XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/veshi-fustan-te-kuq-pastaj-adelina-e-quajti-keshtu-veten/60%Daily2018-05-31 21:58
https://kosova-info.com/selimi-ldk-seshte-e-gatshme-per-zgjedhje-psd-po-koordinohet-me-partite-ne-pushtet/60%Daily2018-05-31 21:56
https://kosova-info.com/leshohet-ios-11-4-per-iphone-dhe-ipad/60%Daily2018-05-31 21:54
https://kosova-info.com/kurti-ne-do-jemi-qeverisja-e-ardhshme-psd-merr-dy-per-qind/60%Daily2018-05-31 21:50
https://kosova-info.com/chelsea-sakrifikon-dy-lojtare-per-icardin/60%Daily2018-05-31 21:50
https://kosova-info.com/the-sun-shqiptaret-po-ekstradohen-me-chartera-private-ja-sa-kushton/60%Daily2018-05-31 21:44
https://kosova-info.com/ministrat-serbe-marrin-masa-per-parandalimin-e-anetaresimit-te-kosoves-ne-interpol/60%Daily2018-05-31 21:40
https://kosova-info.com/te-gjatet-kane-zemer-me-te-shendetshme/60%Daily2018-05-31 21:39
https://kosova-info.com/selmanaj-komuna-e-decanit-ka-marreveshje-te-shkruar-me-manastirin-per-rrugen-drejt-plaves/60%Daily2018-05-31 21:39
https://kosova-info.com/projektligji-i-ri-qe-nuk-trajton-plaget-e-ligjit-te-vjeter/60%Daily2018-05-31 21:30
https://kosova-info.com/ronela-kengetarja-e-artit-e-jo-e-klikimeve/60%Daily2018-05-31 21:27
https://kosova-info.com/skuadra-e-madhe-e-premierliges-kerkon-strakoshen/60%Daily2018-05-31 21:26
https://kosova-info.com/stresi-ne-pune-grate-me-te-ekspozuara-per-kolaps-psikik/60%Daily2018-05-31 21:20
https://kosova-info.com/shqiperi-gjimnazet-dhe-bulizmi-homofobik/60%Daily2018-05-31 21:19
https://kosova-info.com/belegu-per-shipitullen-u-pagua-shume-jam-i-sigurt-qe-ka-pasur-hajni/60%Daily2018-05-31 21:17
https://kosova-info.com/kosova-mundet-nga-zvicra/60%Daily2018-05-31 21:16
https://kosova-info.com/u-lind-ne-burg-ne-serbi-u-rrit-e-perndjekur-jeton-e-harruar/60%Daily2018-05-31 21:12
https://kosova-info.com/mos-perdorni-peshqir-kur-lani-fytyren-2/60%Daily2018-05-31 21:04
https://kosova-info.com/eksperti-flet-per-gjendjen-emocionale-te-ish-policit-para-se-te-shtinte-ne-ish-gruan/60%Daily2018-05-31 21:01
https://kosova-info.com/pasi-e-rrahu-nje-vajze-ne-klub-nate-lajmerohet-franceska/60%Daily2018-05-31 21:00
https://kosova-info.com/beqiri-mos-ta-kerkojne-voten-time-per-platforme/60%Daily2018-05-31 20:57
https://kosova-info.com/sllovakia-dhe-holanda-luajne-baras/60%Daily2018-05-31 20:52
https://kosova-info.com/kujdes-keto-jane-shenjat-e-para-qe-tregojne-se-jeni-prekur-nga-kanceri-i-mushkerive/60%Daily2018-05-31 20:37
https://kosova-info.com/lajmerohet-de-biasi-ja-cfare-thote-per-humbjen-e-shqiperise-nga-kosova/60%Daily2018-05-31 20:33
https://kosova-info.com/po-hundes-se-rites-cka-i-ndodhi/60%Daily2018-05-31 20:30
https://kosova-info.com/ahmeti-nuk-kam-menduar-asnjehere-qe-vv-ja-do-te-behet-bashke-me-ldk-ne-e-pdk-ne/60%Daily2018-05-31 20:27
https://kosova-info.com/zidane-tri-sezone-te-paharrueshme-me-klubin-me-te-madhe-ne-bote/60%Daily2018-05-31 20:23
https://kosova-info.com/keto-jane-rreziqet-kryesore-te-pirjes-se-duhanit/60%Daily2018-05-31 20:22
https://kosova-info.com/ky-eshte-statuti-i-trepces/60%Daily2018-05-31 20:17
https://kosova-info.com/real-madrid-me-nje-video-emocionuese-pershendet-zidanen/60%Daily2018-05-31 20:12
https://kosova-info.com/albin-kurti-shpend-ahmeti-nuk-me-kishte-treguar-ambiciet-per-kryetar/60%Daily2018-05-31 20:08
https://kosova-info.com/me-ne-fund-luana-rivlaja-qe-e-kishte-cdo-te-shtune-do-jete-mysafire-e-ermalit/60%Daily2018-05-31 20:01
https://kosova-info.com/zanetti-gezon-tifozet-e-interit-per-icardin/60%Daily2018-05-31 19:53
https://kosova-info.com/keshilli-britanik-nen-hetime-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2018-05-31 19:52
https://kosova-info.com/shkoj-ne-shtepine-e-shokut-per-te-bere-seks-me/60%Daily2018-05-31 19:52
https://kosova-info.com/vuciq-per-le-monde-serbia-nuk-ka-te-ardhme-pa-e-zgjidhur-ceshtjen-e-kosoves/60%Daily2018-05-31 19:45
https://kosova-info.com/policia-sqaron-rastin-e-priftit-ortodoks-qe-tha-se-u-sulmua/60%Daily2018-05-31 19:42
https://kosova-info.com/nje-komponent-i-disa-sapuneve-dhe-pastave-mund-te-lidhet-me-inflamacionin-dhe-kancerin-e-zorres-se-trashe/60%Daily2018-05-31 19:41
https://kosova-info.com/luana-vjollca-shfaqet-shume-seksi-gjate-pushimeve-por-ky-detaj-po-na-tremb-te-gjitheve/60%Daily2018-05-31 19:36
https://kosova-info.com/granit-xhaka-flet-per-here-te-pare-pas-lendimit/60%Daily2018-05-31 19:34
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-transferohet-te-gjiganti-evropian/60%Daily2018-05-31 19:19
https://kosova-info.com/nje-syfyr-me-minatoret-e-trepces-800-metra-nen-toke/60%Daily2018-05-31 19:14
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsonja-licht-veshtire-te-imagjinohet-se-kosova-do-te-jete-pjese-e-serbise/60%Daily2018-05-31 19:06
https://kosova-info.com/nese-mban-syze-eshte-lajm-i-mire-ja-perse/60%Daily2018-05-31 19:05
https://kosova-info.com/oconnell-tregon-pse-u-perjashtuan-britaniket-nga-zgjedhja-e-bordit-te-trepces/60%Daily2018-05-31 19:03
https://kosova-info.com/dua-lipa-pozon-para-pasqyres-shfaqet-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2018-05-31 18:59
https://kosova-info.com/kater-gjimnaste-prezantojne-kosoven-ne-itali/60%Daily2018-05-31 18:57
https://kosova-info.com/te-gjithe-kunder-rektorit-te-ri-te-upz-se/60%Daily2018-05-31 18:54
https://kosova-info.com/zidane-nje-dite-do-te-jete-trajner-i-frances/60%Daily2018-05-31 18:52
https://kosova-info.com/momenti-kur-behrami-lendoi-xhaken/60%Daily2018-05-31 18:44
https://kosova-info.com/paparazzi-adrola-dushi-kapet-mat-krah-per-krah-me-ish-bashkeshortin-ne-tirane/60%Daily2018-05-31 18:30
https://kosova-info.com/vetevendosje-kerkon-marreveshje-te-qarte-koalicioni-me-shpend-ahmetin/60%Daily2018-05-31 18:22
https://kosova-info.com/nderhyrja-e-behramit-mund-ta-le-granit-xhaken-jashte-kupes-se-botes/60%Daily2018-05-31 18:19
https://kosova-info.com/7-gjera-qe-ndodhin-me-trupin-tuaj-kur-ndaloni-te-beni-seks-lajme-me-te-keqija-per-grate-sesa-per-meshkujt/60%Daily2018-05-31 18:18
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-drejtori-i-kek-ut-arben-gjukaj/60%Daily2018-05-31 18:07
https://kosova-info.com/babchenko-inskenova-vrasjen-per-ti-ikur-fatit-te-skripalit/60%Daily2018-05-31 18:06
https://kosova-info.com/romantik-si-ledri-shkel-ne-petale-trendafili/60%Daily2018-05-31 18:02
https://kosova-info.com/habilajt-kerkojne-gjykim-te-shkurtuar-gjyqi-shtyhet-me-26-shtator/60%Daily2018-05-31 18:02
https://kosova-info.com/vokrri-kosova-po-rritet-shume-challandes-i-shkelqyer/60%Daily2018-05-31 18:01
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-hani-i-elezit-kacanik-lendohen-kater-persona-foto/60%Daily2018-05-31 17:59
https://kosova-info.com/agjencite-e-okb-se-do-te-vezhgojne-procesin-e-kthimit-te-myslimaneve-rohingya-ne-mianmar/60%Daily2018-05-31 17:59
https://kosova-info.com/trupi-i-njeriut-ka-nje-tru-te-dyte-te-vendosur-ne-zorre-ja-si-punon/60%Daily2018-05-31 17:52
https://kosova-info.com/tifozet-e-real-madridit-vendosin-per-zevendesuesin-e-zidanes/60%Daily2018-05-31 17:50
https://kosova-info.com/motra-deshmon-ne-kontestin-per-prone-mes-vellait-dhe-motres-se-saj/60%Daily2018-05-31 17:49
https://kosova-info.com/sherbimi-sekrete-gjermane-lejohen-te-kontrollojne-operatoret-e-internetit/60%Daily2018-05-31 17:48
https://kosova-info.com/albana-del-pa-recipeta-keshtu-e-ironizojne-vipat-e-bllokut/60%Daily2018-05-31 17:40
https://kosova-info.com/zvicra-ne-shok-xhaka-lendohet-ne-stervitje-dhe-rrezikon-kupen-e-botes/60%Daily2018-05-31 17:35
https://kosova-info.com/tarifat-amerikane-gjermania-i-pergjigjemi-sloganit-amerika-e-para-me-europa-e-bashkuar/60%Daily2018-05-31 17:28
https://kosova-info.com/dua-lipa-renditet-ne-listen-e-femrave-me-me-ndikim-ne-britani-te-madhe/60%Daily2018-05-31 17:24
https://kosova-info.com/zyrtare-roma-prezanton-transferimin-e-ri/60%Daily2018-05-31 17:22
https://kosova-info.com/neser-vazhdon-seanca-e-kuvendit-me-pikat-e-mbetura/60%Daily2018-05-31 17:20
https://kosova-info.com/rajoy-rrezikon-poshterimin-brukseli-gjithe-sy-e-veshe-nga-spanja/60%Daily2018-05-31 17:12
https://kosova-info.com/pamje-fantastike-per-adhuruesit-e-mbeturinave/60%Daily2018-05-31 17:11
https://kosova-info.com/skuadra-e-njohur-me-oferte-befasuese-e-kerkon-zidanen-si-lojtar/60%Daily2018-05-31 17:10
https://kosova-info.com/gashi-nga-1-nentori-ne-kosove-do-te-funksionoje-vetem-kodi-383/60%Daily2018-05-31 17:09
https://kosova-info.com/gazetari-perdori-gjak-derri-per-te-inskenuar-vdekjen/60%Daily2018-05-31 17:02
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pamja-qe-i-sjell-qetesi-ences/60%Daily2018-05-31 16:59
https://kosova-info.com/frasher-krasniqi-pdk-vv-koalicioni-i-vertete-qe-po-ndodh-ne-kosove/60%Daily2018-05-31 16:57
https://kosova-info.com/qeveria-zbatimi-i-rezolutes-per-hapjen-e-kufirit-kerkon-koordimin-me-institucionet-e-shqiperise/60%Daily2018-05-31 16:54
https://kosova-info.com/befasia-e-dites-balotelli-ne-premierlige/60%Daily2018-05-31 16:51
https://kosova-info.com/vlerat-e-habitshme-te-lekures-se-patates-per-diabetin-zemren-dhe-renien-ne-peshe/60%Daily2018-05-31 16:47
https://kosova-info.com/gili-ne-plazh-e-veshur-deri-ne-fyt/60%Daily2018-05-31 16:38
https://kosova-info.com/ambasadori-minxhozi-daciqi-e-ka-pasur-me-shaka-shqiperine-e-madhe/60%Daily2018-05-31 16:37
https://kosova-info.com/delegacioni-verikorean-viziton-uashingtonin-me-1-qershor/60%Daily2018-05-31 16:34
https://kosova-info.com/seanca-e-kuvendit-te-kosoves-vazhdon-te-premten/60%Daily2018-05-31 16:32
https://kosova-info.com/bale-man-utd-lajm-i-mire-per-real-madridin/60%Daily2018-05-31 16:27
https://kosova-info.com/semundjet-me-infektive-ndaj-femijeve-ne-pranvere/60%Daily2018-05-31 16:23
https://kosova-info.com/young-zerka-publikon-kengen-e-re-me-kengetarin-e-hitit-habibi-faydee-dhe-dj-moh-green/60%Daily2018-05-31 16:18
https://kosova-info.com/zyrtare-feronikeli-largon-5-futbollistet-e-njohur/60%Daily2018-05-31 16:17
https://kosova-info.com/vesi-i-vendeve-ne-zhvillim-obsh-cigarja-vret-cdo-vit-7-mln-njerez/60%Daily2018-05-31 16:13
https://kosova-info.com/te-rinj-nga-bota-vizitojne-kosoven/60%Daily2018-05-31 16:10
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-pa-shumice-ne-kuvendin-komunal-vv-ja-ia-shkarkon-nje-zyrtar/60%Daily2018-05-31 16:07
https://kosova-info.com/me-ftese-te-universitetit-te-oxfordit-presidenti-thaci-ka-udhetuar-per-ne-londer/60%Daily2018-05-31 16:03
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-shperthyese-ne-bikini-te-bardha/60%Daily2018-05-31 15:59
https://kosova-info.com/keni-probleme-me-eren-e-keqe-te-gojes-ja-keshilla-si-ta-largoni-ate/60%Daily2018-05-31 15:57
https://kosova-info.com/kosova-e-njofton-zyrtarisht-malin-e-zi-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-05-31 15:53
https://kosova-info.com/lewandowski-ne-premierlige-per-90-milione-euro/60%Daily2018-05-31 15:45
https://kosova-info.com/kaq-te-zhveshur-lindonin-se-keni-pare-kurre/60%Daily2018-05-31 15:39
https://kosova-info.com/plagoset-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2018-05-31 15:38
https://kosova-info.com/sava-janjiq-ne-lejojme-qe-rruga-te-asfaltohet-por-jo-te-ndertohet/60%Daily2018-05-31 15:37
https://kosova-info.com/shba-u-vendos-tarifa-ne-importe-aleateve-kyce/60%Daily2018-05-31 15:31
https://kosova-info.com/mkrs-investon-ne-komunen-e-skenderajt-280-mije-euro-ne-tri-projekte/60%Daily2018-05-31 15:26
https://kosova-info.com/meshkujt-qe-veshin-ngjyre-te-kuqe-te-nevrikosur-dhe-agresive/60%Daily2018-05-31 15:25
https://kosova-info.com/zyrtare-hekuran-kryeziu-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2018-05-31 15:24
https://kosova-info.com/u-rrah-nga-shoqja-se-ka-ngrene-ushqim-ne-makinen-e-saj-baby-g-pozon-ne-nje-veture-tejet-luksoze/60%Daily2018-05-31 15:17
https://kosova-info.com/vv-ja-kunder-ndertimit-te-termocentralit-kosova-e-re-kerkon-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-05-31 15:13
https://kosova-info.com/nderron-jete-milioneri-me-kancer-ai-dhuroi-gjithe-pasurine-per-bamiresi-video/60%Daily2018-05-31 15:02
https://kosova-info.com/keshtu-remzija-e-kendon-kengen-sjena-mo-te-majkut/60%Daily2018-05-31 14:58
https://kosova-info.com/vellaznimi-bindshem-me-shikueshmerine-me-te-madhe-ne-kosove-drita-e-dyta-tjerat-mbeten-larg/60%Daily2018-05-31 14:58
https://kosova-info.com/arsyeja-e-cuditshme-e-deshtimit-te-miqesores-se-radhes-per-kosoven/60%Daily2018-05-31 14:46
https://kosova-info.com/thaci-takon-dhe-e-fton-ne-kosove-tenorin-e-famshem-placido-domingo/60%Daily2018-05-31 14:46
https://kosova-info.com/avni-arifi-e-kushtezon-dialogun-me-serbine-me-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-energjise/60%Daily2018-05-31 14:42
https://kosova-info.com/rita-ora-e-mahnitshme-ne-britains-got-talent-keshtu-rralle-mund-ta-shihni/60%Daily2018-05-31 14:39
https://kosova-info.com/mavraj-kosova-e-kishte-ndeshjen-e-jetes-per-ne-ishte-test/60%Daily2018-05-31 14:36
https://kosova-info.com/kush-deshiron-perralla-kryetari-shpend-ahmeti-do-te-tregoje-neser-ne-shesh/60%Daily2018-05-31 14:35
https://kosova-info.com/fmn-vlereson-bashkepunimin-me-institucionet-e-kosoves/60%Daily2018-05-31 14:24
https://kosova-info.com/ata-po-me-presin-diku-gruaja-vizaton-krijesat-imagjinare-qe-pretendon-se-i-shihte-cdo-dite-si-femije-derisa-filloi-te-merrte-medikamente-foto/60%Daily2018-05-31 14:21
https://kosova-info.com/vdes-aktori-i-ertugrul-e-dashura-e-tij-perlot-me-fjalet/60%Daily2018-05-31 14:17
https://kosova-info.com/vdes-aktori-i-ertugrul-e-dashura-e-tij-perlot-me-fjalet/60%Daily2018-05-31 14:17
https://kosova-info.com/lajm-i-rendesishem-per-ata-qe-kane-gjoba-te-trafikut-nga-neser-futet-ne-fuqi-rregulli-i-ri/60%Daily2018-05-31 14:12
https://kosova-info.com/obsh-jep-alarminduhani-shkakton-semundje-dhe-goditje-kardio-vaskulare/60%Daily2018-05-31 14:12
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-njofton-per-regjistrimin-e-femijeve-ne-klase-te-pare/60%Daily2018-05-31 14:09
https://kosova-info.com/haradinaj-termocentrali-kosova-e-re-i-siguron-kosoves-stabilitet-energjetik/60%Daily2018-05-31 14:08
https://kosova-info.com/siguria-ne-aeroportin-adem-jashari-brenda-standardeve-nderkombetare/60%Daily2018-05-31 14:06
https://kosova-info.com/ramos-me-mesazh-pikellues-per-zidane/60%Daily2018-05-31 14:04
https://kosova-info.com/foto-e-pa-pare-e-enca-haxhise-befason-per-te-keq-ndjekesit/60%Daily2018-05-31 13:58
https://kosova-info.com/reagime-te-forta-pas-ringjalljes-se-babtshenkos/60%Daily2018-05-31 13:57
https://kosova-info.com/fustani-i-hapur-i-nxjerr-ne-shesh-anet-me-te-nxehta-kejvines/60%Daily2018-05-31 13:54
https://kosova-info.com/zidane-dha-doreheqje-shikoni-cfare-ka-bere-isco/60%Daily2018-05-31 13:50
https://kosova-info.com/ndermarrjet-publike-perplasin-vetevendosjen-dhe-psd-ne/60%Daily2018-05-31 13:39
https://kosova-info.com/shkembimi-i-vitit-zidane-merr-drejtimin-e-gjigantit-italian/60%Daily2018-05-31 13:31
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-per-dy-kosovaret-e-arrestuar-nga-policia-e-serbise/60%Daily2018-05-31 13:29
https://kosova-info.com/keto-jane-gjerat-qe-iu-gjeten-te-burgosurve-ne-burgun-e-dubraves/60%Daily2018-05-31 13:25
https://kosova-info.com/mungojne-ilacet-e-kimios-nje-shishe-1500-euro-dhe-pacientet-duhet-ta-blejne-vete/60%Daily2018-05-31 13:22
https://kosova-info.com/reshitaj-lanson-softverin-per-cilesine-e-ajrit/60%Daily2018-05-31 13:22
https://kosova-info.com/noizy-shuan-inatet-rregullon-marredhenien-me-kete-anetar-te-otr/60%Daily2018-05-31 13:21
https://kosova-info.com/lavrov-takon-kimin-ne-k-veriore/60%Daily2018-05-31 13:18
https://kosova-info.com/daciq-heqja-e-roamingut-kosove-shqiperi-nje-hapa-para-shqiperise-se-madhe/60%Daily2018-05-31 13:12
https://kosova-info.com/belen-rodriguez-te-ardhurat-e-mija-sa-te-nje-futbollisti-te-mire/60%Daily2018-05-31 13:11
https://kosova-info.com/belen-rodriguez-te-ardhurat-e-mija-sa-te-nje-futbollisti-te-mire/60%Daily2018-05-31 13:11
https://kosova-info.com/danimarka-ndalon-ferexhen-ligjvenesit-nxjerrin-jashte-ligjit-mbulesat-me-fytyre-te-plote/60%Daily2018-05-31 13:08
https://kosova-info.com/djali-denohet-me-1-vit-burgim-pasi-vodhi-unazat-e-nenes/60%Daily2018-05-31 13:02
https://kosova-info.com/regjisorit-serb-i-ndalohet-hyrja-ne-kosove/60%Daily2018-05-31 13:01
https://kosova-info.com/zyrtare-prishtina-bombardon-me-dy-super-transferime/60%Daily2018-05-31 12:59
https://kosova-info.com/me-porosine-zgjidh-shendetin-dhe-jo-duhanin-shenohet-dita-boterore-pa-duhan/60%Daily2018-05-31 12:53
https://kosova-info.com/fero-flet-per-reperet-e-estrades-ka-nje-koment-per-secilin-vec-e-vec/60%Daily2018-05-31 12:49
https://kosova-info.com/fero-flet-per-reperet-e-estrades-ka-nje-koment-per-secilin-vec-e-vec/60%Daily2018-05-31 12:49
https://kosova-info.com/cmenduri-ja-trofete-qe-i-ka-fituar-zidane-me-realin-per-2-vjet-e-gjysem/60%Daily2018-05-31 12:46
https://kosova-info.com/xiaomi-prezanton-modelin-e-ri-te-smartphone-ve-mi-8/60%Daily2018-05-31 12:39
https://kosova-info.com/premiere-shyhrete-behluli-publikon-kengen-veq-ty-te-kam-dasht/60%Daily2018-05-31 12:29
https://kosova-info.com/kam-perdorur-iphone-per-10-vjet-dhe-keto-jane-keshillat-dhe-truket-e-mia-te-preferuara/60%Daily2018-05-31 12:29
https://kosova-info.com/perleshje-fizike-ne-lipjan-policia-arreston-dy-persona/60%Daily2018-05-31 12:24
https://kosova-info.com/enca-sapo-pranoi-nje-puthje-ne-buze-videon-e-ndan-me-ndjekesit/60%Daily2018-05-31 12:23
https://kosova-info.com/drame-te-reali-shikoni-cfare-ben-bale-pas-largimit-te-zidane/60%Daily2018-05-31 12:20
https://kosova-info.com/veseli-takoi-nje-delegacion-nga-kongresi-amerikan/60%Daily2018-05-31 12:16
https://kosova-info.com/zidane-tregon-arsyen-e-cuditshme-per-largimin-nga-reali/60%Daily2018-05-31 12:14
https://kosova-info.com/veseli-mijera-te-rinj-po-i-bashkohen-dekades-se-re/60%Daily2018-05-31 12:13
https://kosova-info.com/ne-kete-fustan-te-kuq-gjoksi-i-adelina-ismailit-sa-nuk-po-pelcet/60%Daily2018-05-31 12:10
https://kosova-info.com/haradinaj-kurtit-kesh-nburg-dhe-u-ktheva-e-hala-i-kam-keta-deputete-ku-i-ke-ti/60%Daily2018-05-31 12:01
https://kosova-info.com/mega-projekti-i-kines-qe-lidh-70-shtete-anembane-azise-evropes-dhe-afrikes/60%Daily2018-05-31 11:53
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-tregon-disa-deme-qe-shkakton-konsumimin-e-duhanit/60%Daily2018-05-31 11:51
https://kosova-info.com/pas-nje-nate-pa-gjume-anxhelina-publikon-foto-nudo-duke-u-relaksuar-ne-vaske/60%Daily2018-05-31 11:50
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-kosovare-ne-serbi/60%Daily2018-05-31 11:50
https://kosova-info.com/mediat-serbe-kosova-i-ndalon-hyrjen-regjisorit-serb-e-kthen-ne-kufi/60%Daily2018-05-31 11:47
https://kosova-info.com/oda-amerikane-bene-thirrje-per-dialog-me-te-fuqishem-publiko-privat/60%Daily2018-05-31 11:47
https://kosova-info.com/rohan-thaci-ishte-i-obsesionuar-me-pavaresine/60%Daily2018-05-31 11:39
https://kosova-info.com/lamtumire-zidane-perez-zgjedh-super-trajnerin-e-ri-ne-real-madrid/60%Daily2018-05-31 11:36
https://kosova-info.com/miliarderi-iranian-konfirmon-lidhjen-me-morenen-ben-tatto-emrin-e-saj/60%Daily2018-05-31 11:33
https://kosova-info.com/zidane-une-largohem-kjo-i-duhet-tani-real-madridit/60%Daily2018-05-31 11:26
https://kosova-info.com/zyrtare-fc-besa-vazhdon-partneritetin-me-kompanine-e-famshme-puma/60%Daily2018-05-31 11:20
https://kosova-info.com/largohet-zidane-ja-cfare-i-thote-perez/60%Daily2018-05-31 11:16
https://kosova-info.com/edhe-nje-rrahje-ne-estrade-modelja-shqiptare-grushton-nje-femer-ne-mes-te-klubit/60%Daily2018-05-31 11:15
https://kosova-info.com/deputeti-i-aak-se-tregon-se-eshte-intervistuar-nga-prokuroria-per-listat-e-veteraneve/60%Daily2018-05-31 11:15
https://kosova-info.com/gjykata-e-prishtines-liron-nga-paraburgimin-serbin-e-dyshuar-per-krime-lufte/60%Daily2018-05-31 11:11
https://kosova-info.com/zyrtare-zidane-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2018-05-31 11:07
https://kosova-info.com/bahtiri-i-kunderpergjigjet-rakiqit-ura-e-ibrit-hapet-se-shpejti/60%Daily2018-05-31 11:05
https://kosova-info.com/policia-kap-41-kilograme-droge-ne-prishtine/60%Daily2018-05-31 11:04
https://kosova-info.com/save-dhe-children-mbi-1-2-miliard-femije-te-kercenuar/60%Daily2018-05-31 11:01
https://kosova-info.com/vdes-i-aksidentuari-ne-peje/60%Daily2018-05-31 11:01
https://kosova-info.com/me-ipko-mund-te-shfletoni-internetin-te-sigurt-permes-antivirusit-mcafee-internet-security/60%Daily2018-05-31 10:57
https://kosova-info.com/mazhoranca-bojkoton-kuvendin-opozita-qendron/60%Daily2018-05-31 10:55
https://kosova-info.com/anxhela-martini-me-bikini-nbiciklete-te-gjithe-syte-tek-gjoksi-i-saj/60%Daily2018-05-31 10:52
https://kosova-info.com/kryemadhi-thirrje-socialisteve-largohuni-nga-rama-shume-shpejt-shperbehet-partia/60%Daily2018-05-31 10:50
https://kosova-info.com/young-zerka-do-doja-te-lidhem-me-ronelen-ajo-eshte-yll-bote/60%Daily2018-05-31 10:38
https://kosova-info.com/ne-mbrojtje-te-malit-te-zi-avionet-e-nato-patrulla-ajrore/60%Daily2018-05-31 10:35
https://kosova-info.com/zidane-fton-konference-per-media-do-te-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2018-05-31 10:29
https://kosova-info.com/fotografia-qe-vuri-boten-ne-loje-2/60%Daily2018-05-31 10:26
https://kosova-info.com/mrekullia-e-dy-vezeve-ne-dite/60%Daily2018-05-31 10:18
https://kosova-info.com/kim-kardashian-takohet-me-donald-trump-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-05-31 10:16
https://kosova-info.com/matematicientet-shpallin-kandidatet-per-boterorin-2018/60%Daily2018-05-31 10:10
https://kosova-info.com/matematicientet-shpallin-kandidatet-per-boterorin-2018-2/60%Daily2018-05-31 10:10
https://kosova-info.com/haradinaj-serbia-nuk-po-implementon-marreveshjet-energjetike/60%Daily2018-05-31 10:01
https://kosova-info.com/babygee-kercenon-ish-shoqen-nuk-do-ta-le-me-kaq/60%Daily2018-05-31 09:55
https://kosova-info.com/haradinaj-i-lutet-opozites-te-jete-pjese-e-dialogut-platforma-nuk-ia-jep-ne-pronesi-thacit/60%Daily2018-05-31 09:54
https://kosova-info.com/ambasadori-zviceran-kosova-vend-i-pershtatshem-per-korrupsion/60%Daily2018-05-31 09:53
https://kosova-info.com/karius-eshte-legjende-nuk-do-ta-besoni-kush-e-ka-bere-kete-tatuazh/60%Daily2018-05-31 09:49
https://kosova-info.com/karius-eshte-legjende-nuk-do-ta-besoni-kush-e-ka-bere-kete-tatuazh/60%Daily2018-05-31 09:49
https://kosova-info.com/kuvendi-ne-turne-evropian-per-vizat/60%Daily2018-05-31 09:44
https://kosova-info.com/deputeti-i-aak-se-eshte-intervistuar-per-listat-e-veteraneve-nga-prokuroria/60%Daily2018-05-31 09:41
https://kosova-info.com/tmerrojne-burrat-kosovare-grate-spyeten-per-seks-dhe-e-meritojne-dajakun/60%Daily2018-05-31 09:41
https://kosova-info.com/dua-lipa-i-rikthehet-dashurise-se-vjeter-publikohet-foto-e-pare-e-tyre-pas-ribashkimit/60%Daily2018-05-31 09:41
https://kosova-info.com/krasniqi-vetevendosje-po-demton-interesat-shteterore-per-shkak-te-nje-pozite/60%Daily2018-05-31 09:38
https://kosova-info.com/nga-1766-tituj-te-vendeve-te-punes-ne-administrata-9-jane-koordinator/60%Daily2018-05-31 09:22
https://kosova-info.com/shifrat-qe-tregojne-se-sa-pine-kosovaret-duhan/60%Daily2018-05-31 09:20
https://kosova-info.com/fotografia-e-ramos-duke-qeshur-me-salah-ishte-mashtrim/60%Daily2018-05-31 09:18
https://kosova-info.com/vajza-e-eli-fares-serish-publikon-momente-intime-me-te-dashurin/60%Daily2018-05-31 09:16
https://kosova-info.com/emery-me-nje-vendim-fantastik-per-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2018-05-31 09:02
https://kosova-info.com/vajza-qe-rrahu-babygee-n-flet-per-rastin-e-quan-te-pasjellshme-kengetaren-shqiptare/60%Daily2018-05-31 09:01
https://kosova-info.com/ne-lufte-me-te-nxehtin-foto/60%Daily2018-05-31 08:58
https://kosova-info.com/ne-lufte-me-te-nxehtin-foto/60%Daily2018-05-31 08:58
https://kosova-info.com/shba-ndalohet-videoloja-qe-simulonte-nje-sulm-ne-shkolle/60%Daily2018-05-31 08:53
https://kosova-info.com/zyrtare-lampard-behet-trajner-nenshkruan-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-31 08:51
https://kosova-info.com/komf-mbroni-femijet-nga-duhani/60%Daily2018-05-31 08:47
https://kosova-info.com/assad-shba-duhet-te-largohet-nga-siria/60%Daily2018-05-31 08:40
https://kosova-info.com/tri-oferta-per-blerjen-e-ronaldos/60%Daily2018-05-31 08:38
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-e-babygee-pas-rrahjes/60%Daily2018-05-31 08:29
https://kosova-info.com/irani-anulon-miqesoren-me-greqine-arsyeja-e-cuditshme/60%Daily2018-05-31 08:28
https://kosova-info.com/nga-1-qershori-nuk-mund-ta-regjistroni-veturen-nese-keni-gjoba-te-papaguara/60%Daily2018-05-31 08:28
https://kosova-info.com/nderpritet-serish-seanca-e-kuvendit/60%Daily2018-05-31 08:27
https://kosova-info.com/kosova-e-hapur-per-projekte-konkrete-dedikuar-mjedisit-dhe-ruajtjes-se-ambientit/60%Daily2018-05-31 08:25
https://kosova-info.com/mengjes-perfekt-per-dieten/60%Daily2018-05-31 08:23
https://kosova-info.com/veseli-liberalizimi-i-vizave-do-te-ndodhe-shpejte-kosova-e-meriton/60%Daily2018-05-31 08:19
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-isha-e-pa-eksperience-burri-me-tradhtonte-gjithmone/60%Daily2018-05-31 08:16
https://kosova-info.com/kuvendi-i-kosoves-me-10-qershor-mban-seance-ne-objektin-e-lidhjes-se-prizrenit/60%Daily2018-05-31 08:14
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-kujton-deshmorin-xhemajl-fetahajn/60%Daily2018-05-31 08:11
https://kosova-info.com/rusia-iu-ndalon-me-ligj-ushtareve-selfiet-dhe-postimet-ne-media-sociale/60%Daily2018-05-31 08:07
https://kosova-info.com/psg-kerkon-casemiron-vjen-vendimi-nga-real-madrid/60%Daily2018-05-31 08:05
https://kosova-info.com/rusia-e-denon-inskenimin-e-vrasjes-se-gazetarit/60%Daily2018-05-31 07:57
https://kosova-info.com/neymar-zbulon-kush-vendos-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2018-05-31 07:57
https://kosova-info.com/kjo-ishte-shoqja-e-babygee-e-cila-e-rrahu-kengetaren-brutalisht-me-tre-persona-te-tjere/60%Daily2018-05-31 07:47
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcimi-i-ri-i-romes-mberrin-ne-itali/60%Daily2018-05-31 07:47
https://kosova-info.com/jorginho-ne-premierlige-cmimi-50-milione-euro/60%Daily2018-05-31 07:33
https://kosova-info.com/rrahet-brutalisht-nga-kater-persona-babygee-publikohen-imazhet/60%Daily2018-05-31 07:33
https://kosova-info.com/patellxhani-te-ndihmon-te-humbesh-peshe/60%Daily2018-05-31 07:31
https://kosova-info.com/koordinatore-per-harxhimin-e-buxhetit/60%Daily2018-05-31 07:20
https://kosova-info.com/spalletti-ka-nje-lajm-te-keq-per-juventusin-ne-lidhje-me-icardin/60%Daily2018-05-31 07:19
https://kosova-info.com/nga-nata-e-beqarise-se-aferdita-dreshajt/60%Daily2018-05-31 07:15
https://kosova-info.com/super-ibrahimovic-dy-gola-kunder-fc-dallas/60%Daily2018-05-31 07:13
https://kosova-info.com/emigrantja-transgjinore-vritet-nga-autoritetet-e-shba-se/60%Daily2018-05-31 07:11
https://kosova-info.com/mos-perdorni-peshqir-kur-lani-fytyren/60%Daily2018-05-31 07:09
https://kosova-info.com/xavi-ky-ekip-i-madh-evropian-ndihmohet-nga-gjyqtaret/60%Daily2018-05-31 07:03
https://kosova-info.com/koordinatore-per-harxhimin-e-buxhetit-2/60%Daily2018-05-31 07:01
https://kosova-info.com/i-denuar-me-22-vite-burg-ne-itali-arrestohet-ne-lezhe/60%Daily2018-05-31 06:44
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-shqiptare-cudit-me-deklaraten-babai-i-dhendrit-me-ngacmoi-diten-e-dasmes/60%Daily2018-05-31 06:36
https://kosova-info.com/ndodh-ne-kine-e-varrosin-bashke-me-makinen-foto/60%Daily2018-05-31 06:35
https://kosova-info.com/ethet-e-dialogut/60%Daily2018-05-31 06:33
https://kosova-info.com/ska-arsye-qe-qeveria-mos-ta-coje-mandatin-deri-ne-fund/60%Daily2018-05-31 06:30
https://kosova-info.com/kosova-dhe-maqedonia-pritet-te-nenshkruajne-15-marreveshje/60%Daily2018-05-31 06:29
https://kosova-info.com/edhe-sot-seance/60%Daily2018-05-31 06:27
https://kosova-info.com/ngjarja-qe-beri-nje-hero-dhe-ngriti-disa-pikepyetje/60%Daily2018-05-31 06:15
https://kosova-info.com/ish-gruaja-e-sylvester-stallones-54-vjece-shtatzene/60%Daily2018-05-31 06:12
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshja-per-ndertimin-e-stadiumit-te-drenasit/60%Daily2018-05-31 05:55
https://kosova-info.com/sot-e-neser-ngrohte-dhe-diell-por-ne-fundjave-ndryshim-drastik-i-motit/60%Daily2018-05-31 05:53
https://kosova-info.com/fotografia-qe-vuri-boten-ne-loje/60%Daily2018-05-31 05:50
https://kosova-info.com/shenohet-dita-boterore-pa-duhan/60%Daily2018-05-31 05:45
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-courtois-te-nje-super-klub-i-ri/60%Daily2018-05-31 05:42
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-modric-ne-serie-a/60%Daily2018-05-31 05:38
https://kosova-info.com/cafu-zbulon-klubin-e-ardhshem-te-portierit-alisson/60%Daily2018-05-31 05:32
https://kosova-info.com/ndeshja-miqesore-shqiperi-kosove-reagon-fuqishem-duka/60%Daily2018-05-31 05:29
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmblidhet-kryesia-e-kuvendit-31-pika-ne-rend-te-dites/60%Daily2018-05-31 05:28
https://kosova-info.com/uefa-prezanton-ndryshimet-ne-rregullore-per-champions-dhe-europa-league/60%Daily2018-05-31 05:26
https://kosova-info.com/ne-tre-vite-1-milion-shqiptare-kane-aplikuar-per-lotarine-amerikane/60%Daily2018-05-30 22:00
https://kosova-info.com/deputeti-i-pdk-se-e-pranon-se-jane-te-dytet-pas-ldk-se/60%Daily2018-05-30 21:59
https://kosova-info.com/%e2%80%8bcdo-i-dyti-femije-eshte-i-rrezikuar/60%Daily2018-05-30 21:57
https://kosova-info.com/italia-ne-perpjekjet-e-fundit-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2018-05-30 21:56
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-fustani-qe-dilte-me-dy-ngjyra-kete-problem-enca-e-ka-me-henen/60%Daily2018-05-30 21:56
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-dini-para-se-te-aplikoni-nje-produkt-vetenxires/60%Daily2018-05-30 21:55
https://kosova-info.com/casillas-e-pranon-e-xhelozoj-kete-legjende-te-barcelones/60%Daily2018-05-30 21:48
https://kosova-info.com/si-e-krahason-edi-rama-shqiperine-e-madhe-me-ujkun/60%Daily2018-05-30 21:41
https://kosova-info.com/ja-kur-do-te-publikohet-kenga-e-xhensiles-dhe-ardian-bujupit/60%Daily2018-05-30 21:29
https://kosova-info.com/pamjet-qe-kane-shokuar-serbine-i-riu-ndale-veturen-dhe-nokauton-te-moshuarin-ne-biciklete-video-18/60%Daily2018-05-30 21:25
https://kosova-info.com/zoti-e-ndeshkoi-salahun-me-demtim-pasi-prishi-agjerimin-ne-ramazan/60%Daily2018-05-30 21:23
https://kosova-info.com/keto-ushqime-luftojne-depresionin/60%Daily2018-05-30 21:21
https://kosova-info.com/ramsey-kerkoi-largimin-por-shikoni-cfare-ben-arsenali-tani/60%Daily2018-05-30 21:16
https://kosova-info.com/reagimi-i-ashper-i-dukes-pas-humbjes-nga-kosova/60%Daily2018-05-30 21:07
https://kosova-info.com/rasti-i-trepces-eshte-shembull-i-dhunes-se-prishtines-ndaj-serbeve-thote-simiq/60%Daily2018-05-30 21:06
https://kosova-info.com/kosova-e-ka-nje-kampion-te-ri-ne-futsall/60%Daily2018-05-30 21:02
https://kosova-info.com/rita-del-pa-recipeta-mbulohet-vetem-me-kemishe/60%Daily2018-05-30 21:00
https://kosova-info.com/rita-del-pa-recipeta-mbulohet-vetem-me-kemishe/60%Daily2018-05-30 21:00
https://kosova-info.com/ekspertet-kane-konstatuar-nje-luge-e-vogel-e-kesaj-ereze-shkrin-dhjamin-me-shpejtesi-te-pabesueshme/60%Daily2018-05-30 20:58
https://kosova-info.com/shaqiri-mbetet-ne-premierlige-kerkohet-nga-keto-tri-skuadra/60%Daily2018-05-30 20:48
https://kosova-info.com/kluivert-arrine-marreveshje-me-top-skuadren-italiane/60%Daily2018-05-30 20:35
https://kosova-info.com/sulmi-ne-belgjike-shteti-islamik-merr-pergjegjesine/60%Daily2018-05-30 20:35
https://kosova-info.com/probleme-me-stresin-ja-si-ndikojne-arrat-per-ta-shmangur/60%Daily2018-05-30 20:33
https://kosova-info.com/sheshel-kercenon-mezi-presim-qe-te-nisemi-ta-clirojme-kosoven-serbe/60%Daily2018-05-30 20:28
https://kosova-info.com/adriana-matoshi-fiton-cmimin-aktorja-me-e-mire-ne-the-international-filmmaker-festival-ne-new-york/60%Daily2018-05-30 20:28
https://kosova-info.com/trajneri-i-prishtines-me-deklarate-interesante-per-deklasimin-e-shqiperise-nga-kosova/60%Daily2018-05-30 20:24
https://kosova-info.com/incident-ne-vjene-serbet-ankohen-qe-po-i-jepet-hapesire-thacit/60%Daily2018-05-30 20:17
https://kosova-info.com/ushtrimet-me-te-mira-per-te-qendruar-ne-forme-gjate-veres/60%Daily2018-05-30 19:59
https://kosova-info.com/meritoni-po-behet-baba-zbulohet-gjinia-e-foshnjes/60%Daily2018-05-30 19:58
https://kosova-info.com/rrefimi-emocional-i-dautit-une-dhe-ramushi-i-kemi-nga-20-plumba-ne-trup/60%Daily2018-05-30 19:57
https://kosova-info.com/mori-8-thika-ne-trup-kurse-drejtesia-e-braktisi-nena-e-dy-femijeve-largohet-nga-shqiperia/60%Daily2018-05-30 19:47
https://kosova-info.com/keto-lloje-orgazmash-cdo-femer-duhet-ti-shijoje/60%Daily2018-05-30 19:46
https://kosova-info.com/adelina-pozon-me-barkun-dhe-gjoksin-jashte/60%Daily2018-05-30 19:42
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-kapitulli-uck-eshte-mbyllur-ne-kuvend-tash-po-fliten-pallavra/60%Daily2018-05-30 19:39
https://kosova-info.com/meta-shtron-darke-iftari-per-ramazan/60%Daily2018-05-30 19:29
https://kosova-info.com/mediat-serbe-zhegrova-turperoi-shqiperine/60%Daily2018-05-30 19:22
https://kosova-info.com/kosova-me-1-300-te-semure-nga-skleroza-multiple/60%Daily2018-05-30 19:22
https://kosova-info.com/thaci-ne-vjene-kosoves-i-duhet-anetaresimi-ne-familjen-e-kombeve-te-bashkuara/60%Daily2018-05-30 19:13
https://kosova-info.com/zyrtare-a-do-te-mungoje-salah-ne-kupen-e-botes-vjen-lajmi-nga-egjipti/60%Daily2018-05-30 19:06
https://kosova-info.com/mbi-nje-mije-vende-te-lira-pune-ofrojne-kompanite-ne-gjilan/60%Daily2018-05-30 19:04
https://kosova-info.com/cili-eshte-gabimi-me-i-madh-i-ramushit-si-kryeminister-tregon-daut-haradinaj/60%Daily2018-05-30 19:00
https://kosova-info.com/ronela-si-zjarr-ne-klipin-e-ri-premtohet-shume-vallezim-me-kete-kenge/60%Daily2018-05-30 18:58
https://kosova-info.com/ne-beograd-nis-festivali-miredita-dobar-dan/60%Daily2018-05-30 18:50
https://kosova-info.com/hoxha-ne-paris-kerkon-mbeshtetje-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-05-30 18:44
https://kosova-info.com/pagjumesia-ne-femijeri-rrit-gjasat-per-kolesterol-ne-adoleshence/60%Daily2018-05-30 18:42
https://kosova-info.com/pamje-fantastike-nga-ndeshja-e-vitit-drita-prishtina/60%Daily2018-05-30 18:35
https://kosova-info.com/me-kete-kengetare-eshte-shoqe-nusja-e-albatritit/60%Daily2018-05-30 18:30
https://kosova-info.com/vdekja-enigmatike-e-nxeneseve-dy-vajzat-lane-porosine-e-njejte-para-vetevrasjes/60%Daily2018-05-30 18:28
https://kosova-info.com/ja-cfare-e-shkakton-dhimbjen-ne-ije-pas-vrapit/60%Daily2018-05-30 18:27
https://kosova-info.com/rekomandimet-e-be-se-per-kosoven-e-serbine-video/60%Daily2018-05-30 18:19
https://kosova-info.com/gjyqtari-flet-per-here-te-pare-per-golin-e-famshem-te-muntarit/60%Daily2018-05-30 18:19
https://kosova-info.com/hoxha-kerkon-mbeshtetje-per-liberalizmin-e-vizave-ne-paris/60%Daily2018-05-30 18:12
https://kosova-info.com/serbet-deshtojne-te-pengojne-promovimin-e-librit-te-thacit-ne-vjene/60%Daily2018-05-30 18:06
https://kosova-info.com/hani-keto-ushqime-dhe-luftojeni-plakjen/60%Daily2018-05-30 18:02
https://kosova-info.com/pas-suksesit-qe-kishte-ne-eurovision-kengetarja-shqiptare-del-ne-revisten-greke/60%Daily2018-05-30 17:59
https://kosova-info.com/e-gjithe-bota-po-qeshe-me-shpalljen-ne-internet-per-portierin-e-liverpoolit/60%Daily2018-05-30 17:49
https://kosova-info.com/tenderat-10-zyrtare-e-ish-zyrtare-te-portit-te-durresit-perfundojne-ne-gjyq/60%Daily2018-05-30 17:41
https://kosova-info.com/tenderat-10-zyrtare-e-ish-zyrtare-te-portit-te-durresit-perfundojne-ne-gjyq/60%Daily2018-05-30 17:41
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-nis-xhirimet-e-klipit-te-ri-2/60%Daily2018-05-30 17:40
https://kosova-info.com/be-ja-denon-ekzekutimet-e-reja-ne-bjellorusi/60%Daily2018-05-30 17:37
https://kosova-info.com/berisha-ja-pse-na-deklasoi-kosova/60%Daily2018-05-30 17:27
https://kosova-info.com/drejtori-i-akademise-diplomatike-te-vjenes-krahason-thacin-me-nixonin/60%Daily2018-05-30 17:27
https://kosova-info.com/proteste-e-radikaleve-serbe-ne-beograd-kunder-festivalit-miredita-dobar-dan/60%Daily2018-05-30 17:22
https://kosova-info.com/veseli-rasim-kiqina-e-ragip-halilaj-jane-pjese-e-krenarise-sone-kombetare/60%Daily2018-05-30 17:20
https://kosova-info.com/rike-rocit-po-i-shperthen-gjoksi-ne-det/60%Daily2018-05-30 17:19
https://kosova-info.com/serbia-artistet-kosovare-nen-masken-e-artit-deshen-te-promovojne-uck-ne-ne-beograd-foto/60%Daily2018-05-30 17:14
https://kosova-info.com/zyrtare-feronikeli-prezanton-3-super-transferime/60%Daily2018-05-30 17:05
https://kosova-info.com/sheqeri-helmues-sikurse-duhani/60%Daily2018-05-30 17:02
https://kosova-info.com/pasi-iu-zbulua-lidhja-miliarderi-iranian-e-ben-edhe-kete-gje-per-morenen/60%Daily2018-05-30 16:57
https://kosova-info.com/vazhdojne-pergatitjet-per-takimin-trump-kim/60%Daily2018-05-30 16:49
https://kosova-info.com/konfirmohet-nje-lajm-i-jashtezakonshem-per-interin/60%Daily2018-05-30 16:47
https://kosova-info.com/zbulohet-nje-qytet-mbi-dymije-vjecar-ne-shqiperi/60%Daily2018-05-30 16:39
https://kosova-info.com/asim-gashi-plot-ritem-per-vere-se-shpejti-do-ti-publikoje-7-kenge-ne-versionin-remix/60%Daily2018-05-30 16:34
https://kosova-info.com/haradinaj-borxhi-ndaj-familjeve-te-deshmoreve-eshte-i-perjetshem/60%Daily2018-05-30 16:33
https://kosova-info.com/arsyeja-e-deshtimit-te-miqesores-me-bregun-e-fildishte-dhe-miqesorja-e-radhes/60%Daily2018-05-30 16:25
https://kosova-info.com/rritet-pagesa-per-strehim-te-femijeve-pa-perkujdesje-dhe-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2018-05-30 16:22
https://kosova-info.com/te-humbesh-peshe-me-patellxhan/60%Daily2018-05-30 16:20
https://kosova-info.com/johnny-depp-i-dua-vajzat-ruse-sepse-kane-karakteristika-te-vecanta/60%Daily2018-05-30 16:15
https://kosova-info.com/be-leshon-alarmin-ndotja-ne-kosove-shqetesuese/60%Daily2018-05-30 16:14
https://kosova-info.com/pdk-ja-kerkon-pune-me-te-madhe-nga-diplomacia-kosovare-perballe-serbise/60%Daily2018-05-30 16:12
https://kosova-info.com/akademia-diplomatike-e-vjenes-gati-pe-promovimin-e-librit-biografik-per-hashim-thacin/60%Daily2018-05-30 16:12
https://kosova-info.com/dalin-pamjet-e-reja-sergio-ramos-nuk-ishte-fajtor-per-demtimin-e-salah/60%Daily2018-05-30 16:12
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-ne-19-vjetorin-e-renies-rasim-kicina-krenari-e-uck-se/60%Daily2018-05-30 16:09
https://kosova-info.com/klientelizmi-partiak-armik-i-zhvillimit/60%Daily2018-05-30 16:05
https://kosova-info.com/apostolova-investimet-ne-mjedis-do-te-vazhdojne/60%Daily2018-05-30 16:03
https://kosova-info.com/lavrov-gati-te-normalizojme-marredheniet-me-shba-por/60%Daily2018-05-30 16:02
https://kosova-info.com/lavrov-gati-te-normalizojme-marredheniet-me-shba-por-2/60%Daily2018-05-30 16:02
https://kosova-info.com/be-leshon-alarmin-ndotja-ne-kosove-shqetesuese-2/60%Daily2018-05-30 16:00
https://kosova-info.com/detaje-eksluzive-nga-kenga-e-re-e-nores-dhe-mixey-video/60%Daily2018-05-30 15:53
https://kosova-info.com/roma-ky-eshte-cmimi-i-alisson/60%Daily2018-05-30 15:53
https://kosova-info.com/gruaja-e-kemailit-del-krejt-natyrale-thote-se-nuk-ka-nevoje-per-operacione-plastike/60%Daily2018-05-30 15:42
https://kosova-info.com/lavrov-gati-te-normalizojme-marredheniet-me-shba-por-3/60%Daily2018-05-30 15:42
https://kosova-info.com/lavrov-gati-te-normalizojme-marredheniet-me-shba-por-3/60%Daily2018-05-30 15:42
https://kosova-info.com/numer-i-pabesueshem-nenshkrimesh-per-peticionin-kunder-ramosit/60%Daily2018-05-30 15:36
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-tregon-linjat-bombastike-ne-bikini/60%Daily2018-05-30 15:24
https://kosova-info.com/policia-kerkon-toke-nga-prishtina-per-te-ndertuar-objektin-qe-ofron-siguri-per-ambasaden-amerikane/60%Daily2018-05-30 15:20
https://kosova-info.com/arianit-salihu-zgjidhet-ushtrues-detyre-i-drejtorit-te-zyres-se-prokurorit-disiplinor/60%Daily2018-05-30 15:18
https://kosova-info.com/momenti-i-frikshem-kur-rrufeja-godet-kullen-eiffel-ne-paris/60%Daily2018-05-30 15:17
https://kosova-info.com/perse-disa-njerez-pine-duhan-gjithe-jeten-por-mushkerite-i-kane-te-shendetshme/60%Daily2018-05-30 15:16
https://kosova-info.com/u-raportua-se-u-vra-por-siguria-ukrainase-kishte-falsifikuar-vdekjen-e-gazetarit-rus/60%Daily2018-05-30 15:15
https://kosova-info.com/mediat-zvicerane-shqiptaret-kunder-shqiptareve-ne-token-e-shqiptareve/60%Daily2018-05-30 15:14
https://kosova-info.com/deputetet-miratojne-rezoluten-per-hapjen-e-kufirit-kosove-shqiperi/60%Daily2018-05-30 15:13
https://kosova-info.com/thaci-ish-kancelari-austriak-mik-i-deshmuar-i-kosoves/60%Daily2018-05-30 15:10
https://kosova-info.com/femnat-publikohet-nga-dj-pmdj-dagz-dhe-morena-taraku/60%Daily2018-05-30 15:09
https://kosova-info.com/bien-shifrat-e-vdekjes-nga-kanceri-ovarian/60%Daily2018-05-30 15:01
https://kosova-info.com/pasi-u-tha-qe-eshte-ne-lidhje-me-te-elhaida-ia-ben-kete-gje-kengetarit-te-njohur/60%Daily2018-05-30 14:58
https://kosova-info.com/kanabis-ne-kopshtin-e-shtepise-arrestohet-43-vjecari/60%Daily2018-05-30 14:54
https://kosova-info.com/lamtumire-tottenham-eriksen-transferohet-te-super-skuadra-e-la-ligas/60%Daily2018-05-30 14:54
https://kosova-info.com/veseli-propozon-nje-task-force-per-mbrojtjen-e-te-drejtave-te-punetoreve/60%Daily2018-05-30 14:50
https://kosova-info.com/vetevendosjes-i-bashkohet-historiani-hakif-bajrami/60%Daily2018-05-30 14:49
https://kosova-info.com/si-ndikon-martesa-tek-meshkujt/60%Daily2018-05-30 14:48
https://kosova-info.com/sarri-e-merr-te-chelsea-edhe-super-yllin-e-series-a/60%Daily2018-05-30 14:44
https://kosova-info.com/modelja-seksi-pozon-para-makines-fokusi-tek-te-pasmet/60%Daily2018-05-30 14:39
https://kosova-info.com/zbulohet-transferimi-i-papritur-i-unitedit-ne-vere/60%Daily2018-05-30 14:27
https://kosova-info.com/ledri-tregon-muskujt-nga-pishina/60%Daily2018-05-30 14:19
https://kosova-info.com/nena-e-ronaldos-zbulon-skuadren-e-re-te-cr7/60%Daily2018-05-30 14:18
https://kosova-info.com/pse-eshte-mire-te-hani-akullore/60%Daily2018-05-30 14:16
https://kosova-info.com/fyerja-e-zv-ministrit-mustekoku-dhe-gabeli/60%Daily2018-05-30 14:03
https://kosova-info.com/kryeprokurori-lumezi-thote-se-gjykatat-po-i-hedhin-poshte-aktakuzat-kur-behet-fjale-per-njerez-te-rendesishem/60%Daily2018-05-30 14:02
https://kosova-info.com/i-huaj-ne-siri-i-huaj-ne-kosove/60%Daily2018-05-30 13:56
https://kosova-info.com/skenat-e-klipit-te-ri-te-albanit-premtojne-te-jene-shume-hot-modelja-e-njohur-siper-tij/60%Daily2018-05-30 13:55
https://kosova-info.com/zyrtare-anulohet-miqesorja-kosove-bregu-i-fildishte/60%Daily2018-05-30 13:54
https://kosova-info.com/gjermania-zgjat-misionet-ushtarake-perfshire-ate-ne-kosove/60%Daily2018-05-30 13:51
https://kosova-info.com/pervec-eliza-hoxhes-kishte-edhe-artiste-te-tjere-qe-u-ndaluan-sot-ne-kufi-me-serbine/60%Daily2018-05-30 13:46
https://kosova-info.com/prezantuesja-e-njohur-ne-krahet-e-labit-publikohet-fotografi-e-vjeter-e-tyre/60%Daily2018-05-30 13:36
https://kosova-info.com/policia-konfirmon-bastisjen-ne-burgun-e-dubraves-u-gjeten-materiale-ilegale/60%Daily2018-05-30 13:26
https://kosova-info.com/prishtina-nenshkruan-per-dy-vite-me-meriton-korenicen/60%Daily2018-05-30 13:23
https://kosova-info.com/sherr-mes-infermiereve-godet-ne-fytyre-kolegen-procedohet-penalisht/60%Daily2018-05-30 13:20
https://kosova-info.com/artistet-shqiptar-para-se-te-beheshin-te-famshem-dhe-karriera-e-tyre-e-bujshme-ne-muzike/60%Daily2018-05-30 13:11
https://kosova-info.com/veseli-per-ndalesen-e-artisteve-kosovare-veprim-i-ulet-i-serbise/60%Daily2018-05-30 13:03
https://kosova-info.com/mbyllen-7-lokale-nate-ku-dyshohej-per-trafikim-me-njerez/60%Daily2018-05-30 12:57
https://kosova-info.com/publikohet-nje-pjese-nga-klipi-i-ri-i-nora-istrefit/60%Daily2018-05-30 12:56
https://kosova-info.com/pakistani-dhe-india-rikthejne-armepushimin-ne-kashmir/60%Daily2018-05-30 12:52
https://kosova-info.com/hoxhaj-kufijte-e-ballkanit-jane-te-pandryshueshem-dhe-cdo-ide-ndarjeje-eshte-burim-i-konflikteve/60%Daily2018-05-30 12:46
https://kosova-info.com/denohet-me-25-vite-burgim-granit-elshani-per-sulmin-ne-diskoteke-ne-peje/60%Daily2018-05-30 12:42
https://kosova-info.com/nje-popull-i-tere-ne-egjipt-me-syte-nga-salah/60%Daily2018-05-30 12:37
https://kosova-info.com/rikonfirmon-ministri-tahiri-mandati-i-eulex-it-perfundon-me-14-qershor/60%Daily2018-05-30 12:35
https://kosova-info.com/vuniqi-gjate-vizites-ne-france-franca-nder-perkrahesit-me-te-medhenj-te-integrimit-nderkombetare-te-kosoves/60%Daily2018-05-30 12:29
https://kosova-info.com/a-do-te-cele-shqiperia-negociatat-kurz-e-meriton-po-smund-te-jap-pergjigje-te-qarte/60%Daily2018-05-30 12:23
https://kosova-info.com/ferronikeli-nis-prodhimin-ne-fund-te-qershorit/60%Daily2018-05-30 12:20
https://kosova-info.com/komuna-e-prizrenit-ta-rishikoje-dhe-permiresoje-procesin-e-ndarjes-se-subvencioneve-per-kulture-e-rini/60%Daily2018-05-30 12:19
https://kosova-info.com/kosova-me-1300-te-semure-nga-skleroza-multiple/60%Daily2018-05-30 12:19
https://kosova-info.com/vitaminat-qe-duhen-per-cdo-problem-shendetesor-2/60%Daily2018-05-30 12:13
https://kosova-info.com/lichtsteiner-zgjedh-klubin-e-ri-do-te-luaje-ne-premierlige/60%Daily2018-05-30 12:10
https://kosova-info.com/pas-lindjes-se-vajzes-emina-pret-ne-shtepi-mysafir-dhe-e-mbushin-me-dhurata/60%Daily2018-05-30 11:46
https://kosova-info.com/sulmi-ne-belgjike-i-dyshuari-ka-vrare-edhe-nje-nate-perpara/60%Daily2018-05-30 11:42
https://kosova-info.com/melek-ben-ndryshimin-drastik-skeni-per-ta-njohur/60%Daily2018-05-30 11:35
https://kosova-info.com/daciq-e-quan-cinik-ambasadorin-e-shba-ve-ne-beograd/60%Daily2018-05-30 11:28
https://kosova-info.com/arrestohen-shqiptaret-ne-spanje-vodhen-shtepine-e-luis-suarez/60%Daily2018-05-30 11:28
https://kosova-info.com/transportonin-7-siriane-klandestine-dy-te-arrestuar-ne-fier/60%Daily2018-05-30 11:25
https://kosova-info.com/transportonin-7-siriane-klandestine-dy-te-arrestuar-ne-fier/60%Daily2018-05-30 11:25
https://kosova-info.com/befasia-e-dites-aguero-kthehet-ne-la-lige/60%Daily2018-05-30 11:24
https://kosova-info.com/real-madrid-nuk-ka-vend-te-lire-per-trofeun-e-ri-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-30 11:16
https://kosova-info.com/derisa-po-shkruhet-per-lidhjen-e-saj-me-miliarderin-ja-cka-po-ben-morena/60%Daily2018-05-30 11:12
https://kosova-info.com/rusia-perkrah-propozimin-per-ndarje-te-kosoves/60%Daily2018-05-30 11:11
https://kosova-info.com/plazhet-me-te-pastra-e-me-te-ndotura-ne-shqiperi/60%Daily2018-05-30 11:08
https://kosova-info.com/eulex-mbetet-ne-kosove-deri-ne-vitin-2020/60%Daily2018-05-30 11:08
https://kosova-info.com/ndertimi-i-xhamise-qendrore-nis-pas-ramazanit/60%Daily2018-05-30 11:06
https://kosova-info.com/varesia-nga-kumari-psikologia-shpjegon-burimin-dhe-pasojat/60%Daily2018-05-30 11:06
https://kosova-info.com/reagon-thaci-ndalimi-i-artisteve-nga-kosova-eshte-akt-kunder-frymes-se-bashkepunimit/60%Daily2018-05-30 11:03
https://kosova-info.com/marina-dhe-geti-nisin-pushimet-kjo-femer-serish-u-shkon-nga-mbrapa/60%Daily2018-05-30 10:59
https://kosova-info.com/fiton-de-laurentiis-chelsea-do-ta-paguaje-klauzolen-e-sarrit/60%Daily2018-05-30 10:57
https://kosova-info.com/gashi-reagon-per-keqtrajtimin-e-artisteve-te-kosoves-nga-autoritetet-serbe/60%Daily2018-05-30 10:55
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-psg-se-kerkon-nje-perforcim-te-madh-nga-barcelona/60%Daily2018-05-30 10:44
https://kosova-info.com/pas-lajmeve-se-eshte-ne-lidhje-me-branon-reagon-elhaida-dani-jemi-miq-te-mire/60%Daily2018-05-30 10:39
https://kosova-info.com/e-genjeu-se-ishte-e-virgjer-boksieri-masakron-te-dashuren/60%Daily2018-05-30 10:37
https://kosova-info.com/mavraj-bashkohet-me-te-dashuren-qe-e-tradhtoi-35-here/60%Daily2018-05-30 10:30
https://kosova-info.com/probleme-ne-real-madrid-ronaldo-nuk-ia-dha-doren-perezit/60%Daily2018-05-30 10:17
https://kosova-info.com/miriam-cani-feston-ditelindjen-keto-jane-fjalet-emocionale-te-albanit/60%Daily2018-05-30 10:17
https://kosova-info.com/haradinaj-reagon-pas-ndalimit-te-artisteve-ne-kufi-serbia-po-rrenon-gjithcka/60%Daily2018-05-30 10:03
https://kosova-info.com/basha-qeveria-tradhtare-po-mbyll-dyert-e-negociatave-per-xhafajn-dhe-tahirin/60%Daily2018-05-30 09:59
https://kosova-info.com/ne-prishtine-perdorimi-i-narkotikeve-fenomene-ne-rritje-tek-moshat-18-deri-22-vjec/60%Daily2018-05-30 09:57
https://kosova-info.com/real-madrid-me-plan-b-nese-nuk-vjen-neymar/60%Daily2018-05-30 09:57
https://kosova-info.com/kontrolli-i-kufijve-brenda-zones-shengen-shqeteson-bashkimin-evropian/60%Daily2018-05-30 09:55
https://kosova-info.com/komuna-e-kamenices-puneson-22-persona-pa-konkurs/60%Daily2018-05-30 09:53
https://kosova-info.com/politikani-i-njohur-shqiptar-behet-nostalgjik-publikon-imazh-prane-te-atit/60%Daily2018-05-30 09:50
https://kosova-info.com/italia-gjendet-ne-prag-te-mbajtjes-se-zgjedhjeve-te-reja/60%Daily2018-05-30 09:50
https://kosova-info.com/sbashk-gap-tu-kerkoje-falje-mesimdhenesve-te-viteve-te-90-ta/60%Daily2018-05-30 09:48
https://kosova-info.com/mourinho-sjell-perforcimin-e-ri-ne-man-utd-nga-porto/60%Daily2018-05-30 09:48
https://kosova-info.com/ndryshimi-drastik-i-kim-kardashian-se-njeh-as-vajza-e-saj/60%Daily2018-05-30 09:46
https://kosova-info.com/kryeministri-per-berllokun-e-shumte-ne-vend-turpi-jone/60%Daily2018-05-30 09:45
https://kosova-info.com/njihuni-me-djemte-e-pacollit/60%Daily2018-05-30 09:41
https://kosova-info.com/tare-lazio-lajmi-i-fundit-nga-italia/60%Daily2018-05-30 09:41
https://kosova-info.com/detaje-nga-bastisja-ne-burgun-e-dubraves/60%Daily2018-05-30 09:35
https://kosova-info.com/e-jemja-kenga-me-e-re-nga-cozman/60%Daily2018-05-30 09:33
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-ronaldos/60%Daily2018-05-30 09:30
https://kosova-info.com/jonida-tregon-se-ka-ndryshuar-serish-ngjyren-e-flokeve-vemendjen-merr-komenti-i-ndjekesit/60%Daily2018-05-30 09:14
https://kosova-info.com/ankara-policia-shkaterron-nje-organizate-kriminale/60%Daily2018-05-30 09:09
https://kosova-info.com/problem-te-gjermania-kacafytje-ne-stervitje-mes-kimmich-dhe-rudiger/60%Daily2018-05-30 08:58
https://kosova-info.com/zyrtari-i-larte-verikorean-niset-drejt-shba-se-per-te-negociuar-samitin-mes-dy-vendeve/60%Daily2018-05-30 08:47
https://kosova-info.com/zyrtari-i-larte-verikorean-niset-drejt-shba-se-per-te-negociuar-samitin-mes-dy-vendeve/60%Daily2018-05-30 08:47
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-buffon-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-30 08:43
https://kosova-info.com/zbulohet-i-dashuri-i-ri-i-elhaida-danit-eshte-kengetar-i-njohur/60%Daily2018-05-30 08:40
https://kosova-info.com/sulmet-ndaj-pjesetareve-serbe-te-fsk-se-me-prapavije-politike/60%Daily2018-05-30 08:35
https://kosova-info.com/policia-serbe-maltreton-eliza-hoxhen-ne-kufirin-e-merdares-foto/60%Daily2018-05-30 08:31
https://kosova-info.com/temperaturat-e-larta-ndikojne-negativisht-ne-suksesin-e-nxenesve/60%Daily2018-05-30 08:29
https://kosova-info.com/temperaturat-e-larta-ndikojne-negativisht-ne-suksesin-e-nxenesve/60%Daily2018-05-30 08:29
https://kosova-info.com/adios-barcelona-cillesen-ne-premierlige/60%Daily2018-05-30 08:28
https://kosova-info.com/simeone-gjen-mbrojtesin-e-ri-ne-atletico-madrid/60%Daily2018-05-30 08:25
https://kosova-info.com/paris-saint-germain-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-05-30 08:22
https://kosova-info.com/klipi-i-ri-i-2po2-perplot-para-e-kartela-banke/60%Daily2018-05-30 08:20
https://kosova-info.com/lluka-pas-dy-viteve-mund-te-filloj-privatizimi-i-telekomit/60%Daily2018-05-30 08:12
https://kosova-info.com/para-publikimit-te-kenges-se-re-arilena-ara-shfaqet-energjike-nga-palestra/60%Daily2018-05-30 08:10
https://kosova-info.com/mjet-i-dyshimte-shperthyes-ne-drenas/60%Daily2018-05-30 08:09
https://kosova-info.com/polica-arreston-dy-persona-per-keqperdorim-te-detyres-zyrtare/60%Daily2018-05-30 08:02
https://kosova-info.com/ks-i-okb-se-diskuton-sot-sulmet-e-fundit-mes-palestinezeve-dhe-izraelit/60%Daily2018-05-30 07:58
https://kosova-info.com/i-mituri-there-me-thike-dy-persona-ne-prishtine/60%Daily2018-05-30 07:58
https://kosova-info.com/zbulohet-titulli-dhe-pak-nga-klipi-soni-malaj-sjell-ne-shqiperi-yllin-e-muzikes-latine/60%Daily2018-05-30 07:57
https://kosova-info.com/zyrtare-lewandowski-deshiron-te-largohet-nga-bayern-munich/60%Daily2018-05-30 07:54
https://kosova-info.com/robotet-ne-industrine-e-tregtise-ushqimore/60%Daily2018-05-30 07:50
https://kosova-info.com/joshua-ka-nje-ultimatum-per-wilder/60%Daily2018-05-30 07:46
https://kosova-info.com/me-gjoks-te-ekspozuar-ne-darke-iftari-komentuesit-i-hipin-ne-qafe-klea-hutes/60%Daily2018-05-30 07:39
https://kosova-info.com/thellohet-kriza-ne-itali-zgjedhjet-e-parakohshme-duken-te-pashmangshme/60%Daily2018-05-30 07:31
https://kosova-info.com/djali-ne-foto-sot-eshte-reper-shume-i-suksesshem-e-gjeni-se-kush-eshte/60%Daily2018-05-30 07:30
https://kosova-info.com/salah-ka-nje-lajm-te-keq-per-liverpoolin/60%Daily2018-05-30 07:27
https://kosova-info.com/thaci-kryesimi-i-be-se-nga-austria-mundesi-per-rajonin-ne-normalizimin-e-marredhenieve/60%Daily2018-05-30 07:23
https://kosova-info.com/icardi-ne-premierlige-cmimi-110-milione-euro/60%Daily2018-05-30 07:18
https://kosova-info.com/shba-do-te-vazhdoje-marrjen-e-masave-tregtare-kunder-kines/60%Daily2018-05-30 07:16
https://kosova-info.com/lotito-cakton-cmimin-per-shitjen-e-milinkovic-savic/60%Daily2018-05-30 07:13
https://kosova-info.com/thaci-kujton-heronjte-rasim-kicina-e-ragip-balaj/60%Daily2018-05-30 07:12
https://kosova-info.com/messi-befason-me-deklaraten-para-boterorit-2018/60%Daily2018-05-30 07:10
https://kosova-info.com/pasi-foli-per-linjat-e-victoria-s-ledina-celo-mahnit-me-te-sajat/60%Daily2018-05-30 07:03
https://kosova-info.com/a-i-ka-pare-milioneri-nga-teherani-keto-foto-te-morenes/60%Daily2018-05-30 06:56
https://kosova-info.com/komenti-qe-butrint-imeri-la-prane-fotos-se-eleni-e-prishi-me-fansat/60%Daily2018-05-30 06:42
https://kosova-info.com/shtypi-gjerman-eulex-nuk-do-ti-mungoje-askujt/60%Daily2018-05-30 06:40
https://kosova-info.com/femijet-viktima-te-dhunes-ne-familje-shkolle-e-rruge/60%Daily2018-05-30 06:25
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonajt-i-ndodhi-dicka-e-pakendshme-me-mengjes/60%Daily2018-05-30 06:21
https://kosova-info.com/inteligjenca-artificiale-zbulon-kancerin-e-lekures-me-mire-se-mjeket/60%Daily2018-05-30 06:15
https://kosova-info.com/shqiptari-shkon-si-futbollist-profesionist-ne-gjermani-perfundon-ne-burg-si-shperndares-droge/60%Daily2018-05-30 06:13
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-terheq-vemendjen-e-chris-brown-ai-i-ben-like-por-shihni-si-ajo-na-tregon-plot-mburrje/60%Daily2018-05-30 06:06
https://kosova-info.com/iphone-9-do-ti-mposhte-te-gjithe/60%Daily2018-05-30 06:00
https://kosova-info.com/ne-gjilan-hapet-panairi-i-punes/60%Daily2018-05-30 05:58
https://kosova-info.com/diskutohet-mbi-reformat-dhe-llogaridhenien-per-agjencite-e-pavarura/60%Daily2018-05-30 05:48
https://kosova-info.com/moti-sot-20/60%Daily2018-05-30 05:45
https://kosova-info.com/opozita-duhet-te-marre-pergjegjesi-ne-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-05-30 05:41
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-horoskopi-sot/60%Daily2018-05-30 05:36
https://kosova-info.com/kuvendi-mban-seance/60%Daily2018-05-30 05:32
https://kosova-info.com/efekti-ancelotti-ja-cfare-eshte-duke-ndodhur-te-napoli/60%Daily2018-05-30 05:22
https://kosova-info.com/fajtori-i-finales-karius-me-oferte-te-cuditshme-nga-italia/60%Daily2018-05-30 05:20
https://kosova-info.com/luajti-ne-bastore-fitoren-e-kosoves-noizy-fiton-shumen-e-cmendur/60%Daily2018-05-30 05:17
https://kosova-info.com/panucci-ky-eshte-fajtori-i-humbjes-nga-kosova/60%Daily2018-05-30 05:13
https://kosova-info.com/messi-show-het-trik-ndaj-haitit/60%Daily2018-05-30 05:09
https://kosova-info.com/mjalte-e-kanelle-per-humbjen-e-peshes/60%Daily2018-05-29 22:36
https://kosova-info.com/daciq-e-thote-edhe-kete-cdo-dite-therras-shtete-te-botes-rreth-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2018-05-29 22:14
https://kosova-info.com/momenti-kur-zhegrova-kopjoi-neymarin/60%Daily2018-05-29 22:00
https://kosova-info.com/te-gjithe-syte-tek-motrat-kardashian-jenner-ne-pishine/60%Daily2018-05-29 21:59
https://kosova-info.com/presidenti-i-katalonjes-krijon-nje-qeveri-pa-te-burgosur-apo-te-merguar/60%Daily2018-05-29 21:56
https://kosova-info.com/4500-pale-kepuce-ne-bruksel/60%Daily2018-05-29 21:49
https://kosova-info.com/angela-martini-nuk-i-ndahet-pozave-ne-bikini-ekspozon-serish-gjoksin/60%Daily2018-05-29 21:45
https://kosova-info.com/e-panevojshme-shala-thumbon-shqiperine/60%Daily2018-05-29 21:33
https://kosova-info.com/nuk-e-mori-vajzen-ne-vikendin-familjar-kim-ben-kete-veprim/60%Daily2018-05-29 21:32
https://kosova-info.com/a-ekziston-dashuria-me-shikim-te-pare-studiuesit-i-japin-fund-dilemes/60%Daily2018-05-29 21:31
https://kosova-info.com/a-ekziston-dashuria-me-shikim-te-pare-studiuesit-i-japin-fund-dilemes/60%Daily2018-05-29 21:31
https://kosova-info.com/ne-ukraine-vritet-gazetari-rus-kritikues-i-putinit/60%Daily2018-05-29 21:31
https://kosova-info.com/ne-ukraine-vritet-gazetari-rus-kritikues-i-putinit/60%Daily2018-05-29 21:31
https://kosova-info.com/transformimi-i-38-vjecarit-qe-per-tete-jave-shnderroi-masen-yndyrore-ne-muskuj-foto/60%Daily2018-05-29 21:28
https://kosova-info.com/transformimi-i-38-vjecarit-qe-per-tete-jave-shnderroi-masen-yndyrore-ne-muskuj-foto/60%Daily2018-05-29 21:28
https://kosova-info.com/vajza-e-alberies-thyen-rrjetin-me-fotografi-nga-plazhi/60%Daily2018-05-29 21:20
https://kosova-info.com/kosova-e-feston-keshtu-fitoren-ndaj-shqiperise/60%Daily2018-05-29 21:19
https://kosova-info.com/ne-mbledhjen-e-qeverive-shqiptare-ka-pasur-acarim-te-raporteve/60%Daily2018-05-29 21:17
https://kosova-info.com/wayne-rooney-dhe-coleen-pushime-luksoze-ne-barbados/60%Daily2018-05-29 21:10
https://kosova-info.com/thaci-tregon-se-kur-do-te-vazhdoje-dialogu-kosove-serbi/60%Daily2018-05-29 21:10
https://kosova-info.com/haxhiu-ldk-e-psd-spo-duan-zgjedhje/60%Daily2018-05-29 21:07
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-ujkani-tregon-planin-me-lojtaret-e-kosoves-per-himnin-kombetar/60%Daily2018-05-29 21:03
https://kosova-info.com/si-te-trajtoni-stresin-ne-baze-te-shenjes-se-horoskopit/60%Daily2018-05-29 21:02
https://kosova-info.com/thaci-dhe-pacolli-sot-kane-takuar-edhe-presidentin-austriak-van-der-bellen/60%Daily2018-05-29 21:00
https://kosova-info.com/adelina-mes-dy-personave-me-te-rendesishem-per-te/60%Daily2018-05-29 20:59
https://kosova-info.com/thaci-shume-krenar-me-perfaqesuesen-e-kosoves/60%Daily2018-05-29 20:56
https://kosova-info.com/taktikat-negociuese-te-trumpit-ne-diplomaci-si-ne-biznes/60%Daily2018-05-29 20:53
https://kosova-info.com/emma-watson-ndahet-nga-i-dashuri/60%Daily2018-05-29 20:50
https://kosova-info.com/panucci-kjo-qe-na-beri-kosova-nuk-na-beri-as-spanja-e-as-italia/60%Daily2018-05-29 20:49
https://kosova-info.com/tahiri-kosoves-si-nevojitet-denimi-me-vdekje/60%Daily2018-05-29 20:41
https://kosova-info.com/zhegrova-kerkon-falje-per-nje-arsye-interesante-injoron-panuccin/60%Daily2018-05-29 20:38
https://kosova-info.com/ngerci-me-naftesjellesin-ne-kanada-qeveria-e-trudeau-e-blen-per-ta-perfunduar/60%Daily2018-05-29 20:37
https://kosova-info.com/befason-morena-ben-tatuazh-portretin-e-njeriut-me-te-shtrenjte-per-te/60%Daily2018-05-29 20:36
https://kosova-info.com/%e2%80%8bcarten-ne-serbi-siu-besohet-qe-akademia-diplomatike-e-vjenes-promovon-librin-biografik-per-thacin/60%Daily2018-05-29 20:31
https://kosova-info.com/roshi-shperthen-pas-humbjes-ndaj-shqiperise/60%Daily2018-05-29 20:30
https://kosova-info.com/zeneli-paraqitje-speciale-jam-shume-i-lumtur-per-golat-dhe-fitoren/60%Daily2018-05-29 20:25
https://kosova-info.com/ledri-vula-momente-relaksi-ne-pishine/60%Daily2018-05-29 20:23
https://kosova-info.com/vritet-nje-gazetar-ne-kiev/60%Daily2018-05-29 20:21
https://kosova-info.com/trajneri-i-kosoves-me-deklarate-te-madhe-pas-fitores-se-thelle-ndaj-shqiperise/60%Daily2018-05-29 20:15
https://kosova-info.com/lirohet-pjesetari-i-komunitetit-serb-i-dyshuar-per-masakren-e-vitit-1999-ne-poterq/60%Daily2018-05-29 20:11
https://kosova-info.com/mediat-nga-shqiperia-kosova-na-dha-leksion-futbolli/60%Daily2018-05-29 20:10
https://kosova-info.com/gold-ag-dhe-halil-kastrati-paralajmerojne-dicka-te-re/60%Daily2018-05-29 20:05
https://kosova-info.com/kosova-e-pameshirshme-ne-vellazerore-deklason-shqiperine-30/60%Daily2018-05-29 19:50
https://kosova-info.com/pacolli-kurz-eshte-nje-mik-i-kosoves/60%Daily2018-05-29 19:49
https://kosova-info.com/kengetaret-shqiptar-qe-po-ndjekin-nga-afer-ndeshjen-kosove-shqiperi/60%Daily2018-05-29 19:48
https://kosova-info.com/meta-kthimi-i-pronave-per-bashkesite-fetare-detyrim-kushtetues/60%Daily2018-05-29 19:47
https://kosova-info.com/thaci-mbeshtet-kosoven-nga-vjena/60%Daily2018-05-29 19:35
https://kosova-info.com/ish-miss-kosova-merr-dhurate-kete-veture-luksoze-nga-alberti/60%Daily2018-05-29 19:34
https://kosova-info.com/gol-i-bukur-nga-zhegrova-kosova-po-e-deklason-shqiperine/60%Daily2018-05-29 19:28
https://kosova-info.com/merkel-fton-erdoganin-ne-gjermani-2/60%Daily2018-05-29 19:24
https://kosova-info.com/thaci-ushtria-do-te-behet-ne-kohen-e-duhur/60%Daily2018-05-29 19:21
https://kosova-info.com/ne-kosove-smund-te-thuhet-qe-sfunksionon-ligji-thote-ministri-tahiri/60%Daily2018-05-29 19:20
https://kosova-info.com/probleme-me-ereksionin-ja-ushqimet-qe-funksionojne-si-viagra-natyrale/60%Daily2018-05-29 19:17
https://kosova-info.com/qkuk-kontroll-me-kamera-per-barnat/60%Daily2018-05-29 19:17
https://kosova-info.com/granit-xhaka-dhe-embolo-e-djegin-atmosferen-me-valle-shqiptare/60%Daily2018-05-29 19:14
https://kosova-info.com/deputetja-e-pdk-se-kerkon-kthimin-e-denimit-me-vdekje/60%Daily2018-05-29 19:11
https://kosova-info.com/super-gol-nga-zeneli-kosova-e-pandalshme/60%Daily2018-05-29 19:11
https://kosova-info.com/genti-tregon-qe-eshte-i-talentuar-ja-sa-kenge-beri-per-pak-dite/60%Daily2018-05-29 18:59
https://kosova-info.com/vazhdojne-kerkimet-per-62-vjecarin-e-humbur-familjaret-kane-nje-lutje-per-te-gjithe/60%Daily2018-05-29 18:58
https://kosova-info.com/humbi-75-te-shikimit-te-tij-per-shkak-te-kesaj-lodre-te-vogel-qe-ndoshta-mund-ta-keni-ne-shtepine-tuaj/60%Daily2018-05-29 18:57
https://kosova-info.com/mbyllet-pjesa-e-pare-kosova-po-luan-me-mire-dhe-po-fiton/60%Daily2018-05-29 18:46
https://kosova-info.com/parlamenti-evropian-miraton-reformen-per-punesimin-e-lire/60%Daily2018-05-29 18:45
https://kosova-info.com/elita-vallezon-me-kengen-e-gjikos-por-ky-detaj-mund-te-ju-kete-ikur/60%Daily2018-05-29 18:39
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-dyshohet-per-sulm-e-gani-dreshaj-per-kanosje-ndaj-arben-gashit/60%Daily2018-05-29 18:27
https://kosova-info.com/helmimet-podujevasit-gati-ta-padisin-serbine/60%Daily2018-05-29 18:25
https://kosova-info.com/aksion-fantastik-kosova-ne-epersi-ndaj-shqiperise/60%Daily2018-05-29 18:21
https://kosova-info.com/adelina-me-valin-kthehet-ne-zvicer-publikon-portretin-me-te-bukur-familjar/60%Daily2018-05-29 18:19
https://kosova-info.com/super-link-me-kualitet-hd-per-ndeshjen-kosove-shqiperi/60%Daily2018-05-29 18:16
https://kosova-info.com/franca-ashperson-sistemin-e-paralajmerimit-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2018-05-29 18:09
https://kosova-info.com/nicki-minaj-deklaroi-se-eshte-ne-lidhje-me-te-eminem-i-propozon-live/60%Daily2018-05-29 18:04
https://kosova-info.com/atmosfere-vellazerore-edhe-ne-tribuna/60%Daily2018-05-29 18:03
https://kosova-info.com/me-te-lumtur-jane-prinderit-me-dy-femije/60%Daily2018-05-29 18:02
https://kosova-info.com/ne-kete-komune-te-kosoves-nis-mbyllja-e-kazinove-dhe-bastoreve/60%Daily2018-05-29 18:00
https://kosova-info.com/polonia-e-gatshme-te-paguaje-dy-miliarde-dollare-per-te-rritur-pranine-ushtarake-amerikane/60%Daily2018-05-29 17:51
https://kosova-info.com/super-specifikat-e-galaxy-note-9-kane-rrjedhur-online/60%Daily2018-05-29 17:46
https://kosova-info.com/hoxhaj-kosova-nuk-ka-nevoje-per-unmik-un-te-perfundohet-ky-mision/60%Daily2018-05-29 17:45
https://kosova-info.com/zaimina-ndan-imazhin-me-te-embel-me-rastin-e-katermujorit-te-vajzes/60%Daily2018-05-29 17:44
https://kosova-info.com/polonia-e-gatshme-te-paguaje-dy-miliarde-dollare-per-te-rritur-pranine-ushtarake-amerikane-2/60%Daily2018-05-29 17:39
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-kosova-luan-me-skemen-4-2-3-1-ndaj-shqiperise/60%Daily2018-05-29 17:35
https://kosova-info.com/thaci-ldk-dhe-isa-mustafa-vendimtare-per-hapjen-e-rruges-drejt-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2018-05-29 17:31
https://kosova-info.com/dushi-i-perditshem-mund-te-jete-i-rrezikshem-per-femijet/60%Daily2018-05-29 17:28
https://kosova-info.com/tatuazhi-me-arme-ne-kembe-fa-i-del-ne-mbrojtje-sterlingut-pas-justifikimit-te-tij/60%Daily2018-05-29 17:26
https://kosova-info.com/big-mama-pozon-prane-kengetarit-te-njohur-ta-ha-zemren/60%Daily2018-05-29 17:24
https://kosova-info.com/njihuni-me-talentin-kosovar-qe-e-pret-nje-e-ardhme-e-ndritur-ne-futboll-enderron-barcelonen-video/60%Daily2018-05-29 17:23
https://kosova-info.com/haziri-ldk-nuk-mund-te-fitoje-zgjedhjet-duke-i-rene-kurrizit-te-thacit-politikisht/60%Daily2018-05-29 17:19
https://kosova-info.com/thaci-takoi-kancelarin-kurz-kerkoi-mbeshtetjen-per-integrimet-euroatlantike/60%Daily2018-05-29 17:18
https://kosova-info.com/haziri-numeron-tri-parimet-e-ldk-se-per-dialogun/60%Daily2018-05-29 17:14
https://kosova-info.com/trepca-siguron-ligen-e-pare-permes-penalltive-ne-barazh/60%Daily2018-05-29 17:13
https://kosova-info.com/meta-shqiperia-e-angazhuar-per-integrimin-ne-be/60%Daily2018-05-29 17:10
https://kosova-info.com/thaci-befasohet-ne-kancelarine-austriake-takon-kosovarin-qe-punon-per-kurzin/60%Daily2018-05-29 17:08
https://kosova-info.com/juncker-fati-i-italise-nuk-do-te-varet-nga-tregjet-financiare/60%Daily2018-05-29 17:06
https://kosova-info.com/koci-reagon-per-aktgjykimin-ne-rastin-e-kompanise-hib-procesi-pati-shkelje-te-medha-do-te-ankohemi/60%Daily2018-05-29 17:06
https://kosova-info.com/google-shperblen-adoleshentin-nga-uruguai-me-36000-dollare/60%Daily2018-05-29 17:04
https://kosova-info.com/dua-lipa-ne-lidhje-me-marco-asensio-ja-cfare-thote-ajo/60%Daily2018-05-29 17:04
https://kosova-info.com/skuadrat-e-boterorit-ne-versionin-provokues/60%Daily2018-05-29 17:01
https://kosova-info.com/edhe-kemali-ka-nisur-ta-bej-kete-ndryshim-ne-pamjen-e-tij/60%Daily2018-05-29 16:55
https://kosova-info.com/ja-pse-nicolas-sarkozy-e-vrau-muammar-gheddafin/60%Daily2018-05-29 16:45
https://kosova-info.com/mesohet-cka-i-ka-shkruar-morena-miliarderit-iranian-para-se-lidhja-e-tyre-te-zbulohej/60%Daily2018-05-29 16:39
https://kosova-info.com/de-biasi-me-koment-interesant-para-ndeshjes-kosove-shqiperi/60%Daily2018-05-29 16:38
https://kosova-info.com/prezantuesja-kosovare-kopjon-rita-oren-deri-ne-detaje/60%Daily2018-05-29 16:28
https://kosova-info.com/hoxha-i-janjeves-akuzohet-se-mashtroi-me-faturat-e-kurbaneve/60%Daily2018-05-29 16:28
https://kosova-info.com/haziri-ldk-nuk-do-me-ni-as-per-thacin-as-per-haradinajn-as-per-limajn/60%Daily2018-05-29 16:27
https://kosova-info.com/arbana-xharra-e-quan-abdall-fisnik-ismailin-perplasen-me-komente-ne-facebook/60%Daily2018-05-29 16:27
https://kosova-info.com/detaje-shtese-nga-sulmi-ne-belgjike/60%Daily2018-05-29 16:23
https://kosova-info.com/zbulohet-super-transfermi-i-kampionit-ne-vere/60%Daily2018-05-29 16:19
https://kosova-info.com/rimat-e-feros-kane-nisur-nga-libri-i-kujtimeve-ne-fillimet-e-arta-te-shkollimit/60%Daily2018-05-29 16:17
https://kosova-info.com/zhduken-ne-menyre-misterioze-princat-e-arabise-saudite/60%Daily2018-05-29 16:16
https://kosova-info.com/facebook-serish-ne-telashe-dyshohet-se-pergjon-telefonatat-nga-celularet/60%Daily2018-05-29 16:09
https://kosova-info.com/u-zbulua-lidhja-e-tij-me-morena-tarakun-dhe-skandalet-reagon-miliarderi-iranian/60%Daily2018-05-29 16:09
https://kosova-info.com/haradinaj-takim-pune-me-drejtuesit-ne-sektorin-energjetik-ne-vend/60%Daily2018-05-29 16:06
https://kosova-info.com/pas-takimit-me-kurz-thaci-e-kemi-mbeshtetjen-e-austrise-per-interpol-viza-dhe-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-05-29 16:02
https://kosova-info.com/rama-ne-vjene-austriaket-i-shqeteson-rrugekalimi-nga-shqiperia/60%Daily2018-05-29 16:01
https://kosova-info.com/shqiperia-i-kthehet-serish-politikes-se-xhungles/60%Daily2018-05-29 16:00
https://kosova-info.com/hungaria-do-ti-ndeshkoje-personat-qe-u-ndihmojne-migranteve-ilegale/60%Daily2018-05-29 15:56
https://kosova-info.com/messi-ky-ishte-tmerri-im-me-i-madh/60%Daily2018-05-29 15:54
https://kosova-info.com/e-quajne-te-shendoshe-vjen-reagimi-i-ashper-i-fifit/60%Daily2018-05-29 15:51
https://kosova-info.com/iphone-i-juaj-mund-te-perdoret-si-celes-dere-me-ios-12/60%Daily2018-05-29 15:49
https://kosova-info.com/ky-person-e-ben-mese-te-lumtur-alban-mehmetin/60%Daily2018-05-29 15:44
https://kosova-info.com/super-formacioni-i-liverpoolit-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-29 15:41
https://kosova-info.com/uragani-maria-vrau-4600-njerez-ne-puerto-rico/60%Daily2018-05-29 15:36
https://kosova-info.com/babyg-po-e-ndien-mungesen-e-ketij-mashkulli/60%Daily2018-05-29 15:24
https://kosova-info.com/sulmi-ne-belgjike-per-policine-eshte-akt-terrorist/60%Daily2018-05-29 15:23
https://kosova-info.com/panucci-zgjedh-kapitenin-e-ri-te-kombetares-se-shqiperise/60%Daily2018-05-29 15:17
https://kosova-info.com/tahiri-eshte-me-rendesi-te-madhe-ta-luftojme-korrupsionin/60%Daily2018-05-29 15:05
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-takon-ish-presidentin-austriak-heinz-fischer/60%Daily2018-05-29 15:04
https://kosova-info.com/gerxhaliu-kosova-ka-kushte-per-prodhimin-e-energjise-alternative/60%Daily2018-05-29 15:03
https://kosova-info.com/hungari-te-ndihmosh-emigrantet-do-te-perbeje-shkelje-penale/60%Daily2018-05-29 15:02
https://kosova-info.com/zyrtare-vendimi-i-uefa-s-per-ramos-pas-finales-se-championsit/60%Daily2018-05-29 14:59
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-perse-ciljeta-dhe-fifi-sot-nuk-flasin/60%Daily2018-05-29 14:58
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-perse-ciljeta-dhe-fifi-sot-nuk-flasin/60%Daily2018-05-29 14:58
https://kosova-info.com/ska-klime-te-favorshme-per-ligjin-per-lustrim/60%Daily2018-05-29 14:56
https://kosova-info.com/daciq-sillet-brutalisht-ndaj-kosoves-tenton-ta-bind-ganen-per-terheqje-te-njohjes/60%Daily2018-05-29 14:53
https://kosova-info.com/fabinho-i-refuzoi-4-top-skuadra-per-liverpoolin/60%Daily2018-05-29 14:49
https://kosova-info.com/e-kote-te-mbulohet-enca-duket-provokative-edhe-me-kete-veshje/60%Daily2018-05-29 14:45
https://kosova-info.com/fluks-ne-psikiatri-psikologet-shkak-kumari-droga-dhe-alkooli/60%Daily2018-05-29 14:43
https://kosova-info.com/ska-zgjidhje-ne-horizont-serbia-kerkon-ndarjen-e-kosoves-amerika-kategorikisht-kunder/60%Daily2018-05-29 14:40
https://kosova-info.com/kritere-dhe-tarifa-te-reja-per-vendosjen-e-reklamave-pergjate-rrugeve/60%Daily2018-05-29 14:39
https://kosova-info.com/cmenduri-ja-sa-milione-euro-do-ti-kushtoje-bale-unitedit/60%Daily2018-05-29 14:37
https://kosova-info.com/merkel-fton-erdoganin-ne-gjermani/60%Daily2018-05-29 14:30
https://kosova-info.com/u-tha-se-nuk-eshte-babai-i-femijes-kylie-shfaqet-e-lumtur-prane-tij/60%Daily2018-05-29 14:19
https://kosova-info.com/real-madridi-tremb-spanjen/60%Daily2018-05-29 14:13
https://kosova-info.com/lufta-ndaj-tensionit-te-larte-nis-nga-tavolina/60%Daily2018-05-29 14:07
https://kosova-info.com/trump-ende-po-negociojme-me-verikoreanet-per-mbajtjen-e-samitit/60%Daily2018-05-29 13:56
https://kosova-info.com/be-zgjat-sanksionet-ndaj-regjimit-ne-siri/60%Daily2018-05-29 13:54
https://kosova-info.com/i-dashuri-i-morenes-nga-babai-i-pushtetshem-skandalet-e-akuzat-per-vrasje/60%Daily2018-05-29 13:51
https://kosova-info.com/tifozet-me-mire-te-mos-e-shohin-kete-fotografi-te-real-madridit/60%Daily2018-05-29 13:48
https://kosova-info.com/nje-veze-ne-dite-me-larg-semundjes-se-zemres/60%Daily2018-05-29 13:47
https://kosova-info.com/deponine-e-mbeturinave-ne-oborr-rrezikohen-tri-familje-ne-fushe-kosove-foto/60%Daily2018-05-29 13:41
https://kosova-info.com/deponine-e-mbeturinave-ne-oborr-rrezikohen-tri-familje-ne-fushe-kosove-foto/60%Daily2018-05-29 13:41
https://kosova-info.com/i-bie-pishman-agim-bahtiri-nuk-shkon-ne-vetevendosje/60%Daily2018-05-29 13:37
https://kosova-info.com/haradinaj-ptk-ja-ne-gjendje-te-veshtire-mirepo-nuk-do-te-ndajme-para-per-te/60%Daily2018-05-29 13:35
https://kosova-info.com/neser-seance-plenare-cka-do-te-diskutohet-ne-kuvend/60%Daily2018-05-29 13:34
https://kosova-info.com/veseli-te-rinjve-liberalizimi-sdo-te-thote-te-largoheni-nga-kosova-perspektiven-ta-krijojme-bashke/60%Daily2018-05-29 13:25
https://kosova-info.com/vitaminat-qe-duhen-per-cdo-problem-shendetesor/60%Daily2018-05-29 13:23
https://kosova-info.com/morena-taraku-ne-lidhje-me-miliarderin-iranian/60%Daily2018-05-29 13:23
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-gezon-qindra-specializante-pagesat-nisin-nga-ky-muaj/60%Daily2018-05-29 13:21
https://kosova-info.com/neuer-gezon-kombetaren-e-gjermanise/60%Daily2018-05-29 13:19
https://kosova-info.com/edhe-ju-mund-te-beheni-pjese-e-projektit-te-ri-te-gencit-por-duket-ti-plotesoni-keto-kushte/60%Daily2018-05-29 13:17
https://kosova-info.com/haradinaj-vazhdon-te-shperndaje-para-vetem-sot-i-dha-mbi-407-mije-euro/60%Daily2018-05-29 13:13
https://kosova-info.com/mitrovice-arrestohet-nje-person-pas-rrahu-gruan-e-tij/60%Daily2018-05-29 13:12
https://kosova-info.com/shqiperia-kantier-ndertimi-221-leje-vetem-ne-3-muaj/60%Daily2018-05-29 13:07
https://kosova-info.com/peskov-hetimet-e-muellerit-per-rusine-jane-te-pabaza/60%Daily2018-05-29 13:02
https://kosova-info.com/a-e-sheron-droga-kancerin-pergjigjen-mjeket/60%Daily2018-05-29 13:02
https://kosova-info.com/buta-zbulon-se-neser-do-lansoj-projektin-e-ri/60%Daily2018-05-29 12:58
https://kosova-info.com/iniesta-ky-ekip-e-ka-pothuajse-te-pamundur-ta-fitoje-boterorin/60%Daily2018-05-29 12:55
https://kosova-info.com/fitoi-championsin-e-trete-radhazi-por-reali-po-programon-revolucion/60%Daily2018-05-29 12:37
https://kosova-info.com/rugova-per-ndryshime-klimatike-hoti-per-kulture/60%Daily2018-05-29 12:33
https://kosova-info.com/marina-fara-duke-marre-rreze-dielli-gjoksi-bombastik-i-shihet-nga-bikinit-e-lagura/60%Daily2018-05-29 12:31
https://kosova-info.com/qe-nga-sot-ministrat-do-te-raportojne-para-qeverise-per-udhetimet-zyrtare/60%Daily2018-05-29 12:27
https://kosova-info.com/a-eshte-kthyer-xhabir-zharku-ne-kosove-foto/60%Daily2018-05-29 12:18
https://kosova-info.com/bujar-qamili-acarohet-me-rozana-radinvetem-mos-te-takofsha-se/60%Daily2018-05-29 12:18
https://kosova-info.com/prokuroria-ska-nisur-ende-hetimet-per-ngritjen-e-cmimit-te-barnave-deri-ne-2000-per-qind-ne-vitin-2016/60%Daily2018-05-29 12:15
https://kosova-info.com/nicki-minaj-dhe-eminem-ne-lidhje-vjen-reagimi-i-reperit/60%Daily2018-05-29 12:14
https://kosova-info.com/shtepite-e-grabitura-kosova-vuan-me-pronat-e-uzurpuara-te-kohes-se-luftes/60%Daily2018-05-29 12:07
https://kosova-info.com/hamza-sjell-ne-kosove-banken-evropiane-per-investime-permes-marreveshjes-me-te-madhe-deri-me-sot-me-kete-institucion-te-be-se/60%Daily2018-05-29 12:02
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-heq-dore-nga-aktrimi-per-shkak-te-semundjes/60%Daily2018-05-29 11:58
https://kosova-info.com/ish-presidentja-e-zhgenjyer-institucionet-deshtuan-ti-denojne-kryeresit-e-dhunes-ne-familje/60%Daily2018-05-29 11:54
https://kosova-info.com/mjeket-ne-britani-nuk-kane-pritur-se-do-te-mbijetojne-skripalet/60%Daily2018-05-29 11:45
https://kosova-info.com/reagon-mpj-per-ratifikimin-e-demarkacionit-mali-i-zi-do-te-njoftohet-brenda-afateve-ligjore/60%Daily2018-05-29 11:43
https://kosova-info.com/ndryshimi-qe-aurela-gace-e-pesoi-per-20-vite/60%Daily2018-05-29 11:41
https://kosova-info.com/10-kompanite-me-me-vlere-ne-bote-foto/60%Daily2018-05-29 11:39
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-milanit-vjen-nga-fiorentina/60%Daily2018-05-29 11:39
https://kosova-info.com/e-njihni-vogelushen-ne-foto-sot-eshte-nje-grua-mjaft-e-suksesshme/60%Daily2018-05-29 11:30
https://kosova-info.com/ramires-ne-serie-a-2/60%Daily2018-05-29 11:27
https://kosova-info.com/shqiperi-kosove-ja-numri-i-biletave-te-shitura/60%Daily2018-05-29 11:16
https://kosova-info.com/zyrtarisht-26-mije-shqiptare-ne-britani-mijera-te-tjere-pa-dokumenta/60%Daily2018-05-29 11:06
https://kosova-info.com/gruaja-e-te-akuzuarit-per-krime-lufte-kishim-frike-nga-serbet-e-shqiptaret/60%Daily2018-05-29 11:02
https://kosova-info.com/xhaferi-duhet-garanci-institucionale-per-ligjin-e-gjuheve/60%Daily2018-05-29 10:58
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-niset-per-vizite-zyrtare-ne-austri-pritet-nga-kancelari-sebastian-kurz/60%Daily2018-05-29 10:56
https://kosova-info.com/cnn-dua-lipa-kaloi-naten-me-kete-futbollist-te-real-madridit/60%Daily2018-05-29 10:55
https://kosova-info.com/morena-publikon-videon-duke-bere-dush-keshtu-se-keni-pare-kurre/60%Daily2018-05-29 10:55
https://kosova-info.com/xhavit-ukaj-tregon-se-a-u-kapen-hajnat-qe-ia-vodhen-100-mije-euro-ne-shtepine-e-tij/60%Daily2018-05-29 10:54
https://kosova-info.com/real-madrid-frikeson-man-utd-in-me-cmimin-e-bale/60%Daily2018-05-29 10:48
https://kosova-info.com/sulmuesi-ne-belgjike-bertet-allahu-akbar-vret-tre-persona/60%Daily2018-05-29 10:46
https://kosova-info.com/djali-i-ish-deputetit-te-ldk-se-mohon-raportimet-se-jane-kapur-hajnat-qe-ua-vodhen-100-mije-euro/60%Daily2018-05-29 10:44
https://kosova-info.com/seven-sjell-kenge-me-nje-kengetare-shume-te-nxehte/60%Daily2018-05-29 10:39
https://kosova-info.com/haradinaj-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-e-maqedonise-ne-kosove-ilija-strashevski/60%Daily2018-05-29 10:37
https://kosova-info.com/miqesorja-shqiperi-ukraine-kerkese-e-cuditshme-nga-shevchenko/60%Daily2018-05-29 10:36
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-prokurimit-te-deklarojne-pasurine-mund-te-jene-pre-e-korrupsionit/60%Daily2018-05-29 10:31
https://kosova-info.com/dhurata-qe-presidenti-italian-matarela-i-beri-partise-se-salvinit/60%Daily2018-05-29 10:30
https://kosova-info.com/juventus-transferon-talentin-e-madh-nga-barcelona/60%Daily2018-05-29 10:26
https://kosova-info.com/charli-xcx-i-pergjigjet-kritikave-per-girls-rita-ora-ka-pasur-pervoja-te-cuditshme-ne-jete/60%Daily2018-05-29 10:19
https://kosova-info.com/zyrtare-real-madrid-prezanton-fanellat-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-29 10:17
https://kosova-info.com/sulm-i-armatosur-ne-belgjike-disa-te-vrare/60%Daily2018-05-29 10:12
https://kosova-info.com/rusia-i-kerkon-apple-ti-ndihmoje-ne-zbatimin-e-ndalimit-te-telegramit/60%Daily2018-05-29 10:10
https://kosova-info.com/belgjike-qellohen-per-vdekje-dy-efektive-policie/60%Daily2018-05-29 10:08
https://kosova-info.com/thaci-ne-takim-me-ali-ahmetin-eshte-e-rendesishme-qe-te-ecim-perpara-si-rajon/60%Daily2018-05-29 10:05
https://kosova-info.com/cnn-turk-dua-lipa-kaloi-naten-me-marco-asensio-pas-finales-se-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-29 10:00
https://kosova-info.com/veseli-nenshkruan-ligjin-per-prishtinen/60%Daily2018-05-29 09:52
https://kosova-info.com/haradinaj-e-ahmeti-pajtohen-per-zgjidhjen-e-disa-ceshtjeve-qe-presin-prej-kohesh/60%Daily2018-05-29 09:50
https://kosova-info.com/miqesorja-me-kosoven-formacioni-i-mundshem-i-shqiperise/60%Daily2018-05-29 09:49
https://kosova-info.com/arrestohet-me-dyshimin-se-donte-ta-vriste-nje-person/60%Daily2018-05-29 09:46
https://kosova-info.com/ndjekesi-ska-lon-djal-pa-tnxo-dafina-ia-mbylle-gojen-ne-menyre-epike/60%Daily2018-05-29 09:39
https://kosova-info.com/atk-denoncon-llogarite-fiktive-te-hapura-me-emer-te-saj-ne-facebook/60%Daily2018-05-29 09:39
https://kosova-info.com/balotelli-zbulon-kujt-ia-dedikoi-golin-ndaj-arabise-saudite/60%Daily2018-05-29 09:35
https://kosova-info.com/operacione-kunder-feto-s-ne-turqi-arrestohen-20-ushtare/60%Daily2018-05-29 09:35
https://kosova-info.com/lamtumire-valencia-zaza-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-05-29 09:32
https://kosova-info.com/scott-marreveshja-kosove-serbi-siguron-lirine-e-serbeve/60%Daily2018-05-29 09:32
https://kosova-info.com/jeremiq-vuciq-brenda-vitit-do-tia-dorezoje-kosoves-ulesen-ne-okb/60%Daily2018-05-29 09:27
https://kosova-info.com/messi-turperon-di-marian-ne-stervitjen-e-argjentines/60%Daily2018-05-29 09:26
https://kosova-info.com/leshohet-per-qarkullim-rruga-kacanik-han-i-elezit/60%Daily2018-05-29 09:23
https://kosova-info.com/keta-dy-faktore-ndikojne-ne-dhimbje-te-kokes/60%Daily2018-05-29 09:21
https://kosova-info.com/fjolla-uron-partnerin-e-saj-qe-nderroi-jete/60%Daily2018-05-29 09:20
https://kosova-info.com/martohet-krimineli-me-terheqes-ne-bote-la-gruan-per-miliarderen/60%Daily2018-05-29 08:59
https://kosova-info.com/nente-njerez-shumica-civile-vriten-gabimisht-ne-afganistan/60%Daily2018-05-29 08:59
https://kosova-info.com/dhurata-e-de-laurentiis-per-ancelottin-perforcimi-i-pare-vjen-nga-spanja/60%Daily2018-05-29 08:58
https://kosova-info.com/shqiperi-kosove-ja-cfare-do-te-beje-mavraj/60%Daily2018-05-29 08:45
https://kosova-info.com/shqiperi-kosove-ja-cfare-do-te-beje-mavraj-2/60%Daily2018-05-29 08:45
https://kosova-info.com/beme-baba-te-te-ngjaje-ja-cka-shkroi-ne-leter-djali-i-kengetarit-shqiptar/60%Daily2018-05-29 08:39
https://kosova-info.com/higuain-icardi-bombe-nga-italia/60%Daily2018-05-29 08:36
https://kosova-info.com/masht-testet-e-matures-nuk-jane-ato-qe-jane-publikuar/60%Daily2018-05-29 08:36
https://kosova-info.com/trajkoviq-veriu-i-kosoves-po-qeveriset-nga-mafia/60%Daily2018-05-29 08:28
https://kosova-info.com/hoti-i-ashper-me-diplomacine-e-kosoves/60%Daily2018-05-29 08:21
https://kosova-info.com/me-keto-fjale-alberia-uron-grimerin-e-motrave-kardashian/60%Daily2018-05-29 08:19
https://kosova-info.com/alaba-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin/60%Daily2018-05-29 08:17
https://kosova-info.com/daciq-ia-kujton-pacollit-se-ne-vitet-e-fundit-kosova-i-ka-marre-vetem-pese-njohje/60%Daily2018-05-29 08:14
https://kosova-info.com/greqia-ne-greve-per-24-ore-bllokohen-dhe-doganat/60%Daily2018-05-29 08:03
https://kosova-info.com/kosovaret-te-paret-per-natyralizime-ne-aargau/60%Daily2018-05-29 08:03
https://kosova-info.com/kryeministrit-i-kerkohet-te-rrite-sigurine-dhe-mbrojtjen-e-femijeve/60%Daily2018-05-29 08:02
https://kosova-info.com/aferdita-po-i-numeron-ditet-kete-moment-mezi-po-e-pret/60%Daily2018-05-29 08:00
https://kosova-info.com/vellai-i-deputetit-te-vrare-bukosh-fol-pse-nuk-po-flet/60%Daily2018-05-29 08:00
https://kosova-info.com/india-vazhdon-tregtine-me-iranin-nuk-respekton-sanksionet-e-shba-se/60%Daily2018-05-29 08:00
https://kosova-info.com/guardiola-zgjedh-perforcimin-e-ri-ne-man-city-cmimi-86-milione-euro/60%Daily2018-05-29 07:57
https://kosova-info.com/rusi-izrael-marreveshje-sekrete-per-jugun-e-sirise/60%Daily2018-05-29 07:54
https://kosova-info.com/lamtumire-karius-liverpool-transferon-portierin-shqiptar/60%Daily2018-05-29 07:47
https://kosova-info.com/djali-i-veses-ka-ditelindjen-kengetarja-perlot-me-urimin-emocional/60%Daily2018-05-29 07:43
https://kosova-info.com/pesticidet-rrisin-rrezikun-e-parkinsonit-deri-ne-250/60%Daily2018-05-29 07:36
https://kosova-info.com/trump-takon-kryeministrin-japonez-perpara-takimit-te-pritur-me-kimin/60%Daily2018-05-29 07:32
https://kosova-info.com/anxhelina-me-vallezim-te-nxehte-me-nje-mashkull-rrugeve-te-amerikes/60%Daily2018-05-29 07:21
https://kosova-info.com/maturantet-e-regjionit-te-prishtines-sot-mbajne-testin-e-matures/60%Daily2018-05-29 07:18
https://kosova-info.com/tare-ka-nje-lajm-te-madh-per-milinkovic-savic/60%Daily2018-05-29 07:16
https://kosova-info.com/ia-zbuluan-punen-ne-embeltore-fero-kunderpergjigjet-ne-kete-forme/60%Daily2018-05-29 07:06
https://kosova-info.com/haradinaj-perkujton-ushtaret-amerikane-te-rene-per-liri/60%Daily2018-05-29 07:05
https://kosova-info.com/ancelotti-befason-me-perforcimin-e-ri-ne-napoli/60%Daily2018-05-29 07:04
https://kosova-info.com/dita-e-zeze-e-solingenit-para-25-vjetesh-pese-turke-humben-jeten/60%Daily2018-05-29 06:58
https://kosova-info.com/shqiperi-kosove-sonte-nga-ora-2000/60%Daily2018-05-29 06:57
https://kosova-info.com/kendall-me-foto-gjysme-e-zhveshur-nga-shtrati-po-e-shoqeron-dikush/60%Daily2018-05-29 06:39
https://kosova-info.com/7-dite-7-gota-metoda-e-fuqishme-qe-djeg-menjehere-kalorite-ne-bark/60%Daily2018-05-29 06:36
https://kosova-info.com/kosova-nuk-e-ka-njoftuar-malin-e-zi-per-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Daily2018-05-29 06:26
https://kosova-info.com/miliona-euro-per-pagat-dhe-luksin-e-deputeteve/60%Daily2018-05-29 06:16
https://kosova-info.com/getinjo-uron-reperin-shqiptar-bashke-do-kene-edhe-duet/60%Daily2018-05-29 06:13
https://kosova-info.com/ky-trajtim-kunder-akneve-funksionon-si-me-magji/60%Daily2018-05-29 06:08
https://kosova-info.com/kroacia-nuk-e-ekstradon-nje-boshnjak-te-kerkuar-nga-tunizia/60%Daily2018-05-29 06:05
https://kosova-info.com/shperndahen-me-aeroplane-rreth-250-mije-vaksina-kunder-terbimit-te-kafsheve/60%Daily2018-05-29 06:03
https://kosova-info.com/sot-lirohet-per-qarkullim-rruga-kacanik-hani-i-elezit/60%Daily2018-05-29 05:54
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-5/60%Daily2018-05-29 05:37
https://kosova-info.com/moti-sot-19/60%Daily2018-05-29 05:35
https://kosova-info.com/mbahet-konferenca-drejtesia-per-grate-e-vrara-si-pasoje-e-dhunes-ne-familje/60%Daily2018-05-29 05:32
https://kosova-info.com/thaci-takon-kancelarin-kurz/60%Daily2018-05-29 05:29
https://kosova-info.com/tifozet-e-real-madridit-caktojne-cmimin-per-shitjen-e-ronaldos/60%Daily2018-05-29 05:21
https://kosova-info.com/revolucion-te-interi-skeme-e-re-dhe-shume-perforcime/60%Daily2018-05-29 05:14
https://kosova-info.com/sport-zbulon-perforcimin-e-madh-te-barcelones-2/60%Daily2018-05-29 05:11
https://kosova-info.com/mediat-portugeze-zbulojne-klubin-e-ri-te-ronaldos/60%Daily2018-05-29 05:06
https://kosova-info.com/higuain-ne-shitje-juventus-zgjedh-sulmuesin-e-ri/60%Daily2018-05-29 05:00
https://kosova-info.com/dieta-mesdhetare-pakeson-humbjen-e-degjimit/60%Daily2018-05-28 21:55
https://kosova-info.com/habit-miriam-cani-tregon-historine-qe-nuk-e-dinim-nga-lindja-e-amelise/60%Daily2018-05-28 21:55
https://kosova-info.com/trajkoviq-ne-serbet-ndihemi-me-te-sigurt-ne-prishtine-sesa-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2018-05-28 21:53
https://kosova-info.com/basha-lirimi-i-tahirit-triumf-i-trafikanteve-te-droges/60%Daily2018-05-28 21:43
https://kosova-info.com/cfare-eshte-pluhuri-matcha-dhe-si-perdoret/60%Daily2018-05-28 21:37
https://kosova-info.com/zyrtare-fabinho-lojtar-i-liverpoolit/60%Daily2018-05-28 21:35
https://kosova-info.com/edhe-gana-rishqyrton-njohjen-e-kosoves-vazhdon-heshtja-e-diplomacise-kosovare/60%Daily2018-05-28 21:32
https://kosova-info.com/gruaja-i-ben-dhurate-fatmir-spahiut-e-papritura-i-ndodhi-kur-hapi-pakon/60%Daily2018-05-28 21:22
https://kosova-info.com/gjuriq-kfor-te-krijoje-ambient-te-sigurt-per-serbet-ne-kosove/60%Daily2018-05-28 21:19
https://kosova-info.com/cassano-per-ish-trajnerin-e-interit-eshte-personi-me-i-keq-qe-kam-takuar/60%Daily2018-05-28 21:15
https://kosova-info.com/zemaj-shumica-e-ldk-se-kunder-thacit-si-udheheqes-i-dialogut/60%Daily2018-05-28 21:07
https://kosova-info.com/adriana-matoshi-fiton-cmimim-aktorja-me-e-mire-ne-seeff-ne-berlin/60%Daily2018-05-28 20:58
https://kosova-info.com/vila-luksoze-600-mije-euro-cifti-i-politikaneve-i-shpetojne-votebesimit-te-partise/60%Daily2018-05-28 20:51
https://kosova-info.com/italia-mposht-arabine-saudite-balotelli-rikthehet-me-gol/60%Daily2018-05-28 20:50
https://kosova-info.com/hysaj-kerkon-fitore-ndaj-kosoves/60%Daily2018-05-28 20:50
https://kosova-info.com/1-milion-franceze-e-lane-duhanin-brenda-nje-viti/60%Daily2018-05-28 20:40
https://kosova-info.com/10-ushtrime-te-thjeshta-dhe-qetesuese-per-sy/60%Daily2018-05-28 20:39
https://kosova-info.com/portreti-i-pare-familjar-i-emina-cunmulajt-me-burrin-dhe-vajzat/60%Daily2018-05-28 20:23
https://kosova-info.com/be-propozon-ndalimin-e-perdorimit-te-plastikes/60%Daily2018-05-28 20:21
https://kosova-info.com/berisha-ndeshja-e-kaluar-ishte-feste-tani-duam-te-fitojme-me-kosoven/60%Daily2018-05-28 20:15
https://kosova-info.com/lista-serbe-kerkon-mbrojtjen-e-serbeve-ne-kosove/60%Daily2018-05-28 20:08
https://kosova-info.com/e-rralle-i-mbijetoi-meningjitit-dhe-6-tumoreve-foto/60%Daily2018-05-28 20:03
https://kosova-info.com/tahiri-thote-se-kosova-i-ka-permbushur-te-gjitha-obligimet-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-05-28 20:25
https://kosova-info.com/komenti-ne-gjuhen-shqipe-qe-nena-e-rites-i-ka-shkruar-asaj-prane-fotove-joshese/60%Daily2018-05-28 19:56
https://kosova-info.com/panucci-kombetarja-nuk-eshte-vend-pune-vjen-kush-e-meriton/60%Daily2018-05-28 19:50
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-konfirmon-ndalimin-e-albert-veliut-me-te-birin/60%Daily2018-05-28 19:43
https://kosova-info.com/dorehiqet-presidenti-i-paraguait/60%Daily2018-05-28 19:34
https://kosova-info.com/fotografite-qe-tregojne-te-kaluaren-e-feros-vendi-ku-punonte-para-se-te-behej-i-famshem/60%Daily2018-05-28 19:27
https://kosova-info.com/donnarumma-mund-te-qendroje-gjithe-jeten-te-milani/60%Daily2018-05-28 19:25
https://kosova-info.com/veteranet-kerkojne-para-nga-shteti-qe-te-shkojne-ne-deti-dhe-ne-banje/60%Daily2018-05-28 19:22
https://kosova-info.com/aferdita-sa-vjen-e-behet-edhe-me-seksi-gjoksi-sa-nuk-po-i-shperthen-para-dasmes/60%Daily2018-05-28 19:18
https://kosova-info.com/lekaj-konfirmon-rruga-kacanik-han-i-elezit-hapet-neser/60%Daily2018-05-28 19:15
https://kosova-info.com/balotelli-shenon-ne-rikthimin-pas-kater-vitesh-te-kombetarja-e-italise/60%Daily2018-05-28 19:14
https://kosova-info.com/formacioni-i-mundshem-i-shqiperise-ne-miqesoren-kunder-kosoves/60%Daily2018-05-28 19:06
https://kosova-info.com/telekomi-i-paguan-bik-ut-36-mije-euro-ne-vit-per-pronen-e-xhamise-qendrore/60%Daily2018-05-28 19:05
https://kosova-info.com/tifozi-i-drites-ben-tatuazhe-te-vecanta/60%Daily2018-05-28 18:56
https://kosova-info.com/caushi-ka-disa-muaj-qe-haradinaj-nuk-po-merret-me-problemet-e-qytetareve/60%Daily2018-05-28 18:49
https://kosova-info.com/fotografia-e-finales-se-kievit-e-ngjashme-me-ate-te-kardifit-me-vetem-nje-ndryshim-te-vogel/60%Daily2018-05-28 18:46
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-shkaktojne-kapsllek/60%Daily2018-05-28 18:40
https://kosova-info.com/pas-incidentit-bashkeshortja-e-milaim-zekes-humb-femijen-ne-muajin-e-trete-te-shtatzenise/60%Daily2018-05-28 18:36
https://kosova-info.com/ramos-nuk-e-lendoi-me-qellim-salahun/60%Daily2018-05-28 18:30
https://kosova-info.com/komandanti-i-kfor-it-tregon-nese-planifikohet-zvogelimi-i-trupave-ne-kosove/60%Daily2018-05-28 18:30
https://kosova-info.com/presidenti-i-jugut-mund-te-marre-pjese-ne-takimin-trump-kim/60%Daily2018-05-28 18:25
https://kosova-info.com/ky-eshte-celesi-i-nje-martese-te-lumtur/60%Daily2018-05-28 18:20
https://kosova-info.com/fermeri-nga-mitrovica-dyshon-se-vaksinat-e-ministrise-ia-mbyten-lopet/60%Daily2018-05-28 18:05
https://kosova-info.com/iniesta-tregon-se-si-real-madridi-tentoi-ta-transferonte/60%Daily2018-05-28 18:02
https://kosova-info.com/austria-e-ashper-me-emigrantet-do-te-ule-perfitimet-ndaj-tyre/60%Daily2018-05-28 17:58
https://kosova-info.com/as-beben-e-as-riten-pas-dua-lipes-j-balvin-ndjek-kete-shqiptare/60%Daily2018-05-28 17:55
https://kosova-info.com/tahiri-lejova-rrenimin-e-shtepise-se-kultures-qe-te-mos-demtohet-buxheti-i-komunes/60%Daily2018-05-28 17:37
https://kosova-info.com/alaba-iu-pergjigjet-spekulimeve-per-transferimin-te-real-madrid/60%Daily2018-05-28 17:33
https://kosova-info.com/cilat-mund-te-jene-kompromiset-e-reja-me-serbine/60%Daily2018-05-28 17:30
https://kosova-info.com/ferdinand-bales-transferohu-te-kjo-skuader/60%Daily2018-05-28 17:23
https://kosova-info.com/nga-festa-e-ditelindjes-se-pare-te-vajzes-se-besart-halimit/60%Daily2018-05-28 17:21
https://kosova-info.com/10-nderhyrjet-me-te-tmerrshme-te-ramosit/60%Daily2018-05-28 17:16
https://kosova-info.com/berisha-reagon-pas-lirimit-te-tahirit-sot-mafia-ka-feste-te-madhe/60%Daily2018-05-28 17:14
https://kosova-info.com/istogu-rikthehet-ne-ligen-e-pare-rahoveci-bie-ne-ligen-e-dyte/60%Daily2018-05-28 17:02
https://kosova-info.com/se-shpejti-mund-te-krijohet-katedra-e-albanistikes-ne-universitetin-e-zagrebit/60%Daily2018-05-28 17:00
https://kosova-info.com/imazhet-seksi-te-zaimines-ju-kane-mashtruar-ajo-vuan-nga/60%Daily2018-05-28 16:57
https://kosova-info.com/opinionisti-britanik-james-pettifer-hashim-thaci-eshte-revolucionar-dokument/60%Daily2018-05-28 16:53
https://kosova-info.com/duka-panucci-gati-per-nations-league/60%Daily2018-05-28 16:53
https://kosova-info.com/rama-xhafer-tahiri-e-ka-dhene-besen-e-shqiptarit-se-nuk-do-ta-rrenoje-shtepine-e-kultures/60%Daily2018-05-28 16:51
https://kosova-info.com/kryeministri-i-polonise-e-quan-pilule-helmuese-tubacionin-rrjedha-e-veriut-2/60%Daily2018-05-28 16:42
https://kosova-info.com/ish-presidenti-bush-shtrohet-serish-ne-spital/60%Daily2018-05-28 16:40
https://kosova-info.com/zanetti-tregon-kombetaret-favorite-per-kupen-e-botes/60%Daily2018-05-28 16:33
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-bejme-qe-te-nisim-javen-mbare/60%Daily2018-05-28 16:23
https://kosova-info.com/shqiperi-kosove-ja-sa-bileta-jane-shitur/60%Daily2018-05-28 16:21
https://kosova-info.com/modelja-e-shendoshe-shfaqet-provokative-ne-bikini-te-bardha-prane-te-dashurit/60%Daily2018-05-28 16:20
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshja-per-restaurimin-e-qendres-historike-te-prizrenit/60%Daily2018-05-28 16:19
https://kosova-info.com/rruga-kacanik-han-i-elezit-mund-te-leshohet-te-merkuren-per-qarkullim/60%Daily2018-05-28 16:15
https://kosova-info.com/lirimi-i-tahirit-donald-lu-i-qendron-deklarates/60%Daily2018-05-28 16:07
https://kosova-info.com/iphone-fiton-luften-me-samsung-ja-vendimi-i-gjykates-amerikane/60%Daily2018-05-28 16:05
https://kosova-info.com/ujkani-ndeshja-me-shqiperine-shume-e-rendesishme-dhe-shume-emocionuese/60%Daily2018-05-28 16:03
https://kosova-info.com/noizy-ka-nisur-punen-per-projektin-e-ri-muzikor/60%Daily2018-05-28 16:02
https://kosova-info.com/nato-shpalos-agjenden-per-samitin-e-korrikut/60%Daily2018-05-28 16:00
https://kosova-info.com/gashi-e-majko-ne-sicili-arrijne-marreveshje-konkrete-per-arbreshet/60%Daily2018-05-28 15:53
https://kosova-info.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-19/60%Daily2018-05-28 15:51
https://kosova-info.com/trajneri-i-kosoves-flet-per-miqesoren-me-shqiperine-ja-cfare-thote/60%Daily2018-05-28 15:48
https://kosova-info.com/hulumtimi-britanik-pesticidet-rrisin-rrezikun-e-parkinsonit-deri-ne-250/60%Daily2018-05-28 15:45
https://kosova-info.com/zyrtare-perforcohet-dortmundi/60%Daily2018-05-28 15:40
https://kosova-info.com/rita-ora-e-zjarrte-ne-imazhet-e-fundit-shfaqet-me-recipeta-te-tejdukshme/60%Daily2018-05-28 15:34
https://kosova-info.com/te-zhvendosurit-nga-veriu-i-mitrovices-skane-ku-te-kthehen/60%Daily2018-05-28 15:26
https://kosova-info.com/10-transferimet-e-javes-se-kaluar-qe-ndoshta-ju-kane-ikur/60%Daily2018-05-28 15:26
https://kosova-info.com/bigmama-duke-marre-rreze-dielli-ne-bikini-tash-nuk-e-ka-problem-te-publikoj-foto-gjysme-nudo/60%Daily2018-05-28 15:18
https://kosova-info.com/facebook-po-pergjon-telefonin-tone/60%Daily2018-05-28 15:10
https://kosova-info.com/e-konfirmoi-vete-por-tash-milaim-zeka-e-quan-lajm-te-rrejshem-tentim-kidnapimin-e-tij/60%Daily2018-05-28 15:08
https://kosova-info.com/interi-ia-tregon-cmimin-e-icardit-skuadres-se-juventusit/60%Daily2018-05-28 15:08
https://kosova-info.com/ne-koncertin-e-tij-te-fundit-eminem-i-kerkon-lidhje-nicki-minaj-it-nese-e-merr-kete-mesazh-mu-lajmero/60%Daily2018-05-28 15:06
https://kosova-info.com/flet-ish-deputeti-i-ldk-se-te-cilit-hajnat-ia-vodhen-mbi-100-mije-euro/60%Daily2018-05-28 15:00
https://kosova-info.com/policia-jep-detajet-per-protesten-ne-poterq-nje-serb-ndalohet-si-i-dyshuar-per-krime-lufte/60%Daily2018-05-28 14:53
https://kosova-info.com/zyrtare-hekuran-kryeziu-largohet-nga-luzerni/60%Daily2018-05-28 14:52
https://kosova-info.com/ledina-celo-i-vardiset-burrit-te-aktores-se-njohur/60%Daily2018-05-28 14:49
https://kosova-info.com/e-dini-kush-e-ka-krijuar-modelin-e-makines-volkswagen/60%Daily2018-05-28 14:49
https://kosova-info.com/saimir-tahiri-i-lire-apeli-i-heq-masen-arrest-shtepie/60%Daily2018-05-28 14:46
https://kosova-info.com/united-nuk-paguan-me-shume-se-80-milione-euro-per-bale/60%Daily2018-05-28 14:42
https://kosova-info.com/fsk-kerkon-nga-policia-dhe-kfor-i-siguri-per-pjesetaret-e-saj/60%Daily2018-05-28 14:31
https://kosova-info.com/ngritet-padi-prej-1-miliard-eurosh-kunder-ramosit-per-lendimin-e-salah/60%Daily2018-05-28 14:29
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-tregon-gjoksin-e-sterzmadhuar-pak-dite-pas-lindjes/60%Daily2018-05-28 14:25
https://kosova-info.com/galaxy-note-9-telefoni-i-pare-me-kapacitet-1-tb/60%Daily2018-05-28 14:21
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj-vdes-edhe-personi-i-dyte/60%Daily2018-05-28 14:16
https://kosova-info.com/zyrtare-ahmet-haliti-rikthehet-te-prishtina/60%Daily2018-05-28 14:14
https://kosova-info.com/morgan-freeman-pas-akuzavenuk-kam-perdhunuar-ishin-komplimente-te-gabuara/60%Daily2018-05-28 14:07
https://kosova-info.com/trajneri-i-kosoves-lufta-ime-eshte-me-shqiperine-dhe-jo-me-zvicren/60%Daily2018-05-28 14:07
https://kosova-info.com/versioni-i-policise-per-tentim-kidnapimin-e-milaim-zekes/60%Daily2018-05-28 14:02
https://kosova-info.com/keshtu-e-kaloi-vikendin-kim-kardashian-dhe-partneri-i-saj/60%Daily2018-05-28 13:59
https://kosova-info.com/pas-deshperimit-ne-finale-liverpool-gezon-tifozet-me-nje-super-transferim/60%Daily2018-05-28 13:53
https://kosova-info.com/kriza-financiare-ne-telekom-shtyn-zbatimin-e-kodit-telefonik-383/60%Daily2018-05-28 13:46
https://kosova-info.com/adelina-publikon-video-nga-pushimet-i-dhuron-puthje-bashkeshortit/60%Daily2018-05-28 13:40
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-dy-te-lenduar-ne-aksident-ne-rrugen-prishtine-ferizaj/60%Daily2018-05-28 13:35
https://kosova-info.com/3-e-apartamenteve-per-te-pastrehet/60%Daily2018-05-28 13:26
https://kosova-info.com/mesimdhenesit-e-viteve-90-ta-i-kushtojne-buxhetit-deri-650-milione-euro/60%Daily2018-05-28 13:25
https://kosova-info.com/ajeti-genjeu-ja-ftesa-e-fshf-se/60%Daily2018-05-28 13:23
https://kosova-info.com/perfundon-protesta-ne-poterq-te-klines/60%Daily2018-05-28 13:22
https://kosova-info.com/soni-malaj-po-sjell-duet-me-kengetarin-e-njohur/60%Daily2018-05-28 13:21
https://kosova-info.com/pas-berlinit-thaci-shkon-ne-austri-takon-kancelarin-kurz/60%Daily2018-05-28 13:20
https://kosova-info.com/prishtina-i-ofron-kupen-tifozit-qe-ishte-aksidentuar-pas-ndeshjes-me-driten/60%Daily2018-05-28 13:06
https://kosova-info.com/befason-young-zerka-anna-me-ka-thyer-zemren/60%Daily2018-05-28 13:05
https://kosova-info.com/pas-maje-men-ronela-hajati-vjen-shumengjyreshe-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-05-28 12:59
https://kosova-info.com/haradinaj-prizrenin-do-ta-ndihmojme-me-krejt-cka-kemi/60%Daily2018-05-28 12:57
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-pozon-ne-bikini-jam-bere-per-ditet-me-diell/60%Daily2018-05-28 12:50
https://kosova-info.com/messi-do-ta-beja-edhe-kete-cmenduri-per-te-fituar-nje-trofe-me-argjentinen/60%Daily2018-05-28 12:49
https://kosova-info.com/unikkatil-festoi-bashke-me-plisat-per-kupen-e-kosoves/60%Daily2018-05-28 12:41
https://kosova-info.com/kosova-dhe-mali-i-zi-dakordohen-per-heqjen-e-takses-kufitare/60%Daily2018-05-28 12:35
https://kosova-info.com/challandes-mban-konference-para-ndeshjes-me-shqiperine/60%Daily2018-05-28 12:33
https://kosova-info.com/2po2-publikon-pjese-nga-projekti-i-ri-cartel/60%Daily2018-05-28 12:30
https://kosova-info.com/komuna-e-prizrenit-i-jep-35-mije-euro-per-strehimore-te-qenve/60%Daily2018-05-28 12:27
https://kosova-info.com/per-eli-faren-vitet-kane-ndalur-vjen-me-poza-atraktive-nga-plazhi/60%Daily2018-05-28 12:19
https://kosova-info.com/ekskluzive-tentohet-kidnapimi-i-milaim-zekes/60%Daily2018-05-28 12:14
https://kosova-info.com/motrat-istrefi-me-kenge-te-re/60%Daily2018-05-28 12:12
https://kosova-info.com/as-policia-e-as-prokuroria-por-hoxhaj-dhe-dy-ministrat-serbe-merren-me-hetimet-rreth-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-05-28 11:59
https://kosova-info.com/taylor-swift-mahnitese-ne-performancen-e-fundit/60%Daily2018-05-28 11:59
https://kosova-info.com/modelja-britaneze-thyen-rrjetin-vjen-e-nxehte-me-veshje-transparente/60%Daily2018-05-28 11:50
https://kosova-info.com/momenti-kur-17-mije-tifozet-e-liverpool-kenduan-se-bashku-me-dua-lipen/60%Daily2018-05-28 11:39
https://kosova-info.com/ana-e-erret-e-karrieres-se-sergio-ramos/60%Daily2018-05-28 11:34
https://kosova-info.com/prinderit-braktisin-foshnjen-e-lindur-pa-kembe-por-askush-nuk-e-priste-ate-qe-do-ndodhte-me-te-vite-me-pas/60%Daily2018-05-28 11:28
https://kosova-info.com/deputeti-i-merkel-ne-tirane-te-hapen-negociatat-me-shqiperine/60%Daily2018-05-28 11:27
https://kosova-info.com/kida-e-rrethuar-nga-fansat-ndjehet-shume-me-fat/60%Daily2018-05-28 11:17
https://kosova-info.com/zidane-mbreti-i-fitoreve-ne-finale-klopp-mbreti-i-humbjeve-ne-finale/60%Daily2018-05-28 11:17
https://kosova-info.com/detaje-nga-policia-per-protesten-ne-fshatin-poterq-te-klines/60%Daily2018-05-28 11:16
https://kosova-info.com/iniesta-rrefen-betejen-me-depresionin/60%Daily2018-05-28 11:09
https://kosova-info.com/habiti-me-veshjen-ne-aeroport-rita-u-frymezua-nga-michael-jackson-dhe-madonna/60%Daily2018-05-28 11:00
https://kosova-info.com/vesa-luma-nis-pergatitjet-per-ditelindjen-e-djalit/60%Daily2018-05-28 10:52
https://kosova-info.com/mbi-2-5-miliarde-euro-vlera-e-kredive-te-qytetareve-te-kosoves/60%Daily2018-05-28 10:51
https://kosova-info.com/noizy-mobilizohet-per-te-ndihmuar-gjashte-vajza-jetime/60%Daily2018-05-28 10:41
https://kosova-info.com/transferimi-i-pare-i-emeryt-te-arsenali-vjen-nga-bundesliga/60%Daily2018-05-28 10:38
https://kosova-info.com/veseli-pas-bisedimeve-me-serbine-nje-vend-ne-okb-jo-cenim-te-territorit/60%Daily2018-05-28 10:37
https://kosova-info.com/milot-hasangjekaj-me-kete-video-uron-bashkeshorten-per-ditelindje/60%Daily2018-05-28 10:30
https://kosova-info.com/emilija-rexhepi-i-bashkohet-aak-se/60%Daily2018-05-28 10:28
https://kosova-info.com/digjet-vetura-e-pjesetarit-serb-te-fsk-se/60%Daily2018-05-28 10:22
https://kosova-info.com/luana-vjollca-nis-pushimet-kush-po-e-shoqeron/60%Daily2018-05-28 10:21
https://kosova-info.com/haradinaj-mali-i-zi-shembull-i-bashkepunimit-ekonomik/60%Daily2018-05-28 10:18
https://kosova-info.com/grimeri-i-motrave-kardashian-e-perkrah-alberie-hadergjonajn-e-quan-legjende-shqiptare/60%Daily2018-05-28 10:09
https://kosova-info.com/apostolova-kosoves-i-duhen-reforma-ne-fushen-e-zbatimit-te-ligjeve/60%Daily2018-05-28 10:08
https://kosova-info.com/barcelona-e-shet-deulofeun-ne-premierlige/60%Daily2018-05-28 10:08
https://kosova-info.com/gylseren-fotografohet-me-te-dashurin-ne-publik/60%Daily2018-05-28 10:00
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-flet-per-babain-e-ndjere-e-kam-gjithnje-ne-mendje/60%Daily2018-05-28 09:55
https://kosova-info.com/maqedonia-dhe-greqia-arrijne-kornize-per-marreveshje-rreth-emrit/60%Daily2018-05-28 09:55
https://kosova-info.com/u-transferua-ne-vere-interi-e-largon-menjehere-pas-nje-sezoni/60%Daily2018-05-28 09:51
https://kosova-info.com/zayn-malik-behet-nostalgjik-zbulon-imazhe-te-femijerise/60%Daily2018-05-28 09:44
https://kosova-info.com/almeda-me-e-dashuruar-se-kurre-humb-diten-duke-folur-me-tolgen-ne-telefon/60%Daily2018-05-28 09:38
https://kosova-info.com/thaci-takim-lamtumires-me-ambasadorin-e-maqedonise-ilija-strashevski/60%Daily2018-05-28 09:38
https://kosova-info.com/3-vaktet-e-ndaluara-per-te-ngrene-embelsira/60%Daily2018-05-28 09:37
https://kosova-info.com/lekaj-i-kerkon-beogradit-te-mos-perzihet-ne-punimet-e-rruges-decan-plave/60%Daily2018-05-28 09:32
https://kosova-info.com/madridi-shkakton-termet-per-ronaldon/60%Daily2018-05-28 09:20
https://kosova-info.com/eneda-tarifa-me-dedikim-prekes-40-dite-pa-ty/60%Daily2018-05-28 09:19
https://kosova-info.com/testi-i-matures-del-online-ministri-thote-se-jane-marre-masa/60%Daily2018-05-28 09:17
https://kosova-info.com/rita-ora-shkelqeu-ne-bbc-radio-1-performoi-per-here-te-shtate/60%Daily2018-05-28 09:14
https://kosova-info.com/reali-injoron-ne-feste-heroin-e-finales-qe-ia-fitoi-trofeun/60%Daily2018-05-28 09:05
https://kosova-info.com/prishtine-gjashte-te-arrestuar-per-perleshje-fizike/60%Daily2018-05-28 09:01
https://kosova-info.com/del-pa-recipeta-baby-g-ekspozon-gjoksin-me-shume-sec-duhet/60%Daily2018-05-28 09:00
https://kosova-info.com/daciq-prishtina-dhe-be-ja-te-tregojne-se-kush-e-vrau-ivanoviqin/60%Daily2018-05-28 09:00
https://kosova-info.com/vidhen-100-mije-euro-ne-nje-fshat-ne-prizren/60%Daily2018-05-28 08:54
https://kosova-info.com/pornostarja-mia-khalifa-i-komenton-kariusit-pas-gafave-por-shikoni-si-reagon-balotelli/60%Daily2018-05-28 08:43
https://kosova-info.com/marina-shfaq-linjat-ne-kete-veshje/60%Daily2018-05-28 08:41
https://kosova-info.com/kina-shpreh-pakenaqesi-per-lundrimin-e-anijeve-amerikane-ne-ujerat-e-detit-te-saj/60%Daily2018-05-28 08:36
https://kosova-info.com/fabregas-rikthehet-ne-la-liga-por-jo-te-barcelona/60%Daily2018-05-28 08:33
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-lichsteiner-ne-premierlige-me-parametra-zero/60%Daily2018-05-28 08:22
https://kosova-info.com/bim-bimma-me-kenge-per-realitetin-ne-vend/60%Daily2018-05-28 08:20
https://kosova-info.com/asociacioni-me-se-largu-deri-ne-fund-te-vitit/60%Daily2018-05-28 08:18
https://kosova-info.com/ndeshkoni-ramosin-mbi-200-mije-vete-nenshkruajne-peticionin-e-vecante/60%Daily2018-05-28 08:16
https://kosova-info.com/pakistani-dhe-afganistani-shtojne-perpjekjet-per-luftim-te-terrorizmit/60%Daily2018-05-28 08:14
https://kosova-info.com/veseli-kosova-dhe-kroacia-do-ta-thellojne-partneritetin-ne-te-gjitha-fushat/60%Daily2018-05-28 08:04
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-jep-lajmin-e-madh-per-fansat/60%Daily2018-05-28 08:00
https://kosova-info.com/kariusit-i-ndodh-dicka-shokuese-pas-gafave-ne-finalen-e-championsit/60%Daily2018-05-28 07:49
https://kosova-info.com/noizy-si-ndahet-rihannes-ja-cfare-i-shkroi-privatisht-asaj/60%Daily2018-05-28 07:40
https://kosova-info.com/lirohet-nga-aktakuza-ish-kryetari-i-gjykates-se-apelit/60%Daily2018-05-28 07:37
https://kosova-info.com/klubi-i-premierliges-heq-dore-nga-bale-tani-kjo-pritet-te-jete-skuadra-e-tij-e-re/60%Daily2018-05-28 07:28
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-ekziston-keqinformim-rreth-punimeve-ne-njeren-nga-rruget-e-decanit/60%Daily2018-05-28 07:25
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-duetit-mes-xhensila-myrtezajt-dhe-ardian-bujupit/60%Daily2018-05-28 07:20
https://kosova-info.com/liverpool-transferon-super-futbollistin-e-romes/60%Daily2018-05-28 07:10
https://kosova-info.com/podujeva-mund-te-perballet-me-prokurorine-pagoi-mall-fiktiv/60%Daily2018-05-28 07:03
https://kosova-info.com/georgina-i-dhuroi-puthje-pasionante-ronaldos-pas-fitores-ne-champions-league/60%Daily2018-05-28 07:01
https://kosova-info.com/milinkovic-savic-dua-te-transferohem-te-ky-ekip-i-premierliges/60%Daily2018-05-28 06:59
https://kosova-info.com/largohen-ronaldo-dhe-bale-reali-i-zevendeson-me-nje-lojtar-te-vetem/60%Daily2018-05-28 06:51
https://kosova-info.com/shfaqet-nje-version-i-ri-i-iphone-x/60%Daily2018-05-28 06:51
https://kosova-info.com/roma-transferon-andrea-pirlon-e-ri/60%Daily2018-05-28 06:43
https://kosova-info.com/pozon-joshese-ne-fustanin-e-zi-luana-mbaja-pareshtur-syte-nga-qielli/60%Daily2018-05-28 06:40
https://kosova-info.com/nba-james-fantastik-cleveland-cavaliers-fiton-titullin-e-katert-rresht/60%Daily2018-05-28 06:39
https://kosova-info.com/selmanaj-manastiri-i-decanit-po-ben-politike-te-gabueshme/60%Daily2018-05-28 06:37
https://kosova-info.com/kthehen-nga-muaji-i-mjaltit-gjejne-shtepine-te-rrethuar-me-murin-e-berlinit-foto/60%Daily2018-05-28 06:25
https://kosova-info.com/morena-taraku-pjese-e-nje-filmi-turk/60%Daily2018-05-28 06:22
https://kosova-info.com/ska-mocion-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-05-28 06:17
https://kosova-info.com/tradhtia-e-vitit-icardi-kalon-te-rivali-i-perjetshem-i-interit/60%Daily2018-05-28 06:16
https://kosova-info.com/ekipi-amerikan-arrin-ne-korene-veriore-per-te-biseduar-per-samitin/60%Daily2018-05-28 06:08
https://kosova-info.com/2-mije-vjet-na-e-kane-mbajtur-te-fshehte-del-receta-e-ilacit-qe-po-terbon-mjeket/60%Daily2018-05-28 06:07
https://kosova-info.com/vazhdon-te-kapet-mish-i-prishur-komuna-i-fshehe-ata-qe-po-shesin/60%Daily2018-05-28 06:06
https://kosova-info.com/telat-e-zemres-publikohet-nga-remzie-osmani-dhe-era-rusi/60%Daily2018-05-28 06:00
https://kosova-info.com/diskutohet-per-ecurine-e-zbatimit-te-agjendes-per-reforma-evropiane/60%Daily2018-05-28 05:39
https://kosova-info.com/testi-i-matures-shteterore-sot-mbahet-ne-gjilan-dhe-ferizaj/60%Daily2018-05-28 05:36
https://kosova-info.com/horoskopi-per-diten-e-sotme-13/60%Daily2018-05-28 05:31
https://kosova-info.com/delegacioni-i-transportit-dhe-ceshtjeve-detare-te-malit-te-zi-sot-ne-kosove/60%Daily2018-05-28 05:26
https://kosova-info.com/lojtaret-dhe-tifozet-e-realit-behet-bashke-per-te-kenduar-cristiano-qendro/60%Daily2018-05-27 21:56
https://kosova-info.com/gazi-natyror-amerikan-gati-te-dominoje-boten/60%Daily2018-05-27 21:55
https://kosova-info.com/reperi-kosovar-thote-se-nuk-e-ka-refuzuar-asnje-femer-e-estrades/60%Daily2018-05-27 21:55
https://kosova-info.com/pese-gjera-qe-nuk-duhet-te-lejoni-kurre-prane-penisit-tuaj/60%Daily2018-05-27 21:45
https://kosova-info.com/4-ushqime-perfekte-per-shendetin-seksual-femeror/60%Daily2018-05-27 21:41
https://kosova-info.com/te-rinjte-e-kosoves-po-marrin-pasaporte-serbe-per-te-udhetuar-jashte-vendit/60%Daily2018-05-27 21:38
https://kosova-info.com/geti-dhe-flori-per-dy-dite-arrijne-me-shume-se-1-milion-klikime-me-dashni-dhe-raki/60%Daily2018-05-27 21:38
https://kosova-info.com/e-mbajti-premtimin-e-riktheu-parmen-ne-serie-a-pensionohet-nga-futbolli/60%Daily2018-05-27 21:37
https://kosova-info.com/kida-po-vjen-me-nje-projekt-surprize/60%Daily2018-05-27 21:31
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-shtron-iftar-bashkon-kreret-e-te-gjitha-institucioneve-ne-gjilan/60%Daily2018-05-27 21:29
https://kosova-info.com/ambasadori-i-shba-ve-raportime-per-presione-serioze-ndaj-gjyqtareve-ne-rastin-tahiri/60%Daily2018-05-27 21:23
https://kosova-info.com/shqiptari-ther-me-thike-gruan-ne-sy-te-djalit/60%Daily2018-05-27 21:10
https://kosova-info.com/cr7-gezon-tifozet-e-realit-shihemi-vitin-tjeter/60%Daily2018-05-27 21:08
https://kosova-info.com/djali-i-saj-zbulon-nepermjet-nje-fotografie-se-si-dukej-inva-mula-para-shume-vitesh/60%Daily2018-05-27 21:08
https://kosova-info.com/kush-eshte-loris-karius-portieri-i-liverpoolit-qe-deshtoi-ne-finale-kunder-real-madridit/60%Daily2018-05-27 20:56
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-kur-diellza-kolgeci-ia-dorezoi-kuroren-e-miss-it-adelina-ismailit/60%Daily2018-05-27 20:54
https://kosova-info.com/pensionimi-pakeson-zjarrfikesit/60%Daily2018-05-27 20:51
https://kosova-info.com/brenda-festes-per-ditelindjen-e-shtate-te-vajzes-se-ariana-dhe-ermal-fejzullahut/60%Daily2018-05-27 20:36
https://kosova-info.com/mercedes-gla-cla-dhe-b-class-ne-version-te-ri-urban-style/60%Daily2018-05-27 20:35
https://kosova-info.com/hoxhaj-serbia-deshiron-ta-fshehe-te-verteten-per-rastin-e-ivanoviqit/60%Daily2018-05-27 20:33
https://kosova-info.com/zyrtare-messi-golashenuesi-me-i-mire-ne-evrope-le-pas-cr7-dhe-salah/60%Daily2018-05-27 20:32
https://kosova-info.com/publikohet-projekti-i-ri-nga-alberie-hadergjonajt-kengetarja-shume-atraktive-ne-klip/60%Daily2018-05-27 20:27
https://kosova-info.com/neymar-trembe-brazilin/60%Daily2018-05-27 20:22
https://kosova-info.com/historia-e-real-madridit-ne-vetem-gjashte-dite/60%Daily2018-05-27 20:05
https://kosova-info.com/rripi-qe-i-mundeson-ences-ta-holloj-belin-dhe-trupi-ti-duket-bombastik/60%Daily2018-05-27 20:01
https://kosova-info.com/176-gjoba-ne-mungese-te-uleseve-per-femije/60%Daily2018-05-27 19:37
https://kosova-info.com/shqiperi-pasuria-e-deputeteve-150-milione-euro/60%Daily2018-05-27 19:31
https://kosova-info.com/lot-gezimi-ne-emision-u-dhurohen-befasisht-celesat-e-baneses-derisa-flisnin-per-skamjen/60%Daily2018-05-27 19:29
https://kosova-info.com/skenderbeu-fiton-kupen-e-shqiperise/60%Daily2018-05-27 19:14
https://kosova-info.com/itali-conte-heq-dore-nga-perpjekja-per-krijimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2018-05-27 19:01
https://kosova-info.com/liverpool-transferon-nje-super-portier/60%Daily2018-05-27 18:57
https://kosova-info.com/rrenimi-i-premtimit-te-kryetarit-te-vushtrrise/60%Daily2018-05-27 18:46
https://kosova-info.com/tifozet-e-galatasaray-bejne-dicka-te-pabesueshme-per-shaqirin/60%Daily2018-05-27 18:46
https://kosova-info.com/dieta-e-supermetabolizmit-humb-peshe-ne-tri-faza/60%Daily2018-05-27 18:38
https://kosova-info.com/rritet-dhuna-ne-familje/60%Daily2018-05-27 18:32
https://kosova-info.com/inter-e-pranon-se-mund-te-mos-e-mbaje-icardin/60%Daily2018-05-27 18:25
https://kosova-info.com/keto-jane-arsyet-pse-ronaldo-po-kerkon-largimin-nga-real-madrid/60%Daily2018-05-27 18:13
https://kosova-info.com/vazhdojne-hetimet-ndaj-policeve-qe-moren-pjese-ne-arrestimin-e-gjuriqit/60%Daily2018-05-27 18:03
https://kosova-info.com/agjerimi-i-besimtareve-praktikantja-e-islamit-tregon-sakrificen-dhe-detyrimet/60%Daily2018-05-27 17:56
https://kosova-info.com/vajza-e-sabianit-vetem-me-te-brendshme-ne-nje-dhome-me-noizy-n/60%Daily2018-05-27 17:56
https://kosova-info.com/uefa-zgjedh-ekipin-me-te-mire-te-sezonit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-05-27 17:53
https://kosova-info.com/durresi-ndalon-turistet-nga-kosova-takse-per-autobuset-qe-futen-ne-zonen-e-plazhit/60%Daily2018-05-27 17:53
https://kosova-info.com/kjo-foto-tregon-se-sa-keq-jane-raportet-mes-ronaldos-dhe-perezit/60%Daily2018-05-27 17:42
https://kosova-info.com/lekaj-u-drejtohet-qytetareve-te-gjakoves-me-nje-porosi/60%Daily2018-05-27 17:37
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-e-quan-yll-gruan-e-politikanit-kosovar/60%Daily2018-05-27 17:32
https://kosova-info.com/nis-nenshkrimi-i-peticionit-per-ndeshkimin-e-ramos/60%Daily2018-05-27 17:27
https://kosova-info.com/studimi-ecni-dhe-pertypni-camcakez-mund-tju-mbaje-te-holle/60%Daily2018-05-27 17:17
https://kosova-info.com/neser-fillon-testi-i-matures-vazhdon-shperndarja-e-pyetjeve-neper-rrjetet-sociale/60%Daily2018-05-27 17:16
https://kosova-info.com/cikalleshi-ndaj-kosoves-japim-maksimumin/60%Daily2018-05-27 17:11
https://kosova-info.com/ngriten-temperaturat-moti-per-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2018-05-27 16:54
https://kosova-info.com/salah-jam-i-bindur-se-do-te-jem-ne-rusi-per-tiu-bere-krenare-te-gjitheve/60%Daily2018-05-27 16:54
https://kosova-info.com/bossi-rumun-e-incizon-nudo-te-dashuren-angela-martini-videon-e-publikon-ne-internet/60%Daily2018-05-27 16:51
https://kosova-info.com/dardan-molliqaj-kunder-ndaljes-se-punimeve-ne-rrugen-decan-plave/60%Daily2018-05-27 16:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-portieri-rumun-i-specializuar-ne-vonesen-e-lojes/60%Daily2018-05-27 16:47
https://kosova-info.com/fc-prishtina-fituese-e-kupes-se-kosoves/60%Daily2018-05-27 16:42
https://kosova-info.com/facebook-mund-te-te-gjurmoje-edhe-nese-e-fshini-llogarine-ja-se-si-ta-ndaloni/60%Daily2018-05-27 16:38
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-pranojne-ndarjen-e-kosoves-thote-daciq/60%Daily2018-05-27 16:38
https://kosova-info.com/lodra-e-demtuar-e-parkut-te-germise-pesevjecari-thyen-kemben/60%Daily2018-05-27 16:35
https://kosova-info.com/ja-per-cka-po-festohet-sot-ne-familjen-e-ermal-fejzullahut/60%Daily2018-05-27 16:22
https://kosova-info.com/daniel-ricciardo-princi-i-ri-i-montekarlos/60%Daily2018-05-27 16:11
https://kosova-info.com/emina-prezanton-motren-e-madhe-kush-ka-motra-ka-gjithe-boten/60%Daily2018-05-27 16:04
https://kosova-info.com/keshilltari-i-pal-lekajt-kunder-nderprerjes-se-punimeve-ne-rrugen-decan-plave/60%Daily2018-05-27 16:01
https://kosova-info.com/shefja-e-zyres-se-be-se-promovon-malet-e-sharrit-si-potencial-per-turizem/60%Daily2018-05-27 15:58
https://kosova-info.com/perfundon-baras-koha-e-rregullt-e-finales-se-kupes-se-kosoves/60%Daily2018-05-27 15:53
https://kosova-info.com/diellza-kolgeci-pranon-mirenjohje-nga-federata-e-bodybuildingut-te-kosoves/60%Daily2018-05-27 15:52
https://kosova-info.com/aksident-ne-autostraden-tirane-durres/60%Daily2018-05-27 15:52
https://kosova-info.com/ministri-i-brendshem-serb-thote-se-ushtria-e-kosoves-smund-te-formohet-pa-pelqimin-e-listes-serbe/60%Daily2018-05-27 15:47
https://kosova-info.com/figura-tragjike-e-finales-perlot-tifozet-e-liverpoolit-me-mesazhin-e-tij/60%Daily2018-05-27 15:42
https://kosova-info.com/ne-repartin-e-onkologjise-mungojne-medikamentet-per-trajtimin-e-kancerit/60%Daily2018-05-27 15:42
https://kosova-info.com/zjarr-gjigant-ne-parkun-me-te-madh-te-argetimit-ne-gjermani/60%Daily2018-05-27 15:26
https://kosova-info.com/e-papritur-united-transferon-balen/60%Daily2018-05-27 15:22
https://kosova-info.com/sa-shume-eshte-rritur-djali-i-majkit-majlinda-i-blen-rroba-si-te-vetat/60%Daily2018-05-27 15:11
https://kosova-info.com/serbia-po-e-mban-te-bllokuar-linjen-energjetike-kosove-shqiperi/60%Daily2018-05-27 15:07
https://kosova-info.com/ronaldo-mungoi-ne-festen-e-realit-ja-cfare-i-bene-lojtaret/60%Daily2018-05-27 15:07
https://kosova-info.com/dzeko-kam-enderruar-te-luaj-per-kete-skuader-por-tani-jam-i-lumtur-te-roma/60%Daily2018-05-27 14:58
https://kosova-info.com/mogherini-raporton-per-te-arriturat-ne-bisedimet-maqedoni-greqi/60%Daily2018-05-27 14:50
https://kosova-info.com/arifi-serbia-nuk-po-e-zbaton-marreveshjen-per-energjine-e-nenshkruar-qe-1720-dite/60%Daily2018-05-27 14:45
https://kosova-info.com/ronaldo-per-largimin-nga-reali-problemi-nuk-eshte-te-parate/60%Daily2018-05-27 14:41
https://kosova-info.com/presidenti-francez-pergezon-votimin-e-irlandes-per-lejim-te-abortit/60%Daily2018-05-27 14:36
https://kosova-info.com/city-i-ben-gati-100-milione-euro-per-yllin-e-premierliges/60%Daily2018-05-27 14:30
https://kosova-info.com/e-akuzuan-se-po-perdor-shume-fotoshopin-oriola-i-fton-te-shkojne-per-ta-pare-live-ne-kete-vend/60%Daily2018-05-27 14:26
https://kosova-info.com/basha-ramen-dhe-xhafajn-i-rrezon-e-verteta-dhe-jo-dhuna/60%Daily2018-05-27 14:24
https://kosova-info.com/van-dijk-shperthen-pas-humbjes-nga-real-madrid/60%Daily2018-05-27 14:15
https://kosova-info.com/vuciq-jemi-te-gatshem-te-bejme-leshime-dhe-kompromis-per-zgjidhjen-me-kosoven/60%Daily2018-05-27 14:14
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonajskam-kontakt-me-ish-burrinpor-i-dua-te-miren/60%Daily2018-05-27 14:08
https://kosova-info.com/historianet-reagojne-per-rrugen-decan-plave/60%Daily2018-05-27 14:05
https://kosova-info.com/disa-keshilla-per-shtazani-me-te-mire/60%Daily2018-05-27 14:02
https://kosova-info.com/merri-merri-nga-buta-dhe-ledri-kap-kete-shifer-klikimesh/60%Daily2018-05-27 14:01
https://kosova-info.com/lamtumire-united-pogba-zgjedh-ekipin-e-ri/60%Daily2018-05-27 13:50
https://kosova-info.com/afganistani-fillon-pergatitjet-e-zgjedhjeve/60%Daily2018-05-27 13:48
https://kosova-info.com/maratone-vrapi-ne-murin-e-madh-kinez/60%Daily2018-05-27 13:47
https://kosova-info.com/karius-protagonist-ne-karikaturen-e-dites/60%Daily2018-05-27 13:45
https://kosova-info.com/pas-finales-se-champions-league-dua-lipa-performanca-me-e-mire-ne-jete/60%Daily2018-05-27 13:41
https://kosova-info.com/kupa-e-kosoves-fitohet-nga-mitrovica/60%Daily2018-05-27 13:37
https://kosova-info.com/robotet-rrisin-organe-njerezore/60%Daily2018-05-27 13:36
https://kosova-info.com/mjeket-e-rinj-po-ikin-nga-kosova/60%Daily2018-05-27 13:35
https://kosova-info.com/roberto-ngacmon-futbollistin-shqiptar/60%Daily2018-05-27 13:30
https://kosova-info.com/rritet-cmimi-i-naftes-ne-kosove/60%Daily2018-05-27 13:30
https://kosova-info.com/kush-je-ti-vjen-me-klip-nga-gjiko-dhe-lumi-b/60%Daily2018-05-27 13:26
https://kosova-info.com/kujdes-mos-konsumoni-keto-ushqime-gjate-veres/60%Daily2018-05-27 13:24
https://kosova-info.com/trajneri-i-prishtines-shprehet-optimist-para-finales-ndaj-vellaznimit/60%Daily2018-05-27 13:20
https://kosova-info.com/puiblikohen-imazhe-te-rralla-nga-dasma-e-prinderve-te-rites/60%Daily2018-05-27 13:18
https://kosova-info.com/komunat-stermbushen-nga-punetoret-me-kontrata-mbi-veper/60%Daily2018-05-27 13:15
https://kosova-info.com/neser-fillon-testi-i-matures-ky-eshte-orari-sipas-regjioneve-te-kosoves/60%Daily2018-05-27 13:02
https://kosova-info.com/dieten-meditariane-e-nordike-redukton-kancerin/60%Daily2018-05-27 13:02
https://kosova-info.com/pas-rikthimit-ne-skene-adelina-ismaili-elektrizon-publikun-ne-zvicer/60%Daily2018-05-27 13:00
https://kosova-info.com/xhaferi-ne-tirane-rajoni-yne-ka-nevoje-per-stabilitet-me-shume-se-kurre/60%Daily2018-05-27 12:56
https://kosova-info.com/salah-sapo-e-mori-nje-super-lajm-pas-mbremjes-fatkeqe/60%Daily2018-05-27 12:51
https://kosova-info.com/takim-sekret-mes-udheheqesve-te-dy-koreve/60%Daily2018-05-27 12:50
https://kosova-info.com/bananet-ju-japin-me-shume-ekspozim-ndaj-rrezatimit-sesa-nese-jetoni-prane-nje-centrali-berthamor/60%Daily2018-05-27 12:47
https://kosova-info.com/ne-drenas-shenjezohen-rruget/60%Daily2018-05-27 12:46
https://kosova-info.com/vdes-aktori-i-njohur-i-serialit-ertuglur/60%Daily2018-05-27 12:40
https://kosova-info.com/shtyhen-per-nje-vit-akreditimet-e-universiteteve-publike-e-private/60%Daily2018-05-27 12:27
https://kosova-info.com/30-mije-bileta-shiten-per-ndeshjen-kosove-shqiperi-shikoni-cfare-thote-challandes/60%Daily2018-05-27 12:24
https://kosova-info.com/pas-thashethemeve-per-ndarje-nga-shakira-gerard-pique-thyen-heshtjen/60%Daily2018-05-27 12:20
https://kosova-info.com/anulohen-fluturimet-ne-londer-per-shkak-te-rrufeve/60%Daily2018-05-27 12:13
https://kosova-info.com/opozita-gjermane-marshon-kunder-qeverisjes-se-merkelit/60%Daily2018-05-27 12:10
https://kosova-info.com/filipinet-po-planifikojne-nje-qytet-pa-ndotje-prej-14-miliarde-dollaresh-qe-do-te-jete-me-i-madh-se-manhattan-foto/60%Daily2018-05-27 12:09
https://kosova-info.com/beqiri-tregon-nese-ne-mbledhje-u-diskutua-per-temen-qe-u-tha-se-percau-ldk-ne/60%Daily2018-05-27 12:07
https://kosova-info.com/wenger-befason-gjithe-boten-me-skuadren-e-re/60%Daily2018-05-27 12:04
https://kosova-info.com/aktori-kosovar-ironizon-me-femrat-qe-perdorin-botoxin-ne-buze/60%Daily2018-05-27 11:59
https://kosova-info.com/nese-nje-femer-ka-keto-karakteristika-mos-e-leni-te-ju-ike-thone-shkencetaret/60%Daily2018-05-27 11:57
https://kosova-info.com/deshperuese-hamsik-transferohet-atje-ku-nuk-e-priste-askush/60%Daily2018-05-27 11:48
https://kosova-info.com/pastrohet-sheshi-zahir-pajaziti-ne-prishtine/60%Daily2018-05-27 11:44
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-perfaqeson-kosoven-ne-asamblene-parlamentare-te-nato-s/60%Daily2018-05-27 11:30
https://kosova-info.com/vriten-4-ushtare-ruse-ne-siri/60%Daily2018-05-27 11:22
https://kosova-info.com/serbia-akuzon-kosoven-se-nuk-ka-interesim-per-zbardhjen-e-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-05-27 11:07
https://kosova-info.com/crregullimet-e-ores-biologjike-te-lidhura-me-disponimin/60%Daily2018-05-27 11:04
https://kosova-info.com/i-ofrojne-veshje-me-zbritje-bebe-rexha-ben-reagimin-e-papritur/60%Daily2018-05-27 11:00
https://kosova-info.com/vazhdojne-doreheqjet-ne-vetevendosje/60%Daily2018-05-27 10:52
https://kosova-info.com/ndikimi-i-hurmeve-ne-trupin-tuaj/60%Daily2018-05-27 10:42
https://kosova-info.com/almeda-dedikim-tolges-te-thash-se-jam-romantike/60%Daily2018-05-27 10:40
https://kosova-info.com/gazeta-holandeze-tirana-me-modernja-ne-ballkan/60%Daily2018-05-27 10:40
https://kosova-info.com/e-turpshme-shikoni-si-e-goditi-ramos-portierin-e-liverpoolit/60%Daily2018-05-27 10:35
https://kosova-info.com/gjuriq-behet-ironik-krahason-dialogun-e-brukselit-me-maratonen-e-vrapimit/60%Daily2018-05-27 10:34
https://kosova-info.com/leposaviq-keqpordoret-seksualisht-nje-e-mitur/60%Daily2018-05-27 10:27
https://kosova-info.com/pyetet-nese-e-ngacmojne-biznesmenet-shqiptare-alberia-befason-me-pergjigjen/60%Daily2018-05-27 10:20
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-e-mbajten-kufomen-e-nenes-ne-shtepi-per-5-muaj-qe-tia-merrnin-pensionin/60%Daily2018-05-27 10:19
https://kosova-info.com/ne-gjermani-thirrje-per-hapjen-e-negociatave-shqiperia-e-meriton-me-shume-se-kushdo-ne-rajon/60%Daily2018-05-27 10:15
https://kosova-info.com/asociacioni-po-zvarritet-per-finalen-e-dialogut/60%Daily2018-05-27 10:11
https://kosova-info.com/antibiotiket-nuk-trajtojne-kollen-dhe-ftohjen-e-femijeve-2/60%Daily2018-05-27 10:09
https://kosova-info.com/shperthen-klopp-ramos-je-kanceri-i-futbollit/60%Daily2018-05-27 10:06
https://kosova-info.com/trump-serish-optimist-per-samitin-me-kim-jong-un/60%Daily2018-05-27 10:04
https://kosova-info.com/mario-i-emocionuar-per-pritjen-qe-iu-be-ne-tirane-kjo-eshte-enderr/60%Daily2018-05-27 10:00
https://kosova-info.com/7-vjet-shfrytezojne-pronen-komunale-te-mitrovices-pa-asnje-cent/60%Daily2018-05-27 10:00
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-kompeticion-duhet-te-quhet-cr7-champions-league/60%Daily2018-05-27 09:54
https://kosova-info.com/rruga-decan-plave-apostolova-apelon-te-respektohet-ligji-per-zonen-e-mbrojtur/60%Daily2018-05-27 09:46
https://kosova-info.com/protesta-e-opozites-policia-procedon-rreth-20-qytetare/60%Daily2018-05-27 09:42
https://kosova-info.com/fero-pushon-ne-plazh-ben-kete-veprim/60%Daily2018-05-27 09:40
https://kosova-info.com/karius-i-shkaterruar-emocionalisht-shikoni-cfare-thote-pas-finales/60%Daily2018-05-27 09:35
https://kosova-info.com/haradinaj-rruga-per-plave-do-te-behet-manastiri-te-mos-pengoje/60%Daily2018-05-27 09:34
https://kosova-info.com/kida-nis-diten-me-keto-imazhe/60%Daily2018-05-27 09:20
https://kosova-info.com/perse-harrojme-shpejt/60%Daily2018-05-27 09:17
https://kosova-info.com/plackitet-nje-barnatore-ne-prishtine/60%Daily2018-05-27 09:14
https://kosova-info.com/finale-e-mallkuar-pas-salah-edhe-carvajal-rrezikon-boterorin/60%Daily2018-05-27 09:03
https://kosova-info.com/problemet-shendetesore-nuk-e-ndalin-riten-me-maske-para-koncertit/60%Daily2018-05-27 09:00
https://kosova-info.com/veseli-ne-qershor-presim-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-05-27 09:00
https://kosova-info.com/rrahen-vellezerit-ne-peje-perdoren-edhe-thikat/60%Daily2018-05-27 08:45
https://kosova-info.com/jlo-nen-rrezet-e-diellit-shijon-vikendin-bashke-me-djalin/60%Daily2018-05-27 08:42
https://kosova-info.com/perez-godet-ronaldos-pas-deklarates-qe-paralajmeroi-largimin/60%Daily2018-05-27 08:41
https://kosova-info.com/qeveria-serbe-perkrah-vuciqin-nuk-duam-lufte-te-re-per-kosoven/60%Daily2018-05-27 08:36
https://kosova-info.com/thesun-kush-eshte-dua-lipa-ylli-ne-ngritje-me-prejardhje-nga-kosova/60%Daily2018-05-27 08:29
https://kosova-info.com/drita-me-super-transferim-pas-shpalljes-kampione/60%Daily2018-05-27 08:26
https://kosova-info.com/punimet-ne-rrugen-decan-plave-ramosaj-neser-takohet-me-shefin-e-osbe-se/60%Daily2018-05-27 08:25
https://kosova-info.com/ambasadori-amerikan-mbeshtet-nderprerjen-e-punimeve-ne-rrugen-decan-plave/60%Daily2018-05-27 08:09
https://kosova-info.com/urimi-i-shyhrete-behlulit-per-ditelindjen-e-vajzes/60%Daily2018-05-27 08:01
https://kosova-info.com/ramos-po-qeshte-teksa-salah-po-dilte-jashte/60%Daily2018-05-27 08:00
https://kosova-info.com/irlanda-legalizon-abortin/60%Daily2018-05-27 07:58
https://kosova-info.com/dy-klubet-e-medha-kosovare-luajne-sot-finalen-e-kupes-se-kosoves/60%Daily2018-05-27 07:51
https://kosova-info.com/i-moshuari-nga-matiqani-ka-nje-lutje-per-hajnat-qe-tete-here-ia-plackiten-shtepine/60%Daily2018-05-27 07:42
https://kosova-info.com/nje-vit-nga-publikimi-i-your-song-rita-numeron-sukseset/60%Daily2018-05-27 07:41
https://kosova-info.com/ramos-boksier-fillojne-ironit-pas-nderhyrjes-ne-salah/60%Daily2018-05-27 07:30
https://kosova-info.com/termet-ne-shqiperi-10/60%Daily2018-05-27 07:29
https://kosova-info.com/rama-investimet-private-ne-turizem-po-marrin-jete/60%Daily2018-05-27 07:24
https://kosova-info.com/sonte-episodi-i-56-te-i-egjelit-nje-e-papritur-ndodh-ne-familjen-e-axhes-sheqe/60%Daily2018-05-27 07:20
https://kosova-info.com/henderson-kur-doli-salah/60%Daily2018-05-27 07:12
https://kosova-info.com/deputetet-ankohen-per-mungese-hapesirash-ne-kuvend-kerkojne-zyra-dhe-kompjutere/60%Daily2018-05-27 07:10
https://kosova-info.com/lojtaret-e-real-madridit-festojne-me-kengen-e-re-te-noizyt-plas-gallata-ne-internet/60%Daily2018-05-27 07:01
https://kosova-info.com/bale-kritikon-zidanen-e-meritoja-te-luaja-nga-fillimi/60%Daily2018-05-27 06:59
https://kosova-info.com/gjendja-e-tmerrshme-ne-sheshin-e-prishtines-pas-finales-se-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-27 06:52
https://kosova-info.com/sherim-i-kancerit-vonim-i-pleqerise-shkencetari-japonez-qe-fitoi-nobelin-tregon-si-pastrohet-trupi-gjate-ramazanit/60%Daily2018-05-27 06:50
https://kosova-info.com/a-do-ta-humb-salah-kampionatin-boteror/60%Daily2018-05-27 06:49
https://kosova-info.com/ramos-me-deklarate-te-madhe-pas-finales/60%Daily2018-05-27 06:41
https://kosova-info.com/performanca-madheshtore-e-dua-lipes-permes-fotografive/60%Daily2018-05-27 06:40
https://kosova-info.com/uji-i-ketij-fshati-te-kosoves-eshte-magjik-dhe-sheron-shume-semundje/60%Daily2018-05-27 06:40
https://kosova-info.com/ronaldo-tmerron-tifozet-e-realit-pas-mbremjes-se-paharrueshme/60%Daily2018-05-27 06:31
https://kosova-info.com/kthehet-lufta-e-ftohte-levizja-e-radhes-e-rusise/60%Daily2018-05-27 06:27
https://kosova-info.com/gjiganti-italian-e-ka-nje-mesazh-per-karius-pas-dy-gafave-qesharake-ne-finale/60%Daily2018-05-27 06:23
https://kosova-info.com/projekti-i-shtepise-e-cila-lehte-mund-te-ndahet-ne-rast-divorci/60%Daily2018-05-27 06:22
https://kosova-info.com/ciljeta-ndryshon-pamjen-behet-serish-bionde/60%Daily2018-05-27 06:21
https://kosova-info.com/bllokada-ne-kqz-florian-dushi-i-papranueshem-per-presidentin-hise-po-kerkon-edhe-psd-ja/60%Daily2018-05-27 06:14
https://kosova-info.com/mobilizimi-serb-qe-nepermjet-propagandes-ti-ndalojne-punimet-ne-rrugen-decan-plave/60%Daily2018-05-27 06:10
https://kosova-info.com/himni-i-kampionatit-arrin-5-milioneshin-per-nje-dite-keshtu-falenderon-era/60%Daily2018-05-27 06:00
https://kosova-info.com/gjermania-kerkon-punetore-nga-shqiperia-dhe-kosova-profesioni-qe-kerkohet-dhe-kushtet/60%Daily2018-05-27 05:57
https://kosova-info.com/nderpriten-punimet-ne-rrugen-decan-plave/60%Daily2018-05-27 05:54
https://kosova-info.com/moti-per-sot-16/60%Daily2018-05-27 05:50
https://kosova-info.com/kosovari-mashtrues-punoi-ne-gjermani-me-dokumente-false-bullgare-por-u-zbulua-keq/60%Daily2018-05-27 05:43
https://kosova-info.com/sabri-dhe-ermal-fejzullahu-shperthejne-ne-lot-historia-qe-preku-babe-e-bir/60%Daily2018-05-26 22:03
https://kosova-info.com/dieta-qe-transformoi-23-vjecaren-foto/60%Daily2018-05-26 22:02
https://kosova-info.com/greva-e-kamionisteve-kthehet-ne-emergjence-kombetare-ne-brazil/60%Daily2018-05-26 22:02
https://kosova-info.com/beri-tifo-per-liverpool-por-dua-lipa-nuk-e-le-anash-kete-detaj/60%Daily2018-05-26 21:58
https://kosova-info.com/ldk-duhet-te-hap-garen-per-kryetar-te-ri/60%Daily2018-05-26 21:55
https://kosova-info.com/komuna-e-decanit-mashtrimet-e-manastirit-jane-dashakeqe-dhe-antinjerezore/60%Daily2018-05-26 21:51
https://kosova-info.com/qershia-mbi-torte-real-madrid-merr-urim-special-nga-barcelona/60%Daily2018-05-26 21:51
https://kosova-info.com/ronaldo-provokon-te-gjithe-kerkon-qe-liges-se-kampioneve-ti-vendoset-ky-emer/60%Daily2018-05-26 21:44
https://kosova-info.com/ramos-ne-jemi-nje-skuader-legjendare/60%Daily2018-05-26 21:37
https://kosova-info.com/kim-ka-parfum-ne-forme-trupi-shikoni-se-cka-ka-bere-rashel/60%Daily2018-05-26 21:29
https://kosova-info.com/gjithkush-qe-e-kupton-futbollin-e-di-se-ramos-me-dashje-e-lendoi-salahun/60%Daily2018-05-26 21:29
https://kosova-info.com/zidane-nuk-kam-fjale-per-ta-pershkruar-kete-moment/60%Daily2018-05-26 21:21
https://kosova-info.com/aksidenti-i-rende-ne-rrugen-milot-fushe-kruje-dy-te-vdekur/60%Daily2018-05-26 21:13
https://kosova-info.com/ronaldo-barazon-barcelonen-me-tituj-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-26 21:13
https://kosova-info.com/cedomir-jovanoviq-perplaset-me-historianin-serb-per-millosheviqin/60%Daily2018-05-26 21:09
https://kosova-info.com/bomba-e-ronaldos-ishte-gje-e-mire-qe-isha-pjese-e-real-madridit/60%Daily2018-05-26 21:04
https://kosova-info.com/ndalet-per-te-blere-petulla-ja-cka-i-bejne-fansat-feros/60%Daily2018-05-26 21:02
https://kosova-info.com/ne-fund-futbolli-bashkon-te-gjithe-ronaldo-la-rivalitetin-anash-dhe-ngushelloi-salahun-gjate-daljes-nga-fusha/60%Daily2018-05-26 21:00
https://kosova-info.com/real-madrid-31-liverpool-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-05-26 20:51
https://kosova-info.com/asgjesohen-rreth-1-ton-produkte-te-qumeshtit-te-prishura-ne-ferizaj/60%Daily2018-05-26 20:49
https://kosova-info.com/2016-2017-2018-a-eshte-kjo-skuader-e-real-madridit-me-e-mira-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2018-05-26 20:47
https://kosova-info.com/pas-prformancs-n-finalen-real-madridliverpool-ja-ka-bri-dua-lipa/60%Daily2018-05-26 20:29
https://kosova-info.com/bale-me-golin-me-te-bukur-ne-histori-te-finaleve-te-l-k-e-rikthen-epersine-e-realit/60%Daily2018-05-26 20:45
https://kosova-info.com/barazohet-gjithcka-ne-finalen-real-madrid-liverpool/60%Daily2018-05-26 20:02
https://kosova-info.com/gabon-rende-portieri-i-liverpoolit-reali-kalon-ne-epersi/60%Daily2018-05-26 19:58
https://kosova-info.com/pavaresisht-rrezikimit-te-performances-ne-rusi-ja-cka-thote-era-istrefi/60%Daily2018-05-26 19:58
https://kosova-info.com/gjurme-shqiptare-si-po-lidhin-kurore-vajzat-nga-shqiperia-me-serb-video/60%Daily2018-05-26 19:48
https://kosova-info.com/vlora-citaku-mallkon-ramosin-per-lendimin-e-mohamed-salahas/60%Daily2018-05-26 19:41
https://kosova-info.com/ja-momenti-kur-ramos-e-lendon-rende-salahun/60%Daily2018-05-26 20:32
https://kosova-info.com/real-madrid-0-0-liverpool-ja-cfare-thone-statistikat-e-pjeses-se-pare/60%Daily2018-05-26 19:37
https://kosova-info.com/pjesa-e-pare-real-madrid-0-0-liverpool/60%Daily2018-05-26 19:33
https://kosova-info.com/reperi-kosovar-publikon-foto-pas-dushit/60%Daily2018-05-26 19:29
https://kosova-info.com/edhe-carvajal-largohet-me-lot-ne-sy-nga-fusha/60%Daily2018-05-26 19:27
https://kosova-info.com/youtube-ndalohet-ne-kete-shtet-per-nje-muaj-sepse-u-publikua-nje-video-qe-denigronte-profetin-muhamed/60%Daily2018-05-26 19:21
https://kosova-info.com/liverpooli-ne-veshtiresi-lendohet-salah-largohet-nga-fusha-me-lot-ne-sy/60%Daily2018-05-26 19:18
https://kosova-info.com/era-istrefi-rrezikon-performancen-ne-rusi-2018/60%Daily2018-05-26 19:18
https://kosova-info.com/flamuri-kombetar-merr-vemendjen-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-26 19:14
https://kosova-info.com/dasma-po-i-afrohet-aferdita-dreshaj-po-kerkon-vello/60%Daily2018-05-26 19:06
https://kosova-info.com/sulmuesi-i-arsenalit-i-bashkohet-lazios/60%Daily2018-05-26 18:43
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-performacen-e-dua-lipas-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-26 18:33
https://kosova-info.com/gallate-mes-kusherinjve-shqiptare-rita-ora-edhe-kur-shan-ne-shqip-na-gezon/60%Daily2018-05-26 18:30
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-pozites-nese-doni-numrat-ua-japim/60%Daily2018-05-26 18:29
https://kosova-info.com/fatmir-xhafa-reagon-per-protesten-e-sotme/60%Daily2018-05-26 18:25
https://kosova-info.com/gjilan-nje-plumb-dy-te-plagosur-video/60%Daily2018-05-26 18:23
https://kosova-info.com/real-madrid-skuadra-e-pare-qe-luan-me-formacion-te-njejte-ne-dy-finale-te-l-k/60%Daily2018-05-26 18:15
https://kosova-info.com/reagon-selmanaj-janjiq-dhe-manastiri-skane-te-drejt-ta-bllokojne-rrugen-decan-plave/60%Daily2018-05-26 18:09
https://kosova-info.com/van-dijk-kercenon-real-madridin/60%Daily2018-05-26 18:07
https://kosova-info.com/pas-kenges-se-getit-dhe-florit-reagon-majk-me-shume-krva-se-kengetare/60%Daily2018-05-26 17:56
https://kosova-info.com/fulham-rikthehet-ne-premierlige/60%Daily2018-05-26 17:54
https://kosova-info.com/llava-e-vullkanit-ne-hauai-shkaterron-shtepite/60%Daily2018-05-26 17:40
https://kosova-info.com/per-hater-te-tianit-edhe-ketu-hip-tuna/60%Daily2018-05-26 17:39
https://kosova-info.com/ligji-i-shumepritur-irlanda-mbeshtet-bindshem-abortin/60%Daily2018-05-26 17:36
https://kosova-info.com/nen-drejtimin-e-ministrit-tahiri-gjyqesori-jep-shenjat-e-para-te-rimekembjes/60%Daily2018-05-26 17:32
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-te-finales-real-madrid-liverpool/60%Daily2018-05-26 17:29
https://kosova-info.com/vullkani-ne-hauai-llava-ne-rruge-shkaterron-shtepite-foto/60%Daily2018-05-26 17:25
https://kosova-info.com/erdogan-u-ben-thirrje-turqve-ktheni-eurot-e-dollaret-ne-lira/60%Daily2018-05-26 17:20
https://kosova-info.com/pas-24-oresh-dashni-me-raki-kalon-1-milion-klikime-ne-youtube/60%Daily2018-05-26 17:19
https://kosova-info.com/ja-sa-para-do-ti-fitoje-gjyqtari-i-finales-se-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-26 17:19
https://kosova-info.com/ismaili-ne-fund-te-qershorit-nis-furnizimi-me-barna/60%Daily2018-05-26 17:11
https://kosova-info.com/policia-e-shtetit-11-efektive-u-lenduan-ne-proteste-u-qelluan-me-sende-te-forta/60%Daily2018-05-26 17:11
https://kosova-info.com/kembet-e-fryre-9-sinjale-alarmuese-qe-nuk-duhet-te-injoroni-kurre/60%Daily2018-05-26 17:09
https://kosova-info.com/rreth-100-migrante-iken-nga-kampi-i-trafikimit-ne-libi/60%Daily2018-05-26 17:03
https://kosova-info.com/talenti-i-madh-kroat-zbarkon-ne-itali-per-vizitat-mjekesore/60%Daily2018-05-26 17:00
https://kosova-info.com/noizy-po-xhiron-klipin-e-ri-kete-vere-do-te-kerceni-shume/60%Daily2018-05-26 17:00
https://kosova-info.com/reagon-edhe-ministri-lekaj-punimet-ne-rrugen-decan-plave-nuk-e-cenojne-zonen-e-manastirit/60%Daily2018-05-26 16:57
https://kosova-info.com/perplasje-e-kercenime-ne-mes-te-profesoreve-ne-fakultetin-e-bujqesise/60%Daily2018-05-26 16:56
https://kosova-info.com/detajet-e-policise-dy-te-lenduar-nga-aksidenti-i-rende-ne-pejton/60%Daily2018-05-26 16:47
https://kosova-info.com/fadil-berjani-kandidati-per-kryetar-te-odes-ekonomike-qe-ka-problem-me-te-shkruar-shqip-foto/60%Daily2018-05-26 16:46
https://kosova-info.com/a-e-dini-cfare-kishte-ndodhur-ne-dy-perballjet-e-fundit-mes-real-madridit-dhe-liverpoolit/60%Daily2018-05-26 16:41
https://kosova-info.com/liverpool-vjen-me-nje-video-motivuese-pak-kohe-para-finales-me-real-madridin/60%Daily2018-05-26 16:30
https://kosova-info.com/mbesa-e-kesaj-kengetare-zgjedhet-miss-ne-mbremjen-e-matures/60%Daily2018-05-26 16:29
https://kosova-info.com/ushtari-amerikan-vdes-ne-kampin-bondsteel/60%Daily2018-05-26 16:23
https://kosova-info.com/gjermania-heton-rastin-e-gazetares-se-vrare-ne-malte/60%Daily2018-05-26 16:16
https://kosova-info.com/erza-muminoviq-e-argjendte-ne-kupen-evropiane-u18-ne-portugali/60%Daily2018-05-26 16:13
https://kosova-info.com/genjeshtra-e-kishes-serbe-mashtruan-se-u-nderhy-ne-zonen-e-manastirit-por-atje-u-larguan-vetem-guret-foto/60%Daily2018-05-26 16:11
https://kosova-info.com/veseli-kosova-partner-i-besuar-ne-koalicionin-global-kunder-terrorizmit/60%Daily2018-05-26 16:02
https://kosova-info.com/real-liverpool-jo-sot-luhet-nje-tjeter-finale-qe-kampionit-i-sjelle-me-shume-miliona-sesa-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-05-26 16:01
https://kosova-info.com/ja-si-kengetaret-e-sotem-po-i-vrasin-dy-zogje-me-nje-gur-permes-kengeve-te-vjetra/60%Daily2018-05-26 16:00
https://kosova-info.com/hani-tre-hurme-ne-dite-dhe-do-te-habiteni-se-si-reagon-trupi/60%Daily2018-05-26 15:56
https://kosova-info.com/liverpooli-e-di-se-reali-eshte-favorit/60%Daily2018-05-26 15:50
https://kosova-info.com/pak-para-performances-ne-finale-ja-me-ke-po-shoqerohet-dua-lipa/60%Daily2018-05-26 15:42
https://kosova-info.com/andres-iniesta-prezantohet-te-skuadra-e-re/60%Daily2018-05-26 15:41
https://kosova-info.com/200-thase-mbeturina-largohen-nga-lumi-erenik/60%Daily2018-05-26 15:30
https://kosova-info.com/reshitaj-ne-venedik-nenshkruan-memorandum-bashkepunimi-me-akademine-kulturore-evropiane/60%Daily2018-05-26 15:29
https://kosova-info.com/cka-duhet-te-dini-per-finalen-real-madrid-liverpool/60%Daily2018-05-26 15:23
https://kosova-info.com/reagon-ramosaj-skemi-nderhyre-ne-zonen-e-manastirit-punimet-ne-rrugen-decan-plave-vazhdojne/60%Daily2018-05-26 15:22
https://kosova-info.com/mc-kresha-publikon-kengen-boulevard/60%Daily2018-05-26 15:17
https://kosova-info.com/nje-kandidate-e-pdk-se-per-deputete-rehatohet-ne-pune-si-staf-civil/60%Daily2018-05-26 15:15
https://kosova-info.com/aksident-ne-prishtine-lendohen-tre-persona/60%Daily2018-05-26 15:13
https://kosova-info.com/zyrtare-besa-behet-me-drejtues-te-ri/60%Daily2018-05-26 15:10
https://kosova-info.com/nje-i-depertuar-nje-politikan-nje-kuzhinier-jeta-tjeter-e-lojtareve-te-liverpoolit/60%Daily2018-05-26 15:04
https://kosova-info.com/bebe-rexha-pershendet-ishin-me-kete-twerk-te-cmendur-por-ja-cka-beri-me-vone/60%Daily2018-05-26 14:58
https://kosova-info.com/pamje-nga-ajri-i-protestes-se-opozites/60%Daily2018-05-26 14:57
https://kosova-info.com/logjika-e-partive-opozitare-qe-si-duan-votat-e-listes-serbe-per-ta-rrezuar-qeverine/60%Daily2018-05-26 14:51
https://kosova-info.com/e-papranueshme-kisha-serbe-tenton-ti-ndal-punimet-ne-rrugen-decan-plave-video/60%Daily2018-05-26 14:48
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-per-finalen-turneu-i-lagjeve-te-kryeqytetit/60%Daily2018-05-26 14:45
https://kosova-info.com/belgjike-helmohen-nga-salmonella-118-nxenes/60%Daily2018-05-26 14:41
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-e-quan-ambasadore-era-istrefin/60%Daily2018-05-26 14:41
https://kosova-info.com/austri-arrestohen-24-shtetas-serbe-per-kontrabande-me-droge/60%Daily2018-05-26 14:38
https://kosova-info.com/befasojne-lideret-koreane-takim-i-ngrohte-mes-tyre-me-gjithe-tensionet-e-fundit/60%Daily2018-05-26 14:34
https://kosova-info.com/real-madrid-motivon-lojtaret-me-kete-video-para-finales-me-liverpoolin/60%Daily2018-05-26 14:29
https://kosova-info.com/banoret-te-shqetesuar-qe-fshati-piktoresk-po-u-kthehet-ne-deponi-foto/60%Daily2018-05-26 14:26
https://kosova-info.com/xhafer-tahiri-reagon-per-rrenimin-e-qendres-se-kultures-ne-vushtrri/60%Daily2018-05-26 14:23
https://kosova-info.com/derisa-po-shijonte-kafen-e-papritura-i-ndodhi-vesa-lumes/60%Daily2018-05-26 14:21
https://kosova-info.com/neymar-tregon-se-me-cilin-trajner-enderron-te-punoje/60%Daily2018-05-26 14:20
https://kosova-info.com/ricciardo-siguron-pole-position-ne-monako/60%Daily2018-05-26 14:15
https://kosova-info.com/mbyllen-stacionet-e-metrove-ne-kiev/60%Daily2018-05-26 14:08
https://kosova-info.com/bashkeshorti-i-publikon-angela-martinit-imazhe-te-nxehta-ne-bikini/60%Daily2018-05-26 14:01
https://kosova-info.com/referendumi-ne-irlande-rezultatet-e-para-jane-pro-abortit/60%Daily2018-05-26 13:58
https://kosova-info.com/pirja-e-duhanit-demton-rende-muskujt-e-trupit/60%Daily2018-05-26 13:58
https://kosova-info.com/will-smith-i-buzeqeshur-pozon-perkrah-era-istrefit-dhe-nicky-jam/60%Daily2018-05-26 13:54
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-napoli-ky-do-te-jete-ekipi-i-ri-i-hysajt/60%Daily2018-05-26 13:53
https://kosova-info.com/turqia-kercenohet-nga-nje-krize-ekonomike/60%Daily2018-05-26 13:53
https://kosova-info.com/mujka-autoritetet-komunale-ne-veri-po-e-mbajne-peng-hapjen-e-ures/60%Daily2018-05-26 13:39
https://kosova-info.com/rikthehet-fluksi-ne-morine-udhetare-nga-kosova-pushime-ne-fundjave/60%Daily2018-05-26 13:39
https://kosova-info.com/kim-kardashian-shperndan-videon-e-ketij-shqiptari/60%Daily2018-05-26 13:38
https://kosova-info.com/qeveria-vendet-anetare-te-be-se-mbeshtesin-fillimin-e-negociatave-me-maqedonine/60%Daily2018-05-26 13:37
https://kosova-info.com/qumeshti-i-mbron-femijet-nga-diabeti/60%Daily2018-05-26 13:35
https://kosova-info.com/ministri-lekaj-nuk-jep-date-per-hapjen-e-rruges-kacanik-han-i-elezit/60%Daily2018-05-26 13:35
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-kushton-trofeu-i-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-26 13:24
https://kosova-info.com/helmohen-13-punonjese-te-nje-rrobaqepesie-ne-durres-video/60%Daily2018-05-26 13:22
https://kosova-info.com/enca-haxhia-thumbon-ato-qe-e-kritikojne-per-ekspozimin-e-tepert-te-gjoksit/60%Daily2018-05-26 13:20
https://kosova-info.com/per-prinderit-femijet-duhet-te-pine-me-shume-uje/60%Daily2018-05-26 13:13
https://kosova-info.com/bytyqi-do-ti-perkrahim-talentet-e-te-gjitha-fushave-vecanerisht-ata-te-matematikes/60%Daily2018-05-26 13:13
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-felipe-anderson-largohet-nga-lazio/60%Daily2018-05-26 13:12
https://kosova-info.com/veseli-integrimi-i-rajonit-ne-be-varet-nga-te-kuptuarit-e-traditave-religjioze/60%Daily2018-05-26 13:10
https://kosova-info.com/shperthim-ne-idlib-te-pakten-2-te-vdekur-dhe-50-te-plagosur/60%Daily2018-05-26 13:05
https://kosova-info.com/takohen-lideret-e-korese-se-jugut-dhe-te-veriut/60%Daily2018-05-26 13:02
https://kosova-info.com/sinan-hoxha-ndan-video-me-motive-kombetare-per-ditelindjen-e-djalit/60%Daily2018-05-26 12:59
https://kosova-info.com/corriere-dello-sport-zbulon-vendimin-e-contes-nese-shkarkohet-nga-chelsea/60%Daily2018-05-26 12:51
https://kosova-info.com/i-argetoi-femijet-per-20-vjet-vdes-ilustratori-i-pinguinit-tony-wolf/60%Daily2018-05-26 12:49
https://kosova-info.com/nene-e-bije-vdesin-3-vjecarja-kishte-pire-qumeshtin-pasi-e-ema-ishte-kafshuar-nga-gjarpri/60%Daily2018-05-26 12:44
https://kosova-info.com/elvana-gjata-sjell-pamje-nga-klipi-i-ri-vjen-tejet-atraktive/60%Daily2018-05-26 12:40
https://kosova-info.com/okb-2-milione-afgane-rrezikojne-mungese-ushqimi/60%Daily2018-05-26 12:36
https://kosova-info.com/6-arsye-pse-liverpool-do-ta-fitoje-finalen-kunder-real-madridit/60%Daily2018-05-26 12:30
https://kosova-info.com/hoti-ka-nje-paralajmerim-per-presidentin-thaci/60%Daily2018-05-26 12:20
https://kosova-info.com/ne-kete-ore-performon-dua-lipa-ne-champions-league/60%Daily2018-05-26 12:18
https://kosova-info.com/deulofeu-ka-nje-kerkese-per-barcelonen/60%Daily2018-05-26 12:15
https://kosova-info.com/turqia-blen-sistemin-kunderajror-rus-putin-a-eshte-krim/60%Daily2018-05-26 12:05
https://kosova-info.com/zevendesministri-kadriu-inspektoi-punimet-ne-kopernice/60%Daily2018-05-26 12:04
https://kosova-info.com/alarm-per-bombe-ne-kiev-para-finales-real-madrid-liverpool/60%Daily2018-05-26 11:59
https://kosova-info.com/mercedesi-zbulon-cmimin-e-e-classit-te-ri/60%Daily2018-05-26 11:57
https://kosova-info.com/shteti-fsheh-faturat-e-shpenzimeve-per-10-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2018-05-26 11:54
https://kosova-info.com/termete-te-njepasnjeshme-godasin-rajonin-e-prespes-dhe-ohrit/60%Daily2018-05-26 11:53
https://kosova-info.com/24-asamblistet-e-podujeves-nuk-i-kthyen-laptopet/60%Daily2018-05-26 11:48
https://kosova-info.com/haradinaj-e-fton-zyrtarin-e-larte-amerikan-marocco-te-vije-ne-kosove/60%Daily2018-05-26 11:43
https://kosova-info.com/raul-nese-ndodh-kjo-real-madrid-do-te-fitoje-kunder-liverpoolit/60%Daily2018-05-26 11:43
https://kosova-info.com/perfundon-pas-dy-oresh-protesta-e-opozites-ne-shqiperi/60%Daily2018-05-26 11:33
https://kosova-info.com/reagon-rama-faleminderit-demokrateve-qe-nuk-moren-pjese-ne-babaleproteste/60%Daily2018-05-26 11:33
https://kosova-info.com/tuchel-fillon-spastrimet-keta-futbolliste-do-te-largohen-nga-psg/60%Daily2018-05-26 11:31
https://kosova-info.com/juventus-cakton-cmimin-per-shitjen-e-sandros-2/60%Daily2018-05-26 11:26
https://kosova-info.com/lexojeni-me-kujdes-keto-jane-ushqimet-qe-duhet-ti-hani-gjate-ramazanit/60%Daily2018-05-26 11:20
https://kosova-info.com/investimi-per-tap-ne-shqiperi-kap-vleren-e-1-5-miliard-eurove/60%Daily2018-05-26 11:20
https://kosova-info.com/stresi-ne-protesten-e-opozites-kam-ardhur-me-100-cunat-e-mi-te-mposhtim-kete-rrace-te-poshter/60%Daily2018-05-26 11:19
https://kosova-info.com/nuk-ka-dyshime-keto-jane-formacionet-e-finales-real-madrid-liverpool/60%Daily2018-05-26 11:13
https://kosova-info.com/musliu-pdk-gjithmone-e-gatshme-per-zgjedhje/60%Daily2018-05-26 11:12
https://kosova-info.com/qetesohet-situata-tek-ministria-e-brendshme-basha-terheq-protestuesit/60%Daily2018-05-26 11:04
https://kosova-info.com/will-smith-largon-nga-postimi-flamurin-e-kosoves-e-zevendeson-me-ate-te-shqiperise/60%Daily2018-05-26 10:59
https://kosova-info.com/te-gjithe-preferojne-punesimin-ne-sektorin-publik/60%Daily2018-05-26 10:53
https://kosova-info.com/flisni-me-dike-qe-i-besoni-per-ta-larguar-stresin/60%Daily2018-05-26 10:52
https://kosova-info.com/tifozet-e-liverpoolit-takohen-me-rivalet-e-real-madridit-ndodh-dicka-e-bukur/60%Daily2018-05-26 10:52
https://kosova-info.com/haradinaj-te-angazhohemi-qe-te-gjejme-zgjidhje-per-ceshtjet-e-hapura-ne-rajon/60%Daily2018-05-26 10:50
https://kosova-info.com/neymar-befason-real-madridin-dua-te-luaj-per-kete-super-trajner/60%Daily2018-05-26 10:44
https://kosova-info.com/policia-fotografon-protestuesit-e-opozites/60%Daily2018-05-26 10:42
https://kosova-info.com/grimeri-i-kim-kardashian-ne-tirane-gati-per-master-class/60%Daily2018-05-26 10:40
https://kosova-info.com/perplasje-mes-policise-dhe-protestuesve-nje-qytetar-i-shtrire-ne-toke-foto/60%Daily2018-05-26 10:37
https://kosova-info.com/nese-liverpool-fiton-ligen-e-kampioneve-ja-cfare-do-te-beje-coutinho/60%Daily2018-05-26 10:29
https://kosova-info.com/jeni-akoma-beqare-epo-fajin-e-keni-vet-sipas-eksperteve/60%Daily2018-05-26 10:29
https://kosova-info.com/vv-ja-denoncon-veliun-se-anuloi-konkursin-per-dy-punetore-synonte-vendosjen-e-njerezve-te-aferm/60%Daily2018-05-26 10:21
https://kosova-info.com/rita-me-miqte-shqiptare-ne-prapaskenen-e-koncertit-flasin-shqip/60%Daily2018-05-26 10:20
https://kosova-info.com/goal-zbulon-klubin-e-ri-te-balotellit-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-05-26 10:16
https://kosova-info.com/nish-prishtine-durres-fillon-autostrada-e-paqes-pal-lekaj-jep-detaje/60%Daily2018-05-26 10:15
https://kosova-info.com/ekonomia-ne-rusi-i-ka-punet-keq/60%Daily2018-05-26 10:10
https://kosova-info.com/eskalon-protesta-e-opozites-protestuesit-perplasen-me-policine/60%Daily2018-05-26 10:08
https://kosova-info.com/a-thu-pse-thote-alban-ramosaj-ne-kengen-e-re/60%Daily2018-05-26 10:01
https://kosova-info.com/rrezet-e-diellit-per-mendjen-dhe-trupin-tuaj/60%Daily2018-05-26 09:58
https://kosova-info.com/live-protesta-e-opozites-ne-shqiperi/60%Daily2018-05-26 09:55
https://kosova-info.com/serbia-be-perseri-heshte-ndaj-mesazheve-te-rrezikshme-te-kosoves/60%Daily2018-05-26 09:52
https://kosova-info.com/basha-para-protestuesve-ka-vetem-nje-rruge-largimi-i-kesaj-qeverie-nga-populli-i-bashkuar/60%Daily2018-05-26 09:49
https://kosova-info.com/veseli-takon-zyrtarin-e-larte-amerikan-peter-marocco/60%Daily2018-05-26 09:44
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-nis-diten-me-imazh-joshes-nga-vaska/60%Daily2018-05-26 09:40
https://kosova-info.com/shqiperi-policia-blindon-kryeministrine-dhe-ministrine-e-brendshme/60%Daily2018-05-26 09:23
https://kosova-info.com/haskuka-dhe-totaj-ne-zgjedhje-ishin-kunder-por-basketbolli-i-ben-bashke/60%Daily2018-05-26 09:22
https://kosova-info.com/e-pyesin-per-besimin-fetar-kjo-eshte-pergjigja-e-noizyt/60%Daily2018-05-26 09:19
https://kosova-info.com/shperthimi-ne-fushe-kosove-njeri-nga-te-lenduarit-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2018-05-26 09:12
https://kosova-info.com/irlanda-voton-ligjin-e-ri-te-abortit/60%Daily2018-05-26 09:09
https://kosova-info.com/morgan-freeman-akuzohet-per-ngacmim-ndaj-grave-ne-vendin-e-punes/60%Daily2018-05-26 09:01
https://kosova-info.com/lampard-behet-trajner-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-26 09:00
https://kosova-info.com/pas-takimit-me-riten-futbollistja-kosovare-vend-i-vogel-por-njerez-te-fuqishem/60%Daily2018-05-26 08:58
https://kosova-info.com/tare-takohet-me-perforcimin-e-ri-te-lazios/60%Daily2018-05-26 08:57
https://kosova-info.com/mbi-100-zyrtare-policore-te-akuzuar-e-gjykuar-per-korrupsion-brenda-nje-viti-64-u-larguan-nga-puna/60%Daily2018-05-26 08:52
https://kosova-info.com/ne-aksidentin-ku-humbi-jeten-32-vjecarja-lendime-te-renda-kane-pesuar-edhe-tre-femije/60%Daily2018-05-26 08:50
https://kosova-info.com/ronaldo-salah-kjo-do-te-ndodhe-sonte-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-26 08:50
https://kosova-info.com/veseli-ballkani-ka-nevoje-per-stabilitet-dhe-paqe/60%Daily2018-05-26 08:43
https://kosova-info.com/yaya-toure-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-26 08:41
https://kosova-info.com/dy-perforcimet-e-kerkuara-nga-guardiola-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-26 08:39
https://kosova-info.com/rita-ne-te-bardha-ndez-publikun-ne-gjermani/60%Daily2018-05-26 08:35
https://kosova-info.com/gjilanasi-plagose-me-arme-nje-grua-pastaj-qellon-edhe-veten/60%Daily2018-05-26 08:31
https://kosova-info.com/rrahje-ne-lipjan-dy-te-arrestuar-e-nje-tjeter-ne-qkuk/60%Daily2018-05-26 08:28
https://kosova-info.com/arma-e-liverpoolit-per-fitore-ndaj-real-madridit-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-26 08:24
https://kosova-info.com/sky-bonucci-largohet-nga-milan/60%Daily2018-05-26 08:18
https://kosova-info.com/pese-produktet-qe-ju-japin-me-shume-energji-se-kafeja/60%Daily2018-05-26 08:15
https://kosova-info.com/ledina-celo-nis-diten-me-kete-imazh-provokues/60%Daily2018-05-26 08:15
https://kosova-info.com/sputnik-prishtina-me-provokim-te-ri-kjo-eshte-kerkesa-e-vecante-ne-kembim-te-aks-se/60%Daily2018-05-26 08:14
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-juventus-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-higuainit-2/60%Daily2018-05-26 08:12
https://kosova-info.com/janjiq-dialogu-i-brendshem-per-kosoven-eshte-rrenuar-vuciq-mbeti-i-vetmuar/60%Daily2018-05-26 08:06
https://kosova-info.com/ancelotti-befason-me-perforcimin-e-pare-te-napoli/60%Daily2018-05-26 07:59
https://kosova-info.com/fshati-i-kosoves-qe-fle-mbi-ujera-sherues-njerez-te-shumte-e-perdorin-kete-uje-per-semundje/60%Daily2018-05-26 07:55
https://kosova-info.com/pas-deklarates-se-robertit-per-te-tuna-ben-kete-veprim/60%Daily2018-05-26 07:53
https://kosova-info.com/prinderit-serbe-kerkojne-pergjigje-per-femijet-e-humbur/60%Daily2018-05-26 07:47
https://kosova-info.com/ciao-juventus-benatia-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-26 07:42
https://kosova-info.com/veni-1-kenga-me-e-re-nga-fero/60%Daily2018-05-26 07:40
https://kosova-info.com/statuja-e-drejtesise-me-portretin-e-rames/60%Daily2018-05-26 07:39
https://kosova-info.com/statuja-e-drejtesise-me-portretin-e-rames/60%Daily2018-05-26 07:39
https://kosova-info.com/haradinaj-dhe-veseli-ne-lutjet-e-mengjesit-ne-shqiperi-meta-lutet-per-kosoven/60%Daily2018-05-26 07:38
https://kosova-info.com/haradinaj-dhe-veseli-ne-lutjet-e-mengjesit-ne-shqiperi-meta-lutet-per-kosoven-2/60%Daily2018-05-26 07:38
https://kosova-info.com/rrefimi-i-eros-grezdes-nga-e-ardhmja-te-pasionet-jashte-fushes-se-futbollit/60%Daily2018-05-26 07:28
https://kosova-info.com/dreka-per-vetem-30-minuta-gjyvec-i-shendetshem-dhe-i-shijshem-me-oriz-dhe-spinaq/60%Daily2018-05-26 07:25
https://kosova-info.com/ne-lutjet-e-mengjesit-ne-tirane-meta-lutet-per-dialogun-kosove-serbi-e-per-emrin-e-maqedonise/60%Daily2018-05-26 07:25
https://kosova-info.com/zeri-i-eres-arrin-te-degjohet-ne-boteror-ky-eshte-komenti-i-elvanes/60%Daily2018-05-26 07:20
https://kosova-info.com/iniesta-gezon-futbollin-japonez-ja-cfare-kane-bere-tifozet-e-vissel-kobe/60%Daily2018-05-26 07:20
https://kosova-info.com/aplikimi-per-statusin-e-vendit-kandidat-vec-pas-zbatimit-te-reformave-sivjet-liberalizimi/60%Daily2018-05-26 07:15
https://kosova-info.com/republika-e-veteraneve/60%Daily2018-05-26 07:10
https://kosova-info.com/protestuesit-drejt-tiranes-pasha-po-vijme/60%Daily2018-05-26 07:07
https://kosova-info.com/efekti-markle-rriten-shitjet-e-arit-te-verdhe/60%Daily2018-05-26 07:07
https://kosova-info.com/lazio-shet-milinkovic-savicin-ky-do-te-jete-klubi-i-ri/60%Daily2018-05-26 07:05
https://kosova-info.com/arsyet-e-shtrenjtimit-te-naftes-per-se-paku-4-cent-ne-liter/60%Daily2018-05-26 07:05
https://kosova-info.com/bebe-rexha-zbulon-titujt-e-kengeve-te-albumit-te-ri/60%Daily2018-05-26 07:01
https://kosova-info.com/lluka-nato-do-te-ndihmoje-ne-gjetjen-e-te-zhdukurve-gjate-luftes/60%Daily2018-05-26 06:53
https://kosova-info.com/lluka-nato-do-te-ndihmoje-ne-gjetjen-e-te-zhdukurve-gjate-luftes-2/60%Daily2018-05-26 06:53
https://kosova-info.com/low-ronaldo-messi-ky-eshte-futbollist-me-i-kompletuar/60%Daily2018-05-26 06:40
https://kosova-info.com/imazhet-qe-kate-middleton-dhe-princi-william-do-donin-ti-zhduknin/60%Daily2018-05-26 06:39
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-kjo-befasia-e-zidane-ne-finalen-kunder-liverpoolit/60%Daily2018-05-26 06:28
https://kosova-info.com/putin-jemi-te-gatshem-per-dialog-me-trumpin-2/60%Daily2018-05-26 06:22
https://kosova-info.com/edhe-nje-aksident-me-fatalitet-gjate-nates-vdes-nje-femer-ne-rrugen-prishtine-mitrovice/60%Daily2018-05-26 06:21
https://kosova-info.com/live-it-up-nga-era-istrefi-will-smith-dhe-nicky-jam-behet-trend-ne-youtube/60%Daily2018-05-26 06:20
https://kosova-info.com/oferte-per-costan-80-milione-euro-nga-top-klubi-i-premierliges/60%Daily2018-05-26 06:17
https://kosova-info.com/shikojeni-nje-here-motin-pastaj-beni-plane-per-fundjave/60%Daily2018-05-26 06:15
https://kosova-info.com/ndryshimet-ne-kete-ligj-duhet-ti-dine-te-gjithe-mergimtaret-qe-kalojne-neper-serbi/60%Daily2018-05-26 06:09
https://kosova-info.com/reina-konfirmon-transferimin-ne-milan/60%Daily2018-05-26 06:05
https://kosova-info.com/rekordet-per-te-nuk-ndalen-kenga-e-dua-lipes-shenon-edhe-nje-sukses/60%Daily2018-05-26 06:00
https://kosova-info.com/real-madrid-liverpool-formacionet-e-finales-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-05-26 05:58
https://kosova-info.com/blogerja-e-njohur-vallezon-me-kengen-e-butrint-imerit-keshtu-e-quan-ai/60%Daily2018-05-25 21:59
https://kosova-info.com/berisha-neser-gjithe-shqiperia-ne-revolte/60%Daily2018-05-25 21:56
https://kosova-info.com/ankohej-per-dhimbje-te-medha-mjeket-i-gjejne-ne-bark-nje-kilogram-kanabis-foto/60%Daily2018-05-25 21:53
https://kosova-info.com/lekaj-qeveria-i-ka-me-shume-se-70-numra-e-kemi-perkrahjen-e-psd-se/60%Daily2018-05-25 21:47
https://kosova-info.com/10-lojtaret-qe-ndoshta-keni-harruar-qe-kane-luajtur-ne-liverpool/60%Daily2018-05-25 21:46
https://kosova-info.com/une-nuk-kisha-skandale-si-president-thote-obama/60%Daily2018-05-25 21:44
https://kosova-info.com/enca-nudo-ne-shtrat-keshtu-mbulon-pjeset-intime/60%Daily2018-05-25 21:41
https://kosova-info.com/macron-dua-qe-moska-te-mbetet-anetare-e-keshillit-te-evropes-2/60%Daily2018-05-25 21:31
https://kosova-info.com/dy-kosovaret-e-suksesshme-ne-bote-behen-bashke-ne-gjermani-foto/60%Daily2018-05-25 21:22
https://kosova-info.com/vdes-32-vjecarja-ne-aksident-ne-rrethrrotullim/60%Daily2018-05-25 21:20
https://kosova-info.com/pse-nuk-do-nje-mashkull-te-martohet/60%Daily2018-05-25 21:18
https://kosova-info.com/pergjysmohen-emigrantet-ne-europe/60%Daily2018-05-25 21:15
https://kosova-info.com/thirrja-e-berishes-neser-gjithe-shqiperia-ne-revolte/60%Daily2018-05-25 21:14
https://kosova-info.com/ancelotti-ia-ndryshon-te-ardhmen-hysajt/60%Daily2018-05-25 21:13
https://kosova-info.com/nicki-minaj-konfirmon-lidhjen-me-reperin-eminem-po-dicka-nuk-shkon/60%Daily2018-05-25 21:01
https://kosova-info.com/eulex-i-me-mision-te-papermbushur-ne-kosove-kerkohet-gjykate-speciale-kunder-korrupsionit/60%Daily2018-05-25 20:59
https://kosova-info.com/martial-largohet-nga-unitedi-transferohet-te-skuadra-rivale/60%Daily2018-05-25 20:51
https://kosova-info.com/kurre-mos-e-vendosni-portofolin-ne-xhepin-e-pasem-ja-arsyeja/60%Daily2018-05-25 20:43
https://kosova-info.com/policia-ve-ne-pranga-95-vjecarin-dyshohet-se-vrau-kujdestaren-e-tij/60%Daily2018-05-25 20:43
https://kosova-info.com/policia-ve-ne-pranga-95-vjecarin-dyshohet-se-vrau-kujdestaren-e-tij/60%Daily2018-05-25 20:43
https://kosova-info.com/pas-publikimit-te-dashni-me-raki-deputeti-i-kuvendit-te-kosoves-ka-dicka-per-te-thene/60%Daily2018-05-25 20:41
https://kosova-info.com/ne-fundjave-mot-i-ngrohte/60%Daily2018-05-25 20:39
https://kosova-info.com/ne-fundjave-mot-i-ngrohte/60%Daily2018-05-25 20:39
https://kosova-info.com/bombardon-juventusi-shpenzon-230-milione-ne-tregun-e-transferimeve/60%Daily2018-05-25 20:36
https://kosova-info.com/gashi-arbereshet-e-italise-jane-shembull-se-si-ruhet-tradita-shqiptare/60%Daily2018-05-25 20:29
https://kosova-info.com/sulm-me-arme-ne-nje-shkolle-ne-shba-shifra-shqetesuese-te-te-vrareve-ne-shkolla-krahasuar-me-2017/60%Daily2018-05-25 20:22
https://kosova-info.com/labi-per-era-istrefin-eshte-vlere-kombetare/60%Daily2018-05-25 20:19
https://kosova-info.com/messi-e-ka-me-te-veshtire-se-maradona/60%Daily2018-05-25 20:13
https://kosova-info.com/ky-eshte-rusi-qe-rrezoi-aeroplanin-e-malaysia-airlines-me-298-pasagjere/60%Daily2018-05-25 20:10
https://kosova-info.com/apple-ofron-memorie-falas-per-nje-muaj-ne-icloud/60%Daily2018-05-25 20:05
https://kosova-info.com/sarri-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2018-05-25 20:02
https://kosova-info.com/e-mrekullueshme-bebe-rexha-meson-asistentin-e-saj-te-flas-shqip/60%Daily2018-05-25 19:54
https://kosova-info.com/reagon-ismaili-nuk-desha-te-jem-ne-kryesine-e-psd-se-skam-qene-as-ne-vv/60%Daily2018-05-25 19:53
https://kosova-info.com/formacionet-me-te-mira-te-pese-ligave-kryesore/60%Daily2018-05-25 19:46
https://kosova-info.com/harresa-perse-ndodh/60%Daily2018-05-25 19:42
https://kosova-info.com/limaj-takim-te-vecante-me-arbereshet-e-italise/60%Daily2018-05-25 19:41
https://kosova-info.com/young-zerka-ne-duet-me-kengetarin-e-njohur-keto-jane-detajet/60%Daily2018-05-25 19:39
https://kosova-info.com/lista-serbe-deklarata-e-arifit-shuplake-e-re-e-dialogut-te-brukselit/60%Daily2018-05-25 19:29
https://kosova-info.com/deshmitari-ne-rastin-e-tenderit-6-milionesh-ne-kek-pyetet-per-takimin-e-gjukaj-lushtaku/60%Daily2018-05-25 19:28
https://kosova-info.com/nese-mundesh-vjen-nga-ilir-shaqiri/60%Daily2018-05-25 19:21
https://kosova-info.com/producenti-i-filmit-lirohet-nga-akuza-per-abuzime-seksuale/60%Daily2018-05-25 19:13
https://kosova-info.com/nga-sot-facebook-me-rregulla-te-reja-ja-cfare-ka-ndryshuar/60%Daily2018-05-25 19:05
https://kosova-info.com/almeda-ben-iftar-para-dws-ja-cka-thote/60%Daily2018-05-25 19:04
https://kosova-info.com/lichtsteiner-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-05-25 18:59
https://kosova-info.com/nga-mllefi-i-presin-qershite-thone-se-vitin-tjeter-do-te-mbjellin-droge/60%Daily2018-05-25 18:59
https://kosova-info.com/u-lenduan-nga-shperthimi-i-rezervuarit-te-naftes-flet-mjeku-per-gjendjen-e-tyre/60%Daily2018-05-25 18:55
https://kosova-info.com/rashica-flet-per-miqesoret-me-shqiperine-dhe-bregun-e-fildishte/60%Daily2018-05-25 18:42
https://kosova-info.com/per-cka-u-denua-e-per-cka-u-shfajesua-zoran-vukotiq-video/60%Daily2018-05-25 18:39
https://kosova-info.com/mbushesi-i-telefonit-ne-veture-pa-tela-dhe-me-cmim-te-lire/60%Daily2018-05-25 18:38
https://kosova-info.com/fal-gjakun-pas-21-vitesh-deshmon-ne-gjykate-gruaja-e-viktimes/60%Daily2018-05-25 18:36
https://kosova-info.com/serbia-vazhdon-ta-kundershtoje-ushtrine-e-kosoves/60%Daily2018-05-25 18:34
https://kosova-info.com/ramos-salah-askush-nuk-mund-te-krahasohet-me-ronaldon-dhe-messin/60%Daily2018-05-25 18:30
https://kosova-info.com/emery-nuk-do-ta-fitoje-titullin-e-premierliges-me-arsenalin/60%Daily2018-05-25 18:21
https://kosova-info.com/macron-dua-qe-moska-te-mbetet-anetare-e-keshillit-te-evropes/60%Daily2018-05-25 18:11
https://kosova-info.com/ledri-publikon-imazhe-te-reja-nga-pushimet/60%Daily2018-05-25 18:09
https://kosova-info.com/moti-per-vikend-i-ndryshueshem-keto-jane-temperaturat/60%Daily2018-05-25 18:08
https://kosova-info.com/klubi-spanjoll-alcorcon-me-kamp-stervitore-ne-kosove-dy-me-te-miret-shkojne-ne-spanje/60%Daily2018-05-25 18:07
https://kosova-info.com/putin-jemi-te-gatshem-per-dialog-me-trumpin/60%Daily2018-05-25 18:05
https://kosova-info.com/yagcilar-takon-apostoloven-gjithcka-gati-per-tri-ligjet-bazike-te-administrates/60%Daily2018-05-25 18:02
https://kosova-info.com/ramos-shpreson-qe-reali-te-rikthehet-me-trofeun-e-liges-se-kampioneve-ne-madrid/60%Daily2018-05-25 17:55
https://kosova-info.com/ekskluzive-burime-te-familjes-berisha-tregojne-pse-nora-e-roberti-nuk-ishin-ne-ditelindjen-e-djalit-te-tunes-dhe-patrisit/60%Daily2018-05-25 17:54
https://kosova-info.com/zevendesoni-sheqerin-me-embelsues-tjere/60%Daily2018-05-25 17:53
https://kosova-info.com/kendall-jenner-rruges-se-motrave-keshtu-pozoi-per-vogue/60%Daily2018-05-25 17:51
https://kosova-info.com/dy-te-arrestuar-per-sulmin-terrorist-ne-paris/60%Daily2018-05-25 17:48
https://kosova-info.com/zedhenesi-i-qeverise-greke-ekzistojne-parakushte-te-arrihet-marreveshje-me-maqedonine/60%Daily2018-05-25 17:37
https://kosova-info.com/veseli-takoi-ruci-kosova-ka-ne-dispozicion-gjithe-pervojen-parlamentare-te-shqiperise/60%Daily2018-05-25 17:32
https://kosova-info.com/shqiperine-e-zgjodha-me-zemer/60%Daily2018-05-25 17:31
https://kosova-info.com/dua-lipa-mahnitese-ne-videon-paralajmeruese-te-performances-ne-champions-league/60%Daily2018-05-25 17:31
https://kosova-info.com/televizioni-i-korese-me-storie-per-kosoven/60%Daily2018-05-25 17:22
https://kosova-info.com/zidane-para-finales-me-liverpoolin-ronaldo-jeton-per-keto-ndeshje/60%Daily2018-05-25 17:18
https://kosova-info.com/deda-e-quan-dokument-diktat-propozimin-e-kurtit/60%Daily2018-05-25 17:17
https://kosova-info.com/estrada-dalin-me-droge-ne-vende-publike-lendet-narkotike-konsumohen-haptas/60%Daily2018-05-25 17:12
https://kosova-info.com/zidane-flet-per-here-te-fundit-para-finales-me-liverpoolin/60%Daily2018-05-25 17:11
https://kosova-info.com/nuk-buzeqeshi-asnjehere-ne-dasmen-mbreterore-victoria-ka-nje-shpjegim/60%Daily2018-05-25 17:10
https://kosova-info.com/koalicioni-per-drejtesi-leter-kryeministrit-haradinaj-e-kryeparlamentarit-veseli-per-sigurine-ne-pune/60%Daily2018-05-25 17:10
https://kosova-info.com/azemi-per-sigurine-ne-pune-qeveria-ne-vend-te-80-zevendesministrave-ti-kete-80-inspektore/60%Daily2018-05-25 17:08
https://kosova-info.com/fatma-gazetarja-qe-perfundoi-ne-mediat-greke-pas-deklaratave-per-notis/60%Daily2018-05-25 17:00
https://kosova-info.com/vetaksident-i-rende-ne-makoc-te-prishtines-foto/60%Daily2018-05-25 16:57
https://kosova-info.com/audio-pergjimi-xhafaj-sfidoj-bashen-njeri-nga-ne-te-dorehiqet/60%Daily2018-05-25 16:57
https://kosova-info.com/djale-apo-vajze-keto-shenja-zbulojne-gjinine-e-femijes-qe-po-prisni/60%Daily2018-05-25 16:53
https://kosova-info.com/marcelo-shpreson-ne-fitoren-e-realit-premton-spektakel-per-tifozet-e-futbollit/60%Daily2018-05-25 16:52
https://kosova-info.com/zyrtare-ismet-munishi-trajner-i-beses-se-pejes/60%Daily2018-05-25 16:36
https://kosova-info.com/hiti-i-boterorit-shfaqet-ne-ekranet-e-times-square/60%Daily2018-05-25 16:35
https://kosova-info.com/masat-e-policise-per-protesten-ne-tirane-1500-efektive-ne-terren/60%Daily2018-05-25 16:34
https://kosova-info.com/lirohet-me-kusht-weinsteini/60%Daily2018-05-25 16:30
https://kosova-info.com/ndiqni-keta-9-hapa-per-ta-larguar-stresin/60%Daily2018-05-25 16:30
https://kosova-info.com/gracanice-serbi-godet-20-here-me-thike-gruan-dhe-femijen/60%Daily2018-05-25 16:28
https://kosova-info.com/beckham-ka-nje-lutje-per-zidanen-para-finales-me-liverpoolin/60%Daily2018-05-25 16:23
https://kosova-info.com/premiere-dashni-me-raki-hiti-me-i-ri-nga-ghetto-geasy-dhe-flori/60%Daily2018-05-25 16:16
https://kosova-info.com/real-madrid-liverpool-diferenca-mes-dy-finalisteve-eshte-plot-200-milione-euro/60%Daily2018-05-25 16:13
https://kosova-info.com/veseli-kosova-dhe-shqiperia-po-ecin-sigurt-drejt-be-se/60%Daily2018-05-25 16:10
https://kosova-info.com/talat-xhaferi-per-meidan-serbe-gruevski-eshte-ne-krize-psikologjike/60%Daily2018-05-25 16:09
https://kosova-info.com/rita-ora-elektrizoi-publikun-ne-germanys-next-topmodel/60%Daily2018-05-25 16:06
https://kosova-info.com/ronaldo-kjo-kombetare-eshte-favorite-ne-boterorin-e-rusise/60%Daily2018-05-25 15:48
https://kosova-info.com/trump-nderron-mendje-mund-te-takohem-me-kim-jong-un/60%Daily2018-05-25 15:48
https://kosova-info.com/roberti-flet-per-raportet-e-brishta-qe-ka-me-kunaten-tuna-sejdiu-sdua-ta-shoh/60%Daily2018-05-25 15:46
https://kosova-info.com/pse-psd-i-la-jashte-funksioneve-te-partise-ismailin-topallin-e-pantinen/60%Daily2018-05-25 15:38
https://kosova-info.com/fassone-injoron-uefa-n-premton-2-3-blerje-te-milan/60%Daily2018-05-25 15:37
https://kosova-info.com/tronditese-vajzat-e-vetevrara-ne-prizren-ishin-shoqe-klase-te-dyja-kercyen-nga-banesat/60%Daily2018-05-25 15:36
https://kosova-info.com/messi-apo-ronaldo-ky-eshte-mendimi-i-trajnerit-te-gjermanise/60%Daily2018-05-25 15:32
https://kosova-info.com/pas-publikimit-te-kenges-me-eren-will-smith-ne-kete-menyre-promovon-kosoven/60%Daily2018-05-25 15:29
https://kosova-info.com/neser-fillon-kontrolli-i-qenve-endacak/60%Daily2018-05-25 15:28
https://kosova-info.com/per-5-vjet-90-te-vdekur-ne-vendin-e-punes-kds-me-leter-proteste-ndaj-qeverise/60%Daily2018-05-25 15:26
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-ne-histori-te-real-madridit-ne-evrope/60%Daily2018-05-25 15:21
https://kosova-info.com/neser-fillon-kontrolli-i-qenve-endacak-2/60%Daily2018-05-25 15:21
https://kosova-info.com/djali-i-sinanit-ka-ditelindjen-andrra-e-uron-me-portretin-familjar-me-veshje-kombetare/60%Daily2018-05-25 15:19
https://kosova-info.com/avokati-theret-me-thike-ne-qender-te-prishtines-keshtu-ndodhi-ngjarja/60%Daily2018-05-25 15:17
https://kosova-info.com/gabimi-qe-bejne-95-e-njerezve-kur-lajne-duart-pasi-shkojne-ne-tualet/60%Daily2018-05-25 15:17
https://kosova-info.com/real-madrid-liverpool-formacioni-i-kombinuar/60%Daily2018-05-25 15:11
https://kosova-info.com/menduan-se-92-vjecarja-kishte-tumor-edhe-me-shokuese-ishte-ajo-cfare-gjeten-ne-barkun-e-saj/60%Daily2018-05-25 15:01
https://kosova-info.com/protesta-policia-sdo-tolerohen-sjellje-qe-cenojne-sigurine-publike/60%Daily2018-05-25 15:01
https://kosova-info.com/khloe-i-ben-dhuraten-me-te-mire-kimit-ne-pervjetorin-e-marteses/60%Daily2018-05-25 15:00
https://kosova-info.com/prandelli-merr-drejtimin-e-skuadres-se-serie-a/60%Daily2018-05-25 14:58
https://kosova-info.com/pese-shkolla-presin-shpend-ahmetin/60%Daily2018-05-25 14:54
https://kosova-info.com/ministri-gashi-viziton-agjencine-e-sherbimeve-te-navigacionit-ajror/60%Daily2018-05-25 14:51
https://kosova-info.com/tifozi-huligan-qe-ia-doli-te-thyeje-sistemin-rus-te-sigurise-perpara-boterorit/60%Daily2018-05-25 14:50
https://kosova-info.com/klopp-ne-jemi-liverpooli/60%Daily2018-05-25 14:49
https://kosova-info.com/shqiperia-shet-energji-elektrike-ne-vlere-prej-42-milione-euro-per-kater-muajt/60%Daily2018-05-25 14:46
https://kosova-info.com/turqi-arrestohen-51-militante-te-is-it/60%Daily2018-05-25 14:42
https://kosova-info.com/vrasja-e-14-vjecarit-ne-kacanik-kerkohet-miratimi-i-ligjit-qe-mbron-femijet/60%Daily2018-05-25 14:42
https://kosova-info.com/raportet-mes-era-istrefit-dhe-ronaldinhos-po-behen-edhe-me-te-aferta/60%Daily2018-05-25 14:41
https://kosova-info.com/fitimi-i-trofeve-eshte-ne-adn-ne-e-liverpoolit/60%Daily2018-05-25 14:36
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-e-shperthimit-te-rezervuarit-te-derivateve-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-05-25 14:33
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-ky-transferimi-i-pare-i-emery-te-arsenal/60%Daily2018-05-25 14:28
https://kosova-info.com/vuciq-paralajmeron-serbet-zgjidhja-per-kosoven-do-te-jete-e-veshtire/60%Daily2018-05-25 14:25
https://kosova-info.com/noizy-krenar-me-eren-ne-nuk-arritem-ta-bejme-por-ajo-ia-doli/60%Daily2018-05-25 14:20
https://kosova-info.com/legjenda-e-liverpoolit-thote-se-kjo-eshte-menyra-e-vetme-per-te-ndalur-ronaldon/60%Daily2018-05-25 14:19
https://kosova-info.com/kryeministri-spanjoll-do-te-perballet-me-votebesim/60%Daily2018-05-25 14:12
https://kosova-info.com/salah-keta-jane-heronjte-e-mi-te-femijerise/60%Daily2018-05-25 14:08
https://kosova-info.com/frike-se-ebola-mund-te-perhapet/60%Daily2018-05-25 14:03
https://kosova-info.com/frike-se-ebola-mund-te-perhapet/60%Daily2018-05-25 14:03
https://kosova-info.com/frike-se-ebola-mund-te-perhapet-2/60%Daily2018-05-25 14:03
https://kosova-info.com/jo-vetem-per-tu-ngrene-3-perdorime-alternative-te-patates/60%Daily2018-05-25 14:03
https://kosova-info.com/jo-vetem-per-tu-ngrene-3-perdorime-alternative-te-patates-2/60%Daily2018-05-25 14:03
https://kosova-info.com/upss-ky-gabim-i-eshte-pjekur-ne-koke-luanes-vihet-serish-ne-siklet/60%Daily2018-05-25 14:01
https://kosova-info.com/angelina-jolie-pjese-e-filmit-breadwinner-flet-per-jeten-e-vajzave-ne-lufte/60%Daily2018-05-25 13:59
https://kosova-info.com/harvey-weinstein-largohet-nga-stacioni-i-policise-ne-pranga/60%Daily2018-05-25 13:48
https://kosova-info.com/e-gjete-burrin-ti-a-ia-hodhe-moderatori-shqiptar-e-ze-ngushte-aferdita-dreshajn/60%Daily2018-05-25 13:46
https://kosova-info.com/guardiola-kerkon-yllin-e-real-madridit-cmimi-80-milione-euro/60%Daily2018-05-25 13:42
https://kosova-info.com/raporti-britanik-lidh-spiunin-e-ushtrise-ruse-ne-rrezimin-e-avionit-mh17/60%Daily2018-05-25 13:41
https://kosova-info.com/dua-lipa-parashikon-fituesin-mes-liverpool-dhe-real-madrid-it/60%Daily2018-05-25 13:39
https://kosova-info.com/prokuroria-nis-hetimet-per-8-milionet-ne-kompleksin-adem-jashari/60%Daily2018-05-25 13:37
https://kosova-info.com/investitori-thote-se-iu-kerkua-harac-dyshon-se-kryetari-i-podujeves-korruptoi-policine-per-te-mos-e-hetuar-rastin/60%Daily2018-05-25 13:33
https://kosova-info.com/ilindeni-nuk-eshte-me-ne-loje/60%Daily2018-05-25 13:31
https://kosova-info.com/shtohen-forcat-speciale-ne-burgun-e-dyzit/60%Daily2018-05-25 13:30
https://kosova-info.com/megaprojekt-i-fundit-i-energjise-tregon-se-qymyri-ne-te-vertete-eshte-duke-u-harruar/60%Daily2018-05-25 13:28
https://kosova-info.com/collaku-presidenti-e-udheheq-dialogun-partite-opozitare-te-behen-pjese-e-procesit/60%Daily2018-05-25 13:27
https://kosova-info.com/ja-si-erdhi-deri-te-shperthimi-ne-depon-e-naftes-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-05-25 13:17
https://kosova-info.com/dieta-me-e-mire-e-stines-eshte-ajo-e-qershive/60%Daily2018-05-25 13:14
https://kosova-info.com/real-madrid-liverpool-formacionet-e-mundshme-te-finales-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-05-25 13:13
https://kosova-info.com/2po2-zbulon-projektin-e-radhes/60%Daily2018-05-25 13:11
https://kosova-info.com/shperthimi-ne-fushe-kosove-njeri-nga-te-lenduarit-eshte-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2018-05-25 13:06
https://kosova-info.com/pamje-nga-shperthimi-i-deponise-se-derviateve-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-05-25 12:59
https://kosova-info.com/strakosha-i-lenduar-panucci-fton-portierin-e-ri-per-ndeshjen-kunder-kosoves/60%Daily2018-05-25 12:58
https://kosova-info.com/nga-boterori-ne-formula-1-dua-lipa-kengetarja-me-e-kerkuar-ne-bote/60%Daily2018-05-25 12:54
https://kosova-info.com/eva-murati-feston-ditelindjen-kaq-vite-mbushi-sot/60%Daily2018-05-25 12:41
https://kosova-info.com/menu-per-iftar/60%Daily2018-05-25 12:36
https://kosova-info.com/kater-te-lenduar-nga-shperthimi-ne-depon-e-naftes-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-05-25 12:31
https://kosova-info.com/skivi-dhe-ish-menaxheri-i-tij-duart-plot-para-cka-sblihet-me-pare-blihet-me-me-shume-pare/60%Daily2018-05-25 12:29
https://kosova-info.com/gjilani-shperndan-mbi-150-pako-ushqimore-per-familjet-ne-nevoje/60%Daily2018-05-25 12:26
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-afer-depove-te-naftes-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-05-25 12:18
https://kosova-info.com/dua-lipa-mahnitese-ne-kopertinen-e-prestigjiozes-vogue/60%Daily2018-05-25 12:18
https://kosova-info.com/pacolli-imazhet-e-kosoves-po-behen-te-njohura-per-boten/60%Daily2018-05-25 12:11
https://kosova-info.com/shaqiri-konfirmon-largimin-nga-stoke-city-keto-jane-mundesite-per-klub-te-ri/60%Daily2018-05-25 12:11
https://kosova-info.com/kundershtohet-zgjedhja-e-rektorit-te-ri-te-universitetit-te-prizrenit/60%Daily2018-05-25 12:03
https://kosova-info.com/turqia-arreston-51-shtetas-te-huaj-te-dyshuar-se-pergatisin-aktivitete-terroriste/60%Daily2018-05-25 12:00
https://kosova-info.com/ganimete-musliu-ka-nje-mesazh-per-ministrat-grahni-punes/60%Daily2018-05-25 11:59
https://kosova-info.com/morena-taraku-mbulohet-ne-stamboll/60%Daily2018-05-25 11:49
https://kosova-info.com/prishtina-lexon-shtate-dite/60%Daily2018-05-25 11:43
https://kosova-info.com/cfare-i-tha-papa-haradinajt-kur-ia-dorezoi-kerkesen-per-njohjen-e-kosoves/60%Daily2018-05-25 11:43
https://kosova-info.com/tifozet-e-liverpoolit-sulmohen-ne-kiev-para-finales-kunder-real-madridit/60%Daily2018-05-25 11:43
https://kosova-info.com/i-gjeti-fotografi-te-ish-it-ne-telefon-kengetarin-e-njohur-e-le-e-dashura/60%Daily2018-05-25 11:33
https://kosova-info.com/zbulohet-ekipi-i-ri-i-buffonit-pas-largimit-nga-juventus/60%Daily2018-05-25 11:28
https://kosova-info.com/drecun-per-zgjidhen-e-kosoves-te-deklarohen-qytetaret/60%Daily2018-05-25 11:28
https://kosova-info.com/pse-meshkujt-nuk-e-duan-martesen/60%Daily2018-05-25 11:27
https://kosova-info.com/jovanoviq-po-e-dhame-pa-rezistence-kosoven-pjesen-tjeter-te-serbise-e-marrin-me-lehte/60%Daily2018-05-25 11:26
https://kosova-info.com/haradinaj-eshte-i-marre-me-qera-nga-thaci-kryeministri-i-pergjigjet-interesant-kurtit/60%Daily2018-05-25 11:24
https://kosova-info.com/mourinho-befason-tifozet-e-man-utd-me-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-05-25 11:22
https://kosova-info.com/nera-ua-publikon-nje-foto-te-pa-pare-sabri-e-ermal-fejzullahut/60%Daily2018-05-25 11:21
https://kosova-info.com/se-shpejti-honda-do-tju-prezantoje-makinen-elektrike-16-mije-euro/60%Daily2018-05-25 11:15
https://kosova-info.com/hapen-biznese-fiktive-i-akuzuari-kerkon-te-hyje-ne-negocim-te-marreveshjes-per-pranim-fajesie/60%Daily2018-05-25 11:12
https://kosova-info.com/debate-te-ashpra-dhe-pa-koncensus-partite-nuk-pajtohen-me-deklaraten-e-vv-se-per-zgjedhjet/60%Daily2018-05-25 11:10
https://kosova-info.com/nuk-eshte-nje-shaka-balotelli-kapiten-i-italise/60%Daily2018-05-25 11:07
https://kosova-info.com/islande-te-agjerosh-per-20-22-ore-te-dites/60%Daily2018-05-25 11:06
https://kosova-info.com/reperi-shqiptar-do-te-kete-dua-lipen-ne-albumin-e-tij-habit-ylli-boteror-i-njeh-se-jane-shqiptare-dhe-u-le-kete-koment/60%Daily2018-05-25 11:06
https://kosova-info.com/apple-demshperblehet-me-539-mln-dollare-nga-samsung/60%Daily2018-05-25 11:04
https://kosova-info.com/rrezimi-i-mh17-akuza-formale-kunder-rusise/60%Daily2018-05-25 11:02
https://kosova-info.com/pelqehet-kenga-e-irkenc-hykes-dhe-ponit-kap-milioneshin/60%Daily2018-05-25 11:01
https://kosova-info.com/muller-ky-futbollist-e-meriton-topin-e-arte/60%Daily2018-05-25 10:57
https://kosova-info.com/opozita-te-shtunen-ne-shesh-proteste-apo-revolte-kunder-qeverise/60%Daily2018-05-25 10:55
https://kosova-info.com/era-rusi-ju-prezanton-nenen-kaq-te-ngjajshme-duken/60%Daily2018-05-25 10:48
https://kosova-info.com/selektori-i-danimarkes-ofendon-pogban-dhe-francen/60%Daily2018-05-25 10:33
https://kosova-info.com/shperthim-ne-kanada-15-te-plagosur/60%Daily2018-05-25 10:30
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-do-te-jete-rezultati-i-finales-real-madrid-liverpool/60%Daily2018-05-25 10:28
https://kosova-info.com/ciljeta-xhilaga-tregon-se-me-ke-mund-te-kenaqet-nje-mbret/60%Daily2018-05-25 10:25
https://kosova-info.com/haradinaj-pret-ne-takim-kampionin-e-kosoves-ne-futboll/60%Daily2018-05-25 10:18
https://kosova-info.com/salah-prish-ramazanin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-05-25 10:12
https://kosova-info.com/fansat-kerkojne-qe-depp-ti-ktheje-floket-sic-i-kishte-nuk-u-pelqen-stili-i-tij-i-ri/60%Daily2018-05-25 10:10
https://kosova-info.com/a-i-perkrah-psd-ja-zgjedhjet-e-parakohshme-flet-dukagjin-gorani/60%Daily2018-05-25 10:07
https://kosova-info.com/beqaj-ne-bruksel-kosova-e-perkushtuar-per-te-ndjekur-strategji-konservatore-te-politikes-makroekonomike/60%Daily2018-05-25 10:07
https://kosova-info.com/ivan-balliu-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-25 10:06
https://kosova-info.com/lloj-i-ri-droge-nga-shqiperia-konsullata-ne-stamboll-pergenjeshtron-gazeten-turke/60%Daily2018-05-25 09:58
https://kosova-info.com/blakaj-kryeministri-u-ngut-kur-kerkoi-hetim-per-keqperdorime-ne-rregullimin-e-kompleksit-ne-meje/60%Daily2018-05-25 09:49
https://kosova-info.com/krasniqi-e-quan-farse-tryezen-e-vv-se-nese-i-keni-votat-rrezojeni-qeverine/60%Daily2018-05-25 09:46
https://kosova-info.com/ancelotti-transferon-ne-napoli-ish-yllin-e-madh-te-real-madridit/60%Daily2018-05-25 09:45
https://kosova-info.com/kenga-e-young-zerkes-leshohet-ne-radiot-turke-vjen-reagimi-i-menjehershem-i-aureles/60%Daily2018-05-25 09:39
https://kosova-info.com/shba-zbut-rregullat-bankare-cdo-te-thote-kjo-per-evropen/60%Daily2018-05-25 09:39
https://kosova-info.com/vidal-rrezikon-10-vjet-burg/60%Daily2018-05-25 09:38
https://kosova-info.com/denohet-me-burgim-me-kusht-ish-drejtori-i-administrates-ne-prizren-ilir-baldedaj/60%Daily2018-05-25 09:37
https://kosova-info.com/kuci-thote-se-ska-kuptim-qe-te-kerkohet-koncensus-per-zgjedhjet/60%Daily2018-05-25 09:35
https://kosova-info.com/viti-gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-i-shtrire-ne-asfalt/60%Daily2018-05-25 09:31
https://kosova-info.com/arta-bajrami-ne-top-forme-gjoksi-i-saj-gati-te-shperthej/60%Daily2018-05-25 09:23
https://kosova-info.com/emery-befason-tifozet-e-arsenalit-me-perforcimin-e-ri-nga-serie-a/60%Daily2018-05-25 09:17
https://kosova-info.com/morata-juventus-befasi-nga-inter/60%Daily2018-05-25 09:10
https://kosova-info.com/rrahje-ne-mes-te-nxenesve-ne-nje-shkolle-te-prishtines-perdoret-dhe-thika/60%Daily2018-05-25 09:07
https://kosova-info.com/giggs-ky-futbollist-mund-ta-vendos-finalen-real-madrid-liverpool/60%Daily2018-05-25 09:01
https://kosova-info.com/mbi-20-perqind-e-popullsise-do-te-jete-mbipeshe-vetem-pas-pak-vitesh/60%Daily2018-05-25 08:58
https://kosova-info.com/ronela-hajati-se-ndalon-twerkun-edhe-kur-grimohet-ngrit-vithet-dhe/60%Daily2018-05-25 08:56
https://kosova-info.com/kushtetuta-e-kosoves-nuk-eshte-e-paprekshme/60%Daily2018-05-25 08:55
https://kosova-info.com/kushtetuta-e-kosoves-nuk-eshte-e-paprekshme/60%Daily2018-05-25 08:55
https://kosova-info.com/anulohet-konkursi-per-drejtor-te-kek-ut/60%Daily2018-05-25 08:50
https://kosova-info.com/irlanda-voton-ne-referendumin-per-ligjet-e-abortit/60%Daily2018-05-25 08:48
https://kosova-info.com/rreth-5-mije-femije-te-lindur-ne-vitin-e-pavaresise-shenuan-diten-olimpike-2018/60%Daily2018-05-25 08:45
https://kosova-info.com/xhamia-ne-londer-pranon-bitcon-in-si-donacion/60%Daily2018-05-25 08:42
https://kosova-info.com/majk-publikon-pak-nga-kenga-te-cilen-kurre-se-keni-degjuar-zbulon-nje-sekret/60%Daily2018-05-25 08:37
https://kosova-info.com/sulm-me-autobombe-ne-libi-disa-te-vdekur/60%Daily2018-05-25 08:33
https://kosova-info.com/kosova-vazhdon-te-kete-cilesi-te-dobet-te-rrugeve/60%Daily2018-05-25 08:27
https://kosova-info.com/nisin-pergatitjet-e-para-te-dasmes-aferdita-dreshaj-paraqitet-nga-ky-vend/60%Daily2018-05-25 08:23
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-ish-rektorin-ejup-statovci/60%Daily2018-05-25 08:22
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-fillon-testet-mjekesore-ne-inter/60%Daily2018-05-25 08:20
https://kosova-info.com/klopp-zbulon-planin-per-ta-ndalur-ronaldon/60%Daily2018-05-25 08:09
https://kosova-info.com/mimoza-shkodra-jep-detaje-per-kengen-e-re-me-seldi-qalliun/60%Daily2018-05-25 08:06
https://kosova-info.com/roma-zgjedh-perforcimin-e-ri-vjen-nga-rivali-ne-serie-a/60%Daily2018-05-25 08:06
https://kosova-info.com/nderprerje-emergjente-e-rrymes-ne-tri-qytete-te-kosoves/60%Daily2018-05-25 07:53
https://kosova-info.com/haradinaj-vlereson-se-spitalet-private-ne-kosove-po-avancojne-shendetesine/60%Daily2018-05-25 07:51
https://kosova-info.com/granate-ne-nje-lagje-te-tiranes-tmerrohen-banoret/60%Daily2018-05-25 07:48
https://kosova-info.com/publikohet-ne-youtube-kenga-e-boterorit-rusia-2018-nga-era-istrefi-will-smith-dhe-nicky-jam/60%Daily2018-05-25 07:46
https://kosova-info.com/kanada-dhjetera-te-plagosur-nga-shperthimi-i-nje-bombe/60%Daily2018-05-25 07:41
https://kosova-info.com/ky-eshte-mashkulli-qe-pranon-foto-te-nxehta-nga-dafina-zeqiri/60%Daily2018-05-25 07:39
https://kosova-info.com/ronaldo-kerkon-5-champions-aq-sa-numeron-barcelona-ne-historine-e-saj/60%Daily2018-05-25 07:38
https://kosova-info.com/vuciq-jemi-per-kompromis-ceshtja-e-kosoves-te-zgjidhet-pergjithmone/60%Daily2018-05-25 07:31
https://kosova-info.com/pas-vdekjes-se-punetorit-ne-fushe-kosove-bspk-kerkon-me-shume-siguri-ne-pune/60%Daily2018-05-25 07:30
https://kosova-info.com/daciq-kercenon-britanine-e-madhe-per-kosoven/60%Daily2018-05-25 07:25
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-kerkon-ndjese-pas-akuzave-qe-iu-ben-per-ngacmim-seksual/60%Daily2018-05-25 07:24
https://kosova-info.com/ballack-kthehet-ne-chelsea-kjo-eshte-detyra-e-re/60%Daily2018-05-25 07:19
https://kosova-info.com/donald-lu-largohet-nga-shqiperia-dergohet-ne-kirgistan/60%Daily2018-05-25 07:19
https://kosova-info.com/parkingu-nentokesor-ne-prishtine-do-te-behet-per-900-vetura/60%Daily2018-05-25 07:14
https://kosova-info.com/albian-ajeti-zbulon-pse-zgjodhi-zvicren-para-shqiperise/60%Daily2018-05-25 07:11
https://kosova-info.com/juventus-cakton-cmimin-per-shitjen-e-higuain/60%Daily2018-05-25 07:05
https://kosova-info.com/me-keto-fjale-getinjo-i-ka-thumbuar-serish-koleget/60%Daily2018-05-25 07:02
https://kosova-info.com/a-do-te-perjetesohen-trumpi-dhe-kimi-si-orkide/60%Daily2018-05-25 07:01
https://kosova-info.com/pas-feros-roza-lati-puthje-pasionante-me-te-dashurin/60%Daily2018-05-25 06:59
https://kosova-info.com/publikohet-nje-imazh-i-vjeter-i-nenes-dhe-babait-te-ndjere-te-kim-kardashian/60%Daily2018-05-25 06:51
https://kosova-info.com/keto-shenja-per-tensionin-e-larte-te-gjakut-duhet-ti-dini-patjeter/60%Daily2018-05-25 06:50
https://kosova-info.com/kenaqej-ne-diskotekat-gjermane-duke-paguar-me-50-euro-false-denohet-shqiptari/60%Daily2018-05-25 06:44
https://kosova-info.com/tri-lloje-te-vajzave-qe-duhen-shmangur-2/60%Daily2018-05-25 06:42
https://kosova-info.com/pingpong-me-ushtrine/60%Daily2018-05-25 06:32
https://kosova-info.com/zbulohet-cmimi-i-fustanit-qe-dua-e-pati-ne-konference-per-shtyp-para-finales/60%Daily2018-05-25 06:31
https://kosova-info.com/koreja-veriore-e-gatshme-te-bisedoje-me-shba-ne-ne-cdo-kohe/60%Daily2018-05-25 06:23
https://kosova-info.com/be-ja-pret-nga-kosova-deshmi-per-luftimin-e-korrupsionit/60%Daily2018-05-25 06:11
https://kosova-info.com/brad-pitt-kercenim-me-vdekje-per-harvey-weinstein/60%Daily2018-05-25 06:02
https://kosova-info.com/pompeo-synimi-i-amerikes-seshte-ndryshimi-i-regjimit-ne-iran/60%Daily2018-05-25 05:57
https://kosova-info.com/asociacioni-per-fazen-finale-te-dialogut-paraqet-rrezik/60%Daily2018-05-25 05:47
https://kosova-info.com/gazeta-me-fotot-e-presidentit-si-letra-higjienike-policia-ne-aksion-2/60%Daily2018-05-25 05:39
https://kosova-info.com/kadri-veseli-sot-viziton-shqiperine/60%Daily2018-05-25 05:31
https://kosova-info.com/fillojne-bisedimet-sarri-drejt-top-klubit-evropian/60%Daily2018-05-25 05:23
https://kosova-info.com/vetevendosja-sot-organizon-tryezen-me-partite-politike/60%Daily2018-05-25 05:20
https://kosova-info.com/bastoret-zbulojne-klubin-e-ri-te-sergej-milinkovic-savic/60%Daily2018-05-25 05:18
https://kosova-info.com/bastoret-zbulojne-klubin-e-ri-te-sergej-milinkovic-savic-2/60%Daily2018-05-25 05:18
https://kosova-info.com/moti-per-sot-15/60%Daily2018-05-25 05:18
https://kosova-info.com/frike-te-roma-nainggolan-kerkohet-nga-rivali-ne-serie-a/60%Daily2018-05-25 05:14
https://kosova-info.com/vidal-refuzon-napolin-zgjedh-super-klubin-tjeter-nga-serie-a/60%Daily2018-05-25 05:09
https://kosova-info.com/tifozet-e-real-madridit-shajne-piquen-ne-kiev/60%Daily2018-05-25 05:05
https://kosova-info.com/jlo-ndan-imazhe-nga-palestra-me-partnerin-le-pa-tekst-te-gjithe/60%Daily2018-05-24 22:00
https://kosova-info.com/nisin-bisedimet-united-afer-yllit-te-tottenhamit/60%Daily2018-05-24 21:58
https://kosova-info.com/bugatti-chiron-del-nga-fabrika-makina-e-100-te/60%Daily2018-05-24 21:58
https://kosova-info.com/itali-frike-nga-politika-kunder-te-huajve/60%Daily2018-05-24 21:57
https://kosova-info.com/harvey-weinstein-pritet-te-arrestohet/60%Daily2018-05-24 21:54
https://kosova-info.com/kryediplomati-britanik-viktime-e-nje-mashtrimi-telefonik/60%Daily2018-05-24 21:52
https://kosova-info.com/keshtu-duket-nje-deponi-e-mbeturinave-ne-arberi-foto/60%Daily2018-05-24 21:48
https://kosova-info.com/svarca-1-milion-euro-konteste-gjyqesore-auditori-ia-zbulon-parregulluesit-e-vitit-te-fundit-qeverises/60%Daily2018-05-24 21:47
https://kosova-info.com/sokoli-me-vjen-shume-keq-kosova-humbi-me-renien-e-vellaznimit/60%Daily2018-05-24 21:46
https://kosova-info.com/porsche-mendon-te-lansoje-dy-modele-hibride-me-2019/60%Daily2018-05-24 21:42
https://kosova-info.com/ariana-grande-pothuajse-humbi-qaforen-prej-diamanti-me-vlere-169-mije-dollaresh/60%Daily2018-05-24 21:39
https://kosova-info.com/fisnik-ismaili-mbetet-pa-pozite-brenda-psd-se/60%Daily2018-05-24 21:28
https://kosova-info.com/hoxhaj-ska-zgjedhje-me-2018/60%Daily2018-05-24 21:25
https://kosova-info.com/transferimi-i-pare-i-emeryt-te-arsenali-eshte-top-lojtari-i-romes/60%Daily2018-05-24 21:25
https://kosova-info.com/veseli-bashke-me-bashkeshorten-shijojne-udhetim-me-gondolat-e-venedikut-foto/60%Daily2018-05-24 21:21
https://kosova-info.com/rama-i-shmanget-protestes-se-opozites-ja-cfare-do-te-beje-te-shtunen/60%Daily2018-05-24 21:20
https://kosova-info.com/noizy-e-uroi-per-suksesin-ky-eshte-komenti-epik-i-eres/60%Daily2018-05-24 21:19
https://kosova-info.com/tri-lloje-te-vajzave-qe-duhen-shmangur/60%Daily2018-05-24 21:19
https://kosova-info.com/kjo-mace-ka-guxim-te-tepruar-shikoni-betejen-e-pabarabarte/60%Daily2018-05-24 21:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vajza-qe-kopjoi-fustanin-e-bardhe-te-meghan-markle/60%Daily2018-05-24 21:00
https://kosova-info.com/haziri-tregon-a-do-te-shkoje-perkrah-thacit-ne-dialog-me-serbet/60%Daily2018-05-24 20:54
https://kosova-info.com/shala-dialogu-me-serbine-kryhet-deri-ne-pranveren-e-vitit-te-ardhshem/60%Daily2018-05-24 20:49
https://kosova-info.com/zbulohet-formacioni-i-italise-se-mancinit/60%Daily2018-05-24 20:49
https://kosova-info.com/studimi-i-amerikaneve-larja-e-duarve-duhet-te-zgjase-se-paku-15-sekonda/60%Daily2018-05-24 20:44
https://kosova-info.com/dua-lipa-gati-per-finalen-e-champions-league-keshtu-u-paraqit-para-shtypit/60%Daily2018-05-24 20:41
https://kosova-info.com/a-do-ti-rikthehet-ldk-se-isa-mustafa-flet-ismet-beqiri/60%Daily2018-05-24 20:30
https://kosova-info.com/keni-dhimbje-te-shpeshta-koke-ju-duhet-te-shmangni-patjeter-keto-ushqime/60%Daily2018-05-24 20:25
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-shfaqet-atraktive-ne-pishine/60%Daily2018-05-24 20:21
https://kosova-info.com/vrasja-e-22-vjecarit-babai-i-marvit-pa-drejtesi-bej-vetegjyqesi/60%Daily2018-05-24 20:19
https://kosova-info.com/dzeko-ky-ishte-goli-me-i-bukur-ne-karriere/60%Daily2018-05-24 20:19
https://kosova-info.com/psd-ja-zgjedhe-kryesine-e-re-pjese-e-saj-edhe-kaqusha-jashari/60%Daily2018-05-24 20:13
https://kosova-info.com/mourinho-heq-dore-nga-ylli-i-series-a/60%Daily2018-05-24 20:08
https://kosova-info.com/projektohet-test-i-ri-qe-paralajmeron-lindjet-e-parakohshme/60%Daily2018-05-24 20:02
https://kosova-info.com/himni-i-kampionatit-rrodhi-pa-leje-ne-internet-fshihet-videoja/60%Daily2018-05-24 19:59
https://kosova-info.com/bale-deshiron-te-rikthehet-te-ish-skuadra/60%Daily2018-05-24 19:52
https://kosova-info.com/rikthehet-ebola-shperthimi-ne-permasa-globale-eshte-shume-afer/60%Daily2018-05-24 19:48
https://kosova-info.com/eksperti-ujerat-nentokesore-po-rrezikohen-nga-ndotja-ne-mirash/60%Daily2018-05-24 19:47
https://kosova-info.com/video-e-vrasjes-se-marvi-mihalit-per-nje-karikues-telefoni/60%Daily2018-05-24 19:38
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-konfirmon-duetin-me-xhensila-myrtezajn/60%Daily2018-05-24 19:37
https://kosova-info.com/lucio-tregon-te-verteten-e-cuditshme-te-transferimit-nga-interi-te-juve/60%Daily2018-05-24 19:24
https://kosova-info.com/seldi-dhe-mimoza-zbulojne-pamje-nga-klipi-i-ri/60%Daily2018-05-24 19:19
https://kosova-info.com/thirrjet-e-nenave-presidentit-thaci-si-mund-ta-shtrini-doren-e-pajtimit-pa-u-zgjidhur-fati-i-te-pagjeturve/60%Daily2018-05-24 19:16
https://kosova-info.com/ahmeti-albin-filloi-me-akuza-se-ka-ndodhur-nje-mikroborgjezim-i-disa-aktivisteve-video/60%Daily2018-05-24 19:45
https://kosova-info.com/veseli-kemi-talent-te-jashtezakonshem-ne-fushen-e-kultures/60%Daily2018-05-24 19:11
https://kosova-info.com/nese-e-gjeni-kete-vijen-ndarese-ne-shalqin-nuk-huhet-ta-hani-ja-arsyeja/60%Daily2018-05-24 19:10
https://kosova-info.com/e-vrane-per-nje-karikues-rrefimi-i-prinderve-te-marvi-mihalit-drejtesia-po-na-vret-per-se-dyti/60%Daily2018-05-24 19:06
https://kosova-info.com/rreziku-per-zjarr-dhe-eksplodim-ne-deponine-e-mirashit/60%Daily2018-05-24 18:59
https://kosova-info.com/shkolla-e-shkrete-e-frasherit-video/60%Daily2018-05-24 18:57
https://kosova-info.com/publikohet-ne-versionin-audio-kenga-e-kampionatit-nga-era-istrefi-will-smith-dhe-nicky-jam/60%Daily2018-05-24 18:55
https://kosova-info.com/e-kerkuan-barcelona-dhe-man-utd-ylli-i-ajaxit-zgjedh-klubin-italian/60%Daily2018-05-24 18:55
https://kosova-info.com/klopp-pika-e-dobet-e-realit-eshte-te-ky-yll-i-tyre/60%Daily2018-05-24 18:48
https://kosova-info.com/tahiri-takon-drejtoreshen-per-ballkanin-perendimor-flet-per-veprimet-qe-ka-ndermarre-kosova-drejt-rrugetimit-ne-be/60%Daily2018-05-24 18:47
https://kosova-info.com/salah-ideal-per-barcelonen/60%Daily2018-05-24 18:44
https://kosova-info.com/shteti-do-ti-ktheje-ata-qe-shkuan-per-lufte-ne-siri-e-irak/60%Daily2018-05-24 18:34
https://kosova-info.com/maradona-tallet-keq-me-sampaolin/60%Daily2018-05-24 18:13
https://kosova-info.com/pelqehet-tiqja-e-adelines-arrin-kete-shifer-klikimesh/60%Daily2018-05-24 18:09
https://kosova-info.com/duhet-ta-beni-kete-gje-per-mbremje-te-qete/60%Daily2018-05-24 18:08
https://kosova-info.com/imazhe-te-reja-nga-ditelindja-e-pare-e-djalit-te-reperit-majk/60%Daily2018-05-24 17:58
https://kosova-info.com/shqiperia-u19-e-fiton-miqesoren-e-pare-ndaj-kosoves/60%Daily2018-05-24 17:57
https://kosova-info.com/shqiptaret-dhe-greket-behen-bashke-ne-biznesin-e-droges-por-e-pesojne-keq/60%Daily2018-05-24 17:53
https://kosova-info.com/ashensori-10-vjet-jashte-funksionit-70-vjecarja-cdo-dite-ka-veshtiresi/60%Daily2018-05-24 17:53
https://kosova-info.com/e-lodhur-nga-teknologjia-kete-gje-e-ben-rita-ora/60%Daily2018-05-24 17:49
https://kosova-info.com/gueterres-jam-i-shqetesuar-pasi-shba-anulon-samitin-me-korene/60%Daily2018-05-24 17:45
https://kosova-info.com/sejdiu-eshte-momenti-me-i-veshtire-ne-jeten-time-largohem-nga-vellaznimi/60%Daily2018-05-24 17:41
https://kosova-info.com/isa-mustafa-paraqitet-per-here-te-pare-publikisht-ldk-mban-mbledhje-ne-shtepine-e-tij/60%Daily2018-05-24 17:40
https://kosova-info.com/gjykata-ne-gjakove-denon-te-akuzuarit-per-narkotik/60%Daily2018-05-24 17:37
https://kosova-info.com/dinero-nga-jlo-dj-khaled-dhe-cardi-b-vjen-edhe-me-videoklip/60%Daily2018-05-24 17:32
https://kosova-info.com/higuain-kerkon-titullin-e-kupes-se-botes-me-argjentinen/60%Daily2018-05-24 17:32
https://kosova-info.com/saad-hariri-u-zgjodh-kryeminister-i-libanit/60%Daily2018-05-24 17:32
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-shkoder-nje-i-vdekur-dhe-dy-te-plagosur/60%Daily2018-05-24 17:30
https://kosova-info.com/kosovari-mbyt-gruan-me-sepate-ne-gjermani/60%Daily2018-05-24 17:14
https://kosova-info.com/dafina-sjell-pjese-nga-performanca-e-saj-ne-nje-nga-lokalet-e-amerikes/60%Daily2018-05-24 17:11
https://kosova-info.com/denohet-per-korrupsion-partia-qe-qeveris-spanjen/60%Daily2018-05-24 17:11
https://kosova-info.com/kompletohet-superliga-e-kosoves-per-sezonin-2018-2019/60%Daily2018-05-24 17:07
https://kosova-info.com/trump-bisedon-me-aleatet-gati-nese-koreja-e-veriut-ben-ndonje-cmenduri/60%Daily2018-05-24 17:03
https://kosova-info.com/aferdita-poston-foto-nga-palestra-ky-eshte-mashkulli-qe-po-e-shoqeron/60%Daily2018-05-24 17:02
https://kosova-info.com/prokurori-amerikan-pas-takimit-me-lumezin-dhe-prokuroret-e-rajonit-te-forcohet-partneriteti-me-vendet-e-ballkanit/60%Daily2018-05-24 16:55
https://kosova-info.com/yllka-gashi-nis-karrieren-ne-amerike-ne-kete-shfaqje-merr-pjese/60%Daily2018-05-24 16:51
https://kosova-info.com/ferizaji-inkuadrohet-ne-superlige-vellaznimi-bie-ne-ligen-e-pare/60%Daily2018-05-24 16:45
https://kosova-info.com/almeda-shfaqet-atraktive-ne-veture-kendon-kengen-e-preferuar/60%Daily2018-05-24 16:43
https://kosova-info.com/historia-interesante-e-galerise-kosova-ne-mes-te-argjentines/60%Daily2018-05-24 16:42
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-krenar-me-juve-dua-era-rita/60%Daily2018-05-24 16:31
https://kosova-info.com/adnan-merovci-ibrahim-rugova-eshte-baba-i-pavaresise-hashim-thaci-po-e-imiton/60%Daily2018-05-24 16:30
https://kosova-info.com/aku-bllokohet-53-1-ton-mish-me-salmonela/60%Daily2018-05-24 16:30
https://kosova-info.com/ne-kete-date-lansohet-dashni-me-raki-nga-ghetto-geasy-dhe-flori/60%Daily2018-05-24 16:29
https://kosova-info.com/keto-5-produkte-jane-zevendesues-ideal-te-kafese/60%Daily2018-05-24 16:28
https://kosova-info.com/dashuri-nga-femijeria-fakte-per-jeten-e-kryeministrit-kanadez-dhe-bashkeshortes-se-tij/60%Daily2018-05-24 16:27
https://kosova-info.com/baby-g-ben-levizje-provokuese-mbi-tavoline-shfaq-linjat-bombastike/60%Daily2018-05-24 16:23
https://kosova-info.com/spalletti-dridh-tifozet-e-interit-rafinha-dhe-cancelo-largohen/60%Daily2018-05-24 16:22
https://kosova-info.com/shaqir-totaj-ishte-nje-sezon-i-suksesshme-per-bashkimin/60%Daily2018-05-24 16:18
https://kosova-info.com/kaq-ndryshe-se-keni-pare-asnjehere-miriam-canin/60%Daily2018-05-24 16:15
https://kosova-info.com/qeveria-britanike-tranzicioni-perfundon-ne-dhjetor-2020/60%Daily2018-05-24 16:14
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-eshte-kundershtari-me-i-veshtire-me-te-cilin-jam-perballur/60%Daily2018-05-24 16:08
https://kosova-info.com/shoqata-rinia-magjeps-publikun-e-berlinit-video/60%Daily2018-05-24 16:03
https://kosova-info.com/perfundon-koha-e-rregullt-e-ndeshjes-ferizaj-vellaznimi-ky-eshte-rezultati/60%Daily2018-05-24 15:54
https://kosova-info.com/imazhet-e-dua-lipes-ne-muret-e-hong-kongut/60%Daily2018-05-24 15:53
https://kosova-info.com/shqiperi-te-ndaluarit-me-crregullime-mendore-trajtohen-ne-menyre-johumane/60%Daily2018-05-24 15:52
https://kosova-info.com/deficiti-tregtar-me-i-larte-per-10-9-per-qind-ne-muajin-prill-2018/60%Daily2018-05-24 15:48
https://kosova-info.com/meda-vjen-me-album-te-ri-zbulon-detajet/60%Daily2018-05-24 15:47
https://kosova-info.com/gazeta-me-fotot-e-presidentit-si-letra-higjienike-policia-ne-aksion/60%Daily2018-05-24 15:37
https://kosova-info.com/uefa-nuk-e-zgjedh-arenen-kombetare-superkupa-e-evropes-ne-vitin-2020-luhet-ne-portugali/60%Daily2018-05-24 15:36
https://kosova-info.com/rekrutimet-ne-mi6-kerkohen-me-shume-femra/60%Daily2018-05-24 15:33
https://kosova-info.com/skena-te-nxehta-ne-videoklipin-e-ri-te-seven-saraqit/60%Daily2018-05-24 15:33
https://kosova-info.com/si-kurre-me-pare-tete-skuadra-shqiptare-ne-evrope/60%Daily2018-05-24 15:26
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-publikon-pamje-nga-pushimet-luksoze/60%Daily2018-05-24 15:24
https://kosova-info.com/trevjecari-mbytet-ne-pishine/60%Daily2018-05-24 15:23
https://kosova-info.com/apple-bashkepunon-me-vw-dhe-prodhon-makina-vetelevizese/60%Daily2018-05-24 15:23
https://kosova-info.com/john-kerry-takohet-ne-beograd-me-vuciqin/60%Daily2018-05-24 15:13
https://kosova-info.com/interesat-dhe-mospajtimet-politike-po-i-bllokojne-dy-institucione-vitale-per-kosoven/60%Daily2018-05-24 15:11
https://kosova-info.com/feste-e-cmendur-tek-otr-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-05-24 15:10
https://kosova-info.com/zyrtare-tottenham-hotspur-vazhdon-kontraten-mauricio-pochettino/60%Daily2018-05-24 15:09
https://kosova-info.com/ish-inspektori-i-prishtines-kerkon-te-hudhet-poshte-aktakuza-qe-e-ngarkon-per-keqperdorim-detyre/60%Daily2018-05-24 15:07
https://kosova-info.com/denoncimi-725-milion-euro-kontrate-si-rama-po-favorizon-baxhanakun/60%Daily2018-05-24 15:06
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-hazirit-nese-nuk-ka-liberalizim-dhe-unitet-per-dialog/60%Daily2018-05-24 15:00
https://kosova-info.com/keto-jane-efektet-negative-te-kripes/60%Daily2018-05-24 14:58
https://kosova-info.com/albana-osmani-kthehet-prapa-ne-kohe-nje-bionde-seksi/60%Daily2018-05-24 14:57
https://kosova-info.com/deshton-seanca-ne-gjykimin-e-zyrtareve-te-policise-te-akuzuar-per-lejet-e-armeve/60%Daily2018-05-24 14:53
https://kosova-info.com/transferimi-i-interit-mberrin-ne-milano/60%Daily2018-05-24 14:53
https://kosova-info.com/fituesja-e-eurovizionit-ka-dy-fjale-per-performancen-e-eleni-foureiras/60%Daily2018-05-24 14:51
https://kosova-info.com/prokuroria-e-tiranes-nis-hetimin-pasuror-per-agron-xhafajn/60%Daily2018-05-24 14:50
https://kosova-info.com/noizy-i-gezohet-suksesit-te-eres-e-ben-edhe-kete-gje/60%Daily2018-05-24 14:44
https://kosova-info.com/korea-e-veriut-shkaterron-poligonin-e-testimit-berthamor/60%Daily2018-05-24 14:43
https://kosova-info.com/pergjigja-interesante-e-cr7-kur-pyetet-per-krahasimet-mes-tij-dhe-salah/60%Daily2018-05-24 14:37
https://kosova-info.com/kim-dhe-kanye-festojne-pervjetorin-ky-eshte-dedikimi-i-bukuroshes/60%Daily2018-05-24 14:30
https://kosova-info.com/vrasja-e-14-vjecarit-thaci-kerkon-me-shume-pune-per-ndalimin-e-dhunes-ne-familje/60%Daily2018-05-24 14:30
https://kosova-info.com/aktakuza-ndaj-tarkan-it-deklaratat-e-agron-mustafes-shfajesuan-nazim-sahitin/60%Daily2018-05-24 14:29
https://kosova-info.com/gjendet-nje-i-vdekur-ne-ujerat-e-lumit-varadar/60%Daily2018-05-24 14:27
https://kosova-info.com/edhe-kosovare-asllani-krenare-me-hat-trikun-e-vajza-nga-kosova/60%Daily2018-05-24 14:27
https://kosova-info.com/ballkan-korridor-i-ri-tranzit-per-refugjatet/60%Daily2018-05-24 14:26
https://kosova-info.com/kryeprokurori-lumezi-po-merr-pjese-ne-tryezen-regjionale-me-ftese-te-prokurorit-te-pergjithshem-te-shba-ve/60%Daily2018-05-24 14:24
https://kosova-info.com/gjiko-me-kenge-te-re-ja-kur-do-lansohet/60%Daily2018-05-24 14:21
https://kosova-info.com/miqesia-e-muslimanit-dhe-te-krishterit-ne-gaza/60%Daily2018-05-24 14:20
https://kosova-info.com/vetem-njerezit-e-forte-menderisht-arrijne-ti-bejne-keto-gjera/60%Daily2018-05-24 14:16
https://kosova-info.com/veseli-neser-ne-shqiperi-per-lutjet-e-mengjesit/60%Daily2018-05-24 14:09
https://kosova-info.com/cfare-po-kurdisin-getinjo-dhe-mozzik/60%Daily2018-05-24 14:08
https://kosova-info.com/kerkon-kompensim-nga-komuna-e-pejes-per-lendimet-qe-iu-shkaktuan-nga-kafshimi-i-qenit-endacak/60%Daily2018-05-24 14:07
https://kosova-info.com/will-smith-bashkepunimi-me-eren-dhe-nicky-n-perfaqeson-harmoni/60%Daily2018-05-24 14:06
https://kosova-info.com/jeta-me-20-leke-ne-dite-varferia-ekstreme-ne-familjen-me-8-anetare/60%Daily2018-05-24 14:06
https://kosova-info.com/keta-jane-24-lojtaret-qe-klopp-ka-ftuar-per-finalen-kunder-real-madridit/60%Daily2018-05-24 14:04
https://kosova-info.com/luana-vjollca-falenderon-nenen-per-dhuraten-e-cmuar-qe-i-ka-bere/60%Daily2018-05-24 14:04
https://kosova-info.com/anulohet-takimi-trump-kim-jong-un-letra-e-presidentit-te-shba/60%Daily2018-05-24 14:00
https://kosova-info.com/e-zeza-mbi-te-bardhe-seksi-jokonsensual-ne-suedi-konsiderohet-perdhunim/60%Daily2018-05-24 13:59
https://kosova-info.com/zidane-zbulon-listen-me-24-lojtaret-e-ftuar-per-finalen-kunder-liverpoolit/60%Daily2018-05-24 13:48
https://kosova-info.com/era-per-fifa-2018-mezi-pres-te-filloj-kampionati-jam-adhuruese-e-futbollit/60%Daily2018-05-24 13:44
https://kosova-info.com/zyrtare-atletico-madrid-prezanton-transferimin/60%Daily2018-05-24 13:38
https://kosova-info.com/uefa-cakton-stadiumin-mikprites-per-finalen-e-liges-se-kampioneve-ne-vitin-2020/60%Daily2018-05-24 13:16
https://kosova-info.com/honda-planifikon-te-prodhoje-makinen-elektrike-nen-16-mije-euro/60%Daily2018-05-24 13:12
https://kosova-info.com/xhbanja-mahnit-ne-imazhin-e-fundit-zbulon-pak-nga-gjoksi-i-saj/60%Daily2018-05-24 13:10
https://kosova-info.com/zyrtare-valencia-transferon-perfundimisht-kondogbian-nga-interi/60%Daily2018-05-24 13:05
https://kosova-info.com/tahiri-praktika-e-mosndeshkimit-te-keqperdoruesve-te-parase-publike-do-te-marre-fund/60%Daily2018-05-24 13:02
https://kosova-info.com/sarri-akuzon-rende-napolin-pas-largimit/60%Daily2018-05-24 13:00
https://kosova-info.com/pas-vizites-ne-beograd-xhaferi-ne-presheve/60%Daily2018-05-24 12:59
https://kosova-info.com/pas-transformimit-modelja-e-njohur-shperblen-ndjekesit-me-foto-lakuriq/60%Daily2018-05-24 12:56
https://kosova-info.com/afganistan-talibanet-vrasin-3-ushtare/60%Daily2018-05-24 12:48
https://kosova-info.com/hapet-reparti-i-ri-i-intenzives-ministri-ismaili-tregon-perfitimet-e-tij/60%Daily2018-05-24 12:38
https://kosova-info.com/pellegrini-transferohet-te-super-ekipi-i-premierliges/60%Daily2018-05-24 12:37
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-lutfi-dervishi-denohet-me-7-vjet-e-gjysme-burg/60%Daily2018-05-24 12:27
https://kosova-info.com/hetimi-ruset-rrezuan-aeroplanin-malajzias-ku-mbeten-te-vdekur-298-persona/60%Daily2018-05-24 12:22
https://kosova-info.com/ermal-mamaqi-thote-se-alberie-hadergjonaj-nuk-vesh-asnjehere-recipeta/60%Daily2018-05-24 12:20
https://kosova-info.com/dashuria-ime-thote-se-jam-i-nxehte/60%Daily2018-05-24 12:17
https://kosova-info.com/koreja-shemb-tunelet-berthamore-ne-prani-te-gazetareve-te-huaj/60%Daily2018-05-24 12:17
https://kosova-info.com/paddy-ashdown-paralajmeron-konflikt-ne-ballkan-nese-serbia-anetaresohet-ne-be/60%Daily2018-05-24 12:13
https://kosova-info.com/basha-poston-thirrjen-per-proteste-eshte-ne-doren-tone-ti-largojme/60%Daily2018-05-24 12:10
https://kosova-info.com/gjykata-shpalli-vendimin-per-rastin-medicus/60%Daily2018-05-24 11:55
https://kosova-info.com/vazhdojne-konfliktet-brad-angelina-ajo-nuk-po-mund-ti-marre-femijet/60%Daily2018-05-24 11:51
https://kosova-info.com/keto-jane-komentet-qe-merr-rona-nishliu-kur-shfaqet-komplet-pa-grim/60%Daily2018-05-24 11:49
https://kosova-info.com/durres-grabitet-prokuroria-dyshohet-humbja-e-dosjeve-mbi-tjetersim-pronash/60%Daily2018-05-24 11:48
https://kosova-info.com/prokuroria-nuk-eshte-duke-e-hetuar-vlora-citakun/60%Daily2018-05-24 11:46
https://kosova-info.com/siri-vriten-12-luftetare-te-huaj-nga-sulmet-ajrore/60%Daily2018-05-24 11:44
https://kosova-info.com/bukoshi-rezistenca-paqesore-e-rugoves-u-be-shtrat-per-lirine-dhe-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2018-05-24 11:42
https://kosova-info.com/haradinaj-beri-homazhe-ne-gllogjan-me-rastin-e-shenimit-te-24-majit-dites-se-batalionit-gardist/60%Daily2018-05-24 11:40
https://kosova-info.com/ledri-vula-krenar-per-gjyshin-e-tij-bucinca-boton-liber-per-hasan-prishtinen/60%Daily2018-05-24 11:33
https://kosova-info.com/thaci-lavderon-rugoven-ishte-njeri-i-negociatave-dhe-pajtimit/60%Daily2018-05-24 11:29
https://kosova-info.com/guardiola-zgjedh-perforcimin-e-ri-ne-man-city-cmimi-60-milione-euro/60%Daily2018-05-24 11:29
https://kosova-info.com/kjo-eshte-qeveria-me-jetegjate-e-kosoves/60%Daily2018-05-24 11:26
https://kosova-info.com/marotta-ky-futbollist-nuk-do-te-transferohet-ne-juventus/60%Daily2018-05-24 11:16
https://kosova-info.com/pas-nje-viti-alberie-hadergjonaj-rikthehet-me-kenge-te-re/60%Daily2018-05-24 11:13
https://kosova-info.com/hapet-ekspozita-kushtuar-presidentit-historik-te-kosoves-dr-ibrahim-rugova-foto/60%Daily2018-05-24 11:13
https://kosova-info.com/shefi-i-okb-se-kerkon-carmatosjen-e-hezbollahut/60%Daily2018-05-24 11:07
https://kosova-info.com/irani-nxjerr-kushte-per-te-mbetur-ne-marreveshjen-berthamore/60%Daily2018-05-24 11:03
https://kosova-info.com/dua-lipa-nis-te-qaje-para-11-milione-ndjekesve-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-05-24 11:02
https://kosova-info.com/vajza-e-eli-fares-publikon-nje-moment-intim-me-te-dashurin-e-zhveshur/60%Daily2018-05-24 10:58
https://kosova-info.com/ronaldo-zbulon-pse-e-zhvesh-fanellen-pasi-shenon-gol/60%Daily2018-05-24 10:50
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-ish-presidentin-ibrahim-rugova-me-medaljen-e-dhjetevjetorit-te-pavaresise/60%Daily2018-05-24 10:45
https://kosova-info.com/ky-eshte-14-vjecari-qe-u-rreh-per-vdekje-nga-babai-ne-kamenice/60%Daily2018-05-24 10:37
https://kosova-info.com/facebook-kerkon-qe-perdoruesit-vete-ti-dergojne-foto-nudo-per-ta-ndaluar-shperndarjen-e-tyre/60%Daily2018-05-24 10:34
https://kosova-info.com/rama-qendrimi-i-opozites-ndihmon-kritiket-e-shqiperise/60%Daily2018-05-24 10:33
https://kosova-info.com/unikkatil-vjen-ne-kosove/60%Daily2018-05-24 10:24
https://kosova-info.com/keto-jane-sukseset-me-te-medha-te-ancelottit/60%Daily2018-05-24 10:23
https://kosova-info.com/perforcimi-i-madh-largohet-nga-milan/60%Daily2018-05-24 10:17
https://kosova-info.com/cekia-e-kishte-shpallur-te-humbur-gjendet-ne-kosove-e-mbyllur-ne-nje-dhome/60%Daily2018-05-24 10:15
https://kosova-info.com/caktohet-data-e-vazhdimit-te-gjykimit-ndaj-azem-syles/60%Daily2018-05-24 10:10
https://kosova-info.com/trump-nuk-mund-te-bllokoje-perdoruesit-e-twitter-it/60%Daily2018-05-24 10:06
https://kosova-info.com/befasia-qe-bashkeshorti-milioner-i-beri-per-ditelindje-angela-martinit/60%Daily2018-05-24 09:59
https://kosova-info.com/turqia-ofron-pushime-hallall-per-myslimanet/60%Daily2018-05-24 09:57
https://kosova-info.com/vidhet-dera-e-oborrit-te-xhamise-nga-dy-gra-ne-prishtine/60%Daily2018-05-24 09:57
https://kosova-info.com/kundershtaret-e-mundshem-te-drites-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-05-24 09:52
https://kosova-info.com/vidal-mberrin-ne-itali-nenshkruan-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-24 09:48
https://kosova-info.com/thaci-takon-shefen-e-eulex-it-gjithcka-gati-qe-ky-mision-te-perfundoj-kete-vit/60%Daily2018-05-24 09:43
https://kosova-info.com/ventura-kthehet-ne-futboll-befason-me-ekipin-e-ri/60%Daily2018-05-24 09:42
https://kosova-info.com/pas-performances-ne-paris-rita-ora-ngjit-ne-skene-kusheriren-e-saj-shqiptare/60%Daily2018-05-24 09:36
https://kosova-info.com/kacanik-vetura-godet-per-vdekje-kembesorin/60%Daily2018-05-24 09:35
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimte-ne-prishtine/60%Daily2018-05-24 09:28
https://kosova-info.com/shba-parandaloi-nje-sulm-te-madh-kibernetik-rus/60%Daily2018-05-24 09:25
https://kosova-info.com/miku-i-saj-i-ngushte-e-kujton-adelen-nepermjet-kesaj-fotografie-gjithnje-me-mua/60%Daily2018-05-24 09:24
https://kosova-info.com/podujeva-behet-me-spital-te-ri/60%Daily2018-05-24 09:08
https://kosova-info.com/crotone-bie-nga-liga-ajeti-te-ekipi-nga-serie-a/60%Daily2018-05-24 09:08
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-po-vjen-me-a-thu-pse/60%Daily2018-05-24 09:07
https://kosova-info.com/vivo-sjell-plotesisht-telefonin-pa-kornize-me-sensor-gjurme-gishtash-nen-ekran/60%Daily2018-05-24 08:47
https://kosova-info.com/daciq-synon-te-kete-perkrahjen-e-shba-ve-per-zgjidhjen-e-problemit-me-kosoven/60%Daily2018-05-24 08:41
https://kosova-info.com/vdes-femija-ne-kamenice-pasi-u-rrah-me-shkop-druri-nga-babai/60%Daily2018-05-24 08:40
https://kosova-info.com/emery-zgjedh-perforcimin-e-pare-ne-arsenal/60%Daily2018-05-24 08:38
https://kosova-info.com/shqiperia-si-gjithe-europa-basha-kushtetuta-ka-rene/60%Daily2018-05-24 08:37
https://kosova-info.com/presidenti-nuk-e-dekreton-radomir-labanin-deri-ne-verifikimin-e-tij-te-plote/60%Daily2018-05-24 08:30
https://kosova-info.com/te-gjithe-duart-larte-ne-paris-te-frances-per-rita-oren/60%Daily2018-05-24 08:30
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-willian-te-rivali-i-premierliges/60%Daily2018-05-24 08:27
https://kosova-info.com/te-humbesh-4-kg-per-10-dite/60%Daily2018-05-24 08:19
https://kosova-info.com/kthehet-ne-youtube-kenga-e-mozzik-madam/60%Daily2018-05-24 08:09
https://kosova-info.com/iniesta-zbulon-numrin-e-fanelles-te-ekipi-i-ri/60%Daily2018-05-24 08:04
https://kosova-info.com/merkel-ne-kine-ne-kohen-e-shqetesimeve-per-tregtine/60%Daily2018-05-24 08:02
https://kosova-info.com/presidenti-i-barcelones-me-pergjigjje-interesante-per-griezmannin/60%Daily2018-05-24 07:54
https://kosova-info.com/zyrtare-iniesta-prezantohet-nga-klubi-i-ri/60%Daily2018-05-24 07:46
https://kosova-info.com/ferrari-zbulon-makinen-me-te-fundit-sp38/60%Daily2018-05-24 07:39
https://kosova-info.com/sulm-vetevrases-ne-bagdad-8-te-vdekur/60%Daily2018-05-24 07:39
https://kosova-info.com/insigne-gezohet-per-ardhjen-e-ancelottit/60%Daily2018-05-24 07:30
https://kosova-info.com/zviceranet-cmenden-pas-meshkujve-te-kosoves/60%Daily2018-05-24 07:29
https://kosova-info.com/lebron-james-normal-smjafton-celtics-e-cojne-3-2-serine-me-cavs/60%Daily2018-05-24 07:25
https://kosova-info.com/i-shane-shqiperine-anxhela-peristeri-rrahu-2-greke/60%Daily2018-05-24 07:23
https://kosova-info.com/itali-dy-te-vdekur-dhe-18-te-lenduar-pas-perplasjes-se-nje-treni-me-kamion/60%Daily2018-05-24 07:21
https://kosova-info.com/burg-per-falcaon/60%Daily2018-05-24 07:13
https://kosova-info.com/politizimi-i-kushtetueses/60%Daily2018-05-24 07:07
https://kosova-info.com/noizy-me-kenge-te-re-publikohet-nje-pjese-nga-xhirimet/60%Daily2018-05-24 07:05
https://kosova-info.com/thyhet-bitcoin-kripto-valutat-po-e-humbin-vleren-e-tyre-masivisht/60%Daily2018-05-24 07:05
https://kosova-info.com/bie-nga-lartesia-e-nderteses-humb-jeten-nje-person-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-05-24 07:02
https://kosova-info.com/automjetet-bmw-mund-te-hakohen-nga-telefoni-celular/60%Daily2018-05-24 06:44
https://kosova-info.com/tiqja-e-adelina-ismailit-degjohet-edhe-ne-nju-jork/60%Daily2018-05-24 06:43
https://kosova-info.com/tiqja-e-adelina-ismailit-degjohet-edhe-ne-nju-jork/60%Daily2018-05-24 06:43
https://kosova-info.com/oret-e-vona-te-nates-e-gjejne-valdrin-sahitin-duke-nderruar-pelenat-e-vajzes/60%Daily2018-05-24 06:31
https://kosova-info.com/koreja-veriore-e-quan-nenpresidentin-amerikan-budalla/60%Daily2018-05-24 06:27
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-dhe-sam-nazarian-behen-serish-prinder/60%Daily2018-05-24 06:18
https://kosova-info.com/kuvendi-ka-degraduar/60%Daily2018-05-24 06:17
https://kosova-info.com/travis-scoot-kekron-nga-kylie-te-heq-dore-nga-bizneset-e-saj/60%Daily2018-05-24 06:06
https://kosova-info.com/opozita-do-te-perfshihej-ne-dialog-pa-thacin-kryesues/60%Daily2018-05-24 05:59
https://kosova-info.com/apostolova-viziton-leposaviqin/60%Daily2018-05-24 05:56
https://kosova-info.com/moti-per-diten-e-sotme-5/60%Daily2018-05-24 05:53
https://kosova-info.com/hapet-ekspozita-per-kontributin-e-presidentit-rugova-ne-shtetformimin-e-kosoves/60%Daily2018-05-24 05:44
https://kosova-info.com/horoskopi-per-diten-e-sotme-12/60%Daily2018-05-24 05:41
https://kosova-info.com/gjykata-sot-jep-vendimin-per-rastin-medicus/60%Daily2018-05-24 05:36
https://kosova-info.com/kjo-eshte-oferta-e-liverpoolit-per-donnarumman/60%Daily2018-05-24 05:18
https://kosova-info.com/roma-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin-dhe-liverpoolin/60%Daily2018-05-24 05:13
https://kosova-info.com/griezmann-barcelona-lajm-i-madh-nga-deschamps/60%Daily2018-05-24 05:07
https://kosova-info.com/chelsea-cakton-takimin-me-trajnerin-e-ri/60%Daily2018-05-24 05:03
https://kosova-info.com/salah-me-ramazan-merr-vendim-per-diten-e-finales-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-05-24 04:56
https://kosova-info.com/morata-takohet-me-drejtorin-sportiv-te-gjigantit-italian/60%Daily2018-05-23 22:03
https://kosova-info.com/ju-mungon-deshira-ja-5-ushqimet-per-nje-seks-te-mrekullueshem-sipas-mjekeve/60%Daily2018-05-23 21:55
https://kosova-info.com/seldi-qalliu-vjen-ne-prishtine-per-projektin-e-ri-muzikor/60%Daily2018-05-23 21:52
https://kosova-info.com/2po2-reklamon-tri-oret-e-tij-te-shtrenjta-rolex/60%Daily2018-05-23 21:51
https://kosova-info.com/nuk-mbahet-gjykimi-per-tjetersim-te-automjetit-permes-falsifikimit-te-dokumenteve/60%Daily2018-05-23 21:49
https://kosova-info.com/chip-monitorues-shendeti-per-ushtaret-amerikane/60%Daily2018-05-23 21:40
https://kosova-info.com/adrian-gaxha-dhe-onati-arrijne-8-milionshin-me-lujmi-krejt/60%Daily2018-05-23 21:39
https://kosova-info.com/ne-secilen-foto-me-seksi-se-ne-tjetren-franceska-ka-vendosur-tia-ve-flaken-rrjetit-kete-here/60%Daily2018-05-23 21:31
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-denoncon-publikisht-nje-person-qe-po-thirrej-ne-emrin-e-tij/60%Daily2018-05-23 21:30
https://kosova-info.com/alex-sandro-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-05-23 21:28
https://kosova-info.com/cozman-e-ka-marre-me-shume-seriozitet-kete-pune/60%Daily2018-05-23 21:23
https://kosova-info.com/rreziqet-nga-tualetet-publike-ja-gabimet-qe-beni/60%Daily2018-05-23 21:22
https://kosova-info.com/bajrami-asociacioni-alibi-e-vuciqit-per-humbjen-e-kosoves/60%Daily2018-05-23 21:20
https://kosova-info.com/konfirmohet-skuadra-e-re-e-iniestas/60%Daily2018-05-23 21:15
https://kosova-info.com/komponentet-e-kakaos-mund-ta-kthejne-kujtesen-e-humbur/60%Daily2018-05-23 21:06
https://kosova-info.com/nje-ore-shi-dhe-permbytet-vlora/60%Daily2018-05-23 20:53
https://kosova-info.com/bashkimi-thyen-dominimin-e-prishtines-shpallet-kampion-i-kosoves-ne-basketboll/60%Daily2018-05-23 20:48
https://kosova-info.com/merkel-kerkon-bashkepunim-reciprok-tregtar-me-shba-ne/60%Daily2018-05-23 20:46
https://kosova-info.com/gjiko-premton-hite-pas-ramazanit-ja-cfare-thote-reperi/60%Daily2018-05-23 20:40
https://kosova-info.com/juventusi-zgjedh-zevendesuesin-e-buffon/60%Daily2018-05-23 20:38
https://kosova-info.com/gjumi-i-fundjaves-mund-tju-ndihmoje-te-shmangni-nje-vdekje-te-hershme/60%Daily2018-05-23 20:37
https://kosova-info.com/shaqiri-e-merr-kosoven-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-05-23 20:28
https://kosova-info.com/big-mama-do-te-behet-nje-nene-e-mahnitshme/60%Daily2018-05-23 20:19
https://kosova-info.com/ldk-nuk-e-nderron-kryetarin-deri-ne-majin-e-vitit-te-ardhshem/60%Daily2018-05-23 20:18
https://kosova-info.com/lewandowski-real-madrid-bomba-e-mbremjes/60%Daily2018-05-23 20:15
https://kosova-info.com/mjeket-i-japin-dy-jave-jete-por-ja-si-e-lufton-kancerin-ajo-foto/60%Daily2018-05-23 20:08
https://kosova-info.com/qe-pdk-te-jete-serish-e-para-duhen-reforma-rrenjesore-thote-arsim-bajrami/60%Daily2018-05-23 20:05
https://kosova-info.com/nje-muaj-nga-vdekja-e-avicii-t-familja-jep-detajet-e-funeralit/60%Daily2018-05-23 19:55
https://kosova-info.com/antibiotiket-nuk-trajtojne-kollen-dhe-ftohjen-e-femijeve/60%Daily2018-05-23 19:53
https://kosova-info.com/tifozet-e-milanit-e-quajne-tradhtar-ancelottin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-05-23 19:52
https://kosova-info.com/ismaili-ne-dhjetor-pako-e-ilaceve-qe-planifikojme-te-jepen-falas/60%Daily2018-05-23 19:41
https://kosova-info.com/stacey-cunningham-gruaja-e-pare-ne-krye-te-new-york-stock-exchange/60%Daily2018-05-23 19:36
https://kosova-info.com/vetem-tete-minuta-ne-dite-ju-duhen-te-keni-stomak-perfekt-video/60%Daily2018-05-23 19:32
https://kosova-info.com/anxhela-martini-feston-ditelindjen-ne-kete-vend-perrallor/60%Daily2018-05-23 19:13
https://kosova-info.com/gjashte-menyra-per-zbutje-te-dhimbjeve-reumatike/60%Daily2018-05-23 19:05
https://kosova-info.com/hoxhaj-kosova-nuk-ka-nevoje-per-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2018-05-23 19:04
https://kosova-info.com/skriniar-ia-jep-lajmin-e-madh-milanit/60%Daily2018-05-23 19:03
https://kosova-info.com/ndodh-ne-kosove-ekzekuton-penalltine-vendimtare-me-panenka-ne-ndeshjen-e-barazhit/60%Daily2018-05-23 18:43
https://kosova-info.com/femrat-jane-me-te-bukura-ne-te-tridhjetat-ndersa-meshkujt-duken-me-terheqes-me-34-vjet/60%Daily2018-05-23 18:41
https://kosova-info.com/zbulohet-cmimi-i-veshjes-se-ponit-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-05-23 18:41
https://kosova-info.com/hashim-thaci-me-nje-super-gol-video/60%Daily2018-05-23 18:25
https://kosova-info.com/hoxhaj-tregon-se-kur-do-te-mbahet-mbledhja-e-perbashket-e-qeverive-te-kosoves-dhe-maqedonise/60%Daily2018-05-23 18:14
https://kosova-info.com/gruaja-e-yllit-te-argjentines-me-akuza-te-forta-para-kupes-se-botes/60%Daily2018-05-23 18:10
https://kosova-info.com/vendimi-i-kunderligjshem-i-haki-rugoves-per-pronat-komunale/60%Daily2018-05-23 18:09
https://kosova-info.com/konsumoni-shalqirin-plot-perfitime-shendetesore/60%Daily2018-05-23 18:03
https://kosova-info.com/ancelotti-napoli-detajet-pas-zyrtarizimit/60%Daily2018-05-23 18:00
https://kosova-info.com/ne-pritje-te-iftarit-gold-ag-ka-disa-fjale-per-agjeruesit/60%Daily2018-05-23 17:47
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-ja-si-e-perjetuan-lojtaret-e-vllaznise-renien-nga-elita/60%Daily2018-05-23 17:44
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-tregon-vendosshmerine-e-evropes-per-marreveshjen-berthamore-me-iranin/60%Daily2018-05-23 17:33
https://kosova-info.com/facebook-po-bashkepunon-me-qualcomm-per-internet-te-shpejtesise-te-larte/60%Daily2018-05-23 17:33
https://kosova-info.com/bexheti-denimi-i-gruevskit-demtim-politik-por-jo-vendim-i-prere/60%Daily2018-05-23 17:31
https://kosova-info.com/shkembimi-i-vitit-sarri-te-chelsea-napoli-merr-super-lojtarin-e-londinezeve/60%Daily2018-05-23 17:30
https://kosova-info.com/nje-mami-seksi-si-kylie-mahnit-me-linjat-trupore/60%Daily2018-05-23 17:28
https://kosova-info.com/permes-asociacionit-deri-tek-autonomia/60%Daily2018-05-23 17:23
https://kosova-info.com/permes-asociacionit-deri-tek-autonomia/60%Daily2018-05-23 17:23
https://kosova-info.com/tahiri-mekanizmat-e-drejtesise-kane-kapacitete-ti-marrin-pergjegjesite-qe-i-kishte-eulex/60%Daily2018-05-23 17:18
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-nje-video-ne-kete-forme-pershendet-hejterat/60%Daily2018-05-23 17:07
https://kosova-info.com/rusia-leshon-4-raketa-balistike-nga-deti-i-bardhe/60%Daily2018-05-23 17:06
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-e-kosoves-per-ndeshjet-ndaj-shqiperise-dhe-bregut-te-fildishte/60%Daily2018-05-23 17:06
https://kosova-info.com/lote-ne-shqiperi-klubi-i-njohur-bie-nga-elita-per-here-te-pare-ne-histori/60%Daily2018-05-23 17:03
https://kosova-info.com/hetuesi-policor-pasi-te-akuzuarit-pranuan-armet-njeri-prej-tyre-iu-drejtua-te-tjereve-hey-terrorista/60%Daily2018-05-23 17:00
https://kosova-info.com/kenga-e-ledrit-dhe-ermalit-fshatarja-ime-kap-11-milioneshin/60%Daily2018-05-23 17:00
https://kosova-info.com/i-akuzuari-vukotiq-asnjehere-nuk-kam-qene-ne-fshatin-studime/60%Daily2018-05-23 16:59
https://kosova-info.com/i-akuzuari-vukotiq-asnjehere-nuk-kam-qene-ne-fshatin-studime-2/60%Daily2018-05-23 16:59
https://kosova-info.com/presidenti-ukrainas-pagoi-400-mije-dollare-per-takim-me-trumpin/60%Daily2018-05-23 16:57
https://kosova-info.com/mbyllen-penalltite-kjo-skuader-e-fiton-ndeshjen-e-barazhit-te-superliges/60%Daily2018-05-23 16:53
https://kosova-info.com/bleona-me-kenge-te-re-nje-gje-e-pazakonte-i-ndodh-gjate-xhirimeve/60%Daily2018-05-23 16:52
https://kosova-info.com/shqiptaret-ne-maqedoni-nuk-pranojne-zgjidhje-me-trashegimi-sllavo-maqedonase/60%Daily2018-05-23 16:43
https://kosova-info.com/i-akuzuari-vukotiq-asnjehere-nuk-kam-qene-ne-fshatin-studime-3/60%Daily2018-05-23 16:34
https://kosova-info.com/i-akuzuari-vukotiq-asnjehere-nuk-kam-qene-ne-fshatin-studime-4/60%Daily2018-05-23 16:34
https://kosova-info.com/infantino-uron-driten-per-titullin-kampion/60%Daily2018-05-23 16:28
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-itali-vdes-shqiptari/60%Daily2018-05-23 16:26
https://kosova-info.com/nuk-ka-telefon-pas-ores-1000-te-darkes/60%Daily2018-05-23 16:25
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-atraktive-edhe-ne-veshje-sportive/60%Daily2018-05-23 16:24
https://kosova-info.com/trefishohet-numri-i-britanikeve-qe-kane-kerkuar-shtetesi-gjermane/60%Daily2018-05-23 16:22
https://kosova-info.com/65-persona-vdesin-nga-nxehtesia-ne-kete-vend-te-botes-por-nuk-e-prishin-dot-agjerimin/60%Daily2018-05-23 16:16
https://kosova-info.com/takimi-trump-kim-dhe-dyshimet-rreth-zhvillimit-te-tij/60%Daily2018-05-23 16:10
https://kosova-info.com/ne-10-vjetorin-e-vdekjes-se-babait-lori-hoxha-pranon-mesazh-prekes/60%Daily2018-05-23 16:09
https://kosova-info.com/prinderit-amerikane-fitojne-betejen-ligjore-largojne-te-birin-nga-shtepia/60%Daily2018-05-23 16:08
https://kosova-info.com/mbyllet-koha-e-rregullt-e-ndeshjes-vendimtare-te-barazhit-te-superliges-barazim-11/60%Daily2018-05-23 16:02
https://kosova-info.com/franca-sanksionet-e-reja-kunder-iranit-mund-te-destabilizojne-lindjen-e-mesme/60%Daily2018-05-23 16:00
https://kosova-info.com/me-ligj-apo-kushtetute-ministria-e-fsk-se-dhe-ekspertet-fillojne-ndryshimet-ne-projektligjin-per-ushtrine/60%Daily2018-05-23 15:58
https://kosova-info.com/nisin-hetimet-ne-rastin-biznesi-i-bombave/60%Daily2018-05-23 15:52
https://kosova-info.com/hey-terrorista-thirrja-qe-i-benin-njeri-tjetrit-grupi-qe-planifikonin-sulm-ndaj-policise-se-kosoves/60%Daily2018-05-23 15:50
https://kosova-info.com/era-ne-kampionat-boteror-dua-ne-ligen-e-kampioneve-e-rita-ne-uefa-cikat-imazhi-i-kosoves-ne-bote/60%Daily2018-05-23 15:49
https://kosova-info.com/ferrari-zbulon-xhevahirin-me-te-fundit-sp38/60%Daily2018-05-23 15:46
https://kosova-info.com/keto-jane-vendet-qe-do-te-mbeten-pa-rryme-3/60%Daily2018-05-23 15:45
https://kosova-info.com/atletico-me-vendim-te-ri-per-griezmann/60%Daily2018-05-23 15:40
https://kosova-info.com/bomba-e-veres-gundogan-te-super-skuadra-e-series-a/60%Daily2018-05-23 15:24
https://kosova-info.com/serbia-i-ka-kerkuar-eulex-it-arrestimin-e-radomir-laban-vitin-e-kaluar/60%Daily2018-05-23 15:21
https://kosova-info.com/mamacita-nga-fero-dhe-sparksi-tashme-ne-te-gjitha-platformat/60%Daily2018-05-23 15:16
https://kosova-info.com/lewandowski-te-super-skuadra-e-premierliges/60%Daily2018-05-23 15:12
https://kosova-info.com/beteja-22-vjecare-per-largimin-e-trafos-nga-ndertesa/60%Daily2018-05-23 15:12
https://kosova-info.com/dalin-fotot-e-takimit-haradinaj-papa-francesku-kosova-eshte-shembull-i-tolerances-fetare/60%Daily2018-05-23 15:08
https://kosova-info.com/u-be-frymezim-per-miliona-njerez-nderron-jete-modelja-braziliane-foto/60%Daily2018-05-23 15:05
https://kosova-info.com/rrezik-populist-per-be/60%Daily2018-05-23 15:04
https://kosova-info.com/skllaveri-moderne-ne-zemer-te-europes-2/60%Daily2018-05-23 15:01
https://kosova-info.com/e-paditi-bashen-per-shpifje-gjykata-rrezon-kerkese-padine-e-dakos/60%Daily2018-05-23 14:57
https://kosova-info.com/skllaveri-moderne-ne-zemer-te-europes/60%Daily2018-05-23 14:54
https://kosova-info.com/jevtiq-lista-serbe-nuk-e-perkrah-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-05-23 14:53
https://kosova-info.com/kurti-shqiptaret-e-lugines-e-paguan-me-cmim-te-larte-kontributin-per-kosoven-e-shqiperine/60%Daily2018-05-23 14:52
https://kosova-info.com/qyteti-gjerman-i-ndalon-veturat-e-vjetra-me-nafte-te-futen-ne-qytet/60%Daily2018-05-23 14:46
https://kosova-info.com/pompeo-nuk-eshte-opsion-arritja-e-marreveshjes-se-keqe-me-korene-veriore/60%Daily2018-05-23 14:45
https://kosova-info.com/pas-kenges-dashni-seldi-dhe-mimoza-vijne-me-projekt-te-ri/60%Daily2018-05-23 14:43
https://kosova-info.com/eulex-i-transformohet-ne-mision-keshilldhenes/60%Daily2018-05-23 14:28
https://kosova-info.com/dardan-gashi-e-bujar-bukoshi-i-mbledhin-thacin-e-lushtakun/60%Daily2018-05-23 14:28
https://kosova-info.com/igli-tare-deyroi-de-vrijn-te-luaje-ndaj-interit/60%Daily2018-05-23 14:28
https://kosova-info.com/kompania-ndertuese-demtoi-kabllon-e-rrymes-per-here-te-trete-banoret-e-rruges-b-disa-ore-pa-rryme/60%Daily2018-05-23 14:25
https://kosova-info.com/united-shokon-cityn-mourinho-merr-endrren-e-guardiolas/60%Daily2018-05-23 14:25
https://kosova-info.com/xhaferi-maqedonia-e-mbeshtet-serbine-ne-normalizimin-e-raporteve-me-kosoven/60%Daily2018-05-23 14:22
https://kosova-info.com/bisha-mercedes-e53-amg-del-nga-foleja/60%Daily2018-05-23 14:19
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-salah-do-te-agjeroje-edhe-ne-diten-e-finales-se-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-23 14:17
https://kosova-info.com/alarm-per-bombe-afer-selise-se-shenjte-ne-vatikan/60%Daily2018-05-23 14:10
https://kosova-info.com/rastet-kur-keto-femra-te-ekranit-u-bene-per-pese-pare-por-pa-fotoshop-nuk-mbijetojne/60%Daily2018-05-23 14:03
https://kosova-info.com/seven-saraci-publikon-foto-teresisht-lakuriq-irriton-fansat/60%Daily2018-05-23 13:44
https://kosova-info.com/cancelo-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-interit/60%Daily2018-05-23 13:41
https://kosova-info.com/tre-burra-aksidentalisht-filmojne-veten-duke-u-mbytur-ne-nje-pellg-te-thelle/60%Daily2018-05-23 13:41
https://kosova-info.com/pakenaqesi-me-shefin-e-facebookut-ne-parlamentin-evropian/60%Daily2018-05-23 13:37
https://kosova-info.com/merret-vendimi-per-grupin-shqiptare-te-droges-ne-britani/60%Daily2018-05-23 13:32
https://kosova-info.com/mungon-deshmitari-shtyhet-gjykimi-per-keqperdorim-detyre-ndaj-drejtorit-te-arsimit-ne-decan/60%Daily2018-05-23 13:32
https://kosova-info.com/e-moren-veturen-me-qira-dhe-e-derguan-jashte-kosoves/60%Daily2018-05-23 13:32
https://kosova-info.com/thaci-ballkanasit-nuk-jane-te-perkryer-por-jane-evropiane-te-mire/60%Daily2018-05-23 13:27
https://kosova-info.com/tani-dhe-ne-instagram-opsioni-i-facebook/60%Daily2018-05-23 13:22
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-alarm-nga-ndikimi-rus-dhjetera-agjente-kamuflohen-ne-call-center/60%Daily2018-05-23 13:17
https://kosova-info.com/valbona-selimllari-feston-ditelindjen-keshtu-u-surprizua-me-mengjes/60%Daily2018-05-23 13:12
https://kosova-info.com/avokati-mbrojtes-flet-per-mospranine-e-gruevskit-ne-gjykate/60%Daily2018-05-23 13:11
https://kosova-info.com/trump-kerkon-qasje-tjeter-me-kinen-ne-bisedimet-per-tregti/60%Daily2018-05-23 13:09
https://kosova-info.com/qeveria-korrektimi-i-vijes-kufitare-me-malin-e-zi-brenda-dy-vjetesh/60%Daily2018-05-23 13:02
https://kosova-info.com/e-moren-veturen-me-qira-dhe-e-derguan-jashte-kosoves-2/60%Daily2018-05-23 13:02
https://kosova-info.com/merr-fund-gjithcka-rooney-gjen-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-23 13:00
https://kosova-info.com/dieta-perfekte-e-ronaldos-para-finales/60%Daily2018-05-23 12:59
https://kosova-info.com/michelle-obama-kthehet-prapa-ne-kohe-dedikim-prekes-per-bashkeshortin/60%Daily2018-05-23 12:51
https://kosova-info.com/formacioni-i-napolit-me-ancelottin-objektivi-scudetto/60%Daily2018-05-23 12:30
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-blen-apartament-te-ri-miliona-dollaresh/60%Daily2018-05-23 12:29
https://kosova-info.com/rita-ora-jam-e-lodhur-nga-teknologjia/60%Daily2018-05-23 12:12
https://kosova-info.com/sulmohet-nga-kater-persona-perfundon-ne-emergjence/60%Daily2018-05-23 12:12
https://kosova-info.com/pamja-e-mahnitshme-qe-po-e-shijon-xhensila-ne-muajin-e-fundit-te-shtatzenise/60%Daily2018-05-23 12:09
https://kosova-info.com/lekajt-i-kerkohet-ndihme-per-anetaresimin-e-aviacionit-civil-ne-organizata-nderkombetare/60%Daily2018-05-23 12:01
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-se-si-erdhi-deri-tek-tentim-vrasja-e-djeshme-ne-prishtine/60%Daily2018-05-23 11:55
https://kosova-info.com/koleget-e-zhgenjejne-dhurata-hoxhen/60%Daily2018-05-23 11:55
https://kosova-info.com/mbeshtetesit-e-gruevskit-mblidhen-para-gjykates-penale-video/60%Daily2018-05-23 11:53
https://kosova-info.com/mbulohet-duda-balje-gati-per-lutjet-e-mbremjes/60%Daily2018-05-23 11:47
https://kosova-info.com/gazetaret-nisen-drejt-zones-se-testimeve-berthamore-ne-korene-veriore/60%Daily2018-05-23 11:46
https://kosova-info.com/nitaj-akuza-te-renda-opozites-po-e-ben-gazin-e-botes/60%Daily2018-05-23 11:44
https://kosova-info.com/ministria-e-zhvillimit-rajonal-harxhoi-4336-euro-per-5-telefona-mobile/60%Daily2018-05-23 11:39
https://kosova-info.com/gjenerata-e-arte-e-kf-prishtines-ne-perkrahje-te-madhe-te-vokrrit/60%Daily2018-05-23 11:36
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-2-vjet-burg-per-nikolla-gruevskin-6-vjet-e-6-muaj-per-popovskin/60%Daily2018-05-23 11:32
https://kosova-info.com/6-vjet-burg-per-vincenzo-iaquintan/60%Daily2018-05-23 11:22
https://kosova-info.com/rohani-kerkon-qe-grate-te-lejohen-te-ndjekin-ngjarjet-sportive/60%Daily2018-05-23 11:17
https://kosova-info.com/uefa-hetim-i-ri-per-ndeshjen-liverpool-roma/60%Daily2018-05-23 11:17
https://kosova-info.com/nje-problem-shendetesor-e-ndalon-per-ta-realizuar-klipin-kenga-e-re-e-skerdit-vjen-si-audio/60%Daily2018-05-23 11:01
https://kosova-info.com/nuk-ka-telefon-pas-ores-10-00-te-darkes/60%Daily2018-05-23 10:56
https://kosova-info.com/xhaferi-ne-serbi-thote-se-shkupi-nuk-po-e-neglizhon-bashkepunimin-me-beogradin/60%Daily2018-05-23 10:52
https://kosova-info.com/imamet-ne-pritje-te-drites-se-gjelber-nga-aki-ja-per-fillimin-e-ligjeratave-ne-burgje/60%Daily2018-05-23 10:47
https://kosova-info.com/prishtina-synon-bashkimin-e-ideve-me-sektorin-privat-per-zhvillmini-e-turizmit/60%Daily2018-05-23 10:46
https://kosova-info.com/conte-largohet-me-bonus-nga-chelsea/60%Daily2018-05-23 10:45
https://kosova-info.com/avokati-flet-per-aktakuzen-ndaj-tarkan-it/60%Daily2018-05-23 10:40
https://kosova-info.com/fifa-pastron-boterorin-nga-dopingu-rus-ska-gjurme-ne-futboll/60%Daily2018-05-23 10:38
https://kosova-info.com/zbehet-disponimi-per-takimin-historik-trump-kim/60%Daily2018-05-23 10:37
https://kosova-info.com/nuk-flasin-me-por-enca-dhe-noizy-ruajne-ende-keto-kujtime-bashke/60%Daily2018-05-23 10:37
https://kosova-info.com/pasaporta-me-e-fuqishme-ne-bote-eshte-ajo-e-japonise-ja-ku-renditet-pasaporta-kosovare/60%Daily2018-05-23 10:35
https://kosova-info.com/real-madrid-liverpool-nje-finale-mes-ekipeve-me-super-sulmues/60%Daily2018-05-23 10:32
https://kosova-info.com/shefat-e-ushtrive-te-ballkanit-mblidhen-ne-beograd/60%Daily2018-05-23 10:30
https://kosova-info.com/brenda-super-jahtit-te-saddam-hussein-it-video-foto/60%Daily2018-05-23 10:22
https://kosova-info.com/vlora-ne-shtetrrethim-ne-kerkim-te-tarzanit-qe-u-arratis-nga-gjykata-foto/60%Daily2018-05-23 10:18
https://kosova-info.com/keto-te-dhena-mblidhen-nga-apple-rreth-perdoruesve-te-tij/60%Daily2018-05-23 10:16
https://kosova-info.com/keto-te-dhena-mblidhen-nga-apple-rreth-perdoruesve-te-tij/60%Daily2018-05-23 10:16
https://kosova-info.com/lexuesit-e-buzeve-zbulojne-se-cfare-folen-princi-william-dhe-harry-ne-altar/60%Daily2018-05-23 10:16
https://kosova-info.com/ronaldo-ka-nje-kerkese-para-finales-me-liverpoolin/60%Daily2018-05-23 10:15
https://kosova-info.com/leverkusen-ndjek-traditen-me-brazilianet-siguron-talentin-paulinho/60%Daily2018-05-23 10:12
https://kosova-info.com/dasma-kthehet-ne-tragjedi-ky-eshte-klipi-me-i-veshtire-i-cardi-b/60%Daily2018-05-23 10:02
https://kosova-info.com/kete-bmw-sapo-e-kane-blere-aferdita-dreshaj-me-te-fejuarin/60%Daily2018-05-23 09:57
https://kosova-info.com/marreveshja-me-iranin-ministri-gjerman-takon-zyrtaret-amerikane/60%Daily2018-05-23 09:56
https://kosova-info.com/ballkani-perendimor-ne-be-eshte-iluzion/60%Daily2018-05-23 09:51
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-me-kenge-te-re-ne-videoklip-do-te-duket-aq-e-zjarrte/60%Daily2018-05-23 09:49
https://kosova-info.com/ngritet-aktakuze-ndaj-policit-qe-kishte-sulmuar-agron-mustafen/60%Daily2018-05-23 09:47
https://kosova-info.com/ciao-milan-donnarumma-ne-premierlige-2/60%Daily2018-05-23 09:45
https://kosova-info.com/ciao-milan-donnarumma-ne-premierlige-2/60%Daily2018-05-23 09:45
https://kosova-info.com/shteti-qe-ka-me-shume-vende-pune-sesa-punetore/60%Daily2018-05-23 09:43
https://kosova-info.com/e-mohoi-lidhjen-rovena-dilo-nis-bashkejetesen-me-balerinin/60%Daily2018-05-23 09:42
https://kosova-info.com/deklarata-e-pare-e-emery-si-trajner-i-arsenalit/60%Daily2018-05-23 09:35
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-reagon-ndaj-azem-vllasit-e-halil-matoshit-per-demonstratat-e-vitit-1981/60%Daily2018-05-23 09:34
https://kosova-info.com/femijet-e-vene-ne-siklet-ciljeten-ne-emision-a-do-martohesh-se-mbete-beqare/60%Daily2018-05-23 09:31
https://kosova-info.com/inzaghi-kthehet-si-trajner-ne-serie-a/60%Daily2018-05-23 09:31
https://kosova-info.com/belgjike-plumbi-i-policise-shkakton-vdekjen-e-femijes-refugjat/60%Daily2018-05-23 09:21
https://kosova-info.com/thaci-takon-arta-ramen-gjykata-kushtetuese-eshte-shtylle-kryesore-e-shtetit/60%Daily2018-05-23 09:20
https://kosova-info.com/shtohen-lumenjte-e-llaves-foto/60%Daily2018-05-23 09:17
https://kosova-info.com/sipas-sondazheve-49-e-qytetareve-ne-shqiperi-kane-mendim-pozitiv-per-ministrin-xhafajn/60%Daily2018-05-23 09:17
https://kosova-info.com/butrint-imeri-i-gezohet-suksesit-te-macherie-zbulon-projektin-e-radhes/60%Daily2018-05-23 09:11
https://kosova-info.com/ismaili-u-kunderpergjigjet-bahtirit-e-tahirit-ju-jeni-te-shqetesuar-per-veten-vizioni-i-pdk-se-eshte-per-qytetaret/60%Daily2018-05-23 09:10
https://kosova-info.com/nje-dite-para-seances-rama-ne-kryesine-e-kuvendit/60%Daily2018-05-23 09:08
https://kosova-info.com/rooney-cakton-testet-mjekesore-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-23 09:08
https://kosova-info.com/diete-per-te-reduktuar-barkun-2/60%Daily2018-05-23 09:06
https://kosova-info.com/wanda-nara-nese-nuk-ndodh-kjo-icardi-largohet-nga-inter/60%Daily2018-05-23 08:52
https://kosova-info.com/zyrtare-emery-trajner-i-ri-i-arsenalit/60%Daily2018-05-23 08:44
https://kosova-info.com/prizren-si-ne-filma-ua-ndale-veturen-perpara-dhe-shtie-ne-drejtim-te-tyre/60%Daily2018-05-23 08:33
https://kosova-info.com/zejnaj-i-reagon-pacollit-qeveria-haradinaj-po-e-mundeson-liberalizimin-ushtrine/60%Daily2018-05-23 08:31
https://kosova-info.com/rita-ora-me-bikini-rrjete-merr-rreze-dielli-ne-paris-te-frances/60%Daily2018-05-23 08:26
https://kosova-info.com/rita-ora-me-bikini-rrjete-merr-rreze-dielli-ne-paris-te-frances/60%Daily2018-05-23 08:26
https://kosova-info.com/dida-ky-ekip-eshte-favorit-per-ta-fituar-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2018-05-23 08:22
https://kosova-info.com/njoftim-i-rendesishem-per-testin-e-matures/60%Daily2018-05-23 08:20
https://kosova-info.com/merr-shume-pak-kohe-topuzin-e-crregullt-te-meghan-markle-mund-ta-beni-edhe-ju/60%Daily2018-05-23 08:19
https://kosova-info.com/gazeta-serbe-shqiptaret-po-pergatitin-sulm-ne-veri/60%Daily2018-05-23 08:18
https://kosova-info.com/vukotiq-para-gjykates-per-akuzat-tjera-per-krime-lufte/60%Daily2018-05-23 08:17
https://kosova-info.com/ancelotti-nenshkruan-me-napolin/60%Daily2018-05-23 08:08
https://kosova-info.com/telefoni-i-pare-celular-me-ekran-hologrami-vjen-ne-vjeshte/60%Daily2018-05-23 08:04
https://kosova-info.com/bahtiri-tregon-pse-nuk-po-hapet-ura-e-ibrit/60%Daily2018-05-23 08:03
https://kosova-info.com/pentagoni-do-te-emeroje-komandant-te-ri-ne-afganistan/60%Daily2018-05-23 08:01
https://kosova-info.com/neymar-ne-real-madrid-ja-cfare-thote-ronaldo/60%Daily2018-05-23 08:00
https://kosova-info.com/upss-oriola-shume-e-pakujdesshme-nuk-vesh-jeleke-dhe-i-del-gjoksi-nga-bluza/60%Daily2018-05-23 07:53
https://kosova-info.com/de-biasi-zbulon-ofertat-per-ekipin-e-ri/60%Daily2018-05-23 07:52
https://kosova-info.com/shba-gjykata-debon-nga-shtepia-djalin-pertac/60%Daily2018-05-23 07:48
https://kosova-info.com/demet-qe-shkaktoi-bresheri-ne-drenas-foto/60%Daily2018-05-23 07:47
https://kosova-info.com/lind-foshnja-peshk/60%Daily2018-05-23 07:45
https://kosova-info.com/wilshere-arsenal-ndodh-befasia/60%Daily2018-05-23 07:40
https://kosova-info.com/instax-square-sq6-magjia-e-fotos/60%Daily2018-05-23 07:32
https://kosova-info.com/qkuk-perballet-me-mungese-te-anesteziologeve/60%Daily2018-05-23 07:26
https://kosova-info.com/erdhi-si-perforcim-i-madh-futbollisti-i-njohur-largohet-nga-barcelona/60%Daily2018-05-23 07:25
https://kosova-info.com/mbi-100-mije-afgane-te-zhvendosur-kete-vit/60%Daily2018-05-23 07:22
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-qe-shkurte-gashi-ka-nje-shtepi-kaq-perrallore-keshtu-duket-perbrenda/60%Daily2018-05-23 07:20
https://kosova-info.com/nuk-arrihet-marreveshja-me-uefa-ne-milan-perjashtohet-nga-europa-league/60%Daily2018-05-23 07:13
https://kosova-info.com/emery-konfirmon-se-do-te-jete-trajner-i-ri-i-arsenalit/60%Daily2018-05-23 07:09
https://kosova-info.com/ka-dekada-qe-anthony-hopkins-mohon-vajzen-e-tij-te-vetme/60%Daily2018-05-23 07:06
https://kosova-info.com/vdes-shkrimtari-amerikan-philip-roth/60%Daily2018-05-23 07:04
https://kosova-info.com/kukes-trafik-i-renduar-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-05-23 06:36
https://kosova-info.com/era-shfaqet-seksi-per-klipin-e-boterorit-vjen-reagimi-i-dua-lipes/60%Daily2018-05-23 06:33
https://kosova-info.com/policia-e-shpall-te-zhdukur-ne-facebook-ai-i-komenton/60%Daily2018-05-23 06:29
https://kosova-info.com/ketu-qendron-e-verteta-do-ta-shihni-apo-jo-me-luanen-ne-ekran-si-prezantuese/60%Daily2018-05-23 06:21
https://kosova-info.com/kushtetuta-pa-gardian/60%Daily2018-05-23 06:17
https://kosova-info.com/rita-ora-ndryshon-stilin-e-flokeve-djeg-belgjiken-me-paraqitjen-gjate-turneut/60%Daily2018-05-23 06:16
https://kosova-info.com/me-e-reja-kim-ua-hape-syte-me-mengjes-me-pozen-e-radhes-100-lakuriq/60%Daily2018-05-23 06:11
https://kosova-info.com/rrefehet-kosovari-qe-e-mbyti-ish-gruan-ne-mes-te-vjenes/60%Daily2018-05-23 06:10
https://kosova-info.com/pas-komunikimeve-te-shumta-live-enca-ka-kete-koment-per-bebe-rexhen-ne-foton-ku-nxjerr-te-pasmet-ne-pah/60%Daily2018-05-23 06:02
https://kosova-info.com/zeka-ka-mobilizim-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/60%Daily2018-05-23 05:53
https://kosova-info.com/hoti-zevendesministrat-nuk-e-dine-cka-duhet-te-punojne/60%Daily2018-05-23 05:38
https://kosova-info.com/turistja-rrembehet-ne-mes-te-dites-ne-aeroport-kamerat-e-sigurise-filmojne-gjithcka/60%Daily2018-05-23 05:36
https://kosova-info.com/kjo-lagje-e-prishtines-sot-nuk-do-kete-uje/60%Daily2018-05-23 05:35
https://kosova-info.com/moti-i-vranet-dhe-me-shi-sot-dhe-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2018-05-23 05:32
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-pogba-largohet-nga-man-utd/60%Daily2018-05-23 05:23
https://kosova-info.com/ciao-conte-abramovich-zgjedh-trajnerin-e-ri-ne-chelsea/60%Daily2018-05-23 05:18
https://kosova-info.com/emre-can-cakton-testet-mjekesore-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-23 05:14
https://kosova-info.com/lamtumire-buffon-juventus-gjen-portierin-e-ri-nga-rivali-nga-serie-a/60%Daily2018-05-23 05:10
https://kosova-info.com/ancelotti-kthehet-ne-serie-a-sot-nenshkruan-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-23 05:04
https://kosova-info.com/real-madridi-me-vendim-befasues-per-salahun-para-finales/60%Daily2018-05-22 21:56
https://kosova-info.com/futbollisti-kushtrim-mushica-behet-baba-per-here-te-pare/60%Daily2018-05-22 21:55
https://kosova-info.com/futbollisti-kushtrim-mushica-behet-baba-per-here-te-pare/60%Daily2018-05-22 21:55
https://kosova-info.com/ukraina-teston-raketat-amerikane/60%Daily2018-05-22 21:54
https://kosova-info.com/e-thote-shkenca-nje-veze-ne-dite-mban-larg-semundjet-e-zemres/60%Daily2018-05-22 21:51
https://kosova-info.com/lotet-e-komentatorit-shqiptar-hit-edhe-ne-itali/60%Daily2018-05-22 21:49
https://kosova-info.com/arrihet-pajtim-gjyqesor-ne-kontestin-ne-vlere-mbi-3-mije-euro/60%Daily2018-05-22 21:44
https://kosova-info.com/atletico-ben-transferimin-e-vitit-nga-premierliga/60%Daily2018-05-22 21:42
https://kosova-info.com/%e2%80%8b-bima-qe-e-quajne-dhurate-nga-zoti-sheron-cdo-gje/60%Daily2018-05-22 21:37
https://kosova-info.com/lamtumire-milan-bonucci-te-gjiganti-evropian/60%Daily2018-05-22 21:37
https://kosova-info.com/era-fshine-menjehere-fotot-me-te-cilat-paralajmeroj-kengen-e-kampionatit/60%Daily2018-05-22 21:36
https://kosova-info.com/era-fshine-menjehere-fotot-me-te-cilat-paralajmeroj-kengen-e-kampionatit/60%Daily2018-05-22 21:36
https://kosova-info.com/edhe-nje-tjeter-doreheqje-nga-vetevendosje-akuza-te-renda-ndaj-mytaher-haskukes/60%Daily2018-05-22 21:34
https://kosova-info.com/normalizimi-i-marredhenieve-beograd-prishtine-sipas-modelit-te-dy-gjermanive/60%Daily2018-05-22 21:30
https://kosova-info.com/zv-ministrat-ende-nuk-kane-pershkrim-te-punes/60%Daily2018-05-22 21:25
https://kosova-info.com/mediat-serbe-shkruajne-per-pjesemarrjen-e-era-istrefit-ne-kampionatin-boteror-rusia-2018/60%Daily2018-05-22 21:23
https://kosova-info.com/nis-ne-zagreb-rigjykimi-per-krime-lufte-i-paraushtarakut-serb/60%Daily2018-05-22 21:19
https://kosova-info.com/ancelotti-te-napoli-po-mbahet-takimi-vendimtar/60%Daily2018-05-22 21:17
https://kosova-info.com/maduro-largon-diplomatin-me-te-larte-amerikan-nga-venezuela/60%Daily2018-05-22 21:16
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-zbulon-se-kur-do-te-mbahen-zgjedhjet/60%Daily2018-05-22 21:12
https://kosova-info.com/foshnja-peshk-foto-16/60%Daily2018-05-22 21:11
https://kosova-info.com/will-smith-zbulon-titullin-e-kenges-me-era-istrefin-ia-bon-tagg-edhe-ne-instagram/60%Daily2018-05-22 21:10
https://kosova-info.com/shqiptari-i-arrestuar-ne-greqi-nuk-ishte-pjese-e-isis-it/60%Daily2018-05-22 21:06
https://kosova-info.com/hoxha-serbia-smund-te-hyje-ne-be-pa-e-njohur-kosoven/60%Daily2018-05-22 21:00
https://kosova-info.com/fajon-flet-per-anetaresimin-e-ballkanit-perendimor-ne-be/60%Daily2018-05-22 20:50
https://kosova-info.com/morata-rikthehet-ne-serie-a-tradhton-juventusin-me-gjigantin-tjeter/60%Daily2018-05-22 20:44
https://kosova-info.com/nderron-jete-krijuesi-i-posterave-me-te-famshem-te-filmave-hollywoo-ian/60%Daily2018-05-22 20:43
https://kosova-info.com/e-dashura-e-ronaldos-zhgenjen-me-linjat-trupore-pas-lindjes/60%Daily2018-05-22 20:30
https://kosova-info.com/maduro-largon-diplomatin-me-te-larte-amerikan-nga-venezuela-2/60%Daily2018-05-22 20:30
https://kosova-info.com/shperthen-virusi-i-frutave-ne-indi-dhjete-te-vdekur-deri-tani/60%Daily2018-05-22 20:25
https://kosova-info.com/vajza-ja-si-ta-rrisni-gjoksin-me-4-ushtrime-te-thjeshta-2/60%Daily2018-05-22 20:13
https://kosova-info.com/aksident-me-vdekje-humb-jeten-51-vjecarja/60%Daily2018-05-22 20:10
https://kosova-info.com/zbulohet-super-transferimi-i-guardiolas-ne-vere/60%Daily2018-05-22 20:09
https://kosova-info.com/deputeti-i-aak-se-tryeza-e-partive-politike-eshte-bere-si-darka-e-lames/60%Daily2018-05-22 20:09
https://kosova-info.com/tre-grupacionet-qe-mund-ta-udheheqin-ldk-ne/60%Daily2018-05-22 20:08
https://kosova-info.com/me-ne-fund-era-istrefi-zbulon-si-do-te-duket-ne-klipin-e-kenges-se-kampionatit/60%Daily2018-05-22 20:06
https://kosova-info.com/a-do-te-vazhdoje-konflikti-me-xhavit-halitin-flet-arben-gashi/60%Daily2018-05-22 19:56
https://kosova-info.com/ky-eshte-afati-i-fundit-qe-serbia-duhet-te-pergjigjet-per-ceshtjen-e-kosoves/60%Daily2018-05-22 19:44
https://kosova-info.com/vellaznimi-prishtina-lajmi-i-fundit-nga-finalja-e-madhe-e-kupes-ne-mitrovice/60%Daily2018-05-22 19:41
https://kosova-info.com/ky-eshte-sporti-i-ri-i-lorik-canes/60%Daily2018-05-22 19:34
https://kosova-info.com/kamerat-kapin-momentin-kur-hajni-vjedh-arken-ne-nje-barnatore-ne-prishtine/60%Daily2018-05-22 19:31
https://kosova-info.com/faton-shoshit-i-hakohet-telefoni-nxirret-ne-instagram-foto-e-tij-private-me-nje-femer/60%Daily2018-05-22 19:24
https://kosova-info.com/kane-jep-lajmin-e-madh-per-tifozet-e-anglise/60%Daily2018-05-22 19:24
https://kosova-info.com/kacanik-reshjet-permbysin-lagjet/60%Daily2018-05-22 19:16
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ftesa-e-vetevendosjes-qe-iu-dergua-partive-politike-per-tryeze/60%Daily2018-05-22 19:11
https://kosova-info.com/femra-ja-si-mund-ti-zmadhoni-vithet-ne-menyre-natyrale-per-vetem-5minuta-video/60%Daily2018-05-22 19:04
https://kosova-info.com/shba-sanksionon-5-iraniane-qe-i-ndihmuan-rebelet-huthi/60%Daily2018-05-22 19:03
https://kosova-info.com/syzet-i-nxjerrin-sekretin-ledri-vules-ne-pushime-me-nje-femer/60%Daily2018-05-22 18:59
https://kosova-info.com/hetime-per-kirurgen-qe-kendonte-dhe-vallezonte-gjate-operacioneve-video/60%Daily2018-05-22 18:58
https://kosova-info.com/takimi-me-kim-jong-un-trump-le-te-hapur-mundesine-e-shtyrjes-se-samitit/60%Daily2018-05-22 18:58
https://kosova-info.com/skandali-me-gylenistet-ja-si-kishte-mashtruar-kompania-turke/60%Daily2018-05-22 18:41
https://kosova-info.com/lista-serbe-insiston-qe-te-ndryshohet-kushtetuta-per-asociacionin/60%Daily2018-05-22 18:30
https://kosova-info.com/wenger-real-madrid-deklarate-e-pabesueshme/60%Daily2018-05-22 18:27
https://kosova-info.com/shtepite-e-ndertuara-per-serbet-mund-tu-jepen-nevojtareve/60%Daily2018-05-22 18:18
https://kosova-info.com/gjykata-gjermane-refuzon-serish-burgosjen-e-ish-presidentit-te-katalonjes/60%Daily2018-05-22 18:02
https://kosova-info.com/drita-dhe-prishtina-fitojne-shuma-te-majme-parash/60%Daily2018-05-22 17:55
https://kosova-info.com/vonohen-mjeket-vdes-pacienti-nga-rahoveci/60%Daily2018-05-22 17:51
https://kosova-info.com/cenari-nuk-pi-alkool-ne-ramazan-ja-me-cka-i-ben-gezuar-konjakun-ermalit/60%Daily2018-05-22 17:47
https://kosova-info.com/tentoi-te-grabise-banken-kush-eshte-ushtaraku-qe-tmerroi-lushnjen/60%Daily2018-05-22 17:44
https://kosova-info.com/askush-nga-serbia-mediat-e-beogradit-foles-kryesor-ne-forumin-e-sigurise-thaci-dhe-gjukanoviq/60%Daily2018-05-22 17:42
https://kosova-info.com/trump-ka-shanse-qe-takimi-me-kimin-te-shtyhet/60%Daily2018-05-22 17:40
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-hamsik-largohet-nga-napoli/60%Daily2018-05-22 17:39
https://kosova-info.com/aborti-ne-itali-eshte-legal-por-pse-grave-po-u-mohohet-nderprerja-e-shtatzenise/60%Daily2018-05-22 17:33
https://kosova-info.com/zuckerberg-kerkon-falje-para-parlamentit-evropian/60%Daily2018-05-22 17:31
https://kosova-info.com/fshati-orllan-do-te-kete-casje-ne-sistemin-e-furnizimit-me-uje-te-pijshem-duke-filluar-nga-viti-2019/60%Daily2018-05-22 17:28
https://kosova-info.com/ne-stervitje-me-helikopter-neymarin-e-trajtojne-si-ne-perralla/60%Daily2018-05-22 17:27
https://kosova-info.com/pas-suksesit-te-ma-cherie-butrinti-ka-zgjedhur-kete-vend-per-te-pushuar/60%Daily2018-05-22 17:22
https://kosova-info.com/nje-nuse-shtepie-e-zonja-si-tuna/60%Daily2018-05-22 17:19
https://kosova-info.com/kosove-refuzohet-kerkesa-historike-per-ndryshim-te-emrit-dhe-gjinise/60%Daily2018-05-22 17:18
https://kosova-info.com/publikohen-pamjet-e-sulmit-ne-hotelin-e-trump/60%Daily2018-05-22 17:16
https://kosova-info.com/vuciq-per-ushtrine-e-kosoves-ata-qe-njohen-shtetin-e-kosoves-ti-bejne-presion-prishtines/60%Daily2018-05-22 17:14
https://kosova-info.com/policet-ia-shpetojne-jeten-femijes-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2018-05-22 17:09
https://kosova-info.com/tifozja-e-partizanit-i-jep-makines-me-te-brendshme-babiten-shoferet-ne-rruge/60%Daily2018-05-22 17:06
https://kosova-info.com/meghan-dhe-harry-ne-daljen-e-tyre-te-pare-si-duke-dhe-dukeshe/60%Daily2018-05-22 17:05
https://kosova-info.com/ardian-bujupi-zbulon-se-po-vjen-me-duet-por-ka-nje-pyetje-per-fansat/60%Daily2018-05-22 17:05
https://kosova-info.com/maqedoni-ish-zv-ministri-i-brendshem-denohet-me-9-vite-burg/60%Daily2018-05-22 16:59
https://kosova-info.com/angela-martini-djalli-qe-mund-tju-shtyj-deri-ne-mekat-me-kete-video/60%Daily2018-05-22 16:58
https://kosova-info.com/pasi-ukshin-hoti-doli-nga-burgu-u-degjuan-te-shtena-armesh/60%Daily2018-05-22 16:57
https://kosova-info.com/befason-ronaldo-do-ta-doja-kete-ekip-ne-finalen-e-championsit/60%Daily2018-05-22 16:52
https://kosova-info.com/instagram-sjell-nje-risi-qe-te-gjithe-e-kemi-pritur-foto-video/60%Daily2018-05-22 16:45
https://kosova-info.com/maduro-serish-president-sanksione-te-reja-ndaj-venezueles/60%Daily2018-05-22 16:45
https://kosova-info.com/dua-lipa-gati-per-performancen-e-radhes-duket-e-mahnitshme/60%Daily2018-05-22 16:42
https://kosova-info.com/shqiptarja-tjeter-qe-iu-bashkua-era-istrefit-ne-sony-music/60%Daily2018-05-22 16:39
https://kosova-info.com/wanda-nara-deshperon-tifozet-e-interit-me-deklaraten-per-icardin/60%Daily2018-05-22 16:39
https://kosova-info.com/ministrja-daneze-myslimanet-qe-agjerojne-rrezikojne-shoqerine/60%Daily2018-05-22 16:36
https://kosova-info.com/era-istrefi-kosovarja-qe-do-dridh-rusine-ne-duet-me-will-smithin/60%Daily2018-05-22 16:23
https://kosova-info.com/2-ton-dhe-labinot-tahiri-nisin-xhirimet-e-klipit-te-ri-vishen-njesoj/60%Daily2018-05-22 16:21
https://kosova-info.com/armina-tregon-se-kur-do-martohet-me-djalin-e-ish-kryeministrit-shqiptar/60%Daily2018-05-22 16:14
https://kosova-info.com/ffk-permireson-gabimin-qesharak-me-tabele/60%Daily2018-05-22 16:10
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-prishtine-policia-jep-detaje/60%Daily2018-05-22 16:07
https://kosova-info.com/nje-vit-pas-mancesteri-kujtoi-viktimat-e-sulmit/60%Daily2018-05-22 16:06
https://kosova-info.com/ministri-lluka-flet-per-lajmi-net-tregon-detaje-nga-takimi-me-bordin-dhe-sindikaten-e-telekomit/60%Daily2018-05-22 16:00
https://kosova-info.com/frika-nga-skenari-shqiptaro-serb-ushtria-ruse-ne-gatishmeri-arme-e-fshehte-ne-boteror/60%Daily2018-05-22 15:56
https://kosova-info.com/chelsea-merr-vendimin-perfundimtar-per-conten/60%Daily2018-05-22 15:49
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-grek-notis-sfakianakis-ne-tirane-ketu-jemi-ne-iliri/60%Daily2018-05-22 15:47
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-perdoruesit-iphone-ve-ja-sa-shpejt-tani-mbushet-ky-telefon/60%Daily2018-05-22 15:43
https://kosova-info.com/thaci-tregon-se-kur-do-te-rifillojne-bisedimet-me-serbine/60%Daily2018-05-22 15:38
https://kosova-info.com/kosova-ngre-memorial-per-ushtaret-e-rene-te-kfor-it/60%Daily2018-05-22 15:37
https://kosova-info.com/kryemadhi-thirrje-per-pjesemarrje-ne-proteste-ska-zot-qe-e-shpeton-ramen/60%Daily2018-05-22 15:28
https://kosova-info.com/gattuso-i-luan-miqesoret-si-finale-te-kupes-se-botes/60%Daily2018-05-22 15:27
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-e-shtyrjes-se-seances-se-kuvendit/60%Daily2018-05-22 15:17
https://kosova-info.com/enca-behet-per-pese-pare-publikon-foton-dhe-harron-se-ka-perdorur-fotoshop/60%Daily2018-05-22 15:07
https://kosova-info.com/keto-bateri-do-te-furnizojne-nje-qytet-te-tere-me-energji/60%Daily2018-05-22 15:02
https://kosova-info.com/temat-e-interesit-te-kosoves-apo-te-partive-politike/60%Daily2018-05-22 14:59
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-dybala/60%Daily2018-05-22 15:04
https://kosova-info.com/rrefimi-trondites-i-rasim-selmanajt-per-masakren-e-burgut-te-dubraves/60%Daily2018-05-22 14:55
https://kosova-info.com/dhjetera-te-vrare-nga-sulmet-ne-afganistan/60%Daily2018-05-22 14:54
https://kosova-info.com/pogba-me-transferim-te-cmendur-ne-vere/60%Daily2018-05-22 14:53
https://kosova-info.com/thaci-e-gjukanoviq-bisedojne-per-krijimin-e-nje-agjende-te-bashkepunimit/60%Daily2018-05-22 14:53
https://kosova-info.com/vetevendosje-i-drejtohet-perseri-ministrise-per-konkursin-e-dyshimte-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2018-05-22 14:51
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-pajiset-me-58-vetura-te-reja-foto/60%Daily2018-05-22 14:45
https://kosova-info.com/adrola-dushi-flet-per-marredhenien-qe-ka-sot-me-ish-bashkeshortin/60%Daily2018-05-22 14:43
https://kosova-info.com/lonely-planet-rendit-kosoven-ne-destinacionet-me-te-mira-per-tu-vizituar/60%Daily2018-05-22 14:43
https://kosova-info.com/animi-i-pamundur-i-michael-jacksonit-tashme-shpjegohet-shkencerisht/60%Daily2018-05-22 14:41
https://kosova-info.com/roberti-i-gezohet-suksesit-te-eres-por-ja-cka-thote-per-duan-riten-dhe-majlinda-kelmendin/60%Daily2018-05-22 14:39
https://kosova-info.com/ekipi-i-zemres-mbijetoi-ne-lige-tifozi-ben-tatuazh-trajnerin-ne-prapanice/60%Daily2018-05-22 14:34
https://kosova-info.com/limaj-dhe-apostolova-perurojne-rrugen-qe-lidh-kosoven-dhe-shqiperine/60%Daily2018-05-22 14:30
https://kosova-info.com/aplikantet-ne-policine-e-kosoves-se-shpejti-i-nenshtrohen-testit-me-shkrim/60%Daily2018-05-22 14:28
https://kosova-info.com/teknologjia-e-fundit-e-avioneve-luftarake-ne-misionet-e-paraizraelite/60%Daily2018-05-22 14:26
https://kosova-info.com/thoni-lamtumire-zbokthit-dhe-renies-se-flokeve-me-vetem-1-perberes/60%Daily2018-05-22 14:23
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-mallkuar-kenge-per-dashurine-nga-rovena-stefa/60%Daily2018-05-22 14:16
https://kosova-info.com/teknologjia-e-fundit-e-avioneve-luftarake-ne-misionet-e-paraizraelite-2/60%Daily2018-05-22 14:15
https://kosova-info.com/del-bosque-me-prognozim-te-pabesueshem-per-finalen-real-madrid-liverpool/60%Daily2018-05-22 14:11
https://kosova-info.com/rrefimi-i-kosovarit-qe-theri-me-thike-ish-gruan-ne-vjene/60%Daily2018-05-22 14:08
https://kosova-info.com/pse-martesa-e-dyte-eshte-me-e-mire-se-e-para/60%Daily2018-05-22 14:02
https://kosova-info.com/suedia-leshon-keshilla-se-si-te-pergatitet-per-lufte/60%Daily2018-05-22 14:00
https://kosova-info.com/feston-ditelindjen-e-40-te-katie-price-ndane-imazhe-lakuriq/60%Daily2018-05-22 14:00
https://kosova-info.com/200-euro-denim-per-babane-qe-nuk-ia-pagoi-ish-gruas-ushqimin-e-djalit/60%Daily2018-05-22 13:57
https://kosova-info.com/shqiperia-qender-ekonomike-rajonale/60%Daily2018-05-22 13:57
https://kosova-info.com/kthehet-ne-kosove-morena-ju-prezanton-shtepine-super-luksoze/60%Daily2018-05-22 13:55
https://kosova-info.com/gjilani-nis-investimet-e-medha-ne-rrjet-te-ujesjellesit-kosto-500-mije-euro/60%Daily2018-05-22 13:52
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-njohje-nga-vatikani/60%Daily2018-05-22 13:50
https://kosova-info.com/revolucion-tek-juventusi-ja-kush-largohet-e-kush-vjen-ne-torino/60%Daily2018-05-22 13:43
https://kosova-info.com/pasi-u-denua-gjenden-provat-shokuese-ne-banesen-e-delibal/60%Daily2018-05-22 13:41
https://kosova-info.com/pas-eurovizionit-eleni-foureira-pozon-nudo/60%Daily2018-05-22 13:36
https://kosova-info.com/kafet-e-vogla-kerkojne-lehtesira-nga-komuna-pas-sterzgjatjes-se-punimeve/60%Daily2018-05-22 13:18
https://kosova-info.com/tahiri-fuqizimi-i-sundimit-te-ligjit-parakusht-themelor-per-zhvillimin-ekonomik/60%Daily2018-05-22 13:18
https://kosova-info.com/talenti-i-wolfsburgut-zgjedh-kosoven/60%Daily2018-05-22 13:17
https://kosova-info.com/enca-e-dua-nju-jorkun-se-me-kujton-tiranen/60%Daily2018-05-22 13:17
https://kosova-info.com/syte-nga-play-out-i-luhet-flamurtari-vushtrria/60%Daily2018-05-22 13:15
https://kosova-info.com/nje-pasuri-e-tere-noizy-tregon-oret-milioneshe-te-otr/60%Daily2018-05-22 13:13
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-kritikon-meghan-markle-per-veshjen/60%Daily2018-05-22 13:01
https://kosova-info.com/pritshmerite-per-takimin-trump-moon/60%Daily2018-05-22 13:01
https://kosova-info.com/thuhet-se-ishin-ne-lidhje-cara-delevigne-ka-dicka-per-ti-thene-rites/60%Daily2018-05-22 12:55
https://kosova-info.com/vetevendosje-kembengul-dardan-sejdiu-po-e-keqperdor-veturen-e-komunes-se-prishtines/60%Daily2018-05-22 12:54
https://kosova-info.com/njihuni-me-rrenjen-e-arte-bimen-qe-sheron-cdo-gje/60%Daily2018-05-22 12:53
https://kosova-info.com/zyrtaret-iraniane-bejne-thirrje-per-zhbllokimin-e-twitter-it/60%Daily2018-05-22 12:52
https://kosova-info.com/hrw-kerkon-te-bojkotohet-kupa-e-botes-ne-rusi/60%Daily2018-05-22 12:41
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-pret-ne-takim-kampionin-e-kosoves-ne-futboll-fc-drita/60%Daily2018-05-22 12:40
https://kosova-info.com/marinsi-amerikan-tani-kendon-kengen-e-ketij-reperi-shqiptar/60%Daily2018-05-22 12:39
https://kosova-info.com/publikohet-formacioni-me-i-mire-i-vitit-dominojne-inter-e-juventus/60%Daily2018-05-22 12:39
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-plot-elegance-ne-keto-imazhe/60%Daily2018-05-22 12:32
https://kosova-info.com/hahn-be-se-ka-ulur-cmimin-ballkanasit-nuk-mund-te-hane-dreka-falas-nga-ne/60%Daily2018-05-22 12:32
https://kosova-info.com/shqiptaret-po-vdesin-me-shume-nga-zemra-dhe-tumoret/60%Daily2018-05-22 12:31
https://kosova-info.com/burri-i-martuar-donator-i-spermes-ai-ka-nisur-65-femije-ne-pjesen-e-prapme-te-furgonit-te-tij/60%Daily2018-05-22 12:27
https://kosova-info.com/shell-fillon-operacionet-e-veta-ne-kosove/60%Daily2018-05-22 12:21
https://kosova-info.com/kida-seksi-si-asnjehere-me-pare-ne-fotosesionin-e-ri/60%Daily2018-05-22 12:17
https://kosova-info.com/paqartesi-per-hapjen-e-ambasades-se-kosoves-ne-poloni/60%Daily2018-05-22 12:13
https://kosova-info.com/dua-lipa-me-floke-pink-transformohet-kengetarja/60%Daily2018-05-22 12:10
https://kosova-info.com/eulex-fund-pa-lavdi/60%Daily2018-05-22 12:10
https://kosova-info.com/beqaj-parku-per-inovacion-dhe-trajnime-ne-prizren-do-te-jete-katalizator-i-zhvillimit-ekonomik-te-vendit/60%Daily2018-05-22 12:06
https://kosova-info.com/te-reshurat-e-shiut-demtojne-kulturat-bujqesore-ne-drenas/60%Daily2018-05-22 12:03
https://kosova-info.com/gent-fatali-feston-ditelindjen-kaq-vite-mbush/60%Daily2018-05-22 11:58
https://kosova-info.com/demi-rose-nuk-i-kursen-provokimet-edhe-kesaj-radhe-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2018-05-22 11:49
https://kosova-info.com/cfare-te-hani-nese-keni-probleme-me-hemorroide/60%Daily2018-05-22 11:46
https://kosova-info.com/gjonbalaj-kompania-qe-ka-deportuar-turqit-nga-aeroporti-ka-genjyer-per-arsyen-e-fluturimit/60%Daily2018-05-22 11:45
https://kosova-info.com/inter-fillon-punen-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-22 11:44
https://kosova-info.com/rita-ora-e-zjarrte-ne-performancen-e-saj-ne-amsterdam/60%Daily2018-05-22 11:39
https://kosova-info.com/tuchel-neymar-lajm-i-keq-per-real-madridin/60%Daily2018-05-22 11:33
https://kosova-info.com/veliu-ldk-ja-do-te-marre-pjese-ne-tryezen-e-vetevendosjes/60%Daily2018-05-22 11:32
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-himnit-te-kampionatit-nga-will-smith-nicky-jam-dhe-era-istrefi/60%Daily2018-05-22 11:31
https://kosova-info.com/hysaj-mberrin-ne-angli-e-pret-klubi-i-ri/60%Daily2018-05-22 11:26
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-blind-te-barcelona/60%Daily2018-05-22 11:24
https://kosova-info.com/thaci-marreveshja-perfundimtare-e-veshtire-per-kosoven-dhe-aspak-e-lehte-per-serbine/60%Daily2018-05-22 11:18
https://kosova-info.com/me-i-mire-cristiano-apo-salah-zidane-nuk-ka-dyshime/60%Daily2018-05-22 11:17
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonaj-ju-prezanton-dy-dashurite-e-jetes/60%Daily2018-05-22 11:16
https://kosova-info.com/sara-rose-summers-shpallet-miss-amerika-2018/60%Daily2018-05-22 11:10
https://kosova-info.com/egzon-binaku-skaneri-i-risise-ne-kombetaren-shqiptare/60%Daily2018-05-22 11:10
https://kosova-info.com/zyrtare-lopetegui-nenshkruan-me-top-ekipin-e-evropes/60%Daily2018-05-22 11:00
https://kosova-info.com/prokuroret-gjermane-kerkojne-ekstradimin-e-puigdemontit/60%Daily2018-05-22 10:57
https://kosova-info.com/ciljeta-tregon-arsyen-perse-nuk-martohet/60%Daily2018-05-22 10:56
https://kosova-info.com/fmn-jep-alarmin-per-shqiperine/60%Daily2018-05-22 10:52
https://kosova-info.com/duma-ruse-miraton-projektligjin-kunder-sanksioneve-te-huaja/60%Daily2018-05-22 10:50
https://kosova-info.com/prej-baneses-ne-puset-foto/60%Daily2018-05-22 10:50
https://kosova-info.com/stanaj-ndryshon-emrin-artistik-keshtu-mund-ta-quani-tani/60%Daily2018-05-22 10:49
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-e-neserme-e-kuvendit-ldk-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2018-05-22 10:48
https://kosova-info.com/keto-jane-tri-klubet-qe-kerkojne-lucas-torreiran/60%Daily2018-05-22 10:45
https://kosova-info.com/perkujtohet-10-vjetori-i-masakres-se-dubraves-video/60%Daily2018-05-22 10:44
https://kosova-info.com/hamsik-shokon-tifozet-e-napolit/60%Daily2018-05-22 10:39
https://kosova-info.com/haxhiu-miratimi-i-strategjise-kunder-korrupsionit-pa-kaluar-ne-kuvend-jo-e-ligjshme/60%Daily2018-05-22 10:38
https://kosova-info.com/psd-ja-e-shpend-ahmetit-ende-seshte-ftuar-nga-vetevendosje-per-tryezen-e-se-premtes/60%Daily2018-05-22 10:36
https://kosova-info.com/thaci-emeron-edon-canen-ambasador-te-kosoves-ne-republiken-e-bullgarise/60%Daily2018-05-22 10:34
https://kosova-info.com/kenga-e-bebe-rexhes-meant-to-be-renditet-serish-e-pesta-ne-billboard-music/60%Daily2018-05-22 10:34
https://kosova-info.com/pacolli-takoi-nje-delegacion-nga-cekia-vlereson-kontributin-e-shtetit-cek/60%Daily2018-05-22 10:34
https://kosova-info.com/khloe-kardashian-nga-palestra-shfaq-linjat-nje-muaj-pas-lindjes/60%Daily2018-05-22 10:30
https://kosova-info.com/zyrtare-borussia-dortmund-gjen-trajnerin-e-ri/60%Daily2018-05-22 10:17
https://kosova-info.com/almeda-dhe-cenari-publikojne-momente-intime-nga-turqia/60%Daily2018-05-22 10:14
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-ekip-i-mungoi-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-22 10:13
https://kosova-info.com/kompania-qe-barti-turqit-e-deportuar-genjeu-per-qellimin-e-fluturimit/60%Daily2018-05-22 09:57
https://kosova-info.com/rozana-i-kunderpegjigjet-fansave-pse-duhet-me-u-plake-kur-kalon-te-30-at/60%Daily2018-05-22 09:54
https://kosova-info.com/thaci-arrin-ne-budve-flitet-per-perspektiven-euroatlantike-te-shteteve-te-ballkanit-perendimor/60%Daily2018-05-22 09:47
https://kosova-info.com/ne-qershor-vazhdon-gjykimi-per-korrupsion-ndaj-ish-ministrit-ferid-agani-dhe-ish-sekretarit-gani-shabani/60%Daily2018-05-22 09:46
https://kosova-info.com/seksi-mama-nuk-i-ndal-pozat-joshese/60%Daily2018-05-22 09:44
https://kosova-info.com/ilir-meta-ne-malte-drejton-forumin-e-biznesit/60%Daily2018-05-22 09:43
https://kosova-info.com/kujdes-keto-ushqime-ulin-tensionin/60%Daily2018-05-22 09:43
https://kosova-info.com/nje-burg-pa-gardiane-apo-arme-ne-brazil/60%Daily2018-05-22 09:37
https://kosova-info.com/formacioni-ideal-i-mungesave-te-medha-nga-boterori-2018/60%Daily2018-05-22 09:36
https://kosova-info.com/veseli-trashegimine-e-kosoves-duhet-ta-ruajme-dhe-promovojme/60%Daily2018-05-22 09:33
https://kosova-info.com/truproja-i-famshem-i-kylie-jenner-nis-diten-me-imazhe-provokuese-nga-shtrati/60%Daily2018-05-22 09:32
https://kosova-info.com/studimi-pastrimi-i-shumte-i-foshnjeve-mund-te-shkaktoje-semundjen-e-leukemise/60%Daily2018-05-22 09:28
https://kosova-info.com/11-milione-euro-per-uniformat-e-policise/60%Daily2018-05-22 09:26
https://kosova-info.com/mavraj-transferohet-atje-ku-nuk-e-priste-askush/60%Daily2018-05-22 09:25
https://kosova-info.com/fotografia-qe-hodhi-dyshime-se-jet-li-eshte-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/60%Daily2018-05-22 09:24
https://kosova-info.com/arta-rama-hajrizi-serish-ne-krye-te-gjykates-kushtetuese/60%Daily2018-05-22 09:15
https://kosova-info.com/ligji-per-harmonizimin-e-skemave-pensionale-ne-pergatitje/60%Daily2018-05-22 09:13
https://kosova-info.com/pate-gjithcka-nga-dasma-mbreterore-por-jo-edhe-kusheririn-e-princit-harry/60%Daily2018-05-22 09:10
https://kosova-info.com/kjo-familje-realizon-fotografite-me-interesante-qe-mund-ti-gjeni/60%Daily2018-05-22 09:09
https://kosova-info.com/rita-ora-cdo-here-e-vecante-ne-koncertet-e-saj-ja-si-u-paraqit-mbreme/60%Daily2018-05-22 09:01
https://kosova-info.com/neymar-njofton-psg-ne-dua-te-transferohem-ne-real-madrid/60%Daily2018-05-22 08:57
https://kosova-info.com/agnesa-shprehet-mirenjohese-per-pjesemarrjen-ne-ngjarjen-shpeto-jete/60%Daily2018-05-22 08:55
https://kosova-info.com/perfituan-200-mije-euro-duke-premtuar-pune-ne-pranga-cifti/60%Daily2018-05-22 08:54
https://kosova-info.com/rimburesimi-i-kuponeve-fiskal-do-te-ndryshoje-perseri/60%Daily2018-05-22 08:53
https://kosova-info.com/luftime-te-ashpra-ne-ukraine-ka-te-vdekur/60%Daily2018-05-22 08:43
https://kosova-info.com/dhjetera-gazetare-do-te-marrin-pjese-ne-mbylljen-e-zones-se-testimeve-berthamore-ne-k-veriore/60%Daily2018-05-22 08:43
https://kosova-info.com/motocikletat-fluturuese-se-shpejti-ne-perdorim-video/60%Daily2018-05-22 08:41
https://kosova-info.com/tahiri-lista-e-aktiviteteve-te-era-s-do-te-shqyrtohet-ne-mbledhjen-e-qeverise/60%Daily2018-05-22 08:40
https://kosova-info.com/shkon-mysafir-tek-ajo-almeda-thumb-ermal-mamaqit/60%Daily2018-05-22 08:40
https://kosova-info.com/kane-kapiten-i-anglise-ne-boterorin-2018/60%Daily2018-05-22 08:39
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-ka-udhetuar-per-ne-mal-te-zi/60%Daily2018-05-22 08:32
https://kosova-info.com/serbia-ne-mes-te-evropes-e-rusise/60%Daily2018-05-22 08:27
https://kosova-info.com/griezmann-barcelona-lajm-fantastik-per-tifozet-nga-camp-nou/60%Daily2018-05-22 08:27
https://kosova-info.com/te-pakten-14-police-afgane-jane-vrare-pas-sulmeve-te-talibaneve/60%Daily2018-05-22 08:26
https://kosova-info.com/si-ta-transformoni-kuzhinen-tuaj-per-pak-minuta/60%Daily2018-05-22 08:24
https://kosova-info.com/publikohet-performanca-e-jlo-ne-bma-kengetarja-djeg-skenen/60%Daily2018-05-22 08:19
https://kosova-info.com/theret-me-thike-nje-person-ne-prishtine-2/60%Daily2018-05-22 08:14
https://kosova-info.com/flaka-krelani-shfaqet-atraktive-nga-palestra-tregon-te-pasmet-bombastike/60%Daily2018-05-22 08:11
https://kosova-info.com/pogba-frikeson-tifozet-e-man-utd/60%Daily2018-05-22 08:08
https://kosova-info.com/14-ambasadore-largohen-nga-venezuela-pas-fitores-se-maduros/60%Daily2018-05-22 08:05
https://kosova-info.com/roma-me-oferte-per-brahimin-e-portos/60%Daily2018-05-22 08:03
https://kosova-info.com/kater-shenja-te-fshehta-te-depresionit/60%Daily2018-05-22 07:56
https://kosova-info.com/prokuroria-tregon-rezultatet-e-ekzaminimit-te-telefonatave-te-art-kurtit/60%Daily2018-05-22 07:54
https://kosova-info.com/immobile-te-rivali-nga-serie-a/60%Daily2018-05-22 07:52
https://kosova-info.com/serbise-po-i-behet-presion-per-te-arritur-marreveshje-me-kosoven-thote-daciq/60%Daily2018-05-22 07:50
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-sjell-coverin-e-kenges-te-dua-nga-aurela-gace/60%Daily2018-05-22 07:40
https://kosova-info.com/qkuk-rritet-vellimi-i-punes-ne-sherbimin-e-kardiokirurgjise-me-kardiologji-invazive/60%Daily2018-05-22 07:39
https://kosova-info.com/jete-familjare-ne-shtepi-te-vogel-dhe-pa-shpenzime-foto-video/60%Daily2018-05-22 07:27
https://kosova-info.com/presidenti-i-psg-se-cakton-cmimin-e-mbappes/60%Daily2018-05-22 07:22
https://kosova-info.com/cika-cika-po-vjen-nga-ardian-bujupi/60%Daily2018-05-22 07:22
https://kosova-info.com/super-lebron-james-cavaliers-barazojne-serine-ndaj-boston-ne-22/60%Daily2018-05-22 07:19
https://kosova-info.com/thaci-serbia-tentoi-tua-ve-fajin-forcave-te-nato-s-per-masakren-ne-burgun-e-dubraves/60%Daily2018-05-22 07:15
https://kosova-info.com/karton-i-kuq-per-ibrahimovicin-shikojeni-cfare-i-beri-kundershtarit/60%Daily2018-05-22 07:15
https://kosova-info.com/ligji-per-prishtinen-sjell-etape-te-re-zhvillimore-per-kryeqytetin/60%Daily2018-05-22 07:14
https://kosova-info.com/sistemi-pensional-ne-kosove-duhet-te-ndryshoje/60%Daily2018-05-22 07:09
https://kosova-info.com/konfirmohet-vdekja-e-hitlerit/60%Daily2018-05-22 07:01
https://kosova-info.com/bleona-qereti-vizaton-cdo-detaj-te-trupit-me-kete-veshje/60%Daily2018-05-22 07:00
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj-humb-jeten-18-vjecari/60%Daily2018-05-22 06:51
https://kosova-info.com/larg-politikes-cifti-obama-nisin-nje-biznes-te-ri/60%Daily2018-05-22 06:40
https://kosova-info.com/gjykata-turke-denon-104-ish-ushtare-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2018-05-22 06:31
https://kosova-info.com/opozita-e-dobet-karshi-qeverise-se-pakices/60%Daily2018-05-22 06:30
https://kosova-info.com/moment-i-sikletshem-per-modelen-e-njohur-i-zhvishet-fustani-ne-tapetin-e-kuq/60%Daily2018-05-22 06:21
https://kosova-info.com/70-vjecarja-pretendon-te-behet-nena-me-e-moshuar-ne-bote/60%Daily2018-05-22 06:15
https://kosova-info.com/politizimi-i-bordeve-con-ndermarrjet-drejt-falimentimit/60%Daily2018-05-22 06:12
https://kosova-info.com/kengetarja-me-fame-boterore-pelqen-fotografine-e-ences/60%Daily2018-05-22 05:59
https://kosova-info.com/perkujtohet-masakra-ne-burgun-e-dubraves/60%Daily2018-05-22 05:49
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-12/60%Daily2018-05-22 05:40
https://kosova-info.com/perurohet-rruga-qe-lidh-kosoven-dhe-shqiperine/60%Daily2018-05-22 05:34
https://kosova-info.com/horoskopi-sot-7/60%Daily2018-05-22 05:32
https://kosova-info.com/rasti-medicus-mbrojtja-japin-fjalen-perfundimtare/60%Daily2018-05-22 05:29
https://kosova-info.com/cavani-befason-tifozet-zgjedh-klubin-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-22 05:24
https://kosova-info.com/monchi-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin-dhe-liverpoolin/60%Daily2018-05-22 05:19
https://kosova-info.com/plani-i-juventusit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-22 05:15
https://kosova-info.com/nuk-eshte-arteta-arsenal-befason-tifozet-me-trajnerin-e-ri/60%Daily2018-05-22 05:11
https://kosova-info.com/buffon-zbulon-nese-do-te-transferohet-ne-psg/60%Daily2018-05-22 05:05
https://kosova-info.com/integrimi-ne-be-rama-flet-per-betejen-mes-tij-e-presidentit-francez/60%Daily2018-05-21 21:53
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ndeshkohet-me-te-kuq-pasi-godet-me-shuplake-kundershtarin/60%Daily2018-05-21 21:49
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-greqi-shqiptari-i-dyshuar-per-lidhje-me-isis-in/60%Daily2018-05-21 21:45
https://kosova-info.com/motrat-kardashian-aktive-ne-formesimin-e-metejshem-te-linjave-trupore/60%Daily2018-05-21 21:44
https://kosova-info.com/perplasjet-ldk-aak-ne-facebook-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-05-21 21:35
https://kosova-info.com/imazhe-te-reja-nga-muaji-i-fundit-i-shtatzenise-xhensila-myrtezaj-si-engjell/60%Daily2018-05-21 21:29
https://kosova-info.com/wolfsburgu-dhe-rexhbecaj-mbeten-ne-bundeslige/60%Daily2018-05-21 21:28
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-takoi-drejtorin-e-ri-te-giz-it-gjerman/60%Daily2018-05-21 21:25
https://kosova-info.com/podiumi-rezultat-i-rendesishem-yamaha-po-ben-progres/60%Daily2018-05-21 21:15
https://kosova-info.com/lluka-telekomi-ka-para-per-rroga-per-vetem-edhe-dy-muaj/60%Daily2018-05-21 21:13
https://kosova-info.com/per-zemer-e-pamje-rinore-ushtroni-pese-here-ne-jave/60%Daily2018-05-21 21:08
https://kosova-info.com/conte-afer-shkarkimit-nga-chelsea/60%Daily2018-05-21 20:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-letra-prekese-e-djalit-te-deshmorit-te-uck-se-qe-e-braktisi-kosoven/60%Daily2018-05-21 20:53
https://kosova-info.com/lori-tregon-nese-ka-pasur-lidhje-me-ndonjerin-prej-meshkujve-nga-estrada/60%Daily2018-05-21 20:44
https://kosova-info.com/nente-pasojat-e-nje-gjumi-te-parregullt/60%Daily2018-05-21 20:38
https://kosova-info.com/vuciq-kosova-pengesa-me-e-madhe-ne-rrugen-e-serbise-drejt-be-se/60%Daily2018-05-21 20:37
https://kosova-info.com/zjarrfikesit-shkojne-me-urgjence-te-konviktet-kuptojne-se-ishin-djegur-nje-pale-atlete/60%Daily2018-05-21 20:29
https://kosova-info.com/cka-po-kurdisin-yll-limani-dhe-majk/60%Daily2018-05-21 20:29
https://kosova-info.com/willian-ndryshon-skuader-mbetet-ne-premierlige/60%Daily2018-05-21 20:22
https://kosova-info.com/betohet-e-para-grua-ne-krye-te-cia-s/60%Daily2018-05-21 20:13
https://kosova-info.com/te-zbathesh-kepucet-ju-ben-te-humbni-peshe/60%Daily2018-05-21 20:08
https://kosova-info.com/konjufca-molliqaj-e-ka-taktiken-e-lodhte-gjithmone-eshte-marre-me-kfinta/60%Daily2018-05-21 20:01
https://kosova-info.com/ja-sa-para-fitoi-pronari-i-nderteses-afer-stadiumit-qe-ua-leshoi-me-qira-terasen-intelektualeve/60%Daily2018-05-21 19:55
https://kosova-info.com/luana-vjollca-per-revisten-e-huaj-flet-per-here-te-pare-per-babain/60%Daily2018-05-21 19:50
https://kosova-info.com/ushtria-siriane-rikthen-kontrollin-e-plote-te-damaskut/60%Daily2018-05-21 19:47
https://kosova-info.com/pamje-nga-bresheri-ne-skenderaj-video/60%Daily2018-05-21 19:43
https://kosova-info.com/prokuroria-po-heton-perplasjen-mes-xhavit-halitit-e-arben-gashit-ne-kuvend/60%Daily2018-05-21 19:39
https://kosova-info.com/diete-per-te-reduktuar-barkun/60%Daily2018-05-21 19:32
https://kosova-info.com/konjufca-thote-se-ne-kosove-ka-nevoje-per-zgjedhje-te-reja/60%Daily2018-05-21 19:31
https://kosova-info.com/xhaka-e-merr-numrin-e-tij-te-preferuar-ne-fanelle-te-arsenali/60%Daily2018-05-21 19:28
https://kosova-info.com/trajneri-i-argjentines-tregon-pse-nuk-e-ftoi-icardin-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-05-21 19:23
https://kosova-info.com/moderatori-i-njohur-shqiptar-mysafir-te-almeda-dhe-cenari-ne-turqi/60%Daily2018-05-21 19:21
https://kosova-info.com/djali-qe-peshonte-206-kg-sot-mahnit-me-formen-e-tij/60%Daily2018-05-21 19:17
https://kosova-info.com/boterori-me-perjashtime-te-bujshme/60%Daily2018-05-21 19:16
https://kosova-info.com/hani-i-elezit-trefishohen-linjat-hekurudhore/60%Daily2018-05-21 19:15
https://kosova-info.com/arben-gashi-sqaron-incidentin-me-xhavit-halitin/60%Daily2018-05-21 19:03
https://kosova-info.com/suedia-pergatit-popullin-per-lufte/60%Daily2018-05-21 19:01
https://kosova-info.com/formacioni-me-yjet-qe-spanja-la-jashte-boterorit/60%Daily2018-05-21 19:00
https://kosova-info.com/franceska-jace-ua-heq-trurin-me-kete-foto-zyrtarisht-hap-sezonin-e-zhveshjes/60%Daily2018-05-21 19:00
https://kosova-info.com/roma-me-transferim-25-milionesh-nga-porto/60%Daily2018-05-21 18:50
https://kosova-info.com/mbyllen-disa-lokale-te-nates-ne-ferizaj/60%Daily2018-05-21 18:49
https://kosova-info.com/thohir-duam-gjysmefinalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-21 18:40
https://kosova-info.com/kosova-me-korporate-te-re-energjetike/60%Daily2018-05-21 18:35
https://kosova-info.com/skuadrat-me-me-se-shumti-tifoze-ne-evrope-kete-sezon/60%Daily2018-05-21 18:32
https://kosova-info.com/trajneri-i-argjentines-messi-eshte-gati-per-kupen-e-botes/60%Daily2018-05-21 18:24
https://kosova-info.com/pushteti-dhe-opozita-pa-konsensus-per-dialogun/60%Daily2018-05-21 18:20
https://kosova-info.com/bacca-do-te-rikthehet-te-milan/60%Daily2018-05-21 18:18
https://kosova-info.com/familjaret-e-ahmet-krasniqit-thone-se-politikanet-po-e-keqperdorin-emrin/60%Daily2018-05-21 17:58
https://kosova-info.com/wenger-largohet-me-lot-ne-sy-nga-qendra-stervitore-e-arsenalit/60%Daily2018-05-21 17:57
https://kosova-info.com/zyrtare-santi-cazorla-largohet-nga-arsenali/60%Daily2018-05-21 17:49
https://kosova-info.com/rohani-shba-nuk-mund-te-vendose-per-iranin/60%Daily2018-05-21 17:48
https://kosova-info.com/perball-kesaj-pamje-te-mahnitshme-po-e-pret-iftarin-almeda-abazi/60%Daily2018-05-21 17:41
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-nis-bisedimet-me-arsenalin/60%Daily2018-05-21 17:40
https://kosova-info.com/ish-trajneri-i-real-madridit-dhe-city-merr-drejtimin-e-skuadres-se-premierliges/60%Daily2018-05-21 17:36
https://kosova-info.com/neymar-drejtuesve-te-psg-se-dua-te-transferohem-te-real-madrid/60%Daily2018-05-21 17:26
https://kosova-info.com/qindra-te-semure-11-te-vdekur-nga-helmimi-me-kerpudha/60%Daily2018-05-21 17:25
https://kosova-info.com/vedati-gjiko-ledri-e-lumi-b-ndezin-publikun-ne-zvicer-shikoni-cka-bejne-pas-tyre/60%Daily2018-05-21 17:21
https://kosova-info.com/aak-ja-e-le-te-hapur-mundesine-per-pjesemarrje-ne-tryezen-e-vv-se/60%Daily2018-05-21 17:15
https://kosova-info.com/klopp-tregon-menyren-se-si-mund-te-mposhtet-real-madrid/60%Daily2018-05-21 17:12
https://kosova-info.com/bashkeshorti-i-argjentines-me-fjale-zemre-ne-ditelindjen-e-saj-te-28-te/60%Daily2018-05-21 17:11
https://kosova-info.com/bernabiq-perplaset-me-vulinin-per-kosoven/60%Daily2018-05-21 17:10
https://kosova-info.com/tete-keshilla-se-si-ta-coni-mire-me-vjehrren/60%Daily2018-05-21 17:01
https://kosova-info.com/deklarohen-te-pafajshem-studentet-e-skv-se/60%Daily2018-05-21 16:56
https://kosova-info.com/mapl-e-dergon-gjergj-dedajn-ne-polici-per-laptopin-e-pakthyer/60%Daily2018-05-21 16:56
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-zhvillojne-dy-ndeshje-miqesore/60%Daily2018-05-21 16:54
https://kosova-info.com/aktoret-e-o-sa-mire-mblidhen-bashke-per-iftar/60%Daily2018-05-21 16:49
https://kosova-info.com/akordohet-penalltia-me-e-cuditshme-ne-historine-e-futbollit/60%Daily2018-05-21 16:47
https://kosova-info.com/gjiganti-i-premierliges-kerkon-donnarumman/60%Daily2018-05-21 16:38
https://kosova-info.com/lushtaku-deklaron-pasuri-ne-vlere-nje-milion-euro/60%Daily2018-05-21 16:32
https://kosova-info.com/zyrtare-argjentina-publikon-listen-mungon-icardi/60%Daily2018-05-21 16:32
https://kosova-info.com/ne-kosove-ka-komuna-te-themeluara-per-arsye-politike/60%Daily2018-05-21 16:30
https://kosova-info.com/kerkuesit-gjejne-zgjidhjen-ideale-do-karikojme-celularin-per-5-sekonda/60%Daily2018-05-21 16:28
https://kosova-info.com/se-keni-ditur-por-keshtu-e-quan-goldi-kengetaren-poni/60%Daily2018-05-21 16:22
https://kosova-info.com/paraguaj-hap-ambasaden-e-vet-ne-jerusalem-ndjek-shembullin-e-shba-se/60%Daily2018-05-21 16:21
https://kosova-info.com/bekim-jasharit-i-fryhet-xhepi/60%Daily2018-05-21 16:11
https://kosova-info.com/a-shkaktojne-varjen-e-gjinjve-sytjenat-e-tregon-perfundimisht-studimi-15-vjecar/60%Daily2018-05-21 16:10
https://kosova-info.com/pogba-flet-per-te-ardhmen-e-tij-hedh-dyshime-te-medha-me-kete-deklarate/60%Daily2018-05-21 16:09
https://kosova-info.com/dhjetera-mesimdhenes-te-punesuar-pa-konkurs-nga-svarqa-vitin-e-kaluar-ne-ferizaj/60%Daily2018-05-21 16:01
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-me-urim-te-vecante-per-argjentinen/60%Daily2018-05-21 16:00
https://kosova-info.com/sheshel-ka-blere-shtepi-ne-fshatin-ku-ka-kryer-krim-lufte/60%Daily2018-05-21 16:00
https://kosova-info.com/zaev-neser-e-dergon-listen-e-ministrave-ne-kuvend-keta-jane-emrat-e-propozuar-nga-ai/60%Daily2018-05-21 15:52
https://kosova-info.com/u-la-jashte-boterorit-vjen-reagimi-i-moratas/60%Daily2018-05-21 15:48
https://kosova-info.com/noizy-ne-hall-prinderit-nuk-do-tia-pranojne-ne-shtepi-kete-bukuroshe/60%Daily2018-05-21 15:46
https://kosova-info.com/erdogan-denon-me-burg-te-perjetshem-104-persona/60%Daily2018-05-21 15:45
https://kosova-info.com/e-pranon-sanchez-nuk-po-arrij-te-pershtatem-te-united/60%Daily2018-05-21 15:37
https://kosova-info.com/iniesta-zbulon-tre-lojtaret-qe-mund-ta-zevendesojne-te-barcelona/60%Daily2018-05-21 15:26
https://kosova-info.com/asamblisti-i-vv-se-thote-se-pa-dardan-sejdiun-ne-veture-te-komunes/60%Daily2018-05-21 15:17
https://kosova-info.com/ancelotti-kete-jave-behet-trajner-i-skuadres-se-njohur/60%Daily2018-05-21 15:13
https://kosova-info.com/pas-dasmes-publikohet-portreti-i-familjes-mbreterore/60%Daily2018-05-21 15:08
https://kosova-info.com/vetevendosje-i-fton-te-gjitha-partite-ne-tryezen-e-radhes-pervec-listes-serbe/60%Daily2018-05-21 15:07
https://kosova-info.com/nainggolan-me-vendim-te-papritur-pas-lenies-jashte-boterorit/60%Daily2018-05-21 15:06
https://kosova-info.com/britania-hap-hetime-te-reja-ndaj-televizionit-rus-rt/60%Daily2018-05-21 15:04
https://kosova-info.com/bimbimma-zbulon-bashkepunimin-e-radhes/60%Daily2018-05-21 15:04
https://kosova-info.com/facebook-u-ka-nisur-negocimet-me-bashkimin-evropian/60%Daily2018-05-21 15:02
https://kosova-info.com/nuk-pritet-te-kete-riformatim-te-qeverise-haradinaj/60%Daily2018-05-21 15:00
https://kosova-info.com/bernabiq-i-kunderpergjigjet-vulinit-synim-i-serbise-eshte-be-ja/60%Daily2018-05-21 14:55
https://kosova-info.com/apelimi-ne-cas-sot-afati-i-fundit-per-skenderbeun/60%Daily2018-05-21 14:51
https://kosova-info.com/bateria-e-iphone-bie-shpejte-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2018-05-21 14:46
https://kosova-info.com/dhurata-dora-me-fotosesion-te-ri-seksi-dhe-me-shume-stil/60%Daily2018-05-21 14:45
https://kosova-info.com/juventus-allegri-merret-vendimi-perfundimtar/60%Daily2018-05-21 14:36
https://kosova-info.com/zaev-perfundimisht-e-deshmova-pafajesine-time-dhe-e-prita-drejtesine/60%Daily2018-05-21 14:33
https://kosova-info.com/vv-ja-kerkon-nga-thaci-te-mos-e-emeroje-radomir-laban-gjyqtar-ne-kushtetuese/60%Daily2018-05-21 14:32
https://kosova-info.com/u-hodh-shorti-per-ndeshjet-e-barazhit-keto-jane-perballjet/60%Daily2018-05-21 14:29
https://kosova-info.com/buffon-ne-bisedime-te-avancuara-me-skuadren-e-madhe-evropiane/60%Daily2018-05-21 14:25
https://kosova-info.com/takohen-ministri-lekaj-dhe-rektori-i-up-se/60%Daily2018-05-21 14:22
https://kosova-info.com/samsung-po-sjell-shume-risi-ne-modelet-e-reja-te-telefonave/60%Daily2018-05-21 14:21
https://kosova-info.com/treni-kosova-eshte-serbi-mund-te-niset-perseri-drejt-kosoves/60%Daily2018-05-21 14:19
https://kosova-info.com/morena-publikon-pjese-nga-videoklipi-i-ri/60%Daily2018-05-21 14:17
https://kosova-info.com/shba-paralajmeron-iranin-per-sanksionet-me-te-fuqishme-ne-histori/60%Daily2018-05-21 14:17
https://kosova-info.com/trajneri-i-spanjes-tregon-pse-nuk-e-ftoi-alvaro-moratan-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-05-21 14:14
https://kosova-info.com/rita-ora-anulon-koncertet-gjendja-e-saj-shendetesore-nuk-eshte-e-mire/60%Daily2018-05-21 14:11
https://kosova-info.com/bleona-lajmerohet-nga-italia-kesaj-radhe-me-imazh-ndryshe-prej-herave-tjera/60%Daily2018-05-21 13:59
https://kosova-info.com/a-e-forcon-ledhatimi-lidhjen-prind-femije/60%Daily2018-05-21 13:59
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-ilir-meten-flasin-per-proceset-ne-kosove-dhe-shqiperi/60%Daily2018-05-21 13:51
https://kosova-info.com/vardy-kalon-te-gjiganti-i-la-ligas/60%Daily2018-05-21 13:51
https://kosova-info.com/eni-kocin-se-keni-pare-asnjehere-me-elegante-se-kaq/60%Daily2018-05-21 13:40
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-venezuele-maduro-fiton-mandatin-e-dyte-ne-venezuele/60%Daily2018-05-21 13:38
https://kosova-info.com/nga-italia-super-skuadra-e-series-a-transferon-taliscan/60%Daily2018-05-21 13:32
https://kosova-info.com/shukri-buja-pyetet-ne-gjykate-per-nenshkrimet-ne-vendimet-e-kuvendit-komunal/60%Daily2018-05-21 13:32
https://kosova-info.com/remize-osmani-po-sjell-duet-me-kete-kengetare/60%Daily2018-05-21 13:21
https://kosova-info.com/pdk-nuk-e-mohon-pjesemarrjen-ne-tryezen-e-vv-se-por-thote-se-nuk-do-diskutoje-per-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2018-05-21 13:19
https://kosova-info.com/italiani-me-gomone-thyen-kufirin-shqiptar/60%Daily2018-05-21 13:14
https://kosova-info.com/enca-vjen-atraktive-ne-imazhin-e-fundit-dhe-pyet-hallall-apo-haram/60%Daily2018-05-21 13:12
https://kosova-info.com/abramovich-mbetet-pa-vize-arsyeja-eshte-qesharake/60%Daily2018-05-21 13:11
https://kosova-info.com/si-te-dobesoheni-per-vetem-pese-dite/60%Daily2018-05-21 13:06
https://kosova-info.com/argjentina-ramosaj-feston-ditelindjen-ja-sa-vjec-u-be/60%Daily2018-05-21 13:00
https://kosova-info.com/telekomi-i-kosoves-ne-pragun-e-mbijeteses-dhe-falimentimit/60%Daily2018-05-21 12:59
https://kosova-info.com/talibanet-paralajmerojne-sulme-te-reja-ne-kabul/60%Daily2018-05-21 12:54
https://kosova-info.com/ylli-i-kosoves-drejt-majave-te-evropes/60%Daily2018-05-21 12:46
https://kosova-info.com/jevtiq-serbet-e-kosoves-po-plackiten-me-qellim-qe-ti-braktisin-pronat-e-tyre/60%Daily2018-05-21 12:44
https://kosova-info.com/zanfina-humb-dike-shume-te-dashur-per-te/60%Daily2018-05-21 12:41
https://kosova-info.com/cka-duhet-te-konsumoni-per-te-fituar-energji/60%Daily2018-05-21 12:38
https://kosova-info.com/brenda-shtepise-luksoze-te-aferdita-dreshajt-ne-miami/60%Daily2018-05-21 12:21
https://kosova-info.com/serbi-i-dyshuar-per-krime-lufte-mbetet-ne-paraburgim/60%Daily2018-05-21 12:18
https://kosova-info.com/ministrja-daneze-ramazani-praktike-e-rrezikshme-per-gjithe-ne-merrni-pushim/60%Daily2018-05-21 12:15
https://kosova-info.com/john-cena-dhe-bella-ribashkohen-serish/60%Daily2018-05-21 12:14
https://kosova-info.com/ylli-limani-po-vjen-me-balade-te-re-publikon-nje-pjese-te-saj/60%Daily2018-05-21 12:01
https://kosova-info.com/zyrtare-januzaj-ne-listen-preliminare-te-belgjikes-per-kupen-e-botes/60%Daily2018-05-21 11:54
https://kosova-info.com/duket-seksi-ne-cdo-paraqitje-nora-deshperon-me-keto-imazhe/60%Daily2018-05-21 11:53
https://kosova-info.com/kurti-shpalos-planin-e-vetevendosjes-per-dialogun-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-05-21 11:52
https://kosova-info.com/super-talenti-kluivert-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2018-05-21 11:35
https://kosova-info.com/kengetaret-shqiptare-per-here-te-pare-shfaqen-perkrah-njera-tjetres/60%Daily2018-05-21 11:29
https://kosova-info.com/kosovaret-u-frikesohen-te-kthyerve-nga-zonat-e-konfliktit/60%Daily2018-05-21 11:25
https://kosova-info.com/thane-se-u-ndane-korabi-nis-pushimet-me-bashkeshorten/60%Daily2018-05-21 11:11
https://kosova-info.com/e-duan-kosova-dhe-shqiperia-ky-eshte-vendimi-i-ajetit/60%Daily2018-05-21 11:08
https://kosova-info.com/ilazi-ende-nuk-dihet-se-kur-do-te-leshohet-per-qarkullim-rruga-kacanik-han-i-elezit/60%Daily2018-05-21 11:05
https://kosova-info.com/audi-vjen-me-modelin-me-te-mire-dizajni-do-tiu-le-pa-mend-foto/60%Daily2018-05-21 11:04
https://kosova-info.com/gruaja-fiton-gjyqin-per-pronen-qe-e-trashegoi-nga-burri/60%Daily2018-05-21 11:04
https://kosova-info.com/ronela-hajati-uje-e-sapun-keshtu-jam-cdo-dite/60%Daily2018-05-21 11:00
https://kosova-info.com/rrembehet-nje-person-ne-prizren/60%Daily2018-05-21 10:56
https://kosova-info.com/zyrtare-lista-anti-kosove-e-panuccit/60%Daily2018-05-21 10:53
https://kosova-info.com/pas-puthjes-fero-ka-dicka-per-ti-thene-publikisht-roza-latit/60%Daily2018-05-21 10:52
https://kosova-info.com/zaev-u-lirua-nga-akuza-per-lenden-ryshfeti/60%Daily2018-05-21 10:51
https://kosova-info.com/reali-ofron-dy-super-yjet-e-skuadres-per-te-marre-neymarin/60%Daily2018-05-21 10:42
https://kosova-info.com/dua-e-rekordeve-per-pese-jave-e-para-ne-britani/60%Daily2018-05-21 10:40
https://kosova-info.com/kmdlnj-kerkon-nga-presidenti-thaci-qe-te-mos-e-dekretoje-gjyqtarin-radomir-laban/60%Daily2018-05-21 10:39
https://kosova-info.com/kida-edhe-kesaj-radhe-deshmon-se-ka-shume-stil/60%Daily2018-05-21 10:30
https://kosova-info.com/hoti-fajeson-kryeministrin-haradinaj-per-vonesen-ne-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-05-21 10:27
https://kosova-info.com/ancelotti-te-napoli-sarri-ne-premierlige/60%Daily2018-05-21 10:23
https://kosova-info.com/ky-leng-pastron-teresisht-melcine-te-gjithe-mund-ta-pergatitni/60%Daily2018-05-21 10:20
https://kosova-info.com/per-alberien-vitet-jane-vetem-numra-mahnitese-me-keto-foto/60%Daily2018-05-21 10:20
https://kosova-info.com/franceska-jace-provokon-keq-me-pranga-ne-duar-dhe-te-brendshme/60%Daily2018-05-21 10:12
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-kerkon-perkrahjen-e-deputeteve-per-kodin-e-ri-penal/60%Daily2018-05-21 10:07
https://kosova-info.com/aksident-mes-tri-automjeteve-ne-ferizaj/60%Daily2018-05-21 10:03
https://kosova-info.com/detaji-qe-ju-ka-ikur-nga-klipi-i-adelines-cfare-e-lidh-me-era-istrefin/60%Daily2018-05-21 10:01
https://kosova-info.com/nese-shqetesohen-grate-rrezikohen-nga-dobesimi-i-eshtrave/60%Daily2018-05-21 10:01
https://kosova-info.com/ekipi-menaxhues-per-asociacionin-pritet-te-perfundoje-punen-ne-gusht/60%Daily2018-05-21 10:00
https://kosova-info.com/icardi-ia-jep-nje-super-lajm-interit-pas-kualifikimit-ne-champions/60%Daily2018-05-21 09:54
https://kosova-info.com/ne-kete-date-ka-lindur-kengetarja-e-njohur-shqiptare/60%Daily2018-05-21 09:54
https://kosova-info.com/taylor-swift-rikthehet-ne-tapetin-e-kuq-duket-mbreselenese/60%Daily2018-05-21 09:40
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-ne-magjistralen-prishtine-gjilan-posedonte-marihuane/60%Daily2018-05-21 09:38
https://kosova-info.com/turneu-i-lagjeve-mbahet-ne-prishtine/60%Daily2018-05-21 09:35
https://kosova-info.com/dukej-natyrale-por-ja-sa-kushtoi-grimi-i-meghan-markle/60%Daily2018-05-21 09:32
https://kosova-info.com/eli-fara-feston-ditelindjen-vajza-e-uron-me-fjale-prekese/60%Daily2018-05-21 09:20
https://kosova-info.com/kerkohet-angazhim-i-ministrave-per-zonen-ekonomike-amerikane/60%Daily2018-05-21 09:20
https://kosova-info.com/pas-artetas-trajneri-i-njohur-evropian-futet-ne-gare-per-te-marre-drejtimin-e-arsenalit/60%Daily2018-05-21 09:19
https://kosova-info.com/britania-akuzohet-per-mbyllje-te-syve-ndaj-parave-te-pista-ruse/60%Daily2018-05-21 09:15
https://kosova-info.com/digjni-nje-gjethe-dafine-dhe-zbuloni-mrekulline/60%Daily2018-05-21 09:13
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-fitues-i-kater-cmimeve-ne-billboard-music-awards/60%Daily2018-05-21 09:13
https://kosova-info.com/shtyhet-serish-seanca-haki-rugova-rrezikon-te-sjellet-me-force-ne-gjykate/60%Daily2018-05-21 09:08
https://kosova-info.com/majlinda-kelmendi-pranon-pasaporten-diplomatike-nga-presidenti-thaci/60%Daily2018-05-21 09:05
https://kosova-info.com/me-kete-ndryshim-angela-martini-veshtire-te-njihet/60%Daily2018-05-21 09:01
https://kosova-info.com/shba-ia-hap-dyert-kosoves-per-te-shkolluar-pilote-ne-akademine-e-forcave-ajrore/60%Daily2018-05-21 09:00
https://kosova-info.com/shenjat-te-cilat-ju-tregojne-qe-partneri-juaj-nuk-eshte-i-lumtur/60%Daily2018-05-21 08:53
https://kosova-info.com/e-kerkuan-klubet-me-te-trofeshme-ne-bote-por-ja-me-ke-ka-nisur-bisedimet-lewandowski/60%Daily2018-05-21 08:52
https://kosova-info.com/mbulohet-kengetarja-e-njohur-keshtu-se-keni-pare-kurre/60%Daily2018-05-21 08:49
https://kosova-info.com/uta-shpalos-logon-e-gjilanit-ne-lhotse-haziri-ndihet-krenar/60%Daily2018-05-21 08:48
https://kosova-info.com/fansi-i-vogel-befason-bebe-rexhen-ne-tapetin-e-kuq/60%Daily2018-05-21 08:40
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-be-se-dhe-shba-ve-nuk-i-intereson-sa-zevendesministra-ka-qeveria-e-tij/60%Daily2018-05-21 08:38
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-nis-pushimet-shfaqet-perveluese-ne-bikini/60%Daily2018-05-21 08:31
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-arsenalit-merr-vendimin-final-per-wilshire/60%Daily2018-05-21 08:31
https://kosova-info.com/policia-indiane-largon-106-kapsula-te-kokaines-nga-stomaku-i-nje-gruaje/60%Daily2018-05-21 08:22
https://kosova-info.com/vlora-lekundet-serish-termete-te-vogla-gjate-nates/60%Daily2018-05-21 08:21
https://kosova-info.com/genta-ismaili-shfaqet-pa-grim-buze-detit-ja-si-duket/60%Daily2018-05-21 08:20
https://kosova-info.com/gili-feston-sot-ditelindjen-nuk-do-e-besoni-sa-vite-mbush/60%Daily2018-05-21 08:09
https://kosova-info.com/momenti-kur-makina-e-intelektualeve-shkele-qellimisht-plisat-dhe-perleshja-mes-tifozeve/60%Daily2018-05-21 08:09
https://kosova-info.com/keshille-femerore-nen-atmosfere-ramazani-si-te-vini-nje-shami-video/60%Daily2018-05-21 08:04
https://kosova-info.com/fellaini-te-milani-ja-cfare-thone-kuqezinjte/60%Daily2018-05-21 08:03
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-krenare-me-kete-kengetare-shqiptare/60%Daily2018-05-21 08:00
https://kosova-info.com/haradinaj-duhet-ta-sigurojme-be-ne-qe-kemi-institucione-demokratike/60%Daily2018-05-21 07:59
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-perkujton-heroin-arben-haliti/60%Daily2018-05-21 07:55
https://kosova-info.com/si-te-mirembani-parketin-e-shtepise/60%Daily2018-05-21 07:48
https://kosova-info.com/si-te-mirembani-parketin-e-shtepise-2/60%Daily2018-05-21 07:48
https://kosova-info.com/zyrtare-argjentina-nuk-e-fton-yllin-e-madh-ne-kampionatin-boteror/60%Daily2018-05-21 07:47
https://kosova-info.com/chrissy-teigen-dhe-john-legend-ndajne-fotografine-e-pare-te-djalit-zbulojne-edhe-emrin/60%Daily2018-05-21 07:42
https://kosova-info.com/luksemburgu-me-2-milione-euro-do-ta-ndihmoje-kosoven-ne-procesin-e-integrimit/60%Daily2018-05-21 07:34
https://kosova-info.com/raporti-policor-pas-ndeshjes-prishtina-drita-pati-perleshje-8-te-lenduar-dhe-4-te-arrestuar/60%Daily2018-05-21 07:21
https://kosova-info.com/performanca-madheshtore-e-dua-lipes-ne-billboard-music-awards/60%Daily2018-05-21 07:20
https://kosova-info.com/pompeo-publikon-sot-strategjine-e-re-te-shba-se-per-iranin/60%Daily2018-05-21 07:19
https://kosova-info.com/zbulohet-kerkesa-kryesore-e-mourinhos-per-afatin-kalimtar-te-veres/60%Daily2018-05-21 07:13
https://kosova-info.com/realiteti-virtual-mbi-europe-video/60%Daily2018-05-21 07:08
https://kosova-info.com/estrada-kunder-koncertit-te-notis-sfakianakis-ne-tirane-ja-arsyeja/60%Daily2018-05-21 07:04
https://kosova-info.com/shba-dhe-kina-shtyjne-luften-tregtare/60%Daily2018-05-21 07:01
https://kosova-info.com/pasi-fitoi-trofeun-e-fundit-me-chelsean-hazard-kalon-te-super-klubi-tjeter-i-premierliges/60%Daily2018-05-21 06:56
https://kosova-info.com/citaku-gjuriq-po-genjen/60%Daily2018-05-21 06:46
https://kosova-info.com/messi-e-ka-nje-mesazh-publik-per-griezmann/60%Daily2018-05-21 06:45
https://kosova-info.com/shpetimi-nga-fryrja-e-barkut-eliminimi-i-ketyre-ushqimeve/60%Daily2018-05-21 06:44
https://kosova-info.com/bebe-rexha-paraqitet-joshese-e-veshur-ne-te-zeza-ne-billboard-music-awards/60%Daily2018-05-21 06:40
https://kosova-info.com/prishtina-e-merr-nje-lajm-katastrofal-pas-ndeshjes-ku-humbi-titullin/60%Daily2018-05-21 06:34
https://kosova-info.com/gabimet-e-gjuhes-se-trupit-qe-i-bejme-ne-pune/60%Daily2018-05-21 06:24
https://kosova-info.com/nderohen-te-renet-ne-stagove-te-kacanikut/60%Daily2018-05-21 06:22
https://kosova-info.com/nderohen-te-renet-ne-stagove-te-kacanikut/60%Daily2018-05-21 06:22
https://kosova-info.com/xhensila-ndan-imazhe-te-reja-nga-seti-i-shtatzenise-duket-si-princeshe/60%Daily2018-05-21 06:21
https://kosova-info.com/maduro-fiton-edhe-nje-mandat-si-president-i-venezueles/60%Daily2018-05-21 06:15
https://kosova-info.com/mirel-josa-jo-drita-ky-ekip-ia-humbi-titullin-prishtines/60%Daily2018-05-21 06:13
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-ju-ngopin-dhe-nuk-shtoni-ne-peshe/60%Daily2018-05-21 06:13
https://kosova-info.com/kerkesa-e-opozites-per-zgjedhje-te-reja-perpjekje-joserioze/60%Daily2018-05-21 06:10
https://kosova-info.com/kerkesa-e-opozites-per-zgjedhje-te-reja-perpjekje-joserioze/60%Daily2018-05-21 06:10
https://kosova-info.com/vishet-me-stil-te-viteve-te-80-a-dua-lipa-merr-vemendjen-ne-bma/60%Daily2018-05-21 05:58
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-11/60%Daily2018-05-21 05:53
https://kosova-info.com/kosovari-e-vret-ish-gruan-ne-mes-te-rruges/60%Daily2018-05-21 05:46
https://kosova-info.com/haradinaj-mbledh-kabinetin-qeveritar/60%Daily2018-05-21 05:34
https://kosova-info.com/ja-cfare-parashikon-horoskopi-kete-te-hene-per-ju/60%Daily2018-05-21 05:30
https://kosova-info.com/kodi-penal-shqyrtohet-ne-komisionin-per-legjislacion/60%Daily2018-05-21 05:25
https://kosova-info.com/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-gameplay-on-the-nintendo-switch/60%Daily2018-05-21 00:21
https://kosova-info.com/goditet-keq-de-vrij-mbrojtesi-i-ardhshem-i-interit/60%Daily2018-05-20 22:01
https://kosova-info.com/tmerret-e-eurovision-eleni-rrefen-momentet-e-erreta-qe-perjetoi/60%Daily2018-05-20 21:58
https://kosova-info.com/u-aksidentua-me-motor-29-vjecari-nderron-jete-ne-spital/60%Daily2018-05-20 21:52
https://kosova-info.com/fero-con-ne-kembe-gjilanasit-pas-titullit-kampion/60%Daily2018-05-20 21:40
https://kosova-info.com/makina-elektrike-tesla-terheq-nje-avion-video/60%Daily2018-05-20 21:36
https://kosova-info.com/serish-po-festohet-ne-familjen-e-valdrin-sahitit-mblidhen-vipa-t-ne-oborr/60%Daily2018-05-20 21:32
https://kosova-info.com/qeveria-ne-kerkim-te-ligjit-per-vete/60%Daily2018-05-20 21:32
https://kosova-info.com/barcelona-10-real-sociedad-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-05-20 21:25
https://kosova-info.com/lazio-23-inter-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-05-20 21:18
https://kosova-info.com/hakeret-ruse-po-hedhin-viruse-ne-windows-10/60%Daily2018-05-20 21:18
https://kosova-info.com/turqi-sekuestrohen-mbi-1-2-ton-marihuane/60%Daily2018-05-20 21:17
https://kosova-info.com/messi-e-fiton-kepucen-e-arte/60%Daily2018-05-20 21:12
https://kosova-info.com/goca-vini-re-keto-5-mite-per-vaginen-tuaj-nuk-duhet-ti-besoni/60%Daily2018-05-20 21:07
https://kosova-info.com/kupa-arrin-ne-gjilan-pamje-nga-festa-e-madhe-e-drites/60%Daily2018-05-20 21:02
https://kosova-info.com/sot-eshte-i-famshem-reperi-shqiptar-dikur-shiste-droge/60%Daily2018-05-20 20:57
https://kosova-info.com/interi-ben-mrekulline-permbyse-lazion-dhe-siguron-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-05-20 20:39
https://kosova-info.com/barca-e-mbyll-me-fitore/60%Daily2018-05-20 20:38
https://kosova-info.com/boeing-merr-leje-per-krahet-e-palosshme-777x/60%Daily2018-05-20 20:37
https://kosova-info.com/cka-i-ndodhe-trupit-gjate-agjerimit/60%Daily2018-05-20 20:36
https://kosova-info.com/beteja-ligjore-mbi-10-vjecare-per-ta-trasheguar-shtepine/60%Daily2018-05-20 20:35
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-u-takuam-ne-diskoteke-une-i-propozova-valit/60%Daily2018-05-20 20:30
https://kosova-info.com/keni-probleme-me-ereksionin-fajtorin-mund-ta-kerkoni-te-disa-artikuj-ushqimore/60%Daily2018-05-20 20:30
https://kosova-info.com/presidenti-trump-kritika-te-ashpra-ndaj-hetimit-per-rusine/60%Daily2018-05-20 20:28
https://kosova-info.com/keni-probleme-me-eren-e-keqe-te-kembeve-ja-si-mund-ta-eliminoni-menjehere/60%Daily2018-05-20 20:21
https://kosova-info.com/coutinho-shenon-gol-te-cmendur/60%Daily2018-05-20 20:03
https://kosova-info.com/letra-prekese-e-xavit-per-mikun-e-tij-iniesta/60%Daily2018-05-20 19:55
https://kosova-info.com/divorci-i-meghan-markle-dhe-martesa-e-saj-me-princin-beqar/60%Daily2018-05-20 19:47
https://kosova-info.com/kina-dhe-amerika-heqin-dore-nga-lufta-tregtare/60%Daily2018-05-20 19:37
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-trete-ne-ndeshjen-lazio-inter/60%Daily2018-05-20 19:30
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gruaja-prapa-zerit-te-sirit-te-apple/60%Daily2018-05-20 19:20
https://kosova-info.com/ndizet-sfida-inter-barazon-rezultatin/60%Daily2018-05-20 19:18
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-rreth-incidenteve-ne-lojen-prishtina-drita/60%Daily2018-05-20 19:15
https://kosova-info.com/surpriza-e-kendshme-qe-iu-be-adelina-ismailit-live-ne-emision/60%Daily2018-05-20 19:08
https://kosova-info.com/serbia-e-ka-humbur-kosoven-eshte-koha-qe-ta-pranojne-realitetin/60%Daily2018-05-20 19:04
https://kosova-info.com/shqiperia-me-makinat-me-te-vjetra-ne-rajon/60%Daily2018-05-20 19:01
https://kosova-info.com/lazio-shokon-interin/60%Daily2018-05-20 18:58
https://kosova-info.com/fc-prishtina-edhe-zyrtarisht-fadil-vokrri-e-shpall-driten-kampion/60%Daily2018-05-20 18:37
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-uron-driten/60%Daily2018-05-20 18:29
https://kosova-info.com/haziri-haradinaj-akuzon-pa-fakte/60%Daily2018-05-20 18:21
https://kosova-info.com/barazon-atletico-torres-shenon-dy-gola-ne-ndeshjen-e-lamtumires/60%Daily2018-05-20 18:19
https://kosova-info.com/urimi-i-mirel-joses-per-driten/60%Daily2018-05-20 18:08
https://kosova-info.com/milani-e-shkaterron-fiorentinen-ne-xhiron-e-fundit-te-serie-a/60%Daily2018-05-20 17:57
https://kosova-info.com/itali-marreveshje-per-kryeministrin-e-ardhshem/60%Daily2018-05-20 17:57
https://kosova-info.com/kafshet-shtepiake-reduktojne-rrezikun-e-semundjeve-mendore/60%Daily2018-05-20 17:56
https://kosova-info.com/barcelona-real-sociedad-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-05-20 17:47
https://kosova-info.com/tenton-te-kaloje-6-kg-heroine-arrestohet-shqiptari-me-pasaporte-spanjolle/60%Daily2018-05-20 17:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-lazio-inter/60%Daily2018-05-20 17:43
https://kosova-info.com/ja-per-sa-minuta-u-rregulluan-floket-e-dukeshes-ne-diten-e-saj-me-te-rendesishme/60%Daily2018-05-20 17:43
https://kosova-info.com/nga-udhetimet-luksoze-te-angela-martinit-nuk-njihet-ne-keto-fotografi/60%Daily2018-05-20 17:23
https://kosova-info.com/vetura-me-targa-te-gjilanit-godet-tifozet-e-prishtines-ne-peje/60%Daily2018-05-20 17:23
https://kosova-info.com/berisha-xhafaj-me-mire-te-besh-burgun-dhe-te-kesh-leke-se-sa-burg-dhe-pa-leke/60%Daily2018-05-20 17:07
https://kosova-info.com/era-rrezikon-te-mos-kendoje-ne-kampionat-rusia-nuk-njeh-kosoven/60%Daily2018-05-20 17:03
https://kosova-info.com/reshje-te-medha-te-shiut-permbyset-ankaraja/60%Daily2018-05-20 17:02
https://kosova-info.com/aksident-i-trefishte-ne-autostraden-durres-tirane/60%Daily2018-05-20 16:58
https://kosova-info.com/zyrtarizohet-meci-fury-seferi/60%Daily2018-05-20 16:47
https://kosova-info.com/be-ja-po-percakton-ndaj-serbise-kerkesa-te-cilat-nuk-mund-te-plotesohen/60%Daily2018-05-20 16:47
https://kosova-info.com/luana-vjollca-zbulon-kemben-dhe-gjoksin-u-dergon-mijera-puthje-reale/60%Daily2018-05-20 16:45
https://kosova-info.com/kundershtaret-e-mundshem-te-drites-ne-para-kualifikime-per-champions/60%Daily2018-05-20 16:38
https://kosova-info.com/isufi-drita-e-ka-merituar-titullin-e-kampionit/60%Daily2018-05-20 16:31
https://kosova-info.com/festa-e-titullit-ne-gjilan-vec-sa-ka-filluar/60%Daily2018-05-20 16:27
https://kosova-info.com/drita-ngrit-larte-trofeun-e-kampionit/60%Daily2018-05-20 16:14
https://kosova-info.com/pervjetori-i-tridhjete-imazh-i-rralle-nga-martesa-e-prinderve-te-rites-ne-prishtine/60%Daily2018-05-20 16:13
https://kosova-info.com/tifozet-e-drites-futen-ne-fushe-per-te-festuar-titullin/60%Daily2018-05-20 16:09
https://kosova-info.com/zarif-mbeshtetja-e-evropes-per-paktin-berthamor-nuk-eshte-e-mjaftueshme/60%Daily2018-05-20 16:07
https://kosova-info.com/drita-kampione-e-kosoves/60%Daily2018-05-20 15:56
https://kosova-info.com/te-jetuarit-ne-fshat-ndikon-pozitivisht-ne-shendetin-mendor/60%Daily2018-05-20 15:55
https://kosova-info.com/veseli-ne-rahovec-fton-bashkatdhetaret-te-investojne-kapitalin-e-dijen-ne-kosove/60%Daily2018-05-20 15:39
https://kosova-info.com/be-ja-ofron-shume-mundesi-por-kosova-ska-kapacitete/60%Daily2018-05-20 15:35
https://kosova-info.com/ne-konfliktin-mes-arbanes-dhe-sellmes-perfshihen-edhe-fisniku-valdrini-e-adelina/60%Daily2018-05-20 15:21
https://kosova-info.com/vetevendosje-organizon-tryezen-e-rradhes-me-partite-politike/60%Daily2018-05-20 15:13
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-milan-fiorentina/60%Daily2018-05-20 15:05
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-gatuan-laknor/60%Daily2018-05-20 15:03
https://kosova-info.com/haradinaj-ndjek-nga-afer-ndeshjen-prishtina-drita/60%Daily2018-05-20 15:02
https://kosova-info.com/dimitrov-dhe-kotzias-serish-ne-takim-ne-new-york/60%Daily2018-05-20 14:59
https://kosova-info.com/bujar-qamili-ne-bashkepunim-me-luanen-me-shqeteson-klipi-me-te/60%Daily2018-05-20 14:52
https://kosova-info.com/spektakel-ne-tribuna-nje-rast-i-mire-shenimi-dhe-nje-karton-i-kuq-ne-pjesen-e-pare-te-ndeshjes-prishtina-drita/60%Daily2018-05-20 14:52
https://kosova-info.com/ekspertet-i-konsiderojne-hakerat-e-korese-se-veriut-si-me-te-miret-ne-bote/60%Daily2018-05-20 14:47
https://kosova-info.com/kongo-do-te-nise-vaksinimet-kunder-virusit-ebola/60%Daily2018-05-20 14:46
https://kosova-info.com/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-5/60%Daily2018-05-20 14:46
https://kosova-info.com/papa-ben-thirrje-per-pajtim-ne-token-e-shenjte/60%Daily2018-05-20 14:41
https://kosova-info.com/detaje-mbi-jeten-e-whitney-houston-abuzim-seksual-nga-kusherira/60%Daily2018-05-20 14:41
https://kosova-info.com/veshtiresohen-punet-per-prishtinen-debatik-curri-ndeshkohet-me-karton-te-kuq/60%Daily2018-05-20 14:39
https://kosova-info.com/shqetesimi-rrezikon-grate-nga-dobesimi-i-eshtrave/60%Daily2018-05-20 14:31
https://kosova-info.com/pas-konfliktit-per-grimin-e-dukeshes-arbana-i-reagon-ashper-sellmes/60%Daily2018-05-20 14:24
https://kosova-info.com/ja-sa-mije-tifoze-jane-te-pranishem-ne-stadiumin-shahin-haxhiislami/60%Daily2018-05-20 14:10
https://kosova-info.com/tubimi-i-madh-ne-sarajeve-erdogan-ben-propagande-edhe-me-flamuj-shqiptare/60%Daily2018-05-20 14:09
https://kosova-info.com/starton-perballja-qe-do-te-percaktoje-kampionin-e-kosoves/60%Daily2018-05-20 14:03
https://kosova-info.com/enca-ben-nje-ndryshim-ja-si-duket-tani/60%Daily2018-05-20 14:01
https://kosova-info.com/intelektualet-me-tribune-speciale-ne-peje/60%Daily2018-05-20 13:56
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-ka-dy-fjale-per-rikthimin-e-adelines-ne-skene/60%Daily2018-05-20 13:54
https://kosova-info.com/fluksi-i-refugjateve-mali-i-zi-planifikon-te-ndertoje-nje-gardh-me-gjemba-ne-kufirin-me-shqiperine/60%Daily2018-05-20 13:51
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-ne-peje-per-ndeshjen-prishtina-drita/60%Daily2018-05-20 13:49
https://kosova-info.com/jlo-zbulon-pamje-nga-klipi-i-dinero/60%Daily2018-05-20 13:45
https://kosova-info.com/pini-kete-leng-dhe-do-te-pelcisni-nga-shendeti/60%Daily2018-05-20 13:42
https://kosova-info.com/cifti-mbreteror-e-bejne-me-lot-dua-lipen/60%Daily2018-05-20 13:38
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-mahnitese-pas-ndryshimit-ne-pamje/60%Daily2018-05-20 13:31
https://kosova-info.com/prizreni-kryeqytet-historik-panik-ne-serbi-hap-tjeter-drejt-shqiperise-se-madhe/60%Daily2018-05-20 13:30
https://kosova-info.com/pergatitet-per-5-minuta-perdoret-5-dite-dhe-humbni-5-kg/60%Daily2018-05-20 13:27
https://kosova-info.com/prishtina-drita-lojtaret-ne-fushe-publikohen-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-05-20 13:25
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pasuria-e-kadri-veselit-2/60%Daily2018-05-20 13:21
https://kosova-info.com/perplasje-mes-plisave-dhe-intelektualeve-ne-peje-disa-te-arrestuar/60%Daily2018-05-20 13:17
https://kosova-info.com/premiere-greta-dhe-gena-vijne-me-si-me-pare/60%Daily2018-05-20 13:11
https://kosova-info.com/shqiperia-mbytet-nga-euro/60%Daily2018-05-20 13:10
https://kosova-info.com/intelektualet-ne-numer-masiv-rreth-stadiumit/60%Daily2018-05-20 13:08
https://kosova-info.com/prishtina-drita-formacionet-e-ndeshjes/60%Daily2018-05-20 12:59
https://kosova-info.com/xhensila-ndau-imazhe-te-embla-para-lindjes-keshtu-reagon-besi/60%Daily2018-05-20 12:56
https://kosova-info.com/modeli-tesla-model-3-p-arrin-100-km-h-ne-35-sekonda/60%Daily2018-05-20 12:53
https://kosova-info.com/blakaj-kosova-dhe-serbia-se-pari-normalizimin-e-pastaj-pajtimin/60%Daily2018-05-20 12:48
https://kosova-info.com/zbulohen-fakte-te-hasmerise-se-viteve-90-a-te-xhavit-halitit-me-familjen-e-arben-gashit-dokument/60%Daily2018-05-20 12:46
https://kosova-info.com/projektor-gjigant-ne-qender-te-gjilanit-per-ndeshjen-prishtina-drita/60%Daily2018-05-20 12:40
https://kosova-info.com/per-ditelindjen-e-tij-beatrix-i-ben-dedikim-babait-te-ndjere-te-dua-pergjithmone/60%Daily2018-05-20 12:38
https://kosova-info.com/mesazhi-i-shpend-ahmetit-para-ndeshjes-prishtina-drita/60%Daily2018-05-20 12:34
https://kosova-info.com/gjukanoviq-zyrtarisht-merr-detyren-si-president-i-malit-te-zi/60%Daily2018-05-20 12:30
https://kosova-info.com/dedaj-perfshihet-ne-debatin-per-vizat-jo-lute-ldk-nuk-mund-ta-sjell-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-05-20 12:26
https://kosova-info.com/keshilla-si-te-eliminoni-aromen-e-keqe-tek-kepucet/60%Daily2018-05-20 12:19
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-pd-se-therret-per-proteste-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-05-20 12:16
https://kosova-info.com/gold-ag-zbulon-ne-koncert-pak-nga-kenga-e-re/60%Daily2018-05-20 12:14
https://kosova-info.com/navas-largohet-nga-reali-zgjedh-super-ekipin-e-series-a/60%Daily2018-05-20 12:10
https://kosova-info.com/nje-femres-nga-skenderaj-ia-vjedhin-traktorin/60%Daily2018-05-20 11:59
https://kosova-info.com/modi-do-te-takohet-me-putinin-ne-soci/60%Daily2018-05-20 11:58
https://kosova-info.com/krimi-i-komunes-se-prishtines-me-token-komunale-dokument/60%Daily2018-05-20 11:45
https://kosova-info.com/djali-i-buffon-perlote-te-gjithe-me-keto-skena-gjate-lamtumires-se-legjendes/60%Daily2018-05-20 11:43
https://kosova-info.com/policia-gati-te-garantoje-siguri-ne-ndeshjen-prishtina-drita/60%Daily2018-05-20 11:34
https://kosova-info.com/interesante-kjo-eshte-tribuna-ku-do-te-vendosen-100-intelektualet-sot/60%Daily2018-05-20 11:27
https://kosova-info.com/tenton-te-beje-vetevrasje-me-medikamente/60%Daily2018-05-20 11:21
https://kosova-info.com/erion-veliaj-konfirmon-daten-e-koncertit-te-rita-ores-dhe-ermal-metes-ne-tirane/60%Daily2018-05-20 11:21
https://kosova-info.com/drame-ne-hawaii-vullkani-po-shkaterron-te-gjitha-shtepite/60%Daily2018-05-20 11:17
https://kosova-info.com/ne-qkuk-kryhet-nje-operacion-i-rralle/60%Daily2018-05-20 11:09
https://kosova-info.com/tifozet-e-drites-me-veshje-unike-per-ndeshjen-ndaj-prishtines/60%Daily2018-05-20 11:06
https://kosova-info.com/perleshje-fizike-mes-te-burgosurve-ne-burgun-e-lipjanit/60%Daily2018-05-20 11:05
https://kosova-info.com/grimi-i-meghan-markle-molle-sherri-per-arbana-xharren-dhe-sellmen/60%Daily2018-05-20 11:01
https://kosova-info.com/termet-ne-prishtine-plisat-gati-per-ndeshjen-e-vitit/60%Daily2018-05-20 11:00
https://kosova-info.com/ledri-ndryshon-stilin-e-flokeve-ja-si-duket-tani/60%Daily2018-05-20 10:40
https://kosova-info.com/djali-i-kujtim-pacakut-ata-qe-babai-i-quante-njerez-te-medhenj-nuk-erdhen-tia-hidhnin-nje-grusht-dhe-mbi-varr/60%Daily2018-05-20 10:39
https://kosova-info.com/ngjyroset-rruga-b-ne-prishtine-96-artiset-nderkombetar-e-bejne-kete-gje-foto/60%Daily2018-05-20 10:28
https://kosova-info.com/shuma-marramendese-qe-u-shpenzua-per-dasmen-mbreterore/60%Daily2018-05-20 10:21
https://kosova-info.com/messi-telefonon-griezmannin-per-tiu-bashkuar-barcelones-kjo-eshte-pergjigjja-e-francezit/60%Daily2018-05-20 10:16
https://kosova-info.com/erdogan-do-te-mbaje-tubim-ne-sarajeve/60%Daily2018-05-20 10:14
https://kosova-info.com/ylli-i-unitedit-le-shtepine-e-tij-po-largohet-nga-skuadra/60%Daily2018-05-20 10:04
https://kosova-info.com/luana-si-ndale-aktivitetet-humanitare-takon-femijet-jetim-ne-kuvendin-e-shqiperise/60%Daily2018-05-20 10:00
https://kosova-info.com/vrasja-e-ivanoviqit-edhe-nje-rast-ne-proceset-e-gjata-nen-hetime/60%Daily2018-05-20 09:58
https://kosova-info.com/kina-thote-se-jane-pajtuar-me-shba-ne-te-shmangin-vendosjen-e-tarifave/60%Daily2018-05-20 09:51
https://kosova-info.com/jave-e-binjakeve-ne-gjinekologji-mbi-140-foshnje-kane-lindur-ne-qkuk/60%Daily2018-05-20 09:46
https://kosova-info.com/jave-e-binjakeve-ne-gjinekologji-mbi-140-foshnje-kane-lindur-ne-qkuk/60%Daily2018-05-20 09:46
https://kosova-info.com/tensione-te-argjentina-para-kupes-se-botes-gomez-i-thote-mbylle-gojen-agueros/60%Daily2018-05-20 09:43
https://kosova-info.com/fansja-e-cmendur-e-princit-harry-tentoi-tia-prishte-dasmen-atij/60%Daily2018-05-20 09:40
https://kosova-info.com/agjerimi-sheron-keto-4-semundje-2/60%Daily2018-05-20 09:37
https://kosova-info.com/ne-aak-ska-interesim-qe-ta-sfidojne-haradinajn-per-kryetar/60%Daily2018-05-20 09:30
https://kosova-info.com/para-ceremonise-se-bma-dua-lipa-ne-plazh-me-prinderit/60%Daily2018-05-20 09:21
https://kosova-info.com/pak-ore-para-ndeshjes-zbulohet-gjyqtari-i-derbit-te-vitit-prishtina-drita/60%Daily2018-05-20 09:18
https://kosova-info.com/familja-shqiptare-e-droges-policia-italiane-kap-nenen-djalin-dhe-dhendrin-trafikant/60%Daily2018-05-20 09:12
https://kosova-info.com/e-gjithe-bota-po-qeshe-edhe-sot-me-momentin-kur-bukuroshja-turperon-benatian/60%Daily2018-05-20 09:05
https://kosova-info.com/zonja-e-pare-e-shba-se-lirohet-nga-spitali-ky-eshte-reagimi-i-trump/60%Daily2018-05-20 09:00
https://kosova-info.com/shqiperia-duhet-te-zgjedhe-mes-be-se-apo-turqise/60%Daily2018-05-20 08:59
https://kosova-info.com/frika-nga-kurdisjet-kompanite-e-basteve-bllokojne-ndeshjet-ne-shqiperi/60%Daily2018-05-20 08:54
https://kosova-info.com/militantet-e-isis-it-largohen-nga-nje-enklave-ne-afersi-te-damaskut/60%Daily2018-05-20 08:44
https://kosova-info.com/pjese-nga-balada-e-re-e-medes/60%Daily2018-05-20 08:40
https://kosova-info.com/te-gjitha-arsyet-pse-femrave-u-dalin-qime-ne-zonen-e-mjekres/60%Daily2018-05-20 08:37
https://kosova-info.com/legjenda-maldini-flet-per-vershellimat-qe-mori-nga-ultraset-e-milanit-ne-ndeshjen-lamtumirese/60%Daily2018-05-20 08:34
https://kosova-info.com/termeti-ne-shqiperi-demtoi-disa-shtepi/60%Daily2018-05-20 08:30
https://kosova-info.com/fotoja-qe-po-ben-xhiron-e-internetit-mysafirja-fle-ne-kishe-derisa-cifti-mbreteror-po-kurorezoheshin/60%Daily2018-05-20 08:20
https://kosova-info.com/mediat-serbe-ish-keshilltari-i-sarkozy-po-lobon-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-okb/60%Daily2018-05-20 08:15
https://kosova-info.com/e-cuditshme-ky-eshte-objektivi-kryesor-i-mourinhos-ne-vere/60%Daily2018-05-20 08:13
https://kosova-info.com/flasin-edhe-lojtaret-e-drites-besojne-fuqishem-ne-titull/60%Daily2018-05-20 08:02
https://kosova-info.com/haziri-i-reagon-haradinajt-ldk-po-i-sjell-vizat-qeveria-eshte-pengese/60%Daily2018-05-20 08:01
https://kosova-info.com/nikolle-nikprelaj-publikon-kengen-linda/60%Daily2018-05-20 08:00
https://kosova-info.com/sa-eshte-e-veshtire-per-studentet-qe-te-fitojne-nje-burse/60%Daily2018-05-20 07:57
https://kosova-info.com/a-prishet-agjerimi-nese-harron-dhe-konsumon-dicka/60%Daily2018-05-20 07:53
https://kosova-info.com/emocionet-e-super-ndeshjes-josa-flet-per-here-te-fundit-para-ballafaqimit-me-driten/60%Daily2018-05-20 07:51
https://kosova-info.com/shqiperia-u-godit-nga-14-termete-gjate-oreve-te-fundit/60%Daily2018-05-20 07:43
https://kosova-info.com/semuret-rita-ora-anulon-koncertin/60%Daily2018-05-20 07:40
https://kosova-info.com/presidenti-i-gjigantit-evropian-konfirmon-buffonin-por-do-te-jete-rezervist/60%Daily2018-05-20 07:34
https://kosova-info.com/keni-uri-te-pakontrolluar-ne-darke-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-05-20 07:31
https://kosova-info.com/sonte-episodi-i-55-te-i-egjelit-shume-te-papritura-mes-protagonisteve/60%Daily2018-05-20 07:21
https://kosova-info.com/erdhi-dita-e-madhe-prishtina-e-drita-luajne-sfiden-jetike-ne-peje/60%Daily2018-05-20 07:20
https://kosova-info.com/me-ligjin-per-pagat-presidenti-do-te-paguhet-me-se-shumti-rrogat-e-tjera-sdo-te-zvogelohen/60%Daily2018-05-20 07:15
https://kosova-info.com/pse-u-terrorizuan-banoret-pasojat-e-termetit-te-djeshem-ne-vlore/60%Daily2018-05-20 07:09
https://kosova-info.com/lazio-inter-formacionet-e-ndeshjes-se-sezonit/60%Daily2018-05-20 07:03
https://kosova-info.com/nuk-ishte-i-pranishem-ne-dasme-babai-i-meghan-mesazh-emocionues-te-bijes/60%Daily2018-05-20 07:00
https://kosova-info.com/bellerin-transferohet-te-klubi-i-njohur-italian/60%Daily2018-05-20 06:55
https://kosova-info.com/gazetari-serb-u-intervistua-nga-prokuroria-lidhur-me-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/60%Daily2018-05-20 06:52
https://kosova-info.com/uniforma-e-re-e-kamariereve-te-kryeqytetit-eshte-fanella-e-prishtines/60%Daily2018-05-20 06:47
https://kosova-info.com/kur-duhet-te-beni-seks-gjate-ramazanit/60%Daily2018-05-20 06:46
https://kosova-info.com/bebe-rexha-dhe-dua-lipa-performojne-ne-billboard-music-awards/60%Daily2018-05-20 06:41
https://kosova-info.com/evertoni-ia-jep-shqelmin-e-fundit-rooneyt/60%Daily2018-05-20 06:38
https://kosova-info.com/99-e-kryer-liverpooli-me-perforcimin-e-vitit-ne-vere/60%Daily2018-05-20 06:31
https://kosova-info.com/hoti-ska-vullnet-per-zgjedhje-do-ta-rrezojme-qeverine-me-metoda-kushtetuese/60%Daily2018-05-20 06:31
https://kosova-info.com/era-istrefi-takon-ronaldinhon-ja-cka-thote-per-te/60%Daily2018-05-20 06:20
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-tifozet-e-drites-kane-udhetuar-nje-nate-me-pare-drejt-pejes/60%Daily2018-05-20 06:19
https://kosova-info.com/dhurate-per-ramazan-biznesmeni-i-krishtere-nderton-xhami-per-punetoret-myslimane/60%Daily2018-05-20 06:17
https://kosova-info.com/melania-trump-ne-shtepine-e-bardhe-pas-operacionit/60%Daily2018-05-20 06:09
https://kosova-info.com/drashkoviq-kunder-referendumit-ne-serbi-kosoven-e-kemi-humbur/60%Daily2018-05-20 06:00
https://kosova-info.com/xhensila-realizon-fotosesion-ne-ditet-e-fundit-te-shtatzenise-mezi-te-pres-e-vogla-ime/60%Daily2018-05-20 06:00
https://kosova-info.com/llapjanet-kultivojne-drogen-ne-bahce-dhe-e-terin-ne-tavan/60%Daily2018-05-20 05:52
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-17/60%Daily2018-05-20 05:41
https://kosova-info.com/shadow-tactics-blades-of-the-shogun-review/60%Daily2018-05-20 00:22
https://kosova-info.com/efektet-anesore-te-stresit/60%Daily2018-05-19 22:08
https://kosova-info.com/gjysme-e-zhveshur-ne-plazh-demi-rose-uron-vikend-te-mbare/60%Daily2018-05-19 22:00
https://kosova-info.com/fabrici-kosova-kushti-kryesor-per-serbine-ne-be/60%Daily2018-05-19 21:57
https://kosova-info.com/intelektualet-elektrizojne-qytetin-e-gjilanit-nje-dite-para-finales-me-prishtinen/60%Daily2018-05-19 21:52
https://kosova-info.com/avdullahu-ne-tirane-u-shkolluam-per-bombat-me-telekomande-per-veprimet-patriotike-te-pasluftes/60%Daily2018-05-19 21:50
https://kosova-info.com/kujdes-me-ilacet-e-gjumit-jane-te-rrezikshme/60%Daily2018-05-19 21:46
https://kosova-info.com/majlinda-publikon-pamje-te-reja-nga-ditelindja-e-roanit/60%Daily2018-05-19 21:44
https://kosova-info.com/fustanet-e-nuseve-me-madheshtore-ne-dasmat-mbreterore/60%Daily2018-05-19 21:37
https://kosova-info.com/autobusin-e-crvena-zvezdas-e-perfshine-flaka-lojtaret-hidhen-per-te-shpetuar/60%Daily2018-05-19 21:35
https://kosova-info.com/princi-harry-shetit-bashkeshorten-me-veturen-klasike-350-mije-funtesh/60%Daily2018-05-19 21:33
https://kosova-info.com/vetem-kuroren-nuk-e-zgjodhi-te-thjeshte-meghan-markle-ajo-ka-nje-domethenie/60%Daily2018-05-19 21:31
https://kosova-info.com/fjalet-prekese-te-djalit-shqiptar-per-nenen-biresuese-sdo-te-te-le-asnjehere-vetem/60%Daily2018-05-19 21:30
https://kosova-info.com/me-stil-dhe-klas-dukja-e-yjeve-ne-dasmen-mbreterore-te-princit-harry-dhe-meghan-markle/60%Daily2018-05-19 21:29
https://kosova-info.com/luana-vjollca-do-te-sjelle-bashkepunim-me-bujar-qamilin/60%Daily2018-05-19 21:24
https://kosova-info.com/20-vjecari-zhduket-ne-lumin-erzen/60%Daily2018-05-19 21:21
https://kosova-info.com/spalletti-interi-e-meriton-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-05-19 21:18
https://kosova-info.com/opozita-greke-nuk-e-pranon-emrin-republika-e-maqedonise-se-ilindenit/60%Daily2018-05-19 21:17
https://kosova-info.com/greqia-ne-menyre-indirekte-e-hodhi-poshte-propozimin-maqedonia-ilinditase/60%Daily2018-05-19 21:15
https://kosova-info.com/10-familjet-mbreterore-me-te-pasura-ne-europe/60%Daily2018-05-19 21:11
https://kosova-info.com/e-ben-edhe-kete-dafina-filmon-veten-duke-bere-dush/60%Daily2018-05-19 21:09
https://kosova-info.com/haradinaj-ldk-se-po-punoni-kunder-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2018-05-19 21:00
https://kosova-info.com/villarreal-22-real-madrid-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-05-19 20:57
https://kosova-info.com/ekspertet-japin-alarmin-per-mizen-gjakpirese/60%Daily2018-05-19 20:55
https://kosova-info.com/enca-i-ben-vetes-nje-dhurate-te-shtrenjte-ne-amerike-e-embel-sikur-une/60%Daily2018-05-19 20:36
https://kosova-info.com/zaev-nxjerr-sekretin-batuta-e-rames-me-macron-do-tju-shkrije-se-qeshuri/60%Daily2018-05-19 20:35
https://kosova-info.com/real-madrid-e-mbyll-me-barazim-sezonin-ne-la-liga/60%Daily2018-05-19 20:33
https://kosova-info.com/ambasadori-suedez-ushtria-e-kosoves-formohet-vetem-permes-ndryshimeve-kushtetuese/60%Daily2018-05-19 20:32
https://kosova-info.com/kembet-ju-vijne-arome-te-keqe-ja-si-ta-eliminoni/60%Daily2018-05-19 20:23
https://kosova-info.com/villarreal-ia-shenon-nje-super-gol-djalit-te-zidanes/60%Daily2018-05-19 20:16
https://kosova-info.com/rama-per-gazeten-austriake-evropa-eshte-feja-jone/60%Daily2018-05-19 20:10
https://kosova-info.com/eintracht-frankfurt-fiton-kupen-e-gjermanise-pas-30-viteve-duke-e-mundur-ne-finale-bayernin/60%Daily2018-05-19 20:02
https://kosova-info.com/drejtori-i-kultures-i-vetevendosjes-se-di-si-shkruhet-kulture-foto/60%Daily2018-05-19 20:01
https://kosova-info.com/premiere-adelina-ismaili-rikthehet-me-tiqja/60%Daily2018-05-19 19:59
https://kosova-info.com/mourinho-chelsea-nuk-e-meritoje-kupen-fa-united-ishte-skuader-me-e-mire/60%Daily2018-05-19 19:44
https://kosova-info.com/termet-4-5-balle-ne-shqiperi/60%Daily2018-05-19 19:41
https://kosova-info.com/llapjanet-e-terin-drogen-ne-tavan-video/60%Daily2018-05-19 19:36
https://kosova-info.com/dukesha-meghan-markle-nderron-fustanin-keshtu-duket-ne-ndejen-e-dasmes/60%Daily2018-05-19 19:35
https://kosova-info.com/era-istrefi-konfirmon-lajmin-se-do-te-kendoje-himnin-e-kampionatit-boteror-te-futbollit/60%Daily2018-05-19 19:21
https://kosova-info.com/aseksualiteti-mungesa-e-terheqjes-seksuale-i-tille-lind-apo-behesh/60%Daily2018-05-19 19:21
https://kosova-info.com/ronaldo-shenon-gol-te-bukur-me-koke-reali-dyfishon-epersine/60%Daily2018-05-19 19:20
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-personin-qe-u-gjet-i-vdekur-ne-puset-ne-prishtine/60%Daily2018-05-19 19:17
https://kosova-info.com/gjurme-shqiptare-mafia-shqiptare/60%Daily2018-05-19 19:10
https://kosova-info.com/serbia-e-ka-te-qarte-se-kosoven-e-ka-kusht-per-anetaresim-ne-be/60%Daily2018-05-19 19:01
https://kosova-info.com/villarreal-real-madrid-shenon-bale/60%Daily2018-05-19 19:01
https://kosova-info.com/limaj-takon-gjeneralin-kroat-ante-gotovina/60%Daily2018-05-19 18:54
https://kosova-info.com/chelsea-10-manchester-united-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-05-19 18:52
https://kosova-info.com/prishtine-30-vjecari-gjendet-i-vdekur-ne-bunar/60%Daily2018-05-19 18:48
https://kosova-info.com/remzie-dhe-nexhat-osmani-sjellin-amanet-djemve-te-ri/60%Daily2018-05-19 18:47
https://kosova-info.com/merr-fund-drama-ne-turqi-galatasaray-shpallet-kampion/60%Daily2018-05-19 18:37
https://kosova-info.com/haxhiu-tregon-arsyen-perse-labani-nuk-mund-te-jete-anetar-i-gjykates-kushtetuese/60%Daily2018-05-19 18:34
https://kosova-info.com/google-maps-nuk-po-funksionon-ne-keto-dy-modele-te-telefoneve/60%Daily2018-05-19 18:33
https://kosova-info.com/fero-thumbon-koleget-per-ndjekesit-ne-instagram/60%Daily2018-05-19 18:30
https://kosova-info.com/autori-i-masakres-ne-teksas-perndiqej-nga-shoket-dhe-trajneri/60%Daily2018-05-19 18:27
https://kosova-info.com/rihapet-finalja-sigal-prishtina-e-mund-kb-bashkimin/60%Daily2018-05-19 18:22
https://kosova-info.com/deshmia-me-rrahen-qe-te-pranoja-krime-qe-si-kam-bere/60%Daily2018-05-19 18:11
https://kosova-info.com/chelsea-e-fiton-kupen-fa-mposht-ne-finale-manchester-unitedin/60%Daily2018-05-19 18:07
https://kosova-info.com/fshati-ne-prishtine-ku-ne-nje-klase-gjenden-vetem-kater-nxenes/60%Daily2018-05-19 18:02
https://kosova-info.com/komenti-epik-i-tunes-ne-fotografine-e-yllit/60%Daily2018-05-19 17:54
https://kosova-info.com/pacolli-i-ben-thirrje-paraguajit-per-ri-shqyrtimin-e-njohjes-se-kosoves/60%Daily2018-05-19 17:52
https://kosova-info.com/haradinaj-po-punohet-intensivisht-per-integrimin-dhe-zhvillimin-e-kosoves/60%Daily2018-05-19 17:46
https://kosova-info.com/villarreal-real-madrid-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-05-19 17:42
https://kosova-info.com/prishtine-mbi-100-artiste-punojne-murale-ne-rrugen-b/60%Daily2018-05-19 17:40
https://kosova-info.com/dogji-rrjetin-me-imazhin-e-fundit-baby-g-si-shpeton-fotoshopit/60%Daily2018-05-19 17:28
https://kosova-info.com/real-madrid-mund-ta-transferoje-neymarin/60%Daily2018-05-19 17:28
https://kosova-info.com/arabi-saudite-7-aktiviste-ne-pranga-sfiduan-kufizimin-ndaj-femrave-ne-drejtim/60%Daily2018-05-19 17:21
https://kosova-info.com/paradoksi-i-fiksimit-me-dasmen-mbreterore/60%Daily2018-05-19 17:16
https://kosova-info.com/mancini-zbulon-listen-e-pare-si-trajner-i-italise-e-rikthen-ne-kombetare-balotellin/60%Daily2018-05-19 17:12
https://kosova-info.com/zbulohet-torta-e-jashtezakonshme-e-dasmes-se-meghan-dhe-harry/60%Daily2018-05-19 17:01
https://kosova-info.com/rikthehet-ford-bronco/60%Daily2018-05-19 16:57
https://kosova-info.com/bayern-munich-eintracht-frankfurt-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-05-19 16:53
https://kosova-info.com/adelina-berisha-sjell-ne-cover-kengen-e-dehun-te-nexhmije-pagarushes/60%Daily2018-05-19 16:50
https://kosova-info.com/gjykatave-u-duhen-me-shume-njerez-per-rritje-te-transparences/60%Daily2018-05-19 16:45
https://kosova-info.com/penallti-per-chelsean-cfare-beri-hazard-2/60%Daily2018-05-19 16:41
https://kosova-info.com/motorola-po-e-risjell-modelin-razr/60%Daily2018-05-19 16:40
https://kosova-info.com/gjilani-mbetet-ne-superlige-vellaznimi-ne-barazh/60%Daily2018-05-19 16:36
https://kosova-info.com/maqedonia-ndryshon-emrin-si-do-te-quhet-tani/60%Daily2018-05-19 16:32
https://kosova-info.com/okb-denon-sulmin-ne-nje-stadium-ne-afganistan/60%Daily2018-05-19 16:29
https://kosova-info.com/merret-vendimi-per-ndeshjen-e-nderprere-mes-vellaznimit-dhe-gjilanit/60%Daily2018-05-19 16:22
https://kosova-info.com/veshja-e-cuditshme-e-dua-lipes-ne-los-anxhelo/60%Daily2018-05-19 16:22
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-nderpritet-ndeshja-mes-vellaznimit-dhe-gjilanit-ne-minuten-e-92/60%Daily2018-05-19 16:08
https://kosova-info.com/bie-nga-ndertesa-vdes-15-vjecarja-ne-prizren/60%Daily2018-05-19 16:07
https://kosova-info.com/gjithcka-rreth-marteses-glamuroze-te-princit-harry-dhe-meghan-markle-foto/60%Daily2018-05-19 16:01
https://kosova-info.com/nje-oferte-e-papritur-mund-te-largoje-luis-suarezin-nga-barcelona/60%Daily2018-05-19 15:58
https://kosova-info.com/nuk-ishin-te-pranishem-ne-eurovizion-keshtu-e-befasuan-familja-eleni-foureiran/60%Daily2018-05-19 15:45
https://kosova-info.com/ambasadori-kosovar-ne-londe-uron-maresen-e-princit-harry-dhe-meghan-markle/60%Daily2018-05-19 15:41
https://kosova-info.com/cili-eshte-telefoni-i-mencur-me-i-shitur-ne-europe/60%Daily2018-05-19 15:35
https://kosova-info.com/mijera-kroate-protestojne-kunder-abortit/60%Daily2018-05-19 15:29
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-chelsea-manchester-united-2/60%Daily2018-05-19 15:17
https://kosova-info.com/melania-trump-kthehet-ne-shtepine-e-bardhe-pas-operacionit-ne-veshke/60%Daily2018-05-19 15:11
https://kosova-info.com/kina-lanson-raketen-e-pare-ne-hapesire-e-ndertuar-nga-nje-kompani-private/60%Daily2018-05-19 15:09
https://kosova-info.com/juventus-21-hellas-verona-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-05-19 15:01
https://kosova-info.com/keshtu-eshte-veshur-dukesha-kate-middleton-ne-dasmen-e-princit-harry-me-meghan-markle/60%Daily2018-05-19 15:00
https://kosova-info.com/nuk-ka-be-nese-nuk-shuhet-dashuria-e-rames-per-erdoganin/60%Daily2018-05-19 14:57
https://kosova-info.com/pret-damaret-me-thike-26-vjecari-gjendet-pa-jete-ne-vlore/60%Daily2018-05-19 14:57
https://kosova-info.com/buffon-e-perfundon-me-fitore-epoken-e-tij-te-juventusi/60%Daily2018-05-19 14:54
https://kosova-info.com/afganistan-se-paku-16-persona-te-vdekur-nga-permbytjet/60%Daily2018-05-19 14:53
https://kosova-info.com/rreth-350-persona-te-deportuar-dhe-ekstraduar-nga-kosova/60%Daily2018-05-19 14:47
https://kosova-info.com/afganistan-mbyllen-qindra-shkolla-pas-ofensives-se-talibaneve/60%Daily2018-05-19 14:39
https://kosova-info.com/buffon-zevendesohet-per-here-te-fundit-me-fanellen-e-juventusit/60%Daily2018-05-19 14:38
https://kosova-info.com/basha-nis-pergatitjet-per-protesten/60%Daily2018-05-19 14:37
https://kosova-info.com/dasma-mbreterore-permes-fotografive/60%Daily2018-05-19 14:33
https://kosova-info.com/zjarr-ne-nje-fabrike-ne-prizren-dy-te-lenduar/60%Daily2018-05-19 14:20
https://kosova-info.com/pas-kater-muajve-fillon-rregullimi-i-kanalizimit-te-shkolla-elena-gjika/60%Daily2018-05-19 14:16
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-gjashte-zyrtareve-qe-gjuajten-me-arme-ne-oden-e-limajt/60%Daily2018-05-19 14:15
https://kosova-info.com/juve-shenon-dy-gola-te-shpejte-ndaj-hellas-verona/60%Daily2018-05-19 14:14
https://kosova-info.com/pershendetja-mes-loteve-e-buffonit-me-tifozet-e-juventusit/60%Daily2018-05-19 14:10
https://kosova-info.com/jeta-ne-rruget-e-dhunshme-te-rusise-foto/60%Daily2018-05-19 14:05
https://kosova-info.com/dafina-pa-recipeta-ne-mes-te-rruges-tregon-shume-me-xhaketen-e-zberthyer/60%Daily2018-05-19 14:01
https://kosova-info.com/maqedonia-e-ilindenit-cipras-njofton-aktoret-politike-ne-greqi/60%Daily2018-05-19 14:00
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-juve-afer-transferimit-te-emre-can/60%Daily2018-05-19 13:55
https://kosova-info.com/pacolli-rruga-e-kosoves-per-anetaresim-ne-ke-e-pandalshme/60%Daily2018-05-19 13:54
https://kosova-info.com/bija-e-kusherina-vjen-nga-gjashte-motrat-mustafa/60%Daily2018-05-19 13:49
https://kosova-info.com/media-gjermane-godet-ashper-shqiperine-vend-i-mbuluar-me-mbeturina/60%Daily2018-05-19 13:48
https://kosova-info.com/yjet-e-pranishem-ne-debutimin-e-gianluigi-buffon-te-parma-ne-vitin-1995/60%Daily2018-05-19 13:43
https://kosova-info.com/ministri-lluka-jep-sqarime-per-zvogelimin-e-pagave-ne-ptk/60%Daily2018-05-19 13:30
https://kosova-info.com/vdekja-e-27-vjecarit-ne-komisariat-identifikohen-policet-qe-hyne-ne-qeli/60%Daily2018-05-19 13:29
https://kosova-info.com/rita-ora-joshese-ne-kampanjen-e-re-te-rimmel-london/60%Daily2018-05-19 13:26
https://kosova-info.com/isco-gezon-tifozet-e-real-madrid/60%Daily2018-05-19 13:19
https://kosova-info.com/navalny-themelon-parti-politike/60%Daily2018-05-19 13:16
https://kosova-info.com/basha-rama-dhe-xhafaj-jane-te-dyshuar-per-mbulim-te-krimit-te-shtune-ne-proteste/60%Daily2018-05-19 13:15
https://kosova-info.com/perleshje-ne-nje-lokal-tre-shqiptare-perfundojne-te-plagosur/60%Daily2018-05-19 13:14
https://kosova-info.com/kosova-shteti-i-pare-ne-evrope-qe-do-te-mbuloje-95-te-territorit-me-fibra-optike/60%Daily2018-05-19 13:13
https://kosova-info.com/dy-skuadra-te-premierliges-interesohen-per-joe-hart/60%Daily2018-05-19 13:12
https://kosova-info.com/e-vrane-ja-kush-jane-dy-policet-qe-masakruan-te-riun-ne-qelite-e-korces/60%Daily2018-05-19 13:09
https://kosova-info.com/pasi-shkaktoi-aksidentin-e-vendosi-trupin-e-vdekur-te-shokut-te-ngushte-ne-ulesen-e-vozitesit/60%Daily2018-05-19 13:06
https://kosova-info.com/djali-i-naim-ternaves-nis-biznes-ne-ramazan/60%Daily2018-05-19 12:59
https://kosova-info.com/ne-dasmen-princit-harry-te-ftuara-edhe-dy-ish-te-dashurat-e-tij/60%Daily2018-05-19 12:58
https://kosova-info.com/emigrantet-gjermania-do-te-shpenzoje-deri-ne-78-mln-euro-deri-ne-2022-shin/60%Daily2018-05-19 12:56
https://kosova-info.com/shqiperia-dhe-serbia-bashkohen-per-te-rritur-turizmin/60%Daily2018-05-19 12:53
https://kosova-info.com/nese-deshironi-te-fleni-me-mire-atehere-shmangni-keto-zakone/60%Daily2018-05-19 12:51
https://kosova-info.com/incident-ne-shpellen-e-pellumbasit-bien-nga-lartesia-dy-turiste/60%Daily2018-05-19 12:45
https://kosova-info.com/lekaj-gjakova-brenda-tri-viteve-me-te-gjitha-rruget-e-asfaltuara/60%Daily2018-05-19 12:44
https://kosova-info.com/lamtumire-arsenal-wilshere-te-top-klubi-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-05-19 12:35
https://kosova-info.com/pasi-i-thane-po-njeri-tjetrit-harry-dhe-meghan-parakalojne-ne-windsor/60%Daily2018-05-19 12:28
https://kosova-info.com/ish-futbollisti-i-prishtines-arianit-ahmeti-remzi-ejupi-ne-ffk-me-quante-avokat-ndoshta-ka-te-meta-psiqike/60%Daily2018-05-19 12:21
https://kosova-info.com/ani-ani-publikohet-nga-bigem/60%Daily2018-05-19 12:20
https://kosova-info.com/meghan-hyn-ne-kishe-me-fustan-mahnites-harry-dukesh-fantastike/60%Daily2018-05-19 12:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-juventus-verona/60%Daily2018-05-19 12:04
https://kosova-info.com/dy-te-lenduar-ne-zjarrin-qe-perfshiu-fabriken/60%Daily2018-05-19 12:03
https://kosova-info.com/zdrukthetari-i-verber/60%Daily2018-05-19 12:02
https://kosova-info.com/sindikata-e-ptk-se-kercenon-qeverine-kerkon-te-mos-ulen-pagat-e-punetoreve/60%Daily2018-05-19 12:02
https://kosova-info.com/keto-jane-detyrat-qe-e-presin-avokatin-e-popullit-ne-gjykaten-speciale/60%Daily2018-05-19 11:56
https://kosova-info.com/dy-te-lenduar-nga-aksidenti-me-motociklete-ne-hanin-e-elezit/60%Daily2018-05-19 11:47
https://kosova-info.com/juventus-publikon-fanellen-e-re-e-fundit-per-buffonin/60%Daily2018-05-19 11:46
https://kosova-info.com/nje-tjeter-pjese-e-intervistes-se-deshmitarit-x-do-transmetohet-keto-dite-flet-gazetari/60%Daily2018-05-19 11:46
https://kosova-info.com/prekese-shqiptarja-deportohet-pas-18-vjet-qendrimi-ne-amerike-nuk-mundi-as-ti-pershendes-femijet/60%Daily2018-05-19 11:44
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-po-hani-shume-sheqer/60%Daily2018-05-19 11:38
https://kosova-info.com/mjeket-kosovare-trajnohen-per-te-trajtuar-semundjen-e-limfodemes/60%Daily2018-05-19 11:37
https://kosova-info.com/napoli-ka-frike-a-do-te-jete-ky-ekipi-i-ri-i-sarrit/60%Daily2018-05-19 11:35
https://kosova-info.com/tifozet-e-atletico-madridit-kane-nje-kerkese-per-griezmannin/60%Daily2018-05-19 11:27
https://kosova-info.com/ne-dasmen-mbreterore-edhe-dy-shqiptaret-e-njohura/60%Daily2018-05-19 11:26
https://kosova-info.com/zyrtare-real-madrid-ka-nje-lajm-fantastik-per-ronaldon/60%Daily2018-05-19 11:20
https://kosova-info.com/vori-t-e-putinit-mafia-mbi-te-gjitha-mafiat/60%Daily2018-05-19 11:15
https://kosova-info.com/live-video-kurorezohen-princi-harry-dhe-dukesha-meghan-markle/60%Daily2018-05-19 11:08
https://kosova-info.com/sakrificat-per-te-pare-nga-afer-martesen-mbreterore-foto/60%Daily2018-05-19 11:06
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-peje/60%Daily2018-05-19 11:02
https://kosova-info.com/digjet-nje-fabrike-ne-prizren-lendohen-dy-persona/60%Daily2018-05-19 11:01
https://kosova-info.com/hani-kastravecat-dhe-sherojeni-veten-14-perfitime-te-shkelqyera-shendetesore-te-kastravecave/60%Daily2018-05-19 10:59
https://kosova-info.com/blloku-i-klerikut-shiit-i-fiton-zgjedhjet-ne-irak/60%Daily2018-05-19 10:54
https://kosova-info.com/ngecja-e-procesit-te-njohjes-se-kosoves-mungese-e-strategjise/60%Daily2018-05-19 10:51
https://kosova-info.com/dybala-shkruan-mesazh-te-lamtumires-per-buffonin/60%Daily2018-05-19 10:50
https://kosova-info.com/afganistan-tete-te-vrare-nga-shperthimet-ne-nje-stadium/60%Daily2018-05-19 10:50
https://kosova-info.com/keshtu-eshte-veshur-princi-harry-ne-dasmen-e-tij/60%Daily2018-05-19 10:46
https://kosova-info.com/saranda-dhe-ksamili-ende-sjane-gati-per-sezonin-turistik/60%Daily2018-05-19 10:43
https://kosova-info.com/barcelona-prezanton-fanellen-e-pare-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-19 10:40
https://kosova-info.com/lirohen-dy-pjesetaret-e-fsk-se-te-arrestuar-nga-serbia/60%Daily2018-05-19 10:40
https://kosova-info.com/avdullahu-u-shkollova-ne-tirane-per-montimin-e-bombave/60%Daily2018-05-19 10:39
https://kosova-info.com/live-meghan-markle-gati-te-arrije-altar-duket-mahnitese-ne-fustanin-e-bardhe/60%Daily2018-05-19 10:35
https://kosova-info.com/be-zotohet-se-do-te-qendroje-ne-marreveshjen-berthamore/60%Daily2018-05-19 10:34
https://kosova-info.com/opozita-nis-organizimin-per-protesten-basha-me-e-madhja-qe-ka-ndodhur-ndonjehere/60%Daily2018-05-19 10:30
https://kosova-info.com/samsung-vazhdon-te-tallet-me-iphone-perseri/60%Daily2018-05-19 10:23
https://kosova-info.com/rezarta-shkurta-publikon-biseden-private-me-xhensilen-i-zbulon-befasine/60%Daily2018-05-19 10:19
https://kosova-info.com/prinderit-befasojne-dua-lipen-ne-las-vegas/60%Daily2018-05-19 09:57
https://kosova-info.com/njihuni-me-qytetin-nen-liqenin-e-ohrit/60%Daily2018-05-19 09:50
https://kosova-info.com/hoti-kadare-me-dha-nje-porosi-qe-tia-percjell-kryeministrit-haradinaj/60%Daily2018-05-19 09:38
https://kosova-info.com/arrijne-te-ftuarit-e-pare-per-dasmen-e-princit-harry-dhe-meghan-markle/60%Daily2018-05-19 09:36
https://kosova-info.com/ky-eshte-shteti-ku-iftari-hahet-pas-21-oresh-agjerim/60%Daily2018-05-19 09:29
https://kosova-info.com/8-arsye-pse-nje-grua-shmang-seksin-ju-nuk-duhet-ti-injoroni-ato/60%Daily2018-05-19 09:22
https://kosova-info.com/masa-te-shtuara-sigurie-per-dasmen-mbreterore/60%Daily2018-05-19 09:17
https://kosova-info.com/nuk-di-cte-beje-me-para-reperi-diddy-blen-pikture-ne-vlere-21-1-milione-dollare/60%Daily2018-05-19 09:12
https://kosova-info.com/reportazhi-i-zdf-se-shqiperia-para-nje-apokalipsi/60%Daily2018-05-19 09:11
https://kosova-info.com/pak-ore-para-dasmes-meghan-markle-i-publikohen-imazhe-qe-sdo-donte-ti-shihte/60%Daily2018-05-19 09:02
https://kosova-info.com/video-live-nis-dasma-e-vitit-martohet-princ-harry/60%Daily2018-05-19 08:57
https://kosova-info.com/obi-izraeli-ka-kryer-sulmet-me-perkrahje-te-shba-ve/60%Daily2018-05-19 08:55
https://kosova-info.com/zmbrapset-qeveria-terhiqet-nga-ideja-qe-ushtria-e-kosoves-te-formohet-me-ligj/60%Daily2018-05-19 08:54
https://kosova-info.com/vellaznimi-gjilani-dueli-i-drejteperdrejte-per-te-shmangur-zonen-play-out/60%Daily2018-05-19 08:54
https://kosova-info.com/metodat-per-ti-mbajtur-syte-e-shendetshem/60%Daily2018-05-19 08:52
https://kosova-info.com/rodrigo-ne-bayern-munich/60%Daily2018-05-19 08:47
https://kosova-info.com/fundjava-me-kthjellime-rriten-temperaturat/60%Daily2018-05-19 08:46
https://kosova-info.com/reportazhi-i-zdf-shqiperia-para-nje-apokalipsi/60%Daily2018-05-19 08:46
https://kosova-info.com/keshtu-zgjodhi-ta-uroje-majk-djalin-per-ditelindje/60%Daily2018-05-19 08:41
https://kosova-info.com/i-aksidentuari-mbreme-me-traktor-ne-suhareke-ishte-veteran-i-uck-se/60%Daily2018-05-19 08:39
https://kosova-info.com/i-aksidentuari-mbreme-me-traktor-ne-suhareke-ishte-veteran-i-uck-se-2/60%Daily2018-05-19 08:39
https://kosova-info.com/juventusi-pergatit-festen-dhe-lamtumiren-e-buffon-reali-luan-te-fundit-monaco-dhe-lyon-duan-championsin/60%Daily2018-05-19 08:36
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-i-zhdukuri-ne-prizren/60%Daily2018-05-19 08:35
https://kosova-info.com/morata-kthehet-ne-la-lige-te-kundershtari-i-urryer-nga-real-madrid/60%Daily2018-05-19 08:33
https://kosova-info.com/zyrtari-i-dash-zbulon-kur-largohet-nga-shqiperia-ambasadori-lu/60%Daily2018-05-19 08:29
https://kosova-info.com/shba-deporton-nje-shtetas-rus-2/60%Daily2018-05-19 08:28
https://kosova-info.com/kocijanciq-dialogu-i-lidhur-fort-me-te-ardhmen-evropiane-te-te-dyja-paleve/60%Daily2018-05-19 08:24
https://kosova-info.com/duka-dhe-dukesha-e-sussex-it-mbreteresha-jep-titujt-qe-nuk-perdoreshin-qe-nga-1843/60%Daily2018-05-19 08:24
https://kosova-info.com/mourinho-e-conte-jane-pajtuar-por-ja-cfare-do-te-kerkojne-man-utd-dhe-chelsea-ne-finalen-e-fa-cup/60%Daily2018-05-19 08:23
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-baby-g-shfaqet-e-nxehte-mbi-ballkon/60%Daily2018-05-19 08:20
https://kosova-info.com/lewandowski-injoron-real-madridin-zgjedh-klubin-nga-premierliga/60%Daily2018-05-19 08:20
https://kosova-info.com/shba-deporton-nje-shtetas-rus/60%Daily2018-05-19 08:15
https://kosova-info.com/rohani-i-ben-thirrje-botes-myslimane-te-nderprese-lidhjet-me-izraelin/60%Daily2018-05-19 08:14
https://kosova-info.com/bayern-munich-eintracht-frankfurt-finalja-speciale-e-kupes-se-gjermanise/60%Daily2018-05-19 08:13
https://kosova-info.com/man-utd-nderon-ronaldon/60%Daily2018-05-19 08:10
https://kosova-info.com/shenjat-qe-ju-nuk-jeni-duke-pire-uje-aq-sa-duhet/60%Daily2018-05-19 08:04
https://kosova-info.com/kylie-jenner-mahnitese-ne-takim-me-fansat/60%Daily2018-05-19 08:00
https://kosova-info.com/sulm-me-bombe-ne-nje-stadium-ne-afganistan-8-te-vdekur/60%Daily2018-05-19 07:59
https://kosova-info.com/zvicra-eksporton-automjete-ne-vlere-prej-2-5-milione-eurosh-ne-shqiperi/60%Daily2018-05-19 07:58
https://kosova-info.com/19-vjet-nga-masakra-ne-burgun-e-dubraves/60%Daily2018-05-19 07:50
https://kosova-info.com/letra-e-lamtumires-nga-buffon-per-tifozet-e-juventusit/60%Daily2018-05-19 07:43
https://kosova-info.com/enca-haxhia-vishet-provokuese-per-koncertin-ne-nju-jork/60%Daily2018-05-19 07:41
https://kosova-info.com/rruget-vrasese-per-kater-muaj-29-te-vdekur/60%Daily2018-05-19 07:41
https://kosova-info.com/evolucioni-i-topave-te-kampionatit-boteror-ne-futboll/60%Daily2018-05-19 07:38
https://kosova-info.com/cmenduri-ne-tirane-shoferi-kapet-me-168-km-h/60%Daily2018-05-19 07:26
https://kosova-info.com/vialli-ky-duhet-te-jete-trajneri-i-chelseat-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-19 07:24
https://kosova-info.com/reagimi-i-selena-gomez-kur-degjon-kengen-e-dua-lipes-ne-rruge/60%Daily2018-05-19 07:21
https://kosova-info.com/a-eshte-e-mundshme-ndarja-e-kosoves-flet-politikani-i-afert-me-merkelin/60%Daily2018-05-19 07:20
https://kosova-info.com/haxhiu-kushtetueses-po-i-behet-presion-lidhur-me-vendimin-per-rritjen-e-pagave-nga-kryeministri/60%Daily2018-05-19 07:12
https://kosova-info.com/htc-u12-do-ti-kete-dy-kamera-perpara/60%Daily2018-05-19 07:12
https://kosova-info.com/balotelli-shuan-dyshimet-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-19 07:11
https://kosova-info.com/iluzionet-gjermane-rreth-putinit-dhe-rusise/60%Daily2018-05-19 07:04
https://kosova-info.com/interesim-i-madh-per-ta-ndjekur-nga-afer-dasmen-e-princit-harry-me-meghan-markle/60%Daily2018-05-19 07:01
https://kosova-info.com/deklaratat-per-messin-qe-nuk-do-ti-pelqejne-tifozeve-te-barcelones/60%Daily2018-05-19 06:56
https://kosova-info.com/nese-beheni-me-jarge-naten-ju-jeni-shume-me-fat/60%Daily2018-05-19 06:51
https://kosova-info.com/putin-ngacmon-britanine-per-spiunin-e-helmuar-po-ta-kishim-helmuar-ne-do-te-vdiste-ne-vend/60%Daily2018-05-19 06:48
https://kosova-info.com/inter-cakton-cmimin-per-shitjen-e-skriniar/60%Daily2018-05-19 06:45
https://kosova-info.com/kuvendi-nuk-i-penalizon-deputetet-pertace/60%Daily2018-05-19 06:42
https://kosova-info.com/djali-i-reperit-majk-mbush-nje-vjet-keshtu-e-uron-e-ema/60%Daily2018-05-19 06:40
https://kosova-info.com/lamtumire-psg-verratti-ne-serie-a/60%Daily2018-05-19 06:35
https://kosova-info.com/chelsea-man-utd-formacionet-e-finales-ne-fa-cup/60%Daily2018-05-19 06:29
https://kosova-info.com/ismaili-vitin-tjeter-nis-ndertimi-i-spitalit-te-prishtines-komuna-ta-gjeje-lokacionin/60%Daily2018-05-19 06:26
https://kosova-info.com/shqiptaret-vazhdojne-te-cmenden-pas-makinave-gjermane/60%Daily2018-05-19 06:22
https://kosova-info.com/juventus-verona-formacionet-e-ndeshjes-se-fundit-te-buffonit/60%Daily2018-05-19 06:22
https://kosova-info.com/kishte-prinderit-e-pranishem-ne-koncert-por-ja-si-ishte-veshur-rita-mbreme/60%Daily2018-05-19 06:19
https://kosova-info.com/bayern-munich-zgjedh-perforcimin-e-ri-cmimi-60-milione-euro/60%Daily2018-05-19 06:17
https://kosova-info.com/sot-mot-me-vranesira/60%Daily2018-05-19 06:06
https://kosova-info.com/nderkombetaret-ska-plan-per-kosoven-palet-te-dalin-vete-me-propozime/60%Daily2018-05-19 06:00
https://kosova-info.com/i-fiksuar-pas-saj-me-imazhin-e-kesaj-femre-noizy-perfundoi-naten-e-mbremshme/60%Daily2018-05-19 06:00
https://kosova-info.com/kosovaret-te-paret-per-pajisje-me-pasaporten-zvicerane/60%Daily2018-05-19 05:42
https://kosova-info.com/nje-fotografi-nga-kosova-qe-po-e-tmerron-boten/60%Daily2018-05-19 05:34
https://kosova-info.com/macos-sierra-review-mac-users-get-a-modest-update-this-year/60%Daily2018-05-19 00:22
https://kosova-info.com/bebe-rexha-performon-ne-american-idol/60%Daily2018-05-18 22:00
https://kosova-info.com/tifozet-e-atleticos-e-bejne-torresin-te-qaje-ne-festen-e-triumfit-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2018-05-18 21:57
https://kosova-info.com/pas-ndarjes-pendohen-me-shume-meshkujt-apo-grate/60%Daily2018-05-18 21:55
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-i-jep-mbeshtetje-arben-gashit-i-thote-te-kete-kujdes-nga-xhavit-haliti/60%Daily2018-05-18 21:51
https://kosova-info.com/selena-gomez-vishet-sportive-me-linjen-e-re-te-saj-defy/60%Daily2018-05-18 21:44
https://kosova-info.com/daciq-thote-se-serbia-nuk-do-ta-lejoje-anetaresimin-e-kosoves-ne-keshillin-e-evropes/60%Daily2018-05-18 21:40
https://kosova-info.com/dorezohet-aguero-une-e-messi-nuk-mund-te-luajme-se-bashku-ne-nje-klub/60%Daily2018-05-18 21:36
https://kosova-info.com/aktorja-e-famshme-le-nam-ne-kane-shfaqet-me-fustanin-pa-te-brendshme/60%Daily2018-05-18 21:32
https://kosova-info.com/suhareke-60-vjecari-vdes-pasi-u-rrokullis-me-traktor/60%Daily2018-05-18 21:23
https://kosova-info.com/momenti-emocionues-kur-lojtaret-dhe-tifozet-e-parmas-e-kuptojne-se-jane-rikthyer-ne-serie-a/60%Daily2018-05-18 21:17
https://kosova-info.com/trump-departamenti-i-drejtesise-kishte-futur-nje-spiun-ne-fushate/60%Daily2018-05-18 21:16
https://kosova-info.com/levizjet-provokuese-te-48-vjecares-jennifer-lopez-ne-koncert/60%Daily2018-05-18 21:14
https://kosova-info.com/deklarata-e-meghan-markle-nje-dite-para-dasmes-ja-cfare-thote-per-babain/60%Daily2018-05-18 21:00
https://kosova-info.com/hazard-thote-se-nuk-eshte-egoist-mjaftueshem-per-ta-fituar-topin-e-arte/60%Daily2018-05-18 20:58
https://kosova-info.com/bahtiri-sefaj-u-shkarkua-per-shkak-te-arrestimit-te-gjuriqit/60%Daily2018-05-18 20:58
https://kosova-info.com/250-te-arrestuar-per-pornografi-te-femijeve/60%Daily2018-05-18 20:51
https://kosova-info.com/urinimi-i-femijeve-ne-shtrat-gjate-nates-shkaktaret-dhe-trajtimi/60%Daily2018-05-18 20:43
https://kosova-info.com/bamieh-eulex-i-monitoron-cdokend-por-jo-edhe-veten/60%Daily2018-05-18 20:42
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-parma-rikthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-05-18 20:41
https://kosova-info.com/genta-ismaili-deshperon-fansat-me-kete-pamje/60%Daily2018-05-18 20:37
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-te-shkarkohet-nga-posti-i-nenkryetarit-te-kuvendit/60%Daily2018-05-18 20:37
https://kosova-info.com/%e2%80%8bflet-15-vjecarja-qe-evitoi-plackitjen-nga-hajnat-e-armatosur-ne-stanoc/60%Daily2018-05-18 20:27
https://kosova-info.com/e-thote-troc-kylie-jenner-dashuria-ime-per-jete/60%Daily2018-05-18 20:22
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-juves-me-lojtaret-qe-kane-luajtur-ne-shtate-vitet-e-fundit/60%Daily2018-05-18 20:21
https://kosova-info.com/perzierja-e-cila-eliminon-dhembjen-dhe-liron-trupin-nga-helmet-dhembja-e-kokes-zhduket-te-paret-permiresohet/60%Daily2018-05-18 20:15
https://kosova-info.com/u-perfshi-ne-perleshjen-mes-halitit-e-gashit-reagon-gani-dreshaj/60%Daily2018-05-18 20:08
https://kosova-info.com/higuain-zbulon-momentin-me-te-veshtire-ne-karriere-kur-e-mendoi-edhe-largimi-nga-futbolli/60%Daily2018-05-18 20:05
https://kosova-info.com/cila-eshte-e-ardhmja-e-fsk-se-flet-gjenerali-rrahman-rama/60%Daily2018-05-18 20:01
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-joshese-ne-bikini-te-kuqe/60%Daily2018-05-18 20:00
https://kosova-info.com/perzierja-sheruese-e-cila-eliminon-dhembjen-dhe-liron-trupin-nga-helmet/60%Daily2018-05-18 19:51
https://kosova-info.com/juventus-e-rikthen-verrattin-ne-serie-a/60%Daily2018-05-18 19:51
https://kosova-info.com/tre-te-mbijetuar-nga-rrezimi-i-aeroplanit-ne-kube/60%Daily2018-05-18 19:46
https://kosova-info.com/prinderit-e-rites-ndjekin-nga-afer-koncertin-e-se-bijes/60%Daily2018-05-18 19:40
https://kosova-info.com/pas-qetesise-11-muajshe-intensitet-i-larte-ne-gjykimin-ndaj-shukri-bujes/60%Daily2018-05-18 19:36
https://kosova-info.com/hudhra-portokalli-dhe-cokollata-e-zeze-e-ulin-rrezikun-e-sulmit-te-zemres/60%Daily2018-05-18 19:33
https://kosova-info.com/te-gjithe-e-dime-qe-reali-po-e-kerkon-kete-lojtar-te-bayernit/60%Daily2018-05-18 19:24
https://kosova-info.com/imami-goga-tregon-rastet-kur-agjerimi-mund-te-jete-joproduktiv/60%Daily2018-05-18 19:23
https://kosova-info.com/marina-e-mbuluar-me-dhurata-ndihem-e-bekuar/60%Daily2018-05-18 19:19
https://kosova-info.com/prizren-dem-i-madh-nga-qente-endacake/60%Daily2018-05-18 19:12
https://kosova-info.com/te-mirat-e-mjaltes/60%Daily2018-05-18 19:10
https://kosova-info.com/buffon-me-nje-leter-emocionuese-pershendete-tifozet-e-juventusit/60%Daily2018-05-18 19:06
https://kosova-info.com/more-balosh-qen-bir-qeni-konflikti-verbal-dhe-fizik-ndermjet-halitit-dhe-gashit/60%Daily2018-05-18 18:58
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-po-i-rikthehet-dashurise-se-vjeter-kjo-eshte-kenga-e-re/60%Daily2018-05-18 18:57
https://kosova-info.com/chelsea-refuzon-enriquen-shkaku-i-arrogances-se-trajnerit-spanjoll/60%Daily2018-05-18 18:50
https://kosova-info.com/ne-vushtrri-kerkohen-semaforet/60%Daily2018-05-18 18:47
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-zagreb-kroacia-partner-strategjik-dhe-faktor-stabiliteti-ne-ballkan/60%Daily2018-05-18 18:32
https://kosova-info.com/kam-pasur-probleme-te-tmerrshme-psikologjike-dhe-askush-nuk-e-dinte/60%Daily2018-05-18 18:31
https://kosova-info.com/nuk-zgjedhet-asnje-nga-gjyqtaret-shqiptare-per-kushtetuese/60%Daily2018-05-18 18:18
https://kosova-info.com/kuvendi-problematik-i-kosoves-nder-vite-deputetet-u-rrahen-e-u-shane-me-njeri-tjetrin/60%Daily2018-05-18 18:16
https://kosova-info.com/arben-gashi-i-bie-pishman-per-fjalet-fyese-dhe-sharjet-ndaj-xhavit-halitit/60%Daily2018-05-18 18:00
https://kosova-info.com/shaolin-gang-publikojne-kengen-e-re-transformohen-ne-videoklip/60%Daily2018-05-18 17:58
https://kosova-info.com/keta-jane-25-futbollistet-me-vleren-me-te-madhe-ne-treg/60%Daily2018-05-18 17:58
https://kosova-info.com/pacolli-per-dialogun-do-te-provohet-qe-kosova-dhe-serbia-te-lidhen-ekonomikisht/60%Daily2018-05-18 17:53
https://kosova-info.com/deschampls-le-ne-shtepi-nje-formacion-me-yje-qe-do-te-mund-ta-mposhte-secilen-kombetare-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-05-18 17:49
https://kosova-info.com/kuba-rrezohet-avioni-i-ngritur-nga-havana-me-104-vete-ne-bord/60%Daily2018-05-18 17:45
https://kosova-info.com/reagon-trump-pas-sulmit-ne-nje-shkolle-te-teksasit/60%Daily2018-05-18 17:41
https://kosova-info.com/orban-ben-thirrje-per-forcimin-e-kufirit-hungarez/60%Daily2018-05-18 17:40
https://kosova-info.com/okb-voton-pro-hetimit-per-vrasjet-ne-gaza/60%Daily2018-05-18 17:38
https://kosova-info.com/yjet-qe-do-ti-mungojne-kupes-se-botes/60%Daily2018-05-18 17:37
https://kosova-info.com/ministri-francez-mahjoubi-deklarohet-se-eshte-homoseksual/60%Daily2018-05-18 17:36
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-behet-romantik-i-ben-edhe-kete-dhurate-gruas/60%Daily2018-05-18 17:35
https://kosova-info.com/albulena-haxhiu-i-quan-primitive-halitin-e-gashin/60%Daily2018-05-18 17:32
https://kosova-info.com/pellegrini-rikthehet-ne-premierlige/60%Daily2018-05-18 17:24
https://kosova-info.com/veseli-dhe-shefat-e-grupeve-parlamentare-ia-falin-xhavit-halitit-por/60%Daily2018-05-18 17:16
https://kosova-info.com/telashet-skane-te-ndalur-per-aktorin-turk-pervec-burgut-ai-mori-edhe-kete-denim/60%Daily2018-05-18 17:15
https://kosova-info.com/perfitimet-shendetesore-nga-buka-e-misrit/60%Daily2018-05-18 17:15
https://kosova-info.com/kdi-te-merren-masa-ndaj-deputeteve-te-cilet-denigrojne-punen-e-kuvendit/60%Daily2018-05-18 17:12
https://kosova-info.com/zidane-do-te-flasim-per-neymarin-pas-finales-se-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-18 17:11
https://kosova-info.com/ldk-ja-kerkon-perjashtimin-e-xhavit-halitit-nga-seanca/60%Daily2018-05-18 17:05
https://kosova-info.com/hib-petrol-aktgjykimi-nuk-eshte-i-bazuar-ne-prova/60%Daily2018-05-18 17:03
https://kosova-info.com/rita-ora-pozon-prane-vetures-se-saj-luksoze/60%Daily2018-05-18 16:55
https://kosova-info.com/plisat-mbeshtesin-fuqishem-prishtinen-para-nisjes-per-ne-peje/60%Daily2018-05-18 16:54
https://kosova-info.com/zgjedhen-dy-anetare-te-gjykates-kushtetuese/60%Daily2018-05-18 16:50
https://kosova-info.com/kadri-veseli-qorton-xhavit-halitin-nuk-ka-kuptim-keshtu/60%Daily2018-05-18 16:50
https://kosova-info.com/barku-i-saj-peshonte-124-kilograme-ja-cfare-gjeten-mjeket-pas-operacionit-video/60%Daily2018-05-18 16:44
https://kosova-info.com/gjiganti-i-premierliges-me-oferte-prej-135-mln-euro-per-hazardin/60%Daily2018-05-18 16:35
https://kosova-info.com/sulltanesha-hyrrem-ne-festivalin-e-kanes-kaq-shume-ka-humbur-peshe-ajo/60%Daily2018-05-18 16:35
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-sulmohet-ne-tapetin-e-kuq-i-rrembehet-paruka/60%Daily2018-05-18 16:27
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-viktimave-ne-teksas-autori-kapet-i-gjalle/60%Daily2018-05-18 16:25
https://kosova-info.com/sulejman-starova-arrin-fitoren-e-pare-me-feronikelin/60%Daily2018-05-18 16:25
https://kosova-info.com/edhe-gani-dreshaj-deshti-mi-ra-arben-gashit-video/60%Daily2018-05-18 16:18
https://kosova-info.com/lazio-inter-ndodhe-befasia-me-biletat-e-ndeshjes/60%Daily2018-05-18 16:18
https://kosova-info.com/bebe-rexha-e-lumtur-pas-takimit-me-personalitetin-e-njohur/60%Daily2018-05-18 16:15
https://kosova-info.com/video-e-re-shikoni-se-si-xhavit-haliti-e-sulmon-arben-gashin/60%Daily2018-05-18 16:13
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-mundohet-ta-fshehe-goditjen-ndaj-arben-gashit-ju-po-rreni-kam-rreshqitur/60%Daily2018-05-18 16:07
https://kosova-info.com/besa-e-mahnitshme-ne-koncertin-e-divave-zeri-vjen-nga-brendesia-e-shpirtit/60%Daily2018-05-18 16:03
https://kosova-info.com/angela-merkel-fanse-e-eleni-foureira-permend-kengen-e-saj-ne-samitin-e-sofjes/60%Daily2018-05-18 15:57
https://kosova-info.com/pamje-nga-perplasja-fizike-ndermjet-xhavit-halitit-dhe-arben-gashit-ne-kuvend-video/60%Daily2018-05-18 15:54
https://kosova-info.com/nje-fytyre-i-ikte-nje-tjeter-i-vinte-shikoni-mimikat-e-rames-gjate-perplasjes-me-gazetaren/60%Daily2018-05-18 15:53
https://kosova-info.com/anetare-te-kryesise-se-ldk-se-deputet-e-veprimtare-nderuan-dhe-kujtuan-ish-deputetin-agim-kikaj/60%Daily2018-05-18 15:52
https://kosova-info.com/noizy-ia-arriti-qellimit-operohet-me-sukses-vajza-per-te-cilen-mblodhi-para/60%Daily2018-05-18 15:47
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-rrahje-ndermjet-xhavit-halitit-dhe-arben-gashit-ne-kuvend/60%Daily2018-05-18 15:41
https://kosova-info.com/kryeqyteti-i-vetem-i-ballkanit-ku-erdogan-mban-fushate/60%Daily2018-05-18 15:40
https://kosova-info.com/thaci-dekreton-themelimin-e-misioneve-diplomatike-te-kosoves-ne-shtetin-e-katarit-polonise-dhe-portugalise/60%Daily2018-05-18 15:35
https://kosova-info.com/dashni-e-vjeter-vjen-nga-poni-dhe-irkenc-hyka/60%Daily2018-05-18 15:34
https://kosova-info.com/arteta-trajner-i-arsenalit-pune-e-kryer/60%Daily2018-05-18 15:30
https://kosova-info.com/pas-lojes-se-famshme-yanni-ose-laurel-reagon-edhe-dua-lipa/60%Daily2018-05-18 15:26
https://kosova-info.com/urimi-i-vecante-i-ardit-gjebreas-per-ditelindjen-e-djalit/60%Daily2018-05-18 15:11
https://kosova-info.com/gjysme-e-zhveshur-ne-ditet-e-fundit-te-shtatzenise-emina-me-mesazh-per-foshnjen/60%Daily2018-05-18 15:06
https://kosova-info.com/portieri-i-qendron-besnik-romes-tani-mendoj-vetem-per-brazilin/60%Daily2018-05-18 15:06
https://kosova-info.com/sulm-i-armatosur-ne-nigeri-11-persona-te-vdekur/60%Daily2018-05-18 14:59
https://kosova-info.com/smoothie-me-karrota/60%Daily2018-05-18 14:58
https://kosova-info.com/shqiptaren-e-deportojne-nga-shba-ja-pas-18-viteve-femijet-i-mbesin-atje/60%Daily2018-05-18 14:58
https://kosova-info.com/enca-ne-nju-jork-nje-dite-emri-im-do-te-jete-ketu/60%Daily2018-05-18 14:52
https://kosova-info.com/enca-ne-nju-jork-nje-dite-emri-im-do-te-jete-ketu/60%Daily2018-05-18 14:52
https://kosova-info.com/keds-njofton-se-te-marten-do-te-kete-nderprerje-te-rrymes-ne-disa-vende/60%Daily2018-05-18 14:43
https://kosova-info.com/ky-eshte-cmimi-marramendes-i-cantes-se-xhensila-myrtezajt/60%Daily2018-05-18 14:41
https://kosova-info.com/ish-trajneri-i-manchester-city-kandidati-kryesor-per-stolin-e-west-ham/60%Daily2018-05-18 14:40
https://kosova-info.com/ne-prishtine-persona-te-panjohur-po-kerkojne-ndihma-per-sherimin-e-pornostares-mia-khalifa-foto/60%Daily2018-05-18 14:35
https://kosova-info.com/baby-g-ekspozon-vithet-bombastike-hipur-mbi-parmake/60%Daily2018-05-18 14:29
https://kosova-info.com/spektakli-i-diskutueshem-elektoral-i-erdoganit-ne-sarajeve/60%Daily2018-05-18 14:29
https://kosova-info.com/putin-do-te-vazhdojme-dergesat-e-gazit-nepermjet-ukraines/60%Daily2018-05-18 14:25
https://kosova-info.com/thaci-ne-mesin-e-qershorit-presim-rekomandimin-per-vizat/60%Daily2018-05-18 14:25
https://kosova-info.com/rashel-vjen-me-terheqese-se-kurre-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-05-18 14:22
https://kosova-info.com/conte-tregon-nese-do-te-largohet-nga-chelsea/60%Daily2018-05-18 14:14
https://kosova-info.com/pzap-nga-15-parti-politike-te-gjobitura-dy-nuk-i-kane-shlyer-borxhet/60%Daily2018-05-18 14:13
https://kosova-info.com/angela-martini-me-video-provokuese-e-lagur-ne-vaske/60%Daily2018-05-18 14:09
https://kosova-info.com/thaci-tregon-se-cfare-bisedoi-ne-takimin-me-merkelin-dhe-vuciqin/60%Daily2018-05-18 14:04
https://kosova-info.com/elita-rudi-behet-me-veture-te-re/60%Daily2018-05-18 13:56
https://kosova-info.com/thaci-pjesemarrja-e-kosoves-ne-samitin-e-sofjes-historike/60%Daily2018-05-18 13:56
https://kosova-info.com/edi-rama-humb-betejen-me-gazetaren-e-ofendon-pas-konferences/60%Daily2018-05-18 13:55
https://kosova-info.com/cfare-preferohet-te-hani-per-iftar-dhe-syfyr/60%Daily2018-05-18 13:55
https://kosova-info.com/lirohen-nga-akuzat-per-terrorizem-kater-imamet-si-dhe-fuad-ramiqi/60%Daily2018-05-18 13:43
https://kosova-info.com/milioneri-shqiptar-tallet-keq-nga-komentuesja-keshtu-e-ironizon-ate/60%Daily2018-05-18 13:43
https://kosova-info.com/skandal-platini-tregon-si-e-kurdisi-boterorin-1998/60%Daily2018-05-18 13:42
https://kosova-info.com/gena-me-kenge-te-re-kijamet-lansohet-shume-shpejt/60%Daily2018-05-18 13:39
https://kosova-info.com/per-sulm-ndaj-personave-zyrtare-denohen-me-burgim-efektiv/60%Daily2018-05-18 13:38
https://kosova-info.com/nenkalimi-mbushet-me-balte-rrezohen-nxenesit-foto/60%Daily2018-05-18 13:35
https://kosova-info.com/delawie-takon-hamzen-konfirmon-mbeshtetjen/60%Daily2018-05-18 13:31
https://kosova-info.com/thyhen-xhama-ne-dy-kisha-ortodokse-ne-ferizaj/60%Daily2018-05-18 13:30
https://kosova-info.com/njihet-per-rrobat-e-shtrenjta-keshtu-po-duket-sot-per-ditelindje-ariana/60%Daily2018-05-18 13:29
https://kosova-info.com/dush-i-ftohte-per-edi-ramen-ne-sofje-pastaj-sjellja-e-pazakonte-dhe-mbeshtetja-e-serbise/60%Daily2018-05-18 13:26
https://kosova-info.com/kim-smund-te-rri-pa-provokuar-publikohet-edhe-nje-foto-e-tille-e-saj/60%Daily2018-05-18 13:23
https://kosova-info.com/mysteryvibe-po-zhvillon-vibrator-per-burrat-per-shkak-te-kerkeses-se-larte-video/60%Daily2018-05-18 13:15
https://kosova-info.com/vetura-perplas-nje-femije-ne-rrugen-xhon-kenedi/60%Daily2018-05-18 13:14
https://kosova-info.com/turqia-nuk-do-te-lejojme-ndonje-ndryshim-ne-statusin-historik-te-jerusalemit/60%Daily2018-05-18 13:14
https://kosova-info.com/gjermani-largohet-nga-puna-karikaturisti-qe-pikturoi-netanyahun/60%Daily2018-05-18 13:11
https://kosova-info.com/vendim-historik-per-federaten-skitare-te-kosoves-pranohet-me-te-drejta-te-plota-ne-fis/60%Daily2018-05-18 13:09
https://kosova-info.com/shkelzen-jetishi-ne-bluzen-e-reperit-kosovar/60%Daily2018-05-18 12:50
https://kosova-info.com/bayern-munich-me-lajm-fantastik-per-neuerin/60%Daily2018-05-18 12:46
https://kosova-info.com/prishtina-drita-e-ndan-edhe-ldk-ne-haziri-me-driten-abrashi-me-prishtinen/60%Daily2018-05-18 12:37
https://kosova-info.com/big-mama-ka-cka-per-te-treguar-seksi-si-asnjehere-ne-fotosesionin-e-fundit/60%Daily2018-05-18 12:31
https://kosova-info.com/ja-kur-do-lansohet-projekti-i-ri-i-morena-tarakut/60%Daily2018-05-18 12:29
https://kosova-info.com/engjellusha-salihu-publikon-premieren-e-kenges-vjehrra-e-mire/60%Daily2018-05-18 12:24
https://kosova-info.com/bullgaria-republika-e-maqedonise-se-ilindenit-eshte-emer-i-pranueshem-per-ne/60%Daily2018-05-18 12:21
https://kosova-info.com/hulumtimi-shume-te-rinj-serbe-kane-ndermend-ta-braktisin-kosoven/60%Daily2018-05-18 12:19
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-gjuhe-te-huaja-flet-lorik-cana/60%Daily2018-05-18 12:18
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-shfaqet-me-plot-stil-ne-imazhet-e-fundit/60%Daily2018-05-18 12:16
https://kosova-info.com/borissov-poston-foto-me-thacin-te-bashkuar-jemi-te-fuqishem/60%Daily2018-05-18 12:15
https://kosova-info.com/standardet-e-be-se-nga-fusha-e-bujqesise-te-zbatohen-ne-te-gjitha-nivelet/60%Daily2018-05-18 12:14
https://kosova-info.com/dieta-me-limon-2/60%Daily2018-05-18 12:11
https://kosova-info.com/bllokohen-autobuse-me-270-emigrante-ne-bosnje/60%Daily2018-05-18 12:11
https://kosova-info.com/dora-e-vajzes-se-saj-shtrengimi-me-i-bukur-ne-jete-per-zaiminen/60%Daily2018-05-18 11:58
https://kosova-info.com/masht-dergon-ne-polici-rrjedhjen-e-testit-te-arritshmerise-online/60%Daily2018-05-18 11:57
https://kosova-info.com/mpj-thote-se-jane-ndaluar-dy-pjesetare-te-fsk-se-nga-serbia/60%Daily2018-05-18 11:56
https://kosova-info.com/era-istrefi-do-te-jete-zeri-i-himnit-te-kampionatit-boteror-2018-te/60%Daily2018-05-18 11:50
https://kosova-info.com/seven-saraqi-zbulon-te-dashuren-e-re-nese-ajo-nuk-ka-vithe-mos-te-ma-humbase-kohen/60%Daily2018-05-18 11:48
https://kosova-info.com/rama-pas-samitit-ne-sofje-ererat-e-zgjerimit-brenda-be-nuk-ndihmojne-po-jam-optimist/60%Daily2018-05-18 11:45
https://kosova-info.com/liverpool-real-madrid-lajm-fantastik-nga-ronaldo/60%Daily2018-05-18 11:43
https://kosova-info.com/hahn-shtetet-e-ballkanit-duhet-te-bejne-shume-per-tu-anetaresuar-ne-be/60%Daily2018-05-18 11:37
https://kosova-info.com/lamtumire-stoke-city-shaqiri-zbulon-se-ku-deshiron-te-luaje-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-18 11:34
https://kosova-info.com/enderronte-se-do-ta-vrase-ish-bashkeshorten-paraqitet-ne-gjykate/60%Daily2018-05-18 11:32
https://kosova-info.com/vajza-e-lutfi-hazirit-shkelqeu-ne-mbremjen-e-matures/60%Daily2018-05-18 11:30
https://kosova-info.com/albert-veliu-xhafaj-qytetari-dixhital-i-sajuar/60%Daily2018-05-18 11:30
https://kosova-info.com/dasma-mbreterore-pergatitjet-e-fundit-ne-britani/60%Daily2018-05-18 11:29
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-pozon-para-makinave-te-lori-hoxhes-vjen-reagimi-i-saj/60%Daily2018-05-18 11:25
https://kosova-info.com/ne-prag-te-renies-nga-kategoria-tifozet-e-vllaznise-djegin-bashkine-e-shkodres/60%Daily2018-05-18 11:17
https://kosova-info.com/sindroma-vjedhja-e-gjakut-kryhet-intervenimi-i-komplikuar-kirurgjik-ne-qkuk/60%Daily2018-05-18 11:12
https://kosova-info.com/dovizioso-vazhdon-me-ducatin-deri-me-2020/60%Daily2018-05-18 11:10
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-dhuraten-luksoze-qe-adelina-pranoi-nga-bashkeshorti-milioner/60%Daily2018-05-18 11:06
https://kosova-info.com/sulmohet-roja-e-pyllit-ne-fshatin-dobratin-i-merret-edhe-arma-zyrtare/60%Daily2018-05-18 10:59
https://kosova-info.com/ramsey-drejt-largimit-nga-arsenal/60%Daily2018-05-18 10:57
https://kosova-info.com/zevendesministri-hoti-nderohet-me-medaljen-shqiponja-e-arte-ne-festivalin-ditenetet-e-librit-ne-tirane/60%Daily2018-05-18 10:50
https://kosova-info.com/hoxhaj-ukraina-ta-njohe-kosoven/60%Daily2018-05-18 10:46
https://kosova-info.com/haradinaj-mbeshtetja-e-bullgarise-per-rrugen-evropiane-dhe-euroatlantike-jetike-per-vendin-tone/60%Daily2018-05-18 10:43
https://kosova-info.com/higuain-zbulon-pse-mendoi-te-pensionohej-nga-futbolli/60%Daily2018-05-18 10:39
https://kosova-info.com/lazio-inter-vjen-vendimi-final-nga-de-vrij/60%Daily2018-05-18 10:34
https://kosova-info.com/a-do-te-duket-keshtu-ne-klipin-e-ri-arilena-ara/60%Daily2018-05-18 10:22
https://kosova-info.com/shba-e-konsideron-si-armike-turqine-nuk-ia-shet-avionet-me-te-fundit-f-35/60%Daily2018-05-18 10:19
https://kosova-info.com/arsenal-juventus-allegri-zbulon-ekipin-e-tij-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-18 10:19
https://kosova-info.com/del-nga-spitali-ish-spiuni-rus-skripal/60%Daily2018-05-18 10:15
https://kosova-info.com/vritet-princi-i-arabise-saudite/60%Daily2018-05-18 10:12
https://kosova-info.com/shba-i-pergjigjet-haradinajt-tranzicioni-i-fsk-se-vetem-me-ndryshime-kushtetuese/60%Daily2018-05-18 10:06
https://kosova-info.com/youtube-ndan-mirenjohje-per-adrian-gaxhen/60%Daily2018-05-18 09:58
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-bonaventura-transferohet-ne-juventus/60%Daily2018-05-18 09:55
https://kosova-info.com/haziri-thote-se-vizat-shtyhen-per-nje-vit-sa-here-qe-pushtetaret-permendin-data/60%Daily2018-05-18 09:50
https://kosova-info.com/samiti-i-sofjes-marreveshja-kosove-serbi-nuk-do-te-nenshkruhet-kete-vit/60%Daily2018-05-18 09:45
https://kosova-info.com/zyrtare-robben-bayern-munich-deri-me-2019/60%Daily2018-05-18 09:41
https://kosova-info.com/derisa-po-vazhdon-te-mbahet-testi-i-arritshmerise-shperndahet-ne-facebook/60%Daily2018-05-18 09:30
https://kosova-info.com/haradinaj-vendet-e-ballkanit-duhet-me-shume-te-flasin-me-njeri-tjetrin-sesa-te-flasin-per-njeri-tjetrin/60%Daily2018-05-18 09:29
https://kosova-info.com/suso-zhvillon-ndeshjen-e-fundit-si-futbollist-i-milanit/60%Daily2018-05-18 09:25
https://kosova-info.com/urimi-i-vecante-i-vjehrres-nere-per-rene-e-saj-je-copeza-e-cmuar-e-zemres-sime/60%Daily2018-05-18 09:21
https://kosova-info.com/gjendet-nje-trupe-i-pajete-ne-vlore/60%Daily2018-05-18 09:21
https://kosova-info.com/fifi-e-beri-kete-ne-oren-shtate-te-mengjesit/60%Daily2018-05-18 09:18
https://kosova-info.com/pse-duhet-te-vendosni-qepe-ne-kembet-tuaja-para-se-te-flini/60%Daily2018-05-18 09:13
https://kosova-info.com/sasa-e-o-sa-mire-shfaqet-provokuese-nga-shtrati/60%Daily2018-05-18 09:10
https://kosova-info.com/ndermarrja-e-gjelber-e-prishtines-e-shkeli-ligjin-19-here-vitin-e-kaluar/60%Daily2018-05-18 09:10
https://kosova-info.com/france-arrestohen-dy-te-dyshuar-per-terrorizem/60%Daily2018-05-18 09:08
https://kosova-info.com/thaci-kosova-e-ka-mike-spanjen-e-kuptojme-qendrimin-e-saj/60%Daily2018-05-18 09:06
https://kosova-info.com/ne-diten-nderkombetare-te-muzeve-femijet-mesojne-mbi-rendesine-e-tyre-ne-zhvillimin-e-shoqerise/60%Daily2018-05-18 09:05
https://kosova-info.com/gold-ag-kritikon-ata-qe-publikojne-ushqim-ne-rrjete-sociale-gjate-ramazanit/60%Daily2018-05-18 09:04
https://kosova-info.com/neymar-griezmann-dueli-i-se-ardhmes-per-topin-e-arte/60%Daily2018-05-18 09:03
https://kosova-info.com/griezmann-te-barcelona-ja-cfare-ka-vendosur-dembele/60%Daily2018-05-18 08:56
https://kosova-info.com/naten-vone-nje-femer-emigmatike-mbeshtetet-ne-krahun-e-yll-limanit/60%Daily2018-05-18 08:54
https://kosova-info.com/shitet-per-nje-shifer-te-cmendur-mclaren-i-i-ayrton-senna/60%Daily2018-05-18 08:49
https://kosova-info.com/franca-ndeshkon-disa-kompani-qe-dyshon-se-kane-lidhje-me-armet-kimike-ne-siri/60%Daily2018-05-18 08:47
https://kosova-info.com/20-ushqime-qe-do-te-pastrojne-arteriet-tuaja-natyrshem-dhe-ju-mbrojne-nga-sulmet-ne-zemer/60%Daily2018-05-18 08:44
https://kosova-info.com/nese-largohet-ky-futbollist-pjanic-transferohet-ne-real-madrid/60%Daily2018-05-18 08:40
https://kosova-info.com/fero-ne-perfundim-te-albumit-me-mire-te-zhduken-hejterat/60%Daily2018-05-18 08:39
https://kosova-info.com/veseli-diasporen-nuk-duhet-ta-shohim-si-remitenca-por-si-potencial-per-zhvillim/60%Daily2018-05-18 08:35
https://kosova-info.com/ciao-juventus-lichtsteiner-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-18 08:34
https://kosova-info.com/ences-i-behet-endrra-realitet-kam-pritur-per-ty-qe-nje-kohe-te-gjate/60%Daily2018-05-18 08:30
https://kosova-info.com/kamera-me-e-zhvilluar-ne-bote-merr-fotografi-te-ekzoplaneteve/60%Daily2018-05-18 08:24
https://kosova-info.com/delawie-apel-deputeteve-per-zgjedhjen-e-gjykatesve-te-kushtetuese/60%Daily2018-05-18 08:17
https://kosova-info.com/operacioni-sekret-i-shefes-se-re-te-cia-s-ne-kosove/60%Daily2018-05-18 08:13
https://kosova-info.com/martial-largohet-nga-man-utd-zgjedh-rivalin-nga-premierliga/60%Daily2018-05-18 08:13
https://kosova-info.com/ariana-publikon-dhuratat-qe-ermali-ia-bleu-per-ditelindje/60%Daily2018-05-18 08:04
https://kosova-info.com/tare-zgjedh-perforcimin-e-ri-ne-lazio/60%Daily2018-05-18 08:03
https://kosova-info.com/roma-cakton-cmimin-per-shitjen-e-alisson-ne-real-madrid/60%Daily2018-05-18 07:55
https://kosova-info.com/pas-dy-muajve-ne-makovc-dhe-llukar-rikthehet-furnizimi-me-uje-te-pijshem/60%Daily2018-05-18 07:53
https://kosova-info.com/presidenti-polak-kerkon-mision-paqeruajtes-ne-lindje-te-ukraines/60%Daily2018-05-18 07:52
https://kosova-info.com/festuan-nen-perendimin-e-diellit-getin-dhe-marinen-i-shoqeroi-edhe-dikush/60%Daily2018-05-18 07:52
https://kosova-info.com/napoli-cakton-cmimin-per-shitjen-e-koulibaly-2/60%Daily2018-05-18 07:44
https://kosova-info.com/punetoret-e-trainkosit-e-ndalojne-qarkullimin-e-trenave/60%Daily2018-05-18 07:44
https://kosova-info.com/shperthimi-i-cigareve-elektronike-coi-ne-vdekje/60%Daily2018-05-18 07:41
https://kosova-info.com/haradinaj-perfaqeson-kosoven-ne-forumin-ekonomik-te-vjenes/60%Daily2018-05-18 07:34
https://kosova-info.com/keta-jane-10-kandidatet-per-anetare-te-gjykates-kushtetuese/60%Daily2018-05-18 07:26
https://kosova-info.com/rooney-blen-shtepi-fantastike-ne-washington/60%Daily2018-05-18 07:24
https://kosova-info.com/asamoah-shpjegon-arsyen-e-largimit-nga-juventus/60%Daily2018-05-18 07:20
https://kosova-info.com/incidenti-me-fustanin-era-i-zbulon-vithet-belen-rodriguez-it/60%Daily2018-05-18 07:16
https://kosova-info.com/semimaturanet-sot-i-nenshtrohen-testit-te-arritshmerise/60%Daily2018-05-18 07:15
https://kosova-info.com/semimaturanet-sot-i-nenshtrohen-testit-te-arritshmerise/60%Daily2018-05-18 07:15
https://kosova-info.com/shqiptari-i-rremben-pistoleten-polices-greke-terrorizon-gjykaten/60%Daily2018-05-18 07:14
https://kosova-info.com/shqiptari-i-rremben-pistoleten-polices-greke-terrorizon-gjykaten/60%Daily2018-05-18 07:14
https://kosova-info.com/nese-nuk-shkon-ne-real-madrid-ky-mund-te-jete-klubi-i-ri-i-neymarit/60%Daily2018-05-18 07:07
https://kosova-info.com/komunat-e-kosoves-me-trend-pozitiv/60%Daily2018-05-18 07:06
https://kosova-info.com/priten-kompromise-tjera-me-serbine/60%Daily2018-05-18 07:05
https://kosova-info.com/ish-deputeti-kujtim-pacaku-varroset-ne-prizren/60%Daily2018-05-18 07:04
https://kosova-info.com/keto-ushqime-djegin-kalori-ne-menyre-natyrale/60%Daily2018-05-18 07:02
https://kosova-info.com/asad-takon-putinin-teme-diskutimi-konflikti-ne-siri/60%Daily2018-05-18 06:59
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-ne-syfyr-lexon-kur-an/60%Daily2018-05-18 06:49
https://kosova-info.com/ja-cka-i-dha-elvana-gjata-pas-koncertit-beses/60%Daily2018-05-18 06:30
https://kosova-info.com/ne-qershor-nis-rigjykimi-ndaj-enver-sekiraqes/60%Daily2018-05-18 06:26
https://kosova-info.com/fondi-per-veriun-arrin-vleren-rreth-15-milione-euro/60%Daily2018-05-18 06:22
https://kosova-info.com/kosova-me-fusnote-ne-deklaraten-per-te-ardhmen-evropiane/60%Daily2018-05-18 06:18
https://kosova-info.com/zbulohet-rroga-e-guardioles-me-kontraten-e-re-ne-man-city/60%Daily2018-05-18 06:14
https://kosova-info.com/kush-eshte-shqiptarja-me-te-pasmet-me-bombastike-kjo-video-e-deshmon/60%Daily2018-05-18 06:11
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-morata-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-18 06:10
https://kosova-info.com/gina-haspel-gruaja-e-pare-qe-drejton-cia-n/60%Daily2018-05-18 06:10
https://kosova-info.com/man-city-kampion-i-premier-league-por-ja-cfare-ka-arritur-man-utd/60%Daily2018-05-18 06:06
https://kosova-info.com/lajmi-qe-e-kane-pritur-te-gjithe-tifozet-e-interit/60%Daily2018-05-18 06:02
https://kosova-info.com/pse-kjo-studente-u-armatos-ne-diplomim/60%Daily2018-05-18 06:01
https://kosova-info.com/semimaturanet-i-nenshtrohen-testit-te-arritshmerise/60%Daily2018-05-18 05:59
https://kosova-info.com/sot-pritet-te-zgjidhen-gjyqtaret-e-kushtetueses/60%Daily2018-05-18 05:56
https://kosova-info.com/buffon-nuk-pensionohet-afer-top-klubit-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-05-18 05:55
https://kosova-info.com/trump-ia-ben-me-dije-kim-jong-unit-marreveshje-ose-perfundon-si-gaddafi/60%Daily2018-05-18 05:54
https://kosova-info.com/maqedonia-do-te-quhet-ilindenska-republika-makedonija/60%Daily2018-05-18 05:46
https://kosova-info.com/autobusi-me-studente-perplaset-me-kamionin-raportohen-plagosje/60%Daily2018-05-18 05:40
https://kosova-info.com/kosovaret-qe-behen-serbe-vetem-per-tu-pajisur-me-nje-vize/60%Daily2018-05-18 05:37
https://kosova-info.com/hands-on-samsung-galaxy-a5-2017-review/60%Daily2018-05-18 00:22
https://kosova-info.com/shaqiri-i-jep-zemer-drites-para-derbit-me-prishtinen/60%Daily2018-05-17 22:24
https://kosova-info.com/eksperienca-me-e-mire-per-tunen-pas-shtatzenise/60%Daily2018-05-17 22:01
https://kosova-info.com/gabimet-rreth-aplikimit-te-deodorantit-qe-ndoshta-nuk-i-keni-ditur/60%Daily2018-05-17 21:57
https://kosova-info.com/at-e-bir-masakrojne-me-thike-26-vjecarin/60%Daily2018-05-17 21:55
https://kosova-info.com/rikthehet-virusi-ebola/60%Daily2018-05-17 21:49
https://kosova-info.com/dua-lipa-ftohet-te-performoje-ne-the-voice/60%Daily2018-05-17 21:49
https://kosova-info.com/bella-hadid-ne-kopertinen-e-harpers-baazar/60%Daily2018-05-17 21:42
https://kosova-info.com/babe-e-bir-therin-me-thike-26-vjecarin-ne-tirane/60%Daily2018-05-17 21:41
https://kosova-info.com/shkencetaret-daneze-kemi-ilacin-per-disfunksionin-erektil/60%Daily2018-05-17 21:37
https://kosova-info.com/griezmann-duhet-te-zgjedhe-mbret-tek-atletico-ose-ushtar-te-barca/60%Daily2018-05-17 21:33
https://kosova-info.com/serbi-me-shtetesi-kosovare-thote-se-per-vepren-e-kryer-ne-kosove-u-gjykua-ne-serbi/60%Daily2018-05-17 21:28
https://kosova-info.com/messi-nese-ky-lojtar-deshiron-te-luaj-me-mua-le-te-vije-te-barcelona/60%Daily2018-05-17 21:21
https://kosova-info.com/chrissy-tiegen-dhe-john-jegend-behen-serish-prinder/60%Daily2018-05-17 21:20
https://kosova-info.com/bajrami-qeveria-haradinaj-per-3-muaj-shpenzoi-sa-qeveria-mustafa-per-1-vit/60%Daily2018-05-17 21:14
https://kosova-info.com/kripa-apo-sheqeri-ekspertet-ja-cili-eshte-me-i-demshem-per-organizmin/60%Daily2018-05-17 21:12
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-behet-dhe-me-tri-drejtori-dokument/60%Daily2018-05-17 21:06
https://kosova-info.com/bleona-merr-pjese-ne-eventin-amfar-ja-si-eshte-veshur-kete-here/60%Daily2018-05-17 21:01
https://kosova-info.com/city-e-ben-guardiolan-trajnerin-me-te-paguar-ne-bote-ja-paga-e-cmendur-e-tij/60%Daily2018-05-17 20:57
https://kosova-info.com/ymeri-keto-jane-ndryshimet-ne-psd/60%Daily2018-05-17 20:46
https://kosova-info.com/rita-ora-prezanton-gjyshen/60%Daily2018-05-17 20:41
https://kosova-info.com/tre-gjigante-te-evropes-po-kerkojne-transferimin-e-buffonit/60%Daily2018-05-17 20:38
https://kosova-info.com/youtube-prezanton-nje-sherbim-te-ri-muzike-me-22-maj/60%Daily2018-05-17 20:38
https://kosova-info.com/shba-senati-konfirmon-zonjen-haspel-si-drejtore-e-cia-s/60%Daily2018-05-17 20:21
https://kosova-info.com/behen-bashke-dy-bukuroshet-seksi-trazojne-rrjetin-me-kete-foto/60%Daily2018-05-17 20:21
https://kosova-info.com/e-akuzuara-prokurori-me-tha-afer-drurit-te-thate-digjet-edhe-i-njomi/60%Daily2018-05-17 20:17
https://kosova-info.com/franca-publikon-listen-mungojne-lacazette-dhe-martial/60%Daily2018-05-17 20:16
https://kosova-info.com/jeni-duhanpires-atehere-keshtu-mund-ti-pastroni-shume-lehte-mushkerite-2/60%Daily2018-05-17 20:13
https://kosova-info.com/lushaku-e-konsideron-te-suksesshem-samitin-e-sofjes/60%Daily2018-05-17 20:11
https://kosova-info.com/haraqija-beson-se-dialogut-kosove-serbi-i-ka-ardhur-fundi/60%Daily2018-05-17 20:04
https://kosova-info.com/big-mama-kujton-kohen-kur-ishte-e-shendoshe-ka-nje-pyetje-per-ju/60%Daily2018-05-17 20:01
https://kosova-info.com/kombetarja-e-portugalise-publikon-listen-per-kupen-e-botes/60%Daily2018-05-17 20:01
https://kosova-info.com/ndaj-presidentit-nuk-mund-te-ngrihen-akuza-thote-avokati-i-trump/60%Daily2018-05-17 20:00
https://kosova-info.com/zyrtare-casillas-vazhdon-me-porton/60%Daily2018-05-17 19:53
https://kosova-info.com/diaspores-duhet-ti-vleresohet-truri-e-jo-vetem-xhepi/60%Daily2018-05-17 19:47
https://kosova-info.com/dallimi-i-vellezerve-ne-raport-me-vuciqin-foto/60%Daily2018-05-17 19:46
https://kosova-info.com/instagram-se-shpejti-me-risi-ja-cfare-do-te-shtohet/60%Daily2018-05-17 19:41
https://kosova-info.com/eleni-foureira-per-vleresimin-e-grekeve-ishin-raciste/60%Daily2018-05-17 19:41
https://kosova-info.com/eleni-foureira-per-vleresimin-e-grekeve-ishin-raciste-2/60%Daily2018-05-17 19:41
https://kosova-info.com/biseda-miqesore-e-edi-rames-me-angela-merkel/60%Daily2018-05-17 19:39
https://kosova-info.com/molliqaj-ne-vv-shume-gjera-kemi-bere-gabim/60%Daily2018-05-17 19:36
https://kosova-info.com/tuchel-eshte-duke-tentuar-ta-binde-neymarin/60%Daily2018-05-17 19:34
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-pranon-edhe-nje-dhurate-te-shtrenjte-nga-bashkeshorti-milioner/60%Daily2018-05-17 19:33
https://kosova-info.com/granit-xhaka-me-bashkeshorten-sjellin-imazhe-nga-pushimet/60%Daily2018-05-17 19:20
https://kosova-info.com/ja-si-do-te-luaje-gjermania-ne-kupen-e-italise/60%Daily2018-05-17 19:14
https://kosova-info.com/rrefimi-i-shqiptares-qe-punon-ne-qeverine-kanadeze/60%Daily2018-05-17 19:08
https://kosova-info.com/keni-gelltitur-ndonjehere-camcakezin-ja-cfare-ndodh-nese-e-beni-2/60%Daily2018-05-17 19:03
https://kosova-info.com/pdk-emeron-drejtoret-ne-komunen-e-pejes/60%Daily2018-05-17 18:59
https://kosova-info.com/imazhe-te-reja-nga-ditelindja-e-marines-luana-mu-rrit-motra-mu-bo-burre/60%Daily2018-05-17 18:59
https://kosova-info.com/mourinho-transferon-deshtakun-e-interit/60%Daily2018-05-17 18:58
https://kosova-info.com/tensione-ndermjet-thacit-dhe-vuciqit-ne-sofje-presidenti-kosovar-mezi-ia-jep-doren-serbit-video/60%Daily2018-05-17 18:49
https://kosova-info.com/ngritet-konsumi-i-energjise-elektrike-ne-kosove/60%Daily2018-05-17 18:44
https://kosova-info.com/chelsea-dhe-man-utd-ne-garen-per-yllin-e-tottenhamit/60%Daily2018-05-17 18:40
https://kosova-info.com/kisha-i-bie-ne-qafe-vuciqit-tha-se-pavaresia-e-kosoves-eshte-e-vulosur/60%Daily2018-05-17 18:38
https://kosova-info.com/lekaj-ne-sofje-e-permend-projektin-per-tunelin-7-kilometersh-me-malin-e-zi/60%Daily2018-05-17 18:28
https://kosova-info.com/kosovaret-te-gjashte-per-azil-ne-luksemburg/60%Daily2018-05-17 18:24
https://kosova-info.com/kosova-te-kete-unitet-e-konsensus-ne-bisedimet-me-serbine/60%Daily2018-05-17 18:20
https://kosova-info.com/mesohet-koha-e-zyrtarizimit-te-emre-can-te-juventus/60%Daily2018-05-17 18:20
https://kosova-info.com/iu-fryhet-barku-pas-ushqimit-ja-disa-keshilla-si-ta-evitoni/60%Daily2018-05-17 18:18
https://kosova-info.com/ja-cfare-grafitesh-u-shkruan-sot-ne-prishtine-per-haradinajn-kurtin-dhe-limajn-foto/60%Daily2018-05-17 18:16
https://kosova-info.com/ramazani-behet-problem-per-shkollat-ne-gjermani/60%Daily2018-05-17 18:08
https://kosova-info.com/prekese-vajza-e-paralizuar-mban-premtimin-cohet-ne-kembe-per-rita-oren/60%Daily2018-05-17 17:58
https://kosova-info.com/maliki-u-propozoi-vendeve-arabe-te-terheqin-ambasadoret-nga-uashingtoni/60%Daily2018-05-17 17:57
https://kosova-info.com/vullkani-shperthen-ne-havai-duke-perhapur-pluhur-dhe-hi/60%Daily2018-05-17 17:56
https://kosova-info.com/kamer-qaka-prezantohet-te-steaua/60%Daily2018-05-17 17:55
https://kosova-info.com/seksi-gjate-gjumit-eshte-gje-e-vertete/60%Daily2018-05-17 17:55
https://kosova-info.com/per-ditelindje-marina-tregon-format-trupore-ne-kete-veshje/60%Daily2018-05-17 17:47
https://kosova-info.com/termet-ne-shqiperi-9/60%Daily2018-05-17 17:40
https://kosova-info.com/pacolli-mosmarreveshjet-politike-po-e-pengojne-bashkepunimin-ekonomik/60%Daily2018-05-17 17:37
https://kosova-info.com/mbyllen-4-lokale-per-shkak-te-papastertise/60%Daily2018-05-17 17:33
https://kosova-info.com/wenger-zbulon-gabimin-me-te-madh-qe-ka-bere-te-arsenali/60%Daily2018-05-17 17:31
https://kosova-info.com/haradinaj-pajtimi-me-serbine-eshte-kompromisi-me-i-madh-qe-mund-ta-beje-kosova/60%Daily2018-05-17 17:30
https://kosova-info.com/prapaskenat-e-koncertit-te-dua-lipes-ne-glasgow-ja-cfare-ben-kengetarja/60%Daily2018-05-17 17:26
https://kosova-info.com/plani-i-ri-per-kosoven-serbia-ta-njeh-kosoven-amerika-ta-njeh-serbine-si-fuqi-ballkanike/60%Daily2018-05-17 17:17
https://kosova-info.com/zyrtare-guardiola-vazhdon-kontraten-me-cityn-deri-ne-vitin-2021/60%Daily2018-05-17 17:15
https://kosova-info.com/greqia-dhe-maqedonia-gjithnje-e-me-prane-akordit-mbi-emrin/60%Daily2018-05-17 17:07
https://kosova-info.com/deshmitari-x-zbulon-identitetin-agroni-me-la-ne-balte/60%Daily2018-05-17 17:06
https://kosova-info.com/nje-muaj-para-dasmes-kete-gje-po-e-ben-aferdita-dhe-i-fejuari-i-saj/60%Daily2018-05-17 17:05
https://kosova-info.com/kercenimi-i-radhes-nga-isis-per-messin-dhe-cr7-toka-do-te-lahet-me-gjakun-tuaj/60%Daily2018-05-17 17:01
https://kosova-info.com/haradinaj-isha-direkt-me-be-ne-presim-lajme-te-mira-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-05-17 16:55
https://kosova-info.com/publikohen-imazhe-te-reja-nga-festa-perrallore-e-vajzes-se-nora-istrefit/60%Daily2018-05-17 16:54
https://kosova-info.com/gerrard-merr-dy-ish-lojtaret-e-liverpoolit-te-glasgow/60%Daily2018-05-17 16:52
https://kosova-info.com/gerrard-merr-dy-ish-lojtaret-e-liverpoolit-te-glasgow-2/60%Daily2018-05-17 16:52
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-pas-shume-vitesh-prishtina-u-be-me-ligj/60%Daily2018-05-17 16:50
https://kosova-info.com/autobusi-i-nxenesve-perfshihet-ne-aksident-disa-te-plagosur-video-foto/60%Daily2018-05-17 16:45
https://kosova-info.com/eshte-shtatzene-por-ja-cfare-levizjesh-te-rrezikshme-ben-orinda-huta/60%Daily2018-05-17 16:41
https://kosova-info.com/geta-beqa-tregon-me-shume-sec-duhet-ka-edhe-nje-mesazh/60%Daily2018-05-17 16:32
https://kosova-info.com/zhdukni-lythat-ne-cdo-pjese-te-trupit-me-kete-metode-te-thjeshte-natyrale-2/60%Daily2018-05-17 16:31
https://kosova-info.com/zvicra-u-refuzon-vizat-f-vetem-11-azilkerkuesve-kosovare-dhe-serbe-nga-555-sish/60%Daily2018-05-17 16:29
https://kosova-info.com/ky-eshte-shperblimi-per-kampionin-nenkampionin-dhe-skuadrat-gjysmefinaliste/60%Daily2018-05-17 16:27
https://kosova-info.com/ky-eshte-shperblimi-per-kampionin-nenkampionin-dhe-skuadrat-gjysmefinaliste/60%Daily2018-05-17 16:27
https://kosova-info.com/keta-do-te-jene-te-ftuarit-e-famshem-ne-dasmen-mbreterore/60%Daily2018-05-17 16:19
https://kosova-info.com/voton-parlamenti-prishtina-behet-me-ligj/60%Daily2018-05-17 16:19
https://kosova-info.com/kur-kujtim-paqaku-thoshte-me-trajtoni-si-nje-vella-i-vogel-video/60%Daily2018-05-17 16:18
https://kosova-info.com/henry-vjen-lajmi-i-madh-per-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2018-05-17 16:16
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-shpallet-lider-i-gjenerates-se-re/60%Daily2018-05-17 16:10
https://kosova-info.com/kryeministrja-britanike-kosova-dhe-ballkani-perballen-me-probleme-te-shumta/60%Daily2018-05-17 16:07
https://kosova-info.com/edhe-asamblist-ne-prishtine-edhe-shef-i-kabinetit-te-kryetarit-ne-kamenice-2/60%Daily2018-05-17 16:05
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjella-perfekte-per-iftar-ja-si-ta-pergadisni/60%Daily2018-05-17 16:05
https://kosova-info.com/paraburgim-te-dyshuarit-per-ofrim-te-20-mije-eurove-per-vrasje/60%Daily2018-05-17 16:01
https://kosova-info.com/dy-klubet-e-njohura-te-premierliges-me-oferta-sensacionale-per-salah/60%Daily2018-05-17 16:01
https://kosova-info.com/hoti-e-ardhmja-i-perket-rinise-se-kosoves/60%Daily2018-05-17 15:57
https://kosova-info.com/upss-moderatoren-e-tradheton-fustani-i-dalin-te-brendshmet-rruges/60%Daily2018-05-17 15:57
https://kosova-info.com/ndahet-nga-e-dashura-reperi-shqiptar-fshin-fotot-nga-instagrami/60%Daily2018-05-17 15:51
https://kosova-info.com/kuvendi-miraton-projektligjin-per-statusin-e-punetoreve-te-arsimit-te-viteve-te-90-ta/60%Daily2018-05-17 15:50
https://kosova-info.com/pacolli-ne-forumin-ekonomik-boteror-mosmarreveshjet-politike-po-e-pengojne-bashkepunimin-ekonomik/60%Daily2018-05-17 15:49
https://kosova-info.com/itali-akord-mbi-parimet-baze-te-bashkeqeverisjes-lega-5-yjet/60%Daily2018-05-17 15:47
https://kosova-info.com/neymar-duket-qe-spo-mendon-fare-per-kupen-e-botes/60%Daily2018-05-17 15:43
https://kosova-info.com/morena-taraku-pozon-perkrah-kuzhinierit-te-famshem-turk/60%Daily2018-05-17 15:36
https://kosova-info.com/kura-fantastike-e-ujit-per-tu-dobesuar/60%Daily2018-05-17 15:31
https://kosova-info.com/modelja-e-victorias-secret-ndez-kanen-ne-bikini-te-kuqe/60%Daily2018-05-17 15:29
https://kosova-info.com/thaci-nga-marreveshja-finale-do-te-fitojne-edhe-kosova-edhe-serbia/60%Daily2018-05-17 15:25
https://kosova-info.com/vuciq-dua-te-besoj-ne-nje-zgjidhje-me-kosoven/60%Daily2018-05-17 15:22
https://kosova-info.com/milaim-zeka-akuzon-rende-lladrovcin-thote-se-permes-shantazheve-eshte-bere-ambasador-dhe-kryetar-i-drenasit/60%Daily2018-05-17 15:17
https://kosova-info.com/befasia-e-dites-buffon-ne-premierlige/60%Daily2018-05-17 15:15
https://kosova-info.com/bqk-e-konsideron-ligjore-mbylljen-e-llogarive-te-punetoreve-te-gulistan/60%Daily2018-05-17 15:14
https://kosova-info.com/ende-pa-e-publikuar-albumin-e-ri-bebe-rexha-e-degjoj-cdo-dite/60%Daily2018-05-17 15:13
https://kosova-info.com/diva-show-me-artistet-e-njohura-performance-madheshtore-ne-tirane-sjellin-pamjet/60%Daily2018-05-17 15:08
https://kosova-info.com/tensionohen-marredheniet-belgjike-izrael/60%Daily2018-05-17 15:05
https://kosova-info.com/tensionohen-marredheniet-belgjike-izrael-2/60%Daily2018-05-17 15:05
https://kosova-info.com/kalifornia-orientohet-drejt-energjise-diellore/60%Daily2018-05-17 15:03
https://kosova-info.com/kjo-eshte-deklarata-e-plote-e-nenshkruar-nga-lideret-evropiane-dhe-ballkanike-ne-samitin-e-sofjes/60%Daily2018-05-17 15:01
https://kosova-info.com/kjo-eshte-deklarata-e-plote-e-nenshkruar-nga-lideret-evropiane-dhe-ballkanike-ne-samitin-e-sofjes/60%Daily2018-05-17 15:01
https://kosova-info.com/pasi-ta-shihni-cfare-i-ben-alkooli-melcise-asnjehere-me-nuk-do-te-konsumoni/60%Daily2018-05-17 14:54
https://kosova-info.com/arrestohet-reperi-i-njohur-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-05-17 14:51
https://kosova-info.com/shqiperia-me-pak-fonde-nga-be-brukseli-ka-investuar-me-shume-ne-serbi/60%Daily2018-05-17 14:50
https://kosova-info.com/uefa-trondite-milanin/60%Daily2018-05-17 14:48
https://kosova-info.com/juncker-be-do-te-nise-masat-per-te-bllokuar-sanksionet-e-shba-se-kunder-iranit/60%Daily2018-05-17 14:48
https://kosova-info.com/tahiri-reformat-ne-drejtesi-do-te-permiresojne-sherbimet-ndaj-qytetareve/60%Daily2018-05-17 14:47
https://kosova-info.com/dua-lipa-pozon-siper-kesaj-femre/60%Daily2018-05-17 14:43
https://kosova-info.com/marina-merr-urimin-me-te-bukur-nga-nena-pasuria-ime/60%Daily2018-05-17 14:29
https://kosova-info.com/cmenduria-e-radhes-serbe-tani-e-kane-me-kosovaret-e-zvicres/60%Daily2018-05-17 14:27
https://kosova-info.com/kryeministri-turk-izraeli-do-te-jape-llogari-per-ate-cfare-beri-ne-palestine/60%Daily2018-05-17 14:25
https://kosova-info.com/kenga-dinero-e-jlo-publikohet-ne-te-gjitha-platformat/60%Daily2018-05-17 14:19
https://kosova-info.com/vitamina-c-ushqimet-qe-duhet-konsumuar-per-te-shmangur-mungesen-e-kesaj-vitamine/60%Daily2018-05-17 14:08
https://kosova-info.com/i-akuzuari-qe-pranoi-fajesine-per-vjedhjen-e-telefonit-ne-shtepine-e-kryeprokurorit-lumezi-mbetet-ne-arrati-edhe-pas-10-muajsh/60%Daily2018-05-17 14:06
https://kosova-info.com/befasia-e-veres-gundogan-te-gjiganti-italian/60%Daily2018-05-17 14:05
https://kosova-info.com/noizy-bashkon-forcat-me-qytetaret-siguron-parate-per-operimin-e-nje-vajze/60%Daily2018-05-17 14:04
https://kosova-info.com/verheugen-pa-ballkanin-bashkimi-i-evropes-jo-i-plote/60%Daily2018-05-17 14:03
https://kosova-info.com/edhe-asamblist-ne-prishtine-edhe-shef-i-kabinetit-te-kryetarit-ne-kamenice/60%Daily2018-05-17 14:01
https://kosova-info.com/ldk-kujtim-pacaku-ishte-shembull-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2018-05-17 13:57
https://kosova-info.com/pas-eurovizionit-eugent-bushpepa-gati-per-tregun-boteror/60%Daily2018-05-17 13:56
https://kosova-info.com/neser-protestojne-punetoret-e-hekurudhave/60%Daily2018-05-17 13:50
https://kosova-info.com/yagcilar-dhe-oconell-bisedojne-per-reformat-ne-administraten-publike/60%Daily2018-05-17 13:41
https://kosova-info.com/pas-pese-vjetesh-backstreet-boys-publikojne-kengen-e-pare/60%Daily2018-05-17 13:40
https://kosova-info.com/pritej-transferimi-ne-shba-rooney-befason-te-gjithe-me-vendimin-e-ri/60%Daily2018-05-17 13:37
https://kosova-info.com/iphone-x-prej-4000-dollaresh-me-baterine-e-vet-diellore/60%Daily2018-05-17 13:34
https://kosova-info.com/nga-sot-pagesat-e-polices-kufitare-behen-online/60%Daily2018-05-17 13:33
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-dergon-gjashte-vende-ne-gjyq-per-ndotje-te-ajrit/60%Daily2018-05-17 13:28
https://kosova-info.com/arrest-me-burg-per-3-te-rinjte-qe-tentuan-te-perdhunojne-13-vjecaren/60%Daily2018-05-17 13:27
https://kosova-info.com/cka-shkruan-ne-deklaraten-e-samitit-te-sofjes/60%Daily2018-05-17 13:22
https://kosova-info.com/presidenti-i-shqiperise-takohet-me-eugentin-vlereson-performancen-e-tij-ne-eurovision/60%Daily2018-05-17 13:19
https://kosova-info.com/la-shume-pershtypje-me-kete-veshje-zbulohet-se-cmimi-i-saj-eshte-marramendes/60%Daily2018-05-17 13:16
https://kosova-info.com/gjyqtari-i-arabise-saudite-perjashtohet-nga-rusi-2018-kerkoi-ryshfet/60%Daily2018-05-17 13:13
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-dergon-gjashte-vende-ne-gjyq-per-ndotje-te-ajrit-2/60%Daily2018-05-17 13:06
https://kosova-info.com/mbappe-real-madrid-bombe-nga-spanja/60%Daily2018-05-17 13:02
https://kosova-info.com/ne-prishtine-filloi-konferenca-dy-ditore-rajonale-me-drejtuesit-e-policive/60%Daily2018-05-17 12:56
https://kosova-info.com/ikshp-bie-numri-i-rasteve-me-fruth-ne-kosove/60%Daily2018-05-17 12:54
https://kosova-info.com/kalon-zemerimi-i-tifozeve-pas-largimit-te-buffon-juve-transferon-top-futbollistin-e-premierliges/60%Daily2018-05-17 12:52
https://kosova-info.com/vere-e-nxehte-per-noizyn-reperi-po-vjen-me-shume-projekte-muzikore/60%Daily2018-05-17 12:50
https://kosova-info.com/aksion-ne-veri-te-mitrovices-kater-te-arrestuar/60%Daily2018-05-17 12:48
https://kosova-info.com/keshtu-duhet-te-jene-fotot-gjate-dasmes/60%Daily2018-05-17 12:42
https://kosova-info.com/samiti-historik-i-sofjes-per-kosoven-permes-30-fotografive-thaci-merkel-macron/60%Daily2018-05-17 12:35
https://kosova-info.com/2018-ta-viti-i-dasmave-keto-jane-kater-ciftet-e-shoubizit-qe-do-te-martohen/60%Daily2018-05-17 12:34
https://kosova-info.com/lajm-i-madh-nga-barcelona-arrihet-marreveshja-me-super-lojtarin-e-la-ligas/60%Daily2018-05-17 12:31
https://kosova-info.com/humbi-telefonaten-e-jetes-prapaskena-e-fteses-se-walker-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-05-17 12:14
https://kosova-info.com/feste-si-ne-perralla-keshtu-u-prit-ne-kosove-vajza-e-valdrin-sahitit/60%Daily2018-05-17 12:08
https://kosova-info.com/rita-ora-seksi-ne-te-bardha-ndez-britanezet/60%Daily2018-05-17 11:56
https://kosova-info.com/kataloni-udheheqesi-i-ri-torra-i-vendosur-per-te-arritur-pavaresine/60%Daily2018-05-17 11:55
https://kosova-info.com/kataloni-udheheqesi-i-ri-torra-i-vendosur-per-te-arritur-pavaresine-2/60%Daily2018-05-17 11:55
https://kosova-info.com/produkte-natyrale-per-zbardhjen-e-dhembeve/60%Daily2018-05-17 11:53
https://kosova-info.com/mkrs-organizon-takim-informues-per-standardet-dhe-procedurat-e-financimit-te-organizatave-sportive/60%Daily2018-05-17 11:52
https://kosova-info.com/hamasi-ne-shenjester-sulmohet-nga-ushtria-izraelite/60%Daily2018-05-17 11:50
https://kosova-info.com/dalin-rezultatet-e-lotarise-amerikane-adresa-ku-mund-ta-dini-nese-jeni-perzgjedhur/60%Daily2018-05-17 11:47
https://kosova-info.com/xhamajkani-ju-fton-ta-degjoni-kengen-anderr-nga-genci-dhe-lyricalson/60%Daily2018-05-17 11:43
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-kryeministrin-e-danimarkes-flasin-per-vizat/60%Daily2018-05-17 11:42
https://kosova-info.com/studiuesi-spanjoll-serbia-kreu-gjenocid-ne-kosove-prandaj-smund-te-krahasohet-me-katalonine/60%Daily2018-05-17 11:40
https://kosova-info.com/u-abuzuan-seksualisht-nga-mjeku-viktimat-marrin-500-milione-dollare-demshperblim/60%Daily2018-05-17 11:35
https://kosova-info.com/inter-cakton-klauzolen-e-re-te-icardit/60%Daily2018-05-17 11:33
https://kosova-info.com/inter-cakton-klauzolen-e-re-te-icardit-2/60%Daily2018-05-17 11:33
https://kosova-info.com/teuta-dhe-adonisi-festojne-pervjetorin-e-trete-keto-jane-fjalet-e-aktores/60%Daily2018-05-17 11:25
https://kosova-info.com/thaci-takon-merkelin-vizioni-i-saj-garance-per-perspektiven-evropiane-te-kosoves/60%Daily2018-05-17 11:20
https://kosova-info.com/barcelona-siguron-perforcimin-e-ri-nga-sevilla/60%Daily2018-05-17 11:11
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-turke-bahar-uron-ramazanin-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2018-05-17 11:06
https://kosova-info.com/danimarka-terheq-forcat-speciale-nga-iraku/60%Daily2018-05-17 11:02
https://kosova-info.com/raporti-fillestar-i-ekspertizes-kosovari-ne-fushe-kruje-ishte-djegur-i-gjalle/60%Daily2018-05-17 10:52
https://kosova-info.com/ekspertiza-per-rastin-dehari-javen-tjeter-dergohet-ne-zvicer/60%Daily2018-05-17 10:51
https://kosova-info.com/rikonfirmimi-i-dashurise-ndermjet-edi-rames-dhe-aleksandar-vuciqit-ne-sofje-foto-video/60%Daily2018-05-17 10:51
https://kosova-info.com/conte-largohet-nga-chelsea/60%Daily2018-05-17 10:37
https://kosova-info.com/thaci-iu-drejtohet-lidereve-evropiane-ne-sofje-kerkon-heqjen-e-barrierave-per-kosoven/60%Daily2018-05-17 10:35
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-kerkon-bashkepunim-dhe-perkrahje-nga-shoqeria-civile/60%Daily2018-05-17 10:33
https://kosova-info.com/lamtumire-buffon-juventus-zgjedh-kapitenin-e-ri/60%Daily2018-05-17 10:21
https://kosova-info.com/kuvendi-te-premten-seance-per-zgjedhjen-e-gjyqtareve-te-kushtetueses/60%Daily2018-05-17 10:21
https://kosova-info.com/mediat-serbe-perendimi-nuk-do-referendum-te-serbise-per-kosoven/60%Daily2018-05-17 10:17
https://kosova-info.com/pika-kryesore-e-deklarates-se-be-se-zgjidhni-mosmarreveshjet-dokument/60%Daily2018-05-17 10:14
https://kosova-info.com/turqia-leshon-flete-arreste-per-101-ushtare/60%Daily2018-05-17 10:13
https://kosova-info.com/merkel-nga-sofja-ne-interes-te-be-se-eshte-nje-ballkan-i-sigurte-dhe-i-zhvilluar-ekonomikisht/60%Daily2018-05-17 10:11
https://kosova-info.com/aktori-kosovar-binjak-me-ibrahim-tatlises-dhe-kjo-asnjehere-nuk-ju-ka-shkuar-ne-mendje/60%Daily2018-05-17 10:08
https://kosova-info.com/buffon-zbulon-nese-do-te-luaje-per-nje-ekip-tjeter-nga-serie-a/60%Daily2018-05-17 10:04
https://kosova-info.com/vuciq-nga-samiti-i-be-se-falenderon-spanjen-per-qendrimin-e-saj-ndaj-kosoves/60%Daily2018-05-17 09:59
https://kosova-info.com/tahiri-ligji-per-qeverine-nuk-e-rregullon-ceshtjen-e-pagave/60%Daily2018-05-17 09:58
https://kosova-info.com/kengetari-i-shume-hiteve-behet-baba-per-here-te-dyte/60%Daily2018-05-17 09:56
https://kosova-info.com/vdiq-ne-moshen-59-vjecare-pak-nga-poezite-e-kujtim-pacakut/60%Daily2018-05-17 09:49
https://kosova-info.com/luana-me-fjale-zemre-per-marinen-me-rastin-e-28-vjetorit-te-lindjes/60%Daily2018-05-17 09:42
https://kosova-info.com/14-aplikacione-qe-te-gjithe-duhet-ti-kene-ne-telefon/60%Daily2018-05-17 09:42
https://kosova-info.com/zyrtare-buffon-largohet-nga-juventus/60%Daily2018-05-17 09:42
https://kosova-info.com/alketa-vejsiu-nis-diten-ne-vaske-por-ben-nje-gabim/60%Daily2018-05-17 09:34
https://kosova-info.com/neymar-ne-skena-intime-me-te-dashuren-frymezimin-e-gjeten-te-fifty-shades-of-gray/60%Daily2018-05-17 09:31
https://kosova-info.com/perfundon-gjithcka-can-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-17 09:30
https://kosova-info.com/xhabir-zharku-paralajmeron-kthimin-e-shpejte-nga-suedia-ne-kacanik/60%Daily2018-05-17 09:17
https://kosova-info.com/thaci-kerkon-mbeshtetjen-e-italise-per-integrimet-evropiane/60%Daily2018-05-17 09:13
https://kosova-info.com/nga-prapaskena-e-xhirimeve-te-klipit-te-ri-te-dj-pm-dj-dagz-dhe-morena-tarakut/60%Daily2018-05-17 09:11
https://kosova-info.com/lewandowski-ne-takim-sekret-largohet-nga-bayern-munich/60%Daily2018-05-17 09:08
https://kosova-info.com/kacanik-nxenesi-bie-nga-dritarja-e-katit-te-dyte/60%Daily2018-05-17 09:07
https://kosova-info.com/ne-vend-te-ditelindjes-katie-zgjodhi-te-festoj-per-ndarjen-nga-ish-i/60%Daily2018-05-17 09:02
https://kosova-info.com/i-derguari-i-shba-ne-ukraine-rusia-rikthehet-ne-bisedime/60%Daily2018-05-17 09:02
https://kosova-info.com/hahn-nga-samiti-i-sofjes-normalizimi-i-raporteve-kosove-serbi-celes-per-stabilitetin-rajonal/60%Daily2018-05-17 08:58
https://kosova-info.com/deputeti-i-psd-se-shkon-me-dore-te-thyer-ne-kuvend/60%Daily2018-05-17 08:55
https://kosova-info.com/keto-rruge-paraqesin-rrezik-ne-prishtine/60%Daily2018-05-17 08:52
https://kosova-info.com/kryeministrja-britanike-viziton-sot-maqedonine/60%Daily2018-05-17 08:48
https://kosova-info.com/i-derguari-i-shba-ve-ne-ukraine-rusia-rikthehet-ne-bisedime/60%Daily2018-05-17 08:47
https://kosova-info.com/kur-ishte-i-virgjer-bes-kallaku-i-publikon-nje-foto-te-pa-pare-doktorrit-te-vipave/60%Daily2018-05-17 08:45
https://kosova-info.com/juventus-ndryshon-vendimin-per-alex-sandron/60%Daily2018-05-17 08:37
https://kosova-info.com/griezmann-gezon-tifozet-e-barcelones-pas-triumfit-ne-europa-league/60%Daily2018-05-17 08:18
https://kosova-info.com/giggs-liverpool-real-madrid-ky-ekip-dua-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-05-17 08:07
https://kosova-info.com/si-u-arrestua-tito-ne-rusi/60%Daily2018-05-17 08:06
https://kosova-info.com/geti-ne-urimin-per-ditelindjen-e-marines-per-mua-ti-je-bota/60%Daily2018-05-17 08:03
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-i-shpall-kunxhat-heronj/60%Daily2018-05-17 08:02
https://kosova-info.com/arsenal-fillon-bisedimet-me-trajnerin-e-ri/60%Daily2018-05-17 07:54
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-gomes-ne-serie-a/60%Daily2018-05-17 07:47
https://kosova-info.com/aktivistet-e-skv-se-lirohen-nga-paraburgimi-dergohen-ne-arrest-shtepiak/60%Daily2018-05-17 07:43
https://kosova-info.com/konfirmohet-rasti-i-pare-nga-rriqrat-per-kete-vit-ne-kosove/60%Daily2018-05-17 07:42
https://kosova-info.com/agjerimi-sheron-keto-4-semundje/60%Daily2018-05-17 07:40
https://kosova-info.com/shba-teston-me-sukses-topat-e-se-ardhmes/60%Daily2018-05-17 07:39
https://kosova-info.com/fillon-samiti-ne-sofje-kosova-pjese-e-tij/60%Daily2018-05-17 07:37
https://kosova-info.com/deri-ku-kane-shkuar-hetimet-per-vrasjen-e-elvis-pistes/60%Daily2018-05-17 07:34
https://kosova-info.com/opozita-pritet-te-bllokoje-seancen-dhe-te-kerkoje-doreheqjen-e-xhafajt/60%Daily2018-05-17 07:28
https://kosova-info.com/thaci-para-nisjes-se-samitit-takon-komisionerin-e-be-se-johannes-hahn/60%Daily2018-05-17 07:25
https://kosova-info.com/wenger-zbulon-gabimin-e-tij-te-karrieres-quhet-cristiano-ronaldo/60%Daily2018-05-17 07:20
https://kosova-info.com/900-pjesemarres-ne-samitin-e-be-se-kryeministri-edi-rama-arrin-ne-sofje/60%Daily2018-05-17 07:20
https://kosova-info.com/justin-timberlake-befason-fansen-88-vjecare/60%Daily2018-05-17 07:15
https://kosova-info.com/lazio-vendos-nese-de-vrij-do-te-luaje-kunder-interit/60%Daily2018-05-17 07:14
https://kosova-info.com/owen-liverpool-real-madrid-ky-ekip-do-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-05-17 07:10
https://kosova-info.com/thaci-arrin-ne-samit-pritet-nga-borissov/60%Daily2018-05-17 07:03
https://kosova-info.com/gina-haspel-merr-miratimin-e-komitetit-te-senatit-per-drejtore-te-cia-s/60%Daily2018-05-17 06:53
https://kosova-info.com/privatesia-shefi-ekzekutiv-i-facebookut-do-te-pyetet-nga-pe/60%Daily2018-05-17 06:44
https://kosova-info.com/qindra-zyrtare-policore-mbajne-pozita-ne-mosperputhje-me-gradat/60%Daily2018-05-17 06:43
https://kosova-info.com/zemra-e-madhe-e-luana-vjollces-iftarin-e-pare-mbreme-e-hengri-me-nje-familje-shqiptare/60%Daily2018-05-17 06:41
https://kosova-info.com/shperthimi-i-ebolas-ne-kongo-semundja-perhapet-edhe-ne-nje-qytet/60%Daily2018-05-17 06:38
https://kosova-info.com/thaci-samiti-i-sofjes-historik-per-kosoven/60%Daily2018-05-17 06:33
https://kosova-info.com/kosova-mund-te-mbetet-pa-mjeke/60%Daily2018-05-17 06:30
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-per-elvanen-rrenqethem-sa-here-degjoj-zerin-tend/60%Daily2018-05-17 06:25
https://kosova-info.com/ne-kete-link-mund-ta-ndiqni-drejtperdrejte-samitin-e-be-se/60%Daily2018-05-17 06:21
https://kosova-info.com/haradinaj-kujton-betejen-e-shqiponjes/60%Daily2018-05-17 06:20
https://kosova-info.com/masaker-ne-teksas-ish-burri-i-vret-te-dashurin-dhe-femijet/60%Daily2018-05-17 06:14
https://kosova-info.com/fundoset-anija-ka-te-vdekur/60%Daily2018-05-17 06:11
https://kosova-info.com/pak-para-dasmes-babai-i-meghan-shtrihet-ne-spital-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2018-05-17 06:08
https://kosova-info.com/k-jugore-synon-te-jete-ndermjetesuese-mes-trumpit-dhe-kimit/60%Daily2018-05-17 06:03
https://kosova-info.com/moti-per-sot-14/60%Daily2018-05-17 05:39
https://kosova-info.com/garcia-zbulon-arsyen-e-humbjes-se-marseilles-nga-atletico-madrid/60%Daily2018-05-17 05:31
https://kosova-info.com/cancelo-dhe-kondogbia-trajneri-i-valencias-shpjegon-situaten/60%Daily2018-05-17 05:25
https://kosova-info.com/mbahet-samiti-i-be-se-ne-sofje-merr-pjese-kosova/60%Daily2018-05-17 05:22
https://kosova-info.com/renato-sanches-ne-serie-a/60%Daily2018-05-17 05:19
https://kosova-info.com/simeone-ka-nje-lajm-te-keq-per-barcelonen/60%Daily2018-05-17 05:15
https://kosova-info.com/atletico-madrid-fiton-trofeun-e-europa-league-shikojeni-cfare-ka-bere-real-madrid/60%Daily2018-05-17 05:10
https://kosova-info.com/the-last-guardian-playstation-4-game-review/60%Daily2018-05-17 00:22
https://kosova-info.com/infarkti-tri-shenjat-paralajmeruese-qe-duhet-ti-dini/60%Daily2018-05-16 21:54
https://kosova-info.com/griezmann-shtang-barcelonen-shpresoj-te-fitoje-edhe-me-shume-tituj-me-atleticon/60%Daily2018-05-16 21:53
https://kosova-info.com/rihanna-shfaqet-gjysme-e-zhveshur-ne-paraqitjen-e-fundit/60%Daily2018-05-16 21:53
https://kosova-info.com/haxhiu-tregon-sa-jane-dhe-si-paguhen-meditjet-e-deputeteve/60%Daily2018-05-16 21:52
https://kosova-info.com/basha-mos-hapja-e-negociatave-do-te-ndeshkonte-shqiperine-dhe-shqiptaret/60%Daily2018-05-16 21:48
https://kosova-info.com/kjo-pamje-eshte-e-preferuara-e-agnesa-vuthajt/60%Daily2018-05-16 21:42
https://kosova-info.com/facebook-i-fshin-583-milione-profile-false/60%Daily2018-05-16 21:40
https://kosova-info.com/trofeu-i-sontem-eshte-special-per-torresin-ja-pse/60%Daily2018-05-16 21:33
https://kosova-info.com/rashel-perveluese-ne-foton-e-fundit-mbulon-gjoksin-me-guacka/60%Daily2018-05-16 21:33
https://kosova-info.com/pas-lindjes-zaimina-rikthen-linjat-bombastike/60%Daily2018-05-16 21:25
https://kosova-info.com/tifozet-e-zjarrte-te-marseille-e-dogjen-stadiumin-sonte/60%Daily2018-05-16 21:19
https://kosova-info.com/shpresa-te-reja-per-diabetiket-eshte-shpikur-terapia-qe-e-sheron-diabetin/60%Daily2018-05-16 21:18
https://kosova-info.com/haziri-ne-sofje-kerkon-integrim-me-te-shpejte-te-kosoves-ne-be/60%Daily2018-05-16 21:13
https://kosova-info.com/dafina-gati-zbulon-gjoksin-ne-dush-publikohet-videoja/60%Daily2018-05-16 21:02
https://kosova-info.com/marseille-atletico-notat-e-futbollisteve/60%Daily2018-05-16 20:58
https://kosova-info.com/kenga-e-butrintit-per-nje-dite-kap-milioneshin/60%Daily2018-05-16 20:53
https://kosova-info.com/para-finales-se-madhe-thaci-kerkon-unitet/60%Daily2018-05-16 20:52
https://kosova-info.com/poni-shume-shpejt-ne-duet-me-irkenc-hyken/60%Daily2018-05-16 20:45
https://kosova-info.com/mergimtaret-paguajne-buken-per-nevojtaret-ne-vushtrri-2/60%Daily2018-05-16 20:42
https://kosova-info.com/atletico-deklason-marseillen-fiton-ligen-e-evropes/60%Daily2018-05-16 20:36
https://kosova-info.com/bashkimi-deklason-prishtinen-ne-finalen-e-dyte/60%Daily2018-05-16 20:33
https://kosova-info.com/nese-rrini-gjate-ulur-ndiqni-keto-keshilla/60%Daily2018-05-16 20:30
https://kosova-info.com/payet-ne-lote-momenti-me-emocionues-i-finales/60%Daily2018-05-16 20:19
https://kosova-info.com/largojeni-zbokthin-me-keto-metoda-natyrale/60%Daily2018-05-16 20:15
https://kosova-info.com/delibal-dhe-aktorja-shqiptare-denohen-me-4-vjet-burg/60%Daily2018-05-16 20:13
https://kosova-info.com/delawie-pas-largimit-te-eulex-it-nuk-do-te-keni-ku-ta-drejtoni-gishtin-me/60%Daily2018-05-16 20:09
https://kosova-info.com/samiti-i-sofjes-percakton-orientimin-e-be-se-per-anetaresimin-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2018-05-16 20:03
https://kosova-info.com/atletico-dyfishon-epersine-perseri-griezmann/60%Daily2018-05-16 19:59
https://kosova-info.com/psd-kerkon-qe-njohja-e-kosoves-te-jete-pjese-e-strategjise-per-zgjerim-te-be-se/60%Daily2018-05-16 19:58
https://kosova-info.com/fatmir-sejdiu-rugova-e-la-me-gojen-e-tij-qe-une-ta-trashegoj/60%Daily2018-05-16 19:52
https://kosova-info.com/guardiola-edhe-nese-ndodh-kjo-sdo-te-jete-tragjedi/60%Daily2018-05-16 19:38
https://kosova-info.com/edhe-pa-makijazh-samanta-karavella-deshmon-se-duket-bukur/60%Daily2018-05-16 19:37
https://kosova-info.com/nje-gjendje-e-tmerrshme-psikologjike-jonida-maliqi-flet-per-periudhen-me-te-keqe-ne-jete/60%Daily2018-05-16 19:34
https://kosova-info.com/protokolli-bullgar-bllokon-rruget-per-presidentin-thaci/60%Daily2018-05-16 19:30
https://kosova-info.com/delawie-2018-ta-te-jete-vit-i-suksesit-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2018-05-16 19:22
https://kosova-info.com/griezmann-zhbllokon-finalen-e-madhe-te-liges-se-evropes/60%Daily2018-05-16 19:14
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-vuciq-nuk-ka-marre-propozim-per-kosoven-me-shkrim-vetem-me-goje/60%Daily2018-05-16 19:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-ekipi-i-pochettinos-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-16 18:57
https://kosova-info.com/kaq-elegant-ciftin-fejzullahu-se-keni-pare-asnjehere/60%Daily2018-05-16 18:44
https://kosova-info.com/gati-per-vere-ja-si-ti-zmadhoni-te-pasmet/60%Daily2018-05-16 18:43
https://kosova-info.com/kokaine-ne-lokale-arrestohen-5-shqiptare-ne-itali/60%Daily2018-05-16 18:42
https://kosova-info.com/ja-cfare-moti-do-te-kemi-kete-vere-sipas-accuweather/60%Daily2018-05-16 18:38
https://kosova-info.com/sarri-napoli-vjen-vendimi-final/60%Daily2018-05-16 18:18
https://kosova-info.com/kenga-e-feros-dhe-sparksit-shtyhet-per-neser-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-05-16 18:18
https://kosova-info.com/genti-vihet-ne-pozite-te-veshtire-ja-cka-e-pyeti-nje-femer/60%Daily2018-05-16 18:16
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-shpreson-se-do-te-ndodhe-takimi-trump-kim/60%Daily2018-05-16 18:15
https://kosova-info.com/injoranca-e-vuciqit-me-thacin-i-shkembyen-disa-fjali-kurtuazie-realiteti-ne-kosove-seshte-ne-anen-tone/60%Daily2018-05-16 18:05
https://kosova-info.com/hrw-kerkon-nga-merkel-qe-me-putinin-te-flase-edhe-per-te-drejtat-e-njeriut/60%Daily2018-05-16 18:02
https://kosova-info.com/deshmitari-ne-decan-flitej-se-djali-i-gjyqtares-tolaj-kryente-pune-ne-gjykate/60%Daily2018-05-16 17:56
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-marseille-atletico-madrid/60%Daily2018-05-16 17:44
https://kosova-info.com/ngjyrat-e-muraleve-te-ferizajt/60%Daily2018-05-16 17:42
https://kosova-info.com/kim-kardashian-perveluese-derisa-promovon-sheqerken-dietale/60%Daily2018-05-16 17:41
https://kosova-info.com/hapi-i-radhes-nga-kok-u-pasi-serbia-nuk-i-lejoi-karateistet-kosovare/60%Daily2018-05-16 17:35
https://kosova-info.com/dhuron-para-per-te-semuret-mashtrohet-noizy/60%Daily2018-05-16 17:34
https://kosova-info.com/buffon-frikesohet-nga-pensionimi/60%Daily2018-05-16 17:24
https://kosova-info.com/thaci-pas-takimit-me-moghernin-dhe-vuciqin-faza-perfundimtare-e-dialogut-se-shpejti/60%Daily2018-05-16 17:24
https://kosova-info.com/sa-me-shpejte-qe-i-kryejme-detyrat-ecim-kah-be-ja/60%Daily2018-05-16 17:17
https://kosova-info.com/zyrtare-prishtina-drita-luhet-ne-kete-stadium/60%Daily2018-05-16 17:14
https://kosova-info.com/largohet-pas-vetem-nje-sezoni-bonucci-te-super-klubi-anglez/60%Daily2018-05-16 17:03
https://kosova-info.com/me-veshje-tradicionale-dhe-barkun-e-rrumbullaket-emina-me-mesazh-per-femijet-e-saj/60%Daily2018-05-16 17:00
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-gra-ne-prizren-kishin-vjedhur-rroba-ne-vlere-90-euro/60%Daily2018-05-16 17:00
https://kosova-info.com/el-pais-zyrtaret-evropiane-e-dinin-qe-nga-fillimi-qe-rajoy-nuk-do-te-marre-pjese-ne-samitin-e-sofjes/60%Daily2018-05-16 16:58
https://kosova-info.com/neser-mblidhet-komisioni-per-hartimin-e-projektligjit-per-qeverine/60%Daily2018-05-16 16:51
https://kosova-info.com/putin-censuron-dasmen-mbreterore-britanike/60%Daily2018-05-16 16:50
https://kosova-info.com/thaci-takon-vuciqin-ne-fokus-dialogu-mes-dy-vendeve/60%Daily2018-05-16 16:42
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-ky-eshte-ekipi-i-ri-i-balotellit/60%Daily2018-05-16 16:40
https://kosova-info.com/lindje-e-mesme-izraeli-dhuna-ne-gaza-u-ndal-nga-egjipti/60%Daily2018-05-16 16:35
https://kosova-info.com/tusk-kritikon-trumpin/60%Daily2018-05-16 16:32
https://kosova-info.com/jabllanoviq-e-quan-genjeshtar-gjuriqin/60%Daily2018-05-16 16:29
https://kosova-info.com/enis-bardhi-afer-klubit-te-njohur-evropian/60%Daily2018-05-16 16:19
https://kosova-info.com/ruci-kerkese-gjeorgjise-njihni-kosoven/60%Daily2018-05-16 16:16
https://kosova-info.com/video-provokuese-nga-modelja-shqiptare/60%Daily2018-05-16 16:12
https://kosova-info.com/thaci-para-takimit-me-mogherinin-kosova-e-barabarte-me-shtetet-tjera-ne-samitin-e-sofjes/60%Daily2018-05-16 16:07
https://kosova-info.com/meta-takon-jahjagen-flasin-per-rolin-e-gruas/60%Daily2018-05-16 16:05
https://kosova-info.com/lemina-te-klubi-i-njohur-i-premierliges/60%Daily2018-05-16 16:00
https://kosova-info.com/e-kercenoi-me-burg-basha-i-kthehet-ashper-rames-ti-e-di-se-xhafaj-eshte-koka-e-krimit/60%Daily2018-05-16 15:58
https://kosova-info.com/pdk-dhe-nisma-ne-koalicion-dhe-ne-lufte-te-vazhdueshme-me-njera-tjetren/60%Daily2018-05-16 15:49
https://kosova-info.com/edi-rama-thote-se-eshte-kunder-idese-se-shqiperise-se-madhe/60%Daily2018-05-16 15:49
https://kosova-info.com/e-quan-veten-filozof-marksist-dhe-reper-shqiptari-qe-i-rrembeu-mikrofonin-kengetares-ne-eurovision-tregon-arsyen/60%Daily2018-05-16 15:48
https://kosova-info.com/forcat-afgane-largojne-talibanet-nga-qyteti-farah/60%Daily2018-05-16 15:46
https://kosova-info.com/donnarumma-te-finalisti-i-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-05-16 15:39
https://kosova-info.com/prokurorja-ne-udhetim-zyrtar-shtyhet-rigjykimi-per-pervetesim-ne-detyre-ndaj-ish-shefit-te-kontabilitetit-ne-radio-kosove/60%Daily2018-05-16 15:36
https://kosova-info.com/thaci-arrin-ne-sofje-foto/60%Daily2018-05-16 15:35
https://kosova-info.com/dua-lipa-shfaqet-si-asnjehere-me-pare-per-v-magazine/60%Daily2018-05-16 15:34
https://kosova-info.com/misteri-i-vellezerve-qe-paralizohen-sapo-perendon-dielli/60%Daily2018-05-16 15:32
https://kosova-info.com/ter-stegen-ne-premierlige-cmimi-100-milione-euro/60%Daily2018-05-16 15:23
https://kosova-info.com/libri-i-ushtarit-gjerman-te-uck-se-roland-bartetzko-perkthehet-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2018-05-16 15:22
https://kosova-info.com/krem-supe-per-iftar/60%Daily2018-05-16 15:03
https://kosova-info.com/pas-puthjes-qe-mori-nga-roza-lati-vjen-reagimi-i-feros/60%Daily2018-05-16 15:01
https://kosova-info.com/zbulohet-super-koreografia-per-lamtumiren-e-iniestas/60%Daily2018-05-16 14:56
https://kosova-info.com/qumili-ne-gjykate-i-akuzuar-per-rrahje-te-motres/60%Daily2018-05-16 14:55
https://kosova-info.com/kfor-i-shperthen-mjetin-e-dyshimte-tek-spitali-i-pejes-ishte-pajisje-gjeodezike/60%Daily2018-05-16 14:52
https://kosova-info.com/zyrtari-i-pdk-se-tallet-me-milaim-zeken/60%Daily2018-05-16 14:51
https://kosova-info.com/tusk-ne-sofje-samiti-riafirmim-per-perspektiven-evropiane-te-ballkanit/60%Daily2018-05-16 14:48
https://kosova-info.com/kater-muaj-nga-vrasja-e-ivanoviqit-prokuroria-speciale-ende-ne-fazen-e-intervistimit/60%Daily2018-05-16 14:46
https://kosova-info.com/dy-familje-perplasen-me-arme-per-token-pese-te-vdekur/60%Daily2018-05-16 14:41
https://kosova-info.com/cmendet-tenisti-ja-cfare-i-ben-reketit-te-tij/60%Daily2018-05-16 14:38
https://kosova-info.com/samiti-i-sofjes-perspektiva-e-be-se-perballe-rusise-ne-ballkan/60%Daily2018-05-16 14:33
https://kosova-info.com/htc-sjell-smartfonin-blockchain/60%Daily2018-05-16 14:29
https://kosova-info.com/zbulohet-super-transferimi-i-chelseat-nga-franca/60%Daily2018-05-16 14:27
https://kosova-info.com/zyrtare-anglia-publikon-listen-e-lojtareve-per-kupen-e-botes/60%Daily2018-05-16 14:16
https://kosova-info.com/dogana-kap-barna-te-fshehura-ne-vlere-afer-10-000-euro/60%Daily2018-05-16 14:09
https://kosova-info.com/publikohet-transkripti-i-takimit-te-ndihmesve-te-trumpit-me-delegacionin-rus/60%Daily2018-05-16 14:07
https://kosova-info.com/kuvendi-mban-neser-seance-me-23-pika-ne-rend-dite/60%Daily2018-05-16 14:02
https://kosova-info.com/courtois-dhe-fabregas-kane-nje-lajm-te-keq-per-man-utd/60%Daily2018-05-16 13:52
https://kosova-info.com/behen-bashke-klaudia-dhe-nora-cka-po-kurdisin-keto-dy-femra-seksi/60%Daily2018-05-16 13:37
https://kosova-info.com/bushati-te-gjitha-veprimet-e-rusise-cojne-ne-nje-drejtim/60%Daily2018-05-16 13:25
https://kosova-info.com/ne-mitrovice-largohet-alkooli-sherbehet-iftar-ne-kafeteri/60%Daily2018-05-16 13:24
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-i-reagon-milaim-zekes-radio-mila-me-shpifje-te-reja-tellall-qe-ska-te-ndalur/60%Daily2018-05-16 13:24
https://kosova-info.com/goditet-nga-kamioni-ne-shesh-grumbullimin-e-minieres-vdes-punetorja/60%Daily2018-05-16 13:23
https://kosova-info.com/ciao-juventus-lichtsteiner-gjen-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-16 13:21
https://kosova-info.com/drejtori-i-spitalit-te-pejes-flet-per-mjetin-e-dyshimte-ne-oborr-te-spitalit/60%Daily2018-05-16 13:21
https://kosova-info.com/tjeter-tragjedi-ne-minieren-e-bulqizes-vdes-50-vjecarja/60%Daily2018-05-16 13:17
https://kosova-info.com/ja-cka-po-pergatit-getoar-selimi-per-gruan-e-tij-marinen/60%Daily2018-05-16 13:16
https://kosova-info.com/jahjaga-takon-ismail-kadarene-flasin-per-rimekembjen-kulturore/60%Daily2018-05-16 13:10
https://kosova-info.com/ju-kane-humbur-shume-para-ne-nje-market-ne-fushe-kosove-policia-ju-fton-te-lajmeroheni/60%Daily2018-05-16 13:05
https://kosova-info.com/indi-kater-te-vdekur-e-40-te-zhdukur-si-pasoje-e-fundosjes-se-anijes/60%Daily2018-05-16 13:03
https://kosova-info.com/albatrit-muqiqi-me-kenge-te-re-per-dashurine-dhe-nje-befasi-per-fansat/60%Daily2018-05-16 13:01
https://kosova-info.com/vladimiri-i-madh-lideri-i-gjithanshem-i-rusise/60%Daily2018-05-16 12:55
https://kosova-info.com/menaxheri-i-hysajt-zbulon-ekipin-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-16 12:53
https://kosova-info.com/ambasadori-i-izraelit-largohet-nga-turqia/60%Daily2018-05-16 12:47
https://kosova-info.com/gazi-i-klorit-ka-gjasa-te-jete-perdorur-ne-nje-sulm-ne-idlib/60%Daily2018-05-16 12:29
https://kosova-info.com/u-reziston-tre-personave-qe-deshen-tia-grabisin-canten-ne-gjilan/60%Daily2018-05-16 12:14
https://kosova-info.com/tifozet-e-juventusit-me-peticion-per-ndryshimin-e-fanelles-se-re/60%Daily2018-05-16 12:13
https://kosova-info.com/hoxhaj-insiston-be-ja-vendos-shume-shpejt-per-vizat/60%Daily2018-05-16 12:07
https://kosova-info.com/facebook-fshiu-gjysme-miliarde-profile-te-rreme/60%Daily2018-05-16 12:03
https://kosova-info.com/bore-ne-bregdetin-e-kroacise/60%Daily2018-05-16 12:03
https://kosova-info.com/gjashte-ligje-do-te-ndryshohen-me-qellim-te-harmonizimit-me-ligjin-per-kundervajtje/60%Daily2018-05-16 12:00
https://kosova-info.com/kosova-pergatit-infrastrukturen-per-zonen-ekonomike-amerikane/60%Daily2018-05-16 11:52
https://kosova-info.com/gjermania-e-perkushtuar-te-qendroje-ne-paktin-berthamor/60%Daily2018-05-16 11:49
https://kosova-info.com/zeka-kam-deshmi-lladrovci-e-ka-akuzuar-hashim-thacin-xhavit-halitin-rexhep-selimin-se-ia-kane-zene-priten-per-ta-vrare/60%Daily2018-05-16 11:48
https://kosova-info.com/ministri-gashi-priti-ne-takim-ambasadoren-e-turqise-ne-kosove/60%Daily2018-05-16 11:46
https://kosova-info.com/gold-ag-uron-per-ramazan-dalshim-faqebardhe-dhe-me-gjynahe-te-falura/60%Daily2018-05-16 11:46
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-nuk-e-mban-edhe-nje-premtim-ngec-ne-trotuar-foto/60%Daily2018-05-16 11:46
https://kosova-info.com/zyrtare-moyes-largohet-nga-west-ham/60%Daily2018-05-16 11:43
https://kosova-info.com/ja-foto-e-alesia-noka-s-qe-faton-shoshi-e-publikoi-dhe-fshiu-menjehere/60%Daily2018-05-16 11:38
https://kosova-info.com/donnarumma-ne-psg-cavani-ne-milan/60%Daily2018-05-16 11:32
https://kosova-info.com/de-laurentiis-fillon-takimin-me-sarrin-caktohet-e-ardhmja-e-trajnerit-te-napolit/60%Daily2018-05-16 11:25
https://kosova-info.com/meda-duet-me-mc-beken-ja-detajet/60%Daily2018-05-16 11:19
https://kosova-info.com/ish-drejtori-i-krimeve-ekonomike-dhe-biznesmeni-deklarohen-te-pafajshem-per-mbylljen-e-nje-rasti-per-100-mije-euro/60%Daily2018-05-16 11:06
https://kosova-info.com/lamtumire-schalke-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-avdijajt/60%Daily2018-05-16 11:03
https://kosova-info.com/gjenerali-clark-politikaneve-kosovare-nese-doni-te-jeni-te-pasur-hapni-biznes-mos-hyni-ne-qeveri/60%Daily2018-05-16 11:01
https://kosova-info.com/rrah-babane-ne-gjakove/60%Daily2018-05-16 10:58
https://kosova-info.com/veseli-shoqeria-civile-partner-produktiv-i-institucioneve-publike/60%Daily2018-05-16 10:57
https://kosova-info.com/xhafaj-rama-pergjimi-audio-eshte-montazh-sipas-ekspertizes-nderkombetare/60%Daily2018-05-16 10:51
https://kosova-info.com/para-vetedorezimit-xhafaj-ne-prokurori-pergjimi-audio-eshte-fals/60%Daily2018-05-16 10:47
https://kosova-info.com/dita-e-pare-e-ramazanit-kush-eshte-i-liruar-nga-agjerimi-2/60%Daily2018-05-16 10:47
https://kosova-info.com/neymar-kam-shume-frike-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-05-16 10:45
https://kosova-info.com/morena-taraku-dj-pm-dhe-dj-dagz-takohen-me-kete-personalitet-te-famshem-turk/60%Daily2018-05-16 10:45
https://kosova-info.com/rebelet-siriane-largohen-nga-nje-enklave-ne-sirine-qendrore/60%Daily2018-05-16 10:39
https://kosova-info.com/policia-rrethon-spitalin-e-pejes-dyshohet-per-mjet-shperthyes/60%Daily2018-05-16 10:37
https://kosova-info.com/dita-e-pare-e-ramazanit-kush-eshte-i-liruar-nga-agjerimi/60%Daily2018-05-16 10:37
https://kosova-info.com/zyrtare-shevchenko-publikon-listen-per-ndeshjen-kunder-shqiperise/60%Daily2018-05-16 10:35
https://kosova-info.com/zyrtare-shevchenko-publikon-listen-per-ndeshjen-kunder-shqiperise/60%Daily2018-05-16 10:35
https://kosova-info.com/mergimi-ne-izrael-gezimi-i-njerit-vuajtja-e-tjetrit/60%Daily2018-05-16 10:34
https://kosova-info.com/pas-shba-ve-edhe-ky-shtet-zhvendos-ambasaden-e-saj-ne-kuds/60%Daily2018-05-16 10:26
https://kosova-info.com/atletico-madrid-olympique-marseille-gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-finalen-e-europa-league/60%Daily2018-05-16 10:10
https://kosova-info.com/atletico-madrid-olympique-marseille-gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-finalen-e-europa-league-2/60%Daily2018-05-16 10:10
https://kosova-info.com/duke-punuar-kopshtin-gjejne-kasaforten-me-mijera-dollare-e-stoli-ari/60%Daily2018-05-16 10:07
https://kosova-info.com/mandzukic-dhe-bruno-peres-nga-serie-a-ne-turqi/60%Daily2018-05-16 10:04
https://kosova-info.com/berlin-diskutim-per-shqiperine-ne-bundestag/60%Daily2018-05-16 10:04
https://kosova-info.com/niveli-i-abuzimit-facebook-publikon-te-dhena-tronditese/60%Daily2018-05-16 10:01
https://kosova-info.com/mbikqyresi-i-armeve-kimike-konfirmon-sulmin-me-gaz-ne-siri/60%Daily2018-05-16 09:58
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-gjeneralin-amerikan-wesley-clark/60%Daily2018-05-16 09:56
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-gjeneralin-amerikan-wesley-clark/60%Daily2018-05-16 09:56
https://kosova-info.com/man-utd-shet-de-gean-sjell-zevendesimin-nga-barcelona/60%Daily2018-05-16 09:53
https://kosova-info.com/izraeli-shtate-dekada-shtet-kush-i-gezohet-e-kush-e-vuan/60%Daily2018-05-16 09:52
https://kosova-info.com/kdi-kuvendi-i-kosoves-institucion-transparent/60%Daily2018-05-16 09:44
https://kosova-info.com/zyrtare-inter-zbulon-fanellen-e-pare-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-16 09:41
https://kosova-info.com/dronet-e-kfor-it-mund-ta-kene-incizuar-momentin-e-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-05-16 09:40
https://kosova-info.com/dronet-e-kfor-it-mund-ta-kene-incizuar-momentin-e-vrasjes-se-ivanoviqit-2/60%Daily2018-05-16 09:40
https://kosova-info.com/vlore-plagosen-dy-vellezer/60%Daily2018-05-16 09:38
https://kosova-info.com/ne-merdare-tani-pagesat-e-policave-te-sigurimit-behen-online/60%Daily2018-05-16 09:35
https://kosova-info.com/ne-merdare-tani-pagesat-e-policave-te-sigurimit-behen-online-2/60%Daily2018-05-16 09:35
https://kosova-info.com/balotelli-befason-tifozet-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-05-16 09:35
https://kosova-info.com/lamtumire-man-city-gundogan-ne-serie-a/60%Daily2018-05-16 09:29
https://kosova-info.com/britania-nuk-do-te-kerkoje-zgjatje-te-periudhes-tranzitore/60%Daily2018-05-16 09:29
https://kosova-info.com/gjakove-djali-rrah-babane-e-ben-per-spital/60%Daily2018-05-16 09:26
https://kosova-info.com/gruja-e-cenarit-uron-per-ramazan-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2018-05-16 09:17
https://kosova-info.com/zyrtare-allardyce-shkarkohet-nga-everton/60%Daily2018-05-16 09:11
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-brenda-e-beverlly-hills-asaj-i-eshte-rikthyer-kanceri/60%Daily2018-05-16 09:07
https://kosova-info.com/ju-kujtohet-brenda-e-beverlly-hills-asaj-i-eshte-rikthyer-kanceri/60%Daily2018-05-16 09:07
https://kosova-info.com/mund-te-dobesoheni-edhe-pa-pasur-uri/60%Daily2018-05-16 08:48
https://kosova-info.com/hazard-thyen-heshtjen-zbulon-emrin-e-ekipit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-16 08:47
https://kosova-info.com/nje-grup-i-hajnave-te-maskuar-u-kthehen-vjedhjeve-ne-mat-policia-ne-ndjekje-te-tyre/60%Daily2018-05-16 08:29
https://kosova-info.com/psg-cakton-cmimin-per-shitjen-e-neymarit-3/60%Daily2018-05-16 08:27
https://kosova-info.com/sporti-i-preferuar-i-ruseve-te-rrahin-njeri-tjetrin-me-shuplaka/60%Daily2018-05-16 08:24
https://kosova-info.com/twitter-perdor-strategji-te-re-kunder-perdoruesve-agresive/60%Daily2018-05-16 08:24
https://kosova-info.com/apeli-denon-me-3-vjet-burg-ish-prokuroren-badivuku/60%Daily2018-05-16 08:23
https://kosova-info.com/kryeministri-kanadez-ua-uron-besimtareve-myslimane-ramazanin-video/60%Daily2018-05-16 08:21
https://kosova-info.com/lideret-evropiane-synojne-mbrojtjen-e-kompanive-nga-sanksionet-e-shba-se-ne-iran/60%Daily2018-05-16 08:21
https://kosova-info.com/mitchell-nese-vuciq-nuk-e-pranon-propozimin-per-kosoven-ka-kush-e-pranon/60%Daily2018-05-16 08:21
https://kosova-info.com/disa-nga-momentet-me-te-mira-te-savashit-me-gruan-mos-u-beni-xheloze/60%Daily2018-05-16 08:19
https://kosova-info.com/nderprerje-e-energjise-ne-disa-fshatra-te-drenasit/60%Daily2018-05-16 08:15
https://kosova-info.com/neser-ministri-beqaj-lanson-fondin-per-inovacion-dhe-ndermarresi/60%Daily2018-05-16 08:08
https://kosova-info.com/lamtumira-e-buffonit-juventus-transferon-portierin-e-rivalit-nga-serie-a/60%Daily2018-05-16 07:58
https://kosova-info.com/apeli-konfirmon-aktakuzen-ndaj-ish-ministrit-ferid-agani-dhe-ish-sekretarit-gani-shabani/60%Daily2018-05-16 07:53
https://kosova-info.com/spitalet-ne-gaza-veshtire-perballojne-numrin-e-larte-te-viktimave-2/60%Daily2018-05-16 07:51
https://kosova-info.com/messi-me-vjen-turp/60%Daily2018-05-16 07:51
https://kosova-info.com/hasani-per-rastin-graniti-ishte-nen-hetime-rektori-dema-por-ato-u-mbyllen/60%Daily2018-05-16 07:49
https://kosova-info.com/barcelona-arrin-marreveshje-me-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-05-16 07:39
https://kosova-info.com/vajza-e-duda-balje-shkelqeu-ne-mbremjen-e-matures-por-vemendjen-e-mori-nena-e-saj/60%Daily2018-05-16 07:38
https://kosova-info.com/ciao-milan-bonucci-te-top-klubi-nga-premierliga/60%Daily2018-05-16 07:25
https://kosova-info.com/rama-mbledhje-per-xhafajn-pd-proteste-para-ministrise/60%Daily2018-05-16 07:19
https://kosova-info.com/problem-per-cavaliers-20-per-boston-celtics/60%Daily2018-05-16 07:19
https://kosova-info.com/inter-barcelona-rafinha-zgjedh-ekipin-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-05-16 07:13
https://kosova-info.com/kjo-i-ndodhi-shqiptarit-qe-nderpreu-eurovisionin/60%Daily2018-05-16 07:11
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-formatit-te-dialogut-te-brukselit-kthen-procesin-prapa/60%Daily2018-05-16 07:07
https://kosova-info.com/spitalet-ne-gaza-veshtire-perballojne-numrin-e-larte-te-viktimave/60%Daily2018-05-16 07:06
https://kosova-info.com/thaci-udheton-per-ne-sofje/60%Daily2018-05-16 06:38
https://kosova-info.com/nena-e-ledri-vules-duket-shume-e-dobet-ne-kete-fotografi/60%Daily2018-05-16 06:32
https://kosova-info.com/shokuese-ishte-duke-pare-film-porno-djali-pret-me-thike-organin-gjenital/60%Daily2018-05-16 06:28
https://kosova-info.com/ish-miss-kosova-e-perjetoi-edhe-kete-moment-te-lumtur-ne-jete/60%Daily2018-05-16 06:24
https://kosova-info.com/finalja-e-dialogut-serbia-per-ndarje-e-kosova-per-njohje/60%Daily2018-05-16 06:14
https://kosova-info.com/pas-publikimit-te-kenges-se-rerita-kerkon-falje/60%Daily2018-05-16 06:07
https://kosova-info.com/familja-shqiptare-bejne-fli-ne-gjermani-alarmohet-policia-dhe-zjarrefikesit/60%Daily2018-05-16 06:01
https://kosova-info.com/peshkopi-atanasije-kompromisi-per-kosoven-eshte-tradhti/60%Daily2018-05-16 05:51
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-ditet-ne-vijim/60%Daily2018-05-16 05:39
https://kosova-info.com/zviceranes-i-kushton-655-franga-nje-cigare/60%Daily2018-05-16 05:36
https://kosova-info.com/rusia-masa-hakmarrese-ndaj-sanksioneve-te-shba/60%Daily2018-05-16 05:34
https://kosova-info.com/diskutohet-per-gjendjen-e-trashegimise-kulturore-ne-kosove/60%Daily2018-05-16 05:32
https://kosova-info.com/simeone-synon-trofeun-e-europa-league-nga-tribunat-e-lyonit/60%Daily2018-05-16 05:26
https://kosova-info.com/del-piero-kjo-dua-ti-ndodh-buffonit-ne-diten-e-pensionimit-nga-futbolli/60%Daily2018-05-16 05:23
https://kosova-info.com/real-madrid-donnarumma-lajmi-i-fundit-nga-spanja/60%Daily2018-05-16 05:16
https://kosova-info.com/messi-do-te-jete-e-tmerrshme-nese-ky-futbollist-transferohet-ne-real-madrid/60%Daily2018-05-16 05:11
https://kosova-info.com/olympique-marseille-atletico-madrid-formacionet-e-finales-ne-europa-league/60%Daily2018-05-16 05:05
https://kosova-info.com/hillary-clinton-in-white-pantsuit-for-trump-inauguration/60%Daily2018-05-16 00:22
https://kosova-info.com/evitoni-ushqyerjen-e-vonshme/60%Daily2018-05-15 23:05
https://kosova-info.com/paralajmeron-obsh-10-milione-njerez-do-te-vdesin-cdo-vit-per-shkak-te-superbaktereve/60%Daily2018-05-15 22:13
https://kosova-info.com/fituesja-e-eurovision-hedh-kunja-per-shqiptaren-eleni-entela-foureira-ja-cka-thote-per-te/60%Daily2018-05-15 21:56
https://kosova-info.com/haradinaj-thote-se-qeveria-ska-problem-me-numrat/60%Daily2018-05-15 21:55
https://kosova-info.com/cavani-ne-serie-a-shkembehet-me-yllin-e-madh-italian/60%Daily2018-05-15 21:52
https://kosova-info.com/cavani-ne-serie-a-shkembehet-me-yllin-e-madh-italian/60%Daily2018-05-15 21:52
https://kosova-info.com/thone-qe-eshte-infarkt-kur-mpihet-dora-e-majte-por-si-qendron-e-verteta/60%Daily2018-05-15 21:51
https://kosova-info.com/hazard-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-premierlige/60%Daily2018-05-15 21:49
https://kosova-info.com/hazard-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-premierlige-2/60%Daily2018-05-15 21:49
https://kosova-info.com/gjyshi-rrah-mbesen-ne-dyqan-vetem-pse-nuk-priti-ne-radhe-qe-te-paguaj-pijen-video-16/60%Daily2018-05-15 21:47
https://kosova-info.com/kjo-eshte-pija-qe-djeg-kalorite/60%Daily2018-05-15 21:32
https://kosova-info.com/ndoshta-nuk-e-besoni-por-morena-ka-edhe-rroba-te-lira/60%Daily2018-05-15 21:31
https://kosova-info.com/messi-nese-neymar-transferohet-te-ky-ekip-do-te-jete-tmerr-i-madh/60%Daily2018-05-15 21:30
https://kosova-info.com/keshilltari-i-hoxhajt-jep-lajmin-e-madh-per-vizat/60%Daily2018-05-15 21:29
https://kosova-info.com/ne-cdo-4-ore-ne-shkup-vidhet-nje-banese/60%Daily2018-05-15 21:28
https://kosova-info.com/vendimi-i-ri-i-infantinos-ndryshon-kupen-e-botes-per-klube/60%Daily2018-05-15 21:20
https://kosova-info.com/pese-vite-vonese-kompromisi-i-prishtines-per-aks-ne/60%Daily2018-05-15 21:08
https://kosova-info.com/pese-vite-vonese-kompromisi-i-prishtines-per-aks-ne/60%Daily2018-05-15 21:08
https://kosova-info.com/ky-eshte-objektivi-kryesor-i-arsenalit-ne-vere/60%Daily2018-05-15 21:05
https://kosova-info.com/doni-te-keni-lekure-te-shendetshme-ndiqni-keto-5-keshilla/60%Daily2018-05-15 21:04
https://kosova-info.com/alketa-kapet-keq-nga-kamera-ja-si-ua-meson-pyetjet-femijeve-ne-emisionin-e-saj/60%Daily2018-05-15 20:59
https://kosova-info.com/lulzim-basha-zgjedhjet-e-parakohshme-jane-opsion/60%Daily2018-05-15 20:57
https://kosova-info.com/vuciq-tregon-se-si-luante-dikur-shah-me-shqiptaret/60%Daily2018-05-15 20:51
https://kosova-info.com/ushtria-do-behet-pa-ndryshime-kushtetuese-thote-haradinaj/60%Daily2018-05-15 20:49
https://kosova-info.com/ushtria-do-behet-pa-ndryshime-kushtetuese-thote-haradinaj/60%Daily2018-05-15 20:49
https://kosova-info.com/perleshjet-ne-gaza-ks-thirrje-per-qetesi-hamasi-pergjegjes/60%Daily2018-05-15 20:45
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-nuk-lejohen-marredheniet-seksuale-gjate-ramazanit/60%Daily2018-05-15 20:42
https://kosova-info.com/skandal-ultrasit-e-sportingut-gjakosin-lojtaret-e-tyre/60%Daily2018-05-15 20:41
https://kosova-info.com/genti-ka-nje-pyetje-pergjigjen-e-seciles-mbase-e-dini-edhe-ju/60%Daily2018-05-15 20:40
https://kosova-info.com/beqaj-i-besoj-drejtesise-do-te-flase-aty-ku-duhet/60%Daily2018-05-15 20:24
https://kosova-info.com/pas-mjeljes-se-lopeve-sasa-e-o-sa-mire-pas-shume-viteve-e-kuptova-qe-jam-per-katun/60%Daily2018-05-15 20:20
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-shikoni-cfare-ben-djali-i-marcelos/60%Daily2018-05-15 20:19
https://kosova-info.com/grate-qe-bejne-ligjin-ne-fshatrat-e-humbur-te-rusise/60%Daily2018-05-15 20:16
https://kosova-info.com/tahiri-ramazani-na-perkujton-rendesine-e-vlerave-njerezore-tolerancen-dhe-respektin/60%Daily2018-05-15 20:07
https://kosova-info.com/lladrovci-uron-besimtaret-myslimane-agjerim-te-lehte-dhe-u-qofte-i-pranueshem/60%Daily2018-05-15 20:06
https://kosova-info.com/futbollisti-i-bayernit-qane-ne-stervitje-pasi-qe-nuk-u-ftua-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-05-15 20:04
https://kosova-info.com/a-ka-biseduar-vuciq-me-thacin-dhe-ramen-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2018-05-15 20:00
https://kosova-info.com/blunt-e-real1-behen-shaolina-te-vertete-ja-si-jane-transformuar/60%Daily2018-05-15 19:59
https://kosova-info.com/komuna-e-mitrovices-liron-banesat-e-huazuara/60%Daily2018-05-15 19:49
https://kosova-info.com/kumari-si-droga-psikologet-krijon-varesi/60%Daily2018-05-15 19:48
https://kosova-info.com/klubi-i-njohur-evropian-refuzon-balotellin/60%Daily2018-05-15 19:48
https://kosova-info.com/fytyrat-publike-nisin-urimet-e-para-per-ramazan/60%Daily2018-05-15 19:40
https://kosova-info.com/aplikacioni-i-facebook-merr-te-dhenat-private-te-3-milione-perdoruesve/60%Daily2018-05-15 19:39
https://kosova-info.com/arrestimi-i-gjuriqit-vuciq-shqiptaret-nuk-i-poshterojne-as-kundershtaret-e-tyre-video/60%Daily2018-05-15 19:38
https://kosova-info.com/fansat-e-video-lojrave-mos-shpresoni-kot-ne-qershor-nuk-do-ta-shohim-playstation-5/60%Daily2018-05-15 19:34
https://kosova-info.com/milan-ky-eshte-cmimi-i-donnarummas/60%Daily2018-05-15 19:31
https://kosova-info.com/shala-vuciq-eshte-dorezuar/60%Daily2018-05-15 19:23
https://kosova-info.com/e-perbashketa-e-repereve-kosovare/60%Daily2018-05-15 19:18
https://kosova-info.com/mergimtaret-paguajne-buken-per-nevojtaret-ne-vushtrri/60%Daily2018-05-15 19:06
https://kosova-info.com/napoli-tregon-cmimin-e-koulibalyt/60%Daily2018-05-15 19:00
https://kosova-info.com/leonora-ndryshon-stil-ja-cka-u-beri-flokeve/60%Daily2018-05-15 18:58
https://kosova-info.com/mitrovice-njoftim-i-rendesishem-per-ramazan/60%Daily2018-05-15 18:58
https://kosova-info.com/vale-reagimesh-nderkombetare-per-vrasjet-e-palestinezeve-ne-gaza/60%Daily2018-05-15 18:48
https://kosova-info.com/skandali-ne-vlore-policia-slejon-izraelito-amerikanen-te-hyje-ne-shtepine-e-saj-te-uzurpuar/60%Daily2018-05-15 18:44
https://kosova-info.com/cesc-fabregas-martohet-me-nenen-e-tre-femijeve-te-tij/60%Daily2018-05-15 18:39
https://kosova-info.com/speci-djeges-efekte-pozitive-kunder-kileve-te-teperta/60%Daily2018-05-15 18:32
https://kosova-info.com/magjistrat-e-edukimit-ankohen-qe-spo-mund-te-avancohen-ne-pozite/60%Daily2018-05-15 18:24
https://kosova-info.com/shenjat-qe-paralajmerojne-per-crregullim-hormonal/60%Daily2018-05-15 18:20
https://kosova-info.com/e-cuditshme-clattenburg-tregon-se-si-e-largonte-stresin-pas-ndeshjeve-te-medha/60%Daily2018-05-15 18:19
https://kosova-info.com/detaje-nga-projekti-femnat-t-morens-dj-dagzdj-pm-ja-kur-nis-xhirimi-i-klipit/60%Daily2018-05-15 18:19
https://kosova-info.com/minister-legal-ne-prishtine-kryetar-ilegal-ne-zvecan/60%Daily2018-05-15 18:12
https://kosova-info.com/ne-instagram-behen-cope-por-ja-si-e-quan-marina-motren-e-saj-luanen-ne-nje-tjeter-vend/60%Daily2018-05-15 18:01
https://kosova-info.com/juventus-me-super-transferim-50-milionesh-nga-premierliga/60%Daily2018-05-15 18:01
https://kosova-info.com/akuzat-e-opozites-ndaj-xhafajt-rama-flas-neser/60%Daily2018-05-15 17:58
https://kosova-info.com/politiko-derisa-be-po-merret-me-rusine-turqia-po-kthehet-ne-ballkan/60%Daily2018-05-15 17:54
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-agjeroni-vetem-3-dite-2/60%Daily2018-05-15 17:51
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-myslimanet-per-muajin-e-ramazanit/60%Daily2018-05-15 17:47
https://kosova-info.com/putinin-nuk-e-ndalin-kritikat-e-perendimit-ja-cfare-mega-projekti-peruroi-sot-video-foto/60%Daily2018-05-15 17:45
https://kosova-info.com/deri-dje-bente-ushtrime-ne-shkallet-e-pallatit-sot-trupin-e-aureles-do-ta-keni-zili/60%Daily2018-05-15 17:43
https://kosova-info.com/uefa-deshiron-qe-ky-ekip-te-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-05-15 17:40
https://kosova-info.com/reagon-serbia-kosova-e-ka-kfor-in-nuk-i-duhet-ushtria/60%Daily2018-05-15 17:36
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-norvegjia-eshte-nder-eksportuesit-me-te-medhenj-te-paqes-ne-bote/60%Daily2018-05-15 17:26
https://kosova-info.com/kroos-ne-premierlige-kjo-eshte-skuadra-e-re/60%Daily2018-05-15 17:25
https://kosova-info.com/sa-km-h-ishte-duke-levizur-vetura-e-dy-policeve-kur-u-aksidentua/60%Daily2018-05-15 17:24
https://kosova-info.com/renee-feston-ditelindjen-keshtu-e-quan-era/60%Daily2018-05-15 17:22
https://kosova-info.com/haradinaj-perjete-mirenjohes-per-ndihmen-e-gjeneralit-amerikan-wesley-clark/60%Daily2018-05-15 17:20
https://kosova-info.com/kryeprokurori-tregon-detajet-nga-raporti-i-autopsise-se-dy-policeve/60%Daily2018-05-15 17:19
https://kosova-info.com/shba-vendos-sanksione-ndaj-bankes-qendrore-iraniane/60%Daily2018-05-15 17:15
https://kosova-info.com/uefa-ne-prishtine-shkak-stadiumi/60%Daily2018-05-15 17:15
https://kosova-info.com/aeroplani-me-i-madh-ne-bote-amfib-i-gatshem-per-fluturim-ne-vitin-2022-foto-video/60%Daily2018-05-15 16:59
https://kosova-info.com/labinot-tahiri-rikthehet-fuqishem-albumi-i-tij-i-ri-me-gjithsej-10-kenge-live/60%Daily2018-05-15 16:56
https://kosova-info.com/roma-refuzon-super-oferten-e-klubit-te-njohur-nga-premierliga-per-under/60%Daily2018-05-15 16:55
https://kosova-info.com/ja-ku-mund-ta-shihni-falas-finalen-real-madrid-liverpool/60%Daily2018-05-15 16:37
https://kosova-info.com/turqia-kerkon-nga-ambasadori-izraelit-te-kthehet-ne-vendin-e-tij/60%Daily2018-05-15 16:31
https://kosova-info.com/samsung-sapo-zbuloi-monitorin-me-te-gjere-te-kompjuterit/60%Daily2018-05-15 16:30
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-servile-nga-bruno-cozman-dhe-onat/60%Daily2018-05-15 16:28
https://kosova-info.com/brenda-festes-perrallore-per-ditelindjen-e-3-te-vajzes-se-nores-dhe-robertit/60%Daily2018-05-15 16:20
https://kosova-info.com/presidenti-u-uron-agjerim-te-lehte-besimtareve-islame/60%Daily2018-05-15 16:15
https://kosova-info.com/veseli-takohet-me-drejtoreshen-e-unicef-it-per-evrope-dhe-azi-qendrore/60%Daily2018-05-15 16:14
https://kosova-info.com/kater-muaj-nga-vrasja-e-oliver-ivanoviqit-asnje-rezultat/60%Daily2018-05-15 16:10
https://kosova-info.com/enca-e-zhytur-ne-djerse-po-punon-fort-per-linjat-seksi/60%Daily2018-05-15 16:09
https://kosova-info.com/audi-vjen-me-modelin-me-te-mire-dizajni-do-tiu-le-pa-mend/60%Daily2018-05-15 16:04
https://kosova-info.com/gaza-pas-tensioneve-mbahen-funeralet-e-58-viktimave-te-se-henes/60%Daily2018-05-15 15:59
https://kosova-info.com/veseli-uron-muajin-e-ramazanit/60%Daily2018-05-15 15:57
https://kosova-info.com/navalny-denohet-me-30-dite-burgim-per-protestat-kunder-putinit/60%Daily2018-05-15 15:57
https://kosova-info.com/prishtina-bombardon-fadil-vokrrin/60%Daily2018-05-15 15:54
https://kosova-info.com/gjenerali-clark-prioritet-per-kosoven-eshte-zhvillimi-ekonomik-jo-ushtria/60%Daily2018-05-15 15:53
https://kosova-info.com/hoxha-falenderon-fajon-per-deklaraten-e-saj-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-05-15 15:48
https://kosova-info.com/shperthen-makina-ne-flake-vdes-ish-futbollisti-i-premierliges/60%Daily2018-05-15 15:45
https://kosova-info.com/05-shat-e-ferizajt-behen-bashke-serish-per-ti-kenduar-dashurise/60%Daily2018-05-15 15:35
https://kosova-info.com/gjermania-i-dhuron-kosoves-mbi-5-milione-euro-per-menaxhimin-e-mbeturinave/60%Daily2018-05-15 15:25
https://kosova-info.com/11-persona-plagosen-gjate-intervistes-se-andres-iniestas/60%Daily2018-05-15 15:21
https://kosova-info.com/reagime-per-hapjen-e-ambasades-amerikane-ne-jeruzalem/60%Daily2018-05-15 15:17
https://kosova-info.com/modelja-ruse-provokon-serish-shfaqet-seksi-ne-bikini/60%Daily2018-05-15 15:14
https://kosova-info.com/greqi-kapen-30-kg-kanabis-ne-pranga-korrieri-33-vjecar-shqiptar/60%Daily2018-05-15 15:11
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-do-ti-forcoje-lidhjet-ekonomike-me-baden-wurttemberg-un/60%Daily2018-05-15 15:11
https://kosova-info.com/ky-eshte-trajneri-i-ri-i-arsenalit/60%Daily2018-05-15 15:04
https://kosova-info.com/orbani-pretendon-te-behet-lider-rajonal/60%Daily2018-05-15 14:53
https://kosova-info.com/mourinho-ia-merr-tottenhamit-nje-super-futbollist/60%Daily2018-05-15 14:53
https://kosova-info.com/rome-polemika-per-posterat-antiabort/60%Daily2018-05-15 14:53
https://kosova-info.com/ministri-gashi-dhe-drejtoresha-e-unicef-it-diskutojne-per-avancimin-e-te-rinjve/60%Daily2018-05-15 14:50
https://kosova-info.com/mediat-katalonase-kryeministri-spanjoll-lideri-i-vetem-qe-smerr-pjese-ne-samitin-e-sofjes/60%Daily2018-05-15 14:49
https://kosova-info.com/shqiperia-mori-pjese-ne-hapjen-e-ambasades-amerikane-ne-jeruzalem/60%Daily2018-05-15 14:47
https://kosova-info.com/brazili-e-fton-ne-kupen-e-botes-cmendet-familja-e-tij/60%Daily2018-05-15 14:45
https://kosova-info.com/turqia-kerkon-terheqjen-e-ambasadorit-te-izraelit/60%Daily2018-05-15 14:38
https://kosova-info.com/adelina-shijon-muajt-e-fundit-te-shtatzenise-tregon-barkun-e-rrumbullaket/60%Daily2018-05-15 14:31
https://kosova-info.com/muri-qe-del-nga-nje-kamion-ne-60-sekonda-per-te-mbrojtur-ushtaret/60%Daily2018-05-15 14:19
https://kosova-info.com/iniesta-zbulon-te-ardhmen-do-te-luaje-ne/60%Daily2018-05-15 14:18
https://kosova-info.com/ambasadori-oconnell-uron-kosovaret-per-muajin-e-ramazanit/60%Daily2018-05-15 14:17
https://kosova-info.com/vjollca-haxhiu-publikon-per-nje-arsye-pamje-nga-pushimet-luksoze-te-granit-xhakes/60%Daily2018-05-15 14:15
https://kosova-info.com/fajon-komisioni-evropian-do-te-dale-shpejt-me-vleresim-per-vizat/60%Daily2018-05-15 14:13
https://kosova-info.com/bakshishi-marramendes-qe-sheiku-i-la-personelit-te-hotelit-ne-mal-te-zi/60%Daily2018-05-15 14:11
https://kosova-info.com/gjykimi-i-inkasantit-te-akuzuar-per-pervetesim-te-947-eurove/60%Daily2018-05-15 14:02
https://kosova-info.com/enca-haxhia-per-here-te-pare-me-koncert-ne-amerike/60%Daily2018-05-15 14:02
https://kosova-info.com/granit-xhaka-nis-pushimet-luksoze-me-bashkeshorten/60%Daily2018-05-15 13:55
https://kosova-info.com/fondacioni-soros-ul-qepenat-ne-hungari/60%Daily2018-05-15 13:53
https://kosova-info.com/ja-cfare-permban-deklarata-qe-do-te-miratohet-ne-samitin-e-sofjes/60%Daily2018-05-15 13:51
https://kosova-info.com/tifozet-e-interit-marrin-lajm-fantastik-per-icardin/60%Daily2018-05-15 13:49
https://kosova-info.com/gjendet-e-mitura-qe-u-raportua-e-zhdukur-ne-gjilan/60%Daily2018-05-15 13:44
https://kosova-info.com/shkaktaret-e-crregullimeve-te-ereksionit-foto/60%Daily2018-05-15 13:42
https://kosova-info.com/bije-indeksi-i-pergjithshem-i-inputeve-per-2-1-per-qind/60%Daily2018-05-15 13:40
https://kosova-info.com/permbytje-ne-afganistan-te-pakten-11-te-vdekur/60%Daily2018-05-15 13:38
https://kosova-info.com/bleona-qereti-zbulon-se-si-do-te-duket-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-05-15 13:36
https://kosova-info.com/shkollat-serbe-nuk-mbikeqyren-nga-inspektoret-e-kosoves/60%Daily2018-05-15 13:27
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-prishtina-drita-nuk-luhet-ne-stadiumin-e-prishtines/60%Daily2018-05-15 13:27
https://kosova-info.com/premiere-ma-cherie-publikohet-nga-butrint-imeri/60%Daily2018-05-15 13:23
https://kosova-info.com/plisat-kercenojne-fadil-vokrrin-ose-do-te-luajme-ne-stadiumin-tone-ose-ju-do-te-zhdukeni-nga-prishtina/60%Daily2018-05-15 13:10
https://kosova-info.com/e-kemi-pare-te-duket-seksi-nje-foto-e-pa-pare-e-gentes-zhgenjen-fansat/60%Daily2018-05-15 13:01
https://kosova-info.com/lista-e-gjermanise-per-boterorin-2018-a-eshte-mustafi/60%Daily2018-05-15 12:51
https://kosova-info.com/parlamenti-rus-miraton-ne-leximin-e-pare-projektligjin-kunder-sanksioneve/60%Daily2018-05-15 12:45
https://kosova-info.com/keshtu-e-befasuan-prinderit-voglushen-renee-me-rastin-e-ditelindjes-se-trete/60%Daily2018-05-15 12:39
https://kosova-info.com/foto-prekese-nga-gaza-nje-femije-8-muajsh-pjese-e-viktimave/60%Daily2018-05-15 12:39
https://kosova-info.com/20-mije-euro-per-vize-false-shkaterrohet-grupi-kriminal-mes-te-arrestuarve-dy-police/60%Daily2018-05-15 12:38
https://kosova-info.com/fero-behet-nostalgjik-keshtu-dukej-ne-femijeri/60%Daily2018-05-15 12:30
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-asamoah-kryen-testet-mjekesore-me-interin/60%Daily2018-05-15 12:29
https://kosova-info.com/valdete-daka-kqz-eshte-ne-pozite-te-cuditshme/60%Daily2018-05-15 12:24
https://kosova-info.com/rama-pritet-me-nderime-shteterore-nga-presidenti-francez/60%Daily2018-05-15 12:19
https://kosova-info.com/sot-ka-feste-ne-familjen-berisha/60%Daily2018-05-15 12:16
https://kosova-info.com/keta-jane-zjarrfikesit-heronj-te-podujeves/60%Daily2018-05-15 12:15
https://kosova-info.com/perkunder-spanjes-vuciq-per-interesa-te-serbise-merr-pjese-ne-samitin-e-sofjes/60%Daily2018-05-15 12:13
https://kosova-info.com/reagon-lekaj-mbyllja-e-rruges-kacanik-hani-i-elezit-nuk-u-be-per-teke-personale/60%Daily2018-05-15 12:06
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-plot-elegance-ne-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-05-15 11:57
https://kosova-info.com/arrest-shtepie-gjykata-jep-vendimin-per-saimir-tahirin/60%Daily2018-05-15 11:53
https://kosova-info.com/tensione-ne-gaza-teksa-palestinezet-varrosin-te-vraret/60%Daily2018-05-15 11:46
https://kosova-info.com/aktorja-e-hollywood-it-befasoi-te-gjithe-ne-tapetin-e-kuq-ne-festivalin-e-kanes/60%Daily2018-05-15 11:42
https://kosova-info.com/zyrtare-rafinha-vazhdon-kontraten-ne-bayern-munich/60%Daily2018-05-15 11:38
https://kosova-info.com/12-vjet-ne-kerkim-te-sigurimeve-jetesore-per-policine-e-kosoves/60%Daily2018-05-15 11:33
https://kosova-info.com/franceska-jace-bashkohet-me-ish-te-dashurin-kjo-eshte-e-verteta/60%Daily2018-05-15 11:29
https://kosova-info.com/prokurori-kerkon-denim-shembullor-per-imamet-dhe-ramiqin/60%Daily2018-05-15 11:27
https://kosova-info.com/konfirmohet-miqes