XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/kim-prish-raportet-me-personin-qe-i-bente-grimin-e-largon-edhe-nga-instagrami/60%Daily2018-06-30 21:59
https://kosova-info.com/haskuka-prizreni-po-behet-perkunder-sabotimeve-te-vandaleve/60%Daily2018-06-30 21:57
https://kosova-info.com/keshtu-i-numeron-policia-8-milione-euro-video/60%Daily2018-06-30 21:42
https://kosova-info.com/irina-shayk-provokon-e-lagur-ne-uje-ne-nje-vend-te-larget-tropikal/60%Daily2018-06-30 21:41
https://kosova-info.com/ronaldo-flet-pas-eliminimit-jam-krenar-me-ekipin-nuk-eshte-koha-te-flas-per-te-ardhmen-time/60%Daily2018-06-30 21:41
https://kosova-info.com/cristiano-e-percjell-jashte-fushe-cavani-e-percjell-ne-shtepi/60%Daily2018-06-30 21:39
https://kosova-info.com/5-gabimet-dhe-pasigurite-e-perditshme-qe-po-demtojne-jeten-tuaj-seksuale/60%Daily2018-06-30 21:34
https://kosova-info.com/a-do-te-qendroje-ronaldo-ne-ekipin-kombetar-pergjigjet-fernando-santos/60%Daily2018-06-30 21:30
https://kosova-info.com/story-me-muzike-ne-instagram/60%Daily2018-06-30 21:23
https://kosova-info.com/nicole-scherzinger-duket-terhqese-ne-festen-e-ditelindjes-ne-londer/60%Daily2018-06-30 21:20
https://kosova-info.com/100-000-njerez-ne-proteste-nuk-e-duan-orarin-e-punes-12-ore-video/60%Daily2018-06-30 21:19
https://kosova-info.com/motoja-me-te-cilen-do-te-udhehiqet-presidenca-e-be-se/60%Daily2018-06-30 21:13
https://kosova-info.com/kundershtohet-iniciativa-per-heqjen-e-kufizimit-per-importin-e-veturave-te-vjetra/60%Daily2018-06-30 21:12
https://kosova-info.com/kundershtohet-iniciativa-per-heqjen-e-kufizimit-per-importin-e-veturave-te-vjetra/60%Daily2018-06-30 21:12
https://kosova-info.com/trajneri-i-portugalise-flet-pas-humbjes-nga-uruguai/60%Daily2018-06-30 21:12
https://kosova-info.com/vazhdon-perplasja-jakup-krasniqi-ia-kthen-lladrovcit-u-ngut-nje-bandill/60%Daily2018-06-30 21:07
https://kosova-info.com/si-askund-ne-bote-keto-jane-7-taksat-qe-shqiptaret-paguajne-per-karburantin/60%Daily2018-06-30 21:03
https://kosova-info.com/momenti-kur-kim-ze-kanye-west-duke-shikuar-rihannen-videoja-behet-virale/60%Daily2018-06-30 21:01
https://kosova-info.com/cfare-eshte-seksi-vjedhurazi-qe-po-perhapet-aq-shume-ne-mase-mes-te-rinjve/60%Daily2018-06-30 21:00
https://kosova-info.com/me-2-gusht-motorola-prezanton-celularin-revolucionar/60%Daily2018-06-30 20:59
https://kosova-info.com/djaloshi-me-vetem-8-vjet-e-perfundon-shkollen-e-mesme-dhe-regjistrohet-ne-fakultet-video/60%Daily2018-06-30 20:54
https://kosova-info.com/sulmohet-messi-u-zhduk-perseri-kur-argjentina-kishte-me-se-shumti-nevoje-per-te/60%Daily2018-06-30 20:47
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-e-dua-lipes-kaq-e-embel-dukej-e-vogel/60%Daily2018-06-30 20:41
https://kosova-info.com/permbytje-ne-serbi-foto/60%Daily2018-06-30 20:36
https://kosova-info.com/uruguai-21-portugali-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-30 20:34
https://kosova-info.com/dronet-me-te-vegjel-te-ushtrise-amerikane-foto/60%Daily2018-06-30 20:29
https://kosova-info.com/uruguai-21-portugali-cavani-zgjidhet-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-30 20:29
https://kosova-info.com/dje-u-martua-aferdita-kalon-diten-me-keta-persona/60%Daily2018-06-30 20:29
https://kosova-info.com/ky-eshte-aktori-qe-ua-ben-te-veshtira-xhirimet-ne-o-sa-mire-ja-pse/60%Daily2018-06-30 20:00
https://kosova-info.com/luana-si-ndal-provokimet-kesaj-radhe-ne-fokus-ka-gjoksin/60%Daily2018-06-30 19:35
https://kosova-info.com/cavani-me-gol-mjeshteror-rikthen-epersine-e-uruguait/60%Daily2018-06-30 19:25
https://kosova-info.com/shenon-pepe-barazon-portugalia/60%Daily2018-06-30 19:17
https://kosova-info.com/po-kendonin-bashke-ne-nje-dasme-shyhretja-rrefen-si-ia-kerkuan-doren-per-engjin/60%Daily2018-06-30 19:12
https://kosova-info.com/vajza-siriane-qe-ecte-me-kuti-konservash-per-ne-shkolle-gjen-shpresa-ne-turqi/60%Daily2018-06-30 19:06
https://kosova-info.com/para-nisjes-per-ne-suedi-rita-shfaqet-me-kete-veshje-ne-aeroport/60%Daily2018-06-30 18:52
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-vazhdon-ne-menyre-sekrete-programin-berthamor/60%Daily2018-06-30 18:48
https://kosova-info.com/uruguai-10-portugali-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-30 18:48
https://kosova-info.com/pogba-messi-me-ben-ta-dua-futbollin/60%Daily2018-06-30 18:42
https://kosova-info.com/voxpop-kush-e-fiton-kampionatin-boteror-russia-2018-flasin-qytetaret/60%Daily2018-06-30 18:32
https://kosova-info.com/start-endrrash-per-uruguain-cavani-ndeshkon-portugaline/60%Daily2018-06-30 18:12
https://kosova-info.com/start-endrrash-per-uruguain-cavani-ndeshkon-portugaline-2/60%Daily2018-06-30 18:12
https://kosova-info.com/pamje-nga-koncerti-i-dua-lipes-ne-san-diego-i-pabesueshem-numri-i-te-pranishmeve/60%Daily2018-06-30 18:12
https://kosova-info.com/austri-mercedesi-pushton-vijen-e-pare-te-nisjes/60%Daily2018-06-30 18:02
https://kosova-info.com/shtate-gjerat-qe-cdo-grua-duhet-te-dije-rreth-kenaqesise-seksuale/60%Daily2018-06-30 18:01
https://kosova-info.com/putini-fituesi-i-vertete-i-boterorit/60%Daily2018-06-30 17:59
https://kosova-info.com/po-vjen-dueti-mes-medes-dhe-mc-bekes-mesoni-detajet/60%Daily2018-06-30 17:51
https://kosova-info.com/trajneri-i-argjentines-tregon-se-cfare-kane-bere-per-lionel-messin/60%Daily2018-06-30 17:49
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-per-idene-e-shkembimit-te-territorit-me-serbine-eshte-konflikt-i-ri/60%Daily2018-06-30 17:46
https://kosova-info.com/manaj-largohet-nga-interi/60%Daily2018-06-30 17:39
https://kosova-info.com/ronela-apo-fjolla-kjo-kengetare-i-ka-te-pasmet-me-seksi-sipas-reperit-shqiptar/60%Daily2018-06-30 17:31
https://kosova-info.com/mbappe-thyen-rekordin-60-vjecar-te-legjendes-pele/60%Daily2018-06-30 17:27
https://kosova-info.com/foto-vetura-e-komunes-se-prishtines-i-parkuar-ne-vendin-e-ndaluar/60%Daily2018-06-30 17:27
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-bjeshket-e-dragashit-premton-asfaltimin-e-nje-rruge-te-rendesishme/60%Daily2018-06-30 17:23
https://kosova-info.com/shba-ja-pergatit-terheqjen-e-trupave-nga-gjermania/60%Daily2018-06-30 17:17
https://kosova-info.com/jorge-sampioli-kjo-eshte-shume-e-dhimbshme-jam-i-trishtuar-dhe-i-frustruar/60%Daily2018-06-30 17:15
https://kosova-info.com/aferdita-ndan-me-ndjekesit-momentin-me-kulmor-te-dasmes/60%Daily2018-06-30 17:11
https://kosova-info.com/raketa-japoneze-eksplodon-sapo-nis-fluturimin-foto/60%Daily2018-06-30 17:06
https://kosova-info.com/detaje-nga-vdekja-e-17-vjecarit-ne-vendin-e-punes-ne-prizren/60%Daily2018-06-30 17:01
https://kosova-info.com/ne-serial-flet-vec-per-sarma-ne-realitet-aktorja-kosovare-nuk-di-si-behet-flia/60%Daily2018-06-30 16:52
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-uruguai-portugali/60%Daily2018-06-30 16:50
https://kosova-info.com/nga-endrra-ne-makth-a-eshte-ky-boterori-i-fundit-per-lionel-messin/60%Daily2018-06-30 16:41
https://kosova-info.com/vdekja-e-shoferit-te-xhafes-pd-askush-nuk-degjoi-te-shtenat-qordja-u-vra-me-silenciator/60%Daily2018-06-30 16:40
https://kosova-info.com/ndodh-ne-kine-shperndaresit-e-droges-denohen-me-vdekje-para-300-femijeve-video/60%Daily2018-06-30 16:33
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-shqipe-nga-tayna/60%Daily2018-06-30 16:27
https://kosova-info.com/vjen-largimi-i-pare-nga-kombetarja-e-argjentines/60%Daily2018-06-30 16:26
https://kosova-info.com/interi-zyrtarizon-transferimin-e-radhes/60%Daily2018-06-30 16:18
https://kosova-info.com/mos-u-pafshim-publikohet-nga-ganimete-abazi/60%Daily2018-06-30 16:17
https://kosova-info.com/sbashk-u-paralajmeron-greve-te-pergjithshme-nese-nuk-ndryshon-projektligji-per-pagat/60%Daily2018-06-30 16:15
https://kosova-info.com/france-43-argjentine-kjo-eshte-nota-e-messit/60%Daily2018-06-30 16:14
https://kosova-info.com/pacolli-denon-sulmin-e-rende-ndaj-se-perditshmes-capital-gazette-ne-shba-ku-u-vrane-5-punonjes/60%Daily2018-06-30 16:09
https://kosova-info.com/fakte-interesante-dhe-pak-te-njohura-rreth-gjoksit-te-femrave/60%Daily2018-06-30 16:05
https://kosova-info.com/kylian-mbappe-zgjidhet-lojtari-i-ndeshjes-france-43-argjentine/60%Daily2018-06-30 16:05
https://kosova-info.com/ja-cfare-superpagash-refuzuan-tre-ministrat-e-pdk-se/60%Daily2018-06-30 16:02
https://kosova-info.com/gigi-hadid-mahnitese-e-veshur-ne-rrjete/60%Daily2018-06-30 16:02
https://kosova-info.com/franca-ne-cerekfinale-me-spektakel-eliminon-messin-dhe-argjentinen/60%Daily2018-06-30 15:53
https://kosova-info.com/shba-qindra-marshime-kunder-politikes-se-emigracionit-te-trumpit/60%Daily2018-06-30 15:40
https://kosova-info.com/premiere-pas-ashiqare-rina-rikthehet-me-mami/60%Daily2018-06-30 15:40
https://kosova-info.com/reshitaj-ne-takim-me-udheheqesit-e-dy-agjencive-te-kombeve-te-bashkuara/60%Daily2018-06-30 15:38
https://kosova-info.com/elinel-akuzon-reperin-drake-se-i-vodhi-nje-kenge-ne-albumin-e-ri/60%Daily2018-06-30 15:35
https://kosova-info.com/hungaria-nuk-kemi-marreveshje-me-gjermanine-per-azilkerkuesit/60%Daily2018-06-30 15:34
https://kosova-info.com/franca-nuk-ndalen-mbappe-shenon-per-42/60%Daily2018-06-30 15:33
https://kosova-info.com/irak-rinumerimi-i-votave-do-te-nise-javen-e-ardhshme/60%Daily2018-06-30 15:32
https://kosova-info.com/cfare-drame-ne-kazan-franca-rikthen-epersine/60%Daily2018-06-30 15:25
https://kosova-info.com/kosova-anetare-me-te-drejta-te-plota-ne-obd-deshtojne-perpjekjet-e-serbise-dhe-rusise-per-bllokade/60%Daily2018-06-30 15:23
https://kosova-info.com/franca-barazon-rezultatin-me-nje-nga-golat-me-te-bukur-ne-boteror/60%Daily2018-06-30 15:19
https://kosova-info.com/premiere-dhurata-dora-sjell-plot-ritem-me-jake-jake/60%Daily2018-06-30 15:15
https://kosova-info.com/argjentina-e-nis-furishem-pjesen-e-dyte-permbyset-rezultati-ndaj-frances/60%Daily2018-06-30 15:09
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-elvana-pasi-njoftoi-per-duetin-me-ledrin-paralajmeron-edhe-nje-kenge/60%Daily2018-06-30 15:05
https://kosova-info.com/reshitaj-ne-takim-me-udheheqesit-e-dy-agjencive-te-kombeve-te-bashkuara-2/60%Daily2018-06-30 15:05
https://kosova-info.com/kjo-eshte-drejtoresha-me-e-re-e-shpend-ahmetit-qe-vjen-nga-akr-ja/60%Daily2018-06-30 14:59
https://kosova-info.com/rusia-jep-toka-falas-per-ruse-e-te-huaj/60%Daily2018-06-30 14:57
https://kosova-info.com/shpikje-ne-burg-si-futen-ne-qeli-gjerat-e-palejuara-video/60%Daily2018-06-30 14:52
https://kosova-info.com/france-11-argjentine-golat-dhe-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-30 14:49
https://kosova-info.com/meda-tregon-se-cka-i-tha-granit-xhakes-para-ndeshjes-zvicer-serbi-video/60%Daily2018-06-30 14:45
https://kosova-info.com/di-maria-bombardon-porten-e-frances/60%Daily2018-06-30 14:44
https://kosova-info.com/ky-eshte-vendi-me-i-rrezikshem-per-te-qene-grua/60%Daily2018-06-30 14:40
https://kosova-info.com/sulmuesi-qe-deshtoi-te-milani-po-kerkohet-nga-skuadra-e-madhe-spanjolle/60%Daily2018-06-30 14:39
https://kosova-info.com/apple-eshte-kompania-me-e-vlefshme-ne-bote/60%Daily2018-06-30 14:39
https://kosova-info.com/vetevrasja-e-shoferit-te-tij-reagon-ministri-xhafaj/60%Daily2018-06-30 14:38
https://kosova-info.com/trump-arabia-saudite-eshte-pajtuar-qe-te-rrise-prodhimin-e-naftes/60%Daily2018-06-30 14:37
https://kosova-info.com/asociacioni-nepermjet-kushtetutes/60%Daily2018-06-30 14:35
https://kosova-info.com/serbia-nuk-mundi-ta-pengoje-pjesemarrjen-e-kosoves-ne-obd/60%Daily2018-06-30 14:28
https://kosova-info.com/ne-kete-vend-po-e-kalon-vikendin-tuna-me-vogelushin-e-saj/60%Daily2018-06-30 14:25
https://kosova-info.com/merkel-arrin-marreveshje-me-14-shtete-te-be-se-per-azilkerkuesit/60%Daily2018-06-30 14:21
https://kosova-info.com/griezmann-nga-penalltia-e-kalon-ne-epersi-francen/60%Daily2018-06-30 14:16
https://kosova-info.com/vazhdon-kontrolli-strikt-ndaj-restorantit-ku-dyshohet-se-u-helmuan-gjilanasit/60%Daily2018-06-30 14:13
https://kosova-info.com/juve-dhe-united-gati-te-paguajne-nga-50-mln-euro-per-kovacicin/60%Daily2018-06-30 14:10
https://kosova-info.com/ministri-i-arsimit-e-kemi-suspenduar-zyrtaren-qe-vodhi-ne-belgjike-eshte-igballe-cakaj/60%Daily2018-06-30 14:07
https://kosova-info.com/ne-dhomen-e-hotelit-me-pizhama-shyhrete-behluli-poston-pa-dashje-foton-qe-sdo-donte-ta-shihte-askush/60%Daily2018-06-30 14:06
https://kosova-info.com/te-zhveshur-nga-shtrati-keshtu-e-quan-te-dashuren-mozzik/60%Daily2018-06-30 14:00
https://kosova-info.com/austria-merr-kryesimin-e-be-se/60%Daily2018-06-30 13:59
https://kosova-info.com/si-te-rritni-faqen-tuaj-te-facebook-ut/60%Daily2018-07-25 21:51
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-tregon-linjat-seksi-ne-bikini/60%Daily2018-06-30 13:46
https://kosova-info.com/arifi-sovraniteti-dhe-territori-i-kosoves-nuk-cenohet-nga-askush-per-asnje-cmim/60%Daily2018-06-30 13:39
https://kosova-info.com/fanellat-e-pogbas-dhe-messit-per-duelin-france-argjentine/60%Daily2018-06-30 13:36
https://kosova-info.com/pas-projektit-te-ri-ingrit-gjoni-nuk-i-ndale-pozat-provokuese/60%Daily2018-06-30 13:35
https://kosova-info.com/humb-jeten-tragjikisht-16-vjecari-nga-prizreni/60%Daily2018-06-30 13:25
https://kosova-info.com/alisson-refuzon-chelsea-deshiron-top-klubin-nga-la-liga/60%Daily2018-06-30 13:23
https://kosova-info.com/franca-argjentina-messi-rrezikon-te-mungoje-ne-rast-te-kalimit-ne-cerekfinale/60%Daily2018-06-30 13:18
https://kosova-info.com/me-keto-fjale-te-bukura-e-uron-vesa-luma-big-basten-per-ditelindje/60%Daily2018-06-30 13:13
https://kosova-info.com/dy-menyrat-e-thirrjes-se-seances-qe-presidenti-ti-informoje-deputetet-per-dialogun/60%Daily2018-06-30 13:06
https://kosova-info.com/vdes-ish-gjyqtari-i-gjykates-themelore-ne-prishtine-sabit-citaku/60%Daily2018-06-30 13:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-franca-argjentina/60%Daily2018-06-30 12:51
https://kosova-info.com/rrahjet-me-skandaloze-te-yjeve-shqiptare-qe-edhe-ne-ditet-e-sotme-vazhdojne-te-perfliten/60%Daily2018-06-30 12:45
https://kosova-info.com/pse-slide-to-unlock-nuk-shfaqet-cdohere-ne-iphone/60%Daily2018-06-30 12:43
https://kosova-info.com/dorezohet-vuciq-ne-kosove-nuk-kemi-asgje-fitojme-nese-ia-marrim-vec-nje-meter/60%Daily2018-06-30 12:43
https://kosova-info.com/mbappe-e-ka-zemren-e-madhe-dhuron-shperblimin-e-boterorit-per-femijet-ne-nevoje/60%Daily2018-06-30 12:29
https://kosova-info.com/sot-fillojne-eksperimentet-zevendesimi-i-katert-fillon-ne-boterorin-2018/60%Daily2018-06-30 12:22
https://kosova-info.com/vrasja-e-shoferit-te-ministrit-xhafaj-shoqerohen-ne-polici-punonjes-te-gardes/60%Daily2018-06-30 12:17
https://kosova-info.com/statistikat-e-duelit-messi-griezmann/60%Daily2018-06-30 12:12
https://kosova-info.com/banort-e-bobit-t-kaanikut-pengojn-punimet-e-bechtelenka-thon-se-iu-shkaktoi-shum-dme/60%Daily2018-06-30 12:01
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-e-ndez-atmosferen-ne-dasmen-e-saj/60%Daily2018-06-30 12:00
https://kosova-info.com/kampionati-boteror-2018-rekord-nga-real-madrid/60%Daily2018-06-30 11:56
https://kosova-info.com/beqaj-konfirmon-se-se-mori-pagen-me-rritje-po-e-konsulton-bazen-ligjore-te-vendimit/60%Daily2018-06-30 11:50
https://kosova-info.com/turqia-i-dergon-prova-te-reja-shba-ve-per-gulenin/60%Daily2018-06-30 11:45
https://kosova-info.com/maradona-paguhet-per-show-ne-tribuna-te-boterorit-2018/60%Daily2018-06-30 11:43
https://kosova-info.com/u-raportua-e-vdekur-pas-goditjes-nga-vetura-5-vjecarja-jep-shenja-jete-ne-spital/60%Daily2018-06-30 11:30
https://kosova-info.com/arma-e-re-e-frikshme-e-turqise-video/60%Daily2018-06-30 11:20
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodhe-me-trupin-dhe-trurin-tuaj-kur-nuk-pini-uje-video/60%Daily2018-06-30 11:12
https://kosova-info.com/vetevendosje-akuzon-kryeministrin-per-thellim-te-krizes-ne-telekom/60%Daily2018-06-30 11:05
https://kosova-info.com/edhe-nje-minister-i-aak-se-ka-refuzuar-te-merr-pagen-me-rritje/60%Daily2018-06-30 10:52
https://kosova-info.com/bleona-qereti-sjell-kengen-e-re-i-dont-need-your-love/60%Daily2018-06-30 10:44
https://kosova-info.com/neser-fillon-patrullimi-i-perbashket-mes-policise-se-kosoves-dhe-shqiperise/60%Daily2018-06-30 10:43
https://kosova-info.com/tentuan-te-vjedhin-pese-lope-hajnat-ikin-pasi-u-zbuluan-nga-banoret/60%Daily2018-06-30 10:32
https://kosova-info.com/lloris-ka-nje-lajm-te-keq-per-messin-dhe-argjentinen/60%Daily2018-06-30 10:29
https://kosova-info.com/vetevritet-shoferi-i-gardes-ishte-pjese-e-eskortes-se-xhafajt/60%Daily2018-06-30 10:29
https://kosova-info.com/kush-e-fiton-kampionatin-boteror-russia-2018-qytetari-shokon-me-pergjigjen/60%Daily2018-06-30 10:23
https://kosova-info.com/burri-nga-vushtrria-e-rrahe-bashkeshorten-ia-merr-vajzen-dhe-iken-nga-shtepia/60%Daily2018-06-30 10:22
https://kosova-info.com/lamtumire-monaco-falcao-ne-serie-a-2/60%Daily2018-06-30 10:17
https://kosova-info.com/meda-rrefen-takimin-e-pare-me-bashkeshorten-lulen/60%Daily2018-06-30 10:05
https://kosova-info.com/zyrtare-nagatomo-nenshkruan-me-klubin-e-njohur-evropian/60%Daily2018-06-30 10:02
https://kosova-info.com/tahiri-rritja-e-pagave-per-gjyqtare-e-prokurore-te-rrise-efikasitetin-per-luften-kunder-korrupsionit/60%Daily2018-06-30 10:00
https://kosova-info.com/maqedoni-ligji-per-emrin-rikthehet-ne-parlament-pas-refuzimit-te-ivanovit/60%Daily2018-06-30 09:51
https://kosova-info.com/shba-pergatit-terheqjen-e-trupave-nga-gjermania/60%Daily2018-06-30 09:47
https://kosova-info.com/adelina-emini-sjell-pamje-nga-sri-lanka-vjen-tejet-atraktive/60%Daily2018-06-30 09:46
https://kosova-info.com/lamtumira-e-buffonit-ne-diten-e-fundit-ne-juventus/60%Daily2018-06-30 09:44
https://kosova-info.com/djali-i-deshmorit-vdes-ne-xhami-pasi-fali-xhumane/60%Daily2018-06-30 09:39
https://kosova-info.com/ky-eshte-xhipi-me-i-shtrenjte-ne-bote-ja-sa-kushton/60%Daily2018-06-30 09:39
https://kosova-info.com/e-rrahen-taksistin-per-te-mos-e-paguar-i-solli-nga-rozhaja-ne-peje/60%Daily2018-06-30 09:30
https://kosova-info.com/kthehet-ne-shtepi-vajza-nga-prizreni-e-zhdukur-dite-me-pare/60%Daily2018-06-30 09:30
https://kosova-info.com/kthehet-ne-shtepi-vajza-nga-prizreni-e-zhdukur-dite-me-pare/60%Daily2018-06-30 09:30
https://kosova-info.com/jana-hajdari-apo-adelina-ismaili-llukman-avdili-befason-me-deklaraten-e-tij/60%Daily2018-06-30 09:26
https://kosova-info.com/lazio-njofton-per-lajmin-e-fundit-nga-berisha/60%Daily2018-06-30 09:25
https://kosova-info.com/dragash-hajnat-i-vjedhin-stoli-ari-ne-vlere-rreth-5-mije-euro/60%Daily2018-06-30 09:21
https://kosova-info.com/dragash-hajnat-i-vjedhin-stoli-ari-ne-vlere-rreth-5-mije-euro/60%Daily2018-06-30 09:21
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-persona-e-futen-me-dhune-nje-qytetare-ne-veture-dhe-e-rrahen/60%Daily2018-06-30 09:16
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-persona-e-futen-me-dhune-nje-qytetare-ne-veture-dhe-e-rrahen-2/60%Daily2018-06-30 09:16
https://kosova-info.com/var-vendimtar-ne-boteror-ja-cfare-thote-fifa/60%Daily2018-06-30 09:10
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-djalin-e-vogel-shyhrete-behluli-per-ditelindje/60%Daily2018-06-30 09:05
https://kosova-info.com/dita-e-fundit-si-futbollist-i-juventusit-mesazhi-i-lamtumires-nga-lichtsteiner/60%Daily2018-06-30 08:57
https://kosova-info.com/shba-mund-ta-njoh-aneksimit-te-krimese-nga-rusia/60%Daily2018-06-30 08:55
https://kosova-info.com/pse-jane-te-nevojshme-manaferrat/60%Daily2018-06-30 08:46
https://kosova-info.com/noizy-tregon-vuajtjet-qe-ka-kaluar-modelja-serbe-i-le-koment-epik-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2018-06-30 08:45
https://kosova-info.com/super-futbollisti-nga-kosova-behet-kapiten-i-zvicres-kunder-suedise/60%Daily2018-06-30 08:38
https://kosova-info.com/vriten-dy-persona-ne-gaza-pershire-nje-13-vjecar/60%Daily2018-06-30 08:37
https://kosova-info.com/juventus-frikeson-chelsean-me-cmimin-e-higuainit/60%Daily2018-06-30 08:31
https://kosova-info.com/mori-fund-alarmi-per-kancelaren-merkel/60%Daily2018-06-30 08:30
https://kosova-info.com/shume-biznese-pa-arka-fiskale-atk-nuk-ka-te-dhena-sa-eshte-numri-i-tyre/60%Daily2018-06-30 08:26
https://kosova-info.com/cka-i-mbeti-pike-shyhrete-behlulit-per-cka-nuk-ia-fale-vetes-tregon-vete-ajo/60%Daily2018-06-30 08:25
https://kosova-info.com/statistika-qesharake-e-messit-dhe-ronaldos-nga-kampionatet-boterore/60%Daily2018-06-30 08:16
https://kosova-info.com/premtimi-i-pambajtur-i-kryeministrit-per-uljen-e-cmimit-te-energjise/60%Daily2018-06-30 08:06
https://kosova-info.com/ky-eshte-reperi-me-i-mire-shqiptar-sipas-gent-fatalit/60%Daily2018-06-30 08:05
https://kosova-info.com/ciao-milan-kalinic-ne-madrid/60%Daily2018-06-30 08:01
https://kosova-info.com/dua-lipa-shfaqet-ne-top-forme-nga-california/60%Daily2018-06-30 07:50
https://kosova-info.com/krasniqi-u-propozon-te-merren-me-bujqesi-politikaneve-qe-nuk-kane-vizion-per-shtetin/60%Daily2018-06-30 07:49
https://kosova-info.com/lg-v40-do-te-trondise-tregun-se-shpejti-do-lancohet-me-pese-kamera/60%Daily2018-06-30 07:48
https://kosova-info.com/casemiro-ky-futbollist-i-barcelones-eshte-me-i-miri-ne-bote-ne-rolin-e-tij/60%Daily2018-06-30 07:48
https://kosova-info.com/shqiperi-moti-kthjellime-e-vranesira-ne-te-gjithe-vendin/60%Daily2018-06-30 07:39
https://kosova-info.com/a-e-dini-perse-nuk-mberthehet-pulla-e-fundit-e-xhaketes-2/60%Daily2018-06-30 07:38
https://kosova-info.com/messi-sampaoli-befasi-para-ndeshjes-me-francen/60%Daily2018-06-30 07:33
https://kosova-info.com/bukuroshja-nga-drenasi-u-shpall-miss-universe-kosova-2018/60%Daily2018-06-30 07:30
https://kosova-info.com/disa-lagje-ne-prishtine-gjate-tere-dites-pa-uje/60%Daily2018-06-30 07:25
https://kosova-info.com/vajzat-dhe-te-miturit-subjekt-i-trafikimit-me-qenie-njerezore-ne-kosove/60%Daily2018-06-30 07:25
https://kosova-info.com/jean-claude-van-damme-ka-nje-mesazh-per-januzajn-pas-super-golit-ndaj-anglise/60%Daily2018-06-30 07:21
https://kosova-info.com/marca-formacioni-me-i-mire-i-grupeve-nga-kampionati-boteror-2018/60%Daily2018-06-30 07:15
https://kosova-info.com/e-re-ne-moshe-por-ky-veprim-i-rina-balajt-do-ju-habise/60%Daily2018-06-30 07:10
https://kosova-info.com/banka-e-harruar-qendrore-e-gjermanise-lindore/60%Daily2018-06-30 07:09
https://kosova-info.com/ndizet-kampionati-boteror-2018-me-dy-super-ndeshje/60%Daily2018-06-30 07:05
https://kosova-info.com/opozita-presidenti-smund-ti-shkele-vijat-e-kuqe-te-kosoves/60%Daily2018-06-30 07:04
https://kosova-info.com/ancelotti-transferon-yllin-e-madh-nga-real-madrid/60%Daily2018-06-30 07:02
https://kosova-info.com/ronaldo-kunder-suarezit-formacionet-e-portugalise-kunder-uruguajit/60%Daily2018-06-30 06:53
https://kosova-info.com/pas-suksesit-te-kenges-dehet-luana-vjollca/60%Daily2018-06-30 06:51
https://kosova-info.com/komuna-e-prizrenit-me-29-punetore-pa-kontrata/60%Daily2018-06-30 06:46
https://kosova-info.com/real-madrid-gjen-portierin-e-ri-nga-premierliga/60%Daily2018-06-30 06:37
https://kosova-info.com/lgbt-sfidon-erdoganin-te-dielen-parada-e-krenarise/60%Daily2018-06-30 06:32
https://kosova-info.com/publikohet-foto-e-pare-e-aferdites-pas-marteses-keshtu-dukej/60%Daily2018-06-30 06:31
https://kosova-info.com/shtepia-e-bardhe-e-klines-demtohet-pas-5-vitesh-perurimi/60%Daily2018-06-30 06:22
https://kosova-info.com/zyrtare-valon-berisha-fillon-testet-mjekesore-te-klubi-i-njohur-nga-serie-a/60%Daily2018-06-30 06:20
https://kosova-info.com/kim-kardashian-me-te-brendshme-para-pasqyres-shoqerohet-nga-ky-mashkull/60%Daily2018-06-30 06:09
https://kosova-info.com/rasti-i-xhabir-zharkut-mesazh-i-keq-per-drejtesine-vendore-eulex-nuk-e-luftoi-korrupsionin/60%Daily2018-06-30 06:09
https://kosova-info.com/franca-argjentina-formacionet-e-super-ndeshjes/60%Daily2018-06-30 06:07
https://kosova-info.com/moti-i-vranet-e-me-shi-edhe-ne-fundjave/60%Daily2018-06-30 06:03
https://kosova-info.com/aksident-komunikacioni-vdes-24-vjecari/60%Daily2018-06-30 05:54
https://kosova-info.com/ministria-e-punes-ndau-nje-milion-euro-pensione-per-te-punesuarit/60%Daily2018-06-30 05:47
https://kosova-info.com/van-damme-ben-serish-shqiponjen-dhe-falenderon-publikisht-adnan-januzajn/60%Daily2018-06-29 22:14
https://kosova-info.com/amber-rose-shfaq-linjat-teksa-reklamon-kanabisin/60%Daily2018-06-29 22:00
https://kosova-info.com/kjo-eshte-festa-e-madhe-e-intelektualeve-ne-gjilan-pas-fitores-historike-te-drites/60%Daily2018-06-29 21:58
https://kosova-info.com/shpikja-aksidentale-qe-do-te-gezoje-te-gjithe/60%Daily2018-06-29 21:56
https://kosova-info.com/amazon-sjell-tablete-ne-menyre-specifike-vetem-per-femijet/60%Daily2018-06-29 21:56
https://kosova-info.com/vetevendosje-reagon-per-rritjen-e-pagave-te-qeveritareve/60%Daily2018-06-29 21:54
https://kosova-info.com/drake-perfshin-ne-albumin-e-tij-edhe-nje-kenge-te-papublikuar-nga-michael-jackson/60%Daily2018-06-29 21:47
https://kosova-info.com/motorola-me-2-gusht-prezantojme-celularin-revolucionar/60%Daily2018-06-29 21:45
https://kosova-info.com/militantet-islamike-sulmojne-bazen-ushtarake-g5-sahel-ne-mali/60%Daily2018-06-29 21:38
https://kosova-info.com/fitorja-e-drites-lajm-kryesor-ne-faqen-e-uefa-s/60%Daily2018-06-29 21:38
https://kosova-info.com/per-serbine-mosnjohja-e-kosoves-nga-vatikani-dhe-palestina-ka-shume-rendesi/60%Daily2018-06-29 21:36
https://kosova-info.com/time-liston-25-personat-me-me-ndikim-ne-internet/60%Daily2018-06-29 21:36
https://kosova-info.com/segway-prezanton-e-patinat-vet-balancues/60%Daily2018-06-29 21:30
https://kosova-info.com/lionel-messi-ben-nje-ndryshim-per-ndeshjen-me-francen/60%Daily2018-06-29 21:30
https://kosova-info.com/adelina-zbulon-luksin-e-saj-me-te-madh-ne-jete/60%Daily2018-06-29 21:24
https://kosova-info.com/kjo-ishte-atmosfera-impozante-qe-mbreteroi-ne-gjilan-gjate-ndeshjes-lincoln-drita/60%Daily2018-06-29 21:22
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-drita-jone-po-vazhdon-me-na-e-zdrite-fytyren-ne-evrope/60%Daily2018-06-29 21:12
https://kosova-info.com/habiti-te-gjithe-lady-gaga-sfidon-gravitetin-me-takat-tejet-te-larta/60%Daily2018-06-29 21:10
https://kosova-info.com/historike-drita-kalon-ne-fazen-e-pare-kualifikuese-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-06-29 21:02
https://kosova-info.com/kendall-jenner-bashkejeton-ne-shtepine-19-000-funtash-me-te-dashurin-ben-simmons/60%Daily2018-06-29 20:50
https://kosova-info.com/leci-shenon-nga-penalltia-drita-rikthen-epersine/60%Daily2018-06-29 20:47
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-tregon-si-do-te-denohen-shkelesit-e-detyres-me-projektligjin-e-ri/60%Daily2018-06-29 20:41
https://kosova-info.com/java-e-lodhshme-dhe-pa-gjume-problemi-qendron-tek-vikendi-ja-pse-2/60%Daily2018-06-29 20:39
https://kosova-info.com/revoltohet-bleona-ia-leshon-studion-arian-canit/60%Daily2018-06-29 20:31
https://kosova-info.com/neymar-do-te-shkelqeje-ne-boteror/60%Daily2018-06-29 20:29
https://kosova-info.com/aak-ja-konstituon-keshillin-drejtues/60%Daily2018-06-29 20:26
https://kosova-info.com/ska-fitues-pas-90-minutave-lincoln-drita-shkojne-ne-vazhdime/60%Daily2018-06-29 20:19
https://kosova-info.com/keni-shikuar-pornografi-nga-telefoni-juaj-gjithesesi-lexojeni-kete/60%Daily2018-06-29 20:14
https://kosova-info.com/nga-pushimet-marina-zbulon-kembet-seksi-permes-ketij-imazhi/60%Daily2018-06-29 20:09
https://kosova-info.com/haradinaj-shba-na-qendroi-perkrah-ne-rrugetimin-tone-historik/60%Daily2018-06-29 20:09
https://kosova-info.com/lincoln-ne-rastin-e-pare-ndeshkon-driten-barazohet-rezultati/60%Daily2018-06-29 19:50
https://kosova-info.com/stoltenberg-konfirmon-ftesen-per-anetaresim-e-maqedonise-ne-nato/60%Daily2018-06-29 19:48
https://kosova-info.com/konfirmohet-dueti-mes-elvana-gjates-dhe-ledri-vules/60%Daily2018-06-29 19:40
https://kosova-info.com/berisha-ben-hapin-e-madh-ne-karriere-neser-kryen-testet-mjekesore-te-skuadra-e-serie-a/60%Daily2018-06-29 19:38
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-me-shami-si-te-kaubojve-ne-rezidencen-amerikane-foto/60%Daily2018-06-29 19:35
https://kosova-info.com/sulmi-te-gazeta-i-mirekoordinuar-agresori-bllokoi-daljen/60%Daily2018-06-29 19:27
https://kosova-info.com/anetaret-e-kryesise-se-kuvendit-priten-ne-takim-delegacionin-e-larte-te-asamblese-parlamentare-te-nato-s/60%Daily2018-06-29 19:26
https://kosova-info.com/a-eshte-kosova-e-gatshme-te-pranoje-refugjate/60%Daily2018-06-29 19:21
https://kosova-info.com/feste-e-cmendur-me-twerk-pak-ore-para-dasmes-se-aferdita-dreshajt/60%Daily2018-06-29 19:21
https://kosova-info.com/kosovarja-84-vjecare-fiton-nenshtetesine-amerikane/60%Daily2018-06-29 19:18
https://kosova-info.com/pjesa-e-pare-lincoln-0-1-drita/60%Daily2018-06-29 19:15
https://kosova-info.com/gazetat-ndezin-sfiden-france-argjentine/60%Daily2018-06-29 19:07
https://kosova-info.com/u-debuan-nga-djali-82-vjecaret-u-enden-me-paterica-rrugeve-te-korces-video/60%Daily2018-06-29 19:02
https://kosova-info.com/be-thirrja-e-fundit-per-britanine-qe-te-ofroje-plan-real-per-brexit-in/60%Daily2018-06-29 18:59
https://kosova-info.com/delawie-smund-te-jeni-as-ne-nato-e-as-ne-be-pa-marreveshje-me-serbine/60%Daily2018-06-29 18:57
https://kosova-info.com/qesharake-transmetuesi-ia-ngaterron-logon-drites-me-te-skuadres-se-njohur-evropiane/60%Daily2018-06-29 18:56
https://kosova-info.com/mel-gibson-dhe-van-damme-arrijne-ne-shqiperi-zbulohet-befasia-qe-kane-pergatitur/60%Daily2018-06-29 18:54
https://kosova-info.com/lazio-ia-tregon-juventusit-cmimin-marramendes-te-milinkovic-savic/60%Daily2018-06-29 18:48
https://kosova-info.com/voxpop-kush-e-fiton-kampionatin-boteror-russia-2018/60%Daily2018-06-29 18:41
https://kosova-info.com/thaci-pa-arritje-te-marreveshjes-me-serbine-pengesat-per-kosoven-vazhdojne/60%Daily2018-06-29 18:34
https://kosova-info.com/leci-i-dhuron-epersine-drites-feston-me-shqiponje/60%Daily2018-06-29 18:34
https://kosova-info.com/pesha-e-saj-eshte-e-pabesueshme-25-vite-nuk-ka-dale-jashte-shtepise-2/60%Daily2018-06-29 18:32
https://kosova-info.com/gent-fatali-zgjedh-mes-kolegeve/60%Daily2018-06-29 18:20
https://kosova-info.com/vajza-e-motit-me-seksi-ne-bote-stervitje-edhe-ne-plazh-foto/60%Daily2018-06-29 18:09
https://kosova-info.com/a-eshte-i-pranueshem-shkembimi-territorial-lugina-e-presheves-per-mitrovicen/60%Daily2018-06-29 18:06
https://kosova-info.com/hierro-vendose-nese-de-gea-paraqitet-kunder-rusise/60%Daily2018-06-29 18:04
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodhi-ne-prapaskenat-e-xhirimeve-te-serialit-o-sa-mire/60%Daily2018-06-29 17:59
https://kosova-info.com/a-eshte-e-kenaqshme-jeta-juaj-seksuale-kemi-ca-shenja-qe-duhet-ti-dini/60%Daily2018-06-29 17:54
https://kosova-info.com/tusk-shpreh-rezerva-per-marreveshjen-per-migrantet/60%Daily2018-06-29 17:50
https://kosova-info.com/keshillat-e-shyhretes-per-engjin-para-marteses/60%Daily2018-06-29 17:41
https://kosova-info.com/turpi-i-tiranes-xhaka-e-shaqiri-denohen-per-shqiponje-e-ne-qendra-tregtare-te-tiranes-vendosen-flamujt-e-serbise-foto/60%Daily2018-06-29 17:31
https://kosova-info.com/lincoln-drita-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-06-29 17:28
https://kosova-info.com/edhe-sa-kohe-do-te-qendroje-misioni-i-kfor-it-ne-kosove/60%Daily2018-06-29 17:26
https://kosova-info.com/veseli-kosova-tregoi-edhe-nje-here-se-eshte-kampione-ne-xhudo/60%Daily2018-06-29 17:25
https://kosova-info.com/pacolli-kosova-dhe-kanadaja-synojne-thellimin-marredhenieve-ekonomike/60%Daily2018-06-29 17:21
https://kosova-info.com/mirage-shyhrete-behluli-engjellusha-salihu-meda-o-sa-mire-ke-zgjedh-gent-fatali-voxpop/60%Daily2018-06-29 17:21
https://kosova-info.com/si-ti-shikoni-videot-ne-youtube-qe-nuk-jane-ne-dispozicion-ne-vendin-tuaj-2/60%Daily2018-06-29 17:20
https://kosova-info.com/ylli-i-juventusit-arrin-marreveshje-me-barcelonen/60%Daily2018-06-29 17:18
https://kosova-info.com/presidenti-i-asamblese-parlamentare-te-nato-s-ushtrine-vetem-sipas-ndryshimeve-kushtetuese/60%Daily2018-06-29 17:12
https://kosova-info.com/presidenti-i-asamblese-parlamentare-te-nato-s-ushtrine-vetem-sipas-ndryshimeve-kushtetuese/60%Daily2018-06-29 17:12
https://kosova-info.com/ky-eshte-piketakimi-i-radhes-per-automobilistet-e-kosoves/60%Daily2018-06-29 17:10
https://kosova-info.com/video-nga-prapaskenat-e-xhirimit-te-girls-nga-rita-ora-bebe-rexha-cardi-b-dhe-charli-xcx/60%Daily2018-06-29 17:03
https://kosova-info.com/102-vjedhje-ne-spanje-policia-shkaterron-banden-shqiptaro-ekuadoriane/60%Daily2018-06-29 17:02
https://kosova-info.com/ibrahimovic-tregon-se-cila-kombetare-mund-ta-fitoje-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-29 16:56
https://kosova-info.com/luftimet-ne-siri-njerezit-marrin-arratine-drejt-jordanise-e-izraelit/60%Daily2018-06-29 16:54
https://kosova-info.com/ndryshon-perseri-instagram-tash-mund-ta-beni-edhe-kete/60%Daily2018-06-29 16:43
https://kosova-info.com/keto-lagje-neser-mbesin-8-ore-pa-uje/60%Daily2018-06-29 16:43
https://kosova-info.com/keto-lagje-neser-mbesin-8-ore-pa-uje/60%Daily2018-06-29 16:43
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-deja-vu-nga-alban-skenderaj-dhe-young-zerka/60%Daily2018-06-29 16:41
https://kosova-info.com/messi-mund-ta-vendose-fatin-tone/60%Daily2018-06-29 16:40
https://kosova-info.com/kryeministri-sot-e-ka-marre-rrogen-3000-euro/60%Daily2018-06-29 16:38
https://kosova-info.com/kryeministri-sot-e-ka-marre-rrogen-3000-euro-2/60%Daily2018-06-29 16:38
https://kosova-info.com/premiere-lean-lean-publikohet-nga-shaolin-gang/60%Daily2018-06-29 16:35
https://kosova-info.com/trajneri-i-frances-konfirmon-nje-mungese-ndaj-argjentines/60%Daily2018-06-29 16:26
https://kosova-info.com/reshitaj-ne-vietnam-takon-presidenten-e-ishujve-marshall-dhe-ate-te-guajanes/60%Daily2018-06-29 16:23
https://kosova-info.com/telefonat-e-mencur-samsung-dergojne-fotot-pa-u-vene-re-ju/60%Daily2018-06-29 16:21
https://kosova-info.com/helsinki-qyteti-qe-shkriu-akujt-mes-lindjes-komuniste-e-perendimit-kapitalist/60%Daily2018-06-29 16:20
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-dueti-xhan-xhan-nga-gold-ag-dhe-yllka-kuqi/60%Daily2018-06-29 16:15
https://kosova-info.com/statuti-i-asociacionit-ne-proces-te-perkthimit-ne-shqip/60%Daily2018-06-29 16:11
https://kosova-info.com/shume-te-rinj-jane-te-rrezikuar-nga-sulmet-e-trurit/60%Daily2018-06-29 16:07
https://kosova-info.com/formacioni-me-lojtaret-qe-shkelqyen-dhe-deshtuan-ne-fazen-e-grupeve-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-29 16:07
https://kosova-info.com/30-dite-paraburgim-te-arrestuarve-per-pergatitje-te-veprave-terroriste/60%Daily2018-06-29 15:59
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-interi-transferimi-i-ri-po-kryen-testet-mjekesore/60%Daily2018-06-29 15:57
https://kosova-info.com/rruges-per-tirane-vjen-nga-nushi/60%Daily2018-06-29 15:55
https://kosova-info.com/shorti-i-akk-se-presidentit-thaci-dhe-949-zyrtareve-tjere-do-tu-kontrollohet-pasuria/60%Daily2018-06-29 15:53
https://kosova-info.com/putin-konfirmoi-se-do-te-vizitoje-serbine-ne-vjeshte/60%Daily2018-06-29 15:49
https://kosova-info.com/sulm-gazetes-pas-padise-per-shpifje-agresori-vrau-5-persona/60%Daily2018-06-29 15:45
https://kosova-info.com/fifa-ben-bilancin-e-var-it-me-pak-kartone-te-kuq-e-me-shume-futboll/60%Daily2018-06-29 15:39
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-te-gjithe-ata-qe-kane-bitcoin/60%Daily2018-06-29 15:39
https://kosova-info.com/erdogan-iu-kthen-fanellat-gjermaneve-ozil-dhe-gundogan-nuk-jam-me-presidenti-juaj/60%Daily2018-06-29 15:37
https://kosova-info.com/premiere-falem-vjen-nga-meda-dhe-vjollca-haxhiu/60%Daily2018-06-29 15:36
https://kosova-info.com/bundesliga-starton-me-24-gusht-xhiroja-e-pare-hapet-me-ndeshjen-bayern-munich-hoffenheim/60%Daily2018-06-29 15:34
https://kosova-info.com/elita-zbulon-unazen-me-te-cilen-gjiko-i-propozoi-fejese/60%Daily2018-06-29 15:25
https://kosova-info.com/si-qetesia-e-brendshme-i-sjell-trupit-freski/60%Daily2018-06-29 15:22
https://kosova-info.com/loriana-kuka-fiton-medaljen-e-argjendte-ne-tarragona-2018/60%Daily2018-06-29 15:21
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-per-burrin-qe-rrahu-gruan-ne-sy-te-vajzes-ne-prishtine/60%Daily2018-06-29 15:21
https://kosova-info.com/momenti-kur-elita-i-tha-po-gjikos-reperi-i-propozoi-per-ditelindje/60%Daily2018-06-29 15:05
https://kosova-info.com/pese-akuza-per-vrasje-ndaj-sulmuesit-te-merillendit/60%Daily2018-06-29 15:03
https://kosova-info.com/era-e-keqe-e-gojes-tregon-per-kete-semundje/60%Daily2018-06-29 15:00
https://kosova-info.com/moti-i-pazakonte-ne-shqiperi-kosovaret-vazhdojne-te-qendrojne-stoikisht-video/60%Daily2018-06-29 15:00
https://kosova-info.com/vizitoi-ish-ushtarin-e-uck-se-gold-ag-jep-lajmin-e-mire/60%Daily2018-06-29 15:00
https://kosova-info.com/inpo-kryetari-ahmeti-shperfill-debatet-publike-me-qytetar/60%Daily2018-06-29 14:59
https://kosova-info.com/franca-ska-plan-anti-messi/60%Daily2018-06-29 14:57
https://kosova-info.com/iraku-ekzekuton-12-njerez-per-vepra-terroriste/60%Daily2018-06-29 14:55
https://kosova-info.com/ask-ne-tremujorin-e-pare-te-ketij-viti-ka-rritje-ne-sektorin-e-furnizimit-me-uji/60%Daily2018-06-29 14:52
https://kosova-info.com/chelsea-e-gatshme-te-negocioje-me-juventusin-per-higuain/60%Daily2018-06-29 14:47
https://kosova-info.com/rritet-numri-i-ministrave-te-pdk-se-qe-refuzojne-pagen-me-rritje/60%Daily2018-06-29 14:44
https://kosova-info.com/aktori-cun-lajci-behet-pjese-e-serialit-te-njohur-zviceran/60%Daily2018-06-29 14:40
https://kosova-info.com/zyrtare-marouane-fellaini-nenshkruan-kontrate-te-re-me-unitedin/60%Daily2018-06-29 14:39
https://kosova-info.com/enca-kujton-fillimet-e-karrieres-isha-shqiptarja-e-pare-qe-beri-covera-ne-youtube/60%Daily2018-06-29 14:25
https://kosova-info.com/zyrtare-chiellini-dhe-barzagli-vazhdojne-kontratat-me-juventusin/60%Daily2018-06-29 14:23
https://kosova-info.com/prangosen-disa-persona-ne-dy-aksione-policore/60%Daily2018-06-29 14:23
https://kosova-info.com/stresi-dhe-ankthi-luftohen-me-keto-ushqime/60%Daily2018-06-29 14:21
https://kosova-info.com/marco-asensio-ne-premierlige/60%Daily2018-06-29 14:12
https://kosova-info.com/komuna-mban-diskutim-te-pergjithshem-publik-me-qytetaret-mungon-kryetari/60%Daily2018-06-29 14:08
https://kosova-info.com/shtyhet-publikimi-i-kenges-se-re-nga-rina-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-06-29 14:05
https://kosova-info.com/aida-doci-e-veshur-me-vello-vjen-ne-kengen-e-re/60%Daily2018-06-29 14:00
https://kosova-info.com/nafta-110-leke-vetem-taksat-shqiperia-e-13-ne-bote-per-cmimin-me-te-larte/60%Daily2018-06-29 13:56
https://kosova-info.com/real-madrid-dhe-barcelona-skuadrat-goleadore-ne-boteror/60%Daily2018-06-29 13:53
https://kosova-info.com/certifikohen-njezet-zyrtare-policore-te-policise-se-kosoves/60%Daily2018-06-29 13:52
https://kosova-info.com/gjykata-themelore-refuzon-padine-mbi-4-milioneshe-te-ipko-s-ne-rastin-me-arkep-dokument/60%Daily2018-06-29 13:46
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-martohet-por-e-gjithe-vemendja-eshte-tek-motra-e-saj/60%Daily2018-06-29 13:45
https://kosova-info.com/zhduken-qindra-migrante-pas-permbytjes-se-anijes-ne-libi/60%Daily2018-06-29 13:39
https://kosova-info.com/mos-beni-fotografi-ju-dobeson-kujtesen/60%Daily2018-06-29 13:38
https://kosova-info.com/mos-beni-fotografi-ju-dobeson-kujtesen/60%Daily2018-06-29 13:38
https://kosova-info.com/kosove-edhe-ne-fundjave-moti-si-ne-vjeshte/60%Daily2018-06-29 13:31
https://kosova-info.com/mesimdhenesit-kosovare-me-doracak-per-luftimin-e-ekstremizmit/60%Daily2018-06-29 13:30
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-adelina-tahiri-vellaun-per-ditelindje/60%Daily2018-06-29 13:30
https://kosova-info.com/citaku-takon-sekretarin-e-shtetit-pompeo-jemi-me-fat-qe-kemi-mbeshtetjen-e-shba-ve/60%Daily2018-06-29 13:23
https://kosova-info.com/ambasdori-britanik-mbeshtet-krijimin-e-ekipit-negociator-per-bisedimet-me-serbine/60%Daily2018-06-29 13:20
https://kosova-info.com/te-bllokuar-ne-shpelle-aventura-e-rrezikshme-qe-po-mban-ne-ankth-tajlanden/60%Daily2018-06-29 13:17
https://kosova-info.com/dielli-vetem-nje-jave-edhe-ne-korrik-pritet-te-kete-reshje-shiu/60%Daily2018-06-29 13:15
https://kosova-info.com/boterori-le-pas-dy-viktima-te-tjera/60%Daily2018-06-29 13:11
https://kosova-info.com/video-perveluese-nga-rita-ora-pozon-pa-recipeta/60%Daily2018-06-29 13:10
https://kosova-info.com/kanadaja-kerkon-48-mije-shofere-kamioni-paga-vjetore-80-mije-dollare/60%Daily2018-06-29 12:57
https://kosova-info.com/pas-suksesit-te-paris-milano-ghetto-geasy-sjell-pamje-nga-pushimet-perrallore/60%Daily2018-06-29 12:50
https://kosova-info.com/arrestimet-e-marokeneve-shfrytezuan-boterorin-per-te-emigruar/60%Daily2018-06-29 12:46
https://kosova-info.com/akp-aprovon-shperndarjen-e-fondeve-te-likuidimit-per-kreditoret-e-11-ndermarrjeve-shoqerore-ne-likuidim/60%Daily2018-06-29 12:45
https://kosova-info.com/akp-aprovon-shperndarjen-e-fondeve-te-likuidimit-per-kreditoret-e-11-ndermarrjeve-shoqerore-ne-likuidim-2/60%Daily2018-06-29 12:45
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-punen-pick-me-numrat-ben-shkelje-ligjore-duke-mos-thirrur-seance/60%Daily2018-06-29 12:44
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-punen-pick-me-numrat-ben-shkelje-ligjore-duke-mos-thirrur-seance/60%Daily2018-06-29 12:44
https://kosova-info.com/diete-me-patate-heq-pese-kg-per-tri-dite-por-duhet-te-kini-kujdes-2/60%Daily2018-06-29 12:42
https://kosova-info.com/mapl-shperblen-gjilanin-me-84-mije-euro-per-performancen-e-vitit-2017/60%Daily2018-06-29 12:41
https://kosova-info.com/mapl-shperblen-gjilanin-me-84-mije-euro-per-performancen-e-vitit-2017-2/60%Daily2018-06-29 12:41
https://kosova-info.com/thengjilli-perdoret-me-pak-per-energji-elektrike-ne-kosove/60%Daily2018-06-29 12:37
https://kosova-info.com/thengjilli-perdoret-me-pak-per-energji-elektrike-ne-kosove/60%Daily2018-06-29 12:37
https://kosova-info.com/rina-balaj-e-akuzon-taynen-per-vjedhje-te-kenges-columbiana-ja-cka-i-tha-publikisht/60%Daily2018-06-29 12:35
https://kosova-info.com/befasia-e-dites-ronaldo-fillon-bisedimet-me-milanin/60%Daily2018-06-29 12:18
https://kosova-info.com/deputeti-i-pdk-se-shikon-ndeshjet-e-boterorit-ne-kuvend/60%Daily2018-06-29 12:15
https://kosova-info.com/pas-gjashte-ditesh-gjendet-i-zhdukuri-nga-malisheva/60%Daily2018-06-29 12:12
https://kosova-info.com/pas-gjashte-ditesh-gjendet-i-zhdukuri-nga-malisheva/60%Daily2018-06-29 12:12
https://kosova-info.com/pas-gjashte-ditesh-gjendet-i-zhdukuri-nga-malisheva-2/60%Daily2018-06-29 12:12
https://kosova-info.com/publikohen-pjese-nga-kenga-e-re-e-medes-dhe-vjollca-haxhiut/60%Daily2018-06-29 12:11
https://kosova-info.com/djali-filloi-ti-sherohet-halil-kastrati-vazhdon-me-bamiresi/60%Daily2018-06-29 12:10
https://kosova-info.com/stoltenberg-maqedonia-ne-nato-pas-zbatimit-te-marreveshjes-per-emrin-2/60%Daily2018-06-29 12:10
https://kosova-info.com/stoltenberg-maqedonia-ne-nato-pas-zbatimit-te-marreveshjes-per-emrin-3/60%Daily2018-06-29 12:10
https://kosova-info.com/stoltenberg-maqedonia-ne-nato-pas-zbatimit-te-marreveshjes-per-emrin-3/60%Daily2018-06-29 12:10
https://kosova-info.com/januzaj-reagon-ndaj-kritikeve/60%Daily2018-06-29 12:03
https://kosova-info.com/presidentit-thaci-do-ti-verifikohet-pasuria-nga-akk-ja-dokument/60%Daily2018-06-29 11:57
https://kosova-info.com/presidentit-thaci-do-ti-verifikohet-pasuria-nga-akk-ja-dokument-2/60%Daily2018-06-29 11:57
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-barcelonen-nga-chelsea/60%Daily2018-06-29 11:47
https://kosova-info.com/instagram-story-me-i-preferuar-se-snapchat/60%Daily2018-07-25 21:51
https://kosova-info.com/reagimi-i-martinezit-pas-super-golit-nga-januzaj/60%Daily2018-06-29 11:37
https://kosova-info.com/perfitim-mbi-kurrizin-e-martireve-te-mejes-permes-tenderit-te-kunderligjshem/60%Daily2018-06-29 11:29
https://kosova-info.com/napoli-cakton-cmimin-per-shitjen-e-hysajt/60%Daily2018-06-29 11:27
https://kosova-info.com/pacolli-daciqit-rrena-eshte-interes-kombetar-serb-e-tha-baba-i-kombit-serb/60%Daily2018-06-29 11:26
https://kosova-info.com/vajzen-e-zhdukur-nga-gjakova-policia-e-gjen-ne-prizren/60%Daily2018-06-29 11:21
https://kosova-info.com/driton-selmanaj-shotani-i-ldk-se-foto/60%Daily2018-06-29 11:18
https://kosova-info.com/tre-nga-kater-ish-policet-e-akuzuar-per-marrje-ryshfeti-kerkojne-marreveshje-per-pranimin-e-fajesise/60%Daily2018-06-29 11:15
https://kosova-info.com/antibiotike-nga-dheu-per-te-luftuar-infeksionet/60%Daily2018-06-29 11:10
https://kosova-info.com/me-keto-fjale-boksieri-shqiptar-e-uron-te-dashuren-per-ditelindje/60%Daily2018-06-29 11:09
https://kosova-info.com/hetimet-kunder-feto-s-arrestohen-33-ish-nepunes-policore/60%Daily2018-06-29 11:08
https://kosova-info.com/afer-10-mije-persona-vdiqen-me-2017-ne-kosove-me-shume-meshkuj/60%Daily2018-06-29 11:03
https://kosova-info.com/5-perfundime-interesante-te-fazes-se-grupeve-te-boterorit/60%Daily2018-06-29 11:03
https://kosova-info.com/prokuroria-speciale-kerkon-paraburgim-per-tre-te-dyshuarit-per-vepra-terroriste-ne-kosove/60%Daily2018-06-29 11:02
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-priti-nje-delegacion-te-asamblese-parlamentare-te-nato-s/60%Daily2018-06-29 10:55
https://kosova-info.com/harrojeni-nicole-scherzinger-e-dashura-e-re-e-futbollistit-shqiptar-ju-cmend/60%Daily2018-06-29 10:52
https://kosova-info.com/mytaher-haskuka-ndalohet-nga-policia-e-serbise/60%Daily2018-06-29 10:49
https://kosova-info.com/low-gjermania-ka-nevoje-per-ndryshime/60%Daily2018-06-29 10:46
https://kosova-info.com/turneu-i-veres-se-shpejti-ne-prishtine/60%Daily2018-06-29 10:42
https://kosova-info.com/ne-albumin-e-ri-drake-zbulon-se-eshte-babai-i-femijes-se-pornostares-se-njohur/60%Daily2018-06-29 10:30
https://kosova-info.com/kosova-e-vietnami-se-shpejti-me-marreveshje-ndershteterore-%e2%80%8b/60%Daily2018-06-29 10:17
https://kosova-info.com/stoltenberg-maqedonia-ne-nato-pas-zbatimit-te-marreveshjes-per-emrin/60%Daily2018-06-29 10:15
https://kosova-info.com/befasia-e-veres-wilshere-ne-turqi/60%Daily2018-06-29 10:13
https://kosova-info.com/luana-vjollca-rekord-degjueshmerie-me-mi-dhe-flake-mallit-tim/60%Daily2018-06-29 10:10
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-sherbyesit-civil-para-vikendit/60%Daily2018-06-29 10:07
https://kosova-info.com/besart-berisha-largohet-nga-australia-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-06-29 10:02
https://kosova-info.com/thaci-partive-politike-behuni-pjese-e-dialogut-jepni-kontributin-dhe-patriotizmin-tuaj/60%Daily2018-06-29 10:01
https://kosova-info.com/edhe-nje-medalje-per-kosove-loriana-kuka-ne-finale/60%Daily2018-06-29 09:56
https://kosova-info.com/haradinaj-po-e-presim-rastin-e-madh-per-vizat/60%Daily2018-06-29 09:54
https://kosova-info.com/supremja-e-kthen-ne-rigjykim-rastin-e-vrasjes-se-ilmi-lufajt-nga-polici-shefqet-kameraj/60%Daily2018-06-29 09:51
https://kosova-info.com/kur-shiu-nuk-ndalet-ronela-hajati-pozon-si-rrallehere/60%Daily2018-06-29 09:50
https://kosova-info.com/luiza-gega-vishet-me-ar-ne-lojerat-mesdhetare/60%Daily2018-06-29 09:47
https://kosova-info.com/zyrtari-i-nato-s-normalizimi-i-marredhenieve-me-serbine-esencial-per-anetaresimin-ne-aleance/60%Daily2018-06-29 09:44
https://kosova-info.com/cila-ishte-komuna-me-performancen-me-te-larte-ne-vitin-e-kaluar-sipas-mapl/60%Daily2018-06-29 09:40
https://kosova-info.com/ngjyrosni-vetullat-me-llum-te-kafese/60%Daily2018-06-29 09:38
https://kosova-info.com/policia-thote-se-u-sulmua-nje-pjesetar-i-saj-brenda-stacionit/60%Daily2018-06-29 09:35
https://kosova-info.com/dua-lipa-ia-rremben-te-dashurin-era-istrefit/60%Daily2018-06-29 09:32
https://kosova-info.com/frike-te-milan-bonucci-ka-oferte-nga-top-klubi-i-premierliges/60%Daily2018-06-29 09:31
https://kosova-info.com/lamtumire-cska-golovin-afer-chelseat/60%Daily2018-06-29 09:28
https://kosova-info.com/studiuesit-mund-tju-identifikojne-permes-valeve-te-trurit-tuaj-me-100-saktesi/60%Daily2018-06-29 09:13
https://kosova-info.com/shperthen-cisterna-e-benzines-9-te-vdekur/60%Daily2018-06-29 09:11
https://kosova-info.com/si-asnjehere-me-pare-dafina-zeqiri-shfaqet-sensuale-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-06-29 09:10
https://kosova-info.com/aksidentohet-nenkryetari-i-prizrenit-video/60%Daily2018-06-29 09:02
https://kosova-info.com/eshte-me-e-shtrenjte-se-ferrari-a-e-dini-pse-kushton-kjo-biciklete/60%Daily2018-06-29 08:58
https://kosova-info.com/intervista-e-majlinda-kelmendit-per-gazeten-katalane-shpresoj-qe-spanja-ta-njohe-kosoven/60%Daily2018-06-29 08:50
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-i-bashkohet-instagramit-me-nje-mesazh-te-thjeshte-dashurie/60%Daily2018-06-29 08:50
https://kosova-info.com/thaci-informon-kabinetin-qeveritar-per-takimin-me-vuciqin/60%Daily2018-06-29 08:37
https://kosova-info.com/reshjet-e-shiut-demtuan-siperfaqet-e-kultivuara-me-grure/60%Daily2018-06-29 08:36
https://kosova-info.com/behen-bashke-aktoret-me-te-pashem-dicka-e-bukur-po-vjen/60%Daily2018-06-29 08:35
https://kosova-info.com/be-miraton-3-miliarde-euro-per-refugjatet-siriane-ne-turqi/60%Daily2018-06-29 08:32
https://kosova-info.com/brenda-30-viteve-krijohet-avioni-hipesonik-nga-boeing/60%Daily2018-06-29 08:27
https://kosova-info.com/5-cent-me-lire-litri-i-derivateve-te-naftes-per-bujqit-e-ferizajt/60%Daily2018-06-29 08:24
https://kosova-info.com/hamsik-ka-nje-njoftim-per-ancelottin/60%Daily2018-06-29 08:19
https://kosova-info.com/vlora-citaku-vjen-tejet-elegante-pozon-para-aparatit-te-fadil-berishes/60%Daily2018-06-29 08:15
https://kosova-info.com/vidal-ne-serie-a/60%Daily2018-06-29 08:13
https://kosova-info.com/mungojne-kater-te-akuzuar-serish-deshton-gjykimi-ndaj-azem-syles-dhe-te-tjereve-ne-rastin-toka/60%Daily2018-06-29 08:10
https://kosova-info.com/mesazhi-i-ujdise-se-be-dyert-tona-mbyllen/60%Daily2018-06-29 08:05
https://kosova-info.com/musliu-e-turpshme-heshtja-e-institucioneve-ndaj-provokimeve-te-serbeve-ne-gazimestan/60%Daily2018-06-29 08:00
https://kosova-info.com/leonita-kujton-momentin-me-te-bukur-me-granit-xhaken-para-nje-viti/60%Daily2018-06-29 07:56
https://kosova-info.com/bella-hadid-shkelqen-ne-fustanin-versace-ngjyre-ari/60%Daily2018-06-29 07:36
https://kosova-info.com/arrestohet-kater-kosovare-per-terrorizem/60%Daily2018-06-29 07:35
https://kosova-info.com/te-pasmet-e-kesaj-modele-shqiptare-do-ju-lene-pa-fjale/60%Daily2018-06-29 07:20
https://kosova-info.com/kushtetuesja-beri-pagesa-per-lehonat-me-shume-nga-se-parasheh-ligji/60%Daily2018-06-29 07:18
https://kosova-info.com/keds-kids-academy-edukon-femijet-per-elektrike-dhe-robotike/60%Daily2018-06-29 07:09
https://kosova-info.com/a-eshte-meghan-markle-inspirim-per-angelina-jolie/60%Daily2018-06-29 07:00
https://kosova-info.com/shkenca-kujtimet-mund-te-kalojne-neper-gjenerata-permes-adn-se/60%Daily2018-06-29 06:50
https://kosova-info.com/gigi-hadid-serish-me-zayn-malik-modelja-ia-publikon-foton-e-pare-pas-ribashkimit/60%Daily2018-06-29 06:40
https://kosova-info.com/krasniqi-kerkon-vullnet-politike-per-arritjen-e-nje-konsensusi-per-temat-e-medha/60%Daily2018-06-29 06:33
https://kosova-info.com/cduhet-te-hani-per-mengjes/60%Daily2018-06-29 06:29
https://kosova-info.com/ne-bashkimin-evropian-arrihet-marreveshja-per-migrantet/60%Daily2018-06-29 06:25
https://kosova-info.com/pas-nje-dite-te-gjate-ne-shtrat-dua-lipa-merr-kete-vendim/60%Daily2018-06-29 06:20
https://kosova-info.com/kdi-organizon-tryeze-diskutimi-me-teme-a-ka-nevoje-kosova-per-nje-ligj-per-mediat/60%Daily2018-06-29 06:15
https://kosova-info.com/u-eliminuan-per-fajin-e-kartoneve-te-verdhe-ja-reagimi-nga-selektori-i-senegalit/60%Daily2018-06-29 06:10
https://kosova-info.com/nje-pjese-e-prishtines-dhe-podujeves-sot-gjithe-diten-pa-uje/60%Daily2018-06-29 06:09
https://kosova-info.com/hierro-ndryshon-formacionin-e-spanjes-kunder-rusise/60%Daily2018-06-29 06:07
https://kosova-info.com/pak-para-ceremonise-aferdita-dreshaj-puthje-pasionante-me-te-dashurin/60%Daily2018-06-29 06:05
https://kosova-info.com/salah-kerkon-ndihme-nga-shtepia-per-te-dale-nga-shtepia/60%Daily2018-06-29 06:00
https://kosova-info.com/ekspertet-e-ekonomise-kerkojne-zhbllokimin-e-fondeve-te-privatizimit/60%Daily2018-06-29 05:57
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-thote-po-barcelones-2/60%Daily2018-06-29 05:56
https://kosova-info.com/oferte-qesharake-per-ben-arfan/60%Daily2018-06-29 05:48
https://kosova-info.com/inter-ska-te-ndalur-siguron-edhe-nje-perforcim-te-ri/60%Daily2018-06-29 05:46
https://kosova-info.com/nga-fillimi-i-muajit-korrik-moti-nuk-do-ua-prish-pushimet-ne-shqiperi/60%Daily2018-06-29 05:45
https://kosova-info.com/lazio-rrit-cmimin-e-thomas-strakoshes/60%Daily2018-06-29 05:43
https://kosova-info.com/januzaj-i-shenoi-anglise-ja-cfare-ndodhi-pas-ndeshjes/60%Daily2018-06-29 05:41
https://kosova-info.com/mbyllet-faza-ne-grupe-kalendari-i-ndeshjeve-te-1-8-se-finales-ne-boterorin-2018/60%Daily2018-06-29 05:37
https://kosova-info.com/berisha-mberrin-sot-ne-itali-nenshkruan-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-06-29 05:34
https://kosova-info.com/te-akuzuarit-ne-rastin-toka-sot-para-gjykates/60%Daily2018-06-29 05:33
https://kosova-info.com/reshjet-e-shiut-demtojne-siperfaqet-kultivuese-te-grurit/60%Daily2018-06-29 05:26
https://kosova-info.com/zyrtare-te-larte-te-nato-s-vizitojne-sot-kosoven-takohen-me-thacin-e-haradinaj/60%Daily2018-06-29 05:20
https://kosova-info.com/plazhet-mahnitese-te-egjiptit/60%Daily2018-06-28 22:01
https://kosova-info.com/pas-rizgjedhjes-erdogan-perballet-me-sfida-madhore-ekonomike/60%Daily2018-06-28 22:00
https://kosova-info.com/veshja-unike-e-bebe-rexhes-kengetarja-shkelqen-ne-te-kalter/60%Daily2018-06-28 22:00
https://kosova-info.com/trajneri-i-anglise-deklarohet-pas-humbjes-nga-belgjika/60%Daily2018-06-28 21:54
https://kosova-info.com/haradinaj-pret-ne-shtepi-zyrtare-te-larte-te-natos-s/60%Daily2018-06-28 21:46
https://kosova-info.com/me-imazhin-e-fundit-baby-g-tregon-se-nuk-i-ka-zmadhuar-te-pasmet/60%Daily2018-06-28 21:36
https://kosova-info.com/shkon-ne-pese-numri-i-te-vrareve-ne-maryland/60%Daily2018-06-28 21:34
https://kosova-info.com/lala-komenton-boterorin-neuer-me-i-miri-ne-histori-neymar-duhet-ulur-ne-stol/60%Daily2018-06-28 21:34
https://kosova-info.com/eliminimi-i-trafikimit-te-qenieve-njerezore-shqiperia-nuk-permbush-standardet-minimale/60%Daily2018-06-28 21:29
https://kosova-info.com/lideret-e-be-se-kerkojne-nje-pergjigje-ndaj-emigracionit/60%Daily2018-06-28 21:29
https://kosova-info.com/shala-thaci-te-dielen-i-tha-mogherinit-se-ne-kerkojme-njohjen-formale-nga-serbia/60%Daily2018-06-28 21:23
https://kosova-info.com/batshuayi-pushton-internetin-me-kete-moment-qesharak/60%Daily2018-06-28 21:22
https://kosova-info.com/batshuayi-pushton-internetin-me-kete-moment-qesharak-2/60%Daily2018-06-28 21:22
https://kosova-info.com/prizren-babai-ther-me-thike-djalin/60%Daily2018-06-28 21:12
https://kosova-info.com/%e2%80%8bvetevendosje-me-kallezim-penal-per-rritjen-e-pagave-nga-qeveria/60%Daily2018-06-28 21:11
https://kosova-info.com/kjo-video-e-motrave-kardashian-do-ju-cmend-bejne-twerk-siper-njera-tjetres/60%Daily2018-06-28 21:10
https://kosova-info.com/gani-dreshaj-adnan-januzaj-duhet-te-na-beje-krenare-ska-rendesi-a-ndihet-shqiptar-a-belg/60%Daily2018-06-28 21:08
https://kosova-info.com/kosova-ka-shenuar-me-shume-se-13-kombetare-ne-kupen-e-botes-perfshire-serbine-dhe-gjermanine/60%Daily2018-06-28 20:51
https://kosova-info.com/befasite-nuk-ndalen-per-elita-rudin-vazhdon-festa/60%Daily2018-06-28 20:50
https://kosova-info.com/a-do-te-ik-shiu-bashke-me-qershorin-tregon-meteorologu-i-kosoves/60%Daily2018-06-28 20:41
https://kosova-info.com/ambasadori-oconnell-nuk-i-gezohet-golit-te-januzajt-sa-te-shqiptareve-te-tjere/60%Daily2018-06-28 20:38
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-thyen-rrjetin-vjen-e-nxehte-ne-bikini/60%Daily2018-06-28 20:35
https://kosova-info.com/gjuha-e-lemuar-dhe-e-holle-mungese-e-vitaminave-a-dhe-e/60%Daily2018-06-28 20:33
https://kosova-info.com/ramiz-kelmendi-jep-detaje-te-kontrates-me-akp-ne-qe-e-denoi-mbi-nje-milione-euro/60%Daily2018-06-28 20:25
https://kosova-info.com/mesohen-perballjet-e-1-8-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-28 20:25
https://kosova-info.com/italia-mbeshtet-intensifikimin-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2018-06-28 20:22
https://kosova-info.com/kosova-peson-nga-hungaria-ne-kualifikimet-per-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-28 20:16
https://kosova-info.com/ledri-vula-kapet-mat-serish-me-kete-artiste-kosovare/60%Daily2018-06-28 20:13
https://kosova-info.com/anglia-0-1-belgjika-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-28 20:07
https://kosova-info.com/ja-benefitet-e-fshehta-qe-mund-te-keni-nga-pastrimi-i-shtepise/60%Daily2018-06-28 20:06
https://kosova-info.com/shpallet-aktgjykimi-ne-rastin-e-babait-dhe-te-birit-te-akuzuar-per-kultivim-te-hashashit/60%Daily2018-06-28 20:04
https://kosova-info.com/anglia-0-1-belgjika-januzaj-shpallet-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-28 19:58
https://kosova-info.com/pas-golit-te-adnan-januzajt-leonora-jakupi-eshte-i-joni/60%Daily2018-06-28 19:51
https://kosova-info.com/kater-te-vdekur-dhe-10-te-lenduar-ne-zyrat-e-gazetes/60%Daily2018-06-28 19:50
https://kosova-info.com/boterori-i-shqiptareve-belgjika-mposht-angline-fale-golit-te-bukur-te-adnan-januzajt/60%Daily2018-06-28 19:50
https://kosova-info.com/rastesia-e-kupes-se-botes-messi-cdo-mengjes-perballet-me-fytyren-e-ronaldos-2/60%Daily2018-06-28 19:39
https://kosova-info.com/truri-i-femrave-eshte-me-aktiv-sesa-i-meshkujve/60%Daily2018-06-28 19:38
https://kosova-info.com/gold-ag-kujton-basketbollistin-gazmend-sinani-per-ty/60%Daily2018-06-28 19:36
https://kosova-info.com/rastesia-e-kupes-se-botes-messi-cdo-mengjes-perballet-me-fytyren-e-ronaldos/60%Daily2018-06-28 19:35
https://kosova-info.com/hoxhaj-ne-londer-normalizimi-i-plote-per-ne-nenkupton-njohje-dhe-anetaresim-ne-okb/60%Daily2018-06-28 19:28
https://kosova-info.com/shteti-i-zhytur-ne-borxhe/60%Daily2018-06-28 19:28
https://kosova-info.com/gruaja-shtatzene-diagnostifikohet-me-tumor-ne-tru-emocionuese-ajo-cfare-ka-bere-burri-i-saj-foto-video/60%Daily2018-06-28 19:25
https://kosova-info.com/gjithe-u-hidheruam-me-adnan-januzajn-mirepo-lladrovci-del-me-nje-deklarate-ndryshe/60%Daily2018-06-28 19:22
https://kosova-info.com/kafiterive-te-gjilanit-i-lejohet-te-punojne-nje-ore-me-shume/60%Daily2018-06-28 19:21
https://kosova-info.com/thaci-kongresi-amerikan-miratoi-rezoluten-qe-denon-ekzekutimin-e-vellezerve-bytyci/60%Daily2018-06-28 19:16
https://kosova-info.com/me-ne-fund-zbulohet-e-verteta-justin-bieber-ne-lidhje-me-modelen-e-njohur/60%Daily2018-06-28 19:15
https://kosova-info.com/januzaj-shenon-super-gol-e-kalon-belgjiken-ne-epersi/60%Daily2018-06-28 19:14
https://kosova-info.com/koreja-e-veriut-se-ka-nijet-te-heqe-dore-nga-armet-berthamore-dalin-deshmite/60%Daily2018-06-28 19:02
https://kosova-info.com/kanye-west-jam-duke-menduar-per-vetevrasjen/60%Daily2018-06-28 18:55
https://kosova-info.com/mot-i-pazakonte-per-qershor-video/60%Daily2018-06-28 18:51
https://kosova-info.com/angli-0-0-belgjike-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-28 18:48
https://kosova-info.com/dash-korrupsioni-problematike-per-luftimin-e-trafikimit-me-njerez-ne-kosove/60%Daily2018-06-28 18:43
https://kosova-info.com/gjermania-kthehet-ne-shtepi-por-hotelin-do-ta-paguaje-deri-ne-fund-te-boterorit/60%Daily2018-06-28 18:38
https://kosova-info.com/rita-ora-anulon-koncertin-ne-izrael/60%Daily2018-06-28 18:33
https://kosova-info.com/suso-largohet-nga-milani-drejt-transferimit-te-gjiganti-i-la-ligas/60%Daily2018-06-28 18:27
https://kosova-info.com/rexhep-hoti-e-provokon-edhe-njehere-vuciqin-e-ben-shqiponjen-ne-serbi/60%Daily2018-06-28 18:26
https://kosova-info.com/femijet-e-ketyre-dy-cifteve-jane-krejtesisht-te-njejte-2/60%Daily2018-06-28 18:22
https://kosova-info.com/ministri-serb-nese-kosova-kerkon-sanxhakun-greqia-duhet-ta-kerkoje-konstandinopojen/60%Daily2018-06-28 18:22
https://kosova-info.com/qosja-shqiptaret-moren-premtimin-per-hapjen-e-dyerve-te-be-se/60%Daily2018-06-28 18:09
https://kosova-info.com/roma-zyrtarizon-talentin-francez-william-bianda/60%Daily2018-06-28 18:03
https://kosova-info.com/kryemadhi-pse-u-lumturua-rama-nga-refuzimi-i-ke-se-per-hapjen-e-negociatave/60%Daily2018-06-28 17:51
https://kosova-info.com/prishtina-merr-rezultat-te-favorshem-ne-ndeshjen-e-pare-te-liges-se-evropes-ne-gjibraltar/60%Daily2018-06-28 17:49
https://kosova-info.com/ja-pse-nuk-duhet-te-diskutoni-me-askend-kur-jeni-te-zemeruar-2/60%Daily2018-06-28 17:48
https://kosova-info.com/zhdukni-lythat-ne-cdo-pjese-te-trupit-me-kete-metode-te-thjeshte-natyrale-3/60%Daily2018-06-28 17:46
https://kosova-info.com/emigracioni-ne-samitin-e-be-se-kreret-europiane-ndahen-italia-pershkallezon-krizen/60%Daily2018-06-28 17:43
https://kosova-info.com/shikoni-super-golin-e-meriton-korenices-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2018-06-28 17:36
https://kosova-info.com/nexhmedin-spahiu-marreveshja-mes-kosoves-dhe-serbise-dikur-duhet-te-ndodhe/60%Daily2018-06-28 17:34
https://kosova-info.com/interi-me-nje-transferim-nga-barcelona/60%Daily2018-06-28 17:26
https://kosova-info.com/ldk-me-vije-te-kuqe-per-presidentin/60%Daily2018-06-28 17:23
https://kosova-info.com/adrola-dushi-feston-ditelindjen-ju-prezanton-dhuraten-me-te-bukur/60%Daily2018-06-28 17:15
https://kosova-info.com/neser-ne-kuvend-qendron-nje-delegacion-i-larte-i-asamblese-parlamentare-te-nato-s/60%Daily2018-06-28 17:12
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-angli-belgjike/60%Daily2018-06-28 17:09
https://kosova-info.com/petkoviq-per-asociacionin-ide-e-keqe-nuk-mund-te-kete-shtet-brenda-shtetit-te-kosoves/60%Daily2018-06-28 17:02
https://kosova-info.com/lekaj-thote-se-rruget-e-kosoves-do-te-kene-pamjen-me-te-bukur-ne-rajon/60%Daily2018-06-28 16:57
https://kosova-info.com/ne-kete-date-lansohet-kenga-e-re-e-alban-skenderajt/60%Daily2018-06-28 16:55
https://kosova-info.com/shqiptari-dhe-serbi-fqinje-me-banesa-ne-zvicer-por-shikoni-veprimin-e-tyre-qe-do-tju-habit/60%Daily2018-06-28 16:55
https://kosova-info.com/the-washington-post-shkruan-qe-kosovaret-ngriten-fonde-per-denimin-e-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-06-28 16:51
https://kosova-info.com/deshperon-prishtina-po-humb-10-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-28 16:46
https://kosova-info.com/veliaj-tur-ne-kantierin-e-arenes-kombetare-me-artistet-gaz-paja-cr7-sdo-te-rrudhe-me-buzet/60%Daily2018-06-28 16:43
https://kosova-info.com/almeda-abazi-kthehet-prapa-ne-kohe-e-lumtur-ne-krahet-e-cenarit/60%Daily2018-06-28 16:40
https://kosova-info.com/qosja-dhe-zharku-ne-lufte-me-ambasadorin-britanik/60%Daily2018-06-28 16:37
https://kosova-info.com/gjermania-prioriteti-i-be-se-mbrojtja-e-kufijeve-te-jashtem/60%Daily2018-06-28 16:35
https://kosova-info.com/may-shenon-autogol-ne-samitin-e-be-se-pranon-dhuraten-e-michel/60%Daily2018-06-28 16:24
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-ama-nga-uki-latifi/60%Daily2018-06-28 16:22
https://kosova-info.com/xhudoja-kosovare-mbretereshe-ne-evrope-fitohet-edhe-nje-medalje-e-arte/60%Daily2018-06-28 16:20
https://kosova-info.com/sa-para-i-shpenzojne-duhanpiresit-gjate-jetes-se-tyre/60%Daily2018-06-28 16:20
https://kosova-info.com/okb-10-mije-femije-viktima-te-lufterave/60%Daily2018-06-28 16:19
https://kosova-info.com/pas-boterorit-gabriel-jesus-mund-te-transferohet-te-gjiganti-i-la-ligas/60%Daily2018-06-28 16:15
https://kosova-info.com/origjina-e-sistemit-diellor-sonda-japoneze-mberrin-prane-nje-asteroidi/60%Daily2018-06-28 16:08
https://kosova-info.com/murati-dialogu-me-nje-marreveshje-ahtisari/60%Daily2018-06-28 16:03
https://kosova-info.com/urimi-i-vecante-i-dua-lipes-per-nenen-shkruan-edhe-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2018-06-28 16:00
https://kosova-info.com/kualifikohen-kolumbia-dhe-japonia-senegali-eliminohet-per-shkak-te-kartoneve/60%Daily2018-06-28 15:53
https://kosova-info.com/psd-paralajameron-shkarkimin-e-drejtoreve-te-vv-se-ne-qeverisjen-e-prishtines/60%Daily2018-06-28 15:45
https://kosova-info.com/pas-takimit-me-presidentin-e-shqiperise-edhe-nora-istrefi-ka-dy-fjale/60%Daily2018-06-28 15:40
https://kosova-info.com/thaci-fton-partite-dhe-shoqerine-civile-ne-dialog-eshte-faze-e-rende-mund-te-mbesim-si-palestina/60%Daily2018-06-28 15:38
https://kosova-info.com/kolumbia-ne-epersi-senegali-prane-eliminimit/60%Daily2018-06-28 15:37
https://kosova-info.com/basha-be-me-13-kushte-per-shqiperine/60%Daily2018-06-28 15:32
https://kosova-info.com/dy-vjecarja-nga-lipjani-amra-bytyqi-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj/60%Daily2018-06-28 15:31
https://kosova-info.com/thaci-marreveshja-me-serbine-ligjerisht-dhe-nderkombetarisht-e-obligueshme-per-te-dyja-palet/60%Daily2018-06-28 15:28
https://kosova-info.com/keto-jane-vendet-qe-do-te-kene-nderprerje-te-rrymes-ne-vikend/60%Daily2018-06-28 15:25
https://kosova-info.com/polonia-gezon-kolumbine-kalon-ne-epersi-ndaj-japonise/60%Daily2018-06-28 15:24
https://kosova-info.com/feston-29-vjetorin-e-lindjes-flaka-krelani-shfaqet-provokuese-nga-pishina/60%Daily2018-06-28 15:22
https://kosova-info.com/ne-gjinekologjine-e-qkuk-se-dje-kane-lindur-24-foshnje/60%Daily2018-06-28 15:21
https://kosova-info.com/selmanaj-i-tronditur-me-humbjen-e-mikut-te-burgjeve-xhemsad-shehun/60%Daily2018-06-28 15:19
https://kosova-info.com/edhe-akil-gjakova-fiton-medaljen-e-arte-ne-spanje/60%Daily2018-06-28 15:16
https://kosova-info.com/ambasadorja-amerikane-i-ben-thirrje-pakistanit-te-mos-i-mbroje-terroristet/60%Daily2018-06-28 15:14
https://kosova-info.com/formacioni-zyrtar-i-prishtines-per-ndeshjen-ndaj-europas/60%Daily2018-06-28 15:11
https://kosova-info.com/vetem-nje-gote-nga-kjo-pije-dhe-nuk-do-ankoheni-dot-nga-melcia/60%Daily2018-06-28 15:08
https://kosova-info.com/orhani-tallet-keq-me-futbollistin-e-njohur-shikoni-cfare-i-ben/60%Daily2018-06-28 15:05
https://kosova-info.com/maradona-jam-gjalle-nuk-kam-vdekur/60%Daily2018-06-28 14:51
https://kosova-info.com/kurti-takon-perfaqesuesit-e-fmn-se-flet-per-rreziqet-fiskale/60%Daily2018-06-28 14:50
https://kosova-info.com/rona-nishliu-ka-nostalgji-per-kete-kohe-me-mungon/60%Daily2018-06-28 14:50
https://kosova-info.com/pas-festes-se-vidovdanit-haradinaj-policia-tregoi-profesionalizem-ne-ofrimin-e-sigurise/60%Daily2018-06-28 14:49
https://kosova-info.com/mbyllen-pjeset-e-para-ne-grupin-h-kush-kualifikohet-me-keto-rezultate/60%Daily2018-06-28 14:49
https://kosova-info.com/policia-asnje-incident-gjate-festimit-te-vidovdanit/60%Daily2018-06-28 14:44
https://kosova-info.com/kocijancic-ke-do-te-nise-punen-pergatitore-me-shqiperine/60%Daily2018-06-28 14:41
https://kosova-info.com/si-ti-njohim-meshkujt-nga-gishtat-e-kembeve/60%Daily2018-06-28 14:38
https://kosova-info.com/era-istrefi-falenderon-ilir-meten-per-mikpritje-ndan-momente-nga-kampionati/60%Daily2018-06-28 14:36
https://kosova-info.com/befason-trump-ronaldo-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2018-06-28 14:35
https://kosova-info.com/serbet-protagoniste-sherresh-ne-boterorin-e-rusise/60%Daily2018-06-28 14:33
https://kosova-info.com/kosoves-iu-shtua-numri-i-banoreve-ne-vitin-2017/60%Daily2018-06-28 14:30
https://kosova-info.com/femra-kujdes-mos-nxitoni-kur-jeni-me-taka-rrezikoni-jeten-video/60%Daily2018-06-28 14:26
https://kosova-info.com/9-menyra-per-te-fituar-para-duke-i-shitur-trupin-tuaj-shkences/60%Daily2018-06-28 14:24
https://kosova-info.com/energji-nga-dielli-ne-2019-vihen-ne-pune-impiantet-e-para-ne-shqiperi/60%Daily2018-06-28 14:23
https://kosova-info.com/arifi-nga-dialogu-ska-ndarje-as-destabilizim-por-njohje-reciproke-dhe-pajtim/60%Daily2018-06-28 14:20
https://kosova-info.com/deshtimi-i-madh-i-gjermanise-kjo-nuk-pritej-nga-kroos/60%Daily2018-06-28 14:16
https://kosova-info.com/endriti-e-ben-shqiponjen-me-presidentin-lojtarin-me-te-mire-ne-kosove-foto/60%Daily2018-06-28 14:14
https://kosova-info.com/kancelarja-luftarake/60%Daily2018-06-28 14:04
https://kosova-info.com/kida-e-sapo-dale-nga-dushi-foton-e-hedh-ne-rrjet/60%Daily2018-06-28 13:59
https://kosova-info.com/lamtumire-milan-bonucci-te-super-skuadra-e-premierliges/60%Daily2018-06-28 13:55
https://kosova-info.com/surpriza-romantike-qe-gjiko-i-ka-bere-elites-me-rastin-e-ditelindjes/60%Daily2018-06-28 13:51
https://kosova-info.com/anija-luftarake-gjermane-kaplohet-nga-zjarri-video/60%Daily2018-06-28 13:48
https://kosova-info.com/samiti-i-be-pritet-zyrtarizimi-i-vendimit-te-luksemburgut-per-shqiperine/60%Daily2018-06-28 13:34
https://kosova-info.com/putin-rusia-ka-terhequr-mijera-trupa-nga-siria/60%Daily2018-06-28 13:33
https://kosova-info.com/prishtina-behet-me-peme-ekologjike/60%Daily2018-06-28 13:31
https://kosova-info.com/vuciq-kercenohet-me-vdekje-nese-tenton-te-beje-paqe-me-kosoven/60%Daily2018-06-28 13:28
https://kosova-info.com/ozil-sikur-nje-bretkoce-e-vdekur/60%Daily2018-06-28 13:27
https://kosova-info.com/mbreteria-e-bashkuar-ka-pasur-njohuri-se-shba-ja-ka-keqtrajtuar-te-ndaluarit/60%Daily2018-06-28 13:25
https://kosova-info.com/pas-tre-muajve-kuvendi-formon-komisionin-per-gylenistet/60%Daily2018-06-28 13:23
https://kosova-info.com/bicikleta-e-se-ardhmes-me-nje-mbushje-pershkon-400-kilometra/60%Daily2018-06-28 13:20
https://kosova-info.com/safet-gerxhaliu-mbron-ramiz-kelmendin-per-denimin-nga-akp/60%Daily2018-06-28 13:19
https://kosova-info.com/finalizohet-marreveshja-per-filmin-artistik-shqiptaro-zviceran-boksjeri-shume-shpejt-ne-ekranet-tuaja/60%Daily2018-06-28 13:18
https://kosova-info.com/tregu-i-gjilanit-pas-investimeve-do-te-jete-model-i-tregut-ne-kosove/60%Daily2018-06-28 13:18
https://kosova-info.com/gazeta-gjermane-shkruan-per-rastin-e-korrupsionit-dhe-haracit-ne-podujeve/60%Daily2018-06-28 13:14
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-senegal-kolumbi/60%Daily2018-06-28 13:13
https://kosova-info.com/e-kemi-pare-luanen-duke-treguar-gjoksin-por-marina-tani-na-befasoj-se-ia-kalon-motres/60%Daily2018-06-28 13:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-japoni-poloni/60%Daily2018-06-28 13:01
https://kosova-info.com/audi-a4-e-a4-avant-me-pamje-te-re-per-2018n/60%Daily2018-06-28 12:56
https://kosova-info.com/perzgjedhesi-i-iranit-sulmon-hapur-ronaldon-ja-pse-ky-i-fundit-nuk-e-pershendeti/60%Daily2018-06-28 12:51
https://kosova-info.com/samiti-putin-trump-mbahet-me-16-korrik-ne-helsinki/60%Daily2018-06-28 12:36
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-portierit-te-argjentines-i-kercenohet-familja-me-jete-pas-gabimit-ndaj-kroacise/60%Daily2018-06-28 12:34
https://kosova-info.com/e-quajti-homoseksual-ish-i-miliarder-i-morenes-i-kunderpergjigjet-me-shume-femra-ne-jahtin-e-tij-luksoz/60%Daily2018-06-28 12:29
https://kosova-info.com/trump-be-eshte-krijuar-qe-te-perfitoj-nga-shba/60%Daily2018-06-28 12:23
https://kosova-info.com/marcelon-mund-ta-kete-demtuar-dysheku-i-hotelit/60%Daily2018-06-28 12:17
https://kosova-info.com/dhjetera-persona-jane-vrare-pas-sulmeve-te-militanteve-ne-afganistan/60%Daily2018-06-28 12:15
https://kosova-info.com/ne-gazimestan-serbet-bejne-thirrje-kunder-erdoganit-foto/60%Daily2018-06-28 12:04
https://kosova-info.com/mattis-shba-ja-do-te-mbaje-numrin-aktual-te-trupave-ushtarake-ne-korene-jugore/60%Daily2018-06-28 12:03
https://kosova-info.com/haziri-dialogu-pa-opoziten-do-te-deshtoje/60%Daily2018-06-28 12:01
https://kosova-info.com/artistet-shqiptare-favorizojne-zvicren-si-fituese-te-kampionatit-boteror/60%Daily2018-06-28 11:59
https://kosova-info.com/yagcilar-pakoja-ligjore-e-reformes-se-administrates-publike-afron-vendin-me-be-ne/60%Daily2018-06-28 11:45
https://kosova-info.com/juventus-frikeson-barcelonen-me-cmimin-e-pjanicit/60%Daily2018-06-28 11:44
https://kosova-info.com/edhe-flamuj-rus-ne-festen-e-vidovdanit-foto/60%Daily2018-06-28 11:41
https://kosova-info.com/nis-liturgjia-e-vidovdanit-qindra-serbe-te-pranishem-foto/60%Daily2018-06-28 11:33
https://kosova-info.com/lewandowski-ne-premierlige/60%Daily2018-06-28 11:21
https://kosova-info.com/investitoret-slloven-shprehen-interesim-qe-te-investojne-ne-kosove/60%Daily2018-06-28 11:18
https://kosova-info.com/bllokohen-mjetet-pirate-ne-liqene-rrezikonin-pasagjeret/60%Daily2018-06-28 11:15
https://kosova-info.com/zvicra-e-ze-vendin-e-pare-ne-bote-per-gjoba-ne-trafik-2/60%Daily2018-06-28 11:06
https://kosova-info.com/edhe-nje-medalje-per-kosoven-akil-gjakova-ne-finale/60%Daily2018-06-28 10:59
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-personi-ne-prishtine-rrah-bashkeshorten-ne-sy-te-femijeve-video/60%Daily2018-06-28 10:53
https://kosova-info.com/le-graet-zidane-me-deschamps-deri-me-2020-en/60%Daily2018-06-28 10:52
https://kosova-info.com/politikani-dhe-deputeti-francez-behet-shtetas-i-kosoves-thaci-e-dekoron/60%Daily2018-06-28 10:51
https://kosova-info.com/dera-per-anetaresimin-e-shqiperise-ne-be-mbetet-e-mbyllur/60%Daily2018-06-28 10:46
https://kosova-info.com/perberesit-per-nje-mengjes-te-shendetshem/60%Daily2018-06-28 10:43
https://kosova-info.com/turqi-perfaqesimi-i-grave-ne-parlament-shenon-rritje-te-larte/60%Daily2018-06-28 10:41
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-ligji-per-dhomen-e-posacme-te-supremes-votohet-me-9-korrik/60%Daily2018-06-28 10:39
https://kosova-info.com/premtimi-i-hahn-ne-2019-hapet-drita-jeshile-per-shqiperine/60%Daily2018-06-28 10:33
https://kosova-info.com/serbi-shane-emina-cunmulajn-e-kishte-publikuar-nje-imazh-te-vajzes-duke-bere-shqiponjen/60%Daily2018-06-28 10:20
https://kosova-info.com/samiti-i-be-se-gjithe-vemendja-te-emigracioni/60%Daily2018-06-28 10:10
https://kosova-info.com/courinho-thyen-rekord-ne-boterorin-2018/60%Daily2018-06-28 10:06
https://kosova-info.com/neser-hidhet-shorti-per-kontrollin-e-pasurise-per-20-te-zyrtareve/60%Daily2018-06-28 10:05
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-kerkon-te-shqyrtohet-sot-projektligji-per-dhomen-e-vecante-te-gjykates-supreme/60%Daily2018-06-28 10:03
https://kosova-info.com/turqia-do-te-heqe-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2018-06-28 09:57
https://kosova-info.com/dieta-ne-cift-eshte-me-e-lehte-te-humbesh-peshe/60%Daily2018-06-28 09:54
https://kosova-info.com/sipas-ahmetit-niveli-lokal-po-diskriminohet-sa-i-perket-pagave/60%Daily2018-06-28 09:48
https://kosova-info.com/haxhiu-vv-ne-asnje-menyre-nuk-e-voton-sot-ligjin-per-dhomen-e-supremes/60%Daily2018-06-28 09:44
https://kosova-info.com/a-jane-njesite-speciale-per-vulinin-policia-tregon-cfare-po-ndodh/60%Daily2018-06-28 09:41
https://kosova-info.com/argjentina-me-maradonen-kunder-frances/60%Daily2018-06-28 09:41
https://kosova-info.com/nga-prapaskenat-e-kenges-do-ta-luj-nga-ronela-hajati/60%Daily2018-06-28 09:36
https://kosova-info.com/kacanik-i-mituri-ekspozoi-kallashnikove-ne-fotografi-policia-ia-konfiskon/60%Daily2018-06-28 09:30
https://kosova-info.com/vitin-e-kaluar-mbi-10-mije-femije-u-vrane-ose-u-plagosen-ne-konflikte/60%Daily2018-06-28 09:29
https://kosova-info.com/basha-rama-pergjegjesi-per-shtyrjen-e-negociatave-smund-ti-beje-bisht-debatit/60%Daily2018-06-28 09:26
https://kosova-info.com/reshjet-e-shiut-paralizojne-athinen/60%Daily2018-06-28 09:25
https://kosova-info.com/jane-te-ndare-por-erjona-ben-veprimi-e-papritur-pas-golit-te-xhemajlit/60%Daily2018-06-28 09:24
https://kosova-info.com/hoxha-pret-rekomandim-pozitiv-nga-komisioni-evropian-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-06-28 09:23
https://kosova-info.com/zvicra-e-ze-vendin-e-pare-ne-bote-per-gjoba-ne-trafik/60%Daily2018-06-28 09:22
https://kosova-info.com/ekipi-i-gjermanise-dhe-selektori-low-sulmohen-nga-mediat/60%Daily2018-06-28 09:00
https://kosova-info.com/jemen-25-te-vdekur-ne-perleshjet-mes-ushtrise-dhe-rebeleve/60%Daily2018-06-28 08:57
https://kosova-info.com/apple-dhe-samsung-zgjidhin-mosmarreveshjen-per-patente/60%Daily2018-06-28 08:41
https://kosova-info.com/marina-vjollca-nis-diten-plot-embelsi/60%Daily2018-06-28 08:41
https://kosova-info.com/del-fotoja-shaqiri-ben-serish-shqiponjen-edhe-ndaj-kosta-rikes/60%Daily2018-06-28 08:40
https://kosova-info.com/zjarr-ne-treg-15-te-vdekur-mbi-50-te-plagosur/60%Daily2018-06-28 08:38
https://kosova-info.com/kater-kerkesat-e-sindikates-se-trepces/60%Daily2018-06-28 08:31
https://kosova-info.com/pritja-mori-fund-rooney-prezantohet-sot-nga-klubi-i-ri/60%Daily2018-06-28 08:26
https://kosova-info.com/holanda-behet-vendi-i-nente-i-be-se-qe-ndalon-ferexhen/60%Daily2018-06-28 08:25
https://kosova-info.com/grabitet-posta-ne-durres-autoret-marrin-kasaforten-por-arrestohen/60%Daily2018-06-28 08:24
https://kosova-info.com/dyshohet-se-eshte-gjalle-reperi-arrin-famen-pas-vdekjes/60%Daily2018-06-28 08:22
https://kosova-info.com/thaci-therret-konference-per-ceshtjen-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2018-06-28 08:22
https://kosova-info.com/halilovic-te-klubi-i-njohur-nga-serie-a/60%Daily2018-06-28 08:15
https://kosova-info.com/formacioni-i-kolumbise-per-fitore-ndaj-senegalit/60%Daily2018-06-28 08:07
https://kosova-info.com/ceshtja-e-migranteve-ne-krye-te-agjendes-se-samitit-te-be-se/60%Daily2018-06-28 08:05
https://kosova-info.com/shemsiu-kosovari-56-vjecar-qe-akoma-shkon-ne-shkolle/60%Daily2018-06-28 07:54
https://kosova-info.com/de-biasi-merr-drejtimin-e-ekipit-qe-deshtoi-ne-boterorin-2018/60%Daily2018-06-28 07:50
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-be-nuk-ben-pazare-me-shqiperine-e-maqedonine/60%Daily2018-06-28 07:48
https://kosova-info.com/ministria-e-jashtme-paralajmeron-arrestimin-e-vulinit-nese-hyn-ne-kosove/60%Daily2018-06-28 07:41
https://kosova-info.com/adelina-berisha-si-rralle-here-tregon-linjat-dhe-cmend-me-bikinit-lekure/60%Daily2018-06-28 07:35
https://kosova-info.com/okb-mbi-10-mije-femije-te-vrare-ose-te-plagosur-ne-konflikte/60%Daily2018-06-28 07:33
https://kosova-info.com/7-vjet-nga-vrasja-e-diana-kastratit-babai-i-saj-kerkon-ekstradimin-dhe-denimin-e-vrasesit/60%Daily2018-06-28 07:32
https://kosova-info.com/shqiperia-serish-rekord-ne-bote-per-perdorimin-e-kokaines/60%Daily2018-06-28 07:31
https://kosova-info.com/zvicra-u-ndal-ne-barazim-ja-cfare-beri-xhaka-pas-ndeshjes-me-kosta-riken/60%Daily2018-06-28 07:31
https://kosova-info.com/qyteti-shqiptar-behet-gati-per-varrim-gjermania-nderroi-jete/60%Daily2018-06-28 07:25
https://kosova-info.com/turqia-nuk-do-ti-respektoje-sanksionet-e-shba-se-kunder-iranit/60%Daily2018-06-28 07:21
https://kosova-info.com/frike-nga-fifa-keshtu-e-festoi-xhemajli-golin-kunder-kosta-rikes/60%Daily2018-06-28 07:19
https://kosova-info.com/ne-beograd-sot-protestohet-kunder-dialogut-me-kosoven/60%Daily2018-06-28 07:10
https://kosova-info.com/punetoret-e-trepces-kerkojne-qe-draft-statuti-per-trepcen-te-kthehet-ne-piken-zero/60%Daily2018-06-28 07:07
https://kosova-info.com/gold-ag-thote-se-eshte-me-i-vecanti-ne-estrade/60%Daily2018-06-28 07:06
https://kosova-info.com/njesia-speciale-niset-drejt-veriut/60%Daily2018-06-28 06:52
https://kosova-info.com/samanta-publikon-pak-nga-kenga-kush-jam-klipi-ngjashmeri-te-madhe-me-ate-te-elvana-gjates/60%Daily2018-06-28 06:38
https://kosova-info.com/vajza-e-ditelindjes-festa-vazhdon-dhe-xhesika-berberi-duket-shume-seksi/60%Daily2018-06-28 06:31
https://kosova-info.com/harrohet-specialja/60%Daily2018-06-28 06:25
https://kosova-info.com/brad-pitt-heq-dore-nga-lidhja-me-profesoreshen-neri-oxman/60%Daily2018-06-28 06:06
https://kosova-info.com/hoxha-jemi-ne-pritje-te-rekomandimit-pozitiv-nga-komisioni-evropian/60%Daily2018-06-28 06:02
https://kosova-info.com/horoskopi-per-diten-e-sotme-14/60%Daily2018-06-28 05:58
https://kosova-info.com/delegacioni-i-kuvendit-po-merr-pjese-ne-seminarin-rose-roth/60%Daily2018-06-28 05:57
https://kosova-info.com/dy-persona-te-plagosur-me-arme-zjarri-ne-tirane/60%Daily2018-06-28 05:49
https://kosova-info.com/ekonomia-dhe-aventurat-ne-lindjen-e-mesme-rrezikojne-qeverine-e-iranit/60%Daily2018-06-28 05:45
https://kosova-info.com/moti-per-sot-17/60%Daily2018-06-28 05:40
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-me-plan-operativ-per-festen-ortodokse-te-vidovdanit/60%Daily2018-06-28 05:38
https://kosova-info.com/kuvendi-mbane-seance-te-jashtezakonshme/60%Daily2018-06-28 05:29
https://kosova-info.com/barcelona-fillon-bisedimet-me-perforcimin-e-ri-2/60%Daily2018-06-28 05:27
https://kosova-info.com/skriniar-zyrtarizon-ekipin-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-06-28 05:21
https://kosova-info.com/savic-mbyll-boterorin-me-serbine-ja-nje-mesazh-per-klubin-e-ri/60%Daily2018-06-28 05:18
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-ndeshjes-anglia-belgjika/60%Daily2018-06-28 05:12
https://kosova-info.com/frike-te-brazili-lendohet-marcelo/60%Daily2018-06-28 05:08
https://kosova-info.com/rikthehet-fuqishem-tuna-hap-kembet-dhe/60%Daily2018-06-27 21:59
https://kosova-info.com/autogol-me-koke-nga-portieri-kjo-ishte-penalltia-me-qesharake-e-boterorit/60%Daily2018-06-27 21:57
https://kosova-info.com/zgjedhjet-fillestare-fitojne-kandidatet-e-mbeshtetur-nga-trumpi/60%Daily2018-06-27 21:50
https://kosova-info.com/rama-nuk-pranojme-refugjate-shqiperia-nuk-mund-te-behet-mocal/60%Daily2018-06-27 21:49
https://kosova-info.com/si-e-festuan-ilir-meta-dhe-era-istrefi-golin-e-blerim-xhemajlit/60%Daily2018-06-27 21:41
https://kosova-info.com/besojeni-ose-jo-keshtu-e-quan-futbollistin-e-njohur-almeda-abazi/60%Daily2018-06-27 21:40
https://kosova-info.com/shkencetaret-testojne-rrjetin-5g/60%Daily2018-06-27 21:39
https://kosova-info.com/deklaratat-e-vuciqit-per-pushtimin-e-veriut-perkeqesojne-raportet-kosove-serbi/60%Daily2018-06-27 21:33
https://kosova-info.com/sherr-midis-te-rinjve-ne-elbasan-plagosen-me-thike-dy-persona/60%Daily2018-06-27 21:32
https://kosova-info.com/serbet-nuk-largohen-nga-boterori-pa-bere-skandal-perleshje-e-madhe-me-brazilianet-ne-stadium/60%Daily2018-06-27 21:29
https://kosova-info.com/humanisti-halil-kastrati-jep-nje-lajm-te-mire-per-djalin-e-tij/60%Daily2018-06-27 21:27
https://kosova-info.com/era-istrefi-do-ta-permbylle-kampionatin-boteror-tregon-se-a-do-flase-shqip/60%Daily2018-06-27 21:21
https://kosova-info.com/sonda-japoneze-mberrin-prane-nje-asteroidi/60%Daily2018-06-27 21:21
https://kosova-info.com/shume-shpejt-ne-mitrovice-nis-ndertimi-i-impiantit-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza/60%Daily2018-06-27 21:19
https://kosova-info.com/hetimet-kunder-feto-s-urdherarrest-per-99-te-dyshuar/60%Daily2018-06-27 21:16
https://kosova-info.com/komike-sportingu-e-shkarkon-serbin-mihajlovic-vetem-9-dite-pasi-nenshkroi-me-te/60%Daily2018-06-27 21:10
https://kosova-info.com/do-shkriheni-se-qeshuri-me-biseden-private-te-bes-kallakut-dhe-ijes/60%Daily2018-06-27 21:09
https://kosova-info.com/shtate-ushqimet-qe-luftojne-diabetin/60%Daily2018-06-27 20:59
https://kosova-info.com/milionat-nga-taksat-vazhdojne-te-harxhohen-per-rrugen-e-kombit-si-po-shtohen-faturat/60%Daily2018-06-27 20:59
https://kosova-info.com/super-driblimi-i-shaqirit-qe-e-trullosi-mbrojtesin-e-kosta-rikas/60%Daily2018-06-27 20:58
https://kosova-info.com/a-e-ka-pare-kete-video-morena-taraku-i-dashuri-miliarder-kapet-mat-me-disa-femra-seksi/60%Daily2018-06-27 20:50
https://kosova-info.com/i-pandehuri-nuk-ndihet-fajtor-per-vrasjen-e-bashkeshortes-dhe-fqinjit/60%Daily2018-06-27 20:49
https://kosova-info.com/beogradi-e-quan-skandal-vendimin-qe-vulinit-ti-ndalohet-hyrja-ne-kosove/60%Daily2018-06-27 20:42
https://kosova-info.com/trajtoni-problemet-e-lekures-se-fytyres-me-metoda-natyrale/60%Daily2018-06-27 20:42
https://kosova-info.com/deputeti-francez-merr-nenshtetesine-e-kosoves/60%Daily2018-06-27 20:37
https://kosova-info.com/nuk-jane-ne-lidhje-fero-dhe-rina-po-kurdisin-dicka-bashke/60%Daily2018-06-27 20:30
https://kosova-info.com/zvicra-e-merr-nje-lajm-shume-te-keq-pas-kualifikimit/60%Daily2018-06-27 20:29
https://kosova-info.com/zvicra-e-merr-nje-lajm-shume-te-keq-pas-kualifikimit/60%Daily2018-06-27 20:29
https://kosova-info.com/merkel-shkruan-pas-eliminimit-te-gjermanise/60%Daily2018-06-27 20:27
https://kosova-info.com/pamje-apokalipsi-nga-anglia-evakuohen-banoret/60%Daily2018-06-27 20:22
https://kosova-info.com/diete-me-patate-heq-pese-kg-per-tri-dite-por-duhet-te-kini-kujdes/60%Daily2018-06-27 20:15
https://kosova-info.com/kundershtar-i-frikshem-per-brazilin-ne-fazen-tjeter/60%Daily2018-06-27 20:12
https://kosova-info.com/rama-tregon-se-kur-macron-do-te-vizitoje-shqiperine/60%Daily2018-06-27 20:12
https://kosova-info.com/thyen-serish-rregullat-modelja-e-njohur-zhvishet-komplet-nudo/60%Daily2018-06-27 20:09
https://kosova-info.com/i-akuzuari-tregon-detaje-nga-momenti-i-vrasjes-ne-peje/60%Daily2018-06-27 20:03
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-eshte-kundershtari-i-radhes-per-zvicren-ne-boteror/60%Daily2018-06-27 20:01
https://kosova-info.com/brazili-dergon-serbine-ne-shtepi-me-humbje-e-mbylle-grupin-si-lider/60%Daily2018-06-27 19:54
https://kosova-info.com/zvicra-e-shqiptareve-kalon-grupin-ne-boteror/60%Daily2018-06-27 19:53
https://kosova-info.com/350-mije-euro-shtese-per-memorialin-e-ibrahim-rugoves/60%Daily2018-06-27 19:52
https://kosova-info.com/per-nje-dite-paris-milano-nga-majk-dhe-ghetto-geasy-kap-milioneshin/60%Daily2018-06-27 19:44
https://kosova-info.com/thaci-thote-se-jane-te-pakuptueshme-arsyet-e-be-se-per-vonesen-e-vizave/60%Daily2018-06-27 19:42
https://kosova-info.com/ndarja-e-30-mije-eurove-per-trajtimin-e-bukoshit-sjell-reagime/60%Daily2018-06-27 19:35
https://kosova-info.com/ndryshimet-ne-politikat-e-emigracionit-rrezikojne-percarjen-e-be-se/60%Daily2018-06-27 19:33
https://kosova-info.com/brazili-gezon-zvicren-shenon-edhe-golin-e-dyte-ndaj-serbise/60%Daily2018-06-27 19:30
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-ne-perkrahje-te-futbollisteve-shqiptare-shikoni-cfare-ben/60%Daily2018-06-27 19:26
https://kosova-info.com/vajza-ky-eshte-testi-qe-duhet-ti-beni-cdo-mashkulli/60%Daily2018-06-27 19:20
https://kosova-info.com/gol-me-koke-kosta-rika-barazon-ndaj-zvicres/60%Daily2018-06-27 19:17
https://kosova-info.com/shqiptaret-kapen-me-narkotik-arrestohen-nga-policia-italiane/60%Daily2018-06-27 19:16
https://kosova-info.com/rita-ora-ju-cmend-me-kete-veshje-transparente-ve-ne-pah-linjat-trupore/60%Daily2018-06-27 19:10
https://kosova-info.com/hahn-eshte-e-qarte-se-bisedimet-do-te-fillojne-besoj-ne-referendum-te-suksesshem/60%Daily2018-06-27 19:04
https://kosova-info.com/simiq-haradinaj-shkeli-gjuhen-serbe-me-mospranimin-e-raportit-ne-cirilice/60%Daily2018-06-27 19:01
https://kosova-info.com/vetem-dy-dite-nga-martesa-e-aferdita-dreshajt-publikon-moment-intim-me-te-dashurin/60%Daily2018-06-27 18:50
https://kosova-info.com/qe-kater-dite-vazhdojne-kerkimet-per-gjetjen-e-nje-banori-te-malisheves/60%Daily2018-06-27 18:49
https://kosova-info.com/zvicra-dhe-brazili-po-fitojne-kush-e-merr-vendin-e-pare-me-keto-rezultate/60%Daily2018-06-27 18:47
https://kosova-info.com/shba-gjykata-e-larte-vendos-kunder-sindikatave-publike/60%Daily2018-06-27 18:41
https://kosova-info.com/brazili-zhbllokon-rezultatin-ndaj-serbise/60%Daily2018-06-27 18:39
https://kosova-info.com/erdogan-shperblen-nacionalistet/60%Daily2018-06-27 18:39
https://kosova-info.com/shenon-blerim-xhemaili-zvicra-ne-epersi/60%Daily2018-06-27 18:35
https://kosova-info.com/shtohen-sulmet-ndaj-policise/60%Daily2018-06-27 18:20
https://kosova-info.com/mbi-1500-deponi-ilegale-ne-kosove/60%Daily2018-06-27 18:20
https://kosova-info.com/haradinaj-per-distria-krasniqin-dhe-nora-gjakoven-keshtu-mbrohen-ngjyrat-e-kosoves/60%Daily2018-06-27 18:10
https://kosova-info.com/reagimi-i-low-pas-eliminimit-te-gjermanise-nga-boterori/60%Daily2018-06-27 18:08
https://kosova-info.com/organizata-per-ndalimin-e-armeve-kimike-me-kompetenca-per-percaktimin-e-fajit/60%Daily2018-06-27 18:02
https://kosova-info.com/sfidat-e-93-vjecarit-nga-vushtrria-i-cili-u-martua-tri-here-dhe-ka-23-femije/60%Daily2018-06-27 17:42
https://kosova-info.com/publikohet-nje-pjese-e-kenges-se-re-te-butrintit-vjen-serish-me/60%Daily2018-06-27 17:40
https://kosova-info.com/veseli-dy-xhudistet-tona-ia-shtuan-vendit-tone-edhe-dy-medalje-te-arta/60%Daily2018-06-27 17:37
https://kosova-info.com/tusk-be-ja-duhet-te-pergatitet-per-me-te-keqen-nga-trumpi/60%Daily2018-06-27 17:36
https://kosova-info.com/shkeljet-e-komunes-se-malisheves-me-subvencione-punesime-e-tendere/60%Daily2018-06-27 17:35
https://kosova-info.com/deklarata-e-dhimbshme-e-hummels-pas-eliminimit/60%Daily2018-06-27 17:25
https://kosova-info.com/vdes-babai-i-michael-jackson/60%Daily2018-06-27 17:25
https://kosova-info.com/thaci-uron-xhudistet-kosovare-per-medaljet-e-arta/60%Daily2018-06-27 17:09
https://kosova-info.com/kim-kardashian-me-urim-te-vecante-per-ditelindjen-e-motres/60%Daily2018-06-27 17:09
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-serbia-brazili/60%Daily2018-06-27 16:58
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-zvicra-kosta-rika/60%Daily2018-06-27 16:54
https://kosova-info.com/mediumi-brazilian-me-postimin-e-vitit-tallet-keq-me-gjermanine/60%Daily2018-06-27 16:51
https://kosova-info.com/para-lojes-bashkeshortja-e-granit-xhakes-e-ben-kete-gje/60%Daily2018-06-27 16:50
https://kosova-info.com/shefja-e-eulex-it-ne-kosove-do-te-ndryshoje-substanca-e-misionit-sdo-te-kete-rikonfigurim/60%Daily2018-06-27 16:41
https://kosova-info.com/ramiz-kelmendi-akp-po-me-plackit-do-te-ankohem/60%Daily2018-06-27 16:38
https://kosova-info.com/ju-tringellojne-veshet-duhet-ta-lexoni-kete-trupi-juaj-ju-dergon-mesazhe-per-shendetin/60%Daily2018-06-27 16:35
https://kosova-info.com/sic-nuk-e-keni-pare-kurre-poni-me-stil-te-ri-te-flokeve/60%Daily2018-06-27 16:35
https://kosova-info.com/bild-i-pameshirshem-godet-ashper-kombetaren-e-gjermanise/60%Daily2018-06-27 16:33
https://kosova-info.com/vulinit-i-ndalohet-hyrja-ne-kosove-2/60%Daily2018-06-27 16:29
https://kosova-info.com/pacolli-takon-weah-liberia-do-te-hape-ambasade-ne-kosove/60%Daily2018-06-27 16:23
https://kosova-info.com/sigurisht-keni-luajtur-solitare-por-a-e-dini-pse-ka-ekzistuar-kjo-loje/60%Daily2018-06-27 16:20
https://kosova-info.com/nora-gjakova-dhe-distria-kransiqi-fitojne-medalje-te-arta-ne-spanje/60%Daily2018-06-27 16:16
https://kosova-info.com/pas-ndeshjes-korea-e-jugut-gjermani-reagon-kengetari-i-njohur/60%Daily2018-06-27 16:16
https://kosova-info.com/hoxha-pret-nga-be-ti-permbush-premtimet-per-vizat/60%Daily2018-06-27 16:14
https://kosova-info.com/ja-cka-kane-bere-granit-xhaka-dhe-ricardo-rodriguez-per-trajnerin-kosovar/60%Daily2018-06-27 16:13
https://kosova-info.com/gafa-e-pabesueshme-e-neuer-sjelle-golin-me-te-cuditshem-te-kampionatit-boteror/60%Daily2018-06-27 16:10
https://kosova-info.com/xhabir-zharku-une-isha-rebel-i-politikes-iu-pengoja-nderkombetareve/60%Daily2018-06-27 16:07
https://kosova-info.com/skerdi-feston-ditelindjen-pozon-ne-mes-te/60%Daily2018-06-27 16:00
https://kosova-info.com/lamtumire-boteror-gjermania-bie-nga-grupi/60%Daily2018-06-27 15:59
https://kosova-info.com/korea-shokon-gjermanine-ia-shenon-dy-gola-ne-minutat-shtese/60%Daily2018-06-27 15:57
https://kosova-info.com/suedia-shkaterron-meksiken-kualifikohet-nga-grupi/60%Daily2018-06-27 15:53
https://kosova-info.com/zedhenesja-e-trump-nen-mbrojtjen-e-sherbimit-sekret/60%Daily2018-06-27 15:49
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-me-plan-operativ-per-manifestimin-e-festes-se-vidovdanit/60%Daily2018-06-27 15:41
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-ta-hapni-deren-e-vetures-me-doren-e-djathte-video/60%Daily2018-06-27 15:39
https://kosova-info.com/premiere-melisa-lansohet-nga-2ton/60%Daily2018-06-27 15:38
https://kosova-info.com/suedia-e-pandalshme-shenon-edhe-golin-e-trete/60%Daily2018-06-27 15:37
https://kosova-info.com/te-enjten-shpallet-data-dhe-vendi-i-takimit-trump-putin/60%Daily2018-06-27 15:34
https://kosova-info.com/del-ne-ekspozite-portreti-i-fundit-i-porositur-nga-michael-jackson/60%Daily2018-06-27 15:33
https://kosova-info.com/suedia-dyfishon-rezultatin-ndaj-meksikes-prane-kualifikimit/60%Daily2018-06-27 15:24
https://kosova-info.com/publikon-foto-provokuese-baby-g-ben-nje-veprim-te-pahijshem/60%Daily2018-06-27 15:20
https://kosova-info.com/qeveria-maqedonase-ka-plan-per-reforma/60%Daily2018-06-27 15:19
https://kosova-info.com/%e2%80%8b-vendet-qe-diteve-te-ardhshme-nuk-do-te-kene-rryme/60%Daily2018-06-27 15:13
https://kosova-info.com/suedia-ne-epersi-ndaj-meksikes-frike-e-madhe-per-gjermanine/60%Daily2018-06-27 15:13
https://kosova-info.com/policia-e-shqiperise-dhe-e-kosoves-patrullime-te-perbashketa-gjate-veres/60%Daily2018-06-27 15:08
https://kosova-info.com/agk-takon-koordinatorin-e-gjykates-themelore-ne-prishtine-per-rastet-e-gazetareve/60%Daily2018-06-27 15:08
https://kosova-info.com/raporti-i-okb-per-drogat-shqiperia-ne-top-listen-e-vendeve-si-rruge-trafikimi/60%Daily2018-06-27 15:06
https://kosova-info.com/kuvendi-neser-seance-te-jashtezakonshme-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-06-27 15:06
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-tifoze-e-zjarrte-e-kesaj-skuadre-ne-boteror/60%Daily2018-06-27 15:05
https://kosova-info.com/paraburgim-te-dyshuarit-per-tentimvrasje-ne-prizren/60%Daily2018-06-27 14:59
https://kosova-info.com/apeli-kerkon-qe-te-vazhdoje-gjykimi-kunder-dy-ish-eksperteve-te-oshp-se-ndaj-te-cileve-ishte-hedhur-aktakuza-per-korrupsion/60%Daily2018-06-27 14:58
https://kosova-info.com/zyrtare-uefa-suspendon-super-klubin-evropian-per-1-vit/60%Daily2018-06-27 14:54
https://kosova-info.com/be-dhe-korrupsioni-ne-kosove/60%Daily2018-06-27 14:50
https://kosova-info.com/mbyllen-pjeset-e-para-a-eliminohet-gjermania-me-keto-rezultate/60%Daily2018-06-27 14:48
https://kosova-info.com/u-ndane-vite-me-pare-por-chris-brown-xhelozon-per-lidhjen-e-re-te-rihannes/60%Daily2018-06-27 14:45
https://kosova-info.com/pritje-shteterore-per-ministren-reshitaj-ne-shtetin-qe-ende-nuk-e-ka-njohur-kosoven-%e2%80%8b/60%Daily2018-06-27 14:41
https://kosova-info.com/hakerat-ruse-po-pergatisin-nje-sulm-te-madh/60%Daily2018-06-27 14:41
https://kosova-info.com/e-dashura-e-futbollistit-gjerman-femra-me-seksi-ne-kampionat-boteror/60%Daily2018-06-27 14:30
https://kosova-info.com/pas-boterorit-son-te-super-skuadra-angleze-per-70-milione-euro/60%Daily2018-06-27 14:29
https://kosova-info.com/putin-ka-shprese-per-permiresimin-e-marredhenieve-me-shba-ne/60%Daily2018-06-27 14:13
https://kosova-info.com/ne-nje-dite-me-shi-keshtu-duken-ermali-dhe-ami/60%Daily2018-06-27 14:12
https://kosova-info.com/alkool-ne-stadium-uefa-ndryshon-ligjin/60%Daily2018-06-27 14:08
https://kosova-info.com/pacolli-lajmet-fake-te-serbise-nuk-mund-te-na-pengojne-marredheniet-mes-kosoves-dhe-liberise/60%Daily2018-06-27 14:02
https://kosova-info.com/rruga-e-pambrojtur-guret-bien-se-u-prene-pemet/60%Daily2018-06-27 14:01
https://kosova-info.com/ngjyra-kafe-qe-ka-marre-ne-det-e-ben-kiden-te-duket-akoma-me-seksi/60%Daily2018-06-27 13:59
https://kosova-info.com/be-nuk-guxon-ti-zhgenjeje-vendet-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2018-06-27 13:58
https://kosova-info.com/ministri-hamza-pret-ne-takim-nje-delegacin-te-larte-te-malit-te-zi/60%Daily2018-06-27 13:52
https://kosova-info.com/gjyqtari-paralajmeron-masa-ndaj-kercenimeve-per-lirine-e-medias/60%Daily2018-06-27 13:45
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-ne-shkoder/60%Daily2018-06-27 13:44
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-fuqizimi-i-sundimit-te-ligjit-i-pa-alternative/60%Daily2018-06-27 13:29
https://kosova-info.com/ukraina-thote-se-rusia-po-pergatit-sulm-te-madh-kibernetik/60%Daily2018-06-27 13:28
https://kosova-info.com/artistet-dhe-komuna-arrijne-marreveshje-per-teatrin-kombetare/60%Daily2018-06-27 13:25
https://kosova-info.com/sot-eshte-nje-prej-meshkujve-me-simpatik-por-keshtu-dukej-kivanc-dikur/60%Daily2018-06-27 13:24
https://kosova-info.com/bushati-nuk-ka-kushte-shtese-vendimi-pozitiv-per-shqiperine/60%Daily2018-06-27 13:22
https://kosova-info.com/keto-pytje-i-ben-apple-gjate-intervistes-per-pune/60%Daily2018-06-27 13:15
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-meksika-suedia/60%Daily2018-06-27 13:12
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-koreja-e-jugut-gjermania/60%Daily2018-06-27 13:05
https://kosova-info.com/macron-takon-papen-ne-fokus-ceshtja-e-emigracionit/60%Daily2018-06-27 12:58
https://kosova-info.com/ne-zvicer-prodhohet-birra-me-shqiponje-per-xhaken-e-shaqirin/60%Daily2018-06-27 12:53
https://kosova-info.com/veshjen-qe-majk-e-perdori-ne-klipin-e-ri-me-pare-e-kemi-pare-ne-trupin-e-kesaj-femre-seksi/60%Daily2018-06-27 12:51
https://kosova-info.com/ledri-vula-i-shkruan-elvana-gjates-ja-cka-i-thote/60%Daily2018-06-27 12:28
https://kosova-info.com/messi-reagon-per-sistemin-var-hedh-dyshime-mbi-penalltine-e-nigerise/60%Daily2018-06-27 12:27
https://kosova-info.com/historia-e-frikshme-e-gruas-se-pare-te-sadam-husseinit/60%Daily2018-06-27 12:23
https://kosova-info.com/20-min-shqiponjat-e-xhakes-e-shaqirit-nuk-jane-aspak-politike/60%Daily2018-06-27 12:09
https://kosova-info.com/nicole-kidman-dhe-keith-urban-festojne-12-vjetorin-e-marteses/60%Daily2018-06-27 11:59
https://kosova-info.com/avion-konceptual-boeing-mund-te-fluturoje-nga-nju-jork-ne-londer-per-2-ore/60%Daily2018-06-27 11:55
https://kosova-info.com/momenti-shokues-kur-burri-i-pashpirt-hedh-nenen-para-traktorit/60%Daily2018-06-27 11:54
https://kosova-info.com/vazquez-nga-real-madrid-ne-premierlige/60%Daily2018-06-27 11:49
https://kosova-info.com/shba-vendi-i-10-te-me-i-rrezikshem-ne-bote-per-grate/60%Daily2018-06-27 11:48
https://kosova-info.com/kosova-siguron-dy-medaljet-e-para-ne-lojerat-mesdhetare-tarragona-2018/60%Daily2018-06-27 11:42
https://kosova-info.com/festa-e-cmendur-ne-buenos-aires-pas-kualifikimit-te-argjentines/60%Daily2018-06-27 11:34
https://kosova-info.com/e-cuditshme-krejt-keta-femije-jane-prej-nje-babai/60%Daily2018-06-27 11:30
https://kosova-info.com/fellaini-ne-milan/60%Daily2018-06-27 11:28
https://kosova-info.com/kete-do-ta-enderronte-cdo-femer-modeles-se-njohur-i-dashuri-i-propozon-martese-si-ne-perralla/60%Daily2018-06-27 11:20
https://kosova-info.com/tre-student-kosovar-pjes-e-ekspozits-beyond-peace-2018-dmz-art-design-n-kore-t-jugut/60%Daily2018-06-27 11:17
https://kosova-info.com/azdren-llullaku-kthehet-ne-rumani-kontrate-2-vjecare-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-06-27 11:17
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-kopjon-dua-lipen/60%Daily2018-06-27 11:06
https://kosova-info.com/sampaoli-kthen-vemendjen-te-franca/60%Daily2018-06-27 10:47
https://kosova-info.com/islanda-lamtumire-me-falenderime/60%Daily2018-06-27 10:43
https://kosova-info.com/ekipi-i-argjentines-fiton-mbeshtetjen-nga-tifozet/60%Daily2018-06-27 10:39
https://kosova-info.com/ministri-kosovar-e-mban-fjalen-i-dhuron-1357-dollare-per-denimin-e-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-06-27 10:33
https://kosova-info.com/europa-e-mirepret-vecante-prishtinen-shqiponjat-kane-ateruar-mireserdhet-ne-gjibraltar/60%Daily2018-06-27 10:12
https://kosova-info.com/kombetarja-gjermane-pasqyre-e-gjermanise/60%Daily2018-06-27 10:05
https://kosova-info.com/kaq-afer-shikuesit-mahniten-me-fluturimet-e-piloteve-britanike/60%Daily2018-06-27 10:05
https://kosova-info.com/gjermania-me-makine-llogaritese/60%Daily2018-06-27 10:01
https://kosova-info.com/edhe-nje-martese-e-fshehte-ne-showbiz/60%Daily2018-06-27 09:52
https://kosova-info.com/pas-solidaritetit-te-madh-me-xhaken-e-shaqirin-reagojne-serbet-e-zvicres/60%Daily2018-06-27 09:46
https://kosova-info.com/befasia-e-veres-gabriel-jesus-te-barcelona/60%Daily2018-06-27 09:44
https://kosova-info.com/dalin-detaje-rreth-samsung-galaxy-s10-foto/60%Daily2018-06-27 09:41
https://kosova-info.com/verratti-lamtumire-paris-saint-germain/60%Daily2018-06-27 09:41
https://kosova-info.com/zyrtare-ruse-diskutojne-sanksionet-amerikane-me-diplomate-te-larte-te-shba-se/60%Daily2018-06-27 09:37
https://kosova-info.com/hysaj-ka-nje-kerkese-per-ancelottin/60%Daily2018-06-27 09:37
https://kosova-info.com/belen-kaplohet-nga-vapa-nudo-sepse-nese-natyra-do-te-donte-me-rroba-me-rroba-do-te-kishe-lindur/60%Daily2018-06-27 09:31
https://kosova-info.com/kabineti-i-ri-qeveritar-kryen-betimin-ne-ceki/60%Daily2018-06-27 09:22
https://kosova-info.com/skifterja-e-zemres-nga-bes-kallaku-publikohet-ne-versionin-grek/60%Daily2018-06-27 09:20
https://kosova-info.com/ky-rezultat-e-kualifikon-zvicren-nga-grupi-e/60%Daily2018-06-27 08:39
https://kosova-info.com/demi-rose-i-jep-ngjyre-ibizes/60%Daily2018-06-27 08:33
https://kosova-info.com/zgjerohet-heathrow-aeroporti-britanik-do-te-behet-me-i-madhi-ne-bote/60%Daily2018-06-27 08:26
https://kosova-info.com/barcelona-terhiqet-nga-savic-ja-cfare-ka-kerkuar-klubi-i-tares/60%Daily2018-06-27 08:25
https://kosova-info.com/verifikohet-llogaria-e-gold-ag-ne-instagram/60%Daily2018-06-27 08:16
https://kosova-info.com/ciao-milan-bonucci-ne-premierlige/60%Daily2018-06-27 08:05
https://kosova-info.com/babai-i-shkruan-ermal-metes-tregon-historine-pse-i-biri-nuk-i-flet/60%Daily2018-06-27 08:02
https://kosova-info.com/naten-vone-elvana-gjata-duke-u-relaksuar-ne-det/60%Daily2018-06-27 07:47
https://kosova-info.com/rojo-zbulon-fjalet-e-messit-pas-pjeses-se-pare-ndaj-nigerise/60%Daily2018-06-27 07:47
https://kosova-info.com/keshillari-amerikan-john-bolton-viziton-sot-mosken/60%Daily2018-06-27 07:41
https://kosova-info.com/haradinaj-dhe-truprojat-e-tij-fluturojne-si-shqiponje-foto/60%Daily2018-06-27 07:39
https://kosova-info.com/ne-gjermani-ende-nuk-ka-marreveshje-per-migrantet/60%Daily2018-06-27 07:37
https://kosova-info.com/fjolla-morina-uron-te-dashurin-per-ditelindje-nepermjet-kesaj-fotografie/60%Daily2018-06-27 07:36
https://kosova-info.com/shtetet-amerikane-hedhin-ne-gjyq-administraten-e-trumpit/60%Daily2018-06-27 07:36
https://kosova-info.com/ja-pse-eshte-ushtria-me-e-fuqishme-ne-bote-foto/60%Daily2018-06-27 07:32
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-afer-parkut-te-biznesit-ne-drenas/60%Daily2018-06-27 07:31
https://kosova-info.com/messi-i-shenoi-nigerise-ja-cfare-beri-pas-ndeshjes/60%Daily2018-06-27 07:27
https://kosova-info.com/neser-dhe-pasneser-vendoset-per-fatin-e-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-06-27 07:23
https://kosova-info.com/semuret-dua-lipa-anulon-koncertin-ne-denver/60%Daily2018-06-27 07:18
https://kosova-info.com/grezda-ka-nje-lajm-fantastik-per-shqiperine/60%Daily2018-06-27 07:15
https://kosova-info.com/stabilizohet-gjendja-e-furnizimit-me-barna-ne-qkuk/60%Daily2018-06-27 07:14
https://kosova-info.com/serbet-frikesohen-se-perfaqesuesja-e-re-ne-dialog-eshte-mbeshtetese-e-kosoves/60%Daily2018-06-27 07:10
https://kosova-info.com/maradona-shpjegon-gjendjen-e-tij-pas-fitores-se-argjentines/60%Daily2018-06-27 07:09
https://kosova-info.com/bankat-ne-kosove-atraktive-per-investimet-e-huaja/60%Daily2018-06-27 07:09
https://kosova-info.com/mbreteria-e-hapesires-kerkon-njerez-qe-te-jetojne-ne-hene/60%Daily2018-06-27 07:07
https://kosova-info.com/feste-e-cmendur-mes-vajzash-seksi-per-ditelindjen-e-xhesika-berberit/60%Daily2018-06-27 07:06
https://kosova-info.com/asnje-gjurme-per-burrin-qe-u-zhduk-ne-malisheve-i-madh-e-i-vogel-ne-kerkim-te-tij/60%Daily2018-06-27 07:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vlera-e-jashtezakonshme-e-instagramit/60%Daily2018-06-27 06:53
https://kosova-info.com/kjo-eshte-detyra-e-pare-e-meghan-markle-ne-oborrin-mbreteror/60%Daily2018-06-27 06:42
https://kosova-info.com/ish-i-dashuri-miliarder-ia-pa-hajrin-morena-tarakut-per-nje-arsye/60%Daily2018-06-27 06:31
https://kosova-info.com/keto-jane-ngjarjet-e-dites-se-merkure/60%Daily2018-06-27 06:06
https://kosova-info.com/messi-shenoi-gol-gruaja-e-tij-ben-reagimin-me-te-bukur-me-lot-ne-sy/60%Daily2018-06-27 06:05
https://kosova-info.com/be-lanson-programin-e-ri-te-reformes-ekonomike/60%Daily2018-06-27 06:04
https://kosova-info.com/zjarr-masiv-ne-manchester-qindra-banore-lene-shtepite/60%Daily2018-06-27 06:01
https://kosova-info.com/mot-i-ftohte-me-vranesira-dhe-shi/60%Daily2018-06-27 05:47
https://kosova-info.com/dorezohen-pese-kallezime-penale-ndaj-serbise-per-krime-lufte/60%Daily2018-06-27 05:42
https://kosova-info.com/po-vjen-dimri-ne-keto-vend-ka-rene-bore-nje-nate-me-pare/60%Daily2018-06-27 05:36
https://kosova-info.com/koalicioni-arab-vendos-kushte-per-paqen-ne-jemen/60%Daily2018-06-27 05:33
https://kosova-info.com/gjermania-kerkon-kualifikimin-keto-jane-formacionet-e-duelit-me-korene-e-jugut/60%Daily2018-06-27 05:33
https://kosova-info.com/alarm-fals-per-bombe-ne-rusi-terrorizohet-rostovi/60%Daily2018-06-27 05:29
https://kosova-info.com/barcelona-vendos-nese-do-te-paraqes-oferte-per-pjanicin/60%Daily2018-06-27 05:28
https://kosova-info.com/formacioni-i-brazilit-per-fitore-ndaj-serbise/60%Daily2018-06-27 05:22
https://kosova-info.com/formacionet-e-ndeshjes-vendimtare-zvicra-kosta-rika/60%Daily2018-06-27 05:17
https://kosova-info.com/zyrtare-cancelo-mberrin-per-teste-mjekesore-te-klubi-i-ri/60%Daily2018-06-27 05:12
https://kosova-info.com/rita-ora-mbeshtet-fushaten-per-te-mbijetuarit-e-dhunes-seksuale-ne-kosove/60%Daily2018-06-26 22:01
https://kosova-info.com/alarm-per-bombe-ne-rusi-policia-evakuon-hotelin/60%Daily2018-06-26 21:59
https://kosova-info.com/3-maska-natyrale-per-floke-sa-me-te-shendetshme/60%Daily2018-06-26 21:55
https://kosova-info.com/tahiri-nuk-frikesohemi-nga-mocionet-e-votebesimit/60%Daily2018-06-26 21:54
https://kosova-info.com/misioni-u-permbush-me-sukses-reagon-njeriu-qe-mobilizoi-shqiptaret-per-te-paguar-denimin-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-06-26 21:53
https://kosova-info.com/ja-pse-duhet-te-pini-uje-cdo-mengjes-2/60%Daily2018-06-26 21:48
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-ka-vendosur-tju-le-pa-gjume-me-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-06-26 21:41
https://kosova-info.com/flet-deshmitari-i-aksidentit-ku-mrekullisht-shpetoi-nena-me-femijen-2/60%Daily2018-06-26 21:40
https://kosova-info.com/brenda-24-oreve-shqiptaret-grumbullojne-25-mije-dollare-per-denimin-e-heronjve-tane/60%Daily2018-06-26 21:38
https://kosova-info.com/7-tipe-inteligjencash-tek-cili-tip-jeni-ju-2/60%Daily2018-06-26 21:32
https://kosova-info.com/flet-deshmitari-i-aksidentit-ku-mrekullisht-shpetoi-nena-me-femijen/60%Daily2018-06-26 21:25
https://kosova-info.com/2ton-nis-xhirimet-e-projektit-te-ri/60%Daily2018-06-26 21:20
https://kosova-info.com/messi-vs-ronaldo-ja-kur-mund-te-shohim-super-perballjen-e-tyre-ne-boteror/60%Daily2018-06-26 21:18
https://kosova-info.com/wess-mitchell-e-kemi-shtuar-komunikimin-me-serbine-dhe-kosoven/60%Daily2018-06-26 21:06
https://kosova-info.com/me-kete-imazh-terheqes-kylie-jenner-falenderon-110-milione-ndjekesit-ne-instagram/60%Daily2018-06-26 21:05
https://kosova-info.com/kjo-grua-peshon-500-kg-video/60%Daily2018-06-26 21:01
https://kosova-info.com/pasi-e-quajten-turpi-i-kosoves-xhabir-zharku-u-reagon-ministrit-tahiri-dhe-ambasadorit-oconnell/60%Daily2018-06-26 20:57
https://kosova-info.com/messi-vjen-me-deklaraten-e-vitit-pas-kualifikimit/60%Daily2018-06-26 20:56
https://kosova-info.com/basha-krimi-dhe-korrupsioni-po-mbajne-peng-te-ardhmen-tone/60%Daily2018-06-26 20:50
https://kosova-info.com/hahn-nga-neser-fillojme-pergatitjet-per-negociata-me-be-ne/60%Daily2018-06-26 20:48
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-publikon-caste-te-lumtura-me-khloen-ve-ne-pah-kembet-seksi/60%Daily2018-06-26 20:40
https://kosova-info.com/pacolli-uron-shqiperine-dhe-maqedonine-kosova-shume-shpejt-do-te-marr-lajmin-pozitiv-per-vizat/60%Daily2018-06-26 20:39
https://kosova-info.com/instagram-ne-heshtje-sjell-risine-e-madhe-foto/60%Daily2018-06-26 20:38
https://kosova-info.com/skandali-i-radhes-nga-maradona-shikoni-sjelljet-e-pakontrolluara-ne-tribuna/60%Daily2018-06-26 20:37
https://kosova-info.com/tahiri-gjakova-se-fitoi-me-merite-zonen-ekonomike-amerikane-por-me-ndihmen-e-qeverise/60%Daily2018-06-26 20:30
https://kosova-info.com/ne-mal-te-zi-nis-mbledhja-e-nenshkrimeve-per-ta-anuluar-njohjen-e-kosoves/60%Daily2018-06-26 20:30
https://kosova-info.com/zyrtare-super-lajm-per-kroacine-ky-eshte-kundershtari-i-radhes/60%Daily2018-06-26 20:24
https://kosova-info.com/i-kerkon-gruas-tia-dergoje-nje-fotografi-ne-momentin-qe-e-pa-kerkoi-shkurorezim-nga-ajo-foto-2/60%Daily2018-06-26 20:23
https://kosova-info.com/berisha-vendimi-i-be-se-ndaj-kosoves-dhe-shqiperise-krejtesisht-politik/60%Daily2018-06-26 20:20
https://kosova-info.com/pas-fotove-te-nxehta-te-anxhelines-alberia-ia-publikon-kete-imazh-vajzes-se-madhe/60%Daily2018-06-26 20:17
https://kosova-info.com/per-shtate-vite-10-mije-lindje-me-pak-ne-kosove/60%Daily2018-06-26 20:14
https://kosova-info.com/nota-marramendese-e-messit-per-ndeshjen-ndaj-nigerise/60%Daily2018-06-26 20:13
https://kosova-info.com/finale-para-finales-argjentina-takohet-me-kombetaren-e-njohur-ne-fazen-tjeter/60%Daily2018-06-26 20:02
https://kosova-info.com/luftimet-ne-jemen-koalicioni-arab-vendos-parakushte-per-paqe/60%Daily2018-06-26 20:01
https://kosova-info.com/trump-nuk-do-te-kete-ndjekje-penale-per-emigrantet/60%Daily2018-06-26 19:56
https://kosova-info.com/argjentina-e-messit-kalon-grupin-islanda-u-mposht-nga-kroacia/60%Daily2018-06-26 19:54
https://kosova-info.com/zbulohet-cmimi-i-veshjes-se-majk-nuk-do-e-besoni-sa-kushton/60%Daily2018-06-26 19:54
https://kosova-info.com/molliqaj-po-mundohemi-qe-roamingun-ta-heqim-pa-perfunduar-sezoni-veror/60%Daily2018-06-26 19:49
https://kosova-info.com/termet-ne-stadium-argjentina-shenon-golin-e-epersise/60%Daily2018-06-26 19:48
https://kosova-info.com/islanda-ri-futet-ne-loje-per-kualifikim-barazon-ndaj-kroacise/60%Daily2018-06-26 19:39
https://kosova-info.com/kjo-eshte-droga-me-e-kerkuar-ne-kosove-shqetesim-per-te-rinjte-dhe-shkollat/60%Daily2018-06-26 19:38
https://kosova-info.com/keshilli-i-europes-vlereson-ratifikimin-e-marreveshjes-se-demarkacionit/60%Daily2018-06-26 19:35
https://kosova-info.com/kim-kardashian-nuk-ndalet-pozon-serish-me-te-brendshme/60%Daily2018-06-26 19:35
https://kosova-info.com/festa-e-cuditshme-e-maradones-pas-golit-te-messit/60%Daily2018-06-26 19:35
https://kosova-info.com/rama-shqiperia-ia-doli-te-marre-daten-per-hyrjen-ne-portin-e-europes-se-bashkuar/60%Daily2018-06-26 19:28
https://kosova-info.com/keto-jane-kushtet-e-reja-qe-be-i-ka-vendosur-shqiperise-per-hapjen-e-negociatave/60%Daily2018-06-26 19:26
https://kosova-info.com/ne-trupin-tuaj-ekziston-nje-suste-sekrete-ja-cfare-do-te-ndodhe-nese-e-shtypni-foto-video/60%Daily2018-06-26 19:19
https://kosova-info.com/meksike-vritet-nje-tjeter-kandidat-per-zgjedhjet-lokale/60%Daily2018-06-26 19:16
https://kosova-info.com/kroacia-nuk-e-fale-islanden-ne-epersi-me-golin-e-badelj/60%Daily2018-06-26 19:16
https://kosova-info.com/pjese-nga-videoklipi-i-ri-i-adelina-berishes-vjen-tejet-seksi/60%Daily2018-06-26 19:15
https://kosova-info.com/nigeria-befason-argjentinen-barazon-nga-penalltia/60%Daily2018-06-26 19:12
https://kosova-info.com/me-basketboll-pingpong-ismaili-kalon-pasditen-me-rinine-e-pdk-se/60%Daily2018-06-26 19:04
https://kosova-info.com/koalicioni-arab-vendos-parakushte-per-paqe-ne-jemen/60%Daily2018-06-26 18:57
https://kosova-info.com/cfare-po-kurdisin-capital-t-dhe-butrint-imeri/60%Daily2018-06-26 18:54
https://kosova-info.com/a-do-te-kete-referendum-ne-serbi-per-zgjidhjen-me-kosoven/60%Daily2018-06-26 18:50
https://kosova-info.com/mbyllen-pjeset-e-para-me-keto-rezultate-argjentina-e-messit-kalon-grupin/60%Daily2018-06-26 18:48
https://kosova-info.com/zeja-qe-po-zhduket-bardhi-nder-leshnuret-e-fundit-ne-kosove/60%Daily2018-06-26 18:39
https://kosova-info.com/messi-pa-fat-dridh-shtyllen-nga-goditja-e-denimit/60%Daily2018-06-26 18:38
https://kosova-info.com/anxhelina-perveluese-ne-fotosesionin-e-ri-ata-me-quajne-nena-e/60%Daily2018-06-26 18:36
https://kosova-info.com/bushati-shqiperia-ne-rrugen-e-pakthyeshme-drejt-anetaresimit-ne-be/60%Daily2018-06-26 18:31
https://kosova-info.com/edhe-ne-palester-gold-ag-me-fanele-te-granit-xhakes/60%Daily2018-06-26 18:22
https://kosova-info.com/nena-thote-se-ia-rrahen-djalin-ne-cerdhe-edukatorja-e-mohon/60%Daily2018-06-26 18:21
https://kosova-info.com/super-klas-nga-messi-argjentina-ne-epersi-ndaj-nigerise/60%Daily2018-06-26 18:18
https://kosova-info.com/haziri-i-gezuar-pas-fitores-se-drites-shkruajtem-histori/60%Daily2018-06-26 18:16
https://kosova-info.com/kundershtari-i-radhes-per-driten-ne-parakualifikimet-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-06-26 18:07
https://kosova-info.com/pse-veza-eshte-ushqimi-me-i-mire-ne-bote-dhe-disa-kuriozitete-qe-duhet-ti-dini-2/60%Daily2018-06-26 18:01
https://kosova-info.com/ministrat-e-listes-serbe-e-vazhdojne-punen-ne-doreheqje-2/60%Daily2018-06-26 18:01
https://kosova-info.com/kerkohet-gjak-urgjentisht-ne-qkuk/60%Daily2018-06-26 17:47
https://kosova-info.com/kerkohet-gjak-urgjentisht-ne-qkuk/60%Daily2018-06-26 17:47
https://kosova-info.com/per-keto-gjera-nena-nuk-ju-ka-treguar-asnjehere-2/60%Daily2018-06-26 17:43
https://kosova-info.com/drita-kalon-pengesen-e-pare-ne-fazen-parakualifikuese-te-liges-se-kampioneve-mund-20-santa-coloman/60%Daily2018-06-26 17:38
https://kosova-info.com/drita-kalon-pengesen-e-pare-ne-fazen-parakualifikuese-te-liges-se-kampioneve-mund-20-santa-coloman-2/60%Daily2018-06-26 17:38
https://kosova-info.com/gjykata-le-ne-fuqi-masen-e-trump-per-udhetimin/60%Daily2018-06-26 17:34
https://kosova-info.com/drita-dyfishon-epersine-nga-penalltia/60%Daily2018-06-26 17:26
https://kosova-info.com/holanda-ndalon-mbulesen-ne-ndertesat-publike/60%Daily2018-06-26 17:25
https://kosova-info.com/holanda-ndalon-mbulesen-ne-ndertesat-publike/60%Daily2018-06-26 17:25
https://kosova-info.com/tifozi-i-messit-beri-vetevrasje-pas-suksesit-te-dobet-te-tij-ne-boteror-ja-cfare-kishte-shkruar-ne-letren-e-vdekjes/60%Daily2018-06-26 17:25
https://kosova-info.com/gol-i-jashtezakonshem-drita-ne-epersi-ndaj-santa-colomas/60%Daily2018-06-26 17:13
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-islande-kroaci/60%Daily2018-06-26 17:08
https://kosova-info.com/bytyqi-ne-bruksel-perkrah-iniciativen-per-njohjen-automatike-te-kualifikimeve-akademike/60%Daily2018-06-26 17:08
https://kosova-info.com/keshtu-e-uron-bashkeshorten-per-ditelindje-fatmir-spahiu/60%Daily2018-06-26 17:06
https://kosova-info.com/ska-rekomandim-pozitiv-per-viza/60%Daily2018-06-26 17:05
https://kosova-info.com/ska-rekomandim-pozitiv-per-viza/60%Daily2018-06-26 17:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-nigeri-argjentine/60%Daily2018-06-26 17:05
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-korridoret-e-gazit/60%Daily2018-06-26 17:03
https://kosova-info.com/letra-prekese-e-vajzes-11-vjecare-per-babain-e-saj-te-semure-ka-bere-boten-te-qaje/60%Daily2018-06-26 17:02
https://kosova-info.com/tradita-e-dhenies-se-mijera-eurove-per-sherimet-jashte-vendit/60%Daily2018-06-26 16:58
https://kosova-info.com/tradita-e-dhenies-se-mijera-eurove-per-sherimet-jashte-vendit-2/60%Daily2018-06-26 16:58
https://kosova-info.com/negociatat-per-shqiperine-e-maqedonine-shtyhen-per-ne-qershor-te-vitit-2019/60%Daily2018-06-26 16:58
https://kosova-info.com/mbyllet-90-minuteshi-drita-dhe-santa-coloma-shkojne-ne-vazhdime/60%Daily2018-06-26 16:56
https://kosova-info.com/melania-ka-bere-nderhyrje-flet-prere-trump/60%Daily2018-06-26 16:54
https://kosova-info.com/me-kete-veshje-transparente-enca-haxhia-vizaton-cdo-pjese-te-trupit/60%Daily2018-06-26 16:48
https://kosova-info.com/brazili-drejt-lehtesimit-te-ligjeve-per-perdorimin-e-pesticideve/60%Daily2018-06-26 16:47
https://kosova-info.com/nainggolan-ne-stilin-e-ninjas-interi-e-prezanton-me-nje-video-unike/60%Daily2018-06-26 16:45
https://kosova-info.com/veseli-te-intensifikohet-komunikimi-me-be-ne-per-heqje-te-vizave/60%Daily2018-06-26 16:42
https://kosova-info.com/rwt-risia-qe-sjell-ushtria-amerikane-foto/60%Daily2018-06-26 16:42
https://kosova-info.com/jo-racizmit-te-fifa-s/60%Daily2018-06-26 16:38
https://kosova-info.com/ministrat-e-listes-serbe-e-vazhdojne-punen-ne-doreheqje/60%Daily2018-06-26 16:34
https://kosova-info.com/nene-e-bije-shkurta-dhe-gresa-pozojne-perkrah-ish-presidentes/60%Daily2018-06-26 16:30
https://kosova-info.com/fusha-nuk-prodhoi-asgje-te-gjithe-vemendjen-e-mori-tifozja-seksi-ne-tribune/60%Daily2018-06-26 16:28
https://kosova-info.com/ja-si-do-te-duket-dhe-ja-ku-do-te-shtrihet-zona-ekonomike-amerikane-ne-gjakove-foto/60%Daily2018-06-26 16:25
https://kosova-info.com/edhe-spanja-u-mbyll-portat-emigranteve/60%Daily2018-06-26 16:23
https://kosova-info.com/ldk-mban-tryezen-e-fundit-te-partive-politike-diskutohet-per-zgjedhjet/60%Daily2018-06-26 16:18
https://kosova-info.com/italia-arrin-marreveshje-me-malten-per-nje-anije-me-migrante/60%Daily2018-06-26 16:16
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-paris-milano-nga-majk-dhe-ghetto-geasy/60%Daily2018-06-26 16:13
https://kosova-info.com/kohe-e-keqe-ne-shqiperi-kosovaret-ikin-nga-bregdeti-ne-greqi-plazhet-mbushen-me-uje-video/60%Daily2018-06-26 16:08
https://kosova-info.com/cfare-thote-ambasadori-oconnell-per-ministrin-tahiri-qe-rastin-zharku-e-quajti-te-turpshem/60%Daily2018-06-26 15:58
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-ndjek-keto-gjashte-kengetare-shqiptare-nder-to-edhe-leonora-jakupin/60%Daily2018-06-26 15:56
https://kosova-info.com/peruja-mund-australine-pershendetet-nga-boterori-me-fitore/60%Daily2018-06-26 15:55
https://kosova-info.com/mbyllet-ndeshja-me-e-dobet-e-boterorit-franca-kualifikohet-e-para-danimarka-e-dyta/60%Daily2018-06-26 15:52
https://kosova-info.com/respekti-i-vecante-qe-dua-lipa-ka-per-fansat-e-ben-edhe-kete/60%Daily2018-06-26 15:50
https://kosova-info.com/drita-santa-coloma-pjesa-e-pare-mbyllet-pa-gola/60%Daily2018-06-26 15:49
https://kosova-info.com/ndalimi-i-udhetimeve-gjykata-e-larte-mbeshtet-trumpin/60%Daily2018-06-26 15:48
https://kosova-info.com/kryeministri-kroat-djalit-te-sheshelit-serbia-eshte-pergjegjese-per-krimet-ne-kosove/60%Daily2018-06-26 15:46
https://kosova-info.com/17-vendet-e-punes-me-te-paguara-ne-google/60%Daily2018-06-26 15:40
https://kosova-info.com/lypesi-qe-ia-priti-penalltine-ronaldos/60%Daily2018-06-26 15:39
https://kosova-info.com/pas-dasmes-jona-spahiu-sjell-pamje-nga-pushimet-perrallore/60%Daily2018-06-26 15:34
https://kosova-info.com/kanadaja-hap-48-mije-vende-pune-paga-64-mije-euro-ne-vit/60%Daily2018-06-26 15:34
https://kosova-info.com/bbc-sjell-bbc-sounds-rivalin-e-apple-music/60%Daily2018-06-26 15:28
https://kosova-info.com/gjuriq-thote-se-shqiptaret-po-nxisin-trazira-ne-kohen-kur-po-kerkojne-paqe/60%Daily2018-06-26 15:26
https://kosova-info.com/peruja-dyfishon-epersine-ndaj-australise/60%Daily2018-06-26 15:17
https://kosova-info.com/bebe-rexha-publikon-foto-seksi-nga-palestra-por-ka-dicka-qe-nuk-shkon/60%Daily2018-06-26 15:14
https://kosova-info.com/edhe-nje-sukses-tjeter-besfort-kasumi-delegohet-per-ndeshjen-kualifikuese-te-liges-se-evropes/60%Daily2018-06-26 15:10
https://kosova-info.com/eurodeputetet-hiqni-vizat-per-kosovaret/60%Daily2018-06-26 15:10
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-cka-ka-ca-ska-nga-vjollca-haxhiu/60%Daily2018-06-26 15:05
https://kosova-info.com/rrenohet-objekti-i-rindertuar-ne-lagjen-e-profesoreve-ne-prishtine/60%Daily2018-06-26 15:04
https://kosova-info.com/gjykata-supreme-ne-shba-mbeshtet-vendimin-e-trumpit-per-ndalim-udhetim/60%Daily2018-06-26 15:01
https://kosova-info.com/kush-eshte-rilind-reka-njeriu-qe-mobilizoi-shqiptaret-per-tua-paguar-denimin-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-06-26 15:01
https://kosova-info.com/trump-ne-bisede-telefonike-uroi-erdoganin/60%Daily2018-06-26 14:55
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-perse-prince-harry-e-mban-kete-byzylyk-ne-dore-prej-20-vitesh/60%Daily2018-06-26 14:51
https://kosova-info.com/te-gjithe-i-patem-syte-te-franca-mirepo-nga-ndeshja-e-tjeter-vjen-nje-nga-golat-me-te-bukur-ne-boteror/60%Daily2018-06-26 14:51
https://kosova-info.com/mbyllen-pjeset-e-para-ne-grupin-c-vetem-nje-gol/60%Daily2018-06-26 14:48
https://kosova-info.com/kush-jane-3-shtetet-qe-i-thone-jo-negociatave-te-shqiperise/60%Daily2018-06-26 14:47
https://kosova-info.com/keta-jane-disa-nga-yjet-boterore-qe-u-martuan-ne-fshehtesi/60%Daily2018-06-26 14:41
https://kosova-info.com/cmenden-serbet-po-na-provokojne-ish-presidenti-kroat-dhe-gjenerali-gotovina-bene-shqiponjen/60%Daily2018-06-26 14:39
https://kosova-info.com/super-transferimi-i-romes-paraqitet-ne-konferencen-per-shtyp/60%Daily2018-06-26 14:31
https://kosova-info.com/milaim-zeka-qeveria-po-e-ndihmon-keqperdoruesin-e-parave-te-popullit-bujar-bukoshin/60%Daily2018-06-26 14:25
https://kosova-info.com/letra-pro-shqiperise-eurodeputetet-hapni-bisedimet/60%Daily2018-06-26 14:21
https://kosova-info.com/beckahm-i-bashkohet-rita-ores-ne-kampanjen-e-adidasit-per-lgbti/60%Daily2018-06-26 14:20
https://kosova-info.com/deputeti-grek-jep-doreheqje-per-shkak-te-marreveshjes-me-maqedonine/60%Daily2018-06-26 14:19
https://kosova-info.com/adelina-emini-me-plot-sharm-e-elegance-ne-paraqitjen-e-fundit/60%Daily2018-06-26 14:14
https://kosova-info.com/gjykata-fshehu-aktakuzen-ndaj-djalit-te-ministrit-te-brendshem/60%Daily2018-06-26 14:14
https://kosova-info.com/audi-rs-q8-mund-ta-kete-motorin-hibrid-nga-lamborghini-me-670-kuajfuqi-foto/60%Daily2018-06-26 14:10
https://kosova-info.com/audi-rs-q8-mund-ta-kete-motorin-hibrid-nga-lamborghini-me-670-kuajfuqi-foto-2/60%Daily2018-06-26 14:10
https://kosova-info.com/mediat-boterore-kosova-fillon-mbledhjen-e-parave-per-denimin-e-heronjve-te-saj-xhakes-e-shaqirit/60%Daily2018-06-26 14:09
https://kosova-info.com/arrestohet-prizrenasi-qe-vodhi-kubeza-nga-rruga/60%Daily2018-06-26 14:05
https://kosova-info.com/arrestohet-prizrenasi-qe-vodhi-kubeza-nga-rruga/60%Daily2018-06-26 14:05
https://kosova-info.com/komuna-e-drenasit-kerkon-nga-atk-ja-respektimin-e-ligjit-per-lojerat-e-fatit/60%Daily2018-06-26 14:03
https://kosova-info.com/komuna-e-drenasit-kerkon-nga-atk-ja-respektimin-e-ligjit-per-lojerat-e-fatit/60%Daily2018-06-26 14:03
https://kosova-info.com/e-thote-ronela-zerken-e-kam/60%Daily2018-06-26 14:00
https://kosova-info.com/gymysh-rikthehet-ne-nje-serial-te-ri-me-aktorin-e-njohur-shqiptar/60%Daily2018-06-26 13:58
https://kosova-info.com/milaim-zeka-reagon-ndaj-padise-se-lladrovcit-ai-eshte-intrigant-dhe-mashtrues/60%Daily2018-06-26 13:58
https://kosova-info.com/kishte-abuzuar-seksualisht-me-vajzat-shqiptari-kapet-sapo-zbret-nga-avioni/60%Daily2018-06-26 13:52
https://kosova-info.com/10-shtepite-e-operas-me-te-famshme-ne-bote-foto/60%Daily2018-06-26 13:50
https://kosova-info.com/thaci-flet-me-shefin-e-nato-s-ushtrine-do-ta-bejme-ne-koordinim-me-aleatet-tane/60%Daily2018-06-26 13:49
https://kosova-info.com/fitoi-dws-por-ja-cka-thote-trim-jetullahu-per-kete-spektakel/60%Daily2018-06-26 13:38
https://kosova-info.com/dieta-ne-cift-eshte-me-e-lehte-te-humbesh-peshe-foto/60%Daily2018-06-26 13:35
https://kosova-info.com/haradinaj-presidenti-ti-raportoje-kuvendit-per-dialogun/60%Daily2018-06-26 13:23
https://kosova-info.com/del-ne-ankand-avioni-i-braktisur-i-elvis-presley/60%Daily2018-06-26 13:23
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-padit-milaim-zeken/60%Daily2018-06-26 13:21
https://kosova-info.com/60-mjeke-ne-gjilan-mbeten-ne-rruge/60%Daily2018-06-26 13:17
https://kosova-info.com/dy-dashurite-e-robertit-ne-nje-foto-nora-nuk-shihet-askund/60%Daily2018-06-26 13:17
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-e-denoncon-ne-polici-asamblistin-e-vv-se-per-kercenim/60%Daily2018-06-26 13:15
https://kosova-info.com/be-ia-ben-te-qarte-serbise-ska-anetaresim-pa-marreveshje-te-obligueshme-me-kosoven/60%Daily2018-06-26 13:11
https://kosova-info.com/haradinaj-flet-per-golat-e-xhakes-dhe-shaqirit-kunder-serbise-jemi-gezuar-shume/60%Daily2018-06-26 13:09
https://kosova-info.com/kreu-i-apelit-ekzistojne-edhe-kompromise-te-fshehta-mes-gjyqtarit-dhe-prokurorit/60%Daily2018-06-26 13:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-australia-peru/60%Daily2018-06-26 13:04
https://kosova-info.com/raporti-per-asociacioni-haradinajt-i-dergohet-ne-cirilice/60%Daily2018-06-26 13:04
https://kosova-info.com/ministri-gashi-objekti-i-agjencise-se-arkivave-do-te-rinovohet-teresisht-punet-do-te-fillojne-kete-vit/60%Daily2018-06-26 13:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-danimarka-franca/60%Daily2018-06-26 13:01
https://kosova-info.com/xhan-xhan-dueti-me-i-ri-nga-gold-ag-dhe-yllka-kuqi/60%Daily2018-06-26 12:56
https://kosova-info.com/vajzat-e-on-records-ne-gare-me-njera-tjetren-i-japin-flake-shoubizit/60%Daily2018-06-26 12:55
https://kosova-info.com/skenaret-per-kualifikimin-e-argjentines-nga-grupi-d/60%Daily2018-06-26 12:52
https://kosova-info.com/britania-kerkon-me-shume-kompetenca-per-inspektoret-e-armeve-kimike/60%Daily2018-06-26 12:51
https://kosova-info.com/komenti-qe-deshmon-raportin-mes-bebe-rexhes-dhe-dua-lipes/60%Daily2018-06-26 12:39
https://kosova-info.com/historia-e-cuditshme-e-portierit-iranian-qe-ndaloi-ronaldon/60%Daily2018-06-26 12:29
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-gazetaret-qe-percjellin-punen-e-okb-se/60%Daily2018-06-26 12:09
https://kosova-info.com/arrestimi-i-asamblistit-te-ldk-se-mpj-thote-se-serbia-kishte-urdherarrest-ndaj-tij/60%Daily2018-06-26 12:08
https://kosova-info.com/gjermania-kushte-jo-vetem-per-shqiperine-reforma-ne-drejtesi-vlen-edhe-per-shkupin/60%Daily2018-06-26 12:07
https://kosova-info.com/vetura-zyrtare-perfshihet-ne-aksident-video/60%Daily2018-06-26 12:05
https://kosova-info.com/karikatura-goditese-trajneri-u-mbane-ligjerata-lojtareve-te-zvicres-si-te-festojne/60%Daily2018-06-26 11:53
https://kosova-info.com/deri-ne-ballkan-temperaturat-jane-vjeshtore-ne-londer-rekord-ditesh-te-nxehta/60%Daily2018-06-26 11:52
https://kosova-info.com/kosta-grillo-ngre-tre-gishterinjte-lart-ne-perkrahje-te-serbise/60%Daily2018-06-26 11:50
https://kosova-info.com/qeveria-liberalizimi-i-vizave-do-te-ndodhe-brenda-gjashte-muajve/60%Daily2018-06-26 11:48
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-real-madrid-ky-mund-te-jete-ekipi-i-ri-i-kovacic/60%Daily2018-06-26 11:46
https://kosova-info.com/komf-me-shume-mbrojtje-per-femijet-viktima-te-narkotikeve/60%Daily2018-06-26 11:41
https://kosova-info.com/peci-gruas-ia-kam-dhene-kartelen-i-kam-thene-merr-sa-te-duash-para/60%Daily2018-06-26 11:38
https://kosova-info.com/mbajti-peng-djalin-lihet-ne-burg-babai/60%Daily2018-06-26 11:36
https://kosova-info.com/mos-kini-frike-nga-shqiponja-rama-publikon-llogarine-kontribute-per-xhaken-e-shaqirin/60%Daily2018-06-26 11:30
https://kosova-info.com/njihuni-me-jennifer-lopezin-brazilian/60%Daily2018-06-26 11:30
https://kosova-info.com/shqiponjes-problematike-te-xhakes-dhe-shaqirit-nuk-i-rezistuan-as-keta-emra-te-njohur-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2018-06-26 11:22
https://kosova-info.com/diplomon-ne-mjekesi-ne-moshen-17-vjecare/60%Daily2018-06-26 11:19
https://kosova-info.com/marreveshja-per-emrin-kryeministri-grek-sulmohet-ne-londer-video/60%Daily2018-06-26 11:17
https://kosova-info.com/ushtria-siriane-avancon-ne-juperendim-te-shtetit/60%Daily2018-06-26 11:11
https://kosova-info.com/zyrtare-nainggolan-transferohet-ne-inter/60%Daily2018-06-26 11:07
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-zgjedh-mes-mozzik-dhe-getinjos/60%Daily2018-06-26 11:07
https://kosova-info.com/reus-cdo-ndeshje-si-nje-finale-per-ne/60%Daily2018-06-26 11:02
https://kosova-info.com/u-emerua-para-nje-jave-trajner-i-sportingut-shkarkohet-mihajlovic/60%Daily2018-06-26 10:59
https://kosova-info.com/te-gjithe-u-tallen-me-pamjen-e-saj-por-pas-kaq-vitesh-po-cmenden-pas-saj/60%Daily2018-06-26 10:53
https://kosova-info.com/dhunoi-nje-femer-arrestohet-llapjani/60%Daily2018-06-26 10:48
https://kosova-info.com/deputetet-kerkojne-te-lejohet-importi-i-makinave-me-te-vjetra-se-10-vjet-mi-kunder/60%Daily2018-06-26 10:48
https://kosova-info.com/ledri-vula-nuk-ka-jete-pa-femra/60%Daily2018-06-26 10:46
https://kosova-info.com/kapen-100-kg-droge-ne-kufi-me-shqiperine/60%Daily2018-06-26 10:44
https://kosova-info.com/kapen-100-kg-droge-ne-kufi-me-shqiperine/60%Daily2018-06-26 10:44
https://kosova-info.com/grabitje-e-armatosur-ne-prishtine/60%Daily2018-06-26 10:44
https://kosova-info.com/grabitje-e-armatosur-ne-prishtine/60%Daily2018-06-26 10:44
https://kosova-info.com/i-ati-i-meghan-markle-thote-se-familja-mbreterore-po-e-mbajne-me-force-larg-se-bijes/60%Daily2018-06-26 10:44
https://kosova-info.com/haradinaj-me-gazetaret-nderkombetare-flet-per-rrugen-euro-atlantike-te-kosoves/60%Daily2018-06-26 10:39
https://kosova-info.com/haradinaj-me-gazetaret-nderkombetare-flet-per-rrugen-euro-atlantike-te-kosoves/60%Daily2018-06-26 10:39
https://kosova-info.com/asambleisti-i-vetevendosjes-shpend-ahmeti-nuk-me-la-te-hyj-ne-kabinet-ani-pse-desha-ta-takoj-nenkryetarin/60%Daily2018-06-26 10:37
https://kosova-info.com/asambleisti-i-vetevendosjes-shpend-ahmeti-nuk-me-la-te-hyj-ne-kabinet-ani-pse-desha-ta-takoj-nenkryetarin/60%Daily2018-06-26 10:37
https://kosova-info.com/keshtu-promovon-bregdetin-shqiptar-aktori-i-njohur-turk/60%Daily2018-06-26 10:17
https://kosova-info.com/j-lo-e-meson-te-kerceje-vajzen-e-partnerit-videoja-beri-buje-ne-rrjet/60%Daily2018-06-26 10:14
https://kosova-info.com/bahtiri-denon-rastin-e-plagosjes-se-qytetarit-serb-ne-suhadoll/60%Daily2018-06-26 10:13
https://kosova-info.com/bahtiri-denon-rastin-e-plagosjes-se-qytetarit-serb-ne-suhadoll/60%Daily2018-06-26 10:13
https://kosova-info.com/india-vendi-me-i-rrezikshem-ne-bote-per-te-qene-grua/60%Daily2018-06-26 10:11
https://kosova-info.com/rihanna-mahnitese-ne-kampanjen-e-re-te-produkteve-te-grimit/60%Daily2018-06-26 10:01
https://kosova-info.com/usaid-shpresojme-te-miratohet-legjislacioni-per-te-drejtat-e-gruas-ne-prone/60%Daily2018-06-26 09:58
https://kosova-info.com/pusetat-kercenuese/60%Daily2018-06-26 09:57
https://kosova-info.com/kryetari-i-supremes-pasuri-nuk-kam-por-kartelen-e-bankes-ia-kam-lene-gruas/60%Daily2018-06-26 09:41
https://kosova-info.com/ne-diten-boterore-te-droges-tuna-ben-kete-veprim/60%Daily2018-06-26 09:41
https://kosova-info.com/telekomi-i-kosoves-synon-kredi-30-milione-euro-per-ti-shpetuar-falimentimit/60%Daily2018-06-26 09:40
https://kosova-info.com/iggy-azalea-incizon-trupin-nga-afer-dhe-pamjet-i-hedh-ne-internet/60%Daily2018-06-26 09:38
https://kosova-info.com/zhduket-muharrem-berisha-nga-fshati-gurbardh-i-malisheves/60%Daily2018-06-26 09:37
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-kush-po-dergon-para-per-xhaken-dhe-shaqirin/60%Daily2018-06-26 09:37
https://kosova-info.com/merita-kocinaj-berisha-emerohet-prorektore-per-bashkepunim-nderkombetar-ne-up/60%Daily2018-06-26 09:36
https://kosova-info.com/komentuesit-serbe-fascinohen-qe-shqiptaret-po-mbledhin-para-per-xhaken-e-shaqirin/60%Daily2018-06-26 09:29
https://kosova-info.com/emri-i-maqedonise-ivanov-refuzon-te-firmose-marreveshjen-me-greqine/60%Daily2018-06-26 09:29
https://kosova-info.com/emri-i-maqedonise-zaev-jap-doreheqjen-nese-referendumi-ska-sukses/60%Daily2018-06-26 09:27
https://kosova-info.com/presidenti-i-filipineve-e-quan-zotin-budalla/60%Daily2018-06-26 09:23
https://kosova-info.com/nje-perfaqesuese-e-re-e-be-se-perfshihet-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2018-06-26 09:22
https://kosova-info.com/anxhelina-i-publikon-mesazhin-ndjekesit-je-nena-e/60%Daily2018-06-26 09:20
https://kosova-info.com/bahtiri-denon-rastin-e-plagosjes-te-qytetarit-serb-ne-suhadoll/60%Daily2018-06-26 09:17
https://kosova-info.com/komentatori-vdes-nga-sulmi-ne-zemer-pas-golit-te-arabise-saudite/60%Daily2018-06-26 09:16
https://kosova-info.com/geta-beqa-vozit-porsche-shfaqet-me-shume-stil-brenda-saj/60%Daily2018-06-26 09:15
https://kosova-info.com/njihuni-me-historine-e-vetures-porsche/60%Daily2018-06-26 09:09
https://kosova-info.com/sulmohet-selia-e-gazetes-me-te-madhe-holandeze/60%Daily2018-06-26 09:04
https://kosova-info.com/gigi-ndan-nje-imazh-te-kendshem-me-zayn/60%Daily2018-06-26 09:01
https://kosova-info.com/xhensila-pere-flet-per-operacionin-plastik-tregon-pse-e-beri-publik-kete-fakt/60%Daily2018-06-26 08:50
https://kosova-info.com/pokemon-i-le-pas-te-gjithe-eshte-filmi-me-fitimet-me-te-medha-ne-histori/60%Daily2018-06-26 08:49
https://kosova-info.com/the-sun-zbulon-trajnerin-e-ri-te-chelsea/60%Daily2018-06-26 08:46
https://kosova-info.com/kjo-eshte-vetura-qe-po-drejtojne-motrat-kardashian/60%Daily2018-06-26 08:42
https://kosova-info.com/frike-te-belgjika-probleme-per-lukakun/60%Daily2018-06-26 08:39
https://kosova-info.com/alo-babai-i-granit-xhakes-ishte-denuar-me-6-vite-burg-ne-beograd-per-sloganin-kosova-republike/60%Daily2018-06-26 08:35
https://kosova-info.com/rohani-do-te-perballojme-presionin-ekonomik-nga-shba-ja/60%Daily2018-06-26 08:35
https://kosova-info.com/arma-prej-druri-e-star-wars-shitet-per-550-mije-dollare-ne-nje-ankand-ne-nju-jork/60%Daily2018-06-26 08:31
https://kosova-info.com/rikthehet-jul-cezari-ne-version-3d/60%Daily2018-06-26 08:23
https://kosova-info.com/james-harden-fiton-cmimin-mvp-i-sezonit-ne-nba/60%Daily2018-06-26 08:21
https://kosova-info.com/estrada-perkrahin-iniciativen-per-pagesen-e-gjobes-se-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-06-26 08:21
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-cilit-institucion-po-marrin-me-se-shumti-dhurata/60%Daily2018-06-26 08:14
https://kosova-info.com/vuciq-dhe-thaci-takohen-perseri-ne-bruksel-pas-14-dite/60%Daily2018-06-26 08:12
https://kosova-info.com/i-denuar-me-burg-ne-turqi-kapet-ne-elbasan/60%Daily2018-06-26 08:12
https://kosova-info.com/spekulohet-se-era-istrefi-eshte-ne-lidhje-me-producentin-e-kenges-se-boterorit/60%Daily2018-06-26 08:08
https://kosova-info.com/libia-refuzon-kampet-e-refugjateve/60%Daily2018-06-26 08:05
https://kosova-info.com/hitzfeld-ka-nje-keshille-per-xhaken-e-shaqirin/60%Daily2018-06-26 08:01
https://kosova-info.com/puthje-ne-buze-mes-amber-rose-dhe-blac-chyna-cmendet-rrjeti/60%Daily2018-06-26 08:00
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-pilulen-per-sherim-te-diabetit/60%Daily2018-06-26 07:54
https://kosova-info.com/skifterja-e-zemres-nga-besi-dhe-klajdi-kalon-kufijte-tani-edhe-ne-gjuhe-te-huaj/60%Daily2018-06-26 07:46
https://kosova-info.com/historike-per-driten-e-gjilanit-debuton-ne-evrope-ndaj-santa-colomas/60%Daily2018-06-26 07:43
https://kosova-info.com/sllovakia-pro-hapjes-se-negociatave-per-shqiperine-dhe-maqedonine/60%Daily2018-06-26 07:41
https://kosova-info.com/kroacia-dhe-kosova-kane-bashkepunim-shume-te-mire/60%Daily2018-06-26 07:38
https://kosova-info.com/landi-publikon-foto-me-te-dashuren-a-po-martohen-cifti/60%Daily2018-06-26 07:31
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-takoi-deputetet-e-kuvendit-te-shqiperise/60%Daily2018-06-26 07:26
https://kosova-info.com/rugova-vetevendosje-ende-pa-pergjigje-per-bashkeqeverisjen-ne-prishtine/60%Daily2018-06-26 07:24
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-argjentina-kualifikohet-nga-grupi-d/60%Daily2018-06-26 07:23
https://kosova-info.com/ermali-behet-romantik-keshtu-e-quan-bashkeshorten/60%Daily2018-06-26 07:16
https://kosova-info.com/mirabelli-befason-me-lajmin-per-donnarumman/60%Daily2018-06-26 07:13
https://kosova-info.com/vendimi-i-qeverise-per-rritjen-e-pagave-mbetet-i-pakthyeshem/60%Daily2018-06-26 07:09
https://kosova-info.com/kjo-eshte-shifra-e-parave-te-mbledhura-per-xhaken-shaqirin-dhe-lichtsteinerin/60%Daily2018-06-26 07:07
https://kosova-info.com/nuhiu-ne-kosove-prezent-lloje-te-ndryshme-te-drogave/60%Daily2018-06-26 07:03
https://kosova-info.com/rikthehet-faraoni-g-publikon-kengen-deshu/60%Daily2018-06-26 07:01
https://kosova-info.com/hahn-kerkon-qe-be-te-hape-negociatat-me-shqiperine-dhe-maqedonine/60%Daily2018-06-26 06:59
https://kosova-info.com/autoritetet-ne-shba-ndalojne-perndjekjen-e-familjeve-imigrante/60%Daily2018-06-26 06:49
https://kosova-info.com/autoritetet-ne-shba-ndalojne-perndjekjen-e-familjeve-imigrante/60%Daily2018-06-26 06:49
https://kosova-info.com/dua-lipa-sic-nuk-e-keni-pare-kurre-perveluese-ne-bikini/60%Daily2018-06-26 06:46
https://kosova-info.com/aksident-me-pasoje-vdekjen-ne-lezhe/60%Daily2018-06-26 06:41
https://kosova-info.com/bebe-rexha-krenare-qe-eshte-shqiptare-ja-cfare-ka-bere/60%Daily2018-06-26 06:31
https://kosova-info.com/ky-eshte-ushqimi-me-i-mire-per-mengjes/60%Daily2018-06-26 06:23
https://kosova-info.com/protestojne-ish-punetoret-e-ramiz-sadikut/60%Daily2018-06-26 06:16
https://kosova-info.com/reagimi-i-bashkeshortes-se-xhakes-pas-vendimit-te-fifa-s/60%Daily2018-06-26 06:15
https://kosova-info.com/ne-pritje-te-rekomandimit-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2018-06-26 06:12
https://kosova-info.com/hajvali-vetura-perfundon-ne-ara/60%Daily2018-06-26 06:08
https://kosova-info.com/enca-si-harron-veset-e-keqija-tymos-ne-publik-dhe-nxjerr-videon-ne-instagram/60%Daily2018-06-26 05:55
https://kosova-info.com/dita-boterore-kunder-abuzimit-dhe-trafikimit-te-drogave/60%Daily2018-06-26 05:41
https://kosova-info.com/ne-gjermani-kosovari-vret-gruan-duke-e-qelluar-39-here-me-sepate/60%Daily2018-06-26 05:35
https://kosova-info.com/pas-nainggolan-ausilio-tregon-planet-e-merkatos-te-interi/60%Daily2018-06-26 05:32
https://kosova-info.com/argjentina-ndryshon-formacionin-per-ndeshjen-ndaj-nigerise/60%Daily2018-06-26 05:28
https://kosova-info.com/moti-i-vranet-dhe-me-reshje-lokale-shiu/60%Daily2018-06-26 05:28
https://kosova-info.com/pije-falas-sa-here-qe-neymar-rrezohet-ne-toke-kunder-serbise/60%Daily2018-06-26 05:24
https://kosova-info.com/diskutohet-per-te-drejtat-e-gruas-ne-trashegimi/60%Daily2018-06-26 05:23
https://kosova-info.com/berisha-refuzoi-sampdorian-arrin-marreveshje-me-klubin-tjeter-nga-serie-a/60%Daily2018-06-26 05:19
https://kosova-info.com/hierro-kritikon-spanjen-kjo-nuk-guxon-te-ndodhe-ne-boteror/60%Daily2018-06-26 05:14
https://kosova-info.com/dua-lipa-rremben-vemendjen-e-kalimtareve-ne-rruget-e-nju-jorkut/60%Daily2018-06-25 22:00
https://kosova-info.com/messi-ma-vodhi-topin-e-arte/60%Daily2018-06-25 21:58
https://kosova-info.com/pixel-2-dhe-galaxy-s9-mund-te-perdorin-kameren-si-mates/60%Daily2018-06-25 21:54
https://kosova-info.com/pixel-2-dhe-galaxy-s9-mund-te-perdorin-kameren-si-mates-2/60%Daily2018-06-25 21:54
https://kosova-info.com/haziri-reagon-ashper-ndaj-atyre-qe-po-paguajne-per-xhaken-dhe-shaqirin/60%Daily2018-06-25 21:54
https://kosova-info.com/vonimi-i-formimit-te-ushtrise-se-kosoves-ish-shefi-i-fsk-se-jep-alarmin/60%Daily2018-06-25 21:45
https://kosova-info.com/a-mundet-gani-dreshaj-te-paguaje-gjoben-e-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-06-25 21:40
https://kosova-info.com/adele-me-album-te-ri-ne-2019-ten/60%Daily2018-06-25 21:30
https://kosova-info.com/ja-kujt-mund-ti-dedikohen-parate-qe-po-mblidhen-per-shaqirin-xhaken-dhe-lichtsteiner/60%Daily2018-06-25 21:29
https://kosova-info.com/pajisje-per-te-penguar-vjedhjen-nga-kartat-e-kreditit/60%Daily2018-06-25 21:29
https://kosova-info.com/pajisje-per-te-penguar-vjedhjen-nga-kartat-e-kreditit-2/60%Daily2018-06-25 21:29
https://kosova-info.com/ne-beograd-thone-se-brukseli-nuk-eshte-i-interesuar-per-zgjidhjen-kosove-serbi/60%Daily2018-06-25 21:27
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-se-pa-te-cilat-organe-mund-te-jetoje-njeriu-2/60%Daily2018-06-25 21:15
https://kosova-info.com/nje-i-plagosur-me-arme-zjarri-ne-suhodoll/60%Daily2018-06-25 21:14
https://kosova-info.com/pas-pauzes-se-gjate-tuna-paralajmeron-kengen-e-re-dhe-ka-nje-pyetje-per-fansat/60%Daily2018-06-25 21:10
https://kosova-info.com/spanja-22-maroku-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-25 21:02
https://kosova-info.com/ronela-hajati-premton-hitin-e-radhes/60%Daily2018-06-25 21:02
https://kosova-info.com/merkel-e-uron-erdoganin/60%Daily2018-06-25 20:59
https://kosova-info.com/njihuni-me-10-ciftet-me-te-reja-qe-kane-sjellur-ne-jete-femije-2/60%Daily2018-06-25 20:57
https://kosova-info.com/lojtari-i-marokut-e-shan-live-sistemin-var/60%Daily2018-06-25 20:52
https://kosova-info.com/thaci-i-del-ne-krahe-xhakes-e-shaqirit-shqiponja-nuk-eshte-simbol-qe-ka-vrare-njerez/60%Daily2018-06-25 20:48
https://kosova-info.com/edhe-erion-veliaj-dy-fjale-per-simbolin-e-shqiponjes-ka-motive-gezimi-jo-konflikti/60%Daily2018-06-25 20:36
https://kosova-info.com/krasniqi-ngjarjet-ne-vetevendosje-me-sollen-zhgenjimin-me-te-madh-ne-jete/60%Daily2018-06-25 20:33
https://kosova-info.com/seksi-ka-nje-efekt-magjik-qe-zgjat-48-ore-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2018-06-25 20:24
https://kosova-info.com/harroni-skenat-seksi-ne-klipin-e-ri-rina-vjen-e-veshur-me-rrjete-dhe-le-te-gjithe-gojehapur/60%Daily2018-06-25 20:22
https://kosova-info.com/deputeti-i-aak-se-mos-iu-ofroni-para-xhakes-e-shaqirit-se-u-bete-hore/60%Daily2018-06-25 20:15
https://kosova-info.com/kjo-eshte-renditja-perfundimtare-ne-grupin-me-dramatik-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-25 20:13
https://kosova-info.com/stafi-i-gjykatave-e-prokurorise-paralajmeron-greve/60%Daily2018-06-25 20:11
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-federates-zvicerane-pas-denimit-te-xhakes-e-shaqirit/60%Daily2018-06-25 20:09
https://kosova-info.com/fast-and-furious-rrit-ndjeshem-cmimet-e-makinave-japoneze/60%Daily2018-06-25 20:06
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nota-e-ronaldos-pas-deshtimit-nga-penalltia/60%Daily2018-06-25 20:06
https://kosova-info.com/pas-kualifikimit-dramatik-ja-me-ke-do-te-takohen-spanja-dhe-portugalia/60%Daily2018-06-25 20:02
https://kosova-info.com/fund-dramatik-ne-grupin-b-spanja-dhe-portugalia-kalojne-tutje-me-pike-te-barabarta/60%Daily2018-06-25 19:56
https://kosova-info.com/trump-e-pret-mbretin-e-jordanise-flasin-edhe-per-paqe-izraelito-palestineze/60%Daily2018-06-25 19:44
https://kosova-info.com/rita-nuk-i-reziston-ushqimit-tradicional-shikoni-piten-qe-i-ka-gatuar-nena/60%Daily2018-06-25 19:35
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-prishtine-fushe-kosove-autobusi-perplaset-me-nje-makine-foto/60%Daily2018-06-25 19:30
https://kosova-info.com/ky-eshte-ministri-qe-do-ta-jap-pagen-per-denimin-e-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-06-25 19:20
https://kosova-info.com/a-mund-ta-besoni-edhe-ronaldo-e-huq-penalltine/60%Daily2018-06-25 19:15
https://kosova-info.com/shkollat-ne-prishtine-perfundojne-mesimin-ne-dite-te-ndryshme/60%Daily2018-06-25 19:15
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-publikon-pak-nga-dueti-me-young-zerken-per-ty-e-hapa-zemren/60%Daily2018-06-25 19:14
https://kosova-info.com/ja-cfare-e-shkakton-kancerin-e-lekures-dhe-si-duhet-te-mbrohemi-2/60%Daily2018-06-25 19:05
https://kosova-info.com/ja-sa-para-i-ka-dhene-vlora-citaku-per-xhaken-shaqirin-dhe-lichststeiner/60%Daily2018-06-25 19:02
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-vret-veten-me-arme-aktori-i-njohur-i-serialit-tuaj-te-preferuar/60%Daily2018-06-25 18:59
https://kosova-info.com/rumuni-dragos-savulescu-eshte-me-fat-angela-do-ju-djeg-me-pozat-me-kembe-hapur/60%Daily2018-06-25 18:56
https://kosova-info.com/deputeti-i-aak-se-une-ua-paguaj-gjoben-xhakes-e-shaqirit/60%Daily2018-06-25 18:53
https://kosova-info.com/quaresma-me-super-gol-i-dhuron-epersine-portugalise-spanja-dhe-maroku-luajne-baras-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2018-06-25 18:50
https://kosova-info.com/ja-disa-arsye-shendetesore-pse-duhet-te-konsumoni-jogurt-2/60%Daily2018-06-25 18:50
https://kosova-info.com/ish-ambasadori-amerikan-ne-beograd-zgjidhja-kosove-serbi-te-jete-fitore-per-te-gjithe/60%Daily2018-06-25 18:47
https://kosova-info.com/mobilizohen-shqiptaret-fillon-mbledhja-e-parave-per-tia-paguar-denimin-xhakes-shaqirit-dhe-lichtsteiner/60%Daily2018-06-25 18:41
https://kosova-info.com/korrespondentet-e-okb-se-vizitojne-kosoven/60%Daily2018-06-25 18:39
https://kosova-info.com/si-te-mos-kishte-lindur-asnje-femije-zaimina-tregon-trupin-ne-bikini-dhe-mbahuni/60%Daily2018-06-25 18:28
https://kosova-info.com/prodhimet-amerikane-fillojne-te-ndjejne-koston-e-tarifave-te-be-se/60%Daily2018-06-25 18:25
https://kosova-info.com/spanja-i-pergjigjet-marokut-shenon-gol-sikurse-ne-play-station/60%Daily2018-06-25 18:23
https://kosova-info.com/maroku-befason-spanjen-me-nje-gol-te-hershem/60%Daily2018-06-25 18:17
https://kosova-info.com/qeveria-e-humb-nje-vote-labinot-tahiri-drejt-vetevendosjes/60%Daily2018-06-25 18:12
https://kosova-info.com/pastore-mberrin-ne-itali-per-tiu-bashkuar-romes/60%Daily2018-06-25 18:11
https://kosova-info.com/ministri-grek-be-te-hape-negociatat-me-shqiperine-perndryshe-rajoni-ska-stabilitet/60%Daily2018-06-25 18:00
https://kosova-info.com/bluza-e-ketij-kengetari-ne-instagramin-e-tuna-sejdiut/60%Daily2018-06-25 17:46
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-nuk-e-konsideron-dobesi-gatishmerine-e-serbise-per-kompromis-lidhur-me-kosoven/60%Daily2018-06-25 17:46
https://kosova-info.com/deputete-politikane-e-kengetare-te-enjten-testojne-stadiumin-e-prishtines/60%Daily2018-06-25 17:42
https://kosova-info.com/nitaj-shala-e-svecla-perfaqesojne-kosoven-ne-konferencen-per-sfidat-e-sigurise-ne-evropen-juglindore/60%Daily2018-06-25 17:41
https://kosova-info.com/20-mije-franga-per-xhaken-e-shaqirin-mijera-tjera-per-serbine-keto-jane-denimet-e-plota-nga-fifa/60%Daily2018-06-25 17:32
https://kosova-info.com/muhaxhiri-nese-partite-politike-se-duan-thacin-ne-dialog-ta-propozojne-dike-tjeter/60%Daily2018-06-25 17:24
https://kosova-info.com/se-femijet-sjellin-vetem-lumturi-me-se-miri-e-tregojne-keto-fotografi/60%Daily2018-06-25 17:21
https://kosova-info.com/tha-se-do-ta-dergonte-ne-hage-gjyqtarin-ky-eshte-denimi-per-trajnerin-e-serbise/60%Daily2018-06-25 17:12
https://kosova-info.com/mediat-serbe-ne-vaj-keto-jane-reagimet-pasi-fifa-i-denoi-vetem-me-para-xhaken-e-shaqirin/60%Daily2018-06-25 17:10
https://kosova-info.com/mediat-serbe-ne-vaj-keto-jane-reagimet-pasi-fifa-i-denoi-vetem-me-para-xhaken-e-shaqirin-2/60%Daily2018-06-25 17:10
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-spanje-marok/60%Daily2018-06-25 17:06
https://kosova-info.com/fifa-trondit-serbine-keto-jane-denimet/60%Daily2018-06-25 17:04
https://kosova-info.com/fifa-trondit-serbine-keto-jane-denimet/60%Daily2018-06-25 17:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-iran-portugali/60%Daily2018-06-25 17:00
https://kosova-info.com/ndjeheni-gjithmone-te-lodhur-ja-cilat-ushqime-duhet-ti-konsumoni-2/60%Daily2018-06-25 17:00
https://kosova-info.com/reagimi-i-mediave-te-zvicres-pas-vendimit-te-fifa-s-per-xhaken-e-shaqirin-foto/60%Daily2018-06-25 16:56
https://kosova-info.com/ja-me-nga-sa-mije-franga-jane-gjobitur-xhaka-shaqiri-dhe-lichtsteiner/60%Daily2018-06-25 16:52
https://kosova-info.com/fifa-i-denon-me-para-xhaken-dhe-shaqirin-por-jo-me-loje/60%Daily2018-06-25 16:45
https://kosova-info.com/foshnja-u-braktis-ne-te-ftohte-kjo-mace-eshte-kujdesur-per-te-video/60%Daily2018-06-25 16:41
https://kosova-info.com/pas-fitores-erdogan-do-ta-shfuqizoje-rolin-e-kryeministrit/60%Daily2018-06-25 16:36
https://kosova-info.com/ezel-rikthehet-serish-ne-ekran-ne-rolin-e-sulltan-mehmet/60%Daily2018-06-25 16:35
https://kosova-info.com/noizy-fiton-nje-shume-te-madhe-parash-ne-baste-qellon-disa-rezultate-te-ndryshme-te-ndeshjes-kolumbi-poloni/60%Daily2018-06-25 16:21
https://kosova-info.com/kryeministrja-serbe-nuk-e-konsideron-dobesi-gatishmerine-e-beogradit-per-kompromis-me-kosoven/60%Daily2018-06-25 16:19
https://kosova-info.com/ja-sa-shpesh-dhe-cfare-filma-pornografik-shohin-femrat/60%Daily2018-06-25 16:18
https://kosova-info.com/daciq-mos-humbni-kohe-duke-menduar-se-serbia-do-ta-njohe-kosoven/60%Daily2018-06-25 16:17
https://kosova-info.com/hapja-e-negociatave-gjermania-perpiqet-te-binde-francen-per-shqiperine/60%Daily2018-06-25 16:13
https://kosova-info.com/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-beni-kur-te-zgjoheni-2/60%Daily2018-06-25 16:03
https://kosova-info.com/arabia-saudite-e-mposht-egjiptin-ne-minuten-e-fundit-te-ndeshjes/60%Daily2018-06-25 16:01
https://kosova-info.com/akuzat-per-eurot-e-sekuestruara-taulant-balla-kallezim-penal-ndaj-bashes/60%Daily2018-06-25 15:57
https://kosova-info.com/ky-eshte-ushqimi-te-cilin-meghan-markle-nuk-mund-ta-konsumoje-ne-takime-zyrtare/60%Daily2018-06-25 15:56
https://kosova-info.com/ministrja-reshitaj-ne-takim-me-berzh-in-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza/60%Daily2018-06-25 15:56
https://kosova-info.com/uruguai-30-rusi-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-25 15:54
https://kosova-info.com/uruguai-deklason-rusine-dhe-rremben-vendin-e-pare-ne-grupin-a/60%Daily2018-06-25 15:50
https://kosova-info.com/gezim-kelmendi-lavderon-erdoganin-pas-rizgjedhjes-president-i-turqise/60%Daily2018-06-25 15:48
https://kosova-info.com/gjyqtarja-qe-e-denoi-gruevskin-do-te-gjykoje-rastin-e-dhunes-ne-kuvendin-e-maqedonise/60%Daily2018-06-25 15:37
https://kosova-info.com/te-gjithe-po-qeshim-me-veprimin-e-lojtarit-te-rusise-tek-goli-i-luis-suarez/60%Daily2018-06-25 15:35
https://kosova-info.com/ligjberesit-e-be-se-miratojne-veprime-ligjore-kunder-hungarise/60%Daily2018-06-25 15:35
https://kosova-info.com/neser-publikohet-premiera-e-ca-ka-ca-ska-nga-vjollca-haxhiu/60%Daily2018-06-25 15:27
https://kosova-info.com/prape-me-kazme-ne-terren-lladrovci-inspekton-asfaltimin-ne-drenas/60%Daily2018-06-25 15:23
https://kosova-info.com/mungon-ne-seance-imami-i-akuzuar-per-mashtrim-me-faturat-e-kurbaneve/60%Daily2018-06-25 15:20
https://kosova-info.com/duket-sikur-20-vjece-a-mund-te-besoni-sa-vjece-eshte-gjyshja-me-seksi-foto/60%Daily2018-06-25 15:16
https://kosova-info.com/dalin-pamje-te-reja-ku-tifozi-shqiptar-e-shpeton-flamurin-e-kosoves-para-se-serbet-tia-vejne-flaken/60%Daily2018-06-25 15:14
https://kosova-info.com/presidenti-i-federates-se-futbollit-te-zvicres-lichtsteiner-veproi-drejt-ai-u-solidarizua-me-xhaken-e-shaqirin/60%Daily2018-06-25 15:04
https://kosova-info.com/si-u-rrah-i-riu-shqiptar-ne-suhadoll-nga-fqinjet-serbe-pasi-zvicra-mundi-serbine/60%Daily2018-06-25 15:03
https://kosova-info.com/politico-marrezia-serbe-nuk-i-takon-futbollit-shqiponjat-e-xhakes-e-shaqirit-te-mos-denohen/60%Daily2018-06-25 14:59
https://kosova-info.com/pjeset-e-para-ne-grupin-a-uruguai-20-rusi-arabi-saudite-1-1-egjipt/60%Daily2018-06-25 14:52
https://kosova-info.com/nje-peshk-si-kida-seksi-ne-bikini-e-zhytur-ne-det/60%Daily2018-06-25 14:50
https://kosova-info.com/eulex-i-transferon-lendet-tek-organet-e-kosoves/60%Daily2018-06-25 14:45
https://kosova-info.com/pas-kthimit-nga-xhamajka-era-istrefi-po-argetohet-me-keta-persona/60%Daily2018-06-25 14:43
https://kosova-info.com/haradinaj-ofron-mbeshtetje-te-plote-per-komunen-e-klines/60%Daily2018-06-25 14:40
https://kosova-info.com/portieri-i-egjiptit-shkruan-historine-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-25 14:37
https://kosova-info.com/kdi-presidenti-ti-raportoje-kuvendit-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2018-06-25 14:34
https://kosova-info.com/salah-i-dhuron-epersine-egjiptit-ndaj-arabise-saudite/60%Daily2018-06-25 14:30
https://kosova-info.com/uruguai-dyfishon-epersine-ndaj-rusise/60%Daily2018-06-25 14:26
https://kosova-info.com/marredheniet-maqedoni-turqi-nuk-pritet-te-ndryshojne/60%Daily2018-06-25 14:23
https://kosova-info.com/bmw-vjen-me-testimin-me-unik-te-vetures-ne-nje-piste-ekstra-te-rrezikshme-video/60%Daily2018-06-25 14:20
https://kosova-info.com/e-ndalon-polici-ne-mes-te-rruges-babygee-flirton-hapur-me-te/60%Daily2018-06-25 14:15
https://kosova-info.com/fillojne-pergatitjet-per-takimin-trump-putin/60%Daily2018-06-25 14:13
https://kosova-info.com/uruguai-ne-epersi-luis-suarez-shenon-super-gol-kunder-rusise/60%Daily2018-06-25 14:13
https://kosova-info.com/eurot-e-kapura-ne-portin-e-durresit-reagon-policia-e-shtetit/60%Daily2018-06-25 14:10
https://kosova-info.com/lazio-ia-refuzon-dy-oferta-per-strakoshen-skuadres-se-madhe-italiane/60%Daily2018-06-25 14:07
https://kosova-info.com/delawie-kerkon-nga-kuvendi-emerimin-e-tre-gjyqtareve-te-kushtetueses/60%Daily2018-06-25 14:02
https://kosova-info.com/kenga-e-rites-pjese-e-ketij-filmi/60%Daily2018-06-25 14:00
https://kosova-info.com/shkembimi-benzema-lewandowski-ky-eshte-vendimi-i-fundit/60%Daily2018-06-25 13:48
https://kosova-info.com/bleona-qereti-nudo-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-06-25 13:48
https://kosova-info.com/keta-jane-binjaket-me-te-rende-ne-bote/60%Daily2018-06-25 13:45
https://kosova-info.com/gjilani-vleresohet-shembull-per-pasterti-ne-nivel-vendi/60%Daily2018-06-25 13:43
https://kosova-info.com/bebe-rexha-sonte-e-ftuar-te-jimmy-fallon/60%Daily2018-06-25 13:39
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-kerkon-shuarjen-e-oshp-se/60%Daily2018-06-25 13:36
https://kosova-info.com/u-akuzua-per-vjedhje-te-kenges-ja-cfare-thote-trimi/60%Daily2018-06-25 13:35
https://kosova-info.com/sulmohen-inspektoret-komunale-te-mitrovices/60%Daily2018-06-25 13:32
https://kosova-info.com/hoti-kuvendi-te-caktoje-udheheqesin-e-dialogut-me-serbine/60%Daily2018-06-25 13:30
https://kosova-info.com/hoti-kuvendi-te-caktoje-udheheqesin-e-dialogut-me-serbine-2/60%Daily2018-06-25 13:30
https://kosova-info.com/vazhdon-cmenduria-serbe-pas-humbjes-nga-zvicra-e-shqiptareve/60%Daily2018-06-25 13:27
https://kosova-info.com/kmdlnj-thaci-smund-ta-dekretoje-llaban-per-gjykates-te-kushtetueses/60%Daily2018-06-25 13:27
https://kosova-info.com/harry-kane-e-thote-publikisht-se-pelqen-kengen-e-kesaj-kengetareje-shqiptare/60%Daily2018-06-25 13:18
https://kosova-info.com/ndahet-nga-i-dashuri-shqiptar-ish-miss-kosova-ne-krahet-e-modelit-serb/60%Daily2018-06-25 13:07
https://kosova-info.com/mal-me-shkelje-ne-komunen-e-prizrenit/60%Daily2018-06-25 13:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-arabi-egjipt/60%Daily2018-06-25 13:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-uruguai-rusi/60%Daily2018-06-25 12:54
https://kosova-info.com/i-humbin-450-euro-ne-mitrovice-fatmir-spahiut-i-ndodh-e-papritura/60%Daily2018-06-25 12:53
https://kosova-info.com/transgjinori-kosovar-sfidon-shtetin-qe-tia-pranoje-identitetin-e-tij/60%Daily2018-06-25 12:50
https://kosova-info.com/mpj-mbledhje-komemorative-per-diplomatin-xhafer-ahmeti/60%Daily2018-06-25 12:47
https://kosova-info.com/up-mban-punetori-per-zbatimin-e-planit-strategjik-2017-2019/60%Daily2018-06-25 12:43
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-duetit-mes-getoar-selimit-dhe-majk/60%Daily2018-06-25 12:39
https://kosova-info.com/pastore-zgjedh-ekipin-e-ri-kthehet-ne-itali/60%Daily2018-06-25 12:38
https://kosova-info.com/diete-sheruese-duhet-aplikoni-te-gjithe/60%Daily2018-06-25 12:31
https://kosova-info.com/pas-boterorit-godin-kalon-te-super-skuadra-e-series-a/60%Daily2018-06-25 12:16
https://kosova-info.com/i-ndalohet-hyrja-ne-shba-ish-shefit-te-nato-s/60%Daily2018-06-25 12:15
https://kosova-info.com/oferte-sensacionale-sa-here-e-ben-kete-neymar-ndaj-serbise-lokali-ofron-pije-falas/60%Daily2018-06-25 11:57
https://kosova-info.com/zbulohet-super-transferimi-i-lopeteguit-te-real-madridi/60%Daily2018-06-25 11:31
https://kosova-info.com/revista-foreign-policy-i-dedikon-nje-shkrim-shqiptareve-te-zvicres-serbet-e-politizuan-sepse/60%Daily2018-06-25 11:20
https://kosova-info.com/lamtumire-real-ronaldo-ne-premierlige-pas-boterorit/60%Daily2018-06-25 10:59
https://kosova-info.com/droge-ne-kupat-e-botes-deshton-plani-i-trafikanteve/60%Daily2018-06-25 10:43
https://kosova-info.com/kandidati-opozitar-pranon-rezultatin-e-zgjedhjeve-ne-turqi/60%Daily2018-06-25 10:43
https://kosova-info.com/video-e-re-e-festes-pas-golit-te-shaqirit-shikoni-si-u-terbuan-serbet/60%Daily2018-06-25 10:39
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gruaja-qe-ka-lindur-69-femije/60%Daily2018-06-25 10:38
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-i-argjentines-tregon-cfare-po-ndodh-me-messin/60%Daily2018-06-25 10:26
https://kosova-info.com/ambasada-turke-mbeshteti-serbine-kunder-zvicres-se-shqiptareve/60%Daily2018-06-25 08:55
https://kosova-info.com/plas-te-argjentina-dy-futbollistet-perleshen-me-grushte/60%Daily2018-06-25 08:42
https://kosova-info.com/lampard-beson-qe-anglia-mund-te-fitoje-boterorin/60%Daily2018-06-25 08:20
https://kosova-info.com/mattis-shprehet-optimist-per-situaten-ne-afganistan/60%Daily2018-06-25 08:14
https://kosova-info.com/alcantara-prane-rikthimit-ne-la-liga-a-do-tia-beje-barcelones-tradhtine-e-vitit/60%Daily2018-06-25 08:05
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-zgjedh-mes-tunes-dhe-nora-istrefit/60%Daily2018-06-25 08:00
https://kosova-info.com/volkswagen-testohet-me-te-dashuren-e-nje-ngasesi-entuziast/60%Daily2018-06-25 07:50
https://kosova-info.com/gjermania-mund-te-eliminohet-edhe-nese-fiton-ja-skenaret/60%Daily2018-06-25 07:44
https://kosova-info.com/syle-hoxha-konfirmon-planin-per-intervistimin-e-gazetarit-serb-per-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-06-25 07:41
https://kosova-info.com/gold-ag-perlot-me-dedikimin-per-basketbollistin-e-ndjere/60%Daily2018-06-25 07:40
https://kosova-info.com/lideret-e-be-se-nuk-arrijne-marreveshje-per-migrantet/60%Daily2018-06-25 07:30
https://kosova-info.com/vite-me-pare-ishin-ne-lidhje-ledri-vula-pelqen-kete-koment-te-dua-lipes/60%Daily2018-06-25 07:21
https://kosova-info.com/hetimi-ndaj-lichsteiner-per-shqiponjen-lajmi-i-fundit-nga-fifa/60%Daily2018-06-25 07:13
https://kosova-info.com/bllokohet-autostrada-tirane-durres/60%Daily2018-06-25 07:13
https://kosova-info.com/spanjes-i-duhet-fitore-me-goleade-ndaj-marokot-ja-formacionet-e-mundshme/60%Daily2018-06-25 07:06
https://kosova-info.com/justin-bieber-puthje-pasionante-me-te-dashuren-ne-rruge/60%Daily2018-06-25 07:00
https://kosova-info.com/formacioni-i-portugalise-per-ndeshjen-ndaj-iranit/60%Daily2018-06-25 06:58
https://kosova-info.com/sot-nis-rrethi-i-trete-i-ndeshjeve-ne-grupe-kupa-e-botes-sjelle-4-takime/60%Daily2018-06-25 06:51
https://kosova-info.com/serbia-lobon-qe-ndarja-e-kosoves-te-futet-ne-agjenden-e-dialogut/60%Daily2018-06-25 06:42
https://kosova-info.com/gjysme-e-zhveshur-keshtu-permbylli-vikendin-gigi-hadid/60%Daily2018-06-25 06:41
https://kosova-info.com/anglia-fitoi-61-por-southgate-shprehet-i-pakenaqur-pas-ndeshjes/60%Daily2018-06-25 06:35
https://kosova-info.com/per-fillim-te-lehte-te-dites-smoothies-me-banane-belush-dhe-fara-chia/60%Daily2018-06-25 06:34
https://kosova-info.com/rita-publikon-imazhe-te-nxehta-nuk-pritej-komenti-i-wiz-khalifes/60%Daily2018-06-25 06:20
https://kosova-info.com/rreziqet-qe-u-shkakton-femijeve-perdorimi-i-tepert-i-internetit/60%Daily2018-06-25 06:19
https://kosova-info.com/gjermani-suedi-detajet-e-perleshjes-pas-fundit-te-ndeshjes/60%Daily2018-06-25 06:18
https://kosova-info.com/shba-do-te-sfidoje-perkushtimin-e-k-veriore-pas-mbajtjes-se-samitit/60%Daily2018-06-25 06:18
https://kosova-info.com/ambasadori-gjerman-ndarja-e-kosoves-do-te-shkaktonte-kaos/60%Daily2018-06-25 06:10
https://kosova-info.com/nuk-e-di-pse-mkjahet-balada-me-e-re-nga-lori/60%Daily2018-06-25 06:00
https://kosova-info.com/ne-maqedoni-kosove-dhe-shqiperi-festohet-fitorja-e-presidentit-turk/60%Daily2018-06-25 05:48
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-per-sot-18/60%Daily2018-06-25 05:39
https://kosova-info.com/haradinaj-viziton-komunen-e-klines/60%Daily2018-06-25 05:34
https://kosova-info.com/diplomimi-i-kadeteve-te-shumte-te-fsk-se/60%Daily2018-06-25 05:30
https://kosova-info.com/moti-per-kete-jave-ne-shqiperi/60%Daily2018-06-24 22:01
https://kosova-info.com/skena-erotike-dhe-si-homoseksuale-ne-film-aktorja-shqiptare-befason-me-pergjigjen/60%Daily2018-06-24 22:00
https://kosova-info.com/pacolli-pergezon-erdoganin/60%Daily2018-06-24 21:50
https://kosova-info.com/ish-kryesuesi-i-komisionit-disiplinor-te-fifa-s-ben-thirrje-te-kihet-kujdes-me-vendimin-per-xhaken-dhe-shaqirin/60%Daily2018-06-24 21:49
https://kosova-info.com/i-hyri-muzikes-si-nje-rep-artiste-por-rina-ka-nje-befasi-per-fansat/60%Daily2018-06-24 21:48
https://kosova-info.com/si-mund-te-ndikojne-parate-ne-marredheniet-tuaja-romantike/60%Daily2018-06-24 21:46
https://kosova-info.com/seksi-i-mengjesit-ilac-per-gjithcka/60%Daily2018-06-24 21:41
https://kosova-info.com/klinaku-qeveria-aktuale-ska-ndryshime-prej-qeverive-te-kaluara/60%Daily2018-06-24 21:35
https://kosova-info.com/thaci-uron-erdoganin-thote-se-e-mirepret-vazhdimin-e-bashkepunimit-te-mire/60%Daily2018-06-24 21:29
https://kosova-info.com/duka-ne-mbeshtetje-te-xhakes-dhe-shaqirit-thote-se-hetimi-i-fifa-s-sa-qesharak-aq-edhe-primitiv/60%Daily2018-06-24 21:21
https://kosova-info.com/bukuroshet-qe-po-i-frymezojne-futbollistet-anglez-drejt-golave/60%Daily2018-06-24 21:13
https://kosova-info.com/gazetari-zviceran-e-ben-shqiponjen-ne-emision-live-per-xhaken-dhe-shaqirin/60%Daily2018-06-24 21:10
https://kosova-info.com/perdorimi-i-tepert-i-pajisjeve-digjitale-pengon-marredheniet-romantike/60%Daily2018-06-24 21:05
https://kosova-info.com/erdogan-i-dhame-botes-leksion-mbi-demokracine/60%Daily2018-06-24 21:02
https://kosova-info.com/cfare-eshte-igtv-gjithcka-qe-duhet-te-dini-rreth-platformes-me-te-fundit-te-videove-te-instagram-it/60%Daily2018-06-24 20:50
https://kosova-info.com/keto-jane-tiparet-e-dr-florit-qe-djemte-e-wsf-i-shohin-tek-femijet-e-shokut-te-tyre-te-ndjere/60%Daily2018-06-24 20:42
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-fifa-inicion-hetim-edhe-ndaj-stephan-lichtsteiner-per-festen-me-shqiponje/60%Daily2018-06-24 20:42
https://kosova-info.com/rama-dhe-lidere-te-tjere-shteterore-urojne-erdoganin/60%Daily2018-06-24 20:33
https://kosova-info.com/edona-llalloshi-artistja-e-pare-qe-beri-simbolin-e-shqiponjes-gjate-nje-performance-ne-vitin-1994/60%Daily2018-06-24 20:33
https://kosova-info.com/feste-per-erdoganin-ne-prizren/60%Daily2018-06-24 20:29
https://kosova-info.com/keto-jane-nente-kombetaret-e-eliminuara-nga-kupa-e-botes/60%Daily2018-06-24 20:24
https://kosova-info.com/luana-vjollca-tregon-kembet-seksi-dhe-duket-joshese-si-asnjehere-me-pare/60%Daily2018-06-24 20:24
https://kosova-info.com/perparesite-e-pozicionit-te-majte-te-gjumit-perse-te-gjithe-duhet-te-shtrihemi-nga-kjo-ane/60%Daily2018-06-24 20:21
https://kosova-info.com/te-bashkuar-mund-ta-anetaresojme-kosoven-ne-be-nato-dhe-okb/60%Daily2018-06-24 20:15
https://kosova-info.com/zonja-e-celikte-zvicerane-ne-perkrahje-te-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-06-24 20:07
https://kosova-info.com/poloni-0-3-kolumbi-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-24 20:02
https://kosova-info.com/erdogan-pas-shpalljes-se-fitores-lus-allahun-qe-keto-zgjedhje-te-jene-ne-dobi-te-vendit/60%Daily2018-06-24 19:56
https://kosova-info.com/pas-rites-edhe-e-ema-e-saj-vera-ora-ka-dy-fjale-per-granit-xhaken-shihni-cfare-i-thote/60%Daily2018-06-24 19:53
https://kosova-info.com/kolumbia-deklason-polonine-per-fitoren-e-pare-ne-boteror/60%Daily2018-06-24 19:53
https://kosova-info.com/rrefimi-i-gazetarit-serb-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-ivanoviqit-jane-ne-veri/60%Daily2018-06-24 19:41
https://kosova-info.com/ne-shkup-festojne-per-erdoganin/60%Daily2018-06-24 19:37
https://kosova-info.com/aksident-me-pese-te-lenduar-ne-shkoder-mes-tyre-edhe-femije/60%Daily2018-06-24 19:34
https://kosova-info.com/falcao-shenon-golin-e-pare-ne-boteror-kolumbia-dyfishon-epersine/60%Daily2018-06-24 19:33
https://kosova-info.com/familja-nga-ferizaj-bejne-dasmen-e-djalit-live-ne-emision-kjo-ishte-atmosfera/60%Daily2018-06-24 19:22
https://kosova-info.com/carlos-te-gjithe-po-flasim-per-neymarin-por-ja-kush-po-e-shpeton-brazilin/60%Daily2018-06-24 19:14
https://kosova-info.com/kim-kardashian-e-dermuar-nga-ushtrimet-e-renda-ne-palester/60%Daily2018-06-24 19:10
https://kosova-info.com/fundjava-sjell-fluks-te-madh-te-veturave-ne-piken-kufitare-te-morines/60%Daily2018-06-24 19:07
https://kosova-info.com/tre-persona-te-vrare-gjate-zgjedhjeve-ne-turqi/60%Daily2018-06-24 18:52
https://kosova-info.com/poloni-0-1-kolumbi-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-24 18:48
https://kosova-info.com/takimin-thaci-vuciq-be-e-quan-produktiv/60%Daily2018-06-24 18:46
https://kosova-info.com/kolumbia-kalon-ne-epersi-ndaj-polonise/60%Daily2018-06-24 18:42
https://kosova-info.com/transferimi-i-interit-mberrin-ne-milano-ja-si-e-presin-tifozet/60%Daily2018-06-24 18:38
https://kosova-info.com/vithet-e-aurela-hoxhes-vec-po-rriten-modelja-seksi-e-deshmon-kete-me-foton-e-fundit/60%Daily2018-06-24 18:36
https://kosova-info.com/kupa-e-botes-mbetet-enderr-per-lionel-messin-thote-se-nuk-deshiron-te-pensionohet-derisa-ta-fitoje-ate-me-argjentinen/60%Daily2018-06-24 18:25
https://kosova-info.com/vuciq-te-gjitha-problemet-me-kosoven-duhet-te-zgjidhen-ne-paqe/60%Daily2018-06-24 18:11
https://kosova-info.com/javier-zanetti-i-del-ne-mbrojtje-lionel-messit/60%Daily2018-06-24 18:06
https://kosova-info.com/morena-taraku-kujton-me-mall-kete-person/60%Daily2018-06-24 17:56
https://kosova-info.com/thaci-pas-takimit-me-vuciq-ska-integrim-ne-be-pa-normalizim-te-raporteve-me-serbine/60%Daily2018-06-24 17:49
https://kosova-info.com/athine-tirane-marreveshja-nenshkruhet-10-diteshin-e-pare-te-korrikut/60%Daily2018-06-24 17:41
https://kosova-info.com/athine-tirane-marreveshja-nenshkruhet-10-diteshin-e-pare-te-korrikut-2/60%Daily2018-06-24 17:41
https://kosova-info.com/si-ja-vodhem-fitoren-zvicres/60%Daily2018-06-24 17:37
https://kosova-info.com/gruaja-e-oliver-ivanoviqit-punesohet-ne-qeverine-e-serbise/60%Daily2018-06-24 17:30
https://kosova-info.com/japoni-22-senegal-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-24 17:26
https://kosova-info.com/a-do-te-diskutohet-ne-bruksel-per-demarkacionin-me-serbine-tregon-pacolli/60%Daily2018-06-24 17:21
https://kosova-info.com/asgje-e-keqe-me-te-qenet-krenar-per-vendin-tend-ose-origjinen-tende/60%Daily2018-06-24 17:18
https://kosova-info.com/erdogan-po-e-humb-shumicen-ne-parlamentin-turk/60%Daily2018-06-24 17:12
https://kosova-info.com/maqedoni-ivanov-mban-te-bllokuar-ligjin-per-ratifikimin-e-marreveshjes-per-emrin/60%Daily2018-06-24 17:06
https://kosova-info.com/maqedoni-ivanov-mban-te-bllokuar-ligjin-per-ratifikimin-e-marreveshjes-per-emrin-2/60%Daily2018-06-24 17:06
https://kosova-info.com/4-3-3-pa-leo-messin-plani-i-cmendur-i-trajnerit-te-argjentines/60%Daily2018-06-24 17:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-poloni-kolumbi/60%Daily2018-06-24 17:03
https://kosova-info.com/japonia-dhe-senegali-ndahen-baras/60%Daily2018-06-24 16:51
https://kosova-info.com/kur-e-gjithe-bota-po-flet-per-te-shaqiri-sjelle-rrefimin-me-emocionues-per-jeten-e-tij/60%Daily2018-06-24 16:45
https://kosova-info.com/erdogan-flet-pas-perfundimit-te-votimeve-ne-turqi/60%Daily2018-06-24 16:37
https://kosova-info.com/erdogan-flet-pas-perfundimit-te-votimeve-ne-turqi/60%Daily2018-06-24 16:37
https://kosova-info.com/aferdita-zbulon-gjoksin-gjigant-derisa-tregon-se-e-dashuron-vendin-ne-te-cilin-ndodhet/60%Daily2018-06-24 16:36
https://kosova-info.com/pacolli-nga-brukseli-kosova-afer-njohjes-nga-nje-shtet-anetar-i-be-se/60%Daily2018-06-24 16:34
https://kosova-info.com/pacolli-nga-brukseli-kosova-afer-njohjes-nga-nje-shtet-anetar-i-be-se/60%Daily2018-06-24 16:34
https://kosova-info.com/senegali-rikthen-epersine-ndaj-japonise/60%Daily2018-06-24 16:32
https://kosova-info.com/libi-shpetohen-100-migrante-ne-detin-mesdhe/60%Daily2018-06-24 16:28
https://kosova-info.com/libi-shpetohen-100-migrante-ne-detin-mesdhe/60%Daily2018-06-24 16:28
https://kosova-info.com/aurela-gace-u-kritikua-per-grim-ne-plazh-i-kam-ngjyrat-kunder-ujit/60%Daily2018-06-24 16:19
https://kosova-info.com/perfundon-procesi-i-votimit-ne-turqi-erdogan-prin-bindshem/60%Daily2018-06-24 16:17
https://kosova-info.com/ceshtja-e-kosoves-nuk-ka-perfunduar-ende-thote-daciq/60%Daily2018-06-24 16:14
https://kosova-info.com/lewis-hamilton-triumfon-ne-france/60%Daily2018-06-24 16:06
https://kosova-info.com/lewis-hamilton-triumfon-ne-france-2/60%Daily2018-06-24 16:06
https://kosova-info.com/pas-xhakes-dhe-shaqirit-serbet-merren-edhe-me-kete-postim-te-valon-behramit/60%Daily2018-06-24 16:02
https://kosova-info.com/pas-xhakes-dhe-shaqirit-serbet-merren-edhe-me-kete-postim-te-valon-behramit/60%Daily2018-06-24 16:02
https://kosova-info.com/pa-sytjena-ne-plazh-franceska-jace-vendos-doren-ne/60%Daily2018-06-24 16:01
https://kosova-info.com/zaev-beson-se-referendumi-per-emrin-do-te-kete-sukses/60%Daily2018-06-24 15:55
https://kosova-info.com/vazhdon-aksioni-per-pastrimin-e-gjilanit/60%Daily2018-06-24 15:50
https://kosova-info.com/japonia-11-senegali-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-24 15:45
https://kosova-info.com/japonia-11-senegali-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-24 15:45
https://kosova-info.com/si-u-zbuluan-1-5-milione-euro-ja-kush-e-njoftoi-policine-shqiptare/60%Daily2018-06-24 15:40
https://kosova-info.com/shenon-japonia-barazohet-rezultati/60%Daily2018-06-24 15:38
https://kosova-info.com/nuk-flasin-me-njera-tjetren-nevina-shtylla-sqaron-te-verteten-e-zenkes-me-eva-muratin/60%Daily2018-06-24 15:29
https://kosova-info.com/ne-zvicer-shokohen-me-deklaraten-e-turpshme-te-trajnerit-te-serbise/60%Daily2018-06-24 15:26
https://kosova-info.com/vdes-ish-kryetari-i-komunes-se-vushtrrise/60%Daily2018-06-24 15:17
https://kosova-info.com/mane-i-dhuron-epersine-senegalit-ndaj-japonise/60%Daily2018-06-24 15:14
https://kosova-info.com/zgjedhjet-ne-turqi-perfundon-procesi-i-votimit/60%Daily2018-06-24 15:11
https://kosova-info.com/arrestohet-per-kanosje-te-ish-gruas/60%Daily2018-06-24 15:08
https://kosova-info.com/kane-shenova-nje-nga-golat-me-te-mire-ne-karrieren-time/60%Daily2018-06-24 15:06
https://kosova-info.com/macron-sanksione-per-vendet-e-be-se-qe-nuk-pranojne-emigrante/60%Daily2018-06-24 15:01
https://kosova-info.com/upss-klaudia-pepes-i-bie-peshqiri-duke-kercyer/60%Daily2018-06-24 14:46
https://kosova-info.com/nis-takimi-thaci-vuciq/60%Daily2018-06-24 14:45
https://kosova-info.com/petkoviq-mban-diskutime-sy-me-sy-me-xhaken-dhe-shaqirin-per-festen-me-shqiponje/60%Daily2018-06-24 14:43
https://kosova-info.com/sali-berisha-viziton-malet-e-rugoves/60%Daily2018-06-24 14:40
https://kosova-info.com/edhe-pacolli-pjese-e-fazes-finale-te-dialogut/60%Daily2018-06-24 14:34
https://kosova-info.com/ne-stilin-mission-impossible-hajdutet-vjedhin-pajisjet-e-apple-duke-hapur-nje-vrime-ne-catine-e-dyqanit/60%Daily2018-06-24 14:27
https://kosova-info.com/egjipti-zgjat-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2018-06-24 14:21
https://kosova-info.com/angli-61-panama-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-24 14:16
https://kosova-info.com/alberie-hadergjonajdua-partner-te-ri/60%Daily2018-06-24 14:15
https://kosova-info.com/bllokohen-mijera-euro-ne-portin-e-durresit/60%Daily2018-06-24 14:11
https://kosova-info.com/angli-61-panama-dihet-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-24 14:08
https://kosova-info.com/shqip-shqip-vjen-nga-neki-emra/60%Daily2018-06-24 14:04
https://kosova-info.com/pese-truqe-per-berxolla-te-shijshme/60%Daily2018-06-24 14:01
https://kosova-info.com/thaci-e-vuciq-priten-ne-takim-nga-mogherini/60%Daily2018-06-24 14:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-japonia-senegali/60%Daily2018-06-24 14:01
https://kosova-info.com/besnik-qaka-sjell-pamje-nga-pushimet-me-bashkeshorten-dhe-vajzen/60%Daily2018-06-24 13:59
https://kosova-info.com/super-kane-anglia-shenon-fitoren-me-te-thelle-te-boterorit-deri-me-tani/60%Daily2018-06-24 13:52
https://kosova-info.com/thaci-nese-nuk-arrihet-marreveshja-te-dy-vendet-jemi-humbes/60%Daily2018-06-24 13:50
https://kosova-info.com/historike-panamaja-shenon-golin-e-pare-ne-boteror-lojtaret-festojne-sikur-te-shenonin-golin-e-fitores/60%Daily2018-06-24 13:45
https://kosova-info.com/semuret-bebe-rexha/60%Daily2018-06-24 13:44
https://kosova-info.com/kane-shenoi-sot-nje-nga-golat-me-te-cuditshem-ne-karriere/60%Daily2018-06-24 13:41
https://kosova-info.com/rrahje-ne-nje-bastore-ne-kline/60%Daily2018-06-24 13:41
https://kosova-info.com/rrahje-ne-nje-bastore-ne-kline-2/60%Daily2018-06-24 13:41
https://kosova-info.com/tre-makinat-me-te-shtrenjta-ne-bote/60%Daily2018-06-24 13:40
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-kante-ka-tri-super-oferta/60%Daily2018-06-24 13:39
https://kosova-info.com/sulm-ndaj-policit-ne-prizren/60%Daily2018-06-24 13:39
https://kosova-info.com/sulm-ndaj-policit-ne-prizren-2/60%Daily2018-06-24 13:39
https://kosova-info.com/e-diele-si-kjo-per-leonora-jakupin-kengetarja-pergatit-fli/60%Daily2018-06-24 13:33
https://kosova-info.com/ne-kamenice-disa-persona-i-demtojne-varret-per-te-kerkuar-gjera-me-vlere-ne-trupat-e-kufomave/60%Daily2018-06-24 13:18
https://kosova-info.com/vetevendosje-vazhdon-me-kritika-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2018-06-24 13:12
https://kosova-info.com/kondicionere-qe-ftohin-pa-energji-elektrike/60%Daily2018-06-24 13:11
https://kosova-info.com/foto-e-kancelares-merkel-duke-bere-shqiponjen-aktori-i-njohur-ja-keshtu-e-bene/60%Daily2018-06-24 13:10
https://kosova-info.com/thaci-nga-brukseli-kosova-ska-arsye-te-beje-leshime-duhet-te-arrijme-marreveshje-me-serbine/60%Daily2018-06-24 13:07
https://kosova-info.com/ne-vermice-arrestohet-shtetasi-shqiptar-i-kerkuar-ne-gjermani-per-vjedhje/60%Daily2018-06-24 12:57
https://kosova-info.com/prishtine-godet-kembesoren-me-veture-largohet-nga-vendi-i-ngjarjes/60%Daily2018-06-24 12:50
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-ushtron-me-ilir-latifin-te-jesh-me-i-miri-duhet-te-stervitesh-me-me-te-mirin/60%Daily2018-06-24 12:50
https://kosova-info.com/anglia-e-turperon-panamane-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2018-06-24 12:48
https://kosova-info.com/mpb-e-turqise-procesi-i-votimit-i-qete/60%Daily2018-06-24 12:46
https://kosova-info.com/dy-gola-te-shpejte-anglia-shkaterron-panamane/60%Daily2018-06-24 12:38
https://kosova-info.com/rina-flet-per-refuzimin-qe-iu-be-ne-x-factor-ja-cfare-mesazhi-ka-per-jurine/60%Daily2018-06-24 12:30
https://kosova-info.com/arabi-saudite-mirepritet-heqja-e-ndaleses-per-grate-shofere/60%Daily2018-06-24 12:29
https://kosova-info.com/arabi-saudite-mirepritet-heqja-e-ndaleses-per-grate-shofere-2/60%Daily2018-06-24 12:29
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-i-shqiperise-uron-haradinajn-per-rizgjedhjen-ne-krye-te-aak-se/60%Daily2018-06-24 12:26
https://kosova-info.com/kane-bombardon-porten-nga-penalltia/60%Daily2018-06-24 12:25
https://kosova-info.com/si-ta-mirembani-lekuren-tuaj/60%Daily2018-06-24 12:17
https://kosova-info.com/anglia-zhbllokon-rezultatin-ndaj-panamase/60%Daily2018-06-24 12:13
https://kosova-info.com/lushaku-sadriu-rekomandimet-e-be-se-per-liberalizim-pritet-te-jene-pozitive/60%Daily2018-06-24 12:11
https://kosova-info.com/lushaku-sadriu-rekomandimet-e-be-se-per-liberalizim-pritet-te-jene-pozitive/60%Daily2018-06-24 12:11
https://kosova-info.com/shkup-arrestohen-9-persona-pas-protestave-te-mbremshme/60%Daily2018-06-24 12:10
https://kosova-info.com/zaimina-poston-foto-te-vajzes-ne-vaske-lulja-ime/60%Daily2018-06-24 12:09
https://kosova-info.com/valverde-e-largon-nga-barcelona-futbollistin-nga-i-cili-pritej-shume/60%Daily2018-06-24 11:58
https://kosova-info.com/cfare-do-te-diskutojne-thaci-dhe-vuciq-ne-bruksel/60%Daily2018-06-24 11:57
https://kosova-info.com/voton-edhe-erdogan-thote-se-turqia-po-kryen-nje-revolucion-demokratik/60%Daily2018-06-24 11:50
https://kosova-info.com/si-te-organizoni-dollapin-tuaj/60%Daily2018-06-24 11:49
https://kosova-info.com/takimi-thaci-vuciq-mund-te-zgjase-nga-dhjete-minuta-deri-ne-dhjete-ore/60%Daily2018-06-24 11:40
https://kosova-info.com/veseli-dekada-e-re-angazhim-i-ri-politik-per-te-ardhmen-e-vendit/60%Daily2018-06-24 11:38
https://kosova-info.com/pompeo-kerkon-nga-francezet-mbeshtetje-per-maqedonine/60%Daily2018-06-24 11:28
https://kosova-info.com/si-ti-ngjyrosni-vet-floket-tuaja/60%Daily2018-06-24 11:27
https://kosova-info.com/ahmeti-psd-ja-do-te-inicoje-heqjen-e-tarifave-te-roamingut-me-maqedonine/60%Daily2018-06-24 11:22
https://kosova-info.com/se-shpejti-dueti-nga-buta-dhe-gjiko-mesoni-detajet/60%Daily2018-06-24 11:10
https://kosova-info.com/gjashte-te-arrestuar-ne-turqi-per-shkak-te-fyerjeve-ndaj-presidentit-erdogan/60%Daily2018-06-24 11:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-angli-panama/60%Daily2018-06-24 11:06
https://kosova-info.com/ukraine-arrestohen-7-persona-per-sulmin-ne-nje-kamp-te-romeve/60%Daily2018-06-24 11:05
https://kosova-info.com/ismaili-do-te-kete-mijera-vizita-sistematike-mjekesore-ne-gjithe-kosoven/60%Daily2018-06-24 11:00
https://kosova-info.com/makiazh-mahnites-per-vetem-dhjete-minuta/60%Daily2018-06-24 10:56
https://kosova-info.com/ardit-gjebrea-reagon-ndaj-vendimit-te-fifa-s-shaqiri-e-xhaka-nuk-e-treguan-gishtin-e-mesit/60%Daily2018-06-24 10:47
https://kosova-info.com/testi-i-vertete-per-erdoganin/60%Daily2018-06-24 10:42
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-mohon-se-ka-pergjuar-familjaret-e-anetareve-te-grupit-te-kumanoves/60%Daily2018-06-24 10:41
https://kosova-info.com/pacolli-uron-madagaskarin-ne-58-vjetorin-e-pavaresise-e-falenderon-per-njohjen/60%Daily2018-06-24 10:34
https://kosova-info.com/agon-amiga-paralajmeron-albumin-e-ri-vec-zoti-mundet-me-me-ndal/60%Daily2018-06-24 10:30
https://kosova-info.com/fifa-hapi-procedim-disiplinor-reagon-federata-zvicerane-ka-disa-momente-kur-lojtaret/60%Daily2018-06-24 10:29
https://kosova-info.com/drecun-prishtina-ka-strategji-ne-dialog-duan-ti-shmangen-krijimit-te-asociacionit/60%Daily2018-06-24 10:29
https://kosova-info.com/kjo-grua-lindi-tetenjake-keshtu-duken-ata-sot/60%Daily2018-06-24 10:22
https://kosova-info.com/shperthim-i-madh-ne-gjermani-25-persona-te-plagosur/60%Daily2018-06-24 10:21
https://kosova-info.com/gazetare-nga-mediat-me-te-rendesishme-nderkombetare-vizitojne-kosoven/60%Daily2018-06-24 10:19
https://kosova-info.com/pas-boterorit-mbappe-do-te-kaloje-te-super-ekipi-i-premierliges/60%Daily2018-06-24 10:19
https://kosova-info.com/kete-gje-e-ben-elvana-cdo-te-diele/60%Daily2018-06-24 10:09
https://kosova-info.com/ish-presidenti-nishani-kunder-kampit-ne-shqiperi-me-refugjate-nga-zonat-e-luftes/60%Daily2018-06-24 10:05
https://kosova-info.com/shba-pavaresia-dhe-sovraniteti-i-kosoves-jane-te-perhershme/60%Daily2018-06-24 09:57
https://kosova-info.com/perleshje-pas-ndeshjes-trajneri-i-suedise-akuzon-ashper-gjermanet/60%Daily2018-06-24 09:53
https://kosova-info.com/si-ti-rregulloni-problemet-me-lekuren-qe-shfaqen-gjate-veres/60%Daily2018-06-24 09:52
https://kosova-info.com/argjentina-zbulon-pamje-nga-klipi-i-ri/60%Daily2018-06-24 09:50
https://kosova-info.com/ne-diten-kur-vazhdon-dialogu-ministri-serb-thote-se-kurre-nuk-do-te-bejne-kompromis-me-kosoven/60%Daily2018-06-24 09:45
https://kosova-info.com/50-milione-per-live-it-up-nga-era-istrefi-will-smith-dhe-nicky-jam/60%Daily2018-06-24 09:33
https://kosova-info.com/ish-kryeministri-le-bregdetin-shqiptar-per-alpet-e-kosoves/60%Daily2018-06-24 09:32
https://kosova-info.com/shfrenohet-shqiptari-ne-zvicer-shikoni-cfare-ben-mbi-makinen-e-vajzave-serbe/60%Daily2018-06-24 09:30
https://kosova-info.com/si-te-dalloni-alergjine/60%Daily2018-06-24 09:17
https://kosova-info.com/mediat-greke-greqia-ka-leshuar-por-nuk-ka-humbur-ne-ceshtjen-e-detit/60%Daily2018-06-24 09:17
https://kosova-info.com/e-mbani-mend-argjentinasin-veron-ai-ka-dicka-per-messin/60%Daily2018-06-24 09:11
https://kosova-info.com/rita-rrezikon-ti-zbuloje-pjeset-intime-ne-publik-era-i-ngre-fustanin/60%Daily2018-06-24 09:11
https://kosova-info.com/lideret-e-be-se-mblidhen-ne-bruksel-bisedojne-per-migrantet/60%Daily2018-06-24 09:03
https://kosova-info.com/sa-uje-duhet-te-pini-gjate-veres/60%Daily2018-06-24 08:57
https://kosova-info.com/adelina-berisha-apo-samanta-habit-fjolla-morina/60%Daily2018-06-24 08:51
https://kosova-info.com/imami-shqiptar-lutjuni-allahut-qe-te-fitoje-ergodani-shpetimtari-yne/60%Daily2018-06-24 08:50
https://kosova-info.com/tifozi-i-messit-gjendet-i-vdekur-u-zhduk-pas-humbjes-se-argjentines-nga-kroacia/60%Daily2018-06-24 08:48
https://kosova-info.com/avancime-e-punesime-pa-respektimin-e-procedurave-ne-kqz/60%Daily2018-06-24 08:35
https://kosova-info.com/vlora-citaku-per-xhaken-e-shaqirin-djema-borgjin-ndaj-kosoves-e-keni-la/60%Daily2018-06-24 08:31
https://kosova-info.com/kenaqesite-e-te-jetuarit-vetem-foto/60%Daily2018-06-24 08:30
https://kosova-info.com/cfare-i-pret-kete-vere-bashkeatdhetaret-ne-kosove/60%Daily2018-06-24 08:24
https://kosova-info.com/prishtina-ka-shpenzuar-10-mije-euro-per-viza-per-ndeshjen-ne-gjibraltar/60%Daily2018-06-24 08:24
https://kosova-info.com/enca-zbulon-nje-fakt-qe-se-kemi-ditur-per-te/60%Daily2018-06-24 08:19
https://kosova-info.com/endrra-e-erdoganit-dhe-premtimi-i-tij-per-ta-marre-mandatin/60%Daily2018-06-24 08:15
https://kosova-info.com/gazeta-e-njohur-gjermane-thaci-hero-shumengjyresh-evropian-foto/60%Daily2018-06-24 08:01
https://kosova-info.com/trim-jetullahu-sqaron-arsyen-e-nderrimit-te-titullit-te-kenges-se-re/60%Daily2018-06-24 08:00
https://kosova-info.com/futbollistet-kerkuan-shkarkimin-e-sampaolit-por-shikoni-cfare-ka-bere-tani-federata/60%Daily2018-06-24 07:57
https://kosova-info.com/presidenti-rumun-thote-se-do-te-garoje-edhe-per-nje-mandat/60%Daily2018-06-24 07:52
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kombetarja-qe-i-ka-fituar-dy-ndeshjet-e-para-por-mund-te-eliminohet-nga-grupi/60%Daily2018-06-24 07:45
https://kosova-info.com/dasme-si-ne-perralla-martohen-aktoret-e-game-of-thrones/60%Daily2018-06-24 07:40
https://kosova-info.com/lufta-e-kosoves-tahir-zemaj-komandant-ne-dukagjin-ky-ishte-posti-i-haradinajt-dhe-sali-cekajt/60%Daily2018-06-24 07:34
https://kosova-info.com/vallezimi-qesharak-i-futbollisteve-te-senegalit-qe-po-ben-xhiron-e-botes-ne-internet/60%Daily2018-06-24 07:22
https://kosova-info.com/sonte-episodi-i-60-te-i-egjelit-perse-acarohet-sahit-plisi/60%Daily2018-06-24 07:20
https://kosova-info.com/a-mund-ta-ndaloje-opozita-hovin-e-erdoganit/60%Daily2018-06-24 07:18
https://kosova-info.com/rrefimi-i-ish-ushtarit-serb-per-perjetimet-ne-koshare/60%Daily2018-06-24 07:10
https://kosova-info.com/rrefimi-i-ish-ushtarit-serb-per-perjetimet-ne-koshare-2/60%Daily2018-06-24 07:10
https://kosova-info.com/modelja-kosovare-i-propozon-martese-xherdan-shaqirit/60%Daily2018-06-24 07:09
https://kosova-info.com/taylor-swift-befason-fansat-ne-koncert-fton-ne-skene-kengetarin-e-njohur/60%Daily2018-06-24 07:00
https://kosova-info.com/kroos-me-deklarate-shokuese-per-disa-gjermane-pas-fitores-jetike-ndaj-suedise/60%Daily2018-06-24 07:00
https://kosova-info.com/jovanoviq-flet-per-mundesine-e-organizimit-te-rambujese-se-dyte-per-zgjidhjen-kosove-serbi/60%Daily2018-06-24 06:55
https://kosova-info.com/festa-e-xhakes-dhe-shaqirit-me-shqiponje-lajmi-i-fundit-nga-fifa/60%Daily2018-06-24 06:52
https://kosova-info.com/formacioni-i-anglise-per-ndeshjen-me-panamane/60%Daily2018-06-24 06:48
https://kosova-info.com/rrefehet-djali-qe-u-mbajt-peng-nga-babai-i-tij-i-semure-mendor/60%Daily2018-06-24 06:41
https://kosova-info.com/adelina-berisha-inspirohet-nga-modelja-e-njohur-per-klipin-e-ri/60%Daily2018-06-24 06:40
https://kosova-info.com/deklarata-e-pabesueshme-e-portierit-pas-transferimit-te-real-madridi/60%Daily2018-06-24 06:31
https://kosova-info.com/e-vertetuar-shkencerisht-ky-eshte-shkaku-i-kancerit/60%Daily2018-06-24 06:26
https://kosova-info.com/tronditet-gjermania-perdhunohet-e-vritet-liderja-e-socialdemokrateve/60%Daily2018-06-24 06:22
https://kosova-info.com/shkoi-ne-zvicer-rina-rrefen-ngjarjen-e-papritur-qe-i-ndodhi/60%Daily2018-06-24 06:20
https://kosova-info.com/kupa-e-botes-sjelle-sot-tri-ndeshje-shume-interesante/60%Daily2018-06-24 06:18
https://kosova-info.com/trump-i-zgjat-sanksionet-korese-se-veriut/60%Daily2018-06-24 06:08
https://kosova-info.com/kendall-jenner-reklamon-linjen-e-saj-te-bikinit-mahnit-me-linjat/60%Daily2018-06-24 06:00
https://kosova-info.com/sot-vendoset-fati-i-erdoganit/60%Daily2018-06-24 05:59
https://kosova-info.com/moti-sot-ne-kosove-8/60%Daily2018-06-24 05:49
https://kosova-info.com/sot-vazhdon-dialogu-takohen-thaci-e-vuciq/60%Daily2018-06-24 05:45
https://kosova-info.com/stacioni-i-pare-i-mbushjes-elektrike-30-minuta-energji-elektrike-per-7-50-euro/60%Daily2018-06-24 05:38
https://kosova-info.com/6-7-milione-turq-dalin-ne-krah-te-kundershtarit-te-erdogan/60%Daily2018-06-24 05:28
https://kosova-info.com/madonna-duket-si-mbreteresha-elizabete-dhe-hilda-ogden-ne-fotosesionin-e-fundit/60%Daily2018-06-23 21:59
https://kosova-info.com/ndryshim-drastik-i-motit-ky-i-ftohet-na-pret-ditet-ne-vazhdim/60%Daily2018-06-23 21:55
https://kosova-info.com/ndryshim-drastik-i-motit-ky-i-ftohet-na-pret-ditet-ne-vazhdim-2/60%Daily2018-06-23 21:55
https://kosova-info.com/low-pas-fitores-dramatike-ndaj-suedise-ishte-nje-triler-i-mbushur-me-emocione/60%Daily2018-06-23 21:46
https://kosova-info.com/befason-morena-taraku-kur-kupton-se-i-dashuri-yt-eshte-gay/60%Daily2018-06-23 21:45
https://kosova-info.com/hoxhaj-liberalizimi-i-vizave-proces-i-pandalshem-sdo-te-kete-zgjedhje-2/60%Daily2018-06-23 21:40
https://kosova-info.com/hoxhaj-liberalizimi-i-vizave-proces-i-pandalshem-sdo-te-kete-zgjedhje-2/60%Daily2018-06-23 21:40
https://kosova-info.com/shume-shpejt-dueti-nga-alban-skenderaj-dhe-young-zerka/60%Daily2018-06-23 21:33
https://kosova-info.com/si-ta-ndihmosh-partneren-te-arrije-gjithmone-orgazmen/60%Daily2018-06-23 21:33
https://kosova-info.com/fotot-spektakolare-te-jeep-renegade/60%Daily2018-06-23 21:32
https://kosova-info.com/kjo-eshte-ora-e-takimit-thaci-vuciq/60%Daily2018-06-23 21:30
https://kosova-info.com/bota-po-kthehet-ne-vitet-1930/60%Daily2018-06-23 21:25
https://kosova-info.com/fiba-me-telegram-ngushellimi-per-vdekjen-e-gazmend-sinanit/60%Daily2018-06-23 21:22
https://kosova-info.com/be-thote-se-kosova-ka-ende-pune-ne-kriterin-e-fundit-per-vizat/60%Daily2018-06-23 21:21
https://kosova-info.com/tre-jave-pas-fotografive-qe-nxiten-dyshimet-per-semundje-johnny-depp-befason-me-pamjen/60%Daily2018-06-23 21:19
https://kosova-info.com/zyrtaret-amerikane-analizojne-manovrat-me-korene-e-jugut/60%Daily2018-06-23 21:17
https://kosova-info.com/merkel-gjermaneve-kurre-mos-u-dorezoni/60%Daily2018-06-23 21:12
https://kosova-info.com/seksi-eshte-si-vera-akoma-me-i-mire-dhe-i-deshiruar-me-kalimin-e-kohes/60%Daily2018-06-23 21:11
https://kosova-info.com/gjermania-hape-fabriken-29-milioneshe-ne-serbi-2500-te-punesuar/60%Daily2018-06-23 21:05
https://kosova-info.com/gjermania-hape-fabriken-29-milioneshe-ne-serbi-2500-te-punesuar-2/60%Daily2018-06-23 21:05
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-fifa-hap-procedure-disiplinore-kunder-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-06-23 21:02
https://kosova-info.com/java-e-ardhshme-vendimtare-per-maqedonine/60%Daily2018-06-23 21:02
https://kosova-info.com/shume-shpejt-videoklipi-i-ri-nga-bleona-qereti-sjell-pamjet/60%Daily2018-06-23 21:02
https://kosova-info.com/keto-kombetare-nuk-mund-te-kene-seks-gjate-kampionatit-boteror/60%Daily2018-06-23 20:54
https://kosova-info.com/magbule-shkodra-gruaja-me-e-votuar-ne-aak/60%Daily2018-06-23 20:50
https://kosova-info.com/landi-i-west-side-family-tregon-se-a-do-te-martohet-kete-vere/60%Daily2018-06-23 20:49
https://kosova-info.com/lemshi-me-cmimet-e-dokumenteve-te-gjendjes-civile-neper-komunat-e-kosoves/60%Daily2018-06-23 20:45
https://kosova-info.com/lemshi-me-cmimet-e-dokumenteve-te-gjendjes-civile-neper-komunat-e-kosoves-2/60%Daily2018-06-23 20:45
https://kosova-info.com/reagimi-i-toni-kroos-ishin-te-shumte-njerezit-qe-deshironin-qe-gjermania-te-eliminohej-por/60%Daily2018-06-23 20:38
https://kosova-info.com/eshte-50-vjecare-kylie-minogue-nuk-e-perjashton-mundesine-e-marteses/60%Daily2018-06-23 20:32
https://kosova-info.com/xiaomi-sjell-e-bicikleten-e-palosshme-per-225-euro/60%Daily2018-06-23 20:25
https://kosova-info.com/gjermania-21-suedia-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-23 20:20
https://kosova-info.com/edhe-shba-demanton-serbine-asnje-shtet-nuk-ia-ka-kthyer-shpinen-kosoves/60%Daily2018-06-23 20:17
https://kosova-info.com/gjermani-21-suedi-ja-kush-eshte-shpallur-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-23 20:11
https://kosova-info.com/njihet-per-gjoksin-bombastik-por-ja-gjoksi-i-ciles-kengetare-i-pelqen-fjolla-morines/60%Daily2018-06-23 20:10
https://kosova-info.com/grate-zbulojne-dy-fjalet-qe-duan-te-degjojne-gjate-seksit/60%Daily2018-06-23 20:02
https://kosova-info.com/rita-ora-perkrah-bebe-rexhen-per-albumin-e-pare-keto-jane-fjalet-e-saj/60%Daily2018-06-23 19:59
https://kosova-info.com/kampionet-e-botes-tregojne-fytyren-e-vertete-permbysin-suedine-ne-minuten-e-fundit/60%Daily2018-06-23 19:54
https://kosova-info.com/vajza-e-tera-e-zhveshur-jep-motin-videoja-behet-hit-ne-internet/60%Daily2018-06-23 19:52
https://kosova-info.com/autori-e-nxjerr-ne-shitje-logon-e-ffk-se-cmimi-fillestar-10-mije-euro/60%Daily2018-06-23 19:45
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-nje-42-vjecar/60%Daily2018-06-23 19:43
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-nje-42-vjecar/60%Daily2018-06-23 19:43
https://kosova-info.com/voxpop-a-e-pelqejne-qytetaret-feron/60%Daily2018-06-23 19:40
https://kosova-info.com/liverpooli-me-oferte-te-re-per-strakoshen/60%Daily2018-06-23 19:31
https://kosova-info.com/deputetja-e-aak-se-e-lumtur-me-rizgjedhjen-e-haradinajt-ne-krye-te-partise/60%Daily2018-06-23 19:30
https://kosova-info.com/publikiohet-videoja-e-era-istrefit-vetem-ne-te-brendshme/60%Daily2018-06-23 19:19
https://kosova-info.com/quinoa-per-dobesim/60%Daily2018-06-23 19:12
https://kosova-info.com/kendellet-gjermania-barazon-rezultatin/60%Daily2018-06-23 19:09
https://kosova-info.com/demarkacioni-me-serbine-diskutohet-neser-ne-bruksel/60%Daily2018-06-23 19:04
https://kosova-info.com/kroatet-arsyetojne-festen-e-shqiptareve-tregojne-se-cfare-i-beri-serbia-babait-te-granit-xhakes/60%Daily2018-06-23 19:03
https://kosova-info.com/butrint-imeri-publikon-pamje-nga-klipi-i-ri-xhiruar-ne-tajlande/60%Daily2018-06-23 18:59
https://kosova-info.com/cka-i-pret-bashkatdhetaret-sivjet-ne-kosove/60%Daily2018-06-23 18:54
https://kosova-info.com/cka-i-pret-bashkatdhetaret-sivjet-ne-kosove-2/60%Daily2018-06-23 18:54
https://kosova-info.com/obiliq-familja-hiseni-kerkon-strehim/60%Daily2018-06-23 18:52
https://kosova-info.com/obiliq-familja-hiseni-kerkon-strehim-2/60%Daily2018-06-23 18:52
https://kosova-info.com/gjermania-0-1-suedia-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-23 18:46
https://kosova-info.com/boterori-i-befasive-suedia-kalon-ne-epersi-ndaj-gjermanise/60%Daily2018-06-23 18:36
https://kosova-info.com/arsyeja-e-priftit-pasi-e-goditi-me-shuplake-foshnjen-gjate-pagezimit/60%Daily2018-06-23 18:32
https://kosova-info.com/dy-golat-nuk-u-shenuan-per-zvicren-por-per-kosoven/60%Daily2018-06-23 18:19
https://kosova-info.com/per-te-treguar-linjat-trupore-enca-fotografohet-nga-afer-me-veshjen-e-ngushte/60%Daily2018-06-23 18:05
https://kosova-info.com/per-te-treguar-linjat-trupore-enca-fotografohet-nga-afer-me-veshjen-e-ngushte/60%Daily2018-06-23 18:05
https://kosova-info.com/negociatat-ne-bruksel-jane-farse/60%Daily2018-06-23 18:05
https://kosova-info.com/ja-si-iu-pergjigjen-shaqiri-e-xhaka-gazetareve-serbe-ne-tunel/60%Daily2018-06-23 18:01
https://kosova-info.com/rritet-cmimi-per-hanxhinjte-qe-do-te-shkojne-ne-qabe/60%Daily2018-06-23 17:51
https://kosova-info.com/morena-i-ve-flaken-rrjetit-me-imazhin-e-fundit-ishte-ftohte/60%Daily2018-06-23 17:44
https://kosova-info.com/morena-i-ve-flaken-rrjetit-me-imazhin-e-fundit-ishte-ftohte-2/60%Daily2018-06-23 17:44
https://kosova-info.com/tentoi-te-korruptoje-policin-ne-pranga-shoferi-ne-gjendje-te-dehur-video/60%Daily2018-06-23 17:31
https://kosova-info.com/ledri-vula-zbulon-detaje-rreth-projekteve-te-reja/60%Daily2018-06-23 17:25
https://kosova-info.com/ledri-vula-zbulon-detaje-rreth-projekteve-te-reja/60%Daily2018-06-23 17:25
https://kosova-info.com/besnik-tahiri-me-i-votuari-ne-keshillin-drejtues-te-aak-se/60%Daily2018-06-23 17:16
https://kosova-info.com/mbante-djalin-10-vjecar-mbyllur-ne-shtepi-ndalohet-babai-ne-berat/60%Daily2018-06-23 17:13
https://kosova-info.com/i-jepet-lamtumira-e-fundit-basketbollistit-te-kosoves-gazmend-sinanit/60%Daily2018-06-23 17:10
https://kosova-info.com/pas-kalleni-shoqnia-lori-publikon-nje-balade/60%Daily2018-06-23 17:03
https://kosova-info.com/pas-kalleni-shoqnia-lori-publikon-nje-balade/60%Daily2018-06-23 17:03
https://kosova-info.com/koreja-e-jugut-12-meksika-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-23 17:00
https://kosova-info.com/banda-latina-ne-nju-jork-mbyt-15-vjecarin-me-thike-ne-fyte-video-18/60%Daily2018-06-23 16:57
https://kosova-info.com/meksika-shenon-fitoren-e-dyte-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-23 16:52
https://kosova-info.com/ahmeti-i-bindur-se-shqiptaret-do-ti-pergjigjen-pozitivisht-referendumit-per-emrin/60%Daily2018-06-23 16:51
https://kosova-info.com/presidenti-i-zimbabwe-i-mbijeton-sulmit-me-bombe/60%Daily2018-06-23 16:49
https://kosova-info.com/reagimi-i-era-istrefit-per-golat-e-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-06-23 16:47
https://kosova-info.com/reagimi-i-era-istrefit-per-golat-e-xhakes-dhe-shaqirit-2/60%Daily2018-06-23 16:47
https://kosova-info.com/haradinaj-me-krenari-mora-pergjegjesine-qe-te-vazhdoj-ti-prije-aak-se/60%Daily2018-06-23 16:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-gjermania-suedia/60%Daily2018-06-23 16:44
https://kosova-info.com/pak-para-klipit-dafi-ndahet-me-silvan/60%Daily2018-06-23 16:34
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-udhetoi-per-ne-bruksel-neser-takon-presidentin-serb/60%Daily2018-06-23 16:31
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-udhetoi-per-ne-bruksel-neser-takon-presidentin-serb-2/60%Daily2018-06-23 16:31
https://kosova-info.com/chicharito-dyfishon-epersine-e-meksikes/60%Daily2018-06-23 16:27
https://kosova-info.com/turqia-ne-zgjedhje-sondazhet-parashikojne-balotazh/60%Daily2018-06-23 16:21
https://kosova-info.com/nje-dite-para-takimit-thaci-vuciq-keto-jane-pritshmerite-e-serbise/60%Daily2018-06-23 16:20
https://kosova-info.com/nje-dite-para-takimit-thaci-vuciq-keto-jane-pritshmerite-e-serbise-2/60%Daily2018-06-23 16:20
https://kosova-info.com/luana-sic-nuk-e-keni-pare-asnjehere-vishet-me-dimija-ti-shqiperi-me-jep-nder/60%Daily2018-06-23 16:16
https://kosova-info.com/calhanoglu-largohet-nga-milani-transferohet-ne-bundeslige/60%Daily2018-06-23 16:15
https://kosova-info.com/rina-rikthehet-fuqishem-si-repere-lanson-kengen-ashiqare/60%Daily2018-06-23 16:08
https://kosova-info.com/brazili-humb-nje-lojtar-te-rendesishem-per-ndeshjen-me-serbine/60%Daily2018-06-23 16:08
https://kosova-info.com/ledri-vula-per-gazmend-sinanin-pusho-i-qete-vella/60%Daily2018-06-23 16:00
https://kosova-info.com/kujdes-mos-e-hapni-kete-mesazh-ne-whatsapp-eshte-nje-virus/60%Daily2018-06-23 15:57
https://kosova-info.com/silva-jam-i-trishtuar-neymar-me-ofendoi-rende/60%Daily2018-06-23 15:56
https://kosova-info.com/shqiponja-e-xhakes-dhe-shaqirit-irriton-edhe-putinin/60%Daily2018-06-23 15:54
https://kosova-info.com/premiere-se-kam-prit-kenga-me-e-re/60%Daily2018-06-23 15:49
https://kosova-info.com/koreja-e-jugut-0-1-meksika-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-23 15:47
https://kosova-info.com/tronditet-belgjika-humb-tre-lojtaret-kryesore-per-ndeshjen-me-angline/60%Daily2018-06-23 15:42
https://kosova-info.com/premiere-kalleni-shoqnia-publikohet-nga-lori/60%Daily2018-06-23 15:42
https://kosova-info.com/shkeljet-e-ministrise-per-komunitete-dhe-kthim-ne-punesime-dhe-specifikasionet-tenderuese/60%Daily2018-06-23 15:40
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-shperfill-kerkesen-e-vetevendosjes-e-ben-nenkryetar-muhedin-nushin/60%Daily2018-06-23 15:38
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-shperfill-kerkesen-e-vetevendosjes-e-ben-nenkryetar-muhedin-nushin/60%Daily2018-06-23 15:38
https://kosova-info.com/vela-i-dhuron-epersine-meksikes-nga-penalltia/60%Daily2018-06-23 15:30
https://kosova-info.com/ska-konkurrence-eshte-diss-per-mozzik-dhe-getinjon-keshtu-qendron-e-verteta/60%Daily2018-06-23 15:30
https://kosova-info.com/burri-i-moshuar-incizohet-duke-vjedhur-lulet-ne-tarracen-e-lokalit-ne-prishtine/60%Daily2018-06-23 15:16
https://kosova-info.com/mediet-ne-argjentine-tregojne-gjendjen-emocionale-te-messit-pas-humbjes-nga-kroacia/60%Daily2018-06-23 15:15
https://kosova-info.com/shqiperia-e-greqia-mbyllin-rundin-e-trete-te-bisedimeve-per-delimitim-te-detit/60%Daily2018-06-23 15:10
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-na-prezanton-bishen-e-saj/60%Daily2018-06-23 15:09
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-na-prezanton-bishen-e-saj-2/60%Daily2018-06-23 15:09
https://kosova-info.com/komunitetit-lgbt-u-ndalohet-dhurimi-i-gjakut-ne-kosove/60%Daily2018-06-23 15:03
https://kosova-info.com/marca-per-xhaken-dhe-shaqirin-ndeshja-me-serbine-ishte-ndeshja-e-jetes/60%Daily2018-06-23 15:01
https://kosova-info.com/tirane-gruaja-bie-nga-pallati-e-vdes/60%Daily2018-06-23 14:55
https://kosova-info.com/macbook-i-ri-i-apple-probleme-me-tastieren/60%Daily2018-06-23 14:52
https://kosova-info.com/rita-ora-mahnitese-ne-te-bardha-ve-ne-pah-belin-dhe-kembet-seksi/60%Daily2018-06-23 14:51
https://kosova-info.com/rita-ora-mahnitese-ne-te-bardha-ve-ne-pah-belin-dhe-kembet-seksi/60%Daily2018-06-23 14:51
https://kosova-info.com/anulimi-i-njohjeve-diplomaci-apo-propagande/60%Daily2018-06-23 14:48
https://kosova-info.com/anulimi-i-njohjeve-diplomaci-apo-propagande/60%Daily2018-06-23 14:48
https://kosova-info.com/trajneri-i-serbise-do-ta-dergoja-ne-hage-gjyqtarin/60%Daily2018-06-23 14:47
https://kosova-info.com/buta-duet-me-dafina-zeqirin-ja-cfare-thote-reperi/60%Daily2018-06-23 14:32
https://kosova-info.com/kampe-refugjatesh-tajani-i-perfytyroj-ne-shqiperi-ose-maqedonine-e-veriut/60%Daily2018-06-23 14:32
https://kosova-info.com/ldk-ia-hedh-fajin-kuvendit-dhe-pdk-se-per-mosformimin-e-komisionit-per-debimin-e-6-turqve/60%Daily2018-06-23 14:29
https://kosova-info.com/belgjika-52-tunizia-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-23 14:28
https://kosova-info.com/new-york-times-zvicra-mundi-serbine-ne-nje-loje-te-ngjyrosur-me-histori-dhe-politike/60%Daily2018-06-23 14:26
https://kosova-info.com/enver-robelli-pergjigjet-pas-debatit-per-shaqirin-jeni-te-kompleksuar-keni-krize-identiteti/60%Daily2018-06-23 14:25
https://kosova-info.com/belgjika-52-tunizia-ja-kush-eshte-zgjedhur-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-23 14:23
https://kosova-info.com/denohet-baroni-rumun-politikani-me-i-rendesishem-ne-burg-per-korrupsion/60%Daily2018-06-23 14:22
https://kosova-info.com/erdogani-ne-teh-te-thikes-ne-zgjedhjet-e-se-dieles-perandoria-e-tij-ne-rrezik/60%Daily2018-06-23 14:20
https://kosova-info.com/erdogan-turqia-do-te-ngjitet-aty-ku-jane-amerika-dhe-rusia/60%Daily2018-06-23 14:20
https://kosova-info.com/miliarderi-iranian-konfirmon-ndarjen-nga-morena-taraku/60%Daily2018-06-23 14:20
https://kosova-info.com/pompeo-paralajmeron-iranin/60%Daily2018-06-23 14:18
https://kosova-info.com/nuk-e-besoni-por-fjolla-morina-e-zonja-edhe-ne-kuzhine/60%Daily2018-06-23 14:17
https://kosova-info.com/show-nga-belgjika-mposht-tunizine-52/60%Daily2018-06-23 13:58
https://kosova-info.com/para-se-te-martoheni-udhetoni-bashke/60%Daily2018-06-23 13:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-koreja-e-jugut-meksika/60%Daily2018-06-23 13:45
https://kosova-info.com/premiere-publikohet-dasma-e-nipit-nga-shyhrete-behluli-dhe-engjellusha/60%Daily2018-06-23 13:40
https://kosova-info.com/pese-udhetare-te-lenduar-ne-aksidentin-mes-kamionit-dhe-autobusit-ne-prizren/60%Daily2018-06-23 13:34
https://kosova-info.com/mushkonjat-jo-vetem-qe-mbajne-mend-shijen-dhe-aromen-e-gjakut-te-njeriut-por-edhe/60%Daily2018-06-23 13:27
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-qe-pozon-teresisht-lakuriq-kerkon-te-martohet-me-xherdan-shaqirin/60%Daily2018-06-23 13:26
https://kosova-info.com/boterori-i-penalltive-barazohet-shifra-e-komplet-gares-nga-viti-2014/60%Daily2018-06-23 13:24
https://kosova-info.com/dw-kosove-serbi-askush-nuk-leviz-nga-llogoret/60%Daily2018-06-23 13:17
https://kosova-info.com/belgjike-tunizi-edhe-nje-gol-nga-hazard/60%Daily2018-06-23 13:14
https://kosova-info.com/ne-ditet-e-fundit-te-shtatzanise-xhensila-myrtezaj-shfaqet-atraktive-nga-plazhi/60%Daily2018-06-23 13:14
https://kosova-info.com/aksidentohet-per-vdekje-12-vjecarja/60%Daily2018-06-23 13:07
https://kosova-info.com/fushe-kosova-leshon-pronat-komunale-me-qira-por-pa-kontrata/60%Daily2018-06-23 13:07
https://kosova-info.com/kush-nuk-duhet-te-konsumoje-xhenxhefil/60%Daily2018-06-23 13:03
https://kosova-info.com/paralajmerohen-perseri-protesta-per-taksat-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-06-23 13:02
https://kosova-info.com/cmenduria-e-serbise-nuk-deshen-te-luanin-me-zvicren-per-shkak-te-kepuceve-te-shaqirit/60%Daily2018-06-23 12:59
https://kosova-info.com/cmenduria-e-serbise-nuk-deshen-te-luanin-me-zvicren-per-shkak-te-kepuceve-te-shaqirit/60%Daily2018-06-23 12:59
https://kosova-info.com/te-dashurat-joshese-te-futbollisteve-shqiptare-qe-marrin-vemendje-sa-here-qe-bejne-tifo/60%Daily2018-06-23 12:56
https://kosova-info.com/var-ylli-ne-ngjitje-i-ketij-boterori-por-a-mund-ta-shpetoje-dhe-njerezimin/60%Daily2018-06-23 12:52
https://kosova-info.com/belgjike-tunizi-pjesa-e-pare-mbyllet-me-super-gol/60%Daily2018-06-23 12:50
https://kosova-info.com/deputeti-i-cdu-rama-na-propozoi-vete-per-ti-marre-sirianet/60%Daily2018-06-23 12:40
https://kosova-info.com/si-te-fitoni-para-nga-instagrami-me-keto-dy-veprime-te-thjeshta/60%Daily2018-06-23 12:33
https://kosova-info.com/vucic-ka-nje-porosi-per-serbine-pas-golave-nga-xhaka-e-shaqiri/60%Daily2018-06-23 12:31
https://kosova-info.com/vucic-ka-nje-porosi-per-serbine-pas-golave-nga-xhaka-e-shaqiri/60%Daily2018-06-23 12:31
https://kosova-info.com/prishtine-ia-vret-qenin-me-pushke-policia-e-shoqeron-ne-stacion/60%Daily2018-06-23 12:25
https://kosova-info.com/belgjike-tunizi-goli-i-trete-eshte-nje-befasi/60%Daily2018-06-23 12:20
https://kosova-info.com/belgjike-tunizi-super-gol-nga-lukaku/60%Daily2018-06-23 12:17
https://kosova-info.com/e-lumtur-prane-femijeve-keshtu-e-perjetoi-fitoren-teuta-selimi/60%Daily2018-06-23 12:14
https://kosova-info.com/shaqiri-thyen-rekord-me-golin-ndaj-serbise/60%Daily2018-06-23 12:11
https://kosova-info.com/penallti-per-belgjiken-shikojeni-goditjen-nga-hazard/60%Daily2018-06-23 12:09
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-edhe-per-nje-mandat-kryetar-i-aak-se-pa-kunderkandidat-e-asnje-vote-kunder/60%Daily2018-06-23 12:07
https://kosova-info.com/kosova-me-infrastrukture-te-manget-ne-garen-e-futbollit-evropian/60%Daily2018-06-23 11:56
https://kosova-info.com/besa-dhe-alberti-nisin-pushimet-ja-ku-po-qendrojne/60%Daily2018-06-23 11:54
https://kosova-info.com/wadephul-qendrat-per-refugjatet-ne-shqiperi-pozitive/60%Daily2018-06-23 11:54
https://kosova-info.com/tifozja-e-serbise-provokon-shqiptaret-ja-cfare-i-ndodhi-ne-rruget-e-zvicres/60%Daily2018-06-23 11:53
https://kosova-info.com/dardan-berisha-me-perkujtim-te-vecante-per-gazmend-sinanin/60%Daily2018-06-23 11:42
https://kosova-info.com/coole-me-revole-ne-facebook-policia-e-therret-ne-stacion-zonjen-nga-vushtrria/60%Daily2018-06-23 11:41
https://kosova-info.com/nje-foto-si-kjo-e-ryves-ne-bikini-ju-le-pa-fjale/60%Daily2018-06-23 11:34
https://kosova-info.com/hoxhaj-liberalizimi-i-vizave-proces-i-pandalshem-sdo-te-kete-zgjedhje/60%Daily2018-06-23 11:30
https://kosova-info.com/trajneri-i-serbise-dikur-e-mallkuara-hage-tani-var/60%Daily2018-06-23 11:29
https://kosova-info.com/pas-humbjes-nga-zvicra-serbet-e-veriut-sulmojne-nje-te-ri-shqiptar/60%Daily2018-06-23 11:27
https://kosova-info.com/probleme-ne-vjene-ja-cfare-u-ndodhi-tifozeve-te-serbise-gjate-humbjes-nga-zvicra/60%Daily2018-06-23 11:21
https://kosova-info.com/organizata-boterore-e-shendetesise-e-liston-varesine-nga-video-lojerat-si-problem-mendor/60%Daily2018-06-23 11:20
https://kosova-info.com/te-jetosh-nje-shekull-100-vjecari-qe-nuk-ndjen-pleqeri/60%Daily2018-06-23 11:19
https://kosova-info.com/rama-aeroporti-i-vlores-do-te-hape-27-mije-vende-pune-do-te-kete-cmime-me-te-lira/60%Daily2018-06-23 11:18
https://kosova-info.com/haradinaj-premton-rritje-te-pagave-per-mjeke-e-arsimtare-pas-dyfishimit-te-pagat-per-qeveritaret/60%Daily2018-06-23 11:15
https://kosova-info.com/shba-zgjat-sanksionet-kunder-korese-se-veriut/60%Daily2018-06-23 11:14
https://kosova-info.com/dy-persona-te-armatosur-vodhen-dy-arka-me-para-ne-nje-banke-ne-shtime/60%Daily2018-06-23 11:13
https://kosova-info.com/serbia-ndihet-e-plackitur-kjo-eshte-fotografia-e-arsyetimit-te-tyre/60%Daily2018-06-23 11:11
https://kosova-info.com/nen-dyshimin-per-korrupsion-arrestohet-nje-zyrtar-i-komunes-se-gjilanit/60%Daily2018-06-23 11:07
https://kosova-info.com/veseli-ne-prizren-dekada-e-re-i-takon-rinise-inovatore-te-kosoves/60%Daily2018-06-23 10:59
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-belgjika-tunizia/60%Daily2018-06-23 10:58
https://kosova-info.com/zvicra-mposht-serbine-ja-cfare-kane-bere-tifozet-e-kroacise/60%Daily2018-06-23 10:55
https://kosova-info.com/antonio-tajani-perfytyroj-kampe-refugjatesh-ne-shqiperi/60%Daily2018-06-23 10:51
https://kosova-info.com/gjermania-per-jete-e-vdekje-me-suedine-belgjika-per-te-kompletuar-kualifikimin/60%Daily2018-06-23 10:48
https://kosova-info.com/etiopi-disa-te-vdekur-pas-nje-shperthimi-ne-tubimin-ku-ishte-edhe-kryeministri/60%Daily2018-06-23 10:37
https://kosova-info.com/aak-nis-punimet-e-kuvendit-zgjedhor-haradinaj-kandidati-i-vetem-per-kryetar/60%Daily2018-06-23 10:31
https://kosova-info.com/dukagjin-lipa-ndjehet-krenar-me-shqiptaret-ky-koment-i-duas-nuk-pritej/60%Daily2018-06-23 10:29
https://kosova-info.com/sot-ne-oren-1800-varroset-basketbollisti-gazmend-sinani/60%Daily2018-06-23 10:19
https://kosova-info.com/capital-t-e-ben-publike-biseden-me-xherdan-shaqirin-bisha-qe-terrorizoj-serbo-rust/60%Daily2018-06-23 10:09
https://kosova-info.com/durmishi-shpend-ahmetit-me-keto-metoda-deshtimin-e-ke-te-garantuar/60%Daily2018-06-23 10:09
https://kosova-info.com/telegram-ngushellimi-i-ministrit-gashi-me-rastin-e-vdekjes-se-basketbollistit-gazmend-sinani/60%Daily2018-06-23 10:03
https://kosova-info.com/sfidon-youtube-n-instagrami-tashme-vjen-edhe-si-televizion/60%Daily2018-06-23 10:02
https://kosova-info.com/sfidon-youtube-n-instagrami-tashme-vjen-edhe-si-televizion-2/60%Daily2018-07-23 07:43
https://kosova-info.com/kamioni-perplaset-me-makinen-3-persona-te-lenduar/60%Daily2018-06-23 09:58
https://kosova-info.com/adelina-berisha-apo-samanta-fjolla-morina-befason-me-pergjigjen/60%Daily2018-06-23 09:47
https://kosova-info.com/ish-ushtruesit-e-detyres-perzgjidhen-drejtore-ne-tete-klinika-te-qkuk-se/60%Daily2018-06-23 09:46
https://kosova-info.com/maqedoni-shprese-per-rimekembjen-e-ekonomise-pas-marreveshjes-me-emrin/60%Daily2018-06-23 09:40
https://kosova-info.com/the-independent-kosova-ia-shuan-shpresat-serbise-ne-boterorin-2018/60%Daily2018-06-23 09:31
https://kosova-info.com/fjalet-prekese-te-gold-ag-per-vdekjen-e-basketbollistit-gazmend-sinani/60%Daily2018-06-23 09:29
https://kosova-info.com/pamja-e-tmerrshme-e-vetures-se-rrokullisur-ku-humbi-jeten-gazmend-sinani/60%Daily2018-06-23 09:27
https://kosova-info.com/atk-pretendon-se-milaim-zeka-me-dy-kompani-u-iku-tatimeve-rreth-80-mije-e/60%Daily2018-06-23 09:26
https://kosova-info.com/perqafimet-kure-kunder-stresit/60%Daily2018-06-23 09:20
https://kosova-info.com/serbet-shperthejne-nga-inati-kjo-eshte-arsyeja-pse-gjyqtari-nuk-ua-akordoi-penalltine/60%Daily2018-06-23 09:15
https://kosova-info.com/west-side-family-dr-flori-artist-qe-i-mungon-shqiperise-kishte-shume-per-te-dhene/60%Daily2018-06-23 09:15
https://kosova-info.com/sa-jane-reale-testet-e-arritshmerise-dhe-matures-2/60%Daily2018-06-23 09:14
https://kosova-info.com/lulezojne-deponite-ilegale-perseri-te-fusha-e-pajtimit-foto/60%Daily2018-06-23 09:09
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-rreth-aksidentit-ku-humbi-jeten-gazmend-sinani/60%Daily2018-06-23 09:09
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-rreth-aksidentit-ku-humbi-jeten-gazmend-sinani-2/60%Daily2018-06-23 09:09
https://kosova-info.com/argjentina-kerkon-qe-rusia-te-deportoje-tifozet-qe-u-perleshen-me-kroatet/60%Daily2018-06-23 09:07
https://kosova-info.com/vallezimi-i-xhakes-me-kenge-shqiptare/60%Daily2018-06-23 09:03
https://kosova-info.com/thaci-ngushellon-familjen-e-gazmend-sinanit/60%Daily2018-06-23 09:02
https://kosova-info.com/leonita-ia-publikon-foton-e-vecante-vellezerve-xhaka-pa-fjale-nuk-mund-ti-ndale-askush/60%Daily2018-06-23 09:00
https://kosova-info.com/b-92-ka-nje-pyetje-qesharake-per-gjyqtarin-e-ndeshjes-zvicra-serbia/60%Daily2018-06-23 08:56
https://kosova-info.com/b-92-ka-nje-pyetje-qesharake-per-gjyqtarin-e-ndeshjes-zvicra-serbia/60%Daily2018-06-23 08:56
https://kosova-info.com/b-92-ka-nje-pyetje-qesharake-per-gjyqtarin-e-ndeshjes-zvicra-serbia/60%Daily2018-06-23 08:56
https://kosova-info.com/cilat-jane-shenjat-e-pasurise/60%Daily2018-06-23 08:54
https://kosova-info.com/reformat-ne-administrate-te-jene-lehte-te-zbatueshme/60%Daily2018-06-23 08:48
https://kosova-info.com/modelja-braziliane-pjese-e-klipit-te-ri-te-trimit/60%Daily2018-06-23 08:44
https://kosova-info.com/shaqiri-po-shkonte-drejt-golit-shikojeni-reagimin-dhe-festen-ne-zheger/60%Daily2018-06-23 08:44
https://kosova-info.com/zgjedhjet-turke-duhet-te-sjellin-rilindjen-e-kombit/60%Daily2018-06-23 08:39
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-shaqirin-dhe-xhaken/60%Daily2018-06-23 08:37
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-shaqirin-dhe-xhaken-2/60%Daily2018-06-23 08:37
https://kosova-info.com/shqiponja-e-xhakes-e-shaqirit-shetit-ne-mediat-nderkombetare/60%Daily2018-06-23 08:36
https://kosova-info.com/u-gjet-i-mbytur-ne-banese-zbulohen-te-tjera-detaje-per-shqiptarin-qe-humbi-jeten-ne-itali/60%Daily2018-06-23 08:33
https://kosova-info.com/shaqiri-me-fotografine-e-re-ne-insta-story-ua-mbyll-gojen-mediave-ne-serbi/60%Daily2018-06-23 08:29
https://kosova-info.com/publikuan-kengen-e-re-komshia-west-side-family-flasin-per-mungesen-e-dr-florit/60%Daily2018-06-23 08:29
https://kosova-info.com/conifa-kerkon-denimin-e-xhakes-dhe-shaqirit-nga-fifa/60%Daily2018-06-23 08:22
https://kosova-info.com/kryeministri-cek-nuk-lejojme-migrante-te-paligjshem-ne-territorin-tone-2/60%Daily2018-06-23 08:21
https://kosova-info.com/a-po-shperbehet-qeveria-ne-berlin/60%Daily2018-06-23 08:17
https://kosova-info.com/haradinaj-ngushellime-familjes-gazmend-sinani-po-festonte-ditelindjen/60%Daily2018-06-23 08:16
https://kosova-info.com/ledri-vula-zbulon-detaje-nga-projektet-e-reja/60%Daily2018-06-23 08:15
https://kosova-info.com/shba-kerkon-nga-moldavia-te-respektoje-sundimin-e-ligjit/60%Daily2018-06-23 08:14
https://kosova-info.com/tri-shtete-kunder-shqiperise-ne-be-ja-kush-jane-10-kushtet-gjermane/60%Daily2018-06-23 08:04
https://kosova-info.com/enca-haxhia-nxjerr-komplet-gjoksin-kete-gje-nuk-e-dinit-per-te/60%Daily2018-06-23 08:03
https://kosova-info.com/erolld-belegu-per-vdekjen-e-basketbollistit-ah-bre-gazi/60%Daily2018-06-23 07:56
https://kosova-info.com/mbetet-pa-fjale-gazetari-zviceran-gjilani-e-festoi-fitoren-sikurse-cyrihu/60%Daily2018-06-23 07:55
https://kosova-info.com/vesa-luma-ia-mbylle-gojen-te-gjitheve-na-vec-gola-po-shenojme-ne-mes-te-rusise/60%Daily2018-06-23 07:44
https://kosova-info.com/konflikti-ne-rripin-e-gazes-89-te-plagosur/60%Daily2018-06-23 07:43
https://kosova-info.com/tahiri-skemi-informacione-kur-ngriten-aktakuzat-e-speciales/60%Daily2018-06-23 07:43
https://kosova-info.com/lichtsteiner-ia-ben-bajat-serbise-ja-cfare-thote-per-shqiponjat-e-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-06-23 07:43
https://kosova-info.com/sa-jane-reale-testet-e-arritshmerise-dhe-matures/60%Daily2018-06-23 07:41
https://kosova-info.com/pamje-nga-vendi-i-ngjarjes-shikojeni-veturen-ku-humbi-jeten-gazmend-sinani/60%Daily2018-06-23 07:41
https://kosova-info.com/yagcilar-ligji-i-ri-e-rrezon-rritjen-e-pagave-te-qeveritareve/60%Daily2018-06-23 07:40
https://kosova-info.com/perse-hani-me-shume-kur-jeni-te-nervozuar/60%Daily2018-06-23 07:40
https://kosova-info.com/matic-ky-eshte-fajtori-per-humbjen-e-serbise-nga-zvicra/60%Daily2018-06-23 07:38
https://kosova-info.com/pranon-mesazhe-fyese-nga-serbet-korab-shaqiri-ka-dy-fjale-per-ta/60%Daily2018-06-23 06:58
https://kosova-info.com/zyrtare-serbia-ankohet-ne-fifa-per-kepucet-e-shaqirit-shqiponjat-dhe-dy-arsye-tjera/60%Daily2018-06-23 06:46
https://kosova-info.com/autoriteti-i-erdoganit-testohet-te-dielen/60%Daily2018-06-23 06:45
https://kosova-info.com/dukagjin-lipa-me-urim-te-vecante-per-zvicren-djemte-tane/60%Daily2018-06-23 06:39
https://kosova-info.com/propaganda-serbe-me-cnjohje-strategji-para-finales-se-dialogut/60%Daily2018-06-23 06:37
https://kosova-info.com/moti-sot-dhe-neser-ne-kosove-2/60%Daily2018-06-23 06:32
https://kosova-info.com/genjeshtra-e-mengjesit-nga-mediat-serbe-ja-cfare-po-i-ben-zvicra-dyshes-shaqiri-e-xhaka/60%Daily2018-06-23 06:30
https://kosova-info.com/komentuesi-e-shane-ne-gjuhen-serbe-reagimi-i-morenes-do-ju-habise/60%Daily2018-06-23 06:19
https://kosova-info.com/golat-e-xhakes-e-shaqirit-albin-kurti-i-shfrytezon-per-te-bere-politike/60%Daily2018-06-23 06:16
https://kosova-info.com/shaqiri-i-cmende-serbet-me-deklaraten-pas-ndeshjes/60%Daily2018-06-23 06:16
https://kosova-info.com/aksident-i-tmerrshem-ne-rinas-makina-ndahet-ne-dysh-disa-te-plagosur/60%Daily2018-06-23 06:10
https://kosova-info.com/fero-dhe-rina-kalojne-te-premten-bashke-kjo-e-fundit-tregon-a-jane-ne-lidhje/60%Daily2018-06-23 06:04
https://kosova-info.com/basketbolli-mban-zi-vdes-gazmend-sinani/60%Daily2018-06-23 05:56
https://kosova-info.com/ky-ishte-reagimi-emocionues-i-rita-ores-pas-golave-te-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-06-22 22:32
https://kosova-info.com/ekipi-i-zvicres-shnderrohet-ne-ekip-te-shqiponjave/60%Daily2018-06-22 22:04
https://kosova-info.com/demi-rose-pervelusese-ne-setin-e-ri-realizuar-ne-ibiza/60%Daily2018-06-22 21:58
https://kosova-info.com/pas-ndeshjes-serbi-zvicer-policia-bllokon-rrugen-qe-con-te-ura-e-ibrit/60%Daily2018-06-22 21:55
https://kosova-info.com/dua-lipa-krenare-me-djemte-shqiptare-ja-cfare-ka-bere/60%Daily2018-06-22 21:44
https://kosova-info.com/reshjet-e-shiut-demtojne-shtepine-e-florim-hisenit-ne-obiliq-foto-video/60%Daily2018-06-22 21:39
https://kosova-info.com/keshtu-festoi-action-bronson-pas-golit-te-shaqirit/60%Daily2018-06-22 21:37
https://kosova-info.com/mospajtime-per-trajtimin-e-varesise-nga-lojerat-kompjuterike/60%Daily2018-06-22 21:37
https://kosova-info.com/andin-lokaj-emocionohet-teksa-shikon-komentimin-e-tij-te-goli-i-shaqirit/60%Daily2018-06-22 21:35
https://kosova-info.com/apartamenti-12-milione-funtash-i-ariana-grandes-dhe-te-fejuarit-te-saj-pete-davidson/60%Daily2018-06-22 21:28
https://kosova-info.com/ky-ishte-urdhri-i-vuciqit-per-lojtaret-serb-para-ndeshjes-me-zvicren/60%Daily2018-06-22 21:25
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-fitojne-nje-tjeter-beteje-ndaj-serbeve-ja-cfare-kane-bere-ne-zvicer/60%Daily2018-06-22 21:25
https://kosova-info.com/e-veshur-me-te-kuqe-e-me-gjoksin-jashte-luana-feston-per-golat-e-shqiptareve/60%Daily2018-06-22 21:19
https://kosova-info.com/shqiptari-nuk-iu-permbahet-emocioneve-gjuan-me-arme-brenda-shtepise-pas-golit-te-shaqirit/60%Daily2018-06-22 21:17
https://kosova-info.com/si-i-quan-meta-shaqirin-dhe-xhaken-pas-golave-kunder-serbise/60%Daily2018-06-22 21:16
https://kosova-info.com/fjalet-e-hoxhes-elvis-naci-pas-fitores-se-zvicres-me-golat-e-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-06-22 21:06
https://kosova-info.com/trajneri-i-serbise-e-kemi-ditur-se-na-pret-nje-duel-i-veshtire/60%Daily2018-06-22 21:04
https://kosova-info.com/komentatori-i-tvsh-se-tha-se-perkrah-serbine-reagon-ashper-ermal-fejzullahu/60%Daily2018-06-22 21:00
https://kosova-info.com/matoshi-per-golat-e-xhakes-dhe-shaqirit-na-gezuan-he-iu-gezofte-zemra/60%Daily2018-06-22 20:57
https://kosova-info.com/cfare-iu-tha-behrami-tifozeve-serbe-pas-golit-te-shaqirit/60%Daily2018-06-22 20:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-festa-e-madhe-e-shqiptareve-ne-zvicer/60%Daily2018-06-22 20:55
https://kosova-info.com/fjalet-e-rames-per-golat-e-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-06-22 20:51
https://kosova-info.com/kim-kardashian-nuk-bej-selfie-sepse-nuk-me-pelqejne/60%Daily2018-06-22 20:48
https://kosova-info.com/shaqiri-deklarohet-pas-fitores-ndaj-serbise/60%Daily2018-06-22 20:47
https://kosova-info.com/xhaka-ja-kujt-ia-dedikoj-festimin-me-shqiponje/60%Daily2018-06-22 20:42
https://kosova-info.com/vendimi-i-dalibor-jevtiqit-qe-ia-demton-buxhetin-ministrise/60%Daily2018-06-22 20:42
https://kosova-info.com/nese-doni-te-flini-shpejt-beni-keto-veprime-cdo-nate/60%Daily2018-06-22 20:35
https://kosova-info.com/xhaka-moj-serbi-rrjeten-ta-shpova-se-mua-me-thone-granit-kosova/60%Daily2018-06-22 20:35
https://kosova-info.com/buta-zbulon-bashkepunimin-me-reperin-e-njohur/60%Daily2018-06-22 20:31
https://kosova-info.com/media-me-e-madhe-ne-zvicer-fale-shqiponjave-xhaka-dhe-shaqiri-enderrojme-per-fluturime-te-largeta/60%Daily2018-06-22 20:27
https://kosova-info.com/goli-i-xhakes-keshtu-reagon-kadri-veseli-nga-prizreni/60%Daily2018-06-22 20:25
https://kosova-info.com/thaci-shaqirit-dhe-xhakes-kosova-ju-do/60%Daily2018-06-22 20:16
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-ne-serbi-e-kemi-leshu-nje-shqiponje-ne-rusi-dy-shqiponja/60%Daily2018-06-22 20:14
https://kosova-info.com/zgjoheni-nje-apo-me-shume-here-gjate-nates-kerkoni-ndihmen-e-mjekut/60%Daily2018-06-22 20:09
https://kosova-info.com/serbi-12-zvicer-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-22 20:06
https://kosova-info.com/fjolla-morina-pergjigjet-ne-rubriken-ke-zgjedh/60%Daily2018-06-22 19:59
https://kosova-info.com/serbi-12-zvicer-xherdan-shaqiri-shpallet-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-22 19:59
https://kosova-info.com/haradinaj-neser-pritet-te-rizgjidhet-kryetar-i-aak-se/60%Daily2018-06-22 19:55
https://kosova-info.com/shqiptaret-mposhtin-serbine-ne-rusi-xhaka-e-shaqiri-festojne-me-shqiponje/60%Daily2018-06-22 19:52
https://kosova-info.com/nese-e-beni-kete-veprim-iphone-juaj-do-te-bllokohet-pergjithmone-video/60%Daily2018-06-22 19:49
https://kosova-info.com/voxpop-ja-cka-mendojne-qytetaret-per-feron/60%Daily2018-06-22 19:40
https://kosova-info.com/si-ta-dini-sa-denime-i-keni-ne-polici/60%Daily2018-06-22 19:35
https://kosova-info.com/zbulohet-madhesia-me-terheqese-e-gjoksit-foto/60%Daily2018-06-22 19:32
https://kosova-info.com/estrada-i-gezohet-golit-te-xhakes-ndaj-sebise-ja-reagimet-e-tyre/60%Daily2018-06-22 19:31
https://kosova-info.com/qeveria-rrite-shpenzimet-bien-te-hyrat/60%Daily2018-06-22 19:21
https://kosova-info.com/makinat-me-te-mira-ne-bote-sipas-renditjes/60%Daily2018-06-22 19:13
https://kosova-info.com/xhaka-bombardon-serbine-feston-me-shqiponje-ne-rusi/60%Daily2018-06-22 19:12
https://kosova-info.com/trimi-flet-per-jeten-private-tregon-se-a-eshte-ne-lidhje/60%Daily2018-06-22 19:09
https://kosova-info.com/vetevendosjes-i-bashkohen-disa-profesioniste-te-ri/60%Daily2018-06-22 19:01
https://kosova-info.com/behrami-fantastik-ne-pjesen-e-pare-kunder-serbise/60%Daily2018-06-22 19:00
https://kosova-info.com/zyrtare-antonio-mirante-transferohet-te-roma/60%Daily2018-06-22 18:55
https://kosova-info.com/mushkonjat-e-projektuara-per-te-luftuar-malarien/60%Daily2018-06-22 18:53
https://kosova-info.com/u-tha-se-do-behej-baba-landi-i-west-side-family-sqaron-te-verteten/60%Daily2018-06-22 18:50
https://kosova-info.com/serbi-10-zvicer-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-22 18:46
https://kosova-info.com/vdes-77-vjecari-pasi-bie-nga-shkembi/60%Daily2018-06-22 18:37
https://kosova-info.com/cfare-ka-humbur-blerim-xhemaili/60%Daily2018-06-22 18:33
https://kosova-info.com/genjeshtra-e-qeverise-per-pjesemarrjen-ne-komisionin-e-venedikut/60%Daily2018-06-22 18:30
https://kosova-info.com/kete-gje-e-beri-bashkeshortja-e-granit-xhakes-para-fillimit-te-ndeshjes-zvicer-serbi/60%Daily2018-06-22 18:29
https://kosova-info.com/kryeministri-cek-nuk-lejojme-migrante-te-paligjshem-ne-territorin-tone/60%Daily2018-06-22 18:23
https://kosova-info.com/a-eshte-me-stabile-makina-nese-gomat-jane-me-te-gjera/60%Daily2018-06-22 18:22
https://kosova-info.com/ekskluzive-rina-flet-per-kengen-columbiana-te-taynes-tregon-se-a-e-mori-si-diss/60%Daily2018-06-22 18:09
https://kosova-info.com/serbia-gjen-heret-golin-per-epersine-10-ndaj-zvicres/60%Daily2018-06-22 18:08
https://kosova-info.com/zbardhet-rezoluta-gjermane-me-kushtet-e-reja-per-shqiperine/60%Daily2018-06-22 18:00
https://kosova-info.com/ushqimet-perfekte-per-te-djegur-yndrynat/60%Daily2018-06-22 17:59
https://kosova-info.com/u-fol-se-ishte-me-te-dashuren-ne-greqi-ledri-tregon-te-verteten/60%Daily2018-06-22 17:53
https://kosova-info.com/tifozet-serbe-fishkellejne-lojtaret-shqiptare/60%Daily2018-06-22 17:48
https://kosova-info.com/historia-e-trajnerit-te-kroacise-zlatko-dalic-nga-dinamo-e-tiranes-ne-kampionatin-boteror-rusia-2018/60%Daily2018-06-22 17:46
https://kosova-info.com/doni-te-humbisni-peshe-shpejt-dhe-pa-djersitur-ky-eshte-produkt-cudiberes-per-te-cilin-keni-nevoje/60%Daily2018-06-22 17:38
https://kosova-info.com/mirage-ledri-vula-buta-rina-balaj-west-side-family-trim-jetullahu-voxpop-ke-zgjedh-fjolla-morina/60%Daily2018-06-22 17:36
https://kosova-info.com/nigeri-20-islande-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-22 17:28
https://kosova-info.com/ne-dy-dite-215-te-vdekur-ne-perpjekje-per-te-kaluar-mesdheun/60%Daily2018-06-22 17:26
https://kosova-info.com/nga-pushimet-kida-tregon-trupin-si-cokollate/60%Daily2018-06-22 17:25
https://kosova-info.com/putin-moon-do-te-punojme-per-denuklearizimin-e-gadishullit-korean/60%Daily2018-06-22 17:24
https://kosova-info.com/shkencetaret-po-zhvillojne-drogen-qe-mund-te-ngrijne-qelizat-e-kancerit-ato-nuk-mund-te-perhapen/60%Daily2018-06-22 17:21
https://kosova-info.com/ekipi-i-zvicres-mberrin-ne-stadium-shikoni-qendrimin-e-behramit/60%Daily2018-06-22 17:18
https://kosova-info.com/cka-duhet-te-dini-per-fikun/60%Daily2018-06-22 17:16
https://kosova-info.com/babai-i-valon-behramit-flet-per-ndeshjen-serbi-zvicer/60%Daily2018-06-22 17:07
https://kosova-info.com/fiton-nigeria-tash-e-pret-finalja-me-argjentinen/60%Daily2018-06-22 17:03
https://kosova-info.com/imazhe-te-reja-nga-pushimet-e-ermalit-me-bashkeshorten/60%Daily2018-06-22 17:00
https://kosova-info.com/salvini-i-italiise-dyshon-nese-be-ja-do-te-mbijetoje/60%Daily2018-06-22 16:57
https://kosova-info.com/ky-shtet-i-ka-grate-me-gjoksin-me-seksi-ne-bote/60%Daily2018-06-22 16:51
https://kosova-info.com/premiere-dashnia-dominante-publikohet-nga-stine/60%Daily2018-06-22 16:44
https://kosova-info.com/koreja-veriore-dhe-e-jugut-jane-pajtuar-qe-te-i-bashkojne-nje-grup-te-familjeve-te-ndara-gjate-luftes/60%Daily2018-06-22 16:41
https://kosova-info.com/premiere-tkam-dasht-vjen-nga-enis-bytyqi/60%Daily2018-06-22 16:39
https://kosova-info.com/para-ndeshjes-zvicer-serbi-ledri-vula-kush-e-ka-veshe-portierin-sonte-o-shqiptare/60%Daily2018-06-22 15:59
https://kosova-info.com/hajde-shqipe-kenga-me-e-re-nga-silva-gunbardhi-dhe-dafi-derti/60%Daily2018-06-22 15:40
https://kosova-info.com/ligjvenesit-amerikane-kerkojne-sanksionimin-e-nje-miliarderi-rus/60%Daily2018-06-22 15:31
https://kosova-info.com/justin-bieber-bart-unaze-martese-cila-eshte-e-verteta/60%Daily2018-06-22 15:21
https://kosova-info.com/po-vjen-bomba-e-radhes-nga-babastars-majk-duet-me-ghetto-geasy/60%Daily2018-06-22 15:12
https://kosova-info.com/stuhia-e-forte-e-shiut-ne-tirane/60%Daily2018-06-22 14:56
https://kosova-info.com/ajo-eshte-shtatzene-me-binjake-por-mjeket-shohin-dicka-te-cuditshme-gjate-ultrazerit-video/60%Daily2018-06-22 14:49
https://kosova-info.com/ajo-eshte-shtatzene-me-binjake-por-mjeket-shohin-dicka-te-cuditshme-gjate-ultrazerit-video/60%Daily2018-06-22 14:49
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-oriola-largon-recipetat-dhe-pozon-e-zhveshur-ne-rere/60%Daily2018-06-22 14:38
https://kosova-info.com/kompetencat-e-eulex-it-sfidojne-institucionet-e-kosoves/60%Daily2018-06-22 14:32
https://kosova-info.com/te-hyrat-e-qeverise-per-tre-muajit-e-pare-te-vitit-2018-ishin-408-5-milione-euro/60%Daily2018-06-22 14:30
https://kosova-info.com/instagram-lanson-igtv-platformen-konkurrente-te-youtube/60%Daily2018-06-22 14:24
https://kosova-info.com/talibanet-vazhdojne-sulmet-vdekjeprurese-ne-afganistan/60%Daily2018-06-22 14:24
https://kosova-info.com/brazil-20-kosta-rika-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-22 14:23
https://kosova-info.com/brazil-20-kosta-rika-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-22 14:23
https://kosova-info.com/okb-forcat-e-venezueles-kane-vrare-qindra-njerez/60%Daily2018-06-22 14:23
https://kosova-info.com/shkenda-tregon-kembet-seksi-ne-fustanin-e-shkurter/60%Daily2018-06-22 14:19
https://kosova-info.com/brazil-20-kosta-rika-ky-eshte-shpallur-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-22 14:17
https://kosova-info.com/brazil-20-kosta-rika-ky-eshte-shpallur-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-22 14:17
https://kosova-info.com/shantazhoi-viktimen-me-publikimin-e-fotove-paraburgim-per-te-dyshuarin/60%Daily2018-06-22 14:10
https://kosova-info.com/pak-ore-pas-lansimit-shitje-rekord-te-albumit-te-pare-nga-bebe-rexha/60%Daily2018-06-22 14:04
https://kosova-info.com/cohu-per-zgjedhjen-e-gent-begollit-vazhdon-kapja-e-telekomit-te-kosoves/60%Daily2018-06-22 14:03
https://kosova-info.com/haradinaj-investimi-ne-energji-alternative-eshte-pune-e-dobishme-per-kosoven/60%Daily2018-06-22 14:01
https://kosova-info.com/leonora-jakupi-pret-me-padurim-ndeshjen-serbi-zvicer/60%Daily2018-06-22 13:59
https://kosova-info.com/cila-eshte-mosha-e-duhur-per-martese-flasin-shkencetaret/60%Daily2018-06-22 13:58
https://kosova-info.com/brazili-kosta-rika-golat-e-fitores-ne-minutat-e-fundit/60%Daily2018-06-22 13:52
https://kosova-info.com/kampet-ne-shqiperi-britaniket-be-ja-e-di-qe-nuk-mund-te-vendosen-ne-afrike/60%Daily2018-06-22 13:48
https://kosova-info.com/ja-se-si-sillet-nje-femer-kur-i-mungon-dashuria-ne-lidhje/60%Daily2018-06-22 13:45
https://kosova-info.com/pakti-me-greqine-rama-marreveshja-per-detin-eshte-e-duhura/60%Daily2018-06-22 13:45
https://kosova-info.com/ndryshimi-drastik-i-johnny-depp-vuan-nga-depresioni/60%Daily2018-06-22 13:40
https://kosova-info.com/lojerat-e-kadyrovit/60%Daily2018-06-22 13:37
https://kosova-info.com/te-afermit-e-vv-se-qe-moren-tender-te-shpend-ahmeti-zvarrisin-punet/60%Daily2018-06-22 13:34
https://kosova-info.com/brazili-kosta-rika-probleme-per-neymarin/60%Daily2018-06-22 13:32
https://kosova-info.com/brazili-kosta-rika-probleme-per-neymarin/60%Daily2018-06-22 13:32
https://kosova-info.com/beni-nje-bark-te-sheshte-me-keto-ushtrime-ne-shtepi-video/60%Daily2018-06-22 13:24
https://kosova-info.com/rusia-perendimi-fabrikoi-prova-per-sulmet-kimike-ne-siri/60%Daily2018-06-22 13:23
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-ne-lansimin-e-vizitave-ne-kacanik-mbrojtje-shendetesore-per-nenat-dhe-femijet/60%Daily2018-06-22 13:20
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-o-ma-nga-capital-t/60%Daily2018-06-22 13:19
https://kosova-info.com/del-ne-shitje-albumi-i-pare-i-bebe-rexhes/60%Daily2018-06-22 13:12
https://kosova-info.com/shikoni-kete-video-dhe-provoni-te-mos-rreqetheni-askush-nuk-ia-ka-dale-deri-tani/60%Daily2018-06-22 13:06
https://kosova-info.com/njofton-edhe-telekomi-gent-begolli-zgjidhet-kryeshef-ekzekutiv/60%Daily2018-06-22 13:04
https://kosova-info.com/objekti-i-vjeter-gati-te-rrezohet-qytetarja-therret-inspektoratin-per-ti-vendosur-shiritat/60%Daily2018-06-22 12:56
https://kosova-info.com/messi-eshte-zhdukur-a-e-keni-pare/60%Daily2018-06-22 12:55
https://kosova-info.com/modelet-3d-te-tre-iphone-eve-te-ardhshem-shfaqen-online-video/60%Daily2018-06-22 12:52
https://kosova-info.com/sonte-rikthehet-emisioni-mirage-keto-te-reja-ekskluzive-do-ti-ndiqni/60%Daily2018-06-22 12:52
https://kosova-info.com/gigi-hadid-behet-nostalgjike-keshtu-ia-uron-vellaut-ditelindjen/60%Daily2018-06-22 12:49
https://kosova-info.com/brazili-kosta-rika-rezultat-i-befasishem-nga-pjesa-e-pare/60%Daily2018-06-22 12:49
https://kosova-info.com/fan-id-po-shfrytezohet-nga-tifozet-e-rreme-per-te-kerkuar-azil/60%Daily2018-06-22 12:44
https://kosova-info.com/historia-prekese-e-xherdan-shaqirit-skishte-para-as-per-stervitje/60%Daily2018-06-22 12:42
https://kosova-info.com/paqja-mes-dy-koreve-ribashkon-familjet/60%Daily2018-06-22 12:40
https://kosova-info.com/zbrazet-kosova-te-gjithe-ne-bregdetin-e-shqiperise-video/60%Daily2018-06-22 12:38
https://kosova-info.com/kepucetari-shqiptar-ne-itali-nderohet-nga-papa-francesku/60%Daily2018-06-22 12:36
https://kosova-info.com/ish-ylli-i-ac-milanit-qe-demantoi-serbine-per-njohjen-e-kosoves-video/60%Daily2018-06-22 12:33
https://kosova-info.com/edhe-gold-ag-ka-dy-fjale-per-granit-xhaken-para-lojes/60%Daily2018-06-22 12:30
https://kosova-info.com/pas-zhdukjes-gazetari-serb-qe-po-heton-vdekjen-e-ivanoviqit-thote-se-u-sulmua/60%Daily2018-06-22 12:25
https://kosova-info.com/rritet-deficiti-tregtar-me-i-larte-ne-muajin-maj-per-13-1-per-qind/60%Daily2018-06-22 12:24
https://kosova-info.com/111-milion-ton-plehra-nuk-do-te-kene-vend-per-tu-deponuar/60%Daily2018-06-22 12:22
https://kosova-info.com/pak-para-lindjes-adelina-tahiri-vjen-me-imazhe-te-reja/60%Daily2018-06-22 12:14
https://kosova-info.com/cili-eshte-sistemi-i-ri-i-qeverisjes-presidenciale-ne-turqi-tregon-erdogan/60%Daily2018-06-22 12:09
https://kosova-info.com/punetoret-japoneze-denohen-pasi-hengren-dreke-tre-minuta-me-heret/60%Daily2018-06-22 12:08
https://kosova-info.com/skandalet-me-te-medha-te-monarkise/60%Daily2018-06-22 12:05
https://kosova-info.com/holanda-heziton-per-negociatat-por-mbeshtet-platformat-e-azilkerkimit/60%Daily2018-06-22 12:05
https://kosova-info.com/holanda-heziton-per-negociatat-por-mbeshtet-platformat-e-azilkerkimit-2/60%Daily2018-06-22 12:03
https://kosova-info.com/neser-fillon-faza-e-dyte-e-dezinfektimit-ne-prishtine-ja-cilat-lagje-do-te-sperkaten/60%Daily2018-06-22 11:59
https://kosova-info.com/mitchell-shba-ja-dhe-be-ja-duan-reformimin-e-ballkanit/60%Daily2018-06-22 11:58
https://kosova-info.com/dua-lipa-pozon-perkrah-babait-te-saj-keto-fotografi-mos-i-humbisni/60%Daily2018-06-22 11:55
https://kosova-info.com/22-qershori-dita-boterore-e-selfie-si-ta-realizojme-foton-perfekte/60%Daily2018-06-22 11:52
https://kosova-info.com/bota-e-futbollit-e-mahnitur-per-veprimin-e-modricit-ja-cfare-beri-i-beri-messit-pas-ndeshjes-me-argjentinen/60%Daily2018-06-22 11:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-brazili-kosta-rika/60%Daily2018-06-22 11:19
https://kosova-info.com/tifozet-e-argjentines-kerkojne-pensionimin-e-messit/60%Daily2018-06-22 11:11
https://kosova-info.com/emery-zgjedh-perforcimin-e-ri-ne-arsenal/60%Daily2018-06-22 11:00
https://kosova-info.com/matematikisht-ne-loje-argjentina-kualifikohet-nese/60%Daily2018-06-22 10:54
https://kosova-info.com/turp-per-argjentinen-tifozet-e-tyre-i-rrahen-kroatet-pas-humbjes-30/60%Daily2018-06-22 10:41
https://kosova-info.com/dalic-i-kroacise-njeriu-qe-fitoi-trofe-edhe-ne-shqiperi/60%Daily2018-06-22 10:22
https://kosova-info.com/gent-begolli-zgjidhet-kryeshef-ekzekutivi-i-telekomit-te-kosoves/60%Daily2018-06-22 10:20
https://kosova-info.com/policia-britanike-arreston-personin-qe-pretendonte-se-kishte-bombe/60%Daily2018-06-22 10:19
https://kosova-info.com/gjermania-jep-leje-per-testimin-e-makinave-fluturuese/60%Daily2018-06-22 10:12
https://kosova-info.com/bedri-hamza-refuzon-ta-marre-rrogen-me-rritje/60%Daily2018-06-22 10:12
https://kosova-info.com/ermal-fejzullahu-tifoz-i-zjarrte-i-kesaj-skuadre-ne-boteror/60%Daily2018-06-22 10:08
https://kosova-info.com/ndeshja-e-kosoves-me-serbine/60%Daily2018-06-22 10:07
https://kosova-info.com/ministrat-evropiane-pajtohen-qe-greqia-ti-jape-fund-programit-te-shpetimit/60%Daily2018-06-22 10:05
https://kosova-info.com/delawie-i-shqetesuar-me-ndikimin-politik-ne-gjykata/60%Daily2018-06-22 10:03
https://kosova-info.com/turqia-ndalon-14-militante-te-dyshuar-te-is-it/60%Daily2018-06-22 10:02
https://kosova-info.com/atk-publikon-listen-e-tatimpaguesve-borxhlinj/60%Daily2018-06-22 10:02
https://kosova-info.com/asambeisti-i-vv-se-ne-prishtine-keso-sanimi-te-gropave-kam-pare-vec-ne-kohen-e-ldk-se/60%Daily2018-06-22 10:01
https://kosova-info.com/televizioni-argjentinas-mban-nje-minute-heshtje-pas-humbjes-nga-kroacia/60%Daily2018-06-22 10:00
https://kosova-info.com/apeli-verteton-aktgjykimin-qe-rrezoi-aktakuzen-me-vetem-nje-prove-qe-solli-reagimin-e-prokurorit-te-shtetit-dhe-te-kgjk-se/60%Daily2018-06-22 09:59
https://kosova-info.com/statistikat-skandaloze-te-messit-me-pak-pasime-sesa-portieri-caballero/60%Daily2018-06-22 09:56
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-dhuroi-gjak/60%Daily2018-06-22 09:51
https://kosova-info.com/e-ben-edhe-kete-ne-pishine-kida-ngre-kembet-dhe/60%Daily2018-06-22 09:49
https://kosova-info.com/tifozi-i-zvicres-niset-me-traktor-mberrin-me-kohe-per-ndeshjen-me-serbine/60%Daily2018-06-22 09:43
https://kosova-info.com/nuk-ka-terheqje-te-njohjes-ndaj-kosoves-sot-liberia-demanton-serbine/60%Daily2018-06-22 09:42
https://kosova-info.com/strakosha-drejt-transferimit-ne-liverpool/60%Daily2018-06-22 09:37
https://kosova-info.com/pushimet-e-para-te-vajzes-se-ryva-kajtazit-sjell-pamjet/60%Daily2018-06-22 09:34
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-komuniteti-egjiptian-pjese-e-te-gjitha-proceseve-shtetndertuese-te-kosoves/60%Daily2018-06-22 09:27
https://kosova-info.com/interpelance-per-53-milioneshin-e-bechtel-enkas/60%Daily2018-06-22 09:24
https://kosova-info.com/kujdes-me-keto-sjellje-demtojne-lidhjen-tuaj/60%Daily2018-06-22 09:22
https://kosova-info.com/beteja-e-kaliningradit-the-guardian-shkruan-per-perballjen-e-shaqirit-xhakes-dhe-behramit-me-serbine/60%Daily2018-06-22 09:20
https://kosova-info.com/e-vrane-ne-moshe-te-re-reperi-i-njohur-le-pas-te-dashuren-shtatzene/60%Daily2018-06-22 09:19
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-kuvendit-me-page-me-te-madhe-se-kadri-veseli-e-koleget-e-tij/60%Daily2018-06-22 09:19
https://kosova-info.com/gjilani-nis-fushaten-mos-ndiz-zjarr-qe-shkakton-rrezik-te-pergjithshem-2/60%Daily2018-06-22 09:18
https://kosova-info.com/interpoli-hiqet-nga-rendi-i-dites-se-komisionit-te-brendshem/60%Daily2018-06-22 09:15
https://kosova-info.com/perjashtohet-me-karton-te-kuq-kercenohet-me-vdekje-mesfushori-i-kolumbise/60%Daily2018-06-22 09:14
https://kosova-info.com/kryetari-lladrovci-dhe-kryeparlamentari-veseli-marrin-pjese-ne-rivarrimin-e-trupave-te-deshmoreve-nga-polaci-ne-marine/60%Daily2018-06-22 09:01
https://kosova-info.com/kim-kardashian-nuk-jam-e-shurdher-ky-eshte-stili-im/60%Daily2018-06-22 08:59
https://kosova-info.com/shkolla-ismail-qemali-i-kthehet-normalitetit-por-rrezikon-te-permbytet-perseri/60%Daily2018-06-22 08:53
https://kosova-info.com/kjo-grua-pi-urinen-e-qenit-te-saj-per-te-zhdukur-aknet-foto/60%Daily2018-06-22 08:45
https://kosova-info.com/berisha-refuzoi-sampdorian-ka-oferte-nga-klubi-tjeter-i-njohur-nga-serie-a/60%Daily2018-06-22 08:39
https://kosova-info.com/para-ndeshjes-serbi-zvicer-kete-foto-ia-publikon-leonita-granit-xhakes/60%Daily2018-06-22 08:34
https://kosova-info.com/argjentina-ne-kaos-sampaoli-nuk-e-udheheq-ekipin-kunder-nigerise/60%Daily2018-06-22 08:25
https://kosova-info.com/shqiperia-shpeton-merkelin-deutsche-welle-merr-refugjatet-dhe-hapjen-e-negociatave-me-be-ne/60%Daily2018-06-22 08:24
https://kosova-info.com/policia-shqipton-1059-tiketa-te-trafikut/60%Daily2018-06-22 08:23
https://kosova-info.com/kujdes-nga-parate-false-ne-prishtine/60%Daily2018-06-22 08:20
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-se-jul-cezari-ia-ka-vene-emrin-gjirafes/60%Daily2018-06-22 08:17
https://kosova-info.com/gjilani-nis-fushaten-mos-ndiz-zjarr-qe-shkakton-rrezik-te-pergjithshem/60%Daily2018-06-22 08:16
https://kosova-info.com/kjo-eshte-tifozja-seksi-ruse-shpallet-me-e-bukura-e-boterorit/60%Daily2018-06-22 08:15
https://kosova-info.com/tifozet-e-argjentines-peshtyjne-sampaolin/60%Daily2018-06-22 08:15
https://kosova-info.com/prishtine-shtylla-elektrike-perfshihet-nga-zjarri-video/60%Daily2018-06-22 08:11
https://kosova-info.com/brahim-mehmetaj-zgjidhet-kryetar-i-deges-se-aak-se-ne-prishtine/60%Daily2018-06-22 08:06
https://kosova-info.com/brazili-me-super-formacion-sulmues-ndaj-kosta-rikes/60%Daily2018-06-22 07:59
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-ngre-temperaturat-me-imazhin-e-fundit/60%Daily2018-06-22 07:54
https://kosova-info.com/veliu-thacit-puna-e-mbare-te-qofte-ne-bruksel/60%Daily2018-06-22 07:53
https://kosova-info.com/blick-sonte-kunder-serbise-na-duhen-11-behrama/60%Daily2018-06-22 07:50
https://kosova-info.com/i-rrahin-grate-ne-shtepi/60%Daily2018-06-22 07:50
https://kosova-info.com/rivaliet-i-ashper-ne-ndeshjen-zvicer-serbi/60%Daily2018-06-22 07:41
https://kosova-info.com/shtetet-e-vishegradit-refuzojne-takimin-per-migracionin/60%Daily2018-06-22 07:39
https://kosova-info.com/keto-plazhe-do-ti-donin-te-gjithe-foto/60%Daily2018-06-22 07:35
https://kosova-info.com/pozon-lakuriq-nga-vaska-selena-gomez-tmerron-me-keto-pamje/60%Daily2018-06-22 07:34
https://kosova-info.com/fajtoret-e-deshtimit-te-argjentines/60%Daily2018-06-22 07:24
https://kosova-info.com/fati-i-trishte-i-nannerl-motres-se-gjeniut-moxart/60%Daily2018-06-22 07:21
https://kosova-info.com/yagcilar-administrata-publike-e-kosoves-ka-avancuar-shume-ne-sherbime/60%Daily2018-06-22 07:16
https://kosova-info.com/politikes-shqiptare-i-mungon-mendesia-shtetformuese/60%Daily2018-06-22 07:15
https://kosova-info.com/befason-kengetarja-shqiptare-eja-ketu-dhe-me-puth/60%Daily2018-06-22 07:14
https://kosova-info.com/policia-zvicerane-do-te-jete-ne-gatishmeri-gjate-ndeshjes-kunder-serbise/60%Daily2018-06-22 07:04
https://kosova-info.com/nzz-gjermania-imponon-zgjidhjen-kosove-serbi/60%Daily2018-06-22 07:00
https://kosova-info.com/keto-jane-femrat-e-preferuara-per-getinjon/60%Daily2018-06-22 06:59
https://kosova-info.com/anetaresimi-ne-interpol-diskutohet-ne-komisionin-per-pune-te-brendshme/60%Daily2018-06-22 06:59
https://kosova-info.com/manolas-ne-premierlige/60%Daily2018-06-22 06:53
https://kosova-info.com/si-te-behet-shtepia-juaj-sa-me-e-kendshme-keto-pese-ngjyra-nuk-duhet-ti-keni-ne-banesen-tuaj/60%Daily2018-06-22 06:47
https://kosova-info.com/reagimi-i-messit-sampaoli-dhe-higuain-pas-golave-te-kroacise/60%Daily2018-06-22 06:45
https://kosova-info.com/rita-ora-ve-ne-pah-gjoksin-duke-pozuar-pa-recipeta/60%Daily2018-06-22 06:44
https://kosova-info.com/hakmarrja-tregtare-e-be-se-nga-sot-ne-fuqi-tarifat-e-reja-ndaj-mallrave-amerikane/60%Daily2018-06-22 06:40
https://kosova-info.com/liberalizimi-rrezikohet-nga-shtetet-e-medha/60%Daily2018-06-22 06:39
https://kosova-info.com/sampaoli-gjen-fajtorin-per-deshtimin-e-argjentines/60%Daily2018-06-22 06:38
https://kosova-info.com/pak-dite-para-dasmes-realizohet-fotosesioni-i-zjarrte-i-aferdita-dreshajt-dhe-jakub-kindl/60%Daily2018-06-22 06:32
https://kosova-info.com/nese-sot-ndodh-kjo-argjentina-eliminohet-nga-boterori-2018/60%Daily2018-06-22 06:30
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-ndeshjes-serbia-zvicra/60%Daily2018-06-22 06:24
https://kosova-info.com/fushata-e-vaket-e-erdoganit-perballe-opozites-energjike-2/60%Daily2018-06-22 06:12
https://kosova-info.com/juventus-cakton-klauzole-per-shitjen-e-emre-can/60%Daily2018-06-22 06:10
https://kosova-info.com/dyfishohet-numri-i-te-prekurve-me-zgjebe/60%Daily2018-06-22 06:06
https://kosova-info.com/adelina-berisha-shume-shpejt-me-kenge-te-re/60%Daily2018-06-22 06:04
https://kosova-info.com/mblidhet-qeveria-e-kosoves-4/60%Daily2018-06-22 05:56
https://kosova-info.com/sot-mot-i-ndryshueshem-ne-fundjave-ftohte/60%Daily2018-06-22 05:43
https://kosova-info.com/abortoi-foshnjen-prej-asaj-dite-ne-shtepine-e-saj-ndodhin-gjera-te-cuditshme/60%Daily2018-06-22 05:39
https://kosova-info.com/u-kritikua-per-fotoshop-me-ne-fund-reagon-marina-vjollca/60%Daily2018-06-21 21:58
https://kosova-info.com/perdoruesit-e-marihuanes-ndjejne-me-shume-dhimbje/60%Daily2018-06-21 21:55
https://kosova-info.com/me-vjen-shume-keq-per-lionel-messin/60%Daily2018-06-21 21:53
https://kosova-info.com/putin-e-poroshenko-flasin-ne-telefon-per-paqe/60%Daily2018-06-21 21:52
https://kosova-info.com/fushata-e-vaket-e-erdoganit-perballe-opozites-energjike/60%Daily2018-06-21 21:49
https://kosova-info.com/dy-gjera-qe-duhet-ti-zhdukni-menjehere-nga-profili-juaj-ne-facebook/60%Daily2018-06-21 21:40
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-me-fotografi-te-vecante-per-motrat-teze-si-keto/60%Daily2018-06-21 21:35
https://kosova-info.com/jo-te-gjithe-femijet-i-gezohen-pushimeve-nga-shkolla/60%Daily2018-06-21 21:26
https://kosova-info.com/samsung-prezanton-versionin-e-ri-galaxy-s9-dhe-s9/60%Daily2018-06-21 21:18
https://kosova-info.com/thaci-ngushellon-familjen-e-xhafer-ahmetit-ishte-prej-diplomateve-te-dalluar/60%Daily2018-06-21 21:16
https://kosova-info.com/i-hyn-uji-nderteses-me-leje-te-kunderligjshme-te-ciles-shpend-ahmeti-ia-preu-dje-shiritin/60%Daily2018-06-21 21:16
https://kosova-info.com/almeda-abazi-sapo-pranoi-nje-puthje-nuk-eshte-nga-cenar/60%Daily2018-06-21 21:15
https://kosova-info.com/me-ne-fund-i-del-dikush-ne-mbrojtje-lionel-messit/60%Daily2018-06-21 21:13
https://kosova-info.com/jo-me-problem-facebook-do-ju-hape-syte-kur-dilni-keq-ne-foto/60%Daily2018-06-21 21:00
https://kosova-info.com/sampaoli-une-e-marr-pergjegjesine-per-humbjen/60%Daily2018-06-21 20:58
https://kosova-info.com/unikkatil-me-koncert-madheshtor-ne-shqiperi-ja-kur-do-mbahet/60%Daily2018-06-21 20:54
https://kosova-info.com/parlamenti-holandez-voton-kunder-hapjes-se-negociatave-shqiperi-be/60%Daily2018-06-21 20:53
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-ministrise-se-kthimit-nuk-u-zbresin-veturave-te-shtetit-per-24-ore/60%Daily2018-06-21 20:51
https://kosova-info.com/mund-tju-kete-ikur-momenti-kur-messin-e-leshojne-nervat/60%Daily2018-06-21 20:45
https://kosova-info.com/qe-20-vite-kerkojne-asfalt-foto/60%Daily2018-06-21 20:40
https://kosova-info.com/publikon-foto-ne-bikini-adea-pula-ia-ve-flaken-instagramit/60%Daily2018-06-21 20:34
https://kosova-info.com/der-standard-opozita-ne-shqiperi-lobon-kunder-hapjes-se-negociatave/60%Daily2018-06-21 20:31
https://kosova-info.com/dalic-kjo-ishte-fitorja-me-e-madhe-ne-histori-te-kroacise/60%Daily2018-06-21 20:28
https://kosova-info.com/grate-me-kete-kane-seks-me-te-mire-dhe-me-shume-orgazma/60%Daily2018-06-21 20:27
https://kosova-info.com/konfirmohet-vdekja-e-konsullit-te-kosoves-ne-mal-te-zi/60%Daily2018-06-21 20:20
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-kjo-eshte-renditja-ne-grupin-d/60%Daily2018-06-21 20:19
https://kosova-info.com/nderron-jete-konsuli-i-kosoves-ne-mal-te-zi/60%Daily2018-06-21 20:15
https://kosova-info.com/edhe-enis-bytyqi-me-kenge-te-re-ja-kur-lansohet/60%Daily2018-06-21 20:14
https://kosova-info.com/73-per-qind-e-maturanteve-kaluan-ne-test/60%Daily2018-06-21 20:13
https://kosova-info.com/argjentine-0-3-kroaci-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-21 20:08
https://kosova-info.com/biznesmenit-feriz-dervishi-i-hidhet-vetura-ne-ere/60%Daily2018-06-21 20:03
https://kosova-info.com/argjentine-0-3-kroaci-ky-eshte-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-21 20:02
https://kosova-info.com/vetevendosje-paralajmeron-kallezim-penal-ndaj-qeverise/60%Daily2018-06-21 20:00
https://kosova-info.com/volvo-tregon-edhe-nje-pjese-te-s60-para-prezantimit-zyrtar-qe-behet-keto-dite-foto/60%Daily2018-06-21 19:59
https://kosova-info.com/pentagoni-kerkon-pergatitjen-e-20-mije-shtreterve-per-femijet-emigrante/60%Daily2018-06-21 19:58
https://kosova-info.com/detaje-nga-kenga-e-re-e-uki-latifit/60%Daily2018-06-21 19:55
https://kosova-info.com/kroacia-e-shokon-argjentinen-messi-dhe-kombetarja-e-tij-rrezikojne-seriozisht-eliminimin/60%Daily2018-06-21 19:50
https://kosova-info.com/ish-refugjatja-nga-kosova-histori-suksesi-ne-amerike/60%Daily2018-06-21 19:45
https://kosova-info.com/super-modric-kroacia-dyfishon-epersine/60%Daily2018-06-21 19:39
https://kosova-info.com/mrekullite-e-qepes-per-trupin-tone/60%Daily2018-06-21 19:33
https://kosova-info.com/berkani-e-ben-publike-kisha-probleme-me-policine-capital-t-me-ofroi-ndihme/60%Daily2018-06-21 19:30
https://kosova-info.com/te-reshurat-pamundesojne-qarkullimin-edhe-ne-drenas/60%Daily2018-06-21 19:28
https://kosova-info.com/lancohet-tenderi-per-ndertimin-e-termocentralit-1-miliard-euro-ne-kosove/60%Daily2018-06-21 19:21
https://kosova-info.com/gabon-rende-caballero-kroacia-kalon-ne-epersi/60%Daily2018-06-21 19:13
https://kosova-info.com/gjermania-drite-jeshile-per-shqiperine/60%Daily2018-06-21 19:10
https://kosova-info.com/a-duhet-ti-heqe-behrami-tatuazhet-per-ndeshjen-me-serbine/60%Daily2018-06-21 19:06
https://kosova-info.com/selmanaj-bacen-hilmi-e-nderoi-nje-komb-i-tere/60%Daily2018-06-21 19:05
https://kosova-info.com/lindon-berisha-paralajmeron-dicka-te-re-zbulon-detajet/60%Daily2018-06-21 19:04
https://kosova-info.com/jankoviq-thjesht-dhe-qarte-kosoven-e-ka-humbur-sllobodan-millosheviq/60%Daily2018-06-21 18:53
https://kosova-info.com/pasuria-e-te-parit-te-inspektoratit-policor-te-kosoves/60%Daily2018-06-21 18:50
https://kosova-info.com/argjentine-0-0-kroaci-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-21 18:46
https://kosova-info.com/argjentine-0-0-kroaci-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-21 18:46
https://kosova-info.com/ne-kete-date-lansohet-projekti-i-ri-nga-skerdi/60%Daily2018-06-21 18:44
https://kosova-info.com/shtrenjtohet-buka-ne-gjilan/60%Daily2018-06-21 18:44
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-ka-humbur-enzo-perez/60%Daily2018-06-21 18:34
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-ka-humbur-enzo-perez/60%Daily2018-06-21 18:34
https://kosova-info.com/shiu-e-bresheri-demtojne-kulturat-bujqesore-ne-podujeve/60%Daily2018-06-21 18:31
https://kosova-info.com/xhaka-jemi-gati-per-te-luftuar-dhe-kete-do-ta-bejme-per-ju-neser/60%Daily2018-06-21 18:30
https://kosova-info.com/xhaka-jemi-gati-per-te-luftuar-dhe-kete-do-ta-bejme-per-ju-neser/60%Daily2018-06-21 18:30
https://kosova-info.com/zv-drejtori-vershimi-i-shkolles-ismal-qemali-rrezikoi-nxenesit/60%Daily2018-06-21 18:28
https://kosova-info.com/%e2%80%8blekura-e-skuqur-tregon-probleme-me-zemren/60%Daily2018-06-21 18:27
https://kosova-info.com/mbahuni-fort-para-se-te-shikoni-kete-fotografi-provokuese-te-morena-tarakut/60%Daily2018-06-21 18:23
https://kosova-info.com/lojtari-i-kolumbise-kercenohet-me-jete-sikurse-escobar-ne-vitin-1994/60%Daily2018-06-21 18:14
https://kosova-info.com/shifra-te-frikshme-ne-shqiperi-ne-4-dite-57-raste-te-dhunes-ne-familje/60%Daily2018-06-21 18:07
https://kosova-info.com/ceo-vdes-pasi-i-shperthen-smartphone-pastaj-shtepine-e-kaplon-zjarri/60%Daily2018-06-21 18:02
https://kosova-info.com/jashtetokesoret-mberrijne-ne-rusi-per-lionel-messin/60%Daily2018-06-21 17:51
https://kosova-info.com/kulla-e-tupelleve-dikur-funksiononte-si-burg-sot-vendbanim-per-dy-familje/60%Daily2018-06-21 17:50
https://kosova-info.com/mbyllet-e-pamja-per-hilmi-haradinaj/60%Daily2018-06-21 17:45
https://kosova-info.com/javier-pastore-i-bashkohet-skuadres-se-madhe-italiane/60%Daily2018-06-21 17:43
https://kosova-info.com/cila-eshte-koha-me-e-mire-per-te-bere-seks/60%Daily2018-06-21 17:41
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-nainggolan-lojtar-i-interit/60%Daily2018-06-21 17:32
https://kosova-info.com/veseli-kosova-eshte-krenare-me-gjeneralet-bedri-shala-dhe-rasim-kicina/60%Daily2018-06-21 17:24
https://kosova-info.com/france-10-peru-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-21 17:20
https://kosova-info.com/gati-per-albumin-e-ri-bebe-rexha-pret-reagimet-e-njerezve/60%Daily2018-06-21 17:12
https://kosova-info.com/france-10-peru-ja-kush-eshte-shpallur-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-21 17:12
https://kosova-info.com/instagram-njofton-platformen-e-re-te-videove-me-forme-te-gjate/60%Daily2018-06-21 17:11
https://kosova-info.com/i-jepet-lamtumira-e-fundit-luftetarit-te-uck-se-qe-vdiq-dje/60%Daily2018-06-21 17:11
https://kosova-info.com/rexhep-hoti-po-u-morem-vesh-le-ta-udheheqe-opozita-dialogun/60%Daily2018-06-21 17:08
https://kosova-info.com/vershimet-ne-prishtine-abrashi-akuzon-ahmetin-per-keqmenaxhim-papergjegjesi-e-korrupsion/60%Daily2018-06-21 17:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-argjentine-kroaci/60%Daily2018-06-21 17:02
https://kosova-info.com/kosova-perplas-ashper-presidentin-dhe-ish-presidentin-serb/60%Daily2018-06-21 17:02
https://kosova-info.com/ftesa-e-vonuar-per-konsensus-rreth-dialogut/60%Daily2018-06-21 17:00
https://kosova-info.com/keta-jane-artistet-qe-do-te-performojne-ne-te-njejten-skene-me-dua-lipen/60%Daily2018-06-21 16:54
https://kosova-info.com/mjafton-goli-i-mbappe-franca-mund-perune-dhe-kalon-grupin/60%Daily2018-06-21 16:52
https://kosova-info.com/maqedonia-me-indeksin-me-te-ulet-te-cmimeve-ne-evrope/60%Daily2018-06-21 16:41
https://kosova-info.com/fshati-shushice-vendlindja-e-mehmet-akif-ersoy-t/60%Daily2018-06-21 16:38
https://kosova-info.com/u-zgjodh-miss-universe-albania-befason-pa-grim-modelja-shqiptare/60%Daily2018-06-21 16:34
https://kosova-info.com/ballina-goditese-time-kunder-trump-cfare-vendi-jemi-ne/60%Daily2018-06-21 16:33
https://kosova-info.com/bozdag-cfare-eshte-bin-laden-per-shba-ne-i-njejte-eshte-gulen-per-turqine/60%Daily2018-06-21 16:29
https://kosova-info.com/drita-gati-per-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-06-21 16:28
https://kosova-info.com/babai-hero-e-shpeton-te-birin-ndersa-vetura-ku-po-garonte-po-digjej-ne-flake-video/60%Daily2018-06-21 16:25
https://kosova-info.com/perplasje-ne-qeveri-konfirmohet-se-hamza-nuk-po-zbaton-vendimin-e-haradinajt-per-paga/60%Daily2018-06-21 16:25
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-bashke-me-shqiprim-arifin-bejne-homazhe-te-varri-i-hilmi-haradinajt/60%Daily2018-06-21 16:22
https://kosova-info.com/tarifat-e-trump-turqia-tarifon-importet-amerikane/60%Daily2018-06-21 16:19
https://kosova-info.com/veseli-shkon-ne-polac-te-skenderajt-ku-po-behet-zhvarrosja-e-deshmoreve-te-uck-se/60%Daily2018-06-21 16:18
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-mbron-marreveshjen-merkel-macron-per-eurozonen/60%Daily2018-06-21 16:15
https://kosova-info.com/besojeni-ose-jo-ky-eshte-trupi-perfekt-i-big-mames/60%Daily2018-06-21 16:14
https://kosova-info.com/fred-e-tepron-me-deklaraten-pas-zyrtarizimit-te-unitedi/60%Daily2018-06-21 16:06
https://kosova-info.com/indonezi-fundoset-trageti-190-persona-te-zhdukur/60%Daily2018-06-21 16:05
https://kosova-info.com/stoltenberg-lidhja-evrope-shba-eshte-e-forte-pavaresisht-dallimeve/60%Daily2018-06-21 15:58
https://kosova-info.com/e-vrau-ne-moshe-te-re-arrestohet-i-dyshuari-per-vdekjen-e-reperit-amerikan/60%Daily2018-06-21 15:54
https://kosova-info.com/franca-e-mbylle-pjesen-e-pare-ne-epersi-ndaj-peruse/60%Daily2018-06-21 15:47
https://kosova-info.com/reshjet-e-shiut-permbyten-veturat-ne-dardani/60%Daily2018-06-21 15:42
https://kosova-info.com/zhbllokohet-mbappe-franca-ne-epersi/60%Daily2018-06-21 15:37
https://kosova-info.com/avni-arifi-demanton-mediat-serbe-nuk-do-te-takohem-neser-me-gjuriqin/60%Daily2018-06-21 15:36
https://kosova-info.com/vdes-modelja-e-njohur/60%Daily2018-06-21 15:34
https://kosova-info.com/kryetari-i-kushtetueses-vettingu-si-te-kalosh-varrin-per-se-gjalli/60%Daily2018-06-21 15:19
https://kosova-info.com/kryetari-i-kushtetueses-vettingu-si-te-kalosh-varrin-per-se-gjalli/60%Daily2018-06-21 15:19
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-tregon-se-vuan-nga-depresioni/60%Daily2018-06-21 15:19
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-kryeministrit-izraelit-akuzohet-per-vjedhje/60%Daily2018-06-21 15:18
https://kosova-info.com/bashkeshortja-e-kryeministrit-izraelit-akuzohet-per-vjedhje/60%Daily2018-06-21 15:18
https://kosova-info.com/nderprerje-te-medha-te-energjise-elektrike-ne-vikend/60%Daily2018-06-21 15:16
https://kosova-info.com/skandali-i-radhes-ne-rusi-eshte-super-qesharak/60%Daily2018-06-21 15:15
https://kosova-info.com/befason-beckham-kjo-do-te-jete-finalja-e-boterorit/60%Daily2018-06-21 15:05
https://kosova-info.com/meghan-markle-shtatzene/60%Daily2018-06-21 15:04
https://kosova-info.com/sa-femije-mund-ti-linde-nje-grua-pernjehere-brenda-nje-shtatzenie/60%Daily2018-06-21 15:02
https://kosova-info.com/keshtu-duket-rruga-b-pas-shiut-te-sotem-video/60%Daily2018-06-21 15:01
https://kosova-info.com/keshtu-duket-rruga-b-pas-shiut-te-sotem-video-2/60%Daily2018-06-21 15:01
https://kosova-info.com/de-telegraaf-holanda-do-bllokoje-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/60%Daily2018-06-21 14:57
https://kosova-info.com/de-telegraaf-holanda-do-bllokoje-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/60%Daily2018-06-21 14:57
https://kosova-info.com/prishtina-behet-me-lum-pas-shiut-qe-ra-pak-minuta-video/60%Daily2018-06-21 14:57
https://kosova-info.com/ja-sa-do-te-paguhen-zyrtaret-per-udhetime-jashte-vendit-me-vendimin-e-ri/60%Daily2018-06-21 14:55
https://kosova-info.com/argjentina-ramosaj-nis-xhirimet-e-klipit-te-ri-vjen-tejet-atraktive/60%Daily2018-06-21 14:50
https://kosova-info.com/nasa-paraqet-plane-per-te-shmangur-goditjet-e-asteroideve-me-token/60%Daily2018-06-21 14:48
https://kosova-info.com/nente-vende-te-be-se-bashkohen-per-te-luftuar-sulmet-kibernetike/60%Daily2018-06-21 14:46
https://kosova-info.com/gjyqtari-u-akuzua-se-kerkoi-fanellen-e-ronaldos-shikoni-cfare-ben-fifa/60%Daily2018-06-21 14:37
https://kosova-info.com/dua-lipa-e-rrethuar-nga-fansat-shfaqet-pa-te-brendshme/60%Daily2018-06-21 14:31
https://kosova-info.com/trump-ka-thene-71-gjera-te-pa-verteta-ne-14-dite/60%Daily2018-06-21 14:27
https://kosova-info.com/zyrtare-juventusi-konfirmon-transferimin-e-can/60%Daily2018-06-21 14:27
https://kosova-info.com/gishti-20-mije-eurosh/60%Daily2018-06-21 14:23
https://kosova-info.com/te-premten-deputetet-takohen-me-qytetaret-e-pejes/60%Daily2018-06-21 14:17
https://kosova-info.com/veseli-marreveshja-me-serbine-nuk-do-te-jete-kompromis-i-ri/60%Daily2018-06-21 14:14
https://kosova-info.com/48-vjecare-por-jennifer-lopez-befason-me-linjat-trupore/60%Daily2018-06-21 14:14
https://kosova-info.com/kosid-banka-boterore-po-mbeshtet-zhvillimin-e-energjise-se-paster-ne-kosove/60%Daily2018-06-21 14:10
https://kosova-info.com/qeveria-kundershton-be-ne-per-pagat-merruni-me-zbatimin-e-marreveshjeve-ne-bruksel/60%Daily2018-06-21 14:10
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-te-verberit-te-lirohen-nga-tatimi-ne-prone/60%Daily2018-06-21 14:08
https://kosova-info.com/loredana-xheloze-ky-ishte-reagimi-i-saj-pasi-rusja-beri-tatto-emrin-e-getinjos/60%Daily2018-06-21 14:04
https://kosova-info.com/ldk-e-vetevendosje-refuzojne-ftesen-e-thacit-per-demarkacionin-me-serbine/60%Daily2018-06-21 14:03
https://kosova-info.com/robote-e-leximit-te-mendjes-do-te-ekzistojne-shume-me-shpejt-se-sa-mendoni/60%Daily2018-06-21 14:02
https://kosova-info.com/300-mije-euro-pajisje-mjekesore-per-emergjencen-per-permiresimin-e-sherbimeve/60%Daily2018-06-21 14:01
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-france-peru/60%Daily2018-06-21 14:01
https://kosova-info.com/mungon-prokurorja-shtyhet-gjykimi-per-korrupsion-ndaj-inspektorit-te-kpmm-se/60%Daily2018-06-21 14:01
https://kosova-info.com/knut-fleckenstein-sinjale-te-qarta-gjermania-pro-negociatave/60%Daily2018-06-21 13:56
https://kosova-info.com/barazim-mes-danimarkes-dhe-australise-gjithcka-vendoset-ne-ndeshjet-e-treta/60%Daily2018-06-21 13:49
https://kosova-info.com/kryeministri-italian-njofton-se-be-ja-do-te-terheqe-deklaraten-per-imigrim/60%Daily2018-06-21 13:49
https://kosova-info.com/elvana-nuk-ju-le-ta-harroni-pas-suksesit-te-ku-vajti-vjen-seksi-ne-te-kuqe/60%Daily2018-06-21 13:45
https://kosova-info.com/a-mund-ti-humbas-zgjedhjet-pas-16-vjetesh-erdogan/60%Daily2018-06-21 13:31
https://kosova-info.com/a-ka-lidhje-me-messin-festa-e-ronaldos-vjen-shpjegimi-i-papritur/60%Daily2018-06-21 13:29
https://kosova-info.com/the-guardian-kosovaret-e-zvicres-mund-tia-japin-dy-goditje-serbise/60%Daily2018-06-21 13:04
https://kosova-info.com/pa-koment-vetem-anglezet-dine-te-mrekullojne-keshtu/60%Daily2018-06-21 13:04
https://kosova-info.com/vuciq-reagon-pasi-qe-djali-i-tij-u-fotografia-ne-rusi-me-dy-kriminele-serbe/60%Daily2018-06-21 13:03
https://kosova-info.com/putin-nuk-e-njeh-kosoven-si-shtet-por-ruset-bejne-emrat-e-kengetareve-tane-tatto-neper-trup/60%Daily2018-06-21 13:02
https://kosova-info.com/ankohej-per-kuzhinieret-gruaja-e-netanyahut-akuzohet-per-mashtrim/60%Daily2018-06-21 12:59
https://kosova-info.com/kremlini-keshilltari-amerikan-john-bolton-planifikon-vizite-ne-moske/60%Daily2018-06-21 12:55
https://kosova-info.com/danimarke-australi-pjesa-e-pare-sjelle-dy-gola/60%Daily2018-06-21 12:50
https://kosova-info.com/mozzik-nderpret-te-gjitha-koncertet-per-tu-lidhur-me-kompanine-e-njohur-gjermane/60%Daily2018-06-21 12:49
https://kosova-info.com/nisin-punen-18-specialiste-te-ri-ne-spitalet-e-pergjithshme/60%Daily2018-06-21 12:46
https://kosova-info.com/pacolli-takohet-me-homologen-e-principates-se-lihtenshtajnit-vullnet-i-dyanshem-per-thellimin-e-bashkepunimit/60%Daily2018-06-21 12:44
https://kosova-info.com/penallti-me-var-australia-barazon-ndaj-danimarkes/60%Daily2018-06-21 12:41
https://kosova-info.com/djali-masakroi-me-thike-prinderit-e-fejuara-vjehrra-nisi-sherrin-sme-deshte-se-jam-nga-puka/60%Daily2018-06-21 12:41
https://kosova-info.com/thaci-dekoroi-reporteret-e-luftes-nuhi-bytycin-dhe-abaz-zeken/60%Daily2018-06-21 12:40
https://kosova-info.com/basha-rama-po-sjell-siriane-qe-evropa-ti-harroje-drogen-2/60%Daily2018-06-21 12:36
https://kosova-info.com/a-do-te-dergoje-berlini-emisar-ne-dialogun-kosove-serbi-flet-ambasadori-gjerman-ne-beograd/60%Daily2018-06-21 12:32
https://kosova-info.com/pas-rusise-vjen-spanja-sporti-ngrit-flamurin-e-kosoves-edhe-ne-nje-vend-qe-sna-ka-njohur/60%Daily2018-06-21 12:31
https://kosova-info.com/malmstrom-be-ja-eshte-e-gatshme-per-biseduar-me-shba-ne-per-tregti-2/60%Daily2018-06-21 12:16
https://kosova-info.com/danimarka-ne-epersi-ndaj-australise/60%Daily2018-06-21 12:11
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-dashnia-jeme-nga-genc-prelvukaj-dhe-nrg-band/60%Daily2018-06-21 12:09
https://kosova-info.com/mi-dhe-flake-mallit-tim-degjohet-ne-dasma-e-ne-palestra/60%Daily2018-06-21 12:03
https://kosova-info.com/egjipt-vriten-32-ekstremiste-ne-sinaj/60%Daily2018-06-21 11:53
https://kosova-info.com/be-ja-eshte-e-gatshme-per-biseduar-me-shba-ne-per-tregti/60%Daily2018-06-21 11:44
https://kosova-info.com/mesohet-identiteti-i-24-vjecarit-qe-u-hodh-nga-banesa-ne-mitrovice/60%Daily2018-06-21 11:41
https://kosova-info.com/spektaklet-garuese-te-muzikes-te-panevojshme-per-te-qene-nje-yll-skene/60%Daily2018-06-21 11:40
https://kosova-info.com/anketa-zbulon-top-12-profesionet-ku-njerezit-kane-me-shume-gjasa-te-tradhetojne/60%Daily2018-06-21 11:30
https://kosova-info.com/arrestohet-i-dyshuari-tjeter-per-laboratorin-e-droges-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2018-06-21 11:23
https://kosova-info.com/hoti-rritja-e-pagave-te-behet-vetem-permes-ligjit/60%Daily2018-06-21 11:20
https://kosova-info.com/emigrantet-te-fituarit-e-medhenj-te-boterorit-rus/60%Daily2018-06-21 11:15
https://kosova-info.com/malmstrom-be-ja-eshte-e-gatshme-per-biseduar-me-shba-ne-per-tregti/60%Daily2018-06-21 11:11
https://kosova-info.com/te-futesh-ne-histori-per-nje-deshtim-epik/60%Daily2018-06-21 11:11
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-danimarka-australia/60%Daily2018-06-21 10:54
https://kosova-info.com/thaci-merr-mirenjohje-nga-perfaqesuesit-e-komunitetit-egjiptian-ne-kosove/60%Daily2018-06-21 10:54
https://kosova-info.com/vajza-qe-u-ther-ne-istog-ishte-18-vjecare-detaje-mbi-rastin/60%Daily2018-06-21 10:52
https://kosova-info.com/vendimi-i-haradinajt-per-rritje-selektive-te-pagave-rrezikon-ligjin-e-ri-te-pagave-dokument/60%Daily2018-06-21 10:38
https://kosova-info.com/linda-hamilton-rikthehet-ne-xhirimet-e-filmit-kult-terminator/60%Daily2018-06-21 10:37
https://kosova-info.com/kurti-kritikon-haradinajn-per-demarkacionin-me-malin-e-zi-e-thacin-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-06-21 10:35
https://kosova-info.com/pacolli-nis-viziten-zyrtare-ne-lihtenshtajn/60%Daily2018-06-21 10:28
https://kosova-info.com/lansohet-platforma-dhe-aplikacioni-dhuro-gjak/60%Daily2018-06-21 10:13
https://kosova-info.com/basha-rama-po-sjell-siriane-qe-evropa-ti-harroje-drogen/60%Daily2018-06-21 10:12
https://kosova-info.com/zviceranet-ne-shqiperia-b-serbet-humbes-qe-ne-adn/60%Daily2018-06-21 10:09
https://kosova-info.com/presidenti-dekoron-me-medalje-veprimtarin-idriz-rrecaj/60%Daily2018-06-21 10:02
https://kosova-info.com/pochettino-ronaldo-messi-jo-ky-eshte-sulmuesi-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2018-06-21 09:58
https://kosova-info.com/facebook-prezanton-grupet-me-pagese/60%Daily2018-06-21 09:57
https://kosova-info.com/vuciq-i-reagon-thacit-pse-te-shkoj-ne-bruksel-nese-deshironi-te-diskutojme-per-kufij/60%Daily2018-06-21 09:50
https://kosova-info.com/ne-afganistan-vriten-23-terrorist/60%Daily2018-06-21 09:44
https://kosova-info.com/saransku-qyteti-i-humbur-qe-gjallerohet-prej-boterorit/60%Daily2018-06-21 09:44
https://kosova-info.com/ligji-per-mbrojtjen-e-sinjalizuesve-do-te-siguron-integritetin-ne-sektorin-publik-dhe-ate-privat-thote-tahiri/60%Daily2018-06-21 09:41
https://kosova-info.com/banoret-e-mejes-ankohen-ne-kuvend-per-gjendjen-e-kompleksit-memorial/60%Daily2018-06-21 09:37
https://kosova-info.com/kjo-do-te-ndodhe-sonte-ne-ndeshjen-argjentine-kroaci/60%Daily2018-06-21 09:37
https://kosova-info.com/del-videoja-ja-cka-ben-ne-prapaskene-prezantuesja-e-motit/60%Daily2018-06-21 09:29
https://kosova-info.com/10-e-njerezve-bejne-kete-gabim-te-tmerrshem-gjate-seksit-a-ka-ndodhur-kjo-me-ju/60%Daily2018-06-21 09:28
https://kosova-info.com/portieri-i-ri-i-barcelones-vjen-nga-franca/60%Daily2018-06-21 09:20
https://kosova-info.com/kater-sulme-e-pengime-ndaj-personave-zyrtare-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2018-06-21 09:18
https://kosova-info.com/apostolova-te-terhiqet-vendimi-per-rritjen-e-pagave-te-kabinetit-qeveritar/60%Daily2018-06-21 09:14
https://kosova-info.com/basha-gjermanet-po-i-mbyllin-dyert-shqiperise-ruci-nderpret-seancen/60%Daily2018-06-21 09:13
https://kosova-info.com/veseli-takohet-me-anetare-te-komisionit-per-siguri-te-bundestagut-gjerman/60%Daily2018-06-21 09:11
https://kosova-info.com/minatoret-e-trepces-paralajmerojne-eskalim-te-situates-keto-jane-kerkesat-e-tyre/60%Daily2018-06-21 09:08
https://kosova-info.com/sot-eshte-nje-dite-shume-e-rendesishme-per-beatrix-dhe-alban-ramosajn/60%Daily2018-06-21 08:58
https://kosova-info.com/veseli-puna-e-fadil-vokrrit-do-te-jete-model-per-gjeneratat-e-reja/60%Daily2018-06-21 08:54
https://kosova-info.com/keshtu-na-ka-bere-hore-nje-turist-nderkombetar-qe-e-vizitoi-kosoven-foto/60%Daily2018-06-21 08:52
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-theret-rende-me-thike-nje-femer-ne-istog/60%Daily2018-06-21 08:47
https://kosova-info.com/deklarata-e-thacit-per-kufirin-kosove-serbi-nxit-reagime-te-ashpra-ne-beograd/60%Daily2018-06-21 08:46
https://kosova-info.com/kryeministrja-e-zelandes-se-re-lind-vajze/60%Daily2018-06-21 08:42
https://kosova-info.com/20-min-neser-te-gjithe-kosovaret-jane-zvicerane/60%Daily2018-06-21 08:36
https://kosova-info.com/emre-can-mberrin-per-teste-mjekesore-ne-juventus/60%Daily2018-06-21 08:31
https://kosova-info.com/pas-gjashte-vjetesh-christina-aguilera-rikthehet-e-zhveshur-per-albumin-e-ri/60%Daily2018-06-21 08:28
https://kosova-info.com/probleme-per-angline-para-ndeshjes-me-panamane/60%Daily2018-06-21 08:27
https://kosova-info.com/riza-durmishi-mberrin-ne-itali-fillon-testet-mjekesore-me-klubin-nga-serie-a/60%Daily2018-06-21 08:12
https://kosova-info.com/europol-raporton-per-rritje-te-trendit-te-sulmeve-terroriste/60%Daily2018-06-21 08:02
https://kosova-info.com/trajneri-i-anglise-demton-shpatullen-tani-nuk-festoj-dot-golat/60%Daily2018-06-21 07:56
https://kosova-info.com/nje-muaj-paraburgim-per-te-miturin-nga-drenasi-vodhi-400-euro-ne-xhami/60%Daily2018-06-21 07:53
https://kosova-info.com/ne-vlore-protestojne-per-lejet-e-lundrimit/60%Daily2018-06-21 07:51
https://kosova-info.com/flaka-krelani-ka-ndryshuar-akoma-me-shume-nuk-njihet/60%Daily2018-06-21 07:51
https://kosova-info.com/flaka-krelani-ka-ndryshuar-akoma-me-shume-nuk-njihet/60%Daily2018-06-21 07:51
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-danimarka-australia/60%Daily2018-06-21 07:51
https://kosova-info.com/para-vazhdimit-te-dialogut-vuciq-i-ankohet-be-se-per-thacin-dhe-hoxhajn/60%Daily2018-06-21 07:43
https://kosova-info.com/var-i-ben-per-spital-iranianin/60%Daily2018-06-21 07:36
https://kosova-info.com/vdekja-e-27-vjecarit-ne-burg-aktakuze-ndaj-tre-zyrtareve/60%Daily2018-06-21 07:31
https://kosova-info.com/angela-merkel-rrezikon-shume-ne-grindjen-per-ceshtjen-e-azilit/60%Daily2018-06-21 07:27
https://kosova-info.com/gjykata-zvarrit-per-dy-vjet-lendet-e-shenjestruara-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-06-21 07:18
https://kosova-info.com/sot-ndizet-boterori-na-presin-super-ndeshje/60%Daily2018-06-21 07:14
https://kosova-info.com/rita-ora-publikon-foto-duke-u-relaksuar-ne-vaske/60%Daily2018-06-21 07:11
https://kosova-info.com/kjo-eshte-koha-me-e-mire-e-dites-per-te-bere-seks/60%Daily2018-06-21 07:07
https://kosova-info.com/roma-gjen-zevendesuesin-e-nainggolanit/60%Daily2018-06-21 07:07
https://kosova-info.com/khamenei-kritikon-shba-ne-per-ndarjen-e-femijeve-nga-prinderit/60%Daily2018-06-21 07:03
https://kosova-info.com/aksident-tek-parku-i-biznesit-ne-drenas/60%Daily2018-06-21 06:54
https://kosova-info.com/ramos-messi-maradona-ky-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-histori-te-argjentines/60%Daily2018-06-21 06:53
https://kosova-info.com/huawei-matebook-x-pro-ne-prove/60%Daily2018-06-21 06:44
https://kosova-info.com/nje-tjeter-perpjekje-per-anetaresim-ne-interpol/60%Daily2018-06-21 06:41
https://kosova-info.com/turqia-nis-me-tarifat-hakmarrese-kunder-shba-se/60%Daily2018-06-21 06:33
https://kosova-info.com/alberije-hadergjonaj-uron-motren-per-ditelindje-sa-te-njejta-duken/60%Daily2018-06-21 06:31
https://kosova-info.com/franca-me-fuqi-sulmuese-kunder-peruse/60%Daily2018-06-21 06:26
https://kosova-info.com/deputetet-bllokojne-kuvendin/60%Daily2018-06-21 06:26
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-ndeshjes-argjentina-kroacia/60%Daily2018-06-21 06:19
https://kosova-info.com/ciao-milan-suso-ne-inter/60%Daily2018-06-21 06:15
https://kosova-info.com/nainggolan-ne-inter-dy-futbolliste-te-tjere-ne-marreveshje/60%Daily2018-06-21 06:11
https://kosova-info.com/reagon-e-dashura-e-reperit-qe-u-vra-mos-flisni-per-mua/60%Daily2018-06-21 06:07
https://kosova-info.com/19-vjet-nga-demilitarizimi-i-uck-se/60%Daily2018-06-21 05:45
https://kosova-info.com/temperaturat-deri-ne-31-grade/60%Daily2018-06-21 05:39
https://kosova-info.com/zbulohen-detaje-per-te-riun-qe-u-hodh-mbreme-nga-ndertesa-ne-mitrovice/60%Daily2018-06-21 05:34
https://kosova-info.com/shqyrtohet-projektligji-per-trajtimin-e-ndertimeve-pa-leje/60%Daily2018-06-21 05:29
https://kosova-info.com/habite-modelja-e-njohur-ve-doren-ne-pjesen-intime/60%Daily2018-06-20 21:56
https://kosova-info.com/e-djathta-ekstreme-nuk-do-ta-zhbeje-be-ne-por-do-ta-kontrolloje-sic-eshte/60%Daily2018-06-20 21:54
https://kosova-info.com/goli-i-kane-ne-minuten-e-91-te-ndaj-tunizise-tifozi-anglez-ben-tatuazh-interesant/60%Daily2018-06-20 21:52
https://kosova-info.com/veturat-e-se-ardhmes-nga-mercedes-kane-nje-vecori-qe-ju-le-pa-fjale-2/60%Daily2018-06-20 21:49
https://kosova-info.com/flet-e-dashura-e-25-vjecarit-qe-plagosi-prinderit-me-thike/60%Daily2018-06-20 21:47
https://kosova-info.com/edhe-pacolli-u-bashkohet-lutjeve-per-djalin-e-halil-kastratit/60%Daily2018-06-20 21:41
https://kosova-info.com/njihuni-me-superushqimet-qe-ju-mbrojne-nga-rreziku-i-kancerit/60%Daily2018-06-20 21:40
https://kosova-info.com/vdes-24-vjecari-ne-mitrovice-ra-nga-kati-i-gjashte-i-nderteses/60%Daily2018-06-20 21:34
https://kosova-info.com/roma-siguron-dy-transferime-interesante-zyrtarizimi-ceshtje-oresh/60%Daily2018-06-20 21:30
https://kosova-info.com/kercen-nga-banesa-ne-mitrovice-viktima-po-lufton-me-jeten-ne-spital/60%Daily2018-06-20 21:28
https://kosova-info.com/numer-rekord-votuesish-ne-diaspore-per-zgjedhjet-presidenciale-turke/60%Daily2018-06-20 21:25
https://kosova-info.com/te-harrosh-gjerat-i-ben-mire-trurit/60%Daily2018-06-20 21:25
https://kosova-info.com/rritet-ne-ballkan-numri-i-femijeve-refugjate-te-pashoqeruar/60%Daily2018-06-20 21:24
https://kosova-info.com/degjon-per-here-te-pare-kengen-e-noizyt-toto-reagimi-i-ketij-djali-amerikan-ju-le-pa-fjale/60%Daily2018-06-20 21:24
https://kosova-info.com/italia-do-te-deboje-drejt-shqiperise-te-gjithe-te-burgosurit-shqiptare/60%Daily2018-06-20 21:21
https://kosova-info.com/mcallister-te-zbatohen-te-gjitha-marreveshjet-e-brukselit/60%Daily2018-06-20 21:16
https://kosova-info.com/deshtoi-transferimi-i-berishes-presidenti-i-sampdorias-e-ka-nje-mesazh-per-te/60%Daily2018-06-20 21:15
https://kosova-info.com/debat-publik-per-shpronesimin-e-pronave-per-zgjerimin-e-rruges-kryesore-ne-decan/60%Daily2018-06-20 21:05
https://kosova-info.com/mozzik-jep-lajmin-e-hidhur-per-fansat-por-ka-nje-befasi/60%Daily2018-06-20 21:04
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-futbollisti-i-marokut-tregon-cfare-i-ka-kerkuar-gjyqtari-ronaldos-sot/60%Daily2018-06-20 20:54
https://kosova-info.com/perfitimet-e-medha-shendetesore-qe-vine-nga-konsumi-i-ujit-2/60%Daily2018-06-20 20:53
https://kosova-info.com/xhabir-zharku-flet-per-llojet-e-armeve-qe-iu-gjeten-ne-shtepi/60%Daily2018-06-20 20:53
https://kosova-info.com/rikthehet-fuqishem-marina-shfaq-gjoksin-shperthyes/60%Daily2018-06-20 20:44
https://kosova-info.com/iran-spanje-notat-e-futbollisteve/60%Daily2018-06-20 20:38
https://kosova-info.com/xhabir-zharku-eshte-shembulli-me-i-keq-i-nje-zyrtari-ne-raport-me-drejtesine/60%Daily2018-06-20 20:38
https://kosova-info.com/makina-perplas-kembesorin-50-vjecar-ne-tirane/60%Daily2018-06-20 20:32
https://kosova-info.com/kesaj-radhe-kida-zbulon-pak-nga-gjoksi-dhe-kembet/60%Daily2018-06-20 20:24
https://kosova-info.com/trump-nenshkruan-urdhrin-per-ti-mbajtur-familjet-te-bashkuara/60%Daily2018-06-20 20:23
https://kosova-info.com/nese-vuani-nga-pagjumesia-atehere-ky-eshte-ilaci-2/60%Daily2018-06-20 20:23
https://kosova-info.com/kerkohet-perjashtimi-i-yllit-te-gjermanise-nga-boterori/60%Daily2018-06-20 20:17
https://kosova-info.com/prezantuesja-shqiptare-ju-cmend-me-kete-veshje-vizaton-pjesen-intime/60%Daily2018-06-20 20:05
https://kosova-info.com/neser-nis-stina-e-veres/60%Daily2018-06-20 20:02
https://kosova-info.com/e-turpshme-kandidati-i-beses-per-deputet-ben-thirrje-per-proteste-para-ambasades-se-kosoves-ne-shkup/60%Daily2018-06-20 19:55
https://kosova-info.com/diego-costa-shpeton-perseri-spanjen/60%Daily2018-06-20 19:53
https://kosova-info.com/dallaveret-me-subvencione-dhe-tendere-ne-komunen-e-gjilanit/60%Daily2018-06-20 19:52
https://kosova-info.com/ngordhin-peshqit-ne-drin-ja-shkaku/60%Daily2018-06-20 19:45
https://kosova-info.com/jay-z-dhe-beyonce-me-skena-te-nxehta-befason-vajza-e-tyre-mbyll-syte/60%Daily2018-06-20 19:45
https://kosova-info.com/honor-10-nje-fuqi-e-madhe-me-cilesi-te-mire-dhe-cmim-te-pranueshem/60%Daily2018-06-20 19:40
https://kosova-info.com/irani-shenon-dhe-feston-gjate-por-ne-fund-buzeqeshja-i-ngrihet-nga-var-i/60%Daily2018-06-20 19:31
https://kosova-info.com/prokuroria-nis-hetimet-per-letrat-e-lladrovcit/60%Daily2018-06-20 19:30
https://kosova-info.com/me-kembet-larte-alba-hoxha-ju-prezanton-motin/60%Daily2018-06-20 19:24
https://kosova-info.com/xhabir-zharku-u-largova-nga-drejtesia-per-shkak-te-padrejtesise/60%Daily2018-06-20 19:21
https://kosova-info.com/autogol-qesharak-spanja-thyen-iranin/60%Daily2018-06-20 19:16
https://kosova-info.com/fundosja-e-tragetit-ne-indonezi-190-te-zhdukur/60%Daily2018-06-20 19:10
https://kosova-info.com/video-qe-nuk-duhet-te-humbisni-ermal-mamaqi-kopjon-elvana-gjaten/60%Daily2018-06-20 19:09
https://kosova-info.com/pothuajse-te-gjitha-femrat-dhe-meshkujt-e-kane-te-njejtin-problem-gjate-seksit-po-ju/60%Daily2018-06-20 18:59
https://kosova-info.com/gjykata-merr-vendim-per-dibran-hoxhen/60%Daily2018-06-20 18:56
https://kosova-info.com/veseli-rinia-e-sharrit-i-takon-dekades-se-re/60%Daily2018-06-20 18:52
https://kosova-info.com/irani-mbahet-ne-pjesen-e-pare-loje-deshperuese-nga-spanja/60%Daily2018-06-20 18:48
https://kosova-info.com/ngjyra-e-urines-tregon-shume-per-shendetin-tuaj/60%Daily2018-06-20 18:45
https://kosova-info.com/fshati-me-150-shtepi-qe-noton-mbi-nafte-rrezikon-te-fshihet-nga-harta/60%Daily2018-06-20 18:42
https://kosova-info.com/bosnja-nuk-e-njeh-pavaresine-por-e-lakmon-tregun-e-kosoves/60%Daily2018-06-20 18:42
https://kosova-info.com/albanologet-flasin-per-skenderbeun/60%Daily2018-06-20 18:36
https://kosova-info.com/ronaldo-gjithmone-e-ben-kete-veprim-te-pazakonte-gjate-himnit-tani-zbulohet-arsyeja/60%Daily2018-06-20 18:34
https://kosova-info.com/ylli-i-realit-kerkon-zyrtarisht-largimin/60%Daily2018-06-20 18:20
https://kosova-info.com/be-ja-i-hakmerret-trumpit-tarifa-te-reja-ndaj-amerikes-nga-e-premtja/60%Daily2018-06-20 18:20
https://kosova-info.com/delawie-optimist-ky-eshte-viti-i-suksesit-ne-dialog-me-serbine/60%Daily2018-06-20 18:12
https://kosova-info.com/rusia-alarmohet-nga-planet-e-trumpit-per-forcen-hapesinore/60%Daily2018-06-20 18:11
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-nuk-e-ndale-ngrohjen-as-ne-temperaturat-30-grade/60%Daily2018-06-20 18:05
https://kosova-info.com/haradinaj-falenderon-qytetaret-qe-e-vizituan-per-ngushellime/60%Daily2018-06-20 18:01
https://kosova-info.com/pozon-me-fustan-te-shkurter-e-gjithe-vemendja-tek-te-pasmet-e-kyliet/60%Daily2018-06-20 18:00
https://kosova-info.com/tymoshenko-do-te-garoje-per-presidente-te-ukraines/60%Daily2018-06-20 17:47
https://kosova-info.com/hollivudi-po-ben-film-per-kripto-valuta/60%Daily2018-06-20 17:41
https://kosova-info.com/pas-boterorit-kroos-transferohet-te-super-skuadra-evropiane/60%Daily2018-06-20 17:40
https://kosova-info.com/imazhe-te-reja-nga-klipi-i-eres-ne-xhamajka-atraktive-dhe/60%Daily2018-06-20 17:40
https://kosova-info.com/mediat-zvicerane-e-gjithe-kosova-do-ta-mbeshtese-zvicren-kunder-serbise/60%Daily2018-06-20 17:20
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-se-ka-edhe-oriz-te-plastikes-ja-si-ta-dalloni-orizin-e-falsifikuar-nga-ai-origjinal/60%Daily2018-06-20 17:20
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-feston-pervjetorin-e-trete-keto-jane-fjalet-dedikuar-bashkeshortit/60%Daily2018-06-20 17:19
https://kosova-info.com/ndihma-per-migrantet-behet-veper-penale-ne-hungari/60%Daily2018-06-20 17:17
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-ikja-e-personelit-shendetesor-nga-kosova-lidhet-me-planet-e-tyre-afatgjata/60%Daily2018-06-20 17:06
https://kosova-info.com/zevendespresidenti-i-berzh-it-tregon-se-cilat-projekte-do-i-perkrahin-ne-kosove/60%Daily2018-06-20 17:00
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-iran-spanje/60%Daily2018-06-20 17:00
https://kosova-info.com/pelqehet-ku-vajti-nga-elvana-gjata-kap-milioneshin/60%Daily2018-06-20 16:59
https://kosova-info.com/cfare-tha-ne-gjyq-ish-roja-e-kallashit/60%Daily2018-06-20 16:59
https://kosova-info.com/rusia-i-ndalon-flamujt-e-kosoves-dhe-te-shqiperise-ne-ndeshjen-zvicer-serbi/60%Daily2018-06-20 16:56
https://kosova-info.com/uruguai-mund-arabine-kalon-edhe-matematikisht-grupin/60%Daily2018-06-20 16:52
https://kosova-info.com/vatikani-per-here-te-pare-perdore-termin-lgbt-ne-nje-dokument-zyrtar/60%Daily2018-06-20 16:46
https://kosova-info.com/burbuqe-berisha-jep-doreheqje-nga-pozita-ne-teatrin-kombetar-te-kosoves/60%Daily2018-06-20 16:44
https://kosova-info.com/muller-e-ka-nje-premtim-te-madh-per-tifozet-gjermane/60%Daily2018-06-20 16:41
https://kosova-info.com/premiere-je-dashnia-publikohet-nga-yllka-kuqi/60%Daily2018-06-20 16:41
https://kosova-info.com/nje-autobus-i-prishur-dhe-nje-aksident-bllokojne-autostraden-durres-tirane/60%Daily2018-06-20 16:35
https://kosova-info.com/menaxheri-i-kobra-city-perballet-me-gjykaten/60%Daily2018-06-20 16:33
https://kosova-info.com/dua-lipa-tradhtoi-apo-u-tradhtua-nga-i-dashuri/60%Daily2018-06-20 16:33
https://kosova-info.com/marreveshja-per-emrin-dergohet-per-nenshkrim-te-presidenti-ivanov/60%Daily2018-06-20 16:20
https://kosova-info.com/aktorja-e-famshme-behet-nene-per-here-te-pare/60%Daily2018-06-20 16:20
https://kosova-info.com/turperohet-pepe-shikoni-cfare-ka-bere-ndaj-marokut/60%Daily2018-06-20 16:19
https://kosova-info.com/keto-5-gjera-iu-pelqejne-me-se-shumti-meshkujve-tek-femrat/60%Daily2018-06-20 16:17
https://kosova-info.com/kryeparlamentari-hungarez-kover-ngushellon-kryetarin-veseli-per-vdekjen-e-fadil-vokrrit/60%Daily2018-06-20 16:17
https://kosova-info.com/teherani-i-lejon-grate-te-ndjekin-ndeshjen-e-iranit-per-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-20 16:13
https://kosova-info.com/veseli-ne-gjakove-rinia-eshte-garance-e-zhvillimit-dhe-integrimeve-ne-dekaden-e-re/60%Daily2018-06-20 16:12
https://kosova-info.com/veseli-ne-gjakove-rinia-eshte-garance-e-zhvillimit-dhe-integrimeve-ne-dekaden-e-re-2/60%Daily2018-06-20 16:05
https://kosova-info.com/alban-ramosaj-me-urim-te-vecante-per-ditelindjen-e-modeles-shqiptare/60%Daily2018-06-20 16:04
https://kosova-info.com/gare-edhe-jashte-fushe-partneret-e-futbollisteve-rivale-ne-tribuna/60%Daily2018-06-20 16:04
https://kosova-info.com/facebook-tani-do-tju-bombardoje-me-reklama-edhe-ne-messenger/60%Daily2018-06-20 16:01
https://kosova-info.com/hahn-pershendet-ratifikimin-e-marreveshjes-shkup-athine/60%Daily2018-06-20 15:55
https://kosova-info.com/kapet-banda-shqiptare-ne-gjermani-kishte-mbushur-shtepine-me-900-mije-euro-droge/60%Daily2018-06-20 15:52
https://kosova-info.com/ldk-e-vendosur-nuk-e-perkrahim-thacin-per-dialog-situata-ne-vjene-ishte-krejt-tjeter/60%Daily2018-06-20 15:51
https://kosova-info.com/shteti-ua-ndalon-te-dhurojne-gjak-personave-qe-bejne-seks-me-gjini-te-njejte/60%Daily2018-06-20 15:49
https://kosova-info.com/mbyllet-pjesa-e-pare-uruguai-ne-avantazh-me-golin-e-suarez/60%Daily2018-06-20 15:46
https://kosova-info.com/ish-komisioneret-mohojne-te-kene-falsifikuar-rezultatet-e-zgjedhjeve-parlamentare-te-vitit-2010/60%Daily2018-06-20 15:44
https://kosova-info.com/se-kam-prit-projekti-i-ri-i-skerdit-a-jeni-gati/60%Daily2018-06-20 15:44
https://kosova-info.com/marreveshja-per-emrin-dergohet-per-nenshkrim-tek-ivanovi/60%Daily2018-06-20 15:40
https://kosova-info.com/trudeau-e-quan-te-gabuar-veprimin-e-shba-se-per-ndarje-familjare-te-emigranteve/60%Daily2018-06-20 15:37
https://kosova-info.com/yoga-me-bikini-ne-vendin-me-te-ftohte-ne-bote-foto/60%Daily2018-06-20 15:32
https://kosova-info.com/suarez-shenon-golin-e-pare-ne-boteror-uruguai-ne-avantazh/60%Daily2018-06-20 15:27
https://kosova-info.com/kim-serish-vec-me-te-brendshme-selfie-para-pasqyres/60%Daily2018-06-20 15:24
https://kosova-info.com/goditje-e-madhe-nga-uefa-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-stadiumi-i-prishtines/60%Daily2018-06-20 15:14
https://kosova-info.com/ndodh-ne-rusi-gazetarja-abuzohet-seksualisht-gjate-transmetimit-live-video/60%Daily2018-06-20 15:07
https://kosova-info.com/rreth-150-banesa-te-uzurpuara-ne-kryeqytet/60%Daily2018-06-20 15:07
https://kosova-info.com/kujdes-mos-u-lidhni-nese-nje-mashkull-shfaq-keto-tipare/60%Daily2018-06-20 15:05
https://kosova-info.com/130-mije-euro-per-organizatat-qe-ndihmojne-viktimat-e-trafikimit/60%Daily2018-06-20 15:05
https://kosova-info.com/e-dhunoi-kur-ishte-shtatzene-e-dashura-e-reperit-e-shkaterruar-pas-vdekjes-se-tij/60%Daily2018-06-20 15:04
https://kosova-info.com/alternativa-mban-konventen-e-forumit-rinor-kusari-u-ben-thirrje-te-rinjve-te-mos-ikin-pas-liberalizimit/60%Daily2018-06-20 15:03
https://kosova-info.com/zbehje-e-rolit-te-thacit-ne-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-06-20 15:00
https://kosova-info.com/kamp-refugjatesh-ne-shqiperi-berisha-vetevrasje-revolucion-qytetar-per-rrezimin-e-rames/60%Daily2018-06-20 14:57
https://kosova-info.com/kujdes-punimet-ne-rruge-ndersa-punimet-nuk-kane-nisur-asnjehere/60%Daily2018-06-20 14:52
https://kosova-info.com/pacolli-kontakton-me-qeverine-e-liberise-ska-terheqje-te-njohjes-daciq-po-mashtron/60%Daily2018-06-20 14:51
https://kosova-info.com/ky-eshte-sekreti-i-ronaldos-prapa-cdo-suksesi-ne-futboll/60%Daily2018-06-20 14:50
https://kosova-info.com/mpj-e-kosoves-liberia-se-ka-terhequr-njohjen-eshte-propagande-e-serbise-sikur-me-ganen/60%Daily2018-06-20 14:47
https://kosova-info.com/ndryshon-stil-enca-rikthehet-ne-nje-bionde-seksi/60%Daily2018-06-20 14:45
https://kosova-info.com/ndryshon-stil-enca-rikthehet-ne-nje-bionde-seksi/60%Daily2018-06-20 14:45
https://kosova-info.com/ky-eshte-futbollisti-me-i-bukur-i-boterorit/60%Daily2018-06-20 14:39
https://kosova-info.com/largoni-shenjat-e-lekures-krimbat-e-zi-dhe-lythat-ne-kushte-shtepie/60%Daily2018-06-20 14:38
https://kosova-info.com/kupat-e-tjera-te-botes-kush-eshte-kampion-i-rusia-2018-ne-zhvillim-transparence-turizem-dhe-besim/60%Daily2018-06-20 14:38
https://kosova-info.com/harta-politike-e-ndryshuar-e-evropes/60%Daily2018-06-20 14:32
https://kosova-info.com/ky-eshte-mashkulli-qe-franceska-jace-e-deshiron-ne-jeten-e-saj/60%Daily2018-06-20 14:29
https://kosova-info.com/ky-eshte-mashkulli-qe-franceska-jace-e-deshiron-ne-jeten-e-saj/60%Daily2018-06-20 14:29
https://kosova-info.com/simulim-qesharak-nga-pepe-ne-duelin-ndaj-marokut/60%Daily2018-06-20 14:27
https://kosova-info.com/gjashte-krikell-ne-jave-mban-doktorin-larg/60%Daily2018-06-20 14:26
https://kosova-info.com/ne-diten-boterore-te-refugjateve-vlora-citaku-kujton-vuajtjet-e-kosovareve/60%Daily2018-06-20 14:14
https://kosova-info.com/ne-diten-boterore-te-refugjateve-vlora-citaku-kujton-vuajtjet-e-kosovareve-2/60%Daily2018-06-20 14:14
https://kosova-info.com/portugali-marok-shpallet-futbollisti-me-i-mire-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-20 14:09
https://kosova-info.com/goli-i-ronaldos-fitorja-e-portugalise/60%Daily2018-06-20 13:55
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-uruguaji-arabia-saudite/60%Daily2018-06-20 13:52
https://kosova-info.com/ata-nuk-dinin-gje-ronela-futet-ne-kafeteri-dhe-i-ben-papritur-pjese-te-klipit/60%Daily2018-06-20 13:50
https://kosova-info.com/ata-nuk-dinin-gje-ronela-futet-ne-kafeteri-dhe-i-ben-papritur-pjese-te-klipit/60%Daily2018-06-20 13:50
https://kosova-info.com/durres-25-vjecari-therre-me-thike-priderit/60%Daily2018-06-20 13:44
https://kosova-info.com/marreveshja-thellon-ndarjet-mes-zaevit-dhe-ivanovit/60%Daily2018-06-20 13:43
https://kosova-info.com/yagcilar-modernizimi-i-administrates-publike-synon-forcimin-e-pergjegjesise-efektivitetit-dhe-efikasitetit/60%Daily2018-06-20 13:41
https://kosova-info.com/si-ralle-here-leonora-jakupi-publikon-foto-nga-plazhi/60%Daily2018-06-20 13:38
https://kosova-info.com/perfito-nga-qytetet-tona-te-bukura-duke-informuar-turistet-me-guide-profesionale/60%Daily2018-06-20 13:37
https://kosova-info.com/statistikat-interesante-te-kampionatit-boteror-2018/60%Daily2018-06-20 13:31
https://kosova-info.com/rritet-tregtia-me-pakice-2/60%Daily2018-06-20 13:15
https://kosova-info.com/babai-i-vajzes-se-saj-feston-ditelindjen-dhe-zaimina-e-uron-publikisht-me-nje-puthje-pasionante/60%Daily2018-06-20 13:15
https://kosova-info.com/veseli-takon-perfaqesues-te-korporates-amerikane-qe-do-te-hape-1000-vende-te-reja-pune/60%Daily2018-06-20 13:07
https://kosova-info.com/xhensila-klipin-e-kenges-cika-cika-e-xhiroi-ne-vendin-ku-e-beri-dasmen-dhe-askush-se-vuri-re/60%Daily2018-06-20 13:02
https://kosova-info.com/deshton-gjykimi-per-krime-lufte/60%Daily2018-06-20 12:59
https://kosova-info.com/familja-e-imamit-qe-ofendoi-babane-e-kryeministrit-kerkojme-falje-jemi-te-shokuar/60%Daily2018-06-20 12:58
https://kosova-info.com/funksionalizohet-bordi-i-akp-se/60%Daily2018-06-20 12:53
https://kosova-info.com/portugali-marok-pjesa-e-pare-mbyllet-me-magjine-e-ronaldos/60%Daily2018-06-20 12:49
https://kosova-info.com/be-nis-me-tarifa-kunder-shba-se-nga-e-premtja/60%Daily2018-06-20 12:40
https://kosova-info.com/a-eshte-kerkuar-ndryshimi-i-kushtetutes-dhe-kur-do-te-perfundoje-drafti-per-asociacionin-flet-avni-arifi/60%Daily2018-06-20 12:30
https://kosova-info.com/a-eshte-kerkuar-ndryshimi-i-kushtetutes-dhe-kur-do-te-perfundoje-drafti-per-asociacionin-flet-avni-arifi/60%Daily2018-06-20 12:30
https://kosova-info.com/nje-qender-ne-shqiperi-per-te-gjithe-refugjatet-donald-tusk-perkrah-idene/60%Daily2018-06-20 12:29
https://kosova-info.com/eva-longoria-nene-per-here-te-pare-ne-moshen-43-vjecare/60%Daily2018-06-20 12:27
https://kosova-info.com/se-shpejti-pritet-zbatimi-i-vendimit-te-mti-se-per-masat-mbrojtese-ndaj-produkteve-te-qumeshtit-nga-bosnja/60%Daily2018-06-20 12:25
https://kosova-info.com/gjilan-caktohet-masa-e-arrestit-shtepiak-ndaj-tre-te-pandehurve-dy-prej-tyre-police/60%Daily2018-06-20 12:23
https://kosova-info.com/ronaldo-thyen-rekord-me-golin-ndaj-marokut/60%Daily2018-06-20 12:20
https://kosova-info.com/hoxhaj-asociacioni-paralelisht-me-ulesen-ne-okb/60%Daily2018-06-20 12:17
https://kosova-info.com/sulmohet-drejtori-i-sherbimeve-publike-ne-gjilan-reagon-haziri/60%Daily2018-06-20 12:17
https://kosova-info.com/kampe-emigrantesh-ne-shqiperi-ministria-e-brendshme-hodaj-ka-folur-mbi-nje-situate-hipotetike/60%Daily2018-06-20 12:12
https://kosova-info.com/evidentohen-tejkalime-te-reja-ne-rindertimin-e-teqes-ne-marash/60%Daily2018-06-20 12:08
https://kosova-info.com/portugalia-ne-epersi-gol-nga-ronaldo/60%Daily2018-06-20 12:08
https://kosova-info.com/pacolli-merr-mbeshtetjen-e-holandes-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-06-20 12:04
https://kosova-info.com/per-ta-marre-bileten-vip-ne-festivalin-sunnyhill-ne-prishtine-duhet-te-paguani-200-euro/60%Daily2018-06-20 11:54
https://kosova-info.com/pasion-i-papare-cifti-ben-dashuri-ne-aeroplan-video/60%Daily2018-06-20 11:43
https://kosova-info.com/mustedanagic-keta-dy-futbolliste-e-refuzuan-shqiperine/60%Daily2018-06-20 11:38
https://kosova-info.com/vriten-dy-ushtare-turq/60%Daily2018-06-20 11:37
https://kosova-info.com/dua-dhe-action-thirrje-te-gjitheve-per-koncertin-ne-prishtine-merrni-me-vete-edhe-kusherinjte/60%Daily2018-06-20 11:28
https://kosova-info.com/bjondet-e-boterorit/60%Daily2018-06-20 11:26
https://kosova-info.com/nena-e-messit-befason-me-lajmin-e-fundit-per-kapitenin-e-argjentines/60%Daily2018-06-20 11:20
https://kosova-info.com/nena-e-messit-befason-me-lajmin-e-fundit-per-kapitenin-e-argjentines/60%Daily2018-06-20 11:20
https://kosova-info.com/ja-cfare-bejne-ushtaret-e-fsk-se-per-te-treguar-se-jane-gati-per-ushtri-video/60%Daily2018-06-20 11:18
https://kosova-info.com/agk-kundershton-mbylljen-e-komisionit-parlamentar-ku-po-shqyrtohej-projektligji-per-rtk-ne/60%Daily2018-06-20 11:18
https://kosova-info.com/neser-publikohet-kenga-dashnia-jeme-nga-genc-prelvukaj-dhe-nrg-band/60%Daily2018-06-20 11:13
https://kosova-info.com/alternativa-kunder-qe-thaci-te-udheheq-dialogun/60%Daily2018-06-20 11:12
https://kosova-info.com/pas-14-vjetesh-zvogelohen-meditjet-ne-qeverine-e-kosoves-dokument/60%Daily2018-06-20 11:12
https://kosova-info.com/partite-diskutojne-per-dialogun-vetevendosje-kerkon-zgjedhje/60%Daily2018-06-20 11:08
https://kosova-info.com/pamje-nga-vendi-ku-ermal-fejzullahu-po-pushon-me-familjen-e-tij/60%Daily2018-06-20 11:07
https://kosova-info.com/atk-reagon-ndaj-deklaratave-te-milaim-zekes/60%Daily2018-06-20 11:07
https://kosova-info.com/west-ham-zyrtarizon-dy-goditje-pritet-felipe-anderson/60%Daily2018-06-20 11:07
https://kosova-info.com/atk-reagon-ndaj-deklaratave-te-milaim-zekes-2/60%Daily2018-06-20 11:05
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-prinderit-kryejne-marredhenie-me-vajzen-4-vjecare-per-te-fituar-kriptovaluta/60%Daily2018-06-20 11:04
https://kosova-info.com/pdk-e-quan-te-domosdoshme-gjitheperfshirjen-e-partive-ne-dialog/60%Daily2018-06-20 11:02
https://kosova-info.com/hrw-i-kerkon-ukraines-te-miratoje-deklaraten-e-shkollave-te-sigurta/60%Daily2018-06-20 10:59
https://kosova-info.com/raporton-per-femijet-refugjate-spikerja-nuk-i-mban-dot-lotet-video/60%Daily2018-06-20 10:54
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-portugali-marok/60%Daily2018-06-20 10:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-portugali-marok-2/60%Daily2018-06-20 10:53
https://kosova-info.com/tifozet-e-milanit-kane-frike-cfare-po-ndodh-me-donnarumman/60%Daily2018-06-20 10:33
https://kosova-info.com/ky-do-te-jete-kundershtari-i-fc-prishtines-nese-kualifikohet-tutje-ne-europa-league/60%Daily2018-06-20 10:23
https://kosova-info.com/egjipti-nuk-ia-vazhdon-kontraten-cuper-largohet-pas-boterorit/60%Daily2018-06-20 10:17
https://kosova-info.com/e-pyesin-per-shqiptaret-e-zvicres-ja-cfare-thote-selektori-i-serbise/60%Daily2018-06-20 10:11
https://kosova-info.com/man-utd-cakton-cmimin-per-shitjen-e-martial/60%Daily2018-06-20 10:00
https://kosova-info.com/ismaili-po-marrin-fund-pritjet-e-gjata-dhe-sherbimet-jo-cilesore-ne-ambulantat-specialistike/60%Daily2018-06-20 09:58
https://kosova-info.com/ismaili-po-marrin-fund-pritjet-e-gjata-dhe-sherbimet-jo-cilesore-ne-ambulantat-specialistike/60%Daily2018-06-20 09:58
https://kosova-info.com/kaq-shume-persona-te-zhvendosur-nuk-ka-pasur-kurre-me-pare/60%Daily2018-06-20 09:56
https://kosova-info.com/emily-ratajkowski-modelja-qe-si-duron-dot-rrobat-ne-trup/60%Daily2018-06-20 09:55
https://kosova-info.com/te-pakten-11-ushtare-afgane-jane-vrare-ne-nje-sulm-te-talibaneve/60%Daily2018-06-20 09:50
https://kosova-info.com/thaci-i-dorezon-flamurin-ekipit-olimpik-per-lojerat-mesdhetare-ne-spanje/60%Daily2018-06-20 09:48
https://kosova-info.com/thaci-i-dorezon-flamurin-ekipit-olimpik-per-lojerat-mesdhetare-ne-spanje-2/60%Daily2018-06-20 09:48
https://kosova-info.com/sindikata-e-punetoreve-kerkon-qe-sa-me-shpejt-te-miratohet-ligji-per-rtk-ne/60%Daily2018-06-20 09:43
https://kosova-info.com/gjenerali-i-gardes-revolucionare-te-iranit-kundershton-thirrjet-per-bisedime-me-shba-ne/60%Daily2018-06-20 09:36
https://kosova-info.com/presidenti-kinez-lavderon-kimin-pas-samitit-te-mbajtur-me-trumpin/60%Daily2018-06-20 09:35
https://kosova-info.com/fillon-tryeza-e-psd-se-marrin-pjese-pozite-e-opozite/60%Daily2018-06-20 09:31
https://kosova-info.com/raporti-i-unhcr-rekord-i-zi-per-refugjatet-shba-ja-e-para-ne-bote/60%Daily2018-06-20 09:30
https://kosova-info.com/eshte-nicki-minaj-mos-i-shikoni-keto-pamje-nese-keni-zemer-te-dobet/60%Daily2018-06-20 09:21
https://kosova-info.com/kovacic-lamtumire-real-madrid-2/60%Daily2018-06-20 09:16
https://kosova-info.com/thaci-i-kerkon-opozites-perfshirje-ne-dialog-u-tregon-cfare-kishte-bere-ai-kur-ishte-opozite/60%Daily2018-06-20 09:13
https://kosova-info.com/dybala-zbulon-cfare-do-te-beje-argjentina-per-messin/60%Daily2018-06-20 09:03
https://kosova-info.com/flet-robbie-williams-tregon-pse-i-nxorri-gishtin-e-mesem-kameres-ne-hapje-te-boterorit/60%Daily2018-06-20 09:00
https://kosova-info.com/publikohen-statistikat-722-mije-dembele-ka-kosova/60%Daily2018-06-20 08:58
https://kosova-info.com/ceshtja-e-kufirit-kosove-serbi-ne-tavoline-thaci-e-vlereson-beteje-te-veshtire/60%Daily2018-06-20 08:53
https://kosova-info.com/thaci-cdo-marreveshje-me-serbine-do-te-kaloje-neper-institucionet-e-kosoves/60%Daily2018-06-20 08:39
https://kosova-info.com/nga-e-shtuna-fillon-dezinsektimi-ne-gjilan/60%Daily2018-06-20 08:35
https://kosova-info.com/pjanic-kerkohet-nga-real-madrid-dhe-barcelona-ja-cfare-ka-bere-juventus/60%Daily2018-06-20 08:32
https://kosova-info.com/ronela-hajati-kritikon-koleget-per-blerje-klikimesh-4-milion-ne-dite-as-rihanna-si-ben/60%Daily2018-06-20 08:31
https://kosova-info.com/thaci-na-presin-bisedime-te-renda-synojme-marreveshje-historike-me-serbine/60%Daily2018-06-20 08:19
https://kosova-info.com/google-mund-te-parashikoje-rrezikun-e-vdekjes/60%Daily2018-06-20 08:13
https://kosova-info.com/te-marrim-shembull-nga-senegalezet-tifozet-afrikane-mbledhin-mbeturinat-pas-ndeshjes/60%Daily2018-06-20 08:12
https://kosova-info.com/kryetari-i-gjykates-flet-per-seancen-ndaj-bosit-te-kobra-city/60%Daily2018-06-20 08:06
https://kosova-info.com/shba-ja-largohet-nga-keshilli-i-okb-se-per-te-drejtat-e-njeriut/60%Daily2018-06-20 08:05
https://kosova-info.com/krijuesit-e-zhades-me-telenovele-te-re/60%Daily2018-06-20 08:01
https://kosova-info.com/masht-tregon-kur-dalin-rezultatet-e-testit-te-matures/60%Daily2018-06-20 07:59
https://kosova-info.com/kosova-ka-klime-shume-te-mire-per-te-prodhuar-verera/60%Daily2018-06-20 07:57
https://kosova-info.com/lahm-parashikon-rezultatet-e-gjermanise-ne-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2018-06-20 07:57
https://kosova-info.com/kjo-eshte-italianja-51-vjece-qe-del-me-tanga-ne-plazh/60%Daily2018-06-20 07:54
https://kosova-info.com/ramos-zgjedh-portierin-e-ri-ne-real-madrid/60%Daily2018-06-20 07:52
https://kosova-info.com/ramos-zgjedh-portierin-e-ri-ne-real-madrid-2/60%Daily2018-06-20 07:52
https://kosova-info.com/orari-per-fazen-e-dyte-te-dezinsektimit-hapesinor-ne-prishtine/60%Daily2018-06-20 07:47
https://kosova-info.com/shqiperia-me-numrin-me-te-larte-te-kerkesave-per-azil-ne-be/60%Daily2018-06-20 07:45
https://kosova-info.com/arsenali-blen-portier-tifozet-e-kane-mendjen-te-gruaja-e-tij/60%Daily2018-06-20 07:42
https://kosova-info.com/sarri-zgjedh-perforcimin-e-pare-ne-chelsea/60%Daily2018-06-20 07:30
https://kosova-info.com/be-dhe-azili-merkeli-dhe-macroni-jane-dakord-ne-shume-pika/60%Daily2018-06-20 07:29
https://kosova-info.com/kenga-e-boterorit-kryeson-top-lista-ne-poloni/60%Daily2018-06-20 07:28
https://kosova-info.com/kenga-e-boterorit-kryeson-top-lista-ne-poloni/60%Daily2018-06-20 07:28
https://kosova-info.com/spanja-e-portugalia-luajne-fatet-e-kualifikimit-uruguai-synon-goleaden-ndaj-iranit/60%Daily2018-06-20 07:16
https://kosova-info.com/nainggolan-largohet-nga-roma-zgjedh-rivalin-nga-serie-a/60%Daily2018-06-20 07:12
https://kosova-info.com/kanadaja-legalizon-kanabisin/60%Daily2018-06-20 07:04
https://kosova-info.com/ne-pritje-te-fondit-pensional-nga-serbia/60%Daily2018-06-20 07:03
https://kosova-info.com/mediat-e-huaja-vajzat-me-prejardhje-shqiptare-te-preferuarat-e-popit/60%Daily2018-06-20 06:49
https://kosova-info.com/mediat-e-huaja-vajzat-me-prejardhje-shqiptare-te-preferuarat-e-popit/60%Daily2018-06-20 06:49
https://kosova-info.com/shba-e-rusia-pjese-e-dialogut-kosove-serbi-gjermania-do-perfaqesues-special/60%Daily2018-06-20 06:33
https://kosova-info.com/nga-shtrati-i-beatrix-ramosajt-ja-kush-po-shoqeron/60%Daily2018-06-20 06:26
https://kosova-info.com/nurgul-yesilcay-flet-per-gjendjen-e-saj-pas-botoxit/60%Daily2018-06-20 06:07
https://kosova-info.com/mbahet-tryeza-e-partive-politike-e-thirrur-nga-psd-ja/60%Daily2018-06-20 05:49
https://kosova-info.com/formacioni-i-spanjes-per-fitore-ndaj-iranit/60%Daily2018-06-20 05:43
https://kosova-info.com/bizneset-ne-hall-me-vizat-shengen/60%Daily2018-06-20 05:43
https://kosova-info.com/zv-kryeministri-enver-hoxhaj-raporton-para-komisionit-parlamentar/60%Daily2018-06-20 05:42
https://kosova-info.com/portugalia-maroku-formacionet-e-ndeshjes-ne-grupin-b/60%Daily2018-06-20 05:39
https://kosova-info.com/dialogu-ne-nivel-presidentesh-flet-presidenti-thaci/60%Daily2018-06-20 05:34
https://kosova-info.com/calhanoglu-kthehet-ne-bundeslige/60%Daily2018-06-20 05:31
https://kosova-info.com/can-cakton-diten-e-testeve-mjekesore-me-klubin-e-ri/60%Daily2018-06-20 05:27
https://kosova-info.com/berisha-viziton-sampdorian-dicka-nuk-i-pelqen-dhe-ndodh-befasia/60%Daily2018-06-20 05:21
https://kosova-info.com/fansi-i-ben-tatuazh-emrin-e-capital-t-se/60%Daily2018-06-19 22:00
https://kosova-info.com/kush-e-autorizoi-vuciqin-per-te-negociuar-me-thacin/60%Daily2018-06-19 21:55
https://kosova-info.com/tifozja-seksi-ruse-e-boterorit-eshte-pornostare/60%Daily2018-06-19 21:49
https://kosova-info.com/pelqehet-dashni-nga-ghetto-geasy-dhe-flori-kap-15-milioneshin/60%Daily2018-06-19 21:45
https://kosova-info.com/zonja-e-pare-e-shba-se-kunder-presidentit-trump-per-politikat-ndaj-emigranteve/60%Daily2018-06-19 21:42
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-mund-te-hani-edhe-pas-ores-8-te-darkes/60%Daily2018-06-19 21:41
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-pozon-ne-bikini-kaq-e-nxehte-duket/60%Daily2018-06-19 21:32
https://kosova-info.com/nenshkruhet-marreveshja-per-muzeun-ibrahim-kodra/60%Daily2018-06-19 21:29
https://kosova-info.com/nje-doze-aspirine-zvogelon-komplikimet-ne-shtatzeni/60%Daily2018-06-19 21:22
https://kosova-info.com/gazetarja-shtanget-ne-rusi-tifozi-i-fut-duart-dhe-e-puth-live-ne-kamera/60%Daily2018-06-19 21:19
https://kosova-info.com/merkel-pergenjeshtron-deklaratat-e-trumpit-per-kriminalitetin-ne-gjermani/60%Daily2018-06-19 21:19
https://kosova-info.com/shefi-i-nato-s-e-ardhmja-e-aleances-ne-rrezik/60%Daily2018-06-19 21:13
https://kosova-info.com/rita-ora-e-mahnitshme-ne-imazhet-e-fundit-pozon-me-te-brendshme/60%Daily2018-06-19 21:08
https://kosova-info.com/mendimet-e-cuditshme-rreth-seksit-qe-cdo-grua-i-ka-pas-lindjes/60%Daily2018-06-19 20:59
https://kosova-info.com/arifi-ngecjet-kryesore-te-marreveshjeve-jane-ne-anen-e-serbise/60%Daily2018-06-19 20:59
https://kosova-info.com/demet-e-shkaktuara-nga-reshjet-ne-rahovec-rikalo-e-latifi-flasin-per-kompensim/60%Daily2018-06-19 20:58
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-i-njohur-konfirmon-largimin-nga-arsenali/60%Daily2018-06-19 20:57
https://kosova-info.com/shperthim-ne-nje-stacion-metroje-ne-londer-foto/60%Daily2018-06-19 20:51
https://kosova-info.com/flet-fotografi-qe-kapi-momentin-e-dyvjecares-emigrante-duke-qare-foto/60%Daily2018-06-19 20:48
https://kosova-info.com/kengetari-turk-me-operacione-plastike-deshiron-te-behet-si-kemali/60%Daily2018-06-19 20:48
https://kosova-info.com/demtimi-i-neymar-lajmi-i-fundit-eshte-katastrofal/60%Daily2018-06-19 20:45
https://kosova-info.com/sami-lushtaku-djali-i-humanistit-halil-kastrati-ka-nevoje-per-lutjet-tona/60%Daily2018-06-19 20:41
https://kosova-info.com/i-motivuar-nga-isis-i-i-riu-amerikan-dergon-eksploziv-ne-shkolle/60%Daily2018-06-19 20:28
https://kosova-info.com/dalin-fotot-e-para-te-audi-a1-te-ri/60%Daily2018-06-19 20:22
https://kosova-info.com/modeles-shqiptare-ska-kush-ia-kalon-per-gjoks-dhe-te-pasme/60%Daily2018-06-19 20:21
https://kosova-info.com/eliminohet-egjipti-i-salah-ndeshjen-ndaj-arabise-do-ta-luaje-vetem-per-statistika/60%Daily2018-06-19 20:16
https://kosova-info.com/reshitaj-ne-gjakove-trajtimi-i-ujerave-te-zeza-prioritet-qeveritar-2/60%Daily2018-06-19 20:08
https://kosova-info.com/gruevski-i-pergjigjet-zaev-pergenjeshtrimi-me-i-madh-eshte-koha/60%Daily2018-06-19 20:01
https://kosova-info.com/enis-bytyqi-jep-lajmin-e-gezueshem-per-fansat/60%Daily2018-06-19 20:00
https://kosova-info.com/ky-eshte-avioni-qe-do-te-thyej-limitet-ne-qiell/60%Daily2018-06-19 19:57
https://kosova-info.com/rusia-deklason-egjiptin-siguron-kalimin-e-grupit/60%Daily2018-06-19 19:50
https://kosova-info.com/minatoret-e-trepces-sndalen-kercenojne-me-protesta-masive/60%Daily2018-06-19 19:48
https://kosova-info.com/hoxhaj-propaganda-e-brnabiq-per-ti-frikesuar-serbet-ne-kosove-tregim-i-vjeter/60%Daily2018-06-19 19:43
https://kosova-info.com/ja-cka-i-bejne-fanset-gent-fatalit/60%Daily2018-06-19 19:43
https://kosova-info.com/psd-kerkon-interpelance-per-meditjet-e-vizitave-ne-shqiperi-mal-te-zi-e-serbi/60%Daily2018-06-19 19:35
https://kosova-info.com/salah-ri-hape-ndeshjen-egjipti-provon-permbysjen/60%Daily2018-06-19 19:33
https://kosova-info.com/mercedes-amg-e63-s-transformohet-ne-nje-super-sedan-me-820-kuajfuqi-foto/60%Daily2018-06-19 19:29
https://kosova-info.com/premiere-pa-ty-publikohet-nga-robert-berisha-video/60%Daily2018-06-19 19:29
https://kosova-info.com/a-e-dini-sa-arme-ka-ne-bote-ato-nuk-i-zoterojne-ushtrite/60%Daily2018-06-19 19:28
https://kosova-info.com/dy-gola-te-shpejte-rusia-po-e-deklason-egjiptin/60%Daily2018-06-19 19:19
https://kosova-info.com/lobimi-per-vizat-tek-vendet-mike-te-kosoves/60%Daily2018-06-19 19:17
https://kosova-info.com/lirohen-tre-kukesianet-e-fundit-per-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-06-19 19:12
https://kosova-info.com/shba-ja-mund-te-largohet-nga-keshilli-i-okb-se-per-te-drejtat-e-njeriut/60%Daily2018-06-19 19:08
https://kosova-info.com/autogol-qesharak-rusia-ne-epersi-ndaj-egjiptit/60%Daily2018-06-19 19:08
https://kosova-info.com/kenga-e-boterorit-live-it-up-renditet-ne-top-listen-e-kesaj-platforme-muzikore/60%Daily2018-06-19 19:07
https://kosova-info.com/zyrtare-arsenali-transferon-portierin-e-njohur/60%Daily2018-06-19 19:02
https://kosova-info.com/selimi-thote-se-dialogu-do-te-jete-i-dhimbshem-vetem-per-kosoven/60%Daily2018-06-19 18:57
https://kosova-info.com/u-tha-se-u-ndane-stresi-publikon-foto-perkrah-te-dashures/60%Daily2018-06-19 18:49
https://kosova-info.com/rusi-egjipt-rrjetat-heshtin-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2018-06-19 18:47
https://kosova-info.com/google-tani-e-di-edhe-se-kur-do-te-vdesim/60%Daily2018-06-19 18:46
https://kosova-info.com/motociklisti-si-ndalet-policit-e-rrezon-dhe-ik/60%Daily2018-06-19 18:41
https://kosova-info.com/ky-reper-kosovar-do-te-kendoje-ne-te-njejten-skene-me-dua-lipen/60%Daily2018-06-19 18:30
https://kosova-info.com/pas-3-vitesh-ne-kome-u-zgjua-dhe-i-tha-vetem-2-fjale-gruas-se-tij-foto-video/60%Daily2018-06-19 18:26
https://kosova-info.com/ne-gjilan-pleshtat-terrorizojne-banoret/60%Daily2018-06-19 18:26
https://kosova-info.com/trajneri-i-senegalit-cmend-internetin-me-festen-pas-golit/60%Daily2018-06-19 18:25
https://kosova-info.com/arrestohet-ish-roja-e-kallashit-pas-disa-ditesh-ne-arrati/60%Daily2018-06-19 18:16
https://kosova-info.com/reshitaj-ne-gjakove-trajtimi-i-ujerave-te-zeza-prioritet-qeveritar/60%Daily2018-06-19 18:12
https://kosova-info.com/hierro-e-ka-nje-mesazh-per-de-gean-pas-gafes-ndaj-portugalise/60%Daily2018-06-19 18:07
https://kosova-info.com/kurz-kunder-zgjidhjeve-individuale-te-shteteve-evropiane-per-emigrantet/60%Daily2018-06-19 18:02
https://kosova-info.com/serbet-vazhdojne-ta-shohin-ne-enderr-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2018-06-19 18:02
https://kosova-info.com/kurz-kunder-zgjidhjeve-individuale-te-shteteve-evropiane-per-emigrantet-2/60%Daily2018-06-19 18:01
https://kosova-info.com/panelistja-e-fox-news-i-quan-aktore-femijet-emigrante-qe-degjoheshin-duke-qare/60%Daily2018-06-19 17:54
https://kosova-info.com/turperohet-tifozja-e-moshuar-kolumbiane-ne-rusi-ja-cfare-ka-bere/60%Daily2018-06-19 17:31
https://kosova-info.com/dy-te-lenduar-ne-nje-aksident-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj/60%Daily2018-06-19 17:31
https://kosova-info.com/noizy-paralajmeron-projektin-e-ri-me-reperin-e-njohur-italian/60%Daily2018-06-19 17:20
https://kosova-info.com/pacolli-ne-austri-kerkon-mbeshtetje-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-06-19 17:09
https://kosova-info.com/rusi-egjipt-befasi-ne-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-06-19 17:04
https://kosova-info.com/rrefimet-e-per-dhunen-seksuale-gjate-luftes-vendosen-ne-sallen-e-kuvendit/60%Daily2018-06-19 17:01
https://kosova-info.com/shba-vendi-me-civilet-me-te-armatosur-ne-bote/60%Daily2018-06-19 16:57
https://kosova-info.com/me-ios-12-policia-do-ta-dine-gjithmone-ku-ndodheni/60%Daily2018-06-19 16:55
https://kosova-info.com/gabimet-amatoreske-te-polakeve-ia-sjellin-fitoren-e-pare-senegalit/60%Daily2018-06-19 16:55
https://kosova-info.com/ingrit-gjoni-ada-luka-ft-foggy-sjellin-hasta-la-vista/60%Daily2018-06-19 16:54
https://kosova-info.com/collaku-udheheqja-e-dialogut-nga-presidenti-thaci-absurde-per-tu-kontestuar/60%Daily2018-06-19 16:53
https://kosova-info.com/polonia-shenon-ne-fund-ri-hape-sfiden-ndaj-senegalit/60%Daily2018-06-19 16:48
https://kosova-info.com/neser-nis-desinsektimi-i-insekteve-ne-prishtine/60%Daily2018-06-19 16:47
https://kosova-info.com/merr-fund-saga-lirohen-te-gjithe-kuksianet-qe-protestuan-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2018-06-19 16:46
https://kosova-info.com/si-rrallehere-alketa-vejsiu-shfaqet-ne-bikini-tregon-linjat/60%Daily2018-06-19 16:46
https://kosova-info.com/tri-shtete-i-rebelohen-trump-it-terheqin-ushtaret-nga-kufiri/60%Daily2018-06-19 16:44
https://kosova-info.com/prokuroria-interviston-thacin-limajn-krasniqin-e-selimin-pas-perplasjes-mes-zekes-e-lladrovcit/60%Daily2018-06-19 16:42
https://kosova-info.com/publikohet-lista-e-telefonave-ne-te-cilet-whatsapp-se-shpejti-nuk-do-te-funksionoje/60%Daily2018-06-19 16:37
https://kosova-info.com/rusia-do-te-hakmerret-kunder-tarifave-tregtare-te-shba-se/60%Daily2018-06-19 16:34
https://kosova-info.com/avokado-mund-te-ndihmoj-ne-luftimin-e-disa-llojeve-te-kancerit/60%Daily2018-06-19 16:24
https://kosova-info.com/tjeter-gol-i-cuditshem-nga-senegali/60%Daily2018-06-19 16:24
https://kosova-info.com/hawaii-brenda-24-oreve-regjistrohen-453-termete/60%Daily2018-06-19 16:23
https://kosova-info.com/nderron-data-e-publikimit-te-kenges-pa-ty-te-robert-berishes-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-06-19 16:23
https://kosova-info.com/marreveshja-perfundimtare-me-serbine-ka-dy-vjet-qe-eshte-ne-leter-thote-maliqi/60%Daily2018-06-19 16:18
https://kosova-info.com/edhe-ne-kete-vend-po-degjohet-kenga-e-luana-vjollces/60%Daily2018-06-19 16:14
https://kosova-info.com/zvarritjet-ne-kuvend-rrezikojne-funksionimin-e-organeve-te-pavarura/60%Daily2018-06-19 16:13
https://kosova-info.com/ne-gjakove-vihet-gurthemeli-i-impiantit-per-trajtimit-te-ujerave-te-ndotura/60%Daily2018-06-19 16:10
https://kosova-info.com/kolumbia-u-mposht-ne-fushe-por-fitoi-ne-tribuna/60%Daily2018-06-19 16:09
https://kosova-info.com/paraburgim-ndaj-njerit-nga-te-dyshuarit-per-vrasjen-ne-ferizaj/60%Daily2018-06-19 16:04
https://kosova-info.com/feim-hoxha-merr-pozite-ne-keshillin-ndaj-dhunes-ne-sport/60%Daily2018-06-19 16:01
https://kosova-info.com/enca-haxhia-i-gezohet-nje-tjeter-suksesi/60%Daily2018-06-19 16:01
https://kosova-info.com/sipas-komisionit-raporti-per-menaxhimin-e-komplekseve-memoriale-i-ploteson-kushtet-per-miratim/60%Daily2018-06-19 16:01
https://kosova-info.com/forcat-proqeveritare-pushtojne-aeroportin-hudaydah-ne-jemen/60%Daily2018-06-19 15:56
https://kosova-info.com/projektligji-kunder-sorosit-votohet-kete-jave-ne-hungari-2/60%Daily2018-06-19 15:50
https://kosova-info.com/senegali-e-mbylle-pjesen-e-pare-me-epersi-minimale-ndaj-polonise/60%Daily2018-06-19 15:49
https://kosova-info.com/senegali-ne-epersi-ndaj-polonise-fale-nje-autogoli-fatkeq/60%Daily2018-06-19 15:44
https://kosova-info.com/nje-burrneshe-e-vertete-fotosesioni-me-i-bukur-qe-keni-pare-nga-xhbanja/60%Daily2018-06-19 15:38
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj/60%Daily2018-06-19 15:34
https://kosova-info.com/thaci-merr-mandatin-nga-ambasadoret-e-kuintit-per-fazen-e-fundit-te-dialogut-me-serbine/60%Daily2018-06-19 15:28
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-behet-per-spital-u-perpoq-te-vriste-veten/60%Daily2018-06-19 15:22
https://kosova-info.com/flet-dizajnuesi-i-logos-i-kam-ikur-patriotizmit-me-pak-kam-treguar-shume/60%Daily2018-06-19 15:18
https://kosova-info.com/kampionati-boteror-fillon-edhe-per-modelen-amerikane-duket-e-zjarrte/60%Daily2018-06-19 15:04
https://kosova-info.com/tronditet-brazili-neymar-largohet-nga-stervitja-shkaku-i-lendimit/60%Daily2018-06-19 15:01
https://kosova-info.com/kompjuteri-mund-te-zgjidhe-kubin-e-rubikut-pa-ndihme-njerezore/60%Daily2018-06-19 15:01
https://kosova-info.com/stoltenberg-paralajmeron-tensione-mbi-te-ardhmen-e-nato-s/60%Daily2018-06-19 14:57
https://kosova-info.com/sa-eshte-numri-i-nxenesve-ne-shkollat-publike-e-sa-ne-ato-private/60%Daily2018-06-19 14:56
https://kosova-info.com/nje-rruge-ne-vushtrri-shnderrohet-ne-llogore-foto/60%Daily2018-06-19 14:50
https://kosova-info.com/kryeministrja-e-serbise-kosova-ishte-serbi-pike/60%Daily2018-06-19 14:45
https://kosova-info.com/u-harruan-te-gjitha-dua-i-rikthehet-te-dashurit-pak-dite-pasi-e-tradhetoi/60%Daily2018-06-19 14:45
https://kosova-info.com/iu-shfaq-kanceri-ne-sy-shkaku-i-ketij-veprimi-qe-e-bejme-te-gjithe-cdo-nate/60%Daily2018-06-19 14:43
https://kosova-info.com/deputeti-shtrohet-me-urgjence-ne-spital/60%Daily2018-06-19 14:42
https://kosova-info.com/deshira-e-madhe-e-jose-mourinhos-eliminimi-i-serbise/60%Daily2018-06-19 14:41
https://kosova-info.com/ministri-lluka-greva-ne-trepce-e-ngutshme-benificionet-e-minatoreve-behen-permes-ligjit/60%Daily2018-06-19 14:39
https://kosova-info.com/pamje-kur-dy-persona-rrembejne-nje-femer-ne-pike-te-nates-ne-prishtine/60%Daily2018-06-19 14:38
https://kosova-info.com/e-vrane-per-nje-karikues-vihet-ne-vend-drejtesia-per-familjen-e-marvi-mihalit/60%Daily2018-06-19 14:33
https://kosova-info.com/policia-arreston-dy-personat-qe-rrembyen-nje-femer-ne-prishtine/60%Daily2018-06-19 14:31
https://kosova-info.com/zvarritet-hetimi-i-saimir-tahirit-ps-opozita-nuk-do-hetim-per-drogen/60%Daily2018-06-19 14:31
https://kosova-info.com/italia-perfshihet-nga-tensione-te-reja-per-komunitetin-rom/60%Daily2018-06-19 14:29
https://kosova-info.com/shaqiri-nuk-ia-kemi-friken-serbise/60%Daily2018-06-19 14:29
https://kosova-info.com/rona-nishliu-ju-prezanton-nenen-keshtu-e-quan-ate/60%Daily2018-06-19 14:28
https://kosova-info.com/pini-me-shume-kafe-per-ta-zvogeluar-deri-ne-44-rrezikun-e-cerozes-ne-melci/60%Daily2018-06-19 14:18
https://kosova-info.com/kolumbi-12-japoni-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-19 14:13
https://kosova-info.com/je-dashnia-projekti-me-i-ri-muzikor-nga-yllka-kuqi/60%Daily2018-06-19 14:08
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-poloni-senegal/60%Daily2018-06-19 14:04
https://kosova-info.com/projektligji-kunder-sorosit-votohet-kete-jave-ne-hungari/60%Daily2018-06-19 14:01
https://kosova-info.com/stresi-paralajmeron-goditjen-e-radhes-te-gjithe-pyesin-kur-behuni-gati/60%Daily2018-06-19 13:57
https://kosova-info.com/kolumbia-e-fillon-keq-fitore-e-madhe-nga-japonia/60%Daily2018-06-19 13:52
https://kosova-info.com/deshmitari-leshon-seancen-per-shkak-te-voneses-se-trupit-gjykues-deshton-gjykimi-ndaj-ish-drejtorit-te-pallatit-te-rinise/60%Daily2018-06-19 13:50
https://kosova-info.com/yagcilar-ne-peje-pakoja-ligjore-e-reformes-se-administrates-publike-instalon-meritokraci-dhe-profesionalizem/60%Daily2018-06-19 13:46
https://kosova-info.com/kompania-irlandeze-esbi-humb-kontestin-per-menaxhim-te-kek-ut/60%Daily2018-06-19 13:44
https://kosova-info.com/serbet-dhe-malazezte-me-te-armatosurit-ne-rajon-ja-ku-renditet-kosova/60%Daily2018-06-19 13:44
https://kosova-info.com/tweet-i-i-trumpit-mbeshtetje-per-merkelin-nga-uashingtoni/60%Daily2018-06-19 13:36
https://kosova-info.com/rama-premton-lehtesi-turizmit-do-te-ulen-shpenzimet-per-kasat-fiskale/60%Daily2018-06-19 13:36
https://kosova-info.com/kolumbi-japoni-shenohet-goli-i-trete-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-19 13:34
https://kosova-info.com/po-fliste-per-ndeshjet-e-kampionatit-por-vemendja-e-madhe-ishte-diku-tjeter/60%Daily2018-06-19 13:34
https://kosova-info.com/penalltia-e-japonise-thyen-rekord-ne-nje-boteror/60%Daily2018-06-19 13:28
https://kosova-info.com/hamza-berzh-ka-mbeshtetur-zhvillimin-e-kosoves-me-projekte-kualitative/60%Daily2018-06-19 13:26
https://kosova-info.com/salce-me-speca-te-kuq/60%Daily2018-06-19 13:23
https://kosova-info.com/djali-i-presidentit-serb-i-shoqeruar-me-dy-kriminele-ne-ndeshjen-e-boterorit-serbi-kosta-rike-foto/60%Daily2018-06-19 13:18
https://kosova-info.com/robert-berisha-jep-lajmin-e-shumepritur/60%Daily2018-06-19 13:14
https://kosova-info.com/ffk-logoja-ishte-zgjedhur-nga-fadil-vokrri-dhe-nuk-mund-te-nderrohet-brenda-dy-viteve/60%Daily2018-06-19 13:12
https://kosova-info.com/suedia-falenderon-kosoven-rreth-monumentit-per-ushtaret-e-kfor-it/60%Daily2018-06-19 13:09
https://kosova-info.com/hoxhaj-priti-zevendeskryeministrin-e-maqedonise-diskutojne-per-mbledhjen-e-perbashket-te-qeverive/60%Daily2018-06-19 13:07
https://kosova-info.com/majk-behet-me-porsche/60%Daily2018-06-19 12:47
https://kosova-info.com/japonia-kolumbia-gol-me-teknologjine-e-vijes-se-portes/60%Daily2018-06-19 12:46
https://kosova-info.com/indi-500-mije-njerez-te-prekur-nga-permbytjet/60%Daily2018-06-19 12:45
https://kosova-info.com/gjumi-i-tepert-po-aq-i-demshem-sa-te-flini-pak/60%Daily2018-06-19 12:42
https://kosova-info.com/siria-kundershton-prezencen-turke-dhe-ate-amerikane-ne-manbixh/60%Daily2018-06-19 12:27
https://kosova-info.com/almeda-kujton-momentin-kur-mori-kuroren-e-me-te-bukures-se-shqiperise/60%Daily2018-06-19 12:14
https://kosova-info.com/oek-ben-thirrje-qe-kosova-sa-me-shpejt-te-aplikoje-per-anetaresim-ne-organizaten-boterore-te-tregtise/60%Daily2018-06-19 12:14
https://kosova-info.com/penallti-per-japonine-karton-i-kuq-per-kolumbine/60%Daily2018-06-19 12:12
https://kosova-info.com/konfirmon-policia-vdes-edhe-gruaja-ne-te-cilen-dyshohet-qe-shtiu-bashkeshorti-i-cili-vrau-edhe-veten/60%Daily2018-06-19 11:53
https://kosova-info.com/konfirmon-policia-vdes-edhe-gruaja-ne-te-cilen-dyshohet-qe-shtiu-bashkeshorti-i-cili-vrau-edhe-veten-2/60%Daily2018-06-19 11:53
https://kosova-info.com/thaci-konfirmon-se-te-dielen-takohet-me-vuciqin-ne-bruksel/60%Daily2018-06-19 11:41
https://kosova-info.com/japonezi-i-dhuroi-policise-lokale-hiq-me-pak-se-nje-nissan-gt-r-foto/60%Daily2018-06-19 11:37
https://kosova-info.com/kush-eshte-valleta-f-c-kundershtari-i-kukesit-ne-champions/60%Daily2018-06-19 11:37
https://kosova-info.com/momenti-kur-elvana-gjata-rrezohet-gjate-provave-ne-tentim-per-ta-mesuar-kete-levizje-ne-klip/60%Daily2018-06-19 11:28
https://kosova-info.com/ne-prishtine-dyshohet-se-burri-plagosi-gruan-pastaj-beri-vetevrasje/60%Daily2018-06-19 11:27
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-james-mungon-ne-formacionin-e-kolumbise/60%Daily2018-06-19 11:24
https://kosova-info.com/si-duhet-te-thoni-te-dua/60%Daily2018-06-19 11:22
https://kosova-info.com/uefa-ben-gati-denimin-e-ashper-per-milanin/60%Daily2018-06-19 11:19
https://kosova-info.com/opozita-kritikon-qeverine-per-moszbatim-te-msa-se/60%Daily2018-06-19 11:19
https://kosova-info.com/e-mbijetuara-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes-ne-kosove-tregon-rrefimin-e-saj/60%Daily2018-06-19 11:11
https://kosova-info.com/oconnell-konfirmon-vazhdimin-e-mbeshtetjes-per-kosoven/60%Daily2018-06-19 11:10
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-kolumbi-japoni/60%Daily2018-06-19 11:07
https://kosova-info.com/bytyqi-ne-shtator-fillon-vleresimi-i-performances-se-mesimdhenesve/60%Daily2018-06-19 11:02
https://kosova-info.com/mamaja-42-vjecare-ngacmohet-ne-rruge-nga-djemte-e-moshes-se-vajzes-se-saj/60%Daily2018-06-19 11:00
https://kosova-info.com/apeli-konfirmon-hudhjen-e-aktakuzes-per-korrupsion-ndaj-ish-drejtorit-te-inspektoratit-ne-prizren/60%Daily2018-06-19 10:59
https://kosova-info.com/cancelo-shume-afer-transferimit-ne-juventus/60%Daily2018-06-19 10:55
https://kosova-info.com/njihuni-me-burrin-e-pare-qe-u-be-nene/60%Daily2018-06-19 10:54
https://kosova-info.com/thaci-serbia-do-te-jape-pergjegjesi-per-krimet-ne-kosove/60%Daily2018-06-19 10:53
https://kosova-info.com/68-5-milione-refugjate-jane-zhvendosur-ne-vitin-2017-per-shkak-te-luftes-dhunes-dhe-presekutimit/60%Daily2018-06-19 10:51
https://kosova-info.com/policia-demanton-nuk-eshte-rrembyer-gazetarja-e-rtsh-se/60%Daily2018-06-19 10:47
https://kosova-info.com/ky-eshte-kundershtari-i-drites-ne-rast-se-kualifikohet-ne-rundin-tjeter-ne-rruge-per-champions/60%Daily2018-06-19 10:47
https://kosova-info.com/shkendija-dhe-kukesi-i-mesojne-kundershtaret-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-06-19 10:42
https://kosova-info.com/maqedoni-debati-rreth-marreveshjes-per-emrin-percillet-me-proteste/60%Daily2018-06-19 10:38
https://kosova-info.com/dyshohet-se-u-kidnapua-nje-gazetare-ne-prishtine/60%Daily2018-06-19 10:34
https://kosova-info.com/keshilltari-i-presidentit-levdon-ceremonine-e-varrimit-te-hilmi-haradinajt-asnje-fjale-arabe/60%Daily2018-06-19 10:31
https://kosova-info.com/buffoni-i-panamase-hit-i-kampionatit-boteror-2018/60%Daily2018-06-19 10:21
https://kosova-info.com/hoxhaj-dhe-osmani-vendosja-e-gurethemelit-bellanovc-stanciq-deshmi-e-suksesit-fqinjesor/60%Daily2018-06-19 10:21
https://kosova-info.com/nis-faza-e-dyte-e-dezinsektimit-ne-komunen-e-prishtines-nga-kjo-ore-duhet-ti-mbyllni-dritaret/60%Daily2018-06-19 10:18
https://kosova-info.com/macoku-akili-zgjedh-fituesin-e-ndeshjes-rusi-egjipt/60%Daily2018-06-19 10:14
https://kosova-info.com/humbja-me-suedine-ky-lojtar-rrezikon-te-perfundoje-ushtar/60%Daily2018-06-19 10:01
https://kosova-info.com/kida-seksi-ne-bikini-te-kuqe-ve-ne-pah-asetet/60%Daily2018-06-19 09:55
https://kosova-info.com/paga-e-olti-currit-sa-dyfishi-i-asaj-te-kryeministrit-edi-rama/60%Daily2018-06-19 09:38
https://kosova-info.com/kundershtaret-e-mundshem-te-drites-dhe-prishtines-ne-rast-kualifikimi-tutje-ne-garat-evropiane/60%Daily2018-06-19 09:34
https://kosova-info.com/maqedonia-miraton-propozim-ligjim-per-ratifikimin-e-marreveshjes-me-greqine/60%Daily2018-06-19 09:31
https://kosova-info.com/thaci-dhe-osmani-marreveshja-mes-greqise-dhe-maqedonise-krijon-klime-te-mire-rajonale/60%Daily2018-06-19 09:30
https://kosova-info.com/zyrtare-thaci-dhe-vuciq-takohen-te-dielen-nis-faza-e-fundit-e-dialogut/60%Daily2018-06-19 09:29
https://kosova-info.com/greqi-arratisen-3-shqiptare-te-arrestuar-per-vjedhje/60%Daily2018-06-19 09:28
https://kosova-info.com/kush-eshte-futbollisti-me-i-bukur-i-boterorit-foto/60%Daily2018-06-19 09:27
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-ne-vushtrri/60%Daily2018-06-19 09:21
https://kosova-info.com/bujqit-e-gadimes-i-gezohen-investimit-te-keds/60%Daily2018-06-19 09:18
https://kosova-info.com/hoti-zbatimi-i-msa-se-ka-rene-nen-hijen-e-skandaleve-nga-ky-koalicion/60%Daily2018-06-19 09:18
https://kosova-info.com/shba-pse-po-ndahen-nga-prinderit-femijet-e-emigranteve/60%Daily2018-06-19 09:17
https://kosova-info.com/nenat-shtatzene-tashme-mund-te-printojne-modelin-e-femijes-se-tyre-te-palindur/60%Daily2018-06-19 09:16
https://kosova-info.com/o-zogu-tiranes-cohu-e-ik-deputeti-i-pd-i-turret-erion-veliajt-tensionohet-keq-situata/60%Daily2018-06-19 09:15
https://kosova-info.com/sozia-e-jennifer-lopez-terbon-instagramin/60%Daily2018-06-19 09:13
https://kosova-info.com/shba-do-te-krijoje-forcen-hapesinore/60%Daily2018-06-19 09:13
https://kosova-info.com/mianmar-11-te-vdekur-nga-permbytjet-dhe-rreshqitjet-e-dheut/60%Daily2018-06-19 09:12
https://kosova-info.com/rusi-egjipt-lajm-fantastik-nga-salah/60%Daily2018-06-19 08:58
https://kosova-info.com/njihuni-me-majmunet-e-pare-te-klonuar-ne-bote-video/60%Daily2018-06-19 08:54
https://kosova-info.com/estrada-shqiptare-te-prekur-nga-vrasja-e-reperit-te-njohur/60%Daily2018-06-19 08:45
https://kosova-info.com/dueli-i-sulmuesve-lewandowski-mane-ne-ndeshjen-poloni-senegal/60%Daily2018-06-19 08:43
https://kosova-info.com/arkivoli-i-nenes-vret-te-birin-te-dy-ne-varr-video/60%Daily2018-06-19 08:40
https://kosova-info.com/kuvendi-e-nis-seancen-me-nje-minute-heshtje-per-hilmi-haradinajn/60%Daily2018-06-19 08:35
https://kosova-info.com/alarm-te-brazili-ja-cfare-i-ndodhi-neymarit-ne-duel-me-behramin/60%Daily2018-06-19 08:30
https://kosova-info.com/anetari-i-trupit-gjykues-ne-pushim-deshton-gjykimi-ndaj-ministrit-valdrin-lluka/60%Daily2018-06-19 08:24
https://kosova-info.com/minatoret-e-trepces-paralajmerojne-greve-te-pergjithshme-ose-protesta-ne-rruge/60%Daily2018-06-19 08:20
https://kosova-info.com/publikohet-video-nga-momenti-kur-reperi-20-vjecar-u-gjet-i-vdekur-ne-veturen-e-tij/60%Daily2018-06-19 08:20
https://kosova-info.com/rusia-egjipti-ja-cfare-duhet-te-beje-salah/60%Daily2018-06-19 08:19
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-tjeter-person-per-vrasjen-e-26-vjecarit-ne-ferizaj/60%Daily2018-06-19 08:16
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-grabitjen-e-armatosur-ne-leposaviq/60%Daily2018-06-19 08:14
https://kosova-info.com/ajax-blindon-talentin-de-jong/60%Daily2018-06-19 08:13
https://kosova-info.com/njihet-si-dashnorja-ekjo-eshte-tifozja-seksi-qe-po-i-cmend-te-gjithe-ne-boterorin-e-rusise/60%Daily2018-06-19 08:09
https://kosova-info.com/daciq-24-vende-do-ti-bejne-presion-serbise-per-ta-njohur-kosoven/60%Daily2018-06-19 08:07
https://kosova-info.com/ne-be-vazhduan-kerkesat-per-azil-edhe-pse-ne-numer-me-te-vogel/60%Daily2018-06-19 08:05
https://kosova-info.com/qkuk-ja-realizon-50-operacione-brenda-nje-dite-permbushen-planprogramet/60%Daily2018-06-19 08:04
https://kosova-info.com/a-jane-bikinit-e-vogla-apo-kim-i-ka-vithet-shume-te-gjera/60%Daily2018-06-19 07:59
https://kosova-info.com/dy-vite-burg-per-ish-inspektorin-e-ndertimit-ne-gjilan/60%Daily2018-06-19 07:57
https://kosova-info.com/sot-ne-prishtine-proteste-kunder-logos-se-re-te-ffk-se/60%Daily2018-06-19 07:49
https://kosova-info.com/boterori-sot-vazhdon-me-kolumbi-japoni-formacionet-e-skuadrave/60%Daily2018-06-19 07:36
https://kosova-info.com/kida-nis-pushimet-kete-vend-e-ka-zgjedhur/60%Daily2018-06-19 07:31
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-buffon-zgjedh-klubin-e-ri-2/60%Daily2018-06-19 07:26
https://kosova-info.com/hoxha-vizat-hiqen-sivjet/60%Daily2018-06-19 07:20
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-i-ka-dy-fjale-per-sabri-fejzullahun/60%Daily2018-06-19 07:15
https://kosova-info.com/behet-trajtimi-i-ndertimeve-pa-leje-ne-veriun-e-kosoves/60%Daily2018-06-19 07:13
https://kosova-info.com/borxhi-publik-i-kosoves-ka-arritur-ne-996-4-milione-euro/60%Daily2018-06-19 07:12
https://kosova-info.com/sa-i-sigurt-eshte-kampionati-boteror-ne-rusi/60%Daily2018-06-19 07:04
https://kosova-info.com/pastore-thote-po-kthehet-te-klubi-i-njohur-nga-serie-a/60%Daily2018-06-19 07:02
https://kosova-info.com/nis-rivarrimi-i-deshmoreve-te-uck-se/60%Daily2018-06-19 06:57
https://kosova-info.com/uefa-ndan-grupet-per-shortin-e-europa-league-klubet-shqiptare-njohin-rivalet-e-mundshem/60%Daily2018-06-19 06:57
https://kosova-info.com/meshkujt-qe-kane-probleme-me-ereksion-jane-dyfish-me-te-rrezikuar-nga-sulmi-ne-zemer-dhe-tru/60%Daily2018-06-19 06:55
https://kosova-info.com/pacolli-pret-ambasadoren-e-izraelit-i-kerkon-ri-shqyrtimin-e-njohjes-se-kosoves/60%Daily2018-06-19 06:52
https://kosova-info.com/trump-kercenon-kinen-me-tarifa-te-reja-tregtare/60%Daily2018-06-19 06:41
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-fut-doren-ne-pjesen-intime-foton-e-publikon-ne-rrjet/60%Daily2018-06-19 06:41
https://kosova-info.com/vuciq-dhe-thaci-takohen-te-dielen-ne-bruksel/60%Daily2018-06-19 06:32
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-prezanton-vellain-shfaqet-pa-grim-si-rralle-here-prane-tij/60%Daily2018-06-19 06:29
https://kosova-info.com/vritet-me-arme-zjarri-reperi-amerikan-xxxtentacion/60%Daily2018-06-19 06:12
https://kosova-info.com/kerkon-pension-te-perjetshem-thote-se-ka-humbur-gishterinjte-ne-lufte/60%Daily2018-06-19 06:09
https://kosova-info.com/ndodhin-problemet-e-para-ne-nje-ndeshje-te-boterorit-2018%e2%80%b3/60%Daily2018-06-19 06:02
https://kosova-info.com/juventus-fillon-bisedimet-me-yllin-e-kampionatit-boteror-2018/60%Daily2018-06-19 05:58
https://kosova-info.com/debutojne-kolumbia-e-polonia-rusia-kerkon-kualifikimin/60%Daily2018-06-19 05:53
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-tifozet-e-real-madridit-2/60%Daily2018-06-19 05:50
https://kosova-info.com/moti-per-sot-dhe-ditet-ne-vijim-2/60%Daily2018-06-19 05:48
https://kosova-info.com/ancelotti-transferon-nje-super-portier-ne-napoli/60%Daily2018-06-19 05:43
https://kosova-info.com/publikohet-studimi-per-performancen-e-shkollave-ne-kosove/60%Daily2018-06-19 05:42
https://kosova-info.com/rusia-rinovon-bunkerin-e-armeve-berthamore/60%Daily2018-06-19 05:40
https://kosova-info.com/oek-prezanton-benefitet-per-biznesin-pas-anetaresimit-ne-obt/60%Daily2018-06-19 05:38
https://kosova-info.com/kuvendi-mban-seance-keto-jane-pikat-e-rendit-te-dites/60%Daily2018-06-19 05:33
https://kosova-info.com/babygee-shfaqet-me-arme-ne-duar-do-ti-mbaje-me-vete-kudo-qe-shkoj/60%Daily2018-06-18 21:58
https://kosova-info.com/burg-e-gjobe-per-te-akuzuarin-per-droge/60%Daily2018-06-18 21:52
https://kosova-info.com/monica-bellucci-pas-26-vitesh-larg-pasarels-sfilon-pr-dolcegabbana/60%Daily2018-06-18 21:48
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-zvicren-behrami-do-te-jete-gati-per-derbin-me-serbine/60%Daily2018-06-18 21:42
https://kosova-info.com/vazhdojne-polemikat-per-imigracionin-ne-amerike/60%Daily2018-06-18 21:40
https://kosova-info.com/nena-e-rita-ores-mahnit-me-elegancen-ju-keshillon-dicka-per-moshen/60%Daily2018-06-18 21:34
https://kosova-info.com/leshohet-korsia-per-kembesoret-qe-duan-te-shkruajne-gjate-gjithe-kohes/60%Daily2018-06-18 21:33
https://kosova-info.com/gazivoda-dhe-marreveshja-per-energjine-perplasin-kosoven-dhe-serbine/60%Daily2018-06-18 21:30
https://kosova-info.com/gjini-ne-gjakove-kishte-uzurpime-pronash-por-me-pak-se-ne-prishtine/60%Daily2018-06-18 21:21
https://kosova-info.com/detaje-nga-projekti-i-ri-i-vjollca-haxhiut/60%Daily2018-06-18 21:17
https://kosova-info.com/zyrtare-griezmann-vazhdon-kontraten-me-atletico-madridin/60%Daily2018-06-18 21:16
https://kosova-info.com/vazhdon-festa-noizy-kap-4-milioneshin/60%Daily2018-06-18 21:11
https://kosova-info.com/turqia-paralajmeron-heqjen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2018-06-18 21:07
https://kosova-info.com/lista-e-golashenuesve-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-18 21:01
https://kosova-info.com/capital-t-sfidon-robin-krasniqin/60%Daily2018-06-18 20:54
https://kosova-info.com/avokati-kerkon-lirimin-e-te-akuzuarit-per-pjesemarrje-ne-grupe-terroriste/60%Daily2018-06-18 20:51
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-aeroplani-i-kombetares-ne-boterorin-e-rusise-perfshihet-nga-zjarri/60%Daily2018-06-18 20:42
https://kosova-info.com/velipoja-ne-pritje-te-turisteve-keto-jane-detajet-dhe-cmimet-e-hoteleve/60%Daily2018-06-18 20:35
https://kosova-info.com/e-merituam-fitoren/60%Daily2018-06-18 20:30
https://kosova-info.com/a-do-te-perfshihet-berlini-ne-dialog-flet-ambasadori-gjerman-ne-beograd/60%Daily2018-06-18 20:30
https://kosova-info.com/kater-te-plagosur-pas-te-shtenave-ne-malmo-te-suedise/60%Daily2018-06-18 20:18
https://kosova-info.com/mbahuni-bikinit-nuk-po-ia-zene-gjoksin-oriola-marashit/60%Daily2018-06-18 20:15
https://kosova-info.com/tunizia-12-anglia-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-18 20:11
https://kosova-info.com/familja-ne-det-hajnat-ne-shtepi/60%Daily2018-06-18 20:07
https://kosova-info.com/tunizia-12-anglia-dihet-lojtari-me-i-mire-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-18 20:02
https://kosova-info.com/harry-kane-ben-heroin-ia-sjelle-anglise-fitoren-e-pare-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-18 19:53
https://kosova-info.com/kush-jam-projekti-me-i-ri-muzikor-nga-samanta-karavella/60%Daily2018-06-18 19:50
https://kosova-info.com/edhe-sonte-proteste-para-kuvendit-te-maqedonise/60%Daily2018-06-18 19:43
https://kosova-info.com/kryeministri-falenderon-pjesemarresit-ne-ceremonine-mortore/60%Daily2018-06-18 19:38
https://kosova-info.com/fabregas-ska-dyshime-ky-eshte-futbollisti-me-i-talentuar-ne-premierlige/60%Daily2018-06-18 19:33
https://kosova-info.com/qeveria-e-maqedonise-miraton-njezeri-marreveshjen-per-emrin/60%Daily2018-06-18 19:26
https://kosova-info.com/ja-kush-fshihet-pas-vallezimit-profesional-te-elvana-gjates-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-06-18 19:22
https://kosova-info.com/plani-makaber-i-bin-laden-deshi-te-hidhte-ne-ere-beckhamin-ne-ndeshjen-tunizi-angli/60%Daily2018-06-18 19:15
https://kosova-info.com/3-mije-leke-per-nje-nate-seksi-ne-lokalet-e-qytetit-shqiptar/60%Daily2018-06-18 19:12
https://kosova-info.com/izraelit-i-kerkohet-rishqyrtimi-i-njohjes-se-kosoves/60%Daily2018-06-18 19:08
https://kosova-info.com/restaurohet-shkolla-e-pare-shqipe-ne-prishtine/60%Daily2018-06-18 19:01
https://kosova-info.com/sinjali-i-radhes-i-dafines-per-ledrin-a-do-ti-shohim-serish-bashke/60%Daily2018-06-18 18:54
https://kosova-info.com/tunizia-11-anglia-statistikat-e-ndeshjes-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-18 18:47
https://kosova-info.com/mjeket-paralajmerojne-kolaps-ne-shendetesi-nese-nuk-procedohet-ligji-per-pagat/60%Daily2018-06-18 18:47
https://kosova-info.com/penallti-per-tunizine-cfare-beri-portieri-i-anglise/60%Daily2018-06-18 18:37
https://kosova-info.com/fillon-regjistrimi-ne-shkollat-e-mesme/60%Daily2018-06-18 18:37
https://kosova-info.com/kim-kardashian-ne-tentim-per-te-rritur-akoma-me-shume-vithet/60%Daily2018-06-18 18:35
https://kosova-info.com/trajneri-i-belgjikes-flet-pas-fitores-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-18 18:33
https://kosova-info.com/nora-istrefi-ngushellon-familjen-haradinaj/60%Daily2018-06-18 18:27
https://kosova-info.com/trump-urdheron-krijimin-e-forcave-te-armatosura-hapesinore/60%Daily2018-06-18 18:25
https://kosova-info.com/eshte-enderr-te-luash-me-ronaldon/60%Daily2018-06-18 18:23
https://kosova-info.com/shenon-kane-anglia-ne-epersi/60%Daily2018-06-18 18:13
https://kosova-info.com/keshtu-po-e-shijon-suksesin-e-do-ta-luj-ronela-hajati/60%Daily2018-06-18 18:12
https://kosova-info.com/veseli-pritet-nga-grupi-i-miqesise-ne-senatin-e-frances/60%Daily2018-06-18 18:12
https://kosova-info.com/policia-tregon-kush-jane-te-dyshuarit-e-grabitjes-se-armatosur-ne-veri/60%Daily2018-06-18 18:06
https://kosova-info.com/pamje-nga-dhoma-ku-i-dashuri-iranian-i-morenes-po-pushon-ne-dubai/60%Daily2018-06-18 17:59
https://kosova-info.com/ne-bruksel-delegacioni-i-kosoves-kerkoi-zbatimin-e-marreveshjeve-me-serbine/60%Daily2018-06-18 17:57
https://kosova-info.com/agjenti-hysaj-ka-refuzuar-ofertat-e-kesaj-skuadre-te-madhe/60%Daily2018-06-18 17:56
https://kosova-info.com/lagjja-tophane-ne-prishtine-qe-10-ore-pa-uje-te-pijshem/60%Daily2018-06-18 17:47
https://kosova-info.com/zyrtare-rui-patricio-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-06-18 17:34
https://kosova-info.com/prokuroria-jep-detaje-per-policet-e-arrestuar-ne-gjilan/60%Daily2018-06-18 17:22
https://kosova-info.com/mediat-serbe-perendimi-po-ben-presion-ne-24-shtete-per-kosoven/60%Daily2018-06-18 17:15
https://kosova-info.com/premiere-elvana-gjata-publikon-hitin-ku-vajti/60%Daily2018-06-18 17:14
https://kosova-info.com/policia-e-bosnjes-ndalon-dhjetera-migrante/60%Daily2018-06-18 17:14
https://kosova-info.com/belgjika-30-panama-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-18 17:13
https://kosova-info.com/belgjike-30-panama-ja-kush-eshte-shpallur-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-18 17:06
https://kosova-info.com/minatoret-dhe-menaxhmenti-i-trepces-futen-ne-greve/60%Daily2018-06-18 17:05
https://kosova-info.com/harroni-ilacet-dhe-mjekun-ja-pijet-qe-shkaterrojne-thartiren-ne-lukth-2/60%Daily2018-06-18 16:58
https://kosova-info.com/diplomacia-e-vonuar-parlamentare/60%Daily2018-06-18 16:56
https://kosova-info.com/franceska-provokative-con-kemben-ne-veture-dua-te-udhetoj-me-ty/60%Daily2018-06-18 16:55
https://kosova-info.com/vetevritet-nje-person-ne-gjilan/60%Daily2018-06-18 16:54
https://kosova-info.com/start-i-furishem-i-belgjikes-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-18 16:53
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-tunizia-anglia/60%Daily2018-06-18 16:52
https://kosova-info.com/kete-te-perbashket-e-kane-stresi-dhe-getinjo-pervec-muzikes/60%Daily2018-06-18 16:45
https://kosova-info.com/xhaferi-marreveshja-per-emrin-e-maqedonise-eshte-ne-interes-te-shqiptareve/60%Daily2018-06-18 16:45
https://kosova-info.com/nese-nuk-e-preferoni-fitnesin-atehere-beni-keto-ushtrime/60%Daily2018-06-18 16:38
https://kosova-info.com/shenon-prape-belgjika-shenon-prape-lukaku/60%Daily2018-06-18 16:36
https://kosova-info.com/asistim-fantastik-i-de-bruyne-lukaku-dyfishon-epersine-e-belgjikes/60%Daily2018-06-18 16:30
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-police-ne-gjilan/60%Daily2018-06-18 16:28
https://kosova-info.com/arsenal-arrin-marreveshje-me-skuadren-gjermane-per-portierin-e-njohur/60%Daily2018-06-18 16:26
https://kosova-info.com/irina-shayk-pret-shkurt-floket-ndryshon-drastikisht/60%Daily2018-06-18 16:25
https://kosova-info.com/nena-kosovare-qe-e-festoi-fiter-bajramin-me-sofren-thate/60%Daily2018-06-18 16:20
https://kosova-info.com/hiqni-thinjat-ne-floke-pergjithmone-me-patate/60%Daily2018-06-18 16:18
https://kosova-info.com/belgjika-me-super-gol-kalon-ne-epersi-ndaj-panamas/60%Daily2018-06-18 16:12
https://kosova-info.com/oak-i-drejton-leter-publike-institucioneve-vendore/60%Daily2018-06-18 16:12
https://kosova-info.com/zv-shefi-i-eulex-it-do-ta-ndihmojme-gjykaten-speciale-nese-duhet/60%Daily2018-06-18 16:11
https://kosova-info.com/xhaferi-caktoi-seance-parlamentare-per-ndryshimin-e-emrit/60%Daily2018-06-18 16:08
https://kosova-info.com/trump-sulmon-merkel-per-ceshtjen-e-refugjateve/60%Daily2018-06-18 16:04
https://kosova-info.com/salah-publikon-nje-video-frymezuese-para-ndeshjes-vendimtare-me-rusine/60%Daily2018-06-18 15:57
https://kosova-info.com/mbi-500-mjeke-dhe-infermiere-e-kane-braktisur-kosoven/60%Daily2018-06-18 15:56
https://kosova-info.com/lushtaku-limajt-spo-mund-te-krijosh-as-nendege-ne-skenderaj/60%Daily2018-06-18 15:52
https://kosova-info.com/belgjike-0-0-panama-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-18 15:47
https://kosova-info.com/tezga-nuk-njeh-etni/60%Daily2018-06-18 15:45
https://kosova-info.com/kujdes-keto-pije-shkaktojne-kancer-ne-gji/60%Daily2018-06-18 15:41
https://kosova-info.com/dy-raste-te-reja-te-semundjes-se-malaries-paraqiten-ne-kosove/60%Daily2018-06-18 15:39
https://kosova-info.com/dreka-ne-shtepine-e-ciljeta-xhilages/60%Daily2018-06-18 15:31
https://kosova-info.com/chelsea-e-shkarkon-conten-e-gjen-pasuesin-e-tij/60%Daily2018-06-18 15:30
https://kosova-info.com/5-vjecarit-i-shfaqen-pucrra-misterioze-ne-trup-nena-hyri-ne-google-dhe-kuptoi-gabimin-e-mjekut/60%Daily2018-06-18 15:18
https://kosova-info.com/trajneri-i-kroacise-tregon-arsyet-pse-e-perjashtoi-nga-ekipi-kombetar-nikola-kalinicin/60%Daily2018-06-18 15:15
https://kosova-info.com/frutat-e-thata-dhe-perfitimet-shendetesore-te-tyre/60%Daily2018-06-18 15:01
https://kosova-info.com/deklarata-e-rexhep-hotit-per-lajmi-net-con-ne-kembe-serbine-foto/60%Daily2018-06-18 15:00
https://kosova-info.com/roma-ia-vazhdon-kontraten-trajnerin-di-francesco/60%Daily2018-06-18 14:57
https://kosova-info.com/robbie-williams-rrezikon-burg-per-gjestin-ne-boteror/60%Daily2018-06-18 14:47
https://kosova-info.com/ramos-tenton-te-behet-ronaldo-deshton-keq/60%Daily2018-06-18 14:47
https://kosova-info.com/pdk-e-gjilanit-pretendon-se-ne-kuvendin-komunal-eshte-shkelur-ligji/60%Daily2018-06-18 14:45
https://kosova-info.com/kjo-eshte-motra-e-leonora-jakupit-dhe-ngjane-shume-me-kengetaren/60%Daily2018-06-18 14:43
https://kosova-info.com/ask-papunesia-ne-kosove-eshte-26-5-per-qind/60%Daily2018-06-18 14:43
https://kosova-info.com/fillon-aktiviteti-per-rivarrimin-e-deshmoreve-te-uck-se/60%Daily2018-06-18 14:40
https://kosova-info.com/pacolli-tregon-daten-e-sakte-kur-komisioni-evropian-del-me-raport-per-vizat/60%Daily2018-06-18 14:40
https://kosova-info.com/efektet-e-vitamines-c-per-shendetin-e-zemres/60%Daily2018-06-18 14:39
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-99-6-per-qind-e-islandezeve-e-kane-ndjekur-ndeshjen-ndaj-argjentines/60%Daily2018-06-18 14:37
https://kosova-info.com/veseli-ne-paris-franca-perkrahe-kosoven-ne-integrimet-evropiane/60%Daily2018-06-18 14:33
https://kosova-info.com/njo-po-njo-albumi-me-i-ri-nga-meda-me-dhjete-kenge/60%Daily2018-06-18 14:25
https://kosova-info.com/pas-60-viteve-suedia-shenon-fitore-ne-ndeshjen-e-pare-te-kupes-se-botes/60%Daily2018-06-18 14:21
https://kosova-info.com/ende-asnje-informacion-per-rastin-e-zhdukjes-se-gazetarit-serb/60%Daily2018-06-18 14:21
https://kosova-info.com/mos-e-instaloni-ios-11-4-po-e-shkakton-kete-problem-ne-celular/60%Daily2018-06-18 14:20
https://kosova-info.com/suedi-10-kore-e-jugut-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-18 14:13
https://kosova-info.com/vetevendosje-presidenti-po-e-pengon-emerimin-e-anetareve-te-kqz-se-nga-opozita/60%Daily2018-06-18 14:08
https://kosova-info.com/babai-i-meghan-markle-flet-per-here-te-pare-pas-dasmes-dhe-nuk-do-ta-besoni-cfare-i-tha-princit-per-te-bijen/60%Daily2018-06-18 14:05
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-belgjike-panama/60%Daily2018-06-18 14:02
https://kosova-info.com/kida-vjen-ne-nje-poze-atraktive-nga-turqia/60%Daily2018-06-18 13:57
https://kosova-info.com/vozitje-e-cmendur-me-veture-te-qeverise/60%Daily2018-06-18 13:51
https://kosova-info.com/suedia-e-nis-me-fitore-fale-nje-penalltie-te-fituar-me-var/60%Daily2018-06-18 13:50
https://kosova-info.com/onati-i-krahason-getin-dhe-marinen-me-ciftin-e-famshem-amerikan/60%Daily2018-06-18 13:43
https://kosova-info.com/angli-tunizi-deshtoi-plani-i-terroristeve-per-sulm/60%Daily2018-06-18 13:41
https://kosova-info.com/grabiten-para-ne-veri-policia-i-gjen-ne-jug/60%Daily2018-06-18 13:40
https://kosova-info.com/brukseli-ende-nuk-e-ka-caktuar-daten-per-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2018-06-18 13:30
https://kosova-info.com/suedia-ne-avantazh-ndaj-korese/60%Daily2018-06-18 13:26
https://kosova-info.com/kmdlnj-thirrja-e-imamit-bedri-bytyci-fjalor-me-elemente-raciste/60%Daily2018-06-18 13:25
https://kosova-info.com/dasma-e-cuditshme-10-000-per-dekorin-special-me-kanabis/60%Daily2018-06-18 13:22
https://kosova-info.com/premiere-cozman-dhe-agon-amiga-sjellin-e-jemja/60%Daily2018-06-18 13:22
https://kosova-info.com/humbja-e-penalltise-maradona-ka-dicka-shume-interesante-per-messin/60%Daily2018-06-18 13:19
https://kosova-info.com/okb-denon-ndarjen-e-femijeve-nga-prinderit-ne-kufirin-amerikan/60%Daily2018-06-18 13:18
https://kosova-info.com/greta-koci-nis-javen-mbare-ekspozon-te-pasmet/60%Daily2018-06-18 13:16
https://kosova-info.com/gjilani-apelon-qytetaret-te-mos-ndezin-zjarre/60%Daily2018-06-18 13:09
https://kosova-info.com/nje-i-vdekur-nga-perplasja-e-furgonit-pas-koncertit-te-bruno-mars/60%Daily2018-06-18 12:58
https://kosova-info.com/thaci-baca-hilmi-kishte-zemer-te-madhe-atdhetare-vdiq-ne-muajin-e-clirimit/60%Daily2018-06-18 12:54
https://kosova-info.com/oeak-shpreh-shqetesim-per-menaxhimin-parase-publike-ne-kosove/60%Daily2018-06-18 12:51
https://kosova-info.com/real-madrid-salah-bombe-nga-spanja/60%Daily2018-06-18 12:44
https://kosova-info.com/%e2%80%8bneser-seanca-plenare-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2018-06-18 12:38
https://kosova-info.com/dua-lipa-provokuese-si-asnjehere-me-pare/60%Daily2018-06-18 12:37
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-per-babain-e-ndjere-po-te-percjellim-me-nderime-per-tek-djemte-e-tu/60%Daily2018-06-18 12:33
https://kosova-info.com/ffk-do-ta-kete-edhe-minimalisht-per-2-vjet-logon-qe-spo-i-pelqen-pothuajse-askujt/60%Daily2018-06-18 12:24
https://kosova-info.com/angelina-jolie-viziton-qytetin-e-mosulit-dhe-refugjatet-siriane-ne-irak-ka-nje-mesazh/60%Daily2018-06-18 12:19
https://kosova-info.com/me-nderime-te-larta-shteterore-varroset-hilmi-haradinaj/60%Daily2018-06-18 12:19
https://kosova-info.com/kjo-selfie-e-futbollistit-terboi-gjithe-gjermanine-dje/60%Daily2018-06-18 12:12
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-hilmi-haradinaj-do-te-mbetet-ne-zemrat-dhe-kujtesen-e-cdo-ushtari-te-uck-se/60%Daily2018-06-18 12:02
https://kosova-info.com/lendohet-eni-koci-behet-per-spital/60%Daily2018-06-18 11:59
https://kosova-info.com/haradinaj-flet-per-vdekjen-e-babait-te-tij/60%Daily2018-06-18 11:52
https://kosova-info.com/mesazhi-i-iscos-per-de-gean-pas-gabimit-amatoresk-ndaj-portugalise/60%Daily2018-06-18 11:51
https://kosova-info.com/e-akuzuara-pranon-fajesine-per-mbytjen-e-vajzes/60%Daily2018-06-18 11:49
https://kosova-info.com/jay-z-tregon-te-verteten-se-perse-nuk-shkoi-ne-dasmen-e-kanyet-dhe-kim/60%Daily2018-06-18 11:44
https://kosova-info.com/ministri-serb-shqiptaret-do-ta-pranonin-ndarjen-e-kosoves-para-vitit-1999/60%Daily2018-06-18 11:41
https://kosova-info.com/katastrofe-per-neymar-shikoni-cfare-i-bejne-pas-gabimit-me-zvicren/60%Daily2018-06-18 11:29
https://kosova-info.com/homazhe-ne-gllogjan-per-hilmi-haradinajn-foto/60%Daily2018-06-18 11:26
https://kosova-info.com/ama-zemren-lansohet-nga-lirjon-zenelaj-video/60%Daily2018-06-18 11:23
https://kosova-info.com/vesa-luma-ka-nostalgji-per-kete-kohe-cka-nese/60%Daily2018-06-18 11:14
https://kosova-info.com/futbollistja-shqiptare-shenon-me-rofeshate-si-ronaldo/60%Daily2018-06-18 11:13
https://kosova-info.com/a-mund-ta-pesoje-kosova-per-vizat-per-shkak-te-telasheve-ndermjet-merkelit-dhe-ministrit-gjerman/60%Daily2018-06-18 11:06
https://kosova-info.com/argjentina-ramosaj-sjell-nje-pjese-nga-projekti-i-saj-me-i-ri/60%Daily2018-06-18 10:59
https://kosova-info.com/bik-dhe-partia-fjala-distancohen-nga-deklaratat-e-imamit-bedri-bytyci/60%Daily2018-06-18 10:58
https://kosova-info.com/januzaj-e-mohon-prejardhjen-shqiptare-jam-belg-dhe-ndihem-belg/60%Daily2018-06-18 10:58
https://kosova-info.com/grip-i-ri-shpendesh-vret-shumicen-e-njerezve-te-prekur/60%Daily2018-06-18 10:53
https://kosova-info.com/policia-sqaron-se-cka-ishte-mjeti-i-dyshimte-qe-u-gjend-para-komunes-se-suharekes/60%Daily2018-06-18 10:42
https://kosova-info.com/vajza-ja-pse-duhet-te-keni-kujdes-nga-thonje-me-manikyr-xhel/60%Daily2018-06-18 10:39
https://kosova-info.com/gjykata-themelore-ne-prishtine-emeron-koordinator-per-rastet-e-gazetareve/60%Daily2018-06-18 10:34
https://kosova-info.com/gjykata-i-cakton-nje-muaj-paraburgim-vellait-te-enver-sekiraqes/60%Daily2018-06-18 10:28
https://kosova-info.com/pas-ndeshjes-ndaj-zvicres-zbulohet-skuadra-e-re-e-willian/60%Daily2018-06-18 10:14
https://kosova-info.com/se-shpejti-pritet-raporti-i-hetimit-parlamentar-per-deportimin-e-gjashte-turqve/60%Daily2018-06-18 10:13
https://kosova-info.com/imami-qe-kerkoi-nga-hoxhallaret-te-mos-e-varrosin-babain-e-kryeministrit-largohet-nga-xhamia-e-fshatit/60%Daily2018-06-18 10:10
https://kosova-info.com/platforma-e-qeverise-per-dialogun-mund-te-diskutohet-ne-tryezen-e-psd-se/60%Daily2018-06-18 10:02
https://kosova-info.com/besnik-qaka-realizon-fotografine-me-te-bukur-familjare/60%Daily2018-06-18 09:57
https://kosova-info.com/bombe-nga-kroacia-perjashton-sulmuesin-e-njohur-pas-ndeshjes-se-pare-ne-boteror/60%Daily2018-06-18 09:49
https://kosova-info.com/ne-diten-e-babait-aferdita-dreshaj-me-dedikim-prekes-per-te-ndjerin/60%Daily2018-06-18 09:45
https://kosova-info.com/ministrat-evropiane-vazhdojne-sanksionet-per-krimene/60%Daily2018-06-18 09:32
https://kosova-info.com/gjashte-te-lenduar-nga-nje-aksident-trafiku-ne-skenderaj/60%Daily2018-06-18 09:29
https://kosova-info.com/udhetoi-per-30-dite-me-traktor-nga-gjermania-arriti-ne-rusi-2-ore-para-ndeshjes-me-meksiken/60%Daily2018-06-18 09:28
https://kosova-info.com/vlora-citaku-publikon-biseden-private-me-kete-person-te-dashur-pergjithmone/60%Daily2018-06-18 09:24
https://kosova-info.com/serbia-akuzon-kosoven-se-po-i-shmanget-dialogut-per-normalizimin-e-marredhenieve/60%Daily2018-06-18 09:13
https://kosova-info.com/reali-e-merr-nje-lajm-te-keq-nga-alisson-ja-zhvillimet-e-fundit/60%Daily2018-06-18 09:09
https://kosova-info.com/me-e-vogla-e-motrave-mustafa-feston-ditelindjen-merr-nje-urim-nga-to/60%Daily2018-06-18 09:06
https://kosova-info.com/sallat-e-operacionit-ne-qkuk-kane-punuar-dhe-po-punojne-me-kapacitet-te-plote/60%Daily2018-06-18 09:05
https://kosova-info.com/si-te-mbroni-programet-ne-kompjuterin-tuaj/60%Daily2018-06-18 09:04
https://kosova-info.com/amnesty-international-njofton-per-ekzekutimin-e-nje-dervishi-ne-iran/60%Daily2018-06-18 08:55
https://kosova-info.com/skenderaj-sot-feston-diten-e-clirimit-pamje-te-rralla-nga-data-18-qershor-1999/60%Daily2018-06-18 08:51
https://kosova-info.com/rikthehet-ingrit-gjoni-ne-kete-date-lanson-kengen-e-re/60%Daily2018-06-18 08:49
https://kosova-info.com/gjendje-e-qete-ne-shkup-pas-protestave-te-dhunshme/60%Daily2018-06-18 08:48
https://kosova-info.com/behrami-kercenohet-me-jete-pas-ndeshjes-ndaj-brazilit/60%Daily2018-06-18 08:46
https://kosova-info.com/traktori-godet-ciklistin/60%Daily2018-06-18 08:41
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-kante-behet-me-ekip-te-ri/60%Daily2018-06-18 08:31
https://kosova-info.com/fjalet-prekese-te-florit-per-ditelindjen-e-klajdi-harunit-kohet-e-veshtira-na-bejne/60%Daily2018-06-18 08:29
https://kosova-info.com/vjedhje-ne-peje/60%Daily2018-06-18 08:25
https://kosova-info.com/keshtu-e-feston-3-milioneshin-e-toto-noizy/60%Daily2018-06-18 08:10
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-me-kontrata-te-parealizuara-nga-viti-2015/60%Daily2018-06-18 08:05
https://kosova-info.com/formacioni-i-anglise-per-ndeshjen-e-pare-te-boterorit/60%Daily2018-06-18 07:58
https://kosova-info.com/ivan-duque-president-i-i-ri-i-kolumbise/60%Daily2018-06-18 07:54
https://kosova-info.com/nga-festa-private-e-zaimina-vasjarit-perveluese-ne-bikini/60%Daily2018-06-18 07:53
https://kosova-info.com/tre-persona-kane-vdekur-si-pasoje-e-termetit-ne-japoni/60%Daily2018-06-18 07:41
https://kosova-info.com/kur-luan-granit-xhaka-bashkeshortja-e-tij-e-ben-edhe-kete-gje/60%Daily2018-06-18 07:34
https://kosova-info.com/a-do-te-luaje-januzaj-nga-minuta-e-pare-sot-ja-formacioni-i-belgjikes/60%Daily2018-06-18 07:33
https://kosova-info.com/shperthen-vetura-tesla-ne-pronesi-te-regjisorit-morris/60%Daily2018-06-18 07:33
https://kosova-info.com/fileto-salmoni-me-pjeper-jeshil/60%Daily2018-06-18 07:21
https://kosova-info.com/zyrtare-transferim-i-papritur-nga-real-madridi/60%Daily2018-06-18 07:17
https://kosova-info.com/te-pershendes-publikohet-nga-sabri-fejzullahu-video/60%Daily2018-06-18 07:13
https://kosova-info.com/delegacioni-i-prishtines-shkon-ne-bruksel-prezanton-arritjet-e-institucioneve-te-kosoves/60%Daily2018-06-18 07:05
https://kosova-info.com/tite-ky-person-eshte-fajtor-per-barazimin-ndaj-zvicres/60%Daily2018-06-18 07:03
https://kosova-info.com/the-fader-vemendje-te-vecante-ndaj-koncertit-te-dua-lipes-ne-prishtine/60%Daily2018-06-18 06:59
https://kosova-info.com/historia-prekese-e-femijerise-se-behramit/60%Daily2018-06-18 06:52
https://kosova-info.com/teherani-perfshin-grate-ne-pankarten-e-kupes-se-botes/60%Daily2018-06-18 06:45
https://kosova-info.com/jeni-i-preferuari-i-mushkonjave-ja-si-te-shpetoni/60%Daily2018-06-18 06:44
https://kosova-info.com/boterori-sjelle-sot-tri-ndeshje-vemendja-ne-oren-2000/60%Daily2018-06-18 06:40
https://kosova-info.com/edhe-shkenda-dubova-ne-pushime-ja-cilin-vend-ka-zgjedhur/60%Daily2018-06-18 06:39
https://kosova-info.com/liberalizimi-i-vizave-mund-te-ndodhe-ne-muajt-e-pare-te-2019-s/60%Daily2018-06-18 06:35
https://kosova-info.com/25-te-ndaluar-dhe-7-police-te-lenduar-nga-protestat-ne-shkup/60%Daily2018-06-18 06:27
https://kosova-info.com/xhaka-ka-dicka-per-behramin-pas-ndeshjes/60%Daily2018-06-18 06:25
https://kosova-info.com/pas-mi-dhe-flake-mallit-tim-luana-vjollca-nuk-ndalet-me-kaq/60%Daily2018-06-18 06:23
https://kosova-info.com/sot-mbahet-forumi-energjetik-shqiperi-kosove/60%Daily2018-06-18 06:20
https://kosova-info.com/erjona-me-koment-te-papritur-per-ish-burrin-e-saj-blerim-xhemailin-pas-ndeshjes-ndaj-brazilit/60%Daily2018-06-18 06:18
https://kosova-info.com/ushtria-vetem-permes-kushtetutes/60%Daily2018-06-18 06:05
https://kosova-info.com/klajdi-haruni-feston-ditelindjen-kaq-vite-mbushi/60%Daily2018-06-18 06:03
https://kosova-info.com/melania-trump-shpreh-shqetesim-per-politiken-e-migrimit-ne-shba/60%Daily2018-06-18 06:02
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-13/60%Daily2018-06-18 05:49
https://kosova-info.com/parashikimi-i-motit-13/60%Daily2018-06-18 05:49
https://kosova-info.com/ju-mund-ti-perfitoni-keto-5-gjera-nese-i-mbani-kembet-tuaja-larte-mbeshtet-per-muri-cdo-dite/60%Daily2018-06-18 05:45
https://kosova-info.com/maxhuni-pritet-te-raportoje-para-komisionit-per-mbikeqyrjen-e-aki-se/60%Daily2018-06-18 05:41
https://kosova-info.com/me-nderime-ushtarake-hilmi-haradinaj-varroset-sot-ne-gllogjan/60%Daily2018-06-18 05:35
https://kosova-info.com/getinjo-zbuloi-domethenien-e-tatuazhit-ne-forme-loti/60%Daily2018-06-17 22:00
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-nje-i-vdekur-dy-te-plagosur/60%Daily2018-06-17 21:55
https://kosova-info.com/aplikacioni-qe-tregon-sa-kafe-duhet-te-pini/60%Daily2018-06-17 21:50
https://kosova-info.com/parisi-dhe-berlini-shume-prane-nje-marreveshjeje-per-reformimin-e-eurozones/60%Daily2018-06-17 21:45
https://kosova-info.com/historia-pas-imazhit-te-trishtuar-te-brazilit-2014-qe-nuk-mund-te-perseritet-ne-rusi/60%Daily2018-06-17 21:45
https://kosova-info.com/oriola-marashit-i-bie-kemisha-dhe-gjoksi-pa-sytjena-sapo-i-doli-ne-shesh/60%Daily2018-06-17 21:40
https://kosova-info.com/tirana-zyrtare-ka-pershendetur-nenshkrimin-e-marreveshjes-ne-mes-maqedonise-dhe-greqise/60%Daily2018-06-17 21:16
https://kosova-info.com/ja-cfare-deklaron-trajneri-i-brazilit-pas-barazimit-me-zvicren/60%Daily2018-06-17 21:11
https://kosova-info.com/beqaj-ne-kosove-ekonomia-klasike-po-zevendesohet-me-ate-digjitale/60%Daily2018-06-17 21:10
https://kosova-info.com/familja-kerkon-43-mije-euro-demshperblim-per-aksidentin-me-fatalitet/60%Daily2018-06-17 20:59
https://kosova-info.com/talibanet-refuzojne-zgjatjen-e-armepushimit-ne-afganistan-per-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2018-06-17 20:56
https://kosova-info.com/xhaka-shqiptari-i-pare-i-zvicres-qe-reagon-pas-barazimit-historik-me-brazilin/60%Daily2018-06-17 20:54
https://kosova-info.com/trajneri-i-zvicres-jep-nje-lajm-te-rendesishem-para-ndeshjes-me-serbine/60%Daily2018-06-17 20:49
https://kosova-info.com/neymar-behrami-kjo-eshte-shakaja-me-e-madhe-e-kupes-se-botes/60%Daily2018-06-17 20:39
https://kosova-info.com/eskalon-protesta-para-kuvendit-te-maqedonise-policia-perdor-gazlotsjelles/60%Daily2018-06-17 20:25
https://kosova-info.com/shtyhet-tryeza-e-partive-politike-pas-vdekjes-se-hilmi-haradinajt/60%Daily2018-06-17 20:21
https://kosova-info.com/xhesika-berberi-vazhdon-ti-djeg-ishujt-bahamas/60%Daily2018-06-17 20:20
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-ne-kupen-e-botes-kush-i-ka-pritur-keto-kater-befasi/60%Daily2018-06-17 20:20
https://kosova-info.com/e-verteta-e-hidhur-e-vezeve-qe-blini-ne-dyqan/60%Daily2018-06-17 20:18
https://kosova-info.com/brazil-11-zvicer-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-17 20:11
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-valon-behrami-nuk-zgjidhet-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-17 20:05
https://kosova-info.com/kotzias-muajin-e-ardhshem-do-kemi-zhvillime-pozitive-me-shqiperine/60%Daily2018-06-17 20:00
https://kosova-info.com/zvicra-e-merr-nje-pike-te-arte-kunder-brazilit/60%Daily2018-06-17 19:53
https://kosova-info.com/gruaja-rrefen-ngjarjen-e-tmerrshme-i-theva-penisin-burrit-tim-tani-ai-ka-nevoje-per-kirurgji/60%Daily2018-06-17 19:43
https://kosova-info.com/flori-i-rikthehet-kenges-magjike/60%Daily2018-06-17 19:40
https://kosova-info.com/vriten-31-persona-nga-dy-sulme-vetevrasese-ne-nigeri/60%Daily2018-06-17 19:37
https://kosova-info.com/sheshi-i-qytetit-te-vushtrrise-do-te-quhet-ahmet-krasniqi/60%Daily2018-06-17 19:24
https://kosova-info.com/gjerat-qe-ndodhin-me-trupin-tuaj-nese-ecni-cdo-dite/60%Daily2018-06-17 19:17
https://kosova-info.com/qeveria-dhe-ministria-e-fsk-se-nisin-bisedimet-ende-asgje-konkrete-per-ushtri/60%Daily2018-06-17 19:11
https://kosova-info.com/ndizet-sfida-zvicra-barazon-rezultatin-ndaj-brazilit/60%Daily2018-06-17 19:10
https://kosova-info.com/nena-shqiptare-shet-femijen-70-mije-euro/60%Daily2018-06-17 19:09
https://kosova-info.com/dy-kengetaret-shqiptar-i-japin-fund-beqarise-propozimi-me-unaze-diamanti/60%Daily2018-06-17 19:00
https://kosova-info.com/xhamite-qe-u-rrenuan-e-nuk-u-rindertuan-kurre/60%Daily2018-06-17 18:59
https://kosova-info.com/brazil-10-zvicer-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-17 18:46
https://kosova-info.com/vetem-njeri-nga-kater-shqiptaret-e-ka-kenduar-himnin-e-zvicres-para-ndeshjes-me-brazilin/60%Daily2018-06-17 18:40
https://kosova-info.com/nje-here-nje-jave-zhytini-kembet-ne-uthull-do-te-sheroheni-nga-shume-semundje/60%Daily2018-06-17 18:38
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-low-per-humbjen-e-papritur-nga-meksika/60%Daily2018-06-17 18:36
https://kosova-info.com/vizituan-afriken-u-kthyen-me-semundje-kosovaret-te-prekur-nga-malaria/60%Daily2018-06-17 18:35
https://kosova-info.com/tirana-e-vjeter-ndertimet-shekullore-qe-rezistojne-ende/60%Daily2018-06-17 18:29
https://kosova-info.com/coutinho-ben-ate-qe-di-me-se-miri-shenon-gol-te-cmendur/60%Daily2018-06-17 18:22
https://kosova-info.com/buta-zbulon-a-eshte-ne-lidhje-ne-dashuri-ska-tradhti/60%Daily2018-06-17 18:20
https://kosova-info.com/kulla-e-haradinajve-pret-shume-qytetare-pas-vdekjes-se-hilmi-haradinajt/60%Daily2018-06-17 18:11
https://kosova-info.com/di-maria-dhe-xavi-tregojne-se-kush-eshte-futbollisti-me-i-mire-i-te-gjitha-koherave/60%Daily2018-06-17 18:08
https://kosova-info.com/kosova-e-gatshme-per-sfidat-qe-vijne-pas-largimit-te-eulex-it/60%Daily2018-06-17 18:08
https://kosova-info.com/misteret-e-ishullit-te-sazanit-ne-shqiperi/60%Daily2018-06-17 17:51
https://kosova-info.com/fit-i-tregon-dhembet-karshi-serbise-maqedonise-fiton-cmime-te-rendesishme/60%Daily2018-06-17 17:47
https://kosova-info.com/sa-e-rendesishme-eshte-ta-mposhtesh-gjermanine-e-tregojne-lotet-e-chicharitos/60%Daily2018-06-17 17:42
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-tregon-gjoksin-vishet-me-rrjete/60%Daily2018-06-17 17:40
https://kosova-info.com/papa-francesku-aborti-per-te-shmangur-defektet-e-lindjes-eshte-i-ngjashem-me-krimet-naziste/60%Daily2018-06-17 17:37
https://kosova-info.com/keshtu-e-shpreh-nervozizmin-manuel-neuer-pas-humbjes-befasuese-nga-meksika/60%Daily2018-06-17 17:35
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-milot-plagosen-5-persona/60%Daily2018-06-17 17:26
https://kosova-info.com/vjena-kerkon-sqarime-nga-berlini-pas-akuzave-te-tjera-per-spiunazh/60%Daily2018-06-17 17:24
https://kosova-info.com/gjermani-0-1-meksike-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-17 17:21
https://kosova-info.com/formacioni-i-kosoves-ne-kampionatin-boteror/60%Daily2018-06-17 17:19
https://kosova-info.com/gjermani-0-1-meksike-ja-kush-eshte-shpallur-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-17 17:16
https://kosova-info.com/nenshkrimi-i-marreveshjes-partite-shqiptare-pershendesin-aktin-e-firmosjes/60%Daily2018-06-17 17:10
https://kosova-info.com/digjet-e-gjalle-familja-gjashte-anetareshe/60%Daily2018-06-17 17:02
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-te-super-ndeshjes-brazil-zvicer/60%Daily2018-06-17 16:53
https://kosova-info.com/gjermania-ne-shok-mposhtet-nga-meksika-ne-ndeshjen-e-pare-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-17 16:49
https://kosova-info.com/kryemadhi-trimeria-e-shtepise-se-hilmi-haradinajt-jeton-ne-themelet-e-kosoves/60%Daily2018-06-17 16:46
https://kosova-info.com/ish-komandanti-i-uck-se-nga-dubrava-hilmi-gjithmone-qendrove-i-forte-edhe-kur-u-vra-luani-e-shkelzeni/60%Daily2018-06-17 16:41
https://kosova-info.com/big-mama-tregon-kembet-seksi/60%Daily2018-06-17 16:40
https://kosova-info.com/psg-me-oferte-prej-100-mln-euro-per-yllin-e-chelsea/60%Daily2018-06-17 16:35
https://kosova-info.com/partia-fjala-distancohet-nga-deklarata-e-ish-kandidatit-te-tyre-per-malisheven-bedri-bytyqi/60%Daily2018-06-17 16:29
https://kosova-info.com/serbia-kushtezon-vazhdimin-e-dialogut-me-formimin-e-asociacionit/60%Daily2018-06-17 16:22
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-peles-shaqiri-eshte-i-rrezikshem/60%Daily2018-06-17 16:13
https://kosova-info.com/hoti-uron-maqedonine-per-marreveshjen-me-greqine/60%Daily2018-06-17 16:07
https://kosova-info.com/skuadra-e-madhe-italiane-e-rikthen-zazan-ne-serie-a/60%Daily2018-06-17 16:04
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-sirian-ne-aeroportin-e-prishtines/60%Daily2018-06-17 16:01
https://kosova-info.com/adelina-tahiri-e-ben-nje-gabim-te-madh-ne-muajin-e-fundit-te-shtatzenise/60%Daily2018-06-17 16:00
https://kosova-info.com/mogherini-marreveshja-per-emrin-historike-per-te-dy-vendet/60%Daily2018-06-17 15:48
https://kosova-info.com/gjermani-0-1-meksike-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-17 15:46
https://kosova-info.com/robotet-e-seksit-fitojne-aftesine-per-te-thene-jo-gjate-marredhenies/60%Daily2018-06-17 15:43
https://kosova-info.com/meksika-shokon-gjermanine/60%Daily2018-06-17 15:39
https://kosova-info.com/vizitoret-ne-prizren-ankohen-per-ngacmime-seksuale/60%Daily2018-06-17 15:33
https://kosova-info.com/nainggolan-kalon-te-interi-zgjedh-edhe-numrin/60%Daily2018-06-17 15:25
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-mbase-nga-klajdi-haruni-dhe-bruno/60%Daily2018-06-17 15:21
https://kosova-info.com/bebe-rexha-ben-keto-ushtrime-per-ta-formesuar-trupin/60%Daily2018-06-17 15:20
https://kosova-info.com/qeveria-paguan-rreth-nje-milione-euro-denime-per-kredite-e-pashfrytezuara/60%Daily2018-06-17 15:09
https://kosova-info.com/e-pahijshme-lojtaret-e-stolit-hedhin-topa-ne-fushe-per-te-vonuar-lojen/60%Daily2018-06-17 15:05
https://kosova-info.com/nga-dhoma-ku-po-fle-stresi-reperi-shfaqet/60%Daily2018-06-17 15:00
https://kosova-info.com/dy-zona-te-prishtines-neser-pa-uje-te-pijshem/60%Daily2018-06-17 14:58
https://kosova-info.com/banoret-e-fshatit-kerkojne-te-debohet-imami-qe-kerkoi-nga-hoxhallaret-te-mos-e-varrosin-babain-e-kryeministrit/60%Daily2018-06-17 14:57
https://kosova-info.com/dy-transferimet-e-para-te-trajnerit-te-real-madrid-vijne-nga-serie-a-keta-jane-emrat/60%Daily2018-06-17 14:53
https://kosova-info.com/korrupsioni-ne-administrate-procedohen-dhjetera-punonjes/60%Daily2018-06-17 14:53
https://kosova-info.com/harrojini-dietat-dhe-librat-ndihmes-analiza-e-adn-se-ju-ben-te-jetoni-me-mire/60%Daily2018-06-17 14:51
https://kosova-info.com/pacolli-ne-gllogjan-per-te-ngushelluar-familjen-haradinaj/60%Daily2018-06-17 14:43
https://kosova-info.com/paralajmerimi-i-bllazheviqit-kroacia-mund-ta-dergoje-ne-shtepi-argjentine/60%Daily2018-06-17 14:41
https://kosova-info.com/motrat-kardashian-te-zhytyra-ne-versace/60%Daily2018-06-17 14:40
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-peje-2/60%Daily2018-06-17 14:31
https://kosova-info.com/shenjat-qe-tregojne-se-partneri-juaj-eshte-nje-psikopat-emocional/60%Daily2018-06-17 14:22
https://kosova-info.com/mourinho-ne-versionin-e-tij-e-jep-mendimin-per-penalltine-e-humbur-te-messit/60%Daily2018-06-17 14:21
https://kosova-info.com/foto-e-rralle-hilmi-haradinaj-me-arme-ne-lufte-bashke-me-ali-ahmetin/60%Daily2018-06-17 14:17
https://kosova-info.com/mes-deshires-dhe-pamundesise-per-shkollim/60%Daily2018-06-17 14:14
https://kosova-info.com/shba-sulm-me-arme-zjarri-ne-nje-festival-te-artit/60%Daily2018-06-17 14:07
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-gjermani-meksike-2/60%Daily2018-06-17 14:03
https://kosova-info.com/rregullat-per-tu-dobesuar-me-ndergjegjje/60%Daily2018-06-17 14:02
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-ledri-vula-do-performoje-ne-te-njejten-skene-me-dy-ish-te-dashurat-e-tij-dafina-zeqirin-dhe-dua-lipen/60%Daily2018-06-17 14:01
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-me-ushtrues-detyre-qe-nga-viti-2015/60%Daily2018-06-17 13:57
https://kosova-info.com/serbia-e-mposht-mezi-ekipin-me-te-dobet-te-grupit/60%Daily2018-06-17 13:54
https://kosova-info.com/kryetari-i-rahovecit-flet-per-imamin-qe-kerkoi-nga-hoxhallaret-te-mos-e-varrosin-babain-e-kryeministrit/60%Daily2018-06-17 13:52
https://kosova-info.com/stresi-ngushellon-familjen-haradinaj/60%Daily2018-06-17 13:43
https://kosova-info.com/athine-shqiptaret-perplasen-me-arme-me-ruset-2-te-plagsour/60%Daily2018-06-17 13:40
https://kosova-info.com/majk-ne-nje-moment-te-kendshem-me-djalin-roan/60%Daily2018-06-17 13:27
https://kosova-info.com/veseli-marreveshja-per-emrin-akt-i-drejte-dhe-i-guximshem/60%Daily2018-06-17 13:25
https://kosova-info.com/hetohet-taksisti-qe-goditi-kalimtaret-ne-moske/60%Daily2018-06-17 13:25
https://kosova-info.com/portieri-i-islandes-tregon-sekretin-e-penalltise-se-messit/60%Daily2018-06-17 13:25
https://kosova-info.com/asim-gashi-mori-sot-pjese-ne-mini-maratonen-vrapo-edhe-ti/60%Daily2018-06-17 13:20
https://kosova-info.com/serbia-ne-epersi-me-golin-e-kolarov/60%Daily2018-06-17 13:16
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-pdk-se-smund-te-kete-ndarje-te-kosoves-serbia-ta-marre-pergjegjesine-per-krimet-e-luftes/60%Daily2018-06-17 13:15
https://kosova-info.com/thaci-ukshin-hoti-ishte-frymezues-per-lirine-dhe-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2018-06-17 13:07
https://kosova-info.com/pamje-te-rralla-kur-trupat-britanike-u-futen-ne-prishtine/60%Daily2018-06-17 13:01
https://kosova-info.com/kryeministri-bullgar-pershendet-marreveshjen-mes-greqise-dhe-maqedonise/60%Daily2018-06-17 12:59
https://kosova-info.com/hoxhaj-uron-per-marreveshjen-athine-shkup-progresi-i-shkupit-progres-edhe-i-ballkanit/60%Daily2018-06-17 12:59
https://kosova-info.com/ja-kur-mbahet-kuvendi-zgjedhor-per-te-gjetur-pasuesin-e-vokrrit/60%Daily2018-06-17 12:57
https://kosova-info.com/statistikat-kosta-rika-krijoi-raste-me-shume-se-serbia-i-mungoi-fati/60%Daily2018-06-17 12:51
https://kosova-info.com/limaj-viziton-per-ngushellime-familjen-haradinaj/60%Daily2018-06-17 12:48
https://kosova-info.com/ne-kuzhine-ekziston-edhe-problemi-edhe-zgjidhja-si-ti-hiqni-qafe-pergjithmone-buburrecat/60%Daily2018-06-17 12:38
https://kosova-info.com/fshati-merr-nje-vendim-per-imamin-qe-kerkoi-nga-hoxhallaret-te-mos-e-varrosin-babain-e-kryeministrit/60%Daily2018-06-17 12:37
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-shikoni-cka-pohohet-ne-serbi-per-shqiptaret-dhe-boterorin/60%Daily2018-06-17 12:37
https://kosova-info.com/ciljeta-e-ka-zvogeluar-gjoksin-dhe-tani-ingrid-gjoni-ia-ka-kaluar-me-te-vetin/60%Daily2018-06-17 12:33
https://kosova-info.com/meta-hilmi-haradinaj-burre-i-tradites-mikepritjes-dhe-atdhedashurise/60%Daily2018-06-17 12:27
https://kosova-info.com/pamje-nga-xhamia-gjigante-qe-po-nderton-erdogan-midis-stambollit/60%Daily2018-06-17 12:19
https://kosova-info.com/duke-bertitur-allahu-akbar-gruaja-plagos-me-thike-dy-persona-ne-france/60%Daily2018-06-17 12:17
https://kosova-info.com/maradona-motivon-argjentinen-tregon-cfare-i-kishte-ndodhur-atij-kur-e-fitoi-boterorin/60%Daily2018-06-17 12:10
https://kosova-info.com/franca-kerkon-vazhdimin-e-dialogut-kosova-dhe-serbia-te-bejne-kompromise/60%Daily2018-06-17 12:10
https://kosova-info.com/isa-mustafa-ngushellon-haradinajn-per-vdekjen-e-babait/60%Daily2018-06-17 12:02
https://kosova-info.com/dhenduret-tek-varri-i-vjehrrit-te-ndjere-almeda-publikon-foton-emocionuese/60%Daily2018-06-17 12:01
https://kosova-info.com/moti-per-javen-e-ardhshme-8/60%Daily2018-06-17 11:50
https://kosova-info.com/prinderit-e-rita-ores-vijne-me-nje-fotografi-romantike/60%Daily2018-06-17 11:46
https://kosova-info.com/befason-pogba-dje-ishte-si-te-luanim-ne-kete-kontinent-e-jo-midis-rusise/60%Daily2018-06-17 11:45
https://kosova-info.com/gjest-simbolik-pas-marreveshjes-zaev-ia-dhuroi-kravaten-kryeministrit-grek/60%Daily2018-06-17 11:31
https://kosova-info.com/live-it-up-kendohet-rrugeve-te-nju-jorkut-shikoni-si-imitohet-era-istrefi/60%Daily2018-06-17 11:24
https://kosova-info.com/veseli-vizite-zyrtare-ne-france-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-06-17 11:16
https://kosova-info.com/me-nenshkrimin-e-marreveshjes-per-emrin-merr-fund-konflikti-mbi-20-vjecar-greqi-maqedoni/60%Daily2018-06-17 11:16
https://kosova-info.com/edhe-deputete-edhe-profesore-dokument/60%Daily2018-06-17 11:01
https://kosova-info.com/ramiz-batusha-nderohet-me-cmimin-hero-i-kosoves/60%Daily2018-06-17 10:56
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-argjentinas-godet-ashper-messin/60%Daily2018-06-17 10:54
https://kosova-info.com/e-mbyll-facebookun-imami-qe-kerkoi-nga-hoxhallaret-te-mos-e-varrosin-babain-e-kryeministrit/60%Daily2018-06-17 10:51
https://kosova-info.com/fyhen-dhe-sulmohen-policet-ne-gjakove/60%Daily2018-06-17 10:40
https://kosova-info.com/kurti-hilmi-haradinaj-i-dha-kosoves-kater-gjenerale-e-dy-deshmore/60%Daily2018-06-17 10:36
https://kosova-info.com/gezim-kelmendi-flet-per-deklaratat-e-imamit-qe-kerkoi-nga-hoxhallaret-te-mos-e-varrosin-babain-e-kryeministrit/60%Daily2018-06-17 10:28
https://kosova-info.com/united-e-tepron-ky-eshte-cmimi-i-martial/60%Daily2018-06-17 10:26
https://kosova-info.com/ngjarje-e-rende-ne-kamenice-vdes-nje-person-pasi-rrokulliset-me-traktor/60%Daily2018-06-17 10:12
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-pershendet-marreveshjen-per-emrin-ndermjet-greqise-dhe-maqedonise/60%Daily2018-06-17 10:00
https://kosova-info.com/ne-prishtine-nis-mini-maratona-humanitare-e-diellza-kolgecit-dhe-aferdita-paqarades/60%Daily2018-06-17 09:56
https://kosova-info.com/mourinho-tallet-keq-me-lojtarin-e-argjentines/60%Daily2018-06-17 09:53
https://kosova-info.com/partite-konfirmojne-pjesemarrjen-ne-tryezen-e-psd-se-teme-kryesore-dialogu-me-serbine/60%Daily2018-06-17 09:50
https://kosova-info.com/kerkohet-rezolute-per-kontrollin-e-migrimit-ne-gjermani/60%Daily2018-06-17 09:49
https://kosova-info.com/bik-u-reagon-ndaj-deklaratave-te-imamit-qe-kerkoi-nga-hoxhallaret-te-mos-e-varrosin-babain-e-kryeministrit/60%Daily2018-06-17 09:44
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-hilmi-haradinaj-do-te-jete-gjithmone-heroi-im/60%Daily2018-06-17 09:34
https://kosova-info.com/keshtu-u-surprizua-me-mengjes-nga-tre-femijet-babai-i-dua-lipes/60%Daily2018-06-17 09:29
https://kosova-info.com/liverpool-shaqiri-lajm-totalisht-i-papritur-nga-anglia/60%Daily2018-06-17 09:28
https://kosova-info.com/ditelindja-e-75-te-e-ukshin-hotit-i-biri-me-dedikim-prekes/60%Daily2018-06-17 09:25
https://kosova-info.com/e-re-ne-moshe-por-rina-ka-linja-perfekte-trupore/60%Daily2018-06-17 09:19
https://kosova-info.com/januzaj-me-koment-te-papritur-per-de-bruyne-pas-nderhyrjes-brutale-ne-stervitje/60%Daily2018-06-17 09:12
https://kosova-info.com/aak-anulon-te-gjitha-kuvendet-zgjedhore/60%Daily2018-06-17 09:10
https://kosova-info.com/veseli-hilmi-haradinajn-e-njoha-kur-po-krijonim-uck-ne/60%Daily2018-06-17 08:58
https://kosova-info.com/bukuroshja-seksi-nissu-premton-dicka-fantastike-per-cdo-gol-te-peruse-ne-boteror/60%Daily2018-06-17 08:49
https://kosova-info.com/historike-nenshkruhet-marreveshja-per-emrin-e-maqedonise/60%Daily2018-06-17 08:44
https://kosova-info.com/imami-pendohet-e-fshine-postimin-ku-kerkonte-nga-hoxhallaret-te-mos-e-varrosin-babain-e-kryeministrit/60%Daily2018-06-17 08:36
https://kosova-info.com/shkenda-ben-jete-luksoze-keshtu-duket-perbrenda-vetura-e-te-dashurit-te-saj/60%Daily2018-06-17 08:31
https://kosova-info.com/13-shenja-serioze-qe-paralajmerojne-kancerin-ne-mushkeri/60%Daily2018-06-17 08:29
https://kosova-info.com/greqi-protesta-kunder-marreveshjes-per-emrin-e-maqedonise/60%Daily2018-06-17 08:27
https://kosova-info.com/zbulohet-ylli-i-realit-qe-nuk-e-la-conten-te-behet-trajner-i-madrilieneve/60%Daily2018-06-17 08:21
https://kosova-info.com/skandal-imami-qe-u-ben-thirrje-hoxhallareve-te-mos-e-varrosin-baben-e-kryeministrit/60%Daily2018-06-17 08:16
https://kosova-info.com/boterori-rusia-2018-ngjarje-qe-nuk-duhet-shmangur/60%Daily2018-06-17 08:14
https://kosova-info.com/lideret-shteteror-shprehin-ngushellime-per-vdekjen-e-babait-te-kryeministrit-haradinaj/60%Daily2018-06-17 08:00
https://kosova-info.com/leksion-per-dashurine-ndaj-kombit-ronaldo-kur-e-veshi-fanellen-e-portugalise/60%Daily2018-06-17 07:57
https://kosova-info.com/keto-kushte-duhet-plotesuar-nese-doni-qe-noizy-tua-publikoje-videot-e-juaja/60%Daily2018-06-17 07:54
https://kosova-info.com/tronditet-miloti-gruaja-futet-me-pistolete-ne-treg-dhe-vret-burrin-42-vjecar/60%Daily2018-06-17 07:46
https://kosova-info.com/draxler-ky-eshte-ylli-i-gjermanise-ne-boteror/60%Daily2018-06-17 07:46
https://kosova-info.com/bekim-jashari-dhe-ramiz-lladrovci-ngushellojne-familjen-haradinaj-mbahuni-te-forte-familje-haradinaj/60%Daily2018-06-17 07:37
https://kosova-info.com/sot-publikohet-mbase-nga-klajdi-haruni-dhe-bruno/60%Daily2018-06-17 07:36
https://kosova-info.com/presidenti-ngushellon-familjen-haradinaj-baca-hilmi-i-dha-shume-kosoves/60%Daily2018-06-17 07:33
https://kosova-info.com/ishte-trajner-i-ekipit-u-21-sot-drejton-angline-ne-boteror-ja-deklarata-interesante-e-southgate/60%Daily2018-06-17 07:32
https://kosova-info.com/ky-eshte-kosovari-me-fatlum-ne-zvicer/60%Daily2018-06-17 07:31
https://kosova-info.com/nuk-duhet-humbur-chris-brown-risjell-ne-klipin-e-ri-kercimin-e-famshem-te-michael-jackson/60%Daily2018-06-17 07:18
https://kosova-info.com/qeveria-greke-i-mbijeton-mocionit/60%Daily2018-06-17 07:15
https://kosova-info.com/ky-eshte-personi-qe-e-punoi-logon-e-re-te-ffk-se-e-cila-nuk-u-prit-aspak-mire-nga-publiku/60%Daily2018-06-17 07:05
https://kosova-info.com/mogherini-pret-nga-thaci-dhe-vuciq-dialog-per-asociacionin-dhe-marreveshjen-perfundimtare/60%Daily2018-06-17 07:00
https://kosova-info.com/personat-me-shtypje-te-larte-te-gjakut-duhet-ta-shmangin-sheqerin/60%Daily2018-06-17 06:58
https://kosova-info.com/kroaci-nigeri-momenti-qe-zhgenjeu-3-milione-njerez/60%Daily2018-06-17 06:56
https://kosova-info.com/miliarderi-iranian-shijon-naten-nen-tingujt-e-zerit-te-era-istrefit/60%Daily2018-06-17 06:51
https://kosova-info.com/momenti-kur-babai-i-ramushit-kishte-shperthyer-ne-lot-pas-lirimit-te-kryeministrit-nga-burgu/60%Daily2018-06-17 06:50
https://kosova-info.com/thyhet-rekordi-i-bale-ne-boteror-ja-cmenduria-e-peruanit-dje/60%Daily2018-06-17 06:46
https://kosova-info.com/neymar-vs-shaqiri-sfida-pertej-sfidave-sonte/60%Daily2018-06-17 06:37
https://kosova-info.com/nasim-haradinaj-hilmi-raradinaj-sinonim-i-qendreses/60%Daily2018-06-17 06:37
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-brazil-zvicer-kater-shqiptaret-nga-minuta-e-pare/60%Daily2018-06-17 06:25
https://kosova-info.com/sulmi-ne-moske-nuk-ishte-terrorist-zbulohet-pse-taksisti-hyri-mes-turmes/60%Daily2018-06-17 06:24
https://kosova-info.com/gold-ag-ngushellon-familjen-haradinaj-per-humbjen-e-kryefamiljarit/60%Daily2018-06-17 06:22
https://kosova-info.com/zvicra-e-shqiptarizuar-sfidon-sot-brazilin-ja-tri-ndeshjet-qe-sjelle-boterori/60%Daily2018-06-17 06:19
https://kosova-info.com/cfare-kishte-thene-hilmi-haradinaj-diten-kur-djali-i-tij-u-be-kryeminister-i-kosoves/60%Daily2018-06-17 06:14
https://kosova-info.com/pas-daljes-ne-shitje-te-biletave-dua-lipa-flet-per-qellimin-e-festivalit-sunny-hill/60%Daily2018-06-17 06:12
https://kosova-info.com/detaje-mbi-ceremonine-e-varrimit-te-babait-te-ramush-haradinajt/60%Daily2018-06-17 06:05
https://kosova-info.com/shiu-vazhdon-ky-eshte-moti-per-te-dielen/60%Daily2018-06-17 05:57
https://kosova-info.com/maqedonia-dhe-greqia-nenshkruajne-marreveshjen-per-emrin/60%Daily2018-06-17 05:54
https://kosova-info.com/vdes-babai-i-kryeministrit-haradinaj/60%Daily2018-06-17 05:48
https://kosova-info.com/xhesika-befason-me-fjalet-per-ronaldon-nuk-ka-mashkull-si-ai-ne-kosove/60%Daily2018-06-16 22:00
https://kosova-info.com/lumi-qe-po-infekton-njerez/60%Daily2018-06-16 21:55
https://kosova-info.com/frosinone-rikthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-06-16 21:49
https://kosova-info.com/albin-kurti-nderon-heroin-sulejman-vokshi/60%Daily2018-06-16 21:40
https://kosova-info.com/dy-motra-lindin-ne-te-njejten-dite-historia-u-perserit-9-vite-me-pare/60%Daily2018-06-16 21:34
https://kosova-info.com/kroaci-20-nigeri-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-16 21:31
https://kosova-info.com/olta-gixhari-ndryshon-profesion-nuk-do-e-besoni-cfare-ben/60%Daily2018-06-16 21:30
https://kosova-info.com/vetevendosja-paralajmeron-kallezim-penal-ndaj-qeverise-per-rritjen-e-pagave/60%Daily2018-06-16 21:29
https://kosova-info.com/edi-rama-tallet-me-lionel-messin/60%Daily2018-06-16 21:19
https://kosova-info.com/cmimet-e-bitcoin-jane-manipuluar/60%Daily2018-06-16 21:15
https://kosova-info.com/shtyhet-armepushimi-presidenti-fton-ne-bisedime-talebanet/60%Daily2018-06-16 21:11
https://kosova-info.com/kroaci-20-nigeri-ja-kush-eshte-shpallur-lojtar-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-16 21:09
https://kosova-info.com/kotzias-marreveshja-eshte-patriotike-me-kompromis-nga-te-dyja-palet/60%Daily2018-06-16 21:00
https://kosova-info.com/kroacia-tregohet-superiore-ndaj-nigerise-per-fitoren-e-pare-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-16 20:51
https://kosova-info.com/nuk-flasin-me-por-miley-cyrus-i-del-ne-mbrojtje-selenes/60%Daily2018-06-16 20:50
https://kosova-info.com/reportazhi-ne-fshatin-ku-jetohet-ne-terr-per-15-vjet-kryeminister-eshte-ende-fatos-nano/60%Daily2018-06-16 20:44
https://kosova-info.com/per-shkak-te-kosoves-shfaqet-rivaliteti-mes-dua-lipes-e-rita-ores/60%Daily2018-06-16 20:36
https://kosova-info.com/penallti-per-kroacine-shikoni-goditjen-e-modric/60%Daily2018-06-16 20:31
https://kosova-info.com/lionel-messi-tradhtar-per-disa-gjeni-per-te-gjithe-ka-dhe-barren-me-te-rende/60%Daily2018-06-16 20:27
https://kosova-info.com/momenti-kur-taksisti-futet-ne-turmen-e-tifozeve-ne-rusi-video/60%Daily2018-06-16 20:23
https://kosova-info.com/fejohet-justin-bieber/60%Daily2018-06-16 20:10
https://kosova-info.com/stefanoviq-e-mohon-se-zhdukja-e-gazetarit-serb-nderlidhet-me-hetimet-per-ivanoviqin/60%Daily2018-06-16 20:06
https://kosova-info.com/messi-kerkon-salahun-te-barcelona/60%Daily2018-06-16 20:06
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-refugjatet-gjermania-aprovon-ligjin-per-bashkim-familjar/60%Daily2018-06-16 20:01
https://kosova-info.com/kroaci-10-nigeri-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-16 19:47
https://kosova-info.com/kroaci-10-nigeri-statistikat-pas-pjeses-se-pare-2/60%Daily2018-06-16 19:47
https://kosova-info.com/vellai-i-beg-rizajt-poston-fotografi-me-kryeministrin-haradinaj-pas-incidentit/60%Daily2018-06-16 19:47
https://kosova-info.com/disa-keshilla-per-te-forcuar-memorien-tuaj/60%Daily2018-06-16 19:46
https://kosova-info.com/kroacia-kalon-ne-epersi-ndaj-nigerise/60%Daily2018-06-16 19:35
https://kosova-info.com/kroacia-kalon-ne-epersi-ndaj-nigerise/60%Daily2018-06-16 19:35
https://kosova-info.com/gojedhenat-e-prishtines-per-lirat-e-fshehura-ne-toke-e-varrezat-nen-pishinen-e-germise/60%Daily2018-06-16 19:31
https://kosova-info.com/me-barkun-e-rrumbullaket-cardi-b-pozon-komplet-e-zhveshur/60%Daily2018-06-16 19:30
https://kosova-info.com/apple-iphone-x-i-ri-do-te-mbushet-me-shpejte-se-kurre/60%Daily2018-06-16 19:27
https://kosova-info.com/messi-eshte-njeri/60%Daily2018-06-16 19:23
https://kosova-info.com/de-laurentiis-do-te-bejme-pese-blerje/60%Daily2018-06-16 19:16
https://kosova-info.com/mbytet-ne-velipoje-pushuesi-nga-prishtina-emri/60%Daily2018-06-16 19:13
https://kosova-info.com/kosovarja-lind-femijen-e-saj-te-pare-ne-moshen-58-vjecare/60%Daily2018-06-16 19:11
https://kosova-info.com/kryetaret-e-komunave-me-mijera-euro-neper-banka/60%Daily2018-06-16 19:00
https://kosova-info.com/franceska-jace-ju-ben-veren-edhe-me-te-zjarrte/60%Daily2018-06-16 18:50
https://kosova-info.com/shperthen-kanalizimi-ne-rrugen-b/60%Daily2018-06-16 18:49
https://kosova-info.com/tite-deklarohet-para-ndeshjes-me-zvicren/60%Daily2018-06-16 18:48
https://kosova-info.com/peru-0-1-danimarke-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-16 18:36
https://kosova-info.com/26-vjecarin-nga-ferizaj-e-vrasin-ne-vend-te-punes-pronari-i-lokalit-rrefen-ngjarjen/60%Daily2018-06-16 18:29
https://kosova-info.com/kush-eshte-hannes-halldorsson-heroi-i-islandes-qe-priti-penalltine-e-messit/60%Daily2018-06-16 18:19
https://kosova-info.com/rrefimi-i-75-vjecarit-i-cili-thote-se-askush-nuk-ia-uroi-bajramin/60%Daily2018-06-16 18:10
https://kosova-info.com/kaq-joshese-shfaqet-bebe-rexha-me-veshje-sportive-keshtu-rralle-mund-ta-shihni/60%Daily2018-06-16 18:10
https://kosova-info.com/emri-i-maqedonise-20-protestues-bllokojne-rrugen-para-kuvendit/60%Daily2018-06-16 18:00
https://kosova-info.com/cilat-ushqime-duhet-te-hani-nese-i-perkisni-grupit-te-gjakut-0/60%Daily2018-06-16 17:59
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-kroaci-nigeri/60%Daily2018-06-16 17:58
https://kosova-info.com/danimarka-e-mund-minimalisht-perune/60%Daily2018-06-16 17:53
https://kosova-info.com/albena-reshitaj-vazhdon-te-marre-page-ne-qkuk-edhe-pse-kishte-thene-se-ka-hequr-dore/60%Daily2018-06-16 17:45
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-si-te-shpetohet-shkrirja-e-antarktides/60%Daily2018-06-16 17:39
https://kosova-info.com/marredhenie-seksuale-gjate-boterorit-reagon-putin/60%Daily2018-06-16 17:38
https://kosova-info.com/neymar-ndryshon-frizuren-para-ndeshjes-me-zvicren/60%Daily2018-06-16 17:37
https://kosova-info.com/marina-vjollca-nuk-i-reziston-dot-ketij-ushqimi-ka-nje-pyetje-per-ju/60%Daily2018-06-16 17:30
https://kosova-info.com/nuk-zbatohet-vendimi-per-mbrojtjen-e-prodhimeve-vendore/60%Daily2018-06-16 17:25
https://kosova-info.com/peru-danimarke-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-06-16 17:22
https://kosova-info.com/fitorja-nuk-mjafton-deschamps-duhet-me-shume/60%Daily2018-06-16 17:10
https://kosova-info.com/taksi-futet-ne-turmen-e-tifozeve-ne-moske-lendohen-tete-persona/60%Daily2018-06-16 17:10
https://kosova-info.com/kush-ishte-dhe-si-u-vra-beg-rizaj/60%Daily2018-06-16 16:59
https://kosova-info.com/ricky-martin-femijet-e-mi-dua-te-behen-gay/60%Daily2018-06-16 16:50
https://kosova-info.com/huqet-penalltia-ne-ndeshjen-peru-danimarke/60%Daily2018-06-16 16:48
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-note-9-me-baterine-me-te-madhe/60%Daily2018-06-16 16:43
https://kosova-info.com/messi-bene-liderin-merr-pergjegjesine-per-deshtimin-e-argjentines/60%Daily2018-06-16 16:40
https://kosova-info.com/vulin-ndarja-e-kosoves-pengon-krijimin-e-shqiperise-se-madhe/60%Daily2018-06-16 16:40
https://kosova-info.com/parlajmerim-per-sulme-terroriste-ne-belgjike/60%Daily2018-06-16 16:30
https://kosova-info.com/shaqiri-tregon-se-eshte-gati-per-brazilin/60%Daily2018-06-16 16:26
https://kosova-info.com/hahn-maqedonia-do-te-marr-date-per-bisedime-edhe-pa-nenshkrimin-e-ivanov/60%Daily2018-06-16 16:15
https://kosova-info.com/trajneri-i-islandes-me-deklarate-befasuese-pas-barazimit-historik-ndaj-argjentines/60%Daily2018-06-16 16:12
https://kosova-info.com/zbulohet-data-e-lansimit-te-projektit-nga-klajdi-haruni-dhe-bruno/60%Daily2018-06-16 16:10
https://kosova-info.com/tkz-i-drejtohen-tvsh-se-me-nje-kerkese-grillo-te-mos-e-komentoje-me-kombetaren/60%Daily2018-06-16 16:01
https://kosova-info.com/kgjk-kompenson-anetaret-e-saj-pa-arsyetuar-pagesen/60%Daily2018-06-16 15:57
https://kosova-info.com/cduhet-te-jesh-per-te-kuptuar-nicen/60%Daily2018-06-16 15:47
https://kosova-info.com/liberalizimi-i-vizave-pune-e-kryer/60%Daily2018-06-16 15:45
https://kosova-info.com/trajneri-i-argjentines-ja-pse-messi-deshtoi-kunder-islandes/60%Daily2018-06-16 15:43
https://kosova-info.com/mascherano-sot-nuk-ishte-dita-e-argjentines/60%Daily2018-06-16 15:35
https://kosova-info.com/harrojeni-almeden-motra-e-saj-eshte-nje-super-femer/60%Daily2018-06-16 15:30
https://kosova-info.com/mesoni-cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-kur-e-teproni-me-sasine-e-embelsirave/60%Daily2018-06-16 15:25
https://kosova-info.com/keta-jane-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-te-riut-ferizajas/60%Daily2018-06-16 15:25
https://kosova-info.com/argjentine-11-islande-kjo-eshte-nota-e-messit/60%Daily2018-06-16 15:19
https://kosova-info.com/shkaterrohet-banda-e-grabitesve-ne-spanje-ja-dy-kreret-shqiptare/60%Daily2018-06-16 15:13
https://kosova-info.com/argjentine-11-islande-ja-kush-eshte-shpallur-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-16 15:11
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-peru-danimarke/60%Daily2018-06-16 15:05
https://kosova-info.com/31-aksidente-brenda-24-oreve-ne-kosove/60%Daily2018-06-16 14:57
https://kosova-info.com/messi-dhe-argjentina-deshtojne-perballe-kombetares-se-paparashikueshme-te-islandes/60%Daily2018-06-16 14:53
https://kosova-info.com/malisheva-shenon-diten-e-clirimit/60%Daily2018-06-16 14:53
https://kosova-info.com/numer-i-vogel-protestuesish-ne-shkup-kundershtojne-emrin-e-ri/60%Daily2018-06-16 14:52
https://kosova-info.com/grimeri-shqiptar-uron-vajzen-e-kim-kardashian-per-ditelindje/60%Daily2018-06-16 14:45
https://kosova-info.com/lista-e-gjate-e-shkeljeve-te-komunes-se-parteshit-sipas-auditorit/60%Daily2018-06-16 14:42
https://kosova-info.com/maradonen-e-leshojne-nervat-thyen-rregullat-e-stadiumit/60%Daily2018-06-16 14:35
https://kosova-info.com/pese-muaj-nga-vrasja-e-ivanoviqit-tahiri-po-punojme-per-gjetjen-e-autoreve-te-krimit/60%Daily2018-06-16 14:30
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-messi-deshton-nga-penalltia-2/60%Daily2018-06-16 14:25
https://kosova-info.com/rreth-2-mije-te-mitur-ne-shba-ndahen-nga-prinderit/60%Daily2018-06-16 14:19
https://kosova-info.com/kroatet-bllokojne-kaliningradin-shpalosin-nje-flamur-gjigant/60%Daily2018-06-16 14:14
https://kosova-info.com/maqedonia-dhe-greqia-te-dielen-nenshkruajne-marreveshjen-per-emrin/60%Daily2018-06-16 14:07
https://kosova-info.com/aktorja-e-njohur-po-pret-nje-bebe-por-jep-lajmin-e-hidhur/60%Daily2018-06-16 14:04
https://kosova-info.com/fals-apo-origjinal-zbuloni-cfare-eshte-telefoni-juaj/60%Daily2018-06-16 14:03
https://kosova-info.com/taksa-pas-sezonit-turistik-formula-per-banoret-e-kukesit-dhe-pakti-me-bizneset-e-kosoves/60%Daily2018-06-16 13:53
https://kosova-info.com/pamje-te-renda-si-dhe-pse-ndodhi-rrahja-qe-coi-ne-vrasjen-e-elvedin-ibrahimit/60%Daily2018-06-16 13:49
https://kosova-info.com/don-arbas-i-zbulon-sekretin-arta-bajramit/60%Daily2018-06-16 13:49
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-autostraden-ferizaj-prishtine-rrotullohet-kamioni/60%Daily2018-06-16 13:48
https://kosova-info.com/perfundon-pjesa-e-pare-probleme-per-argjentinen-dhe-messin/60%Daily2018-06-16 13:45
https://kosova-info.com/hyne-ne-pompe-te-benzines-me-maska-dhe-vjedhin-3-mije-euro/60%Daily2018-06-16 13:40
https://kosova-info.com/belgjika-mund-te-sulmohet-nga-terroristet/60%Daily2018-06-16 13:37
https://kosova-info.com/dalin-ne-shitje-biletat-per-koncertin-e-dua-lipes-ne-prishtine/60%Daily2018-06-16 13:29
https://kosova-info.com/ndryshon-rezultati-goli-i-dyte-ne-argjentine-islande-eshte-nje-befasi/60%Daily2018-06-16 13:26
https://kosova-info.com/super-gol-ne-ndeshjen-argjentina-islanda/60%Daily2018-06-16 13:22
https://kosova-info.com/haradinaj-per-incidentin-ne-decan-nderhyra-per-ta-qetesuar-situaten-askush-spati-asgje-me-mua/60%Daily2018-06-16 13:22
https://kosova-info.com/do-te-vras-shqiptari-kercenon-mesuesen-e-djalit/60%Daily2018-06-16 13:10
https://kosova-info.com/kengetari-i-hitit-despacito-publikon-kengen-e-re/60%Daily2018-06-16 13:09
https://kosova-info.com/nese-seksi-nuk-funksionon-elimino-5-armiqte-e-deshires/60%Daily2018-06-16 13:01
https://kosova-info.com/bilanci-i-se-premtes-9-persona-te-arrestuar-dhe-30-aksidente/60%Daily2018-06-16 12:58
https://kosova-info.com/shiu-shkaterroi-rruget-ne-disa-fshatra-te-suharekes-foto/60%Daily2018-06-16 12:49
https://kosova-info.com/rovena-stefa-provokon-keq-nga-dhoma-e-gjumit/60%Daily2018-06-16 12:49
https://kosova-info.com/bahtiri-shume-shpejt-hapet-ura-mbi-lumin-iber/60%Daily2018-06-16 12:46
https://kosova-info.com/dash-njofton-per-sulme-te-mundshme-terroriste-ne-kampionatin-boteror/60%Daily2018-06-16 12:41
https://kosova-info.com/e-jashtezakonshme-ja-cfare-po-ndodh-para-ndeshjes-argjentine-islande/60%Daily2018-06-16 12:40
https://kosova-info.com/befasi-per-salah-shikojeni-dhuraten-e-ditelindjes-nga-skuadra-e-egjiptit/60%Daily2018-06-16 12:34
https://kosova-info.com/mjaft-i-lyet-pucrrat-me-paste-dhembesh-nuk-e-keni-idene-cpo-i-beni-fytyres-2/60%Daily2018-06-16 12:31
https://kosova-info.com/imazhe-te-reja-nga-festa-e-cmendur-e-roza-latit/60%Daily2018-06-16 12:29
https://kosova-info.com/facebook-nuk-eshte-me-faqja-e-pare-e-botes/60%Daily2018-06-16 12:27
https://kosova-info.com/kryetari-i-decanit-tregon-per-incidentin-e-haradinajt-me-vellezerit-rizaj/60%Daily2018-06-16 12:26
https://kosova-info.com/vellai-i-beg-rizajt-konflikt-me-kryeministrin-haradinaj/60%Daily2018-06-16 12:18
https://kosova-info.com/lajm-i-rendesishem-per-bashkeatdhetaret-qe-kalojne-neper-serbi/60%Daily2018-06-16 12:15
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-kush-eshte-rezervist-te-argjentina-kunder-islandes/60%Daily2018-06-16 12:14
https://kosova-info.com/nuk-do-ta-besoni-kush-eshte-rezervist-te-argjentina-kunder-islandes/60%Daily2018-06-16 12:14
https://kosova-info.com/kengetaret-shqiptare-qe-nuk-pushuan-se-kenduari-per-lirine-e-vendit/60%Daily2018-06-16 12:08
https://kosova-info.com/france-australi-fantastike-cfare-ka-bere-kante/60%Daily2018-06-16 12:07
https://kosova-info.com/france-australi-fantastike-cfare-ka-bere-kante-2/60%Daily2018-06-16 12:07
https://kosova-info.com/kjo-eshte-lagjja-qe-nuk-u-investua-asgje-nga-qeverisja-e-shpend-ahmetit/60%Daily2018-06-16 12:03
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-argjentine-islande/60%Daily2018-06-16 11:57
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-argjentine-islande/60%Daily2018-06-16 11:57
https://kosova-info.com/hoxhaj-i-reagon-vuciqit-vrasja-e-ivanovicit-dhe-kidnapimi-i-gazetarit-serb-kane-rrenjet-ne-beograd/60%Daily2018-06-16 11:56
https://kosova-info.com/fitore-e-veshtire-e-frances-goli-vendimtar-nga-pogba/60%Daily2018-06-16 11:50
https://kosova-info.com/fitore-e-veshtire-e-frances-goli-vendimtar-nga-pogba/60%Daily2018-06-16 11:50
https://kosova-info.com/bebe-rexha-flet-me-krenari-per-vendin-e-saj-ka-dicka-ne-ujin-e-shqiptareve-jemi-te-forte/60%Daily2018-06-16 11:42
https://kosova-info.com/franca-rikthen-epersine-gol-nga-pogba/60%Daily2018-06-16 11:39
https://kosova-info.com/franca-rikthen-epersine-gol-nga-pogba/60%Daily2018-06-16 11:39
https://kosova-info.com/forcat-speciale-franceze-zbarkojne-ne-jemen/60%Daily2018-06-16 11:36
https://kosova-info.com/france-australi-dy-penalltite-thyejne-rekord-ne-nje-boteror/60%Daily2018-06-16 11:36
https://kosova-info.com/france-australi-dy-penalltite-thyejne-rekord-ne-nje-boteror-2/60%Daily2018-06-16 11:36
https://kosova-info.com/ne-cilen-pjese-te-trupit-mashkullit-i-pelqejne-prekjet-e-femres/60%Daily2018-06-16 11:33
https://kosova-info.com/gllogoc-persona-te-maskuar-dhe-me-arme-vjedhin-3000-euro-ne-nje-pompe-te-derivateve/60%Daily2018-06-16 11:32
https://kosova-info.com/penallti-edhe-per-australine-shikojeni-goditjen-e-jedinak/60%Daily2018-06-16 11:21
https://kosova-info.com/penallti-edhe-per-australine-shikojeni-goditjen-e-jedinak-2/60%Daily2018-06-16 11:21
https://kosova-info.com/edhe-nena-e-mozzik-ndjehet-krenare-per-loredanen/60%Daily2018-06-16 11:19
https://kosova-info.com/penallti-me-var-shikojeni-cfare-beri-griezmann/60%Daily2018-06-16 11:16
https://kosova-info.com/pakistan-vriten-disa-pjesetare-te-forcave-te-sigurise/60%Daily2018-06-16 11:16
https://kosova-info.com/pagesat-milioneshe-per-patente-shofer-elektronik/60%Daily2018-06-16 11:14
https://kosova-info.com/kroaci-nigeri-rekord-ende-pa-filluar-ndeshja/60%Daily2018-06-16 11:05
https://kosova-info.com/pas-15-milion-klikimesh-te-ma-cherie-butrinti-nis-pergatitjet-e-kenges-se-re/60%Daily2018-06-16 11:04
https://kosova-info.com/mehmeti-bqk-ja-ka-ndermarre-te-gjitha-masat-per-nje-stabilitet-financiar-te-qendrueshem/60%Daily2018-06-16 10:59
https://kosova-info.com/aak-ja-e-pejes-shenon-diten-e-clirimit-te-qytetit/60%Daily2018-06-16 10:55
https://kosova-info.com/proceset-qe-demtuan-sistemin-shendetesor-ne-kosove/60%Daily2018-06-16 10:48
https://kosova-info.com/france-australi-pjesa-e-pare-mbyllet-me-rezultat-te-papritur/60%Daily2018-06-16 10:45
https://kosova-info.com/france-australi-rekord-nga-mbappe/60%Daily2018-06-16 10:35
https://kosova-info.com/rrefehet-duda-balje-kur-hyra-ne-parlament-nuk-dija-mire-shqip/60%Daily2018-06-16 10:31
https://kosova-info.com/franca-e-rrezikshme-ja-cfare-eshte-duke-i-bere-australise/60%Daily2018-06-16 10:16
https://kosova-info.com/kampionati-boteror-ne-rusi-humbje-per-lirine-e-shtypit/60%Daily2018-06-16 10:13
https://kosova-info.com/nxenesit-nga-prishtina-zene-vendin-e-dyte-ne-olimpiaden-shkencore-ne-amerike/60%Daily2018-06-16 10:06
https://kosova-info.com/topi-i-boterorit-duket-i-bere-enkas-per-ronaldon/60%Daily2018-06-16 10:05
https://kosova-info.com/alban-skenderaj-paralajmeron-dicka-te-re-a-jeni-gati/60%Daily2018-06-16 10:03
https://kosova-info.com/qosja-politikanet-po-behen-milionere-qytetaret-po-varferohen/60%Daily2018-06-16 10:00
https://kosova-info.com/thertorja-malesija-ua-hedh-mbetjet-banoreve-te-lagjes-mulla-idrizi-ne-gjilan/60%Daily2018-06-16 10:00
https://kosova-info.com/kryetari-i-garacanices-kerkon-rritjen-e-sigurise-ne-shkolla/60%Daily2018-06-16 09:59
https://kosova-info.com/fytyra-juaj-duket-me-e-plakur-se-zakonisht-ndoshta-fajin-e-kane-keto-tre-gabime-qe-beni-cdo-dite/60%Daily2018-06-16 09:47
https://kosova-info.com/eleni-foureira-ne-tirane-zbulohet-data-e-koncertit-madheshtor/60%Daily2018-06-16 09:43
https://kosova-info.com/ministrja-greke-nuk-e-perkrahim-marreveshjen-maqedonia-eshte-greqi/60%Daily2018-06-16 09:42
https://kosova-info.com/kadare-nderohet-me-cmimin-e-karrieres-2/60%Daily2018-06-16 09:38
https://kosova-info.com/kreu-i-gracanices-kerkon-patrulla-policore-afer-shkollave/60%Daily2018-06-16 09:36
https://kosova-info.com/fjalet-prekese-te-flaka-krelanit-per-mikun-e-ndjere-nuk-mundem-me-besu-qe-nuk-je/60%Daily2018-06-16 09:23
https://kosova-info.com/fanellat-e-reja-te-kosoves-per-ligen-e-kombeve-foto/60%Daily2018-06-16 09:17
https://kosova-info.com/kim-kardashian-presidente-kurre-mos-thuaj-kurre/60%Daily2018-06-16 09:04
https://kosova-info.com/mocion-mosbesimi-ndaj-tsipras-pas-marreveshjes-per-emrin-e-maqedonise/60%Daily2018-06-16 09:04
https://kosova-info.com/perplasen-koke-me-koke-dy-makina-2-te-plagosur-rende/60%Daily2018-06-16 09:01
https://kosova-info.com/fluks-i-madh-i-kosovareve-ne-morine/60%Daily2018-06-16 08:55
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-france-australi/60%Daily2018-06-16 08:53
https://kosova-info.com/proteste-per-qente-e-vrare-ne-kosove-dhe-shqiperi/60%Daily2018-06-16 08:48
https://kosova-info.com/ekipi-i-kosoves-behet-gati-per-world-adventure-golf-masters-2018/60%Daily2018-06-16 08:45
https://kosova-info.com/dua-lipa-pozon-perkrah-reperit-shqiptar-ndoqi-nga-afer-koncertin-e-tij/60%Daily2018-06-16 08:44
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-e-fadil-vokrrit-ne-moshen-11-vjecare/60%Daily2018-06-16 08:38
https://kosova-info.com/hierro-e-pranon-cfare-beri-ronaldo-kunder-spanjes/60%Daily2018-06-16 08:33
https://kosova-info.com/gjilani-shenon-me-koncert-te-madh-festiv-dten-e-clirimit/60%Daily2018-06-16 08:32
https://kosova-info.com/pese-muaj-nga-vrasja-e-ivanoviqit-vuciq-alarmon-per-informacione-rreth-rastit/60%Daily2018-06-16 08:30
https://kosova-info.com/jlo-ju-cmend-ne-kete-video-falenderon-fansat-per-perkrahjen/60%Daily2018-06-16 08:29
https://kosova-info.com/het-trik-nga-ronaldo-ja-cfare-ka-bere-lopetegui/60%Daily2018-06-16 08:17
https://kosova-info.com/indi-rreth-600-milione-njerez-perballen-me-mungesen-e-ujit/60%Daily2018-06-16 08:17
https://kosova-info.com/rruga-e-kombit-pa-pagese-edhe-kete-sezon-turistik/60%Daily2018-06-16 08:13
https://kosova-info.com/buffon-bonucci-se-bashku-te-top-klubi-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-06-16 08:11
https://kosova-info.com/mengjes-si-ky-i-orinda-hutes-shtatzene-por-nuk-ndalet/60%Daily2018-06-16 08:09
https://kosova-info.com/vote-mosbesimi-ndaj-qeverise-greke-pas-vendimit-per-emrin-e-maqedonise/60%Daily2018-06-16 08:09
https://kosova-info.com/e-drejta-e-azilit-ne-be-faktet-me-te-rendesishme/60%Daily2018-06-16 08:04
https://kosova-info.com/bajgora-te-mos-krijojme-njerez-me-ndjenja-armiqesore/60%Daily2018-06-16 07:57
https://kosova-info.com/formacioni-i-kroacise-per-fitore-ndaj-nigerise/60%Daily2018-06-16 07:56
https://kosova-info.com/arrestohet-vrasesi-i-20-vjecares-shqiptare-ne-itali-ishte-klient-i-saj/60%Daily2018-06-16 07:50
https://kosova-info.com/publikoi-foto-pa-grim-luana-ua-mbyll-gojen-te-gjitheve-me-kete-pamje/60%Daily2018-06-16 07:49
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-e-festimit-nga-ronaldo-ndaj-spanjes/60%Daily2018-06-16 07:47
https://kosova-info.com/ferizaj-vdes-26-vjecari-pasi-u-godit-me-thike/60%Daily2018-06-16 07:41
https://kosova-info.com/kadare-nderohet-me-cmimin-e-karrieres/60%Daily2018-06-16 07:38
https://kosova-info.com/keshtu-fero-e-ndezi-atmosferen-ne-nje-koncert-fansat-kendojne-bashke-me-te/60%Daily2018-06-16 07:34
https://kosova-info.com/pique-sulmon-ronaldon-zbulon-cfare-bente-gjate-ndeshjes-spanje-portugali/60%Daily2018-06-16 07:27
https://kosova-info.com/shqiptaret-benin-kerdine-me-grabitje-ne-spanje-ja-kush-jane-kapot/60%Daily2018-06-16 07:25
https://kosova-info.com/samsung-galaxy-note-9-mund-te-kete-nje-bateri-te-madhe/60%Daily2018-06-16 07:25
https://kosova-info.com/vargu-i-shkeljeve-nga-komuna-e-kacanikut-sipas-auditorit/60%Daily2018-06-16 07:18
https://kosova-info.com/fifa-nis-hetimet-per-ndeshjen-egjipt-uruguaj/60%Daily2018-06-16 07:16
https://kosova-info.com/pelqehet-kenga-e-noizyt-per-nje-dite-kap-milioneshin/60%Daily2018-06-16 07:14
https://kosova-info.com/bundestagu-aprovon-ligjin-per-bashkim-familjar/60%Daily2018-06-16 07:13
https://kosova-info.com/argjentina-islanda-formacionet-e-ndeshjes-ne-grupin-d/60%Daily2018-06-16 07:11
https://kosova-info.com/meda-festoi-ditelindjen-keshtu-u-surprizua-mbreme/60%Daily2018-06-16 06:59
https://kosova-info.com/perfshihet-nga-flaket-shkolla-e-artit-u-dogj-dhe-para-4-vitesh/60%Daily2018-06-16 06:56
https://kosova-info.com/ronaldo-realizoi-het-trik-ja-cfare-duhet-te-beje-sot-messi/60%Daily2018-06-16 06:54
https://kosova-info.com/facebook-po-nderton-nje-qender-te-re-te-te-dhenave-prej-750-milione-dollaresh/60%Daily2018-06-16 06:41
https://kosova-info.com/nora-istrefi-terheq-vemendjen-me-kete-veshje-transparente/60%Daily2018-06-16 06:39
https://kosova-info.com/tahiri-thote-se-vizat-hiqen-ne-fund-te-ketij-viti-ose-ne-fillim-te-2019-es/60%Daily2018-06-16 06:36
https://kosova-info.com/pasi-u-martua-me-princin-harry-meghan-markle-i-ndalohet-ushqimi-i-saj-i-preferuar/60%Daily2018-06-16 06:34
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-france-australi/60%Daily2018-06-16 06:33
https://kosova-info.com/shba-ja-ndan-femijet-emigrante-nga-prinderit/60%Daily2018-06-16 06:31
https://kosova-info.com/dua-lipa-pozon-para-rrezeve-te-diellit-mendova-se-mund-te-shikoj/60%Daily2018-06-16 06:24
https://kosova-info.com/ne-ternoc-bajramin-e-falen-ne-stadium/60%Daily2018-06-16 06:17
https://kosova-info.com/decani-shenon-diten-e-clirimit/60%Daily2018-06-16 06:15
https://kosova-info.com/costa-mos-ia-beni-kurre-kete-gje-ronaldos/60%Daily2018-06-16 06:14
https://kosova-info.com/vranet-shi-e-stuhi-ky-eshte-moti-per-sot/60%Daily2018-06-16 06:12
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-ata-qe-duan-te-punojne-ne-zvicer-vendi-ka-mungese-te-punetoreve-te-kualifikuar/60%Daily2018-06-16 06:09
https://kosova-info.com/vajza-e-alberie-hadergjonajt-qe-ne-mengjes-tregon-format-trupore/60%Daily2018-06-16 06:05
https://kosova-info.com/de-gea-deshtoi-ndaj-portugalise-ja-cfare-i-ndodhi-pas-ndeshjes/60%Daily2018-06-16 06:04
https://kosova-info.com/ronaldo-zbulon-objektivin-e-portugalise-ne-boterorin-2018/60%Daily2018-06-16 05:57
https://kosova-info.com/shqiptari-kercenon-mesuesen-do-te-vras/60%Daily2018-06-15 22:08
https://kosova-info.com/vajza-e-kim-ne-stilin-e-nenes-ja-si-ishte-veshur-ne-qytet/60%Daily2018-06-15 22:00
https://kosova-info.com/kujdes-me-perdorimin-e-tepruar-te-smartphoneve/60%Daily2018-06-15 21:49
https://kosova-info.com/shtepia-miliona-funtash-e-robbie-williams-dhe-ayda-field/60%Daily2018-06-15 21:45
https://kosova-info.com/i-burgosuri-qellon-policet/60%Daily2018-06-15 21:44
https://kosova-info.com/trump-akuzon-obaman-e-ben-fajtor-per-aneksimin-e-krimese-nga-rusia/60%Daily2018-06-15 21:40
https://kosova-info.com/badihava-kenga-me-e-re-nga-meda/60%Daily2018-06-15 21:39
https://kosova-info.com/protesta-ne-greqi-kunder-marreveshjes-per-emrin-e-maqedonise/60%Daily2018-06-15 21:34
https://kosova-info.com/munishi-cr7-nuk-eshte-ekzekutuesi-me-i-mire-une-u-thosha-lojtareve-shkoni-festoni-para-gjuajtjeve-te-lira/60%Daily2018-06-15 21:33
https://kosova-info.com/me-kete-imazh-enca-uron-nenen-per-ditelindje/60%Daily2018-06-15 21:29
https://kosova-info.com/fiter-bajrami-hyn-ne-burgjet-shqiptare-dita-nisi-me-falje/60%Daily2018-06-15 21:28
https://kosova-info.com/kur-del-raporti-europian-per-vizat-sipas-ish-ministres-ahmetaj/60%Daily2018-06-15 21:20
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-ronaldo-pas-tri-golave-qe-ia-shenoi-spanjes/60%Daily2018-06-15 21:15
https://kosova-info.com/rita-ora-joshese-edhe-kur-del-per-blerje/60%Daily2018-06-15 21:14
https://kosova-info.com/daciq-thote-se-eshte-ende-heret-per-marreveshjen-perfundimtare-kosove-serbi/60%Daily2018-06-15 21:02
https://kosova-info.com/kur-bleona-qereti-tenton-te-duket-terheqese/60%Daily2018-06-15 21:00
https://kosova-info.com/ferrari-488-pista-pilota-privilegj-vetem-per-pilotet-foto/60%Daily2018-06-15 20:59
https://kosova-info.com/portugali-33-spanje-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-15 20:50
https://kosova-info.com/keshtu-ben-ushtrime-hashim-thaci-ne-nje-qender-te-fitnesit-ne-prishtine/60%Daily2018-06-15 20:48
https://kosova-info.com/konfiskohet-droge-ne-prizren/60%Daily2018-06-15 20:46
https://kosova-info.com/tatuazheve-te-shumta-te-rihannes-iu-shtua-edhe-nje-ne-gjoks/60%Daily2018-06-15 20:45
https://kosova-info.com/e-konfirmon-studimi-te-gjitha-pijet-energjike-kane-urine-dhe-sperme-demi/60%Daily2018-06-15 20:40
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-noizy-zbulon-pjese-nga-kenga-e-re/60%Daily2018-06-15 20:30
https://kosova-info.com/edi-rama-me-nje-fotografi-epike-pas-tri-golave-te-ronaldos/60%Daily2018-06-15 20:25
https://kosova-info.com/zgjatet-mandati-i-ushtareve-gjermane-ne-kosove/60%Daily2018-06-15 20:22
https://kosova-info.com/angela-martini-dukem-si-alien/60%Daily2018-06-15 20:15
https://kosova-info.com/gjilan-pas-shiut-gjithcka-nen-kontroll/60%Daily2018-06-15 20:11
https://kosova-info.com/vushtrri-makina-godet-biciklistin/60%Daily2018-06-15 20:05
https://kosova-info.com/me-shume-merite-ronaldo-shpallet-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-15 20:05
https://kosova-info.com/ne-diten-e-bajramit-u-vodh-xhamia-ne-prishtine/60%Daily2018-06-15 20:00
https://kosova-info.com/luana-vishet-aq-ngushte-ne-kete-kostum-provokon-nga-ashensori/60%Daily2018-06-15 20:00
https://kosova-info.com/nese-keni-iphone-mos-e-perditesoni-ne-ios-11-4/60%Daily2018-06-15 19:55
https://kosova-info.com/ronaldo-shkelqen-ne-barazimin-dramatik-mes-portugalise-dhe-spanjes/60%Daily2018-06-15 19:51
https://kosova-info.com/treni-nis-qarkullimin-neper-skenderaj/60%Daily2018-06-15 19:50
https://kosova-info.com/shkurte-fejza-uron-permes-kesaj-fotografie/60%Daily2018-06-15 19:46
https://kosova-info.com/kur-pushimet-kthehen-ne-tmerr-per-shkak-te-peshkaqenit/60%Daily2018-06-15 19:45
https://kosova-info.com/kosovaret-ne-kredi-deri-ne-fyt/60%Daily2018-06-15 19:34
https://kosova-info.com/keshtu-nis-dita-per-alberie-hadergjonajn/60%Daily2018-06-15 19:31
https://kosova-info.com/trajneri-i-argjentines-deklarohet-para-ndeshjes-me-islanden/60%Daily2018-06-15 19:31
https://kosova-info.com/italia-dhe-franca-kerkojne-krijimin-e-qendrave-per-migrante-ne-afrike/60%Daily2018-06-15 19:25
https://kosova-info.com/spektakel-ne-kupen-e-botes-spanja-permbyse-portugaline/60%Daily2018-06-15 19:16
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-perballet-me-greve-pas-dyfishimit-te-rroges-se-tij/60%Daily2018-06-15 19:16
https://kosova-info.com/per-me-pak-se-24-ore-noizy-arrin-milioneshin/60%Daily2018-06-15 19:15
https://kosova-info.com/pamje-te-rralla-tornado-godet-shqiperine/60%Daily2018-06-15 19:00
https://kosova-info.com/era-pozon-mbi-veture-shfaqet-pa-mbathje/60%Daily2018-06-15 18:59
https://kosova-info.com/super-cristiano-ronaldo-portugalia-rikthen-epersine/60%Daily2018-06-15 18:47
https://kosova-info.com/serbia-e-perdori-ushtrine-jugosllave-per-qellime-lufte/60%Daily2018-06-15 18:46
https://kosova-info.com/ryva-kajtazi-zbulon-nje-pjese-te-kenges-se-re/60%Daily2018-06-15 18:44
https://kosova-info.com/ronaldo-i-pandalshem-thyen-rekord-edhe-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-15 18:34
https://kosova-info.com/pamje-te-rralla-kur-kadri-veseli-gjuan-me-kallashnikov/60%Daily2018-06-15 18:30
https://kosova-info.com/andrra-dhe-sinani-urojne-me-imazhin-me-te-kendshem/60%Daily2018-06-15 18:30
https://kosova-info.com/costa-dhuron-spektakel-dhe-barazon-rezultatin/60%Daily2018-06-15 18:26
https://kosova-info.com/shkaktaret-e-kancerit-studimi-ndikon-menyra-e-jeteses/60%Daily2018-06-15 18:21
https://kosova-info.com/eulex-i-ne-kosove-ide-e-mire-zbatim-i-keq/60%Daily2018-06-15 18:16
https://kosova-info.com/unikkatil-me-pas-bajram-cdo-dite-une-i-kisha-pase/60%Daily2018-06-15 18:15
https://kosova-info.com/pergjuesit-te-flene-te-qete-instagrami-heq-dore-nga-roli-i-spiunit/60%Daily2018-06-15 18:09
https://kosova-info.com/penallti-per-portugaline-shikoni-mrekulline-e-ronaldos/60%Daily2018-06-15 18:06
https://kosova-info.com/paraqitje-e-rralle-publike-e-assadit-fale-bajramin-ne-xhami/60%Daily2018-06-15 18:01
https://kosova-info.com/stresi-rikthehet-me-te-dashuren-keshtu-uruan-ata/60%Daily2018-06-15 18:00
https://kosova-info.com/im-a-mess-publikohet-nga-bebe-rexha/60%Daily2018-06-15 18:00
https://kosova-info.com/apple-sfidon-policine-bllokon-aksesin-ne-aparatet-iphone/60%Daily2018-06-15 17:56
https://kosova-info.com/nese-messi-do-te-ishte-brazilian-do-ta-kishte-fituar-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-15 17:51
https://kosova-info.com/te-dielen-nenshkruhet-marreveshja-per-emrin-e-maqedonise/60%Daily2018-06-15 17:46
https://kosova-info.com/si-te-humbni-4-kg-per-10-dite/60%Daily2018-06-15 17:44
https://kosova-info.com/lineker-tallet-me-suarezin/60%Daily2018-06-15 17:39
https://kosova-info.com/mbase-se-shpejti-nga-klajdi-haruni-dhe-bruno/60%Daily2018-06-15 17:30
https://kosova-info.com/recica-ne-uashington-flet-per-mundesine-e-punesimit-sezonal-te-kosovareve-ne-shba/60%Daily2018-06-15 17:30
https://kosova-info.com/komentatori-i-televizionit-shqiptar-perkrah-serbine-kunder-shqiptareve-te-zvicres/60%Daily2018-06-15 17:22
https://kosova-info.com/kolona-te-gjate-ne-kufi-te-kosoves-foto/60%Daily2018-06-15 17:12
https://kosova-info.com/maroku-0-1-iran-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-15 17:12
https://kosova-info.com/sanksionet-e-shba-ve-ndaj-iranit-nike-i-le-pa-kepuce-iranianet-para-ndeshjes-me-marokun/60%Daily2018-06-15 17:04
https://kosova-info.com/milioneret-e-listes-serbe/60%Daily2018-06-15 17:01
https://kosova-info.com/duke-marre-rreze-dielli-noizy-thote-dy-fjale-per-festen/60%Daily2018-06-15 17:00
https://kosova-info.com/autogoli-i-minutes-se-94-ia-sjelle-fitoren-iranit/60%Daily2018-06-15 16:57
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-portugali-spanje/60%Daily2018-06-15 16:46
https://kosova-info.com/trump-obama-eshte-fajtor-pse-rusia-ka-aneksuar-krimene/60%Daily2018-06-15 16:41
https://kosova-info.com/cr7-e-pranon-denimin-me-dy-vite-burg-me-kusht-dhe-nje-denim-me-gjobe/60%Daily2018-06-15 16:40
https://kosova-info.com/rama-te-gatshem-ti-kthejme-bashkatdhetaret-qe-banojne-ilegalisht-ne-vende-te-be-se/60%Daily2018-06-15 16:31
https://kosova-info.com/per-festen-e-bajramit-shkurte-gashi-ju-prezanton-shtepine-luksoze/60%Daily2018-06-15 16:30
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-eshte-trajneri-me-i-keq-me-te-cilin-kam-punuar/60%Daily2018-06-15 16:29
https://kosova-info.com/tri-metoda-natyrale-per-te-ulur-tensionin-e-larte-2/60%Daily2018-06-15 16:19
https://kosova-info.com/zyrtare-xhaka-nenshkruan-kontrate-afatgjate-me-arsenalin/60%Daily2018-06-15 16:15
https://kosova-info.com/pasi-u-tha-se-e-tradhetoi-dua-lipan-flet-isaac-carew/60%Daily2018-06-15 16:10
https://kosova-info.com/regjimi-i-asadit-vret-civilet-edhe-ne-bajram/60%Daily2018-06-15 16:10
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-hani-pas-ramazanit/60%Daily2018-06-15 15:58
https://kosova-info.com/neymar-jam-me-i-miri-ne-bote-sepse-cr7-dhe-messi/60%Daily2018-06-15 15:56
https://kosova-info.com/finlanda-denon-me-burgim-te-perjetshem-sulmuesin-me-thike/60%Daily2018-06-15 15:55
https://kosova-info.com/enca-ne-kerkim-te-nje-mashkulli-seksi-po-i-duhet-per-nje-projekt/60%Daily2018-06-15 15:54
https://kosova-info.com/maroku-0-0-iran-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-06-15 15:48
https://kosova-info.com/opozita-e-zhurmshme-por-pa-ide/60%Daily2018-06-15 15:43
https://kosova-info.com/sipas-horoskopit-ju-duhet-ti-thoni-gjithmone-partnerit-keto-tri-gjera/60%Daily2018-06-15 15:38
https://kosova-info.com/meta-dhe-presidenti-i-bundestagut-flasin-per-perfundimin-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2018-06-15 15:36
https://kosova-info.com/deshtuan-me-griezmann-barca-gjen-dy-lojtare-tjere/60%Daily2018-06-15 15:25
https://kosova-info.com/edhe-ne-bashqe-yllka-del-me-shume-stil/60%Daily2018-06-15 15:24
https://kosova-info.com/de-bruyne-gati-sa-nuk-ia-theu-kemben-januzajt-ne-stervitje/60%Daily2018-06-15 15:10
https://kosova-info.com/te-pasmet-shperthyese-te-aurela-hoxhes/60%Daily2018-06-15 15:03
https://kosova-info.com/mercedesi-terheq-774-mije-vetura/60%Daily2018-06-15 15:01
https://kosova-info.com/zhduket-22-vjecarja-familjaret-kerkojne-ndihme-per-gjetjen-e-nenes-se-dy-femijeve/60%Daily2018-06-15 15:01
https://kosova-info.com/trajneri-i-egjiptit-ja-pse-salah-nuk-luajti-ndaj-uruguait/60%Daily2018-06-15 14:53
https://kosova-info.com/habilaj-zbardhen-rolet-e-tre-zyrtareve-te-policise-ne-arrati/60%Daily2018-06-15 14:50
https://kosova-info.com/orhani-tregon-se-cka-i-beri-efekti-sherbet-per-kete-bajram/60%Daily2018-06-15 14:43
https://kosova-info.com/egjipt-0-1-uruguai-ja-kush-eshte-shpallur-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-06-15 14:40
https://kosova-info.com/deshtimi-i-kosoves-se-re-me-pasoja-te-medha-per-kosoven/60%Daily2018-06-15 14:38
https://kosova-info.com/adea-pula-sjell-pamje-nga-pushimet-ketu-po-e-pret-festen/60%Daily2018-06-15 14:30
https://kosova-info.com/qeveria-demanton-avdullah-hotin-per-pagat-e-nepunesve-civil/60%Daily2018-06-15 14:27
https://kosova-info.com/jeni-te-merzitur-keto-ushqime-do-ju-kthejne-humorin/60%Daily2018-06-15 14:25
https://kosova-info.com/egjipti-liron-3-747-te-burgosur-per-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2018-06-15 14:23
https://kosova-info.com/egjipt-0-1-uruguai-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-06-15 14:23
https://kosova-info.com/edhe-dua-lipa-uron-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2018-06-15 14:17
https://kosova-info.com/trump-vendos-tarifa-25-perqind-ne-produktet-kineze/60%Daily2018-06-15 14:09
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-maroku-iran/60%Daily2018-06-15 14:06
https://kosova-info.com/tre-dashurite-qe-kalojme-ne-jete/60%Daily2018-06-15 14:03
https://kosova-info.com/gent-fatali-zgjedh-kete-kenge-per-te-uruar-festen/60%Daily2018-06-15 13:59
https://kosova-info.com/egjipt-uruguaj-goli-i-fitores-ne-minutat-e-fundit/60%Daily2018-06-15 13:52
https://kosova-info.com/gjendet-i-gjalle-gazetari-serb-qe-u-zhduk-para-dy-diteve/60%Daily2018-06-15 13:52
https://kosova-info.com/feste-edhe-ne-shtepine-e-remzie-osmanit-tradita/60%Daily2018-06-15 13:44
https://kosova-info.com/zelanda-e-re-e-ngopur-nga-turistet-i-takson/60%Daily2018-06-15 13:43
https://kosova-info.com/fortnite-i-ben-125-milione-lojtare-per-me-pak-se-nje-vit/60%Daily2018-06-15 13:43
https://kosova-info.com/frika-nga-cilesia-e-ushqimit/60%Daily2018-06-15 13:36
https://kosova-info.com/kim-kardashian-me-fjale-prekese-per-ditelindjen-e-vajzes/60%Daily2018-06-15 13:31
https://kosova-info.com/7-gjerat-e-pazakonta-qe-femrat-gjejne-terheqese-tek-meshkujt/60%Daily2018-06-15 13:23
https://kosova-info.com/e-dashura-e-mozzik-vjen-me-kenge-te-re-sonnenbrille/60%Daily2018-06-15 13:16
https://kosova-info.com/vershohen-shtepite-ne-krushe-foto/60%Daily2018-06-15 13:13
https://kosova-info.com/statistikat-e-pjeses-se-pare-mes-egjiptit-dhe-uruguait/60%Daily2018-06-15 13:01
https://kosova-info.com/premiere-hiphop-lansohet-audio-nga-bimbimma-dhe-keppman/60%Daily2018-06-15 12:57
https://kosova-info.com/pleqeria-e-xhavit-halitit-skane-fund-konfliktet-ne-seanca/60%Daily2018-06-15 12:55
https://kosova-info.com/haziri-festa-e-bajramit-si-solidaritet-e-perkushtim-per-te-ndihmuar-njeri-tjetrin/60%Daily2018-06-15 12:50
https://kosova-info.com/rryma-e-mbyti-nje-lope-ne-suhareke/60%Daily2018-06-15 12:43
https://kosova-info.com/me-kete-foto-qesharake-stupcat-urojne-festen/60%Daily2018-06-15 12:39
https://kosova-info.com/oconnell-uron-bajramin/60%Daily2018-06-15 12:39
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-gjerman-hapje-e-kushtezuar-e-negociatave-me-shqiperine-dhe-maqedonine/60%Daily2018-06-15 12:36
https://kosova-info.com/zyrtare-real-madrid-siguron-nje-perforcim-te-ri/60%Daily2018-06-15 12:34
https://kosova-info.com/ky-veprim-i-capital-t-se-per-festen-e-bajramit-do-ju-habite-shikoni-cka-ben/60%Daily2018-06-15 12:23
https://kosova-info.com/ronaldo-ky-eshte-trajneri-me-i-dobet-ne-karrieren-time/60%Daily2018-06-15 12:20
https://kosova-info.com/thyhet-dhe-plackitet-xhamia-ne-prishtine-ne-diten-e-bajramit/60%Daily2018-06-15 12:08
https://kosova-info.com/publikohet-daja-nga-bes-kallaku-dhe-ermal-fejzullahu/60%Daily2018-06-15 12:04
https://kosova-info.com/si-te-ruani-jetegjatesine-e-baterise-se-telefonit-apo-laptopit-tuaj/60%Daily2018-06-15 11:56
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-uron-bajramin-shfaqet-e-mbuluar-ne-xhami/60%Daily2018-06-15 11:55
https://kosova-info.com/kompania-publike-e-mbeturinave-qe-i-ndane-ne-grupe-punetoret-per-pagat/60%Daily2018-06-15 11:50
https://kosova-info.com/do-te-befasoheni-me-numrin-e-golave-te-shenuar-nga-ronaldo-kunder-spanjes/60%Daily2018-06-15 11:50
https://kosova-info.com/tri-metoda-natyrale-per-te-ulur-tensionin-e-larte/60%Daily2018-06-15 11:50
https://kosova-info.com/kina-premton-pergjigje-te-shpejte-ndaj-tarifave-amerikane/60%Daily2018-06-15 11:49
https://kosova-info.com/adios-real-madrid-navas-ne-serie-a/60%Daily2018-06-15 11:36
https://kosova-info.com/billy-tregon-pse-u-nda-nga-angelina/60%Daily2018-06-15 11:30
https://kosova-info.com/don-lush-gjergji-sherben-kafe-per-nder-te-bajramit/60%Daily2018-06-15 11:26
https://kosova-info.com/lopetegui-shet-yllin-e-madh-nga-real-madrid/60%Daily2018-06-15 11:25
https://kosova-info.com/autostrada-e-hapur-ne-fundjave-punimet-rinisin-serish-te-henen-ne-mengjes/60%Daily2018-06-15 11:15
https://kosova-info.com/moti-per-vikend-i-pa-pershtatshem-per-plazh/60%Daily2018-06-15 11:06
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-plagosjen-ne-ferizaj-publikohet-fotografia-e-viktimes/60%Daily2018-06-15 11:00
https://kosova-info.com/cenari-habit-serish-me-reagimin-ka-te-beje-me-shqiperine/60%Daily2018-06-15 11:00
https://kosova-info.com/arbereshet-me-veshje-kombetare-rrugeve-te-prishtines/60%Daily2018-06-15 10:51
https://kosova-info.com/kryeministri-viziton-babain-ne-qkuk-me-ty-plak-gjithnje/60%Daily2018-06-15 10:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-egjipt-uruguaj/60%Daily2018-06-15 10:46
https://kosova-info.com/grumbullohen-parate-e-nevojshme-per-sherimin-e-halil-halilit/60%Daily2018-06-15 10:43
https://kosova-info.com/urimi-i-rektorit-demaj-per-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2018-06-15 10:37
https://kosova-info.com/zyrtare-egjipt-uruguaj-lajm-i-keq-nga-salah/60%Daily2018-06-15 10:32
https://kosova-info.com/pjese-e-klipit-te-ri-te-noizyt-edhe-kjo-modele-seksi-nuk-ka-pasur-se-si-te-mungoje/60%Daily2018-06-15 10:30
https://kosova-info.com/tifozet-nuk-besojne-te-suksesi-i-gjermanise-ne-boterorin-2018/60%Daily2018-06-15 10:19
https://kosova-info.com/prania-e-metutjeshme-e-eulex-it-ne-kosove-e-domosdoshme/60%Daily2018-06-15 10:19
https://kosova-info.com/emocionuese-keshtu-nisi-dita-e-fiter-bajramit-per-deputeten-ganimete-musliu/60%Daily2018-06-15 10:03
https://kosova-info.com/marketet-e-shfrytezojne-festen-i-rrisin-cmimet-per-bajram/60%Daily2018-06-15 09:53
https://kosova-info.com/ancelotti-zbulon-ku-deshiron-te-punoje-ne-te-ardhmen/60%Daily2018-06-15 09:47
https://kosova-info.com/limaj-viziton-bik-un-per-bajram/60%Daily2018-06-15 09:46
https://kosova-info.com/dhurimi-i-gjakut-per-te-shpetuar-jete/60%Daily2018-06-15 09:41
https://kosova-info.com/dallimet-themelore-dashurise-dhe-te-renit-ne-dashuri/60%Daily2018-06-15 09:37
https://kosova-info.com/super-perforcimi-i-veres-2018-gundogan-te-barcelona/60%Daily2018-06-15 09:37
https://kosova-info.com/albin-kurti-uron-fiter-bajramin-video/60%Daily2018-06-15 09:33
https://kosova-info.com/labi-uron-festen-me-i-lumtur-se-kurre-konfirmon-se-po-behet-baba/60%Daily2018-06-15 09:27
https://kosova-info.com/ministri-hasani-viziton-bashkesine-islame-ne-gjilan-cdo-dite-duhet-te-jemi-prane-njeri-tjetrit-dhe-ti-zgjasim-doren-e-ndihmes/60%Daily2018-06-15 09:26
https://kosova-info.com/ministri-hasani-viziton-bashkesine-islame-ne-gjilan-cdo-dite-duhet-te-jemi-prane-njeri-tjetrit-dhe-ti-zgjasim-doren-e-ndihmes-2/60%Daily2018-06-15 09:26
https://kosova-info.com/sarri-zgjedh-ekipin-e-ri-transferon-hysajn/60%Daily2018-06-15 09:24
https://kosova-info.com/marcelo-bielsa-trajneri-me-i-paguar-ne-historine-e-leeds-united/60%Daily2018-06-15 09:19
https://kosova-info.com/ahmeti-ta-shfrytezojme-kete-feste-ti-vizitojme-te-afermit-e-ta-shprehim-solidaritetin-me-ta/60%Daily2018-06-15 09:19
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-uron-bajramin-shendet-paqe-e-lumturi/60%Daily2018-06-15 09:17
https://kosova-info.com/veseli-uron-ternaven-qytetaret-tane-kane-qene-cdo-here-solidare-prandaj-jane-shenuar-suksese-te-medha/60%Daily2018-06-15 09:14
https://kosova-info.com/boateng-lamtumire-bayern-munich/60%Daily2018-06-15 09:07
https://kosova-info.com/haradinaj-per-bajram-u-sherben-byreke-policeve-foto/60%Daily2018-06-15 09:05
https://kosova-info.com/me-kete-foto-e-uroi-almeda-festen-e-bajramit/60%Daily2018-06-15 09:04
https://kosova-info.com/llokuma-te-shpejte-per-festen-e-bajramit/60%Daily2018-06-15 09:02
https://kosova-info.com/drenas-e-gjen-granaten-e-dores-ne-garazh/60%Daily2018-06-15 08:58
https://kosova-info.com/tifozet-shqiptare-e-sulmojne-komentatorin-e-tvsh-se-qe-tha-se-eshte-tifoz-i-serbise-ne-rusi/60%Daily2018-06-15 08:54
https://kosova-info.com/te-reshurat-shtojne-aksidentet-policia-ben-thirrje-per-kujdes/60%Daily2018-06-15 08:43
https://kosova-info.com/i-rrahin-prinderit-ne-naten-bajramit/60%Daily2018-06-15 08:37
https://kosova-info.com/bytyqi-uroj-qe-ne-kete-dite-feste-e-cdo-dite-tjeter-te-keni-gezim-e-lumturi-ne-familjet-tuaja/60%Daily2018-06-15 08:25
https://kosova-info.com/flori-mumajesi-perkrah-te-dashuren-e-mozzik-per-projektin-e-ri/60%Daily2018-06-15 08:24
https://kosova-info.com/perfitimet-e-akullit-qe-do-tiu-cudisin/60%Daily2018-06-15 08:19
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-per-dhunim/60%Daily2018-06-15 08:13
https://kosova-info.com/ky-reper-shqiptar-sot-feston-ditelindjen/60%Daily2018-06-15 08:04
https://kosova-info.com/grabitje-e-armatosur-ne-nje-pompe-te-derivateve-ne-peje/60%Daily2018-06-15 07:58
https://kosova-info.com/adriana-lima-shkrimtarit-turk-ti-solle-magji-ne-jeten-time/60%Daily2018-06-15 07:51
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-e-gezofshim-festen-e-bajramit-ne-harmoni-fetare-sic-dime-ne-shqiptaret/60%Daily2018-06-15 07:49
https://kosova-info.com/policia-arreston-nje-nene-rome-i-keqtrajtoi-dhe-me-pas-i-braktisi-femijet/60%Daily2018-06-15 07:42
https://kosova-info.com/dy-te-plagosur-ne-ferizaj-nga-te-shtenat-me-arme/60%Daily2018-06-15 07:32
https://kosova-info.com/tevez-zbulon-se-cfare-do-te-beje-messi-ne-kampionatin-boteror-2018/60%Daily2018-06-15 07:30
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-vidal-ne-serie-a/60%Daily2018-06-15 07:22
https://kosova-info.com/gjermania-beson-se-ka-parandaluar-nje-sulm-terrorist/60%Daily2018-06-15 07:15
https://kosova-info.com/ciljeta-uron-festen-me-nje-video-te-vecante-nga-falja-e-bajramit/60%Daily2018-06-15 07:14
https://kosova-info.com/festa-e-fiter-bajramit-mijera-besimtare-ne-bulevardin-deshmoret-e-kombit/60%Daily2018-06-15 07:05
https://kosova-info.com/unikkatili-eshte-i-shtrenjte-ky-eshte-cmimi-i-tij-per-nje-koncert/60%Daily2018-06-15 07:02
https://kosova-info.com/themelimi-i-ushtrise-se-kosoves-me-ndryshime-kushtetuese-apo-me-ligj/60%Daily2018-06-15 07:00
https://kosova-info.com/estrada-urojne-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2018-06-15 06:53
https://kosova-info.com/portugali-spanje-formacionet-e-super-ndeshjes-ne-grupin-b/60%Daily2018-06-15 06:51
https://kosova-info.com/zevendesministri-makolli-vizitoi-shtepine-e-pleqve-me-rastin-e-festes-se-bajramit-te-madh/60%Daily2018-06-15 06:50
https://kosova-info.com/real-madrid-paraqet-oferten-e-pare-per-blerjen-e-alisson/60%Daily2018-06-15 06:47
https://kosova-info.com/shtyrja-e-implementimit-te-383-per-shkak-te-marreveshjes/60%Daily2018-06-15 06:42
https://kosova-info.com/portugali-spanje-sot-super-ndeshja-e-grupit-b-ne-boterorin-2018/60%Daily2018-06-15 06:37
https://kosova-info.com/shihni-cfare-byreku-e-ka-gatuar-alberije-hadergjonaj/60%Daily2018-06-15 06:36
https://kosova-info.com/vajza-nese-ka-keto-karakteristika-eshte-i-duhuri/60%Daily2018-06-15 06:35
https://kosova-info.com/mundo-deportivo-zbulon-perforcimin-e-ri-te-barcelones-3/60%Daily2018-06-15 06:33
https://kosova-info.com/meta-harmonia-nderfetare-te-udheheqe-shoqerine-tone/60%Daily2018-06-15 06:27
https://kosova-info.com/valencia-cakton-cmimin-per-shitjen-e-zazas-2/60%Daily2018-06-15 06:27
https://kosova-info.com/el-shaarawy-zyrtarizon-ekipin-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-06-15 06:22
https://kosova-info.com/opozita-greke-mocion-mosbesimi-ndaj-qeverise-tsipras/60%Daily2018-06-15 06:21
https://kosova-info.com/ia-kishte-njellosur-emrin-por-ja-cka-ben-sot-dafina-zeqiri-per-noizyn/60%Daily2018-06-15 06:19
https://kosova-info.com/tare-gjen-perforcimin-e-ri-ne-lazio/60%Daily2018-06-15 06:16
https://kosova-info.com/moti-per-ditet-e-ardhshme-ne-kosove/60%Daily2018-06-15 06:14
https://kosova-info.com/chelsea-mberrin-ne-itali-fillojne-bisedimet-per-blerjen-e-mbrojtesit-te-juventusit/60%Daily2018-06-15 06:10
https://kosova-info.com/falet-fiter-bajrami-ne-bajgore-te-gjithe-me-plisa-ne-koke/60%Daily2018-06-15 06:08
https://kosova-info.com/gold-ag-e-uroj-i-pari-fiter-bajramin-shfaqet-prane-femres-me-te-shtrenjte-per-te/60%Daily2018-06-15 06:07
https://kosova-info.com/nga-sot-gjykata-kushtetuese-eshte-e-bllokuar-per-vendimmarrje/60%Daily2018-06-15 06:05
https://kosova-info.com/egjipt-uruguaj-formacionet-e-skuadrave-per-duelin-e-grupit-a/60%Daily2018-06-15 06:03
https://kosova-info.com/femijet-po-perballen-me-obezitet-te-dyfishte/60%Daily2018-06-15 06:02
https://kosova-info.com/muslimanet-ne-rajon-falin-namazin-e-fiter-e-bajramit/60%Daily2018-06-15 06:01
https://kosova-info.com/naim-ternava-ne-faljen-e-bajramit-te-angazhohemi-per-te-miren-e-perbashket/60%Daily2018-06-15 05:52
https://kosova-info.com/vdes-rock-kitaristi-i-grupit-jericho-suad-jamini/60%Daily2018-06-14 23:03
https://kosova-info.com/premiere-noizy-dhe-raf-camora-sjellin-kengen-e-re-toto/60%Daily2018-06-14 22:07
https://kosova-info.com/real-madrid-me-oferte-marramendese-per-alisson/60%Daily2018-06-14 22:02
https://kosova-info.com/mjaft-i-lyet-pucrrat-me-paste-dhembesh-nuk-e-keni-idene-cpo-i-beni-fytyres/60%Daily2018-06-14 22:01
https://kosova-info.com/gjermania-zgjat-per-nje-vit-misionin-ushtarak-ne-mesdhe/60%Daily2018-06-14 21:53
https://kosova-info.com/bernabiq-therret-shba-ne-dhe-be-ne-qe-te-ndikojne-mbi-prishtinen/60%Daily2018-06-14 21:50
https://kosova-info.com/me-kete-fustan-te-shkurter-ilda-bejleri-hapi-kampionatin-boteror/60%Daily2018-06-14 21:42
https://kosova-info.com/personat-e-vetmuar-jane-dyfish-me-te-prire-te-vdesin-nga-semundjet-e-zemres/60%Daily2018-06-14 21:41
https://kosova-info.com/pacolli-nuk-eshte-ne-rregull-qe-vetem-zyrtareve-te-larte-tju-rriten-pagat/60%Daily2018-06-14 21:39
https://kosova-info.com/ne-kaliforni-do-te-votohet-per-ndarje-kete-nentor/60%Daily2018-06-14 21:35
https://kosova-info.com/e-papritur-komentatori-i-televizionit-publik-shqiptar-thote-se-eshte-tifoz-i-serbise-ne-rusi/60%Daily2018-06-14 21:31
https://kosova-info.com/shperthen-kanalizimi-ne-rrugen-b-kundermon-mati-1-foto/60%Daily2018-06-14 21:31
https://kosova-info.com/as-dhurata-nuk-ngurron-te-duket-bukur-kesaj-here-shkelqen-ne-te-bardha/60%Daily2018-06-14 21:24
https://kosova-info.com/nje-lojtar-si-ai-nuk-do-te-luante-kurre-ne-ekipin-tim/60%Daily2018-06-14 21:18
https://kosova-info.com/meta-uron-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2018-06-14 21:12
https://kosova-info.com/shume-fshatra-pa-energji-elektrike/60%Daily2018-06-14 21:10
https://kosova-info.com/albatrit-muciqi-keshtu-e-reklamon-veturen-luksoze/60%Daily2018-06-14 21:09
https://kosova-info.com/xiaomi-prezanton-smartfone-te-nivelit-te-pare-redmi-6-dhe-6a/60%Daily2018-06-14 21:00
https://kosova-info.com/skivi-i-rrethuar-nga-femrat-ka-dy-fjale-per-to/60%Daily2018-06-14 20:53
https://kosova-info.com/vdes-basisti-i-grupit-jericho-suad-jamini/60%Daily2018-06-14 20:50
https://kosova-info.com/pergjigjia-e-gjermanise-per-america-first-eshte-europe-united/60%Daily2018-06-14 20:46
https://kosova-info.com/mesohet-emri-i-skuadres-se-re-te-gianluigi-buffon/60%Daily2018-06-14 20:40
https://kosova-info.com/banoret-e-shipitulles-dhe-hades-ultimatum-qeverise/60%Daily2018-06-14 20:39
https://kosova-info.com/rreshqitje-dheu-nga-reshjet-bllokohet-rruga-kukes-peshkopi/60%Daily2018-06-14 20:35
https://kosova-info.com/ndodh-edhe-kjo-morena-taraku-shahet-publikisht-me-ndjekesit/60%Daily2018-06-14 20:34
https://kosova-info.com/perse-fleme/60%Daily2018-06-14 20:30
https://kosova-info.com/keto-jane-tri-super-ndeshjet-qe-na-presin-neser-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-14 20:30
https://kosova-info.com/video-dhe-foto-nga-vershimet-ne-prishtine/60%Daily2018-06-14 20:28
https://kosova-info.com/luiz-ndryshon-skuader-mbetet-ne-premierlige/60%Daily2018-06-14 20:23
https://kosova-info.com/rivalja-e-kim-kardashian-cmend-rrjetet-sociale-me-keto-foto/60%Daily2018-06-14 20:17
https://kosova-info.com/diete-vegane-per-tu-dobesuar/60%Daily2018-06-14 20:10
https://kosova-info.com/vershime-ne-shtime-bllokohet-oborri-i-komunes/60%Daily2018-06-14 20:09
https://kosova-info.com/britania-e-madhe-kerkon-punetore-lehtesohen-procedurat/60%Daily2018-06-14 19:56
https://kosova-info.com/zyrtare-griezmann-zbulon-skuadren-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-06-14 19:54
https://kosova-info.com/ministri-yagcilar-komenton-vendimin-e-kryeministrit-per-paga/60%Daily2018-06-14 19:49
https://kosova-info.com/prapaskenat-e-klipit-te-luana-vjollces-cfare-nuk-keni-pare/60%Daily2018-06-14 19:48
https://kosova-info.com/dashuria-e-nenes-ndikon-ne-madhesine-e-trurit-te-femijes/60%Daily2018-06-14 19:46
https://kosova-info.com/gjermanet-tronditen-ne-rusi-ketu-do-te-qendrojme-ne/60%Daily2018-06-14 19:40
https://kosova-info.com/klaudia-pepa-me-levizje-provokuese-ne-market-shikoni-reagimin-e-qytetareve/60%Daily2018-06-14 19:32
https://kosova-info.com/keto-jane-pese-skuadrat-qe-po-e-kerkojne-mario-gotzen/60%Daily2018-06-14 19:25
https://kosova-info.com/decani-i-ngre-permednore-ish-luftetarit-te-uck-se-qe-u-vra-ne-maqedoni-beg-riza/60%Daily2018-06-14 19:20
https://kosova-info.com/policia-po-plaket-ska-para-per-pensione-te-parakohshme/60%Daily2018-06-14 19:18
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-paralajmeron-dicka-te-re/60%Daily2018-06-14 19:13
https://kosova-info.com/cr7-kercenon-spanjen-nje-dite-para-ndeshjes/60%Daily2018-06-14 19:10
https://kosova-info.com/ne-gjykimin-e-arben-bashotes-prokuroria-kerkon-mase-te-sigurise-per-pronen-10-hektareshe/60%Daily2018-06-14 19:07
https://kosova-info.com/besimtaret-myslimane-perfundojne-agjerimin-neser-fiter-bajrami-myftiu-ternava-jep-mesazhin-e-tij/60%Daily2018-06-14 18:51
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-real-madridit-shperthen-ne-lot-gjate-prezantimit/60%Daily2018-06-14 18:46
https://kosova-info.com/cfare-dhe-sa-duhet-te-hani-pas-ushtrimeve/60%Daily2018-06-14 18:41
https://kosova-info.com/viva-fresh-ne-mitrovice-jep-falas-ullinjte-me-afat-te-skaduar/60%Daily2018-06-14 18:39
https://kosova-info.com/isa-mustafa-uron-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2018-06-14 18:34
https://kosova-info.com/njihuni-me-fermerin-nga-vushtrria-qe-kujdeset-per-300-krere-drere/60%Daily2018-06-14 18:31
https://kosova-info.com/reshitaj-ofron-perkrahje-per-studentet-e-upz-se/60%Daily2018-06-14 18:24
https://kosova-info.com/hierro-respekt-per-portugaline-na-presin-tri-finale/60%Daily2018-06-14 18:21
https://kosova-info.com/dy-aksidente-ne-rrugen-prishtine-peje/60%Daily2018-06-14 18:18
https://kosova-info.com/erezat-llojet-dhe-si-ti-perdorim-ne-kuzhine/60%Daily2018-06-14 18:15
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-real-madridit-merr-vendimin-perfundimtar-per-ronaldon/60%Daily2018-06-14 18:13
https://kosova-info.com/dua-lipa-nga-koncerti-i-orlandos-tregon-cdo-pjese-te-trupit/60%Daily2018-06-14 18:10
https://kosova-info.com/mbrojtja-e-te-akuzuarit-per-terrorizem-kerkon-nga-apeli-lirimin-e-tij-nga-akuza/60%Daily2018-06-14 18:10
https://kosova-info.com/trump-junckerit-ju-jeni-vrases-brutal/60%Daily2018-06-14 18:10
https://kosova-info.com/ministri-serb-uron-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2018-06-14 18:02
https://kosova-info.com/nju-jorku-padit-fondacionin-trump/60%Daily2018-06-14 18:00
https://kosova-info.com/julen-lupetegui-sot-eshte-dita-me-e-lumtur-e-jetes-sime/60%Daily2018-06-14 17:57
https://kosova-info.com/imazhe-te-reja-nga-dhurata-dora-kaq-terheqese-duket-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-06-14 17:49
https://kosova-info.com/fiat-500x-me-pamje-me-agresive-si-pjese-e-adventure-edition-foto/60%Daily2018-06-14 17:48
https://kosova-info.com/serbia-po-ben-perpjekje-te-gjeje-zgjidhje-te-qendrueshme-me-kosoven-thote-daciq/60%Daily2018-06-14 17:47
https://kosova-info.com/perez-prezanton-trajnerin-e-ri-te-realit-flet-edhe-per-vendimin-qe-shkaktoi-skandal-te-spanja/60%Daily2018-06-14 17:43
https://kosova-info.com/breshri-shkakton-deme-ne-bujqesi-ne-fshatrat-e-rahovecit/60%Daily2018-06-14 17:39
https://kosova-info.com/ne-prag-te-festes-se-bajramit-fero-ndihmon-nje-familje/60%Daily2018-06-14 17:33
https://kosova-info.com/ramos-flet-per-trajnerin-e-ri-te-spanjes/60%Daily2018-06-14 17:29
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-myslimanet-per-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2018-06-14 17:26
https://kosova-info.com/apple-pritet-te-sjell-portin-usb-c-ne-iphone-in-e-ardhshem/60%Daily2018-06-14 17:24
https://kosova-info.com/veteranit-te-uck-se-i-hapet-bunari-ne-oborr-ndjehet-njeriu-me-i-lumtur-ne-bote/60%Daily2018-06-14 17:19
https://kosova-info.com/santos-optimist-mund-ta-mposhtim-spanjen/60%Daily2018-06-14 17:18
https://kosova-info.com/kjo-eshte-performanca-e-zjarrte-e-robbie-williams-dhe-aida-garifullina-ne-kampionat/60%Daily2018-06-14 17:14
https://kosova-info.com/raportohet-se-be-ja-ka-miratuar-masat-hakmarrese-kunder-shba-se/60%Daily2018-06-14 17:07
https://kosova-info.com/dimitrov-marreveshja-me-greqine-do-te-nenshkruhet-gjate-ketyre-diteve/60%Daily2018-06-14 16:59
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-agnesa-vuthajt-per-ditelindjen-e-motres/60%Daily2018-06-14 16:58
https://kosova-info.com/rusia-deklason-arabine-ne-sfiden-hapese-te-boterorit/60%Daily2018-06-14 16:55
https://kosova-info.com/oak-shpreh-shqetesim-per-kufizimet-e-akp-se-ne-raport-me-bizneset/60%Daily2018-06-14 16:52
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-e-mimoza-kusari-lila-behen-bashke-ne-qeverisjen-e-prishtines/60%Daily2018-06-14 16:44
https://kosova-info.com/topalli-kemi-interes-te-dialogojme-me-serbine/60%Daily2018-06-14 16:44
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-me-dedikim-prekes-per-shoqen-e-ndjere-kam-mall-per-ty/60%Daily2018-06-14 16:37
https://kosova-info.com/keta-do-te-jene-prokuroret-pergjegjes-per-komunikim-me-gazetare/60%Daily2018-06-14 16:35
https://kosova-info.com/rusia-e-pameshirshme-demolon-arabine/60%Daily2018-06-14 16:34
https://kosova-info.com/menyre-e-re-per-marrjen-e-vizes-zvicerane-nga-1-shtatori/60%Daily2018-06-14 16:30
https://kosova-info.com/prokuroria-e-nju-jorkut-ngre-padi-dhe-kerkon-shkrirjen-e-fondacionit-trump/60%Daily2018-06-14 16:28
https://kosova-info.com/robbie-williams-ben-nje-veprim-te-pahijshem-ne-kampionatin-boteror/60%Daily2018-06-14 16:19
https://kosova-info.com/cka-shkroi-ancelotti-para-ndeshjes-se-pare/60%Daily2018-06-14 16:15
https://kosova-info.com/personi-i-zhdukur-ne-peje-gjendet-i-vdekur/60%Daily2018-06-14 16:11
https://kosova-info.com/zyrtare-cas-trondite-skenderbeun-le-ne-fuqi-denimin-10-vjecar-nga-uefa/60%Daily2018-06-14 16:02
https://kosova-info.com/argjentina-ne-prag-te-legalizimit-te-abortit/60%Daily2018-06-14 15:59
https://kosova-info.com/finalizohet-projekti-i-ermal-fejzullahut-dhe-bes-kallakut-ja-detajet/60%Daily2018-06-14 15:59
https://kosova-info.com/deputeti-xhavit-haliti-merret-ne-pyetje-nga-policia/60%Daily2018-06-14 15:53
https://kosova-info.com/arsyet-pse-eshte-e-rrezikshme-ta-mbani-teshtimen/60%Daily2018-06-14 15:50
https://kosova-info.com/lladrovci-dhe-shoqata-humanizmi-femrat-shqiptare-ndajne-pako-ushqimore-per-persona-me-nevoja-te-vecanta/60%Daily2018-06-14 15:48
https://kosova-info.com/cheryshev-driblon-ne-menyre-spektakolare-dy-mbrojtes-te-arabise-dhe-shenon-rusia-po-fiton-20/60%Daily2018-06-14 15:48
https://kosova-info.com/kim-kardashian-e-parezistueshme-shfaqet-gjysme-e-zhveshur/60%Daily2018-06-14 15:45
https://kosova-info.com/sallatat-dhe-salca-me-kerpudha-helmuan-gjilanasit-ne-iftar/60%Daily2018-06-14 15:39
https://kosova-info.com/publikohen-imazhe-pas-hapjes-se-boterorit-rusia-2018/60%Daily2018-06-14 15:27
https://kosova-info.com/ambasadori-delawie-reagon-per-kthimin-e-xhabir-zharkut-ne-kosove/60%Daily2018-06-14 15:22
https://kosova-info.com/boterori-dhe-racizmi-i-tifozeve-ruse/60%Daily2018-06-14 15:20
https://kosova-info.com/rusia-reagon-ashper-pas-vendimit-te-norvegjise-per-shtim-te-marinsave-amerikane/60%Daily2018-06-14 15:19
https://kosova-info.com/rusia-shenon-golin-e-pare-ne-boteror/60%Daily2018-06-14 15:16
https://kosova-info.com/noizy-ofendohet-rende-nga-fansi-komenti-i-tij-nuk-pritej/60%Daily2018-06-14 15:16
https://kosova-info.com/vuciq-serbia-do-te-jete-ne-pozite-te-veshtire-ne-dialogun-me-kosoven/60%Daily2018-06-14 15:12
https://kosova-info.com/rruga-e-copetuar-e-veternikut-foto/60%Daily2018-06-14 15:06
https://kosova-info.com/arsyet-e-caktimit-te-paraburgimit-per-familjaret-e-enver-sekiraqes/60%Daily2018-06-14 14:59
https://kosova-info.com/pas-dashuri-e-keputur-korab-shaqiri-me-kenge-te-re/60%Daily2018-06-14 14:58
https://kosova-info.com/ceremonia-e-jashtezakonshme-e-hapjes-se-boterorit-2018/60%Daily2018-06-14 14:54
https://kosova-info.com/mourinho-zbulon-finalen-e-madhe-te-kupes-se-botes-por-kush-do-ta-fitoje-ate/60%Daily2018-06-14 14:45
https://kosova-info.com/projekt-plani-strategjik-i-zyres-kombetare-te-auditimit-2018-2021-diskutohet-me-organizatat-e-shoqerise-civile/60%Daily2018-06-14 14:42
https://kosova-info.com/nje-i-lenduar-ne-aksidentin-mes-vetures-dhe-kamionit-ne-vushtrri/60%Daily2018-06-14 14:40
https://kosova-info.com/rihanna-kritikohet-per-veshjen-ne-premieren-e-filmit-oceans-8-e-quajten-fustan-pleherash/60%Daily2018-06-14 14:38
https://kosova-info.com/hahn-shqiperia-ka-permbushur-kerkesat-per-te-filluar-procesin-e-shqyrtimit/60%Daily2018-06-14 14:33
https://kosova-info.com/edhe-ky-kampionat-boteror-e-ka-nje-arsye-gezimi/60%Daily2018-06-14 14:31
https://kosova-info.com/brazili-ia-sheh-sherrin-shokut-te-gabriel-jesusit-ai-zbulon-formacionin/60%Daily2018-06-14 14:22
https://kosova-info.com/reshitaj-viziton-kompanine-hidroregjionin-jugor-premton-investime-ne-ujesjelles/60%Daily2018-06-14 14:20
https://kosova-info.com/premiere-do-ta-luj-publikohet-nga-ronela-hajati/60%Daily2018-06-14 14:19
https://kosova-info.com/pacolli-pranon-kredencialet-e-konsulles-se-pergjithshme-te-turqise-ne-prizren/60%Daily2018-06-14 14:15
https://kosova-info.com/ndertimi-i-termocentralit-kosova-e-re-e-rrezikon-integrimin-dhe-marredheniet-e-kosoves-me-bashkimin-evropian/60%Daily2018-06-14 14:14
https://kosova-info.com/ryva-kajtazi-zbulon-bashkepunimin-me-kengetarin-e-njohur/60%Daily2018-06-14 14:13
https://kosova-info.com/kompromiset-e-rrezikshme-per-ulesen-ne-okb/60%Daily2018-06-14 14:07
https://kosova-info.com/sa-litra-uje-duhet-ti-pime-gjate-diteve-te-nxehta-te-veres/60%Daily2018-06-14 14:06
https://kosova-info.com/beyonce-shtatzene-fansat-japin-lajmin-e-bukur/60%Daily2018-06-14 14:06
https://kosova-info.com/ruset-e-arabet-te-perqafuar-para-ndeshjes-se-pare-te-boterorit/60%Daily2018-06-14 14:04
https://kosova-info.com/hungaria-denon-banden-pergjegjese-per-71-migrantet-e-vdekur-ne-kamion-2/60%Daily2018-06-14 14:01
https://kosova-info.com/luana-vjollca-mirenjohese-ndaj-fansave-ma-keni-mbushur-zemren-plote/60%Daily2018-06-14 13:49
https://kosova-info.com/1200-huligane-mbeten-ne-londer-iu-konfiskohen-edhe-pasaportat/60%Daily2018-06-14 13:48
https://kosova-info.com/sot-publikohet-bashkepunimi-i-noizyt-me-reperin-raf-camora/60%Daily2018-06-14 13:43
https://kosova-info.com/siguria-ne-boteror-ruset-instalojne-2000-kamerat-inteligjente/60%Daily2018-06-14 13:40
https://kosova-info.com/problemi-i-cuditshem-i-suedise-5-lojtare-ne-pritje-per-tu-bere-prinder-gjate-boterorit/60%Daily2018-06-14 13:30
https://kosova-info.com/publikohet-ike-larg-nga-bekon-dhe-muaad/60%Daily2018-06-14 13:27
https://kosova-info.com/thaci-ne-dialogun-me-serbine-duhet-te-kete-nje-situate-win-win/60%Daily2018-06-14 13:22
https://kosova-info.com/reshitaj-priti-ne-takim-delegacionin-e-nivelit-te-larta-te-jica-japoneze/60%Daily2018-06-14 13:21
https://kosova-info.com/kapet-nga-policia-koreografi-i-njohur-shqiptar-video-nga-momenti-i-arrestimit/60%Daily2018-06-14 13:20
https://kosova-info.com/hungaria-denon-banden-pergjegjese-per-71-migrantet-e-vdekur-ne-kamion/60%Daily2018-06-14 13:19
https://kosova-info.com/pergjimet-qe-zbuluan-planin-terrorist-per-ta-sulmuar-kfor-in/60%Daily2018-06-14 13:16
https://kosova-info.com/%e2%80%8blibri-i-thacit-ne-kanada-kosova-vleresohet-si-model-per-ndertimin-e-vlerave-perendimore/60%Daily2018-06-14 13:12
https://kosova-info.com/nata-e-bajramit-krijon-kaos-ne-tregun-e-prishtines-foto/60%Daily2018-06-14 13:09
https://kosova-info.com/morena-cmend-iranianin-miliarder-duke-ia-dridhur-vithet-ne-jahtin-e-tij-luksoz/60%Daily2018-06-14 13:07
https://kosova-info.com/egjipti-konfirmon-lajmin-e-madh-per-salah/60%Daily2018-06-14 13:05
https://kosova-info.com/pirlo-keta-jane-top-3-futbollistet-me-te-mire-ne-bote-per-goditje-denimi/60%Daily2018-06-14 12:51
https://kosova-info.com/me-21-qershor-dihen-rezultatet-e-testit-te-matures/60%Daily2018-06-14 12:40
https://kosova-info.com/medalisti-i-bronzte-i-boterorit-analizon-skuadrat-e-kupes-se-botes/60%Daily2018-06-14 12:39
https://kosova-info.com/cmimi-i-bitcoin-it-bie-nen-6500-dollare/60%Daily2018-06-14 12:37
https://kosova-info.com/kuvendi-deshton-perseri-te-perfundoje-seancen-e-rregullt/60%Daily2018-06-14 12:36
https://kosova-info.com/haradinaj-deputeteve-ky-qyqani-po-ju-vjen-ne-interpelanca/60%Daily2018-06-14 12:31
https://kosova-info.com/duda-balje-tejet-elegante-derisa-prej-mysafiret-per-iftar/60%Daily2018-06-14 12:27
https://kosova-info.com/zanetti-ky-do-te-jete-problemi-i-messit-ne-boteror/60%Daily2018-06-14 12:18
https://kosova-info.com/parandalohet-sulmi-me-arme-kimike-ne-gjermani/60%Daily2018-06-14 12:14
https://kosova-info.com/harrohet-53-milioneshi-kryeministri-dhe-ministri-festojne-me-bechtel-enka/60%Daily2018-06-14 12:10
https://kosova-info.com/shije-fenomenale-dhe-eshte-embelsira-me-e-thjeshte-ne-bote/60%Daily2018-06-14 12:07
https://kosova-info.com/lekaj-topallit-ne-kete-nate-bajrami-per-20-minuta-je-ne-shtepi-kujdes-me-shpejtesine/60%Daily2018-06-14 12:07
https://kosova-info.com/italia-e-para-qe-mund-te-mbese-e-fundit-ne-be/60%Daily2018-06-14 12:05
https://kosova-info.com/haradinaj-marredheniet-me-listen-serbe-te-nderlikuara/60%Daily2018-06-14 12:00
https://kosova-info.com/paraburgim-per-familjaret-e-enver-sekiraqes/60%Daily2018-06-14 11:50
https://kosova-info.com/marreveshja-e-brendshme-kosovare/60%Daily2018-06-14 11:45
https://kosova-info.com/standardi-jetesor-i-qytetareve-te-kosoves-nen-mesatare/60%Daily2018-06-14 11:35
https://kosova-info.com/zanetti-zbulon-emrin-e-ekipit-te-icardit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-06-14 11:31
https://kosova-info.com/zanetti-zbulon-emrin-e-ekipit-te-icardit-per-sezonin-e-ri-2/60%Daily2018-06-14 11:31
https://kosova-info.com/ibrahimovic-zbulon-favoritet-e-boterorit-2018/60%Daily2018-06-14 11:20
https://kosova-info.com/ibrahimovic-zbulon-favoritet-e-boterorit-2018-2/60%Daily2018-06-14 11:20
https://kosova-info.com/carlos-tallet-me-messin-para-boterorit-2018/60%Daily2018-06-14 11:17
https://kosova-info.com/milionat-per-veriun-nga-rikalo-haradinaj-thote-se-ka-kerkuar-raport-me-shkrim-per-kete/60%Daily2018-06-14 11:17
https://kosova-info.com/bik-te-ruhet-fryma-unifikuese-e-ramazanit/60%Daily2018-06-14 11:13
https://kosova-info.com/kastro-zizo-do-te-behem-homoseksual-eshte-trend/60%Daily2018-06-14 11:07
https://kosova-info.com/kastro-zizo-do-te-behem-homoseksual-eshte-trend/60%Daily2018-06-14 11:07
https://kosova-info.com/ky-produkt-ushqimor-i-perditshem-po-ju-shkakton-merzine-dhe-depresionin/60%Daily2018-06-14 11:05
https://kosova-info.com/joachim-low-kercenon-ozilin/60%Daily2018-06-14 10:56
https://kosova-info.com/juventus-i-pergjigjet-ofertes-se-leicester-cityt-per-sturaron/60%Daily2018-06-14 10:48
https://kosova-info.com/shpend-ahemti-lidh-koalicion-alternativen/60%Daily2018-06-14 10:44
https://kosova-info.com/thirrja-e-autoriteve-ruse-mos-beni-seks-me-te-huajt/60%Daily2018-06-14 10:29
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-del-prej-kontrollit-me-deputetet-cka-ki-qe-po-bertet/60%Daily2018-06-14 10:28
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-personi-qe-u-raportua-i-zhdukur-ne-peje/60%Daily2018-06-14 10:22
https://kosova-info.com/vetevendosje-merr-pjese-ne-tryezen-e-partise-se-shpend-ahmetit/60%Daily2018-06-14 10:21
https://kosova-info.com/ne-diten-e-clirimit-lladrovci-me-bashkepunetore-bene-homazhe-ne-varrezat-e-deshmoreve/60%Daily2018-06-14 10:18
https://kosova-info.com/alkooli-dhe-duhani-nuk-e-demtojne-organizmin-sa-ky-zakon-i-perditshem-qe-kemi-te-gjithe/60%Daily2018-06-14 10:15
https://kosova-info.com/kjo-eshte-rusja-seksi-qe-do-ta-shoqeroj-robbie-williamsin-sot-ne-hapje-te-boterorit/60%Daily2018-06-14 10:11
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-a-do-te-jete-ky-ekipi-i-ri-i-alcacer/60%Daily2018-06-14 10:10
https://kosova-info.com/si-te-ulni-tensionin-e-larte-me-tri-metoda-natyrale/60%Daily2018-06-14 10:09
https://kosova-info.com/mourinho-ky-ekip-mund-ta-fitoje-kampionatin-boteror/60%Daily2018-06-14 10:03
https://kosova-info.com/braktis-foshnjen-arrestohet-prishtinasja/60%Daily2018-06-14 10:00
https://kosova-info.com/veseli-kosova-po-behet-lidere-e-transformimit-infrastrukturor-ne-rajon/60%Daily2018-06-14 09:54
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-bayern-munich-ky-do-te-jete-ekipi-i-ri-i-alcantaras/60%Daily2018-06-14 09:53
https://kosova-info.com/islam-pacolli-ngjarja-ishte-e-inskenuar-nuk-kam-rrahur-asnje-polic/60%Daily2018-06-14 09:52
https://kosova-info.com/erion-veliaj-sulmohet-me-veze-video/60%Daily2018-06-14 09:51
https://kosova-info.com/ajnshtajni-racist-zbulohet-ditari-i-shkencetarit/60%Daily2018-06-14 09:38
https://kosova-info.com/tri-befasite-me-te-medha-ne-ndeshjen-hapese-te-boterorit/60%Daily2018-06-14 09:35
https://kosova-info.com/kpk-emeroi-prokuroret-pergjegjes-per-komunikim-me-gazetare/60%Daily2018-06-14 09:34
https://kosova-info.com/kampionati-rusia-2018-hapet-nga-robbie-williams-2/60%Daily2018-06-14 09:33
https://kosova-info.com/zhduket-gazetari-qe-po-hulumtonte-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-06-14 09:29
https://kosova-info.com/fjolla-morina-na-thote-miremengjes-lakuriq-nga-shtrati/60%Daily2018-06-14 09:28
https://kosova-info.com/dita-behet-nate-ne-serbi-edhe-sot-stuhite-shkaktojne-kaos-ne-rruge-video/60%Daily2018-06-14 09:26
https://kosova-info.com/keshilli-prokurorial-kerkon-rritje-te-buxhetit-per-vitin-2019/60%Daily2018-06-14 09:24
https://kosova-info.com/kush-eshte-bukuroshja-qe-do-ta-hape-boterorin-2018/60%Daily2018-06-14 09:20
https://kosova-info.com/1-8-mil-euro-pagesa-me-vendime-gjyqesore-nga-komuna-e-prishtines/60%Daily2018-06-14 09:16
https://kosova-info.com/ekskluziveera-istrefi-nuk-do-ta-beje-sot-hapjen-e-kampionatit/60%Daily2018-06-14 09:13
https://kosova-info.com/parashikimi-i-orakullit-akil-ja-kush-e-fiton-ndeshjen-rusi-arabi-saudite/60%Daily2018-06-14 09:12
https://kosova-info.com/ky-eshte-dokumenti-zyrtar-i-marreveshjes-per-emrin-e-ri-te-maqedonise/60%Daily2018-06-14 09:11
https://kosova-info.com/5-embelsira-te-lehta-te-shpejta-dhe-shume-te-shijshme/60%Daily2018-06-14 09:08
https://kosova-info.com/london-breed-kryebashkiakja-e-pare-me-ngjyre-e-san-franciskos/60%Daily2018-06-14 09:08
https://kosova-info.com/antarktida-humbet-tre-trilion-akull-ne-25-vjet/60%Daily2018-06-14 09:07
https://kosova-info.com/kanosi-ish-te-dashuren-per-2-mije-euro-arrestohet-28-vjecari/60%Daily2018-06-14 08:53
https://kosova-info.com/kampionati-rusia-2018-hapet-nga-robbie-williams/60%Daily2018-06-14 08:47
https://kosova-info.com/shorti-i-plote-i-ndeshjeve-per-sezonin-e-ri-ne-premierlige/60%Daily2018-06-14 08:46
https://kosova-info.com/sanksionet-kunder-korese-veriore-mbeten-deri-ne-denuklearizimin-e-plote/60%Daily2018-06-14 08:43
https://kosova-info.com/franca-nuk-e-harron-azilantin-shqiptar-qe-shpetoi-dy-familje/60%Daily2018-06-14 08:36
https://kosova-info.com/caktohet-shorti-xhiroja-e-pare-ne-premierlige-fillon-me-super-derbi/60%Daily2018-06-14 08:28
https://kosova-info.com/okb-denon-izraelin-per-dhunen-ndaj-palestinezeve/60%Daily2018-06-14 08:27
https://kosova-info.com/pacolli-jep-nje-lajm-te-mire-per-anetaresimin-ne-interpol/60%Daily2018-06-14 08:20
https://kosova-info.com/haradinaj-komuniteti-malazes-do-te-trajtohet-barabarte-me-komunitetet-tjera/60%Daily2018-06-14 08:20
https://kosova-info.com/berisha-me-teste-mjekesore-te-skuadra-nga-serie-a/60%Daily2018-06-14 08:18
https://kosova-info.com/bie-whatsapp-shume-perdorues-ne-mbar-boten-nuk-mund-te-dergojne-mesazhe-dhe-te-bejne-thirrje/60%Daily2018-06-14 08:15
https://kosova-info.com/skuadrat-me-te-shtrenjta-te-kampionatit-boteror-2018/60%Daily2018-06-14 08:11
https://kosova-info.com/rast-i-shenjestruar-mungon-gjyqtari-shtyhet-gjykimi-ndaj-shukri-bujes/60%Daily2018-06-14 08:09
https://kosova-info.com/psg-e-obliguar-te-shese-nxjerre-ne-shitje-dy-super-yje/60%Daily2018-06-14 07:52
https://kosova-info.com/jemen-luftime-te-ashpra-mes-forcave-pro-qeveritare-dhe-rebeleve/60%Daily2018-06-14 07:44
https://kosova-info.com/koncert-festiv-ne-drenas/60%Daily2018-06-14 07:38
https://kosova-info.com/mungesa-e-ketij-minerali-vendos-ne-rrezik-nje-te-treten-e-grave-shtatzena/60%Daily2018-06-14 07:35
https://kosova-info.com/dita-e-fundit-e-pushimeve-jonida-maliqi-shfaqet-me-shume-stil-ne-bikini/60%Daily2018-06-14 07:33
https://kosova-info.com/dita-e-fundit-e-pushimeve-jonida-maliqi-shfaqet-me-shume-stil-ne-bikini/60%Daily2018-06-14 07:33
https://kosova-info.com/super-oferte-per-strakoshen-nga-top-klubi-i-bundesliges/60%Daily2018-06-14 07:32
https://kosova-info.com/sot-dite-pushimi-ne-gjakove-dokument/60%Daily2018-06-14 07:30
https://kosova-info.com/qeveria-rrit-shpenzimet-per-mallra-dhe-sherbime-per-me-shume-se-20-per-qind/60%Daily2018-06-14 07:28
https://kosova-info.com/kjo-eshte-motra-e-babygee-dhe-ngjane-shume-me-kengetaren/60%Daily2018-06-14 07:24
https://kosova-info.com/kjo-eshte-motra-e-babygee-dhe-ngjane-shume-me-kengetaren/60%Daily2018-06-14 07:24
https://kosova-info.com/marca-zbulon-ekipin-e-ri-te-kalinic/60%Daily2018-06-14 07:16
https://kosova-info.com/berat-55-vjecari-goditet-per-vdekje-nga-vetura/60%Daily2018-06-14 07:13
https://kosova-info.com/behrami-ka-nje-porosi-per-neymarin-para-ndeshjes-zvicer-brazil/60%Daily2018-06-14 07:07
https://kosova-info.com/perurohet-segmenti-i-trete-i-autoudhes-arben-xhaferi-me-moton-jo-shpejtesise-po-sigurise/60%Daily2018-06-14 07:03
https://kosova-info.com/sot-fillon-boterori-2018-ja-kur-performon-era-istrefi/60%Daily2018-06-14 07:02
https://kosova-info.com/ternava-statusi-juridik-i-bashkesive-fetare-po-zvarritet-pa-arsye/60%Daily2018-06-14 06:51
https://kosova-info.com/enca-haxhia-publikon-pak-nga-kenga-e-re-zbulon-edhe-titullin/60%Daily2018-06-14 06:46
https://kosova-info.com/republika-e-maqedonise-se-veriut-e-pranueshme-per-shqiptaret/60%Daily2018-06-14 06:32
https://kosova-info.com/shba-leshon-alarm-kujdes-nese-udhetoni-ne-rusi-per-kupen-e-botes/60%Daily2018-06-14 06:23
https://kosova-info.com/keto-shenja-paralajmerojne-se-ne-mushkerite-tuaja-po-rriten-qeliza-kancerogjene/60%Daily2018-06-14 06:22
https://kosova-info.com/zyrtare-era-istrefi-hap-sot-boterorin-russia-2018-performon-live/60%Daily2018-06-14 06:07
https://kosova-info.com/mos-dilni-te-papergatitur-nga-shtepia-ky-eshte-moti-per-sot/60%Daily2018-06-14 05:57
https://kosova-info.com/dita-boterore-e-dhurimit-te-gjakut/60%Daily2018-06-14 05:50
https://kosova-info.com/trump-i-pergjigjet-de-niros/60%Daily2018-06-14 05:48
https://kosova-info.com/degradon-hoxha-mos-i-leni-me-shku-ne-deti-grate-dhe-vajzat-tuaja-nese-eshte-nevoja-rrihni-edhe-me-bisht-te-sakices/60%Daily2018-06-14 05:46
https://kosova-info.com/kuvendi-mban-seance-plenare-ministrja-hoxha-ne-interpelance/60%Daily2018-06-14 05:43
https://kosova-info.com/martial-lamtumire-man-utd/60%Daily2018-06-14 05:22
https://kosova-info.com/premtimi-i-hierros-per-ekipin-e-spanjes-ne-boterorin-2018/60%Daily2018-06-14 05:17
https://kosova-info.com/sot-fillon-boterori-2018-formacionet-e-mundshme-per-rusi-arabi-saudite/60%Daily2018-06-14 05:15
https://kosova-info.com/tare-ne-londer-lazio-shet-andersonin-ne-premierlige/60%Daily2018-06-14 05:09
https://kosova-info.com/afer-marreveshja-cancelo-mbetet-ne-serie-a/60%Daily2018-06-14 05:05
https://kosova-info.com/mcallister-kerkon-pershpejtim-te-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2018-06-13 22:06
https://kosova-info.com/mbij-3000-punetore-largohen-tesla/60%Daily2018-06-13 22:03
https://kosova-info.com/menyra-si-kapeni-perdore-tregon-shume-per-lidhjen-tuaj/60%Daily2018-06-13 22:03
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-te-hame-perpara-gjumit/60%Daily2018-06-13 22:03
https://kosova-info.com/rrushi-ju-ndihmon-per-shikim-me-te-mire/60%Daily2018-06-13 22:01
https://kosova-info.com/low-i-shokuar-me-shkarkimin-e-lopetegui-nga-spanja/60%Daily2018-06-13 21:58
https://kosova-info.com/pelqehet-kenga-e-re-e-ledrit-dhe-lyrical-son-video/60%Daily2018-06-13 21:57
https://kosova-info.com/kufiri-me-greqine-rama-viziton-meten-ne-presidence/60%Daily2018-06-13 21:56
https://kosova-info.com/vajza-e-perzgjedhesit-te-ri-te-spanjes-cmend-mediat-iberike/60%Daily2018-06-13 21:53
https://kosova-info.com/xhakarta-feston-ditelindjen-kaq-joshese-shfaqet-sonte/60%Daily2018-06-13 21:46
https://kosova-info.com/kater-lengjet-e-frutave-per-nje-shendet-te-mire-mos-i-ndani/60%Daily2018-06-13 21:44
https://kosova-info.com/rusia-kerkon-heqjen-e-sanksioneve-te-okb-se-kunder-korese-se-veriut/60%Daily2018-06-13 21:43
https://kosova-info.com/vazhdon-gjykimi-i-te-akuzuarve-per-kontrabandim-te-migranteve-drejt-be-se-per-5-mije-euro/60%Daily2018-06-13 21:41
https://kosova-info.com/bomba-e-mesnates-alisson-pranon-oferten-e-gjigantit-evropian/60%Daily2018-06-13 21:40
https://kosova-info.com/mos-u-ankoni-ushtrime-mund-te-beni-edhe-ne-karrige/60%Daily2018-06-13 21:30
https://kosova-info.com/pas-bileta-kida-ka-nje-lajm-te-gezueshem-per-fansat/60%Daily2018-06-13 21:30
https://kosova-info.com/haxhiu-thote-se-vendimi-per-rritje-te-pagave-eshte-veper-penale/60%Daily2018-06-13 21:19
https://kosova-info.com/berberi-i-rralle-behet-sensacion-para-boterorit/60%Daily2018-06-13 21:17
https://kosova-info.com/duket-ne-top-forme-por-big-mama-kesaj-radhe-zhgenjen-me-pamjen/60%Daily2018-06-13 21:09
https://kosova-info.com/babai-i-kryeministrit-haradinaj-me-komplikime-shendetesore-ka-dy-dite-qe-eshte-shtrire-ne-qkuk/60%Daily2018-06-13 21:06
https://kosova-info.com/ja-si-mund-ti-eliminoni-njollat-ne-fytyre/60%Daily2018-06-13 21:02
https://kosova-info.com/topi-i-kupes-se-botes-katastrofal-per-ronaldon/60%Daily2018-06-13 20:56
https://kosova-info.com/kjo-eshte-veshja-e-eres-me-vlere-mbi-3000-euro/60%Daily2018-06-13 20:51
https://kosova-info.com/glauk-konjufca-per-dialogun-eshte-finale-qe-percakton-raportin-shteteror-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-06-13 20:49
https://kosova-info.com/keto-3-maska-mund-ti-beni-ne-shtepi-do-shikoni-ndryshimin-ne-fytyren-tuaj/60%Da