XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosova-info.com/putin-krijon-drejtori-per-te-politizuar-ushtrine/60%Daily2018-08-01 04:59
https://kosova-info.com/keshtu-e-kalojne-naten-dua-lipa-dhe-isaac-carew/60%Daily2018-08-01 05:53
https://kosova-info.com/qipro-nuk-do-ta-njohe-kurre-kosoven/60%Daily2018-08-01 04:59
https://kosova-info.com/pas-kush-jam-samanta-karavella-sjell-befasine-e-radhes/60%Daily2018-07-31 21:45
https://kosova-info.com/pas-kush-jam-samanta-karavella-sjell-befasine-e-radhes-2/60%Daily2018-07-31 21:45
https://kosova-info.com/pas-kush-jam-samanta-karavella-sjell-befasine-e-radhes-3/60%Daily2018-07-31 21:45
https://kosova-info.com/rama-i-gatshem-per-bashkepunim-basha-reagon-kurre-koalicion-me-te/60%Daily2018-08-01 04:59
https://kosova-info.com/gjykata-e-ferizajt-ende-se-ka-shqyrtuar-asnje-lende-te-dorezuar-nga-inspektorati-i-tregut/60%Daily2018-08-01 04:59
https://kosova-info.com/vriten-tre-gazetare/60%Daily2018-08-01 04:59
https://kosova-info.com/zevendesministri-me-29-dhjetor-ishte-darka-festive-e-fundvitit/60%Daily2018-08-01 04:59
https://kosova-info.com/sofra-gurbetqare-percon-vlera-te-mirefillta-kulturore-shqiptare/60%Daily2018-08-01 04:59
https://kosova-info.com/alarm-nga-manastiri-i-decanit-ka-skenar-per-ndarjen-e-kosoves-te-reagoje-amerika/60%Daily2018-08-01 04:59
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-perleshjen-e-vajzave-ne-gjilan/60%Daily2018-08-01 05:00
https://kosova-info.com/loredana-e-ka-nje-te-perbashket-me-kunatin-e-saj-getinjon-dhe-sapo-u-mor-vesh/60%Daily2018-07-23 18:47
https://kosova-info.com/real-madrid-befason-me-transferimin-e-ri/60%Daily2018-07-23 17:53
https://kosova-info.com/mbappe-e-transferon-te-psg-yllin-e-frances/60%Daily2018-07-23 17:53
https://kosova-info.com/zyrtare-douglas-largohet-nga-barcelona-ja-ku-eshte-transferuar/60%Daily2018-07-23 17:53
https://kosova-info.com/barcelona-merr-pergjigjen-e-chelsea-per-willian/60%Daily2018-07-23 17:53
https://kosova-info.com/ky-eshte-formacioni-i-preferuar-i-neymarit/60%Daily2018-07-23 17:53
https://kosova-info.com/policia-tregon-se-si-ndodhi-aksidenti-ne-gllareve-ku-humben-jeten-tre-persona/60%Daily2018-07-23 17:48
https://kosova-info.com/sony-prezanton-sensorin-e-imazhit-me-rezolucion-me-te-larte-ne-bote-per-kamerat-e-telefonit/60%Daily2018-07-24 16:17
https://kosova-info.com/varesia-nga-celulari-si-ta-luftoni-me-sukses-permes-meditimit/60%Daily2018-07-24 16:17
https://kosova-info.com/reshjet-e-shiut-permbysin-durresin-foto/60%Daily2018-07-23 17:49
https://kosova-info.com/me-dergonte-letra-dashurie-per-dy-vite-madonna-e-ka-ngacmuar-seksualisht-modelen/60%Daily2018-07-23 18:47
https://kosova-info.com/haradinaj-shqetesuese-numri-i-aksidenteve-me-fatalitet-kujdes-gjate-vozitjes/60%Daily2018-07-23 17:49
https://kosova-info.com/ka-nje-makth-qe-i-le-femrat-me-shpesh-pa-gjume/60%Daily2018-07-24 10:56
https://kosova-info.com/cigarja-elektronike-eshte-po-aq-e-demshme-sa-duhani-tradicional/60%Daily2018-07-24 09:56
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-gllareve-shkon-ne-tre-numri-i-te-vdekurve/60%Daily2018-07-23 17:49
https://kosova-info.com/macron-ne-telashe-pasi-keshilltari-i-tij-rrahu-protestuesit/60%Daily2018-07-24 08:52
https://kosova-info.com/cmendet-babygee-hip-mbi-frigoriferet-e-nje-marketi-dhe/60%Daily2018-07-23 18:47
https://kosova-info.com/deshmitari-sulmon-prokurorin-brenda-gjykates/60%Daily2018-07-23 16:48
https://kosova-info.com/si-ta-kuptoni-nese-femija-juaj-mund-te-behet-psikopat-ne-te-ardhmen/60%Daily2018-07-24 08:55
https://kosova-info.com/tri-ilace-shtepiake-per-trajtimin-e-pickimeve-nga-mushkonjat/60%Daily2018-07-24 08:55
https://kosova-info.com/kosova-se-shpejti-me-zyre-dhe-perfaqesim-ne-athine/60%Daily2018-07-23 16:48
https://kosova-info.com/femrat-e-bukura-jane-te-demshme-per-shendetin-e-meshkujve/60%Daily2018-07-24 06:55
https://kosova-info.com/veseli-niset-per-itali-vazhdon-lobimin-per-liberalizim-te-vizave/60%Daily2018-07-23 17:49
https://kosova-info.com/pacollit-iu-ndalua-hyrja-ne-serbi-ugljanin-akuzon-ashper-beogradin/60%Daily2018-07-23 17:49
https://kosova-info.com/zyrtare-lirim-kastrati-transferohet-te-bologna/60%Daily2018-07-23 15:53
https://kosova-info.com/efekti-ronaldo-pogba-deshiron-te-rikthehet-te-juventusi/60%Daily2018-07-23 15:53
https://kosova-info.com/tronditet-futbolli-argjentinas-sulmuesi-vret-portierin-me-thike/60%Daily2018-07-23 15:53
https://kosova-info.com/martial-largohet-nga-united-nese-ndodhe-kjo-gje/60%Daily2018-07-23 15:53
https://kosova-info.com/maqedonia-do-te-kete-qeveri-teknike-para-cdo-cikli-zgjedhor/60%Daily2018-07-23 15:48
https://kosova-info.com/prishtina-akuzon-beogradin-se-me-arme-po-lufton-kunder-njohjeve/60%Daily2018-07-23 15:48
https://kosova-info.com/zbulimi-i-rendesishem-nje-ilac-i-ri-kunder-malaries/60%Daily2018-07-24 05:55
https://kosova-info.com/lumezi-orientimi-yne-ngritja-e-nje-sistemi-gjyqesor-te-pavarur/60%Daily2018-07-23 15:48
https://kosova-info.com/tahiri-uji-qe-vershoi-sallen-ku-po-mbahej-tryeza-e-tregoi-gjendjen-e-agim-bahtirit/60%Daily2018-07-23 15:48
https://kosova-info.com/erjona-sulemanji-me-vallezim-joshes-ne-videon-e-fundit-ne-instagram/60%Daily2018-07-23 15:07
https://kosova-info.com/ska-debat-per-dialogun-ne-kuvend-seanca-shtyhet-per-te-enjten/60%Daily2018-07-23 15:48
https://kosova-info.com/erjona-sulemanji-me-vallezim-joshes-ne-videon-e-fundit-ne-instagram-2/60%Daily2018-07-23 15:07
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-gllareve-dy-te-vdekur-e-se-paku-tre-te-lenduar/60%Daily2018-07-23 15:48
https://kosova-info.com/neymar-flet-per-boterorin-shkova-per-te-luajtur-jo-te-me-godisnin/60%Daily2018-07-23 14:53
https://kosova-info.com/federata-e-futbollit-te-gjermanise-reagon-pas-akuzave-te-renda-nga-mesut-ozil/60%Daily2018-07-23 14:53
https://kosova-info.com/mbappe-tregon-favoritet-per-topin-e-arte/60%Daily2018-07-23 14:53
https://kosova-info.com/karikatura-e-dites-5/60%Daily2018-07-23 14:53
https://kosova-info.com/shoqeria-civile-kerkon-qe-reforma-zgjedhore-te-vendoset-si-prioritet-ne-agjenden-e-kuvendit/60%Daily2018-07-23 14:47
https://kosova-info.com/kanabisi-mund-te-ndihmoje-ne-luftimin-e-kancerit/60%Daily2018-07-23 20:54
https://kosova-info.com/presidenca-konfirmon-aksidentimin-e-eskortes-se-thacit/60%Daily2018-07-23 14:47
https://kosova-info.com/maqedonia-pret-qe-kosova-te-heq-doganen-per-produktet-bujqesore/60%Daily2018-07-23 14:47
https://kosova-info.com/haradinaj-be-ja-nuk-ka-lejuar-nderhyrje-ne-grupin-punues-per-asociacionin/60%Daily2018-07-23 14:47
https://kosova-info.com/kqz-ja-paguan-komisioneret-e-zgjedhjeve/60%Daily2018-07-23 14:47
https://kosova-info.com/uje-me-limon-dhe-fara-lini-perberesit-qe-stimulojne-organizmin-te-humbe-dhajmin/60%Daily2018-07-23 19:54
https://kosova-info.com/agk-kerkon-qe-te-trajtohet-me-prioritet-kercenimi-i-agim-bahtirit-ndaj-gazetarit-kajtazi/60%Daily2018-07-23 14:47
https://kosova-info.com/veseli-kete-sesion-kane-kaluar-me-se-shumti-ligje-ne-historine-e-kuvendit/60%Daily2018-07-23 14:47
https://kosova-info.com/sensacioni-i-ajaxit-zgjedh-gjigantin-e-la-ligas/60%Daily2018-07-23 13:53
https://kosova-info.com/stadiumi-fadil-vokrri-vendoset-emri-ne-pjesen-e-perparme/60%Daily2018-07-23 13:53
https://kosova-info.com/legrand-nuk-flija-dot-nga-zhurma-e-seksit-te-maradones-me-wanda-naran/60%Daily2018-07-23 13:53
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-me-blerjen-e-rezonances-magnetike-do-ta-heqim-edhe-kete-liste-te-pritjes/60%Daily2018-07-23 14:47
https://kosova-info.com/krasniqi-kerkon-qe-shteti-ti-mbroje-kultivuesit-e-rrushit/60%Daily2018-07-23 14:47
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-beni-kur-nuk-e-dini-se-cfare-deshironi-te-beni-ne-jeten-tuaj/60%Daily2018-07-25 22:00
https://kosova-info.com/peshkaqeni-i-bllokuar-ndermjet-gureve-u-shpetua-nga-nje-adoleshente-e-guximshme/60%Daily2018-07-25 17:00
https://kosova-info.com/interi-deshton-keq-malcom-kalon-te-skuadra-tjeter-italiane/60%Daily2018-07-23 12:53
https://kosova-info.com/skuadrat-shqiptare-i-mesojne-rivalet-ne-evrope/60%Daily2018-07-23 12:53
https://kosova-info.com/mina-largohet-perfundimisht-nga-barcelona-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-07-23 12:53
https://kosova-info.com/i-dyshuari-provoi-te-fshihej-nga-policia-duke-u-fshehur-ne-makinen-per-tharjen-e-rrobave/60%Daily2018-07-25 17:00
https://kosova-info.com/temperaturat-e-larta-ne-japoni-thyejne-rekordin-kombetar/60%Daily2018-07-24 07:51
https://kosova-info.com/kete-detaj-nuk-e-keni-verejtur-ne-klipin-e-ri-te-gentit/60%Daily2018-07-23 12:47
https://kosova-info.com/era-istrefi-ka-nostalgji-per-kete-kohe-nuk-do-e-njihni/60%Daily2018-07-23 12:15
https://kosova-info.com/iwobi-largohet-nga-arsenali-prane-kalimit-ne-serie-a/60%Daily2018-07-23 11:53
https://kosova-info.com/karius-thote-stop-ja-mesazhi-prekes-per-ata-qe-tallen-me-te/60%Daily2018-07-23 11:53
https://kosova-info.com/mijera-notare-pershkuan-bosforin-nga-azia-ne-evrope/60%Daily2018-07-23 11:48
https://kosova-info.com/lirohet-nga-akuza-ministri-valdrin-lluka/60%Daily2018-07-23 11:48
https://kosova-info.com/haradinaj-dhe-pacolli-flasin-rreth-njohjeve/60%Daily2018-07-23 11:48
https://kosova-info.com/nena-hyn-ne-dhome-dhe-i-ze-vajzat-keq/60%Daily2018-07-23 18:54
https://kosova-info.com/kurti-paraqet-pese-pikat-e-dialogut-me-serbine-qe-duhet-te-diskutohen-ne-kuvend/60%Daily2018-07-23 11:49
https://kosova-info.com/ushtria-izraelite-vret-nje-adoleshent-palestinez/60%Daily2018-07-24 07:51
https://kosova-info.com/ministrja-austriake-marreveshja-kosove-serbi-i-hape-rruge-integrimit-te-dy-vendeve-ne-be/60%Daily2018-07-23 11:49
https://kosova-info.com/gjeniu-11-vjecar-i-sapodiplomuar-endrra-ime-tu-vertetoje-njerezve-ekzistencen-e-zotit/60%Daily2018-07-24 14:47
https://kosova-info.com/mourinho-e-dua-ne-ekip-nje-prej-ketyre-tre-futbollisteve/60%Daily2018-07-23 10:53
https://kosova-info.com/pjanic-te-city-juventus-merr-super-mesfushorin-e-premierliges/60%Daily2018-07-23 10:53
https://kosova-info.com/pacienti-sulmon-punetorin-shendetesor-ne-emergjence-te-qkuk-se/60%Daily2018-07-23 10:48
https://kosova-info.com/kalon-ne-lexim-te-pare-projektligji-per-konfiskimin-e-pasurise/60%Daily2018-07-23 10:48
https://kosova-info.com/policia-e-mitrovices-ka-kete-apel-per-qytetaret-e-saj/60%Daily2018-07-23 10:48
https://kosova-info.com/mali-i-zi-arreston-te-dyshuarin-per-krime-lufte-ne-kosove/60%Daily2018-07-23 10:05
https://kosova-info.com/hoxha-keshilli-i-ministrave-vendos-per-vizat/60%Daily2018-07-23 10:48
https://kosova-info.com/arrestohet-bashkepunetori-i-grabiteses-se-karburanteve/60%Daily2018-07-23 10:48
https://kosova-info.com/djaloshi-provon-trikun-magjik-por-e-peson-keq/60%Daily2018-07-25 17:00
https://kosova-info.com/napoli-frikeson-elseid-hysajn-2/60%Daily2018-07-23 09:53
https://kosova-info.com/napoli-frikeson-elseid-hysajn/60%Daily2018-07-23 09:53
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-bayernit-e-sjelle-nje-transferim-interesant-2/60%Daily2018-07-23 09:53
https://kosova-info.com/trajneri-i-ri-i-bayernit-e-sjelle-nje-transferim-interesant/60%Daily2018-07-23 09:53
https://kosova-info.com/transferimi-i-ri-i-barcelones-me-deklarate-qesharake-per-messin/60%Daily2018-07-23 09:52
https://kosova-info.com/transferimi-i-ri-i-barcelones-me-deklarate-qesharake-per-messin-2/60%Daily2018-07-23 09:52
https://kosova-info.com/vendoset-emri-i-stadiumit-te-prishtines-2/60%Daily2018-07-23 09:52
https://kosova-info.com/vendoset-emri-i-stadiumit-te-prishtines/60%Daily2018-07-23 09:52
https://kosova-info.com/ja-cka-thote-fero-per-gjoksin-e-ences/60%Daily2018-07-23 09:46
https://kosova-info.com/therje-me-thike-ne-malisheve/60%Daily2018-07-23 09:47
https://kosova-info.com/arrestohet-aktivisti-i-vetevendosjes-2/60%Daily2018-07-23 09:48
https://kosova-info.com/pasi-ta-shihni-kete-sdo-te-flini-me-me-kembe-jashte-jorganit/60%Daily2018-07-25 17:00
https://kosova-info.com/rina-balaj-iu-ben-diss-kolegeve-nuk-kam-operacione-plastike/60%Daily2018-07-23 09:47
https://kosova-info.com/trump-kercenon-iranin-me-pasoja-historike/60%Daily2018-07-24 07:51
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-i-thirrur-nga-veseli-opozita-e-bojkoton/60%Daily2018-07-23 09:48
https://kosova-info.com/dukagjin-lipa-sjell-pamje-nga-pushimet-ne-shqiperi/60%Daily2018-07-23 09:47
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-por-e-vertete-humbni-pese-kg-peshe-por-qe-te-mos-levizni-nga-krevati-pa-diete-dhe-pa-tableta/60%Daily2018-07-23 08:59
https://kosova-info.com/shikoni-si-e-presin-futbollistin-kosovar-tifozet-ne-greqi/60%Daily2018-07-23 08:52
https://kosova-info.com/shperthen-presidenti-i-bayernit-shume-mire-qe-u-largua-ozil-ai-eshte-shume-i-dobet/60%Daily2018-07-23 08:52
https://kosova-info.com/merkel-me-mesazh-te-papritur-per-ozil-pas-largimit-te-tij-nga-kombetarja/60%Daily2018-07-23 08:51
https://kosova-info.com/edhe-nje-talent-nga-kosova-transferohet-te-skenderbeu/60%Daily2018-07-23 08:51
https://kosova-info.com/sot-shpallet-aktgjykimi-ndaj-ministrit-valdrin-lluka/60%Daily2018-07-23 09:48
https://kosova-info.com/haradinaj-shkollimi-i-te-rinjve-tane-tejet-i-rendesishem-per-vendin/60%Daily2018-07-23 08:46
https://kosova-info.com/shba-te-nxitojne-duan-nje-ushtri-te-kosoves-dhe-nuk-e-perjashtojne-ndarjen/60%Daily2018-07-23 08:47
https://kosova-info.com/provokuese-sa-me-ska-rita-ora-pozon-gjysme-e-zhveshur-nga-shtrati/60%Daily2018-07-23 08:30
https://kosova-info.com/vogelushi-vendosi-ti-laje-enet-ajo-qe-beri-pastaj-mahiniti-te-gjithe/60%Daily2018-07-23 08:59
https://kosova-info.com/mbijetesa-me-paga-te-sektorit-privat/60%Daily2018-07-23 08:47
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-ne-mitrovice-lendohen-pese-te-mitura/60%Daily2018-07-23 08:47
https://kosova-info.com/mavraj-me-deklarate-interesante-per-festen-e-xhakes-dhe-shaqirit/60%Daily2018-07-23 07:51
https://kosova-info.com/barcelona-me-transferim-interesant-nga-belgjika/60%Daily2018-07-23 07:51
https://kosova-info.com/gafe-qesharake-e-unitedit-me-fanellen-e-lukakut/60%Daily2018-07-23 07:51
https://kosova-info.com/real-madridi-ben-hapin-e-madh-per-transferimin-e-icardit/60%Daily2018-07-23 07:51
https://kosova-info.com/facebook-merr-vendim-te-fshije-postimet/60%Daily2018-07-25 21:51
https://kosova-info.com/imami-nga-mitrovica-i-quan-shtaze-ata-qe-pijne-birra/60%Daily2018-07-23 07:46
https://kosova-info.com/piqeni-pomfritin-fare-pa-vaj-shume-me-te-shijshem-shume-me-te-shendetshem/60%Daily2018-07-23 16:54
https://kosova-info.com/macron-urdheron-riorganizim-te-stafit-pas-incidentit-nga-truproja/60%Daily2018-07-24 06:52
https://kosova-info.com/kur-u-shpik-telefoni-i-pare-ne-bote/60%Daily2018-07-24 07:16
https://kosova-info.com/ja-sa-para-do-te-fitoje-juventus-nga-ronaldo/60%Daily2018-07-23 06:51
https://kosova-info.com/mbappe-fitoi-kupen-e-botes-neymar-e-ka-nje-mesazh-per-te/60%Daily2018-07-23 06:51
https://kosova-info.com/vidal-inter-zhvillime-te-medha/60%Daily2018-07-23 06:51
https://kosova-info.com/dilemat-e-gjermanise-per-heqjen-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-07-23 06:46
https://kosova-info.com/fjolla-morina-ekspozon-te-pasmet-bombastike-ka-dy-fjale/60%Daily2018-07-23 06:50
https://kosova-info.com/mercedes-maybach-6-cabriolet-nje-perle-e-llojit-te-vet/60%Daily2018-07-23 22:16
https://kosova-info.com/ne-amsterdam-nis-konferenca-globale-per-hiv-aids-in/60%Daily2018-07-24 06:52
https://kosova-info.com/aksident-me-fatalitet-ne-skenderaj/60%Daily2018-07-23 06:47
https://kosova-info.com/befason-majk-kur-isha-17-vjec-deshiroja/60%Daily2018-07-23 06:09
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-hene-23-korrik-2018/60%Daily2018-07-23 06:59
https://kosova-info.com/misteret-e-gadishullit-te-karaburunit/60%Daily2018-07-23 06:48
https://kosova-info.com/ministri-lluka-viziton-minieren-e-artanes-dhe-komunen-e-kamenices/60%Daily2018-07-23 05:46
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-toronto-nje-i-vdekur-dhe-13-te-plagosur/60%Daily2018-07-24 05:51
https://kosova-info.com/jave-me-shi/60%Daily2018-07-23 05:47
https://kosova-info.com/%e2%80%8bmblidhet-kuvendi-i-kosoves/60%Daily2018-07-23 05:47
https://kosova-info.com/hoxha-sot-para-komisionit-per-integrime-evropiane/60%Daily2018-07-23 05:47
https://kosova-info.com/dortmundi-shenon-fitoren-e-dyte-ne-international-champions-cup-tani-mposht-liverpoolin/60%Daily2018-07-22 22:50
https://kosova-info.com/alarmi-i-ambientalisteve-shqiptaret-po-hane-plastike/60%Daily2018-07-23 00:46
https://kosova-info.com/neymar-doja-te-perballesha-me-te-ne-gjysmefinale-por/60%Daily2018-07-22 21:50
https://kosova-info.com/gol-i-cmendur-ne-zvicer-e-befason-portierin-nga-82-metra-largesi/60%Daily2018-07-22 21:50
https://kosova-info.com/dortmundi-barazon-rezultatin-nga-penalltia/60%Daily2018-07-22 21:50
https://kosova-info.com/kerkohet-vemendje-institucionale-per-sigurimin-shendetesor-per-policine/60%Daily2018-07-22 21:46
https://kosova-info.com/mbi-70-per-qind-e-grave-ne-prizren-te-ngacmuara-seksualisht/60%Daily2018-07-22 21:46
https://kosova-info.com/kerkohet-gjallerimi-i-turizmit-ne-ulqin/60%Daily2018-07-22 21:46
https://kosova-info.com/pantallonat-e-ngushte-me-rrjete-i-zbulojne-taynas-vithet-bombastike/60%Daily2018-07-23 05:50
https://kosova-info.com/pdk-ne-shale-te-bajgores/60%Daily2018-07-22 21:49
https://kosova-info.com/ngadalesohet-qarkullimi-jugor-i-atlantikut-priten-vite-te-nxehta/60%Daily2018-07-24 04:51
https://kosova-info.com/san-jose-earthquakes-manchester-united-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-07-22 20:49
https://kosova-info.com/gjendje-alarmante-te-gjermania-largohet-edhe-low/60%Daily2018-07-22 20:49
https://kosova-info.com/van-dijk-i-dhuron-epersine-liverpoolit-ndaj-dortmundit/60%Daily2018-07-22 20:49
https://kosova-info.com/valon-berisha-shenon-golin-e-pare-ne-fanellen-e-lazio/60%Daily2018-07-22 20:49
https://kosova-info.com/gjykata-i-jep-te-drejte-autoritetit-te-konkurrences-rreth-filialeve-te-ptk-se/60%Daily2018-07-22 20:46
https://kosova-info.com/rike-roci-dhe-erjona-sulejmani-ndezin-rrjetin-me-poza-joshese-ne-bikini/60%Daily2018-07-23 05:50
https://kosova-info.com/gjilanasi-qe-veturen-e-mbush-me-vaj-luledielli-ne-vend-te-naftes/60%Daily2018-07-22 20:46
https://kosova-info.com/liverpool-dortmund-formacionet-zyrtare/60%Daily2018-07-22 19:50
https://kosova-info.com/kosova-u18-e-deklason-san-marinon-ne-kampionatin-evropian/60%Daily2018-07-22 19:50
https://kosova-info.com/bayerni-ia-tregon-interit-cmimin-e-arturo-vidalit/60%Daily2018-07-22 19:50
https://kosova-info.com/kush-do-ta-fitonte-el-clasicon-nese-do-te-zhvillohej-sot/60%Daily2018-07-22 19:49
https://kosova-info.com/plagosje-ne-durres/60%Daily2018-07-22 20:46
https://kosova-info.com/trump-shpreh-perseri-bindjen-se-fushata-e-tij-me-2016-ishte-pergjuar/60%Daily2018-07-23 17:50
https://kosova-info.com/rita-ora-hyn-ne-mes-te-turmes-nxehet-atmosfera-ne-koncertin-qe-mbajti-ne-spanje/60%Daily2018-07-23 05:50
https://kosova-info.com/ky-eshte-i-riu-qe-vdiq-duke-shpetuar-te-fejuaren-ne-velipoje/60%Daily2018-07-22 19:46
https://kosova-info.com/shqiptari-cohet-nga-koma-ne-momentin-qe-familja-futet-ne-dhomen-e-tij/60%Daily2018-07-22 19:46
https://kosova-info.com/yerry-mina-largohet-nga-barcelona-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-07-22 18:49
https://kosova-info.com/klopp-pergjigjet-me-ne-fund-tregon-se-kush-do-te-jete-portieri-numer-1-te-liverpool/60%Daily2018-07-22 18:49
https://kosova-info.com/zyrtare-mesut-ozil-largohet-nga-kombetarja-e-gjermanise/60%Daily2018-07-22 18:49
https://kosova-info.com/ozil-kur-fitojme-me-cilesojne-gjerman-kur-humbasim-me-thone-emigrant/60%Daily2018-07-22 18:49
https://kosova-info.com/pas-largimit-te-ronaldos-ja-fanellat-e-cilit-lojtar-po-shiten-me-se-shumti-te-real-madrid/60%Daily2018-07-22 18:49
https://kosova-info.com/vajza-qe-fiton-1300-dollare-per-nje-nate-nga-shtrati-i-saj/60%Daily2018-07-23 16:54
https://kosova-info.com/policia-e-shqiperise-ka-konfiskuar-30-mije-euro/60%Daily2018-07-22 18:46
https://kosova-info.com/2-mije-notare-garojne-ne-bosfor/60%Daily2018-07-23 15:51
https://kosova-info.com/agim-bahtiri-e-kercenon-qeverine-me-protesta/60%Daily2018-07-22 18:46
https://kosova-info.com/gjithcka-qe-duhet-te-shihni-nga-prapaskenat-e-koncertit-madheshtor-qe-elvana-gjata-mbajti-ne-prishtine/60%Daily2018-07-23 05:50
https://kosova-info.com/hysaj-drejt-largimit-napoli-afron-nje-rival-ne-rolin-e-tij/60%Daily2018-07-22 17:47
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-viziton-shqiperine-politika-mos-ta-pengoje-integrimin/60%Daily2018-07-22 18:46
https://kosova-info.com/tre-shqiptare-humbin-jeten-pas-perplasjes-se-trenit-me-veturen-ne-kumanove/60%Daily2018-07-22 18:46
https://kosova-info.com/policia-e-shqiperise-arreston-te-denuarin-me-10-vite-burg/60%Daily2018-07-22 18:46
https://kosova-info.com/vetevendosje-e-ldk-nuk-marrin-pjese-ne-takimin-e-thirrur-nga-veseli/60%Daily2018-07-22 18:46
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-hyrja-e-refugjateve-ne-shqiperi/60%Daily2018-07-22 18:46
https://kosova-info.com/rreziqet-shendetesore-te-shpuarjes-se-vesheve-qe-u-behen-foshnjave/60%Daily2018-07-23 15:54
https://kosova-info.com/veseli-shteti-i-pavarur-i-kosoves-realitet-i-pandryshueshem/60%Daily2018-07-22 18:46
https://kosova-info.com/dikur-shoqe-klase-diona-fona-tregon-per-raportet-qe-ka-sot-me-kiden/60%Daily2018-07-23 05:50
https://kosova-info.com/lufta-ne-siri-izraeli-e-jashtezakonshme-shpetuam-jetet-e-800-misionareve/60%Daily2018-07-23 11:50
https://kosova-info.com/ndeshje-mes-veteraneve-te-futbollit-per-nder-te-ditelindjes-se-fadil-vokrrit/60%Daily2018-07-22 16:47
https://kosova-info.com/chelsea-deshperon-barcelonen-me-veprimin-e-fundit-per-willian/60%Daily2018-07-22 16:47
https://kosova-info.com/shperthen-di-maria-mjaft-genjyet/60%Daily2018-07-22 16:47
https://kosova-info.com/chelsea-i-pergjigjet-real-madridit-per-eden-hazard/60%Daily2018-07-22 16:47
https://kosova-info.com/ibra-nese-do-vija-ne-amerike-10-vjet-me-pare-do-behesha-edhe-president/60%Daily2018-07-22 16:47
https://kosova-info.com/strategjia-e-shba-per-te-parandaluar-nderhyrjen-ruse-ne-zgjedhjet-e-ardhshme/60%Daily2018-07-23 10:50
https://kosova-info.com/enis-bytyqi-flet-per-vithet-e-fjolla-morines-dhe-luana-vjollces/60%Daily2018-07-23 05:50
https://kosova-info.com/hamilton-fiton-garen-per-cmimin-e-madh-te-gjermanise-merr-kryesimin-ne-formula-1/60%Daily2018-07-22 15:47
https://kosova-info.com/10-portieret-me-te-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2018-07-22 15:47
https://kosova-info.com/skuadra-e-madhe-italiane-e-rikthen-tellesin-ne-serie-a/60%Daily2018-07-22 15:47
https://kosova-info.com/psg-i-ben-oferte-sensacionale-juventusit-per-pjanic/60%Daily2018-07-22 15:47
https://kosova-info.com/mbytet-ne-plazhin-e-velipojes-duke-u-perpjekur-ta-shpetoje-te-fejuaren/60%Daily2018-07-22 15:48
https://kosova-info.com/pritje-te-gjata-ne-pikat-kufitare-te-kosoves/60%Daily2018-07-22 15:48
https://kosova-info.com/kosova-dhe-serbia-te-shtrenguara-te-permbyllin-demarkacionin-e-kufirit/60%Daily2018-07-22 15:48
https://kosova-info.com/2po2-dafina-zeqiri-e-dizajnuar-me-bo-kange-te-shqiptaret-jo-jashte/60%Daily2018-07-23 05:50
https://kosova-info.com/ozil-reagon-zyrtarisht-pas-akuzave-per-takimin-e-tij-me-erdoganin/60%Daily2018-07-22 14:47
https://kosova-info.com/caktohet-stadiumi-qe-do-te-mirepres-finalen-e-superkupes-se-spanjes/60%Daily2018-07-22 14:47
https://kosova-info.com/higuain-tradhton-juven-transferohet-te-rivalet-e-serie-a/60%Daily2018-07-22 14:47
https://kosova-info.com/iniesta-dhe-torres-debutojne-me-humbje-ne-japoni/60%Daily2018-07-22 14:47
https://kosova-info.com/oraret-kur-nuk-duhet-te-dilni-ne-plazh-ose-ju-pret-kanceri-i-lekures/60%Daily2018-07-22 14:47
https://kosova-info.com/pacolli-vendimi-i-gjnd-se-e-arritur-historike-per-kosoven/60%Daily2018-07-22 14:47
https://kosova-info.com/deputeti-i-ldk-se-kerkon-tryeze-per-zgjedhje/60%Daily2018-07-22 14:47
https://kosova-info.com/lugina-e-presheves-kerkon-ndihmen-e-shqiperise-dhe-kosoves/60%Daily2018-07-22 14:47
https://kosova-info.com/tjeter-aksident-i-riu-shqiptar-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2018-07-22 14:47
https://kosova-info.com/facebook-po-punon-per-nje-satelit-interneti/60%Daily2018-07-23 20:46
https://kosova-info.com/vjollca-haxhiu-kalon-pasditen-me-sinan-vllasaliun-dhe-gruan-e-tij/60%Daily2018-07-23 05:50
https://kosova-info.com/vuciq-permes-gjnd-se-u-legjitimua-pavaresia-e-shqiptareve-ne-kosove/60%Daily2018-07-22 14:47
https://kosova-info.com/profesori-i-studimeve-islame-ben-thirrje-te-ndertohen-fabrika-e-laboratore-ne-vend-te-faltoreve/60%Daily2018-07-22 14:47
https://kosova-info.com/gjiganti-i-premierliges-transferon-zbulimin-e-boterorit-te-anglia/60%Daily2018-07-22 13:47
https://kosova-info.com/e-papritur-isco-mund-te-perfundoje-ne-premierlige/60%Daily2018-07-22 13:47
https://kosova-info.com/lamtumire-united-martial-te-super-skuadra-tjeter-e-premierliges/60%Daily2018-07-22 13:47
https://kosova-info.com/hamza-projektligji-per-pagat-do-ti-trajtoje-barabarte-te-gjithe-punonjesit-ne-sektorin-publik/60%Daily2018-07-22 14:48
https://kosova-info.com/kumanove-treni-godet-per-vdekje-tre-persona/60%Daily2018-07-22 13:47
https://kosova-info.com/balona-transmetuese-interneti-ne-rajonet-e-izoluara-te-botes/60%Daily2018-07-23 17:46
https://kosova-info.com/vjosa-osmani-shperndan-fotografine-e-deshtimit-te-serbise-ne-gjnd/60%Daily2018-07-22 13:47
https://kosova-info.com/robert-berisha-nje-here-e-mire-permbyll-dramen-tuna-keto-ishin-fjalet-e-tij/60%Daily2018-07-23 05:50
https://kosova-info.com/pakistan-kandidati-per-zgjedhje-vritet-ne-nje-sulm-ne-veture/60%Daily2018-07-23 08:50
https://kosova-info.com/ngjyrosni-floket-ne-shtepi-vetem-me-caj/60%Daily2018-07-23 15:54
https://kosova-info.com/shfrytezone-edhe-sot-diellin-nga-e-hena-kthehen-reshjet-e-shiut/60%Daily2018-07-22 13:47
https://kosova-info.com/vellezerit-haradinaj-sfidojne-te-nxehtin-ne-pishine-tregojne-gjoksin-muskuloz/60%Daily2018-07-22 20:48
https://kosova-info.com/drita-e-zhvillon-ndeshjen-e-kthimit-ndaj-dudelangen-ne-stadiumin-e-prishtines/60%Daily2018-07-22 12:46
https://kosova-info.com/psg-ia-ben-bajat-barcelones-ky-eshte-vendimi-i-fundit/60%Daily2018-07-22 12:46
https://kosova-info.com/pjanic-man-city-lajm-i-madh-nga-anglia/60%Daily2018-07-22 12:46
https://kosova-info.com/benitez-do-ta-drejtoje-kete-skuader-ne-edicionin-e-ri/60%Daily2018-07-22 12:46
https://kosova-info.com/mpj-serbia-po-fale-arme-per-te-penguar-njohjet-e-kosoves/60%Daily2018-07-22 12:46
https://kosova-info.com/me-apo-pa-dashje-luana-vjollces-i-del-pjesa-intime-nga-fustani-i-kuq-pa-te-brendshme/60%Daily2018-07-22 19:48
https://kosova-info.com/presidenti-iranian-paralajmeron-trumpin-per-provokime/60%Daily2018-07-23 06:49
https://kosova-info.com/hyn-ne-det-per-te-shpetuar-te-fejuaren-mbytet-30-vjecari-ne-velipoje/60%Daily2018-07-22 12:47
https://kosova-info.com/maqedonia-ne-kerkim-te-reformave-para-bisedimeve-per-anetaresim/60%Daily2018-07-22 12:47
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-i-dedikon-fjale-te-embla-te-bijes-e-cila-ia-ka-ndryshuar-jeten/60%Daily2018-07-22 18:48
https://kosova-info.com/veseli-fton-ne-takim-partite-parlamentare-kerkon-konsensus-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-07-22 12:47
https://kosova-info.com/kosova-ka-mbi-135-mije-biznese-por-vetem-55-mije-i-deklarojne-tatimet/60%Daily2018-07-22 12:48
https://kosova-info.com/vulin-pacolli-do-te-trajtohej-si-gjuriq/60%Daily2018-07-22 12:48
https://kosova-info.com/bebe-rexha-zbulon-se-kush-eshte-mashkulli-qe-po-e-puthe-ne-kete-video/60%Daily2018-07-22 17:47
https://kosova-info.com/drita-ia-merr-dy-futbolliste-prishtines/60%Daily2018-07-22 11:46
https://kosova-info.com/psg-nuk-ngopet-tuchel-paralajmeron-edhe-dy-transferime/60%Daily2018-07-22 11:46
https://kosova-info.com/befason-ramos-ky-futbollist-do-ta-marre-numrin-7-te-reali/60%Daily2018-07-22 11:46
https://kosova-info.com/loja-ekstreme-qe-te-frikeson-pa-mase-e-gjeni-ne-poloni/60%Daily2018-07-22 11:58
https://kosova-info.com/vriten-pese-anetare-te-nje-familje-pas-nje-konflikti-per-prone/60%Daily2018-07-23 05:49
https://kosova-info.com/shikoni-se-si-njerezit-kane-ricikluar-ne-menyre-krijuese-shishet-plastikebejeni-dhe-ju/60%Daily2018-07-22 11:59
https://kosova-info.com/pas-cakorrit-me-malin-e-zi-a-do-te-jete-karaceva-problemi-i-demarkacionit-me-serbine/60%Daily2018-07-22 11:46
https://kosova-info.com/pushtohet-dogana-e-morines-gjate-24-oreve-kane-hyre-25-mije-pushues/60%Daily2018-07-22 11:46
https://kosova-info.com/konkurrence-e-miqesi-ne-prifest/60%Daily2018-07-22 16:46
https://kosova-info.com/nis-riparimi-i-rrugeve-ne-kukes/60%Daily2018-07-22 11:46
https://kosova-info.com/fbi-publikon-dokumentet-rreth-hetimeve-per-perfshirjen-ruse-ne-zgjedhje/60%Daily2018-07-23 04:48
https://kosova-info.com/top-10-shtepite-me-moderne-brenda-dhe-jashte/60%Daily2018-07-23 17:46
https://kosova-info.com/bomba-e-radhes-nga-ibrahimovic-2/60%Daily2018-07-22 11:46
https://kosova-info.com/roma-arrine-marreveshje-me-zevendesuesin-e-alisson/60%Daily2018-07-22 10:45
https://kosova-info.com/rekordmeni-i-kupes-se-botes-pensionohet-nga-futbolli/60%Daily2018-07-22 10:45
https://kosova-info.com/klopp-e-jep-lajmin-e-madh-per-salah/60%Daily2018-07-22 10:45
https://kosova-info.com/haradinaj-gjnd-vleresoi-se-perpjekjet-tona-historike-ishin-te-drejta/60%Daily2018-07-22 10:45
https://kosova-info.com/20-menyra-si-ta-beni-nje-dhome-te-vogel-te-duket-e-madhe/60%Daily2018-07-22 10:58
https://kosova-info.com/vulin-po-e-kerkon-demarkacionin-e-serbise-me-kosoven/60%Daily2018-07-22 10:45
https://kosova-info.com/festa-perrallore-per-ditelindjen-e-18-te-te-vajzes-se-adriana-matoshit/60%Daily2018-07-22 15:46
https://kosova-info.com/vazhdon-tradita-e-gjuajtjes-me-arme-ne-dasma-arrestohen-dy-persona/60%Daily2018-07-22 10:45
https://kosova-info.com/wiz-khalifa-jane-gay-meshkujt-qe-hajne-banane/60%Daily2018-07-22 14:46
https://kosova-info.com/kurti-presidenti-e-qeveria-po-vrapojne-pas-vuciqit/60%Daily2018-07-22 10:46
https://kosova-info.com/forcat-turke-vrasin-9-pjestare-te-pkk-se-ne-hakkari/60%Daily2018-07-22 20:47
https://kosova-info.com/pini-uje-ne-barkun-bosh/60%Daily2018-07-23 15:54
https://kosova-info.com/enca-haxhia-sot-nisi-diten-heret-kujt-i-tha-miremengjes-dashuri/60%Daily2018-07-22 13:46
https://kosova-info.com/marca-zbulon-transferimin-e-papritur-te-barcelones/60%Daily2018-07-22 09:45
https://kosova-info.com/befasia-e-dites-morata-afer-rikthimit-te-ish-skuadra/60%Daily2018-07-22 09:45
https://kosova-info.com/kovac-me-fjale-te-medha-per-deshtakun-e-bayernit/60%Daily2018-07-22 09:45
https://kosova-info.com/deshtoi-ne-boteror-por-giroud-pritet-te-transferohet-te-super-skuadra-e-la-ligas/60%Daily2018-07-22 09:45
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-e-deshtimit-te-transferimit-te-bale-te-united/60%Daily2018-07-22 09:45
https://kosova-info.com/henry-mund-te-behet-trajner-i-skuadres-me-tradite-ne-angli/60%Daily2018-07-22 09:45
https://kosova-info.com/barcelona-ben-levizjen-e-madhe-per-transferimin-e-willian/60%Daily2018-07-22 09:45
https://kosova-info.com/ja-si-ka-shpetuar-ronaldo-pa-perfunduar-ne-burg/60%Daily2018-07-22 09:45
https://kosova-info.com/shkelqeu-ne-boteror-gjiganti-anglez-rremben-portierin-pickford/60%Daily2018-07-22 09:45
https://kosova-info.com/lendohet-ne-vendin-e-punes-nje-punetore-i-nje-fabrike-ne-vushtrri/60%Daily2018-07-22 10:46
https://kosova-info.com/cila-eshte-mosha-e-duhur-kur-duhet-te-filloni-te-pini-kafe-2/60%Daily2018-07-22 09:58
https://kosova-info.com/liberta-spahiu-e-zhveshur-ne-vaske-cka-bon-njeri-te-dielen-lahet/60%Daily2018-07-22 09:45
https://kosova-info.com/gjenden-eshtra-ne-oborrin-e-kishes-ne-gracanice-dyshohet-te-jene-te-njerezve/60%Daily2018-07-22 10:46
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-graqanice-policia-e-cileson-vdekje-te-dyshimte/60%Daily2018-07-22 10:46
https://kosova-info.com/cdo-vajze-do-tia-bente-keto-pyetje-ishit-te-saj/60%Daily2018-07-23 14:54
https://kosova-info.com/sa-shume-eshte-rritur-djali-i-tunes-dhe-patrisit-3/60%Daily2018-07-22 09:46
https://kosova-info.com/policia-humbja-e-jetes-se-njerezve-ne-aksidente-trafiku-shqetesuese/60%Daily2018-07-22 10:46
https://kosova-info.com/melcia-e-dhjamosur-3-faktoret-e-rrezikut/60%Daily2018-07-23 13:54
https://kosova-info.com/yll-limani-dhe-majk-se-shpejti-me-nje-bashkepunim/60%Daily2018-07-22 09:46
https://kosova-info.com/ushqimet-e-duhura-per-nje-lekure-te-bronzte/60%Daily2018-07-22 08:58
https://kosova-info.com/djali-i-argjentina-ramosajt-feston-ditelindjen-ky-ishte-urimi-i-saj/60%Daily2018-07-22 09:46
https://kosova-info.com/shafrani-celesi-per-nje-jete-me-te-gjate/60%Daily2018-07-23 13:54
https://kosova-info.com/te-pathenat-e-realizimit-te-filmit-titanic/60%Daily2018-07-22 09:46
https://kosova-info.com/une-jam-femije-i-nje-perdhunimi-rrefimi-i-vajzes-nga-sarajeva/60%Daily2018-07-22 07:49
https://kosova-info.com/pse-nuk-duhet-ti-refuzojme-bamjet-gjate-gjithe-veres-2/60%Daily2018-07-23 10:53
https://kosova-info.com/jeremiq-pushteti-po-paraqet-konflikt-te-ngrire-me-kosoven-per-ti-frikesuar-qytetaret/60%Daily2018-07-22 07:49
https://kosova-info.com/franceska-jace-pervelon-me-foton-e-fundit-gati-per-disa-aventura/60%Daily2018-07-22 09:46
https://kosova-info.com/si-te-rrisni-humorin-ne-menyre-natyrale/60%Daily2018-07-22 07:58
https://kosova-info.com/institucionet-skane-njohuri-bazike-per-funksionimin-e-asociacionit/60%Daily2018-07-22 07:49
https://kosova-info.com/ariana-ne-nje-moment-romantik-me-burrin-e-saj-ermalin/60%Daily2018-07-22 09:46
https://kosova-info.com/cfare-permbajne-fletushkat-e-shperndara-ne-shesh-qe-po-habisnin-qytetaret/60%Daily2018-07-22 07:49
https://kosova-info.com/tahiri-projektligji-do-te-ndihmojne-ne-konfiskimin-e-pasurise-se-fituar-ne-menyre-te-jashteligjshme/60%Daily2018-07-22 07:49
https://kosova-info.com/kur-behen-bashke-dy-shqipe-kosove-xherdani-shaqiri-dhe-gashi-foto-5/60%Daily2018-07-22 06:45
https://kosova-info.com/sane-me-ne-fund-flet-per-mungesen-ne-boteror-ja-cfare-thote-per-low/60%Daily2018-07-22 06:45
https://kosova-info.com/pas-largimit-te-ronaldos-reali-ia-jep-fanellen-me-numer-7-ketij-futbollisti/60%Daily2018-07-22 06:45
https://kosova-info.com/pese-keshilla-per-tu-dobesuar-shendetshem/60%Daily2018-07-23 06:52
https://kosova-info.com/mitrovice-humb-jeten-ne-aksident-20-vjecari/60%Daily2018-07-22 06:48
https://kosova-info.com/ish-miss-universe-albania-braktisi-shba-te-per-dashurine/60%Daily2018-07-22 06:21
https://kosova-info.com/zyrtarizohet-shitja-e-feronikelit/60%Daily2018-07-22 06:49
https://kosova-info.com/12-ushqimet-me-te-mira-per-te-ngrene-ne-mengjes/60%Daily2018-07-22 17:51
https://kosova-info.com/banoret-e-karaceves-kfor-i-ka-vendosur-vije-kufitare-duke-i-lene-ne-serbi-pronat-tona/60%Daily2018-07-22 06:49
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-diel-22-korrik-2018/60%Daily2018-07-22 06:58
https://kosova-info.com/sot-mot-i-nxehte/60%Daily2018-07-22 06:49
https://kosova-info.com/kur-behen-bashke-dy-shqipe-kosove-xherdani-shaqiri-dhe-gashi-foto-4/60%Daily2018-07-22 01:45
https://kosova-info.com/kur-behen-bashke-dy-shqipe-kosove-xherdani-shaqiri-dhe-gashi-foto-3/60%Daily2018-07-21 23:45
https://kosova-info.com/historia-qe-pak-e-njohim-dita-kur-ivan-rakiticit-iu-desh-te-luaje-kunder-kroacise/60%Daily2018-07-21 23:45
https://kosova-info.com/giroud-befason-me-skuadren-e-re/60%Daily2018-07-21 23:45
https://kosova-info.com/fshesa-e-unay-emery-largon-pese-futbolliste-nga-arsenali/60%Daily2018-07-21 23:45
https://kosova-info.com/modeles-ruse-ska-kush-ia-kalon-per-gjoks-dhe-te-pasme-3/60%Daily2018-07-21 22:01
https://kosova-info.com/kuba-drejt-njohjes-me-kushtetute-te-martesave-homoseksuale/60%Daily2018-07-22 18:47
https://kosova-info.com/modeles-ruse-ska-kush-ia-kalon-per-gjoks-dhe-te-pasme/60%Daily2018-07-21 22:01
https://kosova-info.com/modeles-ruse-ska-kush-ia-kalon-per-gjoks-dhe-te-pasme-2/60%Daily2018-07-21 22:01
https://kosova-info.com/nuk-keni-deshire-per-seks-ekziston-menyra-qe-ta-ndryshoni-2/60%Daily2018-07-22 16:51
https://kosova-info.com/dieta-last-second/60%Daily2018-07-22 12:51
https://kosova-info.com/si-te-largoni-ujerat-e-teperta-nga-trupi-me-ca-perberes-qe-i-keni-ne-kuzhine/60%Daily2018-07-22 09:50
https://kosova-info.com/serbia-dhe-maqedonia-i-turren-kosoves-sju-pelqen-vendimi-per-mbrojtjen-e-prodhimit-vendor/60%Daily2018-07-21 21:47
https://kosova-info.com/pse-nuk-duhet-ti-refuzojme-bamjet-gjate-gjithe-veres/60%Daily2018-07-22 08:50
https://kosova-info.com/konservatoret-ne-spanje-zgjedhin-pasuesin-e-rajoy-t/60%Daily2018-07-22 17:46
https://kosova-info.com/ish-missi-qe-braktisi-ameriken-per-dashurine-ne-shqiperi/60%Daily2018-07-21 21:45
https://kosova-info.com/kosovari-gjeni-canten-me-mijera-dollare-dhe-ia-kthen-pronarit-video/60%Daily2018-07-21 21:47
https://kosova-info.com/per-te-hyre-ne-kosove-nga-serbia-duhet-te-prisni-90-minuta-foto/60%Daily2018-07-21 21:47
https://kosova-info.com/ronela-hajati-futet-ne-lokale-si-e-cmendur-rrefen-momentin-e-sikletshem/60%Daily2018-07-21 21:45
https://kosova-info.com/kur-behen-bashke-dy-shqipe-kosove-xherdani-shaqiri-dhe-gashi-foto/60%Daily2018-07-21 20:50
https://kosova-info.com/interi-dhe-zeniti-luajne-baras-33/60%Daily2018-07-21 20:50
https://kosova-info.com/mediet-ne-spanje-zbulojne-lojtarin-qe-do-te-marr-fanellen-me-numer-7-te-real-madrid/60%Daily2018-07-21 20:50
https://kosova-info.com/llullaku-gol-dhe-feste-me-shqiponje-fiton-sfiden-me-qaken-video/60%Daily2018-07-21 20:50
https://kosova-info.com/masat-qe-duhet-te-merrni-per-tu-mbrojtur-nga-virozat-gjate-pushimeve-ne-bregdet/60%Daily2018-07-22 07:50
https://kosova-info.com/ugljanin-regjimi-nacionalist-serbomadh-pengoi-viziten-e-pacollit-ne-novi-pazar/60%Daily2018-07-21 21:47
https://kosova-info.com/neser-shume-nxehte/60%Daily2018-07-21 21:47
https://kosova-info.com/kur-behen-bashke-dy-shqipe-kosove-xherdani-shaqiri-dhe-gashi-foto-2/60%Daily2018-07-21 19:52
https://kosova-info.com/sane-low-mi-ka-treguar-arsyet-pse-nuk-me-ftoi-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-07-21 19:50
https://kosova-info.com/mirlind-daku-flet-per-here-te-pare-pas-transferimit-te-osijek-nk/60%Daily2018-07-21 19:50
https://kosova-info.com/felipe-melo-vjen-me-nje-nderhyrje-horror-ndaj-talentit-te-real-madridit/60%Daily2018-07-21 19:50
https://kosova-info.com/gruaja-qe-dikur-ishte-burre-vjen-ne-kosove-per-te-mbeshtetur-komunitetin-lgbti-video/60%Daily2018-07-21 21:47
https://kosova-info.com/kriteri-i-vetem-qe-mund-ti-beje-vellezer-kroatet-e-shqiptaret-eshte-vrasja-e-serbeve/60%Daily2018-07-21 21:47
https://kosova-info.com/e-frikshme-aborti-selektiv-vret-100-milione-femra-cdo-vit/60%Daily2018-07-22 13:47
https://kosova-info.com/50-familje-fermeresh-te-bardhe-lene-afriken-e-jugut-emigrojne-ne-rusi/60%Daily2018-07-22 13:47
https://kosova-info.com/deri-ne-vitin-2020-ky-do-te-jete-shkaktari-kryesor-per-vdekje-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2018-07-22 07:50
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-inter-zenit/60%Daily2018-07-21 18:50
https://kosova-info.com/lajm-fantastik-per-henryn-e-kerkon-skuadra-e-madhe-angleze/60%Daily2018-07-21 18:50
https://kosova-info.com/kina-e-tundon-quaresman-me-kete-oferte/60%Daily2018-07-21 18:50
https://kosova-info.com/mina-tregon-se-ne-cilen-skuader-deshiron-te-luaje-sezonin-tjeter/60%Daily2018-07-21 18:50
https://kosova-info.com/basha-akuza-prokurorise-drejtesia-e-kapur-garanci-per-banden-ne-pushtet/60%Daily2018-07-21 21:47
https://kosova-info.com/hajna-te-armatosur-vjedhin-ne-grashtice-video/60%Daily2018-07-21 18:48
https://kosova-info.com/morena-taraku-merr-vemendjen-e-te-gjitheve-joshese-sa-me-ska/60%Daily2018-07-21 18:33
https://kosova-info.com/njeriu-me-i-pasur-ne-shqiperi-eshte-afer-blerjes-te-ferronikelit/60%Daily2018-07-21 18:48
https://kosova-info.com/gruaja-qe-po-kritikohet-nga-e-gjithe-bota-foto-8/60%Daily2018-07-21 18:27
https://kosova-info.com/gruaja-qe-po-kritikohet-nga-e-gjithe-bota-foto/60%Daily2018-07-21 18:27
https://kosova-info.com/gruaja-qe-po-kritikohet-nga-e-gjithe-bota-foto-2/60%Daily2018-07-21 18:27
https://kosova-info.com/gruaja-qe-po-kritikohet-nga-e-gjithe-bota-foto-3/60%Daily2018-07-21 18:27
https://kosova-info.com/gruaja-qe-po-kritikohet-nga-e-gjithe-bota-foto-4/60%Daily2018-07-21 18:27
https://kosova-info.com/gruaja-qe-po-kritikohet-nga-e-gjithe-bota-foto-5/60%Daily2018-07-21 18:27
https://kosova-info.com/gruaja-qe-po-kritikohet-nga-e-gjithe-bota-foto-6/60%Daily2018-07-21 18:27
https://kosova-info.com/gruaja-qe-po-kritikohet-nga-e-gjithe-bota-foto-7/60%Daily2018-07-21 18:27
https://kosova-info.com/kosova-e-shqiperia-me-protokoll-bashkepunimi-per-sezonin-turistik/60%Daily2018-07-21 18:48
https://kosova-info.com/italia-nen-akuza-se-ka-shkaktuar-vdekjen-e-refugjateve/60%Daily2018-07-21 18:48
https://kosova-info.com/kryeministrja-e-serbise-kritikon-kryetarin-e-boshnjakeve-per-ftesen-qe-i-beri-pacollit/60%Daily2018-07-21 18:48
https://kosova-info.com/vazhdon-tmerri-rrugeve-te-kosoves-nje-grua-mbetet-e-vdekur-ne-peje/60%Daily2018-07-21 18:49
https://kosova-info.com/tragjedia-familjare-qe-e-motivoi-kanten-te-behet-kampion-i-botes/60%Daily2018-07-21 17:50
https://kosova-info.com/mourinho-i-ben-gati-70-milione-euro-per-mbrojtesin-qe-shkelqeu-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-07-21 17:50
https://kosova-info.com/topin-e-arte-e-meriton-grizmann-nuk-mund-ta-fitojne-gjithmone-messi-apo-ronaldo/60%Daily2018-07-21 17:50
https://kosova-info.com/fermeri-kroat-lodhet-nga-njerezit-qe-parkonin-veturat-ne-token-e-tij-hakmarrja-e-tij-eshte-epike-video/60%Daily2018-07-21 17:57
https://kosova-info.com/barazi-gjinore-dhe-seksuale-ne-semafore-2/60%Daily2018-07-21 17:44
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-peje-foto/60%Daily2018-07-21 17:48
https://kosova-info.com/kengetarja-shqiptare-qe-e-shoqeroi-presidenten-kroate-ne-kuvendin-e-shqiperise/60%Daily2018-07-21 17:48
https://kosova-info.com/mushkolaj-pas-ndaleses-qe-serbia-ia-beri-pacollit-pergjegjesine-e-mban-kosova/60%Daily2018-07-21 17:48
https://kosova-info.com/bayerni-e-fiton-miqesoren-kunder-psg-se/60%Daily2018-07-21 16:50
https://kosova-info.com/trajneri-i-interit-e-komenton-transferimin-e-ronaldos-te-juventusi/60%Daily2018-07-21 16:50
https://kosova-info.com/kjo-eshte-oferta-e-fundit-e-barcelones-per-willian/60%Daily2018-07-21 16:50
https://kosova-info.com/e-refuzova-barcelonen-dhe-bayernin-per-liverpoolin/60%Daily2018-07-21 16:50
https://kosova-info.com/vedat-muriqi-shenon-tri-gola-per-26-minuta/60%Daily2018-07-21 16:50
https://kosova-info.com/austria-shteti-me-mikprites-ne-bote/60%Daily2018-07-21 17:45
https://kosova-info.com/30-te-vdekur-nga-temperaturat-e-larta-ne-japoni/60%Daily2018-07-21 17:45
https://kosova-info.com/mijera-njerez-i-japin-lamtumiren-e-fundit-medalistit-olimpik-denis-ten/60%Daily2018-07-21 17:45
https://kosova-info.com/kujdes-mergimtare-keshtu-iu-ve-ne-kurth-policia-serbe/60%Daily2018-07-21 16:48
https://kosova-info.com/kriminelet-kibernetike-vodhen-nje-milion-dollare-nga-banka/60%Daily2018-07-23 17:46
https://kosova-info.com/vettel-siguron-pole-position-ne-gjermani/60%Daily2018-07-21 15:50
https://kosova-info.com/edon-zhegrova-vjen-me-nje-tjeter-gol-mahnites/60%Daily2018-07-21 15:50
https://kosova-info.com/ronaldo-i-shpeton-burgut-ne-spanje-pranon-te-paguaje-kete-gjobe/60%Daily2018-07-21 15:50
https://kosova-info.com/pamje-te-bukura-te-stadiumit-te-prishtines-nje-jave-para-testimit-nga-uefa/60%Daily2018-07-21 15:50
https://kosova-info.com/buffon-e-pranon-golin-e-pare-ne-fanellen-e-psg-se-ndaj-bayernit/60%Daily2018-07-21 15:50
https://kosova-info.com/renato-sanches-shenon-super-gol-bayerni-ne-epersi/60%Daily2018-07-21 15:50
https://kosova-info.com/ska-pajtim-pa-njohje-reciproke-dhe-kerkim-falje/60%Daily2018-07-21 16:48
https://kosova-info.com/jakup-krasniqi-e-permend-gomarin-kur-flet-qeverine-ne-te-cilen-eshte-edhe-limaj/60%Daily2018-07-21 15:47
https://kosova-info.com/fotografi-te-papara-isa-mustafa-ne-uniforme-te-ushtrise-jugosllave/60%Daily2018-07-21 15:48
https://kosova-info.com/be-thaci-dhe-vuciq-takohen-ne-fillim-te-shtatorit/60%Daily2018-07-21 15:48
https://kosova-info.com/shba-te-shqyrtojne-heqjen-e-sanksioneve-ndaj-kompanise-ruse-te-aluminit/60%Daily2018-07-21 17:45
https://kosova-info.com/ish-kryetari-i-bik-ut-ne-kacanik-arrestohet-ne-turqi/60%Daily2018-07-21 15:48
https://kosova-info.com/a-mund-te-kete-normalizim-te-marredhenieve-me-nxenesit-e-sheshelit-dhe-millosheviqit/60%Daily2018-07-21 15:48
https://kosova-info.com/buffon-debuton-me-psg-ne-ne-miqesoren-ndaj-bayernit/60%Daily2018-07-21 14:50
https://kosova-info.com/zyrtare-benjamin-kololli-kalon-te-fc-zurich/60%Daily2018-07-21 14:50
https://kosova-info.com/guardiola-ky-lojtar-do-te-gabonte-shume-nese-do-te-transferohej-te-city/60%Daily2018-07-21 14:50
https://kosova-info.com/douglas-costa-ne-premierlige-per-90-milione-euro/60%Daily2018-07-21 14:50
https://kosova-info.com/i-biri-i-legjendes-george-weah-i-dhuron-epersine-psg-se-ndaj-bayernit/60%Daily2018-07-21 14:49
https://kosova-info.com/dilemat-rreth-pyetjes-se-referendumit-ne-maqedoni/60%Daily2018-07-21 14:47
https://kosova-info.com/drejtoret-e-shpend-ahmetit-me-shifra-te-ndryshme-parash-per-shfrytezimin-e-tokes-komunale/60%Daily2018-07-21 14:48
https://kosova-info.com/dhjetera-viktima-pas-sulmit-ne-kufirin-iranian/60%Daily2018-07-21 17:45
https://kosova-info.com/termeti-godet-serish-shqiperine-epiqendra-prane-lushnjes/60%Daily2018-07-21 14:48
https://kosova-info.com/khamenei-nuk-i-beson-negociatave-me-uashingtonin/60%Daily2018-07-21 17:45
https://kosova-info.com/kida-me-shume-stil-ju-merr-syte-me-kete-veshje/60%Daily2018-07-21 14:10
https://kosova-info.com/xhaferi-nese-jo-lideret-atehere-kuvendi-do-ta-zhbllokoje-punen-e-kshz-se/60%Daily2018-07-21 14:49
https://kosova-info.com/arrestohet-se-i-ofroi-5-euro-ryshfet-policit/60%Daily2018-07-21 14:49
https://kosova-info.com/sky-sport-leonardo-afer-rikthimit-ne-milan/60%Daily2018-07-21 13:50
https://kosova-info.com/bayern-munich-merr-vendimin-e-fundit-per-jamesin/60%Daily2018-07-21 13:50
https://kosova-info.com/rugani-me-super-rroge-te-chelsea/60%Daily2018-07-21 13:50
https://kosova-info.com/nuk-eshte-vetem-pjanic-barcelona-dhe-man-city-kerkojne-edhe-nje-perforcim-tjeter-nga-juventus/60%Daily2018-07-21 13:50
https://kosova-info.com/prizren-profesori-mbylle-50-njesha/60%Daily2018-07-21 13:47
https://kosova-info.com/profesori-ankohet-per-keqmenaxhim-ne-universitetin-e-mitrovices/60%Daily2018-07-21 13:47
https://kosova-info.com/gjilan-pasi-aksidentohen-rrahen-mes-vete/60%Daily2018-07-21 13:47
https://kosova-info.com/peje-dy-persona-kanosin-dhe-fyejne-inspektoret-komunal-dhe-policine-arrestohen/60%Daily2018-07-21 13:48
https://kosova-info.com/banoret-e-zllakuqanit-tash-e-dy-jave-pa-rryme-bllokojne-magjistralen-kline-istog/60%Daily2018-07-21 13:48
https://kosova-info.com/bahtiri-therret-takim-per-te-kundershtuar-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2018-07-21 13:48
https://kosova-info.com/gjeni-sa-dite-ka-muaji-me-kete-hile-popullore/60%Daily2018-07-21 13:55
https://kosova-info.com/cfare-do-te-ndodhte-me-pacollin-nese-do-te-shkonte-ne-serbi-tregon-ministri-serb/60%Daily2018-07-21 13:48
https://kosova-info.com/deputeti-i-aak-se-i-pergjigjet-kurtit-per-rrezimin-e-qeverise-e-quan-papagall/60%Daily2018-07-21 13:48
https://kosova-info.com/ne-instagram-zbulohet-ekipi-i-ri-i-golovin/60%Daily2018-07-21 12:50
https://kosova-info.com/inter-gjen-mesfushorin-e-ri/60%Daily2018-07-21 12:50
https://kosova-info.com/lamtumire-courtois-chelsea-gjen-portierin-e-ri-2/60%Daily2018-07-21 12:49
https://kosova-info.com/juventus-cakton-cmimin-per-shitjen-e-alex-sandros/60%Daily2018-07-21 12:49
https://kosova-info.com/sela-ndryshimi-i-qeverise-nuk-ua-ka-permiresuar-jeten-shqiptareve-jetojme-ne-monizem/60%Daily2018-07-21 12:47
https://kosova-info.com/maske-fytyre-me-kungull/60%Daily2018-07-22 06:49
https://kosova-info.com/hamasi-pranon-armepushimin-pas-sulmit-ajror-nga-izraeli/60%Daily2018-07-21 17:45
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-stentimi-tani-behet-ne-kohe-dhe-pa-shpenzuar-mija-euro/60%Daily2018-07-21 12:47
https://kosova-info.com/shqiperi-kosove-protokoll-bashkepunimi-per-sezonin-turistik/60%Daily2018-07-21 12:47
https://kosova-info.com/e-akuzuan-per-simulime-ja-cfare-thote-neymar/60%Daily2018-07-21 11:48
https://kosova-info.com/psg-ka-nje-lajm-te-keq-per-barcelonen/60%Daily2018-07-21 11:48
https://kosova-info.com/vdekje-e-dyshimt-ne-podujeve/60%Daily2018-07-21 11:47
https://kosova-info.com/lagjja-e-pozheranit-pa-rrjet-te-kanalizimit/60%Daily2018-07-21 11:48
https://kosova-info.com/pijet-qe-duhet-ti-konsumoni-ne-pushim/60%Daily2018-07-22 05:49
https://kosova-info.com/braktisja-e-femijeve-te-porsalindur-ka-shenuar-renie/60%Daily2018-07-21 11:48
https://kosova-info.com/edhe-masht-i-del-kunder-rrenimit-te-objektit-te-xheladin-dedes-ne-peje/60%Daily2018-07-21 11:48
https://kosova-info.com/rusia-proteston-ndaj-debimit-te-ambasadoreve-ruse-nga-greqia/60%Daily2018-07-21 17:45
https://kosova-info.com/ministri-bytyqi-nenshkroi-udhezimin-qe-i-mban-ne-pune-mijera-mesimdhenes/60%Daily2018-07-21 11:48
https://kosova-info.com/per-trup-te-forte-hani-keto-ushqime/60%Daily2018-07-22 05:49
https://kosova-info.com/gjinari-mes-100-fshatrave-turizmi-malor-dhe-agroturizmi-terheq-pushuesit/60%Daily2018-07-21 11:49
https://kosova-info.com/pacolli-pas-refuzimit-te-kerkeses-per-vizite-ne-novi-pazar-do-te-kete-reciprocitet-per-delegacionet-serbe/60%Daily2018-07-21 11:49
https://kosova-info.com/dukuri-e-shpeshte-gjate-veres-cfare-jane-njollat-e-bardha-ne-qafe-e-ne-shpine-dhe-si-ti-eliminojme/60%Daily2018-07-21 21:48
https://kosova-info.com/emigrantet-cojne-kupen-e-botes-ne-france-liberte-egalite-mbappe/60%Daily2018-07-21 10:47
https://kosova-info.com/vidal-dhe-vrsaljko-spalletti-komenton-merkaton-e-interit/60%Daily2018-07-21 10:47
https://kosova-info.com/ish-futbollistet-e-trepces-zbulojne-se-cfare-u-beri-klubi-nga-superliga/60%Daily2018-07-21 10:47
https://kosova-info.com/zyrtare-shkendija-nenshkruan-me-mbrojtesin-shqiptar/60%Daily2018-07-21 10:47
https://kosova-info.com/jessie-j-dhe-dua-lipa-me-veshje-te-njejte/60%Daily2018-07-21 10:38
https://kosova-info.com/indi-nje-person-rrahet-per-vdekje-per-keqtrajtim-te-lopeve/60%Daily2018-07-21 16:45
https://kosova-info.com/guvernatori-i-ohajos-shpeton-te-burgosurin-nga-denimi-me-vdekje/60%Daily2018-07-21 15:45
https://kosova-info.com/serbia-dhe-kosova-serish-i-ngadalesojne-oret-ne-evrope/60%Daily2018-07-21 10:46
https://kosova-info.com/reforma-kerkon-nga-rektorati-arsyet-per-vonesen-e-objektit-te-fakultetit-te-bujqesise/60%Daily2018-07-21 10:46
https://kosova-info.com/beni-keto-15-ushtrime-te-muskujve-te-barkut-ne-dite-dhe-vetem-per-7-dite-do-te-keni-muskuj-ne-forme-pllakezash/60%Daily2018-07-21 21:48
https://kosova-info.com/kurti-e-quan-haradinajn-argat-te-thacit/60%Daily2018-07-21 10:46
https://kosova-info.com/zyrtare-pacollit-i-refuzohet-kerkesa-per-vizite-ne-novi-pazar-tregon-nese-do-te-shkoje-ne-serbi/60%Daily2018-07-21 10:46
https://kosova-info.com/braktiset-kosova-dyndet-shqiperia/60%Daily2018-07-21 10:47
https://kosova-info.com/policia-identifikon-edhe-dy-pjesetare-te-tjere-te-grupit-kriminal-malazez/60%Daily2018-07-21 10:47
https://kosova-info.com/dalloni-mbushesin-fals-dhe-origjinal-per-samsung-foto/60%Daily2018-07-23 16:16
https://kosova-info.com/ismet-munishi-prezantohet-nga-klubi-i-ri/60%Daily2018-07-21 09:47
https://kosova-info.com/cavani-fillon-bisedimet-me-top-klubin-nga-serie-a/60%Daily2018-07-21 09:47
https://kosova-info.com/milan-zgjedh-presidentin-e-ri/60%Daily2018-07-21 09:47
https://kosova-info.com/neymar-befason-me-mesazhin-ne-tatuazhin-e-ri/60%Daily2018-07-21 09:47
https://kosova-info.com/lloch-do-tiu-djege-me-parodine-cigarja/60%Daily2018-07-21 09:44
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-suksese-nxenesve-ne-provimin-pranues-do-ti-rrisim-pagat-per-mjeket/60%Daily2018-07-21 09:46
https://kosova-info.com/publikohet-video-si-u-arrestua-kreu-demokrat-byqra-mbajeni-mend/60%Daily2018-07-21 09:46
https://kosova-info.com/thaci-dhe-vuciq-takohen-ne-fillim-te-shtatorit/60%Daily2018-07-21 09:46
https://kosova-info.com/elvana-gjata-ua-heq-trurin-me-keto-foto-kaq-joshese-duket/60%Daily2018-07-21 09:25
https://kosova-info.com/nuk-keni-deshire-per-seks-ekziston-menyra-qe-ta-ndryshoni/60%Daily2018-07-21 21:48
https://kosova-info.com/mbreme-kolone-ne-merdare-sot-pritjet-deri-ne-40-min/60%Daily2018-07-21 09:46
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-po-hetojme-se-si-ndodhi-qe-gjobat-e-paguara-te-qytetareve-figurojne-ne-sistemin-online-te-papaguara/60%Daily2018-07-21 09:46
https://kosova-info.com/a-do-ta-arrestoje-sot-serbia-behgjet-pacollin/60%Daily2018-07-21 09:46
https://kosova-info.com/loja-fantastike-hidh-e-prit-mes-nje-femije-dhe-nje-qeni/60%Daily2018-07-21 09:55
https://kosova-info.com/real-madrid-me-oferte-te-re-per-icardin/60%Daily2018-07-21 08:48
https://kosova-info.com/mediat-belge-zbulojne-te-ardhmen-e-hazard/60%Daily2018-07-21 08:48
https://kosova-info.com/presidenti-i-romes-denohet-nga-uefa/60%Daily2018-07-21 08:48
https://kosova-info.com/sport-zbulon-perforcimin-e-ri-te-barcelones-3/60%Daily2018-07-21 08:48
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-juventus-ja-cfare-thote-totti/60%Daily2018-07-21 08:47
https://kosova-info.com/aksident-ne-rrugen-prishtine-fushe-kosove/60%Daily2018-07-21 08:45
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ishull-ne-nje-lume-te-bere-nga-mbeturinat-plastike-video/60%Daily2018-07-23 10:15
https://kosova-info.com/kur-do-te-bisedohet-me-serbine-per-te-pagjeturit-dhe-demet-e-luftes-tregon-arifi/60%Daily2018-07-21 08:45
https://kosova-info.com/versioni-i-elkos-it-per-denimin-1-3-milionesh/60%Daily2018-07-21 08:45
https://kosova-info.com/risia-ne-transmetim-dergon-serie-a-edhe-ne-teater-e-kinema/60%Daily2018-07-21 07:47
https://kosova-info.com/ciao-milan-bonucci-zgjedh-top-klubin-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-07-21 07:47
https://kosova-info.com/menaxheri-i-pjanicit-ka-nje-lajm-te-keq-per-tifozet-e-juventusit/60%Daily2018-07-21 07:47
https://kosova-info.com/gattuso-zgjedh-perforcimin-e-ri-ne-milan/60%Daily2018-07-21 07:47
https://kosova-info.com/barazi-gjinore-dhe-seksuale-ne-semafore/60%Daily2018-07-21 15:45
https://kosova-info.com/te-gjeturat-ne-raportet-e-auditimit-mundesi-per-hetim-nga-prokuroria/60%Daily2018-07-21 07:45
https://kosova-info.com/donald-trump-kercenon-me-taksa-doganore-per-te-gjitha-prodhimet-kineze/60%Daily2018-07-21 07:44
https://kosova-info.com/shkencetarja-abazi-fiton-grant-prej-250-mije-eurove-per-kerkime-shkencore/60%Daily2018-07-21 07:45
https://kosova-info.com/shqiperi-mberrin-i-nxehti-afrikan-por-te-henen-nis-shiu/60%Daily2018-07-21 07:45
https://kosova-info.com/tragjike-foshnjen-me-tumor-nuk-e-mjekojne-sepse-prinderit-nuk-kane-para/60%Daily2018-07-21 07:45
https://kosova-info.com/si-te-beni-pite-fshati/60%Daily2018-07-21 20:48
https://kosova-info.com/akp-ja-flak-uzurpatoret-vetem-edhe-tre-ne-mitrovice-te-veriut/60%Daily2018-07-21 07:45
https://kosova-info.com/donald-trump-kercenon-me-taksa-doganore-per-te-gjitha-prodhimet-kineze-2/60%Daily2018-07-21 15:45
https://kosova-info.com/rts-serbia-ia-refuzon-kerkesen-pacollit-per-novi-pazar/60%Daily2018-07-21 07:45
https://kosova-info.com/oferta-e-trete-e-barcelones-per-willianin/60%Daily2018-07-21 06:47
https://kosova-info.com/giroud-te-top-klubi-nga-la-liga/60%Daily2018-07-21 06:47
https://kosova-info.com/formacioni-i-juventusit-me-ronaldon/60%Daily2018-07-21 06:47
https://kosova-info.com/benzema-fillon-bisedimet-me-klubin-e-njohur-nga-serie-a/60%Daily2018-07-21 06:47
https://kosova-info.com/aksident-vdes-nje-i-ri-nga-kosova-ne-slloveni/60%Daily2018-07-21 06:45
https://kosova-info.com/humbni-peshe-me-vetem-shtate-minuta-ushtrime/60%Daily2018-07-21 19:48
https://kosova-info.com/ngacmimet-seksuale-ndaj-grave-dhe-vajzave-marrin-permasa-shqetesuese-ne-prizren/60%Daily2018-07-21 06:45
https://kosova-info.com/fotografi-e-rralle-e-mimoza-shkodres-nuk-njihet/60%Daily2018-07-21 06:22
https://kosova-info.com/me-ne-fund-temperatura-verore/60%Daily2018-07-21 06:45
https://kosova-info.com/njohja-e-ndersjelle-e-diplomave-proces-i-ngrire/60%Daily2018-07-21 06:45
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-shtune-21-korrik-2018/60%Daily2018-07-21 06:55
https://kosova-info.com/vazhdon-pritja-deri-ne-pese-ore-ne-merdare/60%Daily2018-07-20 22:44
https://kosova-info.com/vikendi-perveluese-ne-kosove/60%Daily2018-07-20 22:44
https://kosova-info.com/nissan-leaf-eshte-vetura-me-e-shitur-ne-evrope/60%Daily2018-07-23 07:15
https://kosova-info.com/ushtrime-qe-mund-ti-beni-ne-shtepi-per-nje-bark-te-sheshte/60%Daily2018-07-21 18:47
https://kosova-info.com/vedat-ademi-publikon-kengen-zemren-time-ke/60%Daily2018-07-21 05:30
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-tregon-nese-muziken-e-ka-hobi-apo-e-ben-per-perfitime-materiale/60%Daily2018-07-21 05:30
https://kosova-info.com/serwer-qeteson-kosovaret-ska-ndryshim-te-politikes-amerikane/60%Daily2018-07-20 22:44
https://kosova-info.com/reperi-i-njohur-shqiptar-qenka-mik-me-drake-dhe-tani-e-morem-vesh-mesoni-si-jane-njohur/60%Daily2018-07-21 05:30
https://kosova-info.com/shperthen-benzema-e-quan-te-cmendur-presidentin-e-napolit/60%Daily2018-07-20 21:47
https://kosova-info.com/brenda-pese-diteve-na-presin-tete-super-sfida-ne-futboll/60%Daily2018-07-20 21:47
https://kosova-info.com/rinovon-dhe-bottas-te-mercedes-deri-ne-fund-te-2019/60%Daily2018-07-20 21:47
https://kosova-info.com/pse-franca-festoi-me-nje-trofe-kopje-te-kupes-se-botes-ku-qendrojne-dallimet-e-padukshme-me-te-vertetin/60%Daily2018-07-20 21:47
https://kosova-info.com/akrobatja-bie-nga-duart-e-partnerit-nga-nje-lartesi-e-madhe-video/60%Daily2018-07-20 21:54
https://kosova-info.com/ish-avokati-i-trump-ka-regjistruar-fshehurazi-klientin/60%Daily2018-07-21 12:47
https://kosova-info.com/turistet-shohin-tmerr-me-sy-ne-mes-te-detit/60%Daily2018-07-20 21:54
https://kosova-info.com/getoar-selimi-e-ben-kete-per-motren-e-gruas/60%Daily2018-07-21 05:30
https://kosova-info.com/shtohen-rastet-e-goditjeve-ne-tru-mjeket-tregojne-se-si-mund-ti-shpetoni-jeten-nje-personi/60%Daily2018-07-21 11:46
https://kosova-info.com/a-duhet-te-deshmoje-perkthyesja-e-presidentit/60%Daily2018-07-21 12:47
https://kosova-info.com/detaje-nga-aksidenti-ku-20-vjecari-kosovar-mbet-i-vdekur-ne-slloveni-foto/60%Daily2018-07-20 21:44
https://kosova-info.com/fundjave-perveluese-temperaturat-38-grade-te-henen-nis-shiu/60%Daily2018-07-20 21:44
https://kosova-info.com/era-istrefi-me-kenge-te-re-ne-shqip/60%Daily2018-07-21 05:30
https://kosova-info.com/gatusso-tregon-te-ardhmen-e-bonuccit/60%Daily2018-07-20 20:47
https://kosova-info.com/emocionet-e-ndeshjes-me-kukesin-dhe-kombetarja-rrefehet-ansi-agolli/60%Daily2018-07-20 20:47
https://kosova-info.com/pas-ronaldos-juventusi-transferon-nje-tjeter-yll-te-real-madridit/60%Daily2018-07-20 20:47
https://kosova-info.com/bayern-munich-ia-cakton-cmimin-vidalit/60%Daily2018-07-20 20:47
https://kosova-info.com/zgjohet-skenderbeu-ben-dy-zyrtarizime-brenda-nje-dite/60%Daily2018-07-20 20:47
https://kosova-info.com/historia-emocionuese-e-portierit-me-te-shtrenjte-ne-histori-qe-ishte-afer-te-linte-futbollin/60%Daily2018-07-20 20:47
https://kosova-info.com/gjiganti-i-la-ligas-futet-ne-gare-per-pogban/60%Daily2018-07-20 20:47
https://kosova-info.com/flota-ruse-pergatitet-per-diten-e-madhe-foto/60%Daily2018-07-21 12:47
https://kosova-info.com/hoxhaj-dhe-dimitrov-diskutojne-vazhdimin-e-rruges-han-i-elezit-shkup/60%Daily2018-07-20 20:44
https://kosova-info.com/keto-ishin-komentet-e-qytetareve-per-performancen-e-era-istrefit-ne-rusi/60%Daily2018-07-21 05:30
https://kosova-info.com/i-plackiten-200-mije-euro-gazmend-gashi-i-gezohet-arrestimit-te-njerit-grabites/60%Daily2018-07-20 20:44
https://kosova-info.com/lufta-ndau-familjen-ribashkohen-pas-18-vitesh/60%Daily2018-07-21 11:46
https://kosova-info.com/nese-beni-kujdes-me-keto-ushqime-nuk-rrezikoheni-nga-helmimet-gjate-veres/60%Daily2018-07-21 10:45
https://kosova-info.com/makina-perplas-dy-kembesore-ne-lungomare-dergohen-ne-spital/60%Daily2018-07-20 20:44
https://kosova-info.com/cnn-ne-mal-te-zi-pas-deklarates-se-trumpit-do-ta-nisni-luften-e-trete-boterore-shkojme-nkafe/60%Daily2018-07-20 20:44
https://kosova-info.com/obiliq-rrokulliset-vetura-e-del-droga-video/60%Daily2018-07-20 20:44
https://kosova-info.com/e-tallen-per-format-trupore-modelja-e-njohur-u-kunderpergjigjet-me-foto-lakuriq/60%Daily2018-07-21 05:30
https://kosova-info.com/city-befason-te-gjithe-me-vendimin-per-sterling/60%Daily2018-07-20 19:47
https://kosova-info.com/para-cdo-simptome-kjo-eshte-shenja-e-pare-qe-tregon-se-arteriet-jane-te-bllokuara/60%Daily2018-07-21 10:45
https://kosova-info.com/nje-i-ri-nga-suhareka-vdes-ne-nje-aksident-trafiku-ne-slloveni/60%Daily2018-07-20 20:44
https://kosova-info.com/ekskluzive-kjo-eshte-kerkesa-dhe-agjenda-e-vizites-se-pacollit-ne-serbi-foto/60%Daily2018-07-20 19:44
https://kosova-info.com/ja-si-rrezohet-aeroplani-ne-afriken-e-jugut-video-e-papare-deri-me-tash/60%Daily2018-07-21 10:46
https://kosova-info.com/enis-bytyqi-pergjigjet-ne-rubriken-ke-zgjedh-habit-me-ate-cka-thote-per-babygee-dhe-adelinen/60%Daily2018-07-21 05:30
https://kosova-info.com/kufiri-i-vitit-1956-duhet-te-jete-zgjidhja-e-fundme-me-serbine-insiston-lutfi-haziri/60%Daily2018-07-20 19:44
https://kosova-info.com/a-eshte-trump-idiot-sipas-google-images-po/60%Daily2018-07-21 09:46
https://kosova-info.com/doni-te-shmangni-infeksionet-gjate-veres-ja-sa-here-ne-jave-duhet-te-lani-carcafet-3-2/60%Daily2018-07-21 10:45
https://kosova-info.com/doni-te-shmangni-infeksionet-gjate-veres-ja-sa-here-ne-jave-duhet-te-lani-carcafet-3/60%Daily2018-07-20 19:19
https://kosova-info.com/doni-te-shmangni-infeksionet-gjate-veres-ja-sa-here-ne-jave-duhet-te-lani-carcafet-2/60%Daily2018-07-20 19:19
https://kosova-info.com/te-huajt-zbulojne-jugun-e-shqiperise-nga-vlora-ne-sarande-zor-degjohet-shqipja-mes-turistesh/60%Daily2018-07-20 19:44
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-vetem-ty-nga-luana-vjollca/60%Daily2018-07-21 05:30
https://kosova-info.com/chelsea-e-ben-gati-listen-per-te-zevendesuar-thibaut-courtois/60%Daily2018-07-20 18:47
https://kosova-info.com/zyrtare-ky-futbollist-do-te-mbaje-fanellen-me-numer-10-te-liverpool/60%Daily2018-07-20 18:47
https://kosova-info.com/balotelli-afer-te-behet-me-skuader-te-re/60%Daily2018-07-20 18:46
https://kosova-info.com/zyrtare-largohet-nga-liverpooli-transferohet-te-leicesteri/60%Daily2018-07-20 18:46
https://kosova-info.com/conte-chelsea-historia-perfundon-ne-gjykate/60%Daily2018-07-20 18:46
https://kosova-info.com/rita-ora-po-vazhdon-aventuren-e-saj-ne-spanje-vjen-serish-me-poza-joshese-ne-bikini/60%Daily2018-07-20 21:30
https://kosova-info.com/ministri-rikalo-premton-perkrahje-per-kultivuesit-e-mjedres/60%Daily2018-07-20 18:44
https://kosova-info.com/mirage-2po2-pas-nje-kohe-te-gjate-i-ka-dy-fjale-per-tunen-dhe-dafina-zeqirin/60%Daily2018-07-20 21:30
https://kosova-info.com/lajme-te-keqija-nga-moti-per-10-ditet-e-fundit-te-korrikut/60%Daily2018-07-20 18:44
https://kosova-info.com/pacolli-neser-shkon-ne-serbi-si-minister-i-puneve-te-jashtme-te-republikes-se-kosoves/60%Daily2018-07-20 18:44
https://kosova-info.com/shba-nuk-e-shqyrton-propozimin-e-putinit-per-ukrainen/60%Daily2018-07-21 09:46
https://kosova-info.com/ky-kostum-prej-400000-dollaresh-ju-lejon-te-rrini-pezull-si-iron-man-video/60%Daily2018-07-23 05:45
https://kosova-info.com/elvana-gjata-tregon-emocionet-e-para-per-mirage-pas-koncertit-madheshtor-ne-prishtine/60%Daily2018-07-20 21:30
https://kosova-info.com/foto-e-dites-kryeministri-dhe-djaloshi-kembezbathur/60%Daily2018-07-20 18:44
https://kosova-info.com/neymar-ronaldo-eshte-nje-gjeni-ja-cfare-do-ti-ndodh-futbollit-italian-tani/60%Daily2018-07-20 17:46
https://kosova-info.com/ronaldo-i-jep-nje-epitet-te-vecante-skuadres-se-tij-te-re/60%Daily2018-07-20 17:46
https://kosova-info.com/zyrtare-erik-lamela-nenshkruan-kontrate-te-re-me-tottenhamin/60%Daily2018-07-20 17:46
https://kosova-info.com/inter-vrsaljko-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-italia/60%Daily2018-07-20 17:46
https://kosova-info.com/mirage-elvana-gjata-2po2-diona-fona-voxpop-ronela-hajati-dafina-dauti-ke-zgjedh-enis-bytyqi/60%Daily2018-07-20 21:30
https://kosova-info.com/merkel-uashingtonit-smund-ti-lihet-me-ne-dore-rendi-boteror/60%Daily2018-07-21 06:44
https://kosova-info.com/a-e-ka-pare-ndonjehere-kete-fotografi-shpend-ahmeti/60%Daily2018-07-20 17:45
https://kosova-info.com/ymeri-kuvendi-vendos-per-perfaqesim-ne-dialog-tani-per-tani-ska-mandat-askush/60%Daily2018-07-20 17:45
https://kosova-info.com/vetura-godet-kembesorin-afer-parkut-te-qytetit/60%Daily2018-07-20 17:45
https://kosova-info.com/genc-prelvukaj-dhe-besnik-qaka-i-gezohen-suksesit-te-4-milioneshit/60%Daily2018-07-20 20:31
https://kosova-info.com/ekstradohet-ne-shqiperi-kosovari-i-kerkuar-nga-interpoli-per-tentim-vrasje/60%Daily2018-07-20 17:45
https://kosova-info.com/nga-diouf-te-rivaldo-10-blerjet-qe-deshtuan-pas-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-20 16:46
https://kosova-info.com/shtangen-tek-chelsea-trajneri-sarri-kerkon-ushqime-nga-italia-sepse/60%Daily2018-07-20 16:46
https://kosova-info.com/tjeter-largim-nga-superiorja-drejt-kosoves-sulmuesi-i-luftetarit-nenshkruan-me-driten/60%Daily2018-07-20 16:46
https://kosova-info.com/gjashtedhjete-cifte-martohen-ne-nje-dasme-islamike-ne-bosnje-video/60%Daily2018-07-20 16:44
https://kosova-info.com/dy-nisma-per-dialogun/60%Daily2018-07-20 16:44
https://kosova-info.com/ovl-uck-kunder-suspendimit-nga-puna-te-policeve-ish-ushtare-te-uck-se/60%Daily2018-07-20 16:45
https://kosova-info.com/netanyahu-do-te-vazhdojme-te-sulmojme-caqet-e-iranit-ne-siri/60%Daily2018-07-21 06:44
https://kosova-info.com/ajo-ankohet-se-fqinja-ben-seks-te-zhurmshem-por-5-minuta-me-vone-ajo-i-befason-ata/60%Daily2018-07-20 16:54
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-per-koalicionin-e-komandanteve-te-uck-se-koalicion-i-frikacakeve/60%Daily2018-07-20 16:45
https://kosova-info.com/shkembim-te-te-dyshuarve-pompeo-konfirmon-asnje-amerikan-sdergohet-ne-rusi/60%Daily2018-07-20 20:43
https://kosova-info.com/hoti-kunder-thacit-dialogun-me-serbine-duhet-ta-udheheq-kryeministri-jo-presidenti/60%Daily2018-07-20 16:45
https://kosova-info.com/the-rockaktori-me-i-paguar-ne-histori/60%Daily2018-07-20 20:31
https://kosova-info.com/mesazhi-i-fshehur-i-ronaldos-per-messin-ne-kete-fotografi/60%Daily2018-07-20 15:46
https://kosova-info.com/zbulohet-drama-qe-ndodhi-ne-zhveshtoren-e-argjentines-pas-humbjes-se-turpshme-nga-kroacia/60%Daily2018-07-20 15:46
https://kosova-info.com/inter-dhe-napoli-ne-lufte-per-vidalin/60%Daily2018-07-20 15:46
https://kosova-info.com/chelsea-e-gjen-zevendesuesin-e-eden-hazard/60%Daily2018-07-20 15:46
https://kosova-info.com/veseli-bisedon-me-tanja-fajon-per-hapat-e-metutjeshem-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2018-07-20 16:45
https://kosova-info.com/vuciq-per-deklaraten-e-haradinajt-per-lufte-nuk-do-te-kete-lufte-por/60%Daily2018-07-20 16:46
https://kosova-info.com/afati-i-be-se-po-perfundon-cfare-po-ndodh-me-statutin-e-asociacionit/60%Daily2018-07-20 15:44
https://kosova-info.com/deputetja-e-ldk-se-leter-rikalos-subvenciono-kultivuesit-e-mjedres-po-humbim-prodhimet-tona/60%Daily2018-07-20 15:44
https://kosova-info.com/shba-rritet-numri-i-viktimave-nga-permbytja-e-anijes/60%Daily2018-07-20 20:43
https://kosova-info.com/nato-pergatitet-per-pergjigje-te-shpejte-ndaj-kercenimeve/60%Daily2018-07-20 20:43
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-dhe-maqedonia-po-tregojne-marredhenie-te-mira-nderfqinjesore/60%Daily2018-07-20 15:44
https://kosova-info.com/kjo-torte-e-dasmes-eshte-bere-per-dashamiresit-e-mishit/60%Daily2018-07-20 14:54
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-hazard-ne-real-madrid/60%Daily2018-07-20 14:46
https://kosova-info.com/konfirmohet-superkupa-e-kosoves-luhet-ne-stadiumin-e-prishtines-me-13-gusht/60%Daily2018-07-20 14:46
https://kosova-info.com/zyrtare-samir-ujkani-prezantohet-ne-turqi/60%Daily2018-07-20 14:46
https://kosova-info.com/ky-eshte-postimi-i-ronaldos-ne-instagram-qe-po-thyen-te-gjitha-rekordet/60%Daily2018-07-20 14:46
https://kosova-info.com/bersant-celina-ne-bisedime-me-skuadren-e-njohur-nga-futbolli-anglez/60%Daily2018-07-20 14:46
https://kosova-info.com/willian-vendos-per-te-ardhmen/60%Daily2018-07-20 14:46
https://kosova-info.com/ne-keto-vende-do-te-kete-nderprerje-te-rrymes-ne-vikend-2/60%Daily2018-07-20 15:44
https://kosova-info.com/kosovari-gent-cakaj-kryenegociator-i-shqiperise-per-celjen-e-negociatave-me-be-ne-video/60%Daily2018-07-20 14:44
https://kosova-info.com/30-dite-paraburgim-per-dy-malezezet-serbin-dhe-kosovaren/60%Daily2018-07-20 14:44
https://kosova-info.com/ambasadori-rus-trump-dhe-putin-kane-diskutuar-propozime-konkrete-per-ukrainen/60%Daily2018-07-20 19:43
https://kosova-info.com/ahmeti-perseri-e-shtyne-aftin-per-ardhjen-e-autobuseve-ish-bashkepartiaket-i-thone-se-po-qeverise-si-ismet-beqiri/60%Daily2018-07-20 14:44
https://kosova-info.com/merkel-mbron-malin-e-zi-nga-sulmi-verbal-i-trumpit/60%Daily2018-07-20 14:44
https://kosova-info.com/peshku-perbindesh-gelltite-gjithe-peshkaqenin-video/60%Daily2018-07-20 14:54
https://kosova-info.com/ldk-ja-behet-bashke-kurre-me-mire-thote-abdixhiku/60%Daily2018-07-20 14:44
https://kosova-info.com/banoret-kerkojne-largimin-e-kontejnereve-pergjate-parkut-ne-rrugen-b/60%Daily2018-07-20 14:44
https://kosova-info.com/sbashk-kunder-rrenimit-te-shkolles-per-femijet-e-verber-ne-peje/60%Daily2018-07-20 14:44
https://kosova-info.com/banka-boterore-ndane-20-milione-euro-per-projektin-e-ekonomise-digjitale-ne-kosove/60%Daily2018-07-20 14:44
https://kosova-info.com/sulm-ne-gjermani-nje-person-ther-me-thike-14-udhetare-ne-autobus/60%Daily2018-07-20 18:43
https://kosova-info.com/letra-e-lamtumires-se-alisson-nga-roma/60%Daily2018-07-20 13:46
https://kosova-info.com/evropa-pasuron-klubet-shqiptare-kukesi-dhe-laci-shperblehen-me/60%Daily2018-07-20 13:46
https://kosova-info.com/ciklizmi-apo-ushtrimet-per-te-shmangur-goditjet-ne-tru/60%Daily2018-07-21 09:45
https://kosova-info.com/pacolli-dhe-dimitrov-flasin-per-taksen-doganore-se-shpejti-dy-qeverite-mbajne-mbledhje/60%Daily2018-07-20 13:44
https://kosova-info.com/ministri-lekaj-autostrada-e-gjilanit-do-te-perfundoje-ne-kohe-rekorde/60%Daily2018-07-20 13:44
https://kosova-info.com/veseli-takoi-ministrin-e-jashtem-te-maqedonise-flasin-per-forcimin-e-bashkepunimit-ndershteteror/60%Daily2018-07-20 13:44
https://kosova-info.com/fillon-ekzekutimi-i-subvencioneve-ne-vlere-prej-rreth-12-6-milione-euro/60%Daily2018-07-20 13:44
https://kosova-info.com/vazhdon-djegia-e-kontejnereve-ne-kryeqytet-foto/60%Daily2018-07-20 13:44
https://kosova-info.com/a-mund-te-keni-nje-abort-pa-gjakderdhje/60%Daily2018-07-21 08:44
https://kosova-info.com/e-quajti-shakaxhi-por-kjo-eshte-kunderpergjigjja-e-ashper-e-hazirit-per-haradinajn/60%Daily2018-07-20 13:44
https://kosova-info.com/dy-vite-e-dhjete-muaj-burg-efektiv-te-akuzuarit-b-a/60%Daily2018-07-20 13:44
https://kosova-info.com/rugani-disa-ore-larg-transferimit-ne-chelsea/60%Daily2018-07-20 12:46
https://kosova-info.com/bacca-transferohet-atje-ku-nuk-e-priste-askush/60%Daily2018-07-20 12:46
https://kosova-info.com/zyrtare-heung-min-son-nenshkruan-kontrate-te-re-me-tottenhamin/60%Daily2018-07-20 12:46
https://kosova-info.com/porsche-t-me-te-mira-te-historise-marshim-ne-goodwood-video/60%Daily2018-07-23 05:45
https://kosova-info.com/kryetari-i-ferizajt-njofton-se-neser-fillojne-punimet-per-ndertimin-e-spitalit-te-ri-rajonal/60%Daily2018-07-20 12:44
https://kosova-info.com/nuk-i-ndalet-policise-kapet-duke-kontrabanduar-cigare/60%Daily2018-07-20 12:44
https://kosova-info.com/te-ardhurat-e-microsoft-thyejne-pritshmerite-e-analisteve/60%Daily2018-07-22 13:14
https://kosova-info.com/qeveria-e-vendit-do-te-angazhohet-me-pergjegjesi-ne-obligimet-dhe-projektet-e-komunave/60%Daily2018-07-20 12:44
https://kosova-info.com/presidenti-meta-takim-me-bejtush-gashin-ministrin-e-brendshem-te-kosoves/60%Daily2018-07-20 12:44
https://kosova-info.com/reagon-delawie-sqaron-deklaraten-e-tij-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2018-07-20 12:44
https://kosova-info.com/suplementet-e-vajit-te-peshkut-demtojne-zemren/60%Daily2018-07-21 06:43
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-e-kerkon-kete-person-te-dyshuar-per-vrasje-foto/60%Daily2018-07-20 12:44
https://kosova-info.com/turqia-arrestuan-gruan-e-nje-komandati-ne-is-it/60%Daily2018-07-20 18:43
https://kosova-info.com/sonte-ne-mirage-mund-ti-ndiqni-keto-materiale-interesante/60%Daily2018-07-20 11:51
https://kosova-info.com/tronditet-kombetarja-e-kroacise-heroi-i-tyre-largohet-nga-ekipi/60%Daily2018-07-20 11:46
https://kosova-info.com/rrefehet-neymar-nga-zerat-e-merkatos-te-mbappe-e-buffon/60%Daily2018-07-20 11:46
https://kosova-info.com/feste-te-interi-largohet-joao-mario/60%Daily2018-07-20 11:46
https://kosova-info.com/valentino-rossi-prezanton-te-dashuren-e-re/60%Daily2018-07-20 11:46
https://kosova-info.com/ancelotti-napoli-ndodh-nje-problem-qe-nuk-e-priste-askush/60%Daily2018-07-20 11:46
https://kosova-info.com/aktgjykim-refuzues-per-ish-kryetarin-e-gjilanit-prokurori-heq-dore-nga-ndjekja-penale/60%Daily2018-07-20 11:43
https://kosova-info.com/thaci-si-komenton-deklaratat-e-delawie-marreveshja-me-serbine-ne-koordinim-me-shba-te/60%Daily2018-07-20 12:45
https://kosova-info.com/konkurs-per-e-kryetar-te-bordit-te-agk-se-mund-te-kandidoje-secili-gazetar-i-kosoves/60%Daily2018-07-20 11:43
https://kosova-info.com/inspektorati-i-drenasit-konfiskon-mish-pa-afat/60%Daily2018-07-20 11:44
https://kosova-info.com/tri-maska-natyrale-per-fytyre-pa-rrudha/60%Daily2018-07-21 00:19
https://kosova-info.com/ky-eshte-punetori-qe-vdiq-dhe-po-punonte-pa-kontrate/60%Daily2018-07-20 11:44
https://kosova-info.com/ministri-gashiprizreni-behet-me-pishine-olimpike/60%Daily2018-07-20 11:44
https://kosova-info.com/arrestohet-nje-person-i-dyshuar-per-kontrabande-me-mallra/60%Daily2018-07-20 11:44
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-dekoron-era-istrefin-me-medaljen-presidenciale-video/60%Daily2018-07-20 11:45
https://kosova-info.com/cka-thuhet-ne-kerkesen-per-paraburgim-te-kater-te-arrestuarve-para-dy-netesh-ne-prishtine/60%Daily2018-07-20 11:45
https://kosova-info.com/thaci-para-studenteve-marreveshja-me-serbine-do-te-jete-e-rende-dhe-e-dhimbshme/60%Daily2018-07-20 11:45
https://kosova-info.com/oferta-e-real-madridit-per-icardit-e-pamjaftueshme-per-interin/60%Daily2018-07-20 10:46
https://kosova-info.com/ujkani-le-italine-nenshkruan-ne-superligen-turke/60%Daily2018-07-20 10:45
https://kosova-info.com/cas-rikthen-milanin-ne-europa-league/60%Daily2018-07-20 10:45
https://kosova-info.com/carmelo-anthony-largohet-nga-oklahoma-pergatit-kalimin-te/60%Daily2018-07-20 10:45
https://kosova-info.com/ndryshim-drastik-i-motit-keto-jane-temperaturat-per-fundjave/60%Daily2018-07-20 10:43
https://kosova-info.com/martin-garrix-per-here-te-pare-vjen-ne-prishtine-ne-sunny-hill-festival/60%Daily2018-07-20 10:30
https://kosova-info.com/shkencetaret-kanabisi-e-forcon-sistemin-e-imunitetit-dhe-e-lufton-kancerin/60%Daily2018-07-20 21:19
https://kosova-info.com/pastrohet-shtrati-i-lumit-mirusha-ne-malisheve/60%Daily2018-07-20 10:43
https://kosova-info.com/falsifikuan-pasaporta-ne-pranga-kosovari-dhe-nje-turk/60%Daily2018-07-20 10:43
https://kosova-info.com/treni-ekologjik-i-prishtines-jo-funksional-e-kaplon-pluhuri/60%Daily2018-07-20 10:44
https://kosova-info.com/agim-ceku-fsk-do-te-shpalle-konkurs-per-plotesimin-e-vendeve-te-pjesetareve-te-larguar-serbe/60%Daily2018-07-20 10:44
https://kosova-info.com/po-dilni-me-dike-por-nuk-keni-besim-tek-ai-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2018-07-20 21:19
https://kosova-info.com/zbardhja-e-fatit-te-personave-te-pagjetur-ndermjet-humanitetit-dhe-politikes/60%Daily2018-07-20 10:44
https://kosova-info.com/libia-refuzon-planin-e-be-se-per-trajtimin-e-emigranteve/60%Daily2018-07-20 17:44
https://kosova-info.com/ministri-lluka-del-para-gjykates-deklarohet-i-pafajshem/60%Daily2018-07-20 10:44
https://kosova-info.com/si-mund-tiu-pergjoje-permes-celularit-partneri-juaj/60%Daily2018-07-20 20:19
https://kosova-info.com/man-city-shokon-tifozet-me-vendimin-per-sterlingun/60%Daily2018-07-20 09:45
https://kosova-info.com/alisson-vjen-me-lajm-te-keq-per-tifozet-e-liverpoolit/60%Daily2018-07-20 09:45
https://kosova-info.com/abramovich-ne-telashe-conte-e-dergon-ne-gjyq/60%Daily2018-07-20 09:45
https://kosova-info.com/kovac-zgjedh-perforcimin-e-ri-ne-bayern-munich/60%Daily2018-07-20 09:45
https://kosova-info.com/universitetit-kadri-zeka-prej-sot-do-te-sherbehet-me-produktet-dhe-ofertat-me-te-reja-te-telekomit/60%Daily2018-07-20 10:44
https://kosova-info.com/maurizio-sarri-historia-e-bankierit-qe-do-te-drejtoje-chelsean/60%Daily2018-07-20 08:45
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-inter-ky-do-te-jete-ekipi-i-ri-i-icardit/60%Daily2018-07-20 08:45
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-ky-ekipi-i-ri-i-wengerit/60%Daily2018-07-20 08:45
https://kosova-info.com/real-madrid-me-premtim-te-cmendur-per-hazardin/60%Daily2018-07-20 08:45
https://kosova-info.com/babai-i-saj-po-vdiste-nusja-ben-gjestin-prekes-para-dasmes/60%Daily2018-07-20 19:19
https://kosova-info.com/neo-otomanizmi-i-erdoganit-plani-per-te-rikthyer-ideologjine-e-perandorise-osmane-ne-turqine-e-sotme/60%Daily2018-07-20 16:43
https://kosova-info.com/shba-11-persona-vdesin-pas-fundosjes-se-barkes/60%Daily2018-07-20 15:43
https://kosova-info.com/a-e-keni-telefonin-fals-apo-origjinal-keshtu-mund-ta-dini/60%Daily2018-07-22 13:14
https://kosova-info.com/studenti-transeksual-vret-veten-familja-nuk-pranon-te-marre-trupin/60%Daily2018-07-20 18:18
https://kosova-info.com/zyrtare-neymar-zgjedh-mes-paris-saint-germain-dhe-real-madrid/60%Daily2018-07-20 07:45
https://kosova-info.com/cech-ka-nje-lajm-te-keq-per-chelsean/60%Daily2018-07-20 07:45
https://kosova-info.com/presidenti-i-la-liges-zbulon-arsyen-e-cuditshme-te-transferimit-te-ronaldos-ne-juventus/60%Daily2018-07-20 07:45
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-me-kampanje-te-re/60%Daily2018-07-20 07:50
https://kosova-info.com/se-paku-11-te-vdekur-nga-permbytja-e-anijes-ne-shba/60%Daily2018-07-20 15:43
https://kosova-info.com/kur-do-te-mbahet-provimi-pranues-ne-universitetin-haxhi-zeka/60%Daily2018-07-20 07:50
https://kosova-info.com/mozzik-shume-shpejt-me-kenge-te-re-zbulon-disa-vargje/60%Daily2018-07-20 07:42
https://kosova-info.com/miratohet-raporti-per-sherbimin-civil-per-vitin-2017/60%Daily2018-07-20 07:50
https://kosova-info.com/prizreni-e-shtron-sofren-e-mikpritjes-per-kurbetcaret/60%Daily2018-07-20 07:50
https://kosova-info.com/kusari-lila-ben-thirrje-te-ndalet-hashim-thaci/60%Daily2018-07-20 07:50
https://kosova-info.com/rozana-radi-provokon-nga-pasqyra-shfaq-gjoksin-me-shume-se-cduhet/60%Daily2018-07-20 07:10
https://kosova-info.com/steinmeier-kerkon-vetebesim-te-ri-europian/60%Daily2018-07-20 14:43
https://kosova-info.com/shpetoni-nga-aknet-pergjithmone-me-hudher/60%Daily2018-07-20 13:18
https://kosova-info.com/vendimmarrja-per-vizat-nis-ne-vjeshte/60%Daily2018-07-20 07:50
https://kosova-info.com/nato-ia-kthen-trumpit-askush-nuk-guxon-ta-preke-shqiperine-dhe-malin-e-zi/60%Daily2018-07-20 07:50
https://kosova-info.com/gjermania-debon-familjen-7-anetareshe-nga-kosova-ne-pike-te-nates/60%Daily2018-07-20 06:50
https://kosova-info.com/kompromiset-e-medha-veshtiresojne-fazen-finale-te-dialogut/60%Daily2018-07-20 06:50
https://kosova-info.com/gjeniu-shqiptar-qe-po-mahnit-italine/60%Daily2018-07-20 06:50
https://kosova-info.com/ushqimi-jo-i-sigurte-pushuesit-ne-plazh-me-buke-me-vete/60%Daily2018-07-20 06:50
https://kosova-info.com/shqiptaret-dhe-kroatet-jane-vellezer-kjo-video-po-cmend-serbet/60%Daily2018-07-20 06:50
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-willian-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-07-20 05:45
https://kosova-info.com/real-madrid-cakton-takim-per-blerjen-e-hazardit/60%Daily2018-07-20 05:45
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-juventusit-merr-oferte-nga-bundesliga/60%Daily2018-07-20 05:45
https://kosova-info.com/arthur-ka-nje-premtim-per-tifozet-e-barcelones/60%Daily2018-07-20 05:45
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-pogba-kthehet-ne-juventus/60%Daily2018-07-20 05:45
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-i-maqedonise-nikola-dimitrov-viziton-sot-kosoven/60%Daily2018-07-20 05:49
https://kosova-info.com/ndryshon-moti-sot-ju-presin-befasi-ne-fundjave/60%Daily2018-07-20 05:50
https://kosova-info.com/studente-te-up-se-vizitojne-presidentin-thaci/60%Daily2018-07-20 05:50
https://kosova-info.com/procesi-i-liberalizimit-te-vizave-do-te-perfundoje-kete-vit/60%Daily2018-07-20 05:50
https://kosova-info.com/chelsea-refuzon-oferten-e-pare-te-real-madridit-per-hazardin/60%Daily2018-07-19 22:45
https://kosova-info.com/paralajmeron-dicka-te-madhe-majk-ka-nje-pyetje-per-ju/60%Daily2018-07-20 04:42
https://kosova-info.com/thaci-duhet-te-levizin-gure-e-bjeshke-per-te-arritur-deri-te-pajtimi-i-plote-me-serbine/60%Daily2018-07-19 22:49
https://kosova-info.com/zjarri-ne-dhermi-po-kercenon-banesat-dhe-bizneset/60%Daily2018-07-19 22:49
https://kosova-info.com/i-akuzuari-per-vrasje-me-vjen-keq-per-rastin-e-kam-kryer-pa-dashje/60%Daily2018-07-19 22:49
https://kosova-info.com/nese-darken-e-hani-sa-me-heret-ju-ulni-rrezikun-nga-kanceri/60%Daily2018-07-20 13:18
https://kosova-info.com/grate-shtatzena-jane-ne-rrezik-me-te-larte-te-sulmeve-te-zemres-sesa-kurre-me-pare/60%Daily2018-07-20 11:17
https://kosova-info.com/portieri-i-corinthians-behet-hit-ne-internet-me-keto-dy-super-pritje/60%Daily2018-07-19 21:45
https://kosova-info.com/zyrtare-alisson-i-bashkohet-liverpoolit/60%Daily2018-07-19 21:45
https://kosova-info.com/juventus-mori-ronaldon-ne-ancelottin/60%Daily2018-07-19 21:45
https://kosova-info.com/kanceri-i-lekures-analize-gjaku-per-melanomen/60%Daily2018-07-20 11:17
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit-peson-ndryshime/60%Daily2018-07-19 21:45
https://kosova-info.com/haradinaj-e-quan-te-rrezikshme-idene-per-ndarje-te-territoreve/60%Daily2018-07-19 21:49
https://kosova-info.com/dieta-e-molles-per-te-pastruar-trupin-dhe-per-te-humbur-peshe/60%Daily2018-07-20 10:17
https://kosova-info.com/kur-adelina-berisha-ve-ne-pah-te-pasmet-bombastike/60%Daily2018-07-19 21:40
https://kosova-info.com/kur-adelina-berisha-ve-ne-pah-te-pasmet-bombastike-2/60%Daily2018-07-19 21:40
https://kosova-info.com/kur-adelina-berisha-ve-ne-pah-te-pasmet-bombastike-3/60%Daily2018-07-19 21:40
https://kosova-info.com/ndihmesi-presidencial-i-emmanuel-macron-ne-hetime-per-rrahje-protestuesish/60%Daily2018-07-20 14:43
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-mendon-ta-mbledhe-kuvendi-pas-tre-muajve/60%Daily2018-07-19 21:49
https://kosova-info.com/deda-reagon-per-deklaraten-e-delawies-qe-te-diskutohet-per-territoret/60%Daily2018-07-19 21:49
https://kosova-info.com/lushtaku-e-grabovci-me-mision-te-caktuar-ne-drenas-ja-cilat-jane-dy-partite-qe-u-goditen-nga-ta/60%Daily2018-07-19 21:50
https://kosova-info.com/a-e-dini-cfare-ju-shfaqet-ne-google-image-nese-e-shkruani-fjalen-idiot-foto/60%Daily2018-07-19 20:53
https://kosova-info.com/ne-peje-arrestohen-disa-te-dyshuar-per-vjedhje/60%Daily2018-07-19 21:50
https://kosova-info.com/bekaj-smundet-i-vetem-prishtina-eliminohet-nga-liga-e-evropes/60%Daily2018-07-19 20:45
https://kosova-info.com/pedro-ne-serie-a/60%Daily2018-07-19 20:45
https://kosova-info.com/godet-perseri-liverpooli-transferimi-i-radhes-kryen-testet-mjekesore/60%Daily2018-07-19 20:45
https://kosova-info.com/roma-e-zyrtarizon-shitjen-e-alisson-becker/60%Daily2018-07-19 20:44
https://kosova-info.com/thaci-tregon-cfare-foli-me-vuciqin-ne-takimin-me-te-rende-deri-tani/60%Daily2018-07-19 20:49
https://kosova-info.com/pas-nje-muaji-meda-me-kete-foto-kujton-fadil-vokrrin/60%Daily2018-07-19 20:37
https://kosova-info.com/a-mund-te-udheheq-albin-kurti-dialogun-sipas-kryeministrit-haradinaj/60%Daily2018-07-19 20:49
https://kosova-info.com/njerezit-qe-pijne-nje-birre-ne-dite-kane-sperme-me-te-forte/60%Daily2018-07-20 09:17
https://kosova-info.com/thaci-e-quan-mrekulli-rekomandimin-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2018-07-19 20:49
https://kosova-info.com/banka-boterore-mbeshtet-projektet-ne-fushen-e-arsimit/60%Daily2018-07-19 20:49
https://kosova-info.com/haradinaj-thumbon-lutfi-hazirin-e-quan-shakaxhi/60%Daily2018-07-19 20:49
https://kosova-info.com/trump-refuzon-putinin-slejojme-rusine-te-marre-ne-pyetje-amerikanet/60%Daily2018-07-20 13:43
https://kosova-info.com/ahmeti-deklarata-e-delawies-per-territore-ndryshim-fundamental-i-qendrimit-amerikan/60%Daily2018-07-19 19:49
https://kosova-info.com/presidentja-e-kroacise-shpallet-qytetare-nderi-e-beratin/60%Daily2018-07-19 19:49
https://kosova-info.com/ska-gola-pas-90-minutave-ne-adem-jashari-ndeshja-prishtina-fola-shkon-ne-vazhdime/60%Daily2018-07-19 19:45
https://kosova-info.com/ronaldo-shiti-520-mije-fanella-per-24-ore-te-juventusi-por-a-e-dini-sa-kishte-shitur-neymar-te-psg/60%Daily2018-07-19 19:45
https://kosova-info.com/percaktohet-e-ardhmja-e-james-rodriguez/60%Daily2018-07-19 19:44
https://kosova-info.com/facebook-planifikon-te-ndaloje-postet-qe-nxisin-dhunen/60%Daily2018-07-22 10:14
https://kosova-info.com/turqia-sistemi-rus-i-raketave-dhe-industria-e-armeve/60%Daily2018-07-20 13:43
https://kosova-info.com/instagram-po-teston-tiparet-e-fshehjes-se-ndjekesve/60%Daily2018-07-21 14:44
https://kosova-info.com/haradinaj-mohon-ti-kete-kerkuar-falje-bernabiqit-per-arrestimin-e-serbeve/60%Daily2018-07-19 19:49
https://kosova-info.com/ministri-i-jashtem-i-maqedonise-te-premten-viziton-kosoven/60%Daily2018-07-19 19:49
https://kosova-info.com/perfaqesues-nga-kosova-ne-samitin-per-hapjen-e-te-dhenave-ne-gjeorgji/60%Daily2018-07-19 19:49
https://kosova-info.com/haskuka-reagon-pas-akuzave-per-diskriminim-te-komuniteteve-rom-ashkali-e-egjiptian/60%Daily2018-07-19 19:49
https://kosova-info.com/shperthim-ne-manhattan-panik-mes-banoreve/60%Daily2018-07-20 10:45
https://kosova-info.com/lufta-dhe-armet-perplasin-hoxhajn-me-serbine/60%Daily2018-07-19 19:49
https://kosova-info.com/fc-prishtina-fola-ky-eshte-rezultati-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-07-19 18:44
https://kosova-info.com/mirlind-daku-nenshkruan-me-skuadren-nga-superliga-e-kroacise/60%Daily2018-07-19 18:44
https://kosova-info.com/prishtina-0-0-fola-e-pabesueshme-cfare-ka-humbur-korenica/60%Daily2018-07-19 18:44
https://kosova-info.com/cas-neser-jep-vendimin-per-milanin/60%Daily2018-07-19 18:44
https://kosova-info.com/lajm-i-keq-per-milanin-skuadra-e-madhe-e-premierliges-kerkon-donnarumman/60%Daily2018-07-19 18:44
https://kosova-info.com/policia-reagon-ndaj-kmdlnj-se-per-keqtrajtimin-e-malazezeve-gjate-arrestimit/60%Daily2018-07-19 18:49
https://kosova-info.com/trump-mezi-pres-takimin-e-dyte-me-putinin/60%Daily2018-07-20 09:44
https://kosova-info.com/premiere-kidda-dhe-ermal-fejzullahu-publikojne-flake/60%Daily2018-07-19 18:41
https://kosova-info.com/malmstrom-be-do-tu-kundergjigjet-tarifave-te-shba/60%Daily2018-07-20 07:44
https://kosova-info.com/kjo-eshte-fotografia-me-e-embel-e-era-istrefit-me-vellaun/60%Daily2018-07-19 18:17
https://kosova-info.com/up-mbahet-provimi-pranues/60%Daily2018-07-19 18:49
https://kosova-info.com/lodrat-e-femijeve-dyshohet-se-jane-kancerogjene/60%Daily2018-07-19 18:49
https://kosova-info.com/djaloshi-nga-palestina-beri-me-lot-gjithe-sallen-me-performancen-e-tij/60%Daily2018-07-19 18:53
https://kosova-info.com/vrimat-e-teatrit-rruga-e-re-zbulon-muret-me-derrasa-e-te-rrenuara-te-nderteses/60%Daily2018-07-19 18:49
https://kosova-info.com/malazezet-e-te-arrestuar-ne-kosove-ishin-paraqitur-si-slloven/60%Daily2018-07-19 17:49
https://kosova-info.com/dalic-pritet-te-largohet-nga-kroacia-shikoni-oferten-marramendese/60%Daily2018-07-19 17:44
https://kosova-info.com/ndryshojne-rregullat-ska-me-penallti-kur-preket-topi-me-dore-ne-zone/60%Daily2018-07-19 17:44
https://kosova-info.com/laci-fiton-ne-fund-dhe-kualifikohet-tutje-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2018-07-19 17:44
https://kosova-info.com/etrit-berisha-nderron-skuader-transferohet-ne-france/60%Daily2018-07-19 17:44
https://kosova-info.com/hoti-asnje-pajtim-nuk-ka-me-koalicionin-qeverises/60%Daily2018-07-19 17:49
https://kosova-info.com/ricilesohet-vepra-ne-gjykimin-e-hoxhes-se-akuzuar-per-parate-e-kurbaneve/60%Daily2018-07-19 17:49
https://kosova-info.com/turqia-izraeli-perpiqet-ta-fshij-popullin-palestinez-nga-vendi-i-tij/60%Daily2018-07-20 07:44
https://kosova-info.com/teoria-e-cuditshme-thote-se-kjo-ndodh-nese-grate-nderpresin-marredhenie-seksuale/60%Daily2018-07-20 09:17
https://kosova-info.com/prekese-momenti-kur-ushtari-amerikan-bashkohet-me-qenin-e-luftes/60%Daily2018-07-19 17:53
https://kosova-info.com/alarmante-mbi-5-mije-kosovare-cdo-vit-lene-shtetesine/60%Daily2018-07-19 17:49
https://kosova-info.com/vendet-qe-nuk-do-te-kene-rryme/60%Daily2018-07-19 17:49
https://kosova-info.com/lufta-me-policine-ne-radhime-pushuesit-te-tmerruar-tregojne-cfare-beri-i-kerkuari/60%Daily2018-07-19 17:49
https://kosova-info.com/pacolli-per-viziten-ne-sanxhak-nese-nuk-kam-leje-nga-beogradi-sbehem-si-marko-gjuriq/60%Daily2018-07-19 16:48
https://kosova-info.com/gaboi-kolinda-asnje-shqiptar-nga-shqiperia-ska-luftuar-ne-anen-e-kroateve-te-gjithe-ishin-nga-kosova/60%Daily2018-07-19 16:49
https://kosova-info.com/top-shenuesi-i-vala-superliges-transferohet-ne-kroaci/60%Daily2018-07-19 16:45
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-prishtina-fola/60%Daily2018-07-19 16:44
https://kosova-info.com/yllit-te-frances-i-vdiq-vellau-pak-dite-para-boterorit/60%Daily2018-07-19 16:44
https://kosova-info.com/galaxy-x-keshtu-duhet-te-punoje-smartphone-i-palosshem-i-samsung/60%Daily2018-07-21 08:43
https://kosova-info.com/policet-serbe-te-pezulluar-per-manipulim-provash-ne-rastin-ivanoviq-kthehen-ne-pune/60%Daily2018-07-19 16:49
https://kosova-info.com/cka-ndodhi-me-avionin-e-pacollit/60%Daily2018-07-19 16:49
https://kosova-info.com/shkencetaret-kunder-roboteve-vrases/60%Daily2018-07-21 07:13
https://kosova-info.com/marihuana-mund-te-ndihmoje-ne-luften-kunder-kancerit/60%Daily2018-07-20 08:17
https://kosova-info.com/duam-ti-degjojme-qendrimet-e-pales-tjeter-ugljanin-insiston-qe-pacolli-ta-vizitoje-serbine/60%Daily2018-07-19 16:49
https://kosova-info.com/apeli-kthen-ne-rigjykim-rastin-e-vrasjes-se-policit-shemsi-gashi-njerin-te-akuzuar-e-liron-nga-akuza/60%Daily2018-07-19 16:49
https://kosova-info.com/perfundon-pa-marreveshje-takimi-i-lidereve-rreth-referendumit/60%Daily2018-07-19 16:49
https://kosova-info.com/kompromiset-e-medha-e-bejne-te-veshtire-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2018-07-19 16:49
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-ne-radhime-te-vlores-panik-mes-pushuesve/60%Daily2018-07-19 15:49
https://kosova-info.com/befason-futbollisti-i-juventusit-nuk-e-prita-qe-kjo-te-ndodhe-ne-takimin-tim-te-pare-me-ronaldon/60%Daily2018-07-19 15:44
https://kosova-info.com/totti-nje-nate-para-finales-se-boterorit-luajta-me-letra-me-gattuson-deri-ne-6-te-mengjesit/60%Daily2018-07-19 15:44
https://kosova-info.com/tifozja-super-seksi-e-kroacise-e-ka-mendjen-ende-ne-rusi/60%Daily2018-07-19 15:44
https://kosova-info.com/miratohet-deklarata-per-ne-nato-pushteti-dhe-opozita-maqedonase-votojne-pro/60%Daily2018-07-19 15:49
https://kosova-info.com/im-a-mess-nga-bebe-rexha-lansohet-me-klip/60%Daily2018-07-19 15:42
https://kosova-info.com/bia-serbe-mohon-se-pjesetare-te-saj-jane-arrestuar-ne-aksionin-e-djeshem-te-policise-se-kosoves/60%Daily2018-07-19 15:49
https://kosova-info.com/qeveria-e-malit-te-zi-uron-kosoven-per-vizat-permend-edhe-demarkacionin/60%Daily2018-07-19 15:49
https://kosova-info.com/cifti-i-njohur-i-japin-fund-lidhjes-6-vjecare/60%Daily2018-07-19 15:42
https://kosova-info.com/tito-ne-suhareke-jashte-protokolit-me-1971-mbeti-pa-tekst-nga-suharekasit-foto/60%Daily2018-07-19 15:50
https://kosova-info.com/ne-peje-e-ferizaj-qytetaret-i-shqeteson-muzika-e-klubeve-pas-mesnate/60%Daily2018-07-19 15:50
https://kosova-info.com/wray-rusia-vazhdon-perpjekjet-per-te-mbjelle-percarje-ne-shba/60%Daily2018-07-20 06:44
https://kosova-info.com/komf-reformimi-i-skemes-se-asistences-sociale-te-behet-bazuar-ne-interesin-me-te-mire-te-femijeve/60%Daily2018-07-19 15:50
https://kosova-info.com/thaci-pergezon-institucionet-e-drejtesise-per-plotesimin-e-kritereve-per-vizat/60%Daily2018-07-19 15:50
https://kosova-info.com/qeshni-me-lot-ja-pse-burrat-i-urrejne-grate-e-tyre/60%Daily2018-07-20 07:17
https://kosova-info.com/rita-ora-ju-mahnit-me-keto-poza-provokuese-nga-barcelona/60%Daily2018-07-19 15:10
https://kosova-info.com/google-shtrin-kabllon-e-pare-privat-nen-oqeanin-atlantik/60%Daily2018-07-20 20:42
https://kosova-info.com/mesoni-sekretin-ja-si-te-beheni-te-pasur/60%Daily2018-07-19 14:53
https://kosova-info.com/bitcoin-ne-fluturim-e-siper-kripto-valutat-jane-papritur-ne-rritje-perseri/60%Daily2018-07-20 17:42
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-diskutojne-pershpejtimin-e-hapave-per-heqjen-e-roamingut/60%Daily2018-07-19 14:48
https://kosova-info.com/dikur-rekomandimi-per-vizat-festohej-me-shampanje-tash-me-torte-foto/60%Daily2018-07-19 14:48
https://kosova-info.com/prishtina-luan-sonte-ndeshjen-per-te-hyre-ne-histori-ky-televizion-e-transmeton-takimin/60%Daily2018-07-19 14:44
https://kosova-info.com/e-fundit-nga-spanja-ky-eshte-klubi-favorit-per-te-transferuar-hazardin/60%Daily2018-07-19 14:44
https://kosova-info.com/liverpooli-e-largon-portierin-pas-transferimit-te-alisson-nga-roma/60%Daily2018-07-19 14:44
https://kosova-info.com/pas-dasmes-dhuratat-nuk-kane-te-ndalur-per-aferdita-dreshajn/60%Daily2018-07-19 14:42
https://kosova-info.com/balla-i-shkel-syrin-presidentes-kroate-video/60%Daily2018-07-19 14:49
https://kosova-info.com/keto-gjashte-vende-te-be-se-mund-te-jene-pengese-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-07-19 14:49
https://kosova-info.com/qeveria-italiane-dhuron-pajisje-ne-vlere-70-mije-per-kardiokirurgjine/60%Daily2018-07-19 14:49
https://kosova-info.com/beqe-cufaj-nje-shkrimtar-si-ambasador-ne-berlin/60%Daily2018-07-19 14:49
https://kosova-info.com/mbi-librin-psikologjia-e-zhvillimit-te-prof-dr-lulzim-murtezani-2006/60%Daily2018-07-19 14:42
https://kosova-info.com/kuvendi-te-henen-vazhdon-seancen/60%Daily2018-07-19 14:49
https://kosova-info.com/disa-momente-nga-pushimet-perrallore-te-ciftit-xhaka/60%Daily2018-07-19 14:42
https://kosova-info.com/fshati-pa-rruge-dhe-pa-nuse/60%Daily2018-07-19 14:49
https://kosova-info.com/putini-sulmon-kritiket-amerikane-te-samitit-te-tij-me-trumpin/60%Daily2018-07-20 06:44
https://kosova-info.com/shtatzenia-e-ka-transformuar-teresisht-loredanen-nuk-do-e-njihni/60%Daily2018-07-19 14:42
https://kosova-info.com/ky-mercedes-eshte-nje-bishe-e-vertete-video/60%Daily2018-07-20 11:42
https://kosova-info.com/puigdemont-nuk-ka-nevoje-te-ekstradohet-me/60%Daily2018-07-19 20:44
https://kosova-info.com/abraham-lincoln-leter-drejtuar-mesuesit-te-djalit-te-tij/60%Daily2018-07-19 14:53
https://kosova-info.com/rike-roci-pati-djegur-stadiumin-zbulohet-per-te-paren-here-nese-ka-nderhyrje-kirurgjike/60%Daily2018-07-19 14:42
https://kosova-info.com/presidentja-kroate-dridh-edhe-nje-here-serbine-tha-se-shqiptaret-dhe-kroatet-jane-vellezer-te-armeve/60%Daily2018-07-19 13:48
https://kosova-info.com/endrra-pafund-koreografia-e-radhes-nga-tifozet-e-crvena-zvezdes-per-kosoven/60%Daily2018-07-19 13:44
https://kosova-info.com/roma-gati-te-transferoje-zevendesuesin-e-alisson-vjen-portieri-qe-shkelqeu-ne-boteror/60%Daily2018-07-19 13:44
https://kosova-info.com/adam-akuzon-shaqirin-pas-renies-se-leicesterit-nga-premierliga/60%Daily2018-07-19 13:44
https://kosova-info.com/konflikti-i-ngrire-eshte-thirrje-per-lufte/60%Daily2018-07-19 13:48
https://kosova-info.com/ymeri-e-akuzon-veselin-per-shkelje-ne-seancen-e-sotme/60%Daily2018-07-19 13:49
https://kosova-info.com/klaudia-pepa-ben-shpagen-ne-plazh-imazhi-nuk-do-koment/60%Daily2018-07-19 14:42
https://kosova-info.com/bima-e-cila-per-15-dite-sheron-te-gjitha-llojet-e-tumoreve/60%Daily2018-07-20 06:17
https://kosova-info.com/meshkujt-nuk-i-perballojne-femrat-kardashian-kim-sapo-i-dha-vulen-deklarates-te-se-emes/60%Daily2018-07-19 14:42
https://kosova-info.com/ministri-gashi-mkrs-ka-rritur-perkrahjen-per-rinine/60%Daily2018-07-19 13:49
https://kosova-info.com/gjerat-qe-ne-vitet-e-90ta-ishin-te-pranueshme/60%Daily2018-07-19 14:53
https://kosova-info.com/surpriza-e-kendshme-qe-elvana-gjates-ia-bene-ne-france/60%Daily2018-07-19 14:42
https://kosova-info.com/pacolli-nuk-zmbrapset-nga-kercenimet-e-daciqit-pret-leje-per-te-hyre-ne-serbi/60%Daily2018-07-19 13:49
https://kosova-info.com/gjashte-shkaktaret-qe-shpijne-ne-sulm-te-zemres-dhe-si-ta-shmangni-ate/60%Daily2018-07-19 21:17
https://kosova-info.com/lunacek-jam-e-sigurt-se-pe-do-ta-jape-driten-jeshile-per-viza-ne-vjeshte/60%Daily2018-07-19 13:18
https://kosova-info.com/65-e-shqiptareve-nuk-kane-para-per-pushime/60%Daily2018-07-19 13:49
https://kosova-info.com/azizi-gjykata-themelore-gjilan-per-gjashte-muaj-ka-zgjidhur-8-493-lende/60%Daily2018-07-19 13:50
https://kosova-info.com/rita-ora-publikon-dhuraten-qe-ka-pranuar-sot-ne-spanje/60%Daily2018-07-19 14:43
https://kosova-info.com/mali-i-zi-i-pergjigjet-trumpit-jemi-krenare-per-historine-tone/60%Daily2018-07-19 13:50
https://kosova-info.com/porosia-e-babait-per-te-birin-qe-preku-te-gjithe/60%Daily2018-07-19 21:17
https://kosova-info.com/a-e-dini-se-cfare-i-shkakton-trurit-jetesa-afer-zonave-qe-kane-trafik-te-dendur/60%Daily2018-07-19 21:17
https://kosova-info.com/kjo-eshte-kosovarja-qe-u-kap-bashke-me-dy-vrases-malazeze-dhe-nje-serb-foto-video/60%Daily2018-07-19 12:48
https://kosova-info.com/frike-te-juventus-pjanic-ne-chelsea/60%Daily2018-07-19 12:44
https://kosova-info.com/enrique-prezantohet-te-spanja-ja-cfare-thote-per-shkarkimin-e-cuditshem-te-lopeteguit/60%Daily2018-07-19 12:44
https://kosova-info.com/mrekullia-e-radhes-nga-ffk-nje-fanelle-e-kosoves-kushton-116-euro/60%Daily2018-07-19 12:44
https://kosova-info.com/supermenet-e-fakultetit-te-inxhinierise-mekanike/60%Daily2018-07-19 12:48
https://kosova-info.com/perplasen-dy-mjete-ne-aksident-perfshihet-edhe-makina-e-policise/60%Daily2018-07-19 12:48
https://kosova-info.com/australia-po-e-tejkalon-mbreterine-e-bashkuar-si-destinacion-per-studentet/60%Daily2018-07-19 19:44
https://kosova-info.com/speca-te-pjekura-me-djathe-e-veze/60%Daily2018-07-19 21:17
https://kosova-info.com/izraeli-miraton-ligjin-qe-e-karakterizon-ate-si-shtet-kryesisht-hebre/60%Daily2018-07-19 18:43
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-panik-sjellja-e-keqe-ndaj-turisteve-zbraz-plazhet-2/60%Daily2018-07-19 12:49
https://kosova-info.com/armatosja-e-fsk-se-nga-amerika-shkund-serbine/60%Daily2018-07-19 12:49
https://kosova-info.com/transformimi-i-heshtur-i-fsk-se/60%Daily2018-07-19 12:49
https://kosova-info.com/mbytet-nje-70-vjecar-tek-shkembi-i-kavajes/60%Daily2018-07-19 12:49
https://kosova-info.com/zyrtare-hamilton-nenshkruan-me-ekipin-e-famshem-nga-formula-1/60%Daily2018-07-19 11:44
https://kosova-info.com/bakshishi-marramendes-qe-ronaldo-ia-la-hotelit-grek-ku-qendroi-per-pushime/60%Daily2018-07-19 11:44
https://kosova-info.com/mbappe-mposht-neymarin-braziliani-mund-te-largohet-nga-psg/60%Daily2018-07-19 11:44
https://kosova-info.com/shefi-i-diplomacise-maqedonase-neser-viziton-kosoven-takohet-me-pacollin/60%Daily2018-07-19 11:48
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-jep-detaje-per-arrestimin-e-dy-malazezeve-nje-serbi-dhe-nje-kosovareje/60%Daily2018-07-19 11:48
https://kosova-info.com/pija-natyrale-per-shendet-dhe-lekure-me-te-mire/60%Daily2018-07-19 20:17
https://kosova-info.com/bizneset-e-kthejne-platon-mbi-kurriz-ne-baushtelle/60%Daily2018-07-19 11:48
https://kosova-info.com/pasi-u-tha-se-e-rrahu-motren-qumilli-kerkoi-perjashtimin-e-publikut-nga-seanca/60%Daily2018-07-19 11:48
https://kosova-info.com/digjet-nje-shtepi-ne-novolan-te-vushtrrise-foto/60%Daily2018-07-19 11:49
https://kosova-info.com/orban-viziton-izraelin-zero-tolerance-ndaj-antisemitizmit/60%Daily2018-07-19 18:44
https://kosova-info.com/laboratori-i-droges-ne-fermen-bujqesore/60%Daily2018-07-19 11:49
https://kosova-info.com/shqiperia-ne-panik-sjellja-e-keqe-ndaj-turisteve-zbraz-plazhet/60%Daily2018-07-19 11:49
https://kosova-info.com/kujt-do-ti-dhemb-koka-nga-hetimet-per-vrasjen-e-ivanoviqit-sipas-presidentit/60%Daily2018-07-19 11:50
https://kosova-info.com/roma-shet-alissonin-kerkon-portierin-e-ri/60%Daily2018-07-19 10:44
https://kosova-info.com/zidane-te-franca-le-graet-konfirmon-deschamps/60%Daily2018-07-19 10:44
https://kosova-info.com/kryeministri-haradinaj-priti-ne-takim-chris-crewther-nga-parlamenti-i-australise/60%Daily2018-07-19 10:48
https://kosova-info.com/komuna-publikon-numrin-e-veturave-qe-qarkullojne-brenda-dites-ne-prishtine/60%Daily2018-07-19 10:48
https://kosova-info.com/thaci-vuciqi-po-sheh-endrra-nuk-e-ka-lehte-te-ballafaqohet-me-kosoven-e-pavarur/60%Daily2018-07-19 10:48
https://kosova-info.com/trump-ka-kerkuar-vazhdimisht-te-takohet-me-presidentin-iranian-vitin-e-kaluar/60%Daily2018-07-19 17:44
https://kosova-info.com/veseli-me-studente-te-huaj-flet-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-07-19 10:48
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-optimist-se-vizat-do-te-hiqen-brenda-pak-muajsh/60%Daily2018-07-19 10:48
https://kosova-info.com/burre-e-grua-te-dyshuar-per-prostitucion-gjyakata-i-le-te-lire/60%Daily2018-07-19 10:48
https://kosova-info.com/opozita-nuk-voton-serish-kuvendi-perseri-ne-pauze/60%Daily2018-07-19 10:48
https://kosova-info.com/jeta-ideale-per-kafshet-me-besnike/60%Daily2018-07-19 10:53
https://kosova-info.com/studimi-perse-na-shperthen-inati-gjate-diteve-te-nxehta/60%Daily2018-07-19 16:16
https://kosova-info.com/zbuloni-efektet-e-shumta-shendetesore-nese-konsumoni-cdo-dite-kete-frut/60%Daily2018-07-19 16:16
https://kosova-info.com/oferta-e-chelseat-per-transferimin-e-ruganit-nga-juventus/60%Daily2018-07-19 09:44
https://kosova-info.com/emery-sjell-perforcimin-e-ri-ne-arsenal-nga-bayern-munich/60%Daily2018-07-19 09:44
https://kosova-info.com/oferte-nga-greqia-a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-sadikut/60%Daily2018-07-19 09:44
https://kosova-info.com/gjenden-eshtra-njerezish-ne-runik/60%Daily2018-07-19 09:48
https://kosova-info.com/bllokohet-kuvendit-opozita-nuk-i-voton-projektligjet-veseli-kerkon-pauze/60%Daily2018-07-19 09:48
https://kosova-info.com/ia-vjedh-canten-midis-prishtines/60%Daily2018-07-19 09:48
https://kosova-info.com/sanxhaku-njeh-kosoven-reagime-te-ashpra-ne-serbi-daciq-flet-per-pacollin-si-i-ftuar-ne-novi-pazar/60%Daily2018-07-19 09:49
https://kosova-info.com/si-ti-shpetoni-mushkonjave/60%Daily2018-07-19 14:16
https://kosova-info.com/presidentja-kroate-ne-kuvend-shqiptaret-kane-sakrifikuar-per-kroacine-ne-nuk-harrojme/60%Daily2018-07-19 09:49
https://kosova-info.com/ismaili-370-mije-euro-pajisje-per-kardiokirurgjine-qe-qytetaret-te-mos-presin-ne-lista/60%Daily2018-07-19 09:51
https://kosova-info.com/plagosje-ne-prishtine/60%Daily2018-07-19 09:51
https://kosova-info.com/memli-krasniqi-kur-doli-me-fole-visari-mendova-mos-na-ka-shpalle-lufte-najkush/60%Daily2018-07-19 09:51
https://kosova-info.com/tema-e-dialogut-perplas-poziten-e-opoziten-ne-parlament/60%Daily2018-07-19 09:51
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-courtois-zyrtarizohet-nga-real-madrid/60%Daily2018-07-19 08:44
https://kosova-info.com/ndodh-befasia-callejon-largohet-nga-napoli/60%Daily2018-07-19 08:44
https://kosova-info.com/napoli-e-perdor-cristianon-per-leter-higjjienike/60%Daily2018-07-19 08:44
https://kosova-info.com/frike-te-real-madrid-barcelona-me-super-oferte-per-hazardin/60%Daily2018-07-19 08:43
https://kosova-info.com/presidenti-i-napolit-gezon-tifozet-me-lajmin-per-cavanin/60%Daily2018-07-19 08:43
https://kosova-info.com/ky-eshte-cmimi-i-fustanit-qe-luana-vjollcen-e-beri-te-duket-tejet-joshese/60%Daily2018-07-19 08:42
https://kosova-info.com/detaje-te-reja-per-vrasjen-e-ciftit-ne-shkoder-perfshirja-e-kosoves-ne-kete-rast/60%Daily2018-07-19 08:48
https://kosova-info.com/bekim-jashari-bahtiri-e-tahiri-e-kallin-nejen-me-vallen-e-rugoves-video/60%Daily2018-07-19 08:48
https://kosova-info.com/honda-civic-type-r-peson-ndryshime-te-lehta-vetem-pak-kohe-pas-lansimit-ne-treg-foto/60%Daily2018-07-20 11:42
https://kosova-info.com/turqia-i-jep-fund-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2018-07-19 17:44
https://kosova-info.com/ruset-mblodhen-te-dhenat-private-te-perdoruesve-ne-facebook/60%Daily2018-07-20 07:12
https://kosova-info.com/gjuriq-e-pranon-do-te-perballemi-me-pasoja-nese-ska-marreveshje-me-kosoven/60%Daily2018-07-19 08:48
https://kosova-info.com/prokuroria-kerkon-paraburgim-per-te-arrestuarit-e-mbremshem-nga-njesia-speciale/60%Daily2018-07-19 08:48
https://kosova-info.com/fituesja-izraelite-e-eurovisionit-nuk-kam-qene-kurre-ne-kosove-shpresoj-ta-vizitoj/60%Daily2018-07-19 08:42
https://kosova-info.com/shefi-i-fbi-se-rusia-vazhdon-te-nxise-percarje-ne-shba/60%Daily2018-07-19 16:43
https://kosova-info.com/tjeter-termet-gjate-nates-ne-epiqender-gjiri-i-lalzit/60%Daily2018-07-19 08:48
https://kosova-info.com/meta-vlereson-presidenten-e-kroacise-me-dekoraten-e-flamurit-kombetar/60%Daily2018-07-19 07:52
https://kosova-info.com/inter-ben-gati-shperblimin-per-spallettin/60%Daily2018-07-19 07:44
https://kosova-info.com/psg-gezon-real-madridin-me-vendimin-per-neymarin/60%Daily2018-07-19 07:43
https://kosova-info.com/sport-italia-zbulon-ekipin-e-ri-te-bonuccit/60%Daily2018-07-19 07:43
https://kosova-info.com/rita-ora-con-ne-kembe-zvicren-publikohen-pamje-nga-atmosfera-2/60%Daily2018-07-19 07:35
https://kosova-info.com/rita-ora-con-ne-kembe-zvicren-publikohen-pamje-nga-atmosfera/60%Daily2018-07-19 07:35
https://kosova-info.com/te-dyshuar-per-vrasje-dhe-rrembim-kush-jane-dy-malazezet-e-arrestuar-dje-ne-prishtine/60%Daily2018-07-19 07:48
https://kosova-info.com/raportohet-se-policia-britanike-ka-identifikuar-te-dyshuarit-qe-kane-helmuar-skripalet/60%Daily2018-07-19 14:43
https://kosova-info.com/48-aksidente-trafiku-brenda-dites-ne-kosove/60%Daily2018-07-19 07:48
https://kosova-info.com/sulmohet-me-arme-automatike-gazetari-qe-po-heton-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2018-07-19 07:48
https://kosova-info.com/si-u-shkel-protokolli-i-shtetit/60%Daily2018-07-19 07:48
https://kosova-info.com/propaganda-e-re-e-mediave-serbe-egjipti-do-ta-terheq-njohjen-ndaj-kosoves/60%Daily2018-07-19 07:48
https://kosova-info.com/keto-jane-shtetet-ku-kosovaret-mund-te-udhetojne-kur-te-liberalizohen-vizat/60%Daily2018-07-19 06:48
https://kosova-info.com/hapat-e-veshtire-drejt-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2018-07-19 06:48
https://kosova-info.com/ministri-i-ri-britanik-do-te-nise-negociatat-me-be-ne-per-brexit/60%Daily2018-07-19 13:43
https://kosova-info.com/edhe-dy-stacione-deri-ne-evrope/60%Daily2018-07-19 06:48
https://kosova-info.com/dhurohen-pajisje-ne-vlere-prej-370-mije-euro-per-qkuk-ne/60%Daily2018-07-19 06:48
https://kosova-info.com/mbahet-provimi-pranues-ne-universitetin-e-prishtines/60%Daily2018-07-19 05:47
https://kosova-info.com/pjanic-takohet-me-menaxherin-e-ri-zbulohet-interesimi-nga-top-klubi-i-premierliges/60%Daily2018-07-19 05:43
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-milan-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-donnarummas-3/60%Daily2018-07-19 05:43
https://kosova-info.com/juventu-fillon-bisedimet-per-shitjen-e-higuainit/60%Daily2018-07-19 05:43
https://kosova-info.com/fjalet-e-vetme-nga-alisson-per-tifozet-e-romes-para-nisjes-ne-liverpool/60%Daily2018-07-19 05:43
https://kosova-info.com/godin-ne-dyshim-atletico-madrid-apo-juventus/60%Daily2018-07-19 05:43
https://kosova-info.com/mot-me-shi/60%Daily2018-07-19 05:47
https://kosova-info.com/kuvendi-mban-seance-2/60%Daily2018-07-19 05:47
https://kosova-info.com/fjalimi-rreqethes-i-deschamps-ne-pauzen-e-finales-se-boterorit-ku-franca-fitoi-lavdine/60%Daily2018-07-18 22:43
https://kosova-info.com/zbulohet-cmimi-i-veshjes-se-era-istrefit-ne-boteror/60%Daily2018-07-19 05:41
https://kosova-info.com/range-rover-sport-shenon-rekordin-e-ri-te-levizjes-ne-dy-rrote-video/60%Daily2018-07-19 19:11
https://kosova-info.com/shba-koreja-e-veriut-marreveshje-per-kthimin-e-eshtrave-te-ushtareve-amerikane/60%Daily2018-07-19 13:43
https://kosova-info.com/%e2%80%8bdelegacioni-i-forumit-per-transparence-po-merr-pjese-ne-samitin-e-gjeorgjise/60%Daily2018-07-18 22:47
https://kosova-info.com/rikthehet-dafina-zeqiri-poza-sensuale-nga-shtrati/60%Daily2018-07-18 21:45
https://kosova-info.com/rikthehet-dafina-zeqiri-poza-sensuale-nga-shtrati-2/60%Daily2018-07-18 21:45
https://kosova-info.com/rikthehet-dafina-zeqiri-poza-sensuale-nga-shtrati-3/60%Daily2018-07-18 21:45
https://kosova-info.com/shkendija-meson-kundershtarin-e-radhes-ne-kualifikimet-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-07-18 21:43
https://kosova-info.com/kjo-eshte-nderhyrja-me-brutale-qe-keni-pare-sivjet-meritonte-karton-te-zi/60%Daily2018-07-18 21:43
https://kosova-info.com/emery-nuk-ndalet-kerkon-edhe-dy-transferime-tjera/60%Daily2018-07-18 21:43
https://kosova-info.com/oferte-tunduese-lewandowskin-pritet-ta-shohim-ne-premierlige/60%Daily2018-07-18 21:43
https://kosova-info.com/pas-kthimit-nga-brukseli-lideret-kerkojne-bashkimin-e-forcave-politike-ne-vend-2/60%Daily2018-07-18 21:47
https://kosova-info.com/lamborghini-ka-shitur-me-shume-vetura-ne-gjysmen-e-pare-te-2018-es-se-sa-ne-pese-vitet-e-fundit-foto/60%Daily2018-07-19 19:11
https://kosova-info.com/droge-dhe-arme-prangoset-shqiptari-ne-itali/60%Daily2018-07-18 21:47
https://kosova-info.com/mediat-malazeze-dy-shtetas-te-malit-te-zi-u-arrestuan-ne-prishtine/60%Daily2018-07-18 21:47
https://kosova-info.com/mediat-malazeze-dy-shtetas-te-malit-te-zi-u-arrestuan-ne-prishtine-2/60%Daily2018-07-18 21:47
https://kosova-info.com/mediat-malazeze-dy-shtetas-te-malit-te-zi-u-arrestuan-ne-prishtine-3/60%Daily2018-07-18 21:47
https://kosova-info.com/cfare-uji-te-pime-ne-mengjes-te-ngrohte-apo-te-ftohte/60%Daily2018-07-19 14:16
https://kosova-info.com/tayna-reperja-shqiptare-qe-po-i-cmend-te-gjithe/60%Daily2018-07-18 21:41
https://kosova-info.com/planifikoi-te-vriste-kryeministren-denohet-i-riu-londinez/60%Daily2018-07-19 11:43
https://kosova-info.com/marredheniet-greko-ruse-futen-ne-nje-faze-kritike/60%Daily2018-07-19 11:43
https://kosova-info.com/studenti-ecen-mbi-30km-ne-dite-per-te-shkuar-ne-punen-e-tij-te-re-drejtori-i-dhuron-atij-nje-makine-video/60%Daily2018-07-18 21:48
https://kosova-info.com/shkurte-gashi-realizon-set-te-ri-shfaqet-me-elegante-se-kurre/60%Daily2018-07-18 21:41
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-vendet-me-te-populluara-ne-rajon/60%Daily2018-07-18 21:48
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-vendet-me-te-populluara-ne-rajon-2/60%Daily2018-07-18 21:48
https://kosova-info.com/kosova-dhe-shqiperia-vendet-me-te-populluara-ne-rajon-3/60%Daily2018-07-18 21:48
https://kosova-info.com/njerezit-me-lloje-te-caktuara-te-gjakut-kane-me-shume-gjasa-te-kafshohen-nga-rriqrat/60%Daily2018-07-19 13:16
https://kosova-info.com/arifi-qeveria-te-vazhdoje-punen-e-meritat-u-qofshin-fale-kushdo-qe-i-kerkon/60%Daily2018-07-18 21:48
https://kosova-info.com/arifi-qeveria-te-vazhdoje-punen-e-meritat-u-qofshin-fale-kushdo-qe-i-kerkon-2/60%Daily2018-07-18 21:48
https://kosova-info.com/arifi-qeveria-te-vazhdoje-punen-e-meritat-u-qofshin-fale-kushdo-qe-i-kerkon-3/60%Daily2018-07-18 21:48
https://kosova-info.com/berisha-uron-kosoven-pas-rekomandimit-pozitiv-per-vizat-3/60%Daily2018-07-18 21:48
https://kosova-info.com/berisha-uron-kosoven-pas-rekomandimit-pozitiv-per-vizat/60%Daily2018-07-18 21:48
https://kosova-info.com/berisha-uron-kosoven-pas-rekomandimit-pozitiv-per-vizat-2/60%Daily2018-07-18 21:48
https://kosova-info.com/zbulon-pasionin-e-fshehte-robert-berisha-flet-per-udhetimin-me-te-gjate-me-nora-istrefin/60%Daily2018-07-18 21:41
https://kosova-info.com/perfundon-aksioni-i-njesise-speciale-ne-prishtine-kater-te-arrestuar-foto/60%Daily2018-07-18 21:50
https://kosova-info.com/perfundon-aksioni-i-njesise-speciale-ne-prishtine-kater-te-arrestuar-foto-2/60%Daily2018-07-18 21:50
https://kosova-info.com/perfundon-aksioni-i-njesise-speciale-ne-prishtine-kater-te-arrestuar-foto-3/60%Daily2018-07-18 21:50
https://kosova-info.com/shmangni-pasojat-negative-te-qendrimit-ulur/60%Daily2018-07-19 13:16
https://kosova-info.com/avokati-i-drejtohet-deshmitarit-nuk-ke-care-pa-u-pergjigjur/60%Daily2018-07-18 20:46
https://kosova-info.com/pas-super-paraqitjeve-ne-boteror-schmeichel-transferohet-te-top-klubi-i-premierliges/60%Daily2018-07-18 20:42
https://kosova-info.com/jo-te-bayerni-zbulimin-e-boterorit-nga-franca-mund-ta-shohim-ne-premierlige/60%Daily2018-07-18 20:42
https://kosova-info.com/ai-e-sheroi-diabetin-pa-asnje-ilac-duke-perdorur-kete-pije/60%Daily2018-07-19 12:16
https://kosova-info.com/real1-teksa-lexon-mban-doren-tek-te-pasmet-e-nje-femre/60%Daily2018-07-18 21:41
https://kosova-info.com/shkon-per-pushime-ne-shqiperi-i-vjedhin-makinen/60%Daily2018-07-18 20:46
https://kosova-info.com/bytyqi-liberalizimi-i-vizave-me-rendesi-jetesore-sidomos-per-te-rinjte/60%Daily2018-07-18 20:46
https://kosova-info.com/polici-gjuan-me-revole-permes-xhamit-te-makines-gjate-nje-ndjekje-me-shpejtesi-te-larte-video/60%Daily2018-07-18 20:48
https://kosova-info.com/harrojeni-delibalin-ky-eshte-aktori-turk-qe-po-i-cmend-femrat/60%Daily2018-07-18 21:41
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-klimes-mund-te-mbyste-internetin-per-vetem-15-vjet/60%Daily2018-07-19 16:11
https://kosova-info.com/edi-rama-e-quan-te-stervonuar-raportin-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-07-18 20:46
https://kosova-info.com/uran-ismaili-pdk-si-eshte-ndare-asnjehere-punes-se-liberalizimit/60%Daily2018-07-18 20:46
https://kosova-info.com/nissan-ka-nxjerre-nga-prodhimi-nje-milion-njesi-nga-modeli-juke-foto/60%Daily2018-07-19 16:11
https://kosova-info.com/vazhdon-operacioni-i-policise-ne-prishtine-per-kapjen-e-te-kerkuarve-nga-interpol-i/60%Daily2018-07-18 20:46
https://kosova-info.com/ja-nga-kush-e-trasheguan-bukurine-besa-dhe-motra-e-saj/60%Daily2018-07-18 21:41
https://kosova-info.com/plagosja-ne-viti-dy-grupe-fillimisht-u-perleshen-edhe-me-shufra-hekuri/60%Daily2018-07-18 20:46
https://kosova-info.com/chelsea-me-transferim-te-papritur-nga-juventusi/60%Daily2018-07-18 19:42
https://kosova-info.com/si-te-mos-kemi-simpati-per-kroacine-ja-gjesti-madheshtor-i-kombetares-pas-humbjes-ne-finale/60%Daily2018-07-18 19:42
https://kosova-info.com/pacolli-per-vendimin-e-vizave-mundi-i-kosoves-eshte-shpaguar/60%Daily2018-07-18 19:45
https://kosova-info.com/aloe-vera-aleati-i-cmuar-i-bukurise-sone/60%Daily2018-07-19 12:16
https://kosova-info.com/limaj-e-haradinaj-kerkojne-qe-uniteti-politik-ne-kosove-te-vazhdoje/60%Daily2018-07-18 19:45
https://kosova-info.com/mbahuni-vajza-kjo-foto-e-cenarit-ju-le-pa-fjale/60%Daily2018-07-18 19:34
https://kosova-info.com/mbahuni-vajza-kjo-foto-e-cenarit-ju-le-pa-fjale-2/60%Daily2018-07-18 21:41
https://kosova-info.com/veseli-i-sigurt-qe-parlamenti-evropian-do-te-votoje-pro-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/60%Daily2018-07-18 19:46
https://kosova-info.com/thaci-dite-e-madhe-per-kosoven-besojme-se-vizat-do-te-hiqen-gjate-ketij-viti/60%Daily2018-07-18 19:46
https://kosova-info.com/kolona-te-gjata-ne-pike-kalimet-kufitare-me-serbine/60%Daily2018-07-18 19:46
https://kosova-info.com/te-pasmet-shperthyese-te-kim-kardashian-si-le-vend-imagjinates/60%Daily2018-07-18 21:41
https://kosova-info.com/kujdes-kur-pini-uje-te-ftohte-mund-ta-demtoni-shendetin/60%Daily2018-07-19 11:16
https://kosova-info.com/uran-ismaili-ka-qene-vendim-i-kadri-veselit-per-ta-rregulluar-shendetesine/60%Daily2018-07-18 19:46
https://kosova-info.com/peshku-i-rrezikshem-qe-po-kafshon-pushuesit-ne-plazhet-e-shqiperise/60%Daily2018-07-18 19:46
https://kosova-info.com/dalool-dhe-mixey-sjellin-remixin-e-hatixhes/60%Daily2018-07-18 21:41
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-pas-18-viteve-e-kemi-hequr-listen-e-pritjes-per-stentim/60%Daily2018-07-18 19:46
https://kosova-info.com/konferenca-e-prishtines-bardhekalterit-optimiste-per-kalimin-e-raundit-te-pare/60%Daily2018-07-18 18:41
https://kosova-info.com/gerrard-e-ka-nje-mesazh-per-shaqirin-pas-transferimit-te-liverpooli/60%Daily2018-07-18 18:41
https://kosova-info.com/stadiumet-adem-jashari-dhe-fadil-vokrri-hapin-dyert-ne-te-njejten-dite/60%Daily2018-07-18 18:41
https://kosova-info.com/becker-falenderon-tifozet-e-romes-zyrtarizimi-te-liverpooli-ceshtje-oresh/60%Daily2018-07-18 18:41
https://kosova-info.com/sezoni-i-ri-interi-i-vjeter-zikalterit-mposhten-paster-nga-sioni/60%Daily2018-07-18 18:41
https://kosova-info.com/profesori-i-protokollit-lenia-e-shtetit-pa-zot-shtepie-imazh-jo-i-mire-per-kosoven/60%Daily2018-07-18 18:45
https://kosova-info.com/martesa-e-keqe-mund-ta-demtoje-seriozisht-shendetin/60%Daily2018-07-19 09:16
https://kosova-info.com/vidhet-mergimtari-fajeson-pronarin-e-restorantit/60%Daily2018-07-18 18:45
https://kosova-info.com/komunikimi-i-delegacionit-kosovar-ne-prani-te-mogherinit-ne-bruksel-hajde-bac-hajde/60%Daily2018-07-18 18:45
https://kosova-info.com/arrestimi-i-ruses-ne-shba-u-be-per-te-minimizuar-takimin-putin-trump/60%Daily2018-07-19 10:42
https://kosova-info.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-peje-krijohen-kolona-te-gjata-foto/60%Daily2018-07-18 18:46
https://kosova-info.com/presidentja-kroate-shqiperia-miku-yne-kur-miqte-ishin-te-pakte/60%Daily2018-07-18 18:46
https://kosova-info.com/aksioni-i-policise-ne-emshir-arrestohen-shtetas-te-huaj-ne-kerkim-nderkombetar/60%Daily2018-07-18 18:46
https://kosova-info.com/nje-kilometer-rruge-16-2-milione-euro/60%Daily2018-07-18 17:45
https://kosova-info.com/kante-ka-zgjedhur-skuadren-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-07-18 17:42
https://kosova-info.com/pas-transferimit-te-ronaldos-juventusi-e-merr-nje-lajm-te-keq-nga-merkato/60%Daily2018-07-18 17:41
https://kosova-info.com/dembele-nderton-nje-xhami-ne-vendin-islamik-te-prejardhjes-se-nenes/60%Daily2018-07-18 17:40
https://kosova-info.com/ministri-hasani-e-ardhmja-e-kosoves-eshte-orientimi-euro-atlantik/60%Daily2018-07-18 17:46
https://kosova-info.com/blair-therret-per-referendum-te-ri-per-brexit-in/60%Daily2018-07-19 09:42
https://kosova-info.com/viti-dy-te-plagosur-pas-te-shtenave-me-arme/60%Daily2018-07-18 17:46
https://kosova-info.com/flet-babi-i-te-riut-llapjan-qe-erdhi-nga-austria-dhe-ia-mori-jeten-vetes-ne-oborr-te-shtepise/60%Daily2018-07-18 17:46
https://kosova-info.com/me-shume-se-tre-filxhane-kafe-ne-dite-zvogelon-gjinjte/60%Daily2018-07-19 09:16
https://kosova-info.com/pdk-e-podujeves-thote-se-procesi-zgjedhor-ishte-transparent/60%Daily2018-07-18 17:46
https://kosova-info.com/pas-suksesit-te-jake-jake-dhurata-dora-sjell-befasine-e-radhes/60%Daily2018-07-18 17:10
https://kosova-info.com/futbollisti-kosovar-ende-po-mbahet-prapa-grilave-te-burgut-te-gjeneves/60%Daily2018-07-18 17:47
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-njesia-speciale-arreston-disa-persona-te-banesat-e-arabeve-video/60%Daily2018-07-18 17:47
https://kosova-info.com/cka-duhet-te-hani-dhe-te-pini-para-dhe-pas-vrapimit/60%Daily2018-07-19 09:16
https://kosova-info.com/maqedonia-demtohet-nga-taksa-e-vendosur-nga-kosova/60%Daily2018-07-18 17:47
https://kosova-info.com/gjithcka-rreth-vendimit-per-heqjen-e-vizave-permbledhje/60%Daily2018-07-18 16:45
https://kosova-info.com/fjalet-e-para-te-perez-pas-largimit-te-ronaldos-e-injoron-keq-portugezin/60%Daily2018-07-18 16:40
https://kosova-info.com/keto-jane-ushqimet-qe-ju-ndihmojne-te-perqendroheni-ne-zyre/60%Daily2018-07-18 21:15
https://kosova-info.com/ne-indi-17-burra-akuzohen-per-perdhunimin-e-nje-11-vjecareje/60%Daily2018-07-19 06:43
https://kosova-info.com/tahiri-rekomandimi-pozitiv-per-vizat-ngjarja-me-e-madhe-ne-vitet-e-fundit/60%Daily2018-07-18 16:45
https://kosova-info.com/shkulja-e-qimeve-te-hundes-mund-te-jete-vdekjeprurese-mos-i-hiqni-me/60%Daily2018-07-18 20:15
https://kosova-info.com/na-pret-nje-super-sezon-ne-serie-a-ancelotti-merr-te-napoli-yllin-e-psg-se/60%Daily2018-07-18 16:24
https://kosova-info.com/dardanet-mbeshtesin-prishtinen-ne-ndeshjen-ndaj-folas-neser/60%Daily2018-07-18 16:24
https://kosova-info.com/ky-eshte-orari-i-qarkullimit-te-autobuseve-te-trafikut-urban-ne-prishtine/60%Daily2018-07-18 16:45
https://kosova-info.com/turqia-te-enjten-heq-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2018-07-19 06:43
https://kosova-info.com/krasniqi-rekomandimi-pozitiv-hapi-i-fundit-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2018-07-18 16:22
https://kosova-info.com/hoti-po-te-mos-humbnim-tri-vjet-me-demarkacion-puna-e-vizave-do-te-kryhej-me-heret/60%Daily2018-07-18 16:22
https://kosova-info.com/sekuestrohen-ne-itali-dhjetera-makina-luksoze-me-targa-shqiptare/60%Daily2018-07-18 16:23
https://kosova-info.com/pacolli-rekomandimi-pozitiv-per-liberalizimin-e-vizave-nje-moment-i-rendesishem-historik-per-vendin-dhe-qytetaret/60%Daily2018-07-18 16:23
https://kosova-info.com/meghan-markle-nuk-pajtohet-ende-me-rregullat-mbreterore/60%Daily2018-07-18 16:21
https://kosova-info.com/neser-mot-me-i-fresket-dhe-me-shi-vikendi-me-diell-java-tjeter-serish-shi/60%Daily2018-07-18 16:24
https://kosova-info.com/plani-i-google-kabell-nenujore-nga-franca-ne-shba/60%Daily2018-07-19 14:41
https://kosova-info.com/mimoza-kusari-ironizon-me-lideret-qe-gjenden-ne-bruksel/60%Daily2018-07-18 16:24
https://kosova-info.com/roja-i-plazhit-i-shpeton-jeten-pushuesit-qe-po-mbytej-ne-vlore/60%Daily2018-07-18 16:24
https://kosova-info.com/13-vjet-pas-ngritjes-se-aktakuzes-prokuroria-heq-dore-nga-ndjekja-penale-ndaj-te-akuzuarit-per-korrupsion/60%Daily2018-07-18 16:24
https://kosova-info.com/bmw-e-ka-gati-per-prodhim-suv-in-me-te-madh-ndonjehere-qe-do-te-rivalizoje-me-range-rover-foto/60%Daily2018-07-19 14:41
https://kosova-info.com/presidentja-e-kroacise-nis-viziten-ne-tirane-pritet-nga-meta/60%Daily2018-07-18 15:45
https://kosova-info.com/pogba-kerkon-largimin-nga-united-zgjedh-skuadren-e-re/60%Daily2018-07-18 15:41
https://kosova-info.com/74-5-kilometra-ne-rusi-ky-eshte-futbollisti-bishe-qe-vrapoi-me-se-shumti-ne-boteror/60%Daily2018-07-18 15:41
https://kosova-info.com/premiere-lansohet-bashk-nga-enis-bytyqi/60%Daily2018-07-18 16:21
https://kosova-info.com/barcelona-e-largon-lojtarin-qe-shkelqeu-ne-boteror-ai-transferohet-ne-france/60%Daily2018-07-18 15:41
https://kosova-info.com/edhe-limaj-uron-qytetaret-per-liberalizimin/60%Daily2018-07-18 15:45
https://kosova-info.com/premiere-mentor-kurtishi-vjen-me-kengen-e-re-dashni-e-vjeter/60%Daily2018-07-18 16:21
https://kosova-info.com/reagimet-e-mediave-serbe-pas-rekomandimit-te-be-se-qe-te-hiqen-vizat-per-kosoven/60%Daily2018-07-18 15:46
https://kosova-info.com/deputetja-qe-ndryshoi-qendrimin-per-demarkacionin-uron-per-rekomandimin-per-vizat/60%Daily2018-07-18 15:46
https://kosova-info.com/fatmir-spahiu-faleminderit-te-gjitheve-per-liberalizimin-e-fituar/60%Daily2018-07-18 15:29
https://kosova-info.com/fatmir-spahiu-faleminderit-te-gjitheve-per-liberalizimin-e-fituar-2/60%Daily2018-07-18 15:29
https://kosova-info.com/hahn-shpresoj-qe-kosovaret-sa-me-shpejte-te-udhetojne-pa-viza/60%Daily2018-07-18 15:46
https://kosova-info.com/shuplaka-e-be-per-google-gjobe-rekord-prej-5-miliarde-dollaresh/60%Daily2018-07-19 13:11
https://kosova-info.com/pal-lekaj-faleminderit-kryeminister-ramush-haradinaj/60%Daily2018-07-18 15:46
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-uron-kosoven-u-shpagua-puna-e-madhe-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-07-18 15:46
https://kosova-info.com/tahiri-fuqizimi-i-sundimit-te-ligjit-mundesoi-rekomandimin-per-liberalizim/60%Daily2018-07-18 15:46
https://kosova-info.com/rukiqi-rekomandimi-pozitiv-per-vizat-lajm-fantastik-per-bizneset-kosovare/60%Daily2018-07-18 15:46
https://kosova-info.com/australi-zbulohet-testi-i-gjakut-qe-veren-kanceret-e-lekures/60%Daily2018-07-18 20:15
https://kosova-info.com/thaci-lajm-historik-presim-qe-deri-ne-fund-te-vitit-te-levizim-pa-viza/60%Daily2018-07-18 14:45
https://kosova-info.com/zbulohet-biseda-ancelotti-di-maria/60%Daily2018-07-18 14:41
https://kosova-info.com/presidenti-i-atletico-madridit-zbulon-ekipin-e-ardhshem-te-simeones/60%Daily2018-07-18 14:41
https://kosova-info.com/alisson-largohet-nga-roma-zbulohet-cmimi-i-transferimit-ne-liverpool/60%Daily2018-07-18 14:41
https://kosova-info.com/real-madrid-prezanton-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-07-18 14:41
https://kosova-info.com/lamtumire-milan-kalinic-te-top-klubi-nga-la-liga/60%Daily2018-07-18 14:41
https://kosova-info.com/liverpool-nuk-e-fale-kariusin-transferon-portierin-e-ri/60%Daily2018-07-18 14:41
https://kosova-info.com/cas-shtyn-vendimin-per-te-ardhmen-e-milanit/60%Daily2018-07-18 14:41
https://kosova-info.com/nenes-se-dyshuar-per-vrasjen-e-foshnjes-se-vet-i-refuzohet-ankesa-e-mbrojtjes/60%Daily2018-07-18 14:45
https://kosova-info.com/dalic-nuk-e-shkroi-letren-qe-pushtoi-sot-mediat-boterore-ja-kush-eshte-autori-i-saj/60%Daily2018-07-18 14:41
https://kosova-info.com/iniesta-zbarkon-ne-japoni-pritje-madheshtore-per-te/60%Daily2018-07-18 14:40
https://kosova-info.com/sherri-per-te-dashuren-30-vjet-burg-shqiptarit-ne-itali/60%Daily2018-07-18 14:45
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-epoke-e-re-per-vendin-dhe-qytetaret-tane/60%Daily2018-07-18 14:45
https://kosova-info.com/avramopulus-jep-lajmin-historik-kosova-i-ka-permbushur-kriteret-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2018-07-18 14:46
https://kosova-info.com/kadri-veseli-kosova-e-ka-merituar-lajmin-e-mire-per-vizat/60%Daily2018-07-18 14:46
https://kosova-info.com/gjykata-turke-nuk-e-liron-pastorin-amerikan/60%Daily2018-07-19 06:43
https://kosova-info.com/delegacion-i-larte-i-fsk-se-vizitoi-qeverine-gjermane/60%Daily2018-07-18 14:46
https://kosova-info.com/lekaj-ministria-e-infrastruktures-e-gatshme-ti-ofroje-mbeshtetje-infrastrukturore-komunes-se-gjakoves/60%Daily2018-07-18 14:46
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-mori-lajmin-e-shumepritur-deri-ne-fund-te-vitit-levizim-pa-viza/60%Daily2018-07-18 14:47
https://kosova-info.com/pornostarja-e-famshme-si-reagoi-babai-kur-i-thashe-se-punoj-si-pornostare/60%Daily2018-07-18 20:15
https://kosova-info.com/juncker-perpjekjet-e-trumpit-per-te-ndare-evropen-jane-te-kota/60%Daily2018-07-19 05:43
https://kosova-info.com/hakeret-ruse-mashtrojne-operatoret-turistike-ne-shqiperi/60%Daily2018-07-18 13:45
https://kosova-info.com/digjet-nje-banese-te-parku-i-qytetit-ne-prishtine/60%Daily2018-07-18 13:45
https://kosova-info.com/per-te-udhetuar-pa-viza-ne-zonen-shengen-duhet-ti-dini-keto-gjera/60%Daily2018-07-18 13:45
https://kosova-info.com/policia-apelon-mos-u-jepni-para-lypsareve-ne-rruge/60%Daily2018-07-18 13:45
https://kosova-info.com/murat-mehes-i-perfundon-mandati-ne-agjencine-kadastrale/60%Daily2018-07-18 13:45
https://kosova-info.com/vetevendosje-pervec-dorezimit-te-tokes-tash-duhet-kosova-te-beje-edhe-leshime-te-tjera-prej-sovranitetit/60%Daily2018-07-18 13:46
https://kosova-info.com/modelja-me-trime-qe-keni-pare-ndonjehere-noton-prane-krokodilit-video/60%Daily2018-07-18 13:48
https://kosova-info.com/erblina-tahiraj-emerohet-nenkryetare-e-te-rinjve-te-aak-se/60%Daily2018-07-18 13:47
https://kosova-info.com/shqiperia-eshte-goditur-nga-800-termete/60%Daily2018-07-18 13:47
https://kosova-info.com/keto-jane-masat-lehtesuese-te-doganes-per-bashkatdhetaret/60%Daily2018-07-18 13:13
https://kosova-info.com/bill-gates-ve-ne-shenjester-semundjen-alcajmer/60%Daily2018-07-18 21:44
https://kosova-info.com/trump-vazhdon-ta-cilesoje-te-suksesshem-takimin-me-putinin/60%Daily2018-07-18 20:44
https://kosova-info.com/mpj-telegram-ngushellimi-per-vdekjen-e-bashkeshortes-se-fehmi-agani/60%Daily2018-07-18 12:45
https://kosova-info.com/neser-mblidhet-kuvendi-ne-rend-te-dites-nje-grumbull-pikash-qe-mbeten-nga-seancat-e-kaluara/60%Daily2018-07-18 12:45
https://kosova-info.com/presidentja-e-boterorit-tifozja-me-e-bukur-qe-i-perqafoi-te-gjithe/60%Daily2018-07-18 20:44
https://kosova-info.com/hungaria-le-marreveshjen-e-okb-se-per-migrantet/60%Daily2018-07-18 17:43
https://kosova-info.com/google-ndeshkohet-me-gjobe-rekorde/60%Daily2018-07-18 16:43
https://kosova-info.com/pas-shqiperise-termeti-godet-kete-shtet-afer-kosoves/60%Daily2018-07-18 12:45
https://kosova-info.com/a-do-te-mund-te-levizin-pa-viza-sivjet-kosovaret-ja-si-do-rrjedh-procesi-nga-sot-e-tutje/60%Daily2018-07-18 12:45
https://kosova-info.com/eugjenika-negative-e-nanos/60%Daily2018-07-18 12:45
https://kosova-info.com/berati-e-shpall-qytetare-nderi-presidenten-kroate-grabar-kitaroviq/60%Daily2018-07-18 12:45
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-del-me-nje-deklarate-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2018-07-18 12:45
https://kosova-info.com/bitcoin-peson-rritje-te-madhe-brenda-vetem-nje-ore/60%Daily2018-07-19 07:11
https://kosova-info.com/2-vite-pas-pucit-bilanci-i-gjendjes-se-jashtezakonshme-ne-turqi/60%Daily2018-07-18 15:44
https://kosova-info.com/istog-arrestohet-shtetasi-i-shqiperise-pasi-grushton-nje-grua/60%Daily2018-07-18 11:45
https://kosova-info.com/e-kercenuan-permes-sms-ve-ne-oborr-gjen-nje-mjet-shperthyes/60%Daily2018-07-18 11:45
https://kosova-info.com/kryetari-i-ri-i-oek-ut-viziton-shoqaten-e-bankave-per-ti-ofruar-partneritet-per-bashkepunime/60%Daily2018-07-18 11:45
https://kosova-info.com/babai-nga-suhareka-shqelmon-dy-vajzat-e-e-vogla-te-tij/60%Daily2018-07-18 11:45
https://kosova-info.com/gru-ja-ruse-me-e-frikshme-se-kgb-ja/60%Daily2018-07-18 15:44
https://kosova-info.com/thaci-ngushellon-familjen-agani/60%Daily2018-07-18 11:45
https://kosova-info.com/izmi-zeka-publikon-certifikaten-e-nje-veterani-te-luftes-thote-se-ka-qene-udb-ash/60%Daily2018-07-18 11:45
https://kosova-info.com/recica-mbetet-sfide-punesimi-i-personave-me-aftesi-te-vecanta/60%Daily2018-07-18 11:46
https://kosova-info.com/si-ta-besh-nje-femer-te-kete-nje-raport-te-paharruar-ne-shtrat/60%Daily2018-07-18 19:15
https://kosova-info.com/ne-16-e-30-zyrtarizohet-lajmi-per-vizat-aty-do-te-jete-presidenti-hashim-thaci/60%Daily2018-07-18 11:47
https://kosova-info.com/lamtumire-man-utd-pogba-zgjedh-ekipin-e-ri/60%Daily2018-07-18 10:42
https://kosova-info.com/lamtumire-courtois-chelsea-ka-dy-opsione-per-portier-te-ri/60%Daily2018-07-18 10:41
https://kosova-info.com/juventus-befason-me-ngjyren-e-fanelles-se-trete/60%Daily2018-07-18 10:41
https://kosova-info.com/dorezohet-bayern-munich-james-kthehet-ne-real-madrid/60%Daily2018-07-18 10:41
https://kosova-info.com/cahill-largohet-nga-chelsea-zgjedh-rivalin-e-premierliges/60%Daily2018-07-18 10:40
https://kosova-info.com/thiago-alcantara-kerkon-largimin-nga-bayern-munich-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-07-18 10:40
https://kosova-info.com/sarri-siguron-perforcimin-e-ri-ne-chelsea/60%Daily2018-07-18 10:40
https://kosova-info.com/pavar-shkelqeu-me-francen-transferohet-ne-premierlige/60%Daily2018-07-18 10:40
https://kosova-info.com/sturridge-befason-tifozet-me-vendimin-e-tij-ne-liverpool/60%Daily2018-07-18 10:40
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-erdhi-lajmi-i-shumepritur-kosova-i-ka-plotesuar-kriteret-per-liberalizim-vizash/60%Daily2018-07-18 10:44
https://kosova-info.com/oret-evropiane-serish-vonohen-serbine-e-pret-denimi-per-pengesen-ndaj-kosoves/60%Daily2018-07-18 10:44
https://kosova-info.com/matoshi-per-kryeministrin-erdh-ramush-haradinaj-dhe-po-vendose-rendin-e-gjanave/60%Daily2018-07-18 10:44
https://kosova-info.com/haradinaj-ngushellon-familjen-agani/60%Daily2018-07-18 10:44
https://kosova-info.com/shfaqja-e-njollave-ne-sy-nuk-eshte-shenje-e-mire-ja-cparalajmeron-prania-e-tyre-per-shendetin/60%Daily2018-07-18 18:14
https://kosova-info.com/dogana-do-ti-zbatoj-vendimet-e-qeverise-per-masa-mbrojtese-per-importin-e-qumeshtit-pemeve-dhe-perimeve/60%Daily2018-07-18 10:44
https://kosova-info.com/ja-se-cfare-i-ndodh-trupit-nese-pini-vetem-nje-gote-uje-ne-dite/60%Daily2018-07-18 18:15
https://kosova-info.com/kur-mund-te-levizin-kosovaret-pa-viza-nese-sot-jepet-rekomandimi-pozitiv/60%Daily2018-07-18 10:44
https://kosova-info.com/te-rinjte-e-pdk-se-me-aksion-simbolik-per-heqjen-e-vizave-foto/60%Daily2018-07-18 10:46
https://kosova-info.com/kurti-be-duhet-ti-pranoje-ne-nje-dite-vendet-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2018-07-18 10:45
https://kosova-info.com/be-jep-detaje-shtese-te-takimit-me-te-rende-mes-thacit-e-vuciqit/60%Daily2018-07-18 10:45
https://kosova-info.com/rumania-dhe-hungaria-grinden-per-gazin-e-detit-te-zi/60%Daily2018-07-18 13:43
https://kosova-info.com/rumania-dhe-hungaria-grinden-per-gazin-e-detit-te-zi-2/60%Daily2018-07-18 10:41
https://kosova-info.com/elon-musk-i-kerkon-falje-britanikut-qe-cilesoi-si-pedofil/60%Daily2018-07-18 13:43
https://kosova-info.com/elon-musk-i-kerkon-falje-britanikut-qe-cilesoi-si-pedofil-2/60%Daily2018-07-18 10:41
https://kosova-info.com/rolls-royce-paraqet-nje-taksi-vete-fluturuese/60%Daily2018-07-19 07:11
https://kosova-info.com/takim-pas-takimi-njehere-me-mogherinin-pastaj-me-avramopulos/60%Daily2018-07-18 07:51
https://kosova-info.com/trump-e-dredh-rusia-mund-te-kete-nderhyre-ne-zgjedhje/60%Daily2018-07-18 12:43
https://kosova-info.com/argjentinasit-i-vene-demit-emrin-e-ketij-futbollisti/60%Daily2018-07-18 07:42
https://kosova-info.com/mogherini-takon-kreret-e-kosoves-bisedojne-per-dialogun-vizat/60%Daily2018-07-18 07:34
https://kosova-info.com/serbet-te-frikesuar-ja-cka-shkruajne-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosovaret/60%Daily2018-07-18 06:50
https://kosova-info.com/teknologjia-te-ndihmon-kur-nuk-te-pelqen-fundi-i-filmit/60%Daily2018-07-18 21:43
https://kosova-info.com/pergjigja-e-ftohte-e-putinit-kur-pyetet-per-viktimat-siriane-te-shkaktuara-nga-bombardimet-ruse/60%Daily2018-07-18 12:44
https://kosova-info.com/dje-macron-e-zemeroi-keq-vuciqin/60%Daily2018-07-18 06:50
https://kosova-info.com/te-gjithe-sot-te-mogherini/60%Daily2018-07-18 06:51
https://kosova-info.com/futet-ne-morg-per-ti-dhene-lamtumiren-gruas-e-ze-infermierin-duke-bere-seks-me-kufomen-e-saj-aty-filloi-kaosi/60%Daily2018-07-18 11:43
https://kosova-info.com/kuvendi-ka-edhe-mbi-100-projektligje-qe-duhet-miratuar-kete-vit/60%Daily2018-07-18 06:51
https://kosova-info.com/paul-ryan-gati-te-konsiderojme-sanksione-shtese-ndaj-rusise/60%Daily2018-07-18 11:43
https://kosova-info.com/ne-bruksel-vazhdon-dialogu-kosove-serbi/60%Daily2018-07-18 05:50
https://kosova-info.com/mbahet-takimi-i-komisionit-per-personat-e-zhdukur/60%Daily2018-07-18 05:50
https://kosova-info.com/tifozet-turq-jane-te-cmendur-shikoni-cfare-i-bejne-kesaj-femre-ne-ashensor-3/60%Daily2018-07-18 04:40
https://kosova-info.com/tifozet-turq-jane-te-cmendur-shikoni-cfare-i-bejne-kesaj-femre-ne-ashensor-2/60%Daily2018-07-18 01:40
https://kosova-info.com/tifozet-turq-jane-te-cmendur-shikoni-cfare-i-bejne-kesaj-femre-ne-ashensor/60%Daily2018-07-17 22:40
https://kosova-info.com/aksidenti-ajror-me-112-te-vdekur-u-shkaktua-nga-nje-gabim-njerezor/60%Daily2018-07-18 11:43
https://kosova-info.com/ndarja-e-kufijve-eshte-lufte-e-re-vuciq-i-reagon-haradinajt/60%Daily2018-07-17 22:50
https://kosova-info.com/delegacioni-kosovar-pak-momente-para-se-avioni-te-orientohej-ne-republiken-srpska/60%Daily2018-07-17 22:50
https://kosova-info.com/gjykimi-per-vjedhje-te-rende-denohen-dy-te-akuzuarit/60%Daily2018-07-17 21:49
https://kosova-info.com/juventus-do-te-takohet-me-realin-ne-shba-zhduket-ronaldo/60%Daily2018-07-17 21:40
https://kosova-info.com/uefa-pasuron-arken-e-drites/60%Daily2018-07-17 21:40
https://kosova-info.com/obama-kunder-trump-kohe-te-veshtira-e-te-pasigurta/60%Daily2018-07-18 11:43
https://kosova-info.com/ja-si-ndikon-kolesteroli-i-larte-tek-grate/60%Daily2018-07-18 21:43
https://kosova-info.com/sa-kushton-dasma-ne-atdhe-e-sa-ne-zvicer/60%Daily2018-07-17 21:49
https://kosova-info.com/flini-me-shume-se-zakonisht-per-te-humbur-peshe/60%Daily2018-07-18 17:15
https://kosova-info.com/40-te-rinj-i-bashkohen-pdk-se-ne-prishtine/60%Daily2018-07-17 21:49
https://kosova-info.com/gashi-mbeshtetja-e-shtetit-gjerman-jetike-per-kosoven/60%Daily2018-07-17 21:49
https://kosova-info.com/vere-e-pergjakshme-nga-aksidentet-me-fatalitet/60%Daily2018-07-17 21:49
https://kosova-info.com/detaje-nga-vrasja-e-sotme-ne-llaushe-te-podujeves/60%Daily2018-07-17 20:59
https://kosova-info.com/shkendija-turperohet-40-ne-ndeshjen-e-kthimit-por-kualifikohet-tutje/60%Daily2018-07-17 20:40
https://kosova-info.com/edhe-nje-futbollist-largohet-nga-real-madridi/60%Daily2018-07-17 20:40
https://kosova-info.com/zyrtare-kundershtari-i-drites-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2018-07-17 20:40
https://kosova-info.com/kamberi-lugina-e-presheves-duhet-te-perfshihet-ne-finalen-e-dialogut/60%Daily2018-07-17 20:59
https://kosova-info.com/spiunohet-gjate-testimit-audi-rs-q8-i-ri/60%Daily2018-07-18 18:40
https://kosova-info.com/ekspertet-financiare-deshmojne-ne-gjykimin-e-grupit-te-akuzuar-per-kontrabande-me-derivate/60%Daily2018-07-17 20:59
https://kosova-info.com/qeveria-e-may-i-mbijeton-perpjekjes-se-deputeteve-pro-be-se/60%Daily2018-07-18 10:44
https://kosova-info.com/gjunjezohet-para-mijera-personave-per-ti-propozuar-te-dashures-ajo-pa-u-menduar-dy-here-i-thote-jo-video/60%Daily2018-07-18 16:15
https://kosova-info.com/vritet-nje-person-ne-fshatin-llaushe-te-podujeves/60%Daily2018-07-17 20:59
https://kosova-info.com/kamera-e-vendosur-ne-makine-filmoi-procesin-e-lindjes-se-femijes-ne-uleset-e-prapme-video/60%Daily2018-07-17 20:06
https://kosova-info.com/studimi-i-ri-i-kundervihet-gjithe-asaj-qe-dime-per-produktet-e-qumeshtit/60%Daily2018-07-17 20:05
https://kosova-info.com/jo-vetem-ne-pamje-djali-i-korab-shaqirit-e-trashegon-edhe-kete-nga-babai/60%Daily2018-07-17 20:05
https://kosova-info.com/mbahuni-fort-para-se-te-shikoni-kete-foto-seksi-te-kim-kardashian/60%Daily2018-07-17 20:05
https://kosova-info.com/vogelushja-ne-foto-sot-eshte-kengetare-mjaft-e-suksesshme/60%Daily2018-07-17 20:05
https://kosova-info.com/vdiqen-disa-dite-para-nisjes-per-kosove/60%Daily2018-07-17 20:05
https://kosova-info.com/mpb-zbaton-urdherin-e-haradinajt-per-lehtesimin-e-procedurave-per-bashkatdhetaret/60%Daily2018-07-17 20:05
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-autostraden-tirane-durres-nderron-jete-ne-spital-nje-23-vjecar/60%Daily2018-07-17 20:04
https://kosova-info.com/40-mije-kosovare-lane-shtetesine-pas-pavaresise/60%Daily2018-07-17 20:04
https://kosova-info.com/rrahje-mes-disa-personash-ne-prishtine/60%Daily2018-07-17 20:04
https://kosova-info.com/kapet-makina-me-kanabis-ne-janine-arrestohet-shqiptari/60%Daily2018-07-17 20:04
https://kosova-info.com/vdiqen-disa-dite-para-nisjes-per-kosove-2/60%Daily2018-07-17 20:59
https://kosova-info.com/mpb-zbaton-urdherin-e-haradinajt-per-lehtesimin-e-procedurave-per-bashkatdhetaret-2/60%Daily2018-07-17 20:59
https://kosova-info.com/ndeshjen-e-pare-e-fitoi-50-shkendija-tronditet-nga-tns-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2018-07-17 19:40
https://kosova-info.com/drita-e-humb-edhe-ndeshjen-e-dyte-me-malmon-eliminohet-nga-kualifikimet-e-championsit/60%Daily2018-07-17 19:40
https://kosova-info.com/edhe-benzema-zgjedh-serien-a-do-te-jete-kundershtar-i-ronaldos/60%Daily2018-07-17 19:40
https://kosova-info.com/aksidenti-ne-autostraden-tirane-durres-nderron-jete-ne-spital-nje-23-vjecar-2/60%Daily2018-07-17 20:59
https://kosova-info.com/kamera-e-vendosur-ne-makine-filmoi-procesin-e-lindjes-se-femijes-ne-uleset-e-prapme-video-2/60%Daily2018-07-18 16:15
https://kosova-info.com/40-mije-kosovare-lane-shtetesine-pas-pavaresise-2/60%Daily2018-07-17 21:00
https://kosova-info.com/studimi-i-ri-i-kundervihet-gjithe-asaj-qe-dime-per-produktet-e-qumeshtit-2/60%Daily2018-07-18 16:16
https://kosova-info.com/pacolli-pritet-te-udhetoje-ne-serbi-dokument/60%Daily2018-07-17 19:06
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-duhet-ti-hani-kur-keni-dhimbje-gjate-menstruacioneve/60%Daily2018-07-17 19:05
https://kosova-info.com/koha-me-e-mire-per-te-fjetur-ne-menyre-qe-te-zgjoheni-joshese/60%Daily2018-07-17 19:05
https://kosova-info.com/doni-te-humbisni-peshe-shpejt-dietologet-sugjerojne-vetem-keto-ushqime/60%Daily2018-07-17 19:05
https://kosova-info.com/vera-ora-sfidon-te-bijen-shfaqet-atraktive-ne-bikini/60%Daily2018-07-17 19:05
https://kosova-info.com/prezantuesja-shqiptare-pranon-101-trendafila-per-ditelindje-kush-ia-dhuroi/60%Daily2018-07-17 19:05
https://kosova-info.com/artistet-e-njohur-shqiptare-takohen-ne-france-me-ciftin-turk-per-nje-arsye/60%Daily2018-07-17 19:05
https://kosova-info.com/kosova-merr-statusin-e-anetarit-asociues-ne-organizaten-e-frankofonise/60%Daily2018-07-17 19:04
https://kosova-info.com/macron-jo-anetaresim-automatik-te-serbise-ne-be-nese-nuk-permbush-kushtet/60%Daily2018-07-17 19:04
https://kosova-info.com/edhe-veseli-optimist-per-heqjen-e-vizave-deri-ne-fund-te-vitit/60%Daily2018-07-17 19:04
https://kosova-info.com/kryepolicit-te-suharekes-i-vidhet-llogaria-ne-facebook/60%Daily2018-07-17 19:04
https://kosova-info.com/juncker-viziton-trumpin-me-25-korrik/60%Daily2018-07-17 19:04
https://kosova-info.com/thaci-arrin-ne-bruksel-pritet-nga-protokolli-i-shtetit/60%Daily2018-07-17 19:04
https://kosova-info.com/berisha-tallet-me-ramen-amin-nje-tjeter-sukses-super-i-jashtezakonshem/60%Daily2018-07-17 19:04
https://kosova-info.com/ramiz-lladrovci-takon-ambasadorin-e-osbe-se-ne-kosove-jan-braathu/60%Daily2018-07-17 19:04
https://kosova-info.com/drita-mbahet-mire-ne-pjesen-e-pare-pa-gola-ndaj-malmos/60%Daily2018-07-17 18:40
https://kosova-info.com/kukesi-e-kalon-kundershtarin-e-pare-ne-kualifikimet-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-07-17 18:40
https://kosova-info.com/dy-gola-malmo-kalon-ne-epersi-ndaj-drites/60%Daily2018-07-17 18:40
https://kosova-info.com/shkelqeu-ne-boteror-ylli-i-kroacise-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2018-07-17 18:40
https://kosova-info.com/juncker-viziton-trumpin-me-25-korrik-2/60%Daily2018-07-18 07:41
https://kosova-info.com/uji-a-jeni-te-sigurt-qe-hidratoheni-mjaftueshem/60%Daily2018-07-17 18:04
https://kosova-info.com/almeda-abazi-per-ermalin-amin-dhe-elvanen-kane-ardh-me-pa-dashurine-time/60%Daily2018-07-17 18:04
https://kosova-info.com/oriola-marashi-provokon-serish-vjen-me-poza-seksi-ne-bikini/60%Daily2018-07-17 18:04
https://kosova-info.com/prisoner-nga-era-istrefi-publikohet-edhe-me-videoklip/60%Daily2018-07-17 18:04
https://kosova-info.com/lajm-i-mire-per-bashkatdhetaret-qe-kete-vere-do-te-pushojne-ne-kosove/60%Daily2018-07-17 18:04
https://kosova-info.com/trump-shperthen-ndaj-mediave-lajmi-i-rreme-po-merr-dhene/60%Daily2018-07-17 18:04
https://kosova-info.com/shvercerat-e-shkupit-me-koreografi-spektakolare-ne-ndeshjen-ndaj-rangers/60%Daily2018-07-17 17:40
https://kosova-info.com/denim-i-rende-per-4-personat-qe-u-futen-ne-fushe-ne-finalen-e-boterorit/60%Daily2018-07-17 17:40
https://kosova-info.com/zyrtare-mavraj-largohet-nga-hamburgu/60%Daily2018-07-17 17:40
https://kosova-info.com/trump-shperthen-ndaj-mediave-lajmi-i-rreme-po-merr-dhene-2/60%Daily2018-07-18 07:41
https://kosova-info.com/gjermania-nuk-debon-dot-truprojen-e-bin-ladenit-2/60%Daily2018-07-18 06:40
https://kosova-info.com/samsung-ka-ndertuar-procesorin-8gb-ram-dhe-s10-mund-te-kete-ate/60%Daily2018-07-17 17:07
https://kosova-info.com/apple-ul-cmimin-e-iphone-x-me-300-dollare/60%Daily2018-07-17 17:06
https://kosova-info.com/alarmi-per-ata-qe-tymosin-shisha-shkakton-tri-semundje-vdekjeprurese/60%Daily2018-07-17 17:06
https://kosova-info.com/kylie-dhe-travis-scott-nuk-brengosen-per-mallkimin-e-kardashianeve-e-duam-njeri-tjetrin/60%Daily2018-07-17 17:05
https://kosova-info.com/gjobitet-fushata-per-brexit-ne-britani/60%Daily2018-07-17 17:05
https://kosova-info.com/avokati-i-te-denuarit-per-terrorizem-paralajmeron-ankese-ne-apel/60%Daily2018-07-17 17:05
https://kosova-info.com/rashiti-autonomia-per-veriun-ne-kembim-te-uleses-ne-okb-eshte-skenar-i-mundshem/60%Daily2018-07-17 17:05
https://kosova-info.com/ldk-kritikon-lideret-qe-do-te-shkojne-ne-bruksel-thote-se-i-lidh-vetem-pushteti/60%Daily2018-07-17 17:05
https://kosova-info.com/haradinaj-jemi-te-gatshem-te-marrim-pjese-ne-misione-paqeruajtese/60%Daily2018-07-17 17:05
https://kosova-info.com/obama-bota-po-perballet-me-kohera-te-cuditshme/60%Daily2018-07-18 05:40
https://kosova-info.com/rashiti-mogherini-do-te-takohet-vec-me-presidentet/60%Daily2018-07-17 17:04
https://kosova-info.com/humb-jeten-57-vjecari-nga-vrella-e-istogut-bie-ne-pus/60%Daily2018-07-17 17:04
https://kosova-info.com/pritjet-e-gjata-e-te-lodhshme-te-bashkatdhetareve-ne-merdar-video/60%Daily2018-07-17 17:04
https://kosova-info.com/haradinaj-fsk-shembulli-i-ecjes-se-perbashket-te-kosoves-me-shba-dhe-nato-n/60%Daily2018-07-17 17:04
https://kosova-info.com/wenger-qendrimi-per-22-vjet-te-arsenali-gabimi-im-me-i-madh/60%Daily2018-07-17 16:40
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-malmo-drita/60%Daily2018-07-17 16:40
https://kosova-info.com/shkarkohet-gattuso-milani-merr-super-trajnerin-italian/60%Daily2018-07-17 16:40
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-courtois-pas-boterorit-fantastik-rikthehet-ne-la-liga/60%Daily2018-07-17 16:40
https://kosova-info.com/samsung-ka-ndertuar-procesorin-8gb-ram-dhe-s10-mund-te-kete-ate-2/60%Daily2018-07-18 18:40
https://kosova-info.com/gjobitet-fushata-per-brexit-ne-britani-2/60%Daily2018-07-18 05:40
https://kosova-info.com/apple-ul-cmimin-e-iphone-x-me-300-dollare-2/60%Daily2018-07-18 14:32
https://kosova-info.com/galaxy-s10-pritet-te-vije-me-tri-modele/60%Daily2018-07-17 16:06
https://kosova-info.com/minifundi-i-zbulon-kembet-e-gjata-dhe-seksi-diona-fones/60%Daily2018-07-17 16:06
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-baby-g-vjen-ne-bashkepunim-me-kete-reper-shqiptar/60%Daily2018-07-17 16:05
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-i-kthehet-dashurise-se-vjeter/60%Daily2018-07-17 16:05
https://kosova-info.com/modelja-ruse-qe-e-sfidon-edhe-kim-kardashian-trondit-me-linjat-bombastike/60%Daily2018-07-17 16:05
https://kosova-info.com/mustafa-nano-shkreton-edhe-me-shume-grate-kosovare-kane-fjetur-me-serbet/60%Daily2018-07-17 16:04
https://kosova-info.com/vuciq-duket-se-di-me-shume-se-te-tjeret-per-vrasjen-e-ivanoviqit-ja-cfare-paralajmeron/60%Daily2018-07-17 16:04
https://kosova-info.com/pese-komuna-takohen-per-nje-qellim-qyqavicen-ta-shpallin-zone-me-interes-te-pergjithshem-2/60%Daily2018-07-17 16:04
https://kosova-info.com/donald-trump-nen-zjarr-kritikohet-se-e-mbrojti-rusine/60%Daily2018-07-17 16:04
https://kosova-info.com/pese-komuna-takohen-per-nje-qellim-qyqavicen-ta-shpallin-zone-me-interes-te-pergjithshem/60%Daily2018-07-17 16:04
https://kosova-info.com/pritjet-e-gjata-e-te-lodhshme-te-bashkatdhetareve-ne-merdar/60%Daily2018-07-17 16:04
https://kosova-info.com/pacolli-i-jep-mirenjohje-halil-kastratit/60%Daily2018-07-17 16:04
https://kosova-info.com/hahn-nuk-ka-kushte-shtese-per-integrimin-por-harrojini-pushimet/60%Daily2018-07-17 16:04
https://kosova-info.com/kosova-me-shkallen-me-te-larte-te-refuzimit-te-vizave-schengen-nga-vendet-e-varfra-europiane/60%Daily2018-07-19 21:42
https://kosova-info.com/galaxy-s10-pritet-te-vije-me-tri-modele-2/60%Daily2018-07-18 14:32
https://kosova-info.com/donald-trump-nen-zjarr-kritikohet-se-e-mbrojti-rusine-2/60%Daily2018-07-18 05:40
https://kosova-info.com/sensacionale-pas-ronaldos-juventusi-merr-edhe-zidanen/60%Daily2018-07-17 15:40
https://kosova-info.com/kante-njeriu-i-momentit-ne-france-shikoni-kengen-qe-ia-kendojne-deschamps-dhe-pogba-2/60%Daily2018-07-17 15:40
https://kosova-info.com/te-barcelona-apo-real-madridi-lajm-i-madh-nga-hzard/60%Daily2018-07-17 15:40
https://kosova-info.com/mergimtaret-shqiptare-te-suedise-ne-mbeshtetje-te-drites-sot-gati-flamuri-gjigant-kombetar/60%Daily2018-07-17 15:40
https://kosova-info.com/trump-nato-ja-financohet-me-mire-per-shkakun-tim/60%Daily2018-07-17 21:47
https://kosova-info.com/turisti-u-kafshua-keq-nga-nje-majmun-me-te-cilin-beri-fotografi-video/60%Daily2018-07-17 15:06
https://kosova-info.com/kante-njeriu-i-momentit-ne-france-shikoni-kengen-qe-ia-kendojne-deschamps-dhe-pogba/60%Daily2018-07-17 15:06
https://kosova-info.com/leshohet-ios-11-4-1-per-iphone-e-pad/60%Daily2018-07-17 15:06
https://kosova-info.com/keto-momente-te-sikletshme-nuk-i-evitoni-dot-ne-seks/60%Daily2018-07-17 15:06
https://kosova-info.com/ilir-berani-dhe-malesori-bejne-bashke-grate-per-te-kaluar-pasditen/60%Daily2018-07-17 15:06
https://kosova-info.com/poni-realizon-nje-fotosesion-artistik-shfaqet-me-shume-stil-si-asnjehere-me-pare/60%Daily2018-07-17 15:06
https://kosova-info.com/majk-dhe-cozman-ndezin-publikun-flasin-per-jeten-private-dhe-te-rejat-ne-muzike/60%Daily2018-07-17 15:06
https://kosova-info.com/humbi-33-kilograme-pas-lindjes-khloe-kardashian-tregon-sekretin/60%Daily2018-07-17 15:06
https://kosova-info.com/linda-hakaj-publikon-premieren-e-kenges-me-te-thene-te-dua/60%Daily2018-07-17 15:05
https://kosova-info.com/pas-kampionatit-pushimet-nisin-edhe-per-granit-xhaken-dhe-bashkeshorten-e-tij/60%Daily2018-07-17 15:05
https://kosova-info.com/duka-dhe-dukesha-e-sussex-it-vizitojne-ekspoziten-per-nelson-mandelan/60%Daily2018-07-17 15:05
https://kosova-info.com/vdes-shoferi-motocikletes-pas-aksidentit-me-nje-veture/60%Daily2018-07-17 15:05
https://kosova-info.com/nderprerjet-e-rrymes-per-ditet-ne-vijim/60%Daily2018-07-17 15:05
https://kosova-info.com/drejt-brukselit-per-liberalizimin-e-vizave-dhe-agjenden-evropiane/60%Daily2018-07-17 15:05
https://kosova-info.com/macron-ben-thirrje-per-arritjen-e-marreveshjes-perfundimtare-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-07-17 15:04
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-kqz-se-thone-se-vepruan-sipas-ligjit-ne-rastin-e-kontrates-informimi-publik-per-zgjedhjet-e-pergjithshme-2014/60%Daily2018-07-17 15:04
https://kosova-info.com/hahn-paralajmeron-ramen-te-duhen-njerez-te-afte-per-te-ecur-perpara-me-negociatat/60%Daily2018-07-17 15:04
https://kosova-info.com/kdi-kerkon-nga-parite-te-therrasin-seancen-e-jashtezakonshme-per-dialogun/60%Daily2018-07-17 15:04
https://kosova-info.com/nis-procesi-pergatitor-rama-nuk-do-te-jete-i-lehte-por-efikas/60%Daily2018-07-17 15:04
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-udhetoi-per-ne-bruksel/60%Daily2018-07-17 15:04
https://kosova-info.com/alisson-afer-liverpoolit-5-milione-euro-distanca-me-romen/60%Daily2018-07-17 14:40
https://kosova-info.com/u-shpall-kampion-bote-me-francen-kjo-eshte-skuadra-e-umtitit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-07-17 14:40
https://kosova-info.com/restoranti-ne-milano-e-ka-emeruar-nje-specialitet-me-emrin-e-ronaldos/60%Daily2018-07-17 14:40
https://kosova-info.com/duhej-te-shkonte-ne-ushtri-pasi-qe-nuk-e-kaloi-grupin-ne-boteror-lajmi-i-fundit-nga-koreani-i-tottenhamit/60%Daily2018-07-17 14:40
https://kosova-info.com/duka-dhe-dukesha-e-sussex-it-vizitojne-ekspoziten-per-nelson-mandelan-2/60%Daily2018-07-17 21:16
https://kosova-info.com/leshohet-ios-11-4-1-per-iphone-e-pad-2/60%Daily2018-07-18 14:32
https://kosova-info.com/maska-natyrale-per-lekure-te-mrekullueshme/60%Daily2018-07-17 14:06
https://kosova-info.com/beni-fitnes-edhe-gjate-diteve-te-nxehta/60%Daily2018-07-17 14:06
https://kosova-info.com/aferdita-dreshaj-me-shoqe-vershojne-plazhin-ne-miami/60%Daily2018-07-17 14:06
https://kosova-info.com/bleona-zbulon-sekretin-e-linjave-perfekte/60%Daily2018-07-17 14:06
https://kosova-info.com/del-i-dehur-kengetari-i-njohur-rrezohet-ne-skene/60%Daily2018-07-17 14:06
https://kosova-info.com/pasi-e-pa-teksa-shkelqeu-ne-rusi-rita-e-ben-edhe-kete-per-eren/60%Daily2018-07-17 14:06
https://kosova-info.com/lajmerohet-nexhmije-pagarusha-e-gjithe-kjo-mbeshtetje-nga-ju-me-ka-bere-te-ndihem-edhe-me-mire/60%Daily2018-07-17 14:06
https://kosova-info.com/samanta-e-veshur-shume-shkurt-hap-kembet-dhe/60%Daily2018-07-17 14:05
https://kosova-info.com/majk-konfirmon-duetin-e-trete-me-capital-t/60%Daily2018-07-17 14:05
https://kosova-info.com/miratohet-programi-per-zbatimin-e-strategjise-se-energjise-2018-2020/60%Daily2018-07-17 14:05
https://kosova-info.com/oek-mban-takim-per-promovimin-e-ekonomise-se-kosoves/60%Daily2018-07-17 14:05
https://kosova-info.com/haradinaj-tregon-se-cka-do-te-diskutoje-delegacioni-kosovar-neser-ne-bruksel/60%Daily2018-07-17 14:05
https://kosova-info.com/dhjetera-persona-te-vdekur-pas-nje-sulmi-vetevrases-ne-afganistan/60%Daily2018-07-17 14:04
https://kosova-info.com/kush-eshte-maria-butina-spiunia-ruse-qe-u-kap-para-takimit-trump-putin/60%Daily2018-07-17 14:04
https://kosova-info.com/pas-termeteve-shi-e-furtune-ne-gjirin-e-lalzit-video/60%Daily2018-07-17 14:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-gjendja-ne-rrugen-rasim-pllana-ne-milefc-te-prishtines/60%Daily2018-07-17 14:04
https://kosova-info.com/shqiperi-familja-goditet-nga-rrufeja-nje-person-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2018-07-17 14:04
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-nje-tjeter-termet-trondit-shqiperine-ja-fuqia-dhe-epiqendra/60%Daily2018-07-17 14:04
https://kosova-info.com/deshtuan-te-sjellin-kupen-e-botes-anglia-kryeson-klasifikimin-e-kengeve/60%Daily2018-07-17 13:40
https://kosova-info.com/mori-500-000-euro-ne-boteror-mbappe-dhuron-shperblimin-e-tij/60%Daily2018-07-17 13:40
https://kosova-info.com/george-clooney-shfaqet-ne-publik-pas-aksidentit-me-motor/60%Daily2018-07-17 13:05
https://kosova-info.com/luana-nis-xhirimet-e-kenges-se-re-keshtu-duket-ajo/60%Daily2018-07-17 13:05
https://kosova-info.com/eshte-zonje-shtepie-gili-tregon-se-cilen-pune-nuk-e-ben-me-qejf/60%Daily2018-07-17 13:05
https://kosova-info.com/pas-perfundimit-te-xhirimeve-te-filmit-dhe-performances-ne-rusi-will-smith-nis-pushimet-me-familje/60%Daily2018-07-17 13:05
https://kosova-info.com/goditja-e-rrufese-nderron-jete-njeri-prej-te-plagosurve/60%Daily2018-07-17 13:05
https://kosova-info.com/a-po-kerkon-lugina-perfshirje-ne-dialogun-me-serbine-flet-kryetari-i-presheves/60%Daily2018-07-17 13:05
https://kosova-info.com/prokurori-i-pakenaqur-me-vendimin-e-gjykates-per-ish-rreshterin-shefqet-kameraj/60%Daily2018-07-17 13:05
https://kosova-info.com/celularet-dhe-videot-online-po-ndotin-planetin/60%Daily2018-07-17 13:04
https://kosova-info.com/lb-muri-ndares-ne-veri-rezultat-i-politikes-pa-vizion/60%Daily2018-07-17 13:04
https://kosova-info.com/derguti-ldk-e-vv-nuk-i-dhane-nenshkrimet-per-seancen-e-jashtezakonshme-per-dialogun/60%Daily2018-07-17 13:04
https://kosova-info.com/komisioni-evropian-neser-jep-rekomandimin-pozitiv-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2018-07-17 13:04
https://kosova-info.com/lluka-qeveria-po-e-trajton-me-prioritet-trajtimin-e-ujerave-te-zeza/60%Daily2018-07-17 13:04
https://kosova-info.com/legalizimi-i-armeve-te-vogla-dhe-te-lehta-fillon-ne-tetor/60%Daily2018-07-17 13:04
https://kosova-info.com/deshi-te-kalonte-permes-ures-qe-po-ngrihej-e-peson-gruaja-me-biciklete-perfundon-ne-spital/60%Daily2018-07-17 13:04
https://kosova-info.com/deshi-te-kalonte-permes-ures-qe-po-ngrihej-e-peson-gruaja-me-biciklete-perfundon-ne-spital-2/60%Daily2018-07-17 21:27
https://kosova-info.com/zyrtare-hallgrimsson-largohet-nga-islanda/60%Daily2018-07-17 12:40
https://kosova-info.com/gjokoviqit-nuk-i-bejne-pershtypje-kercenimet-serbe-e-con-ne-qiell-kombetaren-kroate/60%Daily2018-07-17 12:40
https://kosova-info.com/kujdes-keto-njerez-duhet-ti-mbani-larg-jetes-tuaj/60%Daily2018-07-17 12:06
https://kosova-info.com/tayna-i-gezohet-edhe-nje-tjeter-suksesi/60%Daily2018-07-17 12:05
https://kosova-info.com/dua-lipa-mbreme-pati-nje-nate-te-cmendur-me-dy-femra-seksi/60%Daily2018-07-17 12:05
https://kosova-info.com/gent-fatali-uron-per-ditelindje-gruan-me-te-rendesishme-per-te-me-fjale-zemre/60%Daily2018-07-17 12:05
https://kosova-info.com/ciftet-e-estrades-qe-dashurine-e-perkthyen-ne-vargje-kengesh-e-ne-korniza-klipesh/60%Daily2018-07-17 12:05
https://kosova-info.com/hahn-ne-shkup-maqedonia-fillon-procesin-e-verifikimit/60%Daily2018-07-17 12:05
https://kosova-info.com/keta-jane-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-ciftit-ne-shkoder/60%Daily2018-07-17 12:04
https://kosova-info.com/te-rinjve-su-interesojne-shkencat-teknike/60%Daily2018-07-17 12:04
https://kosova-info.com/kocijancic-te-intensifikohet-dialogu-kosove-serbi/60%Daily2018-07-17 12:04
https://kosova-info.com/be-nuk-ka-mur-ne-uren-e-ibrit/60%Daily2018-07-17 12:04
https://kosova-info.com/xhaferi-be-ja-i-vleresoi-perpjekjet-e-maqedonise-tani-duhet-te-fokusohemi-ndaj-obligimeve/60%Daily2018-07-17 12:04
https://kosova-info.com/serbia-spo-i-kthen-kopjet-e-dokumenteve-kadastrale/60%Daily2018-07-17 12:04
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-rrenon-tarracat-e-disa-lokaleve/60%Daily2018-07-17 12:04
https://kosova-info.com/vasili-hahn-ne-tirane-te-flase-per-parate-e-pista-qe-kane-bllokuar-shqiperine/60%Daily2018-07-17 12:04
https://kosova-info.com/18-njerezit-me-syte-me-te-bukur-ne-bote/60%Daily2018-07-17 12:04
https://kosova-info.com/panucci-komenton-kalimin-e-ronaldos-te-juventus/60%Daily2018-07-17 11:40
https://kosova-info.com/neymar-mbappe-lajm-i-keq-per-real-madridin/60%Daily2018-07-17 11:40
https://kosova-info.com/dy-klube-te-reja-italiane-kerkojne-transferimin-e-bashes/60%Daily2018-07-17 11:40
https://kosova-info.com/wenger-qendrimi-22-vjecar-ne-arsenal-ndoshta-gabim-i-madh/60%Daily2018-07-17 11:39
https://kosova-info.com/courtois-hazard-ky-lejohet-te-largohet-nga-chelsea/60%Daily2018-07-17 11:39
https://kosova-info.com/18-njerezit-me-syte-me-te-bukur-ne-bote-2/60%Daily2018-07-17 21:29
https://kosova-info.com/ngela-shtatzene-11-vjece-e-kuptova-kur-isha-4-muajshe-rrefimi-i-vajzes-qe-sabortoi-dot-kurre/60%Daily2018-07-17 11:07
https://kosova-info.com/roberti-per-tunen-dhe-noren-jane-vetem-kolege-raportet-e-aferta-mes-kunatash-jane-demode-ne-2018-en/60%Daily2018-07-17 11:07
https://kosova-info.com/keshtu-reagoi-cozman-gjate-intervistes-ku-u-pyet-per-jeten-e-tij-private/60%Daily2018-07-17 11:07
https://kosova-info.com/i-propozuan-shuma-marramendese-per-fotot-e-bebitvjen-reagimi-i-cardi-b/60%Daily2018-07-17 11:06
https://kosova-info.com/testi-pisa-kosova-synon-rezultate-me-te-mira-se-ne-vitin-2015/60%Daily2018-07-17 11:06
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-eshte-e-orientuar-per-ekonomi-te-lire/60%Daily2018-07-17 11:06
https://kosova-info.com/cunami-godet-majorken-video/60%Daily2018-07-17 11:06
https://kosova-info.com/kryetari-i-dardanise-publikon-fotografi-te-nje-familje-ne-gjume-qe-naten-e-kaluan-nen-qiellin-e-hapur/60%Daily2018-07-17 11:05
https://kosova-info.com/be-dhe-japonia-nenshkruajne-marreveshje-per-tregti-te-lire/60%Daily2018-07-17 11:04
https://kosova-info.com/sa-kushton-dasma-ne-kosove-e-sa-ne-zvicer/60%Daily2018-07-17 11:04
https://kosova-info.com/qeveria-i-pranon-deshtimet-ne-veri/60%Daily2018-07-17 11:04
https://kosova-info.com/nisin-reagimet-ne-kosove-haki-abazi-mustafa-nanos-po-i-shisni-vajzat-ne-serbi/60%Daily2018-07-17 11:04
https://kosova-info.com/tulla-e-ngjyrosur-qe-paralajmeron-rrezikun-ne-rruge-foto/60%Daily2018-07-17 11:04
https://kosova-info.com/fifa-parashikon-serish-sakte-fituesin-e-boterorit/60%Daily2018-07-17 10:40
https://kosova-info.com/juventus-pret-ndihme-nga-chelsea-per-ta-paguar-ronaldon/60%Daily2018-07-17 10:39
https://kosova-info.com/man-city-befason-hartin-me-vendimin-e-fundit/60%Daily2018-07-17 10:39
https://kosova-info.com/vrsaljko-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-07-17 10:39
https://kosova-info.com/era-istrefi-prek-edhe-nje-tjeter-enderr-ne-moske-kete-mund-tia-kene-zili-te-gjithe/60%Daily2018-07-17 10:07
https://kosova-info.com/ekspertet-10-perfitimet-e-pirjes-se-ujit-me-limon-esell/60%Daily2018-07-17 10:07
https://kosova-info.com/ed-sheeran-kengetari-me-i-paguar-ne-bote/60%Daily2018-07-17 10:06
https://kosova-info.com/vajza-e-obames-puthje-pasionante-me-te-dashurin-ne-qytetin-e-dashurise/60%Daily2018-07-17 10:06
https://kosova-info.com/pamje-nga-festa-e-ditelindjes-babygee-tregon-gjoksin-bombastik/60%Daily2018-07-17 10:06
https://kosova-info.com/jlo-emocionohet-pasi-u-nominua-ne-dy-kategori-per-mtv-vma-2018/60%Daily2018-07-17 10:05
https://kosova-info.com/e-pyesin-per-ish-anetaret-e-grupit-rina-balaj-befason-me-pergjigjen/60%Daily2018-07-17 10:05
https://kosova-info.com/vrasja-e-dyfishte-e-shkoder-zbardhen-detaje-te-reja-cfare-beri-borani-kur-pa-autorin/60%Daily2018-07-17 10:05
https://kosova-info.com/recica-merr-mbeshtetjen-e-britanise-se-madhe-per-trajtimin-e-viktimave-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes/60%Daily2018-07-17 10:05
https://kosova-info.com/poroshenko-rusia-eshte-pergjegjese-per-rrezimin-e-fluturimit-mh17/60%Daily2018-07-17 10:05
https://kosova-info.com/kim-jong-i-zemeruar-me-ate-qe-gjeti-ne-vendin-e-tij/60%Daily2018-07-17 10:05
https://kosova-info.com/tinka-kurti-e-quan-tradhtar-dardan-molliqajn/60%Daily2018-07-17 10:05
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-duhet-te-fitoje-betejen-per-dije/60%Daily2018-07-17 10:04
https://kosova-info.com/gjyqtari-hajdut-nuk-kalon-vetting-un/60%Daily2018-07-17 10:04
https://kosova-info.com/memorandum-bashkepunimi-mes-shoqates-se-sigurimeve-te-kosoves-dhe-asaj-te-shqiperise/60%Daily2018-07-17 10:04
https://kosova-info.com/shba-i-kerkon-turqise-te-bleje-raketa-amerikane-jo-ruse/60%Daily2018-07-17 10:04
https://kosova-info.com/aksidentohet-me-motor-talenti-i-interit/60%Daily2018-07-17 09:40
https://kosova-info.com/fc-prishtina-nxjerr-ne-shitje-biletat-per-ndeshjen-e-europa-league/60%Daily2018-07-17 09:40
https://kosova-info.com/oferta-per-mandzukic-vjen-vendimi-i-fundit-nga-juventus-2/60%Daily2018-07-17 09:40
https://kosova-info.com/man-utd-prezanton-fanellen-e-pare-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-07-17 09:40
https://kosova-info.com/candreva-humb-kontrollin-godet-me-berryl-futbollistin-e-ri-te-interit/60%Daily2018-07-17 09:39
https://kosova-info.com/oferta-per-mandzukic-vjen-vendimi-i-fundit-nga-juventus/60%Daily2018-07-17 09:08
https://kosova-info.com/10-perfitimet-e-panjohura-te-aloe-veres/60%Daily2018-07-17 09:08
https://kosova-info.com/cilat-jane-dobite-e-cajit-te-gjelber/60%Daily2018-07-17 09:08
https://kosova-info.com/i-propozoi-martese-me-unaze-te-shtrenjte-gjiko-zbulon-a-i-dhuroi-dicka-tjeter-elites/60%Daily2018-07-17 09:08
https://kosova-info.com/si-rralle-here-soni-malaj-tregon-linjat-seksi-ne-bikini/60%Daily2018-07-17 09:07
https://kosova-info.com/xhensila-ka-dy-fjale-per-kengen-e-re-te-besit-zbulon-bastin-qe-kane-vene/60%Daily2018-07-17 09:07
https://kosova-info.com/humb-jeten-babai-i-aktorit-turk/60%Daily2018-07-17 09:06
https://kosova-info.com/kete-jave-projekti-me-i-ri-nga-robert-berisha/60%Daily2018-07-17 09:06
https://kosova-info.com/malisheva-pa-rryme-nga-ora-1100-deri-ne-1300/60%Daily2018-07-17 09:05
https://kosova-info.com/berlini-moska-dhe-londra-po-ndryshojne-ambasadoret-ne-beograd-per-shkak-te-kosoves/60%Daily2018-07-17 09:05
https://kosova-info.com/burg-te-perjetshem-per-31-te-akuzuar-per-grushtshtetin-ne-turqi/60%Daily2018-07-17 09:05
https://kosova-info.com/bahtiri-e-perkrah-ndertimin-e-murit-mbi-lumin-iber/60%Daily2018-07-17 09:05
https://kosova-info.com/gjermania-nuk-debon-dot-truprojen-e-bin-ladenit/60%Daily2018-07-17 09:05
https://kosova-info.com/certifikohen-pjesetaret-e-fsk-se-ne-kursin-per-mbijetese-ne-uje/60%Daily2018-07-17 09:05
https://kosova-info.com/hahn-zaev-maqedonia-duhet-te-pergatitet-per-negociatat-me-be-ne/60%Daily2018-07-17 09:04
https://kosova-info.com/peje-arrestohet-pasi-rrahu-gruan/60%Daily2018-07-17 09:04
https://kosova-info.com/kiekosova-vazhdon-te-renditet-lart-ne-ranglisten-boterore-te-indeksit-per-lirite-ekonomike-dhe-ne-vendin-e-dyte-ne-rajon/60%Daily2018-07-17 09:04
https://kosova-info.com/bisedime-pozitive-ky-do-te-jete-ekipi-i-bale-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2018-07-17 08:40
https://kosova-info.com/burdisso-si-me-perjashtoi-messi-nga-kombetarja-e-argjentines/60%Daily2018-07-17 08:39
https://kosova-info.com/ciao-juventus-sandro-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-07-17 08:39
https://kosova-info.com/pse-dalin-pucrrat-ne-fytyre-dhe-ja-si-eliminohen-vertet/60%Daily2018-07-17 08:06
https://kosova-info.com/nje-lule-e-vetme-zevendeson-buqetat-shumengjyreshe-trendi-i-ri-ben-per-vete-te-gjitha-nuset-e-veres/60%Daily2018-07-17 08:06
https://kosova-info.com/johnny-depp-perleshje-fizike-me-stafin/60%Daily2018-07-17 08:06
https://kosova-info.com/pas-kalimit-te-ronaldos-ne-juventus-vjen-reagimi-i-georgines/60%Daily2018-07-17 08:06
https://kosova-info.com/aurela-gace-per-aktorin-e-ndjere-lamtumire-ikone-e-humorit-shqiptar/60%Daily2018-07-17 08:06
https://kosova-info.com/gold-ag-tregon-se-a-do-te-pranonte-duet-me-reperen-tayna/60%Daily2018-07-17 08:06
https://kosova-info.com/arilena-pranon-befasi-te-kendshme-per-ditelindje/60%Daily2018-07-17 08:05
https://kosova-info.com/reformim-i-konferences-se-islamit-ne-gjermani/60%Daily2018-07-17 08:05
https://kosova-info.com/rrahje-mes-kater-personave-ne-prishtine/60%Daily2018-07-17 08:05
https://kosova-info.com/ne-nje-rrahje-masive-perfshihen-edhe-dy-police/60%Daily2018-07-17 08:05
https://kosova-info.com/kqz-ja-ne-duart-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2018-07-17 08:05
https://kosova-info.com/paguan-qerane-me-para-te-falsifikuara/60%Daily2018-07-17 08:05
https://kosova-info.com/shperthen-vullkani-ne-hawai-23-te-lenduar/60%Daily2018-07-17 08:05
https://kosova-info.com/serish-lekundje-toke-gjate-nates-ne-shqiperi/60%Daily2018-07-17 08:05
https://kosova-info.com/kosova-eksportoi-mallra-ne-vlere-prej-378-0-milione-euro/60%Daily2018-07-17 08:05
https://kosova-info.com/ne-nje-aksident-ne-gjermani-humbin-jeten-babe-e-bije-nga-kosova-video/60%Daily2018-07-17 08:04
https://kosova-info.com/be-asociacioni-sipas-ligjeve-te-kosoves-dhe-marreveshjes-se-brukselit/60%Daily2018-07-17 08:04
https://kosova-info.com/truku-cudiberes-qe-i-mban-lulet-te-fresketa-deri-ne-10-dite/60%Daily2018-07-17 08:04
https://kosova-info.com/truku-cudiberes-qe-i-mban-lulet-te-fresketa-deri-ne-10-dite-2/60%Daily2018-07-17 21:29
https://kosova-info.com/insigne-ky-futbollist-eshte-me-i-mire-se-ronaldo/60%Daily2018-07-17 07:39
https://kosova-info.com/sport-zbulon-favoritet-per-topin-e-arte/60%Daily2018-07-17 07:39
https://kosova-info.com/inzaghi-cakton-poziten-e-berishes-te-lazio/60%Daily2018-07-17 07:39
https://kosova-info.com/juventus-fiton-nga-rugani-ja-cfare-do-te-beje-per-ronaldon/60%Daily2018-07-17 07:39
https://kosova-info.com/cfare-duhet-te-beni-ne-nje-dite-me-shi/60%Daily2018-07-17 07:04
https://kosova-info.com/rihanna-ben-ndryshim-drastik-ne-pamje/60%Daily2018-07-17 07:04
https://kosova-info.com/edhe-per-ditelindje-baby-g-zgjedh-te-provokoje/60%Daily2018-07-17 07:04
https://kosova-info.com/tri-vajzat-shqiptare-pushtojne-listen-e-nominimeve-ne-mtv-vma-2018/60%Daily2018-07-17 07:04
https://kosova-info.com/be-asociacioni-sipas-te-ligjeve-te-kosoves-dhe-marreveshjes-se-brukselit/60%Daily2018-07-17 07:04
https://kosova-info.com/perforcimi-i-ri-i-thote-po-barcelones-3/60%Daily2018-07-17 06:39
https://kosova-info.com/real-madrid-zgjedh-super-portierin-e-ri/60%Daily2018-07-17 06:39
https://kosova-info.com/shaw-largohet-nga-manchester-united/60%Daily2018-07-17 06:39
https://kosova-info.com/nese-ndodh-kjo-di-maria-transferohet-ne-inter/60%Daily2018-07-17 06:39
https://kosova-info.com/dua-lipa-nominohet-ne-tri-kategori-ne-video-music-awards-perfshire-edhe-cmimin-kryesor/60%Daily2018-07-17 06:04
https://kosova-info.com/dhe-fitues-eshte-putini/60%Daily2018-07-17 06:04
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-marte-17-korrik-2018/60%Daily2018-07-17 06:04
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-marte-17-korrik-2018-2/60%Daily2018-07-17 21:29
https://kosova-info.com/e-panjohura-qe-vodhi-nje-medalje-kampioni-ne-finalen-e-boterorit-2018/60%Daily2018-07-17 05:39
https://kosova-info.com/zyrtare-manchester-united-e-shet-daley-blindin/60%Daily2018-07-16 22:38
https://kosova-info.com/ka-merita-edhe-per-bukurine-e-kleopatres-kjo-bime-veres-do-tjua-shpetoje-lekuren/60%Daily2018-07-16 22:05
https://kosova-info.com/vlora-citaku-behet-teze-publikon-imazhin-e-pare-te-nipit/60%Daily2018-07-16 22:04
https://kosova-info.com/rike-roci-kampioni-i-botes-me-ngacmoi-ne-san-trope-mendova-se-ishte-manjak/60%Daily2018-07-16 22:04
https://kosova-info.com/japin-mbrojtjen-e-tyre-te-akuzuarit-per-vjedhje-te-vetures-dhe-grabitje-ne-pompe-te-benzines/60%Daily2018-07-16 22:04
https://kosova-info.com/bashkepunimi-pozite-opozite-per-dialogun-me-serbine-ska-alternative-thote-sherifi/60%Daily2018-07-16 22:04
https://kosova-info.com/neser-vuciq-takohet-me-presidentin-e-frances-mesazhi-me-i-dhimbshem-do-te-jete-per-kosoven/60%Daily2018-07-16 22:04
https://kosova-info.com/washingtoni-arreston-agjenten-ruse-ne-diten-e-takimit-te-presidenteve/60%Daily2018-07-16 22:04
https://kosova-info.com/ky-ishte-urimi-emocionues-qe-moren-lojtaret-e-kroacise-pasi-hyne-ne-zonen-ajrore-te-vendit-te-tyre/60%Daily2018-07-16 21:38
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-falimenton-bari-skuadra-e-famshme-italiane/60%Daily2018-07-16 21:38
https://kosova-info.com/drejtori-sportiv-i-juventusit-tregon-si-lindi-ideja-e-cmendur-per-te-transferuar-ronaldon/60%Daily2018-07-16 21:38
https://kosova-info.com/panos-panay-premton-forma-te-reja-faktore-por-nuk-do-kete-surface-phone-ne-te-ardhmen/60%Daily2018-07-16 21:05
https://kosova-info.com/moderatori-i-njohur-kosovar-behet-baba-per-te-paren-here/60%Daily2018-07-16 21:05
https://kosova-info.com/era-vazhdon-aventuren-ne-moske-kalon-ca-caste-me-reperin-french-montana/60%Daily2018-07-16 21:05
https://kosova-info.com/kolona-te-gjata-ne-merdar-deri-ne-dy-ore-pritje/60%Daily2018-07-16 21:05
https://kosova-info.com/pese-vende-te-be-se-pranojne-emigrante-te-shpetuar-ne-mesdhe/60%Daily2018-07-16 21:04
https://kosova-info.com/xhavit-haliti-si-djale-i-ri-keshtu-e-kaloi-vikendin-ne-peje/60%Daily2018-07-16 21:04
https://kosova-info.com/haradinaj-zotohet-per-krijimin-e-ushtrise-dhe-heqjen-e-vizave-brenda-vitit/60%Daily2018-07-16 21:04
https://kosova-info.com/mccain-takimi-trump-putin-nje-gabim-tragjik/60%Daily2018-07-16 21:04
https://kosova-info.com/presidenti-afgan-talibanet-mund-tiu-binden-negociatave-per-paqe/60%Daily2018-07-16 21:04
https://kosova-info.com/panos-panay-premton-forma-te-reja-faktore-por-nuk-do-kete-surface-phone-ne-te-ardhmen-2/60%Daily2018-07-18 11:32
https://kosova-info.com/francezet-e-kallin-parisin/60%Daily2018-07-16 20:39
https://kosova-info.com/maradona-pritet-si-mbret-ne-bjellorusi-merr-detyren-e-re-te-dinamo-brest/60%Daily2018-07-16 20:38
https://kosova-info.com/willian-prane-transferimit-te-barcelona/60%Daily2018-07-16 20:38
https://kosova-info.com/ronaldo-juventusi-skuadra-e-vetme-qe-me-beri-oferte/60%Daily2018-07-16 20:38
https://kosova-info.com/putin-rusia-u-godit-nga-25-milione-sulme-kibernetike-gjate-boterorit/60%Daily2018-07-16 20:04
https://kosova-info.com/psikologjia-e-harvardit-thote-se-njerezit-ju-gjykojne-ne-baze-te-ketyre-dy-kritereve/60%Daily2018-07-16 20:04
https://kosova-info.com/vajza-me-te-cilen-u-fejua-flori-eshte-liberta-spahiu/60%Daily2018-07-16 20:04
https://kosova-info.com/fejohet-flori-mumajesi-pyetja-milioneshe-pas-fotografise-me-femren-e-enderrave/60%Daily2018-07-16 20:04
https://kosova-info.com/sipas-limajt-a-mund-thaci-ta-udheheqe-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2018-07-16 20:04
https://kosova-info.com/putin-rusia-u-godit-nga-25-milione-sulme-kibernetike-gjate-boterorit-2/60%Daily2018-07-18 07:02
https://kosova-info.com/lojtaret-qe-pritet-te-nderrojne-skuader-pas-shkelqimit-ne-boteror/60%Daily2018-07-16 19:38
https://kosova-info.com/mourinho-e-komenton-transferimin-e-ronaldos-te-juventusi/60%Daily2018-07-16 19:38
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-festen-kryesore-te-kroacise-ne-zagreb-para-250-mije-tifozeve/60%Daily2018-07-16 19:38
https://kosova-info.com/kaka-tregon-arsyen-pse-ronaldo-la-real-madridin-per-juventusin/60%Daily2018-07-16 19:38
https://kosova-info.com/premiere-korab-shaqiri-publikon-kengen-jeto/60%Daily2018-07-16 19:05
https://kosova-info.com/cenari-dhe-almeda-publikojne-imazhin-romantik-qe-e-kane-realizuar-ne-durres/60%Daily2018-07-16 19:05
https://kosova-info.com/majk-konfirmon-duetin-me-reperin-e-njohur/60%Daily2018-07-16 19:05
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-makarena-nga-irkenc-hyka-dhe-bes-kallaku/60%Daily2018-07-16 19:05
https://kosova-info.com/haradinaj-limaj-nuk-eshte-kunder-thacit-duhet-te-kete-unitet-per-dialogun/60%Daily2018-07-16 19:04
https://kosova-info.com/vushtrria-me-objekt-te-ri-komunal-kryetari-tahiri-kurorezon-ciftin-e-pare/60%Daily2018-07-16 19:04
https://kosova-info.com/trump-mbledh-mbi-88-milione-dollare-per-fushaten-per-rizgjedhje/60%Daily2018-07-16 19:04
https://kosova-info.com/mustafa-te-nderpritet-dialogu-nese-nuk-diskutohet-per-luginen/60%Daily2018-07-16 19:04
https://kosova-info.com/ronaldo-permes-nje-fakti-interesant-tregon-dallimin-mes-tij-dhe-lojtareve-te-tjere/60%Daily2018-07-16 18:39
https://kosova-info.com/granit-xhaka-po-i-shijon-pushimet-duke-kercyer-me-muzike-tallava/60%Daily2018-07-16 18:39
https://kosova-info.com/ja-cfare-bejne-lojtaret-e-kroacise-ne-autobus-kur-kuptojne-se-kane-bashkuar-gjithe-vendin/60%Daily2018-07-16 18:39
https://kosova-info.com/parma-dhe-chievo-rrezikojne-perjashtimin-nga-serie-a/60%Daily2018-07-16 18:38
https://kosova-info.com/a-eshte-kjo-mesuesja-me-seksi-qe-keni-pare-ndonjehere-foto/60%Daily2018-07-16 18:04
https://kosova-info.com/apple-pa-sukses-ne-nje-prej-tregjeve-kryesore-ne-bote/60%Daily2018-07-16 18:04
https://kosova-info.com/shaqiri-zgjedh-ishullin-grek-per-pushimet-luksoze-sjell-pamje-duke-u-masazhuar/60%Daily2018-07-16 18:04
https://kosova-info.com/publikohet-pasuria-e-reperit-eminem/60%Daily2018-07-16 18:04
https://kosova-info.com/rexhep-selimi-sulmon-aak-ne-dhe-nismen-jane-vagone-te-thacit/60%Daily2018-07-16 18:04
https://kosova-info.com/reagon-ashper-pacolli-pas-ofendimeve-ndaj-turistit-kosovar-ne-shqiperi/60%Daily2018-07-16 18:04
https://kosova-info.com/telegram-ngushellimi-nga-isa-mustafa-per-vdekjen-e-vellaut-te-sali-cekajt/60%Daily2018-07-16 18:04
https://kosova-info.com/arben-vitia-zgjedhet-kryetar-i-vv-se-ne-prishtine/60%Daily2018-07-16 18:04
https://kosova-info.com/takimi-trump-putin-nepermjet-fotografive/60%Daily2018-07-16 18:04
https://kosova-info.com/kosova-do-te-bashkepunoje-me-britanine-ne-adresimin-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes/60%Daily2018-07-16 18:04
https://kosova-info.com/ronaldo-ja-pse-u-transferova-te-juventusi-2/60%Daily2018-07-16 17:38
https://kosova-info.com/ronaldo-ne-fjalet-e-para-si-lojtar-i-juventusit-flet-per-lionel-messin/60%Daily2018-07-16 17:38
https://kosova-info.com/apple-pa-sukses-ne-nje-prej-tregjeve-kryesore-ne-bote-2/60%Daily2018-07-18 05:32
https://kosova-info.com/ronaldo-ja-pse-u-transferova-te-juventusi/60%Daily2018-07-16 17:06
https://kosova-info.com/permbajtja-e-kalorive-ne-alkool-etiketat-jane-te-nevojshme/60%Daily2018-07-16 17:06
https://kosova-info.com/a-duhet-te-vendosim-vaj-ulliri-ne-lekure/60%Daily2018-07-16 17:06
https://kosova-info.com/nje-ore-para-se-te-shkoni-ne-gjume-perzieni-bananen-me-kanelle-pini-cdo-mbremje-ja-se-cdo-te-ndodhe/60%Daily2018-07-16 17:06
https://kosova-info.com/robert-berisha-me-veshje-solemne-sic-nuk-e-kemi-pare-moti-nora-i-dedikon-fjale-zemre/60%Daily2018-07-16 17:05
https://kosova-info.com/ndryshimi-drastik-i-capital-t-kurre-mos-hiqni-dore-prej-enderrave/60%Daily2018-07-16 17:05
https://kosova-info.com/opozita-refuzon-delegacionin-e-thacit-ne-dialog/60%Daily2018-07-16 17:05
https://kosova-info.com/tahiri-zona-ekonomike-ne-vushtrri-eshte-investimi-me-i-madh-ne-50-vitet-e-fundit/60%Daily2018-07-16 17:05
https://kosova-info.com/trump-dhe-putin-bejne-hapat-e-pare-per-permiresimin-e-marredhenieve/60%Daily2018-07-16 17:05
https://kosova-info.com/ambasadori-i-zvicres-kerkon-perpjekje-shtese-per-zbardhjen-e-vdekjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-07-16 17:04
https://kosova-info.com/thaci-dekoron-veprimtarin-beqir-hajrizi/60%Daily2018-07-16 17:04
https://kosova-info.com/putin-trumpit-topi-eshte-ne-doren-tende/60%Daily2018-07-16 17:04
https://kosova-info.com/reagon-hoteli-ne-shqiperi-qe-i-tha-kosovarit-race-derri-pak-ua-ka-bere-serbia/60%Daily2018-07-16 17:04
https://kosova-info.com/ronaldo-e-takon-per-here-te-pare-allegrin-ja-cfare-i-thote/60%Daily2018-07-16 16:38
https://kosova-info.com/ndiqeni-live-festen-e-kampioneve-te-botes-me-tifozet-e-tyre-ne-paris/60%Daily2018-07-16 16:38
https://kosova-info.com/deklarata-e-pare-e-contes-pas-shkarkimit-nga-chelsea/60%Daily2018-07-16 16:38
https://kosova-info.com/youtube-sjell-opsionin-incognito/60%Daily2018-07-16 16:06
https://kosova-info.com/me-foto-nga-londra-dua-lipa-ve-ne-pah-kete-pjese-te-trupit/60%Daily2018-07-16 16:06
https://kosova-info.com/nga-prapaskenat-e-xhirimeve-te-klipit-te-ri-luana-vjollca-shume-joshese/60%Daily2018-07-16 16:06
https://kosova-info.com/shpat-kasapi-serish-pjese-e-nje-projekti-filmik/60%Daily2018-07-16 16:06
https://kosova-info.com/big-mama-tregon-per-operacionet-e-tjera-plastike-qe-do-te-kryeje/60%Daily2018-07-16 16:05
https://kosova-info.com/zv-kryeministrja-serbe-nuk-ka-zgjidhje-ideale-me-kosoven/60%Daily2018-07-16 16:05
https://kosova-info.com/trump-marredheniet-shba-rusi-nuk-kane-qene-kurre-me-te-keqija-por-kjo-ndryshoi-para-kater-oresh/60%Daily2018-07-16 16:05
https://kosova-info.com/u-gjet-i-pajete-ne-greqi-identifikohet-shqiptari/60%Daily2018-07-16 16:05
https://kosova-info.com/gazetari-protestues-nxirret-me-force-nga-konferenca-trump-putin/60%Daily2018-07-16 16:04
https://kosova-info.com/hahn-viziton-te-marten-maqedonine/60%Daily2018-07-16 16:04
https://kosova-info.com/keto-jane-vendet-qe-mbesin-ne-terr-neser/60%Daily2018-07-16 16:04
https://kosova-info.com/avokati-i-popullit-te-hiqet-mosha-e-femijeve-per-familjet-qe-marrin-ndihma/60%Daily2018-07-16 16:04
https://kosova-info.com/ky-eshte-trajneri-i-ri-i-argjentines-pas-shkarkimit-te-sampaolit/60%Daily2018-07-16 15:39
https://kosova-info.com/lovren-shperthen-ndaj-gjyqtarit-dhe-frances-pas-finales/60%Daily2018-07-16 15:39
https://kosova-info.com/modric-dhe-rakitic-shkembejne-fanellat-ne-to-kane-shkruar-dicka-unike/60%Daily2018-07-16 15:39
https://kosova-info.com/para-dy-vitesh-shikoi-finalen-e-evropianit-si-tifoz-sot-kampion-bote-me-francen/60%Daily2018-07-16 15:39
https://kosova-info.com/heronjte-e-kroacise-kthehen-ne-zagreb-mirepriten-nga-100-mije-tifoze/60%Daily2018-07-16 15:38
https://kosova-info.com/fotografi-nga-festa-madheshtore-e-kroateve/60%Daily2018-07-16 15:38
https://kosova-info.com/chelsea-ia-komplikon-real-madridit-transferimin-e-eden-hazard/60%Daily2018-07-16 15:38
https://kosova-info.com/vendimi-per-te-shitur-ronaldon-eshte-nje-gabim-historik/60%Daily2018-07-16 15:38
https://kosova-info.com/bild-kroatet-humbesit-me-te-mire-te-te-gjitha-koherave/60%Daily2018-07-16 15:38
https://kosova-info.com/youtube-sjell-opsionin-incognito-2/60%Daily2018-07-17 20:53
https://kosova-info.com/twitter-mbush-12-vjet/60%Daily2018-07-16 15:06
https://kosova-info.com/cila-shenje-e-horoskopit-eshte-me-e-mira-dhe-cila-me-e-keqja-ne-krevat-zbulojeni-tani/60%Daily2018-07-16 15:06
https://kosova-info.com/pas-marteses-valon-behrami-sjell-pamje-nga-pushimet-me-bashkeshorten/60%Daily2018-07-16 15:06
https://kosova-info.com/adriana-matoshi-kerkon-ta-ndihmoni-16-vjecarin-me-tumor-ne-koke-ne-te-njejten-gjendje-isha-edhe-une/60%Daily2018-07-16 15:06
https://kosova-info.com/remzie-osmani-ben-bashke-shkurten-dhe-shyhreten/60%Daily2018-07-16 15:05
https://kosova-info.com/ish-i-dashuri-i-morena-tarakut-shijon-pushimet-por-jo-i-vetem/60%Daily2018-07-16 15:05
https://kosova-info.com/shtatzenia-e-ka-zbukuruar-edhe-me-shume-loredanen/60%Daily2018-07-16 15:05
https://kosova-info.com/gjashte-muaj-nga-vrasja-e-ivanoviqit-asnje-i-dyshuar/60%Daily2018-07-16 15:05
https://kosova-info.com/bastoret-tregojne-favoritet-per-topin-e-arte-befason-per-te-keq-messi/60%Daily2018-07-16 15:05
https://kosova-info.com/raporti-i-zv-ministrit-te-kosoves-zemra-e-lopes-eshte-fermeri/60%Daily2018-07-16 15:04
https://kosova-info.com/vetaksident-ne-fushe-kosove-foto/60%Daily2018-07-16 15:04
https://kosova-info.com/osbe-kerkon-zbardhjen-e-vrasjes-se-oliver-ivanoviqit/60%Daily2018-07-16 15:04
https://kosova-info.com/perfundon-takimi-historik-trump-putin/60%Daily2018-07-16 15:04
https://kosova-info.com/perse-beheni-xheloz/60%Daily2018-07-16 14:06
https://kosova-info.com/ushqimet-me-efektive-per-pastrimin-nga-toksinat/60%Daily2018-07-16 14:06
https://kosova-info.com/3-gjerat-qe-thone-duart-per-shendetin-tuaj/60%Daily2018-07-16 14:06
https://kosova-info.com/filmi-klithma-premiere-boterore-ne-prifest-10/60%Daily2018-07-16 14:06
https://kosova-info.com/jeni-race-derri-te-bere-pak-nga-serbi-kosovari-rrefen-problemin-e-akomodimit-ne-hotelet-e-shqiperise/60%Daily2018-07-16 14:05
https://kosova-info.com/shikoni-si-behej-plazh-gjate-komunizmit-ne-shqiperi/60%Daily2018-07-16 14:04
https://kosova-info.com/vuciq-ia-ben-follow-pacollit-ne-twitter/60%Daily2018-07-16 14:04
https://kosova-info.com/pacolli-fifa-te-reagoje-per-abuzimin-qe-rusia-beri-me-flamurin-e-kosoves/60%Daily2018-07-16 14:04
https://kosova-info.com/perplaset-me-skuter-por-se-leshon-celularin-nga-dora/60%Daily2018-07-16 13:05
https://kosova-info.com/ne-keto-raste-nje-mashkull-eshte-gati-per-tu-martuar/60%Daily2018-07-16 13:05
https://kosova-info.com/era-per-performancen-ne-rusi-nje-nga-ditet-me-te-mira-te-jetes-time/60%Daily2018-07-16 13:05
https://kosova-info.com/agon-amiga-po-sjell-duet-me-kengetaren-e-njohur-mesoni-per-ke-behet-fjale/60%Daily2018-07-16 13:05
https://kosova-info.com/adelina-berisha-i-publikon-keta-persona-te-dashur-ka-dy-fjale-per-ta/60%Daily2018-07-16 13:04
https://kosova-info.com/gjysme-i-zhveshur-ne-mes-te-nates-ja-cfare-i-shkruan-e-ema-ledrit/60%Daily2018-07-16 13:04
https://kosova-info.com/azem-vllasi-pas-plagosjes-pata-nje-thirrje-nga-rusia/60%Daily2018-07-16 13:04
https://kosova-info.com/shifra-rekorde-te-emigrimit-nga-mbreteria-e-bashkuar/60%Daily2018-07-16 13:04
https://kosova-info.com/ministri-lluka-flet-pas-doreheqjes-se-zevendesit-te-tij-ne-mzhe/60%Daily2018-07-16 13:04
https://kosova-info.com/sindikata-e-shendetesise-pershendet-vendimin-per-heqjen-e-listes-se-pritjes-me-stentime/60%Daily2018-07-16 13:04
https://kosova-info.com/hoxha-qe-doli-kunder-festivalit-ne-prizren-mbeshtetes-i-erdoganit/60%Daily2018-07-16 13:04
https://kosova-info.com/%e2%80%8bbeqaj-kosova-e-gatshme-te-quhet-kosove-digjitale/60%Daily2018-07-16 13:04
https://kosova-info.com/vetevendosje-kerkon-te-hetohet-ndarja-e-53-milione-eurove-per-autostraden/60%Daily2018-07-16 13:04
https://kosova-info.com/e-gjithe-kroacia-ne-kembe-sot-mberrine-ekipi-heroik-nga-rusia/60%Daily2018-07-16 12:38
https://kosova-info.com/zyrtare-futbollisti-kosovar-transferohet-ne-rusi/60%Daily2018-07-16 12:38
https://kosova-info.com/xhirim-i-rralle-keshtu-perhapet-kanceri-ne-organizem/60%Daily2018-07-16 12:07
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-nis-pushimet-ne-greqi-e-gjithe-vemendja-tek-e-dashura-e-tij/60%Daily2018-07-16 12:07
https://kosova-info.com/voxpop-qytetaret-zgjedhin-kengen-e-tyre-te-preferuar/60%Daily2018-07-16 12:06
https://kosova-info.com/will-smith-bashke-me-tifozet-rus-me-urim-te-vecante-per-kengetaren-e-njohur/60%Daily2018-07-16 12:05
https://kosova-info.com/trump-shpreson-ne-marredhenie-te-jashtezakonshme-shba-rusi/60%Daily2018-07-16 12:04
https://kosova-info.com/shba-nuk-i-perjashton-firmat-evropiane-nga-sanksionet-kunder-iranit/60%Daily2018-07-16 12:04
https://kosova-info.com/kerkohet-shtyrja-e-ndryshimit-te-ligjit-per-importin-e-veturave-te-vjetra/60%Daily2018-07-16 12:04
https://kosova-info.com/komuna-e-prishtines-rreshqet-ne-te-hyrat/60%Daily2018-07-16 12:04
https://kosova-info.com/rruga-e-kombit-kthehet-ne-pusete/60%Daily2018-07-16 12:04
https://kosova-info.com/kuriozitete-shume-interesante-nga-boterori-2018/60%Daily2018-07-16 11:38
https://kosova-info.com/courtois-e-injoron-keq-francen-ja-cfare-ka-bere-gjate-finales-ndaj-kroacise/60%Daily2018-07-16 11:38
https://kosova-info.com/ka-profesion-te-njejte-me-noren-roberti-zbulon-se-kush-sjell-me-shume-para-ne-shtepi/60%Daily2018-07-16 11:08
https://kosova-info.com/kjo-eshte-videoja-me-e-klikuar-ne-historine-e-facebook-ut/60%Daily2018-07-16 11:08
https://kosova-info.com/keto-jane-tri-veturat-luksoze-te-majkit/60%Daily2018-07-16 11:07
https://kosova-info.com/fundjava-per-zaiminen-ka-marre-tjeter-kuptim-fale-ketij-personi/60%Daily2018-07-16 11:07
https://kosova-info.com/skivi-zbulon-projektin-e-radhes-vjen-ne-duet-me/60%Daily2018-07-16 11:06
https://kosova-info.com/fansi-i-propozon-martese-alberies-publikisht-keshtu-pergjigjet-ajo/60%Daily2018-07-16 11:05
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-do-behet-nene-per-here-te-pare/60%Daily2018-07-16 11:05
https://kosova-info.com/jo-vetem-luana-ne-bastore-mbreme-fitoi-edhe-aktori-kosovar/60%Daily2018-07-16 11:05
https://kosova-info.com/veseli-optimist-se-rekomandimi-per-liberalizimin-e-vizave-do-te-jete-pozitiv/60%Daily2018-07-16 11:05
https://kosova-info.com/arrestohet-aktivisti-i-vetevendosjes/60%Daily2018-07-16 11:05
https://kosova-info.com/nenkryetari-i-pdk-se-reagon-pas-ndalimit-te-valevitjes-se-flamurit-te-kosoves-ne-rusi/60%Daily2018-07-16 11:04
https://kosova-info.com/kuvendi-loboi-per-viza-ne-pese-shtete-te-evropes/60%Daily2018-07-16 11:04
https://kosova-info.com/i-dyshuari-per-vrasjen-e-te-vellait-ne-lipjan-ende-ne-arrati/60%Daily2018-07-16 11:04
https://kosova-info.com/hidhet-nga-kati-i-tete-nderron-jete-60-vjecarja-ne-vlore/60%Daily2018-07-16 11:04
https://kosova-info.com/keds-njofton-per-nderprerje-emergjente-te-rrymes-ne-kete-vend/60%Daily2018-07-16 11:04
https://kosova-info.com/haradinaj-dhuron-500-euro-per-aurora-krasniqin/60%Daily2018-07-16 11:04
https://kosova-info.com/jep-doreheqje-zevendesministri-i-mzhe-se-nga-radhet-e-akr-se/60%Daily2018-07-16 11:04
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-shikoni-se-si-mushkonjat-shpojne-lekuren-tuaj/60%Daily2018-07-16 11:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-videoja-me-e-klikuar-ne-historine-e-facebook-ut-2/60%Daily2018-07-25 21:51
https://kosova-info.com/ronaldo-kryen-testet-mjekesore-te-juventusi/60%Daily2018-07-16 10:42
https://kosova-info.com/ronaldo-pritet-si-mbret-ne-torino/60%Daily2018-07-16 10:40
https://kosova-info.com/ja-si-e-vodhi-nje-medalje-te-kampioneve-te-botes-nje-grua-e-panjohur/60%Daily2018-07-16 10:38
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-shikoni-se-si-mushkonjat-shpojne-lekuren-tuaj-2/60%Daily2018-07-17 21:29
https://kosova-info.com/mund-tia-dilni-edhe-pa-smartphone-in-me-keto-menyra-edhe-me-lehte/60%Daily2018-07-16 10:08
https://kosova-info.com/rregulla-te-thjeshta-per-nje-kuzhine-te-rregullt/60%Daily2018-07-16 10:08
https://kosova-info.com/fansat-e-bejne-edhe-kete-per-encen/60%Daily2018-07-16 10:06
https://kosova-info.com/mozzik-apo-getinjo-rina-jep-pergjigjen-e-papritur/60%Daily2018-07-16 10:06
https://kosova-info.com/e-veshur-ne-te-zeza-kim-kardashian-nxjerr-komplet-gjoksin/60%Daily2018-07-16 10:05
https://kosova-info.com/pamje-nga-pushimet-perrallore-te-granitit-me-leoniten/60%Daily2018-07-16 10:05
https://kosova-info.com/nderron-jete-aktori-i-njohur-fadil-hasa/60%Daily2018-07-16 10:04
https://kosova-info.com/turqia-raportet-per-largimin-e-militanteve-kurde-nga-manbixhi-jane-te-ekzagjeruara/60%Daily2018-07-16 10:04
https://kosova-info.com/vrasja-e-dyfishte-ne-shkoder-ende-nuk-dihen-autoret/60%Daily2018-07-16 10:04
https://kosova-info.com/ismaili-hiqet-lista-e-pritjes-per-stentime-ne-qkuk/60%Daily2018-07-16 10:04
https://kosova-info.com/gjendet-mjet-shperthyes-ne-podujeve/60%Daily2018-07-16 10:04
https://kosova-info.com/politikanet-serbe-po-tentojne-te-manipulojne-me-pakicat-shqiptare-ne-serbi/60%Daily2018-07-16 10:04
https://kosova-info.com/azem-syla-del-sot-para-gjyqit/60%Daily2018-07-16 10:04
https://kosova-info.com/ide-teper-te-bukura-per-te-rregulluar-kopshtin-tuaj/60%Daily2018-07-16 10:04
https://kosova-info.com/befason-mbappe-po-ky-eshte-ekipi-im-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-07-16 09:38
https://kosova-info.com/pogba-tallet-me-angline-pas-finales/60%Daily2018-07-16 09:38
https://kosova-info.com/griezmann-doli-dje-ne-konference-me-flamur-te-uruguait-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-07-16 09:38
https://kosova-info.com/ide-teper-te-bukura-per-te-rregulluar-kopshtin-tuaj-2/60%Daily2018-07-17 21:30
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-zemra-mal-kur-shoh-era-istrefin-me-ngjyra-te-flamurit-midis-rusise/60%Daily2018-07-16 09:06
https://kosova-info.com/vajzes-se-besit-dhe-xhensiles-i-hapen-llogari-ne-instagram-vjen-reagimi-i-aktorit/60%Daily2018-07-16 09:05
https://kosova-info.com/dua-lipa-nis-javen-me-aktivitete-fizike/60%Daily2018-07-16 09:05
https://kosova-info.com/michelle-obama-shijon-koncertin-e-beyonce-dhe-jay-z-ne-paris/60%Daily2018-07-16 09:05
https://kosova-info.com/pas-fejeses-justin-nuk-ndahet-nga-hailey-per-asnje-moment/60%Daily2018-07-16 09:05
https://kosova-info.com/pozon-siper-makines-baby-g-shfaqet-provokuese-sa-me-ska/60%Daily2018-07-16 09:05
https://kosova-info.com/lokalit-i-kerkohet-ta-ndale-muziken-pronari-kercenon-policine/60%Daily2018-07-16 09:04
https://kosova-info.com/arrestohen-dy-persona-ne-prizren-posedonin-tableta-me-ekstazi/60%Daily2018-07-16 09:04
https://kosova-info.com/pas-kercenimeve-babai-e-denoncon-te-birin-ne-polici/60%Daily2018-07-16 09:04
https://kosova-info.com/trump-marredheniet-shba-rusi-kurre-nuk-kane-qene-me-te-keqija/60%Daily2018-07-16 09:04
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-e-anetaresuar-ne-interpol-i-sherben-luftimit-te-krimit/60%Daily2018-07-16 09:04
https://kosova-info.com/putin-rusia-ka-parandaluar-25-milione-sulme-kibernetike-te-lidhura-me-kupen-e-botes/60%Daily2018-07-16 09:04
https://kosova-info.com/gjyqtari-ne-pushim-shtyhet-seanca-ndaj-sami-lushtakut/60%Daily2018-07-16 09:04
https://kosova-info.com/italia-lejon-migrantet-te-zbarkojne-ne-sicili/60%Daily2018-07-16 09:04
https://kosova-info.com/be-ja-kerkon-nga-kina-shba-ja-dhe-rusia-te-parandalojne-konfliktet-tregtare/60%Daily2018-07-16 09:04
https://kosova-info.com/festa-ne-france-kalon-ne-tragjedi-dy-te-vdekur/60%Daily2018-07-16 08:38
https://kosova-info.com/parashikimi-qesharak-i-infantinos-mendova-qe-kjo-kombetare-do-ta-fitoje-boterorin/60%Daily2018-07-16 08:38
https://kosova-info.com/alberia-shume-shpejt-me-projekt-te-ri-gjithe-shqiptareve-do-ju-behet-zemra-mal/60%Daily2018-07-16 08:04
https://kosova-info.com/krenare-me-suksesin-e-saj-reagimi-i-rites-pas-performances-magjike-te-eres-ne-boteror/60%Daily2018-07-16 08:04
https://kosova-info.com/tolgahan-dhe-almeda-largohen-nga-shqiperia-ky-eshte-mesazhi-i-aktorit-turk/60%Daily2018-07-16 08:04
https://kosova-info.com/parisi-feston-me-lufte/60%Daily2018-07-16 08:04
https://kosova-info.com/ambasadori-i-kines-ne-beograd-thote-se-kosova-eshte-serbi/60%Daily2018-07-16 08:04
https://kosova-info.com/haradinaj-sejdi-krasniqi-ishte-luftetar-trim-dhe-ushtar-i-zoti/60%Daily2018-07-16 08:04
https://kosova-info.com/pushime-me-vjehrren-gjithcka-qe-duhet-te-dini/60%Daily2018-07-16 08:04
https://kosova-info.com/pushime-me-vjehrren-gjithcka-qe-duhet-te-dini-2/60%Daily2018-07-17 21:30
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-kupes-se-botes-perfshihet-veterani-i-suedise/60%Daily2018-07-16 07:39
https://kosova-info.com/rekordi-i-turpshem-i-giroud-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-07-16 07:38
https://kosova-info.com/suarez-dhe-casillas-shperthejne-ndaj-gjyqtarit-te-finales/60%Daily2018-07-16 07:38
https://kosova-info.com/finale-spektakolare-ja-fotot-nga-tribunat/60%Daily2018-07-16 07:38
https://kosova-info.com/dita-e-ronaldos-ky-eshte-orari-i-prezantimit-te-shumepritur-te-juventusi/60%Daily2018-07-16 07:38
https://kosova-info.com/tost-me-pancete-dhe-krem-djathi/60%Daily2018-07-16 07:05
https://kosova-info.com/pse-eshte-i-rendesishem-aktiviteti-fizik/60%Daily2018-07-16 07:05
https://kosova-info.com/tuna-me-fotosesion-te-ri-paralajmeron-dicka-te-madhe/60%Daily2018-07-16 07:05
https://kosova-info.com/will-smith-le-pa-fjale-me-dedikimin-qe-i-ben-eres-para-18-milione-ndjekesve/60%Daily2018-07-16 07:04
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-lenora-jakupit-fejon-motren/60%Daily2018-07-16 07:04
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-be-se-nuk-do-te-heqim-dore-kurre-nga-shba-ja/60%Daily2018-07-16 07:04
https://kosova-info.com/opozita-kunder-platformes-se-veselit/60%Daily2018-07-16 07:04
https://kosova-info.com/nuk-ka-agjende-ne-samitin-trump-putin/60%Daily2018-07-16 07:04
https://kosova-info.com/ibrahimovic-e-ka-nje-mesazh-per-pogban-pas-finales-se-boterorit/60%Daily2018-07-16 06:38
https://kosova-info.com/dita-me-e-lumtur-e-jetes-shikoni-sa-para-fitoi-shqiptari-ne-bastore-pas-triumfit-te-frances-dje/60%Daily2018-07-16 06:38
https://kosova-info.com/vuri-bast-per-ndeshjen-france-kroaci-luana-fiton-kete-shume-te-madhe-parash/60%Daily2018-07-16 06:04
https://kosova-info.com/shqiperia-me-normen-me-te-ulet-te-papunesise-tek-te-rinjte/60%Daily2018-07-16 06:04
https://kosova-info.com/lansohet-programi-per-financimin-e-nvm-ve-dhe-bizneseve-fillestare/60%Daily2018-07-16 06:04
https://kosova-info.com/gjilan-nis-faza-e-dyte-e-dezinsektimit-hapesinor/60%Daily2018-07-16 06:04
https://kosova-info.com/shpallet-emergjenca-mjedisore-per-mbeturinat-ne-durres/60%Daily2018-07-16 06:04
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-hene-16-korrik-2018/60%Daily2018-07-16 06:04
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-hene-16-korrik-2018-2/60%Daily2018-07-17 21:30
https://kosova-info.com/dhame-gjithcka-qe-patem-jemi-te-trishtuar-por-krenare/60%Daily2018-07-15 22:37
https://kosova-info.com/sekreti-i-penalltise-griezmann-doja-te-imitoja-zidane-por/60%Daily2018-07-15 22:37
https://kosova-info.com/shtrengimi-i-dhembeve-dhe-ushtimat-ose-zhurmat-ne-veshe/60%Daily2018-07-15 22:04
https://kosova-info.com/dafina-zeqiri-publikon-skena-te-nxehta-me-te-dashurin-domenikan-tmerrohen-fansat/60%Daily2018-07-15 22:04
https://kosova-info.com/tifozja-atraktive-kroate-morri-vemendjen-e-fotografeve-edhe-ne-diten-finale/60%Daily2018-07-15 22:04
https://kosova-info.com/bebet-ne-parlament-ne-zelanden-e-re-edhe-burrat-i-marrin-femijet-ne-seance/60%Daily2018-07-15 22:04
https://kosova-info.com/be-ja-ne-kerkim-te-aleancave-kunder-trumpit-ne-kine-dhe-ne-japoni/60%Daily2018-07-15 22:04
https://kosova-info.com/nuk-ka-vullnet-politik-per-zbardhjen-e-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2018-07-15 22:04
https://kosova-info.com/kosovaret-te-vetmit-ne-rajon-pa-liberalizim-te-vizave/60%Daily2018-07-15 22:04
https://kosova-info.com/nitaj-thote-se-partneret-e-koalicionit-qeverises-jane-unike-per-dialogun/60%Daily2018-07-15 22:04
https://kosova-info.com/gjesti-fantastik-i-presidentit-te-frances-me-lojtaret-e-kroacise-per-te-cilin-po-flet-e-gjithe-bota/60%Daily2018-07-15 21:38
https://kosova-info.com/lojtaret-e-frances-ia-bejne-nje-befasi-didier-deschampsit/60%Daily2018-07-15 21:37
https://kosova-info.com/simptomat-e-goditjes-ne-tru-qe-nuk-duhet-ti-injoroni-kurre/60%Daily2018-07-15 21:05
https://kosova-info.com/studim-1-3-e-vdekjeve-te-parakohshme-mund-te-parandalohen-nese-heqim-dore-nga-ky-ushqim/60%Daily2018-07-15 21:05
https://kosova-info.com/nga-ky-moment-do-ta-harroni-era-istrefin-motra-e-saj-nora-vjen-joshese-sa-me-ska/60%Daily2018-07-15 21:04
https://kosova-info.com/nga-prapaskenat-will-smith-nuk-ndalon-se-permenduri-emrin-e-era-istrefit/60%Daily2018-07-15 21:04
https://kosova-info.com/zaev-ti-leme-menjane-ndarjet/60%Daily2018-07-15 21:04
https://kosova-info.com/kolona-e-pritje-ne-pikat-kufitare/60%Daily2018-07-15 21:04
https://kosova-info.com/pozicion-i-paqarte-i-listes-serbe-ne-qeveri/60%Daily2018-07-15 21:04
https://kosova-info.com/veliaj-nuk-isha-me-fituesin-kroacia-shembull/60%Daily2018-07-15 21:04
https://kosova-info.com/deklarata-e-didier-deschamps-pas-shpalljes-kampion-bote-me-francen-2/60%Daily2018-07-15 20:38
https://kosova-info.com/harrojeni-pak-boterorin-shikojeni-golin-maestral-te-edon-zhegroves/60%Daily2018-07-15 21:22
https://kosova-info.com/zyrtare-argjentina-merr-vendimin-per-trajnerin-jorge-sampaoli/60%Daily2018-07-15 20:38
https://kosova-info.com/formacioni-me-i-mire-i-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-15 20:38
https://kosova-info.com/deklarata-e-didier-deschamps-pas-shpalljes-kampion-bote-me-francen/60%Daily2018-07-15 20:05
https://kosova-info.com/luana-vjollca-publikon-videon-e-shkurter-te-kenges-se-re/60%Daily2018-07-15 20:05
https://kosova-info.com/lansohet-premiera-e-vi-vet-nga-fero/60%Daily2018-07-15 20:04
https://kosova-info.com/may-keshilla-e-trump-hidhe-ne-gjyq-be-ne/60%Daily2018-07-15 20:04
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-uron-era-istrefin-dhe-dy-finalistet-e-boterorit/60%Daily2018-07-15 20:04
https://kosova-info.com/azem-vllasi-e-paqarte-se-si-do-te-perfundoje-dialogu-kosove-serbi/60%Daily2018-07-15 20:04
https://kosova-info.com/momenti-epik-i-boterorit-presidentja-e-kroacise-beri-gjithcka-per-te-puthur-trofeun-e-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-15 19:37
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-trajneri-i-kroacise-pas-humbjes-nga-franca-2/60%Daily2018-07-15 19:37
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-trajneri-i-kroacise-pas-humbjes-nga-franca/60%Daily2018-07-15 19:04
https://kosova-info.com/era-istrefi-fshin-fotografine-ne-te-cilen-e-beri-simbolin-e-shqiponjes-me-duar/60%Daily2018-07-15 19:04
https://kosova-info.com/transformimi-i-fsk-se-perpjekja-e-re-pengesa-te-vjetra/60%Daily2018-07-15 19:04
https://kosova-info.com/dy-shqiptare-i-shpetojne-vrasjes-ne-greqi/60%Daily2018-07-15 19:04
https://kosova-info.com/i-hedhin-birre-ne-fytyre-gazetari-vijon-raportimin/60%Daily2018-07-15 19:04
https://kosova-info.com/presidenten-e-kroacise-e-tradhtojne-lotet-pas-finales-se-kupes-se-botes-2/60%Daily2018-07-15 18:38
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-zbarkon-ne-torino/60%Daily2018-07-15 18:37
https://kosova-info.com/festa-e-kombetares-se-frances-nepermjet-fotografive/60%Daily2018-07-15 18:37
https://kosova-info.com/rakitic-deklarohet-pas-humbjes-se-kroacise-ne-finale-nga-franca/60%Daily2018-07-15 18:37
https://kosova-info.com/i-hedhin-birre-ne-fytyre-gazetari-vijon-raportimin-2/60%Daily2018-07-17 21:30
https://kosova-info.com/presidenten-e-kroacise-e-tradhtojne-lotet-pas-finales-se-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-15 18:04
https://kosova-info.com/recetat-e-dy-pijeve-qe-do-te-ndihmojne-organizmin-te-shkrije-yndyren-e-barkut/60%Daily2018-07-15 18:04
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-e-gjirit-te-lalezit/60%Daily2018-07-15 18:04
https://kosova-info.com/pacolli-therret-opoziten-ne-dialog-me-udheheqes-presidentin/60%Daily2018-07-15 18:04
https://kosova-info.com/era-istrefi-ben-simbolin-e-shqiponjes-ne-mes-te-stadiumit-luzhniki-ne-rusi/60%Daily2018-07-15 18:04
https://kosova-info.com/neser-mbahet-samiti-i-helsinkit-siria-dhe-armet-berthamore-mes-ceshtjeve-kryesore/60%Daily2018-07-15 18:04
https://kosova-info.com/ligji-kontradiktor-ndan-izraelitet-nga-arabet/60%Daily2018-07-15 18:04
https://kosova-info.com/antoine-grizemann-lojtari-i-ndeshjes-ne-finalen-e-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-15 17:38
https://kosova-info.com/france-42-kroaci-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-07-15 17:37
https://kosova-info.com/mesohet-emri-i-fituesit-te-kepuces-se-arte-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-07-15 17:37
https://kosova-info.com/luka-modric-shpallet-lojtari-me-i-mire-i-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-15 17:37
https://kosova-info.com/kylian-mbappe-e-fiton-nje-cmim-te-rendesishem-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-07-15 17:37
https://kosova-info.com/dua-lipa-krenohet-me-era-istrefin-ja-cka-i-ka-komentuar/60%Daily2018-07-15 17:01
https://kosova-info.com/nena-e-eres-flet-per-lajmi-net-pas-performances-te-se-bijes-permes-saj-bota-njoftohet-me-nje-vend-qe-ka-10-vjet-shtet/60%Daily2018-07-15 17:00
https://kosova-info.com/william-walker-ne-mes-te-uashingtonit-e-degjon-kengen-e-recakut/60%Daily2018-07-15 17:00
https://kosova-info.com/franca-dhe-malta-pranojn%d1%91-refugjat%d1%91t-e-shp%d1%91tuar-n%d1%91-mesdhe/60%Daily2018-07-15 17:00
https://kosova-info.com/vajza-bie-ne-gropen-e-ashensorit-ne-sarande/60%Daily2018-07-15 17:00
https://kosova-info.com/vv-e-konsideron-te-papranueshme-ndertimin-e-murit-ne-veri-dhe-heshtjen-e-qeverise/60%Daily2018-07-15 17:00
https://kosova-info.com/nje-hotel-ne-londer-ben-embelsira-qe-jane-maskuar-si-objekte-te-perditshme-video/60%Daily2018-07-15 16:59
https://kosova-info.com/novak-gjokoviq-triumfon-ne-wimbledon/60%Daily2018-07-15 16:58
https://kosova-info.com/nuk-ndalet-franca-shenon-pogba/60%Daily2018-07-15 16:58
https://kosova-info.com/franca-drejt-shpalljes-kampione-e-botes-shenon-edhe-golin-e-katert-kunder-kroacise/60%Daily2018-07-15 16:58
https://kosova-info.com/shenohet-goli-me-qesharak-ne-histori-te-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-15 16:58
https://kosova-info.com/franca-kampione-e-botes-mposht-kroacine-ne-finalen-me-spektakolare-te-viteve-te-fundit/60%Daily2018-07-15 17:17
https://kosova-info.com/shqiptari-vritet-sapo-del-nga-burgu/60%Daily2018-07-15 16:02
https://kosova-info.com/detaje-te-tjera-nga-vrasja-e-dyfishte-ne-shkoder/60%Daily2018-07-15 16:02
https://kosova-info.com/ne-rrezik-jeta-e-banoreve-ne-fier-femijet-po-lindin-me-deformime/60%Daily2018-07-15 16:01
https://kosova-info.com/nora-istrefi-per-eren-faleminderit-qe-ekziston/60%Daily2018-07-15 16:01
https://kosova-info.com/the-sun-kush-eshte-era-istrefi-kengetarja-qe-interpretoi-himnin-e-kampionatit-boteror/60%Daily2018-07-15 16:00
https://kosova-info.com/barcelona-ia-cakton-cmimin-minas/60%Daily2018-07-15 15:53
https://kosova-info.com/nis-finalja-e-kupes-se-botes-franca-dhe-kroacia-ne-kerkim-te-lavdise-boterore/60%Daily2018-07-15 15:53
https://kosova-info.com/shenohet-autogol-ne-finalen-france-kroaci/60%Daily2018-07-15 15:53
https://kosova-info.com/kroacia-kthehet-ne-loje-perisic-shenon-super-gol/60%Daily2018-07-15 15:53
https://kosova-info.com/franca-fiton-penallti-me-var-shenon-griezmann/60%Daily2018-07-15 15:53
https://kosova-info.com/france-21-kroaci-keto-jane-statistikat-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2018-07-15 15:53
https://kosova-info.com/shba-te-zyrtarisht-heqin-embargon-mbi-zte/60%Daily2018-07-15 15:06
https://kosova-info.com/nora-istrefi-nen-emocione-shikon-performancen-e-motres-se-saj-eres/60%Daily2018-07-15 15:05
https://kosova-info.com/keto-ishin-reagimet-e-estrades-shqiptare-pas-performances-se-era-istrefit-ne-finalen-e-boterorit/60%Daily2018-07-15 15:05
https://kosova-info.com/khamenei-ben-thirrje-per-mbeshtetje-te-rohanit-pas-sanksioneve-te-shba-se/60%Daily2018-07-15 15:05
https://kosova-info.com/gaze-armepushim-me-ndermjetesimin-e-egjiptit/60%Daily2018-07-15 15:05
https://kosova-info.com/era-istrefi-con-ne-kembe-rusine-nis-performancen-me-will-smith-dhe-nicky-jam-ne-finalen-e-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-15 15:04
https://kosova-info.com/dialogu-nuk-behet-pa-thacin-dhe-ldk-ne/60%Daily2018-07-15 15:04
https://kosova-info.com/kabul-te-pakten-pese-persona-vriten-nga-nje-sulm-vetevrases/60%Daily2018-07-15 15:04
https://kosova-info.com/grabitje-me-arme-autoret-e-maskuar-plagosin-djalin-e-shtepise/60%Daily2018-07-15 15:04
https://kosova-info.com/femija-8-vjecar-eshte-bruce-lee-i-ardhshem-video/60%Daily2018-07-15 15:04
https://kosova-info.com/e-gjithe-bota-po-flet-per-kete-qe-po-ndodhe-mes-tifozeve-franceze-dhe-atyre-kroate/60%Daily2018-07-15 14:38
https://kosova-info.com/france-kroaci-formacionet-zyrtare-te-finales-se-madhe/60%Daily2018-07-15 14:38
https://kosova-info.com/atmosfere-ekektrizuese-ne-kroaci-para-finales-se-kupes-se-botes-2/60%Daily2018-07-15 14:38
https://kosova-info.com/dikur-jetonte-ne-kete-shtepi-sot-finalist-i-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-15 14:38
https://kosova-info.com/mos-e-humbisni-ate-qe-po-ndodhe-ne-paris-para-ndeshjes-france-kroaci/60%Daily2018-07-15 14:37
https://kosova-info.com/atmosfere-ekektrizuese-ne-kroaci-para-finales-se-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-15 14:05
https://kosova-info.com/4-erezat-cudiberese-qe-djegin-kilogramet-e-tepert/60%Daily2018-07-15 14:05
https://kosova-info.com/cozman-zbulon-se-kush-e-kendon-refrenin-tek-e-jemja-ne-duet-me-agon-amigen/60%Daily2018-07-15 14:05
https://kosova-info.com/edhe-nje-performance-e-zjarrte-nga-rita-dhe-liam-pas-ndarjes-se-ketij-te-fundit/60%Daily2018-07-15 14:04
https://kosova-info.com/stresi-konfirmon-pjesemarrjen-ne-kenga-magjike/60%Daily2018-07-15 14:04
https://kosova-info.com/dashni-kenga-me-e-re-nga-lori/60%Daily2018-07-15 14:04
https://kosova-info.com/turqia-shenon-pervjetorin-e-dyte-te-pucit-te-deshtuar/60%Daily2018-07-15 14:04
https://kosova-info.com/lekaj-kosova-se-shpejti-behet-me-pilote-te-aviacionit-civil/60%Daily2018-07-15 14:04
https://kosova-info.com/analisti-rus-ndarja-e-kosoves-nuk-eshte-zgjidhje/60%Daily2018-07-15 14:04
https://kosova-info.com/fluksi-drejt-gjirit-te-lalzit-policia-keshillon-drejtuesit-e-mjeteve/60%Daily2018-07-15 14:04
https://kosova-info.com/siria-sulmon-me-raketa-rebelet-ne-afersi-te-lartesive-golan/60%Daily2018-07-15 14:04
https://kosova-info.com/lamtumire-juve-ky-eshte-ekipi-i-ri-i-higuain/60%Daily2018-07-15 13:37
https://kosova-info.com/kroacia-zbarkon-ne-moske-7-avione-sjellin-2-mije-tifoze-shtese/60%Daily2018-07-15 13:37
https://kosova-info.com/ne-stadium-mberrine-trofeu-i-lavdishem-i-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-15 13:37
https://kosova-info.com/cmenduri-kroate-ne-rusi-ja-cfare-po-ndodhe-ne-moske/60%Daily2018-07-15 13:37
https://kosova-info.com/keshtu-argetohen-era-will-smith-dhe-nicky-jam-para-performances/60%Daily2018-07-15 13:05
https://kosova-info.com/pas-propozimit-qe-i-beri-elites-gjiko-kur-e-don-ske-cfare-pret/60%Daily2018-07-15 13:05
https://kosova-info.com/will-smith-zbulon-se-si-po-duket-stadiumi-luzhniki-para-finales/60%Daily2018-07-15 13:04
https://kosova-info.com/zv-ministri-i-fsk-se-i-bindur-se-ne-vitin-2018-krijohet-ushtria-e-kosoves/60%Daily2018-07-15 13:04
https://kosova-info.com/erdogan-nuk-do-ta-harrojme-e-as-nuk-do-te-lejojme-te-harrohet-15-korriku/60%Daily2018-07-15 13:04
https://kosova-info.com/moti-per-javen-e-ardhshme-priten-edhe-reshje-shiu/60%Daily2018-07-15 13:04
https://kosova-info.com/njihuni-me-deputetin-me-te-pazakonte-ne-bote-shkon-me-lamborghini-ne-parlament/60%Daily2018-07-15 13:04
https://kosova-info.com/vellezerit-serb-rrahen-mes-vete-nderhyne-policia/60%Daily2018-07-15 13:04
https://kosova-info.com/trump-kam-pritshmeri-te-vogla-nga-takimi-me-putinin/60%Daily2018-07-15 13:04
https://kosova-info.com/dialogu-kosove-serbi-teme-kryesore-ne-takimin-e-vuciqit-me-presidentin-e-frances/60%Daily2018-07-15 13:04
https://kosova-info.com/sbashk-u-kerkon-qe-mesimdhenesve-pa-ngritje-profesionale-tu-mundesohet-fakulteti/60%Daily2018-07-15 13:04
https://kosova-info.com/shtepia-kolektive-ne-trepce-perfshihet-nga-zjarri/60%Daily2018-07-15 13:04
https://kosova-info.com/rakitic-e-ka-bere-nje-cmenduri-ndaj-anglise-qe-tregon-se-si-dashurohet-kombetarja/60%Daily2018-07-15 12:37
https://kosova-info.com/atletico-madrid-klubi-me-me-shume-futbolliste-ne-finalen-e-boterorit/60%Daily2018-07-15 12:37
https://kosova-info.com/sapo-jeni-ndare-kujdes-mos-beni-keto-veprime/60%Daily2018-07-15 12:06
https://kosova-info.com/iggy-azalea-merr-rreze-dielli-ne-pishine-atraktive-ne-bikini/60%Daily2018-07-15 12:05
https://kosova-info.com/shenohet-pervjetori-i-pucit-ne-turqi-marsh-ne-prishtine-ne-mbeshtetje-te-erdoganit/60%Daily2018-07-15 12:04
https://kosova-info.com/vazhdojne-punimet-ne-ndertimin-e-murit-tek-ura-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2018-07-15 12:04
https://kosova-info.com/teatri-kombetar-pa-buxhet-pa-shfaqje-te-mjaftueshme-e-pa-publik/60%Daily2018-07-15 12:04
https://kosova-info.com/ministria-e-infrastruktures-premton-zgjidhje-te-problemit-per-banoret-e-mramorit/60%Daily2018-07-15 12:04
https://kosova-info.com/may-trump-me-tha-qe-ta-padis-be-ne-per-brexitin/60%Daily2018-07-15 12:04
https://kosova-info.com/termeti-trondit-durresin/60%Daily2018-07-15 12:04
https://kosova-info.com/shume-parregullsi-ne-stacionin-e-autobuseve/60%Daily2018-07-15 12:04
https://kosova-info.com/java-e-ardhshme-vendimtare-per-bale/60%Daily2018-07-15 11:37
https://kosova-info.com/sarri-largon-dy-yje-nga-chelsea/60%Daily2018-07-15 11:37
https://kosova-info.com/ronaldo-kerkoi-transferimin-te-skuadra-tjeter-e-series-a-por-perfundoi-te-juventusi/60%Daily2018-07-15 11:37
https://kosova-info.com/reali-e-tepron-ky-eshte-cmimi-i-kovacic/60%Daily2018-07-15 11:37
https://kosova-info.com/ronaldo-day-pritja-e-goditjes-se-shekullit-si-te-ishte-kryetar-shteti/60%Daily2018-07-15 11:37
https://kosova-info.com/bonucci-man-utd-lajmi-i-fundit-nga-anglia/60%Daily2018-07-15 11:37
https://kosova-info.com/klubi-shqiptar-te-cilin-e-drejtoi-dalic-e-ka-nje-mesazh-per-trajnerin-kroat/60%Daily2018-07-15 11:37
https://kosova-info.com/zviceranet-krijojne-zemren-e-pare-artificiale/60%Daily2018-07-15 11:04
https://kosova-info.com/pak-ore-na-ndajne-nga-finalja-e-madhe-e-kupes-se-botes-mesoni-kur-performon-era-istrefi/60%Daily2018-07-15 11:04
https://kosova-info.com/pamje-nga-atmosfera-e-zjarrte-ne-koncertin-e-elvanes-mbreme-ne-prishtine/60%Daily2018-07-15 11:04
https://kosova-info.com/gili-tregon-pese-nuk-solli-klip-te-ri-per-me-shume-se-nje-vit/60%Daily2018-07-15 11:04
https://kosova-info.com/sulmohet-rende-nje-person-ne-buroje-te-skenderajt/60%Daily2018-07-15 11:04
https://kosova-info.com/eskalon-situata-ne-protesten-ne-fshatin-mramor-nderhyn-njesia-speciale/60%Daily2018-07-15 11:04
https://kosova-info.com/ali-ahmeti-shqiptareve-ne-maqedoni-su-duhen-me-shume-se-dy-parti/60%Daily2018-07-15 11:04
https://kosova-info.com/plagosje-me-arme-zjarri-ne-suhareke/60%Daily2018-07-15 11:04
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-vrasjen-ne-lipjan-i-dyshuari-vazhdon-te-jete-ne-arrati/60%Daily2018-07-15 11:04
https://kosova-info.com/edi-rama-flet-per-sigurine-ne-plazhet-e-shqiperise/60%Daily2018-07-15 11:04
https://kosova-info.com/nielsen-rusia-deshiron-te-krijoje-ndarje-ne-mesin-e-amerikaneve/60%Daily2018-07-15 11:04
https://kosova-info.com/zedhenesi-i-komunes-thote-se-fitore-pacolli-e-salih-zyba-po-shesin-pollavra/60%Daily2018-07-15 11:04
https://kosova-info.com/pini-qumesht-me-cokollate-pas-ushtrimeve/60%Daily2018-07-15 11:04
https://kosova-info.com/zhdukni-menjehere-keto-produkte-kozmetike-nga-perdorimi/60%Daily2018-07-15 10:06
https://kosova-info.com/arilena-ne-moske-gati-per-te-dhuruar-shou/60%Daily2018-07-15 10:05
https://kosova-info.com/veten-e-quan-mama-e-repit-por-ja-kush-eshte-mbreti-sipas-rines/60%Daily2018-07-15 10:05
https://kosova-info.com/pas-aksidentit-ardian-bujupi-behet-me-veture-te-re/60%Daily2018-07-15 10:04
https://kosova-info.com/lugina-e-presheves-teme-e-dialogut-vuciq-shqetesohet-me-shume-per-veriun/60%Daily2018-07-15 10:04
https://kosova-info.com/vrasja-e-dyfishte-ne-shkoder-gjendet-automjeti-i-autoreve-te-dyshuar/60%Daily2018-07-15 10:04
https://kosova-info.com/obama-do-te-marre-pjese-ne-shenimin-e-100-vjetorit-te-lindjes-se-mandeles/60%Daily2018-07-15 10:04
https://kosova-info.com/markoviq-deklarata-e-shqiptareve-te-lugines-perpjekje-per-ta-shantazhuar-serbine/60%Daily2018-07-15 10:04
https://kosova-info.com/policia-konfirmon-tre-te-lenduarit-nga-aksidenti-ne-ferizaj-jane-jashte-rrezikut-per-jete/60%Daily2018-07-15 10:04
https://kosova-info.com/detajet-e-aksidentit-ku-vdiq-nje-person-ne-ferizaj-e-perfshire-nje-veture-me-targa-te-huaja/60%Daily2018-07-15 10:04
https://kosova-info.com/anglia-duarthate-perseri-ky-eshte-mesazhi-i-kane/60%Daily2018-07-15 09:36
https://kosova-info.com/lajm-interesant-nga-gjyqtari-i-finales-se-boterorit/60%Daily2018-07-15 09:36
https://kosova-info.com/rekordi-i-belgjikes-ne-kampionatin-boteror/60%Daily2018-07-15 09:36
https://kosova-info.com/si-ta-kuptoni-qe-menopauza-po-ju-afrohet/60%Daily2018-07-15 09:05
https://kosova-info.com/voxpop-qytetaret-zgjedhin-kengen-me-te-pelqyer-te-momentit/60%Daily2018-07-15 09:05
https://kosova-info.com/getoar-selimi-ne-percjellje-te-policise-publikohet-videoja/60%Daily2018-07-15 09:05
https://kosova-info.com/isaac-carew-nuk-i-reziston-duas-ben-kete-gjest-te-pahijshem-ne-publik/60%Daily2018-07-15 09:04
https://kosova-info.com/thaci-ngushellon-sekretarin-e-nato-s-per-vdekjen-e-thorvald-stoltenberg/60%Daily2018-07-15 09:04
https://kosova-info.com/nderron-jete-komandanti-i-fsk-se-foto/60%Daily2018-07-15 09:04
https://kosova-info.com/nato-nuk-mund-te-kete-krahasim-mes-kosoves-dhe-krimese/60%Daily2018-07-15 09:04
https://kosova-info.com/nderron-jete-diplomati-norvegjez-thorvald-stoltenberg/60%Daily2018-07-15 09:04
https://kosova-info.com/zotohet-gjuriq-nuk-do-ta-lejojme-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-07-15 09:04
https://kosova-info.com/zhduket-49-vjecarja-nga-mitrovica-su-pa-qe-3-dite/60%Daily2018-07-15 09:04
https://kosova-info.com/njeriu-i-pare-qe-do-te-shkele-ne-mars-eshte-vajze/60%Daily2018-07-15 08:05
https://kosova-info.com/a-do-ta-shperndaje-roberti-kengen-e-re-te-tunes-keshtu-pergjigjet-ai/60%Daily2018-07-15 08:05
https://kosova-info.com/beyonce-iu-bashkua-ne-skene-jay-z-gjate-perofmances-ne-paris/60%Daily2018-07-15 08:04
https://kosova-info.com/nuk-e-priti-perfundimin-e-boterorit-granit-xhaka-fillon-pushimet-me-gruan/60%Daily2018-07-15 08:04
https://kosova-info.com/detaje-nga-vrasja-e-ciftit-ne-shkoder-burri-ishte-polic/60%Daily2018-07-15 08:04
https://kosova-info.com/behen-bashke-pozite-e-opozite-me-serbine-te-bisedohet-edhe-per-pasurite-e-ish-jugosllavise/60%Daily2018-07-15 08:04
https://kosova-info.com/pamje-nga-aksidenti-i-tmerrshem-ne-ferizaj-ku-vdiq-nje-person-dhe-u-lenduan-tre-te-tjere/60%Daily2018-07-15 08:04
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-ferizaj-nje-i-vdekur-dhe-tre-te-lenduar/60%Daily2018-07-15 08:04
https://kosova-info.com/pinguinet-romantike-ecin-te-dashuruar/60%Daily2018-07-15 08:04
https://kosova-info.com/nese-doni-te-zgjoheni-te-fresket-kjo-eshte-koha-kur-duhet-te-flini/60%Daily2018-07-15 07:05
https://kosova-info.com/upss-veshja-e-tradhtoi-britney-spears-zbulon-pa-dashje-gjoksin/60%Daily2018-07-15 07:04
https://kosova-info.com/ne-kulmin-e-lumturise-mimoza-caste-te-bukura-me-seldin/60%Daily2018-07-15 07:04
https://kosova-info.com/dy-modelet-e-njohura-shqiptare-joshese-nga-miami/60%Daily2018-07-15 07:04
https://kosova-info.com/reagimi-i-elvana-gjates-pas-koncertit-ne-prishtine/60%Daily2018-07-15 07:04
https://kosova-info.com/pse-diaspora-frikesohet-te-investoje-ne-kosove/60%Daily2018-07-15 07:04
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-vrasjen-e-ciftit-shqiptar/60%Daily2018-07-15 07:04
https://kosova-info.com/ish-komandanti-i-fsk-se-mos-te-humbet-kohe-duke-pritur-ndryshimet-kushtetuese-per-ushtrine/60%Daily2018-07-15 07:04
https://kosova-info.com/tragjike-ne-shkoder-ekzekutohen-burre-e-grua-ne-sy-te-femijes/60%Daily2018-07-15 07:04
https://kosova-info.com/behgjet-pacolli-i-jep-20-mije-euro-per-sherimin-e-aurora-krasniqit/60%Daily2018-07-15 07:04
https://kosova-info.com/ronaldinho-i-bashkohet-eres-ne-provat-e-fundit-para-performances-ne-rusi-4/60%Daily2018-07-15 06:36
https://kosova-info.com/sot-mesojme-fituesin-e-kupes-se-botes-franca-apo-kroacia/60%Daily2018-07-15 06:36
https://kosova-info.com/ju-nuk-ia-keni-idene-se-sa-para-kushton-kupa-e-botes/60%Daily2018-07-15 06:36
https://kosova-info.com/megan-barton-hanson/60%Daily2018-07-15 06:04
https://kosova-info.com/reagimi-e-elvana-gjates-pas-koncertit-ne-prishtine/60%Daily2018-07-15 06:04
https://kosova-info.com/shtate-vjet-te-dialogut-politik-e-teknik-me-serbine/60%Daily2018-07-15 06:04
https://kosova-info.com/te-rinjte-kosovare-ne-vendin-e-trete-per-pasaporte-zvicerane/60%Daily2018-07-15 06:04
https://kosova-info.com/takimi-trump-putin-eshte-ende-ne-fuqi-konfirmon-shtepia-e-bardhe/60%Daily2018-07-15 06:04
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-diel-15-korrik-2018/60%Daily2018-07-15 06:04
https://kosova-info.com/ronaldinho-i-bashkohet-eres-ne-provat-e-fundit-para-performances-ne-rusi-3/60%Daily2018-07-15 03:36
https://kosova-info.com/ronaldinho-i-bashkohet-eres-ne-provat-e-fundit-para-performances-ne-rusi-2/60%Daily2018-07-15 00:36
https://kosova-info.com/premtimi-i-lojtareve-te-kroacise-nese-fitojne-titullin-e-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-15 00:36
https://kosova-info.com/ronaldo-merr-nje-pershendetje-interesante-nga-juventusi/60%Daily2018-07-15 00:36
https://kosova-info.com/ka-900-milione-pasuri-njerezit-grumbullojne-fonde-qe-te-arrije-miliardin/60%Daily2018-07-14 23:04
https://kosova-info.com/hapja-e-gojes-nje-mekanizem-mbrojtes-i-trupit/60%Daily2018-07-14 22:05
https://kosova-info.com/caji-i-ftohte-qe-zevendeson-palestren-dhe-ka-nje-perberes-magjik-brenda/60%Daily2018-07-14 22:05
https://kosova-info.com/dieta-e-ananasit-eshte-me-e-mira-per-veren-tonifikon-pastron-dhe-shijon/60%Daily2018-07-14 22:05
https://kosova-info.com/modelja-e-victorias-secret-mahnit-me-linjat-pak-dite-pas-lindjes/60%Daily2018-07-14 22:05
https://kosova-info.com/cfare-ndodhi-me-miley-cyrus-ky-veprim-i-la-te-gjithe-pa-fjale/60%Daily2018-07-14 22:05
https://kosova-info.com/i-beri-diss-apo-jo-kete-emer-e-zgjedh-rina-kur-vihet-perballe-taynes/60%Daily2018-07-14 22:05
https://kosova-info.com/jlo-ekspozon-kembet-seksi-ne-fustanin-e-kuq-gjate-darkes-me-te-dashurin/60%Daily2018-07-14 22:04
https://kosova-info.com/shqiperi-temperaturat-nuk-do-te-kalojne-35-grade/60%Daily2018-07-14 22:04
https://kosova-info.com/hoxha-i-prizrenit-e-quajti-ateist-keshtu-i-pergjigjet-ismet-kryeziu/60%Daily2018-07-14 22:04
https://kosova-info.com/albin-kurti-merr-pjese-ne-pervjetorin-e-pucit-ne-turqi-nuk-pranon-te-flase-video/60%Daily2018-07-14 22:04
https://kosova-info.com/kosova-ne-heshtje-eshte-e-pranuar-nga-serbia-duhet-vetem-formalizimi/60%Daily2018-07-14 22:04
https://kosova-info.com/turizmi-mundesi-per-zhvillimin-e-zones-se-thelle-te-karadakut/60%Daily2018-07-14 22:04
https://kosova-info.com/u-mbajt-festivali-i-peshkimit-dhe-gatimit/60%Daily2018-07-14 22:04
https://kosova-info.com/gjilani-stoliset-me-flamuj-te-frances-ne-shenim-te-dites-kombetare/60%Daily2018-07-14 22:04
https://kosova-info.com/historia-e-dhimbshme-e-modricit-qe-ka-perlotur-gjithe-boten/60%Daily2018-07-14 21:36
https://kosova-info.com/gazetari-ne-liverpool-ngacmon-shaqirin-per-shqiponjen-kjo-eshte-pergjigja-e-tij/60%Daily2018-07-14 21:36
https://kosova-info.com/roboti-me-gjashte-kembe-shkon-ne-diell-dhe-kthehet-ne-hije-kur-bima-ka-nevoje/60%Daily2018-07-14 21:05
https://kosova-info.com/pas-fejeses-justin-dhe-hailey-ndajne-me-ndjekesit-momente-intime-nga-vaska/60%Daily2018-07-14 21:05
https://kosova-info.com/ronaldinho-i-bashkohet-eres-ne-provat-e-fundit-para-performances-ne-rusi/60%Daily2018-07-14 21:05
https://kosova-info.com/veseli-uron-shtetin-francez/60%Daily2018-07-14 21:05
https://kosova-info.com/policet-franceze-behen-hore-ne-diten-e-bastijes-video/60%Daily2018-07-14 21:05
https://kosova-info.com/ja-me-ke-udhetoi-tahiri-me-jahtin-luksoz-nga-mali-i-zi-drejt-lecces/60%Daily2018-07-14 21:05
https://kosova-info.com/policia-sqaron-se-cilet-persona-nuk-mund-ta-kalojne-kufirin-per-shkak-te-gjobave/60%Daily2018-07-14 21:05
https://kosova-info.com/tmerr-ne-ryanair-pasagjereve-u-del-gjak-nga-veshet-nga-ulja-emergjente/60%Daily2018-07-14 21:04
https://kosova-info.com/pas-perfundimit-te-koncertit-bllokohen-disa-rruge-te-prishtines/60%Daily2018-07-14 21:04
https://kosova-info.com/izraeli-sulme-te-ashpra-ndaj-gazes/60%Daily2018-07-14 21:04
https://kosova-info.com/familja-hasani-nga-klina-jeton-ne-kushte-te-renda-video/60%Daily2018-07-14 21:04
https://kosova-info.com/vetevendosje-demanton-shpend-ahmetin-i-kishte-ndalur-fishekzjarret-per-vitin-e-ri-dokument/60%Daily2018-07-14 21:04
https://kosova-info.com/ky-artist-krijon-embelsira-te-kafsheve-jashtezakonisht-realiste-video/60%Daily2018-07-14 21:04
https://kosova-info.com/edon-zhegrova-shenon-serish-per-genkun/60%Daily2018-07-14 20:36
https://kosova-info.com/ajo-qe-askush-nga-ne-nuk-e-dinte-per-ivan-rakitic-nje-nate-para-ndeshjes-me-angline/60%Daily2018-07-14 20:36
https://kosova-info.com/kam-folur-me-hazardin-ai-me-tha-se-deshiron-te-transferohet-te-real-madrid/60%Daily2018-07-14 20:36
https://kosova-info.com/juventusi-e-shet-sandron-i-hap-rrugen-transferimit-te-marcelos/60%Daily2018-07-14 20:36
https://kosova-info.com/nje-portokall-ne-dite-mban-larg-verberine/60%Daily2018-07-14 20:04
https://kosova-info.com/shba-te-jane-me-te-izoluara-se-kurre/60%Daily2018-07-14 20:04
https://kosova-info.com/nis-ndezja-e-1-ton-fishekzjarreve-tek-biblioteka-kombetare/60%Daily2018-07-14 20:04
https://kosova-info.com/haradinaj-uron-popullin-francez-per-diten-e-bastijes/60%Daily2018-07-14 20:04
https://kosova-info.com/bie-fluksi-i-veturave-per-te-hyre-ne-kosove-pritjet-ne-merdare-25-minuta-foto/60%Daily2018-07-14 20:04
https://kosova-info.com/vazhdojne-te-levizin-barkat-ne-struge-perkunder-ndalese/60%Daily2018-07-14 20:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-deklarata-e-kane-pas-humbjes-nga-belgjika/60%Daily2018-07-14 19:36
https://kosova-info.com/martinez-provuam-te-fitojme-kupen-e-botes/60%Daily2018-07-14 19:36
https://kosova-info.com/efekti-cristiano-ronaldo-napoli-transferon-yllin-e-real-madridit/60%Daily2018-07-14 19:36
https://kosova-info.com/deshironi-femije-koha-e-duhur-per-ngjizjen-eshte-para-ores-7-30/60%Daily2018-07-14 19:06
https://kosova-info.com/nga-cilat-kancere-rrezikohemi-ne-baze-te-gjendjes-sone-ekonomike/60%Daily2018-07-14 19:06
https://kosova-info.com/eshte-gjate-ne-skenen-muzikore-gili-tregon-te-preferuarit-e-estrades/60%Daily2018-07-14 19:06
https://kosova-info.com/rita-si-le-vend-imagjinates-nxjerr-gjoksin-dhe-pozon-para-pasqyres/60%Daily2018-07-14 19:06
https://kosova-info.com/gjiko-flet-per-cmimin-e-unazes-me-te-cilen-i-propozoi-elites/60%Daily2018-07-14 19:05
https://kosova-info.com/volkswagen-i-perplas-makinen-e-policise-rrugore-plagosen-dy-efektive/60%Daily2018-07-14 19:05
https://kosova-info.com/puidgemont-vijon-betejen-dhe-pas-vendimit-te-gjermanise-per-ekstradimin/60%Daily2018-07-14 19:05
https://kosova-info.com/lets-do-it-kosova-kunder-fishekzjarreve-proteston-te-biblioteka/60%Daily2018-07-14 19:05
https://kosova-info.com/prishtine-shenohet-pervjetori-i-pucit-ne-turqi-video/60%Daily2018-07-14 19:05
https://kosova-info.com/gati-edhe-per-nje-dite-me-diell-ne-bregdet-ja-parashikimi-i-motit-per-neser/60%Daily2018-07-14 19:05
https://kosova-info.com/ja-si-rrihen-gazetaret-e-top-channel-asnje-ndjese-nga-kompania-qe-nderton-hec-et/60%Daily2018-07-14 19:05
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-revolucioni-francez-ishte-fillimi-i-ndryshimeve-rrenjesore-ne-tere-boten/60%Daily2018-07-14 19:05
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-ne-kosove-mbahet-festival-i-peshkimit-dhe-gatimit-te-peshkut/60%Daily2018-07-14 19:04
https://kosova-info.com/bonucci-dridh-milanin-po-kerkohet-nga-gjiganti-i-premierliges/60%Daily2018-07-14 18:36
https://kosova-info.com/dorezohet-southgate-nuk-jemi-top-skuader/60%Daily2018-07-14 18:36
https://kosova-info.com/i-cuditshem-veprimi-i-portierit-ne-miqesoren-everton-220-irdning/60%Daily2018-07-14 18:36
https://kosova-info.com/hazard-i-gatshem-te-largohet-nga-chelsea-thote-se-te-gjithe-e-dine-destinacionin-e-tij-te-preferuar/60%Daily2018-07-14 18:36
https://kosova-info.com/dobesohuni-duke-ngrene-ja-perse-duhet-ta-provoni-sa-me-pare-dieten-168/60%Daily2018-07-14 18:05
https://kosova-info.com/majk-kur-isha-17-vjec-deshiroja-gjithcka-qe-ishte-ne-dyqan/60%Daily2018-07-14 18:05
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-per-koncertin-e-elvanes-interesim-i-madh-i-fansave/60%Daily2018-07-14 18:04
https://kosova-info.com/arilena-arrin-ne-rusi-gati-per-performance/60%Daily2018-07-14 18:04
https://kosova-info.com/pushimet-ne-shqiperi-kthehen-ne-tmerr-per-familjaret-e-deshmoreve/60%Daily2018-07-14 18:04
https://kosova-info.com/vazhdon-binjakezimi-i-dy-komunave-decanit-e-ulqinit/60%Daily2018-07-14 18:04
https://kosova-info.com/a-gaboi-haradinaj-qe-priti-ne-qeveri-radoiciqin-flasin-analistet/60%Daily2018-07-14 18:04
https://kosova-info.com/reagon-gashi-pasi-iu-keqperdoren-fotot-per-mashtrimin-e-amerikanes/60%Daily2018-07-14 18:04
https://kosova-info.com/reshjet-e-shiut-dhe-te-breshrit-demtuan-kulturat-bujqesore/60%Daily2018-07-14 18:04
https://kosova-info.com/numri-i-femijeve-te-braktisur-ne-renie/60%Daily2018-07-14 18:04
https://kosova-info.com/daliq-ndez-finalen-kroaci-france-me-kete-deklarate/60%Daily2018-07-14 17:36
https://kosova-info.com/modric-pyetet-per-topin-e-arte-kjo-eshte-pergjigja-e-tij/60%Daily2018-07-14 17:36
https://kosova-info.com/anderson-transferohet-ne-premierlige-per-45-milione-euro/60%Daily2018-07-14 17:36
https://kosova-info.com/deschamps-para-finales-me-kroacine-tregon-se-si-fitohet-kupa-e-botes/60%Daily2018-07-14 17:36
https://kosova-info.com/zbulohen-detajet-teknike-rreth-huawei-mate-20-pro/60%Daily2018-07-14 17:05
https://kosova-info.com/xiaomi-mi-a2-do-te-paraqitet-me-24-korrik/60%Daily2018-07-14 17:05
https://kosova-info.com/studimi-iphone-6-eshte-telefoni-me-i-besueshem-deri-me-tani/60%Daily2018-07-14 17:05
https://kosova-info.com/si-mundet-nje-nene-te-vallezoje-ashtu-reagon-robert-berisha/60%Daily2018-07-14 17:05
https://kosova-info.com/pak-dite-para-lindjes-adelina-tahiri-nuk-ndahet-nga-plazhi/60%Daily2018-07-14 17:05
https://kosova-info.com/anita-tregon-ku-eshte-njohur-me-ramushin/60%Daily2018-07-14 17:04
https://kosova-info.com/shfajesohet-kryetari-ahmeti-per-hedhjen-e-fishekzjarreve-te-biblioteka-komuna-nuk-leshon-leje-per-fishekzjarre/60%Daily2018-07-14 17:04
https://kosova-info.com/ministri-lekaj-per-autostraden-prishtine-mitrovice-do-te-perfundoje-brenda-dy-viteve/60%Daily2018-07-14 17:04
https://kosova-info.com/murati-kerkon-reciprocitet-ndaj-serbise-per-shqiptaret-e-lugines/60%Daily2018-07-14 17:04
https://kosova-info.com/reagime-te-shumta-kunder-ndezjes-se-1-ton-fishekzjarreve-ne-prishtine-flet-edhe-ministria-e-ambientit/60%Daily2018-07-14 17:04
https://kosova-info.com/belgjika-e-mund-per-te-dyten-here-angline-fiton-te-bronzten-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-07-14 16:36
https://kosova-info.com/belgjike-20-angli-hazard-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-07-14 16:36
https://kosova-info.com/belgjike-20-angli-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-07-14 16:36
https://kosova-info.com/adnan-januzaj-behet-shqiptari-i-dyte-qe-fiton-medalje-te-bronzte-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-07-14 16:36
https://kosova-info.com/kater-fantazite-seksuale-me-te-zakonshme-qe-kane-njerezit-por-qe-rralle-i-pranojne-hapur/60%Daily2018-07-14 16:04
https://kosova-info.com/e-pyesin-publikisht-a-e-urren-noizyn-habit-me-pergjigje-stresi/60%Daily2018-07-14 16:04
https://kosova-info.com/majk-po-sjell-duet-me-reperin-e-njohur-mesoni-per-ke-behet-fjale/60%Daily2018-07-14 16:04
https://kosova-info.com/reagime-te-shumta-kunder-ndezjes-se-1-ton-fishekzjarreve-ne-prishtine-reagon-edhe-ministria-e-ambientit/60%Daily2018-07-14 16:04
https://kosova-info.com/ismaili-digjitalizimi-i-shendetesise-rruge-e-veshtire-por-shume-i-nevojshem/60%Daily2018-07-14 16:04
https://kosova-info.com/belgjika-e-fiton-pjesen-e-pare-te-sfides-per-vendin-e-trete-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-07-14 15:36
https://kosova-info.com/gjokoviq-ne-finale-te-wimbledonit-pas-fitores-ndaj-nadalit-ne-ndeshjen-qe-zgjati-dy-dite/60%Daily2018-07-14 15:36
https://kosova-info.com/transferimi-i-ri-i-realit-mberrin-ne-madrid/60%Daily2018-07-14 15:36
https://kosova-info.com/gary-neville-e-kritikon-ashper-xherdan-shaqirin/60%Daily2018-07-14 15:36
https://kosova-info.com/ismail-kadare-ne-gjendje-te-rende-shendetesore-dergohet-me-urgjence-ne-spital/60%Daily2018-07-14 15:05
https://kosova-info.com/tuna-feston-ditelindjen-kaq-vjec-u-be-ajo/60%Daily2018-07-14 15:05
https://kosova-info.com/e-refuzoi-ne-x-factor-rina-ka-dy-fjale-per-albanin/60%Daily2018-07-14 15:05
https://kosova-info.com/nora-krenare-me-eren-ja-cfare-ka-bere/60%Daily2018-07-14 15:05
https://kosova-info.com/nje-vit-nga-publikimi-i-ciao-enca-tregon-pse-eshte-kenga-e-saj-favorite/60%Daily2018-07-14 15:04
https://kosova-info.com/gjilani-ka-vendosur-flamujt-e-frances-ne-shenim-te-dites-kombetare-te-tyre-e-jo-ne-perkrahje-perballe-kroacise/60%Daily2018-07-14 15:04
https://kosova-info.com/deda-jemi-te-zhgenjyer-me-mogherinin-dialogu-ka-sukses-nese-perfshihet-shba-ja/60%Daily2018-07-14 15:04
https://kosova-info.com/kurti-flet-per-pergatitjet-qe-duhet-te-behen-para-dialogut-me-serbine/60%Daily2018-07-14 15:04
https://kosova-info.com/mpb-ia-lejon-procredit-bank-1-ton-fishekzjarre/60%Daily2018-07-14 15:04
https://kosova-info.com/belgjike-angli-shenohet-goli-i-pare/60%Daily2018-07-14 14:36
https://kosova-info.com/pas-jorginhos-sarri-transferon-te-chelsea-nje-tjeter-yll-te-futbollit/60%Daily2018-07-14 14:36
https://kosova-info.com/aubameyang-shenon-super-gol-ne-miqesoren-e-arsenalit/60%Daily2018-07-14 14:36
https://kosova-info.com/njihuni-me-dhjete-arsyet-perse-duhet-te-hani-cokollate-te-zeze/60%Daily2018-07-14 14:06
https://kosova-info.com/pickimi-i-nje-insekti-gati-la-te-paralizuar-vajzen-5-vjecare/60%Daily2018-07-14 14:06
https://kosova-info.com/gjithcka-gati-per-performancen-e-elvana-gjates-ne-prishtine/60%Daily2018-07-14 14:06
https://kosova-info.com/morena-taraku-provokon-keq-ne-imazhin-e-fundit-ua-kthen-te-pasmet-fansave/60%Daily2018-07-14 14:05
https://kosova-info.com/kush-ke-po-e-kopjon-stili-i-yjeve-boterore-behet-trend-edhe-tek-artistet-shqiptare/60%Daily2018-07-14 14:05
https://kosova-info.com/elvana-gjata-arrin-ne-prishtine-perfundon-provat-e-koncertit-qe-mbahet-sonte/60%Daily2018-07-14 14:04
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-kacanik-hani-i-elezit/60%Daily2018-07-14 14:04
https://kosova-info.com/nagavci-qeveria-se-ka-as-minimumin-e-numrave-te-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2018-07-14 14:04
https://kosova-info.com/ministri-gashi-takoi-homologun-maqedon/60%Daily2018-07-14 14:04
https://kosova-info.com/vritet-nje-person-ne-lipjan-policia-jep-detaje/60%Daily2018-07-14 14:04
https://kosova-info.com/kosovaret-vershojne-drejt-detit/60%Daily2018-07-14 14:04
https://kosova-info.com/vetem-gjate-24-oreve-52-aksidente-ne-kosove/60%Daily2018-07-14 14:04
https://kosova-info.com/cfare-eshte-helmimi-nga-dielli-dhe-si-te-ruheni/60%Daily2018-07-14 14:04
https://kosova-info.com/courtois-sot-e-mbyll-boterorin-e-pret-real-madrid/60%Daily2018-07-14 13:36
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-belgjika-anglia/60%Daily2018-07-14 13:36
https://kosova-info.com/belgjika-anglia-kjo-do-te-ndodhe-per-here-te-pare-nga-viti-2002/60%Daily2018-07-14 13:36
https://kosova-info.com/abramovich-90-milione-per-shkarkimin-e-trajnereve/60%Daily2018-07-14 13:36
https://kosova-info.com/ndalohet-per-vozitje-pa-drita-dhe-me-goma-te-shfryra-ajo-qe-pane-brenda-makines-i-hutoi-policet/60%Daily2018-07-14 13:05
https://kosova-info.com/pjeshka-vlerat-vetite-dhe-perdorimet-e-shumta/60%Daily2018-07-14 13:04
https://kosova-info.com/besa-kokedhima-shperthen-ndaj-mediave-shqiptare-nuk-e-perkrahin-era-istrefin-ne-rusi/60%Daily2018-07-14 13:04
https://kosova-info.com/familja-kosovare-e-akuzoi-per-vdekjen-e-vajzes-ky-eshte-reagimi-i-spitalit-turk/60%Daily2018-07-14 13:04
https://kosova-info.com/sfidat-e-trajtimit-te-femijeve-me-autizem/60%Daily2018-07-14 13:04
https://kosova-info.com/zonat-ekonomike-ne-kosove-per-deshire-te-kryetareve-te-komunave/60%Daily2018-07-14 13:04
https://kosova-info.com/shqiperise-i-eshte-vene-kusht-i-ri-per-hapjen-e-negociatave/60%Daily2018-07-14 13:04
https://kosova-info.com/zyrtare-jorginho-i-bashkohet-sarrit-ne-chelsea/60%Daily2018-07-14 12:36
https://kosova-info.com/raiola-e-ofron-pogban-te-barcelona/60%Daily2018-07-14 12:36
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-blind-shitet-nga-man-utd/60%Daily2018-07-14 12:36
https://kosova-info.com/programi-i-dites-se-prezantimit-te-ronaldos-nga-juventus/60%Daily2018-07-14 12:36
https://kosova-info.com/gunsel-1-kjo-eshte-mrekullia-qe-kane-prodhuar-turqit-e-qipros-veriore/60%Daily2018-07-14 12:04
https://kosova-info.com/baboo-darabuka-dhe-dj-benity-sjellin-dashnia-si-mafia/60%Daily2018-07-14 12:04
https://kosova-info.com/saimir-tahiri-kapet-mat-ne-jahtin-luksoz-hetuesit-kerkojne-pronarin-dhe-shoqeruesit/60%Daily2018-07-14 12:04
https://kosova-info.com/serbia-i-frikesohet-vendimit-te-ri-te-be-se-favorizues-per-kosoven/60%Daily2018-07-14 12:04
https://kosova-info.com/plagosje-ne-podujeve/60%Daily2018-07-14 12:04
https://kosova-info.com/shqiptaret-e-lugines-se-presheves-kerkojne-te-perfshihen-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2018-07-14 12:04
https://kosova-info.com/pacolli-nuk-po-heq-dore-nga-hotel-grand-i/60%Daily2018-07-14 12:04
https://kosova-info.com/sarri-merr-me-vete-perforcimin-e-pare-te-chelsea/60%Daily2018-07-14 11:36
https://kosova-info.com/ramon-ky-eshte-numri-i-golave-qe-ronaldo-do-ti-shenoje-ne-serie-a/60%Daily2018-07-14 11:36
https://kosova-info.com/mercedezi-me-i-shitur-ne-histori-34-vjet-ne-garazh-vetem-me-82-km/60%Daily2018-07-14 11:05
https://kosova-info.com/shenjat-se-ju-dhe-partneri-ne-te-vertete-jeni-miq-te-mire/60%Daily2018-07-14 11:05
https://kosova-info.com/ja-cfare-i-shkakton-pikat-e-zeza-ne-fytyre-dhe-pjeset-e-tjera-te-trupit/60%Daily2018-07-14 11:05
https://kosova-info.com/pas-zemra-thyhet-dicka-e-madhe-po-vjen-nga-genta-ismajli/60%Daily2018-07-14 11:05
https://kosova-info.com/milioneri-shqiptar-i-jep-fund-beqarise-martesa-e-cuditshme-e-tij/60%Daily2018-07-14 11:05
https://kosova-info.com/majk-nis-pushimet-ja-nga-kush-shoqerohet/60%Daily2018-07-14 11:05
https://kosova-info.com/arrestohen-tre-persona-ne-prishtine/60%Daily2018-07-14 11:04
https://kosova-info.com/prizren-zgjatet-orari-i-punes-ne-qendrat-e-mjekesise-familjare/60%Daily2018-07-14 11:04
https://kosova-info.com/termet-i-forte-ne-itali-paralajmerime-edhe-per-shqiperine/60%Daily2018-07-14 11:04
https://kosova-info.com/shoqeria-civile-e-sheh-si-urgjente-nje-rregullore-te-re-per-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2018-07-14 11:04
https://kosova-info.com/mbreme-perseri-pati-termet-ne-shqiperi/60%Daily2018-07-14 11:04
https://kosova-info.com/humbi-jeten-ne-pusete-familjaret-po-tentohet-te-fshihet-ngjarja/60%Daily2018-07-14 11:04
https://kosova-info.com/gjurmet-e-perandorise-romake-ne-parkun-ulpiana/60%Daily2018-07-14 11:04
https://kosova-info.com/premtimi-i-sarrit-per-tifozet-e-chelseat/60%Daily2018-07-14 10:36
https://kosova-info.com/letra-e-lamtumires-se-shaqirit-nga-stoke-city-dhe-mesazhi-per-liverpoolin/60%Daily2018-07-14 10:36
https://kosova-info.com/bilanci-i-modricit-ne-ndeshje-finale-do-ta-frikesoje-francen/60%Daily2018-07-14 10:36
https://kosova-info.com/me-foto-te-vellait-te-arben-gashit-ia-merr-amerikanes-270-mije-dollare/60%Daily2018-07-14 10:05
https://kosova-info.com/si-mund-ta-beni-ngjyren-metalike-pjese-te-garderobes/60%Daily2018-07-14 10:05
https://kosova-info.com/gresa-behluli-zbulon-befasine-e-radhes-per-fansat/60%Daily2018-07-14 10:05
https://kosova-info.com/almeda-abazi-rikthehet-ne-shqiperi-po-sjell-dicka-te-re/60%Daily2018-07-14 10:04
https://kosova-info.com/mozzik-apo-getinjo-rina-balaj-habit-me-pergjigjen/60%Daily2018-07-14 10:04
https://kosova-info.com/lajiq-ne-serbi-nuk-po-kane-guxim-te-dalin-me-propozime-lidhur-me-kosoven/60%Daily2018-07-14 10:04
https://kosova-info.com/berisha-rama-copetoi-trojet-shqiptare-pas-takimit-me-cipras-ne-londer/60%Daily2018-07-14 10:04
https://kosova-info.com/kurti-takohet-me-ambasadorin-e-italise-piero-cristoforo-sardi/60%Daily2018-07-14 10:04
https://kosova-info.com/cfare-pritet-nga-takimi-trump-putin-ne-helsinki/60%Daily2018-07-14 10:04
https://kosova-info.com/besimi-pas-marrjes-se-fteses-per-ne-nato-maqedonia-para-sfidave-te-reja/60%Daily2018-07-14 10:04
https://kosova-info.com/e-pashpjegueshme-komuna-e-prishtines-sdeshiron-qe-fermeret-e-saj-te-furnizohen-me-nafte-me-te-lire/60%Daily2018-07-14 10:04
https://kosova-info.com/per-ata-qe-duan-shtepi-modeste/60%Daily2018-07-14 10:04
https://kosova-info.com/tradita-e-juventusit-qe-nuk-shkelet-as-per-ronaldon/60%Daily2018-07-14 09:36
https://kosova-info.com/emery-ka-nje-plan-special-per-ozilin/60%Daily2018-07-14 09:36
https://kosova-info.com/drogba-analizon-transferimin-e-ronaldos-ne-juventus/60%Daily2018-07-14 09:36
https://kosova-info.com/efekti-ronaldo-ja-cfare-ka-ndodhur-per-4-dite-ne-juventus/60%Daily2018-07-14 09:36
https://kosova-info.com/robben-ronaldo-nuk-ka-nevoje-ta-beje-kete-ne-juventus/60%Daily2018-07-14 09:36
https://kosova-info.com/ka-nderruar-jete-producenti-shqiptar-i-hollivudit/60%Daily2018-07-14 09:05
https://kosova-info.com/voxpop-qytetaret-zgjedhin-kengen-e-preferuar-te-momentit-befasojne-me-pergjigjet/60%Daily2018-07-14 09:05
https://kosova-info.com/stresi-shane-publikisht-mc-kreshen/60%Daily2018-07-14 09:05
https://kosova-info.com/ndjekesit-e-kritikuan-vallezimin-seksi-te-nores-robert-berisha-ka-dy-fjale/60%Daily2018-07-14 09:05
https://kosova-info.com/pakistan-133-te-vdekur-ne-dy-sulme-mbi-mitingjet-zgjedhore/60%Daily2018-07-14 09:05
https://kosova-info.com/kolona-te-gjata-ne-merdar-pritjet-deri-ne-kater-ore-foto/60%Daily2018-07-14 09:05
https://kosova-info.com/i-kerkoi-leke-qytetarit-per-te-mos-i-vene-gjobe-arrestohet-polici-rrugor/60%Daily2018-07-14 09:05
https://kosova-info.com/brukseli-ndryshon-politiken-e-vendimmarrjes-kosoves-i-hapet-rruga-drejt-be-se/60%Daily2018-07-14 09:05
https://kosova-info.com/bahtiri-i-gezohet-marreveshjes-per-minatoret-thote-se-ata-duhet-respektuar/60%Daily2018-07-14 09:05
https://kosova-info.com/shba-padi-ndaj-spiun%d1%91ve-rus%d1%91-p%d1%91r-sulmet-kibernetike-gjat%d1%91-fushat%d1%91s-elektorale-2016/60%Daily2018-07-14 09:05
https://kosova-info.com/telashet-e-komunes-se-prishtines-me-tenderin-per-qendren-e-autizmit-dhe-sindromit-down/60%Daily2018-07-14 09:04
https://kosova-info.com/tri-pishina-natyrale-me-te-bukura-ne-bote/60%Daily2018-07-14 09:04
https://kosova-info.com/babai-i-jamesit-zbulon-nese-mesfushori-do-te-kthehet-ne-real-madrid/60%Daily2018-07-14 08:36
https://kosova-info.com/milan-organizon-takim-urgjent-cfare-po-ndodh-me-bonuccin/60%Daily2018-07-14 08:36
https://kosova-info.com/adios-barcelona-gomes-ne-serie-a-2/60%Daily2018-07-14 08:36
https://kosova-info.com/lamtumire-barcelona-yerry-mina-ne-premierlige/60%Daily2018-07-14 08:36
https://kosova-info.com/mourinho-zgjedh-perforcimin-e-ri-ne-man-utd/60%Daily2018-07-14 08:36
https://kosova-info.com/zyrtare-sarri-prezantohet-nga-chelsea/60%Daily2018-07-14 08:35
https://kosova-info.com/adios-barcelona-gomes-ne-serie-a/60%Daily2018-07-14 08:05
https://kosova-info.com/ra-ne-kanalin-e-mekanikut-derisa-po-kerkonte-patate-kali-i-ngecur-u-shpetua-nga-zjarrfikesit-foto/60%Daily2018-07-14 08:04
https://kosova-info.com/rendesia-e-vitamines-b12-per-organizmin-tuaj/60%Daily2018-07-14 08:04
https://kosova-info.com/kengetarja-turke-denohet-me-burg-pasi-fyu-erdoganin/60%Daily2018-07-14 08:04
https://kosova-info.com/nuk-e-keni-menduar-fare-teuta-selimi-vjen-ne-duet-me-kete-reper-shqiptar/60%Daily2018-07-14 08:04
https://kosova-info.com/ketu-eshte-nxehte-por-vesa-luma-publikon-imazhe-duke-shijuar-boren/60%Daily2018-07-14 08:04
https://kosova-info.com/konfirmohet-takimi-trump-putin/60%Daily2018-07-14 08:04
https://kosova-info.com/gerxhaliu-tregon-nese-do-te-angazhohet-ne-ndonje-parti-politike/60%Daily2018-07-14 08:04
https://kosova-info.com/ky-eshte-moti-per-fundjave-ne-kosove/60%Daily2018-07-14 08:04
https://kosova-info.com/anetari-i-ldk-se-kerkon-ekip-te-unitetit-per-fazen-perfundimtare-te-dialogut/60%Daily2018-07-14 08:04
https://kosova-info.com/lopetegui-shet-edhe-nje-yll-te-madh-ne-real-madrid-gjen-sulmuesin-e-ri/60%Daily2018-07-14 07:36
https://kosova-info.com/plani-i-real-madridit-per-transferimin-e-neymarit/60%Daily2018-07-14 07:36
https://kosova-info.com/pogba-juventus-vjen-vendimi-nga-mourinho/60%Daily2018-07-14 07:36
https://kosova-info.com/sarri-zgjedh-perforcimin-e-madh-te-chelsea/60%Daily2018-07-14 07:36
https://kosova-info.com/mengjes-i-lehte-veror/60%Daily2018-07-14 07:05
https://kosova-info.com/15-minuta-ushtrime-ne-dite-perfekte-per-shendetin-tuaj/60%Daily2018-07-14 07:04
https://kosova-info.com/nuk-ishte-aktive-qe-nje-kohe-ne-muzike-gili-tregon-arsyen/60%Daily2018-07-14 07:04
https://kosova-info.com/stresi-tregon-se-me-ke-nuk-do-bente-bashkepunim-kurre/60%Daily2018-07-14 07:04
https://kosova-info.com/keto-jane-fjalet-e-lumi-b-per-ditelindjen-e-babait/60%Daily2018-07-14 07:04
https://kosova-info.com/pozon-para-pasqyres-rita-ora-tregon-linjat-e-verteta/60%Daily2018-07-14 07:04
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-vushtrri-4-te-lenduar/60%Daily2018-07-14 07:04
https://kosova-info.com/jashari-na-takojne-pasurite-e-ish-jugosllavise/60%Daily2018-07-14 07:04
https://kosova-info.com/moti-ne-shqiperi-kete-fundjave-i-pershtatshem-per-plazh/60%Daily2018-07-14 07:04
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-prishtine-mitrovice-foto/60%Daily2018-07-14 07:04
https://kosova-info.com/tifozet-e-interit-kane-nje-mesazh-per-ronaldon/60%Daily2018-07-14 06:36
https://kosova-info.com/godin-afer-transferimit-ne-serie-a/60%Daily2018-07-14 06:35
https://kosova-info.com/formacionet-e-mundshme-te-ndeshjes-belgjika-anglia/60%Daily2018-07-14 06:35
https://kosova-info.com/kim-kardashian/60%Daily2018-07-14 06:04
https://kosova-info.com/66-deputetet-dembele-te-kuvendit/60%Daily2018-07-14 06:04
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-shtune-14-korrik-2018/60%Daily2018-07-14 06:04
https://kosova-info.com/arbnor-fejzullahi-transferohet-ne-superligen-e-zvicres/60%Daily2018-07-13 22:35
https://kosova-info.com/ja-cfare-duhet-te-beni-qe-partneri-mos-tiu-heqe-nga-mendja/60%Daily2018-07-13 22:09
https://kosova-info.com/shfaqet-me-unaze-diamanti-a-u-fejua-pamela-anderson/60%Daily2018-07-13 22:08
https://kosova-info.com/beyonce-po-pret-femijen-e-katert-nxit-thashethemet-me-kete-paraqitje/60%Daily2018-07-13 22:08
https://kosova-info.com/ariana-grande-pozon-topless-per-coverin-e-singlit-te-saj-te-ri/60%Daily2018-07-13 22:08
https://kosova-info.com/mel-gibson-nxori-ne-shitje-apartamentin-15-milione-funtash/60%Daily2018-07-13 22:07
https://kosova-info.com/rita-ora-nis-mengjesin-me-te-brendshme-ne-las-vegas-fotografohet-nga-prapa/60%Daily2018-07-13 22:06
https://kosova-info.com/hetimet-per-vetevrasjet-e-dy-nxenesve-ne-prizren-ne-fazen-perfundimtare/60%Daily2018-07-13 22:06
https://kosova-info.com/ende-pa-date-per-gjykimin-per-te-shtenat-ne-oden-e-fatmir-limajt/60%Daily2018-07-13 22:06
https://kosova-info.com/shfaqet-isa-mustafa/60%Daily2018-07-13 22:06
https://kosova-info.com/mos-kaloni-kah-merdarja-video/60%Daily2018-07-13 22:06
https://kosova-info.com/12-termete-per-pak-ore-cfare-po-ndodh-ne-gjirin-e-lalzit-foto/60%Daily2018-07-13 22:05
https://kosova-info.com/trump-takon-mbretereshen-elizabete-ne-keshtjellen-uindsor-foto/60%Daily2018-07-13 22:04
https://kosova-info.com/mbajeni-telefonin-larg-kur-ushqeheni/60%Daily2018-07-13 22:04
https://kosova-info.com/piloti-i-helikopterit-filmon-liqenin-me-llave-aktive-video/60%Daily2018-07-13 22:04
https://kosova-info.com/keto-gjera-vajzat-i-bejne-me-mire-se-djemte/60%Daily2018-07-13 22:04
https://kosova-info.com/transferimi-i-shaqirit-te-liverpooli-nepermjet-fotografive/60%Daily2018-07-13 21:36
https://kosova-info.com/klopp-ja-pse-e-transferova-shaqirin/60%Daily2018-07-13 21:35
https://kosova-info.com/bomba-mbremjes-di-maria-ne-serie-a/60%Daily2018-07-13 21:35
https://kosova-info.com/historia-e-perbashket-e-shaqirit-dhe-salahut/60%Daily2018-07-13 21:35
https://kosova-info.com/bie-instagrami-te-fiksuarit-pas-rrjeteve-sociale-ne-panik/60%Daily2018-07-13 21:05
https://kosova-info.com/sa-ndikon-darka-e-vone-ne-shtim-te-peshes/60%Daily2018-07-13 21:05
https://kosova-info.com/linja-e-buzekuqeve-e-beri-kylie-jenner-miliarderen-me-te-re/60%Daily2018-07-13 21:05
https://kosova-info.com/dua-lipa-ben-nje-ndryshim-drastik-ne-pamje/60%Daily2018-07-13 21:04
https://kosova-info.com/is-pergjegjes-per-nje-nga-dy-sulmet-qe-kane-vrare-te-pakten-90-persona-ne-pakistan/60%Daily2018-07-13 21:04
https://kosova-info.com/tusk-shqiperia-e-ka-vendin-ne-be-do-te-behet-anetare/60%Daily2018-07-13 21:04
https://kosova-info.com/ferati-i-ldk-se-kosoves-i-duhet-ekip-i-unitetit-per-fazen-finale-te-dialogut/60%Daily2018-07-13 21:04
https://kosova-info.com/vlore-aksidentohet-rende-nje-femije-3-vjecar/60%Daily2018-07-13 21:04
https://kosova-info.com/si-ndodhi-vdekja-e-vogelushes-delfina-shales-tregojne-prinderit-e-saj-video/60%Daily2018-07-13 21:04
https://kosova-info.com/fjalet-e-femiut-afrikan-qe-goditen-boten/60%Daily2018-07-13 21:04
https://kosova-info.com/man-united-transferon-dy-lojtaret-qe-po-shkelqejne-me-kroacine/60%Daily2018-07-13 20:36
https://kosova-info.com/kroacia-fton-heronjte-e-1998-es-per-finalen-e-madhe-ne-moske-shkon-edhe-nje-shqiptar/60%Daily2018-07-13 20:35
https://kosova-info.com/zyrtare-xherdan-shaqiri-lojtar-i-liverpoolit/60%Daily2018-07-13 20:35
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-flet-per-here-te-pare-si-lojtar-i-liverpoolit/60%Daily2018-07-13 20:35
https://kosova-info.com/voxpop-qytetaret-perzgjedhin-kengen-me-te-pelqyer-te-momentit/60%Daily2018-07-13 20:05
https://kosova-info.com/era-istrefi-ne-mes-te-stadiumit-rus-shume-e-lumtur-qe-ndodhem-ketu/60%Daily2018-07-13 20:04
https://kosova-info.com/majk-jeten-e-tij-private-e-pershkruan-me-dy-fjale/60%Daily2018-07-13 20:04
https://kosova-info.com/biblioteka-kombetare-ne-prestigjiozen-the-guardian-foto/60%Daily2018-07-13 20:04
https://kosova-info.com/pacolli-per-bbc-asnje-njohje-seshte-terhequr-ja-e-verteta-e-raporteve-me-daciqin/60%Daily2018-07-13 20:04
https://kosova-info.com/zhvillohet-presidentja-jahjaga-e-provon-edhe-alpinizmin/60%Daily2018-07-13 20:04
https://kosova-info.com/ky-njeri-pi-300-cajra-ne-dite/60%Daily2018-07-13 20:04
https://kosova-info.com/barcelona-prezanton-transferimin-e/60%Daily2018-07-13 19:35
https://kosova-info.com/real-madrid-me-komunikate-zyrtare-per-neymarin-2/60%Daily2018-07-13 19:35
https://kosova-info.com/kolinda-ia-ve-nje-nofke-te-re-ekipit-kombetar-te-kroacise/60%Daily2018-07-13 19:35
https://kosova-info.com/zyrtare-flamur-neziri-nderron-skuader/60%Daily2018-07-13 19:35
https://kosova-info.com/lengu-i-thanave-lufton-diabetin-dhe-plakjen/60%Daily2018-07-13 19:05
https://kosova-info.com/kujdes-heqja-e-qimeve-nga-hunda-mund-te-na-le-te-vdekur-ne-vend/60%Daily2018-07-13 19:05
https://kosova-info.com/pemet-dhe-perimet-ndihmojne-ne-luftimin-e-astmes/60%Daily2018-07-13 19:05
https://kosova-info.com/ledri-vula-duet-me-taynan-kjo-foto-flet-shume/60%Daily2018-07-13 19:04
https://kosova-info.com/gjiko-flet-per-here-te-pare-rreth-propozimit-per-martese-qe-i-beri-elites/60%Daily2018-07-13 19:04
https://kosova-info.com/e-pyesin-kur-do-te-heq-dore-lendet-narkotike-habit-stresi/60%Daily2018-07-13 19:04
https://kosova-info.com/vendimi-pas-17-vjetesh-legija-dhe-te-tjeret-lirohen-nga-akuzat-per-kryengritje-ne-serbi/60%Daily2018-07-13 19:04
https://kosova-info.com/pacolli-kosova-dhe-greqia-po-thellojne-bashkepunimin-forumi-ekonomik-ne-mes-dy-vendeve-ne-vjeshte/60%Daily2018-07-13 19:04
https://kosova-info.com/te-merkuren-pritet-te-jepet-rekomandimi-qe-kosovareve-tju-hiqen-vizat/60%Daily2018-07-13 19:04
https://kosova-info.com/limaj-ska-ekip-negociator-ne-bruksel-takohemi-me-mogherinin-dhe-kthehemi-me-lajme-te-mira/60%Daily2018-07-13 19:04
https://kosova-info.com/tahiri-per-udheheqjen-e-dialogut-thaci-njeriu-me-i-pergatitur-kurti-smund-te-jete/60%Daily2018-07-13 19:04
https://kosova-info.com/pune-ne-komunitet-per-rroshin-pd-rama-nuk-e-ka-seriozisht-dekriminalizimin/60%Daily2018-07-13 19:04
https://kosova-info.com/ronaldo-te-juventusi-vjen-reagimi-i-spallettit/60%Daily2018-07-13 18:35
https://kosova-info.com/femijeria-e-dhimbshme-e-kantes-kur-franca-fitonte-boterorin-ai-mblidhte-plehra-2/60%Daily2018-07-13 18:35
https://kosova-info.com/kerkesa-e-pazakonte-e-nje-tifozi-francez-per-didier-deschamps-per-finalen-e-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-13 18:35
https://kosova-info.com/vale-largimesh-nga-reali-pas-ronaldos-largohet-edhe-nje-yll-tjeter/60%Daily2018-07-13 18:35
https://kosova-info.com/femijeria-e-dhimbshme-e-kantes-kur-franca-fitonte-boterorin-ai-mblidhte-plehra/60%Daily2018-07-13 18:05
https://kosova-info.com/pese-frizura-femrash-per-vere/60%Daily2018-07-13 18:05
https://kosova-info.com/pasioni-i-fshehte-i-robert-berishes-te-pathenat-rreth-prishjes-se-raporteve-mes-kunatave/60%Daily2018-07-13 18:04
https://kosova-info.com/mirage-gili-robert-berisha-gjiko-majk-cozman-voxpop-ke-zgjedh-rina-balaj/60%Daily2018-07-13 18:04
https://kosova-info.com/stresi-flet-per-raportin-me-albert-krasniqin-dhe-getin-njeriu-gabon/60%Daily2018-07-13 18:04
https://kosova-info.com/ngrihen-akuza-ndaj-12-agjenteve-te-sherbimeve-ushtarake-ruse-te-zbulimit/60%Daily2018-07-13 18:04
https://kosova-info.com/kadri-veseli-ulesja-ne-okb-na-bashkon-pozite-dhe-opozite/60%Daily2018-07-13 18:04
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-i-kane-bere-shoket-e-skuadres-arber-zenelit/60%Daily2018-07-13 17:35
https://kosova-info.com/ngolo-kante-transferimi-i-madh-i-skuadres-nga-la-liga/60%Daily2018-07-13 17:35
https://kosova-info.com/juventusi-jep-nje-lajm-te-rendesishem-per-cristiano-ronaldon/60%Daily2018-07-13 17:35
https://kosova-info.com/percaktohet-gjyqtari-qe-do-te-ndaje-drejtesine-ne-finalen-e-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-13 17:35
https://kosova-info.com/sony-xz2-premium-ka-nje-ekran-4k-dhe-kushton-900-euro/60%Daily2018-07-13 17:05
https://kosova-info.com/si-te-kujdeseni-per-lekuren-gjate-veres/60%Daily2018-07-13 17:05
https://kosova-info.com/me-nje-imazh-te-nxehte-ne-bikini-luana-zbulon-tatuazhin-ne-pjesen-intime/60%Daily2018-07-13 17:05
https://kosova-info.com/era-will-smith-dhe-nicky-jam-zbulojne-futbollistin-e-preferuar-ne-kete-kampionat/60%Daily2018-07-13 17:05
https://kosova-info.com/premiere-vec-fjale-publikohet-nga-diona-fona/60%Daily2018-07-13 17:05
https://kosova-info.com/boterori-flet-shqip-arilena-nderohet-me-cmim-nga-presidenti-i-bjellorusise/60%Daily2018-07-13 17:05
https://kosova-info.com/ministri-tahiri-per-dialogun-pres-konstruktivitet-prej-ldk-se-jo-vetevendosjes/60%Daily2018-07-13 17:05
https://kosova-info.com/nderpritet-greva-e-minatoreve-te-trepces-kerkesat-plotesohen-brenda-90-ditesh/60%Daily2018-07-13 17:05
https://kosova-info.com/banoret-e-mramorit-kercenojne-me-bllokimin-e-rruges-prishtine-gjilan/60%Daily2018-07-13 17:05
https://kosova-info.com/ke-e-frikeson-ushtria-e-kosoves/60%Daily2018-07-13 17:04
https://kosova-info.com/delawie-kerkon-krijimin-e-ekipit-negociator-per-bisedimet-me-serbine/60%Daily2018-07-13 17:04
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshja-thaci-veseli-haradinaj-pacolli-limaj-e-gashi-bashke-te-merkuren-te-mogherini/60%Daily2018-07-13 17:04
https://kosova-info.com/zemaj-veprimi-i-daut-haradinajt-pamoralshem-nuk-e-di-cka-kishte-me-mua-video/60%Daily2018-07-13 17:04
https://kosova-info.com/kujdes-te-mos-i-demtoni-keto-objekte-dhe-siperfaqe-nuk-ben-ti-lani-me-detergjent/60%Daily2018-07-13 17:04
https://kosova-info.com/messi-ronaldo-keto-jane-statistikat-e-betejes-me-te-madhe-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2018-07-13 16:35
https://kosova-info.com/de-biasi-jam-i-zhgenjyer-dje-isha-praktikisht-trajneri-i-polonise/60%Daily2018-07-13 16:35
https://kosova-info.com/capello-thote-se-kroacia-eshte-mrekullia-e-ketij-boterori/60%Daily2018-07-13 16:35
https://kosova-info.com/e-kam-enderruar-kete-moment-kur-kam-vendosur-te-luaj-per-kroacine/60%Daily2018-07-13 16:35
https://kosova-info.com/telefoni-i-arte-nokia-me-figurat-e-trump-dhe-putin-foto/60%Daily2018-07-13 16:05
https://kosova-info.com/mrekullia-qe-bejne-arrat-nese-i-konsumoni-cdo-dite/60%Daily2018-07-13 16:05
https://kosova-info.com/frutat-dhe-perimet-ulin-gjasat-per-astme-deri-ne-30/60%Daily2018-07-13 16:05
https://kosova-info.com/gold-ag-publikon-pjese-nga-kenga-e-re-ne-duet-me-danin/60%Daily2018-07-13 16:05
https://kosova-info.com/cima-feston-ditelindjen-e-69-te-me-keto-fjale-prekese-e-uron-vajza/60%Daily2018-07-13 16:05
https://kosova-info.com/era-istrefi-will-smith-dhe-nicky-jam-prane-kupes-se-botes-dj-amerikan-jeni-me-fat/60%Daily2018-07-13 16:05
https://kosova-info.com/dhjetera-persona-te-vdekur-ne-dy-sulme-te-lidhura-me-zgjedhjet-ne-pakistan/60%Daily2018-07-13 16:05
https://kosova-info.com/imamit-te-xhamise-se-prizrenit-i-pengon-nje-festival-ne-qytet-permend-edhe-akte-terroriste-foto/60%Daily2018-07-13 16:05
https://kosova-info.com/turqia-nuk-heqe-dore-nga-luftimi-i-gylenisteve-feto-s-ne-kosove-dhe-ballkan/60%Daily2018-07-13 16:05
https://kosova-info.com/zvicra-jep-7-milione-franga-per-ujesjelles-dhe-kanalizim-ne-zonat-rurale-te-kosoves/60%Daily2018-07-13 16:04
https://kosova-info.com/ministri-i-fsk-se-takohet-me-sekretarin-amerikan-te-mbrojtjes-foto/60%Daily2018-07-13 16:04
https://kosova-info.com/maldini-beson-se-juventusi-me-ronaldon-mund-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-07-13 15:35
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-kritikon-ballotellin-eshte-per-te-ardhur-keq-2/60%Daily2018-07-13 15:35
https://kosova-info.com/real-madrid-thyen-rekordin-e-klubit-transferon-per-170-mln-euro-zevendesuesin-e-ronaldos/60%Daily2018-07-13 15:35
https://kosova-info.com/kjo-do-te-jete-skuadra-e-james-rodriguez-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-07-13 15:35
https://kosova-info.com/trajneri-i-njohur-kritikon-ballotellin-eshte-per-te-ardhur-keq/60%Daily2018-07-13 15:08
https://kosova-info.com/cfare-te-pergatitni-per-darke/60%Daily2018-07-13 15:08
https://kosova-info.com/burrat-zbulojne-pese-fjalet-qe-ata-duan-te-degjojne-menjehere-pas-seksit/60%Daily2018-07-13 15:08
https://kosova-info.com/baby-g-diss-rines-ja-cfare-shkruan-ajo/60%Daily2018-07-13 15:08
https://kosova-info.com/elvana-gjata-gati-per-koncertin-ne-prishtine/60%Daily2018-07-13 15:07
https://kosova-info.com/era-ne-stadiumin-ku-do-te-performoje-ne-finalen-e-kupes-se-botes-keto-jane-fjalet-e-saj/60%Daily2018-07-13 15:06
https://kosova-info.com/kukuvajkat-e-ldk-se-po-mundohen-me-u-viktimizu/60%Daily2018-07-13 15:06
https://kosova-info.com/sot-pati-reshje-por-si-do-te-jete-moti-ne-vikend/60%Daily2018-07-13 15:06
https://kosova-info.com/lladrovci-jep-lajmin-e-madh-drenasi-behet-me-liqe-foto/60%Daily2018-07-13 15:05
https://kosova-info.com/nderprerje-e-rrymes-ne-vikend-keto-jane-vendet/60%Daily2018-07-13 15:05
https://kosova-info.com/haradinaj-kritikohet-ashper-per-takimin-me-bosin-serb-te-veriut/60%Daily2018-07-13 15:04
https://kosova-info.com/e-sulmon-profesorin-e-mjekesise-pasi-nuk-ia-kaloi-gruan-nga-provimi/60%Daily2018-07-13 15:04
https://kosova-info.com/ministrja-hoxha-kerkon-angazhim-te-shtuar-per-kornizen-investuese-te-ballkanit-perendimor/60%Daily2018-07-13 15:04
https://kosova-info.com/i-pastrehu-i-dorezon-para-policise-ja-reagimi-i-qytetareve/60%Daily2018-07-13 15:04
https://kosova-info.com/boshnjaku-tregon-se-si-ballkanasit-bejne-tifo-per-kroacine-kur-e-permend-kosoven-qarten-serbet-video/60%Daily2018-07-13 15:04
https://kosova-info.com/juventus-ska-te-ndalur-vjen-edhe-milinkovic-savic/60%Daily2018-07-13 14:35
https://kosova-info.com/kerkesa-e-pare-e-cristiano-ronaldos-per-juventusin/60%Daily2018-07-13 14:35
https://kosova-info.com/ja-sa-milione-euro-i-kane-kushtuar-chelseat-shkarkimet-e-trajnereve/60%Daily2018-07-13 14:35
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-ja-ne-cilin-vend-jane-prodhuar-fanellat-e-kroacise/60%Daily2018-07-13 14:35
https://kosova-info.com/mania-e-ilaceve-te-zgjuarsise-rritet-ndjeshem-perdorimi-po-shnderrohet-ne-semundje/60%Daily2018-07-13 14:05
https://kosova-info.com/duam-kenga-me-e-re-nga-eli-fara/60%Daily2018-07-13 14:05
https://kosova-info.com/video-e-rralle-e-aurela-gaces-rikthehet-pas-ne-kohe/60%Daily2018-07-13 14:05
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-merr-rreze-dielli-publikon-foto-ne-bikini/60%Daily2018-07-13 14:05
https://kosova-info.com/nuk-flasin-me-floriani-tregon-raportin-qe-ka-me-adrian-gaxhen/60%Daily2018-07-13 14:05
https://kosova-info.com/trump-dhe-may-pajtohen-per-marreveshje-tregtare-pas-brexitit/60%Daily2018-07-13 14:05
https://kosova-info.com/hoxhaj-flet-ne-zagreb-per-suksesin-e-fsk-se-dhe-nevojen-per-tranzicion-drejt-nje-ushtrie/60%Daily2018-07-13 14:05
https://kosova-info.com/thaci-haradinaj-dhe-veseli-takohen-ne-mbremje-per-dialog/60%Daily2018-07-13 14:05
https://kosova-info.com/bytyqi-duhen-rreth-300-milione-euro-per-rregullimin-e-infrastruktures-shkollore-ne-gjithe-vendin/60%Daily2018-07-13 14:04
https://kosova-info.com/thaci-ata-qe-jane-larguar-nga-fsk-ja-nuk-mund-te-kthehen-me/60%Daily2018-07-13 14:04
https://kosova-info.com/turqia-i-shet-pakistanit-30-helikoptere-ushtarake/60%Daily2018-07-13 14:04
https://kosova-info.com/ish-gjykatesja-safete-tolaj-lirohet-nga-te-gjitha-pikat-e-aktakuzes-djali-i-saj-denohet-me-kater-vjet-e-gjysme-burgim/60%Daily2018-07-13 14:04
https://kosova-info.com/projektligji-per-konfiskimin-e-pasurise-nuk-miratohet-serish-ska-kuorum/60%Daily2018-07-13 14:04
https://kosova-info.com/tsipras-mes-turqise-dhe-greqise-ka-mundesi-te-medha-te-pavleresuara/60%Daily2018-07-13 14:04
https://kosova-info.com/ja-pse-femrat-kane-nevoje-per-djemte-kur-prishet-makina-shikoni-se-cfare-i-bejne-keto-vajza-makines-se-tyre-video/60%Daily2018-07-13 14:04
https://kosova-info.com/france-kroaci-fitore-nga-atletico-madrid/60%Daily2018-07-13 13:35
https://kosova-info.com/sarri-niset-per-ne-londer-e-pret-chelsea/60%Daily2018-07-13 13:35
https://kosova-info.com/te-henen-ne-gjilan-nis-faza-e-dyte-e-dezinsektimit-hapesinor/60%Daily2018-07-13 13:06
https://kosova-info.com/nenat-sekreti-per-femije-te-shendetshem/60%Daily2018-07-13 13:06
https://kosova-info.com/10-produkte-kancerogjene-qe-i-vendosni-ne-trup-cdo-mengjes/60%Daily2018-07-13 13:06
https://kosova-info.com/modelja-e-kolme-vazhdon-me-poza-provokuese-ekspozon-linjat/60%Daily2018-07-13 13:06
https://kosova-info.com/era-istrefi-momenti-i-paharrueshem-ne-kete-boteror-shenimi-i-dy-golave-nga-shqiptaret-kunder-serbise/60%Daily2018-07-13 13:06
https://kosova-info.com/keto-materiale-mund-ti-ndiqni-sonte-ne-mirage/60%Daily2018-07-13 13:05
https://kosova-info.com/hoxhaj-ia-shprehe-nevojen-sekretarit-amerikan-qe-fsk-ja-duhet-te-transformohet-ne-ushtri/60%Daily2018-07-13 13:05
https://kosova-info.com/paraburgim-te-dyshuarit-per-falsifikimin-e-vendimeve-te-invalideve-te-uck-se/60%Daily2018-07-13 13:05
https://kosova-info.com/shala-gjykata-e-apelit-per-gjashte-muaj-ka-zgjidhur-mbi-gjashte-mije-lende/60%Daily2018-07-13 13:05
https://kosova-info.com/veseli-i-lexon-libra-vv-se-per-vdekjen-e-demokracise/60%Daily2018-07-13 13:05
https://kosova-info.com/presidenti-pyetet-per-radojciqin-thote-se-stakohet-me-ata-qe-kane-probleme-me-ligjin/60%Daily2018-07-13 13:05
https://kosova-info.com/qeveria-ndan-500-mije-euro-per-aki-ne/60%Daily2018-07-13 13:04
https://kosova-info.com/keto-jane-vijat-e-kuqe-te-kosoves-ne-dialogun-me-serbine-dokument/60%Daily2018-07-13 13:04
https://kosova-info.com/kryetari-i-malisheves-ndan-mirenjohje-per-halil-kastratin-dhe-jetimat-e-ballkanit/60%Daily2018-07-13 13:04
https://kosova-info.com/nje-grup-shokesh-filmojne-gjithcka-nga-anija-e-tyre-shokohen-nga-ajo-se-cfare-shohin-ne-uje-video/60%Daily2018-07-13 13:04
https://kosova-info.com/infantino-boterori-2018-me-i-miri-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2018-07-13 12:35
https://kosova-info.com/finalja-e-rusi-2018-dominim-i-futbollit-evropian/60%Daily2018-07-13 12:35
https://kosova-info.com/diona-fona-sjell-pjese-nga-klipi-i-ri-vjen-tejet-e-vecante/60%Daily2018-07-13 12:06
https://kosova-info.com/rama-me-tusk-te-angazhuar-per-te-zgjidhur-problemet-e-vjetra-me-fqinjet/60%Daily2018-07-13 12:06
https://kosova-info.com/haradinaj-per-procesin-e-vizave-po-rritet-presioni-ne-nje-proces-te-rende/60%Daily2018-07-13 12:05
https://kosova-info.com/ldk-se-thote-asnje-fjale-per-nje-ligj-te-rendesishem/60%Daily2018-07-13 12:05
https://kosova-info.com/themelohet-departamenti-i-turizmit-ne-kuader-te-mti-se/60%Daily2018-07-13 12:05
https://kosova-info.com/bytyqi-kosova-do-te-marre-pjese-ne-erasmus-e-barabarte-me-te-gjitha-shtetet-e-be-se/60%Daily2018-07-13 12:05
https://kosova-info.com/kurti-viziton-oden-ekonomike-amerikane-ne-kosove/60%Daily2018-07-13 12:04
https://kosova-info.com/haradinaj-flet-per-takimin-me-radoiciqin/60%Daily2018-07-13 12:04
https://kosova-info.com/te-mos-hidhen-fishekzjarr-ne-kampusin-e-up-se/60%Daily2018-07-13 12:04
https://kosova-info.com/shikoni-se-si-e-godet-rrufeja-lisin-gjate-nje-stuhie-video/60%Daily2018-07-13 12:04
https://kosova-info.com/gruaja-shkon-ne-tualet-naten-dhe-lind-binjake-nuk-kisha-asnje-ide-se-isha-shtatzene/60%Daily2018-07-13 12:04
https://kosova-info.com/zbulohet-numri-i-fanellave-te-shitura-te-ronaldos-nga-juventus/60%Daily2018-07-13 11:35
https://kosova-info.com/proteste-ne-fiat-pas-transferimit-te-ronaldos-ne-juventus/60%Daily2018-07-13 11:34
https://kosova-info.com/versioni-superluksoz-i-mercedesit-prej-105-000-eurosh/60%Daily2018-07-13 11:06
https://kosova-info.com/fotografite-e-para-te-e-minit-te-ardhshem-foto/60%Daily2018-07-13 11:05
https://kosova-info.com/emmys-2018-game-of-thrones-kryeson-me-22-nominime/60%Daily2018-07-13 11:05
https://kosova-info.com/nuk-iu-ka-shkuar-kurre-ne-mendje-ky-eshte-ushqimi-i-preferuar-i-ledrit/60%Daily2018-07-13 11:05
https://kosova-info.com/pasi-e-quajti-lope-vjen-reagimi-i-rina-balajt/60%Daily2018-07-13 11:05
https://kosova-info.com/me-kerkese-te-avokatit-shtyhet-gjykimi-per-korrupsion-ndaj-zyrtareve-te-komunes-se-prishtines/60%Daily2018-07-13 11:05
https://kosova-info.com/pacolli-per-bbc-ne-i-thashe-daciqit-une-po-ndertoj-ti-po-shkaterron/60%Daily2018-07-13 11:04
https://kosova-info.com/ministri-francez-evropa-do-te-ngrihet-kunder-trumpit/60%Daily2018-07-13 11:04
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-ia-godet-mikrofonin-armend-zemajt-ldk-ndihet-e-kercenuar/60%Daily2018-07-13 11:04
https://kosova-info.com/nje-pjese-e-gjilanit-pa-rryme-per-nje-ore-e-gjysme/60%Daily2018-07-13 11:04
https://kosova-info.com/trump-kercenoi-me-dalje-nga-nato-por-si-mund-te-dilet-prej-saj/60%Daily2018-07-13 11:04
https://kosova-info.com/mungon-anetari-i-trupit-gjykues-shtyhet-gjykimi-ne-rastin-syri-i-popullit/60%Daily2018-07-13 11:04
https://kosova-info.com/kilic-presim-rezultate-konkrete-ne-kosove-rreth-luftes-sone-kunder-feto-s/60%Daily2018-07-13 11:04
https://kosova-info.com/ekskluzive-ky-eshte-draft-dokumenti-per-dialogun-me-serbine-i-propozuar-nga-veseli-dokument/60%Daily2018-07-13 11:04
https://kosova-info.com/milan-ne-probleme-financiare-bonucci-ne-shitje/60%Daily2018-07-13 10:35
https://kosova-info.com/maguire-shkelqen-ne-boteror-transferohet-te-top-klubi-nga-liga-e-kampioneve/60%Daily2018-07-13 10:35
https://kosova-info.com/chelsea-ka-nje-mesazh-pas-shkarkimit-te-contes/60%Daily2018-07-13 10:35
https://kosova-info.com/nuk-vjen-dembele-inter-gjen-mesfushorin-e-ri/60%Daily2018-07-13 10:35
https://kosova-info.com/sevilla-i-shet-te-gjithe-largohet-edhe-kjaer-2/60%Daily2018-07-13 10:35
https://kosova-info.com/ancelotti-zgjedh-perforcimin-e-ri-te-napolit-nga-bayern-munich/60%Daily2018-07-13 10:35
https://kosova-info.com/maradona-sulmon-ashper-ekipin-e-argjentines/60%Daily2018-07-13 10:34
https://kosova-info.com/sevilla-i-shet-te-gjithe-largohet-edhe-kjaer/60%Daily2018-07-13 10:07
https://kosova-info.com/rifreskohet-alfa-romeo-giulia-per-2019/60%Daily2018-07-13 10:06
https://kosova-info.com/vw-gradualisht-zbulon-crossoverin-e-ri/60%Daily2018-07-13 10:06
https://kosova-info.com/maserati-levante-gts-vjen-me-550-kuaj-fuqi/60%Daily2018-07-13 10:06
https://kosova-info.com/fotografi-te-papublikuara-me-pare-te-amy-winehouse/60%Daily2018-07-13 10:06
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-edhe-me-provokuese-me-veshje-sportive/60%Daily2018-07-13 10:06
https://kosova-info.com/rama-hajrizi-merr-pjese-ne-25-vjetorin-e-themelimit-te-gjykates-kushtetuese-te-andorres/60%Daily2018-07-13 10:05
https://kosova-info.com/ne-gjendje-te-dehur-sulmon-policine-lirohet-ne-procedure-te-rregullt/60%Daily2018-07-13 10:05
https://kosova-info.com/ldk-tregon-pse-e-bojkoti-kuvendin/60%Daily2018-07-13 10:05
https://kosova-info.com/shtyhet-seanca-per-anetaret-e-organizates-syri-i-popullit-semuret-gjykatesi/60%Daily2018-07-13 10:05
https://kosova-info.com/fillon-faza-e-trete-e-dezinsektimit-ne-prishtine-sperkatet-edhe-lagja-e-shpend-ahmetit-ne-gracanice/60%Daily2018-07-13 10:05
https://kosova-info.com/beqaj-kurti-u-nenshkrua-vec-per-meditje-dhe-iku-konjufca-ti-je-sherbetor-i-veselit/60%Daily2018-07-13 10:05
https://kosova-info.com/lista-serbe-kthehet-ne-pozite-nje-dite-pas-takimit-me-haradinajn-foto/60%Daily2018-07-13 10:04
https://kosova-info.com/ldk-bojkoton-kuvendin/60%Daily2018-07-13 10:04
https://kosova-info.com/daily-mail-zbulon-oferten-e-real-madridit-per-hazardin/60%Daily2018-07-13 09:35
https://kosova-info.com/top-10-futbollistet-me-te-paguar-ne-bote/60%Daily2018-07-13 09:35
https://kosova-info.com/sony-xperia-xz3-telefoni-me-kater-kamera/60%Daily2018-07-13 09:06
https://kosova-info.com/niseni-mengjesin-me-dredheza-dhe-mjalte/60%Daily2018-07-13 09:06
https://kosova-info.com/sheqeri-eshte-me-i-rrezikshem-se-duhani/60%Daily2018-07-13 09:06
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-kaq-kilograme-ka-hequr-big-mama/60%Daily2018-07-13 09:06
https://kosova-info.com/gjira-kajtazi-e-quan-lope-rina-balajn/60%Daily2018-07-13 09:06
https://kosova-info.com/justin-bieber-duket-i-stresuar-pas-fejeses-fshiu-videon-me-te-dashuren/60%Daily2018-07-13 09:06
https://kosova-info.com/haradinaj-veseli-e-apostolova-flasin-per-reformen-ne-administrate-publike/60%Daily2018-07-13 09:05
https://kosova-info.com/opozita-bashkohet-ne-lipjan-padi-per-kryetarin-imri-ahmeti/60%Daily2018-07-13 09:05
https://kosova-info.com/naser-osmani-ne-gjykate-po-u-pergjigjet-pyetjeve-te-avokatit-te-tij/60%Daily2018-07-13 09:04
https://kosova-info.com/delawie-transparenca-menyra-me-e-mire-per-ta-luftuar-korrupsionin/60%Daily2018-07-13 09:04
https://kosova-info.com/presidenti-mcc-ja-po-e-ndihmon-hapjen-dhe-shfrytezimin-e-te-dhenave/60%Daily2018-07-13 09:04
https://kosova-info.com/serbia-itinerari-i-ri-i-arratise-per-iranianet/60%Daily2018-07-13 09:04
https://kosova-info.com/tre-eksperte-degjohen-sot-ne-gjykate-per-gjendjen-e-murat-jasharit/60%Daily2018-07-13 09:04
https://kosova-info.com/vrsaljko-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2018-07-13 08:34
https://kosova-info.com/van-basten-ky-yll-i-madh-i-futbollit-na-ben-te-qeshemi-me-te/60%Daily2018-07-13 08:34
https://kosova-info.com/barcelona-nuk-e-fton-gomesin-ne-shba-do-te-largohet-nga-camp-nou/60%Daily2018-07-13 08:34
https://kosova-info.com/problem-te-kroacia-ylli-i-madh-i-ekipit-mungon-ne-finalen-kunder-frances/60%Daily2018-07-13 08:34
https://kosova-info.com/nuk-ka-vend-ne-torino-ajeti-gjen-ekipin-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-07-13 08:34
https://kosova-info.com/lamtumire-juventus-higuain-pret-thirrjen-nga-ky-super-klub/60%Daily2018-07-13 08:34
https://kosova-info.com/ronaldo-jo-ky-eshte-vendimi-i-juventusit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-07-13 08:34
https://kosova-info.com/horoskopi-e-premte-13-korrik-2018/60%Daily2018-07-13 08:06
https://kosova-info.com/keto-jane-tre-llojet-e-dashurive-qe-provojme-ne-jete/60%Daily2018-07-13 08:06
https://kosova-info.com/pas-ribashkimit-dua-lipa-nuk-i-ndahet-te-dashurit/60%Daily2018-07-13 08:06
https://kosova-info.com/pas-lindjes-a-do-rikthehet-adelina-tahiri-ne-muzike/60%Daily2018-07-13 08:05
https://kosova-info.com/kengetarja-e-njohur-ben-twerk-thyen-rrjetin-me-kete-video/60%Daily2018-07-13 08:05
https://kosova-info.com/zaimina-vasjari-blen-shtepi-te-re-luksoze-sjell-pamjet/60%Daily2018-07-13 08:05
https://kosova-info.com/aksioni-ne-velipoje-u-kthen-qytetareve-20-e-hapesires-publike-te-zaptuar-nga-privati/60%Daily2018-07-13 08:05
https://kosova-info.com/dialogu-i-brukselit-teme-kyce-e-takimit-vuciq-macron/60%Daily2018-07-13 08:04
https://kosova-info.com/letrat-me-vlere-ne-vlere-prej-405-milione-euro/60%Daily2018-07-13 08:04
https://kosova-info.com/shqiptari-humbi-jeten-diten-e-pare-te-punes-denohen-punedhenesit-italiane/60%Daily2018-07-13 08:04
https://kosova-info.com/kerdi-me-gjobat-ne-trafik-policia-ia-mbushe-kuleten-komunes-se-prishtines/60%Daily2018-07-13 08:04
https://kosova-info.com/inaugurohet-impianti-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza-ne-prishtine/60%Daily2018-07-13 08:04
https://kosova-info.com/afganistan-vritet-edhe-nje-ushtar-amerikan/60%Daily2018-07-13 08:04
https://kosova-info.com/mbi-300-person-te-infektuar-me-semundjen-e-zgjebes/60%Daily2018-07-13 08:04
https://kosova-info.com/serbia-kerkon-format-te-ri-dialogu-per-statusin-final-te-asociacionit/60%Daily2018-07-13 08:04
https://kosova-info.com/pune-e-kryer-shaqiri-transferohet-te-top-klubi-i-premierliges/60%Daily2018-07-13 07:34
https://kosova-info.com/zidane-i-fale-real-madridit-24-milione-euro/60%Daily2018-07-13 07:34
https://kosova-info.com/keshilla-per-kujdesin-e-lekures-gjate-veres/60%Daily2018-07-13 07:05
https://kosova-info.com/e-thone-ekspertet-e-studimit-kjo-eshte-mrekullia-qe-bejne-arrat-nese-i-konsumoni-cdo-dite/60%Daily2018-07-13 07:05
https://kosova-info.com/varesia-nga-seksi-klasifikohet-si-semundje-mendore/60%Daily2018-07-13 07:05
https://kosova-info.com/enca-haxhia-tatuazhin-e-radhes-e-ben-ne-te-pasmet-bombastike/60%Daily2018-07-13 07:05
https://kosova-info.com/shfaqet-atraktive-me-kete-veshje-rita-ora-vizaton-cdo-pjese-te-trupit/60%Daily2018-07-13 07:05
https://kosova-info.com/kim-kardashian-u-shfaq-ne-nje-video-pornografike-nena-e-saj-flet-per-here-te-pare-pas-skandalit/60%Daily2018-07-13 07:05
https://kosova-info.com/me-keto-fjale-e-uron-dafina-zeqiri-te-dashurin-per-ditelindje/60%Daily2018-07-13 07:05
https://kosova-info.com/nato-dhe-xhaxhai-q%d1%91-nervozon/60%Daily2018-07-13 07:05
https://kosova-info.com/shqiperi-termete-jane-regjistruar-edhe-sot/60%Daily2018-07-13 07:04
https://kosova-info.com/deputeti-naser-osmani-sot-para-gjykates/60%Daily2018-07-13 07:04
https://kosova-info.com/fshati-i-ferizajt-kthehet-ne-deponi-mbeturinash-foto/60%Daily2018-07-13 07:04
https://kosova-info.com/selimi-fsk-ja-nuk-duhet-te-behet-pjese-e-dialogut/60%Daily2018-07-13 07:04
https://kosova-info.com/33-e-shqiptareve-mendojne-se-mund-te-bien-ne-varferi-pabarazia-po-thellohet/60%Daily2018-07-13 07:04
https://kosova-info.com/ldk-ja-me-dy-qendrime-per-zgjedhjet/60%Daily2018-07-13 06:04
https://kosova-info.com/te-shtena-ne-qender-te-podujeves-dyshohet-per-te-plagosur/60%Daily2018-07-13 06:04
https://kosova-info.com/shperthim-i-fuqishem-i-nje-parku-industrial-19-te-vdekur/60%Daily2018-07-13 06:04
https://kosova-info.com/kuvendi-e-vazhdon-punen-sot-aty-ku-e-la-dje/60%Daily2018-07-13 06:04
https://kosova-info.com/qytetaret-paguajne-cmimin-e-qeverise-se-korruptuar-per-vizat/60%Daily2018-07-13 06:04
https://kosova-info.com/pogba-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2018-07-13 05:34
https://kosova-info.com/marca-zbulon-vendimin-e-jamesit-zgjedh-ekipin-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-07-13 05:34
https://kosova-info.com/lamtumire-chelsea-kante-te-top-klubi-nga-la-liga/60%Daily2018-07-13 05:34
https://kosova-info.com/franca-kroacia-ky-eshte-favoriti-i-finales-ne-boterorin-2018/60%Daily2018-07-13 05:34
https://kosova-info.com/psg-ka-nje-lajm-te-keq-per-real-madridin-arsyeja-neymar/60%Daily2018-07-13 05:34
https://kosova-info.com/bomba-e-mbremjes-pogba-transferohet-te-gjiganti-evropian/60%Daily2018-07-12 22:34
https://kosova-info.com/mesazhi-i-kakas-per-ronaldon-pas-transferimit-te-juventusi/60%Daily2018-07-12 22:34
https://kosova-info.com/apple-watch-seria-4-data-e-leshimit-dhe-cmimet/60%Daily2018-07-12 22:06
https://kosova-info.com/rrjedhin-imazhet-e-para-te-galaxy-note-9-zbulohet-edhe-data-zyrtare-e-lansimit-foto/60%Daily2018-07-12 22:06
https://kosova-info.com/femrat-ulerijne-nga-dhimbjet-apo-nga-kenaqesia-ja-cfare-thone-ekspertet/60%Daily2018-07-12 22:06
https://kosova-info.com/argjentina-ramosaj-ka-nje-befasi-per-fansat/60%Daily2018-07-12 22:06
https://kosova-info.com/fejohet-modelja-me-e-zjarrte-e-rrjeteve-sociale/60%Daily2018-07-12 22:06
https://kosova-info.com/fansja-nxjerr-komplet-gjoksin-kur-sheh-david-beckhamin/60%Daily2018-07-12 22:06
https://kosova-info.com/grope-mikse-me-shenja-komunikacioni-dhe-mbeturina-foto/60%Daily2018-07-12 22:05
https://kosova-info.com/pacolli-e-quan-hajgare-kerkesen-e-aak-se-per-kushtezimin-e-dialogut-me-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-07-12 22:05
https://kosova-info.com/donald-trump-takohet-me-theresa-may-ne-pallatin-blenhajm-foto/60%Daily2018-07-12 22:04
https://kosova-info.com/shefat-e-kqz-se-me-paga-te-majme-nepunesit-civil-paralajmerojne-greve-per-pagat-e-uleta/60%Daily2018-07-12 22:04
https://kosova-info.com/tahiri-fton-deputetet-qe-neser-ta-votojne-nje-ligj-te-rendesishem/60%Daily2018-07-12 22:04
https://kosova-info.com/modric-e-ka-nje-mesazh-per-ronaldon-pas-largimit-nga-reali/60%Daily2018-07-12 21:34
https://kosova-info.com/gerrard-mezi-e-mposht-skuadren-shqiptare-shkupin/60%Daily2018-07-12 21:34
https://kosova-info.com/historia-e-dalic-ja-si-e-injoruan-dhe-e-konsideruan-te-paafte-ne-shqiperi/60%Daily2018-07-12 21:33
https://kosova-info.com/puna-gjate-nderrimit-te-nates-shkakton-disa-semundje-vdekjeprurese/60%Daily2018-07-12 21:05
https://kosova-info.com/luana-vjollca-vjen-me-fotosesionin-e-ri-perveluese-nga-deti/60%Daily2018-07-12 21:04
https://kosova-info.com/disa-momente-nga-koncerti-i-dua-lipes-ne-norvegji-e-rrethuar-nga-mijera-njerez/60%Daily2018-07-12 21:04
https://kosova-info.com/edhe-reja-e-shyhretes-po-behet-kengetare-ja-cka-thote-learta/60%Daily2018-07-12 21:04
https://kosova-info.com/mustafa-gjendja-ne-telekom-do-te-keqesohet-edhe-me-shume/60%Daily2018-07-12 21:04
https://kosova-info.com/veseli-presim-qe-javen-tjeter-te-jepet-rekomandimi-pozitiv-per-vizat/60%Daily2018-07-12 21:04
https://kosova-info.com/sputnik-nga-mesazhet-e-nato-s-me-se-shumti-u-godit-serbia/60%Daily2018-07-12 21:04
https://kosova-info.com/pogba-paralajmeron-kroacine-para-finales-se-madhe/60%Daily2018-07-12 20:34
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-i-barcelones-dua-ngritje-page-ose-largohem-2/60%Daily2018-07-12 20:34
https://kosova-info.com/nestor-pitana-gjyqtari-i-finales-se-boterorit/60%Daily2018-07-12 20:33
https://kosova-info.com/futbollisti-i-njohur-i-barcelones-dua-ngritje-page-ose-largohem/60%Daily2018-07-12 20:06
https://kosova-info.com/bmw-pritet-te-lansoje-nje-version-te-ri-te-limituar-te-veturave-m5-dhe-bmw-5-foto/60%Daily2018-07-12 20:05
https://kosova-info.com/kapet-nga-fotografet-spiune-prototipi-i-mercedes-glc-coupe-foto/60%Daily2018-07-12 20:04
https://kosova-info.com/mblidhen-tri-modelet-me-te-famshme-shqiptare-ja-cka-po-bejne-ato/60%Daily2018-07-12 20:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-dhurata-e-greta-kocit-per-xhensilen-dhe-vajzen-e-saj/60%Daily2018-07-12 20:04
https://kosova-info.com/nuk-eshte-fotoshop-keto-jane-te-pasmet-bombastike-te-bebe-rexhes/60%Daily2018-07-12 20:04
https://kosova-info.com/rektori-aksionar-ne-biznesin-milionesh/60%Daily2018-07-12 20:04
https://kosova-info.com/gjysma-e-gjyqtareve-e-prokuroreve-probleme-me-pasurite/60%Daily2018-07-12 20:04
https://kosova-info.com/thyhet-profili-ne-facebook-i-deputetes-lirije-kajtazi-disa-persona-bien-pre-e-mashtrimit/60%Daily2018-07-12 20:04
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-kjo-atlete-eshte-17-vjec/60%Daily2018-07-12 19:33
https://kosova-info.com/nuk-ishte-dita-e-ekipeve-shqiptare-mposhtet-edhe-skuadra-tjeter/60%Daily2018-07-12 19:33
https://kosova-info.com/audi-r8-e-re-eshte-mahnitese-permiresim-i-dukshem-nga-r8-standarde-foto/60%Daily2018-07-12 19:05
https://kosova-info.com/premiere-lyrical-son-dhe-mc-kresha-sjellin-mafia-shqip/60%Daily2018-07-12 19:05
https://kosova-info.com/me-kete-stil-te-flokeve-veshtire-se-mund-ta-njihni-ryva-kajtazin/60%Daily2018-07-12 19:04
https://kosova-info.com/vuciq-nje-dite-para-takimit-me-thacin-shkon-ne-paris-a-do-te-diskutoje-me-macronin-per-kosoven/60%Daily2018-07-12 19:04
https://kosova-info.com/edhe-kqz-paralajmeron-greve/60%Daily2018-07-12 19:04
https://kosova-info.com/6-te-denuar-per-vdekjen-e-shqiptarit-ne-itali/60%Daily2018-07-12 19:04
https://kosova-info.com/puigdemont-mund-te-perballet-me-ekstradim-ne-spanje/60%Daily2018-07-12 19:04
https://kosova-info.com/jo-te-gjithe-studentet-lodhen-per-ta-shkruar-nje-teme-diplome-ja-sa-kushton-ajo/60%Daily2018-07-12 19:04
https://kosova-info.com/trupat-siriane-fitojne-kontrollin-e-zones-ku-filloi-konflikti-ne-siri/60%Daily2018-07-12 19:04
https://kosova-info.com/fakulteti-i-edukimit-refuzon-temat-e-diplomave-te-20-studenteve/60%Daily2018-07-12 19:04
https://kosova-info.com/ja-sa-milione-euro-fitoi-conte-pas-shkarkimit-nga-chelsea/60%Daily2018-07-12 18:33
https://kosova-info.com/keshtu-do-te-duket-formacioni-i-realit-ne-sezonin-e-ri/60%Daily2018-07-12 18:10
https://kosova-info.com/cfare-po-ndodhe-me-realin-tani-bale-takohet-me-presidentin-perez/60%Daily2018-07-12 18:10
https://kosova-info.com/modelja-e-njohur-merr-kritika-te-shumta-nga-fansat-pas-lindjes/60%Daily2018-07-12 18:05
https://kosova-info.com/publikohet-foto-e-pare-e-vajzes-se-bes-kallakut-dhe-xhensiles-keto-jane-fjalet-emocionuese-te-aktorit/60%Daily2018-07-12 18:05
https://kosova-info.com/hoxhaj-takohet-neser-me-sekretarin-amerikan-te-mbrojtjes-mattis/60%Daily2018-07-12 18:05
https://kosova-info.com/kapitanoviq-riorganizimet-territoriale-ne-ballkan-precedent-i-rrezikshem/60%Daily2018-07-12 18:04
https://kosova-info.com/banoret-e-vushtrrise-pretendojne-se-burimi-te-xhamia-e-carshise-ka-veti-sheruese/60%Daily2018-07-12 18:04
https://kosova-info.com/palokaj-serbia-po-tenton-te-beje-reale-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2018-07-12 18:04
https://kosova-info.com/aksidentet-me-te-tmerrshme-ne-kosove-foto/60%Daily2018-07-12 18:04
https://kosova-info.com/vidhte-lope-i-priste-dhe-i-shiste-ne-treg-arrestohet-pejani/60%Daily2018-07-12 18:04
https://kosova-info.com/autoritetet-turke-ndalojne-16-persona-te-dyshuar-per-terrorizem/60%Daily2018-07-12 18:04
https://kosova-info.com/lotet-e-eliminimit-nga-kroacia-fotoja-e-vogelushit-anglez-ben-buje/60%Daily2018-07-12 17:33
https://kosova-info.com/50-pjesa-e-pare-dhe-ashtu-u-mbyll-ndeshja-debutimi-i-cuditshem-i-skuadres-shqiptare-ne-evrope/60%Daily2018-07-12 17:33
https://kosova-info.com/gafe-qesharake-e-frances-ne-konferencen-e-umtitit/60%Daily2018-07-12 17:33
https://kosova-info.com/edhe-partizani-humb-ne-kualifikimet-e-liges-se-evropes-maribori-fiton-ne-tirane/60%Daily2018-07-12 17:33
https://kosova-info.com/nje-pike-nga-ky-vaj-dhe-te-gjitha-pucrrat-e-inflamuara-me-qelb-do-te-zhduken-brenda-nates/60%Daily2018-07-12 17:04
https://kosova-info.com/pigazma-trendi-i-ri-i-arritjes-se-orgazmes-nepermjet-mbajtjes-se-urines-mjeket-paralajmerojne-rrezik/60%Daily2018-07-12 17:04
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-rikthehet-ne-kohe-publikon-caste-te-lumtura-nga-dasma/60%Daily2018-07-12 17:04
https://kosova-info.com/basha-rama-e-ka-hallin-tek-6-kullat-meta-nuk-duhet-te-dekretoje-ligjin-per-teatrin/60%Daily2018-07-12 17:04
https://kosova-info.com/xhensila-u-be-nene-per-here-te-pare-mesoni-emrin-e-vecante/60%Daily2018-07-12 16:57
https://kosova-info.com/seksi-ne-bikini-por-nora-istrefi-zhgenjen-me-kete-pamje/60%Daily2018-07-12 16:56
https://kosova-info.com/godet-bleona-qereti-shfaqet-transparente-si-asnjehere-me-pare/60%Daily2018-07-12 16:56
https://kosova-info.com/20-deputete-me-mision-ne-rusi-indinjate-e-kenianeve-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2018-07-12 16:47
https://kosova-info.com/shba-dhe-rusia-duhet-te-perfshihen-ne-dialogun-kosove-serbi-be-nuk-po-ia-del-dot/60%Daily2018-07-12 16:47
https://kosova-info.com/ambasadorja-kroate-fitorja-e-kroacise-porosi-edhe-per-kosoven/60%Daily2018-07-12 16:47
https://kosova-info.com/sejdiu-per-dialogun-e-papranueshme-te-lejohet-vazhdimi-i-kesaj-katrahure-te-shkaktuar-nga-thaci/60%Daily2018-07-12 16:47
https://kosova-info.com/cfare-ka-ndodhur-me-konkursin-ne-policine-e-kosoves-ministri-sqaron-rastin/60%Daily2018-07-12 16:47
https://kosova-info.com/serish-klandestine-nga-lindja-e-mesme-15-siriane-dhe-irakiane-ndalohen-ne-korce/60%Daily2018-07-12 16:46
https://kosova-info.com/cfare-pati-presidenti-i-ke-se-ne-samitin-e-nato-s-a-ishte-i-dehur-ja-si-reagonte-video/60%Daily2018-07-12 16:44
https://kosova-info.com/khan-protestat-kunder-trumpit-duhet-te-jene-paqesore/60%Daily2018-07-12 16:44
https://kosova-info.com/moska-zyrtare-deklarohet-pas-takimit-thaci-medvedev/60%Daily2018-07-12 16:44
https://kosova-info.com/skuadra-nga-shqiperia-turperohet-ne-kualifikimet-e-liges-se-evropes-peson-5-gola-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2018-07-12 16:33
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-po-ndodhe-me-ozilin-pas-fotos-me-erdoganin-2/60%Daily2018-07-12 16:33
https://kosova-info.com/modric-duhet-ta-fitoje-topin-e-arte/60%Daily2018-07-12 16:33
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-cfare-po-ndodhe-me-ozilin-pas-fotos-me-erdoganin/60%Daily2018-07-12 16:05
https://kosova-info.com/google-maps-apo-apple-maps-ke-preferojne-perdoruesit-rezultate-te-habitshme-foto/60%Daily2018-07-12 16:05
https://kosova-info.com/aplikacioni-me-inteligjence-artificiale-ua-lexon-emocionet-gjate-shkembimit-te-mesazheve-por-nje-detaj-tjeter-nuk-do-tiu-pelqeje/60%Daily2018-07-12 16:05
https://kosova-info.com/e-veshur-me-recipeta-rita-ora-ve-ne-pah-gjoksin/60%Daily2018-07-12 16:05
https://kosova-info.com/se-shpejti-dasme-nga-eni-koci/60%Daily2018-07-12 16:05
https://kosova-info.com/rihanna-dhe-i-dashuri-i-saj-miliarder-zihen-ne-publik-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2018-07-12 16:05
https://kosova-info.com/kadaj-bujupi-nuk-besoj-qe-ndonje-deputet-i-thote-jo-rezolutes-per-nderprerjen-e-dialogut/60%Daily2018-07-12 16:04
https://kosova-info.com/bosi-serb-i-veriut-dhe-i-puneve-te-pista-milan-radojiciq-mirepritet-nga-haradinaj/60%Daily2018-07-12 16:04
https://kosova-info.com/ekipi-pergatitor-per-komisionin-per-te-verteten-dhe-pajtimin-miratoi-rregulloren-dhe-planin-e-punes/60%Daily2018-07-12 16:04
https://kosova-info.com/trajtimi-i-fshehte-i-qenve/60%Daily2018-07-12 16:04
https://kosova-info.com/asociacioni-ndermjet-kushtetutes-dhe-negociatave-politike/60%Daily2018-07-12 16:04
https://kosova-info.com/neser-ne-mitrovice-mbahet-takimi-i-deputeteve-me-qytetare-ja-cilet-deputete-mund-ti-takoni/60%Daily2018-07-12 16:04
https://kosova-info.com/perplaset-me-nje-vazo-lulesh-vdes-54-vjecari/60%Daily2018-07-12 16:04
https://kosova-info.com/reshitaj-takohet-me-perfaqesues-te-larte-te-bankes-boterore-nga-selia-qendrore-ne-uashington/60%Daily2018-07-12 16:04
https://kosova-info.com/me-shume-se-17-mije-kurorezime-ne-vitin-e-kaluar-ja-sa-vjecar-po-martohen-kosovaret/60%Daily2018-07-12 16:04
https://kosova-info.com/marcelo-juventus-zhvillimet-e-fundit/60%Daily2018-07-12 15:33
https://kosova-info.com/e-paimagjinueshme-rusia-fiton-rreth-10-miliarde-euro-nga-kupa-e-botes-2/60%Daily2018-07-12 15:33
https://kosova-info.com/bombe-nga-spanja-barcelona-transferon-hazardin/60%Daily2018-07-12 15:33
https://kosova-info.com/e-paimagjinueshme-rusia-fiton-rreth-10-miliarde-euro-nga-kupa-e-botes/60%Daily2018-07-12 15:06
https://kosova-info.com/dy-asteroide-fluturuan-afer-tokes-pa-u-vene-re/60%Daily2018-07-12 15:06
https://kosova-info.com/mycoplasma-genitalium-cfare-eshte-ky-infeksion-i-semundjeve-seksuale-dhe-cilat-jane-simptomat/60%Daily2018-07-12 15:06
https://kosova-info.com/xhirim-i-papare-si-perhapet-kanceri-ne-organizem-video/60%Daily2018-07-12 15:06
https://kosova-info.com/habit-modelja-shqiptare-jam-e-virgjer/60%Daily2018-07-12 15:06
https://kosova-info.com/rina-apo-tayna-adelina-berisha-befason-me-pergjigjen-e-saj/60%Daily2018-07-12 15:06
https://kosova-info.com/bebe-rexha-nuk-ka-te-dashur-ka-nje-arsye/60%Daily2018-07-12 15:05
https://kosova-info.com/e-paragjykuan-per-martesen-me-avokatin-maqedonas-keshtu-pergjigjet-adelina-tahiri/60%Daily2018-07-12 15:05
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-kryetarin-e-listes-serbe-asnje-fjale-per-kthimin-e-tyre-ne-qeveri/60%Daily2018-07-12 15:05
https://kosova-info.com/thaci-udheheq-ekipin-negociator-ne-takimin-e-radhes-ne-bruksel/60%Daily2018-07-12 15:04
https://kosova-info.com/edhe-sbashk-u-kerkon-nga-qeveria-paga-me-meritore/60%Daily2018-07-12 15:04
https://kosova-info.com/be-do-te-analizoje-planin-e-britanise-per-brexit/60%Daily2018-07-12 15:04
https://kosova-info.com/muze-dhe-film-ne-ambientet-e-shpelles-ne-tajlande/60%Daily2018-07-12 15:04
https://kosova-info.com/serish-deshton-gjykimi-per-korrupsion-ndaj-ish-zyrtarit-te-komunes-se-prishtines/60%Daily2018-07-12 15:04
https://kosova-info.com/asamblisti-i-vetevendosjes-tregon-se-si-shpend-ahmeti-e-perdori-konkursin-per-cerdhe-qe-te-fitoje-vota/60%Daily2018-07-12 15:04
https://kosova-info.com/haradinaj-zjarrfikesve-te-kosoves-do-tu-behet-zgjidhje-afatgjate/60%Daily2018-07-12 15:04
https://kosova-info.com/efekti-i-boterorit-rusia-fiton-nje-shume-marramendese-te-ardhurash/60%Daily2018-07-12 14:33
https://kosova-info.com/anglezet-gjejne-fajtorin-ja-kush-i-eliminoi-kunder-kroacise/60%Daily2018-07-12 14:33
https://kosova-info.com/zbulohen-detajet-e-prezantimit-te-ronaldos-nga-juventus/60%Daily2018-07-12 14:33
https://kosova-info.com/zyrtare-barcelona-paguan-klauzolen-39-5-milione-euro-per-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-07-12 14:33
https://kosova-info.com/higuain-arrine-marreveshje-me-super-skuadren-evropiane/60%Daily2018-07-12 14:33
https://kosova-info.com/zyrtare-chelsea-shkarkon-conten/60%Daily2018-07-12 14:33
https://kosova-info.com/kur-do-te-vdes-testi-i-ri-i-gjakut-mund-te-zbuloje-pergjigjen/60%Daily2018-07-12 14:05
https://kosova-info.com/bebe-rexha-i-ploteson-deshiren-ndjekesit-ne-instagram-i-tregon-njeri-i-prishur/60%Daily2018-07-12 14:05
https://kosova-info.com/era-istrefi-niset-per-ne-moske-e-gatshme-te-performoje-ne-finalen-e-boterorit/60%Daily2018-07-12 14:05
https://kosova-info.com/miliarderi-iranian-pas-ndarjes-flet-per-here-te-pare-per-morenen/60%Daily2018-07-12 14:05
https://kosova-info.com/mit-ekstradoi-dy-terroriste-te-larte-te-feto-s-nga-azerbajxhani-dhe-ukraina/60%Daily2018-07-12 14:04
https://kosova-info.com/apeli-e-le-ne-arrest-shtepiak-drejtorin-e-urologjise/60%Daily2018-07-12 14:04
https://kosova-info.com/berzh-dhuron-130-mije-euro-per-femijet-me-kancer/60%Daily2018-07-12 14:04
https://kosova-info.com/aak-zevendeson-deputetet/60%Daily2018-07-12 14:04
https://kosova-info.com/haradinaj-perballet-me-zjarrfikesit-protestues-njeri-e-quan-hajn/60%Daily2018-07-12 14:04
https://kosova-info.com/aak-i-kerkon-qeverise-nderprerjen-e-dialogut-me-serbine-deri-ne-vendimin-per-vizat/60%Daily2018-07-12 14:04
https://kosova-info.com/arritja-e-trump-ne-britani-permes-fotografive/60%Daily2018-07-12 14:04
https://kosova-info.com/plazhet-shqiptare-pa-vrojtues-bizneset-tregohen-indiferente/60%Daily2018-07-12 14:04
https://kosova-info.com/video-per-te-mos-u-humbur-shihni-sa-vuan-rama-per-te-terhequr-vemendjen-e-lidereve-te-nato-s/60%Daily2018-07-12 14:04
https://kosova-info.com/zaev-i-ben-thirrje-maqedonasve-te-votojne-pro-referendumit-per-emrin/60%Daily2018-07-12 14:04
https://kosova-info.com/studimi-truri-i-cdo-personi-eshte-unik-ashtu-si-shenjat-e-gishterinjve/60%Daily2018-07-12 13:06
https://kosova-info.com/mbani-diete-prej-kohesh-dhe-nuk-po-dobesoheni-keto-jane-5-gabimet-e-perditshme-qe-po-prishin-gjithcka/60%Daily2018-07-12 13:06
https://kosova-info.com/lind-kengetarja-xhensila-myrtezaj-behet-nene-per-here-te-pare/60%Daily2018-07-12 13:05
https://kosova-info.com/del-video-xhirimi-i-momentit-te-perplasjes-se-motocikletes-te-george-clooney-t-me-nje-veture/60%Daily2018-07-12 13:05
https://kosova-info.com/projektet-e-suksesshme-mes-meshkujve-te-estrades-celesi-i-miliona-klikimeve-ne-youtube/60%Daily2018-07-12 13:05
https://kosova-info.com/moon-kriticizmi-i-verikoreaneve-per-shba-ne-pjese-e-strategjise/60%Daily2018-07-12 13:04
https://kosova-info.com/deshton-opozita-nuk-miratohet-rezoluta-per-53-milioneshin-e-bechtel-enkas/60%Daily2018-07-12 13:04
https://kosova-info.com/avonet-spitalin-e-ferizajt-e-kaplon-nepotizmi/60%Daily2018-07-12 13:04
https://kosova-info.com/psd-nis-mbledhjen-e-nenshkrimeve-te-henen-seance-e-jashtezakonshme-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-07-12 13:04
https://kosova-info.com/kmdlnj-mosliberalizimi-i-vizave-eshte-per-shkaqe-politike-jo-se-nuk-jane-plotesuar-kriteret/60%Daily2018-07-12 13:04
https://kosova-info.com/deputetet-e-opozites-ne-salle-por-nuk-votojne-vazhdojne-te-shtyhen-pikat-e-rendit-te-dites/60%Daily2018-07-12 13:04
https://kosova-info.com/thaci-kosova-ka-prodhues-qe-dine-te-pershtaten-shume-mire-ne-tregje-nderkombetare/60%Daily2018-07-12 13:04
https://kosova-info.com/vdes-75-vjecari-pasi-helmoi-veten-me-fostoksine/60%Daily2018-07-12 13:04
https://kosova-info.com/policia-dhe-dogana-rrisin-bashkepunimin-per-lehtesimin-e-qarkullimit-te-mergimtareve/60%Daily2018-07-12 13:04
https://kosova-info.com/trump-kunder-29-shteteve-te-nato-s-une-jam-gjeni/60%Daily2018-07-12 13:04
https://kosova-info.com/anglezet-te-pabese-tentuan-te-shenonin-gjate-festes-se-kroateve-2/60%Daily2018-07-12 12:33
https://kosova-info.com/lautaro-martinez-pranova-menjehere-dua-te-le-gjurme-ne-inter/60%Daily2018-07-12 12:33
https://kosova-info.com/sold-out-shiten-te-gjitha-fanellat-e-ronaldos-ne-me-pak-se-24-ore/60%Daily2018-07-12 12:33
https://kosova-info.com/anglezet-te-pabese-tentuan-te-shenonin-gjate-festes-se-kroateve/60%Daily2018-07-12 12:05
https://kosova-info.com/ne-rusi-pervec-eres-ne-finalen-e-kampionatit-performon-edhe-kengetarja-e-njohur-shqiptare/60%Daily2018-07-12 12:05
https://kosova-info.com/loredana-prezanton-vellain-ky-eshte-miku-i-reperit-mozzik/60%Daily2018-07-12 12:05
https://kosova-info.com/sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-per-here-te-pare-viziton-kosoven/60%Daily2018-07-12 12:04
https://kosova-info.com/serbet-e-kosoves-duan-qe-beogradi-te-drejtoje-arsimin-mireqenien-shendetesine/60%Daily2018-07-12 12:04
https://kosova-info.com/ldk-dhe-vv-koalicion-ne-kuvend-per-te-mos-i-votuar-disa-ligje/60%Daily2018-07-12 12:04
https://kosova-info.com/thaci-kosova-ka-vija-te-kuqe-serbia-duhet-ta-njoh-kosoven/60%Daily2018-07-12 12:04
https://kosova-info.com/mbledhje-e-vecante-e-qeverise-se-kroacise-te-gjithe-me-fanella-foto/60%Daily2018-07-12 12:04
https://kosova-info.com/konfiskohet-marihuane-ne-gjakove-e-lipjan-te-dyshuarit-lihen-te-lire/60%Daily2018-07-12 12:04
https://kosova-info.com/babai-dhe-djali-mbesin-varun-ne-litar-poshte-tyre-krokodili-gjigant-video/60%Daily2018-07-12 12:04
https://kosova-info.com/kuka-kjo-eshte-hipokrizi-nese-e-kuptoj-drejte/60%Daily2018-07-12 11:33
https://kosova-info.com/valon-behrami-martohet-me-kampionen-e-botes/60%Daily2018-07-12 11:33
https://kosova-info.com/kjo-ndodhi-ne-nje-mbledhje-te-politikaneve-kroate-pas-fitores-ndaj-anglise/60%Daily2018-07-12 11:33
https://kosova-info.com/ishte-koha-kur-trajneri-i-kroacise-shetiste-tiranes-me-xhinse-kaubojs/60%Daily2018-07-12 11:33
https://kosova-info.com/rusia-sapo-ka-vendosur-nje-rekord-te-ri-udhetimi-ne-hapesire/60%Daily2018-07-12 11:05
https://kosova-info.com/ministrit-gjerman-i-kerkohet-doreheqja-pas-vetevrasjes-se-afganit-te-debuar/60%Daily2018-07-12 11:05
https://kosova-info.com/rama-i-shtrengon-doren-trumpit-perdor-ministren-si-fotografe/60%Daily2018-07-12 11:05
https://kosova-info.com/kamenice-arrestohet-nje-serb-per-keqperdorim-seksual-te-femijeve/60%Daily2018-07-12 11:05
https://kosova-info.com/sulmohet-fizikisht-punetori-i-keds-it/60%Daily2018-07-12 11:04
https://kosova-info.com/dy-persona-ne-gjendje-te-rende-pas-nje-aksidenti-komunikacioni-ne-prizren/60%Daily2018-07-12 11:04
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-takim-lamtumires-me-shefin-e-deritashem-te-usaid/60%Daily2018-07-12 11:04
https://kosova-info.com/ministria-e-diaspores-gati-per-te-bashkepunuar-me-projekte-konkrete/60%Daily2018-07-12 11:04
https://kosova-info.com/nato-ne-takim-te-paplanifikuar-pas-kritikave-te-trumpit/60%Daily2018-07-12 11:04
https://kosova-info.com/tahiri-miratimi-i-projektligjit-per-dhomen-e-posacme-mundeson-trajtim-me-efikasitet-te-20-mije-lendeve-te-privatizimit/60%Daily2018-07-12 11:04
https://kosova-info.com/grushton-plakun-ne-market-por-ky-grusht-mund-ti-kete-shpetuar-jeten-atij-video/60%Daily2018-07-12 11:04
https://kosova-info.com/mediat-serbe-befasohen-me-rusine-qe-uroi-presidentin-e-ri-te-ffk-se/60%Daily2018-07-12 10:33
https://kosova-info.com/te-gjithe-e-paten-mendjen-te-goli-ky-ishte-momenti-kur-u-shtyp-fotoreporteri/60%Daily2018-07-12 10:33
https://kosova-info.com/a-do-te-jete-ky-klubi-i-ri-i-alisson-2/60%Daily2018-07-12 10:33
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-juventus-ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-marchisios/60%Daily2018-07-12 10:33
https://kosova-info.com/cardi-b-sjell-ne-jete-vajzen-e-saj/60%Daily2018-07-12 10:06
https://kosova-info.com/mbushet-stadiumi-shakira-me-performance-te-zjarrte-ne-stamboll/60%Daily2018-07-12 10:05
https://kosova-info.com/aak-zyrtarisht-pjese-e-ekipit-negoaciator-ne-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-07-12 10:05
https://kosova-info.com/haradinaj-pas-kthimit-nga-londra-javen-e-ardhshme-pritet-rekomandimi-per-vizat/60%Daily2018-07-12 10:05
https://kosova-info.com/daut-haradinaj-armend-zemajt-keni-bere-aleance-me-listen-serbe-por-jugosllavia-ka-vdeke/60%Daily2018-07-12 10:05
https://kosova-info.com/kreshnik-spahiu-mos-i-festoni-fitoret-e-kroacise-nuk-na-njohin-prejardhjen-ilire/60%Daily2018-07-12 10:05
https://kosova-info.com/drejtori-i-usaid-it-ndihem-i-nderuar-asnjehere-sdo-e-harroj-eksperiencen-ne-kosove/60%Daily2018-07-12 10:05
https://kosova-info.com/zjarrefikesit-protestojne-para-qeverise-kerkojne-takim-me-kryeministrin/60%Daily2018-07-12 10:04
https://kosova-info.com/shtyhet-per-seancen-e-radhes-shqyrtimi-i-projektligjit-per-sherbimet-postare/60%Daily2018-07-12 10:04
https://kosova-info.com/dy-deputete-i-shtohen-nismes-socialdemokrate/60%Daily2018-07-12 10:04
https://kosova-info.com/breshka-qe-refuzon-te-largohet-nga-shqiperia/60%Daily2018-07-12 10:04
https://kosova-info.com/u-shtyp-nga-kroatet-pas-golit-te-mandzukic-flet-fotoreporteri/60%Daily2018-07-12 09:33
https://kosova-info.com/tradita-vazhdon-inter-dhe-bayern-krenohen-me-statistiken-e-vecante/60%Daily2018-07-12 09:33
https://kosova-info.com/barcelona-ska-te-ndalur-vjen-edhe-nje-perforcim-i-ri/60%Daily2018-07-12 09:33
https://kosova-info.com/tornado-e-fuqishme-fluturon-djaloshin-ne-ajer-video/60%Daily2018-07-12 09:06
https://kosova-info.com/lideret-shteteror-mbajne-takim-nuk-flasin-per-media/60%Daily2018-07-12 09:06
https://kosova-info.com/a-eshte-peshe-e-tepert-apo-crregullim-hormonal-zbulojeni/60%Daily2018-07-12 09:05
https://kosova-info.com/publikohet-video-e-miliarderit-iranian-duke-thene-shqip-te-dua/60%Daily2018-07-12 09:05
https://kosova-info.com/llukmani-po-behet-baba-per-here-te-pare-zbulohet-gjinia-e-foshnjes/60%Daily2018-07-12 09:05
https://kosova-info.com/kuvendi-miraton-projektligjin-per-dhomen-e-posacme-te-supremes/60%Daily2018-07-12 09:05
https://kosova-info.com/kuvendi-heq-nga-rendi-i-dites-projektligjin-per-miniera-dhe-minerale/60%Daily2018-07-12 09:05
https://kosova-info.com/turqia-njofton-se-eshte-vrare-njeri-nga-terroristet-me-te-kerkuar/60%Daily2018-07-12 09:05
https://kosova-info.com/shqiperia-ben-perparim-ne-luften-kunder-korrupsionit/60%Daily2018-07-12 09:05
https://kosova-info.com/kurti-shqiperia-dhe-kosova-te-ndertojne-be-ne-brenda-vetes/60%Daily2018-07-12 09:05
https://kosova-info.com/mediat-serbe-bernabiq-foli-me-merkelin-per-arrestimin-e-pese-serbeve/60%Daily2018-07-12 09:04
https://kosova-info.com/tre-persona-te-paraqitur-si-shperndares-te-picave-arrestohen-per-kokaine/60%Daily2018-07-12 09:04
https://kosova-info.com/28-vjet-burg-per-vrasjen-ne-zveqan/60%Daily2018-07-12 09:04
https://kosova-info.com/njeriu-gjen-gjarperin-duke-ngrene-te-brendshmet-e-gruas-ne-dhomen-e-gjumit-video/60%Daily2018-07-12 09:04
https://kosova-info.com/selektori-i-kroacise-zbulon-nje-ngjarje-te-cuditshme-nga-dueli-me-angline/60%Daily2018-07-12 08:33
https://kosova-info.com/southgate-ka-nje-mesazh-per-ekipin-e-anglise-pas-humbjes-nga-kroacia-2/60%Daily2018-07-12 08:33
https://kosova-info.com/ciao-nice-balotelli-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-07-12 08:33
https://kosova-info.com/me-kete-ide-te-cmendur-do-te-fitoje-20-mije-dollare-nese-kroacia-triumfon-ne-boteror/60%Daily2018-07-12 08:33
https://kosova-info.com/southgate-ka-nje-mesazh-per-ekipin-e-anglise-pas-humbjes-nga-kroacia/60%Daily2018-07-12 08:05
https://kosova-info.com/te-sherohesh-me-lexim-biblioterapia-procesi-qe-qeteson-mendjen/60%Daily2018-07-12 08:04
https://kosova-info.com/majlinda-zeka-e-thote-publikisht-se-reperi-majk-nuk-kujdeset-financiarisht-per-djalin/60%Daily2018-07-12 08:04
https://kosova-info.com/stefanoviq-akuzon-kosoven-po-i-arrestoni-serbet-qe-ta-pranojne-formimin-e-ushtrise/60%Daily2018-07-12 08:04
https://kosova-info.com/haradinaj-jam-shqiptar-nuk-jam-mysliman-feja-nuk-eshte-identiteti-im-i-pare/60%Daily2018-07-12 08:04
https://kosova-info.com/may-takimi-trump-putin-duhet-te-zvogeloje-rrezikun-e-konfliktit-nato-rusi/60%Daily2018-07-12 08:04
https://kosova-info.com/per-tre-muaj-18-raste-te-kafshimit-nga-gjarperinjte/60%Daily2018-07-12 08:04
https://kosova-info.com/ne-mbrojtje-te-fsk-se/60%Daily2018-07-12 08:04
https://kosova-info.com/maqedonia-mori-ftese-per-ne-nato-vijon-periudhe-e-permbushjes-se-obligimeve/60%Daily2018-07-12 08:04
https://kosova-info.com/nato-vazhdon-samitin-ne-fokus-afganistani/60%Daily2018-07-12 08:04
https://kosova-info.com/suker-me-krahasim-te-cmendur-per-mandzukicin/60%Daily2018-07-12 07:33
https://kosova-info.com/psg-cakton-cmimin-per-shitjen-e-rabiot-te-barcelona/60%Daily2018-07-12 07:33
https://kosova-info.com/real-madrid-juventus-merret-vendimi-nese-do-te-luaje-ronaldo/60%Daily2018-07-12 07:33
https://kosova-info.com/dalin-fotot-e-para-te-samsung-galaxy-note-9-foto/60%Daily2018-07-12 07:04
https://kosova-info.com/gold-ag-tregon-per-here-te-pare-cka-e-ka-encen/60%Daily2018-07-12 07:04
https://kosova-info.com/jonida-maliqi-rrefen-ndarjen-nga-bashkeshorti-nder-periudhat-me-te-veshtira-te-jetes-sime/60%Daily2018-07-12 07:04
https://kosova-info.com/termetet-vijojne-te-godasin-shqiperine/60%Daily2018-07-12 07:04
https://kosova-info.com/arsimi-profesional-zgjedhja-e-dyte-per-nxenesit-e-kosoves/60%Daily2018-07-12 07:04
https://kosova-info.com/zyrtare-thaci-e-vuciq-takohen-me-18-korrik-per-vazhdimin-e-fazes-finale-te-dialogut/60%Daily2018-07-12 07:04
https://kosova-info.com/ska-date-per-takimin-e-dyte-te-fazes-finale/60%Daily2018-07-12 07:04
https://kosova-info.com/per-putinin-takimi-me-trumpin-eshte-fitore/60%Daily2018-07-12 07:04
https://kosova-info.com/rakitic-ky-ishte-problemi-i-anglise-ne-duelin-ndaj-kroacise/60%Daily2018-07-12 06:33
https://kosova-info.com/a-ndikon-madhesia-e-qafes-tek-problemet-me-shendetin-mesoni-cka-ka-zbuluar-studimi-me-i-fundit/60%Daily2018-07-12 06:05
https://kosova-info.com/rikthehet-marina-fara-por-jo-ne-instagram-ja-si-duket-ajo-shtatzene/60%Daily2018-07-12 06:05
https://kosova-info.com/asociacioni-percan-qeverine-dhe-ekipin-menaxhues/60%Daily2018-07-12 06:04
https://kosova-info.com/zjarrefikesit-protestojne-para-qeverise/60%Daily2018-07-12 06:04
https://kosova-info.com/vv-komenton-moskthimin-e-pajisjeve-nga-sami-kurteshi/60%Daily2018-07-12 06:04
https://kosova-info.com/edhe-2-3-milione-euro-nga-gjermania-per-termokosin/60%Daily2018-07-12 06:04
https://kosova-info.com/mot-me-diell-temperaturat-shkojne-mbi-30-grade/60%Daily2018-07-12 06:04
https://kosova-info.com/kuvendi-shqyrton-pikat-e-mbetura-nga-shtate-seanca/60%Daily2018-07-12 06:04
https://kosova-info.com/modric-sulmon-anglezet-pas-kualifikimit-ne-finalen-e-boterorit-2018/60%Daily2018-07-12 05:33
https://kosova-info.com/tifozet-e-juventusit-befasohen-nga-lajmi-i-fundit-per-marchision/60%Daily2018-07-12 05:33
https://kosova-info.com/efekti-ronado-shikojeni-cfare-ka-ndodhur-ne-facebook-e-instagram-te-juventus/60%Daily2018-07-12 05:33
https://kosova-info.com/mediat-kroate-vleresojne-komplet-ekipin-me-nje-note-fantastike/60%Daily2018-07-12 05:33
https://kosova-info.com/kjo-eshte-deklarata-e-pikelluese-e-kane-pas-humbjes-nga-kroacia/60%Daily2018-07-11 22:33
https://kosova-info.com/fytyrat-e-tifozeve-te-anglise-pasi-kroacia-ua-prishi-endrren/60%Daily2018-07-11 22:33
https://kosova-info.com/bebe-rexha-dua-lipa-rita-ora-ja-ke-zgjedh-korab-shaqiri/60%Daily2018-07-11 22:05
https://kosova-info.com/eni-koci-zbulon-kuptimin-e-emrit-te-saj-dhe-as-nuk-na-kishte-shkuar-ne-mendje/60%Daily2018-07-11 22:24
https://kosova-info.com/kete-fotografi-bebe-rexha-ia-dedikon-nenes-se-saj-ka-nje-arsye/60%Daily2018-07-11 22:05
https://kosova-info.com/ka-paralajmeruar-albumin-e-ri-genc-prelvukaj-zbulon-se-kur-lansohet/60%Daily2018-07-11 22:05
https://kosova-info.com/komuna-e-vitise-me-90-te-punesuar-me-kontrate-mbi-veper/60%Daily2018-07-11 22:04
https://kosova-info.com/ish-kryenegociatorja-thote-se-kosova-duhet-ti-qese-vija-te-kuqe-serbise-ne-dialog/60%Daily2018-07-11 22:04
https://kosova-info.com/rama-merkel-may-dhe-erdogan-e-percjellin-bashke-gjysmefinalen-dramatike-video/60%Daily2018-07-11 22:04
https://kosova-info.com/trump-garanton-macronin-se-nuk-ka-percarje-shba-evrope/60%Daily2018-07-11 22:04
https://kosova-info.com/italia-sasi-te-medha-kanabisi-vijne-nga-shqiperia/60%Daily2018-07-11 22:04
https://kosova-info.com/kroacia-eshte-ne-finale-te-kupes-se-botes-2/60%Daily2018-07-11 21:34
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-presidentes-se-kroacise-eshte-e-mundur-jemi-ne-finale-2/60%Daily2018-07-11 21:34
https://kosova-info.com/kroaci-21-angli-perisic-lojtari-i-ndeshjes-2/60%Daily2018-07-11 21:34
https://kosova-info.com/kroaci-21-angli-notat-e-lojtareve-2/60%Daily2018-07-11 21:34
https://kosova-info.com/kjo-eshte-festa-e-cmendur-e-tifozeve-kroate-pas-suksesit-historik/60%Daily2018-07-11 21:34
https://kosova-info.com/deshperimi-i-lojtareve-te-anglise-pas-deshtimit-per-te-arritur-ne-finale/60%Daily2018-07-11 21:34
https://kosova-info.com/daliq-une-nuk-bera-asgje-keta-djem-nuk-jane-normal/60%Daily2018-07-11 21:32
https://kosova-info.com/eksperimenti-i-frikshem-rus-ja-cfare-ndodh-me-njeriun-nese-rri-30-dite-pa-gjume/60%Daily2018-07-11 21:06
https://kosova-info.com/kroaci-21-angli-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-07-11 21:05
https://kosova-info.com/kroaci-21-angli-perisic-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-07-11 21:05
https://kosova-info.com/vjen-reagimi-i-presidentes-se-kroacise-eshte-e-mundur-jemi-ne-finale/60%Daily2018-07-11 21:05
https://kosova-info.com/mercedes-projekton-amg-ne-e-re-sportive-per-te-konkurruar-me-porsche-718-cayman-foto/60%Daily2018-07-11 21:05
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-e-entuziasmuar-i-gezohet-fitores-se-kroacise/60%Daily2018-07-11 21:04
https://kosova-info.com/besojeni-ose-jo-kaq-vite-ka-ish-i-dashuri-i-morena-tarakut/60%Daily2018-07-11 21:04
https://kosova-info.com/shqiptari-shpeton-nga-vdekja-italianin-qe-u-hodh-nga-ura/60%Daily2018-07-11 21:04
https://kosova-info.com/ldk-kerkon-zgjedhje-para-fillimit-te-bisedimeve/60%Daily2018-07-11 21:04
https://kosova-info.com/ministri-i-brendshem-fsheh-vendimet/60%Daily2018-07-11 21:04
https://kosova-info.com/kroacia-eshte-ne-finale-te-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-11 20:42
https://kosova-info.com/super-sfida-kroaci-11-angli-shkon-ne-vazhdime-2/60%Daily2018-07-11 20:33
https://kosova-info.com/kroacia-shume-afer-finales-permbyse-rezultatin/60%Daily2018-07-11 20:32
https://kosova-info.com/super-sfida-kroaci-11-angli-shkon-ne-vazhdime/60%Daily2018-07-11 20:31
https://kosova-info.com/whatsapp-etiketon-mesazhet-e-percjellura-nga-perdorues-te-tjere/60%Daily2018-07-11 20:05
https://kosova-info.com/sekreti-per-kompjuteret-e-se-ardhmes/60%Daily2018-07-11 20:05
https://kosova-info.com/fansat-i-kerkojne-bashkepunim-me-meden-lindon-berisha-befason-me-pergjigjen-e-tij/60%Daily2018-07-11 20:05
https://kosova-info.com/luana-vjollca-shfaqet-si-rrallehere-zhgenjen-me-pamjen/60%Daily2018-07-11 20:05
https://kosova-info.com/zanfina-ismaili-tregon-se-kur-do-te-martohet/60%Daily2018-07-11 20:04
https://kosova-info.com/bushati-kotzias-takohen-ne-bruksel/60%Daily2018-07-11 20:04
https://kosova-info.com/rrezohet-aeroplani-ne-alaske-shpetojne-te-gjithe-pasagjeret/60%Daily2018-07-11 20:04
https://kosova-info.com/haziri-ldk-ja-e-ka-mbeshtetur-thacin-per-bisedime-kur-ishte-kryeminister-ai-eshte-i-njejti-emer/60%Daily2018-07-11 20:04
https://kosova-info.com/500-nxenes-shqiptare-rrezikojne-jeten-shteti-ben-sehir/60%Daily2018-07-11 20:04
https://kosova-info.com/takimet-e-rendesishme-te-krereve-te-vendit-video/60%Daily2018-07-11 20:04
https://kosova-info.com/anglia-drejte-finales-e-fiton-pjesen-e-pare-kunder-kroacise-2/60%Daily2018-07-11 19:33
https://kosova-info.com/festa-e-cmendur-e-tifozeve-te-anglise-pas-golit-te-trippier-2/60%Daily2018-07-11 19:33
https://kosova-info.com/acerbi-zyrtarizohet-te-lazio/60%Daily2018-07-11 19:32
https://kosova-info.com/kthehet-kroacia-barazon-rezultatin-ndaj-anglise/60%Daily2018-07-11 19:32
https://kosova-info.com/fotografite-nuk-na-ndihmojne-ti-kujtojme-momentet-perkundrazi-na-pengojne/60%Daily2018-07-11 19:04
https://kosova-info.com/mazda-kthen-prapa-270-mije-vetura-modelesh-te-vjetra-shkaku-i-problemeve-me-airbag-et-foto/60%Daily2018-07-11 19:04
https://kosova-info.com/keshtu-e-pershkruan-martesen-aferdita-dreshaj/60%Daily2018-07-11 19:04
https://kosova-info.com/jares-4-vjecare-i-duhet-ndihme-per-mjekimin-e-kurrizit/60%Daily2018-07-11 19:04
https://kosova-info.com/rita-ora-e-nderuar-me-perkrahjen-qe-po-ia-jep-kosova/60%Daily2018-07-11 19:04
https://kosova-info.com/fajon-be-duhet-te-sigurohet-qe-kosova-eshte-e-gatshme-per-liberalizim/60%Daily2018-07-11 19:04
https://kosova-info.com/festa-e-cmendur-e-tifozeve-te-anglise-pas-golit-te-trippier/60%Daily2018-07-11 18:59
https://kosova-info.com/anglia-drejte-finales-e-fiton-pjesen-e-pare-kunder-kroacise/60%Daily2018-07-11 18:46
https://kosova-info.com/fotografite-nuk-na-ndihmojne-ti-kujtojme-momentet-perkundrazi-na-pengojne-2/60%Daily2018-07-25 21:51
https://kosova-info.com/tifozet-kroate-shpalosin-nje-flamur-gjigant-para-ndeshjes-me-angline/60%Daily2018-07-11 18:33
https://kosova-info.com/prishtina-barazon-ndaj-fola-ne-udhetim-merr-rezultat-pozitiv-para-ndeshjes-kthyese-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2018-07-11 18:33
https://kosova-info.com/start-endrrash-per-angline-kalon-ne-epersi-ne-minuten-e-5-te-ndaj-kroacise/60%Daily2018-07-11 18:32
https://kosova-info.com/behuni-gati-samsung-galaxy-note-9-po-vjen-se-shpejti/60%Daily2018-07-11 18:04
https://kosova-info.com/iphone-eshte-tregues-i-mire-i-pasurise/60%Daily2018-07-11 18:04
https://kosova-info.com/ajri-i-kondicionuar-si-ta-perdorim-dhe-te-shmangim-dhimbjen-e-fytit/60%Daily2018-07-11 18:04
https://kosova-info.com/rita-ora-tifoze-e-zjarrte-e-skuadres-angleze-shikoni-cfare-ben-para-lojes/60%Daily2018-07-11 18:04
https://kosova-info.com/loje-e-dobet-dhe-pa-raste-fola-dhe-prishtina-luajne-pa-gola-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2018-07-11 17:32
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-kroaci-angli-2/60%Daily2018-07-11 17:32
https://kosova-info.com/pas-transferimit-te-ronaldos-juventus-e-vendos-ne-shitje-sulmuesin-e-njohur/60%Daily2018-07-11 17:32
https://kosova-info.com/keta-jane-smartfonet-me-te-mire-ne-treg-qe-mund-ti-bleni-pa-hargjuar-shume-para-video/60%Daily2018-07-11 17:06
https://kosova-info.com/pse-meshkujt-duhet-te-hane-sa-me-shume-fruta-te-thata/60%Daily2018-07-11 17:06
https://kosova-info.com/nese-jeni-duke-tentuar-te-hani-shendetshem-duhet-ti-shmangni-restorantet-ku-muzika-eshte-e-larte-ja-pse/60%Daily2018-07-11 17:06
https://kosova-info.com/e-dini-profesionin-e-dyte-te-morena-tarakut-do-te-habiteni/60%Daily2018-07-11 17:06
https://kosova-info.com/premiere-mas-vjen-nga-kida/60%Daily2018-07-11 17:06
https://kosova-info.com/dua-lipa-pozon-e-nxehte-para-pasqyres-shfaqet-vetem-me-te-brendshme/60%Daily2018-07-11 17:06
https://kosova-info.com/pacolli-zbulon-biseden-me-daciqin-ne-shtepine-e-ministrit-britanik/60%Daily2018-07-11 17:05
https://kosova-info.com/aeroporti-i-kukesit-jepet-me-koncesion/60%Daily2018-07-11 17:05
https://kosova-info.com/pas-kritikave-trump-thote-se-ka-raporte-shume-te-mira-me-merkelin/60%Daily2018-07-11 17:05
https://kosova-info.com/e-konfirmuar-nafta-me-shtrenjte-per-14-cente-ne-krahasim-me-vitin-e-kaluar/60%Daily2018-07-11 17:04
https://kosova-info.com/ne-prizren-marshim-per-srebrenicen/60%Daily2018-07-11 17:04
https://kosova-info.com/hahn-ristrukturim-kufijsh-midis-greqise-dhe-shqiperise/60%Daily2018-07-11 17:04
https://kosova-info.com/taktizimet-para-finales-se-dialogut/60%Daily2018-07-11 17:04
https://kosova-info.com/samiti-i-nato-s-maqedonia-behet-pjese-e-aleances-posa-ta-kryeje-referendumin-per-emrin/60%Daily2018-07-11 17:04
https://kosova-info.com/takimi-thaci-medvedev-sukses-i-madh-per-kosoven/60%Daily2018-07-11 17:04
https://kosova-info.com/tifozet-e-anglise-me-veshje-zyrtare-arsyeja-eshte-e-pabesueshme-2/60%Daily2018-07-11 16:32
https://kosova-info.com/agjenti-i-ronaldos-tregon-ku-do-ta-mbylle-karrieren-cr7/60%Daily2018-07-11 16:32
https://kosova-info.com/ylli-i-gjermanise-largohet-nga-kombetarja/60%Daily2018-07-11 16:32
https://kosova-info.com/nje-fanelle-per-minute-ja-cfare-po-ndodh-me-fanellat-e-ronaldos-ne-milano/60%Daily2018-07-11 16:32
https://kosova-info.com/duart-e-papastra-gjate-pergatitjes-se-ushqimit-mund-te-cojne-ne-vdekje/60%Daily2018-07-11 16:05
https://kosova-info.com/fansja-e-pyet-almeden-a-po-ma-gjen-edhe-mua-nje-turk-te-bukur-si-tolga/60%Daily2018-07-11 16:05
https://kosova-info.com/hoti-takon-ne-bruksel-presidentin-e-partive-popullore-evropiane-joseph-daul/60%Daily2018-07-11 16:05
https://kosova-info.com/kitaroviq-i-dhuron-trumpit-dhe-kryeministres-se-britanise-fanella-te-ekipit-kroat-foto/60%Daily2018-07-11 16:05
https://kosova-info.com/femijet-e-ngujuar-ne-shpelle-u-droguan-gjate-zhytjes-foto/60%Daily2018-07-11 16:05
https://kosova-info.com/gjyqtaret-e-kushtetueses-refuzuan-ti-marrin-pagat-pa-rritje/60%Daily2018-07-11 16:04
https://kosova-info.com/ne-mes-te-detit-aurela-hoxha-lundron-dhe-ve-ne-pah-te-pasmet-bombastike/60%Daily2018-07-11 15:40
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-do-behet-baba-per-here-te-dyte/60%Daily2018-07-11 15:40
https://kosova-info.com/pastrojeni-shtepine-rregullisht-per-te-gezuar-perfitime-shendetesore/60%Daily2018-07-11 15:39
https://kosova-info.com/gjyqtaret-e-kushtetueses-moren-pagat-pa-rritje/60%Daily2018-07-11 15:38
https://kosova-info.com/hoxhaj-kujton-masakren-ne-srebrenice-kurre-nuk-harrojme/60%Daily2018-07-11 15:38
https://kosova-info.com/haradinaj-bashke-me-aniten-vizitojne-nexhmije-pagarushen-pas-daljes-nga-spitali/60%Daily2018-07-11 15:38
https://kosova-info.com/aktakuze-ndaj-avokatit-tome-gashi-rreth-rastit-ndaj-azem-syles/60%Daily2018-07-11 15:38
https://kosova-info.com/fillon-samiti-i-nato-s-ne-bruksel/60%Daily2018-07-11 15:38
https://kosova-info.com/daciq-ia-ka-friken-pacollit-udheton-fshehtas-dhe-e-jep-lajmin-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-07-11 15:38
https://kosova-info.com/tifozet-e-anglise-me-veshje-zyrtare-arsyeja-eshte-e-pabesueshme/60%Daily2018-07-11 15:33
https://kosova-info.com/zyrtare-pas-ronaldos-reali-largon-edhe-nje-futbollist-tjeter/60%Daily2018-07-11 15:32
https://kosova-info.com/punimet-ne-perfundim-superliges-i-shtohet-edhe-nje-stadium-i-mire-2/60%Daily2018-07-11 15:32
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-fola-prishtina/60%Daily2018-07-11 15:32
https://kosova-info.com/punimet-ne-perfundim-superliges-i-shtohet-edhe-nje-stadium-i-mire/60%Daily2018-07-11 20:11
https://kosova-info.com/vitaminat-nuk-kane-asnje-efekt-ne-shendetin-e-zemres/60%Daily2018-07-11 15:05
https://kosova-info.com/ja-se-cfare-ndodh-kur-pini-nje-gote-uje-me-mjalte-me-stomakun-bosh/60%Daily2018-07-11 15:05
https://kosova-info.com/zv-ministri-krasniqi-thote-se-fermeret-e-grurit-do-te-mbeshteten-nga-mbpzhr-me-nga-150-euro-per-hektar/60%Daily2018-07-11 15:05
https://kosova-info.com/30-dite-paraburgim-per-drejtorin-e-urologjise-qe-dyshohet-se-kerkoi-ryshfet-nga-nje-pacient/60%Daily2018-07-11 15:05
https://kosova-info.com/atk-sqaron-qytetaret-se-cpo-ndodhe-me-rimbursimin-e-mjeteve-nga-kuponet/60%Daily2018-07-11 15:05
https://kosova-info.com/thaci-uron-fermeret-per-nisjen-e-fushates-se-korrje-shirjeve-te-grurit/60%Daily2018-07-11 15:05
https://kosova-info.com/nexhmije-pagarusha-del-nga-spitali/60%Daily2018-07-11 15:05
https://kosova-info.com/vetevritet-afgani-qe-u-debua-nga-gjermania/60%Daily2018-07-11 15:05
https://kosova-info.com/tahiri-punetoret-e-gjykatave-meritojne-te-trajtohen-denjesisht-dhe-kete-trajtim-do-ta-kene/60%Daily2018-07-11 15:05
https://kosova-info.com/analistet-opozita-pa-hapa-konkret-vetem-fjale-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2018-07-11 15:05
https://kosova-info.com/prishtines-i-thahet-pema-olimpike-foto/60%Daily2018-07-11 15:04
https://kosova-info.com/ushtarja-seksi-amerikane-qe-fiton-mijera-euro-nga-instagrami-foto-video/60%Daily2018-07-11 15:04
https://kosova-info.com/mesazhi-emocional-i-presidentes-kroate-fitoni-per-kroacine-video-2/60%Daily2018-07-11 14:33
https://kosova-info.com/zyrtaret-e-barcelones-ne-paris-gati-marreveshja-me-futbollistin-e-psg-se/60%Daily2018-07-11 14:33
https://kosova-info.com/kroacia-e-merr-nje-lajm-shume-te-mire-para-ndeshjes-ndaj-anglise/60%Daily2018-07-11 14:33
https://kosova-info.com/interesante-shikoni-cfare-po-bejne-tifozet-e-anglise-para-ndeshjes-ndaj-kroacise/60%Daily2018-07-11 14:33
https://kosova-info.com/mozzik-dhe-loredana-kontribuojne-ne-sherimin-aurores-kjo-eshte-shuma-qe-kane-dhuruar/60%Daily2018-07-11 14:04
https://kosova-info.com/reshitaj-ne-tetor-do-te-dihen-sakte-ndotesit-kryesore-ne-kosove/60%Daily2018-07-11 14:04
https://kosova-info.com/mesazhi-emocional-i-presidentes-kroate-fitoni-per-kroacine-video/60%Daily2018-07-11 14:04
https://kosova-info.com/lekaj-dhe-tahiri-biseduan-me-pronaret-per-shpronesimet-ne-autoudhen-prishtine-mitrovice/60%Daily2018-07-11 14:04
https://kosova-info.com/thaci-ju-konfirmoj-se-vizat-hiqen-sivjet/60%Daily2018-07-11 14:04
https://kosova-info.com/punetoret-e-gjykatave-pezullojne-greven/60%Daily2018-07-11 14:04
https://kosova-info.com/momenti-me-qesharak-i-vitit-vjen-nga-kryeministrit-kroat-ja-cfare-ndodhi-ne-aeroport-para-ndeshjes-me-angline/60%Daily2018-07-11 14:04
https://kosova-info.com/kryemadhi-te-shpetosh-edi-ramen-do-te-thote-te-shkaterrosh-te-ardhmen-e-shqiptareve/60%Daily2018-07-11 14:04
https://kosova-info.com/e-dhimbshme-shkoi-per-te-kerkuar-sherim-ne-turqi-vdes-shtatevjecarja-delfina-shala/60%Daily2018-07-11 14:04
https://kosova-info.com/105-milione-euro-per-ronaldon-punetoret-e-fiat-nisin-protesten/60%Daily2018-07-11 13:33
https://kosova-info.com/nje-nga-keta-tre-super-futbolliste-do-ta-zevendesoje-ronaldon-te-reali/60%Daily2018-07-11 13:32
https://kosova-info.com/zbulohet-transferimi-i-pare-i-sarrit-te-chelsea/60%Daily2018-07-11 13:32
https://kosova-info.com/bukuroshja-kroate-provokon-lojtarin-e-anglise-para-ndeshjes/60%Daily2018-07-11 13:32
https://kosova-info.com/adoleshentet-nuk-e-kuptojne-rrezikun-qe-u-vjen-nga-shkembimi-i-mesazheve-me-permbajtje-erotike/60%Daily2018-07-11 13:05
https://kosova-info.com/buffit-i-vijne-nga-zvicra-birrat-me-simbolin-e-shqiponjes/60%Daily2018-07-11 13:05
https://kosova-info.com/a-e-keni-ditur-se-tayna-vjen-nga-ky-qytet/60%Daily2018-07-11 13:05
https://kosova-info.com/kerkohet-suspendimi-i-94-policeve-invalide-te-luftes/60%Daily2018-07-11 13:04
https://kosova-info.com/erdogan-per-srebrenicen-do-te-luftojme-per-parandalimin-e-krimeve-te-tilla-njerezore/60%Daily2018-07-11 13:04
https://kosova-info.com/rriten-pak-cmimet-e-konsumit/60%Daily2018-07-11 13:04
https://kosova-info.com/opozita-bene-kallezim-penal-ndaj-edi-rames/60%Daily2018-07-11 13:04
https://kosova-info.com/gjilan-axha-e-ben-pe-spital-mbesen-e-tij-arrestohet/60%Daily2018-07-11 13:04
https://kosova-info.com/gazetari-serb-trondit-serbine-hetimet-per-vrasjen-e-ivanoviqit-cojne-ne-zyren-e-marko-gjuriqit/60%Daily2018-07-11 13:04
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-drenas/60%Daily2018-07-11 13:04
https://kosova-info.com/lirohen-shtate-banesa-te-uzurpuara-te-npb-se/60%Daily2018-07-11 13:04
https://kosova-info.com/presidenti-i-napolit-me-deklarate-interesante-pas-transferimit-te-ronaldos-te-juventusi/60%Daily2018-07-11 12:32
https://kosova-info.com/si-mund-te-dobesohem-pa-eliminuar-embelsirat/60%Daily2018-07-11 12:06
https://kosova-info.com/reperi-kosovar-pozon-vetem-me-te-mbathura-si-cristiano-ronaldo/60%Daily2018-07-11 12:06
https://kosova-info.com/merkel-i-pergjigjet-trumpit-ne-bejme-politike-te-pavarur/60%Daily2018-07-11 12:05
https://kosova-info.com/komisioni-per-legjislacion-takoi-grevistet-e-gjykatave-dhe-prokurorise/60%Daily2018-07-11 12:05
https://kosova-info.com/te-enjten-kuvendi-mbane-seancen-plenare/60%Daily2018-07-11 12:05
https://kosova-info.com/berat-rukiqi-zgjedhet-kryetar-i-odes-ekonomike-te-kosoves/60%Daily2018-07-11 12:05
https://kosova-info.com/thaci-kujton-masakren-e-srebrenices-denimi-i-kryeresve-te-gjenocidit-do-te-sheroje-dhembjen-e-familjareve/60%Daily2018-07-11 12:04
https://kosova-info.com/maqedonia-do-te-ftohet-per-tu-anetaresuar-ne-nato/60%Daily2018-07-11 12:04
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-xhipa-te-zi-dhe-shtepi-luksoze-nuk-do-te-financohen-nga-paraja-publike/60%Daily2018-07-11 12:04
https://kosova-info.com/ministri-gashi-viziton-kengetaren-nexhmije-pagarusha-ne-spital/60%Daily2018-07-11 12:04
https://kosova-info.com/marreveshja-shqiperi-greqi-rama-do-mbyllet-me-nje-pakt-te-ri/60%Daily2018-07-11 12:04
https://kosova-info.com/raiola-niset-per-barcelone-objektivi-shitja-e-verrattit/60%Daily2018-07-11 11:32
https://kosova-info.com/liverpool-apo-man-utd-shaqiri-zgjedh-klubin-e-ri/60%Daily2018-07-11 11:32
https://kosova-info.com/kb-prishtina-meson-kundershtarin-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2018-07-11 11:32
https://kosova-info.com/varesia-e-seksit-eshte-zyrtarisht-nje-semundje-mendore/60%Daily2018-07-11 11:05
https://kosova-info.com/minatoret-vazhdojne-greven-kerkojne-ti-vizitoje-haradinaj/60%Daily2018-07-11 11:04
https://kosova-info.com/bodo-weber-kosoven-se-ka-me-serbia-te-ballafaqohet-me-te-ardhmen/60%Daily2018-07-11 11:04
https://kosova-info.com/lluka-situata-ne-posten-e-kosoves-shqetesuese/60%Daily2018-07-11 11:04
https://kosova-info.com/thaci-nga-turqia-kosova-do-te-marre-lajme-te-mira-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2018-07-11 11:04
https://kosova-info.com/greqia-debon-diplomate-ruse-tentuan-ta-prishin-marreveshjen-athine-shkup/60%Daily2018-07-11 11:04
https://kosova-info.com/cka-po-bene-qeveria-qe-kosova-te-mos-jete-vendi-me-i-ndoturi-ne-bote/60%Daily2018-07-11 11:04
https://kosova-info.com/ne-pranga-kryetari-i-komunes-maqedonase-kontrabandonte-cigare/60%Daily2018-07-11 11:04
https://kosova-info.com/problemet-kryesore-te-oshp-se-jane-transparenca-dhe-mungesa-e-bashkepunimit-me-prokurorine/60%Daily2018-07-11 11:04
https://kosova-info.com/30-kandidate-synojne-kreun-e-kek-ut-emrat/60%Daily2018-07-11 11:04
https://kosova-info.com/karius-vazhdon-me-gabime-vjen-reagimi-nga-klopp/60%Daily2018-07-11 10:32
https://kosova-info.com/marotta-shuan-kurreshtjen-ja-si-ndodhi-transferimi-i-ronaldos/60%Daily2018-07-11 10:32
https://kosova-info.com/shaqiri-liverpool-zbulohet-cmimi-i-transferimit-nga-stoke-city/60%Daily2018-07-11 10:32
https://kosova-info.com/zyrtare-milan-nuk-eshte-i-kinezeve-tani-ka-pronar-te-ri/60%Daily2018-07-11 10:32
https://kosova-info.com/allegri-thyen-heshtjen-zbulon-si-do-te-luaje-ronaldo/60%Daily2018-07-11 10:32
https://kosova-info.com/a-mund-ta-besoni-tifozi-kroat-se-duron-flamurin-shqiptar-ja-cfare-i-ben-video/60%Daily2018-07-11 10:32
https://kosova-info.com/zyrtare-arsenal-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-07-11 10:32
https://kosova-info.com/youtube-angazhon-25-milione-dollare-per-te-luftuar-lajmet-e-rreme/60%Daily2018-07-11 10:08
https://kosova-info.com/nora-ka-dy-fjale-per-pjesemarrjen-e-eres-ne-finalen-e-kampionatit/60%Daily2018-07-11 10:08
https://kosova-info.com/anxhelina-zbulon-me-ne-fund-a-ka-te-dashur-dhe-a-ka-bere-operacione-plastike/60%Daily2018-07-11 10:08
https://kosova-info.com/nga-festa-e-ditelindjes-se-ledrit-nena-e-tij-ndane-me-ndjekesit-foton-me-emocionuese/60%Daily2018-07-11 10:08
https://kosova-info.com/beate-zschape-denohet-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2018-07-11 10:08
https://kosova-info.com/e-kerkonin-prej-vitit-2010-kapet-krokodili-600-kg-foto/60%Daily2018-07-11 10:07
https://kosova-info.com/ministri-ismaili-kemi-instaluar-sistem-te-ri-te-qeverisjes-furnizmi-eshte-stabilizuar/60%Daily2018-07-11 10:07
https://kosova-info.com/beqaj-ne-prizren-do-te-ndertohet-parku-gjermano-kosovar-per-inovacion-dhe-ndermarresi/60%Daily2018-07-11 10:07
https://kosova-info.com/kryetari-i-rinise-demokratike-donjet-bislimi-dekada-e-re-mundesi-per-secilin/60%Daily2018-07-11 10:07
https://kosova-info.com/gabimet-ne-sistemin-e-tiketave-te-trafikut-qytetari-gjobitet-me-6-mije-euro/60%Daily2018-07-11 10:06
https://kosova-info.com/srebrenice-si-raportuan-boshnjaket-historine-e-tyre-me-traumatike/60%Daily2018-07-11 10:05
https://kosova-info.com/admirali-tajlandez-pak-shpresa-kishim-se-djemte-do-te-ishin-gjalle-por-nuk-u-dorezuam/60%Daily2018-07-11 10:05
https://kosova-info.com/te-pakten-dy-persona-te-vdekur-pas-sulmit-ne-nje-ndertese-qeveritare-ne-afganistan/60%Daily2018-07-11 10:04
https://kosova-info.com/paradoksi-i-nato-s-te-bashkuar-kunder-rusise-te-ndare-nga-trumpi/60%Daily2018-07-11 10:04
https://kosova-info.com/prishtinas-gjate-ketyre-oreve-te-pasdites-se-sotme-duhet-ti-mbani-mbyllur-dritaret/60%Daily2018-07-11 10:04
https://kosova-info.com/hidhet-ne-uje-nga-nje-lartesi-teper-e-madhe-por-fundi-eshte-video/60%Daily2018-07-11 10:04
https://kosova-info.com/dy-formacionet-e-juventusit-me-cristiano-ronaldon/60%Daily2018-07-11 09:32
https://kosova-info.com/griezmann-kjo-eshte-dicka-qe-nuk-e-kam-menduar-as-ne-enderr/60%Daily2018-07-11 09:32
https://kosova-info.com/mourinho-ka-nje-lajm-fantastik-per-tifozet-e-man-utd/60%Daily2018-07-11 09:32
https://kosova-info.com/efekti-ronaldo-ja-cfare-eshte-duke-ndodhur-ne-dyqanet-e-juventusit/60%Daily2018-07-11 09:32
https://kosova-info.com/seksi-dimeror-ka-te-ngjare-te-prodhoje-femije-me-te-dobet/60%Daily2018-07-11 09:05
https://kosova-info.com/luana-vjollca-tregon-gjoksin-ne-bikini-dhe-shijon-pamjen-e-mahnitshme/60%Daily2018-07-11 09:05
https://kosova-info.com/will-smith-zbulon-te-pathenat-seksi-parate-dhe-femrat-nuk-me-kane-kenaqur/60%Daily2018-07-11 09:05
https://kosova-info.com/greva-e-punetoreve-shtyne-edhe-seancen-ndaj-azem-syles/60%Daily2018-07-11 09:05
https://kosova-info.com/greqia-debon-diplomatet-ruse-tentuan-te-minojne-marreveshjen-me-maqedonine/60%Daily2018-07-11 09:05
https://kosova-info.com/edhe-gazeta-zvicerane-shkruan-per-tragjedine-qe-i-ndodhi-familjes-kosovare/60%Daily2018-07-11 09:05
https://kosova-info.com/trump-akuza-te-renda-ndaj-gjermanise-eshte-e-kontrolluar-plotesisht-nga-rusia/60%Daily2018-07-11 09:04
https://kosova-info.com/policia-jep-detaje-per-plagosjen-e-mbremshme-ne-prishtine/60%Daily2018-07-11 09:04
https://kosova-info.com/seance-per-monstren-do-te-degjohet-deshmitari-i-mbrojtur/60%Daily2018-07-11 09:04
https://kosova-info.com/ferizaj-tensioni-i-larte-i-rrymes-godet-nje-femije/60%Daily2018-07-11 09:04
https://kosova-info.com/hoti-paralajmeron-qeverine-per-statutin-e-trepces/60%Daily2018-07-11 09:04
https://kosova-info.com/prizrenasi-shantazhon-nje-burre-me-foto-intime/60%Daily2018-07-11 09:04
https://kosova-info.com/barcelona-befason-me-vendimin-per-hazardin/60%Daily2018-07-11 08:32
https://kosova-info.com/pritja-mori-fund-chelsea-zgjedh-trajnerin-e-ri-2/60%Daily2018-07-11 08:32
https://kosova-info.com/courtois-turp-i-madh-per-francen/60%Daily2018-07-11 08:32
https://kosova-info.com/pritja-mori-fund-chelsea-zgjedh-trajnerin-e-ri/60%Daily2018-07-11 20:12
https://kosova-info.com/daimler-nis-autobusin-elektrik/60%Daily2018-07-11 08:05
https://kosova-info.com/morena-taraku-tregon-arsyen-e-zhvendosjes-se-saj-ne-shtetin-turk/60%Daily2018-07-11 08:05
https://kosova-info.com/kryeministri-japonez-viziton-zonen-e-goditur-nga-vershimet/60%Daily2018-07-11 08:05
https://kosova-info.com/ish-zyrtarja-e-unmik-emerohet-zedhenese-ne-gjykaten-speciale/60%Daily2018-07-11 08:05
https://kosova-info.com/vetura-godet-nje-45-vjecare-nderron-jete-ne-spital/60%Daily2018-07-11 08:04
https://kosova-info.com/kryeministri-slloven-evropa-eshte-e-plote-me-vendet-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2018-07-11 08:04
https://kosova-info.com/pas-lendimeve-te-marra-ne-banesen-e-saj-kjo-eshte-gjendja-e-nexhmije-pagarushes/60%Daily2018-07-11 08:04
https://kosova-info.com/zbardhet-vrasja-e-kosovarit-nuk-e-vrau-per-nder-por-per-parate/60%Daily2018-07-11 08:04
https://kosova-info.com/projektligji-per-administraten-shteterore-shtylle-per-funksionimin-e-institucioneve/60%Daily2018-07-11 08:04
https://kosova-info.com/edhe-ne-serbi-e-pranojne-se-terheqjet-e-njohjeve-per-kosoven-po-behen-me-para/60%Daily2018-07-11 08:04
https://kosova-info.com/aksidentohen-tri-vetura-ne-prishtine/60%Daily2018-07-11 08:04
https://kosova-info.com/presioni-nderkombetare-mund-ta-shtyje-perpara-konsensusin-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-07-11 08:04
https://kosova-info.com/denimi-50-euro-per-gishtin-e-mesem-ne-emoji/60%Daily2018-07-11 08:04
https://kosova-info.com/ronaldo-juventus-ja-cfare-ka-ndodhur-ne-oret-e-para-te-mengjesit-ne-instagram/60%Daily2018-07-11 07:32
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-gjysmefinales-kroacia-anglia/60%Daily2018-07-11 07:32
https://kosova-info.com/ronaldo-largon-yllin-e-madh-nga-juventus/60%Daily2018-07-11 07:32
https://kosova-info.com/barcelona-befason-tifozet-me-perforcimin-e-ri-3/60%Daily2018-07-11 07:32
https://kosova-info.com/tre-super-yjet-qe-mund-ta-zevendesojne-ronaldon-ne-real-madrid/60%Daily2018-07-11 07:32
https://kosova-info.com/shaqiri-fillon-bisedimet-me-top-klubin-nga-premierliga/60%Daily2018-07-11 07:31
https://kosova-info.com/kroacia-kunder-anglise-kjo-ndodhe-sonte-ne-luzhniki/60%Daily2018-07-11 07:31
https://kosova-info.com/franca-ne-finale-kjo-eshte-festa-e-cmendur-ne-champs-elisee/60%Daily2018-07-11 07:31
https://kosova-info.com/tesla-nderton-ne-fabriken-per-500-mije-automjete-ne-vit/60%Daily2018-07-11 07:05
https://kosova-info.com/ne-te-njejten-nate-me-ledrin-ditelindjen-e-festoi-edhe-modelja-e-njohur/60%Daily2018-07-11 07:04
https://kosova-info.com/shtohet-skandali-elia-zaharia-firma-ime-per-prishjen-e-teatrit-eshte-fallcifikuar/60%Daily2018-07-11 07:04
https://kosova-info.com/miss-shqiperia-postoi-foton-topless-por-e-fshiu-shume-shpejt/60%Daily2018-07-11 07:04
https://kosova-info.com/keshilli-i-evropes-publikon-strategjine-kunder-terrorizmit/60%Daily2018-07-11 07:04
https://kosova-info.com/ministri-lluka-raporton-per-gjendjen-ne-poste/60%Daily2018-07-11 07:04
https://kosova-info.com/atletet-e-rames-marrin-vemendjen-edhe-ne-samitin-e-londres/60%Daily2018-07-11 07:04
https://kosova-info.com/drafti-per-asociacionin-ne-kundershtim-me-kushtetuten-qeveria-zotohet-se-nuk-do-ta-pranoje/60%Daily2018-07-11 07:04
https://kosova-info.com/pompeo-irani-po-i-perdor-ambasadat-per-te-planifikuar-sulme-terroriste/60%Daily2018-07-11 07:04
https://kosova-info.com/milaim-zeka-e-viziton-nexhmije-pagarushen-ne-spital-tregon-gjendjen-e-saj-shendetesore/60%Daily2018-07-11 06:04
https://kosova-info.com/a-ka-siguri-ne-plazhin-e-velipojes/60%Daily2018-07-11 06:04
https://kosova-info.com/umtiti-ishim-sikur-kafshe-ne-fushe/60%Daily2018-07-10 23:31
https://kosova-info.com/menyra-si-te-kujdeseni-per-syte/60%Daily2018-07-10 22:05
https://kosova-info.com/maska-me-kafe-per-te-gjitha-llojet-e-lekures/60%Daily2018-07-10 22:04
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-zgjedh-mes-luanes-dhe-marines-perpara-gruas-se-tij/60%Daily2018-07-10 22:04
https://kosova-info.com/ledina-celo-si-vera-sa-me-e-vjeter-aq-me-e-mire/60%Daily2018-07-10 22:04
https://kosova-info.com/afrimi-i-turqise-me-rusine-shqeteson-nato-n/60%Daily2018-07-10 22:04
https://kosova-info.com/19-vjet-nga-vrasja-e-vellezerve-bytyqi-amerika-vazhdon-ti-kerkoje-llogari-serbise/60%Daily2018-07-10 22:04
https://kosova-info.com/ministri-gjerman-ben-humor-me-debimin-e-refugjateve/60%Daily2018-07-10 22:04
https://kosova-info.com/haradinaj-e-takon-rita-oren-ne-londer-ngjyrave-te-flamurit-tone-i-ke-dhene-shkelqim/60%Daily2018-07-10 22:04
https://kosova-info.com/zyrtare-mahrez-transferohet-te-manchester-city/60%Daily2018-07-10 21:31
https://kosova-info.com/bmw-seria-8-po-rikthehet-ka-filluar-zyrtarisht-prodhimi-dhe-fotografite-flasin-per-nje-veture-mahnitese-foto/60%Daily2018-07-10 21:06
https://kosova-info.com/cfare-i-ben-shendetit-tuaj-reaksioni-nga-pickimi-i-mushkonjave/60%Daily2018-07-10 21:05
https://kosova-info.com/prapa-skenave-hot-te-bleona-qeretit-qendrojne-prinderit-e-saj-per-ta-mbeshtetur/60%Daily2018-07-10 21:05
https://kosova-info.com/feste-e-madhe-ne-ditelindjen-e-32-te-te-ledri-vules-kendon-ermal-fejzullahu/60%Daily2018-07-10 21:04
https://kosova-info.com/ndryshimi-drastik-i-aktores-se-njohur-largon-kacurrelet-e-vjetra-dhe-nuk-njihet/60%Daily2018-07-10 21:04
https://kosova-info.com/haradinaj-bisedon-me-may-kerkon-thellimin-e-bashkepunimit-kosove-britani/60%Daily2018-07-10 21:04
https://kosova-info.com/samiti-i-londres-rikthen-investimet-per-siguri-dhe-stabilitet-ne-ballkan/60%Daily2018-07-10 21:04
https://kosova-info.com/ky-eshte-kabineti-qeveritar-i-erdoganit/60%Daily2018-07-10 21:04
https://kosova-info.com/referendumi-per-kosoven-shkakton-percarje-ne-serbi/60%Daily2018-07-10 21:04
https://kosova-info.com/shtohen-provokimet-ne-veri-qeveria-hesht/60%Daily2018-07-10 21:04
https://kosova-info.com/koka-e-umtitit-dergon-francen-ne-finalen-e-madhe-te-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-10 20:31
https://kosova-info.com/france-belgjike-notat-e-futbollisteve-do-te-befasoheni-nga-futbollisti-i-ndeshjes/60%Daily2018-07-10 20:31
https://kosova-info.com/malmo-shenon-edhe-golin-e-trete-ndaj-drites/60%Daily2018-07-10 20:31
https://kosova-info.com/zevendesimi-i-cadillac-ats-v-duket-i-shkelqyer-ne-regjistrimet-e-patentave-foto/60%Daily2018-07-10 20:04
https://kosova-info.com/shkencetaret-zbulojne-lidhjen-mes-humorit-dhe-inteligjences/60%Daily2018-07-10 20:04
https://kosova-info.com/receta-ruse-qe-heq-qimet-pergjithmone-nga-fytyra/60%Daily2018-07-10 20:04
https://kosova-info.com/nexhmie-pagarusha-dergohet-ne-emergjence/60%Daily2018-07-10 20:04
https://kosova-info.com/rama-dhe-tsipras-nje-zgjidhje-pozitive-mund-te-arrihet-se-shpejti/60%Daily2018-07-10 20:04
https://kosova-info.com/drejt-fundit-gjykimi-per-vrasje-te-rende-ne-zveqan/60%Daily2018-07-10 20:04
https://kosova-info.com/11-anetaret-e-familjes-nga-vushtrria-jetojne-ne-62-metra-katrore/60%Daily2018-07-10 20:04
https://kosova-info.com/ministria-e-integrimit-europian-nuk-pret-shtyrje-te-rekomandimit-per-vizat/60%Daily2018-07-10 20:04
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-drita-malmo/60%Daily2018-07-10 19:33
https://kosova-info.com/cmendet-juve-pas-ronaldos-merr-edhe-yllin-tjeter-te-realit/60%Daily2018-07-10 19:33
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ka-bere-lopetegui-per-te-deshtuar-transferimin-e-ronaldos-te-juventusi/60%Daily2018-07-10 19:32
https://kosova-info.com/raste-por-jo-edhe-gola-franca-e-belgjika-bejne-paqe-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2018-07-10 19:32
https://kosova-info.com/intelektualet-e-drites-nderojne-fadil-vokrrin-2/60%Daily2018-07-10 19:32
https://kosova-info.com/ne-momentin-me-te-mire-te-drites-malmo-shenon-golin-e-epersise/60%Daily2018-07-10 19:31
https://kosova-info.com/franca-zhbllokon-rezultatin-ndaj-belgjikes-ngulitje-me-koke-nga-umtiti/60%Daily2018-07-10 19:31
https://kosova-info.com/mbyllet-pjesa-e-pare-ne-mitrovice-drita-po-peson-nga-malmo-20/60%Daily2018-07-10 19:31
https://kosova-info.com/diktature-me-shije-vetem-femra-te-bukura-si-police-trafiku-foto/60%Daily2018-07-10 19:05
https://kosova-info.com/intelektualet-e-drites-nderojne-fadil-vokrrin/60%Daily2018-07-10 19:05
https://kosova-info.com/leshohet-ios-11-4-1-per-iphone-dhe-ipad/60%Daily2018-07-10 19:05
https://kosova-info.com/pse-nuk-duhet-te-pini-uje-gjate-ushqimit/60%Daily2018-07-10 19:05
https://kosova-info.com/edhe-cenari-publikon-foto-i-zhveshur-ne-plazh/60%Daily2018-07-10 19:05
https://kosova-info.com/ndeje-vajzash-ne-shtepi-aferdita-dhe-xhesika-ndezin-rrjetin-me-vallezimin-hot/60%Daily2018-07-10 19:04
https://kosova-info.com/nga-ditelindja-e-samanta-karavelles-pamje-qe-ju-kane-ikur/60%Daily2018-07-10 19:04
https://kosova-info.com/vazhdon-hetimi-i-netanyahut-per-korrupsion/60%Daily2018-07-10 19:04
https://kosova-info.com/nje-person-i-plagosur-nga-te-shtenat-me-arme-zjarri-ne-tauk-bahqe/60%Daily2018-07-10 19:04
https://kosova-info.com/kostumet-shqiptare-i-irritojne-serbet-e-rahovecit/60%Daily2018-07-10 19:04
https://kosova-info.com/arrestimi-i-pese-serbeve-haradinaj-perplaset-me-kryeministren-serbe-ne-londer/60%Daily2018-07-10 19:04
https://kosova-info.com/britaniket-thone-se-vendi-i-grave-nuk-eshte-me-ne-shtepi/60%Daily2018-07-10 19:04
https://kosova-info.com/dikur-qytet-plot-gjalleri-por-sot-eshte-shnderruar-ne-qytet-fantazme/60%Daily2018-07-10 18:04
https://kosova-info.com/samsung-po-punon-per-galaxy-watch/60%Daily2018-07-10 18:04
https://kosova-info.com/nuhatni-njeren-nder-keto-pese-gjera-dhe-menjehere-do-te-mesoni-a-ju-kercenon-semundja-e-rrezikshme/60%Daily2018-07-10 18:04
https://kosova-info.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-tauk-bashqe-te-prishtines-foto/60%Daily2018-07-10 18:04
https://kosova-info.com/haradinaj-austria-partner-ekonomik-dhe-politik-i-kosoves/60%Daily2018-07-10 18:04
https://kosova-info.com/britania-pret-qe-trump-ti-ndryshoje-pikepamjet-per-kete-vend/60%Daily2018-07-10 18:04
https://kosova-info.com/sindikalistet-nuk-i-binden-ministrit-tahiri-greva-do-te-vazhdoje/60%Daily2018-07-10 18:04
https://kosova-info.com/dikur-qytet-plot-gjalleri-por-sot-eshte-shnderruar-ne-qytet-fantazme-2/60%Daily2018-07-25 21:51
https://kosova-info.com/ramos-ka-disa-fjale-emocionuese-pas-largimit-te-ronaldos/60%Daily2018-07-10 17:32
https://kosova-info.com/zyrtare-ronaldo-u-transferua-te-juventus-per-nje-cmim-interesant/60%Daily2018-07-10 17:31
https://kosova-info.com/leter-emocionuese-ronaldo-ka-dicka-per-cdo-tifoz-te-real-madridit/60%Daily2018-07-10 17:31
https://kosova-info.com/juventusi-do-te-jete-i-pandalshem-shikoni-super-formacionin-me-ronaldon-ne-sulm/60%Daily2018-07-10 17:31
https://kosova-info.com/pornhub-i-kushton-3-kategori-neymarit/60%Daily2018-07-10 17:31
https://kosova-info.com/zbulohet-arsyeja-kryesore-e-largimit-te-ronaldos-nga-reali/60%Daily2018-07-10 17:31
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-france-belgjike-2/60%Daily2018-07-10 17:31
https://kosova-info.com/interesimi-per-driten-me-i-madh-se-per-boterorin-mbyllet-lokali-per-ndeshjen-me-malmon/60%Daily2018-07-10 17:31
https://kosova-info.com/kjo-do-te-jete-paga-e-cmendur-e-ronaldos-te-juventusi/60%Daily2018-07-10 17:31
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-france-belgjike/60%Daily2018-07-10 17:06
https://kosova-info.com/ja-8-keshilla-te-thjeshta-qe-ti-evitoni-dhe-zhdukni-demtimet-nga-dhembet/60%Daily2018-07-10 17:06
https://kosova-info.com/keni-keso-pucrra-te-kuqe-ne-trup-ja-cfare-jane-dhe-pse-jane-te-rrezikshme/60%Daily2018-07-10 17:06
https://kosova-info.com/luana-vjollca-publikon-video-ne-det-peshku-i-madh-ushqen-te-vegjlit/60%Daily2018-07-10 17:05
https://kosova-info.com/si-rralle-here-elvana-gjata-tregon-vithet-e-formesuara/60%Daily2018-07-10 17:05
https://kosova-info.com/publikohet-biseda-private-mes-adriana-matoshit-dhe-vajzes-se-saj/60%Daily2018-07-10 17:05
https://kosova-info.com/tayna-tregon-linjat-perfekte-e-veshur-me-fustan-tejet-te-ngushte/60%Daily2018-07-10 17:05
https://kosova-info.com/dokument-propozimet-qe-trepca-e-ujmani-te-menaxhohen-nga-asociacioni-i-komunave-serbe/60%Daily2018-07-10 17:05
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-itali-shtetasi-i-maqedonise-pergatiste-sulm-terrorist-ne-emer-te-isis-it/60%Daily2018-07-10 17:05
https://kosova-info.com/popullsia-e-botes-mund-te-arrije-ne-10-miliarde-ne-vitin-2050/60%Daily2018-07-10 17:05
https://kosova-info.com/niset-per-ne-europe-trump-putin-me-i-lehti-i-takimeve/60%Daily2018-07-10 17:05
https://kosova-info.com/mot-me-stabil-dhe-kryesisht-me-diell-ne-ditet-ne-vijim/60%Daily2018-07-10 17:05
https://kosova-info.com/selimi-vv-kunder-dialogut-ne-duhet-te-bisedojme-me-partneret-e-jo-me-kundershtaret/60%Daily2018-07-10 17:05
https://kosova-info.com/haradinaj-takon-merkelin-i-kerkon-mbeshtetje-per-vizat-ushtrine-dialogun/60%Daily2018-07-10 17:04
https://kosova-info.com/daciq-raporti-serbe-shqiptare-mates-i-suksesit-te-rajonit/60%Daily2018-07-10 17:04
https://kosova-info.com/mjerimi-ne-qkuk-shtreterit-mbeshteten-ne-tulla/60%Daily2018-07-10 17:04
https://kosova-info.com/keta-jane-10-smartfonet-me-te-mire-te-ketij-viti-lista-nuk-eshte-sic-e-mendoni-ju-video/60%Daily2018-07-10 16:06
https://kosova-info.com/a-do-te-pesoje-huawei-nga-sanksionet-e-shba-ve-sic-ka-pesuar-zte-flet-drejtori-i-kompanise-kineze/60%Daily2018-07-10 16:06
https://kosova-info.com/ajo-humbi-mbi-100-kilograme-dhe-tani-ka-ndare-me-te-tjeret-rrugetimin-e-saj-inspirues-foto/60%Daily2018-07-10 16:05
https://kosova-info.com/canta-e-agnesa-vuthajt-e-mbushur-plote/60%Daily2018-07-10 16:05
https://kosova-info.com/fjolla-morina-urinon-ne-kembe-publikon-foto-nga-tualeti-i-meshkujve/60%Daily2018-07-10 16:04
https://kosova-info.com/39-foshnje-kane-lindur-te-henen-ne-gjinekologji/60%Daily2018-07-10 16:04
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-samitin-e-londres-me-liberalizimin-e-vizave-evropa-sdo-te-perballet-me-migrim/60%Daily2018-07-10 16:04
https://kosova-info.com/keto-vende-neser-mbesin-pa-rryme/60%Daily2018-07-10 16:04
https://kosova-info.com/reagon-edhe-vulin-serbet-po-i-detyrojne-te-jene-pjese-e-nje-ushtrie-qe-nuk-e-duan/60%Daily2018-07-10 16:04
https://kosova-info.com/gjykata-hedh-poshte-aktakuzen-ndaj-zyrtareve-te-larte-te-ipk-se/60%Daily2018-07-10 16:04
https://kosova-info.com/azerbajxhani-burgos-14-persona-per-diskutime-ne-rrjete-sociale/60%Daily2018-07-10 16:04
https://kosova-info.com/opozita-therret-mbledhjen-e-kuvendit-priten-shkarkime-ne-ndermarrjet-e-shpend-ahmetit/60%Daily2018-07-10 16:04
https://kosova-info.com/video-lojerat-me-te-mira-te-vitit-2018-qe-mund-ti-shkarkoni-free-ne-samsung-dhe-iphone-video/60%Daily2018-07-10 15:05
https://kosova-info.com/samsung-hap-fabriken-me-te-madhe-te-telefonise-mobile-ne-bote/60%Daily2018-07-10 15:05
https://kosova-info.com/rozana-radi-kerkon-hotel-special-per-qenin-e-saj/60%Daily2018-07-10 15:05
https://kosova-info.com/kengetarja-ndalon-intervisten-pasi-gjykatesi-i-x-factor-i-fut-duart/60%Daily2018-07-10 15:05
https://kosova-info.com/befasia-e-cmendur-qe-fansat-e-kane-bere-ledrit-per-ditelindje/60%Daily2018-07-10 15:05
https://kosova-info.com/pacolli-per-varrimin-e-familjes-nga-suhareka-mundohem-te-mos-qaj-por-kete-here-eshte-e-pamundur/60%Daily2018-07-10 15:04
https://kosova-info.com/itali-arrestohet-4-shqiptare-per-shfrytezim-te-prostitutave/60%Daily2018-07-10 15:04
https://kosova-info.com/zeka-per-lirimin-e-serbeve-hore-na-beri-kjo-klase-politike-dhe-prokuroret-politike/60%Daily2018-07-10 15:04
https://kosova-info.com/deputetet-takojne-grevistet-e-pallatit-te-drejtesise/60%Daily2018-07-10 15:04
https://kosova-info.com/pacolli-beson-se-kosova-mund-te-behet-pjese-e-be-se-ne-vitin-2025/60%Daily2018-07-10 15:04
https://kosova-info.com/kujdes-dhjetefishohet-gjoba-per-celularin-gjate-drejtimit-te-makines/60%Daily2018-07-10 15:04
https://kosova-info.com/lideret-e-ballkanit-ne-londer-may-britania-do-te-dyfishoje-fondet/60%Daily2018-07-10 15:04
https://kosova-info.com/kryetari-lladrovci-priti-ne-takim-arkitektin-nga-drenasi-kushtrim-hajdari/60%Daily2018-07-10 15:04
https://kosova-info.com/sbashk-u-e-kercenon-me-greva-bytyqin/60%Daily2018-07-10 15:04
https://kosova-info.com/zyrtare-arsenali-prezanton-transferimin-e-ri-me-nje-video-interesante/60%Daily2018-07-10 14:55
https://kosova-info.com/organizata-boterore-e-shendetesise-e-liston-varesine-nga-seksi-si-crregullim-te-shendetit-mendor/60%Daily2018-07-10 14:06
https://kosova-info.com/drake-po-thyen-rekord-me-albumin-e-ri-7-kenge-ne-bollboard-hot-100/60%Daily2018-07-10 14:06
https://kosova-info.com/pasi-pranoi-largimin-e-mbushesit-nga-buzet-kylie-jenner-ben-kete-veprim/60%Daily2018-07-10 14:06
https://kosova-info.com/nje-kapitene-seksi-si-luana-provokon-nga-anija/60%Daily2018-07-10 14:06
https://kosova-info.com/merr-kritika-per-peshen-enca-si-ndahet-ketij-ushqimi/60%Daily2018-07-10 14:05
https://kosova-info.com/sipas-nje-sondazhi-kosoven-do-ta-braktisnin-48-e-shqiperine-43-e-qytetareve/60%Daily2018-07-10 14:05
https://kosova-info.com/putini-mik-apo-armik-ja-si-pergjigjet-donald-trump/60%Daily2018-07-10 14:05
https://kosova-info.com/dhjetefishim-gjobes-per-celularin-6-ne-8-aksidente-ndodhin-per-shkak-te-telefonit/60%Daily2018-07-10 14:05
https://kosova-info.com/pamje-pas-aksionit-te-policise-ku-u-arrestuan-pese-serbe/60%Daily2018-07-10 14:05
https://kosova-info.com/universiteti-i-gjakoves-i-bashkohet-vala-s/60%Daily2018-07-10 14:04
https://kosova-info.com/ilir-deda-i-ashper-me-institucionet-per-lirimin-e-serbeve-pse-i-liruat-nese-e-kercenojne-shtetin/60%Daily2018-07-10 14:04
https://kosova-info.com/mpb-kerkon-nga-vozitesit-qe-te-kene-kujdes-ne-trafik/60%Daily2018-07-10 14:04
https://kosova-info.com/haradinaj-pritet-nga-kryeministrja-britanike-hapet-samitit-i-londres/60%Daily2018-07-10 14:04
https://kosova-info.com/pronari-kthehet-ne-shtepi-dhe-gjen-gjak-neper-mure-pasi-sheh-qenin-kupton-te-verteten/60%Daily2018-07-10 14:04
https://kosova-info.com/te-mbijetuarit-e-shpelles-sdo-shkojne-ne-boteror-2/60%Daily2018-07-10 13:55
https://kosova-info.com/lirohet-ismail-morina-ballisti/60%Daily2018-07-10 13:55
https://kosova-info.com/vida-nen-hetime-flaka-i-dalte-beogradit/60%Daily2018-07-10 13:55
https://kosova-info.com/macet-e-nje-qendre-ne-japoni-reaguan-njeheresh-pak-sekonda-para-se-te-nise-termeti-video/60%Daily2018-07-10 13:05
https://kosova-info.com/ngjashmeri-mes-luanes-dhe-marines-prezantuesja-kosovare-me-thene-te-drejten-i-ngaterroj/60%Daily2018-07-10 13:05
https://kosova-info.com/rihanna-ne-pushime-me-te-dashurin-tensione-mes-ciftit/60%Daily2018-07-10 13:05
https://kosova-info.com/aksidentohet-george-clooney-dergohet-ne-spital/60%Daily2018-07-10 13:05
https://kosova-info.com/nato-e-mbeshtet-krijimin-e-ushtrise-se-kosoves-por/60%Daily2018-07-10 13:04
https://kosova-info.com/greva-deshton-rreth-150-seanca-ne-gjykaten-themelore-ne-prishtine-nder-to-tri-te-korrupsionit/60%Daily2018-07-10 13:04
https://kosova-info.com/te-mbijetuarit-e-shpelles-sdo-shkojne-ne-boteror/60%Daily2018-07-10 13:04
https://kosova-info.com/lladrovi-e-hasani-diskutojne-per-krijimin-e-zones-ekonomike-drenasi-2/60%Daily2018-07-10 13:04
https://kosova-info.com/pe-heq-nga-rendi-i-dites-raportin-per-vizat-kosova-mund-te-mbetet-pa-liberalizim-sivjet/60%Daily2018-07-10 13:04
https://kosova-info.com/ja-si-u-nxoren-nga-shpella-12-sportistet-e-mitur-ne-tajlande-video/60%Daily2018-07-10 13:04
https://kosova-info.com/prezantohet-projekti-bashkimi-i-qytetit/60%Daily2018-07-10 13:04
https://kosova-info.com/per-gjashte-muaj-60-te-vdekur-ne-aksidente-ikshp-del-me-rekomandime/60%Daily2018-07-10 13:04
https://kosova-info.com/lajmi-i-fundit-lirohen-pese-serbet-e-arrestuar-sot/60%Daily2018-07-10 13:04
https://kosova-info.com/lirohet-ballist-morina/60%Daily2018-07-10 12:55
https://kosova-info.com/asamoah-shpjegon-arsyen-e-transferimit-nga-juventus-ne-inter/60%Daily2018-07-10 12:55
https://kosova-info.com/jeni-beqare-fajet-mund-ti-kete-inteligjenca-juaj/60%Daily2018-07-10 12:04
https://kosova-info.com/dua-dhe-isaac-me-nuk-fshihen-kete-video-ia-publikoi-ajo/60%Daily2018-07-10 12:04
https://kosova-info.com/merr-fund-ankthi-ne-tajlande-sportistet-dhe-trajneri-nxirren-nga-shpella/60%Daily2018-07-10 12:04
https://kosova-info.com/regjisoret-e-protestes-per-teatrin-te-denuar-per-vjedhje-fondesh/60%Daily2018-07-10 12:04
https://kosova-info.com/permes-protestes-kerkohet-drejtesi-per-antigonen/60%Daily2018-07-10 12:04
https://kosova-info.com/dy-vjet-burgim-per-gruan-iraniane-qe-ka-protestuar-kunder-mbuleses-ne-koke/60%Daily2018-07-10 12:04
https://kosova-info.com/samiti-i-nato-s-nje-shance-per-ballkanin/60%Daily2018-07-10 12:04
https://kosova-info.com/kercenon-gjuriq-lironi-pese-serbet-ose-e-nderprejme-dialogun-per-nje-kohe-te-gjate/60%Daily2018-07-10 12:04
https://kosova-info.com/presidenti-i-juventusit-niset-per-ne-greqi-po-vjen-ronaldo/60%Daily2018-07-10 11:55
https://kosova-info.com/juventus-shet-ruganin-ne-premierlige-per-40-milione-euro/60%Daily2018-07-10 11:55
https://kosova-info.com/ancelotti-cakton-objektivin-e-tij-ne-napoli/60%Daily2018-07-10 11:55
https://kosova-info.com/ministria-e-ffk-ja-me-premtim-te-madh-per-stadiumin-e-prishtines/60%Daily2018-07-10 11:55
https://kosova-info.com/dy-objektivat-e-interit-kryesorja-eshte-icardi/60%Daily2018-07-10 11:55
https://kosova-info.com/franca-belgjika-kjo-pritet-sonte-ne-gjysmefinalen-e-boterorit-2018/60%Daily2018-07-10 11:55
https://kosova-info.com/man-utd-befason-me-vendimin-per-shaqirin/60%Daily2018-07-10 11:55
https://kosova-info.com/musaka-arabe-pa-patate-dhe-veze-shije-absolutisht-e-mrekullueshme/60%Daily2018-07-10 11:05
https://kosova-info.com/23-vjecarja-e-lindur-pa-vagine-e-para-ne-bote-qe-i-formohet-me-lekure-peshku/60%Daily2018-07-10 11:05
https://kosova-info.com/kampionati-boteror-russia-2018-tifozet-seksi-te-kombetareve-qe-moren-vemendjen-e-fotografeve/60%Daily2018-07-10 11:05
https://kosova-info.com/si-behet-vone-as-selenes-fotografohet-ne-shoqerine-e-nje-mashkulli/60%Daily2018-07-10 11:04
https://kosova-info.com/te-punosh-me-rusine-eshte-sikur-te-punosh-me-mafine/60%Daily2018-07-10 11:04
https://kosova-info.com/rreth-270-gazetare-te-bllokuar-ne-jug-te-sirise/60%Daily2018-07-10 11:04
https://kosova-info.com/rikalo-mbi-1-milion-euro-jane-demet-nga-te-reshurat-bujqit-do-te-kompensohen-nga-rezervat-e-shtetit/60%Daily2018-07-10 11:04
https://kosova-info.com/erdogan-prezanton-kabinetin-minister-edhe-dhendri-me-emer-shqiptar/60%Daily2018-07-10 11:04
https://kosova-info.com/ministria-e-infrastruktures-do-investoje-ne-dy-projekte-rrugore-ne-veri-vlera-rreth-100-mije-euro/60%Daily2018-07-10 11:04
https://kosova-info.com/kadri-veseli-per-arrestimin-e-5-serbeve-te-papranueshme-kercenimet-ndaj-qytetareve-tane/60%Daily2018-07-10 11:04
https://kosova-info.com/deputetet-te-shqetesuar-per-mos-respektimin-e-rekomandimeve-per-shpenzimet/60%Daily2018-07-10 11:04
https://kosova-info.com/fqinjet-zvicerane-te-familjes-nga-suhareka-qe-u-shua-shprehen-te-tronditur-nga-rasti/60%Daily2018-07-10 11:04
https://kosova-info.com/ashton-kosova-e-serbia-ti-implementojne-marreveshjet/60%Daily2018-07-10 11:04
https://kosova-info.com/ministri-gashi-tregon-se-kur-luhet-ndeshja-e-pare-testuese-ne-stadiumin-e-prishtines/60%Daily2018-07-10 10:55
https://kosova-info.com/ministri-gashi-viziton-ffk-ne-kerkon-nga-kryetari-i-ri-te-vazhdoje-punen-e-fadil-vokrrit/60%Daily2018-07-10 10:55
https://kosova-info.com/video-prekese-e-nje-te-miture-ne-lufte-me-fatin-ha-me-kembe-ne-mungese-te-duarve/60%Daily2018-07-10 10:04
https://kosova-info.com/vesa-luma-per-taynen-nuk-e-njoh-kete-vajze-por/60%Daily2018-07-10 10:04
https://kosova-info.com/beri-tatuazh-te-ri-elinel-zbulon-kuptimin-e-tij/60%Daily2018-07-10 10:04
https://kosova-info.com/adelina-ismaili-nis-pushimet-me-motrat-sjell-pamjet/60%Daily2018-07-10 10:04
https://kosova-info.com/njeri-nga-serbet-e-arrestuar-sot-ne-gjilan-punonte-per-ushtrine-e-serbise/60%Daily2018-07-10 10:04
https://kosova-info.com/fauna-e-pasur-e-planetit-cfare-nuk-kemi-pare-gje-akoma/60%Daily2018-07-10 10:04
https://kosova-info.com/de-bruyne-ky-futbollist-eshte-me-i-rrezikshmi-nga-skuadra-e-frances/60%Daily2018-07-10 09:55
https://kosova-info.com/ciao-lazio-felipe-anderson-gjen-klubin-e-ri/60%Daily2018-07-10 09:55
https://kosova-info.com/mbrojtesi-shqiptar-i-malmos-kosova-vend-i-varfer-por-i-bukur-do-ta-mposhtim-driten/60%Daily2018-07-10 09:55
https://kosova-info.com/zyrtare-torres-prezantohet-te-klubi-i-ri/60%Daily2018-07-10 09:55
https://kosova-info.com/wilshere-prezantohet-nga-west-ham-united/60%Daily2018-07-10 09:55
https://kosova-info.com/foshnjet-e-posalindura-kush-peshon-me-shume/60%Daily2018-07-10 09:05
https://kosova-info.com/keshtu-duket-bebe-rexha-pas-15-oresh-udhetim-ne-australi/60%Daily2018-07-10 09:05
https://kosova-info.com/xhensila-myrtezaj-i-gezohet-ketij-suksesi/60%Daily2018-07-10 09:05
https://kosova-info.com/rita-ora-perveluese-ne-kampanjen-e-re-te-buzekuqeve-pozon-ne-te-brendshme/60%Daily2018-07-10 09:04
https://kosova-info.com/raportet-shqiptaro-serbe-diskutohen-ne-beograd/60%Daily2018-07-10 09:04
https://kosova-info.com/finlanda-mund-te-riktheje-kontrollin-per-udhetaret-e-schengen-it/60%Daily2018-07-10 09:04
https://kosova-info.com/kurti-per-psd-ne-nuk-po-japin-sinjale-qe-jane-kombetare-te-majte-ose-luftues-te-korrupsionit/60%Daily2018-07-10 09:04
https://kosova-info.com/demanton-policia-nuk-jemi-marre-me-ish-pjesetaret-serbe-te-fsk-se/60%Daily2018-07-10 09:04
https://kosova-info.com/mediat-serbe-policia-e-kosoves-bastise-shtepite-e-ish-pjesetareve-serbe-te-fsk-se/60%Daily2018-07-10 09:04
https://kosova-info.com/keto-jane-shenjat-me-te-rrezikshme-te-horoskopit-sipas-fbi-se/60%Daily2018-07-10 09:04
https://kosova-info.com/deschamps-ka-nje-lajm-te-keq-per-belgjiken/60%Daily2018-07-10 08:55
https://kosova-info.com/nese-largohet-nga-real-madrid-ky-do-te-jete-ekipi-i-ri-i-benzemas/60%Daily2018-07-10 08:55
https://kosova-info.com/gattuso-gjen-zgjidhjen-e-problemeve-ne-milan/60%Daily2018-07-10 08:55
https://kosova-info.com/lamtumire-real-madrid-kovacic-ne-premierlige-2/60%Daily2018-07-10 08:55
https://kosova-info.com/a-jemi-vertet-ajo-qe-hame-njiheni-trupin-tuaj-nga-kjo-video/60%Daily2018-07-10 08:05
https://kosova-info.com/pas-fejeses-kengetari-i-njohur-i-ben-dedikimin-me-te-bukur-modeles/60%Daily2018-07-10 08:05
https://kosova-info.com/ja-cfare-festuan-mbreme-ne-familjen-e-granit-dhe-taulant-xhakes/60%Daily2018-07-10 08:05
https://kosova-info.com/cheryl-shkelqen-ne-paraqitjen-e-pare-publike-pas-ndarjes-nga-liam-payne/60%Daily2018-07-10 08:05
https://kosova-info.com/universiteti-publik-i-pejes-sivjet-pranon-2400-brucoshe/60%Daily2018-07-10 08:05
https://kosova-info.com/marreveshja-per-detin-rama-sot-takohet-me-kryeministrin-grek/60%Daily2018-07-10 08:05
https://kosova-info.com/qytetaret-e-kosoves-kane-926209-debit-kartela/60%Daily2018-07-10 08:05
https://kosova-info.com/oak-mirepritet-ne-takim-nga-shefi-i-grupit-parlamentar-te-vv/60%Daily2018-07-10 08:04
https://kosova-info.com/vazhdon-operacioni-i-shpetimit-per-te-bllokuarit-ne-nje-shpelle-ne-tajlande/60%Daily2018-07-10 08:04
https://kosova-info.com/drejtimi-i-ri-i-fakultetit-ekonomik-ofron-qasje-me-te-lehte-punesimi/60%Daily2018-07-10 08:04
https://kosova-info.com/vuciq-i-kerkon-merkelit-ta-pershpejtoje-ndertimin-e-autostrades-nish-prishtine/60%Daily2018-07-10 08:04
https://kosova-info.com/lapidari-i-tre-deshmoreve-i-rrethuar-nga-berlloku/60%Daily2018-07-10 08:04
https://kosova-info.com/ekonomistet-kritikojne-paralajmerimin-e-qeverise-per-mos-rishkrim-te-buxhetit/60%Daily2018-07-10 08:04
https://kosova-info.com/bild-zbulon-ekipin-e-lewandowskit-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-07-10 07:55
https://kosova-info.com/federata-e-argjentines-befason-me-vendimin-per-sampaolin/60%Daily2018-07-10 07:55
https://kosova-info.com/gavazaj-thyen-heshtjen-zbulon-nese-do-te-largohet-nga-skenderbeu/60%Daily2018-07-10 07:55
https://kosova-info.com/modric-kishte-femijeri-brutale-ishte-refugjat-dhe-u-refuzua-nga-disa-klube-kroate-por-sot-e-duan-te-gjithe/60%Daily2018-07-10 07:55
https://kosova-info.com/juha-e-katert-misterioze-e-zvicres-shume-pak-e-flasin-akoma-edhe-me-pak-e-njohin/60%Daily2018-07-10 07:05
https://kosova-info.com/oriz-me-perime/60%Daily2018-07-10 07:05
https://kosova-info.com/luana-vjollca-paralajmeron-dicka-te-re-permes-ketij-imazhi/60%Daily2018-07-10 07:04
https://kosova-info.com/e-tmerrshme-kengetarja-e-njohur-masakrohet-me-gershere/60%Daily2018-07-10 07:04
https://kosova-info.com/edhe-ne-koncertin-e-duas-ne-finlande-u-valevit-flamuri-kombetar-dhe-ai-i-kosoves/60%Daily2018-07-10 07:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-po-kercenohen-e-po-largohen-serbet-nga-fsk-ja/60%Daily2018-07-10 07:04
https://kosova-info.com/a-ka-skepticizem-brenda-be-se-per-liberalizim-vizash/60%Daily2018-07-10 07:04
https://kosova-info.com/zvarritja-e-rekomandimit-per-vizat-shqetesuese/60%Daily2018-07-10 07:04
https://kosova-info.com/ledri-vula-feston-ditelindjen-kaq-vjec-u-be/60%Daily2018-07-10 06:04
https://kosova-info.com/sot-varrosen-pese-viktimat-e-aksidentit-ne-suhareke/60%Daily2018-07-10 06:04
https://kosova-info.com/prezantohen-prioritetet-e-presidences-austriake-te-be-se/60%Daily2018-07-10 06:04
https://kosova-info.com/ligji-per-mesimdhenesit-e-viteve-te-90-ta-del-para-komisionit-per-arsim/60%Daily2018-07-10 06:04
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-marte-10-korrik-2018/60%Daily2018-07-10 06:04
https://kosova-info.com/ronaldo-juventus-kjo-do-te-ndodhe-sot/60%Daily2018-07-10 05:55
https://kosova-info.com/sonte-fillojne-gjysmefinalet-formacionet-e-super-ndeshjes-franca-belgjika/60%Daily2018-07-10 05:55
https://kosova-info.com/milan-prezanton-fanellat-e-reja-gabon-emrin-e-calhanoglut/60%Daily2018-07-10 05:55
https://kosova-info.com/largohet-ronaldo-ja-cfare-do-te-beje-bale-ne-real-madrid/60%Daily2018-07-10 05:54
https://kosova-info.com/buffon-transferon-yllin-e-madh-te-juventusit-ne-psg/60%Daily2018-07-10 05:54
https://kosova-info.com/keto-jane-shenjat-qe-po-pini-shume-kafe-kushtoni-kujdes-qe-te-mos-e-demtoni-organizmin/60%Daily2018-07-09 22:06
https://kosova-info.com/vajze-apo-djale-zbulo-se-cfare-gjinie-eshte-bebi-juaj-pa-shkuar-tek-mjeku-testi-100-perqind-i-sakte/60%Daily2018-07-09 22:06
https://kosova-info.com/a-guxoni-te-konsumoni-birre-pas-stervitjes/60%Daily2018-07-09 22:06
https://kosova-info.com/fero-me-nje-femer-ne-shtrat-publikohen-fotot/60%Daily2018-07-09 22:06
https://kosova-info.com/kengetaret-ne-gare-me-njera-tjetren-ja-ku-vijne-edhe-pozat-joshese-ne-bikini-nga-rovena-stefa/60%Daily2018-07-09 22:05
https://kosova-info.com/sulmohet-gazetari-qe-po-hetonte-vrasjen-e-ivanoviqit-foto/60%Daily2018-07-09 22:05
https://kosova-info.com/kush-u-emerua-minister-i-jashtem-i-britanise-pas-doreheqjes-se-boris-johnson/60%Daily2018-07-09 22:05
https://kosova-info.com/largimi-i-pjesetareve-serbe-nuk-ndikon-ne-transformimin-e-fsk-se-thote-rama/60%Daily2018-07-09 22:05
https://kosova-info.com/daciq-ska-progres-ne-rrugen-drejt-be-se-pa-dialog-me-kosoven/60%Daily2018-07-09 22:05
https://kosova-info.com/35-viktima-te-srebrenices-varrosen-pas-23-vitesh-foto/60%Daily2018-07-09 22:04
https://kosova-info.com/barcelona-e-zyrtarizon-arthurin/60%Daily2018-07-09 21:54
https://kosova-info.com/drejtori-i-klubit-austriak-oferte-salihit-ja-vendimi-i-shkodranit-per-te-ardhmen/60%Daily2018-07-09 21:38
https://kosova-info.com/kemi-punuar-per-te-qene-me-te-miret-e-botes/60%Daily2018-07-09 21:38
https://kosova-info.com/si-ta-perdorni-limonin-per-kujdesin-e-fytyres/60%Daily2018-07-09 21:05
https://kosova-info.com/%e2%80%8bfoshnja-mbijeton-e-varrosur-per-9-ore/60%Daily2018-07-09 21:05
https://kosova-info.com/genc-leka-debuton-me-kengen-e-imja-je/60%Daily2018-07-09 21:05
https://kosova-info.com/a-e-njihni-djaloshin-ne-foto-sot-ai-eshte-aktori-me-i-pashem-turk-dhe-endrra-e-shume-vajzave-foto/60%Daily2018-07-09 21:04
https://kosova-info.com/skandal-burri-i-moderatores-se-njohur-me-dashnore-prej-10-vitesh/60%Daily2018-07-09 21:04
https://kosova-info.com/erdogan-e-ben-dhendrin-minister/60%Daily2018-07-09 21:04
https://kosova-info.com/reagimet-e-fqinjve-ne-zvicer-per-aksidentin-ne-suhareke-ku-humben-jeten-familja-sadikaj/60%Daily2018-07-09 21:04
https://kosova-info.com/si-u-be-kosova-parajse-per-kompanite-serbe/60%Daily2018-07-09 21:04
https://kosova-info.com/erdogan-ben-betimin-si-president-i-turqise/60%Daily2018-07-09 21:04
https://kosova-info.com/reshjet-e-dendura-bllokojne-magjistralen-prishtine-ferizaj/60%Daily2018-07-09 21:04
https://kosova-info.com/akuza-e-rende-e-maradones-mafia-edhe-ne-boteror/60%Daily2018-07-09 20:54
https://kosova-info.com/xhemaili-thote-se-nuk-do-te-festonte-me-shqiponje-po-ti-shenonte-serbise-2/60%Daily2018-07-09 20:42
https://kosova-info.com/e-kemi-ndalur-messin-do-ta-ndalim-edhe-belgjiken-2/60%Daily2018-07-09 20:42
https://kosova-info.com/provokoi-ruset-federata-e-kroacise-e-perjashton-nga-kombetarja-2/60%Daily2018-07-09 20:42
https://kosova-info.com/gjeja-e-fundit-qe-e-deshiron-perez-para-se-ronaldo-te-transferohet-te-juventusi-2/60%Daily2018-07-09 20:42
https://kosova-info.com/shqetesime-te-kroacia-mungojne-tre-lojtare-ne-stervitje-2/60%Daily2018-07-09 20:41
https://kosova-info.com/presidenti-i-uefa-s-uron-agim-ademin-2/60%Daily2018-07-09 20:41
https://kosova-info.com/trajneri-i-malmos-drita-ka-sulm-te-mire-dine-ta-menaxhojne-lojen-2/60%Daily2018-07-09 20:41
https://kosova-info.com/gavazaj-tregon-se-ku-deshiron-te-luaj-2/60%Daily2018-07-09 20:41
https://kosova-info.com/studimi-i-trajnerit-me-te-mire-ne-bote-sekreti-i-southgate/60%Daily2018-07-09 20:41
https://kosova-info.com/a-e-njihni-djaloshin-ne-foto-sot-ai-eshte-aktori-me-i-pashem-turk-dhe-endrra-e-shume-vajzave-foto-2/60%Daily2018-07-25 21:51
https://kosova-info.com/gavazaj-tregon-se-ku-deshiron-te-luaj/60%Daily2018-07-09 20:04
https://kosova-info.com/trajneri-i-malmos-drita-ka-sulm-te-mire-dine-ta-menaxhojne-lojen/60%Daily2018-07-09 20:04
https://kosova-info.com/presidenti-i-uefa-s-uron-agim-ademin/60%Daily2018-07-09 20:04
https://kosova-info.com/shqetesime-te-kroacia-mungojne-tre-lojtare-ne-stervitje/60%Daily2018-07-09 20:04
https://kosova-info.com/neki-emra-i-ka-dy-fjale-per-kiden/60%Daily2018-07-09 20:04
https://kosova-info.com/dhurata-ahmetaj-vizaton-cdo-detaj-te-trupit-ne-te-brendshmet-rrjete/60%Daily2018-07-09 20:04
https://kosova-info.com/rrefimi-prekes-i-vellait-te-25-vjecares-e-cila-vdiq-bashke-me-familjen-ne-aksident/60%Daily2018-07-09 20:04
https://kosova-info.com/pagesa-pa-kritere-per-organizimin-e-universitetit-veror-te-prishtines/60%Daily2018-07-09 20:04
https://kosova-info.com/thaci-avramopoulos-me-konfirmoi-se-nuk-do-te-vonohen-lajmet-e-mira-per-vizat/60%Daily2018-07-09 20:04
https://kosova-info.com/vetevendosja-denoncon-kleriket-serbe/60%Daily2018-07-09 20:04
https://kosova-info.com/gjeja-e-fundit-qe-e-deshiron-perez-para-se-ronaldo-te-transferohet-te-juventusi/60%Daily2018-07-09 19:05
https://kosova-info.com/provokoi-ruset-federata-e-kroacise-e-perjashton-nga-kombetarja/60%Daily2018-07-09 19:05
https://kosova-info.com/e-kemi-ndalur-messin-do-ta-ndalim-edhe-belgjiken/60%Daily2018-07-09 19:05
https://kosova-info.com/imazhe-nga-arkivat-keshtu-dukej-robert-berisha-para-se-te-behej-i-njohur-per-publikun/60%Daily2018-07-09 19:04
https://kosova-info.com/vuciq-bisedoi-shkurt-me-thacin-ne-ankara-thote-se-diskutimet-e-veshtira-do-te-behen-ne-bruksel/60%Daily2018-07-09 19:04
https://kosova-info.com/pacolli-takon-lordin-amad-flasin-per-viktimat-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes-ne-kosove/60%Daily2018-07-09 19:04
https://kosova-info.com/policia-arrestoi-serbin-qe-thote-se-eshte-agjent-i-cia-s/60%Daily2018-07-09 19:04
https://kosova-info.com/reagimi-i-vlora-citakut-pas-takimit-te-thacit-me-kryeministrin-rus/60%Daily2018-07-09 19:04
https://kosova-info.com/vijne-per-pushime-vdesin-ne-kosove/60%Daily2018-07-09 19:04
https://kosova-info.com/nusja-i-dhuron-syze-me-te-cilat-mund-te-sheh-ngjyra-reagimi-mbreselenes-i-dhendrit-para-dasmes-video/60%Daily2018-07-09 18:53
https://kosova-info.com/bota-e-artit-ne-zi-ndahet-nga-jeta-aktori-i-famshem-shume-i-dashur-per-publikun/60%Daily2018-07-09 18:52
https://kosova-info.com/xhemaili-thote-se-nuk-do-te-festonte-me-shqiponje-po-ti-shenonte-serbise/60%Daily2018-07-09 18:04
https://kosova-info.com/te-dy-prinderit-kengetare-nora-tregon-kush-kujdeset-per-renee-ne-kur-ata-shkojne-neper-koncerte/60%Daily2018-07-09 18:04
https://kosova-info.com/sekretari-britanik-i-mbrojtjes-fajeson-direkt-rusine-per-sulmin-me-novicok/60%Daily2018-07-09 18:04
https://kosova-info.com/viktima-e-perhershme-apo-e-gjitheditura-ekzistojne-5-tipa-te-ndryshme-vjehrrash-kush-eshte-e-jotja-2/60%Daily2018-07-09 17:56
https://kosova-info.com/presidenti-thaci-takon-kryeministrin-e-rusise-dmitry-medvedev/60%Daily2018-07-09 17:55
https://kosova-info.com/felipe-anderson-prane-transferimit-ne-premierlige/60%Daily2018-07-09 17:55
https://kosova-info.com/rita-ora-fotografon-gjoksin-nga-afer-dhe-zbulon-se-nuk-ka-veshur-sytjena/60%Daily2018-07-09 17:54
https://kosova-info.com/identifikohen-personat-qe-po-shantazhojne-pjesetaret-serbe-te-fsk-se/60%Daily2018-07-09 17:54
https://kosova-info.com/viktima-e-perhershme-apo-e-gjitheditura-ekzistojne-5-tipa-te-ndryshme-vjehrrash-kush-eshte-e-jotja/60%Daily2018-07-09 17:54
https://kosova-info.com/keta-jane-disa-nga-personazhet-e-njohura-publike-te-cilet-enisi-i-ka-ftuar-ne-dasme-2/60%Daily2018-07-09 17:54
https://kosova-info.com/cuneyt-cakir-ndan-drejtesine-ne-ndeshjen-angli-kroaci/60%Daily2018-07-09 17:54
https://kosova-info.com/pacolli-ne-samitin-e-londres-eshte-koha-per-marreveshje-perfundimtare-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2018-07-09 17:54
https://kosova-info.com/may-e-mbron-planin-per-brexit-me-gjithe-doreheqjet-e-ministrave/60%Daily2018-07-09 17:54
https://kosova-info.com/femra-ja-si-ta-cmendni-nje-mashkull-gjate-seksit/60%Daily2018-07-09 17:54
https://kosova-info.com/haradinaj-kerkon-lidhje-me-te-forte-ekonomike-me-mbreterine-e-bashkuar/60%Daily2018-07-09 18:04
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-sa-shume-lot-nga-hekuran-krasniqi-dhe-jehona-shaqiri/60%Daily2018-07-09 17:54
https://kosova-info.com/chelsea-vazhon-ti-habise-te-gjithe-me-kete-vendim/60%Daily2018-07-09 17:54
https://kosova-info.com/isufi-jemi-pergatitur-mire-per-malmon/60%Daily2018-07-09 17:04
https://kosova-info.com/sa-vjec-do-jene-ne-boterorin-e-katarit-disa-nga-yjet-e-futbollit/60%Daily2018-07-09 17:04
https://kosova-info.com/e-skuqura-e-fytyres-dhe-kapja-e-hundes-zakonet-njerezore-qe-nuk-jane-shpjeguar-nga-shkencetaret/60%Daily2018-07-09 17:04
https://kosova-info.com/qeveria-thote-se-ia-kane-bere-te-qarte-edhe-be-se-statuti-per-asociacionin-kalon-permes-gjykates-kushtetuese/60%Daily2018-07-09 17:04
https://kosova-info.com/seanca-e-sotme-e-kuvendit-vazhdon-te-enjten/60%Daily2018-07-09 17:04
https://kosova-info.com/trump-serish-kritikon-aleatet-e-nato-s/60%Daily2018-07-09 17:04
https://kosova-info.com/hoti-i-pergjigjet-veselit-jeni-lider-i-dobet/60%Daily2018-07-09 16:38
https://kosova-info.com/vdekja-e-31-vjecares-nga-decani-ne-maqedoni-flasin-familjaret/60%Daily2018-07-09 16:38
https://kosova-info.com/veseli-jep-lajmin-e-mire-per-pranimin-e-kosoves-ne-asamblene-parlamentare-te-frankofonise/60%Daily2018-07-09 16:38
https://kosova-info.com/ismaili-paga-te-dinjitetshme-per-mjeket-tane/60%Daily2018-07-09 16:38
https://kosova-info.com/kritika-te-shumta-per-imazhin-qe-nje-nene-e-postoi-pas-lindjes-foto/60%Daily2018-07-09 16:38
https://kosova-info.com/reagon-milani-suso-kurre-nuk-do-te-transferohet-te-interi/60%Daily2018-07-09 16:37
https://kosova-info.com/federer-nuk-ndalet-ne-wimbledon-kalon-ne-cerekfinale/60%Daily2018-07-09 16:37
https://kosova-info.com/dasma-e-enis-bytyqit-po-afrohet-zbulon-se-kush-nga-koleget-do-te-kendoje-ne-dasmen-e-tij/60%Daily2018-07-09 16:36
https://kosova-info.com/skuadra-e-malmos-mberrin-ne-kosove/60%Daily2018-07-09 16:06
https://kosova-info.com/tifozet-e-psg-se-i-rezervojne-pritje-te-zjarrte-buffonit/60%Daily2018-07-09 16:06
https://kosova-info.com/drejtori-sportiv-i-salzburgut-berisha-te-lazio-sepse-i-foli-shqip-tare/60%Daily2018-07-09 16:06
https://kosova-info.com/can-erdha-te-juventusi-per-te-fituar-tituj/60%Daily2018-07-09 16:06
https://kosova-info.com/kur-messi-refuzonte-trajnerin-e-ri-te-spanjes-per-tu-zevendesuar/60%Daily2018-07-09 16:06
https://kosova-info.com/roma-e-zyrtarizon-transferimin-e-10-te/60%Daily2018-07-09 16:06
https://kosova-info.com/shetitja-ne-park-i-zvogelon-rreziqet-e-semundjeve-te-zemres/60%Daily2018-07-09 16:06
https://kosova-info.com/ja-gjashte-ushqime-te-pasura-me-vitamin-d/60%Daily2018-07-09 16:05
https://kosova-info.com/mengjesi-i-se-henes-kim-kardashian-me-poze-ngacmuese-nga-shtrati/60%Daily2018-07-09 16:05
https://kosova-info.com/nora-istrefi-dhe-prezantuesja-e-njohur-dikur-loznin-bashke/60%Daily2018-07-09 16:05
https://kosova-info.com/eminem-cmend-italine-80-mije-njerez-ne-koncert/60%Daily2018-07-09 16:05
https://kosova-info.com/thaci-dhe-rama-takohen-ne-ankara/60%Daily2018-07-09 16:05
https://kosova-info.com/deputetet-me-dilema-per-importimin-e-veturave-me-te-vjetra-se-10-vjet/60%Daily2018-07-09 16:05
https://kosova-info.com/23-lindje-te-dielen-ne-gjinekologjine-e-qkuk-se/60%Daily2018-07-09 16:05
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-e-perkushtuar-te-avancoje-partneritetin-ekonomik-me-mbreterine-e-bashkuar/60%Daily2018-07-09 16:04
https://kosova-info.com/kuvendi-pa-deputete-opozita-kerkon-zgjedhje/60%Daily2018-07-09 16:04
https://kosova-info.com/chelsea-ofron-100-milione-euro-per-dy-lojtare-te-juventusit/60%Daily2018-07-09 15:06
https://kosova-info.com/skuadra-italiane-enderron-karim-benzeman/60%Daily2018-07-09 15:06
https://kosova-info.com/psg-e-tundon-barcelonen-me-kete-oferte-per-yllin-e-skuadres/60%Daily2018-07-09 15:05
https://kosova-info.com/super-formacioni-i-juventusit-me-ronaldon/60%Daily2018-07-09 15:05
https://kosova-info.com/xherdan-shaqiri-po-i-mbush-baterite-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-07-09 15:05
https://kosova-info.com/buffon-ja-pse-kam-zgjedhur-psg-ne/60%Daily2018-07-09 15:05
https://kosova-info.com/lufta-kunder-dezinformimit-twitter-pezullon-1-milion-llogari-ne-nje-dite/60%Daily2018-07-09 15:05
https://kosova-info.com/whatsapp-do-tju-paguaje-deri-ne-50-mije-dollare-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2018-07-09 15:05
https://kosova-info.com/konsumuesit-e-kafese-jetojne-me-gjate-por-jo-per-shkak-te-kafeines/60%Daily2018-07-09 15:05
https://kosova-info.com/emina-cunmulaj-ndan-me-ndjekesit-momentin-duke-e-ushqyer-vajzen-me-gji/60%Daily2018-07-09 15:04
https://kosova-info.com/kida-habit-me-ate-se-cfare-i-ka-bere-fytyres-gjate-xhirimeve-te-klipit-te-ri/60%Daily2018-07-09 15:04
https://kosova-info.com/aktori-i-njohur-sulmohet-pas-ndryshimit-drastik-ne-pamje/60%Daily2018-07-09 15:04
https://kosova-info.com/ministria-infrastruktures-sqarohet-per-personin-qe-paguhet-pa-shkuar-kurre-ne-pune/60%Daily2018-07-09 15:04
https://kosova-info.com/haliti-nuk-ka-mbete-tjeter-pos-te-protesojme-para-qeverise/60%Daily2018-07-09 15:04
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-kerkon-vigjilence-dhe-kujdes-me-te-shtuar-ne-trafik/60%Daily2018-07-09 15:04
https://kosova-info.com/boris-johnson-jep-doreheqje/60%Daily2018-07-09 15:04
https://kosova-info.com/veseli-fton-opoziten-ti-heq-inatet-e-te-bashkohen-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2018-07-09 15:04
https://kosova-info.com/erdogan-jep-betimin-ne-parlamentin-e-turqise/60%Daily2018-07-09 15:04
https://kosova-info.com/zyrtare-wilshere-lojtar-i-west-hamit/60%Daily2018-07-09 14:05
https://kosova-info.com/zyrtare-superkupa-e-spanjes-zhvendoset-ne-nje-kontinent-tjeter/60%Daily2018-07-09 14:05
https://kosova-info.com/pas-boterorit-hazard-mund-te-behet-me-ekip-te-ri/60%Daily2018-07-09 14:05
https://kosova-info.com/mbushuni-me-energji-nga-smoothie-me-karrote/60%Daily2018-07-09 14:04
https://kosova-info.com/kravatat-pengojne-qarkullimin-e-gjakut-ne-tru/60%Daily2018-07-09 14:04
https://kosova-info.com/yllka-kuqi-caste-romantike-me-bashkeshortin/60%Daily2018-07-09 14:04
https://kosova-info.com/marina-vjollca-me-poza-atraktive-ne-setin-e-fundit/60%Daily2018-07-09 14:04
https://kosova-info.com/meda-ne-politike-kjo-eshte-pergjigja-e-kengetarit/60%Daily2018-07-09 14:04
https://kosova-info.com/veseli-kosova-i-ka-permbushur-kushtet-dhe-presim-rekomandim-pozitiv-per-vizat/60%Daily2018-07-09 14:04
https://kosova-info.com/thaci-mberrin-ne-turqi-per-te-marre-pjese-ne-inagurimin-e-erdoganit/60%Daily2018-07-09 14:04
https://kosova-info.com/kurti-tregon-etapat-pergatitore-dhe-debatet-qe-duhet-zhvillohen-para-dialogut-me-serbine/60%Daily2018-07-09 14:04
https://kosova-info.com/nuk-kalon-projektligji-per-dhomen-e-posacme-te-gjykates-supreme-mungojne-deputetet/60%Daily2018-07-09 14:04
https://kosova-info.com/tajlande-shpetohen-tete-femije-kane-mbetur-edhe-pese-te-tjere/60%Daily2018-07-09 14:04
https://kosova-info.com/gjilani-nis-fushaten-e-korrje-shirjeve/60%Daily2018-07-09 14:04
https://kosova-info.com/zyrtare-emre-can-prezantohet-te-juventusi-tregon-pse-zgjodhi-klubin-bardhezi/60%Daily2018-07-09 13:05
https://kosova-info.com/zyrtare-luis-enrique-perzgjedhes-i-spanjes/60%Daily2018-07-09 13:05
https://kosova-info.com/ja-kur-do-ta-zhvilloje-kosova-ndeshjen-e-pare-ne-prishtine/60%Daily2018-07-09 13:05
https://kosova-info.com/befasia-e-dites-di-maria-prane-transferimit-te-super-skuadra-e-series-a/60%Daily2018-07-09 13:04
https://kosova-info.com/trupi-do-tju-falenderoje-nese-shijoni-shalqi-ne-ditet-me-vape/60%Daily2018-07-09 13:04
https://kosova-info.com/koktej-pjeshke-ne-kushte-shtepie-efektive-per-freskine-e-organizmit/60%Daily2018-07-09 13:04
https://kosova-info.com/rekordet-e-kengeve-tuaja-i-thyej-me-1-snap-enca-thumbon-koleget/60%Daily2018-07-09 13:04
https://kosova-info.com/levizje-te-nxehta-ne-klipin-e-saj-nora-zbulon-reagimin-e-robertit/60%Daily2018-07-09 13:04
https://kosova-info.com/dua-lipa-mezi-pres-te-ju-shoh-te-gjitheve-ne-prishtine/60%Daily2018-07-09 13:04
https://kosova-info.com/pacolli-ne-samitin-e-londres-flet-per-rendesine-e-bashkepunimit-te-rinise/60%Daily2018-07-09 13:04
https://kosova-info.com/haradinaj-kosova-e-palekundur-ne-rrugen-e-saj-drejt-anetaresimit-te-plote-ne-nato-dhe-be/60%Daily2018-07-09 13:04
https://kosova-info.com/denohet-me-15-vjet-burg-dhe-gjoba-shqiptari-qe-vrau-kusheririn/60%Daily2018-07-09 13:04
https://kosova-info.com/pompeo-arrin-ne-vizite-te-paparalajmeruar-ne-afganistan/60%Daily2018-07-09 13:04
https://kosova-info.com/vuciq-dhe-merkel-bisedojne-per-kosoven/60%Daily2018-07-09 13:04
https://kosova-info.com/trupat-e-nato-s-shkaterrojne-banden-serbe-qe-po-kontrabandonte-alkool-ne-kosove/60%Daily2018-07-09 13:04
https://kosova-info.com/video-e-papare-gjesti-epik-i-xhakes-para-fytyrave-te-serbeve-qe-e-provokonin/60%Daily2018-07-09 12:05
https://kosova-info.com/marcelos-i-ndodh-dicka-qesharake-pas-eliminimit-nga-boterori/60%Daily2018-07-09 12:05
https://kosova-info.com/vaksina-kunder-hiv-premtuese-ne-testimet-e-para-tek-njerezit/60%Daily2018-07-09 12:05
https://kosova-info.com/historia-e-binjakes-qe-lindi-me-sindromen-down/60%Daily2018-07-09 12:04
https://kosova-info.com/bagazhi-i-bebe-rexhes-kur-udheton-per-11-dite/60%Daily2018-07-09 12:04
https://kosova-info.com/vulin-dergimi-i-oficereve-malazeze-ne-kosove-nuk-eshte-akt-miqesor/60%Daily2018-07-09 12:04
https://kosova-info.com/te-enjten-seanca-e-re-plenare/60%Daily2018-07-09 12:04
https://kosova-info.com/per-here-te-pare-ne-kosove-organizohet-sofra-e-gurbetqareve/60%Daily2018-07-09 12:04
https://kosova-info.com/aksident-i-rende-ne-gllareve-tete-persona-mbesin-te-lenduar/60%Daily2018-07-09 12:04
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-mediat-britanike-flet-rreth-vizionit-te-kosoves-ne-rrugetimin-euro-atlantik/60%Daily2018-07-09 12:04
https://kosova-info.com/thaci-largimi-i-serbeve-nga-fsk-eshte-i-organizuar/60%Daily2018-07-09 12:04
https://kosova-info.com/qendroi-ne-fushe-i-lenduar-priti-penalltine-dhe-u-kualifikua-subasic-vjen-me-deklaraten-e-vitit/60%Daily2018-07-09 11:05
https://kosova-info.com/ja-sa-bileta-jane-shitur-per-ndeshjen-drita-malmo/60%Daily2018-07-09 11:05
https://kosova-info.com/arsenali-nuk-ndalet-transferimi-i-radhes-vjen-nga-franca/60%Daily2018-07-09 11:05
https://kosova-info.com/hailey-baldwin-tregon-unazen-e-fejeses/60%Daily2018-07-09 11:05
https://kosova-info.com/kengetari-i-njohur-zgjedh-mes-ledrit-dhe-noizyt/60%Daily2018-07-09 11:05
https://kosova-info.com/e-ben-edhe-kete-keshtu-ekspozon-te-pasmet-enca/60%Daily2018-07-09 11:05
https://kosova-info.com/veseli-mustafes-udhehiqe-dialogun-mos-u-tut/60%Daily2018-07-09 11:05
https://kosova-info.com/nxirret-femija-i-peste-nga-shpella-ne-tajlande/60%Daily2018-07-09 11:05
https://kosova-info.com/thaci-optimist-per-vizat-pas-bisedes-telefonike-me-hahnin/60%Daily2018-07-09 11:05
https://kosova-info.com/hahn-vendimi-per-vizat-merret-para-pushimeve-verore/60%Daily2018-07-09 11:05
https://kosova-info.com/ne-vushtrri-konfiskohet-nje-arme/60%Daily2018-07-09 11:05
https://kosova-info.com/e-rrah-kunaten-arrestohet-nga-policia/60%Daily2018-07-09 11:04
https://kosova-info.com/kujdes-me-higjienen-ne-pishina-kjo-4-vjecare-rrezikoi-jeten-pasi-piu-aksidentalisht-ujin-e-tyre/60%Daily2018-07-09 11:04
https://kosova-info.com/rasti-jetesor-i-prishtines-per-te-kaluar-raundin-e-pare-kualifikues-kundershtari-vjen-nga-nje-fshat/60%Daily2018-07-09 10:05
https://kosova-info.com/gavazaj-kosovari-i-radhes-qe-transferohet-ne-rusi/60%Daily2018-07-09 10:05
https://kosova-info.com/humbi-bastin-me-beckham-ja-cfare-do-te-bej-tani-ibrahimovic/60%Daily2018-07-09 10:05
https://kosova-info.com/klubet-arrijne-perfundimisht-marreveshjen-mahrez-te-city-per-60-milione-funte/60%Daily2018-07-09 10:04
https://kosova-info.com/pse-shkaktohen-guret-ne-temth/60%Daily2018-07-09 10:04
https://kosova-info.com/ja-si-iu-pergjigj-graniti-keshillave-te-medes-para-ndeshjes/60%Daily2018-07-09 10:04
https://kosova-info.com/kylie-jenner-heq-mbushesin-nga-buzet-ky-eshte-ndryshimi-qe-ka-pesuar/60%Daily2018-07-09 10:04
https://kosova-info.com/dite-me-pare-festoi-ditelindjen-nora-tregon-a-i-beri-dhurate-eres/60%Daily2018-07-09 10:04
https://kosova-info.com/seanca-serish-nis-me-vonese-nuk-votohet-propozimi-per-orarin-e-rregullt/60%Daily2018-07-09 10:04
https://kosova-info.com/lluka-takohet-me-kryetarin-e-sindikates-se-postes-se-kosoves-nderpritet-greva/60%Daily2018-07-09 10:04
https://kosova-info.com/nje-person-plagos-veten-aksidentalisht-ne-gjilan/60%Daily2018-07-09 10:04
https://kosova-info.com/veseli-dhe-sherifi-konfrontohen-rreth-rrezimit-te-qeverise-se-kaluar/60%Daily2018-07-09 10:04
https://kosova-info.com/nis-seanca-ku-do-te-shqyrtohet-projektligji-per-dhomen-e-posacme-te-supremes/60%Daily2018-07-09 10:04
https://kosova-info.com/serish-deshton-ballafaqimi-ne-gjykate-i-haradinajt-kunder-muhaxherit/60%Daily2018-07-09 10:04
https://kosova-info.com/kuvendi-pa-kuorum-veseli-fton-mbledhjen-e-kryesise/60%Daily2018-07-09 10:04
https://kosova-info.com/boteror-deshperues-per-vucicin-pas-serbise-e-zhgenjeu-edhe-rusia/60%Daily2018-07-09 09:06
https://kosova-info.com/para-20-vjetesh-fitoi-boterorin-me-francen-neser-kunder-kombetares-se-tij/60%Daily2018-07-09 09:06
https://kosova-info.com/kroacia-e-merr-nje-lajm-katastrofal-para-ndeshjes-me-angline/60%Daily2018-07-09 09:05
https://kosova-info.com/dikur-i-kishte-206-kilograme-ndersa-sot-femrat-cmenden-kur-e-shohin-ne-rruge/60%Daily2018-07-09 09:05
https://kosova-info.com/keshtu-nisi-dita-per-almeda-abazin/60%Daily2018-07-09 09:05
https://kosova-info.com/meda-rrefen-per-takimin-e-pare-me-lulen/60%Daily2018-07-09 09:05
https://kosova-info.com/nese-fiton-rastin-ndaj-drake-merr-shuma-te-medha-parash-a-do-ta-le-muziken-elinel/60%Daily2018-07-09 09:04
https://kosova-info.com/me-pak-se-nje-per-qind-e-qytetareve-kane-sigurime-jetesore/60%Daily2018-07-09 09:04
https://kosova-info.com/gjermania-me-ligj-imigrimi-kerkohen-punonjes-te-kualifikuar/60%Daily2018-07-09 09:04
https://kosova-info.com/palestinezet-do-te-vazhdojne-te-paguajne-sulmuesit-e-burgosur-nga-izraeli/60%Daily2018-07-09 09:04
https://kosova-info.com/thaci-merr-pjese-ne-ceremonine-e-inaugurimit-te-presidentit-te-turqise/60%Daily2018-07-09 09:04
https://kosova-info.com/vermaelen-i-frikesohem-vetem-ketij-futbollisti-te-frances-eshte-i-jashtezakonshem/60%Daily2018-07-09 08:05
https://kosova-info.com/hazard-para-gjysmefinales-si-femije-isha-tifoz-i-frances-ky-eshte-mesfushori-me-i-forte-ne-bote/60%Daily2018-07-09 08:05
https://kosova-info.com/cmimet-e-biletave-per-ndeshjen-e-pare-te-prishtines-ndaj-folas-ne-kualifikimet-e-liges-se-evropes/60%Daily2018-07-09 08:05
https://kosova-info.com/njerezit-e-shqetesuar-jane-me-vigjilente-ne-raste-emergjente/60%Daily2018-07-09 08:05
https://kosova-info.com/me-kete-person-e-kaloi-vikendin-roberti/60%Daily2018-07-09 08:05
https://kosova-info.com/gold-ag-per-familjen-qe-humbi-jeten-ne-aksident-allahu-i-meshirofte/60%Daily2018-07-09 08:04
https://kosova-info.com/pas-albumit-lori-vjen-me-duet/60%Daily2018-07-09 08:04
https://kosova-info.com/nese-lejohet-anetaresimi-i-kosoves-ne-okb-ska-me-per-cfare-te-diskutohet/60%Daily2018-07-09 08:04
https://kosova-info.com/permiresohet-furnizimi-me-energji-elektrike-per-afer-1200-shtepi-te-gjilanit/60%Daily2018-07-09 08:04
https://kosova-info.com/kryeministrat-e-ballkanit-perendimor-takohen-ne-londer-flasin-edhe-per-luftimin-e-korrupsionit/60%Daily2018-07-09 08:04
https://kosova-info.com/pritet-te-rifilloje-misioni-per-shpetimin-e-tete-femijeve-nga-shpella-ne-tajlande/60%Daily2018-07-09 08:04
https://kosova-info.com/bleu-nje-shalqi-ne-treg-kur-e-ndau-ne-dy-pjese-mbeti-e-habitur/60%Daily2018-07-09 08:04
https://kosova-info.com/frikesohet-barcelona-pranon-oferte-prej-270-milione-eurosh-nga-gjiganti-evropian-per-coutinhon/60%Daily2018-07-09 07:09
https://kosova-info.com/futbollisti-i-series-a-konfirmon-transferimin-te-arsenali/60%Daily2018-07-09 07:09
https://kosova-info.com/gazetari-shqiptar-i-dergon-nje-leter-shume-interesante-infantinos/60%Daily2018-07-09 07:09
https://kosova-info.com/real-madrid-dhe-manchester-united-prane-shkembimit-me-te-madh-te-dekades/60%Daily2018-07-09 07:09
https://kosova-info.com/ancelotti-e-ka-nje-mesazh-per-ronaldon-para-transferimit-ne-serie-a/60%Daily2018-07-09 07:09
https://kosova-info.com/vallezimi-i-rita-ores-me-flamurin-e-kosoves-ne-kroaci/60%Daily2018-07-09 07:09
https://kosova-info.com/luana-mban-premtimin-viziton-fansen-per-ditelindje/60%Daily2018-07-09 07:09
https://kosova-info.com/justin-bieber-fejohet-me-hailey-baldwin/60%Daily2018-07-09 07:09
https://kosova-info.com/vdes-gruaja-britanike-qe-i-ishte-ekspozuar-novicokut/60%Daily2018-07-09 07:09
https://kosova-info.com/hapet-konkursi-per-studentet-e-rinj-ne-universitetin-e-pejes/60%Daily2018-07-09 07:04
https://kosova-info.com/ditelindje-romantike-per-samanta-karavellen-ja-me-ke-festoi/60%Daily2018-07-09 06:04
https://kosova-info.com/sekretari-britanik-per-brexit-david-david-jep-doreheqje/60%Daily2018-07-09 06:04
https://kosova-info.com/diaspora-duhet-te-behet-pjese-e-sistemit-politik/60%Daily2018-07-09 06:04
https://kosova-info.com/mbahet-mbledhja-e-komisionit-per-arsim/60%Daily2018-07-09 06:04
https://kosova-info.com/punetoret-e-postes-vazhdojne-greven/60%Daily2018-07-09 06:04
https://kosova-info.com/nga-e-merkurja-serish-do-te-kete-ngritje-te-temperaturave/60%Daily2018-07-09 06:04
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-hene-9-korrik-2018/60%Daily2018-07-09 06:04
https://kosova-info.com/interi-ia-merr-nga-duart-ronaldon-juventusit/60%Daily2018-07-08 22:05
https://kosova-info.com/kush-eshte-skuadra-cs-fola-esch-me-te-cilen-prishtina-do-te-takohet-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2018-07-08 22:05
https://kosova-info.com/vieri-ronaldo-te-juve-nuk-ka-shprese-per-rivalet-ne-serie-a/60%Daily2018-07-08 22:04
https://kosova-info.com/sekretet-qe-nuk-jua-thone-estetistet-kur-shkoni-te-depiloheni-me-dyll/60%Daily2018-07-08 22:04
https://kosova-info.com/provojeni-kete-pije-dhe-do-te-jeni-te-papermbajtshem-ne-seks-gjate-gjithe-nates/60%Daily2018-07-08 22:04
https://kosova-info.com/ndryshimi-i-vertete-mes-femrave-seksi-dhe-atyre-te-bukura/60%Daily2018-07-08 22:04
https://kosova-info.com/arjola-sapo-la-nen-hije-yjet-e-bikineve/60%Daily2018-07-08 22:04
https://kosova-info.com/nga-pushimet-e-franceska-jaces-me-e-pa-bikini-ajo-po-e-dridh-plazhin/60%Daily2018-07-08 22:04
https://kosova-info.com/publikohet-pak-nga-dueti-i-ermalit-me-kidden-do-ta-djegim-krejt-lojen/60%Daily2018-07-08 22:04
https://kosova-info.com/marredhenie-jo-e-mire-me-bes-kallakun-gold-ag-tregon-te-verteten/60%Daily2018-07-08 22:04
https://kosova-info.com/lagarde-be-ja-e-ka-nje-as-nen-menge-ne-luften-tregtare/60%Daily2018-07-08 22:04
https://kosova-info.com/stuhi-e-fuqishme-ne-itali/60%Daily2018-07-08 22:04
https://kosova-info.com/eritrea-dhe-etiopia-drejt-fundit-te-konfliktit-shumevjecar/60%Daily2018-07-08 22:04
https://kosova-info.com/mihja-e-re-e-qymyrit-ne-fushe-kosove/60%Daily2018-07-08 22:04
https://kosova-info.com/ska-me-ronaldo-apo-messi-pese-futbolliste-ne-gare-per-topin-e-arte/60%Daily2018-07-08 21:05
https://kosova-info.com/trafiku-u-ndalua-turistet-nuk-mund-te-flinin-dhe-festa-ne-kroaci-po-vazhdon-ende/60%Daily2018-07-08 21:05
https://kosova-info.com/e-ndalem-messin-dhe-eriksenin-do-ta-ndalim-edhe-kanen/60%Daily2018-07-08 21:05
https://kosova-info.com/sa-here-eshte-e-nevojshme-te-nderroni-briskun-e-rrojes-pas-depilimit/60%Daily2018-07-08 21:05
https://kosova-info.com/miranda-hashani-pranon-nje-mesazh-te-pa-kendshem-ne-facebook-ky-ishte-reagimi-i-saj/60%Daily2018-07-08 21:04
https://kosova-info.com/publikohet-video-e-vjeter-e-tayna-s-keshtu-dukej-rep-artistja-para-shume-vitesh/60%Daily2018-07-08 21:04
https://kosova-info.com/publikohen-fotografi-te-viktimave-nga-aksidenti-tragjik-ne-suhareke/60%Daily2018-07-08 21:04
https://kosova-info.com/ujerat-e-zeza-vershojne-nje-lagje-te-prizrenit/60%Daily2018-07-08 21:04
https://kosova-info.com/rama-sheshi-nuk-preket-me/60%Daily2018-07-08 21:04
https://kosova-info.com/mediat-turke-raportojne-per-pjesemarrjen-e-thacit-ne-inaugurimin-e-erdoganit/60%Daily2018-07-08 21:04
https://kosova-info.com/haradinaj-ne-takim-me-bashkatdhetaret-e-mbreterise-se-bashkuar/60%Daily2018-07-08 21:04
https://kosova-info.com/gaforrja-e-gatuar-e-kafshon-gruan-qe-po-e-hante-ate-video/60%Daily2018-07-08 21:04
https://kosova-info.com/barca-ne-aksion-behet-gati-per-dy-transferime-te-medha/60%Daily2018-07-08 20:05
https://kosova-info.com/drita-po-thyen-gjitha-rekordet-me-shitjen-e-biletave-per-ndeshjen-me-malmon/60%Daily2018-07-08 20:04
https://kosova-info.com/kombetarja-e-brazilit-vendos-per-te-ardhmen-e-trajnerit-tite/60%Daily2018-07-08 20:04
https://kosova-info.com/qe-nga-viti-1982-rekordi-i-interit-dhe-bayernit-rrezikohet-te-prishet-ne-kete-boteror/60%Daily2018-07-08 20:04
https://kosova-info.com/djatherat-pa-yndyre-qe-ju-mund-te-hani-gjate-nje-diete/60%Daily2018-07-08 20:04
https://kosova-info.com/gruaja-e-kengetarit-te-njohur-ishte-ne-te-njejten-gjenerate-me-getoar-selimin-ja-cka-thote-per-te/60%Daily2018-07-08 20:04
https://kosova-info.com/irina-shayk-tifoze-e-zjarrte-e-rusise-doli-topless-duke-pare-ndeshjen/60%Daily2018-07-08 20:04
https://kosova-info.com/pompeo-keshillon-korene-e-veriut-ta-ndjek-shembullin-e-vietnamit-ne-raport-me-ameriken/60%Daily2018-07-08 20:04
https://kosova-info.com/mergimtaret-mashtrohen-me-bileta/60%Daily2018-07-08 20:04
https://kosova-info.com/kush-eshte-shefi-ne-ldk/60%Daily2018-07-08 20:04
https://kosova-info.com/nainggolan-nuk-deshironte-te-transferohej-te-interi/60%Daily2018-07-08 19:04
https://kosova-info.com/mos-e-perdorni-kurre-uthullen-e-molles-nese-vuani-nga-keto-semundje-ose-merrni-keto-barna/60%Daily2018-07-08 19:04
https://kosova-info.com/toniku-uji-qe-duhet-perdorur-pas-larjes-se-fytyres/60%Daily2018-07-08 19:04
https://kosova-info.com/ju-ka-marre-malli-per-fotot-e-ences-ne-bikini-sapo-i-publikoi-disa-dritheruese/60%Daily2018-07-08 19:04
https://kosova-info.com/prezantuesja-kosovare-dafina-ka-dal-prej-rrjedhave-qe-kur-iku-ne-amerike/60%Daily2018-07-08 19:04
https://kosova-info.com/rriten-remitencat/60%Daily2018-07-08 19:54
https://kosova-info.com/institucionet-e-maqedonise-pa-kapacitete-per-perballjen-me-zjarret/60%Daily2018-07-08 19:04
https://kosova-info.com/ish-reprezentuesi-i-kosoves-i-bashkohet-skuadres-nga-liga-e-katert-e-gjermanise/60%Daily2018-07-08 18:04
https://kosova-info.com/mediet-ne-spanje-zbulojne-se-cilin-sulmues-po-e-kerkon-neymar-te-psg/60%Daily2018-07-08 18:04
https://kosova-info.com/reali-e-harron-neymarin-ja-kush-do-te-zevendesoje-cristiano-ronaldon/60%Daily2018-07-08 18:04
https://kosova-info.com/zyrtare-paulinho-largohet-nga-barcelona-kjo-do-te-jete-skuadra-e-re/60%Daily2018-07-08 18:04
https://kosova-info.com/federata-gjermane-i-kerkon-shpjegime-ozilit-per-fotot-me-erdoganin/60%Daily2018-07-08 18:04
https://kosova-info.com/kapet-ne-shqiperi-serbi-i-kerkuar-per-grabitje/60%Daily2018-07-08 18:04
https://kosova-info.com/aksident-hekurudhor-ne-turqi-raportohet-per-viktima/60%Daily2018-07-08 18:04
https://kosova-info.com/ne-inaugurimin-e-presidentit-erdogan-marrin-pjese-edhe-lidere-nga-rajoni/60%Daily2018-07-08 18:04
https://kosova-info.com/kryeministri-dhe-presidenti-ngushellojne-familjen-sadikaj/60%Daily2018-07-08 18:04
https://kosova-info.com/punesimet-e-dyshimta-ne-kompanine-e-ujesjellesit-prishtina/60%Daily2018-07-08 18:04
https://kosova-info.com/loris-karius-ben-nje-gafe-te-re-qesharake-ne-ndeshjen-e-pare-pas-finales-se-liges-se-kampioneve/60%Daily2018-07-08 17:05
https://kosova-info.com/arrihet-marreveshje-mahrez-i-bashkohet-skuadres-se-madhe-te-premierliges/60%Daily2018-07-08 17:05
https://kosova-info.com/granit-xhaka-e-sjelle-ne-kosove-fanellen-me-te-cilen-i-shenoi-gol-serbise/60%Daily2018-07-08 17:04
https://kosova-info.com/gili-publikon-kengen-e-re-krejt-rreth-meje/60%Daily2018-07-08 17:04
https://kosova-info.com/meda-kengetari-i-preferuar-i-gjinise-se-bukur-zbulon-a-ka-pasur-telashe-me-bashkeshorten/60%Daily2018-07-08 17:04
https://kosova-info.com/suhareka-neser-dite-zie-per-vdekjen-e-familjes-5-anetareshe-ne-aksident-trafiku/60%Daily2018-07-08 17:04
https://kosova-info.com/aksident-trafiku-me-fatalitet-ne-ferizaj/60%Daily2018-07-08 17:04
https://kosova-info.com/veseli-nga-sot-fillon-dekada-e-re-per-pdk-ne-dhe-kosoven/60%Daily2018-07-08 17:04
https://kosova-info.com/200-milione-per-dy-vite-oferta-e-cmendur-qe-nuk-e-tundoi-ronaldon/60%Daily2018-07-08 16:05
https://kosova-info.com/davor-shuker-pyetet-se-a-eshte-me-e-mire-kjo-kroaci-apo-ajo-e-vitit-1998-kjo-eshte-pergjigja-e-tij-interesante/60%Daily2018-07-08 16:05
https://kosova-info.com/mesohet-se-kujt-do-ti-besohet-fanella-me-numer-1-te-juventus/60%Daily2018-07-08 16:05
https://kosova-info.com/vettel-fiton-ne-shtepine-e-hamiltonit/60%Daily2018-07-08 16:05
https://kosova-info.com/fifa-merr-vendim-per-heroin-e-kroacise-qe-provokoi-rusine-dhe-putinin/60%Daily2018-07-08 16:05
https://kosova-info.com/leng-kocke-per-te-humbur-peshe/60%Daily2018-07-08 16:04
https://kosova-info.com/elvana-gjata-e-le-pas-dafina-zeqirin/60%Daily2018-07-08 16:04
https://kosova-info.com/modelja-shqiptare-shkon-ne-plazhin-ku-pushuesit-dalin-nudo-dhe-publikon-video-nga-atje/60%Daily2018-07-08 16:04
https://kosova-info.com/pacolli-apelon-keni-kujdes-respektoni-rregullat-dhe-jeten-tuaj/60%Daily2018-07-08 16:04
https://kosova-info.com/ky-eshte-orari-i-provimeve-pranuese-ne-up/60%Daily2018-07-08 16:04
https://kosova-info.com/tahiri-kosova-e-pergatitur-per-samitin-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2018-07-08 16:04
https://kosova-info.com/ambasadori-gjerman-ne-beograd-dialogu-te-perfundoje-nen-udheheqjen-e-be-se/60%Daily2018-07-08 16:04
https://kosova-info.com/shqiptaret-ne-mal-te-zi-pengojne-kreun-e-kishes-ortodokse-serbe-te-shkoje-ne-kalane-e-shasit/60%Daily2018-07-08 16:04
https://kosova-info.com/gruaja-ngjallet-ne-morg-pasi-u-shpall-e-vdekur/60%Daily2018-07-08 15:04
https://kosova-info.com/kjo-eshte-keshilla-e-rendesishme-qe-ancelotti-ia-ka-dhene-ronaldos-para-transferimit-te-juventusi/60%Daily2018-07-08 15:04
https://kosova-info.com/di-maria-me-transferim-te-papritur-ne-serie-a/60%Daily2018-07-08 15:04
https://kosova-info.com/dalin-ne-shitje-fanellat-e-ronaldos-te-juventusi/60%Daily2018-07-08 15:04
https://kosova-info.com/cavani-largohet-nga-psg-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2018-07-08 15:04
https://kosova-info.com/skane-se-si-te-mungojne-pozat-e-genta-ismajlit-joshese-me-pamje-nga-deti/60%Daily2018-07-08 15:04
https://kosova-info.com/publikohet-premiera-e-amaneti-i-nanes-nga-miranda-hashani/60%Daily2018-07-08 15:04
https://kosova-info.com/pushuesit-drejt-plazheve-te-jugut-trafik-i-cmendur-ne-vlore/60%Daily2018-07-08 15:04
https://kosova-info.com/shba-qindra-femije-ne-gjykata-duke-pritur-bashkimin-me-familjen/60%Daily2018-07-08 15:04
https://kosova-info.com/humb-jeten-ne-golem-nje-pushues-gjerman/60%Daily2018-07-08 15:04
https://kosova-info.com/lufte-e-madhe-per-willian-e-duan-dy-super-skuadra-evropiane/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/balotelli-mberrine-te-skuadra-e-re-per-testet-mjekesore/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/heroi-i-kroacise-mund-te-perjashtohet-nga-boterori-provokoi-rusine-dhe-putinin-pas-fitores-se-mbremshme/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/granit-xhaka-shperthen-pas-kritikave-per-festen-me-shqiponje/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/simptomat-e-kancerit-te-gjakut/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/e-tepron-kim-provokon-e-ulur-me-kembe-te-hapura/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/mozzik-i-publikon-loredanes-videon-me-barkun-e-rrumbullakosur/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/gigi-hadid-mahnitese-ne-coverin-e-ri-te-v-magazine/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/me-seksi-bleona-apo-genta-kengetari-i-njohur-vihet-ne-siklet-para-bashkeshortes/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/sejdiu-kosoves-si-duhen-kompromise-te-reja-me-serbine/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/berisha-nuk-kemi-hequr-dore-nga-ambiciet-e-shqiperise-natyrale/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/shmanget-tragjedia-ne-durres-shpetohen-3-pushues-nga-mbytja/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/detaje-nga-aksidenti-ne-suhareke-ku-humben-jeten-pese-persona/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/policia-e-kosoves-dhe-shqiperise-prane-pushuesve/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/akademiku-polak-po-jepte-interviste-per-krizen-politike-macja-i-hip-ne-qafe-video/60%Daily2018-07-08 14:04
https://kosova-info.com/skandal-tifozet-braziliane-sulmojne-futbollistet-e-kombetares-pas-eliminimit-nga-boterori/60%Daily2018-07-08 13:04
https://kosova-info.com/drita-nxjerre-ne-shitje-biletat-per-ndeshjen-me-malmon-edhe-ne-prishtine-e-mitrovice/60%Daily2018-07-08 13:04
https://kosova-info.com/ylli-i-suedise-transferohet-ne-premierlige-pas-boterorit/60%Daily2018-07-08 13:04
https://kosova-info.com/zyrtare-spanja-shkarkon-perzgjedhesin-hierro/60%Daily2018-07-08 13:04
https://kosova-info.com/burri-e-sjelle-dashnoren-ne-shtepi-shikoni-reagimin-e-gruas/60%Daily2018-07-08 13:04
https://kosova-info.com/si-nje-sirene-zaimina-vasjari-sjell-imazhet-me-te-bukura-nga-deti/60%Daily2018-07-08 13:04
https://kosova-info.com/yll-limani-nis-xhirimet-e-klipit-te-ri/60%Daily2018-07-08 13:04
https://kosova-info.com/fjalet-e-alban-skenderajt-pas-koncertit-ne-beer-fest/60%Daily2018-07-08 13:04
https://kosova-info.com/keto-jane-shenjat-qe-ju-nuk-jeni-me-te-dashuruar-me-partnerin/60%Daily2018-07-08 13:04
https://kosova-info.com/zhduket-nje-vajze-ne-suhareke/60%Daily2018-07-08 12:06
https://kosova-info.com/presidenti-i-klubit-konfirmon-skuadren-e-fekir-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-07-08 12:06
https://kosova-info.com/boksieri-shqiptar-vdes-tragjikisht-ne-kroaci/60%Daily2018-07-08 12:06
https://kosova-info.com/keni-dhimbje-ne-duar-ja-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2018-07-08 12:06
https://kosova-info.com/ne-koncertin-e-rites-ne-kroaci-valevitej-flamuri-kuq-e-zi-dhe-ai-shteteror-ajo-e-tregon-kete-para-botes/60%Daily2018-07-08 12:05
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-shiu-po-e-pengon-dezinsektimin-e-mushkonjave/60%Daily2018-07-08 12:05
https://kosova-info.com/lekaj-tuneli-i-alpeve-shqiptare-e-shkurton-rrugen-per-ne-mal-te-zi-rreth-45-minuta/60%Daily2018-07-08 12:05
https://kosova-info.com/zgjidhja-prishtine-beograd-serbet-kundershtojne-anetaresimin-e-kosoves-ne-okb/60%Daily2018-07-08 12:04
https://kosova-info.com/%e2%80%8bsheqerinska-referendumi-eshte-mundesi-dhe-pergjegjesi-historike/60%Daily2018-07-08 12:04
https://kosova-info.com/gjak-kudo-dhe-njerez-qe-vraponin-cfare-i-shkruan-qytetari-berishes-per-sherrin-ne-dhermi/60%Daily2018-07-08 12:04
https://kosova-info.com/babai-i-yllit-te-gjermanise-djali-im-duhet-te-largohet-menjehere-nga-kombetarja/60%Daily2018-07-08 11:04
https://kosova-info.com/meda-tregon-se-cka-e-porositi-granit-xhaken-para-ndeshjes-serbi-zvicer/60%Daily2018-07-08 11:04
https://kosova-info.com/te-pasmet-bombastike-te-ences-gati-ti-shperthejne/60%Daily2018-07-08 11:04
https://kosova-info.com/ne-ditet-e-fundit-te-shtatzenise-cardi-b-ben-keso-levizje-ne-shtepi/60%Daily2018-07-08 11:04
https://kosova-info.com/shpend-ahmeti-ngec-ne-vitin-2015/60%Daily2018-07-08 11:04
https://kosova-info.com/ky-eshte-versioni-i-policise-maqedonase-per-mbytjen-e-kosovares-ne-matka/60%Daily2018-07-08 11:04
https://kosova-info.com/frankfurter-allgemeine-zeitung-faz-si-e-propozoi-kryeministri-haradinaj-beqe-cufajn-ambasador-te-kosoves-ne-gjermani/60%Daily2018-07-08 11:04
https://kosova-info.com/zjarri-rrenon-20-shtepi-ne-santa-barbara/60%Daily2018-07-08 11:04
https://kosova-info.com/kosova-frymezim-per-kryetarin-e-qeverise-se-katalonise-shpallja-e-pavaresise-seshte-shkelje/60%Daily2018-07-08 11:04
https://kosova-info.com/katastrofale-milani-prane-falimentimit/60%Daily2018-07-08 10:04
https://kosova-info.com/perez-e-ka-nje-kerkese-per-ronaldon-para-largimit-nga-reali/60%Daily2018-07-08 10:04
https://kosova-info.com/e-cuditshme-skuadra-e-superliges-transferon-plot-13-futbolliste/60%Daily2018-07-08 10:04
https://kosova-info.com/gjest-i-jashtezakonshem-nga-milot-rashica/60%Daily2018-07-08 10:04
https://kosova-info.com/roboti-getopard-ben-gjueti-edhe-ne-erresire-ia-tejkalon-njeriut-me-shkathtesi-fizike-video/60%Daily2018-07-08 10:04
https://kosova-info.com/keta-artiste-do-te-jene-te-ftuar-ne-dasmen-e-enis-bytyqit/60%Daily2018-07-08 10:04
https://kosova-info.com/aurela-hoxha-me-poza-provokuese-ne-plazh/60%Daily2018-07-08 10:04
https://kosova-info.com/voxpop-tayna-apo-rina-befason-pergjigja-e-qytetares/60%Daily2018-07-08 10:04
https://kosova-info.com/isa-mustafa-thote-se-haradinajt-ia-tregoi-qendrimin-e-ldk-se-per-dialogun/60%Daily2018-07-08 10:04
https://kosova-info.com/vulin-i-pergjigjet-malit-te-zi-per-kosoven-duhet-te-na-pyesni-neve/60%Daily2018-07-08 10:04
https://kosova-info.com/serish-termet-ne-shqiperi/60%Daily2018-07-08 10:04
https://kosova-info.com/artistja-kthen-buzet-e-saj-ne-karaktere-te-famshme/60%Daily2018-07-08 10:04
https://kosova-info.com/rivaliteti-i-cmendur-tifozi-i-romes-kercenon-me-thike-yllin-e-lazios-ne-plazh/60%Daily2018-07-08 09:06
https://kosova-info.com/kjo-eshte-skuadra-e-benitez-per-sezonin-e-ri/60%Daily2018-07-08 09:06
https://kosova-info.com/iggy-azalea-thyen-rrjetin-imazhe-te-nxehta-me-te-brendshme-ne-shtrat/60%Daily2018-07-08 09:06
https://kosova-info.com/nora-krenare-per-performancen-e-eres-ne-rusi-keto-jane-fjalet-e-saj/60%Daily2018-07-08 09:06
https://kosova-info.com/chrissy-teigen-si-ben-cfare-thone-te-tjeret-publikon-foto-duke-ushqyer-me-gji-djalin/60%Daily2018-07-08 09:04
https://kosova-info.com/ky-eshte-23-vjecari-nga-rahoveci-i-cili-vdiq-nga-rrufeja/60%Daily2018-07-08 09:04
https://kosova-info.com/fillon-operacioni-per-shpetimin-e-12-djemeve-te-ngujuar-ne-nje-shpelle-ne-tajlande/60%Daily2018-07-08 09:04
https://kosova-info.com/para-se-te-merrni-rruge-drejte-kufirit-kontrollojeni-kete-link/60%Daily2018-07-08 09:04
https://kosova-info.com/thaci-per-revisten-holandeze-kemi-nevoje-per-marreveshje-perfundimtare-me-serbine/60%Daily2018-07-08 09:04
https://kosova-info.com/rinia-demokratike-mban-konventen-solemne/60%Daily2018-07-08 09:04
https://kosova-info.com/perplasja-me-arme-ne-dhermi-arrestohet-nje-person/60%Daily2018-07-08 09:04
https://kosova-info.com/si-te-beni-parfum-vete-ne-shtepi-me-aromat-me-unike/60%Daily2018-07-08 09:04
https://kosova-info.com/ibrahimovic-ka-dicka-per-futbollistet-e-suedise-pas-boterorit/60%Daily2018-07-08 08:06
https://kosova-info.com/e-pabesueshme-para-10-vjetesh-trajner-i-ekipit-shqiptar-sot-kerkon-kupen-e-botes-me-kroacine/60%Daily2018-07-08 08:06
https://kosova-info.com/barcelona-largon-nga-skuadra-futbollistin-qe-shkelqeu-ne-kupen-e-botes/60%Daily2018-07-08 08:06
https://kosova-info.com/nese-ronaldo-transferohet-te-juventusi-do-te-publikoj-fotot-nudo-bukuroshja-shqiptare-cmend-rrjetin/60%Daily2018-07-08 08:06
https://kosova-info.com/meda-flet-per-ndjesine-e-takimit-me-sozine-e-tij/60%Daily2018-07-08 08:06
https://kosova-info.com/habit-ardian-bujupi-kush-deshiron-te-martohet-me-mua/60%Daily2018-07-08 08:05
https://kosova-info.com/pervec-koncertit-rita-festoi-bashke-me-kroatet-mbreme/60%Daily2018-07-08 08:05
https://kosova-info.com/lidhjet-familjare-e-partiake-kritere-per-punesim/60%Daily2018-07-08 08:05
https://kosova-info.com/rikthehet-kultivimi-i-kanabisit-ne-shqiperi/60%Daily2018-07-08 08:05
https://kosova-info.com/permbytjet-ne-japoni-lene-55-te-vdekur-dhe-dhjetera-te-zhdukur/60%Daily2018-07-08 08:04
https://kosova-info.com/tragjedi-gruaja-shtatzene-nga-kosova-humb-jeten-ne-kanionin-e-matkes/60%Daily2018-07-08 08:04
https://kosova-info.com/erdogan-shkarkon-18-mije-nepunes-civile/60%Daily2018-07-08 08:04
https://kosova-info.com/brukseli-si-tiger-pa-dhembe-beogradi-akuzon-be-ne-per-asociacionin/60%Daily2018-07-08 08:04
https://kosova-info.com/fotografi-unike-te-liqenit-te-ngrire-ne-siberi-foto/60%Daily2018-07-08 08:04
https://kosova-info.com/festa-e-jashtezakonshme-ne-kroaci-pas-kualifikimit-ne-gjysmefinale-te-boterorit/60%Daily2018-07-08 07:05
https://kosova-info.com/shikoni-cfare-ka-bere-mbreme-presidentja-e-kroacise-ne-zhveshtore-me-futbollistet/60%Daily2018-07-08 07:05
https://kosova-info.com/ja-orari-i-super-sfidave-gjysmefinale-te-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-08 07:04
https://kosova-info.com/dalic-e-ka-nje-mesazh-per-angline-pas-kualifikimit-te-kroacise/60%Daily2018-07-08 07:04
https://kosova-info.com/mengjesi-i-perkryer-per-cdo-njeri/60%Daily2018-07-08 07:04
https://kosova-info.com/vjehrra-i-ben-gropen-nuses-e-kap-mat-duke-i-tradhtuar-te-birin-me-trajnerin-personal/60%Daily2018-07-08 07:04
https://kosova-info.com/vetem-kaq-minuta-ushtrime-ju-duhen-per-te-formesuar-trupin-tuaj-foto/60%Daily2018-07-08 07:04
https://kosova-info.com/imazhe-te-reja-nga-dasma-e-aferdita-dreshajt-dhe-jakub-kindl/60%Daily2018-07-08 07:04
https://kosova-info.com/meda-iu-gezua-fitores-se-kroacise-keshtu-festoi-mbreme/60%Daily2018-07-08 07:04
https://kosova-info.com/marina-tregon-barkun-e-sheshte-permes-ketij-imazhi/60%Daily2018-07-08 07:04
https://kosova-info.com/ish-komandanti-i-fsk-se-endrra-e-serbise-eshte-e-parealizueshme/60%Daily2018-07-08 07:04
https://kosova-info.com/nuk-ka-asnje-material-nga-lufta-e-fundit-ne-kosove/60%Daily2018-07-08 07:04
https://kosova-info.com/ndryshojne-rregullat-per-levizjen-ne-schengen-ja-cfare-duhet-te-dini/60%Daily2018-07-08 07:04
https://kosova-info.com/fero-feston-ditelindjen-kaq-vite-mbushi-ai/60%Daily2018-07-08 06:04
https://kosova-info.com/percarje-edhe-ne-serbi-per-dialogun-kryeministrja-serbe-i-del-ne-mbrojtje-vuciqit/60%Daily2018-07-08 06:04
https://kosova-info.com/ja-cfare-ndodhi-me-kosovarin-qe-e-vrau-gruan-me-motren-e-saj/60%Daily2018-07-08 06:04
https://kosova-info.com/keshtu-mund-ta-shmange-nato-nje-lufte-te-re-te-ftohte/60%Daily2018-07-08 06:04
https://kosova-info.com/moti-sot-ne-kosove-pritet-stuhi/60%Daily2018-07-08 06:04
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-diel-8-korrik-2018/60%Daily2018-07-08 06:04
https://kosova-info.com/djemte-e-shpelles-reshjet-nxisin-autoritetet-tajlandeze/60%Daily2018-07-07 23:02
https://kosova-info.com/modric-treguam-karakter-jemi-ne-gjysmefinale/60%Daily2018-07-07 22:03
https://kosova-info.com/presidentja-kroate-i-bashkohet-festes-ne-zhveshtore-per-kroacine-jeten-do-ta-japim-video/60%Daily2018-07-07 22:03
https://kosova-info.com/sa-ndikon-drita-e-smartphonit-ne-trurin-dhe-trupin-tuaj/60%Daily2018-07-07 22:03
https://kosova-info.com/si-te-beheni-me-e-mira-qe-ndonjehere-i-ka-pasur-ne-shtrat/60%Daily2018-07-07 22:03
https://kosova-info.com/kater-tipat-e-meshkujve-qe-kerkojne-vetem-krevatin/60%Daily2018-07-07 22:03
https://kosova-info.com/amaneti-i-nanes-shume-shpejt-nga-miranda-hashani/60%Daily2018-07-08 00:46
https://kosova-info.com/rosie-huntington-whiteley-shfaq-linjat-ne-koleksionin-e-te-brendshmeve-per-femra/60%Daily2018-07-07 22:02
https://kosova-info.com/pasi-u-eliminua-nga-kampionati-ozil-me-te-dashuren-arratisen-ne-kete-vend/60%Daily2018-07-07 22:02
https://kosova-info.com/vlora-citaku-uron-kroacine-per-kalimin-ne-gjysmefinale-nga-kosova-me-dashuri/60%Daily2018-07-07 22:02
https://kosova-info.com/vulin-mali-i-zi-po-e-perfaqeson-pavaresine-e-kosoves-me-zeshem-se-shqiperia/60%Daily2018-07-07 22:02
https://kosova-info.com/ne-ldk-ka-mendime-te-ndryshme-por-vendim-te-njejte/60%Daily2018-07-07 22:02
https://kosova-info.com/guret-fatsjelles-dhe-vetite-e-tyre-te-pamohueshme/60%Daily2018-07-08 00:06
https://kosova-info.com/eshte-shume-me-e-lehte-te-zgjoheni-gjate-nje-operacioni-sesa-mendoni/60%Daily2018-07-08 00:25
https://kosova-info.com/momenti-kur-trajneri-i-kroacise-nuk-gjeti-forcen-ta-shikonte-penalltine-e-rakiticit/60%Daily2018-07-07 21:46
https://kosova-info.com/vdes-ish-lojtari-i-nba-pas-shkembimit-te-zjarrit-me-policine/60%Daily2018-07-07 21:46
https://kosova-info.com/trajneri-i-kroacise-me-deklarate-emocionuese-pas-suksesit-historik/60%Daily2018-07-07 21:46
https://kosova-info.com/feste-e-madhe-ne-kosove-pas-fitores-se-kroacise-kunder-rusise-foto/60%Daily2018-07-07 21:46
https://kosova-info.com/mbajeni-frymen-dhe-shikojeni-festen-e-cmendur-te-tifozeve-te-kroacise-ne-zagreb/60%Daily2018-07-07 21:46
https://kosova-info.com/rusi-22-34-kroaci-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-07-07 21:46
https://kosova-info.com/presidentja-kroate-ne-delir-kombi-yne-le-te-festoje-tere-naten/60%Daily2018-07-07 21:46
https://kosova-info.com/rusi-kroaci-a-e-dini-kush-eshte-zgjedhur-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-07-07 21:45
https://kosova-info.com/rita-ora-ua-kalon-tifozeve-kroate-fotografon-nga-afer-te-pasmet-ne-kroaci/60%Daily2018-07-07 21:02
https://kosova-info.com/nje-vit-nga-publikimi-i-new-rules-me-kete-video-dua-tregon-suksesin-e-kenges/60%Daily2018-07-07 21:02
https://kosova-info.com/tifozja-me-seksi-kroate-bashke-me-presidenten-ne-perkrahje-te-kombetares/60%Daily2018-07-07 21:02
https://kosova-info.com/mc-kresha-dhe-lyrical-son-zbulojne-pak-nga-kenga-e-re/60%Daily2018-07-07 21:02
https://kosova-info.com/kroacia-eshte-ne-gjysmefinale-te-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-07 21:13
https://kosova-info.com/kroacia-permbyse-rusine-shenon-vida/60%Daily2018-07-07 20:57
https://kosova-info.com/ska-fitues-pas-90-minutave-ndeshja-rusi-kroaci-shkon-ne-vazhdime/60%Daily2018-07-07 20:02
https://kosova-info.com/4-arsye-perse-keni-probleme-me-kapsllekun-me-shpesh-gjate-veres-dhe-jo-ne-dimer/60%Daily2018-07-07 20:02
https://kosova-info.com/elinel-flet-per-taynen-e-krahason-me-reperin-me-fame-boterore/60%Daily2018-07-07 20:02
https://kosova-info.com/shtohen-pritjet-e-mergimtareve-deri-ne-dy-ore-per-te-hyre-ne-kosove/60%Daily2018-07-07 20:02
https://kosova-info.com/up-hape-te-henen-konkursin-per-studente-te-rinj/60%Daily2018-07-07 20:02
https://kosova-info.com/ramush-haradinaj-i-shkon-ne-shtepi-isa-mustafes/60%Daily2018-07-07 20:02
https://kosova-info.com/ne-zvecan-vendoset-kryqi-i-gjate-6-metra-dhe-i-rende-300-kg/60%Daily2018-07-07 20:02
https://kosova-info.com/mozzik-performon-ne-festivalin-me-te-madh-evropian-open-air-frauenfeld/60%Daily2018-07-07 19:38
https://kosova-info.com/mesohet-data-e-publikimit-te-kenges-se-re-nga-gili/60%Daily2018-07-07 19:38
https://kosova-info.com/nuk-e-kemi-tradhtuar-serbine-kosova-eshte-shtet-i-pavarur/60%Daily2018-07-07 19:38
https://kosova-info.com/ilir-tafa-cka-me-tha-louis-van-gaal-per-januzajn/60%Daily2018-07-07 19:37
https://kosova-info.com/pjesa-e-pare-rusia-11-kroacia/60%Daily2018-07-07 19:02
https://kosova-info.com/kroacia-kthehet-ne-loje-barazon-rezultatin-ndaj-rusise/60%Daily2018-07-07 19:02
https://kosova-info.com/rusia-befason-kroacine-shenon-cheryshev/60%Daily2018-07-07 19:02
https://kosova-info.com/se-sa-shume-e-duan-anglezet-kupen-e-botes-e-tregojne-me-se-miri-lotet-e-rashfordit/60%Daily2018-07-07 19:02
https://kosova-info.com/mbajtja-e-kollares-zvogelon-rrjedhjen-e-gjakut-ne-tru/60%Daily2018-07-07 19:02
https://kosova-info.com/kam-rast-vdekje-lori-tregon-se-si-ia-anuluan-dasmat-pasi-e-ftuan-te-kendoje/60%Daily2018-07-07 19:02
https://kosova-info.com/reagimi-i-adelina-tahirit-pas-vdekjes-se-kengetarit-nga-shkupi/60%Daily2018-07-07 19:02
https://kosova-info.com/e-ka-fshehur-gjithe-keto-vite-labi-i-zbulon-mbiemrin-e-vertete-gentes/60%Daily2018-07-07 19:02
https://kosova-info.com/sulmet-nga-gjarperinjte-18-persona-jane-kafshuar-vetem-sivjet/60%Daily2018-07-07 19:02
https://kosova-info.com/rruget-bosh-dhe-sheshet-plot-kjo-eshte-festa-e-cmendur-e-anglezeve/60%Daily2018-07-07 18:03
https://kosova-info.com/southgate-i-lumtur-per-suksesin-ne-kupen-e-botes-me-angline/60%Daily2018-07-07 18:03
https://kosova-info.com/trajneri-i-suedise-pas-humbjes-nga-anglia-kishim-perballe-nje-rival-shume-te-forte/60%Daily2018-07-07 18:03
https://kosova-info.com/werderi-i-kerkon-rashices-te-buzeqesh-ne-fotografi-ylli-i-kosoves-vjen-me-pergjigje-epike/60%Daily2018-07-07 18:03
https://kosova-info.com/canon-m50-ne-test-foto-me-te-bukura-dhe-video-4k/60%Daily2018-07-07 18:02
https://kosova-info.com/njihuni-me-suv-in-fantastik-spanjoll-foto/60%Daily2018-07-07 18:02
https://kosova-info.com/prezantuesja-kosovare-dafina-zeqiri-ka-dale-prej-rrjedhave-prej-qe-shkoi-ne-amerike/60%Daily2018-07-07 18:02
https://kosova-info.com/lutfi-haziri-avdullah-hotit-secili-e-ka-vendin-e-vet-kryetari-mi-ka-caktuar-disa-detyra/60%Daily2018-07-08 01:41
https://kosova-info.com/rrufeja-godet-dy-te-rinj-ne-gjakove-njeri-nderron-jete/60%Daily2018-07-07 18:02
https://kosova-info.com/rexhep-hoti-ldk-me-lot-politike-kunder-thacit-i-cili-eshte-i-paperballueshem-per-serbine-ne-dialog/60%Daily2018-07-07 18:02
https://kosova-info.com/boterori-2018-rusia-tregon-nje-tjeter-ane-te-sajen/60%Daily2018-07-07 18:02
https://kosova-info.com/ne-golem-shpetohen-dy-persona-nga-mbytja/60%Daily2018-07-07 18:02
https://kosova-info.com/grate-e-ushtareve-te-isis-po-kerkojne-divorcin/60%Daily2018-07-07 18:02
https://kosova-info.com/qytetaret-ankohen-per-sistemin-online-te-policise-per-gjobat/60%Daily2018-07-07 18:02
https://kosova-info.com/ministrat-e-listes-serbe-sillen-si-te-tille-vetem-kur-ju-konvenon-ja-rasti-i-fundit/60%Daily2018-07-07 18:02
https://kosova-info.com/arkeologet-i-bejne-thirrje-shqiperise-per-te-mbrojtur-thesaret-nenujore/60%Daily2018-07-08 00:25
https://kosova-info.com/nasa-mund-te-kete-gjetur-nje-meteor-ne-pjesen-e-poshtme-te-oqeanit/60%Daily2018-07-08 00:25
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-rusi-kroaci/60%Daily2018-07-07 17:03
https://kosova-info.com/kane-duam-te-bejme-krenar-vendin-tone/60%Daily2018-07-07 17:03
https://kosova-info.com/suedi-0-2-angli-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-07-07 17:03
https://kosova-info.com/shperblehet-jordan-pickford/60%Daily2018-07-07 17:03
https://kosova-info.com/para-koncertit-ne-kroaci-rita-ndalon-ne-plazh/60%Daily2018-07-07 17:02
https://kosova-info.com/fuka-ne-pishine-mos-e-humbisni-kete-video-te-aktorit/60%Daily2018-07-07 17:02
https://kosova-info.com/emocionet-e-alban-skenderajt-pas-koncertit-ne-prishtine/60%Daily2018-07-07 17:02
https://kosova-info.com/almeda-dhe-tolga-relaksohen-ne-bregdetin-turk-sjellin-pamjet/60%Daily2018-07-07 17:02
https://kosova-info.com/qellohet-5-here-me-thike-nje-person-ne-fushe-arrez/60%Daily2018-07-07 17:02
https://kosova-info.com/rritet-serish-cmimi-i-bukes-ja-sa-do-shkoje-tani/60%Daily2018-07-07 17:02
https://kosova-info.com/neveria-europiane-si-trump-per-emigracionin/60%Daily2018-07-07 17:02
https://kosova-info.com/djali-i-ramiz-lladrovcit-hyn-ne-politike-por-i-humb-zgjedhjet/60%Daily2018-07-07 17:02
https://kosova-info.com/shkup-prokuroria-heton-arsyet-e-vdekjes-se-kengetarit-33-vjecar/60%Daily2018-07-07 17:02
https://kosova-info.com/kuvendi-pergatitet-per-pushime-ligjet-barten-per-miratim-ne-vjeshte/60%Daily2018-07-07 17:02
https://kosova-info.com/plani-i-skocise-per-te-kapur-perbindeshin-e-liqenit-ness/60%Daily2018-07-08 00:25
https://kosova-info.com/sipas-amerikaneve-nuk-jeni-shqiptar-nese-nuk-beni-keto-gjera/60%Daily2018-07-07 17:02
https://kosova-info.com/anglia-ne-gjysmefinale-te-kupes-se-botes-pas-28-viteve/60%Daily2018-07-07 16:04
https://kosova-info.com/anglia-dyfishon-epersine/60%Daily2018-07-07 16:04
https://kosova-info.com/arsenal-insiston-per-nzonzin/60%Daily2018-07-07 16:03
https://kosova-info.com/ky-eshte-titulli-me-talles-qe-nje-medie-ia-ka-bere-neymarit-ne-karrieren-e-tij/60%Daily2018-07-07 16:03
https://kosova-info.com/pas-dasmes-enisi-me-gruan-do-te-udhetojne-ne-kete-vend-per-muajin-e-mjaltit/60%Daily2018-07-07 16:03
https://kosova-info.com/premiere-1-per-krejt-vjen-nga-meda-dhe-mc-beka/60%Daily2018-07-07 16:03
https://kosova-info.com/rita-dhe-dua-perkrahin-skuadren-e-njejte-ne-kampionatin-boteror/60%Daily2018-07-07 16:03
https://kosova-info.com/korea-veriore-kritikon-shba-ne-ne-bisedimet-per-denuklearizim/60%Daily2018-07-07 16:03
https://kosova-info.com/kina-akuzon-shba-te-lufta-ekonomike-me-e-madhe-ne-histori/60%Daily2018-07-07 16:03
https://kosova-info.com/nxenesve-te-mjekesise-ne-prizren-qe-kane-mbyllur-vitin-shkollor-me-njesha-ju-mundesohet-rivleresimi/60%Daily2018-07-07 16:03
https://kosova-info.com/situate-e-jashtezakonshme-ne-tere-serbine-deme-te-medha-foto/60%Daily2018-07-07 16:02
https://kosova-info.com/vajza-qe-perdorte-kanace-per-te-ecur-tani-behet-me-proteza-dhe-mund-te-ece-perseri-video/60%Daily2018-07-08 00:06
https://kosova-info.com/anglia-e-fiton-minimalisht-pjesen-e-pare-ndaj-suedise/60%Daily2018-07-07 15:03
https://kosova-info.com/reagon-neymar-tregon-se-sa-i-deshperuar-eshte-pas-eliminimit-nga-kupa-e-botes/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-suedi-angli/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/gjermanine-e-eliminoi-play-station/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/zyrtare-milan-prezanton-perforcimin-e-ri/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/leksion-i-dhimbshem-mediat-kryqezojne-brazilin-per-eliminimin/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/tesla-tregon-videon-e-pare-te-modelit-3/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/kengetari-33-vjecar-gjendet-i-vdekur-ne-shkup/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/nga-palestra-enca-hap-kembet-dhe-provokon-me-te-pasmet/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/skena-te-nxehta-ne-klipin-e-iggy-azalea-dhe-tyga/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/nora-zbulon-a-do-te-jete-ne-rusi-gjate-performances-se-eres-ne-finalen-e-kampionatit/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/jeta-e-perditshme-ne-iran-ne-kemi-frike/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/siri-per-gjashte-muaj-jane-vrare-2-257-civile/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/e-rralle-flasin-hoxha-dhe-prifti-qe-ndajne-oborrin-e-njejte-per-xhami-e-kishe/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/veseli-uron-bislimin-per-zgjedhjen-thote-se-dekada-e-re-i-takon-rinise/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/pse-eshte-e-ndaluar-te-festohet-me-simbolin-e-shqiponjes/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/komentatori-i-bbc-drogohet-e-grabitet-ne-moske/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/kaq-pjesetare-serbe-ka-ne-fsk-prej-tyre-40-kane-ofruar-doreheqje/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/deputetet-e-zgjedhur-betohen-ne-parlamentin-turk/60%Daily2018-07-07 15:02
https://kosova-info.com/efekti-ronaldo-ja-cfare-do-te-fitoje-juventus/60%Daily2018-07-07 14:02
https://kosova-info.com/ferdinand-ky-do-te-jete-rezultati-i-ndeshjes-suedia-anglia/60%Daily2018-07-07 14:02
https://kosova-info.com/pese-rastet-kur-nuk-duhet-ti-shkruash-apo-ti-telefonosh-te-dashurit/60%Daily2018-07-07 14:02
https://kosova-info.com/ky-eshte-ushqimi-qe-ju-dobeson-per-21-dite/60%Daily2018-07-07 14:02
https://kosova-info.com/ndahet-nga-i-dashuri-por-morena-taraku-nuk-largohet-nga-turqia/60%Daily2018-07-07 14:02
https://kosova-info.com/femra-si-objekt-seksual-arma-me-e-forte-e-artisteve-shqiptare-per-te-marre-klikime/60%Daily2018-07-07 13:54
https://kosova-info.com/serbia-nuk-pret-qe-kosova-te-paraqese-statutin-e-asociacionit-brenda-afatit/60%Daily2018-07-07 13:52
https://kosova-info.com/termetet-lene-jashte-familjen-e-62-vjecarit-nga-kruja/60%Daily2018-07-07 13:52
https://kosova-info.com/donjet-bislimi-kryetar-i-rinise-demokratike/60%Daily2018-07-07 13:52
https://kosova-info.com/djali-i-ramiz-lladrovcit-per-kryetar-te-rinise-demokratike/60%Daily2018-07-07 13:52
https://kosova-info.com/shembet-nje-pjese-e-objektitnje-i-vdekur-dhe-nje-i-lenduar/60%Daily2018-07-07 13:52
https://kosova-info.com/hetuesit-franceze-zbardhin-shkaqet-e-rrezimit-te-avionit-te-egyptair/60%Daily2018-07-07 13:22
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-suedia-anglia/60%Daily2018-07-07 13:02
https://kosova-info.com/bbc-zbulon-perforcimin-e-ri-te-arsenalit-shkelqeu-ne-boterorin-2018/60%Daily2018-07-07 13:02
https://kosova-info.com/eliminohet-uruguaji-perfundon-epoka-e-yjeve-suarez-e-cavani/60%Daily2018-07-07 13:02
https://kosova-info.com/televizioni-gjerman-tallet-me-humbjen-e-brazilit-nga-belgjika/60%Daily2018-07-07 13:02
https://kosova-info.com/si-mund-ta-perdorni-soden-e-bukes-per-floke-dhe-fytyre/60%Daily2018-07-07 13:02
https://kosova-info.com/turistja-nga-polonia-mbytet-ne-nje-plazh-te-sarandes/60%Daily2018-07-07 13:02
https://kosova-info.com/ministri-malazez-i-mbrojtjes-i-pergjigjet-vulinit-kosova-eshte-shtet-i-pavarur/60%Daily2018-07-07 13:02
https://kosova-info.com/vellai-rreh-motren-ne-gjakove/60%Daily2018-07-07 13:02
https://kosova-info.com/deklarata-kontradiktore-te-qeverise-per-ushtrine-demantohen-nga-ministria-e-fsk-se/60%Daily2018-07-07 13:02
https://kosova-info.com/a-ka-nje-vend-tjeter-afer-italise-ku-fjala-paqe-mund-te-tingelloje-me-fort-se-kosova/60%Daily2018-07-07 13:02
https://kosova-info.com/partite-politike-me-qendrime-te-ndryshme-lidhur-me-referendumin-per-emrin/60%Daily2018-07-07 13:02
https://kosova-info.com/shi-i-rrembyeshem-ne-malisheve-nderhyjne-zjarrfikesit-ne-nje-shtepi/60%Daily2018-07-07 13:02
https://kosova-info.com/presidenca-sdo-te-kete-marreveshje-per-amnisti-te-krimeve-te-luftes-me-serbine/60%Daily2018-07-07 13:02
https://kosova-info.com/samiti-i-londres-do-te-shpalle-nisma-te-reja-per-sigurine-ne-rajon/60%Daily2018-07-07 13:02
https://kosova-info.com/humbi-thonjte-e-kembes-pas-nje-trajtimi-te-zakonshem/60%Daily2018-07-08 00:06
https://kosova-info.com/kur-duhet-pire-uje-para-apo-pas-buke/60%Daily2018-07-08 00:06
https://kosova-info.com/turistja-nga-polonia-mbytet-ne-nje-plazh-te-sarandes-2/60%Daily2018-07-07 12:51
https://kosova-info.com/kaq-elegant-ciftin-fejzullahu-se-keni-pare-asnjehere-2/60%Daily2018-07-07 12:50
https://kosova-info.com/ministri-malazez-i-mbrojtjes-i-pergjigjet-vulinit-kosova-eshte-shtet-i-pavarur-2/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-suedia-anglia-2/60%Daily2018-07-07 12:42
https://kosova-info.com/vellai-rreh-motren-ne-gjakove-2/60%Daily2018-07-07 12:41
https://kosova-info.com/bbc-zbulon-perforcimin-e-ri-te-arsenalit-shkelqeu-ne-boterorin-2018-2/60%Daily2018-07-07 12:37
https://kosova-info.com/kim-kardashian-dhe-kanye-pushtojne-rruget-e-californise-me-veshje-te-njejta/60%Daily2018-07-07 12:33
https://kosova-info.com/deklarata-kontradiktore-te-qeverise-per-ushtrine-demantohen-nga-ministria-e-fsk-se-2/60%Daily2018-07-07 12:30
https://kosova-info.com/a-ka-nje-vend-tjeter-afer-italise-ku-fjala-paqe-mund-te-tingelloje-me-fort-se-kosova-2/60%Daily2018-07-07 12:30
https://kosova-info.com/eliminohet-uruguaji-perfundon-epoka-e-yjeve-suarez-e-cavani-2/60%Daily2018-07-07 12:21
https://kosova-info.com/partite-politike-me-qendrime-te-ndryshme-lidhur-me-referendumin-per-emrin-2/60%Daily2018-07-07 12:20
https://kosova-info.com/si-mund-ta-perdorni-soden-e-bukes-per-floke-dhe-fytyre-2/60%Daily2018-07-07 12:18
https://kosova-info.com/shi-i-rrembyeshem-ne-malisheve-nderhyjne-zjarrfikesit-ne-nje-shtepi-2/60%Daily2018-07-07 12:05
https://kosova-info.com/televizioni-gjerman-tallet-me-humbjen-e-brazilit-nga-belgjika-2/60%Daily2018-07-07 12:04
https://kosova-info.com/presidenca-sdo-te-kete-marreveshje-per-amnisti-te-krimeve-te-luftes-me-serbine-2/60%Daily2018-07-07 12:03
https://kosova-info.com/presidenti-i-juventusit-e-konfirmon-lajmin-e-madh-per-ronaldon/60%Daily2018-07-07 12:02
https://kosova-info.com/kida-e-mahnitshme-ne-paraqitjen-e-fundit-ve-ne-pah-format-trupore/60%Daily2018-07-07 12:02
https://kosova-info.com/menyra-si-e-merrni-akulloren-tregon-shume-per-ju/60%Daily2018-07-08 00:06
https://kosova-info.com/kur-duhet-pire-uje-para-apo-pas-buke-2/60%Daily2018-07-08 00:06
https://kosova-info.com/samiti-i-londres-do-te-shpalle-nisma-te-reja-per-sigurine-ne-rajon-2/60%Daily2018-07-07 11:49
https://kosova-info.com/presidenti-i-juventusit-e-konfirmon-lajmin-e-madh-per-ronaldon-2/60%Daily2018-07-07 11:47
https://kosova-info.com/panucci-flet-per-te-gjitha-kombetaret-per-shqiptaret-futbolli-eshte/60%Daily2018-07-07 11:34
https://kosova-info.com/ekstradohen-nga-greqia-dy-te-denuarit-shqiptare/60%Daily2018-07-07 11:34
https://kosova-info.com/a-befasoheni-nga-vlera-e-formacionit-te-belgjikes/60%Daily2018-07-07 11:29
https://kosova-info.com/menyra-si-e-merrni-akulloren-tregon-shume-per-ju-2/60%Daily2018-07-08 00:06
https://kosova-info.com/sezoni-veror-qytetaret-e-rajonit-preferojne-turqine-greqine-dhe-shqiperine/60%Daily2018-07-07 11:24
https://kosova-info.com/bosnjes-i-kerkohet-te-heq-vizat-me-kosoven/60%Daily2018-07-07 11:21
https://kosova-info.com/real-madrid-shet-ronaldon-paraqet-mega-oferte-per-yllin-e-madh-nga-serie-a/60%Daily2018-07-07 11:17
https://kosova-info.com/ministri-lekaj-thote-se-reaguan-me-veprime-konkrete-pas-reshjeve-te-dendura-te-shiut/60%Daily2018-07-07 11:16
https://kosova-info.com/tri-raste-te-zjarreve-brenda-24-oreve/60%Daily2018-07-07 11:11
https://kosova-info.com/dashuria-dhe-sakrifica-e-babait-foto/60%Daily2018-07-07 11:05
https://kosova-info.com/komentuesja-ia-quan-vajzen-e-shemtuar-modelja-e-njohur-i-versulet-keq/60%Daily2018-07-07 11:05
https://kosova-info.com/nora-istrefi-mahnit-me-linjat-trupore-nje-nene-superseksi/60%Daily2018-07-07 11:05
https://kosova-info.com/tahiri-do-ti-jape-fund-pasigurise-juridike-per-pronen-publike/60%Daily2018-07-07 11:05
https://kosova-info.com/pse-eshte-e-rendesishme-pakoja-ligjore-e-reformes-se-administrates-publike-flet-ministri-yagcilar/60%Daily2018-07-07 11:05
https://kosova-info.com/emergjenca-ne-drenas-per-ti-evituar-demet-nga-shiu/60%Daily2018-07-07 11:04
https://kosova-info.com/tahiri-do-ti-jape-fund-pasigurise-juridike-per-pronen-publike-2/60%Daily2018-07-07 10:58
https://kosova-info.com/pse-eshte-e-rendesishme-pakoja-ligjore-e-reformes-se-administrates-publike-flet-ministri-yagcilar-2/60%Daily2018-07-07 10:56
https://kosova-info.com/emergjenca-ne-drenas-per-ti-evituar-demet-nga-shiu-2/60%Daily2018-07-07 10:50
https://kosova-info.com/nora-istrefi-mahnit-me-linjat-trupore-nje-nene-superseksi-2/60%Daily2018-07-07 10:41
https://kosova-info.com/shba-te-akuzojne-mosken-per-shkelje-te-lirise-se-medias/60%Daily2018-07-07 10:30
https://kosova-info.com/lori-ka-nje-surprize-vjen-ne-bashkepunim-me/60%Daily2018-07-07 10:23
https://kosova-info.com/dashuria-dhe-sakrifica-e-babait-foto-2/60%Daily2018-07-07 10:18
https://kosova-info.com/pavar-shkelqen-ne-boterorin-2018-transferohet-te-top-klubi-nga-premierliga/60%Daily2018-07-07 10:17
https://kosova-info.com/basti-i-ibrahimovicit-dhe-beckhamit-per-ndeshjen-suedi-angli/60%Daily2018-07-07 10:15
https://kosova-info.com/apeli-i-policise-se-kosoves-per-shoferet-e-automjeteve/60%Daily2018-07-07 10:14
https://kosova-info.com/gjuriq-me-largimin-e-serbeve-nga-fsk-ja-pengojme-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-07-07 10:13
https://kosova-info.com/veseli-ne-dekaden-e-re-rinia-e-ka-ne-dore-fatin-e-vendit/60%Daily2018-07-07 10:09
https://kosova-info.com/pas-dasmes-aferdita-dreshaj-ben-ndryshimin-e-radhes/60%Daily2018-07-07 10:06
https://kosova-info.com/inter-cakton-klauzolen-e-re-per-icardin/60%Daily2018-07-07 10:05
https://kosova-info.com/lukaku-hazard-de-bruyne-e-pabesueshme-cfare-kishte-bere-mourinho/60%Daily2018-07-07 10:05
https://kosova-info.com/brazili-denon-neymarin/60%Daily2018-07-07 10:05
https://kosova-info.com/nga-tani-vetem-keshtu-lani-rrobat-e-brendshme-kjo-eshte-menyra-me-e-mire-qe-ti-eliminoni-bakteret/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/hani-keto-ushqime-qe-te-koncentroheni-me-shume/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/drake-i-vjedh-kengen-elinelit-nuk-do-e-besoni-cfare-ndodhe-nese-reperi-shqiptar-e-fiton-gjyqin/60%Daily2018-07-07 10:04
https://kosova-info.com/dua-lipa-artistja-me-e-suksesshme-femer-e-vitit-2018-ne-britanine-e-madhe/60%Daily2018-07-07 10:04
https://kosova-info.com/pacolli-ne-vizite-dyditore-ne-itali-takohet-edhe-me-presidentin-italian/60%Daily2018-07-07 10:04
https://kosova-info.com/ministri-berisha-thote-se-40-pjesetare-serbe-kane-kerkuar-largim-nga-fsk-ja/60%Daily2018-07-07 10:04
https://kosova-info.com/studimet-shkencore-mos-qendroni-ulur-per-kohe-te-gjate-mund-te-vdisni-shume-shpejt/60%Daily2018-07-08 00:25
https://kosova-info.com/inter-cakton-klauzolen-e-re-per-icardin-2/60%Daily2018-07-07 10:00
https://kosova-info.com/pacolli-ne-vizite-dyditore-ne-itali-takohet-edhe-me-presidentin-italian-2/60%Daily2018-07-07 10:00
https://kosova-info.com/nga-tani-vetem-keshtu-lani-rrobat-e-brendshme-kjo-eshte-menyra-me-e-mire-qe-ti-eliminoni-bakteret-2/60%Daily2018-07-07 09:54
https://kosova-info.com/lukaku-hazard-de-bruyne-e-pabesueshme-cfare-kishte-bere-mourinho-2/60%Daily2018-07-07 09:50
https://kosova-info.com/ministri-berisha-thote-se-40-pjesetare-serbe-kane-kerkuar-largim-nga-fsk-ja-2/60%Daily2018-07-07 09:39
https://kosova-info.com/brazili-denon-neymarin-2/60%Daily2018-07-07 09:38
https://kosova-info.com/hani-keto-ushqime-qe-te-koncentroheni-me-shume-2/60%Daily2018-07-07 09:30
https://kosova-info.com/drake-i-vjedh-kengen-elinelit-nuk-do-e-besoni-cfare-ndodhe-nese-reperi-shqiptar-e-fiton-gjyqin-2/60%Daily2018-07-07 09:28
https://kosova-info.com/ronaldo-juventus-lajmi-i-fundit-nga-marca-2/60%Daily2018-07-07 09:16
https://kosova-info.com/policia-arreston-5-persona-ju-gjeten-arme-e-narkotike/60%Daily2018-07-07 09:10
https://kosova-info.com/arrestohet-ne-ferizaj-nje-shtetas-serb-u-paraqit-si-person-zyrtare/60%Daily2018-07-07 09:10
https://kosova-info.com/dua-lipa-artistja-me-e-suksesshme-femer-e-vitit-2018-ne-britanine-e-madhe-2/60%Daily2018-07-07 09:09
https://kosova-info.com/shofer-i-dobet-nainggolan-shkaterron-ferrarin/60%Daily2018-07-07 09:05
https://kosova-info.com/paulinho-zbulon-ofertat-per-largim-nga-barcelona/60%Daily2018-07-07 09:05
https://kosova-info.com/sport-zbulon-perforcimin-e-ri-te-barcelones/60%Daily2018-07-07 09:05
https://kosova-info.com/ronaldo-telefonon-ancelottin-zbulohet-tema-e-bisedes/60%Daily2018-07-07 09:05
https://kosova-info.com/cudia-e-kampionatit-boteror-2018-ne-rusi/60%Daily2018-07-07 09:05
https://kosova-info.com/kosovaret-qe-ia-mesyjne-ulqinit-keshtu-do-ta-kene-motin/60%Daily2018-07-07 09:05
https://kosova-info.com/irani-denon-me-vdekje-8-personat-qe-sulmuan-parlamentin/60%Daily2018-07-07 09:05
https://kosova-info.com/si-mbeti-emri-gjylekar-dhe-cfare-kuptimi-ka-flasin-banoret-e-fshatit/60%Daily2018-07-07 09:05
https://kosova-info.com/shi-e-erera-te-forta-ky-eshte-moti-ne-shqiperi-kujdes-ku-shkoni-per-pushim/60%Daily2018-07-07 09:05
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-plazhin-e-durresit/60%Daily2018-07-07 09:05
https://kosova-info.com/trump-dhe-zyrtaret-gjermane-me-kritika-nje-jave-para-samitit-te-nato-s/60%Daily2018-07-07 09:04
https://kosova-info.com/mjeket-po-ikin-nga-kosova-ska-strategji-per-mbajtjen-e-tyre/60%Daily2018-07-07 09:04
https://kosova-info.com/fakte-te-cuditshme-por-te-verteta/60%Daily2018-07-08 00:25
https://kosova-info.com/vetem-per-nje-foto-rrezikuan-jeten-cifti-ukrainas-kritikohet-per-veprimin-ne-karaibe-foto-video/60%Daily2018-07-07 09:04
https://kosova-info.com/shofer-i-dobet-nainggolan-shkaterron-ferrarin-2/60%Daily2018-07-07 09:03
https://kosova-info.com/kosovaret-qe-ia-mesyjne-ulqinit-keshtu-do-ta-kene-motin-2/60%Daily2018-07-07 09:03
https://kosova-info.com/irani-denon-me-vdekje-8-personat-qe-sulmuan-parlamentin-2/60%Daily2018-07-07 09:01
https://kosova-info.com/si-mbeti-emri-gjylekar-dhe-cfare-kuptimi-ka-flasin-banoret-e-fshatit-2/60%Daily2018-07-07 09:00
https://kosova-info.com/paulinho-zbulon-ofertat-per-largim-nga-barcelona-2/60%Daily2018-07-07 08:52
https://kosova-info.com/shi-e-erera-te-forta-ky-eshte-moti-ne-shqiperi-kujdes-ku-shkoni-per-pushim-2/60%Daily2018-07-07 08:51
https://kosova-info.com/disa-momente-nga-koncerti-i-alban-skenderajt-ne-prishtine/60%Daily2018-07-07 08:49
https://kosova-info.com/sport-zbulon-perforcimin-e-ri-te-barcelones-2/60%Daily2018-07-07 08:41
https://kosova-info.com/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-plazhin-e-durresit-2/60%Daily2018-07-07 08:35
https://kosova-info.com/cifti-i-njohur-zgjedhin-ne-mes-te-bleona-qeretit-dhe-genta-ismajlit/60%Daily2018-07-07 08:33
https://kosova-info.com/trump-dhe-zyrtaret-gjermane-me-kritika-nje-jave-para-samitit-te-nato-s-2/60%Daily2018-07-07 08:30
https://kosova-info.com/mjeket-po-ikin-nga-kosova-ska-strategji-per-mbajtjen-e-tyre-2/60%Daily2018-07-07 08:21
https://kosova-info.com/vetem-per-nje-foto-rrezikuan-jeten-cifti-ukrainas-kritikohet-per-veprimin-ne-karaibe-foto-video-2/60%Daily2018-07-07 08:17
https://kosova-info.com/vesa-luma-dhe-big-basta-realizojne-klipin-e-ri-sjellin-dicka-te-bukur/60%Daily2018-07-07 08:13
https://kosova-info.com/ronaldo-telefonon-ancelottin-zbulohet-tema-e-bisedes-2/60%Daily2018-07-07 08:13
https://kosova-info.com/cudia-e-kampionatit-boteror-2018-ne-rusi-2/60%Daily2018-07-07 08:06
https://kosova-info.com/ke-pelqejne-me-shume-qytetaret-tayna-apo-rina/60%Daily2018-07-07 08:05
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-fatmir-spahiut-ja-pse/60%Daily2018-07-07 08:05
https://kosova-info.com/ne-kete-date-martohet-enis-bytyqi/60%Daily2018-07-07 08:05
https://kosova-info.com/serbia-e-angazhuar-fuqishem-ne-ndarjen-e-kosoves-per-perendimin-e-papranueshme/60%Daily2018-07-07 08:04
https://kosova-info.com/samiti-i-londres-mblidhet-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2018-07-07 08:04
https://kosova-info.com/hajdar-beqa-thote-se-thaci-ehte-njeriu-i-duhur-per-te-dialoguar-me-serbine/60%Daily2018-07-07 08:04
https://kosova-info.com/libani-zhvesh-policet-femra-per-te-terhequr-turiste-foto/60%Daily2018-07-07 08:04
https://kosova-info.com/reshjet-permbytin-japonine-12-te-vdekur-dhe-mbi-54-te-zhdukur-foto/60%Daily2018-07-07 08:04
https://kosova-info.com/psd-ja-e-lvv-ja-ne-lufte-per-ndermarrjen-publike-banesore/60%Daily2018-07-07 08:04
https://kosova-info.com/rritja-e-pagave-rrezikon-realizimin-e-projekteve-te-medha/60%Daily2018-07-07 08:04
https://kosova-info.com/viktima-te-harruara-femijet-e-grabitur-nga-nazistet/60%Daily2018-07-07 08:04
https://kosova-info.com/ministri-i-fsk-flet-per-largimin-e-pjesetareve-nga-komuniteti-serb/60%Daily2018-07-07 08:04
https://kosova-info.com/ky-ishull-i-vogel-ka-popullsine-me-te-dendur-ne-bote/60%Daily2018-07-07 08:04
https://kosova-info.com/e-padegjuar-vajza-mbahet-e-mbyllur-nga-prinderit-sepse-eshte-shume-e-bukur/60%Daily2018-07-07 08:04
https://kosova-info.com/ke-pelqejne-me-shume-te-rinjte-tayna-apo-rina/60%Daily2018-07-07 07:55
https://kosova-info.com/deklarata-prekese-e-coutinhos-pas-humbjes-nga-belgjika/60%Daily2018-07-07 07:52
https://kosova-info.com/libani-zhvesh-policet-femra-per-te-terhequr-turiste-foto-2/60%Daily2018-07-07 07:45
https://kosova-info.com/ronaldo-rezultat-i-tmerrshem-por-tite-te-qendroje-te-brazili/60%Daily2018-07-07 07:42
https://kosova-info.com/feste-ne-familjen-e-fatmir-spahiut-ja-pse-2/60%Daily2018-07-07 07:40
https://kosova-info.com/reshjet-permbytin-japonine-12-te-vdekur-dhe-mbi-54-te-zhdukur-foto-2/60%Daily2018-07-07 07:38
https://kosova-info.com/perez-nese-ndodh-kjo-ronaldo-mund-te-largohet-nga-real-madrid/60%Daily2018-07-07 07:22
https://kosova-info.com/viktima-te-harruara-femijet-e-grabitur-nga-nazistet-2/60%Daily2018-07-07 07:21
https://kosova-info.com/ke-nga-kengetaret-e-estrades-fton-ne-dasme-enis-bytyqi/60%Daily2018-07-07 07:20
https://kosova-info.com/gazzetta-dello-sport-me-titull-fantastik-pas-eliminimit-te-brazilit/60%Daily2018-07-07 07:07
https://kosova-info.com/tite-ky-ishte-fajtori-i-humbjes-nga-belgjika/60%Daily2018-07-07 07:05
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-ndeshjes-rusia-kroacia/60%Daily2018-07-07 07:05
https://kosova-info.com/formacionet-e-cerekfinales-suedia-anglia/60%Daily2018-07-07 07:05
https://kosova-info.com/kida-tregon-se-kur-lansohet-kenga-e-re/60%Daily2018-07-07 07:05
https://kosova-info.com/u-shfaq-e-nxehte-ne-klipin-e-ri-ja-cfare-i-tha-roberti-nora-istrefit/60%Daily2018-07-07 07:05
https://kosova-info.com/kida-tregon-se-kur-lansohet-kenga-e-re-2/60%Daily2018-07-07 07:00
https://kosova-info.com/gashi-serbia-nuk-mund-te-amnistohet-per-krimet-e-luftes-sharrohen-jasharajt-e-recaku/60%Daily2018-07-07 06:59
https://kosova-info.com/tite-ky-ishte-fajtori-i-humbjes-nga-belgjika-2/60%Daily2018-07-07 06:58
https://kosova-info.com/u-shfaq-e-nxehte-ne-klipin-e-ri-ja-cfare-i-tha-roberti-nora-istrefit-2/60%Daily2018-07-07 06:50
https://kosova-info.com/formacionet-e-super-ndeshjes-rusia-kroacia-2/60%Daily2018-07-07 06:50
https://kosova-info.com/si-te-dobesoheni-pa-mbajtur-diete/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/me-te-lumtur-se-kurre-granit-xhaka-dhe-leonita-shfaqen-tejet-elegant/60%Daily2018-07-07 06:35
https://kosova-info.com/vuciq-nuk-ka-shpresa-qe-kosova-do-ta-paraqes-draft-statutin-e-asociacionit-me-4-gusht-ne-bruksel/60%Daily2018-07-07 06:35
https://kosova-info.com/formacionet-e-cerekfinales-suedia-anglia-2/60%Daily2018-07-07 06:35
https://kosova-info.com/di-maria-si-ronaldo-transferohet-ne-serie-a/60%Daily2018-07-07 06:26
https://kosova-info.com/metoda-e-cmendur-e-pastrimit-te-vesheve-me-qiri/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/hajt-please-publikohet-nga-meda/60%Daily2018-07-07 06:22
https://kosova-info.com/banoret-e-prishtines-ne-hall-me-mushkonjat/60%Daily2018-07-07 06:22
https://kosova-info.com/vrau-shokun-e-tij-kur-ishte-20-vjec-shqptari-arrestohet-ne-moshen-47-vjecare/60%Daily2018-07-07 06:16
https://kosova-info.com/shkaterrohet-grupi-kriminal-ne-kryeqytetin-shqiptar/60%Daily2018-07-07 06:12
https://kosova-info.com/pamje-nga-performanca-e-rita-ores-ne-hungari-duket-perveluese/60%Daily2018-07-07 06:12
https://kosova-info.com/juventus-ne-negociata-me-real-madridin-ja-ku-eshte-ronaldo/60%Daily2018-07-07 06:11
https://kosova-info.com/fundjave-me-stuhi-ne-kosove/60%Daily2018-07-07 06:06
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-shtune-7-korrik-2018/60%Daily2018-07-07 06:04
https://kosova-info.com/horoskopi-ditor-e-shtune-7-korrik-2018-2/60%Daily2018-07-08 00:06
https://kosova-info.com/fakti-interesant-qe-ndodhe-per-here-te-pare-ne-histori-te-kupes-se-botes/60%Daily2018-07-06 22:05
https://kosova-info.com/gjesti-i-respektit-qe-te-gjithe-po-flasin-pse-griezmann-nuk-e-festoi-golin-ndaj-uruguait/60%Daily2018-07-06 22:05
https://kosova-info.com/trajneri-i-brazilit-me-deklarate-interesante-pas-humbjes-nga-belgjika/60%Daily2018-07-06 22:05
https://kosova-info.com/fotot-e-rrjedhura-tregojne-xiaomi-mi-mix-3/60%Daily2018-07-06 22:05
https://kosova-info.com/iphone-tjeter-do-te-vije-ne-ngjyra-te-ndryshme/60%Daily2018-07-06 22:05
https://kosova-info.com/gafa-e-sony-ne-vend-te-trailer-it-poston-filmin-e-plote/60%Daily2018-07-06 22:05
https://kosova-info.com/shkencetaret-ri-programojne-qelizat-t-per-te-adresuar-semundjet-e-imunitetit-tek-njerezit/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/tumoret-ja-cili-eshte-mekanizmi-qe-shkakton-metastaza-ne-tru/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/keni-njolla-kafe-poshte-sqetullave-si-pasoje-e-shtatzenise-ja-si-ti-hiqni-shpejt-para-pushimeve/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/shoqe-dhe-dashni-publikohet-nga-malesori/60%Daily2018-07-06 22:05
https://kosova-info.com/nicki-minaj-zhvishet-ne-pjesen-e-siperme-shnderrohet-ne-sirene-per-klipin-e-ri/60%Daily2018-07-06 22:05
https://kosova-info.com/vendi-perrallor-ku-kim-kardashian-dhe-kanye-west-festuan-4-korrikun/60%Daily2018-07-06 22:05
https://kosova-info.com/taylor-swift-ne-pushime-me-te-dashurin/60%Daily2018-07-06 22:04
https://kosova-info.com/holanda-debon-dy-diplomate-iraniane-shkaqet-mbahen-sekret/60%Daily2018-07-06 22:04
https://kosova-info.com/shqiptaret-syte-nga-amerika-numer-i-madh-i-fituesve-te-lotarise-gjate-tri-viteve-te-fundit/60%Daily2018-07-06 22:04
https://kosova-info.com/ne-shqiperi-ndalohen-keta-emra-madje-edhe-emri-i-kengetares-se-njohur/60%Daily2018-07-06 22:04
https://kosova-info.com/shoferi-me-idiot-qe-keni-pare-deri-me-tani-shkaktar-qe-nje-kamion-te-rrokulliset-video/60%Daily2018-07-06 22:04
https://kosova-info.com/shoqe-dhe-dashni-publikohet-nga-malesori-2/60%Daily2018-07-06 22:00
https://kosova-info.com/fakti-interesant-qe-ndodhe-per-here-te-pare-ne-histori-te-kupes-se-botes-2/60%Daily2018-07-06 21:58
https://kosova-info.com/fakti-interesant-qe-ndodhe-per-here-te-pare-ne-histori-te-kupes-se-botes-2/60%Daily2018-07-06 21:58
https://kosova-info.com/shqiptaret-syte-nga-amerika-numer-i-madh-i-fituesve-te-lotarise-gjate-tri-viteve-te-fundit-2/60%Daily2018-07-06 21:55
https://kosova-info.com/tumoret-ja-cili-eshte-mekanizmi-qe-shkakton-metastaza-ne-tru-2/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/fotot-e-rrjedhura-tregojne-xiaomi-mi-mix-3-2/60%Daily2018-07-06 21:51
https://kosova-info.com/nicki-minaj-zhvishet-ne-pjesen-e-siperme-shnderrohet-ne-sirene-per-klipin-e-ri-2/60%Daily2018-07-06 21:49
https://kosova-info.com/iphone-tjeter-do-te-vije-ne-ngjyra-te-ndryshme-2/60%Daily2018-07-06 21:45
https://kosova-info.com/ne-shqiperi-ndalohen-keta-emra-madje-edhe-emri-i-kengetares-se-njohur-2/60%Daily2018-07-06 21:40
https://kosova-info.com/gjesti-i-respektit-qe-te-gjithe-po-flasin-pse-griezmann-nuk-e-festoi-golin-ndaj-uruguait-2/60%Daily2018-07-06 21:40
https://kosova-info.com/gjesti-i-respektit-qe-te-gjithe-po-flasin-pse-griezmann-nuk-e-festoi-golin-ndaj-uruguait-2/60%Daily2018-07-06 21:40
https://kosova-info.com/vendi-perrallor-ku-kim-kardashian-dhe-kanye-west-festuan-4-korrikun-2/60%Daily2018-07-06 21:38
https://kosova-info.com/gafa-e-sony-ne-vend-te-trailer-it-poston-filmin-e-plote-2/60%Daily2018-07-06 21:36
https://kosova-info.com/shkencetaret-ri-programojne-qelizat-t-per-te-adresuar-semundjet-e-imunitetit-tek-njerezit-2/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/trajneri-i-brazilit-me-deklarate-interesante-pas-humbjes-nga-belgjika-2/60%Daily2018-07-06 21:25
https://kosova-info.com/trajneri-i-brazilit-me-deklarate-interesante-pas-humbjes-nga-belgjika-2/60%Daily2018-07-06 21:25
https://kosova-info.com/shqiponja-e-xhakes-e-shaqirit-ka-nxitur-debat-politik-ne-zvicer/60%Daily2018-07-06 21:24
https://kosova-info.com/holanda-debon-dy-diplomate-iraniane-shkaqet-mbahen-sekret-2/60%Daily2018-07-06 21:22
https://kosova-info.com/taylor-swift-ne-pushime-me-te-dashurin-2/60%Daily2018-07-06 21:21
https://kosova-info.com/shoferi-me-idiot-qe-keni-pare-deri-me-tani-shkaktar-qe-nje-kamion-te-rrokulliset-video-2/60%Daily2018-07-06 21:21
https://kosova-info.com/besnik-hasi-tregon-se-si-trajneri-i-belgjikes-e-befasoi-brazilin/60%Daily2018-07-06 21:13
https://kosova-info.com/keni-njolla-kafe-poshte-sqetullave-si-pasoje-e-shtatzenise-ja-si-ti-hiqni-shpejt-para-pushimeve-2/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/trump-ne-britani-eviton-londren-dhe-protestat/60%Daily2018-07-06 21:06
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-ne-bisedime-per-nje-reality-shou-prej-10-milione-dollaresh/60%Daily2018-07-06 21:05
https://kosova-info.com/sylvester-stallone-feston-ditelindjen-e-72-te-bashke-me-gruan-dhe-tre-vajzat/60%Daily2018-07-06 21:05
https://kosova-info.com/ne-ditet-e-fundit-te-shtatzenise-xhensila-myrtezaj-shfaqet-me-barkun-e-fryre/60%Daily2018-07-06 21:04
https://kosova-info.com/veliu-thote-se-dialogu-me-serbine-duhet-te-shtyhet/60%Daily2018-07-06 21:04
https://kosova-info.com/takohen-komisionet-gati-projekti-per-tunelin-7-3-kilometra-peje-rozhaje/60%Daily2018-07-06 21:04
https://kosova-info.com/ushqimet-qe-shkaterrojne-dhembet/60%Daily2018-07-06 21:04
https://kosova-info.com/kosovaret-te-kene-kujdes-me-telefon-ne-veture-gjate-udhetimeve-ne-shqiperi/60%Daily2018-07-06 21:04
https://kosova-info.com/lu-i-jep-lamtumiren-shqiptareve-keto-jane-fjalet-e-ambasadorit-te-shba-ve/60%Daily2018-07-06 21:04
https://kosova-info.com/policia-nuk-i-fshine-nga-sistemi-tiketat-e-trafikut-te-paguara-qytetaret-ne-hall/60%Daily2018-07-06 21:04
https://kosova-info.com/galaktika-jone-fqinje-mund-te-gjuaje-token-me-zjarr-kozmik/60%Daily2018-07-06 21:04
https://kosova-info.com/merimangat-fluturuese-perdorin-energji-elektrike-per-te-na-trembur/60%Daily2018-07-06 21:04
https://kosova-info.com/veliu-thote-se-dialogu-me-serbine-duhet-te-shtyhet-2/60%Daily2018-07-06 20:58
https://kosova-info.com/cristiano-ronaldo-ne-bisedime-per-nje-reality-shou-prej-10-milione-dollaresh-2/60%Daily2018-07-06 20:58
https://kosova-info.com/takohen-komisionet-gati-projekti-per-tunelin-7-3-kilometra-peje-rozhaje-2/60%Daily2018-07-06 20:54
https://kosova-info.com/blerja-e-madhe-e-interit-peson-aksident-te-frikshem-me-ferrari/60%Daily2018-07-06 20:52
https://kosova-info.com/ushqimi-qe-nuk-na-pelqen-te-gjitheve-por-qe-na-dobeson-per-vetem-21-dite-2/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/ushqimi-qe-nuk-na-pelqen-te-gjitheve-por-qe-na-dobeson-per-vetem-21-dite/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/ja-cfare-thote-trajneri-i-belgjikes-pas-fitores-historike-ndaj-brazilit/60%Daily2018-07-06 20:43
https://kosova-info.com/sylvester-stallone-feston-ditelindjen-e-72-te-bashke-me-gruan-dhe-tre-vajzat-2/60%Daily2018-07-06 20:37
https://kosova-info.com/semundje-apo-stres-10-simptomat-qe-sdo-ti-mendonit-kurre-2/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/semundje-apo-stres-10-simptomat-qe-sdo-ti-mendonit-kurre/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/kosovaret-te-kene-kujdes-me-telefon-ne-veture-gjate-udhetimeve-ne-shqiperi-2/60%Daily2018-07-06 20:22
https://kosova-info.com/fillojne-talljet-me-neymarin-e-gjithe-bota-po-qeshet-me-te/60%Daily2018-07-06 20:20
https://kosova-info.com/ne-ditet-e-fundit-te-shtatzenise-xhensila-myrtezaj-shfaqet-me-barkun-e-fryre-2/60%Daily2018-07-06 20:16
https://kosova-info.com/lu-i-jep-lamtumiren-shqiptareve-keto-jane-fjalet-e-ambasadorit-te-shba-ve-2/60%Daily2018-07-06 20:14
https://kosova-info.com/brazil-12-belgjike-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-07-06 20:12
https://kosova-info.com/perfitimet-qe-i-sjell-konsumimi-i-patates-2/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/perfitimet-qe-i-sjell-konsumimi-i-patates/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/policia-nuk-i-fshine-nga-sistemi-tiketat-e-trafikut-te-paguara-qytetaret-ne-hall-2/60%Daily2018-07-06 20:10
https://kosova-info.com/brazil-12-belgjike-ja-kush-eshte-shpallur-lojtari-i-ndeshjes/60%Daily2018-07-06 20:04
https://kosova-info.com/djalit-te-heroit-te-uck-se-i-mbetet-hatri-nga-drejtuesit-e-shtetit/60%Daily2018-07-06 20:02
https://kosova-info.com/djalit-te-heroit-te-uck-se-i-mbetet-hatri-nga-drejtuesit-e-shtetit-2/60%Daily2018-07-06 20:00
https://kosova-info.com/voxpop-tayna-apo-rina-pergjigjen-qytetaret-2/60%Daily2018-07-06 19:55
https://kosova-info.com/voxpop-tayna-apo-rina-pergjigjen-qytetaret/60%Daily2018-07-06 19:55
https://kosova-info.com/belgjika-e-vendos-kandidaturen-per-titull-te-botes-pas-fitores-sensacionale-ndaj-brazilit/60%Daily2018-07-06 19:53
https://kosova-info.com/ka-shume-dasma-lori-tregon-se-a-e-ka-rritur-cmimin-e-tyre/60%Daily2018-07-06 19:41
https://kosova-info.com/zgjohet-brazili-ngushton-epersine/60%Daily2018-07-06 19:38
https://kosova-info.com/shkencetaret-po-perdorin-diamante-per-te-derguar-mesazhe-sekrete/60%Daily2018-07-06 19:32
https://kosova-info.com/ekskluzive-enis-bytyqi-zbulon-detaje-nga-dasma/60%Daily2018-07-06 19:20
https://kosova-info.com/se-shpejti-leukoplaste-te-mencur/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/denohet-i-akuzuari-per-shitje-te-marihuanes-te-ushtaret-e-kfor-it/60%Daily2018-07-06 19:05
https://kosova-info.com/e-fala-bashkeshortin-qe-me-dergoi-vrases-me-pagese-foto/60%Daily2018-07-06 19:04
https://kosova-info.com/referi-i-ndeshjes-uruguai-france-eshte-nje-ish-aktor-i-njohur-video/60%Daily2018-07-06 19:04
https://kosova-info.com/veshtiresohet-transferimi-i-ronaldos-te-juventusi-perez-cakton-nje-cmim-te-ri/60%Daily2018-07-06 19:01
https://kosova-info.com/e-fala-bashkeshortin-qe-me-dergoi-vrases-me-pagese-foto-2/60%Daily2018-07-06 18:59
https://kosova-info.com/pasi-u-kopjua-nga-drake-elinel-nis-procedurat-gjyqesore/60%Daily2018-07-06 18:59
https://kosova-info.com/pse-jeta-juaj-seksuale-ndoshta-ka-nevoje-per-pak-me-shume-vitamine-d/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/rusia-vendos-tarifa-shtese-ne-produktet-amerikane/60%Daily2018-07-06 18:55
https://kosova-info.com/stuhia-ne-podujeve-per-pak-nuk-shnderrohet-ne-tragjedi/60%Daily2018-07-06 18:54
https://kosova-info.com/stuhia-ne-podujeve-per-pak-nuk-shnderrohet-ne-tragjedi-2/60%Daily2018-07-06 18:54
https://kosova-info.com/ketu-mund-ta-verifikoni-nese-keni-gjoba-te-papaguara/60%Daily2018-07-06 18:50
https://kosova-info.com/ketu-mund-ta-verifikoni-nese-keni-gjoba-te-papaguara-2/60%Daily2018-07-06 18:50
https://kosova-info.com/belgjika-drejt-gjysmefinales-e-fiton-pjesen-e-pare-ndaj-brazilit/60%Daily2018-07-06 18:47
https://kosova-info.com/daimler-lejohet-te-testoje-automjete-autonome-ne-pekin/60%Daily2018-07-06 18:45
https://kosova-info.com/prishtina-e-dashuruar-pas-alban-skenderajt-kjo-ishte-atmosfera-ne-beer-fest/60%Daily2018-07-06 18:41
https://kosova-info.com/de-bruyne-me-gol-te-cmendur-dyfishon-epersine-ndaj-brazilit/60%Daily2018-07-06 18:36
https://kosova-info.com/lidhja-me-personin-e-gabuar/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/nora-tregon-se-cka-i-tha-roberti-kur-i-pa-skenat-e-nxehta-ne-klipin-e-ri/60%Daily2018-07-06 18:21
https://kosova-info.com/shenohet-goli-i-pare-ne-super-sfiden-brazil-belgjike/60%Daily2018-07-06 18:17
https://kosova-info.com/referi-i-ndeshjes-uruguai-france-eshte-nje-ish-aktor-i-njohur-video-2/60%Daily2018-07-06 18:06
https://kosova-info.com/buffon-flet-per-here-te-pare-pas-transferimit-te-psg/60%Daily2018-07-06 18:04
https://kosova-info.com/mirage-nora-istrefi-alban-skenderaj-elinel-lori-enis-bytyqi-voxpop-ke-zgjedh-neki-dhe-zana/60%Daily2018-07-06 18:02
https://kosova-info.com/edhe-zaimina-nis-pushimet-le-pa-fjale-me-format-trupore/60%Daily2018-07-06 17:55
https://kosova-info.com/isa-mustafa-e-izolon-lutfi-hazirin-nga-prapashtica-jep-kete-mesazh/60%Daily2018-07-06 17:52
https://kosova-info.com/shikon-shpesh-te-njejtin-person-ne-enderr-ka-nje-mister-qe-duhet-ta-dish/60%Daily2018-07-07 12:46
https://kosova-info.com/kendon-himnin-e-kampionatit-era-zbulon-se-cilin-futbollist-dhe-ekip-perkrah/60%Daily2018-07-06 17:39
https://kosova-info.com/perplasja-me-ramen-per-teatrin-majko-ofroi-doreheqjen/60%Daily2018-07-06 17:36
https://kosova-info.com/murati-kerkon-perqendrim-te-sjellja-e-serbise-jo-te-protagonizmi-dialogues/60%Daily2018-07-06 17:33
https://kosova-info.com/pacolli-takohet-me-presidentin-e-italise-mattarella-italia-do-te-mbeshtet-fuqishem-kosoven/60%Daily2018-07-06 17:32
https://kosova-info.com/ronaldo-trondit-juven-do-te-fitoje-me-shume-se-5-me-te-paguarit-bashke/60%Daily2018-07-06 17:30
https://kosova-info.com/edhe-ismet-beqiri-kunder-lutfi-hazirit-perkrahja-e-tij-ndaj-thacit-personale/60%Daily2018-07-06 17:27
https://kosova-info.com/prinderit-e-rites-ne-shqiperi-u-bejne-kete-kerkese-publike-femijeve/60%Daily2018-07-06 17:21
https://kosova-info.com/zyrtare-buffon-kalon-tek-psg/60%Daily2018-07-06 17:17
https://kosova-info.com/ju-dridhet-trupi-pak-para-se-tju-zere-gjumi-ja-lojrat-qe-ju-ben-truri-dhe-arsyeja-perse-ndodh-kjo-2/60%Daily2018-07-07 13:16
https://kosova-info.com/ju-dridhet-trupi-pak-para-se-tju-zere-gjumi-ja-lojrat-qe-ju-ben-truri-dhe-arsyeja-perse-ndodh-kjo/60%Daily2018-07-07 13:16
https://kosova-info.com/gold-ag-ne-foto-me-elvis-nacin-ky-eshte-mesazhi-i-tij/60%Daily2018-07-06 17:05
https://kosova-info.com/aksident-ne-bulqize-furgoni-bie-ne-gremine/60%Daily2018-07-06 16:59
https://kosova-info.com/dhite-vizitojne-qkmf-ne-ne-istog-foto/60%Daily2018-07-06 16:56
https://kosova-info.com/besnik-tahiri-rekomandimi-i-ke-se-per-liberalizimin-do-te-jete-pozitiv/60%Daily2018-07-06 16:52
https://kosova-info.com/refuzimi-bizar-i-shtatores-se-anton-cettes/60%Daily2018-07-06 16:51
https://kosova-info.com/formacionet-zyrtare-brazil-belgjike/60%Daily2018-07-06 16:49
https://kosova-info.com/fotografia-me-emocionuese-e-kupes-se-botes-vjen-nga-ndeshja-uruguai-france/60%Daily2018-07-06 16:42
https://kosova-info.com/reshjet-e-dendura-hapin-kanalin-e-madh-ne-mes-te-rruges-e-frikshme-cfare-i-ndodh-shoferit/60%Daily2018-07-06 16:42
https://kosova-info.com/arrestohet-drejtori-i-urologjise-ne-qkuk-rexhep-kasumaj-pasi-kerkoi-100-euro-nga-pacienti/60%Daily2018-07-06 16:38
https://kosova-info.com/rikthehet-elita-5-sjellin-tornado/60%Daily2018-07-06 16:37
https://kosova-info.com/aida-doci-publikon-kengen-e-re-vishet-me-fustan-nuserie-ne-videoklip/60%Daily2018-07-06 16:30
https://kosova-info.com/pamja-qe-perloti-boten-pas-golit-te-griezmann/60%Daily2018-07-06 16:25
https://kosova-info.com/noizy-habit-me-foton-e-fundit-kete-gje-ua-rekomandon-fansave/60%Daily2018-07-06 16:25
https://kosova-info.com/pdk-i-reagon-ashper-bekim-jasharit-reflekto-ose-keq-e-ke-punen/60%Daily2018-07-06 16:15
https://kosova-info.com/inteligjenca-amerikane-kina-do-te-kete-anije-me-rakete-elektro-magnetike-deri-ne-vitin-2025/60%Daily2018-07-06 16:14
https://kosova-info.com/uruguai-0-2-france-notat-e-lojtareve/60%Daily2018-07-06 17:50