13:22
https://kosova-info.com/mediumi-britanik-gjermania-heziton-hapjen-e-negociatave-per-shqiperine/60%Daily2018-02-23 13:20
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-fermeri-e-pranon-helmimin-domatet-i-lyejme-me-kompresor/60%Daily2018-02-23 13:20
https://kosova-info.com/nje-femije-apo-nje-luftetar-foto-te-rralla-te-foshnjes-se-posalindur/60%Daily2018-02-23 13:11
https://kosova-info.com/kroacia-po-perballet-me-mot-te-keq/60%Daily2018-02-23 13:06
https://kosova-info.com/zyrtari-i-aak-se-e-quan-lumir-abdixhikun-e-ldk-se-vogelush/60%Daily2018-02-23 13:04
https://kosova-info.com/procesi-integrues-i-kosoves-eshte-rruge-e-pandalshme/60%Daily2018-02-23 13:03
https://kosova-info.com/kelmendi-i-pergjigjet-haxhiut-nuk-ma-mbyllin-gojen-kercenimet-publike/60%Daily2018-02-23 13:02
https://kosova-info.com/engji-eshte-gati-per-ta-xhiruar-klipin-e-ri/60%Daily2018-02-23 13:01
https://kosova-info.com/mpb-lansoi-projektin-patente-shoferi-mobil/60%Daily2018-02-23 12:49
https://kosova-info.com/sterling-nga-man-city-ne-real-madrid/60%Daily2018-02-23 12:49
https://kosova-info.com/redbox-in-nuk-e-ndalin-tentativat-per-te-marre-vemendje-ne-emer-te-tyre/60%Daily2018-02-23 12:39
https://kosova-info.com/milan-arsenal-ja-bilanci-i-skuadrave-ne-evrope/60%Daily2018-02-23 12:38
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-insiston-ne-raportin-e-bulliqit-ligji-do-te-votohet-keshtu-sic-eshte/60%Daily2018-02-23 12:32
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-serb-paralajmeron-qe-gambia-do-ta-terheqe-njohjen-e-kosoves/60%Daily2018-02-23 12:27
https://kosova-info.com/trump-i-vendosur-per-armatosjen-e-mesuesve/60%Daily2018-02-23 12:24
https://kosova-info.com/shorti-i-europa-league-super-derbi-per-milanin/60%Daily2018-02-23 12:21
https://kosova-info.com/deputetja-e-vv-se-ironizon-me-publicistin-u-verejt-mungesa-e-adriatik-kelmendit-ne-proteste/60%Daily2018-02-23 12:21
https://kosova-info.com/mblidhen-perseri-djemte-e-babastars-a-do-kete-tjeter-projekt-muzikor-te-perbashket/60%Daily2018-02-23 12:20
https://kosova-info.com/i-denuari-me-25-vjet-burgim-per-vrasjen-e-mikut-kerkon-nga-apeli-zbutjen-e-denimit-ose-rigjykim-te-rastit/60%Daily2018-02-23 12:09
https://kosova-info.com/zyrtare-lamtumire-milan-paletta-nenshkruan-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-02-23 12:08
https://kosova-info.com/brenda-ne-avion-me-te-brendshme-si-pergatitet-rita-ora-si-e-ftuara-e-prada/60%Daily2018-02-23 12:02
https://kosova-info.com/live-shorti-ne-europa-league-2/60%Daily2018-02-23 11:56
https://kosova-info.com/okb-voton-per-nje-armepushim-ne-siri/60%Daily2018-02-23 11:52
https://kosova-info.com/shba-ja-nuk-kishte-dijeni-per-perfshirjen-e-ruseve-ne-sulmin-ne-siri/60%Daily2018-02-23 11:51
https://kosova-info.com/demet-e-alkoolit-ne-organizem-largohuni-sa-me-pare-prej-tij-nese-e-doni-shendetin/60%Daily2018-02-23 11:45
https://kosova-info.com/ceballos-i-tradhtuar-nga-real-madrid/60%Daily2018-02-23 11:43
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-ish-presidenten-jahjaga/60%Daily2018-02-23 11:43
https://kosova-info.com/veliaj-revolucioni-i-gjelber-ne-cdo-cep-te-tiranes/60%Daily2018-02-23 11:41
https://kosova-info.com/ciao-juventus-asamoah-ne-inter/60%Daily2018-02-23 11:38
https://kosova-info.com/pllake-perkujtimore-per-oliver-ivanoviqin-ne-mitrovicen-veriore/60%Daily2018-02-23 11:35
https://kosova-info.com/ldk-ja-anulon-konferencen-urgjente/60%Daily2018-02-23 11:33
https://kosova-info.com/mbajeni-telefonin-larg-vetes-kur-flini-arsyet/60%Daily2018-02-23 11:32
https://kosova-info.com/abdixhiku-ldk-nuk-shantazhohet-nga-gjuha-ofenduese-e-haradinajt-ne-ofruam-zgjidhje/60%Daily2018-02-23 11:26
https://kosova-info.com/inter-ne-krize-tifozet-befasohen-nga-vendimi-i-klubit-per-spallettin/60%Daily2018-02-23 11:23
https://kosova-info.com/selimi-thote-se-do-te-duhej-te-kishte-konsensus-per-interes-te-qytetareve/60%Daily2018-02-23 11:19
https://kosova-info.com/roma-me-kontrate-te-re-per-alissonin/60%Daily2018-02-23 11:09
https://kosova-info.com/parate-mund-te-blejne-gjithcka-por-jo-dashurine-letra-e-vajzes-qe-donte-te-kalonte-kohe-me-babain/60%Daily2018-02-23 11:09
https://kosova-info.com/ska-konsensus-seanca-per-demarkacionin-shtyhet-per-te-merkuren-ne-oren-10/60%Daily2018-02-23 11:08
https://kosova-info.com/podgorice-policia-gjen-leter-lamtumirese-te-sulmuesit-te-ambasades-amerikane/60%Daily2018-02-23 11:01
https://kosova-info.com/kete-ndryshim-mbase-nuk-e-keni-verejtur-te-xhesika-e-o-sa-mire/60%Daily2018-02-23 10:58
https://kosova-info.com/zbulohet-cili-ushtrim-i-palestres-shkakton-me-se-shpeshti-lendime/60%Daily2018-02-23 10:45
https://kosova-info.com/milan-merr-vendimin-final-per-silvan/60%Daily2018-02-23 10:40
https://kosova-info.com/capital-t-i-fshien-te-gjitha-fotografite-nga-instagrami/60%Daily2018-02-23 10:38
https://kosova-info.com/mourinho-pogba-ndodh-nje-problem-i-ri/60%Daily2018-02-23 10:31
https://kosova-info.com/veseli-mbledh-shefat-e-grupeve-parlamentare-nuk-shkon-vv-ja/60%Daily2018-02-23 10:27
https://kosova-info.com/ska-konsensus-per-demarkacionin-ldk-dhe-aak-po-e-bllokojne-procesin-kuvendi-ne-pauze/60%Daily2018-02-23 10:22
https://kosova-info.com/nje-miremengjes-i-embel-nga-ryva-dhe-vajza-e-saj/60%Daily2018-02-23 10:20
https://kosova-info.com/kujtim-shala-haradinaj-ti-prije-gjetjes-se-zgjidhjes-ta-respektoje-opoziten/60%Daily2018-02-23 10:19
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-i-ashper-me-haradinajn-lem-te-flas-se-boll-fole-ti/60%Daily2018-02-23 10:13
https://kosova-info.com/nxehet-situata-ne-kuvend-haradinaj-marre-ju-kofte-juve-te-ldk-se/60%Daily2018-02-23 10:11
https://kosova-info.com/ambasadori-delawie-edhe-sot-ne-kuvend/60%Daily2018-02-23 10:06
https://kosova-info.com/de-gea-nenshkruan-me-top-klubin-e-evropes/60%Daily2018-02-23 10:06
https://kosova-info.com/konjufca-nese-kalon-kjo-marreveshje-kosova-humb-territor/60%Daily2018-02-23 10:02
https://kosova-info.com/isufi-nuk-duhet-te-kete-hezitim-te-votohet-edhe-raporti-i-bulliqit-dhe-marreveshje-e-presidenteve/60%Daily2018-02-23 10:01
https://kosova-info.com/dua-lipa-ende-me-dhemb-koka/60%Daily2018-02-23 09:59
https://kosova-info.com/krasniqi-pdk-e-interesuar-ti-jap-epilog-demarkacionit/60%Daily2018-02-23 09:58
https://kosova-info.com/termeti-trondit-britanine-nderpret-ndeshjen-e-futbollit/60%Daily2018-02-23 09:53
https://kosova-info.com/dafina-krenare-per-kombesine-ben-shqiponjen-duke-prekur-gjoksin/60%Daily2018-02-23 09:40
https://kosova-info.com/cnn-shkruan-per-albin-tahirin-dhe-pjesemarrjen-e-kosoves-ne-olimpiaden-dimerore/60%Daily2018-02-23 09:35
https://kosova-info.com/bebe-rexha-tregon-te-arriturat-me-fitnes-por-ne-fakt-zbulon-dicka-tjeter/60%Daily2018-02-23 09:19
https://kosova-info.com/albin-kurti-sulmohet-me-veze-para-oborrit-te-kuvendit-foto/60%Daily2018-02-23 09:15
https://kosova-info.com/super-oferte-per-icardin-nga-top-klubi-i-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-02-23 09:14
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-dhe-disa-deputete-arrijne-ne-kuvend/60%Daily2018-02-23 09:09
https://kosova-info.com/kreu-i-gjakoves-beson-ne-vazhdimin-e-bashkepunimit-te-mire-me-keds-in/60%Daily2018-02-23 09:08
https://kosova-info.com/ora-1000-asnje-deputete-ne-kuvend-seanca-shtyhet-per-javen-e-ardhshme/60%Daily2018-02-23 09:02
https://kosova-info.com/bora-mbulon-italine-keto-ndeshje-mund-te-shtyhen-ne-serie-a/60%Daily2018-02-23 09:00
https://kosova-info.com/vesa-eksperimenton-me-veten-ja-si-do-dukej-po-te-ishte-mashkull/60%Daily2018-02-23 08:59
https://kosova-info.com/tete-te-arrestuar-ne-prizren-e-peje-per-prostitucion/60%Daily2018-02-23 08:52
https://kosova-info.com/partite-politike-serish-sot-do-te-takohen-ne-zyren-e-kryeparlamentarit-veseli/60%Daily2018-02-23 08:47
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-barcelona-fiton-30-milione-euro/60%Daily2018-02-23 08:42
https://kosova-info.com/kim-uron-babain-per-ditelindje-po-me-mungon-shume/60%Daily2018-02-23 08:42
https://kosova-info.com/salca-me-e-mire-e-makaronave-eshte-me-spec-te-kuq/60%Daily2018-02-23 08:37
https://kosova-info.com/4-te-arrestuar-per-prostitucion-ne-peje/60%Daily2018-02-23 08:36
https://kosova-info.com/policia-shpall-tender-ne-vlere-6-milione-euro-per-vetura-patrulluese/60%Daily2018-02-23 08:34
https://kosova-info.com/mitrovica-me-dy-universitete/60%Daily2018-02-23 08:32
https://kosova-info.com/lamtumire-atletico-madrid/60%Daily2018-02-23 08:30
https://kosova-info.com/sekuestrohen-50-milione-euro-droge-ne-ambasaden-ruse-ne-argjentine/60%Daily2018-02-23 08:24
https://kosova-info.com/g4shi-lanson-kengen-1134/60%Daily2018-02-23 08:20
https://kosova-info.com/inter-pret-dy-super-perforcime-nese-kualifikohet-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-02-23 08:15
https://kosova-info.com/de-bruyne-real-madrid-lajmi-i-fundit-nga-don-balon/60%Daily2018-02-23 08:08
https://kosova-info.com/mpj-e-turqise-denon-vendimin-e-parlamentit-holandez/60%Daily2018-02-23 08:06
https://kosova-info.com/pasi-i-fitoi-dy-cmime-ja-si-festoi-dua-me-familjen-e-saj/60%Daily2018-02-23 08:01
https://kosova-info.com/kane-do-te-largohet-nga-tottenham/60%Daily2018-02-23 07:57
https://kosova-info.com/zv-ministri-i-reagon-shefit-te-tij-nuk-eshte-koha-te-merremi-me-trase-te-rrugeve/60%Daily2018-02-23 07:52
https://kosova-info.com/deshtimi-i-djeshem-i-koalicionit-qeverises-partite-pro-dhe-kunder-demarkacionit/60%Daily2018-02-23 07:35
https://kosova-info.com/ledri-befason-fansen-per-ditelindje/60%Daily2018-02-23 07:35
https://kosova-info.com/kallezimi-penal-i-vv-se-ndaj-thacit-shkelje-e-rende-dhe-tradhti/60%Daily2018-02-23 07:32
https://kosova-info.com/si-te-beheni-person-me-i-mencur-vetem-permes-internetit/60%Daily2018-02-23 07:30
https://kosova-info.com/dafina-me-foto-te-zjarrte-del-nudo-para-pasqyres/60%Daily2018-02-23 07:12
https://kosova-info.com/gjate-seances-se-jashtezakonshme-protestojne-qytetaret-per-ti-thene-po-demarkacionit/60%Daily2018-02-23 07:10
https://kosova-info.com/shqiperia-prane-hapjes-se-negociatave-juncker-hahn-dhe-mogherini-zbarkojne-ne-tirane-per-arrestimet-vip-dhe-vetingun/60%Daily2018-02-23 07:04
https://kosova-info.com/rikthehet-acari-ky-eshte-moti-per-sot-dhe-fundjave/60%Daily2018-02-23 06:48
https://kosova-info.com/sulmi-ne-ambasade-dhe-stabiliteti-i-brishte-ne-ballkan/60%Daily2018-02-23 06:44
https://kosova-info.com/ata-qe-zgjohen-heret-fitojne-me-shume-dhe-jane-me-te-kenaqur/60%Daily2018-02-23 06:42
https://kosova-info.com/lansohet-projekti-patente-shoferi-mobil/60%Daily2018-02-23 06:37
https://kosova-info.com/sot-kuvendi-mblidhet-serish-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-23 06:35
https://kosova-info.com/tifozet-ruse-djegin-bilbaon-humb-jeten-nje-polic/60%Daily2018-02-23 06:21
https://kosova-info.com/atalanta-eliminohet-nga-europa-league-shikojeni-deshperimin-e-berishes/60%Daily2018-02-23 06:18
https://kosova-info.com/mirabelli-e-jep-lajmin-e-madh-per-gattuson/60%Daily2018-02-23 06:11
https://kosova-info.com/real-madrid-ka-nje-lajm-te-keq-per-bale/60%Daily2018-02-23 06:08
https://kosova-info.com/shorti-i-europa-league-rrezik-i-madh-per-milanin/60%Daily2018-02-23 06:03
https://kosova-info.com/kim-k-pozon-me-fustan-si-te-dua-lipes/60%Daily2018-02-22 22:55
https://kosova-info.com/jepet-fjala-perfundimtare-ne-rigjykimin-per-banderolat-e-ilaceve/60%Daily2018-02-22 22:53
https://kosova-info.com/arsenal-12-ostersunds-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-22 22:52
https://kosova-info.com/limaj-pret-qe-kete-jave-kosova-ta-ratifikoje-marreveshjen-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-22 22:51
https://kosova-info.com/deklarata-qesharake-e-deputetit-te-vv-se-qytetari-i-kosoves-po-kerkon-liberalizim-qe-te-ike-prej-kosoves/60%Daily2018-02-22 22:48
https://kosova-info.com/deti-enver-hoxha-e-zgjeroi-ne-15-milje-ultimatumi-i-shba-per-tu-terhequr-ne-12-milje/60%Daily2018-02-22 22:44
https://kosova-info.com/shba-te-me-strategji-te-vecante-per-te-evituar-ndikimin-rus-ne-zgjedhjet-afatmesme-te-nentorit/60%Daily2018-02-22 22:43
https://kosova-info.com/beme-nene-te-te-ngjaj-ja-sa-me-stil-po-del-ne-rruge-renee-e-nores/60%Daily2018-02-22 22:28
https://kosova-info.com/lista-me-skuadrat-qe-kane-kaluar-ne-fazen-tjeter-te-liges-se-evropes/60%Daily2018-02-22 22:25
https://kosova-info.com/deti-enver-hoxha-e-zgjeroi-me-15-milje-ultimatumi-i-shba-per-tu-terhequr-ne-12-milje/60%Daily2018-02-22 22:23
https://kosova-info.com/i-demtuari-ish-drejtori-me-kerkoi-400-euro-per-te-marre-diplomen/60%Daily2018-02-22 22:20
https://kosova-info.com/lulzim-peci-per-deputeten-e-vv-se-mjerimi-i-krekosjes-dhe-i-amaterizmit-politik/60%Daily2018-02-22 22:04
https://kosova-info.com/valon-berisha-e-eliminon-nga-liga-e-evropes-adnan-januzajn/60%Daily2018-02-22 22:03
https://kosova-info.com/shkencetaret-japoneze-shpikin-lekuren-elektronike-do-perdoret-per-te-monitoruar-problemet-shendetesore/60%Daily2018-02-22 22:02
https://kosova-info.com/robin-krasniqi-dhe-heidi-me-poza-nga-banjo/60%Daily2018-02-22 22:01
https://kosova-info.com/drejtoria-e-shskuk-kerkon-hetime-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2018-02-22 22:00
https://kosova-info.com/dortmundi-nuk-lejon-befasi-kalon-edhe-milani-me-arsenalin/60%Daily2018-02-22 21:56
https://kosova-info.com/limaj-nese-nuk-do-te-ishte-deklarata-ne-nivel-presidentesh-do-te-ishte-e-zbehte/60%Daily2018-02-22 21:52
https://kosova-info.com/valon-berisha-rikthehet-me-gol-nga-lendimi/60%Daily2018-02-22 21:41
https://kosova-info.com/ky-eshte-kryetari-i-pare-zezak-i-nje-komune-zvicerane/60%Daily2018-02-22 21:39
https://kosova-info.com/5-zakone-te-keqija-qe-duhet-ti-hiqni-nese-doni-lekure-te-paster/60%Daily2018-02-22 21:37
https://kosova-info.com/nje-polic-vdes-ne-perleshjet-mes-tifozeve-te-bilbaos-dhe-atyre-ruse/60%Daily2018-02-22 21:34
https://kosova-info.com/pdk-kerkon-konsensus-per-demarkacionin-vlereson-angazhimin-e-partive-politike/60%Daily2018-02-22 21:34
https://kosova-info.com/keshtu-reagon-vajza-e-saj-kur-prezantuesja-puth-ne-buze-bashkeshortin/60%Daily2018-02-22 21:31
https://kosova-info.com/haradinaj-publikon-fjalimin-qe-deshi-ta-paraqes-para-deputeteve-ne-seancen-e-sotme/60%Daily2018-02-22 21:30
https://kosova-info.com/pal-lekaj-nuk-e-pranojme-kushtin-e-ldk-se-edhe-nese-rrezohet-qeveria/60%Daily2018-02-22 21:20
https://kosova-info.com/nese-deshironi-trup-te-shendetshem-mesoni-keto-keshilla/60%Daily2018-02-22 21:18
https://kosova-info.com/tahiri-tregon-pse-nuk-i-la-pasaportat-ne-kuvend-sic-premtoi-nese-nuk-kalon-demarkacioni/60%Daily2018-02-22 21:18
https://kosova-info.com/haxhiu-deputetet-qe-krijojne-parti-duhet-te-japin-doreheqje/60%Daily2018-02-22 21:13
https://kosova-info.com/shenon-me-ne-fund-arsenali/60%Daily2018-02-22 21:12
https://kosova-info.com/transparency-international-akuzon-bdi-ja-ka-keqperdorur-mjetet-publike/60%Daily2018-02-22 21:07
https://kosova-info.com/ja-cka-raportuan-mediet-serbe-per-suksesin-e-dua-lipas-ne-brit-awards/60%Daily2018-02-22 20:59
https://kosova-info.com/rezultatet-e-pjeseve-te-para-te-ndeshjeve-te-liges-se-evropes/60%Daily2018-02-22 20:52
https://kosova-info.com/prinderit-me-kujdesje-te-tepert-krijojne-deme-te-perhershme-psikologjike-te-femijet/60%Daily2018-02-22 20:47
https://kosova-info.com/jahjaga-nuk-pendohem-qe-mbrojta-shyhrete-berishen/60%Daily2018-02-22 20:33
https://kosova-info.com/nush-lanson-kengen-me-te-re-zar-me-videoklip-video/60%Daily2018-02-22 20:32
https://kosova-info.com/shokohet-arsenali-pranon-dy-gola-per-tre-minuta/60%Daily2018-02-22 20:31
https://kosova-info.com/milan-ludogorets-vjen-goli-i-pare/60%Daily2018-02-22 20:28
https://kosova-info.com/ne-verban-te-vitise-eshte-peruruar-nje-stacion-meteorologjik/60%Daily2018-02-22 20:27
https://kosova-info.com/negociatat-be-ja-zbarkon-ne-tirane-juncker-e-hahn-mberrijne-te-dielen/60%Daily2018-02-22 20:24
https://kosova-info.com/i-keni-keto-pucrra-te-kuqe-neper-trup-ja-cfare-jane-ato-dhe-perse-jane-te-rrezikshme-4/60%Daily2018-02-22 20:22
https://kosova-info.com/atalanta-befason-dortmundin/60%Daily2018-02-22 20:20
https://kosova-info.com/carl-bilt-pritet-ne-manastirin-e-decanit-nga-sava-janjiq-flasin-per-dialogun/60%Daily2018-02-22 20:18
https://kosova-info.com/apostolova-iu-bene-thirrje-politikaneve-te-mendojne-per-qytetaret-dhe-per-rinine-e-kosoves/60%Daily2018-02-22 20:12
https://kosova-info.com/kb-rahoveci-merr-mbeshtetje-te-forte-financiare-gati-per-play-off/60%Daily2018-02-22 20:12
https://kosova-info.com/lindi-vetem-25-javesh-dhe-peshonte-1-4-kilograme-shikoni-si-duket-tani-foto/60%Daily2018-02-22 20:10
https://kosova-info.com/haziri-uta-ibrahimi-eshte-perfaqesim-i-shqiptareve-ne-alpinizemin-boteror/60%Daily2018-02-22 20:09
https://kosova-info.com/jahjaga-devollet-me-ofruan-ore-dore-ne-vlere-mijera-euro/60%Daily2018-02-22 20:02
https://kosova-info.com/ja-kujt-ia-vodhi-ledri-kete-video/60%Daily2018-02-22 20:00
https://kosova-info.com/leipzigu-eliminon-napolin-kalojne-tutje-atletico-dhe-lazio/60%Daily2018-02-22 19:58
https://kosova-info.com/ldk-voton-vetem-propozimin-e-tyre-per-demarkacionin-pa-raportin-e-bulliqit/60%Daily2018-02-22 19:55
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-pini-nese-keni-fryrje-barku/60%Daily2018-02-22 19:55
https://kosova-info.com/beqaj-bashkepunimi-me-donatoret-do-te-rrise-fondin-per-perkrahje-te-inovacionieve/60%Daily2018-02-22 19:49
https://kosova-info.com/studim-nga-motorola-ne-jemi-te-varur-nga-telefonat-tane/60%Daily2018-02-22 19:38
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-mbledh-deputetet-e-ldk-se-raporti-i-bulliqit-teme-diskutimi/60%Daily2018-02-22 19:36
https://kosova-info.com/cr7-i-pari-messi-i-dyti-lojtaret-qe-kane-shenuar-me-shume-gola-nga-goditjet-e-denimit-ne-10-vitet-e-fundit/60%Daily2018-02-22 19:33
https://kosova-info.com/hoxha-ulja-e-korrupsioni-lajm-i-mire/60%Daily2018-02-22 19:24
https://kosova-info.com/video-tregon-grushtin-e-hulk-te-printuar-me-printer-3d-qe-shkaterron-edhe-pllaka-betoni/60%Daily2018-02-22 19:21
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-atalanta-dortmund/60%Daily2018-02-22 19:18
https://kosova-info.com/milan-ludogorets-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-02-22 19:14
https://kosova-info.com/nato-ushtria-e-kosoves-formohet-pas-ndryshimeve-kushtetuese/60%Daily2018-02-22 19:11
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-ostersunds/60%Daily2018-02-22 19:10
https://kosova-info.com/partite-politike-bien-dakord-ta-votojne-neser-demarkacionin/60%Daily2018-02-22 19:10
https://kosova-info.com/pas-rregullimit-te-kulmit-banoret-e-plemetinit-kerkojne-kushte-me-te-mira-jetese/60%Daily2018-02-22 19:06
https://kosova-info.com/nje-tjeter-imazh-seksi-nga-klipi-i-ri-i-samantes/60%Daily2018-02-22 18:57
https://kosova-info.com/rrefimi-i-minatoreve-qe-qendruan-tete-dite-nen-dhe/60%Daily2018-02-22 18:51
https://kosova-info.com/rezultatet-e-pjeseve-te-para-te-tete-ndeshjeve-te-liges-se-evropes/60%Daily2018-02-22 18:48
https://kosova-info.com/dj-blunt-e-real1-nuk-i-kursejne-ofendimet-e-sharjet-as-ndaj-komentueseve/60%Daily2018-02-22 18:37
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-rb-leipzig-napoli/60%Daily2018-02-22 18:37
https://kosova-info.com/angela-merkel-marreveshja-per-qeverine-e-re-gjermane-do-te-jete-e-mire-per-be/60%Daily2018-02-22 18:35
https://kosova-info.com/legjenda-e-futbollit-neymar-duhet-ti-bashkohet-real-madridit/60%Daily2018-02-22 18:29
https://kosova-info.com/remzia-uron-nenen-per-ditelindje-ja-sa-ngjajne-ato/60%Daily2018-02-22 18:21
https://kosova-info.com/azpilicueta-tregon-se-cfare-duhet-te-beje-chelsea-per-te-eliminuar-barcelonen/60%Daily2018-02-22 18:17
https://kosova-info.com/pacolli-ne-takimin-me-ish-kryeministrin-suedez-miratimi-i-marreveshjes-se-demarkacionit-hape-faqe-te-re/60%Daily2018-02-22 18:14
https://kosova-info.com/koci-deputetet-ta-votojne-demarkacionin-askush-nuk-po-humb-te-gjithe-po-fitojme/60%Daily2018-02-22 18:02
https://kosova-info.com/pacolli-vv-planifikonte-te-merrte-vendime-varesisht-nga-rrjedha-e-seances/60%Daily2018-02-22 18:00
https://kosova-info.com/afrona-lendohet-perseri/60%Daily2018-02-22 18:00
https://kosova-info.com/chelsea-me-transferim-88-milionesh/60%Daily2018-02-22 17:55
https://kosova-info.com/bulliqit-nuk-i-behet-vone-se-cka-po-ndodhe-me-demarkacion-une-e-kreva-punen-time/60%Daily2018-02-22 17:54
https://kosova-info.com/anetari-i-komisionit-bulliqi-preferon-qe-raporti-i-tij-te-jete-pjese-e-ligjit-per-ratifikimin-e-demarkacionin/60%Daily2018-02-22 17:45
https://kosova-info.com/mediet-turke-e-shpallin-te-aksidentuar-reagon-ashper-aktori-turk/60%Daily2018-02-22 17:42
https://kosova-info.com/keshilltarit-i-haradinajt-kerkon-nga-ldk-ta-votojne-demarkacionin-bashke-me-raportin-e-bulliqit/60%Daily2018-02-22 17:40
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-shalen-me-medaljen-presidenciale-jubilare-te-dhjetevjetorit-te-pavaresise/60%Daily2018-02-22 17:37
https://kosova-info.com/blerim-kuci-thote-se-nese-hiqet-raporti-i-bulliqit-marreveshja-kosove-mali-i-zi-ska-vlere/60%Daily2018-02-22 17:33
https://kosova-info.com/sony-me-nje-video-misterioze-ka-habitur-te-gjithe/60%Daily2018-02-22 17:29
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-atletico-copenhagen/60%Daily2018-02-22 17:27
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leipzig-napoli/60%Daily2018-02-22 17:23
https://kosova-info.com/thirrje-per-ta-ndihmuar-sherimin-nga-kanceri-te-regjisorit-bekim-lumi/60%Daily2018-02-22 17:20
https://kosova-info.com/albumi-i-dua-lipes-kthehet-i-pari-ne-itunes/60%Daily2018-02-22 17:19
https://kosova-info.com/trajneri-kampion-ne-shqiperi-sulmohet-me-thike/60%Daily2018-02-22 17:18
https://kosova-info.com/kete-fotografi-duhet-ta-shohin-deputetet-kosovare/60%Daily2018-02-22 17:07
https://kosova-info.com/ambasada-e-kosoves-ne-panama-kremton-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-22 17:04
https://kosova-info.com/prezantuesja-shqiptare-cmend-rrjetin-zbulon-gjoksin-qe-e-zmadhoi-me-operacion/60%Daily2018-02-22 16:59
https://kosova-info.com/gazetari-i-kerkon-selfie-mourinhos-shikoni-reagimin-e-tij/60%Daily2018-02-22 16:58
https://kosova-info.com/polica-e-ka-arrestuar-te-dyshuarin-qe-e-plagosi-nje-person-ne-skenderaj/60%Daily2018-02-22 16:56
https://kosova-info.com/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-pranoni-kurre-ne-nje-marredhenie/60%Daily2018-02-22 16:56
https://kosova-info.com/puna-me-e-madhe-ne-kryeministri-kryhet-me-kimik-dy-tendere-per-tre-muaj/60%Daily2018-02-22 16:39
https://kosova-info.com/kaq-seksi-e-bombastike-agnesen-nuk-e-keni-pare-moti/60%Daily2018-02-22 16:38
https://kosova-info.com/kadri-veseli-i-tubon-serish-ne-zyren-e-tij-perfaqesuesit-e-partive-politike-dhe-ambasadoret/60%Daily2018-02-22 16:35
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ish-kryeministrin-suedez-carl-bildt/60%Daily2018-02-22 16:30
https://kosova-info.com/carrasco-zgjedh-ekipin-e-ri-befasi-e-madhe/60%Daily2018-02-22 16:28
https://kosova-info.com/policia-arreston-nje-person-para-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2018-02-22 16:27
https://kosova-info.com/zaev-denimi-maksimal-per-rastin-me-vajzen-nga-shtepia-25-maj/60%Daily2018-02-22 16:24
https://kosova-info.com/u-akuzua-se-u-martua-me-maqedon-adelina-ka-dicka-per-te-thene/60%Daily2018-02-22 16:20
https://kosova-info.com/qualcomm-dhe-samsung-prodhojne-nje-procesor-te-ri-se-bashku/60%Daily2018-02-22 16:14
https://kosova-info.com/kosova-vendi-i-vetem-ne-bote-me-patente-shofer-mobil/60%Daily2018-02-22 16:10
https://kosova-info.com/pogba-i-hakmerret-mourinhos-kjo-eshte-kerkesa-e-tij/60%Daily2018-02-22 16:03
https://kosova-info.com/policia-bllokon-dy-rruge-ne-bruksel-pasi-qytetaret-pane-nje-njeri-te-armatosur/60%Daily2018-02-22 16:02
https://kosova-info.com/vazhdojne-thumbimet-e-blunt-dhe-real1-ja-cka-kane-bere-me-fotografine-e-gjikos/60%Daily2018-02-22 16:01
https://kosova-info.com/selimaj-mos-pranimi-teknik-le-banesat-pa-shitur/60%Daily2018-02-22 15:54
https://kosova-info.com/kater-anetare-te-bordit-te-art-se-deshmojne-ne-rastin-e-dallavere-me-tender/60%Daily2018-02-22 15:46
https://kosova-info.com/navas-ne-premierlige-kjo-eshte-skuadra-e-re/60%Daily2018-02-22 15:45
https://kosova-info.com/pasi-e-tradhtoi-i-ati-me-veprimin-ndaj-rita-ores-ja-cka-beri-vellai-i-dua-lipa-s/60%Daily2018-02-22 15:42
https://kosova-info.com/delwie-i-bindur-se-kosova-mundet-te-rangohet-me-mire-ne-luften-kunder-korrupsionit/60%Daily2018-02-22 15:40
https://kosova-info.com/armend-bekaj-autoret-britanik-e-glorifikojne-thacin-ne-liber/60%Daily2018-02-22 15:40
https://kosova-info.com/kdi-apelon-per-koncensus-politik-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-22 15:33
https://kosova-info.com/denohet-me-1-vit-burgim-i-akuzuari-per-falsifikim-te-parase/60%Daily2018-02-22 15:30
https://kosova-info.com/inteligjenca-artificiale-kercenim-ne-duart-e-te-keqijve/60%Daily2018-02-22 15:30
https://kosova-info.com/u-munduan-ta-marrin-vemendjen-permes-ledrit-e-gjikos-por-kenga-qika-jem-e-dj-blunt-dhe-real1-eshte-e-vjedhur/60%Daily2018-02-22 15:21
https://kosova-info.com/citaku-per-deklaratat-e-daciq-deshira-ime-te-shkoj-ne-hene-me-e-afert-me-realitetin-se-endrrat-e-daciqit/60%Daily2018-02-22 15:19
https://kosova-info.com/elon-musk-dorehiqet-nga-grupi-hulumtues-per-inteligjence-artificiale/60%Daily2018-02-22 15:16
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-e-dekoroi-sami-lushtakun-nuk-shihet-ne-fotografi-me-te/60%Daily2018-02-22 15:15
https://kosova-info.com/fakt-shokues-nga-kontrata-e-re-e-robertos/60%Daily2018-02-22 15:14
https://kosova-info.com/milaim-zeka-krahason-deputetet-e-ldk-se-me-pula/60%Daily2018-02-22 15:12
https://kosova-info.com/toni-bler-at-e-kosoves/60%Daily2018-02-22 15:11
https://kosova-info.com/regjimi-i-asadit-sulmon-nje-jetimore-ne-guten-lindore/60%Daily2018-02-22 15:04
https://kosova-info.com/pas-sharjeve-drejt-tij-reagimi-i-ledri-vules-thote-me-shume-se-fjalet/60%Daily2018-02-22 14:59
https://kosova-info.com/4-5-milione-euro-shtese-per-stadiumin-e-prishtines/60%Daily2018-02-22 14:53
https://kosova-info.com/vazhdojne-bombardimet-ne-goutan-lindore/60%Daily2018-02-22 14:49
https://kosova-info.com/kuvendi-gazetareve-nuk-u-lejohet-qasja-tek-zyra-e-kryetarit-te-kuvendit-pa-ftese/60%Daily2018-02-22 14:40
https://kosova-info.com/xheni-e-big-brother-behet-nusebefason-me-publikimet-e-fundit/60%Daily2018-02-22 14:38
https://kosova-info.com/sergi-roberto-me-premtim-te-madh-pas-rinovimit/60%Daily2018-02-22 14:28
https://kosova-info.com/eskalon-gjuriq-avdullah-hoti-gjenocidin-ne-kosove-e-kreu-uck-ja-terroriste/60%Daily2018-02-22 14:23
https://kosova-info.com/trump-mbeshtet-nismen-per-armatosjen-e-mesuesve/60%Daily2018-02-22 14:17
https://kosova-info.com/trump-mbeshtet-nismen-per-armatosjen-e-mesuesve/60%Daily2018-02-22 14:17
https://kosova-info.com/basha-negociatat-ne-rrezik-shkak-korrupsioni-i-rames-ta-clirojme-vendin-nga-50-bandite/60%Daily2018-02-22 14:16
https://kosova-info.com/policia-rrethon-brukselin-vihet-ne-ndjekje-te-nje-burri-te-armatosur/60%Daily2018-02-22 14:13
https://kosova-info.com/largoni-ererat-e-keqija-nga-kuzhina/60%Daily2018-02-22 14:12
https://kosova-info.com/adelina-thaci-po-rikthehet-fuqishem-me-album-live-dhe-koncert-solistik/60%Daily2018-02-22 14:11
https://kosova-info.com/kerkesa-e-ulet-per-iphone-x-po-behet-problem-per-samsung/60%Daily2018-02-22 14:09
https://kosova-info.com/kerkesa-e-ulet-per-iphone-x-po-behet-problem-per-samsung/60%Daily2018-02-22 14:09
https://kosova-info.com/albin-tahiri-e-konsideron-sukses-mbylljen-e-gares/60%Daily2018-02-22 14:05
https://kosova-info.com/albin-tahiri-e-konsideron-sukses-mbylljen-e-gares-2/60%Daily2018-02-22 14:05
https://kosova-info.com/fantazia-e-daciqit-shba-te-dhe-britania-te-terheqin-njohjen-e-kosoves/60%Daily2018-02-22 14:03
https://kosova-info.com/pacolli-kundershton-nderrimin-e-trasese-se-autostrades/60%Daily2018-02-22 14:01
https://kosova-info.com/gjyshja-e-cmendur-per-mourinhon/60%Daily2018-02-22 13:52
https://kosova-info.com/barcelona-me-vendim-historik/60%Daily2018-02-22 13:48
https://kosova-info.com/sigurimi-i-kuvendit-terheq-zvarre-nje-gazetar/60%Daily2018-02-22 13:44
https://kosova-info.com/sigurimi-i-kuvendit-terheq-zvarre-nje-gazetar-2/60%Daily2018-02-22 13:44
https://kosova-info.com/oda-ekonomike-amerikane-korrupsioni-ne-shendetesi-dhe-arsim-vazhdon-te-mbetet-i-larte/60%Daily2018-02-22 13:42
https://kosova-info.com/oda-ekonomike-amerikane-korrupsioni-ne-shendetesi-dhe-arsim-vazhdon-te-mbetet-i-larte/60%Daily2018-02-22 13:42
https://kosova-info.com/daciq-dhe-lavrov-deklarata-e-thacit-per-njohje-nga-rusia-nuk-ndryshon-asgje/60%Daily2018-02-22 13:21
https://kosova-info.com/di-francesco-zbulon-fajtorin-per-humbjen-nga-shakhtari/60%Daily2018-02-22 13:20
https://kosova-info.com/shqiperi-ambasada-amerikane-ne-tirane-blindohet-nga-policia/60%Daily2018-02-22 13:18
https://kosova-info.com/policia-publikon-fotografine-e-automjetit-nga-i-cili-u-vra-ivanoviq-kerkon-ndihmen-e-qytetareve/60%Daily2018-02-22 13:15
https://kosova-info.com/brad-pitt-i-dergon-letra-dashurie-jenniferit-ia-ze-bashkeshorti-dhe-ndahen/60%Daily2018-02-22 13:13
https://kosova-info.com/kosumi-merr-medaljen-nga-thaci/60%Daily2018-02-22 13:08
https://kosova-info.com/veseli-i-bindur-deri-te-merkuren-do-te-mbyllet-ceshtja-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-22 13:02
https://kosova-info.com/uje-e-sapun-dhe-pa-pike-grimi-pamja-e-eneda-tarifes-do-tju-befasoje/60%Daily2018-02-22 12:58
https://kosova-info.com/vetevendosje-ankohet-se-seanca-u-shty-pa-u-konsultuar-askush-me-ta/60%Daily2018-02-22 12:55
https://kosova-info.com/kontrata-interesante-pice-falas-per-cdo-gol/60%Daily2018-02-22 12:50
https://kosova-info.com/pacolli-denon-sulmin-ndaj-ambasades-amerikane-ne-mal-te-zi/60%Daily2018-02-22 12:49
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-per-demarkacionin-neser-ne-ora-1000/60%Daily2018-02-22 12:29
https://kosova-info.com/sa-shume-eshte-rritur-vajza-e-albatritit-dhe-egzones/60%Daily2018-02-22 12:26
https://kosova-info.com/pal-lekaj-sqaron-perplasjen-me-behgjet-pacollin-ne-kuvend/60%Daily2018-02-22 12:20
https://kosova-info.com/gattuso-ndryshon-formacionin-jashte-bonucci/60%Daily2018-02-22 12:13
https://kosova-info.com/rama-i-quan-zogjte-e-korbit-opozita-largohet-nga-salla/60%Daily2018-02-22 12:02
https://kosova-info.com/deputetet-e-vv-se-largohen-nga-kuvendi-foto/60%Daily2018-02-22 12:01
https://kosova-info.com/lojtari-i-kukesit-i-pren-bileten-skenderbeut-do-te-denohet-nga-uefa/60%Daily2018-02-22 12:00
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-fton-deputetet-dhe-listen-serbe-ta-thyejne-izolimin-e-kosoves/60%Daily2018-02-22 11:55
https://kosova-info.com/shperthen-berisha-po-vrisni-pacientet-me-zemer-ky-ministri-juaj-luan-me-diamante-kurse/60%Daily2018-02-22 11:51
https://kosova-info.com/pacolli-lekajt-nuk-e-keni-qare-pa-e-ratifiku-demarkacionin-sot/60%Daily2018-02-22 11:49
https://kosova-info.com/nxehet-situata-pasi-shkoj-ne-banesen-e-bluntit-gjikon-e-shane-keq-publikisht-real-1/60%Daily2018-02-22 11:41
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-srpska-dhe-vetevendosje-nuk-do-ta-votojne-demarkacionin/60%Daily2018-02-22 11:40
https://kosova-info.com/shikojeni-foton-me-vemendje-dhe-analizoni-cfare-po-tregonte-bale/60%Daily2018-02-22 11:38
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-ka-konsensus-demarkacioni-do-te-kaloje/60%Daily2018-02-22 11:34
https://kosova-info.com/frasher-krasniqi-ky-eshte-nje-rast-politik/60%Daily2018-02-22 11:28
https://kosova-info.com/haradinaj-rikthehet-ne-seance-a-arriti-ti-bind-partite-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-22 11:26
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-2/60%Daily2018-02-22 11:21
https://kosova-info.com/yjet-tona-nuk-i-kane-prishur-raportet-e-deshmon-perkrahja-e-babait-te-duas-ndaj-rites/60%Daily2018-02-22 11:18
https://kosova-info.com/mediat-franceze-zbulojne-klubin-e-ri-te-donnarummas/60%Daily2018-02-22 11:09
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-vidal-transferohet-ne-inter/60%Daily2018-02-22 11:01
https://kosova-info.com/kater-deputete-te-listes-serbe-arrijne-ne-kuvend/60%Daily2018-02-22 10:54
https://kosova-info.com/cahill-ne-rrezik-para-kampionatit-boteror-2018/60%Daily2018-02-22 10:51
https://kosova-info.com/tahiri-dorezoni-pasaportat-pastaj-mos-votoni-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-22 10:49
https://kosova-info.com/ky-eshte-kallezimi-penal-i-vv-se-ndaj-thacit-per-tradhti-ndaj-vendit/60%Daily2018-02-22 10:45
https://kosova-info.com/ministri-lluka-lobon-tek-rebelet-e-vv-se/60%Daily2018-02-22 10:42
https://kosova-info.com/sherifi-per-demarkacionin-na-duhen-edhe-dy-ose-tre-vota/60%Daily2018-02-22 10:41
https://kosova-info.com/kusari-lila-nuk-jam-optimiste-qe-demarkacioni-do-te-kaloje-sot/60%Daily2018-02-22 10:41
https://kosova-info.com/wanda-nara-frikeson-tifozet-e-interit-me-lajmin-e-ri-per-icardin/60%Daily2018-02-22 10:39
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-lobon-te-deputetet-e-ldk-se-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-22 10:36
https://kosova-info.com/lista-serbe-ende-nuk-ka-ardhur-ne-kuvend/60%Daily2018-02-22 10:33
https://kosova-info.com/edhe-fatmir-limaj-ne-kuvend/60%Daily2018-02-22 10:32
https://kosova-info.com/criscito-largohet-nga-zenit-st-petersburg-kthehet-ne-serie-a-2/60%Daily2018-02-22 10:30
https://kosova-info.com/totti-ky-eshte-nje-prej-futbollisteve-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2018-02-22 09:58
https://kosova-info.com/me-shume-se-kaq-asnjehere-se-ka-zbuluar-gjoksin-babygee/60%Daily2018-02-22 09:58
https://kosova-info.com/benzema-largohet-nga-real-madrid-befason-me-ligen-e-re/60%Daily2018-02-22 09:54
https://kosova-info.com/e-zhytur-ne-luks-brenda-vetures-porsche-te-adelina-tahirit/60%Daily2018-02-22 09:45
https://kosova-info.com/perforcimet-e-reja-ne-real-madrid-vendosen-nga-ronaldo/60%Daily2018-02-22 09:42
https://kosova-info.com/votimi-i-demarkacionit-lajm-ne-mediat-nderkombetare/60%Daily2018-02-22 09:30
https://kosova-info.com/barcelona-ndryshon-emrin-e-stadiumit-camp-nou/60%Daily2018-02-22 09:26
https://kosova-info.com/shba-paralajmeron-kunder-transaksioneve-te-medha-me-ushtrine-ruse/60%Daily2018-02-22 09:26
https://kosova-info.com/tahiri-kosova-i-vetmi-vend-ne-ballkanin-perendimor-qe-kompenson-viktimat-e-krimit/60%Daily2018-02-22 09:25
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-e-zjarrte-ne-foton-e-fundit-jeta-eshte-e-mire/60%Daily2018-02-22 09:23
https://kosova-info.com/prishtine-tentim-vrasje-per-nje-vend-parkimi/60%Daily2018-02-22 09:18
https://kosova-info.com/ai-fut-trumpin-ne-mesin-e-shkelesve-te-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2018-02-22 09:17
https://kosova-info.com/serish-zenka-ne-estrade-pas-fyrjes-qe-u-beri-blunt-menaxheri-i-ledrit-dhe-gjiko-i-shkojne-ne-banese/60%Daily2018-02-22 09:04
https://kosova-info.com/lluka-termocentrali-i-ri-garanton-pavaresi-energjetike/60%Daily2018-02-22 09:04
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-i-dyshuar-per-vrasjen-e-55-vjecares-ne-rogove-te-gjakoves/60%Daily2018-02-22 09:03
https://kosova-info.com/man-utd-barazon-me-sevillan-shikojeni-cfare-beri-mourinho-pas-ndeshjes/60%Daily2018-02-22 09:00
https://kosova-info.com/strakosha-beson-te-lazio-do-ta-eliminojme-steauan/60%Daily2018-02-22 08:54
https://kosova-info.com/e-takon-ish-gruan-ne-qytet-dhe-e-rrah-ne-prani-te-dy-vajzave/60%Daily2018-02-22 08:47
https://kosova-info.com/aksident-tragjik-humbin-jeten-dy-persona/60%Daily2018-02-22 08:45
https://kosova-info.com/sevilla-man-utd-ja-cfare-thote-heroi-de-gea/60%Daily2018-02-22 08:37
https://kosova-info.com/napoli-lazio-dhe-atalanta-gjithcka-per-permbysjen-milani-dhe-arsenali-per-formalitet/60%Daily2018-02-22 08:19
https://kosova-info.com/dj-blunt-fyen-rende-ledrin-dhe-gjikon-dhe-pranon-se-qika-jem-eshte-diss-ndaj-tyre/60%Daily2018-02-22 08:19
https://kosova-info.com/haradinaj-per-dua-lipen-suksesi-i-saj-na-ben-krenar/60%Daily2018-02-22 08:12
https://kosova-info.com/leganes-real-madrid-rekord-negativ-nga-ramos/60%Daily2018-02-22 08:11
https://kosova-info.com/gruaja-e-burim-hoxhes-me-shume-stil-kengetari-shfaqet-shume-i-dashuruar/60%Daily2018-02-22 08:02
https://kosova-info.com/albin-tahiri-perfundon-garat-ne-olimpiade-ja-rezultati-i-tij-ne-sllallom/60%Daily2018-02-22 07:58
https://kosova-info.com/loja-me-kushtet-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2018-02-22 07:58
https://kosova-info.com/ndahen-6-milione-euro-per-kompleksin-adem-jashari/60%Daily2018-02-22 07:55
https://kosova-info.com/haziri-me-ratifikimin-e-demarkacionit-kosova-ze-hapin-e-fundit-per-vizat/60%Daily2018-02-22 07:45
https://kosova-info.com/xhensila-i-jep-perkrahje-kides-pas-publikimit-te-kenges-se-re/60%Daily2018-02-22 07:26
https://kosova-info.com/sot-seanca-ndaj-kater-aktivisteve-te-vetevendosjes/60%Daily2018-02-22 07:23
https://kosova-info.com/shpenzimet-marramendese-te-jay-z-per-nje-darke/60%Daily2018-02-22 07:19
https://kosova-info.com/rasti-vukotiq-deshmitarja-rrefen-momentin-e-vrasjes-se-civileve/60%Daily2018-02-22 07:18
https://kosova-info.com/tahiri-takohet-me-anetaret-e-komisionit-per-kompensim-te-viktimave-te-krimit/60%Daily2018-02-22 07:05
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-6/60%Daily2018-02-22 06:51
https://kosova-info.com/horoskopi-sot-2/60%Daily2018-02-22 06:47
https://kosova-info.com/sulm-ne-ambasaden-amerikane-ne-mal-te-zi/60%Daily2018-02-22 06:40
https://kosova-info.com/seance-e-jashtezakonshme-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-22 06:35
https://kosova-info.com/ushtria-turke-shtyp-forcen-kurde-dhe-konfrontohet-me-forcat-e-asadit-cfare-pritet-te-ndodhe-ne-siri/60%Daily2018-02-22 06:32
https://kosova-info.com/kondogbia-interi-ne-kaos-dua-te-qendroj-te-valencia/60%Daily2018-02-22 06:24
https://kosova-info.com/bale-sjell-nje-problem-te-ri-ne-real-madrid/60%Daily2018-02-22 06:19
https://kosova-info.com/milan-ndryshon-formacionin-per-ndeshjen-e-kthimit-ndaj-ludogorets/60%Daily2018-02-22 06:14
https://kosova-info.com/pjanic-kjo-eshte-ndeshja-ku-mund-te-behemi-lider-ne-serie-a/60%Daily2018-02-22 06:07
https://kosova-info.com/carrasco-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-02-22 06:02
https://kosova-info.com/si-dua-edhe-rita-ne-brit-awards-ishte-me-vellain-dhe-motren-e-saj/60%Daily2018-02-21 22:56
https://kosova-info.com/a-mund-ti-hame-ushqimet-qe-bien-pertoke/60%Daily2018-02-21 22:55
https://kosova-info.com/shtajnmaer-zgjidhja-e-ceshtjes-se-emrit-do-te-jep-rezultat-pozitiv-per-te-gjithe-rajonin/60%Daily2018-02-21 22:53
https://kosova-info.com/de-gea-sonte-beri-pritjen-e-vitit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-02-21 22:50
https://kosova-info.com/thaci-shkelqimi-global-i-duas-na-gezon-te-gjitheve/60%Daily2018-02-21 22:44
https://kosova-info.com/mbaron-brit-awards-dua-lipa-fitoi-dy-cmime-te-rendesishme/60%Daily2018-02-21 22:44
https://kosova-info.com/kosovaret-ngujohen-ne-siri-video/60%Daily2018-02-21 22:41
https://kosova-info.com/lexus-lc-hybrid-kur-guida-sportive-bashkohet-me-teknologjine-foto/60%Daily2018-02-21 22:40
https://kosova-info.com/sami-lushtaku-i-ben-bashke-grabovcin-haraqine-pacollin-foto/60%Daily2018-02-21 22:37
https://kosova-info.com/gjermania-i-kerkon-rusise-dhe-iranit-te-bejne-presion-mbi-assadin/60%Daily2018-02-21 22:35
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-sevilla-man-utd/60%Daily2018-02-21 22:29
https://kosova-info.com/cfare-do-ti-ndodhe-organizmit-tuaj-nese-i-beni-masazh-kesaj-pike-ne-ballin-tuaj/60%Daily2018-02-21 22:25
https://kosova-info.com/i-mori-ne-skene-sepse-ishin-me-te-kur-ajo-enderronte-te-vinte-ku-eshte-sot/60%Daily2018-02-21 22:24
https://kosova-info.com/indeksi-i-perceptimit-te-korrupsionit-kosova-me-progres-ndersa-shqiperia-perkeqesohet/60%Daily2018-02-21 22:24
https://kosova-info.com/ambasadoret-thirrje-deputeteve-te-ldk-se-votojeni-demarkacionin/60%Daily2018-02-21 22:20
https://kosova-info.com/pahor-serbise-ndihmen-ndaj-kosoves-e-premtova-nese-e-ratifikojne-demarkacionin-dhe-themelojne-asociacionin/60%Daily2018-02-21 22:17
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-shakhtar-roma/60%Daily2018-02-21 22:10
https://kosova-info.com/ekspertet-inteligjenca-artificiale-rrezikon-te-perdoret-ne-menyre-armiqesore/60%Daily2018-02-21 22:07
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-performacen-e-rita-ora-ne-brit-awards/60%Daily2018-02-21 22:02
https://kosova-info.com/kelmendi-disa-deputete-nuk-e-deshirojne-liberalizimin-nuk-iu-konvenon-qe-qytetaret-ta-shohin-evropen/60%Daily2018-02-21 21:57
https://kosova-info.com/arti-po-e-premton-nje-super-kenge/60%Daily2018-02-21 21:51
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-francez-dialogu-prishtine-beograd-thelbesor-per-stabilizimin-e-rajonit/60%Daily2018-02-21 21:43
https://kosova-info.com/asus-vr-prezantohen-zyrtarisht-kushtojne-430-dollare/60%Daily2018-02-21 21:41
https://kosova-info.com/shakhtari-fiton-me-permbysje-ndaj-romes/60%Daily2018-02-21 21:39
https://kosova-info.com/sevilla-man-utd-barazim-pa-gola-ne-ndeshjen-e-pare/60%Daily2018-02-21 21:35
https://kosova-info.com/tani-mund-te-flisni-deri-ne-gjashte-persona-me-video-ne-facebook-messenger/60%Daily2018-02-21 21:26
https://kosova-info.com/dua-fiton-nje-tjeter-cmim-ne-brit-awards-rremben-brit-award-for-british-breakthrough-act/60%Daily2018-02-21 21:21
https://kosova-info.com/hoti-i-reagon-vuciqit/60%Daily2018-02-21 21:19
https://kosova-info.com/shakhtari-ne-epersi-gol-i-cmendur/60%Daily2018-02-21 21:18
https://kosova-info.com/ekskluzive-ldk-nuk-do-ta-votoje-demarkacionin-nese-i-bashkohet-raporti-i-bulliqit/60%Daily2018-02-21 21:13
https://kosova-info.com/ja-pse-alisson-i-romes-quhet-messi-i-portiereve/60%Daily2018-02-21 21:11
https://kosova-info.com/vulin-serbia-e-kupton-greqine-eshte-nen-presion-per-kosoven/60%Daily2018-02-21 21:04
https://kosova-info.com/shakhtari-barazon-ndaj-romes/60%Daily2018-02-21 21:00
https://kosova-info.com/para-ca-ditesh-ia-ironizoi-veshjen-sonte-dua-vishet-njejte-si-rita/60%Daily2018-02-21 21:00
https://kosova-info.com/ilir-deda-neser-ne-kuvend-po-sillet-nje-projektligj-kontradiktor-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-21 20:58
https://kosova-info.com/kosova-hap-konsullaten-ne-finlande/60%Daily2018-02-21 20:49
https://kosova-info.com/performanca-e-duas-ne-brit-awards/60%Daily2018-02-21 20:44
https://kosova-info.com/lavrov-per-kosoven-pranojme-secilen-zgjidhje-te-prishtines-dhe-beogradit/60%Daily2018-02-21 20:44
https://kosova-info.com/studimi-me-1-milione-adoleshente-tregon-ndikimin-e-internetit-ne-lumturine-e-tyre/60%Daily2018-02-21 20:39
https://kosova-info.com/stormzy-le-pas-ed-sheeran-e-fiton-artisti-me-i-mire-mashkull/60%Daily2018-02-21 20:36
https://kosova-info.com/shenon-under-roma-ne-epersi-ndaj-shakhtarit/60%Daily2018-02-21 20:29
https://kosova-info.com/cfare-thuhet-ne-librin-dedikuar-hashim-thacit-video/60%Daily2018-02-21 20:22
https://kosova-info.com/beqa-deklarata-e-dy-presidenteve-per-demarkacionin-eshte-pjese-e-ligjit/60%Daily2018-02-21 20:22
https://kosova-info.com/dua-fiton-cmimin-artistja-femer-me-e-mire-ne-brit-awards/60%Daily2018-02-21 20:21
https://kosova-info.com/lavrov-nese-shba-perfshihet-ne-dialogun-prishtine-beograd-do-te-hyje-edhe-rusia/60%Daily2018-02-21 20:14
https://kosova-info.com/haziri-pdk-eshte-e-para-qe-do-ta-rrezoje-qeverine-haradinaj/60%Daily2018-02-21 20:06
https://kosova-info.com/silva-po-vjen-me-kenge-te-re/60%Daily2018-02-21 20:03
https://kosova-info.com/xabi-alonso-befason-te-gjithe-me-vendimin-e-ri/60%Daily2018-02-21 20:03
https://kosova-info.com/vrapimi-ndihmon-ne-ruajtjen-e-kujteses-tuaj-dhe-lufton-stresin/60%Daily2018-02-21 19:57
https://kosova-info.com/demaliaj-per-vendimet-e-medha-duhet-te-behemi-bashke-ta-votojme-demarkacionin/60%Daily2018-02-21 19:54
https://kosova-info.com/plagoset-nje-person-ne-koder-te-trimave-policia-jep-detaje/60%Daily2018-02-21 19:52
https://kosova-info.com/ambasadori-delawie-habitem-sa-shume-po-punojne-kunder-qe-qytetaret-te-udhetojne-pa-viza/60%Daily2018-02-21 19:47
https://kosova-info.com/hoxhaj-i-kemi-votat-e-mjaftueshme-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-21 19:45
https://kosova-info.com/perse-duhet-ta-lani-fytyren-me-uje-te-gazuar/60%Daily2018-02-21 19:45
https://kosova-info.com/dyshoni-akoma-per-lidhjen-e-tyre-justin-dhe-selena-shfaqen-me-te-dashuruar-se-kurre/60%Daily2018-02-21 19:43
https://kosova-info.com/thaci-demarkacioni-eshte-nje-vote-per-te-forcuar-integrimin-ne-be/60%Daily2018-02-21 19:42
https://kosova-info.com/ldk-sikur-aak-me-2015-bllokon-liberalizimin-e-vizave-per-inate-politike/60%Daily2018-02-21 19:39
https://kosova-info.com/reali-nuk-gabon-ndaj-leganes/60%Daily2018-02-21 19:34
https://kosova-info.com/anetari-i-aak-se-po-ia-falin-malit-te-zi-8200-hektare-po-e-realizoni-misionin-e-sheshelit/60%Daily2018-02-21 19:28
https://kosova-info.com/zyrtare-ffk-konfirmon-nje-lajm-rreth-trajnerit-te-ri-te-kosoves/60%Daily2018-02-21 19:12
https://kosova-info.com/ish-kandidati-i-ldk-se-per-deputet-per-demarkacionin-bashkefajtor-eshte-edhe-isa-mustafa/60%Daily2018-02-21 19:11
https://kosova-info.com/rregulla-te-thjeshta-te-cilat-ju-ndihmojne-te-humbi-peshe/60%Daily2018-02-21 19:06
https://kosova-info.com/deshironi-te-jeni-te-suksesshem-degjoni-keto-keshilla-te-getinjos/60%Daily2018-02-21 18:59
https://kosova-info.com/kosova-ben-perparim-te-lehte-ne-luften-kunder-korrupsionit/60%Daily2018-02-21 18:55
https://kosova-info.com/keto-gjera-duhet-ti-fshini-menjehere-nga-facebooku/60%Daily2018-02-21 18:48
https://kosova-info.com/ldk-sdo-ta-votoje-demarkacionin-nese-i-bashkengjitet-ndonje-dokument-kontradiktor/60%Daily2018-02-21 18:47
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sevilla-man-utd/60%Daily2018-02-21 18:45
https://kosova-info.com/i-akuzuari-i-vetmi-gabim-i-imi-eshte-qe-pas-vrasjes-nuk-e-lajmerova-policine/60%Daily2018-02-21 18:41
https://kosova-info.com/lori-hoxha-shtatzene-poston-foton-me-barkun-e-rrumbullakosur-por-me-pas-e-fshin/60%Daily2018-02-21 18:39
https://kosova-info.com/vv-te-vetmit-qe-vazhdojne-ta-kundershtojne-integrimin-e-kosoves-ne-be-dhe-heqjen-e-vizave/60%Daily2018-02-21 18:37
https://kosova-info.com/raporti-i-italianeve-mafia-shqiptare-importuesja-e-madhe-e-droges/60%Daily2018-02-21 18:33
https://kosova-info.com/delawie-hajde-ratifikojeni-demarkacionin/60%Daily2018-02-21 18:32
https://kosova-info.com/poroshenko-e-quan-rusine-vend-agresor/60%Daily2018-02-21 18:30
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-shakhtar-roma/60%Daily2018-02-21 18:28
https://kosova-info.com/cka-dinte-vllasi-per-deklaraten-thaci-vujanoviq/60%Daily2018-02-21 18:26
https://kosova-info.com/vetura-e-pare-ne-bote-qe-deri-ne-100-km-h-arrin-per-1-9-sekonda/60%Daily2018-02-21 18:21
https://kosova-info.com/nitaj-seanca-per-demarkacionin-sdo-te-jete-e-lehte/60%Daily2018-02-21 18:21
https://kosova-info.com/reali-ne-epersi-shenon-ne-stilin-e-barcelones/60%Daily2018-02-21 18:19
https://kosova-info.com/jo-vec-dua-edhe-rita-ora-shkelqen-ne-brit-awards/60%Daily2018-02-21 18:12
https://kosova-info.com/adriano-lanson-kengen-faje/60%Daily2018-02-21 18:03
https://kosova-info.com/leganes-real-madrid-dy-gola-te-shpejte/60%Daily2018-02-21 17:55
https://kosova-info.com/vdes-evangjelisti-i-njohur-amerikan-billy-graham/60%Daily2018-02-21 17:47
https://kosova-info.com/morina-per-demarkacionin-bashkefajtor-eshte-edhe-isa-mustafa-dhe-ldk/60%Daily2018-02-21 17:43
https://kosova-info.com/khedira-largohet-nga-juve-transferohet-ne-gjermani/60%Daily2018-02-21 17:43
https://kosova-info.com/shkoi-ne-turqi-moderatori-kosovar-xhiron-nje-serial/60%Daily2018-02-21 17:39
https://kosova-info.com/rimekembja-dhe-rivitalizimi-i-trepces-eshte-nderimi-me-i-denje-per-te-kaluaren-dhe-lavdine-e-saj/60%Daily2018-02-21 17:35
https://kosova-info.com/per-nje-muaj-mbi-6-mije-raste-me-grip-ne-kosove/60%Daily2018-02-21 17:27
https://kosova-info.com/lavrov-perserit-politika-e-perendimit-ne-ballkan-e-rrezikshme/60%Daily2018-02-21 17:23
https://kosova-info.com/mourinho-befason-pogban-para-ndeshjes-ndaj-sevillas/60%Daily2018-02-21 17:21
https://kosova-info.com/premiere-kida-publikon-kengen-ti/60%Daily2018-02-21 17:16
https://kosova-info.com/tirane-helmohet-adoleshentja-humb-jeten-ne-spital/60%Daily2018-02-21 17:07
https://kosova-info.com/sonte-brit-awards-dua-po-shkelqen-me-kete-fustan/60%Daily2018-02-21 17:04
https://kosova-info.com/lista-serbe-i-bindet-presionit-nderkombetar-per-te-votuar-demarkacionin/60%Daily2018-02-21 16:59
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s9-dhe-galaxy-s9-debutojne-me-16-mars/60%Daily2018-02-21 16:58
https://kosova-info.com/benzema-befason-te-gjithe-me-ekipin-e-ri/60%Daily2018-02-21 16:55
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-denimin-e-te-akuzuarve-per-vrasjen-e-policit-shemsi-gashi/60%Daily2018-02-21 16:51
https://kosova-info.com/tahiri-albin-kurti-mohuesi-me-i-madh-i-republikes-se-kosoves/60%Daily2018-02-21 16:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leganes-real-madrid-2/60%Daily2018-02-21 16:45
https://kosova-info.com/veseli-kosova-e-perkushtuar-ne-permbushjen-e-vizionit-per-te-qene-pjese-e-be-se/60%Daily2018-02-21 16:40
https://kosova-info.com/ja-si-do-te-titullohen-pese-kenget-e-ardhshme-te-feros/60%Daily2018-02-21 16:40
https://kosova-info.com/nokia-vjen-edhe-me-modelin-e-ri/60%Daily2018-02-21 16:39
https://kosova-info.com/neymar-me-dhurate-per-futbollistin-shqiptar/60%Daily2018-02-21 16:29
https://kosova-info.com/veseli-fton-deputetet-pa-dallime-politike-te-votojne-pro-demarkacionit/60%Daily2018-02-21 16:24
https://kosova-info.com/krasniqi-jemi-optimist-se-do-te-jene-se-paku-80-vota-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-21 16:23
https://kosova-info.com/kaq-shume-ka-ndryshuar-nik-xhelilaj/60%Daily2018-02-21 16:21
https://kosova-info.com/isufi-aak-e-voton-demarkacionin-neser-korrigjon-gabimet-e-bera-nga-komisioni-meha/60%Daily2018-02-21 16:20
https://kosova-info.com/revokohen-licencat-e-kompanise-se-dyshuar-per-falsifikim-te-lejeve-per-arme/60%Daily2018-02-21 16:19
https://kosova-info.com/a-do-te-kete-gaz-lotsjelles-neser-ne-kuvend-tregon-glauk-konjufca-i-vv-se/60%Daily2018-02-21 16:13
https://kosova-info.com/konjufca-marreveshjet-per-demarkacionin-jane-ne-kundershtim-me-njera-tjetren/60%Daily2018-02-21 16:13
https://kosova-info.com/lorik-cana-dhe-vedat-bajrami-ngacmohen-para-derbit-vellaznimi-prishtina/60%Daily2018-02-21 16:10
https://kosova-info.com/britania-e-madhe-papunesia-rritet-ne-nivelin-44-per-qind/60%Daily2018-02-21 16:08
https://kosova-info.com/kapen-10-milione-lira-droge-ne-turqi-ne-pranga-transportuesit-shqiptare/60%Daily2018-02-21 16:04
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike-3/60%Daily2018-02-21 16:04
https://kosova-info.com/merkel-maqedonia-dhe-greqia-prane-zgjidhjes-se-kontestit-te-emrit/60%Daily2018-02-21 16:03
https://kosova-info.com/gresa-lajmerohet-nga-australia-duke-bere-kete-veprim/60%Daily2018-02-21 16:02
https://kosova-info.com/klubi-i-series-a-merr-dzekon-per-25-milione-euro/60%Daily2018-02-21 16:00
https://kosova-info.com/edhe-ne-kete-vend-po-degjohet-elvana-gjata/60%Daily2018-02-21 15:40
https://kosova-info.com/lindelof-kerkon-shpjegim-nga-mourinho-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-02-21 15:36
https://kosova-info.com/bayerni-e-pranon-skandalin-qe-e-beri-me-kroos/60%Daily2018-02-21 15:27
https://kosova-info.com/merkel-premton-mbeshtetje-per-ballkanin/60%Daily2018-02-21 15:20
https://kosova-info.com/adelina-e-konfirmon-shtatzenine-zbulon-gjinine-e-foshnjes/60%Daily2018-02-21 15:16
https://kosova-info.com/hashim-thaci-ne-biografine-shtet-i-ri-burreshtatas-modern/60%Daily2018-02-21 15:13
https://kosova-info.com/valverde-ka-dicka-bere-dicka-te-cuditshme/60%Daily2018-02-21 15:10
https://kosova-info.com/krasniqi-jam-prej-te-pareve-qe-kam-qene-kunder-shkuarjes-ne-siri/60%Daily2018-02-21 15:09
https://kosova-info.com/kapen-103-kg-hashash-ne-fushe-kruje/60%Daily2018-02-21 15:00
https://kosova-info.com/delawie-i-denon-kercenimet-kunder-pjesetareve-serbe-te-fsk-se/60%Daily2018-02-21 14:56
https://kosova-info.com/pas-lajmeve-per-raportet-e-prishura-mes-tyre-rita-ora-dhe-dua-lipa-takohen-sonte-ne-brit-awards-2018/60%Daily2018-02-21 14:55
https://kosova-info.com/george-clooney-drejt-politikes-deklarata-qe-nxiti-spekulime/60%Daily2018-02-21 14:46
https://kosova-info.com/walker-ndryshoi-rrjedhen-e-historise-ne-kosove/60%Daily2018-02-21 14:42
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-kunder-demarkacionit/60%Daily2018-02-21 14:40
https://kosova-info.com/shqiperi-meta-te-papranueshme-idete-per-ndarje-apo-per-shkembim-territoresh/60%Daily2018-02-21 14:39
https://kosova-info.com/chelsea-barcelona-rekord-nga-busquets/60%Daily2018-02-21 14:36
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-ragip-begajt-per-keqperdorim-te-pozites/60%Daily2018-02-21 14:28
https://kosova-info.com/rita-ora-nuk-eshte-nominuar-ne-asnje-kategori-per-brit-awards-2018-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-02-21 14:27
https://kosova-info.com/pajisja-qe-mund-tju-shpetoje-nga-infarkti/60%Daily2018-02-21 14:24
https://kosova-info.com/dua-lipa-kryeson-me-pese-nominime-ne-brit-awards-2018/60%Daily2018-02-21 14:15
https://kosova-info.com/tifozet-korcare-ne-mbrojtje-te-skenderbeut/60%Daily2018-02-21 14:06
https://kosova-info.com/gjykata-e-apelit-refuzon-ankesen-e-prokurorise-ne-rastin-e-te-dyshuarve-per-manipulim-me-vota/60%Daily2018-02-21 14:06
https://kosova-info.com/kryeministri-shkarkon-nje-zevendesminister-te-masht-it-dokument/60%Daily2018-02-21 13:51
https://kosova-info.com/komisioni-vendos-projektligji-per-demarkacionin-neser-ne-kuvend/60%Daily2018-02-21 13:49
https://kosova-info.com/shqiperi-norvegji-fshf-percakton-cmimet-e-biletave/60%Daily2018-02-21 13:47
https://kosova-info.com/pas-vellait-te-tij-edhe-mozzik-behet-me-veture-superluksoze/60%Daily2018-02-21 13:43
https://kosova-info.com/azpilicueta-kjo-na-duhet-ne-ndeshjen-e-kthimit-ne-camp-nou/60%Daily2018-02-21 13:34
https://kosova-info.com/spd-vdekja-e-tetos-plake/60%Daily2018-02-21 13:21
https://kosova-info.com/cka-thuhet-ne-deklaraten-e-perbashket-te-malit-te-zi-dhe-kosoves/60%Daily2018-02-21 13:19
https://kosova-info.com/disa-nga-momentet-intime-qe-angela-martini-dhe-burri-i-saj-miliarder-i-kane-ndare-me-fansat/60%Daily2018-02-21 13:18
https://kosova-info.com/kosova-prezantohet-me-projekte-konkrete-ne-samitin-e-londres/60%Daily2018-02-21 13:08
https://kosova-info.com/qendron-kastrati-flet-per-drejtoret-e-komunes-vv-i-rekomandon-perzgjedhjen-e-beje-une/60%Daily2018-02-21 13:05
https://kosova-info.com/thaci-per-median-gjermane-ideologjite-antiperendimore-skane-shanse-ne-kosove/60%Daily2018-02-21 13:04
https://kosova-info.com/kerkohet-lirimi-i-aktivisteve-te-vetevendosjes/60%Daily2018-02-21 13:02
https://kosova-info.com/me-kete-foto-te-shkeputur-nga-klipi-kida-zbulon-oren-e-publikimit-te-ti/60%Daily2018-02-21 13:01
https://kosova-info.com/moska-marredheniet-shba-rusi-veshtire-se-do-te-permiresohen/60%Daily2018-02-21 13:01
https://kosova-info.com/spalletti-zbulon-nese-do-te-largohet-nga-inter/60%Daily2018-02-21 12:50
https://kosova-info.com/be-vazhdon-sanksionet-kunder-zyrtareve-ruse-2/60%Daily2018-02-21 12:46
https://kosova-info.com/alarm-per-bombe-evakuohet-stacioni-i-trenit-ne-berlin/60%Daily2018-02-21 12:45
https://kosova-info.com/cka-po-ndodh-me-enin-po-ha-shume-dhe-dieta-e-saj-zgjate-vetem-5-minuta/60%Daily2018-02-21 12:45
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-dekoron-migjen-kelmendin/60%Daily2018-02-21 12:43
https://kosova-info.com/renault-zbulon-bolidin-e-2018-es-rs18/60%Daily2018-02-21 12:39
https://kosova-info.com/apostolova-ka-takuar-listen-srpska-por-nuk-tregon-nese-i-ka-bindur-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-21 12:32
https://kosova-info.com/villarreal-reagon-pas-akuzave-ndaj-semedos/60%Daily2018-02-21 12:29
https://kosova-info.com/shefqet-krasniqi-arrin-ne-gjykate/60%Daily2018-02-21 12:27
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-thote-ldk-ja-eshte-unike-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-21 12:25
https://kosova-info.com/kafe-shume-perfitime-ne-nje-filxhan/60%Daily2018-02-21 12:24
https://kosova-info.com/palestra-i-zbulon-vithet-e-medha-flaka-krelanit/60%Daily2018-02-21 12:22
https://kosova-info.com/barcelona-ska-te-ndalur-oferte-per-griezmannin/60%Daily2018-02-21 12:22
https://kosova-info.com/i-varur-nga-alkooli-dhe-i-ndare-nga-e-fejuara-aktori-shqiptar-hap-zemren-ne-nje-rrefim-trondites/60%Daily2018-02-21 12:16
https://kosova-info.com/rikthehet-balena-blu-dy-motra-vrasin-veten/60%Daily2018-02-21 12:15
https://kosova-info.com/zyrtare-leganes-real-madrid-mungon-ronaldo/60%Daily2018-02-21 12:12
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-s9-zbulohen-detaje-te-reja/60%Daily2018-02-21 12:04
https://kosova-info.com/femija-qante-sa-here-qe-vinte-dadoja-nena-vendos-kamere-te-fshehte-shokuese-ajo-qe-shikon/60%Daily2018-02-21 12:02
https://kosova-info.com/studentet-protestojne-para-ministrise-se-shendetesise/60%Daily2018-02-21 12:01
https://kosova-info.com/ranieri-zbulon-emrin-e-super-ekipit-te-ri/60%Daily2018-02-21 11:42
https://kosova-info.com/mengjesi-i-vone-i-marina-vjollces-geti-e-ka-llastuar/60%Daily2018-02-21 11:35
https://kosova-info.com/dervishet-pse-irani-ka-frike-nga-ta/60%Daily2018-02-21 11:34
https://kosova-info.com/a-moren-njoftim-zyrtare-per-dekoraten-e-refuzuar-flasin-agim-vinca-e-rexhep-selimi/60%Daily2018-02-21 11:30
https://kosova-info.com/messi-theu-tabune-ndaj-chelseat-ja-kujt-ende-nuk-i-ka-shenuar-gol/60%Daily2018-02-21 11:17
https://kosova-info.com/deputetet-e-ldk-se-ne-takim-me-delawie-dhe-apostolova-biseduan-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-21 11:16
https://kosova-info.com/sot-shefqet-krasniqi-perseri-para-gjyqit/60%Daily2018-02-21 11:15
https://kosova-info.com/gashi-deshmia-e-nje-krimineli-denoi-aktivistet-e-vv-se/60%Daily2018-02-21 11:12
https://kosova-info.com/modelja-seksi-braziliane-po-e-ndjek-reperin-e-njohur-kosovar/60%Daily2018-02-21 11:12
https://kosova-info.com/veseli-kerkon-intensifikim-te-punes-nga-komisionet-parlamentare/60%Daily2018-02-21 11:10
https://kosova-info.com/sefaj-raporton-per-zhvillimet-ne-inspektoratin-policor-pa-pranine-e-medieve/60%Daily2018-02-21 11:02
https://kosova-info.com/sevilla-man-utd-kjo-do-te-ndodhe-sonte-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-02-21 10:56
https://kosova-info.com/hapesira-shengen-mbetet-e-mbyllur/60%Daily2018-02-21 10:55
https://kosova-info.com/ciao-donnarumma-milan-gjen-portierin-e-ri/60%Daily2018-02-21 10:47
https://kosova-info.com/eulex-komenton-transferimin-e-rastit-te-azem-syles-te-vendoret/60%Daily2018-02-21 10:47
https://kosova-info.com/eulex-komenton-transferimin-e-rastit-te-azem-syles-te-vendoret-2/60%Daily2018-02-21 10:47
https://kosova-info.com/10-gjerat-qe-ndodhin-vetem-pasi-ta-takoni-shpirtin-tuaj-binjak/60%Daily2018-02-21 10:45
https://kosova-info.com/ministri-hasani-i-gezon-fort-prodhuesit-vendor-me-kete-deklarate/60%Daily2018-02-21 10:42
https://kosova-info.com/mbledhesi-i-topave-rrihet-nga-futbollisti-pasi-festoi-golin-e-kundershtarit/60%Daily2018-02-21 10:38
https://kosova-info.com/te-dekoruar-apo-refuzues-te-dekorates-keta-jane-emrat-qe-publikoi-presidenca/60%Daily2018-02-21 10:30
https://kosova-info.com/te-dekoruar-apo-refuzues-te-dekorates-keta-jane-emrat-qe-publikoi-presidenca/60%Daily2018-02-21 10:30
https://kosova-info.com/asensio-mund-te-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2018-02-21 10:29
https://kosova-info.com/shqiperia-u-19-fiton-kunder-greqise/60%Daily2018-02-21 10:15
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-agim-cekun-shefin-e-shtabit-te-pergjithshem-te-uck-se/60%Daily2018-02-21 10:13
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-shukri-bujen-komandantin-e-zones-operative-te-nerodimes/60%Daily2018-02-21 10:11
https://kosova-info.com/drake-per-te-katerten-jave-ne-krye-te-hot-100/60%Daily2018-02-21 09:57
https://kosova-info.com/berlusconi-blen-serish-milanin-cmimi-300-milione-euro/60%Daily2018-02-21 09:44
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-publikon-foto-me-shoqen-e-femijerise-edhe-ajo-quhet-shyhrete/60%Daily2018-02-21 09:41
https://kosova-info.com/samsung-prodhon-kartelen-me-te-madhe-deri-me-tani/60%Daily2018-02-21 09:37
https://kosova-info.com/sadiku-ska-frike-nga-pazzini-zbulon-pse-ka-munguar-te-levante/60%Daily2018-02-21 09:33
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-e-doja-djale/60%Daily2018-02-21 09:30
https://kosova-info.com/apostolova-mbeshtetja-e-komuniteteve-kusht-i-rendesishem-per-integrim-ne-be/60%Daily2018-02-21 09:28
https://kosova-info.com/coutinho-ne-darke-me-familjen-hajdutet-i-hyjne-ne-shtepi/60%Daily2018-02-21 09:28
https://kosova-info.com/rusia-mbron-bombardimet-ne-siri/60%Daily2018-02-21 09:23
https://kosova-info.com/shtremberuan-fakte-gjate-hetimeve-suspendohen-dy-zyrtare-te-inspektoratit-policor/60%Daily2018-02-21 09:22
https://kosova-info.com/veteranet-e-prishtines-dhe-shpend-ahmeti-pro-thellimit-te-bashkepunimit/60%Daily2018-02-21 09:14
https://kosova-info.com/k-veriore-anulon-takimin-e-planifikuar-me-nen-presidentin-amerikan-pence/60%Daily2018-02-21 09:08
https://kosova-info.com/spalletti-analizon-sezonin-noten-9-per-pjesen-e-pare-4-per-te-dyten/60%Daily2018-02-21 09:05
https://kosova-info.com/kryeministri-i-cekise-heq-dyshimet-per-cnjohjen-kosoves-uron-haradinajn/60%Daily2018-02-21 09:03
https://kosova-info.com/kenga-per-kosoven-qe-perloti-miliona-njerez-ne-mbare-boten/60%Daily2018-02-21 09:03
https://kosova-info.com/nxenesit-e-mbijetuar-nga-sulmi-ne-florida-nxisin-kontrollin-e-armeve/60%Daily2018-02-21 08:55
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-si-nje-20-vjecare-me-veshje-sportive-se-keni-pare-akoma-sa-i-shkojne-floket-e-lidhura/60%Daily2018-02-21 08:51
https://kosova-info.com/gjakove-dy-femra-dhe-nje-mashkull-arrestohen-per-prostitucion/60%Daily2018-02-21 08:46
https://kosova-info.com/conte-edhe-nese-kerkohem-nga-ky-ekip-nuk-largohem-nga-chelsea/60%Daily2018-02-21 08:44
https://kosova-info.com/vokrri-kerkon-nje-prokuror-vetem-per-futboll-ne-kosove/60%Daily2018-02-21 08:42
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-person-per-tentim-vrasje-ne-podujeve/60%Daily2018-02-21 08:38
https://kosova-info.com/rrezarta-dhe-dalina-kapen-keq-per-kohen-e-komunizmit-ne-shqiperi/60%Daily2018-02-21 08:34
https://kosova-info.com/unicef-me-deklarate-te-zbrazet-skemi-fjale-per-vuajtjet-e-femijeve-siriane/60%Daily2018-02-21 08:23
https://kosova-info.com/kroos-transferon-de-gean-ne-real-madrid/60%Daily2018-02-21 08:23
https://kosova-info.com/kapet-me-20-mije-euro-false-arrestohet-44-vjecari/60%Daily2018-02-21 08:19
https://kosova-info.com/serbia-armatoset-deri-ne-dhembe-tani-blen-helikopter-nga-bjellorusia/60%Daily2018-02-21 08:17
https://kosova-info.com/iniesta-serish-hero-ne-ndeshjen-ndaj-chelseat/60%Daily2018-02-21 08:16
https://kosova-info.com/navas-largohet-nga-real-madrid-zgjedh-top-klubin-nga-premierliga/60%Daily2018-02-21 08:09
https://kosova-info.com/pese-persona-ne-pranga-per-posedim-te-armeve-pa-leje/60%Daily2018-02-21 08:04
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-sic-nuk-e-keni-pare-me-plis-ne-koke-dhe-pa-grim/60%Daily2018-02-21 08:01
https://kosova-info.com/lavrov-per-vizite-ne-serbi/60%Daily2018-02-21 07:50
https://kosova-info.com/koncepti-i-ri-i-volkswagen-makine-qe-ecen-vete-dhe-pa-timon-foto/60%Daily2018-02-21 07:48
https://kosova-info.com/specialja-padrejtesi-qe-po-i-behet-popullit-te-kosoves/60%Daily2018-02-21 07:39
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-braktis-foshnjen-ne-rruge-ne-temperaturat-20-grade/60%Daily2018-02-21 07:26
https://kosova-info.com/ky-eshte-personazhi-qe-mbijeton-deri-ne-fund-te-serialit-kosem/60%Daily2018-02-21 07:21
https://kosova-info.com/xhensila-dhe-besi-besohet-se-te-shtunen-do-te-konfirmojne-se-po-presin-femije/60%Daily2018-02-21 07:14
https://kosova-info.com/beteja-e-haradinajt-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-21 07:11
https://kosova-info.com/uashingtoni-fundi-i-dhunes-ne-siri-duhet-te-filloje-ne-kete-cast/60%Daily2018-02-21 06:44
https://kosova-info.com/maskat-terrorizojne-shkodren-vjedhin-nje-shume-te-madhe-parash/60%Daily2018-02-21 06:43
https://kosova-info.com/mbi-210-te-vdekur-nga-bombardimet-ne-rrethinat-e-damaskut/60%Daily2018-02-21 06:40
https://kosova-info.com/kryesia-e-kuvendit-mban-sot-mbledhje-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-21 06:34
https://kosova-info.com/courtois-ka-nje-mesazh-per-real-madridin-pas-ndeshjes-chelsea-barcelona/60%Daily2018-02-21 06:26
https://kosova-info.com/valverde-kjo-ndodhi-ne-ndeshjen-chelsea-barcelona/60%Daily2018-02-21 06:20
https://kosova-info.com/trajneri-i-psg-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2018-02-21 06:14
https://kosova-info.com/formacionet-e-ndeshjes-shakhtar-donetsk-roma/60%Daily2018-02-21 06:09
https://kosova-info.com/sevilla-man-utd-formacionet-e-mundshme/60%Daily2018-02-21 06:04
https://kosova-info.com/keshtu-eshte-dashuria-e-vertete/60%Daily2018-02-20 22:58
https://kosova-info.com/iniesta-ka-dicka-per-chelsean-pas-ndeshjes/60%Daily2018-02-20 22:51
https://kosova-info.com/e-quajten-gay-kengetari-shqiptar-reagon-keshtu/60%Daily2018-02-20 22:48
https://kosova-info.com/pranvera-e-pergjakur-shba-te-dhe-koreja-e-veriut-mund-tia-nisin-luftes-ne-prill/60%Daily2018-02-20 22:48
https://kosova-info.com/qyteti-qe-ruan-traditen-e-shahut/60%Daily2018-02-20 22:47
https://kosova-info.com/sondazhi-77-per-qind-e-amerikaneve-kunder-trumpit-per-armet/60%Daily2018-02-20 22:40
https://kosova-info.com/keto-jane-arsyet-pse-duhet-te-dashuroni-nje-person-te-shenjes-se-luanit/60%Daily2018-02-20 22:39
https://kosova-info.com/fabregas-do-te-jete-katastrofe-nese-e-bejme-kete-ne-camp-nou/60%Daily2018-02-20 22:36
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-kombinoni-asnjehere/60%Daily2018-02-20 22:32
https://kosova-info.com/ne-ditelindjen-e-30-te-rihanna-del-e-zhveshur-e-tera-ne-shtrat/60%Daily2018-02-20 22:26
https://kosova-info.com/thaci-refuzoi-dekorimin-e-13-personaliteteve-ne-mesin-e-tyre-edhe-qosjen-dhe-surroin/60%Daily2018-02-20 22:25
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-be-ja-te-kete-jo-vetem-prezence-financiare-por-edhe-politike-ne-ballkan/60%Daily2018-02-20 22:24
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-bayern-besiktas/60%Daily2018-02-20 22:24
https://kosova-info.com/ministri-grek-flet-per-nxenesin-me-bluzen-e-shqiperise-se-madhe-ne-krete/60%Daily2018-02-20 22:16
https://kosova-info.com/manovrat-e-mahnitshme-te-shoferes-per-ta-nxjerre-veturen-nga-parkimi-paralel-video/60%Daily2018-02-20 22:13
https://kosova-info.com/kur-do-te-behet-kosova-me-ushtri-flet-zv-ministri-i-fsk-se/60%Daily2018-02-20 22:06
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-chelsea-barcelona/60%Daily2018-02-20 22:04
https://kosova-info.com/rama-thote-se-negociatat-mund-te-mos-hapen-ne-qershor/60%Daily2018-02-20 22:00
https://kosova-info.com/porsche-i-thote-lamtumire-motoreve-me-nafte/60%Daily2018-02-20 22:00
https://kosova-info.com/kete-detaj-te-kides-do-ta-shihni-neser-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-02-20 21:59
https://kosova-info.com/rrezimi-i-bustit-te-diktatorit-rrefimet-e-protagonisteve/60%Daily2018-02-20 21:57
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-viti-2018-duhet-te-veme-ne-veprim-shpejtesine-e-gjashte/60%Daily2018-02-20 21:55
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-nga-presidenti-smund-te-dekorohen-ata-qe-kontribuuan-ne-jugosllavi/60%Daily2018-02-20 21:46
https://kosova-info.com/e-keni-pare-me-veshje-elegante-por-ja-si-duket-ariana-kur-eshte-me-tuta/60%Daily2018-02-20 21:39
https://kosova-info.com/barazim-ne-londer-gjithcka-mbetet-e-hapur/60%Daily2018-02-20 21:37
https://kosova-info.com/bayerni-e-kryen-punen-qe-ne-ndeshjen-e-pare/60%Daily2018-02-20 21:36
https://kosova-info.com/barazon-barca-messi-shenon-golin-e-pare-kunder-chelseat/60%Daily2018-02-20 21:22
https://kosova-info.com/mozzik-heq-vetullat/60%Daily2018-02-20 21:20
https://kosova-info.com/be-kritika-per-facebook-dhe-twitter/60%Daily2018-02-20 21:18
https://kosova-info.com/bayerni-po-e-deklason-besiktasin/60%Daily2018-02-20 21:12
https://kosova-info.com/kushner-i-gatshem-te-marre-nje-rol-ne-procesin-e-pajtimit-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-02-20 21:11
https://kosova-info.com/italia-paralajmeron-rrezikun-e-nderhyrjes-ruse-ne-procesin-zgjedhor/60%Daily2018-02-20 21:10
https://kosova-info.com/liburn-aliu-fton-krahun-e-molliqajt-qe-te-kthehen-ne-vv/60%Daily2018-02-20 21:08
https://kosova-info.com/chelsea-ne-epersi-super-gol-nga-willian/60%Daily2018-02-20 21:08
https://kosova-info.com/film-apo-videoklip-besniku-i-nrg-zbulon-pamjet/60%Daily2018-02-20 21:00
https://kosova-info.com/coman-dyfishon-epersine-e-bayernit/60%Daily2018-02-20 20:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kosovarja-qe-vleresohet-nga-nasa/60%Daily2018-02-20 20:56
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-dini-mbi-sheqerin-2/60%Daily2018-02-20 20:56
https://kosova-info.com/ne-gjykimin-e-vukotiqit-deshmitari-rrefen-si-ia-vrane-djalin/60%Daily2018-02-20 20:51
https://kosova-info.com/hoxhaj-pret-qe-demarkacionin-ta-votoj-edhe-lista-serbe/60%Daily2018-02-20 20:45
https://kosova-info.com/kryetari-i-vv-se-ne-kamenice-nuk-i-mbeshtesim-drejtoret-e-qendron-kastratit/60%Daily2018-02-20 20:44
https://kosova-info.com/ja-ne-spitalin-e-cilit-qytet-ne-kosove-ka-lindur-rita-ora/60%Daily2018-02-20 20:44
https://kosova-info.com/kushner-nuk-e-di-cfare-do-te-ndodhe-me-veriun-e-kosoves/60%Daily2018-02-20 20:42
https://kosova-info.com/chelsea-pa-fat-shikoni-dy-shtyllat-qe-i-goditi-willian/60%Daily2018-02-20 20:40
https://kosova-info.com/erdogan-pritet-ta-vizitoje-maqedonine-ne-maj/60%Daily2018-02-20 20:40
https://kosova-info.com/muller-kalon-ne-epersi-bayernin/60%Daily2018-02-20 20:34
https://kosova-info.com/a-e-dini-cka-tregon-logoja-e-vetures-audi-foto-2/60%Daily2018-02-20 20:27
https://kosova-info.com/momenti-kur-messi-beri-hore-futbollistet-e-chelseat/60%Daily2018-02-20 20:21
https://kosova-info.com/te-gjithe-i-hani-por-a-e-dini-si-behet-cokollata-snickers-video/60%Daily2018-02-20 20:12
https://kosova-info.com/bayern-besiktas-karton-i-kuq/60%Daily2018-02-20 20:05
https://kosova-info.com/ti-me-pelqen-shume-elvana-gjata-e-puthi-ne-emision-flet-per-here-te-pare-kejvina/60%Daily2018-02-20 20:04
https://kosova-info.com/kryetari-i-sbashk-ut-tregon-cfare-premtimesh-moren-nga-kryeministri-haradinaj/60%Daily2018-02-20 20:03
https://kosova-info.com/bie-ndjeshem-imigracioni-i-paligjshem-ne-be/60%Daily2018-02-20 20:00
https://kosova-info.com/shtrenjtohen-buka-pemet-dhe-perimet-video/60%Daily2018-02-20 19:52
https://kosova-info.com/vv-formalizon-ndarjen-ne-kamenice/60%Daily2018-02-20 19:51
https://kosova-info.com/erdogan-ne-maj-pritet-te-vizitoje-maqedonine/60%Daily2018-02-20 19:49
https://kosova-info.com/ne-fakt-ledri-nuk-ka-konkurrence/60%Daily2018-02-20 19:41
https://kosova-info.com/ivanov-maqedonia-pret-ndihme-dhe-lobim-te-hapur-nga-turqia-per-anetaresim-ne-nato/60%Daily2018-02-20 19:40
https://kosova-info.com/kjo-eshte-menyra-me-e-mire-per-te-pastruar-fytyren-nga-krimbat-e-zi-dhe-qimet/60%Daily2018-02-20 19:39
https://kosova-info.com/cana-ne-stadium-per-derbin-vellaznimi-prishtina/60%Daily2018-02-20 19:38
https://kosova-info.com/soltes-strategjia-e-komisionit-europian-eshte-pozitive-per-kosoven/60%Daily2018-02-20 19:37
https://kosova-info.com/sylejman-selimi-refuzon-dekoraten-e-thacit-kjo-eshte-letra-e-tij-nga-burgu-i-dubraves/60%Daily2018-02-20 19:35
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-denim-per-zyrtaret-e-akppm-se-te-akuzuar-per-korrupsion/60%Daily2018-02-20 19:30
https://kosova-info.com/bima-e-mrekullive-e-sheron-diabetin-si-me-magji/60%Daily2018-02-20 19:21
https://kosova-info.com/detaje-nga-projekti-i-ri-i-albatrit-muciqit/60%Daily2018-02-20 19:20
https://kosova-info.com/shqiperia-e-tera-ne-sulm-per-ceshtjen-e-detit-9-negociatore-me-shume-sesa-pala-greke/60%Daily2018-02-20 19:04
https://kosova-info.com/mbushjet-i-shkaktojne-dhembit-me-shume-dem-se-sa-dobi/60%Daily2018-02-20 19:03
https://kosova-info.com/goldi-ben-dissin-me-te-madh-ne-historine-e-tij/60%Daily2018-02-20 19:03
https://kosova-info.com/balena-blu-dy-motrat-ruse-filmojne-veten-pak-para-vetevrasjes/60%Daily2018-02-20 19:02
https://kosova-info.com/be-kerkon-nga-bjellorusia-reforma-serioze-per-zgjedhjet/60%Daily2018-02-20 18:57
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-barcelona/60%Daily2018-02-20 18:43
https://kosova-info.com/me-veshje-te-shkurtra-zanfina-provokon-nga-korridori-i-nderteses/60%Daily2018-02-20 18:43
https://kosova-info.com/13-vjecare-3-here-e-perdhunuar/60%Daily2018-02-20 18:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munchen-besiktas/60%Daily2018-02-20 18:35
https://kosova-info.com/pini-kafe-me-stomakun-bosh-ajo-qe-ndodh-ne-trupin-tuaj-po-ju-shkaterron-organizmin/60%Daily2018-02-20 18:33
https://kosova-info.com/montella-me-deklarate-te-madhe-per-mourinhon-para-ndeshjes/60%Daily2018-02-20 18:31
https://kosova-info.com/montella-me-deklarate-te-madhe-per-mourinhon-para-ndeshjes/60%Daily2018-02-20 18:31
https://kosova-info.com/a-i-ka-siguruar-votat-koalicioni-qeverises-per-ratifikimin-e-demarkacionit-flet-memli-krasniqi/60%Daily2018-02-20 18:29
https://kosova-info.com/mellon-dhe-ibba-sjellin-1minut/60%Daily2018-02-20 18:26
https://kosova-info.com/shkaterrohet-nje-rrjet-i-madh-i-trafikut-te-heroines-ne-spanje/60%Daily2018-02-20 18:24
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshja-per-sigurime-sociale-mes-kosoves-dhe-belgjikes/60%Daily2018-02-20 18:20
https://kosova-info.com/hoxhaj-i-pergjigjet-deputetes-kusari-lila-nuk-ka-zgjedhje-sivjet/60%Daily2018-02-20 18:20
https://kosova-info.com/modric-dhe-marcelo-gezojne-realin/60%Daily2018-02-20 18:10
https://kosova-info.com/vazhdon-i-mbyllur-gjykimi-ndaj-te-akuzuarve-per-planifikim-te-sulmeve-terroriste-ndaj-lojtareve-te-izraelit/60%Daily2018-02-20 18:10
https://kosova-info.com/nje-tjeter-avokat-ne-shba-pritet-te-pranoje-fajesine-per-ceshtjen-ruse/60%Daily2018-02-20 18:08
https://kosova-info.com/erdogan-do-ta-crrenjos-organizaten-e-gylenit/60%Daily2018-02-20 18:05
https://kosova-info.com/tronditese-nena-vret-foshnjen-7-javeshe-i-hodhi-pilula-ne-qumesht/60%Daily2018-02-20 18:03
https://kosova-info.com/dua-lipa-feston-suksesin-e-rradhes/60%Daily2018-02-20 17:56
https://kosova-info.com/bisedimet-me-greqine-perplasje-meta-bushati/60%Daily2018-02-20 17:56
https://kosova-info.com/albin-tahiri-zhvillon-garen-e-fundit-te-enjten/60%Daily2018-02-20 17:56
https://kosova-info.com/tirane-zjarr-ne-banese-humb-jeten-80-vjecari-i-paralizuar/60%Daily2018-02-20 17:53
https://kosova-info.com/haradinaj-emeron-edhe-nje-zevendesminister-nuk-dihet-sa-eshte-numri-i-tyre/60%Daily2018-02-20 17:52
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-prishtine-5-te-lenduar/60%Daily2018-02-20 17:51
https://kosova-info.com/vjen-nje-fresh-nga-doksi/60%Daily2018-02-20 17:46
https://kosova-info.com/mbi-1-milion-euro-per-aparature-moderne-qkuk-se-shpejti-me-ct-16-te-re/60%Daily2018-02-20 17:41
https://kosova-info.com/vizita-ne-gjilan-e-kryeprokurorit-te-shtetit-shtyn-gjykimin-per-marrje-te-ryshfetit/60%Daily2018-02-20 17:39
https://kosova-info.com/pd-kerkese-per-mocionin-me-debat-me-ramen/60%Daily2018-02-20 17:38
https://kosova-info.com/haxhi-shala-thote-se-nisma-voton-pro-demarkacionit/60%Daily2018-02-20 17:28
https://kosova-info.com/nagavci-vetevendosje-me-qendrim-te-pandryshuar-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-20 17:23
https://kosova-info.com/rivaldo-chelsea-barcelona-ky-ekip-kualifikohet-tutje/60%Daily2018-02-20 17:21
https://kosova-info.com/rezarta-shkurta-nepermjet-kesaj-fotoje-ka-thene-dy-fjale-per-vjehrren-e-saj-gruan-e-enver-hoxhes/60%Daily2018-02-20 17:15
https://kosova-info.com/180-e-140-rezultate-te-pabesueshme-ne-futbollin-e-femrave-ne-kosove/60%Daily2018-02-20 17:09
https://kosova-info.com/erdogan-thote-se-do-ta-crrenjos-organizaten-e-gylenit/60%Daily2018-02-20 17:08
https://kosova-info.com/rita-publikon-nje-moment-tjeter-nga-17-shkurti-fansat-tentojne-ti-futen-ne-veture/60%Daily2018-02-20 17:01
https://kosova-info.com/perkeqesohet-gjendja-ne-afrin-te-sirise/60%Daily2018-02-20 16:51
https://kosova-info.com/zyrtare-shqiperia-fton-futbollistin-e-vala-superliges/60%Daily2018-02-20 16:46
https://kosova-info.com/marreveshja-per-tregti-kyce-ne-bashkepunimin-be-britani-pas-brexitit/60%Daily2018-02-20 16:46
https://kosova-info.com/rita-ora-konfirmon-performancen-me-liam-payne-ne-brit-awards/60%Daily2018-02-20 16:41
https://kosova-info.com/haradinaj-banoreve-te-hades-do-paguani-shpenzimet-per-rrenimin-e-shtepive-qe-po-ndertoni/60%Daily2018-02-20 16:39
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-casillas-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2018-02-20 16:37
https://kosova-info.com/nuk-ka-rendesi-vetem-ajo-cfare-hani-por-edhe-koha-kur-hani/60%Daily2018-02-20 16:25
https://kosova-info.com/haradinaj-i-bindur-se-do-te-korrigjohet-demarkacioni/60%Daily2018-02-20 16:19
https://kosova-info.com/liverpooli-merr-sensacionin-e-kampionatit-francez/60%Daily2018-02-20 16:11
https://kosova-info.com/obsh-paralajmeron-per-rritje-te-rasteve-te-fruthit-ne-evrope/60%Daily2018-02-20 16:10
https://kosova-info.com/ambasadori-delawie-shpreson-qe-deputetet-e-te-gjitha-partive-do-ta-votojne-demarkacioni/60%Daily2018-02-20 16:10
https://kosova-info.com/keds-njofton-qytetaret-keto-vende-do-te-mbeten-ne-terr/60%Daily2018-02-20 15:56
https://kosova-info.com/tottenhami-me-super-transferim-ne-vere/60%Daily2018-02-20 15:55
https://kosova-info.com/kosova-me-se-shumti-eksporton-para-te-gatshme/60%Daily2018-02-20 15:54
https://kosova-info.com/modelja-ruse-duke-realizuar-imazhe-18-degjon-kengen-e-mozzik/60%Daily2018-02-20 15:52
https://kosova-info.com/trump-akuza-ndaj-obames-per-trajtimin-e-nderhyrjes-ruse/60%Daily2018-02-20 15:48
https://kosova-info.com/kerkohet-ndihme-per-sherimin-e-fatjones/60%Daily2018-02-20 15:44
https://kosova-info.com/reali-merr-vendimin-e-madh-per-bale-dhe-benzema/60%Daily2018-02-20 15:43
https://kosova-info.com/rrezikohet-seriozisht-shtepia-e-kultures-ne-vushtrri-uji-ka-vershuar-ballkonet/60%Daily2018-02-20 15:40
https://kosova-info.com/balli-kombetar-demokrat-kerkon-nga-deputetet-te-mos-i-copetojne-trojet-shqiptare/60%Daily2018-02-20 15:31
https://kosova-info.com/united-me-super-transferim-nga-reali/60%Daily2018-02-20 15:29
https://kosova-info.com/pas-lajmit-te-rrejshem-per-vdekjen-e-sylvester-stallone-vjen-reagimi-i-vellait-te-tij/60%Daily2018-02-20 15:23
https://kosova-info.com/nuk-i-plotesojne-formularet-si-duhet-mbesin-pa-subvencione/60%Daily2018-02-20 15:22
https://kosova-info.com/haradinaj-e-konfirmon-seanca-per-demarkacionin-mbahet-te-enjten-nga-ora-1000/60%Daily2018-02-20 15:21
https://kosova-info.com/kerkohet-rregullim-ligjor-ose-etik-per-dekriminalizimin-e-politikes-ne-kosove/60%Daily2018-02-20 15:21
https://kosova-info.com/hamza-kosova-mbetet-e-perkushtuar-ne-thellimin-e-bashkepunimit-me-berzh-in/60%Daily2018-02-20 15:18
https://kosova-info.com/qeveria-miraton-plotesim-ndryshimin-e-projektligjit-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-20 15:18
https://kosova-info.com/transferimi-i-ri-i-barcelones-eshte-futbollist-fantastik/60%Daily2018-02-20 15:18
https://kosova-info.com/edhe-agim-vinca-refuzon-dekoraten-nga-presidenti-thaci/60%Daily2018-02-20 15:14
https://kosova-info.com/hetuesi-policor-mohon-fajesine-per-narkotike-stomatologu-pranon-fajesine-per-armembajtje-pa-leje/60%Daily2018-02-20 15:11
https://kosova-info.com/lavrov-deklarate-per-afrinin/60%Daily2018-02-20 15:08
https://kosova-info.com/11-vjecarja-ben-chat-me-djem-me-te-vjeter-ne-internet-kur-e-zbulojne-prinderit-e/60%Daily2018-02-20 15:00
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-po-shijon-ditet-e-nxehta-ne-australi-me-burrin-dhe-vajzen/60%Daily2018-02-20 14:58
https://kosova-info.com/fruthi-ben-kerdine-ne-europe-21-mije-te-prekur-kryeson-rumania/60%Daily2018-02-20 14:55
https://kosova-info.com/zyrtare-komisioni-disiplinor-vendos-per-chiellinin/60%Daily2018-02-20 14:47
https://kosova-info.com/gjenden-rrenojat-e-aeroplanit-te-rrezuar-ne-iran/60%Daily2018-02-20 14:38
https://kosova-info.com/ancelotti-ky-eshte-trajneri-ideal-per-milanin/60%Daily2018-02-20 14:30
https://kosova-info.com/alfa-romeo-kthehet-ne-f1-prezantohet-bolidi-i-ri/60%Daily2018-02-20 14:17
https://kosova-info.com/femrat-sjane-te-mira-ne-timon-shikoni-kete/60%Daily2018-02-20 14:17
https://kosova-info.com/neser-mbahet-seanca-e-radhes-ne-gjykimin-e-shefqet-krasniqit/60%Daily2018-02-20 14:13
https://kosova-info.com/konfiskohen-arme-dhe-municion-arrestohen-gjashte-persona-ne-peje/60%Daily2018-02-20 14:06
https://kosova-info.com/majlinda-zeka-behet-nuse-velloja-e-bardhe-i-shkon-shume/60%Daily2018-02-20 14:03
https://kosova-info.com/rusia-konfirmon-disa-ruse-te-plagosur-ne-luftimet-me-forcat-amerikane-ne-siri/60%Daily2018-02-20 14:01
https://kosova-info.com/nena-nuk-mund-tu-thote-jo-asnjehere-femijeve-te-saj-dalin-jashte-kontrollit/60%Daily2018-02-20 13:58
https://kosova-info.com/nje-tjeter-video-porno-ne-familjen-kardashian-publikohet-materiali-erotik-i-30-vjecares/60%Daily2018-02-20 13:45
https://kosova-info.com/ende-e-paqarte-se-kush-do-ta-udheheq-fazen-perfundimtare-te-dialogut-me-serbine/60%Daily2018-02-20 13:45
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-stokholmit-ka-dashur-te-ndale-luften-e-suedise-kunder-isis-it/60%Daily2018-02-20 13:43
https://kosova-info.com/thaci-per-srf-ndjehemi-krenare-qe-jemi-evropianet-me-te-rinj/60%Daily2018-02-20 13:43
https://kosova-info.com/kundershtohet-ideja-e-edi-rames-per-nje-president-te-perbashket-kosove-shqiperi/60%Daily2018-02-20 13:42
https://kosova-info.com/skenderbeu-vetmbrohet-nga-hetimi-i-uefa-s-nuk-eshte-trukim-nese-ndodh-kjo/60%Daily2018-02-20 13:42
https://kosova-info.com/leku-leter-ja-cilet-jane-12-kengetaret-shqiptare-qe-fitojne-nga-150-mije-euro-ne-sezon/60%Daily2018-02-20 13:29
https://kosova-info.com/ish-kryeparlamentari-i-austrise-jam-i-lumtur-te-shoh-nje-kosove-tjeter-te-ndertuar/60%Daily2018-02-20 13:28
https://kosova-info.com/qeverite-e-asfaltit/60%Daily2018-02-20 13:23
https://kosova-info.com/rakitic-flet-per-vlerat-e-shokut-te-skuadres/60%Daily2018-02-20 13:21
https://kosova-info.com/a-do-te-bashkepunoje-spice-girls-me-naughty-boy/60%Daily2018-02-20 13:10
https://kosova-info.com/berisha-arifit-je-futur-ne-ujera-te-turbullta/60%Daily2018-02-20 13:02
https://kosova-info.com/keshtu-e-quan-bebe-rexha-grimerin-e-famshem-shqiptar/60%Daily2018-02-20 13:00
https://kosova-info.com/haradinaj-tregon-se-cka-po-bene-qeveria-per-trepcen/60%Daily2018-02-20 12:55
https://kosova-info.com/nuk-ka-normalizim-te-marredhenieve-me-serbine-pa-njohje-reciproke/60%Daily2018-02-20 12:49
https://kosova-info.com/juventus-pret-ardhjen-e-can-nga-liverpool/60%Daily2018-02-20 12:48
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-persona-per-vjedhje-te-rende/60%Daily2018-02-20 12:48
https://kosova-info.com/labi-kapet-me-komentuesen-ne-facebook-shkak-era-istrefi/60%Daily2018-02-20 12:44
https://kosova-info.com/arifi-do-te-formojme-draft-te-ri-per-asociacionin/60%Daily2018-02-20 12:36
https://kosova-info.com/rugani-ne-arsenal/60%Daily2018-02-20 12:33
https://kosova-info.com/shqyrtohen-emrat-e-kandidateve-per-komisionin-e-provimit-te-jurisprudences/60%Daily2018-02-20 12:28
https://kosova-info.com/arifi-nuk-ka-marreveshje-te-reja-me-serbine-pa-u-zbatuar-te-vjetrat/60%Daily2018-02-20 12:27
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-poston-foto-me-riten-krenare-me-ty/60%Daily2018-02-20 12:21
https://kosova-info.com/kosova-vend-ideal-per-te-germuar-kripto-valuta/60%Daily2018-02-20 12:21
https://kosova-info.com/perkujtohet-rrezimi-i-monumentit-te-diktatorit-hoxha/60%Daily2018-02-20 12:17
https://kosova-info.com/diawara-ka-oferte-nga-top-klubi-i-premierliges/60%Daily2018-02-20 12:17
https://kosova-info.com/u-lidh-me-gruan-e-shefit-i-riu-e-peson-si-mos-me-keq/60%Daily2018-02-20 12:08
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-tregon-pse-u-largua-flamuri-shteteror-te-rrethi-ne-prishtine/60%Daily2018-02-20 12:06
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-juventus-ja-ku-do-te-transferohet-marchisio/60%Daily2018-02-20 12:05
https://kosova-info.com/stop-soros-paketi-i-ri-ligjor-ne-hungari/60%Daily2018-02-20 12:05
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-tregon-linjat-ne-fustanin-e-zi/60%Daily2018-02-20 12:01
https://kosova-info.com/google-heq-pergjegjesine-nga-vetja-per-vjedhjen-e-fotove/60%Daily2018-02-20 11:44
https://kosova-info.com/valencia-nuk-ka-para-per-ta-paguar-kondogbian/60%Daily2018-02-20 11:44
https://kosova-info.com/rihanna-feston-ditelindjen-ja-cfare-cmendurie-ka-bere/60%Daily2018-02-20 11:40
https://kosova-info.com/prokurori-turp-i-eulex-it-transferimi-i-rastit-syla-te-vendoret/60%Daily2018-02-20 11:28
https://kosova-info.com/lamtumire-dortmund-reus-ne-serie-a/60%Daily2018-02-20 11:25
https://kosova-info.com/publikon-foto-me-recipeta-oriola-perberes-te-fresket/60%Daily2018-02-20 11:20
https://kosova-info.com/lavrov-perendimi-po-rrit-tensionet-ne-ballkan-2/60%Daily2018-02-20 11:19
https://kosova-info.com/seanca-per-demarkacionin-mbahet-te-enjten/60%Daily2018-02-20 11:18
https://kosova-info.com/si-te-vrisni-infeksionet-e-sinuseve-brenda-disa-minutave-vetem-me-uthull-molle/60%Daily2018-02-20 11:15
https://kosova-info.com/obsh-paralajmeron-per-shkalle-te-larte-te-fruthit-ne-evrope/60%Daily2018-02-20 11:14
https://kosova-info.com/alarmon-qytetari-nga-peja-po-pime-uje-me-guralece-foto/60%Daily2018-02-20 11:06
https://kosova-info.com/chelsea-barcelona-kete-duhet-ta-dini-para-ndeshjes-ne-stamford-bridge/60%Daily2018-02-20 11:05
https://kosova-info.com/haradinaj-skemi-nevoje-per-leksione-rama-e-ndihmon-kosoven-duke-e-zhvilluar-shqiperine/60%Daily2018-02-20 11:03
https://kosova-info.com/dicka-e-re-po-vjen-nga-gold-ag/60%Daily2018-02-20 11:00
https://kosova-info.com/thaci-dekoroi-hardinajn-e-veselin-me-medaljen-jubilare-te-10-vjetorit/60%Daily2018-02-20 10:57
https://kosova-info.com/djali-i-drogbas-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-02-20 10:55
https://kosova-info.com/thaci-kushner-dha-kontribut-te-madh-ne-shtetndertimin-e-kosoves/60%Daily2018-02-20 10:55
https://kosova-info.com/barcelona-gjen-perforcimin-e-ri-cmimi-40-milione-euro/60%Daily2018-02-20 10:48
https://kosova-info.com/pese-keshilla-stili-si-te-dukeni-si-nje-zonje-e-vertete-dhe-elegante/60%Daily2018-02-20 10:46
https://kosova-info.com/befason-chris-brown-ja-cfare-ka-bere-per-ditelindjen-e-rihannes/60%Daily2018-02-20 10:42
https://kosova-info.com/de-vrij-arrin-marreveshje-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-02-20 10:42
https://kosova-info.com/apostolova-plotesoni-kushtet-pastaj-aplikoni-per-statusin-e-kandidatit-aplikimi-mund-te-refuzohet/60%Daily2018-02-20 10:32
https://kosova-info.com/kiem-holijanda-ne-gare-per-ariun-e-qelqte/60%Daily2018-02-20 10:26
https://kosova-info.com/izraeli-teston-sistemin-e-ri-te-mbrojtjes-raketore/60%Daily2018-02-20 10:25
https://kosova-info.com/buta-behet-me-lejet-per-armembajtje/60%Daily2018-02-20 10:21
https://kosova-info.com/messi-nuk-e-ka-bere-kurre-kete-ndaj-chelseat/60%Daily2018-02-20 10:19
https://kosova-info.com/tahiri-para-gares-se-fundit-ne-olimpiade/60%Daily2018-02-20 10:16
https://kosova-info.com/supe-franceze-me-qepe/60%Daily2018-02-20 10:12
https://kosova-info.com/policia-shpjegon-si-ndodhi-rasti-i-aksidentit-ku-humben-jeten-tri-femra/60%Daily2018-02-20 10:05
https://kosova-info.com/haradinaj-mali-i-zi-nuk-ka-nevoje-ta-ratifikoje-demarkacionin-me-aneks-marreveshjen-e-dy-presidenteve/60%Daily2018-02-20 10:04
https://kosova-info.com/27-vjet-nga-permbysja-e-enver-hoxhes-berisha-levizja-studentore-force-njerezore-nukleare/60%Daily2018-02-20 10:02
https://kosova-info.com/pas-rites-dua-lipa-vishet-kuq-e-zi-tek-jimmy-kimmel/60%Daily2018-02-20 09:53
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-stokholmit-i-adresohet-sot-gjykates/60%Daily2018-02-20 09:52
https://kosova-info.com/nuk-eshte-legjende-njerezit-me-grup-gjaku-0-jane-vertet-speciale/60%Daily2018-02-20 09:52
https://kosova-info.com/chelsea-barcelona-lajm-i-keq-per-coutinhon/60%Daily2018-02-20 09:43
https://kosova-info.com/dafina-largon-te-gjitha-publikohet-fotoja-ne-instagram/60%Daily2018-02-20 09:41
https://kosova-info.com/rasti-i-azem-syles-dhe-te-tjereve-u-kalon-gjyqtareve-vendor/60%Daily2018-02-20 09:38
https://kosova-info.com/knaus-njohja-e-kosoves-bilete-per-serbine-ne-be/60%Daily2018-02-20 09:33
https://kosova-info.com/wilder-kercenon-joshuan/60%Daily2018-02-20 09:32
https://kosova-info.com/cdu-me-sekretare-te-re/60%Daily2018-02-20 09:30
https://kosova-info.com/justin-bieber-dhe-selena-gomez-udhetojne-ne-xhamajka/60%Daily2018-02-20 09:20
https://kosova-info.com/rikthehet-debora-reshje-te-dendura-ne-kukes-dhe-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-02-20 09:16
https://kosova-info.com/aguero-godet-me-grusht-tifozin-e-wiganit/60%Daily2018-02-20 09:16
https://kosova-info.com/qeveria-terheq-projektligjin-e-vjeter-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-20 09:15
https://kosova-info.com/kode-sekrete-per-telefonin-tuaj/60%Daily2018-02-20 09:04
https://kosova-info.com/kendall-jenner-terheqese-edhe-kur-shfaqet-ne-pompe-benzine/60%Daily2018-02-20 09:01
https://kosova-info.com/veseli-kujton-greven-e-minatoreve/60%Daily2018-02-20 09:00
https://kosova-info.com/burgu-i-kthehet-ne-gjobe-pronarit-te-trio-med/60%Daily2018-02-20 08:56
https://kosova-info.com/me-urdher-te-haradinajt-vendoset-flamuri-kombetar-te-rrethi-ne-prishtine-foto-video/60%Daily2018-02-20 08:54
https://kosova-info.com/aksident-mes-tri-veturave-gjashte-te-lenduar/60%Daily2018-02-20 08:48
https://kosova-info.com/shkencetaret-nuk-eshte-e-nevojshme-te-flini-tete-ore/60%Daily2018-02-20 08:48
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-te-juventus-ja-kur-kthehet-higuain/60%Daily2018-02-20 08:41
https://kosova-info.com/sheremet-ahmeti-krenar-qe-i-sherbeu-policise-me-te-mire-ne-rajon/60%Daily2018-02-20 08:41
https://kosova-info.com/dua-lipa-rekord-klikimesh-me-projektin-idgaf/60%Daily2018-02-20 08:39
https://kosova-info.com/nderrohet-flamuri-ne-hyrje-te-prishtines/60%Daily2018-02-20 08:33
https://kosova-info.com/pamflete-me-mesazhe-kercenuese-per-fsk-ne-ne-zubin-potok/60%Daily2018-02-20 08:27
https://kosova-info.com/wilshere-ne-serie-a/60%Daily2018-02-20 08:26
https://kosova-info.com/pas-thashethemeve-per-vdekjen-e-sylvester-stallone-reagon-vellai-i-tij/60%Daily2018-02-20 08:21
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-cfare-beri-neymar-per-futbollistet-e-real-madridit/60%Daily2018-02-20 08:16
https://kosova-info.com/juventus-lajmeron-bayern-munichun-per-vendimin-rreth-costas/60%Daily2018-02-20 08:12
https://kosova-info.com/protesta-ne-kiev-kunder-presidentit-poroshenko/60%Daily2018-02-20 08:05
https://kosova-info.com/guardiola-zbulon-objektivin-e-radhes-per-man-cityn/60%Daily2018-02-20 08:05
https://kosova-info.com/viti-arrestohet-nje-femer-per-vjedhje/60%Daily2018-02-20 08:01
https://kosova-info.com/angelina-jolie-mahnitese-ne-ceremonine-bafta/60%Daily2018-02-20 08:01
https://kosova-info.com/ja-pse-dalin-pucrat-dhe-si-kurohen/60%Daily2018-02-20 07:49
https://kosova-info.com/turqia-urdheron-arrestimin-edhe-te-170-ushtareve-tjere/60%Daily2018-02-20 07:44
https://kosova-info.com/aurela-kengetares-se-njohur-ste-terbova-nje-here-si-veten-moj/60%Daily2018-02-20 07:41
https://kosova-info.com/moti-sot-dhe-neser-2/60%Daily2018-02-20 07:33
https://kosova-info.com/draft-i-ri-per-marreveshjen-e-asociacionit/60%Daily2018-02-20 07:27
https://kosova-info.com/konfirmohet-performanca-e-rita-ores-dhe-liam-payne-ne-brit-awards/60%Daily2018-02-20 07:22
https://kosova-info.com/29-vjet-nga-greva-e-minatoreve/60%Daily2018-02-20 07:03
https://kosova-info.com/getoar-selimi-uron-stresin-per-fejesen/60%Daily2018-02-20 07:00
https://kosova-info.com/ukraina-shenon-4-vjetorin-e-dites-me-te-pergjakshme-ne-euromaidan/60%Daily2018-02-20 06:59
https://kosova-info.com/kosovari-ndaloi-per-ta-ndihmuar-nje-njeri-ne-rruge-ia-vjedhin-veturen/60%Daily2018-02-20 06:57
https://kosova-info.com/qeveria-sot-me-dy-mbledhje-brenda-dites/60%Daily2018-02-20 06:39
https://kosova-info.com/lavrov-perendimi-po-rrit-tensionet-ne-ballkan/60%Daily2018-02-20 06:37
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-real-madrid-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-krossit/60%Daily2018-02-20 06:35
https://kosova-info.com/sot-greve-dyoreshe-ne-te-gjitha-institucionet-arsimore-haradinaj-takon-perfaqesuesit-e-sbashk-ut/60%Daily2018-02-20 06:33
https://kosova-info.com/ancelotti-ky-futbollist-i-milanit-me-ka-befasuar-a-e-keni-pare-si-vrapon/60%Daily2018-02-20 06:28
https://kosova-info.com/gabigol-befason-me-lajmin-per-interin/60%Daily2018-02-20 06:23
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-bayern-munich-besiktas/60%Daily2018-02-20 06:20
https://kosova-info.com/chelsea-barcelona-formacionet-e-super-ndeshjes-ne-champions/60%Daily2018-02-20 06:17
https://kosova-info.com/vokrri-eshte-krenari-te-luash-per-vendin-tend-une-se-kisha-kete-mundesi/60%Daily2018-02-19 23:06
https://kosova-info.com/dalin-foto-te-papublikuara-te-armina-mevlanit-te-tille-as-se-keni-paramenduar/60%Daily2018-02-19 22:56
https://kosova-info.com/deklarata-e-edi-rames-ishte-me-shume-se-simbolike-thote-krasniqi/60%Daily2018-02-19 22:53
https://kosova-info.com/dobesohuni-me-receten-me-te-re-ananas-dhe-selinon-per-zhdukjen-e-dhjamit/60%Daily2018-02-19 22:53
https://kosova-info.com/adnan-hyseni-i-del-ne-ndihme-fatjona-kurmehajt-ja-si-mund-ta-ndihmoni-edhe-ju/60%Daily2018-02-19 22:46
https://kosova-info.com/mos-e-shtrengoni-doren-e-femijes-kur-ecni-ka-pasoja/60%Daily2018-02-19 22:42
https://kosova-info.com/agueron-e-leshojne-nervat-perleshet-me-tifozet-e-wiganit/60%Daily2018-02-19 22:41
https://kosova-info.com/modelja-mbipeshe-krenare-per-linjat-e-saj-pozon-me-dhe-pa-bikini/60%Daily2018-02-19 22:40
https://kosova-info.com/familjaret-skane-informata-rreth-hetimeve-per-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-02-19 22:38
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-dukej-harta-etnike-e-shqiperise-nese-do-te-copetohej-ballkani/60%Daily2018-02-19 22:29
https://kosova-info.com/zyrtare-ja-sa-mije-euro-do-ti-fitoje-vushtrria-nga-shitja-e-rashices-te-werder-bremen/60%Daily2018-02-19 22:20
https://kosova-info.com/bushati-pse-po-has-veshtiresi-bashkimi-doganor-shqiperi-kosove/60%Daily2018-02-19 22:15
https://kosova-info.com/pini-birre-e-vere-per-te-jetuar-me-gjate/60%Daily2018-02-19 22:14
https://kosova-info.com/futbolli-dine-te-jete-edhe-i-padrejte-kete-e-tregojne-statistikat-e-ndeshjes-wigan-city/60%Daily2018-02-19 22:08
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-puthe-gruan-ne-emision/60%Daily2018-02-19 22:07
https://kosova-info.com/samsung-po-pergatit-tabletin-galaxy-tab-s4/60%Daily2018-02-19 22:01
https://kosova-info.com/maqedoni-ligji-per-gjuhet-ende-eshte-ne-pritje/60%Daily2018-02-19 22:00
https://kosova-info.com/sa-i-paparashikueshem-eshte-futbolli-skuadra-e-liges-se-trete-eliminon-cityn-nga-fa-cup/60%Daily2018-02-19 21:47
https://kosova-info.com/vuciq-me-se-largu-ne-fillim-te-prillit-serbia-propozon-nje-zgjidhje-per-kosoven/60%Daily2018-02-19 21:45
https://kosova-info.com/cmimi-marramendes-i-fustanit-qe-ka-veshur-rita-ora/60%Daily2018-02-19 21:43
https://kosova-info.com/piratet-hakojne-mbrojtjen-e-microsoft-windows-store/60%Daily2018-02-19 21:40
https://kosova-info.com/lazio-ia-rremben-poziten-e-katert-interit/60%Daily2018-02-19 21:36
https://kosova-info.com/milaim-zeka-ne-10-vjetorin-e-pavaresise-u-beme-hore/60%Daily2018-02-19 21:34
https://kosova-info.com/rozana-radi-publikon-pamje-te-embla-e-ka-nena-cun/60%Daily2018-02-19 21:30
https://kosova-info.com/erdogan-bisede-telefonike-me-putin-siria-ne-qender-te-diskutimit/60%Daily2018-02-19 21:26
https://kosova-info.com/eurozona-shume-prane-zgjidhjes-perfundimtare-te-borxhit-grek/60%Daily2018-02-19 21:16
https://kosova-info.com/shifra-dhe-statistika-ja-pse-barcelona-nuk-e-ka-shetitje-sfiden-ndaj-chelsea/60%Daily2018-02-19 21:14
https://kosova-info.com/hakeret-perdorin-wordin-per-te-vjedhur-fjalekalime/60%Daily2018-02-19 21:09
https://kosova-info.com/kouchner-veriu-do-te-mund-te-shkaktonte-lufte-te-re-ne-kosove/60%Daily2018-02-19 21:01
https://kosova-info.com/rusja-ter-breket-me-klimen-e-avionit-video/60%Daily2018-02-19 21:01
https://kosova-info.com/labi-i-jep-mbeshtetje-te-vazhdueshme-era-istrefit-une-mallit-tone-ia-di-vleren/60%Daily2018-02-19 21:00
https://kosova-info.com/i-veshtiresohen-gjerat-cityt-mbetet-me-nje-lojtar-me-pak-ndaj-wiganit/60%Daily2018-02-19 20:56
https://kosova-info.com/tare-alarmon-gjigantet-e-evropes-de-vrij-lojtar-i-lire/60%Daily2018-02-19 20:50
https://kosova-info.com/nga-mendesia-morbide-e-dhunes-serbe-nuk-jemi-cliruar/60%Daily2018-02-19 20:42
https://kosova-info.com/kouchner-kritikon-kosovaret-asnje-evropiani-nuk-iu-dha-fjala-ne-seancen-e-10-vjetorit-te-pavaresise/60%Daily2018-02-19 20:38
https://kosova-info.com/tri-skuadra-angleze-kerkojne-asension/60%Daily2018-02-19 20:33
https://kosova-info.com/ministri-i-qeverise-haradinaj-qe-po-e-perkrah-idene-e-rames-per-nje-president/60%Daily2018-02-19 20:27
https://kosova-info.com/luana-provokon-edhe-pa-u-zhveshur-me-rroba-aq-te-ngushta-sa/60%Daily2018-02-19 20:23
https://kosova-info.com/shkaterrohen-simbolet-e-10-vjetorit-te-pavaresise-ne-disa-qytete/60%Daily2018-02-19 20:21
https://kosova-info.com/conte-barcelona-skuader-fantastike-me-lojtare-fantastik/60%Daily2018-02-19 20:17
https://kosova-info.com/20-shkurti-dhe-renia-e-bustit-te-enver-hoxhes-del-foto-qe-nuk-ishte-publikuar-me-pare/60%Daily2018-02-19 20:09
https://kosova-info.com/delawie-shpreson-qe-demarkacioni-te-ratifikohet-kete-jave/60%Daily2018-02-19 20:00
https://kosova-info.com/keshtu-largohen-krimbat-e-zi-nga-fytyra-video/60%Daily2018-02-19 19:55
https://kosova-info.com/hazard-gati-per-ndeshjen-me-barcen-flet-edhe-per-krahasimet-me-messin-dhe-cr7/60%Daily2018-02-19 19:55
https://kosova-info.com/besnik-qaka-me-balade-te-re-dashurie-te-bazuar-ne-ngjarje-te-vertete/60%Daily2018-02-19 19:52
https://kosova-info.com/pretendimet-e-prokurorise-polici-kerkoi-mijera-euro-per-mbylljen-e-hetimeve-per-lojerat-e-fatit/60%Daily2018-02-19 19:50
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-tregon-pse-e-refuzoi-dekoraten-e-hashim-thacit/60%Daily2018-02-19 19:44
https://kosova-info.com/rakitic-flet-per-super-perballjen-chelsea-barcelona/60%Daily2018-02-19 19:34
https://kosova-info.com/hoxha-nese-demarkacioni-ratifikohet-kete-jave-liberalizimin-e-vizave-e-sigurojme-sivjet/60%Daily2018-02-19 19:31
https://kosova-info.com/cfare-u-premtua-ne-pervjetoret-e-pavaresise/60%Daily2018-02-19 19:27
https://kosova-info.com/rita-ora-provokon-keq-ja-ku-fut-doren/60%Daily2018-02-19 19:22
https://kosova-info.com/trajneri-i-barcelones-ua-ka-friken-ketyre-lojtareve-te-chelsea/60%Daily2018-02-19 19:21
https://kosova-info.com/deputeti-i-nismes-ende-nuk-e-di-a-do-te-votoje-pro-apo-kunder-demarkacionit/60%Daily2018-02-19 19:18
https://kosova-info.com/trajneri-i-barcelones-flet-per-fatin-e-keq-te-messit-ndaj-chelsea/60%Daily2018-02-19 19:06
https://kosova-info.com/me-23-shkurt-mbahet-proteste-e-shqiptareve-ne-shkup/60%Daily2018-02-19 19:06
https://kosova-info.com/himni-i-kenduar-nga-fergie-cilesohet-si-interpretimi-me-i-keq/60%Daily2018-02-19 19:01
https://kosova-info.com/kurti-kujton-djegien-e-pikave-doganore-thote-se-nuk-u-denua-askush-2/60%Daily2018-02-19 19:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-wigan-manchester-city/60%Daily2018-02-19 18:57
https://kosova-info.com/thyhet-rekordi-serish-lind-foshnja-me-e-madhe-ne-bote-kjo-eshte-pesha-e-saj/60%Daily2018-02-19 18:57
https://kosova-info.com/paralajmerohet-iniesta-ja-cfare-e-pret-ne-stamford-bridge/60%Daily2018-02-19 18:50
https://kosova-info.com/rinia-e-izoluar-me-korrupsion-dhe-ndotje-raporti-i-the-guardian-per-kosoven/60%Daily2018-02-19 18:45
https://kosova-info.com/studim-ne-britani-njerezit-nenvleresojne-konsumimin-ditor-te-kalorive/60%Daily2018-02-19 18:32
https://kosova-info.com/konfirmohet-perfitimi-financiar-i-vushtrrise-nga-shitja-e-rashices-ne-werder-bremen/60%Daily2018-02-19 18:30
https://kosova-info.com/kusari-lila-tregon-kushtin-qe-kane-per-ta-votuar-demarkacionin/60%Daily2018-02-19 18:25
https://kosova-info.com/i-peson-gol-skuadra-e-rrah-keq-djalin-e-topave/60%Daily2018-02-19 18:23
https://kosova-info.com/unitedi-e-gjen-ne-real-madrid-pasuesin-e-michael-carrick/60%Daily2018-02-19 18:10
https://kosova-info.com/gashi-me-shqiperine-patem-problem-per-patate-e-jo-te-kemi-nje-president-te-perbashket/60%Daily2018-02-19 18:08
https://kosova-info.com/marreveshja-shqiperi-greqi-tjeter-leter-sekrete-mes-metes-dhe-bushatit/60%Daily2018-02-19 17:58
https://kosova-info.com/luks-ne-cdo-cepangela-martini-zbulon-pak-nga-vila-e-saj-ne-rumani/60%Daily2018-02-19 17:57
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-neser-dy-mbledhje-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-19 17:57
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-tkom-dasht-nga-uki/60%Daily2018-02-19 17:46
https://kosova-info.com/fruthi-perhapet-ne-europe-obsh-21-mije-te-prekur-35-viktima/60%Daily2018-02-19 17:41
https://kosova-info.com/f1-ferrari-kthehet-ne-origjine-makine-krejtesisht-e-kuqe/60%Daily2018-02-19 17:35
https://kosova-info.com/gjenden-mbetjet-e-avionit-te-rrezuar-ne-iran/60%Daily2018-02-19 17:34
https://kosova-info.com/kurti-kujton-djegien-e-pikave-doganore-thote-se-nuk-u-denua-askush/60%Daily2018-02-19 17:24
https://kosova-info.com/big-mama-mbulohet-ne-stamboll/60%Daily2018-02-19 17:10
https://kosova-info.com/cr7-ben-shefin-te-reali-ia-cakton-formacionin-anti-psg-zidanes/60%Daily2018-02-19 17:00
https://kosova-info.com/paraburgimi-per-7-persona-qe-u-gjuajten-me-arme-ne-drenas-me-17-shkurt/60%Daily2018-02-19 16:58
https://kosova-info.com/nje-gabim-i-vetem-gjate-diteve-te-ciklit-menstrual-mund-tju-marre-jeten/60%Daily2018-02-19 16:57
https://kosova-info.com/thaci-shba-te-rol-percaktues-ne-lirine-dhe-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2018-02-19 16:54
https://kosova-info.com/kida-si-nje-shofere-fillestare-po-e-nget-veturen-shume-shpejte/60%Daily2018-02-19 16:49
https://kosova-info.com/lotet-e-portierit-nga-iraku-pershkruan-boten-historia-e-vdekjes-se-djalit-te-tij-eshte-rreqethese/60%Daily2018-02-19 16:49
https://kosova-info.com/opozita-malazeze-thaci-haradinaj-dhe-pacolli-po-paguajne-miliona-euro-per-te-blere-territor-nga-mali-i-zi/60%Daily2018-02-19 16:42
https://kosova-info.com/quhet-pika-e-qindra-semundjeve-mesoni-cfare-ndodh-nese-e-masazhoni-cdo-dite/60%Daily2018-02-19 16:38
https://kosova-info.com/lojtari-i-chelsea-kerkon-qe-kunder-barces-te-behen-si-reali/60%Daily2018-02-19 16:35
https://kosova-info.com/daciq-reagon-per-presidentin-kombetar-be-ja-e-ka-futur-koken-ne-thes-me-rere/60%Daily2018-02-19 16:32
https://kosova-info.com/gjendet-varr-masiv-i-afganeve-te-vrare-nga-deash/60%Daily2018-02-19 16:27
https://kosova-info.com/fejohet-stresi-publikon-imazhin-duke-nderruar-unazat/60%Daily2018-02-19 16:25
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-e-konsideron-te-rrezikshme-per-kosoven-deklaraten-e-edi-rames/60%Daily2018-02-19 16:22
https://kosova-info.com/presidenti-kombetar-basha-sna-duhet-nje-hajdut-i-perbashket/60%Daily2018-02-19 16:20
https://kosova-info.com/chelsea-makthi-me-i-madh-i-karrieres-se-lionel-messit/60%Daily2018-02-19 16:19
https://kosova-info.com/marredhenie-seksuale-sa-me-shume-robert-berisha-ve-ne-siklet-moderatoren-e-emisionit/60%Daily2018-02-19 16:13
https://kosova-info.com/demarkacioni-vuloset-nga-lista-serbe/60%Daily2018-02-19 16:06
https://kosova-info.com/shpiket-ekrani-led-qe-gjen-perdorim-ne-mjekesi/60%Daily2018-02-19 16:03
https://kosova-info.com/renditja-e-golashenuesve-ne-la-liga-2/60%Daily2018-02-19 16:03
https://kosova-info.com/egjipti-denon-me-vdekje-4-persona-per-akte-te-dhunes/60%Daily2018-02-19 15:53
https://kosova-info.com/scholes-tregoi-se-si-gareth-bale-e-detyroi-te-pensionohej-nga-futbolli/60%Daily2018-02-19 15:52
https://kosova-info.com/facebook-vjen-me-risi/60%Daily2018-02-19 15:46
https://kosova-info.com/arsyeja-pse-u-vra-oliver-ivanoviq-sipas-blerim-shales/60%Daily2018-02-19 15:45
https://kosova-info.com/kremlini-nuk-ka-deshmi-se-shteti-rus-ka-nderhyre-ne-zgjedhjet-amerikane/60%Daily2018-02-19 15:43
https://kosova-info.com/elvana-gjata-e-perkrah-ledri-vulen-ne-kete-menyre/60%Daily2018-02-19 15:42
https://kosova-info.com/jurgen-klopp-deshperon-tifozet-e-borussia-dortmundit/60%Daily2018-02-19 15:30
https://kosova-info.com/fisnik-ismaili-tregon-pse-e-respektoi-himnin-e-kosoves-ne-parlament/60%Daily2018-02-19 15:25
https://kosova-info.com/dua-lipa-sulmon-rende-rita-oren-per-paraqitjen-e-saj-ne-prishtine/60%Daily2018-02-19 15:23
https://kosova-info.com/ja-cfare-semundjesh-shkaktojne-rrezet-e-telefonave/60%Daily2018-02-19 15:20
https://kosova-info.com/prokuroria-tregon-versionin-e-perleshjes-se-17-shkurtit-ne-drenas/60%Daily2018-02-19 15:18
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-pranoi-leter-urimin-dhe-rikonfirmimin-e-njohjes-nga-presidenti-i-guinea-bissau/60%Daily2018-02-19 15:12
https://kosova-info.com/10-futbollistet-me-premtues-sipas-cies/60%Daily2018-02-19 15:11
https://kosova-info.com/haradinaj-perkrahja-e-shba-se-shume-e-rendesishme-per-kosoven/60%Daily2018-02-19 15:10
https://kosova-info.com/deshmohet-e-kunderta-e-akuzes-se-kastros-per-koncertet-e-pavaresise/60%Daily2018-02-19 15:02
https://kosova-info.com/isis-i-vret-27-luftetare-pro-qeveritare-te-irakut/60%Daily2018-02-19 15:02
https://kosova-info.com/mesazhe-kercenuese-ndaj-pjesetareve-serbe-te-fsk-se-ne-zubin-potok/60%Daily2018-02-19 14:57
https://kosova-info.com/nani-e-ka-nje-lajm-te-keq-per-lazion/60%Daily2018-02-19 14:50
https://kosova-info.com/te-ndjeshem-ndaj-zhurmave-kur-dikush-ha-vuani-nga-nje-crregullim-neurologjik-te-trurit/60%Daily2018-02-19 14:43
https://kosova-info.com/besi-ngacmon-italianet-para-xhensiles-do-shkriheni-se-qeshuri/60%Daily2018-02-19 14:42
https://kosova-info.com/the-economist-nese-serbia-dhe-kosova-do-te-shkembejne-territore-shperthen-i-gjithe-ballkani/60%Daily2018-02-19 14:42
https://kosova-info.com/pacolli-bashkon-presidente-ish-presidente-dhe-diplomate-ne-nje-darke-ne-shtepine-e-tij/60%Daily2018-02-19 14:39
https://kosova-info.com/neymar-ka-bere-dicka-shume-te-cuditshme-pas-humbjes-ndaj-realit/60%Daily2018-02-19 14:33
https://kosova-info.com/ministria-e-shendetesise-i-le-pa-barna-tri-grupe-pacientesh-te-semure-kronike-ne-qkuk/60%Daily2018-02-19 14:30
https://kosova-info.com/paparaci-luana-dhe-krenari-dore-per-dore-ne-tirane/60%Daily2018-02-19 14:24
https://kosova-info.com/reagimi-i-munishit-per-skandalin-e-ofendimit-ne-transmetim-direkt/60%Daily2018-02-19 14:15
https://kosova-info.com/qika-jeme-thon-blunt-real-me-kngn-e-re/60%Daily2018-02-19 14:12
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkoci-nese-lista-srpska-bllokon-demarkacionin-duhet-te-defaktorizohen-politikisht/60%Daily2018-02-19 14:08
https://kosova-info.com/de-boer-zbulon-turpin-e-madh-te-interit/60%Daily2018-02-19 14:08
https://kosova-info.com/testet-e-reja-mund-ta-detektojne-autizmin-tek-femijet/60%Daily2018-02-19 14:06
https://kosova-info.com/fabregas-e-ka-nje-mesazh-per-messin-para-ndeshjes-chelsea-barcelona/60%Daily2018-02-19 14:02
https://kosova-info.com/pa-pajtueshmerine-e-listes-serbe-nuk-ka-seance-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-19 13:57
https://kosova-info.com/thumbimi-i-kastro-zizos-sa-kengetare-te-shqiperise-ishin-te-ftuar-ne-kosove/60%Daily2018-02-19 13:52
https://kosova-info.com/erdogan-zhvilloi-bisede-telefonike-me-presidentin-rus-vladimir-putin/60%Daily2018-02-19 13:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-stadiumi-ku-kosova-i-zhvillon-dy-ndeshjet-e-marsit/60%Daily2018-02-19 13:46
https://kosova-info.com/sulme-nga-regjimi-i-asadit-ne-guten-lindore-17-civile-te-vdekur/60%Daily2018-02-19 13:35
https://kosova-info.com/sbashk-u-vazhdon-me-veprimet-sindikale-te-marten-greve-dyoreshe-ne-te-gjitha-institucionet-arsimore/60%Daily2018-02-19 13:33
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-takoi-ministrin-e-jashtem-te-bangladeshit-shahriar-alam/60%Daily2018-02-19 13:30
https://kosova-info.com/mori-1-miliard-me-new-rules-dua-lipa-befasohet-nga-youtube/60%Daily2018-02-19 13:28
https://kosova-info.com/ndeshja-e-fundit-e-javes-se-pare-te-superliges-vendoset-ne-minuten-e-93/60%Daily2018-02-19 13:27
https://kosova-info.com/krasniqi-kerkesa-e-haradinajt-mund-ta-ktheje-ceshtjen-e-demarkacionit-ne-piken-zero/60%Daily2018-02-19 13:26
https://kosova-info.com/shba-te-nuk-perkrahin-shkembimin-e-territoreve-kerkojne-zgjidhje-kreative/60%Daily2018-02-19 13:18
https://kosova-info.com/leter-kercenuese-ndaj-pjesetareve-serbe-te-fsk-se-ne-zubin-potok/60%Daily2018-02-19 13:15
https://kosova-info.com/icardi-e-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-interit/60%Daily2018-02-19 13:13
https://kosova-info.com/lajmi-i-rrejshem-per-vdekjen-e-sylvester-stallone-pushton-rrjetet-sociale/60%Daily2018-02-19 13:12
https://kosova-info.com/kurti-per-danas-rrefimi-per-ndarjen-e-kosoves-eshte-pergatitje-per-lufte-te-re/60%Daily2018-02-19 13:06
https://kosova-info.com/ledri-vula-shenon-dy-suksese-per-nje-dite/60%Daily2018-02-19 12:56
https://kosova-info.com/fillon-debati-per-librin-e-thacit-agron-demi-ia-ben-analizen-e-pare/60%Daily2018-02-19 12:53
https://kosova-info.com/thaci-pranoi-letren-e-urimit-nga-presidenti-francez-emmanuel-macron/60%Daily2018-02-19 12:43
https://kosova-info.com/nje-termet-prej-5-9-balle-godet-meksiken/60%Daily2018-02-19 12:42
https://kosova-info.com/aks-ura-e-mitrovices-dhe-energjia-temat-qe-do-te-diskutohen-ne-bruksel/60%Daily2018-02-19 12:36
https://kosova-info.com/ananas-dhe-selino-per-te-rene-ne-peshe/60%Daily2018-02-19 12:30
https://kosova-info.com/milani-me-transferim-te-papritur-e-konfirmon-sampdoria/60%Daily2018-02-19 12:24
https://kosova-info.com/gjate-kesaj-jave-pritet-te-vazhdoje-gjykimi-ndaj-azem-syles-dhe-te-tjereve-ne-rastin-toka/60%Daily2018-02-19 12:13
https://kosova-info.com/ekipet-e-shpetimit-arrijne-vendin-ku-u-rrezua-avioni-iranian/60%Daily2018-02-19 12:13
https://kosova-info.com/abazi-i-vv-se-thote-se-visar-ymeri-tradhtoi-veten-kur-u-ngrit-ne-kembe-per-antonimin-e-himnit/60%Daily2018-02-19 12:09
https://kosova-info.com/aktrim-qesharak-nga-pjanic/60%Daily2018-02-19 12:01
https://kosova-info.com/tuna-i-dedikon-fjale-prekese-te-birit/60%Daily2018-02-19 11:52
https://kosova-info.com/drejtuesit-e-barcelones-ne-brazil-ky-eshte-transferimi-i-ri/60%Daily2018-02-19 11:43
https://kosova-info.com/lajm-shokues-nga-pronari-i-ri-i-milanit/60%Daily2018-02-19 11:38
https://kosova-info.com/haradinaj-franca-eshte-partnere-e-fuqishme-dhe-perkrahese-e-madhe-e-kosoves/60%Daily2018-02-19 11:35
https://kosova-info.com/artikujt-ushqimore-qe-rrezikojne-zemren-tuaj/60%Daily2018-02-19 11:34
https://kosova-info.com/sali-berisha-rita-ora-mbreteresha-e-festes-se-10-vjetorit-te-pavaresise/60%Daily2018-02-19 11:33
https://kosova-info.com/haradinaj-me-ne-fund-e-pranon-se-demarkacioni-zgjidh-edhe-problemin-e-vizave/60%Daily2018-02-19 11:30
https://kosova-info.com/dafina-cmend-rrjetin-me-kete-imazh-nga-palestra/60%Daily2018-02-19 11:20
https://kosova-info.com/orban-hungaria-bastioni-i-fundit-kunder-islamizmit-ne-evrope/60%Daily2018-02-19 11:18
https://kosova-info.com/14-kompanite-qe-dominojne-ne-industrine-e-makinave-ne-bote-foto/60%Daily2018-02-19 11:11
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-i-premierliges-prane-shkarkimit/60%Daily2018-02-19 11:10
https://kosova-info.com/bruksel-punonjesit-e-transportit-publik-ne-greve/60%Daily2018-02-19 11:08
https://kosova-info.com/se-harron-traditen-granit-xhaka-me-gruan-festoi-me-kenge-e-valle-shqipe/60%Daily2018-02-19 11:00
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-sa-pike-ka-fituar-interi-ne-10-ndeshjet-e-fundit-ne-serie-a/60%Daily2018-02-19 10:52
https://kosova-info.com/kjo-metode-mjekesore-sjell-lehtesim-dhe-sherim-per-shume-semundje/60%Daily2018-02-19 10:48
https://kosova-info.com/trump-fbi-u-perqendrua-te-rusia-neglizhoi-sulmuesin-e-floridas/60%Daily2018-02-19 10:43
https://kosova-info.com/kjo-eshte-lista-e-plote-e-fituesve-te-bafta-2018/60%Daily2018-02-19 10:41
https://kosova-info.com/dnv-rekomandon-te-hiqet-votimi-me-kusht/60%Daily2018-02-19 10:39
https://kosova-info.com/balotelli-rikthehet-ne-serie-a-e-duan-dy-klube-te-medha/60%Daily2018-02-19 10:34
https://kosova-info.com/rritet-cmimi-i-bukes-kafes-pemeve-e-duhanit/60%Daily2018-02-19 10:20
https://kosova-info.com/seldi-dhe-mimoza-kendojne-bashke-ne-koncert-ndezin-atmosferen/60%Daily2018-02-19 10:18
https://kosova-info.com/maqedonia-pret-ta-zgjidhe-kontestin-e-emrit-deri-ne-korrik/60%Daily2018-02-19 10:11
https://kosova-info.com/ne-indonezi-shperthen-vullkani-sinabung/60%Daily2018-02-19 10:11
https://kosova-info.com/de-bruyne-te-gjiganti-i-la-ligas-cmimi-200-milione-euro/60%Daily2018-02-19 10:07
https://kosova-info.com/arifaj-me-ratifikimin-e-demarkacionit-i-hapim-rruge-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2018-02-19 10:03
https://kosova-info.com/ambasada-amerikane-kerkon-ndihme-nga-qytetaret-cilin-vend-duhet-te-vizitojme-ne-kosove/60%Daily2018-02-19 10:00
https://kosova-info.com/motrat-kardashian-pelqejne-foton-e-kengetares-shqiptare/60%Daily2018-02-19 09:58
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-nuk-e-ndal-lojen-me-flamuj-bleu-nje-gjigant-kuq-e-zi/60%Daily2018-02-19 09:42
https://kosova-info.com/mirepritet-albumi-i-elvana-gjates-kaq-jane-klikuar-kenget/60%Daily2018-02-19 09:41
https://kosova-info.com/napoli-juventus-kete-nuk-e-ka-pritur-askush/60%Daily2018-02-19 09:37
https://kosova-info.com/historia-e-pazakonte-nena-mbart-ne-bark-foshnjen-e-djalit-te-saj/60%Daily2018-02-19 09:36
https://kosova-info.com/ne-serbi-kerkojne-qe-edi-rama-te-shpallet-persona-non-grata/60%Daily2018-02-19 09:25
https://kosova-info.com/me-kete-imazh-qesharak-dua-lipa-uron-per-jave-te-mbare/60%Daily2018-02-19 09:20
https://kosova-info.com/roma-deshperon-tifozet-me-vendimin-e-fundit/60%Daily2018-02-19 09:17
https://kosova-info.com/princ-leka-bashkimi-kombetar-enderr-e-familjes-mbreterore/60%Daily2018-02-19 09:15
https://kosova-info.com/dergohet-ne-qkuk-pasi-i-bie-dera-e-blinduar-arrestohet-bashkepunetori-i-tij/60%Daily2018-02-19 09:08
https://kosova-info.com/djali-i-majkut-sot-u-be-9-muajsh-ja-sa-eshte-rritur/60%Daily2018-02-19 09:01
https://kosova-info.com/ancelotti-deshperon-keq-ish-skuadren-e-tij/60%Daily2018-02-19 08:59
https://kosova-info.com/digjen-tre-krere-lope-ne-rahovec/60%Daily2018-02-19 08:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-mesazhi-i-presidentit-thaci-per-diasporen-ne-zvicer-video/60%Daily2018-02-19 08:55
https://kosova-info.com/nje-gjarper-ne-garat-e-moto-gp/60%Daily2018-02-19 08:51
https://kosova-info.com/veprimi-i-fundit-i-rites-ne-instagramin-e-ledrit-tregon-me-se-miri-raportin-mes-tyre/60%Daily2018-02-19 08:38
https://kosova-info.com/serbet-presin-formimin-aks-se-nuk-iu-intereson-demarkacioni/60%Daily2018-02-19 08:38
https://kosova-info.com/6-gjerat-qe-instruktoret-e-palestres-nuk-durojne-dot-dhe-urrejne-tek-klientet-e-tyre/60%Daily2018-02-19 08:24
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-projektit-te-ri-nga-kida/60%Daily2018-02-19 08:21
https://kosova-info.com/barcelona-griezmann-lajm-i-madh/60%Daily2018-02-19 08:19
https://kosova-info.com/plagoset-me-arme-zjarri-nje-grua-ne-elbasan/60%Daily2018-02-19 08:11
https://kosova-info.com/metro-rita-ora-pritet-si-perendeshe-ne-vendlindjen-e-saj-kosove/60%Daily2018-02-19 08:07
https://kosova-info.com/mali-i-zi-thote-se-ka-mundesi-per-korigjime-teknike-te-kufirit-me-kosoven/60%Daily2018-02-19 08:04
https://kosova-info.com/produktet-e-pastrimit-ndikojne-ne-shendetin-e-mushkerive/60%Daily2018-02-19 08:03
https://kosova-info.com/ja-cfare-do-te-beje-neymar-nese-psg-eliminohet-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-02-19 07:56
https://kosova-info.com/ronaldo-e-ka-nje-kerkese-per-kane/60%Daily2018-02-19 07:44
https://kosova-info.com/te-marten-seanca-e-kuvendit-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-19 07:43
https://kosova-info.com/po-vjen-kenga-e-re-nga-dafina-zeqiri/60%Daily2018-02-19 07:40
https://kosova-info.com/7-kartone-te-kuq-ne-nje-ndeshje-futbolli-ne-brazil/60%Daily2018-02-19 07:38
https://kosova-info.com/tillerson-shba-po-shqyrton-sanksione-shtese-kunder-rusise/60%Daily2018-02-19 07:25
https://kosova-info.com/djali-nuk-te-ngjan-babai-zbulon-te-verteten-pas-mesazhit-ne-facebook/60%Daily2018-02-19 07:24
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-bleona-krahe-per-krahe-me-kengetarin-e-njohur-amerikan/60%Daily2018-02-19 07:21
https://kosova-info.com/reali-arrine-dicka-te-cmendur/60%Daily2018-02-19 07:18
https://kosova-info.com/a-po-e-mbeshtet-moska-normalizimin-e-raporteve-kosove-serbi/60%Daily2018-02-19 07:06
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-e-kaloi-vikendin-alketa/60%Daily2018-02-19 07:00
https://kosova-info.com/kurdet-bejne-marreveshje-me-qeverine-siriane-kunder-turqise/60%Daily2018-02-19 06:46
https://kosova-info.com/te-mbijetuarit-e-sulmit-ne-florida-do-te-protestojne-ne-uashington/60%Daily2018-02-19 06:42
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-15/60%Daily2018-02-19 06:40
https://kosova-info.com/%e2%80%8bharadinaj-takon-zyrtare-te-shba-ve-dhe-frances/60%Daily2018-02-19 06:30
https://kosova-info.com/pije-me-caj-jeshil-per-nje-dobesim-te-lehte/60%Daily2018-02-18 22:59
https://kosova-info.com/kujdes-nga-patatja-2/60%Daily2018-02-18 22:58
https://kosova-info.com/nxenesit-kerkojne-ligje-me-te-rrepta-per-armet/60%Daily2018-02-18 22:58
https://kosova-info.com/duda-balje-publikon-fotografi-me-familjen-nga-pushimet/60%Daily2018-02-18 22:56
https://kosova-info.com/real-madrid-skuadra-e-pare-qe-shenon-6-000-gola-ne-la-liga/60%Daily2018-02-18 22:53
https://kosova-info.com/tre-deshmitare-ne-gjykimin-e-deputetit-per-privatizimin-e-fan-it/60%Daily2018-02-18 22:45
https://kosova-info.com/amerika-do-te-bashkepunoje-me-turqine-ne-siri/60%Daily2018-02-18 22:38
https://kosova-info.com/tenisti-i-talentuar-nga-kosova-pjesemarres-ne-ten-pro-global-junior-tour/60%Daily2018-02-18 22:36
https://kosova-info.com/dieta-detoks-tre-dite-vetem-supe/60%Daily2018-02-18 22:22
https://kosova-info.com/trump-rusia-e-suksesshme-ne-prishjen-e-peizazhit-politik-ne-shba/60%Daily2018-02-18 22:20
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-avdullah-hotit-ldk-ne-disa-raste-fshihet-si-struci/60%Daily2018-02-18 22:15
https://kosova-info.com/ja-kush-e-mori-shamine-e-rites-mbreme-video-foto/60%Daily2018-02-18 22:13
https://kosova-info.com/eskalon-ismet-munishi-shan-live-ne-transmetim/60%Daily2018-02-18 22:12
https://kosova-info.com/dashuria-dhe-lloji-i-puthjes-ju-per-cilin-stil-jeni/60%Daily2018-02-18 22:10
https://kosova-info.com/milan-10-sampdoria-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-18 22:05
https://kosova-info.com/real-betis-35-real-madrid-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-18 21:58
https://kosova-info.com/haradinaj-dhjete-vjetorit-te-pavaresise-i-keni-dhene-shpirt/60%Daily2018-02-18 21:56
https://kosova-info.com/milani-vazhdon-te-ngjitet-ne-renditje-mposht-edhe-sampdorian/60%Daily2018-02-18 21:45
https://kosova-info.com/kurti-kosova-me-pavaresi-te-cunguar/60%Daily2018-02-18 21:44
https://kosova-info.com/rikthehet-reali-i-fitoreve-spektakolare/60%Daily2018-02-18 21:37
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-e-cimes-lecit-dhe-armend-rexhepagiqit-e-realizuar-ne-ulqin/60%Daily2018-02-18 21:20
https://kosova-info.com/thaci-kerkon-me-shume-investime-japoneze-ne-kosove/60%Daily2018-02-18 21:16
https://kosova-info.com/reali-thellon-epersine-shenon-edhe-ronaldo/60%Daily2018-02-18 21:11
https://kosova-info.com/pese-pozitat-me-te-mira-te-seksit-qe-nje-femer-te-pesoje-orgazme/60%Daily2018-02-18 21:10
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-vlore/60%Daily2018-02-18 21:07
https://kosova-info.com/super-asensio-real-madrid-permbyse-rezultatin/60%Daily2018-02-18 21:06
https://kosova-info.com/sekuestrohen-dy-arme-ne-mitrovice/60%Daily2018-02-18 21:02
https://kosova-info.com/rikthehet-reali-shenon-ramos/60%Daily2018-02-18 20:57
https://kosova-info.com/trepikeshi-i-shpreses-per-lenjanin-asiston-ne-fitoren-e-skuadres-se-tij/60%Daily2018-02-18 20:47
https://kosova-info.com/vuciq-kosovaret-te-jene-te-gatshem-per-kompromis/60%Daily2018-02-18 20:47
https://kosova-info.com/a-po-ju-tradheton-partneri-juaj-nese-arsyetohet-keshtu-atehere-ka-gjasa-se-po/60%Daily2018-02-18 20:36
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-real-betis-permbyse-real-madridin/60%Daily2018-02-18 20:28
https://kosova-info.com/fero-e-zbulon-ne-emision-tatuazhin-qe-ka-ne-vendin-me-te-pazakonte/60%Daily2018-02-18 20:24
https://kosova-info.com/real-betis-befason-real-madridin/60%Daily2018-02-18 20:23
https://kosova-info.com/a-veshin-jelek-antiplumb-udheheqesit-e-kosoves/60%Daily2018-02-18 20:18
https://kosova-info.com/biden-ne-gare-per-president-ne-2020/60%Daily2018-02-18 20:12
https://kosova-info.com/milan-sampdoria-vjen-goli-i-pare/60%Daily2018-02-18 20:04
https://kosova-info.com/tahiri-kosova-e-sigurt-ne-kursin-e-saj-drejt-konsolidimit-te-mirefillte-shteteror-e-institucional/60%Daily2018-02-18 20:03
https://kosova-info.com/asensio-me-nje-gol-te-bukur-i-dhuron-epersine-real-madridit/60%Daily2018-02-18 20:01
https://kosova-info.com/episodi-i-42-te-i-egjeli-plot-humor-teta-gjyli-dhe-sevdija-e-lansojne-klipin-e-kenges/60%Daily2018-02-18 19:57
https://kosova-info.com/kurz-kerkon-me-shume-bashkepunim-ne-be-per-ceshtjet-madhore/60%Daily2018-02-18 19:53
https://kosova-info.com/gomis-tremb-te-gjithe-bie-pa-ndjenja-ne-toke-ne-humbjen-e-galatasarayt/60%Daily2018-02-18 19:51
https://kosova-info.com/ish-i-dashuri-i-era-istrefit-shoqerohet-me-motren-e-rita-ores/60%Daily2018-02-18 19:51
https://kosova-info.com/rrjedhin-pamjet-e-para-te-samsung-galaxy-s10/60%Daily2018-02-18 19:39
https://kosova-info.com/ndizet-cr7-e-kalon-edhe-messin/60%Daily2018-02-18 19:38
https://kosova-info.com/thaci-ska-autonomi-per-veriun-serbia-e-di-qe-nuk-ndahet-kosova/60%Daily2018-02-18 19:36
https://kosova-info.com/runik-i-semuri-djeg-xhami-e-shtepi/60%Daily2018-02-18 19:33
https://kosova-info.com/ja-kush-eshte-vogelushja-kosovare-qe-mahniti-rita-oren/60%Daily2018-02-18 19:20
https://kosova-info.com/neymar-e-cel-zemren-me-messin-jam-penduar-per-largimin-nga-barcelona/60%Daily2018-02-18 19:20
https://kosova-info.com/shkoder-vdes-ne-aksident-babai-dhe-dy-vajzat/60%Daily2018-02-18 19:08
https://kosova-info.com/ne-kiev-protestohet-kunder-presidentit-poroshenko/60%Daily2018-02-18 19:07
https://kosova-info.com/heroi-i-shnderruar-ne-tradhtar/60%Daily2018-02-18 19:06
https://kosova-info.com/thaci-2018-ta-viti-i-kosoves-themelohet-ushtria-dhe-nisim-rrugetimin-ne-nato/60%Daily2018-02-18 19:04
https://kosova-info.com/reus-ia-sjelle-tre-pike-dortmundit/60%Daily2018-02-18 18:58
https://kosova-info.com/femrat-po-e-shijojne-orgazmen-duke-bere-kete-dhe-kjo-nuk-ka-te-bej-asgje-me-seks/60%Daily2018-02-18 18:56
https://kosova-info.com/milan-sampdoria-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-02-18 18:53
https://kosova-info.com/real-betis-real-madrid-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-02-18 18:47
https://kosova-info.com/qosja-refuzon-thacin-nuk-e-pranoj-dekoraten-e-ketij-regjimi/60%Daily2018-02-18 18:45
https://kosova-info.com/endrit-ademi-lanson-projektin-me-te-ri/60%Daily2018-02-18 18:34
https://kosova-info.com/receta-e-busquets-per-te-eliminuar-chelseat/60%Daily2018-02-18 18:20
https://kosova-info.com/jeta-single-shpirti-binjak-jo-faleminderit/60%Daily2018-02-18 18:11
https://kosova-info.com/samsung-tregon-se-cfare-mund-te-beje-kamera-e-galaxy-s9/60%Daily2018-02-18 18:06
https://kosova-info.com/samsung-tregon-se-cfare-mund-te-beje-kamera-e-galaxy-s9/60%Daily2018-02-18 18:06
https://kosova-info.com/ngrenia-e-ushqimit-ngadale-ju-ndihmon-te-dobesoheni/60%Daily2018-02-18 18:05
https://kosova-info.com/me-26-shkurt-vazhdon-dialogu-kosove-serbi/60%Daily2018-02-18 17:56
https://kosova-info.com/bjordi-flet-per-here-te-pare-ne-media-per-adelajden-pas-vdekjes-se-saj/60%Daily2018-02-18 17:55
https://kosova-info.com/lucas-moura-shenon-golin-e-pare-per-tottenhamin/60%Daily2018-02-18 17:26
https://kosova-info.com/netflix-zgjeron-biznesin-ne-lindjen-e-mesme-dhe-afriken-e-veriut/60%Daily2018-02-18 17:24
https://kosova-info.com/komesari-i-vv-se-nga-tirana-e-quan-tradhtar-visar-ymerin-pasi-respektoi-himnin-e-kosoves/60%Daily2018-02-18 17:23
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-pjese-e-revistes-erotike-spanjolle-djeg-me-vithet/60%Daily2018-02-18 17:20
https://kosova-info.com/kater-emra-te-medhenj-ne-listen-e-psg-se-per-te-marre-drejtimin-e-skuadres/60%Daily2018-02-18 17:19
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-e-jashtezakonshme-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-18 17:17
https://kosova-info.com/serbia-e-gatshme-te-gjeje-nje-zgjidhje-per-kosoven/60%Daily2018-02-18 17:07
https://kosova-info.com/atletico-e-rikthen-distancen-prej-shtate-pikeve-me-barcelonen/60%Daily2018-02-18 17:07
https://kosova-info.com/xhaka-i-falenderon-gjithe-ata-qe-ishin-pjese-e-manifestimit-te-pavaresise-se-kosoves-ne-londer/60%Daily2018-02-18 16:55
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-super-moderne-te-elvana-gjates/60%Daily2018-02-18 16:53
https://kosova-info.com/hoti-rama-tregoi-mosrespekt-ndaj-kosovareve-kur-propozoi-president-te-perbashket/60%Daily2018-02-18 16:53
https://kosova-info.com/keshilla-per-nje-seks-te-mire/60%Daily2018-02-18 16:46
https://kosova-info.com/1-1-milion-euro-grant-nga-qeveria-e-japonise-per-shendetesine-kosovare/60%Daily2018-02-18 16:45
https://kosova-info.com/gold-ag-pavaresine-e-kosoves-e-ka-festuar-ne-belgjike-me-shume-publik-shqiptare/60%Daily2018-02-18 16:43
https://kosova-info.com/liverpool-ben-levizjen-qe-ia-mbyll-deren-transferimit-te-salah-te-real-madrid/60%Daily2018-02-18 16:38
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-nuk-duhen-ruajtur-ne-frigorifer/60%Daily2018-02-18 16:34
https://kosova-info.com/blero-dhe-afrona-blejne-apartament-ne-vlere-prej-afro-350-mije-euro/60%Daily2018-02-18 16:28
https://kosova-info.com/allegri-beson-se-juventusi-mund-te-eliminoje-tottenhamin/60%Daily2018-02-18 16:24
https://kosova-info.com/ja-kush-po-e-shoqeron-kete-te-diel-zanfina-ismailin/60%Daily2018-02-18 16:23
https://kosova-info.com/arabia-saudite-mirepret-masen-e-okb-se-per-raketat-e-iranit/60%Daily2018-02-18 16:21
https://kosova-info.com/ndryshon-koha-e-nenshkrimit-te-marreveshjes-mes-kosoves-dhe-japonise/60%Daily2018-02-18 16:10
https://kosova-info.com/mergim-berisha-shenon-gol-ne-austri-ia-dedikon-kosoves/60%Daily2018-02-18 16:05
https://kosova-info.com/napoli-i-pergjigjet-me-fitore-juventusit/60%Daily2018-02-18 15:55
https://kosova-info.com/al-jazeera-serbet-te-frikesuar-ne-veri-haradinaj-synim-i-imi-eshte-integrimi-i-tyre/60%Daily2018-02-18 15:55
https://kosova-info.com/kusari-e-kritikon-haradinajn-e-mori-komplet-familjen-per-ta-pritur-rita-oren/60%Daily2018-02-18 15:49
https://kosova-info.com/koncerti-i-rita-ores-ben-buje-edhe-ne-serbi/60%Daily2018-02-18 15:46
https://kosova-info.com/mourinho-ja-cfare-dua-te-transferoj-ne-afatin-kalimtar-te-veres/60%Daily2018-02-18 15:42
https://kosova-info.com/barcelona-tani-edhe-me-e-forte-pa-neymarin/60%Daily2018-02-18 15:34
https://kosova-info.com/ndryshimi-drastik-i-xhesikes-nuk-njihet/60%Daily2018-02-18 15:19
https://kosova-info.com/hazard-i-pergjigjet-real-madridit-dhe-psg-se/60%Daily2018-02-18 15:18
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-pese-dite-5/60%Daily2018-02-18 15:13
https://kosova-info.com/karem-shba-do-te-jete-krah-kosoves-ne-te-gjitha-sfidat/60%Daily2018-02-18 15:02
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-per-dy-te-dyshuarit-per-falsifikimin-e-lejeve-te-armeve/60%Daily2018-02-18 15:01
https://kosova-info.com/pacolli-kufijte-jane-te-shenjte-per-shqiptaret/60%Daily2018-02-18 15:00
https://kosova-info.com/berxolla-nga-mishi-i-pules-ne-salce-te-bardhe-dreke-e-mrekullueshme-dhe-e-shpejte-per-gjithe-adhuruesit-e-mishit/60%Daily2018-02-18 14:58
https://kosova-info.com/thaci-falenderon-te-gjithe-ata-qe-kontribuuan-per-kosoven/60%Daily2018-02-18 14:57
https://kosova-info.com/tematika-e-kenges-se-re-nga-ledri-emocionoi-te-gjithe/60%Daily2018-02-18 14:57
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-se-shpejti-pjese-e-nato-s-dhe-be-se/60%Daily2018-02-18 14:55
https://kosova-info.com/poroshenko-do-te-deshmoje-ne-gjykimin-per-tradhti-te-yanukovychit/60%Daily2018-02-18 14:54
https://kosova-info.com/vikend-si-ky-per-zaiminen-publikon-fotografi-te-vajzes/60%Daily2018-02-18 14:45
https://kosova-info.com/shfaqet-modeli-me-i-avancuar-nga-nokia-deri-me-sot-nokia-7/60%Daily2018-02-18 14:35
https://kosova-info.com/chelsea-befason-te-gjithe-me-transferimin-e-ri/60%Daily2018-02-18 14:50
https://kosova-info.com/kercimi-i-rites-me-shoten-trend-ne-youtube-videon-e-poston-edhe-grimeri-i-njohur/60%Daily2018-02-18 14:27
https://kosova-info.com/edi-rama-serish-me-nje-ide-te-cuditshme-nje-president-mbarekombetar-enderr-e-realizueshme/60%Daily2018-02-18 14:20
https://kosova-info.com/napoli-shenon-gol-ne-stilin-e-barcelones/60%Daily2018-02-18 14:17
https://kosova-info.com/shpenzimet-e-kryetarit-te-vushtrrise-per-kete-jave/60%Daily2018-02-18 14:11
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-konferencen-paneuropa-vlereson-mbeshtetjen-e-miqve-nderkombetare-per-kosoves/60%Daily2018-02-18 14:06
https://kosova-info.com/ja-cfare-do-te-ndiqni-ne-episodin-e-42-te-te-serialit-egjeli/60%Daily2018-02-18 14:06
https://kosova-info.com/shba-premton-hetime-ne-sulmin-ne-siri-qe-ka-perfshire-edhe-ruset/60%Daily2018-02-18 13:59
https://kosova-info.com/neymar-deshperon-real-madridin/60%Daily2018-02-18 13:58
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-dhe-burri-i-tunes-parakaluan-sot-si-pjese-e-fsk-se/60%Daily2018-02-18 13:53
https://kosova-info.com/rrezohet-nje-aeroplan-ne-iran-mund-te-kene-vdekur-te-66-pasagjeret/60%Daily2018-02-18 13:49
https://kosova-info.com/si-te-pastroni-hidrosanitaret-dhe-tualetin-me-3-perberes-qe-i-keni-te-gjithe-ne-shtepi/60%Daily2018-02-18 13:39
https://kosova-info.com/kryesia-e-ldk-se-mbeshtet-ratifikimin-e-demarkacionit-me-malin-e-zi/60%Daily2018-02-18 13:39
https://kosova-info.com/prishtina-fiton-kryendeshjen-ja-rezultatet-e-xhiros-se-pare-te-pranveres/60%Daily2018-02-18 13:37
https://kosova-info.com/vlora-citaku-ledri-djali-ma-i-mire-i-prishtines/60%Daily2018-02-18 13:33
https://kosova-info.com/juve-fiton-derbin-del-i-pari/60%Daily2018-02-18 13:28
https://kosova-info.com/largohet-zidane-reali-ka-tri-opsione/60%Daily2018-02-18 13:16
https://kosova-info.com/vera-ora-kosova-e-do-riten-e-ajo-popullin-e-saj-jam-nene-krenare/60%Daily2018-02-18 13:12
https://kosova-info.com/fsk-dhe-policia-parakalojne-per-10-vjetorin-e-pavaresise-duartrokiten-nga-qytetaret-foto/60%Daily2018-02-18 13:06
https://kosova-info.com/pasi-perfundoi-emisionin-e-saj-luana-thumbon-ermal-mamaqin/60%Daily2018-02-18 12:55
https://kosova-info.com/thaci-si-president-jam-i-vendosur-ta-bejme-kosoven-me-ushtri/60%Daily2018-02-18 12:46
https://kosova-info.com/cfare-dhe-si-eshte-nje-marredhenie-e-shendetshme/60%Daily2018-02-18 12:45
https://kosova-info.com/higuain-tremb-juven-lendohet-ne-derbi-dhe-del-nga-loja/60%Daily2018-02-18 12:36
https://kosova-info.com/bleona-performoi-me-grupin-e-njohur-ne-las-vegas/60%Daily2018-02-18 12:31
https://kosova-info.com/femrat-qe-vuajne-nga-tensioni-i-larte-jane-me-te-rrezikuara-te-preken-nga-humbja-e-kujteses/60%Daily2018-02-18 12:28
https://kosova-info.com/juventus-zhbllokon-derbin-ndaj-torinos/60%Daily2018-02-18 12:13
https://kosova-info.com/i-pate-te-gjitha-nga-koncerti-i-rites-por-jo-edhe-keto-imazhe-qe-si-lene-vend-imagjinates/60%Daily2018-02-18 12:12
https://kosova-info.com/10-vjetori-i-pavaresise-fotografi-i-njohur-nxjerr-albumin-qe-iu-prek-zemrat/60%Daily2018-02-18 12:05
https://kosova-info.com/arsenali-merr-vendimin-e-madh-per-wengerin/60%Daily2018-02-18 12:04
https://kosova-info.com/perfitimet-nga-farat-e-lulediellit/60%Daily2018-02-18 11:55
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-per-parakalimin-e-fsk-se-dhe-policise-se-kosoves-foto/60%Daily2018-02-18 11:53
https://kosova-info.com/rita-me-falenderim-te-vecante-per-kryeministrin-haradinaj/60%Daily2018-02-18 11:52
https://kosova-info.com/eliot-engel-e-dua-popullin-e-kosoves-ma-ka-ndryshuar-jeten/60%Daily2018-02-18 11:49
https://kosova-info.com/liverpool-shperblen-sulmuesin-sadio-mane/60%Daily2018-02-18 11:49
https://kosova-info.com/veseli-dekada-e-dyte-e-shtetit-dekade-e-transformimit-ekonomik/60%Daily2018-02-18 11:35
https://kosova-info.com/pas-ofendimeve-mbi-urimin-e-pavaresise-dua-lipa-merr-kete-vendim/60%Daily2018-02-18 11:33
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ndihmes-sekretarin-e-mbrojtjes-per-ceshtje-te-sigurise-nderkombetare-karem/60%Daily2018-02-18 11:26
https://kosova-info.com/vetevendosja-ndahet-ne-dysh-per-pavaresi-te-dorehequrit-marrin-pjese-ne-seancen-solemne/60%Daily2018-02-18 11:25
https://kosova-info.com/guardiola-merr-hazardin-chelsea-ia-kerkon-cityt-yllin-e-ekipit/60%Daily2018-02-18 11:25
https://kosova-info.com/sode-buke-dhe-vaj-kokosi-per-nje-fytyre-me-te-paster-dhe-me-te-bute/60%Daily2018-02-18 11:18
https://kosova-info.com/a-ishin-gjysme-milioni-kosovare-mbreme-ne-shesh-shihni-foton/60%Daily2018-02-18 11:17
https://kosova-info.com/veseli-miqesia-dhe-partneriteti-me-shba-te-esencial-per-zhvillimin-e-kosoves/60%Daily2018-02-18 11:14
https://kosova-info.com/vikendi-i-beses-dhe-albertit/60%Daily2018-02-18 11:04
https://kosova-info.com/autogoli-qesharak-i-ranocchias-duhej-anuluar-ja-pse/60%Daily2018-02-18 10:58
https://kosova-info.com/kosova-larg-permbushjes-se-kerkesave-te-te-rinjve/60%Daily2018-02-18 10:52
https://kosova-info.com/si-zakonisht-albin-tahiri-shprehet-shume-i-kenaqur-me-garen-e-tij/60%Daily2018-02-18 10:49
https://kosova-info.com/ronela-hajati-jep-lajmin-e-shumepritur/60%Daily2018-02-18 10:44
https://kosova-info.com/prokuroria-e-prishtines-dyshon-per-leje-false-te-armeve/60%Daily2018-02-18 10:42
https://kosova-info.com/sekuestrohen-tri-arme-ilegale-ne-prizren/60%Daily2018-02-18 10:37
https://kosova-info.com/pas-kesaj-foto-je-fshihet-nje-histori-qe-do-ju-perlote/60%Daily2018-02-18 10:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-torino-juventus-2/60%Daily2018-02-18 10:34
https://kosova-info.com/agjencia-kadastrale-e-kosoves-lanson-sistemin-e-ri-kadastral/60%Daily2018-02-18 10:32
https://kosova-info.com/dhurata-pozon-prane-yllit-portale-shok-e-kom-ju-betohem/60%Daily2018-02-18 10:26
https://kosova-info.com/kosovari-fiton-medaljen-e-argjendte-ne-kampionatin-ballkanik-te-atletikes/60%Daily2018-02-18 10:13
https://kosova-info.com/ky-eshte-femiju-i-pare-qe-lindi-ne-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-18 10:09
https://kosova-info.com/shperthejne-komentet-e-serbeve-ndaj-rites-kosova-eshte-serbi/60%Daily2018-02-18 10:02
https://kosova-info.com/me-ne-fund-rrefehet-gjyqtari-kontravers-i-ndeshjes-chelsea-barcelona/60%Daily2018-02-18 10:01
https://kosova-info.com/disa-truke-natyrale-si-te-aromatizoni-dollapin/60%Daily2018-02-18 09:55
https://kosova-info.com/thaci-per-washington-post-dekada-e-pare-ishte-e-suksesshme-per-kosoven/60%Daily2018-02-18 09:53
https://kosova-info.com/emocionuese-ermali-i-shkon-ne-befasi-motres-ne-amerike/60%Daily2018-02-18 09:42
https://kosova-info.com/man-city-me-transferim-te-papritur-nga-bundesliga/60%Daily2018-02-18 09:34
https://kosova-info.com/shkenca-ben-nje-hap-te-madh-drejt-krijimit-te-deles-njeri/60%Daily2018-02-18 09:29
https://kosova-info.com/gold-ag-sa-te-du-kosova-nane-mire-e-di-vec-zoti/60%Daily2018-02-18 09:21
https://kosova-info.com/thaci-uck-ne-e-themeluam-pa-arme-e-pa-para-por-ne-fund-fituam/60%Daily2018-02-18 09:21
https://kosova-info.com/obelisku-i-pavaresise-kosova10-ne-drenas-eshte-shkaterruar/60%Daily2018-02-18 09:12
https://kosova-info.com/kur-do-te-pensionohet-robben-pergjigje-epike-nga-holandezi/60%Daily2018-02-18 09:11
https://kosova-info.com/dje-nje-person-ka-vdekur-ne-rrethana-te-panjohura-ne-sheshin-nene-tereza/60%Daily2018-02-18 09:06
https://kosova-info.com/spalletti-shperthen-pas-humbjes-se-radhes/60%Daily2018-02-18 09:01
https://kosova-info.com/rita-perqafim-te-ngrohte-ledrit-para-se-te-nisej-ne-aeroport/60%Daily2018-02-18 08:58
https://kosova-info.com/7-te-arrestuar-per-7-te-lenduarit-ne-drenas/60%Daily2018-02-18 08:58
https://kosova-info.com/elvana-pranon-se-eshte-ne-lidhje-zoti-me-ka-sjelle-nje-fat-shume-te-mire/60%Daily2018-02-18 08:41
https://kosova-info.com/presidenti-e-dekoron-rita-oren-medaljen-presidenciale-jubilare-te-dhjetevjetorit-te-pavaresise/60%Daily2018-02-18 08:40
https://kosova-info.com/sot-fillon-stinori-i-ri-i-vala-superliges-kemi-super-ndeshje/60%Daily2018-02-18 08:31
https://kosova-info.com/porosia-e-97-vjecarit-per-kryetarin-jashari/60%Daily2018-02-18 08:22
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-turk-uron-kosoven/60%Daily2018-02-18 08:21
https://kosova-info.com/cigarja-eshte-e-demshme-por-kur-e-pini-ne-mengjes-ajo/60%Daily2018-02-18 08:10
https://kosova-info.com/tottenhami-transferon-dy-futbollistet-e-premierliges-per-50-milione-funte/60%Daily2018-02-18 08:06
https://kosova-info.com/moti-sot-ne-kosove-5/60%Daily2018-02-18 08:02
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-me-plis-ne-koncert-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-18 08:01
https://kosova-info.com/reali-jep-100-milione-euro-plus-super-yllin-e-ekipit-per-hazardin/60%Daily2018-02-18 07:56
https://kosova-info.com/dailymail-rita-performance-te-vecante-me-vallen-tradicionale-kosovare/60%Daily2018-02-18 07:42
https://kosova-info.com/fa-denon-huddersfieldin-dhe-unitedin-per-futjen-e-tifozeve-ne-fushe/60%Daily2018-02-18 07:34
https://kosova-info.com/sot-parakalon-fsk-ja-dhe-policia-ne-sheshin-kryesor-te-prishtines/60%Daily2018-02-18 07:29
https://kosova-info.com/barcelona-largon-dembelen-kjo-eshte-skuadra-e-re/60%Daily2018-02-18 07:14
https://kosova-info.com/mesazhi-i-rita-ores-pas-largimit-nga-kosova-jam-krenare-qe-jam-shqiptare/60%Daily2018-02-18 07:12
https://kosova-info.com/amazon-gjobitet-me-1-2-milione-dollare-per-shitje-te-pesticideve-ilegale/60%Daily2018-02-18 07:11
https://kosova-info.com/maiziere-turqia-partner-shume-i-rendesishem-ne-luften-kunder-terrorizmit/60%Daily2018-02-18 07:07
https://kosova-info.com/marramendese-shifra-e-te-pranishmeve-ne-koncertin-e-rites-mbreme/60%Daily2018-02-18 07:02
https://kosova-info.com/keto-ishin-urimet-e-estrades-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-17 22:59
https://kosova-info.com/thaci-takon-bidenin-ne-munih-pergjithmone-mirenjohes/60%Daily2018-02-17 22:58
https://kosova-info.com/fitorja-e-madhe-juridike-e-republikes/60%Daily2018-02-17 22:51
https://kosova-info.com/valverde-ndeshja-me-eibarin-test-i-mire-para-ndeshjes-me-chelsea/60%Daily2018-02-17 22:42
https://kosova-info.com/anita-haradinaj-shijon-ne-maksimum-koncertin-e-rites/60%Daily2018-02-17 22:40
https://kosova-info.com/ne-konferencen-e-sigurise-ne-mynih-pacolli-lobon-per-njohje-te-reja/60%Daily2018-02-17 22:29
https://kosova-info.com/pas-performances-spektakolare-rita-largohet-nga-kosova/60%Daily2018-02-17 22:16
https://kosova-info.com/albin-kurti-del-kunder-shkembimit-te-territoreve-thote-se-ide-te-tilla-cojne-ne-lufte-te-re/60%Daily2018-02-17 22:16
https://kosova-info.com/perlotet-prape-lorik-cana-tani-me-historine-e-ketij-djaloshi/60%Daily2018-02-17 22:05
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-e-arban-abrashi-shijojne-atmosferen-ne-koncertin-e-rita-ores/60%Daily2018-02-17 21:58
https://kosova-info.com/rtk-sqarohet-pse-nderpreu-transmetimin-e-koncertit-te-rita-ores/60%Daily2018-02-17 21:56
https://kosova-info.com/genoa-20-inter-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-17 21:50
https://kosova-info.com/ja-si-rita-kerceu-ne-koncert-me-vallen-shota/60%Daily2018-02-17 21:50
https://kosova-info.com/kthehen-ditet-e-veshtira-per-interin-e-mposht-edhe-genoa/60%Daily2018-02-17 21:39
https://kosova-info.com/ndizen-fishekzjarret-pas-perfundimit-te-koncertit/60%Daily2018-02-17 21:37
https://kosova-info.com/rita-ora-ne-gjuhen-shqipe-urime-pavaresia/60%Daily2018-02-17 21:35
https://kosova-info.com/edhe-shefki-kuqi-ne-kosove-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-17 21:21
https://kosova-info.com/ne-podujeve-u-zbulua-shtatorja-e-heroit-ali-ajeti/60%Daily2018-02-17 21:19
https://kosova-info.com/veshja-e-rites-merr-vemendjen-ja-me-cka-doli-kengetarja-ne-koncert/60%Daily2018-02-17 21:14
https://kosova-info.com/genoa-ndeshkon-serish-interin/60%Daily2018-02-17 21:07
https://kosova-info.com/rita-permend-kosoven-ne-koncert-kur-kendoi-kengen-shine-ya-light/60%Daily2018-02-17 21:04
https://kosova-info.com/moment-madheshtor-rita-ngjitet-ne-skenen-e-nis-me-i-will-never-let-you-down/60%Daily2018-02-17 20:57
https://kosova-info.com/flet-e-mbijetuara-e-dhunes-seksuale-tregon-tmerrin-e-asaj-nate/60%Daily2018-02-17 20:45
https://kosova-info.com/elvana-gjata-suprizon-nuk-ka-jetuar-kurre-ne-amerike/60%Daily2018-02-17 20:43
https://kosova-info.com/ne-suhareke-qytetaret-shijuan-torten-e-madhe-te-pavaresise-foto/60%Daily2018-02-17 20:40
https://kosova-info.com/ranocchia-shenon-autogol-qesharak/60%Daily2018-02-17 20:38
https://kosova-info.com/keto-jane-perballjet-cerekfinale-te-fa-cup/60%Daily2018-02-17 20:33
https://kosova-info.com/perez-me-oferte-marramendese-per-hazardin/60%Daily2018-02-17 20:24
https://kosova-info.com/nis-koncerti-ne-sheshin-skenderbeu-mijera-njerez-ne-pritje-te-rites/60%Daily2018-02-17 20:21
https://kosova-info.com/ja-si-u-prit-kenga-sta-fal-e-adelines/60%Daily2018-02-17 20:15
https://kosova-info.com/kosova-i-vetmi-vend-ne-rajon-i-izoluar/60%Daily2018-02-17 20:08
https://kosova-info.com/huddersfield-0-2-man-utd-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-17 20:05
https://kosova-info.com/ne-prekaz-ne-diten-e-pavaresise/60%Daily2018-02-17 19:53
https://kosova-info.com/gjon-karrica-me-set-interesant-ja-ku-ia-drejtoi-armen-vetes/60%Daily2018-02-17 19:52
https://kosova-info.com/dardanet-pergatisin-nje-video-speciale-per-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-17 19:36
https://kosova-info.com/rrefimi-i-shyqri-nimanit-profesorit-qe-shkroi-deklaraten-e-pavaresise-video/60%Daily2018-02-17 19:33
https://kosova-info.com/xheli-qe-zevendeson-qepjen-kirurgjikale/60%Daily2018-02-17 19:28
https://kosova-info.com/pacolli-ofron-fakte-se-burundi-nuk-e-ka-terhequr-njohjen-e-kosoves/60%Daily2018-02-17 19:26
https://kosova-info.com/rita-ju-premtoj-se-do-tiu-bej-krenar/60%Daily2018-02-17 19:26
https://kosova-info.com/manchester-united-vazhdon-tutje-ne-fa-cup/60%Daily2018-02-17 19:25
https://kosova-info.com/zbulohet-befasia-e-madhe-qe-e-paralajmeroi-rita-ora/60%Daily2018-02-17 19:16
https://kosova-info.com/thaci-ne-konferencen-e-munihut-sivjet-e-presim-marreveshjen-e-madhe-me-serbine/60%Daily2018-02-17 19:13
https://kosova-info.com/veseli-rugova-kontribuues-i-jashtezakonshem-i-shtetesise-se-kosoves/60%Daily2018-02-17 19:03
https://kosova-info.com/rita-ora-ofron-mbeshtetje-per-grate-e-dhunuara-gjate-luftes/60%Daily2018-02-17 19:02
https://kosova-info.com/vajza-e-behgjet-pacollit-takohet-me-rita-oren/60%Daily2018-02-17 18:56
https://kosova-info.com/united-dyfishon-epersine-ndaj-huddersfield/60%Daily2018-02-17 18:53
https://kosova-info.com/genoa-inter-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-02-17 18:49
https://kosova-info.com/rita-nga-dritarja-e-hotelit-po-shijon-atmosferen-pak-para-koncertit/60%Daily2018-02-17 18:46
https://kosova-info.com/kukesi-behet-me-stadium-modern/60%Daily2018-02-17 18:40
https://kosova-info.com/mes-makines-se-qepjes-dhe-lobimit-per-kosoven-ne-france/60%Daily2018-02-17 18:40
https://kosova-info.com/zyrtare-nga-ldk-ja-do-te-votojme-pro-ratifikimit-te-demarkacionit/60%Daily2018-02-17 18:33
https://kosova-info.com/neymar-ia-ben-like-videos-se-rita-ores-ne-kosove/60%Daily2018-02-17 18:32
https://kosova-info.com/vdesin-13-persona-nga-rrezimi-i-helikopterit-ne-meksike/60%Daily2018-02-17 18:30
https://kosova-info.com/daily-mail-kthimi-triumfues-i-rita-ores-ne-vendlindje-pas-ikjes-nga-lufta-foto/60%Daily2018-02-17 18:27
https://kosova-info.com/komuna-e-gjilanit-shpalle-tre-qytetare-nderi-per-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-17 18:27
https://kosova-info.com/qe-pse-cikat-jane-storie-e-suksesit-ne-kosove/60%Daily2018-02-17 18:23
https://kosova-info.com/bac-u-kry-flet-njeri-nga-autoret-e-sloganit/60%Daily2018-02-17 18:22
https://kosova-info.com/gezim-i-madh-qe-e-takuan-keshtu-vrapojne-fansat-pas-rites/60%Daily2018-02-17 18:20
https://kosova-info.com/neymar-tallet-me-komplet-mbrojtjen-kundershtare-per-kete-gol-te-thjeshte/60%Daily2018-02-17 18:10
https://kosova-info.com/jovanoviq-mundohet-tua-cele-syte-serbeve-kosova-ka-ikur-pergjithmone/60%Daily2018-02-17 18:08
https://kosova-info.com/vdes-nje-60-vjecar-ne-sheshin-nena-tereza-ne-prishtine/60%Daily2018-02-17 18:05
https://kosova-info.com/rita-bluzat-jane-bere-per-kete-pervjetor-do-shkojne-per-bamiresi/60%Daily2018-02-17 18:02
https://kosova-info.com/rita-kena-me-kall/60%Daily2018-02-17 17:55
https://kosova-info.com/pse-nuk-duhet-ta-hiqni-lekuren-rreth-thonjve/60%Daily2018-02-17 17:51
https://kosova-info.com/psg-shkaterron-strasbourgin/60%Daily2018-02-17 17:51
https://kosova-info.com/rita-i-bashkohet-fushates-ti-je-nje-luledielli/60%Daily2018-02-17 17:48
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-tju-leme-femijeve-tane-trashegimi-nje-shtet-te-forte/60%Daily2018-02-17 17:47
https://kosova-info.com/rita-ora-viziton-ambasadorin-e-britanise-se-madhe-para-koncertit/60%Daily2018-02-17 17:40
https://kosova-info.com/huddersfield-man-utd-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-02-17 17:37
https://kosova-info.com/rita-ora-falenderon-kryeministrin-haradinaj-per-mikpritjen-do-vazhdoj-te-bej-gjera-qe-te-ndiheni-krenare-me-mua/60%Daily2018-02-17 17:30
https://kosova-info.com/barcelona-e-valverdes-thyen-rekordin-e-barcelones-se-guardiolas/60%Daily2018-02-17 17:30
https://kosova-info.com/ministri-kosovar-vihet-ne-siklet-nuk-di-ta-lexoje-fjalimin-e-tij-ne-anglisht-video/60%Daily2018-02-17 17:27
https://kosova-info.com/si-e-mbrojti-ish-presidentin-pacolli-policia-ne-veri-video/60%Daily2018-02-17 17:24
https://kosova-info.com/eibar-0-2-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-17 17:20
https://kosova-info.com/me-kete-foshnje-ne-duar-rita-uron-pavaresine-shihemi-ne-koncert/60%Daily2018-02-17 17:15
https://kosova-info.com/ne-10-vjetorin-e-pavaresise-ne-lipjan-160-persona-dhurojne-gjak/60%Daily2018-02-17 17:09
https://kosova-info.com/faleminderit-mik-i-shqiptareve-eliot-engel/60%Daily2018-02-17 17:04
https://kosova-info.com/barcelona-rikthehet-te-fitorja/60%Daily2018-02-17 17:03
https://kosova-info.com/ish-sekretari-amerikan-kerry-uron-kosoven/60%Daily2018-02-17 16:59
https://kosova-info.com/adelina-viziton-prekazin-heroik-dhe-varrin-e-ibrahim-rugoves/60%Daily2018-02-17 16:58
https://kosova-info.com/hormonet-qe-te-shkaterrojne-trupin/60%Daily2018-02-17 16:51
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-6-persona-plagosen-ne-drenas/60%Daily2018-02-17 16:49
https://kosova-info.com/kosova-ime-po-mbush-10-vite/60%Daily2018-02-17 16:48
https://kosova-info.com/wolfsburg-12-bayern-munich-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-17 16:40
https://kosova-info.com/rita-e-pyeta-babain-se-cka-mund-te-bej-une-per-kosoven/60%Daily2018-02-17 16:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-huddersfield-man-utd/60%Daily2018-02-17 16:31
https://kosova-info.com/barazia-gjinore-domodoshmeri-e-suksesit-ne-organizate/60%Daily2018-02-17 16:29
https://kosova-info.com/bayerni-fiton-ne-fund-mposhtet-werderi-i-milot-rashices/60%Daily2018-02-17 16:25
https://kosova-info.com/stoltenberg-eshte-arritur-pak-zhvillim-per-ceshtjen-e-paqeruajtesve-ne-ukraine/60%Daily2018-02-17 16:24
https://kosova-info.com/flamuri-i-kosoves-valon-edhe-ne-doha-te-katarit-foto/60%Daily2018-02-17 16:22
https://kosova-info.com/aktorja-shqiptare-qe-jeton-ne-turqi-uron-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-17 16:19
https://kosova-info.com/haradinaj-sfidat-per-kosoven-asnje-shqetesim-per-gjykaten-speciale/60%Daily2018-02-17 16:13
https://kosova-info.com/pakistan-denon-me-vdekje-vrasesin-serik/60%Daily2018-02-17 16:11
https://kosova-info.com/udinese-0-2-roma-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-17 16:07
https://kosova-info.com/keshtu-rita-u-perqafua-perpara-konferences/60%Daily2018-02-17 15:58
https://kosova-info.com/suedia-refuzon-kerkesen-per-azil-te-168-personave-te-lidhur-me-feto-n/60%Daily2018-02-17 15:57
https://kosova-info.com/thaci-per-guardian-asgje-smund-ta-cenoje-partneritetin-me-ameriken-bene-dhe-naton/60%Daily2018-02-17 15:55
https://kosova-info.com/roma-e-fiton-sfiden-ne-stadiumin-e-veshtire-te-udineses/60%Daily2018-02-17 15:53
https://kosova-info.com/mcmaster-paralajmeron-per-shtim-te-rrjeteve-qe-perfaqesojne-iranin/60%Daily2018-02-17 15:52
https://kosova-info.com/himni-kur-ka-ra-kushtrimi-nkosove-video/60%Daily2018-02-17 15:49
https://kosova-info.com/pacolli-merr-ftese-per-ta-vizituar-ruanden/60%Daily2018-02-17 15:46
https://kosova-info.com/haxhi-krasniqi-me-urimin-me-te-mire-per-10-vjetorin-e-pavaresise-e-kosoves/60%Daily2018-02-17 15:46
https://kosova-info.com/pritja-e-rita-ores-nga-aeroporti-dhe-percjellja-deri-ne-hotel-permes-fotografive/60%Daily2018-02-17 15:39
https://kosova-info.com/messi-ua-humb-topin-mbrojtesve-te-eibar-suarez-shenon-gol-te-bukur/60%Daily2018-02-17 15:34
https://kosova-info.com/ahmeti-praktikat-e-mira-te-komunave-shqiptare-do-ti-shkembejme-mes-vete/60%Daily2018-02-17 15:32
https://kosova-info.com/rifat-berisha-lanson-kengen-pavaresia/60%Daily2018-02-17 15:31
https://kosova-info.com/dw-kosova-10-vjet-e-pavarur-jo-shum%d1%91-p%d1%91r-t%d1%91-festuar/60%Daily2018-02-17 15:29
https://kosova-info.com/psg-strasbourg-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-02-17 15:29
https://kosova-info.com/vajza-e-kengetarit-kosovar-emocionoi-riten-ne-aeroportin-adem-jashari-video/60%Daily2018-02-17 15:28
https://kosova-info.com/lavrov-padite-amerikane-kunder-ruseve-jane-gjepura/60%Daily2018-02-17 15:26
https://kosova-info.com/momenti-kur-rita-ben-shqiponjen-me-duar/60%Daily2018-02-17 15:22
https://kosova-info.com/valon-berisha-me-urim-te-vecante-per-kosoven/60%Daily2018-02-17 15:20
https://kosova-info.com/granit-xhaka-urime-kosova-jone-e-dashur/60%Daily2018-02-17 15:12
https://kosova-info.com/10-vjetori-i-pavaresise-se-kosoves-kreu-i-lsi-se-endrra-nje-here-behet-realitet/60%Daily2018-02-17 15:08
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-pret-rita-oren-i-dhuron-harten-e-kosoves-video/60%Daily2018-02-17 15:07
https://kosova-info.com/rita-merr-propozim-per-martese-ne-fillim-te-konferences/60%Daily2018-02-17 14:52
https://kosova-info.com/punetoret-e-kek-ut-me-logo-te-vecante-per-pavaresine/60%Daily2018-02-17 14:50
https://kosova-info.com/kosova10-vite-pavaresi-disa-mendime-dhe-kujtime-personale/60%Daily2018-02-17 14:49
https://kosova-info.com/libri-biografik-per-thacin-u-publikua-sot-ne-dhjetevjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-17 14:48
https://kosova-info.com/kroacia-uron-kosoven/60%Daily2018-02-17 14:48
https://kosova-info.com/inter-me-mungesa-ndaj-genoas/60%Daily2018-02-17 14:44
https://kosova-info.com/edi-rama-flet-per-perplasjen-e-mbremshme-me-ramush-haradinajn-video/60%Daily2018-02-17 14:42
https://kosova-info.com/rita-ora-ne-prishtine-sonte-do-te-jete-shou-me-i-mire-ndonjehere-video-foto/60%Daily2018-02-17 14:39
https://kosova-info.com/ahmeti-ligji-i-gjuheve-ceshtje-ditesh/60%Daily2018-02-17 14:35
https://kosova-info.com/nje-tjeter-gol-ne-kampionat-cikalleshi-i-shenon-skuadres-se-robinhos/60%Daily2018-02-17 14:30
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-eibar-barcelona/60%Daily2018-02-17 14:25
https://kosova-info.com/si-te-eleminoni-zhurmen-e-stomakut/60%Daily2018-02-17 14:24
https://kosova-info.com/si-te-largoni-ngjyren-e-verdhe-nga-thonjte/60%Daily2018-02-17 14:07
https://kosova-info.com/prinderit-e-rites-po-presin-konferencen-e-se-bijes/60%Daily2018-02-17 14:07
https://kosova-info.com/teuta-krasniqi-me-prinderit-dhe-femijet-e-saj-kane-dale-per-te-festuar/60%Daily2018-02-17 14:00
https://kosova-info.com/eurodeputetet-urojne-kosoven-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-17 13:48
https://kosova-info.com/keshtu-po-festohet-festa-e-pavaresise-ne-prishtine-video-foto/60%Daily2018-02-17 13:45
https://kosova-info.com/stupcat-urojne-kosoven-urime-atdheu-imne-bijte-e-tu/60%Daily2018-02-17 13:41
https://kosova-info.com/mungoi-ne-sloganin-e-kosoves-reagon-era-bac-gjuha-shqipe-po-degjohet-neper-bote/60%Daily2018-02-17 13:34
https://kosova-info.com/kjo-eshte-domethenia-e-obeliskut-te-ri-te-newborn-it/60%Daily2018-02-17 13:31
https://kosova-info.com/armando-duka-me-mesazh-te-vokrri-per-festen-e-kosoves/60%Daily2018-02-17 13:26
https://kosova-info.com/ky-eshte-mesazhi-i-presidentit-thaci-per-dhjetevjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-17 13:24
https://kosova-info.com/keni-dhimbje-ne-te-gjithe-trupin-keto-jane-simptomat-qe-tregojne-se-vuani-nga-kjo-semundje-misterioze/60%Daily2018-02-17 13:22
https://kosova-info.com/allegri-ky-futbollist-i-juventusit-do-te-mungoje-ndaj-torinos/60%Daily2018-02-17 13:20
https://kosova-info.com/10-vjetet-e-policise-se-kosoves/60%Daily2018-02-17 13:18
https://kosova-info.com/numer-i-madh-njerezish-para-hotelit-ku-po-qendron-rita-ora/60%Daily2018-02-17 13:15
https://kosova-info.com/haradinaj-ka-kerkuar-qe-per-festen-e-pavaresise-kalimi-per-qytetaret-e-shqiperise-te-jete-me-i-lehte/60%Daily2018-02-17 13:14
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-udinese-roma/60%Daily2018-02-17 13:07
https://kosova-info.com/rita-ora-pritet-me-pite-fli-e-mantia-jam-ne-shtepi/60%Daily2018-02-17 13:04
https://kosova-info.com/conte-ky-futbollist-i-chelseat-do-te-mungoje-ndaj-barcelones/60%Daily2018-02-17 13:00
https://kosova-info.com/ambasadoret-me-te-mire-te-kosoves/60%Daily2018-02-17 12:57
https://kosova-info.com/keshtu-u-prit-rita-me-te-arritur-ne-kosove-sa-mikpritje-e-embel-video/60%Daily2018-02-17 12:55
https://kosova-info.com/nga-emocionet-rita-harron-valixhen-ne-aeroplan/60%Daily2018-02-17 12:39
https://kosova-info.com/thaci-per-blick-diaspora-ka-ndare-kafshaten-e-gojes-per-lirine-dhe-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2018-02-17 12:36
https://kosova-info.com/beqiri-ldk-do-ta-votoje-demarkacionin/60%Daily2018-02-17 12:32
https://kosova-info.com/urimi-i-shaqirit-per-kosoven/60%Daily2018-02-17 12:31
https://kosova-info.com/fotografia-e-pare-e-rita-ores-pas-arritjes-ne-kosove/60%Daily2018-02-17 12:26
https://kosova-info.com/sejdiu-pak-gjume-kishte-ne-naten-e-16-shkurtit/60%Daily2018-02-17 12:26
https://kosova-info.com/thaci-thote-se-pas-demarkacionit-te-vazhdohet-lufta-kunder-korrupsionit/60%Daily2018-02-17 12:25
https://kosova-info.com/zidane-ka-nje-shpjegim-per-formen-e-ronaldos/60%Daily2018-02-17 12:22
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-kosoves-drejt-tiranes-ato-te-shqiperise-drejt-prishtines/60%Daily2018-02-17 12:12
https://kosova-info.com/rita-ora-arrin-ne-kosove-u-iken-medieve/60%Daily2018-02-17 12:11
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-priti-ne-takim-tymothy-orr/60%Daily2018-02-17 12:02
https://kosova-info.com/dy-mungesa-te-real-madrid-per-ndeshjen-ndaj-real-betisit/60%Daily2018-02-17 11:59
https://kosova-info.com/urimi-i-era-istrefit-ne-jemi-vete-kosova/60%Daily2018-02-17 11:56
https://kosova-info.com/keshtu-duket-mitrovica-e-veriut-per-pavaresi/60%Daily2018-02-17 11:53
https://kosova-info.com/amerikanet-kunder-ruseve-ne-siri-a-kercenon-lufte/60%Daily2018-02-17 11:50
https://kosova-info.com/hoxhaj-uron-qytetaret-nuk-dorezohemi-deri-sa-ta-ngrisim-flamurin-ne-okb/60%Daily2018-02-17 11:46
https://kosova-info.com/prishtina-po-e-feston-pavaresine-me-ajrin-me-te-ndotur-ne-bote-foto/60%Daily2018-02-17 11:45
https://kosova-info.com/pedro-ky-eshte-futbollisti-me-i-rrezikshem-i-barcelones/60%Daily2018-02-17 11:40
https://kosova-info.com/ne-aroportin-adem-jashari-cdo-gje-gati-per-pritjen-e-rita-ores-foto/60%Daily2018-02-17 11:35
https://kosova-info.com/si-ta-bartni-kemishen-ne-kater-menyra-te-reja-video/60%Daily2018-02-17 11:31
https://kosova-info.com/kriza-e-benzemas-ne-real-madrid/60%Daily2018-02-17 11:23
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-shtatzene-ja-cfare-i-bleu-vellai-i-saj-foshnjes/60%Daily2018-02-17 11:15
https://kosova-info.com/ky-minister-u-dallua-sot-ne-mbledhjen-e-qeverise-me-veshjen-e-tij-foto/60%Daily2018-02-17 11:09
https://kosova-info.com/si-ti-mbani-lulet-te-fresketa/60%Daily2018-02-17 11:06
https://kosova-info.com/atmosfera-ne-prishtine-per-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves-foto/60%Daily2018-02-17 11:06
https://kosova-info.com/serbia-vazhdon-te-bllokoje-kosoven/60%Daily2018-02-17 11:04
https://kosova-info.com/neymari-deshiron-qe-ti-bashkohet-ky-lojtar-madrilen-ne-psg/60%Daily2018-02-17 11:02
https://kosova-info.com/flamuri-i-kosoves-nderohet-ne-zemer-te-amerikes-video/60%Daily2018-02-17 11:02
https://kosova-info.com/arsyeja-pse-ldk-kerkoi-shtyrjen-e-seances-demarkacioni-te-marten-ne-kuvend/60%Daily2018-02-17 10:55
https://kosova-info.com/dua-lipa-pelqen-kengen-e-re-te-ledri-vules/60%Daily2018-02-17 10:55
https://kosova-info.com/seanca-per-demarkacionin-nuk-mbahet-neser-por-javen-e-ardhshme-video/60%Daily2018-02-17 10:35
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-urime-femija-i-motshem-i-tokes/60%Daily2018-02-17 10:33
https://kosova-info.com/milan-transferon-futbollistin-e-njohur-te-kroacise/60%Daily2018-02-17 10:32
https://kosova-info.com/haradinaj-i-vetedijshem-se-per-10-vjet-nuk-u-permbushen-pritjet-e-qytetareve/60%Daily2018-02-17 10:29
https://kosova-info.com/urime-kosove-nga-arlind-ajeti/60%Daily2018-02-17 10:28
https://kosova-info.com/testimi-i-gjakut-shpeton-pacientet-nga-sulmet-vdekjeprurese-ne-zemer-2/60%Daily2018-02-17 10:27
https://kosova-info.com/qeveria-aprovon-aneks-marreveshjen-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-17 10:20
https://kosova-info.com/terry-kthehet-ne-chelsea-ne-nje-rol-te-ri/60%Daily2018-02-17 10:18
https://kosova-info.com/qeveria-nis-mbledhjen-solemne-duke-nderua-deshmoret/60%Daily2018-02-17 10:15
https://kosova-info.com/majk-anulon-koncertin-pas-shume-perpjekjeve/60%Daily2018-02-17 10:10
https://kosova-info.com/alex-sandro-zbulon-nese-do-te-largohet-nga-juventus/60%Daily2018-02-17 10:09
https://kosova-info.com/hani-me-shume-jogurt-per-ta-zvogeluar-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/60%Daily2018-02-17 09:58
https://kosova-info.com/kuka-uron-kosoven-me-lotet-e-gezimit-nga-majlinda/60%Daily2018-02-17 09:58
https://kosova-info.com/mjafton-te-mos-humbase-dhe-barcelona-e-valverdes-barazon-ate-te-guardiolas/60%Daily2018-02-17 09:52
https://kosova-info.com/dafina-uron-me-nje-imazh-joshes-nga-shtrati/60%Daily2018-02-17 09:51
https://kosova-info.com/kryetari-lladrovci-ne-drenas-kremtoi-10-vjetorin-me-mysafiret-finlandez/60%Daily2018-02-17 09:48
https://kosova-info.com/thaci-panelist-ne-konferencen-e-sigurise-ne-mynih/60%Daily2018-02-17 09:45
https://kosova-info.com/urime-nga-milot-rashica/60%Daily2018-02-17 09:40
https://kosova-info.com/wenger-gezon-tifozet-e-arsenalit-me-perforcimin-e-ri-per-50-milione-euro/60%Daily2018-02-17 09:33
https://kosova-info.com/veliaj-uron-kosoven-dite-reflektimi-e-ardhmja-jone-eshte-perpara/60%Daily2018-02-17 09:31
https://kosova-info.com/10-vjet-shtet-roberti-dhe-nora-urojne-me-fotografine-me-te-embel-te-reneese/60%Daily2018-02-17 09:30
https://kosova-info.com/nje-person-ne-fushe-kosove-bie-nga-kati-i-peste-i-nderteses/60%Daily2018-02-17 09:28
https://kosova-info.com/festa-e-pavaresise-kolone-10-kilometra-e-gjate-ne-piken-kufitare-me-shqiperine/60%Daily2018-02-17 09:26
https://kosova-info.com/bush-me-nje-leter-per-diten-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-17 09:23
https://kosova-info.com/pogba-real-madrid-befasi-nga-florentino-perez/60%Daily2018-02-17 09:22
https://kosova-info.com/zyrtari-policor-plackit-nje-qytetar/60%Daily2018-02-17 09:22
https://kosova-info.com/si-te-hiqni-ndryshkun-nga-pajisjet-mekanike/60%Daily2018-02-17 09:21
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-veseli-sjell-nje-rrefim-emocional-per-pavaresine-video/60%Daily2018-02-17 09:10
https://kosova-info.com/rita-ora-niset-per-kosove-video/60%Daily2018-02-17 09:06
https://kosova-info.com/a-e-terhoqi-burundi-njohjen-e-kosoves-tregon-ministria-e-jashtme/60%Daily2018-02-17 09:04
https://kosova-info.com/enca-vishet-kuq-e-zi-dhe-ekspozon-gjoksin/60%Daily2018-02-17 08:56
https://kosova-info.com/samsung-shfaq-kamerat-e-samsung-galaxy-s9-dhe-galaxy-s9-plus-video/60%Daily2018-02-17 08:47
https://kosova-info.com/barcelona-ndaj-eibarit-per-tu-rikthyer-te-fitorja/60%Daily2018-02-17 08:42
https://kosova-info.com/valverde-ka-nje-lajm-fantastik-per-tifozet-e-barcelones/60%Daily2018-02-17 08:38
https://kosova-info.com/dua-lipa-publikon-letren-qe-i-dergoi-nje-vajze-nga-kosova/60%Daily2018-02-17 08:33
https://kosova-info.com/juventus-ne-bisedime-me-super-yllin-e-monacos/60%Daily2018-02-17 08:28
https://kosova-info.com/presidenti-meta-me-mesazh-urimi-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-17 08:28
https://kosova-info.com/akuza-ndaj-13-shtetasve-ruse-per-nderhyrje-ne-zgjedhjet-amerikane/60%Daily2018-02-17 08:24
https://kosova-info.com/puntoret-e-bekletenka-punojn-edhe-n-ditn-e-pavarsis/60%Daily2018-02-17 08:15
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-refuzon-dekorimin-nga-hashim-thaci/60%Daily2018-02-17 08:15
https://kosova-info.com/menaxheri-i-contes-zbulon-nese-do-te-largohet-nga-chelsea/60%Daily2018-02-17 08:13
https://kosova-info.com/llojet-e-kokedhimbjes/60%Daily2018-02-17 08:13
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-u-sherben-kafe-policeve-te-kosoves/60%Daily2018-02-17 08:12
https://kosova-info.com/gold-ag-largon-gjysmen-e-estrades-nga-instagrami/60%Daily2018-02-17 08:12
https://kosova-info.com/kjo-eshte-deklarata-qe-e-shpalli-kosoven-te-pavarur/60%Daily2018-02-17 08:08
https://kosova-info.com/keshtu-duket-newborn-ne-dekaden-e-pare-te-pavaresise-foto/60%Daily2018-02-17 08:03
https://kosova-info.com/cana-uron-kosoven-me-nje-postim-ne-instagram/60%Daily2018-02-17 08:03
https://kosova-info.com/jubileu-i-pare/60%Daily2018-02-17 07:56
https://kosova-info.com/joe-hart-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-02-17 07:54
https://kosova-info.com/me-kete-video-cun-lajci-uron-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-17 07:54
https://kosova-info.com/jeni-djersitur-naten-keto-jane-arsyet/60%Daily2018-02-17 07:50
https://kosova-info.com/termet-ne-shqiperi-7/60%Daily2018-02-17 07:48
https://kosova-info.com/xavi-ne-pritje-te-vendimit-te-madh/60%Daily2018-02-17 07:43
https://kosova-info.com/feste-e-dyfishte-ne-familjen-e-medes/60%Daily2018-02-17 07:42
https://kosova-info.com/barcelona-eibar-formacionet-e-ndeshjes-ne-camp-nou/60%Daily2018-02-17 07:37
https://kosova-info.com/ronaldo-neymar-lajm-fantastik-per-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2018-02-17 07:30
https://kosova-info.com/adelina-kthen-linjat-pas-lindjes-tejet-seksi-me-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-02-17 07:21
https://kosova-info.com/barcelona-ska-te-ndalur-edhe-nje-perforcim-i-ri/60%Daily2018-02-17 07:16
https://kosova-info.com/newborn-i-10-vjet-simbol-i-shtetesise/60%Daily2018-02-17 07:13
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-sot/60%Daily2018-02-17 07:11
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-real-madrid-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-asensios/60%Daily2018-02-17 07:10
https://kosova-info.com/dua-lipa-uron-kosoven-jam-shume-krenare-qe-jam-shqiptare/60%Daily2018-02-17 07:01
https://kosova-info.com/amb-pardew-kosova-nje-ekspertiment-i-shkelqyer-demokracie/60%Daily2018-02-16 23:00
https://kosova-info.com/nje-tjeter-milion-per-elvanen/60%Daily2018-02-16 22:59
https://kosova-info.com/ekipet-me-te-mira-ne-10-vitet-e-fundit-sipas-uefa-s/60%Daily2018-02-16 22:53
https://kosova-info.com/basha-i-del-ne-mbrojtje-haradinajt-akuzon-ramen-genjeshtari-i-droguar/60%Daily2018-02-16 22:53
https://kosova-info.com/cigarja-e-mengjesit-eshte-dyfish-me-e-demshme/60%Daily2018-02-16 22:48
https://kosova-info.com/rama-kam-shume-pika-te-perbashketa-me-vetevendosjen/60%Daily2018-02-16 22:46
https://kosova-info.com/pacolli-udheton-per-ne-gjermani-merr-pjese-ne-konferencen-sigurise-ne-munih/60%Daily2018-02-16 22:42
https://kosova-info.com/alkooli-i-ben-meshkujt-me-agresive/60%Daily2018-02-16 22:37
https://kosova-info.com/ja-cka-tregoi-adelina-permes-sta-fal/60%Daily2018-02-16 22:29
https://kosova-info.com/ish-sekretarja-rice-uron-kosoven-ne-dhjete-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-16 22:25
https://kosova-info.com/varka-e-cila-nuk-mbytet-kurre/60%Daily2018-02-16 22:25
https://kosova-info.com/chelsea-40-hull-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-16 22:19
https://kosova-info.com/chelsea-40-hull-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-16 22:19
https://kosova-info.com/presidenti-meta-ndermjetesues-i-arritjes-se-marreveshjes-se-demarkacionit-me-malin-e-zi/60%Daily2018-02-16 22:18
https://kosova-info.com/vrasesi-i-heshtur-zbulime-alarmante-mbi-kancerin-e-vezoreve/60%Daily2018-02-16 22:17
https://kosova-info.com/pacolli-siguron-qytetaret-e-kosoves-veres-do-te-udhetoni-lirshem-ne-evrope/60%Daily2018-02-16 22:04
https://kosova-info.com/edi-rama-e-kupton-seriozitetin-e-haradinajt-i-shkon-ne-shtepi-dhe-behet-sikur-ska-ndodhur-gje/60%Daily2018-02-16 22:01
https://kosova-info.com/te-gjithe-e-bejne-me-dore-morena-e-ben-me-kembe/60%Daily2018-02-16 21:56
https://kosova-info.com/cilat-jane-arsyet-pse-i-keni-duart-vazhdimisht-te-ftohta-cfare-semundjesh-paralajmerojne/60%Daily2018-02-16 21:55
https://kosova-info.com/chelsea-me-lehtesi-kalon-tutje-ne-fa-cup/60%Daily2018-02-16 21:51
https://kosova-info.com/dastid-pallaska-tallet-me-edi-ramen-ministrat-e-ramushit-nuk-bartin-droge-me-vetura/60%Daily2018-02-16 21:43
https://kosova-info.com/kimikatet-e-produkteve-shtepiake-ndotin-ajrin-sa-makinat/60%Daily2018-02-16 21:43
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-jete-moti-per-diten-e-10-vjetorit-te-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-16 21:40
https://kosova-info.com/dardanet-urojne-gjithe-shqiptaret-ne-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-16 21:37
https://kosova-info.com/urimi-emocional-i-bill-clintonit-kosova-gjithmone-do-te-kete-vend-te-vecante-ne-zemren-time/60%Daily2018-02-16 21:32
https://kosova-info.com/e-ofendoi-rende-duke-e-quajtur-ish-ka-e-edi-rames-ema-andrea-i-mbyll-gojen-aktorit-qe-e-ofendoi-me-keto-fjale/60%Daily2018-02-16 21:30
https://kosova-info.com/yjet-e-sportit-urojne-kosoven-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-16 21:28
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-ja-pse-nuk-e-pranoj-dekoraten-nga-hashim-thaci/60%Daily2018-02-16 21:16
https://kosova-info.com/penallti-per-hullin-shikoni-pritjen-fantastike-te-caballeros/60%Daily2018-02-16 21:16
https://kosova-info.com/kampioni-shqiptar-i-boksit-pjese-e-bandes-mafioze-sekuestrohen-23-mln-euro-pasuri/60%Daily2018-02-16 21:07
https://kosova-info.com/haradinaj-i-reagon-ashper-edi-rames-merru-me-shpikjet-tuaja-brenda-shqiperise-te-dalin-boll/60%Daily2018-02-16 21:01
https://kosova-info.com/panairi-i-celulareve-barcelona-kryeqendra-e-teknologjise/60%Daily2018-02-16 20:59
https://kosova-info.com/organizatori-i-koncertit-dua-lipa-nuk-kerkoi-para-per-koncertin-ne-kosove/60%Daily2018-02-16 20:58
https://kosova-info.com/e-kujt-ishte-merita-per-zhbllokimin-e-ngercit-te-demarkacionit/60%Daily2018-02-16 20:53
https://kosova-info.com/ambasadorja-amerikane-ne-okb-uron-10-vjetorin-e-pavaresise-video/60%Daily2018-02-16 20:49
https://kosova-info.com/giroud-shenon-golin-e-pare-ne-fanellen-e-chelsea/60%Daily2018-02-16 20:48
https://kosova-info.com/s-fjeta-gjithe-naten-mezi-prisja-te-vija-vogelushi-nga-kosova-i-ben-te-gjithe-per-te-qare/60%Daily2018-02-16 20:46
https://kosova-info.com/willian-shenon-nje-tjeter-gol-te-bukur-nga-largesia/60%Daily2018-02-16 20:36
https://kosova-info.com/ja-me-ke-ndjehet-krenar-capital-t/60%Daily2018-02-16 20:33
https://kosova-info.com/chelsea-shenon-edhe-golin-e-dyte-ndaj-hull-city/60%Daily2018-02-16 20:31
https://kosova-info.com/rama-ceshtja-e-demarkacionit-problem-i-shpikur-rrezikoi-seriozisht-kosoven/60%Daily2018-02-16 20:28
https://kosova-info.com/thaci-dekoroi-me-medaljen-ne-10-vjetorin-e-pavaresise-te-gjithe-deputetet-qe-nenshkruan-deklaraten-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-16 20:23
https://kosova-info.com/fifa-vjen-me-ndryshime-drastike-per-afatin-kalimtar-te-janarit/60%Daily2018-02-16 20:22
https://kosova-info.com/lista-srpska-deklarohet-per-situaten-e-fundit-tregon-qendrimin-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-16 20:16
https://kosova-info.com/isa-mustafa-lajmerohet-me-telefon-nga-klinika-ne-gjermani-uron-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-16 20:13
https://kosova-info.com/chelseas-i-mjaftojne-dy-minuta-per-ti-shenuar-super-gol-hull-cityt/60%Daily2018-02-16 20:10
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-qindra-personalitete-ne-10-vjetorin-e-pavaresise-ja-lista-foto/60%Daily2018-02-16 20:06
https://kosova-info.com/luana-e-thote-me-plot-merite-ja-dola/60%Daily2018-02-16 19:59
https://kosova-info.com/kroacia-dhe-serbia-se-bashku-do-te-organizojne-kupen-e-botes-ne-nje-sport-kandidatura-po-pergatitet/60%Daily2018-02-16 19:46
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-takohet-me-apostoloven-flasin-per-sundimin-e-ligjit-ne-kosove/60%Daily2018-02-16 19:46
https://kosova-info.com/perfitimet-e-karbonit-aktiv-ne-shendet/60%Daily2018-02-16 19:45
https://kosova-info.com/besart-halimi-e-ndez-atmosferen-me-rastin-e-promovimit-te-albumit-video/60%Daily2018-02-16 19:38
https://kosova-info.com/meta-demarkacioni-pershpejtim-i-perspektives-evropiane-te-kosoves/60%Daily2018-02-16 19:38
https://kosova-info.com/tifozet-e-liverpoolit-salahit-nese-shenon-ende-gola-ne-do-te-behemi-myslimane/60%Daily2018-02-16 19:31
https://kosova-info.com/kater-gjerat-qe-i-keni-trasheguar-nga-nena/60%Daily2018-02-16 19:29
https://kosova-info.com/premiere-ledri-vula-publikon-kengen-i-vogel/60%Daily2018-02-16 19:19
https://kosova-info.com/kf-skenderbeu-me-reagim-zyrtar-ndaj-uefa-s/60%Daily2018-02-16 19:15
https://kosova-info.com/keshtu-visari-e-uron-te-dashuren-e-tij-per-ditelindje/60%Daily2018-02-16 19:14
https://kosova-info.com/limaj-marreveshja-me-malin-e-zi-eshte-e-re-do-rishikohet-kufiri-meter-per-meter/60%Daily2018-02-16 19:13
https://kosova-info.com/veseli-krenare-me-partneritetin-kosove-shba/60%Daily2018-02-16 19:08
https://kosova-info.com/thirrja-e-veselit-per-deputetet-nese-ia-doni-te-miren-vendit-ejani-te-dielen-ne-seance/60%Daily2018-02-16 19:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-hull-city/60%Daily2018-02-16 19:01
https://kosova-info.com/uthull-molle-per-te-humbur-peshe/60%Daily2018-02-16 19:00
https://kosova-info.com/hoti-i-ldk-se-ka-shume-dilema-mes-aak-se-dhe-pdk-se-per-demarkacion/60%Daily2018-02-16 18:54
https://kosova-info.com/rita-ora-vjen-neser-ne-prishtine-ka-kerkese-te-vecante-per-organizatoret/60%Daily2018-02-16 18:47
https://kosova-info.com/zbulohen-95-planete-te-rinj/60%Daily2018-02-16 18:43
https://kosova-info.com/bersant-celina-futbollisti-i-pare-qe-uron-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-16 18:40
https://kosova-info.com/trajneri-i-brazilit-zbulon-15-nga-23-emrat-e-lojtareve-qe-do-te-luajne-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-02-16 18:34
https://kosova-info.com/veseli-demarkacioni-do-te-ratifikohet-dhe-kosovaret-do-te-levizim-lirshem/60%Daily2018-02-16 18:26
https://kosova-info.com/pse-personat-e-forte-ndihen-te-pasigurte-ne-jeten-e-tyre/60%Daily2018-02-16 18:18
https://kosova-info.com/mancini-iu-pergjigjet-thashethemeve-per-emerimin-trajner-i-italise/60%Daily2018-02-16 18:16
https://kosova-info.com/presidenti-i-komisionit-evropian-uron-thacin-me-rastin-e-10-vjetorit-te-pavaresise/60%Daily2018-02-16 18:14
https://kosova-info.com/para-koncertit-rita-do-te-takohet-me-haradinajn/60%Daily2018-02-16 18:10
https://kosova-info.com/formacioni-i-real-madridit-kunder-real-betisit/60%Daily2018-02-16 18:07
https://kosova-info.com/bitcoin-eshte-nje-cerdhe-e-diktatoreve/60%Daily2018-02-16 18:05
https://kosova-info.com/zyrtare-seanca-per-ratifikimin-e-demarkacionit-mbahet-te-dielen/60%Daily2018-02-16 17:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhurata-qe-e-emocionoi-miriamin/60%Daily2018-02-16 17:57
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-priti-ish-kryeministrin-e-turqise-davutoglu/60%Daily2018-02-16 17:53
https://kosova-info.com/derguti-del-nga-mbledhja-thote-se-ska-kuorum-per-caktimin-e-seances-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-16 17:46
https://kosova-info.com/adelina-po-e-shijon-jeten-me-miliarderin-50-vjecar-keshtu-i-tregon-dhuratat-qe-po-i-merr/60%Daily2018-02-16 17:39
https://kosova-info.com/arrin-marreveshje-me-milanin-i-kushton-me-perjashtim-nga-skuadra/60%Daily2018-02-16 17:38
https://kosova-info.com/porsche-718-kapet-gjate-fazes-se-testimit-e-kamufluar-vetem-me-fjolla-bore-foto/60%Daily2018-02-16 17:35
https://kosova-info.com/si-te-pergatitni-pije-qe-shton-energjite/60%Daily2018-02-16 17:34
https://kosova-info.com/ambasadori-delawie-eshte-koha-per-veprim-votojeni-demarkacionin/60%Daily2018-02-16 17:32
https://kosova-info.com/mbreteresha-elizabeth-uron-thacin-per-dhjetevjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-16 17:23
https://kosova-info.com/ja-kur-do-ta-publikoje-kida-kengen-ti/60%Daily2018-02-16 17:22
https://kosova-info.com/interi-me-tri-mungesa-te-medha-kunder-genoas/60%Daily2018-02-16 17:21
https://kosova-info.com/nis-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-pritet-caktimi-i-seances-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-16 17:20
https://kosova-info.com/pastrimi-i-rruges-se-kombit-aksidente-ne-ditet-me-reshje-bore/60%Daily2018-02-16 17:12
https://kosova-info.com/si-ta-ristartoni-iphone-8/60%Daily2018-02-16 17:10
https://kosova-info.com/real-madrid-kerkon-pogban-kjo-eshte-oferta/60%Daily2018-02-16 17:06
https://kosova-info.com/marreveshja-e-re-kosove-mal-i-zi-hap-i-rendesishem-thote-raportuesi-per-kosoven-ne-pe/60%Daily2018-02-16 17:04
https://kosova-info.com/mos-ia-humbni-kohen-ences-shikojani-gjoksin/60%Daily2018-02-16 16:58
https://kosova-info.com/albin-mjaft-te-doli-boja/60%Daily2018-02-16 16:56
https://kosova-info.com/apostolova-ka-konsensus-per-demarkacionin-pres-te-miratohet-shpejt/60%Daily2018-02-16 16:52
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-per-world-street-journal-kosova-eshte-mrekullia-e-vogel-e-evropes/60%Daily2018-02-16 16:48
https://kosova-info.com/sulmohet-sistemi-i-pagesave-swift-nga-hakeret/60%Daily2018-02-16 16:47
https://kosova-info.com/wenger-kam-refuzuar-skuadrat-me-te-mira-te-botes-per-te-respektuar-kontraten-me-arsenalin/60%Daily2018-02-16 16:46
https://kosova-info.com/si-ti-shmangni-gabimet-kur-bleni-rroba/60%Daily2018-02-16 16:40
https://kosova-info.com/semuret-kengetarja-shqiptare-2/60%Daily2018-02-16 16:38
https://kosova-info.com/veseli-falenderon-malin-e-zi-per-ndihmen-ne-gjetjen-e-zgjidhjes-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-16 16:37
https://kosova-info.com/kryeministri-i-hungarise-uron-haradinajn-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-16 16:35
https://kosova-info.com/gjenerali-wesley-clark-uron-kosovaret-per-10-vjetorin-e-pavaresise-video/60%Daily2018-02-16 16:25
https://kosova-info.com/thellohet-skandali-uefa-u-kercenuan-me-vdekje-inspektoret-qe-kerkuan-denimin-e-skenderbeut/60%Daily2018-02-16 16:25
https://kosova-info.com/keni-mungese-te-vitamines-d-keto-jane-efektet-qe-shkakton/60%Daily2018-02-16 16:23
https://kosova-info.com/burgim-i-perjetshem-per-te-perfshiret-ne-tentim-pucin-ne-turqi-2/60%Daily2018-02-16 16:19
https://kosova-info.com/kaq-te-bukur-dhe-elegante-adelina-thacin-nuk-e-keni-pare-moti/60%Daily2018-02-16 16:18
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-lojtarin-e-javes-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-02-16 16:18
https://kosova-info.com/valverde-pergjigjet-ne-pyetjen-nese-e-deshiron-eliminimin-e-realit-nga-l-k/60%Daily2018-02-16 16:05
https://kosova-info.com/doni-te-kurseni-para-keto-menyra-jane-shume-efektive/60%Daily2018-02-16 16:00
https://kosova-info.com/bayern-munich-e-transferon-per-nje-cmim-shume-te-lire-james-rodriguezin/60%Daily2018-02-16 15:56
https://kosova-info.com/ja-me-ke-dhe-ku-po-e-kalon-pasditen-engjellusha-salihu/60%Daily2018-02-16 15:55
https://kosova-info.com/si-ti-zgjatni-qerpiket/60%Daily2018-02-16 15:51
https://kosova-info.com/vetevendosje-nise-mbledhjen-e-nenshkrimeve-per-hetim-te-demarkacionit/60%Daily2018-02-16 15:45
https://kosova-info.com/formacioni-i-barcelones-kunder-eibar/60%Daily2018-02-16 15:38
https://kosova-info.com/burgim-i-perjetshem-per-te-perfshiret-ne-tentim-pucin-ne-turqi/60%Daily2018-02-16 15:33
https://kosova-info.com/toni-kroos-alarmon-real-madridin/60%Daily2018-02-16 15:31
https://kosova-info.com/rita-ora-neser-ne-prishtine-mesohet-koha-kur-ajo-u-drejtohet-mediave-me-nje-konference/60%Daily2018-02-16 15:28
https://kosova-info.com/fajon-mirepret-marreveshjen-me-malin-e-zi-pe-do-te-beje-rekomandimin-per-viza-shpejt/60%Daily2018-02-16 15:24
https://kosova-info.com/trajneri-i-psg-se-kercenon-real-madridin/60%Daily2018-02-16 15:20
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-me-konsullate-te-perbashket-ne-kopenhage/60%Daily2018-02-16 15:20
https://kosova-info.com/cifti-sahiti-merr-dhuratat-e-para-per-vajzen/60%Daily2018-02-16 15:20
https://kosova-info.com/samsung-lanson-oren-e-mencur-e-cila-mate-tensionin-e-gjakut-foto/60%Daily2018-02-16 15:20
https://kosova-info.com/reuters-largimi-i-prokurorit-schwendiman-shtyne-ngritjen-e-aktakuzave-nga-gjykata-speciale/60%Daily2018-02-16 15:14
https://kosova-info.com/kgjk-nuk-e-miratoi-kerkesen-per-doreheqjen-e-nikolla-kabashiq/60%Daily2018-02-16 15:10
https://kosova-info.com/trajneri-i-bayernit-deklaron-se-ronaldo-eshte-lojtar-me-shume-fat/60%Daily2018-02-16 15:10
https://kosova-info.com/markoviq-vizita-ime-ne-kosove-ka-pasur-per-qellim-qe-te-vijme-tek-zgjidhja-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-16 15:10
https://kosova-info.com/ismet-beqiri-ldk-ja-do-te-votoje-per-ratifikimin-e-demarkacionit-video/60%Daily2018-02-16 14:57
https://kosova-info.com/kur-dua-lipa-fshihet-ne-rruge/60%Daily2018-02-16 14:57
https://kosova-info.com/chelsea-vajton-largimin-e-batashuayit/60%Daily2018-02-16 14:55
https://kosova-info.com/eni-koci-vjen-atraktive-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-02-16 14:41
https://kosova-info.com/shorti-cakton-ciftet-e-cerekfinales-ne-kupen-e-kosoves/60%Daily2018-02-16 14:29
https://kosova-info.com/pas-shume-vitesh-ledina-dhe-sabriu-kendojne-ma-ke-prish-gjumin-e-nates/60%Daily2018-02-16 14:23
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-paraqitej-rrejshem-si-i-zyrtar-policor/60%Daily2018-02-16 14:20
https://kosova-info.com/perurohet-objekti-i-banimit-social-per-17-familje-ne-stan-terg-financuar-nga-mpms/60%Daily2018-02-16 14:14
https://kosova-info.com/turqia-liron-nga-burgu-gazetarin-gjermano-turk-deniz-yucel/60%Daily2018-02-16 14:10
https://kosova-info.com/presidentja-kroate-uron-presidentin-thaci-per-dhjetevjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-16 14:06
https://kosova-info.com/rosela-sqaron-publikisht-sherrin-me-encen/60%Daily2018-02-16 14:05
https://kosova-info.com/albright-uron-kosoven-me-fjalet-me-te-mira-krenohem-qe-i-ndihmova-shtetit-tuaj/60%Daily2018-02-16 14:04
https://kosova-info.com/fshf-reagon-pas-akuzave-per-kurdisje-ndaj-skenderbeut/60%Daily2018-02-16 14:01
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshja-ndahen-12-milione-euro-per-rrugen-decan-plave/60%Daily2018-02-16 13:54
https://kosova-info.com/instagrami-i-bindet-censures-ruse/60%Daily2018-02-16 13:50
https://kosova-info.com/prinderit-e-rites-kane-arritur-ne-prishtine/60%Daily2018-02-16 13:46
https://kosova-info.com/demarkacioni-te-gjithe-lideret-shteterore-dhe-politike-shkojne-te-apostolova-dhe-delawie-foto/60%Daily2018-02-16 13:44
https://kosova-info.com/presidenti-i-komitetit-olimpik-nderkombetar-i-lumtur-qe-kosova-po-merr-pjese-ne-olimpiaden-dimerore/60%Daily2018-02-16 13:42
https://kosova-info.com/del-ne-qarkullim-pulla-postare-e-10-vjetorit-te-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-16 13:41
https://kosova-info.com/ne-takim-me-thacin-arrihet-konsensusi-se-shpejt-seanca-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-16 13:39
https://kosova-info.com/erion-veliaj-zbulon-se-cfare-i-dhuroi-elvana-qytetit-te-tiranes-per-ditelindjen-e-saj/60%Daily2018-02-16 13:27
https://kosova-info.com/adresim-i-kryeparlamentarit-veseli-per-diten-e-pavaresise-video/60%Daily2018-02-16 13:19
https://kosova-info.com/problemet-me-frymemarrje-e-detyrojne-riten-ta-beje-kete-gje-ne-rruge/60%Daily2018-02-16 13:11
https://kosova-info.com/xharra-i-reagon-ldk-se-thote-se-demarkacioni-rrezoi-qeverine-mustafa/60%Daily2018-02-16 13:02
https://kosova-info.com/ky-eshte-topi-me-te-cilin-do-luhet-finalja-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-02-16 12:59
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-thote-ministri-gjerman-nuk-solli-asnje-dokument-per-kosoven/60%Daily2018-02-16 12:48
https://kosova-info.com/pirlo-cakton-daten-e-ndeshjes-lamtumirese-nga-futbolli/60%Daily2018-02-16 12:46
https://kosova-info.com/limaj-kerkon-thirrjen-urgjente-te-seances-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-16 12:43
https://kosova-info.com/10-vite-pavaresi-perparim-por-edhe-ngecje/60%Daily2018-02-16 12:41
https://kosova-info.com/vjollca-haxhiu-thote-se-kjo-kengetare-eshte-me-e-mira-e-shqiperise/60%Daily2018-02-16 12:40
https://kosova-info.com/thaci-takon-partite-politike-per-demarkacionin-ldk-nuk-merr-pjese/60%Daily2018-02-16 12:40
https://kosova-info.com/f1-prezantohet-williams-fw41/60%Daily2018-02-16 12:36
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-mirepret-arritjen-e-marreveshjes-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-16 12:36
https://kosova-info.com/pas-shuplakes-otomane-te-erdogan-qetesohen-gjakrat-shba-turqi/60%Daily2018-02-16 12:28
https://kosova-info.com/qeveria-e-malit-te-zi-uron-qytetaret-e-kosoves-per-liberalizim-te-vizave/60%Daily2018-02-16 12:27
https://kosova-info.com/balotelli-pjese-e-historise-se-nices/60%Daily2018-02-16 12:25
https://kosova-info.com/akr-komenton-marreveshjen-per-demarkacionin-fton-palet-te-veprojne-sa-me-shpejt/60%Daily2018-02-16 12:23
https://kosova-info.com/me-pamje-super-seksi-nora-istrefi-paralajmeron-kengen-e-re/60%Daily2018-02-16 12:20
https://kosova-info.com/raporti-i-uefa-s-ja-ndeshjet-per-te-cilat-dyshohet-se-ka-kurdisur-skenderbeu/60%Daily2018-02-16 12:07
https://kosova-info.com/i-ulet-ne-gjunje-te-dashures-dhe-i-propozon-martese-pergjigjja-e-saj-me-lot-ne-sy-i-shokon-te-gjithe/60%Daily2018-02-16 12:07
https://kosova-info.com/art-abazi-prezanton-te-dashuren/60%Daily2018-02-16 12:01
https://kosova-info.com/lamtumire-roma-peres-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-02-16 11:57
https://kosova-info.com/hakeret-vjedhin-6-milione-dollare-ne-rusi-2/60%Daily2018-02-16 11:54
https://kosova-info.com/edi-rama-niset-drejt-prishtines-pershendet-arritjen-e-marreveshjes-per-demarkacion/60%Daily2018-02-16 11:47
https://kosova-info.com/rama-i-kthen-pergjigje-porno-komentuesit/60%Daily2018-02-16 11:46
https://kosova-info.com/publikohen-fotografite-nudo-te-christina-aguileras-ne-vaske/60%Daily2018-02-16 11:41
https://kosova-info.com/aak-pershendet-marreveshjen-per-demarkacionin-thote-se-haradinaj-ishte-njeriu-kyc/60%Daily2018-02-16 11:40
https://kosova-info.com/visar-ymeri-lajm-i-mire-rinegocimi-i-marreveshjes-se-demarkacionit/60%Daily2018-02-16 11:38
https://kosova-info.com/spitali-i-prizrenit-nenshkruan-arreveshje-bashkepunimi-me-spitalin-izola-te-sllovenise/60%Daily2018-02-16 11:35
https://kosova-info.com/harrohen-masat-per-ndotjen-e-ajrit-tym-i-zi-ne-prishtine-foto/60%Daily2018-02-16 11:32
https://kosova-info.com/hakeret-vjedhin-6-milione-dollare-ne-rusi/60%Daily2018-02-16 11:32
https://kosova-info.com/pdk-thote-se-eshte-merite-e-koalicionit-marreveshja-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-16 11:30
https://kosova-info.com/sport-zbulon-rrogen-e-cmendur-te-iniestas-ne-kine/60%Daily2018-02-16 11:24
https://kosova-info.com/gigi-hadid-mahnitese-per-versace/60%Daily2018-02-16 11:22
https://kosova-info.com/arrestohen-kryesit-e-shume-veprave-penale-ne-gjakove/60%Daily2018-02-16 11:16
https://kosova-info.com/conte-ndryshon-formacionin-e-chelseat-ndaj-hull-cityt/60%Daily2018-02-16 11:15
https://kosova-info.com/zbulohet-data-e-rikthimit-te-matuidi-nga-lendimi/60%Daily2018-02-16 11:05
https://kosova-info.com/nexhmije-pagarusha-konkurrence-vajzave-te-reja-ja-si-eshte-grimuar/60%Daily2018-02-16 11:02
https://kosova-info.com/savic-te-top-klubi-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-02-16 10:56
https://kosova-info.com/si-ta-evitoni-bllokimin-e-hundes/60%Daily2018-02-16 10:56
https://kosova-info.com/pacolli-shtetet-qe-nuk-e-kane-njohur-kosoven-ta-ndjekin-shembullin-e-barbadosit/60%Daily2018-02-16 10:47
https://kosova-info.com/wenger-zbulon-ofertat-per-largim-nga-arsenal/60%Daily2018-02-16 10:45
https://kosova-info.com/beatrixi-nis-diten-me-imazh-provokues-ne-robdeshamber/60%Daily2018-02-16 10:40
https://kosova-info.com/torino-juventus-lajm-i-keq-per-dybalan/60%Daily2018-02-16 10:37
https://kosova-info.com/si-te-jeni-menaxher-i-sukesshem/60%Daily2018-02-16 10:36
https://kosova-info.com/ldk-thote-se-nuk-ka-asgje-te-re-nga-marreveshja-e-thacit-dhe-vujanoviqit/60%Daily2018-02-16 10:35
https://kosova-info.com/thaci-thote-se-liberalizimi-i-vizave-dhurata-me-e-mire-qe-kosova-mund-te-marre-per-10-vjetor/60%Daily2018-02-16 10:33
https://kosova-info.com/donnarumma-curva-sud-lajm-i-mire-per-milanin/60%Daily2018-02-16 10:27
https://kosova-info.com/policet-e-femijet-parakalojne-ne-shesh-per-10-vjetorin-e-pavaresise-foto/60%Daily2018-02-16 10:27
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-lajmerohet-nga-australia-ja-si-duket-ne-veshje-sportive/60%Daily2018-02-16 10:22
https://kosova-info.com/veseli-izolimi-i-kosoves-merr-fund-hapet-rruga-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-02-16 10:22
https://kosova-info.com/rregullat-e-suksesit/60%Daily2018-02-16 10:19
https://kosova-info.com/pdk-therret-konference-per-media/60%Daily2018-02-16 10:10
https://kosova-info.com/publikohet-imazhi-i-veses-me-lianin-ne-plazh/60%Daily2018-02-16 10:01
https://kosova-info.com/hoxhaj-deklarata-mes-presidenteve-i-hap-rruge-ratifikimit-te-demarkacionit-ne-kuvend/60%Daily2018-02-16 09:52
https://kosova-info.com/pse-meshkujt-mashtrojne/60%Daily2018-02-16 09:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-aneks-marreveshja-e-re-per-demarkacion-dokument/60%Daily2018-02-16 09:49
https://kosova-info.com/lukaku-man-utd-jo-ky-eshte-klubi-ku-do-te-pensionohem-nga-futbolli/60%Daily2018-02-16 09:47
https://kosova-info.com/bleona-shfaqet-sensuale-ne-te-brendshme/60%Daily2018-02-16 09:42
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-kosoven-thote-se-mori-fund-ceshtja-e-izolimit/60%Daily2018-02-16 09:39
https://kosova-info.com/marrezi-futbolli-nudo-minj-te-ngordhur-e-ufo-ne-stadium-ndodh-e-papritura/60%Daily2018-02-16 09:32
https://kosova-info.com/aurela-gace-dedikim-per-bashkeshortin-jeta-ka-marre-tjeter-kuptim/60%Daily2018-02-16 09:22
https://kosova-info.com/shba-i-kerkon-okb-se-marrjen-e-masave-kunder-iranit/60%Daily2018-02-16 09:22
https://kosova-info.com/aksident-ne-prishtine-vetura-bie-nga-rrethi-i-dragodanit-foto/60%Daily2018-02-16 09:21
https://kosova-info.com/si-ta-drejtoni-makinen-ne-rrugen-me-akull/60%Daily2018-02-16 09:21
https://kosova-info.com/haradinaj-per-kullat-e-jasharajve-do-te-ndermerret-cdo-veprim-i-nevojshem-ne-kohen-e-duhur/60%Daily2018-02-16 09:19
https://kosova-info.com/thaci-takon-ambasadoret/60%Daily2018-02-16 09:18
https://kosova-info.com/diskualifikohet-suela-mehilli-ky-ishte-gabimi-i-saj/60%Daily2018-02-16 09:14
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-futbollist-duhet-te-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2018-02-16 09:10
https://kosova-info.com/te-rinjte-po-i-nderrojne-emrat-e-vjeter-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2018-02-16 09:09
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-uron-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-16 09:05
https://kosova-info.com/problem-me-mourinhon-pogba-ne-real-madrid/60%Daily2018-02-16 09:02
https://kosova-info.com/arrestohet-pasi-ua-mori-parate-familjareve-qe-kerkonin-lemoshe/60%Daily2018-02-16 09:02
https://kosova-info.com/rita-sic-nuk-e-kemi-pare-asnjehere-pozon-per-vogue/60%Daily2018-02-16 09:01
https://kosova-info.com/perfitimet-e-cokollates/60%Daily2018-02-16 09:00
https://kosova-info.com/lajmi-qe-mori-mozzik-mengjesin-e-sotem/60%Daily2018-02-16 08:41
https://kosova-info.com/bugajski-rusia-nuk-e-do-pajtimin-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-02-16 08:40
https://kosova-info.com/rohan-ndarja-e-kosoves-hap-kutine-e-pandores/60%Daily2018-02-16 08:38
https://kosova-info.com/iniesta-largohet-nga-barcelona/60%Daily2018-02-16 08:31
https://kosova-info.com/cilat-jane-ushqimet-ideale-para-dhe-pas-ushtrimeve/60%Daily2018-02-16 08:29
https://kosova-info.com/terry-fillon-punen-si-trajner/60%Daily2018-02-16 08:22
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-ledina-celo-ne-koncertin-e-mbremshem/60%Daily2018-02-16 08:21
https://kosova-info.com/napoli-eliminohet-qellimisht-nga-europa-league/60%Daily2018-02-16 08:16
https://kosova-info.com/vrau-nje-person-ne-junik-ekstradohet-shtetasi-nga-shqiperia/60%Daily2018-02-16 08:12
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-i-jep-fund-marteses/60%Daily2018-02-16 08:01
https://kosova-info.com/kryeministrja-britanike-takon-sot-kancelaren-merkel/60%Daily2018-02-16 08:00
https://kosova-info.com/be-qorton-facebook-dhe-twitter/60%Daily2018-02-16 07:58
https://kosova-info.com/si-te-pergatisim-maske-hidratuese-per-lekure/60%Daily2018-02-16 07:54
https://kosova-info.com/ju-ka-dale-fija-nga-xhemperi-apo-shalli-ka-menyra-qe-ta-permiresoni/60%Daily2018-02-16 07:44
https://kosova-info.com/ronela-hajati-e-zonja-edhe-ne-kuzhine/60%Daily2018-02-16 07:41
https://kosova-info.com/afer-zgjidhjes-per-demarkacionin/60%Daily2018-02-16 07:35
https://kosova-info.com/orizi-kafe-apo-orizi-i-bardhe-cili-eshte-me-i-mire/60%Daily2018-02-16 07:24
https://kosova-info.com/nena-e-rites-e-emocionuar-per-koncertin-e-se-bijes-ne-kosove/60%Daily2018-02-16 07:20
https://kosova-info.com/dekada-e-humbur-e-shtetesise/60%Daily2018-02-16 07:20
https://kosova-info.com/vulin-serbia-nuk-do-ta-njohe-kosoven-qe-te-behet-anetare-e-be-se/60%Daily2018-02-16 07:16
https://kosova-info.com/tahiri-mbyll-garen-e-sllallomit-ne-olimpiade-ja-pozita-e-tij/60%Daily2018-02-16 07:05
https://kosova-info.com/urimi-i-ermalit-per-50-vjetorin-e-karrieres-se-sabri-fejzullahut/60%Daily2018-02-16 07:01
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-defilojne-ne-sheshin-skenderbeu/60%Daily2018-02-16 06:50
https://kosova-info.com/cfare-po-kerkon-serbia-nga-procesi-i-dialogut-me-kosoven/60%Daily2018-02-16 06:47
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-inter-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-icardit/60%Daily2018-02-16 06:38
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-sot-nderon-deshmoret/60%Daily2018-02-16 06:37
https://kosova-info.com/pamje-te-tmerrshme-kur-djali-gjuan-me-arme-mbi-studentet-ne-florida/60%Daily2018-02-16 06:34
https://kosova-info.com/barcelona-ne-stervitje-lajm-i-keq-nga-dembele/60%Daily2018-02-16 06:34
https://kosova-info.com/sot-ora-e-pare-e-mesimit-i-kushtohet-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-16 06:30
https://kosova-info.com/ronaldo-me-shume-gola-ne-champions-se-komplet-463-ekipe/60%Daily2018-02-16 06:27
https://kosova-info.com/milan-mposht-ludogoretsin-ja-cfare-thote-bonucci/60%Daily2018-02-16 06:20
https://kosova-info.com/neymar-ka-nje-mesazh-per-real-madridin-2/60%Daily2018-02-16 06:15
https://kosova-info.com/bebe-reagon-pas-vrasjes-ne-shba-aaron-feis-ti-je-heroi-im/60%Daily2018-02-15 22:58
https://kosova-info.com/lista-serbe-i-reagon-ministrit-gjerman-gabriel-lendoi-ndjenjat-e-serbeve/60%Daily2018-02-15 22:57
https://kosova-info.com/statistikat-tregojne-se-sa-keq-jane-raportet-mes-cavanit-neymarit-dhe-mbappes/60%Daily2018-02-15 22:53
https://kosova-info.com/edhe-keso-shtepie-posedon-ndermarrja-publike-banesore-foto/60%Daily2018-02-15 22:47
https://kosova-info.com/kjo-i-ndodh-organizmit-tuaj-nese-konsumoni-nje-limon-ne-dite/60%Daily2018-02-15 22:43
https://kosova-info.com/nasa-zbulon-95-planete-te-rinj/60%Daily2018-02-15 22:34
https://kosova-info.com/keshtu-u-vesh-dhurata-ne-koncertin-e-50-vjetorit-te-karrieres-se-sabri-fejzullahut/60%Daily2018-02-15 22:29
https://kosova-info.com/si-duhet-te-jete-tensioni-i-gjakut-ne-baze-te-moshes/60%Daily2018-02-15 22:27
https://kosova-info.com/mesfushorit-shqiptar-i-mjafton-nje-minute-ne-fushe-per-te-shenuar-gol-te-bukur/60%Daily2018-02-15 22:26
https://kosova-info.com/10-keshilla-per-nje-seks-te-mire-3/60%Daily2018-02-15 22:13
https://kosova-info.com/deshmitari-rrefen-se-si-zoran-vukotiqi-deshi-ti-priste-ne-fyt-por-i-shpetuan-parat-dhe-dukati/60%Daily2018-02-15 22:12
https://kosova-info.com/te-paekspozuarit-a-nevojiten-kullat-ne-tirane-nga-vijne-parate-per-ndertim/60%Daily2018-02-15 22:02
https://kosova-info.com/samsung-se-shpejti-debuton-me-notebook-9-notebook-9-pen-dhe-samsung-7-spin/60%Daily2018-02-15 22:02
https://kosova-info.com/agon-amiges-i-vdes-nje-familjar/60%Daily2018-02-15 21:58
https://kosova-info.com/leipzig-e-fiton-perballjen-e-pare-ndaj-napolit-fiton-edhe-atletico-madrid/60%Daily2018-02-15 21:57
https://kosova-info.com/motit-per-ditet-e-ardhshme-renie-temperaturash-dhe-reshje-bore/60%Daily2018-02-15 21:50
https://kosova-info.com/bie-snapchat-shkaku-i-ndryshimeve-ne-dizajn/60%Daily2018-02-15 21:49
https://kosova-info.com/thaci-per-vrasjen-e-ivanoviqit-e-verteta-do-te-dale-ndonese-dikujt-do-ti-dhembe/60%Daily2018-02-15 21:41
https://kosova-info.com/moska-minimizon-kercenimin-nga-sanksionet-amerikane/60%Daily2018-02-15 21:39
https://kosova-info.com/stine-humb-personin-me-te-dashur-per-te/60%Daily2018-02-15 21:30
https://kosova-info.com/napoli-leipzig-shenohet-goli-i-dyte/60%Daily2018-02-15 21:27
https://kosova-info.com/napoli-leipzig-vjen-goli-i-pare/60%Daily2018-02-15 21:19
https://kosova-info.com/nderimi-per-miqte-nderkombetare-arsyeja-per-shtyrjen-e-disa-aktiviteteve-te-pavaresise-me-18-shkurt/60%Daily2018-02-15 21:17
https://kosova-info.com/interi-me-plot-vuajtje-ne-sulm-gabigol-nuk-ndalet-se-shenuari-ne-brazil/60%Daily2018-02-15 21:14
https://kosova-info.com/profil-barbadosi-vendi-i-rihannas-dhe-kriketit/60%Daily2018-02-15 21:05
https://kosova-info.com/veseli-faleminderit-barbados-per-njohjen-e-kosoves/60%Daily2018-02-15 21:00
https://kosova-info.com/dortmund-32-atalanta-nota-per-etrit-berishen-dhe-te-tjeret/60%Daily2018-02-15 20:58
https://kosova-info.com/rita-ora-e-entuziasmuar-per-koncertin-ne-kosove-ja-cka-thote-permes-ketij-mesazhi/60%Daily2018-02-15 20:55
https://kosova-info.com/haradinaj-falenderon-barbadosin-per-njohjen-e-republikes-se-kosoves/60%Daily2018-02-15 20:51
https://kosova-info.com/kend-e-falenderoi-hoxhaj-per-njohjen-nga-barbadosi/60%Daily2018-02-15 20:47
https://kosova-info.com/ju-mpihen-shpesh-duart-mjeku-konstaton-qe-trupin-tuaj-ndoshta-e-kane-sulmuar-dy-semundje/60%Daily2018-02-15 20:46
https://kosova-info.com/deda-detyra-e-veshtire-qe-na-pret-eshte-demarkacioni-me-serbine/60%Daily2018-02-15 20:43
https://kosova-info.com/ludogorets-0-3-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-15 20:43
https://kosova-info.com/bildt-strategjia-e-be-se-i-jep-kosoves-dhe-kroacise-mundesine-e-vetos-per-anetaresim-e-serbise/60%Daily2018-02-15 20:41
https://kosova-info.com/hoti-javen-e-ardhshme-qeveria-vepron-lidhur-me-kullat-e-jasharajve/60%Daily2018-02-15 20:40
https://kosova-info.com/pentagoni-kerkon-6-5-miliarde-dollare-per-te-armatosur-europen/60%Daily2018-02-15 20:38
https://kosova-info.com/capital-t-zyrtarizon-duetin-me-majk/60%Daily2018-02-15 20:31
https://kosova-info.com/deklarohet-e-pafajshme-per-keqperdorim-detyre-inspektorja-e-licencimit-ne-atk/60%Daily2018-02-15 20:29
https://kosova-info.com/delawie-mbeshtetja-e-amerikes-per-kosoven-afatgjate-dhe-e-palekundur/60%Daily2018-02-15 20:22
https://kosova-info.com/grate-me-astme-qe-perdorin-inhalatoret-afatshkurter-rrezikohen-nga-steriliteti/60%Daily2018-02-15 20:20
https://kosova-info.com/200-milione-euro-per-hekurudhat-e-kosoves-video/60%Daily2018-02-15 20:16
https://kosova-info.com/ostersunds-0-3-arsenal-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-15 20:16
https://kosova-info.com/deshton-gjykimi-ndaj-tre-te-akuzuarve-per-keqperdorim-pozite-dhe-ushtrim-ndikimi/60%Daily2018-02-15 20:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-versioni-unplugged-i-himnit-te-kosoves-performuar-nga-i-riu-ben-bedynaj-video/60%Daily2018-02-15 20:02
https://kosova-info.com/ledri-tejet-elegant-me-te-zeza-ne-festimin-e-50-vjetorit-te-karrieres-se-sabri-fejzullahut/60%Daily2018-02-15 20:02
https://kosova-info.com/thaci-per-njohjen-e-kosoves-nga-barbados-festa-e-pavaresise-sapo-ka-filluar/60%Daily2018-02-15 19:56
https://kosova-info.com/fitojne-milani-arsenali-dhe-dortmundi/60%Daily2018-02-15 19:53
https://kosova-info.com/erdogan-pret-sekretarin-amerikan-te-shtetit-tillerson-2/60%Daily2018-02-15 19:48
https://kosova-info.com/januzaj-shenon-gol-te-bukur-nga-gjuajtja-e-lire/60%Daily2018-02-15 19:40
https://kosova-info.com/shantazhe-e-kercenime-mes-historianeve-video/60%Daily2018-02-15 19:40
https://kosova-info.com/kjo-vecanti-e-njerezve-qe-jetojne-ne-amsterdam-e-mahniti-encen/60%Daily2018-02-15 19:37
https://kosova-info.com/ky-eshte-versioni-unplugged-i-himnit-te-kosoves-performuar-nga-i-riu-ben-bedynaj/60%Daily2018-02-15 19:36
https://kosova-info.com/penallti-per-milanin-shikoni-cfare-beri-rodriguez/60%Daily2018-02-15 19:29
https://kosova-info.com/ne-prag-te-pervjetorit-te-pavaresise-barbadosi-njeh-kosoven/60%Daily2018-02-15 19:25
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-arsenali-shenon-ozil/60%Daily2018-02-15 19:24
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-arsenali-shenon-ozil/60%Daily2018-02-15 19:24
https://kosova-info.com/caji-qe-rregullon-sheqerin-ne-gjak-dhe-eshte-zgjidhje-per-diabetiket/60%Daily2018-02-15 19:23
https://kosova-info.com/atalanta-befason-dortmundin-ia-shenon-dy-gola-te-shpejt/60%Daily2018-02-15 19:17
https://kosova-info.com/pertej-kaligrafise-mbi-shume-talentet-e-shyqri-nimanit/60%Daily2018-02-15 19:16
https://kosova-info.com/djali-i-ushtarit-sjell-goldin-ne-rolin-e-shitesin-e-cigareve/60%Daily2018-02-15 19:15
https://kosova-info.com/boris-johnson-kryemjeshtri-i-premtimeve-boshe/60%Daily2018-02-15 19:07
https://kosova-info.com/napoli-leipzig-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-02-15 19:03
https://kosova-info.com/nese-nuk-keni-simptoma-mos-iu-frikesoni-kancerit-ovarian/60%Daily2018-02-15 19:01
https://kosova-info.com/demarkacioni-zgjidhet-me-aneks-marreveshje/60%Daily2018-02-15 19:00
https://kosova-info.com/kim-fotografohet-prape-nudo-nga-shtrati/60%Daily2018-02-15 18:58
https://kosova-info.com/ludogorets-milan-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-02-15 18:51
https://kosova-info.com/erdogan-pret-sekretarin-amerikan-te-shtetit-tillerson/60%Daily2018-02-15 18:48
https://kosova-info.com/penallti-per-nicen-shikoni-cfare-ben-balotelli/60%Daily2018-02-15 18:43
https://kosova-info.com/kete-mesazh-e-gjeti-te-shkruar-ne-xhamin-e-vetures-morena-taraku/60%Daily2018-02-15 18:39
https://kosova-info.com/shenon-dortmundi-mposhtet-etrit-berisha/60%Daily2018-02-15 18:36
https://kosova-info.com/ciftet-qe-po-shkurorezohen-po-kane-probleme-me-ndarjen-e-kryptovalutave/60%Daily2018-02-15 18:30
https://kosova-info.com/arsenali-dyfishon-epersine/60%Daily2018-02-15 18:29
https://kosova-info.com/ky-djale-ne-foto-sot-eshte-reperi-me-i-dashur-shqiptar/60%Daily2018-02-15 18:20
https://kosova-info.com/ostersunds-arsenal-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-02-15 18:19
https://kosova-info.com/ushqimet-e-mbiperpunuara-mund-te-shkaktojne-kancer/60%Daily2018-02-15 18:17
https://kosova-info.com/ismet-beqiri-absurde-qe-seanca-te-mbahet-me-18-shkurt/60%Daily2018-02-15 18:17
https://kosova-info.com/balotelli-vjen-me-nje-gol-te-bukur-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2018-02-15 18:13
https://kosova-info.com/the-economist-nje-dekade-pavaresi-kosova-eshte-ende-e-dhunshme-ne-veri/60%Daily2018-02-15 18:04
https://kosova-info.com/sta-fal-e-adelines-dedikim-ja-cka-thote-kengetarja/60%Daily2018-02-15 18:00
https://kosova-info.com/nisma-per-kosoven-edhe-zyrtarisht-nisma-socialdemokrate/60%Daily2018-02-15 17:59
https://kosova-info.com/vendosni-nje-cope-akull-ne-qafe-dhe-do-te-mrekulloheni-me-ate-qe-ndodh-me-trupin-tuaj/60%Daily2018-02-15 17:56
https://kosova-info.com/si-dhe-kur-e-pa-sefte-hashim-thaci-flamurin-e-shtetit-rrefen-fotografi-ferdi-limani/60%Daily2018-02-15 17:51
https://kosova-info.com/milani-me-super-transferim-nga-manchester-united/60%Daily2018-02-15 17:50
https://kosova-info.com/ismet-beqiri-kunder-shtyrjes-se-seances-solemne-per-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-15 17:47
https://kosova-info.com/urimi-me-i-bukur-qe-per-10-vjetorin-e-pavaresise-vije-nga-skocia-dhe-ushtari-i-fsk-se-video/60%Daily2018-02-15 17:42
https://kosova-info.com/valeri-rikthehet-pas-gjashte-muajve-duke-thumbuar-encen/60%Daily2018-02-15 17:40
https://kosova-info.com/lampard-kjo-eshte-skuadra-me-e-forte-ne-bote-per-momentin/60%Daily2018-02-15 17:40
https://kosova-info.com/rusia-thote-se-shba-provokoi-turqine-duke-u-siguruar-arme-kurdeve/60%Daily2018-02-15 17:38
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-takon-ambasadorin-e-sllovenise-ne-kosove/60%Daily2018-02-15 17:37
https://kosova-info.com/werner-pergenjeshtron-klubin-e-tij/60%Daily2018-02-15 17:35
https://kosova-info.com/rrefimi-interesant-i-hana-bajrami-rexhepit-per-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2018-02-15 17:25
https://kosova-info.com/cmendet-klaudia-pepa-del-e-tera-e-zhveshur-ne-vaske/60%Daily2018-02-15 17:22
https://kosova-info.com/haskuka-kam-qene-kunder-tendences-qe-albin-kurti-te-mos-kandidoje-per-kryetar-video/60%Daily2018-02-15 17:20
https://kosova-info.com/pesha-e-tepert-rezultat-i-pabarazise-se-hormoneve/60%Daily2018-02-15 17:07
https://kosova-info.com/cmendet-reali-ky-eshte-cmimi-i-asensios/60%Daily2018-02-15 17:06
https://kosova-info.com/stresi-befason-fansin-per-ditelindje/60%Daily2018-02-15 16:59
https://kosova-info.com/bushati-be-te-hape-dyert-per-ballkanin-perendimor-behet-me-e-forte/60%Daily2018-02-15 16:58
https://kosova-info.com/uji-i-ftohte-apo-i-uji-i-ngrohte-njeri-prej-tyre-demton-shendetin-tuaj/60%Daily2018-02-15 16:53
https://kosova-info.com/ambasadat-e-shteteve-mike-ndryshojne-pamjet-ne-rrjetet-sociale-per-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2018-02-15 16:47
https://kosova-info.com/ish-drejtori-i-malisheves-emerohet-sekretar-ne-ministrine-e-drejtuar-nga-nisma/60%Daily2018-02-15 16:43
https://kosova-info.com/ja-pse-kida-e-mbuloi-fytyren-me-fasha/60%Daily2018-02-15 16:40
https://kosova-info.com/tottenham-nuk-duron-me-e-shet-super-yllin-e-ekipit/60%Daily2018-02-15 16:36
https://kosova-info.com/asnje-flamur-shteteror-ne-qytetin-qe-u-stolis-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-15 16:29
https://kosova-info.com/ujesjellesi-prishtina-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-borxhlinjte/60%Daily2018-02-15 16:27
https://kosova-info.com/fbi-ka-qene-e-paralajmeruar-per-sulmuesin-ne-florida/60%Daily2018-02-15 16:25
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ta-fitojne-pasaporten-zvicerane-me-procedure-te-lehtesuar-te-huajt-e-brezit-te-trete/60%Daily2018-02-15 16:21
https://kosova-info.com/cka-te-shmangni-e-cka-te-hani-nese-deshironi-ta-kufizoni-sheqerin/60%Daily2018-02-15 16:21
https://kosova-info.com/majlinda-zbulon-partnerin-ne-krim/60%Daily2018-02-15 16:20
https://kosova-info.com/pogba-tradhton-keq-manchester-unitedin/60%Daily2018-02-15 16:17
https://kosova-info.com/trendafilova-flet-pas-largimit-te-schwendiman/60%Daily2018-02-15 16:11
https://kosova-info.com/reagim-i-ashper-i-serbise-pasi-qe-gjermania-kerkoi-njohjen-e-kosoves-evropa-sna-do/60%Daily2018-02-15 16:07
https://kosova-info.com/rita-ora-seriozisht-probleme-me-frymemarrjen-merr-trajtim-mjekesor/60%Daily2018-02-15 16:01
https://kosova-info.com/tillerson-mberrin-ne-turqi-ne-fokus-marredheniet-mes-dy-vendeve/60%Daily2018-02-15 15:52
https://kosova-info.com/dembele-largohet-nga-barcelona-kalon-ne-premierlige/60%Daily2018-02-15 15:51
https://kosova-info.com/keshtu-fero-e-kalli-gostivarin-me-gang-gang/60%Daily2018-02-15 15:44
https://kosova-info.com/kolla-dhe-gripi-kura-natyrale-qe-ju-sheron/60%Daily2018-02-15 15:40
https://kosova-info.com/u-tha-qe-do-te-denohet-10-vjet-skenderbeu-vjen-me-reagim-zyrtar/60%Daily2018-02-15 15:37
https://kosova-info.com/shfaqen-papritur-gropa-te-thella-ne-gjirokaster-banoret-ne-panik-foto/60%Daily2018-02-15 15:35
https://kosova-info.com/kuvendi-i-kosoves-te-dielen-seance-solemne-merr-pjese-edhe-edi-rama/60%Daily2018-02-15 15:32
https://kosova-info.com/oftamologu-ne-peje-lirohet-nga-akuza-se-kishte-marre-150-euro-ryshfet-per-operimin-e-pacientit/60%Daily2018-02-15 15:25
https://kosova-info.com/rikalo-viziton-kompanite-kosovare-qe-po-prezantohen-ne-panairin-biofach/60%Daily2018-02-15 15:24
https://kosova-info.com/te-denuarit-per-fajde-kerkojne-te-lirohen-nga-akuza-apo-rasti-ndaj-tyre-te-kthehet-ne-rigjykim/60%Daily2018-02-15 15:22
https://kosova-info.com/dieta-emergjente-zhdukni-dhjamin-e-barkut-per-nje-dite/60%Daily2018-02-15 15:22
https://kosova-info.com/i-keni-pare-te-gjitha-nga-shen-valentini-por-jo-edhe-vendin-ku-festoi-emina/60%Daily2018-02-15 15:22
https://kosova-info.com/anulohet-osumi-klosi-heq-lejen-mjedisore-pritet-vendimi-i-gjiknurit/60%Daily2018-02-15 15:21
https://kosova-info.com/mercedes-ua-siguron-serbeve-5-mije-vende-te-reja-pune-dikur-pati-ikur-nga-kosova/60%Daily2018-02-15 15:14
https://kosova-info.com/a-do-te-rikuperohet-neuer-per-kupen-e-botes-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-02-15 15:09
https://kosova-info.com/rusia-shba-provokoi-turqine-duke-u-siguruar-arme-kurdeve/60%Daily2018-02-15 15:07
https://kosova-info.com/ushqimet-e-perpunuara-lidhen-me-semundjen-e-kancerit/60%Daily2018-02-15 15:02
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-pranon-leter-urimi-nga-joe-biden-per-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-15 15:02
https://kosova-info.com/angela-ne-nje-moment-intim-me-burrin-ne-shtrat-imazhin-e-hedh-ne-rrjete-sociale/60%Daily2018-02-15 14:53
https://kosova-info.com/drame-te-psg-pas-humbjes-nga-reali/60%Daily2018-02-15 14:50
https://kosova-info.com/nato-pergatit-hapesiren-ushtarake-te-shengenit/60%Daily2018-02-15 14:43
https://kosova-info.com/ferdinand-me-deklarate-qesharake-per-penalltine-e-ronaldos/60%Daily2018-02-15 14:23
https://kosova-info.com/ministri-bytyqi-uron-per-48-vjetorin-e-themelimit-te-universitetit-te-prishtines/60%Daily2018-02-15 14:22
https://kosova-info.com/mediat-serbe-ministri-i-jashtem-gjerman-i-ndryshoi-deklaratat-ne-prishtine/60%Daily2018-02-15 14:13
https://kosova-info.com/moska-pese-ruse-mund-te-jene-vrare-nga-sulmet-amerikane-ne-siri/60%Daily2018-02-15 14:12
https://kosova-info.com/dasma-e-radhes-ne-estrade-po-martohen-ciljeta-dhe-albani/60%Daily2018-02-15 14:11
https://kosova-info.com/ronaldo-tregon-qe-eshte-nje-person-i-madh-ben-gjest-fantastik/60%Daily2018-02-15 14:01
https://kosova-info.com/panik-ne-lezhe-bresheri-automatiku-ne-mes-te-qytetit/60%Daily2018-02-15 13:58
https://kosova-info.com/moska-pese-ruse-mund-te-jene-vrare-nga-sulmet-amerikane-ne-siri-2/60%Daily2018-02-15 13:58
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-nuk-e-pranon-arkitekten-ne-takim-por-ia-vjedh-asaj-idene/60%Daily2018-02-15 13:49
https://kosova-info.com/veseli-dekada-e-dyte-e-shtetit-te-kosoves-do-te-jete-transformimi-ekonomik/60%Daily2018-02-15 13:45
https://kosova-info.com/uefa-trondite-skenderbeun-e-denon-me-10-vjet/60%Daily2018-02-15 13:42
https://kosova-info.com/neymar-dhe-ramos-nuk-flasin-mes-vete-ja-cfare-ndodhi-mbreme/60%Daily2018-02-15 13:34
https://kosova-info.com/ngritet-aktakuze-per-terrorizem/60%Daily2018-02-15 13:32
https://kosova-info.com/ja-ku-e-con-majlinda-djalin-e-majkit/60%Daily2018-02-15 13:31
https://kosova-info.com/thaci-pas-takimit-me-markoviqin-bene-thirrje-per-ratifikim-te-demarkacionit/60%Daily2018-02-15 13:29
https://kosova-info.com/stoltenberg-takim-me-lavrovin-ne-periudhen-e-tensioneve-te-larta/60%Daily2018-02-15 13:13
https://kosova-info.com/berzh-investon-mbi-38-milione-euro-ne-hekurudhat-e-kosoves/60%Daily2018-02-15 13:11
https://kosova-info.com/roma-i-vendose-klauzole-te-cmendur-portierit-alisson/60%Daily2018-02-15 13:09
https://kosova-info.com/kirurget-plastike-ne-qkuk-i-heqin-tumorin-ne-fytyre-me-dimension-mbi-30-centimetra/60%Daily2018-02-15 13:03
https://kosova-info.com/kanye-west-fiton-gjyqin-miliona-dollare-ne-llogarine-e-tij/60%Daily2018-02-15 12:59
https://kosova-info.com/universiteti-evropian-i-tiranes-nderon-thacin-me-titullin-doktor-honoris-causa/60%Daily2018-02-15 12:58
https://kosova-info.com/map-fillon-pergatitjet-per-zbatimin-e-kontrates-se-reformes-sektoriale-nga-e-cila-kosova-do-te-perfitoj-25-milione-euro/60%Daily2018-02-15 12:53
https://kosova-info.com/limaj-studenteve-shteti-eshte-i-shenjte-mos-e-ngaterroni-me-pushtetin/60%Daily2018-02-15 12:50
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-shaw-te-rivali-nga-premierliga/60%Daily2018-02-15 12:46
https://kosova-info.com/daci-ta-ruajme-si-syte-e-ballit-shtetin-tone-kosoven-e-dashur/60%Daily2018-02-15 12:43
https://kosova-info.com/zaev-maqedonia-e-gatshme-per-shtese-ne-emrin-e-vet-2/60%Daily2018-02-15 12:39
https://kosova-info.com/maqedoni-me-17-shkurt-mbahet-akademi-solemne-per-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-15 12:38
https://kosova-info.com/embelsira-per-fund-brenda-festes-se-shen-valentinit-te-kim-kardashianit/60%Daily2018-02-15 12:28
https://kosova-info.com/u-dashuruan-ne-korridoret-e-azilit-cifti-i-te-moshuarve-martohet-live-ne-emision/60%Daily2018-02-15 12:12
https://kosova-info.com/arbana-osmani-rrefen-per-fillimet-e-para-te-karrieres-televizive/60%Daily2018-02-15 12:03
https://kosova-info.com/sheroni-acarimin-e-fytit-me-kura-natyrale/60%Daily2018-02-15 12:01
https://kosova-info.com/sheroni-acarimin-e-fytit-me-kura-natyrale/60%Daily2018-02-15 12:01
https://kosova-info.com/ish-prokurorit-te-pergjithshem-i-ndalohet-vizita-ne-shba/60%Daily2018-02-15 12:00
https://kosova-info.com/pochettino-me-oferte-nga-top-klubi-i-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-02-15 12:00
https://kosova-info.com/stoltenberg-kerkoj-fleksibilitet-nga-shkupi-dhe-athina-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-emrit/60%Daily2018-02-15 11:57
https://kosova-info.com/nexhat-daci-ta-ruajme-si-syte-e-ballit-shtetin-tone-kosoven-e-dashur/60%Daily2018-02-15 11:50
https://kosova-info.com/can-afer-nenshkrimit-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-02-15 11:45
https://kosova-info.com/thaci-gjermania-mbetet-nje-partner-strategjik-i-kosoves/60%Daily2018-02-15 11:37
https://kosova-info.com/renditja-e-re-e-fifa-se-ja-pozita-e-kosoves-dhe-shqiperise/60%Daily2018-02-15 11:32
https://kosova-info.com/pas-dy-dite-kerkimesh-gjendet-9-vjecarja-e-zhdukur-ne-gjakove/60%Daily2018-02-15 11:15
https://kosova-info.com/reuters-citon-ministrin-gjerman-serbia-duhet-ta-pranoje-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2018-02-15 11:14
https://kosova-info.com/pogba-bie-pishman-i-pakenaqur-ne-man-utd/60%Daily2018-02-15 11:09
https://kosova-info.com/hoxha-financimi-ne-hekurudha-nga-berzh-moment-i-rendesishem-ne-marredheniet-kosove-be/60%Daily2018-02-15 11:01
https://kosova-info.com/inter-lajmeron-barcelonen-per-rafinhan/60%Daily2018-02-15 11:00
https://kosova-info.com/balade-e-re-nga-shpat-kasapi-zemren-ne-duar-e-kishe/60%Daily2018-02-15 10:52
https://kosova-info.com/blendi-fevziu-10-vjet-shtet-te-mjaftueshme-per-ta-kuptuar-perspektiven-e-kosoves/60%Daily2018-02-15 10:46
https://kosova-info.com/rektori-dema-pa-ndryshim-te-up-se-nuk-ka-as-ndryshim-te-kosoves/60%Daily2018-02-15 10:44
https://kosova-info.com/koci-haradinaj-ka-kapacitet-prej-lideri-dhe-demarkacionin-do-ta-ratifikoje/60%Daily2018-02-15 10:42
https://kosova-info.com/fellaini-largohet-nga-man-utd-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-02-15 10:40
https://kosova-info.com/thaci-up-ka-dhene-njerez-te-dijes-te-shkences-e-deshmore-per-lirine-e-vendit/60%Daily2018-02-15 10:36
https://kosova-info.com/postoi-foton-ku-bashkeshorti-i-kap-te-pasmet-dhe-rrjeti-u-cmend-emina-ne-lufte-me-komentuesit/60%Daily2018-02-15 10:29
https://kosova-info.com/shen-valentini-ne-maje-te-dajtit-bllokohen-nga-bora-7-persona/60%Daily2018-02-15 10:13
https://kosova-info.com/presidenti-i-psg-se-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2018-02-15 10:12
https://kosova-info.com/publikohet-videoklipi-river-nga-ed-sheeran-dhe-eminem/60%Daily2018-02-15 10:08
https://kosova-info.com/ministria-e-bujqesise-hap-periudhen-e-aplikimit-per-subvencione/60%Daily2018-02-15 10:06
https://kosova-info.com/beqaj-autostrada-qe-lidh-maqedonine-me-kosoven-do-te-rrise-bashkepunimin-ekonomik-ne-mes-te-dy-vendeve/60%Daily2018-02-15 10:00
https://kosova-info.com/komentatori-i-cmendur-madrilen-hedh-telefonin-nga-duart-tek-goli-i-marcelos/60%Daily2018-02-15 09:57
https://kosova-info.com/futbollisti-rus-pastron-hundet-me-kartemonedhe/60%Daily2018-02-15 09:46
https://kosova-info.com/veseli-e-markoviq-pajtohen-qe-demarkacioni-te-zgjidhet-me-dialog/60%Daily2018-02-15 09:40
https://kosova-info.com/policia-me-plan-operativ-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-15 09:34
https://kosova-info.com/zaev-maqedonia-e-gatshme-per-shtese-ne-emrin-e-vet/60%Daily2018-02-15 09:31
https://kosova-info.com/dhuratat-qe-burri-milioner-i-ka-bere-mbreme-adelina-tahirit/60%Daily2018-02-15 09:30
https://kosova-info.com/hyn-me-force-ne-shkolle-dhe-vjedh-pajisjet-shkollore-arrestohet-nga-policia/60%Daily2018-02-15 09:27
https://kosova-info.com/umtiti-refuzon-bisedimet-e-kontrates-me-barcelonen-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri/60%Daily2018-02-15 09:21
https://kosova-info.com/marcelo-tregon-pse-ia-dedikoi-golin-zidanes/60%Daily2018-02-15 09:18
https://kosova-info.com/kamenice-rrah-gruan-e-djalit-te-tij-e-ben-per-spital/60%Daily2018-02-15 09:12
https://kosova-info.com/thaci-vizita-e-kryeministrit-malazez-konfirmon-partneritetin-ne-mes-dy-vendeve/60%Daily2018-02-15 09:11
https://kosova-info.com/bluzat-e-dizajnuara-nga-rita-ora-per-10-vjetorin-e-pavaresise-kushtojne-56-euro/60%Daily2018-02-15 09:05
https://kosova-info.com/kosova-falenderon-115-shtetet-qe-e-kane-njohur/60%Daily2018-02-15 08:59
https://kosova-info.com/era-istrefi-rikthehet-ne-lidhje-me-faton-shoshin/60%Daily2018-02-15 08:53
https://kosova-info.com/rrahje-ne-prishtine-arrestohen-dy-persona/60%Daily2018-02-15 08:49
https://kosova-info.com/psg-mposhtet-nga-real-madrid-thiago-silva-me-mesazh-te-forte-ne-instagram/60%Daily2018-02-15 08:47
https://kosova-info.com/sigmar-mbreme-ishte-mysafir-ne-shtepine-e-pacollit/60%Daily2018-02-15 08:43
https://kosova-info.com/edhe-enca-mbreme-e-ka-festuar-shen-valentinin/60%Daily2018-02-15 08:42
https://kosova-info.com/emery-nuk-dorezohet-ka-nje-mesazh-per-real-madridin/60%Daily2018-02-15 08:33
https://kosova-info.com/faza-1-16-milani-para-proves-ludogorets-spikat-napoli-leipzig/60%Daily2018-02-15 08:28
https://kosova-info.com/rriten-pagat-per-punetoret-e-kek-ut/60%Daily2018-02-15 08:25
https://kosova-info.com/veseli-pret-ne-takim-kryeministrin-malazez-markoviq/60%Daily2018-02-15 08:14
https://kosova-info.com/magjia-e-penalltise-se-cristianos-shikojeni-cfare-ndodhi-me-topin-para-goditjes/60%Daily2018-02-15 08:07
https://kosova-info.com/albin-tahiri-mbyll-garen-tjeter-ne-olimpiade-ja-rezultati-i-tij/60%Daily2018-02-15 08:04
https://kosova-info.com/publikohet-nje-fotografi-e-zanfina-ismailit-e-pa-pare-deri-me-sot/60%Daily2018-02-15 07:59
https://kosova-info.com/ne-letren-per-amerikanet-talibanet-kerkojne-bisedime/60%Daily2018-02-15 07:56
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-gjerman-uron-thacin-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-15 07:53
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-perndiqet-nga-fansi-i-semure/60%Daily2018-02-15 07:50
https://kosova-info.com/ferrari-leshon-te-kuqen-e-radhes-per-shen-valentin-foto-2/60%Daily2018-02-15 07:45
https://kosova-info.com/shba-pergatitje-per-sanksione-te-reja-kunder-oligarkeve-ruse/60%Daily2018-02-15 07:26
https://kosova-info.com/moti-per-ditet-ne-vazhdim/60%Daily2018-02-15 07:21
https://kosova-info.com/geti-qenka-shume-romantik-ja-cfare-surprize-i-ka-bere-marines/60%Daily2018-02-15 07:17
https://kosova-info.com/kosova-gjate-ketij-viti-do-te-behet-me-ligj-per-pagat/60%Daily2018-02-15 07:11
https://kosova-info.com/up-hasan-prishtina-shenon-48-vjetorin-e-themelimit/60%Daily2018-02-15 07:03
https://kosova-info.com/be-ministrat-e-jashtem-diskutojne-edhe-per-per-ballkanin/60%Daily2018-02-15 06:59
https://kosova-info.com/imamit-shqiptar-nuk-i-jepet-pasaporta-e-zvicres-per-kete-arsye/60%Daily2018-02-15 06:56
https://kosova-info.com/17-te-vdekur-pas-sulmit-ne-nje-shkolle-ne-florida/60%Daily2018-02-15 06:49
https://kosova-info.com/horoskopi-per-diten-e-sotme-6/60%Daily2018-02-15 06:39
https://kosova-info.com/verratti-nese-e-bejme-kete-mund-ta-eliminojme-real-madridin/60%Daily2018-02-15 06:36
https://kosova-info.com/thaci-sot-takohet-me-kryeministrin-malazez/60%Daily2018-02-15 06:34
https://kosova-info.com/kosoven-do-ta-vizitojne-61-delegacione-ne-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-15 06:31
https://kosova-info.com/ronaldo-me-dy-oferta-nga-premierliga/60%Daily2018-02-15 06:30
https://kosova-info.com/skriniar-zbulon-lajmin-e-madh-ne-instagram/60%Daily2018-02-15 06:25
https://kosova-info.com/ludogorets-razgrad-milan-keshtu-ka-vendosur-gattuso/60%Daily2018-02-15 06:21
https://kosova-info.com/telashe-ne-la-lige-ja-cfare-thote-zidane-per-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-02-15 06:15
https://kosova-info.com/elvana-thyhet-prane-ermalit-tregon-te-pasmet/60%Daily2018-02-14 22:57
https://kosova-info.com/inteligjenca-amerikane-zgjedhjet-ne-shba-nen-sulm-nga-rusia/60%Daily2018-02-14 22:56
https://kosova-info.com/obsh-nje-bote-pa-epidemi-plotesisht-e-mundshme/60%Daily2018-02-14 22:56
https://kosova-info.com/irani-kerkon-investime-indiane-pavaresisht-presionit-amerikan/60%Daily2018-02-14 22:52
https://kosova-info.com/momenti-kur-neymar-per-pak-sa-nuk-e-nokautoi-gjyqtarin/60%Daily2018-02-14 22:50
https://kosova-info.com/mike-pence-reagon-pas-te-shtenave-ne-florida/60%Daily2018-02-14 22:42
https://kosova-info.com/pas-luanes-edhe-fjolla-ndeze-fansat-del-vetem-me-te-brendshme-ne-shtrat/60%Daily2018-02-14 22:28
https://kosova-info.com/porto-liverpool-notat-e-futbollisteve/60%Daily2018-02-14 22:28
https://kosova-info.com/zbulohen-antibiotike-te-rinj-nga-dheu/60%Daily2018-02-14 22:27
https://kosova-info.com/sputnik-kosova-ne-okb-me-modelin-e-dy-gjermanive/60%Daily2018-02-14 22:24
https://kosova-info.com/google-maps-do-te-tregoje-gjendjen-e-baterise-suaj/60%Daily2018-02-14 22:21
https://kosova-info.com/zeka-demarkacioni-do-ta-rrezoje-qeverine-haradinaj/60%Daily2018-02-14 22:17
https://kosova-info.com/real-madrid-psg-notat-e-futbollisteve/60%Daily2018-02-14 22:16
https://kosova-info.com/ish-zedhenesi-i-komunes-se-prishtines-ahmetit-leshoje-karrigen-dembel/60%Daily2018-02-14 22:14
https://kosova-info.com/me-te-ftohte-dhe-me-kolle-kura-natyrale-me-e-mire-mjalte-dhe-piper-i-zi/60%Daily2018-02-14 22:02
https://kosova-info.com/luana-cmend-rrjetin-hap-kembet-prane/60%Daily2018-02-14 21:58
https://kosova-info.com/lajci-nuk-e-kuptoj-pse-nuk-po-dergohet-ne-kuvend-versioni-aktual-i-demarkacionit/60%Daily2018-02-14 21:57
https://kosova-info.com/vrasje-ne-tirane/60%Daily2018-02-14 21:54
https://kosova-info.com/14-viktima-ne-florida-nje-person-i-arrestuar/60%Daily2018-02-14 21:46
https://kosova-info.com/nokia-po-rikthehet-shet-telefona-me-shume-se-htc-sony-google-dhe-rivalet-tjere/60%Daily2018-02-14 21:40
https://kosova-info.com/rikthehet-reali-i-madh-permbysje-spektakolare-ndaj-psg-se/60%Daily2018-02-14 21:39
https://kosova-info.com/liverpool-nokauton-porton-pothuajse-siguron-cerekfinalen/60%Daily2018-02-14 21:36
https://kosova-info.com/real-madridi-permbyse-psg-ne/60%Daily2018-02-14 21:31
https://kosova-info.com/ja-cilat-cifte-po-e-kalojne-shen-valentinin-bashke/60%Daily2018-02-14 21:30
https://kosova-info.com/policia-interviston-kater-persona-te-dyshuar-per-djegien-e-flamurit-te-kosoves/60%Daily2018-02-14 21:24
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-florida-ka-te-plagosur/60%Daily2018-02-14 21:21
https://kosova-info.com/cila-eshte-ndihma-e-pare-qe-duhet-ti-jepni-nje-njeriu-qe-po-peson-goditje-ne-zemer/60%Daily2018-02-14 21:19
https://kosova-info.com/liverpool-po-e-turperon-porton/60%Daily2018-02-14 21:17
https://kosova-info.com/ferrari-leshon-te-kuqen-e-radhes-per-shen-valentin-foto/60%Daily2018-02-14 21:04
https://kosova-info.com/gjiko-e-therret-eliten-oj-gjyle-keshtu-reagon-osman-azemi/60%Daily2018-02-14 20:59
https://kosova-info.com/harroni-golin-e-rabiot-shikoni-cfare-asistimi-i-beri-neymar/60%Daily2018-02-14 20:51
https://kosova-info.com/ja-semundjet-qe-sheron-lekura-e-molles/60%Daily2018-02-14 20:39
https://kosova-info.com/gjuriq-me-17-shkurt-do-te-rritet-niveli-i-sigurise-per-serbet-e-kosoves/60%Daily2018-02-14 20:34
https://kosova-info.com/reali-barazon-me-ronaldon/60%Daily2018-02-14 20:33
https://kosova-info.com/bekim-jashari-per-10-vjetorin-e-pavaresise-kjo-dite-e-ben-zemren-time-te-rrahe-me-krenari/60%Daily2018-02-14 20:32
https://kosova-info.com/pas-rehabilitimit-kunder-depresionit-selena-gomez-vendos-ti-rikthehet-perseri-muzikes/60%Daily2018-02-14 20:30
https://kosova-info.com/gjykata-ua-kthen-pasurine-e-sekuestruar-te-akuzuarve-per-fajde-e-detyrim/60%Daily2018-02-14 20:24
https://kosova-info.com/psg-shenon-ne-bernabeu-realizator-rabiot/60%Daily2018-02-14 20:22
https://kosova-info.com/joga-per-ekuiliber-fizik-dhe-emocional-pozita-ne-nje-kembe/60%Daily2018-02-14 20:19
https://kosova-info.com/salah-dyfishon-epersine-e-liverpoolit/60%Daily2018-02-14 20:17
https://kosova-info.com/liverpool-kalon-ne-epersi-ndaj-portos/60%Daily2018-02-14 20:14
https://kosova-info.com/abdixhiku-kosova-nuk-e-ka-imazhin-qe-e-ka-pasur-dikur/60%Daily2018-02-14 20:13
https://kosova-info.com/skeni-ku-ta-shihni-ndeshjen-real-madrid-psg-ja-super-linku-hd/60%Daily2018-02-14 20:10
https://kosova-info.com/ish-ministri-i-shqiperise-thote-se-ndjehet-i-tradhtuar-per-heqjen-e-flamurit-kombetar-te-rrethi/60%Daily2018-02-14 20:09
https://kosova-info.com/haradinaj-gjermania-partner-i-rendesishem-ne-konsolidimin-dhe-forcimin-e-shtetesise/60%Daily2018-02-14 20:02
https://kosova-info.com/shen-valentini-i-pare-si-te-martuar-ja-cka-i-dhuroi-50-vjecari-adelines/60%Daily2018-02-14 20:00
https://kosova-info.com/demtohet-nga-persona-te-panjohur-pllaka-perkujtimore-e-dy-serbeve-te-zhdukur-ne-rahovec/60%Daily2018-02-14 19:55
https://kosova-info.com/umtiti-e-ka-nje-kerkese-per-barcelonen/60%Daily2018-02-14 19:43
https://kosova-info.com/haradinaj-miqesia-mes-kosoves-dhe-malit-te-zi-do-te-jete-shembull-per-rajonin/60%Daily2018-02-14 19:40
https://kosova-info.com/dua-me-new-rules-thyen-rekord-arrine-ne-nje-miliard-klikime-ne-youtube/60%Daily2018-02-14 19:38
https://kosova-info.com/donatoret-globale-premtojne-30-miliarde-dollare-per-rindertimin-e-irakut/60%Daily2018-02-14 19:29
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-blen-flamur-rreth-1000-euro-dhe-12-metra-te-gjate-ku-do-te-vendoset/60%Daily2018-02-14 19:25
https://kosova-info.com/per-shen-valentin-adelina-vali-dhe-uliksi-ne-darke-romantike/60%Daily2018-02-14 19:19
https://kosova-info.com/edhe-nje-benefit-tjeter-i-te-qenit-vegjetarian/60%Daily2018-02-14 19:17
https://kosova-info.com/trump-propozon-drejtorin-e-ri-te-agjencise-per-siguri-kombetare/60%Daily2018-02-14 19:14
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-se-pse-tanket-serbe-iu-afruan-sot-kufirit-te-kosoves/60%Daily2018-02-14 19:08
https://kosova-info.com/saakashvili-arrin-ne-vendlindjen-e-gruas-se-tij/60%Daily2018-02-14 19:04
https://kosova-info.com/kosoven-e-beme-tash-duhet-ti-bejme-kosovaret/60%Daily2018-02-14 18:59
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-kalojeni-demarkacionin-dhe-mos-e-pengoni-gjykaten-speciale/60%Daily2018-02-14 18:59
https://kosova-info.com/dafina-dauti-ia-uron-shen-valentinin-botes-se-saj-ja-kush-eshte/60%Daily2018-02-14 18:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-agjenda-zyrtare-e-festimeve-per-pervjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-14 18:50
https://kosova-info.com/shoferi-nuk-pyet-per-rrezikun-foto/60%Daily2018-02-14 18:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-porto-liverpool/60%Daily2018-02-14 18:45
https://kosova-info.com/macron-sistemi-i-raketave-ne-iran-duhet-te-jete-nen-vezhgim/60%Daily2018-02-14 18:41
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-psg/60%Daily2018-02-14 18:41
https://kosova-info.com/ibrahimi-markoviq-hapi-rruge-per-kalimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-02-14 18:33
https://kosova-info.com/rita-ora-po-vij-ne-kosove-per-10-vjetorin-e-pavaresise-foto/60%Daily2018-02-14 18:31
https://kosova-info.com/lendohet-futbollisti-i-kosoves-dergohet-ne-spital/60%Daily2018-02-14 18:25
https://kosova-info.com/mercedes-maybach-s-class-2019-me-luksozi-qe-eshte-lansuar-ndonjehere-foto/60%Daily2018-02-14 18:24
https://kosova-info.com/ilaci-i-thjeshte-qe-pergatitet-ne-shtepi-permireson-shikimin-dhe-parandalon-renien-e-flokeve-dhe-ndihmon-ne-rritjen-e-tyre/60%Daily2018-02-14 18:22
https://kosova-info.com/rovena-publikon-kengen-unaza/60%Daily2018-02-14 18:19
https://kosova-info.com/real-madrid-psg-cmenduri-e-madhe/60%Daily2018-02-14 18:04
https://kosova-info.com/butrinti-ia-kthen-shpinen-njeriut-qe-i-ndihmoi-ja-cka-i-beri-ne-instagram/60%Daily2018-02-14 18:02
https://kosova-info.com/nokia-shet-me-shume-smartphone-se-google-dhe-oneplus/60%Daily2018-02-14 17:57
https://kosova-info.com/enca-ka-te-dashur-ja-cfare-dhurate-mori-sot/60%Daily2018-02-14 17:41
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-amerikes-pas-kercenimit-te-turqise/60%Daily2018-02-14 17:39
https://kosova-info.com/maska-e-thjeshte-me-banane-per-lekure-te-ndritshme-dhe-pa-njolla/60%Daily2018-02-14 17:39
https://kosova-info.com/ibrahimovic-kerkon-shtepi-te-re-ja-ku-do-te-transferohet-ne-vere/60%Daily2018-02-14 17:38
https://kosova-info.com/veseli-me-drejtorin-per-zgjerim-te-be-se-agjenda-evropiane-mbetet-prioritet-yni/60%Daily2018-02-14 17:30
https://kosova-info.com/kryeministri-malazez-jep-shprese-do-te-gjejme-zgjidhje-qe-kosova-ta-kryej-demarkacionin/60%Daily2018-02-14 17:26
https://kosova-info.com/iphone-x-kinez-me-sensor-te-gjurmeve-te-gishtave-pas-ekranit/60%Daily2018-02-14 17:24
https://kosova-info.com/ja-zemren-e-kujt-e-preku-kenga-sta-fal-e-adelines/60%Daily2018-02-14 17:18
https://kosova-info.com/kryeministri-malazez-nuk-kemi-asnje-problem-me-kosoven-video/60%Daily2018-02-14 17:18
https://kosova-info.com/trepca-89-i-quan-te-korruptuar-gjqytaret-kosovare-te-pranuar-nga-fifa/60%Daily2018-02-14 17:14
https://kosova-info.com/kosova-do-te-vazhdoje-reformat-ekonomike/60%Daily2018-02-14 17:13
https://kosova-info.com/fbi-dhe-cia-mos-perdorni-huawei/60%Daily2018-02-14 17:12
https://kosova-info.com/rasti-dehari-familja-e-gatshme-te-beje-zhvarrimin-nese-i-kerkohet/60%Daily2018-02-14 17:10
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-reperit-te-njohur-i-tregon-atij-se-cka-ka-humbur/60%Daily2018-02-14 17:01
https://kosova-info.com/luan-maloku-rita-ora-dhe-ledri-vula-kendojne-me-17-shkurt-ne-prishtine/60%Daily2018-02-14 16:58
https://kosova-info.com/lamtumire-inter-skriniar-ne-la-liga/60%Daily2018-02-14 16:56
https://kosova-info.com/dhjete-vjet-shtet/60%Daily2018-02-14 16:51
https://kosova-info.com/premiere-2ton-lanson-kengen-100-tmira/60%Daily2018-02-14 16:43
https://kosova-info.com/premiere-2ton-lanson-kengen-100-tmira-2/60%Daily2018-02-14 16:43
https://kosova-info.com/kosovaret-rrisin-dukshem-konsumimin-e-rrymes/60%Daily2018-02-14 16:43
https://kosova-info.com/thaci-per-trt-world-dy-objektivat-jetesore-mu-plotesuan-ka-mbetur-edhe-nje/60%Daily2018-02-14 16:38
https://kosova-info.com/miqte-e-serbise-ne-ceki-do-te-mbajne-proteste-kunder-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-14 16:35
https://kosova-info.com/nuk-ju-pelqen-snapchat-i-ri-ja-si-ta-ktheni-te-vjetrin-video/60%Daily2018-02-14 16:35
https://kosova-info.com/10-mije-euro-per-nje-akullore-presidenti-qesharak-i-palermos/60%Daily2018-02-14 16:35
https://kosova-info.com/te-henen-dite-pushimi-per-nder-te-10-vjetorit-te-shtetit-te-kosoves/60%Daily2018-02-14 16:27
https://kosova-info.com/te-premten-ora-e-pare-e-mesimit-i-kushtohet-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-14 16:23
https://kosova-info.com/besa-tregon-se-kush-eshte-lumturia-e-saj/60%Daily2018-02-14 16:21
https://kosova-info.com/pas-snapchat-dhe-instagram-edhe-google-behet-me-storie/60%Daily2018-02-14 16:18
https://kosova-info.com/keshill-i-perbashket-shqiperi-kosove-per-arsimin-ne-diaspore-2/60%Daily2018-02-14 16:13
https://kosova-info.com/kjo-i-ndodh-atletico-madridit-pas-11-vjetesh/60%Daily2018-02-14 16:12
https://kosova-info.com/zyrtari-i-be-se-thote-se-lufta-kunder-korrupsionit-mbetet-kusht-per-liberalizim/60%Daily2018-02-14 16:10
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-16/60%Daily2018-02-14 16:04
https://kosova-info.com/shqiperi-negociatat-me-greqine-presidenti-meta-konsulte-me-paraardhesit-e-tij/60%Daily2018-02-14 16:04
https://kosova-info.com/thoshte-se-nuk-vjedh-kenge-por-ja-ke-e-kopjoi-lyrical-son/60%Daily2018-02-14 15:58
https://kosova-info.com/zbulohet-transferimi-i-veres-icardi-ne-premierlige/60%Daily2018-02-14 15:56
https://kosova-info.com/fellaini-arrine-marreveshje-me-skuadren-e-re/60%Daily2018-02-14 15:42
https://kosova-info.com/ti-projekti-me-i-ri-nga-kida/60%Daily2018-02-14 15:39
https://kosova-info.com/haradinaj-e-pret-kryeministrin-malazez-me-ceremoni-shteterore-live/60%Daily2018-02-14 15:36
https://kosova-info.com/serbia-i-dergon-kosoves-informacione-per-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-02-14 15:32
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-se-pse-mbappe-refuzoi-realin-dhe-shkoi-te-psg/60%Daily2018-02-14 15:31
https://kosova-info.com/kryeministri-malazez-arriti-ne-kosove-pritet-nga-fatmir-limaj-foto/60%Daily2018-02-14 15:28
https://kosova-info.com/pse-eshte-bllokuar-licencimi-i-inxhiniereve-sipas-sylejmanit/60%Daily2018-02-14 15:27
https://kosova-info.com/gjon-karrica-me-kenge-te-re-shokon-me-promon-e-klipit/60%Daily2018-02-14 15:19
https://kosova-info.com/arsenali-nuk-e-mbajti-ne-skuader-harry-kanen-per-nje-arsye-qesharake/60%Daily2018-02-14 15:19
https://kosova-info.com/ilacin-e-tiroides-e-keni-ne-shtepi-thjesht-nuk-e-keni-ditur/60%Daily2018-02-14 15:19
https://kosova-info.com/afp-numeron-5-fakte-per-kosoven-ne-prag-te-10-vjetorit-te-pavaresise/60%Daily2018-02-14 15:08
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-per-te-dyshuarin-qe-plagosi-gjinekologun-ne-lagjen-marigona/60%Daily2018-02-14 15:05
https://kosova-info.com/foto-te-vjetra-te-ronela-hajatit-me-nenen-keshtu-dukej-para-se-te-behej-e-famshme/60%Daily2018-02-14 15:00
https://kosova-info.com/ambasadori-oconnell-inspekton-punimet-ne-asfaltin-qe-po-investon-britania-e-madhe/60%Daily2018-02-14 14:56
https://kosova-info.com/ekuador-konfiskohen-1-5-ton-kokaine-ne-nje-aeroport-2/60%Daily2018-02-14 14:54
https://kosova-info.com/gjermania-pret-peshqit-e-medhenj-i-derguari-i-berlinit-te-zhgenjyer-me-ceshtjen-tahiri/60%Daily2018-02-14 14:51
https://kosova-info.com/cifti-i-njohur-i-japin-fund-beqarise-martohen-gjate-transmetimit-live-ne-tv/60%Daily2018-02-14 14:49
https://kosova-info.com/postimin-me-te-cuditshem-per-shen-valentin-e-ka-bere-rezarta-shkurta/60%Daily2018-02-14 14:42
https://kosova-info.com/babygee-paska-pasur-te-dashur-dhe-ne-nuk-e-kemi-ditur/60%Daily2018-02-14 14:37
https://kosova-info.com/shba-tre-vete-jane-plagosur-afer-selise-se-nsa-se/60%Daily2018-02-14 14:35
https://kosova-info.com/llapi-dhe-prishtina-kualifikohen-ne-cerekfinale-te-kupes-se-kosoves/60%Daily2018-02-14 14:34
https://kosova-info.com/bill-gates-politika-amerika-e-para-e-trumpit-eshte-e-rrezikshme/60%Daily2018-02-14 14:33
https://kosova-info.com/ekuador-konfiskohen-1-5-ton-kokaine-ne-nje-aeroport/60%Daily2018-02-14 14:32
https://kosova-info.com/kosova-me-dy-ndeshje-miqesore-ne-paris/60%Daily2018-02-14 14:18
https://kosova-info.com/tillerson-irani-ti-terheqe-forcat-nga-siria/60%Daily2018-02-14 14:17
https://kosova-info.com/thaci-e-krahason-gjykaten-speciale-me-hebrenjte-e-persekutuar-gjate-nazizmit/60%Daily2018-02-14 14:16
https://kosova-info.com/nderron-jete-legjenda-e-filmit/60%Daily2018-02-14 14:12
https://kosova-info.com/vetevritet-nje-17-vjecar-ne-komunen-e-vitise/60%Daily2018-02-14 14:10
https://kosova-info.com/e-dashura-e-mozzik-pjese-e-klipit-ti-amo/60%Daily2018-02-14 14:09
https://kosova-info.com/sipas-gap-it-shpend-ahmeti-nuk-i-permbushi-gati-gjysmen-e-premtimeve/60%Daily2018-02-14 14:03
https://kosova-info.com/rusia-dhe-norvegjia-eksportuan-sasi-rekorde-te-gazit-ne-evrope-ne-vitin-2017/60%Daily2018-02-14 14:02
https://kosova-info.com/albani-dhe-miriami-i-bashkohen-iniciatives-ku-u-mbollen-200-peme-te-reja-per-tu-rritur-ne-shenje-te-dashurise/60%Daily2018-02-14 14:02
https://kosova-info.com/kosova-ruan-nje-partneritet-konstruktiv-me-fmn-ne/60%Daily2018-02-14 13:59
https://kosova-info.com/publikohet-me-videoklip-ti-amo-nga-veysel-dhe-mozzik/60%Daily2018-02-14 13:56
https://kosova-info.com/unmik-nuk-largohet-nga-kosova/60%Daily2018-02-14 13:53
https://kosova-info.com/dani-alves-15-vjet-kunder-real-madridit/60%Daily2018-02-14 13:46
https://kosova-info.com/veseli-sa-me-shume-dashuri-per-njeri-tjetrin-dhe-shtetit/60%Daily2018-02-14 13:39
https://kosova-info.com/me-cilin-flamur/60%Daily2018-02-14 13:37
https://kosova-info.com/buffi-behet-romantik-te-tille-se-kemi-pare/60%Daily2018-02-14 13:31
https://kosova-info.com/facebook-dhe-candy-crush-100-miliarde-cdo-vit-nga-amerikanet/60%Daily2018-02-14 13:31
https://kosova-info.com/marreveshja-e-re-inter-icardi-ja-cfare-kerkon-wanda-nara/60%Daily2018-02-14 13:30
https://kosova-info.com/serbia-ndan-dhjetera-miliona-per-lobim-kosova-asnje-cent/60%Daily2018-02-14 13:22
https://kosova-info.com/gold-ag-me-kenge-te-re-djali-i-ushtarit-publikohet-neser/60%Daily2018-02-14 13:21
https://kosova-info.com/menaxheri-zbulon-sekretin-e-cuditshem-te-hysajt/60%Daily2018-02-14 13:10
https://kosova-info.com/nora-dhe-roberti-nuk-e-presin-shen-valentinin-se-bashku/60%Daily2018-02-14 13:10
https://kosova-info.com/elita-5-dhe-trix-i-sonte-ne-sheshin-zahir-pajaziti/60%Daily2018-02-14 13:06
https://kosova-info.com/tillerson-irani-ti-terheq-forcat-destabilizuese-nga-siria/60%Daily2018-02-14 13:05
https://kosova-info.com/sikurse-ne-serbi-flamuri-i-kosoves-digjet-edhe-ne-gjilan-video/60%Daily2018-02-14 12:56
https://kosova-info.com/macron-franca-do-te-sulmoje-sirine-nese-ka-prova-per-perdorim-te-armeve-kimike/60%Daily2018-02-14 12:55
https://kosova-info.com/shqiperia-humb-panuccin-mediat-italiane-ia-zbulojne-klubin-e-ri/60%Daily2018-02-14 12:53
https://kosova-info.com/deshton-protesta-e-thirrur-per-te-kundershtuar-vendosjen-e-flamurit/60%Daily2018-02-14 12:53
https://kosova-info.com/nje-shen-valentin-si-ky-per-ish-te-dashuren-e-majkit/60%Daily2018-02-14 12:51
https://kosova-info.com/zevendeskryeministri-qe-shpenzoi-me-shume-derivate-se-kryeministri-haradinaj/60%Daily2018-02-14 12:47
https://kosova-info.com/barcelona-siguron-perforcimin-e-pare-per-vitin-2019/60%Daily2018-02-14 12:45
https://kosova-info.com/mungon-trotuari-ne-qender-te-prishtines-qytetaret-rrezikohen-nga-veturat-foto/60%Daily2018-02-14 12:44
https://kosova-info.com/2po2-me-mesazh-te-forte-prane-bashkeshortes-sot-ne-diten-e-te-dashuruarve/60%Daily2018-02-14 12:39
https://kosova-info.com/keshill-i-perbashket-shqiperi-kosove-per-arsimin-ne-diaspore/60%Daily2018-02-14 12:34
https://kosova-info.com/neymar-te-real-madrid-ne-vitin-2019-per-topin-e-arte/60%Daily2018-02-14 12:31
https://kosova-info.com/martin-schulz-jep-doreheqjen-si-kryetar-i-spd-se/60%Daily2018-02-14 12:28
https://kosova-info.com/dhurata-qe-kryeministri-haradinaj-i-ka-bere-anites-per-shen-valentin/60%Daily2018-02-14 12:22
https://kosova-info.com/izraeli-do-ta-rrezonte-avionin-civil-per-ta-vrare-arafatin/60%Daily2018-02-14 12:20
https://kosova-info.com/tronditet-lazio-lojtari-dyshohet-se-ka-kurdisur-ndeshje-kur-ishte-ne-spanje/60%Daily2018-02-14 12:19
https://kosova-info.com/loredana-ne-preherin-e-mozzik-reperi-me-fjale-zemre-ne-diten-e-te-dashuruarve/60%Daily2018-02-14 12:15
https://kosova-info.com/rita-ora-me-17-shkurt-ne-prishtine-ne-ora-22-performon-para-kosovareve/60%Daily2018-02-14 11:58
https://kosova-info.com/higuain-publikon-mesazh-te-forte-ne-instagram-pas-barazimit-me-tottenhamin/60%Daily2018-02-14 11:53
https://kosova-info.com/pakistan-nga-sulmi-i-talibaneve-jane-vrare-kater-ushtare/60%Daily2018-02-14 11:51
https://kosova-info.com/godet-gjyqtarin-me-shishe-shpeton-me-nje-perqafim/60%Daily2018-02-14 11:43
https://kosova-info.com/asamblistet-e-pdk-se-ne-skenderaj-i-kthehen-seancave-kane-nje-kerkese-per-kryetarin-jashari/60%Daily2018-02-14 11:37
https://kosova-info.com/dembele-ka-oferte-nga-shteti-ku-mund-te-transferohet-edhe-sot/60%Daily2018-02-14 11:34
https://kosova-info.com/pak-muaj-pas-zgjedhjes-ofron-doreheqje-kryetari-i-gjykates-themelore-ne-mitrovice-nikolla-kabashiq/60%Daily2018-02-14 11:28
https://kosova-info.com/rexhep-tayyip-erdogani-i-ka-kercenuar-me-pasoja-shba-per-shkak-te-ndihmes-per-kurdet/60%Daily2018-02-14 11:25
https://kosova-info.com/10vjetdashuri-nga-kosova-mesazh-i-vecante-per-shen-valentinin-foto/60%Daily2018-02-14 11:18
https://kosova-info.com/ederson-nenshkruan-me-top-klubin-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-02-14 11:16
https://kosova-info.com/nga-viti-2000-atk-ja-inkasoi-574-milione-euro/60%Daily2018-02-14 11:12
https://kosova-info.com/deklarohet-i-pafajshem-polici-i-akuzuar-per-keqperdorim-pozite-dhe-ushtrim-ndikimi/60%Daily2018-02-14 11:06
https://kosova-info.com/pushon-zyrtarisht-ndjekja-penale-e-oliver-ivanoviqit/60%Daily2018-02-14 11:02
https://kosova-info.com/qeveria-krahas-nderimeve-per-flamurin-kombetar-duhet-te-respektohen-simbolet-shteterore/60%Daily2018-02-14 11:00
https://kosova-info.com/the-sun-zbulon-klubin-e-ri-te-skriniar/60%Daily2018-02-14 10:59
https://kosova-info.com/hamza-e-ambasadori-suedez-ne-kosove-dakordohen-per-thellim-bashkepunimi/60%Daily2018-02-14 10:55
https://kosova-info.com/moderatorja-shqiptare-thote-se-per-dashurine-duhet-me-shume-se-10-milione/60%Daily2018-02-14 10:54
https://kosova-info.com/markoviq-vjen-sot-ne-prishtine-demarkacioni-teme-qendrore-e-takimeve/60%Daily2018-02-14 10:51
https://kosova-info.com/okb-pezullon-te-drejten-e-votes-per-venezuelen-dhe-libine/60%Daily2018-02-14 10:49
https://kosova-info.com/sali-berisha-me-urim-te-vecante-ne-diten-e-te-dashuruarve/60%Daily2018-02-14 10:48
https://kosova-info.com/perplasja-ne-egje-telefonate-e-tensionuar-mes-kryeministrave-te-greqise-dhe-turqise/60%Daily2018-02-14 10:44
https://kosova-info.com/takimi-ministror-i-nato-s-mbi-pergatitjet-per-samitin-e-aleances/60%Daily2018-02-14 10:33
https://kosova-info.com/van-damme-uron-shen-valentinin-me-fotografine-me-te-bukur/60%Daily2018-02-14 10:33
https://kosova-info.com/tifozet-e-real-madridit-festojne-pas-ketij-lajmi-per-neymarin/60%Daily2018-02-14 10:31
https://kosova-info.com/defekti-i-makines-vonon-gjykimin-e-zoran-vukotiqit/60%Daily2018-02-14 10:23
https://kosova-info.com/bayern-munich-merr-vendimin-e-madh-per-jamesin/60%Daily2018-02-14 10:22
https://kosova-info.com/vritet-nje-shqiptare-ne-siri-pjese-e-isis-it/60%Daily2018-02-14 10:18
https://kosova-info.com/krenar-cocaj-ka-nje-koment-per-getin-dhe-marinen/60%Daily2018-02-14 10:14
https://kosova-info.com/ky-eshte-ish-ushtari-i-uck-se-qe-dizajnoi-flamurin-e-kosoves/60%Daily2018-02-14 10:09
https://kosova-info.com/tahiri-bashkepunimi-me-fakultetet-juridike-ndihmon-sistemin-e-drejtesise/60%Daily2018-02-14 10:08
https://kosova-info.com/liverpool-blen-portier-nga-serie-a-per-90-milione-euro/60%Daily2018-02-14 10:06
https://kosova-info.com/diplomati-gjerman-sot-ne-kosove-takohet-me-kryeministrin-haradinaj/60%Daily2018-02-14 09:51
https://kosova-info.com/dua-lipa-arrin-nje-miliard-klikime-me-new-rules/60%Daily2018-02-14 09:51
https://kosova-info.com/tri-raste-te-dhunes-ne-familje-te-raportuara-vetem-ne-24-oreshin-e-fundit-ne-kosove/60%Daily2018-02-14 09:47
https://kosova-info.com/siri-amerikanet-bombardojne-mercenaret-ruse/60%Daily2018-02-14 09:40
https://kosova-info.com/lamtumire-de-vrij-tare-blindon-mbrojtesin-e-ri/60%Daily2018-02-14 09:39
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-me-perfaqesuesit-e-sbashk-ut-do-te-punojne-ne-trajtimin-e-kerkesave-te-tyre/60%Daily2018-02-14 09:33
https://kosova-info.com/rusia-planifikon-rindertimin-e-industrise-se-shkaterruar-te-sirise/60%Daily2018-02-14 09:30
https://kosova-info.com/tifozet-e-real-madridit-votojne-formacionin-per-ndeshjen-ndaj-psg-se/60%Daily2018-02-14 09:29
https://kosova-info.com/aida-doci-uron-babain-me-rastin-e-ditelindjes-nepermjet-kesaj-fotografie/60%Daily2018-02-14 09:24
https://kosova-info.com/juventus-tottenham-do-te-befasoheni-nga-futbollisti-me-i-dobet-i-ndeshjes/60%Daily2018-02-14 09:14
https://kosova-info.com/flamuri-i-vogel-qe-u-vendos-mbreme-te-rrethi-zevendesohet-me-nje-me-te-madh-foto/60%Daily2018-02-14 09:01
https://kosova-info.com/deklarata-e-jahjages-nuk-hiqet-nga-qarkullimi-paditesit-terhiqen-nga-kerkesa/60%Daily2018-02-14 09:00
https://kosova-info.com/ronela-hajati-po-vjen-me-kenge-te-re/60%Daily2018-02-14 08:55
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-cavani-kthehet-ne-serie-a-3/60%Daily2018-02-14 08:52
https://kosova-info.com/butrint-imeri-do-te-behet-nje-baba-i-mrekullueshem/60%Daily2018-02-14 08:37
https://kosova-info.com/pique-hap-biznes-te-ri-ne-qytetin-e-barcelones/60%Daily2018-02-14 08:36
https://kosova-info.com/mediat-nuk-lejohen-ta-xhirojne-seancen-ndaj-jahjages-per-shpifje/60%Daily2018-02-14 08:36
https://kosova-info.com/bernardeschi-zbulon-problemin-ne-ndeshjen-ndaj-tottenhamit/60%Daily2018-02-14 08:29
https://kosova-info.com/erion-velijaj-ajo-qe-eshte-arritur-ne-kosove-eshte-e-mrekullueshme/60%Daily2018-02-14 08:29
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimte-ne-komoran-te-drenasit/60%Daily2018-02-14 08:26
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-milan-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-donnarummas-2/60%Daily2018-02-14 08:20
https://kosova-info.com/rrahje-e-gjuajte-me-arme-mes-te-miturve-ne-prishtine/60%Daily2018-02-14 08:19
https://kosova-info.com/reshitaj-paralajmeron-nderprerjen-e-dhenies-se-thengjillit-per-punetoret-e-kek-ut/60%Daily2018-02-14 08:15
https://kosova-info.com/neymar-real-madrid-lajmi-i-fundit-nga-marca/60%Daily2018-02-14 08:10
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-fotografon-trupit-e-djeresitur-nga-palestra/60%Daily2018-02-14 08:06
https://kosova-info.com/hoti-120-njohje-nuk-garantojne-anetaresimin-ne-okb/60%Daily2018-02-14 07:59
https://kosova-info.com/greva-e-mesimdhenesve-jasharaj-urojme-te-kthjellet-qeveria/60%Daily2018-02-14 07:42
https://kosova-info.com/ushtria-duhet-te-formohet-kete-vit/60%Daily2018-02-14 07:37
https://kosova-info.com/publikohet-fotografi-rralle-e-dua-lipes-para-se-te-behej-e-famshme/60%Daily2018-02-14 07:28
https://kosova-info.com/edhe-vetevendosje-demanton-shpend-ahmetin/60%Daily2018-02-14 07:25
https://kosova-info.com/kjo-modele-ka-miliona-fansa-ne-instagram/60%Daily2018-02-14 07:17
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-zhade-aktorja-eshte-transformuar-nuk-do-ta-njihni-me/60%Daily2018-02-14 07:13
https://kosova-info.com/moti-sot-deri-ne-4-grade-priten-edhe-reshje-te-bores/60%Daily2018-02-14 07:01
https://kosova-info.com/as-ndarje-as-shkembim-te-territoreve-me-serbine/60%Daily2018-02-14 06:49
https://kosova-info.com/kane-shpjegon-problemin-kunder-juventusit/60%Daily2018-02-14 06:44
https://kosova-info.com/real-madrid-mbappe-ja-cfare-ndodh-para-ndeshjes-ne-bernabeu/60%Daily2018-02-14 06:35
https://kosova-info.com/kryeministri-i-malit-te-zi-dushko-markoviq-sot-do-te-vizitoje-kosoven/60%Daily2018-02-14 06:35
https://kosova-info.com/icardi-ne-bisedime-me-top-klubin-e-evropes/60%Daily2018-02-14 06:29
https://kosova-info.com/porto-liverpool-formacionet-e-skuadrave-ne-dragao/60%Daily2018-02-14 06:19
https://kosova-info.com/real-madrid-psg-formacionet-e-super-ndeshjes-ne-bernabeu/60%Daily2018-02-14 06:14
https://kosova-info.com/shba-rusia-synon-te-perzihet-ne-zgjedhjet-e-ardhshme/60%Daily2018-02-13 22:57
https://kosova-info.com/alkooli-demton-trurin-me-shume-se-kanabisi/60%Daily2018-02-13 22:55
https://kosova-info.com/vv-ja-me-cdo-kush-thote-se-do-ta-bashkoje-kosoven-e-shqiperine-kerkon-nga-haradinaj-kthimin-e-flamurit-kombetar/60%Daily2018-02-13 22:53
https://kosova-info.com/higuain-me-super-rekord-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-02-13 22:51
https://kosova-info.com/qindra-mijra-persona-e-vizituan-luanen-per-nje-jave/60%Daily2018-02-13 22:51
https://kosova-info.com/range-rover-sport-ngjitet-ne-999-shkalle-video/60%Daily2018-02-13 22:43
https://kosova-info.com/xhafer-tahiri-anulon-kontratat-per-shfrytezimin-e-kalase-ne-vushtrri/60%Daily2018-02-13 22:43
https://kosova-info.com/shba-zyrtaret-thone-se-rusia-synon-te-perzihet-ne-zgjedhjet-e-ardhshme/60%Daily2018-02-13 22:35
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-basel-man-city/60%Daily2018-02-13 22:30
https://kosova-info.com/e-ngaterrojne-shpesh-kjo-eshte-vajza-identike-me-nora-istrefin/60%Daily2018-02-13 22:29
https://kosova-info.com/galaxy-s9-dhe-galaxy-s9-plus-vijne-me-mbushesin-e-ri-pa-tela/60%Daily2018-02-13 22:27
https://kosova-info.com/kosova-e-re-do-te-filloje-prodhimin-e-rrymes-ne-vitin-2023/60%Daily2018-02-13 22:26
https://kosova-info.com/thaci-as-une-dhe-as-qytetaret-skemi-arsye-te-frikesohemi-nga-gjykata-speciale/60%Daily2018-02-13 22:21
https://kosova-info.com/burre-e-grua-nga-vushtrria-rrefejne-se-si-u-rrahen-brutalisht-nga-zoran-vukotiq/60%Daily2018-02-13 22:15
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-juventus-tottenham/60%Daily2018-02-13 22:13
https://kosova-info.com/parlajmerohet-proteste-per-rikthimin-e-flamurit-kombetar-te-rrethi-ne-prishtine/60%Daily2018-02-13 22:00
https://kosova-info.com/ne-kete-gjendje-fytyren-e-adelines-nuk-e-keni-pare-kurre/60%Daily2018-02-13 21:59
https://kosova-info.com/martesa-lufton-depresionin-dhe-hipertensionin/60%Daily2018-02-13 21:57
https://kosova-info.com/pavaresia-e-kosoves-basha-kisha-emocion-si-nje-maratonomak-afer-finishit/60%Daily2018-02-13 21:50
https://kosova-info.com/matoshi-ahmeti-deshmoi-mos-guxim-qytetar-ne-lidhje-me-flamurin/60%Daily2018-02-13 21:46
https://kosova-info.com/dreni-feston-ditelindjen-keshtu-e-uroi-arti/60%Daily2018-02-13 21:42
https://kosova-info.com/engel-kosova-duhet-ta-kete-ushtrine-e-saj-video/60%Daily2018-02-13 21:41
https://kosova-info.com/notimi-ne-uje-te-ftohte-qeteson-dhimbjet-e-forta/60%Daily2018-02-13 21:41
https://kosova-info.com/barazim-spektakolar-mes-juventusit-dhe-tottenhamit/60%Daily2018-02-13 21:35
https://kosova-info.com/city-shkaterron-baselin-pothuajse-siguron-cerekfinalen/60%Daily2018-02-13 21:34
https://kosova-info.com/thaci-per-reuters-dialogu-do-te-perfundoje-me-antaresim-te-kosoves-ne-okb/60%Daily2018-02-13 21:33
https://kosova-info.com/mustafa-pozita-dhe-opozita-te-arrijne-konsensus-per-temat-e-medha/60%Daily2018-02-13 21:33
https://kosova-info.com/sivjet-fsk-ja-parakalon-me-17-shkurt/60%Daily2018-02-13 21:20
https://kosova-info.com/kenga-sa-jena-tri-permes-sarkazmes-paraqet-realitetin-baba-femije/60%Daily2018-02-13 21:20
https://kosova-info.com/eriksen-shenon-gol-te-cmendur-ndaj-juventusit/60%Daily2018-02-13 21:16
https://kosova-info.com/havolli-ironizon-me-shpend-ahmetin-kryetari-i-prishtines-ik-nga-pergjegjesite-rri-ne-facebook/60%Daily2018-02-13 21:07
https://kosova-info.com/gjeneral-sylejman-selimi-marton-vellain-dasme-e-madhe-ne-kline/60%Daily2018-02-13 20:57
https://kosova-info.com/man-city-shkaterron-baselin/60%Daily2018-02-13 20:55
https://kosova-info.com/selim-pacolli-gati-sa-nuk-perleshet-fizikisht-me-disa-qytetar-foto-video/60%Daily2018-02-13 20:54
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-vendoset-flamuri-i-kosoves-te-rrethi-ne-prishtine/60%Daily2018-02-13 20:44
https://kosova-info.com/merri-krejt-publikohet-nga-faton-isufi/60%Daily2018-02-13 20:41
https://kosova-info.com/nje-perqafim-mund-ti-thyeje-kockat-djali-me-semundjen-me-te-rralle-ne-bote/60%Daily2018-02-13 20:40
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-vjedhjen-e-flamurit-te-kosoves/60%Daily2018-02-13 20:39
https://kosova-info.com/penallti-per-juventusin-skandal-nga-higuain/60%Daily2018-02-13 20:34
https://kosova-info.com/flamuri-u-vodh-ne-veturen-e-qeverise-qe-u-thye-per-pak-vjen-tjetri/60%Daily2018-02-13 20:29
https://kosova-info.com/haradinaj-me-flamurin-e-kosoves-zhvillojme-te-ardhmen-evropiane-po-e-vendosim-per-pavaresi/60%Daily2018-02-13 20:25
https://kosova-info.com/reagon-tottenham-shenon-me-harry-kane/60%Daily2018-02-13 20:24
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-vidhet-flamuri-i-kosoves-qe-u-planifikua-te-vendosej-te-rrethi/60%Daily2018-02-13 20:18
https://kosova-info.com/tendenca-e-medies-shqiptare-per-te-shkaktuar-trazira-ne-trekendshin-liberta-flori-elvana/60%Daily2018-02-13 20:16
https://kosova-info.com/pallaska-flamurin-shteteror-e-dizajnoi-nje-ish-ushtar-i-uck-se-nuk-guxon-te-trajtohet-si-i-huaj/60%Daily2018-02-13 20:13
https://kosova-info.com/basel-man-city-gol-i-bukur/60%Daily2018-02-13 20:06
https://kosova-info.com/ja-nga-kush-gjiko-e-vodhi-kengen-papuqe-gucci/60%Daily2018-02-13 20:06
https://kosova-info.com/limaj-rrefen-perpjekjet-e-tij-per-demarkacionin-thote-se-ka-sinjale-pozitive-nga-mali-i-zi-per-planin-e-tij/60%Daily2018-02-13 20:03
https://kosova-info.com/city-kalon-ne-epersi-ndaj-baselit/60%Daily2018-02-13 20:01
https://kosova-info.com/juventus-dyfishon-epersine-perseri-higuain/60%Daily2018-02-13 19:58
https://kosova-info.com/super-skeme-dhe-super-gol-nga-juventus/60%Daily2018-02-13 19:51
https://kosova-info.com/limaj-per-debatin-e-flamurit-majlinda-kelmendi-mori-medaljen-me-flamurin-e-kosoves/60%Daily2018-02-13 19:42
https://kosova-info.com/primadonna-vjen-nga-ardian-bujupi/60%Daily2018-02-13 19:41
https://kosova-info.com/zjarrfikesit-vijne-per-ta-vendosur-flamurin-e-kosoves-foto/60%Daily2018-02-13 19:36
https://kosova-info.com/shqiperi-bora-bllokon-disa-rruge-shirat-kercenojne-me-permbytje/60%Daily2018-02-13 19:34
https://kosova-info.com/artistet-e-kacanikut-kerkojne-themelimin-e-teatrit-te-qytetit/60%Daily2018-02-13 19:31
https://kosova-info.com/pozita-e-gjumit-ka-efekt-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2018-02-13 19:30
https://kosova-info.com/perkunder-problemeve-me-energji-flamuri-i-kosoves-pritet-te-vendoset-sonte/60%Daily2018-02-13 19:25
https://kosova-info.com/flamuri-i-kosoves-do-te-vendoset-ne-te-gjitha-ndertesat-qeveritare/60%Daily2018-02-13 19:23
https://kosova-info.com/vargjet-emocionuese-te-vogelushes-per-flamurin-e-kosoves/60%Daily2018-02-13 19:22
https://kosova-info.com/arsenali-merr-vendimin-e-madh-per-wenger/60%Daily2018-02-13 19:22
https://kosova-info.com/geti-tregon-se-eshte-bishe-ja-ku-tenton-ta-kafshoje-marinen/60%Daily2018-02-13 19:21
https://kosova-info.com/sekretari-i-map-it-po-vendosim-flamurin-e-kosoves-te-rrethi-ne-prishtine/60%Daily2018-02-13 19:10
https://kosova-info.com/probleme-me-gjumin-qetesine-mund-ta-gjeni-te-keto-bime/60%Daily2018-02-13 19:03
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-cka-i-tha-nora-elvanes-per-albumin-e-ri/60%Daily2018-02-13 19:01
https://kosova-info.com/pse-flamuri-i-kosoves-po-vendoset-ne-terr-nga-kush-po-frikesoheni/60%Daily2018-02-13 19:00
https://kosova-info.com/selim-pacolli-ska-haber-cka-po-ndodhe-komuna-ska-marr-asnje-informate-per-zevendesimin-e-flamurit/60%Daily2018-02-13 18:55
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-tottenham/60%Daily2018-02-13 18:49
https://kosova-info.com/mbi-600-mercenare-ruse-te-vrare-ne-siri/60%Daily2018-02-13 18:49
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-bonucci-ne-la-liga/60%Daily2018-02-13 18:48
https://kosova-info.com/besi-tregon-ndryshimin-qe-e-ka-bere/60%Daily2018-02-13 18:40
https://kosova-info.com/shkencetaret-kane-zbuluar-sekretin-e-pabesueshem-te-cilin-ultrazeri-e-fsheh-mbi-te-ardhmen-e-bebes/60%Daily2018-02-13 18:40
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-basel-man-city/60%Daily2018-02-13 18:31
https://kosova-info.com/inspektoret-e-komunes-vezhgojne-nga-afer-vendosjen-e-flamurit-te-kosoves/60%Daily2018-02-13 18:30
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ta-ulim-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/60%Daily2018-02-13 18:22
https://kosova-info.com/tolgahan-nuk-ndalet-zgjedh-tjera-fjale-per-ta-uruar-almeden/60%Daily2018-02-13 18:20
https://kosova-info.com/fillon-ngritja-e-flamurit-te-kosoves-te-rrethi-ne-prishtine-foto/60%Daily2018-02-13 18:07
https://kosova-info.com/ndryshon-emri-i-stadiumit-old-trafford/60%Daily2018-02-13 18:05
https://kosova-info.com/kryediplomati-holandez-jep-doreheqje-per-nje-genjeshter/60%Daily2018-02-13 18:04
https://kosova-info.com/keto-jane-arsyet-perse-femija-fle-gojehapur-ctregon-kjo-gje-per-shendetin-e-tij/60%Daily2018-02-13 18:00
https://kosova-info.com/genta-ne-pishine-edhe-pse-perreth-eshte-mbuluar-me-bore/60%Daily2018-02-13 18:00
https://kosova-info.com/si-portretizohen-lideret-e-pavarsise-ne-librat-e-historise/60%Daily2018-02-13 17:55
https://kosova-info.com/sllovenia-dhe-cekia-mbeshtesin-aspiratat-euro-atlantike-te-maqedonise/60%Daily2018-02-13 17:42
https://kosova-info.com/shkelzen-maliqi-tregon-si-mund-te-zgjidhet-ceshtja-e-flamujve/60%Daily2018-02-13 17:42
https://kosova-info.com/zyrtarja-e-fiba-s-ka-dicka-per-kosoven/60%Daily2018-02-13 17:41
https://kosova-info.com/arsyeja-perse-duhet-ta-lini-cajin-te-ftohet-perpara-se-ta-pini/60%Daily2018-02-13 17:41
https://kosova-info.com/kete-cmim-marramendes-e-mban-canta-e-xhensiles/60%Daily2018-02-13 17:40
https://kosova-info.com/kryeministri-i-spanjes-del-kunder-neymarit/60%Daily2018-02-13 17:29
https://kosova-info.com/haki-abazi-mendon-se-pdk-ja-po-e-ndan-vetevendosjen/60%Daily2018-02-13 17:28
https://kosova-info.com/ceku-ushtria-krijohet-me-ndryshime-kushtetuese/60%Daily2018-02-13 17:19
https://kosova-info.com/sherimi-i-acarimit-te-fytit-ne-menyre-natyrale/60%Daily2018-02-13 17:17
https://kosova-info.com/premiere-adelina-berisha-publikon-kengen-sta-fal/60%Daily2018-02-13 17:16
https://kosova-info.com/neser-gjykimi-per-shpifje-i-atifete-jahjages/60%Daily2018-02-13 17:15
https://kosova-info.com/deshton-seanca-per-kontestin-per-paga-ne-mes-te-komunes-se-prishtines-dhe-ish-mesimdheneses/60%Daily2018-02-13 17:10
https://kosova-info.com/costa-paralajmeron-rivalet-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-02-13 17:06
https://kosova-info.com/njesia-speciale-te-rrethi-i-flamurit-ne-prishtine-foto/60%Daily2018-02-13 17:03
https://kosova-info.com/zyrtare-flamuri-i-kosoves-vendoset-sonte/60%Daily2018-02-13 16:59
https://kosova-info.com/presidenti-i-ukraines-me-thirrje-shokuese-per-kupen-e-botes/60%Daily2018-02-13 16:59
https://kosova-info.com/nuk-ju-duhen-patjeter-tete-ore-gjume-cdo-nate/60%Daily2018-02-13 16:58
https://kosova-info.com/pas-koncertit-te-elvanes-besa-kokedhima-futet-ne-sherr-me-ledina-celon/60%Daily2018-02-13 16:57
https://kosova-info.com/bora-dhe-shiu-pushtojne-shqiperine-ja-cfare-pritet-te-ndodhe-me-motin-ditet-ne-vijim/60%Daily2018-02-13 16:54
https://kosova-info.com/veseli-viziton-demacin-ne-prag-te-dhjete-vjetorit-te-pavaresise-ia-dhuron-nje-flamur-te-kosoves-foto/60%Daily2018-02-13 16:52
https://kosova-info.com/policet-e-pranojne-qe-preken-provat-ne-vendin-e-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-02-13 16:43
https://kosova-info.com/elvana-ka-marre-vemendjen-me-albumin-e-fundit-por-askush-se-ka-verejtur-kete-detaj/60%Daily2018-02-13 16:42
https://kosova-info.com/djali-i-gjinekologut-premtim-gojani-flet-per-rastin-e-plagosjes-se-babait/60%Daily2018-02-13 16:41
https://kosova-info.com/grupi-juaj-i-gjakut-ju-tregon-se-nga-cfare-semundjesh-mund-te-prekeni-zbulojeni-ketu/60%Daily2018-02-13 16:38
https://kosova-info.com/e-konfirmon-shkenca-patatet-jane-me-te-shendetshmet/60%Daily2018-02-13 16:26
https://kosova-info.com/perballja-e-tresheve-te-frikshme-ja-statistikat/60%Daily2018-02-13 16:26
https://kosova-info.com/demi-rose-shfaq-linjat-seksi-ne-brigjet-e-afrikes/60%Daily2018-02-13 16:19
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim-14/60%Daily2018-02-13 16:13
https://kosova-info.com/limaj-e-pret-ne-aeroport-kryeministrin-malazez-ja-agjenda-e-plote-e-vizites-ne-kosove/60%Daily2018-02-13 16:10
https://kosova-info.com/deshmitari-pasi-na-rrahen-vukotiq-e-paunoviq-degjuam-se-ishin-vrare-kater-fqinjit-tane/60%Daily2018-02-13 16:08
https://kosova-info.com/alarmi-i-rreme-per-rrezatim-shkakton-frike-ne-rusi/60%Daily2018-02-13 16:04
https://kosova-info.com/publikohet-cohu-kerceni-nga-bes-kallaku-dhe-ylli-baka/60%Daily2018-02-13 16:02
https://kosova-info.com/lamtumire-reina-napoli-merr-super-portier-nga-serie-a/60%Daily2018-02-13 16:02
https://kosova-info.com/ish-kancelari-austriak-deklaratat-e-strache-per-kosoven-jane-si-ti-hedhesh-benzine-zjarrit/60%Daily2018-02-13 15:59
https://kosova-info.com/nje-banane-cdo-dite-mund-tju-shpetoje-jeten/60%Daily2018-02-13 15:59
https://kosova-info.com/jubileu-i-shpresave-dhe-zhgenjimeve/60%Daily2018-02-13 15:52
https://kosova-info.com/i-akuzuari-i-rastit-badovci-raportohet-te-jete-vrare-ne-siri/60%Daily2018-02-13 15:49
https://kosova-info.com/ndertimi-i-autostrades-se-dukagjinit-nis-ne-fillim-te-vitit-te-ardhshem/60%Daily2018-02-13 15:46
https://kosova-info.com/eni-koci-e-pranon-me-ne-fund-jam-e-dehur-ne-dashuri/60%Daily2018-02-13 15:40
https://kosova-info.com/cfare-i-brengos-me-se-shumti-grate/60%Daily2018-02-13 15:38
https://kosova-info.com/atletico-befason-realin-me-vendimin-e-fundit/60%Daily2018-02-13 15:37
https://kosova-info.com/hacker-i-nga-fieri-qe-cmendi-boten/60%Daily2018-02-13 15:35
https://kosova-info.com/veseli-premton-ngritjen-e-nje-memoriali-per-te-mbijetuarit-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes/60%Daily2018-02-13 15:29
https://kosova-info.com/man-city-rinovon-me-yllin-e-skuadres/60%Daily2018-02-13 15:27
https://kosova-info.com/gjyste-vulaj-shijon-pamjen-e-mahnitshme-ne-santorini/60%Daily2018-02-13 15:23
https://kosova-info.com/skuadra-kosovare-i-zhvillon-pergatitjet-ne-livadhe-e-kodrina/60%Daily2018-02-13 15:15
https://kosova-info.com/arta-bajrami-publikon-nje-fotografi-te-rralle-te-babait-te-ndjere/60%Daily2018-02-13 15:08
https://kosova-info.com/vrane-foshnjen-5-muajshe-arrestohen-adoleshentet/60%Daily2018-02-13 15:06
https://kosova-info.com/per-shen-valentin-dashuria-vjen-permes-ketyre-mrekullive-ne-pjate/60%Daily2018-02-13 15:04
https://kosova-info.com/presidenti-kerkon-qe-tregu-kosovar-te-mbushet-me-prodhime-made-in-kosova/60%Daily2018-02-13 14:52
https://kosova-info.com/markoviq-neser-qendron-ne-prishtine-haradinaj-thote-se-eshte-nder-per-kosoven/60%Daily2018-02-13 14:51
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-tregon-vendin-me-te-cuditshem-ku-ka-firmosur-autograf/60%Daily2018-02-13 14:48
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-real-madridit-per-ndeshjen-kunder-paris-saint-germain/60%Daily2018-02-13 14:48
https://kosova-info.com/vuciq-viktimizohet-ne-kroaci-pas-poshterimit-qe-ju-be-nga-gazetaret-po-me-quajne-cetnik/60%Daily2018-02-13 14:45
https://kosova-info.com/kujdes-kur-udhetoni-ne-rrugen-e-kombit-shikoni-pamjet-live/60%Daily2018-02-13 14:44
https://kosova-info.com/lendohet-lacazette-ja-kur-do-te-kthehet-ne-ekipin-e-arsenalit/60%Daily2018-02-13 14:40
https://kosova-info.com/perfitimet-e-supozuara-te-uthulles-se-molles-qe-nuk-duhet-ti-besoni-me/60%Daily2018-02-13 14:33
https://kosova-info.com/autostrada-e-gjilanit-per-30-muaj-me-40-milione-euro-me-lire-ja-kur-nis-traseja/60%Daily2018-02-13 14:32
https://kosova-info.com/100-mije-euro-per-epopene-e-uck-se/60%Daily2018-02-13 14:28
https://kosova-info.com/nuk-mjaftohet-me-pak-kim-vjen-serish-e-zjarrte-para-pasqyres/60%Daily2018-02-13 14:27
https://kosova-info.com/qeveria-ndan-600-mije-euro-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-13 14:23
https://kosova-info.com/juventus-me-formacion-super-sulmues-ndaj-tottenhamit/60%Daily2018-02-13 14:19
https://kosova-info.com/personi-qe-plagosi-gjinekologun-eshte-faton-fetiu-gjate-sulmit-perdori-edhe-bombe/60%Daily2018-02-13 14:17
https://kosova-info.com/kadri-veseli-serish-pjese-e-serialit-o-sa-mire/60%Daily2018-02-13 14:16
https://kosova-info.com/delegacioni-i-vv-se-takohet-me-presidentin-slloven/60%Daily2018-02-13 14:15
https://kosova-info.com/shkenda-dubova-prezanton-nenen-bukurine-e-ka-trasheguar-nga-ajo/60%Daily2018-02-13 14:02
https://kosova-info.com/stoltenberg-kerkon-zgjerimin-e-misionit-te-nato-s-ne-irak/60%Daily2018-02-13 13:56
https://kosova-info.com/xhaka-per-uefa-n-nisa-si-mbledhes-topash-tash-luaj-ne-champions-league/60%Daily2018-02-13 13:43
https://kosova-info.com/mos-i-beni-keto-dhurata-per-shen-valentin/60%Daily2018-02-13 13:42
https://kosova-info.com/vdes-foshnja-qe-lindi-ne-shtepi-nena-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2018-02-13 13:39
https://kosova-info.com/ne-prag-te-dites-se-te-dashuruarve-olta-pervelon-me-fotosesionin-e-ri/60%Daily2018-02-13 13:36
https://kosova-info.com/hoxha-rruga-drejt-integrimit-e-vetmja-alternative/60%Daily2018-02-13 13:34
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-dyshuar-i-stokholmit-e-pranon-fajesine/60%Daily2018-02-13 13:33
https://kosova-info.com/keshilli-i-prinderve-kundershton-greven-qe-do-te-mbahet-neser/60%Daily2018-02-13 13:28
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-dyshuar-i-stokholmit-e-pranon-fajesine-2/60%Daily2018-02-13 13:20
https://kosova-info.com/blogerja-rita-saraci-lanson-ne-shitje-xhemperat-per-femrat-e-forta/60%Daily2018-02-13 13:16
https://kosova-info.com/tillerson-shteti-islamik-mbetet-kercenim-serioz/60%Daily2018-02-13 13:15
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-emer-te-kosovareve-faleminderit-slloveni/60%Daily2018-02-13 13:11
https://kosova-info.com/zyrtare-llullaku-nenshkruan-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-02-13 13:09
https://kosova-info.com/shba-ja-i-refuzon-vizen-gjeneralit-serb-per-shkak-te-krimeve-te-luftes-ne-kosove/60%Daily2018-02-13 12:58
https://kosova-info.com/zyrtare-miranda-me-lajm-te-keq-per-tifozet-e-interit/60%Daily2018-02-13 12:55
https://kosova-info.com/publikohet-foto-e-cozman-duke-tymosur-marihuane/60%Daily2018-02-13 12:54
https://kosova-info.com/serbia-e-gatshme-te-vazhdoje-dialogun-me-kosoven/60%Daily2018-02-13 12:53
https://kosova-info.com/presionet-nga-autoritetet-e-kosoves-nuk-e-pengojne-punen-e-gjykates-speciale/60%Daily2018-02-13 12:33
https://kosova-info.com/rrenqeth-adelina-ismaili-si-e-perjetova-shtatzenine-pas-vdekjes-se-nenes/60%Daily2018-02-13 12:32
https://kosova-info.com/real-madrid-paris-saint-germain-ja-cfare-thote-zidane/60%Daily2018-02-13 12:25
https://kosova-info.com/drake-me-gods-plan-prej-3-javesh-ne-krye-te-billboard/60%Daily2018-02-13 12:23
https://kosova-info.com/prodhuesit-vendor-me-ide-per-torten-e-pavaresise-foto/60%Daily2018-02-13 12:22
https://kosova-info.com/kerkohet-seance-per-emerimet-politike-ne-administrate/60%Daily2018-02-13 12:22
https://kosova-info.com/cmimi-marramendes-i-kesaj-kemishe-te-marina-vjollces/60%Daily2018-02-13 12:18
https://kosova-info.com/ish-mesfushori-anglez-zbulon-te-pathenat-vinim-baste-te-cmendura-ne-kombetare-ishim-te-varur/60%Daily2018-02-13 12:14
https://kosova-info.com/kosova-e-re-investimi-me-i-madh-ne-kosove-sipas-ministrit-lluka/60%Daily2018-02-13 12:14
https://kosova-info.com/nje-kanadeze-ngre-temperaturat-ne-kore-foto/60%Daily2018-02-13 12:14
https://kosova-info.com/nitaj-deputetet-e-opozites-as-vet-nuk-e-dine-cka-po-duan/60%Daily2018-02-13 12:12
https://kosova-info.com/vitet-e-shtetesise-ne-favor-te-importit/60%Daily2018-02-13 12:08
https://kosova-info.com/thaci-pranoi-letrat-kredenciale-nga-ambasadorja-e-re-e-finlandes/60%Daily2018-02-13 12:06
https://kosova-info.com/sbashk-apel-nxenesve-te-merkuren-ne-oren-e-pare-mos-shkoni-ne-shkolle/60%Daily2018-02-13 12:04
https://kosova-info.com/coutinho-ka-nje-lajm-fantastik-per-barcelonen/60%Daily2018-02-13 12:03
https://kosova-info.com/ronela-hajati-ia-thote-publikisht-ences-je-shume/60%Daily2018-02-13 12:00
https://kosova-info.com/tjeter-perplasje-turqi-greqi-ne-egje-erdogan-kercenon-ish-ministri-i-jashtem-grek-turk-i-mire-turku-i-vdekur/60%Daily2018-02-13 11:58
https://kosova-info.com/aurela-thumbon-per-klikimet-ne-ti-bejme-1-milion-ne-dite-packa-se-jemi-popull-i-vogel/60%Daily2018-02-13 11:41
https://kosova-info.com/perez-nese-largohet-ronaldo-do-ta-transferoj-messin/60%Daily2018-02-13 11:40
https://kosova-info.com/pse-marredheniet-moderne-jane-kaq-te-palumtura/60%Daily2018-02-13 11:30
https://kosova-info.com/kim-kardashian-nuk-i-kursen-pozat-provokuese-ja-si-veproi-kete-here/60%Daily2018-02-13 11:21
https://kosova-info.com/ronaldo-zbulon-planin-kunder-paris-saint-germain/60%Daily2018-02-13 11:20
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-perleshje-dhe-te-shtena-armesh-te-santea-ne-prishtine/60%Daily2018-02-13 11:08
https://kosova-info.com/brozovic-ne-telashe-gjobe-nga-inter/60%Daily2018-02-13 11:07
https://kosova-info.com/flamuri-i-kosoves-nuk-vendoset-perkrah-atij-te-shqiperise-ky-eshte-rrethi-tjeter-foto/60%Daily2018-02-13 11:01
https://kosova-info.com/genci-i-publikon-kete-video-enit/60%Daily2018-02-13 11:01
https://kosova-info.com/kosovarit-i-bie-te-fiket-pasi-ju-shqiptua-denimi-me-burg/60%Daily2018-02-13 10:58
https://kosova-info.com/buffon-nuk-eshte-pensionuar-me-kombetaren-ja-kur-do-ta-veshe-serish-fanellen-e-italise/60%Daily2018-02-13 10:54
https://kosova-info.com/situate-e-qete-te-rrethi-flamuri-i-kosoves-ende-nuk-eshte-vendosur/60%Daily2018-02-13 10:49
https://kosova-info.com/paris-hilton-befasohet-me-nje-torte-gjigante-ne-ndejen-e-ditelindjes/60%Daily2018-02-13 10:45
https://kosova-info.com/kush-e-dhunoi-avni-rustemin-pas-atentatit-ne-paris-foto/60%Daily2018-02-13 10:41
https://kosova-info.com/meta-takon-delegacionin-e-parlamentit-evropian/60%Daily2018-02-13 10:39
https://kosova-info.com/vidal-zgjedh-klubin-e-tij-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-02-13 10:33
https://kosova-info.com/pacolli-do-ti-adresohet-me-fjalim-takimit-te-koalicionit-boteror-kunder-isis-it-ne-kuvajt/60%Daily2018-02-13 10:28
https://kosova-info.com/demi-rose-cmend-pushuesit-me-imazhet-e-fundit-ne-plazh/60%Daily2018-02-13 10:22
https://kosova-info.com/tahiri-ndihet-krenar-qe-debutoi-per-kosoven-ne-lojerat-olimpike-dimerore/60%Daily2018-02-13 10:20
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-lazio-de-vrij-nenshkruan-me-rivalin-nga-serie-a/60%Daily2018-02-13 10:16
https://kosova-info.com/vezhguesi-i-be-se-reforma-zgjedhore-e-domosdoshme-per-integrim/60%Daily2018-02-13 10:13
https://kosova-info.com/zidane-emery-cili-prej-tyre-do-te-shkarkohet/60%Daily2018-02-13 10:08
https://kosova-info.com/ldk-vlereson-ndihmen-e-sllovenise-per-kosoven/60%Daily2018-02-13 10:06
https://kosova-info.com/dua-lipa-tregon-domethenien-e-tatuazhit-ne-dore/60%Daily2018-02-13 10:02
https://kosova-info.com/borussia-dortmund-ka-nje-kerkese-te-chelsea-per-batshuayin/60%Daily2018-02-13 10:01
https://kosova-info.com/qendisja-kontribuon-ne-mireqenien-dhe-cilesine-e-jetes/60%Daily2018-02-13 09:57
https://kosova-info.com/presidenti-i-haitit-e-denon-oxfam-in-pas-skandalit-seksual/60%Daily2018-02-13 09:55
https://kosova-info.com/eulex-i-kufizon-mediat-ne-rastin-e-azem-syles/60%Daily2018-02-13 09:46
https://kosova-info.com/zbulohet-rasti-i-pare-i-dopingut-ne-lojerat-olimpike/60%Daily2018-02-13 09:43
https://kosova-info.com/marina-zbulon-se-ku-qendron-fuqia-e-saj/60%Daily2018-02-13 09:41
https://kosova-info.com/plagosje-me-arme-ne-gracanice-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2018-02-13 09:33
https://kosova-info.com/zhduket-nje-vajze-ne-gjakove/60%Daily2018-02-13 09:32
https://kosova-info.com/guti-dua-ta-shoh-kete-futbollist-ne-real-madrid/60%Daily2018-02-13 09:23
https://kosova-info.com/pas-triumfit-ne-sanremo-ermal-meta-jam-shqiptar-dhe-krenar/60%Daily2018-02-13 09:21
https://kosova-info.com/deshton-serish-interpelanca-e-haradinajt-per-rritje-pagash/60%Daily2018-02-13 09:21
https://kosova-info.com/pahor-ratifikimi-i-demarkacionit-dhe-marreveshjet-me-serbine-ju-cojne-drejt-be-se-dhe-nato-s/60%Daily2018-02-13 09:14
https://kosova-info.com/gjashte-shtetas-te-huaj-hyne-jashteligjshem-ne-kosove/60%Daily2018-02-13 09:12
https://kosova-info.com/trump-propozon-privatizimin-e-operacioneve-amerikane-ne-hapesire/60%Daily2018-02-13 09:10
https://kosova-info.com/veseli-sllovenia-ne-vazhdimesi-ka-qene-perkrah-kosoves/60%Daily2018-02-13 09:03
https://kosova-info.com/ja-cfare-po-ben-rita-pak-dite-para-ardhjes-ne-kosove/60%Daily2018-02-13 09:01
https://kosova-info.com/zbulohet-plani-i-mourinhos-per-ndryshime-ne-man-utd/60%Daily2018-02-13 09:00
https://kosova-info.com/vdes-nje-person-ne-topanice-te-kamenices-u-perplas-me-veture-ne-nje-shtepize/60%Daily2018-02-13 08:50
https://kosova-info.com/edita-tahiri-u-bene-hapa-te-rendesishem-drejt-ndertimit-te-shtetit-ne-keto-10-vjet-video/60%Daily2018-02-13 08:48
https://kosova-info.com/plagost-me-thike-nje-person-ne-podujeve/60%Daily2018-02-13 08:41
https://kosova-info.com/eriksen-largohet-nga-tottenham-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri/60%Daily2018-02-13 08:41
https://kosova-info.com/xhensila-dhe-besi-nisin-mengjesin-me-kete-pamje-nga-santorini/60%Daily2018-02-13 08:41
https://kosova-info.com/dialogu-me-kushte/60%Daily2018-02-13 08:33
https://kosova-info.com/pavaresia-vajza-qe-thote-se-lindi-me-emer/60%Daily2018-02-13 08:32
https://kosova-info.com/tahiri-perfundon-garen-rezultat-i-mire-per-kosoven/60%Daily2018-02-13 08:25
https://kosova-info.com/djali-i-korabit-u-be-1-vjec-pamje-nga-festa-e-ditelindjes/60%Daily2018-02-13 08:21
https://kosova-info.com/permes-ambasadorit-delawie-thaci-merr-urimin-per-dhjetevjetorin-e-pavaresise-nga-trump/60%Daily2018-02-13 08:21
https://kosova-info.com/coutinho-zbulon-arsyen-e-ardhjes-te-barcelona/60%Daily2018-02-13 08:20
https://kosova-info.com/irak-88-miliarde-dollare-per-rindertimin/60%Daily2018-02-13 08:14
https://kosova-info.com/10-klubet-qe-shpenzojne-me-shume-para/60%Daily2018-02-13 08:13
https://kosova-info.com/tahiri-perfundon-leshimin-e-pare-ja-pozita-e-tij/60%Daily2018-02-13 08:10
https://kosova-info.com/ju-mund-ti-djegni-100-kalori-per-5-minuta-ja-si/60%Daily2018-02-13 08:08
https://kosova-info.com/per-10-vite-ekonomia-e-kosoves-kaloi-neper-sfida-te-ndryshme/60%Daily2018-02-13 08:04
https://kosova-info.com/udheheqesi-i-shtetit-islamik-eshte-ende-gjalle/60%Daily2018-02-13 08:01
https://kosova-info.com/dy-shqiptare-ne-billboard-hot-100-bebe-rexha-eshte-koha-jone-tani/60%Daily2018-02-13 08:01
https://kosova-info.com/vukotiq-para-gjykates/60%Daily2018-02-13 07:54
https://kosova-info.com/perime-te-ziera-si-garniture/60%Daily2018-02-13 07:48
https://kosova-info.com/besart-halimi-vjen-me-dikur-kam-pas-lumturi/60%Daily2018-02-13 07:40
https://kosova-info.com/bordi-i-kek-ut-merr-vendim-per-rritjen-e-pagave-te-punetoreve/60%Daily2018-02-13 07:37
https://kosova-info.com/sot-vendoset-flamuri-shteteror-te-rrethi-ne-prishtine/60%Daily2018-02-13 07:21
https://kosova-info.com/grupi-metalica-ne-prova-te-koncertit-me-flamurin-kombetar-shqiptar/60%Daily2018-02-13 07:21
https://kosova-info.com/thaci-sot-takohet-me-ambasadorin-delawie/60%Daily2018-02-13 07:15
https://kosova-info.com/cka-ndodhi-me-vrasesin-e-kosovarit-te-klubi-i-nates-ne-berne-te-zvicres/60%Daily2018-02-13 07:08
https://kosova-info.com/almeda-feston-ditelindjen-keshtu-zgjodhi-ta-uroje-tolga/60%Daily2018-02-13 07:01
https://kosova-info.com/gjenden-regjistruesit-e-fluturimit-te-avionit-te-rrezuar-rus/60%Daily2018-02-13 06:58
https://kosova-info.com/lideri-verikorean-falenderon-jugun-per-mikpritjen-mbreselenese/60%Daily2018-02-13 06:50
https://kosova-info.com/%e2%80%8bharadinaj-ne-interpelance-per-rritje-te-pagave/60%Daily2018-02-13 06:42
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-ceballos-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-02-13 06:32
https://kosova-info.com/eshte-koha-te-punohet-per-paqe-midis-izraelit-dhe-palestinezeve/60%Daily2018-02-13 06:32
https://kosova-info.com/serwer-amerika-dhe-evropa-i-kane-treguar-serbise-se-nuk-mund-ta-merr-veriun-e-kosoves/60%Daily2018-02-13 06:28
https://kosova-info.com/higuain-kane-ja-ke-e-zgjedh-allegri/60%Daily2018-02-13 06:28
https://kosova-info.com/xhaka-sfidon-super-yjet-e-guardioles/60%Daily2018-02-13 06:22
https://kosova-info.com/juventus-tottenham-formacionet-e-super-ndeshjes-ne-torino/60%Daily2018-02-13 06:17
https://kosova-info.com/gattuso-trajneri-me-rrogen-me-te-vogel-ne-serie-a/60%Daily2018-02-13 06:11
https://kosova-info.com/moderatorja-e-njohur-shqiptare-ne-pranga-cfare-ka-ndodhur/60%Daily2018-02-12 22:55
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-mund-te-jetosh-mesatarisht-120-vjet/60%Daily2018-02-12 22:52
https://kosova-info.com/hackeri-nga-fieri-arrestohet-per-vjedhjen-e-530-milione-dollareve/60%Daily2018-02-12 22:51
https://kosova-info.com/guardiola-pergjigjet-ne-pyetjen-nese-man-city-mund-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-02-12 22:49
https://kosova-info.com/se-shpejti-nuk-do-te-na-duhet-telekomanda-e-televizorit/60%Daily2018-02-12 22:48
https://kosova-info.com/be-ja-ende-nuk-e-di-se-kur-do-te-vazhdoje-dialogu-kosove-serbi/60%Daily2018-02-12 22:40
https://kosova-info.com/chelsea-30-wba-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-12 22:31
https://kosova-info.com/be-ja-ultimatum-per-problematiken-e-ndotjes-se-ajrit/60%Daily2018-02-12 22:29
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-ne-shtrat-djeg-rrjetin-me-pozat-provokative/60%Daily2018-02-12 22:28
https://kosova-info.com/keshillat-e-fuqishme-per-jeten-nga-njeriu-qe-vdiq-24-vjec/60%Daily2018-02-12 22:23
https://kosova-info.com/mourinho-per-humbjen-me-newcastle-ata-luftuan-si-kafshe/60%Daily2018-02-12 22:15
https://kosova-info.com/turqia-kercenon-ameriken/60%Daily2018-02-12 22:14
https://kosova-info.com/sinani-eshte-me-fat-andrra-me-foton-e-fundit-u-ben-konkurence-kolegeve-te-tij-kengetare/60%Daily2018-02-12 22:10
https://kosova-info.com/6-truqe-te-dobishme-qe-ju-duhen-per-veturen-tuaj/60%Daily2018-02-12 21:58
https://kosova-info.com/pos-presidenteve-ne-prishtine-u-takuan-edhe-ambasadori-slloven-dhe-ai-kosovar/60%Daily2018-02-12 21:57
https://kosova-info.com/chelsea-kthehet-te-fitorja-triumfon-lehtesisht-kunder-wba/60%Daily2018-02-12 21:53
https://kosova-info.com/gjykata-liroi-policet-ne-rastin-ivanoviq-edhe-pse-u-konstatuan-shkeljet/60%Daily2018-02-12 21:48
https://kosova-info.com/ligji-per-eficience-te-energjise-del-ne-diskutim-publik/60%Daily2018-02-12 21:39
https://kosova-info.com/paraqitja-e-pare-e-adelines-ne-nje-interviste-bashke-me-uliksin-sa-shume-i-eshte-rritur-djali/60%Daily2018-02-12 21:39
https://kosova-info.com/5-zakonet-e-perditshme-qe-shtojne-rrezikun-dhe-dyfishojne-mundesine-te-prekeni-nga-diabeti/60%Daily2018-02-12 21:38
https://kosova-info.com/maliqi-vizita-e-kryeministrit-malazias-i-kontribuon-zgjidhjes-se-demarkacionit/60%Daily2018-02-12 21:30
https://kosova-info.com/pjanic-kam-refuzuar-kete-skuader/60%Daily2018-02-12 21:25
https://kosova-info.com/4-teknikat-qe-psikologet-perdorin-per-te-luftuar-stresin/60%Daily2018-02-12 21:24
https://kosova-info.com/aksident-ne-koretin-te-kamenices-vdes-nje-person/60%Daily2018-02-12 21:16
https://kosova-info.com/ministri-zgjat-afatin-e-transformimit-te-fsk-se/60%Daily2018-02-12 21:10
https://kosova-info.com/ne-prag-te-shen-valentinit-kengetarja-e-njohur-e-zhveshur-zhytet-ne-trendafila/60%Daily2018-02-12 21:08
https://kosova-info.com/ndiqni-ndryshimet-cfare-na-tregojne-simptomat-e-cuditshme/60%Daily2018-02-12 21:03
https://kosova-info.com/fushats-pr-pavarsin-i-bashkohen-edhe-bar-restorantet-foto/60%Daily2018-02-12 21:02
https://kosova-info.com/deputetit-te-vv-se-i-pengon-kerkesa-per-vendosjen-e-flamurit-te-kosoves-te-rrethi/60%Daily2018-02-12 20:54
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-ne-eurovizion-ja-cilin-shtet-mund-ta-perfaqesoje/60%Daily2018-02-12 20:45
https://kosova-info.com/vaji-i-peshkut-ndihmon-organizmin-ne-luften-kunder-ketyre-semundjeve/60%Daily2018-02-12 20:44
https://kosova-info.com/okb-paralajmeron-kunder-nderkombetarizimit-te-konfliktit-ne-siri/60%Daily2018-02-12 20:44
https://kosova-info.com/daciq-ceshtja-e-kosoves-nuk-eshte-zgjidhur-nevojitet-dialog/60%Daily2018-02-12 20:34
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-chelsea-wba/60%Daily2018-02-12 20:27
https://kosova-info.com/tahiri-kurti-po-e-perdor-vdekjen-e-deharit-per-interesa-te-veta-politike/60%Daily2018-02-12 20:22
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-tifozet-rrahin-futbollistet-e-skuadres-mysafire/60%Daily2018-02-12 20:19
https://kosova-info.com/komuna-e-podujeves-ende-pa-drejtore-video/60%Daily2018-02-12 20:18
https://kosova-info.com/nje-vaksine-e-re-kunder-kancerit-te-lekures/60%Daily2018-02-12 20:17
https://kosova-info.com/mbahuni-enca-ju-provokon-keq-me-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-02-12 20:09
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-ne-ligue-1/60%Daily2018-02-12 20:07
https://kosova-info.com/serwer-gjykata-speciale-do-ta-permiresoje-imazhin-e-kosoves/60%Daily2018-02-12 20:05
https://kosova-info.com/gjashte-vjet-nga-orteku-cfare-thone-sot-banoret-e-restelices/60%Daily2018-02-12 20:00
https://kosova-info.com/nuk-eshte-vetem-ceshtje-e-gjenetikes-ushqimet-qe-e-ndihmojne-dhe-demtojne-trurin/60%Daily2018-02-12 19:59
https://kosova-info.com/elvana-gjata-preku-zemrat-e-te-gjithe-shqiptareve-me-albumin-e-ri/60%Daily2018-02-12 19:57
https://kosova-info.com/ministri-hasani-ne-sofje-merr-pjese-ne-nje-konference-te-rendesishme-per-turizmin/60%Daily2018-02-12 19:55
https://kosova-info.com/mourinho-me-vendim-te-papritur-per-vidal/60%Daily2018-02-12 19:54
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-jep-date-per-formimin-e-ushtrise/60%Daily2018-02-12 19:50
https://kosova-info.com/liverpool-me-nje-perforcim-te-madh-nga-tottenham/60%Daily2018-02-12 19:44
https://kosova-info.com/ja-si-te-largoni-menjehere-dhimbjen-e-fytit/60%Daily2018-02-12 19:37
https://kosova-info.com/viti-edhe-shofer-i-kryetarit-te-komunes-edhe-asambleist/60%Daily2018-02-12 19:29
https://kosova-info.com/sasa-ka-per-tju-thene-dicka-shikuesve-te-o-sa-mire/60%Daily2018-02-12 19:24
https://kosova-info.com/foto-te-papublikuara-te-presidentit-thaci-me-ivanka-trump/60%Daily2018-02-12 19:17
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-juventusin-para-ndeshjes-me-tottenham/60%Daily2018-02-12 19:14
https://kosova-info.com/azem-syles-i-vazhdohet-paraburgimi-edhe-per-nje-muaj/60%Daily2018-02-12 19:13
https://kosova-info.com/pse-opcioni-i-ndarjes-shkembimit-te-territoreve-eshte-i-pafavorshem/60%Daily2018-02-12 19:08
https://kosova-info.com/oriola-marashi-pa-grim-te-tille-se-keni-pare/60%Daily2018-02-12 19:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-wba/60%Daily2018-02-12 19:03
https://kosova-info.com/caji-i-nxehte-shton-rrezikun-nga-kanceri-i-ezofagut-por-vetem-ne-kete-rast/60%Daily2018-02-12 18:57
https://kosova-info.com/lirohen-dy-policet-e-arrestuar-per-rastin-ivanoviq-kryeprokurori-syla-paralajmeron-ankese/60%Daily2018-02-12 18:57
https://kosova-info.com/allegri-zgjedh-mes-higuanit-dhe-kane/60%Daily2018-02-12 18:54
https://kosova-info.com/disa-nga-formacionet-e-real-madridit-me-neymarin/60%Daily2018-02-12 18:46
https://kosova-info.com/njihuni-me-perfitimet-qe-iu-sjell-kosi/60%Daily2018-02-12 18:40
https://kosova-info.com/chiellini-e-vlereson-larte-kanen-para-ndeshjes-juventus-tottenham/60%Daily2018-02-12 18:34
https://kosova-info.com/pacolli-konfirmon-mbajtjen-e-koncertit-te-rita-ores-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-02-12 18:31
https://kosova-info.com/provat-qe-dyshohet-se-u-zhduken-ne-rastin-ivanoviq/60%Daily2018-02-12 18:22
https://kosova-info.com/kjo-eshte-simptoma-e-pare-e-kancerit-te-gjirit-per-te-cilen-nuk-keni-degjuar-kurre-2/60%Daily2018-02-12 18:20
https://kosova-info.com/renditja-e-golashenuesve-ne-serie-a-2/60%Daily2018-02-12 18:19
https://kosova-info.com/e-verteta-per-nolin-si-kodi-i-te-berit-shqiptar/60%Daily2018-02-12 18:16
https://kosova-info.com/njihuni-me-futbollistin-qe-ka-lene-pas-edhe-messin-edhe-ronaldon/60%Daily2018-02-12 18:07
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkek-rikthen-100-te-kapacitetit-prodhues/60%Daily2018-02-12 17:58
https://kosova-info.com/morena-taraku-provokon-keq-me-veshjen-fustani-teper-i-shkurter/60%Daily2018-02-12 17:57
https://kosova-info.com/pochettino-kerkon-fitore-ndaj-juventusit/60%Daily2018-02-12 17:54
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-do-te-kete-rritje-te-pagave-per-punetoret-e-shendetesise/60%Daily2018-02-12 17:50
https://kosova-info.com/iowa-e-gatshme-ta-ndihmoje-kosoven-ne-shume-fusha/60%Daily2018-02-12 17:50
https://kosova-info.com/neser-miratohet-buxheti-per-ardhjen-e-rita-ores-ne-kosove/60%Daily2018-02-12 17:46
https://kosova-info.com/harry-kane-flet-per-ndeshjen-juventus-tottenham/60%Daily2018-02-12 17:42
https://kosova-info.com/arifi-qeveria-do-ti-marre-te-gjitha-obligimet-qe-i-takojne-per-vendosjen-e-flamurit/60%Daily2018-02-12 17:27
https://kosova-info.com/kurti-per-gazeten-sllovene-nuk-jam-per-bashkim-me-shqiperine-kunder-be-se/60%Daily2018-02-12 17:27
https://kosova-info.com/fc-prishtina-ne-pranvere-do-ti-zhvilloje-ndeshjet-ne-stadiumin-shahin-haxhiislami-ne-peje/60%Daily2018-02-12 17:26
https://kosova-info.com/ronaldo-tregon-se-si-reali-mund-te-eliminoje-psg-ne-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-02-12 17:08
https://kosova-info.com/greqi-skandali-i-ryshfetit-qe-perfshin-politikane-perballet-me-hetim/60%Daily2018-02-12 17:02
https://kosova-info.com/facebook-dhe-candy-crush-100-miliarde-dollare-cdo-vit-nga-amerikanet/60%Daily2018-02-12 16:55
https://kosova-info.com/loja-me-simbolet-shteterore/60%Daily2018-02-12 16:55
https://kosova-info.com/ronaldo-apo-messi-kjo-eshte-pergjigja-e-di-marias/60%Daily2018-02-12 16:54
https://kosova-info.com/njihuni-me-vjehrren-e-ermalit-ariana-e-uron-per-ditelindje-nepermjet-ketij-imazhi/60%Daily2018-02-12 16:50
https://kosova-info.com/oftamologu-thote-se-150-euro-nga-dhendri-i-pacientit-i-mori-ne-emer-te-shpenzimeve-te-materialit-per-operim/60%Daily2018-02-12 16:49
https://kosova-info.com/japonezet-do-te-identifikojne-ndotesit-e-ajrit-ne-prishtine/60%Daily2018-02-12 16:48
https://kosova-info.com/haradinaj-neser-ne-interpelance-per-rritje-te-pagave/60%Daily2018-02-12 16:46
https://kosova-info.com/renditja-e-golashenuesve-ne-premierlige/60%Daily2018-02-12 16:43
https://kosova-info.com/ja-cfare-do-ta-gjeje-teslan-e-nisur-per-ne-mars/60%Daily2018-02-12 16:40
https://kosova-info.com/mushkolaj-vv-se-hipokrita-pse-spo-i-bojkotoni-rrogat-e-majme-nga-shteti-i-krijuar-sipas-ahtisaarit/60%Daily2018-02-12 16:33
https://kosova-info.com/caktohet-stadiumi-ne-te-cilin-do-te-zhvillohet-finalja-e-kupes-se-mbretit/60%Daily2018-02-12 16:31
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-gruaja-e-sabri-fejzullahut-para-shume-vitesh-publikohet-foto-nga-arkivat/60%Daily2018-02-12 16:29
https://kosova-info.com/volkswagen-jetta-i-thjeshte-por-komfor-dhe-lehtesi-maksimale-ne-vozitje/60%Daily2018-02-12 16:20
https://kosova-info.com/enrique-rikthehet-ne-punen-e-trajnerit-merr-drejtimin-e-skuadres-se-premierliges/60%Daily2018-02-12 16:19
https://kosova-info.com/largimi-i-lalles-lu-fitore-ne-betejen-per-nje-drejtesi-me-te-mire/60%Daily2018-02-12 16:17
https://kosova-info.com/nenshkruhet-kontrata-per-ndertimin-e-autostrades-prishtine-gjilan/60%Daily2018-02-12 16:13
https://kosova-info.com/keds-me-investime-edhe-ne-strellc-te-decanit/60%Daily2018-02-12 16:10
https://kosova-info.com/renditja-e-golashenuesve-ne-la-liga/60%Daily2018-02-12 16:08
https://kosova-info.com/momenti-kur-i-shkelmon-bebi-ne-bark-partnerja-e-besnikut-do-tju-embelsoje-diten-me-kete-video/60%Daily2018-02-12 16:04
https://kosova-info.com/asambleisti-i-vv-se-therret-per-rezistence-kerkon-te-mos-vendoset-flamuri-i-kosoves/60%Daily2018-02-12 16:04
https://kosova-info.com/greqi-dy-alpiniste-te-maqedonise-jane-gjetur-te-ngrire-ne-maje-te-malit/60%Daily2018-02-12 16:02
https://kosova-info.com/minibuset-me-fytyren-e-markave-sportive-foto/60%Daily2018-02-12 15:58
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-neymar-transferohet-te-gjigantet-e-evropes-per-300-milione-euro/60%Daily2018-02-12 15:56
https://kosova-info.com/greta-koci-publikon-kengen-e-re-ku-gabum/60%Daily2018-02-12 15:51
https://kosova-info.com/presidenti-slloven-edhe-neser-ne-kosove-mban-fjalim-ne-kuvend/60%Daily2018-02-12 15:51
https://kosova-info.com/thaci-komenton-deklaraten-e-zevendes-kancelarit-austriak/60%Daily2018-02-12 15:51
https://kosova-info.com/manchester-city-ka-skuadren-me-te-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit-ja-ke-le-pas/60%Daily2018-02-12 15:47
https://kosova-info.com/denohen-te-akuzuarit-per-fajde-dhe-detyrim-lirohet-nga-sekuestrimi-pasuria-milioneshe-e-tyre/60%Daily2018-02-12 15:45
https://kosova-info.com/zbulohet-nje-sekret-i-madh-per-te-dashurin-miliarder-te-rihanna-s/60%Daily2018-02-12 15:42
https://kosova-info.com/agjenti-zbulon-cmimin-e-cmendur-te-bale/60%Daily2018-02-12 15:29
https://kosova-info.com/ja-se-si-te-shkarkoni-privatisht-historite-e-miqve-ne-instagram/60%Daily2018-02-12 15:26
https://kosova-info.com/presidenti-slloven-kosova-ta-ratifikoje-demarkacionin-dhe-te-zbatoje-marreveshjet-e-brukselit/60%Daily2018-02-12 15:22
https://kosova-info.com/barazimi-kunder-getafes-zbulohet-cfare-beri-messi-ne-zhveshtore-pas-ndeshjes/60%Daily2018-02-12 15:21
https://kosova-info.com/irena-cahani-te-japim-me-shume-per-shtetin-e-kosoves/60%Daily2018-02-12 15:18
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-kosova-nuk-do-ta-harroje-kurre-ndihmen-e-sllovenise/60%Daily2018-02-12 15:17
https://kosova-info.com/suspendohet-nga-puna-mjeku-qe-refuzoi-ta-operoje-19-vjecarin/60%Daily2018-02-12 15:04
https://kosova-info.com/rashiti-perendimi-flet-per-nje-finale-te-madhe-ne-mes-te-serbise-dhe-kosoves/60%Daily2018-02-12 15:00
https://kosova-info.com/brooklyn-beckham-me-tatuazh-dedikuar-victorias/60%Daily2018-02-12 14:58
https://kosova-info.com/cillessen-ka-oferta-nga-3-top-skuadra/60%Daily2018-02-12 14:57
https://kosova-info.com/sali-berisha-edi-rama-po-e-mbeshtet-projektin-e-vuciqit-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2018-02-12 14:51
https://kosova-info.com/europarlamentari-gjerman-zv-kancelari-austriak-te-jape-doreheqje-menjehere-per-shkak-te-kosoves/60%Daily2018-02-12 14:47
https://kosova-info.com/28-rregullat-e-veshjes-qe-te-gjithe-duhet-ti-dime/60%Daily2018-02-12 14:46
https://kosova-info.com/sabri-fejzullahu-pozon-bashke-me-leonoren-e-adelinen/60%Daily2018-02-12 14:40
https://kosova-info.com/zyrtari-policor-kundershton-aktakuzen-qe-e-ngarkon-per-keqperdorim-detyre/60%Daily2018-02-12 14:36
https://kosova-info.com/sot-7-vjet-me-pare-rooney-shenoi-golin-legjendar/60%Daily2018-02-12 14:26
https://kosova-info.com/prishtina-nuk-po-arrin-te-siguroje-informata-nga-beogradi-per-rastin-ivanoviq/60%Daily2018-02-12 14:26
https://kosova-info.com/dhuratat-per-aferditen-nuk-ndalen-ja-cfare-pranoi-nga-i-fejuari/60%Daily2018-02-12 14:24
https://kosova-info.com/kush-jane-vrasesit-e-aktivisteve-te-ldk-se-sipas-truprojes-se-sali-berishes/60%Daily2018-02-12 14:22
https://kosova-info.com/denohet-me-burgim-i-akuzuari-per-terrorizem/60%Daily2018-02-12 14:16
https://kosova-info.com/aeroplani-rus-nuk-ishte-i-demtuar-para-se-te-rrezohej/60%Daily2018-02-12 14:11
https://kosova-info.com/mungon-i-akuzuari-per-vrasje-ne-tentative-serish-leshohet-urdherese-per-sjellje-me-detyrim/60%Daily2018-02-12 14:06
https://kosova-info.com/lallana-me-postim-shokues-ne-instagram/60%Daily2018-02-12 14:04
https://kosova-info.com/pritje-ceremoniale-nga-thaci-per-presidentin-slloven-pahor-video/60%Daily2018-02-12 14:01
https://kosova-info.com/raporti-i-be-se-per-zgjedhjet-ne-duart-e-thacit/60%Daily2018-02-12 13:59
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-se-kush-eshte-shoku-i-shpirtit-per-stresin/60%Daily2018-02-12 13:55
https://kosova-info.com/deshtoi-transferimi-te-klubi-i-njohur-grezda-do-te-kishte-nje-super-page/60%Daily2018-02-12 13:53
https://kosova-info.com/berisha-godet-ramen-po-e-mbeshtet-projektin-e-vuciqit-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2018-02-12 13:53
https://kosova-info.com/veseli-kosova-eshte-kampione-ne-shume-sporte/60%Daily2018-02-12 13:50
https://kosova-info.com/tahiri-dinjiteti-respekti-dhe-te-drejtat-e-grave-jane-te-pa-alternative/60%Daily2018-02-12 13:48
https://kosova-info.com/messi-keta-3-futbolliste-mund-ta-fitojne-topin-e-arte/60%Daily2018-02-12 13:46
https://kosova-info.com/genci-thumbon-koleget-as-aleksandri-i-madh-ska-pas-ma-shume-mbeshtetje/60%Daily2018-02-12 13:36
https://kosova-info.com/beqiri-ahmetit-mos-u-korit-50-flamuj-do-ti-vendosja/60%Daily2018-02-12 13:33
https://kosova-info.com/cutrone-ka-bere-dicka-te-jashtezakonshme/60%Daily2018-02-12 13:24
https://kosova-info.com/ingrit-gjoni-dridh-rrjetin-me-paraqitjen-e-fundit/60%Daily2018-02-12 13:16
https://kosova-info.com/pese-vjet-zjarr-dashurie-per-lindin-dhe-veneren/60%Daily2018-02-12 12:55
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-werner-per-sezonin-e-ardhshem/60%Daily2018-02-12 12:54
https://kosova-info.com/irena-cahani-te-japim-me-shume-per-shtetin-e-kosoves-video/60%Daily2018-02-12 12:53
https://kosova-info.com/komisioni-per-aki-i-mbyllur-per-media-nuk-japin-informacion/60%Daily2018-02-12 12:45
https://kosova-info.com/ne-ceki-nis-nenshkrimi-i-peticionit-per-terheqjen-e-njohjes-se-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-12 12:43
https://kosova-info.com/icardi-ben-nje-gjest-te-madh/60%Daily2018-02-12 12:40
https://kosova-info.com/oher-e-moshuara-humb-jeten-nga-zjarri/60%Daily2018-02-12 12:38
https://kosova-info.com/luana-si-nje-profesioniste-e-vertete-ne-skijim/60%Daily2018-02-12 12:36
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-tallen-sot-me-alexis-sanchez/60%Daily2018-02-12 12:17
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-per-elvanen-shpirti-i-bukur-zeri-dhe-zemra-e-saj/60%Daily2018-02-12 12:16
https://kosova-info.com/melci-te-ferguara/60%Daily2018-02-12 12:09
https://kosova-info.com/havolli-shpend-ahmeti-nuk-eshte-ne-gjendje-te-menaxhoje-nje-shtylle-flamuri/60%Daily2018-02-12 12:07
https://kosova-info.com/sadiku-nuk-grumbullohet-nga-trajneri-i-levantes-ja-arsyeja/60%Daily2018-02-12 12:03
https://kosova-info.com/qeveria-pyet-shpend-ahmetin-me-cilin-ligj-e-vendose-flamurin-e-shqiperise-ne-hyrje-te-prishtines/60%Daily2018-02-12 11:55
https://kosova-info.com/dhome-super-luksoze-brenda-stadiumit-te-bayernit-per-te-pare-ndeshjen/60%Daily2018-02-12 11:45
https://kosova-info.com/me-kerkese-te-avokatit-shtyhet-gjykimi-per-gazin-lotsjelles-ndaj-deputetit-fisnik-ismaili/60%Daily2018-02-12 11:43
https://kosova-info.com/kryeministri-i-malit-te-zi-vjen-me-14-shkurt-ne-prishtine/60%Daily2018-02-12 11:38
https://kosova-info.com/flet-15-vjecarja-dyshohet-se-kreu-marredhenie-seksuale-me-zyrtarin-komunal-te-ferizajt/60%Daily2018-02-12 11:35
https://kosova-info.com/zidane-e-pranon-nje-fakt-te-frikshem-per-psg-ne/60%Daily2018-02-12 11:28
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-uron-vajzen-per-ditelindje/60%Daily2018-02-12 11:11
https://kosova-info.com/vuciq-nis-viziten-ne-kroaci/60%Daily2018-02-12 11:04
https://kosova-info.com/baby-g-ekspozon-linjat-seksi-ne-keto-imazhe/60%Daily2018-02-12 11:01
https://kosova-info.com/huqja-me-e-pabesueshme-qe-keni-pare-ndonjehere-vjen-nga-greqia/60%Daily2018-02-12 10:54
https://kosova-info.com/haradinaj-bashkepunim-i-frytshem-i-kosoves-me-iowa%e2%80%a9/60%Daily2018-02-12 10:52
https://kosova-info.com/protokolli-i-shtetit-e-vendos-neser-flamurin-e-kosoves-te-rrethi-ne-prishtine/60%Daily2018-02-12 10:43
https://kosova-info.com/autogoli-i-vitit-ne-shqiperi/60%Daily2018-02-12 10:43
https://kosova-info.com/thaci-per-korea-times-kosova-vend-i-sigurt-per-investime-te-huaja/60%Daily2018-02-12 10:42
https://kosova-info.com/ja-si-e-nisi-diten-xhensila/60%Daily2018-02-12 10:41
https://kosova-info.com/lekura-e-limonit-kura-e-duhur-kunder-dhimbjes/60%Daily2018-02-12 10:41
https://kosova-info.com/mustafa-zgjidhja-e-kontestit-kosove-serbi-duhet-te-kerkuar-ne-be-jo-me-kembime-te-territoreve/60%Daily2018-02-12 10:35
https://kosova-info.com/rindertimi-i-irakut-do-te-kushtoje-88-miliarde-dollare/60%Daily2018-02-12 10:32
https://kosova-info.com/man-city-me-super-transferim-nga-reali/60%Daily2018-02-12 10:23
https://kosova-info.com/e-mbeshtjellur-me-jorgan-enca-del-ne-ballkon-me-trendafil-ne-duar/60%Daily2018-02-12 10:21
https://kosova-info.com/maqedoni-fillon-gjykimi-per-rastin-monstra/60%Daily2018-02-12 10:20
https://kosova-info.com/hoxha-kerkon-nga-bullgaria-perkrahje-per-kosoven-gjate-kryesimit-te-presidences/60%Daily2018-02-12 10:20
https://kosova-info.com/pse-po-ikin-mjeket-nga-maqedonia/60%Daily2018-02-12 10:13
https://kosova-info.com/gjykata-supreme-ende-pa-vendim-per-ish-kryetarin-e-gjykates-se-apelit/60%Daily2018-02-12 10:10
https://kosova-info.com/denohet-me-burgim-zyrtari-policor-qe-akuzohej-se-kercenoi-instruktorin-e-autoshkolles/60%Daily2018-02-12 10:05
https://kosova-info.com/haxhiu-ligji-spo-vlen-per-te-fortit/60%Daily2018-02-12 10:03
https://kosova-info.com/chelsea-me-trajner-te-ri-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2018-02-12 10:03
https://kosova-info.com/hungari-fondet-e-be-se-perfundojne-per-miqte-e-kryeministrit/60%Daily2018-02-12 10:02
https://kosova-info.com/te-gjithe-presin-kengen-e-re-te-tunes-ja-cfare-po-ben-ajo/60%Daily2018-02-12 10:00
https://kosova-info.com/aksident-ajror-ne-norvegji-dy-te-vdekur/60%Daily2018-02-12 09:57
https://kosova-info.com/guardiola-cmend-mourinhon/60%Daily2018-02-12 09:48
https://kosova-info.com/kylie-jenner-ben-daljen-e-pare-publike-pas-lindjes-befason-me-linjat/60%Daily2018-02-12 09:38
https://kosova-info.com/maqedoni-kryeministri-zaev-per-vizite-zyrtare-ne-turqi/60%Daily2018-02-12 09:34
https://kosova-info.com/shkenca-obeziteti-luftohet-me-kete-erez/60%Daily2018-02-12 09:25
https://kosova-info.com/roberti-pas-buzeqeshjes-sime-eshte/60%Daily2018-02-12 09:21
https://kosova-info.com/gafa-e-van-dijk-ne-stadiumin-e-ish-skuadres/60%Daily2018-02-12 09:19
https://kosova-info.com/guterres-kujton-gjiganten-pakistaneze-te-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2018-02-12 09:05
https://kosova-info.com/e-veshur-ne-bikini-rita-tregon-sa-eshte-rrezitur-ne-plazh/60%Daily2018-02-12 09:01
https://kosova-info.com/vidal-zbulon-skuadren-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-02-12 08:56
https://kosova-info.com/ai-mban-ne-koke-nje-kafaz-celesin-e-ka-vetem-gruaja-e-tij/60%Daily2018-02-12 08:54
https://kosova-info.com/arme-dhe-substance-narkotike-dy-te-arrestuar-ne-prishtine/60%Daily2018-02-12 08:50
https://kosova-info.com/bleona-qereti-me-kenge-te-re/60%Daily2018-02-12 08:40
https://kosova-info.com/nderrimi-i-lokacionit-te-stadiumit-nacional-mund-ti-kushtoje-kosoves-15-milione-euro/60%Daily2018-02-12 08:32
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendimi-i-fundit-i-realit-per-courtois/60%Daily2018-02-12 08:23
https://kosova-info.com/koncert-me-rastin-e-10-vjetorit-te-pavaresise-ja-kush-performon/60%Daily2018-02-12 08:21
https://kosova-info.com/ligji-per-pagat-te-miratohet-sa-me-shpejt/60%Daily2018-02-12 08:19
https://kosova-info.com/e-cmendur-kane-ne-serie-a-per-250-milione-euro/60%Daily2018-02-12 08:02
https://kosova-info.com/keshtu-festoi-adelina-mbreme-vemendja-tek-te-pasmet-bombastike-te-saj/60%Daily2018-02-12 08:01
https://kosova-info.com/rusi-gjetja-e-trupave-te-viktimave-pas-rrezimit-te-aeroplanit-mund-te-zgjase-nje-jave/60%Daily2018-02-12 08:01
https://kosova-info.com/studenti-kosovar-qe-merr-oferta-pune-nga-e-gjithe-bota-ka-nje-thirrje-per-qeverine/60%Daily2018-02-12 08:01
https://kosova-info.com/marcelo-neymar-do-te-transferohet-te-real-madridi/60%Daily2018-02-12 07:54
https://kosova-info.com/mpj-terheqja-e-njohjeve-propagande-e-serbise/60%Daily2018-02-12 07:43
https://kosova-info.com/gold-ag-me-kenge-per-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-02-12 07:42
https://kosova-info.com/isco-ne-premierlige-per-150-milione-euro/60%Daily2018-02-12 07:39
https://kosova-info.com/peshk-i-pjekur-ne-furre/60%Daily2018-02-12 07:37
https://kosova-info.com/mahmud-abbas-do-te-kerkoje-mbeshtetjen-e-rusise-per-jerusalemin/60%Daily2018-02-12 07:36
https://kosova-info.com/mehmet-kraja-kosova-ka-nevoje-per-me-shume-idealizem-video/60%Daily2018-02-12 07:34
https://kosova-info.com/13-vjecari-kosovar-ia-shkel-160-kmh-rrugeve-te-austrise/60%Daily2018-02-12 07:30
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-prezanton-te-dashuren-marokene/60%Daily2018-02-12 07:21
https://kosova-info.com/di-maria-e-ka-nje-mesazh-per-realin/60%Daily2018-02-12 07:16
https://kosova-info.com/kqz-ja-pa-mandat/60%Daily2018-02-12 07:15
https://kosova-info.com/ne-londer-gjendet-nje-bombe-e-luftes-se-dyte-boterore/60%Daily2018-02-12 07:07
https://kosova-info.com/e-ben-edhe-mimoza-nxjerr-gjoksin-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-02-12 07:00
https://kosova-info.com/moti-sot-10/60%Daily2018-02-12 06:59
https://kosova-info.com/deshmia-e-serbit-nga-kosova-per-tentim-pucin-ne-mal-te-zi-shkakton-reagime-ne-gjykate/60%Daily2018-02-12 06:45
https://kosova-info.com/shba-dhe-turqia-zotohen-per-luftimin-e-terrorizmit/60%Daily2018-02-12 06:40
https://kosova-info.com/gjashte-vjetori-i-tragjedise-se-restelices/60%Daily2018-02-12 06:37
https://kosova-info.com/presidenti-i-sllovenise-sot-ne-kosove/60%Daily2018-02-12 06:29
https://kosova-info.com/studimi-nxjerr-fakte-tronditese-ibuprofeni-mund-te-shkaktoje-sulm-ne-zemer/60%Daily2018-02-11 23:03
https://kosova-info.com/messi-qau-pasi-e-humbi-kete-penallti-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-02-11 22:59
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-shkoder-nje-person-i-vdekur/60%Daily2018-02-11 22:56
https://kosova-info.com/luks-dhe-cmenduri-keta-jane-10-kengetaret-me-te-pasur-te-botes/60%Daily2018-02-11 22:56
https://kosova-info.com/dw-mbi-100-te-rinj-shqiptare-i-jane-bashkuar-isis-kane-shkuar-te-luftojne-ne-siri/60%Daily2018-02-11 22:45
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-izraeli-ka-te-drejte-te-vetembrohet/60%Daily2018-02-11 22:40
https://kosova-info.com/etoo-vendose-te-zbuloje-dicka-te-re-ja-si-e-ekzekuton-penalltine/60%Daily2018-02-11 22:34
https://kosova-info.com/ahmeti-thote-se-vendosja-e-flamurit-te-rrethi-eshte-detyre-e-kryeministrit/60%Daily2018-02-11 22:33
https://kosova-info.com/geti-ne-dashuri-poetike-me-marina-vjollcen-ja-se-cfare-dedikimi-special-i-ka-bere-moderatores/60%Daily2018-02-11 22:30
https://kosova-info.com/drejtori-vitia-sqaron-pse-disa-qmf-ne-prishtine-nuk-punojne-gjate-vikendit/60%Daily2018-02-11 22:24
https://kosova-info.com/dy-punetore-te-vdekur-kete-muaj-ne-vendin-e-punes/60%Daily2018-02-11 22:19
https://kosova-info.com/cilat-jane-skuadrat-me-sulmin-me-efikas-ne-ligat-kryesore-te-evropes/60%Daily2018-02-11 22:13
https://kosova-info.com/hahn-perkrah-pfandler-austria-nuk-ka-ndryshuar-qendrim-ndaj-kosoves/60%Daily2018-02-11 22:09
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-femijet-nuk-i-duan-perimet/60%Daily2018-02-11 21:58
https://kosova-info.com/roma-52-benevento-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-11 21:55
https://kosova-info.com/lladrovci-adem-jashari-ne-lufte-me-quante-vesh/60%Daily2018-02-11 21:54
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-me-zemer-te-coptuar-do-na-mungosh/60%Daily2018-02-11 21:49
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-nderon-haradinaj%e2%80%a9%e2%80%a9n/60%Daily2018-02-11 21:46
https://kosova-info.com/kujdes-ky-veprim-i-perditshem-demton-iphonin-tuaj/60%Daily2018-02-11 21:42
https://kosova-info.com/10-gjera-qe-nuk-e-keni-ditur-se-mund-ti-beni-ne-facebook-messenger/60%Daily2018-02-11 21:39
https://kosova-info.com/roma-shenon-fitore-te-thelle-rikthehet-ne-poziten-e-katert/60%Daily2018-02-11 21:39
https://kosova-info.com/shen-valentini-i-parakohshem-per-aferdita-dreshajn-publikon-dhuraten-e-pare/60%Daily2018-02-11 21:31
https://kosova-info.com/kjo-eshte-sozia-me-reale-e-lionel-messit/60%Daily2018-02-11 21:26
https://kosova-info.com/ja-si-u-festua-sot-dhjetevjetori-i-pavaresise-foto-video/60%Daily2018-02-11 21:21
https://kosova-info.com/nje-kuzhiniere-si-rozana-radi-po-pergatis-llokuma-kosove/60%Daily2018-02-11 21:15
https://kosova-info.com/nje-kuzhiniere-si-rozana-radi-po-pergatis-llokuma-kosove/60%Daily2018-02-11 21:15
https://kosova-info.com/kjo-eshte-receta-qe-ju-zhduk-qimet-per-15-minuta/60%Daily2018-02-11 21:14
https://kosova-info.com/qeveria-britanike-percakton-vizionin-e-saj-drejt-brexit/60%Daily2018-02-11 21:11
https://kosova-info.com/roma-shenon-dy-gola-te-shpejte-ndaj-beneventos/60%Daily2018-02-11 21:10
https://kosova-info.com/opozita-thote-se-ratifikimi-i-demarkacionit-nuk-garanton-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-02-11 21:02
https://kosova-info.com/van-dijk-harroi-se-eshte-lojtar-i-liverpoolit-tentoi-te-futet-ne-zhveshtoren-e-southamptonit/60%Daily2018-02-11 20:53
https://kosova-info.com/hapen-arkivat-fotografi-e-rralle-kur-osman-azemi-ishte-femije/60%Daily2018-02-11 20:52
https://kosova-info.com/marcelo-i-bindur-neymar-nje-dite-do-te-luaje-per-real-madridin/60%Daily2018-02-11 20:48
https://kosova-info.com/vushtrriasi-vritet-ne-siri/60%Daily2018-02-11 20:46
https://kosova-info.com/mimoza-mburret-me-suksesin-e-radhes-te-seldit/60%Daily2018-02-11 20:32
https://kosova-info.com/ambasada-austriake-ne-kosove-ska-ndryshim-te-qendrimit-tone-karshi-kosoves/60%Daily2018-02-11 20:31
https://kosova-info.com/di-maria-kercenon-real-madridin/60%Daily2018-02-11 20:26
https://kosova-info.com/pacolli-kemi-mysafire-te-huaj-gjate-festes-komuna-ta-vendose-flamurin-e-kosoves-te-rrethi/60%Daily2018-02-11 20:20
https://kosova-info.com/tjeter-gol-ne-sfiden-roma-benevento/60%Daily2018-02-11 20:19
https://kosova-info.com/moderatori-i-detyron-andren-dhe-sinanin-te-puthen-ne-emision/60%Daily2018-02-11 20:16
https://kosova-info.com/mustafa-kodi-383-e-ka-sjelle-kosoven-ne-rrjetet-e-telefonise-nderkombetare/60%Daily2018-02-11 20:10
https://kosova-info.com/roma-benevento-ndodhe-befasia/60%Daily2018-02-11 19:58
https://kosova-info.com/odegaard-e-dergon-ne-pensionim-kundershtarin/60%Daily2018-02-11 19:47
https://kosova-info.com/episodi-41-te-i-egjeli-a-po-i-kthehet-kujtesa-axhes-sheqe/60%Daily2018-02-11 19:40
https://kosova-info.com/zedhenesi-i-strache-ai-nuk-ka-thene-kosova-eshte-serbi/60%Daily2018-02-11 19:39
https://kosova-info.com/daja-vret-nipin-aksidentalisht-ne-grabanice-te-klines/60%Daily2018-02-11 19:28
https://kosova-info.com/franceska-heq-komplet-rrobat-ne-pjesen-e-siperme-hap-duart-cmendim-keni-per-pamjen/60%Daily2018-02-11 19:27
https://kosova-info.com/osmani-deklaratat-e-zevendeskancelarit-austriak-te-rrezikshme-per-destabilizimin-e-rajonit/60%Daily2018-02-11 19:21
https://kosova-info.com/business-insider-renault-symbioz-eshte-vetura-me-e-avancuar-autonome-ne-bote-video/60%Daily2018-02-11 19:19
https://kosova-info.com/cakolli-flamuri-shteteror-do-te-valoje-me-flamurin-kombetar-me-17-shkurt-2018/60%Daily2018-02-11 19:13
https://kosova-info.com/aktoret-e-filmit-shok-festojne-pavaresine-me-sporte-ekstreme/60%Daily2018-02-11 19:09
https://kosova-info.com/pence-shba-dhe-k-jugore-unike-ne-politiken-ndaj-k-veriore/60%Daily2018-02-11 19:02
https://kosova-info.com/gara-per-topin-e-arte-me-interesante-se-kurre-messi-tregon-favoritet/60%Daily2018-02-11 18:59
https://kosova-info.com/fisnik-ismaili-tregon-se-kur-do-te-kthehet-newborn/60%Daily2018-02-11 18:56
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-zbulon-linjat-perfekte-permes-kesaj-fotografie/60%Daily2018-02-11 18:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-benevento/60%Daily2018-02-11 18:49
https://kosova-info.com/mourinho-zbulon-arsyet-e-zevendesimit-te-pogbas/60%Daily2018-02-11 18:44
https://kosova-info.com/kosova-shkakton-percarje-ne-austri-ministrja-e-jashtme-thote-se-njohja-nuk-kthehet/60%Daily2018-02-11 18:40
https://kosova-info.com/southampton-0-2-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-11 18:31
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-viziton-19-vjecarin-te-cilin-refuzoi-ta-operoje-nje-mjek-i-qkuk-se/60%Daily2018-02-11 18:27
https://kosova-info.com/ti-shqiperi-me-jep-nder-pjese-e-albumit-te-ri-te-elvana-gjates/60%Daily2018-02-11 18:21
https://kosova-info.com/i-furishem-liverpooli-fiton-me-spektakel-ndaj-southamptonit/60%Daily2018-02-11 18:21
https://kosova-info.com/hiqni-qafe-dhembjen-e-shpines-tri-ushtrime-tendosjeje-te-cilat-ju-nevojiten-video/60%Daily2018-02-11 18:14
https://kosova-info.com/hoxhaj-lajmet-per-ndarje-territoriale-fushate-kunder-te-ardhmes-euro-atlantike-te-kosoves/60%Daily2018-02-11 18:11
https://kosova-info.com/george-clooney-adopton-te-riun-nga-iraku/60%Daily2018-02-11 18:09
https://kosova-info.com/tifozi-i-vogel-merr-vemendjen-ne-ndeshjen-southampton-liverpool-me-pankarten-e-tij/60%Daily2018-02-11 18:08
https://kosova-info.com/neser-behet-hapja-zyrtare-e-festivalit-olimpik-pyeongchang-2018-dhe-panairit-te-sportit-prishtina-2018/60%Daily2018-02-11 17:55
https://kosova-info.com/albin-kurti-me-emra-te-rinj-ne-kryesi-te-partise/60%Daily2018-02-11 17:54
https://kosova-info.com/cia-mohon-te-kete-paguar-nje-rus-100-mije-dollare-per-sekrete-te-trumpit/60%Daily2018-02-11 17:47
https://kosova-info.com/lufta-ne-largesi-ndermjet-ldk-se-dhe-aak-se/60%Daily2018-02-11 17:47
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-per-ndeshjet-gjysmefinale-te-kupes-se-gjermanise/60%Daily2018-02-11 17:41
https://kosova-info.com/shkenca-zbulon-erezen-qe-lufton-obezitetin/60%Daily2018-02-11 17:39
https://kosova-info.com/korrupsioni-dhe-krimi-i-organizuar-po-e-mbajne-kosoven-jashte-be-se/60%Daily2018-02-11 17:32
https://kosova-info.com/barcelona-0-0-getafe-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-11 17:28
https://kosova-info.com/jevtiq-themelimi-i-asociacionit-celes-per-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2018-02-11 17:25
https://kosova-info.com/vetem-nje-cigare-ne-dite-jeni-me-te-rrezikuar-se-ata-qe-tymosin-20/60%Daily2018-02-11 17:19
https://kosova-info.com/termet-ne-shqiperi-6/60%Daily2018-02-11 17:15
https://kosova-info.com/liverpooli-vjen-me-aksionin-e-javes-ne-premierlige-shenon-salah/60%Daily2018-02-11 17:15
https://kosova-info.com/deshton-perseri-barcelona-barazon-me-getafen/60%Daily2018-02-11 17:05
https://kosova-info.com/publikohet-vec-nje-pike-kenga-e-trete-nga-albumi-i-fundit-i-elvana-gjates/60%Daily2018-02-11 16:58
https://kosova-info.com/iran-aktivisti-kanadezo-iranian-ka-bere-vetevrasje-ne-burg/60%Daily2018-02-11 16:56
https://kosova-info.com/nje-mengjes-si-ky-nora-istrefi-publikon-foto-nga-shtrati/60%Daily2018-02-11 16:50
https://kosova-info.com/presidenti-i-zvicres-alain-berset-gjate-qershorit-viziton-kosoven/60%Daily2018-02-11 16:50
https://kosova-info.com/newcastle-10-manchester-united-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-11 16:48
https://kosova-info.com/kini-kujdes-reagoni-menjehere-keto-jane-shenjat-qe-organizmi-fillon-te-vdese/60%Daily2018-02-11 16:42
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-southampton-liverpool/60%Daily2018-02-11 16:39
https://kosova-info.com/ja-si-i-doli-filxhani-ardit-gjebrese/60%Daily2018-02-11 16:39
https://kosova-info.com/rusi-konfirmohet-vdekja-e-71-veteve-nga-rrezimi-i-aeroplanit/60%Daily2018-02-11 16:39
https://kosova-info.com/inter-21-bologna-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-02-11 16:31
https://kosova-info.com/presidenti-slloven-neser-viziton-kosoven/60%Daily2018-02-11 16:29
https://kosova-info.com/studimi-thote-se-ta-mbash-partnerin-per-dore-gjate-lindjes-lehtesohen-dhimbjet/60%Daily2018-02-11 16:28
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-werder-bremen-wolfsburg/60%Daily2018-02-11 16:22
https://kosova-info.com/estonia-dhe-rusia-i-kane-kembyer-spiunet-e-denuar/60%Daily2018-02-11 16:20
https://kosova-info.com/e-diela-e-agnesa-vuthajt-keshtu-duket-ajo-natyrale/60%Daily2018-02-11 16:17
https://kosova-info.com/strategjia-e-be-se-per-ballkanin-nuk-i-trajton-padrejtesite-e-te-kaluares/60%Daily2018-02-11 16:16
https://kosova-info.com/mposhtet-manchester-united/60%Daily2018-02-11 16:07
https://kosova-info.com/pamje-brenda-shtepise-moderne-dhe-plot-ngjyra-te-arbana-osmanit/60%Daily2018-02-11 16:07
https://kosova-info.com/eliza-hoxha-le-ta-bejme-me-te-miren-per-kosoven-video/60%Daily2018-02-11 16:06
https://kosova-info.com/e-diela-argetuese-e-cimes-njeri-dy-here-femije-po-u-bojke/60%Daily2018-02-11 16:01
https://kosova-info.com/kryeministri-malazez-viziton-kosoven-te-enjten/60%Daily2018-02-11 16:00
https://kosova-info.com/fiton-me-ne-fund-interi-2/60%Daily2018-02-11 15:59
https://kosova-info.com/kuvendi-i-pafuqishem-perballe-qeverise/60%Daily2018-02-11 15:59
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-parandalojne-problemet-me-zemren/60%Daily2018-02-11 15:57
https://kosova-info.com/nga-autostrada-ibrahim-rugova-deputetet-premtojne-ta-bejne-rtk-ne-me-ligj-te-ri/60%Daily2018-02-11 15:55
https://kosova-info.com/elvana-gjata-publikon-dy-prej-kengeve-te-shume-pritura-gjerat-kane-ndryshuar-dhe-festojme/60%Daily2018-02-11 15:44