XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/sara-kapo-rrefen-se-ka-tradhtuar-por-ja-cndodhi-pasi-i-beri-kete-te-dashurit/60%Daily2018-04-30 21:56
https://kosova-info.com/a-do-te-behet-barcelona-vetem-skuadra-e-tete-qe-e-perfundon-sezonin-pa-humbje/60%Daily2018-04-30 21:48
https://kosova-info.com/nje-kg-nga-kjo-lule-vlen-sa-nje-shtepi-ja-ku-gjendet/60%Daily2018-04-30 21:48
https://kosova-info.com/haradinaj-per-1-maj-ne-drenice/60%Daily2018-04-30 21:47
https://kosova-info.com/erion-veliaj-planifikon-femije-tregon-a-preferon-vajze-apo-djale/60%Daily2018-04-30 21:42
https://kosova-info.com/dieta-e-astronauteve-shume-efektive-per-humbjen-e-peshes/60%Daily2018-04-30 21:42
https://kosova-info.com/ish-gjenerali-kroat-ne-ballkan-mund-te-shpertheje-nje-lufte-e-re/60%Daily2018-04-30 21:34
https://kosova-info.com/trump-dakord-me-netanyahun-per-synimet-berthamore-te-iranit/60%Daily2018-04-30 21:28
https://kosova-info.com/harron-fanellen-ne-shtepi-portierin-e-shpeton-nje-tifoz/60%Daily2018-04-30 21:26
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-ne-aksidentin-mes-nje-automjeti-dhe-nje-skuteri/60%Daily2018-04-30 21:17
https://kosova-info.com/cilat-jane-menyrat-me-te-shendetshme-te-gatimit-te-ushqimit/60%Daily2018-04-30 21:17
https://kosova-info.com/qyteti-mbulohet-nga-bora-ne-mes-te-pranveres/60%Daily2018-04-30 21:12
https://kosova-info.com/momenti-me-emocional-i-parades-perqafimi-i-sinqerte-i-iniestas-me-messin/60%Daily2018-04-30 21:10
https://kosova-info.com/zbulohen-emrat-e-jurise-shqiptare-per-eurovizion-2018/60%Daily2018-04-30 21:10
https://kosova-info.com/iphone-se-vjen-me-trup-prej-xhami-dhe-mbushesin-pa-tela/60%Daily2018-04-30 21:03
https://kosova-info.com/rama-ska-rrezik-nga-turqia-erdogani-e-percolli-ne-televizion-shpalljen-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-04-30 20:57
https://kosova-info.com/stresi-geti-skivi-e-majk-nuk-i-kane-raportet-e-mira-ani-pse-jane-pjese-e-te-njejtit-label/60%Daily2018-04-30 20:54
https://kosova-info.com/tottenham-rikthehet-te-fitorja-ne-premierlige-prek-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-30 20:52
https://kosova-info.com/vetevendosja-proteston-per-1-maj/60%Daily2018-04-30 20:50
https://kosova-info.com/befason-stresi-zbulon-publikisht-se-mes-tij-dhe-fifit-dikur-ka-pasur-dicka/60%Daily2018-04-30 20:47
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-ermal-fejzullahut-me-cante-ne-vlere-me-shume-se-3-mije-euro/60%Daily2018-04-30 20:43
https://kosova-info.com/ministri-i-fsk-se-tregon-sa-serbe-do-te-behen-pjese-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-04-30 20:42
https://kosova-info.com/provokimi-i-ramosit-per-barcelonen-pasi-fituan-titullin-e-la-ligas/60%Daily2018-04-30 20:26
https://kosova-info.com/instagram-mund-te-jete-duke-testuar-efekte-te-reja-ne-aplikacion/60%Daily2018-04-30 20:24
https://kosova-info.com/stresi-pas-fejeses-e-ka-caktuar-se-kur-do-te-martohet-jam-bere-tjeter-njeri-per-70/60%Daily2018-04-30 20:20
https://kosova-info.com/ska-asnje-gjase-qe-per-fsk-ne-te-diskutohet-me-serbine-thote-ramadani/60%Daily2018-04-30 20:20
https://kosova-info.com/nepermjet-kesaj-videoje-aurela-e-deshmon-se-te-pasmet-nuk-i-ka-rritur-me-fotoshop/60%Daily2018-04-30 20:14
https://kosova-info.com/abdixhiku-ldk-smund-te-behet-populliste-sic-behet-vetevendosje/60%Daily2018-04-30 20:12
https://kosova-info.com/conte-rikthehet-ne-serie-a-ja-trajner-i-ciles-skuader-do-te-behet/60%Daily2018-04-30 20:12
https://kosova-info.com/evropa-perendimore-perfshihet-nga-stuhi-e-permbytje/60%Daily2018-04-30 20:06
https://kosova-info.com/eni-koci-i-ka-dy-fjale-per-blendi-fevziun/60%Daily2018-04-30 20:02
https://kosova-info.com/shpallet-aktgjykimi-per-vrasjen-e-trefishte-ne-gjakove/60%Daily2018-04-30 19:53
https://kosova-info.com/riza-durmishi-shenon-gol-te-bukur-per-betisin/60%Daily2018-04-30 19:51
https://kosova-info.com/nokia-vjen-me-modelin-x-konkurrentin-e-iphone-x/60%Daily2018-04-30 19:42
https://kosova-info.com/%e2%80%8blushtaku-kritikon-veselin-eshte-pergjegjes-per-humbjen-ne-zgjedhje/60%Daily2018-04-30 19:39
https://kosova-info.com/fjalet-emocionuese-te-rasim-selmanajt-pas-vdekjes-se-kengetarit-jeton-kuci/60%Daily2018-04-30 19:38
https://kosova-info.com/muller-te-gjithe-e-dime-si-u-kualifikua-reali-vitin-e-kaluar/60%Daily2018-04-30 19:38
https://kosova-info.com/te-shtrira-dhe-pa-asgje-ne-pjesen-e-siperme-me-kete-imazh-e-uron-shoqen-xhesika/60%Daily2018-04-30 19:31
https://kosova-info.com/stefanoviq-e-pranon-se-i-moren-ne-pyetje-ushtaret-serbe-te-fsk-se-por-thote-se-nuk-i-arrestuan/60%Daily2018-04-30 19:30
https://kosova-info.com/rrefimi-i-te-burgosurit-ne-burgun-e-dubraves-qe-punon-per-nje-euro-ne-dite/60%Daily2018-04-30 19:22
https://kosova-info.com/legjenda-e-interit-juventusi-nuk-vodhi-gje-faji-ishte-i-spallettit/60%Daily2018-04-30 19:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendimi-per-policet-qe-e-rrahen-qytetarin-ne-ferizaj/60%Daily2018-04-30 19:10
https://kosova-info.com/kida-ndryshon-ngjyren-e-flokeve-keshtu-duket-tani/60%Daily2018-04-30 19:03
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-serie-a-5/60%Daily2018-04-30 18:55
https://kosova-info.com/salah-kane-kjo-eshte-renditja-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-premierlige/60%Daily2018-04-30 18:42
https://kosova-info.com/flet-deshmitari-qe-pa-aksidentin-e-dy-policeve-tregon-cfare-gjeti-ne-vendin-e-ngjarjes/60%Daily2018-04-30 18:39
https://kosova-info.com/anderr-projekti-i-ri-muzikor-nga-genc-prelvukaj-dhe-lyricalson/60%Daily2018-04-30 18:35
https://kosova-info.com/putin-dhe-macron-bisedojne-per-marreveshjen-berthamore-te-iranit/60%Daily2018-04-30 18:33
https://kosova-info.com/provoni-pluhurin-popullor-nga-dy-perberes-per-te-pastruar-trupin-nga-parazitet/60%Daily2018-04-30 18:33
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-e-golashenuesve-ne-la-liga/60%Daily2018-04-30 18:31
https://kosova-info.com/partite-nuk-e-perkrahin-ldk-ne-per-zgjedhje/60%Daily2018-04-30 18:21
https://kosova-info.com/perfundojne-edhe-per-sonte-kerkimet-per-dy-policet-e-zhdukur/60%Daily2018-04-30 18:15
https://kosova-info.com/zidane-zbulon-listen-e-lojtareve-te-ftuar-per-ndeshjen-me-bayernin/60%Daily2018-04-30 18:06
https://kosova-info.com/lansohet-ball-for-me-nga-nicki-minaj-dhe-post-malone/60%Daily2018-04-30 18:05
https://kosova-info.com/fruti-qe-ju-mbron-nga-kanceri-semundjet-e-zemres-dhe-diabeti/60%Daily2018-04-30 18:01
https://kosova-info.com/kf-vellaznimi-shkarkon-trajnerin/60%Daily2018-04-30 17:54
https://kosova-info.com/gjenden-pjese-te-tjera-te-vetures-se-aksidentuar-te-policise-ne-lepenc/60%Daily2018-04-30 17:51
https://kosova-info.com/alarmon-sarri-serie-a-do-te-mbetet-pa-tifoze-shkaku-i-juventusit/60%Daily2018-04-30 17:49
https://kosova-info.com/haradinaj-ilaz-kodra-shembull-i-luftetarit-shqiptar/60%Daily2018-04-30 17:41
https://kosova-info.com/reali-transferon-tre-lojtare-per-300-milione-euro/60%Daily2018-04-30 17:35
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-komandanti-ilaz-kodra-i-pavdekshmi-i-kombit/60%Daily2018-04-30 17:34
https://kosova-info.com/akoma-asnje-gjurme-nga-dy-policet-e-zhdukur-ne-lepenc/60%Daily2018-04-30 17:20
https://kosova-info.com/deshmori-i-kombit-agim-selmanaj-do-te-nderohet-neser-ne-gllogjan/60%Daily2018-04-30 17:13
https://kosova-info.com/porosia-e-muller-per-lojtaret-e-bayernit-para-ndeshjes-me-realin/60%Daily2018-04-30 17:11
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-paraden-e-festes-se-titullit-te-barcelones/60%Daily2018-04-30 17:03
https://kosova-info.com/shpallet-aktgjykimi-ne-rastin-e-te-akuzuarit-per-vjedhje-te-rrymes/60%Daily2018-04-30 16:59
https://kosova-info.com/salah-sherr-me-egjiptin-per-sponsorin-kercenon-me-bojkot-te-kupes-se-botes/60%Daily2018-04-30 16:55
https://kosova-info.com/morena-taraku-braktis-porsche-n-ja-cfare-veture-po-vozit-tani/60%Daily2018-04-30 16:55
https://kosova-info.com/shba-mbyll-bazen-e-saj-kryesore-ne-bagdad/60%Daily2018-04-30 16:52
https://kosova-info.com/partneri-i-khloe-k-poston-per-here-te-pare-pas-tradhetise-fansat-e-bejne-per-pese-pare/60%Daily2018-04-30 16:46
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-behet-me-prokuror-te-ri/60%Daily2018-04-30 16:44
https://kosova-info.com/maqedonia-e-gatshme-per-dhenien-e-cdo-ndihme-ne-gjetjen-e-dy-policeve-te-zhdukur/60%Daily2018-04-30 16:31
https://kosova-info.com/maqedonia-e-gatshme-per-dhenien-e-cdo-ndihme-ne-gjetjen-e-dy-policeve-te-zhdukur/60%Daily2018-04-30 16:31
https://kosova-info.com/klopp-braktiset-nga-krahu-i-djathte/60%Daily2018-04-30 16:20
https://kosova-info.com/ambasadori-delawie-i-brengosur-per-zhdukjen-e-dy-policeve-ne-lepenc/60%Daily2018-04-30 16:16
https://kosova-info.com/zhytesit-nga-maqedonia-i-bashkangjiten-kerkimeve-per-dy-policet-e-zhdukur/60%Daily2018-04-30 16:13
https://kosova-info.com/si-ndikon-hudhra-ne-uljen-e-rrezikut-per-kancer-semundje-te-zemres-dhe-diabet/60%Daily2018-04-30 16:08
https://kosova-info.com/be-ja-pritet-te-zgjeroje-listen-e-sanksioneve-ndaj-rusise/60%Daily2018-04-30 16:04
https://kosova-info.com/projektligji-per-fsk-ne-gjate-javes-i-dergohet-qeverise/60%Daily2018-04-30 16:00
https://kosova-info.com/balotelli-kthehet-ne-serie-a-2/60%Daily2018-04-30 15:58
https://kosova-info.com/tre-aktoret-e-suksesshem-shqiptar-bashke-per-nje-film-artistik-shqiptaro-zviceran/60%Daily2018-04-30 15:54
https://kosova-info.com/pamje-nga-qendra-e-ferizajt-ku-policet-e-rrahin-nje-qytetar/60%Daily2018-04-30 15:52
https://kosova-info.com/trajneri-i-bayernit-kercenon-real-madridin/60%Daily2018-04-30 15:42
https://kosova-info.com/gdp-perkrah-protesten-e-neserme-te-bspk-se/60%Daily2018-04-30 15:41
https://kosova-info.com/e-ndizni-cigaren-menjehere-pas-ushqimit-atehere-me-siguri-nuk-e-keni-ditur-kete-2/60%Daily2018-04-30 15:37
https://kosova-info.com/barca-merr-nje-urim-te-vecante-nga-real-madridi/60%Daily2018-04-30 15:30
https://kosova-info.com/kryetari-i-kacanikut-viziton-familjet-e-dy-policeve-te-zhdukur/60%Daily2018-04-30 15:29
https://kosova-info.com/flasin-familjaret-e-te-riut-nga-kosova-qe-u-vra-dje-ne-france/60%Daily2018-04-30 15:26
https://kosova-info.com/james-ja-cfare-do-te-bej-nese-shenoj-kunder-realit/60%Daily2018-04-30 15:24
https://kosova-info.com/haziri-emeron-drejtoret-komunale-te-gjilanit/60%Daily2018-04-30 15:09
https://kosova-info.com/sulmuesi-qe-e-kemi-harruar-te-gjithe-shenoi-golin-e-400-te-ne-karrieren-e-tij/60%Daily2018-04-30 15:06
https://kosova-info.com/mbledhja-e-pare-per-asociacionin-mbahet-ne-veri/60%Daily2018-04-30 15:04
https://kosova-info.com/gati-48-ore-nga-zhdukja-e-dy-policeve-ne-lepenc-vazhdojne-kerkimet/60%Daily2018-04-30 14:59
https://kosova-info.com/studim-keta-meshkuj-kane-me-shume-gjase-per-tu-martuar/60%Daily2018-04-30 14:58
https://kosova-info.com/zidane-nuk-mbrohemi-luajme-per-fitore/60%Daily2018-04-30 14:53
https://kosova-info.com/nese-digjni-goma-per-1-maj-ju-pret-ky-denim/60%Daily2018-04-30 14:41
https://kosova-info.com/oriola-marashi-me-vello-si-nuse-duket-perrallore/60%Daily2018-04-30 14:38
https://kosova-info.com/skuadra-spanjolle-gabon-rende-me-nje-fotografi-te-iniestas/60%Daily2018-04-30 14:38
https://kosova-info.com/vetevendosje-akuzon-gjykaten-kushtetuese-pas-vendimit-per-demarkacionin/60%Daily2018-04-30 14:33
https://kosova-info.com/young-zeka-publikon-kengen-e-re-anna-vjen-me-videoklip/60%Daily2018-04-30 14:29
https://kosova-info.com/ja-si-mund-ti-mbani-ne-mend-enderrat/60%Daily2018-04-30 14:24
https://kosova-info.com/tunen-moti-nuk-e-kemi-pare-te-veshur-kaq-shkurt-a-eshte-nena-me-seksi-ne-estrade/60%Daily2018-04-30 14:23
https://kosova-info.com/kepuca-e-arte-messi-e-kalon-salahun-kjo-eshte-renditja-e-plote/60%Daily2018-04-30 14:21
https://kosova-info.com/ndahet-nga-jeta-aktorja-pamela-gidley/60%Daily2018-04-30 14:15
https://kosova-info.com/transferimi-i-pare-i-unitedit-kete-vere-vjen-nga-bayern-munich/60%Daily2018-04-30 14:13
https://kosova-info.com/projektligji-per-fsk-ne-ende-nuk-eshte-derguar-ne-qeveri/60%Daily2018-04-30 14:08
https://kosova-info.com/cifti-i-njohur-turk-nisin-pushimet-ne-afrike/60%Daily2018-04-30 13:59
https://kosova-info.com/kosova-kerkon-ndihme-per-anetaresim-ne-interpol/60%Daily2018-04-30 13:58
https://kosova-info.com/mbeshtillini-thonjte-me-leter-alumini-dhe-shikoni-cfare-do-te-ndodhe-me-to/60%Daily2018-04-30 13:57
https://kosova-info.com/klubi-i-superliges-reagon-pas-derbit-gjyqtari-ishte-skandaloz/60%Daily2018-04-30 13:55
https://kosova-info.com/akp-ja-shperndan-fondet-e-20-it-edhe-per-1-mije-e-499-punetore-te-ndermarrjeve-shoqerore/60%Daily2018-04-30 13:50
https://kosova-info.com/veseli-perkujton-vepren-e-ilaz-kodres/60%Daily2018-04-30 13:44
https://kosova-info.com/pas-koncertit-madheshtor-qe-mbajti-ne-zvicer-unikkatil-ka-dicka-per-te-thene/60%Daily2018-04-30 13:43
https://kosova-info.com/interi-del-me-deklarate-zyrtare-per-ndeshjen-me-juventusin/60%Daily2018-04-30 13:39
https://kosova-info.com/10-menyra-te-thjeshta-per-te-qene-elegante-dhe-te-sofistikuara/60%Daily2018-04-30 13:32
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-azerbajxhan-merr-dhurate-dicka-tradicionale/60%Daily2018-04-30 13:31
https://kosova-info.com/policet-e-kosoves-pa-sigurim-shendetesor-e-jetesor/60%Daily2018-04-30 13:28
https://kosova-info.com/e-fundit-ky-eshte-vendimi-perfundimtar-i-realit-per-bale/60%Daily2018-04-30 13:20
https://kosova-info.com/zhytesit-e-fsk-se-kane-kontrolluar-5-kilometra-ne-kerkim-te-policeve/60%Daily2018-04-30 13:18
https://kosova-info.com/rama-i-dhuron-patriarkut-rus-statujen-e-skenderbeut/60%Daily2018-04-30 13:16
https://kosova-info.com/bebe-rexha-mesazh-publik-rita-ores/60%Daily2018-04-30 13:14
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-per-terrorizem-me-kerkese-te-avokatit/60%Daily2018-04-30 13:03
https://kosova-info.com/deklarata-interesante-e-ramos-para-ndeshjes-me-bayernin/60%Daily2018-04-30 13:02
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-prezanton-shtepine-e-saj-ne-tirane/60%Daily2018-04-30 12:59
https://kosova-info.com/shba-konfirmon-dergimin-e-sistemeve-anti-tank-ne-ukraine/60%Daily2018-04-30 12:50
https://kosova-info.com/lamtumire-lazio-tare-te-top-klubi-italian/60%Daily2018-04-30 12:48
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-pret-kryetarin-ahmeti-prishtina-do-te-behet-me-spitalin-e-saj/60%Daily2018-04-30 12:40
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-dije-cdo-femer-per-perzgjedhje-te-buzekuqit/60%Daily2018-04-30 12:40
https://kosova-info.com/hallall-te-qofte-nga-edona-llaloshi-publikohet-ne-youtube/60%Daily2018-04-30 12:39
https://kosova-info.com/kosova-e-kroacia-per-forcimin-e-bashkepunimit-ne-fushen-e-sigurise/60%Daily2018-04-30 12:27
https://kosova-info.com/katastrofe-per-romen-i-mungon-edhe-ylli-tjeter-ne-sfiden-me-liverpoolin/60%Daily2018-04-30 12:23
https://kosova-info.com/vdes-ne-moshen-52-vjecare-aktorja-e-njohur/60%Daily2018-04-30 12:21
https://kosova-info.com/interesi-i-ri-nga-perendimi-per-ballkanin-eshte-nje-enderr/60%Daily2018-04-30 12:21
https://kosova-info.com/kur-kthehet-neymar-nga-lendimi-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-04-30 12:10
https://kosova-info.com/nuhiu-njesitet-speciale-te-maqedonise-po-vazhdojne-kerkimin-e-policeve-te-zhdukur/60%Daily2018-04-30 12:07
https://kosova-info.com/percjellja-e-ciklit-menstrual-cfare-eshte-normale-e-cfare-jo/60%Daily2018-04-30 12:05
https://kosova-info.com/ylli-i-liverpoolit-transferohet-ne-serie-a-cmimi-0-cent/60%Daily2018-04-30 12:00
https://kosova-info.com/eshte-shtatzene-por-ja-si-eshte-veshur-adelina-tahiri/60%Daily2018-04-30 11:59
https://kosova-info.com/neser-policia-do-te-bllokoj-disa-rruge-qe-shpien-per-ne-parkun-germia/60%Daily2018-04-30 11:52
https://kosova-info.com/demi-qe-ia-beni-vetes-nese-ushtroni-dhe-nuk-pini-uje/60%Daily2018-04-30 11:41
https://kosova-info.com/nje-ton-kokaine-ne-spanje-goditet-grupi-shqiptar-i-droges/60%Daily2018-04-30 11:38
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-talisca-te-super-skuadra-e-series-a/60%Daily2018-04-30 11:36
https://kosova-info.com/turizmi-ne-kosove-kerkon-strategji-te-reja/60%Daily2018-04-30 11:02
https://kosova-info.com/dua-lipa-lendohet-teksa-po-shikonte-formula-1/60%Daily2018-04-30 11:01
https://kosova-info.com/kushtetuesja-hedh-poshte-kerkesen-e-vetevendosjes-per-demarkacionin/60%Daily2018-04-30 10:44
https://kosova-info.com/mozzik-takon-unikkatilin-me-kete-epitet-e-quan/60%Daily2018-04-30 10:41
https://kosova-info.com/zhytesit-kane-arritur-tek-lisi-barrikadues-ku-dyshohet-se-ndodhen-trupat-e-dy-policeve/60%Daily2018-04-30 10:37
https://kosova-info.com/klubi-i-premierliges-e-shpall-kosovarin-si-transferimin-e-vitit/60%Daily2018-04-30 10:31
https://kosova-info.com/pompeo-zgjidhja-e-konfliktit-izraelito-palestinez-prioritet-i-shba-se/60%Daily2018-04-30 10:31
https://kosova-info.com/tre-muaj-pas-lindjes-zaimina-shfaq-linjat-perfekte-ne-kete-imazh/60%Daily2018-04-30 10:21
https://kosova-info.com/trajtimet-mjekesore-per-semundjen-e-parkinsonit/60%Daily2018-04-30 10:18
https://kosova-info.com/tahiri-kerkon-te-nderpriten-punimet-e-bechtel-enkes-per-tu-gjetur-me-lehte-dy-policet-e-zhdukur/60%Daily2018-04-30 10:17
https://kosova-info.com/dhjetera-migrante-bllokohen-ne-kufirin-shba-meksike/60%Daily2018-04-30 10:11
https://kosova-info.com/arabia-saudite-e-interesuar-te-investoje-ne-kosove/60%Daily2018-04-30 10:08
https://kosova-info.com/immobile-perlotet-ne-ndeshjen-ndaj-torinos-ja-arsyeja/60%Daily2018-04-30 10:04
https://kosova-info.com/tuna-ne-rolin-e-borebardhes-princi-tenton-ta-puthe-por/60%Daily2018-04-30 10:01
https://kosova-info.com/eksperti-i-sigurise-fsk-nuk-do-duhej-te-ndalonte-kerkimet-e-policeve-te-zhdukur/60%Daily2018-04-30 09:59
https://kosova-info.com/patriarku-kirill-takon-meten-shqiperia-bashkejetese-e-mrekullueshme-fetare/60%Daily2018-04-30 09:53
https://kosova-info.com/zyrtare-gjyqtari-kryesor-i-sfides-roma-liverpool/60%Daily2018-04-30 09:53
https://kosova-info.com/po-ushqeni-me-gji-femijen-tuaj-ja-cfare-duhet-te-hani-me-patjeter/60%Daily2018-04-30 09:51
https://kosova-info.com/vriten-gazetare-te-radios-evropa-e-lire-ne-afganistan/60%Daily2018-04-30 09:43
https://kosova-info.com/fejohet-kylie-jenner-ky-detaj-mori-vemendjen-e-publikut/60%Daily2018-04-30 09:41
https://kosova-info.com/qeveria-deklarohet-per-kerkimet-e-dy-policeve-ne-pjesen-maqedonase/60%Daily2018-04-30 09:40
https://kosova-info.com/gazeta-serbe-ramadani-shqiptari-qe-e-kontrollon-futbollin-serb/60%Daily2018-04-30 09:36
https://kosova-info.com/erdogan-viziton-uzbekistanin/60%Daily2018-04-30 09:34
https://kosova-info.com/zyrtare-nje-lajm-i-mire-dhe-nje-i-keq-per-bayernin-para-ndeshjes-me-realin/60%Daily2018-04-30 09:27
https://kosova-info.com/behet-baba-per-here-te-pare-kahramani-ndan-imazhin-e-pare-te-foshnjes/60%Daily2018-04-30 09:20
https://kosova-info.com/qytetaret-i-bashkohen-kerkimeve-per-dy-policet-e-zhdukur/60%Daily2018-04-30 09:09
https://kosova-info.com/deshton-seanca-ndaj-ish-prokurorit-bajram-hamitaga/60%Daily2018-04-30 09:03
https://kosova-info.com/eugent-bushpepa-performance-mahnitese-ne-provat-e-eurovisionit/60%Daily2018-04-30 09:01
https://kosova-info.com/kursimi-i-ujit-te-pijshem-i-domosdoshem/60%Daily2018-04-30 08:58
https://kosova-info.com/deshtoi-te-chelsea-morata-rikthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-04-30 08:56
https://kosova-info.com/irani-bashkepunimi-shba-arabi-saudite-destabilizon-lindjen-e-mesme/60%Daily2018-04-30 08:47
https://kosova-info.com/jlo-ne-cdo-hap-perkrah-te-dashurit/60%Daily2018-04-30 08:41
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-e-hapur-per-investime-te-huaja/60%Daily2018-04-30 08:36
https://kosova-info.com/leter-deputeteve-te-kuvendit-te-kosoves-nga-spertk/60%Daily2018-04-30 08:34
https://kosova-info.com/evertoni-shokon-rooneyn-me-vendimin-e-ri/60%Daily2018-04-30 08:29
https://kosova-info.com/prishtinasi-gjendet-pa-shenja-jete-ne-shtepine-e-tij/60%Daily2018-04-30 08:21
https://kosova-info.com/vesa-uron-motren-gjithmone-me-ke-bere-krenare/60%Daily2018-04-30 08:21
https://kosova-info.com/liverpool-dyfishon-pagen-e-salah/60%Daily2018-04-30 08:18
https://kosova-info.com/thaci-perkujton-heroin-ilaz-kodra/60%Daily2018-04-30 08:07
https://kosova-info.com/majk-filmon-te-dashuren-ne-veture-dhe-publikon-videon-ne-instagram/60%Daily2018-04-30 08:05
https://kosova-info.com/ancelotti-merr-drejtimin-e-gjigantit-te-premierliges/60%Daily2018-04-30 07:49
https://kosova-info.com/ne-kete-menyre-e-promovon-dafinen-i-dashuri-i-saj/60%Daily2018-04-30 07:41
https://kosova-info.com/united-ia-jep-nje-super-lajm-fellainit-pas-golit-me-arsenalin/60%Daily2018-04-30 07:39
https://kosova-info.com/stefanoviq-nese-haradinaj-vjen-ne-serbi-asgje-nuk-do-ta-mbronte-nga-arrestimi/60%Daily2018-04-30 07:32
https://kosova-info.com/dy-modelet-e-njohura-nisin-pushimet-kete-veprim-provokues-e-bejne-ne-plazh/60%Daily2018-04-30 07:21
https://kosova-info.com/festa-e-futbollisteve-te-barcelones-pas-fitimit-te-titullit-kampion/60%Daily2018-04-30 07:15
https://kosova-info.com/qendron-kastrati-akuzohet-se-i-shfrytezoi-per-politike-ndeshjet-e-futbollit/60%Daily2018-04-30 07:09
https://kosova-info.com/po-vjen-hiti-i-ri-nga-cozman-dhe-stresi/60%Daily2018-04-30 07:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-shteti-qe-ndertoi-nje-kompjuter-i-cili-punonte-me-uje-ne-vitin-1936/60%Daily2018-04-30 07:01
https://kosova-info.com/skena-me-qesharake-e-vitit-ne-futboll-vjen-nga-holanda/60%Daily2018-04-30 06:53
https://kosova-info.com/dorehiqet-ministrja-e-brendshme-britanike-pas-skandalit-me-imigrantet/60%Daily2018-04-30 06:44
https://kosova-info.com/liverpool-shperblen-firminon/60%Daily2018-04-30 06:41
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-kopertinen-e-vogue-turqia/60%Daily2018-04-30 06:41
https://kosova-info.com/siriani-perdhunon-shqiptaren-menjehere-pas-lindjes/60%Daily2018-04-30 06:39
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-se-pse-ancelotti-e-refuzoi-italine/60%Daily2018-04-30 06:32
https://kosova-info.com/sulm-me-rakete-ne-siri-26-ushtare-te-vdekur/60%Daily2018-04-30 06:28
https://kosova-info.com/per-mengjes-te-mire-ushtrim-i-shkurter-i-cili-do-tju-jape-fuqi-video-2/60%Daily2018-04-30 06:27
https://kosova-info.com/chelsea-e-huazoi-te-vitesse-futbollisti-befason-klubin/60%Daily2018-04-30 06:25
https://kosova-info.com/duke-zhveshur-bluzen-rita-uron-per-dite-te-mbare/60%Daily2018-04-30 06:21
https://kosova-info.com/super-skuadra-e-premierliges-mbetet-pa-trajner/60%Daily2018-04-30 06:18
https://kosova-info.com/delegacioni-i-be-se-per-vizat-kete-jave-ne-kosove/60%Daily2018-04-30 06:11
https://kosova-info.com/i-thane-dicka-te-pahijshme-ne-kenge-por-kete-gje-e-ben-era-per-shaolin-gang/60%Daily2018-04-30 06:01
https://kosova-info.com/shqiptari-i-vrare-ne-france-nga-algjeriani-la-3-femije-fqinjet-ishte-i-mrekullueshem/60%Daily2018-04-30 05:55
https://kosova-info.com/moti-sot-17/60%Daily2018-04-30 05:49
https://kosova-info.com/ushtria-amerikane-po-punon-ne-nje-arme-per-te-ndaluar-sulmet-terroriste-me-automjete/60%Daily2018-04-30 05:40
https://kosova-info.com/haradinaj-per-el-pais-kosova-nuk-do-e-njohe-pavaresine-e-katalonise/60%Daily2018-04-30 05:38
https://kosova-info.com/vazhdojne-kerkimet-per-policet-e-humbur/60%Daily2018-04-30 05:29
https://kosova-info.com/gfinity-launching-competitive-league-for-teams-to-draft-amateur-players/60%Daily2018-04-30 00:25
https://kosova-info.com/paris-hilton-doja-te-vdisja-kur-u-publikua-videoja-e-seksit/60%Daily2018-04-29 21:56
https://kosova-info.com/zvicranet-kerkojne-traktat-te-ri-me-be-ne/60%Daily2018-04-29 21:54
https://kosova-info.com/kercenimi-nga-semundja-pandemika-e-cila-mund-te-vriste-30-milione-njerez-ne-vetem-6-muaj/60%Daily2018-04-29 21:51
https://kosova-info.com/luana-tregon-te-pasmet-bombastike-ky-detaj-ben-te-plas-gallata-ne-rrjet/60%Daily2018-04-29 21:49
https://kosova-info.com/a-e-dini-cfare-shkruhej-ne-dhuraten-qe-ferguson-dhe-mourinho-ia-bene-wengerit/60%Daily2018-04-29 21:47
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-ne-serbi-nuk-eshte-e-nevojshme-perfshirja-e-shba-ve-ne-dialog/60%Daily2018-04-29 21:36
https://kosova-info.com/nokia-x6-vjen-javen-e-ardhshme-me-keto-specifika/60%Daily2018-04-29 21:33
https://kosova-info.com/aksident-ne-korce-plagoset-rende-nje-person/60%Daily2018-04-29 21:31
https://kosova-info.com/nadali-triumfon-ne-barcelone/60%Daily2018-04-29 21:26
https://kosova-info.com/keshtu-duket-nga-brenda-dhe-jashte-shtepia-perrallore-e-rihanna-s/60%Daily2018-04-29 21:23
https://kosova-info.com/kimi-i-fton-gazetaret-ne-mbylljen-e-qendres-berthamore/60%Daily2018-04-29 21:17
https://kosova-info.com/keto-jane-tri-skuadrat-qe-kane-rene-nga-la-liga-kete-sezon/60%Daily2018-04-29 21:17
https://kosova-info.com/analiza-qe-zbulon-se-kur-do-te-vdisni/60%Daily2018-04-29 21:10
https://kosova-info.com/greqia-12-miliarde-euro-per-modernizimin-e-avioneve/60%Daily2018-04-29 21:09
https://kosova-info.com/lazio-fiton-interit-i-minimizohen-gjasat-per-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-29 21:07
https://kosova-info.com/la-coruna-24-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-29 20:48
https://kosova-info.com/projektligji-per-pagat-mund-te-shkoje-ne-kuvend-gjate-qershorit/60%Daily2018-04-29 20:46
https://kosova-info.com/gymysh-nderohet-me-cmim-nderkombetar/60%Daily2018-04-29 20:46
https://kosova-info.com/barcelona-shpallet-kampione-e-la-ligas-per-sezonin-2017-2018/60%Daily2018-04-29 20:33
https://kosova-info.com/gruaja-ves-nga-nje-semundje-misterioze-e-perhapur-nga-minjte/60%Daily2018-04-29 20:17
https://kosova-info.com/kamarieri-shqiptar-kapet-me-2-1-kg-kokaine-ne-makine/60%Daily2018-04-29 20:15
https://kosova-info.com/dua-e-ences-arrin-te-klikohet-dhjete-milione-here/60%Daily2018-04-29 20:11
https://kosova-info.com/trump-do-te-mbyllet-qeveria-nese-nuk-financohet-muri/60%Daily2018-04-29 20:10
https://kosova-info.com/la-coruna-befason-barcelonen-barazohet-rezultati-ne-riazor/60%Daily2018-04-29 20:09
https://kosova-info.com/mourinho-thote-se-manchester-united-e-meritoi-fitoren-ndaj-arsenalit/60%Daily2018-04-29 20:05
https://kosova-info.com/meta-darke-me-patriarkun-e-moskes-harmonia-fetare-thesari-i-cmuar-i-trashegimise-sone/60%Daily2018-04-29 20:01
https://kosova-info.com/kukesi-i-shtyn-festen-skenderbeut/60%Daily2018-04-29 19:50
https://kosova-info.com/pep-guardiola-ky-eshte-vendimi-me-i-veshtire-qe-kam-marre-ne-karrieren-time/60%Daily2018-04-29 19:45
https://kosova-info.com/nicki-minaj-ndez-publikun-me-prapaskenat-nga-xhirimet-e-klipit-te-ri/60%Daily2018-04-29 19:39
https://kosova-info.com/anton-quni-tregon-si-u-kembyen-100-te-burgosur-shqiptare-me-10-te-vrare-serbe/60%Daily2018-04-29 19:33
https://kosova-info.com/messi-shenon-gol-te-jashtezakonshem-i-pergjigjet-shpejte-la-coruna/60%Daily2018-04-29 19:27
https://kosova-info.com/thellohet-skandali-i-derbit-inter-juventus-tagliavento-fitojme-ne-shtese/60%Daily2018-04-29 19:22
https://kosova-info.com/kurti-inkurajon-ekipet-kerkuese-per-policet-e-zhdukur/60%Daily2018-04-29 19:20
https://kosova-info.com/vanesa-doci-refuzon-kontrate-pune-ne-turqi-dua-ta-zhvilloj-karrieren-ne-vendlindje/60%Daily2018-04-29 19:07
https://kosova-info.com/goli-i-bukur-i-coutinhos-i-dhuron-epersine-barcelones/60%Daily2018-04-29 19:06
https://kosova-info.com/pacolli-zhdukja-e-dy-policeve-ne-lepenc-ngjarje-e-rende/60%Daily2018-04-29 18:59
https://kosova-info.com/pacolli-zhdukja-e-dy-policeve-ne-lepenc-ngjarje-e-rende/60%Daily2018-04-29 18:59
https://kosova-info.com/plehra-dhe-mushkonja-ne-divjake/60%Daily2018-04-29 18:50
https://kosova-info.com/plehra-dhe-mushkonja-ne-divjake/60%Daily2018-04-29 18:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-i-medes-per-nenen-me-rastin-e-ditelindjes-se-saj/60%Daily2018-04-29 18:46
https://kosova-info.com/trajneri-i-bayernit-e-vlereson-larte-talentin-nga-kosova/60%Daily2018-04-29 18:35
https://kosova-info.com/perfundojne-per-sot-kerkimet-per-policet-e-zhdukur/60%Daily2018-04-29 18:08
https://kosova-info.com/serbia-ndalon-importin-e-mishit-hungarez-per-shkak-te-mortajes-kosova-po-blene-ende/60%Daily2018-04-29 18:05
https://kosova-info.com/vjehrri-ankohet-per-turjan-hysken-shume-keq-duhet-te-ndryshosh/60%Daily2018-04-29 18:02
https://kosova-info.com/fiorentina-ia-shuan-endrrat-per-titull-napolit/60%Daily2018-04-29 18:00
https://kosova-info.com/emoji-te-ri-me-mesazhe-urrejtje/60%Daily2018-04-29 17:54
https://kosova-info.com/shqiperi-rritet-cmimi-i-bukes/60%Daily2018-04-29 17:45
https://kosova-info.com/man-utd-21-arsenal-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-29 17:42
https://kosova-info.com/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-4/60%Daily2018-04-29 17:38
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-la-coruna-barcelona-2/60%Daily2018-04-29 17:37
https://kosova-info.com/ekzekutohet-me-arme-shqiptari-ne-france/60%Daily2018-04-29 17:35
https://kosova-info.com/mourinho-e-mposht-wengerin-ne-perballjen-e-fundit-te-tyre-ne-premierlige/60%Daily2018-04-29 17:23
https://kosova-info.com/gjiko-paralajmeron-dicka-te-madhe-do-te-ndodhe-me-2-maj/60%Daily2018-04-29 17:22
https://kosova-info.com/haradinaj-mund-ti-kerkoj-zaevit-te-na-lejoje-te-kerkojme-policet-edhe-ne-maqedoni/60%Daily2018-04-29 17:21
https://kosova-info.com/gerhitja-ka-edhe-kura-shtepiake/60%Daily2018-04-29 17:14
https://kosova-info.com/iraku-denon-me-burgim-te-perjetshem-dhjetera-gra-i-akuzon-per-lidhje-me-is-in/60%Daily2018-04-29 17:05
https://kosova-info.com/po-behen-24-ore-nga-aksidenti-ne-lepenc-ende-po-kerkohen-dy-policet-e-zhdukur/60%Daily2018-04-29 16:54
https://kosova-info.com/mkhitaryan-shenon-super-gol-ndaj-unitedit-nuk-feston/60%Daily2018-04-29 16:41
https://kosova-info.com/haradinaj-niset-per-ne-vendin-ku-u-zhduken-dy-pjesetaret-e-policise-se-kosoves/60%Daily2018-04-29 16:39
https://kosova-info.com/firmino-e-nenshkruan-kontraten-e-re-me-liverpoolin-pa-e-shikuar/60%Daily2018-04-29 16:35
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-gashin-dhe-rexhen-njoftohet-rreth-kerkimeve-per-dy-policet-e-zhdukur/60%Daily2018-04-29 16:23
https://kosova-info.com/west-ham-14-manchester-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-29 16:15
https://kosova-info.com/bologna-12-milan-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-29 16:11
https://kosova-info.com/phillips-shqiperia-dhe-kosova-duhet-ta-marrin-seriozisht-rrezikun-e-ndikimit-rus-dhe-turk/60%Daily2018-04-29 16:09
https://kosova-info.com/cagatay-dhe-kivanc-ne-sherr-per-kete-aktore-simpatike/60%Daily2018-04-29 16:06
https://kosova-info.com/may-dhe-macron-i-bejne-thirrje-botes-per-luftimin-e-armeve-kimike/60%Daily2018-04-29 16:04
https://kosova-info.com/pogba-e-kalon-unitedin-ne-epersi/60%Daily2018-04-29 16:03
https://kosova-info.com/superliga-shnderrohet-ne-drame-prishtina-mposht-llapin-drita-permbyse-ne-fund-feronikelin/60%Daily2018-04-29 15:57
https://kosova-info.com/patozi-pd-sot-u-kthye-ne-ndermarrjen-private-te-bashes/60%Daily2018-04-29 15:46
https://kosova-info.com/kriza-politike-ne-itali-vendi-ende-pa-nje-qeveri/60%Daily2018-04-29 15:40
https://kosova-info.com/fantastike-ajo-qe-ndodhi-para-fillimit-te-ndeshjes-manchester-united-arsenal/60%Daily2018-04-29 15:36
https://kosova-info.com/rashica-titullar-ne-derbin-mes-bremen-dhe-dortmundit/60%Daily2018-04-29 15:20
https://kosova-info.com/ajdini-punetoret-ne-sektorin-privat-pa-te-drejta/60%Daily2018-04-29 15:18
https://kosova-info.com/naim-bunjaku-xuxi-ka-pranuar-urime-te-shumta-sot-me-rastin-e-ditelindjes/60%Daily2018-04-29 15:14
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-fiorentina-napoli/60%Daily2018-04-29 15:13
https://kosova-info.com/irani-konfirmon-arrestimin-e-profesorit-britaniko-iranian/60%Daily2018-04-29 15:12
https://kosova-info.com/kampioni-dhuron-spektakel-west-ham-ne-telashe/60%Daily2018-04-29 15:08
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-del-ne-maqedoni-per-kerkimin-e-dy-policeve-fsk-ndalet-ne-kufi/60%Daily2018-04-29 15:04
https://kosova-info.com/derbi-i-vecante-per-xhaken-wenger-ia-beson-shiritin-e-kapitenit-ndaj-unitedit/60%Daily2018-04-29 14:59
https://kosova-info.com/fiton-me-ne-fund-milani/60%Daily2018-04-29 14:57
https://kosova-info.com/celticu-e-shkaterron-rangersin-dhe-shpallet-kampion-per-te-shtaten-here-me-radhe/60%Daily2018-04-29 14:41
https://kosova-info.com/perfundon-testi-pisa-ministria-e-arsimit-pret-rezultate-pozitive/60%Daily2018-04-29 14:32
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-te-derbit-man-utd-arsenal/60%Daily2018-04-29 14:31
https://kosova-info.com/pato-nuk-i-ndahet-dua-lipes-shikoni-cka-i-ka-komentuar-serish/60%Daily2018-04-29 14:29
https://kosova-info.com/pato-nuk-i-ndahet-dua-lipes-shikoni-cka-i-ka-komentuar-serish/60%Daily2018-04-29 14:29
https://kosova-info.com/ushtria-siriane-pushton-fshatrat-e-forcave-te-mbeshtetura-nga-shba-ja/60%Daily2018-04-29 14:21
https://kosova-info.com/sa-me-fat-hamiltoni-triumfon-ne-azerbajxhan/60%Daily2018-04-29 14:18
https://kosova-info.com/gjashte-muaj-pa-adelen-miku-i-saj-i-ngushte-e-kujton-me-fjale-prekese/60%Daily2018-04-29 14:15
https://kosova-info.com/pjese-te-trupave-te-dy-policeve-ishin-nxjerr-mbreme-nga-lepenci-bashke-me-veturen-e-aksidentuar/60%Daily2018-04-29 14:13
https://kosova-info.com/man-city-arrin-numrin-e-100-golave-kete-sezon-ne-premierlige/60%Daily2018-04-29 14:10
https://kosova-info.com/60-vjecari-vdes-pas-rrokullisjes-me-traktor-ne-istog/60%Daily2018-04-29 14:04
https://kosova-info.com/ronela-tregon-per-miqesine-e-prishur-me-samanten-as-nuk-pershendetemi/60%Daily2018-04-29 14:04
https://kosova-info.com/dua-lipa-shet-2-milione-albume-keshtu-falenderon-fansat/60%Daily2018-04-29 14:01
https://kosova-info.com/dua-lipa-shet-2-milione-albume-keshtu-falenderon-fansat/60%Daily2018-04-29 14:01
https://kosova-info.com/topalli-sot-u-rrezua-basha-dhe-statuti-i-tij/60%Daily2018-04-29 14:01
https://kosova-info.com/neymar-kercenohet-nga-tifozet-e-psg-se/60%Daily2018-04-29 13:59
https://kosova-info.com/shba-zhduket-pema-e-macronit-nga-kopshti-i-shtepise-se-bardhe/60%Daily2018-04-29 13:42
https://kosova-info.com/me-kete-imazh-te-embel-gigi-ju-uron-vikend-te-mbare/60%Daily2018-04-29 13:41
https://kosova-info.com/me-kete-imazh-te-embel-gigi-ju-uron-vikend-te-mbare/60%Daily2018-04-29 13:41
https://kosova-info.com/edhe-kfor-i-ndihmon-per-gjetjen-e-dy-policeve-te-zhdukur-ne-lepenc/60%Daily2018-04-29 13:38
https://kosova-info.com/sane-shenon-super-gol-ndaj-west-hamit/60%Daily2018-04-29 13:32
https://kosova-info.com/fondi-i-ngrire-i-akp-se-mund-ta-ndihmoje-ekonomine/60%Daily2018-04-29 13:25
https://kosova-info.com/heynckes-tregon-nese-lewandowski-do-te-luaje-ndaj-realit/60%Daily2018-04-29 13:22
https://kosova-info.com/luana-pozon-nga-palestra-vishet-aq-ngushte-sa-i-vizatohet-cdo-pjese-e-trupit/60%Daily2018-04-29 13:21
https://kosova-info.com/luana-pozon-nga-palestra-vishet-aq-ngushte-sa-i-vizatohet-cdo-pjese-e-trupit/60%Daily2018-04-29 13:21
https://kosova-info.com/ne-prishtine-prilli-i-ketij-viti-me-i-nxehti-qe-nga-lufta-e-dyte-boterore/60%Daily2018-04-29 13:04
https://kosova-info.com/lideri-i-protestave-ne-armeni-takon-presidentin-e-shtetit/60%Daily2018-04-29 13:02
https://kosova-info.com/ish-lojtari-i-njohur-i-realit-i-kerkon-ekipit-madrilien-tia-beje-korridorin-barcelones/60%Daily2018-04-29 13:01
https://kosova-info.com/ke-po-e-thumbon-agon-amiga-per-ceshtjen-e-fames/60%Daily2018-04-29 13:01
https://kosova-info.com/studentet-e-ekonomikut-kerkojne-te-bejne-praktike-ne-qeveri/60%Daily2018-04-29 12:52
https://kosova-info.com/cokollate-shtepiake-per-lyerje-buke-e-gatshme-per-pese-minua/60%Daily2018-04-29 12:51
https://kosova-info.com/deshmori-i-kombit-agim-selmanaj-do-te-nderohet-me-1-maj-ne-gllogjan/60%Daily2018-04-29 12:42
https://kosova-info.com/liverpool-gezon-salahun-me-vendimin-e-ri/60%Daily2018-04-29 12:42
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-kylie-jenner-ka-ditelindjen-ne-kete-vend-jo-te-zakonshem-festoi/60%Daily2018-04-29 12:41
https://kosova-info.com/propozim-per-fejese-ne-gjysmemaratonen-prishtina-2018/60%Daily2018-04-29 12:40
https://kosova-info.com/llogarite-ruse-ne-twitter-tentuan-ti-ndihmojne-opozites-ne-zgjedhjet-britanike/60%Daily2018-04-29 12:35
https://kosova-info.com/pozon-prane-statujes-se-marilyn-monroe-ledri-afer-meje-te-fluturon-fustani/60%Daily2018-04-29 12:21
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-west-ham-man-city/60%Daily2018-04-29 12:18
https://kosova-info.com/zv-ministri-i-brendshem-ne-maqedoni-do-te-krijojme-ekip-te-perbashket-me-kosoven-per-gjetjen-e-policeve/60%Daily2018-04-29 12:17
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bologna-milan/60%Daily2018-04-29 12:06
https://kosova-info.com/khloe-mbush-3-muaj-jete-kete-imazh-ia-publikoi-zaimina/60%Daily2018-04-29 12:00
https://kosova-info.com/haradinaj-me-inkurajon-organizimi-i-gjysmemaratones/60%Daily2018-04-29 11:59
https://kosova-info.com/gazeta-e-njohur-italiane-bombardon-orsaton-pas-derbit/60%Daily2018-04-29 11:49
https://kosova-info.com/ministri-i-brendshem-nese-ka-nevoje-kerkimet-do-te-vazhdojne-edhe-ne-maqedoni/60%Daily2018-04-29 11:43
https://kosova-info.com/cozman-mban-kete-dhurate-te-tunes/60%Daily2018-04-29 11:40
https://kosova-info.com/david-luiz-largohet-nga-chelsea-befason-me-ekipin-e-ri/60%Daily2018-04-29 11:33
https://kosova-info.com/cifti-qe-po-cudit-me-historine-e-tyre-te-dashurise-19-vjecari-u-martua-me-77-vjecaren/60%Daily2018-04-29 11:22
https://kosova-info.com/ibrahim-tatlises-me-veshtiresi-doli-ne-skene-per-ta-befasuar-erdoganin/60%Daily2018-04-29 11:21
https://kosova-info.com/mosmarreveshje-gjate-vozitjes-perdoren-arme/60%Daily2018-04-29 11:20
https://kosova-info.com/trump-fton-liderin-afrikan-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2018-04-29 11:17
https://kosova-info.com/bale-merr-vendimin-e-madh-per-te-ardhmen/60%Daily2018-04-29 11:16
https://kosova-info.com/edhe-ne-maqedoni-vazhdojne-kerkimet-per-trupat-e-policeve-te-zhdukur/60%Daily2018-04-29 11:11
https://kosova-info.com/1-milion-per-danin-dhe-ylli-limanin/60%Daily2018-04-29 11:01
https://kosova-info.com/zaev-kontesti-me-greqine-zgjidhet-me-kalimin-e-sovranitetit-ne-be/60%Daily2018-04-29 10:46
https://kosova-info.com/dyshja-e-lazios-transferohet-te-super-ekipi-i-premierliges/60%Daily2018-04-29 10:45
https://kosova-info.com/zv-ministrat-ende-nuk-kane-raportuar-te-kryeministri-per-punet-e-kryera/60%Daily2018-04-29 10:31
https://kosova-info.com/asfaltohet-pjesa-e-tjeter-e-rruges-fehmi-lladrovci/60%Daily2018-04-29 10:27
https://kosova-info.com/si-ndodhi-aksidenti-i-dy-policeve/60%Daily2018-04-29 10:15
https://kosova-info.com/the-sunday-times-ekspozon-ndikimin-rus-ne-zgjedhjet-britanike/60%Daily2018-04-29 10:14
https://kosova-info.com/trump-do-te-vazhdojme-ti-bejme-presion-korese-se-veriut/60%Daily2018-04-29 10:10
https://kosova-info.com/guardiola-tregon-te-verteten-ne-lidhje-me-iniestan/60%Daily2018-04-29 10:04
https://kosova-info.com/guardiola-tregon-te-verteten-ne-lidhje-me-iniestan/60%Daily2018-04-29 10:04
https://kosova-info.com/arilena-ara-diten-e-nis-ne-palester-mahnitese-pa-grim/60%Daily2018-04-29 10:01
https://kosova-info.com/zyrtare-shkarkohet-trajneri-i-series-a-2/60%Daily2018-04-29 09:54
https://kosova-info.com/veseli-jemi-me-familjet-e-policeve-te-aksidentuar/60%Daily2018-04-29 09:47
https://kosova-info.com/basha-pranoj-gabimet-e-mia-por-i-kam-bere-me-qellime-te-mira/60%Daily2018-04-29 09:46
https://kosova-info.com/keta-jane-aktoret-qe-gjeten-dashurine-ne-serialin-me-fal/60%Daily2018-04-29 09:41
https://kosova-info.com/zjarri-shkaterron-mijera-kilometra-katrore-te-pyjeve-ne-rusi/60%Daily2018-04-29 09:39
https://kosova-info.com/vala-superliga-sjelle-sot-4-ndeshje-interesante/60%Daily2018-04-29 09:32
https://kosova-info.com/ldk-bashkendien-me-familjaret-e-dy-policeve-te-zhdukur-mbreme-ne-lepenc/60%Daily2018-04-29 09:28
https://kosova-info.com/elbasan-i-vihet-flaka-makines-se-profesorit-te-universitetit/60%Daily2018-04-29 09:21
https://kosova-info.com/shtepia-11-milione-dollareshe-e-justin-bieber-luks-ne-cdo-kend/60%Daily2018-04-29 09:21
https://kosova-info.com/si-te-shnderroni-nje-kemishe-te-vjeter-burrash-ne-nje-bluzo-me-shpatulla-jashte/60%Daily2018-04-29 09:12
https://kosova-info.com/ministri-i-brendshem-rrjedha-e-lumit-lepenc-mund-ti-kete-bartur-policet-e-zhdukur-ne-maqedoni/60%Daily2018-04-29 09:10
https://kosova-info.com/vjen-vendimi-ancelotti-ia-kthen-pergjigjen-italise/60%Daily2018-04-29 09:06
https://kosova-info.com/6-muaj-nga-vdekja-e-adelajdes-miku-i-saj-e-kujton-me-fjale-prekese/60%Daily2018-04-29 09:01
https://kosova-info.com/k-veriore-do-te-ftoje-eksperte-amerikane-gjate-mbylljes-se-centralit-berthamor/60%Daily2018-04-29 08:51
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-thur-vargje-dashurie-per-personin-e-zemres/60%Daily2018-04-29 08:41
https://kosova-info.com/mourinho-jam-penduar-per-konfliktin-me-wenger/60%Daily2018-04-29 08:41
https://kosova-info.com/thaci-bashkendjej-me-familjaret-e-policeve-te-humbur/60%Daily2018-04-29 08:38
https://kosova-info.com/vazhdojne-kerkimet-per-policet-e-zhdukur-ne-lumin-lepenc/60%Daily2018-04-29 08:33
https://kosova-info.com/gerrard-zgjedh-skuadren-e-re/60%Daily2018-04-29 08:23
https://kosova-info.com/dua-lipa-behet-me-patente-shofer/60%Daily2018-04-29 08:21
https://kosova-info.com/pamjet-e-fundit-nga-lumi-lepenc-vazhdojne-kerkimet-per-policet-e-zhdukur/60%Daily2018-04-29 08:15
https://kosova-info.com/vizitat-ne-shba-a-deshtuan-merkel-dhe-macron-perballe-trump/60%Daily2018-04-29 08:09
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-kim-kardashian-mbush-instagramin-me-fotografi-nudo/60%Daily2018-04-29 08:00
https://kosova-info.com/sot-gjysme-maratona-e-prishtines/60%Daily2018-04-29 07:59
https://kosova-info.com/gjashte-te-vdekur-ne-nje-sulm-me-autobombe-ne-afganistan/60%Daily2018-04-29 07:56
https://kosova-info.com/baza-e-provave-berthamore-te-korese-se-veriut-mbyllet-ne-maj/60%Daily2018-04-29 07:49
https://kosova-info.com/interistet-kerkuan-perjashtimin-e-pjanic-shikoni-cfare-thote-boshnjaku/60%Daily2018-04-29 07:48
https://kosova-info.com/a-ka-me-shume-rendesi-perkatesia-fetare-apo-etnike/60%Daily2018-04-29 07:41
https://kosova-info.com/unikkatil-djeg-atmosferen-ne-zvicer-salla-mbulohet-me-flamuj-kuq-e-zi/60%Daily2018-04-29 07:40
https://kosova-info.com/10-hapat-e-kujdesit-te-lekures-kete-periudhe-ja-produktet-thelbesore-qe-duhet-te-kete-cdo-vajze/60%Daily2018-04-29 07:29
https://kosova-info.com/rinisin-kerkimet-per-gjetjen-e-policeve-te-zhdukur-ne-lumin-lepenc/60%Daily2018-04-29 07:25
https://kosova-info.com/spalletti-tallet-me-allegrin-gjate-intervistes-ne-studio-shperthejne-te-qeshurat/60%Daily2018-04-29 07:19
https://kosova-info.com/sonte-episodi-i-52-te-i-egjelit-liki-ka-nje-problem/60%Daily2018-04-29 07:17
https://kosova-info.com/inter-apo-juventus-trajneri-i-romes-tregon-per-ke-beri-tifo/60%Daily2018-04-29 07:03
https://kosova-info.com/pas-duetit-me-elvana-gjaten-ty-dolla-sign-kenge-me-kete-kengetar-shqiptar/60%Daily2018-04-29 07:01
https://kosova-info.com/spalletti-ka-dicka-per-gjyqtarin-pas-humbjes/60%Daily2018-04-29 06:55
https://kosova-info.com/pamje-nga-vendi-i-ngjarjes-ku-jane-zhdukur-dy-policet-ne-lepenc/60%Daily2018-04-29 06:47
https://kosova-info.com/allegri-me-koment-te-papritur-per-gjyqtarin-e-ndeshjes-inter-juventus/60%Daily2018-04-29 06:46
https://kosova-info.com/vete-beni-masazh-qafes-duke-shtypur-keto-pika-shtangimi-dhe-dhembja-pushojne-per-pese-minuta/60%Daily2018-04-29 06:42
https://kosova-info.com/katy-perry-dhe-orlando-bloom-vizitojne-italine/60%Daily2018-04-29 06:40
https://kosova-info.com/moviolisti-i-njohur-zbulon-gabimin-e-madh-te-orsatos-ne-derbin-inter-juventus/60%Daily2018-04-29 06:37
https://kosova-info.com/haradinaj-i-pikelluar-per-zhdukjen-e-dy-policeve-ne-lumin-lepenc/60%Daily2018-04-29 06:31
https://kosova-info.com/lajm-jo-i-mire-per-te-huajt-qe-jetojne-ne-zvicer/60%Daily2018-04-29 06:24
https://kosova-info.com/e-lodhur-nga-provat-e-turneut-kete-gje-e-beri-rita-pas-mesnates/60%Daily2018-04-29 06:20
https://kosova-info.com/domethenia-e-koreografise-interesante-te-interisteve-kunder-juves/60%Daily2018-04-29 06:18
https://kosova-info.com/per-mengjes-te-shendetshem-ndiqni-keto-keshilla/60%Daily2018-04-29 06:17
https://kosova-info.com/ja-kush-jane-policet-qe-po-kerkohen-ne-lepenc/60%Daily2018-04-29 06:04
https://kosova-info.com/netet-romantike-te-sinanit-dhe-andrres-ne-singapor/60%Daily2018-04-29 06:00
https://kosova-info.com/keto-rruge-do-te-bllokohen-sot-ne-prishtine/60%Daily2018-04-29 05:57
https://kosova-info.com/dy-policet-qe-rane-me-veture-ne-lumin-lepenc-ende-nuk-jane-gjetur/60%Daily2018-04-29 05:50
https://kosova-info.com/nintendo-switch-ui-gets-new-close-up-in-deleted-tweet/60%Daily2018-04-29 00:25
https://kosova-info.com/rama-per-median-holandeze-holanda-nuk-mund-te-minoje-shpresat-tona/60%Daily2018-04-28 22:03
https://kosova-info.com/rashel-rikthehet-perseri-kesaj-radhe-i-ka-ca-fjale-per-ti-thene/60%Daily2018-04-28 21:59
https://kosova-info.com/perse-i-kerkon-falje-vetes-ministrja-albena-reshitaj/60%Daily2018-04-28 21:59
https://kosova-info.com/spalletti-e-komenton-ndarjen-e-drejtesise-nga-gjyqtari-i-ndeshjes-inter-juve/60%Daily2018-04-28 21:56
https://kosova-info.com/pamje-te-frikshme-mjegulla-e-orionit-me-afer-se-kurre/60%Daily2018-04-28 21:53
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-vetura-e-policise-se-kosoves-bie-ne-lumin-lepenc-zhduken-dy-police/60%Daily2018-04-28 21:49
https://kosova-info.com/phillips-shqiperia-kosova-duhet-ta-marrin-seriozisht-rrezikun-e-ndikimit-rus-dhe-turk/60%Daily2018-04-28 21:45
https://kosova-info.com/erdogan-turqia-e-gatshme-per-epoken-e-re/60%Daily2018-04-28 21:38
https://kosova-info.com/icardi-largohet-me-lot-ne-sy-nga-fusha-pas-humbjes-nga-juventusi/60%Daily2018-04-28 21:30
https://kosova-info.com/u-vesh-me-para-kaq-kushtoi-veshja-e-eres/60%Daily2018-04-28 21:30
https://kosova-info.com/zbulohet-laboratori-i-paketimit-te-droges-pranga-shqiptarit/60%Daily2018-04-28 21:25
https://kosova-info.com/vdiq-vogelushi-britanik-alfie-evans-prinderit-e-tij-humben-betejen-per-ta-mbajtur-gjalle/60%Daily2018-04-28 21:19
https://kosova-info.com/zvicra-shtrengon-masat-ulet-numri-i-te-huajve-qe-marrin-pasaporta/60%Daily2018-04-28 21:12
https://kosova-info.com/inter-23-juventus-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-28 21:12
https://kosova-info.com/rusia-i-kemi-raketat-tomahawk-shba-rrene-e-kulluar/60%Daily2018-04-28 21:10
https://kosova-info.com/fero-tenton-te-tregoje-se-eshte-me-i-forti-madje-edhe-me-kete-sakrifice/60%Daily2018-04-28 21:00
https://kosova-info.com/burre-e-grua-kercenojne-te-hidhen-nga-vinci-30-metra-i-larte/60%Daily2018-04-28 20:52
https://kosova-info.com/ministrja-reshitaj-profesori-im-me-ka-vjedhe-punimin-shkencore/60%Daily2018-04-28 20:50
https://kosova-info.com/juve-shume-prane-titullit-interi-me-pak-shpresa-per-evrope/60%Daily2018-04-28 20:48
https://kosova-info.com/pas-shume-vitesh-ne-kete-emision-shqiptar-do-ta-shihni-unikkatilin/60%Daily2018-04-28 20:28
https://kosova-info.com/sqarohet-besfort-kasumi-ja-pse-nuk-e-lashe-te-inkuadrohet-ne-loje-me-maske-ne-fytyre-lojtarin-e-lirise/60%Daily2018-04-28 20:25
https://kosova-info.com/karateistet-e-kosoves-ne-serbi-dhe-droja-nga-pengesat/60%Daily2018-04-28 20:24
https://kosova-info.com/cfare-spektakli-ne-san-siro-interi-permbyse-juventusin-me-nje-lojtar-me-pak/60%Daily2018-04-28 20:23
https://kosova-info.com/interi-e-nis-furishem-pjesen-e-dyte-barazon-rezultatin-me-nje-lojtar-me-pak-ndaj-juventusit/60%Daily2018-04-28 20:09
https://kosova-info.com/xhensila-perplaset-nga-besi-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-04-28 20:00
https://kosova-info.com/banoret-pastrojne-liqenin-e-batllaves/60%Daily2018-04-28 19:58
https://kosova-info.com/ministra-me-mandat-teknik-qeveria-e-quan-interpretim-personal-deklaraten-e-ministrit-serb/60%Daily2018-04-28 19:51
https://kosova-info.com/shkodrani-masakroi-gruan-me-cekic-zbulohet-arsyeja-e-aktit-makaber/60%Daily2018-04-28 19:48
https://kosova-info.com/narkotiket-e-alkooli-shqetesimi-i-prishtinasve-naten-video/60%Daily2018-04-28 19:44
https://kosova-info.com/inter-0-1-juventus-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-04-28 19:41
https://kosova-info.com/per-tri-vite-24-punetore-kane-vdekur-ne-vendet-e-tyre-te-punes/60%Daily2018-04-28 19:40
https://kosova-info.com/nokia-x-fotot-e-telefonit-te-mencur/60%Daily2018-04-28 19:39
https://kosova-info.com/per-familje-se-shpejti-nga-elinel-dhe-mc-kresha/60%Daily2018-04-28 19:30
https://kosova-info.com/gylenistet-e-deportuar-duhet-te-kompensohen-nga-shteti-i-kosoves/60%Daily2018-04-28 19:16
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-karton-i-kuq-ne-derbin-inter-juventus/60%Daily2018-04-28 19:10
https://kosova-info.com/zhbllokohet-derbi-juventusi-hesht-san-siron/60%Daily2018-04-28 19:05
https://kosova-info.com/te-varur-nga-hitet-e-vjetra-shqipe-keshtu-kengetaret-e-rinj-po-i-dhezin-kenget-e-tyre/60%Daily2018-04-28 18:58
https://kosova-info.com/rama-tregon-rastin-ja-si-ngrihet-ne-kembe-ministri-per-3-minuta/60%Daily2018-04-28 18:55
https://kosova-info.com/swansea-0-1-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-28 18:48
https://kosova-info.com/ftohen-raportet-kartoni-i-pare-i-verdhe-i-putinit-per-serbine-dhe-vuciqin/60%Daily2018-04-28 18:43
https://kosova-info.com/puthen-midis-qytetit-keshtu-i-shikojne-njerezit-eliten-dhe-gjikon/60%Daily2018-04-28 18:39
https://kosova-info.com/nuk-permbahet-berisha-shperthen-ne-lot-video/60%Daily2018-04-28 18:37
https://kosova-info.com/pas-ores-2200-ska-transport-publik-ne-kryeqytet/60%Daily2018-04-28 18:37
https://kosova-info.com/xhabir-zharkun-prej-muajit-te-ardhshem-nuk-do-te-mund-ta-coje-askush-ne-burg/60%Daily2018-04-28 18:36
https://kosova-info.com/xhabir-zharkun-prej-muajit-te-ardhshem-nuk-do-te-mund-ta-coje-askush-ne-burg-2/60%Daily2018-04-28 18:36
https://kosova-info.com/fati-i-pazbardhur-i-mjekut-te-zhdukur-te-uck-se-hafir-shala-rrefen-djali-i-tij/60%Daily2018-04-28 18:34
https://kosova-info.com/real-madrid-21-leganes-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-28 18:31
https://kosova-info.com/patriarku-mik-i-putinit-qe-viziton-shqiperine-kush-eshte-drejtuesi-i-kishes-ruse/60%Daily2018-04-28 18:26
https://kosova-info.com/te-verbrit-protestojne-per-1-maj/60%Daily2018-04-28 18:21
https://kosova-info.com/chelsea-i-rrit-gjasat-per-ligen-e-kampioneve-me-fitoren-ndaj-swansea/60%Daily2018-04-28 18:20
https://kosova-info.com/reali-e-mund-me-skuadren-e-dyte-leganesin/60%Daily2018-04-28 18:20
https://kosova-info.com/detaje-ekskluzive-nga-dueti-i-dyte-i-ledrit-dhe-butes-po-vjen-hiti-i-ri/60%Daily2018-04-28 18:17
https://kosova-info.com/si-po-i-arreston-serbia-ushtaret-serb-te-kosoves/60%Daily2018-04-28 18:16
https://kosova-info.com/e-vrau-mesuesen-e-tij-me-thike-ne-klase/60%Daily2018-04-28 18:00
https://kosova-info.com/merzitet-almeda-pas-ketij-demi-qe-u-be/60%Daily2018-04-28 18:00
https://kosova-info.com/roma-shkaterron-chievon/60%Daily2018-04-28 17:52
https://kosova-info.com/facebook-mbyll-faqen-carpi-club-albania-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-04-28 17:44
https://kosova-info.com/nuk-eshte-fer-publikohet-nga-sinan-vllasaliu/60%Daily2018-04-28 17:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-te-derbit-inter-juventus/60%Daily2018-04-28 17:39
https://kosova-info.com/a-jeni-gati-per-derbin-galatasaray-besiktas-derbin-me-interesant-te-stambollit-ne-vitet-e-fundit/60%Daily2018-04-28 17:31
https://kosova-info.com/real-madrid-leganes-shenohet-goli-i-dyte/60%Daily2018-04-28 17:24
https://kosova-info.com/emocionuese-rita-qan-ne-koncert-per-vdekjen-e-aviciit/60%Daily2018-04-28 17:22
https://kosova-info.com/pese-perballjet-e-paharruara-te-derby-ditalia/60%Daily2018-04-28 17:17
https://kosova-info.com/aksident-tragjik-vdes-i-riu-shqiptar/60%Daily2018-04-28 17:16
https://kosova-info.com/dy-anet-e-cancunit-plazhe-ekzotike-dhe-trupa-te-pajete/60%Daily2018-04-28 17:13
https://kosova-info.com/erdogan-nis-fushaten-per-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2018-04-28 17:11
https://kosova-info.com/armeni-partia-ne-pushtet-pa-kandidat-per-kryeminister/60%Daily2018-04-28 17:05
https://kosova-info.com/armeni-partia-ne-pushtet-pa-kandidat-per-kryeminister-2/60%Daily2018-04-28 17:04
https://kosova-info.com/pritje-deri-ne-3-ore-per-te-kaluar-kufirin-me-serbine/60%Daily2018-04-28 17:04
https://kosova-info.com/nusja-e-granitit-ruan-traditat-keshtu-duket-me-dimi-e-jelek-te-arit/60%Daily2018-04-28 17:03
https://kosova-info.com/windows-10-ka-dicka-te-rendesishme-te-henen/60%Daily2018-04-28 17:02
https://kosova-info.com/bale-e-kalon-ne-epersi-real-madridin-2/60%Daily2018-04-28 16:43
https://kosova-info.com/luana-si-bishe-zbulon-kembet-tejet-seksi/60%Daily2018-04-28 16:41
https://kosova-info.com/fabregas-ngrit-ne-kembe-stadiumin-me-kete-super-gol/60%Daily2018-04-28 16:39
https://kosova-info.com/ne-kerkim-te-pistoletes-se-krimit-policia-devijon-lumin-e-terkuzit/60%Daily2018-04-28 16:31
https://kosova-info.com/sheshbeteja-siriane-rusia-testoi-200-arme-te-reja/60%Daily2018-04-28 16:29
https://kosova-info.com/vettel-i-pari-edhe-ne-baku-mercedes-si-ndahet/60%Daily2018-04-28 16:28
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-viziton-spitalin-e-gjilanit-ofron-mbeshtetje-konkrete/60%Daily2018-04-28 16:28
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-x-do-te-jete-i-perthyeshem/60%Daily2018-04-28 16:27
https://kosova-info.com/nuk-ke-faj-publikohet-nga-elgit-doda/60%Daily2018-04-28 16:21
https://kosova-info.com/zarif-i-cileson-te-papranueshme-kerkesat-e-shba-se-per-paktin-berthamor/60%Daily2018-04-28 16:14
https://kosova-info.com/qeveria-reagon-pas-kercenimeve-te-serbise-per-aktakuza-ndaj-maxhunit-sefajt-dhe-zyberajt/60%Daily2018-04-28 16:12
https://kosova-info.com/serbia-planifikon-te-kryeje-hetime-ne-kosove-per-pasojat-e-bombardimeve-nga-nato/60%Daily2018-04-28 16:06
https://kosova-info.com/fitojne-liria-dhe-drenica/60%Daily2018-04-28 16:05
https://kosova-info.com/akuzat-e-kurtit-pushteti-ne-kosove-ka-bashkepunuar-me-rusine/60%Daily2018-04-28 16:03
https://kosova-info.com/sot-jane-armike-por-dikur-keto-dy-aktore-turke-e-therrisnin-njera-tjetren-shpirt/60%Daily2018-04-28 15:59
https://kosova-info.com/me-kete-note-eshte-vleresuar-meritan-shabani-per-debutimin-te-bayerni/60%Daily2018-04-28 15:57
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-leganes-2/60%Daily2018-04-28 15:51
https://kosova-info.com/hoxhaj-serbia-po-i-frikeson-serbet-e-kosoves-qe-te-mos-behen-pjese-e-fsk-se/60%Daily2018-04-28 15:46
https://kosova-info.com/ryva-tregon-rezultatin-kaq-shume-eshte-dobesuar-ajo/60%Daily2018-04-28 15:41
https://kosova-info.com/reagon-edhe-pacolli-per-arrestimin-e-ushtarit-serb-te-fsk-se/60%Daily2018-04-28 15:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-swansea-chelsea/60%Daily2018-04-28 15:36
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-skuadra-e-madhe-e-la-ligas-shkarkon-trajnerin/60%Daily2018-04-28 15:31
https://kosova-info.com/meritan-shabani-debuton-me-fitore-te-bayern-munich/60%Daily2018-04-28 15:23
https://kosova-info.com/edi-rama-kukesi-ishte-mesim-jo-me-ligje-pa-konsultim/60%Daily2018-04-28 15:19
https://kosova-info.com/getinjo-merr-nje-pyetje-te-cuditshme-a-e-ke-pernime-nje-meter/60%Daily2018-04-28 15:19
https://kosova-info.com/sami-kurteshi-lidhe-qenin-foto-video/60%Daily2018-04-28 15:14
https://kosova-info.com/skuadra-e-njohur-rikthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-04-28 15:13
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-chievo/60%Daily2018-04-28 15:05
https://kosova-info.com/flori-kapet-ne-spital-i-semuret-njeriu-i-zemres/60%Daily2018-04-28 15:02
https://kosova-info.com/shenojne-ne-minuten-e-90-dhe-sigurojne-inkuadrimin-ne-bundeslige/60%Daily2018-04-28 15:00
https://kosova-info.com/shtohen-shoferet-e-dehur-policia-me-shume-rastet-e-femrave-qe-perdorin-alkool/60%Daily2018-04-28 14:55
https://kosova-info.com/ne-cdo-nje-muaj-ne-maqedoni-vdesin-nga-dy-punetore/60%Daily2018-04-28 14:53
https://kosova-info.com/lirohet-ushtari-serb-i-fsk-se-qe-u-arrestua-nga-policia-serbe/60%Daily2018-04-28 14:45
https://kosova-info.com/ekipi-i-okb-se-takon-myslimanet-rohingya-ne-bangladesh/60%Daily2018-04-28 14:43
https://kosova-info.com/provon-te-gatuaje-ne-kuzhine-valdrini-e-kthen-shtepine-ne-rremuje/60%Daily2018-04-28 14:38
https://kosova-info.com/loriana-kuka-mbetet-pa-medalje-ne-kampionatin-evropian/60%Daily2018-04-28 14:37
https://kosova-info.com/haziri-koalicion-te-dobet-ne-gjilan-perball-nje-opozite-te-fort-vv-pdk-e-nisma/60%Daily2018-04-28 14:35
https://kosova-info.com/patriarku-rus-mberrin-ne-shqiperi-blindohet-tirana/60%Daily2018-04-28 14:33
https://kosova-info.com/thaci-i-reagon-serbise-arrestimet-e-pjesetareve-te-fsk-se-nuk-mund-ta-ndalin-formimin-e-ushtrise/60%Daily2018-04-28 14:32
https://kosova-info.com/trafiku-i-rajonit-te-prishtines-matet-per-te-identifikuar-ndotjen/60%Daily2018-04-28 14:30
https://kosova-info.com/momenti-qe-deshmoi-se-salah-nuk-eshte-jashtetokesor/60%Daily2018-04-28 14:28
https://kosova-info.com/fluks-ne-muriqan-shqiptaret-ikin-ne-mal-te-zi/60%Daily2018-04-28 14:20
https://kosova-info.com/oriola-vrap-pas-albanit-nuk-e-le-ta-bej-kete-gje/60%Daily2018-04-28 14:19
https://kosova-info.com/liverpool-0-0-stoke-city-shaqiri-vleresohet-me-note-te-dobet/60%Daily2018-04-28 14:13
https://kosova-info.com/gropa-e-rrezikshme-ne-grashtice-te-prishtines-foto/60%Daily2018-04-28 14:07
https://kosova-info.com/ilir-shaqiri-shume-shpejt-me-kenge-te-re-keto-jane-detajet/60%Daily2018-04-28 14:00
https://kosova-info.com/gazeta-zvicerane-blick-10-fakte-per-kosoven/60%Daily2018-04-28 13:59
https://kosova-info.com/zonja-e-pare-e-frances-malania-eshte-e-burgosura-e-shtepise-se-bardhe/60%Daily2018-04-28 13:57
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fanella-e-dyte-e-milanit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-04-28 13:51
https://kosova-info.com/fjolla-morina-pranon-kete-dhurate-te-shtrenjte/60%Daily2018-04-28 13:40
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-napoli-ky-do-te-jete-ekipi-i-ri-i-sarrit/60%Daily2018-04-28 13:28
https://kosova-info.com/lideret-e-kines-dhe-indise-synojne-marredhenie-me-te-mira-mes-dy-vendeve/60%Daily2018-04-28 13:28
https://kosova-info.com/the-guardian-vuciqi-jeton-me-intriga-politike/60%Daily2018-04-28 13:26
https://kosova-info.com/the-guardian-vuciqi-jeton-me-intriga-politike/60%Daily2018-04-28 13:26
https://kosova-info.com/liverpool-stoke-city-mbyllet-ndeshja-me-rezultat-befasues/60%Daily2018-04-28 13:24
https://kosova-info.com/okb-pershendet-paqen-koreane/60%Daily2018-04-28 13:24
https://kosova-info.com/okb-pershendet-paqen-koreane/60%Daily2018-04-28 13:24
https://kosova-info.com/anderr-kenga-me-e-re-nga-genc-prelvukaj/60%Daily2018-04-28 13:18
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-shtetasit-turq-skane-pasur-perkthyes-as-avokat/60%Daily2018-04-28 13:16
https://kosova-info.com/inter-juventus-befasi-ne-formacionin-e-bianconereve/60%Daily2018-04-28 13:10
https://kosova-info.com/policia-e-serbise-arreston-ushtarin-serb-te-fsk-se-haradinaj-reagon-ashper/60%Daily2018-04-28 13:01
https://kosova-info.com/demi-rose-modelja-qe-si-le-vend-imagjinates-ne-plazh/60%Daily2018-04-28 12:55
https://kosova-info.com/lamtumira-e-iniestas-nga-barcelona-shikojeni-cfare-ka-bere-pirlo/60%Daily2018-04-28 12:55
https://kosova-info.com/gjendja-e-rende-ekonomike-ne-maqedoni-ben-qe-te-rinjte-te-largohen-nga-vendi/60%Daily2018-04-28 12:53
https://kosova-info.com/gjendja-e-rende-ekonomike-ne-maqedoni-ben-qe-te-rinjte-te-largohen-nga-vendi-2/60%Daily2018-04-28 12:53
https://kosova-info.com/5-konfliktet-e-historise-kur-perfundon-lufta-por-paqe-nuk-ka/60%Daily2018-04-28 12:49
https://kosova-info.com/bayern-munich-pushon-yjet-futbollisti-shqiptar-luan-nga-minuta-e-pare-ndaj-eintracht-frankfurtit/60%Daily2018-04-28 12:44
https://kosova-info.com/keshtu-duket-soni-malaj-me-veshje-kombetare/60%Daily2018-04-28 12:40
https://kosova-info.com/tete-frutet-qe-mund-ti-mbillni-ne-shtepine-tuaj/60%Daily2018-04-28 12:40
https://kosova-info.com/nuk-ka-date-per-dialogun-teknik-arifi-thote-se-moszbatimi-i-marreveshjeve-kosoves-i-kushton-miliona/60%Daily2018-04-28 12:32
https://kosova-info.com/ballkani-po-armatoset-miliarda-dollare-per-avione-tanke-e-sisteme-mbrojtese/60%Daily2018-04-28 12:30
https://kosova-info.com/zyrtare-real-madrid-me-plot-mungesa-ndaj-leganes/60%Daily2018-04-28 12:29
https://kosova-info.com/si-ta-beni-vjehrren-per-vete/60%Daily2018-04-28 12:24
https://kosova-info.com/shtylla-elektrike-qe-gjashte-dite-ne-trotuar-foto/60%Daily2018-04-28 12:21
https://kosova-info.com/dritaret-e-shpreses/60%Daily2018-04-28 12:20
https://kosova-info.com/pas-thumbimeve-nga-ish-bashkeshortja-reagon-kastro-zizo/60%Daily2018-04-28 12:20
https://kosova-info.com/nicholson-paqja-ne-afganistan-interes-i-perbashket-i-perendimit-dhe-rusise/60%Daily2018-04-28 12:18
https://kosova-info.com/milan-me-nje-rikthim-te-rendesishem-kunder-bolognas/60%Daily2018-04-28 12:17
https://kosova-info.com/edi-rama-paralajmeron-ndryshime-ne-qeveri/60%Daily2018-04-28 12:12
https://kosova-info.com/vazhdon-largimi-i-te-rinjve-nga-maqedonia/60%Daily2018-04-28 12:02
https://kosova-info.com/gold-ag-fotografohet-me-aktorin-e-njohur-100-roleshi-i-humorit-shqip/60%Daily2018-04-28 12:00
https://kosova-info.com/haziri-arrin-marreveshje-per-koalicion-me-aak-ne-dhe-akr-ne-ne-gjilan/60%Daily2018-04-28 11:58
https://kosova-info.com/zona-e-vdekur-shkencetaret-leshojne-alarmin-po-zgjerohet/60%Daily2018-04-28 11:45
https://kosova-info.com/tuqia-do-te-blejme-sisteme-te-mbrojtjes-nga-rusia/60%Daily2018-04-28 11:45
https://kosova-info.com/pacolli-diplomacia-kosovare-shtrihet-edhe-ne-karaibe/60%Daily2018-04-28 11:41
https://kosova-info.com/vidhen-aparata-elektronike-vlera-e-tyre-e-larte/60%Daily2018-04-28 11:36
https://kosova-info.com/i-del-flaka-nderteses-33-kateshe-te-trumpit/60%Daily2018-04-28 11:18
https://kosova-info.com/australia-dhe-kandaja-nisin-vezhgimin-e-anijeve-verikoreane/60%Daily2018-04-28 11:02
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-feston-ditelindjen-ky-eshte-urimi-i-lorit/60%Daily2018-04-28 11:01
https://kosova-info.com/prishtine-nderron-jete-ne-autobus-gruaja-57-vjece/60%Daily2018-04-28 11:00
https://kosova-info.com/formacioni-i-interit-kunder-juventusit-ne-derby-ditalia/60%Daily2018-04-28 10:49
https://kosova-info.com/noziy-dhe-dafina-zeqiri-bashkojne-forcat-per-duet/60%Daily2018-04-28 10:41
https://kosova-info.com/te-gelltisesh-pilulen-e-hidhur-para-kamerave/60%Daily2018-04-28 10:40
https://kosova-info.com/shaqiri-ka-nje-lajm-te-keq-per-liverpoolin/60%Daily2018-04-28 10:38
https://kosova-info.com/gjykimi-per-manipulimin-e-1082-votave-ne-zgjedhjet-e-2010-es/60%Daily2018-04-28 10:37
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-stoke-city/60%Daily2018-04-28 10:31
https://kosova-info.com/ja-cfare-te-hani-per-te-permiresuar-humorin/60%Daily2018-04-28 10:30
https://kosova-info.com/super-oferte-per-wengerin/60%Daily2018-04-28 10:24
https://kosova-info.com/bebe-rexha-zbulon-nga-cila-semundje-po-vuan/60%Daily2018-04-28 10:20
https://kosova-info.com/pastrohet-liqeni-i-batllaves/60%Daily2018-04-28 10:18
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-suarez-te-klubi-rival-nga-la-liga/60%Daily2018-04-28 10:03
https://kosova-info.com/paparacet-fotografojne-modelen-e-njohur-ne-kete-gjendje/60%Daily2018-04-28 10:01
https://kosova-info.com/zidane-i-jep-fund-sulmit-bbc-ne-real-madrid/60%Daily2018-04-28 09:54
https://kosova-info.com/talibanet-kercenojne-me-vdekje-afganet-qe-mund-te-votojne/60%Daily2018-04-28 09:54
https://kosova-info.com/vuciq-kunder-te-gjitheve-ne-berdo-askush-se-cau-koken-per-te/60%Daily2018-04-28 09:47
https://kosova-info.com/uefa-mund-ta-detyroje-psg-ne-ta-shese-neymarin-ne-real-madrid/60%Daily2018-04-28 09:42
https://kosova-info.com/era-me-performance-madheshtore-ne-dubai/60%Daily2018-04-28 09:41
https://kosova-info.com/shtetasja-ruse-le-gabimisht-bakshish-ne-zvicer-7686-euro-provon-ti-ktheje-me-polici/60%Daily2018-04-28 09:36
https://kosova-info.com/lazio-e-te-rinjve-sa-shume-futbolliste-shqiptare/60%Daily2018-04-28 09:27
https://kosova-info.com/perleshje-masive-ndermjet-punetoreve-te-bechtel-enkas/60%Daily2018-04-28 09:27
https://kosova-info.com/ministri-hasani-thote-se-nje-fabrike-turke-do-te-investoje-ne-kosove-dhe-do-punesoje-qindra-punetore/60%Daily2018-04-28 09:25
https://kosova-info.com/vdes-nje-palestinez-pas-te-shtenave-ne-kufirin-izrael-gaza/60%Daily2018-04-28 09:23
https://kosova-info.com/edhe-nje-videoklip-nga-shaolin-gang/60%Daily2018-04-28 09:21
https://kosova-info.com/turqia-do-te-blejme-sisteme-te-mbrojtjes-nga-rusia-pavaresisht-paralajmerimit-te-shba-se/60%Daily2018-04-28 09:17
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-skriniar-largohet-nga-inter/60%Daily2018-04-28 09:15
https://kosova-info.com/kjo-eshte-perberja-dhe-funksioni-i-ekipit-menaxhues-per-formimin-e-asociacionit/60%Daily2018-04-28 09:11
https://kosova-info.com/argjentina-ramosaj-serish-ne-studio-po-vjen-kenga-e-re/60%Daily2018-04-28 09:01
https://kosova-info.com/meta-be-dhe-nato-me-shume-angazhim-te-koordinuar-per-perspektiven-evropiane/60%Daily2018-04-28 09:00
https://kosova-info.com/skenderbeu-dhe-shqiperia-ne-europen-mesjetare-dhe-te-sotme/60%Daily2018-04-28 09:00
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-real-madridin-isco-mungon-ne-dy-super-ndeshje/60%Daily2018-04-28 08:53
https://kosova-info.com/mf-bene-harmonizimin-ligjor-te-tatimeve-per-goditjen-e-krimet-financiare/60%Daily2018-04-28 08:49
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-pse-messi-nuk-ishte-ne-lamtumiren-e-iniestas/60%Daily2018-04-28 08:40
https://kosova-info.com/shtepia-perrallore-e-leonardo-dicaprios-ne-vlere-prej-3-5-milione-funtash/60%Daily2018-04-28 08:39
https://kosova-info.com/cfare-i-ben-meshkujt-me-burrerore-ne-sy-te-femrave/60%Daily2018-04-28 08:36
https://kosova-info.com/beqaj-ekonomia-digjitale-rruga-e-vetme-per-zhvillim-ekonomik/60%Daily2018-04-28 08:35
https://kosova-info.com/keto-jane-shtrengimet-e-duarve-te-burreshtetasve-qe-ndryshuan-boten-njeri-ndodhi-dje-dhe-shkruan-historine-e-re-video/60%Daily2018-04-28 08:25
https://kosova-info.com/roma-me-mungesa-ndaj-chievos/60%Daily2018-04-28 08:24
https://kosova-info.com/teuta-publikon-pamje-nga-ditelindja-e-tares-keta-ishin-te-ftuarit/60%Daily2018-04-28 08:21
https://kosova-info.com/pajisje-per-kontrollin-e-endrrave/60%Daily2018-04-28 08:19
https://kosova-info.com/tusk-ben-thirrje-per-pajtim-mes-vendeve-te-ballkanit/60%Daily2018-04-28 08:19
https://kosova-info.com/shuma-marramendese-qe-serbia-ka-shpenzuar-per-lobim-kunder-kosoves/60%Daily2018-04-28 08:06
https://kosova-info.com/motori-perplaset-me-autobusin-dhe-merr-flake-lendohen-dy-te-rinj/60%Daily2018-04-28 08:06
https://kosova-info.com/paraqitjet-provokuese-te-alberies-ja-si-eshte-veshur-se-fundi/60%Daily2018-04-28 08:00
https://kosova-info.com/patriarku-rus-sot-ne-tirane-takim-edhe-me-zyrtare-te-larte/60%Daily2018-04-28 07:58
https://kosova-info.com/12-vendet-qe-duhet-ti-vizitoni-shqiperia-e-para/60%Daily2018-04-28 07:56
https://kosova-info.com/vikendi-vere-por-java-tjeter-serish-me-temperatura-te-uleta/60%Daily2018-04-28 07:55
https://kosova-info.com/shkup-samiti-i-vendeve-te-procesit-berdo-brioni/60%Daily2018-04-28 07:53
https://kosova-info.com/78-zevendesministrat-raportojne-per-punet-qe-i-kane-bere/60%Daily2018-04-28 07:53
https://kosova-info.com/real-madrid-ka-nje-lajm-te-keq-per-bayern-munichun-ja-vendimi-per-ronaldon/60%Daily2018-04-28 07:50
https://kosova-info.com/mbi-70-per-qind-e-banesave-perdoren-drurin-per-ngrohje/60%Daily2018-04-28 07:45
https://kosova-info.com/lamtumire-montella/60%Daily2018-04-28 07:44
https://kosova-info.com/arilena-shfaq-bukurine-ne-setin-e-fundit/60%Daily2018-04-28 07:41
https://kosova-info.com/lamtumira-e-iniestas-shikojeni-ballinen-emocionuese-nga-mundo-deportivo/60%Daily2018-04-28 07:27
https://kosova-info.com/tre-dronet-favorit-per-te-gjitha-nivelet-e-aftesive/60%Daily2018-04-28 07:21
https://kosova-info.com/enca-lamtumire-dashuri/60%Daily2018-04-28 07:20
https://kosova-info.com/mourinho-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2018-04-28 07:20
https://kosova-info.com/sekretari-amerikan-presion-turqise-per-raketat-s-400/60%Daily2018-04-28 07:05
https://kosova-info.com/fabregas-zbulon-emrin-e-ekipit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-04-28 07:05
https://kosova-info.com/arrestohet-i-kerkuari-per-trafik-droge-dhe-bashkepunetori-i-tij/60%Daily2018-04-28 07:04
https://kosova-info.com/humb-jeten-femija-dy-vjecar-qe-terhoqi-vemendjen-e-botes/60%Daily2018-04-28 07:01
https://kosova-info.com/pasi-publikuan-kengen-dafina-ka-dy-fjale-per-likin-dhe-lumi-b/60%Daily2018-04-28 07:00
https://kosova-info.com/gjirokaster-mesuesi-denoncohet-per-ngacmim-seksual-ndaj-nxeneses/60%Daily2018-04-28 06:59
https://kosova-info.com/milan-planifikon-perforcimet-keto-jane-kerkesat-e-gattusos/60%Daily2018-04-28 06:54
https://kosova-info.com/mobilizohen-ministrat-serbe-marrin-urdher-per-lobim-urgjent-kunder-kosoves/60%Daily2018-04-28 06:51
https://kosova-info.com/merkel-trump-takim-harmonik-pa-rezultate/60%Daily2018-04-28 06:48
https://kosova-info.com/udhetimi-15-vjecar-i-eliza-dushkut-per-te-bere-filmin-mapplethorpe/60%Daily2018-04-28 06:38
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-real-madridin-shikojeni-kush-eshte-kthyer-ne-stervitjen-e-bayern-munichut/60%Daily2018-04-28 06:37
https://kosova-info.com/ibrahimovic-pa-mua-ky-ekip-eshte-favorit-per-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2018-04-28 06:31
https://kosova-info.com/tifozet-e-psg-se-e-sulmojne-neymarin/60%Daily2018-04-28 06:21
https://kosova-info.com/ish-e-dashura-e-dicaprios-pozon-lakuriq-para-pasqyres/60%Daily2018-04-28 06:21
https://kosova-info.com/telekomi-nuk-duhet-te-privatizohet-pas-gjithe-ketij-degradimi/60%Daily2018-04-28 06:21
https://kosova-info.com/xhabir-zharku-pas-nje-jave-mund-te-kthehet-i-lire-ne-kosove/60%Daily2018-04-28 06:20
https://kosova-info.com/draftligji-per-ushtrine-procedohet-te-henen-ne-qeveri/60%Daily2018-04-28 06:17
https://kosova-info.com/inter-juventus-formacionet-e-derby-ditalia/60%Daily2018-04-28 06:06
https://kosova-info.com/vet-i-treti-ne-veture-ledri-pervec-zemres-krejt-ti-fali/60%Daily2018-04-28 06:01
https://kosova-info.com/heres-some-of-the-best-sneakers-on-display-at-london-fashion-week/60%Daily2018-04-28 00:25
https://kosova-info.com/jlo-elektrizoi-publikun-e-veshur-me-fustan-te-tejdukshem-ne-billboard-awards/60%Daily2018-04-27 21:59
https://kosova-info.com/ne-vend-te-vizave-be-cakton-tiketen-7-euroshe-per-ballkanin/60%Daily2018-04-27 21:58
https://kosova-info.com/irani-dhe-tregtia-ndajne-trump-e-merkel/60%Daily2018-04-27 21:53
https://kosova-info.com/dy-shenja-qe-tregojne-se-keni-mungese-te-hekurit-ne-gjak/60%Daily2018-04-27 21:52
https://kosova-info.com/ballkani-eshte-ne-nje-situate-jashtezakonisht-delikate-nese-lihet-vetem-thote-reka/60%Daily2018-04-27 21:43
https://kosova-info.com/ilir-latifi-zbarkon-ne-tirane/60%Daily2018-04-27 21:41
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-nuk-lejohet-prangosja-ne-rastet-e-debimit-ne-rrethana-normale/60%Daily2018-04-27 21:39
https://kosova-info.com/andrra-dhe-sinani-nisin-pushimet-ne-kete-vend/60%Daily2018-04-27 21:39
https://kosova-info.com/thaci-per-medien-kroate-serbia-nuk-anetaresohet-ne-be-pa-njohur-kosoven/60%Daily2018-04-27 21:30
https://kosova-info.com/interi-me-vetem-nje-mungese-kunder-juventusit/60%Daily2018-04-27 21:21
https://kosova-info.com/agim-veliu-qorton-deputetet-e-ldk-se-vendimet-merren-ne-kryesi-te-partise/60%Daily2018-04-27 21:19
https://kosova-info.com/dua-lipa-plot-elegance-ne-kete-fustan/60%Daily2018-04-27 21:19
https://kosova-info.com/keni-pesuar-lendim-ja-si-ti-largoni-shenjat-me-shpejt/60%Daily2018-04-27 21:19
https://kosova-info.com/fabregas-nuk-ka-skuader-qe-mund-ta-paguaje-cmimin-e-salah/60%Daily2018-04-27 21:14
https://kosova-info.com/a-ju-le-kafja-pa-gjume-zbuloni-te-verteten-tani/60%Daily2018-04-27 21:02
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-ne-veternik-foto/60%Daily2018-04-27 20:59
https://kosova-info.com/permes-nje-video-intime-nga-vaska-rita-konfirmon-turneun-e-ri/60%Daily2018-04-27 20:58
https://kosova-info.com/shikoni-si-i-motivoi-ronaldo-lojtaret-e-real-madridit-para-ndeshjes-me-bayernin/60%Daily2018-04-27 20:46
https://kosova-info.com/avokatja-e-cila-kishte-informacione-te-demshme-per-hilari-klinton-pranoi-se-eshte-informatore-e-kremlinit/60%Daily2018-04-27 20:43
https://kosova-info.com/njeri-nga-klubet-me-te-forta-ne-bote-i-ben-oferte-wengerit/60%Daily2018-04-27 20:39
https://kosova-info.com/sinan-vllasaliu-me-projekt-te-ri/60%Daily2018-04-27 20:36
https://kosova-info.com/babi-na-blen-cokollata-vetem-per-ditelindje-jeta-jone-nje-ferr/60%Daily2018-04-27 20:33
https://kosova-info.com/zidane-iniesta-e-ka-merituar-topin-e-arte/60%Daily2018-04-27 20:29
https://kosova-info.com/thaci-e-vuciq-nuk-i-zgjaten-doren-njeri-tjetrit-sot-ne-shkup/60%Daily2018-04-27 20:19
https://kosova-info.com/gjiko-harron-eliten-ja-prane-kujt-lajmeron-kengen-e-re/60%Daily2018-04-27 20:16
https://kosova-info.com/nuk-mund-te-mungonte-reagimi-i-messit-per-largimin-e-iniestas-nga-barcelona/60%Daily2018-04-27 20:12
https://kosova-info.com/rasti-kicina-burim-ramadani-tregon-se-si-u-zhduken-provat/60%Daily2018-04-27 20:11
https://kosova-info.com/stoltenberg-ja-kur-maqedonia-do-marr-ftesen-per-ne-nato/60%Daily2018-04-27 20:06
https://kosova-info.com/askush-se-priste-qe-kjo-te-fshihej-brenda-hundes-se-njeriut/60%Daily2018-04-27 20:05
https://kosova-info.com/nitaj-turpi-i-kuvendit-deputetet-nuk-i-japin-pese-pare-per-zbardhjen-e-fatit-te-te-pagjeturve/60%Daily2018-04-27 20:03
https://kosova-info.com/cilat-ishin-fjalet-e-presidentit-meta-ne-berdo-brijone/60%Daily2018-04-27 19:59
https://kosova-info.com/valverde-vendose-per-kete-formacion-ne-sfiden-qe-mund-tia-sjelle-titullin/60%Daily2018-04-27 19:57
https://kosova-info.com/arrestohet-ish-komandanti-i-armates-boshnjake-atif-dudakovic/60%Daily2018-04-27 19:52
https://kosova-info.com/shperthen-skandali-ne-portugali-porto-korrupton-portierin-kundershtar/60%Daily2018-04-27 19:47
https://kosova-info.com/skandali-me-gylenistet-flet-gruaja-e-turkut-te-arrestuar-gabimisht/60%Daily2018-04-27 19:47
https://kosova-info.com/konsumoni-kete-perime-kujdes-mund-te-helmoheni/60%Daily2018-04-27 19:38
https://kosova-info.com/konsumoni-kete-perime-kujdes-mund-te-helmoheni/60%Daily2018-04-27 19:38
https://kosova-info.com/yihr-me-aksion-simbolik-ne-kerkim-te-fatit-te-personave-te-pagjetur/60%Daily2018-04-27 19:34
https://kosova-info.com/kjo-duhet-te-kete-qene-semundja-baze-ku-jane-hapur-dyer-per-kapjen-e-arsimit/60%Daily2018-04-27 19:27
https://kosova-info.com/lladrovci-e-jashari-darke-me-robin-krasniqin-e-urojne-te-behet-kampion/60%Daily2018-04-27 19:25
https://kosova-info.com/ish-djali-i-yllit-te-kombetares-shqiptare-i-shenon-super-gol-interit/60%Daily2018-04-27 19:23
https://kosova-info.com/vuciq-vuan-seriozisht-nga-skleroza-mohon-se-ka-marreveshje-per-energjine-me-kosoven/60%Daily2018-04-27 19:17
https://kosova-info.com/caji-jeshil-eshte-mjaft-i-dobishem-per-peshen/60%Daily2018-04-27 19:17
https://kosova-info.com/caji-jeshil-eshte-mjaft-i-dobishem-per-peshen/60%Daily2018-04-27 19:17
https://kosova-info.com/noizy-jep-lajmin-e-madh-per-fansat/60%Daily2018-04-27 19:16
https://kosova-info.com/prizreni-nikoqiri-i-radhes-i-diteve-te-kuvendit/60%Daily2018-04-27 19:01
https://kosova-info.com/nje-e-vdekur-nga-perplasja-e-makinave/60%Daily2018-04-27 18:56
https://kosova-info.com/getinjo-zbulon-se-me-ke-po-sjell-duet/60%Daily2018-04-27 18:55
https://kosova-info.com/hoxhaj-i-premton-zenkes-me-shume-vende-te-rezervuara-per-studente-nga-mali-i-zi/60%Daily2018-04-27 18:53
https://kosova-info.com/iphone-nderron-krejtesisht-emrin-ja-si-do-te-quhen-modelet-e-reja/60%Daily2018-04-27 18:45
https://kosova-info.com/a-eshte-ky-goli-me-i-bukur-i-vitit-2018/60%Daily2018-04-27 18:43
https://kosova-info.com/elvana-gjata-me-koncert-ne-prishtine-e-tirane-mesohen-datat/60%Daily2018-04-27 18:35
https://kosova-info.com/mbyllen-hetimet-ja-kush-eshte-fajtor-per-rrezimin-e-avionit-te-skuadres-se-chapecoense/60%Daily2018-04-27 18:34
https://kosova-info.com/shefi-i-okb-se-pershendet-takimin-e-vertete-historik-midis-koreve-2/60%Daily2018-04-27 18:26
https://kosova-info.com/spalletti-per-derbin-me-juven-ne-jemi-gati/60%Daily2018-04-27 18:18
https://kosova-info.com/spalletti-per-derbin-me-juven-ne-jemi-gati/60%Daily2018-04-27 18:18
https://kosova-info.com/spalletti-per-derbin-me-juven-ne-jemi-gati-2/60%Daily2018-04-27 18:18
https://kosova-info.com/per-dy-jave-radhazi-dua-lipa-kryeson-me-one-kiss/60%Daily2018-04-27 18:15
https://kosova-info.com/myftiu-tregon-kohen-kur-do-te-filloje-ndertimi-i-xhamise-se-madhe-ne-prishtine/60%Daily2018-04-27 18:10
https://kosova-info.com/selmanaj-te-behet-presion-i-vazhdueshem-ndaj-serbise-per-te-pagjeturit/60%Daily2018-04-27 18:09
https://kosova-info.com/allegri-kerkon-qe-juventusi-te-riktheje-besimin-e-humbur-ne-derbi-kunder-interit/60%Daily2018-04-27 18:05
https://kosova-info.com/allegri-kerkon-qe-juventusi-te-riktheje-besimin-e-humbur-ne-derbi-kunder-interit/60%Daily2018-04-27 18:05
https://kosova-info.com/allegri-kerkon-qe-juventusi-te-riktheje-besimin-e-humbur-ne-derbi-kunder-interit/60%Daily2018-04-27 18:05
https://kosova-info.com/dogji-rrjetin-me-postimin-e-fundit-por-luana-serish-si-shpetoi-fotoshopit/60%Daily2018-04-27 17:56
https://kosova-info.com/qeveria-pret-negociatat-shqiperia-nuk-ka-para-per-arsimin-e-100-mije-femijeve/60%Daily2018-04-27 17:55
https://kosova-info.com/iniesta-gjeniu-i-fundit-i-tiki-taka-s/60%Daily2018-04-27 17:54
https://kosova-info.com/iniesta-gjeniu-i-fundit-i-tiki-taka-s-2/60%Daily2018-04-27 17:54
https://kosova-info.com/nje-panel-i-kongresit-konstaton-se-trump-nuk-ka-bashkepunuar-me-rusine/60%Daily2018-04-27 17:51
https://kosova-info.com/disa-te-vrare-nga-sulmet-ne-nje-kamp-refugjatesh-ne-siri/60%Daily2018-04-27 17:44
https://kosova-info.com/arsenali-me-nje-perforcim-nga-dortmundi/60%Daily2018-04-27 17:43
https://kosova-info.com/putin-gati-avionin-luftarak-10-here-me-te-fuqishem/60%Daily2018-04-27 17:38
https://kosova-info.com/seven-saraqi-shume-shpejt-me-kenge-te-re/60%Daily2018-04-27 17:35
https://kosova-info.com/bakir-izetbegoviq-do-vija-me-qejf-ne-kosove-po-te-me-ftonit/60%Daily2018-04-27 17:34
https://kosova-info.com/vuciqi-nervoz-pas-perplasjes-me-thacin-ja-cfare-beri-me-presidenten-kroate/60%Daily2018-04-27 17:25
https://kosova-info.com/neymar-dhe-une-do-te-luajme-se-bashku-ne-real-madrid/60%Daily2018-04-27 17:25
https://kosova-info.com/neymar-dhe-une-do-te-luajme-se-bashku-ne-real-madrid-2/60%Daily2018-04-27 17:25
https://kosova-info.com/miratohen-rregulla-me-te-rrepta-per-youtube/60%Daily2018-04-27 17:24
https://kosova-info.com/miratohen-rregulla-me-te-rrepta-per-youtube/60%Daily2018-04-27 17:24
https://kosova-info.com/allegri-zbulon-listen-anti-inter/60%Daily2018-04-27 17:12
https://kosova-info.com/luana-perveluese-ne-fundin-e-shkurter-ja-prane-kujt-pozoi/60%Daily2018-04-27 17:12
https://kosova-info.com/trump-harron-ti-bleje-melanine-dhuraten-e-ditelindjes/60%Daily2018-04-27 17:02
https://kosova-info.com/ronaldo-kerkon-qe-ky-lojtar-ta-zevendesoje-balen-te-real-madrid/60%Daily2018-04-27 16:59
https://kosova-info.com/bisede-e-nxehte-mes-thacit-e-vuciqit-pas-dyerve-te-mbyllura-ne-samitin-berdo-brione/60%Daily2018-04-27 16:59
https://kosova-info.com/molliqaj-do-hapje-te-teresishme-te-kufirit-kosove-shqiperi/60%Daily2018-04-27 16:58
https://kosova-info.com/bebe-rexha-shenon-nje-sukses-ndjehet-krenare-qe-eshte-femer/60%Daily2018-04-27 16:56
https://kosova-info.com/a-e-pate-si-ishte-shperfytyruar-ngjela-tregon-se-cfare-i-kerkoi-gjermania-edi-rames/60%Daily2018-04-27 16:49
https://kosova-info.com/reshitaj-ofron-perkrahje-per-arkitektet-e-rinj/60%Daily2018-04-27 16:45
https://kosova-info.com/guardiola-me-deklarate-emocionuese-per-iniestan/60%Daily2018-04-27 16:45
https://kosova-info.com/frike-per-luften-e-trete-boterore-bombarduesit-e-shba-prane-kines/60%Daily2018-04-27 16:44
https://kosova-info.com/shefi-i-okb-se-pershendet-takimin-e-vertete-historik-midis-koreve/60%Daily2018-04-27 16:43
https://kosova-info.com/perplasen-dy-makina-ne-aksin-peqin-elbasan-nje-e-vdekur/60%Daily2018-04-27 16:38
https://kosova-info.com/veprimi-i-rites-ne-holande-per-tu-duartrokitur-ja-cka-beri-per-aviciin/60%Daily2018-04-27 16:36
https://kosova-info.com/kjo-tregon-seriozitetin-e-deputeteve-per-te-zhdukurit-ska-kuorum-per-miratimin-e-rezolutes/60%Daily2018-04-27 16:33
https://kosova-info.com/ferdonija-vuajtja-e-nenave-per-bijte-e-pagjetur/60%Daily2018-04-27 16:30
https://kosova-info.com/fifa-e-konfirmon-miqesoren-shqiperi-kosove-tregon-edhe-daten/60%Daily2018-04-27 16:27
https://kosova-info.com/nato-mbeshtet-thirrjen-e-presidentit-afgan-per-bisedime-me-talibanet/60%Daily2018-04-27 16:24
https://kosova-info.com/ka-edhe-disa-kura-shtepiake-per-gerhitjen/60%Daily2018-04-27 16:18
https://kosova-info.com/e-premte-si-kjo-per-marinen-dhe-getin/60%Daily2018-04-27 16:15
https://kosova-info.com/modestia-e-iniestas-ja-pse-po-largohem-nga-barcelona/60%Daily2018-04-27 16:12
https://kosova-info.com/mourinho-pendohet-per-perplasjet-me-wengerin-ja-cfare-ka-thene-sot/60%Daily2018-04-27 15:57
https://kosova-info.com/jlo-me-kenge-te-re-ronela-mire-qe-e-nxorem-para-se-do-thonin-qe-e-kopjova/60%Daily2018-04-27 15:56
https://kosova-info.com/ministri-britanik-kercenon-rusine-dhe-i-ben-thirrje-nato-s-te-veproje/60%Daily2018-04-27 15:49
https://kosova-info.com/zidane-ben-shume-ndryshime-ne-ndeshjen-ndaj-leganes/60%Daily2018-04-27 15:45
https://kosova-info.com/nenshkruhet-kontrata-per-ndertimin-e-segmentit-te-rruges-prishtine-mitrovice/60%Daily2018-04-27 15:40
https://kosova-info.com/oppo-a3-me-ekran-shume-te-holle/60%Daily2018-04-27 15:39
https://kosova-info.com/zv-ministri-me-kepuca-te-gjelbra-viziton-merdaren-foto/60%Daily2018-04-27 15:36
https://kosova-info.com/bebe-rexha-sjell-me-klip-kengen-ferrari/60%Daily2018-04-27 15:35
https://kosova-info.com/tusk-koreja-dhe-ballkani-tregojne-se-e-pamundura-behet-e-mundur/60%Daily2018-04-27 15:34
https://kosova-info.com/akil-gjakova-i-7-ti-ne-kampionatin-evropian-te-tel-avivit/60%Daily2018-04-27 15:33
https://kosova-info.com/sahin-vjen-me-nje-vendim-te-papritur/60%Daily2018-04-27 15:30
https://kosova-info.com/pa-konsensus-rreth-udheheqjes-se-dialogut/60%Daily2018-04-27 15:27
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-vikend-lirisht-shkoni-ndeti/60%Daily2018-04-27 15:19
https://kosova-info.com/alarm-ne-serbi-ndalohet-importi-i-mishit-nga-hungaria-per-shkak-te-mortajes-afrikane/60%Daily2018-04-27 15:17
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-po-behet-me-binjake-ky-detaj-thote-shume/60%Daily2018-04-27 15:16
https://kosova-info.com/formacioni-i-javes-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2018-04-27 15:11
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-numeron-shkeljet-e-kosoves-ne-deportimin-e-shtetasve-turq/60%Daily2018-04-27 15:11
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-pjesemarres-ne-samitin-brdo-brijuni-foto/60%Daily2018-04-27 15:05
https://kosova-info.com/karikatura-e-dites-4/60%Daily2018-04-27 15:03
https://kosova-info.com/range-rover-6x6/60%Daily2018-04-27 15:00
https://kosova-info.com/power-nga-liki-dhe-lumi-b-tashme-edhe-ne-youtube/60%Daily2018-04-27 14:55
https://kosova-info.com/pse-messi-dhe-suarez-munguan-ne-ceremonine-e-lamtumires-se-iniestas/60%Daily2018-04-27 14:49
https://kosova-info.com/meta-takon-tuskun-inkurajim-per-thellimin-e-reformave/60%Daily2018-04-27 14:47
https://kosova-info.com/qytetaret-i-tregojne-rames-varferine-kryeministri-keni-celular-per-fryme/60%Daily2018-04-27 14:46
https://kosova-info.com/kafeja-te-dobeson/60%Daily2018-04-27 14:42
https://kosova-info.com/rikthehet-abba-pas-35-vitesh-incizojne-kenge-te-re/60%Daily2018-04-27 14:40
https://kosova-info.com/lorik-ramaj-ushtari-me-i-mire-i-fsk-se/60%Daily2018-04-27 14:40
https://kosova-info.com/musliu-ironizon-me-haradinajn-emeroj-edhe-22-zv-ministra-qe-merren-me-kuvendin/60%Daily2018-04-27 14:39
https://kosova-info.com/a-do-te-largohet-de-gea-nga-unitedit-pergjigjet-jose-mourinho/60%Daily2018-04-27 14:35
https://kosova-info.com/up-ja-shpall-konkursin-per-62-pozita-te-personelit-akademik/60%Daily2018-04-27 14:30
https://kosova-info.com/france-football-keta-jane-trajneret-me-te-paguar-ne-bote/60%Daily2018-04-27 14:24
https://kosova-info.com/kate-dhe-william-pagezojne-princin/60%Daily2018-04-27 14:22
https://kosova-info.com/konfirmohet-aktakuza-per-marrje-ryshfeti-ndaj-14-policeve-te-jugut-te-mitrovices/60%Daily2018-04-27 14:21
https://kosova-info.com/kujdes-facebook-zbulon-6-gjera-qe-do-ju-bllokojne-profilin/60%Daily2018-04-27 14:17
https://kosova-info.com/aksidentet-dhe-punimet-ne-rruget-e-prishtines-bllokojne-levizjen-e-veturave-foto/60%Daily2018-04-27 14:17
https://kosova-info.com/ne-keto-vende-nuk-do-te-kete-rryme-ne-vikend/60%Daily2018-04-27 14:16
https://kosova-info.com/pacolli-po-merr-pjese-ne-punimet-e-procesit-berdo-brione-zhvillon-takime-te-nivelit-te-larte/60%Daily2018-04-27 14:12
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-keshtu-u-paraqit-era-mbreme-ne-dubai/60%Daily2018-04-27 14:09
https://kosova-info.com/europol-i-kryen-operacion-kunder-mediave-te-is-it/60%Daily2018-04-27 14:06
https://kosova-info.com/dje-u-kap-ne-gjinekologji-sot-leonora-e-vizitoi-kete-vend-me-nenen-e-saj/60%Daily2018-04-27 13:59
https://kosova-info.com/berlusconi-kthehet-ne-milan/60%Daily2018-04-27 13:42
https://kosova-info.com/nje-menyre-e-thjeshte-si-te-gjeni-celularin-nese-ju-ka-humbur-dhe-e-keni-pa-zile/60%Daily2018-04-27 13:41
https://kosova-info.com/prizreni-ne-25-qytetet-me-ikonike-te-europes-foto/60%Daily2018-04-27 13:36
https://kosova-info.com/pas-yllit-dani-bashkon-forcat-me-kete-kengetare-per-duet/60%Daily2018-04-27 13:29
https://kosova-info.com/shba-e-shqetesuar-me-penetrimin-rus-dhe-turk-ne-balkan/60%Daily2018-04-27 13:25
https://kosova-info.com/nje-femer-goditet-nga-vetura-ne-lagjen-lakerishte-peson-lendime-te-renda/60%Daily2018-04-27 13:24
https://kosova-info.com/gabimi-qe-nuk-duhet-te-beni-kurre-kur-terhiqni-para-nga-bankomati/60%Daily2018-04-27 13:21
https://kosova-info.com/tifozet-e-godasin-me-buke-ozil-befason-boten-me-veprimin-e-tij/60%Daily2018-04-27 13:19
https://kosova-info.com/denim-me-burg-per-konfliktin-me-arme-mes-kusherinjve/60%Daily2018-04-27 13:17
https://kosova-info.com/lideret-e-koreve-pajtohen-per-largimin-e-armeve-nukleare/60%Daily2018-04-27 13:05
https://kosova-info.com/dhjamin-e-barkut-mund-ta-hiqni-me-kete-perzierje-me-aloe-vera/60%Daily2018-04-27 12:59
https://kosova-info.com/vjosa-shkelqen-plote-elegance-ne-setin-e-ri/60%Daily2018-04-27 12:58
https://kosova-info.com/gomes-nga-barcelona-ne-premierlige/60%Daily2018-04-27 12:54
https://kosova-info.com/policia-dhe-prokuroria-bisedojne-per-ndermarrjen-e-masave-te-cilat-do-te-ishin-ne-funksion-te-koordinimit/60%Daily2018-04-27 12:53
https://kosova-info.com/aktakuze-per-krim-te-organizuar/60%Daily2018-04-27 12:46
https://kosova-info.com/nese-prindi-juaj-eshte-fizikisht-aktiv-ju-jeni-shume-inteligjent/60%Daily2018-04-27 12:39
https://kosova-info.com/partite-nuk-i-paguajne-gjobat-e-zgjedhjeve-lokale-mbi-130-mije-euro-borxhe/60%Daily2018-04-27 12:31
https://kosova-info.com/shade-dueti-me-i-ri-i-elvana-gjates-dhe-poo-bear/60%Daily2018-04-27 12:29
https://kosova-info.com/thaci-takon-xhaferin-flasin-per-avancimin-e-te-drejtave-te-shqiptareve-ne-maqedoni/60%Daily2018-04-27 12:27
https://kosova-info.com/musliu-ironizon-me-kryeministrin-shto-numrin-e-zevendesministrave/60%Daily2018-04-27 12:19
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-ata-qe-marrin-page-nga-shteti/60%Daily2018-04-27 12:18
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-iniesta-flet-per-klubin-e-ri/60%Daily2018-04-27 12:17
https://kosova-info.com/takimi-i-dy-lidereve-korean-trump-gjera-te-mira-po-ndodhin/60%Daily2018-04-27 12:06
https://kosova-info.com/avicii-ka-vrare-veten-se-nuk-ia-dilte-dot-me-familjaret-japin-detajet-e-trishta-ka-dhe-nje-leter-lamtumire/60%Daily2018-04-27 11:59
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-meje-na-ruajne-varret-dhe-gjaku-i-martireve-te-cilet-jane-nderi-yne/60%Daily2018-04-27 11:59
https://kosova-info.com/zyrtare-lamtumire-paris-saint-germain/60%Daily2018-04-27 11:57
https://kosova-info.com/zyrtare-iniesta-largohet-nga-barcelona/60%Daily2018-04-27 11:47
https://kosova-info.com/a-eshte-lista-serbe-ende-pjese-e-qeverise-haradinaj/60%Daily2018-04-27 11:38
https://kosova-info.com/zidane-i-dergon-nje-mesazh-iniestas/60%Daily2018-04-27 11:26
https://kosova-info.com/perqafimi-historik-video/60%Daily2018-04-27 11:21
https://kosova-info.com/problem-i-madh-ne-real-madrid-dy-super-yje-mungojne-ndaj-bayern-munichut/60%Daily2018-04-27 11:18
https://kosova-info.com/milaim-zeka-me-rrefim-te-dhimbshem-per-vrasjen-e-nenes/60%Daily2018-04-27 11:17
https://kosova-info.com/afganistani-merr-shembull-zvicren-debon-terroristin-ne-vendlindje/60%Daily2018-04-27 11:01
https://kosova-info.com/amerika-dhe-europol-bllokojne-propaganden-e-isis-it-ne-internet/60%Daily2018-04-27 11:00
https://kosova-info.com/konkurrente-apo-vetem-moter-ky-postim-sqaron-raportin-e-nores-dhe-eres/60%Daily2018-04-27 10:59
https://kosova-info.com/barcelona-kerkon-nje-super-perforcim-nga-lazio/60%Daily2018-04-27 10:57
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-thote-se-do-ta-shtojne-presionin-ndaj-serbise-per-fatin-e-te-zhdukurve/60%Daily2018-04-27 10:57
https://kosova-info.com/haziri-ne-politike-nuk-hyhet-permes-dajallareve-dhe-kusherinjve-por-permes-konkurrences/60%Daily2018-04-27 10:51
https://kosova-info.com/gerrard-behet-trajner-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-04-27 10:50
https://kosova-info.com/eulex-i-ne-diten-e-te-pagjeturve-familjet-kane-nevoje-qe-ta-permbyllin-te-kaluaren-e-tyre-te-dhimbshme/60%Daily2018-04-27 10:47
https://kosova-info.com/krasniqi-tregon-ndarjen-e-anetareve-ne-kqz-sipas-partive-politike/60%Daily2018-04-27 10:45
https://kosova-info.com/presidenti-cdo-27-prill-na-bashkon-per-te-kujtuar-cmimin-e-larte-te-lirise-dhe-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-04-27 10:43
https://kosova-info.com/blerona-ka-edhe-te-pasme-bombastike-nuk-ia-kemi-pare-deri-ne-kete-ekspozim/60%Daily2018-04-27 10:39
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-pret-vleresim-pozitiv-per-vizat-nga-delegacioni-vleresues-i-be-se/60%Daily2018-04-27 10:38
https://kosova-info.com/klopp-zbulon-nese-do-te-luaje-mane-ndaj-romes/60%Daily2018-04-27 10:37
https://kosova-info.com/caushi-ceshtja-e-te-pagjeturve-te-jete-kusht-ne-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-04-27 10:31
https://kosova-info.com/shtate-te-vrare-ne-trazirat-ne-nje-burg-ne-guatemala/60%Daily2018-04-27 10:23
https://kosova-info.com/kengetares-kosovare-i-rri-mire-e-bardha-ka-disa-fjale-per-kete-ngjyre/60%Daily2018-04-27 10:21
https://kosova-info.com/allegri-ky-futbollist-i-juventusit-e-ka-perfunduar-sezonin/60%Daily2018-04-27 10:18
https://kosova-info.com/lideret-e-dy-koreve-arrijne-marreveshje-historike-merr-fund-lufta-70-vjecare/60%Daily2018-04-27 10:14
https://kosova-info.com/pastroni-veshkat-nga-helmet-dhe-guret-me-kete-ilac-efikas-nga-tre-perberes/60%Daily2018-04-27 10:13
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-e-konfirmon-takimin-publikon-imazhet-e-mike-pompeos-dhe-kim-jong-un-foto/60%Daily2018-04-27 10:10
https://kosova-info.com/keta-jane-zyrtaret-kosovare-ndaj-te-cileve-serbia-po-pergatit-aktakuze-per-arrestimin-e-gjuriqit/60%Daily2018-04-27 10:07
https://kosova-info.com/monchi-largohet-nga-roma-zgjedh-milanin/60%Daily2018-04-27 10:06
https://kosova-info.com/traumat-e-femijerise-shkaktojne-plage-te-perhershme-ne-jetet-tona/60%Daily2018-04-27 10:05
https://kosova-info.com/tara-ka-ditelindjen-ky-eshte-urimi-plot-emocione-i-teutes/60%Daily2018-04-27 09:59
https://kosova-info.com/pini-tre-kafe-ne-dite-zvogelojne-rreziqet-e-sulmit-ne-zemer/60%Daily2018-04-27 09:49
https://kosova-info.com/vajzat-do-ta-xhelozojne-kete-kali-kemaili-ia-ben-atij-ate-qe-femrat-e-duan-nga-ai/60%Daily2018-04-27 09:41
https://kosova-info.com/hoti-ska-mocion-pa-koncenzus-te-partive/60%Daily2018-04-27 09:38
https://kosova-info.com/liverpool-transferon-portierin-e-barcelones/60%Daily2018-04-27 09:37
https://kosova-info.com/lideret-koreane-bisedojne-per-denuklearizimin/60%Daily2018-04-27 09:27
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-me-njoftim-per-iniestan/60%Daily2018-04-27 09:27
https://kosova-info.com/enca-publikon-video-duke-perdore-marihuane/60%Daily2018-04-27 09:20
https://kosova-info.com/ne-tre-mujorin-e-pare-sipas-qeverise-te-hyrat-jane-40852-milione-euro/60%Daily2018-04-27 09:19
https://kosova-info.com/thaci-ceshtja-e-te-pagjeturve-duhet-te-diskutohet-edhe-ne-bruksel/60%Daily2018-04-27 09:17
https://kosova-info.com/turqia-arreston-kater-militante-te-is-it/60%Daily2018-04-27 09:10
https://kosova-info.com/iraku-me-stadiumin-me-te-madh-ne-bote-gjithcka-merite-e-nje-basti/60%Daily2018-04-27 09:09
https://kosova-info.com/tahiri-mbrojtja-e-interesit-publik-mision-kyc-i-qeverise/60%Daily2018-04-27 09:04
https://kosova-info.com/fshiu-videon-me-elvana-gjaten-ty-dolla-sign-ka-dy-fjale-per-kengetarin-shqiptar/60%Daily2018-04-27 09:02
https://kosova-info.com/balje-nuk-eshte-lehte-te-takohesh-me-familjare-te-te-pagjeturve/60%Daily2018-04-27 08:57
https://kosova-info.com/ciao-lazio-savic-fillon-bisedimet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-04-27 08:57
https://kosova-info.com/andin-hoti-i-emocionuar-ne-kuvend-me-kuptojne-vetem-ata-qe-jane-rritur-pa-baba/60%Daily2018-04-27 08:54
https://kosova-info.com/enrique-nese-ndodh-kjo-behem-trajner-i-arsenalit/60%Daily2018-04-27 08:44
https://kosova-info.com/vildanja-nuk-kursehet-zbulon-imazhe-pas-seksit-me-te-dashurin/60%Daily2018-04-27 08:42
https://kosova-info.com/veseli-serbia-po-hesht-per-te-pagjeturit-por-ne-nuk-i-harrojme/60%Daily2018-04-27 08:41
https://kosova-info.com/moda-nje-garderobe-me-lule/60%Daily2018-04-27 08:36
https://kosova-info.com/derby-ditalia-formacionet-e-mundshme-per-inter-juventus/60%Daily2018-04-27 08:24
https://kosova-info.com/thaci-emeron-edhe-per-nje-mandat-valdete-daken-kryetare-te-kqz-se/60%Daily2018-04-27 08:24
https://kosova-info.com/arsimi-punesimi-e-shendetesia-prioritete-per-vitet-2019-2021/60%Daily2018-04-27 08:19
https://kosova-info.com/kjo-eshte-grimerja-e-re-e-almedes-i-ben-grim-te-papare/60%Daily2018-04-27 08:18
https://kosova-info.com/adem-grabovci-dhe-te-tjeret-do-te-gjykohen-nga-shashivar-hoti-ende-nuk-ka-date-per-fillimin-e-gjykimit/60%Daily2018-04-27 08:14
https://kosova-info.com/pogba-kjo-nuk-me-pelqen-ne-premierlige/60%Daily2018-04-27 08:12
https://kosova-info.com/perse-ju-dridhet-syri-pergjigja-nuk-do-ju-pelqeje/60%Daily2018-04-27 08:10
https://kosova-info.com/momenti-historik-kur-lideret-e-koreve-i-shtrengojne-duart/60%Daily2018-04-27 08:08
https://kosova-info.com/haradinaj-u-ofron-mbeshtetje-ekipit-te-mjekeve-nga-gift-of-life-international/60%Daily2018-04-27 08:05
https://kosova-info.com/getinjo-probleme-me-polici/60%Daily2018-04-27 08:00
https://kosova-info.com/nehat-thaci-emerohet-drejtor-i-sherbimit-korrektues-te-kosoves/60%Daily2018-04-27 08:00
https://kosova-info.com/milan-gezon-tifozet-me-perforcimin-e-ri-ne-san-siro/60%Daily2018-04-27 08:00
https://kosova-info.com/qeveria-miraton-dokumentin-per-dhomen-e-vecante-te-gjykates-supreme/60%Daily2018-04-27 07:54
https://kosova-info.com/serbia-ben-gati-padi-ndaj-zyrtareve-te-kosoves-per-arrestimin-e-gjuriqit/60%Daily2018-04-27 07:46
https://kosova-info.com/lumi-b-tregon-se-eshte-i-forte-keshtu-thote-se-e-shohin-reperet/60%Daily2018-04-27 07:44
https://kosova-info.com/merkel-arrin-ne-uashington/60%Daily2018-04-27 07:41
https://kosova-info.com/merkel-arrin-ne-uashington/60%Daily2018-04-27 07:41
https://kosova-info.com/messi-ne-fotografi-me-perforcimin-e-ri-te-barcelones/60%Daily2018-04-27 07:32
https://kosova-info.com/shperthen-nje-autocisterne-e-naftes-ne-ferizaj/60%Daily2018-04-27 07:25
https://kosova-info.com/nje-rruge-e-dy-pune-edhe-kete-gje-e-ben-capital-t-ne-fitnes/60%Daily2018-04-27 07:20
https://kosova-info.com/navas-gaboi-ndaj-bayern-munichut-ja-cfare-i-bene-ramos-e-marcelo/60%Daily2018-04-27 07:18
https://kosova-info.com/skriniar-frikeson-tifozet-e-interit-para-ndeshjes-me-juventusin/60%Daily2018-04-27 07:12
https://kosova-info.com/pas-seances-ne-apelin-e-uefa-s-reagon-zyrtarisht-skenderbeu/60%Daily2018-04-27 07:04
https://kosova-info.com/avioni-i-ri-luftarak-gjermano-francez-do-te-ndertohet/60%Daily2018-04-27 07:02
https://kosova-info.com/avioni-i-ri-luftarak-gjermano-francez-do-te-ndertohet-2/60%Daily2018-04-27 07:02
https://kosova-info.com/shkenda-e-shtrire-ne-shtrat-e-zhveshur-publikohet-fotoja-e-nxehte/60%Daily2018-04-27 06:56
https://kosova-info.com/vuciq-e-quan-haradinajn-zedhenes-qe-zbaton-kerkesat-e-amerikes/60%Daily2018-04-27 06:51
https://kosova-info.com/tunes-i-zbulohet-sekreti-ja-kur-pritet-publikimi-i-kenges-se-saj/60%Daily2018-04-27 06:38
https://kosova-info.com/beqaret-kerkojne-biseda-te-thella-e-domethenese-nga-nje-lidhje-e-re/60%Daily2018-04-27 06:35
https://kosova-info.com/prishtine-i-mituri-sulmon-fizikisht-nenen-e-tij/60%Daily2018-04-27 06:34
https://kosova-info.com/takimi-historik-kim-jong-un-kalon-kufirin/60%Daily2018-04-27 06:23
https://kosova-info.com/19-vjet-nga-masakra-ne-meje-te-gjakoves/60%Daily2018-04-27 06:18
https://kosova-info.com/jo-vec-ne-muzike-enca-eshte-profesioniste-edhe-ne-kete-lemi/60%Daily2018-04-27 06:10
https://kosova-info.com/gjenden-te-vdekur-ne-makine-5-persona-ne-meksike/60%Daily2018-04-27 06:01
https://kosova-info.com/demarkacioni-kaloi-korrigjimi-ende-ska-nisur/60%Daily2018-04-27 05:50
https://kosova-info.com/deputetet-takohen-me-qytetaret-e-prizrenit/60%Daily2018-04-27 05:48
https://kosova-info.com/16-semundjet-qe-sheron-uji-i-detit/60%Daily2018-04-27 05:37
https://kosova-info.com/wenger-gjen-fajtorin-e-barazimit-me-atletico-madridin/60%Daily2018-04-27 05:31
https://kosova-info.com/haradinaj-mbledh-ministrat-2/60%Daily2018-04-27 05:29
https://kosova-info.com/roma-liverpool-vendim-nga-policia-per-ndeshjen-e-kthimit-ne-olimpico/60%Daily2018-04-27 05:24
https://kosova-info.com/griezmann-gezon-barcelonen-ja-cfare-ka-bere-pas-ndeshjes-me-arsenalin/60%Daily2018-04-27 05:20
https://kosova-info.com/presidenti-i-barcelones-zbulon-nese-do-te-largohet-trajneri-valverde/60%Daily2018-04-27 05:15
https://kosova-info.com/seance-e-jashtezakonshme-per-te-pagjeturit/60%Daily2018-04-27 05:15
https://kosova-info.com/moti-sot-16/60%Daily2018-04-27 05:10
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-cavani-kthehet-ne-serie-a-5/60%Daily2018-04-27 05:10
https://kosova-info.com/official-who-molested-woman-didnt-have-to-be-politically-correct/60%Daily2018-04-27 00:26
https://kosova-info.com/haziri-ldk-nuk-i-pranon-votat-e-listes-serbe-ne-mocionin-e-rrezimit-te-qeverise/60%Daily2018-04-26 22:00
https://kosova-info.com/fjolla-shpreh-dhimbjen-per-humbjen-qe-po-e-ndjene-do-te-dua-deri-ne-amshim/60%Daily2018-04-26 21:59
https://kosova-info.com/pamjet-te-gjitha-ofendimet-mes-canit-dhe-gazetarit-te-njohur-shqiptar/60%Daily2018-04-26 21:56
https://kosova-info.com/andi-hoxhaj-shqiptari-nderohet-nga-akademia-britanike/60%Daily2018-04-26 21:51
https://kosova-info.com/femijet-trashegojne-inteligjencen-nga-nena/60%Daily2018-04-26 21:51
https://kosova-info.com/une-e-zbulova-salahun/60%Daily2018-04-26 21:50
https://kosova-info.com/akuzohet-per-abuzim-seksual-komediani-i-lumtur-qe-grate-besohen-nga-gjykata/60%Daily2018-04-26 21:47
https://kosova-info.com/kapen-dy-kosovare-ne-tirolin-jugor/60%Daily2018-04-26 21:44
https://kosova-info.com/griezmann-thote-se-oblak-eshte-portieri-me-i-mire-ne-bote-pas-paraqitjes-fantastike-ndaj-arsenalit/60%Daily2018-04-26 21:39
https://kosova-info.com/ambasadoret-pastrojne-qytetin/60%Daily2018-04-26 21:35
https://kosova-info.com/gropa-mbeturina-ndricim-haskuka-bombardohet-me-kerkesa-nga-qytetaret-e-tij-foto/60%Daily2018-04-26 21:34
https://kosova-info.com/sonte-publikoi-kengen-50-zbulohet-dueti-i-getinjos-me-kete-reper/60%Daily2018-04-26 21:30
https://kosova-info.com/marseille-20-salzburg-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-26 21:22
https://kosova-info.com/ldk-do-renie-te-relaksuar-te-qeverise-haradinaj-jo-me-mocion-thote-gashi/60%Daily2018-04-26 21:21
https://kosova-info.com/bernabiq-per-te-miren-e-serbeve-do-te-nenshkruaja-gjithcka/60%Daily2018-04-26 21:17
https://kosova-info.com/arsenal-11-atletico-madrid-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-26 21:14
https://kosova-info.com/zbulime-te-reja-mbi-vrasjen-e-kennedy/60%Daily2018-04-26 21:07
https://kosova-info.com/trumpit-i-pamundesohet-shkarkimi-i-prokurorit-special/60%Daily2018-04-26 21:00
https://kosova-info.com/mollie-prezantuesja-seksi-e-televizionit/60%Daily2018-04-26 20:59
https://kosova-info.com/marseille-me-afer-finales-e-mposht-salzburgun-e-valon-berishes/60%Daily2018-04-26 20:56
https://kosova-info.com/atletico-madrid-del-i-pamposhtur-nga-emirates-edhe-me-nje-lojtar-me-pak/60%Daily2018-04-26 20:56
https://kosova-info.com/haraqija-ldk-ja-e-di-qe-nuk-do-te-kete-zgjedhje/60%Daily2018-04-26 20:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-se-perse-jeni-ende-beqare/60%Daily2018-04-26 20:54
https://kosova-info.com/dyvjecari-ngre-angline-ne-kembe-mjeket-frike-te-dalin-rrugeve/60%Daily2018-04-26 20:50
https://kosova-info.com/keshilla-per-nenat-e-reja-rreth-higjienes-intime-pas-lindjes/60%Daily2018-04-26 20:42
https://kosova-info.com/zeka-per-inati-te-behgjet-pacollit-nisma-ka-hy-ne-koalicion-me-pdk-ne-video/60%Daily2018-04-26 20:42
https://kosova-info.com/revista-amerikane-hedh-dyshime-mbi-burimin-e-parave-te-perdorura-nga-lsi-per-lobim-ne-shba/60%Daily2018-04-26 20:39
https://kosova-info.com/kengetari-shqiptar-po-kerkon-nuse/60%Daily2018-04-26 20:29
https://kosova-info.com/shenohet-me-ne-fund-goli-i-pare-ne-ndeshjen-arsenal-atletico-madrid/60%Daily2018-04-26 20:27
https://kosova-info.com/shenohet-me-ne-fund-goli-i-pare-ne-ndeshjen-arsenal-atletico-madrid/60%Daily2018-04-26 20:27
https://kosova-info.com/neser-mbahet-takim-i-deputeteve-me-qytetaret-e-prizrenit/60%Daily2018-04-26 20:23
https://kosova-info.com/serbia-i-dergon-selam-kosoves-maltretimi-i-gjuriqit-nuk-do-te-mbetet-pa-u-ndeshkuar/60%Daily2018-04-26 20:14
https://kosova-info.com/mercedes-apo-ferrari-dua-titullin-e-kampionit/60%Daily2018-04-26 20:13
https://kosova-info.com/shoferi-qe-merr-10-mije-euro-ne-muaj-per-konsulence/60%Daily2018-04-26 20:06
https://kosova-info.com/fansi-i-dua-lipas-ben-tatuazh-ne-kete-vend/60%Daily2018-04-26 20:01
https://kosova-info.com/topalli-pd-parti-e-kunatit-deputetet-i-japin-llogari-atij-per-tenderat-qe-duhet-te-fitojne/60%Daily2018-04-26 20:00
https://kosova-info.com/lekura-e-sheges-si-ta-perdorni-per-kujdesin-ndaj-flokeve-dhe-lekures/60%Daily2018-04-26 19:57
https://kosova-info.com/arsenal-0-0-atletico-madrid-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-04-26 19:51
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-marseille-salzburg/60%Daily2018-04-26 19:32
https://kosova-info.com/ndahen-aktoret-e-njohur-turq-ja-kush-e-zbuloi-te-verteten/60%Daily2018-04-26 19:30
https://kosova-info.com/thaci-vizitat-e-krereve-te-be-se-deshmi-e-perspektives-evropiane/60%Daily2018-04-26 19:28
https://kosova-info.com/kuvendi-mban-neser-seance-te-jashtezakonshme-per-personat-e-pagjetur/60%Daily2018-04-26 19:26
https://kosova-info.com/haziri-ti-listojme-problemet-se-bashku-pastaj-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2018-04-26 19:23
https://kosova-info.com/karton-i-kuq-ne-ndeshjen-arsenal-atletico-madrid/60%Daily2018-04-26 19:19
https://kosova-info.com/inter-juventus-thyhen-te-gjitha-rekordet-nga-te-ardhurat-nga-shitjet-e-biletave/60%Daily2018-04-26 19:11
https://kosova-info.com/pas-lajmit-se-i-deshiroi-vdekjen-fansit-reagon-albani/60%Daily2018-04-26 19:00
https://kosova-info.com/qeveria-eshte-e-brishte-vendi-do-te-shkoje-ne-zgjedhje/60%Daily2018-04-26 18:59
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-pare-i-kf-llapit-pas-denimit-te-ffk-se/60%Daily2018-04-26 18:56
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-blen-15-skutere-nga-5500-euro-copa/60%Daily2018-04-26 18:50
https://kosova-info.com/fillon-gjykimi-i-pese-shqiptareve-qe-shisnin-adidas-armani-apo-gucci-me-grame/60%Daily2018-04-26 18:48
https://kosova-info.com/isco-ia-jep-nje-lajm-te-keq-real-madridit/60%Daily2018-04-26 18:44
https://kosova-info.com/rrugeve-te-la-ledri-tregon-se-sa-shume-i-jane-rritur/60%Daily2018-04-26 18:40
https://kosova-info.com/pas-rigjykimit-tre-zyrtare-te-auv-it-lirohen-nga-akuza-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtare/60%Daily2018-04-26 18:38
https://kosova-info.com/nese-pini-mbi-5-gota-alkool-ne-jave-jeni-duke-rritur-rrezikun-per-vdekje/60%Daily2018-04-26 18:32
https://kosova-info.com/nuredini-puna-e-ustait-e-ktheu-ne-sherbim-radarin-milionesh-te-aeroportit/60%Daily2018-04-26 18:31
https://kosova-info.com/mbrojtes-i-liverpoolit-me-i-shtrenjte-se-krejt-buxheti-i-kosoves-per-mbrojtje/60%Daily2018-04-26 18:29
https://kosova-info.com/krichbaum-e-pranon-merkel-nuk-ndan-te-njejtin-mendim-me-mua-per-negociatat/60%Daily2018-04-26 18:22
https://kosova-info.com/taka-11-5-centimetra-dhe-levizje-seksi-kengetarja-e-famshme-i-cmendi-te-gjithe/60%Daily2018-04-26 18:21
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-marseille-salzburg/60%Daily2018-04-26 18:05
https://kosova-info.com/behet-e-ditur-se-kur-do-behet-terheqja-e-fituesve-me-kupone-fiskal/60%Daily2018-04-26 18:04
https://kosova-info.com/mother-jones-perseri-hulumtim-rreth-lobimit-te-partive-shqiptare-ne-shba/60%Daily2018-04-26 18:03
https://kosova-info.com/rita-depilohet-ne-kete-vend-keshtu-guduliset-ajo/60%Daily2018-04-26 18:00
https://kosova-info.com/ish-shefi-i-cia-s-pompeo-konfirmohet-sekretar-i-shtetit/60%Daily2018-04-26 17:57
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-atletico-madrid/60%Daily2018-04-26 17:52
https://kosova-info.com/ankthi-i-dy-dekadave-per-te-pagjeturit/60%Daily2018-04-26 17:51
https://kosova-info.com/bastoret-e-favorizojne-real-madridin-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-26 17:49
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimte-ne-prizren/60%Daily2018-04-26 17:42
https://kosova-info.com/sa-para-do-ti-perfitojne-nora-dhe-distria-per-medaljet-e-fituara/60%Daily2018-04-26 17:41
https://kosova-info.com/jo-vec-me-motren-edhe-me-kete-person-ngjane-almeda/60%Daily2018-04-26 17:41
https://kosova-info.com/kosova-synon-formimin-e-gjykates-speciale-per-korrupsion/60%Daily2018-04-26 17:39
https://kosova-info.com/haradinaj-ftohet-ne-medvegje-ai-deshiron-ta-prezantoj-shtetin-e-kosoves-ne-beograd/60%Daily2018-04-26 17:36
https://kosova-info.com/kuka-pershendet-shqiptaret-me-kampionen-dhe-nenkampionen-e-evropes/60%Daily2018-04-26 17:29
https://kosova-info.com/doktoret-bejne-thirrje-7-mitet-mbi-prezervativet-qe-nuk-duhet-ti-besoni/60%Daily2018-04-26 17:24
https://kosova-info.com/gjermania-do-te-rishikoje-mbi-4-mije-vendime-per-azil-politik/60%Daily2018-04-26 17:21
https://kosova-info.com/flet-per-here-te-pare-gjyqtari-qe-eliminoi-juventusin-ja-cfare-thote-ai/60%Daily2018-04-26 17:20
https://kosova-info.com/dielli-nuk-e-puthi-encen-e-dogji-fare-ate/60%Daily2018-04-26 17:20
https://kosova-info.com/dy-italiane-akuzohen-per-sulmin-ndaj-tifozit-te-liverpoolit/60%Daily2018-04-26 17:18
https://kosova-info.com/salah-apo-neymar-ronaldo-vendos-per-transferimin-e-ri-te-real-madridit/60%Daily2018-04-26 17:12
https://kosova-info.com/bosi-amazon-zhvillimi-i-universit-eshte-i-domosdoshem/60%Daily2018-04-26 17:11
https://kosova-info.com/dardan-sejdiu-flet-per-emrin-dhe-logon-e-partise-se-re/60%Daily2018-04-26 16:56
https://kosova-info.com/getinjo-publikon-kengen-50/60%Daily2018-04-26 16:55
https://kosova-info.com/festa-me-shqiponje-e-nores-dhe-perlotja-gjate-himnit-te-kosoves/60%Daily2018-04-26 16:54
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-do-ti-bashkohet-kesaj-partie-politike/60%Daily2018-04-26 16:48
https://kosova-info.com/deshmitari-djali-i-safete-tolajt-kerkoi-toke-5-mije-euro-dhe-veture/60%Daily2018-04-26 16:45
https://kosova-info.com/vipat-e-bllokut-perseri-sulmojne-genten-kesaj-radhe-ia-bejne-kete-publikim/60%Daily2018-04-26 16:39
https://kosova-info.com/deputeti-i-grupit-te-pavarur-e-konfirmon-emrin-e-partise-se-re/60%Daily2018-04-26 16:38
https://kosova-info.com/madheshtore-nora-gjakova-fiton-finalen-e-kampionatit-evropian/60%Daily2018-04-26 16:36
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-tallen-sot-me-portierin-e-realit/60%Daily2018-04-26 16:34
https://kosova-info.com/masakra-denimi-dhe-lirimi-i-sasha-cvjetan-permes-rrefimit-te-saranda-bogujevcit/60%Daily2018-04-26 16:33
https://kosova-info.com/moderatorja-shqiptare-me-vello-dhe-alkool-ne-duar/60%Daily2018-04-26 16:21
https://kosova-info.com/papunesia-me-e-larte-ne-evrope-ne-maqedoni/60%Daily2018-04-26 16:20
https://kosova-info.com/trump-do-te-vizitoje-britanine-ne-muajin-korrik/60%Daily2018-04-26 16:17
https://kosova-info.com/mkrs-shperblen-geta-beqen/60%Daily2018-04-26 16:15
https://kosova-info.com/ahmeti-emeroi-anetar-te-komisionit-te-lejeve-zyrtarin-me-aktakuze-per-korrupsion-per-leje-te-ndertimit/60%Daily2018-04-26 16:14
https://kosova-info.com/lagjia-fehmi-agani-neser-pa-furnizim-uji-thote-komuna-e-prishtines/60%Daily2018-04-26 16:08
https://kosova-info.com/zbulohet-fabrika-e-bebeve-ne-nigeri-shpetohen-160-femije/60%Daily2018-04-26 16:06
https://kosova-info.com/kim-nuk-ka-te-ndalur-tani-del-sic-e-ka-bere-nena/60%Daily2018-04-26 16:00
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-pse-reali-luajti-me-fanella-te-zeza-mbreme/60%Daily2018-04-26 15:56
https://kosova-info.com/arrestohet-biznesmeni-nga-kamenica-qe-tentoi-ti-ve-flaken-vetes-video/60%Daily2018-04-26 15:56
https://kosova-info.com/pal-lekaj-takon-kryeministrin-slloven-falenderon-per-bashkepunimin-me-kosoven/60%Daily2018-04-26 15:54
https://kosova-info.com/identifikohen-zonat-e-rreshqitjeve-te-dheut-ne-kosove-rrezikojne-jeten-e-qytetareve/60%Daily2018-04-26 15:53
https://kosova-info.com/juncker-qeteson-greket-rekomandimi-per-shqiperine-nuk-do-te-thote-anetaresim/60%Daily2018-04-26 15:48
https://kosova-info.com/ekspertet-e-aviacionit-aeroplani-elektrik-do-te-niset-per-dhjete-vjet/60%Daily2018-04-26 15:47
https://kosova-info.com/rihanna-e-ka-vjedhur-marken-fenty-by-rihanna-ja-detajet-mbi-te-cilat-jane-ngritur-dyshimet/60%Daily2018-04-26 15:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-historia-e-personave-te-vetem-qe-u-denuan-me-burg-te-perjetshem-ne-kosove/60%Daily2018-04-26 15:40
https://kosova-info.com/guardiola-i-dashuruar-ne-de-bruyne-deklarate-fantastike-per-te/60%Daily2018-04-26 15:35
https://kosova-info.com/hoxha-kerkon-mbeshtetje-nga-ke-ne-zbatimin-e-reformave-nga-agjenda-europiane/60%Daily2018-04-26 15:34
https://kosova-info.com/sherr-ne-familje-te-shtena-me-arme-brenda-ne-banese/60%Daily2018-04-26 15:23
https://kosova-info.com/keto-shtate-ushqime-konsumoni-per-jete-me-te-gjate/60%Daily2018-04-26 15:22
https://kosova-info.com/pacolli-kosova-do-beje-shume-nese-do-behet-pjese-e-organizatave-nderkombetare-te-sigurise/60%Daily2018-04-26 15:22
https://kosova-info.com/labi-ia-kujton-kete-gje-big-mames-pastaj-e-quan-keshtu/60%Daily2018-04-26 15:22
https://kosova-info.com/nga-viti-2021-per-te-udhetuar-ne-evrope-duhet-kerkuar-leje-nga-be-ja-permes-internetit/60%Daily2018-04-26 15:20
https://kosova-info.com/vitet-ecin-edona-mbete-e-njejte/60%Daily2018-04-26 15:05
https://kosova-info.com/ky-eshte-orari-i-finales-se-madhe-te-kupes-se-kosoves-mes-prishtines-dhe-vellaznimi/60%Daily2018-04-26 15:04
https://kosova-info.com/skandali-i-rrit-fitimet-e-facebook/60%Daily2018-04-26 14:55
https://kosova-info.com/nora-gjakova-ne-finale-te-kampionatit-evropian/60%Daily2018-04-26 14:50
https://kosova-info.com/nora-shfaq-trupin-ne-dubai/60%Daily2018-04-26 14:42
https://kosova-info.com/koment-emmanuel-macron-kunderhelmi-per-trump/60%Daily2018-04-26 14:42
https://kosova-info.com/acarohen-edhe-me-tej-raportet-serbia-i-ndalon-hyrjen-ministrit-kroat-te-mbrojtjes/60%Daily2018-04-26 14:31
https://kosova-info.com/koreani-i-tottenhamit-detyrohet-nga-shteti-i-tij-qe-te-fitoje-medalje-ose-te-beje-ushtrine/60%Daily2018-04-26 14:30
https://kosova-info.com/neser-nuk-do-te-kete-furnizimit-me-uje-ne-rrugen-fehmi-agani-ne-prishtine/60%Daily2018-04-26 14:29
https://kosova-info.com/nato-ofron-qe-ta-ndihmoje-afganistanin-gjate-zgjedhjeve/60%Daily2018-04-26 14:24
https://kosova-info.com/ky-eshte-modeli-i-fitnesit-qe-po-i-cmend-femrat-me-trupin-e-tij/60%Daily2018-04-26 14:22
https://kosova-info.com/keto-jane-9-arsyet-pse-duhet-te-beni-seks/60%Daily2018-04-26 14:22
https://kosova-info.com/ish-kryetari-i-kllokotit-lirohet-nga-akuza-per-mashtrim-ne-detyre/60%Daily2018-04-26 14:17
https://kosova-info.com/futbollisti-i-liverpool-nuk-e-duroj-salahun-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-04-26 14:16
https://kosova-info.com/haradinaj-merr-nje-sy-gjum-para-fillimit-te-interpelancave/60%Daily2018-04-26 14:14
https://kosova-info.com/krichbaum-shuplake-rames-ia-thashe-personalisht-nuk-jeni-gati-per-be-ne/60%Daily2018-04-26 14:07
https://kosova-info.com/pdk-e-kushtezon-komisionin-hetimor-per-gylenistet-ldk-e-terheq/60%Daily2018-04-26 14:06
https://kosova-info.com/qarqet-gjermane-doganat-ndeshkuese-amerikane-me-1-maj/60%Daily2018-04-26 14:03
https://kosova-info.com/krichbaum-shqiperia-jo-gati-per-negociatat-ia-thashe-edhe-rames/60%Daily2018-04-26 14:02
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-e-shpetoi-kosoven-nga-kriza-energjetike/60%Daily2018-04-26 13:59
https://kosova-info.com/imazhet-me-te-cilat-kida-ka-bere-qe-te-gjithe-ta-kthejne-koken-ne-drejtim-te-saj/60%Daily2018-04-26 13:58
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-tregon-se-a-eshte-i-varrosur-gjyshi-i-tij-ne-beograd/60%Daily2018-04-26 13:58
https://kosova-info.com/bmw-m8-me-tre-forma-te-ndryshme/60%Daily2018-04-26 13:57
https://kosova-info.com/zyrtare-ffk-denon-llapin-pas-ndeshjes-me-driten/60%Daily2018-04-26 13:55
https://kosova-info.com/zyrtare-ibrahimovic-ne-kupen-e-botes-vjen-vendimi-i-madh/60%Daily2018-04-26 13:43
https://kosova-info.com/arsenali-me-transferim-40-milionesh-nga-juventus/60%Daily2018-04-26 13:23
https://kosova-info.com/nje-zyrtar-i-larte-afgan-vritet-nga-talibanet/60%Daily2018-04-26 13:20
https://kosova-info.com/almeda-abazi-shijon-ditet-e-nxehta-duke-marre-rreze-dielli-ne-pishine/60%Daily2018-04-26 13:18
https://kosova-info.com/skandali-me-mishin-e-prishur-deputetet-kerkojne-nga-kryeministri-masa-ndaj-zyrtareve-te-auv-it/60%Daily2018-04-26 13:15
https://kosova-info.com/kastro-zizo-thote-se-nuk-ka-rene-kurre-ne-dashuri-eshte-per-varfanjaket/60%Daily2018-04-26 13:11
https://kosova-info.com/mourinho-rikthen-lojtarin-qe-unitedi-e-largoi/60%Daily2018-04-26 13:02
https://kosova-info.com/xhaferi-i-drejtohet-zaev-it-kontrolloj-sjelljet-e-ministrave/60%Daily2018-04-26 12:53
https://kosova-info.com/ngrihet-aktakuze-ndaj-nje-serbi-per-krime-e-lufte-ne-krushe-te-vogel/60%Daily2018-04-26 12:46
https://kosova-info.com/vuciq-i-lodhur-kam-shpenzuar-400-dite-per-kosoven-ceshtja-mbyllet-brenda-6-muajve/60%Daily2018-04-26 12:43
https://kosova-info.com/murati-levizja-per-bashkim-e-vetmja-shprese-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-shqiptaro-serbe/60%Daily2018-04-26 12:42
https://kosova-info.com/gerrard-behet-trajner-befason-me-ekipin-e-ri/60%Daily2018-04-26 12:41
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-fotografohet-ne-nje-klinike-gjinekologjike/60%Daily2018-04-26 12:38
https://kosova-info.com/perfundon-zvarritja-pese-vjecare-ministri-ismaili-ia-barte-kompetencat-odes-se-mjekeve/60%Daily2018-04-26 12:35
https://kosova-info.com/gjuriq-be-ja-po-e-mbane-anen-e-kosoves/60%Daily2018-04-26 12:33
https://kosova-info.com/gjerat-qe-duhet-ti-beni-patjeter-ne-shtrat/60%Daily2018-04-26 12:30
https://kosova-info.com/abrashi-i-cileson-te-deshtuar-tre-muajt-e-pare-te-ahmetit-me-prishtinen/60%Daily2018-04-26 12:30
https://kosova-info.com/bogujevci-serbia-nuk-deshiron-drejtesi/60%Daily2018-04-26 12:30
https://kosova-info.com/distria-krasniqi-ne-gjysmefinale-te-evropianit/60%Daily2018-04-26 12:27
https://kosova-info.com/ukraina-dhe-bjellorusia-perkujtojne-viktimat-e-cernobilit/60%Daily2018-04-26 12:25
https://kosova-info.com/ylli-i-realit-e-jep-deklaraten-e-vitit-per-riberyn-pas-ndeshjes-se-mbremshme/60%Daily2018-04-26 12:15
https://kosova-info.com/sikur-te-kishte-arritur-nga-e-ardhmja-ky-eshte-jahti-luksoz-115-metra-i-gjate/60%Daily2018-04-26 12:03
https://kosova-info.com/merkel-fton-thacin-ne-diten-e-evropes-ne-berlin/60%Daily2018-04-26 12:01
https://kosova-info.com/gjendet-nje-mjet-i-pashperthyer-ne-prishtine/60%Daily2018-04-26 11:57
https://kosova-info.com/tsipras-do-te-jemi-te-qete-perballe-provokimeve-te-rrezikshme-te-turqise/60%Daily2018-04-26 11:48
https://kosova-info.com/tusk-pergezon-kosoven-per-demarkacionin-jeni-me-afer-heqjes-se-vizave-dhe-model-per-fqinjet/60%Daily2018-04-26 11:32
https://kosova-info.com/bayern-munich-shokohet-nga-lajmi-per-boatengun/60%Daily2018-04-26 11:31
https://kosova-info.com/tusk-uron-thacin-per-ditelindje-jeta-e-vertete-fillon-pas-moshes-50-vjecare/60%Daily2018-04-26 11:29
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-prioritet-i-imi-mbetet-lufta-e-pa-kompromis-kunder-korrupsionit-dhe-krimit-te-organizuar/60%Daily2018-04-26 11:25
https://kosova-info.com/thaci-me-9-maj-takohem-me-merkelin-kosova-gati-per-statusin-e-vendit-kandidat/60%Daily2018-04-26 11:20
https://kosova-info.com/kurti-viziton-varrin-e-alija-izetbegoviqit-por-ende-ska-shkuar-te-varri-i-ibrahim-rugoves/60%Daily2018-04-26 11:18
https://kosova-info.com/pese-personazhet-me-te-ndjekur-ne-vend-qe-kane-lene-prapa-adelinen-getin-dhe-era-istrefin/60%Daily2018-04-26 11:17
https://kosova-info.com/barcelona-merr-vendim-per-griezmannin/60%Daily2018-04-26 11:16
https://kosova-info.com/thellohet-kriza-kroacia-terheq-ambasadorin-nga-beogradi/60%Daily2018-04-26 11:11
https://kosova-info.com/cavani-juventus-ka-transferuar-nje-super-futbollist-do-te-jete-yll-i-se-ardhmes/60%Daily2018-04-26 10:57
https://kosova-info.com/zaev-nese-do-te-kishim-prova-per-rastin-monstra-do-ti-publikonim/60%Daily2018-04-26 10:38
https://kosova-info.com/zbulime-te-reja-shouese-mbi-vrasjen-e-kennedy/60%Daily2018-04-26 10:38
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-ja-si-shqiptari-qellon-me-arme-ndaj-policise/60%Daily2018-04-26 10:36
https://kosova-info.com/bayern-munich-real-madrid-e-pabesueshme-cfare-ndodhi-ne-allianz-arena/60%Daily2018-04-26 10:34
https://kosova-info.com/bindja-e-macronit-trump-do-ta-rrezoje-paktin-me-iranin/60%Daily2018-04-26 10:34
https://kosova-info.com/daciq-si-millosheviqi-kercenon-francen-per-kosoven/60%Daily2018-04-26 10:30
https://kosova-info.com/gjykata-merr-nje-vendim-per-aktakuzen-ndaj-deputetit-kelmendi-vodhi-rrymen/60%Daily2018-04-26 10:27
https://kosova-info.com/bitcoin-po-shkon-drejt-10000/60%Daily2018-04-26 10:24
https://kosova-info.com/policia-me-video-sensibilizuese-ne-mbrojtje-te-pronesise-intelektuale-video/60%Daily2018-04-26 10:22
https://kosova-info.com/ptk-fiton-kontestin-gjyqesor-me-axos-in-ne-gjykaten-e-arbitrazhit/60%Daily2018-04-26 10:18
https://kosova-info.com/bspk-me-proteste-per-1-maj/60%Daily2018-04-26 10:13
https://kosova-info.com/miranda-zgjedh-mbrojtesin-me-te-mire-ne-serie-a/60%Daily2018-04-26 10:13
https://kosova-info.com/indi-te-pakten-13-femije-humbin-jeten-ne-nje-aksident-trafiku/60%Daily2018-04-26 10:12
https://kosova-info.com/publikohen-mesazhet-qe-floriani-ia-ka-derguar-mbreme-cristiano-ronaldos/60%Daily2018-04-26 10:02
https://kosova-info.com/ramos-befason-pas-ndeshjes-ky-ishte-rezultati-qe-priste-kunder-bayern-munichut/60%Daily2018-04-26 09:45
https://kosova-info.com/okb-shume-paciente-me-kancer-pasoje-e-cernobilit/60%Daily2018-04-26 09:43
https://kosova-info.com/enrique-transferon-nje-super-yll-ne-arsenal/60%Daily2018-04-26 09:31
https://kosova-info.com/avicii-e-kishte-parashikuar-vdekjen-e-tij/60%Daily2018-04-26 09:27
https://kosova-info.com/apeli-kunder-denimit-10-vjecar-te-skenderbeut-5-lojtare-thirren-deshmitare-ne-gjeneve/60%Daily2018-04-26 09:24
https://kosova-info.com/haradinaj-aspirata-jone-eshte-qe-ti-bashkohemi-familjes-se-aleances-veriatlantike/60%Daily2018-04-26 09:23
https://kosova-info.com/banoret-e-hades-kercenojne-me-pershkallezim-te-protestave-nese-kerkesat-e-tyre-nuk-realizohen/60%Daily2018-04-26 09:19
https://kosova-info.com/kryetarja-e-kroacise-viziton-maqedonine-takon-edhe-talat-xhaferin/60%Daily2018-04-26 09:03
https://kosova-info.com/nora-istrefi-e-con-peshe-dubain-tregon-gjoksin-dhe-duket-me-shume-stil/60%Daily2018-04-26 09:03
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-ronaldo-kthehet-ne-futboll/60%Daily2018-04-26 08:57
https://kosova-info.com/rrahje-ne-fshatin-grabovc-tre-te-lenduar/60%Daily2018-04-26 08:54
https://kosova-info.com/fjolla-morinen-e-ka-zene-mbreme-pija-shikoni-cka-ben-ne-mes-te-rruges/60%Daily2018-04-26 08:47
https://kosova-info.com/ramsey-zbulon-dhuraten-e-ekipit-te-arsenalit-per-wengerin/60%Daily2018-04-26 08:38
https://kosova-info.com/franca-dhe-britania-e-madhe-do-ti-kunderpergjigjen-cdo-shteti-qe-terheq-njohjen-e-kosoves/60%Daily2018-04-26 08:36
https://kosova-info.com/haradinaj-ushtria-e-kosoves-do-te-jete-pjese-e-nato-s/60%Daily2018-04-26 08:29
https://kosova-info.com/pyetja-e-cuditshme-qe-sapo-e-ka-parashtruar-leonora-jakupi/60%Daily2018-04-26 08:26
https://kosova-info.com/bota-e-futbollit-cuditet-nga-ky-veprim-i-marcelos-kunder-bayern-munichut/60%Daily2018-04-26 08:24
https://kosova-info.com/ne-konferencen-nderkombetare-ne-france-kosova-kerkon-anetaresimin-ne-interpol/60%Daily2018-04-26 08:22
https://kosova-info.com/google-dhe-facebook-me-pistoleta-uji-microsoft-me-pistolete-te-vertete/60%Daily2018-04-26 08:19
https://kosova-info.com/vuciq-autostrada-nish-prishtine-krijon-lidhje-ndermjet-serbeve-dhe-shqiptareve/60%Daily2018-04-26 08:18
https://kosova-info.com/partite-politike-borxhlinj-rrezikojne-denime-te-reja/60%Daily2018-04-26 08:11
https://kosova-info.com/qumeshtaret-e-kosoves-i-dergojne-leter-te-hapur-deputeteve/60%Daily2018-04-26 08:09
https://kosova-info.com/vdes-pas-aksidentit-shqiptari-ne-shba-pese-dite-pas-largimit-nga-shqiperia/60%Daily2018-04-26 08:07
https://kosova-info.com/arsenal-atletico-madrid-formacionet-e-super-ndeshjes-ne-emirates/60%Daily2018-04-26 08:07
https://kosova-info.com/thaci-per-vecernji-list-kosova-dhe-kroacia-kane-bere-lufte-mbrojtese/60%Daily2018-04-26 07:54
https://kosova-info.com/roza-lati-ne-fotosesionin-e-fundit-shfaqet-duke-prekur-gjoksin-me-dy-duart/60%Daily2018-04-26 07:52
https://kosova-info.com/mediat-sportive-loja-ishte-e-bayern-munichut-por-ja-cfare-beri-real-madrid/60%Daily2018-04-26 07:44
https://kosova-info.com/rusia-do-te-dergoje-sisteme-te-reja-te-mbrojtjes-ajrore-ne-siri/60%Daily2018-04-26 07:42
https://kosova-info.com/daddy-yankee-jep-lajmin-e-madh-despacito-vjen-ne-kete-vend-shqiptar/60%Daily2018-04-26 07:41
https://kosova-info.com/a-eshte-e-mundur-shikojeni-cfare-beri-gjyqtari-ne-favor-te-real-madridit-kunder-bayern-munichut/60%Daily2018-04-26 07:40
https://kosova-info.com/berisha-nderkombetaret-ta-bindin-listen-serbe-qe-ta-perkrah-formimin-e-ushtrise/60%Daily2018-04-26 07:34
https://kosova-info.com/e-premtja-do-te-jete-e-dhimbshme-per-tifozet-e-barcelones-ja-cfare-do-te-beje-iniesta/60%Daily2018-04-26 07:22
https://kosova-info.com/kafja-rrit-potencialin-seksual-tek-mashkulli/60%Daily2018-04-26 07:21
https://kosova-info.com/meek-mill-dola-nga-burgu-por-nuk-jam-i-lire/60%Daily2018-04-26 07:20
https://kosova-info.com/heynckes-kjo-do-te-ndodhe-ne-ndeshjen-e-kthimit-real-madrid-bayern-munich/60%Daily2018-04-26 07:16
https://kosova-info.com/bayern-munich-real-madrid-prishet-rekordi-i-ronaldos/60%Daily2018-04-26 07:11
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-jep-date-per-procedimin-e-projektligjit-per-fsk-ne-synon-ta-bej-me-ndryshime-kushtetuese/60%Daily2018-04-26 07:09
https://kosova-info.com/selimi-thote-se-po-manipulohet-me-ushtrine-e-kosoves/60%Daily2018-04-26 06:56
https://kosova-info.com/robbie-williamsit-i-blen-gruaja-plantacion-marihuane-ne-pervjetorin-e-marteses/60%Daily2018-04-26 06:54
https://kosova-info.com/ja-se-si-do-te-duket-bmw-ix3-elektrik/60%Daily2018-04-26 06:44
https://kosova-info.com/enca-ben-arabin-te-perdore-google-translate-dhe-ti-shkruaje-keto-fjale-ne-shqip-nxirr-bthen-2/60%Daily2018-04-26 06:43
https://kosova-info.com/turqia-denon-me-burg-edhe-13-gazetare/60%Daily2018-04-26 06:35
https://kosova-info.com/bitcoin-eshte-mashtrimi-me-i-madh-qe-eshte-bere-ndonjehere/60%Daily2018-04-26 06:33
https://kosova-info.com/dyfishohen-rastet-e-te-prekurve-me-kancer/60%Daily2018-04-26 06:26
https://kosova-info.com/paris-hilton-zgjedh-fustanin-e-nuserise-miliona-dollaresh/60%Daily2018-04-26 06:23
https://kosova-info.com/jonida-shehu-i-rikthehet-ekranit-zbulohet-formati-qe-do-prezantoje/60%Daily2018-04-26 06:03
https://kosova-info.com/zevendeskryeprokurorit-te-prishtines-i-vidhet-vetura-zyrtare/60%Daily2018-04-26 05:57
https://kosova-info.com/banoret-e-hades-protestojne-para-qeverise/60%Daily2018-04-26 05:49
https://kosova-info.com/moti-per-ditet-e-ardhshme-2/60%Daily2018-04-26 05:44
https://kosova-info.com/presidenti-i-keshillit-evropian-viziton-kosoven/60%Daily2018-04-26 05:42
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-kater-interpelanca/60%Daily2018-04-26 05:39
https://kosova-info.com/macron-nuk-pret-qe-trump-te-mbetet-ne-marreveshjen-me-iranin/60%Daily2018-04-26 05:35
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-cfare-ka-ndodhur-me-bale-ne-ndeshjen-kunder-bayern-munichut/60%Daily2018-04-26 05:28
https://kosova-info.com/allegri-lamtumire-juventus/60%Daily2018-04-26 05:24
https://kosova-info.com/e-cuditshme-cfare-ndodhi-ne-ndeshjen-bayern-munich-real-madrid/60%Daily2018-04-26 05:17
https://kosova-info.com/zidane-ky-futbollist-e-beri-dallimin-kunder-bayern-munichut/60%Daily2018-04-26 05:13
https://kosova-info.com/ramos-nese-iniesta-do-te-quhej-andresinho-do-ti-kishte-dy-topa-te-arte/60%Daily2018-04-26 05:08
https://kosova-info.com/how-this-nigerian-woman-went-from-aspiring-developer-to-meeting-mark-zuckerberg/60%Daily2018-04-26 00:26
https://kosova-info.com/njerezit-pertace-kane-inteligjence-te-larte/60%Daily2018-04-25 21:57
https://kosova-info.com/tost-me-gjalpe-kikiriku-dhe-banane-te-karamelizuar/60%Daily2018-04-25 21:57
https://kosova-info.com/rrezikon-noizy-vozite-edhe-pse-nje-vajze-qendronte-ulur-jashte-vetures/60%Daily2018-04-25 21:57
https://kosova-info.com/banane-me-kokaine-edhe-ne-spanje-sekuestrohet-sasia-rekord/60%Daily2018-04-25 21:55
https://kosova-info.com/muller-ky-eshte-fajtori-per-humbjen-nga-reali-sonte/60%Daily2018-04-25 21:49
https://kosova-info.com/kjo-shenje-e-horoskopit-ka-cilesite-me-te-mira/60%Daily2018-04-25 21:44
https://kosova-info.com/bayerni-deshperon-ramiz-lladrovcin/60%Daily2018-04-25 21:43
https://kosova-info.com/pse-nuk-shkoi-isa-mustafa-ne-takimin-qe-e-thirri-vete/60%Daily2018-04-25 21:40
https://kosova-info.com/sputnik-themelimi-i-asociacionit-frike-e-politikaneve-kosovare-se-do-te-konsiderohen-tradhtare/60%Daily2018-04-25 21:34
https://kosova-info.com/kengen-e-capital-t-e-degjon-edhe-krimineli-me-i-famshem-ne-bote/60%Daily2018-04-25 21:28
https://kosova-info.com/terbohen-gjermanet-bayernit-iu-mohuan-dy-penallti/60%Daily2018-04-25 21:19
https://kosova-info.com/mitrovicasit-ne-hall-nga-kundermimi-qe-vjen-nga-fabrika-e-riciklimit-te-vajrave-motorike/60%Daily2018-04-25 21:03
https://kosova-info.com/vajza-e-kengetarit-shqiptar-kapet-duke-u-puthur-me-nje-femer/60%Daily2018-04-25 20:58
https://kosova-info.com/notat-e-lojtareve-deshton-ronaldo/60%Daily2018-04-25 20:58
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-alarm-nga-fruthi-arrin-ne-600-numri-i-te-prekurve/60%Daily2018-04-25 20:45
https://kosova-info.com/reali-permbyse-bayernin-ne-mynih-me-nje-kembe-ne-finale/60%Daily2018-04-25 20:38
https://kosova-info.com/udhetimi-ne-zonen-schengen-do-te-ndryshoje-nga-viti-2020/60%Daily2018-04-25 20:32
https://kosova-info.com/rashel-zhduket-nga-instagram-i-cka-i-ndodhi-llogarise-se-saj/60%Daily2018-04-25 20:32
https://kosova-info.com/ffk-e-njofton-uefa-n-per-ndeshjen-e-dyshuar-per-kurdisje-llapi-drita/60%Daily2018-04-25 20:25
https://kosova-info.com/grabitje-dhe-te-shtena-ne-tirane-vdes-burri-plagoset-gruaja/60%Daily2018-04-25 20:07
https://kosova-info.com/si-perjetohet-dhe-si-duhet-te-perballeni-me-fundin-e-lidhjes/60%Daily2018-04-25 20:06
https://kosova-info.com/edhe-engji-di-te-provokoje/60%Daily2018-04-25 20:03
https://kosova-info.com/heshtje-ne-alianz-arena-reali-shenon-golin-e-epersise/60%Daily2018-04-25 20:02
https://kosova-info.com/bahtiri-albin-kurti-eshte-me-i-favorshem-se-hashim-thaci-per-te-udhehequr-dialogun/60%Daily2018-04-25 19:48
https://kosova-info.com/bayern-real-a-jeni-gati-per-pjesen-e-dyte-ja-nje-super-link-hd-per-ndeshjen/60%Daily2018-04-25 19:43
https://kosova-info.com/bayernit-i-kushtoi-rasti-ideal-i-ribery-cfare-gabimi-i-pafalshem-nga-francezi/60%Daily2018-04-25 19:37
https://kosova-info.com/meizu-sjell-kufje-me-nje-kabllo-te-ndritshme/60%Daily2018-04-25 19:32
https://kosova-info.com/marcelo-barazon-me-nje-gol-te-jashtezakonshem/60%Daily2018-04-25 19:31
https://kosova-info.com/enca-ben-arabin-te-perdore-google-translate-dhe-ti-shkruaje-keto-fjale-ne-shqip-nxirr-bthen/60%Daily2018-04-25 19:28
https://kosova-info.com/cfare-fati-bayernit-i-lendohet-edhe-futbollisti-tjeter-i-njohur-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2018-04-25 19:23
https://kosova-info.com/tusk-vuciqit-zgjidhja-e-ceshtjes-se-kosoves-do-te-shpaguhet/60%Daily2018-04-25 19:23
https://kosova-info.com/lutfi-dervishi-vetem-nje-transplantim-veshke-u-krye-ne-medicus/60%Daily2018-04-25 19:18
https://kosova-info.com/super-gol-bayerni-ne-epersi-ndaj-realit/60%Daily2018-04-25 19:16
https://kosova-info.com/konsumoni-sa-me-shume-avokado-dhe-brokoli-ja-pse/60%Daily2018-04-25 19:10
https://kosova-info.com/hoxhaj-vizat-kete-vit-ose-vitin-tjeter/60%Daily2018-04-25 19:03
https://kosova-info.com/fjolla-pa-mendje-e-prek-zogun/60%Daily2018-04-25 19:02
https://kosova-info.com/bayern-real-katastrofe-per-gjermanet-ne-minutat-e-para/60%Daily2018-04-25 18:55
https://kosova-info.com/ska-justifikime-aurela-tregohet-e-qarte-ne-kete-ceshtje/60%Daily2018-04-25 18:43
https://kosova-info.com/e-perserit-vuciq-mos-te-jemi-te-verber-ceshtja-e-kosoves-duhet-zgjidhur/60%Daily2018-04-25 18:39
https://kosova-info.com/grate-shtatzena-duhet-te-kene-kujdes-me-paracetamolin-shkakton-nje-semundje-tek-femija/60%Daily2018-04-25 18:38
https://kosova-info.com/alketa-takon-gruan-e-lionel-messit-ne-kete-event/60%Daily2018-04-25 18:21
https://kosova-info.com/befason-mourinho-ja-cka-mund-te-bejme-ne-te-ardhmen-me-wengerin/60%Daily2018-04-25 18:17
https://kosova-info.com/takimi-i-vjenes-asnje-marreveshje-mes-shkupit-e-athines/60%Daily2018-04-25 18:17
https://kosova-info.com/bitcoin-eshte-me-i-madh-se-revolucioni-industrial/60%Daily2018-04-25 18:01
https://kosova-info.com/jo-jo-2ton-nuk-e-ka-ndermend-te-ndalet-se-shpejti-kenga-e-re/60%Daily2018-04-25 17:58
https://kosova-info.com/interesante-top-sekretet-e-james-rodriguez/60%Daily2018-04-25 17:53
https://kosova-info.com/aak-me-mbledhje-urgjente-te-kryesise-garantojne-qe-nuk-do-te-kete-zgjedhje/60%Daily2018-04-25 17:49
https://kosova-info.com/meta-toleranca-fetare-ne-shqiperi-duhet-permiresuar-cdo-dite-e-me-shume/60%Daily2018-04-25 17:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bayern-munchen-real-madrid-2/60%Daily2018-04-25 17:42
https://kosova-info.com/ish-gjyqtarja-safete-tolaj-ndihet-plotesisht-e-pafajshme/60%Daily2018-04-25 17:29
https://kosova-info.com/macron-mban-fjalim-ne-kongresin-amerikan-kritikon-nacionalizmin/60%Daily2018-04-25 17:27
https://kosova-info.com/e-mbijetuara-e-masakres-ne-kosove-kritikon-lirimin-e-autorit-serb-te-krimit-2/60%Daily2018-04-25 17:21
https://kosova-info.com/2-vjecari-lufton-vdekjen-pa-makineri-babai-padi-per-vrasje/60%Daily2018-04-25 17:18
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-tregon-pse-u-nderprene-punimet-ne-stadiumin-e-gjilanit/60%Daily2018-04-25 17:11
https://kosova-info.com/rama-privimi-nga-be-ja-mund-te-ushqeje-radikalizmin-islamik/60%Daily2018-04-25 17:10
https://kosova-info.com/policet-e-kosoves-trajnohen-per-patrullim-me-skutere-video/60%Daily2018-04-25 17:08
https://kosova-info.com/si-u-rrembye-ne-rashke-tregtari-i-tokave-nga-vushtria-cfare-thote-ai-tri-dite-pas-lirimit/60%Daily2018-04-25 17:04
https://kosova-info.com/merkel-pas-takimit-me-ramen-shqiperia-ka-progres-vendosim-ne-ditet-e-ardhshme-per-negociatat/60%Daily2018-04-25 17:01
https://kosova-info.com/kroos-paralajmeron-bayernin-para-ndeshjes/60%Daily2018-04-25 16:59
https://kosova-info.com/pas-turit-edhe-orinda-po-mendon-te-largohet-nga-televizioni-ku-punoi-nente-vite/60%Daily2018-04-25 16:59
https://kosova-info.com/zyrtare-vjen-vendimi-per-derbin-e-nderprere-fenerbahce-besiktas/60%Daily2018-04-25 16:46
https://kosova-info.com/chabert-me-kushtetute-a-me-ligj-kosova-do-ta-kete-ushtrine/60%Daily2018-04-25 16:41
https://kosova-info.com/lyrical-son-e-detyron-gruan-te-punoje-pastaj-ia-publikon-kete-video/60%Daily2018-04-25 16:38
https://kosova-info.com/robote-per-te-ndihmuar-ne-ndertimin-e-rrokaqiejve/60%Daily2018-04-25 16:31
https://kosova-info.com/lekaj-ne-lubjane-ngrite-shqetesimin-per-pengesat-qe-po-i-shkakton-serbia-ne-kufi/60%Daily2018-04-25 16:22
https://kosova-info.com/eshte-ne-dubai-por-edhe-atje-roberti-e-ben-kete-gje/60%Daily2018-04-25 16:22
https://kosova-info.com/icardi-tmerron-tifozet-e-interit/60%Daily2018-04-25 16:18
https://kosova-info.com/e-mbijetuara-e-masakres-ne-kosove-kritikon-lirimin-e-autorit-serb-te-krimit/60%Daily2018-04-25 16:13
https://kosova-info.com/artit-aktorit-te-o-sa-mire-i-jepet-lamtumira-e-fundit/60%Daily2018-04-25 16:09
https://kosova-info.com/femijet-ngacmohen-nga-nje-person-me-probleme-mendore-te-parku-i-qytetit-nderhyn-policia/60%Daily2018-04-25 16:07
https://kosova-info.com/qellon-me-arme-zjarri-drejt-policise-arrestohet-shqiptari/60%Daily2018-04-25 16:06
https://kosova-info.com/youtube-e-rrepte-i-largon-videot-menjehere-nese-i-shkelni-rregullat-e-saj/60%Daily2018-04-25 16:00
https://kosova-info.com/top-11-lojtaret-qe-i-perbuzi-mourinho/60%Daily2018-04-25 15:58
https://kosova-info.com/edhe-fotografi-shqiptar-viktime-e-vipave-te-bllokut-ja-cka-i-beren-atij/60%Daily2018-04-25 15:56
https://kosova-info.com/shba-thirrje-per-tranzicion-paqesor-te-pushtetit-ne-armeni/60%Daily2018-04-25 15:53
https://kosova-info.com/grate-ne-burg-nuk-rrijne-kot-mesojne-zanate/60%Daily2018-04-25 15:53
https://kosova-info.com/falsifikoi-diplomen-e-masterit-vodhi-ne-supermarket-dorehiqet-kryetarja-e-madridit/60%Daily2018-04-25 15:48
https://kosova-info.com/i-dyshuar-per-12-vrasje-dhe-50-perdhunime-arrestohet-pas-50-vitesh/60%Daily2018-04-25 15:46
https://kosova-info.com/ne-ruande-zbulohen-varre-masive-nga-epoka-e-gjenocidit/60%Daily2018-04-25 15:44
https://kosova-info.com/bale-gezon-tifozet-e-bayernit-para-ndeshjes-ne-gjermani-sonte/60%Daily2018-04-25 15:43
https://kosova-info.com/mungesa-e-gjumit-i-ben-keq-shendetit/60%Daily2018-04-25 15:43
https://kosova-info.com/fjalet-emocionuese-te-motres-se-artit-me-vjen-keq-qe-nuk-e-kam-mbrojtur-me-shume/60%Daily2018-04-25 15:29
https://kosova-info.com/mbappe-real-madrid-zhvillime-te-papritura/60%Daily2018-04-25 15:25
https://kosova-info.com/macbook-pro-me-probleme-te-baterise/60%Daily2018-04-25 15:23
https://kosova-info.com/vesa-ndjehet-xheloze-arsyeja-do-tiu-habise/60%Daily2018-04-25 15:20
https://kosova-info.com/adoleshentja-vjedh-parate-e-familjes-dhe-ia-jep-te-dashurit/60%Daily2018-04-25 15:02
https://kosova-info.com/ministri-i-tregtise-dhe-industrise-ka-nje-lajm-te-mire-per-qytetaret-e-vushtrrise/60%Daily2018-04-25 15:02
https://kosova-info.com/e-pasionuar-ndaj-librave-ja-cka-beri-adelina-ne-sheshet-e-prishtines/60%Daily2018-04-25 14:59
https://kosova-info.com/ja-si-ta-normalizoni-presionin-e-larte-te-gjakut-per-5-minuta/60%Daily2018-04-25 14:57
https://kosova-info.com/wenger-flet-per-trajnerin-e-ardhshem-te-arsenalit/60%Daily2018-04-25 14:57
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-eshte-e-percaktuar-per-rrugen-e-saj-euroatlantike/60%Daily2018-04-25 14:49
https://kosova-info.com/mjekesia-ligjore-art-kurti-u-vetevra/60%Daily2018-04-25 14:48
https://kosova-info.com/prishtina-mbolli-800-drunj-te-falur-ne-diten-e-tokes-rahoveci-1500/60%Daily2018-04-25 14:42
https://kosova-info.com/kosova-te-kerkoje-kthimin-e-pensioneve-nga-serbia/60%Daily2018-04-25 14:42
https://kosova-info.com/salah-tregon-ushqimin-qe-e-konsumon-te-gjithe-befasohen/60%Daily2018-04-25 14:41
https://kosova-info.com/me-kete-kengetar-po-shoqerohet-djali-i-majkut/60%Daily2018-04-25 14:40
https://kosova-info.com/gjini-per-vdekjen-e-art-kurtit-duhet-ti-ndihmojme-njeri-tjetrit-kur-eshte-ne-zor/60%Daily2018-04-25 14:39
https://kosova-info.com/kaqusha-jashari-ua-jep-emrin-e-partise-deputeteve-te-larguar-nga-vv-ja/60%Daily2018-04-25 14:37
https://kosova-info.com/turqia-thote-se-po-perballet-me-vale-te-re-refugjatesh/60%Daily2018-04-25 14:36
https://kosova-info.com/rikthehen-protestat-kunder-pushtetit-ne-armeni/60%Daily2018-04-25 14:30
https://kosova-info.com/dy-angleze-ne-gjendje-kritike-momenti-kur-tifozet-e-romes-sulmojne-ata-te-liverpoolit-para-stadiumit/60%Daily2018-04-25 14:26
https://kosova-info.com/jo-vec-me-noren-era-zbulon-edhe-meshkujt-me-te-cilet-po-qendron-ne-dubai/60%Daily2018-04-25 14:20
https://kosova-info.com/ja-sa-lehte-mund-ta-reduktoni-rrezikun-nga-depresioni/60%Daily2018-04-25 14:20
https://kosova-info.com/gezimi-i-cmendur-i-gerrard-pas-golave-te-salah/60%Daily2018-04-25 14:17
https://kosova-info.com/ndryshime-te-reja-ne-whatsapp-se-shpejti-nuk-do-te-jete-ne-dispozicion-per-te-gjithe/60%Daily2018-04-25 14:06
https://kosova-info.com/ne-prapaskene-gjate-xhirimeve-te-serialit-me-fal-behet-ajo-qe-kurre-sju-ka-shkuar-ne-mendje/60%Daily2018-04-25 13:57
https://kosova-info.com/a-ka-eksportuar-zvicra-ne-siri-lende-te-pare-per-helme-kimike/60%Daily2018-04-25 13:56
https://kosova-info.com/ancelotti-cakton-kushtet-per-postin-e-selektorit-te-italise/60%Daily2018-04-25 13:43
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-i-partive-ska-konsensus-per-shkuarje-ne-zgjedhje/60%Daily2018-04-25 13:43
https://kosova-info.com/perfundon-takim-i-partive-politike/60%Daily2018-04-25 13:39
https://kosova-info.com/mbetet-ne-fuqi-masa-e-paraburgimit-per-gjashte-te-arrestuarit-e-skv-se/60%Daily2018-04-25 13:37
https://kosova-info.com/erdogan-do-te-vizitoje-korene-e-jugut/60%Daily2018-04-25 13:36
https://kosova-info.com/madonna-humb-gjyqin-del-ne-ankand-letra-e-ndarjes-qe-i-dergoi-2pac/60%Daily2018-04-25 13:36
https://kosova-info.com/ferizaj-500-mije-euro-per-dy-projekte-sportive/60%Daily2018-04-25 13:31
https://kosova-info.com/perurohet-renovimi-i-cerdhes-se-qytetit-ne-drenas-donacion-nga-tika/60%Daily2018-04-25 13:28
https://kosova-info.com/haziri-zgjedhjet-e-parakohshme-na-ndihmojne-te-ecim-perpara/60%Daily2018-04-25 13:25
https://kosova-info.com/veseli-dekada-e-re-eshte-dekada-e-shpreses-per-kosoven/60%Daily2018-04-25 13:18
https://kosova-info.com/kosid-per-tc-kosova-e-re-tete-marreveshje-tre-impakte-te-medha/60%Daily2018-04-25 13:14
https://kosova-info.com/bayern-munich-real-madrid-mungon-ylli-i-madh-pak-para-fillimit-te-ndeshjes/60%Daily2018-04-25 13:13
https://kosova-info.com/kim-kete-here-i-ka-kaluar-kufijte-fotografon-nga-afer-organin-gjenital/60%Daily2018-04-25 13:12
https://kosova-info.com/peter-madsen-denohet-me-vdekje-per-vrasjen-e-gazetares-kim-wall/60%Daily2018-04-25 13:05
https://kosova-info.com/icardi-me-lajm-fantastik-per-tifozet-e-interit/60%Daily2018-04-25 12:54
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-verteta-rreth-shtatzenise-se-marina-vjollces/60%Daily2018-04-25 12:40
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-femija-qendron-prane-kufomes-se-babait-te-vrare/60%Daily2018-04-25 12:28
https://kosova-info.com/rama-vij-tek-angela-merkel-sic-shkon-besimtari-katolik-tek-papa/60%Daily2018-04-25 12:25
https://kosova-info.com/gjykata-kushtetuese-hedh-poshte-kerkesen-e-ish-prokurores-vahide-badivuku/60%Daily2018-04-25 12:24
https://kosova-info.com/marina-vjollca-i-shmanget-serish-pyetjes-direkte-nese-eshte-apo-jo-shtatzene/60%Daily2018-04-25 12:23
https://kosova-info.com/shpikesi-danez-denohet-me-burgim-te-perjetshem-per-vrasjen-e-gazetares/60%Daily2018-04-25 12:21
https://kosova-info.com/ofensiva-plot-sharm-e-macronit-ndaj-trumpit-pjese-e-synimeve-per-te-udhehequr-europen/60%Daily2018-04-25 12:20
https://kosova-info.com/dy-ujesjelles-ne-tropoje-perfitojne-banore-te-18-fshatrave/60%Daily2018-04-25 12:18
https://kosova-info.com/dy-ujesjelles-ne-tropoje-perfitojne-banore-te-18-fshatrave-2/60%Daily2018-04-25 12:18
https://kosova-info.com/sllovenia-jep-bursa-per-nxenesit-e-skenderajt/60%Daily2018-04-25 12:17
https://kosova-info.com/sllovenia-jep-bursa-per-nxenesit-e-skenderajt/60%Daily2018-04-25 12:17
https://kosova-info.com/problem-i-ri-te-juventus-ja-cfare-kane-bere-tifozet-ne-vinovo/60%Daily2018-04-25 12:14
https://kosova-info.com/negociatat-rama-i-meritojme-shqiperia-jo-koke-turku-e-politikes-se-be/60%Daily2018-04-25 12:11
https://kosova-info.com/negociatat-rama-i-meritojme-shqiperia-jo-koke-turku-e-politikes-se-be/60%Daily2018-04-25 12:11
https://kosova-info.com/kater-pikat-e-progresit-te-shqiperise-vlahutin-sfide-ndeshkimi-i-korrupsionit/60%Daily2018-04-25 12:11
https://kosova-info.com/memorandum-mirekuptime-per-restaurimin-e-hamamit/60%Daily2018-04-25 12:04
https://kosova-info.com/sot-dy-vite-nga-vdekja-e-nenes-zanfina-ismaili-me-dedikim-emocional/60%Daily2018-04-25 11:50
https://kosova-info.com/ish-trajneri-i-barcelones-zevendeson-wengerin-ne-arsenal/60%Daily2018-04-25 11:50
https://kosova-info.com/stresi-dhe-tmerri-i-botes-online-amerikanet-bllokojne-burimin-e-miliona-sulmeve/60%Daily2018-04-25 11:16
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-angazhon-perparues-privat-per-inkasimin-e-gjobave-komunale/60%Daily2018-04-25 11:14
https://kosova-info.com/rregullat-e-reja-te-facebook-cfare-nuk-te-lejohet-te-postosh/60%Daily2018-04-25 11:12
https://kosova-info.com/sabatini-u-largua-nga-inter-zgjedh-rivalin-nga-serie-a/60%Daily2018-04-25 11:09
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-edhe-pdk-dhe-vv-marrin-pjese-ne-tryezen-e-ldk-se-foto/60%Daily2018-04-25 11:08
https://kosova-info.com/tryeza-e-ldk-se-e-mbyllur-per-publikun/60%Daily2018-04-25 11:02
https://kosova-info.com/ambasadori-i-islamit-salah-merr-dhurate-te-cmuar-ne-meke/60%Daily2018-04-25 11:01
https://kosova-info.com/donald-tusk-sfida-e-shqiperise-te-binde-shtetet-anetare-te-be/60%Daily2018-04-25 11:00
https://kosova-info.com/zjarri-qe-ia-shkaterroi-jeten-familjes-kosovare-ne-gjermani/60%Daily2018-04-25 10:59
https://kosova-info.com/tre-vrases-ndodhen-ne-shqiperi-pasi-theren-19-vjecarin-grek/60%Daily2018-04-25 10:54
https://kosova-info.com/apostolova-permbushni-rekomandimet-e-dala-nga-raporti-ju-pret-rruge-e-gjate-per-integrim/60%Daily2018-04-25 10:49
https://kosova-info.com/real-madrid-zgjedh-fanellen-per-ndeshjen-ne-allianz-arena/60%Daily2018-04-25 10:48
https://kosova-info.com/shtetet-e-be-se-investojne-miliona-euro-ne-serbi-ne-nish-hapet-fabrika-gjermane-me-2200-punetore/60%Daily2018-04-25 10:41
https://kosova-info.com/shoqeria-nuk-eshte-e-pergatitur-per-inteligjencen-artificiale/60%Daily2018-04-25 10:32
https://kosova-info.com/alarm-ne-serbi-ish-kapiteni-i-serbise-do-te-veshe-fanellen-e-kosoves/60%Daily2018-04-25 10:30
https://kosova-info.com/ups-kengetarja-shqiptare-del-ne-skene-me-zinxhirin-e-pantallonave-hapur/60%Daily2018-04-25 10:28
https://kosova-info.com/inter-mban-mirandan-edhe-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-04-25 10:27
https://kosova-info.com/be-irani-rusia-dhe-turqia-kane-pergjegjesi-te-vecante-ne-siri-2/60%Daily2018-04-25 10:21
https://kosova-info.com/real-madrid-zgjedh-sulmin-per-ndeshjen-ndaj-bayern-munichut/60%Daily2018-04-25 10:03
https://kosova-info.com/media-gjermane-per-edi-ramen-ne-berlin/60%Daily2018-04-25 09:59
https://kosova-info.com/sarri-ka-nje-mesazh-per-napolin-ne-gare-per-scudetto/60%Daily2018-04-25 09:58
https://kosova-info.com/pritjet-e-ldk-se-ne-tryezen-e-sotme/60%Daily2018-04-25 09:57
https://kosova-info.com/mourinho-shet-yllin-e-madh-te-man-utd/60%Daily2018-04-25 09:54
https://kosova-info.com/gjuriq-kercenon-serbet-po-u-bete-pjese-e-ushtrise-se-kosoves-do-denoheni-me-10-vjet-burg/60%Daily2018-04-25 09:54
https://kosova-info.com/tuchel-zgjedh-tri-perforcimet-e-para-ne-psg/60%Daily2018-04-25 09:44
https://kosova-info.com/tuchel-zgjedh-tri-perforcimet-e-para-ne-psg/60%Daily2018-04-25 09:44
https://kosova-info.com/disa-momente-te-ish-miss-kosoves-me-tashme-te-ndjerin-art-kurti/60%Daily2018-04-25 09:39
https://kosova-info.com/gdp-konfirmon-pjesemarrjen-ne-tryezen-e-ldk-se/60%Daily2018-04-25 09:37
https://kosova-info.com/hoxha-brenda-ketij-viti-qytetaret-e-kosoves-do-te-levizin-pa-viza/60%Daily2018-04-25 09:29
https://kosova-info.com/hoxha-brenda-ketij-viti-qytetaret-e-kosoves-do-te-levizin-pa-viza/60%Daily2018-04-25 09:29
https://kosova-info.com/banoret-e-hades-thone-se-do-ti-mbrojne-pronat-sot-nese-qeveria-sua-qarteson-kushtet/60%Daily2018-04-25 09:27
https://kosova-info.com/de-rossi-nuk-dorezohet-zbulon-cfare-do-ti-bejne-liverpoolit-ne-olimpico/60%Daily2018-04-25 09:26
https://kosova-info.com/de-rossi-nuk-dorezohet-zbulon-cfare-do-ti-bejne-liverpoolit-ne-olimpico/60%Daily2018-04-25 09:26
https://kosova-info.com/zyrtare-komunikate-nga-barcelona-shkarkohet-trajneri/60%Daily2018-04-25 09:23
https://kosova-info.com/pse-terroristet-nuk-sulmojne-italine-ndikimi-i-faktorit-mafia/60%Daily2018-04-25 09:22
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-vieira-emerohet-trajner-i-arsenalit/60%Daily2018-04-25 09:12
https://kosova-info.com/pdk-nuk-e-sheh-te-rendesishme-tryezen-e-ldk-se-ende-e-pavendosur-per-pjesemarrje/60%Daily2018-04-25 09:05
https://kosova-info.com/pdk-nuk-e-sheh-te-rendesishme-tryezen-e-ldk-se-ende-e-pavendosur-per-pjesemarrje-2/60%Daily2018-04-25 09:05
https://kosova-info.com/be-irani-rusia-dhe-turqia-kane-pergjegjesi-te-vecante-ne-siri/60%Daily2018-04-25 09:04
https://kosova-info.com/gazetarja-e-njohur-per-burrin-e-saj-doja-ta-lidhja-me-shoqen-time-te-ngushte-e-mora-per-vete/60%Daily2018-04-25 09:00
https://kosova-info.com/ndryshime-ne-kualifikimet-per-ligen-e-kampioneve-ja-orari-i-klubeve-nga-kosova/60%Daily2018-04-25 08:44
https://kosova-info.com/thaci-dekada-e-dyte-e-shtetesise-do-te-sjell-anetaresimin-ne-nato-dhe-okb/60%Daily2018-04-25 08:31
https://kosova-info.com/mbappe-real-madrid-ndodh-befasia/60%Daily2018-04-25 08:30
https://kosova-info.com/ciao-napoli-hysaj-ne-premierlige-2/60%Daily2018-04-25 08:26
https://kosova-info.com/amazon-ka-nje-ndikim-me-te-mire-ne-shoqeri-sesa-apple/60%Daily2018-04-25 08:14
https://kosova-info.com/urimi-i-michelle-per-pjesetarin-e-ri-te-familjes-mbreterore/60%Daily2018-04-25 08:12
https://kosova-info.com/thaci-be-nuk-e-do-kosoven-e-as-serbine-pa-i-mbyllur-ceshtjet-mes-vete/60%Daily2018-04-25 08:11
https://kosova-info.com/11-te-vdekur-neper-aksidente-vetem-ne-rajonin-e-prishtines-gjate-vitit-2018/60%Daily2018-04-25 08:05
https://kosova-info.com/vendimi-i-trumpit-per-ndalim-udhetimin-perballet-me-vleresimin-e-supremes/60%Daily2018-04-25 08:02
https://kosova-info.com/sulm-ne-kishe-19-te-vdekur/60%Daily2018-04-25 07:59
https://kosova-info.com/2-gabime-te-gjyqtarit-brych-ne-ndeshjen-liverpool-roma/60%Daily2018-04-25 07:55
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-riu-qe-humbi-jeten-ne-aksidentin-e-tmerrshem-me-motociklete-foto/60%Daily2018-04-25 07:53
https://kosova-info.com/dua-lipa-ka-nisur-xhirimet-per-klipin-e-kenges-one-kiss/60%Daily2018-04-25 07:53
https://kosova-info.com/klopp-paralajmeron-liverpoolin-kjo-na-pret-ne-ndeshjen-e-kthimit-ndaj-romes/60%Daily2018-04-25 07:47
https://kosova-info.com/vdes-25-vjecari-i-aksidentuar-dje-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-04-25 07:46
https://kosova-info.com/perleshje-para-ndeshjes-liverpool-roma-nje-person-ne-gjendje-kritike/60%Daily2018-04-25 07:42
https://kosova-info.com/eminem-festoi-arritjen-e-madhe-10-vjet-pa-droge-e-alkool/60%Daily2018-04-25 07:31
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-morata-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-04-25 07:26
https://kosova-info.com/ende-e-paqarte-vdekja-e-aktorit-art-kurti/60%Daily2018-04-25 07:24
https://kosova-info.com/ajdarevic-gjithmone-i-gatshem-per-shqiperine/60%Daily2018-04-25 07:20
https://kosova-info.com/fushe-kosove-tentuan-ta-thyejne-deren-e-marketit-arrestohen-pese-persona/60%Daily2018-04-25 07:17
https://kosova-info.com/moratti-ky-do-te-jete-rezultati-i-ndeshjes-inter-juventus/60%Daily2018-04-25 07:14
https://kosova-info.com/hoxhaj-ulesja-ne-okb-dhe-asociacioni-ne-te-njejten-kohe/60%Daily2018-04-25 07:13
https://kosova-info.com/e-vrau-serbin-e-u-dorezua-ne-polici-kjo-i-ndodhi-kosovarit-ne-austri/60%Daily2018-04-25 07:07
https://kosova-info.com/a-e-kishte-paralajmeruar-vdekjen-e-tij-art-kurti-ne-kete-bisede/60%Daily2018-04-25 07:00
https://kosova-info.com/temperaturat-e-larta-deri-ne-fund-te-prillit/60%Daily2018-04-25 06:58
https://kosova-info.com/bushati-koha-e-mbetur-per-te-bindur-gjermanine-e-francen/60%Daily2018-04-25 06:53
https://kosova-info.com/babygee-habit-serish-me-gjoksin/60%Daily2018-04-25 06:41
https://kosova-info.com/te-afermit-e-prince-padi-spitalit/60%Daily2018-04-25 06:33
https://kosova-info.com/kush-merr-pjese-sot-ne-tryezen-e-ldk-se/60%Daily2018-04-25 06:29
https://kosova-info.com/richard-gere-martohet-fshehurazi-me-te-dashuren-shume-vite-me-te-re/60%Daily2018-04-25 06:23
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-ben-ndryshimin-e-madh-i-pret-shkurt-floket/60%Daily2018-04-25 06:14
https://kosova-info.com/platforma-per-dialog-ta-kete-brenda-parimin-e-reciprocitetit-me-serbine/60%Daily2018-04-25 06:14
https://kosova-info.com/emrat-e-kandidateve-per-drejtor-te-burgjeve-shkojne-ne-qeveri/60%Daily2018-04-25 06:13
https://kosova-info.com/plas-gallata-ne-instagram-me-vithet-e-oriola-marashit/60%Daily2018-04-25 06:05
https://kosova-info.com/plas-gallata-ne-instagram-me-vithet-e-oriola-marashit-2/60%Daily2018-04-25 06:05
https://kosova-info.com/kush-ishte-art-kurti-aktori-dhe-aktivisti-nga-gjakova-qe-u-nda-nga-jeta-ne-moshe-te-hershme/60%Daily2018-04-25 05:48
https://kosova-info.com/djali-3-vjecar-u-zhduk-ne-nje-fushe-te-madhe-me-miser-pas-20-oresh-kerkimi-i-huaji-sheh-nje-kembe/60%Daily2018-04-25 05:37
https://kosova-info.com/sot-varroset-aktori-art-kurti/60%Daily2018-04-25 05:36
https://kosova-info.com/trump-kercenon-iranin/60%Daily2018-04-25 05:33
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-arsenalit-vjen-nga-bundesliga/60%Daily2018-04-25 05:21
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-arsenalit-vjen-nga-bundesliga/60%Daily2018-04-25 05:21
https://kosova-info.com/trajneri-i-romes-nuk-dorezohet-zbulon-planin-per-ndeshjen-e-kthimit-ne-olimpico/60%Daily2018-04-25 05:15
https://kosova-info.com/napoli-cakton-cmimin-per-shitjen-e-koulibaly/60%Daily2018-04-25 05:10
https://kosova-info.com/perotti-shenon-nga-penalltia-shikojeni-cfare-ka-bere-ujkani-ne-instagram/60%Daily2018-04-25 05:07
https://kosova-info.com/bayern-munich-real-madrid-formacionet-e-super-ndeshjes-ne-allianz-arena/60%Daily2018-04-25 05:02
https://kosova-info.com/celebrity-foodies-see-what-the-stars-are-snacking-on-today/60%Daily2018-04-25 00:26
https://kosova-info.com/ja-pse-jane-te-rrezikshme-pijet-dietale/60%Daily2018-04-24 22:33
https://kosova-info.com/keshilla-te-thjeshta-per-ta-permiresuar-memorien/60%Daily2018-04-24 22:20
https://kosova-info.com/aksidenti-me-36-te-vdekur-gjest-i-pazakonte-nga-kim-jong-un/60%Daily2018-04-24 22:03
https://kosova-info.com/britaniket-ne-pritje-te-emrit-te-princit-te-ri/60%Daily2018-04-24 21:57
https://kosova-info.com/kjo-vajze-eshte-kengetare-shqiptare-por-ju-mbase-nuk-keni-per-ta-njohur/60%Daily2018-04-24 21:55
https://kosova-info.com/klopp-kjo-ishte-e-pabesueshme/60%Daily2018-04-24 21:49
https://kosova-info.com/kryeministri-belg-ne-beograd-me-propozime-te-reja-per-kosoven/60%Daily2018-04-24 21:46
https://kosova-info.com/presidenti-cecen-nese-trump-dhe-merkel-vijne-ketu-do-ti-arrestojme/60%Daily2018-04-24 21:39
https://kosova-info.com/dua-se-shpejti-publikon-klipin-e-kenges-me-calvin-harris/60%Daily2018-04-24 21:30
https://kosova-info.com/qyteti-shqiptar-qe-jeton-mes-plehrave/60%Daily2018-04-24 21:29
https://kosova-info.com/jerusalem-shitet-letra-anti-semitike-e-wagner-per-34-mije-dollare/60%Daily2018-04-24 21:28
https://kosova-info.com/humbi-52-deklarate-e-papritur-nga-trajneri-i-romes/60%Daily2018-04-24 21:26
https://kosova-info.com/isufi-vetem-pdk-ja-mund-ti-imponoje-zgjedhjet/60%Daily2018-04-24 21:15
https://kosova-info.com/4-arsyet-pse-demi-do-te-ishte-shoku-perfekt-i-jetes/60%Daily2018-04-24 21:14
https://kosova-info.com/shba-i-transplantohet-penisi-ish-ushtarit-te-plagosur-ne-afganistan/60%Daily2018-04-24 21:03
https://kosova-info.com/liverpool-roma-nota-te-pabesueshme-per-salah-dhe-firmino/60%Daily2018-04-24 21:02
https://kosova-info.com/adelina-i-rikthehet-stilit-te-vjeter-ja-cka-u-beri-flokeve/60%Daily2018-04-24 20:59
https://kosova-info.com/cmendet-rrjeti-blunt-dhe-real-publikojne-videon-intime-te-nje-cifti-shqiptar/60%Daily2018-04-24 20:42
https://kosova-info.com/liverpool-me-nje-kembe-ne-finale-romes-i-duhet-nje-tjeter-mrekulli-ne-olimpico/60%Daily2018-04-24 20:37
https://kosova-info.com/evakuohet-ambasada-amerikane-ne-nikaragua/60%Daily2018-04-24 20:36
https://kosova-info.com/si-te-beni-nje-pershtypje-te-mire-me-familjen-e-partnerit/60%Daily2018-04-24 20:31
https://kosova-info.com/kufiri-me-greqine-bushati-javen-e-ardhshme-takohen-ekspertet/60%Daily2018-04-24 20:30
https://kosova-info.com/roma-shenon-me-dzekon/60%Daily2018-04-24 20:26
https://kosova-info.com/habitet-enca-si-ka-mundesi-qe/60%Daily2018-04-24 20:20
https://kosova-info.com/haradinaj-anton-quni-nuk-eshte-plagosur-kurre-ne-lufte/60%Daily2018-04-24 20:17
https://kosova-info.com/sela-takon-serwerin-ja-cka-biseduan/60%Daily2018-04-24 20:15
https://kosova-info.com/perseri-liverpool-perseri-firmino/60%Daily2018-04-24 20:13
https://kosova-info.com/firmino-shenon-golin-e-katert-per-liverpoolin/60%Daily2018-04-24 20:07
https://kosova-info.com/kurti-kishte-probleme-financiare/60%Daily2018-04-24 20:04
https://kosova-info.com/liverpool-nuk-ndalet-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2018-04-24 20:00
https://kosova-info.com/pas-rines-me-kete-reper-po-sjell-duet-fero/60%Daily2018-04-24 19:59
https://kosova-info.com/zbutje-e-lehte-e-deficitit-tregtar-te-kosoves-ne-mars/60%Daily2018-04-24 19:56
https://kosova-info.com/gjobitet-500-dollare-per-nje-molle/60%Daily2018-04-24 19:53
https://kosova-info.com/art-kurti-varroset-neser/60%Daily2018-04-24 19:50
https://kosova-info.com/ike-publikohet-nga-alban-ramosaj/60%Daily2018-04-24 19:42
https://kosova-info.com/krasniqi-zgjedhjet-e-parakohshme-nuk-prodhojne-situate-tjeter/60%Daily2018-04-24 19:39
https://kosova-info.com/prizreni-inspektohet-per-ndertimet/60%Daily2018-04-24 19:36
https://kosova-info.com/prizreni-inspektohet-per-ndertimet-2/60%Daily2018-04-24 19:36
https://kosova-info.com/2-vjecari-mbijetoi-pasi-fiken-aparaturat-seance-jete-a-vdekje-ne-gjykate/60%Daily2018-04-24 19:35
https://kosova-info.com/salah-i-pandalshem-shenon-perseri/60%Daily2018-04-24 19:33
https://kosova-info.com/salah-shenon-super-gol-nuk-e-feston/60%Daily2018-04-24 19:23
https://kosova-info.com/lufte-berthamore-brenda-2040-s-e-pashmangshme/60%Daily2018-04-24 19:19
https://kosova-info.com/tani-roma-ka-fat-liverpool-humb-rast-te-pabesueshem/60%Daily2018-04-24 19:18
https://kosova-info.com/fisnik-ademi-dhe-jeton-zogjani-tregojne-si-e-moren-lajmin-per-vdekjen-e-art-kurtit/60%Daily2018-04-24 19:18
https://kosova-info.com/vdekja-e-art-kurtit-psikatri-rexhepi-jo-cdo-krize-emocionale-eshte-depresion/60%Daily2018-04-24 19:17
https://kosova-info.com/bomba-e-kolarov-ndalet-ne-traverse-shpeton-liverpool/60%Daily2018-04-24 19:10
https://kosova-info.com/haradinaj-diaspora-ka-dhene-kontribut-ne-forcimin-e-shtetesise-se-kosoves/60%Daily2018-04-24 19:08
https://kosova-info.com/edhe-vajza-e-aferdites-kengetare-publikon-kengen-e-re/60%Daily2018-04-24 18:58
https://kosova-info.com/liverpool-roma-gjyqtarit-anesor-i-del-nje-problem-qesharak/60%Daily2018-04-24 18:53
https://kosova-info.com/pashinian-thote-se-eshte-i-gatshem-te-udheheqe-me-armenine-2/60%Daily2018-04-24 18:48
https://kosova-info.com/anfield-ushton-nga-brohorimat-e-tifozeve-te-romes/60%Daily2018-04-24 18:41
https://kosova-info.com/ka-shume-para-por-kaq-lire-kushtoi-veshja-e-alketes/60%Daily2018-04-24 18:40
https://kosova-info.com/70-vjecari-vdes-ne-bujtine-dyshohet-se-perdori-viagra-video/60%Daily2018-04-24 18:35
https://kosova-info.com/presidenti-i-prishtines-viziton-skuadren-ne-stervitje-ka-dicka-per-lojtaret/60%Daily2018-04-24 18:28
https://kosova-info.com/si-serialet-spanjolle-madridi-ne-fund-leshon-pe-kosova-e-barabarte-ne-samitin-e-sofjes/60%Daily2018-04-24 18:25
https://kosova-info.com/e-ben-per-fansat-butrinti-publikon-nje-pjese-te-kenges-se-re/60%Daily2018-04-24 18:20
https://kosova-info.com/veprimi-i-cuditshem-i-trumpit-ia-pastron-xhaketen-presidentit-francez-para-takimit-video/60%Daily2018-04-24 18:18
https://kosova-info.com/veprimi-i-cuditshem-i-trumpit-ia-pastron-xhaketen-presidentit-francez-para-takimit-video/60%Daily2018-04-24 18:18
https://kosova-info.com/pas-gjakoves-bonevet-hap-punetorine-kreative-makerspace-edhe-ne-prishtine/60%Daily2018-04-24 18:17
https://kosova-info.com/okb-dhe-be-bejne-thirrje-per-rinisjen-e-bisedimeve-te-paqes-per-sirine/60%Daily2018-04-24 18:15
https://kosova-info.com/okb-dhe-be-bejne-thirrje-per-rinisjen-e-bisedimeve-te-paqes-per-sirine/60%Daily2018-04-24 18:15
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-prishtina-nuk-ka-bere-mjaftueshem-per-zbardhjen-e-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-04-24 18:14
https://kosova-info.com/okb-dhe-be-bejne-thirrje-per-rinisjen-e-bisedimeve-te-paqes-per-sirine-2/60%Daily2018-04-24 18:13
https://kosova-info.com/okb-dhe-be-bejne-thirrje-per-rinisjen-e-bisedimeve-te-paqes-per-sirine-2/60%Daily2018-04-24 18:13
https://kosova-info.com/sulmuan-autobusin-e-cityt-cfare-ndodhi-me-ate-te-romes-sonte-ne-liverpool/60%Daily2018-04-24 18:13
https://kosova-info.com/pashinian-thote-se-eshte-i-gatshem-te-udheheqe-me-armenine/60%Daily2018-04-24 18:09
https://kosova-info.com/pashinian-thote-se-eshte-i-gatshem-te-udheheqe-me-armenine/60%Daily2018-04-24 18:09
https://kosova-info.com/kosovarja-e-burgosur-ne-siri-kerkon-ndihme-per-tu-kthyer-ne-kosove/60%Daily2018-04-24 18:05
https://kosova-info.com/marina-shfaqet-perkrah-getit-e-zbulon-kete-detaj/60%Daily2018-04-24 18:01
https://kosova-info.com/termet-ne-liverpool-shikoni-cfare-bejne-tifozet-para-ndeshjes-me-romen/60%Daily2018-04-24 17:55
https://kosova-info.com/hoti-po-te-duam-e-cojme-vendin-ne-zgjedhje-per-30-dite/60%Daily2018-04-24 17:54
https://kosova-info.com/thacit-i-bejne-karikature-per-50-vjetorin-e-lindjes-foto/60%Daily2018-04-24 17:53
https://kosova-info.com/unikkatil-po-vjen-kah-evropa-keto-jane-fjalet-e-tij/60%Daily2018-04-24 17:40
https://kosova-info.com/daciq-vuciq-thote-se-kjo-qe-po-bejme-rreth-zvogelimit-te-njohjeve-te-kosoves-eshte-irrituese-per-fuqite-e-medha/60%Daily2018-04-24 17:38
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-liverpool-roma/60%Daily2018-04-24 17:31
https://kosova-info.com/kush-do-te-shkoje-e-kush-jo-ne-tryezen-e-ldk-se/60%Daily2018-04-24 17:29
https://kosova-info.com/hiqen-nga-facebook-1-9-milione-postime-lidhur-me-isis-e-al-kaeden/60%Daily2018-04-24 17:26
https://kosova-info.com/gjermania-do-luftimin-e-krimit-ne-kosove-2/60%Daily2018-04-24 17:24
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-na-duhen-edhe-kater-vota-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-04-24 17:20
https://kosova-info.com/pa-fotoshop-kaq-bombastike-i-ka-te-pasmet-era/60%Daily2018-04-24 17:19
https://kosova-info.com/futbollisti-i-skuadres-nga-serie-a-sonte-bejme-tifo-per-liverpoolin/60%Daily2018-04-24 17:18
https://kosova-info.com/vuciq-e-pranon-kosova-pengesa-me-e-madhe-e-serbise-ne-rrugen-drejt-be-se/60%Daily2018-04-24 17:15
https://kosova-info.com/pilula-qe-po-redukton-7-here-rrezikun-per-tu-prekur-nga-kanceri-i-gjirit/60%Daily2018-04-24 17:06
https://kosova-info.com/arratisja-e-20-vjecarit-i-shpetoi-arrestit-per-te-pare-juve-napoli/60%Daily2018-04-24 17:05
https://kosova-info.com/beme-baba-te-te-ngjaj-klea-huta-qenka-kopje-e-te-atit-simpatik/60%Daily2018-04-24 16:55
https://kosova-info.com/porosi-drejtuar-nxenesve-ne-maqedoni-mos-shkoni-ne-mbremjen-e-matures/60%Daily2018-04-24 16:45
https://kosova-info.com/a-do-te-kandidoje-vjosa-osmani-per-kryetare-te-ldk-se/60%Daily2018-04-24 16:37
https://kosova-info.com/kroos-champions-i-jep-realit-super-fuqi/60%Daily2018-04-24 16:35
https://kosova-info.com/pas-funeralit-te-gruas-george-h-w-bush-ne-kujdes-intensiv/60%Daily2018-04-24 16:25
https://kosova-info.com/meshkuj-nese-keni-probleme-me-ejakulimin-e-hershem-keto-keshilla-duhet-ti-lexoni-gjithesesi/60%Daily2018-04-24 16:24
https://kosova-info.com/pakistan-nga-sulmet-vetevrasese-vriten-te-pakten-pese-police/60%Daily2018-04-24 16:19
https://kosova-info.com/princi-charles-ndjen-gezim-te-madh-per-nipin-e-ri/60%Daily2018-04-24 16:09
https://kosova-info.com/vjen-vendimi-ky-eshte-zevendesuesi-i-wenger-te-arsenali/60%Daily2018-04-24 16:09
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-04-24 16:07
https://kosova-info.com/deputetet-e-pavarur-ende-skane-vendosur-nese-do-te-marrin-pjese-ne-tryezen-e-ldk-se/60%Daily2018-04-24 16:05
https://kosova-info.com/haradinaj-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-art-kurtit/60%Daily2018-04-24 16:02
https://kosova-info.com/enca-haxhia-si-nje-balene-publikon-video-duke-provokuar-ne-det/60%Daily2018-04-24 15:56
https://kosova-info.com/skuadrat-kosovare-qe-do-te-luajne-ne-evrope-duhet-ta-dine-kete-lajm-nga-uefa/60%Daily2018-04-24 15:55
https://kosova-info.com/trump-irani-do-te-kete-probleme-me-te-medha-nese-rinise-programin-berthamor/60%Daily2018-04-24 15:55
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-trafiku-ne-fushe-kosove-foto/60%Daily2018-04-24 15:52
https://kosova-info.com/gruaja-e-medes-publikon-dhuraten-e-fundit-qe-i-ka-bere-burri/60%Daily2018-04-24 15:49
https://kosova-info.com/gjermania-do-luftimin-e-krimit-ne-kosove/60%Daily2018-04-24 15:39
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-i-publikon-foton-amit-duke-e-ushqyer-vajzen-me-gji/60%Daily2018-04-24 15:35
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-pata-sulmon-lojtarin-ai-perfundon-ne-spital/60%Daily2018-04-24 15:28
https://kosova-info.com/prokuroret-kerkojne-qe-karaxhiq-te-denohet-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2018-04-24 15:23
https://kosova-info.com/ngritet-aktakuze-ndaj-sulmuesit-te-torontos/60%Daily2018-04-24 15:21
https://kosova-info.com/elita-rudi-rrenqeth-me-fjalet-pasi-mori-vesh-per-vdekjen-e-shokut-te-saj-te-jetes/60%Daily2018-04-24 15:17
https://kosova-info.com/konflikt-mes-buffon-dhe-benatia-flet-portieri/60%Daily2018-04-24 15:07
https://kosova-info.com/semaforet-dalin-jashte-funksionit-trafik-i-renduar-ne-prishtine-foto/60%Daily2018-04-24 15:03
https://kosova-info.com/tusk-thote-se-be-favorizon-integrimin-e-vendeve-te-ballkanit/60%Daily2018-04-24 15:03
https://kosova-info.com/denohet-me-burgim-efektiv-70-vjecari-i-akuzuar-per-legalizim-te-permbajtjes-se-pavertete/60%Daily2018-04-24 15:00
https://kosova-info.com/kim-kardashian-publikon-foton-e-radhes-100-lakuriq/60%Daily2018-04-24 15:00
https://kosova-info.com/man-city-gezon-tifozet-me-vendimin-e-ri/60%Daily2018-04-24 14:59
https://kosova-info.com/erdogan-planifikon-te-mbaje-fushate-zgjedhore-edhe-ne-europe/60%Daily2018-04-24 14:55
https://kosova-info.com/keshilltari-i-presidentit-vitet-nukleare-te-thacit/60%Daily2018-04-24 14:55
https://kosova-info.com/lukashenka-kritikon-rusine-dhe-perendimin/60%Daily2018-04-24 14:53
https://kosova-info.com/shtylla-elektrike-mbetet-dy-dite-ne-rruge-pas-aksidentit-foto/60%Daily2018-04-24 14:52
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendi-ku-u-gjet-i-vdekur-ne-veture-aktori-i-o-sa-mire/60%Daily2018-04-24 14:50
https://kosova-info.com/zbulohet-tipi-i-vetures-ne-te-cilen-u-gjet-i-vdekur-art-kurti/60%Daily2018-04-24 14:48
https://kosova-info.com/partneri-i-rrezikshem-i-rita-ores-ne-setin-e-ri-se-besoni-ke-ka-zgjedhur/60%Daily2018-04-24 14:45
https://kosova-info.com/dortmund-apo-chelsea-ja-ku-ka-vendosur-te-luaje-batshuayi-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2018-04-24 14:43
https://kosova-info.com/ter-stegen-ne-premierlige-cmimi-150-milione-euro/60%Daily2018-04-24 14:35
https://kosova-info.com/sasa-kujton-kolegun-e-ndjere-nepermjet-kesaj-fotografie-heret-na-la-arti/60%Daily2018-04-24 14:25
https://kosova-info.com/goli-i-napolit-ndaj-juves-ka-shkaktuar-termet/60%Daily2018-04-24 14:11
https://kosova-info.com/vdekja-e-frizures-man-bun-dhe-trendi-per-kete-vere/60%Daily2018-04-24 14:03
https://kosova-info.com/haradinaj-merr-mbeshtetje-nga-sllovenia-per-rrugen-evropiane/60%Daily2018-04-24 13:50
https://kosova-info.com/ministri-hasani-ne-paris-ne-konferencen-konkurrueshmeria-dhe-zhvillimi-i-sektorit-privat/60%Daily2018-04-24 13:47
https://kosova-info.com/12-simptomat-e-atakut-kardiak-te-cilat-nuk-duhet-ti-injoroni/60%Daily2018-04-24 13:46
https://kosova-info.com/france-football-i-kerkon-falje-iniestas-qe-nuk-ia-dha-topin-e-arte/60%Daily2018-04-24 13:41
https://kosova-info.com/paramaout-se-shpejti-sjell-filmin-biografik-per-elton-john/60%Daily2018-04-24 13:40
https://kosova-info.com/paramaout-se-shpejti-sjell-filmin-biografik-per-elton-john-2/60%Daily2018-04-24 13:40
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-lagjen-velania-te-prishtines/60%Daily2018-04-24 13:38
https://kosova-info.com/levizjet-e-mahnitshme-te-subaru-wrx-sti-mbi-siperfaqen-e-ngrire-te-liqenit-video/60%Daily2018-04-24 13:31
https://kosova-info.com/edi-kastrati-nen-emocione-per-vdekjen-e-artit-fliste-per-plane-te-mira-gjithmone/60%Daily2018-04-24 13:28
https://kosova-info.com/nis-konferenca-e-donatoreve-per-sirine/60%Daily2018-04-24 13:27
https://kosova-info.com/japonia-do-ti-dhuroje-qkuk-se-pajisje-ne-vlere-1-1-milion-euro/60%Daily2018-04-24 13:27
https://kosova-info.com/zevendesministrja-vuniqi-ne-forumin-ekonomik-ne-luksemburg-fton-bizneset-te-investojne-ne-kosove/60%Daily2018-04-24 13:25
https://kosova-info.com/hoti-thote-se-shumica-e-partive-i-jane-pergjigjur-fteses-per-tryezen-e-se-merkures/60%Daily2018-04-24 13:22
https://kosova-info.com/kryeministri-belg-ia-ben-te-qarte-serbise-sa-me-shpejte-zgjidhje-me-kosoven/60%Daily2018-04-24 13:21
https://kosova-info.com/byrek-zarfi-me-djathe/60%Daily2018-04-24 13:07
https://kosova-info.com/seria-a-kunder-dhunes-ndaj-femrave-napoli-rrah-zonjen-e-vjeter/60%Daily2018-04-24 13:02
https://kosova-info.com/ju-kurre-nuk-jeni-shume-i-vjeter-per-te-vendosur-nje-qellim-tjeter-ose-per-te-enderruar-nje-enderr-te-re/60%Daily2018-04-24 13:01
https://kosova-info.com/kryeprokurori-i-gjakoves-tregon-detaje-per-vdekjen-e-aktorit-art-kurti/60%Daily2018-04-24 12:56
https://kosova-info.com/erdogan-planifikon-te-mbaje-tubime-zgjedhore-ne-evrope/60%Daily2018-04-24 12:46
https://kosova-info.com/kolegu-i-punes-tregon-per-kontaktin-e-fundit-me-aktorin-e-vdekur-te-o-sa-mire/60%Daily2018-04-24 12:42
https://kosova-info.com/vokrri-takohet-me-petkoviqin-hap-rruge-per-klubet-serbe/60%Daily2018-04-24 12:38
https://kosova-info.com/eksporti-i-kosoves-ne-mars-mbuloi-importin-10-4-per-qind/60%Daily2018-04-24 12:36
https://kosova-info.com/eksporti-i-kosoves-ne-mars-mbuloi-importin-10-4/60%Daily2018-04-24 12:36
https://kosova-info.com/shpallet-e-papranueshme-permbajtja-e-disa-sms-ve-ne-rastin-medicus/60%Daily2018-04-24 12:36
https://kosova-info.com/keni-vite-ne-nje-lidhje-duhet-te-keni-kujdes-ne-keto-3-pika/60%Daily2018-04-24 12:34
https://kosova-info.com/ky-ishte-postimi-i-fundit-qe-i-ndjeri-art-kurti-e-kishte-bere-ne-instagram/60%Daily2018-04-24 12:31
https://kosova-info.com/donald-dhe-melania-trump-shtrojne-darke-shteterore-per-emmanuel-dhe-brigitte-macron-luks-pa-fund-foto-video/60%Daily2018-04-24 12:19
https://kosova-info.com/roma-me-vetem-nje-sulmues-kunder-liverpoolit/60%Daily2018-04-24 12:18
https://kosova-info.com/qeveria-ta-ndryshoje-ligjin-per-fsk-ne-dhe-te-krijoje-ushtrine-edhe-nese-kundershtohet-nga-nato/60%Daily2018-04-24 12:15
https://kosova-info.com/qeveria-nuk-paguan-borxhe-per-telekomin-synon-privatizimin/60%Daily2018-04-24 12:14
https://kosova-info.com/tusk-ne-shqiperi-jeni-me-evropiane-se-disa-ne-be/60%Daily2018-04-24 12:11
https://kosova-info.com/pasi-e-cmendi-me-skenat-e-klipit-modeli-portugez-ka-dicka-per-ti-thene-ences/60%Daily2018-04-24 12:10
https://kosova-info.com/si-te-kujdeseni-per-lekuren/60%Daily2018-04-24 12:09
https://kosova-info.com/u-inaugurua-fillimi-i-punimeve-te-rruges-decan-plave-rruge-kjo-qe-e-lidhe-rajonin-e-dukagjinit-me-ate-te-plaves-dhe-gucise/60%Daily2018-04-24 12:06
https://kosova-info.com/ardian-gjini-jam-i-shokuar-arti-ike-heret/60%Daily2018-04-24 12:03
https://kosova-info.com/estrada-shqiptare-po-thyejne-tabu-permes-videoklipeve-me-pulle-te-kuqe/60%Daily2018-04-24 12:02
https://kosova-info.com/berisha-dhe-strakosha-dy-nga-tre-pritjet-me-te-jashtezakonshme-ne-seria-a/60%Daily2018-04-24 11:55
https://kosova-info.com/aktoret-e-serialit-o-sa-mire-arti-ishte-nje-koleg-fantastik/60%Daily2018-04-24 11:54
https://kosova-info.com/pervec-aktor-i-riu-nga-gjakova-ishte-edhe-zyrtar-i-aakse/60%Daily2018-04-24 11:49
https://kosova-info.com/pezullimi-i-skenderbeut-lilaj-dhe-nimaga-deshmi-para-apelit-ne-uefa/60%Daily2018-04-24 11:48
https://kosova-info.com/abe-shpreson-qe-marredheniet-me-korene-v-te-normalizohen/60%Daily2018-04-24 11:45
https://kosova-info.com/policia-gjen-nje-arme-ne-vendin-ku-vdiq-aktori-i-o-sa-mire/60%Daily2018-04-24 11:44
https://kosova-info.com/roma-zbulon-se-sa-do-te-perfitoje-nga-sponsori-i-ri/60%Daily2018-04-24 11:35
https://kosova-info.com/mungon-vetem-zyrtarizimi-psg-gjen-trajnerin-e-ri/60%Daily2018-04-24 11:29
https://kosova-info.com/gold-ag-fjale-prekese-per-vdekjen-e-aktorit-qe-sa-dite-me-thirre-me-ardhe/60%Daily2018-04-24 11:23
https://kosova-info.com/man-utd-jo-ky-mund-te-jete-klubi-i-ri-i-alex-sandros/60%Daily2018-04-24 11:23
https://kosova-info.com/kosova-ka-shkallen-me-te-ulet-te-tatimeve/60%Daily2018-04-24 11:22
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-vdekjen-e-dyshimte-te-aktorit-nga-seriali-o-sa-mire/60%Daily2018-04-24 11:17
https://kosova-info.com/perurohet-fillimi-i-punimeve-ne-rrugen-decan-plave/60%Daily2018-04-24 11:16
https://kosova-info.com/maas-dhe-zarif-pritet-te-bisedojne-per-marreveshjen-berthamore/60%Daily2018-04-24 11:12
https://kosova-info.com/ky-eshte-aktori-i-serialit-o-sa-mire-qe-u-gjet-i-vdekur-sot-ne-makine/60%Daily2018-04-24 11:11
https://kosova-info.com/porsche-revolucion-me-mission-e/60%Daily2018-04-24 11:05
https://kosova-info.com/sekretari-i-fshmn-se-atakon-ministrin-bytyqi-dhe-kryetarin-shpend-ahmeti/60%Daily2018-04-24 10:59
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-gjendet-i-vdekur-aktori-i-njohur-i-serialit-o-sa-mire/60%Daily2018-04-24 10:58
https://kosova-info.com/guardiola-e-shet-perforcimin-e-madh-te-man-cityt/60%Daily2018-04-24 10:52
https://kosova-info.com/platforma-e-z-veseli-forme-per-ta-relativizuar-presidentin-thaci/60%Daily2018-04-24 10:49
https://kosova-info.com/momenti-dramatik-i-arrestimit-te-terroristit-te-torontos-me-vrisni/60%Daily2018-04-24 10:48
https://kosova-info.com/second-act-filmi-qe-risjell-jeniffer-lopezin-ne-rolin-e-aktores/60%Daily2018-04-24 10:42
https://kosova-info.com/real-madrid-kerkon-neymarin-psg-hakmerret-me-yllin-e-madh-nga-santiago-bernabeu/60%Daily2018-04-24 10:40
https://kosova-info.com/pasi-e-permenden-ne-kenge-blunt-i-ben-koment-epik-eres/60%Daily2018-04-24 10:22
https://kosova-info.com/nese-beni-keto-veprime-do-merrni-propozim-per-martese/60%Daily2018-04-24 10:19
https://kosova-info.com/rohani-i-kerkon-trumpit-te-mos-terhiqet-nga-marreveshja-berthamore/60%Daily2018-04-24 10:16
https://kosova-info.com/thyhet-rekordi-i-lindjeve-ne-gjinekologjne-e-qkuk-se/60%Daily2018-04-24 10:12
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-bale-fillon-bisedimet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-04-24 10:11
https://kosova-info.com/termeti-i-fuqishem-trondit-turqine-sheshohen-godinat/60%Daily2018-04-24 10:09
https://kosova-info.com/bebe-rexha-i-le-kete-koment-rites-ne-imazhin-e-ndare-nga-fotosesioni/60%Daily2018-04-24 10:02
https://kosova-info.com/isufi-asociacioni-te-krijohet-sipas-kushtetutes-se-kosoves/60%Daily2018-04-24 09:56
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-5/60%Daily2018-04-24 09:54
https://kosova-info.com/kosova-teme-e-lidereve-te-serbise-greqise-bullgarise-dhe-rumanise-ne-bukuresht/60%Daily2018-04-24 09:46
https://kosova-info.com/era-zhvishet-ne-bikini-dhe-tregon-linjat-ne-dubai/60%Daily2018-04-24 09:41
https://kosova-info.com/psg-real-madrid-courtois-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-04-24 09:39
https://kosova-info.com/bytyqi-paralajmeron-se-edukimi-medial-do-te-jete-lende-zgjedhore/60%Daily2018-04-24 09:38
https://kosova-info.com/konjufca-qeveria-ta-udheheqe-dialogun-jo-thaci/60%Daily2018-04-24 09:33
https://kosova-info.com/u-perkujtua-shembelltyra-e-imset-rracit-ish-kryetar-i-pare-i-komunes-se-klines/60%Daily2018-04-24 09:27
https://kosova-info.com/mustafi-zbulon-nese-do-te-largohet-nga-arsenal/60%Daily2018-04-24 09:25
https://kosova-info.com/gjashte-motrat-mustafa-sjellin-duet-te-ri-keto-jane-detajet/60%Daily2018-04-24 09:21
https://kosova-info.com/ja-cilit-prind-duhet-ti-ngjaje-femija-qe-te-jete-sa-me-i-shendetshem/60%Daily2018-04-24 09:19
https://kosova-info.com/gjykata-vendos-ne-rastin-e-arratisjes-se-lushtakut-dhe-te-tjereve-nga-qkuk-ja/60%Daily2018-04-24 09:15
https://kosova-info.com/emily-ratajkowskin-e-fotografojne-100-nudo/60%Daily2018-04-24 09:00
https://kosova-info.com/keshilli-mysliman-gjerman-thote-se-anti-semitizmi-eshte-mekat/60%Daily2018-04-24 08:59
https://kosova-info.com/fmn-perfitimet-per-mesimdhenesit-e-viteve-te-90-ta-jane-te-larta/60%Daily2018-04-24 08:56
https://kosova-info.com/iniesta-refuzon-kinen-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-04-24 08:56
https://kosova-info.com/si-te-permiresoni-memorien/60%Daily2018-04-24 08:54
https://kosova-info.com/real-madrid-ne-rrezik-largohet-modric/60%Daily2018-04-24 08:48
https://kosova-info.com/robertson-per-vizite-ne-maqedoni/60%Daily2018-04-24 08:46
https://kosova-info.com/gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-gjakove/60%Daily2018-04-24 08:44
https://kosova-info.com/haradinaj-po-merr-pjese-ne-samitin-e-brdo-se-ne-kuader-te-seecp/60%Daily2018-04-24 08:41
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-real-madridit-kunder-bayern-munichut/60%Daily2018-04-24 08:37
https://kosova-info.com/kaq-kushton-veshja-e-dua-lipes-ne-paraqitjen-e-fundit/60%Daily2018-04-24 08:37
https://kosova-info.com/gazidis-zgjedh-trajnerin-e-ri-te-arsenalit/60%Daily2018-04-24 08:26
https://kosova-info.com/gigi-hadid-mahnitese-ne-ndejen-e-ditelindjes/60%Daily2018-04-24 08:20
https://kosova-info.com/materazzi-ky-ekip-do-ta-fitoje-derbin-inter-juventus/60%Daily2018-04-24 08:14
https://kosova-info.com/pacolli-denon-sulmin-ne-kanada/60%Daily2018-04-24 08:13
https://kosova-info.com/oficeri-i-policise-vrau-veten-ne-vendin-e-tij-te-punes/60%Daily2018-04-24 08:10
https://kosova-info.com/gjuriq-formimi-i-ushtrise-se-kosoves-ne-kundershtim-me-rezoluten-1244/60%Daily2018-04-24 08:10
https://kosova-info.com/rasti-stenta-konfirmohet-aktakuza-ndaj-ish-ministrit-ferid-agani-dhe-ish-sekretarit-gani-shabani/60%Daily2018-04-24 08:08
https://kosova-info.com/talibanet-vrasin-disa-ushtare-dhe-police-ne-afganistan/60%Daily2018-04-24 08:06
https://kosova-info.com/van-damme-e-cmend-serbine-vihet-ne-rolin-e-shqiptarit-shkaterron-banden-serbe/60%Daily2018-04-24 08:05
https://kosova-info.com/endriti-uron-babain-per-ditelindje-me-nje-foto-nga-deti/60%Daily2018-04-24 07:58
https://kosova-info.com/sky-zbulon-ekipin-e-ri-te-ancelottit/60%Daily2018-04-24 07:53
https://kosova-info.com/opozita-platforma-e-veselit-deshmon-pafuqine-e-pushtetit-per-tema-te-medha/60%Daily2018-04-24 07:52
https://kosova-info.com/angela-merkel-e-mbron-pranimin-nga-gjermania-te-10-000-refugjateve-te-okb-se/60%Daily2018-04-24 07:49
https://kosova-info.com/digjet-nje-veture-ne-mitrovice/60%Daily2018-04-24 07:46
https://kosova-info.com/e-aksidentuara-dy-jave-me-pare-ne-podujeve-nderron-jete-ne-qkuk/60%Daily2018-04-24 07:45
https://kosova-info.com/plani-i-liverpoolit-per-ndeshjen-e-pare-kunder-romes/60%Daily2018-04-24 07:42
https://kosova-info.com/milioneshi-i-pare-per-lujmi-krejt-nga-adrian-gaxha-dhe-onati/60%Daily2018-04-24 07:40
https://kosova-info.com/mengjesi-ideal-si-te-ushqeheni-per-te-rene-ne-peshe/60%Daily2018-04-24 07:33
https://kosova-info.com/alves-nese-me-telefonojne-kthehem-menjehere-te-ky-super-klub/60%Daily2018-04-24 07:29
https://kosova-info.com/krimineli-me-i-pashem-ne-bote-fans-i-reperit-shqiptar/60%Daily2018-04-24 07:21
https://kosova-info.com/tusk-nis-turneun-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2018-04-24 07:17
https://kosova-info.com/nje-person-theret-me-thike-ne-vushtrri/60%Daily2018-04-24 07:16
https://kosova-info.com/nje-cope-buke-e-dergojne-ne-hapesire-dhe-e-kthejne-ne-toke-per-ta-ngrene-shija-e/60%Daily2018-04-24 07:14
https://kosova-info.com/real-madrid-jo-messi-e-dergon-neymarin-ne-premierlige/60%Daily2018-04-24 07:13
https://kosova-info.com/termokos-kete-vit-fillon-zgjerimin-ne-disa-lagje-te-prishtines/60%Daily2018-04-24 07:09
https://kosova-info.com/barcelona-ska-koment-largohet-valverde/60%Daily2018-04-24 07:06
https://kosova-info.com/a-mund-merkel-dhe-macron-te-shpetojne-marreveshjen-atomike/60%Daily2018-04-24 07:05
https://kosova-info.com/nisin-hetimet-ndaj-policeve-qe-arrestuan-gjuriqin/60%Daily2018-04-24 07:02
https://kosova-info.com/politika-platforma-e-haradinajt-e-ben-dialogun-te-pakuptimte/60%Daily2018-04-24 07:01
https://kosova-info.com/rrefehet-kim-kardashian-vjedhja-me-beri-person-me-te-mire/60%Daily2018-04-24 07:01
https://kosova-info.com/ish-presidenti-bush-shtrohet-ne-spital/60%Daily2018-04-24 06:46
https://kosova-info.com/dua-lipa-per-here-te-pare-performon-ne-billboard-music-awards/60%Daily2018-04-24 06:41
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-feston-ditelindjen-mbush-50-vjet/60%Daily2018-04-24 06:21
https://kosova-info.com/merret-ne-pyetje-sulmuesi-i-dyshuar-ne-toronto/60%Daily2018-04-24 06:19
https://kosova-info.com/rekomandimi-per-vizat-pritet-ne-qershor/60%Daily2018-04-24 06:09
https://kosova-info.com/prezantohet-hulumtimi-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2018-04-24 06:03
https://kosova-info.com/nora-dhe-era-ne-dubai-publikojne-pamje-nga-hoteli-luksoz-ku-po-qendrojne/60%Daily2018-04-24 06:01
https://kosova-info.com/rruga-decan-plave-sot-fillon-ndertimi/60%Daily2018-04-24 05:50
https://kosova-info.com/moti-sot-15/60%Daily2018-04-24 05:42
https://kosova-info.com/komisioni-per-pune-te-brendshme-diskuton-per-raportin-e-progresit/60%Daily2018-04-24 05:38
https://kosova-info.com/komiteti-i-senatit-e-miraton-pomepon-per-sekretar-te-shtetit/60%Daily2018-04-24 05:34
https://kosova-info.com/salah-kjo-do-te-ndodhe-kunder-romes-ne-ligen-e-kampioneve-2/60%Daily2018-04-24 05:29
https://kosova-info.com/befasi-per-barcelonen-ja-cfare-ka-vendosur-yerry-mina/60%Daily2018-04-24 05:25
https://kosova-info.com/tifozet-e-napolit-me-vendim-fantastik-pas-fitores-ndaj-juventusit/60%Daily2018-04-24 05:21
https://kosova-info.com/problem-te-juventus-ja-cfare-ka-bere-buffon-pas-humbjes-nga-napoli/60%Daily2018-04-24 05:18
https://kosova-info.com/liverpool-roma-formacionet-e-gjysmefinales-se-pare-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-24 05:13
https://kosova-info.com/jimmy-fallons-8-best-hosting-moments-of-all-time/60%Daily2018-04-24 00:26
https://kosova-info.com/spalletti-luajme-per-interin-jo-kunder-juventusit/60%Daily2018-04-23 22:04
https://kosova-info.com/nje-baba-i-perkushtuar-si-alban-mehmeti/60%Daily2018-04-23 21:53
https://kosova-info.com/arrestohet-vrasesi-i-kater-personave/60%Daily2018-04-23 21:52
https://kosova-info.com/vaksina-per-kolesterolin-ule-rrezikun-e-sulmit-ne-zemer/60%Daily2018-04-23 21:50
https://kosova-info.com/shikoni-cka-ka-futur-ne-mes-te-kembeve-kendall-jenner/60%Daily2018-04-23 21:47
https://kosova-info.com/daciq-vazhdon-me-ankesa-pse-kosova-te-kete-ambasada-ne-shtete-qe-serbia-nuk-ka/60%Daily2018-04-23 21:40
https://kosova-info.com/uje-i-ngrohte-apo-i-ftohte/60%Daily2018-04-23 21:34
https://kosova-info.com/tahiri-iniciativat-per-konsensus-kombetar-nuk-do-te-kene-sukses/60%Daily2018-04-23 21:30
https://kosova-info.com/enis-bardhi-bombardon-dy-here-porten-e-bilbaos-nga-gjuajtja-e-lire/60%Daily2018-04-23 21:30
https://kosova-info.com/gjashte-motrat-mustafa-behen-bashke-per-projektin-e-ri-muzikor/60%Daily2018-04-23 21:27
https://kosova-info.com/parlamenti-francez-e-miraton-ligjin-kunderthenes-per-emigracionin/60%Daily2018-04-23 21:25
https://kosova-info.com/shkenca-me-metode-te-re-per-zbulimin-e-kancerit-te-prostates/60%Daily2018-04-23 21:18
https://kosova-info.com/soni-malaj-tregon-per-here-te-pare-per-maredhenien-qe-ka-me-vjehrren/60%Daily2018-04-23 21:17
https://kosova-info.com/hamilton-mercedes-gati-rinovimi/60%Daily2018-04-23 21:15
https://kosova-info.com/selmanaj-jep-detaje-per-tryezen-e-ldk-se-nisma-konfirmon-pjesemarrjen/60%Daily2018-04-23 21:12
https://kosova-info.com/nente-te-vdekur-nga-goditja-me-furgon-ne-toronto/60%Daily2018-04-23 21:10
https://kosova-info.com/mattis-optimist-per-suksesin-e-negociatave-me-korene-e-veriut/60%Daily2018-04-23 21:05
https://kosova-info.com/ja-pse-eshte-e-rendesishme-vitamina-d/60%Daily2018-04-23 20:59
https://kosova-info.com/dhoma-ku-alketa-vejsiu-mbane-garderoben-eshte-e-mbushur-plote/60%Daily2018-04-23 20:56
https://kosova-info.com/gaxherri-platforma-e-pdk-se-eshte-loje-politike-te-caktohet-data-e-zgjedhjeve/60%Daily2018-04-23 20:50
https://kosova-info.com/xhaka-ta-fitojme-ligen-e-evropes-per-wengerin/60%Daily2018-04-23 20:50
https://kosova-info.com/thaci-lajmerohet-serish-nga-haga/60%Daily2018-04-23 20:40
https://kosova-info.com/mercedes-a-class-me-kater-dyer-shume-afer-foto/60%Daily2018-04-23 20:34
https://kosova-info.com/toronto-disa-kembesore-te-plagosur-nga-goditja-me-furgon/60%Daily2018-04-23 20:33
https://kosova-info.com/hoti-platforma-e-veselit-oferte-konkrete-per-konsensus-nacional/60%Daily2018-04-23 20:27
https://kosova-info.com/demi-rose-sigurohet-qe-te-gjithe-ti-kthejne-syte-ne-drejtim-te-saj-ne-plazh/60%Daily2018-04-23 20:22
https://kosova-info.com/ky-eshte-gjyqtari-qe-do-ta-ndaje-drejtesine-ne-ndeshjen-bayern-real/60%Daily2018-04-23 20:15
https://kosova-info.com/ne-gjykimin-e-zejnepe-buzhales-kerkohet-hedhja-e-aktakuzes/60%Daily2018-04-23 20:13
https://kosova-info.com/rusia-bllokon-ip-adresat-e-google-it-per-te-ndaluar-telegramin/60%Daily2018-04-23 20:11
https://kosova-info.com/osmani-thote-se-ka-deputete-te-pozites-qe-do-ta-votojne-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-04-23 20:00
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-shkel-mbi-emrin-e-ketij-personaliteti-te-famshem/60%Daily2018-04-23 19:51
https://kosova-info.com/te-rinjte-ia-mesyjne-policise-kritikohet-mosha/60%Daily2018-04-23 19:46
https://kosova-info.com/ja-si-trajtohen-crregullimet-hormonale/60%Daily2018-04-23 19:42
https://kosova-info.com/mbi-1-mije-e-500-emigrante-te-shpetuar-ne-brigjet-e-libise/60%Daily2018-04-23 19:37
https://kosova-info.com/eli-fara-tregon-sakrificen-me-te-madhe-qe-ka-bere-per-te-bijen/60%Daily2018-04-23 19:36
https://kosova-info.com/pogba-gezon-tifozet-e-manchester-unitedit/60%Daily2018-04-23 19:33
https://kosova-info.com/blerim-shala-tregon-kur-u-diskutua-ndarja-e-kosoves-me-serbine/60%Daily2018-04-23 19:26
https://kosova-info.com/opozita-nis-bojkotin-cfare-deklaroi-basha-ne-mbledhjen-me-dyer-te-mbyllura/60%Daily2018-04-23 19:22
https://kosova-info.com/roma-me-strategji-te-vecante-per-te-ndalur-salahun/60%Daily2018-04-23 19:17
https://kosova-info.com/shala-dialogu-me-serbine-do-te-duhej-ti-bashkonte-qeverine-dhe-opoziten/60%Daily2018-04-23 19:10
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-vajze-simpatike-motra-e-arta-nitajt/60%Daily2018-04-23 19:05
https://kosova-info.com/skenderbeu-e-fiton-derbin-ndaj-partizanit/60%Daily2018-04-23 19:04
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-pdk-se-platforma-e-veselit-nuk-eshte-partiake-por-shteterore/60%Daily2018-04-23 19:00
https://kosova-info.com/disa-skuadra-te-medha-te-evropes-pas-donis-avdijajt/60%Daily2018-04-23 18:57
https://kosova-info.com/vallezimi-provokues-i-nje-lojtari-para-se-te-shenonte-solli-dhune-ne-brazil/60%Daily2018-04-23 18:46
https://kosova-info.com/deputetja-ruse-ne-bosnje-anetaresimi-i-shteteve-te-ballkanit-ne-nato-kercenim-per-sigurine/60%Daily2018-04-23 18:39
https://kosova-info.com/kafe-ne-mengjes-ja-cfare-efekti-ka/60%Daily2018-04-23 18:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vila-super-luksoze-qe-xhensila-dhe-besi-e-kane-ne-gjirin-e-lalzit/60%Daily2018-04-23 18:22
https://kosova-info.com/ndoshta-si-kujtoni-por-keta-10-lojtare-kane-luajtur-te-bayern-munich/60%Daily2018-04-23 18:19
https://kosova-info.com/furnizohet-fsk-ja-nenshkruhet-kontrata-per-armatim/60%Daily2018-04-23 18:19
https://kosova-info.com/kanade-kamioni-shtyp-10-kembesore-a-behet-fjale-per-sulm-terrorist-video/60%Daily2018-04-23 18:16
https://kosova-info.com/tusk-neser-ne-tirane-rama-te-merkuren-ne-berlin-takohet-me-merkelin/60%Daily2018-04-23 18:13
https://kosova-info.com/bernard-berisha-shenon-golin-e-pare-kete-sezon/60%Daily2018-04-23 18:04
https://kosova-info.com/a-do-ti-pergjigjen-partite-fteses-se-ldk-se-per-tryezen-e-zgjedhjeve-te-parakohshme/60%Daily2018-04-23 18:03
https://kosova-info.com/kia-delluride-krejtesisht-i-ngjashem-me-konceptin-e-mahnitshem-foto/60%Daily2018-04-23 17:58
https://kosova-info.com/habit-kengetari-i-njohur-pasi-pesova-vdekje-klinike-mu-shfaq-ky-imazh/60%Daily2018-04-23 17:56
https://kosova-info.com/alonso-reali-do-te-vuaj-ne-allianz-arena/60%Daily2018-04-23 17:52
https://kosova-info.com/rezarta-shkurta-u-rikthehet-pozave-seksi/60%Daily2018-04-23 17:47
https://kosova-info.com/totti-lavderon-liverpoolin/60%Daily2018-04-23 17:43
https://kosova-info.com/psikiatri-i-njohur-facebook-vendi-i-te-frustruarve-qe-duhet-mbyllur/60%Daily2018-04-23 17:43
https://kosova-info.com/karaxhiq-thote-se-denimi-ndaj-tij-eshte-i-padrejte/60%Daily2018-04-23 17:27
https://kosova-info.com/cila-skuader-ka-fituar-me-se-shumti-penallti-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-23 17:24
https://kosova-info.com/rama-vendos-takse-te-re-per-te-gjitha-profesionet-e-lira/60%Daily2018-04-23 17:13
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-flasin-per-kete-fotografi-te-ibrahimovicit/60%Daily2018-04-23 17:09
https://kosova-info.com/clinton-serish-kritikon-trumpin/60%Daily2018-04-23 17:06
https://kosova-info.com/pacolli-nuk-duhet-te-krahasohet-kosova-me-katalonine/60%Daily2018-04-23 17:00
https://kosova-info.com/te-rinjte-e-barcelones-e-fitojne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-23 16:55
https://kosova-info.com/enver-hoxhaj-i-kunderpergjigjet-vjosa-osmanit-per-votat-e-qeverise/60%Daily2018-04-23 16:47
https://kosova-info.com/roma-po-e-enderron-finalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-04-23 16:46
https://kosova-info.com/ne-moske-zbulohet-busti-i-yeltsinit/60%Daily2018-04-23 16:45
https://kosova-info.com/ne-moske-zbulohet-busti-i-yeltsinit-2/60%Daily2018-04-23 16:45
https://kosova-info.com/di-francesco-ka-nje-porosi-per-lojtaret-e-romes/60%Daily2018-04-23 16:39
https://kosova-info.com/cizmet-ne-vlere-prej-mbi-tremije-euro-te-dua-lipes/60%Daily2018-04-23 16:28
https://kosova-info.com/ffk-ja-hap-procedure-disiplinore-per-driten-dhe-llapin/60%Daily2018-04-23 16:24
https://kosova-info.com/ambasadorja-rudi-i-dorezon-letrat-kredenciale-ne-saint-kitts-dhe-nevis/60%Daily2018-04-23 16:23
https://kosova-info.com/thaci-ne-holande-kosova-eshte-nje-rrefim-suksesi/60%Daily2018-04-23 16:16
https://kosova-info.com/juventusi-merr-nje-tjeter-lajm-te-keq-pas-humbjes-nga-napoli/60%Daily2018-04-23 16:10
https://kosova-info.com/macron-pritet-te-mbroje-marreveshjen-berthamore-gjate-vizites-ne-shba/60%Daily2018-04-23 16:07
https://kosova-info.com/te-pathenat-per-dietologen-blerina-bombaj-mesohet-me-cka-merrej-dikur/60%Daily2018-04-23 16:04
https://kosova-info.com/gjoba-deri-ne-800-euro-per-taksistet-ilegale-ne-prishtine/60%Daily2018-04-23 16:02
https://kosova-info.com/valverde-largohet-nga-barcelona/60%Daily2018-04-23 15:57
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-javen-e-ardhshme-viziton-shkupin/60%Daily2018-04-23 15:53
https://kosova-info.com/keshilla-e-rivaldos-per-neymarin-qe-barcelona-nuk-deshiron-as-ta-degjoje/60%Daily2018-04-23 15:53
https://kosova-info.com/bullgaria-e-mohon-spanja-ska-perdorur-veto-per-kosoven-ne-samitin-e-sofjes/60%Daily2018-04-23 15:45
https://kosova-info.com/messi-apo-ronaldo-kush-eshte-futbollisti-me-i-paguar-ne-bote/60%Daily2018-04-23 15:40
https://kosova-info.com/sane-ky-eshte-trajneri-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2018-04-23 15:35
https://kosova-info.com/keto-vende-do-te-mbeten-pa-energji-elektrike/60%Daily2018-04-23 15:35
https://kosova-info.com/qeveria-lista-serbe-nuk-eshte-larguar-perfundimisht/60%Daily2018-04-23 15:28
https://kosova-info.com/motra-i-publikon-foton-keshtu-dukej-almeda-para-se-te-behej-e-famshme/60%Daily2018-04-23 15:27
https://kosova-info.com/boateng-tregon-menyren-se-si-bayerni-mund-ta-ndale-ronaldon/60%Daily2018-04-23 15:24
https://kosova-info.com/buffon-eshte-i-madh-shikoni-cfare-beri-pas-humbjes-nga-napoli/60%Daily2018-04-23 15:17
https://kosova-info.com/43-vjecari-ne-gjakove-dyshohet-se-kreu-vetevrasje-me-kabllo-te-rrymes/60%Daily2018-04-23 15:14
https://kosova-info.com/rama-pret-kryeministrin-belg-michel-mbeshtesim-shqiperine-ne-rrugen-e-integrimit/60%Daily2018-04-23 15:10
https://kosova-info.com/mustafa-fton-zyrtarisht-partite-ne-tryeze-per-organizimin-e-zgjedhjeve-te-parakohshme/60%Daily2018-04-23 15:01
https://kosova-info.com/shtate-lojtaret-e-bayernit-qe-real-madrid-deshtoi-ti-transferonte/60%Daily2018-04-23 14:59
https://kosova-info.com/henderson-deklarohet-para-ndeshjes-liverpool-roma/60%Daily2018-04-23 14:52
https://kosova-info.com/publikohen-videot-ja-cka-ka-ndodhur-ne-prapaskenat-e-klipit-te-ri-te-ronela-hajatit/60%Daily2018-04-23 14:49
https://kosova-info.com/thaci-kerkon-nga-nderkombetaret-ta-rrisin-presionin-mbi-serbine-per-te-pagjeturit/60%Daily2018-04-23 14:45
https://kosova-info.com/osmani-qeveria-eshte-treguar-e-shkathet-vetem-ne-krijimin-e-krizave/60%Daily2018-04-23 14:44
https://kosova-info.com/klopp-le-te-bejme-gjithcka-per-te-arritur-ne-finale/60%Daily2018-04-23 14:42
https://kosova-info.com/gruaja-e-tij-shijon-ditet-e-nxehta-ne-dubai-me-vjehrrite-por-pa-granitin/60%Daily2018-04-23 14:41
https://kosova-info.com/luftime-ne-mes-te-forcave-siriane-dhe-militanteve-te-isis-it-ne-damask/60%Daily2018-04-23 14:37
https://kosova-info.com/veseli-rinia-po-i-bashkohet-pdk-se-per-dekaden-e-re/60%Daily2018-04-23 14:36
https://kosova-info.com/hetimi-i-zjarrit-ne-tirane-kompania-skishte-masa-mbrojtese-punetoret-pa-paguar-prej-muajsh/60%Daily2018-04-23 14:32
https://kosova-info.com/as-iphone-as-samsung-ky-do-te-jete-telefoni-i-2018/60%Daily2018-04-23 14:29
https://kosova-info.com/ministri-gashi-sportistet-elitare-prioritet-i-yni/60%Daily2018-04-23 14:29
https://kosova-info.com/yjet-qe-mund-te-transferohen-falas-kete-vere/60%Daily2018-04-23 14:22
https://kosova-info.com/aak-i-jep-mbeshtetje-platformes-se-veselit-per-unitet-politik/60%Daily2018-04-23 14:15
https://kosova-info.com/denohet-me-10-vjet-burg-per-dy-grabitje-ne-gjilan/60%Daily2018-04-23 14:14
https://kosova-info.com/mustafi-kurre-nuk-ka-qene-afer-largimit-nga-arsenali/60%Daily2018-04-23 14:14
https://kosova-info.com/gena-kendon-tjeter-zhaner-por-frymezimin-e-gjene-tek-muzika-rock-dhe-deep-purple/60%Daily2018-04-23 14:11
https://kosova-info.com/femijet-shkojne-ne-shkolle-por-prinderit-jane-nxenesit-e-vertete-9-gjera-per-tu-ndryshuar/60%Daily2018-04-23 14:01
https://kosova-info.com/kaq-shume-eshte-rritur-vajza-e-ryva-kajtazit/60%Daily2018-04-23 14:01
https://kosova-info.com/4-opsionet-e-wenger-per-ekipin-e-ri/60%Daily2018-04-23 13:58
https://kosova-info.com/caktohen-datat-per-gjykimin-e-shukri-bujes/60%Daily2018-04-23 13:53
https://kosova-info.com/kahn-me-parashikim-interesant-per-ndeshjen-real-bayern/60%Daily2018-04-23 13:49
https://kosova-info.com/kremlini-nuk-ka-aleternative-per-marreveshjen-berthamore-me-iranin/60%Daily2018-04-23 13:41
https://kosova-info.com/cfare-ka-ndodhur-me-genten-kaq-ndryshe-duket-foton-e-fundit/60%Daily2018-04-23 13:40
https://kosova-info.com/roli-i-vertete-dhe-mesimet-qe-nje-baba-duhet-ti-jape-te-birit/60%Daily2018-04-23 13:40
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-takohet-avokatin-e-popullit-flasin-per-sundimin-e-ligjit-ne-kosove/60%Daily2018-04-23 13:29
https://kosova-info.com/haga-behet-gati-per-prezantimin-e-biografise-se-thacit/60%Daily2018-04-23 13:26
https://kosova-info.com/formula-me-spec-djeges-qe-shkrin-dhjamin-rregullon-metabolizmin/60%Daily2018-04-23 13:23
https://kosova-info.com/nainggolan-ende-se-besoj-cfare-i-beme-barcelones-champions-eshte-bere-obsesion-per-ne/60%Daily2018-04-23 13:19
https://kosova-info.com/kylie-jenner-kthehet-pas-ne-kohe-keshtu-dukej-ne-femijeri/60%Daily2018-04-23 13:17
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-kryeministri-i-armenise/60%Daily2018-04-23 13:08
https://kosova-info.com/mourinho-kritiket-jane-gati-te-me-vrasin/60%Daily2018-04-23 13:06
https://kosova-info.com/ldk-e-quan-fraze-boshe-platformen-e-kadri-veselit-per-unitet-politik/60%Daily2018-04-23 13:03
https://kosova-info.com/pronare-te-fermes-se-kanabisit-ne-angli-ja-sa-u-denuan-shqiptaret/60%Daily2018-04-23 12:59
https://kosova-info.com/gjykata-denon-me-1-vit-burg-vellane-e-unikatilit-dhe-krenar-cocajn/60%Daily2018-04-23 12:56
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-sane-ne-la-liga-per-80-milione-euro/60%Daily2018-04-23 12:54
https://kosova-info.com/anna-kenga-me-e-re-nga-young-zerka/60%Daily2018-04-23 12:50
https://kosova-info.com/mundi-juven-sarri-me-deklarate-te-papritur/60%Daily2018-04-23 12:40
https://kosova-info.com/vetevendosje-nuk-ka-fonde-per-libra-mungesa-e-tyre-po-shkakton-analfabetizem/60%Daily2018-04-23 12:38
https://kosova-info.com/kate-middleton-behet-nene-per-here-te-trete/60%Daily2018-04-23 12:35
https://kosova-info.com/kepucet-e-famshme-te-michael-jackson-ne-ankand-kapin-shifer-te-larte/60%Daily2018-04-23 12:19
https://kosova-info.com/ambasadori-delawie-ofron-perkrahjen-e-shba-ve-per-forcimin-e-institucioneve-te-sigurise-ne-kosove/60%Daily2018-04-23 12:18
https://kosova-info.com/vuciq-kundershton-formimin-e-ushtrise-se-kosoves-nga-e-vetja-kerkon-te-jete-e-gatshme-ne-cdo-moment/60%Daily2018-04-23 12:16
https://kosova-info.com/keto-ushqime-mbajne-nen-kontroll-crregullimet-hormonale/60%Daily2018-04-23 12:06
https://kosova-info.com/video-e-javes-futbollistit-te-superliges-i-del-prapanica-ne-shesh-gjate-transmetimit-te-ndeshjes/60%Daily2018-04-23 12:05
https://kosova-info.com/bebe-rexha-zbulon-si-pergatitet-nje-yll-per-te-dale-ne-skene-e-ndihmon-nje-shqiptar/60%Daily2018-04-23 12:01
https://kosova-info.com/haradinaj-takohet-me-natasha-kandiq-i-dhuron-harten-e-kosoves/60%Daily2018-04-23 11:57
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-inspekton-punimet-ne-shkolla-e-cerdhe-video/60%Daily2018-04-23 11:53
https://kosova-info.com/hysaj-me-deklarate-interesante-pas-fitores/60%Daily2018-04-23 11:46
https://kosova-info.com/nje-kosovar-humb-jeten-ne-shkup/60%Daily2018-04-23 11:31
https://kosova-info.com/rusia-nuk-ka-vendosur-nese-do-te-furnizoje-sirine-me-sisteme-raketore/60%Daily2018-04-23 11:28
https://kosova-info.com/spanja-perdor-veton-ndaj-kosoves-ne-deklaraten-evropiane/60%Daily2018-04-23 11:23
https://kosova-info.com/interesim-i-shtuar-per-zgjedhjet-e-brendshme-ne-degen-e-aak-se-ne-therande/60%Daily2018-04-23 11:09
https://kosova-info.com/shume-shpejt-dueti-i-ri-nga-edona-dhe-milot-llalloshi/60%Daily2018-04-23 11:00
https://kosova-info.com/prej-sot-mos-dilni-me-makine-nese-keni-femije-por-nuk-keni-ulese-per-ata/60%Daily2018-04-23 10:50
https://kosova-info.com/wenger-godet-ashper-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2018-04-23 10:49
https://kosova-info.com/sa-i-njihni-semundjet-e-zemres/60%Daily2018-04-23 10:45
https://kosova-info.com/32-turiste-te-vdekur-ne-nje-aksident-me-autobus-ne-korene-veriore/60%Daily2018-04-23 10:42
https://kosova-info.com/almeda-publikon-pamje-nga-shtepia-ne-mesnate-ja-cfare-bente-me-tolgen/60%Daily2018-04-23 10:39
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-serbe-per-rrembimin-e-biznesmenit-shqiptar-nga-prishtina/60%Daily2018-04-23 10:33
https://kosova-info.com/apeli-ia-verteton-pafajesine-hysni-hoxhes-ne-rastin-e-shenjestuar-per-viza/60%Daily2018-04-23 10:30
https://kosova-info.com/termet-ne-napoli-shikoni-si-u-priten-futbollistet-pas-fitores-ne-torino/60%Daily2018-04-23 10:29
https://kosova-info.com/abdeslam-denohet-me-20-vjet-burgim-per-te-shtena-ndaj-policeve/60%Daily2018-04-23 10:25
https://kosova-info.com/haradinaj-marredheniet-me-italine-do-te-thellohen-edhe-me-shume/60%Daily2018-04-23 10:24
https://kosova-info.com/getinjo-po-vjen-me-50/60%Daily2018-04-23 10:20
https://kosova-info.com/te-miturit-kapen-duke-vjedhur-ne-termocentralin-kosova-a/60%Daily2018-04-23 10:15
https://kosova-info.com/real-madrid-merr-vendim-te-papritur-per-portierin-navas/60%Daily2018-04-23 10:13
https://kosova-info.com/maqedonise-i-kerkohet-ta-terheq-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-04-23 10:11
https://kosova-info.com/sot-mbahet-akademi-perkujtimore-per-nder-te-deshmoreve-nga-fshatrat-sllup-hereq-e-dujak/60%Daily2018-04-23 10:06
https://kosova-info.com/eni-koci-del-pa-recipeta-mirepret-ditet-e-nxehta/60%Daily2018-04-23 10:00
https://kosova-info.com/united-gezon-lingardin-me-vendimin-e-fundit/60%Daily2018-04-23 09:54
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-prezantoi-para-qeverise-rekomandimet-e-raportit-per-vendin-progresi-varet-nga-ne/60%Daily2018-04-23 09:51
https://kosova-info.com/epike-shikoni-cfare-kane-bere-tifozet-e-juves-dhe-napolit-ne-rruget-e-qytetit-para-ndeshjes-se-mbremshme/60%Daily2018-04-23 09:41
https://kosova-info.com/jlo-tregon-me-shume-sec-duhet-ne-kete-fustan/60%Daily2018-04-23 09:41
https://kosova-info.com/era-istrefi-performon-per-here-te-pare-ne-kete-vend/60%Daily2018-04-23 09:21
https://kosova-info.com/pasiguria-e-ldk-se-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-04-23 09:20
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-celulari-i-vitit-2018/60%Daily2018-04-23 09:19
https://kosova-info.com/behuni-gati-per-vere/60%Daily2018-04-23 09:13
https://kosova-info.com/haradinaj-me-komunitetin-turk-do-te-jemi-bashke-ne-rrugetimin-tone/60%Daily2018-04-23 09:12
https://kosova-info.com/neymar-real-madrid-vendim-i-madh/60%Daily2018-04-23 09:05
https://kosova-info.com/javen-e-ardhshme-pritet-te-nise-dezinsektimi-i-zonave-endemike-ne-malisheve/60%Daily2018-04-23 09:03
https://kosova-info.com/perfundon-autopsia-per-aviciin-kjo-eshte-e-verteta-e-vdekjes-se-tij/60%Daily2018-04-23 09:02
https://kosova-info.com/sulmet-e-talibaneve-kane-vrare-14-ushtare-dhe-police-afgane/60%Daily2018-04-23 09:00
https://kosova-info.com/guardiola-sulmon-salahun-pas-cmimit/60%Daily2018-04-23 08:55
https://kosova-info.com/veseli-nuk-do-ndalemi-se-kerkuari-drejtesi-per-te-pagjeturit/60%Daily2018-04-23 08:53
https://kosova-info.com/thaci-institucionet-te-perkrahin-me-shume-librin-botuesin-dhe-lexuesin/60%Daily2018-04-23 08:47
https://kosova-info.com/arilena-uron-motren-e-frikshme-ngjashmeria-mes-tyre/60%Daily2018-04-23 08:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-platforma-e-veselit-per-unitet-politik-per-temat-e-medha/60%Daily2018-04-23 08:32
https://kosova-info.com/perjetoni-orgazem-pa-mashkull-dhe-pa-masturbim-doktori-ka-shkaktuar-cmenduri-ne-internet/60%Daily2018-04-23 08:32
https://kosova-info.com/lajm-katastrofal-per-juven-pas-humbjes-nga-napoli/60%Daily2018-04-23 08:23
https://kosova-info.com/beyonce-rrezohet-ne-skene-gjate-performances-se-fundit/60%Daily2018-04-23 08:21
https://kosova-info.com/haradinaj-serbia-te-jap-llogari-per-njerezit-qe-i-mungojne-kosoves/60%Daily2018-04-23 08:07
https://kosova-info.com/klopp-me-urimin-e-vitit-per-salah/60%Daily2018-04-23 08:01
https://kosova-info.com/kate-middleton-pranohet-ne-spital-per-te-lindur-femijen-e-trete/60%Daily2018-04-23 08:01
https://kosova-info.com/miratohet-plani-aksionar-per-shqyrtimin-e-sfidave-te-raportit-te-progresit/60%Daily2018-04-23 07:57
https://kosova-info.com/u-shpall-lojtari-i-vitit-ne-premierlige-kjo-eshte-deklarata-e-salah/60%Daily2018-04-23 07:50
https://kosova-info.com/shkenca-ne-nuk-lindim-me-emocione-i-mesojme-ato-me-kohen/60%Daily2018-04-23 07:42
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-publikon-nje-imazh-te-nxehte-nga-plazhi/60%Daily2018-04-23 07:40
https://kosova-info.com/hysaj-e-merr-nje-super-lajm-pas-fitores-ndaj-juventusit/60%Daily2018-04-23 07:33
https://kosova-info.com/nasa-deshiron-te-dergoje-bleta-robot-ne-mars/60%Daily2018-04-23 07:22
https://kosova-info.com/qendrimi-i-ffk-se-per-ndeshjen-qe-dyshohet-se-u-kurdis/60%Daily2018-04-23 07:21
https://kosova-info.com/iranianet-goditen-nga-kriza-e-zhvleresimit-te-valutes-kombetare/60%Daily2018-04-23 07:21
https://kosova-info.com/xhensila-poston-kengen-e-roneles-por-ja-si-e-quan/60%Daily2018-04-23 07:21
https://kosova-info.com/koreja-jugore-ndal-mesazhet-propaganduese-afer-kufirit-me-verikoreanet/60%Daily2018-04-23 07:14
https://kosova-info.com/serbia-e-vendosur-te-mos-e-lejoje-formimin-e-ushtrise-se-kosoves-dhe-anetaresimin-ne-okb/60%Daily2018-04-23 07:01
https://kosova-info.com/blunt-serish-thumbon-koleget-vec-ne-po-bejme-rep/60%Daily2018-04-23 07:01
https://kosova-info.com/pamjet-kane-pushtuar-mediat-boterore-festa-e-lojtareve-te-napolit-ne-zhveshtore-pas-fitores-ndaj-juves/60%Daily2018-04-23 06:59
https://kosova-info.com/vajza-bukuroshe-shqiptare-i-shitet-serbit-per-3-mije-euro/60%Daily2018-04-23 06:53
https://kosova-info.com/njoftimi-qe-shuan-dyshimet-per-kurdisjen-e-ndeshjes-llapi-drita/60%Daily2018-04-23 06:50
https://kosova-info.com/pogba-tregon-te-verteten-ky-eshte-raporti-im-me-mourinhon/60%Daily2018-04-23 06:45
https://kosova-info.com/beyonce-ndez-skenen-e-coachelles-per-here-te-dyte/60%Daily2018-04-23 06:42
https://kosova-info.com/salah-real-madrid-bomba-e-mengjesit/60%Daily2018-04-23 06:33
https://kosova-info.com/karaxhiq-apelon-denimin-e-tij-me-40-vjet-burgim/60%Daily2018-04-23 06:31
https://kosova-info.com/ldk-ja-ska-fuqi-ta-rrezoje-qeverine/60%Daily2018-04-23 06:29
https://kosova-info.com/se-paku-14-agjenci-drejt-shuarjes/60%Daily2018-04-23 06:22
https://kosova-info.com/te-tjeret-vazhdojne-te-flasin-per-te-enca-provokon-me-twerk/60%Daily2018-04-23 06:20
https://kosova-info.com/tradhtia-qe-ia-kishte-bere-beckham-gruas-se-tij-sa-ishte-te-reali/60%Daily2018-04-23 06:13
https://kosova-info.com/me-keta-persona-kaloi-vikendin-rita/60%Daily2018-04-23 06:01
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-9/60%Daily2018-04-23 05:41
https://kosova-info.com/nje-banane-ne-dite-mund-te-na-shpetoje-jeten/60%Daily2018-04-23 05:36
https://kosova-info.com/mblidhet-qeveria-e-kosoves-3/60%Daily2018-04-23 05:35
https://kosova-info.com/haradinaj-ben-homazhe-te-permendorja-e-te-zhdukurve/60%Daily2018-04-23 05:33
https://kosova-info.com/british-model-issues-lengthy-sincere-apology-for-cultural-appropriation/60%Daily2018-04-23 00:26
https://kosova-info.com/nuk-ka-asnje-problem-mes-meje-dhe-mourinhos/60%Daily2018-04-22 21:57
https://kosova-info.com/gjendja-e-emina-cunmulajt-nuk-eshte-e-mire-semuret-ne-shtatzeni/60%Daily2018-04-22 21:56
https://kosova-info.com/youtube-luan-reklama-te-markave-te-mirenjohura-perpara-videove-naziste/60%Daily2018-04-22 21:54
https://kosova-info.com/neser-gjykimi-i-te-akuzuares-qe-vuri-ne-lajthitje-komunen-e-drenasit/60%Daily2018-04-22 21:53
https://kosova-info.com/gjuriq-kerkon-nje-asociacion-ku-komunat-serbe-te-udheheqin-si-duan-vete/60%Daily2018-04-22 21:49
https://kosova-info.com/kim-nuk-ndalon-me-poza-seksi-nga-shtrati/60%Daily2018-04-22 21:39
https://kosova-info.com/kafeja-ju-ndihmon-te-humbni-peshe/60%Daily2018-04-22 21:35
https://kosova-info.com/ambient-i-qete-nen-tingujt-e-muzikes-ja-me-ke-po-darkon-sonte-lori/60%Daily2018-04-22 21:30
https://kosova-info.com/arkeologjia-e-tmerrit-germimet-zbulojne-varret-masive-ne-siri/60%Daily2018-04-22 21:21
https://kosova-info.com/keto-jane-rregullat-ne-familjen-e-kanye-dhe-kim-west/60%Daily2018-04-22 21:21
https://kosova-info.com/festa-e-cmendur-e-napolit-ne-zhveshtoren-e-juventusit/60%Daily2018-04-22 21:20
https://kosova-info.com/mohamed-salah-shpallet-lojtari-i-vitit-ne-premierlige/60%Daily2018-04-22 21:10
https://kosova-info.com/prokuroria-te-akuzuarit-detyruan-te-demtuarin-te-bleje-porsche-e-bmw/60%Daily2018-04-22 21:05
https://kosova-info.com/oriola-irritohet-nga-komentuesit-u-kunderpergjigjet-gjysme-nudo-rrugeve-te-barcelones/60%Daily2018-04-22 21:04
https://kosova-info.com/sharp-shet-tv-70-inc-me-ekran-8k-per-12-mije-euro/60%Daily2018-04-22 20:53
https://kosova-info.com/ndotja-nga-plastika-ka-prekur-edhe-ajrin-grimcat-i-thithim-cdo-dite/60%Daily2018-04-22 20:52
https://kosova-info.com/juventus-0-1-napoli-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-22 20:51
https://kosova-info.com/napoli-rikthehet-fuqishem-ne-gare-per-titull-e-mposht-juventusin/60%Daily2018-04-22 20:37
https://kosova-info.com/dhurata-e-shtrenjte-qe-sinan-hoxha-i-beri-andrres-per-ditelindje/60%Daily2018-04-22 20:32
https://kosova-info.com/vizitoret-e-ujevares-se-mirushes-kerkojne-kushte-me-te-mira-infrastrukturore/60%Daily2018-04-22 20:22
https://kosova-info.com/sfidat-e-383-shit/60%Daily2018-04-22 20:08
https://kosova-info.com/reagon-edhe-llapi/60%Daily2018-04-22 20:06
https://kosova-info.com/ky-eshte-cmimi-i-biletave-per-koncertin-e-unikkatilit-ne-zvicer/60%Daily2018-04-22 19:59
https://kosova-info.com/tifozet-e-llapit-i-shpallin-lufte-kryesise-se-klubit/60%Daily2018-04-22 19:42
https://kosova-info.com/juventus-napoli-ky-eshte-rezultati-i-pjeses-se-pare/60%Daily2018-04-22 19:32
https://kosova-info.com/legjenda-e-futbollit-pogba-mund-ta-fitoje-topin-e-arte/60%Daily2018-04-22 19:27
https://kosova-info.com/historia-rrenqethese-e-74-vjecares-qe-jeton-e-vetme-pasi-u-detyrua-ta-martonte-burrin/60%Daily2018-04-22 19:23
https://kosova-info.com/parku-i-qytetit-nuk-permbush-kerkesat-e-vizitoreve/60%Daily2018-04-22 19:21
https://kosova-info.com/gjesti-i-turpshem-i-trajnerit-te-napolit-ua-tregon-gishtin-e-mesem-tifozeve-te-juves/60%Daily2018-04-22 19:15
https://kosova-info.com/dieta-per-diabetiket/60%Daily2018-04-22 19:14
https://kosova-info.com/haradinaj-liberalizimi-ne-fund-te-vitit/60%Daily2018-04-22 19:01
https://kosova-info.com/guardiola-ky-lojtar-ka-qene-me-i-miri-kete-sezon/60%Daily2018-04-22 18:51
https://kosova-info.com/ujerat-e-zeza-mbulojne-nje-pjese-te-bardhoshit/60%Daily2018-04-22 18:48
https://kosova-info.com/dren-abazi-publikon-kengen-deja-vu/60%Daily2018-04-22 18:39
https://kosova-info.com/policia-kerkon-te-akuzuarin-per-4-te-vrare-ne-tenesi/60%Daily2018-04-22 18:33
https://kosova-info.com/kinemaja-e-pare-ne-arabine-saudite-u-hap-me-panterin-e-zi/60%Daily2018-04-22 18:24
https://kosova-info.com/interi-dhe-milani-perplasen-per-lojtaret-e-juventusit/60%Daily2018-04-22 18:22
https://kosova-info.com/adea-pula-ka-shkelqyer-ne-dasmen-e-motres-se-saj/60%Daily2018-04-22 18:13
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-napoli-3/60%Daily2018-04-22 17:48
https://kosova-info.com/vlore-mbytet-zhytesi-34-vjecar/60%Daily2018-04-22 17:43
https://kosova-info.com/krasniqi-nuk-jam-kandidat-per-kryetar-te-pdk-se/60%Daily2018-04-22 17:38
https://kosova-info.com/sinan-hoxha-nuk-i-mban-lotet-kur-rrefen-per-femijerine-e-veshtire/60%Daily2018-04-22 17:37
https://kosova-info.com/man-city-50-swansea-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-22 17:30
https://kosova-info.com/bisedimet-me-korene-e-veriut-trump-perparim-dhe-shprese/60%Daily2018-04-22 17:28
https://kosova-info.com/kampioni-e-verteton-forcen-nuk-permbahet-ndaj-swanseas/60%Daily2018-04-22 17:20
https://kosova-info.com/presidenti-grek-refuzon-shkembimin-e-ushtareve-me-turqine/60%Daily2018-04-22 17:12
https://kosova-info.com/wenger-i-nderuar-dhe-i-emocionuar-me-levdatat-qe-ka-marre-ne-ditet-e-fundit/60%Daily2018-04-22 17:07
https://kosova-info.com/pacolli-ldk-ja-e-luan-rolin-e-opozites-vetem-aty-ku-nuk-jane-vete-ne-pozite/60%Daily2018-04-22 17:05
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-udhetoi-per-ne-hage-mban-ligjerate-ne-institutin-clingendael/60%Daily2018-04-22 16:58
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-partneri-ju-do/60%Daily2018-04-22 16:55
https://kosova-info.com/zjarri-ben-shkrumb-fabriken-afer-tiranes/60%Daily2018-04-22 16:53
https://kosova-info.com/pasha-femijet-nuk-e-kemi-shitur-ndeshjen/60%Daily2018-04-22 16:41
https://kosova-info.com/kurti-problemet-mjedisore-nuk-zgjidhen-pa-pasur-nje-shtet-te-forte/60%Daily2018-04-22 16:40
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-pajtohet-me-te-dashurin-publikojne-fotot-e-para/60%Daily2018-04-22 16:34
https://kosova-info.com/reportazh-ja-si-po-shkaterrohet-valbona/60%Daily2018-04-22 16:27
https://kosova-info.com/moderatorja-flet-hapur-drejtori-ku-punoja-me-ka-ngamcuar-seksualisht/60%Daily2018-04-22 16:25
https://kosova-info.com/macron-thote-se-nuk-ka-plan-b-per-marreveshjen-berthamore-me-iranin/60%Daily2018-04-22 16:23
https://kosova-info.com/chelsea-20-southampton-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-22 16:22
https://kosova-info.com/ish-kryeministri-serb-thaci-e-haradinaj-ishin-pjese-e-sherbimeve-sekrete-nga-shqiperia/60%Daily2018-04-22 16:21
https://kosova-info.com/shkendija-shpallet-kampione-e-maqedonise/60%Daily2018-04-22 16:00
https://kosova-info.com/chelsea-kalon-ne-finale-te-kupes-se-fa-e-pret-manchester-united/60%Daily2018-04-22 15:50
https://kosova-info.com/marina-vjollca-u-jep-fund-thashethemeve-per-shtatzeni/60%Daily2018-04-22 15:43
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-viktimave-nga-sulmi-vetevrases-ne-kabul/60%Daily2018-04-22 15:41
https://kosova-info.com/drita-marshon-drejt-titullit-e-mposht-llapin-ne-derbin-e-pershkruar-me-shume-incidente/60%Daily2018-04-22 15:38
https://kosova-info.com/shoferet-trafikante-kokaine-ne-autobusin-e-linjes-athine-tirane/60%Daily2018-04-22 15:37
https://kosova-info.com/chievo-12-inter-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-22 15:36
https://kosova-info.com/pija-qe-ju-ndihmon-te-humbni-peshe/60%Daily2018-04-22 15:31
https://kosova-info.com/iraku-thote-se-ka-vrare-36-luftetare-te-is-it-ne-siri/60%Daily2018-04-22 15:24
https://kosova-info.com/fjalet-prekese-qe-ish-e-dashura-e-avicii-i-ka-shkruar-pas-vdekjes-se-tij/60%Daily2018-04-22 15:23
https://kosova-info.com/arsenal-41-west-ham-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-22 15:10
https://kosova-info.com/chelsea-kalon-ne-epersi-ndaj-southamptonit/60%Daily2018-04-22 15:06
https://kosova-info.com/lekaj-mos-te-humbet-kohe-zgjedhjet-jane-te-percaktuara-me-kushtetute/60%Daily2018-04-22 15:04
https://kosova-info.com/interi-mban-gjalle-endrren-per-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-22 14:59
https://kosova-info.com/prishtina-fiton-dhe-mbetet-ne-gare-per-titull/60%Daily2018-04-22 14:54
https://kosova-info.com/nicole-kidman-personi-me-i-rendesishem-ne-bote/60%Daily2018-04-22 14:54
https://kosova-info.com/i-dashur-mark-zuckerberg/60%Daily2018-04-22 14:52
https://kosova-info.com/tensione-ne-derbin-llapi-drita-tifozet-hyne-ne-fushe-nderpritet-ndeshja/60%Daily2018-04-22 14:49
https://kosova-info.com/fshati-i-henes-tashme-ekziston-ne-kontrata/60%Daily2018-04-22 14:44
https://kosova-info.com/krimi-i-organizuar-dhe-korrupsioni-pengesa-te-pakapercyeshme-per-kosoven/60%Daily2018-04-22 14:42
https://kosova-info.com/incidente-ne-derbin-mes-llapit-dhe-drites-nderpritet-ndeshja-per-disa-minuta/60%Daily2018-04-22 14:40
https://kosova-info.com/del-videoja-e-shkurter-e-filmit-me-te-ri-te-denzel-washingtonit/60%Daily2018-04-22 14:30
https://kosova-info.com/interi-dyfishon-epersine/60%Daily2018-04-22 14:26
https://kosova-info.com/arsenali-fiton-per-arsene-wengerin/60%Daily2018-04-22 14:23
https://kosova-info.com/enca-nuk-e-ndalon-twerk-un-edhe-kur/60%Daily2018-04-22 14:19
https://kosova-info.com/chievo-inter-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-04-22 14:15
https://kosova-info.com/iniestas-i-vjen-oferta-e-pare-trajneri-i-skuadres-se-njohur-i-kerkon-ta-refuzoje-kinen/60%Daily2018-04-22 14:10
https://kosova-info.com/kendall-jenner-kopjon-motrat-keshtu-eshte-zhveshur-ne-imazhet-e-fundit/60%Daily2018-04-22 14:02
https://kosova-info.com/shqiperi-sekuestrohet-1-ton-kanabis/60%Daily2018-04-22 14:01
https://kosova-info.com/bugatti-veyron-e-para-ne-bote-nga-porcelani/60%Daily2018-04-22 14:00
https://kosova-info.com/west-hami-barazon-ndaj-arsenalit/60%Daily2018-04-22 13:57
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-prishtine-foto-3/60%Daily2018-04-22 13:54
https://kosova-info.com/partite-opozitare-ndihmojne-njera-tjetren-per-te-sfiduar-erdoganin/60%Daily2018-04-22 13:46
https://kosova-info.com/arsenali-kalon-ne-epersi-ndaj-west-hamit/60%Daily2018-04-22 13:45
https://kosova-info.com/qasje-jo-e-barabarte-ne-sherbimet-shendetesore/60%Daily2018-04-22 13:45
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-i-ben-nje-dhurate-te-shtrenjte-vetes/60%Daily2018-04-22 13:43
https://kosova-info.com/besart-berisha-shenon-super-gol-me-rofeshate/60%Daily2018-04-22 13:40
https://kosova-info.com/nga-1-maji-prinderit-njoftohen-permes-email-it-per-suksesin-e-femijeve-ne-shkolle/60%Daily2018-04-22 13:37
https://kosova-info.com/vjen-lajmi-i-shumepritur-nga-butrint-imeri/60%Daily2018-04-22 13:30
https://kosova-info.com/shi-dhe-rrufe-moti-per-javen-e-ardhshme/60%Daily2018-04-22 13:24
https://kosova-info.com/shkaterrohet-grupi-i-isis-it-qe-planifikonte-sulm-ndaj-anglise-ne-boteror/60%Daily2018-04-22 13:12
https://kosova-info.com/ed-sheeran-me-te-fejuaren-shikojne-nga-afer-ndeshjen-sportive/60%Daily2018-04-22 13:11
https://kosova-info.com/drita-reagon-pas-akuzave-per-kurdisje-te-ndeshjes-ndaj-llapit/60%Daily2018-04-22 13:04
https://kosova-info.com/germimet-zbulojne-varret-masive-ne-siri/60%Daily2018-04-22 12:58
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-per-vikend-ne-vendlindje/60%Daily2018-04-22 12:51
https://kosova-info.com/kercenimi-i-iranit-ndaj-presidentit-trump/60%Daily2018-04-22 12:49
https://kosova-info.com/maqedoni-ligji-per-gjuhet-vazhdon-te-mbetet-peng-i-presidentit/60%Daily2018-04-22 12:42
https://kosova-info.com/komentatori-i-milanit-cmendet-pas-humbjes-nga-benevento/60%Daily2018-04-22 12:42
https://kosova-info.com/skerdi-vjen-me-show/60%Daily2018-04-22 12:31
https://kosova-info.com/sa-kush-dhe-cilat-jane-kategorite-qe-do-kompensohen-per-kontributin-e-viteve-1990-99-dokument/60%Daily2018-04-22 12:30
https://kosova-info.com/njihuni-me-bizneset-e-padukshme-te-erdoganit/60%Daily2018-04-22 12:22
https://kosova-info.com/erdogan-zbut-tensionet-me-greqine-nevoje-per-paqe-ti-leme-menjane-polemikat/60%Daily2018-04-22 12:18
https://kosova-info.com/france-evakuohen-turistet-pas-nje-kercenimi-ndaj-forcave-te-sigurise/60%Daily2018-04-22 12:12
https://kosova-info.com/skandal-llapi-ia-shet-lojen-drites-kjo-eshte-biseda/60%Daily2018-04-22 12:11
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-imagjino-nga-alban-skenderaj-dhe-dj-sardi/60%Daily2018-04-22 12:11
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chievo-inter-2/60%Daily2018-04-22 12:06
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-ferizaj-plagoset-nje-17-vjecar/60%Daily2018-04-22 12:01
https://kosova-info.com/befasine-qe-sinani-ia-beri-gruas-per-ditelindje-e-enderron-cdo-femer/60%Daily2018-04-22 12:01
https://kosova-info.com/shikoni-si-pritet-wenger-ne-stadium-sot/60%Daily2018-04-22 11:57
https://kosova-info.com/aktivistja-e-vetevendosjes-u-aksidentua-para-nje-muaji-vdiq-mbreme/60%Daily2018-04-22 11:37
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arsenal-west-ham-3/60%Daily2018-04-22 11:32
https://kosova-info.com/ministri-lluka-termocentrali-kosova-e-re-permbush-direktivat-per-mbrojtjen-e-ambientit/60%Daily2018-04-22 11:31
https://kosova-info.com/deputetja-e-vv-se-shkruan-fjale-emocionuese-pas-vdekjes-se-aktivistes-24-vjecare/60%Daily2018-04-22 11:25
https://kosova-info.com/skena-emocionuese-julio-cesar-le-futbollin/60%Daily2018-04-22 11:20
https://kosova-info.com/surpriza-e-hidhur-e-macronit-per-ballkanin/60%Daily2018-04-22 11:09
https://kosova-info.com/irani-kercenon-me-rinisje-te-programit-berthamor/60%Daily2018-04-22 11:06
https://kosova-info.com/enca-ka-dicka-per-ti-thene-roneles-rreth-kenges-se-re/60%Daily2018-04-22 11:01
https://kosova-info.com/lewandowski-ne-premierlige-ky-eshte-ekipi-i-ri/60%Daily2018-04-22 10:59
https://kosova-info.com/vdes-ne-moshen-24-vjecare-aktivistja-e-vetevendosjes/60%Daily2018-04-22 10:55
https://kosova-info.com/policia-ndalon-liderin-e-protestave-ne-armeni/60%Daily2018-04-22 10:47
https://kosova-info.com/ushqimet-me-te-shendetshme-qe-duhet-ti-hani-te-dielen/60%Daily2018-04-22 10:45
https://kosova-info.com/sot-perfundon-asfaltimi-i-njerit-krah-te-rruges-fehmi-lladrovci-ne-prishtine/60%Daily2018-04-22 10:41
https://kosova-info.com/ne-klip-doli-me-skena-joshese-katilja-e-majkut-rrefen-historine-e-dhimbshme/60%Daily2018-04-22 10:41
https://kosova-info.com/hungarezet-protestojne-kunder-politikave-te-orbanit/60%Daily2018-04-22 10:31
https://kosova-info.com/zjarri-ne-tirane-reagon-veliaj-evitoni-kalimin-ne-zone/60%Daily2018-04-22 10:21
https://kosova-info.com/edhe-ne-perfundim-te-coachellas-anxhelina-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2018-04-22 10:20
https://kosova-info.com/cfare-te-beni-ne-diten-e-tokes/60%Daily2018-04-22 10:13
https://kosova-info.com/haradinaj-eshte-koha-qe-te-angazhohemi-per-nje-mjedis-te-shendoshe/60%Daily2018-04-22 10:13
https://kosova-info.com/deri-ne-600-mije-euro-fitime-goditet-rrjeti-qe-dergonte-ilegalisht-shqiptare-ne-france/60%Daily2018-04-22 10:05
https://kosova-info.com/conte-chelsea-vendim-totalisht-i-papritur/60%Daily2018-04-22 10:04
https://kosova-info.com/babai-i-saj-feston-ditelindjen-besa-e-uron-ne-menyre-te-vecante/60%Daily2018-04-22 10:00
https://kosova-info.com/punekryesi-e-le-shkel-e-shko-kurrizin-foto/60%Daily2018-04-22 10:00
https://kosova-info.com/rusi-vriten-nente-sulmues-te-dyshuar-ne-dagestan/60%Daily2018-04-22 09:49
https://kosova-info.com/rrahje-per-parking-ne-gjilan/60%Daily2018-04-22 09:44
https://kosova-info.com/loja-me-letra-metoda-kreative-per-zhvillimin-e-femijes/60%Daily2018-04-22 09:44
https://kosova-info.com/gattuso-shperthen-ndaj-futbollisteve-te-tij-pas-humbjes-nga-benevento/60%Daily2018-04-22 09:43
https://kosova-info.com/jlo-nuk-i-le-vend-imagjinates-me-performancen-e-saj-ne-las-vegas/60%Daily2018-04-22 09:41
https://kosova-info.com/kabul-dhjetera-te-vrare-nga-nje-sulm-vetevrases/60%Daily2018-04-22 09:34
https://kosova-info.com/tenton-ti-tregoje-linjat-trupore-oriolen-e-kryqezojne-per-fotoshop/60%Daily2018-04-22 09:21
https://kosova-info.com/me-mbjelljen-e-luleve-gjilani-shenon-diten-e-tokes/60%Daily2018-04-22 09:21
https://kosova-info.com/iniesta-me-deklarate-emocionuese-pas-ndeshjes-me-sevillan/60%Daily2018-04-22 09:20
https://kosova-info.com/dy-gjakovare-te-dehur-njeri-sulmon-policet-tjetri-femijet-e-tij/60%Daily2018-04-22 09:13
https://kosova-info.com/ia-thyejne-veturen-dhe-ia-vjedhin-pistoleten/60%Daily2018-04-22 09:08
https://kosova-info.com/videoja-qe-tregon-sukseset-e-bebe-rexhes/60%Daily2018-04-22 09:02
https://kosova-info.com/prishtine-gruaja-rrah-burrin/60%Daily2018-04-22 09:01
https://kosova-info.com/6-klubet-qe-duan-fellainin/60%Daily2018-04-22 08:59
https://kosova-info.com/ministri-i-financave-pritet-ne-departamentin-e-shtetit-amerikan/60%Daily2018-04-22 08:58
https://kosova-info.com/kryeministri-belg-kerkon-normalizimin-e-raporteve-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-04-22 08:45
https://kosova-info.com/dafina-zeqirin-e-fotografojne-ne-recipeta-publikohet-imazhi/60%Daily2018-04-22 08:43
https://kosova-info.com/gjimshiti-e-merr-nje-super-lajm-pas-fitores-ndaj-milanit/60%Daily2018-04-22 08:33
https://kosova-info.com/metoda-kreative-per-frizura-verore-foto/60%Daily2018-04-22 08:31
https://kosova-info.com/kosova-promovohet-ne-mediat-franceze/60%Daily2018-04-22 08:30
https://kosova-info.com/shkrumbohet-fabrika-e-riciklimit-te-mbetjeve-ne-tirane/60%Daily2018-04-22 08:27
https://kosova-info.com/motrat-vjollca-kapen-ne-komente-shyqyr-u-ktheve-se-na-thave-syte/60%Daily2018-04-22 08:18
https://kosova-info.com/neser-bllokohen-tri-rruge-ne-prishtine-kujtohen-viktimat-e-aksidenteve-rrugore/60%Daily2018-04-22 08:12
https://kosova-info.com/barca-fitoi-50-por-sot-e-gjithe-bota-po-flet-per-momentin-e-largimit-te-iniestas-nga-fusha/60%Daily2018-04-22 08:10
https://kosova-info.com/me-kete-emer-e-therret-mozzik-unikkatilin/60%Daily2018-04-22 08:01
https://kosova-info.com/psg-merr-talentin-qe-po-e-kerkon-e-gjithe-evropa/60%Daily2018-04-22 08:00
https://kosova-info.com/presidenti-i-pe-se-kerkon-te-zbardhet-vrasja-e-gazetares-malteze/60%Daily2018-04-22 07:58
https://kosova-info.com/lengu-magjik-anti-celulit-me-vetem-dy-perberes/60%Daily2018-04-22 07:54
https://kosova-info.com/trump-nuk-do-te-kandidohet-ne-zgjedhjet-e-vitit-2020/60%Daily2018-04-22 07:49
https://kosova-info.com/superliga-sjelle-sot-4-ndeshje-interesante/60%Daily2018-04-22 07:48
https://kosova-info.com/noizy-e-merr-seriozisht-palestren-ja-me-cka-ushqehet/60%Daily2018-04-22 07:42
https://kosova-info.com/erdogan-shpallet-qytetar-nderi-ne-serbi/60%Daily2018-04-22 07:38
https://kosova-info.com/sturridge-i-ben-dhurate-vetes-cmimi-172-mije-euro/60%Daily2018-04-22 07:37
https://kosova-info.com/ushtrimet-per-te-shmangur-krahet-e-varura/60%Daily2018-04-22 07:33
https://kosova-info.com/ambasadori-norvegjez-ne-beograd-arsyeton-haradinajn-per-kosoven-lindore-kritikon-daciqin/60%Daily2018-04-22 07:30
https://kosova-info.com/man-utd-i-prish-pune-barcelones-lajmi-i-fundit-nga-lenglet/60%Daily2018-04-22 07:24
https://kosova-info.com/sonte-episodi-i-51-te-i-egjelit-liki-dhe-lumi-b-publikojne-duetin-e-tyre/60%Daily2018-04-22 07:21
https://kosova-info.com/me-3-maj-vendoset-fati-i-aida-dergutit/60%Daily2018-04-22 07:05
https://kosova-info.com/real-madrid-bale-shitet-vetem-per-kete-cmim/60%Daily2018-04-22 07:03
https://kosova-info.com/reagimi-i-young-zerkes-per-kengen-e-re-te-roneles/60%Daily2018-04-22 07:01
https://kosova-info.com/ndryshimet-ne-statut-perjashtohen-dhendri-i-berishes-dhe-24-figura-nga-kryesia-e-pd/60%Daily2018-04-22 07:01
https://kosova-info.com/stadiumi-i-prishtines-dokumenti-i-vertetesise-se-pronarit/60%Daily2018-04-22 06:57
https://kosova-info.com/nje-organ-i-ri-ne-trupin-e-njeriut-mjeku-shqiptar-kur-e-zbulova-une-nuk-me-besuan/60%Daily2018-04-22 06:56
https://kosova-info.com/jorginho-ne-premierlige-ky-eshte-ekipi-i-ri/60%Daily2018-04-22 06:51
https://kosova-info.com/pas-kosoves-vulinit-i-ndalohet-hyrja-edhe-ne-kroaci/60%Daily2018-04-22 06:45
https://kosova-info.com/historia-e-moses-nga-vdekja-e-prinderve-te-ringjallja-me-chelsean/60%Daily2018-04-22 06:41
https://kosova-info.com/trupi-i-aviciit-do-te-dergohet-ne-suedi-nuk-ka-dyshime-per-vrasje/60%Daily2018-04-22 06:40
https://kosova-info.com/sot-shenohet-dita-nderkombetare-e-tokes/60%Daily2018-04-22 06:35
https://kosova-info.com/si-te-beni-para/60%Daily2018-04-22 06:31
https://kosova-info.com/400-aplikime-per-statusin-e-viktimave-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes/60%Daily2018-04-22 06:24
https://kosova-info.com/rita-ora-ne-shoqerine-e-te-dashurit-kudo-qe-shkon/60%Daily2018-04-22 06:21
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-04-22 06:13
https://kosova-info.com/moti-sot-ne-kosove-7/60%Daily2018-04-22 06:09
https://kosova-info.com/detaje-nga-shperthimi-i-mbremshem-ne-mitrovicen-e-veriut-2/60%Daily2018-04-22 06:01
https://kosova-info.com/enca-nxehet-keq-labinot-gashin-e-quan-qelbesire/60%Daily2018-04-22 06:01
https://kosova-info.com/22-vjecari-nga-kosova-therr-me-thike-nje-person-ne-zvicer/60%Daily2018-04-22 05:46
https://kosova-info.com/ramazani-afer-ne-kete-ore-do-te-jete-syfyri-dhe-iftari-i-pare/60%Daily2018-04-22 05:40
https://kosova-info.com/is-japan-the-most-overrated-travel-destination-in-the-world/60%Daily2018-04-22 00:26
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-fotografia-me-emocionuese-e-vitit-2018/60%Daily2018-04-21 21:57
https://kosova-info.com/zbrazet-kosova-qytetaret-mesyjne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2018-04-21 21:56
https://kosova-info.com/tolga-e-donte-nusen-e-virgjer-almeda-tregon-se-a-i-doli-e-tille/60%Daily2018-04-21 21:56
https://kosova-info.com/ndalojeni-kete-ferr-ne-toke/60%Daily2018-04-21 21:54
https://kosova-info.com/safet-gerxhaliu-duhet-te-jap-doreheqje/60%Daily2018-04-21 21:45
https://kosova-info.com/puthja-pasionante-e-lorik-canes-me-bashkeshorten/60%Daily2018-04-21 21:37
https://kosova-info.com/senad-gashi-diskualifikohet-padrejtesisht-rrihen-te-dy-kampet-mesvete/60%Daily2018-04-21 21:36
https://kosova-info.com/gropa-rrezikon-banoret-e-lagjes-kalabria/60%Daily2018-04-21 21:27
https://kosova-info.com/sevilla-0-5-barcelona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-21 21:26
https://kosova-info.com/barcelona-fiton-kupen-e-mbretit-duke-dhuruar-spektakel/60%Daily2018-04-21 21:15
https://kosova-info.com/korea-veriore-ndal-testet-berthamore-bota-e-pershendet/60%Daily2018-04-21 21:15
https://kosova-info.com/nderron-jete-aktori-verne-troyer-i-njohur-si-mini-me/60%Daily2018-04-21 21:15
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-ne-fier/60%Daily2018-04-21 21:07
https://kosova-info.com/gjendje-lufte-ne-riad-mbreti-evakuohet-per-shkak-te-dronit-video/60%Daily2018-04-21 20:59
https://kosova-info.com/ja-sa-ka-pasuri-dua-lipa/60%Daily2018-04-21 20:58
https://kosova-info.com/milan-0-1-benevento-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-21 20:56
https://kosova-info.com/benevento-shenon-fitore-historike-trondit-milanin-ne-san-siro/60%Daily2018-04-21 20:39
https://kosova-info.com/visar-ymeri-e-tregon-te-verteten-tronditese-gazin-e-fusnim-ne-pjese-trupi-ku-nuk-kontrollojne/60%Daily2018-04-21 20:36
https://kosova-info.com/enca-tregon-te-pasmet-dhe-merr-canten-per-droge-dhe-para/60%Daily2018-04-21 20:31
https://kosova-info.com/zaev-gjithcka-kam-per-monstren-ia-kam-dorezuar-prokurorise/60%Daily2018-04-21 20:25
https://kosova-info.com/visar-ymeri-tregon-se-a-eshte-me-i-mencur-se-albin-kurti/60%Daily2018-04-21 20:19
https://kosova-info.com/gjithmone-te-rinj-niseni-nga-tavolina/60%Daily2018-04-21 20:16
https://kosova-info.com/messi-me-asistim-te-cmendur-suarez-shenon-per-0-3/60%Daily2018-04-21 20:14
https://kosova-info.com/super-aksion-i-barces-shenon-messi/60%Daily2018-04-21 20:05
https://kosova-info.com/e-habitshme-vdekja-e-avicii-u-parashikua-nga-ky-njeri-permes-facebook/60%Daily2018-04-21 20:02
https://kosova-info.com/jetoi-per-10-vjet-ne-rruge-netet-e-renda-te-luftes-i-kaloi-ne-nje-ashensor-ne-prishtine/60%Daily2018-04-21 20:02
https://kosova-info.com/rrefimi-i-gani-kolovices-e-kishte-rrahur-arkanin-midis-prishtines/60%Daily2018-04-21 20:00
https://kosova-info.com/shperthen-mourinho-ja-cfare-iu-thote-atyre-qe-e-kritikuan-manchester-unitedin/60%Daily2018-04-21 19:57
https://kosova-info.com/te-rinjte-shume-te-interesuar-per-tu-bere-pjese-e-policise-se-kosoves/60%Daily2018-04-21 19:55
https://kosova-info.com/shperthim-ne-nje-restorant-ne-veri/60%Daily2018-04-21 19:51
https://kosova-info.com/ikja-e-femijeve-kosovare-e-shtyne-debimin-e-tyre-nga-gjermania-video/60%Daily2018-04-21 19:46
https://kosova-info.com/suarez-shenon-golin-me-te-lehte-ne-karriere-e-kalon-barcen-ne-epersi/60%Daily2018-04-21 19:46
https://kosova-info.com/te-pathenat-e-luftes-se-trojes-video/60%Daily2018-04-21 19:36
https://kosova-info.com/kengetaret-shqiptare-kalojne-kohe-bashke-kaq-bukur-duken-prane-njera-tjetres/60%Daily2018-04-21 19:32
https://kosova-info.com/njihuni-me-surprizen-e-veres-vendin-ku-leke-dukagjini-kaloi-ditet-e-fundit-te-jetes/60%Daily2018-04-21 19:31
https://kosova-info.com/drejt-largimit-nga-hungaria-soros-mund-te-strehohet-ne-serbi/60%Daily2018-04-21 19:25
https://kosova-info.com/benevento-befason-milanin-kalon-ne-epersi-ne-san-siro/60%Daily2018-04-21 19:24
https://kosova-info.com/revolucioni-wenger-i-premierliges/60%Daily2018-04-21 19:19
https://kosova-info.com/lumi-kthehet-pas-ne-kohe-kur-nuk-kishe-shume-kile/60%Daily2018-04-21 18:58
https://kosova-info.com/deklaratat-ndaj-deputetit-gjerman-doris-pack-shperthen-ndaj-rames-jo-te-gjithe-shiten-e-blihen-si-ti-shpifes/60%Daily2018-04-21 18:54
https://kosova-info.com/trepca-89-suspendon-tre-lojtare-thote-se-veprimet-e-tyre-iu-ben-favore-skuadrave-tjera/60%Daily2018-04-21 18:54
https://kosova-info.com/nje-e-vdekur-dhe-dhjetera-te-lenduar-nga-stuhia-ne-rusi/60%Daily2018-04-21 18:49
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-vidhet-trofeu-i-liges-se-evropes/60%Daily2018-04-21 18:37
https://kosova-info.com/procedurat-ua-rrezikojne-grantet-fermereve/60%Daily2018-04-21 18:34
https://kosova-info.com/man-utd-21-tottenham-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-21 18:30
https://kosova-info.com/elvana-dikur-emocionin-ma-jepte/60%Daily2018-04-21 18:30
https://kosova-info.com/azilkerkuesi-iranian-kampion-karateje-do-mbroja-edhe-ngjyrat-shqiptare/60%Daily2018-04-21 18:29
https://kosova-info.com/sevilla-barcelona-formacionet-startuese/60%Daily2018-04-21 18:23
https://kosova-info.com/topalli-refuzon-karrigen-e-bashes-shkaterroi-pd-ne-duhet-te-largohet/60%Daily2018-04-21 18:23
https://kosova-info.com/funerali-i-barbara-bush-1-500-njerez-ndjekin-sherbimin-ne-teksas/60%Daily2018-04-21 18:20
https://kosova-info.com/daciq-per-platformen-kosovare-te-dialogut-mund-ta-ngjisin-ne-hyrje-te-qeverise/60%Daily2018-04-21 18:17
https://kosova-info.com/ky-eshte-smart-grill-grilli-me-i-zgjuar-ne-bote/60%Daily2018-04-21 18:16
https://kosova-info.com/manchester-united-kalon-ne-finale-te-kupes-fa/60%Daily2018-04-21 18:09
https://kosova-info.com/aurela-ia-huq-me-te-madhe-ja-cka-beri-me-fotoshop/60%Daily2018-04-21 18:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-benevento/60%Daily2018-04-21 17:56
https://kosova-info.com/rrefimi-i-familjes-se-9-vjecares-qe-u-sherua-nga-hetem-ramadani/60%Daily2018-04-21 17:53
https://kosova-info.com/mpj-reagon-ndaj-serbise-per-mos-vendosjen-e-flamurit-te-kosoves-neper-panaire/60%Daily2018-04-21 17:50
https://kosova-info.com/arrestohet-aktorja-e-njohur-akuzohet-per-shfrytezim-prostitucioni/60%Daily2018-04-21 17:43
https://kosova-info.com/manchester-united-tottenham-permbyset-rezultati/60%Daily2018-04-21 17:39
https://kosova-info.com/fundjava-sjell-fluks-te-madh-makinash-ne-piken-kufitare-te-morines/60%Daily2018-04-21 17:38
https://kosova-info.com/keto-jane-te-pasmet-me-te-bukura-ne-boten-e-internetit/60%Daily2018-04-21 17:37
https://kosova-info.com/me-lot-e-dhimbje-rivarrosen-deshmoret-e-llapit-foto/60%Daily2018-04-21 17:36
https://kosova-info.com/klopp-liverpooli-nuk-eshte-ne-formen-me-te-mire-per-romen-ne-kete-moment/60%Daily2018-04-21 17:33
https://kosova-info.com/lindoni-uron-nenen-per-ditelindje/60%Daily2018-04-21 17:20
https://kosova-info.com/dy-rruge-rregullohen-kolonat-shtohen/60%Daily2018-04-21 17:18
https://kosova-info.com/barcelona-i-ben-gati-nje-oferte-interesante-liverpoolit-per-mohamed-salah/60%Daily2018-04-21 17:17
https://kosova-info.com/be-kerkon-hetim-pas-vrasjes-se-kater-protestuesve-ne-gaza/60%Daily2018-04-21 17:15
https://kosova-info.com/mkrs-ja-mbeshtet-boksieren-donjeta-sadiku-me-mbi-12-mije-euro/60%Daily2018-04-21 17:05
https://kosova-info.com/duket-e-thjeshte-por-kjo-veshje-e-dua-lipes-kushton-kaq-shume/60%Daily2018-04-21 17:02
https://kosova-info.com/kjo-eshte-mosha-kur-ciftet-kryejne-me-shume-marredhenie-seksuale/60%Daily2018-04-21 16:59
https://kosova-info.com/rebelet-siriane-largohen-nga-nje-rajon-ne-afersi-te-damaskut/60%Daily2018-04-21 16:58
https://kosova-info.com/ja-sa-eshte-i-pasur-shefi-i-ri-i-aki-se-shpend-maxhuni/60%Daily2018-04-21 16:44
https://kosova-info.com/barazon-unitedi-shenon-sanchez/60%Daily2018-04-21 16:43
https://kosova-info.com/audi-teston-makinen-e-saj-duke-e-goditur-me-rrufe/60%Daily2018-04-21 16:42
https://kosova-info.com/delawie-respektimi-i-te-drejtave-te-njeriut-mjet-per-lumturine-njerezore/60%Daily2018-04-21 16:41
https://kosova-info.com/me-kete-problem-po-perballet-baby-g/60%Daily2018-04-21 16:41
https://kosova-info.com/te-pathenat-per-betejen-e-baballoqit-frontin-e-pare-te-luftes-se-uck-se-ne-dukagjin/60%Daily2018-04-21 16:36
https://kosova-info.com/tottenham-befason-manchester-unitedin/60%Daily2018-04-21 16:31
https://kosova-info.com/erza-muminoviq-rremben-te-bronzten-ne-ceki/60%Daily2018-04-21 16:28
https://kosova-info.com/rusia-inspektoret-kimike-kane-arritur-ne-duma/60%Daily2018-04-21 16:24
https://kosova-info.com/sunderlandi-futet-ne-krize-te-thelle-bie-ne-ligen-e-pare-te-anglise/60%Daily2018-04-21 16:21
https://kosova-info.com/maje-men-thote-ronela-ne-kengen-e-re/60%Daily2018-04-21 16:19
https://kosova-info.com/erza-muminoviq-lufton-per-medaljen-e-bronzte-ne-ceki/60%Daily2018-04-21 16:10
https://kosova-info.com/ushtria-afgane-thote-se-ka-vrare-dhjetera-militante/60%Daily2018-04-21 16:04
https://kosova-info.com/debati-mbi-fark-un-debat-mbi-te-ardhmen-tone/60%Daily2018-04-21 16:03
https://kosova-info.com/guvernatori-mehmeti-takon-ne-washington-zyrtare-te-thesarit-amerikan-fmn-se-e-bankes-boterore/60%Daily2018-04-21 16:01
https://kosova-info.com/noizy-mburr-veten-duke-vjedhur-reperin-amerikan-ky-eshte-reagimi-i-ndjekesve-te-tij/60%Daily2018-04-21 16:00
https://kosova-info.com/kodra-e-trimave-qe-gjashte-ore-pa-uje/60%Daily2018-04-21 15:57
https://kosova-info.com/ererat-e-forta-rrezojne-nje-vinc-mbi-nje-veture-ne-han-te-elezit/60%Daily2018-04-21 15:55
https://kosova-info.com/raportet-vellazerore-vuciq-i-shkon-erdoganit-ne-vizite-me-5-ministra/60%Daily2018-04-21 15:49
https://kosova-info.com/buffon-nuk-e-perfundon-karrieren-te-juventusi-nis-bisedimet-me-skuadren-e-famshme/60%Daily2018-04-21 15:45
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fytyra-e-vertete-e-big-mames/60%Daily2018-04-21 15:42
https://kosova-info.com/niset-nga-prishtina-per-ne-sarande-vdes-ne-autobus/60%Daily2018-04-21 15:39
https://kosova-info.com/prishtina-neser-shenon-diten-e-tokes-mbillen-800-drunj/60%Daily2018-04-21 15:32
https://kosova-info.com/fitojne-kampionet/60%Daily2018-04-21 15:27
https://kosova-info.com/erdogan-gjendja-e-jashtezakonshme-eshte-e-mire-per-ekonomine/60%Daily2018-04-21 15:24
https://kosova-info.com/ghulo-dhe-xhavit-avdyli-publikojne-kengen-syzeza/60%Daily2018-04-21 15:21
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-manchester-united-tottenham/60%Daily2018-04-21 15:17
https://kosova-info.com/spal-0-3-roma-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-21 15:12
https://kosova-info.com/pritje-te-zbehta-per-tryezen-e-ldk-se/60%Daily2018-04-21 15:02
https://kosova-info.com/pritje-te-zbehta-per-tryezen-e-ldk-se-2/60%Daily2018-04-21 15:02
https://kosova-info.com/genti-i-preku-ku-nuk-duhej-nje-milion-per-zemer-e-thyme/60%Daily2018-04-21 15:01
https://kosova-info.com/suspendohet-njeri-nga-dy-policet-qe-u-rrahen-mes-vete-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2018-04-21 15:01
https://kosova-info.com/gjilani-e-mposht-trepcen-89-feronikeli-barazon-per-te-pesten-here-me-radhe/60%Daily2018-04-21 14:58
https://kosova-info.com/klinika-onkologjike-e-qkuk-se-perfiton-donacion-1-milion-euro/60%Daily2018-04-21 14:58
https://kosova-info.com/klinika-onkologjike-e-qkuk-se-perfiton-donacion-1-milion-euro-2/60%Daily2018-04-21 14:58
https://kosova-info.com/miliona-euro-evazion-fiskal-ne-veri/60%Daily2018-04-21 14:54
https://kosova-info.com/roma-shenon-fitore-te-lehte-ne-shtepine-e-spalit/60%Daily2018-04-21 14:53
https://kosova-info.com/shtepia-shkolle-e-herticeve-ne-meshire-te-fatit-reagon-asamblistja-e-ldk-se/60%Daily2018-04-21 14:46
https://kosova-info.com/ndodh-ne-shqiperi-investim-i-gabuar-ne-belsh-pista-e-bicikletave-u-ndertua-nen-uje-video/60%Daily2018-04-21 14:46
https://kosova-info.com/kjo-eshte-basketbollistja-qe-la-shba-ne-per-kosoven/60%Daily2018-04-21 14:44
https://kosova-info.com/lujmi-krejt-rikthen-fuqishem-adrijanin-pelqehet-kenga-plot-ritem/60%Daily2018-04-21 14:38
https://kosova-info.com/vritet-nje-punonjese-e-kryqit-te-kuq-ne-jemen/60%Daily2018-04-21 14:35
https://kosova-info.com/vellai-i-armend-zemajt-astriti-behet-ambasador-ne-gjermani/60%Daily2018-04-21 14:33
https://kosova-info.com/india-miraton-denimin-me-vdekje-per-rastet-e-perdhunimit-te-femijeve-2/60%Daily2018-04-21 14:33
https://kosova-info.com/%e2%80%8bprej-nje-jave-ky-aks-rrugor-ne-shqiperi-mbetet-i-bllokuar-nga-bora/60%Daily2018-04-21 14:28
https://kosova-info.com/roma-e-mbyll-ceshtjen-e-fituesit-me-spal/60%Daily2018-04-21 14:23
https://kosova-info.com/rita-e-bukur-ja-kujt-i-ka-ngjare-ajo/60%Daily2018-04-21 14:21
https://kosova-info.com/super-gol-ne-ndeshjen-spal-roma/60%Daily2018-04-21 14:15
https://kosova-info.com/wba-22-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-21 14:07
https://kosova-info.com/ekspertet-nderkombetare-per-arme-kimike-shkojne-ne-douma/60%Daily2018-04-21 14:03
https://kosova-info.com/pas-kritikave-se-eshte-nene-e-keqe-kylie-shuan-heshtjen-me-kete-imazh/60%Daily2018-04-21 14:00
https://kosova-info.com/ne-baballoq-u-shenua-20-vjetori-i-fillimit-te-luftes-frontale-ne-dukagjin-foto/60%Daily2018-04-21 13:48
https://kosova-info.com/zhduken-diamantet-15-miliarde-dollare-nen-hetim-ish-presidenti/60%Daily2018-04-21 13:48
https://kosova-info.com/spal-roma-pjesa-e-pare-mbyllet-me-autogol/60%Daily2018-04-21 13:46
https://kosova-info.com/keto-ishin-imazhet-e-fundit-te-aviciit-te-shkrepura-pak-dite-para-vdekjes/60%Daily2018-04-21 13:42
https://kosova-info.com/vritet-biznesmeni-grek-dy-shqiptare-te-dyshuar/60%Daily2018-04-21 13:40
https://kosova-info.com/eni-koci-po-sjell-kenge-te-re-habit-me-menyren-e-njoftimit/60%Daily2018-04-21 13:30
https://kosova-info.com/mjafton-nje-qepe-qe-te-shpetoni-nga-kallot-ne-kembe/60%Daily2018-04-21 13:28
https://kosova-info.com/vritet-biznesmeni-grek-dy-shqiptare-te-dyshuar-2/60%Daily2018-04-21 13:24
https://kosova-info.com/salah-nuk-mjafton-wba-barazon-ndaj-liverpoolit/60%Daily2018-04-21 13:22
https://kosova-info.com/emocionuese-40-vite-pa-e-pare-familjen-indiani-gjen-adresen-e-tyre-me-ndihmen-e-youtube/60%Daily2018-04-21 13:21
https://kosova-info.com/pasi-e-rrahen-fero-ka-nje-paralajmerim-per-estraden/60%Daily2018-04-21 13:20
https://kosova-info.com/pdk-ja-shqyrton-shaqir-totajn-per-minister-te-inovacionit-ne-vend-te-besim-beqajt/60%Daily2018-04-21 13:10
https://kosova-info.com/vetevendosje-partia-e-vetme-qa-ka-paguar-gjobat-e-shqiptuara-nga-pzap/60%Daily2018-04-21 13:07
https://kosova-info.com/asociacioni-i-komunave-serbe-themelohet-vetem-sipas-kushtetutes-se-kosoves/60%Daily2018-04-21 13:06
https://kosova-info.com/ike-kenga-me-e-re-nga-alban-ramosaj/60%Daily2018-04-21 13:05
https://kosova-info.com/wba-liverpool-super-gol-nga-salah/60%Daily2018-04-21 13:03
https://kosova-info.com/bayern-munich-pushon-para-ndeshjes-me-real-madridin/60%Daily2018-04-21 12:54
https://kosova-info.com/kuptoi-se-eshte-e-para-ne-kanada-bebe-rexha-shperthen-ne-lot-nga-gezimi/60%Daily2018-04-21 12:50
https://kosova-info.com/ekonomia-e-maqedonise-ende-larg-mekembjes-nga-kriza-politike/60%Daily2018-04-21 12:49
https://kosova-info.com/heynckes-flet-per-dallimet-mes-ronaldos-dhe-lewandowskit/60%Daily2018-04-21 12:43
https://kosova-info.com/india-miraton-denimin-me-vdekje-per-rastet-e-perdhunimit-te-femijeve/60%Daily2018-04-21 12:39
https://kosova-info.com/qeveria-e-ministria-e-financave-ne-kundershtim-per-ligjin-e-mesimdhenesve-te-viteve-te-90-ta/60%Daily2018-04-21 12:37
https://kosova-info.com/recica-nuk-ka-zgjedhje-parlamentare-sivjet/60%Daily2018-04-21 12:34
https://kosova-info.com/4-vjecarja-merr-plage-te-renda-pasi-rrihet-nga-i-dashuri-i-nenes-se-saj/60%Daily2018-04-21 12:31
https://kosova-info.com/mjeket-nga-maqedonia-kerkojne-pune-ne-gjermani/60%Daily2018-04-21 12:30
https://kosova-info.com/vdekja-e-aviciit-preku-edhe-artistet-tane-keto-jane-fjalet-e-tyre/60%Daily2018-04-21 12:30
https://kosova-info.com/real-madrid-ka-nje-lajm-te-keq-per-bayern-munichun-para-gjysmefinales-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-21 12:26
https://kosova-info.com/ende-ska-date-se-kur-kosova-aplikon-per-anetaresim-ne-keshillin-e-evropes/60%Daily2018-04-21 12:18
https://kosova-info.com/performanca-e-mahnitshme-e-dua-lipes-ne-bbc/60%Daily2018-04-21 12:11
https://kosova-info.com/zaev-fokusi-te-zgjidhja-per-emrin/60%Daily2018-04-21 12:11
https://kosova-info.com/sipas-dash-it-kina-rusia-irani-e-koreja-e-veriut-jane-shkelesit-e-medhenj/60%Daily2018-04-21 12:10
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-spal-roma/60%Daily2018-04-21 12:09
https://kosova-info.com/allegri-ky-futbollist-do-te-jete-vendimtar-ne-ndeshjen-juventus-napoli/60%Daily2018-04-21 12:06
https://kosova-info.com/cili-eshte-me-i-fuqishem-f-35-apo-su-35-rezultati-do-te-ju-habise/60%Daily2018-04-21 11:59
https://kosova-info.com/sinani-i-ben-dhurate-te-shtrenjte-andrres-per-ditelindje/60%Daily2018-04-21 11:53
https://kosova-info.com/vieira-zbulon-nese-do-te-jete-trajner-i-arsenalit/60%Daily2018-04-21 11:52
https://kosova-info.com/tragjedi-vrasin-vajzen-sepse-donte-te-martohej-me-nje-italian/60%Daily2018-04-21 11:48
https://kosova-info.com/dhjetera-te-arrestuar-ne-protestat-ne-armeni-2/60%Daily2018-04-21 11:47
https://kosova-info.com/wba-liverpool-goli-i-pare/60%Daily2018-04-21 11:41
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-4-mije-euro-per-14-telefona/60%Daily2018-04-21 11:36
https://kosova-info.com/hoxhaj-qellimi-bazik-ne-dialog-njohja-reciproke-dhe-anetaresimi-ne-okb-nato-e-be/60%Daily2018-04-21 11:30
https://kosova-info.com/mijera-studente-kerkojne-ligje-me-strikte-te-kontrollit-te-armeve-ne-shba/60%Daily2018-04-21 11:29
https://kosova-info.com/psikiatri-austriak-qe-kishte-zbuluar-autizmin-ishte-i-lidhur-me-programin-nazist-famekeq/60%Daily2018-04-21 11:16
https://kosova-info.com/mielli-i-serbise-po-importohet-ne-kosove-ne-emer-te-firmave-boshnjake/60%Daily2018-04-21 11:02
https://kosova-info.com/konfiskohen-nje-kallashnikov-dhe-nje-revole-ne-mitrovice/60%Daily2018-04-21 11:01
https://kosova-info.com/moti-i-pazakonte-ne-europe-vera-vjen-nje-muaj-me-heret/60%Daily2018-04-21 11:00
https://kosova-info.com/ndiqeni-drejtperdrejt-faljen-e-gjakut-mes-dy-familjeve-ne-gjilan/60%Daily2018-04-21 10:55
https://kosova-info.com/premiere-ska-dashni-thone-dani-dhe-ylli-limani/60%Daily2018-04-21 10:54
https://kosova-info.com/ceki-socialdemokratet-do-te-rikthehen-ne-bisedimet-per-koalicionin-qeverises/60%Daily2018-04-21 10:53
https://kosova-info.com/ne-luften-e-perendimit-me-rusine-ballkani-do-te-jete-fushebeteja/60%Daily2018-04-21 10:50
https://kosova-info.com/hajduti-hyn-ne-banesen-e-taylor-swift-ben-dush-dhe-fle-ne-krevatin-e-saj/60%Daily2018-04-21 10:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-wba-liverpool-2/60%Daily2018-04-21 10:32
https://kosova-info.com/cool-germany-gjermania-papritur-cool/60%Daily2018-04-21 10:30
https://kosova-info.com/evitoni-keto-ushqime-qe-te-mos-keni-thartire-ne-lukth/60%Daily2018-04-21 10:23
https://kosova-info.com/kaq-shume-ka-shtuar-peshe-ami-pas-lindjes/60%Daily2018-04-21 10:21
https://kosova-info.com/digjet-nje-veture-brenda-garazhit/60%Daily2018-04-21 10:20
https://kosova-info.com/beogradi-kercenon-me-terheqje-nga-dialogu-nese-platforma-e-qeverise-kalon-ne-kuvend/60%Daily2018-04-21 10:16
https://kosova-info.com/gezim-ne-familjen-muciqi/60%Daily2018-04-21 10:00
https://kosova-info.com/trofeu-i-europa-league-vidhet-ne-meksike/60%Daily2018-04-21 09:59
https://kosova-info.com/ne-prag-te-testit-pisa-kryeministri-kerkon-perkushtim-e-mobilizim/60%Daily2018-04-21 09:58
https://kosova-info.com/ku-eshte-origjina-e-skizofrenise/60%Daily2018-04-21 09:57
https://kosova-info.com/militantet-e-is-it-pritet-te-largohen-nga-territoret-ne-afersi-te-damaskut/60%Daily2018-04-21 09:54
https://kosova-info.com/man-utd-tottenham-super-ndeshje-ne-gjysmefinalen-e-fa-cup/60%Daily2018-04-21 09:52
https://kosova-info.com/bekim-jashari-e-sami-lushtaku-i-shtrengojne-duart/60%Daily2018-04-21 09:50
https://kosova-info.com/ne-zvecan-vidhet-nje-vinc-ne-mitrovice-para/60%Daily2018-04-21 09:48
https://kosova-info.com/bayern-munich-real-madrid-lajm-i-keq-per-benzeman/60%Daily2018-04-21 09:44
https://kosova-info.com/anastasiya-kvitko-si-le-vend-imagjinates-keshtu-doli-ne-qytet/60%Daily2018-04-21 09:41
https://kosova-info.com/zhduket-nje-femer-ne-ferizaj/60%Daily2018-04-21 09:39
https://kosova-info.com/arsenal-pagoi-miliona-euro-per-largimin-e-wengerit/60%Daily2018-04-21 09:38
https://kosova-info.com/rrihen-mes-vete-dy-police-serbe-ne-veri-te-mitrovices-njeri-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2018-04-21 09:36
https://kosova-info.com/pese-vendet-mosnjohje-te-be-se-e-pranojne-kosoven-ne-samit-e-bullgarise/60%Daily2018-04-21 09:34
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-valverde-mund-te-shkarkohet-nga-barcelona/60%Daily2018-04-21 09:29
https://kosova-info.com/pese-pyetje-te-cilat-cdo-femer-ia-ben-ish-partnerit/60%Daily2018-04-21 09:26
https://kosova-info.com/hapesirat-publike-ambientale-ne-gjilan-ne-gjendje-te-mjerueshme-foto/60%Daily2018-04-21 09:21
https://kosova-info.com/demi-rose-tregon-format-senzacionale-ne-fustanin-e-kuq/60%Daily2018-04-21 09:20
https://kosova-info.com/wenger-nuk-pensionohet-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-04-21 09:17
https://kosova-info.com/brenda-godines-se-google-ne-gjermani-foto/60%Daily2018-04-21 09:14
https://kosova-info.com/boca-juniors-konfirmon-lajmin-per-buffonin/60%Daily2018-04-21 09:07
https://kosova-info.com/aksioni-i-madh-i-shtetit-kunder-lojerave-te-fatit-viti-nis-me-mbylljen-e-mbi-200-lokaleve/60%Daily2018-04-21 09:01
https://kosova-info.com/besi-uron-ijen-per-ditelindje-zemra-jote-eshte-tempull-dashurie/60%Daily2018-04-21 09:00
https://kosova-info.com/shperthim-ne-afganistan-5-te-vdekur/60%Daily2018-04-21 08:57
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-neymar-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-04-21 08:52
https://kosova-info.com/guardiola-nenshkruan-me-top-klubin-e-evropes/60%Daily2018-04-21 08:42
https://kosova-info.com/gold-ag-nuk-ndalet-filmon-kengen-e-re/60%Daily2018-04-21 08:40
https://kosova-info.com/dyshimet-e-para-per-zhdukjen-e-dy-femijeve-kosovare-ne-gjermani/60%Daily2018-04-21 08:40
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-itali-ish-zyrtari-shqiptar/60%Daily2018-04-21 08:34
https://kosova-info.com/enigmat-e-aksidentit-ne-elbasan-pse-u-hodh-gruaja-nga-makina/60%Daily2018-04-21 08:25
https://kosova-info.com/higuain-me-i-shtrenjte-se-komplet-formacioni-i-napolit/60%Daily2018-04-21 08:21
https://kosova-info.com/takimi-i-papritur-mes-stresit-dhe-saimir-tahirit-ja-cfare-ndodhi/60%Daily2018-04-21 08:21
https://kosova-info.com/kjo-76-vjecare-nuk-eshte-nje-gjyshe-e-zakonshme/60%Daily2018-04-21 08:13
https://kosova-info.com/nena-e-braktisi-ne-pusete-qeni-e-shpeton-femijen-e-vogel-2/60%Daily2018-04-21 08:12
https://kosova-info.com/i-akuzuari-rrefen-arsyet-e-vrasjes-se-dy-te-rinjve-te-parku-i-prishtines/60%Daily2018-04-21 08:10
https://kosova-info.com/nena-e-braktisi-ne-pusete-qeni-e-shpeton-femijen-e-vogel-3/60%Daily2018-04-21 08:03
https://kosova-info.com/pas-problemeve-me-on-records-mozzik-i-ve-kete-emer-vetes/60%Daily2018-04-21 08:01
https://kosova-info.com/lewandowski-dua-te-transferohem-te-ky-klub-i-madh-evropian/60%Daily2018-04-21 07:53
https://kosova-info.com/tusk-vizite-zyrtare-ne-ballkanin-perendimor-takohet-edhe-me-thacin/60%Daily2018-04-21 07:45
https://kosova-info.com/latifi-optimist-qe-kushtetuesja-do-ta-kthej-fitoren-e-dreshajt-ne-istog/60%Daily2018-04-21 07:45
https://kosova-info.com/drogba-ka-nje-urim-per-salah/60%Daily2018-04-21 07:44
https://kosova-info.com/rita-ora-e-thyer-pas-vdekjes-se-bashkepunetorit-te-saj-avicii/60%Daily2018-04-21 07:41
https://kosova-info.com/figo-ky-perforcim-do-te-shkelqente-ne-real-madrid/60%Daily2018-04-21 07:39
https://kosova-info.com/dash-per-shqiperine-korrupsioni-i-perhapur-kudo-ne-qeverisje/60%Daily2018-04-21 07:37
https://kosova-info.com/ancelotti-ka-nje-mesazh-per-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2018-04-21 07:36
https://kosova-info.com/lamtumira-ndaj-barbara-bush-i-biri-jeb-ishte-perzgjedhur-per-eulogjine/60%Daily2018-04-21 07:29
https://kosova-info.com/mbreteresha-elizabeta-ii-mbush-92-vjet-jete/60%Daily2018-04-21 07:21
https://kosova-info.com/serbia-ndalon-tubimin-e-sheshelit-ne-pervjetorin-e-krimeve-te-luftes/60%Daily2018-04-21 07:15
https://kosova-info.com/dash-kosova-perballet-me-korrupsion-e-nderhyrje-ne-drejtesi/60%Daily2018-04-21 07:13
https://kosova-info.com/serbia-shmang-taksen-e-vendosur-nga-mti-mielli-importohet-permes-firmave-boshnjake/60%Daily2018-04-21 07:10
https://kosova-info.com/the-guardian-zbulon-klubin-e-ri-te-wilshere/60%Daily2018-04-21 07:09
https://kosova-info.com/hasani-mund-te-vendosim-barriera-per-importet-nga-shqiperia/60%Daily2018-04-21 07:05
https://kosova-info.com/serbia-ndryshon-taktikat-e-lobimit-kunder-kosoves-keto-jane-metodat-e-reja-te-daciqit/60%Daily2018-04-21 07:05
https://kosova-info.com/alberia-ne-gare-me-vajzen-ja-si-u-shfaq-kete-here/60%Daily2018-04-21 07:00
https://kosova-info.com/gjermani-nje-punonjese-e-azilit-dyshohet-per-korrupsion/60%Daily2018-04-21 07:00
https://kosova-info.com/keto-ushtrime-mund-ti-beni-ne-mengjes/60%Daily2018-04-21 06:54
https://kosova-info.com/enrique-ne-arsenal-sjell-super-yllin-nga-barcelona/60%Daily2018-04-21 06:53
https://kosova-info.com/klipi-me-skena-erotike-nga-enca-eshte-pare-me-shume-nga-femrat-sesa-meshkujt/60%Daily2018-04-21 06:40
https://kosova-info.com/koreja-veriore-ndalon-testimet-raketore-dhe-mbyll-bazen-e-testimeve-berthamore/60%Daily2018-04-21 06:39
https://kosova-info.com/real-madrid-ka-gati-lajmin-e-vitit-per-ronaldon/60%Daily2018-04-21 06:32
https://kosova-info.com/kete-jave-diell-vranesira-e-reshje/60%Daily2018-04-21 06:30
https://kosova-info.com/cilat-jane-menyrat-per-te-evituar-vonesat-ne-pune/60%Daily2018-04-21 06:29
https://kosova-info.com/rakitic-frikeson-tifozet-e-barcelones-ja-cfare-thote-per-iniestan/60%Daily2018-04-21 06:25
https://kosova-info.com/ska-zgjedhje-partite-ulen-per-bisedime/60%Daily2018-04-21 06:21
https://kosova-info.com/heidi-klum-ndez-rrjetin-me-selfie-seksi-para-pasqyres/60%Daily2018-04-21 06:20
https://kosova-info.com/milan-ndryshon-sulmin-ndaj-beneventos/60%Daily2018-04-21 06:16
https://kosova-info.com/20-vjet-nga-dita-kur-nisi-lufta-frontale-ne-dukagjin/60%Daily2018-04-21 06:13
https://kosova-info.com/dash-korrupsioni-ne-shqiperi-i-perhapur-ne-te-gjitha-deget-e-qeverisjes/60%Daily2018-04-21 06:11
https://kosova-info.com/sevilla-barcelona-formacionet-e-finales-ne-copa-del-rey/60%Daily2018-04-21 06:03
https://kosova-info.com/gold-ag-fjale-zemre-per-babain-vec-syte-me-ti-pa-krejt-boten-e-kisha-dhene/60%Daily2018-04-21 06:01
https://kosova-info.com/explore-moroccos-desert-and-seaside-with-these-stunning-35mm-images/60%Daily2018-04-21 00:26
https://kosova-info.com/kim-dhe-kanye-ndajne-puthje-pasionante-ne-ditelindjen-e-kourtney/60%Daily2018-04-20 22:00
https://kosova-info.com/pupovci-permiresimi-i-rezultateve-te-testit-pisa-nuk-do-te-thote-permiresim-i-cilesise-se-arsimit/60%Daily2018-04-20 21:54
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-dini-ju-rreth-privatesise-se-te-dhenave-tuaja-ne-facebook/60%Daily2018-04-20 21:53
https://kosova-info.com/keshilltarja-e-haradinajt-ldk-se-tradhtuat-vlan-in-per-poste/60%Daily2018-04-20 21:52
https://kosova-info.com/paralajmerohen-denime-te-ashpra-per-shtetet-qe-diskriminojne-sportistet-e-kosoves/60%Daily2018-04-20 21:42
https://kosova-info.com/departamenti-amerikan-i-shtetit-raporton-per-rrahjen-e-arbana-xharres/60%Daily2018-04-20 21:41
https://kosova-info.com/zbardhen-faktet-per-vdekjen-e-prince/60%Daily2018-04-20 21:36
https://kosova-info.com/a-ekziston-zoti-dhe-a-beson-hetem-ramadani/60%Daily2018-04-20 21:33
https://kosova-info.com/rrefimi-i-tares-une-biondi-qe-shtanga-italianet/60%Daily2018-04-20 21:24
https://kosova-info.com/ne-kete-menyre-bleona-qereti-njofton-per-kengen-e-re/60%Daily2018-04-20 21:15
https://kosova-info.com/figo-icardi-eshte-gati-per-real-madridin/60%Daily2018-04-20 21:14
https://kosova-info.com/kamerat-i-kapin-te-qete-e-te-pamaskuar-policia-si-identifikon-dot/60%Daily2018-04-20 21:12
https://kosova-info.com/si-i-perballon-sfidat-e-jetes-cdo-shenje-horoskopi/60%Daily2018-04-20 21:04
https://kosova-info.com/rrefehet-dakota-johnson-pas-50-shades-me-eshte-dashur-te-marr-terapi/60%Daily2018-04-20 21:00
https://kosova-info.com/sa-shume-ka-ndryshuar-wenger-ja-si-dukej-ne-ndeshjen-e-pare-si-trajner-i-arsenalit/60%Daily2018-04-20 20:54
https://kosova-info.com/ambasada-e-kosoves-ne-gjermani-deklarohet-per-dy-femijet-e-zhdukur/60%Daily2018-04-20 20:50
https://kosova-info.com/ky-deputet-denohet-me-dy-vjet-burgim/60%Daily2018-04-20 20:44
https://kosova-info.com/shperthim-ne-banesen-e-zyrtarit-te-burgjeve-dyshohet-per-shkak-te-detyres/60%Daily2018-04-20 20:42
https://kosova-info.com/rita-e-shokuar-nga-vdekja-e-aviciit-me-duket-sikur-dje-ishte-hera-e-fundit-kur-biseduam/60%Daily2018-04-20 20:40
https://kosova-info.com/kur-haradinaj-thoshte-se-thaci-nuk-i-ka-as-dy-dite-shkolle-video/60%Daily2018-04-20 20:38
https://kosova-info.com/shqiperia-dhe-kosova-bashke-duan-rigjallerimin-e-shtigjeve-per-via-dinarica/60%Daily2018-04-20 20:36
https://kosova-info.com/brozovic-ne-forme-motra-e-tij-edhe-me-shume/60%Daily2018-04-20 20:33
https://kosova-info.com/cfare-mesazhe-dergoi-gjuriq-sot-gjate-vizites-ne-kosove/60%Daily2018-04-20 20:29
https://kosova-info.com/trajneri-i-mirenjohur-gati-te-marre-drejtimin-e-arsenalit/60%Daily2018-04-20 20:21
https://kosova-info.com/emmanuel-macron-viziton-javen-e-ardhshme-uashingtonin/60%Daily2018-04-20 20:19
https://kosova-info.com/kjo-eshte-bukuroshja-me-te-cilen-drake-takohet-fshehtas/60%Daily2018-04-20 20:18
https://kosova-info.com/lavrov-putin-i-gatshem-te-takoje-presidentin-trump/60%Daily2018-04-20 20:12
https://kosova-info.com/ky-eshte-veprimi-i-pare-qe-duhet-te-beni-nese-ndrydhni-kemben/60%Daily2018-04-20 20:09
https://kosova-info.com/gattuso-po-te-ishte-ne-doren-time-do-te-transferoja-pogban-cr7-dhe-messin/60%Daily2018-04-20 19:56
https://kosova-info.com/e-kreu-masterin-ne-holande-ne-shqiperi-i-kerkojne-deshmi-qe-di-gjuhe-te-huaj/60%Daily2018-04-20 19:51
https://kosova-info.com/mbi-3-mije-nxenes-i-nenshtrohen-testit-pisa/60%Daily2018-04-20 19:48
https://kosova-info.com/messi-eshte-jashtetokesor-por-neser-do-ta-zbresim-ne-toke/60%Daily2018-04-20 19:45
https://kosova-info.com/hetem-ramadani-flet-per-rambujene-e-cova-ne-dreke-thacin-e-veselin-u-thashe-nuk-ben-te-nenshkruani/60%Daily2018-04-20 19:39
https://kosova-info.com/guardiola-veshtire-te-gjesh-lojtar-me-te-mire-se-iniesta/60%Daily2018-04-20 19:35
https://kosova-info.com/motorola-paraqet-modele-te-reja-g6/60%Daily2018-04-20 19:29
https://kosova-info.com/leonora-pershendet-fansat-me-nje-foto-nga-shkupi/60%Daily2018-04-20 19:20
https://kosova-info.com/conte-thote-se-wenger-eshte-nje-nga-trajneret-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2018-04-20 19:19
https://kosova-info.com/kur-do-te-kete-zgjedhje-ne-ldk-tregon-lutfi-haziri/60%Daily2018-04-20 19:18
https://kosova-info.com/ushqimet-e-shpejta-intensifikojne-simptomat-e-artritit/60%Daily2018-04-20 19:16
https://kosova-info.com/nisma-ne-gjilan-themelon-edhe-nje-nendege-hasani-thote-se-ka-shume-interesim-per-anetaresim/60%Daily2018-04-20 19:08
https://kosova-info.com/marina-me-imazh-joshes-ne-natyre-provokon-me-kembet/60%Daily2018-04-20 19:01
https://kosova-info.com/interi-i-gezon-tifozet-kerkon-rikthimin-e-kovacicit/60%Daily2018-04-20 19:00
https://kosova-info.com/sa-katolike-ka-vendlindja-e-kryeministrit-haradinaj/60%Daily2018-04-20 18:52
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-njohur-e-la-ligas-shkarkon-trajnerin/60%Daily2018-04-20 18:50
https://kosova-info.com/gjakove-gjenden-eshtra-njerezish/60%Daily2018-04-20 18:43
https://kosova-info.com/me-kete-person-e-kaloi-diten-adelina-tahiri/60%Daily2018-04-20 18:40
https://kosova-info.com/shkodran-mustafi-me-falenderim-te-vecante-per-arsene-wengerin/60%Daily2018-04-20 18:33
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-fundjave-6/60%Daily2018-04-20 18:32
https://kosova-info.com/zte-kercenohet-me-sanksione-ne-shba/60%Daily2018-04-20 18:23
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-vdes-ne-moshen-28-vjecare-dj-i-njohur-avicii/60%Daily2018-04-20 18:21
https://kosova-info.com/twitter-jashte-funksionit/60%Daily2018-04-20 18:13
https://kosova-info.com/mbi-60-te-rinj-nga-kosova-do-te-punesohen-ne-gjermani/60%Daily2018-04-20 18:07
https://kosova-info.com/kampioni-i-turpshem-me-ne-fund-lihet-i-lire/60%Daily2018-04-20 18:05
https://kosova-info.com/partia-demokratike-ne-shba-padit-rusine-dhe-fushaten-e-trumpit/60%Daily2018-04-20 18:04
https://kosova-info.com/hani-mengjes-stervituni-ose-meditoni-dhe-pini-uje/60%Daily2018-04-20 18:01
https://kosova-info.com/rekord-i-ri-per-dua-lipen-dhe-calvin-harris/60%Daily2018-04-20 17:59
https://kosova-info.com/kerkohet-raportim-gjashtemujor-i-qeverise-per-plotesimin-e-rekomandimeve/60%Daily2018-04-20 17:49
https://kosova-info.com/cr7-publikon-nje-fotografi-jashte-fushave-te-futbollit-tregon-se-bota-sillet-rreth-tij/60%Daily2018-04-20 17:48
https://kosova-info.com/serbia-do-te-perballet-me-renie-pa-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/60%Daily2018-04-20 17:42
https://kosova-info.com/premiere-lujmi-krejt-publikohet-nga-adrian-gaxha-dhe-onati/60%Daily2018-04-20 17:34
https://kosova-info.com/prizreni-destinacioni-i-radhes-per-automobiliste/60%Daily2018-04-20 17:31
https://kosova-info.com/nismes-socialdemokrate-i-bashkohen-dhjetera-intelektuale/60%Daily2018-04-20 17:30
https://kosova-info.com/fare-misri-e-pleh-artificial-per-500-fermere-gjilanas/60%Daily2018-04-20 17:27
https://kosova-info.com/10-futbollistet-me-te-shpejte-ne-premierlige-2/60%Daily2018-04-20 17:25
https://kosova-info.com/ne-ditelindjen-e-39-te-kourtney-pozon-topless/60%Daily2018-04-20 17:20
https://kosova-info.com/princi-charles-do-te-jete-kreu-i-radhes-i-komonuelthit/60%Daily2018-04-20 17:19
https://kosova-info.com/prifti-mekatar-shpenzon-gjysme-milioni-euro-te-kishes-ne-kazino-e-baste/60%Daily2018-04-20 17:09
https://kosova-info.com/teoria-kurioze-per-pep-guardiolan-qe-e-ben-angline-kampion-bote-ne-rusi/60%Daily2018-04-20 17:06
https://kosova-info.com/deputetja-e-vv-se-kritikon-emerimin-e-shpend-maxhunit-ne-krye-te-aki-se/60%Daily2018-04-20 17:05
https://kosova-info.com/deputetja-e-vv-se-kritikon-emerimin-e-shpend-maxhunit-ne-krye-te-aki-se/60%Daily2018-04-20 17:05
https://kosova-info.com/deputeti-aktor-pa-kulture-ne-raportin-e-progresit/60%Daily2018-04-20 17:04
https://kosova-info.com/bebe-rexha-zbulon-se-kujt-ia-dedikon-arritjet-e-saj/60%Daily2018-04-20 17:00
https://kosova-info.com/gjuriq-i-peruron-investimet-e-serbise-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2018-04-20 17:00
https://kosova-info.com/formacioni-historik-i-wengerit-te-arsenali/60%Daily2018-04-20 16:52
https://kosova-info.com/nga-maji-i-ketij-viti-putin-do-te-udhetoj-me-kete-super-makine/60%Daily2018-04-20 16:51
https://kosova-info.com/lista-serbe-kembengulese-per-formimin-e-asociacionit-vetem-sipas-marreveshjes/60%Daily2018-04-20 16:45
https://kosova-info.com/ish-bashkeshorti-e-pyet-per-vajze-erleta-i-publikon-biseden/60%Daily2018-04-20 16:40
https://kosova-info.com/shba-po-punon-per-te-kontrolluar-mendjet-njerezore/60%Daily2018-04-20 16:38
https://kosova-info.com/inspektoret-qe-u-denuan-sot-kishin-injoruar-edhe-ndertimin-pa-leje-te-islam-pacollit/60%Daily2018-04-20 16:32
https://kosova-info.com/trump-nuk-do-te-ndjeke-funeralin-e-ish-zonjes-se-pare/60%Daily2018-04-20 16:31
https://kosova-info.com/dalin-shenimet-e-ish-drejtorit-te-fbi-se-comey/60%Daily2018-04-20 16:27
https://kosova-info.com/pas-wanda-nara-s-qendron-gjithnje-icardi/60%Daily2018-04-20 16:27
https://kosova-info.com/unitedi-ia-cakton-cmimin-paul-pogbas/60%Daily2018-04-20 16:21
https://kosova-info.com/jlo-ne-mesin-e-100-njerezve-me-me-ndikim-ne-bote/60%Daily2018-04-20 16:20
https://kosova-info.com/pep-guardiola-gjykon-sezonin-e-barcelones/60%Daily2018-04-20 16:13
https://kosova-info.com/qeveria-e-re-ne-itali-nje-mision-i-pamundur/60%Daily2018-04-20 16:12
https://kosova-info.com/androidet-ju-spiunojne-tek-kinezet/60%Daily2018-04-20 16:05
https://kosova-info.com/flet-mozzik-kjo-eshte-e-verteta-rreth-kenges-madam/60%Daily2018-04-20 16:01
https://kosova-info.com/henry-tifozeve-te-arsenalit-bejeni-kete-gje-per-wengerin/60%Daily2018-04-20 15:53
https://kosova-info.com/ambasada-amerikane-ne-bosnje-aludimi-ne-lufte-i-papranueshem/60%Daily2018-04-20 15:51
https://kosova-info.com/deputeti-i-kuvendit-thote-se-maxhuni-nuk-e-kishte-kaluar-verifikimin-e-sigurise/60%Daily2018-04-20 15:47
https://kosova-info.com/me-kete-veshje-paraqitet-elvana-tek-voice-of-kids/60%Daily2018-04-20 15:40
https://kosova-info.com/ky-eshte-avioni-me-i-madh-ne-bote-qe-ka-filluar-testimet-foto/60%Daily2018-04-20 15:37
https://kosova-info.com/dy-skuadrat-e-medha-ku-mund-te-perfundoje-wenger/60%Daily2018-04-20 15:36
https://kosova-info.com/polici-trafikonte-hashash-koleget-e-shpallin-ne-kerkim/60%Daily2018-04-20 15:25
https://kosova-info.com/rahoveci-behet-gati-per-shenimin-e-dites-se-tokes-merr-pjese-edhe-haradinaj/60%Daily2018-04-20 15:24
https://kosova-info.com/doreheqjet-fiktive-te-ministrave-te-listes-serbe/60%Daily2018-04-20 15:22
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-konfirmon-shtatzenine/60%Daily2018-04-20 15:20
https://kosova-info.com/kjo-eshte-hakmarrja-qe-po-e-kerkon-kloppi/60%Daily2018-04-20 15:20
https://kosova-info.com/xhaka-wengerit-ishte-nder-qe-isha-nen-urdhrat-e-juaja/60%Daily2018-04-20 15:07
https://kosova-info.com/turqia-thote-se-shba-duhet-te-shqetesohet-per-zgjedhjet-e-saj/60%Daily2018-04-20 15:03
https://kosova-info.com/urimi-emocionues-i-miriamit-per-albanin/60%Daily2018-04-20 15:00
https://kosova-info.com/zyra-kombetare-e-auditimit-intensifikon-bashkepunimin-nderkombetar/60%Daily2018-04-20 14:53
https://kosova-info.com/ibra-tregon-per-here-te-pare-pse-refuzoi-100-mln-dollare-ne-kine-dhe-vendosi-per-la-galaxy/60%Daily2018-04-20 14:51
https://kosova-info.com/veseli-rinia-do-te-kete-rol-aktiv-ne-dekaden-e-re/60%Daily2018-04-20 14:45
https://kosova-info.com/turbinat-suedeze-te-eres-kane-probleme-me-avionet-luftarake/60%Daily2018-04-20 14:45
https://kosova-info.com/pacolli-kerkon-qe-bullgaria-te-mirepres-kosoven-ne-samitin-e-sofjes/60%Daily2018-04-20 14:42
https://kosova-info.com/klea-huta-rikthehet-fuqishem-ne-muzike/60%Daily2018-04-20 14:40
https://kosova-info.com/klea-huta-rikthehet-fuqishem-ne-muzike/60%Daily2018-04-20 14:40
https://kosova-info.com/harroni-te-gjitha-dhe-lexoni-deklaraten-e-mourinhos-per-largimin-e-wengerit-nga-arsenal/60%Daily2018-04-20 14:38
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-presidenti-thaci-dhe-kryeministri-haradinaj-emeruan-drejtorin-e-ri-te-aki-se/60%Daily2018-04-20 14:35
https://kosova-info.com/pushteti-dhe-opozita-me-vleresime-te-ndryshme-rreth-raportit-te-ke-se/60%Daily2018-04-20 14:32
https://kosova-info.com/muhaxheri-thote-se-eshte-rinovuar-80-e-rrjetit-elektrik-te-pejes/60%Daily2018-04-20 14:31
https://kosova-info.com/heynckes-nuk-mundet-ta-imagjinoje-wengerin-ne-nje-tjeter-skuader/60%Daily2018-04-20 14:29
https://kosova-info.com/facebook-duhet-ti-paguaje-perdoruesit-sepse-po-i-eksploaton/60%Daily2018-04-20 14:28
https://kosova-info.com/leotrimi-dhe-qendrimi-kane-humbur-nga-mengjesi-i-te-enjtes/60%Daily2018-04-20 14:23
https://kosova-info.com/reshitaj-u-ben-thirrje-komunave-per-largimin-e-deponive-ilegale-te-mbeturinave/60%Daily2018-04-20 14:23
https://kosova-info.com/dua-lipa-plot-elegance-ne-bbc/60%Daily2018-04-20 14:21
https://kosova-info.com/ferguson-me-deklarate-te-madhe-per-largimin-e-wengerit-nga-arsenal/60%Daily2018-04-20 14:14
https://kosova-info.com/ambasadori-turk-ne-be-kosova-bashkepunoi-me-turqine-per-ekstradimin-e-gylenisteve/60%Daily2018-04-20 14:12
https://kosova-info.com/keshille-nga-rita-ora-qendroni-nudo-para-pasqyres-dhe/60%Daily2018-04-20 14:04
https://kosova-info.com/gruaja-e-besnikut-te-nrg-band-zbulon-fytyren-e-vajzes/60%Daily2018-04-20 14:00
https://kosova-info.com/historike-hapet-linja-telefonike-mes-korese-veriore-dhe-jugore/60%Daily2018-04-20 13:52
https://kosova-info.com/ronaldo-kunder-messit-na-trajtojne-ndryshe/60%Daily2018-04-20 13:49
https://kosova-info.com/10-raste-te-perdorimit-te-armeve-ne-ahengje-famijare-per-tre-muaj-ne-kosove/60%Daily2018-04-20 13:42
https://kosova-info.com/oficere-te-iowas-trajnojne-ata-te-kosoves-per-sigurine-kibernetike/60%Daily2018-04-20 13:41
https://kosova-info.com/vetura-godet-kembesoren-ne-prishtine/60%Daily2018-04-20 13:36
https://kosova-info.com/promovohet-revista-e-pare-per-problematiken-psikologjike-ne-kosove/60%Daily2018-04-20 13:34
https://kosova-info.com/10-persona-arrestohen-per-shitje-ilegale-te-platformave-te-kanaleve-televizive-te-njohura/60%Daily2018-04-20 13:32
https://kosova-info.com/vazhdojne-thumbimet-mes-mozzik-getinjo-dhe-on-records/60%Daily2018-04-20 13:28
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-decan-nje-i-plagosur-dhe-nje-i-arrestuar/60%Daily2018-04-20 13:28
https://kosova-info.com/kryetari-ahmeti-flet-per-aktgjykimin-qe-iu-be-inspektoreve-nuk-e-komenton-lartesine-denimeve/60%Daily2018-04-20 13:23
https://kosova-info.com/kush-do-te-jete-trajner-i-ri-i-arsenalit/60%Daily2018-04-20 13:18
https://kosova-info.com/gjykata-jep-vendimin-perfundimtare-per-11-kuksianet-e-arrestuar/60%Daily2018-04-20 13:09
https://kosova-info.com/nuk-e-keni-pare-kurre-kjo-eshte-nena-e-xhbanes-se-o-sa-mire/60%Daily2018-04-20 13:00
https://kosova-info.com/caktohet-ekspertize-e-re-financiare-ndaj-te-akuzuares-per-pervetesim-ne-detyre/60%Daily2018-04-20 13:00
https://kosova-info.com/heqja-e-vizave-konfirmohet-para-pushimeve-te-veres-thote-haradinaj/60%Daily2018-04-20 12:57
https://kosova-info.com/turqia-kerkon-nga-greqia-ekstradimin-e-gylenisteve/60%Daily2018-04-20 12:47
https://kosova-info.com/ne-armeni-vazhdojne-protestat-kunder-qeverise/60%Daily2018-04-20 12:42
https://kosova-info.com/pepe-nuk-ndryshon-nderhyrje-horror-dhe-karton-i-kuq/60%Daily2018-04-20 12:40
https://kosova-info.com/assadi-i-zemeruar-i-kthen-frances-titullin-legjioni-i-nderit/60%Daily2018-04-20 12:31
https://kosova-info.com/hallall-te-qofte-thote-edona-llalloshi/60%Daily2018-04-20 12:28
https://kosova-info.com/klopp-pas-liverpoolit-do-te-pushoje-nga-futbolli/60%Daily2018-04-20 12:22
https://kosova-info.com/putin-i-gatshem-te-takoje-trumpin/60%Daily2018-04-20 12:21
https://kosova-info.com/denohet-deputeti/60%Daily2018-04-20 12:19
https://kosova-info.com/pese-shpikjet-e-cmendura-qe-duhet-ti-shihni-patjeter/60%Daily2018-04-20 12:18
https://kosova-info.com/grupi-eta-ne-prag-te-shperberjes-kerkon-falje-per-vrasjet/60%Daily2018-04-20 12:15
https://kosova-info.com/ja-per-cka-u-denuan-me-vetem-19-vjet-burg-inspektoret-e-isa-mustafes-te-perfshire-ne-krimin-e-ndertimeve/60%Daily2018-04-20 12:06
https://kosova-info.com/dua-lipa-kosova-ka-bere-shume-per-mua/60%Daily2018-04-20 12:03
https://kosova-info.com/deda-hoxhajt-unitetin-e-keni-bere-retorike-politike/60%Daily2018-04-20 11:59
https://kosova-info.com/ikni-sa-me-pare-nga-keta-tipa-te-meshkujve/60%Daily2018-04-20 11:56
https://kosova-info.com/kovac-ka-nje-plan-kunder-bayern-munichut/60%Daily2018-04-20 11:51
https://kosova-info.com/presidenti-priti-nje-delegacion-te-komunitetit-turk-uron-per-diten-e-tyre/60%Daily2018-04-20 11:47
https://kosova-info.com/ne-mitrovice-konfiskohen-arme-e-municion/60%Daily2018-04-20 11:46
https://kosova-info.com/hoxhaj-raporti-i-progresit-konfirmon-lajmin-e-mire-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-04-20 11:45
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-kurre-kaq-kushtoi-rimeli-qe-perdori-beyonce/60%Daily2018-04-20 11:42
https://kosova-info.com/la-futbollin-nga-zemra-jeta-e-re-e-sinan-bytyqit/60%Daily2018-04-20 11:35
https://kosova-info.com/fabregas-tregohet-i-madh-shikojeni-cfare-i-beri-moratas/60%Daily2018-04-20 11:29
https://kosova-info.com/lamtumire-leicester-city-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-mahrezit/60%Daily2018-04-20 11:25
https://kosova-info.com/sejdiu-raporti-i-progresit-nje-deja-vu-me-paradokse/60%Daily2018-04-20 11:24
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-magjistralen-ferizaj-kacanik/60%Daily2018-04-20 11:22
https://kosova-info.com/lekaj-drenicen-po-e-lidhim-me-koridore-te-rendesishme-infrastrukturore/60%Daily2018-04-20 11:21
https://kosova-info.com/kuci-a-dojne-me-sulmu-ufo-t-kosoven-apo-me-na-ra-rusia/60%Daily2018-04-20 11:20
https://kosova-info.com/ismaili-mbrojtje-shendetesore-dhe-qasje-te-barabarte-per-te-gjithe-qytetaret/60%Daily2018-04-20 11:18
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-bale-ka-vendosur-te-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2018-04-20 11:16
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-arsenalit-nen-drejtimin-e-wenger/60%Daily2018-04-20 11:09
https://kosova-info.com/turqia-greqia-mbron-dhe-mbeshtet-pucistet/60%Daily2018-04-20 11:05
https://kosova-info.com/deliu-kodra-raporti-i-progresit-denon-perdorimin-e-gazit-lotsjelles/60%Daily2018-04-20 11:04
https://kosova-info.com/tesla-nen-presion-autoriteti-amerikan-kontrollon-pas-aksidenteve/60%Daily2018-04-20 11:03
https://kosova-info.com/posta-kerkon-takim-per-problemet-me-pagat/60%Daily2018-04-20 11:02
https://kosova-info.com/ronela-ju-se-dini-sa-te-bukur-e-kam/60%Daily2018-04-20 10:59
https://kosova-info.com/hamza-takohet-me-fmn-ne-asnje-fjale-per-projektligji-per-statusin-e-punetoreve-te-arsimit-te-viteve-te-90-ta/60%Daily2018-04-20 10:48
https://kosova-info.com/juventus-jo-ky-mund-te-jete-klubi-i-ri-i-pogbas/60%Daily2018-04-20 10:44
https://kosova-info.com/rekordi-i-ri-qe-mund-te-thyhet-nga-messi/60%Daily2018-04-20 10:41
https://kosova-info.com/edhe-tolgahan-ishte-tifoz-kur-u-shfaq-dhuna-mes-tifozeve-ne-derbin-e-fenerbahces-dhe-besiktasit/60%Daily2018-04-20 10:39
https://kosova-info.com/times-publikon-listen-e-personave-me-me-shumti-ndikim-me-2018/60%Daily2018-04-20 10:26
https://kosova-info.com/vec-40-deputete-ne-seancen-per-raportin-e-progresit/60%Daily2018-04-20 10:26
https://kosova-info.com/veseli-kosoven-do-ta-bejme-vend-te-zhvilluar/60%Daily2018-04-20 10:24
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-shqiptarja-me-trupin-me-seksi-qe-keni-pare/60%Daily2018-04-20 10:20
https://kosova-info.com/pacolli-merr-perkrahje-nga-bullgaria-per-pjesemarrjen-e-kosoves-ne-samitin-e-sofjes/60%Daily2018-04-20 10:17
https://kosova-info.com/mirror-befason-me-emrin-e-trajnerit-te-ri-ne-arsenal/60%Daily2018-04-20 10:12
https://kosova-info.com/te-gjitha-funksionet-e-pazevendesueshme-te-uthulles/60%Daily2018-04-20 10:02
https://kosova-info.com/wenger-ka-nje-mesazh-te-fundit-per-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2018-04-20 10:00
https://kosova-info.com/armiku-i-mozzik-behet-pjese-e-on-records-keshtu-qendron-e-verteta/60%Daily2018-04-20 09:59
https://kosova-info.com/thaci-pranon-platformen-per-dialogun-me-serbine-thote-se-e-afron-kosoven-me-be-ne/60%Daily2018-04-20 09:53
https://kosova-info.com/dhurata-na-prezanton-nenen-ngjajne-si-te-jene-motra/60%Daily2018-04-20 09:42
https://kosova-info.com/ambasada-gjermane-flet-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-04-20 09:42
https://kosova-info.com/the-sun-zbulon-emrin-e-trajnerit-te-ri-ne-arsenal/60%Daily2018-04-20 09:42
https://kosova-info.com/neser-ne-baballoq-shenohet-20-vjetori-i-fillimit-te-luftes-frontale-ne-dukagjin/60%Daily2018-04-20 09:38
https://kosova-info.com/gjyqi-i-apelit-protesta-me-pankarta-lironi-kuksianet-arrestoni-tahirin/60%Daily2018-04-20 09:31
https://kosova-info.com/45-studente-kosovare-do-ti-ndjekin-studimet-master-ne-universitete-te-be-se/60%Daily2018-04-20 09:28
https://kosova-info.com/lajm-shokues-messi-rrezikon-boterorin/60%Daily2018-04-20 09:22
https://kosova-info.com/unikkatil-permendi-profesorin-ne-kenge-ja-cka-i-tha-djali-i-tij/60%Daily2018-04-20 09:19
https://kosova-info.com/rusia-mund-ta-furnizoje-sirine-me-raketa/60%Daily2018-04-20 09:13
https://kosova-info.com/ky-propozim-martese-do-tju-beje-me-lote/60%Daily2018-04-20 09:07
https://kosova-info.com/plagosje-ne-lebushe-te-decanit-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2018-04-20 09:06
https://kosova-info.com/haradinaj-i-ndame-20-milione-euro-por-skemi-zgjidhje-magjike-per-shendetesine/60%Daily2018-04-20 09:06
https://kosova-info.com/per-cenim-te-se-drejtes-se-autorit-ndalohen-shtate-persona/60%Daily2018-04-20 09:03
https://kosova-info.com/zyrtare-arsene-wenger-largohet-nga-arsenali/60%Daily2018-04-20 09:01
https://kosova-info.com/norma-e-harron-huanin-ky-eshte-bashkeshorti-i-saj-i-ri/60%Daily2018-04-20 09:01
https://kosova-info.com/soros-braktis-budapestin/60%Daily2018-04-20 08:50
https://kosova-info.com/ne-festivalin-gjithekombetar-i-kendojme-lirise-marrin-pjese-grupe-e-rapsode-nga-te-gjitha-trojet-shqiptare/60%Daily2018-04-20 08:47
https://kosova-info.com/aak-koalicioni-ldk-pdk-ne-peje-martese-interesash/60%Daily2018-04-20 08:47
https://kosova-info.com/edhe-getinjo-reagon-per-fshirjen-e-kenges-se-mozzik/60%Daily2018-04-20 08:44
https://kosova-info.com/sa-shpesh-duhet-te-lahemi-ja-cfare-thone-ekspertet/60%Daily2018-04-20 08:42
https://kosova-info.com/a-do-te-jesh-ne-boteror-reagimi-nga-ibrahimovic-eshte-qesharak/60%Daily2018-04-20 08:37
https://kosova-info.com/vdes-e-aksidentuara-para-nje-jave-ne-gjilan/60%Daily2018-04-20 08:29
https://kosova-info.com/kater-te-vdekur-ne-sulmin-mbi-forcat-e-sigurise-ne-arabine-saudite/60%Daily2018-04-20 08:28
https://kosova-info.com/brenda-24-oreve-pese-te-arrestuar-per-prostitucion/60%Daily2018-04-20 08:27
https://kosova-info.com/on-records-ia-fshine-kengen-mozzikut-perdori-beatin-pa-te-drejte-autoriale/60%Daily2018-04-20 08:19
https://kosova-info.com/man-utd-cakton-cmimin-per-shitjen-e-pogbas/60%Daily2018-04-20 08:18
https://kosova-info.com/platforma-perpjekje-per-konsensus-rreth-dialogut-me-serbine/60%Daily2018-04-20 08:16
https://kosova-info.com/haradinaj-zyrtares-britanike-kemi-punuar-me-perkushtim-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-04-20 08:16
https://kosova-info.com/salah-kjo-do-te-ndodhe-kunder-romes-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-20 08:14
https://kosova-info.com/keto-mjete-eshte-dashur-te-shpiken-shume-me-heret-foto/60%Daily2018-04-20 08:03
https://kosova-info.com/modelja-e-famshme-shtatzene-keshtu-duket-ne-muajt-e-fundit-te-pritjes-se-embel/60%Daily2018-04-20 07:58
https://kosova-info.com/bolton-i-tregon-rusise-kushtet-per-rregullim-te-raporteve-me-shba-ne/60%Daily2018-04-20 07:57
https://kosova-info.com/morata-ne-krize-ja-cfare-thote-conte/60%Daily2018-04-20 07:56
https://kosova-info.com/denohen-me-burgim-ish-inspektoret-e-komunes-se-prishtines/60%Daily2018-04-20 07:46
https://kosova-info.com/pacolli-ne-bullgari-teme-kryesore-pjesemarrja-e-kosoves-ne-samitin-e-sofjes/60%Daily2018-04-20 07:44
https://kosova-info.com/shkurta-uron-mashkullin-me-me-rendesi-ne-jeten-e-saj-te-dua-shume/60%Daily2018-04-20 07:39
https://kosova-info.com/kane-te-klubi-i-ri-per-175-milione-euro/60%Daily2018-04-20 07:32
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-kovacic-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-04-20 07:24
https://kosova-info.com/noizy-dhe-kmn-me-duet/60%Daily2018-04-20 07:20
https://kosova-info.com/shqiptari-ka-filluar-greven-ne-burgun-belg-para-25-diteve-gjendja-e-tij-shume-e-rende/60%Daily2018-04-20 07:19
https://kosova-info.com/neymar-psg-lajm-fantastik-per-real-madridin/60%Daily2018-04-20 07:16
https://kosova-info.com/a-do-ta-shkarkoje-trump-keshilltarin-mueller/60%Daily2018-04-20 07:12
https://kosova-info.com/interesim-i-madh-per-te-punuar-ne-gjermani/60%Daily2018-04-20 07:10
https://kosova-info.com/daniel-server-rezoluta-1244-nuk-eshte-problem/60%Daily2018-04-20 07:07
https://kosova-info.com/juventus-napoli-ndeshja-ne-rrezik/60%Daily2018-04-20 07:06
https://kosova-info.com/shpallet-i-pafajshem-pas-qendrimit-ne-paraburgim-prej-6-vjetesh/60%Daily2018-04-20 07:04
https://kosova-info.com/zzapp-akuzon-keq-mozzikun-marre-po-mi-vjedh-kenget/60%Daily2018-04-20 06:59
https://kosova-info.com/sot-seanca-per-11-kuksianet-qe-protestuan-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-04-20 06:49
https://kosova-info.com/ska-dashni-shume-shpejt-nga-dani-dhe-yll-limani/60%Daily2018-04-20 06:42
https://kosova-info.com/me-leje-te-ministrise-se-jashtme-gjuriq-vjen-perseri-ne-kosove/60%Daily2018-04-20 06:40
https://kosova-info.com/siria-i-kthen-frances-cmimin-e-legjionit-te-nderit/60%Daily2018-04-20 06:26
https://kosova-info.com/evakuim-masiv-ne-berlin/60%Daily2018-04-20 06:12
https://kosova-info.com/keshtu-relaksohet-futbollisti-shqiptar-publikon-foto-nga-shtrati/60%Daily2018-04-20 06:11
https://kosova-info.com/ne-maj-vijne-monitoruesit-e-be-se-per-vizat/60%Daily2018-04-20 06:01
https://kosova-info.com/ja-rastet-kur-duhet-te-beheni-xheloze-per-partnerin/60%Daily2018-04-20 05:49
https://kosova-info.com/kusari-lila-thote-se-nuk-do-ta-votojne-platformen-e-qeverise-per-dialogun/60%Daily2018-04-20 05:40
https://kosova-info.com/ndahet-nga-man-utd-pogba-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-04-20 05:35
https://kosova-info.com/benzema-ne-premierlige-per-40-milione-euro/60%Daily2018-04-20 05:28
https://kosova-info.com/moti-per-sot-10/60%Daily2018-04-20 05:28
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-lewandowski-zgjedh-klubin-e-ri-2/60%Daily2018-04-20 05:25
https://kosova-info.com/kjo-qe-thote-marquez-nuk-do-ti-pelqeje-rossit/60%Daily2018-04-20 05:17
https://kosova-info.com/deputetet-sot-debatojne-per-raportin-e-progresit/60%Daily2018-04-20 05:16
https://kosova-info.com/ish-kampioni-i-botes-ka-nje-mesazh-per-messin/60%Daily2018-04-20 05:15
https://kosova-info.com/sony-shares-a-list-of-39-titles-that-will-be-optimized-for-the-ps4-pro-at-launch/60%Daily2018-04-20 00:26
https://kosova-info.com/pompeo-sekretar-shteti-me-voten-e-nje-demokrateje/60%Daily2018-04-19 22:10
https://kosova-info.com/pompeo-sekretar-shteti-me-voten-e-nje-demokrateje/60%Daily2018-04-19 22:10
https://kosova-info.com/conte-deklarohet-pas-fitores-ndaj-burnleyt/60%Daily2018-04-19 21:57
https://kosova-info.com/mungon-anetarja-e-trupit-gjykues-shtyhet-shpallja-e-aktgjykimit-ne-rastin-e-ish-inspektoreve-te-komunes-se-prishtines/60%Daily2018-04-19 21:57
https://kosova-info.com/rita-shtrihet-midis-barit-pa-recipeta/60%Daily2018-04-19 21:56
https://kosova-info.com/a-demtoheni-nga-seksi-anal-kjo-eshte-pergjigja/60%Daily2018-04-19 21:50
https://kosova-info.com/a-frikohet-nga-gjykata-speciale-kjo-eshte-pergjigja-e-presidentit-thaci/60%Daily2018-04-19 21:47
https://kosova-info.com/gerard-deulofeu-kerkohet-nga-tri-skuadra/60%Daily2018-04-19 21:36
https://kosova-info.com/dhembe-te-zbardhur-konsumoni-keto-fruta/60%Daily2018-04-19 21:36
https://kosova-info.com/tahiri-vetevendosje-angazhohet-per-rrenimin-e-shtetit/60%Daily2018-04-19 21:35
https://kosova-info.com/pasi-i-la-on-records-i-hakmerren-keq-mozzikut-e-marrin-armikun-e-tij-reperin-readi/60%Daily2018-04-19 21:29
https://kosova-info.com/mogherini-dhe-bernabiq-paqja-dhe-stabiliteti-jane-te-nje-rendesie-te-vecante/60%Daily2018-04-19 21:28
https://kosova-info.com/situata-qesharake-me-met-office-nga-mosnjohja-e-anglishtes-nga-punetoret-e-ashna/60%Daily2018-04-19 21:24
https://kosova-info.com/jose-mourinho-e-gjen-zevendesuesin-e-paul-pogbas/60%Daily2018-04-19 21:18
https://kosova-info.com/keto-jane-simptomat-e-kancerit-te-lekures/60%Daily2018-04-19 21:10
https://kosova-info.com/shba-i-kerkon-rusise-te-ndaloje-kufizimin-e-lirise-se-shprehjes/60%Daily2018-04-19 21:09
https://kosova-info.com/dushkaja-e-buxhovit-u-promovua-ne-prishtine/60%Daily2018-04-19 21:01
https://kosova-info.com/getinjo-i-pret-vet-floket-dhe-tregon-stilin-e-ri-te-flokeve/60%Daily2018-04-19 20:58
https://kosova-info.com/burnley-12-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-19 20:57
https://kosova-info.com/thaci-qendrimi-i-rugoves-ne-rambuje-ishte-pasiv-qe-mbledhjet-te-kryhen-shpejt/60%Daily2018-04-19 20:53
https://kosova-info.com/muhaxhiri-isa-mustafa-te-behet-i-sinqerte-per-gjendjen-shendetesore/60%Daily2018-04-19 20:51
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-i-hipen-xhipit-edhe-naten-foto/60%Daily2018-04-19 20:43
https://kosova-info.com/nato-e-bene-te-qarte-ushtria-e-kosoves-permes-ndryshimeve-kushtetuese/60%Daily2018-04-19 20:41
https://kosova-info.com/rama-me-vjen-per-te-qeshur-nga-presioni-i-saimir-tahirit/60%Daily2018-04-19 20:37
https://kosova-info.com/chelsea-mban-gjalle-shpresat-per-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-19 20:36
https://kosova-info.com/prokurori-dhe-mbrojtesi-i-viktimave-kerkojne-denimin-e-te-akuzuarit-per-krime-lufte-zoran-vukotiq/60%Daily2018-04-19 20:32
https://kosova-info.com/zemaj-sa-me-shpejt-vendin-ta-cojme-ne-zgjedhje/60%Daily2018-04-19 20:32
https://kosova-info.com/opps-modeles-shqiptare-i-del-thithka-ajo-nuk-e-verejti-edhe-kete-detaj/60%Daily2018-04-19 20:30
https://kosova-info.com/thjerreza-e-kuqe-mrekullia-e-shendetit/60%Daily2018-04-19 20:28
https://kosova-info.com/haradinaj-ka-te-drejte-shqiptaret-jane-shqiptare-nderkaq-identitetet-fetare-ndryshojne/60%Daily2018-04-19 20:19
https://kosova-info.com/gashi-ldk-e-gatshme-ta-beje-ndryshimin-e-madh/60%Daily2018-04-19 20:16
https://kosova-info.com/chelsea-i-pergjigjet-me-gol-burnleyt/60%Daily2018-04-19 20:13
https://kosova-info.com/burnley-befason-chelsean/60%Daily2018-04-19 20:08
https://kosova-info.com/izraeli-feston-70-vjetorin-e-themelimit/60%Daily2018-04-19 20:07
https://kosova-info.com/duke-zbuluar-kembet-luana-kujton-momentet-qe-ju-nuk-i-keni-pare/60%Daily2018-04-19 19:59
https://kosova-info.com/rakia-nuk-te-ben-burre-reagim-i-thacit-per-haradinajn/60%Daily2018-04-19 19:56
https://kosova-info.com/messi-mos-te-luaje-per-barcen-por-te-mendoje-per-kupen-e-botes/60%Daily2018-04-19 19:53
https://kosova-info.com/akademik-rexhep-ismajli-zgjidhet-anetar-i-akademise-amerikane-te-arteve-dhe-shkencave/60%Daily2018-04-19 19:49
https://kosova-info.com/ne-fund-te-majit-kthehen-sportelet-per-pagesen-e-takses-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-04-19 19:36
https://kosova-info.com/gjiko-serish-ne-telashe-per-kapjen-e-peshkaqenit-kete-here-eshte-serioze/60%Daily2018-04-19 19:31
https://kosova-info.com/aeoroporti-i-prishtines-pa-rryme-ne-kohen-e-vizites-se-joe-biden/60%Daily2018-04-19 19:31
https://kosova-info.com/ne-fund-te-majit-kthehen-sportelet-per-pagesen-e-takses-ne-rrugen-e-kombit-2/60%Daily2018-04-19 19:30
https://kosova-info.com/cili-eshte-komenti-i-thacit-se-pse-veseli-e-haradinaj-e-kane-takuar-radojciqin/60%Daily2018-04-19 19:24
https://kosova-info.com/sociedadi-e-mposht-lehtesisht-atletico-madridin/60%Daily2018-04-19 19:21
https://kosova-info.com/kurti-kerkon-tri-faza-para-se-te-nise-dialogu-i-ri-kosove-serbi/60%Daily2018-04-19 19:16
https://kosova-info.com/takimi-mogherin-vuciq-do-ti-pranojme-rekomandimet-e-ke-se-jemi-te-shqetesuar-per-kosoven/60%Daily2018-04-19 19:12
https://kosova-info.com/shenohet-autogol-ne-ndeshjen-burnley-chelsea/60%Daily2018-04-19 19:12
https://kosova-info.com/eskalon-derbi-mes-fenerbahces-dhe-besiktasit-dhuna-e-tifozeve-nderpret-ndeshjen/60%Daily2018-04-19 19:07
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-sa-vjecare-u-be-sot-blerona/60%Daily2018-04-19 18:59
https://kosova-info.com/puna-e-ministrit-bytyqi-beri-qe-agjencia-e-akreditimit-te-mos-perjashtohet-nga-enqa/60%Daily2018-04-19 18:59
https://kosova-info.com/joe-hart-ne-serie-a/60%Daily2018-04-19 18:57
https://kosova-info.com/qindra-deputete-evropiane-kerkojne-mbeshtetjen-e-shba-se-per-marreveshjen-me-iranin-2/60%Daily2018-04-19 18:47
https://kosova-info.com/qindra-deputete-evropiane-kerkojne-mbeshtetjen-e-shba-se-per-marreveshjen-me-iranin/60%Daily2018-04-19 18:45
https://kosova-info.com/angela-del-vetem-ne-rrjete-keto-jane-fjalet-e-saj-si-grua-e-martuar/60%Daily2018-04-19 18:40
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-hasi-e-fiton-gjyqin-ndaj-olympiacosit/60%Daily2018-04-19 18:31
https://kosova-info.com/zyrtari-i-akuzuar-i-art-se-flet-per-papagaj-ne-gjykate/60%Daily2018-04-19 18:30
https://kosova-info.com/vetem-ne-e-mundim-real-madridin/60%Daily2018-04-19 18:22
https://kosova-info.com/mos-konsumoni-shege-te-ngrira/60%Daily2018-04-19 18:21
https://kosova-info.com/e-pyesin-si-ndihet-kur-e-puthin-ne-buze-cenarin-almeda-tregon-pjesen-e-veshtire/60%Daily2018-04-19 18:19
https://kosova-info.com/thaci-jemi-ne-rruge-te-duhur-per-integrim-ne-be-dhe-ne-nato/60%Daily2018-04-19 18:16
https://kosova-info.com/gjykimi-ndaj-policit-kufitar-deshmitari-thote-se-bashke-me-te-kerkuarin-nga-interpoli-kishin-hyre-ne-kosove-pa-prezantuar-dokumente/60%Daily2018-04-19 18:15
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-italise-do-te-debutoje-ne-nje-ndeshje-historike/60%Daily2018-04-19 18:08
https://kosova-info.com/remzia-me-klip-te-ri-keshtu-do-te-shkelqej-kengetarja/60%Daily2018-04-19 18:01
https://kosova-info.com/qeveria-haradinaj-beson-se-ministrat-serbe-do-ti-kthehen-punes/60%Daily2018-04-19 18:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-burnley-chelsea/60%Daily2018-04-19 17:47
https://kosova-info.com/mozzik-porosite-fansat-mos-u-nalni/60%Daily2018-04-19 17:42
https://kosova-info.com/vazhdon-kembengulja-e-serbeve-aks-ja-vetem-sipas-marreveshjes-se-brukselit/60%Daily2018-04-19 17:39
https://kosova-info.com/krasniqi-me-seancen-per-raportin-e-progresit-diskriminohen-deputetet-qe-sdine-anglisht/60%Daily2018-04-19 17:35
https://kosova-info.com/avdijaj-rikthehet-ne-gjermani-e-kerkon-skuadra-e-njohur/60%Daily2018-04-19 17:35
https://kosova-info.com/nis-jetesimi-i-projektit-cdo-familje-nga-nje-te-punesuar/60%Daily2018-04-19 17:32
https://kosova-info.com/sekretari-i-akr-se-ne-ferizaj-labi-ka-dhene-doreheqje-nga-akr/60%Daily2018-04-19 17:29
https://kosova-info.com/ke-denon-incidentin-qe-shkaktoi-shesheli/60%Daily2018-04-19 17:27
https://kosova-info.com/iraku-njofton-se-ka-kryer-sulme-kunder-isis-it-ne-siri/60%Daily2018-04-19 17:25
https://kosova-info.com/mediet-ne-angli-zbulojne-emrin-e-trajnerit-te-ri-te-chelsea/60%Daily2018-04-19 17:24
https://kosova-info.com/reperi-kosovar-ndryshon-pamjen-e-tij/60%Daily2018-04-19 17:23
https://kosova-info.com/cesar-e-zbulon-biseden-me-mourinhon-ku-portugezi-tallej-me-casillasin/60%Daily2018-04-19 17:15
https://kosova-info.com/merkeli-dhe-makroni-pikat-e-mosmarreveshjeve/60%Daily2018-04-19 17:10
https://kosova-info.com/shiringa-dhe-gjilpera-buze-shtepise-se-shendetit-ne-dardani-video/60%Daily2018-04-19 17:08
https://kosova-info.com/vendosi-kryesia-e-kuvendit-ismet-krasniqi-edhe-tri-vite-sekretar/60%Daily2018-04-19 17:06
https://kosova-info.com/shpejtesi-marramendese-aksident-ne-rrugen-prishtine-fushe-kosove-foto/60%Daily2018-04-19 17:03
https://kosova-info.com/kuci-duhet-te-kemi-kujdes-per-asociacionin-e-komunave-serbe/60%Daily2018-04-19 16:59
https://kosova-info.com/capital-tregon-muskujt-tregon-se-per-cka-ka-nevoje/60%Daily2018-04-19 16:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-januzaj-startues-ndaj-atleticos/60%Daily2018-04-19 16:50
https://kosova-info.com/sejdiu-nuk-i-kemi-kerkuar-para-vv-se-per-ta-leshuar-aida-derguti-postin-e-nenkryetares/60%Daily2018-04-19 16:48
https://kosova-info.com/besjani-se-shpejti-lme-klip-te-ri/60%Daily2018-04-19 16:39
https://kosova-info.com/70-milione-meshkuj-beqare/60%Daily2018-04-19 16:39
https://kosova-info.com/dy-lojtare-te-portos-me-te-njejten-fanelle-gjyqtari-zgjohet-pas-15-minutash/60%Daily2018-04-19 16:39
https://kosova-info.com/futbollisti-denohet-me-6-vjet-kurdisi-ne-menyre-epike-ndeshjen/60%Daily2018-04-19 16:30
https://kosova-info.com/enqa-merr-vendim-te-mos-e-perjashtoje-agjencine-e-kosoves-per-akreditim/60%Daily2018-04-19 16:26
https://kosova-info.com/truri-demtohet-nga-qendrimi-i-gjate-ulur/60%Daily2018-04-19 16:21
https://kosova-info.com/dje-lansoi-kengen-e-re-por-nuk-e-kemi-pare-sa-shume-r-jan-i-ngjan-majkut/60%Daily2018-04-19 16:20
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-kerkon-falje-publike-per-deklaratat-e-tij-per-ushtaret-e-uck-se/60%Daily2018-04-19 16:12
https://kosova-info.com/patriotizmi-shqiptar-mburoja-kunder-ambicieve-te-erdogan-ne-ballkan/60%Daily2018-04-19 16:08
https://kosova-info.com/lamtumire-milan-raiola-ia-ofron-donnarumman-gjigantit-evropian/60%Daily2018-04-19 16:05
https://kosova-info.com/119-km-h-ne-rrugen-ku-lejohet-50-km-h-i-merret-patenteshoferi-kosovarit/60%Daily2018-04-19 16:02
https://kosova-info.com/eni-shperthen-kunder-kolegeve-jeni-false-bleni-klikime/60%Daily2018-04-19 15:59
https://kosova-info.com/xhaferi-te-vazhdojne-marredheniet-e-mira-mes-turqise-dhe-maqedonise/60%Daily2018-04-19 15:49
https://kosova-info.com/xhaferi-te-vazhdojne-marredheniet-e-mira-mes-turqise-dhe-maqedonise-2/60%Daily2018-04-19 15:48
https://kosova-info.com/transportuesi-i-barnave-dhe-rojtari-i-depos-deshmojne-ne-gjykimin-ndaj-ilir-tolajt-dhe-te-tjereve/60%Daily2018-04-19 15:48
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-denimin-e-vukotiqit-per-krime-lufte/60%Daily2018-04-19 15:47
https://kosova-info.com/shtypi-gjerman-per-negociatat-me-shqiperine-dhe-maqedonine-permbajtja-para-shpejtesise/60%Daily2018-04-19 15:44
https://kosova-info.com/saimir-tahiri-ja-pse-kam-heshtur-per-gjashte-muaj/60%Daily2018-04-19 15:42
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-ky-eshte-moti-per-neser-dhe-pasneser/60%Daily2018-04-19 15:41
https://kosova-info.com/adelina-vazhdon-me-avazin-e-vjeter-prape-e-fshehe-bashkeshortin/60%Daily2018-04-19 15:41
https://kosova-info.com/rriten-tensionet-pas-shkeljes-se-flamurit-nga-sheshel-kryeministri-kroat-nuk-ia-hap-telefonin-bernabiqit/60%Daily2018-04-19 15:39
https://kosova-info.com/i-arrestuan-te-birin-se-protestoi-kuksiani-kujtova-se-erdhi-serbia-ne-dere-te-shtepise/60%Daily2018-04-19 15:29
https://kosova-info.com/legjenda-e-arsenalit-e-zevendeson-wengerin/60%Daily2018-04-19 15:29
https://kosova-info.com/kaq-ngjane-labi-me-vellain-e-tij/60%Daily2018-04-19 15:20
https://kosova-info.com/oneplus-6-data-e-leshimit-karakteristikat-cmimi-dhe-gjithcka-tjeter-qe-dime/60%Daily2018-04-19 15:14
https://kosova-info.com/ligjvenesit-ukrainas-duan-ndarjen-e-kishes-nga-rusia/60%Daily2018-04-19 15:09
https://kosova-info.com/uefa-fshf-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-04-19 15:07
https://kosova-info.com/pas-incidentit-ku-dritarja-perpiu-nje-pasagjere-kontroll-220-avioneve-ne-shba/60%Daily2018-04-19 15:05
https://kosova-info.com/jo-vec-te-pasmet-ja-cfare-gjoksi-bombastik-ka-bebe-rexha/60%Daily2018-04-19 15:01
https://kosova-info.com/arrestohet-prodhuesi-i-pijeve-alkoolike-prej-te-cilave-vdiqen-45-persona/60%Daily2018-04-19 14:56
https://kosova-info.com/facebook-mund-ta-beje-edhe-kete-ndryshim-cfare-mendoni-ju/60%Daily2018-04-19 14:50
https://kosova-info.com/merkel-aleanca-transatlantike-eshte-nje-thesar-i-madh/60%Daily2018-04-19 14:41
https://kosova-info.com/keshtu-noizy-ne-rrjetet-sociale-e-reklamon-jeten-luksoze/60%Daily2018-04-19 14:41
https://kosova-info.com/15-foto-nga-shtepia-e-jashtezakonshme-e-mesut-ozil/60%Daily2018-04-19 14:40
https://kosova-info.com/arrestimi-i-kuksianeve-keto-jane-shkeljet-qe-beri-polica-dhe-prokuroria/60%Daily2018-04-19 14:32
https://kosova-info.com/themelohet-bordi-i-sigurimeve-shendetesore/60%Daily2018-04-19 14:32
https://kosova-info.com/ter-stegen-te-gjiganti-i-premierliges-cmimi-180-milione-euro/60%Daily2018-04-19 14:27
https://kosova-info.com/ministri-yagcilar-modernizimi-i-administrates-publike-eshte-investim-ne-demokraci-dhe-ekonomi/60%Daily2018-04-19 14:26
https://kosova-info.com/pas-incidentit-kontroll-220-avioneve-ne-shba/60%Daily2018-04-19 14:21
https://kosova-info.com/intel-anulon-syzet-e-mencura-per-shkak-te-mungeses-se-investimeve/60%Daily2018-04-19 14:21
https://kosova-info.com/blerona-po-feston-ditelindjen-keto-jane-dhuratat-qe-mori/60%Daily2018-04-19 14:21
https://kosova-info.com/klubi-i-prodhuesve-te-kosoves-reagon-kunder-gjuhes-denigruese-te-kryetarit-te-oek/60%Daily2018-04-19 14:14
https://kosova-info.com/merr-fund-epoka-castrove-zgjidhet-presidenti-i-ri-i-kubes/60%Daily2018-04-19 14:13
https://kosova-info.com/cili-eshte-vleresimi-i-raportit-te-progresit-per-pushtetin-lokal/60%Daily2018-04-19 14:08
https://kosova-info.com/mmph-investon-400-mije-euro-projekte-ne-gjakove/60%Daily2018-04-19 14:07
https://kosova-info.com/milaim-zeka-shkrin-se-qeshuri-ilir-deden-ishim-bashke-ne-qendrat-e-masazheve/60%Daily2018-04-19 14:07
https://kosova-info.com/merr-fund-epoka-castro-diaz-canel-ne-krye-te-kubes/60%Daily2018-04-19 14:05
https://kosova-info.com/galliani-dua-qe-ky-ekip-te-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-19 14:03
https://kosova-info.com/angela-martini-prezantuesja-me-hot-qe-keni-pare-ne-ekran/60%Daily2018-04-19 13:59
https://kosova-info.com/be-me-pare-e-reformuar-apo-ballkani-i-anetaresuar/60%Daily2018-04-19 13:57
https://kosova-info.com/benzema-ne-premierlige-cmimi-40-milione-euro/60%Daily2018-04-19 13:45
https://kosova-info.com/aguero-gati-per-kupen-e-botes-por-do-te-jete-jashte-formes/60%Daily2018-04-19 13:36
https://kosova-info.com/pacolli-dhe-delawie-koordinohen-dhe-bashkerendohen-per-veprimet-ne-marredheniet-me-jashte/60%Daily2018-04-19 13:27
https://kosova-info.com/reshitaj-ndjek-nga-afer-eliminimin-e-deponive-inerte-ne-suhareke/60%Daily2018-04-19 13:24
https://kosova-info.com/mpj-diplomateve-qe-iu-ka-skaduar-mandati-jane-ne-proces-te-rotacionit-ose-kthimit/60%Daily2018-04-19 13:19
https://kosova-info.com/takim-i-fshehte-barcelona-transferon-yllin-e-rivalit-nga-la-liga/60%Daily2018-04-19 13:17
https://kosova-info.com/gjenerale-te-rusise-dhe-nato-s-takohen-ne-baku/60%Daily2018-04-19 13:13
https://kosova-info.com/ilir-deda-nuk-e-rrezojme-qeverine-pa-u-hequr-vizat/60%Daily2018-04-19 13:08
https://kosova-info.com/lista-serbe-heq-dore-nga-themelimi-i-njeanshem-i-asociacionit/60%Daily2018-04-19 13:04
https://kosova-info.com/fitore-pacolli-qe-genjeu-per-vizat-tash-e-quan-genjeshtare-ministren-hoxha/60%Daily2018-04-19 13:01
https://kosova-info.com/enis-bytyqi-mohon-te-jete-pjese-e-on-records-me-rastin-po-merret-gjykata/60%Daily2018-04-19 13:00
https://kosova-info.com/glagliardini-ia-jep-nje-lajm-katastrofal-interit/60%Daily2018-04-19 12:52
https://kosova-info.com/fermeret-e-qumeshtit-haradinaj-te-tregoje-nese-ka-bere-marreveshje-me-bosnjen/60%Daily2018-04-19 12:47
https://kosova-info.com/gjermania-kerkon-punetore-paga-vjetore-deri-ne-30-mije-euro/60%Daily2018-04-19 12:44
https://kosova-info.com/pink-ne-ballinen-e-revistes-people-bashke-me-femijet-e-saj/60%Daily2018-04-19 12:42
https://kosova-info.com/dzeko-kapet-me-bashkelojtarin-pas-ndeshjes-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-04-19 12:34
https://kosova-info.com/avionet-me-te-medhenj-ne-bote-nisen-per-here-te-pare-ne-vere/60%Daily2018-04-19 12:33
https://kosova-info.com/shskuk-perfiton-donacion-me-barna-mbi-112-mije-euro/60%Daily2018-04-19 12:32
https://kosova-info.com/mbreteresha-elizabeth-do-qe-djali-i-saj-te-behet-lider-i-komonuelthit/60%Daily2018-04-19 12:32
https://kosova-info.com/nga-shtrati-i-ngrohte-i-kim-publikon-foto-e-veshur-vetem-ne-pjesen-e-poshtme/60%Daily2018-04-19 12:26
https://kosova-info.com/sulmet-e-11-shtatorit-nje-xhihadist-gjerman-kapet-nga-kurdet-siriane/60%Daily2018-04-19 12:25
https://kosova-info.com/mesohet-dita-se-kur-do-te-shpallet-aktgjykimi-ndaj-vellait-te-unikkatilit-dhe-krenar-cocajt/60%Daily2018-04-19 12:17
https://kosova-info.com/pogba-mourinho-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-04-19 12:12
https://kosova-info.com/arijan-cani-i-shkruan-stresit-menjehere-pas-lirimit-nga-burgu-ja-cka-i-thote/60%Daily2018-04-19 12:11
https://kosova-info.com/merkel-dhe-macron-do-te-diskutojne-reformat-ne-eurozone/60%Daily2018-04-19 11:59
https://kosova-info.com/haradinaj-sali-cekaj-atdhetar-e-intelektual-i-shquar-qe-dinte-me-cka-po-perballej/60%Daily2018-04-19 11:58
https://kosova-info.com/ja-cfare-permban-platforma-e-dialogut-final-me-serbine-dokument/60%Daily2018-04-19 11:47
https://kosova-info.com/ka-nderruar-jete-prezantuesi-dale-winton/60%Daily2018-04-19 11:46
https://kosova-info.com/termocentrali-kosova-e-re-do-ta-permiresoje-cilesine-ne-arsim-margaritari-i-ministrit-kosovar/60%Daily2018-04-19 11:43
https://kosova-info.com/hamsik-kjo-ndeshje-vendos-kampionin-ne-serie-a/60%Daily2018-04-19 11:37
https://kosova-info.com/truproja-e-ed-sheeran-behet-hit-ne-instagram/60%Daily2018-04-19 11:35
https://kosova-info.com/haziri-i-bindur-se-gjilani-do-te-dale-me-rezultat-te-larte-ne-testin-pisa-2018/60%Daily2018-04-19 11:35
https://kosova-info.com/ja-se-kush-e-nxit-astmen-te-femijet/60%Daily2018-04-19 11:33
https://kosova-info.com/lideri-jugkorean-k-veriore-po-synon-denuklearizim-te-plote/60%Daily2018-04-19 11:31
https://kosova-info.com/senati-i-up-se-vendos-per-numrin-e-provimeve-ne-afatin-e-prillit/60%Daily2018-04-19 11:29
https://kosova-info.com/be-u-dha-azil-mbi-gjysme-milioni-refugjateve-me-2017/60%Daily2018-04-19 11:27
https://kosova-info.com/nuk-ka-bir-nene-e-bir-kurve-paloka-ishte-kercenim-per-ramen-video/60%Daily2018-04-19 11:26
https://kosova-info.com/chelsea-ka-trenin-e-fundit-ndaj-burnleyt/60%Daily2018-04-19 11:24
https://kosova-info.com/haradinaj-do-ta-shtyje-afatin-per-vendosjen-e-sanksioneve-ndaj-bosnjes-per-qumeshtin/60%Daily2018-04-19 11:21
https://kosova-info.com/jennifer-lopez-rikthehet-me-selfie-seksi/60%Daily2018-04-19 11:20
https://kosova-info.com/amber-rose-tullacja-me-seksi-ne-bote-me-kete-video-i-ka-vene-flake-rrjetit/60%Daily2018-04-19 11:06
https://kosova-info.com/shperthen-zjarri-ne-avionin-me-274-pasagjere-ulje-te-detyruar/60%Daily2018-04-19 11:04
https://kosova-info.com/si-i-kendon-ibrahim-tatlises-erdoganit-ky-i-fundit-u-emocionua-shume/60%Daily2018-04-19 11:01
https://kosova-info.com/wilshere-ndahet-nga-arsenal-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri/60%Daily2018-04-19 10:56
https://kosova-info.com/edi-rama-flet-per-reformen-ne-drejtesi-nderhyn-tom-doshi-edhe-ti-do-ta-besh-vettingun/60%Daily2018-04-19 10:48
https://kosova-info.com/be-ja-u-dha-azil-mbi-gjysme-milioni-refugjateve-me-2017/60%Daily2018-04-19 10:44
https://kosova-info.com/saimir-tahiri-nuk-ka-bir-nene-dhe-bir-ku-qe-te-me-pengoje-video/60%Daily2018-04-19 10:43
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-flet-per-koalicionin-mes-ldk-se-dhe-pdk-se-ne-peje/60%Daily2018-04-19 10:34
https://kosova-info.com/shtohet-edhe-nje-zevendesminister/60%Daily2018-04-19 10:27
https://kosova-info.com/hoti-kerkon-publikimin-e-listes-me-veterane-te-vertete/60%Daily2018-04-19 10:26
https://kosova-info.com/zyrtare-denohet-alonso/60%Daily2018-04-19 10:25
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-ju-plakin-para-kohe/60%Daily2018-04-19 10:25
https://kosova-info.com/juventus-napoli-lajm-i-keq-per-dybalan/60%Daily2018-04-19 10:19
https://kosova-info.com/salah-zbulon-objektivin-e-tij-jashte-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-04-19 10:02
https://kosova-info.com/detajet-e-arrestimit-te-kastriot-gjuzit-policia-e-kosoves-e-zbuloi-me-dylbi/60%Daily2018-04-19 09:57
https://kosova-info.com/kryeministri-tregon-arsyet-qe-quan-turqine-ne-zgjedhjeje-te-parakohshme/60%Daily2018-04-19 09:50
https://kosova-info.com/ledion-lico-konfirmon-rikthimin-e-top-music-awards-zbulon-se-kur-do-te-ndodhe/60%Daily2018-04-19 09:48
https://kosova-info.com/reagon-xhavit-haliti-sjam-i-implikuar-ne-tregtine-me-certifikata-te-veteranit-te-uck-se/60%Daily2018-04-19 09:47
https://kosova-info.com/berisha-po-festoni-me-habilajt-tahiri-pse-je-cmendur-keshtu-video/60%Daily2018-04-19 09:44
https://kosova-info.com/djali-i-majk-sot-ka-mbushur-11-muaj-sa-rritet-e-behet-si-babai/60%Daily2018-04-19 09:42
https://kosova-info.com/juventus-ne-rrezik-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-can/60%Daily2018-04-19 09:38
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-shperblen-me-tender-kompanine-falsifikatore-dokument/60%Daily2018-04-19 09:36
https://kosova-info.com/birthday-boy-shpend-ahmeti-ne-ditelindje-me-vetura-zyrtare/60%Daily2018-04-19 09:34
https://kosova-info.com/kjo-eshte-e-verteta-rreth-largimit-te-enis-bytyqit-nga-on-records/60%Daily2018-04-19 09:32
https://kosova-info.com/vojisllav-sheshel-e-detyron-gazetarin-serb-qe-e-intervistoi-haradinajn-te-kerkoje-falje/60%Daily2018-04-19 09:32
https://kosova-info.com/xhaka-dhe-mustafi-mund-te-largohen-nga-arsenal/60%Daily2018-04-19 09:30
https://kosova-info.com/8-8-milione-euro-dhe-25-milione-dollare-per-permiresimin-e-sherbimeve-dhe-zhvillimin-e-qendrueshem-te-kosoves/60%Daily2018-04-19 09:24
https://kosova-info.com/turqi-ne-nje-kamion-sekuestrohet-mbi-160-kilograme-heroine/60%Daily2018-04-19 09:24
https://kosova-info.com/man-utd-cakton-cmimin-per-shitjen-e-shaw/60%Daily2018-04-19 09:21
https://kosova-info.com/qeveria-ndan-326-mije-euro-per-organizatat-e-dala-nga-lufta/60%Daily2018-04-19 09:13
https://kosova-info.com/enisi-me-bashkepunetore-te-rinj-ne-projektin-e-fundit-dikush-po-mundohet-me-ma-fshi-kangen/60%Daily2018-04-19 09:05
https://kosova-info.com/arrestohen-nene-e-bir-ne-istog-dyshohen-per-vjedhje-te-rende/60%Daily2018-04-19 09:01
https://kosova-info.com/rrahje-ne-drenas-dy-te-lenduar-dhe-dy-te-arrestuar/60%Daily2018-04-19 09:00
https://kosova-info.com/insigne-nese-ndodh-kjo-mund-ta-fitojme-scudetton/60%Daily2018-04-19 08:52
https://kosova-info.com/wenger-driblon-largimin-nga-arsenal-cakton-objektivin-kryesor-te-sezonit/60%Daily2018-04-19 08:45
https://kosova-info.com/arabia-saudite-dy-militante-te-al-kaides-te-vrare-ne-jemen/60%Daily2018-04-19 08:44
https://kosova-info.com/besim-beqaj-ekonomia-digjitale-eshte-bere-faktori-kyc-per-zhvillim-e-nje-vendi/60%Daily2018-04-19 08:29
https://kosova-info.com/rita-ora-meson-kengen-e-feros/60%Daily2018-04-19 08:24
https://kosova-info.com/liverpool-prezanton-fanellen-e-pare-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-04-19 08:23
https://kosova-info.com/kjo-u-ndodhi-prinderve-kosovare-qe-nuk-e-lane-vajzen-te-lidhej-me-nje-serb/60%Daily2018-04-19 08:20
https://kosova-info.com/haradinaj-per-kercenimet-e-listes-serbe-per-asociacionin-skane-asnje-efekt/60%Daily2018-04-19 08:16
https://kosova-info.com/thesari-amerikan-dhe-usaid-vleresojne-performancen-pozitive-te-ministrise-se-financave/60%Daily2018-04-19 08:14
https://kosova-info.com/nasa-ne-kerkim-te-planeteve-te-reja/60%Daily2018-04-19 08:12
https://kosova-info.com/barcelona-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri-2/60%Daily2018-04-19 08:11
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-qe-quni-ia-tha-halitit-kur-iu-afrua-te-ulesja/60%Daily2018-04-19 08:10
https://kosova-info.com/a-e-keni-vene-re-kete-detaj-ne-doren-e-te-dashures-se-mozzik/60%Daily2018-04-19 08:08
https://kosova-info.com/aida-derguti-refuzon-te-liroje-poziten-e-nenkryetares-vv-kerkon-shkarkim/60%Daily2018-04-19 08:05
https://kosova-info.com/haradinaj-kuvendit-i-takon-ta-miratoje-platformen-per-dialogun-final-me-serbine/60%Daily2018-04-19 08:05
https://kosova-info.com/trump-rusia-do-te-sanksionohet-kur-do-ta-meritoje/60%Daily2018-04-19 08:03
https://kosova-info.com/umtiti-barcelona-lajm-fantastik-per-tifozet-nga-camp-nou/60%Daily2018-04-19 07:56
https://kosova-info.com/almeda-abazi-flet-pas-aksidentit/60%Daily2018-04-19 07:45
https://kosova-info.com/lajm-i-tmerrshem-per-milanin-ja-cfare-i-ndodhi-calhanoglut/60%Daily2018-04-19 07:34
https://kosova-info.com/don-balon-zbulon-emrin-e-klubit-te-ri-te-ter-stegenit/60%Daily2018-04-19 07:27
https://kosova-info.com/foto-topless-te-aurela-gaces-te-realizuara-para-nentembedhjete-vitesh/60%Daily2018-04-19 07:25
https://kosova-info.com/napoli-beson-keto-jane-ndeshjet-ku-juventus-mund-ta-humb-scudetton/60%Daily2018-04-19 07:16
https://kosova-info.com/gjilani-fiton-grant-205-mije-euro-nga-demos-do-te-ndertohet-rruga-e-kumanoves/60%Daily2018-04-19 07:13
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-tregon-operacionin-ne-vendin-intim-para-1-2-milion-ndjekesve/60%Daily2018-04-19 07:09
https://kosova-info.com/lamtumire-wenger-arsenal-befason-me-trajnerin-e-ri/60%Daily2018-04-19 07:06
https://kosova-info.com/ronela-hajati-zbulon-pak-nga-kenga-e-re-mami-me-ndihmo-se-e-dua/60%Daily2018-04-19 06:48
https://kosova-info.com/kukesi-proteston-per-lirimin-e-11-protestuesve/60%Daily2018-04-19 06:43
https://kosova-info.com/merkel-viziton-serish-shtepine-e-bardhe/60%Daily2018-04-19 06:36
https://kosova-info.com/huawei-tregon-terheqjen-nga-tregu-amerikan/60%Daily2018-04-19 06:32
https://kosova-info.com/kylie-jenner-prezanton-lamborghinin-e-saj-super-luksoz/60%Daily2018-04-19 06:27
https://kosova-info.com/deshtim-ne-agjenden-evropiane/60%Daily2018-04-19 06:23
https://kosova-info.com/perkujtohet-heroi-sali-cekaj-marrin-pjese-thaci-e-haradinaj/60%Daily2018-04-19 06:02
https://kosova-info.com/fansat-e-zhgenjyer-nderhyrjet-tjetersojne-gabriel-garkon/60%Daily2018-04-19 05:58
https://kosova-info.com/rama-kosova-duhet-ta-kete-forcen-e-vet-te-armatosur/60%Daily2018-04-19 05:48
https://kosova-info.com/komisioni-per-integrime-evropiane-diskuton-per-raportin-e-progesit-per-kosoven/60%Daily2018-04-19 05:47
https://kosova-info.com/horoskopi/60%Daily2018-04-19 05:45
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-ditet-e-ardhshme/60%Daily2018-04-19 05:40
https://kosova-info.com/zidane-ky-portier-me-pelqen-eshte-shume-i-mire/60%Daily2018-04-19 05:34
https://kosova-info.com/mblidhet-qeveria-5/60%Daily2018-04-19 05:31
https://kosova-info.com/costa-kjo-do-te-ndodhe-ne-ndeshjen-juventus-napoli/60%Daily2018-04-19 05:30
https://kosova-info.com/probleme-pas-ndeshjes-dzeko-kacafytet-me-shokun-nga-roma/60%Daily2018-04-19 05:22
https://kosova-info.com/tare-ka-nje-mesazh-per-shqiptaret-e-lazios/60%Daily2018-04-19 05:17
https://kosova-info.com/crotone-juventus-do-te-befasoheni-cfare-ndodhi-me-dybalan/60%Daily2018-04-19 05:13
https://kosova-info.com/yamaha-2017-motogp-bike-launched-with-rossi-and-vinales/60%Daily2018-04-19 00:27
https://kosova-info.com/facebook-kerkon-miratimin-e-opsionit-te-njohjes-se-fytyres/60%Daily2018-04-18 21:57
https://kosova-info.com/enca-me-floket-e-reja-nxjerre-gjoksin-dhe-sapo-beri-kete-gje/60%Daily2018-04-18 21:57
https://kosova-info.com/xhaferi-raporti-pozitiv-i-komisionit-evropian-merite-e-qytetareve/60%Daily2018-04-18 21:55
https://kosova-info.com/liverpool-me-super-transferim-nga-real-madridi/60%Daily2018-04-18 21:51
https://kosova-info.com/marko-gjuriq-te-premten-ne-kosove/60%Daily2018-04-18 21:45
https://kosova-info.com/uji-me-tranguj-zvogelon-rrezikun-per-kancer/60%Daily2018-04-18 21:43
https://kosova-info.com/raporti-i-progresit-kritikon-ashper-arrestimin-dhe-deportimin-e-gjashte-shtetasve-turq-nga-kosova/60%Daily2018-04-18 21:32
https://kosova-info.com/ciftet-rrefejne-sfidat-dhe-per-parate-e-shpenzuara-nga-deshira-per-te-pasur-nje-djale/60%Daily2018-04-18 21:31
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-frikshem-i-roneles-para-dhe-pas-grimit/60%Daily2018-04-18 21:28
https://kosova-info.com/keto-sjellje-te-mashkullit-tregojne-se-ai-nuk-ka-qellime-te-mira/60%Daily2018-04-18 21:28
https://kosova-info.com/real-madridi-gabon-ndaj-bilbaos-ne-shtepi/60%Daily2018-04-18 21:19
https://kosova-info.com/tabela-e-series-a-pas-ndeshjeve-te-dites/60%Daily2018-04-18 21:14
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-luftojne-depresionin/60%Daily2018-04-18 21:08
https://kosova-info.com/krasniqi-akuzat-nuk-duhet-te-perdoren-si-perndjekje-dhe-fushate/60%Daily2018-04-18 21:07
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-kerkon-raportim-nga-zuckerberg-per-skandalin-e-facebook-ut/60%Daily2018-04-18 21:05
https://kosova-info.com/engjullsha-salihu-me-klip-te-ri/60%Daily2018-04-18 20:58
https://kosova-info.com/daciq-kosova-smbijeton-si-shtet-por-ribashkohet-me-shqiperine/60%Daily2018-04-18 20:52
https://kosova-info.com/caji-i-gjelber-mund-te-shkaktoj-deme-ne-melci/60%Daily2018-04-18 20:43
https://kosova-info.com/serie-a-gabojne-juve-e-milan-fitojne-napoli-e-roma/60%Daily2018-04-18 20:39
https://kosova-info.com/united-mposht-paster-bournemouthin/60%Daily2018-04-18 20:35
https://kosova-info.com/xhesika-e-o-sa-mire-ekspozon-kembet-seksi/60%Daily2018-04-18 20:31
https://kosova-info.com/ldk-lidhe-koalicion-me-pdk-ne-ne-peje-dokument/60%Daily2018-04-18 20:30
https://kosova-info.com/bytyqi-fakulteti-i-mjekesise-ne-krize-per-profesore/60%Daily2018-04-18 20:23
https://kosova-info.com/torino-barazon-ndaj-milanit/60%Daily2018-04-18 20:19
https://kosova-info.com/gecaj-ldk-partia-e-pare-ne-te-gjitha-sondazhet/60%Daily2018-04-18 20:14
https://kosova-info.com/e-cuditshme-gjenden-binjaket-me-baballare-te-ndryshem/60%Daily2018-04-18 20:13
https://kosova-info.com/crotone-shenon-golin-e-vitit-ndaj-juventusit/60%Daily2018-04-18 20:12
https://kosova-info.com/aktorja-shqiptare-paska-qene-pjese-e-serialit-100-vitrinat-e-nuk-e-kemi-ditur/60%Daily2018-04-18 20:00
https://kosova-info.com/murati-shqiptaret-qe-po-tentojne-te-percajne-prishtinen-e-tiranen-do-ti-mbuloje-turpi-i-historise/60%Daily2018-04-18 20:00
https://kosova-info.com/bilbao-befason-realin-ne-bernabeu/60%Daily2018-04-18 19:58
https://kosova-info.com/beni-vetem-kete-gje-dhe-do-keni-vetulla-perfekte-2/60%Daily2018-04-18 19:56
https://kosova-info.com/ne-pritje-per-tu-bere-teze-aktorja-shqiptare-luan-menc/60%Daily2018-04-18 19:41
https://kosova-info.com/gezimi-kerkon-ndihmen-tuaj-qe-te-mund-te-ece/60%Daily2018-04-18 19:39
https://kosova-info.com/vuciq-i-kemi-duart-e-lidhura-do-te-presim-tre-muaj-per-formimin-e-aks-se/60%Daily2018-04-18 19:35
https://kosova-info.com/rashel-vazhdon-ta-cmend-rrjetin-keto-jane-fotot-me-seksi-te-saj/60%Daily2018-04-18 19:21
https://kosova-info.com/super-aksion-united-shenon-me-smalling/60%Daily2018-04-18 19:20
https://kosova-info.com/thyhet-miti-i-tete-gotave-uje-ne-dite/60%Daily2018-04-18 19:16
https://kosova-info.com/juve-kalon-ne-epersi-ndaj-crotones/60%Daily2018-04-18 19:11
https://kosova-info.com/bonaventura-shenon-super-gol-ndaj-torinos/60%Daily2018-04-18 19:08
https://kosova-info.com/pallaska-shenjester-e-hetimeve-per-veteranet-e-rrejshem-duhet-te-jete-estabilshmenti-politik/60%Daily2018-04-18 19:06
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-nga-bashkeshorti-me-kete-person-po-rri-adrola-dushi/60%Daily2018-04-18 19:01
https://kosova-info.com/regjisori-shqiptar-shyqyri-caushaj-merr-cmimin-e-pare-me-teatrin-e-tij-privat-ne-stamboll/60%Daily2018-04-18 18:54
https://kosova-info.com/kujdes-kjo-gje-eshte-e-rrezikshme-per-femijet/60%Daily2018-04-18 18:47
https://kosova-info.com/pranohet-ne-x-factor-te-britanise-se-madhe-kengetarit-shqiptar-i-refuzohet-viza/60%Daily2018-04-18 18:42
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-athletic-bilbao/60%Daily2018-04-18 18:33
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-ka-plotesuar-te-gjitha-kriteret-vizat-te-jene-ceshtje-javesh/60%Daily2018-04-18 18:28
https://kosova-info.com/duke-nxjerre-gjoksin-dhe-kembet-blerona-pret-ditelindjen/60%Daily2018-04-18 18:19
https://kosova-info.com/iphone-x-nuk-ecen-apple-pergjysmon-prodhimin/60%Daily2018-04-18 18:18
https://kosova-info.com/inspektoret-e-armeve-kimike-nuk-vizituan-dumen-as-te-merkuren/60%Daily2018-04-18 18:14
https://kosova-info.com/rruga-e-padefinuar-e-kosoves-drejt-be-se/60%Daily2018-04-18 18:02
https://kosova-info.com/te-famshmit-qe-jane-te-infektuar-me-hiv/60%Daily2018-04-18 18:02
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-bournemouth-man-utd/60%Daily2018-04-18 17:54
https://kosova-info.com/irani-i-ndalon-aplikacionet-e-huaja-te-mesazheve-per-mekanizmat-shteterore/60%Daily2018-04-18 17:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-torino-milan/60%Daily2018-04-18 17:51
https://kosova-info.com/neser-takim-ne-zvecan-rreth-themelimit-te-asociacionit-dokument/60%Daily2018-04-18 17:50
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-crotone-juventus/60%Daily2018-04-18 17:49
https://kosova-info.com/minxhozi-bizneset-nga-shqiperia-nuk-refuzuan-pjesemarrjen-ne-panairin-prishtina-2018/60%Daily2018-04-18 17:38
https://kosova-info.com/vleresimet-e-raportit-te-komisionit-evropian-per-disa-nga-fushat-e-qeverisjes/60%Daily2018-04-18 17:26
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-roma-genoa/60%Daily2018-04-18 17:23
https://kosova-info.com/de-gea-real-madrid-bombe-nga-spanja/60%Daily2018-04-18 17:19
https://kosova-info.com/tahiri-rritja-e-numrit-te-gjyqtareve-para-procesit-te-vetingut/60%Daily2018-04-18 17:13
https://kosova-info.com/lista-serbe-ne-berlin-jevtiq-mire-ka-bere-prishtina-per-asociacionin-por/60%Daily2018-04-18 17:10
https://kosova-info.com/panxha-pse-po-quhet-panair-nderkombetar-e-jo-panair-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-04-18 17:07
https://kosova-info.com/selena-me-kenge-dedikuese-per-rita-oren/60%Daily2018-04-18 16:59
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-zhvilloi-takim-me-kryeministrin-e-malit-te-zi-dushko-markoviq/60%Daily2018-04-18 16:57
https://kosova-info.com/sarri-merr-drejtimin-e-gjigantit-anglez/60%Daily2018-04-18 16:52
https://kosova-info.com/pese-menyrat-negative-se-si-ndikojne-rrjetet-sociale-ne-shendetin-mendor/60%Daily2018-04-18 16:49
https://kosova-info.com/nis-takimi-i-kryeministrave-te-ballkanit-perendimor-me-mogherinin/60%Daily2018-04-18 16:44
https://kosova-info.com/gerxhaliu-ne-shqiperi-bejne-biznes-me-kedo-pervec-me-kosovaret-minxhozi-ta-ndryshoje-mbiemrin-ne-bixhozi/60%Daily2018-04-18 16:44
https://kosova-info.com/basha-i-zhvesh-rames-bluzen-e-kombetares/60%Daily2018-04-18 16:42
https://kosova-info.com/trump-thote-se-se-ka-shkarkuar-comeyn-per-shkak-te-hetimeve-te-rusise/60%Daily2018-04-18 16:40
https://kosova-info.com/jo-kengetar-sic-duket-ky-do-te-jete-profesioni-i-djalit-te-medes/60%Daily2018-04-18 16:40
https://kosova-info.com/maskat-grabisin-argjendarine-ne-mes-te-qytetit-te-durresit/60%Daily2018-04-18 16:31
https://kosova-info.com/ja-kur-zhvillohet-finalja-e-kupes-se-kosoves-prishtina-vellaznimi/60%Daily2018-04-18 16:30
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-flet-shume-te-pathena-te-aktualitetit-politik-video/60%Daily2018-04-18 16:29
https://kosova-info.com/mungon-paditesi-konsiderohet-e-terhequr-padia-per-kontest-pune-e-paraqitur-para-15-viteve/60%Daily2018-04-18 16:28
https://kosova-info.com/almeda-dhe-tolga-aksidentohen-kjo-eshte-gjendja-e-tyre/60%Daily2018-04-18 16:18
https://kosova-info.com/kurti-thote-se-gjendja-e-rende-ekonomike-po-i-shtyen-qytetaret-te-blejne-mish-te-prishur/60%Daily2018-04-18 16:18
https://kosova-info.com/shpertheu-motori-i-aeroplanit-nje-grua-fluturoi-permes-dritares-se-thyer-foto-video/60%Daily2018-04-18 16:16
https://kosova-info.com/dhune-kunder-hebrenjve-gjermania-duhet-te-vendose/60%Daily2018-04-18 16:14
https://kosova-info.com/durres-grabitet-me-arme-argjendaria/60%Daily2018-04-18 16:09
https://kosova-info.com/gruaja-e-contes-ia-nderprene-konferencen-arsyeja-eshte-epike/60%Daily2018-04-18 16:05
https://kosova-info.com/kompanite-serbe-dominojne-panairin-ne-kosove/60%Daily2018-04-18 16:05
https://kosova-info.com/depresioni-i-nenes-ndikon-ne-inteligjencen-e-femijes/60%Daily2018-04-18 16:04
https://kosova-info.com/sputnik-vazhdon-te-spekuloje-kosova-e-armatosur-deri-ne-dhembe/60%Daily2018-04-18 15:59
https://kosova-info.com/skandal-ne-shqiperi-ja-cfare-ndodhi-ne-gjysmefinalen-e-kupes/60%Daily2018-04-18 15:51
https://kosova-info.com/benz-publikohet-nga-r-jan-ne-klip-verehet-edhe-ky-detaj/60%Daily2018-04-18 15:50
https://kosova-info.com/nuk-mund-te-dergoni-fotografi-dhe-mesazhe-ne-messenger-ja-cfare-ka-ndodhur/60%Daily2018-04-18 15:45
https://kosova-info.com/lulja-uron-komedianin-kosovar-ishalla-po-rehatohesh-dikun/60%Daily2018-04-18 15:42
https://kosova-info.com/hoxhaj-gjuha-ne-raportin-e-ke-se-eshte-premtuese-ceshtjen-e-vizave-do-ta-bejme-realitet-gjate-ketij-viti/60%Daily2018-04-18 15:39
https://kosova-info.com/prishtina-eliminon-vushtrrine-ne-finale-zhvillon-klasiken-me-vellaznimin/60%Daily2018-04-18 15:37
https://kosova-info.com/video-berisha-publikon-pamjet-ja-cfare-ndodhi-sot-ne-stadiumin-e-kukesit/60%Daily2018-04-18 15:35
https://kosova-info.com/pogba-e-ka-nje-lajm-te-madh-per-tifozet-e-unitedit/60%Daily2018-04-18 15:32
https://kosova-info.com/mbyllet-epoka-castro-ne-kube-edhe-rauli-drejt-doreheqjes/60%Daily2018-04-18 15:29
https://kosova-info.com/senatori-amerikan-do-te-votoje-kunder-pompeos/60%Daily2018-04-18 15:24
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-ronaldo-ka-dicka-per-argjentinen/60%Daily2018-04-18 15:22
https://kosova-info.com/kim-i-komentoi-bebe-rexhes-ja-cka-i-tha/60%Daily2018-04-18 15:21
https://kosova-info.com/vuciq-neser-takohet-me-mogherinin/60%Daily2018-04-18 15:09
https://kosova-info.com/muhaxheri-ndertimi-i-borea-s-pritet-te-filloje-kete-vit/60%Daily2018-04-18 15:04
https://kosova-info.com/veseli-kosova-i-ka-permbushur-te-gjitha-kriteret-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-04-18 15:03
https://kosova-info.com/ermali-i-ftoi-ne-emision-blunt-dhe-real1-e-shajne-keq-ate/60%Daily2018-04-18 15:02
https://kosova-info.com/u-zgjua-nga-koma-pas-8-muajsh-ajo-zbuloi-dicka-te-cuditshme-2/60%Daily2018-04-18 15:00
https://kosova-info.com/vellaznimi-ne-finale-vushtrria-prishtina-ne-vazhdime/60%Daily2018-04-18 14:57
https://kosova-info.com/ekskluzive-kallezim-penal-per-rastin-e-diplomateve-kosovare-qe-iu-ka-skaduar-mandati-emrat/60%Daily2018-04-18 14:50
https://kosova-info.com/ike-shume-shpejt-nga-alban-ramosaj/60%Daily2018-04-18 14:41
https://kosova-info.com/prokurori-thote-se-nuk-e-ka-per-detyre-ti-prezantoje-provat-gjykatesi-thote-se-do-ta-njoftoi-kryeprokurorin-e-shtetit/60%Daily2018-04-18 14:40
https://kosova-info.com/shume-rruge-ne-prishtine-i-merr-urina/60%Daily2018-04-18 14:37
https://kosova-info.com/super-lajm-per-liverpoolin-para-ndeshjes-me-romen/60%Daily2018-04-18 14:33
https://kosova-info.com/kdi-jep-rekomandime-per-permiresim-te-gjendjes-se-konstatuar-ne-raportin-e-ke-se/60%Daily2018-04-18 14:32
https://kosova-info.com/dhjetera-te-arrestuar-ne-protestat-antiqeveritare-ne-armeni/60%Daily2018-04-18 14:29
https://kosova-info.com/ferizaj-shtate-vjet-burgim-per-keqperdorim-seksual-te-se-mitures/60%Daily2018-04-18 14:21
https://kosova-info.com/kim-dhe-kourtney-ndezin-rrjetin-ky-eshte-urimi-nga-shtrirja-ne-shtrat/60%Daily2018-04-18 14:21
https://kosova-info.com/biletat-e-ndeshjes-roma-liverpool-shikoni-cfare-kane-bere-italianet/60%Daily2018-04-18 14:10
https://kosova-info.com/biletat-e-ndeshjes-roma-liverpool-shikoni-cfare-kane-bere-italianet/60%Daily2018-04-18 14:10
https://kosova-info.com/ju-thyhen-thonjte-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2018-04-18 14:09
https://kosova-info.com/xhensilen-e-ka-zbukuruar-akoma-me-shume-shtatzenia-veshtire-te-njihet/60%Daily2018-04-18 13:56
https://kosova-info.com/keta-jane-te-akuzuarit-per-mashtrim-me-statusin-e-veteraneve-te-uck-se-prostitucion-dhe-arme/60%Daily2018-04-18 13:51
https://kosova-info.com/fifa-zhduk-boterorin-e-klubeve-dhe-kupen-e-konfederatave-propozon-format-te-ri/60%Daily2018-04-18 13:50
https://kosova-info.com/erdogan-shpall-zgjedhjet-e-parakohshme-ne-turqi/60%Daily2018-04-18 13:37
https://kosova-info.com/roza-lati-sqenka-vajze-per-shtepi-kjo-eshte-letra-qe-i-ka-lene-gruas-qe-pastron-tek-ajo/60%Daily2018-04-18 13:33
https://kosova-info.com/basha-hapja-e-negociatave-me-shume-presion-mbi-qeverine/60%Daily2018-04-18 13:31
https://kosova-info.com/lexus-me-gjenerate-te-re/60%Daily2018-04-18 13:30
https://kosova-info.com/shkup-paralajmerohet-ulja-e-cmimeve-te-romingut/60%Daily2018-04-18 13:27
https://kosova-info.com/rusia-kercenon-edhe-me-bllokim-te-facebook-ut/60%Daily2018-04-18 13:24
https://kosova-info.com/mpj-raporti-i-progresit-real-dhe-konstruktiv/60%Daily2018-04-18 13:21
https://kosova-info.com/aksidentohen-ne-turqi-almeda-dhe-burri-i-saj-turk-kjo-eshte-gjendja-e-tyre/60%Daily2018-04-18 13:19
https://kosova-info.com/jesus-vazhdon-me-romen/60%Daily2018-04-18 13:14
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-formimin-e-nje-komisioni-hetimor-per-skandalin-e-mishit-te-prishur/60%Daily2018-04-18 13:13
https://kosova-info.com/raporti-i-progresit-kosova-perballet-me-sfiden-e-ekstremizmit/60%Daily2018-04-18 13:13
https://kosova-info.com/akuza-te-renda-seksuale-mbi-mariah-carey/60%Daily2018-04-18 13:07
https://kosova-info.com/skandal-ne-serbi-shesheli-e-perdhos-flamurin-kroat-dhe-i-mallkon-kroatet/60%Daily2018-04-18 13:05
https://kosova-info.com/me-shume-shpenzime-se-te-hyra-te-qeverise-ne-tremujorin-e-katert-2017/60%Daily2018-04-18 13:04
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-shkup-takoi-hahn-biseduan-per-integrimin-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2018-04-18 13:03
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-cfare-mendon-galliani-per-penalltine-e-real-madridit-kunder-juventusit/60%Daily2018-04-18 12:48
https://kosova-info.com/konfirmohet-nga-trump-shefi-i-cia-s-u-takua-me-kim-jong-un/60%Daily2018-04-18 12:31
https://kosova-info.com/rita-mund-te-kete-dicka-te-perbashket-me-ju-dhe-kjo-as-qe-u-ka-shkuar-ne-mendje/60%Daily2018-04-18 12:29
https://kosova-info.com/tusk-ska-marreveshje-per-brexit-pa-zgjidhur-ceshtjen-e-kufirit-me-irlanden/60%Daily2018-04-18 12:23
https://kosova-info.com/mogherini-iken-basha-vjen-dy-zyrtaret-takohen-ne-rinas/60%Daily2018-04-18 12:20
https://kosova-info.com/shenjat-e-gishterinjve-pritet-te-jene-tashme-ne-id/60%Daily2018-04-18 12:20
https://kosova-info.com/veteranet-ishin-duke-u-pergjuar-per-eksploziv-me-pas-u-zbardhen-veprat-tjera/60%Daily2018-04-18 12:18
https://kosova-info.com/krasniqi-per-skandalin-e-mishit-nuk-mund-te-ekzistojne-paragjykime-per-vendin-e-origjines/60%Daily2018-04-18 12:16
https://kosova-info.com/zidane-e-zbulon-te-verteten-per-bale/60%Daily2018-04-18 12:10
https://kosova-info.com/vv-qeveria-po-favorizon-bizneset-serbe-serbia-buxhetin-e-dedikon-kunder-kosoves/60%Daily2018-04-18 11:56
https://kosova-info.com/celta-vigo-barcelona-kjo-ndodhi-per-here-te-pare-pas-16-vitesh/60%Daily2018-04-18 11:46
https://kosova-info.com/raporti-i-progresit-ne-duar-te-thacit/60%Daily2018-04-18 11:41
https://kosova-info.com/a-do-te-vazhdojne-protestat-opozita-mogherinit-i-kerkuam-lirimin-e-kuksianeve/60%Daily2018-04-18 11:38
https://kosova-info.com/deklarata-e-cuditshme-e-milaim-zekes-ne-kosove-shitet-mish-i-miut-te-detit/60%Daily2018-04-18 11:37
https://kosova-info.com/enca-pasi-ngjyrosi-floket-me-e-rendesishme-ti-nderrosh-floket-se-burrin/60%Daily2018-04-18 11:36
https://kosova-info.com/fushata-per-regjistrim-falas-te-komuniteteve-rom-ashkali-dhe-egjiptas/60%Daily2018-04-18 11:34
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-premierliges-dominon-nje-super-ekip/60%Daily2018-04-18 11:34
https://kosova-info.com/shqiperia-me-liste-te-detyrave-te-reja/60%Daily2018-04-18 11:26
https://kosova-info.com/playboy-italia-ne-kopertine-nje-braziliane/60%Daily2018-04-18 11:23
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-man-utd-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-pogbas/60%Daily2018-04-18 11:19
https://kosova-info.com/apeli-ia-verteton-denimin-per-mashtrim-e-demtim-te-kreditoreve-kryetarit-te-akb-se-agim-shahini/60%Daily2018-04-18 11:18
https://kosova-info.com/tifozet-e-juventusit-kane-nje-ankese-para-ndeshjes-me-napolin/60%Daily2018-04-18 11:15
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-i-dyshuar-per-vjedhje-te-rende/60%Daily2018-04-18 11:13
https://kosova-info.com/fshehja-e-te-vertetes-per-krimet-serbe-ne-depot-e-mpj-te-kosoves/60%Daily2018-04-18 11:08
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-behet-me-veture-super-te-shtrenjte/60%Daily2018-04-18 11:07
https://kosova-info.com/vetem-nje-rast-i-denuar-per-shkeljen-e-te-drejtave-te-autorit/60%Daily2018-04-18 11:02
https://kosova-info.com/vdekja-e-autistes-se-re-shqiptare-gjykata-federale-refuzon-ankesen-e-familjes/60%Daily2018-04-18 10:58
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-shkup-darke-me-kryeministren-serbe/60%Daily2018-04-18 10:56
https://kosova-info.com/deshmitari-belg-per-mishin-ne-kosove-gjaku-qe-rridhte-kishte-ngjyre-te-gjelber/60%Daily2018-04-18 10:52
https://kosova-info.com/klubi-spanjoll-ofron-500-mije-euro-per-kamer-qaken-kjo-eshte-keshilla-e-panuccit/60%Daily2018-04-18 10:52
https://kosova-info.com/72-zv-ministrat-gati-ti-raportojne-shefit/60%Daily2018-04-18 10:49
https://kosova-info.com/presidenti-i-uefa-se-zbulon-vitin-kur-var-do-te-hyje-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-18 10:34
https://kosova-info.com/amazon-lehteson-blerjet-per-konsumatoret-nderkombetare/60%Daily2018-04-18 10:33
https://kosova-info.com/muskujt-artificiale-te-fibrave-te-karbonit-mbartin-12-600-here-peshe-me-shume-se-sa-pesha-e-tyre/60%Daily2018-04-18 10:25
https://kosova-info.com/juventus-napoli-sonte-vazhdon-dueli-ne-distance-ne-serie-a/60%Daily2018-04-18 10:15
https://kosova-info.com/athina-zyrtare-mbeshtesim-hapjen-e-negociatave-marreveshjet-duhen-zbatuar/60%Daily2018-04-18 10:11
https://kosova-info.com/ekonomia-e-kosoves-po-rritet-fuqishem-thote-enver-hoxhaj/60%Daily2018-04-18 10:09
https://kosova-info.com/rekomandimi-per-hapjen-e-negociatave-mogherini-uron-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2018-04-18 10:08
https://kosova-info.com/gaxherri-auv-e-manget-ne-raportim-qeveria-te-sanksionoje-importuesit/60%Daily2018-04-18 10:05
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-shkup-kosova-me-treg-tejet-te-avancuar-ne-teknologjine-informative/60%Daily2018-04-18 10:02
https://kosova-info.com/vv-terheq-kerkesen-per-debat-lidhur-me-te-gjeturat-e-komisionit-shteteror-per-demarkacionin/60%Daily2018-04-18 10:00
https://kosova-info.com/franceska-jace-u-jep-flake-holandezeve-del-pa-sytjena-rrugeve-te-amsterdamit/60%Daily2018-04-18 09:58
https://kosova-info.com/kush-jane-veteranet-mashtrues-qe-detyruan-nje-grua-per-seks-me-pagese-flet-hysni-gucati/60%Daily2018-04-18 09:58
https://kosova-info.com/juniku-e-fut-ne-mbrojtje-te-vecante-kullen-e-luan-krasniqit/60%Daily2018-04-18 09:55
https://kosova-info.com/klose-kthehet-te-top-klubi-i-evropes/60%Daily2018-04-18 09:55
https://kosova-info.com/rama-nje-dite-e-rendesishme-per-shqiperine/60%Daily2018-04-18 09:52
https://kosova-info.com/kaka-zbulon-gabimin-me-te-madh-ne-karriere-si-futbollist/60%Daily2018-04-18 09:51
https://kosova-info.com/aliyev-nis-mandatin-e-katert-si-president-i-azerbajxhanit/60%Daily2018-04-18 09:47
https://kosova-info.com/ibrahimovic-nese-nuk-jam-une-ja-si-do-te-jete-kampionati-boteror-2018/60%Daily2018-04-18 09:46
https://kosova-info.com/vdekja-e-ish-zonjes-se-pare-flamuri-i-shtepise-se-bardhe-ne-gjysme-shtize/60%Daily2018-04-18 09:45
https://kosova-info.com/sulm-me-bombe-ne-afganistan-disa-te-vrare/60%Daily2018-04-18 09:40
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-digne-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-04-18 09:36
https://kosova-info.com/progres-raporti-i-be-turqia-jo-objektiv-e-aspak-i-drejte/60%Daily2018-04-18 09:32
https://kosova-info.com/real-madrid-athletic-bilbao-kthehet-ronaldo/60%Daily2018-04-18 09:32
https://kosova-info.com/arta-bajrami-publikon-disa-nga-mesazhet-qe-po-pranon-cdo-dite/60%Daily2018-04-18 09:25
https://kosova-info.com/egjiptiani-tenton-ta-kaloje-kufirin-ilegalisht-arrestohet/60%Daily2018-04-18 09:02
https://kosova-info.com/njoftim-me-27-prill-supozime-rreth-nokia-x/60%Daily2018-04-18 08:59
https://kosova-info.com/mengjes-si-ky-kejvina-sherben-kafe-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2018-04-18 08:58
https://kosova-info.com/milan-cakton-cmimin-per-shitjen-e-donnarummas/60%Daily2018-04-18 08:52
https://kosova-info.com/noizy-diss-per-koleget-tregon-shuma-te-medha-parash-te-cilat-i-ka-fshehur-ne-nje-vend-sekret/60%Daily2018-04-18 08:51
https://kosova-info.com/emre-can-juventus-skadon-ultimatumi/60%Daily2018-04-18 08:45
https://kosova-info.com/avokati-i-te-deportuarit-tregon-pse-bkt-po-ua-mbyll-llogarite-bankare-punetoreve-te-mehmet-akifit/60%Daily2018-04-18 08:38
https://kosova-info.com/seance-e-re-gjyqesore-per-sulmin-ndaj-seles/60%Daily2018-04-18 08:36
https://kosova-info.com/maqedoni-hahn-zaev-reformat-te-vazhdojne/60%Daily2018-04-18 08:34
https://kosova-info.com/kercenon-nje-person-arrestohet-nje-femer-ne-peje/60%Daily2018-04-18 08:33
https://kosova-info.com/enca-haxhia-ndryshon-pamjen-keshtu-duket-tani/60%Daily2018-04-18 08:32
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-stoke-city-ky-mund-te-jete-klubi-i-ri-i-shaqirit/60%Daily2018-04-18 08:29
https://kosova-info.com/drejtori-i-cia-s-takime-te-fshehta-ne-korene-e-veriut/60%Daily2018-04-18 08:27
https://kosova-info.com/mogherini-takoi-meten-inkurajim-te-forte-per-reforma-te-metejshme/60%Daily2018-04-18 08:26
https://kosova-info.com/xhaferi-ligji-i-gjuheve-mund-te-shpallet-edhe-pa-nenshkrimin-e-presidentit/60%Daily2018-04-18 08:22
https://kosova-info.com/jemi-mashtruar-keq-gjoksi-i-babygee-nuk-eshte-aq-i-madh/60%Daily2018-04-18 08:18
https://kosova-info.com/kaq-pike-i-duhen-barcelones-per-ta-fituar-titullin-ne-la-lige/60%Daily2018-04-18 08:13
https://kosova-info.com/vw-deshiron-te-nenshkruaje-te-ardhmen-elektrike-me-nje-logo-te-re/60%Daily2018-04-18 08:13
https://kosova-info.com/eulex-ngrit-aktakuze-ndaj-6-personave/60%Daily2018-04-18 08:13
https://kosova-info.com/capital-t-mahnit-me-postimin-e-fundit-shihni-cfare-pesha-te-renda-con/60%Daily2018-04-18 08:05
https://kosova-info.com/iraku-denon-me-burgim-te-perjetshem-grate-ruse-te-lidhura-me-isis-in/60%Daily2018-04-18 08:04
https://kosova-info.com/haley-deklarohet-rreth-konfuzionit-per-sanksionet-kunder-rusise/60%Daily2018-04-18 08:03
https://kosova-info.com/huawei-lancon-smartfonin-e-pare-5g-ne-fund-te-vitit-2019/60%Daily2018-04-18 07:50
https://kosova-info.com/stresi-tregon-per-raportin-me-te-fejuaren-pas-lirimit-nga-burgu/60%Daily2018-04-18 07:49
https://kosova-info.com/familjaret-e-ndeshkuar-te-militanteve-te-isis-it/60%Daily2018-04-18 07:47
https://kosova-info.com/kompanite-serbe-dominojne-panairin-prishtina-2018/60%Daily2018-04-18 07:46
https://kosova-info.com/wilshere-largohet-nga-arsenal/60%Daily2018-04-18 07:46
https://kosova-info.com/babai-i-aulon-zekes-publikon-foton-e-vrasesit-te-djalit-paralajmeron-proteste/60%Daily2018-04-18 07:44
https://kosova-info.com/tyson-cakton-mec-kunder-boksierit-shqiptar/60%Daily2018-04-18 07:38
https://kosova-info.com/netet-romantike-te-xhensila-myrtezajt-jo-vetem-per-ditelindje/60%Daily2018-04-18 07:36
https://kosova-info.com/veseli-be-vleresoi-te-arriturat-e-kosoves-ne-permbushjen-e-kritereve-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-04-18 07:36
https://kosova-info.com/edi-rama-nis-diten-me-mogherinin/60%Daily2018-04-18 07:32
https://kosova-info.com/kosova-zvicra-dhe-be-ja/60%Daily2018-04-18 07:26
https://kosova-info.com/penalltia-e-real-madridit-presidenti-i-uefa-se-ka-nje-lajm-te-keq-per-juventusin/60%Daily2018-04-18 07:23
https://kosova-info.com/juventus-me-shume-ndryshime-ne-formacion-ndaj-crotones/60%Daily2018-04-18 07:15
https://kosova-info.com/haziri-mocioni-per-rrezimin-e-qeverise-nuk-eshte-prioritet-ne-kete-faze/60%Daily2018-04-18 07:13
https://kosova-info.com/klaudia-pepa-e-zjarrte-ne-videon-e-fundit-artistike/60%Daily2018-04-18 07:11
https://kosova-info.com/de-gea-ne-real-madrid/60%Daily2018-04-18 07:08
https://kosova-info.com/hoxha-kosova-tregoi-progres-ne-luften-kunder-korrupsionit-te-fokusohemi-ne-zbatimin-e-ligjit/60%Daily2018-04-18 07:02
https://kosova-info.com/kjo-eshte-lista-me-te-nominuarit-ne-billboard-music-awards-mes-yjeve-boterore-per-here-te-pare-nje-shqipare/60%Daily2018-04-18 06:47
https://kosova-info.com/tesla-ndalon-perseri-prodhimin-e-modelit-3/60%Daily2018-04-18 06:45
https://kosova-info.com/inflacioni-ne-kosove-1-5/60%Daily2018-04-18 06:45
https://kosova-info.com/blena-qereti-se-shpejti-boton-librin-e-saj-autobiografik/60%Daily2018-04-18 06:41
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-e-kaloi-naten-mbreme-noizy/60%Daily2018-04-18 06:30
https://kosova-info.com/raporti-i-deshtimit/60%Daily2018-04-18 06:29
https://kosova-info.com/hoxhaj-per-raportin-e-be-se-per-kosoven-shpejt-do-ta-marrim-lajmin-e-mire-per-liberalizim/60%Daily2018-04-18 06:29
https://kosova-info.com/shefi-i-aki-se-duhet-te-zgjidhet-para-1-majit/60%Daily2018-04-18 06:27
https://kosova-info.com/veproni-mos-prisni-qe-ballkani-te-shpertheje-serish/60%Daily2018-04-18 06:14
https://kosova-info.com/jessie-j-fituese-ne-the-voice-australia/60%Daily2018-04-18 06:13
https://kosova-info.com/sot-hapet-panairi-nderkombetar-prishtina-2018/60%Daily2018-04-18 06:07
https://kosova-info.com/analistet-sduhet-fajesuar-be-ne-per-mos-liberalizimin-e-vizave-por-institucionet-vendore/60%Daily2018-04-18 06:03
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-zviceranet-behen-llom-mes-vete/60%Daily2018-04-18 06:00
https://kosova-info.com/vdes-barbara-bush-ish-zonja-e-pare-e-shba/60%Daily2018-04-18 05:52
https://kosova-info.com/deri-ne-fundjave-mot-i-vranet-pastaj/60%Daily2018-04-18 05:50
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-e-7-te-plagosur-nga-shperthimi-i-motorit-te-avionit/60%Daily2018-04-18 05:39
https://kosova-info.com/paris-saint-germain-shet-6-super-yje/60%Daily2018-04-18 05:29
https://kosova-info.com/ligjvenesit-e-be-se-bejne-thirrje-per-bojkotim-te-kupes-se-botes-2/60%Daily2018-04-18 05:27
https://kosova-info.com/spalletti-kjo-me-ka-pelqyer-nga-ndeshja-inter-cagliari/60%Daily2018-04-18 05:22
https://kosova-info.com/stramaccioni-kthehet-si-trajner-ne-serie-a/60%Daily2018-04-18 05:19
https://kosova-info.com/tifozet-e-man-cityt-dhe-argjentines-shokohen-nga-lajmi-i-keq-per-agueron/60%Daily2018-04-18 05:17
https://kosova-info.com/valverde-tregon-pse-e-ndryshoi-formacionin-ndaj-celta-vigos/60%Daily2018-04-18 05:13
https://kosova-info.com/the-heart-of-nintendos-new-console-isnt-the-switch/60%Daily2018-04-18 00:27
https://kosova-info.com/te-rrini-vone-mund-te-jete-rrezik-per-jeten-tuaj/60%Daily2018-04-17 22:55
https://kosova-info.com/kjo-shofere-sikur-do-me-qellim-te-aksidentohet-video/60%Daily2018-04-17 22:41
https://kosova-info.com/nese-keni-keto-simptoma-ju-vuani-nga-hipertensioni/60%Daily2018-04-17 22:40
https://kosova-info.com/peugeot-heq-dore-nga-ky-model-veturash/60%Daily2018-04-17 22:27
https://kosova-info.com/lajthite-per-nje-shendet-me-te-mire/60%Daily2018-04-17 22:04
https://kosova-info.com/trump-amerika-e-koreja-e-veriut-po-zhvillojne-bisedime-te-drejtperdrejta-ne-nivele-te-larta/60%Daily2018-04-17 22:00
https://kosova-info.com/maluma-te-dashures-simpatike-dedikim-special-me-ngjyra-kuq-e-zi/60%Daily2018-04-17 21:58
https://kosova-info.com/inter-cagliari-notat-e-futbollisteve/60%Daily2018-04-17 21:56
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-e-shohim-se-jemi-ne-pus-vetem-qeveria-jo/60%Daily2018-04-17 21:54
https://kosova-info.com/juncker-te-hapemi-me-ballkanin-per-te-shmangur-riperteritjen-e-lufterave/60%Daily2018-04-17 21:43
https://kosova-info.com/celta-vigo-barcelona-notat-e-futbollisteve/60%Daily2018-04-17 21:39
https://kosova-info.com/mrekullia-e-ushqimit-jane-hurmet-shikoni-perfitimet-qe-vine-prej-tyre/60%Daily2018-04-17 21:32
https://kosova-info.com/keshtu-renee-e-nores-i-imiton-kengetaret-ne-televizion/60%Daily2018-04-17 21:30
https://kosova-info.com/konspiracionet-e-gjuriqit-nderkombetaret-po-e-vonojne-gjykaten-speciale/60%Daily2018-04-17 21:30
https://kosova-info.com/inspektoret-nderkombetare-hyjne-ne-duma-te-sirise/60%Daily2018-04-17 21:21
https://kosova-info.com/kleriket-e-mitrovices-paralajmerojne-nje-marsh-per-paqe-pas-revitalizimit-te-ures/60%Daily2018-04-17 21:17
https://kosova-info.com/kok-u-me-lajm-te-madh-per-sportistet/60%Daily2018-04-17 21:17
https://kosova-info.com/trupi-yne-ruan-shtate-te-fshehta/60%Daily2018-04-17 21:14
https://kosova-info.com/shihni-endrra-duke-bere-seks-ja-shpjegimi-tyre/60%Daily2018-04-17 21:12
https://kosova-info.com/mbidoze-droge-37-vjecari-gjendet-i-vdekur-ne-nje-banese-te-braktisur/60%Daily2018-04-17 21:10
https://kosova-info.com/krasniqi-raporti-i-progresit-konfirmon-gjendjen-e-pashprese-ne-kosove/60%Daily2018-04-17 21:02
https://kosova-info.com/kina-fton-be-ne-bashke-kunder-politikave-te-shba/60%Daily2018-04-17 21:01
https://kosova-info.com/studimi-konsumi-i-kafes-ul-rrezikun-per-sulm-ne-zemer/60%Daily2018-04-17 21:00
https://kosova-info.com/pasi-i-tregoi-te-gjitha-ne-la-anxhelina-cmend-me-pamjen-edhe-ne-kaliforni/60%Daily2018-04-17 21:00
https://kosova-info.com/gjermanet-skeptike-bushati-ska-asnje-sinjal-te-tille-javen-tjeter-rama-takon-merkelin/60%Daily2018-04-17 20:58
https://kosova-info.com/barcelona-nuk-kendellet-barazon-ndaj-celta-vigos/60%Daily2018-04-17 20:50
https://kosova-info.com/armeni-dhjetera-mijera-persona-protestojne-kunder-kryeministrit-te-ri/60%Daily2018-04-17 20:48
https://kosova-info.com/interi-demolon-cagliarin-del-ne-vendin-e-trete/60%Daily2018-04-17 20:40
https://kosova-info.com/turqia-kritikohet-ashper-ne-raportin-e-komisionit-evropian/60%Daily2018-04-17 20:39
https://kosova-info.com/bayerni-shkaterron-leverkusenin-kualifikohet-ne-finale-te-kupes-se-gjermanise/60%Daily2018-04-17 20:37
https://kosova-info.com/kuvendi-serish-pa-kuorum-rekomandimet-per-shendetesi-votohen-neser/60%Daily2018-04-17 20:36
https://kosova-info.com/nuk-paraqitet-ne-gjykate-nena-qe-akuzohet-se-deshi-ti-conte-djalit-droge-ne-burg/60%Daily2018-04-17 20:34
https://kosova-info.com/shqiperia-i-ofron-baza-tokesore-detare-e-ajrore-ushtarake-shba-se/60%Daily2018-04-17 20:34
https://kosova-info.com/hallall-te-qofte-thote-edona-me-20-prill/60%Daily2018-04-17 20:28
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vetura-me-te-cilen-askush-nuk-ka-vdekur-ne-ndonje-aksident/60%Daily2018-04-17 20:27
https://kosova-info.com/barca-rikthen-epersine-shenon-paulinho/60%Daily2018-04-17 20:26
https://kosova-info.com/federica-mogherini-arrin-ne-tirane/60%Daily2018-04-17 20:22
https://kosova-info.com/burg-i-perjetshem-per-12-persona-lidhur-me-grusht-shtetin-ne-turqi/60%Daily2018-04-17 20:22
https://kosova-info.com/gol-i-bukur-nga-brozovic-interi-deklason-chievon/60%Daily2018-04-17 20:17
https://kosova-info.com/qeveria-e-vlereson-raportin-e-progresit-si-me-pozitivin-ne-vitet-e-fundit/60%Daily2018-04-17 20:08
https://kosova-info.com/icardi-dyfishon-epersine-e-interit/60%Daily2018-04-17 20:04
https://kosova-info.com/gashi-pa-viza-do-te-mund-te-levizim-ne-fund-te-vitit/60%Daily2018-04-17 20:01
https://kosova-info.com/ky-eshte-ndryshimi-qe-labi-e-beri-ne-trupin-e-tij/60%Daily2018-04-17 20:00
https://kosova-info.com/negociatat-basha-deputetet-gjermane-jane-skeptike/60%Daily2018-04-17 19:58
https://kosova-info.com/mbrojtja-e-barcelones-ne-gjume-barazon-celta-vigo/60%Daily2018-04-17 19:51
https://kosova-info.com/super-gol-nga-ousmane-dembele/60%Daily2018-04-17 19:41
https://kosova-info.com/kjo-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-pini-uje-ne-6-te-mengjesit/60%Daily2018-04-17 19:35
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-perdore-marihuane-ky-detaj-verehet-ne-foto/60%Daily2018-04-17 19:33
https://kosova-info.com/robben-si-vera-sa-me-i-vjeter-aq-me-i-mire/60%Daily2018-04-17 19:31
https://kosova-info.com/shtyhet-gjykimi-i-te-akuzuarit-per-venie-ne-qarkullim-te-produkteve-ushqimore-me-afat-te-skaduar/60%Daily2018-04-17 19:26
https://kosova-info.com/nente-te-lenduar-ne-nje-aksident-trafiku-afer-prishtines/60%Daily2018-04-17 19:21
https://kosova-info.com/arabia-saudite-e-gatshme-te-dergoje-trupa-ne-siri-2/60%Daily2018-04-17 19:20
https://kosova-info.com/klubi-i-vogel-i-series-a-behet-me-super-stadium/60%Daily2018-04-17 19:15
https://kosova-info.com/muhaxheri-thote-se-rezultati-i-pejes-i-jep-siguri-te-jete-kryeminister/60%Daily2018-04-17 19:13
https://kosova-info.com/reagime-te-ashpra-ne-serbi-pasi-jeremiq-e-pranoi-se-kosova-do-te-hyje-ne-okb/60%Daily2018-04-17 19:04
https://kosova-info.com/pasi-noizy-e-ofendoi-rasheli-i-ben-qejfin-ne-foton-e-nxehte-oriola-i-kthen-kete-pergjigje-epike-asaj/60%Daily2018-04-17 19:00
https://kosova-info.com/inter-cagliari-vjen-goli-i-pare/60%Daily2018-04-17 19:00
https://kosova-info.com/dy-korete-drejt-abrogimit-te-ligjit-te-luftes-ne-fuqi-prej-viteve-50/60%Daily2018-04-17 18:52
https://kosova-info.com/rrefimi-i-te-mbijetuarit-per-masakren-e-poklekut/60%Daily2018-04-17 18:42
https://kosova-info.com/palmer-objektivi-i-shba-se-eshte-anetaresimi-i-kosoves-ne-okb/60%Daily2018-04-17 18:30
https://kosova-info.com/cili-do-te-jete-numri-i-autostradave-ne-kosove/60%Daily2018-04-17 18:28
https://kosova-info.com/rihanna-merr-koment-edhe-nga-nje-tjeter-kengetare-shqiptare/60%Daily2018-04-17 18:28
https://kosova-info.com/simptomat-e-alergjise/60%Daily2018-04-17 18:16
https://kosova-info.com/japoni-zbulimi-i-rralle-balta-me-e-cmuar-se-parate/60%Daily2018-04-17 18:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-celta-vigo-barcelona-2/60%Daily2018-04-17 18:04
https://kosova-info.com/delegacioni-i-kosoves-ne-shba-takon-perfaqesues-te-shteteve-qe-se-kane-njohur-kosoven/60%Daily2018-04-17 18:02
https://kosova-info.com/kompozitori-shqiptar-akuzon-elsa-lilen-me-ke-vjedhur-kengen/60%Daily2018-04-17 18:00
https://kosova-info.com/terapia-me-limon-te-ngrire-pse-duhet-provuar/60%Daily2018-04-17 17:59
https://kosova-info.com/avokatet-i-kundershtojne-provat-e-prokurorise-ne-rastin-medicus/60%Daily2018-04-17 17:58
https://kosova-info.com/shperfaqet-edhe-me-shume-kriza-ne-ldk-lutfi-haziri-kunder-vjosa-osmanit/60%Daily2018-04-17 17:57
https://kosova-info.com/do-te-dobesohem-duke-ecur-ja-sa-hapa-duhet-te-beni-ne-dite-2/60%Daily2018-04-17 17:54
https://kosova-info.com/uran-ismaili-kosova-nuk-do-te-blej-me-barna-me-cmime-te-fryera/60%Daily2018-04-17 17:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-cagliari/60%Daily2018-04-17 17:49
https://kosova-info.com/ligjvenesit-e-be-se-bejne-thirrje-per-bojkotim-te-kupes-se-botes/60%Daily2018-04-17 17:47
https://kosova-info.com/ligjvenesit-e-be-se-bejne-thirrje-per-bojkotim-te-kupes-se-botes/60%Daily2018-04-17 17:47
https://kosova-info.com/rikthehen-doreheqjet-nga-vetevendosje/60%Daily2018-04-17 17:47
https://kosova-info.com/negociatat-kalojne-nga-parisi-e-berlini-dhe-athina/60%Daily2018-04-17 17:42
https://kosova-info.com/pacolli-paralajmeron-njohje-te-reja/60%Daily2018-04-17 17:39
https://kosova-info.com/mendojne-se-eshte-messi-futbollistet-e-irakut-bejne-foto-me-te/60%Daily2018-04-17 17:36
https://kosova-info.com/arabia-saudite-e-gatshme-te-dergoje-trupa-ne-siri/60%Daily2018-04-17 17:29
https://kosova-info.com/enca-tregon-kush-ia-mori-virgjerine-e/60%Daily2018-04-17 17:28
https://kosova-info.com/torturoi-te-dashurin-prej-vitesh-22-vjecarja-perfundon-ne-burg/60%Daily2018-04-17 17:23
https://kosova-info.com/torturoi-te-dashurin-prej-vitesh-22-vjecarja-perfundon-ne-burg-2/60%Daily2018-04-17 17:23
https://kosova-info.com/grupi-i-gjakut-percakton-pothuajse-gjithcka-rreth-partnerit-tuaj-te-jetes/60%Daily2018-04-17 17:21
https://kosova-info.com/turqia-mund-ta-zgjase-gjendjen-e-jashtezakonshme-2/60%Daily2018-04-17 17:19
https://kosova-info.com/ja-pse-real-madridi-nuk-do-ta-beje-korridorin-per-barcelonen/60%Daily2018-04-17 17:04
https://kosova-info.com/raporti-i-progresit-dhe-liberalizimi-i-vizave-jane-dy-ceshtje-te-ndara/60%Daily2018-04-17 17:03
https://kosova-info.com/kida-del-nga-on-records-ja-cka-thote-menaxheri/60%Daily2018-04-17 17:00
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-qe-transplantoi-fytyren-tri-here-foto/60%Daily2018-04-17 16:57
https://kosova-info.com/putin-uron-gjukanoviqin/60%Daily2018-04-17 16:55
https://kosova-info.com/vazhdojne-tensionet-izraeli-pergatitet-per-bombardime-nga-irani/60%Daily2018-04-17 16:46
https://kosova-info.com/raporti-i-progresit-kritikon-vetevendosjen-per-gazin-lotesjelles-ne-kuvend/60%Daily2018-04-17 16:45
https://kosova-info.com/lufte-e-madhe-mes-chelseat-dhe-arsenalit-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-04-17 16:43
https://kosova-info.com/apple-watch-pelqehet-me-shume-nga-femrat/60%Daily2018-04-17 16:38
https://kosova-info.com/nuk-eshte-photoshop-bes-kallaku-na-prezanton-me-sozine-e-tij-do-te-cuditeni-nga-ngjashmeria/60%Daily2018-04-17 16:29
https://kosova-info.com/pas-publikimit-te-raportit-te-progresit-ldk-kerkon-me-urgjence-konsensus-per-reforma/60%Daily2018-04-17 16:28
https://kosova-info.com/bushati-nje-dite-e-madhe-per-shqiperine/60%Daily2018-04-17 16:17
https://kosova-info.com/lajm-i-madh-nga-stadiumi-i-ri-i-kombetares-se-shqiperise/60%Daily2018-04-17 16:16
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-ikona-e-raportit-te-progresit-video/60%Daily2018-04-17 16:10
https://kosova-info.com/darmian-largohet-nga-united-rikthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-04-17 16:04
https://kosova-info.com/dhembet-e-demtuar-nuk-do-te-jene-me-problem-per-ju/60%Daily2018-04-17 16:02
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-qellimi-kryesor-i-sigurimeve-shendetesore-jane-qytetaret/60%Daily2018-04-17 16:01
https://kosova-info.com/turqia-mund-ta-zgjase-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2018-04-17 15:55
https://kosova-info.com/rama-per-opoziten-la-kockat-per-te-mos-hapur-negociatat/60%Daily2018-04-17 15:53
https://kosova-info.com/i-beri-te-gjithe-kurioze-ky-eshte-projekti-qe-do-e-risjelle-luanen-ne-ekran/60%Daily2018-04-17 15:53
https://kosova-info.com/mesazhi-i-shefes-se-be-se-per-opoziten-mendoni-dy-here-para-se-te-shkoni-ne-zgjedhje/60%Daily2018-04-17 15:48
https://kosova-info.com/skandal-ne-bolivi-futbollisti-sulmon-trajnerin-pasi-u-zevendesua/60%Daily2018-04-17 15:43
https://kosova-info.com/pas-raportit-te-progresit-sholtes-kerkon-luftimin-e-korrupsionit-dhe-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2018-04-17 15:35
https://kosova-info.com/sllovakia-sgjen-paqe-protesta-edhe-pas-doreheqjes-se-kryeministrit-2/60%Daily2018-04-17 15:34
https://kosova-info.com/8-gjera-qe-burrat-i-bejne-vetem-me-gruan-qe-dashurojne/60%Daily2018-04-17 15:31
https://kosova-info.com/thaci-i-gezohet-hapjes-se-negociatave-per-shqiperine-dhe-maqedonine/60%Daily2018-04-17 15:29
https://kosova-info.com/rita-po-relaksohet-ne-france-zhvishet-ne-bikini-dhe-rremben-serish-te-gjithe-vemendjen/60%Daily2018-04-17 15:28
https://kosova-info.com/rama-falenderon-edhe-paraardhesit-brukseli-nuk-ben-dhurata-merituam-hapjen-e-negociatave/60%Daily2018-04-17 15:23
https://kosova-info.com/bytyqi-takon-anetaret-e-rinj-te-keshillit-shteteror-te-cilesise-ua-kujton-obligimet-qe-kane/60%Daily2018-04-17 15:20
https://kosova-info.com/pas-eliminimit-nga-champions-juventus-shet-pikerisht-yllin-e-mbremjes-ne-madrid/60%Daily2018-04-17 15:19
https://kosova-info.com/mediat-siriane-inspektoret-kimike-kane-hyre-ne-duma/60%Daily2018-04-17 15:19
https://kosova-info.com/haradinaj-kamenica-shembull-i-mire-i-nje-jete-te-integruar/60%Daily2018-04-17 15:12
https://kosova-info.com/zbulohet-super-transferimi-i-pare-i-bayernit-ne-vere/60%Daily2018-04-17 15:07
https://kosova-info.com/sllovakia-sgjen-paqe-protesta-edhe-pas-doreheqjes-se-kryeministrit/60%Daily2018-04-17 15:02
https://kosova-info.com/pa-fat-ne-dashuri-kengetari-i-famshem-braktiset-edhe-nga-e-dashura-e-fundit/60%Daily2018-04-17 14:52
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-ky-eshte-vendimi-i-neymar-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-04-17 14:51
https://kosova-info.com/apostolova-raporti-i-progresit-nuk-eshte-pozitiv-sa-eshte-pritur-por-eshte-real/60%Daily2018-04-17 14:32
https://kosova-info.com/united-shokon-pogban-me-vendimin-e-fundit/60%Daily2018-04-17 14:29
https://kosova-info.com/pjesemarrje-e-madhe-e-kompanive-serbe-prodhuesit-kosovare-thirrje-per-bojkot-te-panairit-prishtina-2018/60%Daily2018-04-17 14:29
https://kosova-info.com/taksistet-mbesin-pa-parking-komuna-ia-jep-nje-biznesi-qe-ta-mbjell-ate-mbjell-me-bari-foto/60%Daily2018-04-17 14:28
https://kosova-info.com/raporti-i-plote-i-progresit-per-kosoven-keto-jane-gjetjet-kryesore/60%Daily2018-04-17 14:27
https://kosova-info.com/raporti-i-progresit-serbia-ti-normalizoje-raportet-me-kosoven/60%Daily2018-04-17 14:24
https://kosova-info.com/kuvendi-nuk-arrin-ta-zgjedh-kryeshefin-e-agjencise-per-mbikeqyrjen-e-memorialeve/60%Daily2018-04-17 14:23
https://kosova-info.com/grabitet-posta-ne-tirane/60%Daily2018-04-17 14:21
https://kosova-info.com/thaci-priti-sekretarin-e-mpj-se-se-norvegjise-flasin-per-paqen-dhe-stabilitetin-ne-rajon/60%Daily2018-04-17 14:19
https://kosova-info.com/mogherini-kosova-dhe-serbia-duhet-te-arrijne-marreveshje-legalisht-te-detyrueshme/60%Daily2018-04-17 14:18
https://kosova-info.com/nje-militant-rus-i-isis-it-hedh-veten-ne-ere-gjate-arrestimit/60%Daily2018-04-17 14:07
https://kosova-info.com/mourinho-kjo-qe-e-beri-guardiola-ishte-e-cmendur/60%Daily2018-04-17 14:06
https://kosova-info.com/armina-mevlani-per-vjehrrin-berisha-meriton-tia-lash-kembet-me-flori/60%Daily2018-04-17 14:04
https://kosova-info.com/enis-bytyqi-zbulon-daten-e-publikimit-te-kenges-se-re/60%Daily2018-04-17 13:48
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-zbulon-si-e-kapi-te-dashurin-futbollist-duke-e-tradhtuar-me-dy-femra/60%Daily2018-04-17 13:37
https://kosova-info.com/serzh-sarkisian-zgjedhet-kryeminister-i-armenise/60%Daily2018-04-17 13:34
https://kosova-info.com/zyrtare-pellegrini-roma-deri-me-2022/60%Daily2018-04-17 13:30
https://kosova-info.com/samsung-do-ta-pranoje-teknologjine-blockchain/60%Daily2018-04-17 13:19
https://kosova-info.com/hapen-arkivat-foto-e-rralle-e-adi-krastes-perkrah-miss-it-te-pare-shqiptar/60%Daily2018-04-17 13:18
https://kosova-info.com/vodhi-ne-austri-arrestohet-kosovari-ne-kukes/60%Daily2018-04-17 13:09
https://kosova-info.com/franca-thote-se-deshmite-e-sulmit-ne-duma-ka-gjasa-te-zhduken/60%Daily2018-04-17 13:07
https://kosova-info.com/mkrs-ja-e-zbaton-vendimin-e-gjykates-e-licencon-federaten-e-taekwondo-se/60%Daily2018-04-17 13:01
https://kosova-info.com/kelmendi-haliti-i-mori-fiks-8-8-milione-marka-tha-se-i-duheshin-per-sekrete-ushtarake/60%Daily2018-04-17 12:59
https://kosova-info.com/prokuroria-heq-dore-nga-aktakuza-per-korrupsion-ndaj-zyrtareve-te-komunes-se-decanit/60%Daily2018-04-17 12:56
https://kosova-info.com/lubonja-kunder-kurtit-per-bashkimin-kombetar-do-te-coheshim-kunder-njeri-tjetrit/60%Daily2018-04-17 12:55
https://kosova-info.com/akuzat-ndaj-kryeministrit-per-rastin-monstra-reagon-qeveria/60%Daily2018-04-17 12:52
https://kosova-info.com/vuciq-iu-premtoi-amerikaneve-qe-kosoves-do-tia-dorezoje-karrigen-ne-okb/60%Daily2018-04-17 12:50
https://kosova-info.com/do-te-dobesohem-duke-ecur-ja-sa-hapa-duhet-te-beni-ne-dite/60%Daily2018-04-17 12:45
https://kosova-info.com/hoti-deputetet-ne-kuvend-me-gjuhe-fyese-nuk-po-ka-rend-shtepie/60%Daily2018-04-17 12:44
https://kosova-info.com/igli-tare-shpallet-fitues-i-scouting-leader/60%Daily2018-04-17 12:41
https://kosova-info.com/makine-ne-vlere-prej-100-mije-euro-keto-tri-femra-te-estrades-e-vozisin-te-tille/60%Daily2018-04-17 12:41
https://kosova-info.com/fmn-te-terhiqet-projektligji-per-punetoret-e-arsimit-te-viteve-1990/60%Daily2018-04-17 12:25
https://kosova-info.com/zyrtare-vendim-i-befasishem-per-ndeshjen-juventus-napoli/60%Daily2018-04-17 12:24
https://kosova-info.com/erdogan-kushdo-qe-ka-tradhtuar-kete-vend-do-te-perballet-me-denimin-qe-meriton/60%Daily2018-04-17 12:23
https://kosova-info.com/macron-se-pari-ti-rregullojme-punet-tona-ballkani-le-te-pres/60%Daily2018-04-17 12:23
https://kosova-info.com/te-famshmet-shqiptare-me-tela-ne-dhembe-e-qe-nuk-i-keni-verejtur-asnjehere/60%Daily2018-04-17 12:22
https://kosova-info.com/salah-i-gatshem-per-transferim-ne-real-madrid/60%Daily2018-04-17 12:18
https://kosova-info.com/kanceri-sherohet-per-tre-minuta/60%Daily2018-04-17 12:17
https://kosova-info.com/putin-dhe-merkel-bisedojne-per-situaten-ne-siri/60%Daily2018-04-17 12:16
https://kosova-info.com/juncker-paralajmeron-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2018-04-17 12:02
https://kosova-info.com/torres-nuk-do-te-luaje-te-kjo-lige-e-madhe-evropiane/60%Daily2018-04-17 11:59
https://kosova-info.com/shkollat-ne-veri-nen-komanden-e-ministrise-se-arsimit-te-serbise/60%Daily2018-04-17 11:56
https://kosova-info.com/gruaja-merr-nje-tufe-lule-nga-burri-i-saj-2-vjet-pasi-ai-kishte-vdekur-historia-e-saj-ka-bere-shume-njerez-kurioze-dhe-ne-fund-jane-perlotur/60%Daily2018-04-17 11:56
https://kosova-info.com/zbulohet-cmimi-i-larte-i-qaforeve-te-noyzit/60%Daily2018-04-17 11:41
https://kosova-info.com/dhjetera-te-arrestuar-ne-protestat-ne-armeni/60%Daily2018-04-17 11:35
https://kosova-info.com/hysaj-largohet-nga-napoli-kerkohet-nga-top-klubi-i-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-04-17 11:33
https://kosova-info.com/vuciq-nuk-kam-qeshur-qe-prej-arrestimit-te-gjuriqit-nuk-fjeta-fare-para-takimit-me-merkel/60%Daily2018-04-17 11:32
https://kosova-info.com/per-nje-muaj-166-lindje-ne-spitalin-e-pejes/60%Daily2018-04-17 11:32
https://kosova-info.com/haxhiu-vonesa-e-kushtetueses-lidhur-me-vendimin-per-pagat-jep-hapesire-per-ndikime-nga-jashte/60%Daily2018-04-17 11:32
https://kosova-info.com/kk-i-malisheves-i-lejon-maturantet-te-shkojne-ne-ekskursione-jashte-vendit/60%Daily2018-04-17 11:30
https://kosova-info.com/amerikanet-japin-afatin-e-bisedimeve-dhe-per-karrigen-e-kosoves-ne-okb/60%Daily2018-04-17 11:29
https://kosova-info.com/buffon-shkon-ne-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2018-04-17 11:28
https://kosova-info.com/vuciq-serbia-ska-force-punetore-po-merr-punetore-shqiptare/60%Daily2018-04-17 11:24
https://kosova-info.com/pas-ofendimeve-aktorja-e-njohur-u-rikthehet-rrjeteve/60%Daily2018-04-17 11:20
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-e-qet-ne-rrene-anton-qunin-per-8-milione-markat-momenti-i-debatit-video/60%Daily2018-04-17 11:18
https://kosova-info.com/finalizohet-gjithcka-elgit-doda-jep-lajmin-e-shumepritur/60%Daily2018-04-17 11:15
https://kosova-info.com/tifozet-seksi-te-evropianit-vene-ne-siklet-trajnerin-e-ekipit-shqiptar/60%Daily2018-04-17 11:13
https://kosova-info.com/akuzohet-per-nderhyrje-ne-fytyre-reagon-ashper-bashkeshorti-i-almedes-ka-bere-vetem-dy-ne/60%Daily2018-04-17 11:06
https://kosova-info.com/rikthehet-angela-martini-poza-te-nxehta-e-shtrire-ne-rere/60%Daily2018-04-17 10:59
https://kosova-info.com/allegri-keta-futbolliste-te-juventusit-do-te-mungojne-ndaj-crotones/60%Daily2018-04-17 10:54
https://kosova-info.com/veseli-nderon-martiret-e-vrare-ne-poklek-e-cikatove/60%Daily2018-04-17 10:45
https://kosova-info.com/kombetarja-shqiptare-cakton-miqesore-kunder-italise/60%Daily2018-04-17 10:44
https://kosova-info.com/ne-kosove-po-ndertohet-ura-me-e-gjate-ne-ballkan/60%Daily2018-04-17 10:43
https://kosova-info.com/baby-g-filmohet-me-shuma-te-medha-parash-ne-duar/60%Daily2018-04-17 10:40
https://kosova-info.com/xavi-ky-ekip-me-jep-kenaqesi-kur-e-shoh-duke-luajtur/60%Daily2018-04-17 10:40
https://kosova-info.com/mbyllen-xhirollogarite-e-punetoreve-te-kolegjit-mehmet-akif/60%Daily2018-04-17 10:40
https://kosova-info.com/isa-mustafa-per-here-te-pare-ne-nje-aktivitet-publik-pas-disa-muajsh/60%Daily2018-04-17 10:37
https://kosova-info.com/maas-gjermania-mund-te-ndermjetesoje-me-mosken-per-sirine/60%Daily2018-04-17 10:37
https://kosova-info.com/dieta-mesdhetare-nuk-ndikon-vetem-per-zemer-por-edhe-ne-melci/60%Daily2018-04-17 10:27
https://kosova-info.com/monaco-shet-fabinhon/60%Daily2018-04-17 10:21
https://kosova-info.com/anxhelina-pa-te-brendshme-ne-coachella-por-shikoni-alberien-ne-foton-e-fundit/60%Daily2018-04-17 10:20
https://kosova-info.com/interviste-raportuesi-per-kosoven-ne-parlamentin-evropian-ska-date-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2018-04-17 10:19
https://kosova-info.com/martial-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-04-17 10:10
https://kosova-info.com/oconnell-pytet-se-a-do-te-behet-mire-ne-kosove-keshtu-pergjigjet/60%Daily2018-04-17 10:03
https://kosova-info.com/era-istrefi-pranoi-nje-dhurate-te-vecante/60%Daily2018-04-17 10:00
https://kosova-info.com/anton-quni-ende-nuk-e-ka-perfunduar-debatin-me-xhavit-halitin/60%Daily2018-04-17 09:59
https://kosova-info.com/darmian-kthehet-ne-serie-a-2/60%Daily2018-04-17 09:57
https://kosova-info.com/inter-ka-vetem-nje-synim-fitoren-ndaj-cagliarit/60%Daily2018-04-17 09:48
https://kosova-info.com/turqi-kreu-opozitar-thirrje-per-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2018-04-17 09:43
https://kosova-info.com/macron-apelon-per-mbrojtjen-e-demokracise-ne-be/60%Daily2018-04-17 09:42
https://kosova-info.com/si-rrallehere-dua-lipa-fotografohet-e-zhveshur-ne-shtrat/60%Daily2018-04-17 09:40
https://kosova-info.com/kardiologet-amerikane-kafeja-redukton-sulmet-ne-zemer/60%Daily2018-04-17 09:37
https://kosova-info.com/ldk-kerkon-hetim-per-aktivitetet-lobuese-nga-presidenca-dhe-qeveria/60%Daily2018-04-17 09:26
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-ne-prishtine-te-dyshuar-per-vjedhje-te-rende/60%Daily2018-04-17 09:23
https://kosova-info.com/benzema-lamtumire-real-madrid/60%Daily2018-04-17 09:23
https://kosova-info.com/almeda-dhe-tolgahan-me-set-te-ri-vajzat-do-ti-xhelozojne/60%Daily2018-04-17 09:21
https://kosova-info.com/miratohet-formimi-i-komisionit-hetimor-per-debimin-e-shtetasve-turq/60%Daily2018-04-17 09:16
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-zhvillon-bisede-telefonike-me-kancelaren-merkel/60%Daily2018-04-17 09:14
https://kosova-info.com/presion-mbi-merkelin-per-reformimin-e-eurozones/60%Daily2018-04-17 09:12
https://kosova-info.com/prej-fillimit-te-veres-trump-do-te-udhetoje-me-bishen-qe-kushton-15-8-milione-dollare-foto/60%Daily2018-04-17 09:10
https://kosova-info.com/polemika-te-ashpra-ne-mes-te-xhavit-halitit-dhe-anton-qunit/60%Daily2018-04-17 09:03
https://kosova-info.com/vedat-bajrami-ne-rolin-e-policit-ne-filmin-e-ri/60%Daily2018-04-17 09:00
https://kosova-info.com/juventus-blen-costan-nga-bayern-munich/60%Daily2018-04-17 08:53
https://kosova-info.com/behu-edhe-ti-mik-i-tokes/60%Daily2018-04-17 08:51
https://kosova-info.com/kurti-republika-nuk-mund-te-ece-nese-ngec-arsimi/60%Daily2018-04-17 08:44
https://kosova-info.com/edhe-pse-e-lodhur-rita-ora-ne-top-forme-kur-kthehet-nga-la-ne-londer/60%Daily2018-04-17 08:40
https://kosova-info.com/pse-nuk-ju-rriten-floket/60%Daily2018-04-17 08:40
https://kosova-info.com/gjashtedhjete-projektligje-presin-shqyrtimin-e-kuvendit/60%Daily2018-04-17 08:38
https://kosova-info.com/shaqiri-ka-nje-mesazh-per-ekipin-e-stoke-cityt/60%Daily2018-04-17 08:31
https://kosova-info.com/mirupafshim-amerike-sanksionet-e-reja-te-moskes/60%Daily2018-04-17 08:23
https://kosova-info.com/upss-noizy-dhe-oriola-kapen-ne-komente/60%Daily2018-04-17 08:20
https://kosova-info.com/lippi-zbulon-emrin-e-selektorit-te-ri-te-italise/60%Daily2018-04-17 08:18
https://kosova-info.com/celta-vigo-barcelona-udhetim-i-veshtire-per-ekipin-katalan/60%Daily2018-04-17 08:03
https://kosova-info.com/televizioni-sirian-raporton-per-sulme-me-raketa-ne-homs/60%Daily2018-04-17 08:03
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-per-rastin-monstra/60%Daily2018-04-17 08:01
https://kosova-info.com/ribashkimi-me-theweeknd-flet-bella-hadid/60%Daily2018-04-17 08:00
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-real-madrid-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-casemiros/60%Daily2018-04-17 07:56
https://kosova-info.com/ne-kosove-ka-produkte-te-falsifikuara/60%Daily2018-04-17 07:42
https://kosova-info.com/me-kete-imazh-prekes-dafina-falenderon-per-urimet-e-ditelindjes/60%Daily2018-04-17 07:41
https://kosova-info.com/recica-jemi-duke-pergatitur-ligjin-gjitheperfshires-per-persona-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2018-04-17 07:37
https://kosova-info.com/raiola-gjen-klubin-e-ri-per-donnarumman/60%Daily2018-04-17 07:34
https://kosova-info.com/per-tre-muaj-shtohen-2515-veterane/60%Daily2018-04-17 07:29
https://kosova-info.com/vetem-pese-minuta-te-ketij-ushtrimi-cdo-dite-e-shnderron-dhjamin-ne-muskuj-barku-video/60%Daily2018-04-17 07:25
https://kosova-info.com/khloe-kardashian-zbulon-si-e-pagezoi-vajzen/60%Daily2018-04-17 07:24
https://kosova-info.com/te-dhenat-per-punesimin-te-paqarta/60%Daily2018-04-17 07:23
https://kosova-info.com/oconnell-tregon-se-cfare-i-bene-pershtypje-ne-kosove/60%Daily2018-04-17 07:18
https://kosova-info.com/bye-bye-chelsea-morata-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-04-17 07:14
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-trafiku-ne-magjistralen-prishtine-gjilan/60%Daily2018-04-17 07:11
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-4/60%Daily2018-04-17 07:08
https://kosova-info.com/protestat-ne-sllovaki-sjellin-doreheqjen-e-ministrit-te-brendshem/60%Daily2018-04-17 07:07
https://kosova-info.com/enca-nuk-i-ndal-komentet-me-modelin-portugez-jam-e-lumtur-qe/60%Daily2018-04-17 07:02
https://kosova-info.com/deshironi-te-beni-para-ja-aplikacionet-mobile-qe-ju-bejne-te-pasur/60%Daily2018-04-17 06:55
https://kosova-info.com/kryeministri-i-rusise-e-pret-me-lule-kengetaren-shqiptare/60%Daily2018-04-17 06:41
https://kosova-info.com/moti-per-tri-ditet-e-ardhshme/60%Daily2018-04-17 06:41
https://kosova-info.com/cilat-femra-kane-me-shume-shanse-per-te-lindur-binjake-2/60%Daily2018-04-17 06:40
https://kosova-info.com/nis-projketi-per-ndarjen-e-mbeturinave-te-riciklueshme/60%Daily2018-04-17 06:35
https://kosova-info.com/inspektoret-kimike-do-te-lejohen-te-vizitojne-dumen/60%Daily2018-04-17 06:30
https://kosova-info.com/bebe-rexha-dhe-eminem-elektrizojne-skenen-e-coachellas/60%Daily2018-04-17 06:20
https://kosova-info.com/tri-dite-nga-formimi-i-njeanshem-i-asociacionit/60%Daily2018-04-17 06:17
https://kosova-info.com/shaolin-gang-publikojne-projektin-e-ri-me-skena-eksplicite/60%Daily2018-04-17 06:00
https://kosova-info.com/kjo-i-ndodhi-qenit-qe-mbyti-nenen-kosovare-bashke-me-te-birin/60%Daily2018-04-17 05:58
https://kosova-info.com/pritet-te-publikohet-raporti-i-komisionit-evropian-per-kosoven/60%Daily2018-04-17 05:52
https://kosova-info.com/sot-vazhdon-seanca-e-kuvendit-3/60%Daily2018-04-17 05:36
https://kosova-info.com/shba-britania-fajesojne-rusine-per-sulme-qellimkeqija-kibernetike/60%Daily2018-04-17 05:31
https://kosova-info.com/inter-transferon-futbollistin-e-njohur-nga-juventus/60%Daily2018-04-17 05:31
https://kosova-info.com/valverde-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-barcelones/60%Daily2018-04-17 05:27
https://kosova-info.com/pagesat-e-menaxhereve-serie-a-ne-poziten-e-pare/60%Daily2018-04-17 05:24
https://kosova-info.com/lamtumire-bayern-munich-vidal-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-04-17 05:21
https://kosova-info.com/bonucci-kjo-do-te-ndodhte-ndaj-real-madridit-nese-do-te-isha-ende-ne-juventus/60%Daily2018-04-17 05:16
https://kosova-info.com/12-things-you-didnt-see-during-the-2017-golden-globes/60%Daily2018-04-17 00:27
https://kosova-info.com/modelja-21vjecare-nxjerr-ne-ankand-virgjerine-per-arsye-te-cuditshme-shifrat-marramendese/60%Daily2018-04-16 21:55
https://kosova-info.com/seksi-per-here-te-pare-ja-nga-cka-frikesohen-vajzat-e-virgjera-2/60%Daily2018-04-16 21:53
https://kosova-info.com/%e2%80%8bkusari-lila-pdk-ose-nisma-do-ta-rrezojne-qeverine-haradinaj/60%Daily2018-04-16 21:47
https://kosova-info.com/burg-e-gjobe-per-te-akuzuarin-qe-gjuajti-me-arme-ne-dasme/60%Daily2018-04-16 21:46
https://kosova-info.com/ndonjehere-gabojme-njerez-jemi/60%Daily2018-04-16 21:45
https://kosova-info.com/dalin-pamje-te-reja-ja-si-e-sulmoi-polici-qytetarin-e-moshuar-ne-mes-te-rruges-fotovideo/60%Daily2018-04-16 21:41
https://kosova-info.com/zgjidhet-makina-e-vitit-per-here-te-pare-kjo-marke/60%Daily2018-04-16 21:40
https://kosova-info.com/cikalleshi-vjen-me-nje-gol-te-bukur/60%Daily2018-04-16 21:39
https://kosova-info.com/prinderit-refuzojne-te-tregojne-nese-femija-i-tyre-eshte-djale-apo-vajze-kete-e-kane-kerkuar-edhe-nga-mjeket-foto/60%Daily2018-04-16 21:24
https://kosova-info.com/zv-kryeministri-i-kosoves-paralajmeron-formimin-e-ushtrise/60%Daily2018-04-16 21:20
https://kosova-info.com/mourinho-kunder-largimit-te-ketyre-dy-futbollisteve-nga-unitedi/60%Daily2018-04-16 21:20
https://kosova-info.com/getinjo-zbulon-se-cfare-sporti-ushtronte-dikur-publikon-diplomen/60%Daily2018-04-16 21:13
https://kosova-info.com/ahmetaj-kosova-duhet-ta-avancoje-procesin-e-integrimeve/60%Daily2018-04-16 21:01
https://kosova-info.com/ja-si-ti-dalloni-femrat-qe-duan-seks-menjehere/60%Daily2018-04-16 21:00
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-gta-nga-stresi/60%Daily2018-04-16 20:47
https://kosova-info.com/ekskursioni-i-maturanteve-prinderit-kunder-komunes/60%Daily2018-04-16 20:45
https://kosova-info.com/psg-festonte-titullin-neymar-defrehej-me-bruna-marquezinhe/60%Daily2018-04-16 20:45
https://kosova-info.com/kina-dhe-rusia-ne-lufte-tregtare-me-shba-te/60%Daily2018-04-16 20:39
https://kosova-info.com/anton-quni-e-akuzoi-per-marrjen-e-8-milione-markave-reagon-xhavit-haliti/60%Daily2018-04-16 20:25
https://kosova-info.com/priten-sanksione-te-reja-ndaj-rusise/60%Daily2018-04-16 20:22
https://kosova-info.com/pese-ndeshje-ne-udhetim-pese-humbje/60%Daily2018-04-16 20:20
https://kosova-info.com/publikohen-fotot-marina-fara-ne-nje-moment-intim-ne-krevat-me-nje-mashkull/60%Daily2018-04-16 20:17
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-ne-lidhje-dashurie-me-nje-sportist/60%Daily2018-04-16 20:12
https://kosova-info.com/nato-lavderoi-policine-e-kosoves-per-arrestimin-e-gjuriqit-reagon-ashper-daciq/60%Daily2018-04-16 20:11
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-shpeton-per-nje-fije-floku-pa-e-shtypur-makina-gjate-xhirimeve-te-klipit/60%Daily2018-04-16 19:56
https://kosova-info.com/ska-kuorum-seanca-vazhdon-neser/60%Daily2018-04-16 19:52
https://kosova-info.com/quni-xhavit-haliti-i-mori-8-milione-marka-ne-tirane-nga-ahmet-krasniqi/60%Daily2018-04-16 19:35
https://kosova-info.com/hasi-nuk-garanton-qe-do-te-zgjidhte-shqiperine-nese-kosova-do-te-kishte-kombetaren-e-saj/60%Daily2018-04-16 19:24
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-u-reagon-deputeteve-qe-kercenuan-me-largim-nga-koalicioni-shkaku-i-konkursit/60%Daily2018-04-16 19:23
https://kosova-info.com/cenari-dhe-almeda-abazi-po-e-shijojne-kete-pamje-perrallore/60%Daily2018-04-16 19:11
https://kosova-info.com/be-kerkon-kompensim-per-tarifat-amerikane-ne-celik/60%Daily2018-04-16 19:11
https://kosova-info.com/kush-eshte-talenti-qe-po-e-kerkon-e-gjithe-evropa-me-klauzole-60-mln-euro-dhe-ne-pritje-te-paraqitjes-se-pare/60%Daily2018-04-16 19:10
https://kosova-info.com/semundja-mishngrenese-qe-po-perhapet-jashtezakonisht-shpejt/60%Daily2018-04-16 19:08
https://kosova-info.com/deputetet-e-parlamentit-evropian-kritikojne-deportimin-e-shtetasve-turq-nga-kosova/60%Daily2018-04-16 19:01
https://kosova-info.com/renditja-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-serie-a/60%Daily2018-04-16 18:59
https://kosova-info.com/per-konkursin-ne-polici-deputetet-kercenojne-me-braktisje-te-koalicionit-qeverises/60%Daily2018-04-16 18:51
https://kosova-info.com/nuk-largohem-nga-barcelona/60%Daily2018-04-16 18:50
https://kosova-info.com/anderlecht-zyrtarizon-transferimin-e-talentit-shqiptar/60%Daily2018-04-16 18:40
https://kosova-info.com/roma-refuzon-liverpoolin-dhe-realin-per-becker/60%Daily2018-04-16 18:37
https://kosova-info.com/ne-prishtine-polici-rrahe-personin-e-moshuar-midis-rruges-video-foto/60%Daily2018-04-16 18:31
https://kosova-info.com/haradinajt-i-kerkuan-shkarkimin-e-ministrave-me-aktakuze-por-a-do-ta-shkarkoje-ldk-ja-haki-rugoven/60%Daily2018-04-16 18:20
https://kosova-info.com/guardiola-mbreti-i-dekades-se-fundit/60%Daily2018-04-16 18:13
https://kosova-info.com/cka-ka-ndodhur-me-gjoksin-e-babygee-se-kaq-gjigant-nuk-e-ka-pasur/60%Daily2018-04-16 18:10
https://kosova-info.com/hoxhaj-serbia-po-synon-te-nxis-tensione-ne-kosove-permes-lajmeve-te-rrejshme/60%Daily2018-04-16 17:55
https://kosova-info.com/spalletti-me-deklarate-qe-nuk-do-tiu-pelqeje-tifozeve-te-interit/60%Daily2018-04-16 17:53
https://kosova-info.com/kush-jane-lojtaret-me-me-se-shumti-sezone-ne-nje-skuader/60%Daily2018-04-16 17:48
https://kosova-info.com/kush-jane-lojtaret-me-me-se-shumti-sezone-ne-nje-skuader/60%Daily2018-04-16 17:48
https://kosova-info.com/rusia-konsideron-sanksione-hakmarrese-kunder-shba-se/60%Daily2018-04-16 17:45
https://kosova-info.com/personat-qe-konsumojne-embelsira-duhet-ta-dine-kete-gje/60%Daily2018-04-16 17:35
https://kosova-info.com/renditja-e-golashenuesve-me-te-mire-ne-premierlige/60%Daily2018-04-16 17:35
https://kosova-info.com/thaci-renia-per-liri-eshte-sakrifica-me-supreme/60%Daily2018-04-16 17:34
https://kosova-info.com/vithet-seksi-te-alesia-s-vemendjen-e-merr-me-bikinit-ne-forme-te-tangave/60%Daily2018-04-16 17:30
https://kosova-info.com/largohet-nga-juventusi-transferohet-te-interi/60%Daily2018-04-16 17:24
https://kosova-info.com/kryeministrja-britanike-arsyeton-sulmet-ne-siri-duke-e-marre-shembull-kosoven/60%Daily2018-04-16 17:22
https://kosova-info.com/can-juventus-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2018-04-16 17:14
https://kosova-info.com/pikat-e-bardha-tek-thonjte-ja-cfare-jane-ato/60%Daily2018-04-16 17:13
https://kosova-info.com/do-te-befasohuni-kur-ta-mesoni-se-pse-iniesta-ka-zgjedhur-kinen/60%Daily2018-04-16 17:08
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimte-e-gazetarit-hulumtues-rus/60%Daily2018-04-16 16:54
https://kosova-info.com/zmbrapset-vuciqi-nuk-siguron-se-ne-prill-do-ta-prezantoje-zgjidhjen-per-kosoven/60%Daily2018-04-16 16:53
https://kosova-info.com/10-arsye-pse-formula-1-ka-rikthyer-spektaklin/60%Daily2018-04-16 16:50
https://kosova-info.com/mbreteresha-e-spanjes-provon-ushqimin-tradicional-shqiptar/60%Daily2018-04-16 16:47
https://kosova-info.com/a-po-na-pergjojne-smartfonet-tane-pergjigja-do-tiu-shokoje/60%Daily2018-04-16 16:46
https://kosova-info.com/a-e-dini-si-duket-renditja-e-golashenuesve-ne-la-liga/60%Daily2018-04-16 16:45
https://kosova-info.com/buffon-kjo-eshte-dhurata-me-e-mire-qe-ma-ka-bere-jeta/60%Daily2018-04-16 16:36
https://kosova-info.com/hyrja-e-prishtines-bllokohet-nga-veturat-foto/60%Daily2018-04-16 16:33
https://kosova-info.com/e-kapi-duke-urinuar-ne-natyre-kete-njeri-oriola-e-fotografon-dhe-imazhin-e-hedh-ne-internet/60%Daily2018-04-16 16:23
https://kosova-info.com/real-madrid-po-e-kerkon-salahin/60%Daily2018-04-16 16:23
https://kosova-info.com/serbeve-u-rikthehet-frika-e-krijimit-te-shqiperise-se-madhe/60%Daily2018-04-16 16:20
https://kosova-info.com/xavi-e-zbulon-per-here-te-pare-taktiken-qe-guardiola-e-perdori-per-te-mundur-62-realin/60%Daily2018-04-16 16:08
https://kosova-info.com/keshtu-duken-nente-objektet-e-rinovuara-ne-qkuk-foto/60%Daily2018-04-16 16:08
https://kosova-info.com/studim-patatet-e-embla-ishin-te-pranishme-ne-kohen-kur-nuk-kishte-njerez/60%Daily2018-04-16 15:58
https://kosova-info.com/costa-humbja-nga-reali-na-bashkoi/60%Daily2018-04-16 15:57
https://kosova-info.com/gruaja-qe-beri-dje-vetevrasje-ne-gjilan-eshte-motra-e-zevendesministrit-foto/60%Daily2018-04-16 15:56
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-shqiptare-zbulon-cka-i-dhuroi-kryeministri-i-rusise/60%Daily2018-04-16 15:56
https://kosova-info.com/basha-publikon-pamjet-e-arrestimit-te-kuksianeve/60%Daily2018-04-16 15:52
https://kosova-info.com/rrgk-alarmon-per-rastet-e-dhunes-ndaj-grave/60%Daily2018-04-16 15:51
https://kosova-info.com/elvana-gjata-perballet-me-nje-situate-te-pakendshme-ne-milano-ja-cka-i-vodhen/60%Daily2018-04-16 15:47
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-skuadren-qe-e-duan-te-gjithe-i-ben-oferte-sensacionale-buffonit/60%Daily2018-04-16 15:47
https://kosova-info.com/erdogan-ben-thirrje-per-vendosjen-e-nje-themeli-te-ri-per-paqen-ne-bote/60%Daily2018-04-16 15:46
https://kosova-info.com/keshtu-duket-nga-brenda-vetura-e-getoar-selimit/60%Daily2018-04-16 15:41
https://kosova-info.com/anthony-martial-transferohet-ne-bundeslige/60%Daily2018-04-16 15:38
https://kosova-info.com/kush-eshte-femra-tejet-simpatike-qe-eni-koci-po-ua-prezanton-te-gjitheve/60%Daily2018-04-16 15:32
https://kosova-info.com/perfundon-sezoni-per-michy-batshuayin/60%Daily2018-04-16 15:31
https://kosova-info.com/zeri-i-unikkatil-degjohet-ne-makinen-e-anita-mucajt/60%Daily2018-04-16 15:27
https://kosova-info.com/manchester-united-me-transferim-100-milionesh-nga-serie-a/60%Daily2018-04-16 15:24
https://kosova-info.com/qendrimi-i-ashper-i-merkelit-ndaj-rusise-perballet-me-rezistence-ne-gjermani/60%Daily2018-04-16 15:20
https://kosova-info.com/mti-paralajmeron-masa-edhe-per-pemet-e-perimet-e-importit/60%Daily2018-04-16 15:15
https://kosova-info.com/ngritet-aktakuze-per-konflikt-interesi-ndaj-kryetarit-te-istogut-haki-rugova/60%Daily2018-04-16 15:12
https://kosova-info.com/emocione-lot-dhe-histori-15-vjet-nga-ndeshja-e-fundit-e-michael-jordan-ne-nba/60%Daily2018-04-16 15:12
https://kosova-info.com/zhduket-17-vjecarja-shqiptare-ne-irlande/60%Daily2018-04-16 15:09
https://kosova-info.com/ndjekesi-nuk-e-njeh-morena-tarakun-vjen-reagimi-i-menjehershem-i-saj/60%Daily2018-04-16 15:08
https://kosova-info.com/tre-muaj-nga-vrasja-e-ivanoviqit-prokuroria-thote-se-nuk-ka-te-dyshuar/60%Daily2018-04-16 15:01
https://kosova-info.com/komuna-e-vushtrrise-fiton-grant-ne-vlere-144-mije-euro/60%Daily2018-04-16 14:57
https://kosova-info.com/pele-brazilit-ja-si-duhet-te-luani-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-04-16 14:54
https://kosova-info.com/modeli-spanjoll-ne-siklet-te-madh-para-xhirimeve-te-klipit-erotik/60%Daily2018-04-16 14:53
https://kosova-info.com/furce-dhembesh-elektrike/60%Daily2018-04-16 14:51
https://kosova-info.com/si-e-bindi-guardiola-xavin-te-qendroje-te-barcelona-per-vetem-20-sekonda/60%Daily2018-04-16 14:45
https://kosova-info.com/trump-akuzon-kinen-dhe-rusine-pe-zhvleresim-te-monedhes/60%Daily2018-04-16 14:45
https://kosova-info.com/deputetet-nuk-marrin-pjese-ne-votim-per-turqit-e-deportuar/60%Daily2018-04-16 14:45
https://kosova-info.com/zaev-apel-ivanovit-qe-te-nenshkruaje-ligjin-per-gjuhet/60%Daily2018-04-16 14:42
https://kosova-info.com/enca-haxhia-i-ka-dy-fjale-per-adelina-ismailin/60%Daily2018-04-16 14:34
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-ky-shkembimi-me-i-madh-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2018-04-16 14:29
https://kosova-info.com/cr7-shenon-me-shume-gola-ne-loje-sesa-une-ne-stervitje/60%Daily2018-04-16 14:23
https://kosova-info.com/deklarata-e-borissovit-per-pjesemarrjen-e-kosoves-ne-samitin-e-sofjes-e-ze-ne-befasi-serbine/60%Daily2018-04-16 14:17
https://kosova-info.com/ky-ilac-lufton-depresionin-dhe-largon-mendimet-per-vetevrasje/60%Daily2018-04-16 14:12
https://kosova-info.com/dergohen-ne-kuvend-emrat-e-ri-per-keshillin-shteteror-te-cilesise/60%Daily2018-04-16 14:12
https://kosova-info.com/sa-keq-donnarumma-tregon-kush-e-ka-ne-dore-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2018-04-16 14:10
https://kosova-info.com/fsk-ja-ka-nje-lutje-per-qytetaret-e-ferizajt/60%Daily2018-04-16 14:08
https://kosova-info.com/angelina-jolie-shpallet-femra-me-e-admiruar-ne-bote/60%Daily2018-04-16 14:07
https://kosova-info.com/arta-bajrami-paralajmeron-rikthimin-ne-skene/60%Daily2018-04-16 14:05
https://kosova-info.com/raporti-i-be-se-shqiperia-hap-negociatat-per-anetaresim/60%Daily2018-04-16 14:01
https://kosova-info.com/sami-kurteshi-kerkon-sqarim-nga-kadri-veseli-per-shprehjen-banale-ne-kuvend-video/60%Daily2018-04-16 13:59
https://kosova-info.com/ndodh-befasia-balotelli-te-super-ekipi-i-series-a/60%Daily2018-04-16 13:58
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-ka-nje-lajm-te-mire-per-qytetaret-e-prishtines/60%Daily2018-04-16 13:57
https://kosova-info.com/kthesa-e-vdekjes-ne-aksin-tirane-elbasan/60%Daily2018-04-16 13:50
https://kosova-info.com/shtate-persona-te-vdekur-pas-perleshjeve-ne-burgun-e-karolines-jugore/60%Daily2018-04-16 13:44
https://kosova-info.com/noizy-tregon-pak-nga-ari-qe-posedon/60%Daily2018-04-16 13:41
https://kosova-info.com/receta-gjermane-qe-pastron-arteriet/60%Daily2018-04-16 13:39
https://kosova-info.com/gjykata-merr-nje-vendim-per-vrasjen-aksidentale-te-14-vjecarit-ne-suhareke/60%Daily2018-04-16 13:33
https://kosova-info.com/rrefimi-unik-i-yllit-te-kosoves/60%Daily2018-04-16 13:32
https://kosova-info.com/orari-i-ndeshjeve-gjysmefinale-te-kupes-se-kosoves/60%Daily2018-04-16 13:21
https://kosova-info.com/baby-g-uron-babain-arsyeja-e-lumturise-sime/60%Daily2018-04-16 13:20
https://kosova-info.com/psg-detyrohet-ta-shese-mbappen-gjiganti-nga-premierliga-gati-ta-transferoje/60%Daily2018-04-16 13:13
https://kosova-info.com/inspektoret-britanike-ende-nuk-kane-qasje-ne-duma/60%Daily2018-04-16 13:11
https://kosova-info.com/kapen-ne-flagrance-policia-arreston-dy-persona-per-vjedhje-ne-prishtine/60%Daily2018-04-16 13:09
https://kosova-info.com/liverpool-shperblen-portierin-karius/60%Daily2018-04-16 13:01
https://kosova-info.com/pasi-publikoi-kengen-semuret-mozzik/60%Daily2018-04-16 13:00
https://kosova-info.com/tre-muaj-nga-vrasja-e-ivanoviqit-oconnell-pergjegjesit-te-vihen-para-drejtesise/60%Daily2018-04-16 12:52
https://kosova-info.com/gabimet-qe-cojne-ne-renien-e-flokeve/60%Daily2018-04-16 12:45
https://kosova-info.com/kosova-peng-i-gjykates-speciale/60%Daily2018-04-16 12:44
https://kosova-info.com/neres-transferohet-te-gjiganti-i-series-a/60%Daily2018-04-16 12:43
https://kosova-info.com/justin-bieber-perfshihet-ne-nje-sherr-me-grushte/60%Daily2018-04-16 12:40
https://kosova-info.com/gjykata-speciale-veshtire-se-do-te-nise-punen-ne-kosove/60%Daily2018-04-16 12:36
https://kosova-info.com/haradinaj-te-merkuren-per-vizite-zyrtare-ne-maqedoni/60%Daily2018-04-16 12:28
https://kosova-info.com/policia-greke-sekuestron-121-kg-marijuane-ne-kufirin-greko-shqiptar/60%Daily2018-04-16 12:25
https://kosova-info.com/habit-kengetarja-e-njohur-pyet-fansat-nese-i-duhet-ti-operoje-hunden-e-buzet/60%Daily2018-04-16 12:21
https://kosova-info.com/daciq-deklaratat-per-shqiperine-e-madhe-synim-i-shqiptareve-nga-lidhja-e-prizrenit/60%Daily2018-04-16 12:18
https://kosova-info.com/be-nuk-planifikon-sanksionet-te-reja-ndaj-rusise-pas-sulmeve-ne-siri/60%Daily2018-04-16 12:14
https://kosova-info.com/hoxhaj-mbeshtetja-e-austrise-per-liberalizim-te-vizave-jashtezakonisht-e-rendesishme/60%Daily2018-04-16 12:13
https://kosova-info.com/bebe-rexha-merr-pjese-ne-acm-awards-mahnit-me-paraqitjen/60%Daily2018-04-16 12:01
https://kosova-info.com/mjeket-zbulojne-semundjen-e-veshtire-qe-po-kalon-nena-e-edi-rames/60%Daily2018-04-16 11:58
https://kosova-info.com/u-gjet-ne-tavanin-e-dyqanit-cili-eshte-misteri-i-kesaj-krijese/60%Daily2018-04-16 11:39
https://kosova-info.com/u-gjet-ne-tavanin-e-dyqanit-cili-eshte-misteri-i-kesaj-krijese/60%Daily2018-04-16 11:39
https://kosova-info.com/salah-kopjon-messin-ja-arsyeja/60%Daily2018-04-16 11:37
https://kosova-info.com/torte-cokollate-nga-geshtenjat-pa-sheqer/60%Daily2018-04-16 11:29
https://kosova-info.com/serbia-do-te-denoje-sulmet-ndaj-sirise-si-ato-te-vitit-1999/60%Daily2018-04-16 11:27
https://kosova-info.com/serbia-do-te-denoje-sulmet-ndaj-sirise-si-ato-te-vitit-1999/60%Daily2018-04-16 11:27
https://kosova-info.com/ish-zonja-e-pare-amerikane-e-dobet-nga-shendeti/60%Daily2018-04-16 11:26
https://kosova-info.com/ish-zonja-e-pare-amerikane-e-dobet-nga-shendeti/60%Daily2018-04-16 11:26
https://kosova-info.com/haradinaj-borissov-kemi-nevoje-per-miq-ne-procesin-e-liberalizimit-dhe-anetaresimit-ne-be/60%Daily2018-04-16 11:17
https://kosova-info.com/haradinaj-borissov-kemi-nevoje-per-miq-ne-procesin-e-liberalizimit-dhe-anetaresimit-ne-be/60%Daily2018-04-16 11:17
https://kosova-info.com/thellohet-perplasja-mes-donald-lu-dhe-adriatik-llalles/60%Daily2018-04-16 11:15
https://kosova-info.com/city-transferon-futbollistin-e-premierliges-cmimi-50-milione/60%Daily2018-04-16 11:15
https://kosova-info.com/greg-delawie-e-viziton-komunen-e-gjakoves/60%Daily2018-04-16 11:14
https://kosova-info.com/10-gjerat-qe-duhet-te-dine-prinderit-per-pastrimin-e-vesheve-tek-femijet/60%Daily2018-04-16 11:10
https://kosova-info.com/prokuroria-ngrit-aktakuze-ndaj-disa-personave-per-pjesemarrje-ne-grupe-kriminale/60%Daily2018-04-16 11:05
https://kosova-info.com/prokuroria-ngrit-aktakuze-ndaj-disa-personave-per-pjesemarrje-ne-grupe-kriminale-2/60%Daily2018-04-16 11:05
https://kosova-info.com/thaci-e-haradinaj-ne-gare-per-pjesemarrje-ne-samitin-e-sofjes-cili-do-te-shkoje/60%Daily2018-04-16 11:03
https://kosova-info.com/elvana-gjata-me-shume-stil-rrugeve-te-milanos/60%Daily2018-04-16 11:00
https://kosova-info.com/paloka-nuk-ka-qetesi-per-edi-ramen-pa-lirimin-e-kuksianeve/60%Daily2018-04-16 10:56
https://kosova-info.com/donnarumma-shpresoj-qe-pritja-ime-ndaj-napolit-te-mos-e-beje-kampion-juventusin/60%Daily2018-04-16 10:43
https://kosova-info.com/eugent-bushpepa-favorit-per-te-fituar-eurovizion-2018/60%Daily2018-04-16 10:41
https://kosova-info.com/digjen-trump-may-dhe-macron/60%Daily2018-04-16 10:27
https://kosova-info.com/rikthehen-huliganet-ne-angli-perleshje-me-hanxhar-prane-stadiumit-video/60%Daily2018-04-16 10:25
https://kosova-info.com/stefanoviq-se-njohim-kosoven-ska-sanksione-ndaj-rusise/60%Daily2018-04-16 10:23
https://kosova-info.com/shokon-conchita-wurst-tash-e-sa-vite-jam-e-infektuar-me-hiv/60%Daily2018-04-16 10:22
https://kosova-info.com/operohet-ylli-i-madh-mungon-ne-ndeshjen-real-madrid-bayern-munchen/60%Daily2018-04-16 10:22
https://kosova-info.com/rusia-mund-te-kete-manipuluar-provat-ne-sulmin-ne-duma/60%Daily2018-04-16 10:13
https://kosova-info.com/fermeret-dhe-qumeshtaret-mirepresin-vendimin-e-mti-se/60%Daily2018-04-16 10:10
https://kosova-info.com/flet-babi-i-aulon-zekes-kerkon-denim-me-te-madh-per-vajzen/60%Daily2018-04-16 10:09
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-homologun-bullgar/60%Daily2018-04-16 10:08
https://kosova-info.com/konfirmohet-miqesorja-e-shqiperise-luan-ndaj-ekipit-te-panjohur/60%Daily2018-04-16 10:03
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-mal-te-zi-meta-uron-gjukanoviq-per-fitoren/60%Daily2018-04-16 10:02
https://kosova-info.com/kryeministri-bullgar-kosova-do-te-perfaqesohet-ne-sofje-ashtu-sic-e-kane-njohur-mbi-100-vende-te-botes/60%Daily2018-04-16 10:02
https://kosova-info.com/onati-feston-ditelindjen-kaq-vjec-u-be/60%Daily2018-04-16 10:01
https://kosova-info.com/thaci-rusia-duke-e-njohur-kosoven-do-ta-ndihmoje-serbine-do-e-liroje-nga-nje-mik-i-rrejshem/60%Daily2018-04-16 09:57
https://kosova-info.com/beni-keto-ushtrime-per-te-humbur-peshe-shpejt/60%Daily2018-04-16 09:55
https://kosova-info.com/raporti-i-frikshem-denimet-me-vdekje-sa-njerez-u-ekzekutuan-ne-te-gjithe-boten-me-2017/60%Daily2018-04-16 09:41
https://kosova-info.com/skifterja-e-zemres-arrin-shifer-te-re-klikimesh/60%Daily2018-04-16 09:41
https://kosova-info.com/may-pritet-ti-drejtohet-parlamentit-lidhur-me-sulmet-ne-siri/60%Daily2018-04-16 09:39
https://kosova-info.com/befasi-e-madhe-lewandowski-ne-premierlige/60%Daily2018-04-16 09:37
https://kosova-info.com/zbulohet-operacioni-gjigant-isco-shkembehet-me-yllin-e-premierliges/60%Daily2018-04-16 09:29
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-parandalojne-ulceren/60%Daily2018-04-16 09:23
https://kosova-info.com/eshte-shtatzene-por-ja-si-pozoi-adelina-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-04-16 09:20
https://kosova-info.com/musliu-caushit-mos-u-mundo-te-marresh-poena-politik-me-ceshtje-te-inicuara-me-heret/60%Daily2018-04-16 09:18
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-tete-personave-per-droge/60%Daily2018-04-16 09:18
https://kosova-info.com/abdixhiku-qeveria-haradinaj-me-25-per-qind-te-kabinetit-me-aktakuze/60%Daily2018-04-16 09:13
https://kosova-info.com/zeka-se-pari-te-hetohet-udba-me-pas-shik-u/60%Daily2018-04-16 09:07
https://kosova-info.com/caushi-kerkon-shkarkimin-e-menjehershem-te-kryeshefit-te-auv-it/60%Daily2018-04-16 09:04
https://kosova-info.com/coachella-ben-bashke-bebe-rexhen-dhe-eminem/60%Daily2018-04-16 09:01
https://kosova-info.com/trajneri-i-bashkimit-tregon-pse-ekipi-i-tij-e-humbi-finalen-e-liges-ballkanike/60%Daily2018-04-16 09:01
https://kosova-info.com/tete-vite-burgim-per-grabitesit-e-bankes-ne-kamenice/60%Daily2018-04-16 08:58
https://kosova-info.com/hoti-haradinaj-po-i-mban-ne-qeveri-ministrat-me-aktakuza/60%Daily2018-04-16 08:48
https://kosova-info.com/seanca-e-kuvendit-live/60%Daily2018-04-16 08:47
https://kosova-info.com/shikoni-koreografite-madheshtore-te-tifozeve-ne-derbin-e-romes-mbreme/60%Daily2018-04-16 08:46
https://kosova-info.com/zhduket-nje-mashkull-ne-prishtine/60%Daily2018-04-16 08:41
https://kosova-info.com/motrat-ora-vishen-njesoj-ne-festival/60%Daily2018-04-16 08:40
https://kosova-info.com/momo-salah-cmend-cristiano-ronaldon/60%Daily2018-04-16 08:36
https://kosova-info.com/armeni-protesta-kunder-zgjedhjes-se-sarkisian-ne-postin-e-kryeministrit/60%Daily2018-04-16 08:23
https://kosova-info.com/u-kritikua-se-ekspozoi-gjoksin-keshtu-u-paraqit-luana-se-fundi/60%Daily2018-04-16 08:17
https://kosova-info.com/president-i-psg-se-tregon-nese-tuchel-do-te-behet-trajner-i-ekipit/60%Daily2018-04-16 08:10
https://kosova-info.com/kim-kardashian-nuk-i-kursen-pozat-ne-bikini-ja-si-doli-kete-here/60%Daily2018-04-16 08:00
https://kosova-info.com/kim-kardashian-nuk-i-kursen-pozat-ne-bikini-ja-si-doli-kete-here/60%Daily2018-04-16 08:00
https://kosova-info.com/presidenti-i-skenderbeut-kapet-keq-me-moderatoren/60%Daily2018-04-16 08:00
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-hap-konkurs-per-pjesetare-te-rinj/60%Daily2018-04-16 07:54
https://kosova-info.com/tahiri-asociacioni-do-te-jete-ne-perputhje-me-vendimin-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2018-04-16 07:46
https://kosova-info.com/zbulohet-plani-i-madh-i-realit-per-afatin-kalimtar-te-veres/60%Daily2018-04-16 07:44
https://kosova-info.com/u-zhduk-per-disa-muaj-rikthehet-sulltanesha-kosem/60%Daily2018-04-16 07:41
https://kosova-info.com/permes-grafiteve-serbet-kerkojne-drejtesi-per-ivanoviqin/60%Daily2018-04-16 07:40
https://kosova-info.com/iniesta-merr-vendimin-final-per-te-ardhmen/60%Daily2018-04-16 07:32
https://kosova-info.com/haradinaj-nuk-merr-pjese-ne-interpelancat-e-sotme/60%Daily2018-04-16 07:31
https://kosova-info.com/leonardo-dicaprio-momente-intime-me-te-dashuren-ne-coachella/60%Daily2018-04-16 07:21
https://kosova-info.com/dita-e-eksodit-ne-kukes-perkujtohet-mikpritja-e-19-viteve-me-pare/60%Daily2018-04-16 07:19
https://kosova-info.com/pendarovski-nato-alternativa-me-e-mire-per-maqedonine/60%Daily2018-04-16 07:09
https://kosova-info.com/pakistan-vriten-dy-te-krishtere-isis-merr-pergjegjesine-per-sulmin/60%Daily2018-04-16 07:08
https://kosova-info.com/verratti-jam-i-lumtur-te-psg-nuk-e-mendoj-largimin/60%Daily2018-04-16 07:06
https://kosova-info.com/pasi-doli-nga-burgu-stresi-jep-lajmin-e-shumepritur/60%Daily2018-04-16 07:01
https://kosova-info.com/presidenti-i-romes-tregon-skuadren-e-alisson-per-sezonin-e-ardhshem/60%Daily2018-04-16 06:53
https://kosova-info.com/lunacek-asociacioni-sguxon-te-kete-mandat-ekzekutiv/60%Daily2018-04-16 06:46
https://kosova-info.com/blunt-dhe-real-ndryshojne-emrin-ja-si-quhen-tani/60%Daily2018-04-16 06:41
https://kosova-info.com/sensacionale-buffon-nuk-pensionohet-te-juve-transferohet-ne-vere-te-klubi-i-njohur-boteror/60%Daily2018-04-16 06:38
https://kosova-info.com/liga-arabe-kerkon-hetim-per-sulmin-e-dyshuar-kimik-ne-siri/60%Daily2018-04-16 06:25
https://kosova-info.com/shikoni-pritjen-e-cmendur-te-strakoshes-ne-minutat-e-fundit-ne-derbin-me-romen/60%Daily2018-04-16 06:21
https://kosova-info.com/pasdite-priten-reshje-te-shiut/60%Daily2018-04-16 06:21
https://kosova-info.com/rihanna-befason-me-veshjen-ne-coachella-keshtu-fsheh-kilet-e-teperta/60%Daily2018-04-16 06:21
https://kosova-info.com/guardiola-fitova-titullin-e-dua-kete-dhurate-nga-klubi/60%Daily2018-04-16 06:14
https://kosova-info.com/me-ndihmen-e-rusise-serbia-po-e-pengon-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/60%Daily2018-04-16 06:12
https://kosova-info.com/rita-djeg-rrjetin-si-kurre-me-pare-ekspozon-te-pasmet-ne-bikini/60%Daily2018-04-16 06:01
https://kosova-info.com/%e2%80%8b19-vjet-nga-renia-e-shkelzen-haradinajt/60%Daily2018-04-16 05:50
https://kosova-info.com/sot-vendoset-per-te-akuzuarit-e-vrasjes-se-aulon-zekes/60%Daily2018-04-16 05:44
https://kosova-info.com/kryeministri-i-bullgarise-sot-ne-kosove/60%Daily2018-04-16 05:39
https://kosova-info.com/kuvendi-mban-seance-plenare/60%Daily2018-04-16 05:33
https://kosova-info.com/this-chinese-province-says-it-faked-fiscal-data-for-several-years/60%Daily2018-04-16 00:27
https://kosova-info.com/e-mbani-mend-don-martinin-sot-duket-shume-ndryshe/60%Daily2018-04-15 21:56
https://kosova-info.com/pse-gjermania-nuk-po-merr-pjese-ne-sulmet-ne-siri/60%Daily2018-04-15 21:55
https://kosova-info.com/notat-e-futbollisteve-malaga-real-madrid/60%Daily2018-04-15 21:51
https://kosova-info.com/elbasan-makina-perplaset-me-trotuarin-lendohet-shoferi/60%Daily2018-04-15 21:49
https://kosova-info.com/keshtu-e-kaloi-te-dielen-genta-ismajli/60%Daily2018-04-15 21:45
https://kosova-info.com/dobesohu-ose-skemi-pune-bashke-fifi-tregon-si-e-refuzojne-djemte/60%Daily2018-04-15 21:35
https://kosova-info.com/me-dieten-e-ajrit-ju-bini-ne-peshe-me-lehte/60%Daily2018-04-15 21:35
https://kosova-info.com/lazio-roma-notat-e-futbollisteve/60%Daily2018-04-15 21:33
https://kosova-info.com/kush-eshte-millo-gjukanoviq/60%Daily2018-04-15 21:29
https://kosova-info.com/psg-shkaterron-monacon-dhe-shpallet-kampion-i-frances/60%Daily2018-04-15 21:07
https://kosova-info.com/dua-lipa-per-guardian-e-dija-qe-ne-kosove-sdo-arrija-suksese-nderkombetare/60%Daily2018-04-15 21:02
https://kosova-info.com/zyrtare-gjukanoviq-president-i-malit-te-zi/60%Daily2018-04-15 21:00
https://kosova-info.com/ciljeta-ndryshon-pamjen-fansave-nuk-u-pelqen-e-tille/60%Daily2018-04-15 20:46
https://kosova-info.com/shqiperia-se-shpejti-me-rekomandim-per-be-kosova-pret-kritika-per-ngadalesimin-e-reformave/60%Daily2018-04-15 20:46
https://kosova-info.com/amerika-i-terheq-verejtje-assadit-e-ndeshkon-rusine/60%Daily2018-04-15 20:37
https://kosova-info.com/shtylle-traverse-dhe-skuqje-mirepo-derbi-i-romes-mbyllet-pa-fitues/60%Daily2018-04-15 20:37
https://kosova-info.com/reali-mund-minimalisht-ekipin-e-fundit-ne-tabele/60%Daily2018-04-15 20:34
https://kosova-info.com/kylie-sapo-goditi-me-pozen-e-radhes-per-pak-sekonda-i-versulen-me-komente/60%Daily2018-04-15 20:34
https://kosova-info.com/shikoni-cka-beri-stresi-pasi-u-lirua-nga-qelia/60%Daily2018-04-15 20:22
https://kosova-info.com/reali-dyfishon-epersine-ndaj-malagas/60%Daily2018-04-15 20:20
https://kosova-info.com/kosovari-kapet-me-tre-pistoleta-ne-piken-kufitare-te-morines/60%Daily2018-04-15 20:18
https://kosova-info.com/ky-eshte-urimi-special-i-thacit-per-fitoren-e-gjukanoviqit/60%Daily2018-04-15 20:04
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-gjukanoviqin/60%Daily2018-04-15 20:00
https://kosova-info.com/injorimi-qe-ritchie-i-ben-aubameyang-po-ben-xhiron-e-botes/60%Daily2018-04-15 19:56
https://kosova-info.com/gjukanoviq-shpall-fitoren/60%Daily2018-04-15 19:47
https://kosova-info.com/e-fejuara-e-kengetarit-te-njohur-nuk-eshte-shqiptare-ai-se-fsheh-me-emrin-e-saj/60%Daily2018-04-15 19:40
https://kosova-info.com/isco-shenon-super-gol-nuk-feston-kunder-ish-skuadres-se-tij/60%Daily2018-04-15 19:20
https://kosova-info.com/me-shume-se-200-milione-veze-jane-terhequr-nga-frika-e-salmoneles/60%Daily2018-04-15 19:16
https://kosova-info.com/gerrard-merr-oferte-interesante-e-kerkon-kjo-skuader-per-trajner/60%Daily2018-04-15 19:04
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-per-pak-nga-hysni-zeqiri/60%Daily2018-04-15 18:44
https://kosova-info.com/gjukanoviq-prin-ne-garen-per-president-te-malit-te-zi/60%Daily2018-04-15 18:41
https://kosova-info.com/familja-dibrani-nga-drenasi-kerkon-ndihme/60%Daily2018-04-15 18:35
https://kosova-info.com/premiere-unikatil-publikon-kengen-ni-milion-rruge/60%Daily2018-04-15 18:33
https://kosova-info.com/noizy-ngacmon-fansen-e-tij-se-priste-qe-mesazhet-do-publikohen-ne-internet/60%Daily2018-04-15 18:19
https://kosova-info.com/serbia-nuk-do-te-anetaresohet-ne-be-edhe-nese-e-zgjidh-problemin-me-kosoven/60%Daily2018-04-15 18:16
https://kosova-info.com/fitore-me-arome-titulli-juve-shkon-ne-6-nga-napoli/60%Daily2018-04-15 17:52
https://kosova-info.com/demi-rose-nuk-i-le-vend-imagjinates-incizon-veten-gjysme-nudo-ne-shtrat/60%Daily2018-04-15 17:47
https://kosova-info.com/ndryshojne-temperaturat/60%Daily2018-04-15 17:44
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-malaga-real-madrid-2/60%Daily2018-04-15 17:40
https://kosova-info.com/formimi-i-ushtrise-se-kosoves-gjithnje-e-me-afer/60%Daily2018-04-15 17:37
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-dashnia-jem-nga-alban-mehmeti-dhe-kaltrina-selimi/60%Daily2018-04-15 17:34
https://kosova-info.com/bashkimi-peson-humbje-ne-finalen-e-liges-ballkanike/60%Daily2018-04-15 17:33
https://kosova-info.com/lazio-roma-formacionet-zyrtare-te-derbit-dritherues/60%Daily2018-04-15 17:28
https://kosova-info.com/lazio-roma-formacionet-zyrtare-te-derbit-dritherues/60%Daily2018-04-15 17:28
https://kosova-info.com/futbollisti-shqiptar-i-atleticos-shkakton-skandal/60%Daily2018-04-15 18:14
https://kosova-info.com/juventusi-shenon-edhe-golin-e-dyte-ndaj-sampdorias/60%Daily2018-04-15 17:23
https://kosova-info.com/juventusi-shenon-edhe-golin-e-dyte-ndaj-sampdorias-2/60%Daily2018-04-15 17:23
https://kosova-info.com/hungari-zyrtaret-zgjedhore-konfirmojne-fitoren-e-partise-se-orbanit/60%Daily2018-04-15 17:16
https://kosova-info.com/shba-te-do-te-vendosin-sanksione-te-reja-ndaj-rusise-per-mbeshtetjen-e-asadit/60%Daily2018-04-15 17:12
https://kosova-info.com/city-kampion-i-anglise-shikoni-reagimin-e-faqes-zyrtare-pas-humbjes-se-unitedit/60%Daily2018-04-15 17:12
https://kosova-info.com/paralajmerimet-e-hershme-te-demtimit-te-melcise-qe-kurre-nuk-duhet-ti-injoroni/60%Daily2018-04-15 17:09
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-rusise-shba-te-sa-me-pare-duhet-te-negociojne-me-ne/60%Daily2018-04-15 16:57
https://kosova-info.com/wba-shokon-unitedin-city-edhe-zyrtarisht-kampion-i-anglise/60%Daily2018-04-15 16:50
https://kosova-info.com/erdogan-ne-turqi-jane-sjelle-nga-jashte-80-pjesetare-te-feto-s-do-ti-ndjekim-edhe-te-tjeret/60%Daily2018-04-15 16:45
https://kosova-info.com/wba-ne-epersi-ndaj-unitedit/60%Daily2018-04-15 16:42
https://kosova-info.com/donnarumma-me-pritjen-e-vitit-ne-minuten-e-92-gezohet-sikur-te-shenonte-gol/60%Daily2018-04-15 16:26
https://kosova-info.com/pohimi-i-ish-kreut-te-fbi-besoja-se-hillary-clinton-do-te-fitonte/60%Daily2018-04-15 16:25
https://kosova-info.com/putin-sulmet-tjera-ne-siri-dergojne-drejt-kaosit/60%Daily2018-04-15 16:15
https://kosova-info.com/ences-i-zberthehet-xhaketa-shkak-gjoksi-i-sterzmadhuar/60%Daily2018-04-15 16:13
https://kosova-info.com/edhe-partite-ne-pushtet-kerkojne-qe-te-rritet-roli-i-kuvendit-ne-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-04-15 16:00
https://kosova-info.com/incidente-ne-milan-napoli-arrestime-tifozesh/60%Daily2018-04-15 16:00
https://kosova-info.com/raporti-per-turqine-komisioni-evropian-ankaraja-hapa-pas/60%Daily2018-04-15 15:53
https://kosova-info.com/njerezit-qe-jane-afer-vdekjes-prodhojne-tinguj-te-zhurmshem-rreth-23-ore-para-se-te-ndahen-nga-jeta/60%Daily2018-04-15 15:43
https://kosova-info.com/interpelancat-e-opozites-trysni-apo-kontroll-mbi-qeverine/60%Daily2018-04-15 15:41
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-tirane/60%Daily2018-04-15 15:40
https://kosova-info.com/donnarumma-thyen-rekord-te-jashtezakonshem/60%Daily2018-04-15 15:37
https://kosova-info.com/prekese-fjolla-kujton-ne-festen-e-ditelindjes-partnerin-qe-ka-nderruar-jete/60%Daily2018-04-15 15:28
https://kosova-info.com/disa-te-vdekur-ne-perleshjet-ne-kufirin-mes-afganistanit-dhe-pakisanit/60%Daily2018-04-15 15:25
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-sampdoria/60%Daily2018-04-15 15:15
https://kosova-info.com/thaci-pret-neser-ne-takim-kryeministrin-e-bullgarise/60%Daily2018-04-15 15:05
https://kosova-info.com/drita-nuk-gabon-trepca-89-mund-vellaznimin/60%Daily2018-04-15 15:04
https://kosova-info.com/pervec-parisit-kete-vend-perrallor-te-dashurise-e-vizituan-mimoza-dhe-seldi/60%Daily2018-04-15 15:03
https://kosova-info.com/milani-ndal-napolin-buzeqeshe-juventus/60%Daily2018-04-15 14:54
https://kosova-info.com/prizren-nje-person-plagos-fqinjin-e-tij-pas-nje-mosmarreveshje-pronesore/60%Daily2018-04-15 14:54
https://kosova-info.com/mesohet-se-kush-ishte-kryeinfermierja-e-vetevrare-sot-ne-gjilan/60%Daily2018-04-15 14:51
https://kosova-info.com/albi-nako-flet-mbi-raportin-qe-ka-me-balerinen-e-njohur/60%Daily2018-04-15 14:39
https://kosova-info.com/steinmeier-i-shqetesuar-per-armiqesine-mes-rusise-dhe-perendimit/60%Daily2018-04-15 14:38
https://kosova-info.com/newcastle-fiton-me-permbysje-arsenali-tani-rrezikon-edhe-ligen-e-evropes/60%Daily2018-04-15 14:20
https://kosova-info.com/publikohet-foto-e-pare-pas-marteses-adelina-tahiri-e-lumtur-ne-krahet-e-burrit-milioner/60%Daily2018-04-15 14:17
https://kosova-info.com/kercenohet-gruaja-e-oliver-shkak-penalltia-ne-ndeshjen-real-juventus/60%Daily2018-04-15 14:11
https://kosova-info.com/kurti-qeveritaret-hall-te-vetem-kane-nese-autostrada-do-ti-bije-kah-tokat-e-tyre/60%Daily2018-04-15 14:09
https://kosova-info.com/belegu-mbi-90-femije-te-operuar-falas-ne-shba/60%Daily2018-04-15 14:07
https://kosova-info.com/jeni-mahnitur-nga-gruaja-e-william-levyt-por-shikoni-si-duket-ajo-pa-pike-grimi/60%Daily2018-04-15 14:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-man-utd-wba/60%Daily2018-04-15 14:00
https://kosova-info.com/luana-njoftoi-per-kthimin-ne-ekran-keshtu-ironizoi-ermali/60%Daily2018-04-15 13:56
https://kosova-info.com/veseli-perplasje-me-homologen-serbe-per-arrestimin-e-gjuriqit/60%Daily2018-04-15 13:51
https://kosova-info.com/emiri-i-katarit-nuk-merr-pjese-ne-samitin-arab/60%Daily2018-04-15 13:47
https://kosova-info.com/papa-francesku-shprehet-shume-i-shqetesuar-per-situaten-ne-siri/60%Daily2018-04-15 13:44
https://kosova-info.com/me-imazhin-gjysme-te-zhveshur-te-anxhelines-alberia-zbulon-nje-sekret/60%Daily2018-04-15 13:41
https://kosova-info.com/pese-skuadrat-me-serine-me-te-gjate-pa-humbje-ne-ligat-kryesore-te-evropes/60%Daily2018-04-15 13:40
https://kosova-info.com/behu-kreativ-krijo-yll-prej-letre/60%Daily2018-04-15 13:32
https://kosova-info.com/dy-vetevrasje-per-nje-jave-ne-gjilan/60%Daily2018-04-15 13:30
https://kosova-info.com/kovac-ishte-zgjedhja-e-trete-ja-dy-trajneret-qe-e-refuzuan-bayernin/60%Daily2018-04-15 13:30
https://kosova-info.com/pas-lajmit-per-vdekjen-e-safete-mustafes-reagon-ashper-kengetarja/60%Daily2018-04-15 13:21
https://kosova-info.com/nje-zgjidhje-natyrale-per-parandalimin-e-gripit-pini-kete-leng-frutash/60%Daily2018-04-15 13:06
https://kosova-info.com/nis-ndertimi-i-autostrades-prishtine-gjilan-dheu-i-bardhe/60%Daily2018-04-15 13:06
https://kosova-info.com/newcastle-befason-arsenalin/60%Daily2018-04-15 13:03
https://kosova-info.com/kryeinfermierja-e-spitalit-qe-u-vetevra-ne-gjilan-ishte-anetare-e-aak-se/60%Daily2018-04-15 13:03
https://kosova-info.com/te-dashuruar-sa-me-ska-mozzik-dhe-loredana-puthje-pasionante-ne-publik/60%Daily2018-04-15 13:01
https://kosova-info.com/vetevritet-kryeinfermierja-e-sherbimeve-emergjente-ne-spitalin-e-gjilanit/60%Daily2018-04-15 12:53
https://kosova-info.com/shba-dhe-rusia-interpretojne-ndryshe-sulmet-perendimore-ne-siri/60%Daily2018-04-15 12:49
https://kosova-info.com/newcastle-arsenal-shenohet-goli-i-pare-i-ndeshjes/60%Daily2018-04-15 12:48
https://kosova-info.com/sonte-lansohet-projekti-i-shumepritur-nga-unikkatil/60%Daily2018-04-15 12:40
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-schalke-borussia-dortmund/60%Daily2018-04-15 12:39
https://kosova-info.com/emrat-e-kater-trajnereve-qe-mund-te-zevendesojne-conten-te-chelsea/60%Daily2018-04-15 12:28
https://kosova-info.com/u-arrestua-per-konsumim-te-kokaines-gjykata-merr-vendimin-per-stresin/60%Daily2018-04-15 12:21
https://kosova-info.com/dyshimet-per-shortin-e-kurdisur-vjen-reagimi-i-romes-qe-i-zbulon-te-gjitha/60%Daily2018-04-15 12:16
https://kosova-info.com/gap-me-ndertimin-e-termocentralit-kosova-e-re-rryma-do-te-jete-44-me-e-shtrenjte/60%Daily2018-04-15 12:15
https://kosova-info.com/komunat-me-shumice-shqiptare-me-daljen-me-te-vogel-ne-zgjedhjet-ne-mal-te-zi/60%Daily2018-04-15 12:14
https://kosova-info.com/zaev-emri-nuk-na-cenon-identitetin/60%Daily2018-04-15 12:04
https://kosova-info.com/majk-kalon-pasditen-me-te-dashuren/60%Daily2018-04-15 12:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-napoli/60%Daily2018-04-15 12:00
https://kosova-info.com/haradinaj-per-autostraden-e-re-po-behet-me-afer-edhe-presheva-me-prishtinen/60%Daily2018-04-15 11:56
https://kosova-info.com/urdher-arrestet-per-thacin-dhe-haradinajn-nga-serbia-jane-ende-ne-fuqi/60%Daily2018-04-15 11:45
https://kosova-info.com/bayerni-tronditet-para-ndeshjes-me-real-madridin/60%Daily2018-04-15 11:44
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-newcastle-united-arsenal/60%Daily2018-04-15 11:33
https://kosova-info.com/agjencite-ruse-assadi-eshte-ne-disponim-te-mire/60%Daily2018-04-15 11:12
https://kosova-info.com/lista-serbe-vizite-zyrtare-ne-vjene-dhe-berlin/60%Daily2018-04-15 11:02
https://kosova-info.com/ndiqni-keto-menyra-shkencore-per-te-rregulluar-shikimin-tuaj/60%Daily2018-04-15 11:01
https://kosova-info.com/une-pe-ty-kenga-me-e-re-nga-enis-bytyqi/60%Daily2018-04-15 11:01
https://kosova-info.com/nje-veture-rrokulliset-te-liqeni-i-badovcit-nje-person-i-lenduar/60%Daily2018-04-15 10:50
https://kosova-info.com/baby-g-me-porosi-per-vajzat-ne-projektin-e-ri/60%Daily2018-04-15 10:41
https://kosova-info.com/sergio-ramos-hyn-ne-top-10-te-real-madridi/60%Daily2018-04-15 10:40
https://kosova-info.com/nje-kosovar-arrestohet-ne-han-te-elezit-me-kerkese-te-belgjikes/60%Daily2018-04-15 10:40
https://kosova-info.com/johnson-britania-do-te-shqyrtoje-mundesite-nese-assadi-kryen-serish-sulm-kimik/60%Daily2018-04-15 10:29
https://kosova-info.com/seancat-me-shume-pika-nje-nga-problemet-e-kesaj-legjislature/60%Daily2018-04-15 10:28
https://kosova-info.com/shperndahet-parlamenti-slloven-vendi-shkon-ne-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2018-04-15 10:26
https://kosova-info.com/bota-e-artit-ne-zi-ndahet-nga-jeta-regjisori-i-njohur/60%Daily2018-04-15 10:21
https://kosova-info.com/fundi-i-kancerit-metode-qind-per-qind-efikase/60%Daily2018-04-15 10:16
https://kosova-info.com/cfare-rekordi-theu-city-me-fitoren-ndaj-tottenhamit/60%Daily2018-04-15 10:16
https://kosova-info.com/ferizaj-motociklisti-peson-lendime-te-renda-pas-aksidentit-me-nje-veture/60%Daily2018-04-15 10:15
https://kosova-info.com/neymar-ja-cfare-me-tha-messi-kur-me-pa-duke-qare-te-barcelona/60%Daily2018-04-15 10:08
https://kosova-info.com/avokati-amerikan-djeg-veten-duke-protestuar-ndryshimet-klimatike/60%Daily2018-04-15 10:03
https://kosova-info.com/the-weeknd-shperthen-ne-lot-duke-performuar-kengen-dedikuar-selenes/60%Daily2018-04-15 10:01
https://kosova-info.com/sekreti-i-japonezeve-per-lekure-te-paster-mund-ta-aplikoni-te-gjithe/60%Daily2018-04-15 10:00
https://kosova-info.com/arrestime-dhe-te-plagosur-ne-protestat-qe-po-sfidojne-macronin/60%Daily2018-04-15 10:00
https://kosova-info.com/mamushe-dy-vellezer-rrahen-per-traktor/60%Daily2018-04-15 09:55
https://kosova-info.com/pergjaket-prape-derbi-crvena-zvezda-partizan-shikoni-si-tifozet-ia-kane-vene-flaken-stadiumit/60%Daily2018-04-15 09:50
https://kosova-info.com/goli-i-bukur-i-salah-qe-theu-shume-rekorde/60%Daily2018-04-15 09:41
https://kosova-info.com/kjo-eshte-artistja-shqiptare-qe-beri-1-milion-ndjekes-ne-instagram/60%Daily2018-04-15 09:41
https://kosova-info.com/miku-i-tij-i-ngushte-shpetim-selmanaj-kujton-enver-haradinajn-vellain-e-kryeministrit-haradinaj/60%Daily2018-04-15 09:39
https://kosova-info.com/pacolli-i-ben-thirrje-izraelit-ta-rishqyrtoje-njohjen-e-kosoves/60%Daily2018-04-15 09:33
https://kosova-info.com/tri-opsionet-e-juves-nese-deshton-can/60%Daily2018-04-15 09:25
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-kujton-vellezerit-shkelzenin-dhe-enverin/60%Daily2018-04-15 09:23
https://kosova-info.com/prekese-alban-skenderaj-ben-fansen-te-kerceje-per-here-te-pare-ne-jete/60%Daily2018-04-15 09:20
https://kosova-info.com/nato-lavderon-policine-e-kosoves-per-rastin-e-arrestimit-te-gjuriqit/60%Daily2018-04-15 09:15
https://kosova-info.com/publikohet-videoja-e-58-viteve-me-pare-te-cilen-real-madrid-do-te-jepte-gjithcka-per-ta-fshehur/60%Daily2018-04-15 09:06
https://kosova-info.com/serbia-provon-serish-te-arrestoje-shtetas-te-kosoves-permes-interpol-it/60%Daily2018-04-15 09:06
https://kosova-info.com/bebe-rexha-pozon-gjysme-e-zhveshur-ne-divan/60%Daily2018-04-15 08:55
https://kosova-info.com/kujdes-ne-trafikun-rrugor-per-tre-muaj-mbi-85-mije-gjoba-te-shqiptuara-ne-kosove/60%Daily2018-04-15 08:51
https://kosova-info.com/vetem-nje-gjeni-arrine-te-zgjidhe-te-gjitha-keto-gjeegjeza/60%Daily2018-04-15 08:50
https://kosova-info.com/miranda-per-barazimin-me-atalanten-barazim-i-tmerrshem/60%Daily2018-04-15 08:49
https://kosova-info.com/raportohet-per-shperthim-te-fuqishem-ne-veri-te-sirise/60%Daily2018-04-15 08:47
https://kosova-info.com/for-you-ne-mesin-e-kengeve-me-te-suksesshme-te-rita-ores/60%Daily2018-04-15 08:40
https://kosova-info.com/hoti-edhe-nje-here-u-ben-thirrje-partive-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-04-15 08:30
https://kosova-info.com/keto-ushtrime-bejne-mrekulli/60%Daily2018-04-15 08:25
https://kosova-info.com/atraktive-si-cdo-here-keshtu-po-e-pret-veren-demi-rose/60%Daily2018-04-15 08:21
https://kosova-info.com/riccciardo-e-fiton-cmimin-e-madh-te-kines/60%Daily2018-04-15 08:13
https://kosova-info.com/a-ju-kujtohet-vogelushi-nga-sulmet-ne-alepo-ja-si-eshte-ai-sot/60%Daily2018-04-15 08:11
https://kosova-info.com/juve-ka-dy-alternativa-per-te-zevendesuar-mandzukicin/60%Daily2018-04-15 08:06
https://kosova-info.com/nuk-pritej-kjo-kengetare-cilesohet-mbreteresha-e-muzikes-per-bebe-rexhen/60%Daily2018-04-15 08:01
https://kosova-info.com/zgjedhjet-presidenciale-ne-mal-te-zi-dy-kandidate-paralajmeruan-terheqjen-e-njohjes-per-kosoven/60%Daily2018-04-15 08:01
https://kosova-info.com/kete-gje-mos-e-shkruani-kurre-ne-cvne-tuaj/60%Daily2018-04-15 08:00
https://kosova-info.com/guardiola-e-transferon-te-city-lojtarin-me-te-mire-te-bayernit/60%Daily2018-04-15 07:47
https://kosova-info.com/shenohet-dita-e-te-pagjeturve-ne-mitrovice/60%Daily2018-04-15 07:44
https://kosova-info.com/lyrical-son-me-bashkeshorten-shkelqejne-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-04-15 07:41
https://kosova-info.com/kercenimi-i-radhes-nga-trump-per-sirine/60%Daily2018-04-15 07:34
https://kosova-info.com/nje-skuader-magjike-te-ciles-i-mungon-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-04-15 07:30
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-rekomandon-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/60%Daily2018-04-15 07:25
https://kosova-info.com/neymar-transferohet-te-man-utd-per-400-milione-euro/60%Daily2018-04-15 07:22
https://kosova-info.com/sonte-episodi-i-50-te-i-egjelit-liki-po-sjell-duet-me-lumi-b/60%Daily2018-04-15 07:21
https://kosova-info.com/per-kater-muaj-kater-punetore-kane-vdekur-ne-vendin-e-punes/60%Daily2018-04-15 07:13
https://kosova-info.com/festa-emocionuese-e-lojtareve-te-wolves-kur-e-kuptuan-se-jane-inkuadruar-ne-premierlige/60%Daily2018-04-15 07:12
https://kosova-info.com/daciq-nuk-e-mohon-se-kosova-mund-te-behet-pjese-e-okb-se/60%Daily2018-04-15 07:00
https://kosova-info.com/ditelindje-e-cmendur-fjolla-shperlane-duart-me-shampanje/60%Daily2018-04-15 06:57
https://kosova-info.com/mediet-ne-angli-te-sigurta-ja-ku-transferohet-bale/60%Daily2018-04-15 06:56
https://kosova-info.com/moti-sot-ne-kosove-6/60%Daily2018-04-15 06:52
https://kosova-info.com/publikon-fotomontazh-me-vajzen-e-vdekur-me-pas-behet-zbulimi-shokues-nga-policia/60%Daily2018-04-15 06:45
https://kosova-info.com/turqia-pritet-te-perballet-me-raport-tejet-kritik-nga-be-ja-2/60%Daily2018-04-15 06:44
https://kosova-info.com/nje-e-diel-e-ngarkuar-me-ndeshje-derbi-ne-evrope/60%Daily2018-04-15 06:42
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-me-ke-e-krahason-veten-ronela-hajati/60%Daily2018-04-15 06:40
https://kosova-info.com/ekskavator-hidraulik-me-telekomande/60%Daily2018-04-15 06:30
https://kosova-info.com/ky-eshte-arsenali-i-armeve-qe-putini-mund-ta-shfrytezoje-per-hakmarrje-pas-sulmeve-ne-siri/60%Daily2018-04-15 06:28
https://kosova-info.com/kylie-jenner-e-deshmon-se-eshte-nena-me-seksi/60%Daily2018-04-15 06:21
https://kosova-info.com/salah-kalon-messin-dhe-arrin-rekordin-e-ronaldos/60%Daily2018-04-15 06:21
https://kosova-info.com/befasi-mbappe-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-04-15 06:10
https://kosova-info.com/nis-votimi-per-zgjedhjen-e-presidentit-ne-mal-te-zi/60%Daily2018-04-15 06:07
https://kosova-info.com/sot-zhvillohen-dy-ndeshje-ne-superligen-e-kosoves/60%Daily2018-04-15 06:02
https://kosova-info.com/baby-g-ben-levizje-provokuese-dhe-filmon-te-pasmet-ne-pasqyre/60%Daily2018-04-15 06:00
https://kosova-info.com/sot-nis-ndertimi-i-autoudhes-prishtine-gjilan-dheu-i-bardhe/60%Daily2018-04-15 05:56
https://kosova-info.com/lewandowski-nuk-mund-ti-them-jo-ofertes-se-real-madridit/60%Daily2018-04-15 05:53
https://kosova-info.com/ne-top-10-reagimet-per-sirine-ne-twitter-edhe-deklaratat-e-thacit-dhe-pacollit/60%Daily2018-04-15 05:50
https://kosova-info.com/gruaja-e-assadit-mes-luksit-e-kepuceve-te-kristalit-femijet-vdesin-urie-dhe-po-i-vret-burri-i-saj-me-arme-kimike/60%Daily2018-04-15 05:43
https://kosova-info.com/dota-pit-season-5-finals-preview-secret-vp-have-something-to-prove/60%Daily2018-04-15 00:27
https://kosova-info.com/keto-shtete-jane-pro-dhe-kunder-sulmit-ajror-ne-siri-ne-cilen-ane-jane-kosova-shqiperia-dhe-serbia/60%Daily2018-04-14 21:59
https://kosova-info.com/roberti-jam-be-synet-ne-klase-te-peste/60%Daily2018-04-14 21:57
https://kosova-info.com/rezultatet-e-analizave-te-mishit-te-kompanise-qe-importoi-nga-belgjika/60%Daily2018-04-14 21:56
https://kosova-info.com/lodrat-nga-kina-te-rrezikshme-per-shendetin-e-femijeve/60%Daily2018-04-14 21:52
https://kosova-info.com/putin-erdogan-flasin-ne-telefon-pas-sulmit-amerikan-ne-siri/60%Daily2018-04-14 21:51
https://kosova-info.com/shqiperia-cakton-edhe-nje-tjeter-ndeshje-miqesore/60%Daily2018-04-14 21:49
https://kosova-info.com/femrat-me-te-pasme-te-medha-jane-me-te-zgjuara-dhe-te-shendetshme/60%Daily2018-04-14 21:49
https://kosova-info.com/gashi-e-shenon-golin-e-pare-ne-sezonin-e-ri-ne-mls/60%Daily2018-04-14 21:42
https://kosova-info.com/rusia-mposhtet-ne-okb-nuk-kalon-rezoluta-qe-denon-sulmin-ne-siri/60%Daily2018-04-14 21:38
https://kosova-info.com/skerdi-paralajmeron-kenge-me-plot-ritem/60%Daily2018-04-14 21:29
https://kosova-info.com/gjera-qe-mund-te-ndodhin-kur-nuk-kryeni-marredhenie-seksuale/60%Daily2018-04-14 21:27
https://kosova-info.com/ndryshon-moti-te-dielen-riga-shiu/60%Daily2018-04-14 21:26
https://kosova-info.com/prishtine-vetura-bie-ne-kanal-ne-rrugen-qe-ska-shenja-se-aty-po-kryhen-punime-foto/60%Daily2018-04-14 21:23
https://kosova-info.com/te-gjitha-gjerat-mund-te-ndalen-ne-nje-pike-por-jo-edhe-ibrahimovic-se-shenuari-gola/60%Daily2018-04-14 21:22
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fuqia-e-mbrojtjes-kunder-ajrore-siriane-gjithcka-ruse/60%Daily2018-04-14 21:18
https://kosova-info.com/tottenham-13-manchester-city-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-14 21:03
https://kosova-info.com/fero-e-krahason-veten-me-2pac/60%Daily2018-04-14 20:58
https://kosova-info.com/rrefimi-i-arbenita-arifit-presidenti-fali-vrasesin-e-babait-te-saj-video/60%Daily2018-04-14 20:54
https://kosova-info.com/edhe-atalanta-e-ndale-interin/60%Daily2018-04-14 20:39
https://kosova-info.com/city-ben-detyren-tani-shpreson-te-gaboje-unitedi-per-tu-shpallur-kampion-ne-premierlige/60%Daily2018-04-14 20:36
https://kosova-info.com/deputetet-e-ldk-se-qe-fshehen-birrat-vendosin-nje-gote-seshte-haram-foto/60%Daily2018-04-14 20:36
https://kosova-info.com/dashuri-e-vertete-ja-cka-beri-fansi-per-noizyn/60%Daily2018-04-14 20:30
https://kosova-info.com/mediat-ne-shqiperi-raportojne-se-do-te-leshohet-urdher-arrest-ndaj-ish-prokurorit-llalla/60%Daily2018-04-14 20:19
https://kosova-info.com/keto-fotografi-deshmojne-se-si-gjyqtari-ia-fali-penalltine-manchester-cityt/60%Daily2018-04-14 20:13
https://kosova-info.com/pse-disa-politikane-u-mbijetojne-skandaleve-seksuale-e-disa-jo/60%Daily2018-04-14 20:10
https://kosova-info.com/edhe-fjolla-e-ka-ditelindjen-ja-me-ke-festoi-ajo/60%Daily2018-04-14 19:59
https://kosova-info.com/buffon-me-ne-fund-thyen-heshtjen-ja-cfare-thote-per-penalltine/60%Daily2018-04-14 19:52
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-votojne-gjukanoviqin-ne-zgjedhjet-e-se-neserme/60%Daily2018-04-14 19:49
https://kosova-info.com/fier-te-shtena-me-arme-nje-i-plagosur/60%Daily2018-04-14 19:44
https://kosova-info.com/alkooli-jashtezakonisht-i-demshem-per-shendetin/60%Daily2018-04-14 19:40
https://kosova-info.com/tottenham-i-pergjigjet-me-gol-manchester-cityt/60%Daily2018-04-14 19:31
https://kosova-info.com/kolegia-uron-dafinen-e-quan-gangstere/60%Daily2018-04-14 19:29
https://kosova-info.com/skv-kerkon-lirimin-e-aktivisteve-te-arrestuar/60%Daily2018-04-14 19:24
https://kosova-info.com/pamje-te-sulmeve-te-frances-ne-siri/60%Daily2018-04-14 19:22
https://kosova-info.com/city-ia-shenon-dy-gola-per-kater-minuta-tottenhamit/60%Daily2018-04-14 19:12
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-per-autostraden-prishtine-gjilan-urime-gjilanas/60%Daily2018-04-14 19:05
https://kosova-info.com/ankesa-per-rrymen-e-dobet-ne-llaushe/60%Daily2018-04-14 19:03
https://kosova-info.com/e-bija-feston-dy-vjetorin-e-lindjes-keshtu-e-uron-meti/60%Daily2018-04-14 18:59
https://kosova-info.com/mitrovice-kujtohet-masakra-te-kovacet-video/60%Daily2018-04-14 18:59
https://kosova-info.com/liverpool-30-bournemouth-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-14 18:49
https://kosova-info.com/suhareke-festa-qe-u-kthye-ne-tragjedi-flasin-familjaret-dhe-kane-nje-porosi-video/60%Daily2018-04-14 18:45
https://kosova-info.com/opa-nana-publikohet-nga-fibi/60%Daily2018-04-14 18:41
https://kosova-info.com/prishtina-ska-park-argetimi-luna-park-qe-nga-tetori-i-2015-es-video/60%Daily2018-04-14 18:40
https://kosova-info.com/zyrtare-skuadra-e-madhe-siguron-rikthimin-ne-premierlige/60%Daily2018-04-14 18:36
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-e-largon-nenkryetarin-e-komunes/60%Daily2018-04-14 18:35
https://kosova-info.com/deputetet-e-ldk-se-i-fshehin-birrat-mos-tju-duken-ne-foto-plas-gallata-ne-rrjetet-sociale-foto/60%Daily2018-04-14 18:27
https://kosova-info.com/bayerni-nuk-permbahet-ndaj-monchengladbachut/60%Daily2018-04-14 18:25
https://kosova-info.com/kurti-thote-se-intervenimi-ne-siri-ishte-i-nevojshem/60%Daily2018-04-14 18:23
https://kosova-info.com/duke-ekspozuar-gjoksin-luana-i-thote-a-te-kam-munguar/60%Daily2018-04-14 18:20
https://kosova-info.com/liverpooli-fiton-salah-arrin-ne-kuoten-e-30-golave-dhe-hyne-ne-histori-te-premierliges/60%Daily2018-04-14 18:19
https://kosova-info.com/kjo-grafike-tregon-se-cfare-ka-ne-te-vertete-brenda-nutella-s/60%Daily2018-04-14 18:11
https://kosova-info.com/salah-shenon-gol-te-rralle-me-koke-per-te-dyfishuar-epersine-e-liverpoolit/60%Daily2018-04-14 17:59
https://kosova-info.com/roberti-tregon-se-si-e-la-nje-person-te-palevizshem-ishte-edhe-ne-paraburgim/60%Daily2018-04-14 17:59
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-tottenham-manchester-city/60%Daily2018-04-14 17:56
https://kosova-info.com/paraburgim-nje-muaj-per-6-anetaret-e-skv-se/60%Daily2018-04-14 17:51
https://kosova-info.com/formacionet-e-ndeshjes-atalanta-inter/60%Daily2018-04-14 17:51
https://kosova-info.com/shba-goditi-sirine-me-raketa-te-njejta-qe-e-sulmoi-serbine-nje-kushton-1-4-milion-dollare/60%Daily2018-04-14 17:45
https://kosova-info.com/arritje-historike-per-kb-bashkimin-kualifikohet-ne-finale-te-liges-ballkanike/60%Daily2018-04-14 17:38
https://kosova-info.com/get-this-money-publikohet-nga-yo-turly/60%Daily2018-04-14 17:38
https://kosova-info.com/iniesta-prek-zemrat-e-gjithe-tifozeve-me-kete-deklarate/60%Daily2018-04-14 17:25
https://kosova-info.com/serbia-rikthen-thacin-e-haradinajn-ne-listen-e-te-kerkuarve-ne-interpol/60%Daily2018-04-14 17:23
https://kosova-info.com/akuzat-per-korrupsion-llalla-shperthen-ndaj-lu-se-boll-me-po-dhunon-ligjet-shqiptare/60%Daily2018-04-14 17:19
https://kosova-info.com/premiere-1-xhiro-publikohet-nga-2ton-dhe-lindoni/60%Daily2018-04-14 17:16
https://kosova-info.com/barca-thyen-rekordin-qe-konsiderohej-i-paarritshem-prej-vitesh/60%Daily2018-04-14 17:14
https://kosova-info.com/turqia-pritet-te-perballet-me-raport-tejet-kritik-nga-be-ja/60%Daily2018-04-14 17:10
https://kosova-info.com/cfare-mbeti-pas-sulmit-ne-siri/60%Daily2018-04-14 17:09
https://kosova-info.com/ish-kryeprokurori-ambasadorit-amerikan-boll-me-po-dhunon-ligjet-shqiptare/60%Daily2018-04-14 17:06
https://kosova-info.com/ish-kryeprokurori-ambasadorit-amerikan-boll-me-po-dhunon-ligjet-shqiptare/60%Daily2018-04-14 17:06
https://kosova-info.com/barcelona-21-valencia-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-14 17:05
https://kosova-info.com/kengetaren-shqiptare-e-shpallin-te-vdekur-reagimi-i-saj-do-tiu-habise/60%Daily2018-04-14 16:59
https://kosova-info.com/i-shperthen-mina-humb-jeten-minatori-ne-bulqize/60%Daily2018-04-14 16:51
https://kosova-info.com/i-shperthen-mina-humb-jeten-minatori-ne-bulqize-2/60%Daily2018-04-14 16:51
https://kosova-info.com/pas-arrestimit-deklarohet-stresi-jam-perdorues-i-droges/60%Daily2018-04-14 16:42
https://kosova-info.com/liverpool-bournemouth-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-04-14 16:41
https://kosova-info.com/ambasadori-rus-ne-okb-vepruat-njejte-sikur-ne-sulmin-ndaj-jugosllavise/60%Daily2018-04-14 16:26
https://kosova-info.com/sekretari-i-okb-se-tregoni-durim/60%Daily2018-04-14 16:22
https://kosova-info.com/enca-perseri-me-te-njejtin-problem-ne-emisione/60%Daily2018-04-14 16:21
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-kundershton-kerkesen-per-rritje-pagash-prej-6-perqind/60%Daily2018-04-14 16:17
https://kosova-info.com/guardiola-keto-dy-skuadra-bllokuan-var-in-ne-premierlige/60%Daily2018-04-14 16:15
https://kosova-info.com/decani-perfiton-nga-mmph-ja-me-shume-se-tre-milione-euro/60%Daily2018-04-14 16:10
https://kosova-info.com/kukesi-shkaterron-partizanin-dhe-blindon-vendin-e-dyte/60%Daily2018-04-14 16:07
https://kosova-info.com/barcelona-fiton-dhe-vendos-rekord-ne-la-liga/60%Daily2018-04-14 16:07
https://kosova-info.com/anxhelina-pothuajse-e-zhveshur-ne-festival-nuk-i-le-vend-imagjinates/60%Daily2018-04-14 15:59
https://kosova-info.com/tri-arsyet-e-fuqishme-qe-e-mbajne-putinin-ne-siri-1-gazsjellesi-i-fuqishem/60%Daily2018-04-14 15:59
https://kosova-info.com/shba-paralajmeron-serish-asadin-mos-e-testo-gatishmerine-tone/60%Daily2018-04-14 15:56
https://kosova-info.com/prishtine-era-e-keqe-e-ujerave-te-zeza-shqeteson-banoret-fotovideo/60%Daily2018-04-14 15:40
https://kosova-info.com/mindili-publikohet-nga-mahmut-ferati-dhe-mc-lifi/60%Daily2018-04-14 15:39
https://kosova-info.com/tre-te-vrare-per-me-pak-se-nje-muaj-ne-suhareke/60%Daily2018-04-14 15:38
https://kosova-info.com/liverpool-bournemouth-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-04-14 15:33
https://kosova-info.com/ekstradohet-nga-hollanda-ne-tirane-kosovari-i-denuar-me-8-vite-burg/60%Daily2018-04-14 15:32
https://kosova-info.com/barcelona-valencia-shenohet-goli-i-dyte/60%Daily2018-04-14 15:28
https://kosova-info.com/legjenda-maldini-zgjedh-portierin-me-te-mire-ne-serie-a/60%Daily2018-04-14 15:25
https://kosova-info.com/fillon-mbedhja-urgjente-e-keshillit-te-sigurimit-me-kerkese-te-rusise/60%Daily2018-04-14 15:23
https://kosova-info.com/kylie-jenner-kopjon-kimin-ja-ndryshimi-drastik-qe-ka-bere/60%Daily2018-04-14 15:20
https://kosova-info.com/mesohet-identiteti-i-te-miturit-qe-u-vra-aksidentalisht-ne-mushtisht-dje-e-kishte-ditelindjen/60%Daily2018-04-14 15:14
https://kosova-info.com/rusia-sulmet-ne-siri-jane-te-papranueshme/60%Daily2018-04-14 15:06
https://kosova-info.com/cana-shqiperia-me-fat-qe-ka-dy-portiere-te-pabesueshem/60%Daily2018-04-14 15:06
https://kosova-info.com/xhensila-na-prezanton-me-kopshtin-e-saj-perplot-me-lule/60%Daily2018-04-14 14:58
https://kosova-info.com/zagori-rrezikon-te-shembet-nje-monument-i-rralle-kulti/60%Daily2018-04-14 14:58
https://kosova-info.com/prishtina-shenon-fitore-minimale-ndaj-beses-llapi-mposht-lirine/60%Daily2018-04-14 14:56
https://kosova-info.com/pentagoni-sulmuan-ne-zemer-sirianet-nuk-na-rrezuan-asnje-rakete/60%Daily2018-04-14 14:55
https://kosova-info.com/ne-muzeun-e-forcave-te-armatosura-hapet-pavioni-i-ri-i-skenderbeut/60%Daily2018-04-14 14:51
https://kosova-info.com/pentagoni-jep-detaje-per-sulmin-ne-siri/60%Daily2018-04-14 14:38
https://kosova-info.com/asistim-fantastik-nga-coutinho-ja-cfare-goli-shenon-suarez/60%Daily2018-04-14 14:33
https://kosova-info.com/mimoza-dhe-seldi-puthen-ne-buze-midis-qytetit/60%Daily2018-04-14 14:31
https://kosova-info.com/nato-nuk-ka-kercenim-per-sigurine-ne-kosove/60%Daily2018-04-14 14:30
https://kosova-info.com/shperthim-ne-gaza-vdesin-disa-persona/60%Daily2018-04-14 14:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-per-kepucen-e-arte/60%Daily2018-04-14 14:22
https://kosova-info.com/southampton-23-chelsea-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-04-14 14:11
https://kosova-info.com/pa-ty-publikohet-nga-argjentina-ramosaj-dhe-seven-saraqi/60%Daily2018-04-14 14:10
https://kosova-info.com/armet-edhe-ne-cantat-e-nxenesve/60%Daily2018-04-14 14:10
https://kosova-info.com/probleme-ne-lidhje-rita-dhe-liam-performojne-ne-distance-prej-njeri-tjetrit/60%Daily2018-04-14 13:58
https://kosova-info.com/darke-romantike-e-adelina-tahirit-me-bashkeshortin/60%Daily2018-04-14 13:42
https://kosova-info.com/trajneri-i-romes-zbulon-qe-sa-kohe-e-presin-ndeshjen-me-liverpoolin/60%Daily2018-04-14 13:41
https://kosova-info.com/mantia-me-mish/60%Daily2018-04-14 13:39
https://kosova-info.com/rrezimi-i-assadit-apo-armet-kimike-cili-ishte-qellimi-i-sulmeve-ne-siri/60%Daily2018-04-14 13:31
https://kosova-info.com/detaje-nga-dueti-mes-mahmut-feratit-dhe-arifhikmetit/60%Daily2018-04-14 13:25
https://kosova-info.com/super-giroud-chelsea-fiton-ndaj-southamptonit/60%Daily2018-04-14 13:24
https://kosova-info.com/vetem-denim-me-gjobe-per-goditjen-ne-koke-te-gruas-se-vellait/60%Daily2018-04-14 13:11
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-barcelona-valencia-3/60%Daily2018-04-14 13:05
https://kosova-info.com/pamjet-qe-tregojne-shkaterrimin-e-sirise-nga-raketat-amerikane/60%Daily2018-04-14 13:05
https://kosova-info.com/pasi-i-bleu-ore-prej-mijera-eurosh-morena-uron-me-keto-fjale-babain/60%Daily2018-04-14 13:00
https://kosova-info.com/malaga-real-madrid-pak-kush-e-ka-pritur-se-do-te-ndodhe-kjo-me-ronaldon/60%Daily2018-04-14 12:56
https://kosova-info.com/xhaxhai-vret-aksidentalisht-me-arme-nipin-14-vjecar/60%Daily2018-04-14 12:45
https://kosova-info.com/kosova-pa-marreveshje-punesimi-sezonal-me-vendet-e-be-se/60%Daily2018-04-14 12:43
https://kosova-info.com/samanta-karavella-tregon-shume-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-04-14 12:40
https://kosova-info.com/problem-te-real-madrid-ja-cfare-i-ndodhi-iscos/60%Daily2018-04-14 12:34
https://kosova-info.com/trump-misioni-ne-siri-u-realizua/60%Daily2018-04-14 12:31
https://kosova-info.com/aksidentalisht-vritet-14-vjecari-ne-mushtisht/60%Daily2018-04-14 12:26
https://kosova-info.com/me-kukuvajken-ne-shpine-qe-mbart-nje-kafke-ky-eshte-vrasesi-me-i-kerkuar-ne-evrope/60%Daily2018-04-14 12:24
https://kosova-info.com/me-ne-fund-reagon-edhe-kina-del-ne-krahe-te-assadit/60%Daily2018-04-14 12:24
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-besnik-qakes-publikon-imazhin-e-pare-te-vajzes/60%Daily2018-04-14 12:21
https://kosova-info.com/nato-mblidhet-pas-sulmit-ne-siri/60%Daily2018-04-14 12:16
https://kosova-info.com/nuk-perjashtohen-sulme-te-reja-ne-siri-nese-assadi-perdor-serish-arme-kimike/60%Daily2018-04-14 12:15
https://kosova-info.com/zidane-ua-mbyll-gojen-gazetave-te-barcelones-per-penalltine-kunder-juventusit/60%Daily2018-04-14 12:01
https://kosova-info.com/keshtu-ekspozon-te-pasmet-flaka-krelani/60%Daily2018-04-14 12:01
https://kosova-info.com/keta-jane-kandidatet-per-cmimin-futbollisti-i-vitit-ne-premierlige/60%Daily2018-04-14 11:59
https://kosova-info.com/southampton-chelsea-goli-i-pare-eshte-nje-befasi/60%Daily2018-04-14 11:54
https://kosova-info.com/veseli-qellimi-kryesor-i-kosoves-eshte-anetaresimi-i-plote-ne-be/60%Daily2018-04-14 11:53
https://kosova-info.com/deshmia-rreqethese-e-nje-siriani-per-sulmet-ajrore-ka-akuza-te-renda-per-trumpin/60%Daily2018-04-14 11:50
https://kosova-info.com/tete-ushtare-te-vdekur-nga-sulmi-ne-gadishullin-sinai/60%Daily2018-04-14 11:44
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-futbollist-dua-te-transferohet-ne-real-madrid/60%Daily2018-04-14 11:43
https://kosova-info.com/vendimi-per-sheshelin-kompromisi-i-nje-gjykate-te-kompromentuar/60%Daily2018-04-14 11:41
https://kosova-info.com/mimoza-dhe-seldi-po-pushojne-ne-kete-vend/60%Daily2018-04-14 11:41
https://kosova-info.com/momenti-kur-ushtaret-e-assadit-ikin-me-vrap-nga-frika-e-raketave-amerikane/60%Daily2018-04-14 11:39
https://kosova-info.com/turqit-ngaterrojne-flamurin-e-kosoves-me-te-shqiperise-ne-nje-aktivitet-ne-prizren/60%Daily2018-04-14 11:31
https://kosova-info.com/enca-nuk-i-ndahet-modelit-portugez-kete-gjest-te-pahijshem-e-beri-ne-veture/60%Daily2018-04-14 11:20
https://kosova-info.com/pese-sekrete-per-ti-memorizuar-gjerat-me-shpejt/60%Daily2018-04-14 11:20
https://kosova-info.com/pas-bombardimeve-ne-siri-assadi-thote-se-ndihet-edhe-me-i-forte/60%Daily2018-04-14 11:15
https://kosova-info.com/si-rrallehere-alketa-pozon-e-zhveshur-ne-shtrat/60%Daily2018-04-14 11:00
https://kosova-info.com/ismaili-lutemi-qe-siria-ta-kete-fatin-e-kosoves-ti-jepet-shansi-per-te-jetuar-ne-paqe/60%Daily2018-04-14 10:56
https://kosova-info.com/pamjet-e-fundit-nga-pasojat-e-raketave-amerikane-ne-siri/60%Daily2018-04-14 10:51
https://kosova-info.com/gjashte-pyetjet-bazike-per-luften-ne-siri/60%Daily2018-04-14 10:34
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-southampton-chelsea-2/60%Daily2018-04-14 10:34
https://kosova-info.com/allegri-zbulon-nje-tjeter-gabim-te-gjyqtarit-ne-ndeshjen-real-madrid-juventus/60%Daily2018-04-14 10:31
https://kosova-info.com/a-eshte-drejtesi-bashkimi-familjar/60%Daily2018-04-14 10:29
https://kosova-info.com/modeli-kreativ-i-drejtorit-te-shpend-ahmetit-per-mbulimin-e-gropave-foto/60%Daily2018-04-14 10:27
https://kosova-info.com/ushtrimet-mposhtin-dhimbjen-e-kokes/60%Daily2018-04-14 10:15
https://kosova-info.com/si-e-ruajti-fuqine-gjukanoviqi/60%Daily2018-04-14 10:12
https://kosova-info.com/britney-spears-caste-intime-me-te-dashurin-ne-palester/60%Daily2018-04-14 10:02
https://kosova-info.com/lista-e-gjere-e-argjentines-per-boterorin-2018-mungon-nje-super-sulmues/60%Daily2018-04-14 10:01
https://kosova-info.com/rreth-175-lende-u-ndahen-kater-gjykatesve-serbe-ne-gjykaten-themelore-te-mitrovices/60%Daily2018-04-14 10:01
https://kosova-info.com/milan-napoli-nuk-do-ta-besoni-cfare-ka-ndodhur-me-mertensin/60%Daily2018-04-14 09:55
https://kosova-info.com/conte-zbulon-fajtorin-nese-chelsea-nuk-kualifikohet-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-14 09:44
https://kosova-info.com/ambasadorja-rudi-dorezoi-letrat-kredenciale-ne-kostarike/60%Daily2018-04-14 09:41
https://kosova-info.com/dafina-shperthen-ne-lot-nga-befasia-qe-i-beri-i-dashuri-ne-nju-jork/60%Daily2018-04-14 09:41
https://kosova-info.com/milan-napoli-rekord-nga-donnarumma/60%Daily2018-04-14 09:37
https://kosova-info.com/sulmohet-me-sopate-nj-grua-ne-ferizaj-dergohet-per-tretman-ne-qkuk/60%Daily2018-04-14 09:34
https://kosova-info.com/khedira-fton-perforcimin-e-ri-ne-juventus/60%Daily2018-04-14 09:30
https://kosova-info.com/pese-gjerat-qe-duhet-ti-dini-per-sulmet-ajrore-ne-siri/60%Daily2018-04-14 09:25
https://kosova-info.com/fjalet-emocionuese-te-kim-kardashian-per-mbesen/60%Daily2018-04-14 09:22
https://kosova-info.com/fjalet-emocionuese-te-kim-kardashian-per-mbesen/60%Daily2018-04-14 09:22
https://kosova-info.com/lacazette-nese-ndodh-kjo-wenger-do-te-mbetet-ne-arsenal/60%Daily2018-04-14 09:17
https://kosova-info.com/seksi-dhe-krimi-rrezikojne-cmimin-nobel-per-letersi/60%Daily2018-04-14 09:12
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-veseli-takoi-homologun-slloven-milan-brglez-diskutuan-per-bashkepunimin-ndershteteror/60%Daily2018-04-14 09:08
https://kosova-info.com/man-city-dhe-man-utd-do-ta-ndajne-stadiumin-etihad/60%Daily2018-04-14 09:07
https://kosova-info.com/televizioni-sirian-publikon-pamjet-e-raketave-te-shkaterruara-te-amerikes/60%Daily2018-04-14 09:06
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-suksesi-i-gjimnazit-loyola-sukses-i-femijet-tane/60%Daily2018-04-14 09:04
https://kosova-info.com/surprizohet-ne-dws-landi-spo-me-mbajne-gjunjet/60%Daily2018-04-14 09:01
https://kosova-info.com/ministri-lluka-mori-pjese-ne-konferencen-vjetore-te-investimeve-ne-emiratet-e-bashkuara-arabe/60%Daily2018-04-14 08:59
https://kosova-info.com/legjendat-e-barcelones-dhe-juventusit-komentojne-penalltine-e-real-madridit/60%Daily2018-04-14 08:56
https://kosova-info.com/reagon-edhe-merkel-kritikon-rusine-per-mbeshtetjen-ndaj-assadit/60%Daily2018-04-14 08:53
https://kosova-info.com/lamtumire-milan-suso-kthehet-ne-liverpool/60%Daily2018-04-14 08:46
https://kosova-info.com/rruga-e-kombit-tarife-te-reduktuar-per-banoret-e-kukesit/60%Daily2018-04-14 08:45
https://kosova-info.com/reagimi-i-pare-nga-be-ja-pas-bombardimeve-ne-siri/60%Daily2018-04-14 08:39
https://kosova-info.com/lehte-dhe-shpejt-si-te-bejme-nje-stol-kerpudhash/60%Daily2018-04-14 08:36
https://kosova-info.com/rita-ora-dridh-skenen-e-coachellas-ja-si-eshte-veshur/60%Daily2018-04-14 08:35
https://kosova-info.com/man-city-kerkon-kalimin-e-krizes-ne-duelin-ndaj-tottenhamit/60%Daily2018-04-14 08:30
https://kosova-info.com/vdes-regjisori-cek-millosh-forman/60%Daily2018-04-14 08:30
https://kosova-info.com/performanca-e-zjarrte-e-dua-lipes-ne-glasgow/60%Daily2018-04-14 08:21
https://kosova-info.com/performanca-e-zjarrte-e-dua-lipes-ne-glasgow-2/60%Daily2018-04-14 08:21
https://kosova-info.com/thaci-ne-krahe-te-shba-se-britanise-dhe-frances-per-sulmet-ajrore-ne-siri/60%Daily2018-04-14 08:20
https://kosova-info.com/dhjete-menyra-per-ta-shfrytezuar-kabllon-per-samsung/60%Daily2018-04-14 08:20
https://kosova-info.com/pamje-te-jashtezakonshme-momenti-kur-raketat-franceze-nisen-per-siri/60%Daily2018-04-14 08:06
https://kosova-info.com/pacolli-kosova-perkrah-sulmet-ne-siri/60%Daily2018-04-14 08:03
https://kosova-info.com/almeda-nuk-mund-te-qendroje-larg-tolges-ja-cfare-beri-pas-dws/60%Daily2018-04-14 08:01
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-ashper-nga-putini-sulmon-ameriken/60%Daily2018-04-14 07:55
https://kosova-info.com/digjen-tre-mjete-ne-vlore-dy-prej-tyre-i-vune-flaken/60%Daily2018-04-14 07:51
https://kosova-info.com/si-pergatitet-nje-embelsire-me-mak/60%Daily2018-04-14 07:49
https://kosova-info.com/britania-thote-se-bombardimet-ndikuan-ne-dobesimin-e-regjimit-te-assadit/60%Daily2018-04-14 07:48
https://kosova-info.com/lufte-fjalesh-pas-sulmeve-ajrore-ne-siri/60%Daily2018-04-14 07:43
https://kosova-info.com/liga-e-njohur-evropiane-i-thote-jo-perdorimit-te-var-it/60%Daily2018-04-14 07:42
https://kosova-info.com/fansi-i-cmendur-i-noizyt-kete-gje-e-beri-per-te/60%Daily2018-04-14 07:40
https://kosova-info.com/9-vjet-burg-per-shqiptarin-i-cili-nga-ateist-u-shnderrua-ne-islamist-radikal/60%Daily2018-04-14 07:38
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-nga-neymar-para-boterorit-2018/60%Daily2018-04-14 07:37
https://kosova-info.com/pamje-te-reja-nga-bombardimet-ne-siri/60%Daily2018-04-14 07:37
https://kosova-info.com/nuk-duhet-te-shikoni-tere-kohen-ne-ekran/60%Daily2018-04-14 07:33
https://kosova-info.com/berlusconi-real-madrid-juventus-isha-tifoz-i-ketij-ekipi/60%Daily2018-04-14 07:31
https://kosova-info.com/nato-reagon-pas-sulmeve-ajrore-ne-siri/60%Daily2018-04-14 07:24
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-pranon-dhuraten-me-te-bukur-nga-nena/60%Daily2018-04-14 07:21
https://kosova-info.com/kualifikimet-per-cmimin-e-madh-te-kines-super-ferrari/60%Daily2018-04-14 07:16
https://kosova-info.com/salah-kjo-e-pret-romen-e-me-pas-kundershtarin-e-finales-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-14 07:02
https://kosova-info.com/reagimi-i-deputetit-te-kosoves-pas-bombardimeve-ne-siri/60%Daily2018-04-14 07:02
https://kosova-info.com/deshmojne-qe-kane-gjak-shqiptari-ja-cka-ben-rita-per-bebe-rexhen/60%Daily2018-04-14 07:01
https://kosova-info.com/ngec-perzgjedhja-e-kryeprokurorit-te-gjykates-speciale/60%Daily2018-04-14 06:55
https://kosova-info.com/ne-kete-forme-ju-do-te-digjni-me-shume-kalori/60%Daily2018-04-14 06:51
https://kosova-info.com/mengjes-i-zakonshem-per-assadin-pas-bombardimeve-dalin-pamjet-teksa-shkon-ne-zyre/60%Daily2018-04-14 06:49
https://kosova-info.com/guardiola-zgjedh-perforcimin-e-ri-ne-man-city/60%Daily2018-04-14 06:49
https://kosova-info.com/kim-kardashian-ben-serfing-ne-det-vemendja-tek/60%Daily2018-04-14 06:41
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-ashper-nga-siria-pas-bomardimeve/60%Daily2018-04-14 06:40
https://kosova-info.com/marca-zbulon-klubin-e-ri-te-torresit/60%Daily2018-04-14 06:39
https://kosova-info.com/diplomacia-kosovare-ne-defanzive/60%Daily2018-04-14 06:33
https://kosova-info.com/krejt-cka-dihet-deri-me-tani-per-bombardimet-ne-siri/60%Daily2018-04-14 06:30
https://kosova-info.com/rriten-tensionet-pas-sulmeve-qindra-siriane-dalin-ne-rruget-e-damaskut/60%Daily2018-04-14 06:25
https://kosova-info.com/juventus-harron-eliminimin-nga-liga-e-kampioneve-me-perforcimin-e-ri-nga-premierliga/60%Daily2018-04-14 06:23
https://kosova-info.com/anxhelina-nuk-i-le-vend-imagjinates-gjysme-e-zhveshur-ne-coachella/60%Daily2018-04-14 06:22
https://kosova-info.com/rai-sport-griezmann-ne-serie-a/60%Daily2018-04-14 06:16
https://kosova-info.com/momentet-e-sulmeve-ne-siri-kur-po-thirrej-ezani-video/60%Daily2018-04-14 06:13
https://kosova-info.com/barcelona-kunder-valencias-formacionet-e-super-ndeshjes-ne-camp-nou/60%Daily2018-04-14 06:07
https://kosova-info.com/bombardimet-ne-siri-reagon-edhe-turqia/60%Daily2018-04-14 06:05
https://kosova-info.com/dafina-feston-ditelindjen-sjell-imazhe-nga-femijeria/60%Daily2018-04-14 06:00
https://kosova-info.com/irani-partneri-i-regjimit-te-assadit-kercenon-ameriken-pas-sulmeve-ne-siri/60%Daily2018-04-14 05:58
https://kosova-info.com/keto-jane-raketat-qe-u-perdoren-nga-shba-ja-dhe-britania-per-ta-bombarduar-sirine/60%Daily2018-04-14 05:49
https://kosova-info.com/rusia-reagon-ashper-pas-sulmeve-kercenon-shba-ne-dhe-shtetet-e-tjera/60%Daily2018-04-14 05:42
https://kosova-info.com/pamjet-e-para-nga-bombardimet-ne-siri-video/60%Daily2018-04-14 05:31
https://kosova-info.com/shba-britania-e-madhe-dhe-franca-nisin-bombardimet-ne-siri/60%Daily2018-04-14 05:22
https://kosova-info.com/intel-core-i7-7700k-kaby-lake-review/60%Daily2018-04-14 00:27
https://kosova-info.com/sia-e-ermal-mamaqit-mbushi-1-muaj-jete-keshtu-festuan-mbreme/60%Daily2018-04-13 22:00
https://kosova-info.com/ke-gati-per-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/60%Daily2018-04-13 21:56
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-nje-40-vjecar/60%Daily2018-04-13 21:55
https://kosova-info.com/teknologjia-e-ben-edhe-kete-vjen-divani-i-mencur/60%Daily2018-04-13 21:54
https://kosova-info.com/neymar-jep-lajmin-e-madh/60%Daily2018-04-13 21:45
https://kosova-info.com/xiaomi-do-ta-bleje-gopro-ne/60%Daily2018-04-13 21:45
https://kosova-info.com/ismaili-udhezimi-administrativ-per-cmimin-e-barnave-ndikim-direkt-te-pacientet/60%Daily2018-04-13 21:41
https://kosova-info.com/justin-bieberit-ia-demtojne-veturen-prej-270-mije-funtash/60%Daily2018-04-13 21:41
https://kosova-info.com/presidenti-i-romes-optimist-per-perballjen-me-liverpoolin/60%Daily2018-04-13 21:33
https://kosova-info.com/shikoni-sirine-atje-gjeni-te-gjitha-shkaqet-qe-kane-cuar-ne-lufterat-boterore-te-mehershme/60%Daily2018-04-13 21:31
https://kosova-info.com/buxhovi-ldk-ne-renie-e-siper-paterice-e-partive-tjera/60%Daily2018-04-13 21:30
https://kosova-info.com/reagon-policia-te-paverteta-lajmet-per-furnizim-me-audi-q7/60%Daily2018-04-13 21:24
https://kosova-info.com/i-zberthehet-kopsa-duke-xhiruar-ermali-ben-hore-kejvinen/60%Daily2018-04-13 21:22
https://kosova-info.com/kosova-u16-peson-humbje-pasi-ishujt-faroe-shkelin-rregullat-e-turneut/60%Daily2018-04-13 21:21
https://kosova-info.com/ngjyra-e-dyllit-te-vesheve-tregon-shume-per-shendetin/60%Daily2018-04-13 21:19
https://kosova-info.com/inspektoret-tatimore-priten-me-kallashnikove-ne-veri-video/60%Daily2018-04-13 21:12
https://kosova-info.com/zayn-malik-publikon-kengen-e-re-pas-ndarjes-nga-gigi-hadid/60%Daily2018-04-13 21:07
https://kosova-info.com/edhe-modric-behet-pjese-e-emisionit-shqiptaret-per-shqiptaret-ky-eshte-mesazhi-i-tij-per-dianen/60%Daily2018-04-13 21:06
https://kosova-info.com/serbia-se-le-kosoven-te-marre-kryesimin-e-nje-komisioni-ne-seecp-e-merr-turqia/60%Daily2018-04-13 21:05
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-duhet-te-lidheni-me-nje-femije-hastret/60%Daily2018-04-13 21:01
https://kosova-info.com/bayern-munich-real-madrid-a-i-dini-emrat-e-shtate-lojtareve-qe-kane-veshur-fanellat-e-dy-skuadrave/60%Daily2018-04-13 20:52
https://kosova-info.com/junikasit-te-ofenduar-nga-deklarata-e-driton-selmanajt/60%Daily2018-04-13 20:49
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-peson-aksident-te-rende-kjo-eshte-gjendja-e-tij/60%Daily2018-04-13 20:46
https://kosova-info.com/volvo-prezanton-kamionin-e-pare-te-tij-i-gjithi-elektrik/60%Daily2018-04-13 20:45
https://kosova-info.com/mustafa-thote-se-lufta-per-pushtet-ne-kosove-eshte-e-ashper/60%Daily2018-04-13 20:43
https://kosova-info.com/naftetaret-duan-qe-kosova-te-krijoje-rezerva-sic-e-kerkon-beja/60%Daily2018-04-13 20:40
https://kosova-info.com/revolucion-te-city-transferon-keta-gjashte-futbolliste/60%Daily2018-04-13 20:39
https://kosova-info.com/zaev-permendorja-e-aleksandrit-te-madh-nuk-do-te-prishte/60%Daily2018-04-13 20:27
https://kosova-info.com/roberti-krenar-per-noren-do-te-jemi-bashke-deri-ne-vdekje/60%Daily2018-04-13 20:25
https://kosova-info.com/gati-projektligji-per-prekazin/60%Daily2018-04-13 20:25
https://kosova-info.com/a-ishte-per-penallti-nderhyrja-e-benatias-ja-cfare-thote-maradona/60%Daily2018-04-13 20:23
https://kosova-info.com/ja-si-te-dalloni-nese-jeni-prekur-nga-gripi-ose-alergjia/60%Daily2018-04-13 20:18
https://kosova-info.com/kontakti-ekzistoi-pak-ka-rendesi-nese-eshte-minuta-e-1-apo-minuta-e-93/60%Daily2018-04-13 20:10
https://kosova-info.com/xhensila-shton-peshe-nga-shtatzenia/60%Daily2018-04-13 20:04
https://kosova-info.com/nese-derdhet-gjak-rus-ne-do-te-hakmerremi/60%Daily2018-04-13 20:04
https://kosova-info.com/punonjesit-largohen-nga-facebook-per-shkak-te-shqetesimeve-etike/60%Daily2018-04-13 20:00
https://kosova-info.com/shba-avokati-privat-i-presidentit-trump-nen-hetim-penal/60%Daily2018-04-13 19:58
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-courtois-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2018-04-13 19:54
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-pershendet-deklaraten-e-raportueses-fajon/60%Daily2018-04-13 19:50
https://kosova-info.com/uefa-godet-perseri-fshf-ne-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-04-13 19:49
https://kosova-info.com/pse-shpend-ahmeti-nuk-mund-ti-bashkohet-ldk-se/60%Daily2018-04-13 19:48
https://kosova-info.com/kongresi-pro-mueller-perpiqet-ta-mbroje-nga-shkarkimi/60%Daily2018-04-13 19:45
https://kosova-info.com/kosova-me-masa-me-te-ashpra-kunder-korrupsionit/60%Daily2018-04-13 19:31
https://kosova-info.com/profesoret-e-gjimnazit-rrahen-me-boks-hekuri-foto/60%Daily2018-04-13 19:30
https://kosova-info.com/keto-jane-semundjet-e-trashegueshme-qe-iu-rrezikojne-jeten/60%Daily2018-04-13 19:26
https://kosova-info.com/gati-emrat-per-anetare-te-keshillit-shteteror-te-cilesise/60%Daily2018-04-13 19:17
https://kosova-info.com/endrra-behet-realitet-kengetarja-shqiptare-ngjitet-ne-skenen-gjigante-te-moskes/60%Daily2018-04-13 19:10
https://kosova-info.com/gati-nje-ne-10-amerikane-kane-fshire-llogarite-e-tyre-ne-facebook/60%Daily2018-04-13 19:09
https://kosova-info.com/te-dielen-nisin-punimet-per-autostraden-qe-perplasi-partneret-ne-qeveri/60%Daily2018-04-13 19:03
https://kosova-info.com/shefi-i-okb-se-lufta-e-ftohte-eshte-kthyer/60%Daily2018-04-13 19:01
https://kosova-info.com/luis-enrique-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2018-04-13 18:58
https://kosova-info.com/shesheli-refuzon-ta-dorezoje-mandatin-e-deputetit/60%Daily2018-04-13 18:56
https://kosova-info.com/bebe-rexha-rikthehet-fuqishem-me-dy-kenge-te-reja/60%Daily2018-04-13 18:50
https://kosova-info.com/trump-thote-se-comey-eshte-nje-top-i-dobet-dhe-i-piste/60%Daily2018-04-13 18:45
https://kosova-info.com/kontraktori-i-komunes-se-prishtines-demton-gypin-ne-rrugen-fehmi-agani-uji-kthehet-brenda-ores/60%Daily2018-04-13 18:43
https://kosova-info.com/rrefim-i-nje-te-perdhunuare-pese-vjet-ferr-video/60%Daily2018-04-13 18:41
https://kosova-info.com/dy-vellezerit-shqiptar-vijne-me-kengen-8shi-ne-bilardo-video/60%Daily2018-04-13 18:41
https://kosova-info.com/khedira-tregon-se-a-duhej-te-akordohej-penalltia-kunder-juventusit/60%Daily2018-04-13 18:37
https://kosova-info.com/cfare-i-ndodh-trupit-nese-ecni-cdo-dite/60%Daily2018-04-13 18:31
https://kosova-info.com/shyhrete-behluli-takon-kujdestarin-shoket-e-shoqet-e-klases/60%Daily2018-04-13 18:31
https://kosova-info.com/perendimi-nuk-mund-ta-lere-ballkanin-ne-dore-te-rusise/60%Daily2018-04-13 18:26
https://kosova-info.com/guardiola-nuk-e-cileson-deshtim-eliminimin-e-cityt-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-04-13 18:23
https://kosova-info.com/fotografia-e-vitit-njeriu-ne-flake/60%Daily2018-04-13 18:17
https://kosova-info.com/thaci-sivjet-levizim-pa-viza-asociacioni-sipas-kushtetutes/60%Daily2018-04-13 18:15
https://kosova-info.com/enca-behet-nuse-per-shtepi/60%Daily2018-04-13 18:15
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-entuziast-se-do-te-zgjidhen-te-gjitha-problemet-ne-shendetesi/60%Daily2018-04-13 18:09
https://kosova-info.com/liverpooli-mund-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-04-13 18:08
https://kosova-info.com/legjenda-e-italise-dua-ta-drejtoj-shqiperine/60%Daily2018-04-13 17:53
https://kosova-info.com/dicka-po-zihet-mes-babastars-dhe-thredoots/60%Daily2018-04-13 17:53
https://kosova-info.com/perkrahesit-e-erdoganit-e-kercenojne-shajne-dhe-fyejne-arbana-xharren/60%Daily2018-04-13 17:51
https://kosova-info.com/skuadra-e-njohur-e-premierliges-transferon-andre-gomesin/60%Daily2018-04-13 17:48
https://kosova-info.com/haley-qeveria-e-assadit-i-ka-perdorur-armet-kimike-50-here/60%Daily2018-04-13 17:47
https://kosova-info.com/sa-vite-mbushi-endriti-dhe-cfare-i-dhuroi-thaci-te-birit-per-ditelindje/60%Daily2018-04-13 17:41
https://kosova-info.com/nato-transformimi-i-fsk-se-te-behen-mbi-bazen-kushtetuese/60%Daily2018-04-13 17:32
https://kosova-info.com/indi-protesta-masive-pas-perdhunimit-e-vrasjes-se-nje-8-vjecareje/60%Daily2018-04-13 17:31
https://kosova-info.com/partneri-e-tradhetoi-nje-dite-para-lindjes-khloe-merr-kete-vendim/60%Daily2018-04-13 17:31
https://kosova-info.com/mushkolaj-veliu-e-haziri-po-sillen-sikur-te-jene-pronare-te-ldk-se/60%Daily2018-04-13 17:29
https://kosova-info.com/letra-e-sinqerte-e-la-gazzetta-per-buffon-gigi-kerkoni-falje/60%Daily2018-04-13 17:24
https://kosova-info.com/eshte-nder-femrat-me-te-pasura-ne-tirane-ja-me-cka-shkon-ne-pune-alketa/60%Daily2018-04-13 17:10
https://kosova-info.com/shpresoj-qe-cr7-te-mos-jete-ne-diten-me-te-mire-kunder-nesh/60%Daily2018-04-13 17:10
https://kosova-info.com/lavrov-sulmi-kimik-eshte-kryer-nga-agjente-te-huaj/60%Daily2018-04-13 17:07
https://kosova-info.com/nese-amerika-dhe-aleatet-na-sulmojne-do-te-mbrohemi/60%Daily2018-04-13 17:00
https://kosova-info.com/vrasesi-serial-i-taksisteve-ka-ekzekutuar-te-pakten-60-shofere/60%Daily2018-04-13 16:57
https://kosova-info.com/deshtimet-e-medha-te-ketij-sezoni-ne-evrope/60%Daily2018-04-13 16:56
https://kosova-info.com/arber-vllahiu-emerohet-shef-i-misionit-diplomatik-te-kosoves-ne-ceki/60%Daily2018-04-13 16:52
https://kosova-info.com/cozman-di-te-gatuaje-ja-cfare-ka-bere/60%Daily2018-04-13 16:51
https://kosova-info.com/telefoni-me-i-mire-i-vitit-2018-15-telefona-u-testuan-dhe-u-renditen-sipas-performances/60%Daily2018-04-13 16:40
https://kosova-info.com/tronditet-peshengritja-shqiptare-shtetet-me-doping-jashte-olimpiades/60%Daily2018-04-13 16:36
https://kosova-info.com/kalon-tek-kufiri-kosove-shqiperi-do-shkriheni-se-qeshuri-me-veprimin-e-robertit/60%Daily2018-04-13 16:31
https://kosova-info.com/a-ka-te-drejt-rodriguez-te-luaje-kunder-real-madridit-mesoni-pergjigjen/60%Daily2018-04-13 16:31
https://kosova-info.com/situata-ne-siri-erdogan-turqia-negociatori-mes-rusise-dhe-shba-se/60%Daily2018-04-13 16:30
https://kosova-info.com/alkooli-po-ua-shkurton-jeten-disa-konsumuesve/60%Daily2018-04-13 16:29
https://kosova-info.com/lavrov-sulmi-kimik-eshte-kryer-nga-agjente-te-huaj-2/60%Daily2018-04-13 16:23
https://kosova-info.com/beqiri-kete-vit-ne-zgjedhje-ndryshe-vazhdohet-agonia/60%Daily2018-04-13 16:21
https://kosova-info.com/pese-kercenimet-e-medha-te-bayernit-per-realin/60%Daily2018-04-13 16:20
https://kosova-info.com/haley-shba-ka-prova-per-sulmin-kimik-ne-siri/60%Daily2018-04-13 16:19
https://kosova-info.com/pergatituni-per-fundjave-ja-sa-nxehte-do-te-jete/60%Daily2018-04-13 16:16
https://kosova-info.com/irina-shayk-shfaqet-si-nje-sirene-ne-plazh/60%Daily2018-04-13 16:11
https://kosova-info.com/barcelona-valencia-formacionet-e-mundshme/60%Daily2018-04-13 16:05
https://kosova-info.com/nena-ia-besoi-djaloshin-4-vjecar-te-semure-dado-s-por-ja-cfare-i-bente-ajo-video/60%Daily2018-04-13 16:04
https://kosova-info.com/italia-cakton-dy-ndeshje-miqesore/60%Daily2018-04-13 15:51
https://kosova-info.com/vesa-luma-e-zonja-ne-kuzhine-kete-hallve-ka-pergatit/60%Daily2018-04-13 15:51
https://kosova-info.com/rusia-riafirmon-deshiren-e-saj-per-bashkepunim-hapesinor-me-shba/60%Daily2018-04-13 15:49
https://kosova-info.com/12-lufteanije-amerikane-drejt-mesdheut-foto/60%Daily2018-04-13 15:40
https://kosova-info.com/trajneri-i-barcelones-ja-kush-eshte-fajtor-per-humbjen-nga-roma/60%Daily2018-04-13 15:37
https://kosova-info.com/shpella-e-gadimes-shpella-e-vetme-e-mermerit-ne-evrope/60%Daily2018-04-13 15:37
https://kosova-info.com/nis-vera-per-encen-vjen-hot-me-nje-imazh-nga-deti/60%Daily2018-04-13 15:30
https://kosova-info.com/prishtina-behet-edhe-me-nje-salle-alternative/60%Daily2018-04-13 15:24
https://kosova-info.com/reagim-i-cuditshem-i-vidalit-pas-shortit-bayern-munich-real-madrid/60%Daily2018-04-13 15:23
https://kosova-info.com/permes-kesaj-videoje-arnold-schwarzenegger-tregon-gjendjen-pas-operimit/60%Daily2018-04-13 15:11
https://kosova-info.com/takaj-titujt-nuk-fitohen-me-vkm-por-ne-fushat-e-lojes/60%Daily2018-04-13 15:11
https://kosova-info.com/shenja-te-bardha-tek-vezet-ja-cfare-jane-ato-ne-te-vertete/60%Daily2018-04-13 15:10
https://kosova-info.com/akuza-e-ministrit-lavrov-sulmi-kimik-ne-siri-nga-agjente-te-huaj/60%Daily2018-04-13 15:08