XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/anthony-joshua-mbetet-mbret-i-boksit/60%Daily2018-03-31 22:41
https://kosova-info.com/bashkeshorti-i-almedes-tregon-nje-sekret-per-vajzat-shqiptare-tolgahan-sayisman-do-iu-habise/60%Daily2018-03-31 21:55
https://kosova-info.com/bashkeshorti-i-almedes-tregon-nje-sekret-per-vajzat-shqiptare-tolgahan-sayisman-do-iu-habise/60%Daily2018-03-31 21:55
https://kosova-info.com/zotimi-i-lidereve-te-shtetit-kurre-me/60%Daily2018-03-31 21:47
https://kosova-info.com/shtetet-me-te-pasura-ne-bote/60%Daily2018-03-31 21:33
https://kosova-info.com/perlotet-leonora-nga-biseda-me-kete-grua-ja-cka-i-kerkoi/60%Daily2018-03-31 21:32
https://kosova-info.com/perlotet-leonora-nga-biseda-me-kete-grua-ja-cka-i-kerkoi/60%Daily2018-03-31 21:32
https://kosova-info.com/zgjidhja-e-krizes-sipas-maliqit-qeveri-teknike-lideret-e-partive-pa-poste-ekzekutive/60%Daily2018-03-31 21:32
https://kosova-info.com/tensione-ne-kufi-francezet-kalojne-te-armatosur-ne-itali-foto/60%Daily2018-03-31 21:21
https://kosova-info.com/cfare-debutimi-ibra-shenon-serish-tani-ne-minuten-e-fundit-per-permbysjen-nga-0-3-ne-43/60%Daily2018-03-31 21:15
https://kosova-info.com/joshua-publikon-kete-fotografi-para-mecit-me-parker/60%Daily2018-03-31 21:08
https://kosova-info.com/shqiptari-qe-pagezohet-sonte-nga-papa-francesku/60%Daily2018-03-31 21:07
https://kosova-info.com/perdore-kete-metode-te-thjesht-dhe-largo-dhimbjen-ishiadike-pergjithmone-2/60%Daily2018-03-31 21:04
https://kosova-info.com/ipeshkvi-merret-me-politike-ata-qe-i-tradhtuan-turqit-mund-ta-prejne-ne-bese-edhe-haradinajn/60%Daily2018-03-31 21:03
https://kosova-info.com/blasta-thote-se-nuk-eshte-i-martuar-por-ky-detaj-deshmon-te-kunderten/60%Daily2018-03-31 21:01
https://kosova-info.com/telefoni-per-njerezit-qe-nuk-e-duan-facebook-un-dhe-rrjetet-tjera-sociale/60%Daily2018-03-31 20:58
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-eshte-kunder-mbajtjes-se-konfliktit-te-ngrire-ne-kosove/60%Daily2018-03-31 20:57
https://kosova-info.com/ibrahimovic-debuton-me-gol-te-cmendur-te-skuadra-e-re/60%Daily2018-03-31 20:56
https://kosova-info.com/ketu-mund-ta-shikoni-live-mecin-mes-joshua-dhe-parker/60%Daily2018-03-31 20:46
https://kosova-info.com/ererat-e-forta-shkaktojne-deme-ne-peje-foto/60%Daily2018-03-31 20:46
https://kosova-info.com/tahiri-kete-vit-sigurt-do-te-kete-zgjedhje/60%Daily2018-03-31 20:42
https://kosova-info.com/juve-e-shfrytezon-gabimin-e-napolit-e-fiton-derbin-ndaj-milanit/60%Daily2018-03-31 20:36
https://kosova-info.com/barca-ben-mrekulline-i-mjaftojne-dy-minuta-per-te-evituar-humbjen-e-pare-ne-la-liga/60%Daily2018-03-31 20:32
https://kosova-info.com/enca-dua-ka-histori-personale-thote-se-ia-ka-djegur-vilen-dikujt/60%Daily2018-03-31 20:28
https://kosova-info.com/shikojeni-te-perkthyer-ne-shqip-videon-e-fjalimit-ku-erdogan-i-con-selam-haradinajt/60%Daily2018-03-31 20:06
https://kosova-info.com/ja-me-cka-veseli-i-shkoi-ne-dasme-shokut-te-tij/60%Daily2018-03-31 20:00
https://kosova-info.com/nga-vellezer-ne-armiq-si-erdhi-deri-te-lufta-ndermjet-erdoganit-dhe-gylenit/60%Daily2018-03-31 19:55
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-me-barcelonen-sevilla-shenon-edhe-golin-e-dyte/60%Daily2018-03-31 19:54
https://kosova-info.com/telefoni-i-pare-i-disponueshem-me-android-go-per-80-dollare/60%Daily2018-03-31 19:53
https://kosova-info.com/protesta-e-dhunshme-per-rrugen-e-kombit-permes-fotove/60%Daily2018-03-31 19:40
https://kosova-info.com/protesta-e-dhunshme-per-rrugen-e-kombit-permes-fotove/60%Daily2018-03-31 19:40
https://kosova-info.com/bujqit-kosovare-mesojne-krasitjen-e-arrave/60%Daily2018-03-31 19:34
https://kosova-info.com/asim-gashi-se-shpejti-lanson-albumin-e-dyte-unplugged/60%Daily2018-03-31 19:29
https://kosova-info.com/sevilla-e-befason-barcelonen/60%Daily2018-03-31 19:24
https://kosova-info.com/bonucci-i-shenon-juventusit-festimi-i-tij-merr-vemendjen-e-te-gjitheve/60%Daily2018-03-31 19:19
https://kosova-info.com/mediat-e-huaja-raportojne-per-kercenimin-qe-erdogan-i-beri-haradinajt/60%Daily2018-03-31 19:08
https://kosova-info.com/opps-gjate-vallezimit-kengetares-shqiptare-i-dalin-ne-shesh-pjeset-intime-te-trupit/60%Daily2018-03-31 18:59
https://kosova-info.com/i-magjishem-dybala-shenon-super-gol-ne-derbi/60%Daily2018-03-31 18:58
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-hani-ne-stomakun-e-zbrazet/60%Daily2018-03-31 18:51
https://kosova-info.com/las-palmas-0-3-real-madrid-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-31 18:46
https://kosova-info.com/opozita-ultimatum-rames-pezullo-tarifen-dhe-largo-forcat-speciale-nga-kukesi/60%Daily2018-03-31 18:45
https://kosova-info.com/bayern-munich-dortmund-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-31 18:42
https://kosova-info.com/nese-femra-ben-keto-veprime-gjate-seksit-mashkulli-nuk-do-e-tradhtoje-kurre/60%Daily2018-03-31 18:36
https://kosova-info.com/taksa-e-edi-rames-kosovaret-zgjedhin-maqedonine-te-tjeret-bllokohen-ne-morine/60%Daily2018-03-31 18:32
https://kosova-info.com/albanian-outlawz-pubilkojne-kengen-no-drama/60%Daily2018-03-31 18:28
https://kosova-info.com/real-madrid-merr-pike-te-plota-ne-udhetim-te-las-palmas/60%Daily2018-03-31 18:23
https://kosova-info.com/ish-keshilltari-i-mustafes-komandantet-po-rrezikojne-raportet-me-turqine/60%Daily2018-03-31 18:22
https://kosova-info.com/a-ka-kush-e-ndale-cityn-e-guardiolas/60%Daily2018-03-31 18:21
https://kosova-info.com/bayerni-nuk-kursehet-e-shkaterron-dortmundin/60%Daily2018-03-31 18:18
https://kosova-info.com/femrat-tregojne-zakonet-seksuale-qe-i-urrejne-me-se-shumti/60%Daily2018-03-31 18:16
https://kosova-info.com/limaj-i-ashper-me-erdoganin-asnje-lider-smundet-te-na-tregoje-se-kush-qeverise-me-kosoven/60%Daily2018-03-31 18:13
https://kosova-info.com/bekim-jashari-pasi-kujton-masakrat-e-marsit-thekson-se-autoret-e-krimeve-ende-nuk-jane-denuar/60%Daily2018-03-31 18:03
https://kosova-info.com/kur-fustanin-linda-e-ngreh/60%Daily2018-03-31 18:01
https://kosova-info.com/pas-valon-berishes-gol-te-bukur-shenon-edhe-donis-avdijaj/60%Daily2018-03-31 18:01
https://kosova-info.com/gabon-serish-napoli/60%Daily2018-03-31 17:54
https://kosova-info.com/perkunder-deportimit-mbrojtja-e-shtetasve-turq-do-te-kerkoje-llogari-ne-kosove/60%Daily2018-03-31 17:52
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-milan/60%Daily2018-03-31 17:43
https://kosova-info.com/majk-po-fejohet/60%Daily2018-03-31 17:39
https://kosova-info.com/sevilla-barcelona-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-03-31 17:37
https://kosova-info.com/britania-i-rikthehet-betejes-per-ballkanin/60%Daily2018-03-31 17:36
https://kosova-info.com/uji-i-ftohte-apo-i-uji-i-ngrohte-njeri-prej-tyre-demton-shendetin-tuaj-2/60%Daily2018-03-31 17:34
https://kosova-info.com/wi-fi-nje-vrase-i-heshtur-qe-po-na-vret-ngadale/60%Daily2018-03-31 17:31
https://kosova-info.com/google-shfuqizon-shkurtuesin-url-goo-gl/60%Daily2018-03-31 17:31
https://kosova-info.com/kukesi-rama-gjuha-e-benzines-dhe-cizmja-e-deshperimit-pergjigje-qershorin-e-ardhshem/60%Daily2018-03-31 17:28
https://kosova-info.com/valon-berisha-shenon-me-panenka-dhe-bie-ne-sexhde/60%Daily2018-03-31 17:27
https://kosova-info.com/fejohet-kengetari-shqiptar/60%Daily2018-03-31 17:18
https://kosova-info.com/penallti-per-realin-cfare-beri-benzema/60%Daily2018-03-31 17:14
https://kosova-info.com/ja-kur-pritet-te-dal-ne-shitje-samsung-note-9-keto-jane-performancat-e-tij/60%Daily2018-03-31 17:12
https://kosova-info.com/keshilltarja-e-veselit-jemi-ndryshe-nga-turqit-ne-jemi-shqiptare/60%Daily2018-03-31 17:12
https://kosova-info.com/city-e-shkaterron-evertonin-qe-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2018-03-31 17:10
https://kosova-info.com/ja-me-cfare-akuza-te-renda-ngarkohen-6-turqit-e-deportuar-nga-kosova/60%Daily2018-03-31 17:05
https://kosova-info.com/deputeti-i-nismes-miqesia-me-diktatoret-nuk-ekziston/60%Daily2018-03-31 17:03
https://kosova-info.com/reali-ne-epersi-shenon-bale/60%Daily2018-03-31 17:01
https://kosova-info.com/kemaili-i-kara-sevda-ua-mbylle-gojen-te-gjitheve-qe-folen-per-martesen-e-tij/60%Daily2018-03-31 16:59
https://kosova-info.com/surroi-ofron-modelin-se-si-duhet-ti-pergjigjet-kosova-kercenimit-te-erdoganit/60%Daily2018-03-31 16:50
https://kosova-info.com/city-shenon-edhe-golin-e-dyte-ndaj-evertonit/60%Daily2018-03-31 16:45
https://kosova-info.com/koha-kur-haradinaj-thoshte-se-nuk-e-ka-vella-erdoganin/60%Daily2018-03-31 16:42
https://kosova-info.com/bambi-i-o-sa-mire-tregon-rezultatin-e-vendimit-qe-mori-dikur/60%Daily2018-03-31 16:39
https://kosova-info.com/kurti-i-pergjigjet-thacit-duke-ia-cituar-nenin-91-te-kushtetutes/60%Daily2018-03-31 16:39
https://kosova-info.com/sane-bombardon-porten-e-evertonit/60%Daily2018-03-31 16:38
https://kosova-info.com/keshilltari-i-kryeministrit-ia-tregon-skenderbeun-erdoganit/60%Daily2018-03-31 16:35
https://kosova-info.com/spalletti-kemi-mundur-te-bejme-edhe-me-mire/60%Daily2018-03-31 16:32
https://kosova-info.com/haradinaj-e-paska-kursyer-rexhep-selimi-reagon-ashper-ndaj-thacit/60%Daily2018-03-31 16:28
https://kosova-info.com/syte-e-lodhur-provoni-keto-8-menyra-per-ti-mbajtur-syte-e-shendetshem/60%Daily2018-03-31 16:23
https://kosova-info.com/kete-emer-big-mama-ia-la-labit/60%Daily2018-03-31 16:20
https://kosova-info.com/bayern-munich-e-gjen-zevendesuesin-jupp-heynckes/60%Daily2018-03-31 16:11
https://kosova-info.com/erdogan-kercenon-gulenin-shiko-cka-ndodhi-me-ata-ne-kosove-edhe-ty-kjo-te-pret/60%Daily2018-03-31 16:07
https://kosova-info.com/manchester-united-20-swansea-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-31 16:04
https://kosova-info.com/elvanes-i-mbushen-syte-me-lot-nuk-bej-me-shetitje-ne-qytetin-tim/60%Daily2018-03-31 15:59
https://kosova-info.com/prokuroria-fillon-hetimet-per-protesten-ne-kalimash/60%Daily2018-03-31 15:57
https://kosova-info.com/manchester-united-fiton-me-lehtesi-ndaj-swansea-cityt/60%Daily2018-03-31 15:49
https://kosova-info.com/edhe-ambasadorja-e-kosoves-ne-shba-i-reagon-erdoganit/60%Daily2018-03-31 15:45
https://kosova-info.com/nora-permes-kesaj-video-tregon-se-sa-seksi-eshte/60%Daily2018-03-31 15:41
https://kosova-info.com/ererat-e-forta-shkaktojne-deme-materiale-ne-peje/60%Daily2018-03-31 15:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munich-borussia-dortmund/60%Daily2018-03-31 15:36
https://kosova-info.com/keshilltari-i-haradinajt-i-reagon-erdoganit-ti-e-din-qe-kryeministri-nuk-frikesohet/60%Daily2018-03-31 15:35
https://kosova-info.com/pas-deklarates-se-erdoganit-kosova-ta-terheq-ne-konsultime-ambasadorin-ne-ankara/60%Daily2018-03-31 15:32
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-everton-manchester-city/60%Daily2018-03-31 15:31
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-las-palmas-real-madrid/60%Daily2018-03-31 15:22
https://kosova-info.com/pas-25-oreve-xhirim-panderprere-ne-kete-gjendje-zgjohet-ronela/60%Daily2018-03-31 15:20
https://kosova-info.com/erdogan-haradinajt-vellezerit-e-mi-kosovare-do-te-kerkojne-llogari-prej-teje-video/60%Daily2018-03-31 15:19
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-10-vendet-ku-nuk-eshte-nje-ide-e-mire-per-te-mbajtur-telefonin-tuaj/60%Daily2018-03-31 15:18
https://kosova-info.com/sassuolo-napoli-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-03-31 15:13
https://kosova-info.com/inter-30-hellas-verona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-31 15:05
https://kosova-info.com/prokuroria-speciale-ne-refuzuam-ekstradimin-e-turqve-skemi-nisur-hetimet/60%Daily2018-03-31 15:05
https://kosova-info.com/tensionohet-situata-erdogan-selam-haradinajt-po-i-mbron-ata-qe-i-bene-grusht-shteti-turqise/60%Daily2018-03-31 15:01
https://kosova-info.com/tuna-behet-parukiere-ja-cka-beri-me-koken-e-cricket/60%Daily2018-03-31 14:59
https://kosova-info.com/hrw-kerkon-hetim-lidhur-me-deportimin-e-shtetasve-turq/60%Daily2018-03-31 14:56
https://kosova-info.com/interi-vazhdon-me-fitore-icardi-me-gola/60%Daily2018-03-31 14:56
https://kosova-info.com/veseli-hap-zgjedhjet-per-rini-ne-ferizaj-dekada-e-re-me-besim-ne-shtet-te-zhvilluar-dhe-integruar/60%Daily2018-03-31 14:51
https://kosova-info.com/majk-ia-shpreh-dashurine-te-dashures-por-ja-cka-ben-majlinda/60%Daily2018-03-31 14:39
https://kosova-info.com/pas-protestes-ne-rrugen-e-kombit-ky-eshte-numri-i-te-lenduarve/60%Daily2018-03-31 14:37
https://kosova-info.com/edi-ramen-e-bombardojne-komentuesit-ne-facebook-per-taksen-rrugore/60%Daily2018-03-31 14:29
https://kosova-info.com/super-sanchez-united-dyfishon-epersine/60%Daily2018-03-31 14:25
https://kosova-info.com/zanfina-zbulon-se-ke-e-ka-shokun-me-te-ngushte/60%Daily2018-03-31 14:21
https://kosova-info.com/icardi-nuk-ndalet-interi-po-e-shkaterron-hellas-veronan/60%Daily2018-03-31 14:17
https://kosova-info.com/united-ne-epersi-shenon-lukaku/60%Daily2018-03-31 14:10
https://kosova-info.com/e-frikshme-robotet-po-mbysin-njerezimin/60%Daily2018-03-31 14:06
https://kosova-info.com/luana-vjollcen-e-bejne-hore-i-publikojne-nje-foto-qe-nuk-donte-ta-shihte-kurre/60%Daily2018-03-31 14:01
https://kosova-info.com/thaci-siguria-kombetare-dhe-mbrojta-e-te-drejtave-te-njeriut-sfide-e-perhershme/60%Daily2018-03-31 14:00
https://kosova-info.com/drita-mposht-flamurtarin-prishtina-nga-20-barazon-22-me-vellaznimin/60%Daily2018-03-31 13:58
https://kosova-info.com/kushtetuesja-dhe-prokuroria-te-merren-me-thacin-thote-deputetja-e-vv-se/60%Daily2018-03-31 13:48
https://kosova-info.com/pija-qe-rrafshon-barkun-si-me-magji-2-gota-ne-dite-per-1-jave-bejne-mrekulli/60%Daily2018-03-31 13:47
https://kosova-info.com/kaq-shume-eshte-rritur-djali-i-adelines/60%Daily2018-03-31 13:41
https://kosova-info.com/pas-perfundimit-te-protestes-se-dhunshme-ne-rrugen-e-kombit-hapet-kufiri-kosove-shqiperi/60%Daily2018-03-31 13:37
https://kosova-info.com/plani-serb-per-aneksimin-e-pjeses-veriore-te-kosoves/60%Daily2018-03-31 13:26
https://kosova-info.com/salah-hero-i-fitores-se-liverpoolit-ndaj-crystal-palace/60%Daily2018-03-31 13:23
https://kosova-info.com/fjolla-morina-me-video-provokuese-nga-shtrati/60%Daily2018-03-31 13:21
https://kosova-info.com/inter-verona-shenohet-goli-i-dyte-ne-milano/60%Daily2018-03-31 13:20
https://kosova-info.com/protesta-xhafaj-me-gjuhe-te-ashper-na-prete-ne-bese-do-merrni-pergjigjen-e-merituar/60%Daily2018-03-31 13:20
https://kosova-info.com/familjaret-mesojne-vendndodhjen-e-te-deportuarve-po-shkojne-ti-takojne-ne-stamboll/60%Daily2018-03-31 13:20
https://kosova-info.com/veseli-rikthen-ne-skene-hajredin-kucin/60%Daily2018-03-31 13:19
https://kosova-info.com/crystal-palace-liverpool-super-salah/60%Daily2018-03-31 13:16
https://kosova-info.com/kamomil-limon-dhemetoda-natyrale-per-te-celur-ngjyren-e-flokeve/60%Daily2018-03-31 13:13
https://kosova-info.com/inter-verona-gol-per-36-sekonda/60%Daily2018-03-31 13:11
https://kosova-info.com/a-financohen-vv-ja-dhe-albin-kurti-nga-irani-cila-eshte-lidhje-me-putinin/60%Daily2018-03-31 13:09
https://kosova-info.com/nderpritet-protesta-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-03-31 13:06
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-swansea-2/60%Daily2018-03-31 13:05
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-ia-ben-avokatin-albin-kurtit-akuzon-ish-shefin-e-tij/60%Daily2018-03-31 13:04
https://kosova-info.com/rita-ora-pushime-me-te-dashurin-ne-nju-jork/60%Daily2018-03-31 13:02
https://kosova-info.com/goli-i-dyte-ne-ndeshjen-crystal-palace-liverpool/60%Daily2018-03-31 13:00
https://kosova-info.com/thaci-e-pranoi-se-eshte-kryepergjegjes-e-hapi-konfliktin-e-brendshem-politik/60%Daily2018-03-31 12:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gruaja-e-kim-jongut-i-eshte-dashur-te-beje-dicka-speciale-per-tu-martuar-me-diktatorin/60%Daily2018-03-31 12:51
https://kosova-info.com/baby-g-largon-bikinit-ne-det-dhe-falenderon-300-mije-ndjekesit/60%Daily2018-03-31 12:40
https://kosova-info.com/udinese-roma-mbyllet-ndeshja-me-2-gola/60%Daily2018-03-31 12:35
https://kosova-info.com/prishtina-sfidohet-nga-perlepnica/60%Daily2018-03-31 12:27
https://kosova-info.com/do-shkriheni-se-qeshuri-me-imitimin-qe-i-ben-ermali-nje-reklame-ne-barnatore/60%Daily2018-03-31 12:26
https://kosova-info.com/vucit-thote-se-i-ka-ne-dore-dy-zgjidhje-per-kosoven/60%Daily2018-03-31 12:15
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-rama-njofton-tjeter-rruge-me-pagese/60%Daily2018-03-31 12:11
https://kosova-info.com/ushtrimet-e-cmendura-te-dua-lipes-per-fizik-perfekt/60%Daily2018-03-31 12:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-verona/60%Daily2018-03-31 11:58
https://kosova-info.com/berisha-publikon-videon-me-pamje-te-renda-nga-protesta-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-03-31 11:50
https://kosova-info.com/penallti-kunder-liverpoolit-shikojeni-cfare-beri-milivojevic/60%Daily2018-03-31 11:46
https://kosova-info.com/haradinaj-e-quajti-rrenc-thaci-thote-se-e-paska-kursyer-rexhep-selimin/60%Daily2018-03-31 11:41
https://kosova-info.com/trapp-lamtumire-psg/60%Daily2018-03-31 11:37
https://kosova-info.com/bilanci-paraprak-i-protestes-ne-rrugen-e-kombit-police-e-qytetare-te-plagosur/60%Daily2018-03-31 11:33
https://kosova-info.com/semundjet-qe-fshihen-pas-renies-se-flokeve/60%Daily2018-03-31 11:31
https://kosova-info.com/joshua-parker-ja-si-do-te-ndahen-fitimet-sonte/60%Daily2018-03-31 11:28
https://kosova-info.com/ndalohet-perkohesisht-qarkullimi-i-automjeteve-ne-pkk-vermice-morine/60%Daily2018-03-31 11:26
https://kosova-info.com/gjuriq-hyri-ne-kosove-nje-dite-para-arrestimit-kishte-qendruar-te-milan-radojciqi-thote-thaci/60%Daily2018-03-31 11:24
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-benzema-ne-premierlige-2/60%Daily2018-03-31 11:17
https://kosova-info.com/rebelet-ne-jemen-sulmojne-me-rakete-nje-baze-ne-arabine-saudite/60%Daily2018-03-31 11:14
https://kosova-info.com/22-vjecari-qe-ra-nga-ndertesa-ne-prishtine-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/60%Daily2018-03-31 11:13
https://kosova-info.com/semuret-enca-e-urrej-te-qendroj-ne-shtrat-gjithe-diten/60%Daily2018-03-31 11:01
https://kosova-info.com/bologna-roma-gol-befasues/60%Daily2018-03-31 10:58
https://kosova-info.com/presidenti-merr-raport-te-detajuar-nga-aki-shtetasit-turq-ishin-te-rrezikshem-per-sigurine-e-vendit/60%Daily2018-03-31 10:52
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-crystal-palace-liverpool-3/60%Daily2018-03-31 10:47
https://kosova-info.com/sinani-kujton-takimin-e-pare-te-nenes-se-tij-me-andrren-ka-qene-skandal/60%Daily2018-03-31 10:41
https://kosova-info.com/protesta-kolone-kilometershe-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-03-31 10:38
https://kosova-info.com/pas-venies-se-zjarrit-te-kabinave-ne-rrugen-e-kombit-plagosen-edhe-3-persona-video/60%Daily2018-03-31 10:35
https://kosova-info.com/real-madrid-ne-stervitje-shikojeni-super-golin-nga-ronaldo/60%Daily2018-03-31 10:31
https://kosova-info.com/limaj-uron-festen-e-pashkeve/60%Daily2018-03-31 10:31
https://kosova-info.com/gjendja-e-arnold-schwarzenegger-pas-operimit-ne-zemer/60%Daily2018-03-31 10:21
https://kosova-info.com/ipeshkvi-uron-pashket-dhe-zgjidhjen-e-mospajtimeve-mes-kosovareve/60%Daily2018-03-31 10:17
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vrare-gjate-protestave-ne-rripin-e-gazes/60%Daily2018-03-31 10:16
https://kosova-info.com/juventus-me-tre-sulmues-kunder-milanit/60%Daily2018-03-31 10:14
https://kosova-info.com/protestuesit-ne-rrugen-e-kombit-i-vene-flaken-sportelit-te-pageses-video/60%Daily2018-03-31 10:13
https://kosova-info.com/kryeministri-drejtori-i-aki-se-dhe-ministri-i-brendshem-jane-shkarkuar-kane-shku-ne-shtepi-video/60%Daily2018-03-31 10:10
https://kosova-info.com/me-kete-pamje-e-nisi-diten-alketa-vejsiu/60%Daily2018-03-31 10:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bologna-roma/60%Daily2018-03-31 09:58
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-hetim-raportim-dhe-inspektim-per-rastin-e-gylenisteve-te-arrestuar/60%Daily2018-03-31 09:55
https://kosova-info.com/ibrahimovic-zbulon-numrin-e-fanelles-ne-la-galaxy/60%Daily2018-03-31 09:44
https://kosova-info.com/keshtu-kendojne-ne-duet-klea-huta-dhe-elgit-doda/60%Daily2018-03-31 09:41
https://kosova-info.com/human-rights-watch-kosova-i-shkeli-te-drejtat-e-njeriut-ne-menyre-te-eger/60%Daily2018-03-31 09:37
https://kosova-info.com/alderweireld-largohet-nga-tottenham-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-03-31 09:36
https://kosova-info.com/rregulla-te-reja-per-vize-ne-shba-kontroll-edhe-rrjeteve-sociale/60%Daily2018-03-31 09:35
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bologna-roma-2/60%Daily2018-03-31 09:30
https://kosova-info.com/joshua-parker-kjo-eshte-befasia-qe-do-te-ndodhe-pas-mecit-ne-cardiff/60%Daily2018-03-31 09:25
https://kosova-info.com/perplasje-mes-protestuesve-dhe-policise-ne-rrugen-e-kombit-foto/60%Daily2018-03-31 09:21
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-argjentina-paralajmeron-projektin-e-radhes/60%Daily2018-03-31 09:21
https://kosova-info.com/sa-vjet-zgjat-dashuria-pasi-te-martohesh/60%Daily2018-03-31 09:18
https://kosova-info.com/rasti-i-gylenistevededa-kerkon-ndeshkim-te-pergjegjesve-per-te-shpetuar-themelet-e-shtetit/60%Daily2018-03-31 09:16
https://kosova-info.com/policia-bllokon-ne-kukes-veturat-nga-kosova/60%Daily2018-03-31 09:08
https://kosova-info.com/degjeneron-ne-dhune-protesta-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-03-31 09:07
https://kosova-info.com/bayern-munich-borussia-dortmund-sot-derbi-do-te-jete-me-ndryshe/60%Daily2018-03-31 09:07
https://kosova-info.com/malala-viziton-vendlindjen-e-saj/60%Daily2018-03-31 09:06
https://kosova-info.com/majk-ia-shpreh-publikisht-dashurine-melites-ne-skene-te-dua/60%Daily2018-03-31 09:00
https://kosova-info.com/thaci-uron-besimtaret-e-krishtere-per-festen-e-pashkeve/60%Daily2018-03-31 08:59
https://kosova-info.com/salah-afer-rekordit-te-madh-ne-liverpool/60%Daily2018-03-31 08:50
https://kosova-info.com/fjalet-prekese-te-granit-xhakes-per-gruan-me-dhe-gjithcka-qe-me-mungonte/60%Daily2018-03-31 08:40
https://kosova-info.com/barcelona-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-03-31 08:40
https://kosova-info.com/sanchez-me-te-dashuren-shikojeni-cfare-i-ndodhi-te-vetura/60%Daily2018-03-31 08:33
https://kosova-info.com/nje-punetore-bie-nga-lartesia-ne-rrugen-b/60%Daily2018-03-31 08:33
https://kosova-info.com/a-mund-te-gjenerojme-elektrecitet-nga-vetetima/60%Daily2018-03-31 08:31
https://kosova-info.com/pas-zhvillimeve-te-fundit-ne-vend-presidenti-thaci-mban-konference-per-media/60%Daily2018-03-31 08:26
https://kosova-info.com/pas-turneut-ne-australi-dua-lipa-kthehet-ne-shtepi/60%Daily2018-03-31 08:21
https://kosova-info.com/haradinaj-therret-perseri-keshillin-e-sigurise-se-kosoves/60%Daily2018-03-31 08:17
https://kosova-info.com/haradinaj-therret-perseri-keshillin-e-sigurise-se-kosoves/60%Daily2018-03-31 08:17
https://kosova-info.com/raportohet-se-trump-ka-suspenduar-ndihmen-per-sirine/60%Daily2018-03-31 08:14
https://kosova-info.com/sinan-vllasaliu-feston-ditelindjen-kaq-vite-mbushi-sot/60%Daily2018-03-31 08:01
https://kosova-info.com/sinan-vllasaliu-feston-ditelindjen-kaq-vite-mbushi-sot-2/60%Daily2018-03-31 08:01
https://kosova-info.com/isco-te-klubi-i-ri-per-80-milione-euro/60%Daily2018-03-31 07:55
https://kosova-info.com/sassuolo-napoli-a-do-te-luaje-hysaj/60%Daily2018-03-31 07:52
https://kosova-info.com/familjaret-e-shtetasve-turq-tere-naten-e-kaluan-ne-aeroport/60%Daily2018-03-31 07:51
https://kosova-info.com/gjashte-motrat-mustafa-bashke-ne-nje-aheng/60%Daily2018-03-31 07:42
https://kosova-info.com/balotelli-zbulon-se-te-cili-ekip-do-te-kthehej-ne-serie-a/60%Daily2018-03-31 07:38
https://kosova-info.com/kete-vit-nis-projekti-me-i-madh-infrastrukturor-ne-vushtrri/60%Daily2018-03-31 07:31
https://kosova-info.com/mediat-spanjolle-prishin-endrren-e-spallettit/60%Daily2018-03-31 07:29
https://kosova-info.com/e-pyesin-per-kampionatin-boteror-2018-ja-si-pergjigjet-ibrahimovic/60%Daily2018-03-31 07:24
https://kosova-info.com/aurela-gace-edhe-kukullat-e-bukura-te-hollywood-it-u-stervitkan-ne-boks/60%Daily2018-03-31 07:21
https://kosova-info.com/mbahet-mesha-qendrore-e-pashkeve/60%Daily2018-03-31 07:17
https://kosova-info.com/problem-i-ri-ne-man-utd-mourinho-ka-nje-pyetje-per-pogban/60%Daily2018-03-31 07:16
https://kosova-info.com/ky-ishte-urdheri-i-pare-i-uck-se-per-mobilizim-kunder-serbeve/60%Daily2018-03-31 07:13
https://kosova-info.com/stafi-i-shkollave-mehmet-akif-kujton-se-shtetet-perendimore-kane-marre-nen-mbrojtje-gylenistet/60%Daily2018-03-31 07:10
https://kosova-info.com/fifi-feston-ditelindjen-kete-dhurate-e-gjeti-para-deres/60%Daily2018-03-31 07:01
https://kosova-info.com/orhan-pamuk-eshte-bere-e-pamundur-te-jetosh-ne-turqi/60%Daily2018-03-31 07:00
https://kosova-info.com/shaqiri-zbulon-arsyen-e-problemeve-ne-stoke-city/60%Daily2018-03-31 06:58
https://kosova-info.com/11-perberesit-per-nje-mengjes-te-shendetshem/60%Daily2018-03-31 06:55
https://kosova-info.com/joshua-parker-ja-ne-sa-ora-do-te-filloje-meci-i-kampioneve-pa-humbje/60%Daily2018-03-31 06:48
https://kosova-info.com/19-vjet-nga-masakra-e-tmerrshme-qe-serbet-e-kryen-ne-pastaselle/60%Daily2018-03-31 06:47
https://kosova-info.com/capital-t-dhe-ardian-bujupi-shenojne-edhe-nje-sukses-me-andiamo/60%Daily2018-03-31 06:41
https://kosova-info.com/300-kosovare-per-dy-muaj-kerkojne-sherim-jashte-vendit/60%Daily2018-03-31 06:40
https://kosova-info.com/probleme-me-zidanen-ja-cfare-do-te-beje-isco/60%Daily2018-03-31 06:40
https://kosova-info.com/kujdes-sot-do-te-befasoheni-nga-temperaturat/60%Daily2018-03-31 06:31
https://kosova-info.com/keto-jane-ushtrimet-me-te-mira-per-dobesim/60%Daily2018-03-31 06:29
https://kosova-info.com/serbet-heqin-dore-nga-be-ja-per-kosoven/60%Daily2018-03-31 06:29
https://kosova-info.com/lajmi-net-sjell-pamje-ekskluzive-te-largimit-nga-aeroporti-te-gjashte-turqve/60%Daily2018-03-31 06:26
https://kosova-info.com/real-madrid-me-shume-ndryshime-ndaj-las-palmas/60%Daily2018-03-31 06:20
https://kosova-info.com/albena-reshitaj-marton-vellain-therret-qeveritaret-ne-dasme/60%Daily2018-03-31 06:20
https://kosova-info.com/juventus-milan-formacionet-e-derbit-ne-serie-a/60%Daily2018-03-31 06:12
https://kosova-info.com/drita-e-gjelber-per-vizat-ne-qershor/60%Daily2018-03-31 06:02
https://kosova-info.com/greta-koci-ne-lidhje-dashurie-keto-imazhe-tregojne-shume/60%Daily2018-03-31 06:01
https://kosova-info.com/evil-geniues-team-liquid-and-alliance-have-finalized-their-dota-2-rosters/60%Daily2018-03-31 00:37
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-kopertinen-e-gq-magazine/60%Daily2018-03-30 21:59
https://kosova-info.com/ronaldinho-kujton-duartrokitjet-e-santiago-bernabeut/60%Daily2018-03-30 21:57
https://kosova-info.com/cfare-te-hani-per-ngritje-humori/60%Daily2018-03-30 21:56
https://kosova-info.com/matoshi-po-te-ishte-i-informuar-haradinaj-kurre-nuk-do-te-ndodhte-deportimi/60%Daily2018-03-30 21:54
https://kosova-info.com/kjo-shqiptare-pranoi-dhurate-nga-kim-kardashian/60%Daily2018-03-30 21:46
https://kosova-info.com/veseli-sbehet-kiameti-nese-lista-serbe-nuk-kthehet-ne-qeveri/60%Daily2018-03-30 21:43
https://kosova-info.com/spalletti-me-pelqen-milano-jam-i-lumtur-te-interi/60%Daily2018-03-30 21:32
https://kosova-info.com/erdogan-pershendet-deportimin-e-gjashte-kundershtareve-video/60%Daily2018-03-30 21:29
https://kosova-info.com/familjaret-e-turqve-te-arrestuar-protestojne-ne-aeroport/60%Daily2018-03-30 21:28
https://kosova-info.com/imazhe-te-reja-nga-kampanja-e-rita-ores-per-produktet-e-grimit/60%Daily2018-03-30 21:26
https://kosova-info.com/kaliforni-kompanite-e-kafese-detyrohen-te-vendosin-paralajmerimin-per-kancer/60%Daily2018-03-30 21:18
https://kosova-info.com/kerkimi-i-lumturise-na-ben-te-palumtur/60%Daily2018-03-30 21:18
https://kosova-info.com/salihi-vazhdon-me-gola/60%Daily2018-03-30 21:14
https://kosova-info.com/veseli-zot-i-kosoves-eshte-vetem-populli-i-saj/60%Daily2018-03-30 21:06
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-dashura-20-vjecare-e-leonardo-dicaprios/60%Daily2018-03-30 21:05
https://kosova-info.com/gylen-te-rruga-e-kombit-turqia-i-kerkonte-shqiperise-debimin-e-organizates/60%Daily2018-03-30 21:04
https://kosova-info.com/veseli-nuk-eshte-e-lehte-te-marresh-thirrje-nga-familjaret-e-te-mos-dish-asgje-per-te-arrestuarit/60%Daily2018-03-30 21:02
https://kosova-info.com/kush-ishte-pjese-e-deportimit-te-gylenisteve-ia-pafshin-hajrin/60%Daily2018-03-30 20:55
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-barcen-para-ndeshjes-me-romen/60%Daily2018-03-30 20:55
https://kosova-info.com/iran-2-7-milione-persona-nuk-dine-shkrim-e-lexim/60%Daily2018-03-30 20:50
https://kosova-info.com/arrestohen-8-shqiptare-ne-nje-aksion-te-perbashket-shqiperi-belgjike/60%Daily2018-03-30 20:49
https://kosova-info.com/orinda-huta-befason-bashkeshortin-per-ditelindje/60%Daily2018-03-30 20:46
https://kosova-info.com/a-eshte-me-mire-te-hiqet-vetem-tumori-apo-i-tere-gjiri-rezultate-te-reja-mbi-dilemen-masketomia-apo-lumpektomia/60%Daily2018-03-30 20:42
https://kosova-info.com/nderron-jete-afrim-spahiu-automobilisti-nga-prizreni/60%Daily2018-03-30 20:35
https://kosova-info.com/zedhenesi-i-putinit-peskov-i-cileson-prostituta-aktoret-qe-jane-ankuar-per-ngacmim-seksual/60%Daily2018-03-30 20:28
https://kosova-info.com/ne-interin-u-dashurova-qe-ne-diten-e-pare-do-ta-dua-deri-ne-diten-e-fundit-te-jetes-sime/60%Daily2018-03-30 20:27
https://kosova-info.com/per-demi-rose-vera-ka-filluar-shfaq-format-ne-pishine/60%Daily2018-03-30 20:26
https://kosova-info.com/burg-me-kusht-per-falsifikim-ne-zgjedhjet-e-vitit-2010/60%Daily2018-03-30 20:17
https://kosova-info.com/goli-i-nuhiut-zgjidhet-me-i-bukuri-nga-sky-sport-news/60%Daily2018-03-30 20:15
https://kosova-info.com/vazhdojne-pergatitjet-per-testin-pisa-2018/60%Daily2018-03-30 20:10
https://kosova-info.com/kaltrina-selimi-publikon-pamje-nga-klipi-i-ri/60%Daily2018-03-30 20:06
https://kosova-info.com/juventus-milan-sfida-qe-nuk-duhet-humbur-ne-serie-a/60%Daily2018-03-30 19:56
https://kosova-info.com/eulex-kontrollon-aeroportin-te-arrestuarit-nuk-jane-ne-kosove/60%Daily2018-03-30 19:54
https://kosova-info.com/kryeministri-i-turqise-arrestimi-i-gylenisteve-u-be-ne-bashkepunim-me-aki-ne-kosovare-dhe-turke/60%Daily2018-03-30 19:47
https://kosova-info.com/reagon-pal-lekaj-per-lejen-e-aterrimit-te-aeroplanit-turk/60%Daily2018-03-30 19:46
https://kosova-info.com/crouch-ky-eshte-formacioni-i-sezonit-ne-premierlige/60%Daily2018-03-30 19:32
https://kosova-info.com/shpejt-merret-vesh-cka-ndodhi-me-rastin-e-kidnapimit-te-6-turqve-dikush-u-korruptua/60%Daily2018-03-30 19:29
https://kosova-info.com/ibra-pritet-ngrohte-te-skuadra-e-la-galaxy/60%Daily2018-03-30 19:25
https://kosova-info.com/ibra-pritet-ngrohte-te-skuadra-e-la-galaxy-2/60%Daily2018-03-30 19:25
https://kosova-info.com/bushati-per-rastin-e-6-turqve-komandantet-qe-drejtojne-kosoven-vertetuan-akuzat-e-dick-martyt-per-ta/60%Daily2018-03-30 19:15
https://kosova-info.com/konflikt-verbal-ndermjet-mjekut-dhe-motrave-ne-istog-video/60%Daily2018-03-30 19:14
https://kosova-info.com/ramadani-sqarimit-te-pucit-do-ti-shkojme-deri-ne-fund-kryeministri-skishte-lidhje/60%Daily2018-03-30 19:11
https://kosova-info.com/oriola-marashi-fotografohet-ne-prehrin-e-ketij-mashkulli/60%Daily2018-03-30 19:06
https://kosova-info.com/reali-me-shume-mungesa-kunder-las-palmas/60%Daily2018-03-30 19:03
https://kosova-info.com/hoxha-miratimi-i-sotem-i-ligjeve-u-realizuan-tri-prioritete-te-agjendes-evropiane-te-reformave/60%Daily2018-03-30 19:03
https://kosova-info.com/jo-vec-spanja-edhe-rumania-e-qipro-sduan-te-jene-pjese-ne-samitin-e-be-se-ku-eshte-kosova/60%Daily2018-03-30 18:53
https://kosova-info.com/rikthehen-tensionet-ne-rripin-e-gazes-vriten-dhjetera-palestineze/60%Daily2018-03-30 18:49
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-nenshkruan-kontrate-20-milione-dollareshe/60%Daily2018-03-30 18:46
https://kosova-info.com/ministria-e-pal-lekajt-ka-dhene-leje-qe-aeroplani-turk-ti-marr-gylenistet-e-arrestuar/60%Daily2018-03-30 18:43
https://kosova-info.com/besnik-hasi-tregon-ofertat-qe-ka-refuzuar/60%Daily2018-03-30 18:39
https://kosova-info.com/fotografi-e-re-e-gylenisteve-te-arrestuar-me-duar-te-lidhura/60%Daily2018-03-30 18:32
https://kosova-info.com/enca-me-nuk-i-fsheh-kilet-e-teperta/60%Daily2018-03-30 18:26
https://kosova-info.com/ronaldinho-ky-eshte-lojtari-me-i-mire-me-te-cilin-kam-luajtur/60%Daily2018-03-30 18:18
https://kosova-info.com/vatikani-e-mohon-se-papa-ka-thene-se-nuk-ekziston-ferri/60%Daily2018-03-30 18:17
https://kosova-info.com/komplikimet-qe-grate-duan-te-degjojne-ne-shtrat/60%Daily2018-03-30 18:09
https://kosova-info.com/liverpooli-me-oferte-sensacionale-per-yllin-e-real-madridit/60%Daily2018-03-30 18:05
https://kosova-info.com/capital-t-falenderim-te-vecante-per-bebe-rexhen/60%Daily2018-03-30 18:05
https://kosova-info.com/futbollisti-me-i-mire-kinez-nuk-do-te-mund-te-luaj-me-ne-kine-shkaku-i-ketyre-rregullave-te-reja/60%Daily2018-03-30 17:58
https://kosova-info.com/tragjike-vdes-kengetari-i-njohur-vetura-e-tij-perfshihet-ne-flake/60%Daily2018-03-30 17:44
https://kosova-info.com/psg-e-gjen-zevendesuesin-e-unay-emery/60%Daily2018-03-30 17:39
https://kosova-info.com/ldk-kerkon-per-te-marten-seance-te-jashtezakonshme-per-deportimin-e-6-turqve/60%Daily2018-03-30 17:37
https://kosova-info.com/prej-tirone-nga-agon-amiga-dhe-cozman-arrin-suksesin-e-pare/60%Daily2018-03-30 17:26
https://kosova-info.com/pacolli-ia-le-bahtirit-partine-kur-ai-mungon/60%Daily2018-03-30 17:23
https://kosova-info.com/gattuso-tregon-formulen-me-te-cilen-milani-mund-ta-ndale-juventusin/60%Daily2018-03-30 17:21
https://kosova-info.com/raketa-satan-2-rusia-teston-armen-e-frikshme-foto-2/60%Daily2018-03-30 17:17
https://kosova-info.com/kujdes-kafeja-shkakton-kancerin-shume-shpejt-mund-te-shohim-kete-paralajmerim-ne-ambalazhet-e-kafese/60%Daily2018-03-30 17:10
https://kosova-info.com/denimi-i-skenderbeut-denimi-me-i-madh-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2018-03-30 17:08
https://kosova-info.com/marina-fillon-pergatitjet-per-festen-e-pashkeve/60%Daily2018-03-30 17:05
https://kosova-info.com/veseli-me-miratimin-e-ligjeve-te-era-s-beme-nje-hap-tutje-drejt-integrimit-ne-be/60%Daily2018-03-30 17:05
https://kosova-info.com/formacioni-i-barces-kunder-sevillas-mungon-messi/60%Daily2018-03-30 16:54
https://kosova-info.com/fdh-per-deportimin-e-6-turqve-te-vertetohet-pergjegjesia-politike-per-shkeljen-e-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2018-03-30 16:47
https://kosova-info.com/6-turqit-e-deportuar-i-pret-burgimi-i-perjetshem-dhe-tortura-ne-turqi/60%Daily2018-03-30 16:46
https://kosova-info.com/arnold-schwarzenegger-shtrihet-ne-spital-i-nenshtrohet-operacionit/60%Daily2018-03-30 16:46
https://kosova-info.com/bashkepunimi-me-realin-si-po-e-krijon-klubi-kinez-akademine-me-te-madhe-ne-bote/60%Daily2018-03-30 16:42
https://kosova-info.com/surroi-qytetaret-turq-u-rrembyen-shteti-duhet-ti-shkoje-deri-ne-fund-rastit/60%Daily2018-03-30 16:41
https://kosova-info.com/dreshaj-per-shkarkimin-e-sefajt-kur-ske-cka-i-ben-gomarit-e-godet-samarin/60%Daily2018-03-30 16:38
https://kosova-info.com/as-avokati-i-popullit-smund-te-marr-informacione-per-gylenistet/60%Daily2018-03-30 16:29
https://kosova-info.com/nuhiu-shenon-golin-me-te-bukur-te-tij-kete-sezon/60%Daily2018-03-30 16:28
https://kosova-info.com/elvana-gjata-shfaqet-seksi-e-veshur-ne-te-kuqe/60%Daily2018-03-30 16:26
https://kosova-info.com/trajneri-i-hamburgut-tregon-pse-e-la-jashte-skuadres-mavrajn/60%Daily2018-03-30 16:21
https://kosova-info.com/hakan-sukur-me-porosi-per-thacin-e-haradinajn-ktheni-prapa-te-deportuarit/60%Daily2018-03-30 16:16
https://kosova-info.com/turqit-e-kosoves-perkrahin-deportimin-e-6-turqve-thone-se-ishin-te-rrezikshem/60%Daily2018-03-30 16:16
https://kosova-info.com/proteste-para-qeverise-dhe-te-ambasada-turke-ne-prishtine/60%Daily2018-03-30 16:13
https://kosova-info.com/nisma-me-mbledhje-urgjente-te-kryesise/60%Daily2018-03-30 16:09
https://kosova-info.com/kremlini-i-pergjigjet-tiranes-lavrov-largon-dy-diplomate-shqiptare/60%Daily2018-03-30 16:07
https://kosova-info.com/pasi-i-kendoi-ne-kenge-ja-cka-ben-noizy-per-eren/60%Daily2018-03-30 16:06
https://kosova-info.com/keshillitari-e-vajton-sefajn-ishte-ministri-i-pare-qe-arrestoi-zyrtar-serb/60%Daily2018-03-30 15:56
https://kosova-info.com/shkolla-fillore-selami-hallaci-festoi-45-vjetorin-e-themelimit/60%Daily2018-03-30 15:52
https://kosova-info.com/raketa-satan-2-rusia-teston-armen-e-frikshme-foto/60%Daily2018-03-30 15:49
https://kosova-info.com/me-kete-formacion-reali-do-te-kerkoje-fitoren-ndaj-las-palmas/60%Daily2018-03-30 15:46
https://kosova-info.com/krize-ne-martesen-e-fahriye-dhe-burak-kjo-foto-tregon-te-verteten/60%Daily2018-03-30 15:46
https://kosova-info.com/pese-arsye-bindese-perse-nuk-duhet-ta-coni-ndermend-te-vishni-taka-gjate-shtatzenise/60%Daily2018-03-30 15:41
https://kosova-info.com/largimi-i-ibrahimovicit-moment-trishtues-per-mourinhon/60%Daily2018-03-30 15:31
https://kosova-info.com/ermali-dhe-ami-nxoren-vajzen-per-ta-shetitur/60%Daily2018-03-30 15:26
https://kosova-info.com/atdhe-nuhiu-vazhdon-me-forme-te-mire-shenon-serish-per-sheffield-wed/60%Daily2018-03-30 15:17
https://kosova-info.com/lutjet-e-fjolles-per-vajzen-e-saj/60%Daily2018-03-30 15:05
https://kosova-info.com/lutjet-e-fjolles-per-vajzen-e-saj/60%Daily2018-03-30 15:05
https://kosova-info.com/xavi-keto-jane-skuadrat-favorite-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-03-30 15:04
https://kosova-info.com/kush-eshte-mit-i-agjencia-turke-me-8-mije-pjesetare-qe-kapi-6-gylenistet-ne-kosove/60%Daily2018-03-30 15:04
https://kosova-info.com/studim-djathi-krijon-po-aq-varesi-sa-drogat-e-renda/60%Daily2018-03-30 15:04
https://kosova-info.com/dogana-konfiskon-cigare-pa-banderole-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-03-30 15:02
https://kosova-info.com/pjesetare-te-fsk-se-dhe-policise-certifikohen-per-ndihme-te-pare/60%Daily2018-03-30 14:58
https://kosova-info.com/allegri-tallet-me-lajmin-se-dybala-mund-te-transferohet-te-atletico-madrid/60%Daily2018-03-30 14:56
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim-18/60%Daily2018-03-30 14:49
https://kosova-info.com/pas-lajmeve-per-nderhyrje-estetike-reagon-almeda-abazi/60%Daily2018-03-30 14:46
https://kosova-info.com/trajneri-i-bayernit-zbulon-te-ardhmen-e-lewandowskit/60%Daily2018-03-30 14:43
https://kosova-info.com/dashuria-zgjat-pese-vjet-pas-martese/60%Daily2018-03-30 14:40
https://kosova-info.com/dialogu-kosove-serbi-nuk-ka-vazhdim-pa-uljen-e-tensioneve/60%Daily2018-03-30 14:34
https://kosova-info.com/rusia-vazhdon-debimin-e-diplomateve-perendimore/60%Daily2018-03-30 14:33
https://kosova-info.com/kluivert-ekipi-im-i-endrrave-eshte-barcelona/60%Daily2018-03-30 14:31
https://kosova-info.com/daciq-ne-burkina-faso-konsumoi-gullash-me-mish-te-dhise-u-helmua/60%Daily2018-03-30 14:31
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-kjo-eshte-krejt-cka-me-duhet/60%Daily2018-03-30 14:26
https://kosova-info.com/liria-dhe-besa-ndajne-piket/60%Daily2018-03-30 14:25
https://kosova-info.com/kosova-ka-ngecur-ne-zbatimin-e-ligjeve-per-te-drejtat-e-grave/60%Daily2018-03-30 14:22
https://kosova-info.com/a-kane-gisht-ruset-ne-misterin-e-kratereve-ne-arktik-zgjidhet-gjithcka/60%Daily2018-03-30 14:14
https://kosova-info.com/shba-do-te-vazhdoje-mbeshtetjen-per-keshillin-prokurorial-te-kosoves/60%Daily2018-03-30 14:14
https://kosova-info.com/per-kete-gje-e-falenderon-noizyn-modelja-shqiptare/60%Daily2018-03-30 14:05
https://kosova-info.com/testohet-parashuta-qe-do-te-ulet-ne-mars/60%Daily2018-03-30 14:02
https://kosova-info.com/momenti-kur-adelina-tahiri-thoshte-spo-du-sene-tshtenjta-du-dashni-pa-centa/60%Daily2018-03-30 13:59
https://kosova-info.com/liga-e-kampioneve-serie-a-allegri-zbulon-objektivin-kryesor-te-juventusit/60%Daily2018-03-30 13:54
https://kosova-info.com/arrestimi-i-gazetareve-serbe-ne-peje-policia-e-kosoves-jep-detajet-e-ngjarjes/60%Daily2018-03-30 13:36
https://kosova-info.com/denimet-e-uefa-s-nder-vite-skenderbeu-ka-precedentin-me-te-rende-ja-kush-e-ka-pesuar-me-keq/60%Daily2018-03-30 13:30
https://kosova-info.com/denimet-e-uefa-s-nder-vite-skenderbeu-ka-precedentin-me-te-rende-ja-kush-e-ka-pesuar-me-keq-2/60%Daily2018-03-30 13:30
https://kosova-info.com/edhe-sot-kenga-me-e-re-nga-eni/60%Daily2018-03-30 13:26
https://kosova-info.com/ne-kosove-jane-edhe-200-gyleniste-qe-kerkohen-nga-turqia/60%Daily2018-03-30 13:26
https://kosova-info.com/deklarata-shokuese-e-ambasadorit-amerikan-zyrtare-te-larte-jane-perfshire-ne-trafikimin-e-femrave/60%Daily2018-03-30 13:19
https://kosova-info.com/forcat-izraelite-vrasin-pese-palestineze/60%Daily2018-03-30 13:15
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-vetem-restoranti-po-e-bashkon-koalicionin-qeverises/60%Daily2018-03-30 13:07
https://kosova-info.com/erdogan-presidentit-francez-kush-je-ti-per-te-ndermjetesuar-mes-turqise-dhe-organizates-terroriste/60%Daily2018-03-30 13:04
https://kosova-info.com/bytyqi-takon-keshillin-drejtues-te-autoritetit-kombetar-te-kualifikimeve/60%Daily2018-03-30 13:00
https://kosova-info.com/kurti-me-be-ne-te-qartesohet-vazhdimi-i-dialogut-me-serbine/60%Daily2018-03-30 12:55
https://kosova-info.com/origami-publikohet-nga-era-istrefi/60%Daily2018-03-30 12:51
https://kosova-info.com/koreja-e-jugut-vjen-me-nje-kryeveper-elektrike/60%Daily2018-03-30 12:50
https://kosova-info.com/futbolli-ne-kaos-gjykata-nuk-regjistron-zgjedhjet-ne-fshf/60%Daily2018-03-30 12:45
https://kosova-info.com/futbolli-ne-kaos-gjykata-nuk-regjistron-zgjedhjet-ne-fshf/60%Daily2018-03-30 12:45
https://kosova-info.com/lekaj-vizitoi-sot-klinen-nenshkruan-marreveshje-bashkepunimi-me-kryetarin-e-kesaj-komune/60%Daily2018-03-30 12:41
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-i-lidereve-shteterore-veseli-pati-defekte-brenda-institucioneve/60%Daily2018-03-30 12:34
https://kosova-info.com/linda-jarani-nuk-ndalet-pozon-e-zhveshur-ne-pjesen-e-larte-te-trupit/60%Daily2018-03-30 12:30
https://kosova-info.com/nuk-iu-kish-kthye-asnje-ushtar-ne-serbi-vuciq-viktimizohet-pas-deklarates-se-thacit/60%Daily2018-03-30 12:25
https://kosova-info.com/thaci-largohet-nga-takimi-me-kreret-e-tjere-shteterore/60%Daily2018-03-30 12:23
https://kosova-info.com/messi-zgjedh-perforcimin-e-ri-te-barcelona-4/60%Daily2018-03-30 12:22
https://kosova-info.com/messi-zgjedh-perforcimin-e-ri-te-barcelona-4/60%Daily2018-03-30 12:22
https://kosova-info.com/pezullohen-tre-zyrtare-te-ministrise-se-shendetesise/60%Daily2018-03-30 12:19
https://kosova-info.com/deklarohet-labinot-tahiri-akr-ja-nuk-ka-arsye-te-largohet-nga-qeveria/60%Daily2018-03-30 12:13
https://kosova-info.com/familjaret-e-qytetareve-turq-priten-ne-zyren-e-kryeministrit/60%Daily2018-03-30 12:10
https://kosova-info.com/bebe-e-kultures-shqiptare-ja-cka-u-mesoi-amerikaneve/60%Daily2018-03-30 12:08
https://kosova-info.com/kmdlnj-e-cileson-kidnapim-deportimin-e-shtetasve-turq/60%Daily2018-03-30 12:07
https://kosova-info.com/kuvendi-miratoi-projektligjin-per-presidentin-parasheh-privilegje-te-perjetshme/60%Daily2018-03-30 12:05
https://kosova-info.com/vuciq-i-ankohet-ambasadorit-gjerman-per-ngjarjet-ne-mitrovice/60%Daily2018-03-30 11:59
https://kosova-info.com/van-gaal-zbulon-se-cilin-ekip-e-kopjoi-man-utd/60%Daily2018-03-30 11:45
https://kosova-info.com/van-gaal-zbulon-se-cilin-ekip-e-kopjoi-man-utd/60%Daily2018-03-30 11:45
https://kosova-info.com/aplikacioni-qe-ju-tregon-se-kur-do-te-vdisni/60%Daily2018-03-30 11:37
https://kosova-info.com/zidane-i-pergjigjet-kritikave-nga-isco/60%Daily2018-03-30 11:35
https://kosova-info.com/zidane-i-pergjigjet-kritikave-nga-isco/60%Daily2018-03-30 11:35
https://kosova-info.com/shkelqeu-me-u-21-te-kosoves-ne-kroaci-elozhe-per-ardjan-ismajlin/60%Daily2018-03-30 11:22
https://kosova-info.com/shkelqeu-me-u-21-te-kosoves-ne-kroaci-elozhe-per-ardjan-ismajlin/60%Daily2018-03-30 11:22
https://kosova-info.com/tahiri-akr-ja-nuk-ka-arsye-te-largohet-nga-qeveria/60%Daily2018-03-30 11:12
https://kosova-info.com/bullgaria-nuk-do-te-deboje-diplomate-ruse/60%Daily2018-03-30 11:07
https://kosova-info.com/turistja-serbe-pa-breke-cmend-te-pranishmit-kur-viziton-nje-tempull-te-shenjte/60%Daily2018-03-30 11:02
https://kosova-info.com/dy-muaj-pas-lindjes-se-vajzes-zaimina-tregon-se-eshte-mama-seksi/60%Daily2018-03-30 10:59
https://kosova-info.com/wenger-pranon-rrezikun-e-shkarkimit-nga-arsenal/60%Daily2018-03-30 10:57
https://kosova-info.com/delawie-reagon-per-turqit-e-arrestuar-transparenca-dhe-sundimi-i-ligjit-jane-jetike/60%Daily2018-03-30 10:54
https://kosova-info.com/tajlande-autobusi-perfshihet-nga-zjarri-20-te-vdekur/60%Daily2018-03-30 10:44
https://kosova-info.com/zidane-mendon-per-juventusin-ja-cfare-ka-vendosur-per-ronaldon/60%Daily2018-03-30 10:43
https://kosova-info.com/familjaret-e-turqve-te-arrestuar-institucionet-e-kosoves-duhet-te-japin-pergjegjesi/60%Daily2018-03-30 10:42
https://kosova-info.com/keshilla-te-eksperteve-keshtu-e-ktheni-pasionin-ne-dhomen-e-gjumit/60%Daily2018-03-30 10:39
https://kosova-info.com/pas-sulmit-virtual-dhurates-i-fshihen-te-gjitha-fotografite-ne-instagram/60%Daily2018-03-30 10:38
https://kosova-info.com/allegri-ka-nje-mesazh-per-bonuccin-para-derbit-juventus-milan/60%Daily2018-03-30 10:28
https://kosova-info.com/vulin-kercenon-thacin-do-te-zvarritesh-para-ushtrise-se-serbise/60%Daily2018-03-30 10:25
https://kosova-info.com/aktori-shqiptar-heq-dore-nga-aktrimi-ja-me-cka-do-merret-tani/60%Daily2018-03-30 10:19
https://kosova-info.com/familjaret-thone-se-turqit-e-ndaluar-ende-nuk-jane-deportuar-ne-turqi/60%Daily2018-03-30 10:16
https://kosova-info.com/james-zgjedh-ekipin-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-03-30 10:13
https://kosova-info.com/analize-e-lajmi-net-gjyqi-publik-ndaj-interesave-kombetare-te-republikes-se-kosoves/60%Daily2018-03-30 10:08
https://kosova-info.com/kluivert-zbulon-nese-eshte-me-messin-apo-ronaldon/60%Daily2018-03-30 10:03
https://kosova-info.com/votohen-ndryshimet-e-ligjit-per-presidentin/60%Daily2018-03-30 10:02
https://kosova-info.com/votohen-ndryshimet-e-ligjit-per-presidentin/60%Daily2018-03-30 10:02
https://kosova-info.com/bich-kush-te-ka-pjelle-dafina-zeqiri-nxehet-keq-me-komentuesin/60%Daily2018-03-30 10:01
https://kosova-info.com/lamtumire-lyon-depay-ne-milan/60%Daily2018-03-30 09:57
https://kosova-info.com/kuvendi-nuk-miraton-pikat-e-mocionit-per-vdekjen-e-astrit-deharit/60%Daily2018-03-30 09:53
https://kosova-info.com/haradinaj-operacioni-ka-nisur-te-premten-ministri-sefaj-e-mbajti-te-fshehur-nga-une/60%Daily2018-03-30 09:49
https://kosova-info.com/nainggolan-ky-ekip-dua-te-shpallet-kampion-ne-serie-a/60%Daily2018-03-30 09:45
https://kosova-info.com/adelina-shfaqet-joshese-ne-setin-e-ri/60%Daily2018-03-30 09:41
https://kosova-info.com/lista-serbe-nderron-vendet-ne-kuvend-ulet-afer-ldk-se-foto/60%Daily2018-03-30 09:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-zyrtare-e-shkarkimit-te-flamur-sefajt-e-driton-gashit/60%Daily2018-03-30 09:34
https://kosova-info.com/deputetja-turke-e-kuvendit-i-quan-terroriste-gylenistet-e-arrestuar/60%Daily2018-03-30 09:32
https://kosova-info.com/erdogan-krenar-me-deportimin-e-6-turqve-nga-kosova-do-ti-ndjekim-kudo-qe-jane/60%Daily2018-03-30 09:32
https://kosova-info.com/pas-uefa-s-edhe-fifa-denon-nje-skuader-shqiptare/60%Daily2018-03-30 09:29
https://kosova-info.com/veseli-iu-kerkon-falje-familjareve-te-6-turqve-thote-se-pergjegjesia-nuk-perfundon-me-dy-shkarkime/60%Daily2018-03-30 09:26
https://kosova-info.com/veseli-shkarkimi-i-sefajt-e-gashit-nuk-eshte-fundi-i-pergjegjesise-per-arrestimin-e-qytetareve-turq/60%Daily2018-03-30 09:24
https://kosova-info.com/robinho-juventus-real-madrid-ky-ekip-do-te-kualifikohet-ne-gjysmefinale/60%Daily2018-03-30 09:20
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-merr-nje-dhurate-superluksoze-nga-bashkeshorti/60%Daily2018-03-30 09:20
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-ne-psg-do-te-jete-gjerman/60%Daily2018-03-30 09:15
https://kosova-info.com/buta-lanson-projektin-anderr-pluto/60%Daily2018-03-30 09:01
https://kosova-info.com/sport-gezon-tifozet-e-barcelones-me-lajmin-per-messin/60%Daily2018-03-30 08:44
https://kosova-info.com/kengetarja-ia-publikon-te-dashurit-videon-ku-ai-shihet-gjysme-i-zhveshur/60%Daily2018-03-30 08:42
https://kosova-info.com/qeveria-konfirmon-shkarkimin-e-ministrit-sefaj-dhe-drejtorit-te-aki-se/60%Daily2018-03-30 08:34
https://kosova-info.com/bleu-sanduic-ne-kafene-moderatorja-tregon-tmerrin-qe-pa/60%Daily2018-03-30 08:21
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-real-madrid-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-iscos/60%Daily2018-03-30 08:20
https://kosova-info.com/policia-asnje-informacion-ne-raportin-24-oresh-per-arrestimin-e-qytetareve-turk/60%Daily2018-03-30 08:04
https://kosova-info.com/ibrahimovic-mberrin-te-klubi-i-ri-shikojeni-cfare-i-ndodhi-me-tifozet/60%Daily2018-03-30 08:03
https://kosova-info.com/roza-lati-po-martohet/60%Daily2018-03-30 08:01
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-haradinaj-shkarkon-ministrin-e-brendshem-flamur-sefaj/60%Daily2018-03-30 07:54
https://kosova-info.com/zidane-ndryshon-komplet-formacionin-e-real-madridit-2/60%Daily2018-03-30 07:52
https://kosova-info.com/pas-rikthimit-te-adelines-olti-ka-dy-fjale-per-ti-thene/60%Daily2018-03-30 07:40
https://kosova-info.com/de-ligt-mberrin-ne-qytetin-e-barcelones/60%Daily2018-03-30 07:38
https://kosova-info.com/marko-gjuriq-vjen-ne-kosove-me-20-prill/60%Daily2018-03-30 07:33
https://kosova-info.com/messi-ronaldo-ja-cfare-do-te-ndodhe-ne-muajt-e-fundit-te-sezonit/60%Daily2018-03-30 07:29
https://kosova-info.com/berlini-del-me-njoftim-te-ri-per-kosoven-dhe-serbine/60%Daily2018-03-30 07:27
https://kosova-info.com/mbaruan-ditet-me-diell-pritet/60%Daily2018-03-30 07:22
https://kosova-info.com/bahtiri-ska-arsye-te-shkarkohet-ministri-flamur-sefaj/60%Daily2018-03-30 07:20
https://kosova-info.com/turi-feston-ditelindjen-ja-sa-vjecar-u-be-sot/60%Daily2018-03-30 07:20
https://kosova-info.com/franca-ofron-ndermjetesim-midis-turqise-dhe-kurdeve/60%Daily2018-03-30 07:20
https://kosova-info.com/juventus-milan-cutrone-zbulon-planin-kunder-buffonit/60%Daily2018-03-30 07:15
https://kosova-info.com/adriano-perfundon-ne-spital/60%Daily2018-03-30 07:09
https://kosova-info.com/canolli-prishtina-do-te-kete-me-shume-ngrohje-ne-vitet-e-ardhshme/60%Daily2018-03-30 07:04
https://kosova-info.com/deportimi-qe-cenoi-demokracine-dhe-kushtetutshmerine-ne-kosove/60%Daily2018-03-30 07:04
https://kosova-info.com/sulmohet-virtualisht-dhurata-ahmetaj/60%Daily2018-03-30 07:00
https://kosova-info.com/qeveritaret-134-mije-euro-per-dreka-e-darka-zyrtare/60%Daily2018-03-30 06:45
https://kosova-info.com/moderatorja-kosovare-merr-dhurate-nje-fustan-te-viteve-te-70-ta/60%Daily2018-03-30 06:38
https://kosova-info.com/sipas-marreveshjes-se-koalicionit-haradinaj-nuk-ka-te-drejte-ti-shkarkoje-ministrat-e-pacollit/60%Daily2018-03-30 06:30
https://kosova-info.com/paralajmerimet-per-sulme-te-merren-seriozisht/60%Daily2018-03-30 06:21
https://kosova-info.com/vesa-pse-nuk-muj-mu-shkri-vec-tu-e-pa/60%Daily2018-03-30 06:13
https://kosova-info.com/ngrirja-e-dialogut/60%Daily2018-03-30 06:13
https://kosova-info.com/pacolli-optimist-se-lista-serbe-nuk-do-te-largohet-nga-qeveria-haradinaj/60%Daily2018-03-30 05:55
https://kosova-info.com/pas-debimit-te-60-diplomateve-rusia-mbyll-konsullaten-amerikane/60%Daily2018-03-30 05:45
https://kosova-info.com/mourinho-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri-ne-man-utd/60%Daily2018-03-30 05:38
https://kosova-info.com/moti-per-sot-6/60%Daily2018-03-30 05:35
https://kosova-info.com/gattuso-zgjedh-formacionin-e-milanit-kunder-juventusit/60%Daily2018-03-30 05:31
https://kosova-info.com/kuvendi-sot-mban-dy-seanca/60%Daily2018-03-30 05:25
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-madh-i-yjeve-te-futbollit-ne-debutimin-e-tyre/60%Daily2018-03-30 05:25
https://kosova-info.com/man-utd-mposht-real-madridin-dhe-barcelonen/60%Daily2018-03-30 05:20
https://kosova-info.com/sot-shkarkohen-zyrtare-te-larte-shteterore/60%Daily2018-03-30 05:18
https://kosova-info.com/fifa-percakton-listen-e-gjyqtareve-te-boterorit/60%Daily2018-03-30 05:14
https://kosova-info.com/hostem-makes-travel-comfortable-with-a-portable-pillow-and-duvet-set/60%Daily2018-03-30 00:37
https://kosova-info.com/nobelistja-e-paqes-kthehet-ne-pakistan/60%Daily2018-03-29 22:03
https://kosova-info.com/dua-lipa-thumbon-rita-oren-shfaqet-krah-ish-te-dashurit-te-kesaj-te-fundit/60%Daily2018-03-29 22:03
https://kosova-info.com/van-gaal-guardiola-eshte-trajneri-me-i-mire-ne-premierlige/60%Daily2018-03-29 21:58
https://kosova-info.com/martesa-e-harryt-dhe-meghanit-do-te-terheqe-me-shume-se-100-mije-turiste/60%Daily2018-03-29 21:54
https://kosova-info.com/bushati-kotzias-greket-bejne-bilancin-e-takimit/60%Daily2018-03-29 21:51
https://kosova-info.com/kush-eshte-talenti-14-vjecar-shqiptar-qe-stervitet-te-psg/60%Daily2018-03-29 21:40
https://kosova-info.com/haradinaj-shkarkon-neser-ministrin-flamur-sefaj/60%Daily2018-03-29 21:39
https://kosova-info.com/pacolli-per-arrestimin-e-shtetasve-turq-urdhrin-e-dha-shefi-i-aki-se/60%Daily2018-03-29 21:34
https://kosova-info.com/bayerni-e-zevendeson-me-super-sulmues-lewandowskin/60%Daily2018-03-29 21:31
https://kosova-info.com/ne-klipin-e-kesaj-kenge-ronela-do-zhivshet-si-kurre-me-pare/60%Daily2018-03-29 21:30
https://kosova-info.com/zvicer-dy-vjet-burg-kosovarit-qe-therri-vajzen-me-thike-pasi-u-lidh-me-nje-serb/60%Daily2018-03-29 21:30
https://kosova-info.com/rolls-royce-me-nje-veture-luksi-te-paharrueshem/60%Daily2018-03-29 21:15
https://kosova-info.com/fantazite-seksuale-te-femrave-qe-per-to-jane-krejtesisht-normale/60%Daily2018-03-29 21:14
https://kosova-info.com/muhaxheri-thote-se-ldk-nuk-do-te-behet-pjese-e-lojerave-te-qeverise/60%Daily2018-03-29 21:14
https://kosova-info.com/sot-vetem-dy-lojtare-jane-ne-nivelin-e-salah/60%Daily2018-03-29 21:11
https://kosova-info.com/identifikohet-trupi-i-gjetur-ne-kaliforni-studentja-shqiptare-u-godit-ne-koke/60%Daily2018-03-29 21:08
https://kosova-info.com/pse-melania-trump-e-urren-jeten-e-saj/60%Daily2018-03-29 21:06
https://kosova-info.com/dafina-na-mashtroi-te-gjitheve-me-kete-fotografi/60%Daily2018-03-29 21:01
https://kosova-info.com/prezantohet-telefoni-me-kameren-me-te-mire-ne-treg/60%Daily2018-03-29 20:57
https://kosova-info.com/avokati-koci-arrestimi-i-shtetasve-turq-skandal-i-radhes-i-shtetit-te-kosoves/60%Daily2018-03-29 20:56
https://kosova-info.com/spanja-pranon-sportistet-kosovare-ne-lojerat-mesdhetare/60%Daily2018-03-29 20:49
https://kosova-info.com/ylli-i-barcelones-transferohet-te-real-madrid/60%Daily2018-03-29 20:41
https://kosova-info.com/sherifi-rrembimi-dhe-ekstradimi-i-qytetareve-turk-njolle-e-rende-per-shtetin-e-kosoves/60%Daily2018-03-29 20:39
https://kosova-info.com/adelina-pozon-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2018-03-29 20:29
https://kosova-info.com/sejdiu-vetevendosja-levizje-ne-parti/60%Daily2018-03-29 20:28
https://kosova-info.com/roma-ia-tregon-cmimin-e-alissonit-real-madridit/60%Daily2018-03-29 20:26
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-i-haradinajt-me-ministrat-dhe-drejtorin-e-policise/60%Daily2018-03-29 20:23
https://kosova-info.com/gjuriq-i-reagon-thacit-pse-i-largove-heronjte-nga-mitrovica-para-afatit-qe-te-dha-vuciqi/60%Daily2018-03-29 20:18
https://kosova-info.com/fshf-zyrtarizon-arena-kombetare-kandidate-per-superkupen-e-europes-2020/60%Daily2018-03-29 20:13
https://kosova-info.com/nora-tregon-se-pse-e-ka-veshtire-te-bej-seks-me-robertin/60%Daily2018-03-29 20:01
https://kosova-info.com/kurti-arrestimi-i-gjuriqit-film-nga-thaci-e-vuciqi/60%Daily2018-03-29 19:58
https://kosova-info.com/e-papritur-asnje-gjyqtar-i-premierliges-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-03-29 19:58
https://kosova-info.com/avokati-ende-asnje-informate-zyrtare-se-ku-ndodhen-shtetasit-e-arrestuar-turq/60%Daily2018-03-29 19:54
https://kosova-info.com/bashkepunetori-i-haradinajt-kerkon-doreheqje-pas-deportimit-te-gylenlisteve/60%Daily2018-03-29 19:49
https://kosova-info.com/jose-mourinho-eshte-mbret/60%Daily2018-03-29 19:47
https://kosova-info.com/thaci-haradinaj-veseli-dhe-pacolli-takohen-ne-presidence-pas-deportimit-te-gylenisteve/60%Daily2018-03-29 19:45
https://kosova-info.com/proteste-kunder-takses-banoret-e-kukesit-te-tuneli-te-shtunen/60%Daily2018-03-29 19:43
https://kosova-info.com/abdullahu-te-krijohen-rezerva-te-ujit-per-ti-perballuar-thatesira-per-shkak-te-ndryshimeve-klimatike/60%Daily2018-03-29 19:42
https://kosova-info.com/nitaj-ata-qe-urdheruan-operacionin-per-deportim-mund-te-dorehiqen-vete/60%Daily2018-03-29 19:38
https://kosova-info.com/video-ekskluzive-shqiptaret-rrahen-brutalisht-ne-koncertin-e-dhurata-dores/60%Daily2018-03-29 19:33
https://kosova-info.com/las-palmas-real-madrid-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-03-29 19:27
https://kosova-info.com/edhe-fshf-reagon-per-perjashtimin-e-skenderbeut/60%Daily2018-03-29 19:15
https://kosova-info.com/thaci-serbia-deshiron-shkembimin-e-territoreve-por-eshte-i-papranueshem/60%Daily2018-03-29 19:13
https://kosova-info.com/pacolli-thote-se-nuk-ka-dijeni-per-deportimin-e-gylenisteve-do-te-kerkojme-pergjegjesi/60%Daily2018-03-29 19:11
https://kosova-info.com/mesohet-arsyeja-e-largimit-te-messit-nga-tribunat-derisa-spanja-shkaterronte-argjentinen/60%Daily2018-03-29 19:06
https://kosova-info.com/thaci-per-kercenimin-e-vuciqit-me-ushtri-nuk-iu-kish-kthye-asnje-ushtare-ne-serbi/60%Daily2018-03-29 19:02
https://kosova-info.com/me-kete-fotografi-alberti-e-rideshmoi-perseri-se/60%Daily2018-03-29 19:00
https://kosova-info.com/erdogan-bisede-telefonike-me-thacin-dhe-vuciqin/60%Daily2018-03-29 18:59
https://kosova-info.com/thaci-vuciq-na-provokoi-ne-diten-qe-filluam-te-punojme-per-asociacionin/60%Daily2018-03-29 18:54
https://kosova-info.com/hallakame-ne-ministrine-e-jashtme-zv-ministri-i-aak-se-kerkon-pergjegjesi-nga-pacolli/60%Daily2018-03-29 18:48
https://kosova-info.com/drenasi-shpall-qytetar-nderi-pandeli-majko-dhe-qytetare-nderi-konteshen-habsburg-douglas/60%Daily2018-03-29 18:45
https://kosova-info.com/buffon-zbulon-pritjen-me-te-mire-qe-ka-bere-ne-karrieren-e-tij/60%Daily2018-03-29 18:40
https://kosova-info.com/drita-cmend-rrjetin-me-ekspozimin-e-gjoksit-qe-beri/60%Daily2018-03-29 18:39
https://kosova-info.com/thaci-hyrja-ilegale-e-gjuriqit-ne-kosoves-inskenim-i-vuciqit/60%Daily2018-03-29 18:32
https://kosova-info.com/thaci-liberalizimi-do-te-ndodhe-sigurt-ne-vjeshte/60%Daily2018-03-29 18:27
https://kosova-info.com/icardi-i-duhuri-per-real-madridin/60%Daily2018-03-29 18:25
https://kosova-info.com/era-eshte-gati-per-neser-per-lansimin-e-kenges-origami/60%Daily2018-03-29 18:19
https://kosova-info.com/haradinaj-i-fton-te-raportojne-per-deportimin-e-gylenistave-shefin-e-aki-se-dhe-dy-ministra/60%Daily2018-03-29 18:10
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-reagimi-i-skenderbeut-pas-denimit-te-rende-nga-uefa/60%Daily2018-03-29 18:09
https://kosova-info.com/deportimi-i-shtetasve-turq-ska-mbledhje-urgjente-te-qeverise/60%Daily2018-03-29 18:03
https://kosova-info.com/angela-e-lodhur-nga-kuzhina-ndjekesit-ia-shohin-vetem-gjoksin/60%Daily2018-03-29 18:01
https://kosova-info.com/lavrov-rusia-do-te-deboje-numrin-e-njejte-te-diplomateve-sikurse-perendimi/60%Daily2018-03-29 17:56
https://kosova-info.com/arma-me-e-re-me-lazer/60%Daily2018-03-29 17:54
https://kosova-info.com/giggs-befason-me-deklaraten-per-bale/60%Daily2018-03-29 17:53
https://kosova-info.com/ldk-reagon-per-deportimin-e-shtetasve-turq-e-quan-shkelje-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2018-03-29 17:44
https://kosova-info.com/ylli-i-psg-se-e-konfirmon-largimin-ne-fund-te-sezonit/60%Daily2018-03-29 17:43
https://kosova-info.com/me-lot-ne-sy-almeda-i-thote-mos-shko/60%Daily2018-03-29 17:39
https://kosova-info.com/rusia-debon-60-diplomate-te-shba-se-dhe-mbyll-konsullaten-ne-shen-petersburg/60%Daily2018-03-29 17:28
https://kosova-info.com/10-talentet-premtues-te-manchester-cityt/60%Daily2018-03-29 17:27
https://kosova-info.com/mbrojtja-kerkon-hudhjen-e-aktakuzes-per-keqperdorim-pozite-dhe-ushtrim-ndikimi-kunder-zyrtarit-policor/60%Daily2018-03-29 17:27
https://kosova-info.com/mbrojtja-kerkon-hudhjen-e-aktakuzes-per-keqperdorim-pozite-dhe-ushtrim-ndikimi-kunder-zyrtarit-policor/60%Daily2018-03-29 17:27
https://kosova-info.com/17-vjecarja-plagoset-me-armen-e-babait/60%Daily2018-03-29 17:23
https://kosova-info.com/ditelindjen-e-festoi-dje-por-dhuratat-nuk-kane-te-ndalur-per-taulantin/60%Daily2018-03-29 17:23
https://kosova-info.com/bordi-i-aksionareve-te-qea-gulistan-te-arrestuarit-jane-ende-ne-aeroportin-e-prishtines-te-lirohen-menjehere/60%Daily2018-03-29 17:22
https://kosova-info.com/murati-i-quan-situata-anarkiste-ato-me-gjuriqin-dhe-gylenistet/60%Daily2018-03-29 17:15
https://kosova-info.com/montella-i-propozon-dy-emra-te-njohur-per-postin-e-trajnerit-te-italise/60%Daily2018-03-29 17:14
https://kosova-info.com/pas-deklarates-skandaloze-pustina-krasniqi-nuk-jap-doreheqje-pres-vendimin-e-keshillit-drejtues-te-up-se/60%Daily2018-03-29 17:14
https://kosova-info.com/bernabiq-asociacioni-nuk-eshte-kompensim-per-kosoven-ne-okb/60%Daily2018-03-29 17:13
https://kosova-info.com/shkarkohet-prorektorja-teuta-pustina-krasniqi/60%Daily2018-03-29 17:12
https://kosova-info.com/keshtu-dj-kosovar-argeton-gjermanet-me-vallen-e-shotes/60%Daily2018-03-29 17:01
https://kosova-info.com/mustafi-e-pranon-deshtimin-e-madh/60%Daily2018-03-29 16:50
https://kosova-info.com/ronaldo-idhulli-im-i-madh/60%Daily2018-03-29 16:41
https://kosova-info.com/kim-kujton-diten-kur-e-takoi-kete-shqiptar-ne-vitin-2008/60%Daily2018-03-29 16:39
https://kosova-info.com/fillon-protesta-e-nxenesve-te-kolegjit-mehmet-akif-per-derortimin-e-6-shtetasve-turq/60%Daily2018-03-29 16:32
https://kosova-info.com/be-rrezon-ppp-te-gjykata-europiane-miliarda-euro-humbje-dhe-vonesa/60%Daily2018-03-29 16:30
https://kosova-info.com/shkodranja-e-o-sa-mire-del-vetem-me-peshqir/60%Daily2018-03-29 16:21
https://kosova-info.com/kwai-hong-ip-zevendeson-schwendimanin-si-prokuror-i-specializuar/60%Daily2018-03-29 16:14
https://kosova-info.com/atalanta-vezhgon-futbollistin-e-kosoves-u21/60%Daily2018-03-29 16:08
https://kosova-info.com/kida-deshmon-se-eshte-seksi-shikojani-imazhet-e-fundit/60%Daily2018-03-29 15:58
https://kosova-info.com/turqia-i-kishte-derguar-kosoves-listen-per-ekstradimin-e-gylenisteve/60%Daily2018-03-29 15:52
https://kosova-info.com/zevendesi-i-schwendiman-tash-prokuror-i-tribunalit-special-me-autoritet-te-plote/60%Daily2018-03-29 15:51
https://kosova-info.com/del-nga-hici-nje-tjeter-grope-misterioze-habit-banoret-e-dumrese-ne-shqiperi/60%Daily2018-03-29 15:49
https://kosova-info.com/presidenti-i-skenderbeut-reagon-pas-denimit-prej-10-vitesh/60%Daily2018-03-29 15:42
https://kosova-info.com/cliqme-capital-t-dhe-koach2-0-sjellin-across-the-world/60%Daily2018-03-29 15:39
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-paralajmeron-se-te-marten-do-ta-prezantoj-ekipin-e-ri-qeverises/60%Daily2018-03-29 15:28
https://kosova-info.com/qkmf-ja-ne-drenas-siguron-edhe-nje-autoambulance-donacion-nga-mergimtari-gani-bytyci/60%Daily2018-03-29 15:25
https://kosova-info.com/vendet-qe-mbesin-pa-rryme-2/60%Daily2018-03-29 15:23
https://kosova-info.com/konfirmohet-denimi-trondites-per-skenderbeun/60%Daily2018-03-29 15:23
https://kosova-info.com/buta-feston-ditelindjen-kete-befasi-ia-pergatiten-kompania-menaxhuese/60%Daily2018-03-29 15:20
https://kosova-info.com/deputeti-i-pdk-se-deportimi-i-qytetaree-te-truqise-kunder-politikave-te-shba-se/60%Daily2018-03-29 15:12
https://kosova-info.com/arsenali-transferon-nje-super-portier/60%Daily2018-03-29 15:06
https://kosova-info.com/ministri-shqiptar-flet-per-taksen-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-03-29 15:04
https://kosova-info.com/moska-kercenon-maqedonine-per-debimin-e-diplomatit-rus-2/60%Daily2018-03-29 15:04
https://kosova-info.com/edhe-haradinaj-reagon-ashper-pas-arrestimit-te-gylenisteve-paralajmeron-masa/60%Daily2018-03-29 15:01
https://kosova-info.com/para-rikthimit-getinjo-merr-kete-hap/60%Daily2018-03-29 15:00
https://kosova-info.com/ministri-i-drejtesise-i-painformuar-per-ekstradimin-e-gylenisteve/60%Daily2018-03-29 14:59
https://kosova-info.com/abdixhiku-pas-deportimit-te-6-shtetasve-turq-sot-kosova-u-soll-me-qyqarllek-e-pa-moral/60%Daily2018-03-29 14:58
https://kosova-info.com/surroi-deportimin-e-shtetasve-turq-e-quan-renie-morale/60%Daily2018-03-29 14:51
https://kosova-info.com/klopp-bayern-zbulohet-prapaskena-e-madhe/60%Daily2018-03-29 14:41
https://kosova-info.com/me-kete-imazh-zanfina-e-priti-pranveren/60%Daily2018-03-29 14:39
https://kosova-info.com/veseli-reagon-ashper-pas-arrestimit-te-gylenisteve-nuk-korrespondon-me-vlerat-tona/60%Daily2018-03-29 14:36
https://kosova-info.com/a-do-te-kete-zgjedhje-te-reja-ne-prishtine/60%Daily2018-03-29 14:35
https://kosova-info.com/moska-kercenon-maqedonine-per-debimin-e-diplomatit-rus/60%Daily2018-03-29 14:29
https://kosova-info.com/ekstradimi-ne-itali-ja-lajmi-i-fundit-nga-ballisti/60%Daily2018-03-29 14:27
https://kosova-info.com/sarkozy-ne-gjyq-per-korrupsion-dhe-keqperdorim-te-ndikimit/60%Daily2018-03-29 14:23
https://kosova-info.com/me-filmin-a-long-way-home-regjisori-iber-deari-mori-edhe-nje-cmim-best-cinematography-award/60%Daily2018-03-29 14:21
https://kosova-info.com/roma-dhe-liverpool-pas-futbollistit-te-realit/60%Daily2018-03-29 14:12
https://kosova-info.com/yllka-gashi-me-fjale-zemre-per-burrin-me-rastin-e-ditelindjes-publikon-nje-foto-te-rralle-me-te/60%Daily2018-03-29 14:08
https://kosova-info.com/65-zyrtare-dhe-diplomate-mesojne-frengjisht/60%Daily2018-03-29 13:59
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-lamtumires-shefen-e-zyres-greke-ne-kosove/60%Daily2018-03-29 13:58
https://kosova-info.com/pamje-nga-prapaskenat-shyhrete-behluli-dhe-gold-ag-nisin-xhirimet-e-klipit/60%Daily2018-03-29 13:58
https://kosova-info.com/pamje-ku-prapaskena-duket-me-interesante-sesa-vete-fotografia-18-raste-interesante-foto/60%Daily2018-03-29 13:58
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-persona-te-dyshuar-per-grabitje-te-armatosur-2/60%Daily2018-03-29 13:55
https://kosova-info.com/lamtumire-barca-dembele-ne-premierlige/60%Daily2018-03-29 13:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-gylenisti-i-gjashte-qe-u-arrestua-ne-kosove-ishte-mjek/60%Daily2018-03-29 13:53
https://kosova-info.com/mario-krijon-kozmetike-me-emra-shqip/60%Daily2018-03-29 13:51
https://kosova-info.com/shtepia-luksoze-e-adelina-tahirit-radha-ta-shihni-banjon-e-saj-te-arte/60%Daily2018-03-29 13:41
https://kosova-info.com/ballisti-i-shpeton-ekstradimit-ne-beograd-kroacia-e-transferon-ne-burgun-italian/60%Daily2018-03-29 13:37
https://kosova-info.com/vizita-e-malalas-ne-pakistan-dita-me-e-lumtur-ne-jeten-e-saj/60%Daily2018-03-29 13:33
https://kosova-info.com/super-befasi-martial-ne-serie-a/60%Daily2018-03-29 13:32
https://kosova-info.com/deda-e-quan-shkelje-flagrante-te-kushtetutes-arrestimin-e-shtetasve-turq-paralajmeron-pasoja/60%Daily2018-03-29 13:27
https://kosova-info.com/aa-6-pjesetare-te-feto-s-ekstradohen-nga-kosova-ne-turqi/60%Daily2018-03-29 13:25
https://kosova-info.com/realit-i-del-nje-problem-i-madh-shkak-neymar/60%Daily2018-03-29 13:14
https://kosova-info.com/policia-franceze-arreston-ngasesin-e-makines-qe-ishte-nisur-drejt-ushtareve/60%Daily2018-03-29 13:13
https://kosova-info.com/kides-i-eshte-bere-trupi-si-peshk/60%Daily2018-03-29 13:08
https://kosova-info.com/turperohet-leo-messi/60%Daily2018-03-29 13:00
https://kosova-info.com/rikthehet-tuna-me-dukje-dhe-plane-te-reja-muzikore/60%Daily2018-03-29 12:51
https://kosova-info.com/rock-grupi-gillespie-sjellin-dimri-shkoi/60%Daily2018-03-29 12:44
https://kosova-info.com/dodik-bota-mbron-shqiptaret-dhe-degradon-serbet/60%Daily2018-03-29 12:39
https://kosova-info.com/modifikimi-i-trurit-te-fetusit-nga-stresi-i-nenes/60%Daily2018-03-29 12:39
https://kosova-info.com/haradinaj-roli-i-kfor-it-ne-sigurine-e-vendit-i-pazevendesueshem/60%Daily2018-03-29 12:38
https://kosova-info.com/reali-ia-merr-barcelones-futbollistin-e-formacionit-startues/60%Daily2018-03-29 12:37
https://kosova-info.com/keshtu-bente-hajgare-gjuriq-me-autoritetet-kosovare-para-arrestimit-12-here-kam-hy-ilegalisht-video/60%Daily2018-03-29 12:33
https://kosova-info.com/lani-debuton-ne-skene-me-kengen-lumi-une/60%Daily2018-03-29 12:25
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsimptomat-e-sulmit-ne-zemer-kater-menyra-te-parandalimit/60%Daily2018-03-29 12:21
https://kosova-info.com/dorezohet-para-policise-personi-qe-po-kercenonte-me-bombe-para-parlamentit-te-serbise/60%Daily2018-03-29 12:20
https://kosova-info.com/united-merr-vendimin-e-ri-per-ronaldon/60%Daily2018-03-29 12:18
https://kosova-info.com/skandaloze-ne-prizren-shitet-mish-ne-tregun-e-veturave-foto/60%Daily2018-03-29 12:14
https://kosova-info.com/gjeorgjia-perjashton-nje-diplomat-rus/60%Daily2018-03-29 12:13
https://kosova-info.com/delawie-viziton-pak-ore-pas-marrjes-se-detyres-guvernatorin-e-bqk-se/60%Daily2018-03-29 12:12
https://kosova-info.com/vellai-e-ther-me-thike-vellane-ne-peje/60%Daily2018-03-29 12:11
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-kerkon-me-shume-pune-nga-institucionet-per-agjenden-integruese/60%Daily2018-03-29 12:08
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-fero-para-se-te-behej-i-famshem/60%Daily2018-03-29 12:02
https://kosova-info.com/gjoksi-arma-me-e-forte-e-ences-ne-imazhin-e-fundit-mezi-po-ia-ze-bluza/60%Daily2018-03-29 11:53
https://kosova-info.com/ngadalesoni-plakjen-me-avokado-dhe-brokoli/60%Daily2018-03-29 11:35
https://kosova-info.com/mancini-befason-tifozet-me-ekipin-e-ri/60%Daily2018-03-29 11:33
https://kosova-info.com/publikohet-letra-qe-robertit-ia-ka-shkruar-nje-femer-cka-ka-per-te-thene-nora/60%Daily2018-03-29 11:32
https://kosova-info.com/mbesa-e-ish-spiunit-rus-beson-se-ai-ka-pak-mundesi-per-te-mbijetuar/60%Daily2018-03-29 11:27
https://kosova-info.com/deda-jemi-pa-konsensus-nje-pjese-e-liderishipt-eshte-per-ndarje-te-kosoves/60%Daily2018-03-29 11:23
https://kosova-info.com/befasi-nga-ajeti-stervitet-ne-nje-rol-te-ri-larg-nga-mbrojtja/60%Daily2018-03-29 11:21
https://kosova-info.com/haradinaj-nese-do-te-deshtonte-policia-ne-veri-nuk-do-te-kishte-vend-ne-prishtine/60%Daily2018-03-29 11:20
https://kosova-info.com/zbulohet-tradhtia-ndaj-kuksianeve-per-taksen-e-rruges-se-kombit/60%Daily2018-03-29 11:18
https://kosova-info.com/agnesa-vuthaj-kthehet-ne-kohe-sjell-imazhe-kur-ishte-bjondine/60%Daily2018-03-29 11:10
https://kosova-info.com/keta-jane-anetaret-e-ri-te-bordit-te-ptk-se/60%Daily2018-03-29 11:03
https://kosova-info.com/perfunduan-ndeshjet-miqesore-kthehen-ligat-me-5-super-derbi/60%Daily2018-03-29 10:55
https://kosova-info.com/haradinaj-per-asociacionin-nuk-kam-pase-kohe-me-u-marre-me-te/60%Daily2018-03-29 10:45
https://kosova-info.com/haradinaj-shtetasit-turq-u-arrestuan-per-shkak-lejeve-te-qendrimit/60%Daily2018-03-29 10:44
https://kosova-info.com/vetevendosje-ankohet-per-demarkacionin-edhe-ne-kushtetuese/60%Daily2018-03-29 10:38
https://kosova-info.com/lekaj-thote-se-taksa-ne-rrugen-e-kombit-eshte-e-papranueshme/60%Daily2018-03-29 10:32
https://kosova-info.com/igli-tare-nuk-kam-oferte-nga-interi-inzaghi-nuk-largohet-edhe-per-2-vite/60%Daily2018-03-29 10:30
https://kosova-info.com/ja-cfare-caji-duhet-te-pini-sipas-grupit-te-gjakut/60%Daily2018-03-29 10:20
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-3/60%Daily2018-03-29 10:08
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-xhavit-drenori/60%Daily2018-03-29 10:05
https://kosova-info.com/jevtiq-nuk-deklarohet-rreth-prishjes-se-koalicionit/60%Daily2018-03-29 10:02
https://kosova-info.com/tare-cakton-cmimin-e-milinkovic-savic/60%Daily2018-03-29 10:02
https://kosova-info.com/shkencetaret-kane-studiuar-demin-e-lodrave-te-femijeve-te-cilat-i-perdorin-kur-lahen-dhe-kane-mbetur-te-befasuar/60%Daily2018-03-29 09:57
https://kosova-info.com/pasi-dogji-rrjetin-oriola-i-ben-te-gjithe-lemsh-me-veprimin-e-fundit/60%Daily2018-03-29 09:48
https://kosova-info.com/haradinaj-aksioni-i-policise-te-henen-nuk-ishte-kunder-serbeve/60%Daily2018-03-29 09:46
https://kosova-info.com/hoxhaj-lista-serbe-te-mos-behet-instrument-i-politikave-te-beogradit/60%Daily2018-03-29 09:45
https://kosova-info.com/jevtiq-do-te-ndihesha-i-turperuar-nese-beogradi-do-ta-trajtonte-nje-kosovar-si-gjuriqin-ne-mitrovice/60%Daily2018-03-29 09:38
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-kane-shume-kalcium/60%Daily2018-03-29 09:32
https://kosova-info.com/thaci-dekretoi-fehmi-mehmetin-guvernator-te-bqk-se/60%Daily2018-03-29 09:32
https://kosova-info.com/ancelotti-injoron-italine-zgjedh-top-ligen-evropiane/60%Daily2018-03-29 09:26
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-publikon-foto-i-zhveshur-nga-shtrati/60%Daily2018-03-29 09:22
https://kosova-info.com/sterling-ka-oferte-nga-top-klubi-i-evropes/60%Daily2018-03-29 09:21
https://kosova-info.com/jevtiq-i-listes-serbe-po-merr-pjese-ne-mbledhjen-e-qeverise/60%Daily2018-03-29 09:19
https://kosova-info.com/monchi-zbulon-klubin-e-alissonit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-03-29 09:16
https://kosova-info.com/te-arrestuarit-e-mehmet-akif-po-mbahen-ne-qendren-e-policise-kufitare/60%Daily2018-03-29 09:07
https://kosova-info.com/haradinaj-te-fuqizojme-luften-kunder-korrupsionit-dhe-krimit-te-organizuar/60%Daily2018-03-29 09:02
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-ben-levizje-provokative-gjysme-e-zhveshur-para-pasqyres/60%Daily2018-03-29 08:55
https://kosova-info.com/barcelona-kerkon-mbrojtes-umtiti-ne-man-utd/60%Daily2018-03-29 08:48
https://kosova-info.com/beogradi-pret-themelimin-e-asociacionit/60%Daily2018-03-29 08:47
https://kosova-info.com/autoritetet-franceze-incidenti-mund-te-jete-i-lidhur-me-isis-in/60%Daily2018-03-29 08:40
https://kosova-info.com/kater-persona-te-armatosur-vjedhin-bankomatin-ne-prizren/60%Daily2018-03-29 08:37
https://kosova-info.com/nora-istrefi-konfirmon-bashkepunimin-me-noizyn/60%Daily2018-03-29 08:35
https://kosova-info.com/arrestohen-pese-zyrtare-te-kolegjitmehmet-akif/60%Daily2018-03-29 08:35
https://kosova-info.com/haradinaj-perulemi-para-vepres-se-gjithe-deshmoreve-e-martireve-qe-u-flijuan-per-lirine-e-kosoves/60%Daily2018-03-29 08:30
https://kosova-info.com/france-shoferi-tenton-ti-shtype-me-makine-disa-ushtare-nuk-dihet-nese-eshte-sulm-terrorist/60%Daily2018-03-29 08:27
https://kosova-info.com/hysaj-gezon-te-gjithe-tifozet-e-napolit/60%Daily2018-03-29 08:24
https://kosova-info.com/a-ja-ka-vlejt-kenga-e-re-e-yll-limanit/60%Daily2018-03-29 08:16
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-shkoni-nrrote-sames/60%Daily2018-03-29 08:15
https://kosova-info.com/rusia-thote-se-shba-po-i-pengon-mundesit-e-saj-nga-gara/60%Daily2018-03-29 08:12
https://kosova-info.com/rossi-ka-nje-keshille-per-buffonin/60%Daily2018-03-29 08:10
https://kosova-info.com/arrestohen-kater-shtetas-te-shqiperise-kaluan-kufirin-ilegalisht/60%Daily2018-03-29 08:10
https://kosova-info.com/voziti-ne-drejtim-te-kundert-neper-rreth-rrotullim-per-ta-tejkaluar-veturen-e-auto-shkolles-video/60%Daily2018-03-29 07:58
https://kosova-info.com/rebeli-tevez-futet-ne-burg-me-deshire-dhe-demtohet-duke-luajtur-futboll/60%Daily2018-03-29 07:54
https://kosova-info.com/probleme-per-barcelonen-mungojne-dy-yjet-e-skuadres-ndaj-sevillas/60%Daily2018-03-29 07:50
https://kosova-info.com/facebook-ben-ndryshime-per-privatesine-e-perdoruesve/60%Daily2018-03-29 07:33
https://kosova-info.com/ambasada-e-shba-ve-ne-prishtine-paralajmeron-rrezik-nga-sulmet-terroriste/60%Daily2018-03-29 07:28
https://kosova-info.com/demi-rose-tregon-gjoksin-ne-festen-e-ditelindjes/60%Daily2018-03-29 07:27
https://kosova-info.com/gjuriq-thote-se-kosova-nuk-deshiron-paqe-por-lufte/60%Daily2018-03-29 07:25
https://kosova-info.com/kessie-ky-do-te-jete-rezultati-i-ndeshjes-juventus-milan/60%Daily2018-03-29 07:24
https://kosova-info.com/serie-a-serish-mban-zi-vdiq-ish-trajneri-i-njohur-i-napolit-dhe-fiorentines/60%Daily2018-03-29 07:15
https://kosova-info.com/sa-kushton-garderoba-e-granit-xhakes/60%Daily2018-03-29 07:06
https://kosova-info.com/nje-vit-deri-te-brexit-i-may-premton-te-ardhme-te-ndritshme/60%Daily2018-03-29 07:06
https://kosova-info.com/fansat-e-detyruan-te-postoje-foto-te-nenes-se-vdekur-revoltohet-morena-taraku/60%Daily2018-03-29 06:59
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-burg-te-venezueles-68-te-vdekur/60%Daily2018-03-29 06:56
https://kosova-info.com/te-akuzuarit-e-syrit-te-popullit-sot-dalin-para-gjykates/60%Daily2018-03-29 06:42
https://kosova-info.com/10-milione-euro-per-termokosin/60%Daily2018-03-29 06:33
https://kosova-info.com/nora-istrefi-ky-veprim-i-robertit-mund-te-na-coje-drejt-ndarjes/60%Daily2018-03-29 06:26
https://kosova-info.com/asociacioni-smund-te-themelohet-njeanshem/60%Daily2018-03-29 06:22
https://kosova-info.com/opozita-se-do-qeverine/60%Daily2018-03-29 06:08
https://kosova-info.com/13-reason-why-seriali-qe-ndihmoji-per-raportimin-e-abuzimet-seksuale/60%Daily2018-03-29 06:07
https://kosova-info.com/moti-sot-13/60%Daily2018-03-29 05:58
https://kosova-info.com/mblidhet-qeveria-4/60%Daily2018-03-29 05:47
https://kosova-info.com/ankand-i-rralle-ne-zvicer-per-targen-zh-987-shqiptari-ofron-mbi-150-mije-franga/60%Daily2018-03-29 05:44
https://kosova-info.com/arifi-raporton-para-komisionit-per-pune-te-jashtme/60%Daily2018-03-29 05:41
https://kosova-info.com/horoskopi-per-diten-e-sotme-9/60%Daily2018-03-29 05:40
https://kosova-info.com/serbet-ne-rruge-te-pasigurt/60%Daily2018-03-29 05:36
https://kosova-info.com/i-pafajshem-pas-23-vitesh-ne-burg-rikthehet-serish-te-skuadra-e-tij/60%Daily2018-03-29 05:26
https://kosova-info.com/tifozet-e-spanjes-votojne-ekipin-per-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2018-03-29 05:24
https://kosova-info.com/asamoah-blen-shtepi-ne-qytetin-e-klubit-te-ri/60%Daily2018-03-29 05:17
https://kosova-info.com/tare-zbulon-emrin-e-klubit-te-ri-te-de-vrij/60%Daily2018-03-29 05:11
https://kosova-info.com/problem-i-madh-ne-inter-largohet-icardi/60%Daily2018-03-29 05:03
https://kosova-info.com/here-are-6-brands-and-designers-to-look-out-for-next-year/60%Daily2018-03-29 00:37
https://kosova-info.com/televizoni-zviceran-skenari-i-krimese-mund-te-ndodhe-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2018-03-28 22:07
https://kosova-info.com/nora-tregon-se-kur-do-te-ndahej-me-robertin/60%Daily2018-03-28 21:59
https://kosova-info.com/si-ti-thuhet-se-eshte-i-keq-ne-seks/60%Daily2018-03-28 21:57
https://kosova-info.com/griezmann-kerkoi-largimin-atletico-merr-vendim-te-cmendur/60%Daily2018-03-28 21:50
https://kosova-info.com/a-jeni-te-mire-ne-shtrat-keto-shenja-te-cuditshme-thone-te-verteten/60%Daily2018-03-28 21:47
https://kosova-info.com/dafina-me-shkoj-jeta-neper/60%Daily2018-03-28 21:32
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendi-ku-u-gjet-e-vdekur-adea-shabani-nga-shkupi-video/60%Daily2018-03-28 21:30
https://kosova-info.com/sevilla-barcelona-lajm-katastrofal-per-katalunasit/60%Daily2018-03-28 21:30
https://kosova-info.com/a-eshte-normale-te-mendoni-vetem-per-seks-ja-cfare-thone-ekspertet/60%Daily2018-03-28 21:27
https://kosova-info.com/city-nenshkruan-me-sulmuesin-e-njohur/60%Daily2018-03-28 21:24
https://kosova-info.com/gazeta-katalonase-i-uron-kosoves-mireseardhje-kon-spanjes-mos-i-pengo-sportistet-kosovare/60%Daily2018-03-28 21:22
https://kosova-info.com/qeveria-rama-paguan-30-mln-euro-per-reklama-dhe-80-mije-euro-per-libra-historie/60%Daily2018-03-28 21:20
https://kosova-info.com/de-gea-ronaldo-behuni-gati-per-shkembimin-me-te-madh-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2018-03-28 21:17
https://kosova-info.com/ambasada-turke-reagon-pas-sulmit-ndaj-flamurit-turk-ne-tetove/60%Daily2018-03-28 21:16
https://kosova-info.com/neuer-akuzohet-per-doping/60%Daily2018-03-28 21:02
https://kosova-info.com/keto-fjale-luana-ua-tha-mbi-1-milion-njerezve/60%Daily2018-03-28 21:01
https://kosova-info.com/krasniqi-lista-serbe-te-shpallet-e-jashtligjshme/60%Daily2018-03-28 20:57
https://kosova-info.com/del-ne-treg-rivali-i-s9-dhe-iphone-x-ja-sa-kushton-video/60%Daily2018-03-28 20:56
https://kosova-info.com/vuciq-flet-per-telefonaten-misterioze-me-prishtinen-qe-beri-te-lirohet-gjuriq/60%Daily2018-03-28 20:52
https://kosova-info.com/peci-gjate-aksionit-ne-veri-u-be-shkelje-brutale-e-kushtetutes/60%Daily2018-03-28 20:46
https://kosova-info.com/lamtumire-038/60%Daily2018-03-28 20:37
https://kosova-info.com/dua-ne-ballinen-e-revistes-gq-british-shkelqen-nga-bukuria/60%Daily2018-03-28 20:32
https://kosova-info.com/shqiptari-fiton-3-medalje-te-arta/60%Daily2018-03-28 20:30
https://kosova-info.com/rrolls-royce-me-edicionin-e-limituar-te-makinave-me-enterier-te-shndritshem-ku-shkeputen-yjet/60%Daily2018-03-28 20:30
https://kosova-info.com/deputeti-i-vv-se-thote-se-u-keqkuptua-deklarata-e-tyre-per-arrestimin-e-gjuriqit/60%Daily2018-03-28 20:15
https://kosova-info.com/8-gjerat-qe-nuk-duhet-te-beni-kurre-me-stomakun-bosh/60%Daily2018-03-28 20:04
https://kosova-info.com/serbet-lavderojne-fit-in-njesine-speciale-te-kosoves-e-krahasojne-me-swat-in/60%Daily2018-03-28 20:03
https://kosova-info.com/liverpoolit-i-largohet-ylli-i-skuadres/60%Daily2018-03-28 20:03
https://kosova-info.com/tuna-ndryshon-teresisht-pamjen-e-saj-ngjyrose-floket-me-kete-ngjyre/60%Daily2018-03-28 19:58
https://kosova-info.com/mjeku-i-dehur-demolon-pajisje-ne-istog/60%Daily2018-03-28 19:57
https://kosova-info.com/haziri-thote-se-ldk-e-ka-kryetarin-nuk-ka-gare-per-kete-poste/60%Daily2018-03-28 19:47
https://kosova-info.com/isco-ne-premierlige-cmimi-80-milione-euro/60%Daily2018-03-28 19:42
https://kosova-info.com/dogana-e-kosoves-kap-20-kilograme-droge-ne-merdare/60%Daily2018-03-28 19:39
https://kosova-info.com/sherifi-opozita-si-ka-61-vota-per-ta-rrezuar-qeverine-haradinaj/60%Daily2018-03-28 19:36
https://kosova-info.com/kombinimi-i-ketyre-dy-perberesve-sheron-pothuajse-gjithcka/60%Daily2018-03-28 19:34
https://kosova-info.com/hoxhaj-kercenimi-i-vuciqit-me-ushtri-pasqyron-biseden-e-tij-me-vladimir-putinin/60%Daily2018-03-28 19:34
https://kosova-info.com/vidal-ne-premierlige-per-nje-page-sensacionale/60%Daily2018-03-28 19:33
https://kosova-info.com/enca-ekspozon-te-pasmet-seksi/60%Daily2018-03-28 19:29
https://kosova-info.com/debutoi-me-angline-gjyshi-i-tij-fiton-19-mije-sterlina/60%Daily2018-03-28 19:09
https://kosova-info.com/kater-arsye-perse-vazhdoni-te-ngriheni-ne-mes-te-nates-cfare-duhet-te-beni-nje-ore-para-gjumit/60%Daily2018-03-28 19:08
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshja-per-ndertimin-e-dy-hoteleve-te-brendeve-boterore/60%Daily2018-03-28 19:07
https://kosova-info.com/partia-per-veprim-demokratik-provokim-dhe-brutalitet-i-demonstruar-nga-avionet-ushtarak-ne-presheve/60%Daily2018-03-28 19:01
https://kosova-info.com/5-shenjat-qe-tregojne-se-ai-do-tju-propozoje-per-martese/60%Daily2018-03-28 19:00
https://kosova-info.com/ne-ditelindjen-e-tij-taulant-xhaka-surprizohet-me-embelsire-me-kete-simbol/60%Daily2018-03-28 19:00
https://kosova-info.com/selimi-haradinajt-shpejt-do-ta-kuptojme-kush-eshte-rrenc/60%Daily2018-03-28 18:53
https://kosova-info.com/fsk-blen-miliona-fisheke/60%Daily2018-03-28 18:49
https://kosova-info.com/avionet-ushtarake-mbi-presheve-ja-reagimi-i-forte-i-sali-berishes/60%Daily2018-03-28 18:45
https://kosova-info.com/rreshteri-policor-familjaret-e-te-rinjve-qe-shkuan-ne-siri-me-thane-se-ata-u-ndikuan-nga-imami-idriz-bilibani/60%Daily2018-03-28 18:44
https://kosova-info.com/vuciq-e-akuzon-rende-opoziten-ne-serbi-jeni-me-te-keqij-se-thaci-e-pacolli-e-jepet-kosoven/60%Daily2018-03-28 18:41
https://kosova-info.com/tallje-masive-me-de-biasin/60%Daily2018-03-28 18:40
https://kosova-info.com/ka-je-thote-nush-ne-kengen-e-re/60%Daily2018-03-28 18:40
https://kosova-info.com/filmi-familja-hap-audicionin-per-aktore/60%Daily2018-03-28 18:37
https://kosova-info.com/e-papritur-enrique-rikthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-03-28 18:27
https://kosova-info.com/zbulohet-vajza-identike-me-angelina-jolie/60%Daily2018-03-28 18:20
https://kosova-info.com/ish-ministri-serb-thote-se-vuciq-po-i-ndjek-hapat-e-milloshevicit/60%Daily2018-03-28 18:02
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-rrena-te-mediave-serbe-skemi-humbur-municion-ne-veri/60%Daily2018-03-28 17:59
https://kosova-info.com/unikkatil-me-kenge-solo-zbulon-daten-e-publikimit/60%Daily2018-03-28 17:49
https://kosova-info.com/ibrahimovic-tmerron-baillyn/60%Daily2018-03-28 17:47
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dilema-e-kengetares-kosovare/60%Daily2018-03-28 17:40
https://kosova-info.com/zbulohet-detaj-i-ri-logoja-e-zajednices-me-kater-s-dhe-kater-shajkaca/60%Daily2018-03-28 17:35
https://kosova-info.com/zbulohet-skandali-i-madh-me-ndeshje-te-kurdisura-perfshihen-edhe-kosovaret/60%Daily2018-03-28 17:35
https://kosova-info.com/pirja-e-duhanit-shkakton-crregullime-psikike/60%Daily2018-03-28 17:35
https://kosova-info.com/meta-shqiptaret-myslimane-rol-vendimtar-ne-proceset-shtetformuese/60%Daily2018-03-28 17:33
https://kosova-info.com/zv-kryeministri-gashi-drekon-me-rashiqin-ne-gracanice/60%Daily2018-03-28 17:29
https://kosova-info.com/kryeshefi-i-ujesjellesit-prishtina-jep-nje-lajm-te-mire-liqeni-i-badovcit-ka-filluar-te-kaperderdhet/60%Daily2018-03-28 17:23
https://kosova-info.com/katastrofe-per-behramin/60%Daily2018-03-28 17:21
https://kosova-info.com/ekskluzive-ledri-dhe-elvana-po-vijne-me-duet/60%Daily2018-03-28 17:19
https://kosova-info.com/koha-kur-uck-ja-ishte-rosu-fit-njesi-speciale-forca-komando/60%Daily2018-03-28 17:17
https://kosova-info.com/vuciq-e-therret-ne-telefon-edhe-nje-vella-tjeter-sllav-per-kosoven-i-ankohet-presidentit-bjellorus/60%Daily2018-03-28 17:13
https://kosova-info.com/donnaruma-largohet-nga-milani-kalon-ne-premierlige/60%Daily2018-03-28 17:05
https://kosova-info.com/presidenti-rus-denon-arrestimin-e-gjuriqit-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2018-03-28 17:03
https://kosova-info.com/dafina-komenton-zerin-e-argjentines-ja-cka-tha/60%Daily2018-03-28 16:59
https://kosova-info.com/vuciq-e-thote-hapur-dhe-zyrtarisht-mendoja-ta-nisja-ushtrine-dhe-policine-ne-kosove/60%Daily2018-03-28 16:56
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-pjanic-te-top-klubi-evropian/60%Daily2018-03-28 16:44
https://kosova-info.com/vuciq-i-entuziazmuar-pas-bisedes-me-putinin-ne-fjalet-e-tij-e-ndjeva-mbeshtetjen/60%Daily2018-03-28 16:43
https://kosova-info.com/per-ibron-tashme-interesohen-edhe-mediet-greke/60%Daily2018-03-28 16:39
https://kosova-info.com/aeroplanet-ushtarake-serbe-per-here-te-dyte-fluturojne-mbi-presheve-video/60%Daily2018-03-28 16:33
https://kosova-info.com/kosova-konfirmon-pjesemarrjen-ne-evropianin-qe-mbahet-ne-serbi/60%Daily2018-03-28 16:25
https://kosova-info.com/genti-po-paralajmeron-dicka-te-madhe-kete-jave/60%Daily2018-03-28 16:19
https://kosova-info.com/vajza-vemendje-keto-jane-shenjat-qe-tregojne-se-partneri-juaj-nuk-ju-do-me/60%Daily2018-03-28 16:17
https://kosova-info.com/turperimi-nga-spanja-ky-eshte-lajmi-i-fundit-te-argjentina/60%Daily2018-03-28 16:06
https://kosova-info.com/thaci-pret-haradinajn-tonet-kercenuese-nga-serbia-nuk-do-te-kene-asnje-efekt-ne-kosove/60%Daily2018-03-28 16:02
https://kosova-info.com/stermbesa-e-skenderbeut-vesh-fustanin-e-nenes-se-saj-dhe-i-dallohen-thithat/60%Daily2018-03-28 15:59
https://kosova-info.com/vaksina-e-kancerit-qe-i-sheron-97-te-tumoreve-mund-te-jete-ne-dispozicion-brenda-nje-viti/60%Daily2018-03-28 15:58
https://kosova-info.com/kerkesa-qesharake-e-serbeve-per-doreheqjen-e-sefajt-dhe-maxhunit/60%Daily2018-03-28 15:55
https://kosova-info.com/zedhenesi-i-ministrise-se-mbrojtjes-per-fluturimin-e-aeroplaneve-presheva-dhe-kosova-jane-pjese-e-serbise-%e2%80%83/60%Daily2018-03-28 15:45
https://kosova-info.com/barcelona-largon-lojtarin-e-njohur/60%Daily2018-03-28 15:41
https://kosova-info.com/skivi-fotografohet-duke-perdore-marijuane/60%Daily2018-03-28 15:40
https://kosova-info.com/kujdes-nese-keni-keto-shenja-rrezikoheni-nga-kanceri-ne-penis/60%Daily2018-03-28 15:39
https://kosova-info.com/policia-arreston-mendim-sojeven-qe-dyshohet-se-keqperdori-400-mije-euro-ne-akpm/60%Daily2018-03-28 15:37
https://kosova-info.com/reshitaj-mbajti-takimin-e-pare-te-task-forces-per-ajrin/60%Daily2018-03-28 15:30
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-se-pse-hamburgu-ka-derguar-mavrajn-ne-skuadren-e-dyte/60%Daily2018-03-28 15:24
https://kosova-info.com/edhe-ledri-do-perfshihet-ne-rrahjen-mes-noizyt-dhe-blerim-destanit/60%Daily2018-03-28 15:17
https://kosova-info.com/arrestimi-i-gjuriqit-mediat-serbe-pretendojne-se-policia-humbi-nje-karikator-me-plumba-ne-vendin-e-ngjarjes/60%Daily2018-03-28 15:17
https://kosova-info.com/pagesa-ne-rrugen-e-kombit-sherr-qe-ne-diten-e-pare-ne-mes-te-kosovarit-dhe-punetorit-te-sportelit-video/60%Daily2018-03-28 15:12
https://kosova-info.com/a-mund-te-bllokohet-liberalizimi-i-vizave-nga-5-vendet-e-bese-flet-soltes/60%Daily2018-03-28 15:11
https://kosova-info.com/fakulteti-ekonomik-se-kryen-ekspertizen-e-kerkuar-caktohen-eksperte-private/60%Daily2018-03-28 15:08
https://kosova-info.com/reali-largon-balen-ky-eshte-cmimi-i-tij/60%Daily2018-03-28 15:08
https://kosova-info.com/arabia-saudite-marreveshje-me-softbank-ne-vlere-200-miliarde-dollare/60%Daily2018-03-28 15:01
https://kosova-info.com/across-the-world-bashkepunimi-me-i-ri-i-capital-t-me-cliqme-dhe-koach2-0/60%Daily2018-03-28 15:00
https://kosova-info.com/haradinaj-me-ne-fund-i-reagon-vuciqit-mos-e-testo-durimin-tone/60%Daily2018-03-28 14:55
https://kosova-info.com/aksident-ne-rrugen-fier-vlore-5-te-lenduar/60%Daily2018-03-28 14:55
https://kosova-info.com/reagon-kryetari-i-presheves-pas-fluturimit-te-aeroplaneve-serbe-afer-kufirit-me-kosoven/60%Daily2018-03-28 14:54
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-nuk-e-pranon-ultimatumin-e-listes-serbe/60%Daily2018-03-28 14:46
https://kosova-info.com/zuckerberg-kerkon-publikisht-falje-por-kjo-nuk-mjafton/60%Daily2018-03-28 14:44
https://kosova-info.com/mourinho-e-merr-vendimin-e-madh-per-pogban/60%Daily2018-03-28 14:44
https://kosova-info.com/majk-del-me-rrobat-qe-i-kishte-ne/60%Daily2018-03-28 14:44
https://kosova-info.com/rusia-i-kerkon-britanise-te-deshmoje-se-nuk-e-ka-helmuar-vete-ish-spiunin/60%Daily2018-03-28 14:42
https://kosova-info.com/pas-het-trikut-ndaj-argjentines-zbulohet-vendimi-shokues-i-iscos/60%Daily2018-03-28 14:26
https://kosova-info.com/coutinho-kapet-keq-nga-gazetari/60%Daily2018-03-28 14:19
https://kosova-info.com/mengjesi-i-pazakonte-i-almedes-aktorja-po-vuan-nga-kjo-gje/60%Daily2018-03-28 14:19
https://kosova-info.com/katari-paraqet-ankese-ne-okb-ndaj-bahreinit/60%Daily2018-03-28 14:19
https://kosova-info.com/pirja-e-lengjeve-te-gazuara-mund-ta-demtoje-pjellorine-tuaj/60%Daily2018-03-28 14:17
https://kosova-info.com/hoxhaj-denon-gjuhen-e-vucicit-dhe-gjuriqit-ndaj-policise-se-kosoves/60%Daily2018-03-28 14:06
https://kosova-info.com/ultimatumi-i-serbeve-prishtina-i-ka-afat-3-jave-per-asociacionin/60%Daily2018-03-28 14:04
https://kosova-info.com/ushtrimet-qe-ju-ndihmojne-te-formesoni-barkun-video/60%Daily2018-03-28 14:02
https://kosova-info.com/nis-taksa-ne-rrugen-e-kombit-pakenaqesi-te-medha-nga-kosovaret/60%Daily2018-03-28 14:00
https://kosova-info.com/kur-njera-arte-e-le-nen-hije-tjetren/60%Daily2018-03-28 13:58
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-vuciq-fillimisht-i-nisi-aeroplanet-drejt-kosoves-tash-po-flet-me-putinin/60%Daily2018-03-28 13:52
https://kosova-info.com/gjerat-qe-jua-demtojne-rinine-dhe-bukurine/60%Daily2018-03-28 13:47
https://kosova-info.com/korrupsioni-dhe-krimi-i-organizuar-ne-institucione-vetevendosje-therret-ne-interpelance-haradinajn/60%Daily2018-03-28 13:45
https://kosova-info.com/hakeret-i-vjedhin-lazios-2-milione-eurot-e-fundit-per-de-vrijn/60%Daily2018-03-28 13:45
https://kosova-info.com/tashme-apple-watch-do-te-kete-ekran-15-perqind-me-te-madh/60%Daily2018-03-28 13:39
https://kosova-info.com/veseli-kosova-eshte-shtet-sovran-fale-sakrifices-se-deshmoreve-e-martireve-te-saj/60%Daily2018-03-28 13:28
https://kosova-info.com/elvana-gjata-zbulon-bashkepunimin-me-reperin-e-famshem-amerikan/60%Daily2018-03-28 13:28
https://kosova-info.com/realizohet-iniciativa-e-kpk-se-per-dhurim-vullnetar-te-gjakut/60%Daily2018-03-28 13:28
https://kosova-info.com/prishtine-policia-shton-kontrollin-ne-trafik/60%Daily2018-03-28 13:27
https://kosova-info.com/lekaj-ankohet-te-ambasadori-i-kosoves-ne-shqiperi-per-taksen-e-rruges-se-kombit/60%Daily2018-03-28 13:16
https://kosova-info.com/nervozohet-coutinho-shikojeni-cfare-i-treguan-ne-telefon/60%Daily2018-03-28 13:13
https://kosova-info.com/mali-i-zi-debon-nje-diplomat-rus/60%Daily2018-03-28 13:09
https://kosova-info.com/pozat-joshese-te-roza-latit-ne-shtat-dalin-prapaskenat/60%Daily2018-03-28 13:08
https://kosova-info.com/gjuha-e-trupit-qe-do-te-zbuloje-te-verteten-rreth-lidhjes-suaj/60%Daily2018-03-28 13:07
https://kosova-info.com/beqaret-i-thone-vetes-keto-8-genjeshtra-per-dashurine/60%Daily2018-03-28 13:06
https://kosova-info.com/a-eshte-bota-gati-ne-vitin-2018-ajo-do-te-kaplohet-nga-keto-10-konflikte-te-pergjakshme/60%Daily2018-03-28 12:59
https://kosova-info.com/nis-lufta-ndaj-korrupsionit-arrestohet-shefi-i-divizionit-ne-akpm/60%Daily2018-03-28 12:57
https://kosova-info.com/drecun-e-pyet-lekajn-kush-do-te-arrestohet/60%Daily2018-03-28 12:51
https://kosova-info.com/trajneri-i-gjermanise-u-21-parashikon-te-ardhmen-e-ekipit-te-kosoves/60%Daily2018-03-28 12:49
https://kosova-info.com/pese-gabimet-qe-nuk-duhet-te-beni-kur-i-shkruani-dikujt-qe-e-keni-qejf/60%Daily2018-03-28 12:48
https://kosova-info.com/pas-divorcit-nga-gruaja-kriminelin-me-te-bukur-po-e-ben-serish-baba-e-dashura-e-re/60%Daily2018-03-28 12:44
https://kosova-info.com/a-mori-kercenim-qeveria-nga-vuciq-per-futjen-e-ushtrise-ne-kosove-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2018-03-28 12:40
https://kosova-info.com/thaci-greqia-ka-mbeshtetur-kosoven-ne-anetaresimin-e-organizatave-nderkombetare/60%Daily2018-03-28 12:39
https://kosova-info.com/cka-po-i-shtyn-budistet-ti-urrejne-muslimanet-ne-azi/60%Daily2018-03-28 12:34
https://kosova-info.com/studentja-rrefen-se-si-ishte-ngacmuar-seksualisht-nga-profesori-ne-up-video/60%Daily2018-03-28 12:33
https://kosova-info.com/ministri-berisha-priti-ambasadorin-e-malit-te-zi-ne-kosove/60%Daily2018-03-28 12:29
https://kosova-info.com/dua-lipa-gjysme-e-zhveshur-rrugeve-te-australise-tregon-te-pasmet-e-formesuara/60%Daily2018-03-28 12:28
https://kosova-info.com/mbledhja-ne-mitrovice-serbet-prezantojne-logon-e-asociacionit/60%Daily2018-03-28 12:26
https://kosova-info.com/besojeni-me-thuaj-cfare-mbathjesh-vesh-te-te-them-kush-je-ne-te-vertete/60%Daily2018-03-28 12:24
https://kosova-info.com/rakiq-asociacionin-e-themelojme-njeanshem-me-20-prill/60%Daily2018-03-28 12:20
https://kosova-info.com/keto-jane-arsye-e-largimit-te-sabatinit-nga-inter/60%Daily2018-03-28 12:19
https://kosova-info.com/avionet-perplasen-me-njeri-tjetrin-ne-piste-video/60%Daily2018-03-28 12:15
https://kosova-info.com/zbulohet-kush-ia-gervishi-makinen-rozana-radit/60%Daily2018-03-28 12:04
https://kosova-info.com/gazsjelles-per-paqe-shba-mund-ta-forcoje-ballkanin-kunder-nderhyrjeve-te-rusise/60%Daily2018-03-28 11:50
https://kosova-info.com/kthim-ne-kohe-keshtu-dukej-kim-kardashian-kur-ishte-11-vjece/60%Daily2018-03-28 11:46
https://kosova-info.com/befasi-nga-enrique-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-03-28 11:46
https://kosova-info.com/lista-serbe-terhiqet-nga-ideja-per-formimin-e-asociacionit-por-vetem-me-kete-kusht/60%Daily2018-03-28 11:41
https://kosova-info.com/robert-berisha-turperon-publikisht-nora-istrefin-nuk-di-te-gatuaje-fare/60%Daily2018-03-28 11:40
https://kosova-info.com/napoli-zbulon-se-kur-do-te-kthehet-hysaj-nga-lendimi/60%Daily2018-03-28 11:35
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-jemi-fort-te-perkushtuar-qe-kosovaret-te-levizin-pa-viza-sivjet/60%Daily2018-03-28 11:26
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-jemi-fort-te-perkushtuar-qe-kosovaret-te-levizin-pa-viza-sivjet/60%Daily2018-03-28 11:26
https://kosova-info.com/robben-thyen-heshtjen-zbulon-lajmin-e-pritur-nga-tifozet-e-bayern-munichut/60%Daily2018-03-28 11:25
https://kosova-info.com/klauzolat-e-futbollisteve-te-barcelones/60%Daily2018-03-28 11:21
https://kosova-info.com/serbet-e-malit-te-zi-i-ofrojne-1000-vullnetare-vuciqit-nese-vendos-ta-sulmoje-kosove/60%Daily2018-03-28 11:19
https://kosova-info.com/serbet-e-malit-te-zi-i-ofrojne-1000-vullnetare-vuciqit-nese-vendos-ta-sulmoje-kosove/60%Daily2018-03-28 11:19
https://kosova-info.com/kosovari-mesoi-se-vajza-e-tij-ishte-ne-lidhje-me-serbin-e-ther-me-thike/60%Daily2018-03-28 11:12
https://kosova-info.com/flamuri-i-kosoves-ne-konsullaten-ne-france-ulet-ne-gjysmeshtize/60%Daily2018-03-28 11:07
https://kosova-info.com/vuciq-kishte-kercenuar-me-lufte-kosoven-ne-diten-kur-u-arrestua-gjuriqi/60%Daily2018-03-28 10:55
https://kosova-info.com/bergomi-zbulon-emrin-e-selektorit-te-ri-te-italise/60%Daily2018-03-28 10:55
https://kosova-info.com/casillas-nuk-vazhdon-me-porton-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-03-28 10:45
https://kosova-info.com/sipas-dodik-lista-serbe-ka-bere-mire-qe-eshte-larguar-nga-qeveria-e-kosoves/60%Daily2018-03-28 10:42
https://kosova-info.com/sipas-dodik-lista-serbe-ka-bere-mire-qe-eshte-larguar-nga-qeveria-e-kosoves-2/60%Daily2018-03-28 10:42
https://kosova-info.com/pergjysmohen-rezervat-e-shtetit/60%Daily2018-03-28 10:40
https://kosova-info.com/a-do-te-kryhen-lendet-gjyqesore-nga-te-cilat-varen-vizat/60%Daily2018-03-28 10:37
https://kosova-info.com/a-do-te-kryhen-lendet-gjyqesore-nga-te-cilat-varen-vizat/60%Daily2018-03-28 10:37
https://kosova-info.com/diego-costa-argjentinasve-falenderoni-zotin-qe-iu-ka-falur-messin/60%Daily2018-03-28 10:33
https://kosova-info.com/simiq-po-na-kercenojne-me-arrestim-te-reagoje-bashkesia-nderkombetare/60%Daily2018-03-28 10:30
https://kosova-info.com/shteteve-te-bashkuara-rrisin-presionin-mbi-facebook/60%Daily2018-03-28 10:28
https://kosova-info.com/e-mbani-mend-borebardhen-ja-si-duket-sot-pas-kaq-shume-vitesh/60%Daily2018-03-28 10:25
https://kosova-info.com/mavraj-ne-telashe-perfundon-te-skuadra-e-dyte-e-hamburgut/60%Daily2018-03-28 10:22
https://kosova-info.com/misteri-i-kasafortave-te-al-capones/60%Daily2018-03-28 10:19
https://kosova-info.com/propaganda-e-mediave-serbe-keto-jane-pese-deshtimet-e-rosu-s-gjate-arrestimit-te-gjuriqit/60%Daily2018-03-28 10:16
https://kosova-info.com/klopp-qeshi-me-te-madhe-kur-iu-tregua-sozia-e-tij/60%Daily2018-03-28 10:12
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-jep-detaje-tjera-rreth-procesit-te-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2018-03-28 10:11
https://kosova-info.com/nderohet-heroi-i-frances/60%Daily2018-03-28 10:10
https://kosova-info.com/qeveria-e-pafuqishme-karshi-listes-serbe-ende-nuk-di-si-do-te-veproje-per-aks-ne/60%Daily2018-03-28 10:06
https://kosova-info.com/valdano-humbje-katastrofe-argjentina-varet-nga-ky-futbollist/60%Daily2018-03-28 10:06
https://kosova-info.com/sipas-marreveshjes-se-2014-s-gjuriqi-skishte-te-drejte-te-vizitonte-kosoven/60%Daily2018-03-28 09:54
https://kosova-info.com/pas-largimit-nga-qeveria-a-do-e-le-lista-serbe-kuvendin/60%Daily2018-03-28 09:51
https://kosova-info.com/shqipe-pantina-i-bie-vije-vetevendosjes-foto/60%Daily2018-03-28 09:48
https://kosova-info.com/do-te-habiteni-keshtu-duket-big-mama-pa-grim/60%Daily2018-03-28 09:42
https://kosova-info.com/alisson-nga-roma-ne-premierlige/60%Daily2018-03-28 09:36
https://kosova-info.com/vidal-befason-me-klubin-e-ri-nga-serie-a/60%Daily2018-03-28 09:22
https://kosova-info.com/u-akuzua-per-fotoshop-kim-u-kunderpergjigjet-me-keto-poza-te-zjarrta/60%Daily2018-03-28 09:20
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-nga-rektori-dema-per-ngacmimet-seksuale-ne-universitetin-e-prishtines/60%Daily2018-03-28 09:02
https://kosova-info.com/lista-serbe-do-te-kete-ndikim-ne-ngjarjet-ne-kosove/60%Daily2018-03-28 08:55
https://kosova-info.com/google-e-blen-motorin-e-kerkimit-per-gif-a-marken-tenor/60%Daily2018-03-28 08:53
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-barcelona-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-umtitit/60%Daily2018-03-28 08:52
https://kosova-info.com/bizneset-kosovare-protestojne-per-taksen-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-03-28 08:50
https://kosova-info.com/deputeti-kosovar-qe-del-gjysme-i-zhveshur-ne-bore/60%Daily2018-03-28 08:50
https://kosova-info.com/neymar-zgjedh-trajnerin-e-ri-ne-paris-saint-germain/60%Daily2018-03-28 08:41
https://kosova-info.com/gjuriq-pavaresisht-kercenimeve-serbet-nuk-do-te-heqin-dore-nga-asociacioni/60%Daily2018-03-28 08:33
https://kosova-info.com/lekaj-paralajmeron-takse-edhe-ne-autostraden-e-kosoves/60%Daily2018-03-28 08:33
https://kosova-info.com/het-trik-ndaj-argjentines-isco-sulmon-zidanen/60%Daily2018-03-28 08:25
https://kosova-info.com/ronela-hajati-u-zbulon-sekretin-kolegeve-te-saj-kengetare/60%Daily2018-03-28 08:23
https://kosova-info.com/perfitimet-qe-japin-mollet-ne-shendetin-e-njeriut/60%Daily2018-03-28 08:22
https://kosova-info.com/arrestohen-serish-nje-pjese-e-te-akuzuarve-per-dhunen-ne-kuvendin-e-maqedonise/60%Daily2018-03-28 08:17
https://kosova-info.com/haradinaj-masakra-ne-izbice-deshmi-e-nje-historie-te-dhimbshme-per-liri/60%Daily2018-03-28 08:16
https://kosova-info.com/spanja-pritet-ta-humbe-organizimin-e-evropianit-shkaku-i-kosoves/60%Daily2018-03-28 08:10
https://kosova-info.com/rusia-ne-zi-per-viktimat-e-zjarrit-ne-siberi/60%Daily2018-03-28 08:05
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-ky-ekipi-i-ri-i-ancelottit-2/60%Daily2018-03-28 07:53
https://kosova-info.com/ish-ministri-shqiptar-i-mbrojtjes-ne-veri-vepron-ushtria-sekrete-e-putinit/60%Daily2018-03-28 07:52
https://kosova-info.com/costa-ky-eshte-ekipi-favorit-per-ta-fituar-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2018-03-28 07:42
https://kosova-info.com/e-keni-pare-te-dashuren-e-majk-por-jo-edhe-kunaten-e-tij-seksi/60%Daily2018-03-28 07:41
https://kosova-info.com/qeveria-e-brishte-per-tu-perballur-me-sfidat/60%Daily2018-03-28 07:30
https://kosova-info.com/komunat-veriore-serbe-ne-takim-urgjent-nisin-diskutimet-per-themelimin-e-asociacionit/60%Daily2018-03-28 07:26
https://kosova-info.com/sampaoli-ky-eshte-fajtori-i-turperimit-nga-spanja/60%Daily2018-03-28 07:22
https://kosova-info.com/synohet-orientimi-i-nxenesve-ne-shkolla-profesionale/60%Daily2018-03-28 07:20
https://kosova-info.com/havolli-ve-re-perzierje-kompetencash-mes-avokateve-dhe-notereve/60%Daily2018-03-28 07:18
https://kosova-info.com/lendohet-mbrojtesi-i-milanit-perfundon-sezonin/60%Daily2018-03-28 07:15
https://kosova-info.com/pjanic-te-top-klubi-i-evropes-rroga-8-milione-euro/60%Daily2018-03-28 07:11
https://kosova-info.com/rendesia-e-prasit-per-organizmin-e-njeriut/60%Daily2018-03-28 06:59
https://kosova-info.com/rikthehet-fuqishem-oriola-marashi-bikinet-nuk-ia-zene-gjoksin/60%Daily2018-03-28 06:57
https://kosova-info.com/historia-e-ish-djalit-te-varfer-te-lagjes-me-famekeqe-te-stambollit/60%Daily2018-03-28 06:57
https://kosova-info.com/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-los-angeles-dyshohet-te-jete-i-aktores-shqiptare/60%Daily2018-03-28 06:51
https://kosova-info.com/intervenimi-ne-veri-ka-qene-i-domosdoshem/60%Daily2018-03-28 06:48
https://kosova-info.com/sa-jane-te-demshem-zbutesit-e-rrobave/60%Daily2018-03-28 06:44
https://kosova-info.com/serbet-mblidhen-ne-veri-per-te-cenuar-shtetin-e-kosoves-provokojne-me-oren-e-takimit/60%Daily2018-03-28 06:37
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-hani-ne-mengjes-per-nje-mengjes-te-balancuar/60%Daily2018-03-28 06:33
https://kosova-info.com/sot-shenohet-19-vjetori-i-masakres-se-izbices/60%Daily2018-03-28 06:23
https://kosova-info.com/alban-mehmeti-ka-rene-shume-ne-peshe-ndryshimi-drastik/60%Daily2018-03-28 06:21
https://kosova-info.com/bebe-rexha-thyen-rekord-renditet-e-dyta-ne-shba/60%Daily2018-03-28 06:05
https://kosova-info.com/hoxha-dhe-tahiri-raportojne-per-procesin-e-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2018-03-28 05:59
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-16/60%Daily2018-03-28 05:58
https://kosova-info.com/arrestoi-gjuriqin-por-kush-eshte-marigona-dhe-me-cfare-merrej-dikur/60%Daily2018-03-28 05:56
https://kosova-info.com/southgate-ky-ishte-fajtori-qe-barazuam-ndaj-italise/60%Daily2018-03-28 05:29
https://kosova-info.com/blick-promovon-bukurite-e-kosoves-pamje-fantastike-nga-maja-e-gjeravices/60%Daily2018-03-28 05:28
https://kosova-info.com/minuta-93-kosta-rika-duke-u-mposhtur-10-shikojeni-cfare-ka-bere-navas/60%Daily2018-03-28 05:22
https://kosova-info.com/isco-bombardoi-argjentinen-ja-cfare-ndodhi-te-zidane/60%Daily2018-03-28 05:16
https://kosova-info.com/hysaj-ne-premierlige/60%Daily2018-03-28 05:11
https://kosova-info.com/cuadrado-ka-nje-lajm-fantastik-per-tifozet-e-juventusit/60%Daily2018-03-28 05:06
https://kosova-info.com/you-have-to-watch-mariah-careys-new-years-eve-nightmare-in-times-square/60%Daily2018-03-28 00:37
https://kosova-info.com/departamenti-i-shtetit-denon-ngjarjet-e-se-henes-ne-mitrovice/60%Daily2018-03-27 22:23
https://kosova-info.com/departamenti-i-shtetit-denon-ngjarjet-e-se-henes-ne-mitrovice/60%Daily2018-03-27 22:23
https://kosova-info.com/genci-arrestimi-i-gjuriqit-emocion-i-panevojshem/60%Daily2018-03-27 22:01
https://kosova-info.com/kater-menyra-per-tia-zvogeluar-vetes-rrezikun-ndaj-semundjeve-te-zemres/60%Daily2018-03-27 21:59
https://kosova-info.com/messi-i-shkaterruar-shikoni-cfare-beri-pas-golit-te-6-te-spanjes/60%Daily2018-03-27 21:51
https://kosova-info.com/banoret-e-brezit-kufitar-me-malin-e-zi-nuk-do-lejojme-zbatimin-e-marreveshjes-se-demarkacionit/60%Daily2018-03-27 21:43
https://kosova-info.com/se-shpejti-edhe-per-meshkuj-do-kete-pilula-per-kontrollin-e-lindjeve/60%Daily2018-03-27 21:38
https://kosova-info.com/pas-shiut-dhe-bores-vjen-ndryshimi-i-madh-i-motit/60%Daily2018-03-27 21:38
https://kosova-info.com/super-golat-e-kosoves-ndaj-burkina-fasos-sot/60%Daily2018-03-27 21:30
https://kosova-info.com/kurti-mund-ta-shpetojme-haradinajn-nga-lista-serbe-por-jo-nga-vetvetja/60%Daily2018-03-27 21:29
https://kosova-info.com/pas-operacionit-veseli-shihet-ne-fushe-te-futbollit/60%Daily2018-03-27 21:29
https://kosova-info.com/grate-po-humbasin-deshiren-seksuale-thote-hulumtimi-i-fundit/60%Daily2018-03-27 21:23
https://kosova-info.com/turperohet-argjentina-spanja-luan-tenis/60%Daily2018-03-27 21:21
https://kosova-info.com/spanja-po-e-demolon-argjentinen/60%Daily2018-03-27 21:09
https://kosova-info.com/unikkatili-dhe-ledri-vula-se-shpejti-ne-bashkepunim/60%Daily2018-03-27 20:59
https://kosova-info.com/kosova-teme-e-mediave-nderkombetare-ne-plan-te-pare-dalja-e-listes-serbe-nga-qeveria/60%Daily2018-03-27 20:56
https://kosova-info.com/italia-po-kalon-momentin-me-te-veshtire-ne-60-vitet-e-fundit-por-perseri-nuk-mposhtet-nga-anglia/60%Daily2018-03-27 20:55
https://kosova-info.com/a-pati-sonte-takim-thaci-haradinaj-flet-keshilltari-i-kryeministrit/60%Daily2018-03-27 20:44
https://kosova-info.com/mjafton-goli-i-jesus-brazili-mposht-gjermanine/60%Daily2018-03-27 20:41
https://kosova-info.com/fero-se-shpejti-kenge-me-rinen/60%Daily2018-03-27 20:40
https://kosova-info.com/korja-e-bukes-vlerat-befasuese-per-shendetin/60%Daily2018-03-27 20:38
https://kosova-info.com/berisha-u-pergjigjet-kerkesave-per-tu-rikthyer-ne-krye-te-pd/60%Daily2018-03-27 20:35
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-reagon-ndaj-shkrimeve-te-portaleve-serbe-per-arrestimin-e-gjuriqit/60%Daily2018-03-27 20:31
https://kosova-info.com/argjentina-rihape-ndeshjen-ndaj-spanjes/60%Daily2018-03-27 20:23
https://kosova-info.com/keshilltari-i-kryeministrit-ldk-dhe-gdp-mund-ti-bashkohen-qeverisjes/60%Daily2018-03-27 20:21
https://kosova-info.com/e-krahasojne-me-personazhin-elsa-ky-eshte-reagimi-i-luanes/60%Daily2018-03-27 20:20
https://kosova-info.com/prej-neser-ne-malisheve-fillon-vaksinimi-i-qenve-shtepiake/60%Daily2018-03-27 20:17
https://kosova-info.com/spanja-shenon-perseri-ndaj-argjentines/60%Daily2018-03-27 20:05
https://kosova-info.com/gerxhaliu-vendimi-per-taksen-ne-rrugen-e-kombit-i-gabuar/60%Daily2018-03-27 20:01
https://kosova-info.com/prezantuesja-shqiptare-me-te-brendshme-i-dalin-thithat/60%Daily2018-03-27 19:59
https://kosova-info.com/feste-ne-zhveshtore-pas-fitores-ndaj-burkina-fasos/60%Daily2018-03-27 19:59
https://kosova-info.com/kadri-veseli-faleminderit-futbollisteve-tane/60%Daily2018-03-27 19:54
https://kosova-info.com/spanja-avancon-ndaj-argjentines-shenon-diego-costa/60%Daily2018-03-27 19:50
https://kosova-info.com/haziri-ldk-nuk-behet-as-paterice-as-pjese-e-kesaj-qeverie/60%Daily2018-03-27 19:47
https://kosova-info.com/goli-i-vardyt-ndaj-italise/60%Daily2018-03-27 19:46
https://kosova-info.com/brazili-po-e-mposht-gjermanine-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-03-27 19:44
https://kosova-info.com/kujt-i-tha-mogherini-ne-beograd-se-ngjarja-e-djeshme-nuk-duhet-te-perseritet-me/60%Daily2018-03-27 19:42
https://kosova-info.com/chandelles-pas-fitores-jam-krenar-me-ekipin/60%Daily2018-03-27 19:41
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-shfaqet-me-uniforme-ushtarake/60%Daily2018-03-27 19:40
https://kosova-info.com/avdullah-hoti-paralajmeron-zgjedhje-dhe-ardhjen-e-ldk-se-ne-pushtet/60%Daily2018-03-27 19:19
https://kosova-info.com/keshtu-u-surprizua-nora-per-ditelindje/60%Daily2018-03-27 19:19
https://kosova-info.com/pacolli-gjithcka-eshte-bere-ne-koordinim-me-haradinajn/60%Daily2018-03-27 19:17
https://kosova-info.com/haradinaj-po-bisedon-me-ldk-dhe-gdp-perjashton-pdk-ne/60%Daily2018-03-27 19:14
https://kosova-info.com/3-ndeshje-3-rezultate-fantastike-kjo-eshte-kosova-qe-duam/60%Daily2018-03-27 19:12
https://kosova-info.com/pacolli-gjuriq-para-se-te-arrestohej-ofendoi-kosoven/60%Daily2018-03-27 19:04
https://kosova-info.com/shkodranja-e-o-sa-mire-del-vetem-me-te-brendshme-me-rrjet/60%Daily2018-03-27 18:59
https://kosova-info.com/kosova-rrezikon-edhe-nje-perjashtim-nderkombetar-video/60%Daily2018-03-27 18:54
https://kosova-info.com/sali-berisha-edi-rama-po-e-demton-kosoven-po-i-ndihmon-beogradit/60%Daily2018-03-27 18:52
https://kosova-info.com/fjalet-e-prekazit-pas-barazimit-me-gjermanine/60%Daily2018-03-27 18:51
https://kosova-info.com/haliti-thote-se-qeveria-mund-te-bie-por-se-kane-shpresa-te-ldk/60%Daily2018-03-27 18:49
https://kosova-info.com/takohen-thaci-dhe-haradinaj/60%Daily2018-03-27 18:42
https://kosova-info.com/pas-lendimit-angela-shfaqet-mbi-shtrat-me-nje-poze-provokuese/60%Daily2018-03-27 18:39
https://kosova-info.com/auv-kembengul-se-mishi-nga-belgjika-nuk-ka-hyre-ne-kosove/60%Daily2018-03-27 18:36
https://kosova-info.com/u21-paraqitje-heroike-e-kosoves-djemte-marrin-barazim-ndaj-gjermanise/60%Daily2018-03-27 18:33
https://kosova-info.com/3-arsyet-pse-nuk-duhet-ti-hidhni-kurre-me-ne-kosh-lekurat-e-bananes/60%Daily2018-03-27 18:25
https://kosova-info.com/enis-berisha-reagon-per-shkrimin-superdrejtori-qe-ia-aprovoi-vetes-mbi-30-udhetime-jashte-vendit/60%Daily2018-03-27 18:22
https://kosova-info.com/mezi-pres-te-te-perqafoj-enca-dhe-bebe-rexha-shume-shpejt-bashke-shihni-biseden-e-tyre/60%Daily2018-03-27 18:19
https://kosova-info.com/kosova-thyen-rekord-me-trajnerin-e-ri/60%Daily2018-03-27 18:15
https://kosova-info.com/si-te-humbasim-peshe-vetem-ne-3-dite-me-veze-te-ziera/60%Daily2018-03-27 18:07
https://kosova-info.com/federica-mogherini-arrin-ne-beograd-takohet-me-vuciqin/60%Daily2018-03-27 18:00
https://kosova-info.com/ja-ke-e-surprizoi-adelina-per-ditelindje/60%Daily2018-03-27 17:58
https://kosova-info.com/kosova-shenon-fitoren-e-dyte-radhazi-nen-drejtimin-e-challandes/60%Daily2018-03-27 17:56
https://kosova-info.com/kosova-u19-shenon-fitoren-e-pare-ne-fazen-e-dyte-kualifikuese-mund-sllovakine/60%Daily2018-03-27 17:51
https://kosova-info.com/nata-e-shqiptareve-pas-xhemailit-per-zvicren-shenon-edhe-xhaka/60%Daily2018-03-27 17:43
https://kosova-info.com/kosova-kalon-ne-epersi-ndaj-burkina-fasos/60%Daily2018-03-27 17:39
https://kosova-info.com/rusia-permend-konflikt-te-armatosur-ne-ballkan-pas-arrestimit-te-gjuriqit/60%Daily2018-03-27 17:39
https://kosova-info.com/kidda-shihet-me-reperin-gjerman-capo-a-do-kete-duet-mes-tyre/60%Daily2018-03-27 17:37
https://kosova-info.com/u21-kosova-luan-shume-mire-pjesa-e-pare-pa-gola-ndaj-gjermanise/60%Daily2018-03-27 17:33
https://kosova-info.com/xhemaili-ne-super-forme-shenon-serish-per-zvicren/60%Daily2018-03-27 17:30
https://kosova-info.com/kete-dhurate-dua-lipa-e-mori-ne-australi/60%Daily2018-03-27 17:21
https://kosova-info.com/9-kontrollet-mjekesore-qe-duhet-te-beje-cdo-grua-pas-moshes-40-vjecare/60%Daily2018-03-27 17:18
https://kosova-info.com/azem-vllasi-kerkon-rreth-1-milion-euro-per-plagosjen-nga-syri-i-popullit/60%Daily2018-03-27 17:15
https://kosova-info.com/gol-i-cmendur-nga-paul-pogba/60%Daily2018-03-27 17:14
https://kosova-info.com/ish-diplomati-shba-dhe-be-te-veproje-po-behet-perpjekje-qe-edhe-rusia-te-sillet-ne-tavolinen-e-bisedimeve/60%Daily2018-03-27 17:13
https://kosova-info.com/motoristet-e-putinit-ujqerit-e-nates-planifikojne-te-vijne-ne-kosove/60%Daily2018-03-27 17:11
https://kosova-info.com/vizita-e-pare-e-kim-jong-un-jashte-korese-se-veriut/60%Daily2018-03-27 17:05
https://kosova-info.com/ministri-hasani-ne-washington-merr-perkrahjen-e-bankes-boterore/60%Daily2018-03-27 17:01
https://kosova-info.com/gashi-arrestimi-i-gjuriq-mund-te-sjelle-perfshirjen-e-rusise-ne-dialog/60%Daily2018-03-27 17:00
https://kosova-info.com/a-ma-jep-thote-argjentina-ramosaj/60%Daily2018-03-27 16:59
https://kosova-info.com/gjuriq-provokoi-disa-here-me-hyrje-ilegale-ne-kosove-njehere-hyri-me-autoambulance/60%Daily2018-03-27 16:58
https://kosova-info.com/shenjat-e-para-te-kancerit-te-fshikezes-urinare-kush-jane-me-te-rrezikuarit/60%Daily2018-03-27 16:57
https://kosova-info.com/kosova-burkina-faso-kjo-ishte-e-cuditshme-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2018-03-27 16:52
https://kosova-info.com/bahtiri-mundemi-edhe-pa-listen-serbe/60%Daily2018-03-27 16:52
https://kosova-info.com/erezat-qe-e-luftojne-te-ftohtin/60%Daily2018-03-27 16:52
https://kosova-info.com/haradinaj-takoi-perfaqesuesit-e-komisionit-shteteror-per-shenjimin-dhe-mirembajtjen-e-kufirit/60%Daily2018-03-27 16:50
https://kosova-info.com/mbappe-i-pandalshem-shikoni-golin-e-tij/60%Daily2018-03-27 16:46
https://kosova-info.com/fjolla-e-zbulon-se-kush-eshte-e-dashuruar-ne-te/60%Daily2018-03-27 16:42
https://kosova-info.com/zyrtare-ffk-gezon-trajneret/60%Daily2018-03-27 16:42
https://kosova-info.com/ja-akullorja-me-e-rrezikshme-ne-bote-duhet-te-jeni-mbi-18-vjec-per-ta-provuar-ate/60%Daily2018-03-27 16:32
https://kosova-info.com/deshton-seanca-fillestare-per-mashtrim-me-subvencione-ndaj-zyrtares-se-komunes-se-prishtines/60%Daily2018-03-27 16:30
https://kosova-info.com/baby-g-nis-xhirimin-e-klipit-te-ri/60%Daily2018-03-27 16:20
https://kosova-info.com/kurti-haradinaj-dje-u-zhvleresua-nga-dueti-thaci-maxhuni/60%Daily2018-03-27 16:17
https://kosova-info.com/interesante-joshua-tregon-se-cfare-te-bejne-bastvenesit-per-ndeshjen-e-tij/60%Daily2018-03-27 16:15
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-largohen-nga-shqiperia-dy-diplomatet-e-debuar-ruse/60%Daily2018-03-27 16:14
https://kosova-info.com/zuckerberg-refuzon-te-deshmoje-para-deputeteve-amerikane/60%Daily2018-03-27 16:13
https://kosova-info.com/mbi-nje-mije-persona-evakuohen-pas-permbytjeve-ne-siberi/60%Daily2018-03-27 16:09
https://kosova-info.com/ermali-kerkon-ta-shpetoni-nga-luana-vjollca-thirrni-policine/60%Daily2018-03-27 15:52
https://kosova-info.com/mbrohen-ne-heshtje-te-akuzuarit-per-planifikim-te-sulmeve-terroriste-ndaj-lojtareve-te-izraelit/60%Daily2018-03-27 15:49
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-kosova-burkina-faso/60%Daily2018-03-27 15:45
https://kosova-info.com/kush-eshte-policja-qe-mori-pjese-ne-arrestimin-e-gjuriq/60%Daily2018-03-27 15:43
https://kosova-info.com/u21-kosove-gjermani-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-03-27 15:42
https://kosova-info.com/kush-do-ta-formoje-asociacionin/60%Daily2018-03-27 15:39
https://kosova-info.com/be-denon-sulmin-raketor-te-rebeleve-husi-ndaj-arabise-saudite/60%Daily2018-03-27 15:33
https://kosova-info.com/prokuroria-serbe-nis-procedurat-per-arrestimin-e-marko-gjuriqit/60%Daily2018-03-27 15:33
https://kosova-info.com/ldk-ja-ne-qeveri-lutfi-haziri-nuk-jemi-harren-i-askujt-e-as-profitere-politike/60%Daily2018-03-27 15:28
https://kosova-info.com/ndikimi-rus-ne-shqiperi-kreu-i-shish-tendenca-per-te-prekur-administraten/60%Daily2018-03-27 15:26
https://kosova-info.com/veprim-i-cuditshem-nga-panucci-humb-shqiperia/60%Daily2018-03-27 15:26
https://kosova-info.com/anxhelina-joshese-ne-imazhin-e-fundit-e-bindur-se-nuk-do-te-mund-ta-perballoni/60%Daily2018-03-27 15:25
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-me-perpara-bashkohet-koreja-e-veriut-me-te-jugut-se-qe-jep-doreheqje-qeveria/60%Daily2018-03-27 15:19
https://kosova-info.com/intensifikohet-bashkepunimi-i-kru-prishtina-me-kfor-in/60%Daily2018-03-27 15:18
https://kosova-info.com/qe-te-dukeni-me-e-re/60%Daily2018-03-27 15:11
https://kosova-info.com/lufte-e-re-mes-guardiolas-dhe-mourinhos-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-03-27 14:57
https://kosova-info.com/nje-super-duet-mes-lindon-berishes-dhe-reperit-te-njohur-shqiptar/60%Daily2018-03-27 14:54
https://kosova-info.com/tare-tmerron-manchester-unitedin/60%Daily2018-03-27 14:46
https://kosova-info.com/ldk-nuk-do-te-lejojme-qe-lista-serbe-ta-percaktoje-fatin-politik-te-kosoves/60%Daily2018-03-27 14:41
https://kosova-info.com/ky-eshte-aplikacioni-qe-konverton-automatikisht-numrat-ne-383/60%Daily2018-03-27 14:40
https://kosova-info.com/lavrov-akuzon-shba-ne-shantazh-kolosal-debimesh-pak-kombe-te-pavarura-ne-evrope/60%Daily2018-03-27 14:35
https://kosova-info.com/katastrofe-per-milanin/60%Daily2018-03-27 14:30
https://kosova-info.com/nato-debon-10-pjesetare-te-misionit-te-rusise-7-ishin-te-akredituar/60%Daily2018-03-27 14:26
https://kosova-info.com/reagon-policia-operacioni-ne-veri-nuk-eshte-komanduar-nga-nenkolonel-mentor-shabani/60%Daily2018-03-27 14:24
https://kosova-info.com/per-nje-muaj-ne-guten-lindore-kane-humbur-jeten-1-433-civile/60%Daily2018-03-27 14:20
https://kosova-info.com/ngjashmeri-e-frikshme-zbulohet-sozia-e-greta-kocit/60%Daily2018-03-27 14:17
https://kosova-info.com/gjuriq-genjen-serish-policia-ne-veture-thirri-allahu-akbar/60%Daily2018-03-27 14:09
https://kosova-info.com/zbulohet-formacioni-i-kosoves-per-takimin-e-sotem/60%Daily2018-03-27 14:06
https://kosova-info.com/presidenti-kerkon-te-ruhet-fryma-e-dialogut-dhe-te-punohet-per-fqinjesi-te-mire/60%Daily2018-03-27 13:57
https://kosova-info.com/drenas-policia-arreston-tre-persona/60%Daily2018-03-27 13:55
https://kosova-info.com/fifi-me-dhe-pa-make-up-shikoni-dallimin/60%Daily2018-03-27 13:54
https://kosova-info.com/upsk-prorektorja-pustina-krasniqi-te-kerkoje-falje-publike/60%Daily2018-03-27 13:49
https://kosova-info.com/arsyet-pse-duhet-te-konsumojme-uje-me-limon-dhe-me-spec-te-kuq/60%Daily2018-03-27 13:48
https://kosova-info.com/uefa-ndryshon-risi-ne-rregulloret-e-champions-dhe-europa-league/60%Daily2018-03-27 13:46
https://kosova-info.com/enca-e-ka-gjetur-bashkepunetorin-si-vete-keto-jane-disa-nga-fotot-e-tij-nudo/60%Daily2018-03-27 13:22
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-te-konsumoni-ne-darke-ne-menyre-qe-te-beni-nje-gjume-te-mire/60%Daily2018-03-27 13:20
https://kosova-info.com/gazetari-kroat-i-ekzaltuar-me-arrestimin-e-gjuriqit-dhe-pyet-kroacine-pse-spo-ia-beni-keshtu-vuciqit-dhe-vulinit/60%Daily2018-03-27 13:13
https://kosova-info.com/shqiperia-grumbullohet-ne-zvicer-cakton-nje-miqesore-te-re/60%Daily2018-03-27 13:12
https://kosova-info.com/yagcilar-pozitat-e-larta-jane-kqye-per-funksionimin-e-mirefillte-te-administrates-shteterore/60%Daily2018-03-27 13:08
https://kosova-info.com/bllokohen-dy-rruge-kryesore-te-prishtines-mesoni-detajet/60%Daily2018-03-27 13:03
https://kosova-info.com/gjuriq-genjen-kjo-ishte-pyetja-e-vetme-qe-iu-be-atij-ne-autoblinden-e-policise-se-kosoves/60%Daily2018-03-27 13:00
https://kosova-info.com/ja-cfare-mund-te-beni-ne-nje-dite-me-shi-2/60%Daily2018-03-27 12:58
https://kosova-info.com/zhbllokohet-magjistralja-mitrovice-zvecan/60%Daily2018-03-27 12:55
https://kosova-info.com/fillon-hakmarrja-ne-veri-digjet-vetura-e-nje-polici/60%Daily2018-03-27 12:49
https://kosova-info.com/beyonce-kapet-duke-blere-ne-nje-dyqan-shume-te-lire/60%Daily2018-03-27 12:49
https://kosova-info.com/murati-ky-eshte-gabimi-i-panuccit/60%Daily2018-03-27 12:42
https://kosova-info.com/a-do-ta-shpetoje-ldk-ja-qeverine-haradinaj-flet-nenkryetari-agim-veliu/60%Daily2018-03-27 12:37
https://kosova-info.com/faza-e-re-e-dialogut-nen-tensionet-e-reja/60%Daily2018-03-27 12:35
https://kosova-info.com/kripa-e-tepert-ju-demton-zemren/60%Daily2018-03-27 12:34
https://kosova-info.com/eulex-i-pergjigjet-vuciqit-policia-e-kosoves-eshte-pergjegjese-per-sigurine-ne-kosove/60%Daily2018-03-27 12:33
https://kosova-info.com/britania-pershendet-debimin-masiv-te-diplomateve-ruse/60%Daily2018-03-27 12:32
https://kosova-info.com/spanje-argjentine-lajm-i-keq-nga-messi/60%Daily2018-03-27 12:30
https://kosova-info.com/zhduket-modelja-shqiptare-i-dashuri-i-saj-ben-vetevrasje/60%Daily2018-03-27 12:16
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-sa-pak-ore-gjume-ben-cdo-dite-dani/60%Daily2018-03-27 12:11
https://kosova-info.com/ministria-e-drejtesise-nis-kampanjen-drejtesia-dhe-biznesi/60%Daily2018-03-27 12:09
https://kosova-info.com/mogherini-udheton-per-nje-takim-urgjent-ne-beograd/60%Daily2018-03-27 12:01
https://kosova-info.com/kush-e-dha-urdhrin-per-arrestimin-e-gjuriqit-flet-kryeministri-haradinaj/60%Daily2018-03-27 11:57
https://kosova-info.com/ultrasit-e-galatasaray-t-cfare-atmosfere-edhe-per-u-19/60%Daily2018-03-27 11:53
https://kosova-info.com/haradinaj-se-kam-plan-te-jap-doreheqje-video/60%Daily2018-03-27 11:51
https://kosova-info.com/bayern-munich-real-madrid-ja-cfare-po-ndodh-me-lewandowskin/60%Daily2018-03-27 11:44
https://kosova-info.com/ymeri-per-arrestimin-e-gjuriqit-vleresojme-operacionin-e-policise-por/60%Daily2018-03-27 11:42
https://kosova-info.com/kmdlnj-e-konsideron-poshterues-trajtimin-e-gjuriqit-para-qytetareve/60%Daily2018-03-27 11:39
https://kosova-info.com/serbeve-u-behet-thirrje-te-mos-jene-pjese-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-03-27 11:36
https://kosova-info.com/plagosja-e-24-vjecarit-me-dy-plumba-ne-prishtine-dorasit-ende-te-lire/60%Daily2018-03-27 11:34
https://kosova-info.com/pas-daljes-nga-qeveria-lista-serbe-zotohet-se-do-te-formoje-vet-asociacionin/60%Daily2018-03-27 11:31
https://kosova-info.com/problem-ne-milan-lendim-i-ri-per-contin/60%Daily2018-03-27 11:28
https://kosova-info.com/urimi-i-vecante-dhe-dhurata-qe-marina-ka-pranuar-nga-nena-e-saj-eli-me-rastin-e-ditelindjes/60%Daily2018-03-27 11:28
https://kosova-info.com/ford-transit-i-modifikuar-nga-ms-rt/60%Daily2018-03-27 11:25
https://kosova-info.com/jonida-vokshi-ben-gjestin-me-me-vend-per-vogelushen-me-sindrome-down/60%Daily2018-03-27 11:18
https://kosova-info.com/panucci-kam-fjetur-pak-ja-problemet-qe-ka-shqiperia/60%Daily2018-03-27 11:12
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-lista-serbe-largohet-nga-qeveria-haradinaj/60%Daily2018-03-27 11:00
https://kosova-info.com/performancat-e-dua-lipes-tani-vetem-ne-recipeta/60%Daily2018-03-27 11:00
https://kosova-info.com/performancat-e-dua-lipes-tani-vetem-ne-recipeta-2/60%Daily2018-03-27 11:00
https://kosova-info.com/a-bie-qeveria-nese-largohet-lista-serbe-tregon-mazllum-baraliu/60%Daily2018-03-27 10:59
https://kosova-info.com/mpb-dhe-policia-po-analizojne-aksionin-e-djeshem-ne-veri/60%Daily2018-03-27 10:52
https://kosova-info.com/kush-eshte-mentor-shabani-serbia-ne-kerkim-te-komandantit-te-aksionit-qe-e-arrestoi-gjuriqin/60%Daily2018-03-27 10:51
https://kosova-info.com/befasi-nga-barcelona-vjen-shaw-nga-man-utd/60%Daily2018-03-27 10:48
https://kosova-info.com/para-ditelindjes-dafina-i-beri-kete-dhurate-vetes/60%Daily2018-03-27 10:40
https://kosova-info.com/mesohet-vendndodhja-e-personit-qe-dje-sulmoi-njesine-speciale-nuk-eshte-ne-kosove/60%Daily2018-03-27 10:40
https://kosova-info.com/gruaja-e-iscos-kercenohet-me-vdekje/60%Daily2018-03-27 10:38
https://kosova-info.com/vazhdojne-reagimet-nga-serbia-gjuriq-u-arrestua-qellimisht-per-ta-poshteruar/60%Daily2018-03-27 10:37
https://kosova-info.com/veseli-paralajmeron-vazhdimin-e-reformave-ne-procesin-e-rekrutimit-ne-pozita-te-larta/60%Daily2018-03-27 10:35
https://kosova-info.com/mijera-persona-protestojne-pas-zjarrit-vdekjeprures-ne-siberi/60%Daily2018-03-27 10:31
https://kosova-info.com/receta-e-gjyshes-per-te-hequr-strijat/60%Daily2018-03-27 10:30
https://kosova-info.com/krimet-e-renda-heqin-dore-nga-613-kg-kokaine-te-kapur-ne-durres/60%Daily2018-03-27 10:26
https://kosova-info.com/maxhuni-jep-detaje-rreth-arrestimit-te-djeshem-te-marko-gjuriqit/60%Daily2018-03-27 10:21
https://kosova-info.com/greta-koci-gjen-sozine-ngjashmeria-e-frikshme/60%Daily2018-03-27 10:21
https://kosova-info.com/kosove-gjermani-biletat-shiten-edhe-sot/60%Daily2018-03-27 10:16
https://kosova-info.com/hazard-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2018-03-27 10:07
https://kosova-info.com/ja-si-e-quan-gjuriqin-reperi-getinjo/60%Daily2018-03-27 10:01
https://kosova-info.com/kujdes-vajza-keto-5-fjali-mund-ti-japin-fund-lidhjes-tuaj/60%Daily2018-03-27 10:01
https://kosova-info.com/strakosha-kampion-me-minutazh-te-lazio/60%Daily2018-03-27 10:01
https://kosova-info.com/propaganda-e-mediave-serbe-personi-qe-kidnapoi-gjuriqin-eshte-trajnuar-nga-amerikanet/60%Daily2018-03-27 09:46
https://kosova-info.com/nje-dite-pas-zhvillimeve-ne-veri-haradinaj-therret-mbledhjen-e-keshillit-te-sigurise/60%Daily2018-03-27 09:44
https://kosova-info.com/barrikada-e-serbeve-ne-rrugen-mitrovice-zvecan-video/60%Daily2018-03-27 09:40
https://kosova-info.com/pergjigja-epike-e-albanes-kur-e-pyesin-a-do-ti-ngrinte-vezet-si-bleona/60%Daily2018-03-27 09:37
https://kosova-info.com/bonucci-ka-nje-mesazh-per-juventusin/60%Daily2018-03-27 09:34
https://kosova-info.com/angli-itali-formacionet-e-super-ndeshjes-miqesore/60%Daily2018-03-27 09:25
https://kosova-info.com/keshilltari-i-pacollit-per-arrestimin-e-gjuriqit-pergjigje-te-tilla-serbia-do-marre-gjithmone/60%Daily2018-03-27 09:24
https://kosova-info.com/kosova-ne-agjenden-e-be-se-gjate-kryesimit-te-bullgarise-dhe-austrise/60%Daily2018-03-27 09:21
https://kosova-info.com/fjolla-e-thote-haptas-se-kush-po-e-dashuron/60%Daily2018-03-27 09:21
https://kosova-info.com/tifozi-kerkon-ta-puthe-shikoni-si-driblon-ronaldo/60%Daily2018-03-27 09:18
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-gjuriqit-pas-arrestimit-ne-kosove/60%Daily2018-03-27 09:05
https://kosova-info.com/heidi-klum-konfirmon-romancen-me-28-vjecarin/60%Daily2018-03-27 09:01
https://kosova-info.com/apostolova-per-liberalizimin-e-vizave-thote-se-kosova-duhet-bere-ende-shume/60%Daily2018-03-27 08:57
https://kosova-info.com/kontrollet-mjekesore-qe-duhet-te-beje-cdo-grua-pas-moshes-40-vjecare/60%Daily2018-03-27 08:52
https://kosova-info.com/pamje-ekskluzive-kur-rosu-terheqe-zvarre-marko-gjuriqin-video/60%Daily2018-03-27 08:51
https://kosova-info.com/lamtumire-atletico-madrid-2/60%Daily2018-03-27 08:48
https://kosova-info.com/christina-aguilera-nuk-njihet-ne-setin-per-paper-magazine/60%Daily2018-03-27 08:40
https://kosova-info.com/hoxha-zbatimi-i-msa-se-tregon-rrugen-e-kosoves-drejt-integrimit-ne-be/60%Daily2018-03-27 08:35
https://kosova-info.com/hazard-i-gatshem-te-luaje-edhe-si-mbrojtes-i-majte-te-chelsea/60%Daily2018-03-27 08:23
https://kosova-info.com/daciq-takim-urgjent-me-ambasadoret-e-organizatave-nderkombetare/60%Daily2018-03-27 08:22
https://kosova-info.com/nuk-e-kishte-enderruar-kim-bashkepunon-me-kete-shqiptar-per-produktin-e-ri/60%Daily2018-03-27 08:21
https://kosova-info.com/sallate-me-miser-bizele-kikirike-dhe-susam/60%Daily2018-03-27 08:18
https://kosova-info.com/ramadani-debutoi-ndaj-norvegjise-ja-cfare-tha-pas-ndeshjes-ne-elbasan/60%Daily2018-03-27 08:15
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimte-ne-suhareke/60%Daily2018-03-27 08:06
https://kosova-info.com/fansaj-e-filmonte-duke-kenduar-timberlake-i-rremben-telefonin/60%Daily2018-03-27 08:02
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-robben-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-03-27 08:01
https://kosova-info.com/serbet-vendosin-barrikade-ne-rudar-bllokojne-rrugen-per-ne-leposaviq-video/60%Daily2018-03-27 08:00
https://kosova-info.com/portugali-holande-e-cuditshme-cfare-ndodhi-me-ronaldon/60%Daily2018-03-27 07:49
https://kosova-info.com/arrestimi-i-gjuriqit-kjo-eshte-arsyeja-pse-nuk-reagoi-kryeministri-haradinaj/60%Daily2018-03-27 07:45
https://kosova-info.com/e-krahasojne-me-personazhin-e-animuar-keshtu-reagon-luana/60%Daily2018-03-27 07:41
https://kosova-info.com/lazio-cakton-cmimin-per-shitjen-e-milinkovic-savic/60%Daily2018-03-27 07:40
https://kosova-info.com/tarifa-e-rruges-se-kombit-u-katerfishua-u-propozua-1-euro-per-100-km/60%Daily2018-03-27 07:32
https://kosova-info.com/menyra-e-re-per-humbje-ne-peshe-rezulton-100-e-suksesshme/60%Daily2018-03-27 07:29
https://kosova-info.com/19-vjet-nga-masakra-e-fushe-kosoves/60%Daily2018-03-27 07:28
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-fabrike-ne-greqi-vdes-shqiptari/60%Daily2018-03-27 07:27
https://kosova-info.com/rita-ora-transformohet-teresisht-ne-performancen-e-fundit/60%Daily2018-03-27 07:21
https://kosova-info.com/problem-te-napoli-fajtor-hysaj/60%Daily2018-03-27 07:19
https://kosova-info.com/alisson-fantastik-edhe-te-skuadra-e-brazilit/60%Daily2018-03-27 07:13
https://kosova-info.com/zyrtare-capello-shkarkohet-nga-jiangsu-suning/60%Daily2018-03-27 07:08
https://kosova-info.com/ap-arrestimi-i-gjuriqit-32-te-lenduar-ne-veri-te-mitrovices-video/60%Daily2018-03-27 07:04
https://kosova-info.com/eshte-nder-me-te-pasurat-ne-planet-ja-ku-ben-blerje-beyonce/60%Daily2018-03-27 07:01
https://kosova-info.com/nuk-e-keni-pare-as-ne-enderr-kjo-eshte-bisha-qe-po-cmend-boten/60%Daily2018-03-27 06:54
https://kosova-info.com/lista-serbe-sot-raporton-ne-serbi-vuciq-vendose-nese-serbet-lene-qeverine-e-kosoves/60%Daily2018-03-27 06:50
https://kosova-info.com/besnik-qaka-publikon-foton-e-pare-me-vajzen/60%Daily2018-03-27 06:41
https://kosova-info.com/petritsch-flet-rreth-arrestimit-te-gjuriqit-dhe-takimit-sekret-thaci-vuciq-ne-uashington/60%Daily2018-03-27 06:36
https://kosova-info.com/heshtja-e-kryeministrit-haradinaj/60%Daily2018-03-27 06:34
https://kosova-info.com/anxhelina-vishet-provokuese-dhe-pyet-a-mund-ta-perballosh-kete/60%Daily2018-03-27 06:20
https://kosova-info.com/page-e-ardhmja-e-ballkanit-ne-be-por-te-luftohet-korrupsioni/60%Daily2018-03-27 06:13
https://kosova-info.com/lekaj-taksa-per-rrugen-e-kombit-e-paperballueshme/60%Daily2018-03-27 06:12
https://kosova-info.com/pas-rrahjes-nga-njesia-speciale-nenad-rikalo-merr-lendime-te-renda-ne-melci/60%Daily2018-03-27 06:08
https://kosova-info.com/komenti-i-gold-ag-pas-arrestimit-te-marko-gjuriq/60%Daily2018-03-27 06:02
https://kosova-info.com/nate-e-qete-ne-mitrovice/60%Daily2018-03-27 05:45
https://kosova-info.com/masht-diskuton-per-maturen-shteterore/60%Daily2018-03-27 05:42
https://kosova-info.com/serbet-vendosin-barrikada-ne-veri/60%Daily2018-03-27 05:40
https://kosova-info.com/kaloi-semaforin-me-te-kuqe-kjo-ndodhi/60%Daily2018-03-27 05:32
https://kosova-info.com/hysaj-i-thote-po-top-klubit-evropian/60%Daily2018-03-27 05:29
https://kosova-info.com/shqiperi-norvegji-policet-ia-mesyjne-bastoreve/60%Daily2018-03-27 05:25
https://kosova-info.com/lila-nuk-kemi-messin-apo-ronaldon-ti-japim-shiritin-rregulli-i-panuccit-per-kapitenin-me-duket/60%Daily2018-03-27 05:21
https://kosova-info.com/fakaj-panucci-mund-te-mos-jete-me-te-shqiperia-pas/60%Daily2018-03-27 05:18
https://kosova-info.com/reportazh-special-nga-elbasani-momentet-kryesore-te-ndeshjes-shqiperi-norvegji/60%Daily2018-03-27 05:15
https://kosova-info.com/smooth-talking-hacker-remote-wipes-reporters-ipad-macbook/60%Daily2018-03-27 00:37
https://kosova-info.com/seks-me-apo-pa-drita-cila-situate-eshte-me-eksituese-dhe-joshese-per-nje-cift/60%Daily2018-03-26 22:03
https://kosova-info.com/ndryshimi-drastik-i-kemalit-ja-si-duket-tani/60%Daily2018-03-26 21:56
https://kosova-info.com/panucci-e-komenton-humbjen-e-shqiperise/60%Daily2018-03-26 21:49
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-ngjarjet-ne-mitrovice-jane-hap-i-madh-pas/60%Daily2018-03-26 21:39
https://kosova-info.com/kim-jong-un-pritet-te-udhetoje-per-here-te-pare-jashte-shtetit/60%Daily2018-03-26 21:34
https://kosova-info.com/robin-thicke-dhe-pharell-williamn-ne-telashe-per-kopje/60%Daily2018-03-26 21:29
https://kosova-info.com/rusia-do-te-godase-shqiperine-zv-ambasadori-ne-tirane-flet-me-nota-proteste/60%Daily2018-03-26 21:29
https://kosova-info.com/kosova-u21-e-gatshme-per-gjermanine/60%Daily2018-03-26 21:27
https://kosova-info.com/ne-mesin-e-policeve-qe-arrestuan-gjuriqin-ishte-edhe-nje-femer-foto/60%Daily2018-03-26 21:24
https://kosova-info.com/zaimina-mahnit-me-te-kuqe-rikthen-linjat-seksi-pas-lindjes-se-vajzes/60%Daily2018-03-26 21:18
https://kosova-info.com/spalletti-gezon-tifozet-e-interit/60%Daily2018-03-26 21:17
https://kosova-info.com/32-vjecari-vdes-gjate-fluturimit-shkup-bazel/60%Daily2018-03-26 21:15
https://kosova-info.com/ja-cili-krah-ju-dhemb-kur-keni-probleme-me-zemren/60%Daily2018-03-26 21:04
https://kosova-info.com/debimi-i-diplomateve-ruse-bushati-vendimi-ne-koordinim-me-nato-n/60%Daily2018-03-26 21:03
https://kosova-info.com/deputeti-i-pdk-se-rosu-ju-lumte-vetevendosje-marre-ju-qofte/60%Daily2018-03-26 21:01
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-nuk-beson-se-lista-serbe-do-te-braktis-qeverine-e-kosoves/60%Daily2018-03-26 21:01
https://kosova-info.com/franceska-jace-perrallore-ne-imazhin-e-fundit-te-tille-se-kishim-pare/60%Daily2018-03-26 20:58
https://kosova-info.com/reagon-apostolova-permbahuni/60%Daily2018-03-26 20:53
https://kosova-info.com/holanda-nenshtron-portugaline-ne-miqesoren-e-luksit/60%Daily2018-03-26 20:52
https://kosova-info.com/e-respektojme-barcelonen-nuk-i-frikesohemi/60%Daily2018-03-26 20:45
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-leonora-jakupit-pas-arrestimit-te-gjuriqit/60%Daily2018-03-26 20:32
https://kosova-info.com/lekaj-nuk-tregon-pse-nuk-u-deklarua-haradinaj-per-arrestimin-e-gjuriqit/60%Daily2018-03-26 20:16
https://kosova-info.com/dodik-per-arrestimin-e-gjuriqit-i-papranueshem-nencmimi-i-serbise/60%Daily2018-03-26 20:14
https://kosova-info.com/messi-asnje-problem-me-dybalan/60%Daily2018-03-26 20:12
https://kosova-info.com/cka-po-ndodh-me-haradinajn-pse-nuk-e-tha-ende-asnje-fjale-per-arrestimin-e-gjuriqit/60%Daily2018-03-26 20:07
https://kosova-info.com/shfrytezimi-i-rrjeteve-sociale-gjate-dites-ndikon-shume-ne-pagjumesi/60%Daily2018-03-26 19:59
https://kosova-info.com/ldk-ja-i-jep-mbeshtetje-te-plote-aksionit-te-sotem-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2018-03-26 19:53
https://kosova-info.com/morena-taraku-nuk-eshte-mire-me-shendet-paraqitet-nga-spitali/60%Daily2018-03-26 19:50
https://kosova-info.com/edhe-sali-berisha-reagon-per-zhvillimet-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2018-03-26 19:47
https://kosova-info.com/vuciq-i-kercenon-edhe-serbet-dy-serbe-qe-ndihmuan-ne-arrestimin-e-gjuriqit-do-ta-shohin/60%Daily2018-03-26 19:43
https://kosova-info.com/lamborghini-i-mbuluar-me-ar-i-trashegimtares-lori-hoxha-rimerr-vemendjen/60%Daily2018-03-26 19:39
https://kosova-info.com/pse-lindja-natyrale-eshte-e-rendesishme-edhe-per-foshnjen/60%Daily2018-03-26 19:38
https://kosova-info.com/deputeti-i-aak-se-ka-dyshime-per-arrestimin-e-marko-gjuriqit/60%Daily2018-03-26 19:37
https://kosova-info.com/deda-arrestimi-i-marko-gjuriq-veprim-i-qelluar/60%Daily2018-03-26 19:32
https://kosova-info.com/vuciq-thote-se-lista-serbe-duhet-te-vendos-vete-per-largimin-nga-qeveria-haradinaj/60%Daily2018-03-26 19:29
https://kosova-info.com/thomas-tuchel-trajner-i-psg-se/60%Daily2018-03-26 19:29
https://kosova-info.com/holanda-e-deklason-portugaline-ia-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2018-03-26 19:23
https://kosova-info.com/konsumi-i-tepert-i-sheqerit-demton-shendetin-mental/60%Daily2018-03-26 19:21
https://kosova-info.com/marina-fara-lajmerohet-serish-provokon-keq-nga-shtrati/60%Daily2018-03-26 19:08
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-babel-i-liverpoolit-shikoni-cfare-goli-i-ka-shenuar-portugalise/60%Daily2018-03-26 19:08
https://kosova-info.com/ministri-i-puneve-te-brendshme-gjuriq-shkeli-ligjet-e-kosoves-dhe-e-arrestuam/60%Daily2018-03-26 19:00
https://kosova-info.com/zhgenjen-shqiperia-mundet-me-loje-dhe-me-rezultat-nga-norvegjia/60%Daily2018-03-26 18:55
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-gjuriqit-pas-mberritjes-ne-serbi-jam-keq/60%Daily2018-03-26 18:52
https://kosova-info.com/miku-i-tij-i-zbulon-vesin-me-te-keq-ermal-mamaqit/60%Daily2018-03-26 18:49
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-portugali-holande/60%Daily2018-03-26 18:46
https://kosova-info.com/delawie-reagon-per-ngjarjet-ne-mitrovice-ska-alternative-per-dialogun/60%Daily2018-03-26 18:43
https://kosova-info.com/uran-ismaili-vetevendosje-nencmoi-aksionin-e-policise-mbrojti-interesat-e-serbise/60%Daily2018-03-26 18:39
https://kosova-info.com/shqiperi-norvegji-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-03-26 18:35
https://kosova-info.com/fillon-mbledhja-urgjente-e-thirrur-nga-vuciq-ne-veri-te-mitrovices-pritet-me-padurim-fjalimi-i-tij/60%Daily2018-03-26 18:32
https://kosova-info.com/hazard-nuk-mund-te-krahasohem-me-messin/60%Daily2018-03-26 18:28
https://kosova-info.com/sjellja-e-gjuriqit-ne-stacionin-policor-ne-prishtine-permes-fotografive/60%Daily2018-03-26 18:24
https://kosova-info.com/policia-perkunder-rezistences-kemi-qene-te-perkushtuar-ta-arrestojme-gjuriqin/60%Daily2018-03-26 18:18
https://kosova-info.com/pas-feros-kercenohet-nje-tjeter-reper-kosovar/60%Daily2018-03-26 18:17
https://kosova-info.com/zhvillimet-e-fundit-thaci-bisede-urgjente-me-federica-mogherinin/60%Daily2018-03-26 18:13
https://kosova-info.com/thibaut-courtois-ja-ne-cilen-skuader-do-te-luaj-sezonin-e-ardhshem/60%Daily2018-03-26 18:12
https://kosova-info.com/6-ushqimet-me-te-fuqishme-qe-duhet-ti-konsumoni-gjate-shtatzenise/60%Daily2018-03-26 18:09
https://kosova-info.com/vetevendosje-reagon-per-arrestimin-e-gjuriqit-por-i-hyn-pak-edhe-politikes/60%Daily2018-03-26 18:07
https://kosova-info.com/shqiperi-norvegji-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2018-03-26 17:52
https://kosova-info.com/edhe-nje-fotografi-nga-vizita-e-marko-gjuriqit-ne-prishtine/60%Daily2018-03-26 17:45
https://kosova-info.com/ky-eshte-sqarimi-i-policise-se-kosoves-per-arrestimin-e-marko-gjuriqit/60%Daily2018-03-26 17:39
https://kosova-info.com/portugali-holande-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-03-26 17:37
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-gjuriq-i-lidhur-del-nga-kosova/60%Daily2018-03-26 17:34
https://kosova-info.com/trajneri-i-argjentines-ka-nje-lajm-te-mire-per-dybalan/60%Daily2018-03-26 17:30
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-gjuriq-po-depertohet-jashte-kosoves-ia-terhoqem-verejtjen/60%Daily2018-03-26 17:28
https://kosova-info.com/kadri-veseli-serbia-duhet-ta-kuptoj-se-ky-vend-ka-zot-shtepie/60%Daily2018-03-26 17:23
https://kosova-info.com/momenti-ekskluziv-i-arrestimit-te-gjuriqit-ne-mitrovice-video/60%Daily2018-03-26 17:20
https://kosova-info.com/be-reagon-pas-arrestimit-te-marko-gjuriqit/60%Daily2018-03-26 17:14
https://kosova-info.com/murati-tregon-se-kush-duhet-te-jete-kapiten-te-shqiperia/60%Daily2018-03-26 17:12
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-u-dhame-leksion-atyre-qe-se-njohin-republiken-e-kosoves/60%Daily2018-03-26 17:11
https://kosova-info.com/hoxhaj-veprimet-e-gjuriqit-te-rrezikshme-dhe-me-qellim-te-destabilizimi-te-kosoves/60%Daily2018-03-26 17:11
https://kosova-info.com/gjermani-hapen-vende-pune-ne-nivel-rekord-60-me-shume-refugjate-te-punesuar/60%Daily2018-03-26 17:07
https://kosova-info.com/xhaka-perplaset-me-policet-per-ti-takuar-tifozet/60%Daily2018-03-26 16:57
https://kosova-info.com/ngjashmeria-e-madhe-e-vajzes-prishtinase-me-aktoren-turke-melek/60%Daily2018-03-26 16:57
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-sjell-marko-gjuriqin-ne-prishtine-ne-pranga/60%Daily2018-03-26 16:39
https://kosova-info.com/momenti-i-arrestimit-te-gjuriqit/60%Daily2018-03-26 16:34
https://kosova-info.com/ja-si-poshterohet-gjuriqi-ne-prishtine-kokeulur-futet-ne-stacionin-e-policise-video/60%Daily2018-03-26 16:33
https://kosova-info.com/drejtori-i-policise-u-pa-ne-presidence-para-se-te-arrestohej-gjuriqi/60%Daily2018-03-26 16:31
https://kosova-info.com/ekskluzive-njesia-special-e-rrah-ministrin-nenad-riakllo/60%Daily2018-03-26 16:28
https://kosova-info.com/motrat-e-fshehta-te-kengetareve-shqiptare/60%Daily2018-03-26 16:20
https://kosova-info.com/sulmohet-brutalisht-ne-veri-fotoreporteri-i-indeksonline/60%Daily2018-03-26 16:20
https://kosova-info.com/konflikti-per-talentet-lorik-cana-kosova-duhet-perkrahur-por-ngjyrat-kuqezi-jane-gjithmone/60%Daily2018-03-26 16:20
https://kosova-info.com/vijne-reagime-nga-serbia-keshilli-kombetar-i-sigurise-mblidhet-pas-nje-ore/60%Daily2018-03-26 16:15
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-shqiperi-norvegji/60%Daily2018-03-26 16:13
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-po-e-sjell-gjuriqin-ne-prishtine/60%Daily2018-03-26 16:07
https://kosova-info.com/detaje-nga-arrestimi-i-marko-gjuriqit-nga-njesia-speciale/60%Daily2018-03-26 16:03
https://kosova-info.com/mourinho-e-largon-pogban-nga-manchester-united/60%Daily2018-03-26 15:53
https://kosova-info.com/rozana-radi-e-gjeti-makinen-te-shkaterruar-dikush-ia-beri-qellimisht/60%Daily2018-03-26 15:39
https://kosova-info.com/bileta-ne-tregun-e-zi-ja-si-funksionon-shitja/60%Daily2018-03-26 15:25
https://kosova-info.com/sa-shume-eshte-rritur-djali-i-tunes-dhe-patrisit-2/60%Daily2018-03-26 15:24
https://kosova-info.com/metoda-me-efikase-per-ti-larguar-strijat/60%Daily2018-03-26 15:15
https://kosova-info.com/kush-eshte-skuadra-me-mbrojtjen-me-te-forte-ne-pese-ligat-kryesore/60%Daily2018-03-26 15:10
https://kosova-info.com/gjuriq-e-selakoviq-kane-hyre-tashme-ne-kosove/60%Daily2018-03-26 15:09
https://kosova-info.com/veseli-kosova-ka-zot-shtepie-askush-nuk-mund-te-hyj-pa-leje/60%Daily2018-03-26 15:01
https://kosova-info.com/ushtrimet-per-shpine-qe-i-ndjeni-si-masazh/60%Daily2018-03-26 14:59
https://kosova-info.com/kjo-eshte-paga-qe-psg-ia-ka-ofruar-contes/60%Daily2018-03-26 14:59
https://kosova-info.com/enca-haxhia-arrin-2-milion-per-tri-dite/60%Daily2018-03-26 14:57
https://kosova-info.com/policia-u-ndaloi-zyrtareve-serb-hyrjen-ne-kosove-me-kerkesen-e-kadri-veselit/60%Daily2018-03-26 14:51
https://kosova-info.com/policia-u-ndaloi-zyrtareve-serb-hyrjen-ne-kosove-me-kerkesen-e-kadri-veselit/60%Daily2018-03-26 14:51
https://kosova-info.com/pacolli-mbeshtetja-e-austrise-per-kosoven-mbetet-e-palekundur/60%Daily2018-03-26 14:49
https://kosova-info.com/super-formacioni-i-barcelones-me-antoine-griezmannin/60%Daily2018-03-26 14:47
https://kosova-info.com/shqiperia-debon-dy-diplomate-rus/60%Daily2018-03-26 14:46
https://kosova-info.com/uje-limon-dhe-spec-te-kuq-dhe-i-thoni-lamtumire-ketyre-semundjeve-te-renda/60%Daily2018-03-26 14:42
https://kosova-info.com/rummenigue-kjo-do-te-jete-skuadra-e-lewandowskit-ne-sezonin-e-ardhshem/60%Daily2018-03-26 14:35
https://kosova-info.com/thaci-veseli-e-haradinaj-dakordohen-per-draftimin-e-statusit-te-asociacionit/60%Daily2018-03-26 14:34
https://kosova-info.com/soni-malaj-duet-me-kengetarin-latin/60%Daily2018-03-26 14:32
https://kosova-info.com/prokuroria-ve-nen-akuze-adriatik-llallen/60%Daily2018-03-26 14:23
https://kosova-info.com/ky-eshte-fruti-ideal-per-shendet-dhe-bukuri/60%Daily2018-03-26 14:23
https://kosova-info.com/ky-eshte-fruti-ideal-per-shendet-dhe-bukuri/60%Daily2018-03-26 14:23
https://kosova-info.com/maradona-sfidon-var-in-ja-cfare-thote-per-golin-e-tij-me-dore/60%Daily2018-03-26 14:20
https://kosova-info.com/eksperti-thote-se-komuna-e-decanit-nuk-caktoi-mbikeqyres-per-kontraten-per-servisimin-e-automjeteve/60%Daily2018-03-26 14:18
https://kosova-info.com/tre-vellezerit-berisha-vijne-bashke-si-rralle-here-sa-shume-ngjajne-me-njeri-tjetrin/60%Daily2018-03-26 14:17
https://kosova-info.com/elneny-nenshkruan-kontrate-afatgjate-me-arsenalin/60%Daily2018-03-26 14:08
https://kosova-info.com/donald-tusk-14-shtete-te-be-se-kane-vendosur-te-debojne-diplomatet-ruse/60%Daily2018-03-26 14:06
https://kosova-info.com/make-up-artisti-i-njohur-shqiptar-grimon-ariana-granden/60%Daily2018-03-26 13:59
https://kosova-info.com/kuvendi-ndermerr-hapa-konkret-per-zbardhjen-e-skandalit-te-mishit-ne-kosove/60%Daily2018-03-26 13:54
https://kosova-info.com/isco-ne-premierlige-cmimi-75-milione-funte/60%Daily2018-03-26 13:51
https://kosova-info.com/tahiri-ndryshimi-i-ligjit-per-prokurorin-e-shtetit-ndihmon-ne-ndjekjen-e-atyre-qe-kane-kryer-krime-lufte/60%Daily2018-03-26 13:48
https://kosova-info.com/ne-kompanine-e-ramiz-kelmendit-ne-prizren-konfiskohen-720-kilogram-mish-te-prishur-foto/60%Daily2018-03-26 13:42
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-publikon-pamje-nga-vershimet-ne-shqiperi/60%Daily2018-03-26 13:42
https://kosova-info.com/gattuso-rinovon-me-milanin-i-rritet-edhe-paga/60%Daily2018-03-26 13:35
https://kosova-info.com/rruga-e-kombit-me-pagese-taksa-do-ndaloje-tregtine-mes-shqiperise-e-kosoves/60%Daily2018-03-26 13:32
https://kosova-info.com/flet-korab-shaqiri-pas-lajmeve-per-ndarjen-nga-bashkeshortja/60%Daily2018-03-26 13:31
https://kosova-info.com/reagon-komisioni-evropian-respektoni-marreveshjet-per-vizitat-zyrtare/60%Daily2018-03-26 13:28
https://kosova-info.com/big-mama-publikon-foto-me-robdeshamber/60%Daily2018-03-26 13:25
https://kosova-info.com/veseli-krusha-na-kujton-vendosmerine-e-qytetareve-per-liri/60%Daily2018-03-26 13:25
https://kosova-info.com/barcelona-apo-reali-ja-kush-e-merr-super-mbrojtesin-e-sevillas/60%Daily2018-03-26 13:21
https://kosova-info.com/edhe-nje-video-me-prapaskenat-e-klipit-dua-nga-enca-haxhia/60%Daily2018-03-26 13:05
https://kosova-info.com/mungesa-e-gjuriqit-shtyne-tryezen-e-rrumbullaket-ne-veri-ku-do-te-diskutohej-per-kosoven/60%Daily2018-03-26 13:05
https://kosova-info.com/vazhdon-bojkoti-i-tkz-por-sot-kane-edhe-nje-surprize/60%Daily2018-03-26 13:05
https://kosova-info.com/lista-serbe-reagon-per-prezencen-e-njesive-speciale-ne-mitrovice/60%Daily2018-03-26 12:53
https://kosova-info.com/keta-jane-dy-politikanet-te-cilet-kane-treguar-se-kane-investime-ne-bitcoin/60%Daily2018-03-26 12:53
https://kosova-info.com/eni-koci-nuk-i-ndal-imazhet-joshese-ja-si-u-shfaq-kesaj-radhe/60%Daily2018-03-26 12:46
https://kosova-info.com/reagimi-i-ffk-ser-per-tentimin-e-serbeve-per-nderprerjen-e-ndeshjes-kosove-madagaskar/60%Daily2018-03-26 12:45
https://kosova-info.com/serbet-tentuan-ta-nderprejne-ndeshjen-kosove-madagaskar/60%Daily2018-03-26 12:34
https://kosova-info.com/serbet-mblidhen-para-gjykates-ne-mitrovicen-e-veriut/60%Daily2018-03-26 12:32
https://kosova-info.com/kete-dhurate-te-shtrenjte-ia-bleu-albani-bashkeshortes-se-tij/60%Daily2018-03-26 12:26
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-se-pse-umtiti-deshiron-te-transferohet-te-united/60%Daily2018-03-26 12:14
https://kosova-info.com/i-mbijetoi-masakres-serbe-saranda-bogujevci-sonte-rrefen-tregimin-e-saj-midis-beogradit/60%Daily2018-03-26 12:11
https://kosova-info.com/anulohet-konferenca-per-shtyp-e-policise-per-operacionin-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2018-03-26 12:09
https://kosova-info.com/nderron-jete-moderatori-i-njohur/60%Daily2018-03-26 12:05
https://kosova-info.com/refuzoi-realin-ja-cfare-ben-liverpooli-tani-per-salah/60%Daily2018-03-26 12:00
https://kosova-info.com/kjo-diete-mund-te-jete-me-e-mire-per-trurin-sesa-ushtrimet-fizike/60%Daily2018-03-26 11:59
https://kosova-info.com/rrena-e-ministrit-serb-kishte-leje-por-nuk-deshiroi-te-hynte-ne-kosove/60%Daily2018-03-26 11:54
https://kosova-info.com/pamje-nga-kontrollet-e-ashpra-qe-po-i-bejne-njesitet-speciale-veturave-ne-veri-video/60%Daily2018-03-26 11:46
https://kosova-info.com/motra-e-adelines-zbulon-gjoksin-prane-nje-mashkulli/60%Daily2018-03-26 11:46
https://kosova-info.com/kercenimi-i-vuciqit-pas-bisedimeve-me-thacin-ne-bruksel-ministrat-do-te-hyjne-edhe-pa-leje/60%Daily2018-03-26 11:28
https://kosova-info.com/konfirmohet-projekti-i-ri-nga-elvana-gjata/60%Daily2018-03-26 11:25
https://kosova-info.com/autoblindat-e-policise-pozicionohen-ne-veri-po-e-presin-gjuriqin/60%Daily2018-03-26 11:22
https://kosova-info.com/ky-eshte-fshati-ku-ndodhen-njesia-speciale-e-policise-se-kosoves-ne-veri-te-vendit/60%Daily2018-03-26 11:22
https://kosova-info.com/krejt-cka-dihet-deri-me-tani-per-aksionin-e-njesive-speciale-ne-mitrovice-foto-video/60%Daily2018-03-26 11:13
https://kosova-info.com/sensacionale-bale-ne-serie-a/60%Daily2018-03-26 11:04
https://kosova-info.com/valdrin-sahiti-nga-nju-jorku-me-perplot-dhurata-per-vajzen-qe-po-pret/60%Daily2018-03-26 11:04
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-nga-krusha-i-ka-dy-fjale-per-vuciqin/60%Daily2018-03-26 10:58
https://kosova-info.com/pamjet-e-fundit-nga-pozicionimi-i-njesive-speciale-te-policise-ne-mitrovice/60%Daily2018-03-26 10:48
https://kosova-info.com/deputeti-i-vv-se-behet-patriot-i-vetmi-qe-nuk-e-nderon-himnin-e-kosoves-ne-krushe/60%Daily2018-03-26 10:38
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-ministrit-serb-qe-u-ndalua-te-hynte-ne-kosove/60%Daily2018-03-26 10:38
https://kosova-info.com/griezmann-dua-te-luaje-me-kete-yll-por-jo-te-united/60%Daily2018-03-26 10:36
https://kosova-info.com/vetura-te-blinduara-e-forca-te-shumta-te-njesise-speciale-ne-mitrovice-fotovideo/60%Daily2018-03-26 10:31
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-edhe-nje-ministri-serb-i-ndalohet-hyrja-ne-kosove/60%Daily2018-03-26 10:21
https://kosova-info.com/ja-sa-para-do-ti-marre-secili-futbollist-nese-spanja-fiton-kupen-e-botes/60%Daily2018-03-26 10:20
https://kosova-info.com/trageti-me-i-madh-ne-bote-ngre-spirancen-per-here-te-pare/60%Daily2018-03-26 10:10
https://kosova-info.com/e-duan-te-gjithe-por-savic-perfundon-te-gjiganti-i-series-a/60%Daily2018-03-26 10:02
https://kosova-info.com/ndjekesi-kercenon-getinjon-ja-si-iu-pergjigj-ai/60%Daily2018-03-26 09:58
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-shtese-per-gjendjen-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2018-03-26 09:57
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-shtese-per-gjendjen-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2018-03-26 09:57
https://kosova-info.com/reali-e-ka-nje-lajm-te-madh-per-tifozet-e-interit/60%Daily2018-03-26 09:53
https://kosova-info.com/allegri-gezon-tifozet-e-milanit/60%Daily2018-03-26 09:42
https://kosova-info.com/edhe-kete-gje-e-ben-per-encen-modeli-ne-klipin-dua/60%Daily2018-03-26 09:40
https://kosova-info.com/ja-pse-eshte-me-mire-te-beni-seks-me-driten-ndezur/60%Daily2018-03-26 09:36
https://kosova-info.com/nga-e-merkura-temperatura-pranverore-ja-si-do-te-jete-moti-gjate-gjithe-javes/60%Daily2018-03-26 09:26
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-viktimave-nga-zjarri-ne-siberi/60%Daily2018-03-26 09:25
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-feston-ditelindjen-kaq-vite-mbushi/60%Daily2018-03-26 09:21
https://kosova-info.com/vdes-drejtori-i-inspeksionit-ne-komunen-e-suharekes/60%Daily2018-03-26 09:21
https://kosova-info.com/shqiperi-taksa-e-rruges-se-kombit-paralajmerohet-rritja-e-cmimit-te-biletave-te-udhetimit/60%Daily2018-03-26 09:16
https://kosova-info.com/nora-mori-befasine-me-te-bukur-mbreme/60%Daily2018-03-26 09:16
https://kosova-info.com/refuzoi-bayernin-tuchel-merr-drejtimin-e-top-klubit-evropian/60%Daily2018-03-26 09:09
https://kosova-info.com/policia-e-konfirmon-ne-veri-do-ta-ndalojme-hyrjen-e-vulinit-dhe-gjuriqit/60%Daily2018-03-26 09:02
https://kosova-info.com/pistolete-ne-koken-e-messit/60%Daily2018-03-26 08:55
https://kosova-info.com/thaci-muaji-mars-gjithmone-na-kujton-luften-e-drejte-por-edhe-ditet-e-renda-per-kosoven/60%Daily2018-03-26 08:55
https://kosova-info.com/fushe-kosove-policia-gjen-nje-cante-te-mbushur-me-arme-te-ftohta/60%Daily2018-03-26 08:49
https://kosova-info.com/vuciq-mbledh-urgjentisht-keshillin-e-sigurise/60%Daily2018-03-26 08:43
https://kosova-info.com/vendim-i-papritur-aguero-rikthehet-te-ish-klubi/60%Daily2018-03-26 08:42
https://kosova-info.com/kek-me-limon/60%Daily2018-03-26 08:41
https://kosova-info.com/butrint-imeri-pret-me-padurim-kengen-e-re/60%Daily2018-03-26 08:40
https://kosova-info.com/haradinaj-sot-kujtojme-aktin-me-cnjerezor-mbi-popullaten-e-kosoves/60%Daily2018-03-26 08:37
https://kosova-info.com/pastore-inter-paralajmerim-interesant/60%Daily2018-03-26 08:32
https://kosova-info.com/mediat-serbe-rosu-ne-mitrovicen-e-veriut-per-ta-arrestuar-gjuriqin/60%Daily2018-03-26 08:30
https://kosova-info.com/thaci-ngushellon-rusine/60%Daily2018-03-26 08:24
https://kosova-info.com/taksa-ne-rrugen-e-kombit-justifikohet-edi-rama/60%Daily2018-03-26 08:24
https://kosova-info.com/bebe-rexha-dhe-rita-ora-serish-ne-te-njejtin-vend/60%Daily2018-03-26 08:21
https://kosova-info.com/ne-19-vjetorin-e-masakres-se-krushes-vv-ja-kritikon-thacin-per-dialogun-me-vuciqin/60%Daily2018-03-26 08:12
https://kosova-info.com/umtiti-alarmon-barcelonen-shikoni-cfare-ka-bere-ne-nje-emision-televiziv/60%Daily2018-03-26 08:05
https://kosova-info.com/olta-gixhari-del-gjysme-e-zhveshur-ne-bore/60%Daily2018-03-26 08:01
https://kosova-info.com/doreheqje-ne-pdk/60%Daily2018-03-26 08:01
https://kosova-info.com/parandaloni-hipertensionin-duke-pire-kete-lloj-caji/60%Daily2018-03-26 07:55
https://kosova-info.com/kylie-sjell-veren-permes-ketij-imazhi-ne-bikini/60%Daily2018-03-26 07:41
https://kosova-info.com/portieri-urinon-pas-portes-gjyqtari-e-ndeshkon-me-te-kuq/60%Daily2018-03-26 07:40
https://kosova-info.com/forca-te-shumta-te-njesise-speciale-nisen-drejt-veriut/60%Daily2018-03-26 07:40
https://kosova-info.com/ne-serbi-thone-se-kosova-do-ta-kete-te-veshtire-anetaresimin-ne-unesco/60%Daily2018-03-26 07:30
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-per-demarkacionin-8200-hektare-jane-sa-16-000-fusha-te-futbollit/60%Daily2018-03-26 07:21
https://kosova-info.com/mbi-50-persona-te-vdekur-nga-zjarri-ne-rusi/60%Daily2018-03-26 07:20
https://kosova-info.com/barcelona-trondite-realin/60%Daily2018-03-26 07:18
https://kosova-info.com/kishte-nje-mal-me-borxhe-ja-cfare-i-beri-zvicra-kosovarit-qe-jetoi-atje-prej-1981/60%Daily2018-03-26 07:09
https://kosova-info.com/beyonce-dhe-jay-z-mahnisin-me-fotosesion-nga-xhamajka/60%Daily2018-03-26 07:02
https://kosova-info.com/egjipti-mban-zgjedhje-presidenciale/60%Daily2018-03-26 07:01
https://kosova-info.com/transferim-i-papritur-nga-united-cmimi-20-milione-euro/60%Daily2018-03-26 06:55
https://kosova-info.com/trump-acaron-marredhenien-me-rusine-per-britanine/60%Daily2018-03-26 06:54
https://kosova-info.com/nderprerja-e-ushtrimeve-mund-tu-shkaktoje-depresion/60%Daily2018-03-26 06:52
https://kosova-info.com/alarmohet-reali-lajmi-i-fundit-nga-raportet-mes-zidane-dhe-bale/60%Daily2018-03-26 06:46
https://kosova-info.com/kendall-jenner-trump-nuk-eshte-presidenti-im/60%Daily2018-03-26 06:40
https://kosova-info.com/tanket-dhe-avionet-blindojne-athinen/60%Daily2018-03-26 06:40
https://kosova-info.com/liberalizimi-i-vizave-brenda-gjashte-muajve/60%Daily2018-03-26 06:30
https://kosova-info.com/ligji-per-gjuhet-ivanov-vazhdon-heshtjen/60%Daily2018-03-26 06:27
https://kosova-info.com/behuni-gati-liverpool-do-te-beje-super-transferimin-e-veres-me-100-milione-euro/60%Daily2018-03-26 06:27
https://kosova-info.com/brenda-vetures-luksoze-te-luana-vjollces/60%Daily2018-03-26 06:21
https://kosova-info.com/arsenali-e-merr-goditjen-e-radhes-nga-ramsey/60%Daily2018-03-26 06:19
https://kosova-info.com/kryediplomatja-austriake-sot-per-vizite-ne-kosove/60%Daily2018-03-26 06:18
https://kosova-info.com/arabi-saudite-nje-i-vrare-nga-nje-sulm-me-raketa-nga-rebelet-ne-jemen/60%Daily2018-03-26 06:08
https://kosova-info.com/ledri-krenar-me-futbollistet-shqiptare/60%Daily2018-03-26 06:04
https://kosova-info.com/drejtori-qe-ia-aprovoi-vetes-mbi-30-udhetime-jashte-vendit-ne-vlere-mijera-euro/60%Daily2018-03-26 06:00
https://kosova-info.com/rrefimi-i-kosovarit-qe-thote-se-humbi-milionat-ne-bitcoin/60%Daily2018-03-26 05:38
https://kosova-info.com/edhe-sot-mot-me-vranesira/60%Daily2018-03-26 05:27
https://kosova-info.com/19-vjet-nga-masakra-e-krushes-se-madhe/60%Daily2018-03-26 05:20
https://kosova-info.com/5-fashion-stories-from-around-the-web-you-might-have-missed-this-week/60%Daily2018-03-26 00:37
https://kosova-info.com/lolita-publikon-foton-e-pare-te-besnikut-si-baba-bashke-me-foshnjen/60%Daily2018-03-25 21:55
https://kosova-info.com/mbyllet-per-qarkullim-rruga-mitrovice-bajgore-foto/60%Daily2018-03-25 21:51
https://kosova-info.com/kosove-gjermani-jashte-kolgeci-ne-dyshim-broja/60%Daily2018-03-25 21:47
https://kosova-info.com/brexit-komiteti-i-fushates-pro-largimit-nga-be-akuzohet-per-parregullsi/60%Daily2018-03-25 21:38
https://kosova-info.com/pellegrini-rikthehet-ne-premierlige-befason-me-skuadren/60%Daily2018-03-25 21:38
https://kosova-info.com/taksa-per-rrugen-e-kombit-qe-nxiti-reagime-te-shumta-ne-kosove/60%Daily2018-03-25 21:33
https://kosova-info.com/keto-jane-gabimet-qe-ju-kushtojne-rende-meshkujve-ne-seks/60%Daily2018-03-25 21:28
https://kosova-info.com/kusari-lila-kritikon-ashper-tarifen-prej-10-eurove-per-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-03-25 21:18
https://kosova-info.com/njihuni-me-balldesken-simpatike-te-medes-sa-shume-ngjane-me-gruan-e-tij/60%Daily2018-03-25 21:10
https://kosova-info.com/ymeri-fajeson-kurtin-per-ndarjen-e-vetevendosjes/60%Daily2018-03-25 21:04
https://kosova-info.com/berisha-ia-din-zhegroves-ndjenje-e-madhe-te-debutosh-me-gol/60%Daily2018-03-25 21:04
https://kosova-info.com/para-haradinajt-pacolli-do-ta-prese-ministren-e-jashtme-te-austrise/60%Daily2018-03-25 21:02
https://kosova-info.com/keshtu-duket-sot-nazira-nje-zonje-e-vertete/60%Daily2018-03-25 20:53
https://kosova-info.com/jam-gati-ti-vuaj-pasojat-e-rezultateve-te-dobeta/60%Daily2018-03-25 20:49
https://kosova-info.com/trump-mohon-se-nuk-po-mund-te-gjeje-avokate/60%Daily2018-03-25 20:46
https://kosova-info.com/taksa-per-rrugen-e-kombit-rama-merr-goditje-edhe-nga-deputetet-e-partise-se-tij/60%Daily2018-03-25 20:42
https://kosova-info.com/ldk-ja-kujton-avokatin-kelmendi-dhe-dy-djemte-e-tij-kerkon-zbardhjen-e-vrasjeve/60%Daily2018-03-25 20:35
https://kosova-info.com/refuzon-real-madridin-zgjedhe-interin/60%Daily2018-03-25 20:28
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-ne-histori-te-premierliges/60%Daily2018-03-25 20:19
https://kosova-info.com/ramiz-kelmendi-kritikon-ashper-politikat-ekonomike-te-qeverise-haradinaj/60%Daily2018-03-25 20:16
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-barte-cante-e-cila-kushton-me-shume-se-gjashtemije-euro/60%Daily2018-03-25 20:16
https://kosova-info.com/miranda-optimist-per-perballjen-me-gjermanine/60%Daily2018-03-25 20:09
https://kosova-info.com/ekskluzive-stefanoviqit-dhe-vulinit-iu-ndalohet-hyrja-ne-kosove/60%Daily2018-03-25 20:00
https://kosova-info.com/united-transferon-yllin-e-juventusit/60%Daily2018-03-25 19:55
https://kosova-info.com/pervec-muzikes-ja-cka-tjeter-i-lidhe-meden-dhe-butrintin/60%Daily2018-03-25 19:53
https://kosova-info.com/shpend-ahmetit-i-duket-normale-taksa-per-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-03-25 19:50
https://kosova-info.com/gjoksin-me-te-madh-se-te-kesaj-bjondine-nuk-e-ka-pasur-as-ciljeta-ne-kohen-e-saj/60%Daily2018-03-25 19:46
https://kosova-info.com/pese-lojtaret-me-me-se-shumti-gola-ne-fanellen-e-kombetares/60%Daily2018-03-25 19:44
https://kosova-info.com/reagimi-i-pare-nga-institucionet-e-kosoves-per-taksen-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-03-25 19:44
https://kosova-info.com/lind-vajzen-ne-moshen-16-vjecare-dhe-divorcohet-frika-me-e-madhe-e-nenes-shqiptare/60%Daily2018-03-25 19:38
https://kosova-info.com/ylli-francez-deshiron-premierligen/60%Daily2018-03-25 19:32
https://kosova-info.com/shikoni-se-cfare-i-ka-bere-kafshimi-i-gjarprit-kembes-se-vajzes/60%Daily2018-03-25 19:29
https://kosova-info.com/pasi-dha-doreheqje-ymeri-tregon-nese-do-te-bashkepunoje-me-vv-ne-ne-te-ardhmen/60%Daily2018-03-25 19:25
https://kosova-info.com/big-mama-del-jashte-kontrollit-shane-live-ne-emision-moderatorin/60%Daily2018-03-25 19:14
https://kosova-info.com/ndoshta-ju-ka-ikur-gjibraltari-ka-shenuar-fitoren-e-pare-pas-kater-viteve/60%Daily2018-03-25 19:03
https://kosova-info.com/si-do-te-veproje-vv-ja-me-shpend-ahmetin-ne-prishtine-flet-glauk-konjufca/60%Daily2018-03-25 19:00
https://kosova-info.com/ujkani-kur-de-bruyne-kthehet-mbrapa-pse-nuk-duhet-ta-bejne-kete-futbollistet-e-kosoves/60%Daily2018-03-25 18:54
https://kosova-info.com/gabimet-qe-i-bejne-meshkujt-ne-shtrat/60%Daily2018-03-25 18:49
https://kosova-info.com/jahti-qe-shkaterroi-vetevendosjen/60%Daily2018-03-25 18:42
https://kosova-info.com/korab-shaqiri-lanson-me-videoklip-kengen-dashuri-e-keputur/60%Daily2018-03-25 18:39
https://kosova-info.com/bashkelojtaret-ia-shpetojne-jeten-skretelit-ish-mbrojtesit-te-liverpoolit/60%Daily2018-03-25 18:36
https://kosova-info.com/jennifer-aniston-rikthehet-me-brad-pitt/60%Daily2018-03-25 18:31
https://kosova-info.com/kodi-penal-i-ri-javen-e-ardhshme-do-ti-dorezohet-qeverise-video/60%Daily2018-03-25 18:30
https://kosova-info.com/roshi-jap-maksimumin-per-kombetaren-neser-duam-fitoren/60%Daily2018-03-25 18:24
https://kosova-info.com/djali-i-lindur-me-232-dhembe-me-ne-fund-i-ka-hequr-ata/60%Daily2018-03-25 18:24
https://kosova-info.com/fabregas-arsenal-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-03-25 18:15
https://kosova-info.com/ja-si-duket-fatura-per-taksen-e-rruges-se-kombit-foto/60%Daily2018-03-25 18:13
https://kosova-info.com/pronari-i-kompanise-qe-importoi-mish-te-dyshimte-qytetaret-nuk-lexojne-se-cfare-po-blejne/60%Daily2018-03-25 18:02
https://kosova-info.com/festat-e-shfrenuara-ne-majami-policia-kerkon-masa-ekstreme-foto-16/60%Daily2018-03-25 17:58
https://kosova-info.com/kovacic-rikthehet-ne-serie-a-por-jo-te-interi/60%Daily2018-03-25 17:55
https://kosova-info.com/beqiri-pas-vendimit-per-taksen-ne-rrugen-e-kombit-a-skuqeni-ndonjehere/60%Daily2018-03-25 17:51
https://kosova-info.com/protesta-ne-barcelone-pas-arrestimit-te-puigdemont-ne-gjermani/60%Daily2018-03-25 17:45
https://kosova-info.com/telefoni-i-pare-me-512gb-memorie-mund-te-vije-nga-huawei/60%Daily2018-03-25 17:34
https://kosova-info.com/keto-jane-gjobat-per-personat-qe-vozisin-pa-patente-shofer/60%Daily2018-03-25 17:32
https://kosova-info.com/cmendet-mourinho-transferon-dy-lojtare-per-200-milione-euro/60%Daily2018-03-25 17:31
https://kosova-info.com/eneda-tarifa-humba-virgjerine-kur-isha-16-vjece/60%Daily2018-03-25 17:25
https://kosova-info.com/neser-kudo-ka-shi-dhe-temperatura-te-uleta-por-surpriza-nis-te-marten/60%Daily2018-03-25 17:23
https://kosova-info.com/fati-nuk-ishte-ne-anen-e-saj-dicka-e-keqe-i-ndodhi-angela-martinit/60%Daily2018-03-25 17:17
https://kosova-info.com/protesta-ne-gjermani-pas-debimit-te-dy-nxeneseve-nga-kosova/60%Daily2018-03-25 17:12
https://kosova-info.com/11-yjet-e-juventusit-qe-nuk-e-fituan-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-03-25 17:12
https://kosova-info.com/gruaja-e-cenarit-rrezikon-jeten-e-saj-me-kete-veprim/60%Daily2018-03-25 17:11
https://kosova-info.com/xavi-dua-te-kjo-kombetare-ta-fitoje-kupen-e-botes/60%Daily2018-03-25 17:03
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-pa-qendrim-per-taksen-e-rruges-se-kombit/60%Daily2018-03-25 17:00
https://kosova-info.com/si-mund-te-reagoje-shpat-kasapi-kur-ta-sheh-kete-qe-beri-aferdita/60%Daily2018-03-25 16:57
https://kosova-info.com/milionat-qe-ibrahimovic-do-ti-humb-me-transferimin-nga-united-te-la-galaxy/60%Daily2018-03-25 16:50
https://kosova-info.com/perfundon-mbreterimi-i-federer-nadal-rikthehet-ne-majen-e-botes/60%Daily2018-03-25 16:26
https://kosova-info.com/erdogan-tregon-cakun-e-ri-ne-operacionin-e-ushtrise-turke-ne-siri/60%Daily2018-03-25 16:25
https://kosova-info.com/zaimina-e-prisha-miqesine-me-rezarten-nuk-me-erdhi-per-vajzen/60%Daily2018-03-25 16:25
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-shqiperia-duhet-te-rishikoje-cmimin-e-takses-se-rruges-se-kombit/60%Daily2018-03-25 16:15
https://kosova-info.com/guardiola-si-trajner-eshte-i-madh-si-person-eshte-baras-me-zero/60%Daily2018-03-25 16:14
https://kosova-info.com/gazetarja-e-njohur-zbulon-pozicionin-e-preferuar-seksual/60%Daily2018-03-25 16:06
https://kosova-info.com/basha-taksa-ne-rrugen-e-kombit-barriere-mes-shqiperise-dhe-kosoves/60%Daily2018-03-25 16:02
https://kosova-info.com/10-futbollistet-me-te-shpejte-ne-premierlige/60%Daily2018-03-25 15:53
https://kosova-info.com/apple-propozon-emoji-te-ri/60%Daily2018-03-25 15:53
https://kosova-info.com/ministrja-e-jashtme-e-austrise-karin-kneissl-neser-viziton-kosoven/60%Daily2018-03-25 15:52
https://kosova-info.com/bora-e-portokallte-shokon-evropianet/60%Daily2018-03-25 15:40
https://kosova-info.com/te-ardhurat-nga-liga-e-kombeve-ja-sa-i-fiton-kosova/60%Daily2018-03-25 15:39
https://kosova-info.com/ish-aktorja-e-o-sa-mire-zhvishet-per-fotosesionin-e-ri/60%Daily2018-03-25 15:39
https://kosova-info.com/shtepia-e-pare-fluturuese/60%Daily2018-03-25 15:32
https://kosova-info.com/milionat-qe-do-ti-fitoje-shqiperia-nga-tarifa-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-03-25 15:28
https://kosova-info.com/e-zbulon-drogba-ja-pse-mourinho-po-e-sulmon-pogban/60%Daily2018-03-25 15:23
https://kosova-info.com/ja-pse-taksa-per-rrugen-e-kombit-eshte-shume-e-larte-krahasimi-me-vendet-e-rajonit/60%Daily2018-03-25 15:21
https://kosova-info.com/kryeministri-hardinaj-merr-malin-foto/60%Daily2018-03-25 15:09
https://kosova-info.com/griezmann-transferohet-te-skuadra-e-re-para-kupes-se-botes/60%Daily2018-03-25 15:08
https://kosova-info.com/rita-ora-paguan-90-euro-per-nje-pale-corape/60%Daily2018-03-25 15:06
https://kosova-info.com/a-do-te-ulet-taksa-e-rruges-se-kombit-flasin-zyrtaret-nga-shqiperia/60%Daily2018-03-25 15:02
https://kosova-info.com/gjiganti-i-premierliges-ne-ofensive-per-edin-dzekon/60%Daily2018-03-25 14:54
https://kosova-info.com/seks-te-cmendur-cdo-nate-konsumoni-keto-dy-produkte-qe-gjenden-ne-shtepine-tuaj/60%Daily2018-03-25 14:48
https://kosova-info.com/mbrojtesi-i-njohur-i-thote-po-interit/60%Daily2018-03-25 14:42
https://kosova-info.com/fondacioni-jahjaga-ne-fokus-mbeshtetjen-e-grave-dhe-te-rinjve/60%Daily2018-03-25 14:39
https://kosova-info.com/eni-koci-ju-fton-ta-ndiqni-modelen-ruse-qe-po-ndez-rrjetin/60%Daily2018-03-25 14:38
https://kosova-info.com/vedati-i-stupcave-me-nje-video-speciale-uron-zhegroven-per-golin-e-pare-te-kosova/60%Daily2018-03-25 14:26
https://kosova-info.com/digjen-tri-vetura-ne-mitrovicen-e-veriut-pronari-i-njeres-eshte-polic/60%Daily2018-03-25 14:20
https://kosova-info.com/mesohet-se-cili-trajner-do-ta-zevendesoje-wengerin-te-arsenali/60%Daily2018-03-25 14:13
https://kosova-info.com/ahmeti-thote-se-shkallet-ne-dragodan-do-te-rregullohen-per-120-dite/60%Daily2018-03-25 14:09
https://kosova-info.com/paris-hiltoni-e-humb-unazen-2-milion-dollareshe/60%Daily2018-03-25 14:08
https://kosova-info.com/ne-pervjetorin-e-peste-ronela-kujton-babain/60%Daily2018-03-25 14:00
https://kosova-info.com/korrupsioni-rrezikon-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-03-25 13:57
https://kosova-info.com/obama-koreja-e-veriut-eshte-nje-kercenim-real/60%Daily2018-03-25 13:55
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-kane-bere-hendbollistet-e-kosoves-ne-serbi/60%Daily2018-03-25 13:50
https://kosova-info.com/tenderi-qe-iu-dha-kunderligjshem-kompanise-se-ish-kandidatit-te-akr-se-per-kryetar-te-prishtines/60%Daily2018-03-25 13:44
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-me-te-bijen-duken-si-motra-ne-keto-imazhe/60%Daily2018-03-25 13:41
https://kosova-info.com/prodhohet-e-para-shtepi-fluturuese/60%Daily2018-03-25 13:32
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-ka-dy-fjale-per-flamurin-kombetar/60%Daily2018-03-25 13:31
https://kosova-info.com/java-qe-vjen-me-ngritje-te-temperaturave/60%Daily2018-03-25 13:28
https://kosova-info.com/dybala-ben-nje-gjest-i-madh/60%Daily2018-03-25 13:20
https://kosova-info.com/enca-e-para-edhe-ne-stamboll/60%Daily2018-03-25 13:15
https://kosova-info.com/ky-vaj-vret-93-te-qelizave-te-kancerit-te-zorres-se-trashe-ne-vetem-2-dite/60%Daily2018-03-25 13:15
https://kosova-info.com/ky-vaj-vret-93-te-qelizave-te-kancerit-te-zorres-se-trashe-ne-vetem-2-dite/60%Daily2018-03-25 13:15
https://kosova-info.com/taksa-per-rrugen-e-kombit-vasili-mos-e-paguani/60%Daily2018-03-25 13:14
https://kosova-info.com/raiola-me-deklarate-qesharake-per-pogban/60%Daily2018-03-25 13:03
https://kosova-info.com/avokati-pallaska-edi-rames-i-ra-puna-me-drogen-e-futi-taksen-e-rruges/60%Daily2018-03-25 13:02
https://kosova-info.com/nora-ndihet-e-bekuar-keshtu-e-uroi-renee/60%Daily2018-03-25 12:56
https://kosova-info.com/reali-ishte-afer-transferimit-te-yllit-te-romes-ne-janar-por-oferta-u-refuzua-ne-fund/60%Daily2018-03-25 12:52
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-djegien-e-shtepise-ne-mitrovice-ku-vdiq-nje-80-vjecar/60%Daily2018-03-25 12:40
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-gigi-zayn-malik-jep-kete-lajm/60%Daily2018-03-25 12:35
https://kosova-info.com/trajneri-i-shqiperise-u21-ja-cfare-bejne-lojtaret-kosovare/60%Daily2018-03-25 12:28
https://kosova-info.com/kosova-reagon-ndaj-takses-se-edi-rames-lekaj-shqiperia-nuk-na-konsultoi/60%Daily2018-03-25 12:23
https://kosova-info.com/zbutet-panucci-zhegroves-i-uroj-suksese/60%Daily2018-03-25 12:16
https://kosova-info.com/cmimi-marramendes-i-karroces-per-vajzen-e-zaimina-vasjarit/60%Daily2018-03-25 12:15
https://kosova-info.com/munishi-panucci-paguhet-per-te-treguar-qe-ka-bthe-jo-per-te-na-treguar-neve-a-kemi/60%Daily2018-03-25 12:08
https://kosova-info.com/reagime-te-ashpra-ndaj-shqiperise-per-taksen-e-autostrades/60%Daily2018-03-25 12:03
https://kosova-info.com/urimi-plot-dashuri-i-robertit-per-noren/60%Daily2018-03-25 11:55
https://kosova-info.com/gjermani-sulm-me-koktej-molotovi-ndaj-xhamise-ne-kassel/60%Daily2018-03-25 11:50
https://kosova-info.com/elbasan-gjendet-ne-ujerat-e-shkumbinit-trupi-i-pajete-i-nje-personi/60%Daily2018-03-25 11:49
https://kosova-info.com/bale-te-chelsea-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-03-25 11:40
https://kosova-info.com/enca-e-thote-troc-ja-pse-koleget-nuk-me-perkrahin/60%Daily2018-03-25 11:36
https://kosova-info.com/qeveria-ndau-edhe-152-mije-euro-per-komisionin-per-shenjimin-e-kufirit/60%Daily2018-03-25 11:32
https://kosova-info.com/trajneri-kosovar-i-boksit-qe-po-shkelqen-ne-angli/60%Daily2018-03-25 11:29
https://kosova-info.com/evakuimet-e-detyrueshme-nga-guta-lindore/60%Daily2018-03-25 11:26
https://kosova-info.com/urimet-per-ditelindjen-e-emocionuan-anxhela-peristerin/60%Daily2018-03-25 11:15
https://kosova-info.com/ministria-e-financave-liron-nga-tatimi-doganor-pajisjet-bazike-te-teknologjise-informatike/60%Daily2018-03-25 11:09
https://kosova-info.com/dobite-e-gjumit-te-dites/60%Daily2018-03-25 11:07
https://kosova-info.com/can-e-dua-kete-page-ose-largohem-nga-liverpool/60%Daily2018-03-25 11:07
https://kosova-info.com/hoti-kujton-masakrat-ne-fshatrat-celine-fortese-dhe-brestovc/60%Daily2018-03-25 10:59
https://kosova-info.com/fero-do-te-vetedijesohen-populli-qe/60%Daily2018-03-25 10:56
https://kosova-info.com/i-mituri-plagoset-duke-manipuluar-me-pistoleten-e-babait/60%Daily2018-03-25 10:55
https://kosova-info.com/pacolli-i-ben-thirrje-greqise-ta-njohe-kosoven/60%Daily2018-03-25 10:54
https://kosova-info.com/pacolli-i-ben-thirrje-greqise-ta-njohe-kosoven-2/60%Daily2018-03-25 10:54
https://kosova-info.com/sport-lajmi-net-2018-03-25-124417/60%Daily2018-03-25 10:44
https://kosova-info.com/si-ti-rehatoni-foshnjet-ne-gjume/60%Daily2018-03-25 10:21
https://kosova-info.com/si-ti-rehatoni-foshnjet-ne-gjume-2/60%Daily2018-03-25 10:21
https://kosova-info.com/batatina-mjaft-e-kemi-mbajtur-shqiperine-me-lojtare-koha-ta-ndertojme-kosoven/60%Daily2018-03-25 10:14
https://kosova-info.com/portieret-dalin-kunder-topit-te-kampionatit-boteror-arsyeja-eshte-e-cuditshme/60%Daily2018-03-25 10:02
https://kosova-info.com/kida-me-imazhe-sensuale-prane-pianos/60%Daily2018-03-25 09:55
https://kosova-info.com/kush-eshte-shqiptari-qe-nga-tregtar-llamarinash-u-be-baron-droge-ne-turqi/60%Daily2018-03-25 09:48
https://kosova-info.com/nje-femer-ne-prizren-tenton-te-vetevritet-me-preparate-per-pastrim/60%Daily2018-03-25 09:45
https://kosova-info.com/mourinho-largon-futbollistin-nga-united/60%Daily2018-03-25 09:44
https://kosova-info.com/kur-kim-kardashian-deshton-me-fotoshop/60%Daily2018-03-25 09:40
https://kosova-info.com/pse-alkooli-na-ben-te-shtojme-peshe/60%Daily2018-03-25 09:34
https://kosova-info.com/ndalohet-shoferja-voziste-163-km-h-ne-mot-te-keq-video/60%Daily2018-03-25 09:23
https://kosova-info.com/koktej-dilemma/60%Daily2018-03-25 09:21
https://kosova-info.com/vdes-fituesja-e-pare-e-eurovision-it/60%Daily2018-03-25 09:20
https://kosova-info.com/ramos-ia-kerkon-perezit-kete-transferim-ne-vere/60%Daily2018-03-25 09:18
https://kosova-info.com/oblak-ne-premierlige-cmimi-88-milione-euro/60%Daily2018-03-25 09:01
https://kosova-info.com/ne-kete-menyre-pershendet-fansat-nora-istrefi/60%Daily2018-03-25 09:01
https://kosova-info.com/institucionet-mikrofinanciare-ne-kosove-me-kamata-super-te-larta/60%Daily2018-03-25 08:59
https://kosova-info.com/haradinaj-per-19-vjetorin-e-masakres-se-celines-i-kujtojme-me-dhimbje-dhe-krenari-martiret-dhe-deshmoret/60%Daily2018-03-25 08:55
https://kosova-info.com/mos-e-perdorni-qepen-nese-vuani-nga-keto-semundje-2/60%Daily2018-03-25 08:47
https://kosova-info.com/ffk-panucci-eshte-i-vogel-kemi-lare-historine-me-gjak/60%Daily2018-03-25 08:44
https://kosova-info.com/komentuesi-e-fyen-rende-dafina-e-ben-per-pese-pare/60%Daily2018-03-25 08:35
https://kosova-info.com/zaimina-deshmon-se-ktheu-linjat-e-meparshme-pas-lindjes/60%Daily2018-03-25 08:21
https://kosova-info.com/ronaldo-mourinho-lajm-totalisht-i-papritur/60%Daily2018-03-25 08:21
https://kosova-info.com/si-te-pergatisni-makarona-me-panxhar-ne-kushtet-e-shtepise/60%Daily2018-03-25 08:17
https://kosova-info.com/hoxhaj-propozon-qe-kuvendi-ta-miratoje-nje-platforme-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-03-25 08:08
https://kosova-info.com/futbolli-ne-zi-lojtari-vdes-ne-fushe/60%Daily2018-03-25 08:01
https://kosova-info.com/dua-lipa-i-bashkohet-iniciatives-kunder-dhunes-me-arme/60%Daily2018-03-25 08:01
https://kosova-info.com/qendrimi-ulur-te-vret-2/60%Daily2018-03-25 07:56
https://kosova-info.com/tuchel-refuzon-bayernin-e-munichut/60%Daily2018-03-25 07:47
https://kosova-info.com/shume-te-papritura-ne-episodin-e-47-te-te-egjelit/60%Daily2018-03-25 07:41
https://kosova-info.com/shume-te-papritura-ne-episodin-e-47-te-te-egjelit/60%Daily2018-03-25 07:41
https://kosova-info.com/rruga-e-kombit-nga-sot-me-pagese-shperthen-ne-akuza-sali-berisha/60%Daily2018-03-25 07:40
https://kosova-info.com/la-kombetaren-pe-arsye-personale-lajmi-i-fundit-nga-silva/60%Daily2018-03-25 07:26
https://kosova-info.com/beatrixi-dhe-albani-me-dedikime-prekese-per-babain-e-ndjere/60%Daily2018-03-25 07:21
https://kosova-info.com/salah-ia-kthen-pergjigjen-real-madridit/60%Daily2018-03-25 07:02
https://kosova-info.com/rita-ora-performoi-ne-marshin-kunder-dhunes-me-arme-ne-kaliforni/60%Daily2018-03-25 07:01
https://kosova-info.com/kjo-eshte-data-e-sakte-e-ramazanit-kete-vit/60%Daily2018-03-25 06:51
https://kosova-info.com/united-merr-vendimin-e-dhimbshem-per-pogban/60%Daily2018-03-25 06:51
https://kosova-info.com/shokohet-chelsea-conte-te-top-klubi-evropian/60%Daily2018-03-25 06:42
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-e-nis-diten-buze-detit/60%Daily2018-03-25 06:40
https://kosova-info.com/prej-sot-cdo-automjet-qe-kalon-ne-rrugen-e-kombit-do-te-paguaje-taksen-5-ose-10-euro/60%Daily2018-03-25 06:40
https://kosova-info.com/dhurata-qe-tolgahan-i-dergoi-almedes-nga-turqia-ne-shqiperi/60%Daily2018-03-25 06:25
https://kosova-info.com/ibra-ne-la-galaxy-zbulohet-nje-detaj-i-pabesueshem/60%Daily2018-03-25 06:17
https://kosova-info.com/linta-serbia-ta-pengoje-anetaresimin-e-kosoves-ne-okb-unesco-dhe-interpol/60%Daily2018-03-25 06:15
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-sot-2/60%Daily2018-03-25 06:14
https://kosova-info.com/rozana-radi-rikthehet-me-projekt-te-ri/60%Daily2018-03-25 06:01
https://kosova-info.com/a-year-of-lives-lost-to-diseases-science-has-yet-to-tame/60%Daily2018-03-25 00:37
https://kosova-info.com/shkodranja-e-o-sa-mire-i-hip-ne-preher-nje-mashkulli/60%Daily2018-03-24 23:03
https://kosova-info.com/kush-do-ta-marre-numrin-10-te-te-manchester-united/60%Daily2018-03-24 23:00
https://kosova-info.com/kurti-tregon-tri-shkaqet-kryesore-qe-cuan-ne-bombardimet-e-nato-s/60%Daily2018-03-24 23:00
https://kosova-info.com/blendi-fevziu-zbulon-situaten-e-sikletshme-ne-komunizem/60%Daily2018-03-24 22:46
https://kosova-info.com/shkoder-hidrocentralet-ulin-shkarkimet-uji-fillon-terheqjen-mberrijne-ndihma-nga-turqia/60%Daily2018-03-24 22:43
https://kosova-info.com/messi-i-kerkon-neymarit-qe-te-transferohet-te-kjo-skuader/60%Daily2018-03-24 22:38
https://kosova-info.com/iphone-i-palosshem-duhet-te-vije-ne-vitin-2020/60%Daily2018-03-24 22:31
https://kosova-info.com/rrihet-brutalisht-imami-ne-novi-pazar-po-lufton-per-jeten/60%Daily2018-03-24 22:30
https://kosova-info.com/paraqitja-e-pare-e-zaminies-pas-lindjes-se-vajzes-ka-disa-fjale-per-vjehrren-e-saj/60%Daily2018-03-24 22:30
https://kosova-info.com/buffon-tregon-dallimet-mes-messit-dhe-ronaldos/60%Daily2018-03-24 22:27
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-plote-gojen-tradhti-por-i-ngaterron-gjerat-kur-flet-per-asociacionin/60%Daily2018-03-24 22:22
https://kosova-info.com/conte-ancelotti-apo-di-biagio-cili-do-te-merr-drejtimin-e-italise/60%Daily2018-03-24 22:13
https://kosova-info.com/pervjetori-i-sulmeve-te-nato-s-rrefimet-e-te-mbijetuarve/60%Daily2018-03-24 22:08
https://kosova-info.com/kjo-eshte-motra-e-baby-g-se-ja-sa-ngjajne-ato/60%Daily2018-03-24 21:58
https://kosova-info.com/hoti-te-ruajme-miqesine-me-shba-te/60%Daily2018-03-24 21:55
https://kosova-info.com/ismet-beqiri-flet-per-forcat-e-armatosura-dhe-demarkacionin/60%Daily2018-03-24 21:53
https://kosova-info.com/ne-duam-te-perballemi-me-me-te-miret-messin-ben-mire-te-luaje/60%Daily2018-03-24 21:52
https://kosova-info.com/nagavci-thote-se-te-dorehequrit-gabuan-me-gazin-lotsjelles/60%Daily2018-03-24 21:34
https://kosova-info.com/luana-me-dedikim-emocional-gjithe-jeten-jeta-ime/60%Daily2018-03-24 21:32
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-hekuran-kryeziu-per-fitoren-e-kosoves/60%Daily2018-03-24 21:24
https://kosova-info.com/vendos-gjykata-30-dite-paraburgim-per-biznesmenin-qe-importoi-mishin-belg/60%Daily2018-03-24 21:15
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-ores-avantazhet-dhe-disavantazhet/60%Daily2018-03-24 21:13
https://kosova-info.com/ne-serbi-e-mallkojne-nato-n-vuciq-vajton-pavaresimin-e-malit-te-zi-dhe-kosoves/60%Daily2018-03-24 21:06
https://kosova-info.com/enca-e-deshmon-qe-eshte-king-theu-rekordin-me-kengen-dua/60%Daily2018-03-24 21:05
https://kosova-info.com/a-e-mbani-cila-ka-qene-hera-e-fundit-kur-kosova-nuk-ka-pranuar-gol/60%Daily2018-03-24 21:01
https://kosova-info.com/albin-kurti-feston-ditelindjen-e-43-te-zotohet-se-do-ta-forcoje-vetevendosjen-video/60%Daily2018-03-24 20:50
https://kosova-info.com/fitore-e-rendesishme-te-gjithe-dhame-maksimumin/60%Daily2018-03-24 20:38
https://kosova-info.com/haradinaj-ju-garantoj-se-nuk-kam-hequr-dore-nga-kulla-e-cakorri/60%Daily2018-03-24 20:33
https://kosova-info.com/herolind-shala-deklarohet-shume-i-lumtur-per-fitoren/60%Daily2018-03-24 20:31
https://kosova-info.com/trimat-e-dukagjinit-publikohet-nga-shkodran-tolaj/60%Daily2018-03-24 20:28
https://kosova-info.com/franca-nderon-policin-e-vrare-ne-sulmin-terrorist/60%Daily2018-03-24 20:28
https://kosova-info.com/atifete-jahjaga-flet-rreth-divorcit-me-bashkeshortin/60%Daily2018-03-24 20:25
https://kosova-info.com/isa-mustafa-pret-konfirmimin-e-mjekeve-per-tu-kthyer-ne-kosove/60%Daily2018-03-24 20:17
https://kosova-info.com/zhegrova-te-luash-per-shtetin-eshte-emocion-i-vecante-golin-ua-dedikoj-gjithe-kosovareve/60%Daily2018-03-24 20:11
https://kosova-info.com/challandes-jam-shume-i-kenaqur-me-ekipin-te-gjithe-kane-luftuar/60%Daily2018-03-24 20:04
https://kosova-info.com/lendohet-keq-angela-martini/60%Daily2018-03-24 19:59
https://kosova-info.com/kosova-shenon-fitore-minimale-zhegrova-debuton-me-gol-alla-messi/60%Daily2018-03-24 19:51
https://kosova-info.com/kosova-me-shkalle-te-larte-te-papunesise-keta-jane-sektoret-ku-ka-me-shume-te-punesuar/60%Daily2018-03-24 19:45
https://kosova-info.com/eshte-normale-qe-te-mendosh-gjithmone-per-seksin-2/60%Daily2018-03-24 19:44
https://kosova-info.com/soni-se-shpejti-bashkepunim-me-jowell/60%Daily2018-03-24 19:41
https://kosova-info.com/fjalimi-qe-ndryshoi-historine-e-kosoves/60%Daily2018-03-24 19:31
https://kosova-info.com/sulmet-e-nato-s-ne-syte-e-pilotit-kosovar/60%Daily2018-03-24 19:20
https://kosova-info.com/majlinda-ndryshon-teresisht-pamjen-e-saj/60%Daily2018-03-24 19:19
https://kosova-info.com/zhegrova-debuton-me-super-gol-kosova-ne-epersi/60%Daily2018-03-24 19:11
https://kosova-info.com/pallati-i-rinise-duhen-miliona-per-rinovim/60%Daily2018-03-24 19:10
https://kosova-info.com/berisha-serish-ne-krye-te-pd-ceka-jep-pergjgije-duke-e-krahasuar-me-rastin-e-italise/60%Daily2018-03-24 19:04
https://kosova-info.com/giggs-e-ardhmja-e-bale-eshte-ne-kete-skuader/60%Daily2018-03-24 19:02
https://kosova-info.com/nga-dita-e-neserme-rruga-e-kombit-behet-me-pagese-per-kosovaret/60%Daily2018-03-24 19:00
https://kosova-info.com/tolga-nuk-i-erdhi-ne-shqiperi-por-keshtu-e-surprizoi-almeden/60%Daily2018-03-24 19:00
https://kosova-info.com/kosoves-i-shtohet-edhe-nje-parti/60%Daily2018-03-24 18:57
https://kosova-info.com/si-i-mbeti-hashim-thacit-mishi-ne-fyt/60%Daily2018-03-24 18:55
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-shprehet-e-bindur-se-vizat-liberalizohen-kete-vit/60%Daily2018-03-24 18:52
https://kosova-info.com/para-se-te-helmohej-ish-agjenti-rus-i-kishte-kerkuar-falje-putinit/60%Daily2018-03-24 18:51
https://kosova-info.com/pjesa-e-pare-kosova-0-0-madagaskari/60%Daily2018-03-24 18:49
https://kosova-info.com/shba-sanksione-ndaj-hacker-ave-iraniane/60%Daily2018-03-24 18:49
https://kosova-info.com/superman-publikohet-nga-granit-derguti/60%Daily2018-03-24 18:42
https://kosova-info.com/kosova-me-fat-madagaskari-humb-penalltine/60%Daily2018-03-24 18:41
https://kosova-info.com/shashkoci-fshati-i-panjohur-i-prishtines-e-me-histori/60%Daily2018-03-24 18:41
https://kosova-info.com/hoxhaj-qytetaret-e-kosoves-kane-pritur-mjaft-be-tua-mundesoje-levizjen-e-lire/60%Daily2018-03-24 18:33
https://kosova-info.com/nese-lendoj-kemben-karriera-ime-eshte-ne-rrezik/60%Daily2018-03-24 18:29
https://kosova-info.com/a-e-keni-pare-duan-duke-bere-twerk-me-kenget-e-rihannas/60%Daily2018-03-24 18:19
https://kosova-info.com/edhe-pacolli-qendron-ne-gllogjan-te-haradinaj/60%Daily2018-03-24 18:11
https://kosova-info.com/fhk-kombetarja-e-kosoves-u20-ne-oren-1900-arrin-ne-merdare/60%Daily2018-03-24 18:10
https://kosova-info.com/fillon-ndeshja-kosove-madagaskar/60%Daily2018-03-24 18:03
https://kosova-info.com/argjentina-ramosaj-me-kenge-te-re/60%Daily2018-03-24 18:00
https://kosova-info.com/pse-iu-asgjesuan-euro-ide-s-20-tone-mish-te-gjedhit/60%Daily2018-03-24 17:57
https://kosova-info.com/puigdemont-i-shmanget-arrestimit-ne-finlande/60%Daily2018-03-24 17:51
https://kosova-info.com/edhe-nje-skuader-e-madhe-ne-gare-per-mbrojtesin-e-interit/60%Daily2018-03-24 17:48
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-ne-histori-arabia-ia-lejon-izraelit-perdorimin-e-hapesires-ajrore/60%Daily2018-03-24 17:46
https://kosova-info.com/autoret-britanike-zbardhin-rolin-e-thacit-ne-intervenimin-e-nato-s/60%Daily2018-03-24 17:42
https://kosova-info.com/pas-daljes-nga-burgu-ja-cka-beri-fero/60%Daily2018-03-24 17:40
https://kosova-info.com/flaka-loxha-e-argjendte-ne-sarajeve/60%Daily2018-03-24 17:35
https://kosova-info.com/shkollat-e-medha-pa-mjeke-e-pedagoge/60%Daily2018-03-24 17:34
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-vodhen-70-litra-nafte-ne-objektin-e-ambasades-amerikane/60%Daily2018-03-24 17:23
https://kosova-info.com/pas-kritikave-qe-mori-per-klipin-enca-ka-nje-pergjigje-epike/60%Daily2018-03-24 17:21
https://kosova-info.com/mijera-kroate-protestojne-kunder-traktatit-qe-mbron-grate/60%Daily2018-03-24 17:12
https://kosova-info.com/gjykata-kushtetuese-adresa-e-fundit-e-vetevendosjes-per-ta-kundershtuar-demarkacionin/60%Daily2018-03-24 17:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-kosova-madagaskari/60%Daily2018-03-24 17:03
https://kosova-info.com/skender-hyseni-kujton-rugoven-dhe-adem-jasharin-ne-pervjetorin-e-bombardimeve-te-natos/60%Daily2018-03-24 17:01
https://kosova-info.com/ne-shba-protestohet-per-ligje-me-te-ashpra-ne-kontrollin-e-armeve/60%Daily2018-03-24 17:01
https://kosova-info.com/xhensila-edhe-shtatzene-ben-fitnes/60%Daily2018-03-24 17:00
https://kosova-info.com/kosova-u19-mundet-edhe-nga-irlanda-shuan-shpresat-per-euro-2019/60%Daily2018-03-24 16:51
https://kosova-info.com/teuta-tenton-te-pushoje-dy-minuta-por-ja-cka-i-ben-kaia/60%Daily2018-03-24 16:43
https://kosova-info.com/19-vjet-nga-bombardimet-e-nato-s-keshtu-i-doli-tymi-i-zi-serbise-foto/60%Daily2018-03-24 16:37
https://kosova-info.com/sot-keto-qytete-jane-te-zymta-dhe-boshe/60%Daily2018-03-24 16:34
https://kosova-info.com/theret-nje-i-mitur-ne-podujeve-nje-i-arrestuar/60%Daily2018-03-24 16:33
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-koha-kur-reali-luante-finalen-e-kupes-kunder-vetes/60%Daily2018-03-24 16:29
https://kosova-info.com/kina-i-tregon-shba-se-se-do-ti-mbroje-interesat-e-saj-kombetare/60%Daily2018-03-24 16:24
https://kosova-info.com/trimi-publikon-kengen-pa-emer/60%Daily2018-03-24 16:19
https://kosova-info.com/karateistja-kosovare-e-rrah-serben-ne-finale-e-fiton-medaljen-e-arte/60%Daily2018-03-24 16:17
https://kosova-info.com/cfare-kane-te-perbashket-melania-trump-dhe-hillary-clinton/60%Daily2018-03-24 16:16
https://kosova-info.com/anulohet-fluturimi-ne-gjermani-pasi-kopiloti-ishte-i-dehur/60%Daily2018-03-24 16:08
https://kosova-info.com/a-do-ti-lejoje-serbia-te-marrin-pjese-karateistet-e-kosoves-ne-kampionatin-evropian-ne-novi-sad/60%Daily2018-03-24 16:06
https://kosova-info.com/neymar-ne-real-madrid-befason-puyol/60%Daily2018-03-24 16:00
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-del-jashte-kosoves-per-trajtim-mjekesor/60%Daily2018-03-24 16:00
https://kosova-info.com/ja-sa-vjecare-eshte-bere-sot-vajza-e-shyhretes/60%Daily2018-03-24 15:59
https://kosova-info.com/mustafa-24-marsi-shenon-fillimin-e-perfundimit-te-pushtimit-te-serbise-mbi-kosoven/60%Daily2018-03-24 15:59
https://kosova-info.com/reshitaj-ne-washington-merr-perkrahje-nga-usaid-per-menaxhimin-e-burimeve-ujore/60%Daily2018-03-24 15:58
https://kosova-info.com/facebook-e-mbyll-javen-me-58-miliarde-dollare-me-pak/60%Daily2018-03-24 15:58
https://kosova-info.com/irlande-kosove-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2018-03-24 15:47
https://kosova-info.com/sapo-hapi-deren-e-shtepise-prezantuesja-kosovare-surprizohet-per-ditelindje/60%Daily2018-03-24 15:41
https://kosova-info.com/video-ku-zbulohet-prania-e-minjve-te-ngordhur-ne-fabriken-e-mishit/60%Daily2018-03-24 15:37
https://kosova-info.com/ministri-i-arsimit-kujton-kohen-kur-nato-i-dha-krahe-kosoves/60%Daily2018-03-24 15:37
https://kosova-info.com/ibra-me-deklarate-te-madhe-te-la-galaxy/60%Daily2018-03-24 15:31
https://kosova-info.com/reduktimet-me-energji-lluka-takon-drejtuesit-e-institucioneve-pergjegjese/60%Daily2018-03-24 15:27
https://kosova-info.com/enca-i-tregon-noizyt-se-eshte-me-e-suksesshme-se-ai/60%Daily2018-03-24 15:22
https://kosova-info.com/bale-largohet-nga-reali-transferohet-te-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2018-03-24 15:21
https://kosova-info.com/nje-80-vjecar-digjet-ne-nje-shtepi-ne-mitrovice/60%Daily2018-03-24 15:16
https://kosova-info.com/schweinsteiger-tallet-me-ibrahimovicin-pas-transferimit-ne-mls/60%Daily2018-03-24 15:11
https://kosova-info.com/24-ore-ne-mbrojtje-nga-policia-ramiz-kelmendi-flet-pasi-votoi-pro-demarkacionit/60%Daily2018-03-24 15:09
https://kosova-info.com/ministri-i-tregtise-falenderon-uckne-shbane-dhe-naton-per-clirimin-e-kosoves/60%Daily2018-03-24 15:01
https://kosova-info.com/jashari-e-lladrovci-epopeja-e-dukagjinit-vijoi-traditen-me-te-ndritur-te-krenarise-kombetare/60%Daily2018-03-24 15:01
https://kosova-info.com/limaj-perulje-per-te-gjithe-ata-qe-rane-per-lirine-e-kosoves/60%Daily2018-03-24 15:01
https://kosova-info.com/po-vjen-kenga-e-re-nga-majk/60%Daily2018-03-24 15:00
https://kosova-info.com/55-vjecarja-vdes-pasi-bie-nga-kati-i-trete/60%Daily2018-03-24 14:59
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-cicinho-nuk-do-ta-besoni-cfare-ka-ndodhur-me-ish-futbollistin-e-real-madridit-dhe-romes/60%Daily2018-03-24 14:41
https://kosova-info.com/luksi-permes-nje-fotoje-kylie-prezanton-veturat-e-saj-dhe-travis-scott/60%Daily2018-03-24 14:40
https://kosova-info.com/pas-lajmit-se-u-shtri-ne-spital-lajmerohet-tolgahan/60%Daily2018-03-24 14:17
https://kosova-info.com/trajneri-i-borussia-dortmund-zbulon-nese-bolt-e-kaloi-proven-si-futbollist/60%Daily2018-03-24 14:15
https://kosova-info.com/perkushtim-per-riorganizimin-e-dhomes-se-posacme-te-supremes/60%Daily2018-03-24 14:06
https://kosova-info.com/brenda-kampit-me-famekeq-te-shqiperise-ne-spac/60%Daily2018-03-24 14:04
https://kosova-info.com/azem-syla-kthehet-ne-arrest-shtepiak/60%Daily2018-03-24 14:00
https://kosova-info.com/albin-kurti-thote-se-i-ka-pritur-goditjet-brenda-vetevendosjes/60%Daily2018-03-24 13:56
https://kosova-info.com/gold-ag-me-rastin-e-epopese-se-dukagjinit-lavdi-deshmoreve-te-kombit/60%Daily2018-03-24 13:56
https://kosova-info.com/reshitaj-ne-uashington-merr-perkrahje-e-levdata-nga-dash-i/60%Daily2018-03-24 13:54
https://kosova-info.com/hysaj-i-pergjigjet-interesimit-nga-bayern-munich/60%Daily2018-03-24 13:54
https://kosova-info.com/prokuroria-interviston-20-deshmitare-rreth-privatizimit-te-keds-it-ne-mesin-e-tyre-edhe-ministra/60%Daily2018-03-24 13:48
https://kosova-info.com/oriola-marashi-largon-te-gjitha-ne-veture-del-me-recipeta/60%Daily2018-03-24 13:37
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-rrugen-per-liri-kemi-pare-tmerret-qe-i-ka-lufta-dhe-trimeri-qe-nuk-pershkruhet/60%Daily2018-03-24 13:33
https://kosova-info.com/dy-persona-kane-vdekur-nga-sulmi-me-bombe-ne-egjipt-cak-ishte-shefi-i-sigurise/60%Daily2018-03-24 13:32
https://kosova-info.com/maska-natyrale-qe-eleminon-yndyren-e-tepert-nga-floket-pa-qene-nevoja-ti-lani-cdo-dite/60%Daily2018-03-24 13:28
https://kosova-info.com/10-vjet-burg-per-ronaldon/60%Daily2018-03-24 13:15
https://kosova-info.com/luana-publikoi-foto-joshese-prane-vetures-komenti-i-ermalit-nuk-pritej/60%Daily2018-03-24 13:15
https://kosova-info.com/keto-jane-armet-ne-vlere-prej-2-milione-euro-qe-do-ti-bleje-fsk-ja/60%Daily2018-03-24 13:11
https://kosova-info.com/lamtumire-napoli-top-klubi-i-evropes-paguan-klauzolen-e-hysajt/60%Daily2018-03-24 13:06
https://kosova-info.com/nisma-ben-homazhe-ne-gllogjan-limaj-vlereson-larte-epopene-e-dukagjinit/60%Daily2018-03-24 13:01
https://kosova-info.com/kurti-me-24-mars-nisi-kushtrimi-i-lirise/60%Daily2018-03-24 12:57
https://kosova-info.com/kurti-me-24-mars-nisi-kushtrimi-i-lirise/60%Daily2018-03-24 12:57
https://kosova-info.com/nje-mama-seksi-si-zaimina/60%Daily2018-03-24 12:56
https://kosova-info.com/balaj-ky-futbollist-e-ka-vendin-e-sigurt-te-kombetarja-shqiptare/60%Daily2018-03-24 12:51
https://kosova-info.com/pjanic-psg-vjen-vendimi-i-fundit-nga-juventus/60%Daily2018-03-24 12:48
https://kosova-info.com/kerkesat-e-greqise-pamundesojne-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-emrit/60%Daily2018-03-24 12:40
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-kerkon-96-mije-euro-nga-haradinaj-per-artistet-e-prishtines/60%Daily2018-03-24 12:36
https://kosova-info.com/enca-enderroja-qe-nje-dite-te-behesha-e-para-ne-evrope-dhe-ia-dola/60%Daily2018-03-24 12:35
https://kosova-info.com/ronaldo-georgina-ndodh-ajo-qe-nuk-e-priste-askush/60%Daily2018-03-24 12:27
https://kosova-info.com/stacioni-hapesinor-9-4-ton-pritet-te-perplaset-mbi-europe-alarm-per-lende-toksike-edhe-ne-shqiperi/60%Daily2018-03-24 12:24
https://kosova-info.com/kryeministri-perjetesisht-mirenjohes-ndaj-atyre-qe-kontribuuan-per-lirine-e-vendit/60%Daily2018-03-24 12:22
https://kosova-info.com/tolgahan-shtrihet-ne-spital-almeda-niset-per-turqi/60%Daily2018-03-24 12:16
https://kosova-info.com/juventus-real-madrid-ndodh-kjo-10-dite-para-ndeshjes/60%Daily2018-03-24 12:10
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shuan-heshtjen-kete-veprim-e-ben-para-se-te-dale-ne-skene/60%Daily2018-03-24 12:09
https://kosova-info.com/basha-edi-rama-ti-jap-fund-heshtjes-fajtore-dhe-kriminale/60%Daily2018-03-24 12:08
https://kosova-info.com/balluket-u-shkojne-te-gjitha-femrave-zbuloni-modelin-e-duhur-sipas-fytyres/60%Daily2018-03-24 12:05
https://kosova-info.com/gjinovci-mishi-ne-tregjet-e-kosoves-eshte-i-sigurt/60%Daily2018-03-24 12:04
https://kosova-info.com/perkunder-perplasjeve-rexhep-selimi-i-shkon-haradinajt-te-shtepia-ne-gllogjan/60%Daily2018-03-24 11:50
https://kosova-info.com/zidane-nuk-po-ia-thote-kete-pergjigjje-perezit/60%Daily2018-03-24 11:48
https://kosova-info.com/kosova-e-sllovenia-me-operacion-te-perbashket-arrestojne-12-persona-qe-kontrabandonin-njerez-per-ne-evrope/60%Daily2018-03-24 11:43
https://kosova-info.com/e-kercenon-se-e-mashtroi-per-rregullim-te-vizes-per-3050-euro-policia-nis-hetimet/60%Daily2018-03-24 11:39
https://kosova-info.com/ngacmime-seksuale-ne-up-prorektorja-fajeson-veshjet-provokative-te-femrave/60%Daily2018-03-24 11:38
https://kosova-info.com/deri-ne-qershor-vuciq-duhet-te-kete-nje-plan-per-zgjidhjen-e-problemeve-me-kosoven/60%Daily2018-03-24 11:35
https://kosova-info.com/serbia-anulon-edhe-nje-ballafaqim-me-kosoven-tani-ne-xhudo/60%Daily2018-03-24 11:34
https://kosova-info.com/hoxhaj-ironizon-me-kryeministren-e-serbise-a-doni-te-flasim-ne-dialog-per-ngrohjen-globale/60%Daily2018-03-24 11:27
https://kosova-info.com/gattuso-befason-me-perforcimin-e-ri-nga-arsenal/60%Daily2018-03-24 11:25
https://kosova-info.com/gerxhaliu-ratifikimi-i-demarkacionimit-epoke-e-re-per-ekonomine-institucionet-te-mos-ndalen-me-kaq/60%Daily2018-03-24 11:21
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-bale-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2018-03-24 11:13
https://kosova-info.com/britani-shqiptaret-mbushin-burgjet-grupi-i-trete-me-i-madh-i-te-denuarve/60%Daily2018-03-24 11:11
https://kosova-info.com/turqi-4-te-vdekur-dhe-37-te-lenduar-ne-aksident-trafiku/60%Daily2018-03-24 11:11
https://kosova-info.com/takim-emergjent-per-krizen-energjetike-ne-vend/60%Daily2018-03-24 11:09
https://kosova-info.com/matuidi-zbulon-planin-e-juventusit-kunder-real-madridit/60%Daily2018-03-24 11:04
https://kosova-info.com/turqia-thote-se-ka-vene-kontroll-te-plote-ne-afrin/60%Daily2018-03-24 11:02
https://kosova-info.com/teatri-i-qytetit-te-prishtines-dodona-afer-formimit-te-trupes-rezidente-te-aktoreve/60%Daily2018-03-24 10:58
https://kosova-info.com/urimi-i-shyhretes-per-vajzen/60%Daily2018-03-24 10:41
https://kosova-info.com/10-gjera-qe-ju-bejne-joterheqes/60%Daily2018-03-24 10:23
https://kosova-info.com/gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-kacanik/60%Daily2018-03-24 10:20
https://kosova-info.com/luana-ju-fton-per-vozitje-djeg-rrjetin-me-kete-paraqitje/60%Daily2018-03-24 10:19
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-arrestimin-e-pronarit-te-kompanise-qe-importoi-mish-te-prishur/60%Daily2018-03-24 10:15
https://kosova-info.com/thaci-perjetesisht-mirenjohes-shba-se-be-se-e-nato-s/60%Daily2018-03-24 10:08
https://kosova-info.com/rrahje-brutale-e-plagosje-me-thike-ndodhen-dje/60%Daily2018-03-24 10:04
https://kosova-info.com/ne-prishtine-ka-mesues-me-problem-psikike-thote-drejtori-i-shpend-ahmetit-video/60%Daily2018-03-24 10:01
https://kosova-info.com/pas-klipit-te-ences-me-skena-erotike-modeli-portugez-per-mua-ishte-dicka-me-shume-se-kaq/60%Daily2018-03-24 10:00
https://kosova-info.com/rrefimi-i-bullatoviqit-per-bombardimet-e-nato-s-amerika-ska-dashur-te-na-bombardoje-une-dhe-gjenerali-pavkoviq-qanim/60%Daily2018-03-24 10:00
https://kosova-info.com/di-biagio-zbulon-se-cfare-i-duhet-italise/60%Daily2018-03-24 10:00
https://kosova-info.com/sampaoli-ka-nje-lajm-te-mire-per-messin/60%Daily2018-03-24 09:58
https://kosova-info.com/pas-mesnates-fillon-llogaritja-verore-e-kohes/60%Daily2018-03-24 09:56
https://kosova-info.com/challandes-debuton-ndaj-madagaskarit-ky-eshte-premtimi-nga-futbollistet-e-kosoves/60%Daily2018-03-24 09:54
https://kosova-info.com/ndihma-e-pare-qe-i-duhet-dhene-nje-personi-qe-ka-sulm-ne-zemer/60%Daily2018-03-24 09:54
https://kosova-info.com/limaj-therret-per-konsensus-nacional-per-temat-ne-interes-te-vendit/60%Daily2018-03-24 09:49
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ofendohet-nga-baily-ik/60%Daily2018-03-24 09:48
https://kosova-info.com/revoltohet-noizy-me-lodhen-portalet/60%Daily2018-03-24 09:40
https://kosova-info.com/blerja-e-barnave-online-ne-kosove-e-pasigurt/60%Daily2018-03-24 09:39
https://kosova-info.com/adriano-ka-nje-kerkese-per-interin/60%Daily2018-03-24 09:33
https://kosova-info.com/vdes-polici-qe-shkembeu-veten-ne-sulmin-terrorist-ne-france/60%Daily2018-03-24 09:26
https://kosova-info.com/ledina-celo-nuk-ndalet-se-provokuari-me-gjoksin/60%Daily2018-03-24 09:22
https://kosova-info.com/shperthen-dhuna-ne-kataluni-pas-burgosjes-se-ish-udheheqesve-separatiste/60%Daily2018-03-24 09:19
https://kosova-info.com/tronditet-tirana-sulmuesi-michael-ngoo-denohet-per-shperndarje-droge/60%Daily2018-03-24 09:13
https://kosova-info.com/sbashk-u-kercenon-me-greve-te-pergjithshme-ne-rrezik-edhe-testi-pisa/60%Daily2018-03-24 09:03
https://kosova-info.com/situata-mbetet-alarmante-nga-permbytjet-ne-shkoder/60%Daily2018-03-24 09:03
https://kosova-info.com/era-istrefi-befasohet-me-kete-dhurate/60%Daily2018-03-24 09:01
https://kosova-info.com/shoferi-humb-kontrollin-vetura-perfundon-ne-supermarket/60%Daily2018-03-24 08:52
https://kosova-info.com/intervenimi-i-1999-es-ne-kosove-serbet-nuk-duan-te-behen-pjese-e-nato-s/60%Daily2018-03-24 08:51
https://kosova-info.com/ngjyre-e-verdhe-ne-te-bardhen-e-syve-tuaj-keni-mungese-te-kesaj-vitamine/60%Daily2018-03-24 08:50
https://kosova-info.com/kylie-jenner-poston-foton-e-pare-me-vajzen/60%Daily2018-03-24 08:42
https://kosova-info.com/20-vjecari-ne-fier-u-vra-me-nje-plumb-ne-koke/60%Daily2018-03-24 08:41
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-4/60%Daily2018-03-24 08:40
https://kosova-info.com/marca-deshperon-real-madridin-kane-ne-bayern-munich/60%Daily2018-03-24 08:31
https://kosova-info.com/demtimi-i-indeve-te-dhembeve-nuk-keni-keto-vitamina/60%Daily2018-03-24 08:29
https://kosova-info.com/kamioni-perplaset-ne-maune-lendohet-vozitesi-kosovar-ne-austri/60%Daily2018-03-24 08:26
https://kosova-info.com/salah-ronaldo-kjo-ndodhi-ne-miqesoren-egjipt-portugali/60%Daily2018-03-24 08:23
https://kosova-info.com/pasi-u-lirua-nga-burgu-fero-me-kete-video-dha-lajmin-e-shumepritur/60%Daily2018-03-24 08:21
https://kosova-info.com/tare-ka-nje-perforcim-per-barcelonen/60%Daily2018-03-24 08:18
https://kosova-info.com/takimi-thaci-vuciq-konstruktiv-por-pa-rezultate/60%Daily2018-03-24 08:16
https://kosova-info.com/drejtori-i-shkolles-njoftova-drejtorine-e-arsimit-per-keqperdorime/60%Daily2018-03-24 08:15
https://kosova-info.com/befasi-nga-spanja-ky-mund-te-jete-klubi-i-ri-i-neymarit/60%Daily2018-03-24 08:10
https://kosova-info.com/takimi-i-nivelit-te-larte-te-be-dogana-ndeshkuese-te-shba-nuk-duhet-te-kete/60%Daily2018-03-24 08:10
https://kosova-info.com/gervishtje-ne-ije-dhe-duar-keni-mungese-te-ketyre-vitaminave/60%Daily2018-03-24 08:10
https://kosova-info.com/shenohet-20-vjetori-i-epopese-se-dukagjinit/60%Daily2018-03-24 08:04
https://kosova-info.com/serish-nderpritet-prodhimi-ne-ferronikel/60%Daily2018-03-24 08:02
https://kosova-info.com/france-vdes-polici-hero-qe-dha-veten-ne-kembim-te-pengjeve/60%Daily2018-03-24 08:01
https://kosova-info.com/dua-lipa-vishet-vec-ne-rrjete-nuk-i-le-vend-imagjinates/60%Daily2018-03-24 08:01
https://kosova-info.com/thaci-do-ta-formoj-ekipin-menaxhues-per-asociacionin/60%Daily2018-03-24 07:58
https://kosova-info.com/mpirje-ne-gjymtyre-keni-mungese-te-ketyre-vitaminave/60%Daily2018-03-24 07:53
https://kosova-info.com/messi-befason-tifozet-me-lajmin-per-lendimin-e-fundit/60%Daily2018-03-24 07:47
https://kosova-info.com/djali-nga-prishtina-i-ben-dhuraten-me-te-bukur-vajzes-se-paralizuar-nga-tirana/60%Daily2018-03-24 07:42
https://kosova-info.com/shkenda-e-dhene-pas-veturave-kjo-bishe-po-e-pret/60%Daily2018-03-24 07:41
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-juventusin-para-ndeshjeve-me-milanin-dhe-real-madridin/60%Daily2018-03-24 07:41
https://kosova-info.com/hamilton-siguron-pole-position-ne-australi/60%Daily2018-03-24 07:35
https://kosova-info.com/po-vijne-ditet-e-nxehta-moti-do-surprizoje-ne-5-ditet-e-ardhshme/60%Daily2018-03-24 07:32
https://kosova-info.com/si-ta-drejtoni-makinen-ne-rruget-me-akull/60%Daily2018-03-24 07:28
https://kosova-info.com/psg-zgjedh-trajnerin-e-ri/60%Daily2018-03-24 07:24
https://kosova-info.com/fejohet-reperi-bim-bimma-publikohet-foto/60%Daily2018-03-24 07:21
https://kosova-info.com/20-mije-blete-ne-barkun-e-shtatzenes/60%Daily2018-03-24 07:21
https://kosova-info.com/marredheniet-ruse-ne-krize-vendet-e-be-vendosin-largimin-e-diplomateve-rus/60%Daily2018-03-24 07:19
https://kosova-info.com/itali-argjentine-shikojeni-cfare-ka-shkruar-balotelli-ne-instagram/60%Daily2018-03-24 07:18
https://kosova-info.com/sot-19-vjetori-i-nderhyrjes-se-nato-s-kunder-caqeve-ushtarake-serbe/60%Daily2018-03-24 07:11
https://kosova-info.com/engjellusha-salihu-feston-ditelindjen-ja-si-dukej-mbreme/60%Daily2018-03-24 07:01
https://kosova-info.com/jokowi-seeks-investors-for-indonesias-airports-to-curb-deficit/60%Daily2018-03-24 00:37
https://kosova-info.com/2toni-ia-nxjerre-sekretin-lindonit/60%Daily2018-03-23 22:58
https://kosova-info.com/92-vjecarja-ne-klase-te-pare/60%Daily2018-03-23 22:58
https://kosova-info.com/ushtrime-per-te-luftuar-rrudhat-e-fytyres-2/60%Daily2018-03-23 22:57
https://kosova-info.com/kluivert-i-kerkon-djalit-te-tij-te-refuzoje-unitedin-te-transferohet-te-barcelona/60%Daily2018-03-23 22:56
https://kosova-info.com/deputetja-e-ldk-se-ka-6-pyetje-per-skandalin-e-mishit/60%Daily2018-03-23 22:46
https://kosova-info.com/numri-i-vogel-i-spermatozoideve-shton-rrezikun-nga-semundje-te-ndryshme/60%Daily2018-03-23 22:39
https://kosova-info.com/kosova-e-pakenaqur-me-zbatimin-e-marreveshjeve-nga-ana-e-serbise/60%Daily2018-03-23 22:39
https://kosova-info.com/saranda-dhe-sidorela-sjellin-kenge-per-per-te-vraret-e-krushes-se-madhe/60%Daily2018-03-23 22:29
https://kosova-info.com/messi-eshte-nga-nje-planet-tjeter-2/60%Daily2018-03-23 22:26
https://kosova-info.com/perfitimet-shendetesore-te-gjetheve-te-dafines/60%Daily2018-03-23 22:21
https://kosova-info.com/haradinaj-qeveria-ka-porositur-pajisje-milioneshe-per-ushtri/60%Daily2018-03-23 22:20
https://kosova-info.com/keshtu-mund-te-duket-pallati-i-rinise-foto/60%Daily2018-03-23 22:12
https://kosova-info.com/kosova-rrezikon-te-shkycet-nga-sistemi-interkonektiv-evropian/60%Daily2018-03-23 22:08
https://kosova-info.com/si-u-zbuluan-minjte-ne-fabriken-e-mishit/60%Daily2018-03-23 22:04
https://kosova-info.com/antibiotiket-rrisin-rrezikun-per-vdekje-te-parakohshme/60%Daily2018-03-23 22:00
https://kosova-info.com/kolumbia-befason-francen/60%Daily2018-03-23 22:00
https://kosova-info.com/provokon-beatrix-duke-nxjerre-foto-pas-dushit/60%Daily2018-03-23 21:59
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-mogherini-thaci-vuciq-kjo-eshte-deklarata-e-be-se/60%Daily2018-03-23 21:59
https://kosova-info.com/kurti-nderhyn-ne-konfliktin-e-haradinajt-me-selimin-as-ti-nuk-u-vrave-ne-lufte-ramush/60%Daily2018-03-23 21:50
https://kosova-info.com/cr7-e-le-ne-hije-salahin-anglia-me-e-forte-se-holanda/60%Daily2018-03-23 21:49
https://kosova-info.com/vuciq-i-nervozuar-pas-takimit-ne-bruksel-nuk-u-permendet-formimi-i-aks-se/60%Daily2018-03-23 21:45
https://kosova-info.com/kryeministri-spanjoll-kosova-smund-te-jete-pjese-e-be-se/60%Daily2018-03-23 21:38
https://kosova-info.com/argjentina-e-fiton-miqesoren-ndaj-italise-gjermania-dhe-spanja-ndahen-baras/60%Daily2018-03-23 21:36
https://kosova-info.com/haradinaj-per-rexhepin-kosumin-cekun-thacin-mustafen-kane-qene-kryeministra-qyqana/60%Daily2018-03-23 21:36
https://kosova-info.com/kengetarja-i-nxjerr-bojen-ish-te-dashurit-ishte-gej-prandaj-e-lash/60%Daily2018-03-23 21:33
https://kosova-info.com/organizohet-kongresi-i-shkencave-juridike-jurisconos/60%Daily2018-03-23 21:29
https://kosova-info.com/si-mund-te-ndihmojne-macet-per-te-trajtuar-hiv/60%Daily2018-03-23 21:22
https://kosova-info.com/arber-zaimi-i-vv-se-godet-dardan-sejdiun-ia-permend-lidhjet-me-devollet/60%Daily2018-03-23 21:19
https://kosova-info.com/pronari-i-euro-ida-te-cilit-iu-kap-mish-pa-afat-vajza-ime-me-tha-babi-cka-po-ben-keshtu/60%Daily2018-03-23 21:17
https://kosova-info.com/serbet-nuk-pranojne-ndjesen-e-nato-s/60%Daily2018-03-23 21:14
https://kosova-info.com/super-salah-egjipti-ne-epersi-ndaj-portugalise/60%Daily2018-03-23 21:13
https://kosova-info.com/holande-angli-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-03-23 21:08
https://kosova-info.com/trump-nenshkruan-ligjin-e-shpenzimeve/60%Daily2018-03-23 21:02
https://kosova-info.com/ky-eshte-shkaku-kryesor-per-rritjen-e-kancerit/60%Daily2018-03-23 20:57
https://kosova-info.com/enca-publikon-kengen-dua-klipi-me-skena-te-nxehta/60%Daily2018-03-23 20:53
https://kosova-info.com/fillon-takimi-thaci-vuciq-shtrengojne-duart-para-mogherinit/60%Daily2018-03-23 20:35
https://kosova-info.com/dy-gola-te-shpejte-ne-miqesoren-france-kolumbi/60%Daily2018-03-23 20:34
https://kosova-info.com/youtube-fshin-videot-e-armeve-perdoruesit-i-ngarkojne-ato-ne-nje-faqe-pornografike/60%Daily2018-03-23 20:34
https://kosova-info.com/youtube-fshin-videot-e-armeve-perdoruesit-i-ngarkojne-ato-ne-nje-faqe-pornografike/60%Daily2018-03-23 20:34
https://kosova-info.com/fansi-beri-tatuazh-fytyren-e-saj-keshtu-reagoi-rita/60%Daily2018-03-23 20:33
https://kosova-info.com/shefqet-krasniqi-nuk-duhej-te-akuzohesha-duhej-te-konsultohesha/60%Daily2018-03-23 20:28
https://kosova-info.com/muller-bombardon-porten-e-spanjes/60%Daily2018-03-23 20:26
https://kosova-info.com/france-kolumbi-vjen-goli-i-pare/60%Daily2018-03-23 20:19
https://kosova-info.com/fillon-darka-e-perbashket-thaci-mogherini-vuciq/60%Daily2018-03-23 20:19
https://kosova-info.com/zv-kryeministri-serb-paralajmeron-surprize-nga-vuciqi-ne-takimin-e-brukselit/60%Daily2018-03-23 20:12
https://kosova-info.com/thaci-thote-se-vizat-liberalizohen-kete-vit/60%Daily2018-03-23 20:09
https://kosova-info.com/luana-tejet-seksi-para-vetures-a-do-te-udhetoni-me-mua/60%Daily2018-03-23 20:00
https://kosova-info.com/stefanoviq-i-reagon-haradinajt-serbia-e-formon-vet-asociacionin/60%Daily2018-03-23 19:58
https://kosova-info.com/iniesta-me-asistim-fantastik-rodrigo-shenon-per-epersine-e-spanjes/60%Daily2018-03-23 19:58
https://kosova-info.com/super-goli-i-xhemailit-ia-sjelle-fitoren-zvicres-ne-miqesoren-ndaj-greqise/60%Daily2018-03-23 19:53
https://kosova-info.com/feride-rushiti-merr-cmimin-per-guxim-nga-departamenti-i-shtetit-ia-dhuron-melania-trump/60%Daily2018-03-23 19:52
https://kosova-info.com/telashe-me-rryme-ne-veri-te-mitrovices-tash-e-10-dite/60%Daily2018-03-23 19:41
https://kosova-info.com/aurela-gace-del-me-duvak-ne-skene/60%Daily2018-03-23 19:40
https://kosova-info.com/zyrtari-i-pdk-se-e-uron-shefqet-krasniqin-per-lirimin-nga-akuzat/60%Daily2018-03-23 19:40
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-france-kolumbi/60%Daily2018-03-23 19:34
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-epopeja-e-dukagjinit/60%Daily2018-03-23 19:28
https://kosova-info.com/rruget-me-bore-dhe-akull-shkaktojne-kaos-ne-trafikun-e-prishtines-video/60%Daily2018-03-23 19:26
https://kosova-info.com/nuk-duhet-tiu-humb-ky-gol-mjeshteror-i-blerim-xhemailit/60%Daily2018-03-23 19:23
https://kosova-info.com/reagimi-i-hoxhajt-pas-anulimit-te-ndeshjes-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-03-23 19:22
https://kosova-info.com/pasi-fero-u-rrah-nga-reperi-uka-baby-g-shkrihet-se-qeshuri/60%Daily2018-03-23 19:20
https://kosova-info.com/mos-e-perdorni-qepen-nese-vuani-nga-keto-semundje/60%Daily2018-03-23 19:17
https://kosova-info.com/zhduket-72-vjecari/60%Daily2018-03-23 19:11
https://kosova-info.com/opozitaret-taxhike-te-arrestuar-ne-turqi-nuk-do-te-ekstradohen/60%Daily2018-03-23 19:08
https://kosova-info.com/vdes-foshnja-dyshohet-se-e-vrau-nena-video/60%Daily2018-03-23 19:06
https://kosova-info.com/portugali-egjipt-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-03-23 19:01
https://kosova-info.com/pacolli-alarmon-per-mishin-e-prishur-thote-se-duhet-pasur-kujdes-edhe-me-importin-nga-fqinjet/60%Daily2018-03-23 19:00
https://kosova-info.com/baby-g-perfundon-ne-spital/60%Daily2018-03-23 18:59
https://kosova-info.com/reagon-gjuriq-shqiptaret-smund-te-me-ndalin-do-te-shkoj-ne-mitrovice/60%Daily2018-03-23 18:58
https://kosova-info.com/holande-angli-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-03-23 18:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-gjermani-spanje/60%Daily2018-03-23 18:49
https://kosova-info.com/proces-i-ri-gjeneron-uje-nga-ajri-i-shkretetires/60%Daily2018-03-23 18:48
https://kosova-info.com/argjentine-itali-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-03-23 18:46
https://kosova-info.com/rastin-monstra-e-merr-ne-dore-fatime-fetai-e-verteta-shpejt-do-ta-dridh-maqedonine/60%Daily2018-03-23 18:41
https://kosova-info.com/zaimina-e-pranon-kjo-eshte-shoqja-ime-me-e-bukur-se-une/60%Daily2018-03-23 18:41
https://kosova-info.com/tash-me-google-assistant-mund-te-transferoni-para/60%Daily2018-03-23 18:34
https://kosova-info.com/roberti-tregon-muskujt/60%Daily2018-03-23 18:20
https://kosova-info.com/cfare-eshte-varesia-e-seksit-dhe-si-ndikon-ne-jeten-tuaj/60%Daily2018-03-23 18:17
https://kosova-info.com/sllovakia-permbyse-shqiperine-ia-merr-tre-pike-shume-te-rendesishme/60%Daily2018-03-23 18:13
https://kosova-info.com/ehf-perjashton-serbine-nga-kualifikimet/60%Daily2018-03-23 18:05
https://kosova-info.com/lengu-me-kater-perberes-qe-do-te-pastroje-zorret-duke-nxitur-tretjen-dhe-dobesimin/60%Daily2018-03-23 18:02
https://kosova-info.com/kaq-eshte-rritur-djali-i-ciljetes/60%Daily2018-03-23 18:00
https://kosova-info.com/brazili-i-jep-leksion-rusise/60%Daily2018-03-23 17:54
https://kosova-info.com/slobodan-petroviq-shkembimi-i-territoreve-budallallek-gje-e-rrezikshme/60%Daily2018-03-23 17:52
https://kosova-info.com/gati-gjysma-e-rasteve-te-kancerit-mund-te-parandalohen/60%Daily2018-03-23 17:49
https://kosova-info.com/dy-gola-te-shpejte-ne-ndeshjen-shqiperi-sllovaki/60%Daily2018-03-23 17:43
https://kosova-info.com/adelina-tregon-barkun-e-fryre/60%Daily2018-03-23 17:42
https://kosova-info.com/veseli-ia-permend-kurtit-qindra-punesime-te-aktivisteve-te-vv-se-ne-prishtine-ai-nuk-i-mohon/60%Daily2018-03-23 17:40
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-lufton-keqperdorimin-e-buxhetit-te-shendetesise/60%Daily2018-03-23 17:34
https://kosova-info.com/brazili-shkaterron-rusine-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2018-03-23 17:33
https://kosova-info.com/ministria-e-jashtme-e-kosoves-ia-ndalon-marko-gjuriqit-hyrjen-ne-kosove/60%Daily2018-03-23 17:31
https://kosova-info.com/penallti-per-brazilin-cfare-beri-coutinho/60%Daily2018-03-23 17:28
https://kosova-info.com/gjykata-i-le-te-lire-7-deputetet-e-vv-se-qe-hodhen-gaz-ne-kuvend/60%Daily2018-03-23 17:24
https://kosova-info.com/qeveria-e-kosoves-serbia-po-krijon-situata-te-frikshme-dhe-armiqesore-edhe-ne-sport/60%Daily2018-03-23 17:22
https://kosova-info.com/ajshe-kenga-me-e-re-nga-altin-sulku-dhe-noizy/60%Daily2018-03-23 17:21
https://kosova-info.com/haradinaj-se-duron-me-rexhep-selimin-ti-je-rrenc-i-madh-u-shetitshe-neper-shqiperi/60%Daily2018-03-23 17:20
https://kosova-info.com/rusi-brazil-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-03-23 17:19
https://kosova-info.com/komandanti-i-kfor-it-takon-ministrin-e-infrastruktures-flasin-per-thellim-te-bashkepunimit/60%Daily2018-03-23 17:19
https://kosova-info.com/instagrami-rikthen-rendin-kronologjik-te-postimeve/60%Daily2018-03-23 17:17
https://kosova-info.com/manaj-i-dhuron-epersine-shqiperise/60%Daily2018-03-23 17:13
https://kosova-info.com/cnn-nepermjet-nje-videoje-permbledh-seancen-e-gazit-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2018-03-23 17:03
https://kosova-info.com/agon-amiga-dhe-cozman-lansojne-kengen-prej-tirone/60%Daily2018-03-23 17:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-greqi-zvicer/60%Daily2018-03-23 16:58
https://kosova-info.com/gol-fantastik-nga-edinson-cavani/60%Daily2018-03-23 16:50
https://kosova-info.com/ferizaj-inspektorati-konfiskon-afro-1-ton-mish-te-prishur/60%Daily2018-03-23 16:49
https://kosova-info.com/reduktimet-e-rrymes-gjate-diteve-ne-vazhdim/60%Daily2018-03-23 16:46
https://kosova-info.com/kaq-shume-i-ngjan-vellait-te-tij-hetemi-i-o-sa-mire/60%Daily2018-03-23 16:41
https://kosova-info.com/gjuriq-po-perpiqet-ti-manipuloj-serbet-e-kosoves/60%Daily2018-03-23 16:39
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-viziton-mikun-e-kosoves-bob-dole-gjate-qendrimit-ne-washington/60%Daily2018-03-23 16:38
https://kosova-info.com/mpj-fton-afaristet-turk-te-investojne-ne-kosove/60%Daily2018-03-23 16:32
https://kosova-info.com/komuna-e-malisheves-me-masa-kunder-etheve-hemoragjike/60%Daily2018-03-23 16:31
https://kosova-info.com/kosova-u21-mbajti-stervitjen-e-radhes-telashe-me-lendime/60%Daily2018-03-23 16:30
https://kosova-info.com/kosova-u21-mbajti-stervitjen-e-radhes-telashe-me-lendime/60%Daily2018-03-23 16:30
https://kosova-info.com/rusia-akuzon-britanine-se-po-udheheqe-kampanje-anti-ruse/60%Daily2018-03-23 16:27
https://kosova-info.com/adelina-blen-shtratin-per-djalin-e-saj/60%Daily2018-03-23 16:21
https://kosova-info.com/drogba-messi-nuk-eshte-me-i-mire-se-keta-dy-lojtare/60%Daily2018-03-23 16:20
https://kosova-info.com/liberalizimi-i-vizave-fillon-te-qartesohet-nga-qershori/60%Daily2018-03-23 16:12
https://kosova-info.com/greqia-e-ngopur-nga-turqia-tsipras-boll-me-kercenimet/60%Daily2018-03-23 16:10
https://kosova-info.com/tolgahan-shkruan-shqip-edhe-nje-here-ja-cka-paralajmeroi/60%Daily2018-03-23 16:01
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-kosova-e-fiton-me-rezultat-zyrtar-ndeshjen-ndaj-serbise/60%Daily2018-03-23 15:55
https://kosova-info.com/reperi-qe-rrahu-feron-ka-nje-paralajmerim-per-dj-blunt-pasi-shau-unikkatilin/60%Daily2018-03-23 15:42
https://kosova-info.com/ja-sa-kilograme-mund-te-fitoni-nese-jeni-ne-nje-lidhje-te-lumtur/60%Daily2018-03-23 15:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-situata-aktuale-ne-hotelin-e-perfaqesueses-se-kosoves-ne-beograd/60%Daily2018-03-23 15:41
https://kosova-info.com/shba-akuzon-iranianet-per-krime-kibernetike/60%Daily2018-03-23 15:38
https://kosova-info.com/cilat-jane-pasojat-sportive-te-anulimit-te-ndeshjes-serbi-kosove/60%Daily2018-03-23 15:32
https://kosova-info.com/policia-serbe-bllokon-te-gjitha-rruget-rreth-arenes-ku-do-zhvillohej-ndeshja-kosove-serbi/60%Daily2018-03-23 15:27
https://kosova-info.com/traktori-me-i-shpejte-ne-bote-video/60%Daily2018-03-23 15:25
https://kosova-info.com/blloku-b2-kthehet-ne-funksion/60%Daily2018-03-23 15:24
https://kosova-info.com/ministrja-reshitaj-takon-drejtuesit-e-mcc-se-ajri-ne-kosove-teme-kryesore/60%Daily2018-03-23 15:23
https://kosova-info.com/zyrtare-te-ldk-se-takojne-diplomatin-britanik/60%Daily2018-03-23 15:20
https://kosova-info.com/bytyci-kemi-nderprere-kontratat-per-dy-projekte-te-paperfunduara/60%Daily2018-03-23 15:19
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-shperthim-ne-prishtine-vdes-nje-person/60%Daily2018-03-23 15:18
https://kosova-info.com/la-galaxy-me-nje-video-interesante-konfirmon-transferimin-e-ibrahimovicit/60%Daily2018-03-23 15:16
https://kosova-info.com/lirohet-fero/60%Daily2018-03-23 15:12
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-fundjave-5/60%Daily2018-03-23 15:11
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-rusia-brazil/60%Daily2018-03-23 15:08
https://kosova-info.com/ne-shkurt-2018-kishte-deficit-tregtar-per-5-0/60%Daily2018-03-23 15:07
https://kosova-info.com/kocias-ne-shkup-bisedohet-per-emrin/60%Daily2018-03-23 15:02
https://kosova-info.com/me-kete-fustan-dua-lipa-shetitet-rrugeve-te-australise/60%Daily2018-03-23 15:00
https://kosova-info.com/wenger-keta-dy-futbolliste-i-larguam-pa-deshire-nga-arsenal/60%Daily2018-03-23 14:52
https://kosova-info.com/vritet-sulmuesi-ne-jug-te-frances/60%Daily2018-03-23 14:46
https://kosova-info.com/femnat-kenga-me-e-re-nga-morena-dj-pm-dhe-dj-dagz/60%Daily2018-03-23 14:41
https://kosova-info.com/trump-kercenon-se-do-ti-ve-veto-ligjit-te-shpenzimeve/60%Daily2018-03-23 14:24
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-ben-tifo-per-te-fejuarin-gjate-lojes/60%Daily2018-03-23 14:20
https://kosova-info.com/los-angeles-times-zbulon-klubin-e-ri-te-ibrahimovicit/60%Daily2018-03-23 14:18
https://kosova-info.com/shqiperia-nen-kercenimin-e-vershimeve-kosova-i-dergon-ndihma/60%Daily2018-03-23 14:11
https://kosova-info.com/nuri-i-shtatzenise-keshtu-duket-emina-ne-pritje-te-embel/60%Daily2018-03-23 14:01
https://kosova-info.com/prej-neser-nga-kosova-largohet-edhe-nje-cope-serbi-merr-fund-prefiksi-381/60%Daily2018-03-23 13:58
https://kosova-info.com/merret-vendim-qe-sllovenia-sporti-te-kaloje-ne-pronesi-te-ministrise/60%Daily2018-03-23 13:57
https://kosova-info.com/frike-te-juventus-pjanic-ka-oferte-nga-top-klubi-i-evropes/60%Daily2018-03-23 13:50
https://kosova-info.com/ministri-i-brendshem-serb-e-konfirmon-turpin-eshte-anuluar-ndeshja-me-kosoven/60%Daily2018-03-23 13:45
https://kosova-info.com/ky-ford-f-550-i-modifikuar-eshte-suv-me-i-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2018-03-23 13:37
https://kosova-info.com/gold-ag-mirepret-lirimin-e-shefqet-krasniqit-keshtu-e-quan/60%Daily2018-03-23 13:37
https://kosova-info.com/shoqeria-civile-paralajmeron-skenaret-e-rinj-per-fazen-e-re-te-dialogut/60%Daily2018-03-23 13:33
https://kosova-info.com/pacolli-ne-takim-me-ambasadorin-britanik-te-ngarkuar-me-organizimin-e-samitit-te-londres-fokus-tek-ekonomia/60%Daily2018-03-23 13:33
https://kosova-info.com/adoleshentet-po-largohen-nga-instagram-dhe-whatsapp/60%Daily2018-03-23 13:29
https://kosova-info.com/shpallet-i-pafajshem-polici-qe-akuzohej-se-kishte-ndryshuar-faktet-e-aksidentit-ne-trafik/60%Daily2018-03-23 13:25
https://kosova-info.com/penallti-per-uruguain-shikojeni-cfare-beri-suarez/60%Daily2018-03-23 13:24
https://kosova-info.com/eni-koci-shfaq-serish-linjat-perfekte-ne-kete-veshje/60%Daily2018-03-23 13:21
https://kosova-info.com/dogana-tregon-per-llojin-e-mishit-qe-u-importua-nga-belgjika-ne-dy-vitet-e-fundit/60%Daily2018-03-23 13:21
https://kosova-info.com/ndalen-semaforat-ne-qender-te-prishtines-kaos-ne-komunikacion/60%Daily2018-03-23 13:20
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-e-mbi-12-te-plagosur-detaje-nga-sulmi-terrorist-ne-france/60%Daily2018-03-23 13:04
https://kosova-info.com/elvana-gjata-me-imazhe-sensuale-nga-seti-i-realizuar-per-albumin-3ep/60%Daily2018-03-23 13:01
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-qeveria-e-serbise-ndalon-ndeshjen-ndermjet-serbise-dhe-kosoves/60%Daily2018-03-23 12:58
https://kosova-info.com/klubi-i-prodhuesve-shtyn-protestat-per-bllokimin-e-pikave-doganore-me-shqiperine/60%Daily2018-03-23 12:52
https://kosova-info.com/huliganet-serbe-rrethojne-vendin-ku-do-te-luaj-kosova-kunder-serbise-ne-hendboll-video/60%Daily2018-03-23 12:47
https://kosova-info.com/une-apo-strakosha-ja-cfare-thote-berisha/60%Daily2018-03-23 12:46
https://kosova-info.com/kocijas-pritet-me-protesta-dhe-brohoritje-ne-shkup/60%Daily2018-03-23 12:43
https://kosova-info.com/miranda-balaj-perfaqeson-kosoven-ne-miss-supermodel-worldwide-2018-ne-indi/60%Daily2018-03-23 12:40
https://kosova-info.com/france-nje-sulmues-merr-pengje-nje-person-eshte-vrare/60%Daily2018-03-23 12:38
https://kosova-info.com/fshati-i-kosoves-me-vetem-1-banor/60%Daily2018-03-23 12:35
https://kosova-info.com/10-ereza-qe-rriten-ne-uje-dhe-mund-te-mbahen-ne-shtepi-per-nje-vit-te-tere/60%Daily2018-03-23 12:34
https://kosova-info.com/qeveria-miraton-propozimin-e-ministres-hoxha-per-marreveshjet-ipa-i-dhe-ii-me-vlere-74-45-milione-euro/60%Daily2018-03-23 12:32
https://kosova-info.com/eulex-pritet-ta-dorezoje-edhe-rastin-medicus-tek-gjyqtaret-vendore/60%Daily2018-03-23 12:29
https://kosova-info.com/fanella-e-kombetares-ne-ankand-per-bamiresi-shitet-per-nje-cmim-rekord/60%Daily2018-03-23 12:26
https://kosova-info.com/te-shtunen-proteste-per-mos-zbatimin-e-ligjit-per-te-verberit/60%Daily2018-03-23 12:24
https://kosova-info.com/menaxheri-i-bellerin-e-zbulon-emrin-e-ekipit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-03-23 12:22
https://kosova-info.com/premiere-enca-publikon-kengen-dua-ne-keto-platforma/60%Daily2018-03-23 12:18
https://kosova-info.com/de-bruyne-nuk-jam-messi-ai-shenon-100-gola-une-10/60%Daily2018-03-23 12:13
https://kosova-info.com/ceki-shumica-e-viktimave-nga-shperthimi-ne-uzinen-kimike-jane-nga-rumania/60%Daily2018-03-23 12:10
https://kosova-info.com/hani-kete-ushqim-per-2-dite-largon-diabetin-dhe-ju-ndihmon-te-humbisni-peshe/60%Daily2018-03-23 12:10
https://kosova-info.com/nje-i-armatosur-merr-peng-disa-persona-ne-france-jam-isis/60%Daily2018-03-23 12:04
https://kosova-info.com/penallti-per-dortmundin-shikojeni-cfare-beri-bolt/60%Daily2018-03-23 12:01
https://kosova-info.com/shmangni-keto-9-gabime-me-lavatricen-nese-nuk-doni-tju-prishet/60%Daily2018-03-23 11:57
https://kosova-info.com/erdogan-do-te-marre-pjese-ne-samitin-turqi-be/60%Daily2018-03-23 11:49
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-ndeshjes-miqesore-gjermani-spanje/60%Daily2018-03-23 11:41
https://kosova-info.com/mbrojtja-propozon-prova-ne-rastin-ndaj-zyrtarit-te-komunes-se-pejes-prokurori-i-kundershton/60%Daily2018-03-23 11:34
https://kosova-info.com/krahu-i-molliqajt-dhe-donika-kadaj-u-blene-nga-devollet/60%Daily2018-03-23 11:31
https://kosova-info.com/keni-mungese-vitaminash-ja-sinjalet-qe-jep-trupi-juaj/60%Daily2018-03-23 11:29
https://kosova-info.com/fansat-i-publikojne-luanes-imazhe-nga-femijeria-ja-si-dukej-ajo/60%Daily2018-03-23 11:20
https://kosova-info.com/be-ja-miraton-udhezimet-per-marredhenie-me-britanine-pas-brexitit/60%Daily2018-03-23 11:19
https://kosova-info.com/lamtumire-stoke-city-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-shaqirit/60%Daily2018-03-23 11:15
https://kosova-info.com/haradinaj-deri-sot-sjam-marre-me-asociacionin-nuk-e-kam-pasur-ne-rend-dite/60%Daily2018-03-23 11:10
https://kosova-info.com/low-ka-nje-kerkese-nga-gjermania-per-ndeshjen-ndaj-spanjes/60%Daily2018-03-23 11:08
https://kosova-info.com/pasi-u-nda-nga-selena-justin-gjen-ngushellim-ne-krahet-e-kesaj-vajze/60%Daily2018-03-23 11:01
https://kosova-info.com/hoti-thaci-ska-autorizim-te-dialogoje-me-serbine/60%Daily2018-03-23 10:59
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-te-gjithe-kosovaret-qe-punojne-ne-zvicer/60%Daily2018-03-23 10:56
https://kosova-info.com/balaj-shperdoron-fanellen-e-titullarit-sadiku-dopiete-per-formacionin/60%Daily2018-03-23 10:45
https://kosova-info.com/lirimi-i-shefqet-krasniqit-ben-buje-ne-mediat-nderkombetare/60%Daily2018-03-23 10:44
https://kosova-info.com/lista-serbe-kundershton-fsk-ne-edhe-ne-mbledhjen-e-qeverise/60%Daily2018-03-23 10:43
https://kosova-info.com/me-kete-video-marina-zbulon-si-e-sulmon-luana-kur-kane-mosmarreveshje/60%Daily2018-03-23 10:41
https://kosova-info.com/edhe-nje-doreheqje-nga-vetevendosja/60%Daily2018-03-23 10:35
https://kosova-info.com/floket-ju-biejne-sepse-keni-mungese-te-kesaj-vitamine/60%Daily2018-03-23 10:34
https://kosova-info.com/berisha-me-lajm-fantastik-per-kombetaren-shqiptare/60%Daily2018-03-23 10:29
https://kosova-info.com/pirlo-behet-asistent-befason-tifozet-me-ekipin-e-ri/60%Daily2018-03-23 10:25
https://kosova-info.com/deshmitarja-ne-gjykimin-e-vukotiqit-burrin-e-detyruan-ta-haje-leternjoftimin/60%Daily2018-03-23 10:23
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-duet-me-ardian-bujupin/60%Daily2018-03-23 10:21
https://kosova-info.com/enrique-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-03-23 10:12
https://kosova-info.com/pucrra-ne-fytyre-ju-mungojne-keto-vitamina/60%Daily2018-03-23 10:11
https://kosova-info.com/keshilltari-i-ri-i-trumpit-me-shume-deklarata-kunder-kosoves/60%Daily2018-03-23 10:08
https://kosova-info.com/maqedoni-ligji-i-gjuheve-ivanov-nuk-nderron-mendje/60%Daily2018-03-23 10:07
https://kosova-info.com/maqedoni-ligji-i-gjuheve-ivanov-nuk-nderron-mendje-2/60%Daily2018-03-23 10:07
https://kosova-info.com/ushtrimet-e-rrezikshme-te-rita-ores/60%Daily2018-03-23 10:01
https://kosova-info.com/be-merr-fryme-lirisht-u-shmang-lufta-tregtare-me-shba/60%Daily2018-03-23 09:53
https://kosova-info.com/ethe-ne-buze-keni-mungese-te-ketyre-vitaminave/60%Daily2018-03-23 09:53
https://kosova-info.com/reshjet-e-bores-81-aksidente-trafiku-vetem-ne-24-oret-e-fundit-ne-kosove/60%Daily2018-03-23 09:52
https://kosova-info.com/reshjet-e-bores-81-aksidente-trafiku-vetem-ne-24-oret-e-fundit-ne-kosove-2/60%Daily2018-03-23 09:52
https://kosova-info.com/se-shpejti-hapet-konkursi-per-zgjedhjen-e-drejtoreve-te-klinikave/60%Daily2018-03-23 09:48
https://kosova-info.com/lulet-qe-jane-te-rrezikshme-per-ti-mbajtur-ne-shtepi/60%Daily2018-03-23 09:42
https://kosova-info.com/edhe-nje-sukses-per-capital-t-dhe-majk/60%Daily2018-03-23 09:41
https://kosova-info.com/formacioni-i-shqiperise-ndaj-norvegjise/60%Daily2018-03-23 09:38
https://kosova-info.com/kek-prape-spekulime-nga-keds-per-reduktimet-e-energjise-elektrike/60%Daily2018-03-23 09:37
https://kosova-info.com/shtyhet-votimi-i-rekomandimeve-te-vv-se-per-rastin-dehari/60%Daily2018-03-23 09:35
https://kosova-info.com/bale-nervozon-tifozet-e-real-madridit/60%Daily2018-03-23 09:34
https://kosova-info.com/haradinaj-perparimi-i-sistemit-te-drejtesise-tregon-perkushtimin-e-institucioneve-te-kosoves/60%Daily2018-03-23 09:23
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-romen-lendohet-under/60%Daily2018-03-23 09:21
https://kosova-info.com/dua-lipa-duet-me-ish-te-dashurin-e-rita-ores/60%Daily2018-03-23 09:16
https://kosova-info.com/pasdite-seanca-ndaj-deputeteve-te-vv-se/60%Daily2018-03-23 09:14
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-gomesit/60%Daily2018-03-23 09:11
https://kosova-info.com/gjermania-pershendet-vendimin-e-shba-se-per-perjashtim-nga-tarifat-e-reja/60%Daily2018-03-23 09:10
https://kosova-info.com/ceku-grandi-te-rrenohet/60%Daily2018-03-23 09:05
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-foshnjen-qe-u-gjet-e-vdekur-ne-gjakove/60%Daily2018-03-23 09:03
https://kosova-info.com/bashkeshorti-i-adelines-nuk-i-ndahet-asaj-ne-asnje-cast-gjate-shtatzenise/60%Daily2018-03-23 09:01
https://kosova-info.com/bacca-kthehet-ne-milan/60%Daily2018-03-23 08:56
https://kosova-info.com/bie-bllokut-b2-kthehen-reduktimet/60%Daily2018-03-23 08:54
https://kosova-info.com/dhune-turko-kurde-ne-rruget-e-gjermanise/60%Daily2018-03-23 08:47
https://kosova-info.com/holanda-me-emra-te-rinj-kunder-anglise/60%Daily2018-03-23 08:43
https://kosova-info.com/thaci-takohet-me-hahn-be-ja-te-perfundoje-procedurat-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-03-23 08:43
https://kosova-info.com/kur-gigi-hadid-tregonte-shume-per-v-magazine/60%Daily2018-03-23 08:41
https://kosova-info.com/vetura-godet-punetorin-qe-ishte-duke-pastruar-rrugen-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-03-23 08:38
https://kosova-info.com/haziri-feride-rushiti-krenaria-e-gjilanit-dhe-e-mbare-kosoves/60%Daily2018-03-23 08:35
https://kosova-info.com/29-vjet-nga-suprimimi-i-autonomise-se-kosoves/60%Daily2018-03-23 08:29
https://kosova-info.com/tete-gjerat-qe-sduhet-ti-beni-kur-jeni-me-barkun-thate/60%Daily2018-03-23 08:25
https://kosova-info.com/hamilton-fluturon-ne-fillimin-e-sezonit-te-ri-ne-formula-1/60%Daily2018-03-23 08:24
https://kosova-info.com/pas-feros-noizy-kercenohet-me-rrahje/60%Daily2018-03-23 08:21
https://kosova-info.com/panucci-me-rregulla-strikte-per-futbollistet-e-kombetares-shqiptare/60%Daily2018-03-23 08:17
https://kosova-info.com/messi-argjentina-ndodh-nje-problem/60%Daily2018-03-23 08:12
https://kosova-info.com/kohe-te-keqia-per-demokracine/60%Daily2018-03-23 08:07
https://kosova-info.com/mozzik-festoi-ne-menyre-te-cuditshme-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-03-23 08:01
https://kosova-info.com/depresioni-shkakton-probleme-me-kujtese-2/60%Daily2018-03-23 07:53
https://kosova-info.com/marines-po-i-mungon-vera-kujton-pushimet-me-getin-ne-xhamajka/60%Daily2018-03-23 07:40
https://kosova-info.com/shefqet-krasniqi-shpallet-i-pafajshem/60%Daily2018-03-23 07:37
https://kosova-info.com/shefqet-krasniqi-shpallet-i-pafajshem/60%Daily2018-03-23 07:37
https://kosova-info.com/deputetja-e-pdk-se-qytetaret-do-te-levizin-pa-viza-brenda-ketij-viti/60%Daily2018-03-23 07:27
https://kosova-info.com/cfare-eshte-nje-mengjes-ideal/60%Daily2018-03-23 07:25
https://kosova-info.com/blunt-thumbon-unikkatil-per-projektin-e-ri/60%Daily2018-03-23 07:21
https://kosova-info.com/disa-vende-te-be-se-mund-ti-hakmerren-rusise-pas-incidentit-ne-britani/60%Daily2018-03-23 07:18
https://kosova-info.com/demarkacioni-u-kry-tash-korrupsioni/60%Daily2018-03-23 07:08
https://kosova-info.com/flori-konfirmon-duetin-me-ghetto-geasy/60%Daily2018-03-23 07:01
https://kosova-info.com/thaci-dhe-vuciq-vazhdojne-sot-dialogun-ne-bruksel/60%Daily2018-03-23 07:00
https://kosova-info.com/mblidhet-qeveria-3/60%Daily2018-03-23 06:51
https://kosova-info.com/di-biagio-planifikon-formacionin-kunder-argjentines/60%Daily2018-03-23 06:34
https://kosova-info.com/ibrahimovic-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-03-23 06:31
https://kosova-info.com/vazhdon-seanca-e-kuvendit-votohen-rekomandimet-per-rastin-dehari/60%Daily2018-03-23 06:27
https://kosova-info.com/formacioni-i-gjermanise-ne-super-ndeshjen-ndaj-spanjes/60%Daily2018-03-23 06:25
https://kosova-info.com/real-madrid-jo-ky-mund-te-jete-klubi-i-ri-i-neymarit/60%Daily2018-03-23 06:22
https://kosova-info.com/vazhdojne-temperaturat-e-uleta-ja-parashikimi-i-motit-per-sot/60%Daily2018-03-23 06:17
https://kosova-info.com/arsyeja-e-cuditshme-se-icardi-nuk-u-ftua-nga-argjentina/60%Daily2018-03-23 06:15
https://kosova-info.com/csgo-eleague-major-pools-and-tournament-schedule-announced/60%Daily2018-03-23 00:37
https://kosova-info.com/fjala-perfundimtare-ne-gjykimin-e-gjykatesit-dhe-avokatit-te-akuzuar-se-shpallen-te-gjallin-te-vdekur/60%Daily2018-03-22 22:59
https://kosova-info.com/instagram-ndryshe-nga-snapchat-degjon-kritikat-e-perdoruesve-te-saj/60%Daily2018-03-22 22:59
https://kosova-info.com/dafina-pozon-para-pasqyres-ja-cka-zbuloi-ajo/60%Daily2018-03-22 22:59
https://kosova-info.com/ilir-deda-presim-ne-qershor-te-levizim-pa-viza/60%Daily2018-03-22 22:58
https://kosova-info.com/fajon-shpresoj-qe-liberalizimi-i-vizave-te-ndodhe-sivjet/60%Daily2018-03-22 22:55
https://kosova-info.com/surroi-deklarata-e-thacit-dhe-vujanoviqit-eshte-bere-per-ti-bindur-deputetet-qe-te-votojne-demarkacionin-video/60%Daily2018-03-22 22:53
https://kosova-info.com/prekazi-kosova-ka-ngritje-eshte-kenaqesi-qe-jam-trajner-i-ketyre-djemve/60%Daily2018-03-22 22:52
https://kosova-info.com/youtube-kufizime-shtese-per-videot-me-arme-zjarri/60%Daily2018-03-22 22:51
https://kosova-info.com/te-moshuarit-qe-kalojne-kohen-me-nipa-e-mbesa-jetojne-me-gjate/60%Daily2018-03-22 22:51
https://kosova-info.com/njeriu-anti-monopol-me-nje-status-monopolist-politik/60%Daily2018-03-22 22:46
https://kosova-info.com/64-vjecarja-denoncon-token-ma-grabiti-deputeti/60%Daily2018-03-22 22:42
https://kosova-info.com/beni-leng-i-cili-do-tju-liroje-nga-helmet-dhe-kilogramet-e-tepert/60%Daily2018-03-22 22:38
https://kosova-info.com/gjermani-spanje-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-03-22 22:37
https://kosova-info.com/donika-kadaj-thote-se-u-fye-nga-albulena-haxhiu-pasi-u-largua-nga-vv/60%Daily2018-03-22 22:31
https://kosova-info.com/pas-unikkatilit-edhe-noizy-lanson-kengen-e-re/60%Daily2018-03-22 22:27
https://kosova-info.com/shkencetaret-gjejne-nje-menyre-te-re-per-humbjen-e-peshes/60%Daily2018-03-22 22:07
https://kosova-info.com/rruget-e-papastruara-ne-prishtine-shkaktojne-kaos-nga-aksidentet-foto/60%Daily2018-03-22 21:59
https://kosova-info.com/milan-cutrone-objektiv-i-skuadrave-te-medha/60%Daily2018-03-22 21:58
https://kosova-info.com/kaq-te-vegjel-i-ka-fansat-gjiko/60%Daily2018-03-22 21:55
https://kosova-info.com/keds-i-le-ne-terr-qytetin-e-podujeves-video/60%Daily2018-03-22 21:51
https://kosova-info.com/kanceri-ne-pankreas-mjeket-gjejne-zgjidhjen/60%Daily2018-03-22 21:48
https://kosova-info.com/bushi-vetem-per-fitore-ndaj-sllovakise/60%Daily2018-03-22 21:35
https://kosova-info.com/lajmerohet-reperi-qe-e-rrahu-feron-une-jam-mire-nuk-me-sulmoi-askush/60%Daily2018-03-22 21:24
https://kosova-info.com/gdp-kerkon-debat-ne-kuvend-per-cilesine-dhe-sigurine-e-ushqimit/60%Daily2018-03-22 21:18
https://kosova-info.com/roma-i-ka-gati-12-milione-euro-per-talentin-e-njohur/60%Daily2018-03-22 21:15
https://kosova-info.com/kush-ha-thonjte-ka-prirje-te-jete-i-persosur/60%Daily2018-03-22 21:12
https://kosova-info.com/i-akuzuar-per-vjedhje-te-rrymes-ramiz-kelmendi-komenton-propozimin-per-hedhjen-e-aktakuzes/60%Daily2018-03-22 21:09
https://kosova-info.com/rruget-e-prishtines-shnderrohen-ne-pista-patinazhi-foto/60%Daily2018-03-22 20:59
https://kosova-info.com/prokurori-i-gjykates-speciale-thote-se-kane-siguruar-prova-fotografi-dhe-video/60%Daily2018-03-22 20:58
https://kosova-info.com/fero-lajmerohet-nga-burgu-ma-mire-me-nejt-ne-burg-se-ne-spital/60%Daily2018-03-22 20:52
https://kosova-info.com/si-te-perdorni-wc-te-publike-ne-menyre-te-sigurte/60%Daily2018-03-22 20:45
https://kosova-info.com/thaci-ratifikimi-i-demarkacionit-do-te-qartesoje-agjenden-e-kosoves/60%Daily2018-03-22 20:41
https://kosova-info.com/zbardhet-harta-e-zonave-ne-bregdet-qe-do-te-preken-nga-pezullimi-i-tapive-te-tokes/60%Daily2018-03-22 20:37
https://kosova-info.com/lamtumire-inter-icardi-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-03-22 20:34
https://kosova-info.com/ja-e-verteta-e-lidhjes-se-supozuar-ndermjet-djalit-te-presidentit-thaci-dhe-adea-pules/60%Daily2018-03-22 20:27
https://kosova-info.com/bytyqi-shpejt-funksionalizohet-agjencia-e-akreditimit-video/60%Daily2018-03-22 20:27
https://kosova-info.com/napoli-ka-nje-lajm-te-mire-per-hysajn/60%Daily2018-03-22 20:23
https://kosova-info.com/dani-ceballos-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2018-03-22 20:20
https://kosova-info.com/super-llaptopi-i-mytaher-haskukes/60%Daily2018-03-22 20:17
https://kosova-info.com/qkuk-sigurohen-protezat-ortopedike-video/60%Daily2018-03-22 20:12
https://kosova-info.com/rama-ne-stamboll-pritet-nga-erdogan/60%Daily2018-03-22 20:08
https://kosova-info.com/mbi-5000-kosovare-kerkuan-azil-ne-be-gjate-vitit-2017/60%Daily2018-03-22 20:02
https://kosova-info.com/keshtu-duket-renditja-ne-grupin-e-kosoves-pas-fitores-ndaj-azerbajxhanit/60%Daily2018-03-22 20:02
https://kosova-info.com/qikat-nga-diaspora-publikohet-nga-meti/60%Daily2018-03-22 19:56
https://kosova-info.com/kosova-e-fuqishme-demolon-azerbajxhanin-ne-mitrovice-video/60%Daily2018-03-22 19:52
https://kosova-info.com/britania-nis-hetim-gjyqesor-per-vrasjen-e-biznismenit-rus/60%Daily2018-03-22 19:40
https://kosova-info.com/mustafa-perfundimisht-percaktuam-vijat-kufitare/60%Daily2018-03-22 19:38
https://kosova-info.com/premiere-unikkatil-publikon-kengen-a-pe-sheh-ne-bashkepunim-me-milot-dhe-phenom/60%Daily2018-03-22 19:30
https://kosova-info.com/heshtin-politikanet-qe-vune-tabelen-ne-kufi-video/60%Daily2018-03-22 19:25
https://kosova-info.com/kosova-nuk-ndalet-kolgeci-dyfishon-epersine/60%Daily2018-03-22 19:22
https://kosova-info.com/mjeket-japin-alarmin-kurre-mos-hani-mish-derri-ja-pse/60%Daily2018-03-22 19:20
https://kosova-info.com/nxenesi-gjuan-sprej-ne-klase-lendohen-pese-te-tjere-video/60%Daily2018-03-22 19:19
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-me-komisionarin-hahn-diteve-vijuese-hapa-te-metejme-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2018-03-22 19:15
https://kosova-info.com/ndizet-atmosfera-ne-mitrovice-kosova-kalon-ne-epersi/60%Daily2018-03-22 19:15
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-48-ore-paraburgim-per-feron/60%Daily2018-03-22 19:14
https://kosova-info.com/hoxhaj-thaci-eshte-me-kompetent-dhe-perfaqesues-sa-i-perket-mbrojtjes-se-kosoves/60%Daily2018-03-22 19:10
https://kosova-info.com/dybala-largohet-nga-juventusi-transferohet-te-skuadra-e-njohur-per-120-mln-euro/60%Daily2018-03-22 19:08
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-i-reagon-veselit-lugina-e-presheves-nuk-merret-pa-i-jap-dicka-serbise/60%Daily2018-03-22 19:06
https://kosova-info.com/kaq-shume-i-jane-rritur-te-pasmet-agneses/60%Daily2018-03-22 19:00
https://kosova-info.com/tmerruese-prokuroria-zbulon-minj-te-ngordhur-ne-fabriken-e-mishit/60%Daily2018-03-22 18:57
https://kosova-info.com/kotzias-arrin-ne-shkup-per-bisedime-rreth-ceshtjes-se-emrit/60%Daily2018-03-22 18:53
https://kosova-info.com/rama-pritet-nga-presidenti-i-turqise-erdogan/60%Daily2018-03-22 18:51
https://kosova-info.com/rama-pritet-nga-presidenti-i-turqise-erdogan-2/60%Daily2018-03-22 18:51
https://kosova-info.com/kosova-u21-azerbajxhan-u21-me-kete-rezultat-perfundon-pjesa-e-pare/60%Daily2018-03-22 18:49
https://kosova-info.com/aktori-turk-i-pasionuar-ndaj-kesaj-bluze-e-vesh-per-dy-vite/60%Daily2018-03-22 18:41
https://kosova-info.com/ibra-me-nje-fotografi-interesante-falenderon-manchester-unitedin/60%Daily2018-03-22 18:35
https://kosova-info.com/shenjat-se-ju-mungojne-disa-vitamina/60%Daily2018-03-22 18:30
https://kosova-info.com/turqi-rrezohet-nje-avion-ushtarak/60%Daily2018-03-22 18:27
https://kosova-info.com/turqi-rrezohet-nje-avion-ushtarak-2/60%Daily2018-03-22 18:27
https://kosova-info.com/zvicra-per-nje-vit-ka-ndare-8-2-miliarde-franga-per-ndihmat-sociale/60%Daily2018-03-22 18:23
https://kosova-info.com/zvicra-per-nje-vit-ka-ndare-8-2-miliarde-franga-per-ndihmat-sociale-2/60%Daily2018-03-22 18:23
https://kosova-info.com/sonte-serish-bore-dhe-acar-ja-deri-kur-do-te-mberrij-pranvera-ne-kosove/60%Daily2018-03-22 18:20
https://kosova-info.com/lori-shijon-boren-e-pranveres-del-me-keta-emra-te-njohur/60%Daily2018-03-22 18:19
https://kosova-info.com/manchester-united-konfirmon-largimin-e-ibrahimovicit/60%Daily2018-03-22 18:11
https://kosova-info.com/sulltan-novruzi-festa-me-e-rendesishme-e-muslimaneve-bektashiane/60%Daily2018-03-22 18:08
https://kosova-info.com/trump-ndeshkon-kinen-me-50-miliarde-dollare-ne-tarifa/60%Daily2018-03-22 18:06
https://kosova-info.com/trump-ndeshkon-kinen-me-50-miliarde-dollare-ne-tarifa-2/60%Daily2018-03-22 18:06
https://kosova-info.com/fillon-ndeshja-kosova-u21-azerbajxhan-u21/60%Daily2018-03-22 18:01
https://kosova-info.com/te-pish-vezesekreti-i-nje-organizmi-super-te-forte/60%Daily2018-03-22 17:54
https://kosova-info.com/cilat-jane-gjerat-per-te-cilat-nuk-duhet-te-beni-kurre-kompromis-ne-cift/60%Daily2018-03-22 17:53
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-arrestimin-e-feros/60%Daily2018-03-22 17:52
https://kosova-info.com/sulm-ne-idlib-28-te-vdekur/60%Daily2018-03-22 17:51
https://kosova-info.com/challendes-e-ka-nje-lajm-te-madh-per-tifozet-e-kosoves/60%Daily2018-03-22 17:50
https://kosova-info.com/ironia-e-ambasades-ruse-me-tiranen-ndihmoni-britanine-me-prova-per-sulmin-kimik/60%Daily2018-03-22 17:48
https://kosova-info.com/mlladiq-apelon-kunder-denimit-te-tij-per-gjenocid-dhe-krime-lufte/60%Daily2018-03-22 17:47
https://kosova-info.com/kombetarja-e-shqiperise-beri-sot-gjestin-e-vitit/60%Daily2018-03-22 17:45
https://kosova-info.com/noizy-e-ka-nje-surprize-per-fansat-e-tij/60%Daily2018-03-22 17:45
https://kosova-info.com/tete-produkte-ushqimore-qe-nuk-kane-date-te-skadimit/60%Daily2018-03-22 17:40
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-ruan-territorin-qytetaret-afer-levizjes-pa-viza/60%Daily2018-03-22 17:36
https://kosova-info.com/ambasadori-austriak-mbeshtesim-ngritjen-e-cilesise-se-arsimit-ne-te-gjitha-nivelet-ne-kosove/60%Daily2018-03-22 17:34
https://kosova-info.com/mediat-nderkombetare-vazhdojne-ti-japin-rendesi-takimit-thaci-vuciq/60%Daily2018-03-22 17:33
https://kosova-info.com/5-shenjat-qe-tregojne-se-po-harxhoni-kohen-tuaj-me-personin-e-gabuar/60%Daily2018-03-22 17:29
https://kosova-info.com/rritet-tregtia-me-pakice/60%Daily2018-03-22 17:28
https://kosova-info.com/kosovari-per-pak-i-shpetoi-debimit-nga-zvicra-akuzohej-per-grabitjen-e-50-frangave/60%Daily2018-03-22 17:24
https://kosova-info.com/erdogan-bisede-telefonike-me-trumpin/60%Daily2018-03-22 17:22
https://kosova-info.com/pas-keqperdorimit-te-emrit-te-saj-reagon-baby-g/60%Daily2018-03-22 17:20
https://kosova-info.com/e-bujshme-barcelona-largon-6-futbolliste/60%Daily2018-03-22 17:05
https://kosova-info.com/madam-kenga-me-e-re-nga-mozzik/60%Daily2018-03-22 16:58
https://kosova-info.com/arrestohet-ligjvenesja-ukrainase-per-komplot-terrorist/60%Daily2018-03-22 16:47
https://kosova-info.com/prokurori-dhe-kryetari-i-pejes-nuk-shkojne-ne-seance-i-demtuari-kerkon-qe-prokurori-bajraktari-te-mos-e-perfaqesoje-aktakuzen/60%Daily2018-03-22 16:45
https://kosova-info.com/lotet-e-sarkozyt-ne-gjykate-ky-eshte-ferri/60%Daily2018-03-22 16:44
https://kosova-info.com/ambasada-e-kosoves-ne-londer-behet-me-atashe-te-mbrojtjes/60%Daily2018-03-22 16:42
https://kosova-info.com/permes-nje-foto-nudo-butrinti-zbulon-se-kur-do-ta-publikoje-kengen-e-re/60%Daily2018-03-22 16:42
https://kosova-info.com/bale-shenon-het-trik-ndaj-kines-futet-ne-histori/60%Daily2018-03-22 16:41
https://kosova-info.com/gjermania-po-i-kerkon-serbise-qe-kosoves-ti-lejohet-pranimi-ne-okb/60%Daily2018-03-22 16:39
https://kosova-info.com/asamblisti-i-vv-se-dardan-sejdiu-kercenonte-neper-korridore-te-komunes-per-tia-votuar-raportet-financiare/60%Daily2018-03-22 16:29
https://kosova-info.com/vala-superliga-i-jep-kuptim-shqiperise-etnike/60%Daily2018-03-22 16:28
https://kosova-info.com/arrestohet-fero/60%Daily2018-03-22 16:26
https://kosova-info.com/bie-mbeshtetja-per-presidentin-francez-macron/60%Daily2018-03-22 16:25
https://kosova-info.com/xhensilen-po-e-zbukuron-shtatzenia-del-pa-grim/60%Daily2018-03-22 16:21
https://kosova-info.com/xhensilen-po-e-zbukuron-shtatzenia-del-pa-grim-2/60%Daily2018-03-22 16:21
https://kosova-info.com/kaos-ne-france-greva-kunder-reformave-te-macron/60%Daily2018-03-22 16:20
https://kosova-info.com/ahmeti-nuk-komenton-ndarjen-e-vv-se-ne-kuvendin-komunal/60%Daily2018-03-22 16:16
https://kosova-info.com/kurre-mos-i-toleroni-keto-12-gjera/60%Daily2018-03-22 16:16
https://kosova-info.com/vuciq-nderkombetaret-ne-mbrojtje-te-pavaresise-se-kosoves-serbia-ne-situate-te-veshtire/60%Daily2018-03-22 16:12
https://kosova-info.com/dorehiqet-avokati-kryesor-i-donald-trump/60%Daily2018-03-22 16:10
https://kosova-info.com/dhurata-nuk-i-njeh-shoqet-e-saj/60%Daily2018-03-22 16:00
https://kosova-info.com/messi-frikeson-barcelonen-viziton-klubin-e-njohur-te-premierliges/60%Daily2018-03-22 16:00
https://kosova-info.com/skandali-i-facebookut-dhe-cambridge-analytica/60%Daily2018-03-22 15:57
https://kosova-info.com/ibrahimovic-zgjedh-skuadren-e-re/60%Daily2018-03-22 15:41
https://kosova-info.com/mozzik-publikon-shuma-te-majme-te-parave/60%Daily2018-03-22 15:39
https://kosova-info.com/vdekja-e-astorit-shikoni-cfare-ben-kombetarja-e-italise/60%Daily2018-03-22 15:27
https://kosova-info.com/gazi-dhe-vjedhja-e-kartelave-prokuroria-kerkon-paraburgim-per-shtate-deputetet-e-vv-se/60%Daily2018-03-22 15:26
https://kosova-info.com/ekskluzive-kjo-eshte-kompania-e-dyte-kosovare-qe-importoi-mish-nga-belgjika/60%Daily2018-03-22 15:25
https://kosova-info.com/austria-vazhdon-mbeshtetjen-masht-it-ne-arsimin-e-larte/60%Daily2018-03-22 15:23
https://kosova-info.com/ky-eshte-cmimi-marramendes-i-cantes-se-nores/60%Daily2018-03-22 15:19
https://kosova-info.com/konfiskohet-1123-kilograme-mish-ne-etc-dhe-viva-fresh/60%Daily2018-03-22 15:19
https://kosova-info.com/ministria-e-jashtme-e-kanadase-pergezon-veselin-per-votimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-03-22 15:16
https://kosova-info.com/pronari-i-facebookut-tregon-si-e-ndihmuan-trumpin-ne-zgjedhje-maqedonasit-dhe-ruset/60%Daily2018-03-22 15:12
https://kosova-info.com/katari-shton-28-persona-dhe-subjekte-ne-listen-e-zeze/60%Daily2018-03-22 15:08
https://kosova-info.com/maxhuni-takim-per-sukseset-dhe-sfidat-e-policise/60%Daily2018-03-22 15:04
https://kosova-info.com/i-denuari-per-aksidentin-ku-kishte-humbur-jeten-kembesori-kerkon-nga-apeli-ti-zbutet-denimi/60%Daily2018-03-22 15:02
https://kosova-info.com/nese-ndodhe-kjo-united-do-ta-shkarkoje-mourinhon/60%Daily2018-03-22 14:58
https://kosova-info.com/plas-skandali-ne-turqi-aktorit-te-njohur-gruaja-ia-publikon-fotot-lakuriq/60%Daily2018-03-22 14:55
https://kosova-info.com/boateng-ne-premierlige-cmimi-50-milione-euro/60%Daily2018-03-22 14:46
https://kosova-info.com/klea-huta-koke-e-kembe-e-dashuruar-i-kushton-kenge-elgit-dodes/60%Daily2018-03-22 14:39
https://kosova-info.com/shba-te-pritet-ta-sanksionoje-kinen/60%Daily2018-03-22 14:23
https://kosova-info.com/a-do-te-sherohet-neuer-per-kupen-e-botes-ja-cfare-thote-kahn/60%Daily2018-03-22 14:22
https://kosova-info.com/arrestohen-personat-qe-sulmuan-fizikisht-feron/60%Daily2018-03-22 14:17
https://kosova-info.com/sa-vota-duhen-ne-keshill-dhe-parlament-evropian-qe-kosoves-ti-hiqen-vizat/60%Daily2018-03-22 14:14
https://kosova-info.com/lewandowski-apo-kane-shikoni-vendimin-e-realit/60%Daily2018-03-22 14:06
https://kosova-info.com/haradinaj-do-te-jem-luftetar-i-te-drejtes-se-gruas-ne-shoqerine-tone/60%Daily2018-03-22 13:57
https://kosova-info.com/angazhim-i-institucioneve-dhe-organeve-te-zbatimit-te-ligjit-per-permbushjen-e-kriterit-te-fundit-per-liberalizim-te-vizave/60%Daily2018-03-22 13:57
https://kosova-info.com/lamtumire-liverpool-klopp-te-top-klubi-evropian/60%Daily2018-03-22 13:52
https://kosova-info.com/arta-apo-adea-imazhet-ku-ish-i-i-endritit-dhe-e-dashura-aktuale-kane-goditur-me-te-pasmet-e-medha/60%Daily2018-03-22 13:49
https://kosova-info.com/kremlini-e-cileson-krahasimin-e-putinit-me-hitlerin-te-neveritshem/60%Daily2018-03-22 13:48
https://kosova-info.com/nxenesit-zbulojne-se-mesuesi-i-matematikes-eshte-aktor-filmash-porno/60%Daily2018-03-22 13:46
https://kosova-info.com/a-ishte-demarkacioni-kushti-i-fundit-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-03-22 13:45
https://kosova-info.com/5-trika-per-smartphonet-qe-cdo-perdorues-i-tyre-duhet-ti-dije/60%Daily2018-03-22 13:39
https://kosova-info.com/hamza-per-lansimin-e-agro-kreditimi-ne-bujqesi-do-te-shtohet-ndjeshem/60%Daily2018-03-22 13:32
https://kosova-info.com/luana-vjollca-nuk-e-ka-ftohte-del-vec-me-bluze-ne-temperatura-minus/60%Daily2018-03-22 13:30
https://kosova-info.com/ambasadori-i-kosoves-ne-france-viziton-perfaqesuesen/60%Daily2018-03-22 13:30
https://kosova-info.com/haradinaj-marreveshja-e-ratifikuar-na-obligon-ti-bejme-korrektimet-ne-drejtim-te-cakorrit/60%Daily2018-03-22 13:23
https://kosova-info.com/raportuesi-i-kosoves-ne-pe-pas-demarkacionit-liberalizimi-i-vizave-afer/60%Daily2018-03-22 13:18
https://kosova-info.com/adea-pula-ne-lidhje-dashurie-me-djalin-e-presidentit-thaci/60%Daily2018-03-22 13:16
https://kosova-info.com/keto-10-shenja-tregojne-se-e-doni-ende-ish-in-tuaj/60%Daily2018-03-22 13:15
https://kosova-info.com/skandal-seksual-ne-futbollin-argjentinas/60%Daily2018-03-22 13:14
https://kosova-info.com/dhurata-hoxha-flet-per-kriterin-tjeter-te-liberalizimit-te-vizave-jane-ngritur-30-aktakuza/60%Daily2018-03-22 12:51
https://kosova-info.com/grupi-i-deputeteve-te-pavarur-bejne-nismen-e-pare-qe-nga-shkeputja-e-vv-se/60%Daily2018-03-22 12:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-koha-kur-kosovaret-do-te-levizin-pa-viza/60%Daily2018-03-22 12:39
https://kosova-info.com/podujeve-nxenesi-hedh-gaz-lotsjelles-ne-shkolle/60%Daily2018-03-22 12:31
https://kosova-info.com/vetevendosje-kerkon-lirimin-e-deputeteve-te-arrestuar/60%Daily2018-03-22 12:31
https://kosova-info.com/presidenti-i-ke-juncker-perfshihet-ne-skandal-nepotizmi-dhe-korrupsioni/60%Daily2018-03-22 12:30
https://kosova-info.com/ta-pres-fytin-policia-arreston-agresorin-qe-tentoi-te-therte-trajnerin-e-tiranes/60%Daily2018-03-22 12:29
https://kosova-info.com/iniesta-i-thote-lamtumire-spanjes/60%Daily2018-03-22 12:29
https://kosova-info.com/mot-ekstrem-ne-veri-te-shqiperise-reshje-debore-dhe-ere-e-furishme/60%Daily2018-03-22 12:14
https://kosova-info.com/ambasada-e-shba-se-lavderon-deputetet-qe-votuan-pro-demarkacionit/60%Daily2018-03-22 12:13
https://kosova-info.com/cfare-ka-ronaldo-shikojeni-cfare-ndodhi-ne-stervitjen-e-portugalise/60%Daily2018-03-22 12:04
https://kosova-info.com/fillojne-te-shiten-hamburgeret-me-mish-gomari/60%Daily2018-03-22 12:00
https://kosova-info.com/koke-ka-nje-lajm-te-keq-per-atletico-madridin-nese-shitet-griezmann/60%Daily2018-03-22 11:35
https://kosova-info.com/takat-e-prishura-te-ciljeta-xhilages-e-bejne-per-pese-pare/60%Daily2018-03-22 11:34
https://kosova-info.com/uje-patellxhani-dhe-limoni-per-te-rene-ne-peshe/60%Daily2018-03-22 11:23
https://kosova-info.com/studentet-refuzojne-te-takohen-me-haradinajn/60%Daily2018-03-22 11:22
https://kosova-info.com/arifi-serbia-dhe-be-deshtuan-ne-implementimin-e-marreveshjes-per-energjine/60%Daily2018-03-22 11:13
https://kosova-info.com/shyqiri-bytyqi-kete-vit-ndryshon-testi-i-matures/60%Daily2018-03-22 11:11
https://kosova-info.com/hamsik-kjo-mund-ti-ndodhe-juventusit-ne-gare-per-titull-ne-serie-a/60%Daily2018-03-22 11:10
https://kosova-info.com/gjashte-te-vdekur-pas-shperthimit-ne-kompleksin-kimik-ne-ceki/60%Daily2018-03-22 11:06
https://kosova-info.com/njihuni-me-bashkeshortin-dhe-femijet-e-mirsa-kerqelit/60%Daily2018-03-22 11:06
https://kosova-info.com/ceki-shperthim-ne-nje-uzine-kimike-ka-viktima/60%Daily2018-03-22 11:05
https://kosova-info.com/itali-shkaterrohet-banda-e-droges-arrestohen-16-shqiptare/60%Daily2018-03-22 11:02
https://kosova-info.com/ujkani-keshtu-jemi-me-te-forte-te-kosova/60%Daily2018-03-22 10:55
https://kosova-info.com/kosova-pastron-edhe-rrugen-per-ne-kullen-e-zhlepit/60%Daily2018-03-22 10:53
https://kosova-info.com/gjykata-merr-vendim-te-ri-per-vali-corleonen/60%Daily2018-03-22 10:47
https://kosova-info.com/zhduket-personi-nga-fshati-shtraze-qysh-nga-e-hena-nuk-eshte-kthyer-ne-shtepi/60%Daily2018-03-22 10:42
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-e-indeksit-te-rrahman-pacarizit-keshtu-dukej-para-njezetetete-vitesh/60%Daily2018-03-22 10:41
https://kosova-info.com/fisnik-ismaili-godet-ish-koleget-e-vv-se-per-hedhjen-e-gazit-ne-kuvend/60%Daily2018-03-22 10:39
https://kosova-info.com/real-madrid-shet-balen-per-130-milione-euro/60%Daily2018-03-22 10:35
https://kosova-info.com/sarkozy-i-quan-shpifje-akuzat-ndaj-tij/60%Daily2018-03-22 10:33
https://kosova-info.com/suv-i-me-i-shtrenjte-ne-bote-qe-i-ngjan-makines-se-batmanit-foto/60%Daily2018-03-22 10:30
https://kosova-info.com/mihrije-braha-me-fjale-zemre-per-naimin-nepermjet-kesaj-fotografie-vemendjen-e-merr-gjoksi-i-saj/60%Daily2018-03-22 10:30
https://kosova-info.com/bitcoin-do-te-jete-monedha-e-vetme-ne-dhjete-vjet/60%Daily2018-03-22 10:30
https://kosova-info.com/vettel-ky-eshte-favoriti-per-titull-ne-formula-1/60%Daily2018-03-22 10:24
https://kosova-info.com/kater-kryetaret-pajtohen-qe-cycavica-te-shpallet-interes-nacional/60%Daily2018-03-22 10:22
https://kosova-info.com/pacolli-zgjidhja-e-vetme-e-qendrueshme-anetaresimi-i-kosoves-ne-okb-dhe-njohja-nga-serbia/60%Daily2018-03-22 10:19
https://kosova-info.com/shba-dhe-evropianet-vazhdojne-bisedimet-per-marreveshjen-berthamore/60%Daily2018-03-22 10:13
https://kosova-info.com/may-kerkon-denim-te-perbashket-te-rusise-per-helmimin-e-ish-spiunit/60%Daily2018-03-22 10:11
https://kosova-info.com/e-kaluara-e-trishte-e-kengetares-se-njohur-doja-te-vetevritesha/60%Daily2018-03-22 10:10
https://kosova-info.com/zhegrova-ia-shpjegon-panuccit-pse-zgjodhi-kosoven/60%Daily2018-03-22 10:09
https://kosova-info.com/zyra-e-kryeministrit-nga-sot-nis-procesi-i-korrigjimit-te-demarkacionit/60%Daily2018-03-22 10:07
https://kosova-info.com/37-aksidente-trafiku-brenda-dy-oreve/60%Daily2018-03-22 10:06
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-personat-qe-dje-hodhen-gure-ne-drejtim-te-kuvendit/60%Daily2018-03-22 09:50
https://kosova-info.com/zyra-e-be-se-ne-prishtine-tani-te-luftohet-korrupsioni-kushti-i-dyte-per-viza/60%Daily2018-03-22 09:37
https://kosova-info.com/reshjet-e-bores-veshtiresohet-qarkullimi-i-veturave-ne-kryeqytet/60%Daily2018-03-22 09:35
https://kosova-info.com/wilshere-lamtumire-arsenal/60%Daily2018-03-22 09:32
https://kosova-info.com/icardi-zbulon-golat-me-te-bukur-ne-inter/60%Daily2018-03-22 09:09
https://kosova-info.com/ky-eshte-gjyshi-i-almeda-abazit/60%Daily2018-03-22 09:05
https://kosova-info.com/feride-rushitit-do-ti-ndahet-cmim-nga-departamenti-amerikan-i-shtetit/60%Daily2018-03-22 09:03
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-transferohet-te-barcelona/60%Daily2018-03-22 08:58
https://kosova-info.com/mi-pavaresisht-kushteve-atmosferike-te-gjitha-rruget-ne-kosove-jane-te-kalueshme/60%Daily2018-03-22 08:57
https://kosova-info.com/djali-kercenon-nenen-e-tij-ia-merr-kartelen-e-bankes-dhe-terheq-para/60%Daily2018-03-22 08:51
https://kosova-info.com/barcelona-jo-ky-mund-te-jete-klubi-i-ri-i-griezmannit/60%Daily2018-03-22 08:41
https://kosova-info.com/deputetet-e-arrestuar-te-vetevendosjes-ndodhen-ne-paraburgim/60%Daily2018-03-22 08:37
https://kosova-info.com/fundi-i-izolimit/60%Daily2018-03-22 08:33
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-sabri-fejzullahu-nder-vite/60%Daily2018-03-22 08:32
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-trafiku-humbin-jeten-dy-persona/60%Daily2018-03-22 08:31
https://kosova-info.com/thaci-pergezon-jahjagen-per-krijimin-e-fondacionit-per-gra-dhe-te-rinj/60%Daily2018-03-22 08:28
https://kosova-info.com/nese-milan-nuk-kualifikohet-ne-champions-ky-do-te-jete-cmimi-i-donnarummas/60%Daily2018-03-22 08:19
https://kosova-info.com/trump-mbron-vendimin-e-tij-per-te-uruar-putinin/60%Daily2018-03-22 08:18
https://kosova-info.com/belgjika-dhe-britania-perkujtojne-sulmet-terroriste-ku-u-vrane-32-persona/60%Daily2018-03-22 08:15
https://kosova-info.com/replikat-mes-mustafa-nanos-dhe-ilda-bejlerit-digitalb-i-del-ne-mbrojtje-prezantueses/60%Daily2018-03-22 08:13
https://kosova-info.com/real-madrid-me-oferte-te-re-per-blerjen-e-salah-nga-liverpool/60%Daily2018-03-22 08:12
https://kosova-info.com/perez-e-zbulon-lajmin-e-madh-per-ronaldon/60%Daily2018-03-22 08:07
https://kosova-info.com/ushtrime-per-te-luftuar-rrudhat-e-fytyres/60%Daily2018-03-22 07:58
https://kosova-info.com/cansu-dere-portalet-po-me-ndajne-me-te-dashurin/60%Daily2018-03-22 07:48
https://kosova-info.com/vendosni-ne-vesh-nje-corape-te-mbushur-me-kripe-dhe-mahnituni-nga-rezultati-2/60%Daily2018-03-22 07:39
https://kosova-info.com/collaku-ska-hapesire-ligjore-per-ta-kontestuar-presidentin-qe-ta-udheheqe-dialogun/60%Daily2018-03-22 07:33
https://kosova-info.com/mediat-serbe-cka-i-mbetet-serbise-ne-kosove-eshte-vetem-asociacioni/60%Daily2018-03-22 07:30
https://kosova-info.com/emily-pozon-komplet-nudo-e-bera-per-burrin-tim/60%Daily2018-03-22 07:19
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-real-madrid-ky-do-te-jete-ekipi-i-ri-i-zidanes/60%Daily2018-03-22 07:15
https://kosova-info.com/te-fus-plumbin-ndodh-edhe-kjo-ne-futbollin-shqiptar/60%Daily2018-03-22 07:10
https://kosova-info.com/mira-kazhani-injoron-luanenshoh-vetem-cfare-vesh-per-te-degjuar-preferoj-arbanen/60%Daily2018-03-22 07:08
https://kosova-info.com/problem-i-madh-para-fillimit-te-kampionatit-boteror-2018/60%Daily2018-03-22 07:06
https://kosova-info.com/ish-presidenti-francez-sarkozy-akuzohet-per-financim-te-paligjshem-te-fushates/60%Daily2018-03-22 07:04
https://kosova-info.com/bolt-zbulon-kur-do-ta-filloje-aventuren-si-futbollist/60%Daily2018-03-22 07:03
https://kosova-info.com/milan-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri-2/60%Daily2018-03-22 07:01
https://kosova-info.com/20-vjetori-i-epopese-se-dukagjinit/60%Daily2018-03-22 06:59
https://kosova-info.com/kapet-rrjeti-qe-martonte-te-rinjte-kosovare-me-shtetase-te-be-se/60%Daily2018-03-22 06:54
https://kosova-info.com/horoskopi-sot-4/60%Daily2018-03-22 06:48
https://kosova-info.com/dita-boterore-e-ujit/60%Daily2018-03-22 06:46
https://kosova-info.com/gap-dhe-gsjp-organizojne-diskutimin-kosova-dhjete-vjet-shtet/60%Daily2018-03-22 06:37
https://kosova-info.com/kreret-shteteror-mblidhen-per-te-diskutuar-per-gjendjen-e-arsimit/60%Daily2018-03-22 06:33
https://kosova-info.com/washington-prepares-for-donald-trumps-big-moment/60%Daily2018-03-22 00:37
https://kosova-info.com/kujdes-kur-puthni-mund-te-beni-keto-gabime/60%Daily2018-03-21 23:46
https://kosova-info.com/ju-mund-te-blini-nje-iphone-x-4700-dollaresh-me-fytyren-e-presidentit-rus-vladimir-putin/60%Daily2018-03-21 23:32
https://kosova-info.com/google-blen-kompanine-lytro-per-40-milione-dollare/60%Daily2018-03-21 23:15
https://kosova-info.com/xiaomi-sjell-nderfaqen-e-re-te-android-ne-me-shume-se-30-telefona/60%Daily2018-03-21 23:02
https://kosova-info.com/united-me-super-transferim-nga-la-liga/60%Daily2018-03-21 22:58
https://kosova-info.com/kot-nuk-thone-leku-hedh-ujin-perpjete-fatmir-hysenbelliu-poston-pamje-nga-shtepia-e-re-super-luksoze-thjesht-wow/60%Daily2018-03-21 22:55
https://kosova-info.com/bugajski-rusia-eshte-faktor-kyc-i-jostabilitetit-ne-ballkan/60%Daily2018-03-21 22:46
https://kosova-info.com/kujdesi-per-zemren-me-shume-bime-aromatike-dhe-kanelle/60%Daily2018-03-21 22:44
https://kosova-info.com/wanda-nara-ja-cfare-beri-icardi-pasi-i-shenoi-4-gola-sampdorias/60%Daily2018-03-21 22:35
https://kosova-info.com/te-arrestuarit-per-thyerjen-e-xhamave-te-kuvendit-aktiviste-te-vetevendosjes/60%Daily2018-03-21 22:30
https://kosova-info.com/pacolli-vetevendosje-eshte-jashte-realitetit/60%Daily2018-03-21 22:29
https://kosova-info.com/getinjo-ua-heqe-followin-te-gjitheve-ne-instagram-e-ka-nje-plan/60%Daily2018-03-21 22:28
https://kosova-info.com/agjerimi-ka-shume-perfitime-shendetesore-keto-sapo-i-ka-konstatuar-edhe-shkenca/60%Daily2018-03-21 22:28
https://kosova-info.com/belotti-kalon-te-top-klubi-italian/60%Daily2018-03-21 22:28
https://kosova-info.com/donika-kadaj-tregon-pse-nderroi-qendrim-per-demarkacionin-komenton-hedhjen-e-gazit-nga-vv/60%Daily2018-03-21 22:19
https://kosova-info.com/merkel-kritikon-turqine-per-ofensiven-ne-afrin/60%Daily2018-03-21 22:06
https://kosova-info.com/befason-legjenda-e-realit-ja-cfare-do-te-behet-raul-pas-karrieres-si-futbollist/60%Daily2018-03-21 22:05
https://kosova-info.com/greta-e-zyrtarizon-duetin-me-kete-mashkull-te-estrades/60%Daily2018-03-21 22:02
https://kosova-info.com/ismet-beqiri-pa-voten-e-ldk-se-nuk-do-te-perfundonte-demarkacioni/60%Daily2018-03-21 21:52
https://kosova-info.com/adn-ja-e-buburrecave-zbulon-perse-ata-jetojne-ne-vende-te-ndyra/60%Daily2018-03-21 21:50
https://kosova-info.com/ahmeti-ratifikimi-i-demarkacionit-hap-drejt-rruges-evropiane/60%Daily2018-03-21 21:48
https://kosova-info.com/ish-gruaja-e-blerim-xhemailit-futbollistet-nuk-i-kenaqin-grate-ne-shtrat/60%Daily2018-03-21 21:43
https://kosova-info.com/selimi-malazezet-fituan-8200-hektare-thaci-disa-miliona-e-haradinaj-disa-dite-ne-pushtet/60%Daily2018-03-21 21:32
https://kosova-info.com/ia-hapi-deren-hallexhinjve-familja-ferati-perjetoi-makth/60%Daily2018-03-21 21:32
https://kosova-info.com/skriniar-dua-qe-kjo-skuader-ta-fitoje-titullin-ne-serie-a/60%Daily2018-03-21 21:30
https://kosova-info.com/e-thote-edhe-shkenca-buka-dhe-pastat-nuk-duhet-te-mungojne-zbulojeni-pse/60%Daily2018-03-21 21:30
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-po-bashkepunon-me-yllin-me-fame-boterore-ai-ka-disa-fjale-per-te-drejt-nga-kosova/60%Daily2018-03-21 21:30
https://kosova-info.com/xhandaret-serbe-shfaqen-ne-nje-fshat-te-kosoves-video/60%Daily2018-03-21 21:22
https://kosova-info.com/jahjaga-pershendet-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-03-21 21:20
https://kosova-info.com/bushati-per-demarkacionin-kosova-drejt-liberalizmit-te-vizave/60%Daily2018-03-21 21:18
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-kjo-eshte-skuadra-e-re-e-courtois/60%Daily2018-03-21 21:16
https://kosova-info.com/berisha-per-demarkacionin-eshte-shenuar-nje-arritje-percaktuese-per-vizat/60%Daily2018-03-21 21:12
https://kosova-info.com/kura-per-alzheimer-e-gatshme-brenda-tre-vjetesh/60%Daily2018-03-21 21:11
https://kosova-info.com/nisma-ne-gjilan-vazhdon-shtrirjen-duke-themeluar-nendege-te-reja/60%Daily2018-03-21 21:09
https://kosova-info.com/kete-mashkull-po-e-mban-ne-krah-engji/60%Daily2018-03-21 20:59
https://kosova-info.com/vendimi-i-prokurorise-per-deputetet-e-arrestuar/60%Daily2018-03-21 20:54
https://kosova-info.com/vini-re-shenja-te-nxira-ne-trup-keto-jane-arsyet-perse-dalin/60%Daily2018-03-21 20:51
https://kosova-info.com/ivanoviq-u-kercenua-nga-vuciq-se-do-te-vritej-nese-nuk-i-bashkohet-listes-serbe/60%Daily2018-03-21 20:48
https://kosova-info.com/liverpool-me-vendim-te-papritur-per-alisson/60%Daily2018-03-21 20:32
https://kosova-info.com/embelsire-pas-darke-ja-cfare-ndodh-me-trupin-tuaj/60%Daily2018-03-21 20:31
https://kosova-info.com/eni-merr-mesazhin-e-tmerrshem-do-behesh-ushqim-per-krimba/60%Daily2018-03-21 20:29
https://kosova-info.com/ferizaj-punetoret-e-fabrikes-se-tubave-ne-proteste/60%Daily2018-03-21 20:13
https://kosova-info.com/gigi-hadid-paska-qene-me-tinezare-sec-duket-zbulohet-arsyeja-e-vertete-e-ndarjes-nga-zayn-malik/60%Daily2018-03-21 20:11
https://kosova-info.com/shitja-e-milanit-lajmi-i-fundit-nga-prokuroria/60%Daily2018-03-21 20:11
https://kosova-info.com/veseli-jam-i-bindur-qe-kosovaret-do-te-levizin-pa-viza-kete-vit/60%Daily2018-03-21 20:08
https://kosova-info.com/pacolli-falenderon-mustafen-ish-kryeministri-meriton-respekt-per-kursin-e-palekundur-te-shtetndertimit/60%Daily2018-03-21 20:02
https://kosova-info.com/bajram-gecaj-i-reagon-kryeministrit-haradinaj/60%Daily2018-03-21 19:57
https://kosova-info.com/chelsea-transferon-zevendesuesin-e-courtois/60%Daily2018-03-21 19:48
https://kosova-info.com/vuciqit-ia-ftohin-ne-shba-thote-se-perendimi-qendron-fuqishem-prapa-shtetit-te-kosoves/60%Daily2018-03-21 19:38
https://kosova-info.com/vetevendosje-me-lincim-publik-per-deputetet-qe-votuan-demarkacionin/60%Daily2018-03-21 19:26
https://kosova-info.com/pochettino-merr-drejtimin-e-gjigantit-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-03-21 19:25
https://kosova-info.com/duda-balje-thumbon-deputetet-e-vetevendosjes/60%Daily2018-03-21 19:23
https://kosova-info.com/ratifikimi-i-demarkacionit-lajm-kryesor-ne-mediat-e-malit-te-zi/60%Daily2018-03-21 19:23
https://kosova-info.com/recica-fatmir-limaj-ishte-celesi-i-vazhdimit-te-rrugetimit-drejt-evropes/60%Daily2018-03-21 19:21
https://kosova-info.com/portugalia-deklason-kosoven/60%Daily2018-03-21 19:03
https://kosova-info.com/kater-arsye-per-te-pire-me-shume-uje/60%Daily2018-03-21 19:03
https://kosova-info.com/shkencetaret-e-harvard-me-shume-femije-duhet-te-operohen-per-humbje-peshe/60%Daily2018-03-21 19:03
https://kosova-info.com/kur-miriam-dhe-albani-benin-sikur-nuk-njiheshin/60%Daily2018-03-21 19:01
https://kosova-info.com/basha-ratifikimi-i-demarkacionit-hap-i-rendesishem-ne-rrugetimin-euro-atlantik/60%Daily2018-03-21 19:00
https://kosova-info.com/deklarate-e-komisionit-evropian-ratifikimi-i-demarkacionit-vendimtar-drejt-heqjes-se-vizave/60%Daily2018-03-21 18:55
https://kosova-info.com/keta-jane-deputetet-qe-votuan-kunder-demarkacionit/60%Daily2018-03-21 18:54
https://kosova-info.com/mediat-serbe-minimizojne-ratifikimin-e-demarkacionit-frikesohen-nga-heqja-e-vizave-per-kosovaret/60%Daily2018-03-21 18:52
https://kosova-info.com/rezultat-i-pabesueshem-ne-futbollin-kosovar-2/60%Daily2018-03-21 18:49
https://kosova-info.com/ndiqni-reagimet-e-papara-te-njerezve-qe-provojne-udhetimin-me-makine-pa-pilot-video/60%Daily2018-03-21 18:49
https://kosova-info.com/limaj-kosova-i-kreu-detyrat-radhen-tash-e-ka-be/60%Daily2018-03-21 18:46
https://kosova-info.com/gezohet-fajon-do-te-bej-gjithcka-qe-vizat-te-behen-realitet/60%Daily2018-03-21 18:45
https://kosova-info.com/gjermanet-neser-ne-beograd-e-dergojne-koncept-marreveshjen-per-kosoven/60%Daily2018-03-21 18:44
https://kosova-info.com/reperi-kosovar-i-gezohet-kalimit-te-demarkacionit-por-ka-nje-mesazh/60%Daily2018-03-21 18:42
https://kosova-info.com/mediat-nderkombetare-kosova-e-kalon-demarkacionin/60%Daily2018-03-21 18:42
https://kosova-info.com/mustafa-shenjimi-i-kufirit-me-malin-e-zi-i-hap-udhen-shume-proceseve-per-kosoven/60%Daily2018-03-21 18:40
https://kosova-info.com/griezmann-zgjedh-ekipin-e-ri-para-kupes-se-botes-ku-do-te-transferohet/60%Daily2018-03-21 18:30
https://kosova-info.com/pse-shtojne-ne-peshe-ciftet-e-dashuruara-shkencetaret-zbulojne-arsyet/60%Daily2018-03-21 18:28
https://kosova-info.com/5-ushtrime-per-te-luftuar-rrudhat-e-fytyres/60%Daily2018-03-21 18:24
https://kosova-info.com/origami-kenga-me-e-re-nga-era-istrefi/60%Daily2018-03-21 18:22
https://kosova-info.com/villarreali-turperon-baccan/60%Daily2018-03-21 18:15
https://kosova-info.com/ekskluzive-zbulohet-personi-qe-e-rrahu-feron-eshte-reper/60%Daily2018-03-21 18:04
https://kosova-info.com/ngrirja-e-nervit-te-urise-ndihmon-me-humbjen-ne-peshe/60%Daily2018-03-21 18:00
https://kosova-info.com/cfare-eshte-zemra-dhe-si-punon/60%Daily2018-03-21 17:57
https://kosova-info.com/pas-ratifikimit-te-demarkacionit-flet-avdullah-hoti/60%Daily2018-03-21 17:55
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-kalon-demarkacioni/60%Daily2018-03-21 17:52
https://kosova-info.com/konfirmohet-keta-jane-deputetet-e-perjashtuar-te-vv-se/60%Daily2018-03-21 17:50
https://kosova-info.com/gare-interesante-nga-ffk/60%Daily2018-03-21 17:47
https://kosova-info.com/komposto-panxhar-receta-me-e-mire-ruse-per-te-gjitha-semundjet/60%Daily2018-03-21 17:47
https://kosova-info.com/serbia-propozon-qe-putin-dhe-trump-te-takohen-ne-beograd/60%Daily2018-03-21 17:45
https://kosova-info.com/plagoset-nje-person-ne-prishtine-video/60%Daily2018-03-21 17:42
https://kosova-info.com/premiere-elinel-publikon-kengen-lambo/60%Daily2018-03-21 17:40
https://kosova-info.com/zbulohet-e-dashura-super-seksi-e-inzaghit/60%Daily2018-03-21 17:37
https://kosova-info.com/prokuroria-thote-se-ka-prova-ndaj-ish-kryetarit-te-bordit-te-kosova-thengjilli-mbrojtja-i-kundershton/60%Daily2018-03-21 17:35
https://kosova-info.com/dobite-e-teknologjise-ne-jeten-e-femijeve/60%Daily2018-03-21 17:35
https://kosova-info.com/reagon-deputetja-e-vv-se-qe-u-akuzua-se-ka-fshehur-gazin-ne-vende-intime/60%Daily2018-03-21 17:34
https://kosova-info.com/deputetet-fillojne-te-kthehen-ne-salle-a-do-te-nis-seanca/60%Daily2018-03-21 17:32
https://kosova-info.com/jeremiq-vuciq-ia-ka-ofruar-thacit-luginen-e-presheves-ne-kembim-per-veriun-e-kosoves/60%Daily2018-03-21 17:31
https://kosova-info.com/feros-nuk-i-vijne-sulmuesit-qe-i-ftoi-ja-si-veproi-reperi/60%Daily2018-03-21 17:18
https://kosova-info.com/stervitjet-interesante-te-messit-qe-po-cmendin-internetin/60%Daily2018-03-21 17:03
https://kosova-info.com/mes-angazhimeve-adelina-sfidon-veten-edhe-me-kete-gje/60%Daily2018-03-21 17:02
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-kosove-portugali/60%Daily2018-03-21 16:47
https://kosova-info.com/mblidhet-kryesia-pritet-perjashtimi-nga-seanca-i-deputetit-te-gjashte-te-vv-se/60%Daily2018-03-21 16:44
https://kosova-info.com/hysaj-te-milani-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-03-21 16:40
https://kosova-info.com/fero-nuk-ndalon-ka-mesazh-per-sulmuesit-po-ju-pres-te-grandi/60%Daily2018-03-21 16:39
https://kosova-info.com/mehdi-limani-nga-lipjani-duke-hapur-varre-fiton-buken-e-gojes/60%Daily2018-03-21 16:39
https://kosova-info.com/aktivistet-e-vv-se-sulmuan-me-gure-objektin-e-kuvendit/60%Daily2018-03-21 16:36
https://kosova-info.com/ish-themeluesi-i-vv-se-ka-nje-pyetje-direkte-per-glauk-konjufcen/60%Daily2018-03-21 16:34
https://kosova-info.com/haxhiu-ilir-deda-i-tha-dardan-molliqajt-me-qene-ne-vend-te-tyre-i-kisha-qit-zhag-jashte-keta-te-vv-se/60%Daily2018-03-21 16:27
https://kosova-info.com/me-kete-imazh-kim-uron-diten-nderkombetare-te-aromes/60%Daily2018-03-21 16:20
https://kosova-info.com/delawie-vetevendosja-po-e-shfrytezon-dhunen-per-ta-penguar-demokracine/60%Daily2018-03-21 16:20
https://kosova-info.com/ja-cili-deputet-i-vv-se-e-hodhi-gaz-lotsjellesin-e-fundit/60%Daily2018-03-21 16:19
https://kosova-info.com/avramopoulos-do-isha-njeriu-me-i-lumtur-diten-kur-do-te-firmosja-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-03-21 16:18
https://kosova-info.com/rama-per-politico-serbia-nuk-hyn-ne-be-para-shqiperise/60%Daily2018-03-21 16:17
https://kosova-info.com/e-prisnim-rikthimin-e-milanit-te-madh-por-tani-vjen-nje-lajm-katastrofal/60%Daily2018-03-21 16:16
https://kosova-info.com/moderatori-kosovar-rrezohet-keq-ne-skene/60%Daily2018-03-21 16:00
https://kosova-info.com/eriksen-e-merr-vendimin-e-madh-per-te-ardhmen/60%Daily2018-03-21 15:58
https://kosova-info.com/conte-merr-lojtarin-e-njohur-nga-tottenhami/60%Daily2018-03-21 15:48
https://kosova-info.com/kida-pozon-e-zhveshur/60%Daily2018-03-21 15:39
https://kosova-info.com/tershera-drithi-i-nje-mije-virtyteve/60%Daily2018-03-21 15:36
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-po-gjuajne-gaz-albin-kurti-dhe-albulena-haxhiu/60%Daily2018-03-21 15:32
https://kosova-info.com/aktivisti-i-vv-se-sulmon-dardan-molliqajn/60%Daily2018-03-21 15:28
https://kosova-info.com/united-frikesohet-shume-nga-sanchez-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-03-21 15:24
https://kosova-info.com/ledina-shfaqet-tejet-seksi/60%Daily2018-03-21 15:23
https://kosova-info.com/pas-gazit-vendosen-detektoret-ne-kuvend-foto/60%Daily2018-03-21 15:21
https://kosova-info.com/cartet-sami-kurteshi-u-tregon-gazetareve-cfare-pyetje-te-bejne/60%Daily2018-03-21 15:19
https://kosova-info.com/policia-barikadohet-ne-hyrjen-e-salles-se-kuvendit/60%Daily2018-03-21 15:17
https://kosova-info.com/haxhiu-do-ta-kundershtojme-demarkacionin-sepse-eshte-akt-tradhtie/60%Daily2018-03-21 15:16
https://kosova-info.com/kadri-veseli-ti-q-robt-ti-q-video/60%Daily2018-03-21 15:16
https://kosova-info.com/alisson-mbetet-te-roma-por-klubi-merr-vendim-te-cuditshem/60%Daily2018-03-21 15:16
https://kosova-info.com/policia-ndalon-kamerat-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2018-03-21 15:14
https://kosova-info.com/momenti-i-arrestimit-te-deputeteve-te-vv-se-permes-fotove/60%Daily2018-03-21 15:14
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-ku-e-rrahin-feron/60%Daily2018-03-21 15:05
https://kosova-info.com/sonte-publikohet-lambo-nga-elinel-dalin-pamjet-e-para-te-ketij-projekti/60%Daily2018-03-21 14:55
https://kosova-info.com/zaza-ndahet-nga-chiara-biasi-ja-cfare-i-gjeti-ne-telefon/60%Daily2018-03-21 14:48
https://kosova-info.com/imazhe-me-vetura-super-luksoze-reperi-i-njohur-fotografohet-prane-nje-golf-2/60%Daily2018-03-21 14:40
https://kosova-info.com/zaimina-gati-per-fotosesionin-e-pare-pas-lindjes-se-vajzes-terheq-vemendjen-me-kembet/60%Daily2018-03-21 14:26
https://kosova-info.com/costa-ka-nje-mesazh-per-griezmannin-te-atletico-madrid/60%Daily2018-03-21 14:21
https://kosova-info.com/nena-e-almirit-almiri-im-nuk-do-te-kthehet-por-te-pakten-femijet-tuaj-te-jetojne-te-lire/60%Daily2018-03-21 14:12
https://kosova-info.com/fillon-rregullimi-i-shkalleve-te-lagjes-arberia/60%Daily2018-03-21 14:09
https://kosova-info.com/kryesia-merr-edhe-nje-vendim-tjeter-ndaj-atyre-qe-gjuajten-gaz-ne-kuvend/60%Daily2018-03-21 14:06
https://kosova-info.com/ja-ku-ka-perfunduar-kartela-e-mergim-lushtakut-foto/60%Daily2018-03-21 14:04
https://kosova-info.com/keta-jane-deputetet-e-vv-se-qe-u-perjashtuan-nga-seanca/60%Daily2018-03-21 14:03
https://kosova-info.com/tri-dite-takime-pa-progres-ne-dialogun-e-brukselit/60%Daily2018-03-21 14:02
https://kosova-info.com/veseli-largohet-nga-kuvendi/60%Daily2018-03-21 14:02
https://kosova-info.com/deputetet-qe-hodhen-gaz-ngujohen-ne-sallen-e-kuvendit-ju-shkojne-edhe-byreket-foto/60%Daily2018-03-21 13:59
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-dhe-gold-ag-bashke-ne-duet-per-te-treten-here/60%Daily2018-03-21 13:58
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-veseli-thote-se-dy-deputete-jane-keq-me-shendet-pas-hedhjes-se-gazit/60%Daily2018-03-21 13:54
https://kosova-info.com/tre-truke-si-te-hapni-nje-kavanoz-qelqi-brenda-sekondes-pa-u-lenduar/60%Daily2018-03-21 13:51
https://kosova-info.com/herrera-drejt-largimit-nga-man-utd-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri/60%Daily2018-03-21 13:42
https://kosova-info.com/besoni-ose-jo-vera-grabocka-sot-mbushi-67-vite-jete/60%Daily2018-03-21 13:35
https://kosova-info.com/liverpool-vendos-cmimin-per-shitjen-e-salah/60%Daily2018-03-21 13:28
https://kosova-info.com/ish-banori-i-bb9-perfshihet-ne-aksident-ne-tirane-dalin-pamjet/60%Daily2018-03-21 13:24
https://kosova-info.com/cupcake-te-kripur-me-djathe-te-fresket-vakti-i-ndermjetem-ideal/60%Daily2018-03-21 13:24
https://kosova-info.com/vazhdon-ndertimi-i-statujes-me-te-larte-ne-bote-ne-indi/60%Daily2018-03-21 13:20
https://kosova-info.com/robert-berisha-rrezikon-ti-ike-nga-duart-nora-istrefit/60%Daily2018-03-21 13:14
https://kosova-info.com/drogba-ky-futbollist-mund-ta-fitoje-topin-e-arte/60%Daily2018-03-21 13:12
https://kosova-info.com/zhbanja-mahnit-me-pamjen-shume-seksi-ne-te-kuqe/60%Daily2018-03-21 13:09
https://kosova-info.com/momenti-kur-liburn-aliu-i-vjedhe-kartelat-deputeteve-te-pdk-se-e-aak-se/60%Daily2018-03-21 12:57
https://kosova-info.com/testi-pisa-mbahet-nga-11-prilli-deri-me-5-maj/60%Daily2018-03-21 12:52
https://kosova-info.com/permbytjet-ne-shkoder-bashke-me-ujin-dhe-peshqit-ne-rruge/60%Daily2018-03-21 12:52
https://kosova-info.com/enis-gavazaj-ftesa-e-panuccit-dhurata-me-e-bukur/60%Daily2018-03-21 12:50
https://kosova-info.com/nen-keta-tinguj-e-kalon-pasditen-me-bore-gruaja-e-ermalit/60%Daily2018-03-21 12:49
https://kosova-info.com/pas-hedhjes-se-dyte-te-gazit-kelmendi-nuk-e-di-a-mund-te-kthehem-ne-seance/60%Daily2018-03-21 12:44
https://kosova-info.com/gazi-ne-kuvend-angazhohet-prokuroria/60%Daily2018-03-21 12:43
https://kosova-info.com/deputetet-e-vv-se-e-gjuajten-gazin-te-uleset-e-ldk-se/60%Daily2018-03-21 12:43
https://kosova-info.com/bardhyl-meta-kerkon-perjashtimin-e-deputeteve-qe-hodhen-gaz/60%Daily2018-03-21 12:42
https://kosova-info.com/haxhiu-gjykata-te-merret-me-ata-qe-hedhin-gaz/60%Daily2018-03-21 12:41
https://kosova-info.com/deputeti-i-vv-se-perleshet-me-sigurimin-e-kuvendit-foto/60%Daily2018-03-21 12:41
https://kosova-info.com/aferdita-nuk-ua-ve-veshin-fjaleve-te-shpatit-vazhdon-te-argetohet-me-hokeistin-cek/60%Daily2018-03-21 12:31
https://kosova-info.com/seanca-e-kombetares-shqiptare-kthehen-dy-yjet-e-ekipit-kuq-e-zi/60%Daily2018-03-21 12:20
https://kosova-info.com/nutricionistja-zbulon-se-sa-duhet-te-hame-mish-foto/60%Daily2018-03-21 12:15
https://kosova-info.com/fero-me-video-pas-incidentit-u-duhet-bombe-nukleare-per-te-me-ndalur/60%Daily2018-03-21 12:12
https://kosova-info.com/sanchez-i-ka-punet-keq-ne-man-utd/60%Daily2018-03-21 12:05
https://kosova-info.com/recica-futja-e-gazit-lotsjelles-ne-kuvend-tregon-se-kush-eshte-i-lidhur-me-policine/60%Daily2018-03-21 11:44
https://kosova-info.com/mjegull-ne-rrugen-e-kombit-veshtiresohet-levizja-e-mjeteve/60%Daily2018-03-21 11:44
https://kosova-info.com/delawie-ne-zyren-e-veselit/60%Daily2018-03-21 11:41
https://kosova-info.com/bregu-i-fildishte-njofton-per-zhdukjen-e-yaya-toures/60%Daily2018-03-21 11:41
https://kosova-info.com/apostolova-e-tmerruar-me-taktikat-e-rrezikshme-te-vetevendosjes/60%Daily2018-03-21 11:37
https://kosova-info.com/labi-hyn-live-nga-kuvendi-po-behet-dasme-ne-kuvend-me-gaz/60%Daily2018-03-21 11:33
https://kosova-info.com/hoti-thote-se-kercenimet-e-vv-se-nuk-e-ndalin-votimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-03-21 11:32
https://kosova-info.com/delawie-vv-se-dhuna-ska-vend-ne-parlament-deputetet-te-kthehen-te-votojne/60%Daily2018-03-21 11:31
https://kosova-info.com/blerta-deliu-80-vota-i-kemi-dhe-askush-smund-ta-ndale-ratifikimin/60%Daily2018-03-21 11:29
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-paralajmeron-forma-tjera-per-ta-penguar-votimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-03-21 11:27
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-paralajmeron-forma-tjera-per-ta-penguar-votimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-03-21 11:27
https://kosova-info.com/higuain-ka-nje-mesazh-per-real-madridin-para-ndeshjes-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-03-21 11:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ajo-se-si-do-te-duket-oneplus-6/60%Daily2018-03-21 11:09
https://kosova-info.com/dashuria-te-shendosh/60%Daily2018-03-21 11:00
https://kosova-info.com/kengetarja-marsela-cibukaj-feston-ditelindjen-sot-ne-diten-e-pranveres/60%Daily2018-03-21 10:55
https://kosova-info.com/lewandowski-afer-transferimit-ne-real-madrid/60%Daily2018-03-21 10:55
https://kosova-info.com/xhensila-ben-ate-qe-cdo-grua-do-te-duhej-ta-bente-gjate-shtatzenise/60%Daily2018-03-21 10:46
https://kosova-info.com/griezmann-e-jep-lajmin-e-madh-per-atletico-madridin-dhe-barcelonen/60%Daily2018-03-21 10:42
https://kosova-info.com/ky-ishte-reagimi-i-feros-menjehere-pas-sulmit/60%Daily2018-03-21 10:38
https://kosova-info.com/xavi-nenshkruan-me-klubin-e-pasur-te-futbollit-kontrata-deri-me-2020/60%Daily2018-03-21 10:38
https://kosova-info.com/can-deshperon-juventusin-ne-gare-edhe-dy-top-klube-te-evropes/60%Daily2018-03-21 10:32
https://kosova-info.com/vritet-i-dyshuari-per-sulmet-me-bomba-ne-austin-te-teksasit/60%Daily2018-03-21 10:28
https://kosova-info.com/kante-ka-nje-lajm-fantastik-per-chelsean/60%Daily2018-03-21 10:24
https://kosova-info.com/engji-uron-vellane-me-fotografine-me-te-embel/60%Daily2018-03-21 10:21
https://kosova-info.com/deputetet-hyne-ne-salle-pritet-te-filloje-seanca/60%Daily2018-03-21 10:21
https://kosova-info.com/kompleksi-turistik-me-ambicioz-qe-ka-njohur-njerezimi-foto-2/60%Daily2018-03-21 10:20
https://kosova-info.com/ishalla-na-vjen-ramiz-djali-sot/60%Daily2018-03-21 10:19
https://kosova-info.com/supremja-refuzon-kerkesat-per-mbrojtje-te-ligjshmerise-ne-rastin-e-uke-rugoves-dhe-te-tjereve/60%Daily2018-03-21 10:17
https://kosova-info.com/rama-serbia-nuk-do-te-hyje-ne-be-para-shqiperise/60%Daily2018-03-21 10:15
https://kosova-info.com/permendore-per-millosheviqin-ne-serbi/60%Daily2018-03-21 10:10
https://kosova-info.com/kompanise-nga-rahoveci-i-kapen-serish-1800-kilograme-mish-pa-afat/60%Daily2018-03-21 10:10
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-ramiz-kelmendi-arrin-ne-kuvend-foto/60%Daily2018-03-21 10:09
https://kosova-info.com/edhe-sot-vonesa-seanca-per-demarkacionin-nuk-ka-filluar-ende/60%Daily2018-03-21 10:07
https://kosova-info.com/pas-sulmit-ndaj-feros-menaxheri-i-tij-sqaron-rastin/60%Daily2018-03-21 10:03
https://kosova-info.com/alisson-zgjedh-klubin-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-03-21 09:58
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-qe-paralajmeroi-rrahjen-e-feros/60%Daily2018-03-21 09:56
https://kosova-info.com/ramiz-kelmendi-merr-pjese-sot-ne-seancen-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-21 09:52
https://kosova-info.com/raul-kthehet-ne-futboll-ky-eshte-profesioni-i-ri/60%Daily2018-03-21 09:45
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-rrahjen-e-feros/60%Daily2018-03-21 09:44
https://kosova-info.com/blerja-me-e-shtrenjte-ne-histori-vetem-kjo-e-ben-liverpoolin-te-heqe-dore-nga-salah/60%Daily2018-03-21 09:29
https://kosova-info.com/sarkozy-vazhdon-te-merret-ne-pyetje-nga-policia/60%Daily2018-03-21 09:20
https://kosova-info.com/chiellini-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2018-03-21 09:17
https://kosova-info.com/neymar-zgjedh-trajnerin-e-ri-ne-psg/60%Daily2018-03-21 09:08
https://kosova-info.com/fero-rrihet-nga-kater-persona-dhe-kercenohet-me-arme/60%Daily2018-03-21 09:05
https://kosova-info.com/shba-ne-panik-policet-qellojne-per-vdekje-bombarduesin-e-austinit/60%Daily2018-03-21 09:04
https://kosova-info.com/behet-e-ditur-se-cka-do-te-diskutojne-thaci-e-vuciq/60%Daily2018-03-21 09:01
https://kosova-info.com/apostolova-thirrje-deputeteve-te-votojne-demarkacionin-mos-i-mbani-qytetaret-te-izoluar/60%Daily2018-03-21 08:57
https://kosova-info.com/veseli-demarkacioni-votohet-sot-sdo-te-lejojme-te-demtohet-rruga-per-ne-be/60%Daily2018-03-21 08:51
https://kosova-info.com/bashkethemeluesi-i-whatsapp-rekomandon-fshirjen-e-facebook/60%Daily2018-03-21 08:51
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-ne-kabul-dhjetera-te-vrare/60%Daily2018-03-21 08:48
https://kosova-info.com/rike-roci-ne-lidhje-me-futbollistin-shqiptar/60%Daily2018-03-21 08:47
https://kosova-info.com/e-akuzuan-se-ka-bere-seks-treshe-me-burrin-reagon-roza-lati/60%Daily2018-03-21 08:41
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-neymarin/60%Daily2018-03-21 08:39
https://kosova-info.com/lajmerohet-srpska-tregojne-se-a-do-te-jene-ne-seancen-e-sotme-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-21 08:32
https://kosova-info.com/sot-ka-feste-ne-familjen-e-shyhrete-behlulit/60%Daily2018-03-21 08:30
https://kosova-info.com/matoshi-i-vlereson-te-moderuar-te-larguarit-nga-vv-u-kerkon-ta-votojne-demarkacionin/60%Daily2018-03-21 08:29
https://kosova-info.com/bytyci-vuciq-ka-identifikuar-gurin-si-pergjegjes-per-vrasjen-e-vellezerve-te-mi/60%Daily2018-03-21 08:28
https://kosova-info.com/mesazhi-qe-preku-ne-pike-te-dobet-dafina-zeqirin/60%Daily2018-03-21 08:14
https://kosova-info.com/lekaj-i-bindur-sot-votohet-demarkacioni/60%Daily2018-03-21 08:10
https://kosova-info.com/frike-te-chelsea-courtois-ne-bisedime-me-top-klubin-e-evropes/60%Daily2018-03-21 07:58
https://kosova-info.com/baby-g-pajtohet-me-mozzik-dhe-getinjon/60%Daily2018-03-21 07:54
https://kosova-info.com/izraeli-pranon-shkaterrimin-e-reaktorit-te-sirise-ne-vitin-2007/60%Daily2018-03-21 07:50
https://kosova-info.com/vidal-endrra-e-rivalit-te-urryer-nga-juventus-ne-serie-a/60%Daily2018-03-21 07:48
https://kosova-info.com/habit-shpati-pyet-publikisht-shoqen-e-aferdites-ishe-lidhur-edhe-ti-me-nje-te-huaj-si-ajo/60%Daily2018-03-21 07:45
https://kosova-info.com/cavani-apo-ibrahimovic-ja-cfare-thote-balotelli/60%Daily2018-03-21 07:38
https://kosova-info.com/keto-jane-detaje-e-policise-per-plagosjen-e-djeshme-ne-tophane/60%Daily2018-03-21 07:36
https://kosova-info.com/ja-se-si-cdo-marredhenie-ndryshon-me-kalimin-e-kohes/60%Daily2018-03-21 07:29
https://kosova-info.com/shenohet-dita-nderkombetare-e-pyjeve/60%Daily2018-03-21 07:29
https://kosova-info.com/fundi-i-pagave-astronomike/60%Daily2018-03-21 07:27
https://kosova-info.com/rumunja-detyroi-bashkekombasen-per-prostitucion-e-frikeson-me-shqiptaret/60%Daily2018-03-21 07:18
https://kosova-info.com/greg-delawie-korrupsioni-eshte-kancer-luftojeni/60%Daily2018-03-21 07:17
https://kosova-info.com/artisti-shqiptar-refuzoi-te-darkonte-me-selena-gomez/60%Daily2018-03-21 07:13
https://kosova-info.com/daily-star-fotot-seksi-te-mbeses-se-nishanit-qe-kerkon-te-joshe-tifozet-e-juves/60%Daily2018-03-21 07:07
https://kosova-info.com/masht-i-dhe-giz-mbajne-konference-per-testin-pisa-2018/60%Daily2018-03-21 07:01
https://kosova-info.com/formacioni-i-ri-i-italise-kunder-argjentines/60%Daily2018-03-21 06:48
https://kosova-info.com/zidane-merr-vendim-per-lewandowskin/60%Daily2018-03-21 06:45
https://kosova-info.com/deklarata-e-ashper-e-erdogan-per-shba-te-u-perpoqet-por-e-kote/60%Daily2018-03-21 06:42
https://kosova-info.com/milan-gezon-tifozet-me-lajmin-per-cutronen/60%Daily2018-03-21 06:39
https://kosova-info.com/prej-gjumit-e-deri-te-perplasjet-cka-ndodhi-ne-seancen-9-oreshe-te-kuvendit/60%Daily2018-03-21 06:35
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-kovacic-kthehet-ne-serie-a-3/60%Daily2018-03-21 06:34
https://kosova-info.com/dybala-ne-madrid-ja-cfare-beri-simeone/60%Daily2018-03-21 06:31
https://kosova-info.com/with-150-million-daily-active-users-instagram-stories-is-launching-ads/60%Daily2018-03-21 00:37
https://kosova-info.com/arseyet-e-forta-perse-duhet-te-konsumoni-me-shpesh-presh/60%Daily2018-03-21 00:19
https://kosova-info.com/trendafili-i-eger-nje-mrekulli-per-shendetin-ja-si-ta-perdorni/60%Daily2018-03-21 00:14
https://kosova-info.com/kjo-kafshe-mund-te-jete-shpetimtare-per-njerezimin/60%Daily2018-03-21 00:03
https://kosova-info.com/haradinaj-tregon-se-pse-beri-nje-sy-gjume-ne-kuvend-video/60%Daily2018-03-21 00:00
https://kosova-info.com/automjetet-vete-drejtuese-ndikojne-ne-stres-me-te-madh-per-udhetaret/60%Daily2018-03-20 23:55
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-demarkacioni-votohet-sot-ne-oren-1100/60%Daily2018-03-20 23:50
https://kosova-info.com/haradinaj-deputeteve-ju-lutem-ndihmomeni-per-mundesine-e-korrigjimit-e-kufirit/60%Daily2018-03-20 23:44
https://kosova-info.com/be-financon-internet-pa-pagese-ne-te-gjithe-evropen/60%Daily2018-03-20 23:39
https://kosova-info.com/hyn-ne-oren-e-nente-debati-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-20 23:27
https://kosova-info.com/zbulohet-kura-per-sherimin-e-veshkave/60%Daily2018-03-20 23:25
https://kosova-info.com/quni-kerkon-pjesemarrjen-e-rugovasve-ne-votimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-03-20 23:24
https://kosova-info.com/vdes-nje-punonjes-i-ministrise-se-jashtme/60%Daily2018-03-20 23:21
https://kosova-info.com/si-te-fitoni-floke-voluminoze-dhe-natyrale-ne-4-hapa-te-thjeshte/60%Daily2018-03-20 23:17
https://kosova-info.com/neser-nuk-ka-debat-per-demarkacionin-vetem-votim/60%Daily2018-03-20 23:13
https://kosova-info.com/shtate-kandidate-per-president-te-malit-te-zi/60%Daily2018-03-20 23:09
https://kosova-info.com/doktoret-ngrene-zerin-gabim-trashanik-nese-pini-uje-ne-keto-raste/60%Daily2018-03-20 23:00
https://kosova-info.com/arben-gashi-demarkacioni-ka-shkaktuar-percarje-dhe-armiqesi/60%Daily2018-03-20 22:58
https://kosova-info.com/kur-bebe-rexha-e-can-shqipen-shihni-cfare-i-thote-ences-faleminderit-dukesh-super-dhe/60%Daily2018-03-20 22:56
https://kosova-info.com/tre-yjet-e-chelseat-mund-te-humbin-kupen-e-botes/60%Daily2018-03-20 22:55
https://kosova-info.com/arben-gashi-kemi-rene-ne-gracen-e-kauzen-per-pushtet/60%Daily2018-03-20 22:51
https://kosova-info.com/nje-gjume-i-rende-shfaqet-ne-kuvend-deputetet-spo-mund-ti-celin-syte/60%Daily2018-03-20 22:30
https://kosova-info.com/dafina-ne-studio-muzikore-magjia-po-ndodh-ketu/60%Daily2018-03-20 22:29
https://kosova-info.com/ne-aak-vjen-edhe-doreheqja-e-dyte-per-shkak-te-demarkacionit/60%Daily2018-03-20 22:29
https://kosova-info.com/fatmir-limaj-tregon-kur-do-te-levizin-qytetaret-pa-viza/60%Daily2018-03-20 22:25
https://kosova-info.com/gjyqtaret-kosovare-referojne-ndeshjen-portugali-lihtenshtajn/60%Daily2018-03-20 22:24
https://kosova-info.com/ujqerit-e-nates-te-vladimir-putinit-arrijne-ne-serbi/60%Daily2018-03-20 22:23
https://kosova-info.com/keshilltari-i-thacit-ne-beograd-eshte-koha-per-zgjidhje/60%Daily2018-03-20 22:22
https://kosova-info.com/kerkesat-per-azil-ne-be-u-pergjysmuan-vitin-e-kaluar-2/60%Daily2018-03-20 22:21
https://kosova-info.com/albin-kurti-raporti-i-shpejtim-bulliqit-eshte-aktakuze-per-thacin-dhe-mehen/60%Daily2018-03-20 22:12
https://kosova-info.com/starova-flet-pas-ardhjes-ne-futbollin-kosovar/60%Daily2018-03-20 22:11
https://kosova-info.com/lidhja-e-trurit-midis-kafese-dhe-kanabisit/60%Daily2018-03-20 22:07
https://kosova-info.com/e-duan-te-gjithe-fekir-zgjedh-premierligen/60%Daily2018-03-20 22:06
https://kosova-info.com/kadri-veseli-tregon-edhe-sa-deputete-do-te-flasin/60%Daily2018-03-20 22:05
https://kosova-info.com/kete-deputet-te-kuvendit-te-kosoves-po-e-duartroket-getinjo/60%Daily2018-03-20 22:01
https://kosova-info.com/te-merkuren-protestohet-para-qeverise/60%Daily2018-03-20 22:00
https://kosova-info.com/pato-ne-milano-shikoni-cfare-ka-ndodhur/60%Daily2018-03-20 21:52
https://kosova-info.com/le-te-tundet-vendi-thone-blerina-dhe-liria/60%Daily2018-03-20 21:40
https://kosova-info.com/cfare-i-ndodhe-trupit-tuaj-kur-jeni-te-lumtur/60%Daily2018-03-20 21:33
https://kosova-info.com/keni-pika-te-bardha-ne-fytyre-ja-cfare-jane/60%Daily2018-03-20 21:21
https://kosova-info.com/per-te-dyten-here-thyen-ligjin-zedhenesi-i-komunes-se-prishtines-thithe-cigare-ne-hapesire-te-mbyllur/60%Daily2018-03-20 21:20
https://kosova-info.com/e-konfirmon-roberti-po-vijne-kallabllak/60%Daily2018-03-20 21:20
https://kosova-info.com/cavani-apo-ibrahimovic-pergjigje-epike-nga-balotelli/60%Daily2018-03-20 21:18
https://kosova-info.com/ja-nga-kush-u-kercenua-ramiz-kelmendi/60%Daily2018-03-20 21:10
https://kosova-info.com/mourinho-shkaterroi-karrieren-e-shaw/60%Daily2018-03-20 20:58
https://kosova-info.com/yllka-ne-amerike-kjo-eshte-gjeja-e-pare-qe-beri/60%Daily2018-03-20 20:58
https://kosova-info.com/pse-cokollata-merr-ngjyre-te-bardhe-nese-se-hani-menjehere/60%Daily2018-03-20 20:57
https://kosova-info.com/dy-mije-femije-pastrojne-live-dhembet-ne-diten-nderkombetare-te-shendetit-oral/60%Daily2018-03-20 20:56
https://kosova-info.com/abrashi-ldk-nuk-i-mban-peng-qytetaret-per-perfitime-personale/60%Daily2018-03-20 20:53
https://kosova-info.com/hoti-vv-me-mos-ratifikim-te-demarkacionit-po-e-lejon-listen-serbe-qe-te-vendos-per-kosoven/60%Daily2018-03-20 20:52
https://kosova-info.com/a-do-ti-bashkohet-shpend-ahmeti-aak-se-pergjigjet-daut-haradinaj/60%Daily2018-03-20 20:49
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-kosovaret-kane-probleme-qe-dy-mije-vjet-me-toka/60%Daily2018-03-20 20:45
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-era-keshtu-kenaqet-ishi-saj/60%Daily2018-03-20 20:39
https://kosova-info.com/hoxhaj-nuk-shkojme-ne-votim-pa-qene-te-gjithe-deputetet-ne-salle/60%Daily2018-03-20 20:36
https://kosova-info.com/schick-kjo-qe-po-me-ndodhe-te-roma-eshte-e-pabesueshme/60%Daily2018-03-20 20:36
https://kosova-info.com/depresioni-shkakton-probleme-me-kujtese/60%Daily2018-03-20 20:24
https://kosova-info.com/gjesti-i-radhes-nga-salah-eshte-i-jashtezakonshem/60%Daily2018-03-20 20:21
https://kosova-info.com/sasa-e-o-sa-mire-pozon-me-disa-femra-vetem-me-kemishe/60%Daily2018-03-20 20:20
https://kosova-info.com/kerkesat-per-azil-ne-be-u-pergjysmuan-vitin-e-kaluar/60%Daily2018-03-20 20:06
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-ramiz-kelmendi-kthehet-neser-ne-kuvend-shtyhet-votimi-i-demarkacionit/60%Daily2018-03-20 20:04
https://kosova-info.com/donika-kadaj-ne-mesin-e-kolegeve-te-rinj/60%Daily2018-03-20 20:01
https://kosova-info.com/engji-elegante-me-te-zeza-kaq-te-bukur-se-keni-pare/60%Daily2018-03-20 20:00
https://kosova-info.com/zyrtari-i-vetevendosjes-nga-gjermania-kush-e-voton-demarkacionin-e-pret-plumbi/60%Daily2018-03-20 19:57
https://kosova-info.com/ja-sa-kushtojne-biletat-per-dy-ndeshjet-e-kosoves-ne-france/60%Daily2018-03-20 19:55
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-kryetari-i-deges-se-aak-se-ne-podujeve-shkak-veprimet-e-haradinajt/60%Daily2018-03-20 19:53
https://kosova-info.com/tronditet-italia-burri-ekzekuton-gruan-me-pas-vret-veten/60%Daily2018-03-20 19:49
https://kosova-info.com/okb-dergon-21-kamione-me-ndihma-per-refugjatet-ne-idlib/60%Daily2018-03-20 19:48
https://kosova-info.com/unikkatil-me-kenge-te-re-zyrtarizon-daten-e-publikimit/60%Daily2018-03-20 19:47
https://kosova-info.com/selmanaj-tallet-me-deputetet-e-vv-se-jane-me-pdk-ne-ose-po-frikesohen-nga-haradinaj/60%Daily2018-03-20 19:43
https://kosova-info.com/eni-akuzon-per-kopjim-kim-k-bella-hadid-emilyn/60%Daily2018-03-20 19:40
https://kosova-info.com/permbytjet-ne-shkoder-basha-te-shpallet-emergjenca-rrezikohen-jete-njerezish/60%Daily2018-03-20 19:39
https://kosova-info.com/sulme-te-regjimit-ne-guten-lindore-59-te-vdekur/60%Daily2018-03-20 19:36
https://kosova-info.com/zyrtare-starova-merr-drejtimin-e-skuadres-kosovare/60%Daily2018-03-20 19:28
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjeja-e-njejte-qe-e-kane-bere-se-fundmi-vip-at-shqiptare/60%Daily2018-03-20 19:21
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjeja-e-njejte-qe-e-kane-bere-se-fundmi-vip-at-shqiptare/60%Daily2018-03-20 19:21
https://kosova-info.com/zbulohet-super-transferimi-i-barcelones-ne-vere/60%Daily2018-03-20 19:14
https://kosova-info.com/rozana-ka-shtuar-ne-peshe-dhe-e-shpreh-haptazi/60%Daily2018-03-20 18:59
https://kosova-info.com/rozana-ka-shtuar-ne-peshe-dhe-e-shpreh-haptazi/60%Daily2018-03-20 18:59
https://kosova-info.com/ramsey-tradhton-arsenalin-per-klubin-e-madh-te-premierliges/60%Daily2018-03-20 18:59
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-shkolles-ne-merillend-vritet-nga-policia/60%Daily2018-03-20 18:57
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-shkolles-ne-merillend-vritet-nga-policia/60%Daily2018-03-20 18:57
https://kosova-info.com/haradinaj-te-gjithe-miqte-na-kane-thene-votojeni-demarkacionin-dhe-clironi-qytetaret/60%Daily2018-03-20 18:56
https://kosova-info.com/haradinajn-e-merr-gjumi-ne-kuvend-foto/60%Daily2018-03-20 18:49
https://kosova-info.com/propozimi-grek-per-emer-maqedonia-e-eperme-ose-maqedonia-e-re/60%Daily2018-03-20 18:48
https://kosova-info.com/bekim-haxhiu-thote-se-rusia-ka-ndikuar-ne-problemin-e-demarkacionit/60%Daily2018-03-20 18:44
https://kosova-info.com/alisson-si-sulmues-ti-fiton-15-pike-ne-sezon/60%Daily2018-03-20 18:43
https://kosova-info.com/ronela-shfaqet-pa-grim-habite-me-pamjen-e-saj/60%Daily2018-03-20 18:39
https://kosova-info.com/ronela-shfaqet-pa-grim-habite-me-pamjen-e-saj-2/60%Daily2018-03-20 18:39
https://kosova-info.com/ndarjet-ngjitese-nese-miqte-tuaj-jane-shkurorezuar-edhe-juve-mund-tju-pret-fati-i-njejte/60%Daily2018-03-20 18:39
https://kosova-info.com/neser-shi-pasneser-debore/60%Daily2018-03-20 18:29
https://kosova-info.com/moska-anetaresimi-i-maqedonise-ne-nato-do-te-kishte-pasoja-per-sigurine-2/60%Daily2018-03-20 18:24
https://kosova-info.com/selimi-hoxhaj-na-tha-per-nenshkrimet-a-jane-pica-e-pyes-turpi-a-hahet-me-buke-a-me-pica/60%Daily2018-03-20 18:23
https://kosova-info.com/dhuna-ne-kuvendin-e-maqedonise-pritet-vendimi-i-supremes-per-paraburgimet/60%Daily2018-03-20 18:23
https://kosova-info.com/ariana-e-vazhdon-ate-qe-e-nisi/60%Daily2018-03-20 18:20
https://kosova-info.com/ariana-e-vazhdon-ate-qe-e-nisi-2/60%Daily2018-03-20 18:20
https://kosova-info.com/lista-serbe-tregon-se-a-do-te-shkoje-ne-kuvend/60%Daily2018-03-20 18:19
https://kosova-info.com/conte-ia-merr-futbollistin-mourinhos/60%Daily2018-03-20 18:15
https://kosova-info.com/trump-e-uron-putinin-per-rizgjedhje/60%Daily2018-03-20 18:03
https://kosova-info.com/prezantuesi-anglez-perplas-2-makina-dhe-plagos-te-mituren/60%Daily2018-03-20 17:55
https://kosova-info.com/vazquez-merr-vendimin-e-madh-per-te-ardhmen/60%Daily2018-03-20 17:51
https://kosova-info.com/ne-ditet-e-ardhshme-na-presin-keto-super-ndeshje/60%Daily2018-03-20 17:43
https://kosova-info.com/limaj-fton-deputetet-qe-ta-nxjerrin-kosoven-nga-ngerci/60%Daily2018-03-20 17:43
https://kosova-info.com/diplomatet-e-debuar-ruse-ikin-nga-britania/60%Daily2018-03-20 17:40
https://kosova-info.com/ministri-recica-merr-pjese-ne-konferencen-e-nivelit-te-larte-te-bese/60%Daily2018-03-20 17:38
https://kosova-info.com/grupi-i-ndare-nga-vv-ja-tani-gezojne-lirine-e-plote-a-e-keni-verejtur-kete-ndryshmi-te-ta-foto/60%Daily2018-03-20 17:37
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nena-e-valdrin-sahitit/60%Daily2018-03-20 17:31
https://kosova-info.com/deputetet-sdegjojne-fjalimet-e-njeri-tjetrit-krasniqi-sugjeron-mocion-per-votim-te-menjehershem/60%Daily2018-03-20 17:25
https://kosova-info.com/ne-beograd-hapet-ekspozite-per-krimet-e-luftes-ne-kosoves/60%Daily2018-03-20 17:21
https://kosova-info.com/albin-kurti-thote-se-liberalizimi-i-vizave-nuk-eshte-prioritet-per-qytetaret/60%Daily2018-03-20 17:20
https://kosova-info.com/fmn-shqiperia-rritje-te-shpejte-ekonomie-por-mund-te-mos-zgjase-shume/60%Daily2018-03-20 17:20
https://kosova-info.com/meshkujt-inteligjente-jane-me-te-prire-te-martohen/60%Daily2018-03-20 17:19
https://kosova-info.com/amerikani-me-prejardhje-nga-serbia-behet-komandant-i-kfor-it-ne-bondsteel/60%Daily2018-03-20 17:16
https://kosova-info.com/mundi-kancerin-trajneri-merr-vendimin-jetesor/60%Daily2018-03-20 17:16
https://kosova-info.com/mundi-kancerin-trajneri-merr-vendimin-jetesor/60%Daily2018-03-20 17:16
https://kosova-info.com/rike-roci-ngacmohet-live-per-futbollistin-e-njohur-ky-eshte-reagimi-i-saj/60%Daily2018-03-20 17:16
https://kosova-info.com/trump-komunikon-me-putinin-pas-rizgjedhjes-president-i-rusise/60%Daily2018-03-20 17:14
https://kosova-info.com/samsung-dhe-disney-krijojne-emojit-magjike-per-galaxy-s9-e-s9/60%Daily2018-03-20 17:12
https://kosova-info.com/kurre-mos-e-kerkoni-kete-ne-facebook/60%Daily2018-03-20 17:09
https://kosova-info.com/bitcoin-po-falimenton/60%Daily2018-03-20 17:05
https://kosova-info.com/kjo-penallti-ka-cmendur-internetin-ne-oret-e-fundit/60%Daily2018-03-20 17:02
https://kosova-info.com/njihuni-me-gruan-simpatike-te-tuncit-a-eshte-kjo-kacurrelja-me-e-bukur-qe-keni-pare/60%Daily2018-03-20 16:49
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-kine-deklarate-sensacionale-nga-scolari/60%Daily2018-03-20 16:48
https://kosova-info.com/haradinaj-nese-rrezohet-demarkacioni-pasojat-do-te-jene-te-medha/60%Daily2018-03-20 16:33
https://kosova-info.com/zbulohet-cmimi-i-salah-eshte-i-pabesueshem/60%Daily2018-03-20 16:29
https://kosova-info.com/shperthim-ne-nje-ndertese-postare-ne-teksas/60%Daily2018-03-20 16:29
https://kosova-info.com/verdikti-i-gjykates-per-shefqet-krasniqin-merret-te-premten/60%Daily2018-03-20 16:20
https://kosova-info.com/muaj-me-radhe-u-akuzua-per-ngacmime-seksuale-falimenton-kompania-e-weinstein/60%Daily2018-03-20 16:16
https://kosova-info.com/isufi-deputetet-e-aak-se-do-te-votojne-pro-demarkacionit/60%Daily2018-03-20 16:12
https://kosova-info.com/duda-balje-siguron-6-vota-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-20 16:07
https://kosova-info.com/shefqet-krasniqi-besoj-jeni-bindur-te-gjithe-se-jam-i-paster-si-loti/60%Daily2018-03-20 16:07
https://kosova-info.com/ymeri-thote-se-deputetet-e-dorehequr-nga-vv-ja-nuk-e-votojne-demarkacionin/60%Daily2018-03-20 16:05
https://kosova-info.com/cutrone-po-shkelqen-ky-eshte-vendimi-i-milanit/60%Daily2018-03-20 16:02
https://kosova-info.com/shala-i-reagon-konjufces-u-bete-bashke-me-pdk-ne-per-ta-rrezuar-qeverine-mustafa/60%Daily2018-03-20 16:02
https://kosova-info.com/policia-njofton-per-nje-rast-grushtimi-qe-ndodhi-te-dielen-ne-istog/60%Daily2018-03-20 16:00
https://kosova-info.com/kristina-bakiu-nga-modele-seksi-mbulohet-me-veshje-islame/60%Daily2018-03-20 15:54
https://kosova-info.com/largohet-nga-united-herrera-kalon-te-klubi-modest-i-la-ligas/60%Daily2018-03-20 15:54
https://kosova-info.com/nderprerje-e-madhe-e-rrymes-te-enjten-ne-disa-zona-te-kosoves/60%Daily2018-03-20 15:52
https://kosova-info.com/zuckerbergut-i-kerkohet-te-deshmoje-para-parlamentit-britanik/60%Daily2018-03-20 15:52
https://kosova-info.com/dhurata-ahmetaj-kthehet-ne-kohe-publikon-imazhe-te-zjarrta-nga-plazhi/60%Daily2018-03-20 15:35
https://kosova-info.com/lamtumire-liverpool-salah-largohet-ne-vere/60%Daily2018-03-20 15:30
https://kosova-info.com/icardi-inter-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-03-20 15:17
https://kosova-info.com/presidenti-kinez-xi-fjalim-me-tone-nacionaliste/60%Daily2018-03-20 15:17
https://kosova-info.com/karroca-qe-adelina-bleu-per-foshnjen-ende-te-palindur-me-cmim-marramendes/60%Daily2018-03-20 15:17
https://kosova-info.com/donika-kadaj-rikthehet-ne-shtepine-e-vjeter-pasi-braktisi-vv-ne-foto/60%Daily2018-03-20 15:10
https://kosova-info.com/shba-te-dhurojne-donacion-per-prokurorine-themelore-te-gjilanit/60%Daily2018-03-20 15:07
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-do-te-ishim-ne-seance-sikur-te-mos-i-kishim-votat-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-20 15:05
https://kosova-info.com/vota-per-demarkacionin-lekaj-i-pasigurt-por-me-shprese/60%Daily2018-03-20 15:04
https://kosova-info.com/moska-anetaresimi-i-maqedonise-ne-nato-do-te-kishte-pasoja-per-sigurine/60%Daily2018-03-20 15:03
https://kosova-info.com/ish-sekretari-i-mpms-se-arifi-ka-lobuar-por-ska-ndikuar-te-ministri-per-dhenien-e-subvencioneve/60%Daily2018-03-20 15:01
https://kosova-info.com/zyrtari-policor-mohon-se-ndryshoi-faktet-e-aksidentit-ne-trafik/60%Daily2018-03-20 15:00
https://kosova-info.com/termet-ne-gjakove/60%Daily2018-03-20 15:00
https://kosova-info.com/beqir-kalludra-do-ti-gjykoje-perseri-aktivistet-e-vetevendosjes/60%Daily2018-03-20 14:58
https://kosova-info.com/gruaja-e-sinan-hoxhes-behet-nuse-per-te-dyten-here/60%Daily2018-03-20 14:50
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-ky-trajneri-i-ri-i-feronikelit/60%Daily2018-03-20 14:48
https://kosova-info.com/oppo-zyrtarizon-r15-sjell-edhe-variantin-dream-mirror-edition/60%Daily2018-03-20 14:42
https://kosova-info.com/qindra-raste-te-zhdukjeve-te-detyrueshme-ne-pakistan/60%Daily2018-03-20 14:27
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-me-dhe-100-pa-grim-ndryshimi-drastik/60%Daily2018-03-20 14:25
https://kosova-info.com/icardi-me-statistika-me-te-mira-se-ronaldo-e-higuain/60%Daily2018-03-20 14:24
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-nje-shkolle-ne-shba-dyshohet-per-viktima-video/60%Daily2018-03-20 14:05
https://kosova-info.com/problem-per-real-madridin-para-ndeshjes-me-juventusin/60%Daily2018-03-20 14:01
https://kosova-info.com/adriatik-kelmendi-ramiz-kelmendi-te-jep-doreheqje/60%Daily2018-03-20 13:59
https://kosova-info.com/labi-do-te-votoje-per-nenat-qe-presin-para-ambasadave-ne-bore-e-ne-shi-video/60%Daily2018-03-20 13:51
https://kosova-info.com/qumili-sfidon-te-gjithe-shikoni-me-cfare-rrotullimi-hidhet-ne-pishine/60%Daily2018-03-20 13:51
https://kosova-info.com/limaj-sot-kalon-demarkacioni/60%Daily2018-03-20 13:46
https://kosova-info.com/real-madrid-me-oferte-per-portierin-alisson/60%Daily2018-03-20 13:44
https://kosova-info.com/fundi-tragjik-i-bitcoin/60%Daily2018-03-20 13:44
https://kosova-info.com/pdk-mblidhet-per-here-te-fundit-para-seances-se-demarkacionit/60%Daily2018-03-20 13:43
https://kosova-info.com/kelmendi-tregon-pse-nuk-shkon-ne-seance-kam-helm-ne-trup/60%Daily2018-03-20 13:40
https://kosova-info.com/adele-vazhdon-te-kete-problem-me-zerin-anulon-koncertin-e-madh/60%Daily2018-03-20 13:38
https://kosova-info.com/pacolli-kosova-pret-ne-fund-te-afatit-te-diskutimeve-me-serbine-nje-kontrate-paqeje-ku-serbia-e-pranon-vendin-tone/60%Daily2018-03-20 13:37
https://kosova-info.com/paditesi-kerkon-mbi-12-mije-euro-kompensim-nga-qeveria-e-kosoves/60%Daily2018-03-20 13:30
https://kosova-info.com/vetevendosje-tregon-pse-e-pengoi-fjalimin-dhurata-hoxhes/60%Daily2018-03-20 13:25
https://kosova-info.com/ministri-beqaj-10-milione-euro-investime-ne-sektorin-privat-per-nxitjen-e-zhvillimit-ekonomik/60%Daily2018-03-20 13:21
https://kosova-info.com/juventus-ka-nje-lajm-fantastik-per-tifozet-para-ndeshjes-me-real-madridin/60%Daily2018-03-20 13:19
https://kosova-info.com/zbulohen-fanellat-e-disa-kombetareve-per-boterorin-2018/60%Daily2018-03-20 13:10
https://kosova-info.com/tara-shpallet-ambasadore-nderi-prinderit-e-saj-shume-krenar-me-te/60%Daily2018-03-20 13:03
https://kosova-info.com/rasti-skripal-be-kerkon-forcimin-e-kapaciteteve-perballe-rreziqeve-kimike/60%Daily2018-03-20 13:01
https://kosova-info.com/ed-sheeran-mberrin-vone-ne-koncert-arsyeja-e-voneses-madhore/60%Daily2018-03-20 12:53
https://kosova-info.com/mayweather-blen-milanin/60%Daily2018-03-20 12:51
https://kosova-info.com/humb-jeten-nje-minator/60%Daily2018-03-20 12:51
https://kosova-info.com/shperthim-ne-kompanine-fedex-ne-teksas-video/60%Daily2018-03-20 12:45
https://kosova-info.com/lazio-flet-shqip-ne-ditelindjen-e-strakoshes/60%Daily2018-03-20 12:43
https://kosova-info.com/aktiviste-te-vetevendosjes-ia-ndalin-fjalimin-ministres-hoxha/60%Daily2018-03-20 12:43
https://kosova-info.com/deklarata-e-ashper-e-erdogan-per-shba-te-u-perpoqet-te-na-mashtroni/60%Daily2018-03-20 12:43
https://kosova-info.com/kosova-e-re-dhe-rehabilitimi-i-tc-kosova-b-i-japin-fund-pasigurise-se-furnizimit-me-energji/60%Daily2018-03-20 12:38
https://kosova-info.com/si-mund-te-pajisen-kosovaret-me-viza-pune-kanadeze/60%Daily2018-03-20 12:32
https://kosova-info.com/me-rastin-e-ditelindjes-bajram-kosumi-publikon-nje-imazh-te-bukur-familjar/60%Daily2018-03-20 12:31
https://kosova-info.com/sulmet-ajrore-vrasin-15-femije-ne-guta-te-sirise/60%Daily2018-03-20 12:30
https://kosova-info.com/juventus-ne-ankth-lendohet-ylli-i-ekipit-para-ndeshjes-me-real-madridin/60%Daily2018-03-20 12:29
https://kosova-info.com/demarkacioni-a-eshte-sot-e-katerta-e-verteta/60%Daily2018-03-20 12:29
https://kosova-info.com/okb-i-kerkon-turqise-te-perfundoje-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2018-03-20 12:22
https://kosova-info.com/dua-lipa-probleme-me-shendetin-ja-cka-thote/60%Daily2018-03-20 12:22
https://kosova-info.com/mogherini-dera-e-be-se-eshte-e-hapur-per-kosoven-vetem-plotesoni-keto-kushte/60%Daily2018-03-20 12:18
https://kosova-info.com/besnik-qaka-behet-baba-publikon-fotografine-e-pare-te-vajzes/60%Daily2018-03-20 12:12
https://kosova-info.com/shikojeni-cfare-ka-bere-ronaldo-per-benzeman/60%Daily2018-03-20 12:04
https://kosova-info.com/xhensila-le-pas-ermal-mamaqin-thyen-rekordin-ne-instagram/60%Daily2018-03-20 12:01
https://kosova-info.com/100-milione-euro-oferte-per-firminon/60%Daily2018-03-20 11:51
https://kosova-info.com/me-twerk-e-veshje-provokuese-enca-pret-kengen-e-re/60%Daily2018-03-20 11:45
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-tregon-tatuazhet-e-reja/60%Daily2018-03-20 11:32
https://kosova-info.com/ministri-lekaj-diskuton-per-transportin-multimodal-te-mallrave-takon-komisioneren-violeta-bulc/60%Daily2018-03-20 11:22
https://kosova-info.com/pogba-me-fjale-te-medha-per-messin/60%Daily2018-03-20 11:16
https://kosova-info.com/kaltrina-selimi-dhe-alban-mehmeti-me-kenge-te-re/60%Daily2018-03-20 11:16
https://kosova-info.com/ahmeti-ne-prill-fillon-ndertimi-i-qendres-per-personat-me-autizem-dhe-sindromen-down/60%Daily2018-03-20 11:16
https://kosova-info.com/princi-saudit-viziton-sot-shtepine-e-bardhe/60%Daily2018-03-20 11:16
https://kosova-info.com/kdi-deputetet-duhet-te-penalizohen-per-mospjesemarrje-ne-seanca-dhe-votim/60%Daily2018-03-20 11:03
https://kosova-info.com/imazhi-qe-tregon-dashurine-e-xhensiles-per-vajzat/60%Daily2018-03-20 11:02
https://kosova-info.com/kelmendi-ka-frike-por-nuk-ka-qendrim-definitiv-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-20 11:01
https://kosova-info.com/ronaldo-ka-nje-lajm-te-keq-per-messin-2/60%Daily2018-03-20 11:01
https://kosova-info.com/ndertuesit-e-arrestuar-nuk-perfillen-urdhrat-e-inspektoratit/60%Daily2018-03-20 10:53
https://kosova-info.com/klina-dhe-caritas-kosova-me-projekt-te-perbashket-per-hapje-te-vendeve-te-reja-te-punes-ne-shendetesi/60%Daily2018-03-20 10:49
https://kosova-info.com/scolari-frikeson-real-madridin-zbulon-pyetjen-qe-ia-beri-ronaldo/60%Daily2018-03-20 10:45
https://kosova-info.com/denohet-me-dy-vite-burgim-i-akuzuari-qe-goditi-per-vdekje-femijen-ne-gjilan/60%Daily2018-03-20 10:45
https://kosova-info.com/qente-endacake-ia-kafshuan-burrin-reagon-prezantuesja/60%Daily2018-03-20 10:41
https://kosova-info.com/ronaldo-prezanton-fanellen-e-portugalise-per-boterorin-2018/60%Daily2018-03-20 10:32
https://kosova-info.com/gigi-hadid-me-mungon/60%Daily2018-03-20 10:23
https://kosova-info.com/a-do-te-hedh-vetevendosje-gaz-lotsjelles-ne-kuvend-tregon-deputetja-pacolli/60%Daily2018-03-20 10:20
https://kosova-info.com/hamilton-ka-nje-premtim-per-sezonin-e-ri-ne-formula-1/60%Daily2018-03-20 10:19
https://kosova-info.com/delawie-ratifikojeni-demarkacionin/60%Daily2018-03-20 10:10
https://kosova-info.com/hoxhaj-po-presim-njohje-reciproke-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-03-20 10:01
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-e-nis-diten-me-kete-imazh-pa-grim/60%Daily2018-03-20 10:00
https://kosova-info.com/si-te-pergatisni-torte-kinder-buenos/60%Daily2018-03-20 10:00
https://kosova-info.com/te-diplomuar-por-te-papergatitur-per-pune/60%Daily2018-03-20 09:59
https://kosova-info.com/marotta-kjo-eshte-liga-me-e-bukur-ne-evrope/60%Daily2018-03-20 09:57
https://kosova-info.com/nderkombetaret-qe-moren-borea-n-e-pejes-vonohen-me-procese-ja-arsyeja/60%Daily2018-03-20 09:52
https://kosova-info.com/draxler-largohet-nga-psg-zgjedh-premierligen/60%Daily2018-03-20 09:48
https://kosova-info.com/haradinaj-serbia-te-zbatoje-ujdine-per-energjine-mund-te-ngecin-marreveshjet-tjera/60%Daily2018-03-20 09:47
https://kosova-info.com/rama-takon-hahn-vettingu-ne-fazen-perfundimtare-te-zbatimit/60%Daily2018-03-20 09:41
https://kosova-info.com/vesa-na-prezanton-ekipin-e-endrrave/60%Daily2018-03-20 09:41
https://kosova-info.com/sekretari-i-presidentit-serb-thote-se-asnjehere-nuk-ka-pasur-takim-sekret-thaci-vuciq/60%Daily2018-03-20 09:39
https://kosova-info.com/cila-eshte-mosha-e-duhur-kur-femijet-duhet-te-fillojne-te-njohin-furcen-dhe-te-lajne-dhembet/60%Daily2018-03-20 09:30
https://kosova-info.com/vukotiq-ne-gjykate-nen-akuzat-per-vrasjen-e-kater-shqiptareve/60%Daily2018-03-20 09:27
https://kosova-info.com/france-ndalohet-ish-presidenti-nicolas-sarkozy/60%Daily2018-03-20 09:27
https://kosova-info.com/neymar-befason-tifozet-me-frizuren-e-re/60%Daily2018-03-20 09:26
https://kosova-info.com/pa-shengen-pa-be-seehofer-per-zgjerim-te-kontrolleve/60%Daily2018-03-20 09:23
https://kosova-info.com/kaq-bukur-vallezon-vajza-e-alberies-nen-ritmin-e-shotes/60%Daily2018-03-20 09:21
https://kosova-info.com/messi-zgjedh-perforcimin-e-ri-te-barcelona-3/60%Daily2018-03-20 09:15
https://kosova-info.com/lideri-palestinez-ofendon-rende-ambasadorin-e-shba-se-ne-izrael/60%Daily2018-03-20 09:06
https://kosova-info.com/foshnjet-nuk-i-kane-keto-baktere-derisa-i-puthni-ju-ne-buze-ja-nga-cfare-semundjesh-rrezikohen-ne-te-ardhmen/60%Daily2018-03-20 09:02
https://kosova-info.com/adelina-plot-elegance-ne-fustanin-e-zi/60%Daily2018-03-20 09:01
https://kosova-info.com/kopshtari-nga-vitomirica-gjen-nje-fuqi-me-fisheke/60%Daily2018-03-20 08:54
https://kosova-info.com/arrestohet-pasi-gjuan-me-arme-zjarri-ne-aheng-familjar/60%Daily2018-03-20 08:53
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-shaw-te-rivali-i-premierliges/60%Daily2018-03-20 08:53
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-ndertimtare-keqperdoren-lejen-ndertimore-te-leshuar-nga-komuna-e-gjilanit/60%Daily2018-03-20 08:45
https://kosova-info.com/shkencetaret-ne-nje-mendje-prinderit-duhet-ti-nxisin-femijet-ti-ndihmojne-me-punet-e-shtepise/60%Daily2018-03-20 08:43
https://kosova-info.com/dieta-qe-shpetoi-lionel-messin/60%Daily2018-03-20 08:42
https://kosova-info.com/kjo-fotografi-tregon-raportin-e-mozzik-me-familjen-e-loredanes/60%Daily2018-03-20 08:41
https://kosova-info.com/absurdi-ne-shqiperi-biznesmene-me-8-vjecare-hyzmeqare-me-shkolle-te-larte/60%Daily2018-03-20 08:37
https://kosova-info.com/ja-cfare-thone-gazetaret-britanike-per-rambujene-ne-librin-per-thacin/60%Daily2018-03-20 08:31
https://kosova-info.com/sot-politikanet-duhet-ti-japin-fund-izolimit-te-vendit/60%Daily2018-03-20 08:29
https://kosova-info.com/zyra-e-kryeministrit-edhe-nje-here-therret-qe-te-votohet-demarkacioni/60%Daily2018-03-20 08:27
https://kosova-info.com/oferte-rekorde-per-transferimin-e-salah-nga-liverpool/60%Daily2018-03-20 08:25
https://kosova-info.com/dafina-pozon-provokuese-mbi-veture-kete-koment-ia-la-noizy/60%Daily2018-03-20 08:21
https://kosova-info.com/diber-vritet-me-arme-zjarri-ne-oborrin-e-shtepise-32-vjecari/60%Daily2018-03-20 08:16
https://kosova-info.com/lamtumire-kalinic-milan-transferon-top-sulmuesin-e-rivalit-nga-serie-a/60%Daily2018-03-20 08:15
https://kosova-info.com/refugjatet-e-mitur-shqiptare-ne-gjermani/60%Daily2018-03-20 08:11
https://kosova-info.com/zidane-ne-psg-neymar-ne-real-madrid/60%Daily2018-03-20 08:07
https://kosova-info.com/zidane-ne-psg-neymar-ne-real-madrid-2/60%Daily2018-03-20 08:07
https://kosova-info.com/vitin-e-kaluar-ne-qkuk-jane-kryer-mbi-40-mije-nderhyrje-kirurgjike/60%Daily2018-03-20 08:05
https://kosova-info.com/bebe-rexha-mban-koncert-kunder-dhunes-me-arme/60%Daily2018-03-20 08:01
https://kosova-info.com/zyrtari-i-larte-ushtark-i-shba-se-viziton-afganistanin/60%Daily2018-03-20 07:47
https://kosova-info.com/beyonce-dhe-blue-ivy-marrin-vemendjen-te-veshura-ne-ari/60%Daily2018-03-20 07:42
https://kosova-info.com/ambasadoret-e-shteteve-tjera-apel-kosoves-ratifikojeni-demarkacionin/60%Daily2018-03-20 07:24
https://kosova-info.com/shfaqet-hot-buze-detit-rita-me-keni-lene-ketu-deri-fillova-te-ngrihem/60%Daily2018-03-20 07:21
https://kosova-info.com/termet-ne-kosove-2/60%Daily2018-03-20 07:12
https://kosova-info.com/bore-mbi-kosove/60%Daily2018-03-20 07:07
https://kosova-info.com/me-keto-linja-veshtire-te-besohet-se-kylie-jenner-sapo-ka-lindur/60%Daily2018-03-20 07:01
https://kosova-info.com/rusia-bllokon-mbledhjen-e-okb-se-per-sirine/60%Daily2018-03-20 06:56
https://kosova-info.com/pese-burreshtetas-kosovare-te-fokusuar-ne-nje-qellim/60%Daily2018-03-20 06:54
https://kosova-info.com/mbahet-forumi-investimet-ne-infrastrukturen-e-energjise/60%Daily2018-03-20 06:41
https://kosova-info.com/ky-qytet-ne-austri-mbyll-bastoret-shkak-shqiptaret/60%Daily2018-03-20 06:37
https://kosova-info.com/deschamps-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-man-utd-ne-lidhje-me-pogban/60%Daily2018-03-20 06:36
https://kosova-info.com/kuvendi-mblidhet-sot-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-03-20 06:34
https://kosova-info.com/kush-eshte-e-dashura-e-re-e-valon-behramit/60%Daily2018-03-20 06:29
https://kosova-info.com/inter-cakton-cmimin-per-shitjen-e-brozovic-2/60%Daily2018-03-20 06:23
https://kosova-info.com/dybala-ne-qytetin-e-madridit-a-do-te-nenshkruaje-me-realin/60%Daily2018-03-20 06:19
https://kosova-info.com/kjo-eshte-brenga-e-zidanes-ne-real-madrid/60%Daily2018-03-20 06:13
https://kosova-info.com/game-of-thrones-spending-just-as-long-making-fewer-episodes/60%Daily2018-03-20 00:37
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-clirojne-hormonet-e-lumturise/60%Daily2018-03-19 22:56
https://kosova-info.com/derbi-i-milanos-fillon-me-perplasjen-e-drejtuesve/60%Daily2018-03-19 22:55
https://kosova-info.com/a-do-te-ringjallet-fer-i-pergjigjet-ilir-deda/60%Daily2018-03-19 22:55
https://kosova-info.com/julia-roberts-per-here-te-pare-protagoniste-ne-serial/60%Daily2018-03-19 22:54
https://kosova-info.com/mandati-i-katert-i-putinit-cfare-pritet-nga-presidenti-rus-6-vjetet-e-ardhshme/60%Daily2018-03-19 22:47
https://kosova-info.com/keto-jane-shenjat-qe-tregojne-se-ju-ka-rene-sheqeri-ne-gjak/60%Daily2018-03-19 22:39
https://kosova-info.com/ramiz-kelmendi-nuk-e-votoj-demarkacionin-rrezikohet-jeta-e-femijeve-te-mi/60%Daily2018-03-19 22:37
https://kosova-info.com/brenda-festes-per-ditelindjen-e-babait-te-adelina-eminit/60%Daily2018-03-19 22:35
https://kosova-info.com/trump-kerkon-denim-me-vdekje-per-tregtaret-e-droges/60%Daily2018-03-19 22:32
https://kosova-info.com/jam-i-sigurt-qe-neymar-do-te-qendroje-te-psg/60%Daily2018-03-19 22:30
https://kosova-info.com/deda-gjermanet-intervenuan-per-te-ndale-ndarjen-thaci-te-tregoje-per-takimet-e-fshehta-me-vuciqin/60%Daily2018-03-19 22:27
https://kosova-info.com/zakonet-e-keqija-te-fytyres-qe-duhet-ti-hiqni-para-te-30-tave/60%Daily2018-03-19 22:26
https://kosova-info.com/mihrije-braha-fotografohet-me-arme-ne-dore/60%Daily2018-03-19 22:25
https://kosova-info.com/flet-denoncuesi-qe-coi-pas-hekurave-zyrtaret-e-bashkise-se-lezhes/60%Daily2018-03-19 22:24
https://kosova-info.com/demaliaj-vetevendosje-eshte-shnderruar-ne-nje-sputnik-shqip/60%Daily2018-03-19 22:19
https://kosova-info.com/prokuroria-e-maqedonise-heq-dore-nga-ndjekja-e-shqiptareve-ne-rastin-sopoti/60%Daily2018-03-19 22:08
https://kosova-info.com/arsyet-e-mundshme-pse-gjithnje-keni-te-ftohte/60%Daily2018-03-19 22:01
https://kosova-info.com/mesohet-kur-dalin-ne-shitje-dhe-sa-kushtojne-biletat-per-koncertin-e-dua-lipes-ne-prishtine/60%Daily2018-03-19 21:57
https://kosova-info.com/dy-skuadra-spanjolle-mbajne-nje-minute-heshtje-kunder-deshires-se-gjyqtarit/60%Daily2018-03-19 21:55
https://kosova-info.com/apeli-i-pacollit-per-neser-kush-e-ka-te-shenjte-kosoven-te-votoje-pro-demarkacionit/60%Daily2018-03-19 21:47
https://kosova-info.com/albin-kurti-prishtina-xhungel-prej-betoni/60%Daily2018-03-19 21:42
https://kosova-info.com/gjumi-dhe-pesha-lidhja-e-forte-qe-ndoshta-nuk-e-dinit/60%Daily2018-03-19 21:40
https://kosova-info.com/festivali-tre-ditor-sjell-ne-parkun-e-germise-dua-lipen-dhe-dy-yje-te-tjere-boteror/60%Daily2018-03-19 21:31
https://kosova-info.com/ja-kush-po-kerkon-nga-deputetet-e-larguar-te-vv-se-ta-votojne-demarkacionin/60%Daily2018-03-19 21:30
https://kosova-info.com/gjukanoviq-kandidon-perseri-per-president-te-malit-te-zi/60%Daily2018-03-19 21:26
https://kosova-info.com/kjo-eshte-bima-qe-parandalon-renien-e-flokeve/60%Daily2018-03-19 21:18
https://kosova-info.com/isco-zgjedh-skuadren-e-madhe-angleze/60%Daily2018-03-19 21:15
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-jerusalem-kosova-dhe-izraeli-faze-te-re-bashkepunimi-ne-muajt-e-ardhshem/60%Daily2018-03-19 21:14
https://kosova-info.com/mc-kresha-ka-shtuar-shume-peshe/60%Daily2018-03-19 21:07
https://kosova-info.com/gjykimi-per-vjedhjen-e-rrymes-rasti-procedohet-ne-ndermjetesim/60%Daily2018-03-19 21:06
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-emocionon-publikun-rrefen-momentin-me-te-veshtire-qe-i-ka-ndodhur/60%Daily2018-03-19 20:57
https://kosova-info.com/gjykimi-i-zyrtarit-te-policise-qe-akuzohet-se-i-mori-1-200-euro-nje-te-denuari/60%Daily2018-03-19 20:56
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmerkel-uron-presidentin-putin-per-fitoren-i-kerkon-dialog/60%Daily2018-03-19 20:38
https://kosova-info.com/keto-gjera-nuk-i-bejne-kurre-personat-inteligjente/60%Daily2018-03-19 20:38
https://kosova-info.com/deklarata-shokuese-e-inspektorit-te-auvk-se-fabrikat-qe-kane-leje-skemi-te-drejte-ligjore-ti-ndalojme/60%Daily2018-03-19 20:36
https://kosova-info.com/anxhela-peristeri-ne-moshen-17-vjecare-dhe-sot-zbulohet-nese-u-ka-shpetuar-nderhyrjeve/60%Daily2018-03-19 20:34
https://kosova-info.com/besar-musolli-legjende-e-kukesit-me-200-ndeshje-te-luajtura/60%Daily2018-03-19 20:33
https://kosova-info.com/limaj-thote-se-me-votimin-e-demarkacionit-i-hapet-perspektiva-evropiane-vendit/60%Daily2018-03-19 20:22
https://kosova-info.com/kosova-u21-nis-pergatitjet-per-dy-ndeshjet-e-radhes-kualifikuese/60%Daily2018-03-19 20:21
https://kosova-info.com/lajme-jo-te-mira-per-seksin-anal/60%Daily2018-03-19 20:19
https://kosova-info.com/dy-skuadra-nga-anglia-interesohen-per-silvan/60%Daily2018-03-19 20:16
https://kosova-info.com/gjiko-ne-fillim-te-lidhjes-i-kishte-bere-dhuraten-me-te-vecante-elita-rudit/60%Daily2018-03-19 20:09
https://kosova-info.com/trump-se-ka-uruar-putinin-per-rizgjedhjen-si-president/60%Daily2018-03-19 20:06
https://kosova-info.com/e-njohin-te-gjithe-si-eleni-foureira-zbulohet-emri-shqiptar-i-kengetares/60%Daily2018-03-19 20:00
https://kosova-info.com/i-derguari-i-okb-se-druan-se-isis-it-mund-te-rikthehet-ne-siri/60%Daily2018-03-19 19:53
https://kosova-info.com/e-la-te-birin-nje-vit-pa-iphone-ja-cfare-i-ndodhi-femijes/60%Daily2018-03-19 19:52
https://kosova-info.com/taipi-premton-me-te-miren-ne-fanellen-e-kosoves/60%Daily2018-03-19 19:48
https://kosova-info.com/detaje-nga-temat-qe-do-te-diskutohen-ndermjet-thacit-dhe-vuciqit/60%Daily2018-03-19 19:47
https://kosova-info.com/18-vjecarja-humb-jeten-pasi-i-shpertheu-celulari-derisa-po-fliste-foto-16/60%Daily2018-03-19 19:40
https://kosova-info.com/konkurs-per-dizajnin-e-logos-se-ffk-se-fituesi-shperblehet-me-1500/60%Daily2018-03-19 19:37
https://kosova-info.com/alberies-i-vodhen-paswordin-dhe-i-publikuan-foto-intime-nga-shtrati-reagon-kengetarja/60%Daily2018-03-19 19:31
https://kosova-info.com/talenti-i-madh-i-anglise-kerkohet-nga-manchester-united/60%Daily2018-03-19 19:31
https://kosova-info.com/mbyllet-per-qarkullim-rruga-ne-stanterg/60%Daily2018-03-19 19:31
https://kosova-info.com/ne-rast-te-sulmit-ne-zemer-keni-vetem-10-sekonda-kohe-per-te-shpetuar-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2018-03-19 19:30
https://kosova-info.com/historiku-i-demarkacionit-nga-nenshkrimi-deri-sot/60%Daily2018-03-19 19:21
https://kosova-info.com/sa-shpesh-duhet-te-beni-seks-ne-baze-te-moshes-qe-keni/60%Daily2018-03-19 19:21
https://kosova-info.com/nenshkruhet-udhezimi-administrativ-per-bordin-e-agjencise-se-akreditimit/60%Daily2018-03-19 19:16
https://kosova-info.com/bukuroshja-e-ekranit-kapet-mat-me-nje-femer-ne-skena-intime/60%Daily2018-03-19 19:09
https://kosova-info.com/vota-e-adem-hoxhes-shprese-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-19 19:07
https://kosova-info.com/beteja-mes-messit-dhe-ronaldos-ja-cfare-thote-ronaldinho/60%Daily2018-03-19 19:01
https://kosova-info.com/stoltenberg-rusia-po-shperfill-paqen-dhe-sigurine-nderkombetare/60%Daily2018-03-19 18:51
https://kosova-info.com/cani-e-shenon-golin-e-pare-per-partizanin/60%Daily2018-03-19 18:51
https://kosova-info.com/hoxha-thote-se-kosova-po-i-kryen-detyrat-drejt-be-se/60%Daily2018-03-19 18:44
https://kosova-info.com/icardi-vlej-me-shume-se-110-milione-euro/60%Daily2018-03-19 18:42
https://kosova-info.com/receta-magjike-qe-zbardh-dhembet-vetem-per-3-minuta/60%Daily2018-03-19 18:38
https://kosova-info.com/luana-vjollca-i-ben-te-pendohen-ata-qe-e-kritikuan-per-dukjen/60%Daily2018-03-19 18:37
https://kosova-info.com/shba-nuk-eshte-e-befasuar-nga-rizgjedhja-e-putinit/60%Daily2018-03-19 18:27
https://kosova-info.com/parlamenti-i-belgjikes-kerkon-raport-lidhur-me-skandalin-e-mishit-te-importuar-ne-kosove/60%Daily2018-03-19 18:27
https://kosova-info.com/keshilla-per-seksin-anal-kur-e-beni-per-here-te-pare/60%Daily2018-03-19 18:27
https://kosova-info.com/dybala-alarmon-te-gjithe-udheton-ne-madrid/60%Daily2018-03-19 18:23
https://kosova-info.com/menyra-te-thjeshta-per-te-hequr-pikat-e-zeza-ne-lekure/60%Daily2018-03-19 18:15
https://kosova-info.com/udhetimi-ne-emer-te-dashurise-nje-kosovar-arrestohet-nga-policia-kufitare-e-ukraines/60%Daily2018-03-19 18:14
https://kosova-info.com/e-pazakonte-bashkelojtaret-perleshen-kundershtaret-i-ndajne/60%Daily2018-03-19 18:12
https://kosova-info.com/deti-me-greket-ilir-meta-jep-autorizimin/60%Daily2018-03-19 18:11
https://kosova-info.com/sejdiu-kritikon-politiken-e-ish-partise-se-tij-qe-e-kishte-mbeshtetur-me-vite/60%Daily2018-03-19 18:06
https://kosova-info.com/basti-i-pabesueshem-qe-ka-vene-ronaldo-me-messin/60%Daily2018-03-19 17:57
https://kosova-info.com/demarkacioni-prove-e-mbijeteses-se-kuvendit-dhe-qeverise/60%Daily2018-03-19 17:51
https://kosova-info.com/davide-astori-shkaku-i-rikthimit-te-buffonit-ne-kombetaren-e-italise/60%Daily2018-03-19 17:31
https://kosova-info.com/xhakarta-e-ka-bere-ndryshimin-drastik-nuk-do-ta-njihni/60%Daily2018-03-19 17:29
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-i-thyen-kemben-kundershtarit-pas-kesaj-nderhyrje-brutale/60%Daily2018-03-19 17:19
https://kosova-info.com/situate-e-rende-pas-vershimeve-ne-durres-video/60%Daily2018-03-19 17:19
https://kosova-info.com/mayweather-e-largon-ronaldon-nga-reali-e-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2018-03-19 17:11
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shijon-plazhin-ne-rio-de-janeiro/60%Daily2018-03-19 17:09
https://kosova-info.com/prokuroria-autorizon-policine-te-grumbulloje-prova-per-tre-profesore-te-up-se/60%Daily2018-03-19 17:06
https://kosova-info.com/me-keto-veprime-do-te-beni-nje-vajze-per-vete/60%Daily2018-03-19 17:03
https://kosova-info.com/hoxhaj-i-bindur-se-koalicioni-i-ka-votat-e-mjaftueshme-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-03-19 17:00
https://kosova-info.com/erdogan-uron-putinin-per-fitoren-ne-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2018-03-19 16:52
https://kosova-info.com/tentohet-ti-vihet-flaka-qkmf-se-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2018-03-19 16:46
https://kosova-info.com/dita-qe-lionel-messi-vendosi-te-qendroje-ne-barcelone/60%Daily2018-03-19 16:44
https://kosova-info.com/turqia-zotohet-se-do-te-zgjeroje-ofensiven-ne-siri-dhe-irak/60%Daily2018-03-19 16:41
https://kosova-info.com/grabitje-me-arme-zjarri-ne-nje-argjendari-ne-prishtine/60%Daily2018-03-19 16:38
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-e-zjarrte-para-pasqyres-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-03-19 16:35
https://kosova-info.com/van-gaal-doja-qe-kete-lojtar-ta-transferoja-te-manchester-united/60%Daily2018-03-19 16:34
https://kosova-info.com/%e2%80%8bapple-prodhon-ne-menyre-sekrete-ekrane-microled/60%Daily2018-03-19 16:27
https://kosova-info.com/erdogan-zhvilloi-bisede-telefonike-me-homologun-rus-vladimir-putin/60%Daily2018-03-19 16:23
https://kosova-info.com/serbia-ndjekje-penale-per-figurat-publike-qe-kundershtojne-vaksinimin-e-femijeve/60%Daily2018-03-19 16:22
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-prezanton-shoqet-e-saj/60%Daily2018-03-19 16:19
https://kosova-info.com/may-perserit-qendrimin-se-rusia-qendron-prapa-helmimit-te-ish-spiunit-rus/60%Daily2018-03-19 16:16
https://kosova-info.com/guardian-skenderbeu-ka-manipuluar-ndeshjet-e-futbollit-si-askush-tjeter-ne-historine-e-kesaj-loje/60%Daily2018-03-19 16:15
https://kosova-info.com/u-eshte-zbrazur-akumulatori-ja-si-ta-ndizni-veturen-me-ndihmen-e-litarit-video/60%Daily2018-03-19 16:14
https://kosova-info.com/vjen-njoftimi-nga-kuvendi-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-19 16:11
https://kosova-info.com/kombetarja-e-italise-me-gjest-fantastik-per-astorin/60%Daily2018-03-19 16:08
https://kosova-info.com/mesohet-emri-qe-ermali-dhe-ami-kane-zgjedhur-per-vajzen-e-tyre/60%Daily2018-03-19 15:59
https://kosova-info.com/be-kerkon-te-rregulloje-keqinformimin-online/60%Daily2018-03-19 15:57
https://kosova-info.com/vv-ja-thote-se-koalicioni-ska-vota-per-demarkacion-nuk-tregojne-se-a-do-te-gjuajne-gaz-lotsjelles/60%Daily2018-03-19 15:54
https://kosova-info.com/largohet-nga-juventusi-transferohet-te-atletico-madrid/60%Daily2018-03-19 15:54
https://kosova-info.com/komisionet-parlamentare-kerkojne-llogari-nga-qeveria-dhe-presidenti-per-dialogun/60%Daily2018-03-19 15:54
https://kosova-info.com/konfiskohen-rreth-100-artikuj-ushqimore-me-afat-te-skaduar-ne-drenas/60%Daily2018-03-19 15:50
https://kosova-info.com/bytyqi-tash-e-tutje-politika-larg-aka-se/60%Daily2018-03-19 15:50
https://kosova-info.com/messi-kjo-gje-po-me-befason-mua/60%Daily2018-03-19 15:48
https://kosova-info.com/android-oreo-perfundimisht-vjen-ne-galaxy-s8-dhe-s8-plus/60%Daily2018-03-19 15:36
https://kosova-info.com/revolucion-te-united-largohen-tete-lojtare/60%Daily2018-03-19 15:29
https://kosova-info.com/percarje-mes-dyshes-butrint-imeri-heq-dore-nga-kiara-tito/60%Daily2018-03-19 15:26
https://kosova-info.com/lendohet-chiellini-rrezikon-perballjet-me-real-madridin/60%Daily2018-03-19 15:19
https://kosova-info.com/hasani-ndan-rreth-dy-milione-euro-per-zonen-ekonomike-te-vitise-therret-hazirin-ta-ndaje-pronen-edhe-per-gjilan/60%Daily2018-03-19 15:18
https://kosova-info.com/forcat-turke-shpallin-fitoren-ne-afrin-te-sirise/60%Daily2018-03-19 15:13
https://kosova-info.com/ilda-bejleri-con-ne-gjyq-mustafa-nanon/60%Daily2018-03-19 15:08
https://kosova-info.com/te-gjithe-avionet-e-ushtrise-se-serbise-do-te-jene-operativ/60%Daily2018-03-19 15:04
https://kosova-info.com/be-ja-perseri-kerkon-nga-kosova-zbatimin-e-marreveshjes-per-asociacionin/60%Daily2018-03-19 15:01
https://kosova-info.com/fjolla-shfaq-gjoksin-dhe-te-pasmet-ne-dasme/60%Daily2018-03-19 15:00
https://kosova-info.com/ministria-e-bujqesise-hap-periudhen-e-aplikimit-per-grante-investive-ne-bujqesi-dhe-zhvillim-rural/60%Daily2018-03-19 14:55
https://kosova-info.com/simuloi-turpshem-ndaj-milanit-uefa-nuk-e-denon-welbeckun/60%Daily2018-03-19 14:49
https://kosova-info.com/gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-mramor-te-prishtines/60%Daily2018-03-19 14:41
https://kosova-info.com/pezullohet-greva-ne-prokurorine-speciale/60%Daily2018-03-19 14:41
https://kosova-info.com/permes-kesaj-videoje-luana-njofton-per-dicka-te-re/60%Daily2018-03-19 14:40
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-e-fton-shpend-ahmetin-ti-bashkohet-aak-se/60%Daily2018-03-19 14:36
https://kosova-info.com/zhbogar-ivanov-te-nenshkruaj-ligjin-per-gjuhet/60%Daily2018-03-19 14:30
https://kosova-info.com/bayerni-merr-vendimin-e-madh-per-lewandowskin/60%Daily2018-03-19 14:28
https://kosova-info.com/aktori-zbulon-gjinine-e-foshnjes-qe-po-presin-besi-dhe-xhensila/60%Daily2018-03-19 14:25
https://kosova-info.com/osbe-ne-zgjedhjet-ne-rusi-ka-pasur-mungese-te-konkurrences-se-mirefillte/60%Daily2018-03-19 14:16
https://kosova-info.com/salah-shkelqen-por-liverpool-merr-edhe-nje-super-sulmues/60%Daily2018-03-19 14:15
https://kosova-info.com/angela-martini-puthje-pasionante-me-bashkeshortin-ne-publik/60%Daily2018-03-19 14:15
https://kosova-info.com/arifi-asociacioni-i-komunave-serbe-do-te-behet-sipas-kushtetutes/60%Daily2018-03-19 14:03
https://kosova-info.com/kastro-zizo-hap-arkivat-publikon-foton-me-noizyn-te-shkrepur-vite-me-pare/60%Daily2018-03-19 14:01
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-ndaj-te-dyshuarit-per-vrasjen-ne-babimovc/60%Daily2018-03-19 13:58
https://kosova-info.com/vogelushi-nuk-i-permbajti-emocionet-gjate-ceremonise-martesore-te-prinderve-foto/60%Daily2018-03-19 13:53
https://kosova-info.com/shtyhet-gjykimi-i-shenjestruar-per-liberalizim-te-vizave/60%Daily2018-03-19 13:51
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-duet-me-faydee/60%Daily2018-03-19 13:41
https://kosova-info.com/ne-mungese-te-fakteve-mbyllet-rasti-sopoti/60%Daily2018-03-19 13:32
https://kosova-info.com/brexit-i-be-ja-dhe-britania-pajtohen-per-periudhen-e-tranzicionit/60%Daily2018-03-19 13:25
https://kosova-info.com/nje-milion-per-engjellusha-salihun/60%Daily2018-03-19 13:22
https://kosova-info.com/kina-nderton-aeroplanin-me-te-madh-amfib-ne-bote/60%Daily2018-03-19 13:19
https://kosova-info.com/futbollistet-e-romes-nuk-e-lejojne-shokun-e-tyre-te-jape-interviste/60%Daily2018-03-19 13:16
https://kosova-info.com/maqedoni-te-merkuren-protestohet-per-rastin-e-almir-aliut/60%Daily2018-03-19 13:14
https://kosova-info.com/mkrs-shperblen-geta-beqen-dhe-trajnerin-e-saj/60%Daily2018-03-19 13:04
https://kosova-info.com/elvana-gjata-sinonim-i-stilit/60%Daily2018-03-19 13:00
https://kosova-info.com/ne-serbi-thone-se-putin-nuk-do-ta-lejoje-kurre-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-03-19 12:58
https://kosova-info.com/zaev-optimist-per-zgjidhjen-e-kontestit-me-greqine/60%Daily2018-03-19 12:57
https://kosova-info.com/tahiri-takoi-anetaret-e-komisionit-per-dhenien-e-provimit-te-jurisprudences/60%Daily2018-03-19 12:43
https://kosova-info.com/paparacet-fotografojne-selenen-ne-plazh-nuk-fsheh-shenjat-nga-operimi/60%Daily2018-03-19 12:41
https://kosova-info.com/zyrtare-ismet-munishi-dorehiqet-nga-feronikeli/60%Daily2018-03-19 12:41
https://kosova-info.com/be-ja-kritikon-turqine-per-ofensiven-ne-qytetin-afrin/60%Daily2018-03-19 12:39
https://kosova-info.com/rtk-citon-nje-zyrtar-te-sherbimit-serb-neser-hidhet-gaz-lotesjelles-ne-kuvend/60%Daily2018-03-19 12:33
https://kosova-info.com/neser-fjala-perfundimtare-ne-gjykimin-e-shefqet-krasniqit/60%Daily2018-03-19 12:30
https://kosova-info.com/qeveria-shpenzoi-gjysmen-e-rezerves-shteterore/60%Daily2018-03-19 12:28
https://kosova-info.com/messi-apo-ronaldo-lufta-9-javore-per-pichichi/60%Daily2018-03-19 12:22
https://kosova-info.com/maluma-flet-shqip-ta-ha-zemren/60%Daily2018-03-19 12:21
https://kosova-info.com/800-persona-nga-ballkani-perendimor-luftuan-per-isis-in/60%Daily2018-03-19 12:19
https://kosova-info.com/kosova-merr-perkrahje-te-shumefishte-nga-gjermania-per-avancim-te-kultures/60%Daily2018-03-19 12:03
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ne-plan-te-pare-i-ve-te-pasmet/60%Daily2018-03-19 12:01
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-kosoves-per-dy-ndeshjet-e-radhes/60%Daily2018-03-19 11:53
https://kosova-info.com/afganistan-vriten-tre-persona-nga-shperthimi-i-nje-bombe-gjate-nje-tubimi/60%Daily2018-03-19 11:49
https://kosova-info.com/panucci-godet-zhegroven-i-cili-zgjodhi-kosoven/60%Daily2018-03-19 11:45
https://kosova-info.com/haradinaj-viktimat-e-dhunes-seksuale-duhet-te-kene-trajtim-te-dinjitetshem-ne-shoqeri/60%Daily2018-03-19 11:38
https://kosova-info.com/anulohet-seanca-gjyqesore-ndaj-ramadan-mujes/60%Daily2018-03-19 11:28
https://kosova-info.com/futbolli-kosovar-vazhdon-te-luhet-ne-fusha-te-tmerrshme/60%Daily2018-03-19 11:27
https://kosova-info.com/sulm-me-koktej-molotovi-kunder-ambasades-turke-ne-danimarke/60%Daily2018-03-19 11:18
https://kosova-info.com/ndotja-e-ajrit-rrezik-per-shendetin-dhe-jeten/60%Daily2018-03-19 11:13
https://kosova-info.com/iu-afrua-ne-2-pike-sarri-e-ka-nje-mesazh-per-juventusin/60%Daily2018-03-19 11:08
https://kosova-info.com/smothie-me-portokall-dhe-vanilje/60%Daily2018-03-19 11:08
https://kosova-info.com/marreveshja-historike-beogradi-nuk-ka-ide-se-cka-perfshin-ky-dokument/60%Daily2018-03-19 11:03
https://kosova-info.com/ldk-ja-e-voton-demarkacionin/60%Daily2018-03-19 10:58
https://kosova-info.com/e-gjithe-bota-e-miriam-canit-gjendet-ne-kete-imazh/60%Daily2018-03-19 10:54
https://kosova-info.com/befasohet-reali-neymar-shkon-ne-premierlige/60%Daily2018-03-19 10:51
https://kosova-info.com/befasia-e-noizyt-per-modelen-e-njohur-publikohet-videoja/60%Daily2018-03-19 10:41
https://kosova-info.com/nje-femije-plagos-aksidentalisht-me-pushke-ajrore-te-afermin-e-tij/60%Daily2018-03-19 10:33
https://kosova-info.com/pamje-nga-greva-e-shofereve-te-autobuseve-podujeve-prishtine/60%Daily2018-03-19 10:28
https://kosova-info.com/veseli-kosova-mund-te-krenohet-me-gra-te-suksesshme/60%Daily2018-03-19 10:28
https://kosova-info.com/nje-muaj-nga-fejesa-e-stresit-keshtu-e-kujton-ate-moment/60%Daily2018-03-19 10:21
https://kosova-info.com/pse-kemishat-e-femrave-i-kane-kopsat-ne-te-majte-dhe-ato-te-meshkujve-ne-te-djathte/60%Daily2018-03-19 10:20
https://kosova-info.com/juventus-transferon-mesfushorin-e-njohur-per-30-milione-euro/60%Daily2018-03-19 10:20
https://kosova-info.com/rrahje-mes-tre-personave-ne-prishtine/60%Daily2018-03-19 10:14
https://kosova-info.com/arrestohet-mashtruesi-ne-peje-mori-2250-euro-nga-viktima/60%Daily2018-03-19 10:08
https://kosova-info.com/vazhdojne-talljet-me-gazetaren-seksi-te-sportit/60%Daily2018-03-19 10:05
https://kosova-info.com/djali-e-rrah-babane-ne-rahovec-arrestohet-nga-policia/60%Daily2018-03-19 10:00
https://kosova-info.com/ronela-nuk-i-ka-problem-paraqitjet-pa-grim/60%Daily2018-03-19 09:56
https://kosova-info.com/bmw-synon-rekordin-per-shpejtesi-me-dron/60%Daily2018-03-19 09:53
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-rusia-partner-i-veshtire-por-i-domosdoshem/60%Daily2018-03-19 09:49
https://kosova-info.com/tifozi-special-i-drites-qe-e-ndjek-skuadren-e-zemres-ne-cdo-stadium-qe-20-vjet/60%Daily2018-03-19 09:45
https://kosova-info.com/me-zemer-te-copetuar-agnesa-kujton-babain-e-ndjere/60%Daily2018-03-19 09:41
https://kosova-info.com/e-konfirmon-matoshi-thaci-dhe-haradinaj-sot-diskutuan-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-19 09:37
https://kosova-info.com/permbytet-durresi-2/60%Daily2018-03-19 09:33
https://kosova-info.com/lamtumire-nice-balotelli-zgjedh-kampionatin-e-ri/60%Daily2018-03-19 09:33
https://kosova-info.com/cfare-ndodhe-nese-mbani-shume-urinen-nuk-eshte-edhe-aq-gje-e-mencur/60%Daily2018-03-19 09:22
https://kosova-info.com/pas-lajmit-se-po-behen-prinder-besi-i-ben-dedikim-prekes-xhensiles/60%Daily2018-03-19 09:21
https://kosova-info.com/skandal-ne-shqiperi-kryebashkiaku-paralajmeron-kurdisjen-e-ndeshjes/60%Daily2018-03-19 09:20
https://kosova-info.com/thaci-e-haradinaj-takohen-me-mengjes-koordinohen-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-19 09:20
https://kosova-info.com/ne-kete-fshat-te-kosoves-jeton-vetem-nje-banor/60%Daily2018-03-19 09:15
https://kosova-info.com/nato-nis-zhvendosjen-ne-seli-te-re-ne-bruksel/60%Daily2018-03-19 09:02
https://kosova-info.com/marina-ishte-gati-te-paguante-shifer-marramendese-per-tu-bere-veline-ne-televizion/60%Daily2018-03-19 09:00
https://kosova-info.com/kosova-ende-nuk-ka-aplikuar-ne-kie-hoxhaj-thote-se-duhet-te-ndodhe-sa-me-shpejt/60%Daily2018-03-19 08:59
https://kosova-info.com/momenti-kur-messi-turperoi-lojtarin-e-bilbaos/60%Daily2018-03-19 08:57
https://kosova-info.com/mjeku-ia-jep-nje-lajm-trondites-brazilit-per-neymarin/60%Daily2018-03-19 08:45
https://kosova-info.com/shba-nentevjecari-vret-motren-13-vjecare-per-nje-komandues-loje/60%Daily2018-03-19 08:42
https://kosova-info.com/mihrije-braha-sic-nuk-e-keni-pare-kurre-shfaqet-me-arme-ne-dore/60%Daily2018-03-19 08:41
https://kosova-info.com/lavrov-anulon-viziten-ne-vietnam/60%Daily2018-03-19 08:30
https://kosova-info.com/cila-eshte-menyra-me-e-mire-per-te-lare-xhupin-me-pupla-pa-qene-nevoja-te-paguani-para-ne-pastrim-kimik/60%Daily2018-03-19 08:29
https://kosova-info.com/ronaldo-ka-arritur-dicka-te-jashtezakonshme/60%Daily2018-03-19 08:25
https://kosova-info.com/pas-publikimit-te-fotos-intime-ne-shtrat-reagon-alberia-eshte-montazh/60%Daily2018-03-19 08:21
https://kosova-info.com/rasti-skripal-ekspertet-nderkombetare-arrijne-ne-britani/60%Daily2018-03-19 08:11
https://kosova-info.com/reali-kerkon-zevendesues-heroi-i-viteve-te-fundit-prane-largimit/60%Daily2018-03-19 08:05
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-e-kaloi-vikendin-rita-ora/60%Daily2018-03-19 08:01
https://kosova-info.com/12-propozime-per-anetare-te-bordit-te-telekomit-i-dergohen-qeverise/60%Daily2018-03-19 08:00
https://kosova-info.com/tre-menyrat-si-njerezit-e-suksesshem-fillojne-diten-mbare/60%Daily2018-03-19 07:58
https://kosova-info.com/nje-dite-pas-fitores-50-interi-e-merr-nje-lajm-shume-te-keq/60%Daily2018-03-19 07:45
https://kosova-info.com/dua-lipa-e-mahnitshme-per-koleksionin-e-ri-te-patrizia-pepe/60%Daily2018-03-19 07:41
https://kosova-info.com/reali-merr-hazardin-por-ia-jep-chelseat-nje-super-futbollist/60%Daily2018-03-19 07:33
https://kosova-info.com/mbahet-mbledhja-e-komisionit-per-legjislacion/60%Daily2018-03-19 07:30
https://kosova-info.com/mourinho-largon-mbrojtesin-nga-skuadra/60%Daily2018-03-19 07:25
https://kosova-info.com/ne-kerkim-te-votes-se-ratifikimit/60%Daily2018-03-19 07:22
https://kosova-info.com/baby-g-vjen-me-monster-2/60%Daily2018-03-19 07:21
https://kosova-info.com/barcelona-gezon-tifozet-ne-mengjes-gati-super-transferimi-70-milionesh/60%Daily2018-03-19 07:17
https://kosova-info.com/nora-istrefi-nuk-i-kursen-blerjet-e-shtrenjta/60%Daily2018-03-19 07:01
https://kosova-info.com/rikthehet-dimri/60%Daily2018-03-19 06:50
https://kosova-info.com/horoskopi-per-diten-e-sotme-8/60%Daily2018-03-19 06:45
https://kosova-info.com/java-e-grave-fillojne-aktivitetet/60%Daily2018-03-19 06:43
https://kosova-info.com/ministri-lluka-raporton-per-gjendjen-ne-trepce-dhe-telekom/60%Daily2018-03-19 06:39
https://kosova-info.com/vazhdon-dialogu-prishtine-beograd/60%Daily2018-03-19 06:34
https://kosova-info.com/putin-fiton-mbi-70-te-votave/60%Daily2018-03-19 06:31
https://kosova-info.com/putin-fiton-mbi-70-te-votave/60%Daily2018-03-19 06:31
https://kosova-info.com/xhesika-berberi-tregon-pse-u-prish-miqesia-me-adrolen/60%Daily2018-03-18 22:55
https://kosova-info.com/gjysma-e-qytetit-me-nje-kycje-ne-rruge/60%Daily2018-03-18 22:54
https://kosova-info.com/formacioni-i-xhiros-se-29-te-ne-la-liga/60%Daily2018-03-18 22:52
https://kosova-info.com/receta-qe-pastron-mushkerite-e-duhanxhinjve-2/60%Daily2018-03-18 22:45
https://kosova-info.com/java-e-demarkacionit-dhe-dialogut/60%Daily2018-03-18 22:34
https://kosova-info.com/agon-amiga-dhe-cozman-po-vijne-me-nje-tjeter-duet/60%Daily2018-03-18 22:27
https://kosova-info.com/pas-kater-golave-te-cr7-keshtu-duket-renditja-e-golashenuesve-ne-la-liga/60%Daily2018-03-18 22:24
https://kosova-info.com/kur-do-te-vendose-supremja-per-sali-mekajn/60%Daily2018-03-18 22:20
https://kosova-info.com/napoli-10-genoa-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-18 22:13
https://kosova-info.com/profecia-e-fundit-e-stephen-hawking/60%Daily2018-03-18 22:05
https://kosova-info.com/real-madrid-63-girona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-18 21:53
https://kosova-info.com/reagimet-ndaj-shkarkimit-te-ish-nendrejtorit-te-fbi-se-mccabe/60%Daily2018-03-18 21:52
https://kosova-info.com/itali-shqiptari-humb-jeten-pas-aksidentit-te-rende/60%Daily2018-03-18 21:46
https://kosova-info.com/ilda-bejleri-muc-nano-me-shkeli-identitetin-eshte-llumi-i-opinionisteve/60%Daily2018-03-18 21:44
https://kosova-info.com/napoli-shfrytezon-gabimin-e-juventusit/60%Daily2018-03-18 21:43
https://kosova-info.com/reali-fiton-me-goleade-ronaldo-shenon-kater-gola/60%Daily2018-03-18 21:36
https://kosova-info.com/rikthehet-acari-ne-evrope/60%Daily2018-03-18 21:21
https://kosova-info.com/endri-publikon-kengen-e-re/60%Daily2018-03-18 21:13
https://kosova-info.com/ronaldo-kompleton-hattrikun-shenon-edhe-vasquez/60%Daily2018-03-18 21:09
https://kosova-info.com/12-vendet-me-te-mira-per-te-pasur-seks/60%Daily2018-03-18 21:04
https://kosova-info.com/neser-ne-kuvendin-e-kosoves-fillon-java-e-gruas-2018/60%Daily2018-03-18 21:03
https://kosova-info.com/kelmendi-ligji-per-demarkacionin-molle-sherri-per-demokracine-dhe-gjeneratat-e-ardhshme/60%Daily2018-03-18 20:58
https://kosova-info.com/ngjarja-prekese-qe-e-ri-emocionoi-tej-mase-ledri-vulen-reperi-shperthen-ne-lot/60%Daily2018-03-18 20:56
https://kosova-info.com/e-kush-tjeter-ronaldo-rikthen-epersine-e-real-madridit/60%Daily2018-03-18 20:56
https://kosova-info.com/kim-kardashian-publikon-foton-e-pare-te-vajzes/60%Daily2018-03-18 20:40
https://kosova-info.com/haradinaj-ngushellon-familjen-berisha/60%Daily2018-03-18 20:38
https://kosova-info.com/girona-hesht-bernabeun/60%Daily2018-03-18 20:22
https://kosova-info.com/adem-grabovci-perlotet-live-ne-emision-moderatori-detyrimisht-nderron-temen/60%Daily2018-03-18 20:16
https://kosova-info.com/kukes-25-vjecari-humb-jeten-ne-aksident/60%Daily2018-03-18 20:15
https://kosova-info.com/kukes-25-vjecari-humb-jeten-ne-aksident-2/60%Daily2018-03-18 20:15
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-jeni-ne-nje-mjedis-pune-mbytes/60%Daily2018-03-18 20:06
https://kosova-info.com/super-ronaldo-reali-ne-epersi/60%Daily2018-03-18 20:00
https://kosova-info.com/ky-eshte-babai-biologjik-i-melek/60%Daily2018-03-18 19:49
https://kosova-info.com/familja-limani-kerkon-ndihme-per-te-birin-me-leukemi/60%Daily2018-03-18 19:44
https://kosova-info.com/rb-leipzig-21-bayern-munich-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-18 19:43
https://kosova-info.com/rb-leipzig-21-bayern-munich-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-18 19:43
https://kosova-info.com/politikani-serb-kosova-ne-okb-me-nje-marreveshje-perfundimtare-dhe-demokratike/60%Daily2018-03-18 19:36
https://kosova-info.com/leicester-12-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-18 19:23
https://kosova-info.com/episodi-i-46-te-i-egjeli-likit-i-lind-nje-problem-i-ri/60%Daily2018-03-18 19:20
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-i-fa-cup-keto-jane-perballjet-gjysmefinale/60%Daily2018-03-18 19:13
https://kosova-info.com/maje-men-projekti-me-i-ri-muzikor-nga-ronela-hajati/60%Daily2018-03-18 19:12
https://kosova-info.com/putin-perseri-president/60%Daily2018-03-18 19:04
https://kosova-info.com/zbulohen-arsyet-pse-xhensila-e-mbajti-te-fshehte-kaq-gjate-shtatzenine/60%Daily2018-03-18 19:02
https://kosova-info.com/chelsea-kalon-ne-gjysmefinale-te-fa-cup/60%Daily2018-03-18 19:01
https://kosova-info.com/rb-leipzig-e-fiton-derbin-ndaj-bayernit/60%Daily2018-03-18 18:55
https://kosova-info.com/gjiko-behet-emocional-kur-e-mbane-ne-preher-eliten-ja-cka-thote-per-te/60%Daily2018-03-18 18:49
https://kosova-info.com/chelsea-rikthen-epersine/60%Daily2018-03-18 18:43
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-fal-pagen-e-deputetit-per-dy-vellezer-qe-u-kthyen-nga-gjermania/60%Daily2018-03-18 18:38
https://kosova-info.com/8-pozitat-me-te-nxehta-te-seksit-ne-dush-qe-patjeter-duhet-provuar/60%Daily2018-03-18 18:38
https://kosova-info.com/balerini-i-njohur-flet-per-sherrin-me-albi-nakon/60%Daily2018-03-18 18:35
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-girona/60%Daily2018-03-18 18:34
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-radhen-e-ka-ngritja-e-aktakuzave/60%Daily2018-03-18 18:28
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-radhen-e-ka-ngritja-e-aktakuzave/60%Daily2018-03-18 18:28
https://kosova-info.com/leicester-dhe-chelsea-shkojne-ne-vazhdime/60%Daily2018-03-18 18:21
https://kosova-info.com/valverde-fitore-shume-e-rendesishme/60%Daily2018-03-18 18:12
https://kosova-info.com/pagat-e-menaxhmentit-te-trustit-zvogelohen-per-25-per-qind/60%Daily2018-03-18 18:08
https://kosova-info.com/pagat-e-menaxhmentit-te-trustit-zvogelohen-per-25-per-qind/60%Daily2018-03-18 18:08
https://kosova-info.com/senatori-amerikan-thote-se-ka-gjasa-qe-trump-te-terhiqet-nga-marreveshja-me-iranin/60%Daily2018-03-18 18:05
https://kosova-info.com/leicester-city-befason-chelsea/60%Daily2018-03-18 18:05
https://kosova-info.com/putin-afer-fitores-derisa-po-vazhdojne-zgjedhjet-ne-rusi/60%Daily2018-03-18 18:02
https://kosova-info.com/neymar-kercenon-psg-ne/60%Daily2018-03-18 17:55
https://kosova-info.com/trump-akuzon-prokurorin-mueller-per-njeanshmeri-politike/60%Daily2018-03-18 17:50
https://kosova-info.com/ministria-e-drejtesise-reagon-ndaj-akuzave-te-vetevendosjes/60%Daily2018-03-18 17:41
https://kosova-info.com/detajet-e-fundit-per-gjendjen-shendetesore-te-isa-mustafes/60%Daily2018-03-18 17:26
https://kosova-info.com/cfare-u-ka-humbur-tunes-dhe-patrisit-kapen-duke-kerkuar-dicka-ne-rruge/60%Daily2018-03-18 17:25
https://kosova-info.com/barcelona-20-athletico-bilbao-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-18 17:24
https://kosova-info.com/ne-xhamine-e-livoqit-te-poshtem-familja-berisha-i-shtriu-doren-e-pajtimit-familjes-leci/60%Daily2018-03-18 17:17
https://kosova-info.com/morata-i-dhuron-epersine-chelsea/60%Daily2018-03-18 17:16
https://kosova-info.com/barcelona-ben-detyren-ne-camp-nou/60%Daily2018-03-18 17:07
https://kosova-info.com/sa-shume-eshte-rritur-djali-i-milot-llalloshit/60%Daily2018-03-18 17:06
https://kosova-info.com/spanja-kushtezon-pjesemarrjen-ne-samit-kosova-vetem-si-pjese-e-ndonje-komisioni-te-unmik-ut/60%Daily2018-03-18 17:04
https://kosova-info.com/profesionet-ku-femrat-dhe-meshkujt-tradhetojne-me-se-shumti-njeri-tjetrin/60%Daily2018-03-18 16:53
https://kosova-info.com/liqeni-plot-mbeturina/60%Daily2018-03-18 16:50
https://kosova-info.com/gattuso-flet-pas-fitores-dramatike-ndaj-chievos/60%Daily2018-03-18 16:47
https://kosova-info.com/sot-ka-feste-ne-familjen-e-getit-babai-i-tyre-behet-bashke-me-ish-gruan-nusen-dhe-femijet/60%Daily2018-03-18 16:43
https://kosova-info.com/assad-viziton-ushtaret-ne-guta/60%Daily2018-03-18 16:39
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-zemren-plot-publikon-fotografine-me-te-embel/60%Daily2018-03-18 16:31
https://kosova-info.com/bordi-i-trepces-ne-pritje-te-marreveshjes-me-listen-serbe/60%Daily2018-03-18 16:29
https://kosova-info.com/rb-leipzig-bayern-munich-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-03-18 16:28
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-tregon-kembet-seksi/60%Daily2018-03-18 16:22
https://kosova-info.com/crotone-0-2-roma-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-18 16:21
https://kosova-info.com/triku-fantastik-per-floket-e-femrave-pa-i-demtuar-ato/60%Daily2018-03-18 16:17
https://kosova-info.com/milan-32-chievo-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-18 16:13
https://kosova-info.com/erdogan-thote-se-forcat-e-mbeshtetura-nga-turqia-kane-marre-nen-kontroll-qytetin-afrin/60%Daily2018-03-18 16:08
https://kosova-info.com/vendi-do-te-goditet-nga-vale-reshjesh-dhe-acari-thone-nga-navigacioni-ajror/60%Daily2018-03-18 15:57
https://kosova-info.com/silva-serish-hero-i-milanit-fiton-edhe-roma/60%Daily2018-03-18 15:55
https://kosova-info.com/keshtu-duket-sot-icha-e-vogel-ne-moshen-18-vjecare/60%Daily2018-03-18 15:54
https://kosova-info.com/sa-lehte-i-ben-gjerat-messi-ashtu-edhe-golat/60%Daily2018-03-18 15:51
https://kosova-info.com/dialogu-teknik-beograd-prishtine-do-te-mbahet-cdo-dy-jave/60%Daily2018-03-18 15:45
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-peste-ne-sfiden-milan-chievo/60%Daily2018-03-18 15:42
https://kosova-info.com/almeda-pa-cenarin-ne-tirane-perkrahe-capital-t-ne-ne-diskoteke/60%Daily2018-03-18 15:37
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-vizite-zyrtare-ne-izrael/60%Daily2018-03-18 15:34
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-leicester-city-chelsea/60%Daily2018-03-18 15:32
https://kosova-info.com/barcelona-athletico-bilbao-vjen-goli-i-pare/60%Daily2018-03-18 15:29
https://kosova-info.com/vritet-brutalisht-nje-shqiptar-ne-ekuador/60%Daily2018-03-18 15:20
https://kosova-info.com/rikthehet-milani-barazon-rezultatin-ndaj-chievos/60%Daily2018-03-18 15:15
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-e-shkurter-e-filmit-rreth-romances-se-princit-harry-dhe-meghan-marklet/60%Daily2018-03-18 15:13
https://kosova-info.com/zbatimi-i-ligjit-per-gjuhet-sfide-per-maqedonine/60%Daily2018-03-18 15:12
https://kosova-info.com/cdo-cift-duhet-te-beje-keto-gjera-nese-doni-qe-lidhja-juaj-te-zgjase-shume/60%Daily2018-03-18 15:08
https://kosova-info.com/drita-e-fiton-derbin-merr-kreun-e-superliges/60%Daily2018-03-18 15:05
https://kosova-info.com/pas-konfirmimit-te-shtatzenise-se-xhensiles-keto-jane-fjalet-emocionuese-te-besit/60%Daily2018-03-18 15:04
https://kosova-info.com/sulmet-ne-veri-reagon-agim-bahtiri/60%Daily2018-03-18 15:00
https://kosova-info.com/keshtu-ia-thote-valles-shkurte-fejza-ne-ditelindjen-e-vajzes/60%Daily2018-03-18 14:56
https://kosova-info.com/mbeshtetesit-e-saakashvilit-kerkojne-doreheqjen-e-poroshenkos/60%Daily2018-03-18 14:54
https://kosova-info.com/united-transferon-lojtarin-e-njohur-te-bayernit/60%Daily2018-03-18 14:53
https://kosova-info.com/united-transferon-lojtarin-e-njohur-te-bayernit-2/60%Daily2018-03-18 14:53
https://kosova-info.com/roma-i-shenon-crotones/60%Daily2018-03-18 14:45
https://kosova-info.com/roma-i-shenon-crotones-2/60%Daily2018-03-18 14:45
https://kosova-info.com/ish-presidentja-jahjaga-themelon-fondacion/60%Daily2018-03-18 14:45
https://kosova-info.com/kengerarja-e-njohur-shqiptare-me-foto-provokuese-prane-xhamise-ne-abu-dhabi/60%Daily2018-03-18 14:40
https://kosova-info.com/chievo-permbyse-milanin-per-dy-minuta/60%Daily2018-03-18 14:40
https://kosova-info.com/chievo-permbyse-milanin-per-dy-minuta/60%Daily2018-03-18 14:40
https://kosova-info.com/ne-maqedoni-protestohet-kunder-ligjit-per-shqipen/60%Daily2018-03-18 14:34
https://kosova-info.com/calhanoglu-vazhdon-me-gola-per-milanin/60%Daily2018-03-18 14:27
https://kosova-info.com/gena-gjen-sozine-e-tij-nuk-e-besoni-sa-ngjajne/60%Daily2018-03-18 14:20
https://kosova-info.com/kush-jane-3-deputetet-shqiptare-qe-po-marrin-pjese-si-vezhgues-te-zgjedhjeve-ne-rusi/60%Daily2018-03-18 14:17
https://kosova-info.com/testi-pisa-te-ndikoje-ne-permiresimin-e-problemeve-ne-arsim-masht-vazhdon-pergatitjet/60%Daily2018-03-18 14:05
https://kosova-info.com/foto-e-rralle-sabri-fejzullahu-safete-rugova-e-nuredin-loxha-vite-me-pare/60%Daily2018-03-18 14:03
https://kosova-info.com/receta-qe-pastron-mushkerite-e-duhanxhinjve/60%Daily2018-03-18 14:01
https://kosova-info.com/ukraina-lejon-vetem-diplomatet-ruse-te-votojne-ne-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2018-03-18 14:00
https://kosova-info.com/data-e-derbit-te-milanos-kapen-dy-klubet/60%Daily2018-03-18 13:52
https://kosova-info.com/brenda-nje-ore-kthehet-furnizimi-me-uje-per-lagjet-dodona-dhe-tophane-gypi-eshte-duke-u-sanuar/60%Daily2018-03-18 13:51
https://kosova-info.com/xhensila-konfirmon-shtatzenine-permes-kesaj-fotografie/60%Daily2018-03-18 13:45
https://kosova-info.com/kete-dite-nderrohet-ora-ne-kosove/60%Daily2018-03-18 13:40
https://kosova-info.com/gjiko-flet-per-here-te-pare-pas-sherrit-me-blunt-befason-me-pergjigjen/60%Daily2018-03-18 13:25
https://kosova-info.com/kater-gola-nga-icardi-interi-ne-poziten-e-katert/60%Daily2018-03-18 13:24
https://kosova-info.com/aksident-i-tmerrshem-ne-autostraden-ibrahim-rugova/60%Daily2018-03-18 13:22
https://kosova-info.com/interesim-i-shtuar-per-pension-nga-viktimat-e-dhunes-seksuale/60%Daily2018-03-18 13:05
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-vikendin-e-kalon-me-nipin/60%Daily2018-03-18 13:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-chievo-2/60%Daily2018-03-18 13:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-crotone-roma/60%Daily2018-03-18 12:54
https://kosova-info.com/si-u-vra-arbeni-nga-kolegu-i-punes-rrefehen-kusherinjte-e-viktimes/60%Daily2018-03-18 12:50
https://kosova-info.com/icardi-nuk-ndalet-shenon-edhe-nje-super-gol/60%Daily2018-03-18 12:49
https://kosova-info.com/be-paralajmeron-per-prodhime-te-rrezikshme/60%Daily2018-03-18 12:49
https://kosova-info.com/pese-te-vrare-nga-bombardimet-ne-rajonin-e-kashmirit/60%Daily2018-03-18 12:44
https://kosova-info.com/komisioni-qendror-i-zgjedhjeve-ne-rusi-thote-se-ka-qene-cak-i-nje-sulmi-kibernetik/60%Daily2018-03-18 12:37
https://kosova-info.com/inter-i-cmendur-icardi-kompleton-het-trikun/60%Daily2018-03-18 12:23
https://kosova-info.com/marreveshja-perfundimtare-dhe-modeli-i-dy-gjermanive-per-zgjidhjen-kosove-serbi/60%Daily2018-03-18 12:21
https://kosova-info.com/icardi-shenon-gol-spektakolar-ndaj-sampdorias/60%Daily2018-03-18 12:11
https://kosova-info.com/vetevendosje-pa-luftimin-e-korrupsionit-dhe-krimit-nuk-ka-liberalizim-te-vizave/60%Daily2018-03-18 12:10
https://kosova-info.com/interi-shenon-dy-gola-te-shpejte-ndaj-sampdorias/60%Daily2018-03-18 12:05
https://kosova-info.com/bella-hadid-dhe-kendall-jenner-risjellin-imazhet-topless-ne-plazh/60%Daily2018-03-18 12:01
https://kosova-info.com/hoti-merr-premtime-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-organizata-nderkombetare-te-kultures/60%Daily2018-03-18 11:58
https://kosova-info.com/ja-cfare-tregon-ngjyra-e-sekrecioneve-te-hundes-per-shendetin-tuaj/60%Daily2018-03-18 11:50
https://kosova-info.com/rinovimi-i-kontrates-pergjigje-epike-nga-gattuso/60%Daily2018-03-18 11:50
https://kosova-info.com/pacolli-daciqit-i-thashe-ne-sy-e-ke-humbur-betejen/60%Daily2018-03-18 11:49
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-perkunder-doreheqjes-e-percjelle-nga-afer-vv-ne-foto/60%Daily2018-03-18 11:49
https://kosova-info.com/pranvera-nis-me-reshje-bore-ja-parashikimi-i-motit-per-javen-e-ardhshme/60%Daily2018-03-18 11:42
https://kosova-info.com/oriola-feston-ditelindjen-keshtu-e-quan-kengetari-i-njohur/60%Daily2018-03-18 11:41
https://kosova-info.com/princi-saudit-do-te-takohet-me-trumpin-me-20-mars/60%Daily2018-03-18 11:36
https://kosova-info.com/veliu-kritikoi-ashper-selmanajn-qe-e-ftoi-ne-ldk-shpend-ahmetin-te-njejten-e-beri-edhe-abdixhiku/60%Daily2018-03-18 11:35
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-kosoves-ben-milionere-59-vjecaren-angleze/60%Daily2018-03-18 11:23
https://kosova-info.com/mozzik-dhe-getinjo-urojne-unikkatilin-keshtu-e-quajne/60%Daily2018-03-18 11:21
https://kosova-info.com/tenton-te-vetevritet-nje-femer-ne-prizren/60%Daily2018-03-18 11:15
https://kosova-info.com/real-madridi-transferon-mbrojtesin-e-njohur-nga-serie-a/60%Daily2018-03-18 11:06
https://kosova-info.com/vuciq-do-te-takohem-me-thacin-per-ti-zgjidhur-problemet/60%Daily2018-03-18 11:06
https://kosova-info.com/i-mbushet-salla-e-koncertit-me-femra-majk-si-me-qene-8-marsi/60%Daily2018-03-18 11:01
https://kosova-info.com/vlerat-ushqyese-te-ftoit-ja-pse-nuk-duhet-ta-ndani-nga-tryezat-tuaja-keto-kohe/60%Daily2018-03-18 10:52
https://kosova-info.com/93-cente-kushtoi-kilogrami-i-mishit-te-prishur-qe-erdhi-nga-belgjika/60%Daily2018-03-18 10:48
https://kosova-info.com/arrin-2-milione-ne-24-ore-do-habiteni-me-cfare-kenge-feston-noizy/60%Daily2018-03-18 10:48
https://kosova-info.com/sulmon-policin-pasi-e-gjobiti/60%Daily2018-03-18 10:45
https://kosova-info.com/rrahet-roja-e-pyllit-ne-mitrovice-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2018-03-18 10:42
https://kosova-info.com/befason-marcelo-pos-futbollit-ronaldo-eshte-profesionist-edhe-ne-kete-sport/60%Daily2018-03-18 10:42
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-vrasjen-qe-ndodhi-dje-ne-obiliq/60%Daily2018-03-18 10:34
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-sampdoria-inter-2/60%Daily2018-03-18 10:30
https://kosova-info.com/nese-shihni-nje-monedhe-te-vendosur-ne-makinen-tuaj-lajmeroni-menjehere-policine/60%Daily2018-03-18 10:30
https://kosova-info.com/oda-e-afarizmit-i-kerkon-presidentit-te-mos-e-dekretoje-ligjin-ligjit-per-shoqerite-tregtare/60%Daily2018-03-18 10:28
https://kosova-info.com/barcelona-trondite-realin-ia-merr-super-yllin-e-ekipit/60%Daily2018-03-18 10:23
https://kosova-info.com/flitet-per-ndarje-nga-justin-bieber-ja-cfare-ben-selena/60%Daily2018-03-18 10:14
https://kosova-info.com/shoku-i-neymarit-zbulon-tradhtine-e-madhe-te-brazilianit/60%Daily2018-03-18 10:13
https://kosova-info.com/forcat-izraelite-sulme-ajrore-ne-gaza/60%Daily2018-03-18 10:11
https://kosova-info.com/hoxhaj-cfaredo-ndryshimi-i-kufijve-ne-ballkan-hap-kutine-e-pandores/60%Daily2018-03-18 10:03
https://kosova-info.com/mos-e-humbisni-vallezimi-i-cmendur-i-ledrit-ne-dasmen-e-mikut/60%Daily2018-03-18 10:01
https://kosova-info.com/superliga-vjen-me-4-ndeshje-interesante/60%Daily2018-03-18 09:51
https://kosova-info.com/gjashte-jave-pas-lindjes-kylie-jenner-shfaqet-ne-bikini/60%Daily2018-03-18 09:41
https://kosova-info.com/moti-per-sot-dhe-javen-e-ardhshme/60%Daily2018-03-18 09:38
https://kosova-info.com/doni-te-jeni-me-te-lumtur-hani-keto-ushqime/60%Daily2018-03-18 09:37
https://kosova-info.com/rufki-suma-ne-ditelindjen-e-103-vjecarit-a-eshte-ky-kosovari-me-i-vjeter/60%Daily2018-03-18 09:25
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-flet-me-emocion-per-vajzen/60%Daily2018-03-18 09:21
https://kosova-info.com/drama-per-demarkacionin-merr-fund-te-marten-qeveria-perfundimisht-e-bindur-i-kemi-80-vota/60%Daily2018-03-18 09:20
https://kosova-info.com/frizura-e-re-e-neymar-shikoni-cfare-bejne-komentuesit/60%Daily2018-03-18 09:19
https://kosova-info.com/urimi-i-marines-per-vellain-e-getit/60%Daily2018-03-18 09:01
https://kosova-info.com/enrique-zhgenjen-chelsean-po-e-pret-klubin-tjeter-anglez/60%Daily2018-03-18 08:57
https://kosova-info.com/performanca-e-bebe-rexhes-ne-brazil-mblodhi-miliona-fansa-te-saj/60%Daily2018-03-18 08:41
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-draxler-te-klubi-i-njohur-evropian/60%Daily2018-03-18 08:38
https://kosova-info.com/nisin-votimet-ne-rusi-putin-pritet-te-fitoje-mandatin-e-katert/60%Daily2018-03-18 08:30
https://kosova-info.com/fred-ne-premierlige-kjo-eshte-skuadra-e-re/60%Daily2018-03-18 08:27
https://kosova-info.com/sonte-epidsodi-i-46-te-i-egjelit-e-kaluara-e-tetes-gjyle-gati-ti-zbulohet-para-sheqes/60%Daily2018-03-18 08:22
https://kosova-info.com/lluka-paralajmeron-reforma-per-zvogelimin-e-shpenzimeve-te-ndermarrjeve-publike/60%Daily2018-03-18 08:15
https://kosova-info.com/gjiko-tregohet-xheloz-kete-gje-ia-ka-ndaluar-elites/60%Daily2018-03-18 08:01
https://kosova-info.com/televizioni-zviceran-gjashte-minutat-e-voneses-se-oreve-evropiane-simbol-per-19-vite-vonese-te-kosoves/60%Daily2018-03-18 07:59
https://kosova-info.com/salah-arrine-dicka-te-cmendur/60%Daily2018-03-18 07:57
https://kosova-info.com/bayerni-ia-ofron-jamesin-barcelones-por-me-nje-kusht/60%Daily2018-03-18 07:48
https://kosova-info.com/keni-gishtat-e-dores-te-mpire-ja-ctregojne-per-shendetin-tuaj/60%Daily2018-03-18 07:43
https://kosova-info.com/alberia-tregon-shume-nga-shtrati-kemisha-e-nates-mezi-ia-mban-gjoksin/60%Daily2018-03-18 07:41
https://kosova-info.com/britaniket-nuk-u-konsultuan-per-komisionin-e-jurisprudences/60%Daily2018-03-18 07:41
https://kosova-info.com/pogba-merr-vendimin-perfundimtar-rreth-largimit-nga-united/60%Daily2018-03-18 07:38
https://kosova-info.com/asociacioni-teme-diskutimi-ne-takimin-ndermjet-thacit-dhe-vuciqit/60%Daily2018-03-18 07:30
https://kosova-info.com/ja-cfare-dhurate-pranoi-butrint-imeri/60%Daily2018-03-18 07:21
https://kosova-info.com/lewandowski-real-madrid-lajm-i-madh-ne-mengjes/60%Daily2018-03-18 07:14
https://kosova-info.com/helmoi-vjehrren-rrefimi-72-minutesh-i-nuses-nese-nuk-vdiste-kisha-plan-te-dyte/60%Daily2018-03-18 07:12
https://kosova-info.com/siri-ne-sulmet-e-regjimit-ne-idlib-disa-te-vdekur/60%Daily2018-03-18 07:06
https://kosova-info.com/unikkatil-feston-ditelindjen-kaq-vite-mbushi/60%Daily2018-03-18 07:02
https://kosova-info.com/pasi-snapchat-ofendoi-rende-rihannen-dhe-chris-brown-e-peson-si-mos-me-keq-rihanna-e-ben-te-pendohet/60%Daily2018-03-17 22:58
https://kosova-info.com/foto-e-vitit-1996-kur-bylbyl-sokoli-drejtonte-ekipin-e-kosoves/60%Daily2018-03-17 22:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-ne-garen-per-kepucen-e-arte/60%Daily2018-03-17 22:49
https://kosova-info.com/ditet-vendimtare-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-17 22:34
https://kosova-info.com/aureles-nuk-guxon-kush-ti-dal-para/60%Daily2018-03-17 22:29
https://kosova-info.com/besimi-vlen-me-shume-se-nje-te-dua/60%Daily2018-03-17 22:27
https://kosova-info.com/e-mbyti-foshnjen-7-javeshe-duke-e-tundur-denohet-me-burg-kosovari/60%Daily2018-03-17 22:25
https://kosova-info.com/spal-0-0-juventus-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-17 22:23
https://kosova-info.com/manchester-united-20-brighton-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-17 22:09
https://kosova-info.com/hoxha-qe-debonte-xhindet-debohet-nga-komuniteti-mysliman-shqiptar/60%Daily2018-03-17 22:07
https://kosova-info.com/e-permendi-ne-kenge-por-ja-cka-i-lidhe-noizyn-dhe-noren/60%Daily2018-03-17 22:02
https://kosova-info.com/trump-i-kerkon-aktores-pornografike-demshperblim-prej-20-milion-dollaresh/60%Daily2018-03-17 21:49
https://kosova-info.com/pshdk-koalicioni-me-pdk-nuk-eshte-prishur/60%Daily2018-03-17 21:46
https://kosova-info.com/aktakuzat-e-para-ne-vere-avokatet-behen-gati/60%Daily2018-03-17 21:43
https://kosova-info.com/flija-natyra-e-bukur-dhe-njerezit-miqesor-14-arsyet-per-ta-vizituar-kosoven-sipas-gazetes-suedeze/60%Daily2018-03-17 21:39
https://kosova-info.com/manchester-united-kalon-ne-gjysmefinale-te-fa-cup/60%Daily2018-03-17 21:37
https://kosova-info.com/barazim-historik-i-spalit-kunder-juventusit/60%Daily2018-03-17 21:37
https://kosova-info.com/lipjan-hallakame-me-autoambulancen-e-re-video/60%Daily2018-03-17 21:35
https://kosova-info.com/djalit-te-prokurores-lumezi-i-konfiskohet-revolja/60%Daily2018-03-17 21:29
https://kosova-info.com/gresa-ka-ditelindjen-ja-sa-vjecare-eshte-bere/60%Daily2018-03-17 21:29
https://kosova-info.com/shkencetari-rus-thote-se-edhe-shtete-tjera-mund-te-kene-mostra-te-agjentit-novicok/60%Daily2018-03-17 21:21
https://kosova-info.com/spalletti-ndeshja-me-sampdorian-shume-e-rendesishme-per-interin/60%Daily2018-03-17 21:20
https://kosova-info.com/cekia-hedh-poshte-akuzat-e-rusise-mbi-origjinen-e-agjentit-nervor/60%Daily2018-03-17 21:19
https://kosova-info.com/haziri-thote-se-detyrat-dhe-amantet-e-ldk-se-jane-kthimi-i-lugines-ne-kosove-demarkacioni-e-ushtria/60%Daily2018-03-17 21:16
https://kosova-info.com/zjarri-djeg-pese-lope-ne-ferizaj-video/60%Daily2018-03-17 21:08
https://kosova-info.com/policia-shkaterron-rrjetin-e-droges-ne-mitrovicen-e-veriut/60%Daily2018-03-17 21:03
https://kosova-info.com/maicon-keto-jane-ndeshjet-me-te-mira-ne-karrieren-time/60%Daily2018-03-17 21:02
https://kosova-info.com/po-flasim-per-miliona-rita-ora-del-me-shifra-te-reja-per/60%Daily2018-03-17 20:59
https://kosova-info.com/ja-ke-e-falenderon-salah-pas-kater-golave-te-shenuara-ndaj-watfordit/60%Daily2018-03-17 20:44
https://kosova-info.com/kim-k-na-njeh-me-vajzen-e-saj-per-here-te-pare/60%Daily2018-03-17 20:30
https://kosova-info.com/gjurme-shqiptare-misteri-i-arit-shqiptar/60%Daily2018-03-17 20:28
https://kosova-info.com/lukaku-i-dhuron-epersine-manchester-unitedit/60%Daily2018-03-17 20:27
https://kosova-info.com/trepca-89-reagon-per-dhunen-nga-tifozet-e-llapit-dhe-policia/60%Daily2018-03-17 20:19
https://kosova-info.com/salah-shenoi-kater-gola-keshtu-ndryshon-renditja-e-golashenuesve-ne-premierlige/60%Daily2018-03-17 20:13
https://kosova-info.com/artikujt-me-te-keqij-ushqimore-per-zemren-vetem-2-grame-mjaftojne-per-rrezik-nga-pika-ne-zemer-apo-pika-ne-tru/60%Daily2018-03-17 20:13
https://kosova-info.com/shteti-nis-kujdesin-per-memorialin-ukshin-hoti-video/60%Daily2018-03-17 20:13
https://kosova-info.com/shikoni-12-iluzione-qe-testojne-trurin-tuaj-video/60%Daily2018-03-17 20:03
https://kosova-info.com/ja-cka-i-kane-bere-fansat-mbreme-gentit-ne-koncert/60%Daily2018-03-17 19:59
https://kosova-info.com/prapaskenat-dhe-manovrat-e-fshf-se-me-listen-kuqezi/60%Daily2018-03-17 19:58
https://kosova-info.com/france-24-dhimbjet-ne-rritje-te-kosoves/60%Daily2018-03-17 19:56
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodh-me-lendet-e-korrupsionit-qe-jane-kusht-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2018-03-17 19:54
https://kosova-info.com/ngritet-cmimi-i-bukes-mishit-kafes-dhe-duhanit/60%Daily2018-03-17 19:53
https://kosova-info.com/flasin-familjaret-e-te-vrareve-gjate-trazirave-te-marsit-2004/60%Daily2018-03-17 19:46
https://kosova-info.com/20-forma-te-vecanta-te-kombinimit-dhe-pastrimit-te-rrobave-video/60%Daily2018-03-17 19:45
https://kosova-info.com/liverpool-50-watford-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-17 19:38
https://kosova-info.com/aktivistet-e-vv-se-zgjedhin-pasardhesin-e-shpend-ahmetit-ne-prishtine/60%Daily2018-03-17 19:38
https://kosova-info.com/edhe-per-monedhat-virtuale-ka-tatim-video/60%Daily2018-03-17 19:30
https://kosova-info.com/kjo-maske-eliminon-gropat-rreth-syve-dhe-zbardhe-lekuren/60%Daily2018-03-17 19:29
https://kosova-info.com/sherr-ne-amerike-mes-dy-modeleve-shqiptare-xhesika-berberi-i-sqaron-te-gjitha/60%Daily2018-03-17 19:29
https://kosova-info.com/salah-kater-liverpooli-pese/60%Daily2018-03-17 19:20
https://kosova-info.com/salah-shetit-mbrojtjen-e-watfordit-kompleton-hattrikun/60%Daily2018-03-17 19:08
https://kosova-info.com/salah-shetit-mbrojtjen-e-watfordit-kompleton-hattrikun/60%Daily2018-03-17 19:08
https://kosova-info.com/vrasja-ne-obiliq-i-vrari-dhe-i-dyshuari-punonin-ne-te-njejten-fabrike/60%Daily2018-03-17 19:06
https://kosova-info.com/tolga-e-refuzoi-almeda-i-reagoi-ashper/60%Daily2018-03-17 19:00
https://kosova-info.com/garazhi-i-endrrave/60%Daily2018-03-17 19:00
https://kosova-info.com/garazhi-i-endrrave/60%Daily2018-03-17 19:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-spal-juventus/60%Daily2018-03-17 18:51
https://kosova-info.com/pacolli-kunder-spanjes-ska-kompromis-kosova-merr-pjese-ne-samitin-e-be-se-me-flamur/60%Daily2018-03-17 18:47
https://kosova-info.com/kompania-qe-po-rregullon-sheshin-adem-jashari-demton-tubacionin-e-ujit/60%Daily2018-03-17 18:45
https://kosova-info.com/firmino-shenon-golin-e-sezonit/60%Daily2018-03-17 18:41
https://kosova-info.com/risia-e-porsche-nje-seri-makinash-hibride/60%Daily2018-03-17 18:40
https://kosova-info.com/risia-e-porsche-nje-seri-makinash-hibride-2/60%Daily2018-03-17 18:40
https://kosova-info.com/pasi-e-ofendoi-ndjekesi-besi-nuk-ia-perton-fare-e-degjeneron-komplet/60%Daily2018-03-17 18:40
https://kosova-info.com/man-utd-brighton-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-03-17 18:36
https://kosova-info.com/man-utd-brighton-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-03-17 18:36
https://kosova-info.com/me-kurore-ne-koke-xhbanja-e-o-sa-mire-tregon-pak-nga-gjoksi-saj/60%Daily2018-03-17 18:20
https://kosova-info.com/super-salah-dyfishon-epersine-e-liverpoolit/60%Daily2018-03-17 18:17
https://kosova-info.com/shikojeni-se-si-vetevendosje-e-imiton-partine-e-sheshelit-kur-godasin-bankat-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2018-03-17 18:15
https://kosova-info.com/gropat-e-rrugeve-te-kryeqytetit-sanohen-ne-qershor/60%Daily2018-03-17 18:15
https://kosova-info.com/tre-trajnere-te-njohur-ne-gare-per-te-zevendesuar-wengerin-te-arsenali/60%Daily2018-03-17 18:12
https://kosova-info.com/dalladiset-liqeni-i-ohrit-vershime-dhe-shkaterrime-ne-oher-dhe-struge-video/60%Daily2018-03-17 18:10
https://kosova-info.com/ledri-e-ze-noizyn-i-ben-nje-milion/60%Daily2018-03-17 17:59
https://kosova-info.com/sejdiu-tregon-se-a-do-ta-perkrahin-mocionin-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-03-17 17:58
https://kosova-info.com/rrezohet-pema-ne-fier-bie-mbi-3-makina/60%Daily2018-03-17 17:54
https://kosova-info.com/ronaldo-askush-nuk-mund-te-krahasohet-me-mua/60%Daily2018-03-17 17:47
https://kosova-info.com/pacolli-shpend-ahmeti-beri-keq-qe-u-largua-nga-vetevendosja/60%Daily2018-03-17 17:46
https://kosova-info.com/rama-kercenon-maqedonine-pa-shqiptaret-skeni-shtet-mos-harro-z-ivanov/60%Daily2018-03-17 17:44
https://kosova-info.com/noizy-e-ka-te-qarte-mesazhin-per-ndjekesit-e-tij/60%Daily2018-03-17 17:39
https://kosova-info.com/salah-i-jep-shkolle-mbrojtjes-se-watfordit-e-kalon-ne-epersi-liverpoolin/60%Daily2018-03-17 17:38
https://kosova-info.com/moti-i-keq-deti-nis-pushtimin-ne-shengjin-video/60%Daily2018-03-17 17:31
https://kosova-info.com/i-bie-vlera-gareth-bale-ja-sa-kushton-sot/60%Daily2018-03-17 17:27
https://kosova-info.com/e-paqarte-nisma-e-vv-se-per-shkarkimin-e-aida-dergutit-si-nenkryetare-e-kuvendit/60%Daily2018-03-17 17:22
https://kosova-info.com/baby-g-ndryshon-perseri/60%Daily2018-03-17 17:20
https://kosova-info.com/top-10-vendet-per-te-gjetur-nje-vend-pune/60%Daily2018-03-17 17:16
https://kosova-info.com/helmoi-vjehrren-mariana-takon-te-bijen-6-muajshe-shperthen-ne-lot/60%Daily2018-03-17 17:13
https://kosova-info.com/maske-me-domate-per-rigjenerimin-dhe-pastrimin-e-fytyres/60%Daily2018-03-17 17:09
https://kosova-info.com/atdhe-nuhiu-me-dy-gola-ia-siguron-tre-pike-sheffield-wed/60%Daily2018-03-17 17:09
https://kosova-info.com/almeda-ne-shqiperi-ja-cka-beri-tolga-ne-turqi/60%Daily2018-03-17 17:01
https://kosova-info.com/kosova-u19-niset-per-portugali/60%Daily2018-03-17 16:57
https://kosova-info.com/lule-tbukura-ka-prishtina-na-i-mbush-rruget-plot-me-ere-video/60%Daily2018-03-17 16:56
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-viktimave-nga-shembja-e-ures-ne-miami/60%Daily2018-03-17 16:55
https://kosova-info.com/dobite-e-kumbulles/60%Daily2018-03-17 16:52
https://kosova-info.com/italia-zbulon-listen-per-miqesoret-e-marsit-rikthehet-buffoni/60%Daily2018-03-17 16:48
https://kosova-info.com/shterngata-e-shi-ne-shqiperi-diell-ne-kosove-cka-po-ndodh-me-motin/60%Daily2018-03-17 16:42
https://kosova-info.com/meda-publikon-fotografine-me-nenen/60%Daily2018-03-17 16:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-watford/60%Daily2018-03-17 16:35
https://kosova-info.com/rashica-rezerve-ne-fitoren-e-radhes-se-werderit/60%Daily2018-03-17 16:30
https://kosova-info.com/si-te-arrini-nje-stomak-te-sheshte/60%Daily2018-03-17 16:27
https://kosova-info.com/shkolla-fillore-ne-prishtine-qe-ka-40-gra-mesimdhenes-e-vetem-dy-burra/60%Daily2018-03-17 16:25
https://kosova-info.com/carlo-ancelotti-keto-dy-skuadra-jane-favorite-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-03-17 16:24
https://kosova-info.com/shembja-e-mbikalimit-ne-shba-publikohen-pamjet-video/60%Daily2018-03-17 16:23
https://kosova-info.com/fjolla-e-kopjon-kim-k-edhe-ne-poza/60%Daily2018-03-17 16:20
https://kosova-info.com/greqi-fundoset-anija-vdesin-14-migrante-2/60%Daily2018-03-17 16:17
https://kosova-info.com/mijera-civile-largohen-nga-guta-lindore-dhe-afrini/60%Daily2018-03-17 16:05
https://kosova-info.com/llapi-33-trepca-89-si-ndodhi-konflikti-pas-perfundimit-te-ndeshjes/60%Daily2018-03-17 16:05
https://kosova-info.com/policia-arreston-nje-person-per-vrasjen-e-35-vjecarit-nga-vushtrria/60%Daily2018-03-17 16:02
https://kosova-info.com/ja-cka-tha-arti-pas-vizites-ne-mitrovicen-veriore/60%Daily2018-03-17 16:01
https://kosova-info.com/kek-me-portokall-shije-per-te-gjithe/60%Daily2018-03-17 15:59
https://kosova-info.com/zonat-e-rrezikuara-nga-permbytjet-ne-shqiperi/60%Daily2018-03-17 15:57
https://kosova-info.com/kurdet-protestojne-ne-gjermani-kunder-ofensives-turke/60%Daily2018-03-17 15:54
https://kosova-info.com/e-veshur-koke-e-kembe-luana-duket-elegante-me-shume-se-kurre-me-pare/60%Daily2018-03-17 15:41
https://kosova-info.com/haradinaj-ngjitet-ne-qafen-e-bogices-ne-trekendeshin-kufitar-kosove-shqiperi-mali-i-zi/60%Daily2018-03-17 15:40
https://kosova-info.com/sms-te-rreth-nje-programi-diskutohen-ne-gjykimin-e-ish-zyrtareve-te-akreditimit/60%Daily2018-03-17 15:39
https://kosova-info.com/temat-e-medha-po-pengojne-punen-e-qeverise/60%Daily2018-03-17 15:39
https://kosova-info.com/zyrtare-caktohet-data-e-derbit-milan-inter/60%Daily2018-03-17 15:38
https://kosova-info.com/formula-1-nis-nje-fushate-publicitare-per-te-promovuar-veten/60%Daily2018-03-17 15:32
https://kosova-info.com/neymar-eshte-lojtar-shume-i-mire/60%Daily2018-03-17 15:27
https://kosova-info.com/neymar-eshte-lojtar-shume-i-mire-2/60%Daily2018-03-17 15:27
https://kosova-info.com/enca-lahet-me-lot-kurre-nuk-ke-me-dite-se-sa-vuj/60%Daily2018-03-17 15:21
https://kosova-info.com/si-te-pergatisni-kokoshka/60%Daily2018-03-17 15:17
https://kosova-info.com/a-po-e-kundershton-shpend-ahmeti-haptasi-vv-ne-per-billboardet-kunder-djalit-te-thacit/60%Daily2018-03-17 15:12
https://kosova-info.com/nje-perfaqesues-permanent-i-ministrise-se-diaspores-se-shpejti-ne-berlin%e2%80%8b/60%Daily2018-03-17 15:09
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-shtrihet-ne-divan-dhe-ben-levizje-provokuese/60%Daily2018-03-17 15:00
https://kosova-info.com/vjen-pantera-e-zeze-nga-mclaren/60%Daily2018-03-17 14:58
https://kosova-info.com/bukuroshja-maqedonase-qe-mbeshtet-ligjin-e-gjuhes-shqipe/60%Daily2018-03-17 14:57
https://kosova-info.com/deshton-fc-prishtina-mposhtet-nga-drenica/60%Daily2018-03-17 14:56
https://kosova-info.com/ne-shkup-paralajmerohen-proteste-per-drejtesi-per-almirin/60%Daily2018-03-17 14:49
https://kosova-info.com/gjiko-krenar-per-eliten/60%Daily2018-03-17 14:45
https://kosova-info.com/gjerat-qe-duhet-ti-dini-per-zgjedhjet-presidenciale-ruse/60%Daily2018-03-17 14:43
https://kosova-info.com/kjo-perime-magjike-i-mbron-mushkerite-tuaja-nga-semundjet/60%Daily2018-03-17 14:38
https://kosova-info.com/kundershtari-i-pavaresise-se-kosoves-mund-te-behet-keshilltar-i-trump/60%Daily2018-03-17 14:35
https://kosova-info.com/shkarkohet-nendrejtori-i-fbi-se-andrew-mccabe/60%Daily2018-03-17 14:34
https://kosova-info.com/britania-paralajmeron-hapa-te-tjere-kunder-rusise/60%Daily2018-03-17 14:33
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-keni-nevoje-te-hiqni-dore-nga-sheqeri-per-te-permiresuar-shendetin-tuaj/60%Daily2018-03-17 14:32
https://kosova-info.com/arsyet-pse-duhet-te-beni-seks-para-pasqyres/60%Daily2018-03-17 14:31
https://kosova-info.com/krejt-cka-ndodhi-ne-trazirat-e-marsit-14-vjet-pas-askush-ska-pergjegjesi/60%Daily2018-03-17 14:29
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-peja-nuk-do-ta-besoni-sa-shikues-ishin-ne-salle/60%Daily2018-03-17 14:28
https://kosova-info.com/enca-si-le-vend-imagjinates-mbush-instagramin-me-imazhe-ne-te-brendshme/60%Daily2018-03-17 14:26
https://kosova-info.com/zbulohet-pllaka-e-shtepise-shtab-te-uck-se/60%Daily2018-03-17 14:18
https://kosova-info.com/marca-zbulon-klubin-e-ri-te-lewandowskit/60%Daily2018-03-17 14:09
https://kosova-info.com/video-e-rralle-dua-lipa-duke-kenduar-ne-programet-shkollore-te-kosoves/60%Daily2018-03-17 14:08
https://kosova-info.com/sigal-prishtina-peja-mbyllet-ndeshja-me-rezultat-te-frikshem/60%Daily2018-03-17 13:56
https://kosova-info.com/nga-e-hena-derivatet-e-naftes-me-cmime-te-reja/60%Daily2018-03-17 13:56
https://kosova-info.com/ledri-vula-krushk-ne-dasme-cmend-vajzat-me-kete-kostum/60%Daily2018-03-17 13:46
https://kosova-info.com/pacolli-bosnja-ta-njoh-kosoven-dhe-te-hiqen-vizat-mes-dy-shteteve/60%Daily2018-03-17 13:42
https://kosova-info.com/valverde-tregon-se-cfare-pret-nga-ndeshja-barcelona-roma/60%Daily2018-03-17 13:34
https://kosova-info.com/orinda-sjell-arome-pranvere-me-keto-imazhe/60%Daily2018-03-17 13:26
https://kosova-info.com/albert-berisha-deradikalizimin-e-vazhdoj-edhe-ne-burg/60%Daily2018-03-17 13:25
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-barcelones-kunder-athletic-bilbaos/60%Daily2018-03-17 13:18
https://kosova-info.com/lista-serbe-e-prere-jo-demarkacionit-dhe-ushtrise/60%Daily2018-03-17 13:17
https://kosova-info.com/zjarr-ne-banese-tre-te-plagosur-rende/60%Daily2018-03-17 13:16
https://kosova-info.com/vv-ja-rinis-mbledhjen-e-nenshkrimeve-per-hetimin-e-shik-ut/60%Daily2018-03-17 13:14
https://kosova-info.com/gattuso-kjo-eshte-ajo-qe-pres-nga-ndeshja-kunder-chievos/60%Daily2018-03-17 13:08
https://kosova-info.com/fituesi-i-big-brother-i-nenshtrohet-operacionit-kjo-eshte-gjendja-e-tij/60%Daily2018-03-17 13:06
https://kosova-info.com/masht-po-vazhdon-me-pergatitje-per-testin-pisa/60%Daily2018-03-17 12:57
https://kosova-info.com/per-dhjete-vjet-mbi-400-vrasje-ne-kosove/60%Daily2018-03-17 12:55
https://kosova-info.com/trajneri-i-romes-befason-me-deklaraten-per-shortin-kunder-barcelones/60%Daily2018-03-17 12:54
https://kosova-info.com/filipine-10-te-vdekur-pasi-rrezimit-te-nje-avioni-mbi-nje-shtepi/60%Daily2018-03-17 12:47
https://kosova-info.com/kim-e-tepron-ne-imazhin-e-fundit-gati-i-del-zogu/60%Daily2018-03-17 12:46
https://kosova-info.com/zidane-i-pakenaqur-me-short-ja-cfare-thote-per-juventusin/60%Daily2018-03-17 12:42
https://kosova-info.com/rrezikoheni-te-prekeni-nga-kjo-semundje-kancerogjene-nese-shikoni-televizorin-per-me-shume-se-4-ore-ne-dite/60%Daily2018-03-17 12:36
https://kosova-info.com/asambleisti-patriot-i-vetevendosjes-ja-pse-e-largova-flamurin-e-kosoves-nga-shtatorja-e-zahir-pajazitit/60%Daily2018-03-17 12:31
https://kosova-info.com/enca-ka-nje-pergjigje-per-kercenimet-e-ish-menaxherit-te-saj/60%Daily2018-03-17 12:25
https://kosova-info.com/mishi-shqiptar-tani-eksportohet-dhe-ne-serbi/60%Daily2018-03-17 12:24
https://kosova-info.com/ndaj-tre-personave-iniciohet-procedure-per-vandalizem-shkak-largimi-i-flamujve-ne-sheshin-zahir-pajaziti/60%Daily2018-03-17 12:24
https://kosova-info.com/ish-diplomati-amerikan-serbia-te-mos-pranoje-asnje-kusht-per-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-03-17 12:22
https://kosova-info.com/mbi-300-nxenes-klinas-moren-pjese-ne-garen-nderkombetare-te-matematikes-kangaroo-2018/60%Daily2018-03-17 12:17
https://kosova-info.com/reina-refuzoi-top-klubin-e-liges-se-kampioneve-per-transferim-ne-milan/60%Daily2018-03-17 12:15
https://kosova-info.com/qendrojme-ne-kosove-dhe-metohi-nuk-na-frikeson-asgje-thote-goran-rakiq/60%Daily2018-03-17 12:13
https://kosova-info.com/shkaterrohet-banda-e-konsujve-rrjeti-dergonte-ilegalisht-emigrante-ne-shba-e-kanada/60%Daily2018-03-17 12:11
https://kosova-info.com/getinjo-shume-shpejt-me-dokumentar/60%Daily2018-03-17 12:07
https://kosova-info.com/bulliqi-e-isufi-sqaroje-disa-gjera-rreth-demarkacionit/60%Daily2018-03-17 12:05
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-clirojne-hormonet-e-lumturise-dhe-ju-ngrene-humorin-brenda-minutit/60%Daily2018-03-17 12:00
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-clirojne-hormonet-e-lumturise-dhe-ju-ngrene-humorin-brenda-minutit-2/60%Daily2018-03-17 12:00
https://kosova-info.com/greqi-fundoset-anija-vdesin-14-migrante/60%Daily2018-03-17 11:50
https://kosova-info.com/greqi-fundoset-anija-vdesin-14-migrante/60%Daily2018-03-17 11:50
https://kosova-info.com/shba-thote-se-pakistani-po-ben-pak-ne-luften-kunder-militanteve/60%Daily2018-03-17 11:24
https://kosova-info.com/shba-thote-se-pakistani-po-ben-pak-ne-luften-kunder-militanteve/60%Daily2018-03-17 11:24
https://kosova-info.com/gjenden-dy-vajzat-shqiptare-te-zhdukura-ne-greqi/60%Daily2018-03-17 11:08
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-kosova-e-hapur-per-investimet-e-huaja/60%Daily2018-03-17 11:01
https://kosova-info.com/labi-ky-eshte-zani-im-me-tendera-nuk-di-me-punu/60%Daily2018-03-17 11:00
https://kosova-info.com/ancelotti-analizon-ndeshjen-juventus-real-madrid/60%Daily2018-03-17 10:55
https://kosova-info.com/frizerkat-ia-vodhen-rrymen-avokatit-ne-lipjan-gjobiten-pas-pese-viteve/60%Daily2018-03-17 10:52
https://kosova-info.com/ligji-per-shqipen-nxjerr-ne-siperfaqe-dallimet-etnike-ne-maqedoni/60%Daily2018-03-17 10:49
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-shperthen-ne-lot-gjate-emisionit-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-03-17 10:41
https://kosova-info.com/top-futbollistet-qe-mund-te-mungojne-ne-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2018-03-17 10:39
https://kosova-info.com/bentancur-nga-juventus-te-top-klubi-nga-la-liga/60%Daily2018-03-17 10:36
https://kosova-info.com/spalletti-ka-nje-mesazh-per-tifozet-e-interit-qe-ankohen-ne-facebook/60%Daily2018-03-17 10:32
https://kosova-info.com/milan-zgjedh-trajnerin-kontrate-deri-me-2020/60%Daily2018-03-17 10:22
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-turk-martohet-ne-fshehtesi/60%Daily2018-03-17 10:21
https://kosova-info.com/parkon-veturen-ne-hekurudhe-dhe-hyn-per-te-pire-kafe-treni-godet-veturen/60%Daily2018-03-17 10:15
https://kosova-info.com/inter-cakton-cmimin-per-shitjen-e-brozovic/60%Daily2018-03-17 10:06
https://kosova-info.com/nese-i-pergjigjeni-ketyre-pyetjeve-me-po-atehere-lidhja-juaj-do-te-zgjate/60%Daily2018-03-17 10:01
https://kosova-info.com/fifi-i-publikon-biseden-private-jon-gjebreas/60%Daily2018-03-17 10:01
https://kosova-info.com/ngjarje-e-rende-ne-vlore-vret-me-sepate-te-afermin/60%Daily2018-03-17 10:00
https://kosova-info.com/wilshere-te-top-klubi-nga-serie-a/60%Daily2018-03-17 09:59
https://kosova-info.com/ministria-e-shendetesise-kemi-shpallur-300-artikuj-me-barna-furnizimi-po-permiresohet/60%Daily2018-03-17 09:59
https://kosova-info.com/peci-smund-tia-mbyllim-gojen-politikes/60%Daily2018-03-17 09:53
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-ne-kabul/60%Daily2018-03-17 09:52
https://kosova-info.com/keshtu-e-pret-i-fejuari-aferditen-ne-shtepi/60%Daily2018-03-17 09:41
https://kosova-info.com/rusia-debon-23-diplomate-britanike/60%Daily2018-03-17 09:38
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-juventus-ky-do-te-jete-ekipi-i-ri-i-allegrit/60%Daily2018-03-17 09:38
https://kosova-info.com/nasa-nuk-ju-mbrojme-dot-nga-apokalipsi-qe-vjen-ne-kete-vit/60%Daily2018-03-17 09:37
https://kosova-info.com/courtois-zbulon-nese-do-te-transferohet-ne-real-madrid-2/60%Daily2018-03-17 09:33
https://kosova-info.com/plani-i-atk-se-per-perdoruesit-e-bitcoin/60%Daily2018-03-17 09:24
https://kosova-info.com/semuret-hillary-clinton-perfundon-ne-spital/60%Daily2018-03-17 09:16
https://kosova-info.com/jlo-rrefen-se-si-u-ngacmua-seksualisht-nga-regjisori/60%Daily2018-03-17 09:16
https://kosova-info.com/synimi-i-juventusit-ne-ndeshjen-ndaj-spal/60%Daily2018-03-17 09:14
https://kosova-info.com/ish-ofiqari-nuk-perfitova-nga-vitia-pervec-ndonje-mengjesi/60%Daily2018-03-17 09:10
https://kosova-info.com/14-vjet-nga-trazirat-e-marsit/60%Daily2018-03-17 09:09
https://kosova-info.com/xhensila-shijon-pushimet-ne-itali-fsheh-barkun-kur-fotografohet/60%Daily2018-03-17 09:01
https://kosova-info.com/duke-u-ngrohur-moti-rritet-edhe-mundesia-e-ndarjes/60%Daily2018-03-17 08:49
https://kosova-info.com/shorti-i-liges-se-kampioneve-shikojeni-ballinen-e-gazzetta-dello-sport/60%Daily2018-03-17 08:42
https://kosova-info.com/zaimina-tregohet-e-guximshme-me-vajzen-ne-krah-ushtrohet-ne-palester/60%Daily2018-03-17 08:41
https://kosova-info.com/policia-konfiskon-nga-pak-marihuane-ne-kater-anet-e-kosoves/60%Daily2018-03-17 08:34
https://kosova-info.com/varane-frikeson-real-madridin-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-03-17 08:33
https://kosova-info.com/akuza-e-forte-e-londres-moska-e-pafalshme/60%Daily2018-03-17 08:32
https://kosova-info.com/ky-ishte-ekipi-i-kerkuar-ne-short-nga-barcelona/60%Daily2018-03-17 08:21
https://kosova-info.com/dua-perpiqem-tu-tregoj-njerezve-kudo-qe-te-shkoj-dhe-ne-cdo-interviste-qe-jam-nga-kosova/60%Daily2018-03-17 08:21
https://kosova-info.com/sejdiu-demarkacioni-ceshtje-e-turbullt/60%Daily2018-03-17 08:20
https://kosova-info.com/mali-i-zi-druan-nga-hakeret-ruse/60%Daily2018-03-17 08:12
https://kosova-info.com/neymar-ne-real-madrid-ja-cfare-thote-emery/60%Daily2018-03-17 08:08
https://kosova-info.com/paralajmerim-per-prodhime-te-rrezikshme/60%Daily2018-03-17 08:08
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-rrezohet-gjate-fotosesionit-te-fundit/60%Daily2018-03-17 08:03
https://kosova-info.com/barcelona-me-lajm-fantastik-per-tifozet-nga-camp-nou/60%Daily2018-03-17 08:02
https://kosova-info.com/vlore-pezullohet-lundrimi-ne-det-si-pasoje-e-motit-te-keq/60%Daily2018-03-17 08:00
https://kosova-info.com/berati-mes-shtate-qyteteve-me-te-bukura-te-evropes/60%Daily2018-03-17 07:55
https://kosova-info.com/juventus-me-ndryshime-ne-formacion-ndaj-spal/60%Daily2018-03-17 07:53
https://kosova-info.com/xhaferi-e-quan-te-tejkaluar-idene-e-shkembimit-te-territoreve/60%Daily2018-03-17 07:51
https://kosova-info.com/pornostares-i-kerkohet-qe-te-bej-seks-me-nje-robot/60%Daily2018-03-17 07:49
https://kosova-info.com/formohet-komision-per-projektin-e-rruges-se-veternikut-lekaj-e-ahmeti-ne-bisedime-video/60%Daily2018-03-17 07:48
https://kosova-info.com/milan-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-03-17 07:47
https://kosova-info.com/flet-samanta-karavella-ja-pse-perfundoi-miqesine-me-ronelen/60%Daily2018-03-17 07:42
https://kosova-info.com/arsyet-pse-neymar-deshiron-te-largohet-nga-paris-saint-germain/60%Daily2018-03-17 07:26
https://kosova-info.com/pacientet-e-qkuk-se-detyrohen-ti-blejne-vete-barnat/60%Daily2018-03-17 07:26
https://kosova-info.com/kaltrina-selimi-pas-shume-kohesh-ne-prishtine/60%Daily2018-03-17 07:21
https://kosova-info.com/lewandowski-arrin-marreveshje-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-03-17 07:16
https://kosova-info.com/kjo-ishte-pamja-e-pilotit-italian-ne-perballje-me-avionin-luftarak-rus/60%Daily2018-03-17 07:16
https://kosova-info.com/kane-dhe-isco-se-bashku-te-rivali-i-madh-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-03-17 07:07
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-gigi-zayn-malik-ben-tatuazh-te-ri/60%Daily2018-03-17 07:02
https://kosova-info.com/avokatet-lirimi-i-boban-iliqit-rrezikon-qytetaret-tjere/60%Daily2018-03-16 22:58
https://kosova-info.com/pochettino-merr-drejtimin-e-skuadres-se-madhe-evropiane/60%Daily2018-03-16 22:56
https://kosova-info.com/me-kete-veshje-u-paraqit-bebe-rexha-ne-brazil/60%Daily2018-03-16 22:55
https://kosova-info.com/mungesa-e-gjumit-shkaterron-lekuren-tuaj-ja-arsyeja/60%Daily2018-03-16 22:54
https://kosova-info.com/daciq-nese-kosova-do-ushtri-le-ta-kerkoje-ne-okb/60%Daily2018-03-16 22:46
https://kosova-info.com/trajner-i-italise-pergjigjet-roberto-mancini/60%Daily2018-03-16 22:36
https://kosova-info.com/vjollcat-sjellin-portretin-e-muajit-mars/60%Daily2018-03-16 22:35
https://kosova-info.com/deputeti-i-pdk-se-krahason-deputetet-e-vv-se-me-fisin-kalash/60%Daily2018-03-16 22:29
https://kosova-info.com/meta-kosova-dhe-serbia-mund-te-gjejne-gjuhe-te-perbashket/60%Daily2018-03-16 22:27
https://kosova-info.com/ja-si-ti-largoni-njollat-kafe-nga-fytyra/60%Daily2018-03-16 22:16
https://kosova-info.com/merkel-edhe-myslimanet-edhe-islami-i-perkasin-gjermanise/60%Daily2018-03-16 22:14
https://kosova-info.com/radja-nainggolan-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2018-03-16 22:12
https://kosova-info.com/rita-ora-me-album-te-ri/60%Daily2018-03-16 22:11
https://kosova-info.com/prokuroria-anetari-i-syrit-te-popullit-detyroi-shokun-e-dhomes-te-beje-seks-oral/60%Daily2018-03-16 22:10
https://kosova-info.com/hoxhaj-pdk-nuk-ka-ndermend-te-dal-ne-opozite/60%Daily2018-03-16 22:09
https://kosova-info.com/ligji-per-gjuhet-deklarohet-ambasada-amerikane/60%Daily2018-03-16 21:54
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-befason-me-stilin-ne-fotografine-e-fundit/60%Daily2018-03-16 21:50
https://kosova-info.com/infantino-tregon-se-a-do-te-kete-var-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-03-16 21:43
https://kosova-info.com/bananja-te-shendosh-apo-te-dobeson-ja-cfare-thone-ekspertet/60%Daily2018-03-16 21:43
https://kosova-info.com/kanuni-i-leke-dukagjinit-ne-gjuhen-gjermane/60%Daily2018-03-16 21:42
https://kosova-info.com/talat-xhaferi-i-ka-dy-fjale-per-nikolla-gruevskin/60%Daily2018-03-16 21:41
https://kosova-info.com/shqiperia-kroacia-bullgaria-jane-ne-nato-e-be-ndersa-ne-ende-kemi-frike-nga-nje-gjuhe/60%Daily2018-03-16 21:37
https://kosova-info.com/marredhenia-e-trump-me-pornostaren-avokati-stormy-u-kercenua-fizikisht/60%Daily2018-03-16 21:31
https://kosova-info.com/modelja-ruse-zjarr-ne-bikini-te-kuqe/60%Daily2018-03-16 21:31
https://kosova-info.com/detaje-cfare-do-te-bisedojne-thaci-e-vuciqi-ne-takimin-e-brukselit/60%Daily2018-03-16 21:23
https://kosova-info.com/jan-oblak-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-03-16 21:19
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-i-duhen-metabolizmit/60%Daily2018-03-16 21:14
https://kosova-info.com/befason-kengetarja-shqiptare-jam-e-virgjer-ne-vesh/60%Daily2018-03-16 21:11
https://kosova-info.com/largoni-eren-e-keqe-te-gojes-me-sode-bikarbone/60%Daily2018-03-16 21:04
https://kosova-info.com/gjykata-i-thote-63-vjecarit-nuk-je-i-gjalle/60%Daily2018-03-16 21:03
https://kosova-info.com/carrasco-ia-shpeton-jeten-nicolas-gaitanit-ne-kine/60%Daily2018-03-16 21:02
https://kosova-info.com/ligji-per-gjuhet-ne-maqedoni-mbetet-i-bllokuar/60%Daily2018-03-16 21:01
https://kosova-info.com/kriminel-publikohet-nga-noizy-azet-dhe-zuna/60%Daily2018-03-16 20:50
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-krijojne-me-se-shumti-varshmeri/60%Daily2018-03-16 20:45
https://kosova-info.com/asambleistet-e-vv-se-ne-mitrovice-nuk-e-ndajne-zemren/60%Daily2018-03-16 20:43
https://kosova-info.com/pantina-tregon-nese-e-voton-demarkacionin/60%Daily2018-03-16 20:27
https://kosova-info.com/juventusi-me-shume-mungesa-kunder-spal-it/60%Daily2018-03-16 20:25
https://kosova-info.com/ganja-tallet-me-veprimet-e-vv-se-ne-kuvend-video/60%Daily2018-03-16 20:23
https://kosova-info.com/pacolli-daciqit-shtetesia-e-kosoves-eshte-dicka-e-kryer/60%Daily2018-03-16 20:20
https://kosova-info.com/nje-avokado-nje-karrot-dhe-vitamine-e-dhe-menjehere-do-te-ndodhe-magjia-ne-trupin-tuaj/60%Daily2018-03-16 20:20
https://kosova-info.com/komunat-behen-me-webfaqe-te-reja/60%Daily2018-03-16 20:17
https://kosova-info.com/rinisin-punimet-ne-ure-e-lumit-iber-nuk-u-dihet-fundi-video/60%Daily2018-03-16 20:14
https://kosova-info.com/vendet-qe-mbesin-pa-rryme-gjate-diteve-ne-vijim-2/60%Daily2018-03-16 20:09
https://kosova-info.com/di-maria-ben-nje-tatuazh-shume-special/60%Daily2018-03-16 19:54
https://kosova-info.com/keshtu-dukej-sasa-ne-femijeri/60%Daily2018-03-16 19:50
https://kosova-info.com/rusia-po-ndikon-ne-ballkan-ambasadori-britanik-nuk-komentoj-akuzat-per-financimet-ruse/60%Daily2018-03-16 19:43
https://kosova-info.com/kjo-fundjave-mund-te-sjelle-kampionin-e-pare-ne-pese-ligat-kryesore-te-evropes/60%Daily2018-03-16 19:42
https://kosova-info.com/ja-cfare-mendojne-meshkujt-kur-bejne-seks-me-nje-femer-te-zhurmshme/60%Daily2018-03-16 19:40
https://kosova-info.com/ja-cfare-mendojne-meshkujt-kur-bejne-seks-me-nje-femer-te-zhurmshme/60%Daily2018-03-16 19:40
https://kosova-info.com/spanja-nuk-merr-pjese-ne-samitin-e-be-se-i-pengon-prania-e-presidentit-thaci/60%Daily2018-03-16 19:35
https://kosova-info.com/eni-koci-me-kenge-per-vajzat-qe-kane-lene-kohe-te-veshtira-pas/60%Daily2018-03-16 19:35
https://kosova-info.com/ky-eshte-portieri-qe-po-refuzon-real-madridin/60%Daily2018-03-16 19:29
https://kosova-info.com/fda-me-rregullore-te-re-ule-nivelin-e-nikotines-ne-cigare/60%Daily2018-03-16 19:25
https://kosova-info.com/fda-me-rregullore-te-re-ule-nivelin-e-nikotines-ne-cigare/60%Daily2018-03-16 19:25
https://kosova-info.com/tare-immobile-nuk-shqeteson-ja-objektivat-e-lazios/60%Daily2018-03-16 19:20
https://kosova-info.com/hoxhaj-qeveria-do-te-permbush-mandatin-e-plote/60%Daily2018-03-16 19:16
https://kosova-info.com/tifozet-e-galatasaray-dhurojne-spektakel-ne-stervitje-para-derbit-me-fenerbahcen/60%Daily2018-03-16 19:12
https://kosova-info.com/angelina-jolie-nis-lidhje-te-re/60%Daily2018-03-16 19:11
https://kosova-info.com/britania-franca-dhe-gjermania-propozojne-sanksione-kunder-iranit/60%Daily2018-03-16 19:02
https://kosova-info.com/nedved-kerkon-hakmarrje-ndaj-real-madridit/60%Daily2018-03-16 18:56
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-ingrit-gjoni-kur-ishte-16-vjece/60%Daily2018-03-16 18:50
https://kosova-info.com/kurti-flet-per-perleshjen-ne-mes-te-deputeteve-ne-kuvend/60%Daily2018-03-16 18:49
https://kosova-info.com/thaci-e-vuciq-takohen-me-23-mars-ne-bruksel/60%Daily2018-03-16 18:46
https://kosova-info.com/jam-i-lumtur-te-interi/60%Daily2018-03-16 18:39
https://kosova-info.com/vuciq-shba-se-e-be-se-thoni-te-preferuarve-tuaj-qe-ti-respektojne-marreveshjet-e-brukselit/60%Daily2018-03-16 18:31
https://kosova-info.com/cmendet-bebe-rexha-largon-recipetat-dhe-ekspozon-te-pasmet-ne-brazil/60%Daily2018-03-16 18:31
https://kosova-info.com/panucci-e-la-jashte-listes-sulmuesi-kombetares-i-pergjigjet-me-dy-gola/60%Daily2018-03-16 18:26
https://kosova-info.com/rreth-50000-njerez-ikin-nga-guta-dhe-afrini-ne-siri/60%Daily2018-03-16 18:17
https://kosova-info.com/keto-jane-arsyet-pse-neymar-po-kerkon-largimin-nga-psg/60%Daily2018-03-16 18:17
https://kosova-info.com/era-istrefi-shfaqet-ne-top-forme-nga-londra/60%Daily2018-03-16 18:10
https://kosova-info.com/rrezohet-helikopteri-amerikan-7-ushtare-te-vdekur/60%Daily2018-03-16 18:01
https://kosova-info.com/pasiguria-rreth-demarkacionit/60%Daily2018-03-16 17:58
https://kosova-info.com/ja-si-te-hiqni-mykun-nga-kembet/60%Daily2018-03-16 17:57
https://kosova-info.com/martial-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2018-03-16 17:56
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-shkruajne-fansat-adelina-tahirit/60%Daily2018-03-16 17:51
https://kosova-info.com/hoti-ligji-per-gjuhen-ne-maqedoni-sukses-edhe-per-kosoven-e-shqiperine/60%Daily2018-03-16 17:51
https://kosova-info.com/pacolli-i-jep-britanise-mbeshtetjen-e-kosoves-ne-krizen-me-rusine/60%Daily2018-03-16 17:46
https://kosova-info.com/dybala-gati-per-perballjet-me-real-madridin/60%Daily2018-03-16 17:43
https://kosova-info.com/kuvendi-se-voton-mocion-e-vv-se-per-rastin-dehari/60%Daily2018-03-16 17:39
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-per-astrit-deharin/60%Daily2018-03-16 17:39
https://kosova-info.com/thurja-me-gjilpere-e-zvogelon-depresionin-ankthin-dhe-dhimbjen-kronike/60%Daily2018-03-16 17:37
https://kosova-info.com/gjykata-ceke-refuzon-apelin-e-hakerit-rus/60%Daily2018-03-16 17:31
https://kosova-info.com/gjykata-ceke-refuzon-apelin-e-hakerit-rus-2/60%Daily2018-03-16 17:31
https://kosova-info.com/gigi-hadid-ben-paraqitjen-e-pare-publike-pas-ndarjes-nga-zayn/60%Daily2018-03-16 17:30
https://kosova-info.com/messi-flet-per-ndryshimin-e-stilit-te-lojes-se-tij-dhe-egoizmin-qe-kishte/60%Daily2018-03-16 17:22
https://kosova-info.com/vuani-nga-pagjumesine-ja-ushqimet-qe-duhet-ti-evitoni/60%Daily2018-03-16 17:22
https://kosova-info.com/7-veprime-te-rrezikshme-pas-ushqimit/60%Daily2018-03-16 17:17
https://kosova-info.com/tahiri-brenda-mandatit-tim-do-te-gjinden-ata-qe-quan-ne-vetevrasje-astritin/60%Daily2018-03-16 17:11
https://kosova-info.com/greta-koci-shume-shpejt-me-duet/60%Daily2018-03-16 17:11
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-qe-ceshtja-dehari-ti-lihet-drejtesise/60%Daily2018-03-16 17:10
https://kosova-info.com/babait-nga-podujeva-i-cili-barte-djalin-e-tij-invalid-me-traktor-sot-iu-dhurua-nje-veture/60%Daily2018-03-16 17:06
https://kosova-info.com/me-kete-formacion-real-madrid-do-te-kerkoje-fitore-ndaj-girona/60%Daily2018-03-16 17:06
https://kosova-info.com/hulumtimi-deshmon-nje-torte-me-cokollate-per-mengjes-eshte-e-mire-per-trurin/60%Daily2018-03-16 16:58
https://kosova-info.com/enca-jep-lajmin-e-shumepritur-zbulon-daten-e-klipit/60%Daily2018-03-16 16:51
https://kosova-info.com/formacioni-i-barcelones-ndaj-athletico-bilbaos/60%Daily2018-03-16 16:51
https://kosova-info.com/momenti-kur-perplasen-deputetet-e-pdk-se-dhe-vv-se-ne-seance-video/60%Daily2018-03-16 16:45
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-albin-kurti-dhe-vv-kane-probleme-me-gjinine-femerore/60%Daily2018-03-16 16:41
https://kosova-info.com/mengjesi-vakt-i-shendetshem-te-cilin-nuk-guxoni-ta-humbisni/60%Daily2018-03-16 16:40
https://kosova-info.com/federata-e-xhudos-se-kosoves-vjen-me-nje-leter-falenderuese/60%Daily2018-03-16 16:38
https://kosova-info.com/cmendet-teleferiku-rrotullohet-mbrapsht-dhe-fluturon-njerezit-video/60%Daily2018-03-16 16:36
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-nga-kush-do-te-kerkoni-pergjegjesi-per-vetevrasjen-e-vellait-te-astrit-deharit/60%Daily2018-03-16 16:35
https://kosova-info.com/pasi-i-vodhen-veturen-shkenda-dubova-bleu-nje-range-rover-te-ri/60%Daily2018-03-16 16:31
https://kosova-info.com/turistet-fluturojne-nga-teleferiku-i-skive-gjate-nje-aksidenti-te-tmerrshem/60%Daily2018-03-16 16:30
https://kosova-info.com/kryeministri-mundohet-ti-qetesoje-gjakrat-ne-kuvend-vv-vazhdon-zhurmen/60%Daily2018-03-16 16:29
https://kosova-info.com/mbrojtesi-nga-kosova-e-zevendeson-astorin-te-fiorentina/60%Daily2018-03-16 16:28
https://kosova-info.com/kurti-ne-te-vv-se-banojme-me-qira-veseli-albin-ti-i-ke-85-mije-euro-ne-banke/60%Daily2018-03-16 16:25
https://kosova-info.com/emery-pyetet-per-te-ardhmen-e-neymar-ka-nje-pergjigje-interesante/60%Daily2018-03-16 16:12
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-kengetarit-shqiptar-viziton-shtepine-ku-u-xhirua-seriali-paraparca/60%Daily2018-03-16 16:11
https://kosova-info.com/gjykata-vendosi-per-mjekun-visar-nushi/60%Daily2018-03-16 15:56
https://kosova-info.com/mesohet-se-ku-do-te-transferohet-andres-iniesta/60%Daily2018-03-16 15:56
https://kosova-info.com/me-elegante-se-kaq-dua-lipen-se-keni-pare-asnjehere/60%Daily2018-03-16 15:51
https://kosova-info.com/gaxherri-si-kam-quajtur-terroriste-aktivistet-e-vv-se-por-le-te-kallxojne-cka-ju-duhen-maskat/60%Daily2018-03-16 15:50
https://kosova-info.com/lewa-arrin-marreveshje-me-gjigantin-evropian/60%Daily2018-03-16 15:47
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-i-gatshem-per-mbulim-financiar-te-hetimeve-per-vdekjen-e-astrit-deharit/60%Daily2018-03-16 15:44
https://kosova-info.com/amerikanet-te-spjegojne-se-si-e-moren-kosoven-me-bomba-dhe-raketa/60%Daily2018-03-16 15:40
https://kosova-info.com/butragueno-e-komenton-perballjen-juventus-real-madrid/60%Daily2018-03-16 15:37
https://kosova-info.com/e-ngacmoi-per-rreth-nje-vit-gjykata-e-denon-me-250-euro-gjobe-dokument/60%Daily2018-03-16 15:34
https://kosova-info.com/korrupsioni-shqiperia-ne-vendin-e-20-te/60%Daily2018-03-16 15:31
https://kosova-info.com/almeda-abazi-arrin-ne-tirane-merr-pjese-ne-kete-spektakel/60%Daily2018-03-16 15:30
https://kosova-info.com/ahmet-isufi-kerkon-qe-te-lejohet-hetim-nderkombetare-per-astrit-deharin/60%Daily2018-03-16 15:26
https://kosova-info.com/monchi-nuk-mund-te-themi-se-roma-ka-qene-me-fat-ne-short/60%Daily2018-03-16 15:24
https://kosova-info.com/basri-sejdiu-zgjidhet-drejtor-i-shskuk-se/60%Daily2018-03-16 15:22
https://kosova-info.com/prokuroria-speciale-paraqet-kerkesat-per-greven-qe-do-nisin-diten-e-hene/60%Daily2018-03-16 15:20
https://kosova-info.com/arsyetimi-i-mourinhos-unitedi-ekip-pa-tradite-ne-evrope/60%Daily2018-03-16 15:15
https://kosova-info.com/zaimina-publikon-imazhin-me-te-embel-te-vajzes/60%Daily2018-03-16 15:10
https://kosova-info.com/shefat-e-diplomacise-te-perkushtuar-per-bashkepunim-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2018-03-16 15:10
https://kosova-info.com/dafina-dauti-rrezohet-keq-ne-brezovice/60%Daily2018-03-16 14:57
https://kosova-info.com/krasniqi-sistemi-i-drejtesise-po-demtohet-nga-interpelancat-per-rastet-gjyqesore/60%Daily2018-03-16 14:48
https://kosova-info.com/ererat-e-forta-heqin-pllakat-nga-ndertesa-duke-rrezikuar-jetet-e-shume-personave/60%Daily2018-03-16 14:45
https://kosova-info.com/skandal-me-shortin-e-champions-totti-dinte-kundershtarin-e-juventusit/60%Daily2018-03-16 14:41
https://kosova-info.com/haradinaj-qeveria-mbulon-shpenzimet-e-hetimit-te-pavarur-per-rastin-dehari/60%Daily2018-03-16 14:36
https://kosova-info.com/kurti-shteti-ka-genjyer-kur-astriti-eshte-arrestuar-dhe-kur-ka-vdekur/60%Daily2018-03-16 14:35
https://kosova-info.com/e-papritur-urdher-arresti-per-futbollistin-e-njohur-shqiptar-foto/60%Daily2018-03-16 14:34
https://kosova-info.com/pacolli-daciqit-shtetesia-e-kosoves-eshte-pune-e-kryer/60%Daily2018-03-16 14:32
https://kosova-info.com/apeli-kthen-ne-rigjykim-rastin-e-policeve-te-denuar-per-korrupsion/60%Daily2018-03-16 14:31
https://kosova-info.com/klopp-ka-nje-mesazh-per-man-cityt-para-cerekfinales-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-03-16 14:31
https://kosova-info.com/enca-paraqitet-tejet-seksi-dhe-thote-thirrem-kur-je-vetem/60%Daily2018-03-16 14:29
https://kosova-info.com/iu-dha-lamtumira-e-fundit-ikones-se-kultures-shqiptare-te-mergates-agron-bajramit/60%Daily2018-03-16 14:26
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-islami-nuk-i-perket-gjermanise/60%Daily2018-03-16 14:23
https://kosova-info.com/johnson-putin-mund-te-kete-urdheruar-sulmin-me-agjent-nervor/60%Daily2018-03-16 14:22
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vrare-nga-sulmet-ne-guta-dhe-afrin-te-sirise/60%Daily2018-03-16 14:21
https://kosova-info.com/zyrtare-rojo-man-utd-deri-me-2021/60%Daily2018-03-16 14:11
https://kosova-info.com/sinani-eshte-me-fat-kaq-e-bukur-eshte-andrra/60%Daily2018-03-16 14:03
https://kosova-info.com/barcelona-me-statistike-te-frikshme-per-romen/60%Daily2018-03-16 13:52
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-galaxy-s9-dhe-s9-ne-kosove/60%Daily2018-03-16 13:46
https://kosova-info.com/terhiqet-shorti-ndryshon-favoriti-per-ta-fituar-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-03-16 13:33
https://kosova-info.com/kosoves-i-duhen-dy-institucione-te-mjekesise-se-punes/60%Daily2018-03-16 13:31
https://kosova-info.com/ja-momenti-i-frikshem-kur-shembet-ura-prej-950-tone-ne-florida/60%Daily2018-03-16 13:29
https://kosova-info.com/sipas-sondazhit-te-okb-se-kosova-e-shqiperia-nder-me-te-korruptuarat-ne-bote/60%Daily2018-03-16 13:28
https://kosova-info.com/publikohet-versioni-final-i-kenges-mall-qe-do-e-perfaqesoje-shqiperine-ne-eurovision/60%Daily2018-03-16 13:28
https://kosova-info.com/allegri-keshtu-do-ta-mposhtim-real-madridin/60%Daily2018-03-16 13:22
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-i-rusise-lavrov-konfirmon-debimin-e-diplomateve-britanike/60%Daily2018-03-16 13:19
https://kosova-info.com/haradinaj-merr-pjese-ne-certifikimin-e-34-pjesetareve-te-rinj-te-fsk-se/60%Daily2018-03-16 13:16
https://kosova-info.com/gjermania-ka-nje-lajm-te-keq-per-mustafin/60%Daily2018-03-16 13:15
https://kosova-info.com/haradinaj-e-pranon-qe-marreveshjet-kosove-shqiperi-nuk-po-zbatohen/60%Daily2018-03-16 13:00
https://kosova-info.com/verifikohet-edhe-faqja-e-modelit-te-famshem-shqiptar-ardi-klimenta/60%Daily2018-03-16 12:59
https://kosova-info.com/zaev-mos-nenshkrimi-i-ligjit-per-gjuhet-nga-ivanov-qyqarllek-dhe-shkelje-te-kushtetutes/60%Daily2018-03-16 12:58
https://kosova-info.com/general-motors-nderton-fabrika-per-makina-vetelevizese/60%Daily2018-03-16 12:51
https://kosova-info.com/boiken-abazi-thote-se-donika-kadaj-dhe-te-larguarit-kalonin-kohen-neper-klubet-e-nates/60%Daily2018-03-16 12:50
https://kosova-info.com/top-channel-zbulon-1-ton-droge-ne-vlore/60%Daily2018-03-16 12:41
https://kosova-info.com/ronaldo-ka-bilanc-fantastik-te-golave-ndaj-juventusit/60%Daily2018-03-16 12:40
https://kosova-info.com/nje-tjeter-duet-po-vjen-mes-vullnetit-dhe-hekuranit/60%Daily2018-03-16 12:40
https://kosova-info.com/gruaja-e-djalit-te-trumpit-kerkon-divorc/60%Daily2018-03-16 12:36
https://kosova-info.com/veseli-takon-djemte-e-disa-deshmoreve-thote-se-ata-po-japin-kontributin-per-kosoven-e-re/60%Daily2018-03-16 12:32
https://kosova-info.com/rezarta-me-dedikim-te-vecante-per-ermalin-jam-me-ty-ne-te-mire-e-ne-te-keq/60%Daily2018-03-16 12:19
https://kosova-info.com/shorti-i-europa-league-sjell-derbin-e-shqiptareve/60%Daily2018-03-16 12:19
https://kosova-info.com/messi-ka-lajm-te-keq-per-romen/60%Daily2018-03-16 12:05
https://kosova-info.com/kete-gje-adelina-emini-e-beri-per-here-te-pare-per-kete-vit/60%Daily2018-03-16 12:03
https://kosova-info.com/arrestohet-kryetari-i-bashkise-se-lezhes-fran-frrokaj/60%Daily2018-03-16 12:02
https://kosova-info.com/mijera-persona-largohen-nga-rajonet-afrin-dhe-guta-lindore-ne-siri/60%Daily2018-03-16 12:02
https://kosova-info.com/kryetari-haskuka-jo-transparent/60%Daily2018-03-16 11:59
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-pas-ratifikimit-demarkacioni-do-te-korrigjohet/60%Daily2018-03-16 11:59
https://kosova-info.com/caktohen-datat-e-ndeshjeve-cerekfinale-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-03-16 11:51
https://kosova-info.com/ldk-kerkon-hetim-per-shpenzimet-per-lobimin/60%Daily2018-03-16 11:50
https://kosova-info.com/juventus-real-madrid-keta-dy-futbolliste-do-te-mungojne-ne-ndeshjen-e-pare/60%Daily2018-03-16 11:47
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-e-di-sa-keshilltare-i-ka/60%Daily2018-03-16 11:47
https://kosova-info.com/oek-ndryshimet-ne-ligjin-mbi-shoqerite-tregtare-bien-ndesh-me-kushtetuten/60%Daily2018-03-16 11:39
https://kosova-info.com/greqia-kundershton-kerkesen-e-turqise-per-ekstradimin-e-tete-ushtareve-turq/60%Daily2018-03-16 11:30
https://kosova-info.com/ismaili-une-jam-me-qytetaret-dokumente-eshte-e-mbushur-ministria/60%Daily2018-03-16 11:30
https://kosova-info.com/juventus-real-madrid-ja-cili-ekip-ka-me-shume-fitore/60%Daily2018-03-16 11:23
https://kosova-info.com/super-ndeshje-ne-shortin-e-cerekfinales-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-03-16 11:15
https://kosova-info.com/keto-jane-5-ndeshjet-ku-do-te-mungoje-busquets/60%Daily2018-03-16 11:01
https://kosova-info.com/ambasadori-gashi-dorezon-letrat-kredenciale-tek-presidenti-i-gambise/60%Daily2018-03-16 10:59
https://kosova-info.com/arbana-zbulon-se-cfare-lidhje-ka-me-ledri-vulen/60%Daily2018-03-16 10:59
https://kosova-info.com/zeka-avdullah-hotit-po-mundohesh-me-e-imitu-ibrahim-rugoven/60%Daily2018-03-16 10:58
https://kosova-info.com/nuredin-krasniqi-emerohet-u-d-i-kryeshefit-ekzekutiv-te-telekomit-te-kosoves/60%Daily2018-03-16 10:56
https://kosova-info.com/kuvendi-mban-seance-labi-ne-fitnes/60%Daily2018-03-16 10:54
https://kosova-info.com/ministri-beqaj-ne-paris-potenciali-me-i-madh-per-zhvillimin-ekonomik-te-kosoves-eshte-rinia/60%Daily2018-03-16 10:48
https://kosova-info.com/prizren-i-ve-zjarrin-shtepise-se-tij-arrestohet-nga-policia/60%Daily2018-03-16 10:46
https://kosova-info.com/lista-serbe-ka-presione-por-nuk-jemi-te-interesuar-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-16 10:44
https://kosova-info.com/live-shorti-i-cerekfinales-ne-ligen-e-kampioneve-2/60%Daily2018-03-16 10:41
https://kosova-info.com/abazaj-dhe-gavazaj-ne-kombetare-panorama-sport-zgjoi-panuccin/60%Daily2018-03-16 10:37
https://kosova-info.com/pas-lendimit-veseli-do-te-operohet-ne-gju/60%Daily2018-03-16 10:37
https://kosova-info.com/befasi-nga-panucci-nuk-e-fton-ne-ekip-kapitenin-e-kombetares-shqiptare/60%Daily2018-03-16 10:35
https://kosova-info.com/tahiri-kodi-i-ri-civil-pritet-te-perfundoje-ne-fund-te-vitit/60%Daily2018-03-16 10:35
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-panuccit-per-miqesoren-e-shqiperise/60%Daily2018-03-16 10:34
https://kosova-info.com/kapen-ne-veper-hajnat-duke-vjedhur-ne-nje-market-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-03-16 10:32
https://kosova-info.com/genti-e-shpreh-hataz-te-dua/60%Daily2018-03-16 10:19
https://kosova-info.com/milan-eliminohet-nga-europa-league-caktohet-data-e-derbit-me-interin-ne-serie-a/60%Daily2018-03-16 10:16
https://kosova-info.com/milan-eliminohet-nga-europa-league-caktohet-data-e-derbit-me-interin-ne-serie-a-2/60%Daily2018-03-16 10:15
https://kosova-info.com/djali-i-mourinhos-ngacmon-real-madridin-pas-golave-nga-messi/60%Daily2018-03-16 10:12
https://kosova-info.com/enca-zbulon-gjoksin-bombastik-me-sutjena-te-kuqe/60%Daily2018-03-16 10:00
https://kosova-info.com/hoxhaj-maqedonia-ka-kerkuar-perkrahjen-e-kosoves-ne-aplikimin-e-dy-gjuhesise/60%Daily2018-03-16 09:49
https://kosova-info.com/ciljeta-ndahet-nga-albani-ja-cka-thote-kengetarja/60%Daily2018-03-16 09:41
https://kosova-info.com/mungon-kryetari-i-trupit-gjykues-deshton-gjykimi-per-korrupsion-ndaj-drejtorit-te-urbanizmit-ne-gjilan-dhe-te-tjereve/60%Daily2018-03-16 09:41
https://kosova-info.com/haradinaj-ende-ska-marreveshje-me-listen-serbe-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-16 09:40
https://kosova-info.com/varane-nuk-dua-te-takohem-me-kete-ekip-ne-shortin-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-03-16 09:35
https://kosova-info.com/ministri-i-brendshem-gjerman-kunder-merkel-islami-nuk-i-perket-gjermanise/60%Daily2018-03-16 09:35
https://kosova-info.com/casemiro-ka-nje-mesazh-per-neymarin-nga-real-madrid/60%Daily2018-03-16 09:28
https://kosova-info.com/milot-llalloshi-me-kenge-solistike/60%Daily2018-03-16 09:22
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-ramsey-te-rivali-i-urryer-nga-premierliga/60%Daily2018-03-16 09:22
https://kosova-info.com/inteligjenca-artificiale-po-avancon/60%Daily2018-03-16 09:21
https://kosova-info.com/ne-qkuk-kryhen-dy-operacione-te-renda-ne-zemer/60%Daily2018-03-16 09:21
https://kosova-info.com/qeveria-shproneson-pronen-e-shtepise-muze-per-ukshin-hotin/60%Daily2018-03-16 09:19
https://kosova-info.com/shorti-i-cerekfinaleve-te-gjithe-duan-te-mos-ndeshen-me-keto-dy-skuadra/60%Daily2018-03-16 09:16
https://kosova-info.com/ministrja-serbe-e-drejtesise-asgje-e-re-per-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-03-16 09:07
https://kosova-info.com/princi-saudit-nese-irani-krijon-arme-berthamore-edhe-ne-do-te-veprojme-njejte/60%Daily2018-03-16 09:05
https://kosova-info.com/besnik-tahiri-emerohet-koordinator-nacional-per-reforma-shteterore/60%Daily2018-03-16 09:05
https://kosova-info.com/me-kaq-stil-nuk-i-keni-pare-noren-dhe-robertin/60%Daily2018-03-16 09:00
https://kosova-info.com/spanja-ka-19-futbolliste-te-gatshem-per-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2018-03-16 08:53
https://kosova-info.com/agjenti-nervor-qe-ka-helmuar-ish-spiunin-rus-mund-te-jete-vendosur-ne-valixhen-e-vajzes-se-tij/60%Daily2018-03-16 08:43
https://kosova-info.com/disa-djem-e-priten-feron-para-koncertit-nevoitej-nderhyrja-e-sigurimit/60%Daily2018-03-16 08:42
https://kosova-info.com/bayern-munich-ne-bisedime-me-top-trajnerin-nga-premierliga/60%Daily2018-03-16 08:39
https://kosova-info.com/qeveria-jep-mendim-per-tri-projektligje-te-kerkuara-nga-kuvendi/60%Daily2018-03-16 08:36
https://kosova-info.com/thaci-ne-paris-macron-merkel-percaktues-per-te-ardhmen-evropiane-te-kosoves-dhe-rajonit/60%Daily2018-03-16 08:32
https://kosova-info.com/askush-smund-ta-bllokoje-zyrtarizimin-e-gjuhes-shqipe/60%Daily2018-03-16 08:26
https://kosova-info.com/vesa-me-kenge-te-re/60%Daily2018-03-16 08:21
https://kosova-info.com/futbollisti-me-i-frikshem-ne-shortin-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-03-16 08:19
https://kosova-info.com/shqiperia-e-maqedonia-treg-i-veshtire-per-prodhimet-e-kosoves/60%Daily2018-03-16 08:13
https://kosova-info.com/7-vjet-burg-per-martin-shkrelin-por-ja-cfare-thone-te-burgosurit-per-te/60%Daily2018-03-16 08:08
https://kosova-info.com/vetevendosja-e-pavendosur-per-koalicion-me-shpend-ahmetin/60%Daily2018-03-16 08:07
https://kosova-info.com/detaje-nga-shperthimi-i-mbremshem-ne-mitrovicen-e-veriut/60%Daily2018-03-16 08:06
https://kosova-info.com/kundershtari-me-i-keq-ne-short-per-barcelonen/60%Daily2018-03-16 08:05
https://kosova-info.com/modeli-rus/60%Daily2018-03-16 08:02
https://kosova-info.com/ja-me-cka-e-nisi-diten-alban-ramosaj/60%Daily2018-03-16 07:58
https://kosova-info.com/tare-flet-per-shortin-ne-europa-league-cakton-objektivin-e-lazios/60%Daily2018-03-16 07:56
https://kosova-info.com/shba-akuzon-rusine-per-sulme-kibernetike-ne-rrjetin-e-energjise-dhe-sistemin-e-ujit/60%Daily2018-03-16 07:48
https://kosova-info.com/kriminel-kenga-me-e-re-nga-noizy/60%Daily2018-03-16 07:35
https://kosova-info.com/kater-persona-te-vdekur-nga-shembja-e-ures-ne-florida/60%Daily2018-03-16 07:25
https://kosova-info.com/cun-lajqit-pasi-nuk-i-kreu-pune-mbeshtetja-e-aak-se-i-kerkon-falje-artistit-shkodran-tolaj/60%Daily2018-03-16 07:11
https://kosova-info.com/xhokeret-e-demarkacionit/60%Daily2018-03-16 07:10
https://kosova-info.com/mblidhet-qeveria-e-kosoves-2/60%Daily2018-03-16 06:51
https://kosova-info.com/digjet-flamuri-i-veriut-dhe-portreti-i-kim-jong-un-ky-eshte-kercenimi/60%Daily2018-03-16 06:48
https://kosova-info.com/ky-eshte-fajtori-per-eliminimin-e-milanit-nga-arsenal/60%Daily2018-03-16 06:30
https://kosova-info.com/sot-perseri-seance-ne-kuvend-haradinaj-ne-interpelance-per-rastin-dehari/60%Daily2018-03-16 06:27
https://kosova-info.com/zbulohet-cfare-i-tha-messi-gjyqtarit-skomina-gjate-ndeshjes-me-chelsean/60%Daily2018-03-16 06:25
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-real-madridin-para-shortit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-03-16 06:18
https://kosova-info.com/ndryshim-drastik-i-temperaturave-ja-si-do-te-jete-moti-per-vikend/60%Daily2018-03-16 06:17
https://kosova-info.com/abramovich-befason-tifozet-me-trajnerin-e-ri-ne-chelsea/60%Daily2018-03-16 06:14
https://kosova-info.com/i-shenoi-gol-milanit-ja-cfare-beri-xhaka-pas-ndeshjes-ne-emirates/60%Daily2018-03-16 06:08
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-hani-cdo-dite-arra/60%Daily2018-03-15 23:40
https://kosova-info.com/ja-si-reagojne-femrat-dhe-meshkujt-kur-humbasin-virgjerine/60%Daily2018-03-15 23:26
https://kosova-info.com/deputeti-i-pdk-se-edhe-srpska-do-te-reflektoje-per-ushtrine/60%Daily2018-03-15 23:01
https://kosova-info.com/me-kete-fjale-te-piste-getinjo-po-e-paralajmeron-ish-grupin-e-tij/60%Daily2018-03-15 22:58
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-ka-3-vjet-qe-nuk-ben-seks-me-gruan-arsyeja-do-ju-shokoje/60%Daily2018-03-15 22:58
https://kosova-info.com/arrestim-per-kanosje-ne-prizren/60%Daily2018-03-15 22:57
https://kosova-info.com/kur-hidhet-shorti-per-ligen-e-kampioneve-dhe-per-ligen-e-evropes/60%Daily2018-03-15 22:54
https://kosova-info.com/kush-eshte-fehmi-mehmeti-i-cili-u-zgjodh-guvernator-i-bankes-qendrore/60%Daily2018-03-15 22:51
https://kosova-info.com/erdogan-bisede-telefonike-me-merkel/60%Daily2018-03-15 22:41
https://kosova-info.com/arsenal-31-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-03-15 22:36
https://kosova-info.com/mpj-e-shqiperise-reagon-ndaj-vandalizimit-te-objektit-te-institutit-per-trashegimi-te-shqiptareve-ne-maqedoni/60%Daily2018-03-15 22:33
https://kosova-info.com/iu-mungoi-oriola-marashi-ajo-gati-e-nxori-gjoksin/60%Daily2018-03-15 22:31
https://kosova-info.com/pacolli-perfaqeson-kosoven-ne-samitin-e-gjashte-te-ballkanit-perendimor/60%Daily2018-03-15 22:28
https://kosova-info.com/tete-skuadrat-qe-kane-siguruar-cerekfinalen-e-liges-se-evropes/60%Daily2018-03-15 22:21
https://kosova-info.com/kurtit-nuk-i-bejne-pershtypje-ikjet-e-deputeteve-thur-elozhe-per-rilindesit-shqiptare/60%Daily2018-03-15 22:19
https://kosova-info.com/ja-cfare-duan-grate-ne-shtrat/60%Daily2018-03-15 22:15
https://kosova-info.com/gjykata-i-ka-dhene-epilog-nje-rasti-qe-ka-ndodhur-para-17-viteve-lidhur-me-markat-e-falsifikuara/60%Daily2018-03-15 22:03
https://kosova-info.com/salzburgu-dhe-valon-berisha-kalojne-ne-cerekfinale-te-liges-se-evropes/60%Daily2018-03-15 22:02
https://kosova-info.com/khloe-tregon-barkun-qe-i-eshte-fryre-aq-sa-te-pasmet/60%Daily2018-03-15 22:00
https://kosova-info.com/arsenali-eliminon-milanin-xhaka-shenon-gol-te-bukur/60%Daily2018-03-15 21:55
https://kosova-info.com/granit-xhaka-bombardon-porten-e-milanit/60%Daily2018-03-15 21:37
https://kosova-info.com/keshilltari-nga-oda-ekonomike-kunder-ligjit-per-kuoten-gjinore-ne-shoqeri-aksionare/60%Daily2018-03-15 21:32
https://kosova-info.com/disa-te-vdekur-nga-shembja-e-ures-ne-florida/60%Daily2018-03-15 21:29
https://kosova-info.com/po-ta-lypi-emrin-kenga-me-e-re-nga-art-abazi/60%Daily2018-03-15 21:27
https://kosova-info.com/turqia-kundershton-mocionin-e-be-se-operacioni-ne-afrin-do-te-vazhdoje/60%Daily2018-03-15 21:21
https://kosova-info.com/shikoni-si-e-demtoi-gjyqtari-milanin/60%Daily2018-03-15 21:20
https://kosova-info.com/kosid-projekti-per-identifikimin-e-ndotesve-eshte-humbje-kohe/60%Daily2018-03-15 21:14
https://kosova-info.com/gjashte-shenjat-qe-tregojne-mungesen-e-hekurit/60%Daily2018-03-15 21:12
https://kosova-info.com/gjashte-shenjat-qe-tregojne-mungesen-e-hekurit/60%Daily2018-03-15 21:12
https://kosova-info.com/papparazi-e-mbuluan-me-para-ja-ku-i-vendosi-ato-silva-gunbardhi/60%Daily2018-03-15 20:59
https://kosova-info.com/hungaria-terheq-rezervat-e-arit-nga-londra/60%Daily2018-03-15 20:55
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-trupi-juaj-po-ju-therret-per-ndihme/60%Daily2018-03-15 20:51
https://kosova-info.com/penallti-per-arsenalin-cfare-ndodhi/60%Daily2018-03-15 20:47
https://kosova-info.com/sejdiu-kandidimi-i-albinit-pamundesoi-kandidimin-e-dikujt-tjeter-video/60%Daily2018-03-15 20:46
https://kosova-info.com/ja-sa-do-te-paguhen-avokatet-e-te-akuzuarve-ne-gjykaten-speciale/60%Daily2018-03-15 20:45
https://kosova-info.com/milan-kalon-ne-epersi-ndaj-arsenalit-me-super-gol/60%Daily2018-03-15 20:43
https://kosova-info.com/nga-strakosha-te-qaka13-te-sigurtet-per-ndeshjen-me-norvegjine/60%Daily2018-03-15 20:40
https://kosova-info.com/klipi-i-vig-poppes-dhe-argjentines-kushtoi-vetem-2-50-euro/60%Daily2018-03-15 20:40
https://kosova-info.com/vrimen-mbi-vesh-e-kane-vetem-njerezit-e-vecante-per-cka-eshte-fjala-video/60%Daily2018-03-15 20:38
https://kosova-info.com/demshperblehen-nxenesit-qe-u-lenduan-ne-shkolle/60%Daily2018-03-15 20:31
https://kosova-info.com/kb-bashkimi-ia-shkakton-humbjen-e-pare-sigal-prishtines/60%Daily2018-03-15 20:25
https://kosova-info.com/biznesmeni-i-ldk-se-i-reagon-ashper-partise-se-tij-sektori-privat-vendose-vet-per-perfaqesimin-ne-borde/60%Daily2018-03-15 20:22
https://kosova-info.com/kouchner-transformim-i-thacit-nga-lider-i-luftes-ne-burreshtetas-i-paqes-eshte-mahnites/60%Daily2018-03-15 20:21
https://kosova-info.com/kete-rekord-e-theu-butrint-imeri/60%Daily2018-03-15 20:21
https://kosova-info.com/lg-g7-lancohet-ne-maj-keto-jane-specifikat/60%Daily2018-03-15 20:19
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-shqipja-do-te-zyrtarizohet-me-apo-pa-ivanovin/60%Daily2018-03-15 20:16
https://kosova-info.com/trajneri-i-lazios-e-peson-keq-derisa-po-festonte/60%Daily2018-03-15 20:13
https://kosova-info.com/nait-hasani-vota-ime-kuptohet-kur-te-votohet-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-15 20:08
https://kosova-info.com/pyeten-te-burgosurit-se-si-do-te-trajtohet-shqiptari-me-i-urryer-ne-shba/60%Daily2018-03-15 20:08
https://kosova-info.com/eksperti-japonez-nuk-besoj-qe-filtrat-e-kek-ut-ndalen-naten/60%Daily2018-03-15 20:04
https://kosova-info.com/mundohet-ti-tregoje-thonjte-e-rregulluar-por-adelina-zbulon-dicka-tjeter/60%Daily2018-03-15 19:59
https://kosova-info.com/lazio-siguron-cerekfinalen-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2018-03-15 19:56
https://kosova-info.com/dardan-sejdiu-humbi-mirebesimi-ne-mes-njerezve-ne-vetevendosje/60%Daily2018-03-15 19:48
https://kosova-info.com/rrjedha-e-ujit-rrezikon-shtepine-video/60%Daily2018-03-15 19:43
https://kosova-info.com/ja-nje-koncept-i-iphone-9/60%Daily2018-03-15 19:42
https://kosova-info.com/ish-menaxheri-akuzon-encen-per-mashtrim-ia-nderpret-kontraten/60%Daily2018-03-15 19:41
https://kosova-info.com/plani-i-mmph-se-per-identifikimin-e-ndotesve-te-ajrit/60%Daily2018-03-15 19:40
https://kosova-info.com/behet-milionere-familja-qe-jetonte-afer-stamford-bridge-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-03-15 19:36
https://kosova-info.com/inspektoret-ne-aksion-nuk-gjejne-shites-pa-leje-video/60%Daily2018-03-15 19:35
https://kosova-info.com/diplomat-false-te-kristalit-prokuroria-gjeti-prova-universiteti-diplomoi-900-italiane/60%Daily2018-03-15 19:25
https://kosova-info.com/sanchez-ja-ne-cilen-skuader-dua-ta-perfundoje-karrieren/60%Daily2018-03-15 19:20
https://kosova-info.com/bad-boy-publikohet-nga-vig-poppa-dhe-argjentina/60%Daily2018-03-15 19:20
https://kosova-info.com/rriten-cmimet-e-reklamave-ne-facebook/60%Daily2018-03-15 19:16
https://kosova-info.com/hetimi-parlamentar-per-drogen-mesohen-emrat-e-ps-dhe-pd/60%Daily2018-03-15 19:12
https://kosova-info.com/tirane-varferia-nuk-matet-me-prej-afro-6-vjetesh-qysh-nga-2012/60%Daily2018-03-15 19:09
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-salzburg-borussia-dortmund/60%Daily2018-03-15 19:03
https://kosova-info.com/reperi-kosovar-e-kap-per-fyti-prezantuesen-shqiptar/60%Daily2018-03-15 18:58
https://kosova-info.com/zhduken-dy-vajza-shqiptare-policia-greke-ne-alarm/60%Daily2018-03-15 18:53
https://kosova-info.com/sheshi-adem-jashari-po-rregullohet-por-ska-shtatore-video/60%Daily2018-03-15 18:51
https://kosova-info.com/live-ura-bie-mbi-njerez-dhe-vetura-ka-te-vdekur-ne-florida/60%Daily2018-03-15 18:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-milan/60%Daily2018-03-15 18:51
https://kosova-info.com/mueller-i-kerkon-dokumente-organizates-se-trumpit-lidhur-me-ceshtjen-ruse/60%Daily2018-03-15 18:44
https://kosova-info.com/ish-zyrtari-i-auv-it-thote-se-inspektorati-kujdeset-per-cilesine-dhe-jo-per-menyren-si-hyjne-produktet-ne-kosove/60%Daily2018-03-15 18:42
https://kosova-info.com/lufta-ne-siri-shtate-vite-shtate-fotografi/60%Daily2018-03-15 18:38
https://kosova-info.com/astrit-mulaj-i-kendon-bossit-tkrimit/60%Daily2018-03-15 18:38
https://kosova-info.com/10-golashenuesit-me-te-mire-ne-histori-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-03-15 18:37
https://kosova-info.com/hungareze-e-polake-marshojne-ne-mbrojtje-te-kryeministrit-orban/60%Daily2018-03-15 18:30
https://kosova-info.com/drejtesia-austriake-kerkon-40-vjecarin-shqiptar-kercenoi-me-pistolete-kamarieren/60%Daily2018-03-15 18:29
https://kosova-info.com/dallimi-mes-ronaldos-dhe-messit-sipas-ferdinandit/60%Daily2018-03-15 18:25
https://kosova-info.com/ja-si-do-te-duket-bmw-g20-seria-3-2019-video/60%Daily2018-03-15 18:24
https://kosova-info.com/ja-kush-i-kopjoi-majkun-dhe-capital-t-ne-pas-kenges-pasha-jeten/60%Daily2018-03-15 18:23
https://kosova-info.com/te-dy-krenare-se-jane-shqipe-bebe-rexha-shperndan-postimin-e-ketij-shqiptari/60%Daily2018-03-15 18:14
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-nuk-eshte-lionel-messi/60%Daily2018-03-15 18:09
https://kosova-info.com/asus-zenfone-5-i-ngjashem-me-iphone-x-po-jo-edhe-ne-cmim/60%Daily2018-03-15 18:03
https://kosova-info.com/48-ore-ne-lufte-me-flaket-pamje-te-pabesueshme-video/60%Daily2018-03-15 17:57
https://kosova-info.com/atletico-kualifikohet-me-goleade/60%Daily2018-03-15 17:50
https://kosova-info.com/donika-kadaj-eshte-kthyer-ne-habitusin-e-saj/60%Daily2018-03-15 17:48
https://kosova-info.com/stoltenberg-perendimi-nuk-po-kerkon-serish-lufte-te-ftohte/60%Daily2018-03-15 17:43
https://kosova-info.com/biznesmeni-nga-gjermania-kerkon-punetore-ne-kosove-takohet-me-pal-lekajn/60%Daily2018-03-15 17:40
https://kosova-info.com/futbollisti-i-lokomotives-shenoi-sonte-golin-e-karrieres-pikerisht-ndaj-atleticos/60%Daily2018-03-15 17:33
https://kosova-info.com/kushtet-e-opozites-per-tu-perfshire-dhe-udhehequr-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-03-15 17:18
https://kosova-info.com/analistet-besojne-ne-ratifikimin-e-demarkacionit-te-marten/60%Daily2018-03-15 17:13
https://kosova-info.com/jlo-ne-po-e-mban-ne-ajer-nje-mashkull/60%Daily2018-03-15 17:03
https://kosova-info.com/sanksionet-e-reja-amerikane-godasin-kompani-dhe-inteligjencen-ruse/60%Daily2018-03-15 17:03
https://kosova-info.com/atletico-si-barcelona-super-aksion-dhe-gol/60%Daily2018-03-15 17:01
https://kosova-info.com/etiketime-anti-shqiptare-ne-shkup-shkarraviten-institucionet-e-kultures-shqiptare-video/60%Daily2018-03-15 16:55
https://kosova-info.com/xhirime-ekskluzive-pamje-nga-kuvendi-i-organizates-syri-i-popullit/60%Daily2018-03-15 16:53
https://kosova-info.com/ish-kandidati-i-aak-se-merr-votat-per-anetar-bordi-ne-zrre/60%Daily2018-03-15 16:51
https://kosova-info.com/macja-ne-ndeshjen-besiktas-bayern-ja-cfare-ben-uefa/60%Daily2018-03-15 16:51
https://kosova-info.com/nehat-thaci-i-prin-listes-per-drejtor-te-burgjeve-2/60%Daily2018-03-15 16:47
https://kosova-info.com/sllovenia-drejt-zgjedhjeve-te-parakohshme/60%Daily2018-03-15 16:45
https://kosova-info.com/arta-ia-publikoi-biseden-fanses-pasi-ia-dha-kete-pergjigje/60%Daily2018-03-15 16:41
https://kosova-info.com/ismaili-viziton-pacientet-ne-repartet-dhe-dhomat-e-rinovuara-ne-qkuk/60%Daily2018-03-15 16:28
https://kosova-info.com/largoni-lythat-dhe-rritjet-tjera-ne-lekure-brenda-nje-jave-me-kete-menyre-natyrale/60%Daily2018-03-15 16:27
https://kosova-info.com/kuvendi-miraton-komisionin-per-mbajtjen-e-provimit-te-jurisprudences/60%Daily2018-03-15 16:25
https://kosova-info.com/hamsik-napoli-do-ta-fitoje-scudetton-me-100-pike/60%Daily2018-03-15 16:23
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-seanca-per-demarkacionin-mbahet-te-marten-ne-oren-1600/60%Daily2018-03-15 16:22
https://kosova-info.com/nehat-thaci-i-prin-listes-per-drejtor-te-burgjeve/60%Daily2018-03-15 16:22
https://kosova-info.com/pas-tete-vitesh-adelina-realizon-endrren-e-saj/60%Daily2018-03-15 16:20
https://kosova-info.com/pallati-i-rinise-i-kthehet-prishtines-shpend-ahmeti-falenderon-deputetet/60%Daily2018-03-15 16:17
https://kosova-info.com/oda-e-afarizmit-te-kosoves-kundershton-ashper-nenin-34-pika-2-ku-i-obligon-bizneset-private-qe-te-kene-40-gra-ne-borde/60%Daily2018-03-15 16:14
https://kosova-info.com/skandali-me-mishin-belg-me-nje-maksimum-skadence-prej-8-muajsh-ne-kosove-u-shit-mish-12-vjecar/60%Daily2018-03-15 16:11
https://kosova-info.com/aksident-me-te-lenduar-ne-magjistralen-prishtine-gjilan-foto/60%Daily2018-03-15 16:09
https://kosova-info.com/grate-ne-gjermani-paguhen-21-perqind-me-pak-se-burrat/60%Daily2018-03-15 16:06
https://kosova-info.com/feros-i-verifikohet-llogaria-ne-instagram/60%Daily2018-03-15 16:03
https://kosova-info.com/griezmann-te-barcelona-bombe-nga-presidenti-i-atleticos/60%Daily2018-03-15 16:02
https://kosova-info.com/shikoni-pornografi-ja-cfare-mund-te-ju-ndodhe/60%Daily2018-03-15 15:57
https://kosova-info.com/noizy-viziton-femijet-me-sindrome-down/60%Daily2018-03-15 15:41
https://kosova-info.com/shba-sanksione-te-reja-rusise-per-zgjedhjet-e-sulmet-kibernetike/60%Daily2018-03-15 15:38
https://kosova-info.com/britania-franca-gjermania-dhe-shba-thirrje-rusise-rreth-agjentit-skripal/60%Daily2018-03-15 15:21
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-willian-te-gjiganti-tjeter-i-premierliges/60%Daily2018-03-15 15:21
https://kosova-info.com/talisca-arrine-marreveshje-me-gjigantin-e-premierliges/60%Daily2018-03-15 15:20
https://kosova-info.com/ky-eshte-mashkulli-me-te-cilen-zanfina-deshiron-te-fejohet/60%Daily2018-03-15 15:19
https://kosova-info.com/muslimanet-e-gjermanise-kerkojne-solidaritet-pas-sulmeve-ndaj-xhamive/60%Daily2018-03-15 15:09
https://kosova-info.com/vrasja-e-gazetarit-largohet-kryeministri-sllovak-do-ta-pasoje-zevendesi/60%Daily2018-03-15 15:07
https://kosova-info.com/zaev-me-ligjin-per-gjuhet-nuk-humb-askush/60%Daily2018-03-15 15:06
https://kosova-info.com/nismes-socialdemokrate-ne-han-te-elezit-i-bashkohen-dhjetera-personalitete/60%Daily2018-03-15 15:04
https://kosova-info.com/sanchez-eshte-penduar-qe-eshte-transferuar-te-man-utd/60%Daily2018-03-15 15:02
https://kosova-info.com/pas-londres-parisi-promovon-librin-new-state-modern-stateman-per-thacin/60%Daily2018-03-15 15:02
https://kosova-info.com/7-vite-lufte-ne-siri-dhe-gabimet-e-perendimit/60%Daily2018-03-15 15:00
https://kosova-info.com/klohe-k-ne-muajin-e-fundit-te-shtatzenise-pozon-e-zhveshur-ne-pjesen-e-siperme/60%Daily2018-03-15 14:56
https://kosova-info.com/mbyllet-ndeshja-e-vetme-e-dites-ne-superlige-ky-eshte-rezultati/60%Daily2018-03-15 14:53
https://kosova-info.com/krijohen-10-vende-te-reja-te-punes-made-in-kosova/60%Daily2018-03-15 14:46
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-qon-kemben-provokon-nga-vetura/60%Daily2018-03-15 14:44
https://kosova-info.com/rrezikohen-marredheniet-uashington-ankara-pas-largimit-te-tillersonit/60%Daily2018-03-15 14:42
https://kosova-info.com/njeriu-bombe-gentian-hoxha-e-siguronte-lenden-shperthyese-ne-fushe-kruje/60%Daily2018-03-15 14:42
https://kosova-info.com/ballkani-tashme-eshte-plot-me-monumente-te-millosheviqit/60%Daily2018-03-15 14:32
https://kosova-info.com/percaktimi-i-numrit-te-ministrive-po-mban-peng-ligjin-per-qeverine/60%Daily2018-03-15 14:31
https://kosova-info.com/barcelona-dhe-real-madridi-ne-gare-per-anesorin-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2018-03-15 14:30
https://kosova-info.com/po-vjen-bashkepunimi-i-madh-mes-getoar-selimit-dhe-flori-mumajesit/60%Daily2018-03-15 14:30
https://kosova-info.com/i-pari-sulm-kimik-ne-europe-prej-luftes-se-dyte-boterore/60%Daily2018-03-15 14:27
https://kosova-info.com/mijera-banore-po-largohen-nga-guta-lindore/60%Daily2018-03-15 14:24
https://kosova-info.com/vajza-e-yllka-gashit-eshte-rritur-shume-dhe-i-ka-ngjare-se-emes/60%Daily2018-03-15 14:18
https://kosova-info.com/mourinho-largohet-nga-united-kalon-te-gjiganti-evropian/60%Daily2018-03-15 14:09
https://kosova-info.com/morata-denohet-pas-gjestit-te-turpshem-ndaj-tifozeve-te-barcelones/60%Daily2018-03-15 13:55
https://kosova-info.com/shtetet-aleate-te-britanise-denojne-helmimin-e-ish-spiunit-rus/60%Daily2018-03-15 13:51
https://kosova-info.com/ibrahimovic-kthehet-te-suedia-per-kupen-e-botes-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-03-15 13:40
https://kosova-info.com/dy-ujqerve-te-nates-u-ndalohet-hyrja-ne-bosnje/60%Daily2018-03-15 13:31
https://kosova-info.com/kosovari-peson-djegie-te-rende-nga-nje-zjarr-ne-zvicer/60%Daily2018-03-15 13:29
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-durres-vdes-drejtuesi-i-motorit/60%Daily2018-03-15 13:20
https://kosova-info.com/ruanda-i-ndalon-xhamite-ne-kryeqytet-te-perdorin-autoparlante/60%Daily2018-03-15 13:16
https://kosova-info.com/pesoi-dy-gola-nder-kembe-nga-messi-te-gjithe-tallen-me-courtois/60%Daily2018-03-15 13:16
https://kosova-info.com/seance-e-perbashket-e-qeverive-te-maqedonise-dhe-serbise/60%Daily2018-03-15 13:13
https://kosova-info.com/facebook-eshte-i-ashper-me-ata-qe-nuk-i-respektojne-kushtet-e-tij/60%Daily2018-03-15 13:10
https://kosova-info.com/nje-specialiste-e-luftes-se-ftohte-ne-krye-te-cia-s/60%Daily2018-03-15 13:09
https://kosova-info.com/xhensila-nuk-e-fsheh-me-barkun-keshtu-duket-ne-muajin-e-peste-te-shtatzenise/60%Daily2018-03-15 13:06
https://kosova-info.com/mediat-malazeze-florin-krasniqi-furnizoi-me-arme-uck-ne-tani-po-ben-biznes-ne-mal-te-zi/60%Daily2018-03-15 12:59
https://kosova-info.com/xhokeri-i-demarkacionit-foto/60%Daily2018-03-15 12:57
https://kosova-info.com/nje-oferte-arabe-per-milanin/60%Daily2018-03-15 12:46
https://kosova-info.com/zbulohen-te-gjithe-emrat-e-konkurrenteve-ne-dancing-with-the-stars/60%Daily2018-03-15 12:37
https://kosova-info.com/rakitic-largohet-nga-barcelona-zgjedh-premierligen/60%Daily2018-03-15 12:36
https://kosova-info.com/kush-eshte-fehmi-mehmeti-biografia-e-guvernatorit-te-ri-te-bankes-qendrore/60%Daily2018-03-15 12:33
https://kosova-info.com/transformimi-i-fsk-se-ne-ushtri-nuk-eshte-rruge-pa-krye/60%Daily2018-03-15 12:30
https://kosova-info.com/fehmi-mehmeti-zgjidhet-guvernator-i-bqk-se/60%Daily2018-03-15 12:25
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-donika-kadaj-bujupi-eshte-me-pervoje/60%Daily2018-03-15 12:25
https://kosova-info.com/merr-fund-lidhja-e-ciljetes-dhe-alban-hoxhes-zbulohet-detaji-qe-ngre-dyshimet/60%Daily2018-03-15 12:23
https://kosova-info.com/shtetet-e-bashkuara-te-amerikes-testojne-top-lazerin-me-te-ri-te-aeroplan-mbajteses/60%Daily2018-03-15 12:23
https://kosova-info.com/panucci-nuk-e-fton-futbollistin-e-njohur-nga-serie-a/60%Daily2018-03-15 12:20
https://kosova-info.com/ndodh-ne-rusi-mbi-tre-tone-ari-bien-nga-aeroplani-ne-pisten-e-aeroportit-foto/60%Daily2018-03-15 12:19
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-ish-presidentin-nicolas-sarkozy-me-medaljen-e-dhjetevjetorit/60%Daily2018-03-15 12:17
https://kosova-info.com/ja-cfare-veture-vozit-ish-e-dashura-e-majkit/60%Daily2018-03-15 12:10
https://kosova-info.com/lekaj-jo-65-milione-bechtel-enka-do-te-marr-45-milione-euro-ose-me-pak-video/60%Daily2018-03-15 12:08
https://kosova-info.com/rusia-do-te-deboje-diplomate-britanike/60%Daily2018-03-15 12:08
https://kosova-info.com/asus-zenfone-5-ngjan-si-iphone-x-por-jo-ne-cmim/60%Daily2018-03-15 12:05
https://kosova-info.com/man-city-zgjedh-sponsorin-e-ri/60%Daily2018-03-15 11:58
https://kosova-info.com/njeri-ne-hapesire-tjetri-ne-toke-dy-binjaket-e-nasa-s-nuk-jane-me-identike/60%Daily2018-03-15 11:45
https://kosova-info.com/karikatura-qe-tregon-vdekjen-e-klubeve-angleze-ne-champions-league/60%Daily2018-03-15 11:40
https://kosova-info.com/kjo-nuk-eshte-nje-lufte-e-re-e-ftohte/60%Daily2018-03-15 11:30
https://kosova-info.com/rasti-skripal-johnson-paralajmeron-masa-edhe-me-te-ashpra-kunder-rusise/60%Daily2018-03-15 11:21
https://kosova-info.com/renditja-e-re-e-fifa-se-ja-pozita-e-kosoves-dhe-shqiperise-2/60%Daily2018-03-15 11:18
https://kosova-info.com/digjet-vetura-e-deputetes-se-lsdm-se/60%Daily2018-03-15 11:16
https://kosova-info.com/rikualifikohet-lenda-per-almir-aliun-nga-vrasje-ne-fatkeqesi-komunikacioni/60%Daily2018-03-15 11:15
https://kosova-info.com/zbulohet-cfare-i-tha-conte-messit-pas-ndeshjes-barcelona-chelsea/60%Daily2018-03-15 11:14
https://kosova-info.com/beqaj-pjesemarres-ne-takimin-e-keshillit-te-biznesit-france-kosove-ne-paris/60%Daily2018-03-15 11:14
https://kosova-info.com/pershendetje-dhe-urime-ne-kuvend-teuta-haxhiu-ia-uron-lindjen-e-djalit-hajdar-beqes/60%Daily2018-03-15 11:04
https://kosova-info.com/koalicioni-siguron-voten-e-fundit-nga-lista-serbe-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-15 11:02
https://kosova-info.com/vijesti-financuesi-kryesor-i-uck-se-po-nderton-hidrocentrale-ne-mal-te-zi/60%Daily2018-03-15 11:00
https://kosova-info.com/zyrtare-lendohet-busquets-humb-super-ndeshjen-e-barcelones/60%Daily2018-03-15 10:58
https://kosova-info.com/eleni-foureira-e-prekur-nga-mesazhet-raciste-per-origjinen-e-saj/60%Daily2018-03-15 10:50
https://kosova-info.com/haradinaj-seanca-per-demarkacionin-te-marten/60%Daily2018-03-15 10:47
https://kosova-info.com/tifozet-tallen-me-courtois-pas-golit-te-pesuar-nga-messi/60%Daily2018-03-15 10:46
https://kosova-info.com/tika-investon-ne-tri-projekte-madhore-ne-kryeqytet/60%Daily2018-03-15 10:46
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-vetem-ne-komunizem-shteti-ka-nderhyre-ne-sektorin-privat/60%Daily2018-03-15 10:38
https://kosova-info.com/gruaja-e-medes-po-shoqerohet-me-keto-kolege-te-burrit-te-saj/60%Daily2018-03-15 10:36
https://kosova-info.com/ledina-celo-shijon-ditet-e-nxehta-ne-abudhabi-vemendjen-e-merr-gjoksi-i-saj/60%Daily2018-03-15 10:27
https://kosova-info.com/inter-gjen-perforcimin-e-pare-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-03-15 10:26
https://kosova-info.com/alienet-intelegjenca-artificiale-dhe-mbipesha-cfare-paralajmeroi-stephen-hawking/60%Daily2018-03-15 10:17
https://kosova-info.com/shtate-vjet-nga-nisja-e-luftes-ne-siri/60%Daily2018-03-15 10:09
https://kosova-info.com/vjehrri-i-veses-feston-ditelindjen-djali-i-tij-e-uron-me-fjale-zemre-nepermjet-ketij-imazhi/60%Daily2018-03-15 10:04
https://kosova-info.com/cavani-me-oferte-per-rikthim-ne-serie-a/60%Daily2018-03-15 10:03
https://kosova-info.com/vetevendosje-e-ndare-edhe-ne-kuvend-foto/60%Daily2018-03-15 09:56
https://kosova-info.com/alaba-largohet-nga-bayern-munich-nenshkruan-me-klubin-e-madh-nga-la-liga/60%Daily2018-03-15 09:49
https://kosova-info.com/mengjes-si-ky-i-angela-martinit-ben-palester-perballe-kesaj-pamje-te-mahnitshme/60%Daily2018-03-15 09:46
https://kosova-info.com/nis-seanca-e-kuvendit-haradinaj-perballet-edhe-sot-me-opoziten/60%Daily2018-03-15 09:40
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-real-madrid-ky-mund-te-jete-klubi-i-ri-i-modricit/60%Daily2018-03-15 09:30
https://kosova-info.com/kacanik-arratiset-i-denuari-per-terrorizem/60%Daily2018-03-15 09:27
https://kosova-info.com/ermali-dhe-ledri-arrijne-sukses-te-madh-ne-zvicer-me-projektin-e-ri/60%Daily2018-03-15 09:23
https://kosova-info.com/maqedoni-presidenti-eshte-i-obliguar-ta-nenshkruaje-ligjin-per-gjuhen-shqipe/60%Daily2018-03-15 09:17
https://kosova-info.com/shba-mbeshtete-ushtrine-e-kosoves-por-ajo-nuk-behet-pa-thene-serbet/60%Daily2018-03-15 09:17
https://kosova-info.com/borxhi-ndaj-vetevetes/60%Daily2018-03-15 09:16
https://kosova-info.com/allegri-nuk-dua-te-takohem-me-keto-dy-ekipe-ne-shortin-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-03-15 09:11
https://kosova-info.com/irani-thote-se-shba-do-te-terhiqet-nga-marreveshja-berthamore/60%Daily2018-03-15 09:03
https://kosova-info.com/lamtumire-atletico-madrid-torres-shkon-atje-ku-nuk-e-priste-askush/60%Daily2018-03-15 08:55
https://kosova-info.com/era-istrefi-zbulon-nje-detaj-nga-projekti-i-ri-muzikor/60%Daily2018-03-15 08:54
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-kryeministri-i-sllovenise/60%Daily2018-03-15 08:54
https://kosova-info.com/haradinaj-denon-sulmin-me-lende-luftarake-nervore-ne-londer/60%Daily2018-03-15 08:45
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-me-komentet-ne-kete-fotografi-te-real-madridit-ne-instagram/60%Daily2018-03-15 08:43
https://kosova-info.com/10-vjet-nga-shperthimi-i-gerdecit/60%Daily2018-03-15 08:38
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-pezullon-nga-detyra-dy-zyrtare-te-komunes/60%Daily2018-03-15 08:31
https://kosova-info.com/bernabiq-serbia-nuk-mund-te-shantazhohet-nga-be-per-kosoven/60%Daily2018-03-15 08:27
https://kosova-info.com/mercenaret-qe-luftojne-per-rusine-ne-luften-e-sirise/60%Daily2018-03-15 08:24
https://kosova-info.com/gruevski-dje-ishte-kunder-gjuhes-shqipe-por-ne-te-kaluaren-fliste-shqip-pa-problem-video/60%Daily2018-03-15 08:21
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-nis-diten-nen-rrezet-e-diellit-ne-oborrin-e-shtepise-se-saj-perrallore/60%Daily2018-03-15 08:21
https://kosova-info.com/kosova-u21-publikon-listen-per-dy-ndeshjet-kualifikuese-per-kampionatin-evropian/60%Daily2018-03-15 08:14
https://kosova-info.com/rruga-kacanik-hani-i-elezit-mbyllet-per-dy-ore/60%Daily2018-03-15 08:11
https://kosova-info.com/tifozet-e-barcelones-ofendojne-moratan-shikojeni-reagimin-nga-sulmuesi-i-chelseat/60%Daily2018-03-15 08:10
https://kosova-info.com/ciao-chelsea-conte-gjen-klubin-e-ri/60%Daily2018-03-15 08:05
https://kosova-info.com/ferrari-do-te-lancoj-makinen-hibride-ne-vitin-2019/60%Daily2018-03-15 08:01
https://kosova-info.com/keto-zakone-ne-mengjes-ju-shendoshin/60%Daily2018-03-15 07:52
https://kosova-info.com/hasani-kerkon-rritjen-e-numrit-te-inspektoreve/60%Daily2018-03-15 07:50
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-humbet-kontrollin-ne-skene-rrezohet-papritur/60%Daily2018-03-15 07:48
https://kosova-info.com/shba-mbeshtet-vendimin-e-britanise-per-debimin-e-diplomateve-ruse/60%Daily2018-03-15 07:44
https://kosova-info.com/13-vite-nga-atentati-ndaj-ibrahim-rugoves/60%Daily2018-03-15 07:33
https://kosova-info.com/duda-balje-donika-ka-gjak-boshnjak-e-duam-ne-vakat/60%Daily2018-03-15 07:24
https://kosova-info.com/majk-rrezikon-ti-le-shtatzene-edhe-shume-vajza-te-tjera/60%Daily2018-03-15 07:18
https://kosova-info.com/haradinaj-emeron-keshilltar-ish-drejtorin-e-burgjeve/60%Daily2018-03-15 07:10
https://kosova-info.com/film-per-megan-dhe-harryn-publikohen-fotot-e-para/60%Daily2018-03-15 07:08
https://kosova-info.com/libia-leshon-205-urdher-arreste-per-trafikimin-me-njerez/60%Daily2018-03-15 07:08
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-3/60%Daily2018-03-15 06:52
https://kosova-info.com/moti-per-diten-e-sotme-3/60%Daily2018-03-15 06:48
https://kosova-info.com/ushtria-ruse-po-rritet-ne-baltik-putin-mund-ta-kaperceje-nato-n/60%Daily2018-03-15 06:42
https://kosova-info.com/huaja-per-autostraden-kijeve-zahaq-ne-duart-e-deputeteve/60%Daily2018-03-15 06:41
https://kosova-info.com/haradinaj-sot-ne-interpelance/60%Daily2018-03-15 06:37
https://kosova-info.com/kundershtari-me-i-keq-ne-short-per-real-madridin-3/60%Daily2018-03-15 06:37
https://kosova-info.com/te-pakten-kater-persona-kane-vdekur-nga-sulmi-me-bombe-ne-pakistan/60%Daily2018-03-15 06:34
https://kosova-info.com/juventus-ne-4-ja-cfare-thote-allegri/60%Daily2018-03-15 06:30
https://kosova-info.com/boterori-1978-i-kurdisur-jose-velasquez-zbulon-komplotin/60%Daily2018-03-15 06:26
https://kosova-info.com/mesazhi-i-messit-pas-dy-golave-ndaj-chelseat/60%Daily2018-03-15 06:23
https://kosova-info.com/arsenal-milan-formacionet-e-super-ndeshjes-ne-emirates-stadium/60%Daily2018-03-15 06:17
https://kosova-info.com/befason-iniesta-vetem-keto-dy-skuadra-nuk-i-dua-ne-shortin-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-03-14 22:56
https://kosova-info.com/rreziku-nga-diabeti-i-tipit-2-para-moshes-40-vjecare/60%Daily2018-03-14 22:55
https://kosova-info.com/para-se-te-semuret-dua-lipa-perfomoi-ne-shoun-amerikan-te-ellen-degeneresit/60%Daily2018-03-14 22:55
https://kosova-info.com/petkoviq-radojiciq-eshte-nje-kriminel-te-cilin-e-kerkonte-policia-e-kraleves/60%Daily2018-03-14 22:54
https://kosova-info.com/conte-barcelona-fitoi-fale-ketij-futbollisti/60%Daily2018-03-14 22:51
https://kosova-info.com/deputetja-e-vv-se-tallet-me-te-larguarit-nga-partia/60%Daily2018-03-14 22:46
https://kosova-info.com/ivanov-nuk-do-ta-nenshkruaje-ligjin-per-perdorimin-e-gjuheve/60%Daily2018-03-14 22:41
https://kosova-info.com/masazhi-zbut-per-nje-kohe-dhimbjen-kronike-ne-shpine/60%Daily2018-03-14 22:40
https://kosova-info.com/zyrtarizimi-i-gjuhes-shqipe-kusari-lila-me-ne-fund-u-realizua/60%Daily2018-03-14 22:36
https://kosova-info.com/si-ndihmojne-ushtrimet-fizike-ne-lenien-e-duhanit/60%Daily2018-03-14 22:33
https://kosova-info.com/studim-nga-harvardi-shapkat-te-demshme-per-muskujt-dhe-eshtrat/60%Daily2018-03-14 22:30
https://kosova-info.com/greta-koci-provokon-heq-kemishen-dhe-del-e-tera-e-zhveshur/60%Daily2018-03-14 22:30
https://kosova-info.com/serbia-ka-frike-nga-krijimi-i-nje-ushtrie-te-madhe-shqiptare-ne-ballkan/60%Daily2018-03-14 22:29
https://kosova-info.com/rama-sjell-ters-kryemadhi-i-puthi-vajzes-sime-doren-nje-jave-me-vone-iu-thye/60%Daily2018-03-14 22:26
https://kosova-info.com/laureatet-e-vitit-keta-jane-sportistet-me-te-mire/60%Daily2018-03-14 22:16
https://kosova-info.com/me-kete-truk-foshnja-bie-ne-gjume-brenda-sekondave/60%Daily2018-03-14 22:10
https://kosova-info.com/liburn-aliu-tregon-se-si-do-te-bashkepunoje-vetevendosja-me-shpend-ahmetin/60%Daily2018-03-14 22:08
https://kosova-info.com/beme-nene-te-te-ngjaj-ja-si-duken-besa-dhe-kjara-ne-kete-poze/60%Daily2018-03-14 22:00
https://kosova-info.com/okb-perdorimi-i-gazit-nervor-me-asnje-kusht-nuk-eshte-i-pranueshem/60%Daily2018-03-14 21:59
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-tallet-keq-me-donika-kadaj-bujupin/60%Daily2018-03-14 21:58
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nota-e-jashtokesorit-messi/60%Daily2018-03-14 21:56
https://kosova-info.com/shkelqen-messi-barcelona-deklason-chelsean/60%Daily2018-03-14 21:36
https://kosova-info.com/enca-kuku-ai-eshte-i-martum/60%Daily2018-03-14 21:31
https://kosova-info.com/barcelona-chelsea-e-pabesueshme-sa-shikues-jane-ne-stadium/60%Daily2018-03-14 21:27
https://kosova-info.com/mijera-dite-diskutime-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-14 21:22
https://kosova-info.com/pacolli-uron-miratimin-e-ligjit-per-perdorimin-e-gjuhes-shqipe-ne-maqedoni/60%Daily2018-03-14 21:15
https://kosova-info.com/messi-nuk-ndalet-shenon-perseri/60%Daily2018-03-14 21:12
https://kosova-info.com/muhaxheri-i-pdk-se-rinia-po-shpeton-nga-indoktrinimi-i-vv-se/60%Daily2018-03-14 21:11
https://kosova-info.com/edhe-nga-ky-shtet-ka-fansa-remzije-osmani/60%Daily2018-03-14 20:59
https://kosova-info.com/isufi-e-kemi-te-sigurt-voten-e-donika-kadajt-per-demarkacionin/60%Daily2018-03-14 20:56
https://kosova-info.com/perse-shtatzenat-adhurojne-ushqimin-e-tharte/60%Daily2018-03-14 20:51
https://kosova-info.com/perse-shtatzenat-adhurojne-ushqimin-e-tharte/60%Daily2018-03-14 20:51
https://kosova-info.com/nga-e-premtja-me-shi-moti-per-5-ditet-e-ardhshme/60%Daily2018-03-14 20:45
https://kosova-info.com/turistet-perballen-me-burg-sepse-kishin-bere-seks-ne-plazh/60%Daily2018-03-14 20:43
https://kosova-info.com/bytyqi-miratimi-i-ligjit-per-gjuhet-ne-maqedoni-arritje-e-madhe-per-te-gjithe-shqiptaret/60%Daily2018-03-14 20:43
https://kosova-info.com/petkoviq-nese-lista-serbe-e-ka-kushtezuar-votimin-e-demarkacionit-kemi-te-bejme-me-nje-qeveri-qe-punon-me-kushte/60%Daily2018-03-14 20:40
https://kosova-info.com/koreografia-spektakolare-e-tifozeve-te-barcelones-per-messin/60%Daily2018-03-14 20:35
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshja-per-shfrytezimin-e-muzikes-zbardhen-shumat-qe-duhet-te-paguajne-mediumet/60%Daily2018-03-14 20:30
https://kosova-info.com/dhjete-ide-origjinale-per-takime-romantike/60%Daily2018-03-14 20:20
https://kosova-info.com/reagimi-i-vv-se-pas-ndarjes-se-deputeteve-duke-mashtruar-po-tentojne-formimin-e-fer-it-2/60%Daily2018-03-14 20:12
https://kosova-info.com/super-asistim-nga-messi-gol-i-bukur-nga-dembele/60%Daily2018-03-14 20:11
https://kosova-info.com/thaci-ligji-per-gjuhet-ne-maqedoni-lajm-i-mire-edhe-per-rajonin/60%Daily2018-03-14 20:03
https://kosova-info.com/adelina-tregon-linjat-trupore-kaq-seksi-nuk-e-keni-pare-moti/60%Daily2018-03-14 20:00
https://kosova-info.com/rrufeja-mbyt-nje-femije-ne-shqiperi/60%Daily2018-03-14 19:57
https://kosova-info.com/cfare-te-besh-nese-te-pelqen-ish-i-dashuri-i-shoqes-tende-me-te-ngushte/60%Daily2018-03-14 19:57
https://kosova-info.com/kryeministri-sllovak-i-gatshem-per-tu-dorehequr/60%Daily2018-03-14 19:53
https://kosova-info.com/messi-shenon-nga-nje-kend-i-pabesueshem/60%Daily2018-03-14 19:53
https://kosova-info.com/26-mije-marka-ndihme-per-familjen-jashari-nga-gjermania-gani-geci-publikon-dokumentet/60%Daily2018-03-14 19:43
https://kosova-info.com/griezmann-shokon-atleticon/60%Daily2018-03-14 19:43
https://kosova-info.com/i-shtoi-10-kilograme-keshtu-po-duket-gold-ag/60%Daily2018-03-14 19:39
https://kosova-info.com/femra-nese-mashkulli-ben-keto-gjera-me-ju-atehere/60%Daily2018-03-14 19:37
https://kosova-info.com/demarkacioni-pacollit-i-deshton-plani/60%Daily</